Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat w pływaniu
Dębica, 4-6.07.2014


1 - I dzień - Eliminacje2014-07-04 - 9:00


Konkurencja 1
2014-07-04 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat26.53SOKOŁOWSKA Diana00309Gliwice2010-06-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KLONOWSKA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk28.13600A
2.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn28.21595A
3.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn28.29590A
4.ŻEMAJTIS Maria00MTP KORMORAN Olsztyn28.48578A
5.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków28.56573A
6.MARGULA Weronika00MKP Szczecin28.60571A
7.SZOPA Marta00CSTR Strzyżów28.61570A
BRONEK Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce28.61570A
9.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec28.75562B
10.GORCZYCA Oliwia SO00UKP UNIA Oświęcim28.83557B
11.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn28.86555B
12.WRZOSEK Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki29.23535B
13.MYDLARZ Wiktoria SO00UKP UNIA Oświęcim29.24534B
14.BŁAŻYCZEK Klaudia00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno29.25533B
15.BIERNACKA Wiktoria00MKS ZNICZ Koszalin29.27532B
16.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki29.38526B
17.MARKOWSKA Julia00MKS ZNICZ Koszalin29.51519R
18.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim29.62514R
19.KOWALSKA Dominika00MZOS Płock29.63513
20.JAWORSKA Marcelina00MKS  Piaseczno29.64513
21.KROMOLICKA Wiktoria00KS WARTA Poznań29.65512
22.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz29.69510
23.KISIEL Gabriela00MKS NEPTUN Stargard Sz.29.71509
24.ADAMSKA Alicja00UKS ALIGATOR Gorzyce29.77506
25.PRUSINOWSKA Klaudyna00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.29.82503
26.ROGALA Julia00MUKP FALA Ropczyce29.87501
27.ŻAK Klaudia00MOSM Tychy29.90499
28.SZCZYGIEŁ Oliwia00MTKP DELFIN Toruń30.02493
29.MALCZEWSKA Zofia00MKS POLONIA Warszawa30.06491
30.MALEWICKA Gabriela00MKS JUVENIA Białystok30.07491
31.RZADKOWOLSKA Zuzanna00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz30.08490
32.WIŚNIEWSKA Oliwia00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz30.09490
33.PIECZKA Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce30.13488
34.STASZCZYK Natalia00UKS GIM 92 Ursynów30.15487
BRZOZOWSKA Marta00MKS JUVENIA Wrocław30.15487
KACZMARCZYK Julia00KS GÓRNIK Radlin30.15487
37.KACPRZYCKA Weronika00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków30.18486
GÓRSKA Julia00UKS SKALAR Warszawa30.18486
39.NOWICKA Patrycja00MTS Kwidzyn30.23483
40.PACHOWSKA Wiktoria00UKS JAGIELLONKA Warszawa30.27481
41.JARKOWIEC Dominika00MKS JEDENASTKA Jelenia Góra30.29480
42.BILIŃSKA Dominika00KS PIĄTKA Chorzów30.31479
43.CHODYNA Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn30.34478
44.POPIEL Vanessa00KS REKIN Świebodzice30.35477
45.MACIEJAK Oliwia00UPKS WODNIK Rawicz30.36477
46.WIŚNIEWSKA Barbara00UKS ŻOLIBORZ Warszawa30.39476
47.SZEREMETA Weronika00TP SKALAR Słupsk30.41475
48.RUDEK Wiktoria00UKS ORKA Lubań30.52470
SUGIER Sonia00SiKReT Gliwice30.52470
50.MĘDRELA Marta00UKP Ruda Śląska30.61465
MRUGACZ Dominika00UKS SMS GALICJA Kraków30.61465
52.JEŻOWSKA Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.63464
53.ŁYCZEK Andżelika00KP PŁETWAL Mława30.68462
54.FILIKS Sara00MKS Sanok30.81456
55.SZUSTER Aleksandra00KS PIĄTKA Chorzów30.85455
KOWALSKA Izabela00MKS POLONIA Warszawa30.85455
57.BORYS Anna00MKS POLONIA Warszawa30.92452
58.GRUCA Alicja SO00UKP UNIA Oświęcim30.93451
ŁOTECKA Aleksandra00KS GÓRNIK Radlin30.93451
60.GRIEGER Weronika00BUKS Warszawa30.94451
GROBLICA Joanna00MKP Szczecin30.94451
62.MALINOWSKA Zuzanna00WKS ŚLĄSK Wrocław30.95450
63.KOCJAN Victoria SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz30.96450
MARUSZCZYK Beata00MOSM Tychy30.96450
65.SMYŁEK Karolina00UKS SKARPA Lublin31.00448
KOKOT Angelika00SiKReT Gliwice31.00448
67.SOLIWODA Martyna00UKS G-8 Bielany31.01448
68.MIKOŁAJEK Weronika00KP AVIA Świdnik31.06445
69.KULIK Julia00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork31.07445
70.BOROWSKA Agnieszka00MKS POLONIA Warszawa31.08445
71.GAJTKOWSKA Zuzanna00UKS ALIGATOR Gorzyce31.13442
72.MARASZEK Hanna00MKS TRÓJKA Łódź31.15442
73.WASILEWICZ Julia00KS WARTA Poznań31.18440
74.BERWID Ligia00UKS G-8 Bielany31.20439
75.WYSOKIŃSKA Agnieszka00UKS G-8 Bielany31.23438
76.MIKUS Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza31.35433
77.WORONKO Wiktoria00MKS MEDYK Giżycko31.38432
78.WIDANKA Aleksandra00MKS JUVENIA Wrocław31.39432
NOWOSIELSKA Martyna00MKS TRÓJKA Łódź31.39432
80.NOSAL Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki31.47428
81.KOZIKOWSKA Joanna00UKS ŻOLIBORZ Warszawa31.54425
82.ŁOPACIŃSKA Natalia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk31.67420
83.CIOCHOŃ Katarzyna00MKS JUVENIA Wrocław31.70419
84.SOBALA Dominika00KS WARTA Poznań31.76417
85.BROSOWSKA Sandra00UKS RUCH Grudziądz31.90411
86.KOBUSZKO Wiktoria00MOSM Tychy31.93410
87.HAJDENRAICH Julia00UKP FALA Kraśnik32.12403
88.SMORĄGIEWICZ Sara00RTP VICTORIA Radom32.17401
GŁOGOWSKA Agata00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk32.17401
90.LECHOWICZ Nadia00UKS SMS GALICJA Kraków32.18400
91.ROGOWICZ Aleksandra00UKS OMEGA Sokółka32.21399
92.BOGUCKA Karolina00PUKS KAROL Wadowice32.36394
93.WOŹNIAK Barbara00UKS DELFIN Tarnobrzeg32.51388
94.MATYSIAK Aleksandra00UKS ŻOLIBORZ Warszawa32.55387
95.ORWAT Maria00POSNANIA Poznań32.77379
96.GLINKA Wiktoria00MKS POLONIA Warszawa32.85376
STRZĘPEK Kornelia00KS REKIN Świebodzice32.85376
98.KRYSA Agata00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki32.93374
99.SAKSON-SZAFRAŃSKA Sara00MKS POLONIA Warszawa32.95373
100.MAŁKUS Amelia00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa33.02371
101.KIELAN Natalia00UKS SMS GALICJA Kraków33.08369
102.GURAL Wiktoria00SiKReT Gliwice33.17366
103.TOKARZ Paulina00MOSM Tychy33.18365
ŻYŁKA Natalia00MUKP FALA Ropczyce33.18365
105.KOŁOMAŃSKA Amelia00MKS JUVENIA Wrocław33.36359
106.MAKSIM Matylda00UKS ŻABIANKA Gdańsk33.60352
107.CICHOWSKA Weronika00MOSM Tychy33.69349
108.PŁÓCIENNIK Wiktoria00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz33.79346
109.GABRYŚ Wiktoria00SiKReT Gliwice34.20334
110.GROMAK Kinga00MKS JUVENIA Białystok34.35329
111.KAZISZYN Wiktoria00KS GÓRNIK Radlin34.47326
112.TRZCIŃSKA Zuzanna00MKS POLONIA Warszawa34.72319
113.BABICZ Aleksandra SR00KS UNIA Racibórz35.19306
114.TOMCZEWSKA Iga00MTKP DELFIN Toruń35.32303
115.SZULC Emilia00UKS RUCH Grudziądz35.87289
116.GRYC Izabela00MKS JUVENIA Białystok35.98286
117.MAŁYSZ Katarzyna00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa39.10223
DYSKW.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin
O4
DYSKW.MACIEJEWSKA Martyna00POSNANIA Poznań
O4
DYSKW.ŚLIWIŃSKA Kalina00WKS ŚLĄSK Wrocław
O4
DYSKW.PACZKOWSKA Weronika00MKS JUVENIA Białystok
O4
DYSKW.LISOWSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Białystok
O4
DYSKW.BIERNACKA Michalina00UKS MOS Ełk
O4
DYSKW.BARANOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany
O4
DYSKW.CZAPSKA Celina00UKS G-8 Bielany
O4
DYSKW.AŚCIUKIEWICZ Marta00MKP Kołobrzeg


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-07-04 - 9:17
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat24.89BIELECKI Igor02314Debica2010-07-02

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PYTLARCZYK Szymon00MKS POLONIA Warszawa25.32563A
2.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki25.61544A
3.KURLETO Piotr00KS KORONA Kraków25.70538A
4.HOŁUB Krzysztof00KP AVIA Świdnik25.91525A
5.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00WKS ŚLĄSK Wrocław26.13512A
6.ZYCHOWICZ Jakub00MKS ZNICZ Koszalin26.24506A
7.BIELSKI Jakub00MKS 9 Dzierżoniów26.29503A
CERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec26.29503A
9.RYBARCZYK Adam00MKS  Piaseczno26.40496B
10.PIĄTKOWIAK Hubert00KORNER Zielona Góra26.43495B
11.BEDNARCZYK Aleksander00MKS POLONIA Warszawa26.44494B
12.SZYNDLER Michał00MKS ZRYW Opole26.58486B
13.GLAZER Rafał00MKS  Piaseczno26.68481B
14.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław26.74478B
15.GRZYBOWSKI Miłosz00UKS POLONEZ Wyszków26.81474B
16.WAŚKO Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki26.86471?
ŁAŚ Wiktor00WKS ŚLĄSK Wrocław26.86471?
18.ROMAN Mateusz00MKS ZRYW Opole26.87471R
19.ŁUKASZCZYK Mateusz00UKS ORKA Zamość26.92468
20.BUTKIEWICZ Władysław00MKS JUVENIA Białystok27.04462
21.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków27.17455
22.OLEJNICZAK Borys00KS WARTA Poznań27.23452
23.ŚMIAROWSKI Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn27.25451
24.BIECKI Szymon SO00UKP UNIA Oświęcim27.30449
25.TOCZYDŁOWSKI Kacper00MKS JUVENIA Białystok27.31448
26.KRASIŃSKI Jakub00MKS JUVENIA Wrocław27.33447
27.DĄBROWSKI Patryk00WKS ŚLĄSK Wrocław27.34447
28.BUREK Cezary00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków27.37445
29.TORBA Kacper00UKS ORKA Lubań27.39444
30.SZARYŃSKI Mikołaj00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk27.42443
31.TARADYŚ Jakub00KORNER Zielona Góra27.47441
32.BIENIEK Jakub00KP SOKÓŁ Rzeszów27.56436
33.BIGAJSKI Aleksander00KS KORONA Kraków27.61434
34.BALICKI Michał00UKS SMS GALICJA Kraków27.63433
35.MITRUS Paweł00MKS  Piaseczno27.65432
36.JANKOWIAK Marcin00UPKS WODNIK Rawicz27.66432
37.BARYŁA Konrad00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.27.72429
38.SZAJNICKI Szymon00UKS SHARK Rudna27.73428
39.JURASZEK Adrian00TP SKALAR Słupsk27.77426
40.MIODUSZEWSKI Błażej00CKIS Skawina27.78426
41.STRADOMSKI Patryk00SiKReT Gliwice27.79425
42.KRZEKOTOWSKI Karol00UKP TORPEDA Oleśnica27.84423
43.GĘBKA Olaf00KS WARTA Poznań27.88421
44.ZAMELSKI Michał00MKS ASTORIA Bydgoszcz27.89421
45.GRABOŃ Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza27.90420
46.KRYSZTOFORSKI Fryderyk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz27.93419
47.BARTNIKIEWICZ Jan00KS PIĄTKA Chorzów27.98417
48.SŁOMIAN Wojciech00MKP Myślibórz28.00416
49.SERŻYSKO Kasper00KS DELFIN Gdynia28.01416
50.PIŁKOWSKI Patryk00MKS POLONIA Warszawa28.05414
51.DUTKOWIAK Wojciech00WKS ŚLĄSK Wrocław28.06413
52.CWAJNA Karol00KS GÓRNIK Radlin28.07413
53.LITWIN Dawid00SALOS CORTILE Kielce28.09412
BALCERAK Jakub00MKS TRÓJKA Łódź28.09412
PĘTLAK Tadeusz00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa28.09412
56.ADAMCZEWSKI Eryk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz28.11411
57.GOSTKOWSKI Kacper00UKS RUCH Grudziądz28.13410
58.SZCZEPAŃSKI Oskar00MKP Szczecin28.15409
59.KARNIK Eryk00RTP VICTORIA Radom28.16409
KOWALIK Krystian00SKP BARAKUDA Starachowice28.16409
61.DEJNEŻENKO Daniel00MKS POLONIA Warszawa28.20407
62.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00UKS GOS Raszyn28.26405
63.MAKSYMOWICZ Tomasz00UKP JEDYNKA Elbląg28.33402
64.KOWALCZYK Krzysztof00UKS NAWA Skierniewice28.35401
CIEŚLAK Kacper00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz28.35401
BŁĄDEK Jędrek00KS GÓRNIK Radlin28.35401
67.WOLNY Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski28.38399
OSTAŁOWSKI Paweł00UKP JEDYNKA Elbląg28.38399
69.JABŁOŃSKI Mateusz00UKS JAGIELLONKA Warszawa28.47396
70.STONAWSKI Maciej00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.28.52394
71.HANO Grzegorz00WKS ŚLĄSK Wrocław28.56392
72.NOWICKI Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz28.57392
WARDAK Jakub00UKS G-8 Bielany28.57392
74.PIETRUSIAK Michał00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków28.63389
75.KOWALCZYK Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz28.64389
76.KOWALSKI Karol00MUKS UNIA Busko Zdrój28.70386
77.FILIPEK Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz28.77383
78.PACŁAWSKI Jakub00UKS TKKF SIÓDEMKA Rzeszów28.81382
79.SZCZEPAŃSKI Bartosz00KP PŁETWAL Mława28.83381
80.RUTKOWSKI Michał00UKS MOS Ełk28.88379
POLACZEK Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.88379
82.GUZIOR Maciej00MZOS Płock28.94377
83.SOKOŁOWSKI Szymon00MUKP FALA Ropczyce28.99375
84.MECH Dariusz00UKS PIRAT Elbląg29.01374
PAWLICKI Mariusz00MKS  Piaseczno29.01374
86.MAŁYSZ Paweł00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa29.03373
87.WOLIŃSKI Artur00MKS OCEANIK Ostrzeszów29.04373
88.STOŁECKI Mateusz00UKS ORKA Lubań29.05372
89.WIERZBICKI Filip00MUKS FOKA Sandomierz29.14369
90.LISEK Aleksander00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.29.16368
91.STOSZEK Kacper00MTP DELFIN Cieszyn29.23366
92.GAWROŃSKI Damian00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.26364
93.KRAWCZYK Kamil00MOSM Tychy29.30363
94.JENDRUSZEWSKI Dominik00MAL WOPR Malbork29.31363
MAŁKOWSKI Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.31363
96.ADAMCZAK Ziemowit00UKS TROPS Kartuzy29.35361
97.KALISZ Jakub00MKS POLONIA Warszawa29.36361
98.KOWALSKI Maxymilian00MPKS ORKA Ciechanów29.38360
99.WIKTOROWSKI Gracjan00SKS DELFIN-137 Łódź29.47357
100.MANISZEWSKI Michał00MTP DELFIN Cieszyn29.48356
101.KUPCZAK Jakub00UKS SKALAR Warszawa29.50356
102.SZYMANEK Damian SR00KS UNIA Racibórz29.53355
103.CHMIELEWSKI Jakub00UKS RUCH Grudziądz29.55354
104.SKOTNICKI Błażej00MKP Szczecin29.62351
105.PABICH Jakub00MPKS ORKA Ciechanów29.63351
106.FRYDRYCHOWICZ Ignacy00UKS DELFINEK Legnica29.64351
107.ROMANIEC Szymon00KS DELFIN Gdynia29.70348
108.JOBDA Ryszard00UKS VICTORIA Józefów29.83344
109.WASILEWSKI Michał00UKS JAGIELLONKA Warszawa29.90342
WARZECHA Konrad00MKS IKAR Mielec29.90342
111.MUTH Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki29.91341
112.WOJACZEK Paweł SR00KS UNIA Racibórz29.92341
113.LEWANDOWSKI Michał00MKS ZRYW Opole29.96339
114.MAJEWSKI Gabriel00UKP FALA Kraśnik30.01338
115.KANIA Szymon00MUKP FALA Ropczyce30.08335
116.SIONKOWSKI Arkadiusz00UKP KMITA Zabierzów30.09335
117.CHMIELOWIEC Mateusz00UKS NAWA Skierniewice30.11334
118.KUBIŚ Kamil00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz30.14333
119.MIESZKOWSKI Stanisław00UKS SKALAR Warszawa30.16333
120.CZECH Adrian00KP SOKÓŁ Rzeszów30.18332
121.STĘPIEŃ Mateusz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.30.28329
122.KIJAK Szymon00SiKReT Gliwice30.39325
123.PIWOWARCZYK Artur SO00UKP UNIA Oświęcim30.45323
124.FRANCISZKIEWICZ Jakub00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk30.53321
125.GÓRKA Marcel00MKP Myślibórz30.62318
126.MIKSA Bartosz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.30.75314
127.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin30.77313
128.CHMIELOWIEC Łukasz00UKS NAWA Skierniewice30.89310
129.JORDAN Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.91309
130.MYSIAKOWSKI Nataniel00MKP Szczecin30.92309
131.KARPIŃSKI Dominik00KS PIĄTKA Chorzów31.05305
132.GARDYAN Adrian00KS GÓRNIK Radlin31.06305
133.KOŁECKI Adrian00UKS JAGIELLONKA Warszawa31.12303
134.OSIŃSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.31.15302
135.STRZELCZYK Filip00UKS SKALAR Warszawa31.24299
136.BEDNARZ Olaf00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.31.36296
137.URBAŃCZYK Daniel00UKS JAGIELLONKA Warszawa31.37296
138.KĘDZIORA Daniel00KS PIĄTKA Chorzów31.52291
GALAS Jakub00UKS SMS GALICJA Kraków31.52291
140.ZBROŻEK Mikołaj00UKS GIM 92 Ursynów31.62289
141.TRĄBSKI Jakub00POSNANIA Poznań31.70287
142.LEGOMIŃSKI Jakub00KS PIĄTKA Chorzów31.75285
143.KORDZIAK Arnold00UKS G-8 Bielany31.89281
144.ŚREDNIAWA Patryk00UKS SKALAR Warszawa31.93280
145.ILIEV Michał00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa32.03278
146.GRYNCZEL Krystian00MKS JUVENIA Białystok32.09276
147.MICHAŁOWSKI Remigiusz00UKP JEDYNKA Elbląg32.17274
148.KOWALSKI Adam00EKS SKRA Bełchatów32.22273
149.GIBALSKI Kajetan00MKS ROKITA Brzeg Dolny32.29271
150.CIEŚLAR Mateusz00KS PIĄTKA Chorzów32.74260
151.PIETRAS Gabriel00MUKP FALA Ropczyce33.15250
152.LEWANDOWSKI Michał00UKS RUCH Grudziądz35.02212
DYSKW.SADŁOWSKI Piotr00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki
O4
DYSKW.LISS Mateusz00MKS JUVENIA Wrocław
O4
DYSKW.NOWICKI Jakub00SiKReT Gliwice
O4
DYSKW.SULIGA Jeremi00ŚUKS Polna Warszawa
O4
DYSKW.URBAN Kacper00UKS RUCH Grudziądz
O4
NWKOMKOWSKI Maciej00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz
NWULIANOWSKI Gracjan00MKS JUVENIA Białystok
NWCICHOCKI Maciej00UKS JAGIELLONKA Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-07-04 - 9:38
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat33.14OŻÓG Paulina00308Gorzow Wlkp2013-07-05

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.HALLMANN Weronika00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork34.70613A
2.WIKIEŁ Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn34.76610A
3.AŚCIUKIEWICZ Marta00MKP Kołobrzeg35.01597A
4.CHMIELEWSKA Aneta00UKS OLIMPIC Warka35.16589A
5.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin35.35579A
6.IWANOWSKA Alexandra00MKS JUVENIA Wrocław35.39578A
7.KWIATKOWSKA Agata00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.35.54570A
8.KOTERBA Adrianna00KORNER Zielona Góra35.55570A
9.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka35.73561B
10.SZLĘK Katarzyna00MKS MOS Katowice35.87555B
11.JÓZEFIAK Nikola00MKS JUVENIA Wrocław36.01548B
12.TOMASZEK Aleksandra00MKS POLONIA Warszawa36.18540B
13.OSINIAK Ewa00UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin36.32534B
14.KOWALSKA Dominika00MKS TRÓJKA Łódź36.50526B
15.KISIEL Gabriela00MKS NEPTUN Stargard Sz.36.65520B
16.BRZOZOWSKA Marta00MKS JUVENIA Wrocław36.72517B
17.SZEREMETA Weronika00TP SKALAR Słupsk36.83512R
18.SASIELA Sylwia00WKS ŚLĄSK Wrocław36.88510R
19.BIELEWICZ Joanna00KS WARTA Poznań37.05503
20.SAŁBUT Roksana SO00UKP UNIA Oświęcim37.15499
21.KIEWEL Zuzanna00BUKS Warszawa37.17498
22.PIEKUT Zofia00MKS POLONIA Warszawa37.31493
23.ŚLUSARCZYK Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza37.35491
24.GLIWA Hanna00BUKS Warszawa37.46487
25.MORDAK Julia00MKP Szczecin37.47487
26.GRUCA Alicja SO00UKP UNIA Oświęcim37.62481
27.JAWORSKA Marcelina00MKS  Piaseczno37.73477
28.KOŚCIANEK Natalia00UKS OLIMPIC Warka38.02466
29.JARKOWIEC Dominika00MKS JEDENASTKA Jelenia Góra38.07464
30.MARUSZCZYK Beata00MOSM Tychy38.10463
31.WALZ Kornelia00UKS NAWA Skierniewice38.18460
32.HAJDUK Anita00UKS OMEGA Sokółka38.25457
33.MYCEK Agnieszka00WKS ŚLĄSK Wrocław38.56446
34.ŁOPACIŃSKA Natalia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk38.63444
35.KUBIAK Karolina00UKS G-8 Bielany38.66443
36.MORCHAT Katarzyna00KORNER Zielona Góra38.73441
37.ABRAMOWICZ Julia00IKS Konstancin38.82437
38.LISOWSKA Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle38.90435
39.BOHATER Paulina00MKS JUVENIA Wrocław39.13427
ŚLIWIŃSKA Marta00CKIS Skawina39.13427
41.PIESTRZENIEWICZ Oliwia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk39.29422
42.KWIATKOWSKA Dominika00MKS JUVENIA Wrocław39.36420
43.PRZYGODA Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki39.39419
PODLEŚNY Emilia00UKS SMS GALICJA Kraków39.39419
45.FELKEL Justyna00SiKReT Gliwice39.58413
46.KOCUREK Marta00POSNANIA Poznań39.69409
47.KACZMARCZYK Julia00KS GÓRNIK Radlin39.75407
48.MATUSZNY Weronika00UKS WODNIK 29 Katowice40.01400
49.KACPRZAK Patrycja00UKS 190 Łódź40.17395
50.SWÓŁ Eliza00MKS IKAR Mielec40.21394
51.GOŹDZIEJEWICZ Julia00KORNER Zielona Góra40.97372
52.KOCJAN Victoria SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz41.51358
53.MIKOŁAJEK Aleksandra00KP AVIA Świdnik42.05344
54.PACZKOWSKA Weronika00MKS JUVENIA Białystok42.24339
55.KRYSA Agata00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki42.38336
56.NGUYEN Julia00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz43.17318
57.KAZISZYN Wiktoria00KS GÓRNIK Radlin43.41313
58.ZIĄBEK Weronika00UKS SMS GALICJA Kraków43.60309
59.MAŁKUS Amelia00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa44.39292
60.BABICZ Aleksandra SR00KS UNIA Racibórz45.34274
61.SZCZECHOWSKA Weronika00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz45.88265
62.COCEK Magdalena00UKS ŻABIANKA Gdańsk47.68236
63.GROMAK Kinga00MKS JUVENIA Białystok48.50224
64.MAŁYSZ Katarzyna00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa50.81195


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-07-04 - 9:48
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat30.41HOŁUB Maciej01008Debica2009-07-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź31.59601A
2.JURASZEK Adrian00TP SKALAR Słupsk31.61600A
3.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa31.81589A
4.MICHALCZYK Andrzej SO00UKP UNIA Oświęcim32.54550A
5.SZABŁOWSKI Hubert00UKS JAGIELLONKA Warszawa32.72541A
6.KOCZOROWSKI Kacper00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno32.94530A
7.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki33.08524A
8.PAKUŁA Mateusz00MKS JEDYNKA Łódź33.35511A
9.CZOP Filip00MTS Kwidzyn33.38510B
10.KOMKOWSKI Maciej00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz33.46506B
11.DATA Mariusz00MKS IKAR Mielec33.57501B
12.SZCZERKOWSKI Michał00MKP Szczecin33.76493B
13.BOMASTYK Michał00SiKReT Gliwice33.83489B
14.WIATR Krzysztof00MKS  Piaseczno33.85489B
15.PĘTLAK Tadeusz00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa33.96484B
16.ADAMSKI Mikołaj00KP Ciechanów33.98483?
SZCZECIŃSKI Robert00MKS POLONIA Warszawa33.98483?
18.KŁOSIŃSKI Alan00MKS JEDYNKA Łódź34.11477R
19.BIENIEK Jakub00KP SOKÓŁ Rzeszów34.19474
DERENDARZ Aleksander00UKS 190 Łódź34.19474
21.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice34.26471
22.KAŁA Mikołaj00SiKReT Gliwice34.30470
23.KRASIŃSKI Kacper00MKS 9 Dzierżoniów34.38466
24.KUDELA Paweł00KS FALA Niepołomice34.61457
25.SZCZEPAŃSKI Oskar00MKP Szczecin34.64456
26.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany34.89446
27.RDZANEK Szymon00KS GÓRNIK Radlin34.96443
28.STANISZEWSKI Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza35.01442
29.DĄBROWSKI Daniel00UKP Ruda Śląska35.04440
30.STADNYK Michał00MTP KORMORAN Olsztyn35.16436
31.GRECZANIK Paweł SO00UKP UNIA Oświęcim35.17436
32.GLAZER Rafał00MKS  Piaseczno35.18435
33.KOSMALA Szymon00LUKS Orlik Lublin35.34429
34.SKIERSKI Radosław00UKS WODNIK 29 Katowice35.35429
35.JAWORSKI Maciej00UKS G-8 Bielany35.37428
36.KOWALSKI Rafał00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.35.48424
37.DĄBROWSKI Mateusz00UKS CITY ZEN Poznań35.49424
38.DOPIERAŁA Krystian00KORNER Zielona Góra35.51423
39.NOWAK Kacper00KS WARTA Poznań35.59420
40.BIEG Oskar00UKS WODNIK 29 Katowice35.82412
41.WALCZYSKO Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza35.87411
42.NIECKARZ Marcin00UKS 190 Łódź35.98407
43.BARAN Jakub00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz36.07404
44.CIEŚLAR Mateusz00KS PIĄTKA Chorzów36.11402
45.JANISZEWSKI Mikołaj00SiKReT Gliwice36.51389
46.SZYNAWA Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Śląski36.52389
47.GORYCKI Jan00KP DELFIN Horyniec-Zdrój36.73382
48.KELNER Nikodem SR00KS UNIA Racibórz36.89377
49.LEGOMIŃSKI Jakub00KS PIĄTKA Chorzów37.05372
50.KOWALCZYK Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz37.16369
51.TELEGA Wiktor00KP SOKÓŁ Rzeszów37.18369
52.SZCZEPAŃSKI Bartosz00KP PŁETWAL Mława37.23367
53.ULIANOWSKI Gracjan00MKS JUVENIA Białystok37.30365
54.KLEJ Jakub00MKS ŻAK Biała Podlaska37.36363
55.SZYPERSKI Sebastian00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz37.40362
56.KRAWCZYK Kamil00MOSM Tychy37.69354
57.KRAWCZAK Patryk00MKS ŻAK Biała Podlaska38.19340
58.LITWIN Dawid00SALOS CORTILE Kielce38.50332
59.DĄBROWSKI Jan00UKS PIRAT Elbląg38.53331
60.ROBAK Kamil00TS PŁYWAK Bochnia38.79325
61.WAWRZYNIAK Adam00UPKS WODNIK Rawicz38.84323
62.GALAS Jakub00UKS SMS GALICJA Kraków39.80300
63.BOŻUCHOWSKI Jakub00KORNER Zielona Góra39.84299
64.OSIŃSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.39.93297
65.ILIEV Michał00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa40.10294
66.FILIPKOWSKI Paweł00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki40.22291
67.PIĄTKIEWICZ Dawid00MZOS Płock40.55284
68.PIETRAS Gabriel00MUKP FALA Ropczyce41.07273
69.MICHAŁOWSKI Remigiusz00UKP JEDYNKA Elbląg41.14272
70.KARPIŃSKI Dominik00KS PIĄTKA Chorzów42.87240
71.KANIA Szymon00MUKP FALA Ropczyce45.18205
72.GRYNCZEL Krystian00MKS JUVENIA Białystok46.86184
DYSKW.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00UKS GOS Raszyn37.38
K14


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-07-04 - 10:00
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat1:02.90OLCZAK Mirela00104Debica2007-04-14

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław1:05.86614A30.6435.22
2.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock1:06.84587A30.6436.20
3.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim1:08.62542A32.0536.57
4.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka1:08.77539A31.8736.90
5.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź1:09.36525A30.9438.42
6.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn1:09.78516A32.3637.42
7.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany1:09.91513A33.5636.35
8.CHODYNA Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn1:10.20507A32.6137.59
9.BARTCZAK Julia00SKS DELFIN-137 Łódź1:10.29505B32.0038.29
10.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim1:10.43502B32.7737.66
11.TOMOŃ Martyna00CSTR Strzyżów1:10.47501B33.1337.34
12.LIGENZA Oliwia00MKS TRÓJKA Łódź1:10.53500B34.5136.02
13.IŻYCKA Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:11.53479B33.2338.30
14.GORCZYCA Oliwia SO00UKP UNIA Oświęcim1:11.59478B34.2237.37
15.KNAPIK Agata00UKS OXPRESS Bolesławiec1:11.80473B32.5139.29
16.DUDA Katarzyna00MKP Szczecin1:11.82473B33.7038.12
17.BRZÓZKA Zuzanna00UKS G-8 Bielany1:12.02469R33.5838.44
18.PISAREK Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim1:12.09468R33.7638.33
19.GIEMZA Aleksandra00UKS 190 Łódź1:12.4246133.6538.77
20.LAZOPOULOS Anna00MKS JUVENIA Wrocław1:12.4546133.4738.98
21.PACHOWSKA Wiktoria00UKS JAGIELLONKA Warszawa1:12.4846032.0640.42
22.ODZIEMCZYK Maja00UKS JAGIELLONKA Warszawa1:13.1344832.2940.84
23.ROGALA Julia00MUKP FALA Ropczyce1:13.2344633.7139.52
24.GÓRSKA Julia00UKS SKALAR Warszawa1:13.2944532.6940.60
25.CIEKAŃSKA Wiktoria00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk1:13.3344433.7839.55
26.KOZERA Katarzyna00UKS SMS GALICJA Kraków1:13.6843834.1439.54
27.NIZIOŁEK Kinga00MKS IKAR Mielec1:13.9643335.0938.87
28.ŻAK Klaudia00MOSM Tychy1:13.9943335.0338.96
29.WIŚNIEWSKA Oliwia00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz1:14.0243233.4440.58
30.MALINOWSKA Zuzanna00WKS ŚLĄSK Wrocław1:14.2242935.0439.18
31.WRZOSEK Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:14.2542834.2140.04
32.PAWERA Karolina00UKP Ruda Śląska1:14.4342533.5140.92
33.DĄBROWSKA Agnieszka00KORNER Zielona Góra1:14.5242335.5338.99
34.MARKOWSKA Julia00MKS ZNICZ Koszalin1:14.5542333.9240.63
35.KOPACZEK Joanna00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna1:14.9441633.7441.20
36.ŁOTECKA Aleksandra00KS GÓRNIK Radlin1:15.4540834.0841.37
37.SENCZYSZYN Barbara00MKP Szczecin1:15.5140733.6841.83
38.BORCZYK Martyna00KS REKIN Świebodzice1:15.5940635.3440.25
39.RADECKA Anna00SKP BARAKUDA Starachowice1:15.8640133.0342.83
40.ALEKSIEWICZ Ewelina00UKS G-8 Bielany1:15.9240035.5640.36
41.MALEWICKA Gabriela00MKS JUVENIA Białystok1:16.1539736.1140.04
42.NOSAL Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:16.2739534.7941.48
43.DOMAGAŁA Julia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:16.4139334.4341.98
44.KUDLIŃSKA Paulina00KS WARTA Poznań1:16.4439235.7040.74
45.MIKUS Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:16.7038835.0941.61
46.JANCZAK Patrycja00MKP Szczecin1:17.0838335.9641.12
47.BACHRYJ Aleksandra SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz1:17.1438236.1141.03
48.SOLIWODA Martyna00UKS G-8 Bielany1:17.2937935.1642.13
49.CHOJECKA Karolina00UKS OLIMPIC Warka1:17.4737735.2342.24
50.SOBCZYŃSKA Julia00MAL WOPR Malbork1:17.5837534.2143.37
51.ŻYLSKA Joanna00KS KORONA Kraków1:17.6337435.0942.54
52.RZADKOWOLSKA Zuzanna00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz1:17.7537334.6043.15
53.CYGAN-DUSZYŃSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Wrocław1:18.1436736.6541.49
54.KUJAWSKA Katarzyna00MTKP DELFIN Toruń1:18.5136236.1342.38
55.ŁYCZEK Andżelika00KP PŁETWAL Mława1:18.7135935.9642.75
56.CZAPSKA Celina00UKS G-8 Bielany1:18.8335835.8742.96
57.WASILEWICZ Julia00KS WARTA Poznań1:18.9235634.6444.28
58.GŁOGOWSKA Agata00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk1:19.1235435.0344.09
59.CZARNECKA Katarzyna00UKS G-8 Bielany1:19.5334836.1043.43
60.KOBUSZKO Wiktoria00MOSM Tychy1:19.7534536.6043.15
61.GRIEGER Weronika00BUKS Warszawa1:20.4133735.2045.21
62.LUSINA Gabriela00UKS SMS GALICJA Kraków1:21.3432538.5142.83
63.TOKARZ Paulina00MOSM Tychy1:25.7127836.9048.81
64.ROGOWICZ Aleksandra00UKS OMEGA Sokółka1:26.5127036.8049.71
65.BEREZA Agata00MTKP DELFIN Toruń1:27.0926539.8547.24


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-07-04 - 10:17
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat57.66ŁUCZAK Piotr00611Gdynia2006-07-07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:00.70552A27.8732.83
2.SAWICKI Bartosz00KS GÓRNIK Radlin1:01.20539A28.6032.60
3.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany1:01.56530A27.7633.80
4.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław1:01.58529A28.8132.77
5.MICIUL Michał00KORNER Zielona Góra1:01.86522A28.1233.74
6.BORKOWSKI Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:02.42508A28.8433.58
7.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.1:02.73500A29.3633.37
8.KWIASOWSKI Jakub00MKS JEDYNKA Łódź1:03.08492A29.5933.49
9.FIKS Krzysztof00UKS 190 Łódź1:03.11491B29.8633.25
10.WAŚKO Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:03.34486B29.3034.04
11.BUTKIEWICZ Władysław00MKS JUVENIA Białystok1:03.37485B29.0334.34
12.OPOLKA Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim1:03.79476B30.1033.69
13.SZYNDLER Michał00MKS ZRYW Opole1:03.90473B30.1633.74
14.CZOP Michał00MTS Kwidzyn1:03.91473B30.0233.89
15.RACINOWSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.1:04.34464B28.8835.46
16.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa1:04.51460B29.3135.20
17.BEDNARCZYK Aleksander00MKS POLONIA Warszawa1:04.56459R30.0534.51
18.WAŁCERZ Mateusz00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.1:04.85453R29.3235.53
19.CWAJNA Karol00KS GÓRNIK Radlin1:04.9245130.5634.36
20.ZYCHOWICZ Jakub00MKS ZNICZ Koszalin1:04.9545129.9135.04
21.SERŻYSKO Kasper00KS DELFIN Gdynia1:05.3444330.7934.55
22.GLONEK Maciej00KS WARTA Poznań1:05.3544330.5734.78
23.SŁOMIAN Wojciech00MKP Myślibórz1:05.3944230.6734.72
24.KĘSIK Konrad00UKS ŻABIANKA Gdańsk1:05.5243929.4436.08
25.TOPOLSKI Dawid00MKS TRÓJKA Łódź1:05.5943830.9134.68
MICHALCZYK Andrzej SO00UKP UNIA Oświęcim1:05.5943831.0734.52
27.GRZYBOWSKI Miłosz00UKS POLONEZ Wyszków1:05.6543730.2735.38
28.BOMASTYK Michał00SiKReT Gliwice1:05.7243529.0636.66
29.CHAREWICZ Hubert00MKS ŻAK Biała Podlaska1:05.9943030.5035.49
30.BRODOWSKI Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:06.0142931.0135.00
31.CISZEWSKI Jakub00UKS 190 Łódź1:06.0342931.4334.60
32.PLUTECKI Dawid00UKS SMS GALICJA Kraków1:06.3742230.2636.11
33.BIECKI Szymon SO00UKP UNIA Oświęcim1:06.5641931.9634.60
34.CIEŚLAK Kacper00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz1:06.6541730.6835.97
35.NIEDZIELA Hubert SO00UKP UNIA Oświęcim1:06.6841731.1035.58
36.WOLNY Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:06.9941131.3335.66
37.GORDZIEJUK-NOWAK Kacper00MKS POLONIA Warszawa1:07.0241030.2336.79
38.MAJERSKI Jakub00UKS SMS GALICJA Kraków1:07.0441032.7234.32
39.PIETRZYK Cezary SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:07.6939832.1935.50
40.JODŁOWSKI Mateusz00UKS SMS GALICJA Kraków1:07.7039831.4436.26
41.PAWŁOWSKI Bogdan00KP SOKÓŁ Rzeszów1:08.1239131.1137.01
42.DOMAŃSKI Kamil00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.1:08.1938931.4536.74
43.NOWAK Wojciech00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno1:08.3438731.4036.94
44.DOMINIAK Kacper00WKS ŚLĄSK Wrocław1:08.3538733.0335.32
BARYŁA Konrad00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.1:08.3538732.0736.28
46.BARTKOWSKI Jakub SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:08.6238231.6037.02
47.MAYERBERG Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim1:08.6938131.6037.09
48.KUCHARSKI Filip00SiKReT Gliwice1:09.2937131.5837.71
49.MUTH Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:09.5136832.4337.08
50.KARASEK Marcin00BUKS Warszawa1:09.5936632.1537.44
51.WOZNIAK Kamil00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna1:09.6636531.3138.35
52.KOWALCZYK Krzysztof00UKS NAWA Skierniewice1:09.6736532.8036.87
53.PACŁAWSKI Jakub00UKS TKKF SIÓDEMKA Rzeszów1:09.8036331.5438.26
54.TORBA Kacper00UKS ORKA Lubań1:09.8636231.9237.94
55.CHMIELOWIEC Łukasz00UKS NAWA Skierniewice1:09.9736032.1537.82
56.BŁĄDEK Jędrek00KS GÓRNIK Radlin1:10.1035833.4736.63
57.KĘDZIORA Daniel00KS PIĄTKA Chorzów1:10.5135233.0337.48
58.GRECZANIK Paweł SO00UKP UNIA Oświęcim1:11.2734133.4237.85
59.STĘPIEŃ Mateusz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.1:11.3434033.0538.29
CICHOCKI Maciej00UKS JAGIELLONKA Warszawa1:11.3434033.0838.26
61.MAŃKA Jakub00UKS G-8 Bielany1:11.4733832.0139.46
62.WIKTOROWSKI Gracjan00SKS DELFIN-137 Łódź1:11.7633432.7439.02
63.SZAŁAŚNY Bartosz SO00UKP UNIA Oświęcim1:11.9533132.9439.01
64.BARAN Jakub00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz1:11.9633133.5138.45
65.POLACZEK Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:11.9933131.3740.62
66.SKOTNICKI Błażej00MKP Szczecin1:12.1432934.2737.87
67.MISINA Mateusz00MKS IKAR Mielec1:12.2032834.0438.16
68.AUGUSTYN Aleksander00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna1:14.1130333.6140.50
69.STOŁECKI Mateusz00UKS ORKA Lubań1:14.1830233.6240.56
70.JABŁOŃSKI Marcin SR00KS UNIA Racibórz1:14.9429333.4641.48
71.ROSKOSZ Szymon SR00KS UNIA Racibórz1:15.6428533.7341.91
72.URBAŃCZYK Daniel00UKS JAGIELLONKA Warszawa1:15.7228436.4339.29
73.FRYDRYCHOWICZ Ignacy00UKS DELFINEK Legnica1:15.7828433.6442.14
74.SOKOŁOWSKI Szymon00MUKP FALA Ropczyce1:16.0228135.2240.80
75.PABICH Jakub00MPKS ORKA Ciechanów1:18.2625734.6643.60
76.CAŁKA Jakub00TS PŁYWAK Bochnia1:18.6525434.8543.80
77.MAJEWSKI Gabriel00UKP FALA Kraśnik1:19.9524136.1443.81
78.GIBALSKI Kajetan00MKS ROKITA Brzeg Dolny1:25.7319637.5348.20
DYSKW.SADŁOWSKI Piotr00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki
O4
DYSKW.PAWŁOWSKI Adam00UKS G-8 Bielany
O4


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-07-04 - 10:35
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:04.55SOKOŁOWSKA Diana00309Coimbra (POR)2010-03-28

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KLONOWSKA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:11.32636A30.1733.7433.5033.91
2.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn2:11.63632A30.8433.3033.6033.89
3.BRONEK Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce2:12.59618A30.8033.4034.6433.75
4.ŻEMAJTIS Maria00MTP KORMORAN Olsztyn2:13.02612A30.6133.8134.7833.82
5.SINITCHINE Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn2:13.86601A30.8633.3034.6635.04
6.REKS Aleksandra00UKS G-8 Bielany2:14.02599A30.1034.3934.4935.04
7.MARGULA Weronika00MKP Szczecin2:15.00586A31.1234.1134.6735.10
8.ŚLIWIŃSKA Kalina00WKS ŚLĄSK Wrocław2:15.15584A32.2633.6335.4633.80
9.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec2:16.75563B31.3734.4936.6834.21
10.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim2:17.80551B31.4633.8935.0937.36
11.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn2:17.82550B31.5334.1936.3135.79
12.WÓJTOWICZ Julia00SKP BARAKUDA Starachowice2:18.02548B31.6235.1036.1435.16
13.SZAFRAŃSKA Julia SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:18.03548B31.5935.0336.4234.99
14.BŁAŻYCZEK Klaudia00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno2:18.44543B32.5234.8636.9034.16
15.KOWALSKA Dominika00MKS TRÓJKA Łódź2:18.84538B31.3233.6735.9037.95
16.MALCZEWSKA Zofia00MKS POLONIA Warszawa2:19.39532B32.6135.0437.0234.72
17.GROBLICA Joanna00MKP Szczecin2:19.78528R31.6235.8635.7836.52
18.WIŚNIEWSKA Barbara00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:19.84527R32.1735.4036.9435.33
19.PIPCZYŃSKA Kamila00UKS VICTORIA Józefów2:19.8752732.6534.8636.9135.45
20.KRUSZEWSKA Kaja00MKS JUVENIA Białystok2:20.1352432.0035.5736.1136.45
21.ADAMSKA Alicja00UKS ALIGATOR Gorzyce2:20.5951832.0435.0438.1335.38
22.BARANOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany2:21.0451433.6335.5837.9833.85
23.NOWICKA Patrycja00MTS Kwidzyn2:21.2351133.8235.9236.8734.62
24.MĘDRELA Marta00UKP Ruda Śląska2:21.2551133.0735.5237.9434.72
25.CIEKAŃSKA Wiktoria00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:21.7850632.8636.0136.9136.00
26.SZCZYGIEŁ Oliwia00MTKP DELFIN Toruń2:22.1050231.1935.8237.0938.00
27.DUDA Katarzyna00MKP Szczecin2:22.2250133.9435.3937.6235.27
28.SZUSTER Aleksandra00KS PIĄTKA Chorzów2:22.2850032.8036.2437.6535.59
29.GIEMZA Aleksandra00UKS 190 Łódź2:23.2249032.4936.1937.3437.20
30.PRUSINOWSKA Klaudyna00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:23.3948931.7836.6637.9137.04
31.STASZCZYK Natalia00UKS GIM 92 Ursynów2:23.4048932.7534.7538.2937.61
32.ŚLIWIŃSKA Marta00CKIS Skawina2:23.6648632.3236.9838.0336.33
33.BERWID Ligia00UKS G-8 Bielany2:23.7848532.7337.0437.4636.55
34.MIKOŁAJEK Weronika00KP AVIA Świdnik2:23.9348333.5636.4638.3735.54
35.WYSOKIŃSKA Agnieszka00UKS G-8 Bielany2:24.2348031.9236.2037.8338.28
36.SENCZYSZYN Barbara00MKP Szczecin2:24.2448032.3036.6537.1538.14
37.GAJTKOWSKA Zuzanna00UKS ALIGATOR Gorzyce2:24.4747833.1536.3938.2736.66
38.PODLEŚNY Emilia00UKS SMS GALICJA Kraków2:24.5447733.6336.1438.1936.58
39.PIECZKA Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce2:24.8247433.7337.1637.7036.23
40.POPIEL Vanessa00KS REKIN Świebodzice2:25.0547232.9236.7238.0537.36
41.KACPRZYCKA Weronika00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:25.4946833.8137.3437.9436.40
42.STRZECHOWSKA Zofia00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:25.5446732.7637.2138.5936.98
43.JANCZAK Patrycja00MKP Szczecin2:25.5646733.2637.3336.5838.39
44.HAJDENRAICH Julia00UKP FALA Kraśnik2:26.2546132.3137.2437.5539.15
45.BIERNACKA Wiktoria00MKS ZNICZ Koszalin2:26.3246032.0437.1837.7139.39
46.BŁAJET Oliwia00KS WARTA Poznań2:27.4944934.4636.5839.1637.29
47.WIDANKA Aleksandra00MKS JUVENIA Wrocław2:27.5744834.3437.3638.9436.93
48.KULIK Julia00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork2:27.7544733.1636.8839.8937.82
49.CIOCHOŃ Katarzyna00MKS JUVENIA Wrocław2:28.0044434.2237.2939.6436.85
50.BOGUCKA Karolina00PUKS KAROL Wadowice2:28.1244333.8838.5238.0737.65
51.MYCEK Agnieszka00WKS ŚLĄSK Wrocław2:28.3544135.2337.5139.1236.49
52.KACPRZAK Patrycja00UKS 190 Łódź2:28.4544034.9337.6537.5638.31
53.KOZIKOWSKA Joanna00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:28.5943932.2237.7339.4939.15
54.CZARNECKA Katarzyna00UKS G-8 Bielany2:29.2743333.2839.5638.2838.15
55.CIPORSKA Katarzyna00MKS POLONIA Warszawa2:30.0142733.6138.2438.5539.61
56.MACIEJEWSKA Martyna00POSNANIA Poznań2:30.4242333.3639.3838.7538.93
57.ABRAMOWICZ Julia00IKS Konstancin2:30.5842233.7437.3440.9538.55
KOPACZEK Joanna00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna2:30.5842235.1238.2040.0137.25
59.BOHATER Paulina00MKS JUVENIA Wrocław2:30.9941833.9237.5340.9838.56
60.LUSINA Gabriela00UKS SMS GALICJA Kraków2:32.2440835.5238.9439.0038.78
61.PŁÓCIENNIK Wiktoria00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz2:32.4340733.8238.8140.1439.66
62.WOŹNIAK Barbara00UKS DELFIN Tarnobrzeg2:33.0140235.1639.3840.0138.46
63.SMORĄGIEWICZ Sara00RTP VICTORIA Radom2:33.2840034.2738.7340.6339.65
64.KOŁOMAŃSKA Amelia00MKS JUVENIA Wrocław2:33.6039734.7140.3841.0437.47
65.KIELAN Natalia00UKS SMS GALICJA Kraków2:33.7239736.5638.8940.5437.73
66.SZYPULA Klaudia00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna2:34.0039435.9938.6640.8138.54
67.KOWALSKA Izabela00MKS POLONIA Warszawa2:34.2539235.1238.3841.3639.39
68.MAKSIM Matylda00UKS ŻABIANKA Gdańsk2:34.7238934.5640.6639.6539.85
69.BEREZA Agata00MTKP DELFIN Toruń2:36.9537337.1740.5241.3237.94
70.WORONKO Wiktoria00MKS MEDYK Giżycko2:37.0237234.0639.2842.5641.12
71.BOROWSKA Agnieszka00MKS POLONIA Warszawa2:38.1436432.5439.9541.6244.03
72.CICHOWSKA Weronika00MOSM Tychy2:39.6835436.9538.9842.6241.13
73.TRZCIŃSKA Zuzanna00MKS POLONIA Warszawa2:42.1533836.2341.0542.5842.29
74.TOMCZEWSKA Iga00MTKP DELFIN Toruń2:44.4832437.4742.2442.7542.02
DYSKW.KUBIAK Karolina00UKS G-8 Bielany
O4


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-07-04 - 11:08
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat1:58.75ARNDT Mateusz01910Magdeburg (GER)2012-12-15

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00WKS ŚLĄSK Wrocław2:01.12597A27.7931.0631.3030.97
2.MICHTA Kacper SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:01.64589A29.1130.7931.3330.41
3.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Kołobrzeg2:01.88586A27.8530.6031.5631.87
4.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice2:02.54576A28.0931.2931.6231.54
5.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany2:03.53562A28.3131.5432.7730.91
6.KURLETO Piotr00KS KORONA Kraków2:03.78559A28.7231.8832.0631.12
7.HOŁUB Krzysztof00KP AVIA Świdnik2:05.03542A29.3631.8532.6531.17
8.JAROCHA Oskar SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:05.27539A28.9831.5333.0931.67
9.WAŁCERZ Mateusz00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:05.33539B28.8631.4732.5932.41
10.CERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec2:05.64535B29.0732.6631.8832.03
11.ŁAŚ Wiktor00WKS ŚLĄSK Wrocław2:05.71534B29.6031.1233.4631.53
12.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn2:06.31526B28.8832.1233.1432.17
13.DUTKOWIAK Wojciech00WKS ŚLĄSK Wrocław2:06.93518B30.2531.9332.9431.81
14.KRASIŃSKI Jakub00MKS JUVENIA Wrocław2:07.46512B28.9431.5633.5333.43
15.OLEJNICZAK Borys00KS WARTA Poznań2:07.82508B28.7632.5533.0933.42
16.WĄSOWSKI Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn2:08.24503B29.6832.9532.3433.27
17.TRZĘSIEC Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.32502R28.9132.7833.0433.59
18.HANO Grzegorz00WKS ŚLĄSK Wrocław2:08.68498R28.9632.7233.0133.99
19.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany2:09.1449227.9932.5833.5535.02
20.RACINOWSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:09.2949129.0931.2834.7734.15
21.MIODUSZEWSKI Błażej00CKIS Skawina2:09.4048930.4932.2334.4932.19
22.GRABOŃ Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:09.6048729.0733.4433.2533.84
23.BIELSKI Jakub00MKS 9 Dzierżoniów2:09.7248629.4434.1333.5532.60
24.FIKS Krzysztof00UKS 190 Łódź2:09.7948530.2433.4933.3732.69
25.SZARYŃSKI Mikołaj00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:09.9148429.2333.2333.8833.57
26.LISEK Aleksander00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:10.1248129.5233.3933.2933.92
27.KAŁA Mikołaj00SiKReT Gliwice2:10.1548130.2832.6934.9932.19
28.SZELĄG Mikołaj SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:10.2448030.1632.8134.9432.33
29.KRYSZTOFORSKI Fryderyk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz2:10.3547928.3733.7234.2733.99
30.STANISZEWSKI Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:10.4847731.4732.6834.3831.95
31.TARADYŚ Jakub00KORNER Zielona Góra2:10.7647430.4232.4134.4233.51
32.LISS Mateusz00MKS JUVENIA Wrocław2:10.9347229.5333.7234.3033.38
33.CHWASTEK Dominik00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:10.9847229.5232.2235.2134.03
34.DOMINIAK Kacper00WKS ŚLĄSK Wrocław2:11.0747131.2233.8333.0233.00
35.GĘBKA Olaf00KS WARTA Poznań2:11.1147029.5633.5234.6433.39
36.TOPOLSKI Dawid00MKS TRÓJKA Łódź2:11.8046329.5733.1434.5034.59
37.WARDAK Jakub00UKS G-8 Bielany2:11.9246229.7233.2934.8834.03
38.MAŁKOWSKI Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.2945830.6833.2535.2933.07
39.GAWROŃSKI Damian00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.3945730.3833.8234.3033.89
40.ŚMIAROWSKI Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn2:12.5145630.3733.6734.7133.76
41.PIĄTKOWIAK Hubert00KORNER Zielona Góra2:12.7545329.7633.9035.7733.32
42.DEJNEŻENKO Daniel00MKS POLONIA Warszawa2:12.8245229.5933.3735.0434.82
43.STONAWSKI Maciej00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:13.0145030.7634.1135.0933.05
44.SULIGA Jeremi00ŚUKS Polna Warszawa2:13.4344630.8033.1934.3535.09
45.BARTKOWSKI Jakub SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:13.8244231.5934.3135.4332.49
46.KUPCZAK Jakub00UKS SKALAR Warszawa2:14.1743932.0433.5535.4733.11
47.ZAMELSKI Michał00MKS ASTORIA Bydgoszcz2:14.3443730.3534.2334.9134.85
48.KRZYŻANIAK Krystian00MKS JUVENIA Białystok2:14.4043730.8633.6135.3134.62
49.BUREK Cezary00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:14.6943429.8734.1135.2135.50
50.BRODOWSKI Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:15.4742630.7433.8635.7635.11
CISZEWSKI Jakub00UKS 190 Łódź2:15.4742631.8135.4234.0934.15
52.RUTKOWSKI Michał00UKS MOS Ełk2:15.5142629.8534.5434.6936.43
53.SIONKOWSKI Arkadiusz00UKP KMITA Zabierzów2:15.6342531.4433.7636.0834.35
54.PLAUSZTA Arnold00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki2:16.0142129.9834.0136.7435.28
55.BARTNIKIEWICZ Jan00KS PIĄTKA Chorzów2:16.5141731.2034.4036.0634.85
56.SZCZERKOWSKI Michał00MKP Szczecin2:16.5941631.8634.0036.3434.39
57.NOWICKI Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz2:17.0541232.4934.8836.8832.80
58.SZWEDZKI Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:17.1841131.6135.1236.4733.98
59.NOWAK Kacper00KS WARTA Poznań2:17.4540831.4135.2135.8734.96
60.GUZIOR Maciej00MZOS Płock2:17.8740430.5734.0737.1036.13
61.WIERZBICKI Filip00MUKS FOKA Sandomierz2:18.7439731.2236.4035.4235.70
62.JOBDA Ryszard00UKS VICTORIA Józefów2:19.0139531.1935.3337.1235.37
63.DĄBROWSKI Mateusz00UKS CITY ZEN Poznań2:19.0939431.9536.1736.6134.36
64.ADAMCZEWSKI Eryk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz2:19.2239332.6935.3537.1734.01
65.CYZA Oskar00UKP Ruda Śląska2:19.2939231.5635.5936.0436.10
66.WIATR Krzysztof00MKS  Piaseczno2:19.5639032.2935.4736.7735.03
67.GOSTKOWSKI Kacper00UKS RUCH Grudziądz2:19.5939032.1434.8537.2835.32
68.KRAWCZAK Patryk00MKS ŻAK Biała Podlaska2:20.0038631.8835.4136.8135.90
69.GÓRKA Marcel00MKP Myślibórz2:20.0538631.7535.4736.9435.89
70.LEWANDOWSKI Michał00MKS ZRYW Opole2:20.1238531.3836.0036.5336.21
71.PIETRUSIAK Michał00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:20.3538331.8935.3037.6135.55
72.JABŁOŃSKI Mateusz00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:20.4838232.2536.1038.0134.12
73.KALISZ Jakub00MKS POLONIA Warszawa2:20.6038131.3735.9538.3334.95
74.SZYMANEK Damian SR00KS UNIA Racibórz2:20.6738133.0635.7437.9133.96
75.MIKSA Bartosz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:21.9337132.3337.4036.6735.53
76.WOJACZEK Paweł SR00KS UNIA Racibórz2:22.2036932.7537.4238.1433.89
77.GONTARCZYK Kamil00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:22.4436731.9436.3437.6736.49
78.JENDRUSZEWSKI Dominik00MAL WOPR Malbork2:22.6736532.0535.8138.3836.43
79.MAŁYSZ Paweł00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa2:23.4935931.0736.8636.2639.30
80.WŁODARSKI Jakub SR00KS UNIA Racibórz2:23.5835832.4036.3037.6837.20
81.FRANCISZKIEWICZ Jakub00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:23.6035831.9536.6736.8138.17
82.JORDAN Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:23.7535733.2536.1238.2336.15
83.CHMIELEWSKI Jakub00UKS RUCH Grudziądz2:24.5135131.5137.1936.9638.85
84.CUPAK Wojciech00UKS SMS GALICJA Kraków2:25.0334734.3336.5438.8035.36
85.MASIAK Mateusz00UKP FALA Kraśnik2:25.0434733.1838.1337.6336.10
86.STRZELCZYK Filip00UKS SKALAR Warszawa2:25.5834334.0437.1039.2035.24
87.KOSMALA Szymon00LUKS Orlik Lublin2:26.1733932.5337.6537.4738.52
88.MIESZKOWSKI Stanisław00UKS SKALAR Warszawa2:26.7633533.0637.6238.0838.00
89.KORDZIAK Arnold00UKS G-8 Bielany2:27.1933231.8337.9738.9338.46
90.BEDNARZ Olaf00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:27.2633231.7338.9337.7438.86
91.HUDYKA Mieszko00UKS DELFINEK Legnica2:27.3033233.5438.2739.2736.22
92.CZECH Adrian00KP SOKÓŁ Rzeszów2:28.2132533.2337.2339.4338.32
WARZECHA Konrad00MKS IKAR Mielec2:28.2132532.6038.0039.8737.74
94.PYTLIŃSKI Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz2:29.1731932.5637.6239.8539.14
95.ŚREDNIAWA Patryk00UKS SKALAR Warszawa2:30.9230834.4237.4240.6738.41
96.KOWALSKI Adam00EKS SKRA Bełchatów2:31.0530734.0738.1839.5639.24
97.JAWORSKI Maciej00UKS G-8 Bielany2:32.6729835.2438.3941.5737.47
98.URBAN Kacper00UKS RUCH Grudziądz2:42.2924835.8139.4344.3842.67
99.LEWANDOWSKI Michał00UKS RUCH Grudziądz2:47.8122437.0941.9346.3742.42


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-07-04 - 11:46
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:16.83LEFANOWICZ Iwona01003Ostrowiec2006-05-18

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:24.14637A32.8936.2937.6037.36
2.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław2:24.37634A33.9236.5736.9936.89
3.SMYŁEK Karolina00UKS SKARPA Lublin2:26.65605A35.0237.1237.6736.84
4.SZEMRO Patrycja00MKS ZNICZ Koszalin2:27.33597A34.3436.9538.7337.31
5.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany2:27.43595A34.3237.5537.4138.15
6.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:28.50583A34.1837.9439.1637.22
7.LEWANDOWICZ Natalia00UKS ŻABIANKA Gdańsk2:28.86578A34.4937.8838.8737.62
8.BARYŁA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:29.28573A33.2937.0039.0639.93
9.JEŻOWSKA Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.41561B34.8438.8238.1838.57
10.BRZÓZKA Zuzanna00UKS G-8 Bielany2:30.45560B34.2738.6938.2939.20
11.MISIORNY Anna00MKS TRÓJKA Łódź2:30.48560B33.5838.8038.5139.59
12.LECHOWICZ Nadia00UKS SMS GALICJA Kraków2:31.55548B36.8337.8639.4337.43
13.LISOWSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Białystok2:31.57548B34.8037.8139.3039.66
14.KLESSA Helena00MKS NIELBA Wągrowiec2:33.25530B35.8337.3240.4039.70
15.DOMŻALSKA Wiktoria00UKP JEDYNKA Elbląg2:33.91523B36.1538.8741.3237.57
16.BIERNACKA Michalina00UKS MOS Ełk2:33.96523B37.5538.3440.3137.76
17.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz2:34.89513R38.4437.9241.0937.44
18.BILIŃSKA Dominika00KS PIĄTKA Chorzów2:36.05502R35.7138.7841.8339.73
19.STRZĘPEK Kornelia00KS REKIN Świebodzice2:36.1150137.0539.1641.0438.86
20.MARASZEK Hanna00MKS TRÓJKA Łódź2:36.2050135.4740.9839.2440.51
21.KOWALSKA Julia00KORNER Zielona Góra2:36.8849434.9840.4639.7841.66
22.BUŻYCKA Maja00KP PŁETWAL Mława2:37.8348538.1339.3841.0039.32
23.PABIN Marta00SKS DELFIN-137 Łódź2:38.3248135.1540.0342.0941.05
24.KOŚLICKA Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:38.6047836.6040.9440.8940.17
25.NOWOSIELSKA Martyna00MKS TRÓJKA Łódź2:38.9247537.5540.3841.4039.59
26.KOKOT Angelika00SiKReT Gliwice2:38.9847536.1141.7339.6541.49
27.SOBALA Dominika00KS WARTA Poznań2:39.6146935.4840.9541.2641.92
28.WÓJTOWICZ Julia00SKP BARAKUDA Starachowice2:39.9246638.1639.9742.0039.79
29.BORYS Anna00MKS POLONIA Warszawa2:39.9946636.6540.2042.5240.62
30.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany2:40.4446236.6241.7841.3440.70
31.RUDEK Wiktoria00UKS ORKA Lubań2:40.8445836.7640.8341.7941.46
32.PIEKARZ Daria00MKS IKAR Mielec2:41.0445739.3639.7242.0439.92
33.KROMOLICKA Wiktoria00KS WARTA Poznań2:41.1945538.0040.0742.7640.36
34.HERMANOWSKA Patrycja00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:41.2745538.1640.9342.0640.12
35.ŻACZEK Wiktoria00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno2:41.4145437.5640.8040.9042.15
36.ZIĄBEK Weronika00UKS SMS GALICJA Kraków2:41.9444938.1140.9640.9641.91
37.SOBCZYŃSKA Julia00MAL WOPR Malbork2:42.0544838.5541.1942.2440.07
38.SAKSON-SZAFRAŃSKA Sara00MKS POLONIA Warszawa2:43.5943638.5140.7442.1242.22
39.MYDLARZ Wiktoria SO00UKP UNIA Oświęcim2:44.0943236.4142.8941.5343.26
40.STRZECHOWSKA Zofia00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:45.4542140.1741.6943.1440.45
41.BROSOWSKA Sandra00UKS RUCH Grudziądz2:47.8240339.0741.7444.4842.53
42.ALEKSIEWICZ Ewelina00UKS G-8 Bielany2:48.0940240.4342.9344.1340.60
43.ORWAT Maria00POSNANIA Poznań2:48.7439738.5043.4344.1942.62
44.BOHDANOWICZ Emilia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:50.4638540.5244.0143.0642.87
45.MATYSIAK Aleksandra00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:51.8237640.5842.5246.1042.62
46.SZULC Emilia00UKS RUCH Grudziądz3:04.1330545.0345.8248.9344.35
47.GRYC Izabela00MKS JUVENIA Białystok3:08.0128742.6647.9649.4847.91
DYSKW.WENDOŁOWICZ Angelika00MKS JUVENIA Białystok
O4


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-07-04 - 12:06
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:09.94SKIERKA Jakub02010Berlin (GER)2012-12-16

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:16.25554A32.1234.1735.8634.10
2.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany2:17.08544A31.6735.2236.2633.93
3.BALCERAK Jakub00MKS TRÓJKA Łódź2:19.01521A32.1535.5036.1535.21
4.MADOŃ Marek00KORNER Zielona Góra2:19.78513A33.4135.4635.8335.08
5.WOLIŃSKI Artur00MKS OCEANIK Ostrzeszów2:20.40506A33.1936.3536.9433.92
6.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz2:20.76502A33.3835.3837.1434.86
7.KARNIK Eryk00RTP VICTORIA Radom2:21.65493A33.3536.1637.0135.13
8.DĄBROWSKI Patryk00WKS ŚLĄSK Wrocław2:22.36485A34.0436.2736.3535.70
9.BALICKI Michał00UKS SMS GALICJA Kraków2:22.57483B33.2638.0436.0335.24
10.ROMAN Mateusz00MKS ZRYW Opole2:24.59463B34.9735.7138.2035.71
11.OPOLKA Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim2:24.89460B34.5937.3437.5435.42
12.KUCZAK Adam00KORNER Zielona Góra2:25.46455B34.0137.8336.2737.35
13.KOPUT Kamil00MKS POLONIA Warszawa2:25.92451B33.8836.4038.6237.02
14.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków2:26.06449B32.7437.4038.1537.77
15.TWARDZIK Bartosz00SiKReT Gliwice2:26.23448B35.6836.4138.4735.67
16.PAWLACZYK Patryk00UKS 190 Łódź2:26.73443B34.4537.3639.2635.66
17.CHAREWICZ Hubert00MKS ŻAK Biała Podlaska2:26.78443R34.1136.2039.7336.74
18.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź2:27.65435R33.8436.9339.5937.29
19.ŁUKASZCZYK Mateusz00UKS ORKA Zamość2:27.9443232.0637.4438.7539.69
20.PAWLICKI Mariusz00MKS  Piaseczno2:27.9643233.5036.6538.9338.88
21.SOCHA Maksymilian00UKS TROPS Kartuzy2:29.2542134.2338.8437.5638.62
22.STOSZEK Kacper00MTP DELFIN Cieszyn2:29.3542035.8037.3839.1337.04
23.STRADOMSKI Patryk00SiKReT Gliwice2:29.4641932.9539.4038.0839.03
24.BIGAJSKI Aleksander00KS KORONA Kraków2:30.2041333.4038.4437.7740.59
25.KOWALSKI Maxymilian00MPKS ORKA Ciechanów2:30.2241334.7238.5440.0636.90
26.KAŁEK Oliwer00KORNER Zielona Góra2:30.4041234.2737.3837.9240.83
27.KARASEK Marcin00BUKS Warszawa2:30.4741135.4537.9640.0537.01
28.SŁOMIŃSKI Sebastian00KS REKIN Świebodzice2:30.4841136.5937.1939.8736.83
29.OSTAŁOWSKI Paweł00UKP JEDYNKA Elbląg2:30.5441034.9938.2539.0938.21
30.PORCZYŃSKI Michał00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:30.7640936.7839.3139.1935.48
31.JASTRZĄB Dominik00KS WARTA Poznań2:31.1140634.0937.5240.7238.78
32.MAŃKA Jakub00UKS G-8 Bielany2:31.1340634.3739.0638.5139.19
33.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin2:31.4540336.2238.0739.8137.35
34.MITRUS Paweł00MKS  Piaseczno2:31.5040332.9538.8639.4340.26
35.FILIPEK Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz2:32.0039937.0838.4138.2438.27
36.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa2:32.2939634.0538.8540.8438.55
37.KUBIŚ Kamil00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz2:32.3539635.9539.6938.4738.24
38.JODŁOWSKI Mateusz00UKS SMS GALICJA Kraków2:32.8639237.9939.6638.9536.26
39.WODZIEŃ Szymon00MKP BOBRY Dębica2:33.2838937.1937.5240.0838.49
40.GARDYAN Adrian00KS GÓRNIK Radlin2:33.5838736.5639.2039.4938.33
41.MECH Dariusz00UKS PIRAT Elbląg2:34.6137936.4239.7442.6335.82
42.FILIPKOWSKI Paweł00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki2:34.6337935.0939.4539.9240.17
43.WASILEWSKI Michał00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:34.8937737.8137.6740.2839.13
44.ROMANIEC Szymon00KS DELFIN Gdynia2:35.6737136.0239.4041.1139.14
45.REICHELT Adrian00SiKReT Gliwice2:36.6736437.1039.9341.6338.01
46.MYSIAKOWSKI Nataniel00MKP Szczecin2:37.2536036.5239.3340.3341.07
47.PIŁKOWSKI Patryk00MKS POLONIA Warszawa2:37.9435536.3440.5839.5741.45
48.KŁAPUT Bartosz00UKS SMS GALICJA Kraków2:38.1635436.5342.3738.7040.56
49.PIWOWARCZYK Artur SO00UKP UNIA Oświęcim2:39.3934639.4540.5841.5737.79
50.KUSZTELAK Filip00UPKS WODNIK Rawicz2:39.6634435.7041.7839.8642.32
51.SZAŁAŚNY Bartosz SO00UKP UNIA Oświęcim2:39.8334338.5740.7541.1839.33
52.PAWŁOWSKI Adam00UKS G-8 Bielany2:40.8233736.5840.9442.9140.39
53.TRĄBSKI Jakub00POSNANIA Poznań2:41.2133434.7541.9741.2643.23
54.GONTARCZYK Kamil00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:41.2933437.8341.5741.6140.28
55.CHMIELOWIEC Mateusz00UKS NAWA Skierniewice2:42.0032937.9440.6343.2140.22
56.CUPAK Wojciech00UKS SMS GALICJA Kraków2:50.2928341.5042.9444.8041.05


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-07-04 - 12:28
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat4:56.38SZCZEPANIAK Karolina00914Ostrowiec2006-05-19

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PECYNA Michalina00IKS Konstancin5:17.14606A
50m:
100m:
34.10
1:12.93
34.10
38.83
150m:
200m:
1:53.08
2:30.80
40.15
37.72
250m:
300m:
3:18.10
4:03.71
47.30
45.61
350m:
400m:
4:41.33
5:17.14
37.62
35.81
2.OSINIAK Ewa00UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin5:20.80585A
50m:
100m:
35.38
1:15.95
35.38
40.57
150m:
200m:
1:57.54
2:36.92
41.59
39.38
250m:
300m:
3:23.60
4:09.98
46.68
46.38
350m:
400m:
4:46.97
5:20.80
36.99
33.83
3.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź5:20.83585A
50m:
100m:
34.24
1:14.67
34.24
40.43
150m:
200m:
1:54.58
2:34.75
39.91
40.17
250m:
300m:
3:20.45
4:06.85
45.70
46.40
350m:
400m:
4:45.19
5:20.83
38.34
35.64
4.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim5:21.12584A
50m:
100m:
34.90
1:15.78
34.90
40.88
150m:
200m:
1:57.87
2:39.35
42.09
41.48
250m:
300m:
3:24.93
4:10.14
45.58
45.21
350m:
400m:
4:46.79
5:21.12
36.65
34.33
5.SAŁBUT Roksana SO00UKP UNIA Oświęcim5:22.40577A
50m:
100m:
34.73
1:14.99
34.73
40.26
150m:
200m:
1:58.99
2:41.29
44.00
42.30
250m:
300m:
3:25.12
4:09.44
43.83
44.32
350m:
400m:
4:46.91
5:22.40
37.47
35.49
6.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim5:24.40566A
50m:
100m:
33.30
1:10.60
33.30
37.30
150m:
200m:
1:52.34
2:33.33
41.74
40.99
250m:
300m:
3:19.42
4:06.98
46.09
47.56
350m:
400m:
4:46.26
5:24.40
39.28
38.14
7.ZAWISZA Alina SO00UKP UNIA Oświęcim5:27.61550A
50m:
100m:
35.55
1:16.16
35.55
40.61
150m:
200m:
1:57.56
2:38.37
41.40
40.81
250m:
300m:
3:25.00
4:13.53
46.63
48.53
350m:
400m:
4:51.27
5:27.61
37.74
36.34
8.TOMOŃ Martyna00CSTR Strzyżów5:27.76549A
50m:
100m:
34.96
1:13.42
34.96
38.46
150m:
200m:
1:57.10
2:38.66
43.68
41.56
250m:
300m:
3:27.51
4:15.59
48.85
48.08
350m:
400m:
4:52.96
5:27.76
37.37
34.80
9.PISAREK Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim5:28.90543B
50m:
100m:
35.06
1:14.14
35.06
39.08
150m:
200m:
1:59.28
2:41.51
45.14
42.23
250m:
300m:
3:28.91
4:14.68
47.40
45.77
350m:
400m:
4:52.08
5:28.90
37.40
36.82
10.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka5:29.29541B
50m:
100m:
33.12
1:12.75
33.12
39.63
150m:
200m:
1:54.38
4:13.56
41.63
2:19.18
250m:
300m:
3:24.25350m:
400m:
4:51.11
5:29.29

38.18
11.KOWALSKA Eliza00UKS ALIGATOR Gorzyce5:32.90524B
50m:
100m:
33.04
1:13.13
33.04
40.09
150m:
200m:
1:58.09
2:44.43
44.96
46.34
250m:
300m:
3:27.26
4:13.35
42.83
46.09
350m:
400m:
4:52.39
5:32.90
39.04
40.51
12.KNAPIK Agata00UKS OXPRESS Bolesławiec5:35.19513B
50m:
100m:
36.16
1:18.02
36.16
41.86
150m:
200m:
2:01.72
2:43.77
43.70
42.05
250m:
300m:
3:32.76
4:20.61
48.99
47.85
350m:
400m:
4:59.45
5:35.19
38.84
35.74
13.WALZ Kornelia00UKS NAWA Skierniewice5:37.00505B
50m:
100m:
35.71
1:20.89
35.71
45.18
150m:
200m:
2:03.53
2:48.34
42.64
44.81
250m:
300m:
3:31.73
4:19.28
43.39
47.55
350m:
400m:
4:58.88
5:37.00
39.60
38.12
14.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka5:37.63502B
50m:
100m:
34.56
1:15.25
34.56
40.69
150m:
200m:
1:59.26
2:43.44
44.01
44.18
250m:
300m:
3:28.03
4:16.10
44.59
48.07
350m:
400m:
4:57.80
5:37.63
41.70
39.83
15.KLESSA Helena00MKS NIELBA Wągrowiec5:38.21499B
50m:
100m:
37.13
1:18.47
37.13
41.34
150m:
200m:
2:01.43
2:41.79
42.96
40.36
250m:
300m:
3:32.64
4:20.77
50.85
48.13
350m:
400m:
5:00.69
5:38.21
39.92
37.52
16.BOREJSZO Paula00MKP Szczecin5:38.22499B
50m:
100m:
33.99
1:16.65
33.99
42.66
150m:
200m:
1:59.11
2:42.84
42.46
43.73
250m:
300m:
3:28.60
4:19.26
45.76
50.66
350m:
400m:
4:58.09
5:38.22
38.83
40.13
17.STOJANOWSKA Aleksandra00KORNER Zielona Góra5:38.79497R
50m:
100m:
37.17
1:18.98
37.17
41.81
150m:
200m:
2:02.63
2:43.89
43.65
41.26
250m:
300m:
3:32.23
4:19.23
48.34
47.00
350m:
400m:
5:00.85
5:38.79
41.62
37.94
18.KRUSZEWSKA Kaja00MKS JUVENIA Białystok5:39.30495R
50m:
100m:
34.91
1:17.79
34.91
42.88
150m:
200m:
2:02.35
2:47.55
44.56
45.20
250m:
300m:
3:34.75
4:25.31
47.20
50.56
350m:
400m:
5:02.13
5:39.30
36.82
37.17
19.ŻYLSKA Joanna00KS KORONA Kraków5:40.63489
50m:
100m:
35.46
1:18.35
35.46
42.89
150m:
200m:
2:01.38
2:44.58
43.03
43.20
250m:
300m:
3:31.17
4:20.45
46.59
49.28
350m:
400m:
5:00.81
5:40.63
40.36
39.82
20.SZAFRAŃSKA Julia SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski5:40.70489
50m:
100m:
34.77
1:17.97
34.77
43.20
150m:
200m:
2:02.57
2:45.48
44.60
42.91
250m:
300m:
3:35.99
4:26.96
50.51
50.97
350m:
400m:
5:04.05
5:40.70
37.09
36.65
21.LISOWSKA Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle5:46.14466
50m:
100m:
37.35
1:19.68
37.35
42.33
150m:
200m:
2:06.48
2:50.49
46.80
44.01
250m:
300m:
3:38.57
4:24.13
48.08
45.56
350m:
400m:
5:06.34
5:46.14
42.21
39.80
22.DOMAGAŁA Julia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:46.46465
50m:
100m:
37.31
1:20.79
37.31
43.48
150m:
200m:
2:04.86
2:47.90
44.07
43.04
250m:
300m:
3:37.88
4:27.95
49.98
50.07
350m:
400m:
5:07.38
5:46.46
39.43
39.08
23.RADZIMSKA Roksana00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.5:48.78455
50m:
100m:
38.11
1:21.03
38.11
42.92
150m:
200m:
2:06.65
2:48.77
45.62
42.12
250m:
300m:
3:41.41
4:32.23
52.64
50.82
350m:
400m:
5:11.71
5:48.78
39.48
37.07
24.KOCUREK Marta00POSNANIA Poznań5:50.93447
50m:
100m:
39.57
1:23.04
39.57
43.47
150m:
200m:
2:09.27
2:52.69
46.23
43.42
250m:
300m:
3:41.27
4:28.02
48.58
46.75
350m:
400m:
5:11.17
5:50.93
43.15
39.76
25.NIZIOŁEK Kinga00MKS IKAR Mielec5:54.19435
50m:
100m:
34.64
1:16.77
34.64
42.13
150m:
200m:
2:03.64
2:51.01
46.87
47.37
250m:
300m:
3:40.95
4:35.42
49.94
54.47
350m:
400m:
5:14.72
5:54.19
39.30
39.47
26.BORCZYK Martyna00KS REKIN Świebodzice5:54.62433
50m:
100m:
38.13
1:20.97
38.13
42.84
150m:
200m:
2:08.03
2:52.52
47.06
44.49
250m:
300m:
3:45.41
4:36.02
52.89
50.61
350m:
400m:
5:17.85
5:54.62
41.83
36.77
27.KUJAWSKA Katarzyna00MTKP DELFIN Toruń5:55.09431
50m:
100m:
37.03
1:21.75
37.03
44.72
150m:
200m:
2:09.90
2:55.33
48.15
45.43
250m:
300m:
3:44.09
4:32.79
48.76
48.70
350m:
400m:
5:14.44
5:55.09
41.65
40.65
28.MRUGACZ Dominika00UKS SMS GALICJA Kraków5:56.64426
50m:
100m:
36.12
1:19.62
36.12
43.50
150m:
200m:
2:05.93
2:50.13
46.31
44.20
250m:
300m:
3:42.25
4:34.06
52.12
51.81
350m:
400m:
5:16.37
5:56.64
42.31
40.27
29.PRZYGODA Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki5:56.90425
50m:
100m:
35.52
1:19.64
35.52
44.12
150m:
200m:
2:06.58
2:54.53
46.94
47.95
250m:
300m:
3:41.72
4:34.26
47.19
52.54
350m:
400m:
5:15.32
5:56.90
41.06
41.58


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-07-04 - 12:55
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat4:42.16CIEŚLAK Marcin00414Gorzow2006-11-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź4:51.57584A
50m:
100m:
31.15
1:06.89
31.15
35.74
150m:
200m:
1:46.35
2:24.11
39.46
37.76
250m:
300m:
3:03.16
3:43.64
39.05
40.48
350m:
400m:
4:17.06
4:51.57
33.42
34.51
2.OLLER Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn4:54.89565A
50m:
100m:
31.20
1:07.07
31.20
35.87
150m:
200m:
1:46.93
2:23.75
39.86
36.82
250m:
300m:
3:04.54
3:47.75
40.79
43.21
350m:
400m:
4:22.24
4:54.89
34.49
32.65
3.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice4:55.61561A
50m:
100m:
31.52
1:07.56
31.52
36.04
150m:
200m:
1:45.16
2:22.83
37.60
37.67
250m:
300m:
3:04.05
3:47.16
41.22
43.11
350m:
400m:
4:22.29
4:55.61
35.13
33.32
4.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.4:58.74543A
50m:
100m:
29.89
1:06.04
29.89
36.15
150m:
200m:
1:45.74
2:26.35
39.70
40.61
250m:
300m:
3:06.16
3:48.63
39.81
42.47
350m:
400m:
4:24.22
4:58.74
35.59
34.52
5.ORŁOWSKI Kamil SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski5:00.02536A
50m:
100m:
32.30
1:08.31
32.30
36.01
150m:
200m:
1:47.88
2:24.93
39.57
37.05
250m:
300m:
3:09.34
3:53.79
44.41
44.45
350m:
400m:
4:28.18
5:00.02
34.39
31.84
6.DOMAŃSKI Kamil00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.5:01.63528A
50m:
100m:
32.23
1:07.45
32.23
35.22
150m:
200m:
1:47.59
2:25.44
40.14
37.85
250m:
300m:
3:09.39
3:51.57
43.95
42.18
350m:
400m:
4:27.92
5:01.63
36.35
33.71
7.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa5:02.18525A
50m:
100m:
30.49
1:06.61
30.49
36.12
150m:
200m:
1:47.28
2:27.81
40.67
40.53
250m:
300m:
3:07.96
3:50.90
40.15
42.94
350m:
400m:
4:26.71
5:02.18
35.81
35.47
8.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice5:05.65507A
50m:
100m:
33.42
1:11.35
33.42
37.93
150m:
200m:
1:53.18
2:31.76
41.83
38.58
250m:
300m:
3:13.14
3:53.67
41.38
40.53
350m:
400m:
4:31.76
5:05.65
38.09
33.89
9.MAŃKA Filip00UKS 190 Łódź5:05.85506B
50m:
100m:
32.79
1:09.29
32.79
36.50
150m:
200m:
1:49.38
2:27.31
40.09
37.93
250m:
300m:
3:11.77
3:55.24
44.46
43.47
350m:
400m:
4:31.99
5:05.85
36.75
33.86
10.MADOŃ Marek00KORNER Zielona Góra5:05.96506B
50m:
100m:
34.15
1:13.09
34.15
38.94
150m:
200m:
1:52.13
2:28.69
39.04
36.56
250m:
300m:
3:13.38
3:56.78
44.69
43.40
350m:
400m:
4:32.55
5:05.96
35.77
33.41
11.WALCZYSKO Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:06.28504B
50m:
100m:
31.65
1:10.33
31.65
38.68
150m:
200m:
1:48.96
2:30.16
38.63
41.20
250m:
300m:
3:09.37
3:53.76
39.21
44.39
350m:
400m:
4:30.40
5:06.28
36.64
35.88
12.PIOTROWICZ Kamil00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki5:11.73478B
50m:
100m:
34.84
1:15.26
34.84
40.42
150m:
200m:
1:56.07
2:34.68
40.81
38.61
250m:
300m:
3:18.06
4:00.20
43.38
42.14
350m:
400m:
4:37.07
5:11.73
36.87
34.66
13.KRZEKOTOWSKI Karol00UKP TORPEDA Oleśnica5:12.96472B
50m:
100m:
32.40
1:11.91
32.40
39.51
150m:
200m:
1:51.13
2:31.55
39.22
40.42
250m:
300m:
3:18.47
4:05.61
46.92
47.14
350m:
400m:
4:39.07
5:12.96
33.46
33.89
14.KOWALSKI Karol00MUKS UNIA Busko Zdrój5:15.11463B
50m:
100m:
33.17
1:12.13
33.17
38.96
150m:
200m:
1:54.36
2:36.66
42.23
42.30
250m:
300m:
3:19.65
4:03.58
42.99
43.93
350m:
400m:
4:39.72
5:15.11
36.14
35.39
15.KOWALSKI Rafał00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.5:15.49461B
50m:
100m:
33.25
1:12.63
33.25
39.38
150m:
200m:
1:53.01
2:35.29
40.38
42.28
250m:
300m:
3:18.87
4:04.65
43.58
45.78
350m:
400m:
4:39.91
5:15.49
35.26
35.58
16.TWARDZIK Bartosz00SiKReT Gliwice5:15.72460B
50m:
100m:
32.19
1:13.98
32.19
41.79
150m:
200m:
1:53.52
2:34.11
39.54
40.59
250m:
300m:
3:18.97
4:06.24
44.86
47.27
350m:
400m:
4:41.05
5:15.72
34.81
34.67
17.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany5:16.18458R
50m:
100m:
34.95
1:13.78
34.95
38.83
150m:
200m:
1:57.43
2:38.48
43.65
41.05
250m:
300m:
3:19.78
4:02.08
41.30
42.30
350m:
400m:
4:41.10
5:16.18
39.02
35.08
18.NIEDZIELA Hubert SO00UKP UNIA Oświęcim5:16.48457R
50m:
100m:
35.29
1:12.91
35.29
37.62
150m:
200m:
1:56.22
2:35.77
43.31
39.55
250m:
300m:
3:22.39
4:06.58
46.62
44.19
350m:
400m:
4:43.01
5:16.48
36.43
33.47
19.SZWEDZKI Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki5:18.92446
50m:
100m:
37.83
1:20.35
37.83
42.52
150m:
200m:
2:02.38
2:41.50
42.03
39.12
250m:
300m:
3:25.53
4:09.41
44.03
43.88
350m:
400m:
4:46.10
5:18.92
36.69
32.82
20.CHROMIK Mateusz SO00UKP UNIA Oświęcim5:19.48444
50m:
100m:
33.77
1:13.34
33.77
39.57
150m:
200m:
1:54.85
2:34.68
41.51
39.83
250m:
300m:
3:20.30
4:05.60
45.62
45.30
350m:
400m:
4:43.44
5:19.48
37.84
36.04
21.PIETRZYK Cezary SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski5:20.48440
50m:
100m:
31.73
1:09.46
31.73
37.73
150m:
200m:
1:52.03
2:35.60
42.57
43.57
250m:
300m:
3:19.78
4:07.55
44.18
47.77
350m:
400m:
4:44.74
5:20.48
37.19
35.74
22.CIERPIKOWSKI Robert00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki5:22.26433
50m:
100m:
33.91
1:13.94
33.91
40.03
150m:
200m:
1:55.36
2:36.12
41.42
40.76
250m:
300m:
3:23.59
4:10.96
47.47
47.37
350m:
400m:
4:46.77
5:22.26
35.81
35.49
23.PLUTECKI Dawid00UKS SMS GALICJA Kraków5:22.95430
50m:
100m:
33.94
1:13.69
33.94
39.75
150m:
200m:
1:55.89
2:36.71
42.20
40.82
250m:
300m:
3:23.50
4:09.94
46.79
46.44
350m:
400m:
4:47.59
5:22.95
37.65
35.36
24.MAYERBERG Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim5:23.14429
50m:
100m:
35.86
1:14.60
35.86
38.74
150m:
200m:
1:58.51
2:39.25
43.91
40.74
250m:
300m:
3:26.58
4:11.46
47.33
44.88
350m:
400m:
4:48.70
5:23.14
37.24
34.44
25.SKIERSKI Radosław00UKS WODNIK 29 Katowice5:23.97426
50m:
100m:
33.98
1:15.64
33.98
41.66
150m:
200m:
1:57.27
2:40.41
41.63
43.14
250m:
300m:
3:23.97
4:11.67
43.56
47.70
350m:
400m:
4:48.54
5:23.97
36.87
35.43
26.CZOP Michał00MTS Kwidzyn5:24.23425
50m:
100m:
30.03
1:06.29
30.03
36.26
150m:
200m:
1:47.93
2:30.48
41.64
42.55
250m:
300m:
3:16.34
4:05.18
45.86
48.84
350m:
400m:
4:44.13
5:24.23
38.95
40.10
27.KLEJ Jakub00MKS ŻAK Biała Podlaska5:24.39424
50m:
100m:
34.27
1:12.02
34.27
37.75
150m:
200m:
1:55.05
2:35.90
43.03
40.85
250m:
300m:
3:21.65
4:07.07
45.75
45.42
350m:
400m:
4:47.04
5:24.39
39.97
37.35
28.SŁOMIŃSKI Sebastian00KS REKIN Świebodzice5:25.00422
50m:
100m:
33.94
1:15.47
33.94
41.53
150m:
200m:
1:55.25
2:36.04
39.78
40.79
250m:
300m:
3:21.01
4:10.33
44.97
49.32
350m:
400m:
4:47.09
5:25.00
36.76
37.91
29.KRZYŻANIAK Krystian00MKS JUVENIA Białystok5:25.04422
50m:
100m:
33.36
1:15.59
33.36
42.23
150m:
200m:
1:57.02
2:39.49
41.43
42.47
250m:
300m:
3:25.39
4:14.13
45.90
48.74
350m:
400m:
4:50.14
5:25.04
36.01
34.90
30.WOZNIAK Kamil00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna5:26.42416
50m:
100m:
33.00
1:12.13
33.00
39.13
150m:
200m:
1:55.25
2:36.74
43.12
41.49
250m:
300m:
3:24.72
4:12.82
47.98
48.10
350m:
400m:
4:50.84
5:26.42
38.02
35.58
31.AUGUSTYN Aleksander00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna5:33.50390
50m:
100m:
34.41
1:15.32
34.41
40.91
150m:
200m:
1:58.56
2:41.86
43.24
43.30
250m:
300m:
3:28.69
4:18.18
46.83
49.49
350m:
400m:
4:55.95
5:33.50
37.77
37.55
32.PAWŁOWSKI Bogdan00KP SOKÓŁ Rzeszów5:33.73390
50m:
100m:
35.60
1:17.14
35.60
41.54
150m:
200m:
1:57.92
2:39.35
40.78
41.43
250m:
300m:
3:27.75
4:18.97
48.40
51.22
350m:
400m:
4:56.27
5:33.73
37.30
37.46
33.KŁAPUT Bartosz00UKS SMS GALICJA Kraków5:34.53387
50m:
100m:
35.85
1:15.97
35.85
40.12
150m:
200m:
1:59.89
2:41.44
43.92
41.55
250m:
300m:
3:31.24
4:20.32
49.80
49.08
350m:
400m:
4:58.33
5:34.53
38.01
36.20
34.SZYNALSKI Szymon00UPKS WODNIK Rawicz5:38.05375
50m:
100m:
35.74
1:18.43
35.74
42.69
150m:
200m:
2:02.83
2:44.27
44.40
41.44
250m:
300m:
3:33.54
4:22.93
49.27
49.39
350m:
400m:
5:02.36
5:38.05
39.43
35.69
35.MISINA Mateusz00MKS IKAR Mielec5:38.68373
50m:
100m:
34.66
1:15.60
34.66
40.94
150m:
200m:
1:58.27
2:42.50
42.67
44.23
250m:
300m:
3:29.51
4:20.68
47.01
51.17
350m:
400m:
4:59.13
5:38.68
38.45
39.55
36.HUDYKA Mieszko00UKS DELFINEK Legnica5:56.36320
50m:
100m:
41.24
1:26.18
41.24
44.94
150m:
200m:
2:11.91
2:55.33
45.73
43.42
250m:
300m:
3:50.39
4:40.81
55.06
50.42
350m:
400m:
5:20.79
5:56.36
39.98
35.57
DYSKW.MACIAK Artur00MKP Szczecin
Z1
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-07-04
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 14-lat30.41HOŁUB Maciej01008Debica2009-07-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SZCZECIŃSKI Robert00MKS POLONIA Warszawa33.44507
2.ADAMSKI Mikołaj00KP Ciechanów33.91486


<< TOP >>
2 - I dzień - Finały2014-07-04 - 17:00


Konkurencja 1
2014-07-04 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat26.53SOKOŁOWSKA Diana00309Gliwice2010-06-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MARGULA Weronika00MKP Szczecin27.62634
2.ŻEMAJTIS Maria00MTP KORMORAN Olsztyn27.99609
3.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn28.08603
4.KLONOWSKA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk28.30589
5.BRONEK Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce28.71564
6.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków28.72564
7.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn28.75562
8.SZOPA Marta00CSTR Strzyżów29.25533
Finał B
9.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec28.26592
10.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn28.61570
11.GORCZYCA Oliwia SO00UKP UNIA Oświęcim28.94551
12.WRZOSEK Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki28.97549
13.BŁAŻYCZEK Klaudia00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno29.22535
14.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki29.29531
15.MYDLARZ Wiktoria SO00UKP UNIA Oświęcim30.26482
16.BIERNACKA Wiktoria00MKS ZNICZ Koszalin30.35477


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-07-04 - 17:03
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat24.89BIELECKI Igor02314Debica2010-07-02

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki24.76602
Rekord Polski 14-lat
2.PYTLARCZYK Szymon00MKS POLONIA Warszawa24.97587
3.HOŁUB Krzysztof00KP AVIA Świdnik25.26567
4.KURLETO Piotr00KS KORONA Kraków25.84529
5.ZYCHOWICZ Jakub00MKS ZNICZ Koszalin25.93524
6.BIELSKI Jakub00MKS 9 Dzierżoniów26.40496
7.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00WKS ŚLĄSK Wrocław26.48492
NWCERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec
Finał B
9.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław25.89526
10.PIĄTKOWIAK Hubert00KORNER Zielona Góra26.48492
11.ŁAŚ Wiktor00WKS ŚLĄSK Wrocław26.56487
12.SZYNDLER Michał00MKS ZRYW Opole26.64483
13.BEDNARCZYK Aleksander00MKS POLONIA Warszawa26.75477
14.RYBARCZYK Adam00MKS  Piaseczno27.13457
15.GLAZER Rafał00MKS  Piaseczno27.36446
16.GRZYBOWSKI Miłosz00UKS POLONEZ Wyszków27.43442


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-07-04 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat33.14OŻÓG Paulina00308Gorzow Wlkp2013-07-05

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WIKIEŁ Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn34.18641
2.AŚCIUKIEWICZ Marta00MKP Kołobrzeg34.69613
3.IWANOWSKA Alexandra00MKS JUVENIA Wrocław34.73611
4.HALLMANN Weronika00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork35.62566
5.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin35.68564
6.KOTERBA Adrianna00KORNER Zielona Góra35.92552
7.KWIATKOWSKA Agata00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.36.96507
DYSKW.CHMIELEWSKA Aneta00UKS OLIMPIC Warka
O4
Finał B
9.TOMASZEK Aleksandra00MKS POLONIA Warszawa35.19587
10.KOWALSKA Dominika00MKS TRÓJKA Łódź35.49573
11.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka36.06546
12.BRZOZOWSKA Marta00MKS JUVENIA Wrocław36.68519
13.JÓZEFIAK Nikola00MKS JUVENIA Wrocław37.22496
14.OSINIAK Ewa00UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin37.40489
15.KISIEL Gabriela00MKS NEPTUN Stargard Sz.37.83473
DYSKW.SZLĘK Katarzyna00MKS MOS Katowice
K14


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-07-04 - 17:18
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat30.41HOŁUB Maciej01008Debica2009-07-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MICHALCZYK Andrzej SO00UKP UNIA Oświęcim30.88644
2.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź31.40612
3.JURASZEK Adrian00TP SKALAR Słupsk31.52605
4.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa31.79590
5.KOCZOROWSKI Kacper00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno32.70542
6.PAKUŁA Mateusz00MKS JEDYNKA Łódź33.11522
7.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki33.67496
8.SZABŁOWSKI Hubert00UKS JAGIELLONKA Warszawa33.73494
Finał B
9.SZCZERKOWSKI Michał00MKP Szczecin33.05525
10.SZCZECIŃSKI Robert00MKS POLONIA Warszawa33.07524
11.KOMKOWSKI Maciej00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz33.30513
12.CZOP Filip00MTS Kwidzyn33.50504
13.WIATR Krzysztof00MKS  Piaseczno33.95484
14.PĘTLAK Tadeusz00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa34.28470
15.DATA Mariusz00MKS IKAR Mielec34.59458
16.BOMASTYK Michał00SiKReT Gliwice35.30431


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-07-04 - 17:26
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat1:02.90OLCZAK Mirela00104Debica2007-04-14

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock1:04.1666429.9634.20
2.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław1:04.7164729.4735.24
3.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka1:07.8456132.1735.67
4.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn1:07.9655832.7935.17
5.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź1:09.6351931.3638.27
6.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany1:09.6551931.3938.26
7.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim1:09.9251331.6838.24
8.CHODYNA Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn1:10.8849231.9038.98
Finał B
9.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim1:07.8956031.7436.15
10.BARTCZAK Julia00SKS DELFIN-137 Łódź1:09.6251932.1737.45
11.LIGENZA Oliwia00MKS TRÓJKA Łódź1:10.6849634.1136.57
12.IŻYCKA Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:10.8549332.8038.05
13.GORCZYCA Oliwia SO00UKP UNIA Oświęcim1:11.0248933.9137.11
14.DUDA Katarzyna00MKP Szczecin1:11.3248334.3237.00
15.KNAPIK Agata00UKS OXPRESS Bolesławiec1:11.6447731.9639.68
16.TOMOŃ Martyna00CSTR Strzyżów1:15.4940733.9441.55


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-07-04 - 17:34
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat57.66ŁUCZAK Piotr00611Gdynia2006-07-07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki58.5561627.1431.41
2.MICIUL Michał00KORNER Zielona Góra59.5158627.1132.40
3.SAWICKI Bartosz00KS GÓRNIK Radlin1:00.4555928.0332.42
4.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany1:00.5455727.7532.79
5.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław1:01.5053128.9832.52
6.BORKOWSKI Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.9252029.2232.70
7.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.1:02.5150628.6633.85
8.KWIASOWSKI Jakub00MKS JEDYNKA Łódź1:03.0649329.8933.17
Finał B
9.OPOLKA Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim1:01.6652729.6931.97
10.BUTKIEWICZ Władysław00MKS JUVENIA Białystok1:02.7450028.9833.76
11.RACINOWSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.1:02.7650028.7833.98
12.WAŚKO Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:03.2448829.2334.01
13.FIKS Krzysztof00UKS 190 Łódź1:03.5648129.9933.57
14.SZYNDLER Michał00MKS ZRYW Opole1:04.3946329.6534.74
15.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa1:04.5945830.8633.73
16.CZOP Michał00MTS Kwidzyn1:05.3644230.1035.26


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-07-04 - 17:43
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:04.55SOKOŁOWSKA Diana00309Coimbra (POR)2010-03-28

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KLONOWSKA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:10.9564230.8133.5533.7432.85
2.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn2:12.2762330.9833.2134.0334.05
3.BRONEK Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce2:12.4662030.3534.0234.5433.55
4.REKS Aleksandra00UKS G-8 Bielany2:13.1961031.2133.2535.6633.07
5.SINITCHINE Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn2:13.5160530.0134.1734.4934.84
6.ŻEMAJTIS Maria00MTP KORMORAN Olsztyn2:13.8760131.2133.1935.2734.20
7.ŚLIWIŃSKA Kalina00WKS ŚLĄSK Wrocław2:14.5559231.8833.5035.4333.74
8.MARGULA Weronika00MKP Szczecin2:15.1758330.3634.7734.3335.71
Finał B
9.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec2:15.0658530.5634.7335.7334.04
10.KOWALSKA Dominika00MKS TRÓJKA Łódź2:16.3156931.2735.3934.6035.05
11.WÓJTOWICZ Julia00SKP BARAKUDA Starachowice2:17.0656032.6034.3336.2333.90
12.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim2:17.2155833.0034.8336.7632.62
13.SZAFRAŃSKA Julia SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:18.4354331.0835.5435.5836.23
14.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn2:18.4454330.5335.5736.5735.77
15.BŁAŻYCZEK Klaudia00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno2:19.0153633.2835.5336.7933.41
16.MALCZEWSKA Zofia00MKS POLONIA Warszawa2:19.3253333.3235.8435.8734.29


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-07-04 - 17:54
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat1:58.75ARNDT Mateusz01910Magdeburg (GER)2012-12-15

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Kołobrzeg1:59.3362427.5730.4430.9530.37
2.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany1:59.4762227.5731.2230.7029.98
3.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00WKS ŚLĄSK Wrocław2:00.0061427.4731.1131.0430.38
4.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice2:01.7858728.3831.1332.2929.98
5.MICHTA Kacper SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:01.9758428.8530.4731.7230.93
6.KURLETO Piotr00KS KORONA Kraków2:03.5356229.5130.3633.1830.48
7.JAROCHA Oskar SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:04.2955229.6831.7631.7031.15
8.HOŁUB Krzysztof00KP AVIA Świdnik2:04.7154728.1632.4431.6732.44
Finał B
9.CERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec2:04.5954829.1931.3232.8131.27
10.WAŁCERZ Mateusz00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:04.7954628.9231.3932.5031.98
11.KRASIŃSKI Jakub00MKS JUVENIA Wrocław2:06.4052529.1433.0332.2631.97
12.RACINOWSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:07.5751128.1732.6032.9033.90
13.OLEJNICZAK Borys00KS WARTA Poznań2:07.9650629.8931.9733.6032.50
14.HANO Grzegorz00WKS ŚLĄSK Wrocław2:10.3447930.8532.5734.9331.99
15.TRZĘSIEC Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.8044330.7035.5533.9933.56
NWMIODUSZEWSKI Błażej00CKIS Skawina


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-07-04 - 18:05
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:16.83LEFANOWICZ Iwona01003Ostrowiec2006-05-18

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław2:23.3664834.3836.1337.4635.39
2.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:24.5463233.2036.5337.5937.22
3.SMYŁEK Karolina00UKS SKARPA Lublin2:25.5061934.2837.2937.4136.52
4.SZEMRO Patrycja00MKS ZNICZ Koszalin2:26.6660534.8536.8138.6036.40
5.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:26.7460434.4536.2739.6236.40
6.BARYŁA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:28.9957734.6737.0439.5937.69
7.LEWANDOWICZ Natalia00UKS ŻABIANKA Gdańsk2:29.3357333.7438.3837.8739.34
8.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany2:30.3256234.2637.9038.5239.64
Finał B
9.BRZÓZKA Zuzanna00UKS G-8 Bielany2:28.5258235.5838.0538.8236.07
10.JEŻOWSKA Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:29.7656835.7338.0138.6637.36
11.MISIORNY Anna00MKS TRÓJKA Łódź2:30.3256233.7337.8739.3639.36
12.LECHOWICZ Nadia00UKS SMS GALICJA Kraków2:31.3255136.7237.8339.4037.37
13.LISOWSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Białystok2:31.6154735.8839.8536.9838.90
14.KLESSA Helena00MKS NIELBA Wągrowiec2:32.4453936.5937.4340.3638.06
15.DOMŻALSKA Wiktoria00UKP JEDYNKA Elbląg2:33.8952335.0740.5138.5039.81
16.BIERNACKA Michalina00UKS MOS Ełk2:35.4550838.3339.4139.8537.86


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-07-04 - 18:17
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:09.94SKIERKA Jakub02010Berlin (GER)2012-12-16

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:12.6660031.2834.2034.8832.30
2.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany2:13.2559231.6433.7535.3732.49
3.MADOŃ Marek00KORNER Zielona Góra2:18.1753133.3334.2536.0634.53
4.KARNIK Eryk00RTP VICTORIA Radom2:18.4652831.4035.2235.0236.82
5.BALCERAK Jakub00MKS TRÓJKA Łódź2:20.0751030.8434.6937.4337.11
6.WOLIŃSKI Artur00MKS OCEANIK Ostrzeszów2:20.2150832.3236.6736.3234.90
7.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz2:20.4550634.3934.7036.8834.48
8.DĄBROWSKI Patryk00WKS ŚLĄSK Wrocław2:21.3349633.8735.4436.7535.27
Finał B
9.OPOLKA Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim2:21.0050034.1035.2136.6635.03
10.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków2:23.0747833.3835.3039.3335.06
11.KUCZAK Adam00KORNER Zielona Góra2:23.9347034.4936.6237.4635.36
12.BALICKI Michał00UKS SMS GALICJA Kraków2:24.1946733.9237.0537.8435.38
13.KOPUT Kamil00MKS POLONIA Warszawa2:24.6346332.6537.5237.0837.38
14.ROMAN Mateusz00MKS ZRYW Opole2:24.7546234.1436.7438.1535.72
15.TWARDZIK Bartosz00SiKReT Gliwice2:25.4345533.6738.0336.7936.94
16.PAWLACZYK Patryk00UKS 190 Łódź2:26.5444534.3637.6338.8535.70


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-07-04 - 18:28
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat4:56.38SZCZEPANIAK Karolina00914Ostrowiec2006-05-19

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.PECYNA Michalina00IKS Konstancin5:11.46640
50m:
100m:
32.89
1:12.49
32.89
39.60
150m:
200m:
1:51.30
2:29.61
38.81
38.31
250m:
300m:
3:14.57
3:59.87
44.96
45.30
350m:
400m:
4:36.59
5:11.46
36.72
34.87
2.OSINIAK Ewa00UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin5:17.18606
50m:
100m:
34.14
1:14.68
34.14
40.54
150m:
200m:
1:55.59
2:35.56
40.91
39.97
250m:
300m:
3:21.02
4:06.66
45.46
45.64
350m:
400m:
4:42.58
5:17.18
35.92
34.60
3.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź5:19.10595
50m:
100m:
32.72
1:12.85
32.72
40.13
150m:
200m:
1:54.06
2:34.62
41.21
40.56
250m:
300m:
3:19.67
4:06.22
45.05
46.55
350m:
400m:
4:43.12
5:19.10
36.90
35.98
4.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim5:20.97584
50m:
100m:
34.89
1:13.42
34.89
38.53
150m:
200m:
1:56.24
2:36.14
42.82
39.90
250m:
300m:
3:23.41
4:08.31
47.27
44.90
350m:
400m:
4:46.14
5:20.97
37.83
34.83
5.SAŁBUT Roksana SO00UKP UNIA Oświęcim5:21.07584
50m:
100m:
33.22
1:13.03
33.22
39.81
150m:
200m:
1:54.92
2:37.42
41.89
42.50
250m:
300m:
3:20.34
4:07.43
42.92
47.09
350m:
400m:
4:44.31
5:21.07
36.88
36.76
6.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim5:25.93558
50m:
100m:
35.84
1:15.70
35.84
39.86
150m:
200m:
1:58.87
2:39.85
43.17
40.98
250m:
300m:
3:27.07
4:13.11
47.22
46.04
350m:
400m:
4:51.05
5:25.93
37.94
34.88
7.ZAWISZA Alina SO00UKP UNIA Oświęcim5:28.16547
50m:
100m:
34.21
1:15.41
34.21
41.20
150m:
200m:
1:56.11
2:38.34
40.70
42.23
250m:
300m:
3:24.34
4:14.23
46.00
49.89
350m:
400m:
4:51.16
5:28.16
36.93
37.00
8.TOMOŃ Martyna00CSTR Strzyżów5:34.67515
50m:
100m:
34.78
1:14.29
34.78
39.51
150m:
200m:
1:59.15
2:41.54
44.86
42.39
250m:
300m:
3:32.15
4:21.17
50.61
49.02
350m:
400m:
4:59.11
5:34.67
37.94
35.56
Finał B
9.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka5:27.51550
50m:
100m:
34.39
1:13.35
34.39
38.96
150m:
200m:
1:56.86
4:13.83
43.51
2:16.97
250m:
300m:
3:26.96350m:
400m:
4:51.40
5:27.51

36.11
10.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka5:29.04542
50m:
100m:
36.23
1:16.62
36.23
40.39
150m:
200m:
1:59.52
2:41.21
42.90
41.69
250m:
300m:
3:26.82
4:12.94
45.61
46.12
350m:
400m:
4:52.17
5:29.04
39.23
36.87
11.STOJANOWSKA Aleksandra00KORNER Zielona Góra5:35.17513
50m:
100m:
37.10
1:18.24
37.10
41.14
150m:
200m:
2:01.96
2:42.27
43.72
40.31
250m:
300m:
3:31.02
4:17.61
48.75
46.59
350m:
400m:
4:58.87
5:35.17
41.26
36.30
12.WALZ Kornelia00UKS NAWA Skierniewice5:35.84510
50m:
100m:
37.93
1:23.30
37.93
45.37
150m:
200m:
2:06.17
2:49.31
42.87
43.14
250m:
300m:
3:34.59
4:20.54
45.28
45.95
350m:
400m:
5:00.15
5:35.84
39.61
35.69
13.KLESSA Helena00MKS NIELBA Wągrowiec5:35.89510
50m:
100m:
35.87
1:19.58
35.87
43.71
150m:
200m:
1:59.52
2:41.44
39.94
41.92
250m:
300m:
3:28.76
4:19.44
47.32
50.68
350m:
400m:
4:56.81
5:35.89
37.37
39.08
14.PISAREK Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim5:36.07509
50m:
100m:
34.99
1:16.64
34.99
41.65
150m:
200m:
2:01.46
2:45.73
44.82
44.27
250m:
300m:
3:32.57
4:21.08
46.84
48.51
350m:
400m:
4:58.97
5:36.07
37.89
37.10
15.KRUSZEWSKA Kaja00MKS JUVENIA Białystok5:41.33486
50m:
100m:
35.06
1:18.07
35.06
43.01
150m:
200m:
2:03.28
2:49.08
45.21
45.80
250m:
300m:
3:35.81
4:26.78
46.73
50.97
350m:
400m:
5:03.64
5:41.33
36.86
37.69
16.ŻYLSKA Joanna00KS KORONA Kraków5:42.96479
50m:
100m:
37.13
1:19.57
37.13
42.44
150m:
200m:
2:03.43
2:45.31
43.86
41.88
250m:
300m:
3:33.75
4:21.76
48.44
48.01
350m:
400m:
5:02.85
5:42.96
41.09
40.11


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-07-04 - 18:46
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat4:42.16CIEŚLAK Marcin00414Gorzow2006-11-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź4:44.97626
50m:
100m:
30.48
1:06.00
30.48
35.52
150m:
200m:
1:44.42
2:22.06
38.42
37.64
250m:
300m:
3:00.18
3:39.31
38.12
39.13
350m:
400m:
4:12.69
4:44.97
33.38
32.28
2.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.4:50.32592
50m:
100m:
31.06
1:04.60
31.06
33.54
150m:
200m:
1:45.92
2:23.81
41.32
37.89
250m:
300m:
3:04.19
3:44.70
40.38
40.51
350m:
400m:
4:19.99
4:50.32
35.29
30.33
3.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice4:50.69590
50m:
100m:
31.35
1:08.30
31.35
36.95
150m:
200m:
1:44.59
2:21.53
36.29
36.94
250m:
300m:
3:01.98
3:45.39
40.45
43.41
350m:
400m:
4:19.58
4:50.69
34.19
31.11
4.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice4:58.71543
50m:
100m:
32.53
1:08.62
32.53
36.09
150m:
200m:
1:49.15
2:28.04
40.53
38.89
250m:
300m:
3:08.21
3:48.43
40.17
40.22
350m:
400m:
4:25.42
4:58.71
36.99
33.29
5.ORŁOWSKI Kamil SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:59.99537
50m:
100m:
30.84
1:08.23
30.84
37.39
150m:
200m:
1:46.51
2:25.17
38.28
38.66
250m:
300m:
3:08.12
3:54.33
42.95
46.21
350m:
400m:
4:27.20
4:59.99
32.87
32.79
6.DOMAŃSKI Kamil00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.5:01.53528
50m:
100m:
32.09
1:07.77
32.09
35.68
150m:
200m:
1:47.84
2:25.57
40.07
37.73
250m:
300m:
3:08.77
3:50.68
43.20
41.91
350m:
400m:
4:27.21
5:01.53
36.53
34.32
DYSKW.OLLER Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn
K14
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
NWSIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa
Finał B
9.WALCZYSKO Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:01.78527
50m:
100m:
33.54
1:12.11
33.54
38.57
150m:
200m:
1:51.05
2:30.00
38.94
38.95
250m:
300m:
3:10.50
3:52.54
40.50
42.04
350m:
400m:
4:27.76
5:01.78
35.22
34.02
10.MAŃKA Filip00UKS 190 Łódź5:07.11500
50m:
100m:
31.82
1:09.22
31.82
37.40
150m:
200m:
1:49.17
2:27.68
39.95
38.51
250m:
300m:
3:12.16
3:56.96
44.48
44.80
350m:
400m:
4:32.36
5:07.11
35.40
34.75
11.PIOTROWICZ Kamil00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki5:08.11495
50m:
100m:
33.67
1:14.75
33.67
41.08
150m:
200m:
1:54.23
2:33.49
39.48
39.26
250m:
300m:
3:15.08
3:58.31
41.59
43.23
350m:
400m:
4:34.19
5:08.11
35.88
33.92
12.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany5:11.64479
50m:
100m:
33.25
1:12.78
33.25
39.53
150m:
200m:
1:54.91
2:37.98
42.13
43.07
250m:
300m:
3:17.82
3:59.71
39.84
41.89
350m:
400m:
4:35.10
5:11.64
35.39
36.54
13.KRZEKOTOWSKI Karol00UKP TORPEDA Oleśnica5:14.41466
50m:
100m:
32.24
1:10.66
32.24
38.42
150m:
200m:
1:50.66
2:30.78
40.00
40.12
250m:
300m:
3:18.76
4:05.50
47.98
46.74
350m:
400m:
4:40.84
5:14.41
35.34
33.57
14.KOWALSKI Rafał00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.5:17.92451
50m:
100m:
34.97
1:13.48
34.97
38.51
150m:
200m:
1:56.14
2:36.28
42.66
40.14
250m:
300m:
3:23.18
4:07.65
46.90
44.47
350m:
400m:
4:44.79
5:17.92
37.14
33.13
15.KOWALSKI Karol00MUKS UNIA Busko Zdrój5:18.13450
50m:
100m:
33.36
1:14.22
33.36
40.86
150m:
200m:
1:56.41
2:39.78
42.19
43.37
250m:
300m:
3:21.54
4:06.99
41.76
45.45
350m:
400m:
4:42.63
5:18.13
35.64
35.50
16.NIEDZIELA Hubert SO00UKP UNIA Oświęcim5:19.60444
50m:
100m:
35.25
1:14.11
35.25
38.86
150m:
200m:
1:57.78
2:37.78
43.67
40.00
250m:
300m:
3:24.40
4:09.34
46.62
44.94
350m:
400m:
4:45.75
5:19.60
36.41
33.85


<< TOP >>
Konkurencja 13
2014-07-04 - 19:03
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn9:06.68603
ŻEMAJTIS Maria
SINITCHINE Zoja
CHODYNA Kinga
ŚWIĘCKA Julia
00
00
00
00
+0,94
+0,44
+0,52
+0,61
30.90
30.99
31.20
30.35
33.70
33.39
34.98
35.42
35.13
35.45
37.05
37.05
34.32
34.71
36.91
35.13
2:14.05
2:14.54
2:20.14
2:17.95
2.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim9:07.59600
WĘGRZYN Natalia SO
MYDLARZ Wiktoria SO
GORCZYCA Oliwia SO
KOLODZIEJ Katarzyna SO
00
00
00
00
+0,89
+0,68
+0,63
+0,37
32.29
30.81
31.04
30.74
34.58
34.62
35.35
34.52
35.41
36.80
35.84
34.69
34.44
36.16
36.68
33.62
2:16.72
2:18.39
2:18.91
2:13.57
3.MKS JUVENIA Wrocław 1MKS JUVENIA Wrocław9:09.10595
BRZOZOWSKA Marta
IWANOWSKA Alexandra
LAZOPOULOS Anna
GÓRECKA Weronika
00
00
00
00
+0,73
+0,41
+0,42
+0,03
30.85
31.02
31.02
29.21
35.14
35.32
36.91
34.12
20.63
35.60
36.43
34.30
50.01
36.13
37.12
35.29
2:16.63
2:18.07
2:21.48
2:12.92
4.MKP Szczecin 1MKP Szczecin9:17.53569
BOREJSZO Paula
DUDA Katarzyna
GROBLICA Joanna
MARGULA Weronika
00
00
00
00
+0,85
+0,78
+0,55
+0,73
31.52
32.74
31.22
30.84
34.74
35.96
34.84
34.72
36.51
37.08
36.07
35.54
36.63
36.83
36.52
35.77
2:19.40
2:22.61
2:18.65
2:16.87
5.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany9:20.01561
REKS Aleksandra
BARANOWSKA Weronika
KUBIAK Karolina
GOTOWSKA Weronika
00
00
00
00
+0,84
+0,58
+0,69
+0,68
31.11
33.59
33.10
31.87
33.56
35.79
35.92
34.75
34.93
38.46
38.31
37.46
33.39
35.25
36.84
35.68
2:12.99
2:23.09
2:24.17
2:19.76
6.UKS ALIGATOR Gorzyce 1UKS ALIGATOR Gorzyce9:21.11558
ADAMSKA Alicja
PIECZKA Martyna
BRONEK Martyna
GAJTKOWSKA Zuzanna
00
00
00
00
+0,85
+0,45
+0,63
+0,54
31.06
32.37
30.40
32.09
34.95
35.91
34.57
36.38
37.08
36.73
35.10
38.56
36.37
36.02
35.34
38.18
2:19.46
2:21.03
2:15.41
2:25.21
7.MKS TRÓJKA Łódź 1MKS TRÓJKA Łódź9:25.43545
LIGENZA Oliwia
MARASZEK Hanna
MISIORNY Anna
KOWALSKA Dominika
00
00
00
00
+0,92
+0,48
+0,53
+0,60
31.89
31.28
31.41
31.46
37.51
37.57
37.17
36.30
36.00
35.86
36.12
35.47
36.17
36.82
38.27
36.13
2:21.57
2:21.53
2:22.97
2:19.36
8.UKP UNIA Oświęcim 2UKP UNIA Oświęcim9:34.02521
WOJCIECHOWSKA Maria SO
SAŁBUT Roksana SO
GRUCA Alicja SO
ZAWISZA Alina SO
00
00
00
00
+0,77
+0,62
+0,70
+0,51
32.04
33.38
32.13
33.25
36.13
37.71
35.99
37.39
37.02
37.92
36.78
37.79
36.14
37.61
36.69
36.05
2:21.33
2:26.62
2:21.59
2:24.48
9.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa9:49.59481
MALCZEWSKA Zofia
CIPORSKA Katarzyna
TOMASZEK Aleksandra
PIEKUT Zofia
00
00
00
00
+1,05
+0,41
+0,83
+0,59
32.49
34.93
32.03
35.13
35.44
37.24
35.48
38.91
38.19
40.07
40.07
41.80
35.28
37.61
37.04
37.88
2:21.40
2:29.85
2:24.62
2:33.72
10.UKS ŻOLIBORZ Warszawa 1UKS ŻOLIBORZ Warszawa10:03.06449
KOZIKOWSKA Joanna
STRZECHOWSKA Zofia
MATYSIAK Aleksandra
WIŚNIEWSKA Barbara
00
00
00
00
+0,78
+0,47
+0,35
+0,44
33.52
33.53
35.43
33.17
38.91
37.78
39.61
37.84
40.55
39.89
41.34
38.99
39.08
38.22
38.46
36.74
2:32.06
2:29.42
2:34.84
2:26.74


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-07-04 - 19:28
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.WKS ŚLĄSK Wrocław 1WKS ŚLĄSK Wrocław8:18.57591
Rekord Polski 14-lat
KIEŁCZEWSKI Amadeusz
DUTKOWIAK Wojciech
ŁAŚ Wiktor
DĄBROWSKI Patryk
00
00
00
00
+0,78
+0,77
+0,57
+0,22
27.46
28.42
27.22
26.81
31.40
32.28
32.35
32.05
31.61
32.02
32.95
31.39
31.24
33.12
35.03
33.22
2:01.71
2:05.84
2:07.55
2:03.47
2.KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski8:21.94579
MICHTA Kacper SOc
JAROCHA Oskar SOc
SZELĄG Mikołaj SOc
ORŁOWSKI Kamil SOc
00
00
00
00
+0,89
+0,60
+0,53
+0,51
28.87
28.43
28.53
28.54
31.12
32.03
32.26
31.59
31.28
31.39
33.94
32.99
31.27
31.90
34.14
33.66
2:02.54
2:03.75
2:08.87
2:06.78
3.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn8:31.08549
ŚMIAROWSKI Beniamin
OLLER Krzysztof
WĄSOWSKI Jędrzej
KOZIEJKO Bartłomiej
00
00
00
00
+0,84
+0,53
+0,65
+0,64
29.28
29.34
29.84
29.41
32.37
33.08
31.96
31.79
34.22
34.45
33.16
32.39
33.59
32.94
32.28
30.98
2:09.46
2:09.81
2:07.24
2:04.57
4.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza8:33.01543
GRABOŃ Przemysław
TRZĘSIEC Daniel
CHWASTEK Dominik
BORKOWSKI Kacper
00
00
00
00
+1,00
+0,56
+0,76
+0,78
29.91
29.13
28.88
29.09
32.23
32.88
31.60
32.16
34.30
34.94
33.87
33.35
33.55
33.70
32.77
30.65
2:09.99
2:10.65
2:07.12
2:05.25
5.TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł. 1TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.8:41.00518
DOMAŃSKI Kamil
RACINOWSKI Piotr
PORCZYŃSKI Michał
BŁASZCZYK Kacper
00
00
00
00
+0,83
+0,41
+0,55
+0,22
29.91
28.83
31.59
31.51
31.83
32.29
34.17
33.47
34.94
34.22
36.19
35.01
32.47
31.44
32.93
30.20
2:09.15
2:06.78
2:14.88
2:10.19
6.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany8:41.15518
BUTKIEWICZ Cezary
WARDAK Jakub
MAŃKA Jakub
MŁYNARCZYK Karol
00
00
00
00
+0,89
+0,18
+0,47
+0,28
31.50
28.22
30.31
26.55
32.38
33.73
35.21
31.27
33.24
34.55
35.41
31.22
34.77
34.69
36.83
31.27
2:11.89
2:11.19
2:17.76
2:00.31
7.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra8:41.42517
MICIUL Michał
PIĄTKOWIAK Hubert
MADOŃ Marek
TARADYŚ Jakub
00
00
00
00
+0,82
+1,10
+0,60
+0,63
29.19
29.16
29.86
28.93
32.47
33.13
33.33
33.10
34.35
34.89
34.25
33.53
34.52
33.73
34.65
32.33
2:10.53
2:10.91
2:12.09
2:07.89
8.MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. 1MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.8:42.33514
LISEK Aleksander
STONAWSKI Maciej
WAŁCERZ Mateusz
KOWALSKI Rafał
00
00
00
00
+0,94
+0,58
+0,68
+0,62
30.31
30.10
28.54
31.45
32.79
33.36
31.59
34.17
34.60
34.93
32.82
35.34
33.04
32.95
31.99
34.35
2:10.74
2:11.34
2:04.94
2:15.31
9.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSIR MOS Dąbrowa Górnicza8:45.24506
WALCZYSKO Jakub
GAWROŃSKI Damian
STANISZEWSKI Jakub
MAŁKOWSKI Jakub
00
00
00
00
+0,86
+0,68
+0,32
+0,42
31.06
30.93
30.25
29.77
33.35
33.28
32.51
32.89
34.25
35.10
34.15
35.54
31.86
32.76
32.91
34.63
2:10.52
2:12.07
2:09.82
2:12.83
10.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim8:48.33497
MICHALCZYK Andrzej SO
NIEDZIELA Hubert SO
OPOLKA Kacper SO
BIECKI Szymon SO
00
00
00
00
+0,71
+0,70
+0,54
+0,59
29.12
30.54
29.79
30.20
34.42
33.78
33.44
33.20
35.35
35.25
34.24
33.78
33.32
35.70
32.52
33.68
2:12.21
2:15.27
2:09.99
2:10.86
11.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź8:54.79479
WOŹNIAK Maciej
PAWLACZYK Patryk
MAŃKA Filip
FIKS Krzysztof
00
00
00
00
+0,84
+0,77
+0,72
+0,61
29.42
30.60
30.51
29.80
34.23
35.12
35.40
33.91
35.00
35.22
34.69
33.84
33.96
34.50
35.72
32.87
2:12.61
2:15.44
2:16.32
2:10.42
12.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa8:56.40475
PYTLARCZYK Szymon
GORDZIEJUK-NOWAK Kacper
DEJNEŻENKO Daniel
KOPUT Kamil
00
00
00
00
+1,07
+0,66
+0,10
+0,55
28.85
30.40
29.36
29.81
32.88
34.93
34.02
33.24
34.77
36.74
37.60
36.21
32.57
35.81
35.10
34.11
2:09.07
2:17.88
2:16.08
2:13.37
13.KS WARTA Poznań 1KS WARTA Poznań9:00.50464
GĘBKA Olaf
GLONEK Maciej
NOWAK Kacper
OLEJNICZAK Borys
00
00
00
00
+0,84
+0,41
+0,47
+0,38
30.02
31.18
32.04
28.76
33.15
35.25
35.60
32.67
36.14
36.28
36.43
33.96
36.54
33.83
35.94
32.71
2:15.85
2:16.54
2:20.01
2:08.10
14.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice9:06.34449
ORZECHOWSKI Kacper
CHMIELOWIEC Mateusz
KOWALCZYK Krzysztof
BRODOWSKI Bartosz
00
00
00
00
+0,89
+0,58
+0,64
+0,60
31.00
31.40
29.94
31.23
34.04
35.64
34.67
34.91
34.87
37.29
37.11
35.51
33.93
34.75
36.35
33.70
2:13.84
2:19.08
2:18.07
2:15.35
15.MKS IKAR Mielec 1MKS IKAR Mielec9:22.81411
CERLICH Maksymilian
DATA Mariusz
MISINA Mateusz
WARZECHA Konrad
00
00
00
00
+0,94
+0,47
+0,56
+0,31
30.83
31.44
32.37
31.20
32.72
36.25
36.09
37.98
34.22
38.04
37.77
40.13
32.50
35.31
37.16
38.80
2:10.27
2:21.04
2:23.39
2:28.11
16.UKP UNIA Oświęcim 2UKP UNIA Oświęcim9:26.91402
GRECZANIK Paweł SO
MAYERBERG Kacper SO
SZAŁAŚNY Bartosz SO
CHROMIK Mateusz SO
00
00
00
00
+0,96
+0,22
+0,45
+0,52
32.66
32.01
34.65
29.23
36.68
35.74
38.72
34.01
36.95
36.05
39.43
35.94
35.41
35.88
37.45
36.10
2:21.70
2:19.68
2:30.25
2:15.28
17.KORNER Zielona Góra 2KORNER Zielona Góra9:30.93393
KAŁEK Oliwer
DOPIERAŁA Krystian
BOŻUCHOWSKI Jakub
KUCZAK Adam
00
00
00
00
+0,78
+0,57
+0,68
+0,49
32.70
30.74
33.78
32.14
35.62
35.65
38.59
34.89
35.53
38.58
41.08
37.64
33.78
36.92
38.81
34.48
2:17.63
2:21.89
2:32.26
2:19.15


<< TOP >>
3 - II dzień - Eliminacje2014-07-05 - 9:00


Konkurencja 15
2014-07-05 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat28.40SOKOŁOWSKA Diana00309Debica2010-07-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock29.61606A
2.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław29.91588A
3.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin29.99584A
4.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn30.12576A
5.AŚCIUKIEWICZ Marta00MKP Kołobrzeg30.34564A
6.WRZOSEK Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.63548A
7.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim30.68545A
8.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn30.98529A
9.DĄBROWSKA Agnieszka00KORNER Zielona Góra31.00528B
10.PACHOWSKA Wiktoria00UKS JAGIELLONKA Warszawa31.07525B
11.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim31.10523B
12.MARKOWSKA Julia00MKS ZNICZ Koszalin31.17520B
13.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka31.25516B
14.BARTCZAK Julia00SKS DELFIN-137 Łódź31.28514B
15.KACPRZYCKA Weronika00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków31.63497B
16.ŁYCZEK Andżelika00KP PŁETWAL Mława31.66496B
17.MISIORNY Anna00MKS TRÓJKA Łódź31.92484R
18.CHODYNA Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn32.03479R
19.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków32.05478
20.GÓRSKA Julia00UKS SKALAR Warszawa32.08477
21.ROGALA Julia00MUKP FALA Ropczyce32.30467
22.GORCZYCA Oliwia SO00UKP UNIA Oświęcim32.38464
23.ŻAK Klaudia00MOSM Tychy32.40463
24.RADECKA Anna00SKP BARAKUDA Starachowice32.41462
25.BIERNACKA Wiktoria00MKS ZNICZ Koszalin32.46460
26.POPIEL Vanessa00KS REKIN Świebodzice32.47460
27.JAWORSKA Marcelina00MKS  Piaseczno32.51458
28.DUDA Katarzyna00MKP Szczecin32.63453
29.PISAREK Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim32.64453
30.LAZOPOULOS Anna00MKS JUVENIA Wrocław32.75448
31.ODZIEMCZYK Maja00UKS JAGIELLONKA Warszawa32.78447
KACZMARCZYK Julia00KS GÓRNIK Radlin32.78447
33.LIGENZA Oliwia00MKS TRÓJKA Łódź32.87443
34.RUDEK Wiktoria00UKS ORKA Lubań32.88443
KNAPIK Agata00UKS OXPRESS Bolesławiec32.88443
MALINOWSKA Zuzanna00WKS ŚLĄSK Wrocław32.88443
37.ADAMSKA Alicja00UKS ALIGATOR Gorzyce32.92441
38.ŁOTECKA Aleksandra00KS GÓRNIK Radlin32.95440
39.SENCZYSZYN Barbara00MKP Szczecin32.97439
40.PAWERA Karolina00UKP Ruda Śląska33.00438
41.KOWALSKA Izabela00MKS POLONIA Warszawa33.04436
42.NOSAL Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki33.06436
43.GIEMZA Aleksandra00UKS 190 Łódź33.07435
44.SOLIWODA Martyna00UKS G-8 Bielany33.13433
45.MALCZEWSKA Zofia00MKS POLONIA Warszawa33.15432
46.BRZÓZKA Zuzanna00UKS G-8 Bielany33.19430
47.MALEWICKA Gabriela00MKS JUVENIA Białystok33.31426
48.CIEKAŃSKA Wiktoria00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk33.46420
49.HALLMANN Weronika00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork33.47420
50.IŻYCKA Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski33.49419
KROMOLICKA Wiktoria00KS WARTA Poznań33.49419
52.KOBUSZKO Wiktoria00MOSM Tychy33.51418
BIELEWICZ Joanna00KS WARTA Poznań33.51418
54.CHOJECKA Karolina00UKS OLIMPIC Warka33.62414
55.BACHRYJ Aleksandra SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz33.66413
56.WIŚNIEWSKA Oliwia00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz33.68412
57.WASILEWICZ Julia00KS WARTA Poznań33.70411
MORDAK Julia00MKP Szczecin33.70411
59.SZEMRO Patrycja00MKS ZNICZ Koszalin33.71411
60.JARKOWIEC Dominika00MKS JEDENASTKA Jelenia Góra33.76409
61.MARUSZCZYK Beata00MOSM Tychy33.77409
62.NOWICKA Patrycja00MTS Kwidzyn33.80408
63.KUDLIŃSKA Paulina00KS WARTA Poznań33.82407
64.BILIŃSKA Dominika00KS PIĄTKA Chorzów33.94403
65.GŁOGOWSKA Agata00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk33.97401
66.KWIATKOWSKA Agata00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.34.03399
67.RZADKOWOLSKA Zuzanna00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz34.24392
68.KOZERA Katarzyna00UKS SMS GALICJA Kraków34.35388
69.GRIEGER Weronika00BUKS Warszawa34.39387
70.MIKUS Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza34.43386
71.GRUCA Alicja SO00UKP UNIA Oświęcim34.47384
72.CZAPSKA Celina00UKS G-8 Bielany34.53382
73.MACIEJAK Oliwia00UPKS WODNIK Rawicz34.98368
74.TOKARZ Paulina00MOSM Tychy35.03366
75.SZEREMETA Weronika00TP SKALAR Słupsk35.09364
76.ROGOWICZ Aleksandra00UKS OMEGA Sokółka35.10364
77.PRUSINOWSKA Klaudyna00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.35.12363
78.PODLEŚNY Emilia00UKS SMS GALICJA Kraków35.13363
79.SUGIER Sonia00SiKReT Gliwice35.14363
80.CYGAN-DUSZYŃSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Wrocław35.33357
81.RADZIMSKA Roksana00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.35.37356
82.SWÓŁ Eliza00MKS IKAR Mielec35.38355
83.ALEKSIEWICZ Ewelina00UKS G-8 Bielany35.43354
84.LUSINA Gabriela00UKS SMS GALICJA Kraków35.44353
85.BOROWSKA Agnieszka00MKS POLONIA Warszawa35.82342
86.HAJDUK Anita00UKS OMEGA Sokółka35.89340
87.FILIKS Sara00MKS Sanok35.96338
88.KIELAN Natalia00UKS SMS GALICJA Kraków36.20332
89.PACZKOWSKA Weronika00MKS JUVENIA Białystok36.29329
90.SZLĘK Katarzyna00MKS MOS Katowice36.38327
91.LUBASZKA Magdalena00LEGIA Warszawa36.48324
92.CZARNECKA Katarzyna00UKS G-8 Bielany36.72318
93.MAKSIM Matylda00UKS ŻABIANKA Gdańsk37.04310
94.GROMAK Kinga00MKS JUVENIA Białystok37.19306
95.GRYC Izabela00MKS JUVENIA Białystok37.20306
96.PIESTRZENIEWICZ Oliwia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk37.98287
97.BEREZA Agata00MTKP DELFIN Toruń38.81269
98.TOMCZEWSKA Iga00MTKP DELFIN Toruń38.99265


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-07-05 - 9:15
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat25.88BRZUŚ Michał00203Debica2011-07-02

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki26.64596A
2.MICIUL Michał00KORNER Zielona Góra27.33552A
3.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice27.53540A
4.BEDNARCZYK Aleksander00MKS POLONIA Warszawa27.57538A
5.PYTLARCZYK Szymon00MKS POLONIA Warszawa27.76527A
6.SADŁOWSKI Piotr00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki27.85522A
7.JASTRZĄB Dominik00KS WARTA Poznań27.88520A
8.SAWICKI Bartosz00KS GÓRNIK Radlin27.93517A
9.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław27.95516B
10.BORKOWSKI Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.15505B
11.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa28.17504B
12.BARYŁA Konrad00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.28.25500B
13.GRZYBOWSKI Miłosz00UKS POLONEZ Wyszków28.36494B
14.SERŻYSKO Kasper00KS DELFIN Gdynia28.37494B
15.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany28.43491B
16.ZYCHOWICZ Jakub00MKS ZNICZ Koszalin28.44490B
17.BUTKIEWICZ Władysław00MKS JUVENIA Białystok28.51486R
18.JANKOWIAK Marcin00UPKS WODNIK Rawicz28.57483R
19.SZYNDLER Michał00MKS ZRYW Opole28.67478
20.MICHALCZYK Andrzej SO00UKP UNIA Oświęcim28.72476
21.TORBA Kacper00UKS ORKA Lubań28.75474
22.OPOLKA Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim28.92466
23.SŁOMIAN Wojciech00MKP Myślibórz28.94465
24.ŁAŚ Wiktor00WKS ŚLĄSK Wrocław29.09458
WAŁCERZ Mateusz00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.29.09458
26.BRODOWSKI Bartosz00UKS NAWA Skierniewice29.13456
27.WOLNY Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski29.18454
28.BIECKI Szymon SO00UKP UNIA Oświęcim29.19453
29.RACINOWSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.29.21452
30.CZOP Michał00MTS Kwidzyn29.25450
31.GLONEK Maciej00KS WARTA Poznań29.26450
32.SZCZEPAŃSKI Oskar00MKP Szczecin29.31448
33.CIEŚLAK Kacper00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz29.44442
34.GĘBKA Olaf00KS WARTA Poznań29.47440
35.PACŁAWSKI Jakub00UKS TKKF SIÓDEMKA Rzeszów29.49440
36.WAŚKO Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki29.65432
37.KĘSIK Konrad00UKS ŻABIANKA Gdańsk29.68431
38.GRABOŃ Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.73429
39.SZABŁOWSKI Hubert00UKS JAGIELLONKA Warszawa29.93420
40.WIKTOROWSKI Gracjan00SKS DELFIN-137 Łódź29.99418
41.PORCZYŃSKI Michał00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.30.12412
42.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.30.13412
43.FIKS Krzysztof00UKS 190 Łódź30.14412
44.MUTH Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.15411
45.NOWAK Wojciech00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno30.18410
46.CWAJNA Karol00KS GÓRNIK Radlin30.22408
47.CHMIELOWIEC Łukasz00UKS NAWA Skierniewice30.23408
48.BOMASTYK Michał00SiKReT Gliwice30.37402
49.BARTNIKIEWICZ Jan00KS PIĄTKA Chorzów30.38402
50.JOBDA Ryszard00UKS VICTORIA Józefów30.42400
51.JURASZEK Adrian00TP SKALAR Słupsk30.43400
52.TRZĘSIEC Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.52396
53.KUCHARSKI Filip00SiKReT Gliwice30.54396
54.KOWALCZYK Krzysztof00UKS NAWA Skierniewice30.88383
55.CISZEWSKI Jakub00UKS 190 Łódź30.92381
56.GORDZIEJUK-NOWAK Kacper00MKS POLONIA Warszawa31.11374
57.PĘTLAK Tadeusz00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa31.12374
58.RYBARCZYK Adam00MKS  Piaseczno31.17372
59.ADAMCZAK Ziemowit00UKS TROPS Kartuzy31.20371
60.ULIANOWSKI Gracjan00MKS JUVENIA Białystok31.21371
61.KOMKOWSKI Maciej00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz31.23370
62.ADAMCZEWSKI Eryk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz31.24370
63.BŁĄDEK Jędrek00KS GÓRNIK Radlin31.31367
64.BARAN Jakub00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz31.32367
65.MAŁKOWSKI Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza31.39364
66.MAYERBERG Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim31.63356
67.BUREK Cezary00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków31.79351
MISINA Mateusz00MKS IKAR Mielec31.79351
69.KARASEK Marcin00BUKS Warszawa31.93346
70.ROSKOSZ Szymon SR00KS UNIA Racibórz32.04343
71.CZOP Filip00MTS Kwidzyn32.06342
72.SIONKOWSKI Arkadiusz00UKP KMITA Zabierzów32.09341
73.SZAŁAŚNY Bartosz SO00UKP UNIA Oświęcim32.23337
74.KUDELA Paweł00KS FALA Niepołomice32.25336
75.STĘPIEŃ Mateusz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.32.29335
76.SKOTNICKI Błażej00MKP Szczecin32.40331
77.KRAWCZYK Kamil00MOSM Tychy32.46329
78.SZCZEPAŃSKI Bartosz00KP PŁETWAL Mława32.49329
79.ZBROŻEK Mikołaj00UKS GIM 92 Ursynów32.50328
80.SZAJNICKI Szymon00UKS SHARK Rudna32.60325
81.PAWŁOWSKI Adam00UKS G-8 Bielany32.62325
82.KĘDZIORA Daniel00KS PIĄTKA Chorzów32.70322
83.POLACZEK Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry32.80319
84.SOKOŁOWSKI Szymon00MUKP FALA Ropczyce32.96315
85.FRYDRYCHOWICZ Ignacy00UKS DELFINEK Legnica33.03313
86.STOŁECKI Mateusz00UKS ORKA Lubań33.05312
87.CICHOCKI Maciej00UKS JAGIELLONKA Warszawa33.27306
URBAŃCZYK Daniel00UKS JAGIELLONKA Warszawa33.27306
89.LISEK Aleksander00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.33.70294
90.MAJEWSKI Gabriel00UKP FALA Kraśnik33.91289
91.TELEGA Wiktor00KP SOKÓŁ Rzeszów33.95288
92.PYTLIŃSKI Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz34.19282
93.KOŁECKI Adrian00UKS JAGIELLONKA Warszawa34.29279
94.CAŁKA Jakub00TS PŁYWAK Bochnia34.33278
95.CZECH Adrian00KP SOKÓŁ Rzeszów34.53274
96.FRANCISZKIEWICZ Jakub00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk34.58272
97.JABŁOŃSKI Marcin SR00KS UNIA Racibórz34.59272
98.OSIŃSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.34.79267
99.KOWALSKI Adam00EKS SKRA Bełchatów35.53251
100.CHMIELEWSKI Jakub00UKS RUCH Grudziądz35.61249
101.GIBALSKI Kajetan00MKS ROKITA Brzeg Dolny36.20237
102.MIKSA Bartosz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.36.41233
103.JENDRUSZEWSKI Dominik00MAL WOPR Malbork36.69228
104.DĄBROWSKI Jan00UKS PIRAT Elbląg37.22218
DYSKW.JABŁOŃSKI Mateusz00UKS JAGIELLONKA Warszawa
O4
NWKOWALSKI Maxymilian00MPKS ORKA Ciechanów


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-07-05 - 9:30
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat30.18PORZELSKA Anna00104Ostrowiec Sw.2009-05-23

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków31.58629A
2.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn31.59628A
3.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin31.91609A
4.ŁYCZEK Andżelika00KP PŁETWAL Mława31.93608A
5.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki32.01604A
6.REKS Aleksandra00UKS G-8 Bielany32.07600A
7.BILIŃSKA Dominika00KS PIĄTKA Chorzów32.17595A
8.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim32.25590A
9.JEŻOWSKA Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza32.46579B
10.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław32.61571B
11.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn32.69567B
12.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec33.10546B
13.SMYŁEK Karolina00UKS SKARPA Lublin33.25539B
14.SZOPA Marta00CSTR Strzyżów33.31536B
MISIORNY Anna00MKS TRÓJKA Łódź33.31536B
16.KOWALSKA Julia00KORNER Zielona Góra33.42530B
17.GLIWA Hanna00BUKS Warszawa33.70517R
18.SZEMRO Patrycja00MKS ZNICZ Koszalin33.71517R
19.ODZIEMCZYK Maja00UKS JAGIELLONKA Warszawa33.74515
20.PABIN Marta00SKS DELFIN-137 Łódź33.82512
MARASZEK Hanna00MKS TRÓJKA Łódź33.82512
22.KOWALSKA Dominika00MZOS Płock33.85510
23.GORCZYCA Oliwia SO00UKP UNIA Oświęcim33.87509
24.KOŚLICKA Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.90508
25.LEWANDOWICZ Natalia00UKS ŻABIANKA Gdańsk33.93507
26.ROGALA Julia00MUKP FALA Ropczyce33.99504
27.KROMOLICKA Wiktoria00KS WARTA Poznań34.01503
28.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz34.42485
29.LISOWSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Białystok34.56480
30.BŁAŻYCZEK Klaudia00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno34.57479
31.BROSOWSKA Sandra00UKS RUCH Grudziądz34.65476
32.BUŻYCKA Maja00KP PŁETWAL Mława34.72473
33.SOBCZYŃSKA Julia00MAL WOPR Malbork34.84468
WORONKO Wiktoria00MKS MEDYK Giżycko34.84468
35.SOBALA Dominika00KS WARTA Poznań34.94464
36.BORYS Anna00MKS POLONIA Warszawa35.04460
37.SAKSON-SZAFRAŃSKA Sara00MKS POLONIA Warszawa35.05460
38.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany35.21453
39.HERMANOWSKA Patrycja00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza35.26451
40.RUDEK Wiktoria00UKS ORKA Lubań35.35448
41.DOMŻALSKA Wiktoria00UKP JEDYNKA Elbląg35.37447
42.NOWOSIELSKA Martyna00MKS TRÓJKA Łódź35.58439
43.STRZĘPEK Kornelia00KS REKIN Świebodzice35.76433
44.KOKOT Angelika00SiKReT Gliwice35.88428
ŻACZEK Wiktoria00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno35.88428
46.MYDLARZ Wiktoria SO00UKP UNIA Oświęcim35.91427
47.SOLIWODA Martyna00UKS G-8 Bielany35.93427
48.MACIEJAK Oliwia00UPKS WODNIK Rawicz35.98425
49.LECHOWICZ Nadia00UKS SMS GALICJA Kraków36.01424
50.WENDOŁOWICZ Angelika00MKS JUVENIA Białystok36.13420
51.MATYSIAK Aleksandra00UKS ŻOLIBORZ Warszawa36.44409
52.FILIKS Sara00MKS Sanok36.62403
53.ORWAT Maria00POSNANIA Poznań36.63403
54.ZIĄBEK Weronika00UKS SMS GALICJA Kraków36.70400
55.MALEWICKA Gabriela00MKS JUVENIA Białystok36.77398
56.TOMASZEK Aleksandra00MKS POLONIA Warszawa36.91394
57.JARKOWIEC Dominika00MKS JEDENASTKA Jelenia Góra37.05389
58.GABRYŚ Wiktoria00SiKReT Gliwice37.37379
59.PACZKOWSKA Weronika00MKS JUVENIA Białystok37.41378
60.ŻYLSKA Joanna00KS KORONA Kraków37.52375
61.MACIEJEWSKA Martyna00POSNANIA Poznań37.53374
62.PIEKARZ Daria00MKS IKAR Mielec37.64371
63.ŻYŁKA Natalia00MUKP FALA Ropczyce37.77367
64.ŁOPACIŃSKA Natalia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk38.74340
65.GLINKA Wiktoria00MKS POLONIA Warszawa39.01333
66.GURAL Wiktoria00SiKReT Gliwice39.40323
67.KAZISZYN Wiktoria00KS GÓRNIK Radlin39.76315
68.CICHOWSKA Weronika00MOSM Tychy39.84313
69.TRZCIŃSKA Zuzanna00MKS POLONIA Warszawa40.41300
70.SZULC Emilia00UKS RUCH Grudziądz40.48298
71.MAŁKUS Amelia00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa41.72272
72.MAŁYSZ Katarzyna00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa43.08247
73.TOMCZEWSKA Iga00MTKP DELFIN Toruń44.07231
74.COCEK Magdalena00UKS ŻABIANKA Gdańsk46.50197
DYSKW.WRZOSEK Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki
O4


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-07-05 - 9:42
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat27.87STOKOWSKI Kacper05114Warsaw2013-11-30

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany28.82580A
2.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki29.20558A
3.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki29.28553A
4.BALCERAK Jakub00MKS TRÓJKA Łódź29.56537A
5.JASTRZĄB Dominik00KS WARTA Poznań30.27500A
6.FILIPEK Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz30.50489A
7.GRZYBOWSKI Miłosz00UKS POLONEZ Wyszków30.51489A
8.KARNIK Eryk00RTP VICTORIA Radom30.52488?
STRADOMSKI Patryk00SiKReT Gliwice30.52488?
10.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa30.54487B
11.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków30.57486B
12.ŁUKASZCZYK Mateusz00UKS ORKA Zamość30.58485B
13.CERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec30.64482B
14.KĘSIK Konrad00UKS ŻABIANKA Gdańsk30.72479B
15.WOLIŃSKI Artur00MKS OCEANIK Ostrzeszów30.83474B
16.SZCZECIŃSKI Robert00MKS POLONIA Warszawa30.97467B
17.KOWALIK Krystian00SKP BARAKUDA Starachowice31.01465R
18.ROMAN Mateusz00MKS ZRYW Opole31.02465R
19.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź31.11461
20.BALICKI Michał00UKS SMS GALICJA Kraków31.15459
21.OPOLKA Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim31.21457
22.MITRUS Paweł00MKS  Piaseczno31.22456
23.BIELSKI Jakub00MKS 9 Dzierżoniów31.23456
24.JODŁOWSKI Mateusz00UKS SMS GALICJA Kraków31.24455
25.BIGAJSKI Aleksander00KS KORONA Kraków31.26454
26.MADOŃ Marek00KORNER Zielona Góra31.29453
27.MAJERSKI Jakub00UKS SMS GALICJA Kraków31.37450
28.MAŃKA Filip00UKS 190 Łódź31.39449
29.NOWICKI Jakub00SiKReT Gliwice31.45446
30.CHAREWICZ Hubert00MKS ŻAK Biała Podlaska31.51444
31.KOPUT Kamil00MKS POLONIA Warszawa31.58441
32.JANKOWIAK Marcin00UPKS WODNIK Rawicz31.68436
33.HANO Grzegorz00WKS ŚLĄSK Wrocław31.70436
34.KRYSZTOFORSKI Fryderyk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz31.81431
35.PAWŁOWSKI Bogdan00KP SOKÓŁ Rzeszów31.87429
36.KUCZAK Adam00KORNER Zielona Góra31.88428
37.PAWLACZYK Patryk00UKS 190 Łódź31.89428
38.PAWLICKI Mariusz00MKS  Piaseczno32.10420
39.OSTAŁOWSKI Paweł00UKP JEDYNKA Elbląg32.27413
40.PORCZYŃSKI Michał00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.32.48405
41.PIŁKOWSKI Patryk00MKS POLONIA Warszawa32.53403
MANISZEWSKI Michał00MTP DELFIN Cieszyn32.53403
43.TOCZYDŁOWSKI Kacper00MKS JUVENIA Białystok32.65399
44.PACŁAWSKI Jakub00UKS TKKF SIÓDEMKA Rzeszów32.81393
45.ROMANIEC Szymon00KS DELFIN Gdynia32.83392
46.GOSTKOWSKI Kacper00UKS RUCH Grudziądz32.84392
47.FILIPKOWSKI Paweł00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki33.00386
48.NOWICKI Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz33.12382
49.KUBIŚ Kamil00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz33.17380
50.GUZIOR Maciej00MZOS Płock33.22378
KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin33.22378
52.NIEDZIELA Hubert SO00UKP UNIA Oświęcim33.23378
53.WASILEWSKI Michał00UKS JAGIELLONKA Warszawa33.30376
54.MAŃKA Jakub00UKS G-8 Bielany33.39373
KOWALSKI Rafał00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.33.39373
56.PIWOWARCZYK Artur SO00UKP UNIA Oświęcim33.56367
57.RUTKOWSKI Michał00UKS MOS Ełk33.83358
58.MYSIAKOWSKI Nataniel00MKP Szczecin33.88357
59.TRĄBSKI Jakub00POSNANIA Poznań33.90356
60.MECH Dariusz00UKS PIRAT Elbląg33.95355
61.RDZANEK Szymon00KS GÓRNIK Radlin34.09350
62.PIETRUSIAK Michał00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków34.14349
63.SOCHA Maksymilian00UKS TROPS Kartuzy34.15348
64.KUSZTELAK Filip00UPKS WODNIK Rawicz34.36342
65.MAKSYMOWICZ Tomasz00UKP JEDYNKA Elbląg34.42340
66.MAŁYSZ Paweł00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa34.57336
67.GARDYAN Adrian00KS GÓRNIK Radlin34.60335
68.REICHELT Adrian00SiKReT Gliwice34.64334
69.CHMIELOWIEC Mateusz00UKS NAWA Skierniewice35.10321
70.SZYPERSKI Sebastian00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz35.12320
71.PABICH Jakub00MPKS ORKA Ciechanów35.21318
72.LEWANDOWSKI Michał00MKS ZRYW Opole35.30315
73.KIJAK Szymon00SiKReT Gliwice35.59308
74.JABŁOŃSKI Marcin SR00KS UNIA Racibórz35.94299
75.STRZELCZYK Filip00UKS SKALAR Warszawa36.35289
76.SZYNAWA Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Śląski36.71280
77.SOKOŁOWSKI Szymon00MUKP FALA Ropczyce36.93275
78.KOŁECKI Adrian00UKS JAGIELLONKA Warszawa37.23269
79.KANIA Szymon00MUKP FALA Ropczyce37.37266
80.ROBAK Kamil00TS PŁYWAK Bochnia37.98253
81.GRYNCZEL Krystian00MKS JUVENIA Białystok38.18249
82.URBAN Kacper00UKS RUCH Grudziądz39.59223
83.LEWANDOWSKI Michał00UKS RUCH Grudziądz43.75165


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-07-05 - 9:55
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat4:16.54KILIJAŃSKA Donata00612Tampere (FIN)2009-07-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BARYŁA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk4:40.32620A
50m:
100m:
31.69
1:06.20
31.69
34.51
150m:
200m:
1:41.61
2:17.14
35.41
35.53
250m:
300m:
2:52.46
3:28.41
35.32
35.95
350m:
400m:
4:04.42
4:40.32
36.01
35.90
2.REKS Aleksandra00UKS G-8 Bielany4:40.60619A
50m:
100m:
31.23
1:05.70
31.23
34.47
150m:
200m:
1:41.62
2:17.57
35.92
35.95
250m:
300m:
2:53.87
3:29.78
36.30
35.91
350m:
400m:
4:05.91
4:40.60
36.13
34.69
3.MARGULA Weronika00MKP Szczecin4:43.64599A
50m:
100m:
31.86
1:07.09
31.86
35.23
150m:
200m:
1:42.93
2:18.91
35.84
35.98
250m:
300m:
2:55.70
3:32.33
36.79
36.63
350m:
400m:
4:08.71
4:43.64
36.38
34.93
4.ŻEMAJTIS Maria00MTP KORMORAN Olsztyn4:44.38594A
50m:
100m:
31.54
1:07.14
31.54
35.60
150m:
200m:
1:43.26
2:19.83
36.12
36.57
250m:
300m:
2:56.81
3:33.74
36.98
36.93
350m:
400m:
4:10.06
4:44.38
36.32
34.32
5.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn4:45.03590A
50m:
100m:
31.78
1:06.49
31.78
34.71
150m:
200m:
1:41.56
2:17.16
35.07
35.60
250m:
300m:
2:53.20
3:30.50
36.04
37.30
350m:
400m:
4:08.20
4:45.03
37.70
36.83
6.SINITCHINE Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn4:45.12590A
50m:
100m:
31.82
1:07.07
31.82
35.25
150m:
200m:
1:43.46
2:19.48
36.39
36.02
250m:
300m:
2:56.38
3:33.10
36.90
36.72
350m:
400m:
4:09.59
4:45.12
36.49
35.53
7.ŚLIWIŃSKA Kalina00WKS ŚLĄSK Wrocław4:45.13590A
50m:
100m:
31.74
1:06.57
31.74
34.83
150m:
200m:
1:42.90
2:19.40
36.33
36.50
250m:
300m:
2:56.37
3:33.01
36.97
36.64
350m:
400m:
4:09.64
4:45.13
36.63
35.49
8.BRONEK Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce4:46.26583A
50m:
100m:
31.71
1:07.81
31.71
36.10
150m:
200m:
1:44.66
2:21.43
36.85
36.77
250m:
300m:
2:58.32
3:34.88
36.89
36.56
350m:
400m:
4:10.92
4:46.26
36.04
35.34
9.WIŚNIEWSKA Barbara00UKS ŻOLIBORZ Warszawa4:47.97572B
50m:
100m:
31.61
1:07.88
31.61
36.27
150m:
200m:
1:44.16
2:21.67
36.28
37.51
250m:
300m:
2:58.46
3:35.82
36.79
37.36
350m:
400m:
4:12.30
4:47.97
36.48
35.67
10.PECYNA Michalina00IKS Konstancin4:48.22571B
50m:
100m:
32.09
1:07.96
32.09
35.87
150m:
200m:
1:44.92
2:22.05
36.96
37.13
250m:
300m:
2:59.05
3:36.44
37.00
37.39
350m:
400m:
4:13.02
4:48.22
36.58
35.20
11.SZAFRAŃSKA Julia SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:48.33570B
50m:
100m:
31.11
1:06.75
31.11
35.64
150m:
200m:
1:43.60
2:21.08
36.85
37.48
250m:
300m:
2:58.33
3:35.74
37.25
37.41
350m:
400m:
4:12.63
4:48.33
36.89
35.70
12.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn4:49.53563B
50m:
100m:
31.80
1:07.08
31.80
35.28
150m:
200m:
1:43.60
2:20.71
36.52
37.11
250m:
300m:
2:57.91
3:35.33
37.20
37.42
350m:
400m:
4:13.26
4:49.53
37.93
36.27
13.KLESSA Helena00MKS NIELBA Wągrowiec4:50.12560B
50m:
100m:
32.14
1:07.36
32.14
35.22
150m:
200m:
1:43.72
2:20.51
36.36
36.79
250m:
300m:
2:57.79
3:35.26
37.28
37.47
350m:
400m:
4:13.00
4:50.12
37.74
37.12
14.PIPCZYŃSKA Kamila00UKS VICTORIA Józefów4:50.58557B
50m:
100m:
33.27
1:10.04
33.27
36.77
150m:
200m:
1:47.64
2:25.35
37.60
37.71
250m:
300m:
3:02.40
3:39.20
37.05
36.80
350m:
400m:
4:15.58
4:50.58
36.38
35.00
15.KRUSZEWSKA Kaja00MKS JUVENIA Białystok4:50.92555B
50m:
100m:
33.12
1:08.96
33.12
35.84
150m:
200m:
1:46.11
2:23.86
37.15
37.75
250m:
300m:
3:01.54
3:39.04
37.68
37.50
350m:
400m:
4:16.33
4:50.92
37.29
34.59
16.WÓJTOWICZ Julia00SKP BARAKUDA Starachowice4:52.50546B
50m:
100m:
31.86
1:07.61
31.86
35.75
150m:
200m:
1:44.65
2:22.00
37.04
37.35
250m:
300m:
2:59.60
3:37.70
37.60
38.10
350m:
400m:
4:15.85
4:52.50
38.15
36.65
17.LECHOWICZ Nadia00UKS SMS GALICJA Kraków4:53.32541R
50m:
100m:
33.52
1:10.34
33.52
36.82
150m:
200m:
1:48.06
2:25.89
37.72
37.83
250m:
300m:
3:03.64
3:41.03
37.75
37.39
350m:
400m:
4:18.17
4:53.32
37.14
35.15
18.JANCZAK Patrycja00MKP Szczecin4:53.96538R
50m:
100m:
33.23
1:09.72
33.23
36.49
150m:
200m:
1:46.82
2:24.43
37.10
37.61
250m:
300m:
3:01.79
3:39.99
37.36
38.20
350m:
400m:
4:17.45
4:53.96
37.46
36.51
19.BOREJSZO Paula00MKP Szczecin4:54.00538
50m:
100m:
33.21
1:09.15
33.21
35.94
150m:
200m:
1:46.99
2:25.00
37.84
38.01
250m:
300m:
3:02.67
3:40.87
37.67
38.20
350m:
400m:
4:18.22
4:54.00
37.35
35.78
20.TOMOŃ Martyna00CSTR Strzyżów4:54.03538
50m:
100m:
33.12
1:09.09
33.12
35.97
150m:
200m:
1:46.98
2:24.31
37.89
37.33
250m:
300m:
3:02.08
3:40.10
37.77
38.02
350m:
400m:
4:17.92
4:54.03
37.82
36.11
21.IŻYCKA Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski4:54.05537
50m:
100m:
33.68
1:10.87
33.68
37.19
150m:
200m:
1:48.27
2:26.24
37.40
37.97
250m:
300m:
3:03.61
3:41.32
37.37
37.71
350m:
400m:
4:18.41
4:54.05
37.09
35.64
22.RADECKA Anna00SKP BARAKUDA Starachowice4:54.17537
50m:
100m:
33.09
1:10.04
33.09
36.95
150m:
200m:
1:47.62
2:25.32
37.58
37.70
250m:
300m:
3:03.11
3:41.27
37.79
38.16
350m:
400m:
4:18.68
4:54.17
37.41
35.49
23.SZCZYGIEŁ Oliwia00MTKP DELFIN Toruń4:54.30536
50m:
100m:
32.63
1:08.81
32.63
36.18
150m:
200m:
1:46.25
2:24.25
37.44
38.00
250m:
300m:
3:02.21
3:40.74
37.96
38.53
350m:
400m:
4:18.07
4:54.30
37.33
36.23
24.NOWOSIELSKA Martyna00MKS TRÓJKA Łódź4:54.37536
50m:
100m:
33.76
1:10.80
33.76
37.04
150m:
200m:
1:48.47
2:26.91
37.67
38.44
250m:
300m:
3:03.50
3:40.88
36.59
37.38
350m:
400m:
4:17.42
4:54.37
36.54
36.95
25.ZAWISZA Alina SO00UKP UNIA Oświęcim4:54.66534
50m:
100m:
33.96
1:11.29
33.96
37.33
150m:
200m:
1:49.14
2:27.08
37.85
37.94
250m:
300m:
3:04.77
3:42.49
37.69
37.72
350m:
400m:
4:19.58
4:54.66
37.09
35.08
26.NOWICKA Patrycja00MTS Kwidzyn4:54.83533
50m:
100m:
33.91
1:11.89
33.91
37.98
150m:
200m:
1:50.07
2:28.74
38.18
38.67
250m:
300m:
3:06.32
3:44.60
37.58
38.28
350m:
400m:
4:20.05
4:54.83
35.45
34.78
27.STASZCZYK Natalia00UKS GIM 92 Ursynów4:55.51530
50m:
100m:
32.74
1:08.59
32.74
35.85
150m:
200m:
1:45.54
2:23.08
36.95
37.54
250m:
300m:
3:00.84
3:38.75
37.76
37.91
350m:
400m:
4:17.22
4:55.51
38.47
38.29
28.CHODYNA Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn4:55.94527
50m:
100m:
33.88
1:10.61
33.88
36.73
150m:
200m:
1:47.96
2:26.08
37.35
38.12
250m:
300m:
3:04.21
3:42.18
38.13
37.97
350m:
400m:
4:19.14
4:55.94
36.96
36.80
29.KUBIAK Karolina00UKS G-8 Bielany4:59.58508
50m:
100m:
33.97
1:11.59
33.97
37.62
150m:
200m:
1:49.17
2:28.17
37.58
39.00
250m:
300m:
3:06.10
3:44.76
37.93
38.66
350m:
400m:
4:22.34
4:59.58
37.58
37.24
30.SZUSTER Aleksandra00KS PIĄTKA Chorzów4:59.91507
50m:
100m:
33.92
1:11.59
33.92
37.67
150m:
200m:
1:49.80
2:28.29
38.21
38.49
250m:
300m:
3:06.81
3:45.59
38.52
38.78
350m:
400m:
4:23.74
4:59.91
38.15
36.17
31.DUDA Katarzyna00MKP Szczecin5:00.36504
50m:
100m:
35.18
1:12.96
35.18
37.78
150m:
200m:
1:51.59
2:29.93
38.63
38.34
250m:
300m:
3:08.26
3:46.47
38.33
38.21
350m:
400m:
4:23.97
5:00.36
37.50
36.39
32.BERWID Ligia00UKS G-8 Bielany5:00.62503
50m:
100m:
32.89
1:10.13
32.89
37.24
150m:
200m:
1:48.00
2:26.92
37.87
38.92
250m:
300m:
3:05.38
3:44.64
38.46
39.26
350m:
400m:
4:22.30
5:00.62
37.66
38.32
33.LAZOPOULOS Anna00MKS JUVENIA Wrocław5:00.66503
50m:
100m:
34.68
1:11.98
34.68
37.30
150m:
200m:
1:49.54
2:27.76
37.56
38.22
250m:
300m:
3:06.21
3:45.23
38.45
39.02
350m:
400m:
4:23.29
5:00.66
38.06
37.37
34.SENCZYSZYN Barbara00MKP Szczecin5:00.89502
50m:
100m:
33.92
1:11.30
33.92
37.38
150m:
200m:
1:49.41
2:28.23
38.11
38.82
250m:
300m:
3:06.37
3:45.13
38.14
38.76
350m:
400m:
4:23.50
5:00.89
38.37
37.39
35.PIECZKA Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce5:01.01501
50m:
100m:
34.59
1:12.55
34.59
37.96
150m:
200m:
1:50.95
2:30.18
38.40
39.23
250m:
300m:
3:09.07
3:47.80
38.89
38.73
350m:
400m:
4:25.82
5:01.01
38.02
35.19
36.WYSOKIŃSKA Agnieszka00UKS G-8 Bielany5:01.61498
50m:
100m:
33.79
1:10.68
33.79
36.89
150m:
200m:
1:49.26
2:27.65
38.58
38.39
250m:
300m:
3:07.24
3:45.72
39.59
38.48
350m:
400m:
4:24.59
5:01.61
38.87
37.02
37.GIEMZA Aleksandra00UKS 190 Łódź5:01.86497
50m:
100m:
34.00
1:11.57
34.00
37.57
150m:
200m:
1:50.24
2:29.48
38.67
39.24
250m:
300m:
3:08.71
3:47.70
39.23
38.99
350m:
400m:
4:25.79
5:01.86
38.09
36.07
38.GROBLICA Joanna00MKP Szczecin5:01.93496
50m:
100m:
32.99
1:08.85
32.99
35.86
150m:
200m:
1:46.75
2:24.87
37.90
38.12
250m:
300m:
3:04.27
3:43.67
39.40
39.40
350m:
400m:
4:24.10
5:01.93
40.43
37.83
39.MĘDRELA Marta00UKP Ruda Śląska5:02.24495
50m:
100m:
34.24
1:12.30
34.24
38.06
150m:
200m:
1:50.95
2:30.34
38.65
39.39
250m:
300m:
3:09.19
3:49.03
38.85
39.84
350m:
400m:
4:26.62
5:02.24
37.59
35.62
40.BARANOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany5:02.46494
50m:
100m:
34.56
1:12.20
34.56
37.64
150m:
200m:
1:51.47
2:29.74
39.27
38.27
250m:
300m:
3:08.96
3:47.88
39.22
38.92
350m:
400m:
4:27.20
5:02.46
39.32
35.26
41.MIKOŁAJEK Weronika00KP AVIA Świdnik5:02.51494
50m:
100m:
34.45
1:12.49
34.45
38.04
150m:
200m:
1:51.46
2:29.75
38.97
38.29
250m:
300m:
3:08.47
3:47.12
38.72
38.65
350m:
400m:
4:26.07
5:02.51
38.95
36.44
42.CIEKAŃSKA Wiktoria00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk5:03.30490
50m:
100m:
34.65
1:13.15
34.65
38.50
150m:
200m:
1:51.68
2:30.89
38.53
39.21
250m:
300m:
3:09.14
3:48.36
38.25
39.22
350m:
400m:
4:25.72
5:03.30
37.36
37.58
43.BŁAJET Oliwia00KS WARTA Poznań5:03.55489
50m:
100m:
33.56
1:10.70
33.56
37.14
150m:
200m:
1:49.82
2:28.69
39.12
38.87
250m:
300m:
3:07.44
3:46.57
38.75
39.13
350m:
400m:
4:25.56
5:03.55
38.99
37.99
44.NIZIOŁEK Kinga00MKS IKAR Mielec5:05.60479
50m:
100m:
34.05
1:13.74
34.05
39.69
150m:
200m:
1:53.11
2:32.45
39.37
39.34
250m:
300m:
3:11.33
3:50.89
38.88
39.56
350m:
400m:
4:28.65
5:05.60
37.76
36.95
45.ŚLIWIŃSKA Marta00CKIS Skawina5:05.73478
50m:
100m:
33.30
1:12.02
33.30
38.72
150m:
200m:
1:50.85
2:30.44
38.83
39.59
250m:
300m:
3:09.98
3:49.75
39.54
39.77
350m:
400m:
4:28.18
5:05.73
38.43
37.55
46.HAJDENRAICH Julia00UKP FALA Kraśnik5:07.11472
50m:
100m:
34.75
1:13.19
34.75
38.44
150m:
200m:
1:52.55
2:31.98
39.36
39.43
250m:
300m:
3:11.64
3:50.74
39.66
39.10
350m:
400m:
4:29.56
5:07.11
38.82
37.55
47.PRUSINOWSKA Klaudyna00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.5:07.18471
50m:
100m:
34.16
1:12.54
34.16
38.38
150m:
200m:
1:52.28
2:31.96
39.74
39.68
250m:
300m:
3:11.90
3:50.97
39.94
39.07
350m:
400m:
4:30.61
5:07.18
39.64
36.57
48.KOPACZEK Joanna00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna5:07.33471
50m:
100m:
34.47
1:13.44
34.47
38.97
150m:
200m:
1:53.03
2:32.33
39.59
39.30
250m:
300m:
3:11.38
3:50.58
39.05
39.20
350m:
400m:
4:29.87
5:07.33
39.29
37.46
49.STRZECHOWSKA Zofia00UKS ŻOLIBORZ Warszawa5:08.11467
50m:
100m:
33.87
1:11.53
33.87
37.66
150m:
200m:
1:50.38
2:30.23
38.85
39.85
250m:
300m:
3:10.09
3:51.41
39.86
41.32
350m:
400m:
4:30.05
5:08.11
38.64
38.06
50.CHOJECKA Karolina00UKS OLIMPIC Warka5:08.45466
50m:
100m:
33.87
1:11.67
33.87
37.80
150m:
200m:
1:50.24
2:29.64
38.57
39.40
250m:
300m:
3:09.71
3:50.62
40.07
40.91
350m:
400m:
4:30.41
5:08.45
39.79
38.04
51.KOZIKOWSKA Joanna00UKS ŻOLIBORZ Warszawa5:08.90464
50m:
100m:
33.07
1:10.94
33.07
37.87
150m:
200m:
1:51.34
2:31.26
40.40
39.92
250m:
300m:
3:11.80
3:52.15
40.54
40.35
350m:
400m:
4:32.45
5:08.90
40.30
36.45
52.CYGAN-DUSZYŃSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Wrocław5:09.65460
50m:
100m:
36.25
1:15.82
36.25
39.57
150m:
200m:
1:55.86
2:35.55
40.04
39.69
250m:
300m:
3:15.20
3:54.70
39.65
39.50
350m:
400m:
4:33.46
5:09.65
38.76
36.19
53.WIDANKA Aleksandra00MKS JUVENIA Wrocław5:09.81459
50m:
100m:
35.33
1:13.74
35.33
38.41
150m:
200m:
1:52.98
2:32.93
39.24
39.95
250m:
300m:
3:12.90
3:53.04
39.97
40.14
350m:
400m:
4:32.58
5:09.81
39.54
37.23
54.GAJTKOWSKA Zuzanna00UKS ALIGATOR Gorzyce5:10.22458
50m:
100m:
35.19
1:13.80
35.19
38.61
150m:
200m:
1:54.06
2:33.47
40.26
39.41
250m:
300m:
3:13.90
3:53.83
40.43
39.93
350m:
400m:
4:32.94
5:10.22
39.11
37.28
55.CIOCHOŃ Katarzyna00MKS JUVENIA Wrocław5:10.96454
50m:
100m:
33.68
1:12.71
33.68
39.03
150m:
200m:
1:52.23
2:31.99
39.52
39.76
250m:
300m:
3:12.07
3:52.85
40.08
40.78
350m:
400m:
4:32.81
5:10.96
39.96
38.15
56.CZARNECKA Katarzyna00UKS G-8 Bielany5:11.69451
50m:
100m:
35.05
1:13.88
35.05
38.83
150m:
200m:
1:53.78
2:33.36
39.90
39.58
250m:
300m:
3:13.59
3:53.36
40.23
39.77
350m:
400m:
4:33.28
5:11.69
39.92
38.41
57.LUSINA Gabriela00UKS SMS GALICJA Kraków5:13.53443
50m:
100m:
35.08
1:13.00
35.08
37.92
150m:
200m:
1:52.77
2:33.45
39.77
40.68
250m:
300m:
3:14.27
3:55.07
40.82
40.80
350m:
400m:
4:34.99
5:13.53
39.92
38.54
58.MIKUS Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:14.96437
50m:
100m:
35.34
1:13.44
35.34
38.10
150m:
200m:
1:53.63
2:33.41
40.19
39.78
250m:
300m:
3:15.34
3:55.66
41.93
40.32
350m:
400m:
4:36.64
5:14.96
40.98
38.32
59.BOGUCKA Karolina00PUKS KAROL Wadowice5:15.59435
50m:
100m:
35.00
1:13.14
35.00
38.14
150m:
200m:
1:52.55
2:33.39
39.41
40.84
250m:
300m:
3:14.66
3:56.03
41.27
41.37
350m:
400m:
4:36.20
5:15.59
40.17
39.39
60.CIPORSKA Katarzyna00MKS POLONIA Warszawa5:16.78430
50m:
100m:
34.71
1:13.25
34.71
38.54
150m:
200m:
1:53.11
2:33.84
39.86
40.73
250m:
300m:
3:14.73
3:55.75
40.89
41.02
350m:
400m:
4:36.54
5:16.78
40.79
40.24
61.KIELAN Natalia00UKS SMS GALICJA Kraków5:18.03425
50m:
100m:
35.43
1:15.67
35.43
40.24
150m:
200m:
1:56.12
2:37.20
40.45
41.08
250m:
300m:
3:17.53
3:58.92
40.33
41.39
350m:
400m:
4:38.91
5:18.03
39.99
39.12
62.GRIEGER Weronika00BUKS Warszawa5:18.19424
50m:
100m:
34.34
1:12.73
34.34
38.39
150m:
200m:
1:52.98
2:34.23
40.25
41.25
250m:
300m:
3:15.57
3:57.17
41.34
41.60
350m:
400m:
4:38.50
5:18.19
41.33
39.69
63.LIGENZA Oliwia00MKS TRÓJKA Łódź5:19.17420
50m:
100m:
37.91
1:19.19
37.91
41.28
150m:
200m:
2:00.57
2:41.97
41.38
41.40
250m:
300m:
3:22.48
4:03.09
40.51
40.61
350m:
400m:
4:42.81
5:19.17
39.72
36.36
64.PŁÓCIENNIK Wiktoria00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz5:19.93417
50m:
100m:
35.03
1:13.82
35.03
38.79
150m:
200m:
1:54.29
2:35.59
40.47
41.30
250m:
300m:
3:17.08
3:58.83
41.49
41.75
350m:
400m:
4:41.28
5:19.93
42.45
38.65
65.SZYPULA Klaudia00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna5:20.08417
50m:
100m:
36.74
1:16.80
36.74
40.06
150m:
200m:
1:57.82
2:38.63
41.02
40.81
250m:
300m:
3:19.74
4:00.66
41.11
40.92
350m:
400m:
4:41.24
5:20.08
40.58
38.84
66.GŁOGOWSKA Agata00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk5:22.75406
50m:
100m:
35.16
1:14.86
35.16
39.70
150m:
200m:
1:56.15
2:38.07
41.29
41.92
250m:
300m:
3:19.80
4:01.83
41.73
42.03
350m:
400m:
4:43.64
5:22.75
41.81
39.11
67.BOHDANOWICZ Emilia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:23.39404
50m:
100m:
37.66
1:18.17
37.66
40.51
150m:
200m:
1:59.35
4:04.17
41.18
2:04.82
250m:
300m:
3:22.79350m:
400m:
4:44.78
5:23.39

38.61
68.BUŻYCKA Maja00KP PŁETWAL Mława5:24.02402
50m:
100m:
34.42
1:13.97
34.42
39.55
150m:
200m:
1:54.37
2:36.18
40.40
41.81
250m:
300m:
3:18.10
4:01.04
41.92
42.94
350m:
400m:
4:43.09
5:24.02
42.05
40.93
69.BEREZA Agata00MTKP DELFIN Toruń5:26.85391
50m:
100m:
37.18
1:18.19
37.18
41.01
150m:
200m:
2:00.60
2:42.85
42.41
42.25
250m:
300m:
3:25.32
4:06.62
42.47
41.30
350m:
400m:
4:48.17
5:26.85
41.55
38.68
70.WENDOŁOWICZ Angelika00MKS JUVENIA Białystok5:41.74342
50m:
100m:
38.03
1:20.79
38.03
42.76
150m:
200m:
2:05.19
2:49.32
44.40
44.13
250m:
300m:
3:33.18
4:17.47
43.86
44.29
350m:
400m:
5:00.31
5:41.74
42.84
41.43


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-07-05 - 10:47
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat4:08.01BERNATOWICZ Sebastian00802Oswiecim2008-07-05

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00WKS ŚLĄSK Wrocław4:14.56646A
50m:
100m:
28.68
1:00.15
28.68
31.47
150m:
200m:
1:32.38
2:04.74
32.23
32.36
250m:
300m:
2:37.17
3:10.07
32.43
32.90
350m:
400m:
3:42.60
4:14.56
32.53
31.96
2.JAROCHA Oskar SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:18.69615A
50m:
100m:
29.32
1:01.81
29.32
32.49
150m:
200m:
1:34.20
2:07.28
32.39
33.08
250m:
300m:
2:40.46
3:14.13
33.18
33.67
350m:
400m:
3:46.56
4:18.69
32.43
32.13
3.ORŁOWSKI Kamil SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:21.73594A
50m:
100m:
30.01
1:03.11
30.01
33.10
150m:
200m:
1:36.86
2:10.79
33.75
33.93
250m:
300m:
2:44.44
3:17.87
33.65
33.43
350m:
400m:
3:50.70
4:21.73
32.83
31.03
4.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn4:21.97592A
50m:
100m:
30.23
1:02.98
30.23
32.75
150m:
200m:
1:36.87
2:10.78
33.89
33.91
250m:
300m:
2:44.09
3:17.22
33.31
33.13
350m:
400m:
3:50.21
4:21.97
32.99
31.76
5.WĄSOWSKI Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn4:22.30590A
50m:
100m:
30.41
1:03.75
30.41
33.34
150m:
200m:
1:37.26
2:11.24
33.51
33.98
250m:
300m:
2:44.00
3:17.24
32.76
33.24
350m:
400m:
3:50.38
4:22.30
33.14
31.92
6.MICHTA Kacper SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:22.44589A
50m:
100m:
29.59
1:02.05
29.59
32.46
150m:
200m:
1:35.37
2:09.14
33.32
33.77
250m:
300m:
2:42.29
3:15.23
33.15
32.94
350m:
400m:
3:48.45
4:22.44
33.22
33.99
7.HOŁUB Krzysztof00KP AVIA Świdnik4:22.45589A
50m:
100m:
29.58
1:03.33
29.58
33.75
150m:
200m:
1:37.45
2:11.35
34.12
33.90
250m:
300m:
2:45.22
3:18.86
33.87
33.64
350m:
400m:
3:52.02
4:22.45
33.16
30.43
8.WAŁCERZ Mateusz00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:23.05585A
50m:
100m:
29.24
1:01.77
29.24
32.53
150m:
200m:
1:34.98
2:08.90
33.21
33.92
250m:
300m:
2:42.63
3:16.48
33.73
33.85
350m:
400m:
3:50.74
4:23.05
34.26
32.31
9.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Kołobrzeg4:24.23577B
50m:
100m:
29.22
1:01.98
29.22
32.76
150m:
200m:
1:35.33
2:09.33
33.35
34.00
250m:
300m:
2:43.10
3:17.18
33.77
34.08
350m:
400m:
3:51.02
4:24.23
33.84
33.21
10.DĄBROWSKI Patryk00WKS ŚLĄSK Wrocław4:25.33570B
50m:
100m:
30.66
1:04.17
30.66
33.51
150m:
200m:
1:37.79
2:11.79
33.62
34.00
250m:
300m:
2:45.46
3:19.55
33.67
34.09
350m:
400m:
3:52.61
4:25.33
33.06
32.72
11.DUTKOWIAK Wojciech00WKS ŚLĄSK Wrocław4:26.23564B
50m:
100m:
30.92
1:04.49
30.92
33.57
150m:
200m:
1:37.96
2:11.78
33.47
33.82
250m:
300m:
2:44.88
3:19.03
33.10
34.15
350m:
400m:
3:52.64
4:26.23
33.61
33.59
12.ŁAŚ Wiktor00WKS ŚLĄSK Wrocław4:28.47550B
50m:
100m:
29.49
1:02.96
29.49
33.47
150m:
200m:
1:37.52
2:12.28
34.56
34.76
250m:
300m:
2:46.87
3:21.64
34.59
34.77
350m:
400m:
3:56.26
4:28.47
34.62
32.21
13.TRZĘSIEC Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:28.56550B
50m:
100m:
29.42
1:02.76
29.42
33.34
150m:
200m:
1:37.33
2:11.91
34.57
34.58
250m:
300m:
2:47.08
3:21.97
35.17
34.89
350m:
400m:
3:56.34
4:28.56
34.37
32.22
14.CHWASTEK Dominik00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:28.60550B
50m:
100m:
29.85
1:03.75
29.85
33.90
150m:
200m:
1:38.33
2:12.82
34.58
34.49
250m:
300m:
2:47.64
3:22.15
34.82
34.51
350m:
400m:
3:56.45
4:28.60
34.30
32.15
15.MACIAK Artur00MKP Szczecin4:28.83548B
50m:
100m:
31.37
1:04.84
31.37
33.47
150m:
200m:
1:38.63
2:13.25
33.79
34.62
250m:
300m:
2:47.27
3:21.38
34.02
34.11
350m:
400m:
3:55.97
4:28.83
34.59
32.86
16.KRASIŃSKI Jakub00MKS JUVENIA Wrocław4:29.20546B
50m:
100m:
29.88
1:03.82
29.88
33.94
150m:
200m:
1:38.54
2:13.53
34.72
34.99
250m:
300m:
2:47.57
3:22.23
34.04
34.66
350m:
400m:
3:55.79
4:29.20
33.56
33.41
17.TOPOLSKI Dawid00MKS TRÓJKA Łódź4:29.26545R
50m:
100m:
30.56
1:04.15
30.56
33.59
150m:
200m:
1:38.83
2:13.60
34.68
34.77
250m:
300m:
2:48.04
3:22.70
34.44
34.66
350m:
400m:
3:56.13
4:29.26
33.43
33.13
18.LISEK Aleksander00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:30.38539R
50m:
100m:
31.31
1:04.17
31.31
32.86
150m:
200m:
1:38.58
2:12.96
34.41
34.38
250m:
300m:
2:47.57
3:22.34
34.61
34.77
350m:
400m:
3:57.23
4:30.38
34.89
33.15
19.OLEJNICZAK Borys00KS WARTA Poznań4:30.72537
50m:
100m:
30.80
1:04.73
30.80
33.93
150m:
200m:
1:38.81
2:13.39
34.08
34.58
250m:
300m:
2:47.93
3:22.39
34.54
34.46
350m:
400m:
3:57.00
4:30.72
34.61
33.72
20.TARADYŚ Jakub00KORNER Zielona Góra4:30.88536
50m:
100m:
29.98
1:03.01
29.98
33.03
150m:
200m:
1:37.41
2:11.82
34.40
34.41
250m:
300m:
2:46.78
3:21.72
34.96
34.94
350m:
400m:
3:56.73
4:30.88
35.01
34.15
21.SZELĄG Mikołaj SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:31.40533
50m:
100m:
29.76
1:02.99
29.76
33.23
150m:
200m:
1:37.68
2:12.59
34.69
34.91
250m:
300m:
2:47.95
3:22.66
35.36
34.71
350m:
400m:
3:57.82
4:31.40
35.16
33.58
22.KWIASOWSKI Jakub00MKS JEDYNKA Łódź4:31.58532
50m:
100m:
30.64
1:03.77
30.64
33.13
150m:
200m:
1:38.20
2:12.41
34.43
34.21
250m:
300m:
2:47.61
3:22.18
35.20
34.57
350m:
400m:
3:57.19
4:31.58
35.01
34.39
23.KRYSZTOFORSKI Fryderyk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz4:31.88530
50m:
100m:
30.27
1:04.35
30.27
34.08
150m:
200m:
1:38.73
2:13.86
34.38
35.13
250m:
300m:
2:48.93
3:24.15
35.07
35.22
350m:
400m:
3:58.89
4:31.88
34.74
32.99
24.DOMAŃSKI Kamil00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.4:32.81524
50m:
100m:
29.65
1:02.17
29.65
32.52
150m:
200m:
1:36.15
2:11.50
33.98
35.35
250m:
300m:
2:47.41
3:23.07
35.91
35.66
350m:
400m:
3:58.27
4:32.81
35.20
34.54
25.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany4:33.57520
50m:
100m:
30.15
1:03.58
30.15
33.43
150m:
200m:
1:38.19
2:13.08
34.61
34.89
250m:
300m:
2:48.18
3:23.82
35.10
35.64
350m:
400m:
3:59.49
4:33.57
35.67
34.08
26.ROMAN Mateusz00MKS ZRYW Opole4:33.81519
50m:
100m:
30.03
1:03.96
30.03
33.93
150m:
200m:
1:38.74
2:13.63
34.78
34.89
250m:
300m:
2:48.94
3:24.72
35.31
35.78
350m:
400m:
3:59.49
4:33.81
34.77
34.32
27.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz4:35.31510
50m:
100m:
31.09
1:06.05
31.09
34.96
150m:
200m:
1:41.78
2:16.77
35.73
34.99
250m:
300m:
2:51.82
3:27.11
35.05
35.29
350m:
400m:
4:02.46
4:35.31
35.35
32.85
28.WARDAK Jakub00UKS G-8 Bielany4:35.37510
50m:
100m:
30.40
1:04.35
30.40
33.95
150m:
200m:
1:39.74
2:15.06
35.39
35.32
250m:
300m:
2:50.62
3:26.19
35.56
35.57
350m:
400m:
4:01.05
4:35.37
34.86
34.32
29.DOMINIAK Kacper00WKS ŚLĄSK Wrocław4:35.46509
50m:
100m:
31.08
1:05.68
31.08
34.60
150m:
200m:
1:40.80
2:16.10
35.12
35.30
250m:
300m:
2:51.22
3:26.78
35.12
35.56
350m:
400m:
4:01.78
4:35.46
35.00
33.68
30.ŚMIAROWSKI Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn4:35.89507
50m:
100m:
30.47
1:04.35
30.47
33.88
150m:
200m:
1:39.74
2:15.28
35.39
35.54
250m:
300m:
2:50.81
3:26.30
35.53
35.49
350m:
400m:
4:01.58
4:35.89
35.28
34.31
31.BARTKOWSKI Jakub SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:36.27505
50m:
100m:
30.85
1:05.88
30.85
35.03
150m:
200m:
1:41.52
2:17.40
35.64
35.88
250m:
300m:
2:52.61
3:29.00
35.21
36.39
350m:
400m:
4:03.63
4:36.27
34.63
32.64
32.STOSZEK Kacper00MTP DELFIN Cieszyn4:37.16500
50m:
100m:
32.03
1:06.31
32.03
34.28
150m:
200m:
1:41.25
2:16.38
34.94
35.13
250m:
300m:
2:52.41
3:27.96
36.03
35.55
350m:
400m:
4:03.64
4:37.16
35.68
33.52
33.KRZEKOTOWSKI Karol00UKP TORPEDA Oleśnica4:37.21500
50m:
100m:
30.94
1:04.69
30.94
33.75
150m:
200m:
1:40.35
2:15.72
35.66
35.37
250m:
300m:
2:52.71
3:27.83
36.99
35.12
350m:
400m:
4:03.72
4:37.21
35.89
33.49
34.MIODUSZEWSKI Błażej00CKIS Skawina4:37.27500
50m:
100m:
30.76
1:04.63
30.76
33.87
150m:
200m:
1:40.04
2:15.57
35.41
35.53
250m:
300m:
2:51.46
3:27.05
35.89
35.59
350m:
400m:
4:03.16
4:37.27
36.11
34.11
35.ZYCHOWICZ Jakub00MKS ZNICZ Koszalin4:38.39493
50m:
100m:
29.86
1:03.57
29.86
33.71
150m:
200m:
1:38.86
2:14.79
35.29
35.93
250m:
300m:
2:49.86
3:26.58
35.07
36.72
350m:
400m:
4:02.64
4:38.39
36.06
35.75
36.LISS Mateusz00MKS JUVENIA Wrocław4:38.50493
50m:
100m:
30.78
1:05.14
30.78
34.36
150m:
200m:
1:41.21
2:17.42
36.07
36.21
250m:
300m:
2:53.57
3:29.88
36.15
36.31
350m:
400m:
4:04.66
4:38.50
34.78
33.84
37.TWARDZIK Bartosz00SiKReT Gliwice4:38.58492
50m:
100m:
30.74
1:05.41
30.74
34.67
150m:
200m:
1:40.98
2:16.97
35.57
35.99
250m:
300m:
2:52.81
3:27.99
35.84
35.18
350m:
400m:
4:03.72
4:38.58
35.73
34.86
38.PAWLACZYK Patryk00UKS 190 Łódź4:39.09490
50m:
100m:
31.29
1:06.43
31.29
35.14
150m:
200m:
1:41.99
2:17.95
35.56
35.96
250m:
300m:
2:53.67
3:29.53
35.72
35.86
350m:
400m:
4:05.04
4:39.09
35.51
34.05
39.GAWROŃSKI Damian00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:39.15489
50m:
100m:
30.52
1:04.96
30.52
34.44
150m:
200m:
1:40.17
2:16.25
35.21
36.08
250m:
300m:
2:52.00
3:28.54
35.75
36.54
350m:
400m:
4:04.79
4:39.15
36.25
34.36
40.KRZYŻANIAK Krystian00MKS JUVENIA Białystok4:39.51488
50m:
100m:
31.60
1:05.88
31.60
34.28
150m:
200m:
1:40.97
2:17.01
35.09
36.04
250m:
300m:
2:53.66
3:30.32
36.65
36.66
350m:
400m:
4:06.45
4:39.51
36.13
33.06
41.KOWALSKI Karol00MUKS UNIA Busko Zdrój4:41.08479
50m:
100m:
31.41
1:07.12
31.41
35.71
150m:
200m:
1:42.87
2:18.39
35.75
35.52
250m:
300m:
2:53.83
3:29.88
35.44
36.05
350m:
400m:
4:05.57
4:41.08
35.69
35.51
42.CIERPIKOWSKI Robert00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki4:41.38478
50m:
100m:
30.65
1:05.31
30.65
34.66
150m:
200m:
1:41.29
2:17.49
35.98
36.20
250m:
300m:
2:54.17
3:31.02
36.68
36.85
350m:
400m:
4:06.94
4:41.38
35.92
34.44
43.PIOTROWICZ Kamil00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki4:41.53477
50m:
100m:
31.45
1:06.81
31.45
35.36
150m:
200m:
1:43.18
2:19.10
36.37
35.92
250m:
300m:
2:55.21
3:31.50
36.11
36.29
350m:
400m:
4:06.91
4:41.53
35.41
34.62
44.SZWEDZKI Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki4:42.32473
50m:
100m:
32.08
1:07.93
32.08
35.85
150m:
200m:
1:43.90
2:19.94
35.97
36.04
250m:
300m:
2:56.43
3:31.84
36.49
35.41
350m:
400m:
4:08.33
4:42.32
36.49
33.99
45.STONAWSKI Maciej00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:42.41473
50m:
100m:
31.49
1:06.05
31.49
34.56
150m:
200m:
1:42.62
2:19.19
36.57
36.57
250m:
300m:
2:55.60
3:32.73
36.41
37.13
350m:
400m:
4:08.72
4:42.41
35.99
33.69
46.CHROMIK Mateusz SO00UKP UNIA Oświęcim4:42.52472
50m:
100m:
31.79
1:07.70
31.79
35.91
150m:
200m:
1:43.49
2:19.35
35.79
35.86
250m:
300m:
2:53.99
3:30.12
34.64
36.13
350m:
400m:
4:06.93
4:42.52
36.81
35.59
47.DEJNEŻENKO Daniel00MKS POLONIA Warszawa4:43.47467
50m:
100m:
30.13
1:04.76
30.13
34.63
150m:
200m:
1:40.51
2:17.40
35.75
36.89
250m:
300m:
2:54.29
3:31.78
36.89
37.49
350m:
400m:
4:08.84
4:43.47
37.06
34.63
48.CIEŚLAK Kacper00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz4:43.70466
50m:
100m:
29.04
1:03.18
29.04
34.14
150m:
200m:
1:39.4636.28250m:
300m:
2:54.03350m:
400m:
4:08.65
4:43.70

35.05
49.KUPCZAK Jakub00UKS SKALAR Warszawa4:43.76466
50m:
100m:
30.77
1:05.09
30.77
34.32
150m:
200m:
1:40.70
2:18.06
35.61
37.36
250m:
300m:
2:54.59
3:31.96
36.53
37.37
350m:
400m:
4:07.80
4:43.76
35.84
35.96
50.KARASEK Marcin00BUKS Warszawa4:43.82466
50m:
100m:
31.99
1:08.20
31.99
36.21
150m:
200m:
1:44.71
2:21.13
36.51
36.42
250m:
300m:
2:57.55
3:34.33
36.42
36.78
350m:
400m:
4:10.20
4:43.82
35.87
33.62
51.WOZNIAK Kamil00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna4:44.16464
50m:
100m:
30.35
1:04.40
30.35
34.05
150m:
200m:
1:40.13
2:17.39
35.73
37.26
250m:
300m:
2:54.01
3:31.62
36.62
37.61
350m:
400m:
4:09.03
4:44.16
37.41
35.13
52.BRODOWSKI Bartosz00UKS NAWA Skierniewice4:44.43463
50m:
100m:
31.93
1:07.82
31.93
35.89
150m:
200m:
1:44.89
2:22.18
37.07
37.29
250m:
300m:
2:58.51
3:34.72
36.33
36.21
350m:
400m:
4:10.30
4:44.43
35.58
34.13
53.WOLNY Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski4:44.46463
50m:
100m:
30.95
1:06.74
30.95
35.79
150m:
200m:
1:43.87
2:20.86
37.13
36.99
250m:
300m:
2:57.44
3:34.52
36.58
37.08
350m:
400m:
4:09.08
4:44.46
34.56
35.38
54.PIĄTKOWIAK Hubert00KORNER Zielona Góra4:44.72461
50m:
100m:
30.34
1:05.58
30.34
35.24
150m:
200m:
1:42.79
2:20.27
37.21
37.48
250m:
300m:
2:58.31
3:35.04
38.04
36.73
350m:
400m:
4:10.13
4:44.72
35.09
34.59
55.SIONKOWSKI Arkadiusz00UKP KMITA Zabierzów4:45.04460
50m:
100m:
30.52
1:05.23
30.52
34.71
150m:
200m:
1:40.89
2:17.54
35.66
36.65
250m:
300m:
2:54.29
3:31.82
36.75
37.53
350m:
400m:
4:09.18
4:45.04
37.36
35.86
56.BARTNIKIEWICZ Jan00KS PIĄTKA Chorzów4:47.01450
50m:
100m:
31.84
1:08.73
31.84
36.89
150m:
200m:
1:46.34
2:24.26
37.61
37.92
250m:
300m:
3:00.19
3:36.44
35.93
36.25
350m:
400m:
4:12.48
4:47.01
36.04
34.53
57.WIERZBICKI Filip00MUKS FOKA Sandomierz4:48.55443
50m:
100m:
31.93
1:07.60
31.93
35.67
150m:
200m:
1:44.70
2:22.19
37.10
37.49
250m:
300m:
2:59.24
3:36.78
37.05
37.54
350m:
400m:
4:14.88
4:48.55
38.10
33.67
58.LITWIN Dawid00SALOS CORTILE Kielce4:48.69442
50m:
100m:
29.86
1:05.43
29.86
35.57
150m:
200m:
1:42.85
2:20.31
37.42
37.46
250m:
300m:
2:58.88
3:36.19
38.57
37.31
350m:
400m:
4:13.80
4:48.69
37.61
34.89
59.WOLIŃSKI Artur00MKS OCEANIK Ostrzeszów4:48.71442
50m:
100m:
31.55
1:08.47
31.55
36.92
150m:
200m:
1:46.00
2:24.27
37.53
38.27
250m:
300m:
3:01.64
3:38.64
37.37
37.00
350m:
400m:
4:15.33
4:48.71
36.69
33.38
60.MAKSYMOWICZ Tomasz00UKP JEDYNKA Elbląg4:49.30440
50m:
100m:
32.03
1:07.59
32.03
35.56
150m:
200m:
1:43.77
2:20.75
36.18
36.98
250m:
300m:
2:58.49
3:35.95
37.74
37.46
350m:
400m:
4:13.32
4:49.30
37.37
35.98
61.GĘBKA Olaf00KS WARTA Poznań4:49.31440
50m:
100m:
31.02
1:05.78
31.02
34.76
150m:
200m:
1:41.28
2:18.34
35.50
37.06
250m:
300m:
2:55.89
3:33.90
37.55
38.01
350m:
400m:
4:12.89
4:49.31
38.99
36.42
62.SULIGA Jeremi00ŚUKS Polna Warszawa4:51.35430
50m:
100m:
31.73
1:06.38
31.73
34.65
150m:
200m:
1:42.64
2:20.11
36.26
37.47
250m:
300m:
2:58.10
3:36.51
37.99
38.41
350m:
400m:
4:14.54
4:51.35
38.03
36.81
63.KŁAPUT Bartosz00UKS SMS GALICJA Kraków4:51.44430
50m:
100m:
32.68
1:10.71
32.68
38.03
150m:
200m:
1:49.52
2:27.93
38.81
38.41
250m:
300m:
3:05.42
3:42.94
37.49
37.52
350m:
400m:
4:18.54
4:51.44
35.60
32.90
64.ADAMCZEWSKI Eryk00UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz4:52.25426
50m:
100m:
30.95
1:08.07
30.95
37.12
150m:
200m:
1:46.33
2:23.09
38.26
36.76
250m:
300m:
3:01.25
3:38.88
38.16
37.63
350m:
400m:
4:16.69
4:52.25
37.81
35.56
65.PLAUSZTA Arnold00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki4:52.39426
50m:
100m:
30.90
1:06.56
30.90
35.66
150m:
200m:
1:43.56
2:21.54
37.00
37.98
250m:
300m:
3:00.12
3:38.71
38.58
38.59
350m:
400m:
4:16.19
4:52.39
37.48
36.20
66.JOBDA Ryszard00UKS VICTORIA Józefów4:52.50425
50m:
100m:
32.12
1:08.75
32.12
36.63
150m:
200m:
1:46.34
2:24.59
37.59
38.25
250m:
300m:
3:01.72
3:39.56
37.13
37.84
350m:
400m:
4:17.09
4:52.50
37.53
35.41
67.KRAWCZAK Patryk00MKS ŻAK Biała Podlaska4:52.73424
50m:
100m:
32.94
1:08.68
32.94
35.74
150m:
200m:
1:45.57
2:22.74
36.89
37.17
250m:
300m:
3:00.78
3:38.72
38.04
37.94
350m:
400m:
4:16.28
4:52.73
37.56
36.45
68.PLUTECKI Dawid00UKS SMS GALICJA Kraków4:52.84424
50m:
100m:
31.98
1:08.16
31.98
36.18
150m:
200m:
1:45.12
2:23.51
36.96
38.39
250m:
300m:
3:01.60
3:39.97
38.09
38.37
350m:
400m:
4:17.22
4:52.84
37.25
35.62
69.AUGUSTYN Aleksander00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna4:54.23418
50m:
100m:
33.91
1:11.91
33.91
38.00
150m:
200m:
1:48.58
2:26.46
36.67
37.88
250m:
300m:
3:03.4637.00350m:
400m:
4:18.70
4:54.23

35.53
70.GÓRKA Marcel00MKP Myślibórz4:54.87415
50m:
100m:
32.79
1:08.59
32.79
35.80
150m:
200m:
1:46.27
2:24.48
37.68
38.21
250m:
300m:
3:03.01
3:41.64
38.53
38.63
350m:
400m:
4:20.36
4:54.87
38.72
34.51
71.KAŁEK Oliwer00KORNER Zielona Góra4:55.15414
50m:
100m:
32.28
1:09.24
32.28
36.96
150m:
200m:
1:47.13
2:24.26
37.89
37.13
250m:
300m:
3:02.32
3:41.32
38.06
39.00
350m:
400m:
4:18.50
4:55.15
37.18
36.65
72.MIKSA Bartosz00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.4:55.45413
50m:
100m:
32.86
1:09.75
32.86
36.89
150m:
200m:
1:47.99
2:26.28
38.24
38.29
250m:
300m:
3:04.41
3:42.77
38.13
38.36
350m:
400m:
4:20.48
4:55.45
37.71
34.97
73.KOWALCZYK Krzysztof00UKS NAWA Skierniewice4:55.69412
50m:
100m:
32.99
1:10.81
32.99
37.82
150m:
200m:
1:49.47
2:28.81
38.66
39.34
250m:
300m:
3:05.92
3:43.56
37.11
37.64
350m:
400m:
4:20.64
4:55.69
37.08
35.05
BEDNARZ Olaf00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:55.69412
50m:
100m:
32.90
1:10.08
32.90
37.18
150m:
200m:
1:48.16
2:26.54
38.08
38.38
250m:
300m:
3:03.62
3:41.00
37.08
37.38
350m:
400m:
4:19.74
4:55.69
38.74
35.95
75.LEWANDOWSKI Michał00MKS ZRYW Opole4:56.73407
50m:
100m:
32.28
1:08.97
32.28
36.69
150m:
200m:
1:47.10
2:25.74
38.13
38.64
250m:
300m:
3:03.67
3:42.04
37.93
38.37
350m:
400m:
4:19.57
4:56.73
37.53
37.16
76.ZAMELSKI Michał00MKS ASTORIA Bydgoszcz4:57.21405
50m:
100m:
33.07
1:10.26
33.07
37.19
150m:
200m:
1:48.98
2:27.92
38.72
38.94
250m:
300m:
3:06.37
3:44.20
38.45
37.83
350m:
400m:
4:22.48
4:57.21
38.28
34.73
77.KALISZ Jakub00MKS POLONIA Warszawa4:57.56404
50m:
100m:
30.46
1:06.63
30.46
36.17
150m:
200m:
1:45.00
2:23.39
38.37
38.39
250m:
300m:
3:02.08
3:41.22
38.69
39.14
350m:
400m:
4:20.48
4:57.56
39.26
37.08
78.SZYMANEK Damian SR00KS UNIA Racibórz4:58.80399
50m:
100m:
32.61
1:08.88
32.61
36.27
150m:
200m:
1:47.04
2:25.51
38.16
38.47
250m:
300m:
3:03.60
3:42.54
38.09
38.94
350m:
400m:
4:20.74
4:58.80
38.20
38.06
79.GONTARCZYK Kamil00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków4:59.48396
50m:
100m:
32.84
1:10.53
32.84
37.69
150m:
200m:
1:49.35
2:28.18
38.82
38.83
250m:
300m:
3:07.05
3:45.56
38.87
38.51
350m:
400m:
4:23.90
4:59.48
38.34
35.58
80.MASIAK Mateusz00UKP FALA Kraśnik5:00.87391
50m:
100m:
33.54
1:11.70
33.54
38.16
150m:
200m:
1:50.85
2:29.08
39.15
38.23
250m:
300m:
3:07.38
3:46.10
38.30
38.72
350m:
400m:
4:24.21
5:00.87
38.11
36.66
81.CHMIELEWSKI Jakub00UKS RUCH Grudziądz5:01.17390
50m:
100m:
34.43
1:12.10
34.43
37.67
150m:
200m:
1:49.60
2:29.26
37.50
39.66
250m:
300m:
3:08.36
3:46.80
39.10
38.44
350m:
400m:
4:25.76
5:01.17
38.96
35.41
82.JORDAN Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki5:03.69380
50m:
100m:
33.74
1:11.56
33.74
37.82
150m:
200m:
1:50.44
2:29.60
38.88
39.16
250m:
300m:
3:08.64
3:47.80
39.04
39.16
350m:
400m:
4:26.12
5:03.69
38.32
37.57
83.WARZECHA Konrad00MKS IKAR Mielec5:03.80380
50m:
100m:
33.33
1:11.89
33.33
38.56
150m:
200m:
1:50.84
2:29.47
38.95
38.63
250m:
300m:
3:08.62
3:47.99
39.15
39.37
350m:
400m:
4:27.61
5:03.80
39.62
36.19
84.KORDZIAK Arnold00UKS G-8 Bielany5:04.99375
50m:
100m:
32.55
1:10.73
32.55
38.18
150m:
200m:
1:49.79
2:29.02
39.06
39.23
250m:
300m:
3:08.33
3:47.73
39.31
39.40
350m:
400m:
4:27.29
5:04.99
39.56
37.70
85.WŁODARSKI Jakub SR00KS UNIA Racibórz5:05.12375
50m:
100m:
33.37
1:10.36
33.37
36.99
150m:
200m:
1:48.93
2:28.85
38.57
39.92
250m:
300m:
3:08.72
3:48.65
39.87
39.93
350m:
400m:
4:28.43
5:05.12
39.78
36.69
WOJACZEK Paweł SR00KS UNIA Racibórz5:05.12375
50m:
100m:
32.77
1:10.70
32.77
37.93
150m:
200m:
1:50.32
2:30.74
39.62
40.42
250m:
300m:
3:08.24
3:47.93
37.50
39.69
350m:
400m:
4:28.53
5:05.12
40.60
36.59
87.MUTH Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki5:05.23374
50m:
100m:
32.84
1:11.92
32.84
39.08
150m:
200m:
1:51.47
2:31.29
39.55
39.82
250m:
300m:
3:10.86
3:51.20
39.57
40.34
350m:
400m:
4:30.02
5:05.23
38.82
35.21
88.STRZELCZYK Filip00UKS SKALAR Warszawa5:06.12371
50m:
100m:
34.54
1:13.50
34.54
38.96
150m:
200m:
1:51.99
2:31.81
38.49
39.82
250m:
300m:
3:11.0739.26350m:
400m:
4:29.77
5:06.12

36.35
89.HUDYKA Mieszko00UKS DELFINEK Legnica5:07.75365
50m:
100m:
34.65
1:13.12
34.65
38.47
150m:
200m:
1:53.08
2:32.77
39.96
39.69
250m:
300m:
3:12.57
3:52.83
39.80
40.26
350m:
400m:
4:31.98
5:07.75
39.15
35.77
90.CUPAK Wojciech00UKS SMS GALICJA Kraków5:08.95361
50m:
100m:
33.54
1:13.05
33.54
39.51
150m:
200m:
1:54.17
2:33.70
41.12
39.53
250m:
300m:
3:12.97
3:52.49
39.27
39.52
350m:
400m:
4:32.25
5:08.95
39.76
36.70
91.MIESZKOWSKI Stanisław00UKS SKALAR Warszawa5:11.19353
50m:
100m:
33.22
1:11.13
33.22
37.91
150m:
200m:
1:50.63
2:31.06
39.50
40.43
250m:
300m:
3:11.16
3:51.95
40.10
40.79
350m:
400m:
4:32.30
5:11.19
40.35
38.89
92.FRYDRYCHOWICZ Ignacy00UKS DELFINEK Legnica5:11.53352
50m:
100m:
32.06
1:09.66
32.06
37.60
150m:
200m:
1:50.17
2:31.40
40.51
41.23
250m:
300m:
3:11.90
3:53.28
40.50
41.38
350m:
400m:
4:33.23
5:11.53
39.95
38.30
93.KOWALSKI Adam00EKS SKRA Bełchatów5:12.72348
50m:
100m:
34.91
1:14.27
34.91
39.36
150m:
200m:
1:53.86
2:34.28
39.59
40.42
250m:
300m:
3:13.91
3:54.92
39.63
41.01
350m:
400m:
4:34.45
5:12.72
39.53
38.27
94.CZECH Adrian00KP SOKÓŁ Rzeszów5:20.98322
50m:
100m:
33.79
1:12.77
33.79
38.98
150m:
200m:
1:53.23
2:35.01
40.46
41.78
250m:
300m:
3:17.11
3:59.82
42.10
42.71
350m:
400m:
4:43.36
5:20.98
43.54
37.62
95.KARPIŃSKI Dominik00KS PIĄTKA Chorzów5:29.06299
50m:
100m:
35.89
1:15.31
35.89
39.42
150m:
200m:
1:56.96
2:40.32
41.65
43.36
250m:
300m:
3:23.16
4:05.40
42.84
42.24
350m:
400m:
4:48.47
5:29.06
43.07
40.59


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-07-05 - 11:53
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:34.33OTREMBA Justyna00902Tampere (FIN)2009-07-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KOTERBA Adrianna00KORNER Zielona Góra2:42.02632A37.5241.1741.9841.35
2.WIKIEŁ Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn2:42.70625A36.6440.6942.3043.07
3.SAŁBUT Roksana SO00UKP UNIA Oświęcim2:43.82612A36.7841.4942.7542.80
4.IWANOWSKA Alexandra00MKS JUVENIA Wrocław2:45.38595A36.0441.9543.5243.87
5.KWIATKOWSKA Agata00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:45.45594A37.3941.8843.0043.18
6.KISIEL Gabriela00MKS NEPTUN Stargard Sz.2:48.43563A37.9143.1444.5442.84
7.KOWALSKA Eliza00UKS ALIGATOR Gorzyce2:48.99557A38.6042.3643.6944.34
8.MORDAK Julia00MKP Szczecin2:49.62551A38.1542.7544.3844.34
9.WALZ Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:50.65541B38.7043.6044.3943.96
10.GRUCA Alicja SO00UKP UNIA Oświęcim2:50.83539B38.6942.3044.2245.62
11.MYCEK Agnieszka00WKS ŚLĄSK Wrocław2:50.99538B38.5044.0944.1144.29
12.MORCHAT Katarzyna00KORNER Zielona Góra2:51.02538B39.1744.2544.6242.98
13.TOMASZEK Aleksandra00MKS POLONIA Warszawa2:51.37534B36.8343.4045.5445.60
14.JÓZEFIAK Nikola00MKS JUVENIA Wrocław2:51.99529B38.9743.1044.8545.07
15.KOWALSKA Dominika00MKS TRÓJKA Łódź2:52.47524B38.0843.9144.6645.82
16.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka2:52.92520B37.5644.1144.9246.33
17.SZEREMETA Weronika00TP SKALAR Słupsk2:54.14509R38.2945.4845.1545.22
18.PIEKUT Zofia00MKS POLONIA Warszawa2:54.15509R37.5043.8846.0746.70
19.KOŚCIANEK Natalia00UKS OLIMPIC Warka2:55.0250240.7944.3445.3444.55
20.HALLMANN Weronika00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork2:55.3149939.9946.1447.3941.79
STOJANOWSKA Aleksandra00KORNER Zielona Góra2:55.3149940.7045.0045.4344.18
22.GLIWA Hanna00BUKS Warszawa2:56.7848739.7043.9046.7546.43
23.BIELEWICZ Joanna00KS WARTA Poznań2:56.8548639.9044.9245.4846.55
24.KIEWEL Zuzanna00BUKS Warszawa2:57.1048438.8844.1546.2247.85
25.KOCUREK Marta00POSNANIA Poznań2:58.0047741.2845.1145.7645.85
26.KUJAWSKA Katarzyna00MTKP DELFIN Toruń2:58.1147640.9045.3446.0145.86
27.LISOWSKA Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:58.5647239.7745.2446.4147.14
28.GOŹDZIEJEWICZ Julia00KORNER Zielona Góra2:59.1646841.7846.4545.9444.99
29.PODLEŚNY Emilia00UKS SMS GALICJA Kraków2:59.3646641.6345.4646.2746.00
30.SASIELA Sylwia00WKS ŚLĄSK Wrocław2:59.8246240.1546.6146.6746.39
31.PIESTRZENIEWICZ Oliwia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk3:00.2445940.6746.4446.4046.73
32.BOHATER Paulina00MKS JUVENIA Wrocław3:00.2845940.7746.0547.0946.37
33.KWIATKOWSKA Dominika00MKS JUVENIA Wrocław3:01.7444840.0645.8747.5948.22
34.KOCJAN Victoria SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz3:02.1744541.3745.9847.9846.84
35.PRZYGODA Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki3:02.3844340.2145.7848.4047.99
36.KACPRZAK Patrycja00UKS 190 Łódź3:02.4744339.9245.5748.1348.85
37.ABRAMOWICZ Julia00IKS Konstancin3:02.7244139.6146.5047.9048.71
38.FELKEL Justyna00SiKReT Gliwice3:02.8844041.0547.2247.2747.34
39.BORCZYK Martyna00KS REKIN Świebodzice3:02.9343942.0747.1847.7145.97
40.KOZERA Katarzyna00UKS SMS GALICJA Kraków3:05.7741942.4146.8748.3948.10
41.MIKOŁAJEK Aleksandra00KP AVIA Świdnik3:05.9641843.1847.0348.3147.44
42.MATUSZNY Weronika00UKS WODNIK 29 Katowice3:06.6041442.2946.9948.6648.66
43.ŚLUSARCZYK Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza3:07.0741140.8247.0148.4950.75
44.SWÓŁ Eliza00MKS IKAR Mielec3:07.9840543.4547.8549.1347.55
45.KRYSA Agata00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki3:25.0931244.0552.7654.8253.46
46.NGUYEN Julia00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz3:27.3230247.7054.8755.2849.47
47.BABICZ Aleksandra SR00KS UNIA Racibórz3:31.7828347.0154.1754.3756.23
48.SZCZECHOWSKA Weronika00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz3:32.1828148.0154.3756.4353.37
DYSKW.SZLĘK Katarzyna00MKS MOS KatowiceK1
DYSKW.CHMIELEWSKA Aneta00UKS OLIMPIC WarkaO4


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-07-05 - 12:19
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:24.78ROKITA Michal00611Drzonkow2007-07-07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:28.74622A32.7537.4538.7139.83
2.CZOP Filip00MTS Kwidzyn2:28.86621A34.5237.6638.1938.49
3.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:30.51600A34.9238.2338.7938.57
4.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź2:31.55588A34.4438.1539.9139.05
5.MICHALCZYK Andrzej SO00UKP UNIA Oświęcim2:31.80585A34.9639.3640.1337.35
6.SZABŁOWSKI Hubert00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:33.14570A34.7338.7939.6439.98
7.JURASZEK Adrian00TP SKALAR Słupsk2:33.93561A34.8438.6839.8540.56
8.KAŁA Mikołaj00SiKReT Gliwice2:36.46534A35.3338.6941.0641.38
9.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany2:36.74532B37.1340.3040.1939.12
10.KŁOSIŃSKI Alan00MKS JEDYNKA Łódź2:37.78521B35.3540.7441.0640.63
11.ADAMSKI Mikołaj00KP Ciechanów2:38.20517B35.7240.0040.8641.62
12.WIATR Krzysztof00MKS  Piaseczno2:38.63513B35.9640.4341.0541.19
13.PĘTLAK Tadeusz00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa2:38.72512B35.5840.4441.9840.72
14.DERENDARZ Aleksander00UKS 190 Łódź2:40.70493B35.2241.2442.0542.19
15.WODZIEŃ Szymon00MKP BOBRY Dębica2:41.25488B36.5340.9541.6442.13
16.SZYNAWA Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:42.00481B36.7842.1042.7140.41
17.DĄBROWSKI Daniel00UKP Ruda Śląska2:42.93473R36.2442.9943.0040.70
18.BIEG Oskar00UKS WODNIK 29 Katowice2:43.80466R36.5241.6442.7642.88
19.DOPIERAŁA Krystian00KORNER Zielona Góra2:44.2946236.0643.1442.4642.63
20.NIECKARZ Marcin00UKS 190 Łódź2:44.4646036.9242.5643.4341.55
21.STANISZEWSKI Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:44.6945837.0741.9242.9442.76
22.DATA Mariusz00MKS IKAR Mielec2:44.8845736.9941.8843.8042.21
23.GRECZANIK Paweł SO00UKP UNIA Oświęcim2:45.9144837.3543.2143.3542.00
24.PAKUŁA Mateusz00MKS JEDYNKA Łódź2:46.0544734.7041.6245.1444.59
25.KOWALCZYK Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz2:46.1544636.7342.1543.9643.31
26.KRASIŃSKI Kacper00MKS 9 Dzierżoniów2:46.5544335.8140.7743.2546.72
27.GLAZER Rafał00MKS  Piaseczno2:46.7344235.6342.2643.9444.90
28.KOSMALA Szymon00LUKS Orlik Lublin2:47.4043636.7642.4844.1644.00
29.KOCZOROWSKI Kacper00KP ASTROMAL AKWAWIT Leszno2:47.7643336.5942.6743.9744.53
30.JANISZEWSKI Mikołaj00SiKReT Gliwice2:48.0643137.5943.2543.9843.24
31.STADNYK Michał00MTP KORMORAN Olsztyn2:48.6742637.9242.0044.0844.67
32.NOWAK Kacper00KS WARTA Poznań2:48.7642638.8142.9544.3042.70
33.BIENIEK Jakub00KP SOKÓŁ Rzeszów2:48.9442437.1942.7244.7044.33
34.JAWORSKI Maciej00UKS G-8 Bielany2:49.7041938.7243.2844.1143.59
35.RDZANEK Szymon00KS GÓRNIK Radlin2:50.4741337.1443.2645.0045.07
36.DĄBROWSKI Mateusz00UKS CITY ZEN Poznań2:51.6640538.5343.7145.5943.83
37.KLEJ Jakub00MKS ŻAK Biała Podlaska2:52.4439939.0343.8744.7444.80
38.CIEŚLAR Mateusz00KS PIĄTKA Chorzów2:52.6539838.3343.2345.8045.29
39.KOWALSKI Karol00MUKS UNIA Busko Zdrój2:53.0439538.6044.3445.3544.75
40.SZCZERKOWSKI Michał00MKP Szczecin2:53.9838936.6942.6144.6150.07
41.LEGOMIŃSKI Jakub00KS PIĄTKA Chorzów2:54.8438338.5543.9746.5045.82
42.KUDELA Paweł00KS FALA Niepołomice2:56.1237538.5644.1146.5046.95
43.GORYCKI Jan00KP DELFIN Horyniec-Zdrój2:58.3836040.2245.5747.7644.83
44.ROBAK Kamil00TS PŁYWAK Bochnia2:58.8335840.6046.2148.4843.54
BOŻUCHOWSKI Jakub00KORNER Zielona Góra2:58.8335839.4844.4146.9448.00
46.OSIŃSKI Piotr00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:59.1935640.4246.5647.3844.83
47.DĄBROWSKI Jan00UKS PIRAT Elbląg3:05.1232241.8248.0648.2447.00
48.KRAWCZAK Patryk00MKS ŻAK Biała Podlaska3:06.2231740.8547.7249.8447.81
49.GALAS Jakub00UKS SMS GALICJA Kraków3:08.6130543.1547.4249.3448.70
50.WAWRZYNIAK Adam00UPKS WODNIK Rawicz3:10.4329641.1449.7351.0248.54
51.MICHAŁOWSKI Remigiusz00UKP JEDYNKA Elbląg3:11.1229342.3147.8150.6250.38
52.TELEGA Wiktor00KP SOKÓŁ Rzeszów3:12.1128842.3948.3851.6149.73
53.PIĄTKIEWICZ Dawid00MZOS Płock3:12.3528741.0847.6451.1252.51
54.ILIEV Michał00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa3:14.3027942.5349.5550.8951.33
DYSKW.KELNER Nikodem SR00KS UNIA RacibórzK16


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-07-05 - 12:44
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:21.14SZCZEPANIAK Karolina00914Ostrowiec2006-05-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KLONOWSKA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:29.57599A33.4739.2143.6433.25
2.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec2:30.24591A33.5237.4744.7934.46
3.OSINIAK Ewa00UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin2:30.35590A32.7538.2543.2336.12
4.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim2:30.36590A32.8638.3345.3233.85
5.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim2:30.67586A31.7238.8845.7134.36
6.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock2:31.39578A30.8137.9445.3937.25
7.PECYNA Michalina00IKS Konstancin2:31.54576A32.8337.8345.8435.04
8.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź2:32.08570A32.8538.5145.4335.29
9.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany2:32.80562B33.1337.6546.8535.17
10.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:32.92561B31.2438.5246.1237.04
11.BRZOZOWSKA Marta00MKS JUVENIA Wrocław2:33.23557B34.2140.2143.8834.93
12.ZAWISZA Alina SO00UKP UNIA Oświęcim2:35.09538B34.1539.9546.0634.93
13.IWANOWSKA Alexandra00MKS JUVENIA Wrocław2:35.22536B34.3641.2843.0436.54
14.LISOWSKA Wiktoria00MKS JUVENIA Białystok2:35.59532B33.1739.5746.6736.18
15.ADAMSKA Alicja00UKS ALIGATOR Gorzyce2:35.69531B32.9940.9746.2035.53
16.SZOPA Marta00CSTR Strzyżów2:36.69521B33.6541.4845.9835.58
17.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka2:36.93519R33.8040.9644.4437.73
18.MYDLARZ Wiktoria SO00UKP UNIA Oświęcim2:37.03518R33.8840.8746.8435.44
19.PISAREK Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim2:37.6051233.4742.8145.7335.59
20.DOMŻALSKA Wiktoria00UKP JEDYNKA Elbląg2:38.5650333.9440.6847.7936.15
21.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany2:40.7248335.6442.6046.7835.70
22.WALZ Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:40.9148135.4141.8046.1237.58
23.BARTCZAK Julia00SKS DELFIN-137 Łódź2:40.9348133.1943.0947.6437.01
24.PACHOWSKA Wiktoria00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:41.1347932.9742.7648.2237.18
25.ŁOTECKA Aleksandra00KS GÓRNIK Radlin2:41.3047833.3044.3047.5736.13
26.KULIK Julia00UKS JEDYNKA SOLEX Lębork2:41.9247236.6942.7047.2135.32
27.BIERNACKA Michalina00UKS MOS Ełk2:42.4146833.4241.3449.2138.44
28.WÓJTOWICZ Julia00SKP BARAKUDA Starachowice2:42.5246735.1741.5649.4936.30
29.KUBIAK Karolina00UKS G-8 Bielany2:42.6446635.1442.9647.3737.17
30.MRUGACZ Dominika00UKS SMS GALICJA Kraków2:42.7046635.2941.5349.0736.81
31.KACZMARCZYK Julia00KS GÓRNIK Radlin2:42.9246433.3041.9547.9739.70
32.GÓRSKA Julia00UKS SKALAR Warszawa2:43.0846233.0741.2551.6037.16
33.ŻYLSKA Joanna00KS KORONA Kraków2:43.1746235.2241.7448.3637.85
34.DOMAGAŁA Julia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:44.4245135.4343.0748.2137.71
35.POPIEL Vanessa00KS REKIN Świebodzice2:44.9244733.4743.2149.7638.48
36.PRZYGODA Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:45.1244535.9245.1045.8938.21
37.RADZIMSKA Roksana00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:45.2744436.3342.2749.9036.77
38.KACPRZYCKA Weronika00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:45.4944233.5945.8248.9137.17
39.BORYS Anna00MKS POLONIA Warszawa2:47.1143035.6342.1550.8438.49
40.KOKOT Angelika00SiKReT Gliwice2:48.7041836.1143.1051.0238.47
41.KUJAWSKA Katarzyna00MTKP DELFIN Toruń2:48.8441735.9646.4547.2539.18
42.PABIN Marta00SKS DELFIN-137 Łódź2:49.1441435.4340.5053.6239.59
43.NOSAL Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:49.1641434.1142.3853.6239.05
44.BORCZYK Martyna00KS REKIN Świebodzice2:49.2141436.3844.7349.2638.84
45.STRZĘPEK Kornelia00KS REKIN Świebodzice2:50.0440835.9641.7852.1040.20
46.KUDLIŃSKA Paulina00KS WARTA Poznań2:51.4939835.3945.7051.0539.35
47.ROGOWICZ Aleksandra00UKS OMEGA Sokółka2:52.1839336.6847.1249.9938.39
48.GROMAK Kinga00MKS JUVENIA Białystok3:08.3330039.5450.9253.2644.61
DYSKW.KNAPIK Agata00UKS OXPRESS BolesławiecZ2G8
DYSKW.HAJDUK Anita00UKS OMEGA SokółkaZ2G8
DYSKW.BOREJSZO Paula00MKP SzczecinZ2G8


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-07-05 - 13:09
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:11.40CIEŚLAK Marcin00414Gorzow2006-11-25

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź2:15.54594A31.2835.2836.8132.17
2.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice2:18.13562A28.7235.0441.4032.97
3.KURLETO Piotr00KS KORONA Kraków2:18.43558A29.1835.0841.1033.07
4.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:19.57544A30.0638.7837.8232.91
5.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:20.23537A29.3936.8041.0433.00
6.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:20.44534A29.7335.3742.7432.60
7.OLLER Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn2:20.92529A30.1638.3540.7731.64
8.SAWICKI Bartosz00KS GÓRNIK Radlin2:21.55522A28.7036.4244.0232.41
9.SADŁOWSKI Piotr00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki2:21.70520B27.8538.1443.8131.90
10.MICIUL Michał00KORNER Zielona Góra2:22.72509B28.6035.4644.0734.59
11.DOMAŃSKI Kamil00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:22.73509B31.5237.1341.6832.40
12.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław2:22.83508B28.9937.9743.3232.55
13.CZOP Michał00MTS Kwidzyn2:22.97506B30.1437.2841.1534.40
14.WALCZYSKO Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.21504B31.8538.0440.5732.75
15.ŁUKASZCZYK Mateusz00UKS ORKA Zamość2:23.26503B30.1037.4143.6132.14
16.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków2:23.52501B30.3936.9043.2932.94
17.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:24.12494R31.3838.2239.7834.74
18.CERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec2:25.21483R30.9237.5742.9733.75
19.BUTKIEWICZ Władysław00MKS JUVENIA Białystok2:26.0047630.2939.2643.5232.93
20.MADOŃ Marek00KORNER Zielona Góra2:26.0847532.8336.3243.0233.91
21.SZARYŃSKI Mikołaj00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:26.1347430.6139.5942.8233.11
22.MAŃKA Filip00UKS 190 Łódź2:26.3047331.5637.8743.2833.59
23.BIECKI Szymon SO00UKP UNIA Oświęcim2:27.5346132.2338.3044.4132.59
24.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź2:27.7745931.6736.9145.6833.51
25.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz2:27.8745831.1637.0845.9133.72
26.PIOTROWICZ Kamil00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:27.8945832.8938.9241.0135.07
27.NIEDZIELA Hubert SO00UKP UNIA Oświęcim2:28.5045231.8440.1843.2733.21
28.RYBARCZYK Adam00MKS  Piaseczno2:28.9944731.9040.9142.7033.48
29.WARDAK Jakub00UKS G-8 Bielany2:29.2944530.9941.3342.4334.54
30.KOPUT Kamil00MKS POLONIA Warszawa2:29.3144530.6238.3744.6035.72
31.JODŁOWSKI Mateusz00UKS SMS GALICJA Kraków2:29.6044231.4439.2543.9135.00
32.MITRUS Paweł00MKS  Piaseczno2:29.7944032.0439.9143.8833.96
33.GLONEK Maciej00KS WARTA Poznań2:30.4843431.3240.7844.7033.68
34.KUCZAK Adam00KORNER Zielona Góra2:30.6043332.6137.6245.3135.06
35.MAŃKA Jakub00UKS G-8 Bielany2:30.7843231.6439.2644.9934.89
36.CHAREWICZ Hubert00MKS ŻAK Biała Podlaska2:30.8243130.4937.4148.2734.65
37.KRZEKOTOWSKI Karol00UKP TORPEDA Oleśnica2:30.9543032.1840.2045.0833.49
38.CHROMIK Mateusz SO00UKP UNIA Oświęcim2:31.2642831.3739.3445.5235.03
39.SŁOMIAN Wojciech00MKP Myślibórz2:31.4342629.6137.5949.1135.12
40.KOWALSKI Rafał00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:31.5442533.4039.7244.1734.25
41.SKIERSKI Radosław00UKS WODNIK 29 Katowice2:32.1242032.9741.2643.1534.74
42.PAWŁOWSKI Bogdan00KP SOKÓŁ Rzeszów2:32.2242032.2838.3746.7334.84
43.MAYERBERG Kacper SO00UKP UNIA Oświęcim2:32.2441933.1740.4344.1034.54
44.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00UKS GOS Raszyn2:32.4241831.9939.1344.9136.39
45.PLUTECKI Dawid00UKS SMS GALICJA Kraków2:33.0341331.9439.8746.8134.41
46.PIETRZYK Cezary SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:33.2841131.8741.7945.0334.59
47.GLAZER Rafał00MKS  Piaseczno2:33.5540934.6742.7042.0034.18
48.BARTKOWSKI Jakub SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:33.9240631.9741.2847.6033.07
49.WIATR Krzysztof00MKS  Piaseczno2:34.0940434.2943.6739.9236.21
50.SŁOMIŃSKI Sebastian00KS REKIN Świebodzice2:34.1340434.0938.7446.3534.95
51.KLEJ Jakub00MKS ŻAK Biała Podlaska2:34.1840433.3740.2744.5136.03
52.KOWALSKI Maxymilian00MPKS ORKA Ciechanów2:34.3240332.2040.8646.2435.02
53.KOWALCZYK Jakub SR00MKS-SMS VICTORIA Racibórz2:34.4240232.4843.2343.3735.34
54.PLAUSZTA Arnold00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki2:34.5040132.3238.6047.8935.69
55.CYZA Oskar00UKP Ruda Śląska2:34.8039933.9240.1345.0435.71
56.NOWICKI Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz2:35.2539531.5039.2448.3336.18
57.GRECZANIK Paweł SO00UKP UNIA Oświęcim2:36.4938632.8643.8944.3435.40
58.DĄBROWSKI Mateusz00UKS CITY ZEN Poznań2:38.3237335.0042.4744.0036.85
59.GONTARCZYK Kamil00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:38.4437233.4141.3548.0735.61
60.JABŁOŃSKI Mateusz00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:39.1936733.8040.7848.0236.59
61.BUREK Cezary00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:39.2636632.3340.0352.4634.44
62.SULIGA Jeremi00ŚUKS Polna Warszawa2:39.3336631.1042.8348.3837.02
63.SZAŁAŚNY Bartosz SO00UKP UNIA Oświęcim2:40.1136033.7941.7248.0836.52
64.GÓRKA Marcel00MKP Myślibórz2:40.2735935.0343.9745.5935.68
65.SZYNALSKI Szymon00UPKS WODNIK Rawicz2:41.1935333.3641.9649.2036.67
66.PAWLICKI Mariusz00MKS  Piaseczno2:41.2235334.5038.7949.4638.47
67.MISINA Mateusz00MKS IKAR Mielec2:41.2535333.9642.2748.4136.61
68.KELNER Nikodem SR00KS UNIA Racibórz2:41.9234833.6944.4745.3938.37
69.CHMIELOWIEC Mateusz00UKS NAWA Skierniewice2:42.4534535.5339.5352.9434.45
70.WASILEWSKI Michał00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:43.3134036.1041.7947.7537.67
71.URBAŃCZYK Daniel00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:43.5233835.6244.8846.5036.52
72.ROSKOSZ Szymon SR00KS UNIA Racibórz2:44.7633134.3742.1649.2838.95
73.GARDYAN Adrian00KS GÓRNIK Radlin2:44.7833135.1741.6949.0038.92
74.PABICH Jakub00MPKS ORKA Ciechanów2:45.6832534.4043.4250.1937.67
75.PIWOWARCZYK Artur SO00UKP UNIA Oświęcim2:46.1432335.7942.8849.6937.78
76.HUDYKA Mieszko00UKS DELFINEK Legnica2:48.3331037.1542.6952.2336.26
77.GIBALSKI Kajetan00MKS ROKITA Brzeg Dolny2:50.0130137.1943.9451.8037.08
78.ŚREDNIAWA Patryk00UKS SKALAR Warszawa2:50.1830034.6145.7850.6839.11
79.LEGOMIŃSKI Jakub00KS PIĄTKA Chorzów2:50.8429737.7344.7347.4340.95
80.CAŁKA Jakub00TS PŁYWAK Bochnia2:50.8929637.5646.5648.3838.39
DYSKW.JENDRUSZEWSKI Dominik00MAL WOPR MalborkZ2K14
NIE UK.SZCZEPAŃSKI Oskar00MKP Szczecin30.30


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-07-05
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 14-lat27.87STOKOWSKI Kacper05114Warsaw2013-11-30

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KARNIK Eryk00RTP VICTORIA Radom30.00514
2.STRADOMSKI Patryk00SiKReT Gliwice30.78476


<< TOP >>
4 - II dzień - Finały2014-07-05 - 17:00


Konkurencja 15
2014-07-05 - 17:10
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat28.40SOKOŁOWSKA Diana00309Debica2010-07-03

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock28.83657
2.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław29.13637
3.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin29.68602
4.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn29.97585
5.WRZOSEK Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.72543
6.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn30.77540
7.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim30.90534
8.AŚCIUKIEWICZ Marta00MKP Kołobrzeg31.38509
Finał B
9.PACHOWSKA Wiktoria00UKS JAGIELLONKA Warszawa30.89534
10.DĄBROWSKA Agnieszka00KORNER Zielona Góra31.30513
11.BARTCZAK Julia00SKS DELFIN-137 Łódź31.57500
12.MARKOWSKA Julia00MKS ZNICZ Koszalin31.69495
13.MISIORNY Anna00MKS TRÓJKA Łódź31.90485
14.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka32.09476
15.KACPRZYCKA Weronika00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków32.44461
16.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim32.71450


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-07-05 - 17:13
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat25.88BRZUŚ Michał00203Debica2011-07-02

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki26.05638
2.SADŁOWSKI Piotr00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki27.14564
3.MICIUL Michał00KORNER Zielona Góra27.24558
4.BEDNARCZYK Aleksander00MKS POLONIA Warszawa27.37550
5.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice27.47544
6.SAWICKI Bartosz00KS GÓRNIK Radlin27.57538
7.PYTLARCZYK Szymon00MKS POLONIA Warszawa28.29498
8.JASTRZĄB Dominik00KS WARTA Poznań28.61481
Finał B
9.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław27.60536
10.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany27.68532
11.BORKOWSKI Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza27.95516
BUTKIEWICZ Władysław00MKS JUVENIA Białystok27.95516
13.BARYŁA Konrad00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.28.32496
14.SERŻYSKO Kasper00KS DELFIN Gdynia28.57483
15.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa28.70477
16.ZYCHOWICZ Jakub00MKS ZNICZ Koszalin28.82471


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-07-05 - 17:20
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat30.18PORZELSKA Anna00104Ostrowiec Sw.2009-05-23

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ROGOWSKA Katarzyna00MKS ZNICZ Koszalin31.37641
2.ŁYCZEK Andżelika00KP PŁETWAL Mława31.55630
3.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki31.64625
4.WOJCIECHOWSKA Maria SO00UKP UNIA Oświęcim31.71621
5.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn31.73620
6.REKS Aleksandra00UKS G-8 Bielany31.82615
7.KOLUCH Julia00UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków31.83614
8.BILIŃSKA Dominika00KS PIĄTKA Chorzów32.51576
Finał B
9.GÓRECKA Weronika00MKS JUVENIA Wrocław32.02603
10.ŚWIĘCKA Julia00MTP KORMORAN Olsztyn32.19594
11.SMYŁEK Karolina00UKS SKARPA Lublin32.61571
12.JEŻOWSKA Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza32.81561
13.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec33.32535
14.MISIORNY Anna00MKS TRÓJKA Łódź33.40531
15.SZOPA Marta00CSTR Strzyżów33.41531
16.KOWALSKA Julia00KORNER Zielona Góra33.90508


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-07-05 - 17:28
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat27.87STOKOWSKI Kacper05114Warsaw2013-11-30

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SMOLIŃSKI Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki28.55597
2.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany28.92574
3.BALCERAK Jakub00MKS TRÓJKA Łódź29.03567
4.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki29.27554
5.KARNIK Eryk00RTP VICTORIA Radom30.11508
6.FILIPEK Jakub00MUKS PIĘTNASTKA Bydgoszcz30.16506
7.GRZYBOWSKI Miłosz00UKS POLONEZ Wyszków30.21503
8.JASTRZĄB Dominik00KS WARTA Poznań30.50489
Finał B
9.CERLICH Maksymilian00MKS IKAR Mielec30.23502
10.KĘSIK Konrad00UKS ŻABIANKA Gdańsk30.54487
11.SLOWIK Rafal00BUKS Warszawa30.68481
12.ŁUKASZCZYK Mateusz00UKS ORKA Zamość30.78476
13.STRADOMSKI Patryk00SiKReT Gliwice30.87472
14.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków31.14460
15.WOLIŃSKI Artur00MKS OCEANIK Ostrzeszów31.18458
16.SZCZECIŃSKI Robert00MKS POLONIA Warszawa31.29453


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-07-05 - 17:35
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat4:16.54KILIJAŃSKA Donata00612Tampere (FIN)2009-07-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.BARYŁA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk4:35.21656
50m:
100m:
31.16
1:05.45
31.16
34.29
150m:
200m:
1:40.65
2:16.40
35.20
35.75
250m:
300m:
2:50.80
3:25.62
34.40
34.82
350m:
400m:
4:00.37
4:35.21
34.75
34.84
2.MARGULA Weronika00MKP Szczecin4:36.77645
50m:
100m:
31.32
1:05.67
31.32
34.35
150m:
200m:
1:40.91
2:16.65
35.24
35.74
250m:
300m:
2:51.66
3:26.70
35.01
35.04
350m:
400m:
4:01.97
4:36.77
35.27
34.80
3.REKS Aleksandra00UKS G-8 Bielany4:37.02643
50m:
100m:
31.28
1:05.74
31.28
34.46
150m:
200m:
1:40.95
2:16.46
35.21
35.51
250m:
300m:
2:51.98
3:27.57
35.52
35.59
350m:
400m:
4:02.89
4:37.02
35.32
34.13
4.ŚLIWIŃSKA Kalina00WKS ŚLĄSK Wrocław4:42.84604
50m:
100m:
31.72
1:06.84
31.72
35.12
150m:
200m:
1:42.98
2:19.50
36.14
36.52
250m:
300m:
2:55.51
3:31.95
36.01
36.44
350m:
400m:
4:07.96
4:42.84
36.01
34.88
5.BRONEK Martyna00UKS ALIGATOR Gorzyce4:43.32601
50m:
100m:
31.52
1:06.08
31.52
34.56
150m:
200m:
1:42.56
2:18.72
36.48
36.16
250m:
300m:
2:55.49
3:32.28
36.77
36.79
350m:
400m:
4:08.67
4:43.32
36.39
34.65
6.ŻEMAJTIS Maria00MTP KORMORAN Olsztyn4:43.48600
50m:
100m:
31.87
1:06.53
31.87
34.66
150m:
200m:
1:42.64
2:18.70
36.11
36.06
250m:
300m:
2:55.07
3:31.88
36.37
36.81
350m:
400m:
4:08.56
4:43.48
36.68
34.92
7.SINITCHINE Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn4:45.33588
50m:
100m:
31.81
1:06.71
31.81
34.90
150m:
200m:
1:43.00
2:19.30
36.29
36.30
250m:
300m:
2:56.43
3:33.53
37.13
37.10
350m:
400m:
4:10.35
4:45.33
36.82
34.98
8.POLANSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn4:54.03538
50m:
100m:
31.63
1:06.64
31.63
35.01
150m:
200m:
1:43.28
2:21.75
36.64
38.47
250m:
300m:
2:59.74
3:38.09
37.99
38.35
350m:
400m:
4:16.61
4:54.03
38.52
37.42
Finał B
9.KLESSA Helena00MKS NIELBA Wągrowiec4:46.99578
50m:
100m:
31.81
1:06.31
31.81
34.50
150m:
200m:
1:42.39
2:19.29
36.08
36.90
250m:
300m:
2:56.02
3:33.44
36.73
37.42
350m:
400m:
4:10.24
4:46.99
36.80
36.75
10.WIŚNIEWSKA Barbara00UKS ŻOLIBORZ Warszawa4:47.41576
50m:
100m:
31.70
1:07.50
31.70
35.80
150m:
200m:
1:44.35
2:21.64
36.85
37.29
250m:
300m:
2:58.43
3:35.45
36.79
37.02
350m:
400m:
4:12.02
4:47.41
36.57
35.39
11.SZAFRAŃSKA Julia SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:48.82567
50m:
100m:
31.37
1:07.00
31.37
35.63
150m:
200m:
1:43.49
2:21.00
36.49
37.51
250m:
300m:
2:58.27
3:36.26
37.27
37.99
350m:
400m:
4:12.96
4:48.82
36.70
35.86
12.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn4:50.06560
50m:
100m:
32.39
1:08.18
32.39
35.79
150m:
200m:
1:44.97
2:22.18
36.79
37.21
250m:
300m:
2:59.99
3:37.53
37.81
37.54
350m:
400m:
4:14.69
4:50.06
37.16
35.37
13.KRUSZEWSKA Kaja00MKS JUVENIA Białystok4:51.08554
50m:
100m:
32.94
1:09.11
32.94
36.17
150m:
200m:
1:46.11
2:23.17
37.00
37.06
250m:
300m:
3:00.96
3:38.74
37.79
37.78
350m:
400m:
4:15.88
4:51.08
37.14
35.20
14.PIPCZYŃSKA Kamila00UKS VICTORIA Józefów4:51.13554
50m:
100m:
32.64
1:08.91
32.64
36.27
150m:
200m:
1:46.17
2:24.49
37.26
38.32
250m:
300m:
3:01.47
3:39.31
36.98
37.84
350m:
400m:
4:15.82
4:51.13
36.51
35.31
15.LECHOWICZ Nadia00UKS SMS GALICJA Kraków4:54.62534
50m:
100m:
33.59
1:10.04
33.59
36.45
150m:
200m:
1:47.54
2:24.86
37.50
37.32
250m:
300m:
3:02.87
3:40.49
38.01
37.62
350m:
400m:
4:18.09
4:54.62
37.60
36.53
16.WÓJTOWICZ Julia00SKP BARAKUDA Starachowice4:54.75534
50m:
100m:
32.98
1:10.16
32.98
37.18
150m:
200m:
1:47.60
2:26.31
37.44
38.71
250m:
300m:
3:03.01
3:40.99
36.70
37.98
350m:
400m:
4:18.21
4:54.75
37.22
36.54


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-07-05 - 17:52
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat4:08.01BERNATOWICZ Sebastian00802Oswiecim2008-07-05

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00WKS ŚLĄSK Wrocław4:11.80667
50m:
100m:
27.84
58.50
27.84
30.66
150m:
200m:
1:30.49
2:02.88
31.99
32.39
250m:
300m:
2:35.21
3:07.99
32.33
32.78
350m:
400m:
3:40.57
4:11.80
32.58
31.23
2.MICHTA Kacper SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:17.31625
50m:
100m:
28.94
59.88
28.94
30.94
150m:
200m:
1:32.10
2:04.79
32.22
32.69
250m:
300m:
2:38.26
3:11.90
33.47
33.64
350m:
400m:
3:45.46
4:17.31
33.56
31.85
3.JAROCHA Oskar SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:18.10619
50m:
100m:
28.85
1:01.22
28.85
32.37
150m:
200m:
1:33.67
2:07.01
32.45
33.34
250m:
300m:
2:40.52
3:14.14
33.51
33.62
350m:
400m:
3:46.47
4:18.10
32.33
31.63
4.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn4:18.67615
50m:
100m:
29.73
1:01.54
29.73
31.81
150m:
200m:
1:34.61
2:07.78
33.07
33.17
250m:
300m:
2:40.83
3:13.93
33.05
33.10
350m:
400m:
3:46.82
4:18.67
32.89
31.85
5.ORŁOWSKI Kamil SOc00KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:19.44610
50m:
100m:
29.62
1:01.26
29.62
31.64
150m:
200m:
1:34.50
2:07.33
33.24
32.83
250m:
300m:
2:41.07
3:14.28
33.74
33.21
350m:
400m:
3:47.40
4:19.44
33.12
32.04
6.HOŁUB Krzysztof00KP AVIA Świdnik4:20.96599
50m:
100m:
28.67
1:01.14
28.67
32.47
150m:
200m:
1:33.92
2:07.72
32.78
33.80
250m:
300m:
2:41.41
3:15.29
33.69
33.88
350m:
400m:
3:48.63
4:20.96
33.34
32.33
7.WAŁCERZ Mateusz00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:24.01579
50m:
100m:
29.23
1:00.91
29.23
31.68
150m:
200m:
1:34.40
2:07.94
33.49
33.54
250m:
300m:
2:41.98
3:16.64
34.04
34.66
350m:
400m:
3:51.09
4:24.01
34.45
32.92
8.WĄSOWSKI Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn4:24.16578
50m:
100m:
29.97
1:02.75
29.97
32.78
150m:
200m:
1:35.48
2:09.20
32.73
33.72
250m:
300m:
2:42.20
3:15.78
33.00
33.58
350m:
400m:
3:49.89
4:24.16
34.11
34.27
Finał B
9.KRASIŃSKI Jakub00MKS JUVENIA Wrocław4:26.30564
50m:
100m:
30.02
1:03.48
30.02
33.46
150m:
200m:
1:37.79
2:13.22
34.31
35.43
250m:
300m:
2:46.97
3:21.29
33.75
34.32
350m:
400m:
3:54.01
4:26.30
32.72
32.29
10.TARADYŚ Jakub00KORNER Zielona Góra4:28.86548
50m:
100m:
30.79
1:05.10
30.79
34.31
150m:
200m:
1:39.69
2:14.41
34.59
34.72
250m:
300m:
2:48.89
3:23.32
34.48
34.43
350m:
400m:
3:57.86
4:28.86
34.54
31.00
11.OLEJNICZAK Borys00KS WARTA Poznań4:28.88548
50m:
100m:
30.09
1:03.89
30.09
33.80
150m:
200m:
1:38.29
2:13.35
34.40
35.06
250m:
300m:
2:46.79
3:21.18
33.44
34.39
350m:
400m:
3:55.41
4:28.88
34.23
33.47
12.LISEK Aleksander00MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:30.07541
50m:
100m:
30.74
1:04.26
30.74
33.52
150m:
200m:
1:38.05
2:12.98
33.79
34.93
250m:
300m:
2:47.66
3:22.45
34.68
34.79
350m:
400m:
3:56.85
4:30.07
34.40
33.22
13.MACIAK Artur00MKP Szczecin4:30.88536
50m:
100m:
31.86
1:05.89
31.86
34.03
150m:
200m:
1:40.90
2:15.56
35.01
34.66
250m:
300m:
2:50.70
3:25.21
35.14
34.51
350m:
400m:
3:59.09
4:30.88
33.88
31.79
14.TOPOLSKI Dawid00MKS TRÓJKA Łódź4:32.15528
50m:
100m:
30.71
1:04.88
30.71
34.17
150m:
200m:
1:39.99
2:15.09
35.11
35.10
250m:
300m:
2:50.08
3:25.28
34.99
35.20
350m:
400m:
3:59.71
4:32.15
34.43
32.44
15.TRZĘSIEC Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:33.25522
50m:
100m:
29.55
1:03.80
29.55
34.25
150m:
200m:
1:38.81
2:14.58
35.01
35.77
250m:
300m:
2:49.63
3:24.99
35.05
35.36
350m:
400m:
4:00.05
4:33.25
35.06
33.20
16.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Kołobrzeg5:07.80365
50m:
100m:
26.31
55.62
26.31
29.31
150m:
200m:
1:40.53
2:23.18
44.91
42.65
250m:
300m:
3:06.24
3:49.32
43.06
43.08
350m:
400m:
4:30.62
5:07.80
41.30
37.18


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-07-05 - 18:07
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:34.33OTREMBA Justyna00902Tampere (FIN)2009-07-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.WIKIEŁ Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn2:41.6563737.3641.2641.8041.23
2.KOTERBA Adrianna00KORNER Zielona Góra2:41.7663637.6241.1641.7441.24
3.SAŁBUT Roksana SO00UKP UNIA Oświęcim2:44.3760636.7841.7542.6143.23
4.KWIATKOWSKA Agata00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:44.9160036.5441.5643.1143.70
5.IWANOWSKA Alexandra00MKS JUVENIA Wrocław2:46.1058738.7542.8042.7341.82
6.KOWALSKA Eliza00UKS ALIGATOR Gorzyce2:46.7558037.4642.3642.9144.02
7.KISIEL Gabriela00MKS NEPTUN Stargard Sz.2:47.6757137.6243.1443.6443.27
8.MORDAK Julia00MKP Szczecin2:53.6751337.9842.8745.8346.99
Finał B
9.MYCEK Agnieszka00WKS ŚLĄSK Wrocław2:48.6656138.8843.1243.2943.37
10.WALZ Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:49.2355538.4143.1444.3643.32
11.JÓZEFIAK Nikola00MKS JUVENIA Wrocław2:51.1853639.0043.2944.4144.48
12.MORCHAT Katarzyna00KORNER Zielona Góra2:51.5453339.4843.8644.7443.46
13.TOMASZEK Aleksandra00MKS POLONIA Warszawa2:51.6653237.1143.8346.0644.66
14.KOWALSKA Dominika00MKS TRÓJKA Łódź2:51.8153038.0543.9244.5445.30
15.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka2:54.5050639.9544.1045.0345.42
16.GRUCA Alicja SO00UKP UNIA Oświęcim2:54.5750638.3643.4645.8546.90


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-07-05 - 18:19
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:24.78ROKITA Michal00611Drzonkow2007-07-07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:24.3968032.3736.7837.3737.87
Rekord Polski 14-lat
2.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź2:25.0367132.9836.9037.9737.18
3.MICHALCZYK Andrzej SO00UKP UNIA Oświęcim2:27.3564033.1837.9738.4037.80
4.CZOP Filip00MTS Kwidzyn2:27.5863733.8237.0338.0838.65
5.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:28.6862334.3037.7738.9237.69
6.JURASZEK Adrian00TP SKALAR Słupsk2:30.6559933.5038.7338.8039.62
7.SZABŁOWSKI Hubert00UKS JAGIELLONKA Warszawa2:32.7957434.3338.9239.2440.30
8.KAŁA Mikołaj00SiKReT Gliwice2:37.6952235.8939.5941.2041.01
Finał B
9.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany2:34.2455835.5739.1639.7039.81
10.KŁOSIŃSKI Alan00MKS JEDYNKA Łódź2:37.0752836.1341.2740.6239.05
11.WIATR Krzysztof00MKS  Piaseczno2:37.8152136.4040.5640.9139.94
12.ADAMSKI Mikołaj00KP Ciechanów2:38.1051835.5939.9241.0741.52
13.PĘTLAK Tadeusz00UKS OSTROBRAMSKA Warszawa2:39.6950335.9240.3541.9241.50
14.SZYNAWA Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:41.3048837.0442.2141.7340.32
15.DERENDARZ Aleksander00UKS 190 Łódź2:43.1447136.9441.8742.6641.67
16.WODZIEŃ Szymon00MKP BOBRY Dębica2:43.7846635.8541.2142.7443.98


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-07-05 - 18:31
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:21.14SZCZEPANIAK Karolina00914Ostrowiec2006-05-20

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.PECYNA Michalina00IKS Konstancin2:27.8962032.3636.5144.8734.15
2.OSINIAK Ewa00UKS OLIMPIJCZYK 23 Lublin2:28.5461232.2238.3543.3634.61
3.KLONOWSKA Julia00UKS DWÓJKA MORENA Gdańsk2:28.7760932.8638.1844.6133.12
4.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź2:28.8060932.1137.8144.4534.43
5.TKACZYK Izabela00UKS OXPRESS Bolesławiec2:28.8760833.0836.6545.3533.79
6.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim2:29.1660432.5038.5644.8333.27
7.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim2:29.5759932.0738.8644.1134.53
8.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock2:30.1959230.3338.7244.8036.34
Finał B
9.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany2:32.5256533.2336.8846.8935.52
10.SIKORA Marta00UKS JASIEN Sucha Beskidzka2:33.3355633.2540.0443.3336.71
11.ADAMSKA Alicja00UKS ALIGATOR Gorzyce2:34.3354633.1339.9946.2934.92
12.ROMANOWSKA Patrycja00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:34.9553931.6438.9447.6236.75
13.ZAWISZA Alina SO00UKP UNIA Oświęcim2:35.0253833.6439.8046.3935.19
14.SZOPA Marta00CSTR Strzyżów2:37.2251633.4040.8547.6735.30
15.PISAREK Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim2:41.7347434.0043.0647.7136.96
DYSKW.LISOWSKA Wiktoria00MKS JUVENIA BiałystokO4


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-07-05 - 18:43
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 14-lat2:11.40CIEŚLAK Marcin00414Gorzow2006-11-25

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KAPIAS Michał00SiKReT Gliwice2:12.7263328.7733.6438.7631.55
2.KAŁUSOWSKI Jan00MKS TRÓJKA Łódź2:14.8560429.3136.7937.1431.61
3.KRASKA Jakub00UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki2:16.8757729.4035.8040.3431.33
4.SIEMIŃSKI Piotr00UKS ŻOLIBORZ Warszawa2:18.2256129.9337.3938.1332.77
5.KURLETO Piotr00KS KORONA Kraków2:18.6155628.4133.5942.3134.30
6.BŁASZCZYK Kacper00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:19.1355029.8337.4540.1131.74
7.OLLER Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn2:19.5154529.2537.0641.0032.20
8.SAWICKI Bartosz00KS GÓRNIK Radlin2:21.3852428.8236.6344.5431.39
Finał B
9.SADŁOWSKI Piotr00MUKS OLIMPIJCZYK Suwałki2:20.2953627.6336.3244.8531.49
10.ORZECHOWSKI Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:21.6152131.4837.4338.8933.81
11.KISZCZAK Jakub00MKS JUVENIA Wrocław2:22.6751028.4237.8943.5232.84
12.WALCZYSKO Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.9350731.4337.8741.1532.48
13.DOMAŃSKI Kamil00TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.2:23.3650231.6536.6842.1232.91
14.BARCZYK Norbert00UKS SMS GALICJA Kraków2:24.3249229.5036.0144.5634.25
15.CZOP Michał00MTS Kwidzyn2:25.6347930.2237.9942.2335.19
16.ŁUKASZCZYK Mateusz00UKS ORKA Zamość2:26.6646929.7737.6444.8234.43


<< TOP >>
Konkurencja 25
2014-07-05 - 18:54
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim4:10.45604
MYDLARZ Wiktoria SO
GORCZYCA Oliwia SO
+0,77
+0,65
30.14
29.93
1:03.43
1:03.24
WĘGRZYN Natalia SO
KOLODZIEJ Katarzyna SO
+0,32
+0,57
30.19
30.04
1:02.16
1:01.62
2.MKS JUVENIA Wrocław 1MKS JUVENIA Wrocław4:12.77587
GÓRECKA Weronika
BRZOZOWSKA Marta
+0,78
+0,24
29.95
30.26
1:01.54
1:02.17
LAZOPOULOS Anna
IWANOWSKA Alexandra
+0,53
+0,45
30.96
30.29
1:05.24
1:03.82
3.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn4:13.68581
ŻEMAJTIS Maria
SINITCHINE Zoja
+0,86
+0,57
29.93
29.56
1:02.86
1:02.12
ŚWIĘCKA Julia
CHODYNA Kinga
+0,57
+0,66
29.72
30.88
1:02.94
1:05.76
4.MKS ZNICZ Koszalin 1MKS ZNICZ Koszalin4:16.06565
ROGOWSKA Katarzyna
SZEMRO Patrycja
+0,92
+0,52
30.11
30.22
1:02.14
1:04.97
MARKOWSKA Julia
BIERNACKA Wiktoria
+0,57
+0,55
30.89
29.68
1:04.61
1:04.34
5.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany4:17.34556
REKS Aleksandra
BRZÓZKA Zuzanna
+0,82
+0,56
29.63
31.27
1:01.60
1:05.27
KUBIAK Karolina
GOTOWSKA Weronika
+0,66
+0,48
31.47
30.74
1:05.69
1:04.78
6.UKS ALIGATOR Gorzyce 1UKS ALIGATOR Gorzyce4:20.40537
ADAMSKA Alicja
BRONEK Martyna
+0,90
+0,72
31.13
30.38
1:04.41
1:03.10
PIECZKA Martyna
GAJTKOWSKA Zuzanna
+0,38
+0,44
31.79
31.54
1:06.30
1:06.59
7.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:20.67535
MARGULA Weronika
DUDA Katarzyna
+0,82
+0,80
30.33
32.26
1:03.68
1:07.69
GROBLICA Joanna
BOREJSZO Paula
+0,63
+0,74
31.27
31.03
1:04.75
1:04.55
8.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa4:23.89516
TOMASZEK Aleksandra
BORYS Anna
+0,92
+0,66
30.77
31.62
1:06.07
1:07.42
KOWALSKA Izabela
MALCZEWSKA Zofia
+0,68
+0,49
31.67
30.43
1:06.48
1:03.92
9.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:24.69511
JEŻOWSKA Kamila
KOŚLICKA Natalia
+0,86
+0,43
30.67
31.83
1:05.28
1:07.40
DOMAGAŁA Julia
MIKUS Katarzyna
+0,58
+0,75
31.82
31.52
1:05.75
1:06.26
10.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra4:27.06498
DĄBROWSKA Agnieszka
STOJANOWSKA Aleksandra
+0,88
+0,77
31.37
32.09
1:06.16
1:05.36
KOWALSKA Julia
MORCHAT Katarzyna
+0,89
+0,72
32.38
32.16
1:08.18
1:07.36
11.UKP UNIA Oświęcim 2UKP UNIA Oświęcim4:28.08492
WOJCIECHOWSKA Maria SO
GRUCA Alicja SO
+0,83
+0,65
31.22
31.71
1:05.14
1:06.70
SAŁBUT Roksana SO
PISAREK Justyna SO
+0,65
+0,50
33.60
31.89
1:09.48
1:06.76
12.UKS SMS GALICJA Kraków 1UKS SMS GALICJA Kraków4:29.65484
MRUGACZ Dominika
ZIĄBEK Weronika
+0,86
+0,52
31.50
33.01
1:05.70
1:09.80
PODLEŚNY Emilia
LECHOWICZ Nadia
+0,79
+0,54
31.94
31.74
1:07.66
1:06.49
13.KS WARTA Poznań 1KS WARTA Poznań4:30.02482
BIELEWICZ Joanna
SOBALA Dominika
+0,96
+0,49
32.30
31.64
1:09.11
1:07.42
BŁAJET Oliwia
KROMOLICKA Wiktoria
+0,38
+0,13
32.36
30.37
1:08.50
1:04.99
14.UKS ŻOLIBORZ Warszawa 1UKS ŻOLIBORZ Warszawa4:32.61468
KOZIKOWSKA Joanna
STRZECHOWSKA Zofia
+0,86
+0,36
32.22
30.69
1:08.12
1:06.57
MATYSIAK Aleksandra
WIŚNIEWSKA Barbara
+0,45
+0,58
33.16
32.27
1:10.30
1:07.62
15.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice4:37.05446
SUGIER Sonia
FELKEL Justyna
+0,73
+0,70
32.08
32.63
1:06.37
1:10.30
GURAL Wiktoria
KOKOT Angelika
+0,75
+0,52
33.11
32.52
1:11.29
1:09.09
NWMKS TRÓJKA Łódź 1MKS TRÓJKA Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 26
2014-07-05 - 19:10
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.WKS ŚLĄSK Wrocław 1WKS ŚLĄSK Wrocław3:51.34538
KIEŁCZEWSKI Amadeusz
ŁAŚ Wiktor
+0,82
+0,50
27.15
27.36
56.75
57.71
DUTKOWIAK Wojciech
DĄBROWSKI Patryk
+0,58
+0,62
28.61
27.35
59.33
57.55
2.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany3:52.70529
MŁYNARCZYK Karol
BUTKIEWICZ Cezary
+0,87
+0,58
26.53
26.86
55.65
56.87
MAŃKA Jakub
WARDAK Jakub
+0,57
+0,31
29.25
27.53
1:01.75
58.43
3.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim3:53.51523
BIECKI Szymon SO
OPOLKA Kacper SO
+0,85
+0,43
28.07
27.91
57.44
58.25
NIEDZIELA Hubert SO
MICHALCZYK Andrzej SO
+0,45
+0,31
28.72
27.16
1:00.22
57.60
4.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa3:54.26518
BEDNARCZYK Aleksander
KOPUT Kamil
+0,72
+0,68
28.49
28.49
59.74
59.90
DEJNEŻENKO Daniel
PYTLARCZYK Szymon
+0,40
+0,44
28.09
25.57
1:00.22
54.40
5.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra3:55.39511
PIĄTKOWIAK Hubert
MICIUL Michał
+0,97
+0,61
27.67
28.09
58.67
57.81
MADOŃ Marek
TARADYŚ Jakub
+0,32
+0,68
28.62
28.64
1:00.41
58.50
6.MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp. 1MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.3:57.49497
WAŁCERZ Mateusz
LISEK Aleksander
+0,84
+0,53
27.56
28.83
57.45
59.90
STONAWSKI Maciej
BARYŁA Konrad
+0,77
+0,63
28.83
28.78
1:00.26
59.88
7.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza3:57.55497
CHWASTEK Dominik
STANISZEWSKI Jakub
+0,91
+0,48
28.63
28.29
1:00.50
59.33
GRABOŃ Przemysław
BORKOWSKI Kacper
+0,78
+0,62
27.86
27.25
59.36
58.36
8.KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:57.92495
ORŁOWSKI Kamil SOc
JAROCHA Oskar SOc
+0,94
+0,64
28.73
28.67
59.60
59.02
BARTKOWSKI Jakub SOc
MICHTA Kacper SOc
+0,47
+0,48
28.91
28.15
1:01.48
57.82
9.KS GÓRNIK Radlin 1KS GÓRNIK Radlin3:57.98494
CWAJNA Karol
BŁĄDEK Jędrek
+0,82
+0,44
28.13
29.03
59.28
1:00.82
RDZANEK Szymon
SAWICKI Bartosz
+0,54
+0,67
29.11
27.40
1:01.42
56.46
10.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice3:58.14493
KAPIAS Michał
TWARDZIK Bartosz
+0,82
+0,69
27.66
29.27
56.45
1:00.83
NOWICKI Jakub
STRADOMSKI Patryk
+0,44
+0,52
27.82
28.83
1:00.93
59.93
11.KS WARTA Poznań 1KS WARTA Poznań3:58.66490
GLONEK Maciej
JASTRZĄB Dominik
+0,87
+0,38
28.97
28.42
1:00.85
1:00.12
OLEJNICZAK Borys
GĘBKA Olaf
+0,15
+0,22
28.21
27.32
59.46
58.23
12.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn4:00.11481
KOZIEJKO Bartłomiej
ŚMIAROWSKI Beniamin
+0,76
+0,40
28.33
28.26
58.84
1:00.30
OLLER Krzysztof
WĄSOWSKI Jędrzej
+0,44
+0,44
28.75
29.07
59.98
1:00.99
13.TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł. 1TP OLIMPIJCZYK Aleksandrów Ł.4:00.79477
DOMAŃSKI Kamil
PORCZYŃSKI Michał
+0,83
+0,55
29.01
29.43
59.88
1:01.60
BŁASZCZYK Kacper
RACINOWSKI Piotr
+0,10
+0,37
29.79
26.94
1:02.00
57.31
14.UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki 1UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki4:03.11464
CIERPIKOWSKI Robert
SZWEDZKI Jakub
+0,82
+0,50
29.64
30.62
1:01.78
1:02.50
PIOTROWICZ Kamil
KRASKA Jakub
+0,46
+0,67
29.29
27.06
1:02.46
56.37
15.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:04.47456
TRZĘSIEC Daniel
WALCZYSKO Jakub
+0,91
+0,44
28.76
28.94
1:01.13
1:00.72
GAWROŃSKI Damian
MAŁKOWSKI Jakub
+0,60
+0,10
29.67
28.86
1:01.56
1:01.06
16.UKS SMS GALICJA Kraków 1UKS SMS GALICJA Kraków4:05.58450
BALICKI Michał
JODŁOWSKI Mateusz
+0,88
+0,36
29.08
29.36
1:01.55
1:02.92
PLUTECKI Dawid
BARCZYK Norbert
+0,60
+0,47
29.45
28.22
1:02.56
58.55
17.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice4:06.48445
ORZECHOWSKI Kacper
CHMIELOWIEC Mateusz
+0,90
+0,74
29.25
30.16
1:01.10
1:03.47
KOWALCZYK Krzysztof
BRODOWSKI Bartosz
+0,54
+0,60
29.33
28.93
1:01.22
1:00.69
18.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź4:06.59444
CISZEWSKI Jakub
WOŹNIAK Maciej
+0,94
+0,58
29.58
28.39
1:01.76
1:00.65
FIKS Krzysztof
PAWLACZYK Patryk
+0,63
+0,70
28.94
30.84
59.92
1:04.26
19.MKS IKAR Mielec 1MKS IKAR Mielec4:11.70418
CERLICH Maksymilian
DATA Mariusz
+0,87
+0,46
27.96
29.91
57.72
1:02.68
MISINA Mateusz
WARZECHA Konrad
+0,61
+0,24
31.23
30.40
1:06.59
1:04.71
20.UKS JAGIELLONKA Warszawa 1UKS JAGIELLONKA Warszawa4:13.89407
JABŁOŃSKI Mateusz
WASILEWSKI Michał
+0,84
+0,58
29.40
30.47
1:01.79
1:04.72
CICHOCKI Maciej
SZABŁOWSKI Hubert
+0,01
+0,56
31.36
29.24
1:05.98
1:01.40
21.KS UNIA Racibórz 1KS UNIA Racibórz4:16.31396
WOJACZEK Paweł SR
SZYMANEK Damian SR
+0,67
+0,62
29.49
29.81
1:01.83
1:03.67
WŁODARSKI Jakub SR
KELNER Nikodem SR
+0,84
+0,65
31.66
30.64
1:05.58
1:05.23
22.KORNER Zielona Góra 2KORNER Zielona Góra4:17.37391
KAŁEK Oliwer
KUCZAK Adam
+0,76
+0,76
30.85
30.84
1:04.25
1:03.91
BOŻUCHOWSKI Jakub
DOPIERAŁA Krystian
+0,56
+0,55
31.70
28.92
1:07.00
1:02.21
23.UKP UNIA Oświęcim 2UKP UNIA Oświęcim4:17.64390
CHROMIK Mateusz SO
MAYERBERG Kacper SO
+0,87
+0,45
29.15
31.24
1:01.51
1:04.51
PIWOWARCZYK Artur SO
GRECZANIK Paweł SO
+0,52
+0,48
32.14
30.97
1:06.93
1:04.69
24.UKS SKALAR Warszawa 1UKS SKALAR Warszawa4:21.93371
KUPCZAK Jakub
MIESZKOWSKI Stanisław
+0,89
+0,20
30.09
30.47
1:02.93
1:04.25
ŚREDNIAWA Patryk
STRZELCZYK Filip
+0,41
+0,47
32.65
31.73
1:07.88
1:06.87
25.KP SOKÓŁ Rzeszów 1KP SOKÓŁ Rzeszów4:26.56352
CZECH Adrian
TELEGA Wiktor
+0,84
+0,44
32.18
32.73
1:08.34
1:11.99
BIENIEK Jakub
PAWŁOWSKI Bogdan
+0,42
+0,60
29.63
30.12
1:02.87
1:03.36
DYSKW.UKS DZIEWIĄTKA OSiR Kalisz 1UKS DZIEWIĄTKA OSiR KaliszO4
KRYSZTOFORSKI Fryderyk
BARAN Jakub
00
00
ADAMCZEWSKI Eryk
CIEŚLAK Kacper
00
00


<< TOP >>
5 - III dzień - Eliminacje2014-07-06 - 9:00


Konkurencja 27
2014-07-06 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 14-lat2:16.27OLCZAK Mirela00104Drzonkow2007-07-08

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ŻMUDA Weronika00MTP Lublinianka2:30.05534A32.7637.8839.9239.49
2.SOLAK Anna00PSP SWIM Płock2:33.84496A32.2938.4439.6643.45
3.DZWONNIK Zuzanna00UKS SP19 Łódź2:34.66488A34.1540.2541.1539.11
4.GOTOWSKA Weronika00UKS G-8 Bielany2:35.51480A34.4538.5241.9440.60
5.IŻYCKA Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:36.56470A34.1038.9040.8642.70
6.BARTCZAK Julia00SKS DELFIN-137 Łódź2:37.89459A33.8338.7141.1644.19
7.SAŁBUT Roksana SO00UKP UNIA Oświęcim2:38.12457A35.0739.9441.9241.19
8.LIGENZA Oliwia00MKS TRÓJKA Łódź2:38.90450A36.5041.5340.1640.71
9.KOLODZIEJ Katarzyna SO00UKP UNIA Oświęcim2:40.82434B35.6641.2342.4541.48
10.KOWALSKA Eliza00UKS ALIGATOR Gorzyce2:41.37430B34.4339.6643.0144.27
11.KOPACZEK Joanna00MUKS SOKÓŁ Kolbuszowa Dolna2:41.84426B35.4240.7142.7242.99
12.ZAWISZA Alina SO00UKP UNIA Oświęcim2:42.28422B36.2941.7042.6841.61
13.WĘGRZYN Natalia SO00UKP UNIA Oświęcim2:43.32414<