Statystyka medalowaProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
MultimedaliściNajlepsze wyniki wg punktów
Progresja zawodników (szczegóły)Punktacja drużynowa - II edycja wiosna 2019
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
100mSerie na czas12Lista startowaWyniki 100mSerie na czas12Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
100mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
100mSerie na czas12Lista startowaWyniki 100mSerie na czas12Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas12Lista startowaWyniki 50mSerie na czas12Lista startowaWyniki
100mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 100mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki 50mSerie na czas- 11Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas12Lista startowaWyniki 200mSerie na czas12Lista startowaWyniki
 
Inne konkurencje
17.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas13:3011 lat i młodsiLista startowaWyniki
18.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas13:4712 latLista startowaWyniki
Statystyka medalowaProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
MultimedaliściNajlepsze wyniki wg punktów
Progresja zawodników (szczegóły)Punktacja drużynowa - II edycja wiosna 2019
 
1 - Niedziela, 7 Kwiecień 2019 - 07.04.2019 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0011 lat i młodsiLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:1911 lat i młodsiLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas10:4012 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m klasycznySerie na czas10:4712 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:5411 lat i młodsiLista startowaWyniki
6.Chłopców100m klasycznySerie na czas11:1611 lat i młodsiLista startowaWyniki
7.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas11:3112 latLista startowaWyniki
8.Chłopców100m dowolnySerie na czas11:4112 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas11:5311 lat i młodsiLista startowaWyniki
10.Chłopców100m grzbietowySerie na czas12:1711 lat i młodsiLista startowaWyniki
11.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas12:4312 latLista startowaWyniki
12.Chłopców100m grzbietowySerie na czas12:5412 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas13:0211 lat i młodsiLista startowaWyniki
14.Chłopców50m motylkowySerie na czas13:1011 lat i młodsiLista startowaWyniki
15.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas13:1712 latLista startowaWyniki
16.Chłopców200m zmiennySerie na czas13:2512 latLista startowaWyniki
17.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas13:3011 lat i młodsiLista startowaWyniki
18.Mieszane4 x 50m zmiennySerie na czas13:4712 latLista startowaWyniki