Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi


Arena Grand Prix Puchar Polski
Łódź, 09-10.11.2019


1 - BLOK 109.11.2019 - 8:30


Konkurencja 1
09.11.2019 - 8:30
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybunalski4:49.53715
50m:
100m:
31.58
1:07.61
31.58
36.03
150m:
200m:
1:44.36
2:20.77
36.75
36.41
250m:
300m:
3:01.29
3:42.58
40.52
41.29
350m:
400m:
4:16.30
4:49.53
33.72
33.23
2.HERBREDER Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:51.05704
50m:
100m:
30.65
1:06.64
30.65
35.99
150m:
200m:
1:44.39
2:21.22
37.75
36.83
250m:
300m:
3:02.19
3:44.48
40.97
42.29
350m:
400m:
4:18.72
4:51.05
34.24
32.33
3.ANDRZEJEWSKA Kamila99KU AZS UMCS Lublin4:51.61700
50m:
100m:
31.24
1:06.43
31.24
35.19
150m:
200m:
1:45.08
2:22.32
38.65
37.24
250m:
300m:
3:04.23
3:46.21
41.91
41.98
350m:
400m:
4:19.64
4:51.61
33.43
31.97
4.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź4:53.95683
50m:
100m:
31.48
1:06.46
31.48
34.98
150m:
200m:
1:43.80
2:19.82
37.34
36.02
250m:
300m:
3:03.70
3:47.53
43.88
43.83
350m:
400m:
4:21.10
4:53.95
33.57
32.85
5.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa5:00.53639
50m:
100m:
33.01
1:10.07
33.01
37.06
150m:
200m:
1:47.91
2:25.38
37.84
37.47
250m:
300m:
3:09.22
3:53.45
43.84
44.23
350m:
400m:
4:27.68
5:00.53
34.23
32.85
6.KOSIŃSKA Dominika01AZS AWF Katowice5:01.56633
50m:
100m:
31.93
1:07.96
31.93
36.03
150m:
200m:
1:46.20
2:22.68
38.24
36.48
250m:
300m:
3:07.52
3:53.33
44.84
45.81
350m:
400m:
4:27.80
5:01.56
34.47
33.76
7.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:01.76631
50m:
100m:
31.65
1:07.55
31.65
35.90
150m:
200m:
1:46.27
2:24.50
38.72
38.23
250m:
300m:
3:07.06
3:49.91
42.56
42.85
350m:
400m:
4:26.67
5:01.76
36.76
35.09
8.BERNAT Laura05KS OLIMPIA Lublin5:03.78619
50m:
100m:
33.04
1:11.74
33.04
38.70
150m:
200m:
1:48.45
2:23.76
36.71
35.31
250m:
300m:
3:08.46
3:53.53
44.70
45.07
350m:
400m:
4:29.92
5:03.78
36.39
33.86
9.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin5:03.93618
50m:
100m:
32.60
1:09.59
32.60
36.99
150m:
200m:
1:49.00
2:27.88
39.41
38.88
250m:
300m:
3:11.90
3:55.98
44.02
44.08
350m:
400m:
4:30.41
5:03.93
34.43
33.52
10.MOŻDŻAN Milena03MKP Szczecin5:04.59614
50m:
100m:
32.30
1:09.34
32.30
37.04
150m:
200m:
1:48.27
2:26.45
38.93
38.18
250m:
300m:
3:10.59
3:55.47
44.14
44.88
350m:
400m:
4:30.30
5:04.59
34.83
34.29
11.LALA Nadia04UKP Unia Oświęcim5:04.93612
50m:
100m:
32.80
1:10.32
32.80
37.52
150m:
200m:
1:49.92
2:29.29
39.60
39.37
250m:
300m:
3:11.71
3:55.15
42.42
43.44
350m:
400m:
4:30.91
5:04.93
35.76
34.02
12.BOCIEK Wiktoria04KS GÓRNIK Sosnowiec5:05.18610
50m:
100m:
32.16
1:08.87
32.16
36.71
150m:
200m:
1:48.44
2:27.75
39.57
39.31
250m:
300m:
3:12.37
3:57.50
44.62
45.13
350m:
400m:
4:32.25
5:05.18
34.75
32.93
13.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP-149 Łódź5:05.61608
50m:
100m:
34.03
1:11.96
34.03
37.93
150m:
200m:
1:50.36
2:28.88
38.40
38.52
250m:
300m:
3:12.20
3:55.81
43.32
43.61
350m:
400m:
4:31.11
5:05.61
35.30
34.50
14.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź5:06.74601
50m:
100m:
32.29
1:08.60
32.29
36.31
150m:
200m:
1:47.76
2:27.17
39.16
39.41
250m:
300m:
3:10.02
3:53.76
42.85
43.74
350m:
400m:
4:30.14
5:06.74
36.38
36.60
15.PROCHOWNIK Martyna02KU AZS UMCS Lublin5:06.80601
50m:
100m:
31.34
1:07.65
31.34
36.31
150m:
200m:
1:47.04
2:25.88
39.39
38.84
250m:
300m:
3:10.12
3:55.00
44.24
44.88
350m:
400m:
4:31.57
5:06.80
36.57
35.23
16.CYGAN Julia04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz5:07.03599
50m:
100m:
33.44
1:11.15
33.44
37.71
150m:
200m:
1:50.95
2:29.81
39.80
38.86
250m:
300m:
3:12.79
3:55.79
42.98
43.00
350m:
400m:
4:31.96
5:07.03
36.17
35.07
17.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia5:08.31592
50m:
100m:
33.35
1:11.53
33.35
38.18
150m:
200m:
1:49.88
2:27.98
38.35
38.10
250m:
300m:
3:13.25
3:58.48
45.27
45.23
350m:
400m:
4:34.36
5:08.31
35.88
33.95
18.KUCHTA Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew5:08.62590
50m:
100m:
32.03
1:08.65
32.03
36.62
150m:
200m:
1:49.38
2:28.38
40.73
39.00
250m:
300m:
3:14.39
3:59.84
46.01
45.45
350m:
400m:
4:34.73
5:08.62
34.89
33.89
19.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim5:10.64579
50m:
100m:
33.82
1:12.02
33.82
38.20
150m:
200m:
1:52.54
2:31.52
40.52
38.98
250m:
300m:
3:16.06
4:01.19
44.54
45.13
350m:
400m:
4:36.09
5:10.64
34.90
34.55
20.PALICKA Wiktoria05TP Skalar Słupsk5:10.86577
50m:
100m:
34.34
1:14.17
34.34
39.83
150m:
200m:
1:51.29
2:27.69
37.12
36.40
250m:
300m:
3:12.87
4:00.19
45.18
47.32
350m:
400m:
4:35.99
5:10.86
35.80
34.87
21.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź5:11.87572
50m:
100m:
33.73
1:12.23
33.73
38.50
150m:
200m:
1:52.36
2:31.55
40.13
39.19
250m:
300m:
3:14.68
3:58.84
43.13
44.16
350m:
400m:
4:36.13
5:11.87
37.29
35.74
22.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:12.25570
50m:
100m:
32.56
1:10.34
32.56
37.78
150m:
200m:
1:49.40
2:27.33
39.06
37.93
250m:
300m:
3:12.68
3:58.46
45.35
45.78
350m:
400m:
4:37.01
5:12.25
38.55
35.24
23.NOCOŃ Dominika02UKP Unia Oświęcim5:12.74567
50m:
100m:
32.97
1:10.57
32.97
37.60
150m:
200m:
1:50.81
2:30.46
40.24
39.65
250m:
300m:
3:15.81
4:00.95
45.35
45.14
350m:
400m:
4:36.98
5:12.74
36.03
35.76
24.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:13.29564
50m:
100m:
32.63
1:10.47
32.63
37.84
150m:
200m:
1:51.14
2:31.73
40.67
40.59
250m:
300m:
3:16.48
4:01.95
44.75
45.47
350m:
400m:
4:38.00
5:13.29
36.05
35.29
25.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:14.75556
50m:
100m:
33.95
1:13.05
33.95
39.10
150m:
200m:
1:53.07
2:33.40
40.02
40.33
250m:
300m:
3:16.54
4:00.85
43.14
44.31
350m:
400m:
4:38.55
5:14.75
37.70
36.20
26.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:14.79556
50m:
100m:
32.19
1:09.78
32.19
37.59
150m:
200m:
1:52.44
2:34.35
42.66
41.91
250m:
300m:
3:18.02
4:02.42
43.67
44.40
350m:
400m:
4:39.32
5:14.79
36.90
35.47
27.SIWKO Natalia04KU AZS UMCS Lublin5:15.48552
50m:
100m:
32.80
1:11.07
32.80
38.27
150m:
200m:
1:50.18
2:28.82
39.11
38.64
250m:
300m:
3:16.23
4:03.35
47.41
47.12
350m:
400m:
4:40.14
5:15.48
36.79
35.34
28.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź5:15.53552
50m:
100m:
34.03
1:11.63
34.03
37.60
150m:
200m:
1:52.31
2:32.54
40.68
40.23
250m:
300m:
3:17.49
4:03.50
44.95
46.01
350m:
400m:
4:40.55
5:15.53
37.05
34.98
29.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03KU AZS UMCS Lublin5:17.72541
50m:
100m:
33.39
1:12.16
33.39
38.77
150m:
200m:
1:52.15
2:31.73
39.99
39.58
250m:
300m:
3:17.31
4:04.27
45.58
46.96
350m:
400m:
4:41.78
5:17.72
37.51
35.94
30.BURDYN Dominika05KU AZS UMCS Lublin5:17.82540
50m:
100m:
31.90
1:09.88
31.90
37.98
150m:
200m:
1:50.29
2:29.26
40.41
38.97
250m:
300m:
3:15.68
4:03.11
46.42
47.43
350m:
400m:
4:41.42
5:17.82
38.31
36.40
31.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź5:19.51532
50m:
100m:
34.48
1:15.44
34.48
40.96
150m:
200m:
1:54.76
2:34.00
39.32
39.24
250m:
300m:
3:18.59
4:05.18
44.59
46.59
350m:
400m:
4:43.58
5:19.51
38.40
35.93
32.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki5:20.83525
50m:
100m:
33.98
1:11.91
33.98
37.93
150m:
200m:
1:52.48
2:32.36
40.57
39.88
250m:
300m:
3:18.01
4:04.12
45.65
46.11
350m:
400m:
4:42.79
5:20.83
38.67
38.04
33.JAKUBIK Julia05UKP Unia Oświęcim5:21.17524
50m:
100m:
34.59
1:15.85
34.59
41.26
150m:
200m:
1:57.25
2:36.77
41.40
39.52
250m:
300m:
3:21.67
4:08.15
44.90
46.48
350m:
400m:
4:45.60
5:21.17
37.45
35.57
34.SAMORAJ Oliwia05MKS Piaseczno5:25.14505
50m:
100m:
33.75
1:13.78
33.75
40.03
150m:
200m:
1:55.60
2:35.56
41.82
39.96
250m:
300m:
3:22.79
4:11.00
47.23
48.21
350m:
400m:
4:49.43
5:25.14
38.43
35.71
35.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim5:25.34504
50m:
100m:
35.82
1:17.14
35.82
41.32
150m:
200m:
1:59.47
2:41.17
42.33
41.70
250m:
300m:
3:27.54
4:13.54
46.37
46.00
350m:
400m:
4:50.41
5:25.34
36.87
34.93
36.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź5:25.77502
50m:
100m:
33.80
1:12.37
33.80
38.57
150m:
200m:
1:53.26
2:33.04
40.89
39.78
250m:
300m:
3:20.18
4:07.83
47.14
47.65
350m:
400m:
4:47.41
5:25.77
39.58
38.36
37.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia5:27.87492
50m:
100m:
38.05
1:21.56
38.05
43.51
150m:
200m:
2:02.74
2:43.59
41.18
40.85
250m:
300m:
3:29.26
4:14.32
45.67
45.06
350m:
400m:
4:51.55
5:27.87
37.23
36.32
38.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy5:28.39490
50m:
100m:
34.33
1:14.54
34.33
40.21
150m:
200m:
1:55.84
2:36.46
41.30
40.62
250m:
300m:
3:22.70
4:09.85
46.24
47.15
350m:
400m:
4:49.50
5:28.39
39.65
38.89
39.BUKOWSKA Olga05MKS ,,Pałac Młodzieży''5:34.62463
50m:
100m:
35.37
1:16.98
35.37
41.61
150m:
200m:
2:01.29
2:43.97
44.31
42.68
250m:
300m:
3:31.67
4:19.56
47.70
47.89
350m:
400m:
4:58.05
5:34.62
38.49
36.57
40.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:34.64463
50m:
100m:
33.38
1:14.75
33.38
41.37
150m:
200m:
2:01.09
2:44.39
46.34
43.30
250m:
300m:
3:31.44
4:18.44
47.05
47.00
350m:
400m:
4:57.22
5:34.64
38.78
37.42
41.TOFIL Emilia05KS Delfin Gdynia5:35.90458
50m:
100m:
36.27
1:20.08
36.27
43.81
150m:
200m:
2:02.41
2:43.67
42.33
41.26
250m:
300m:
3:31.95
4:21.19
48.28
49.24
350m:
400m:
4:59.13
5:35.90
37.94
36.77
42.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź5:39.32444
50m:
100m:
37.17
1:18.69
37.17
41.52
150m:
200m:
2:05.12
2:50.17
46.43
45.05
250m:
300m:
3:36.29
4:22.67
46.12
46.38
350m:
400m:
5:01.35
5:39.32
38.68
37.97


<< TOP >>
Konkurencja 2
09.11.2019 - 8:48
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WARZOCHA Albert01Uks Cityzen4:21.26732
50m:
100m:
28.09
59.78
28.09
31.69
150m:
200m:
1:33.57
2:06.51
33.79
32.94
250m:
300m:
2:43.19
3:19.99
36.68
36.80
350m:
400m:
3:51.35
4:21.26
31.36
29.91
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:27.61681
50m:
100m:
29.49
1:02.51
29.49
33.02
150m:
200m:
1:36.90
2:11.21
34.39
34.31
250m:
300m:
2:48.80
3:27.83
37.59
39.03
350m:
400m:
3:58.14
4:27.61
30.31
29.47
3.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice4:27.64681
50m:
100m:
29.05
1:01.64
29.05
32.59
150m:
200m:
1:35.53
2:09.41
33.89
33.88
250m:
300m:
2:46.45
3:24.52
37.04
38.07
350m:
400m:
3:56.56
4:27.64
32.04
31.08
4.SZCZYGIEŁ David02UKP Unia Oświęcim4:28.29676
50m:
100m:
28.83
1:01.77
28.83
32.94
150m:
200m:
1:35.69
2:08.76
33.92
33.07
250m:
300m:
2:47.22
3:26.31
38.46
39.09
350m:
400m:
3:58.00
4:28.29
31.69
30.29
5.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:31.33653
50m:
100m:
27.82
59.70
27.82
31.88
150m:
200m:
1:33.61
2:06.62
33.91
33.01
250m:
300m:
2:47.64
3:29.17
41.02
41.53
350m:
400m:
4:00.86
4:31.33
31.69
30.47
6.ZDZIEBŁO Piotr02WKS Śląsk Wrocław4:31.83650
50m:
100m:
28.75
1:01.50
28.75
32.75
150m:
200m:
1:36.38
2:10.23
34.88
33.85
250m:
300m:
2:48.91
3:28.14
38.68
39.23
350m:
400m:
4:00.44
4:31.83
32.30
31.39
7.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''4:33.82636
50m:
100m:
29.83
1:02.69
29.83
32.86
150m:
200m:
1:38.21
2:13.17
35.52
34.96
250m:
300m:
2:52.02
3:32.05
38.85
40.03
350m:
400m:
4:03.74
4:33.82
31.69
30.08
8.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:34.07634
50m:
100m:
28.74
1:00.92
28.74
32.18
150m:
200m:
1:33.96
2:06.41
33.04
32.45
250m:
300m:
2:46.25
3:27.57
39.84
41.32
350m:
400m:
4:01.65
4:34.07
34.08
32.42
9.PITYŃSKI Wiktor03WKS Śląsk Wrocław4:35.02627
50m:
100m:
29.36
1:02.61
29.36
33.25
150m:
200m:
1:37.95
2:11.72
35.34
33.77
250m:
300m:
2:51.66
3:31.22
39.94
39.56
350m:
400m:
4:03.84
4:35.02
32.62
31.18
10.GŁUSZKOWSKI Mateusz01Uks Cityzen4:35.67623
50m:
100m:
29.64
1:03.49
29.64
33.85
150m:
200m:
1:38.43
2:13.48
34.94
35.05
250m:
300m:
2:53.02
3:33.56
39.54
40.54
350m:
400m:
4:05.39
4:35.67
31.83
30.28
11.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia4:36.28619
50m:
100m:
29.68
1:03.74
29.68
34.06
150m:
200m:
1:38.94
2:13.54
35.20
34.60
250m:
300m:
2:52.84
3:33.19
39.30
40.35
350m:
400m:
4:05.68
4:36.28
32.49
30.60
12.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:37.07614
50m:
100m:
27.99
1:00.52
27.99
32.53
150m:
200m:
1:35.84
2:10.00
35.32
34.16
250m:
300m:
2:51.85
3:34.39
41.85
42.54
350m:
400m:
4:06.40
4:37.07
32.01
30.67
13.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź4:37.35612
50m:
100m:
28.87
1:02.40
28.87
33.53
150m:
200m:
1:36.72
2:11.78
34.32
35.06
250m:
300m:
2:52.80
3:34.56
41.02
41.76
350m:
400m:
4:06.69
4:37.35
32.13
30.66
14.KEMPA Mikołaj99KU AZS UMCS Lublin4:37.64610
50m:
100m:
28.88
1:01.96
28.88
33.08
150m:
200m:
1:37.75
2:13.25
35.79
35.50
250m:
300m:
2:52.05
3:32.29
38.80
40.24
350m:
400m:
4:05.53
4:37.64
33.24
32.11
15.ZDYBEL Adam05KS Delfin Gdynia4:38.63603
50m:
100m:
29.51
1:03.06
29.51
33.55
150m:
200m:
1:39.32
2:13.58
36.26
34.26
250m:
300m:
2:54.36
3:35.59
40.78
41.23
350m:
400m:
4:08.08
4:38.63
32.49
30.55
16.KORONA Kacper03MKP Szczecin4:38.81602
50m:
100m:
29.79
1:03.10
29.79
33.31
150m:
200m:
1:38.30
2:13.21
35.20
34.91
250m:
300m:
2:53.39
3:34.65
40.18
41.26
350m:
400m:
4:07.35
4:38.81
32.70
31.46
17.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim4:40.52591
50m:
100m:
29.46
1:03.85
29.46
34.39
150m:
200m:
1:41.07
2:17.37
37.22
36.30
250m:
300m:
2:55.89
3:35.56
38.52
39.67
350m:
400m:
4:08.28
4:40.52
32.72
32.24
18.BRYŁA Kamil99KU AZS UMCS Lublin4:40.79589
50m:
100m:
28.69
1:01.50
28.69
32.81
150m:
200m:
1:37.10
2:12.04
35.60
34.94
250m:
300m:
2:55.03
3:37.23
42.99
42.20
350m:
400m:
4:09.32
4:40.79
32.09
31.47
19.SZWEDZKI Jakub00MKS Trójka Łódź4:42.60578
50m:
100m:
30.90
1:07.46
30.90
36.56
150m:
200m:
1:44.13
2:20.00
36.67
35.87
250m:
300m:
2:59.21
3:38.94
39.21
39.73
350m:
400m:
4:12.42
4:42.60
33.48
30.18
20.PŁATEK Maciej02UKP Unia Oświęcim4:42.83577
50m:
100m:
29.91
1:04.27
29.91
34.36
150m:
200m:
1:40.78
2:16.16
36.51
35.38
250m:
300m:
2:57.32
3:38.62
41.16
41.30
350m:
400m:
4:11.62
4:42.83
33.00
31.21
21.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin4:43.49573
50m:
100m:
28.73
1:01.69
28.73
32.96
150m:
200m:
1:39.77
2:16.73
38.08
36.96
250m:
300m:
2:57.52
3:39.11
40.79
41.59
350m:
400m:
4:11.91
4:43.49
32.80
31.58
22.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź4:44.62566
50m:
100m:
31.26
1:07.12
31.26
35.86
150m:
200m:
1:42.68
2:16.74
35.56
34.06
250m:
300m:
2:56.91
3:37.95
40.17
41.04
350m:
400m:
4:12.26
4:44.62
34.31
32.36
23.KAPAŁA Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:45.60560
50m:
100m:
30.56
1:05.06
30.56
34.50
150m:
200m:
1:42.33
2:18.57
37.27
36.24
250m:
300m:
2:59.54
3:41.23
40.97
41.69
350m:
400m:
4:13.97
4:45.60
32.74
31.63
24.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:47.18551
50m:
100m:
30.84
1:06.63
30.84
35.79
150m:
200m:
1:44.47
2:20.77
37.84
36.30
250m:
300m:
3:02.00
3:43.46
41.23
41.46
350m:
400m:
4:16.36
4:47.18
32.90
30.82
25.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk4:48.17545
50m:
100m:
30.71
1:08.64
30.71
37.93
150m:
200m:
1:46.14
2:22.68
37.50
36.54
250m:
300m:
3:01.94
3:41.20
39.26
39.26
350m:
400m:
4:14.99
4:48.17
33.79
33.18
26.MICHALAK Jan03UKS Nawa Skierniewice4:48.67542
50m:
100m:
30.00
1:04.20
30.00
34.20
150m:
200m:
1:41.05
2:16.96
36.85
35.91
250m:
300m:
2:58.40
3:39.10
41.44
40.70
350m:
400m:
4:14.61
4:48.67
35.51
34.06
27.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:48.89541
50m:
100m:
29.93
1:04.23
29.93
34.30
150m:
200m:
1:41.76
2:18.09
37.53
36.33
250m:
300m:
3:00.89
3:43.10
42.80
42.21
350m:
400m:
4:16.57
4:48.89
33.47
32.32
28.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:49.08540
50m:
100m:
29.57
1:03.97
29.57
34.40
150m:
200m:
1:41.67
2:18.44
37.70
36.77
250m:
300m:
3:00.91
3:44.45
42.47
43.54
350m:
400m:
4:17.13
4:49.08
32.68
31.95
29.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:49.29539
50m:
100m:
30.85
1:05.23
30.85
34.38
150m:
200m:
1:42.22
2:18.65
36.99
36.43
250m:
300m:
3:02.79
3:47.31
44.14
44.52
350m:
400m:
4:19.34
4:49.29
32.03
29.95
30.JĘDRYKA Nikodem04MKS Trójka Łódź4:49.67537
50m:
100m:
30.49
1:05.55
30.49
35.06
150m:
200m:
1:43.61
2:21.60
38.06
37.99
250m:
300m:
3:01.54
3:43.26
39.94
41.72
350m:
400m:
4:16.79
4:49.67
33.53
32.88
31.NOWACKI Błażej05UKS Żabianka Gdańsk4:50.25534
50m:
100m:
30.15
1:06.33
30.15
36.18
150m:
200m:
1:42.31
2:17.96
35.98
35.65
250m:
300m:
2:59.89
3:43.81
41.93
43.92
350m:
400m:
4:17.43
4:50.25
33.62
32.82
32.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź4:50.76531
50m:
100m:
30.37
1:04.45
30.37
34.08
150m:
200m:
1:41.23
2:16.89
36.78
35.66
250m:
300m:
3:00.18
3:44.30
43.29
44.12
350m:
400m:
4:19.58
4:50.76
35.28
31.18
33.ZAREMBA Adam05WKS Śląsk Wrocław4:52.43522
50m:
100m:
30.72
1:06.30
30.72
35.58
150m:
200m:
1:44.08
2:21.48
37.78
37.40
250m:
300m:
3:03.36
3:45.69
41.88
42.33
350m:
400m:
4:20.18
4:52.43
34.49
32.25
34.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim4:52.95519
50m:
100m:
31.02
1:06.13
31.02
35.11
150m:
200m:
1:44.53
2:22.20
38.40
37.67
250m:
300m:
3:04.56
3:48.63
42.36
44.07
350m:
400m:
4:21.66
4:52.95
33.03
31.29
35.MALINOWSKI Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:55.17507
50m:
100m:
29.85
1:05.67
29.85
35.82
150m:
200m:
1:43.68
2:20.74
38.01
37.06
250m:
300m:
3:04.69
3:50.19
43.95
45.50
350m:
400m:
4:23.04
4:55.17
32.85
32.13
36.CIERPIAŁ Wiktor04UKS 190 Łódź4:55.76504
50m:
100m:
32.02
1:09.30
32.02
37.28
150m:
200m:
1:49.22
2:27.03
39.92
37.81
250m:
300m:
3:06.30
3:47.44
39.27
41.14
350m:
400m:
4:22.70
4:55.76
35.26
33.06
37.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03KU AZS UMCS Lublin4:56.02503
50m:
100m:
30.24
1:05.75
30.24
35.51
150m:
200m:
1:43.86
2:21.46
38.11
37.60
250m:
300m:
3:04.96
3:48.25
43.50
43.29
350m:
400m:
4:22.13
4:56.02
33.88
33.89
38.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:59.15487
50m:
100m:
29.87
1:06.41
29.87
36.54
150m:
200m:
1:47.23
2:27.97
40.82
40.74
250m:
300m:
3:08.83
3:50.64
40.86
41.81
350m:
400m:
4:26.93
4:59.15
36.29
32.22
39.KUBINIEC Mikołaj04KU AZS UMCS Lublin4:59.41486
50m:
100m:
31.87
1:08.38
31.87
36.51
150m:
200m:
1:46.74
2:25.22
38.36
38.48
250m:
300m:
3:07.78
3:50.87
42.56
43.09
350m:
400m:
4:25.43
4:59.41
34.56
33.98
40.JARCZEWSKI Franciszek05UKS 190 Łódź4:59.91484
50m:
100m:
31.62
1:07.17
31.62
35.55
150m:
200m:
1:45.90
2:23.38
38.73
37.48
250m:
300m:
3:06.58
3:49.84
43.20
43.26
350m:
400m:
4:25.39
4:59.91
35.55
34.52
41.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.34482
50m:
100m:
31.81
1:08.47
31.81
36.66
150m:
200m:
1:47.71
2:26.97
39.24
39.26
250m:
300m:
3:08.79
3:51.22
41.82
42.43
350m:
400m:
4:26.72
5:00.34
35.50
33.62
42.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.5:02.08473
50m:
100m:
30.21
1:05.72
30.21
35.51
150m:
200m:
1:47.59
2:27.95
41.87
40.36
250m:
300m:
3:10.10
3:52.50
42.15
42.40
350m:
400m:
4:28.89
5:02.08
36.39
33.19
43.OKOŃ Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:06.37454
50m:
100m:
30.84
1:06.77
30.84
35.93
150m:
200m:
1:45.84
2:24.02
39.07
38.18
250m:
300m:
3:08.78
3:54.24
44.76
45.46
350m:
400m:
4:30.23
5:06.37
35.99
36.14
44.MAŁKOWSKI Hubert05MTKP Delfin Toruń5:09.09442
50m:
100m:
29.49
1:06.11
29.49
36.62
150m:
200m:
1:47.14
2:28.17
41.03
41.03
250m:
300m:
3:11.29
3:56.73
43.12
45.44
350m:
400m:
4:34.52
5:09.09
37.79
34.57
45.WOŹNIAK Piotr05MTP Kormoran Olsztyn5:09.39441
50m:
100m:
32.72
1:10.51
32.72
37.79
150m:
200m:
1:50.77
2:28.52
40.26
37.75
250m:
300m:
3:14.68
4:01.69
46.16
47.01
350m:
400m:
4:36.32
5:09.39
34.63
33.07
46.OLEWNICZAK Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''5:13.63423
50m:
100m:
30.78
1:06.42
30.78
35.64
150m:
200m:
1:45.21
2:23.51
38.79
38.30
250m:
300m:
3:06.69
3:50.39
43.18
43.70
350m:
400m:
4:25.13
5:13.63
34.74
48.50
47.POLITOWSKI Filip05MTKP Delfin Toruń5:33.75351
50m:
100m:
30.98
1:09.58
30.98
38.60
150m:
200m:
1:52.01
2:35.15
42.43
43.14
250m:
300m:
3:25.27
4:16.19
50.12
50.92
350m:
400m:
4:55.46
5:33.75
39.27
38.29


<< TOP >>
Konkurencja 3
09.11.2019 - 9:05
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn25.46730
2.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice25.50727
3.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa26.05682
4.ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin26.08679
5.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybunalski26.19671
6.RABINIAK Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin26.21669
7.MAZURKIEWICZ Barbara01KU AZS UMCS Lublin26.37657
8.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka26.53645
9.PIESKO Martyna03KU AZS UMCS Lublin26.62639
10.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy26.69634
11.DEKONINCK Laura02MKS Polonia Warszawa26.75629
12.KARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź26.89620
13.WRÓBEL Julia01KU AZS Politechniki Łódzkiej26.93617
14.KLONOWSKA Julia00AZS AWFiS Gdańsk27.05609
15.KŁUSEK Maria02UKS SHARK Rudna27.08607
16.KULIK Julia05UKS GOS Raszyn27.09606
17.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin27.13603
18.JASTRZĄBEK Nadia05UKS Siódemka Gdynia27.14603
19.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.15602
20.MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa27.19599
21.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy27.25595
22.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn27.29593
23.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej27.34589
24.KWIATKOWSKA Zofia01KU AZS UMCS Lublin27.36588
25.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.40586
26.ZROBEK Natalia99KU AZS Politechniki Łódzkiej27.42584
27.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS G-8 Bielany Warszawa27.49580
28.KRASZEWSKA Martyna05MTP Kormoran Olsztyn27.56575
29.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KU AZS UMCS Lublin27.61572
30.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk27.62572
31.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość27.63571
32.BESZTERDA Maria05MKS Juvenia Białystok27.66569
33.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław27.67569
34.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa27.75564
35.POZNAŃSKA Justyna05UKS SP 8 Chrzanów27.78562
36.GROŃ Weronika03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.80561
37.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.83559
ZMIERCZAK Natalia03MTP Kormoran Olsztyn27.83559
39.BATÓG Dominika05UKS Żabianka Gdańsk27.85558
40.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin27.87556
41.WARDAK Maria02MKP Szczecin27.88556
42.WIECZOREK Marika03KU AZS UMCS Lublin27.96551
43.MROŻEK Weronika04MKP Szczecin27.99549
STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.99549
45.KOLBE Wiktoria98OŚ KU AZS PWSZ Racibórz28.07545
46.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin28.11542
KRÓLIK Adrianna04MKP Szczecin28.11542
48.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.16539
49.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.17539
50.BORKOWSKA Małgorzata02KU AZS UMCS Lublin28.21537
KRAWCZYK Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''28.21537
52.WODECKA Roksana03UKS 190 Łódź28.33530
53.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.35529
54.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.28.36528
55.SZEWCZYK Zofia02UKP Fala Kraśnik28.39526
56.SKALIŃSKA Ewa05MKS Piaseczno28.51520
57.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin28.52519
58.GAWEDZKA Natalia05UKS MOS Ełk28.53519
59.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk28.55518
60.JANUSZKA Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''28.56517
61.ŁOTOWSKA Maja04UKS "V" Łomianki28.58516
62.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin28.60515
63.DWOJAK Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin28.65512
64.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin28.69510
65.KOPAŃSKA Maja02MKS Polonia Warszawa28.72508
66.NADOLSKA Julia00KU AZS UMCS Lublin28.93497
67.ZAWADA Malwina05MKS Piaseczno28.96496
68.DZIADEK Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy28.97495
LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.97495
70.KOSSOWSKA Julita05UKS 190 Łódź28.98495
71.MARCINKOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź29.04492
72.WARCHAŁOWSKA Paulina05KS OLIMPIA Lublin29.07490
SZUBZDA Zuzanna04KU AZS UMCS Lublin29.07490
74.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.20484
75.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź29.27480
76.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź29.41473
77.AUGUŚCIAK Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków29.44472
78.HAŁADYN Karolina03UKS 190 Łódź29.45472
79.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask29.46471
MACIEJEWSKA Beata03UKS SP-149 Łódź29.46471
81.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz29.49470
OLECKA Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.49470
83.CHĄCIAK Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.52468
84.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa29.58465
85.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk29.65462
86.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.68461
87.PASIEROWSKA Wiktoria05UKS G-8 Bielany Warszawa29.74458
88.SELDER Olga05MKS Trójka Łódź29.79456
89.SUJKOWSKA Roksana05MTP Kormoran Olsztyn29.85453
90.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź29.92450
91.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź29.95448
92.KAZUBA Martyna05UKS 190 Łódź29.97447
93.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask30.01446
94.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź30.02445
95.SZYNAL Amelia03Uks Skarpa Lublin30.15439
96.WRÓBEL Karolina05MKS Piaseczno30.19438
97.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź30.27434
98.SUCHORAB Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin30.32432
99.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''30.74415
100.ŻELAZNA Maria05St. Szkoła Pływania ,,Orka''30.76414
101.GAWLIKOWSKA Olga05MUKS Wodnik Łask30.89409
102.JARZYŃSKA Gabriela05MUKS Wodnik Łask30.90408
KLECZEK Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.90408
104.PAWELEC Oliwia05UKS Siódemka Gdynia31.06402
105.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn31.37390
106.JAWOR Sandra05MKS Trójka Łódź31.72377
107.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz32.08365
108.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew32.69345


<< TOP >>
Konkurencja 4
09.11.2019 - 9:12
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CZERNIAK Konrad89KU AZS UMCS Lublin21.97784
2.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin22.01779
3.POLEWKA Tomasz94AZS AWF Katowice22.50730
4.KAWĘCKI Radosław91AZS AWF Warszawa22.75706
5.KISZCZAK Jakub00WKS Śląsk Wrocław22.95687
6.PIŁKOWSKI Patryk00MKS Polonia Warszawa23.10674
7.JAWORSKI Szymon01WKS Śląsk Wrocław23.19666
8.ZBUTOWICZ Karol98UKS G-8 Bielany Warszawa23.21665
9.DĄBROWSKI Patryk00WKS Śląsk Wrocław23.42647
10.JURA Maciej96AZS AWF Warszawa23.50640
11.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa23.60632
12.LECH Filip01KU AZS UMCS Lublin23.62631
13.SZCZECIŃSKI Robert00MKS Polonia Warszawa23.65628
14.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki23.76619
15.KLICH Kacper94KU AZS UMCS Lublin23.77619
16.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów23.79617
17.ŁOBODA Jakub02KU AZS UMCS Lublin23.97603
18.CIARCZYŃSKI Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.00601
19.WIŚNIEWSKI Adam03UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.01600
20.GUZIOR Maciej00WKS Śląsk Wrocław24.04598
21.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz24.06597
22.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź24.07596
23.GĄSTAŁ Jan03UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.14591
24.KRZYKAŁA Emil01KP AVIA Świdnik24.19587
25.ŁUKASIK Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław24.24583
26.WŁODARCZYK Maciej99AZS AWF Warszawa24.27581
27.OGRODNIK Wojciech03UKP Unia Oświęcim24.29580
SŁOWIKOWSKI Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków24.29580
29.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław24.31578
30.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin24.32578
KUREK Jakub01MKP Szczecin24.32578
32.SOBIESZUK Kacper02KU AZS UMCS Lublin24.34576
33.SŁAWACKI Wojciech05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''24.35575
34.JANICZUK Patryk02MKS LIDER Chełm24.37574
WITAN Daniel96UKS Olimpic Warka24.37574
36.MAMCARZ Mateusz04UKP Unia Oświęcim24.41571
37.BORKOWSKI Kacper00KU AZS UMCS Lublin24.45568
38.BRYŁA Kamil99KU AZS UMCS Lublin24.53563
39.WOŁOSZYN Roman01KU AZS UMCS Lublin24.55562
40.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź24.61557
41.CHUPKA Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.64555
42.RÓŻYCKI Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.66554
43.MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław24.67553
KORZENIOWSKI Piotr03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''24.67553
45.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń24.71551
46.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź24.74549
47.CHYRCHAŁA Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość24.83543
48.PAKUŁA Mateusz00KU AZS UMCS Lublin24.85541
49.NOWAK Patryk95AZS AWF Katowice24.86541
50.PODSIADŁO Grzegorz03AZS AWF Katowice24.87540
51.NOWICZKOW Jakub01KU AZS UMCS Lublin24.88539
52.PARTYKA Damian01AZS AWFiS Gdańsk24.90538
53.STEFANOWSKI Bartosz03UKS Nawa Skierniewice24.94536
54.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź24.96534
55.DUDKIEWICZ Kacper02MKS Polonia Warszawa25.11525
STACHURSKI Jerzy04WKS Śląsk Wrocław25.11525
57.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.13524
58.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia25.17521
59.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin25.18520
60.PAWŁOWSKI Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa25.21519
61.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków25.22518
62.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''25.23517
63.GÓRKA Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa25.26515
64.MIODOŃSKI Mateusz03UKP Unia Oświęcim25.31512
65.CZERNIAK Konrad98KU AZS UMCS Lublin25.33511
66.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice25.34511
67.NOWAK Jan02KU AZS UMCS Lublin25.36509
68.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia25.37509
69.BIELSKI Kacper01KS Delfin Gdynia25.38508
RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź25.38508
71.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk25.39508
72.TRYKACZ Kacper05MTP Kormoran Olsztyn25.40507
73.LEŚNIEWSKI Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.41506
74.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask25.44505
75.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.47503
76.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź25.50501
77.STANISŁAWSKI Bartosz04MKS Trójka Łódź25.52500
78.JACHYM Maciej03KS Rekin Świebodzice25.53499
79.CIESIELSKI Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej25.55498
MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin25.55498
81.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''25.61495
82.CHODULSKI Jakub00KU AZS UMCS Lublin25.65492
83.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''25.68491
PRZYBYSZ Krzysztof05UKS MOS Ełk25.68491
85.SZWEDZKI Jakub00MKS Trójka Łódź25.74487
86.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.25.79484
87.BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa25.84481
88.KOPROWSKI Aleksander03Uks Cityzen25.90478
89.KRASZEWSKI Daniel01MKS Polonia Warszawa25.92477
RYBIŃSKI Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''25.92477
KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice25.92477
92.JAKUBCZYK Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''25.96475
93.DARUL Bartosz04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.25.98474
KRAJEWSKI Mateusz03St. Szkoła Pływania ,,Orka''25.98474
MARKIEWICZ Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"25.98474
96.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń26.06469
97.RUTKIEWICZ Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.12466
98.DREWEK Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew26.17463
99.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej26.18463
100.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.25459
101.GUŚCIORA Maciej03MKP Szczecin26.27458
102.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej26.28458
103.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik26.31456
104.PAWLAK Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej26.33455
105.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.37453
106.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk26.38452
107.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.39452
MICHALAK Jan03UKS Nawa Skierniewice26.39452
SKOWRONEK Hubert02UKS Nawa Skierniewice26.39452
110.KUCHARSKI Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków26.41451
111.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź26.49447
112.BANASIAK Michał05MKS Jedynka Łódź26.51446
113.TRYLSKI Wiktor03UKS Tri-Team Rumia26.54444
114.TRYDULSKI Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.56443
115.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elbląg26.59442
SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa26.59442
117.WALCZAK Hubert05UKP Jedynka Elbląg26.62440
118.PARA Mikołaj03UKP Unia Oświęcim26.63440
119.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.65439
120.GERA Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''26.67438
121.JOACHIMIAK Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków26.69437
122.ZABORSKI Jan05UKS Fala Nieporęt26.75434
123.SOBIESZEK Franciszek05MKS Piaseczno26.80432
124.JĘDRZEJKIEWICZ Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.82431
125.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość26.96424
126.DZIERKACZ Igor05MKS SP 63 Bydgoszcz27.08418
127.DOMALEWSKI Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn27.22412
128.HORBATY Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.25410
129.SZUTER Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.29409
130.MAKOWSKI Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa27.32407
131.MILLER Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki27.33407
132.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice27.34406
133.SZEWCZYK Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''27.42403
134.NIEDZIAŁEK Michał03MTP Kormoran Olsztyn27.44402
KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.44402
136.ŁOPACIŃSKI Wojciech05KU AZS Politechniki Łódzkiej27.48400
137.KUZIA Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków27.50399
138.OSEŁKOWSKI Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn27.59395
STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.59395
140.LEWTAK Szymon04KU AZS UMCS Lublin27.60395
141.REZNER Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków27.78387
142.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin27.84385
143.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź27.88383
144.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.95380
145.PISZCZAŁA Marcel05MUKS Wodnik Łask28.04377
146.KUŚMIERZ Michał05MKS Trójka Łódź28.17372
147.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk28.32366
148.MAGRYTA Mateusz05UKS Siódemka Gdynia28.37364
149.BRYLOWSKI Tomasz05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański28.40363
150.BIEGAŃSKI Marcin02MKS Polonia Warszawa28.41362
151.CHAŁAT Wojciech04KU AZS UMCS Lublin28.42362
152.WASIAK Szymon05UKS 190 Łódź28.87345
153.PUPKA Filip04Uks Cityzen29.05339
154.RZEPKA Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew29.09337
155.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''29.65319
156.MASHKOU Hardzei05UKS G-8 Bielany Warszawa29.98308
157.WIŚNIEWSKI Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa30.58290
158.KOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa30.75286
DYSKW.WISZNIEWSKI Albert05MKS Juvenia Białystok
O1


<< TOP >>
Konkurencja 5
09.11.2019 - 9:18
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.WIKIEŁ Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:31.6069936.0139.3238.7037.57
2.OSTROWSKA Agnieszka90OŚ KU AZS PWSZ Racibórz2:32.5168634.5837.9839.4340.52
3.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu2:36.5663536.1640.4040.2839.72
4.DOBOSZ Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.6163436.0339.9240.1340.53
5.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.0962836.5539.9540.6639.93
6.KOBUSZEWSKA Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:37.4462435.6241.4241.0739.33
7.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:37.4762436.1840.6640.3140.32
8.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.4561236.8140.6140.5440.49
9.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin2:38.6761036.5541.2040.8940.03
10.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno2:39.7859736.6640.7341.0041.39
11.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:40.5158936.3941.4542.0240.65
12.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź2:41.2258136.6240.6241.7842.20
13.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin2:42.2757037.0141.6142.0641.59
14.WILCZEK Renata04UKP Unia Oświęcim2:42.3756937.4440.9242.3241.69
15.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:42.5156736.5441.0042.2242.75
16.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.6456636.5341.5342.9441.64
17.BUDZIŃSKA Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:43.1556137.7542.2241.8441.34
18.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.4555836.1242.6642.5542.12
19.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin2:43.8155437.6241.9742.3041.92
20.BAŁDA Aleksandra05MKS Piaseczno2:44.1355136.8541.2242.8443.22
21.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:44.1855037.5442.1242.6741.85
22.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:44.9654238.5842.3942.1741.82
23.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:45.0654137.5142.4542.9442.16
24.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin2:46.2053036.6942.2743.8943.35
25.STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:47.4551936.7243.3944.1643.18
26.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:47.6551739.1343.8342.6542.04
27.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:48.0251338.7842.9943.7642.49
28.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:48.1251238.4642.4543.2144.00
29.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3051137.0742.6143.9544.67
30.DOROSZKIEWICZ Anna05UKP Jedynka Elbląg2:48.5150938.6943.2843.6142.93
31.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:48.8250637.7243.1644.0943.85
32.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:49.7549837.9443.5644.6343.62
33.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź2:50.0249537.8743.4144.1944.55
34.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.7948938.9943.2644.2944.25
35.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin2:50.9848739.4243.6744.3243.57
36.JANECKA Weronika04UKS Żabianka Gdańsk2:51.6848138.1744.0644.8044.65
37.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:51.7448140.5443.6343.8743.70
38.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy2:51.7948038.9343.9244.7444.20
39.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin2:52.0947838.5243.9045.2544.42
40.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz2:52.3047638.6545.2946.8541.51
41.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:52.4947438.2843.9545.2045.06
42.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:53.1146938.4544.1144.2146.34
43.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask2:54.2746039.8945.7145.0743.60
44.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa2:55.3345239.9845.6545.3544.35
45.CHOJNOWSKA Maria05UKS Fala Nieporęt3:02.3440141.7047.6447.1645.84
46.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:04.0239141.1746.3248.1648.37
47.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu3:06.9037342.2848.3048.9047.42
DYSKW.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń37.2842.7343.92
K15

17 - 18 lat

1.DOBOSZ Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.6163436.0339.9240.1340.53
2.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin2:38.6761036.5541.2040.8940.03
3.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin2:42.2757037.0141.6142.0641.59
4.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin2:43.8155437.6241.9742.3041.92
5.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:48.1251238.4642.4543.2144.00
6.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:49.7549837.9443.5644.6343.62
7.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:53.1146938.4544.1144.2146.34

16 lat

1.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:40.5158936.3941.4542.0240.65
2.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:42.5156736.5441.0042.2242.75
3.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.6456636.5341.5342.9441.64
4.BUDZIŃSKA Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:43.1556137.7542.2241.8441.34
5.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin2:46.2053036.6942.2743.8943.35
6.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin2:50.9848739.4243.6744.3243.57

15 lat

1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu2:36.5663536.1640.4040.2839.72
2.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.0962836.5539.9540.6639.93
3.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:37.4762436.1840.6640.3140.32
4.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.4561236.8140.6140.5440.49
5.WILCZEK Renata04UKP Unia Oświęcim2:42.3756937.4440.9242.3241.69
6.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.4555836.1242.6642.5542.12
7.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:44.1855037.5442.1242.6741.85
8.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:44.9654238.5842.3942.1741.82
9.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:48.0251338.7842.9943.7642.49
10.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3051137.0742.6143.9544.67
11.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź2:50.0249537.8743.4144.1944.55
12.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.7948938.9943.2644.2944.25
13.JANECKA Weronika04UKS Żabianka Gdańsk2:51.6848138.1744.0644.8044.65
14.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy2:51.7948038.9343.9244.7444.20
15.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin2:52.0947838.5243.9045.2544.42
16.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:52.4947438.2843.9545.2045.06

14 lat

1.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno2:39.7859736.6640.7341.0041.39
2.BAŁDA Aleksandra05MKS Piaseczno2:44.1355136.8541.2242.8443.22
3.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:45.0654137.5142.4542.9442.16
4.STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:47.4551936.7243.3944.1643.18
5.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:47.6551739.1343.8342.6542.04
6.DOROSZKIEWICZ Anna05UKP Jedynka Elbląg2:48.5150938.6943.2843.6142.93
7.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:48.8250637.7243.1644.0943.85
8.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:51.7448140.5443.6343.8743.70
9.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz2:52.3047638.6545.2946.8541.51
10.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask2:54.2746039.8945.7145.0743.60
11.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa2:55.3345239.9845.6545.3544.35
12.CHOJNOWSKA Maria05UKS Fala Nieporęt3:02.3440141.7047.6447.1645.84
13.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:04.0239141.1746.3248.1648.37
14.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu3:06.9037342.2848.3048.9047.42
DYSKW.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń37.2842.7343.92
K15


<< TOP >>
Konkurencja 6
09.11.2019 - 9:37
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź2:11.3376530.2133.6533.8433.63
2.KRULIKOWSKI Maciej99AZS AWF Katowice2:14.9770530.8834.5234.8434.73
3.PACZYŃSKI Oliwer97KU AZS UMCS Lublin2:18.9864631.6336.0735.5535.73
4.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice2:20.3762732.7536.3836.3934.85
5.BĄCZKOWSKI Bartosz97AZS AWF Warszawa2:20.4662632.0135.7636.5936.10
6.STOLARSKI Marcin96KU AZS UMCS Lublin2:20.7162231.9036.0036.3936.42
7.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:20.7762132.0435.9336.6236.18
8.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:21.4361330.7136.8538.5435.33
9.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.6361032.5636.6536.4335.99
10.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:21.6561033.0736.8336.9734.78
11.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:22.7459632.2536.2536.8037.44
12.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:23.7058433.6936.8736.9236.22
13.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin2:23.8358332.2336.7737.6737.16
14.WARZOCHA Gustaw04Uks Cityzen2:24.1357933.0736.9537.4936.62
15.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice2:24.9856932.8337.2337.4537.47
16.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:25.7955932.4337.0438.3138.01
17.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.8055933.2436.9437.7837.84
18.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik2:26.1655533.7037.8437.5937.03
19.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:26.2555432.8137.4738.1337.84
20.SZYNAWA Oskar00AZS AWF Katowice2:27.4854033.6037.3137.9638.61
21.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:27.6353934.1238.3037.8937.32
22.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:27.7053833.5738.0138.1337.99
23.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:28.2653233.6838.4838.3137.79
24.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:29.1852233.3138.0938.9738.81
25.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok2:30.0551333.1738.2039.5239.16
26.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź2:30.3151034.1337.9038.7239.56
27.WOJTALEWICZ Robert01UKP Jedynka Elbląg2:30.5950833.6038.8939.7438.36
28.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin2:30.9850434.8539.1339.2637.74
29.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7249632.4638.8541.0039.41
30.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:32.9048534.4538.7839.2640.41
31.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim2:32.9348535.0939.0339.8139.00
32.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:34.6246933.5138.4440.3842.29
33.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin2:35.2646335.2439.8640.3939.77
34.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.5646035.0840.1141.0439.33
35.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.1045636.1640.2640.5039.18
36.TERLECKI Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:37.9544035.3940.4441.7940.33
37.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.1143834.3338.9041.5043.38
38.DYBEK Błażej05UKS Fala Nieporęt2:40.2442134.3540.8042.3142.78
39.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:41.1841435.9141.3842.3641.53
40.BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.4240436.0241.9943.3141.10
41.ABTAN Nebras05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:43.1439938.2541.1742.2741.45
42.REGNOWSKI Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:44.4439035.4041.1943.2644.59
43.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:44.5138937.2642.9243.2241.11
44.ADAMIAK Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:52.7433639.1743.9745.7643.84
45.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź2:55.9631839.2544.0446.1246.55
DYSKW.KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice
K15

17 - 18 lat

1.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:20.7762132.0435.9336.6236.18
2.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.6361032.5636.6536.4335.99
3.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice2:24.9856932.8337.2337.4537.47
4.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik2:26.1655533.7037.8437.5937.03
5.WOJTALEWICZ Robert01UKP Jedynka Elbląg2:30.5950833.6038.8939.7438.36
6.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7249632.4638.8541.0039.41
7.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin2:35.2646335.2439.8640.3939.77
DYSKW.KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice
K15

16 lat

1.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:21.4361330.7136.8538.5435.33
2.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:21.6561033.0736.8336.9734.78
3.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:23.7058433.6936.8736.9236.22
4.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin2:23.8358332.2336.7737.6737.16
5.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:27.6353934.1238.3037.8937.32
6.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin2:30.9850434.8539.1339.2637.74

15 lat

1.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:22.7459632.2536.2536.8037.44
2.WARZOCHA Gustaw04Uks Cityzen2:24.1357933.0736.9537.4936.62
3.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:25.7955932.4337.0438.3138.01
4.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.8055933.2436.9437.7837.84
5.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:27.7053833.5738.0138.1337.99
6.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:28.2653233.6838.4838.3137.79
7.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:29.1852233.3138.0938.9738.81
8.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:32.9048534.4538.7839.2640.41
9.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim2:32.9348535.0939.0339.8139.00
10.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:34.6246933.5138.4440.3842.29
11.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.5646035.0840.1141.0439.33
12.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.1045636.1640.2640.5039.18
13.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.1143834.3338.9041.5043.38
14.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:41.1841435.9141.3842.3641.53

14 lat

1.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:26.2555432.8137.4738.1337.84
2.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok2:30.0551333.1738.2039.5239.16
3.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź2:30.3151034.1337.9038.7239.56
4.TERLECKI Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:37.9544035.3940.4441.7940.33
5.DYBEK Błażej05UKS Fala Nieporęt2:40.2442134.3540.8042.3142.78
6.BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.4240436.0241.9943.3141.10
7.ABTAN Nebras05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:43.1439938.2541.1742.2741.45
8.REGNOWSKI Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:44.4439035.4041.1943.2644.59
9.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:44.5138937.2642.9243.2241.11
10.ADAMIAK Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:52.7433639.1743.9745.7643.84
11.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź2:55.9631839.2544.0446.1246.55


<< TOP >>
Konkurencja 7
09.11.2019 - 9:55
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice58.3681927.8430.52
2.NAZIĘBŁO Klaudia93MKS Juvenia Wrocław58.5481127.5930.95
3.CIERPIAŁOWSKA Paulina05UKS Żabianka Gdańsk1:01.7469228.9232.82
Wynik Lepszy od Rekordu Polski 14-lat
4.TRAMBOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa1:02.4866728.9733.51
5.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:02.7465929.4233.32
6.URBAN Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:03.4763629.8733.60
7.KUCHTA Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew1:04.4660829.7234.74
8.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa1:04.5260629.7334.79
9.WARCHAŁOWSKA Paulina05KS OLIMPIA Lublin1:05.3558331.1034.25
10.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:05.9456831.2334.71
KOZIŃSKA Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.9456831.0434.90
12.PROCHOWNIK Martyna02KU AZS UMCS Lublin1:06.0656431.2534.81
13.HEBEL Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:06.3155830.9635.35
14.RACZYŃSKA Wiktoria04AZS Łódź1:06.5255331.4835.04
15.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław1:06.5655231.2735.29
16.KOZAK Katarzyna04KU AZS UMCS Lublin1:06.6954931.1335.56
17.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:06.7654732.1034.66
18.ŁYSAKOWSKA Julia01KU AZS UMCS Lublin1:06.7854631.4535.33
19.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy1:06.8054631.6135.19
20.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:06.8754432.0634.81
21.BURDYN Dominika05KU AZS UMCS Lublin1:07.1153831.3935.72
22.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin1:07.1353831.6135.52
23.KWIATKOWSKA Zofia01KU AZS UMCS Lublin1:07.1953631.8235.37
24.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin1:07.4153131.6435.77
25.ZMIERCZAK Natalia03MTP Kormoran Olsztyn1:07.5852731.2436.34
26.NOCOŃ Dominika02UKP Unia Oświęcim1:07.6452631.4336.21
27.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:07.6852531.4636.22
28.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:07.9251932.2835.64
29.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.0651631.5136.55
30.KRASZEWSKA Martyna05MTP Kormoran Olsztyn1:08.1551431.8236.33
PINKOWICZ Alicja04UKP Unia Oświęcim1:08.1551431.2536.90
32.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.1851332.0436.14
33.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:08.3650931.6136.75
34.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław1:08.5150631.7936.72
35.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.5350631.5836.95
36.DĄBROWSKA Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg1:08.6650332.2936.37
37.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask1:08.6950232.2336.46
38.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin1:08.7150232.1436.57
MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7150231.9436.77
40.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź1:08.9149732.7036.21
41.CYGAN Julia04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:08.9249732.3536.57
42.FIC Bożena04UKP Unia Oświęcim1:08.9349732.7536.18
43.TUPALSKA Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:09.0049531.8737.13
44.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.0349531.9937.04
45.PYSZNIAK Alicja05KS OLIMPIA Lublin1:09.2149132.2137.00
46.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.2748932.5236.75
47.ŁOTOWSKA Maja04UKS "V" Łomianki1:09.3948731.7837.61
48.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:09.4148732.1837.23
49.SKALIŃSKA Ewa05MKS Piaseczno1:09.4448631.4737.97
50.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin1:09.5448432.3237.22
51.KOSSOWSKA Julita05UKS 190 Łódź1:09.5748333.4136.16
52.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:10.0147432.8937.12
53.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:10.0247432.5037.52
54.OLECKA Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.3546733.4536.90
55.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:10.3846732.2438.14
56.WOŹNICA Milena04UKS Żabianka Gdańsk1:11.0245432.5538.47
57.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz1:11.0745333.1637.91
58.BIDNIK Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.4244732.9238.50
59.WIECZOREK Marika03KU AZS UMCS Lublin1:11.4744633.0838.39
60.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź1:11.5344433.5637.97
61.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź1:12.2543133.7938.46
62.CHĄCIAK Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.3642933.6838.68
63.PASIEROWSKA Wiktoria05UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.3742933.1339.24
64.SŁOMIŃSKA Anna05AZS AWF Warszawa1:12.8042233.6839.12
65.JANUSZKA Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.1741533.5339.64
66.GRZEBIELUCH Maja05MKS Jedynka Łódź1:13.2641433.7339.53
67.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:13.4041133.1440.26
68.SUJKOWSKA Roksana05MTP Kormoran Olsztyn1:13.4641033.5439.92
69.WITEK Oliwia04MKS Jedynka Łódź1:13.4841034.0039.48
70.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim1:14.0440134.4539.59
71.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3638035.1140.25
72.KACZANOWSKA Maja05KU AZS Politechniki Łódzkiej1:15.6937534.1441.55
KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:15.6937535.6040.09
74.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź1:17.4035135.9541.45
75.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:17.8834436.6241.26


<< TOP >>
Konkurencja 8
09.11.2019 - 10:05
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CZERNIAK Konrad89KU AZS UMCS Lublin51.7380224.2427.49
2.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław52.5676525.0027.56
3.WĄGROWSKI Marcel99KU AZS Politechniki Łódzkiej54.6768025.3729.30
4.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa54.7267825.6529.07
5.GOLENIEC Kamil99AZS AWF Katowice55.5065026.4029.10
6.BOCHEŃ Tomasz99KU AZS UMCS Lublin55.8863626.0829.80
7.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.6761026.6430.03
8.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa57.0459826.5430.50
9.OGRODNIK Wojciech03UKP Unia Oświęcim57.1759426.3030.87
10.KORONA Kacper03MKP Szczecin57.2659226.8430.42
11.POWROŹNIK Konrad97WKS Śląsk Wrocław57.2959126.9030.39
12.GĄSTAŁ Jan03UKS ,,GIM 92 Ursynów''57.3558927.1230.23
13.ŁOBODA Jakub02KU AZS UMCS Lublin57.3958826.4530.94
GAWRON Oliwier03WKS Śląsk Wrocław57.3958826.9530.44
15.BORKOWSKI Kacper00KU AZS UMCS Lublin57.7257727.2730.45
16.KRZYKAŁA Emil01KP AVIA Świdnik57.7557726.5231.23
17.SIEKACZYŃSKI Artur02UKP Fala Kraśnik57.8357427.6730.16
18.PURTAK Wiktor02KU AZS Politechniki Łódzkiej57.9257227.4030.52
19.OLESKI Tomasz03KU AZS Politechniki Łódzkiej57.9657027.0030.96
20.ZDZIEBŁO Piotr02WKS Śląsk Wrocław57.9757027.4030.57
21.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin57.9956927.0530.94
22.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź58.0656726.9631.10
23.STEFANOWSKI Bartosz03UKS Nawa Skierniewice58.1256627.4130.71
24.MAMCARZ Mateusz04UKP Unia Oświęcim58.4255727.4630.96
25.CZECH Arkadiusz03UKP Unia Oświęcim58.6055227.6530.95
26.KEMPA Mikołaj99KU AZS UMCS Lublin59.2353428.0531.18
27.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź59.2553427.8931.36
28.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów59.2753327.7031.57
29.BIEROŃSKI Michał99WKS Śląsk Wrocław59.8051927.2532.55
30.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź59.8151927.9631.85
31.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź59.8251928.6431.18
32.HEBEL Maciej05UKS Żabianka Gdańsk1:00.1351127.9332.20
33.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.2950728.5131.78
34.KOWALCZYK Michał02MKS Polonia Warszawa1:00.3450528.2432.10
35.TRYKACZ Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:00.3650528.3831.98
36.GERA Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.4450328.3432.10
37.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź1:00.5450028.0132.53
38.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia1:00.6249827.5133.11
39.BIELSKI Kacper01KS Delfin Gdynia1:00.6849728.2932.39
40.STANISŁAWSKI Bartosz04MKS Trójka Łódź1:00.9349127.5433.39
41.STACHURSKI Jerzy04WKS Śląsk Wrocław1:01.0848728.8632.22
42.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.2948228.3832.91
43.BARCHWIC Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:01.3148228.0333.28
44.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk1:01.4947828.7932.70
45.CYBULSKI Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:01.8546929.3432.51
46.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź1:01.9546728.8433.11
47.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:02.0046629.1032.90
48.SOBIECH Szymon03MKS Trójka Łódź1:02.0846429.1932.89
49.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź1:02.1246328.5733.55
50.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:02.4645628.5833.88
51.ZALEWSKI Sebastian03UKP Unia Oświęcim1:02.5045529.5632.94
52.SKOWRONEK Hubert02UKS Nawa Skierniewice1:02.6945129.1133.58
53.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03KU AZS UMCS Lublin1:02.8044829.1133.69
54.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź1:03.0644329.8633.20
55.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:03.1544128.2734.88
56.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.1744029.2233.95
57.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź1:03.2144029.2633.95
58.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.3343729.2534.08
59.JACHYM Maciej03KS Rekin Świebodzice1:03.4443529.6833.76
60.SETLAK Marcel05UKS Żabianka Gdańsk1:03.4743429.5433.93
61.JANKOWSKI Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk1:03.5943230.8732.72
62.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.6943029.5634.13
63.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk1:03.8142730.0133.80
64.LEWTAK Szymon04KU AZS UMCS Lublin1:04.1542130.4933.66
65.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź1:04.2541929.6034.65
66.OLEWNICZAK Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.5241330.3934.13
67.MARKIEWICZ Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"1:04.6241129.2835.34
68.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:04.7041030.1534.55
69.DZIERKACZ Igor05MKS SP 63 Bydgoszcz1:04.7940830.8333.96
MAŁKOWSKI Hubert05MTKP Delfin Toruń1:04.7940829.7935.00
71.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.9240630.1234.80
72.RÓŻYCKI Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.1740130.1635.01
73.KUCHARSKI Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków1:05.4839530.9534.53
74.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:06.5437731.1035.44
75.SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7237430.5236.20
76.POLITOWSKI Filip05MTKP Delfin Toruń1:08.7834132.3036.48
77.OSEŁKOWSKI Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn1:08.8534033.0035.85
78.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice1:09.2933432.5436.75
79.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:11.5730333.0538.52
80.MASHKOU Hardzei05UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.2729432.6339.64
81.MISIEWICZ Igor05UKP Jedynka Elbląg1:14.7026634.2740.43
82.KUŚMIERZ Michał05MKS Trójka Łódź1:16.0825233.3242.76


<< TOP >>
Konkurencja 9
09.11.2019 - 10:14
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice27.65800
2.NAZIĘBŁO Klaudia93MKS Juvenia Wrocław27.69796
3.PIESKO Martyna03KU AZS UMCS Lublin28.36741
4.KARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź29.16682
5.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław29.23677
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KU AZS UMCS Lublin29.31671
7.BERNAT Laura05KS OLIMPIA Lublin29.33670
8.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu29.35669
9.POZNAŃSKA Justyna05UKS SP 8 Chrzanów29.91632
10.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk29.96629
11.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa30.01625
12.MAZURKIEWICZ Barbara01KU AZS UMCS Lublin30.04623
13.KOZIŃSKA Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.25611
14.DEKONINCK Laura02MKS Polonia Warszawa30.30608
15.HERBREDER Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.32606
16.PICHOLA Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''30.34605
17.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk30.39602
18.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin30.42600
ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin30.42600
20.HEBEL Natalia05UKS Żabianka Gdańsk30.48597
21.SZUBZDA Zuzanna04KU AZS UMCS Lublin30.77580
PALICKA Wiktoria05TP Skalar Słupsk30.77580
23.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość30.88574
24.BESZTERDA Maria05MKS Juvenia Białystok31.10562
25.KRAWCZYK Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.11561
26.BATÓG Dominika05UKS Żabianka Gdańsk31.16559
27.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg31.17558
28.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość31.19557
29.NADOLSKA Julia00KU AZS UMCS Lublin31.30551
30.ŁYSAKOWSKA Julia01KU AZS UMCS Lublin31.34549
31.GRZEBIELUCH Maja05MKS Jedynka Łódź31.38547
32.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.51540
33.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin31.63534
34.BORKOWSKA Małgorzata02KU AZS UMCS Lublin31.70531
35.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź31.81525
36.DZIADEK Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy31.82525
37.DWOJAK Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin31.84524
38.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz32.11510
WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź32.11510
40.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy32.15509
41.WODECKA Roksana03UKS 190 Łódź32.19507
42.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.32.42496
43.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg32.45495
44.SŁOMIŃSKA Anna05AZS AWF Warszawa32.98471
SZYNAL Amelia03Uks Skarpa Lublin32.98471
46.BIDNIK Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.00470
47.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz33.16463
48.WRÓBEL Karolina05MKS Piaseczno33.18463
49.KACZYŃSKA Anna03UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.22461
50.KLECZEK Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.28458
51.JASTRZĄBEK Nadia05UKS Siódemka Gdynia33.56447
52.GAWEDZKA Natalia05UKS MOS Ełk33.75440
53.HODUR Paulina04MKS Polonia Warszawa33.77439
54.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.78438
55.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask33.96431
56.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk34.55410
57.SELDER Olga05MKS Trójka Łódź34.74403
58.JARZYŃSKA Gabriela05MUKS Wodnik Łask34.75403
59.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.77402
60.ZAWADA Malwina05MKS Piaseczno34.85399
61.SUCHORAB Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin34.93396
62.PAWELEC Oliwia05UKS Siódemka Gdynia35.46379
63.KACZANOWSKA Maja05KU AZS Politechniki Łódzkiej35.53377
64.KAZUBA Martyna05UKS 190 Łódź36.07360
65.JAWOR Sandra05MKS Trójka Łódź36.21356
66.GAWLIKOWSKA Olga05MUKS Wodnik Łask36.65343
67.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu38.12305


<< TOP >>
Konkurencja 10
09.11.2019 - 10:21
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz94AZS AWF Katowice23.64830
2.KAWĘCKI Radosław91AZS AWF Warszawa24.66731
3.KAŹMIERCZAK Kamil99TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.72726
4.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki24.77721
Wynik Lepszy od Rekordu Polski 15-lat
5.ZBUTOWICZ Karol98UKS G-8 Bielany Warszawa24.96705
6.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin25.21684
7.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław25.26680
8.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin25.89632
9.NOWICZKOW Jakub01KU AZS UMCS Lublin26.02622
10.BALICKI Michał00WKS Śląsk Wrocław26.12615
11.SAGAN Jakub02KU AZS UMCS Lublin26.22608
12.WOŁOSZYN Roman01KU AZS UMCS Lublin26.45592
13.WALTER Jakub04UKP Unia Oświęcim26.80569
14.PIŁKOWSKI Patryk00MKS Polonia Warszawa26.81569
15.BIEROŃSKI Michał99WKS Śląsk Wrocław26.89564
16.RYBIŃSKI Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.90563
17.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź27.04554
18.SŁOWIKOWSKI Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków27.10551
19.GÓRKA Łukasz02WKS Śląsk Wrocław27.11550
20.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź27.25542
21.WIŚNIEWSKI Adam03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.29539
22.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.42532
23.KUREK Jakub01MKP Szczecin27.49528
24.CZAJA Marco03UKS MOS w Opolu27.57523
25.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elbląg27.64519
26.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź28.06496
27.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok28.08495
28.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź28.10494
29.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław28.12493
30.PRZYBYSZ Krzysztof05UKS MOS Ełk28.39479
31.KORZENIOWSKI Piotr03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''28.44476
32.KOWALSKI Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk28.47475
33.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia28.53472
34.GÓRKA Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa28.55471
35.GUŚCIORA Maciej03MKP Szczecin28.56470
36.TRYDULSKI Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.62467
37.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''28.90454
38.ŻEGLEŃ Miłosz04UKS Siódemka Gdynia28.92453
39.DZIEWGUĆ Benjamin05MKS Piaseczno29.12444
40.GUZIOR Maciej00WKS Śląsk Wrocław29.14443
41.CHUPKA Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.19441
42.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk29.28437
43.SOBIESZEK Franciszek05MKS Piaseczno29.29436
JANKOWSKI Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk29.29436
45.MIODOŃSKI Mateusz03UKP Unia Oświęcim29.31435
46.SOBIECH Szymon03MKS Trójka Łódź29.32435
47.LEŚNIEWSKI Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.34434
48.BORSUK Piotr03UKP Fala Kraśnik29.38432
49.SZEWCZYK Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''29.60423
50.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.81414
51.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź30.15400
52.KOWALCZYK Jakub04MKS Jedynka Łódź30.33393
53.JĘDRZEJKIEWICZ Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.54385
54.STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.61382
55.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask30.65381
56.PARA Mikołaj03UKP Unia Oświęcim30.70379
GÓRAL Piotr05UKS ,,Dwójka'' Tczew30.70379
58.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.45352
59.MILLER Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki31.46352
60.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź31.59348
61.NOWACKI Jacek05MTP Kormoran Olsztyn31.81340
62.MAGRYTA Mateusz05UKS Siódemka Gdynia32.00334
63.MAKOWSKI Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa32.55318
64.WASIAK Szymon05UKS 190 Łódź33.02304
65.WISZNIEWSKI Albert05MKS Juvenia Białystok33.16300
66.PISZCZAŁA Marcel05MUKS Wodnik Łask33.38294
67.WIŚNIEWSKI Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa36.19231
68.KOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa36.76220


<< TOP >>
Konkurencja 11
09.11.2019 - 10:29
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAŁUŻYŃSKI Antoni99Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park7:58.59795
100m:
200m:
55.72
1:55.24
55.72
59.52
300m:
400m:
2:55.14
3:55.68
59.90
1:00.54
500m:
600m:
4:56.28
5:57.40
1:00.60
1:01.12
700m:
800m:
6:58.93
7:58.59
1:01.53
59.66
2.JACKOWSKI Tomasz02WKS Śląsk Wrocław8:09.66742
100m:
200m:
57.22
1:58.27
57.22
1:01.05
300m:
400m:
3:00.17
4:02.97
1:01.90
1:02.80
500m:
600m:
5:05.39
6:08.19
1:02.42
1:02.80
700m:
800m:
7:08.89
8:09.66
1:00.70
1:00.77
3.DEREŃ Kacper98WKS Śląsk Wrocław8:14.51720
100m:
200m:
56.63
1:56.47
56.63
59.84
300m:
400m:
2:57.78
3:59.99
1:01.31
1:02.21
500m:
600m:
5:03.08
6:06.54
1:03.09
1:03.46
700m:
800m:
7:10.77
8:14.51
1:04.23
1:03.74
4.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin8:17.05709
100m:
200m:
57.76
1:59.86
57.76
1:02.10
300m:
400m:
3:02.49
4:05.49
1:02.63
1:03.00
500m:
600m:
5:08.98
6:12.66
1:03.49
1:03.68
700m:
800m:
7:16.06
8:17.05
1:03.40
1:00.99
5.MAŁYSKA Bartosz99KU AZS UMCS Lublin8:18.21705
100m:
200m:
59.63
2:02.28
59.63
1:02.65
300m:
400m:
3:04.65
4:07.24
1:02.37
1:02.59
500m:
600m:
5:10.15
6:12.86
1:02.91
1:02.71
700m:
800m:
7:16.64
8:18.21
1:03.78
1:01.57
6.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:20.70694
100m:
200m:
58.58
2:00.76
58.58
1:02.18
300m:
400m:
3:02.90
4:05.58
1:02.14
1:02.68
500m:
600m:
5:09.15
6:13.68
1:03.57
1:04.53
700m:
800m:
7:17.72
8:20.70
1:04.04
1:02.98
7.TRYLSKI Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:22.36687
100m:
200m:
1:01.48
2:04.35
1:01.48
1:02.87
300m:
400m:
3:07.41
4:11.07
1:03.06
1:03.66
500m:
600m:
5:14.43
6:17.59
1:03.36
1:03.16
700m:
800m:
7:20.74
8:22.36
1:03.15
1:01.62
8.KONCKI Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:23.42683
100m:
200m:
59.73
2:01.93
59.73
1:02.20
300m:
400m:
3:04.66
4:09.20
1:02.73
1:04.54
500m:
600m:
5:12.91
6:16.71
1:03.71
1:03.80
700m:
800m:
7:20.51
8:23.42
1:03.80
1:02.91
9.WODYŃSKI Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej8:24.13680
100m:
200m:
59.37
2:01.71
59.37
1:02.34
300m:
400m:
3:04.46
4:07.92
1:02.75
1:03.46
500m:
600m:
5:11.66
6:15.83
1:03.74
1:04.17
700m:
800m:
7:20.38
8:24.13
1:04.55
1:03.75
10.KLISZ Krystian02MKP Szczecin8:24.50678
100m:
200m:
1:00.43
2:03.40
1:00.43
1:02.97
300m:
400m:
3:06.99
4:10.88
1:03.59
1:03.89
500m:
600m:
5:14.63
6:18.12
1:03.75
1:03.49
700m:
800m:
7:21.84
8:24.50
1:03.72
1:02.66
11.CHODULSKI Jakub00KU AZS UMCS Lublin8:26.30671
100m:
200m:
1:01.51
2:05.34
1:01.51
1:03.83
300m:
400m:
3:09.26
4:12.75
1:03.92
1:03.49
500m:
600m:
5:16.34
6:20.32
1:03.59
1:03.98
700m:
800m:
7:23.82
8:26.30
1:03.50
1:02.48
12.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:27.38667
100m:
200m:
1:02.00
2:06.34
1:02.00
1:04.34
300m:
400m:
3:10.73
4:14.61
1:04.39
1:03.88
500m:
600m:
5:17.94
6:22.04
1:03.33
1:04.10
700m:
800m:
7:24.93
8:27.38
1:02.89
1:02.45
13.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź8:27.61666
100m:
200m:
1:00.06
2:04.18
1:00.06
1:04.12
300m:
400m:
3:08.71
4:13.13
1:04.53
1:04.42
500m:
600m:
5:17.20
6:21.58
1:04.07
1:04.38
700m:
800m:
7:25.27
8:27.61
1:03.69
1:02.34
14.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź8:27.95665
100m:
200m:
59.66
2:02.48
59.66
1:02.82
300m:
400m:
3:06.27
4:10.39
1:03.79
1:04.12
500m:
600m:
5:15.55
6:20.36
1:05.16
1:04.81
700m:
800m:
7:24.85
8:27.95
1:04.49
1:03.10
15.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia8:28.18664
100m:
200m:
59.59
2:03.22
59.59
1:03.63
300m:
400m:
3:08.03
4:13.92
1:04.81
1:05.89
500m:
600m:
5:18.75
6:22.89
1:04.83
1:04.14
700m:
800m:
7:26.52
8:28.18
1:03.63
1:01.66
16.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice8:28.92661
100m:
200m:
1:01.52
2:05.30
1:01.52
1:03.78
300m:
400m:
3:09.27
4:13.12
1:03.97
1:03.85
500m:
600m:
5:16.37
6:20.25
1:03.25
1:03.88
700m:
800m:
7:24.56
8:28.92
1:04.31
1:04.36
17.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:29.34659
100m:
200m:
1:00.08
2:03.09
1:00.08
1:03.01
300m:
400m:
3:07.12
4:12.56
1:04.03
1:05.44
500m:
600m:
5:17.02
6:21.84
1:04.46
1:04.82
700m:
800m:
7:26.51
8:29.34
1:04.67
1:02.83
18.SZARPAK Marcin01AZS AWF Katowice8:29.85657
100m:
200m:
1:01.48
2:05.40
1:01.48
1:03.92
300m:
400m:
3:09.47
4:13.33
1:04.07
1:03.86
500m:
600m:
5:17.66
6:21.60
1:04.33
1:03.94
700m:
800m:
7:25.95
8:29.85
1:04.35
1:03.90
19.SZCZYGIEŁ David02UKP Unia Oświęcim8:30.27656
100m:
200m:
1:01.81
2:06.45
1:01.81
1:04.64
300m:
400m:
3:10.67
4:15.29
1:04.22
1:04.62
500m:
600m:
5:19.14
6:23.40
1:03.85
1:04.26
700m:
800m:
7:27.09
8:30.27
1:03.69
1:03.18
20.KAPAŁA Szymon03MTP Kormoran Olsztyn8:31.37651
100m:
200m:
1:01.24
2:04.99
1:01.24
1:03.75
300m:
400m:
3:09.48
4:13.95
1:04.49
1:04.47
500m:
600m:
5:18.36
6:23.47
1:04.41
1:05.11
700m:
800m:
7:28.53
8:31.37
1:05.06
1:02.84
21.PŁATEK Maciej02UKP Unia Oświęcim8:32.74646
100m:
200m:
1:02.74
2:07.98
1:02.74
1:05.24
300m:
400m:
3:12.95
4:17.84
1:04.97
1:04.89
500m:
600m:
5:22.34
6:26.36
1:04.50
1:04.02
700m:
800m:
7:30.19
8:32.74
1:03.83
1:02.55
SIEKACZYŃSKI Artur02UKP Fala Kraśnik8:32.74646
100m:
200m:
1:01.54
2:06.17
1:01.54
1:04.63
300m:
400m:
3:10.88
4:15.86
1:04.71
1:04.98
500m:
600m:
5:21.20
6:26.83
1:05.34
1:05.63
700m:
800m:
7:30.89
8:32.74
1:04.06
1:01.85
23.SOBIESZUK Kacper02KU AZS UMCS Lublin8:33.20645
100m:
200m:
1:00.30
2:05.37
1:00.30
1:05.07
300m:
400m:
3:09.68
4:14.44
1:04.31
1:04.76
500m:
600m:
5:19.00
6:23.83
1:04.56
1:04.83
700m:
800m:
7:29.54
8:33.20
1:05.71
1:03.66
24.SZCZERBA Adam02KU AZS UMCS Lublin8:33.93642
100m:
200m:
59.09
2:01.95
59.09
1:02.86
300m:
400m:
3:05.33
4:09.93
1:03.38
1:04.60
500m:
600m:
5:15.09
6:21.54
1:05.16
1:06.45
700m:
800m:
7:28.04
8:33.93
1:06.50
1:05.89
25.GAWRON Oliwier03WKS Śląsk Wrocław8:34.29640
100m:
200m:
1:00.10
2:04.12
1:00.10
1:04.02
300m:
400m:
3:08.53
4:13.30
1:04.41
1:04.77
500m:
600m:
5:18.60
6:24.68
1:05.30
1:06.08
700m:
800m:
7:30.64
8:34.29
1:05.96
1:03.65
26.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź8:34.48640
100m:
200m:
1:01.44
2:03.74
1:01.44
1:02.30
300m:
400m:
3:05.39
4:10.10
1:01.65
1:04.71
500m:
600m:
5:15.01
6:21.19
1:04.91
1:06.18
700m:
800m:
7:28.07
8:34.48
1:06.88
1:06.41
27.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin8:34.71639
100m:
200m:
58.93
2:02.44
58.93
1:03.51
300m:
400m:
3:07.49
4:12.67
1:05.05
1:05.18
500m:
600m:
5:18.85
6:24.91
1:06.18
1:06.06
700m:
800m:
7:31.15
8:34.71
1:06.24
1:03.56
28.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź8:35.36636
100m:
200m:
1:01.52
2:06.76
1:01.52
1:05.24
300m:
400m:
3:11.34
4:16.57
1:04.58
1:05.23
500m:
600m:
5:21.95
6:27.75
1:05.38
1:05.80
700m:
800m:
7:33.14
8:35.36
1:05.39
1:02.22
29.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim8:35.45636
100m:
200m:
1:02.59
2:07.62
1:02.59
1:05.03
300m:
400m:
3:12.75
4:17.93
1:05.13
1:05.18
500m:
600m:
5:22.83
6:28.33
1:04.90
1:05.50
700m:
800m:
7:32.57
8:35.45
1:04.24
1:02.88
30.CZECH Arkadiusz03UKP Unia Oświęcim8:35.53636
100m:
200m:
1:00.44
2:04.31
1:00.44
1:03.87
300m:
400m:
3:09.24
4:14.82
1:04.93
1:05.58
500m:
600m:
5:21.20
6:26.93
1:06.38
1:05.73
700m:
800m:
7:32.25
8:35.53
1:05.32
1:03.28
31.NIEDZIAŁEK Michał03MTP Kormoran Olsztyn8:35.55636
100m:
200m:
1:02.75
2:07.68
1:02.75
1:04.93
300m:
400m:
3:12.84
4:18.16
1:05.16
1:05.32
500m:
600m:
5:23.31
6:28.35
1:05.15
1:05.04
700m:
800m:
7:33.20
8:35.55
1:04.85
1:02.35
32.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin8:36.44632
100m:
200m:
1:01.18
2:06.28
1:01.18
1:05.10
300m:
400m:
3:12.08
4:18.26
1:05.80
1:06.18
500m:
600m:
5:23.46
6:29.21
1:05.20
1:05.75
700m:
800m:
7:34.90
8:36.44
1:05.69
1:01.54
33.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin8:36.45632
100m:
200m:
1:02.33
2:07.97
1:02.33
1:05.64
300m:
400m:
3:13.46
4:19.00
1:05.49
1:05.54
500m:
600m:
5:24.40
6:29.98
1:05.40
1:05.58
700m:
800m:
7:34.77
8:36.45
1:04.79
1:01.68
34.WALTER Jakub04UKP Unia Oświęcim8:36.68632
100m:
200m:
1:01.32
2:07.33
1:01.32
1:06.01
300m:
400m:
3:12.65
4:18.15
1:05.32
1:05.50
500m:
600m:
5:23.28
6:28.91
1:05.13
1:05.63
700m:
800m:
7:34.22
8:36.68
1:05.31
1:02.46
35.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin8:36.78631
100m:
200m:
1:02.08
2:08.64
1:02.08
1:06.56
300m:
400m:
3:13.68
4:18.72
1:05.04
1:05.04
500m:
600m:
5:23.77
6:29.30
1:05.05
1:05.53
700m:
800m:
7:34.68
8:36.78
1:05.38
1:02.10
36.CHYRCHAŁA Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość8:37.66628
100m:
200m:
1:01.59
2:07.03
1:01.59
1:05.44
300m:
400m:
3:12.66
4:19.17
1:05.63
1:06.51
500m:
600m:
5:24.09
6:28.67
1:04.92
1:04.58
700m:
800m:
7:33.88
8:37.66
1:05.21
1:03.78
37.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław8:37.71628
100m:
200m:
1:00.59
2:03.77
1:00.59
1:03.18
300m:
400m:
3:07.63
4:12.41
1:03.86
1:04.78
500m:
600m:
5:18.62
6:24.65
1:06.21
1:06.03
700m:
800m:
7:31.12
8:37.71
1:06.47
1:06.59
38.SZWEDZKI Jakub00MKS Trójka Łódź8:38.15626
100m:
200m:
1:03.24
2:09.06
1:03.24
1:05.82
300m:
400m:
3:15.00
4:21.50
1:05.94
1:06.50
500m:
600m:
5:27.18
6:32.70
1:05.68
1:05.52
700m:
800m:
7:37.15
8:38.15
1:04.45
1:01.00
39.ZDYBEL Adam05KS Delfin Gdynia8:38.63624
100m:
200m:
1:02.36
2:07.69
1:02.36
1:05.33
300m:
400m:
3:13.24
4:19.25
1:05.55
1:06.01
500m:
600m:
5:25.22
6:31.62
1:05.97
1:06.40
700m:
800m:
7:36.69
8:38.63
1:05.07
1:01.94
40.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia8:38.89624
100m:
200m:
1:00.67
2:05.37
1:00.67
1:04.70
300m:
400m:
3:11.31
4:17.30
1:05.94
1:05.99
500m:
600m:
5:23.54
6:29.94
1:06.24
1:06.40
700m:
800m:
7:35.99
8:38.89
1:06.05
1:02.90
41.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin8:40.42618
100m:
200m:
1:01.23
2:06.50
1:01.23
1:05.27
300m:
400m:
3:11.75
4:18.05
1:05.25
1:06.30
500m:
600m:
5:23.79
6:29.88
1:05.74
1:06.09
700m:
800m:
7:35.85
8:40.42
1:05.97
1:04.57
42.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź8:41.59614
100m:
200m:
1:01.90
2:08.01
1:01.90
1:06.11
300m:
400m:
3:13.56
4:19.16
1:05.55
1:05.60
500m:
600m:
5:24.69
6:30.79
1:05.53
1:06.10
700m:
800m:
7:36.49
8:41.59
1:05.70
1:05.10
43.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin8:41.91613
100m:
200m:
1:01.89
2:07.53
1:01.89
1:05.64
300m:
400m:
3:13.03
4:18.62
1:05.50
1:05.59
500m:
600m:
5:24.51
6:30.31
1:05.89
1:05.80
700m:
800m:
7:36.54
8:41.91
1:06.23
1:05.37
44.SZCZEPAŃSKI Kacper99MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz8:45.73600
100m:
200m:
1:00.37
2:04.24
1:00.37
1:03.87
300m:
400m:
3:09.39
4:15.49
1:05.15
1:06.10
500m:
600m:
5:22.33
6:29.97
1:06.84
1:07.64
700m:
800m:
7:37.96
8:45.73
1:07.99
1:07.77
45.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:46.32597
100m:
200m:
1:01.52
2:06.33
1:01.52
1:04.81
300m:
400m:
3:12.33
4:18.71
1:06.00
1:06.38
500m:
600m:
5:25.56
6:32.78
1:06.85
1:07.22
700m:
800m:
7:39.96
8:46.32
1:07.18
1:06.36
46.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź8:47.00595
100m:
200m:
1:01.95
2:07.43
1:01.95
1:05.48
300m:
400m:
3:13.54
4:19.96
1:06.11
1:06.42
500m:
600m:
5:27.07
6:34.05
1:07.11
1:06.98
700m:
800m:
7:41.63
8:47.00
1:07.58
1:05.37
47.DOMALEWSKI Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn8:47.08595
100m:
200m:
1:02.12
2:08.01
1:02.12
1:05.89
300m:
400m:
3:13.98
4:21.01
1:05.97
1:07.03
500m:
600m:
5:28.21
6:34.71
1:07.20
1:06.50
700m:
800m:
7:41.66
8:47.08
1:06.95
1:05.42
48.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew8:48.29591
100m:
200m:
1:02.65
2:08.69
1:02.65
1:06.04
300m:
400m:
3:14.31
4:20.54
1:05.62
1:06.23
500m:
600m:
5:27.61
6:34.93
1:07.07
1:07.32
700m:
800m:
7:42.22
8:48.29
1:07.29
1:06.07
49.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź8:49.20588
100m:
200m:
1:04.13
2:11.35
1:04.13
1:07.22
300m:
400m:
3:17.65
4:24.76
1:06.30
1:07.11
500m:
600m:
5:31.74
6:38.71
1:06.98
1:06.97
700m:
800m:
7:45.38
8:49.20
1:06.67
1:03.82
50.JANICZUK Patryk02MKS LIDER Chełm8:49.25588
100m:
200m:
1:01.48
2:08.42
1:01.48
1:06.94
300m:
400m:
3:15.98
4:23.07
1:07.56
1:07.09
500m:
600m:
5:30.27
6:37.75
1:07.20
1:07.48
700m:
800m:
7:45.30
8:49.25
1:07.55
1:03.95
51.JĘDRYKA Nikodem04MKS Trójka Łódź8:49.53587
100m:
200m:
1:02.73
2:09.48
1:02.73
1:06.75
300m:
400m:
3:15.94
4:23.14
1:06.46
1:07.20
500m:
600m:
5:30.65
6:38.18
1:07.51
1:07.53
700m:
800m:
7:45.20
8:49.53
1:07.02
1:04.33
52.CIERPIAŁ Wiktor04UKS 190 Łódź8:49.55587
100m:
200m:
1:03.51
2:10.45
1:03.51
1:06.94
300m:
400m:
3:16.81
4:24.08
1:06.36
1:07.27
500m:
600m:
5:30.97
6:38.32
1:06.89
1:07.35
700m:
800m:
7:44.64
8:49.55
1:06.32
1:04.91
53.CYBULSKI Jakub03UKS Tri-Team Rumia8:53.22575
100m:
200m:
1:03.41
2:10.74
1:03.41
1:07.33
300m:
400m:
3:18.09
4:25.39
1:07.35
1:07.30
500m:
600m:
5:32.97
6:41.00
1:07.58
1:08.03
700m:
800m:
7:48.32
8:53.22
1:07.32
1:04.90
54.BOCHEŃ Tomasz99KU AZS UMCS Lublin8:53.78573
100m:
200m:
1:01.26
2:08.49
1:01.26
1:07.23
300m:
400m:
3:16.30
4:24.16
1:07.81
1:07.86
500m:
600m:
5:32.62
6:41.26
1:08.46
1:08.64
700m:
800m:
7:48.87
8:53.78
1:07.61
1:04.91
55.ZALEWSKI Sebastian03UKP Unia Oświęcim8:54.66570
100m:
200m:
1:03.76
2:10.97
1:03.76
1:07.21
300m:
400m:
3:17.62
4:24.58
1:06.65
1:06.96
500m:
600m:
5:31.96
6:40.48
1:07.38
1:08.52
700m:
800m:
7:48.71
8:54.66
1:08.23
1:05.95
56.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź8:54.87569
100m:
200m:
1:02.70
2:08.48
1:02.70
1:05.78
300m:
400m:
3:14.93
4:21.95
1:06.45
1:07.02
500m:
600m:
5:29.65
6:38.34
1:07.70
1:08.69
700m:
800m:
7:46.59
8:54.87
1:08.25
1:08.28
57.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn8:55.77566
100m:
200m:
1:04.08
2:11.05
1:04.08
1:06.97
300m:
400m:
3:18.96
4:26.75
1:07.91
1:07.79
500m:
600m:
5:34.74
6:42.38
1:07.99
1:07.64
700m:
800m:
7:50.00
8:55.77
1:07.62
1:05.77
58.KACZMAREK Michał05KU AZS Politechniki Łódzkiej9:00.67551
100m:
200m:
1:04.47
2:11.96
1:04.47
1:07.49
300m:
400m:
3:20.39
4:29.32
1:08.43
1:08.93
500m:
600m:
5:37.84
6:46.21
1:08.52
1:08.37
700m:
800m:
7:54.69
9:00.67
1:08.48
1:05.98
59.NOWACKI Jacek05MTP Kormoran Olsztyn9:00.74551
100m:
200m:
1:04.68
2:13.34
1:04.68
1:08.66
300m:
400m:
3:22.45
4:31.38
1:09.11
1:08.93
500m:
600m:
5:39.63
6:48.33
1:08.25
1:08.70
700m:
800m:
7:56.32
9:00.74
1:07.99
1:04.42
60.WOŹNIAK Piotr05MTP Kormoran Olsztyn9:00.83551
100m:
200m:
1:04.60
2:12.80
1:04.60
1:08.20
300m:
400m:
3:21.52
4:30.92
1:08.72
1:09.40
500m:
600m:
5:39.53
6:47.97
1:08.61
1:08.44
700m:
800m:
7:55.69
9:00.83
1:07.72
1:05.14
61.DREWEK Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew9:00.99550
100m:
200m:
1:05.35
2:14.27
1:05.35
1:08.92
300m:
400m:
3:22.94
4:31.55
1:08.67
1:08.61
500m:
600m:
5:40.00
6:48.56
1:08.45
1:08.56
700m:
800m:
7:56.40
9:00.99
1:07.84
1:04.59
62.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:01.59548
100m:
200m:
1:02.42
2:11.01
1:02.42
1:08.59
300m:
400m:
3:21.50
4:30.64
1:10.49
1:09.14
500m:
600m:
5:39.53
6:48.47
1:08.89
1:08.94
700m:
800m:
7:56.41
9:01.59
1:07.94
1:05.18
63.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń9:03.30543
100m:
200m:
1:04.04
2:12.04
1:04.04
1:08.00
300m:
400m:
3:21.56
4:30.93
1:09.52
1:09.37
500m:
600m:
5:40.19
6:50.09
1:09.26
1:09.90
700m:
800m:
7:59.30
9:03.30
1:09.21
1:04.00
64.DZIEWGUĆ Benjamin05MKS Piaseczno9:03.42543
100m:
200m:
1:03.53
2:12.29
1:03.53
1:08.76
300m:
400m:
3:21.53
4:30.18
1:09.24
1:08.65
500m:
600m:
5:39.22
6:48.06
1:09.04
1:08.84
700m:
800m:
7:57.79
9:03.42
1:09.73
1:05.63
65.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim9:03.53542
100m:
200m:
1:04.60
2:12.94
1:04.60
1:08.34
300m:
400m:
3:22.26
4:31.50
1:09.32
1:09.24
500m:
600m:
5:39.07
6:47.77
1:07.57
1:08.70
700m:
800m:
7:56.65
9:03.53
1:08.88
1:06.88
66.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:04.56539
100m:
200m:
1:02.02
2:09.16
1:02.02
1:07.14
300m:
400m:
3:18.35
4:27.93
1:09.19
1:09.58
500m:
600m:
5:37.39
6:46.80
1:09.46
1:09.41
700m:
800m:
7:56.02
9:04.56
1:09.22
1:08.54
67.BORSUK Piotr03UKP Fala Kraśnik9:06.04535
100m:
200m:
1:01.41
2:08.81
1:01.41
1:07.40
300m:
400m:
3:17.60
4:27.55
1:08.79
1:09.95
500m:
600m:
5:37.63
6:48.00
1:10.08
1:10.37
700m:
800m:
7:57.83
9:06.04
1:09.83
1:08.21
68.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim9:07.92530
100m:
200m:
1:02.48
2:10.26
1:02.48
1:07.78
300m:
400m:
3:19.11
4:28.00
1:08.85
1:08.89
500m:
600m:
5:37.37
6:47.88
1:09.37
1:10.51
700m:
800m:
7:58.39
9:07.92
1:10.51
1:09.53
69.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew9:15.57508
100m:
200m:
1:05.61
2:14.65
1:05.61
1:09.04
300m:
400m:
3:24.79
4:34.76
1:10.14
1:09.97
500m:
600m:
5:46.28
6:57.08
1:11.52
1:10.80
700m:
800m:
8:07.36
9:15.57
1:10.28
1:08.21
70.JARCZEWSKI Franciszek05UKS 190 Łódź9:16.70505
100m:
200m:
1:06.32
2:15.80
1:06.32
1:09.48
300m:
400m:
3:25.58
4:35.79
1:09.78
1:10.21
500m:
600m:
5:46.24
6:56.40
1:10.45
1:10.16
700m:
800m:
8:07.23
9:16.70
1:10.83
1:09.47
71.CHAŁAT Wojciech04KU AZS UMCS Lublin9:17.66502
100m:
200m:
1:06.13
2:16.01
1:06.13
1:09.88
300m:
400m:
3:26.28
4:37.04
1:10.27
1:10.76
500m:
600m:
5:47.19
6:58.49
1:10.15
1:11.30
700m:
800m:
8:09.47
9:17.66
1:10.98
1:08.19
72.RZEPKA Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew9:18.16501
100m:
200m:
1:07.34
2:18.07
1:07.34
1:10.73
300m:
400m:
3:29.62
4:40.26
1:11.55
1:10.64
500m:
600m:
5:51.02
7:01.88
1:10.76
1:10.86
700m:
800m:
8:11.62
9:18.16
1:09.74
1:06.54
73.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:18.89499
100m:
200m:
59.93
2:08.92
59.93
1:08.99
300m:
400m:
3:20.79
4:33.03
1:11.87
1:12.24
500m:
600m:
5:46.72
6:58.57
1:13.69
1:11.85
700m:
800m:
8:10.79
9:18.89
1:12.22
1:08.10
74.ŁOPACIŃSKI Wojciech05KU AZS Politechniki Łódzkiej9:22.56489
100m:
200m:
1:06.14
2:17.51
1:06.14
1:11.37
300m:
400m:
3:29.37
4:40.20
1:11.86
1:10.83
500m:
600m:
5:51.94
7:03.57
1:11.74
1:11.63
700m:
800m:
8:14.97
9:22.56
1:11.40
1:07.59
75.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź9:23.80486
100m:
200m:
1:05.46
2:16.00
1:05.46
1:10.54
300m:
400m:
3:27.60
4:39.22
1:11.60
1:11.62
500m:
600m:
5:51.35
7:03.30
1:12.13
1:11.95
700m:
800m:
8:14.38
9:23.80
1:11.08
1:09.42
76.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin9:28.18475
100m:
200m:
1:08.25
2:19.65
1:08.25
1:11.40
300m:
400m:
3:31.23
4:43.26
1:11.58
1:12.03
500m:
600m:
5:55.03
7:06.89
1:11.77
1:11.86
700m:
800m:
8:17.98
9:28.18
1:11.09
1:10.20
77.BRYLOWSKI Tomasz05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański9:29.58471
100m:
200m:
1:08.61
2:21.19
1:08.61
1:12.58
300m:
400m:
3:33.97
4:46.33
1:12.78
1:12.36
500m:
600m:
5:57.88
7:09.77
1:11.55
1:11.89
700m:
800m:
8:21.06
9:29.58
1:11.29
1:08.52
78.DARUL Bartosz04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:39.14448
100m:
200m:
1:07.02
2:19.45
1:07.02
1:12.43
300m:
400m:
3:31.46
4:47.09
1:12.01
1:15.63
500m:
600m:
6:05.09
7:20.07
1:18.00
1:14.98
700m:
800m:
8:30.11
9:39.14
1:10.04
1:09.03
79.SZUTER Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:39.32448
100m:
200m:
1:04.83
2:16.08
1:04.83
1:11.25
300m:
400m:
3:28.99
4:42.87
1:12.91
1:13.88
500m:
600m:
5:57.74
7:12.10
1:14.87
1:14.36
700m:
800m:
8:26.40
9:39.32
1:14.30
1:12.92


<< TOP >>
Konkurencja 1
09.11.2019 - 10:57
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybunalski4:49.53715
50m:
100m:
31.58
1:07.61
31.58
36.03
150m:
200m:
1:44.36
2:20.77
36.75
36.41
250m:
300m:
3:01.29
3:42.58
40.52
41.29
350m:
400m:
4:16.30
4:49.53
33.72
33.23
2.HERBREDER Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:51.05704
50m:
100m:
30.65
1:06.64
30.65
35.99
150m:
200m:
1:44.39
2:21.22
37.75
36.83
250m:
300m:
3:02.19
3:44.48
40.97
42.29
350m:
400m:
4:18.72
4:51.05
34.24
32.33
3.ANDRZEJEWSKA Kamila99KU AZS UMCS Lublin4:51.61700
50m:
100m:
31.24
1:06.43
31.24
35.19
150m:
200m:
1:45.08
2:22.32
38.65
37.24
250m:
300m:
3:04.23
3:46.21
41.91
41.98
350m:
400m:
4:19.64
4:51.61
33.43
31.97
4.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź4:53.95683
50m:
100m:
31.48
1:06.46
31.48
34.98
150m:
200m:
1:43.80
2:19.82
37.34
36.02
250m:
300m:
3:03.70
3:47.53
43.88
43.83
350m:
400m:
4:21.10
4:53.95
33.57
32.85
5.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa5:00.53639
50m:
100m:
33.01
1:10.07
33.01
37.06
150m:
200m:
1:47.91
2:25.38
37.84
37.47
250m:
300m:
3:09.22
3:53.45
43.84
44.23
350m:
400m:
4:27.68
5:00.53
34.23
32.85
6.KOSIŃSKA Dominika01AZS AWF Katowice5:01.56633
50m:
100m:
31.93
1:07.96
31.93
36.03
150m:
200m:
1:46.20
2:22.68
38.24
36.48
250m:
300m:
3:07.52
3:53.33
44.84
45.81
350m:
400m:
4:27.80
5:01.56
34.47
33.76
7.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:01.76631
50m:
100m:
31.65
1:07.55
31.65
35.90
150m:
200m:
1:46.27
2:24.50
38.72
38.23
250m:
300m:
3:07.06
3:49.91
42.56
42.85
350m:
400m:
4:26.67
5:01.76
36.76
35.09
8.BERNAT Laura05KS OLIMPIA Lublin5:03.78619
50m:
100m:
33.04
1:11.74
33.04
38.70
150m:
200m:
1:48.45
2:23.76
36.71
35.31
250m:
300m:
3:08.46
3:53.53
44.70
45.07
350m:
400m:
4:29.92
5:03.78
36.39
33.86
9.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin5:03.93618
50m:
100m:
32.60
1:09.59
32.60
36.99
150m:
200m:
1:49.00
2:27.88
39.41
38.88
250m:
300m:
3:11.90
3:55.98
44.02
44.08
350m:
400m:
4:30.41
5:03.93
34.43
33.52
10.MOŻDŻAN Milena03MKP Szczecin5:04.59614
50m:
100m:
32.30
1:09.34
32.30
37.04
150m:
200m:
1:48.27
2:26.45
38.93
38.18
250m:
300m:
3:10.59
3:55.47
44.14
44.88
350m:
400m:
4:30.30
5:04.59
34.83
34.29
11.LALA Nadia04UKP Unia Oświęcim5:04.93612
50m:
100m:
32.80
1:10.32
32.80
37.52
150m:
200m:
1:49.92
2:29.29
39.60
39.37
250m:
300m:
3:11.71
3:55.15
42.42
43.44
350m:
400m:
4:30.91
5:04.93
35.76
34.02
12.BOCIEK Wiktoria04KS GÓRNIK Sosnowiec5:05.18610
50m:
100m:
32.16
1:08.87
32.16
36.71
150m:
200m:
1:48.44
2:27.75
39.57
39.31
250m:
300m:
3:12.37
3:57.50
44.62
45.13
350m:
400m:
4:32.25
5:05.18
34.75
32.93
13.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP-149 Łódź5:05.61608
50m:
100m:
34.03
1:11.96
34.03
37.93
150m:
200m:
1:50.36
2:28.88
38.40
38.52
250m:
300m:
3:12.20
3:55.81
43.32
43.61
350m:
400m:
4:31.11
5:05.61
35.30
34.50
14.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź5:06.74601
50m:
100m:
32.29
1:08.60
32.29
36.31
150m:
200m:
1:47.76
2:27.17
39.16
39.41
250m:
300m:
3:10.02
3:53.76
42.85
43.74
350m:
400m:
4:30.14
5:06.74
36.38
36.60
15.PROCHOWNIK Martyna02KU AZS UMCS Lublin5:06.80601
50m:
100m:
31.34
1:07.65
31.34
36.31
150m:
200m:
1:47.04
2:25.88
39.39
38.84
250m:
300m:
3:10.12
3:55.00
44.24
44.88
350m:
400m:
4:31.57
5:06.80
36.57
35.23
16.CYGAN Julia04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz5:07.03599
50m:
100m:
33.44
1:11.15
33.44
37.71
150m:
200m:
1:50.95
2:29.81
39.80
38.86
250m:
300m:
3:12.79
3:55.79
42.98
43.00
350m:
400m:
4:31.96
5:07.03
36.17
35.07
17.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia5:08.31592
50m:
100m:
33.35
1:11.53
33.35
38.18
150m:
200m:
1:49.88
2:27.98
38.35
38.10
250m:
300m:
3:13.25
3:58.48
45.27
45.23
350m:
400m:
4:34.36
5:08.31
35.88
33.95
18.KUCHTA Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew5:08.62590
50m:
100m:
32.03
1:08.65
32.03
36.62
150m:
200m:
1:49.38
2:28.38
40.73
39.00
250m:
300m:
3:14.39
3:59.84
46.01
45.45
350m:
400m:
4:34.73
5:08.62
34.89
33.89
19.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim5:10.64579
50m:
100m:
33.82
1:12.02
33.82
38.20
150m:
200m:
1:52.54
2:31.52
40.52
38.98
250m:
300m:
3:16.06
4:01.19
44.54
45.13
350m:
400m:
4:36.09
5:10.64
34.90
34.55
20.PALICKA Wiktoria05TP Skalar Słupsk5:10.86577
50m:
100m:
34.34
1:14.17
34.34
39.83
150m:
200m:
1:51.29
2:27.69
37.12
36.40
250m:
300m:
3:12.87
4:00.19
45.18
47.32
350m:
400m:
4:35.99
5:10.86
35.80
34.87
21.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź5:11.87572
50m:
100m:
33.73
1:12.23
33.73
38.50
150m:
200m:
1:52.36
2:31.55
40.13
39.19
250m:
300m:
3:14.68
3:58.84
43.13
44.16
350m:
400m:
4:36.13
5:11.87
37.29
35.74
22.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:12.25570
50m:
100m:
32.56
1:10.34
32.56
37.78
150m:
200m:
1:49.40
2:27.33
39.06
37.93
250m:
300m:
3:12.68
3:58.46
45.35
45.78
350m:
400m:
4:37.01
5:12.25
38.55
35.24
23.NOCOŃ Dominika02UKP Unia Oświęcim5:12.74567
50m:
100m:
32.97
1:10.57
32.97
37.60
150m:
200m:
1:50.81
2:30.46
40.24
39.65
250m:
300m:
3:15.81
4:00.95
45.35
45.14
350m:
400m:
4:36.98
5:12.74
36.03
35.76
24.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:13.29564
50m:
100m:
32.63
1:10.47
32.63
37.84
150m:
200m:
1:51.14
2:31.73
40.67
40.59
250m:
300m:
3:16.48
4:01.95
44.75
45.47
350m:
400m:
4:38.00
5:13.29
36.05
35.29
25.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:14.75556
50m:
100m:
33.95
1:13.05
33.95
39.10
150m:
200m:
1:53.07
2:33.40
40.02
40.33
250m:
300m:
3:16.54
4:00.85
43.14
44.31
350m:
400m:
4:38.55
5:14.75
37.70
36.20
26.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:14.79556
50m:
100m:
32.19
1:09.78
32.19
37.59
150m:
200m:
1:52.44
2:34.35
42.66
41.91
250m:
300m:
3:18.02
4:02.42
43.67
44.40
350m:
400m:
4:39.32
5:14.79
36.90
35.47
27.SIWKO Natalia04KU AZS UMCS Lublin5:15.48552
50m:
100m:
32.80
1:11.07
32.80
38.27
150m:
200m:
1:50.18
2:28.82
39.11
38.64
250m:
300m:
3:16.23
4:03.35
47.41
47.12
350m:
400m:
4:40.14
5:15.48
36.79
35.34
28.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź5:15.53552
50m:
100m:
34.03
1:11.63
34.03
37.60
150m:
200m:
1:52.31
2:32.54
40.68
40.23
250m:
300m:
3:17.49
4:03.50
44.95
46.01
350m:
400m:
4:40.55
5:15.53
37.05
34.98
29.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03KU AZS UMCS Lublin5:17.72541
50m:
100m:
33.39
1:12.16
33.39
38.77
150m:
200m:
1:52.15
2:31.73
39.99
39.58
250m:
300m:
3:17.31
4:04.27
45.58
46.96
350m:
400m:
4:41.78
5:17.72
37.51
35.94
30.BURDYN Dominika05KU AZS UMCS Lublin5:17.82540
50m:
100m:
31.90
1:09.88
31.90
37.98
150m:
200m:
1:50.29
2:29.26
40.41
38.97
250m:
300m:
3:15.68
4:03.11
46.42
47.43
350m:
400m:
4:41.42
5:17.82
38.31
36.40
31.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź5:19.51532
50m:
100m:
34.48
1:15.44
34.48
40.96
150m:
200m:
1:54.76
2:34.00
39.32
39.24
250m:
300m:
3:18.59
4:05.18
44.59
46.59
350m:
400m:
4:43.58
5:19.51
38.40
35.93
32.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki5:20.83525
50m:
100m:
33.98
1:11.91
33.98
37.93
150m:
200m:
1:52.48
2:32.36
40.57
39.88
250m:
300m:
3:18.01
4:04.12
45.65
46.11
350m:
400m:
4:42.79
5:20.83
38.67
38.04
33.JAKUBIK Julia05UKP Unia Oświęcim5:21.17524
50m:
100m:
34.59
1:15.85
34.59
41.26
150m:
200m:
1:57.25
2:36.77
41.40
39.52
250m:
300m:
3:21.67
4:08.15
44.90
46.48
350m:
400m:
4:45.60
5:21.17
37.45
35.57
34.SAMORAJ Oliwia05MKS Piaseczno5:25.14505
50m:
100m:
33.75
1:13.78
33.75
40.03
150m:
200m:
1:55.60
2:35.56
41.82
39.96
250m:
300m:
3:22.79
4:11.00
47.23
48.21
350m:
400m:
4:49.43
5:25.14
38.43
35.71
35.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim5:25.34504
50m:
100m:
35.82
1:17.14
35.82
41.32
150m:
200m:
1:59.47
2:41.17
42.33
41.70
250m:
300m:
3:27.54
4:13.54
46.37
46.00
350m:
400m:
4:50.41
5:25.34
36.87
34.93
36.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź5:25.77502
50m:
100m:
33.80
1:12.37
33.80
38.57
150m:
200m:
1:53.26
2:33.04
40.89
39.78
250m:
300m:
3:20.18
4:07.83
47.14
47.65
350m:
400m:
4:47.41
5:25.77
39.58
38.36
37.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia5:27.87492
50m:
100m:
38.05
1:21.56
38.05
43.51
150m:
200m:
2:02.74
2:43.59
41.18
40.85
250m:
300m:
3:29.26
4:14.32
45.67
45.06
350m:
400m:
4:51.55
5:27.87
37.23
36.32
38.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy5:28.39490
50m:
100m:
34.33
1:14.54
34.33
40.21
150m:
200m:
1:55.84
2:36.46
41.30
40.62
250m:
300m:
3:22.70
4:09.85
46.24
47.15
350m:
400m:
4:49.50
5:28.39
39.65
38.89
39.BUKOWSKA Olga05MKS ,,Pałac Młodzieży''5:34.62463
50m:
100m:
35.37
1:16.98
35.37
41.61
150m:
200m:
2:01.29
2:43.97
44.31
42.68
250m:
300m:
3:31.67
4:19.56
47.70
47.89
350m:
400m:
4:58.05
5:34.62
38.49
36.57
40.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń5:34.64463
50m:
100m:
33.38
1:14.75
33.38
41.37
150m:
200m:
2:01.09
2:44.39
46.34
43.30
250m:
300m:
3:31.44
4:18.44
47.05
47.00
350m:
400m:
4:57.22
5:34.64
38.78
37.42
41.TOFIL Emilia05KS Delfin Gdynia5:35.90458
50m:
100m:
36.27
1:20.08
36.27
43.81
150m:
200m:
2:02.41
2:43.67
42.33
41.26
250m:
300m:
3:31.95
4:21.19
48.28
49.24
350m:
400m:
4:59.13
5:35.90
37.94
36.77
42.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź5:39.32444
50m:
100m:
37.17
1:18.69
37.17
41.52
150m:
200m:
2:05.12
2:50.17
46.43
45.05
250m:
300m:
3:36.29
4:22.67
46.12
46.38
350m:
400m:
5:01.35
5:39.32
38.68
37.97


<< TOP >>
Konkurencja 2
09.11.2019 - 11:10
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WARZOCHA Albert01Uks Cityzen4:21.26732
50m:
100m:
28.09
59.78
28.09
31.69
150m:
200m:
1:33.57
2:06.51
33.79
32.94
250m:
300m:
2:43.19
3:19.99
36.68
36.80
350m:
400m:
3:51.35
4:21.26
31.36
29.91
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:27.61681
50m:
100m:
29.49
1:02.51
29.49
33.02
150m:
200m:
1:36.90
2:11.21
34.39
34.31
250m:
300m:
2:48.80
3:27.83
37.59
39.03
350m:
400m:
3:58.14
4:27.61
30.31
29.47
3.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice4:27.64681
50m:
100m:
29.05
1:01.64
29.05
32.59
150m:
200m:
1:35.53
2:09.41
33.89
33.88
250m:
300m:
2:46.45
3:24.52
37.04
38.07
350m:
400m:
3:56.56
4:27.64
32.04
31.08
4.SZCZYGIEŁ David02UKP Unia Oświęcim4:28.29676
50m:
100m:
28.83
1:01.77
28.83
32.94
150m:
200m:
1:35.69
2:08.76
33.92
33.07
250m:
300m:
2:47.22
3:26.31
38.46
39.09
350m:
400m:
3:58.00
4:28.29
31.69
30.29
5.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:31.33653
50m:
100m:
27.82
59.70
27.82
31.88
150m:
200m:
1:33.61
2:06.62
33.91
33.01
250m:
300m:
2:47.64
3:29.17
41.02
41.53
350m:
400m:
4:00.86
4:31.33
31.69
30.47
6.ZDZIEBŁO Piotr02WKS Śląsk Wrocław4:31.83650
50m:
100m:
28.75
1:01.50
28.75
32.75
150m:
200m:
1:36.38
2:10.23
34.88
33.85
250m:
300m:
2:48.91
3:28.14
38.68
39.23
350m:
400m:
4:00.44
4:31.83
32.30
31.39
7.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''4:33.82636
50m:
100m:
29.83
1:02.69
29.83
32.86
150m:
200m:
1:38.21
2:13.17
35.52
34.96
250m:
300m:
2:52.02
3:32.05
38.85
40.03
350m:
400m:
4:03.74
4:33.82
31.69
30.08
8.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki4:34.07634
50m:
100m:
28.74
1:00.92
28.74
32.18
150m:
200m:
1:33.96
2:06.41
33.04
32.45
250m:
300m:
2:46.25
3:27.57
39.84
41.32
350m:
400m:
4:01.65
4:34.07
34.08
32.42
9.PITYŃSKI Wiktor03WKS Śląsk Wrocław4:35.02627
50m:
100m:
29.36
1:02.61
29.36
33.25
150m:
200m:
1:37.95
2:11.72
35.34
33.77
250m:
300m:
2:51.66
3:31.22
39.94
39.56
350m:
400m:
4:03.84
4:35.02
32.62
31.18
10.GŁUSZKOWSKI Mateusz01Uks Cityzen4:35.67623
50m:
100m:
29.64
1:03.49
29.64
33.85
150m:
200m:
1:38.43
2:13.48
34.94
35.05
250m:
300m:
2:53.02
3:33.56
39.54
40.54
350m:
400m:
4:05.39
4:35.67
31.83
30.28
11.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia4:36.28619
50m:
100m:
29.68
1:03.74
29.68
34.06
150m:
200m:
1:38.94
2:13.54
35.20
34.60
250m:
300m:
2:52.84
3:33.19
39.30
40.35
350m:
400m:
4:05.68
4:36.28
32.49
30.60
12.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:37.07614
50m:
100m:
27.99
1:00.52
27.99
32.53
150m:
200m:
1:35.84
2:10.00
35.32
34.16
250m:
300m:
2:51.85
3:34.39
41.85
42.54
350m:
400m:
4:06.40
4:37.07
32.01
30.67
13.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź4:37.35612
50m:
100m:
28.87
1:02.40
28.87
33.53
150m:
200m:
1:36.72
2:11.78
34.32
35.06
250m:
300m:
2:52.80
3:34.56
41.02
41.76
350m:
400m:
4:06.69
4:37.35
32.13
30.66
14.KEMPA Mikołaj99KU AZS UMCS Lublin4:37.64610
50m:
100m:
28.88
1:01.96
28.88
33.08
150m:
200m:
1:37.75
2:13.25
35.79
35.50
250m:
300m:
2:52.05
3:32.29
38.80
40.24
350m:
400m:
4:05.53
4:37.64
33.24
32.11
15.ZDYBEL Adam05KS Delfin Gdynia4:38.63603
50m:
100m:
29.51
1:03.06
29.51
33.55
150m:
200m:
1:39.32
2:13.58
36.26
34.26
250m:
300m:
2:54.36
3:35.59
40.78
41.23
350m:
400m:
4:08.08
4:38.63
32.49
30.55
16.KORONA Kacper03MKP Szczecin4:38.81602
50m:
100m:
29.79
1:03.10
29.79
33.31
150m:
200m:
1:38.30
2:13.21
35.20
34.91
250m:
300m:
2:53.39
3:34.65
40.18
41.26
350m:
400m:
4:07.35
4:38.81
32.70
31.46
17.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim4:40.52591
50m:
100m:
29.46
1:03.85
29.46
34.39
150m:
200m:
1:41.07
2:17.37
37.22
36.30
250m:
300m:
2:55.89
3:35.56
38.52
39.67
350m:
400m:
4:08.28
4:40.52
32.72
32.24
18.BRYŁA Kamil99KU AZS UMCS Lublin4:40.79589
50m:
100m:
28.69
1:01.50
28.69
32.81
150m:
200m:
1:37.10
2:12.04
35.60
34.94
250m:
300m:
2:55.03
3:37.23
42.99
42.20
350m:
400m:
4:09.32
4:40.79
32.09
31.47
19.SZWEDZKI Jakub00MKS Trójka Łódź4:42.60578
50m:
100m:
30.90
1:07.46
30.90
36.56
150m:
200m:
1:44.13
2:20.00
36.67
35.87
250m:
300m:
2:59.21
3:38.94
39.21
39.73
350m:
400m:
4:12.42
4:42.60
33.48
30.18
20.PŁATEK Maciej02UKP Unia Oświęcim4:42.83577
50m:
100m:
29.91
1:04.27
29.91
34.36
150m:
200m:
1:40.78
2:16.16
36.51
35.38
250m:
300m:
2:57.32
3:38.62
41.16
41.30
350m:
400m:
4:11.62
4:42.83
33.00
31.21
21.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin4:43.49573
50m:
100m:
28.73
1:01.69
28.73
32.96
150m:
200m:
1:39.77
2:16.73
38.08
36.96
250m:
300m:
2:57.52
3:39.11
40.79
41.59
350m:
400m:
4:11.91
4:43.49
32.80
31.58
22.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź4:44.62566
50m:
100m:
31.26
1:07.12
31.26
35.86
150m:
200m:
1:42.68
2:16.74
35.56
34.06
250m:
300m:
2:56.91
3:37.95
40.17
41.04
350m:
400m:
4:12.26
4:44.62
34.31
32.36
23.KAPAŁA Szymon03MTP Kormoran Olsztyn4:45.60560
50m:
100m:
30.56
1:05.06
30.56
34.50
150m:
200m:
1:42.33
2:18.57
37.27
36.24
250m:
300m:
2:59.54
3:41.23
40.97
41.69
350m:
400m:
4:13.97
4:45.60
32.74
31.63
24.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''4:47.18551
50m:
100m:
30.84
1:06.63
30.84
35.79
150m:
200m:
1:44.47
2:20.77
37.84
36.30
250m:
300m:
3:02.00
3:43.46
41.23
41.46
350m:
400m:
4:16.36
4:47.18
32.90
30.82
25.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk4:48.17545
50m:
100m:
30.71
1:08.64
30.71
37.93
150m:
200m:
1:46.14
2:22.68
37.50
36.54
250m:
300m:
3:01.94
3:41.20
39.26
39.26
350m:
400m:
4:14.99
4:48.17
33.79
33.18
26.MICHALAK Jan03UKS Nawa Skierniewice4:48.67542
50m:
100m:
30.00
1:04.20
30.00
34.20
150m:
200m:
1:41.05
2:16.96
36.85
35.91
250m:
300m:
2:58.40
3:39.10
41.44
40.70
350m:
400m:
4:14.61
4:48.67
35.51
34.06
27.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:48.89541
50m:
100m:
29.93
1:04.23
29.93
34.30
150m:
200m:
1:41.76
2:18.09
37.53
36.33
250m:
300m:
3:00.89
3:43.10
42.80
42.21
350m:
400m:
4:16.57
4:48.89
33.47
32.32
28.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:49.08540
50m:
100m:
29.57
1:03.97
29.57
34.40
150m:
200m:
1:41.67
2:18.44
37.70
36.77
250m:
300m:
3:00.91
3:44.45
42.47
43.54
350m:
400m:
4:17.13
4:49.08
32.68
31.95
29.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:49.29539
50m:
100m:
30.85
1:05.23
30.85
34.38
150m:
200m:
1:42.22
2:18.65
36.99
36.43
250m:
300m:
3:02.79
3:47.31
44.14
44.52
350m:
400m:
4:19.34
4:49.29
32.03
29.95
30.JĘDRYKA Nikodem04MKS Trójka Łódź4:49.67537
50m:
100m:
30.49
1:05.55
30.49
35.06
150m:
200m:
1:43.61
2:21.60
38.06
37.99
250m:
300m:
3:01.54
3:43.26
39.94
41.72
350m:
400m:
4:16.79
4:49.67
33.53
32.88
31.NOWACKI Błażej05UKS Żabianka Gdańsk4:50.25534
50m:
100m:
30.15
1:06.33
30.15
36.18
150m:
200m:
1:42.31
2:17.96
35.98
35.65
250m:
300m:
2:59.89
3:43.81
41.93
43.92
350m:
400m:
4:17.43
4:50.25
33.62
32.82
32.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź4:50.76531
50m:
100m:
30.37
1:04.45
30.37
34.08
150m:
200m:
1:41.23
2:16.89
36.78
35.66
250m:
300m:
3:00.18
3:44.30
43.29
44.12
350m:
400m:
4:19.58
4:50.76
35.28
31.18
33.ZAREMBA Adam05WKS Śląsk Wrocław4:52.43522
50m:
100m:
30.72
1:06.30
30.72
35.58
150m:
200m:
1:44.08
2:21.48
37.78
37.40
250m:
300m:
3:03.36
3:45.69
41.88
42.33
350m:
400m:
4:20.18
4:52.43
34.49
32.25
34.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim4:52.95519
50m:
100m:
31.02
1:06.13
31.02
35.11
150m:
200m:
1:44.53
2:22.20
38.40
37.67
250m:
300m:
3:04.56
3:48.63
42.36
44.07
350m:
400m:
4:21.66
4:52.95
33.03
31.29
35.MALINOWSKI Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:55.17507
50m:
100m:
29.85
1:05.67
29.85
35.82
150m:
200m:
1:43.68
2:20.74
38.01
37.06
250m:
300m:
3:04.69
3:50.19
43.95
45.50
350m:
400m:
4:23.04
4:55.17
32.85
32.13
36.CIERPIAŁ Wiktor04UKS 190 Łódź4:55.76504
50m:
100m:
32.02
1:09.30
32.02
37.28
150m:
200m:
1:49.22
2:27.03
39.92
37.81
250m:
300m:
3:06.30
3:47.44
39.27
41.14
350m:
400m:
4:22.70
4:55.76
35.26
33.06
37.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03KU AZS UMCS Lublin4:56.02503
50m:
100m:
30.24
1:05.75
30.24
35.51
150m:
200m:
1:43.86
2:21.46
38.11
37.60
250m:
300m:
3:04.96
3:48.25
43.50
43.29
350m:
400m:
4:22.13
4:56.02
33.88
33.89
38.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:59.15487
50m:
100m:
29.87
1:06.41
29.87
36.54
150m:
200m:
1:47.23
2:27.97
40.82
40.74
250m:
300m:
3:08.83
3:50.64
40.86
41.81
350m:
400m:
4:26.93
4:59.15
36.29
32.22
39.KUBINIEC Mikołaj04KU AZS UMCS Lublin4:59.41486
50m:
100m:
31.87
1:08.38
31.87
36.51
150m:
200m:
1:46.74
2:25.22
38.36
38.48
250m:
300m:
3:07.78
3:50.87
42.56
43.09
350m:
400m:
4:25.43
4:59.41
34.56
33.98
40.JARCZEWSKI Franciszek05UKS 190 Łódź4:59.91484
50m:
100m:
31.62
1:07.17
31.62
35.55
150m:
200m:
1:45.90
2:23.38
38.73
37.48
250m:
300m:
3:06.58
3:49.84
43.20
43.26
350m:
400m:
4:25.39
4:59.91
35.55
34.52
41.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.34482
50m:
100m:
31.81
1:08.47
31.81
36.66
150m:
200m:
1:47.71
2:26.97
39.24
39.26
250m:
300m:
3:08.79
3:51.22
41.82
42.43
350m:
400m:
4:26.72
5:00.34
35.50
33.62
42.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.5:02.08473
50m:
100m:
30.21
1:05.72
30.21
35.51
150m:
200m:
1:47.59
2:27.95
41.87
40.36
250m:
300m:
3:10.10
3:52.50
42.15
42.40
350m:
400m:
4:28.89
5:02.08
36.39
33.19
43.OKOŃ Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:06.37454
50m:
100m:
30.84
1:06.77
30.84
35.93
150m:
200m:
1:45.84
2:24.02
39.07
38.18
250m:
300m:
3:08.78
3:54.24
44.76
45.46
350m:
400m:
4:30.23
5:06.37
35.99
36.14
44.MAŁKOWSKI Hubert05MTKP Delfin Toruń5:09.09442
50m:
100m:
29.49
1:06.11
29.49
36.62
150m:
200m:
1:47.14
2:28.17
41.03
41.03
250m:
300m:
3:11.29
3:56.73
43.12
45.44
350m:
400m:
4:34.52
5:09.09
37.79
34.57
45.WOŹNIAK Piotr05MTP Kormoran Olsztyn5:09.39441
50m:
100m:
32.72
1:10.51
32.72
37.79
150m:
200m:
1:50.77
2:28.52
40.26
37.75
250m:
300m:
3:14.68
4:01.69
46.16
47.01
350m:
400m:
4:36.32
5:09.39
34.63
33.07
46.OLEWNICZAK Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''5:13.63423
50m:
100m:
30.78
1:06.42
30.78
35.64
150m:
200m:
1:45.21
2:23.51
38.79
38.30
250m:
300m:
3:06.69
3:50.39
43.18
43.70
350m:
400m:
4:25.13
5:13.63
34.74
48.50
47.POLITOWSKI Filip05MTKP Delfin Toruń5:33.75351
50m:
100m:
30.98
1:09.58
30.98
38.60
150m:
200m:
1:52.01
2:35.15
42.43
43.14
250m:
300m:
3:25.27
4:16.19
50.12
50.92
350m:
400m:
4:55.46
5:33.75
39.27
38.29


<< TOP >>
Konkurencja 3
09.11.2019 - 11:23
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn25.46730
2.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice25.50727
3.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa26.05682
4.ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin26.08679
5.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybunalski26.19671
6.RABINIAK Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin26.21669
7.MAZURKIEWICZ Barbara01KU AZS UMCS Lublin26.37657
8.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka26.53645
9.PIESKO Martyna03KU AZS UMCS Lublin26.62639
10.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy26.69634
11.DEKONINCK Laura02MKS Polonia Warszawa26.75629
12.KARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź26.89620
13.WRÓBEL Julia01KU AZS Politechniki Łódzkiej26.93617
14.KLONOWSKA Julia00AZS AWFiS Gdańsk27.05609
15.KŁUSEK Maria02UKS SHARK Rudna27.08607
16.KULIK Julia05UKS GOS Raszyn27.09606
17.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin27.13603
18.JASTRZĄBEK Nadia05UKS Siódemka Gdynia27.14603
19.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.15602
20.MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa27.19599
21.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy27.25595
22.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn27.29593
23.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej27.34589
24.KWIATKOWSKA Zofia01KU AZS UMCS Lublin27.36588
25.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.40586
26.ZROBEK Natalia99KU AZS Politechniki Łódzkiej27.42584
27.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS G-8 Bielany Warszawa27.49580
28.KRASZEWSKA Martyna05MTP Kormoran Olsztyn27.56575
29.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KU AZS UMCS Lublin27.61572
30.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk27.62572
31.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość27.63571
32.BESZTERDA Maria05MKS Juvenia Białystok27.66569
33.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław27.67569
34.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa27.75564
35.POZNAŃSKA Justyna05UKS SP 8 Chrzanów27.78562
36.GROŃ Weronika03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.80561
37.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.27.83559
ZMIERCZAK Natalia03MTP Kormoran Olsztyn27.83559
39.BATÓG Dominika05UKS Żabianka Gdańsk27.85558
40.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin27.87556
41.WARDAK Maria02MKP Szczecin27.88556
42.WIECZOREK Marika03KU AZS UMCS Lublin27.96551
43.MROŻEK Weronika04MKP Szczecin27.99549
STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.99549
45.KOLBE Wiktoria98OŚ KU AZS PWSZ Racibórz28.07545
46.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin28.11542
KRÓLIK Adrianna04MKP Szczecin28.11542
48.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.28.16539
49.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.17539
50.BORKOWSKA Małgorzata02KU AZS UMCS Lublin28.21537
KRAWCZYK Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''28.21537
52.WODECKA Roksana03UKS 190 Łódź28.33530
53.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.35529
54.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.28.36528
55.SZEWCZYK Zofia02UKP Fala Kraśnik28.39526
56.SKALIŃSKA Ewa05MKS Piaseczno28.51520
57.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin28.52519
58.GAWEDZKA Natalia05UKS MOS Ełk28.53519
59.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk28.55518
60.JANUSZKA Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''28.56517
61.ŁOTOWSKA Maja04UKS "V" Łomianki28.58516
62.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin28.60515
63.DWOJAK Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin28.65512
64.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin28.69510
65.KOPAŃSKA Maja02MKS Polonia Warszawa28.72508
66.NADOLSKA Julia00KU AZS UMCS Lublin28.93497
67.ZAWADA Malwina05MKS Piaseczno28.96496
68.DZIADEK Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy28.97495
LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.97495
70.KOSSOWSKA Julita05UKS 190 Łódź28.98495
71.MARCINKOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź29.04492
72.WARCHAŁOWSKA Paulina05KS OLIMPIA Lublin29.07490
SZUBZDA Zuzanna04KU AZS UMCS Lublin29.07490
74.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.20484
75.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź29.27480
76.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź29.41473
77.AUGUŚCIAK Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków29.44472
78.HAŁADYN Karolina03UKS 190 Łódź29.45472
79.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask29.46471
MACIEJEWSKA Beata03UKS SP-149 Łódź29.46471
81.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz29.49470
OLECKA Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.49470
83.CHĄCIAK Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.52468
84.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa29.58465
85.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk29.65462
86.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.68461
87.PASIEROWSKA Wiktoria05UKS G-8 Bielany Warszawa29.74458
88.SELDER Olga05MKS Trójka Łódź29.79456
89.SUJKOWSKA Roksana05MTP Kormoran Olsztyn29.85453
90.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź29.92450
91.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź29.95448
92.KAZUBA Martyna05UKS 190 Łódź29.97447
93.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask30.01446
94.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź30.02445
95.SZYNAL Amelia03Uks Skarpa Lublin30.15439
96.WRÓBEL Karolina05MKS Piaseczno30.19438
97.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź30.27434
98.SUCHORAB Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin30.32432
99.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''30.74415
100.ŻELAZNA Maria05St. Szkoła Pływania ,,Orka''30.76414
101.GAWLIKOWSKA Olga05MUKS Wodnik Łask30.89409
102.JARZYŃSKA Gabriela05MUKS Wodnik Łask30.90408
KLECZEK Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.90408
104.PAWELEC Oliwia05UKS Siódemka Gdynia31.06402
105.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn31.37390
106.JAWOR Sandra05MKS Trójka Łódź31.72377
107.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz32.08365
108.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew32.69345


<< TOP >>
Konkurencja 4
09.11.2019 - 11:31
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CZERNIAK Konrad89KU AZS UMCS Lublin21.97784
2.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin22.01779
3.POLEWKA Tomasz94AZS AWF Katowice22.50730
4.KAWĘCKI Radosław91AZS AWF Warszawa22.75706
5.KISZCZAK Jakub00WKS Śląsk Wrocław22.95687
6.PIŁKOWSKI Patryk00MKS Polonia Warszawa23.10674
7.JAWORSKI Szymon01WKS Śląsk Wrocław23.19666
8.ZBUTOWICZ Karol98UKS G-8 Bielany Warszawa23.21665
9.DĄBROWSKI Patryk00WKS Śląsk Wrocław23.42647
10.JURA Maciej96AZS AWF Warszawa23.50640
11.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa23.60632
12.LECH Filip01KU AZS UMCS Lublin23.62631
13.SZCZECIŃSKI Robert00MKS Polonia Warszawa23.65628
14.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki23.76619
15.KLICH Kacper94KU AZS UMCS Lublin23.77619
16.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów23.79617
17.ŁOBODA Jakub02KU AZS UMCS Lublin23.97603
18.CIARCZYŃSKI Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''24.00601
19.WIŚNIEWSKI Adam03UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.01600
20.GUZIOR Maciej00WKS Śląsk Wrocław24.04598
21.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz24.06597
22.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź24.07596
23.GĄSTAŁ Jan03UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.14591
24.KRZYKAŁA Emil01KP AVIA Świdnik24.19587
25.ŁUKASIK Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław24.24583
26.WŁODARCZYK Maciej99AZS AWF Warszawa24.27581
27.OGRODNIK Wojciech03UKP Unia Oświęcim24.29580
SŁOWIKOWSKI Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków24.29580
29.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław24.31578
30.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin24.32578
KUREK Jakub01MKP Szczecin24.32578
32.SOBIESZUK Kacper02KU AZS UMCS Lublin24.34576
33.SŁAWACKI Wojciech05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''24.35575
34.JANICZUK Patryk02MKS LIDER Chełm24.37574
WITAN Daniel96UKS Olimpic Warka24.37574
36.MAMCARZ Mateusz04UKP Unia Oświęcim24.41571
37.BORKOWSKI Kacper00KU AZS UMCS Lublin24.45568
38.BRYŁA Kamil99KU AZS UMCS Lublin24.53563
39.WOŁOSZYN Roman01KU AZS UMCS Lublin24.55562
40.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź24.61557
41.CHUPKA Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.64555
42.RÓŻYCKI Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.66554
43.MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław24.67553
KORZENIOWSKI Piotr03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''24.67553
45.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń24.71551
46.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź24.74549
47.CHYRCHAŁA Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość24.83543
48.PAKUŁA Mateusz00KU AZS UMCS Lublin24.85541
49.NOWAK Patryk95AZS AWF Katowice24.86541
50.PODSIADŁO Grzegorz03AZS AWF Katowice24.87540
51.NOWICZKOW Jakub01KU AZS UMCS Lublin24.88539
52.PARTYKA Damian01AZS AWFiS Gdańsk24.90538
53.STEFANOWSKI Bartosz03UKS Nawa Skierniewice24.94536
54.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź24.96534
55.DUDKIEWICZ Kacper02MKS Polonia Warszawa25.11525
STACHURSKI Jerzy04WKS Śląsk Wrocław25.11525
57.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa25.13524
58.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia25.17521
59.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin25.18520
60.PAWŁOWSKI Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa25.21519
61.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków25.22518
62.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''25.23517
63.GÓRKA Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa25.26515
64.MIODOŃSKI Mateusz03UKP Unia Oświęcim25.31512
65.CZERNIAK Konrad98KU AZS UMCS Lublin25.33511
66.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice25.34511
67.NOWAK Jan02KU AZS UMCS Lublin25.36509
68.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia25.37509
69.BIELSKI Kacper01KS Delfin Gdynia25.38508
RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź25.38508
71.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk25.39508
72.TRYKACZ Kacper05MTP Kormoran Olsztyn25.40507
73.LEŚNIEWSKI Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.41506
74.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask25.44505
75.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.47503
76.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź25.50501
77.STANISŁAWSKI Bartosz04MKS Trójka Łódź25.52500
78.JACHYM Maciej03KS Rekin Świebodzice25.53499
79.CIESIELSKI Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej25.55498
MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin25.55498
81.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''25.61495
82.CHODULSKI Jakub00KU AZS UMCS Lublin25.65492
83.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''25.68491
PRZYBYSZ Krzysztof05UKS MOS Ełk25.68491
85.SZWEDZKI Jakub00MKS Trójka Łódź25.74487
86.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.25.79484
87.BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa25.84481
88.KOPROWSKI Aleksander03Uks Cityzen25.90478
89.KRASZEWSKI Daniel01MKS Polonia Warszawa25.92477
RYBIŃSKI Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''25.92477
KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice25.92477
92.JAKUBCZYK Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''25.96475
93.DARUL Bartosz04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.25.98474
KRAJEWSKI Mateusz03St. Szkoła Pływania ,,Orka''25.98474
MARKIEWICZ Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"25.98474
96.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń26.06469
97.RUTKIEWICZ Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.12466
98.DREWEK Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew26.17463
99.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej26.18463
100.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.25459
101.GUŚCIORA Maciej03MKP Szczecin26.27458
102.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej26.28458
103.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik26.31456
104.PAWLAK Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej26.33455
105.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.37453
106.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk26.38452
107.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.39452
MICHALAK Jan03UKS Nawa Skierniewice26.39452
SKOWRONEK Hubert02UKS Nawa Skierniewice26.39452
110.KUCHARSKI Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków26.41451
111.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź26.49447
112.BANASIAK Michał05MKS Jedynka Łódź26.51446
113.TRYLSKI Wiktor03UKS Tri-Team Rumia26.54444
114.TRYDULSKI Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.56443
115.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elbląg26.59442
SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa26.59442
117.WALCZAK Hubert05UKP Jedynka Elbląg26.62440
118.PARA Mikołaj03UKP Unia Oświęcim26.63440
119.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.65439
120.GERA Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''26.67438
121.JOACHIMIAK Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków26.69437
122.ZABORSKI Jan05UKS Fala Nieporęt26.75434
123.SOBIESZEK Franciszek05MKS Piaseczno26.80432
124.JĘDRZEJKIEWICZ Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.82431
125.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość26.96424
126.DZIERKACZ Igor05MKS SP 63 Bydgoszcz27.08418
127.DOMALEWSKI Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn27.22412
128.HORBATY Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.25410
129.SZUTER Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.29409
130.MAKOWSKI Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa27.32407
131.MILLER Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki27.33407
132.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice27.34406
133.SZEWCZYK Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''27.42403
134.NIEDZIAŁEK Michał03MTP Kormoran Olsztyn27.44402
KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.44402
136.ŁOPACIŃSKI Wojciech05KU AZS Politechniki Łódzkiej27.48400
137.KUZIA Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków27.50399
138.OSEŁKOWSKI Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn27.59395
STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.59395
140.LEWTAK Szymon04KU AZS UMCS Lublin27.60395
141.REZNER Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków27.78387
142.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin27.84385
143.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź27.88383
144.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.95380
145.PISZCZAŁA Marcel05MUKS Wodnik Łask28.04377
146.KUŚMIERZ Michał05MKS Trójka Łódź28.17372
147.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk28.32366
148.MAGRYTA Mateusz05UKS Siódemka Gdynia28.37364
149.BRYLOWSKI Tomasz05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański28.40363
150.BIEGAŃSKI Marcin02MKS Polonia Warszawa28.41362
151.CHAŁAT Wojciech04KU AZS UMCS Lublin28.42362
152.WASIAK Szymon05UKS 190 Łódź28.87345
153.PUPKA Filip04Uks Cityzen29.05339
154.RZEPKA Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew29.09337
155.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''29.65319
156.MASHKOU Hardzei05UKS G-8 Bielany Warszawa29.98308
157.WIŚNIEWSKI Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa30.58290
158.KOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa30.75286
DYSKW.WISZNIEWSKI Albert05MKS Juvenia Białystok
O1


<< TOP >>
Konkurencja 5
09.11.2019 - 11:46
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.WIKIEŁ Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:31.6069936.0139.3238.7037.57
2.OSTROWSKA Agnieszka90OŚ KU AZS PWSZ Racibórz2:32.5168634.5837.9839.4340.52
3.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu2:36.5663536.1640.4040.2839.72
4.DOBOSZ Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.6163436.0339.9240.1340.53
5.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.0962836.5539.9540.6639.93
6.KOBUSZEWSKA Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu2:37.4462435.6241.4241.0739.33
7.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:37.4762436.1840.6640.3140.32
8.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.4561236.8140.6140.5440.49
9.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin2:38.6761036.5541.2040.8940.03
10.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno2:39.7859736.6640.7341.0041.39
11.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:40.5158936.3941.4542.0240.65
12.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź2:41.2258136.6240.6241.7842.20
13.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin2:42.2757037.0141.6142.0641.59
14.WILCZEK Renata04UKP Unia Oświęcim2:42.3756937.4440.9242.3241.69
15.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:42.5156736.5441.0042.2242.75
16.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.6456636.5341.5342.9441.64
17.BUDZIŃSKA Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:43.1556137.7542.2241.8441.34
18.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.4555836.1242.6642.5542.12
19.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin2:43.8155437.6241.9742.3041.92
20.BAŁDA Aleksandra05MKS Piaseczno2:44.1355136.8541.2242.8443.22
21.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:44.1855037.5442.1242.6741.85
22.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:44.9654238.5842.3942.1741.82
23.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:45.0654137.5142.4542.9442.16
24.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin2:46.2053036.6942.2743.8943.35
25.STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:47.4551936.7243.3944.1643.18
26.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:47.6551739.1343.8342.6542.04
27.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:48.0251338.7842.9943.7642.49
28.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:48.1251238.4642.4543.2144.00
29.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3051137.0742.6143.9544.67
30.DOROSZKIEWICZ Anna05UKP Jedynka Elbląg2:48.5150938.6943.2843.6142.93
31.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:48.8250637.7243.1644.0943.85
32.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:49.7549837.9443.5644.6343.62
33.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź2:50.0249537.8743.4144.1944.55
34.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.7948938.9943.2644.2944.25
35.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin2:50.9848739.4243.6744.3243.57
36.JANECKA Weronika04UKS Żabianka Gdańsk2:51.6848138.1744.0644.8044.65
37.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:51.7448140.5443.6343.8743.70
38.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy2:51.7948038.9343.9244.7444.20
39.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin2:52.0947838.5243.9045.2544.42
40.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz2:52.3047638.6545.2946.8541.51
41.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:52.4947438.2843.9545.2045.06
42.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:53.1146938.4544.1144.2146.34
43.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask2:54.2746039.8945.7145.0743.60
44.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa2:55.3345239.9845.6545.3544.35
45.CHOJNOWSKA Maria05UKS Fala Nieporęt3:02.3440141.7047.6447.1645.84
46.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:04.0239141.1746.3248.1648.37
47.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu3:06.9037342.2848.3048.9047.42
DYSKW.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń37.2842.7343.92
K15

17 - 18 lat

1.DOBOSZ Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.6163436.0339.9240.1340.53
2.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin2:38.6761036.5541.2040.8940.03
3.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin2:42.2757037.0141.6142.0641.59
4.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin2:43.8155437.6241.9742.3041.92
5.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:48.1251238.4642.4543.2144.00
6.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:49.7549837.9443.5644.6343.62
7.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:53.1146938.4544.1144.2146.34

16 lat

1.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:40.5158936.3941.4542.0240.65
2.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:42.5156736.5441.0042.2242.75
3.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.6456636.5341.5342.9441.64
4.BUDZIŃSKA Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:43.1556137.7542.2241.8441.34
5.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin2:46.2053036.6942.2743.8943.35
6.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin2:50.9848739.4243.6744.3243.57

15 lat

1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu2:36.5663536.1640.4040.2839.72
2.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.0962836.5539.9540.6639.93
3.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:37.4762436.1840.6640.3140.32
4.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.4561236.8140.6140.5440.49
5.WILCZEK Renata04UKP Unia Oświęcim2:42.3756937.4440.9242.3241.69
6.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.4555836.1242.6642.5542.12
7.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:44.1855037.5442.1242.6741.85
8.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:44.9654238.5842.3942.1741.82
9.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:48.0251338.7842.9943.7642.49
10.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3051137.0742.6143.9544.67
11.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź2:50.0249537.8743.4144.1944.55
12.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.7948938.9943.2644.2944.25
13.JANECKA Weronika04UKS Żabianka Gdańsk2:51.6848138.1744.0644.8044.65
14.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy2:51.7948038.9343.9244.7444.20
15.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin2:52.0947838.5243.9045.2544.42
16.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:52.4947438.2843.9545.2045.06

14 lat

1.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno2:39.7859736.6640.7341.0041.39
2.BAŁDA Aleksandra05MKS Piaseczno2:44.1355136.8541.2242.8443.22
3.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:45.0654137.5142.4542.9442.16
4.STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:47.4551936.7243.3944.1643.18
5.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia2:47.6551739.1343.8342.6542.04
6.DOROSZKIEWICZ Anna05UKP Jedynka Elbląg2:48.5150938.6943.2843.6142.93
7.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź2:48.8250637.7243.1644.0943.85
8.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:51.7448140.5443.6343.8743.70
9.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz2:52.3047638.6545.2946.8541.51
10.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask2:54.2746039.8945.7145.0743.60
11.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa2:55.3345239.9845.6545.3544.35
12.CHOJNOWSKA Maria05UKS Fala Nieporęt3:02.3440141.7047.6447.1645.84
13.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''3:04.0239141.1746.3248.1648.37
14.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu3:06.9037342.2848.3048.9047.42
DYSKW.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń37.2842.7343.92
K15


<< TOP >>
Konkurencja 6
09.11.2019 - 11:46
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź2:11.3376530.2133.6533.8433.63
2.KRULIKOWSKI Maciej99AZS AWF Katowice2:14.9770530.8834.5234.8434.73
3.PACZYŃSKI Oliwer97KU AZS UMCS Lublin2:18.9864631.6336.0735.5535.73
4.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice2:20.3762732.7536.3836.3934.85
5.BĄCZKOWSKI Bartosz97AZS AWF Warszawa2:20.4662632.0135.7636.5936.10
6.STOLARSKI Marcin96KU AZS UMCS Lublin2:20.7162231.9036.0036.3936.42
7.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:20.7762132.0435.9336.6236.18
8.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:21.4361330.7136.8538.5435.33
9.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.6361032.5636.6536.4335.99
10.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:21.6561033.0736.8336.9734.78
11.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:22.7459632.2536.2536.8037.44
12.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:23.7058433.6936.8736.9236.22
13.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin2:23.8358332.2336.7737.6737.16
14.WARZOCHA Gustaw04Uks Cityzen2:24.1357933.0736.9537.4936.62
15.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice2:24.9856932.8337.2337.4537.47
16.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:25.7955932.4337.0438.3138.01
17.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.8055933.2436.9437.7837.84
18.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik2:26.1655533.7037.8437.5937.03
19.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:26.2555432.8137.4738.1337.84
20.SZYNAWA Oskar00AZS AWF Katowice2:27.4854033.6037.3137.9638.61
21.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:27.6353934.1238.3037.8937.32
22.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:27.7053833.5738.0138.1337.99
23.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:28.2653233.6838.4838.3137.79
24.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:29.1852233.3138.0938.9738.81
25.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok2:30.0551333.1738.2039.5239.16
26.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź2:30.3151034.1337.9038.7239.56
27.WOJTALEWICZ Robert01UKP Jedynka Elbląg2:30.5950833.6038.8939.7438.36
28.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin2:30.9850434.8539.1339.2637.74
29.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7249632.4638.8541.0039.41
30.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:32.9048534.4538.7839.2640.41
31.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim2:32.9348535.0939.0339.8139.00
32.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:34.6246933.5138.4440.3842.29
33.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin2:35.2646335.2439.8640.3939.77
34.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.5646035.0840.1141.0439.33
35.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.1045636.1640.2640.5039.18
36.TERLECKI Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:37.9544035.3940.4441.7940.33
37.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.1143834.3338.9041.5043.38
38.DYBEK Błażej05UKS Fala Nieporęt2:40.2442134.3540.8042.3142.78
39.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:41.1841435.9141.3842.3641.53
40.BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.4240436.0241.9943.3141.10
41.ABTAN Nebras05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:43.1439938.2541.1742.2741.45
42.REGNOWSKI Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:44.4439035.4041.1943.2644.59
43.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:44.5138937.2642.9243.2241.11
44.ADAMIAK Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:52.7433639.1743.9745.7643.84
45.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź2:55.9631839.2544.0446.1246.55
DYSKW.KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice
K15

17 - 18 lat

1.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:20.7762132.0435.9336.6236.18
2.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.6361032.5636.6536.4335.99
3.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice2:24.9856932.8337.2337.4537.47
4.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik2:26.1655533.7037.8437.5937.03
5.WOJTALEWICZ Robert01UKP Jedynka Elbląg2:30.5950833.6038.8939.7438.36
6.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7249632.4638.8541.0039.41
7.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin2:35.2646335.2439.8640.3939.77
DYSKW.KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice
K15

16 lat

1.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:21.4361330.7136.8538.5435.33
2.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:21.6561033.0736.8336.9734.78
3.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:23.7058433.6936.8736.9236.22
4.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin2:23.8358332.2336.7737.6737.16
5.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:27.6353934.1238.3037.8937.32
6.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin2:30.9850434.8539.1339.2637.74

15 lat

1.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:22.7459632.2536.2536.8037.44
2.WARZOCHA Gustaw04Uks Cityzen2:24.1357933.0736.9537.4936.62
3.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:25.7955932.4337.0438.3138.01
4.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.8055933.2436.9437.7837.84
5.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:27.7053833.5738.0138.1337.99
6.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:28.2653233.6838.4838.3137.79
7.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:29.1852233.3138.0938.9738.81
8.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:32.9048534.4538.7839.2640.41
9.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim2:32.9348535.0939.0339.8139.00
10.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:34.6246933.5138.4440.3842.29
11.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.5646035.0840.1141.0439.33
12.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:36.1045636.1640.2640.5039.18
13.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.1143834.3338.9041.5043.38
14.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:41.1841435.9141.3842.3641.53

14 lat

1.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:26.2555432.8137.4738.1337.84
2.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok2:30.0551333.1738.2039.5239.16
3.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź2:30.3151034.1337.9038.7239.56
4.TERLECKI Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''2:37.9544035.3940.4441.7940.33
5.DYBEK Błażej05UKS Fala Nieporęt2:40.2442134.3540.8042.3142.78
6.BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.4240436.0241.9943.3141.10
7.ABTAN Nebras05KU AZS Politechniki Łódzkiej2:43.1439938.2541.1742.2741.45
8.REGNOWSKI Kajetan05UKS Swim Team Wilanów2:44.4439035.4041.1943.2644.59
9.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''2:44.5138937.2642.9243.2241.11
10.ADAMIAK Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:52.7433639.1743.9745.7643.84
11.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź2:55.9631839.2544.0446.1246.55


<< TOP >>
Konkurencja 7
09.11.2019 - 11:46
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice58.3681927.8430.52
2.NAZIĘBŁO Klaudia93MKS Juvenia Wrocław58.5481127.5930.95
3.CIERPIAŁOWSKA Paulina05UKS Żabianka Gdańsk1:01.7469228.9232.82
Wynik Lepszy od Rekordu Polski 14-lat
4.TRAMBOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa1:02.4866728.9733.51
5.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:02.7465929.4233.32
6.URBAN Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:03.4763629.8733.60
7.KUCHTA Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew1:04.4660829.7234.74
8.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa1:04.5260629.7334.79
9.WARCHAŁOWSKA Paulina05KS OLIMPIA Lublin1:05.3558331.1034.25
10.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:05.9456831.2334.71
KOZIŃSKA Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.9456831.0434.90
12.PROCHOWNIK Martyna02KU AZS UMCS Lublin1:06.0656431.2534.81
13.HEBEL Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:06.3155830.9635.35
14.RACZYŃSKA Wiktoria04AZS Łódź1:06.5255331.4835.04
15.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław1:06.5655231.2735.29
16.KOZAK Katarzyna04KU AZS UMCS Lublin1:06.6954931.1335.56
17.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:06.7654732.1034.66
18.ŁYSAKOWSKA Julia01KU AZS UMCS Lublin1:06.7854631.4535.33
19.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy1:06.8054631.6135.19
20.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:06.8754432.0634.81
21.BURDYN Dominika05KU AZS UMCS Lublin1:07.1153831.3935.72
22.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin1:07.1353831.6135.52
23.KWIATKOWSKA Zofia01KU AZS UMCS Lublin1:07.1953631.8235.37
24.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin1:07.4153131.6435.77
25.ZMIERCZAK Natalia03MTP Kormoran Olsztyn1:07.5852731.2436.34
26.NOCOŃ Dominika02UKP Unia Oświęcim1:07.6452631.4336.21
27.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:07.6852531.4636.22
28.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:07.9251932.2835.64
29.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.0651631.5136.55
30.KRASZEWSKA Martyna05MTP Kormoran Olsztyn1:08.1551431.8236.33
PINKOWICZ Alicja04UKP Unia Oświęcim1:08.1551431.2536.90
32.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.1851332.0436.14
33.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:08.3650931.6136.75
34.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław1:08.5150631.7936.72
35.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.5350631.5836.95
36.DĄBROWSKA Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg1:08.6650332.2936.37
37.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask1:08.6950232.2336.46
38.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin1:08.7150232.1436.57
MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7150231.9436.77
40.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź1:08.9149732.7036.21
41.CYGAN Julia04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:08.9249732.3536.57
42.FIC Bożena04UKP Unia Oświęcim1:08.9349732.7536.18
43.TUPALSKA Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:09.0049531.8737.13
44.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.0349531.9937.04
45.PYSZNIAK Alicja05KS OLIMPIA Lublin1:09.2149132.2137.00
46.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.2748932.5236.75
47.ŁOTOWSKA Maja04UKS "V" Łomianki1:09.3948731.7837.61
48.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:09.4148732.1837.23
49.SKALIŃSKA Ewa05MKS Piaseczno1:09.4448631.4737.97
50.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin1:09.5448432.3237.22
51.KOSSOWSKA Julita05UKS 190 Łódź1:09.5748333.4136.16
52.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:10.0147432.8937.12
53.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:10.0247432.5037.52
54.OLECKA Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.3546733.4536.90
55.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:10.3846732.2438.14
56.WOŹNICA Milena04UKS Żabianka Gdańsk1:11.0245432.5538.47
57.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz1:11.0745333.1637.91
58.BIDNIK Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.4244732.9238.50
59.WIECZOREK Marika03KU AZS UMCS Lublin1:11.4744633.0838.39
60.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź1:11.5344433.5637.97
61.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź1:12.2543133.7938.46
62.CHĄCIAK Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:12.3642933.6838.68
63.PASIEROWSKA Wiktoria05UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.3742933.1339.24
64.SŁOMIŃSKA Anna05AZS AWF Warszawa1:12.8042233.6839.12
65.JANUSZKA Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.1741533.5339.64
66.GRZEBIELUCH Maja05MKS Jedynka Łódź1:13.2641433.7339.53
67.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin1:13.4041133.1440.26
68.SUJKOWSKA Roksana05MTP Kormoran Olsztyn1:13.4641033.5439.92
69.WITEK Oliwia04MKS Jedynka Łódź1:13.4841034.0039.48
70.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim1:14.0440134.4539.59
71.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3638035.1140.25
72.KACZANOWSKA Maja05KU AZS Politechniki Łódzkiej1:15.6937534.1441.55
KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:15.6937535.6040.09
74.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź1:17.4035135.9541.45
75.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:17.8834436.6241.26


<< TOP >>
Konkurencja 8
09.11.2019 - 11:52
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CZERNIAK Konrad89KU AZS UMCS Lublin51.7380224.2427.49
2.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław52.5676525.0027.56
3.WĄGROWSKI Marcel99KU AZS Politechniki Łódzkiej54.6768025.3729.30
4.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa54.7267825.6529.07
5.GOLENIEC Kamil99AZS AWF Katowice55.5065026.4029.10
6.BOCHEŃ Tomasz99KU AZS UMCS Lublin55.8863626.0829.80
7.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.6761026.6430.03
8.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa57.0459826.5430.50
9.OGRODNIK Wojciech03UKP Unia Oświęcim57.1759426.3030.87
10.KORONA Kacper03MKP Szczecin57.2659226.8430.42
11.POWROŹNIK Konrad97WKS Śląsk Wrocław57.2959126.9030.39
12.GĄSTAŁ Jan03UKS ,,GIM 92 Ursynów''57.3558927.1230.23
13.ŁOBODA Jakub02KU AZS UMCS Lublin57.3958826.4530.94
GAWRON Oliwier03WKS Śląsk Wrocław57.3958826.9530.44
15.BORKOWSKI Kacper00KU AZS UMCS Lublin57.7257727.2730.45
16.KRZYKAŁA Emil01KP AVIA Świdnik57.7557726.5231.23
17.SIEKACZYŃSKI Artur02UKP Fala Kraśnik57.8357427.6730.16
18.PURTAK Wiktor02KU AZS Politechniki Łódzkiej57.9257227.4030.52
19.OLESKI Tomasz03KU AZS Politechniki Łódzkiej57.9657027.0030.96
20.ZDZIEBŁO Piotr02WKS Śląsk Wrocław57.9757027.4030.57
21.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin57.9956927.0530.94
22.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź58.0656726.9631.10
23.STEFANOWSKI Bartosz03UKS Nawa Skierniewice58.1256627.4130.71
24.MAMCARZ Mateusz04UKP Unia Oświęcim58.4255727.4630.96
25.CZECH Arkadiusz03UKP Unia Oświęcim58.6055227.6530.95
26.KEMPA Mikołaj99KU AZS UMCS Lublin59.2353428.0531.18
27.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź59.2553427.8931.36
28.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów59.2753327.7031.57
29.BIEROŃSKI Michał99WKS Śląsk Wrocław59.8051927.2532.55
30.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź59.8151927.9631.85
31.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź59.8251928.6431.18
32.HEBEL Maciej05UKS Żabianka Gdańsk1:00.1351127.9332.20
33.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.2950728.5131.78
34.KOWALCZYK Michał02MKS Polonia Warszawa1:00.3450528.2432.10
35.TRYKACZ Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:00.3650528.3831.98
36.GERA Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.4450328.3432.10
37.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź1:00.5450028.0132.53
38.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia1:00.6249827.5133.11
39.BIELSKI Kacper01KS Delfin Gdynia1:00.6849728.2932.39
40.STANISŁAWSKI Bartosz04MKS Trójka Łódź1:00.9349127.5433.39
41.STACHURSKI Jerzy04WKS Śląsk Wrocław1:01.0848728.8632.22
42.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.2948228.3832.91
43.BARCHWIC Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:01.3148228.0333.28
44.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk1:01.4947828.7932.70
45.CYBULSKI Jakub03UKS Tri-Team Rumia1:01.8546929.3432.51
46.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź1:01.9546728.8433.11
47.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:02.0046629.1032.90
48.SOBIECH Szymon03MKS Trójka Łódź1:02.0846429.1932.89
49.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź1:02.1246328.5733.55
50.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:02.4645628.5833.88
51.ZALEWSKI Sebastian03UKP Unia Oświęcim1:02.5045529.5632.94
52.SKOWRONEK Hubert02UKS Nawa Skierniewice1:02.6945129.1133.58
53.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03KU AZS UMCS Lublin1:02.8044829.1133.69
54.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź1:03.0644329.8633.20
55.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:03.1544128.2734.88
56.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.1744029.2233.95
57.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź1:03.2144029.2633.95
58.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.3343729.2534.08
59.JACHYM Maciej03KS Rekin Świebodzice1:03.4443529.6833.76
60.SETLAK Marcel05UKS Żabianka Gdańsk1:03.4743429.5433.93
61.JANKOWSKI Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk1:03.5943230.8732.72
62.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.6943029.5634.13
63.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk1:03.8142730.0133.80
64.LEWTAK Szymon04KU AZS UMCS Lublin1:04.1542130.4933.66
65.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź1:04.2541929.6034.65
66.OLEWNICZAK Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.5241330.3934.13
67.MARKIEWICZ Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"1:04.6241129.2835.34
68.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:04.7041030.1534.55
69.DZIERKACZ Igor05MKS SP 63 Bydgoszcz1:04.7940830.8333.96
MAŁKOWSKI Hubert05MTKP Delfin Toruń1:04.7940829.7935.00
71.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.9240630.1234.80
72.RÓŻYCKI Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.1740130.1635.01
73.KUCHARSKI Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków1:05.4839530.9534.53
74.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:06.5437731.1035.44
75.SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7237430.5236.20
76.POLITOWSKI Filip05MTKP Delfin Toruń1:08.7834132.3036.48
77.OSEŁKOWSKI Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn1:08.8534033.0035.85
78.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice1:09.2933432.5436.75
79.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:11.5730333.0538.52
80.MASHKOU Hardzei05UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.2729432.6339.64
81.MISIEWICZ Igor05UKP Jedynka Elbląg1:14.7026634.2740.43
82.KUŚMIERZ Michał05MKS Trójka Łódź1:16.0825233.3242.76


<< TOP >>
Konkurencja 9
09.11.2019 - 12:01
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice27.65800
2.NAZIĘBŁO Klaudia93MKS Juvenia Wrocław27.69796
3.PIESKO Martyna03KU AZS UMCS Lublin28.36741
4.KARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź29.16682
5.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław29.23677
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KU AZS UMCS Lublin29.31671
7.BERNAT Laura05KS OLIMPIA Lublin29.33670
8.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu29.35669
9.POZNAŃSKA Justyna05UKS SP 8 Chrzanów29.91632
10.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk29.96629
11.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa30.01625
12.MAZURKIEWICZ Barbara01KU AZS UMCS Lublin30.04623
13.KOZIŃSKA Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.25611
14.DEKONINCK Laura02MKS Polonia Warszawa30.30608
15.HERBREDER Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.32606
16.PICHOLA Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''30.34605
17.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk30.39602
18.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin30.42600
ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin30.42600
20.HEBEL Natalia05UKS Żabianka Gdańsk30.48597
21.SZUBZDA Zuzanna04KU AZS UMCS Lublin30.77580
PALICKA Wiktoria05TP Skalar Słupsk30.77580
23.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość30.88574
24.BESZTERDA Maria05MKS Juvenia Białystok31.10562
25.KRAWCZYK Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''31.11561
26.BATÓG Dominika05UKS Żabianka Gdańsk31.16559
27.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg31.17558
28.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość31.19557
29.NADOLSKA Julia00KU AZS UMCS Lublin31.30551
30.ŁYSAKOWSKA Julia01KU AZS UMCS Lublin31.34549
31.GRZEBIELUCH Maja05MKS Jedynka Łódź31.38547
32.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.51540
33.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin31.63534
34.BORKOWSKA Małgorzata02KU AZS UMCS Lublin31.70531
35.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź31.81525
36.DZIADEK Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy31.82525
37.DWOJAK Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin31.84524
38.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz32.11510
WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź32.11510
40.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy32.15509
41.WODECKA Roksana03UKS 190 Łódź32.19507
42.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.32.42496
43.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg32.45495
44.SŁOMIŃSKA Anna05AZS AWF Warszawa32.98471
SZYNAL Amelia03Uks Skarpa Lublin32.98471
46.BIDNIK Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.00470
47.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz33.16463
48.WRÓBEL Karolina05MKS Piaseczno33.18463
49.KACZYŃSKA Anna03UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.22461
50.KLECZEK Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.28458
51.JASTRZĄBEK Nadia05UKS Siódemka Gdynia33.56447
52.GAWEDZKA Natalia05UKS MOS Ełk33.75440
53.HODUR Paulina04MKS Polonia Warszawa33.77439
54.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.78438
55.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask33.96431
56.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk34.55410
57.SELDER Olga05MKS Trójka Łódź34.74403
58.JARZYŃSKA Gabriela05MUKS Wodnik Łask34.75403
59.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.77402
60.ZAWADA Malwina05MKS Piaseczno34.85399
61.SUCHORAB Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin34.93396
62.PAWELEC Oliwia05UKS Siódemka Gdynia35.46379
63.KACZANOWSKA Maja05KU AZS Politechniki Łódzkiej35.53377
64.KAZUBA Martyna05UKS 190 Łódź36.07360
65.JAWOR Sandra05MKS Trójka Łódź36.21356
66.GAWLIKOWSKA Olga05MUKS Wodnik Łask36.65343
67.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu38.12305


<< TOP >>
Konkurencja 10
09.11.2019 - 12:04
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz94AZS AWF Katowice23.64830
2.KAWĘCKI Radosław91AZS AWF Warszawa24.66731
3.KAŹMIERCZAK Kamil99TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.72726
4.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki24.77721
Wynik Lepszy od Rekordu Polski 15-lat
5.ZBUTOWICZ Karol98UKS G-8 Bielany Warszawa24.96705
6.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin25.21684
7.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław25.26680
8.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin25.89632
9.NOWICZKOW Jakub01KU AZS UMCS Lublin26.02622
10.BALICKI Michał00WKS Śląsk Wrocław26.12615
11.SAGAN Jakub02KU AZS UMCS Lublin26.22608
12.WOŁOSZYN Roman01KU AZS UMCS Lublin26.45592
13.WALTER Jakub04UKP Unia Oświęcim26.80569
14.PIŁKOWSKI Patryk00MKS Polonia Warszawa26.81569
15.BIEROŃSKI Michał99WKS Śląsk Wrocław26.89564
16.RYBIŃSKI Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''26.90563
17.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź27.04554
18.SŁOWIKOWSKI Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków27.10551
19.GÓRKA Łukasz02WKS Śląsk Wrocław27.11550
20.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź27.25542
21.WIŚNIEWSKI Adam03UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.29539
22.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.42532
23.KUREK Jakub01MKP Szczecin27.49528
24.CZAJA Marco03UKS MOS w Opolu27.57523
25.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elbląg27.64519
26.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź28.06496
27.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok28.08495
28.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź28.10494
29.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław28.12493
30.PRZYBYSZ Krzysztof05UKS MOS Ełk28.39479
31.KORZENIOWSKI Piotr03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''28.44476
32.KOWALSKI Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk28.47475
33.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia28.53472
34.GÓRKA Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa28.55471
35.GUŚCIORA Maciej03MKP Szczecin28.56470
36.TRYDULSKI Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.62467
37.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''28.90454
38.ŻEGLEŃ Miłosz04UKS Siódemka Gdynia28.92453
39.DZIEWGUĆ Benjamin05MKS Piaseczno29.12444
40.GUZIOR Maciej00WKS Śląsk Wrocław29.14443
41.CHUPKA Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.19441
42.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk29.28437
43.SOBIESZEK Franciszek05MKS Piaseczno29.29436
JANKOWSKI Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk29.29436
45.MIODOŃSKI Mateusz03UKP Unia Oświęcim29.31435
46.SOBIECH Szymon03MKS Trójka Łódź29.32435
47.LEŚNIEWSKI Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.34434
48.BORSUK Piotr03UKP Fala Kraśnik29.38432
49.SZEWCZYK Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''29.60423
50.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.81414
51.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź30.15400
52.KOWALCZYK Jakub04MKS Jedynka Łódź30.33393
53.JĘDRZEJKIEWICZ Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.54385
54.STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.61382
55.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask30.65381
56.PARA Mikołaj03UKP Unia Oświęcim30.70379
GÓRAL Piotr05UKS ,,Dwójka'' Tczew30.70379
58.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.45352
59.MILLER Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki31.46352
60.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź31.59348
61.NOWACKI Jacek05MTP Kormoran Olsztyn31.81340
62.MAGRYTA Mateusz05UKS Siódemka Gdynia32.00334
63.MAKOWSKI Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa32.55318
64.WASIAK Szymon05UKS 190 Łódź33.02304
65.WISZNIEWSKI Albert05MKS Juvenia Białystok33.16300
66.PISZCZAŁA Marcel05MUKS Wodnik Łask33.38294
67.WIŚNIEWSKI Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa36.19231
68.KOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa36.76220


<< TOP >>
Konkurencja 11
09.11.2019 - 12:07
Mężczyzn, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAŁUŻYŃSKI Antoni99Mokotowski UKP Warszawianka- Wodny Park7:58.59795
100m:
200m:
55.72
1:55.24
55.72
59.52
300m:
400m:
2:55.14
3:55.68
59.90
1:00.54
500m:
600m:
4:56.28
5:57.40
1:00.60
1:01.12
700m:
800m:
6:58.93
7:58.59
1:01.53
59.66
2.JACKOWSKI Tomasz02WKS Śląsk Wrocław8:09.66742
100m:
200m:
57.22
1:58.27
57.22
1:01.05
300m:
400m:
3:00.17
4:02.97
1:01.90
1:02.80
500m:
600m:
5:05.39
6:08.19
1:02.42
1:02.80
700m:
800m:
7:08.89
8:09.66
1:00.70
1:00.77
3.DEREŃ Kacper98WKS Śląsk Wrocław8:14.51720
100m:
200m:
56.63
1:56.47
56.63
59.84
300m:
400m:
2:57.78
3:59.99
1:01.31
1:02.21
500m:
600m:
5:03.08
6:06.54
1:03.09
1:03.46
700m:
800m:
7:10.77
8:14.51
1:04.23
1:03.74
4.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin8:17.05709
100m:
200m:
57.76
1:59.86
57.76
1:02.10
300m:
400m:
3:02.49
4:05.49
1:02.63
1:03.00
500m:
600m:
5:08.98
6:12.66
1:03.49
1:03.68
700m:
800m:
7:16.06
8:17.05
1:03.40
1:00.99
5.MAŁYSKA Bartosz99KU AZS UMCS Lublin8:18.21705
100m:
200m:
59.63
2:02.28
59.63
1:02.65
300m:
400m:
3:04.65
4:07.24
1:02.37
1:02.59
500m:
600m:
5:10.15
6:12.86
1:02.91
1:02.71
700m:
800m:
7:16.64
8:18.21
1:03.78
1:01.57
6.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:20.70694
100m:
200m:
58.58
2:00.76
58.58
1:02.18
300m:
400m:
3:02.90
4:05.58
1:02.14
1:02.68
500m:
600m:
5:09.15
6:13.68
1:03.57
1:04.53
700m:
800m:
7:17.72
8:20.70
1:04.04
1:02.98
7.TRYLSKI Wiktor03UKS Tri-Team Rumia8:22.36687
100m:
200m:
1:01.48
2:04.35
1:01.48
1:02.87
300m:
400m:
3:07.41
4:11.07
1:03.06
1:03.66
500m:
600m:
5:14.43
6:17.59
1:03.36
1:03.16
700m:
800m:
7:20.74
8:22.36
1:03.15
1:01.62
8.KONCKI Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy8:23.42683
100m:
200m:
59.73
2:01.93
59.73
1:02.20
300m:
400m:
3:04.66
4:09.20
1:02.73
1:04.54
500m:
600m:
5:12.91
6:16.71
1:03.71
1:03.80
700m:
800m:
7:20.51
8:23.42
1:03.80
1:02.91
9.WODYŃSKI Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej8:24.13680
100m:
200m:
59.37
2:01.71
59.37
1:02.34
300m:
400m:
3:04.46
4:07.92
1:02.75
1:03.46
500m:
600m:
5:11.66
6:15.83
1:03.74
1:04.17
700m:
800m:
7:20.38
8:24.13
1:04.55
1:03.75
10.KLISZ Krystian02MKP Szczecin8:24.50678
100m:
200m:
1:00.43
2:03.40
1:00.43
1:02.97
300m:
400m:
3:06.99
4:10.88
1:03.59
1:03.89
500m:
600m:
5:14.63
6:18.12
1:03.75
1:03.49
700m:
800m:
7:21.84
8:24.50
1:03.72
1:02.66
11.CHODULSKI Jakub00KU AZS UMCS Lublin8:26.30671
100m:
200m:
1:01.51
2:05.34
1:01.51
1:03.83
300m:
400m:
3:09.26
4:12.75
1:03.92
1:03.49
500m:
600m:
5:16.34
6:20.32
1:03.59
1:03.98
700m:
800m:
7:23.82
8:26.30
1:03.50
1:02.48
12.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:27.38667
100m:
200m:
1:02.00
2:06.34
1:02.00
1:04.34
300m:
400m:
3:10.73
4:14.61
1:04.39
1:03.88
500m:
600m:
5:17.94
6:22.04
1:03.33
1:04.10
700m:
800m:
7:24.93
8:27.38
1:02.89
1:02.45
13.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź8:27.61666
100m:
200m:
1:00.06
2:04.18
1:00.06
1:04.12
300m:
400m:
3:08.71
4:13.13
1:04.53
1:04.42
500m:
600m:
5:17.20
6:21.58
1:04.07
1:04.38
700m:
800m:
7:25.27
8:27.61
1:03.69
1:02.34
14.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź8:27.95665
100m:
200m:
59.66
2:02.48
59.66
1:02.82
300m:
400m:
3:06.27
4:10.39
1:03.79
1:04.12
500m:
600m:
5:15.55
6:20.36
1:05.16
1:04.81
700m:
800m:
7:24.85
8:27.95
1:04.49
1:03.10
15.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia8:28.18664
100m:
200m:
59.59
2:03.22
59.59
1:03.63
300m:
400m:
3:08.03
4:13.92
1:04.81
1:05.89
500m:
600m:
5:18.75
6:22.89
1:04.83
1:04.14
700m:
800m:
7:26.52
8:28.18
1:03.63
1:01.66
16.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice8:28.92661
100m:
200m:
1:01.52
2:05.30
1:01.52
1:03.78
300m:
400m:
3:09.27
4:13.12
1:03.97
1:03.85
500m:
600m:
5:16.37
6:20.25
1:03.25
1:03.88
700m:
800m:
7:24.56
8:28.92
1:04.31
1:04.36
17.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:29.34659
100m:
200m:
1:00.08
2:03.09
1:00.08
1:03.01
300m:
400m:
3:07.12
4:12.56
1:04.03
1:05.44
500m:
600m:
5:17.02
6:21.84
1:04.46
1:04.82
700m:
800m:
7:26.51
8:29.34
1:04.67
1:02.83
18.SZARPAK Marcin01AZS AWF Katowice8:29.85657
100m:
200m:
1:01.48
2:05.40
1:01.48
1:03.92
300m:
400m:
3:09.47
4:13.33
1:04.07
1:03.86
500m:
600m:
5:17.66
6:21.60
1:04.33
1:03.94
700m:
800m:
7:25.95
8:29.85
1:04.35
1:03.90
19.SZCZYGIEŁ David02UKP Unia Oświęcim8:30.27656
100m:
200m:
1:01.81
2:06.45
1:01.81
1:04.64
300m:
400m:
3:10.67
4:15.29
1:04.22
1:04.62
500m:
600m:
5:19.14
6:23.40
1:03.85
1:04.26
700m:
800m:
7:27.09
8:30.27
1:03.69
1:03.18
20.KAPAŁA Szymon03MTP Kormoran Olsztyn8:31.37651
100m:
200m:
1:01.24
2:04.99
1:01.24
1:03.75
300m:
400m:
3:09.48
4:13.95
1:04.49
1:04.47
500m:
600m:
5:18.36
6:23.47
1:04.41
1:05.11
700m:
800m:
7:28.53
8:31.37
1:05.06
1:02.84
21.PŁATEK Maciej02UKP Unia Oświęcim8:32.74646
100m:
200m:
1:02.74
2:07.98
1:02.74
1:05.24
300m:
400m:
3:12.95
4:17.84
1:04.97
1:04.89
500m:
600m:
5:22.34
6:26.36
1:04.50
1:04.02
700m:
800m:
7:30.19
8:32.74
1:03.83
1:02.55
SIEKACZYŃSKI Artur02UKP Fala Kraśnik8:32.74646
100m:
200m:
1:01.54
2:06.17
1:01.54
1:04.63
300m:
400m:
3:10.88
4:15.86
1:04.71
1:04.98
500m:
600m:
5:21.20
6:26.83
1:05.34
1:05.63
700m:
800m:
7:30.89
8:32.74
1:04.06
1:01.85
23.SOBIESZUK Kacper02KU AZS UMCS Lublin8:33.20645
100m:
200m:
1:00.30
2:05.37
1:00.30
1:05.07
300m:
400m:
3:09.68
4:14.44
1:04.31
1:04.76
500m:
600m:
5:19.00
6:23.83
1:04.56
1:04.83
700m:
800m:
7:29.54
8:33.20
1:05.71
1:03.66
24.SZCZERBA Adam02KU AZS UMCS Lublin8:33.93642
100m:
200m:
59.09
2:01.95
59.09
1:02.86
300m:
400m:
3:05.33
4:09.93
1:03.38
1:04.60
500m:
600m:
5:15.09
6:21.54
1:05.16
1:06.45
700m:
800m:
7:28.04
8:33.93
1:06.50
1:05.89
25.GAWRON Oliwier03WKS Śląsk Wrocław8:34.29640
100m:
200m:
1:00.10
2:04.12
1:00.10
1:04.02
300m:
400m:
3:08.53
4:13.30
1:04.41
1:04.77
500m:
600m:
5:18.60
6:24.68
1:05.30
1:06.08
700m:
800m:
7:30.64
8:34.29
1:05.96
1:03.65
26.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź8:34.48640
100m:
200m:
1:01.44
2:03.74
1:01.44
1:02.30
300m:
400m:
3:05.39
4:10.10
1:01.65
1:04.71
500m:
600m:
5:15.01
6:21.19
1:04.91
1:06.18
700m:
800m:
7:28.07
8:34.48
1:06.88
1:06.41
27.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin8:34.71639
100m:
200m:
58.93
2:02.44
58.93
1:03.51
300m:
400m:
3:07.49
4:12.67
1:05.05
1:05.18
500m:
600m:
5:18.85
6:24.91
1:06.18
1:06.06
700m:
800m:
7:31.15
8:34.71
1:06.24
1:03.56
28.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź8:35.36636
100m:
200m:
1:01.52
2:06.76
1:01.52
1:05.24
300m:
400m:
3:11.34
4:16.57
1:04.58
1:05.23
500m:
600m:
5:21.95
6:27.75
1:05.38
1:05.80
700m:
800m:
7:33.14
8:35.36
1:05.39
1:02.22
29.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim8:35.45636
100m:
200m:
1:02.59
2:07.62
1:02.59
1:05.03
300m:
400m:
3:12.75
4:17.93
1:05.13
1:05.18
500m:
600m:
5:22.83
6:28.33
1:04.90
1:05.50
700m:
800m:
7:32.57
8:35.45
1:04.24
1:02.88
30.CZECH Arkadiusz03UKP Unia Oświęcim8:35.53636
100m:
200m:
1:00.44
2:04.31
1:00.44
1:03.87
300m:
400m:
3:09.24
4:14.82
1:04.93
1:05.58
500m:
600m:
5:21.20
6:26.93
1:06.38
1:05.73
700m:
800m:
7:32.25
8:35.53
1:05.32
1:03.28
31.NIEDZIAŁEK Michał03MTP Kormoran Olsztyn8:35.55636
100m:
200m:
1:02.75
2:07.68
1:02.75
1:04.93
300m:
400m:
3:12.84
4:18.16
1:05.16
1:05.32
500m:
600m:
5:23.31
6:28.35
1:05.15
1:05.04
700m:
800m:
7:33.20
8:35.55
1:04.85
1:02.35
32.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin8:36.44632
100m:
200m:
1:01.18
2:06.28
1:01.18
1:05.10
300m:
400m:
3:12.08
4:18.26
1:05.80
1:06.18
500m:
600m:
5:23.46
6:29.21
1:05.20
1:05.75
700m:
800m:
7:34.90
8:36.44
1:05.69
1:01.54
33.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin8:36.45632
100m:
200m:
1:02.33
2:07.97
1:02.33
1:05.64
300m:
400m:
3:13.46
4:19.00
1:05.49
1:05.54
500m:
600m:
5:24.40
6:29.98
1:05.40
1:05.58
700m:
800m:
7:34.77
8:36.45
1:04.79
1:01.68
34.WALTER Jakub04UKP Unia Oświęcim8:36.68632
100m:
200m:
1:01.32
2:07.33
1:01.32
1:06.01
300m:
400m:
3:12.65
4:18.15
1:05.32
1:05.50
500m:
600m:
5:23.28
6:28.91
1:05.13
1:05.63
700m:
800m:
7:34.22
8:36.68
1:05.31
1:02.46
35.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin8:36.78631
100m:
200m:
1:02.08
2:08.64
1:02.08
1:06.56
300m:
400m:
3:13.68
4:18.72
1:05.04
1:05.04
500m:
600m:
5:23.77
6:29.30
1:05.05
1:05.53
700m:
800m:
7:34.68
8:36.78
1:05.38
1:02.10
36.CHYRCHAŁA Rafał02UKS ,,ORKA'' Zamość8:37.66628
100m:
200m:
1:01.59
2:07.03
1:01.59
1:05.44
300m:
400m:
3:12.66
4:19.17
1:05.63
1:06.51
500m:
600m:
5:24.09
6:28.67
1:04.92
1:04.58
700m:
800m:
7:33.88
8:37.66
1:05.21
1:03.78
37.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław8:37.71628
100m:
200m:
1:00.59
2:03.77
1:00.59
1:03.18
300m:
400m:
3:07.63
4:12.41
1:03.86
1:04.78
500m:
600m:
5:18.62
6:24.65
1:06.21
1:06.03
700m:
800m:
7:31.12
8:37.71
1:06.47
1:06.59
38.SZWEDZKI Jakub00MKS Trójka Łódź8:38.15626
100m:
200m:
1:03.24
2:09.06
1:03.24
1:05.82
300m:
400m:
3:15.00
4:21.50
1:05.94
1:06.50
500m:
600m:
5:27.18
6:32.70
1:05.68
1:05.52
700m:
800m:
7:37.15
8:38.15
1:04.45
1:01.00
39.ZDYBEL Adam05KS Delfin Gdynia8:38.63624
100m:
200m:
1:02.36
2:07.69
1:02.36
1:05.33
300m:
400m:
3:13.24
4:19.25
1:05.55
1:06.01
500m:
600m:
5:25.22
6:31.62
1:05.97
1:06.40
700m:
800m:
7:36.69
8:38.63
1:05.07
1:01.94
40.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia8:38.89624
100m:
200m:
1:00.67
2:05.37
1:00.67
1:04.70
300m:
400m:
3:11.31
4:17.30
1:05.94
1:05.99
500m:
600m:
5:23.54
6:29.94
1:06.24
1:06.40
700m:
800m:
7:35.99
8:38.89
1:06.05
1:02.90
41.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin8:40.42618
100m:
200m:
1:01.23
2:06.50
1:01.23
1:05.27
300m:
400m:
3:11.75
4:18.05
1:05.25
1:06.30
500m:
600m:
5:23.79
6:29.88
1:05.74
1:06.09
700m:
800m:
7:35.85
8:40.42
1:05.97
1:04.57
42.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź8:41.59614
100m:
200m:
1:01.90
2:08.01
1:01.90
1:06.11
300m:
400m:
3:13.56
4:19.16
1:05.55
1:05.60
500m:
600m:
5:24.69
6:30.79
1:05.53
1:06.10
700m:
800m:
7:36.49
8:41.59
1:05.70
1:05.10
43.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin8:41.91613
100m:
200m:
1:01.89
2:07.53
1:01.89
1:05.64
300m:
400m:
3:13.03
4:18.62
1:05.50
1:05.59
500m:
600m:
5:24.51
6:30.31
1:05.89
1:05.80
700m:
800m:
7:36.54
8:41.91
1:06.23
1:05.37
44.SZCZEPAŃSKI Kacper99MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz8:45.73600
100m:
200m:
1:00.37
2:04.24
1:00.37
1:03.87
300m:
400m:
3:09.39
4:15.49
1:05.15
1:06.10
500m:
600m:
5:22.33
6:29.97
1:06.84
1:07.64
700m:
800m:
7:37.96
8:45.73
1:07.99
1:07.77
45.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:46.32597
100m:
200m:
1:01.52
2:06.33
1:01.52
1:04.81
300m:
400m:
3:12.33
4:18.71
1:06.00
1:06.38
500m:
600m:
5:25.56
6:32.78
1:06.85
1:07.22
700m:
800m:
7:39.96
8:46.32
1:07.18
1:06.36
46.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź8:47.00595
100m:
200m:
1:01.95
2:07.43
1:01.95
1:05.48
300m:
400m:
3:13.54
4:19.96
1:06.11
1:06.42
500m:
600m:
5:27.07
6:34.05
1:07.11
1:06.98
700m:
800m:
7:41.63
8:47.00
1:07.58
1:05.37
47.DOMALEWSKI Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn8:47.08595
100m:
200m:
1:02.12
2:08.01
1:02.12
1:05.89
300m:
400m:
3:13.98
4:21.01
1:05.97
1:07.03
500m:
600m:
5:28.21
6:34.71
1:07.20
1:06.50
700m:
800m:
7:41.66
8:47.08
1:06.95
1:05.42
48.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew8:48.29591
100m:
200m:
1:02.65
2:08.69
1:02.65
1:06.04
300m:
400m:
3:14.31
4:20.54
1:05.62
1:06.23
500m:
600m:
5:27.61
6:34.93
1:07.07
1:07.32
700m:
800m:
7:42.22
8:48.29
1:07.29
1:06.07
49.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź8:49.20588
100m:
200m:
1:04.13
2:11.35
1:04.13
1:07.22
300m:
400m:
3:17.65
4:24.76
1:06.30
1:07.11
500m:
600m:
5:31.74
6:38.71
1:06.98
1:06.97
700m:
800m:
7:45.38
8:49.20
1:06.67
1:03.82
50.JANICZUK Patryk02MKS LIDER Chełm8:49.25588
100m:
200m:
1:01.48
2:08.42
1:01.48
1:06.94
300m:
400m:
3:15.98
4:23.07
1:07.56
1:07.09
500m:
600m:
5:30.27
6:37.75
1:07.20
1:07.48
700m:
800m:
7:45.30
8:49.25
1:07.55
1:03.95
51.JĘDRYKA Nikodem04MKS Trójka Łódź8:49.53587
100m:
200m:
1:02.73
2:09.48
1:02.73
1:06.75
300m:
400m:
3:15.94
4:23.14
1:06.46
1:07.20
500m:
600m:
5:30.65
6:38.18
1:07.51
1:07.53
700m:
800m:
7:45.20
8:49.53
1:07.02
1:04.33
52.CIERPIAŁ Wiktor04UKS 190 Łódź8:49.55587
100m:
200m:
1:03.51
2:10.45
1:03.51
1:06.94
300m:
400m:
3:16.81
4:24.08
1:06.36
1:07.27
500m:
600m:
5:30.97
6:38.32
1:06.89
1:07.35
700m:
800m:
7:44.64
8:49.55
1:06.32
1:04.91
53.CYBULSKI Jakub03UKS Tri-Team Rumia8:53.22575
100m:
200m:
1:03.41
2:10.74
1:03.41
1:07.33
300m:
400m:
3:18.09
4:25.39
1:07.35
1:07.30
500m:
600m:
5:32.97
6:41.00
1:07.58
1:08.03
700m:
800m:
7:48.32
8:53.22
1:07.32
1:04.90
54.BOCHEŃ Tomasz99KU AZS UMCS Lublin8:53.78573
100m:
200m:
1:01.26
2:08.49
1:01.26
1:07.23
300m:
400m:
3:16.30
4:24.16
1:07.81
1:07.86
500m:
600m:
5:32.62
6:41.26
1:08.46
1:08.64
700m:
800m:
7:48.87
8:53.78
1:07.61
1:04.91
55.ZALEWSKI Sebastian03UKP Unia Oświęcim8:54.66570
100m:
200m:
1:03.76
2:10.97
1:03.76
1:07.21
300m:
400m:
3:17.62
4:24.58
1:06.65
1:06.96
500m:
600m:
5:31.96
6:40.48
1:07.38
1:08.52
700m:
800m:
7:48.71
8:54.66
1:08.23
1:05.95
56.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź8:54.87569
100m:
200m:
1:02.70
2:08.48
1:02.70
1:05.78
300m:
400m:
3:14.93
4:21.95
1:06.45
1:07.02
500m:
600m:
5:29.65
6:38.34
1:07.70
1:08.69
700m:
800m:
7:46.59
8:54.87
1:08.25
1:08.28
57.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn8:55.77566
100m:
200m:
1:04.08
2:11.05
1:04.08
1:06.97
300m:
400m:
3:18.96
4:26.75
1:07.91
1:07.79
500m:
600m:
5:34.74
6:42.38
1:07.99
1:07.64
700m:
800m:
7:50.00
8:55.77
1:07.62
1:05.77
58.KACZMAREK Michał05KU AZS Politechniki Łódzkiej9:00.67551
100m:
200m:
1:04.47
2:11.96
1:04.47
1:07.49
300m:
400m:
3:20.39
4:29.32
1:08.43
1:08.93
500m:
600m:
5:37.84
6:46.21
1:08.52
1:08.37
700m:
800m:
7:54.69
9:00.67
1:08.48
1:05.98
59.NOWACKI Jacek05MTP Kormoran Olsztyn9:00.74551
100m:
200m:
1:04.68
2:13.34
1:04.68
1:08.66
300m:
400m:
3:22.45
4:31.38
1:09.11
1:08.93
500m:
600m:
5:39.63
6:48.33
1:08.25
1:08.70
700m:
800m:
7:56.32
9:00.74
1:07.99
1:04.42
60.WOŹNIAK Piotr05MTP Kormoran Olsztyn9:00.83551
100m:
200m:
1:04.60
2:12.80
1:04.60
1:08.20
300m:
400m:
3:21.52
4:30.92
1:08.72
1:09.40
500m:
600m:
5:39.53
6:47.97
1:08.61
1:08.44
700m:
800m:
7:55.69
9:00.83
1:07.72
1:05.14
61.DREWEK Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew9:00.99550
100m:
200m:
1:05.35
2:14.27
1:05.35
1:08.92
300m:
400m:
3:22.94
4:31.55
1:08.67
1:08.61
500m:
600m:
5:40.00
6:48.56
1:08.45
1:08.56
700m:
800m:
7:56.40
9:00.99
1:07.84
1:04.59
62.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:01.59548
100m:
200m:
1:02.42
2:11.01
1:02.42
1:08.59
300m:
400m:
3:21.50
4:30.64
1:10.49
1:09.14
500m:
600m:
5:39.53
6:48.47
1:08.89
1:08.94
700m:
800m:
7:56.41
9:01.59
1:07.94
1:05.18
63.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń9:03.30543
100m:
200m:
1:04.04
2:12.04
1:04.04
1:08.00
300m:
400m:
3:21.56
4:30.93
1:09.52
1:09.37
500m:
600m:
5:40.19
6:50.09
1:09.26
1:09.90
700m:
800m:
7:59.30
9:03.30
1:09.21
1:04.00
64.DZIEWGUĆ Benjamin05MKS Piaseczno9:03.42543
100m:
200m:
1:03.53
2:12.29
1:03.53
1:08.76
300m:
400m:
3:21.53
4:30.18
1:09.24
1:08.65
500m:
600m:
5:39.22
6:48.06
1:09.04
1:08.84
700m:
800m:
7:57.79
9:03.42
1:09.73
1:05.63
65.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim9:03.53542
100m:
200m:
1:04.60
2:12.94
1:04.60
1:08.34
300m:
400m:
3:22.26
4:31.50
1:09.32
1:09.24
500m:
600m:
5:39.07
6:47.77
1:07.57
1:08.70
700m:
800m:
7:56.65
9:03.53
1:08.88
1:06.88
66.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki9:04.56539
100m:
200m:
1:02.02
2:09.16
1:02.02
1:07.14
300m:
400m:
3:18.35
4:27.93
1:09.19
1:09.58
500m:
600m:
5:37.39
6:46.80
1:09.46
1:09.41
700m:
800m:
7:56.02
9:04.56
1:09.22
1:08.54
67.BORSUK Piotr03UKP Fala Kraśnik9:06.04535
100m:
200m:
1:01.41
2:08.81
1:01.41
1:07.40
300m:
400m:
3:17.60
4:27.55
1:08.79
1:09.95
500m:
600m:
5:37.63
6:48.00
1:10.08
1:10.37
700m:
800m:
7:57.83
9:06.04
1:09.83
1:08.21
68.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim9:07.92530
100m:
200m:
1:02.48
2:10.26
1:02.48
1:07.78
300m:
400m:
3:19.11
4:28.00
1:08.85
1:08.89
500m:
600m:
5:37.37
6:47.88
1:09.37
1:10.51
700m:
800m:
7:58.39
9:07.92
1:10.51
1:09.53
69.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew9:15.57508
100m:
200m:
1:05.61
2:14.65
1:05.61
1:09.04
300m:
400m:
3:24.79
4:34.76
1:10.14
1:09.97
500m:
600m:
5:46.28
6:57.08
1:11.52
1:10.80
700m:
800m:
8:07.36
9:15.57
1:10.28
1:08.21
70.JARCZEWSKI Franciszek05UKS 190 Łódź9:16.70505
100m:
200m:
1:06.32
2:15.80
1:06.32
1:09.48
300m:
400m:
3:25.58
4:35.79
1:09.78
1:10.21
500m:
600m:
5:46.24
6:56.40
1:10.45
1:10.16
700m:
800m:
8:07.23
9:16.70
1:10.83
1:09.47
71.CHAŁAT Wojciech04KU AZS UMCS Lublin9:17.66502
100m:
200m:
1:06.13
2:16.01
1:06.13
1:09.88
300m:
400m:
3:26.28
4:37.04
1:10.27
1:10.76
500m:
600m:
5:47.19
6:58.49
1:10.15
1:11.30
700m:
800m:
8:09.47
9:17.66
1:10.98
1:08.19
72.RZEPKA Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew9:18.16501
100m:
200m:
1:07.34
2:18.07
1:07.34
1:10.73
300m:
400m:
3:29.62
4:40.26
1:11.55
1:10.64
500m:
600m:
5:51.02
7:01.88
1:10.76
1:10.86
700m:
800m:
8:11.62
9:18.16
1:09.74
1:06.54
73.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki9:18.89499
100m:
200m:
59.93
2:08.92
59.93
1:08.99
300m:
400m:
3:20.79
4:33.03
1:11.87
1:12.24
500m:
600m:
5:46.72
6:58.57
1:13.69
1:11.85
700m:
800m:
8:10.79
9:18.89
1:12.22
1:08.10
74.ŁOPACIŃSKI Wojciech05KU AZS Politechniki Łódzkiej9:22.56489
100m:
200m:
1:06.14
2:17.51
1:06.14
1:11.37
300m:
400m:
3:29.37
4:40.20
1:11.86
1:10.83
500m:
600m:
5:51.94
7:03.57
1:11.74
1:11.63
700m:
800m:
8:14.97
9:22.56
1:11.40
1:07.59
75.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź9:23.80486
100m:
200m:
1:05.46
2:16.00
1:05.46
1:10.54
300m:
400m:
3:27.60
4:39.22
1:11.60
1:11.62
500m:
600m:
5:51.35
7:03.30
1:12.13
1:11.95
700m:
800m:
8:14.38
9:23.80
1:11.08
1:09.42
76.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin9:28.18475
100m:
200m:
1:08.25
2:19.65
1:08.25
1:11.40
300m:
400m:
3:31.23
4:43.26
1:11.58
1:12.03
500m:
600m:
5:55.03
7:06.89
1:11.77
1:11.86
700m:
800m:
8:17.98
9:28.18
1:11.09
1:10.20
77.BRYLOWSKI Tomasz05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański9:29.58471
100m:
200m:
1:08.61
2:21.19
1:08.61
1:12.58
300m:
400m:
3:33.97
4:46.33
1:12.78
1:12.36
500m:
600m:
5:57.88
7:09.77
1:11.55
1:11.89
700m:
800m:
8:21.06
9:29.58
1:11.29
1:08.52
78.DARUL Bartosz04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.9:39.14448
100m:
200m:
1:07.02
2:19.45
1:07.02
1:12.43
300m:
400m:
3:31.46
4:47.09
1:12.01
1:15.63
500m:
600m:
6:05.09
7:20.07
1:18.00
1:14.98
700m:
800m:
8:30.11
9:39.14
1:10.04
1:09.03
79.SZUTER Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:39.32448
100m:
200m:
1:04.83
2:16.08
1:04.83
1:11.25
300m:
400m:
3:28.99
4:42.87
1:12.91
1:13.88
500m:
600m:
5:57.74
7:12.10
1:14.87
1:14.36
700m:
800m:
8:26.40
9:39.32
1:14.30
1:12.92


<< TOP >>
2 - BLOK 209.11.2019 - 16:00


Konkurencja 12
09.11.2019 - 16:00
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn54.7277426.4628.26
2.RABINIAK Zuzanna01KU AZS UMCS Lublin56.7069627.5529.15
3.ANDRZEJEWSKA Kamila99KU AZS UMCS Lublin56.8569027.8828.97
4.KLONOWSKA Julia00AZS AWFiS Gdańsk57.3567227.5129.84
5.PIOTROWSKA Wiktoria03AZS AWF Warszawa57.7865727.6330.15
6.JASTRZĄBEK Nadia05UKS Siódemka Gdynia58.0464827.7330.31
7.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy58.1964328.0130.18
8.HERBREDER Gabriela03UKS ,,GIM 92 Ursynów''58.2064328.1530.05
9.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej58.3763828.3030.07
10.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka58.4763427.9930.48
11.KULIK Julia05UKS GOS Raszyn58.5463228.3030.24
12.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy58.5963028.6529.94
13.DEKONINCK Laura02MKS Polonia Warszawa58.6662828.1030.56
14.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa58.6962728.6230.07
15.ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin58.8062428.0330.77
16.KWIATKOWSKA Zofia01KU AZS UMCS Lublin59.1261428.5530.57
17.MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa59.5660028.7530.81
18.POZNAŃSKA Justyna05UKS SP 8 Chrzanów59.5760029.0330.54
19.KŁUSEK Maria02UKS SHARK Rudna59.7759428.5031.27
20.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław59.7959328.9830.81
21.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin59.9358928.7931.14
22.KARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź1:00.0358628.7731.26
23.ZMIERCZAK Natalia03MTP Kormoran Olsztyn1:00.1258328.8731.25
24.SZEWCZYK Zofia02UKP Fala Kraśnik1:00.1358329.2030.93
25.ZROBEK Natalia99KU AZS Politechniki Łódzkiej1:00.1658228.8831.28
26.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:00.2458028.6731.57
27.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:00.3357729.1631.17
28.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin1:00.3957629.1631.23
29.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:00.4057529.1331.27
30.MROŻEK Weronika04MKP Szczecin1:00.5457129.5331.01
31.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:00.5557128.6531.90
32.GAWEDZKA Natalia05UKS MOS Ełk1:00.7556529.6031.15
33.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:00.7856529.5631.22
34.SIWKO Natalia04KU AZS UMCS Lublin1:00.8756229.4831.39
35.HEBEL Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:00.8956229.4331.46
36.TOMASZEWSKA Aleksandra99St. Lok. SALOS Cortile Kielce1:00.9755929.3031.67
37.KRAWCZYK Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.0455729.6631.38
38.WIECZOREK Marika03KU AZS UMCS Lublin1:01.0955629.6931.40
39.OLKOWSKA Laura05UKS GOS Raszyn1:01.3355029.7331.60
40.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:01.6254230.3031.32
41.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:01.7353930.0631.67
42.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03KU AZS UMCS Lublin1:01.8153730.1731.64
KRÓLIK Adrianna04MKP Szczecin1:01.8153729.1432.67
44.BORKOWSKA Małgorzata02KU AZS UMCS Lublin1:01.8253729.5432.28
45.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk1:01.9653329.6732.29
46.KOLBE Wiktoria98OŚ KU AZS PWSZ Racibórz1:02.0653028.9533.11
47.HAŁADYN Karolina03UKS 190 Łódź1:02.2852530.2132.07
48.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:02.4052230.1832.22
49.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin1:02.4152130.1132.30
KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.1:02.4152129.8832.53
51.CHĄCIAK Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:02.5751730.4532.12
52.SAMORAJ Oliwia05MKS Piaseczno1:02.5851730.3032.28
53.JANUSZKA Wiktoria02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.6151629.5333.08
54.MARCINKOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź1:02.6551530.6132.04
55.SUJKOWSKA Roksana05MTP Kormoran Olsztyn1:02.7151430.9431.77
56.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.7251429.4433.28
57.SKALIŃSKA Ewa05MKS Piaseczno1:02.7351429.6633.07
58.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim1:02.8751030.6032.27
59.LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:02.9650830.2832.68
60.GRZEBIELUCH Maja05MKS Jedynka Łódź1:03.0650529.4933.57
KOPAŃSKA Maja02MKS Polonia Warszawa1:03.0650529.9533.11
62.TOFIL Emilia05KS Delfin Gdynia1:03.0950530.3232.77
63.ŁOTOWSKA Maja04UKS "V" Łomianki1:03.1950230.3732.82
64.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź1:03.2650130.5532.71
65.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź1:03.5249531.1032.42
66.AUGUŚCIAK Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.7748930.7533.02
67.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.8648730.7633.10
68.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:03.8948629.7034.19
69.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim1:03.9248531.1132.81
70.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:04.1048130.9033.20
71.PYSZNIAK Alicja05KS OLIMPIA Lublin1:04.1548030.9033.25
WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź1:04.1548030.7233.43
73.ZAWADA Malwina05MKS Piaseczno1:04.2947730.0834.21
74.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:04.7546731.8132.94
75.BUDZIŃSKA Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:04.8046631.5533.25
76.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:04.9346331.2933.64
77.KAZUBA Martyna05UKS 190 Łódź1:05.0246131.4033.62
78.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk1:05.0746030.8534.22
79.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:05.2045731.3133.89
80.JANECKA Weronika04UKS Żabianka Gdańsk1:05.6244931.8733.75
81.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:05.6444831.2634.38
82.SUCHORAB Zuzanna05KU AZS UMCS Lublin1:05.6944731.5934.10
83.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź1:06.4643231.5834.88
84.WITEK Oliwia04MKS Jedynka Łódź1:06.5043131.7034.80
85.SELDER Olga05MKS Trójka Łódź1:06.5643031.6934.87
86.GAWLIKOWSKA Olga05MUKS Wodnik Łask1:06.6242931.4435.18
87.ŻELAZNA Maria05St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:06.9142332.5034.41
88.PAWELEC Oliwia05UKS Siódemka Gdynia1:07.9240431.9236.00
89.JAWOR Sandra05MKS Trójka Łódź1:07.9740432.8235.15
90.KACZANOWSKA Maja05KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.1440132.4935.65
91.JARZYŃSKA Gabriela05MUKS Wodnik Łask1:08.6539232.7135.94
92.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź1:09.3238034.4534.87


<< TOP >>
Konkurencja 13
09.11.2019 - 16:09
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CZERNIAK Konrad89KU AZS UMCS Lublin48.6578823.4325.22
2.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin48.7078523.6125.09
3.KAWĘCKI Radosław91AZS AWF Warszawa49.9272924.3425.58
4.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa50.1372024.5125.62
5.KISZCZAK Jakub00WKS Śląsk Wrocław50.1671924.1126.05
6.JAWORSKI Szymon01WKS Śląsk Wrocław50.5270324.2326.29
7.GOLENIEC Kamil99AZS AWF Katowice50.5570224.2926.26
8.DĄBROWSKI Patryk00WKS Śląsk Wrocław50.7569424.5926.16
9.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki50.8469024.8326.01
10.KLICH Kacper94KU AZS UMCS Lublin51.0768124.9026.17
11.LECH Filip01KU AZS UMCS Lublin51.3367124.4826.85
BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa51.3367124.9326.40
13.GUZIOR Maciej00WKS Śląsk Wrocław51.6365924.8226.81
14.AUGUSTYNIAK Kevin96MKP Gdańsk51.7465524.5527.19
15.WARZOCHA Albert01Uks Cityzen51.8365124.9226.91
16.GĄSTAŁ Jan03UKS ,,GIM 92 Ursynów''51.9464724.9127.03
17.NIESTUJ Piotr02St. Lok. SALOS Cortile Kielce51.9964525.1026.89
18.KRULIKOWSKI Maciej99AZS AWF Katowice52.1064125.0127.09
19.JANICZUK Patryk02MKS LIDER Chełm52.2363624.9927.24
20.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin52.3163425.3626.95
MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław52.3163425.2627.05
22.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź52.3863125.3427.04
23.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź52.4462924.9227.52
24.WIŚNIEWSKI Adam03UKS ,,GIM 92 Ursynów''52.5262625.1827.34
25.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź52.5462525.8326.71
26.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów52.6862025.4627.22
GAWRON Oliwier03WKS Śląsk Wrocław52.6862025.2027.48
28.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin52.7561825.6027.15
29.KUREK Jakub01MKP Szczecin52.8261525.4127.41
30.SOBIESZUK Kacper02KU AZS UMCS Lublin52.8461525.2327.61
31.JURA Maciej96AZS AWF Warszawa52.8661425.5627.30
32.SŁAWACKI Wojciech05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''52.8761425.5727.30
33.STOLARSKI Marcin96KU AZS UMCS Lublin52.9061325.2327.67
34.WOŁOSZYN Roman01KU AZS UMCS Lublin52.9461125.1827.76
35.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław52.9561125.5427.41
36.KWIATEK Radosław02St. Lok. SALOS Cortile Kielce52.9661125.0627.90
37.ŁUKASIK Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław53.0460825.3227.72
ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki53.0460825.0827.96
39.KRZYKAŁA Emil01KP AVIA Świdnik53.0560725.1427.91
40.SŁOWIKOWSKI Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków53.1560425.5527.60
41.STACHURSKI Jerzy04WKS Śląsk Wrocław53.1960325.9927.20
42.CIARCZYŃSKI Janusz01St. Szkoła Pływania ,,Orka''53.2060225.5927.61
43.WŁODARCZYK Maciej99AZS AWF Warszawa53.2660025.4527.81
44.ZDYBEL Adam05KS Delfin Gdynia53.4659426.0327.43
45.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia53.7158525.7128.00
46.MAMCARZ Mateusz04UKP Unia Oświęcim53.7258526.3427.38
47.BORKOWSKI Kacper00KU AZS UMCS Lublin53.8358125.7328.10
48.FRĄCZEK Paweł98MKP Gdańsk53.8558126.1127.74
49.PAWŁOWSKI Michał05UKS G-8 Bielany Warszawa53.9657725.9827.98
50.DUDKIEWICZ Kacper02MKS Polonia Warszawa54.0457526.0128.03
51.STEFANOWSKI Bartosz03UKS Nawa Skierniewice54.0557425.7528.30
52.BIEROŃSKI Michał99WKS Śląsk Wrocław54.1357225.8428.29
53.PODSIADŁO Grzegorz03AZS AWF Katowice54.1557125.9128.24
54.CHODULSKI Jakub00KU AZS UMCS Lublin54.2057026.3627.84
55.CIESIELSKI Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej54.4156326.6327.78
56.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin54.5455926.5827.96
57.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa54.6555625.8528.80
58.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź54.6655526.2128.45
59.MIODOŃSKI Mateusz03UKP Unia Oświęcim54.7055426.4128.29
CZECH Arkadiusz03UKP Unia Oświęcim54.7055426.3828.32
61.WODYŃSKI Bartosz02KU AZS Politechniki Łódzkiej54.7255326.7527.97
62.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin54.8155126.3728.44
63.KONCKI Bartłomiej01KS ,,Wisła'' Puławy54.8455027.0827.76
64.ŁOBODA Jakub02KU AZS UMCS Lublin55.0254425.9229.10
CHUPKA Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''55.0254426.1228.90
66.KOWALCZYK Michał02MKS Polonia Warszawa55.0654326.5128.55
67.TRYLSKI Wiktor03UKS Tri-Team Rumia55.2253927.1028.12
68.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia55.3253626.4228.90
69.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa55.3553526.4828.87
70.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice55.4853126.8728.61
71.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa55.5652926.4729.09
72.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin55.6852526.8428.84
73.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej55.7452426.7029.04
74.JACHYM Maciej03KS Rekin Świebodzice55.7552326.6329.12
75.CZERNIAK Konrad98KU AZS UMCS Lublin55.7952226.3629.43
76.PITYŃSKI Wiktor03WKS Śląsk Wrocław55.8452126.7029.14
GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków55.8452127.2028.64
78.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź55.8652027.1728.69
79.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa55.8852027.1628.72
80.KLISZ Krystian02MKP Szczecin55.8951926.8829.01
81.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz55.9151926.9228.99
82.DARUL Bartosz04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.55.9251927.0028.92
83.KOPROWSKI Aleksander03Uks Cityzen55.9851727.2128.77
84.RÓŻYCKI Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''56.0651526.4529.61
85.TRYKACZ Kacper05MTP Kormoran Olsztyn56.0851427.2628.82
86.MALINOWSKI Jakub03MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.56.0951427.4628.63
87.SZARPAK Marcin01AZS AWF Katowice56.1151326.8229.29
88.DREWEK Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew56.1651227.3428.82
89.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''56.2251026.5329.69
90.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź56.2650927.3128.95
91.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk56.2750927.2928.98
92.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź56.3250826.6929.63
93.NOWAK Jan02KU AZS UMCS Lublin56.3350726.8929.44
94.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.56.5750127.1629.41
95.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk56.5850127.3429.24
96.JAKUBCZYK Patryk01St. Szkoła Pływania ,,Orka''56.5950027.5729.02
97.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''56.8349427.6329.20
98.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia56.9449126.6630.28
99.KRASZEWSKI Daniel01MKS Polonia Warszawa56.9849027.5629.42
BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń56.9849027.7929.19
101.JĘDRYKA Nikodem04MKS Trójka Łódź56.9949027.5629.43
BETA Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa56.9949026.9330.06
103.MICHALAK Jan03UKS Nawa Skierniewice57.0248927.2529.77
104.RUTKIEWICZ Jakub01St. Szkoła Pływania ,,Orka''57.0548827.7429.31
105.LEŚNIEWSKI Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.0948726.9730.12
106.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń57.2048427.6429.56
107.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03KU AZS UMCS Lublin57.2948227.4029.89
108.KUBINIEC Mikołaj04KU AZS UMCS Lublin57.3348127.8129.52
109.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej57.3448127.9129.43
110.GUŚCIORA Maciej03MKP Szczecin57.3648027.2530.11
111.BARCHWIC Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy57.3948027.5929.80
112.SOBIESZEK Franciszek05MKS Piaseczno57.4547827.5429.91
PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.4547827.4829.97
114.BORSUK Piotr03UKP Fala Kraśnik57.5347627.5929.94
115.BIELSKI Kacper01KS Delfin Gdynia57.5447626.9830.56
116.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim57.6547326.6531.00
117.PRZYBYSZ Krzysztof05UKS MOS Ełk57.7747027.2930.48
118.MARKIEWICZ Jarosław05Uks "Tri-Sea Mewa"57.8446927.2730.57
119.MAŁYSKA Bartosz99KU AZS UMCS Lublin57.8746827.2130.66
120.DOMALEWSKI Bartłomiej05MTP Kormoran Olsztyn57.9546628.1029.85
121.BANASIAK Michał05MKS Jedynka Łódź58.1746128.1530.02
122.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź58.2845828.2730.01
123.MILLER Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki58.4145528.0230.39
124.KRAJEWSKI Mateusz03St. Szkoła Pływania ,,Orka''58.4345427.7330.70
125.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość58.6345028.3530.28
126.JĘDRZEJKIEWICZ Jan02UKS ,,GIM 92 Ursynów''58.7944628.3630.43
127.KUCHARSKI Jan02UKS Kapry-Armexim Pruszków58.8844428.1030.78
128.PAWLAK Hubert03KU AZS Politechniki Łódzkiej58.9344327.7231.21
129.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew59.0544028.4330.62
130.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź59.1343928.1231.01
131.WALCZAK Hubert05UKP Jedynka Elbląg59.3543428.4530.90
JOACHIMIAK Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszków59.3543427.8231.53
133.WOŹNIAK Piotr05MTP Kormoran Olsztyn59.5243028.6730.85
134.NIEDZIAŁEK Michał03MTP Kormoran Olsztyn59.5542929.1630.39
135.OSEŁKOWSKI Mateusz05MTP Kormoran Olsztyn59.8042428.5831.22
SKOWRONEK Hubert02UKS Nawa Skierniewice59.8042427.7132.09
137.HORBATY Klaudiusz02UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.8142428.6831.13
138.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź59.9942028.9631.03
139.ZABORSKI Jan05UKS Fala Nieporęt1:00.2041628.8731.33
140.KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:00.2441528.3431.90
141.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice1:00.3241328.8031.52
142.STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:00.3541229.4230.93
143.REGNOWSKI Kajetan05UKS Swim Team Wilanów1:00.6540628.6631.99
144.POLITOWSKI Filip05MTKP Delfin Toruń1:00.7240529.3631.36
145.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin1:01.0339929.3631.67
146.CHAŁAT Wojciech04KU AZS UMCS Lublin1:01.3039429.7331.57
147.REZNER Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszków1:01.3639229.0232.34
148.WISZNIEWSKI Albert05MKS Juvenia Białystok1:01.4639029.6531.81
149.MAKOWSKI Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.7938429.2632.53
150.PISZCZAŁA Marcel05MUKS Wodnik Łask1:02.0737929.4532.62
151.RZEPKA Jakub05UKS ,,Dwójka'' Tczew1:02.0837930.2831.80
152.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:02.2137629.8032.41
153.KUŚMIERZ Michał05MKS Trójka Łódź1:02.2337630.2731.96
154.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk1:02.6536930.4232.23
155.MAGRYTA Mateusz05UKS Siódemka Gdynia1:03.1336029.9433.19
156.WASIAK Szymon05UKS 190 Łódź1:03.2835830.6132.67
157.ABTAN Nebras05KU AZS Politechniki Łódzkiej1:03.3635630.6432.72
158.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź1:03.6535129.9733.68
159.ADAMIAK Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn1:07.7329232.8034.93
160.WIŚNIEWSKI Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.1928632.0836.11


<< TOP >>
Konkurencja 14
09.11.2019 - 16:18
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.09704
2.KOBUSZEWSKA Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 w Sosnowcu32.71665
3.PIOTROWICZ Maja02KU AZS UMCS Lublin32.81659
4.WIKIEŁ Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce32.83658
5.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS G-8 Bielany Warszawa32.86656
6.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu33.15639
7.OSTROWSKA Agnieszka90OŚ KU AZS PWSZ Racibórz33.22635
8.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask33.23634
9.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''33.54617
STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.54617
11.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej33.80603
12.ADAMEK Barbara02KU AZS UMCS Lublin34.02591
13.BAŁDA Aleksandra05MKS Piaseczno34.09588
14.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław34.21581
15.KOLBE Wiktoria98OŚ KU AZS PWSZ Racibórz34.31576
16.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość34.32576
17.DWOJAK Natalia04KU AZS UMCS Lublin34.34575
18.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno34.35574
19.KOWALCZYK Katarzyna05UKS SP-149 Łódź34.44570
20.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''34.53565
21.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.62561
22.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn34.79553
23.DOROSZKIEWICZ Anna05UKP Jedynka Elbląg34.81552
24.DOBOSZ Kalina02UKP ,,Polonia Warszawa''34.92547
25.WILCZEK Renata04UKP Unia Oświęcim34.94546
26.CYGAN Julia04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz35.01542
27.HAR Zofia04MKS Piaseczno35.13537
28.DOMORADZKA Aleksandra03KU AZS UMCS Lublin35.15536
29.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa35.25531
30.KOPROWSKA Kinga05MKS SP 63 Bydgoszcz35.43523
31.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość35.52519
32.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz35.57517
KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź35.57517
34.LALA Nadia04UKP Unia Oświęcim35.67513
35.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź35.70512
36.KRÓLIK Adrianna04MKP Szczecin35.90503
37.BUDZIŃSKA Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle36.06496
38.KOPAŃSKA Maja02MKS Polonia Warszawa36.24489
39.AUGUŚCIAK Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszków36.25489
40.KESLER Katarzyna04UKS Manta Warszawa Włochy36.31486
41.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask36.32486
42.JANECKA Weronika04UKS Żabianka Gdańsk36.40483
43.KOWAL Magdalena05MUKS Wodnik Łask36.53477
44.ŁOTOWSKA Maja04UKS "V" Łomianki36.56476
45.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź37.68435
46.TUPALSKA Oliwia05MKS Juvenia Białystok37.82430
47.KAZUBA Martyna05UKS 190 Łódź38.25416
48.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.92395
49.PABISIAK Helena05UKP ,,Polonia Warszawa''39.38381
50.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu41.06336
51.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz41.81318


<< TOP >>
Konkurencja 15
09.11.2019 - 16:25
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź27.44779
2.SZCZECIŃSKI Robert00MKS Polonia Warszawa27.98734
3.NOWAK Patryk95AZS AWF Katowice28.29711
4.POLEWKA Tomasz94AZS AWF Katowice28.32708
5.STOLARSKI Marcin96KU AZS UMCS Lublin28.36705
6.PACZYŃSKI Oliwer97KU AZS UMCS Lublin28.42701
7.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.58689
8.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń28.76676
9.KŁOSIŃSKI Alan00MKS Trójka Łódź29.16649
10.PARTYKA Damian01AZS AWFiS Gdańsk29.47628
11.GOLENIEC Kamil99AZS AWF Katowice29.70614
12.SAGAN Jakub02KU AZS UMCS Lublin29.87604
13.KRULIKOWSKI Maciej99AZS AWF Katowice29.91601
14.WŁADYKA Marcin02AZS AWF Katowice29.92601
15.PAKUŁA Mateusz00KU AZS UMCS Lublin29.94599
SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.29.94599
17.KRASZEWSKI Daniel01MKS Polonia Warszawa30.15587
18.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź30.29579
19.LINARD Bartosz04IKS Konstancin30.38574
20.SŁAWACKI Wojciech05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''30.40573
21.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław30.44570
22.SZYNAWA Oskar00AZS AWF Katowice30.57563
23.KORZENIOWSKI Piotr03UKS ,,Wodnik Krasnystaw''30.67558
24.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk30.72555
25.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki30.79551
26.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask30.85548
27.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''31.08536
28.KOBUS Bartosz05KU AZS Politechniki Łódzkiej31.10535
29.WARZOCHA Gustaw04Uks Cityzen31.17531
30.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew31.50515
31.KUZIA Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszków31.57511
32.LEWANDOWSKI Oliwier03KP MZOS Płock31.58511
33.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź31.66507
WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź31.66507
35.WOJTALEWICZ Robert01UKP Jedynka Elbląg31.70505
36.PIEKARUŚ Dawid02KP AVIA Świdnik31.74503
37.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz96MKP Gdańsk31.76502
38.SEREWIŚ Bartosz04Klub Sportowy Neptun31.80500
39.ŁUPIŃSKI Mateusz05MKS Juvenia Białystok31.85498
ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.85498
41.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.87497
HEBEL Maciej05UKS Żabianka Gdańsk31.87497
43.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź31.88496
44.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock32.05488
45.KORONKIEWICZ Antoni04UKP ,,Polonia Warszawa''32.22481
46.ŁUKASIK Mikołaj02WKS Śląsk Wrocław32.23480
47.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość32.41472
48.JENDRZEJCZYK Maxim04UKP ,,Polonia Warszawa''32.67461
49.TERLECKI Michał05UKS ,,Wodnik Krasnystaw''32.79456
50.SZUTER Maciej05UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.04446
51.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia33.12443
52.NOWACKI Błażej05UKS Żabianka Gdańsk33.29436
53.MAŁKOWSKI Hubert05MTKP Delfin Toruń33.46429
54.BIEGAŃSKI Marcin02MKS Polonia Warszawa33.96411
55.RÓŻYCKI Szymon05UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.98410
56.MISIEWICZ Igor05UKP Jedynka Elbląg34.05407
57.JURASZEK Jakub05UKP ,,Polonia Warszawa''34.17403
58.SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa34.82381
59.REGNOWSKI Kajetan05UKS Swim Team Wilanów34.93377
60.PUPKA Filip04Uks Cityzen34.94377
61.ABTAN Nebras05KU AZS Politechniki Łódzkiej35.92347
62.SZEWCZYK Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''36.25337
63.ADAMIAK Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn38.35285
64.BYCZKOWSKI Wiktor05MKS Trójka Łódź38.63279
65.JURDA Mikołaj05UKS SP-149 Łódź38.65278
66.PISZCZAŁA Marcel05MUKS Wodnik Łask38.87274
67.KUŚMIERZ Michał05MKS Trójka Łódź38.89273


<< TOP >>
Konkurencja 16
09.11.2019 - 16:32
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.NAZIĘBŁO Klaudia93MKS Juvenia Wrocław2:08.5780528.8732.6233.1433.94
2.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź2:15.4168930.7134.5034.8335.37
3.ANDRZEJEWSKA Kamila99KU AZS UMCS Lublin2:17.6065631.4935.4135.8934.81
4.URBAN Karolina03UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:18.6664131.7734.7835.8936.22
5.CIERPIAŁOWSKA Paulina05UKS Żabianka Gdańsk2:19.3563231.3235.3336.3636.34
6.WARCHAŁOWSKA Paulina05KS OLIMPIA Lublin2:22.4559132.9736.6036.4736.41
7.KUCHTA Maria02UKS ,,Dwójka'' Tczew2:22.7758832.3836.6137.0736.71
8.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:24.3356932.6436.2836.8838.53
9.SOBIAK Zuzanna02WKS Śląsk Wrocław2:24.5356631.9436.7337.6638.20
10.PROCHOWNIK Martyna02KU AZS UMCS Lublin2:25.4755531.7936.8238.3638.50
11.KOZAK Katarzyna04KU AZS UMCS Lublin2:25.7155332.8237.6438.0937.16
12.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin2:25.9755032.3837.2838.4637.85
13.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:27.6453133.4237.6339.6536.94
14.BURDYN Dominika05KU AZS UMCS Lublin2:28.0252732.4437.7838.8138.99
15.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:28.3652434.3338.1238.3637.55
16.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:28.4052333.1136.5838.9739.74
17.GROŃ Weronika03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:28.6252131.7336.4738.5641.86
18.SZALAST Karolina05UKS Tri-Team Rumia2:28.8751834.0437.8438.6338.36
19.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin2:29.0851633.7638.1538.9638.21
20.BOCIEK Wiktoria04KS GÓRNIK Sosnowiec2:29.1651534.1238.3238.7837.94
21.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:30.0450633.8137.9039.2539.08
22.KOSSOWSKA Julita05UKS 190 Łódź2:30.7949933.4139.0139.6938.68
23.LALA Nadia04UKP Unia Oświęcim2:31.7348934.4339.5240.0937.69
24.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin2:32.6248134.7838.7339.6539.46
25.FIC Bożena04UKP Unia Oświęcim2:33.2247534.3738.8140.8839.16
26.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz2:33.5847235.1840.6039.8637.94
27.DĄBROWSKA Zuzanna03UKP Jedynka Elbląg2:34.7646134.0439.9541.4339.34
28.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź2:35.0245934.2440.3940.3440.05
29.CHĄCIAK Sandra03UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:35.1445834.0740.3840.9139.78
30.ZIĘBA Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:35.1545832.9339.1741.5441.51
31.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:35.5545434.0440.3241.6139.58
32.OLECKA Amelia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:35.7945234.4740.2841.4939.55
33.PYSZNIAK Alicja05KS OLIMPIA Lublin2:38.8042735.3840.4342.1940.80
34.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:41.6540534.8441.0642.3743.38
35.BIDNIK Karolina02UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:43.8338934.4041.5243.5344.38
36.BUKOWSKA Olga05MKS ,,Pałac Młodzieży''2:45.3937836.1842.7143.3943.11
37.KUMOREK Kamila02KU AZS UMCS Lublin2:51.9633636.0444.1446.3445.44
DYSKW.KRASZEWSKA Martyna05MTP Kormoran Olsztyn
O1


<< TOP >>
Konkurencja 17
09.11.2019 - 16:46
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław1:55.4282425.6929.4729.9830.28
2.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:01.0371527.2131.0331.3031.49
3.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.6267127.7131.9132.2831.72
4.BOCHEŃ Tomasz99KU AZS UMCS Lublin2:03.7666828.4432.0931.7631.47
5.ZDZIEBŁO Piotr02WKS Śląsk Wrocław2:04.2366127.9731.5231.9832.76
6.SZCZYGIEŁ David02UKP Unia Oświęcim2:04.7165328.4631.9632.2132.08
7.KORONA Kacper03MKP Szczecin2:04.7865228.1131.9132.8031.96
8.POPIOŁEK Dawid02KU AZS UMCS Lublin2:06.0563328.4331.7332.6833.21
9.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin2:06.1163228.5832.3932.7632.38
10.OLESKI Tomasz03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:06.9961928.5832.2333.0633.12
11.GAWRON Oliwier03WKS Śląsk Wrocław2:07.3161428.5932.7532.8033.17
12.PURTAK Wiktor02KU AZS Politechniki Łódzkiej2:07.7860728.8432.5633.2233.16
13.OGRODNIK Wojciech03UKP Unia Oświęcim2:09.3058628.7733.9434.0132.58
14.STEFANOWSKI Bartosz03UKS Nawa Skierniewice2:09.4358429.7433.0833.5133.10
15.MRÓZ Adam03KU AZS UMCS Lublin2:09.7558028.8033.3134.1433.50
16.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź2:10.8456629.3433.6134.1433.75
17.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice2:11.3955930.2534.1134.1432.89
18.CYBULSKI Jakub03UKS Tri-Team Rumia2:12.6054330.0633.6934.3934.46
19.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź2:13.4053428.6935.1734.5035.04
20.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź2:13.6353130.6434.2534.7134.03
21.KOWALCZYK Michał02MKS Polonia Warszawa2:13.6453129.3833.7134.4336.12
22.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim2:14.1852430.6334.4735.4633.62
23.STANISŁAWSKI Bartosz04MKS Trójka Łódź2:14.3452329.1133.9535.6335.65
24.DOŁOWY Grzegorz02IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:14.5452030.9834.2534.7134.60
25.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź2:14.7351830.2435.2835.1334.08
26.BARCHWIC Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy2:15.2951229.3334.1235.4636.38
27.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź2:15.7150729.4434.3135.6936.27
28.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:15.8050629.8534.2835.9135.76
29.BANASIAK Michał05MKS Jedynka Łódź2:16.1850230.3535.1136.7234.00
30.ADAMCZYK Jan03KU AZS UMCS Lublin2:16.4949830.7234.9435.7335.10
31.OLEWNICZAK Maciej05UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.8949430.7635.3335.4635.34
32.KAPAŁA Szymon03MTP Kormoran Olsztyn2:17.2449030.7134.9635.6635.91
33.LEWTAK Szymon04KU AZS UMCS Lublin2:17.4248831.5434.9835.0935.81
34.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź2:17.5848629.7634.7035.9137.21
35.JĘDRYKA Nikodem04MKS Trójka Łódź2:18.0148230.7335.8936.0235.37
36.GERA Franciszek03UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.5347729.9635.0436.9736.56
37.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk2:19.2646931.1235.2536.5936.30
38.GÓRAL Piotr05UKS ,,Dwójka'' Tczew2:19.3646830.7534.9336.6637.02
39.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim2:19.6646531.1535.8436.9835.69
40.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim2:20.0546131.5935.4336.5736.46
41.DZIERKACZ Igor05MKS SP 63 Bydgoszcz2:20.2445931.4036.6736.9435.23
42.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:20.2645930.6136.1137.4236.12
43.KALISIAK Norbert02UKS Nawa Skierniewice2:20.5645631.9736.4536.9335.21
44.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn2:20.7445432.1136.3736.0836.18
45.LITEWSKI Mikołaj04UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.9545231.5835.7536.8336.79
46.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:23.7042730.5537.2137.7238.22
47.OKOŃ Maksymilian05UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:24.8041731.6837.1938.0537.88
48.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim2:32.7735534.2139.0340.4439.09
49.BRYLOWSKI Tomasz05UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:32.8235534.6140.0840.6137.52


<< TOP >>
Konkurencja 18
09.11.2019 - 17:03
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice58.8181928.8629.95
2.PIESKO Martyna03KU AZS UMCS Lublin1:00.9673529.0631.90
3.BERNAT Laura05KS OLIMPIA Lublin1:02.5368130.6331.90
4.KARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź1:02.5967929.8532.74
5.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu1:02.7067630.6032.10
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KU AZS UMCS Lublin1:03.1066330.6032.50
7.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław1:03.1466230.6332.51
8.POZNAŃSKA Justyna05UKS SP 8 Chrzanów1:03.4765131.0332.44
9.PALICKA Wiktoria05TP Skalar Słupsk1:03.75643
10.PICHOLA Weronika02UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.67616
11.KOZIŃSKA Anna03UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:04.7561331.0133.74
12.KOSIŃSKA Dominika01AZS AWF Katowice1:05.1260332.2632.86
WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk1:05.12603
14.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk1:06.24573
15.BATÓG Dominika05UKS Żabianka Gdańsk1:06.33571
16.KRAWCZYK Maja05UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.43568
17.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:06.51566
18.GRZEBIELUCH Maja05MKS Jedynka Łódź1:06.55565
19.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:07.08552
20.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:07.20549
21.WODECKA Roksana03UKS 190 Łódź1:07.53541
22.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź1:07.60539
23.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg1:07.82534
24.DWOJAK Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:07.88532
25.PINKOWICZ Alicja04UKP Unia Oświęcim1:07.89532
26.WOŹNICA Milena04UKS Żabianka Gdańsk1:08.15526
27.WILCZEWSKA Aleksandra02KU AZS UMCS Lublin1:08.16526
28.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03KU AZS UMCS Lublin1:08.24524
29.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.72513
30.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź1:09.21502
31.DZIADEK Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:09.25501
32.NADOLSKA Julia00KU AZS UMCS Lublin1:09.28501
33.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź1:09.32500
34.STAWICKA Julia05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.40498
35.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.57494
36.BORKOWSKA Małgorzata02KU AZS UMCS Lublin1:09.73491
37.JASTRZĄBEK Nadia05UKS Siódemka Gdynia1:09.83489
38.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg1:10.20481
39.OLKOWSKA Laura05UKS GOS Raszyn1:10.28480
40.KLECZEK Maria05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.91467
41.SŁOMIŃSKA Anna05AZS AWF Warszawa1:10.96466
42.SELDER Olga05MKS Trójka Łódź1:11.24460
43.SZYNAL Amelia03Uks Skarpa Lublin1:11.38458
44.MARJAŃSKA Agata03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:11.45456
45.KACZYŃSKA Anna03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:11.67452
46.WRÓBEL Karolina05MKS Piaseczno1:12.46438
47.NOWAK Paulina05UKS Tri-Team Rumia1:12.98428
48.HODUR Paulina04MKS Polonia Warszawa1:13.17425
49.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.70416
GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk1:13.70416
51.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:13.89413
52.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.92412
53.JARZYŃSKA Gabriela05MUKS Wodnik Łask1:16.90366
54.PAWELEC Oliwia05UKS Siódemka Gdynia1:18.22348
55.PAJĄK Julia05UKS MOS w Opolu1:19.45332
56.GAWLIKOWSKA Olga05MUKS Wodnik Łask1:20.82315
57.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:24.57275
NIE UK.SZUBZDA Zuzanna04KU AZS UMCS Lublin


<< TOP >>
Konkurencja 19
09.11.2019 - 17:13
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KAWĘCKI Radosław91AZS AWF Warszawa52.37813
2.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki52.54805
3.KAŹMIERCZAK Kamil99TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki54.12736
4.ZBUTOWICZ Karol98UKS G-8 Bielany Warszawa54.30729
5.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa54.46723
6.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin55.72675
7.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin56.01664
8.BRYŁA Kamil99KU AZS UMCS Lublin56.49647
9.NOWICZKOW Jakub01KU AZS UMCS Lublin56.63643
10.BALICKI Michał00WKS Śląsk Wrocław57.37618
11.WALTER Jakub04UKP Unia Oświęcim57.64609
12.WOŁOSZYN Roman01KU AZS UMCS Lublin57.95600
13.SŁOWIKOWSKI Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszków58.10595
14.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź58.51583
15.BIEROŃSKI Michał99WKS Śląsk Wrocław58.62579
16.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia58.64579
17.RYBIŃSKI Filip02St. Szkoła Pływania ,,Orka''58.67578
18.KUREK Jakub01MKP Szczecin59.17563
19.SIEKACZYŃSKI Artur02UKP Fala Kraśnik59.27560
20.CZAJA Marco03UKS MOS w Opolu59.77546
21.WIŚNIEWSKI Adam03UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.81545
22.GĄSTAŁ Jan03UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.82545
23.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź59.86544
24.BOROWSKI Jakub02St. Lok. SALOS Cortile Kielce1:00.22534
25.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.64523
26.GÓRKA Łukasz02WKS Śląsk Wrocław1:00.77520
27.ŻEGLEŃ Miłosz04UKS Siódemka Gdynia1:00.78520
28.PRZYBYSZ Krzysztof05UKS MOS Ełk1:00.88517
29.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:00.91516
30.KOWALSKI Mateusz05UKS Żabianka Gdańsk1:01.07512
31.SZCZEPAŃSKI Kacper99MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:01.16510
32.SOBIECH Szymon03MKS Trójka Łódź1:01.18509
33.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elbląg1:01.68497
34.DZIEWGUĆ Benjamin05MKS Piaseczno1:01.73496
35.TRYDULSKI Oskar05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:01.78495
KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia1:01.78495
37.GUŚCIORA Maciej03MKP Szczecin1:01.79495
38.PLAGA Dawid05TP Skalar Słupsk1:02.32482
39.SETLAK Marcel05UKS Żabianka Gdańsk1:02.40480
40.GÓRKA Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.52477
41.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:02.77472
42.JANKOWSKI Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk1:02.90469
43.SOBIESZEK Franciszek05MKS Piaseczno1:03.22462
44.STACHURSKI Jerzy04WKS Śląsk Wrocław1:03.4145830.7832.63
45.RODKIEWICZ Radosław03IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:03.49456
46.SZEWCZYK Roch05UKP ,,Polonia Warszawa''1:04.69431
47.ŻYRO Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:05.29419
48.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.45416
49.MILLER Hubert05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:06.19402
50.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:06.7139332.2134.50
51.STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.9638832.1334.83
52.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:07.1238632.6134.51
53.LEŚNIEWSKI Patryk03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:07.1538532.6734.48
54.CHUPKA Patryk05UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:07.20384
55.MAGRYTA Mateusz05UKS Siódemka Gdynia1:07.7937432.3735.42
56.NOWACKI Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:07.8137433.1534.66
57.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk1:08.51363
58.WASIAK Szymon05UKS 190 Łódź1:10.3033634.6735.63
59.WISZNIEWSKI Albert05MKS Juvenia Białystok1:11.3532135.4735.88
60.MAKOWSKI Wojciech92UKS G-8 Bielany Warszawa