Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  12 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  12 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 100m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 100m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 100m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 100m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 50m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 50m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 1500m dowolny  12 lat i starsi


2018 Memoriał Henryka Kosakowskiego
Lublin, 17.2.2018


Konkurencja 1
17.02.2018 - 9:15
Kobiet, 50m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa28.5113,7
2.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin28.7613,1
3.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok29.4011,5
4.KULIK Julia13GOS Raszyn30.0310,0
5.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy30.6511,3
6.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw30.857,9
7.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień31.0310,3
8.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień31.197,1
9.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok31.586,1
10.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin31.875,4
11.PECIO Anna13Wisła Puławy32.094,8
12.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin32.374,1
13.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok32.463,9
14.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom32.696,4
15.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa32.995,6
16.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok33.002,6
17.MENDUCKA Anna12KSZO Ostrowiec Św.33.065,5
18.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.33.275,0
19.PAŚK Urszula12Polna Warszawa33.374,7
20.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka33.404,7
21.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin33.76
22.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy33.83
23.ŚLICZNIAK Kinga13Lublinianka33.93
24.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok34.152,9
25.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin34.372,3
26.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin34.402,3
27.NIEDŹWIADEK Magdalena13Aqua Ryki34.43
28.CIEĆKO Patrycja13Olimpia Lublin34.61
29.MITRUS Karolina12Lublinianka34.721,5
30.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin35.03
31.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy35.49
32.OUMEDJEBEUR Maja13Aqua Ryki35.61
33.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa35.72
34.STACHOWIAK Maria12Lublinianka36.66
35.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin37.94
36.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod42.72
DYSKW.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

EYOF

1.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa27.5213,7
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa27.5513,7
3.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa28.1312,2
4.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin28.7110,7
5.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin28.7810,5
6.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa28.9811,3
7.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm29.3610,3
8.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin29.569,8
9.ADAMSKA Maria15Polna Warszawa29.608,4
10.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin29.718,1
11.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa29.787,9
KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.29.789,2
13.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin30.477,5
14.SAWCZYK Malwina14Olimpijczyk 23 Lublin30.507,4
15.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin30.886,4
16.OLECH Cecylia15Polna Warszawa31.164,4
17.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin31.214,2
18.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin31.524,8
19.LATO Karolina15Skarpa Lublin31.633,2
20.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin31.873,9
21.ROJEK Paula15Polonia Warszawa31.922,4
22.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.32.331,4
23.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin32.931,3
24.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin33.95
25.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin34.17
26.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin34.18
27.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki35.99
28.FRĄCKIEWICZ Wiktoria14Delfin Garwolin36.00
29.GOLAK Hanna14Aqua Ryki36.16
30.LUBAS Maria14Polna Warszawa36.23

MEJ

1.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa27.5213,7
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa27.5513,7
3.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin27.6313,0
4.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa28.1312,2
5.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin28.3311,1
6.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin28.4610,8
7.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin28.6610,7
8.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin28.7110,7
9.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin28.7810,5
10.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa28.9811,3
11.ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin29.069,7
12.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm29.3610,3
13.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin29.569,8
14.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin29.577,9
15.ADAMSKA Maria15Polna Warszawa29.608,4
16.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin29.718,1
17.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa29.787,9
KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.29.789,2
19.OWERKO Julia16GOS Raszyn29.907,5
20.TERLECKA Anna16Wodnik Krasnystaw30.176,8
21.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin30.376,3
22.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin30.477,5
23.SAWCZYK Malwina14Olimpijczyk 23 Lublin30.507,4
24.BOROWIEC Weronika17Lider Chełm30.585,3
25.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin30.886,4
26.ŚWIĄTEK Martyna16Skarpa Lublin31.144,3
27.OLECH Cecylia15Polna Warszawa31.164,4
28.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin31.214,2
29.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin31.433,6
30.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin31.524,8
31.LATO Karolina15Skarpa Lublin31.633,2
32.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin31.662,5
33.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin31.873,9
34.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik31.882,4
35.ROJEK Paula15Polonia Warszawa31.922,4
36.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.32.331,4
37.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin32.931,3
38.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy33.74
39.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin33.95
40.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin34.17
41.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin34.18
42.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki35.99
43.FRĄCKIEWICZ Wiktoria14Delfin Garwolin36.00
44.GOLAK Hanna14Aqua Ryki36.16
45.LUBAS Maria14Polna Warszawa36.23

OPEN

1.POLANSKA Aleksandra18GOS Raszyn26.7814,4
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa27.5213,7
3.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa27.5513,7
4.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin27.6313,0
5.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa28.1312,2
6.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin28.3311,1
7.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin28.4610,8
8.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa28.5113,7
9.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin28.6610,7
10.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin28.7110,7
11.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin28.7613,1
12.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin28.7810,5
13.PROCHOWNIK Olimpia19AZS UMCS Lublin28.947,5
14.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa28.9811,3
15.ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin29.069,7
16.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm29.3610,3
17.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok29.4011,5
18.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin29.569,8
19.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin29.577,9
20.ADAMSKA Maria15Polna Warszawa29.608,4
21.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin29.718,1
22.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa29.787,9
KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.29.789,2
24.OWERKO Julia16GOS Raszyn29.907,5
25.WÓJTOWICZ Julia SL18Skarpa Lublin29.986,0
26.KULIK Julia13GOS Raszyn30.0310,0
27.TERLECKA Anna16Wodnik Krasnystaw30.176,8
28.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin30.376,3
REDNER Sandra SL19AZS UMCS Lublin30.373,7
30.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin30.477,5
31.SAWCZYK Malwina14Olimpijczyk 23 Lublin30.507,4
32.BOROWIEC Weronika17Lider Chełm30.585,3
33.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy30.6511,3
34.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw30.857,9
35.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin30.886,4
36.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień31.0310,3
37.ŚWIĄTEK Martyna16Skarpa Lublin31.144,3
38.OLECH Cecylia15Polna Warszawa31.164,4
39.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień31.197,1
40.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin31.214,2
41.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin31.433,6
42.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin31.524,8
43.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok31.586,1
44.LATO Karolina15Skarpa Lublin31.633,2
45.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin31.662,5
46.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin31.875,4
RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin31.873,9
48.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik31.882,4
49.ROJEK Paula15Polonia Warszawa31.922,4
50.PECIO Anna13Wisła Puławy32.094,8
51.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.32.331,4
52.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin32.374,1
53.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok32.463,9
54.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom32.696,4
55.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin32.931,3
56.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa32.995,6
57.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok33.002,6
58.MENDUCKA Anna12KSZO Ostrowiec Św.33.065,5
59.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.33.275,0
60.PAŚK Urszula12Polna Warszawa33.374,7
61.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka33.404,7
62.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy33.74
63.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin33.76
64.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy33.83
65.ŚLICZNIAK Kinga13Lublinianka33.93
66.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin33.95
67.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok34.152,9
68.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin34.17
69.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin34.18
70.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin34.372,3
71.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin34.402,3
72.NIEDŹWIADEK Magdalena13Aqua Ryki34.43
73.CIEĆKO Patrycja13Olimpia Lublin34.61
74.MITRUS Karolina12Lublinianka34.721,5
75.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin35.03
76.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy35.49
77.OUMEDJEBEUR Maja13Aqua Ryki35.61
78.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa35.72
79.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki35.99
80.FRĄCKIEWICZ Wiktoria14Delfin Garwolin36.00
81.GOLAK Hanna14Aqua Ryki36.16
82.LUBAS Maria14Polna Warszawa36.23
83.STACHOWIAK Maria12Lublinianka36.66
84.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin37.94
85.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod42.72
DYSKW.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 2
17.02.2018 - 9:27
Mężczyzn, 50m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa26.7811,7
2.JURGIEL Aleksander14Juvenia Białystok27.2510,4
3.PYTEL Julian14Juvenia Białystok27.569,6
4.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod27.589,5
5.MICHTA Bartosz13KSZO Ostrowiec Św.27.7512,2
6.ZUBRZYCKI Kacper14Wisła Puławy27.998,4
7.SŁAWACKI Wojciech13Wodnik Krasnystaw28.3510,6
8.MIAZGA Oskar14Fala Kraśnik28.636,7
9.BAREJ Michał14Olimpia Lublin28.965,8
10.ŁUPIŃSKI Mateusz13Juvenia Białystok29.238,3
11.TERLECKI Michał13Wodnik Krasnystaw30.046,2
12.MIŁKOWSKI Wiktor13Polna Warszawa30.455,1
13.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki30.903,9
14.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin30.93
15.FIJAŁKOWSKI Wiktor14Olimpia Lublin31.12
16.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin31.14
17.BORECKI Kasper13Polna Warszawa31.881,4
18.GAWENDA Bartłomiej12Polna Warszawa32.314,5
19.PERZ Patryk12Juvenia Białystok32.374,4
20.SIWEK Stanisław13Delfin Garwolin32.39
21.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin32.60
22.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin32.893,1
23.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod32.95
24.BALTAZA Aleksy14Polna Warszawa33.11
25.KESLER Michał13KSZO Ostrowiec Św.33.15
26.KAPUŚNIAK Maksym12Lublinianka33.361,9
27.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin34.07
28.IZGANICH Ernest12Olimpik Uzhgorod34.25
29.STACHYRA Adrian12Olimpia Lublin34.31
30.BARSZCZ Mateusz12Wodnik Radom35.44
31.KOZAK Jan12Olimpia Lublin36.17
32.DUDKOWSKI Maciej12Olimpia Lublin36.52
33.JÓŹWIK Dominik12Skarpa Lublin36.83
34.WYSMULSKI Nicholai12Olimpia Lublin37.37
35.ZALEWSKI Filip13Delfin Garwolin37.73
36.DANIEL Andre12Olimpia Lublin37.91
37.MEDVE Danik12Olimpik Uzhgorod38.08
38.SZCZEPANIK Jakub13Lublinianka39.09
39.KĘSIK Mateusz12Delfin Garwolin40.42
40.DUDLEJ Rafał12Lublinianka46.36

EYOF

1.PETROCHUK Illia15Tsdyussh Lutsk25.2514,1
2.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.25.2713,1
3.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.25.3613,8
4.JANICZUK Patryk16Lider Chełm25.7911,6
5.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin26.2811,2
6.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów26.389,9
7.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa26.7010,0
8.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa26.878,5
9.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm26.898,5
10.PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok26.969,3
11.PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik27.177,7
12.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin27.456,9
13.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa27.556,6
14.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin28.075,1
15.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin28.086,2
16.SKRZYPCZAK Marek16Lublinianka28.125,0
17.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa28.385,3
18.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin29.042,4
19.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa29.173,1
20.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.29.422,4
21.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok29.522,1
22.BRUS Marcel15Olimpia Lublin29.631,8
23.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.29.921,0
24.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.29.94
25.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin29.95
26.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin30.21
27.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki30.69
28.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki30.80
29.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin30.87
30.TOMASHKO Valentin16Olimpik Uzhgorod30.89
31.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki34.12
32.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki35.51

MEJ

1.LECH Filip17AZS UMCS Lublin24.9912,9
2.DARWAICZ Timur18Meteor Dniepr25.0511,4
3.PETROCHUK Illia15Tsdyussh Lutsk25.2514,1
4.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.25.2713,1
5.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.25.3613,8
6.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec25.5010,1
7.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów25.6810,9
8.JANICZUK Patryk16Lider Chełm25.7911,6
9.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin26.2811,2
10.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów26.389,9
11.SZULIERZ Michał17Avia Świdnik26.618,2
12.KRZYŻANIAK Krystian18Juvenia Białystok26.636,8
13.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa26.7010,0
14.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa26.878,5
15.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm26.898,5
16.PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok26.969,3
17.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin27.166,6
18.PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik27.177,7
19.DADOS Aleksander17Wisła Puławy27.216,5
20.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin27.456,9
21.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa27.556,6
22.DATA Mariusz18Ikar Mielec27.564,1
23.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin28.075,1
24.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin28.086,2
25.SKRZYPCZAK Marek16Lublinianka28.125,0
26.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa28.385,3
27.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin29.042,4
28.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa29.173,1
29.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.29.422,4
30.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok29.522,1
31.BRUS Marcel15Olimpia Lublin29.631,8
32.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.29.921,0
33.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.29.94
34.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin29.95
35.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin30.21
36.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki30.69
37.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki30.80
38.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin30.87
39.TOMASHKO Valentin16Olimpik Uzhgorod30.89
40.OLEJNIKOW Dmytro18Meteor Dniepr33.13
41.LEFELD Krystian17AZS UMCS Lublin33.24
42.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki34.12
43.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki35.51

OPEN

1.BOCHEŃ Tomasz19Juvenia Białystok24.6810,6
2.RUTKOWSKI Krzysztof22AZS UMCS Lublin24.949,8
3.LECH Filip17AZS UMCS Lublin24.9912,9
4.DARWAICZ Timur18Meteor Dniepr25.0511,4
5.PACZYŃSKI Oliwer21AZS UMCS Lublin25.149,2
6.LIS Patryk20Avia Świdnik25.219,0
7.PETROCHUK Illia15Tsdyussh Lutsk25.2514,1
8.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.25.2713,1
9.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.25.3613,8
10.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec25.5010,1
11.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów25.6810,9
12.JANICZUK Patryk16Lider Chełm25.7911,6
13.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin26.2811,2
14.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów26.389,9
15.SZULIERZ Michał17Avia Świdnik26.618,2
16.KRZYŻANIAK Krystian18Juvenia Białystok26.636,8
17.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa26.7010,0
18.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa26.7811,7
19.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa26.878,5
20.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm26.898,5
21.BISZKONT Damian22Avia Świdnik26.913,9
22.PACZYŃSKI Kornel20AZS UMCS Lublin26.953,8
23.PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok26.969,3
24.GRABEK Filip SL19AZS UMCS Lublin26.973,8
KRAWIEC Maciej19Fala Kraśnik26.973,8
26.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin27.166,6
27.PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik27.177,7
28.DADOS Aleksander17Wisła Puławy27.216,5
29.JURGIEL Aleksander14Juvenia Białystok27.2510,4
30.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin27.456,9
31.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa27.556,6
32.DATA Mariusz18Ikar Mielec27.564,1
PYTEL Julian14Juvenia Białystok27.569,6
34.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod27.589,5
35.MICHTA Bartosz13KSZO Ostrowiec Św.27.7512,2
36.ZUBRZYCKI Kacper14Wisła Puławy27.998,4
37.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin28.075,1
38.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin28.086,2
39.SKRZYPCZAK Marek16Lublinianka28.125,0
40.SŁAWACKI Wojciech13Wodnik Krasnystaw28.3510,6
41.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa28.385,3
42.MIAZGA Oskar14Fala Kraśnik28.636,7
43.BAREJ Michał14Olimpia Lublin28.965,8
44.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin29.042,4
45.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa29.173,1
46.ŁUPIŃSKI Mateusz13Juvenia Białystok29.238,3
47.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.29.422,4
48.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok29.522,1
49.BRUS Marcel15Olimpia Lublin29.631,8
50.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.29.921,0
51.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.29.94
52.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin29.95
53.TERLECKI Michał13Wodnik Krasnystaw30.046,2
54.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin30.21
55.MIŁKOWSKI Wiktor13Polna Warszawa30.455,1
56.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki30.69
57.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki30.80
58.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin30.87
59.TOMASHKO Valentin16Olimpik Uzhgorod30.89
60.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki30.903,9
61.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin30.93
62.FIJAŁKOWSKI Wiktor14Olimpia Lublin31.12
63.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin31.14
64.BORECKI Kasper13Polna Warszawa31.881,4
65.GAWENDA Bartłomiej12Polna Warszawa32.314,5
66.PERZ Patryk12Juvenia Białystok32.374,4
67.SIWEK Stanisław13Delfin Garwolin32.39
68.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin32.60
69.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin32.893,1
70.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod32.95
71.BALTAZA Aleksy14Polna Warszawa33.11
72.OLEJNIKOW Dmytro18Meteor Dniepr33.13
73.KESLER Michał13KSZO Ostrowiec Św.33.15
74.LEFELD Krystian17AZS UMCS Lublin33.24
75.KAPUŚNIAK Maksym12Lublinianka33.361,9
76.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin34.07
77.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki34.12
78.IZGANICH Ernest12Olimpik Uzhgorod34.25
79.STACHYRA Adrian12Olimpia Lublin34.31
80.BARSZCZ Mateusz12Wodnik Radom35.44
81.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki35.51
82.KOZAK Jan12Olimpia Lublin36.17
83.DUDKOWSKI Maciej12Olimpia Lublin36.52
84.JÓŹWIK Dominik12Skarpa Lublin36.83
85.WYSMULSKI Nicholai12Olimpia Lublin37.37
86.ZALEWSKI Filip13Delfin Garwolin37.73
87.DANIEL Andre12Olimpia Lublin37.91
88.MEDVE Danik12Olimpik Uzhgorod38.08
89.SZCZEPANIK Jakub13Lublinianka39.09
90.KĘSIK Mateusz12Delfin Garwolin40.42
91.DUDLEJ Rafał12Lublinianka46.36

PKMIŁKOWSKI Mikołaj11Polna Warszawa29.8615,3
PKŁUKAWSKI Tomasz11Polna Warszawa35.941,2
PKSZCZEPANIAK Michał11Polna Warszawa36.80


<< TOP >>
Konkurencja 3
17.02.2018 - 9:41
Kobiet, 50m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa32.1714,7
2.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin33.0412,8
3.BERNAT Laura13Olimpia Lublin33.2112,5
4.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka33.3414,6
5.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień34.689,3
6.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok36.146,1
7.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw37.383,4
8.RYFKA Maja12Fala Kraśnik37.745,4
9.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.38.743,3
10.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok39.601,5
11.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin40.44
12.NOWICKA Aleksandra13Lublinianka40.90
13.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok40.96
14.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom41.06
15.JONAK Jagoda12Delfin Garwolin42.84
16.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin45.89
17.KAZIMIERCZAK Julia12Skarpa Lublin46.13
18.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod49.61

EYOF

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin30.4315,7
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa31.3913,5
3.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa31.4413,4
4.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin32.3411,4
5.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin32.5312,3
6.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa32.8610,2
7.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa33.129,6
8.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn33.369,1
9.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.33.4910,1
10.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn33.578,6
11.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm33.599,9
12.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin33.909,2
13.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin34.237,1
14.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin34.297,0
15.CATI Lidia14Polna Warszawa35.046,7
16.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin35.434,4
17.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok36.102,9
18.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin37.471,3
19.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin38.38
20.ROJEK Paula15Polonia Warszawa38.88
21.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki43.97
22.GOLAK Hanna14Aqua Ryki46.60

MEJ

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin30.4315,7
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa31.3913,5
3.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa31.4413,4
4.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin32.3411,4
5.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin32.5312,3
6.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin32.6610,3
7.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa32.8610,2
8.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin32.899,1
9.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin32.978,9
10.JOŃSKA Zuzanna16Olimpijczyk 23 Lublin33.039,4
11.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa33.129,6
12.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn33.369,1
13.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.33.4910,1
14.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn33.578,6
15.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm33.599,9
16.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin33.909,2
17.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin34.237,1
18.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin34.297,0
19.CATI Lidia14Polna Warszawa35.046,7
20.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin35.434,4
21.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik36.071,7
22.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok36.102,9
23.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin37.471,3
24.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin38.38
25.ROJEK Paula15Polonia Warszawa38.88
26.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki43.97
27.GOLAK Hanna14Aqua Ryki46.60

OPEN

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin30.4315,7
2.SMYŁEK Karolina SL18AZS UMCS Lublin30.8413,3
3.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa31.3913,5
4.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa31.4413,4
5.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa32.1714,7
6.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin32.3411,4
7.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin32.5312,3
8.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin32.6610,3
9.NADOLSKA Julia18Lider Chełm32.728,9
10.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa32.8610,2
11.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin32.899,1
12.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin32.978,9
13.JOŃSKA Zuzanna16Olimpijczyk 23 Lublin33.039,4
14.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin33.0412,8
15.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa33.129,6
16.BERNAT Laura13Olimpia Lublin33.2112,5
17.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka33.3414,6
18.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn33.369,1
19.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.33.4910,1
20.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn33.578,6
21.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm33.599,9
22.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin33.909,2
23.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin34.237,1
24.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin34.297,0
25.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień34.689,3
26.CATI Lidia14Polna Warszawa35.046,7
27.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin35.434,4
28.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik36.071,7
29.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok36.102,9
30.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok36.146,1
31.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw37.383,4
32.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin37.471,3
33.RYFKA Maja12Fala Kraśnik37.745,4
34.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin38.38
35.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.38.743,3
36.ROJEK Paula15Polonia Warszawa38.88
37.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok39.601,5
38.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin40.44
39.NOWICKA Aleksandra13Lublinianka40.90
40.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok40.96
41.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom41.06
42.JONAK Jagoda12Delfin Garwolin42.84
43.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki43.97
44.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin45.89
45.KAZIMIERCZAK Julia12Skarpa Lublin46.13
46.GOLAK Hanna14Aqua Ryki46.60
47.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod49.61


<< TOP >>
Konkurencja 4
17.02.2018 - 9:48
Mężczyzn, 50m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa30.1613,1
2.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin32.876,7
3.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka33.624,9
4.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa33.7811,3
5.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod34.024,0
6.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.34.714,8
7.SKRZYPCZAK Mateusz14Lublinianka34.802,1
8.STEMPURSKI Igor14Olimpia Lublin36.90
9.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin37.85
10.MACIOCHA Maciej12Lublinianka38.78
11.PERZ Patryk12Juvenia Białystok39.08
12.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin39.22
13.KARAŚ Oskar13KSZO Ostrowiec Św.39.82
14.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin39.90
15.UTNIK Marek14Centrum Staszów41.82
16.KULBIEDA Jakub13Lublinianka42.82
17.JÓŹWIK Dominik12Skarpa Lublin43.81
18.BARSZCZ Mateusz12Wodnik Radom44.49
19.MEDVE Danik12Olimpik Uzhgorod46.77
20.DUDLEJ Rafał12Lublinianka53.28

EYOF

1.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin28.7213,1
2.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa29.1313,6
3.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok29.7012,2
4.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec30.059,8
5.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa30.6410,0
6.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin31.216,9
7.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy32.194,5
8.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik32.206,1
9.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok32.335,8
10.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.34.261,1
11.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok35.41
12.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.35.46
DYSKW.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

MEJ

1.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin28.2413,4
2.ŁUKASZCZYK Mateusz SL18Orka Zamość28.6810,8
3.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin28.7213,1
4.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa29.1313,6
5.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok29.7012,2
6.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec30.059,8
7.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa30.6410,0
8.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin31.216,9
9.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy32.194,5
10.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik32.206,1
11.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok32.335,8
12.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.34.261,1
13.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok35.41
14.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.35.46
15.LEFELD Krystian17AZS UMCS Lublin43.24
DYSKW.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

OPEN

1.BRYŁA Kamil SL19AZS UMCS Lublin27.9410,3
2.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin28.2413,4
3.ŁUKASZCZYK Mateusz SL18Orka Zamość28.6810,8
4.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin28.7213,1
5.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa29.1313,6
6.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok29.7012,2
7.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec30.059,8
8.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa30.1613,1
9.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa30.6410,0
10.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin31.216,9
11.GRABEK Filip SL19AZS UMCS Lublin31.78
12.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy32.194,5
13.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik32.206,1
14.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok32.335,8
15.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin32.876,7
16.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka33.624,9
17.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa33.7811,3
18.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod34.024,0
19.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.34.261,1
20.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.34.714,8
21.SKRZYPCZAK Mateusz14Lublinianka34.802,1
22.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok35.41
23.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.35.46
24.STEMPURSKI Igor14Olimpia Lublin36.90
25.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin37.85
26.MACIOCHA Maciej12Lublinianka38.78
27.PERZ Patryk12Juvenia Białystok39.08
28.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin39.22
29.KARAŚ Oskar13KSZO Ostrowiec Św.39.82
30.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin39.90
31.UTNIK Marek14Centrum Staszów41.82
32.KULBIEDA Jakub13Lublinianka42.82
33.LEFELD Krystian17AZS UMCS Lublin43.24
34.JÓŹWIK Dominik12Skarpa Lublin43.81
35.BARSZCZ Mateusz12Wodnik Radom44.49
36.MEDVE Danik12Olimpik Uzhgorod46.77
37.DUDLEJ Rafał12Lublinianka53.28
DYSKW.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
17.02.2018 - 10:02
Kobiet, 400m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień4:57.1613,2
50m:
100m:
34.68
1:12.09
34.68
37.41
150m:
200m:
1:50.84
2:29.05
38.75
38.21
250m:
300m:
3:08.07
3:45.22
39.02
37.15
350m:
400m:
4:22.57
4:57.16
37.35
34.59
2.KULIK Julia13GOS Raszyn5:03.438,7
50m:
100m:
33.34
1:11.89
33.34
38.55
150m:
200m:
1:50.85
2:30.21
38.96
39.36
250m:
300m:
3:08.80
3:47.64
38.59
38.84
350m:
400m:
4:27.02
5:03.43
39.38
36.41
3.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa5:23.886,7
50m:
100m:
35.03
1:15.98
35.03
40.95
150m:
200m:
1:57.64
2:40.03
41.66
42.39
250m:
300m:
3:21.44
4:03.65
41.41
42.21
350m:
400m:
4:44.89
5:23.88
41.24
38.99
4.WILK Anna12Fala Kraśnik5:30.095,2
50m:
100m:
35.00
1:16.05
35.00
41.05
150m:
200m:
1:58.71
2:40.50
42.66
41.79
250m:
300m:
3:23.79
4:06.74
43.29
42.95
350m:
400m:
4:50.18
5:30.09
43.44
39.91
5.MACHULAK Milena12Fala Kraśnik5:36.913,6
50m:
100m:
36.57
1:19.04
36.57
42.47
150m:
200m:
2:02.07
2:45.34
43.03
43.27
250m:
300m:
3:28.51
4:12.54
43.17
44.03
350m:
400m:
4:55.82
5:36.91
43.28
41.09
6.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin5:42.162,3
50m:
100m:
36.85
1:18.60
36.85
41.75
150m:
200m:
2:03.00
2:47.03
44.40
44.03
250m:
300m:
3:30.55
4:14.80
43.52
44.25
350m:
400m:
4:59.16
5:42.16
44.36
43.00
7.ŻYDEK Kinga13Lublinianka6:15.74
50m:
100m:
39.98
1:25.94
39.98
45.96
150m:
200m:
2:13.72
3:02.66
47.78
48.94
250m:
300m:
3:51.55
4:40.61
48.89
49.06
350m:
400m:
5:29.62
6:15.74
49.01
46.12

EYOF

1.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa4:35.6912,9
50m:
100m:
30.49
1:03.99
30.49
33.50
150m:
200m:
1:38.74
2:13.95
34.75
35.21
250m:
300m:
2:49.49
3:25.20
35.54
35.71
350m:
400m:
4:00.82
4:35.69
35.62
34.87
2.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa4:39.7711,8
50m:
100m:
32.18
1:06.79
32.18
34.61
150m:
200m:
1:42.26
2:17.86
35.47
35.60
250m:
300m:
2:53.37
3:29.31
35.51
35.94
350m:
400m:
4:05.11
4:39.77
35.80
34.66
3.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa4:40.5011,6
50m:
100m:
31.23
1:05.81
31.23
34.58
150m:
200m:
1:41.01
2:16.57
35.20
35.56
250m:
300m:
2:51.89
3:28.31
35.32
36.42
350m:
400m:
4:04.63
4:40.50
36.32
35.87
4.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień4:51.648,7
50m:
100m:
32.77
1:08.88
32.77
36.11
150m:
200m:
1:46.28
2:23.24
37.40
36.96
250m:
300m:
3:00.68
3:38.02
37.44
37.34
350m:
400m:
4:15.10
4:51.64
37.08
36.54
5.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin4:51.798,7
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIORÓW 15-17 LAT
50m:
100m:
34.31
1:11.02
34.31
36.71
150m:
200m:
1:48.14
2:24.99
37.12
36.85
250m:
300m:
3:02.28
3:39.52
37.29
37.24
350m:
400m:
4:16.52
4:51.79
37.00
35.27
6.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik4:52.348,5
50m:
100m:
33.58
1:10.30
33.58
36.72
150m:
200m:
1:48.06
2:25.60
37.76
37.54
250m:
300m:
3:02.80
3:40.23
37.20
37.43
350m:
400m:
4:17.03
4:52.34
36.80
35.31
7.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy4:52.808,4
50m:
100m:
32.26
1:08.53
32.26
36.27
150m:
200m:
1:46.42
2:23.41
37.89
36.99
250m:
300m:
3:01.29
3:39.08
37.88
37.79
350m:
400m:
4:17.15
4:52.80
38.07
35.65
8.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin4:53.449,3
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIORÓW DO 14 LAT
50m:
100m:
32.64
1:09.47
32.64
36.83
150m:
200m:
1:47.21
2:24.38
37.74
37.17
250m:
300m:
3:02.48
3:40.76
38.10
38.28
350m:
400m:
4:17.75
4:53.44
36.99
35.69
9.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin4:53.868,2
50m:
100m:
32.16
1:07.49
32.16
35.33
150m:
200m:
1:44.68
2:21.93
37.19
37.25
250m:
300m:
3:00.29
3:39.19
38.36
38.90
350m:
400m:
4:17.08
4:53.86
37.89
36.78
10.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa4:57.717,2
50m:
100m:
33.35
1:10.70
33.35
37.35
150m:
200m:
1:48.99
2:27.04
38.29
38.05
250m:
300m:
3:05.47
3:44.01
38.43
38.54
350m:
400m:
4:22.48
4:57.71
38.47
35.23
11.ADAMSKA Maria15Polna Warszawa4:58.936,8
50m:
100m:
33.40
1:10.63
33.40
37.23
150m:
200m:
1:49.05
2:28.26
38.42
39.21
250m:
300m:
3:07.11
3:45.32
38.85
38.21
350m:
400m:
4:24.12
4:58.93
38.80
34.81
12.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin5:02.645,9
50m:
100m:
34.98
1:12.86
34.98
37.88
150m:
200m:
1:50.71
2:29.45
37.85
38.74
250m:
300m:
3:08.16
3:46.85
38.71
38.69
350m:
400m:
4:24.99
5:02.64
38.14
37.65
13.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin5:12.623,3
50m:
100m:
34.17
1:12.38
34.17
38.21
150m:
200m:
1:51.32
2:31.30
38.94
39.98
250m:
300m:
3:11.75
3:52.50
40.45
40.75
350m:
400m:
4:32.38
5:12.62
39.88
40.24
14.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin5:20.992,2
50m:
100m:
35.45
1:14.90
35.45
39.45
150m:
200m:
1:56.17
2:37.74
41.27
41.57
250m:
300m:
3:20.06
4:00.83
42.32
40.77
350m:
400m:
4:41.83
5:20.99
41.00
39.16
15.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod5:41.13
50m:
100m:
37.10
1:20.41
37.10
43.31
150m:
200m:
2:03.96
2:49.02
43.55
45.06
250m:
300m:
3:32.46
4:17.06
43.44
44.60
350m:
400m:
5:00.15
5:41.13
43.09
40.98

MEJ

1.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin4:30.9613,2
50m:
100m:
32.01
1:06.23
32.01
34.22
150m:
200m:
1:41.11
2:15.88
34.88
34.77
250m:
300m:
2:50.26
3:24.61
34.38
34.35
350m:
400m:
3:58.86
4:30.96
34.25
32.10
2.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk4:31.1813,2
50m:
100m:
31.27
1:04.99
31.27
33.72
150m:
200m:
1:39.17
2:13.61
34.18
34.44
250m:
300m:
2:48.42
3:23.27
34.81
34.85
350m:
400m:
3:58.13
4:31.18
34.86
33.05
3.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa4:35.6912,9
50m:
100m:
30.49
1:03.99
30.49
33.50
150m:
200m:
1:38.74
2:13.95
34.75
35.21
250m:
300m:
2:49.49
3:25.20
35.54
35.71
350m:
400m:
4:00.82
4:35.69
35.62
34.87
4.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin4:39.5011,1
50m:
100m:
32.23
1:06.66
32.23
34.43
150m:
200m:
1:42.13
2:17.43
35.47
35.30
250m:
300m:
2:53.18
3:28.89
35.75
35.71
350m:
400m:
4:04.74
4:39.50
35.85
34.76
5.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa4:39.7711,8
50m:
100m:
32.18
1:06.79
32.18
34.61
150m:
200m:
1:42.26
2:17.86
35.47
35.60
250m:
300m:
2:53.37
3:29.31
35.51
35.94
350m:
400m:
4:05.11
4:39.77
35.80
34.66
6.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa4:40.5011,6
50m:
100m:
31.23
1:05.81
31.23
34.58
150m:
200m:
1:41.01
2:16.57
35.20
35.56
250m:
300m:
2:51.89
3:28.31
35.32
36.42
350m:
400m:
4:04.63
4:40.50
36.32
35.87
7.CERLICH Oliwia16Ikar Mielec4:41.1710,6
50m:
100m:
32.23
1:07.30
32.23
35.07
150m:
200m:
1:42.95
2:18.56
35.65
35.61
250m:
300m:
2:54.94
3:30.82
36.38
35.88
350m:
400m:
4:06.68
4:41.17
35.86
34.49
8.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin4:44.309,7
50m:
100m:
31.50
1:06.39
31.50
34.89
150m:
200m:
1:42.24
2:18.18
35.85
35.94
250m:
300m:
2:54.94
3:31.43
36.76
36.49
350m:
400m:
4:08.38
4:44.30
36.95
35.92
9.SZEWCZYK Zofia16Fala Kraśnik4:47.638,9
50m:
100m:
32.83
1:08.64
32.83
35.81
150m:
200m:
1:45.58
2:22.37
36.94
36.79
250m:
300m:
2:59.12
3:35.78
36.75
36.66
350m:
400m:
4:12.38
4:47.63
36.60
35.25
10.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień4:51.648,7
50m:
100m:
32.77
1:08.88
32.77
36.11
150m:
200m:
1:46.28
2:23.24
37.40
36.96
250m:
300m:
3:00.68
3:38.02
37.44
37.34
350m:
400m:
4:15.10
4:51.64
37.08
36.54
11.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin4:51.798,7
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIORÓW 15-17 LAT
50m:
100m:
34.31
1:11.02
34.31
36.71
150m:
200m:
1:48.14
2:24.99
37.12
36.85
250m:
300m:
3:02.28
3:39.52
37.29
37.24
350m:
400m:
4:16.52
4:51.79
37.00
35.27
12.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik4:52.348,5
50m:
100m:
33.58
1:10.30
33.58
36.72
150m:
200m:
1:48.06
2:25.60
37.76
37.54
250m:
300m:
3:02.80
3:40.23
37.20
37.43
350m:
400m:
4:17.03
4:52.34
36.80
35.31
13.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy4:52.808,4
50m:
100m:
32.26
1:08.53
32.26
36.27
150m:
200m:
1:46.42
2:23.41
37.89
36.99
250m:
300m:
3:01.29
3:39.08
37.88
37.79
350m:
400m:
4:17.15
4:52.80
38.07
35.65
14.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin4:53.449,3
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIORÓW DO 14 LAT
50m:
100m:
32.64
1:09.47
32.64
36.83
150m:
200m:
1:47.21
2:24.38
37.74
37.17
250m:
300m:
3:02.48
3:40.76
38.10
38.28
350m:
400m:
4:17.75
4:53.44
36.99
35.69
15.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin4:53.868,2
50m:
100m:
32.16
1:07.49
32.16
35.33
150m:
200m:
1:44.68
2:21.93
37.19
37.25
250m:
300m:
3:00.29
3:39.19
38.36
38.90
350m:
400m:
4:17.08
4:53.86
37.89
36.78
16.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa4:57.717,2
50m:
100m:
33.35
1:10.70
33.35
37.35
150m:
200m:
1:48.99
2:27.04
38.29
38.05
250m:
300m:
3:05.47
3:44.01
38.43
38.54
350m:
400m:
4:22.48
4:57.71
38.47
35.23
17.ADAMSKA Maria15Polna Warszawa4:58.936,8
50m:
100m:
33.40
1:10.63
33.40
37.23
150m:
200m:
1:49.05
2:28.26
38.42
39.21
250m:
300m:
3:07.11
3:45.32
38.85
38.21
350m:
400m:
4:24.12
4:58.93
38.80
34.81
18.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin5:02.645,9
50m:
100m:
34.98
1:12.86
34.98
37.88
150m:
200m:
1:50.71
2:29.45
37.85
38.74
250m:
300m:
3:08.16
3:46.85
38.71
38.69
350m:
400m:
4:24.99
5:02.64
38.14
37.65
19.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin5:12.623,3
50m:
100m:
34.17
1:12.38
34.17
38.21
150m:
200m:
1:51.32
2:31.30
38.94
39.98
250m:
300m:
3:11.75
3:52.50
40.45
40.75
350m:
400m:
4:32.38
5:12.62
39.88
40.24
20.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin5:20.992,2
50m:
100m:
35.45
1:14.90
35.45
39.45
150m:
200m:
1:56.17
2:37.74
41.27
41.57
250m:
300m:
3:20.06
4:00.83
42.32
40.77
350m:
400m:
4:41.83
5:20.99
41.00
39.16
21.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod5:41.13
50m:
100m:
37.10
1:20.41
37.10
43.31
150m:
200m:
2:03.96
2:49.02
43.55
45.06
250m:
300m:
3:32.46
4:17.06
43.44
44.60
350m:
400m:
5:00.15
5:41.13
43.09
40.98

OPEN

1.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin4:30.9613,2
50m:
100m:
32.01
1:06.23
32.01
34.22
150m:
200m:
1:41.11
2:15.88
34.88
34.77
250m:
300m:
2:50.26
3:24.61
34.38
34.35
350m:
400m:
3:58.86
4:30.96
34.25
32.10
2.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk4:31.1813,2
50m:
100m:
31.27
1:04.99
31.27
33.72
150m:
200m:
1:39.17
2:13.61
34.18
34.44
250m:
300m:
2:48.42
3:23.27
34.81
34.85
350m:
400m:
3:58.13
4:31.18
34.86
33.05
3.SAMUŁA Wiktoria SL19AZS UMCS Lublin4:35.6310,7
50m:
100m:
30.95
1:05.68
30.95
34.73
150m:
200m:
1:40.81
2:16.30
35.13
35.49
250m:
300m:
2:50.38
3:25.89
34.08
35.51
350m:
400m:
4:00.58
4:35.63
34.69
35.05
4.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa4:35.6912,9
50m:
100m:
30.49
1:03.99
30.49
33.50
150m:
200m:
1:38.74
2:13.95
34.75
35.21
250m:
300m:
2:49.49
3:25.20
35.54
35.71
350m:
400m:
4:00.82
4:35.69
35.62
34.87
5.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin4:39.5011,1
50m:
100m:
32.23
1:06.66
32.23
34.43
150m:
200m:
1:42.13
2:17.43
35.47
35.30
250m:
300m:
2:53.18
3:28.89
35.75
35.71
350m:
400m:
4:04.74
4:39.50
35.85
34.76
6.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa4:39.7711,8
50m:
100m:
32.18
1:06.79
32.18
34.61
150m:
200m:
1:42.26
2:17.86
35.47
35.60
250m:
300m:
2:53.37
3:29.31
35.51
35.94
350m:
400m:
4:05.11
4:39.77
35.80
34.66
7.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa4:40.5011,6
50m:
100m:
31.23
1:05.81
31.23
34.58
150m:
200m:
1:41.01
2:16.57
35.20
35.56
250m:
300m:
2:51.89
3:28.31
35.32
36.42
350m:
400m:
4:04.63
4:40.50
36.32
35.87
8.CERLICH Oliwia16Ikar Mielec4:41.1710,6
50m:
100m:
32.23
1:07.30
32.23
35.07
150m:
200m:
1:42.95
2:18.56
35.65
35.61
250m:
300m:
2:54.94
3:30.82
36.38
35.88
350m:
400m:
4:06.68
4:41.17
35.86
34.49
9.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin4:44.309,7
50m:
100m:
31.50
1:06.39
31.50
34.89
150m:
200m:
1:42.24
2:18.18
35.85
35.94
250m:
300m:
2:54.94
3:31.43
36.76
36.49
350m:
400m:
4:08.38
4:44.30
36.95
35.92
10.SZEWCZYK Zofia16Fala Kraśnik4:47.638,9
50m:
100m:
32.83
1:08.64
32.83
35.81
150m:
200m:
1:45.58
2:22.37
36.94
36.79
250m:
300m:
2:59.12
3:35.78
36.75
36.66
350m:
400m:
4:12.38
4:47.63
36.60
35.25
11.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień4:51.648,7
50m:
100m:
32.77
1:08.88
32.77
36.11
150m:
200m:
1:46.28
2:23.24
37.40
36.96
250m:
300m:
3:00.68
3:38.02
37.44
37.34
350m:
400m:
4:15.10
4:51.64
37.08
36.54
12.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin4:51.798,7
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIORÓW 15-17 LAT
50m:
100m:
34.31
1:11.02
34.31
36.71
150m:
200m:
1:48.14
2:24.99
37.12
36.85
250m:
300m:
3:02.28
3:39.52
37.29
37.24
350m:
400m:
4:16.52
4:51.79
37.00
35.27
13.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik4:52.348,5
50m:
100m:
33.58
1:10.30
33.58
36.72
150m:
200m:
1:48.06
2:25.60
37.76
37.54
250m:
300m:
3:02.80
3:40.23
37.20
37.43
350m:
400m:
4:17.03
4:52.34
36.80
35.31
14.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy4:52.808,4
50m:
100m:
32.26
1:08.53
32.26
36.27
150m:
200m:
1:46.42
2:23.41
37.89
36.99
250m:
300m:
3:01.29
3:39.08
37.88
37.79
350m:
400m:
4:17.15
4:52.80
38.07
35.65
15.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin4:53.449,3
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIORÓW DO 14 LAT
50m:
100m:
32.64
1:09.47
32.64
36.83
150m:
200m:
1:47.21
2:24.38
37.74
37.17
250m:
300m:
3:02.48
3:40.76
38.10
38.28
350m:
400m:
4:17.75
4:53.44
36.99
35.69
16.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin4:53.868,2
50m:
100m:
32.16
1:07.49
32.16
35.33
150m:
200m:
1:44.68
2:21.93
37.19
37.25
250m:
300m:
3:00.29
3:39.19
38.36
38.90
350m:
400m:
4:17.08
4:53.86
37.89
36.78
17.TOMOŃ Martyna SL18Skarpa Lublin4:55.836,2
50m:
100m:
34.27
1:11.48
34.27
37.21
150m:
200m:
1:49.05
2:26.39
37.57
37.34
250m:
300m:
3:04.05
3:41.87
37.66
37.82
350m:
400m:
4:19.00
4:55.83
37.13
36.83
18.WÓJTOWICZ Julia SL18Skarpa Lublin4:56.925,9
50m:
100m:
33.70
1:10.94
33.70
37.24
150m:
200m:
1:48.72
2:26.65
37.78
37.93
250m:
300m:
3:04.73
3:42.38
38.08
37.65
350m:
400m:
4:20.08
4:56.92
37.70
36.84
19.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień4:57.1613,2
50m:
100m:
34.68
1:12.09
34.68
37.41
150m:
200m:
1:50.84
2:29.05
38.75
38.21
250m:
300m:
3:08.07
3:45.22
39.02
37.15
350m:
400m:
4:22.57
4:57.16
37.35
34.59
20.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa4:57.717,2
50m:
100m:
33.35
1:10.70
33.35
37.35
150m:
200m:
1:48.99
2:27.04
38.29
38.05
250m:
300m:
3:05.47
3:44.01
38.43
38.54
350m:
400m:
4:22.48
4:57.71
38.47
35.23
21.ADAMSKA Maria15Polna Warszawa4:58.936,8
50m:
100m:
33.40
1:10.63
33.40
37.23
150m:
200m:
1:49.05
2:28.26
38.42
39.21
250m:
300m:
3:07.11
3:45.32
38.85
38.21
350m:
400m:
4:24.12
4:58.93
38.80
34.81
22.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin5:02.645,9
50m:
100m:
34.98
1:12.86
34.98
37.88
150m:
200m:
1:50.71
2:29.45
37.85
38.74
250m:
300m:
3:08.16
3:46.85
38.71
38.69
350m:
400m:
4:24.99
5:02.64
38.14
37.65
23.KULIK Julia13GOS Raszyn5:03.438,7
50m:
100m:
33.34
1:11.89
33.34
38.55
150m:
200m:
1:50.85
2:30.21
38.96
39.36
250m:
300m:
3:08.80
3:47.64
38.59
38.84
350m:
400m:
4:27.02
5:03.43
39.38
36.41
24.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin5:12.623,3
50m:
100m:
34.17
1:12.38
34.17
38.21
150m:
200m:
1:51.32
2:31.30
38.94
39.98
250m:
300m:
3:11.75
3:52.50
40.45
40.75
350m:
400m:
4:32.38
5:12.62
39.88
40.24
25.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin5:20.992,2
50m:
100m:
35.45
1:14.90
35.45
39.45
150m:
200m:
1:56.17
2:37.74
41.27
41.57
250m:
300m:
3:20.06
4:00.83
42.32
40.77
350m:
400m:
4:41.83
5:20.99
41.00
39.16
26.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa5:23.886,7
50m:
100m:
35.03
1:15.98
35.03
40.95
150m:
200m:
1:57.64
2:40.03
41.66
42.39
250m:
300m:
3:21.44
4:03.65
41.41
42.21
350m:
400m:
4:44.89
5:23.88
41.24
38.99
27.WILK Anna12Fala Kraśnik5:30.095,2
50m:
100m:
35.00
1:16.05
35.00
41.05
150m:
200m:
1:58.71
2:40.50
42.66
41.79
250m:
300m:
3:23.79
4:06.74
43.29
42.95
350m:
400m:
4:50.18
5:30.09
43.44
39.91
28.MACHULAK Milena12Fala Kraśnik5:36.913,6
50m:
100m:
36.57
1:19.04
36.57
42.47
150m:
200m:
2:02.07
2:45.34
43.03
43.27
250m:
300m:
3:28.51
4:12.54
43.17
44.03
350m:
400m:
4:55.82
5:36.91
43.28
41.09
29.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod5:41.13
50m:
100m:
37.10
1:20.41
37.10
43.31
150m:
200m:
2:03.96
2:49.02
43.55
45.06
250m:
300m:
3:32.46
4:17.06
43.44
44.60
350m:
400m:
5:00.15
5:41.13
43.09
40.98
30.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin5:42.162,3
50m:
100m:
36.85
1:18.60
36.85
41.75
150m:
200m:
2:03.00
2:47.03
44.40
44.03
250m:
300m:
3:30.55
4:14.80
43.52
44.25
350m:
400m:
4:59.16
5:42.16
44.36
43.00
31.ŻYDEK Kinga13Lublinianka6:15.74
50m:
100m:
39.98
1:25.94
39.98
45.96
150m:
200m:
2:13.72
3:02.66
47.78
48.94
250m:
300m:
3:51.55
4:40.61
48.89
49.06
350m:
400m:
5:29.62
6:15.74
49.01
46.12


<< TOP >>
Konkurencja 6
17.02.2018 - 10:20
Mężczyzn, 400m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa4:12.0117,5
50m:
100m:
29.66
1:01.25
29.66
31.59
150m:
200m:
1:32.95
2:05.23
31.70
32.28
250m:
300m:
2:37.26
3:09.77
32.03
32.51
350m:
400m:
3:41.35
4:12.01
31.58
30.66
2.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa4:33.7411,7
50m:
100m:
31.10
1:04.34
31.10
33.24
150m:
200m:
1:38.67
2:13.46
34.33
34.79
250m:
300m:
2:48.11
3:23.57
34.65
35.46
350m:
400m:
3:58.92
4:33.74
35.35
34.82
3.MIAZGA Oskar14Fala Kraśnik4:48.337,8
50m:
100m:
31.38
1:06.31
31.38
34.93
150m:
200m:
1:42.33
2:19.21
36.02
36.88
250m:
300m:
2:56.67
3:34.86
37.46
38.19
350m:
400m:
4:13.20
4:48.33
38.34
35.13
4.LEWTAK Szymon14Olimpia Lublin5:13.001,2
50m:
100m:
32.54
1:10.65
32.54
38.11
150m:
200m:
1:50.84
2:32.09
40.19
41.25
250m:
300m:
3:12.46
3:53.87
40.37
41.41
350m:
400m:
4:34.13
5:13.00
40.26
38.87

EYOF

1.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin4:11.2814,8
50m:
100m:
28.96
1:00.97
28.96
32.01
150m:
200m:
1:32.89
2:05.10
31.92
32.21
250m:
300m:
2:37.03
3:09.28
31.93
32.25
350m:
400m:
3:40.80
4:11.28
31.52
30.48
2.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa4:11.3514,8
50m:
100m:
28.93
1:00.39
28.93
31.46
150m:
200m:
1:32.62
2:04.80
32.23
32.18
250m:
300m:
2:37.20
3:09.48
32.40
32.28
350m:
400m:
3:41.13
4:11.35
31.65
30.22
3.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa4:19.7712,5
50m:
100m:
29.84
1:01.57
29.84
31.73
150m:
200m:
1:34.51
2:07.44
32.94
32.93
250m:
300m:
2:40.67
3:13.87
33.23
33.20
350m:
400m:
3:47.13
4:19.77
33.26
32.64
4.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa4:22.0912,9
50m:
100m:
30.07
1:02.69
30.07
32.62
150m:
200m:
1:35.85
2:09.28
33.16
33.43
250m:
300m:
2:42.06
3:15.29
32.78
33.23
350m:
400m:
3:48.62
4:22.09
33.33
33.47
5.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa4:22.7211,6
50m:
100m:
29.26
1:01.29
29.26
32.03
150m:
200m:
1:34.21
2:07.59
32.92
33.38
250m:
300m:
2:40.93
3:15.04
33.34
34.11
350m:
400m:
3:49.01
4:22.72
33.97
33.71
6.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa4:28.9611,1
50m:
100m:
30.07
1:03.30
30.07
33.23
150m:
200m:
1:37.44
2:11.60
34.14
34.16
250m:
300m:
2:46.28
3:20.98
34.68
34.70
350m:
400m:
3:55.40
4:28.96
34.42
33.56
7.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa4:32.4710,1
50m:
100m:
29.85
1:02.57
29.85
32.72
150m:
200m:
1:37.01
2:11.79
34.44
34.78
250m:
300m:
2:47.25
3:22.64
35.46
35.39
350m:
400m:
3:58.52
4:32.47
35.88
33.95
8.SWINTOZELSKI Maksymilian15Fala Kraśnik4:32.5610,1
50m:
100m:
30.48
1:03.42
30.48
32.94
150m:
200m:
1:37.61
2:12.74
34.19
35.13
250m:
300m:
2:47.76
3:23.38
35.02
35.62
350m:
400m:
3:58.54
4:32.56
35.16
34.02
9.KASPERSKI Patryk15Fala Kraśnik4:43.837,0
50m:
100m:
31.67
1:07.18
31.67
35.51
150m:
200m:
1:43.70
2:20.08
36.52
36.38
250m:
300m:
2:56.50
3:32.87
36.42
36.37
350m:
400m:
4:08.88
4:43.83
36.01
34.95
10.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin5:02.37
50m:
100m:
31.18
1:06.97
31.18
35.79
150m:
200m:
1:44.53
2:22.47
37.56
37.94
250m:
300m:
3:02.24
3:42.18
39.77
39.94
350m:
400m:
4:23.03
5:02.37
40.85
39.34

MEJ

1.OSTAPIENKO Mykyta18Meteor Dniepr4:07.5513,6
50m:
100m:
28.51
59.85
28.51
31.34
150m:
200m:
1:31.44
2:02.70
31.59
31.26
250m:
300m:
2:34.56
3:06.19
31.86
31.63
350m:
400m:
3:37.47
4:07.55
31.28
30.08
2.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin4:11.2814,8
50m:
100m:
28.96
1:00.97
28.96
32.01
150m:
200m:
1:32.89
2:05.10
31.92
32.21
250m:
300m:
2:37.03
3:09.28
31.93
32.25
350m:
400m:
3:40.80
4:11.28
31.52
30.48
3.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa4:11.3514,8
50m:
100m:
28.93
1:00.39
28.93
31.46
150m:
200m:
1:32.62
2:04.80
32.23
32.18
250m:
300m:
2:37.20
3:09.48
32.40
32.28
350m:
400m:
3:41.13
4:11.35
31.65
30.22
4.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin4:15.9211,2
50m:
100m:
29.68
1:01.22
29.68
31.54
150m:
200m:
1:33.48
2:06.13
32.26
32.65
250m:
300m:
2:38.57
3:10.98
32.44
32.41
350m:
400m:
3:43.38
4:15.92
32.40
32.54
5.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa4:19.7712,5
50m:
100m:
29.84
1:01.57
29.84
31.73
150m:
200m:
1:34.51
2:07.44
32.94
32.93
250m:
300m:
2:40.67
3:13.87
33.23
33.20
350m:
400m:
3:47.13
4:19.77
33.26
32.64
6.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin4:20.749,9
50m:
100m:
31.83
1:05.34
31.83
33.51
150m:
200m:
1:38.88
2:11.90
33.54
33.02
250m:
300m:
2:44.61
3:17.00
32.71
32.39
350m:
400m:
3:49.45
4:20.74
32.45
31.29
7.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa4:22.0912,9
50m:
100m:
30.07
1:02.69
30.07
32.62
150m:
200m:
1:35.85
2:09.28
33.16
33.43
250m:
300m:
2:42.06
3:15.29
32.78
33.23
350m:
400m:
3:48.62
4:22.09
33.33
33.47
8.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa4:22.7211,6
50m:
100m:
29.26
1:01.29
29.26
32.03
150m:
200m:
1:34.21
2:07.59
32.92
33.38
250m:
300m:
2:40.93
3:15.04
33.34
34.11
350m:
400m:
3:49.01
4:22.72
33.97
33.71
9.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów4:23.7410,1
50m:
100m:
31.12
1:04.65
31.12
33.53
150m:
200m:
1:38.83
2:12.32
34.18
33.49
250m:
300m:
2:45.74
3:18.93
33.42
33.19
350m:
400m:
3:51.83
4:23.74
32.90
31.91
10.KONCKI Bartłomiej17Wisła Puławy4:24.459,8
50m:
100m:
30.12
1:02.99
30.12
32.87
150m:
200m:
1:35.87
2:09.23
32.88
33.36
250m:
300m:
2:42.84
3:16.70
33.61
33.86
350m:
400m:
3:50.94
4:24.45
34.24
33.51
11.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin4:28.317,7
50m:
100m:
30.68
1:04.88
30.68
34.20
150m:
200m:
1:38.98
2:12.89
34.10
33.91
250m:
300m:
2:46.42
3:20.69
33.53
34.27
350m:
400m:
3:54.79
4:28.31
34.10
33.52
12.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa4:28.9611,1
50m:
100m:
30.07
1:03.30
30.07
33.23
150m:
200m:
1:37.44
2:11.60
34.14
34.16
250m:
300m:
2:46.28
3:20.98
34.68
34.70
350m:
400m:
3:55.40
4:28.96
34.42
33.56
13.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień4:30.948,0
50m:
100m:
30.12
1:03.87
30.12
33.75
150m:
200m:
1:37.76
2:12.30
33.89
34.54
250m:
300m:
2:47.12
3:22.12
34.82
35.00
350m:
400m:
3:56.95
4:30.94
34.83
33.99
14.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa4:32.4710,1
50m:
100m:
29.85
1:02.57
29.85
32.72
150m:
200m:
1:37.01
2:11.79
34.44
34.78
250m:
300m:
2:47.25
3:22.64
35.46
35.39
350m:
400m:
3:58.52
4:32.47
35.88
33.95
15.SWINTOZELSKI Maksymilian15Fala Kraśnik4:32.5610,1
50m:
100m:
30.48
1:03.42
30.48
32.94
150m:
200m:
1:37.61
2:12.74
34.19
35.13
250m:
300m:
2:47.76
3:23.38
35.02
35.62
350m:
400m:
3:58.54
4:32.56
35.16
34.02
16.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy4:36.686,4
50m:
100m:
30.46
1:04.33
30.46
33.87
150m:
200m:
1:39.59
2:15.13
35.26
35.54
250m:
300m:
2:49.93
3:26.42
34.80
36.49
350m:
400m:
4:02.74
4:36.68
36.32
33.94
17.KASPERSKI Patryk15Fala Kraśnik4:43.837,0
50m:
100m:
31.67
1:07.18
31.67
35.51
150m:
200m:
1:43.70
2:20.08
36.52
36.38
250m:
300m:
2:56.50
3:32.87
36.42
36.37
350m:
400m:
4:08.88
4:43.83
36.01
34.95
18.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin5:02.37
50m:
100m:
31.18
1:06.97
31.18
35.79
150m:
200m:
1:44.53
2:22.47
37.56
37.94
250m:
300m:
3:02.24
3:42.18
39.77
39.94
350m:
400m:
4:23.03
5:02.37
40.85
39.34

OPEN

1.OSTAPIENKO Mykyta18Meteor Dniepr4:07.5513,6
50m:
100m:
28.51
59.85
28.51
31.34
150m:
200m:
1:31.44
2:02.70
31.59
31.26
250m:
300m:
2:34.56
3:06.19
31.86
31.63
350m:
400m:
3:37.47
4:07.55
31.28
30.08
2.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin4:11.2814,8
50m:
100m:
28.96
1:00.97
28.96
32.01
150m:
200m:
1:32.89
2:05.10
31.92
32.21
250m:
300m:
2:37.03
3:09.28
31.93
32.25
350m:
400m:
3:40.80
4:11.28
31.52
30.48
3.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa4:11.3514,8
50m:
100m:
28.93
1:00.39
28.93
31.46
150m:
200m:
1:32.62
2:04.80
32.23
32.18
250m:
300m:
2:37.20
3:09.48
32.40
32.28
350m:
400m:
3:41.13
4:11.35
31.65
30.22
4.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa4:12.0117,5
50m:
100m:
29.66
1:01.25
29.66
31.59
150m:
200m:
1:32.95
2:05.23
31.70
32.28
250m:
300m:
2:37.26
3:09.77
32.03
32.51
350m:
400m:
3:41.35
4:12.01
31.58
30.66
5.CZERNIAK Konrad20AZS UMCS Lublin4:14.859,9
50m:
100m:
29.01
1:01.40
29.01
32.39
150m:
200m:
1:34.35
2:06.93
32.95
32.58
250m:
300m:
2:39.14
3:11.99
32.21
32.85
350m:
400m:
3:44.07
4:14.85
32.08
30.78
6.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin4:15.9211,2
50m:
100m:
29.68
1:01.22
29.68
31.54
150m:
200m:
1:33.48
2:06.13
32.26
32.65
250m:
300m:
2:38.57
3:10.98
32.44
32.41
350m:
400m:
3:43.38
4:15.92
32.40
32.54
7.WAWRZYŃCZAK Alan SL19Skarpa Lublin4:17.639,1
50m:
100m:
29.46
1:02.23
29.46
32.77
150m:
200m:
1:34.54
2:07.02
32.31
32.48
250m:
300m:
2:39.19
3:11.93
32.17
32.74
350m:
400m:
3:44.98
4:17.63
33.05
32.65
8.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa4:19.7712,5
50m:
100m:
29.84
1:01.57
29.84
31.73
150m:
200m:
1:34.51
2:07.44
32.94
32.93
250m:
300m:
2:40.67
3:13.87
33.23
33.20
350m:
400m:
3:47.13
4:19.77
33.26
32.64
9.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin4:20.749,9
50m:
100m:
31.83
1:05.34
31.83
33.51
150m:
200m:
1:38.88
2:11.90
33.54
33.02
250m:
300m:
2:44.61
3:17.00
32.71
32.39
350m:
400m:
3:49.45
4:20.74
32.45
31.29
10.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa4:22.0912,9
50m:
100m:
30.07
1:02.69
30.07
32.62
150m:
200m:
1:35.85
2:09.28
33.16
33.43
250m:
300m:
2:42.06
3:15.29
32.78
33.23
350m:
400m:
3:48.62
4:22.09
33.33
33.47
11.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa4:22.7211,6
50m:
100m:
29.26
1:01.29
29.26
32.03
150m:
200m:
1:34.21
2:07.59
32.92
33.38
250m:
300m:
2:40.93
3:15.04
33.34
34.11
350m:
400m:
3:49.01
4:22.72
33.97
33.71
12.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów4:23.7410,1
50m:
100m:
31.12
1:04.65
31.12
33.53
150m:
200m:
1:38.83
2:12.32
34.18
33.49
250m:
300m:
2:45.74
3:18.93
33.42
33.19
350m:
400m:
3:51.83
4:23.74
32.90
31.91
13.KONCKI Bartłomiej17Wisła Puławy4:24.459,8
50m:
100m:
30.12
1:02.99
30.12
32.87
150m:
200m:
1:35.87
2:09.23
32.88
33.36
250m:
300m:
2:42.84
3:16.70
33.61
33.86
350m:
400m:
3:50.94
4:24.45
34.24
33.51
14.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin4:28.317,7
50m:
100m:
30.68
1:04.88
30.68
34.20
150m:
200m:
1:38.98
2:12.89
34.10
33.91
250m:
300m:
2:46.42
3:20.69
33.53
34.27
350m:
400m:
3:54.79
4:28.31
34.10
33.52
15.PACZYŃSKI Kornel20AZS UMCS Lublin4:28.555,9
50m:
100m:
30.63
1:04.38
30.63
33.75
150m:
200m:
1:38.54
2:13.39
34.16
34.85
250m:
300m:
2:47.89
3:22.18
34.50
34.29
350m:
400m:
3:56.61
4:28.55
34.43
31.94
16.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa4:28.9611,1
50m:
100m:
30.07
1:03.30
30.07
33.23
150m:
200m:
1:37.44
2:11.60
34.14
34.16
250m:
300m:
2:46.28
3:20.98
34.68
34.70
350m:
400m:
3:55.40
4:28.96
34.42
33.56
17.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień4:30.948,0
50m:
100m:
30.12
1:03.87
30.12
33.75
150m:
200m:
1:37.76
2:12.30
33.89
34.54
250m:
300m:
2:47.12
3:22.12
34.82
35.00
350m:
400m:
3:56.95
4:30.94
34.83
33.99
18.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa4:32.4710,1
50m:
100m:
29.85
1:02.57
29.85
32.72
150m:
200m:
1:37.01
2:11.79
34.44
34.78
250m:
300m:
2:47.25
3:22.64
35.46
35.39
350m:
400m:
3:58.52
4:32.47
35.88
33.95
19.SWINTOZELSKI Maksymilian15Fala Kraśnik4:32.5610,1
50m:
100m:
30.48
1:03.42
30.48
32.94
150m:
200m:
1:37.61
2:12.74
34.19
35.13
250m:
300m:
2:47.76
3:23.38
35.02
35.62
350m:
400m:
3:58.54
4:32.56
35.16
34.02
20.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa4:33.7411,7
50m:
100m:
31.10
1:04.34
31.10
33.24
150m:
200m:
1:38.67
2:13.46
34.33
34.79
250m:
300m:
2:48.11
3:23.57
34.65
35.46
350m:
400m:
3:58.92
4:33.74
35.35
34.82
21.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy4:36.686,4
50m:
100m:
30.46
1:04.33
30.46
33.87
150m:
200m:
1:39.59
2:15.13
35.26
35.54
250m:
300m:
2:49.93
3:26.42
34.80
36.49
350m:
400m:
4:02.74
4:36.68
36.32
33.94
22.KASPERSKI Patryk15Fala Kraśnik4:43.837,0
50m:
100m:
31.67
1:07.18
31.67
35.51
150m:
200m:
1:43.70
2:20.08
36.52
36.38
250m:
300m:
2:56.50
3:32.87
36.42
36.37
350m:
400m:
4:08.88
4:43.83
36.01
34.95
23.MIAZGA Oskar14Fala Kraśnik4:48.337,8
50m:
100m:
31.38
1:06.31
31.38
34.93
150m:
200m:
1:42.33
2:19.21
36.02
36.88
250m:
300m:
2:56.67
3:34.86
37.46
38.19
350m:
400m:
4:13.20
4:48.33
38.34
35.13
24.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin5:02.37
50m:
100m:
31.18
1:06.97
31.18
35.79
150m:
200m:
1:44.53
2:22.47
37.56
37.94
250m:
300m:
3:02.24
3:42.18
39.77
39.94
350m:
400m:
4:23.03
5:02.37
40.85
39.34
25.LEWTAK Szymon14Olimpia Lublin5:13.001,2
50m:
100m:
32.54
1:10.65
32.54
38.11
150m:
200m:
1:50.84
2:32.09
40.19
41.25
250m:
300m:
3:12.46
3:53.87
40.37
41.41
350m:
400m:
4:34.13
5:13.00
40.26
38.87


<< TOP >>
Konkurencja 7
17.02.2018 - 10:43
Kobiet, 200m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.BERNAT Laura13Olimpia Lublin2:23.8716,834.5336.9337.1035.31
2.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka2:30.6916,336.0138.8339.0236.83
3.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.8711,136.4140.1541.0138.30
4.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień2:42.478,037.8341.0542.6040.99
5.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw2:44.237,238.8941.8643.0640.42
6.RYFKA Maja12Fala Kraśnik2:54.345,540.2244.5345.5144.08
7.JASIK Nikola12Wisła Puławy3:01.242,443.6347.0147.0043.60
8.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka3:01.302,443.0947.7545.7444.72

EYOF

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin2:21.3914,933.1736.2236.6035.40
2.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa2:25.7412,834.0236.6837.8537.19
3.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa2:34.248,636.2039.1839.8139.05
4.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin2:34.878,236.7739.1639.9339.01
5.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin2:37.678,337.0540.1941.4139.02
6.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn2:39.745,837.0040.4141.4740.86
7.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.2:41.396,537.0140.6142.0041.77
8.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin2:42.516,037.8742.4442.3039.90
9.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok2:44.093,739.2141.8242.4140.65
10.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin2:48.643,039.4443.1143.7242.37
11.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod3:08.6342.4649.1448.4648.57

MEJ

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin2:21.3914,933.1736.2236.6035.40
2.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa2:25.7412,834.0236.6837.8537.19
3.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin2:28.0911,136.1137.3238.1136.55
4.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin2:28.9710,135.7437.3738.4337.43
5.JOŃSKA Zuzanna16Olimpijczyk 23 Lublin2:32.948,735.5038.3939.8639.19
6.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa2:34.248,636.2039.1839.8139.05
7.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin2:34.878,236.7739.1639.9339.01
8.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin2:37.678,337.0540.1941.4139.02
9.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn2:39.745,837.0040.4141.4740.86
10.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.2:41.396,537.0140.6142.0041.77
11.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin2:42.516,037.8742.4442.3039.90
12.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok2:44.093,739.2141.8242.4140.65
13.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik2:44.912,138.9441.9742.6341.37
14.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin2:48.643,039.4443.1143.7242.37
15.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod3:08.6342.4649.1448.4648.57

OPEN

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin2:21.3914,933.1736.2236.6035.40
2.SMYŁEK Karolina SL18AZS UMCS Lublin2:21.5513,233.0436.3836.7935.34
3.BERNAT Laura13Olimpia Lublin2:23.8716,834.5336.9337.1035.31
4.ADAMCZYK Julia SL19AZS UMCS Lublin2:25.4410,234.2637.0137.7136.46
5.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa2:25.7412,834.0236.6837.8537.19
6.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin2:28.0911,136.1137.3238.1136.55
7.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin2:28.9710,135.7437.3738.4337.43
8.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka2:30.6916,336.0138.8339.0236.83
9.JOŃSKA Zuzanna16Olimpijczyk 23 Lublin2:32.948,735.5038.3939.8639.19
10.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa2:34.248,636.2039.1839.8139.05
11.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin2:34.878,236.7739.1639.9339.01
12.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.8711,136.4140.1541.0138.30
13.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin2:37.678,337.0540.1941.4139.02
14.NADOLSKA Julia18Lider Chełm2:38.094,836.2240.2940.7440.84
15.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn2:39.745,837.0040.4141.4740.86
16.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.2:41.396,537.0140.6142.0041.77
17.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień2:42.478,037.8341.0542.6040.99
18.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin2:42.516,037.8742.4442.3039.90
19.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok2:44.093,739.2141.8242.4140.65
20.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw2:44.237,238.8941.8643.0640.42
21.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik2:44.912,138.9441.9742.6341.37
22.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin2:48.643,039.4443.1143.7242.37
23.RYFKA Maja12Fala Kraśnik2:54.345,540.2244.5345.5144.08
24.JASIK Nikola12Wisła Puławy3:01.242,443.6347.0147.0043.60
25.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka3:01.302,443.0947.7545.7444.72
26.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod3:08.6342.4649.1448.4648.57


<< TOP >>
Konkurencja 8
17.02.2018 - 10:54
Mężczyzn, 200m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa2:17.1414,732.0034.7435.4534.95
2.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin2:31.917,235.9939.2238.9337.77
3.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa2:41.589,436.0141.9942.8840.70
4.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka2:42.611,838.4040.56
5.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin2:53.1137.7245.2446.2143.94
6.MACIOCHA Maciej12Lublinianka3:05.5044.1447.1748.4745.72

EYOF

1.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa2:15.0314,031.4234.2234.7734.62
2.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik2:18.1210,632.6035.0335.7534.74
3.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok2:20.2911,232.2735.8837.1035.04
4.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:24.479,032.7236.6538.1037.00
5.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik2:31.415,434.0938.1639.7239.44
6.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin2:34.591,735.8939.5240.0439.14
7.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.2:40.5736.7640.5142.3940.91
8.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy2:44.4037.8042.8042.4241.38
9.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.2:46.8238.6443.0043.5941.59

MEJ

1.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin2:09.9314,230.5133.4533.3132.66
2.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa2:15.0314,031.4234.2234.7734.62
3.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik2:18.1210,632.6035.0335.7534.74
4.ŁUKASZCZYK Mateusz SL18Orka Zamość2:19.848,033.1035.5636.5334.65
5.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok2:20.2911,232.2735.8837.1035.04
6.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin2:21.767,033.4136.7537.1134.49
7.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:24.479,032.7236.6538.1037.00
8.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik2:31.415,434.0938.1639.7239.44
9.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin2:34.591,735.8939.5240.0439.14
10.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.2:40.5736.7640.5142.3940.91
11.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy2:44.4037.8042.8042.4241.38
12.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.2:46.8238.6443.0043.5941.59

OPEN

1.BRYŁA Kamil SL19AZS UMCS Lublin2:08.8111,929.6132.3633.6833.16
2.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin2:09.9314,230.5133.4533.3132.66
3.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa2:15.0314,031.4234.2234.7734.62
4.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa2:17.1414,732.0034.7435.4534.95
5.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik2:18.1210,632.6035.0335.7534.74
6.ŁUKASZCZYK Mateusz SL18Orka Zamość2:19.848,033.1035.5636.5334.65
7.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok2:20.2911,232.2735.8837.1035.04
8.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin2:21.767,033.4136.7537.1134.49
9.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:24.479,032.7236.6538.1037.00
10.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik2:31.415,434.0938.1639.7239.44
11.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin2:31.917,235.9939.2238.9337.77
12.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin2:34.591,735.8939.5240.0439.14
13.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.2:40.5736.7640.5142.3940.91
14.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa2:41.589,436.0141.9942.8840.70
15.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka2:42.611,838.4040.56
16.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy2:44.4037.8042.8042.4241.38
17.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.2:46.8238.6443.0043.5941.59
18.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin2:53.1137.7245.2446.2143.94
19.MACIOCHA Maciej12Lublinianka3:05.5044.1447.1748.4745.72

PKSZCZEPANIAK Michał11Polna Warszawa3:03.754,844.4247.6946.6045.04


<< TOP >>
Konkurencja 9
17.02.2018 - 11:12
Kobiet, 200m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa2:15.3913,130.6134.4236.2334.13
2.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień2:21.7213,533.6736.4636.8034.79
3.KULIK Julia13GOS Raszyn2:24.098,532.6737.3737.7436.31
4.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień2:31.864,4
5.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw2:32.594,034.7138.6240.2239.04
6.WILK Anna12Fala Kraśnik2:34.956,834.9340.8440.9638.22
7.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.852,335.0040.7540.9739.13
8.PAŚK Urszula12Polna Warszawa2:38.665,034.8840.4342.6340.72
9.MACHULAK Milena12Fala Kraśnik2:39.884,436.1041.3742.5139.90
10.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin2:44.0336.3641.1543.4343.09
11.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy2:44.9137.0343.3145.0539.52
12.OUMEDJEBEUR Maja13Aqua Ryki2:47.8838.3444.0144.6040.93
13.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin3:08.2940.1947.6251.5648.92
14.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin3:11.2242.2948.8950.1849.86
DYSKW.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

EYOF

1.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa2:11.8412,330.3033.3534.6133.58
2.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr2:13.5111,430.2233.6535.5834.06
3.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:13.9411,930.7634.1135.2933.78
4.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa2:15.3110,429.9233.8635.6335.90
5.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa2:21.198,031.1135.5837.4537.05
6.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin2:22.547,332.6136.0837.3236.53
7.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień2:24.455,333.7337.1838.0335.51
8.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa2:25.804,633.1836.8337.9137.88
9.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin2:25.894,633.9137.0038.1936.79
10.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin2:28.454,132.5437.3239.0839.51
11.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin2:28.673,034.2737.6838.6238.10
12.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin2:36.5136.4540.2740.9738.82
13.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin2:37.1334.2840.5841.4440.83
14.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin2:39.2035.1940.4641.8841.67
15.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod2:43.1837.0442.0542.4141.68
16.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin2:52.5543.3846.62
17.LUBAS Maria14Polna Warszawa2:56.2036.7544.9747.3847.10

MEJ

1.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa2:11.8412,330.3033.3534.6133.58
2.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin2:13.0410,430.1433.9835.0133.91
3.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr2:13.5111,430.2233.6535.5834.06
4.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:13.9411,930.7634.1135.2933.78
5.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa2:15.3110,429.9233.8635.6335.90
6.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin2:15.758,930.5134.9436.0334.27
7.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin2:18.917,131.8335.8336.2734.98
8.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin2:20.676,231.9135.5236.4536.79
9.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa2:21.198,031.1135.5837.4537.05
10.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin2:22.547,332.6136.0837.3236.53
11.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin2:23.335,134.0236.8936.8135.61
12.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień2:24.455,333.7337.1838.0335.51
13.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa2:25.804,633.1836.8337.9137.88
14.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin2:25.894,633.9137.0038.1936.79
15.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin2:28.454,132.5437.3239.0839.51
16.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin2:28.673,034.2737.6838.6238.10
17.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik2:29.371,833.9037.7139.0338.73
18.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin2:29.691,633.7237.9139.3438.72
19.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin2:36.5136.4540.2740.9738.82
20.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin2:37.1334.2840.5841.4440.83
21.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin2:39.2035.1940.4641.8841.67
22.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod2:43.1837.0442.0542.4141.68
23.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin2:52.5543.3846.62
24.LUBAS Maria14Polna Warszawa2:56.2036.7544.9747.3847.10

OPEN

1.POLANSKA Aleksandra18GOS Raszyn2:03.9715,429.4930.9931.5831.91
2.OSINIAK Ewa SL18AZS UMCS Lublin2:09.6712,230.3132.4033.1033.86
3.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa2:11.8412,330.3033.3534.6133.58
4.SZOPA Marta SL18CSTiR Strzyżów2:12.7510,530.4734.1635.0033.12
5.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin2:13.0410,430.1433.9835.0133.91
6.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr2:13.5111,430.2233.6535.5834.06
7.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:13.9411,930.7634.1135.2933.78
8.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa2:15.3110,429.9233.8635.6335.90
9.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa2:15.3913,130.6134.4236.2334.13
10.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin2:15.758,930.5134.9436.0334.27
11.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin2:18.917,131.8335.8336.2734.98
12.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin2:20.676,231.9135.5236.4536.79
13.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa2:21.198,031.1135.5837.4537.05
14.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień2:21.7213,533.6736.4636.8034.79
15.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin2:22.547,332.6136.0837.3236.53
16.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin2:23.335,134.0236.8936.8135.61
17.TOMOŃ Martyna SL18Skarpa Lublin2:23.914,233.8236.5537.3136.23
18.KULIK Julia13GOS Raszyn2:24.098,532.6737.3737.7436.31
19.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień2:24.455,333.7337.1838.0335.51
20.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa2:25.804,633.1836.8337.9137.88
21.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin2:25.894,633.9137.0038.1936.79
22.WÓJTOWICZ Julia SL18Skarpa Lublin2:26.712,632.0335.8739.1939.62
23.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin2:28.454,132.5437.3239.0839.51
24.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin2:28.673,034.2737.6838.6238.10
25.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik2:29.371,833.9037.7139.0338.73
26.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin2:29.691,633.7237.9139.3438.72
27.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień2:31.864,4
28.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw2:32.594,034.7138.6240.2239.04
29.WILK Anna12Fala Kraśnik2:34.956,834.9340.8440.9638.22
30.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.852,335.0040.7540.9739.13
31.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin2:36.5136.4540.2740.9738.82
32.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin2:37.1334.2840.5841.4440.83
33.PAŚK Urszula12Polna Warszawa2:38.665,034.8840.4342.6340.72
34.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin2:39.2035.1940.4641.8841.67
35.MACHULAK Milena12Fala Kraśnik2:39.884,436.1041.3742.5139.90
36.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod2:43.1837.0442.0542.4141.68
37.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin2:44.0336.3641.1543.4343.09
38.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy2:44.9137.0343.3145.0539.52
39.OUMEDJEBEUR Maja13Aqua Ryki2:47.8838.3444.0144.6040.93
40.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin2:52.5543.3846.62
41.LUBAS Maria14Polna Warszawa2:56.2036.7544.9747.3847.10
42.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin3:08.2940.1947.6251.5648.92
43.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin3:11.2242.2948.8950.1849.86
DYSKW.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKŻMUDA Weronika18AZS UMCS Lublin2:12.5110,630.9632.8234.3334.40


<< TOP >>
Konkurencja 10
17.02.2018 - 11:30
Mężczyzn, 200m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.ZUBRZYCKI Kacper14Wisła Puławy2:10.8510,429.5133.9234.4033.02
2.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa2:11.3010,231.1233.1733.7633.25
3.MIAZGA Oskar14Fala Kraśnik2:18.136,331.4035.8636.4134.46
4.SŁAWACKI Wojciech13Wodnik Krasnystaw2:23.396,232.1236.5838.3336.36
5.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin2:26.891,333.9738.3639.0635.50
6.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin2:30.1733.4138.4840.3837.90
7.GAWENDA Bartłomiej12Polna Warszawa2:30.557,133.6838.0739.6339.17
8.KESLER Michał13KSZO Ostrowiec Św.2:37.5836.4641.4540.7538.92
9.FIJAŁKOWSKI Wiktor14Olimpia Lublin2:37.7134.8542.5642.4237.88
10.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin2:38.742,936.5140.8742.0939.27
11.BORECKI Kasper13Polna Warszawa2:42.4735.3941.8444.7140.53
12.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin2:43.5235.8541.9842.5143.18
13.SIWEK Stanisław13Delfin Garwolin2:46.6638.9443.0343.5441.15
14.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin2:58.8639.0747.6749.7442.38
15.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin3:04.3036.9648.7153.2545.38
16.DANIEL Andre12Olimpia Lublin3:11.0042.7351.2152.4044.66

EYOF

1.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.1:59.8614,428.1930.6031.1429.93
2.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin2:02.0112,328.2631.0831.6231.05
3.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:05.0510,529.1131.6632.3531.93
4.JANICZUK Patryk16Lider Chełm2:05.1410,428.3731.8932.8232.06
5.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa2:05.3411,229.4931.7532.3631.74
6.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin2:08.049,630.9133.2132.5631.36
7.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa2:08.439,429.3732.5333.6632.87
8.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:08.628,429.2832.4234.1332.79
9.SWINTOZELSKI Maksymilian15Fala Kraśnik2:09.728,730.2932.9934.0732.37
10.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa2:10.198,430.1333.2333.5433.29
11.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin2:11.017,930.5333.4933.6433.35
PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok2:11.017,930.4034.2434.4331.94
13.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin2:18.712,432.2736.1336.2234.09
14.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin2:20.321,430.6635.3838.1536.13
15.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin2:22.391,232.2436.0337.4136.71
16.BRUS Marcel15Olimpia Lublin2:23.0031.4035.4339.0837.09
17.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa2:26.2331.8237.5639.3737.48
18.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki2:50.4733.6541.5648.8446.42

MEJ

1.LECH Filip17AZS UMCS Lublin1:59.5612,828.2730.5530.4830.26
2.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.1:59.8614,428.1930.6031.1429.93
3.REBORUK Anton18Meteor Dniepr2:00.1611,527.8330.3531.0030.98
4.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn2:01.1011,028.9031.1930.7930.22
5.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów2:01.4511,728.7130.7431.5430.46
6.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin2:02.0112,328.2631.0831.6231.05
7.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:05.0510,529.1131.6632.3531.93
8.JANICZUK Patryk16Lider Chełm2:05.1410,428.3731.8932.8232.06
9.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa2:05.3411,229.4931.7532.3631.74
10.DARWAICZ Timur18Meteor Dniepr2:07.207,228.2832.7434.5631.62
11.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin2:08.049,630.9133.2132.5631.36
12.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa2:08.439,429.3732.5333.6632.87
13.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:08.628,429.2832.4234.1332.79
14.SWINTOZELSKI Maksymilian15Fala Kraśnik2:09.728,730.2932.9934.0732.37
15.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa2:10.198,430.1333.2333.5433.29
16.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin2:11.017,930.5333.4933.6433.35
PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok2:11.017,930.4034.2434.4331.94
18.SZULIERZ Michał17Avia Świdnik2:11.635,630.0133.0534.8133.76
19.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin2:18.712,432.2736.1336.2234.09
20.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin2:20.321,430.6635.3838.1536.13
21.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin2:22.391,232.2436.0337.4136.71
22.BRUS Marcel15Olimpia Lublin2:23.0031.4035.4339.0837.09
23.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa2:26.2331.8237.5639.3737.48
24.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki2:50.4733.6541.5648.8446.42

OPEN

1.MAŁYSKA Bartosz SL19Skarpa Lublin1:57.3511,527.3629.6830.3829.93
2.CZERNIAK Konrad20AZS UMCS Lublin1:59.4810,128.3730.3930.5930.13
3.LECH Filip17AZS UMCS Lublin1:59.5612,828.2730.5530.4830.26
4.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.1:59.8614,428.1930.6031.1429.93
5.REBORUK Anton18Meteor Dniepr2:00.1611,527.8330.3531.0030.98
6.JAWORSKI Norbert20AZS UMCS Lublin2:00.719,428.1330.1631.3531.07
7.CHAŁAT Stanisław SL19Skarpa Lublin2:01.009,228.7930.9231.2030.09
8.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn2:01.1011,028.9031.1930.7930.22
9.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów2:01.4511,728.7130.7431.5430.46
10.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin2:02.0112,328.2631.0831.6231.05
11.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:05.0510,529.1131.6632.3531.93
12.JANICZUK Patryk16Lider Chełm2:05.1410,428.3731.8932.8232.06
13.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa2:05.3411,229.4931.7532.3631.74
14.DARWAICZ Timur18Meteor Dniepr2:07.207,228.2832.7434.5631.62
15.PACZYŃSKI Kornel20AZS UMCS Lublin2:07.605,129.7932.5733.4731.77
16.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin2:08.049,630.9133.2132.5631.36
17.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa2:08.439,429.3732.5333.6632.87
18.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:08.628,429.2832.4234.1332.79
19.SWINTOZELSKI Maksymilian15Fala Kraśnik2:09.728,730.2932.9934.0732.37
20.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa2:10.198,430.1333.2333.5433.29
21.ZUBRZYCKI Kacper14Wisła Puławy2:10.8510,429.5133.9234.4033.02
22.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin2:11.017,930.5333.4933.6433.35
PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok2:11.017,930.4034.2434.4331.94
24.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa2:11.3010,231.1233.1733.7633.25
25.SZULIERZ Michał17Avia Świdnik2:11.635,630.0133.0534.8133.76
26.MIAZGA Oskar14Fala Kraśnik2:18.136,331.4035.8636.4134.46
27.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin2:18.712,432.2736.1336.2234.09
28.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin2:20.321,430.6635.3838.1536.13
29.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin2:22.391,232.2436.0337.4136.71
30.BRUS Marcel15Olimpia Lublin2:23.0031.4035.4339.0837.09
31.SŁAWACKI Wojciech13Wodnik Krasnystaw2:23.396,232.1236.5838.3336.36
32.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa2:26.2331.8237.5639.3737.48
33.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin2:26.891,333.9738.3639.0635.50
34.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin2:30.1733.4138.4840.3837.90
35.GAWENDA Bartłomiej12Polna Warszawa2:30.557,133.6838.0739.6339.17
36.KESLER Michał13KSZO Ostrowiec Św.2:37.5836.4641.4540.7538.92
37.FIJAŁKOWSKI Wiktor14Olimpia Lublin2:37.7134.8542.5642.4237.88
38.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin2:38.742,936.5140.8742.0939.27
39.BORECKI Kasper13Polna Warszawa2:42.4735.3941.8444.7140.53
40.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin2:43.5235.8541.9842.5143.18
41.SIWEK Stanisław13Delfin Garwolin2:46.6638.9443.0343.5441.15
42.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki2:50.4733.6541.5648.8446.42
43.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin2:58.8639.0747.6749.7442.38
44.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin3:04.3036.9648.7153.2545.38
45.DANIEL Andre12Olimpia Lublin3:11.0042.7351.2152.4044.66

PKMIŁKOWSKI Mikołaj11Polna Warszawa2:23.8815,632.6636.5437.3637.32


<< TOP >>
Konkurencja 11
17.02.2018 - 11:53
Kobiet, 100m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin1:14.796,234.8539.94
2.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik1:19.421,436.8942.53
3.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok1:21.1337.2543.88
4.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień1:23.8438.4645.38
5.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin1:29.3040.8048.50
6.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin1:32.7842.4150.37

EYOF

1.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa1:04.8113,830.4534.36
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:06.5211,930.1936.33
3.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa1:07.2511,131.5135.74
4.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa1:08.1811,131.6636.52
5.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin1:10.678,432.7737.90
6.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy1:11.246,732.9038.34
7.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin1:11.596,433.9037.69
8.ŻURAWSKA Kaja15Olimpia Lublin1:13.294,532.8240.47
9.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin1:13.714,033.7939.92
10.CATI Lidia14Polna Warszawa1:14.494,234.0740.42
11.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin1:15.323,433.3841.94
12.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik1:17.6135.8141.80
13.ROJEK Paula15Polonia Warszawa1:23.5035.3048.20
14.FRĄCKIEWICZ Wiktoria14Delfin Garwolin1:39.3242.1257.20

MEJ

1.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa1:04.8113,830.4534.36
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:06.5211,930.1936.33
3.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa1:07.2511,131.5135.74
4.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa1:08.1811,131.6636.52
5.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin1:09.887,431.5538.33
6.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin1:10.046,730.5539.49
7.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin1:10.678,432.7737.90
8.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy1:11.246,732.9038.34
9.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin1:11.596,433.9037.69
10.ŚWIĄTEK Martyna16Skarpa Lublin1:12.554,534.2738.28
11.ŻURAWSKA Kaja15Olimpia Lublin1:13.294,532.8240.47
12.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin1:13.714,033.7939.92
13.CATI Lidia14Polna Warszawa1:14.494,234.0740.42
14.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin1:15.323,433.3841.94
15.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik1:17.6135.8141.80
16.ROJEK Paula15Polonia Warszawa1:23.5035.3048.20
17.FRĄCKIEWICZ Wiktoria14Delfin Garwolin1:39.3242.1257.20

OPEN

1.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa1:04.8113,830.4534.36
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:06.5211,930.1936.33
3.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa1:07.2511,131.5135.74
4.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa1:08.1811,131.6636.52
5.REDNER Sandra SL19AZS UMCS Lublin1:08.606,632.1636.44
6.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin1:09.887,431.5538.33
7.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin1:10.046,730.5539.49
8.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin1:10.678,432.7737.90
9.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy1:11.246,732.9038.34
10.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin1:11.596,433.9037.69
11.ŚWIĄTEK Martyna16Skarpa Lublin1:12.554,534.2738.28
12.ŻURAWSKA Kaja15Olimpia Lublin1:13.294,532.8240.47
13.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin1:13.714,033.7939.92
14.CATI Lidia14Polna Warszawa1:14.494,234.0740.42
15.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin1:14.796,234.8539.94
16.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin1:15.323,433.3841.94
17.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik1:17.6135.8141.80
18.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik1:19.421,436.8942.53
19.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok1:21.1337.2543.88
20.ROJEK Paula15Polonia Warszawa1:23.5035.3048.20
21.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień1:23.8438.4645.38
22.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin1:29.3040.8048.50
23.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin1:32.7842.4150.37
24.FRĄCKIEWICZ Wiktoria14Delfin Garwolin1:39.3242.1257.20


<< TOP >>
Konkurencja 12
17.02.2018 - 12:00
Mężczyzn, 100m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa59.7016,128.8830.82
2.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa1:01.4414,128.8232.62
3.KOZIEŃSKI Oliwier14Wisła Puławy1:06.578,230.9335.64
4.PYTEL Julian14Juvenia Białystok1:07.327,330.7436.58
5.MICHTA Bartosz13KSZO Ostrowiec Św.1:08.0310,032.5835.45
6.JURGIEL Aleksander14Juvenia Białystok1:08.096,430.4737.62
7.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa1:09.9412,732.5937.35
8.LEWTAK Szymon14Olimpia Lublin1:13.6834.1839.50
9.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.1:13.983,533.9840.00
10.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin1:26.4040.2646.14
11.KARAŚ Oskar13KSZO Ostrowiec Św.1:27.6142.3345.28
12.STACHYRA Adrian12Olimpia Lublin1:28.1040.4447.66
13.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin1:28.1538.9349.22
14.IZGANICH Ernest12Olimpik Uzhgorod1:34.6543.4951.16
15.UTNIK Marek14Centrum Staszów1:42.8644.5258.34

EYOF

1.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa59.4512,828.1031.35
2.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.1:00.1413,128.5231.62
3.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:01.7411,228.7532.99
4.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów1:01.7810,029.2432.54
5.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin1:02.079,629.1332.94
6.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin1:02.829,929.6233.20
7.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok1:05.966,131.3534.61
8.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin1:07.074,830.5536.52
9.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin1:07.602,930.3837.22
10.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik1:10.7432.5438.20
11.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin1:16.3934.9941.40

MEJ

1.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin56.9514,426.8130.14
2.NAUMOV Andrii18Tsdyussh Lutsk58.4712,526.7331.74
3.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn58.4912,527.8430.65
4.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów58.9311,927.8431.09
5.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa59.4512,828.1031.35
6.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.1:00.1413,128.5231.62
7.BORSUK Łukasz17Fala Kraśnik1:00.6810,628.6832.00
8.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin1:01.099,228.8732.22
9.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:01.7411,228.7532.99
10.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów1:01.7810,029.2432.54
11.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin1:02.079,629.1332.94
12.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy1:02.438,529.1333.30
13.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin1:02.829,929.6233.20
14.DADOS Aleksander17Wisła Puławy1:04.016,629.5234.49
15.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok1:05.966,131.3534.61
16.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin1:07.074,830.5536.52
17.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin1:07.602,930.3837.22
18.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik1:10.7432.5438.20
19.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin1:16.3934.9941.40

OPEN

1.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin56.9514,426.8130.14
2.BOCHEŃ Tomasz19Juvenia Białystok57.1711,727.1730.00
3.NAUMOV Andrii18Tsdyussh Lutsk58.4712,526.7331.74
4.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn58.4912,527.8430.65
5.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów58.9311,927.8431.09
6.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa59.4512,828.1031.35
7.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa59.7016,128.8830.82
8.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.1:00.1413,128.5231.62
9.WAWRZYŃCZAK Alan SL19Skarpa Lublin1:00.567,428.3132.25
10.BORSUK Łukasz17Fala Kraśnik1:00.6810,628.6832.00
11.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin1:01.099,228.8732.22
12.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa1:01.4414,128.8232.62
13.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:01.7411,228.7532.99
14.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów1:01.7810,029.2432.54
15.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin1:02.079,629.1332.94
16.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy1:02.438,529.1333.30
17.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin1:02.829,929.6233.20
18.CZERNIAK Konrad20AZS UMCS Lublin1:02.914,429.3233.59
19.LIS Patryk20Avia Świdnik1:02.974,329.2933.68
20.DADOS Aleksander17Wisła Puławy1:04.016,629.5234.49
21.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok1:05.966,131.3534.61
22.KOZIEŃSKI Oliwier14Wisła Puławy1:06.578,230.9335.64
23.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin1:07.074,830.5536.52
24.PYTEL Julian14Juvenia Białystok1:07.327,330.7436.58
25.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin1:07.602,930.3837.22
26.MICHTA Bartosz13KSZO Ostrowiec Św.1:08.0310,032.5835.45
27.JURGIEL Aleksander14Juvenia Białystok1:08.096,430.4737.62
28.KRAWIEC Maciej19Fala Kraśnik1:08.6530.7437.91
29.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa1:09.9412,732.5937.35
30.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik1:10.7432.5438.20
31.LEWTAK Szymon14Olimpia Lublin1:13.6834.1839.50
32.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.1:13.983,533.9840.00
33.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin1:16.3934.9941.40
34.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin1:26.4040.2646.14
35.KARAŚ Oskar13KSZO Ostrowiec Św.1:27.6142.3345.28
36.STACHYRA Adrian12Olimpia Lublin1:28.1040.4447.66
37.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin1:28.1538.9349.22
38.IZGANICH Ernest12Olimpik Uzhgorod1:34.6543.4951.16
39.UTNIK Marek14Centrum Staszów1:42.8644.5258.34

PKŁUKAWSKI Tomasz11Polna Warszawa1:30.2941.7548.54


<< TOP >>
Konkurencja 13
17.02.2018 - 12:16
Kobiet, 100m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy1:27.298,441.1146.18
2.PECIO Anna13Wisła Puławy1:28.504,140.4048.10
3.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin1:31.894,443.2048.69
4.CIEĆKO Patrycja13Olimpia Lublin1:32.0544.2747.78
5.JONAK Jagoda12Delfin Garwolin1:32.893,543.5249.37
6.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom1:33.213,342.7750.44
7.JASIK Nikola12Wisła Puławy1:33.802,845.6048.20
8.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok1:34.252,445.3248.93
9.MENDUCKA Anna12KSZO Ostrowiec Św.1:34.622,044.7649.86
10.NIEDŹWIADEK Magdalena13Aqua Ryki1:35.0444.4150.63
11.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin1:37.2845.2752.01
12.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok1:38.9646.2852.68
13.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy1:41.5347.0054.53
14.STACHOWIAK Maria12Lublinianka1:44.6349.0955.54
15.KAZIMIERCZAK Julia12Skarpa Lublin1:47.8649.7658.10
16.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod2:00.1355.941:04.19

EYOF

1.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin1:15.5713,335.2040.37
2.OLECH Cecylia15Polna Warszawa1:19.199,936.0743.12
3.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin1:19.4011,137.4941.91
4.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin1:20.928,238.2542.67
5.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa1:22.686,638.5744.11
6.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin1:22.957,839.3543.60
7.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.1:25.873,639.8845.99
8.LATO Karolina15Skarpa Lublin1:27.112,440.5146.60

MEJ

1.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk1:14.7412,935.2639.48
2.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin1:15.5713,335.2040.37
3.TERLECKA Anna16Wodnik Krasnystaw1:18.1310,137.1241.01
4.ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin1:18.739,536.8241.91
5.OLECH Cecylia15Polna Warszawa1:19.199,936.0743.12
6.OWERKO Julia16GOS Raszyn1:19.289,036.7442.54
7.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin1:19.4011,137.4941.91
8.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin1:20.928,238.2542.67
9.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin1:21.946,038.3343.61
10.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa1:22.686,638.5744.11
11.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin1:22.957,839.3543.60
12.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.1:25.873,639.8845.99
13.KOLOTUKHA Alexandra16Olimpik Uzhgorod1:26.342,340.2746.07
14.LATO Karolina15Skarpa Lublin1:27.112,440.5146.60
15.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy1:33.2843.3649.92

OPEN

1.SAMUŁA Wiktoria SL19AZS UMCS Lublin1:12.3713,833.6738.70
2.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk1:14.7412,935.2639.48
3.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin1:15.5713,335.2040.37
4.PROCHOWNIK Olimpia19AZS UMCS Lublin1:16.1610,135.8640.30
5.SZOPA Marta SL18CSTiR Strzyżów1:17.459,836.4041.05
6.TERLECKA Anna16Wodnik Krasnystaw1:18.1310,137.1241.01
7.ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin1:18.739,536.8241.91
8.OLECH Cecylia15Polna Warszawa1:19.199,936.0743.12
9.OWERKO Julia16GOS Raszyn1:19.289,036.7442.54
10.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin1:19.4011,137.4941.91
11.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin1:20.928,238.2542.67
12.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin1:21.946,038.3343.61
13.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa1:22.686,638.5744.11
14.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin1:22.957,839.3543.60
15.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.1:25.873,639.8845.99
16.KOLOTUKHA Alexandra16Olimpik Uzhgorod1:26.342,340.2746.07
17.LATO Karolina15Skarpa Lublin1:27.112,440.5146.60
18.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy1:27.298,441.1146.18
19.PECIO Anna13Wisła Puławy1:28.504,140.4048.10
20.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin1:31.894,443.2048.69
21.CIEĆKO Patrycja13Olimpia Lublin1:32.0544.2747.78
22.JONAK Jagoda12Delfin Garwolin1:32.893,543.5249.37
23.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom1:33.213,342.7750.44
24.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy1:33.2843.3649.92
25.JASIK Nikola12Wisła Puławy1:33.802,845.6048.20
26.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok1:34.252,445.3248.93
27.MENDUCKA Anna12KSZO Ostrowiec Św.1:34.622,044.7649.86
28.NIEDŹWIADEK Magdalena13Aqua Ryki1:35.0444.4150.63
29.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin1:37.2845.2752.01
30.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok1:38.9646.2852.68
31.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy1:41.5347.0054.53
32.STACHOWIAK Maria12Lublinianka1:44.6349.0955.54
33.KAZIMIERCZAK Julia12Skarpa Lublin1:47.8649.7658.10
34.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod2:00.1355.941:04.19

PKŻMUDA Weronika18AZS UMCS Lublin1:10.7116,333.5437.17
WYNIK LEPSZY OD REKORDU LUBELSKIEGO OZP


<< TOP >>
Konkurencja 14
17.02.2018 - 12:26
Mężczyzn, 100m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.KOZIEŃSKI Oliwier14Wisła Puławy1:18.137,337.2840.85
2.BAREJ Michał14Olimpia Lublin1:18.187,237.3940.79
3.MIŁKOWSKI Wiktor13Polna Warszawa1:20.828,037.5343.29
4.ŁUPIŃSKI Mateusz13Juvenia Białystok1:21.767,138.9242.84
5.BALTAZA Aleksy14Polna Warszawa1:24.7839.1445.64
6.TERLECKI Michał13Wodnik Krasnystaw1:26.392,740.9245.47
7.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod1:28.4041.6546.75
8.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin1:31.6042.9648.64
9.KEMIN Ishtvan14Olimpik Uzhgorod1:33.2943.1850.11
10.ZALEWSKI Filip13Delfin Garwolin1:36.0144.0052.01
11.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin1:36.9545.0651.89
12.KAPUŚNIAK Maksym12Lublinianka1:37.3947.1550.24
13.KOZAK Jan12Olimpia Lublin1:41.4647.4953.97
14.DUDKOWSKI Maciej12Olimpia Lublin1:43.9450.7053.24
15.SZCZEPANIK Jakub13Lublinianka1:44.8546.3458.51
16.KĘSIK Mateusz12Delfin Garwolin1:47.5350.9656.57
17.KULBIEDA Jakub13Lublinianka1:58.7756.751:02.02

EYOF

1.TKACHUK Maksym15Tsdyussh Lutsk1:06.9817,131.5235.46
2.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec1:07.3614,931.6635.70
3.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.1:08.8013,531.5137.29
4.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw1:10.7313,333.6437.09
5.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin1:11.3112,733.5837.73
6.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod1:13.328,832.6940.63
7.PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik1:13.388,734.8938.49
8.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów1:14.018,134.5639.45
9.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa1:14.199,834.5539.64
10.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm1:15.566,534.3841.18
11.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa1:15.578,434.9040.67
12.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:15.698,334.6441.05
13.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa1:16.837,136.0440.79
14.BLAT Kacper16Fala Kraśnik1:17.074,935.4441.63
15.KRAWIEC Patryk15Vega Dobrodzień1:18.016,036.3541.66
16.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.1:22.891,037.1645.73
17.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin1:24.5340.3244.21
18.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin1:25.9038.9946.91
19.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki1:33.5143.2250.29
20.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki1:35.9344.4951.44

MEJ

1.TKACHUK Maksym15Tsdyussh Lutsk1:06.9817,131.5235.46
2.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec1:07.3614,931.6635.70
3.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień1:08.5212,832.0536.47
4.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.1:08.8013,531.5137.29
5.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw1:10.7313,333.6437.09
6.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin1:11.3112,733.5837.73
7.DATA Mariusz18Ikar Mielec1:11.558,032.6838.87
8.KRZYŻANIAK Krystian18Juvenia Białystok1:12.776,734.1438.63
9.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod1:13.328,832.6940.63
10.PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik1:13.388,734.8938.49
11.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów1:14.018,134.5639.45
12.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa1:14.199,834.5539.64
13.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm1:15.566,534.3841.18
14.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa1:15.578,434.9040.67
15.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:15.698,334.6441.05
16.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa1:16.837,136.0440.79
17.BLAT Kacper16Fala Kraśnik1:17.074,935.4441.63
18.KRAWIEC Patryk15Vega Dobrodzień1:18.016,036.3541.66
19.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin1:20.4537.2143.24
20.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.1:22.891,037.1645.73
21.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin1:24.5340.3244.21
22.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin1:25.9038.9946.91
23.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki1:33.5143.2250.29
24.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki1:35.9344.4951.44

OPEN

1.PACZYŃSKI Oliwer21AZS UMCS Lublin1:04.8013,430.9633.84
2.KADROW Konrad21AZS UMCS Lublin1:04.9713,231.1733.80
3.TKACHUK Maksym15Tsdyussh Lutsk1:06.9817,131.5235.46
4.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec1:07.3614,931.6635.70
5.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień1:08.5212,832.0536.47
6.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.1:08.8013,531.5137.29
7.JAWORSKI Norbert20AZS UMCS Lublin1:09.178,633.4235.75
8.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw1:10.7313,333.6437.09
9.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin1:11.3112,733.5837.73
10.DATA Mariusz18Ikar Mielec1:11.558,032.6838.87
11.KRZYŻANIAK Krystian18Juvenia Białystok1:12.776,734.1438.63
12.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod1:13.328,832.6940.63
13.PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik1:13.388,734.8938.49
14.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów1:14.018,134.5639.45
15.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa1:14.199,834.5539.64
16.BISZKONT Damian22Avia Świdnik1:15.181,936.3038.88
17.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm1:15.566,534.3841.18
18.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa1:15.578,434.9040.67
19.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:15.698,334.6441.05
20.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa1:16.837,136.0440.79
21.BLAT Kacper16Fala Kraśnik1:17.074,935.4441.63
22.KRAWIEC Patryk15Vega Dobrodzień1:18.016,036.3541.66
23.KOZIEŃSKI Oliwier14Wisła Puławy1:18.137,337.2840.85
24.BAREJ Michał14Olimpia Lublin1:18.187,237.3940.79
25.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin1:20.4537.2143.24
26.MIŁKOWSKI Wiktor13Polna Warszawa1:20.828,037.5343.29
27.ŁUPIŃSKI Mateusz13Juvenia Białystok1:21.767,138.9242.84
28.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.1:22.891,037.1645.73
29.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin1:24.5340.3244.21
30.BALTAZA Aleksy14Polna Warszawa1:24.7839.1445.64
31.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin1:25.9038.9946.91
32.TERLECKI Michał13Wodnik Krasnystaw1:26.392,740.9245.47
33.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod1:28.4041.6546.75
34.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin1:31.6042.9648.64
35.KEMIN Ishtvan14Olimpik Uzhgorod1:33.2943.1850.11
36.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki1:33.5143.2250.29
37.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki1:35.9344.4951.44
38.ZALEWSKI Filip13Delfin Garwolin1:36.0144.0052.01
39.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin1:36.9545.0651.89
40.KAPUŚNIAK Maksym12Lublinianka1:37.3947.1550.24
41.KOZAK Jan12Olimpia Lublin1:41.4647.4953.97
42.DUDKOWSKI Maciej12Olimpia Lublin1:43.9450.7053.24
43.SZCZEPANIK Jakub13Lublinianka1:44.8546.3458.51
44.KĘSIK Mateusz12Delfin Garwolin1:47.5350.9656.57
45.KULBIEDA Jakub13Lublinianka1:58.7756.751:02.02

PKSZCZEPANIAK Michał11Polna Warszawa1:31.769,943.4248.34


<< TOP >>
Konkurencja 15
17.02.2018 - 12:46
Kobiet, 200m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin2:31.1814,033.3538.6743.9235.24
2.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka2:37.3313,532.8338.0850.4435.98
3.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień2:41.499,237.3041.2946.8436.06
4.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin2:53.673,536.1647.6547.2742.59
5.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok2:53.983,337.5744.9552.0939.37
6.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin3:01.732,539.7547.0052.8342.15
7.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka3:08.6648.6846.1755.2038.61
8.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin3:19.1845.8549.6357.7545.95

EYOF

1.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa2:25.7913,732.9536.7342.4933.62
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa2:28.8812,231.2739.6644.2733.68
3.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:35.839,932.1241.1547.8534.71
4.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin2:36.248,633.5140.0247.2535.46
5.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik2:43.265,236.4241.4349.3336.08
6.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa2:45.993,934.9144.1249.6337.33
7.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin2:49.343,536.9041.6751.1239.65
8.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin3:03.2337.2950.0655.7440.14
9.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin3:08.7141.5949.5854.8642.68

MEJ

1.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa2:25.7913,732.9536.7342.4933.62
2.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk2:26.2012,533.7137.6041.1633.73
3.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa2:28.8812,231.2739.6644.2733.68
4.CERLICH Oliwia16Ikar Mielec2:30.5910,932.8640.7343.5833.42
5.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin2:30.7310,832.9338.6843.7735.35
6.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:35.839,932.1241.1547.8534.71
7.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin2:36.248,633.5140.0247.2535.46
8.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik2:43.265,236.4241.4349.3336.08
9.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa2:45.993,934.9144.1249.6337.33
10.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin2:49.343,536.9041.6751.1239.65
11.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin3:03.2337.2950.0655.7440.14
12.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin3:08.7141.5949.5854.8642.68

OPEN

1.ADAMCZYK Julia SL19AZS UMCS Lublin2:22.3613,530.9637.4640.9732.97
2.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa2:25.7913,732.9536.7342.4933.62
3.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk2:26.2012,533.7137.6041.1633.73
4.OSINIAK Ewa SL18AZS UMCS Lublin2:27.5411,731.7138.8542.7234.26
5.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa2:28.8812,231.2739.6644.2733.68
6.CERLICH Oliwia16Ikar Mielec2:30.5910,932.8640.7343.5833.42
7.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin2:30.7310,832.9338.6843.7735.35
8.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin2:31.1814,033.3538.6743.9235.24
9.PROCHOWNIK Olimpia19AZS UMCS Lublin2:32.808,332.8940.4343.4736.01
10.SMYŁEK Karolina SL18AZS UMCS Lublin2:33.128,932.2438.5946.2836.01
11.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:35.839,932.1241.1547.8534.71
12.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin2:36.248,633.5140.0247.2535.46
13.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka2:37.3313,532.8338.0850.4435.98
14.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień2:41.499,237.3041.2946.8436.06
15.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik2:43.265,236.4241.4349.3336.08
16.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa2:45.993,934.9144.1249.6337.33
17.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin2:49.343,536.9041.6751.1239.65
18.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin2:53.673,536.1647.6547.2742.59
19.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok2:53.983,337.5744.9552.0939.37
20.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin3:01.732,539.7547.0052.8342.15
21.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin3:03.2337.2950.0655.7440.14
22.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka3:08.6648.6846.1755.2038.61
23.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin3:08.7141.5949.5854.8642.68
24.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin3:19.1845.8549.6357.7545.95


<< TOP >>
Konkurencja 16
17.02.2018 - 12:58
Mężczyzn, 200m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa2:21.3313,429.3435.5444.5031.95
2.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa2:34.007,032.9939.7946.6534.57
3.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa2:40.0110,833.1841.2947.8037.74
4.SŁAWACKI Wojciech13Wodnik Krasnystaw2:41.126,033.1342.6547.9537.39
5.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin2:48.3436.6743.8850.5137.28
6.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka2:53.2336.1442.9554.8739.27
7.STEMPURSKI Igor14Olimpia Lublin2:59.0638.3046.6853.5240.56
8.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin3:05.8942.9147.7654.9640.26
9.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin3:16.0441.8252.0959.4542.68
10.KOZAK Jan12Olimpia Lublin3:18.0545.7852.3456.9642.97
11.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin3:19.4745.2552.1356.5745.52
12.UTNIK Marek14Centrum Staszów3:23.6245.3249.921:00.1548.23
DYSKW.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu

EYOF

1.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.2:17.9511,828.6538.3140.5930.40
2.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa2:18.2811,628.7835.3442.8631.30
3.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw2:20.8211,529.4437.1141.6232.65
4.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin2:23.538,829.6633.01
5.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa2:24.069,829.6336.0443.9234.47
6.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:24.448,330.4038.0243.1132.91
7.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa2:25.749,032.1237.2141.6734.74
8.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:26.348,732.2838.0444.0731.95
9.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:26.527,230.4039.0544.9032.17
10.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin2:28.116,433.2436.3543.1735.35
11.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin2:29.287,131.8739.2344.3233.86
12.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik2:35.652,432.8740.0946.9035.79

MEJ

1.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec2:10.6113,828.1833.8237.7530.86
2.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin2:14.4711,729.3334.9338.7631.45
3.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień2:17.8910,930.1836.1138.9032.70
4.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.2:17.9511,828.6538.3140.5930.40
5.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa2:18.2811,628.7835.3442.8631.30
6.PYLYP Serhiy17Olimpik Uzhgorod2:18.2910,727.9837.7039.2233.39
7.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów2:18.989,328.7437.3541.5631.33
8.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw2:20.8211,529.4437.1141.6232.65
9.BORSUK Łukasz17Fala Kraśnik2:22.858,328.5236.9343.4733.93
10.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin2:23.538,829.6633.01
11.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa2:24.069,829.6336.0443.9234.47
12.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:24.448,330.4038.0243.1132.91
13.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa2:25.749,032.1237.2141.6734.74
14.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:26.348,732.2838.0444.0731.95
15.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:26.527,230.4039.0544.9032.17
16.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin2:28.116,433.2436.3543.1735.35
17.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin2:29.287,131.8739.2344.3233.86
18.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik2:35.652,432.8740.0946.9035.79

OPEN

1.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec2:10.6113,828.1833.8237.7530.86
2.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin2:14.4711,729.3334.9338.7631.45
3.WAWRZYŃCZAK Alan SL19Skarpa Lublin2:17.028,529.3936.1740.5230.94
4.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień2:17.8910,930.1836.1138.9032.70
5.KADROW Konrad21AZS UMCS Lublin2:17.908,030.0738.8837.1931.76
6.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.2:17.9511,828.6538.3140.5930.40
7.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa2:18.2811,628.7835.3442.8631.30
8.PYLYP Serhiy17Olimpik Uzhgorod2:18.2910,727.9837.7039.2233.39
9.PACZYŃSKI Oliwer21AZS UMCS Lublin2:18.447,729.6537.5637.2134.02
10.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów2:18.989,328.7437.3541.5631.33
11.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw2:20.8211,529.4437.1141.6232.65
12.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa2:21.3313,429.3435.5444.5031.95
13.BORSUK Łukasz17Fala Kraśnik2:22.858,328.5236.9343.4733.93
14.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin2:23.538,829.6633.01
15.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa2:24.069,829.6336.0443.9234.47
16.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:24.448,330.4038.0243.1132.91
17.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa2:25.749,032.1237.2141.6734.74
18.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:26.348,732.2838.0444.0731.95
19.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:26.527,230.4039.0544.9032.17
20.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin2:28.116,433.2436.3543.1735.35
21.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin2:29.287,131.8739.2344.3233.86
22.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa2:34.007,032.9939.7946.6534.57
23.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik2:35.652,432.8740.0946.9035.79
24.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa2:40.0110,833.1841.2947.8037.74
25.SŁAWACKI Wojciech13Wodnik Krasnystaw2:41.126,033.1342.6547.9537.39
26.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin2:48.3436.6743.8850.5137.28
27.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka2:53.2336.1442.9554.8739.27
28.STEMPURSKI Igor14Olimpia Lublin2:59.0638.3046.6853.5240.56
29.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin3:05.8942.9147.7654.9640.26
30.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin3:16.0441.8252.0959.4542.68
31.KOZAK Jan12Olimpia Lublin3:18.0545.7852.3456.9642.97
32.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin3:19.4745.2552.1356.5745.52
33.UTNIK Marek14Centrum Staszów3:23.6245.3249.921:00.1548.23
DYSKW.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 17
17.02.2018 - 13:19
Kobiet, 800m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik11:01.904,6
100m:
200m:
1:19.93
2:44.45
1:19.93
1:24.52
300m:
400m:
4:09.21
5:33.64
1:24.76
1:24.43
500m:
600m:
6:57.23
8:21.18
1:23.59
1:23.95
700m:
800m:
9:42.20
11:01.90
1:21.02
1:19.70
2.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin11:57.082,0
100m:
200m:
1:22.94
2:52.82
1:22.94
1:29.88
300m:
400m:
4:24.54
5:55.77
1:31.72
1:31.23
500m:
600m:
7:28.32
9:00.98
1:32.55
1:32.66
700m:
800m:
10:30.84
11:57.08
1:29.86
1:26.24

EYOF

1.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa9:16.6114,3
100m:
200m:
1:06.40
2:16.46
1:06.40
1:10.06
300m:
400m:
3:26.80
4:37.28
1:10.34
1:10.48
500m:
600m:
5:48.22
6:58.51
1:10.94
1:10.29
700m:
800m:
8:08.88
9:16.61
1:10.37
1:07.73
2.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa9:46.9510,5
100m:
200m:
1:06.84
2:17.56
1:06.84
1:10.72
300m:
400m:
3:30.58
4:44.81
1:13.02
1:14.23
500m:
600m:
6:00.25
7:15.45
1:15.44
1:15.20
700m:
800m:
8:31.25
9:46.95
1:15.80
1:15.70
3.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień10:00.918,8
100m:
200m:
1:10.15
2:25.74
1:10.15
1:15.59
300m:
400m:
3:41.62
4:58.33
1:15.88
1:16.71
500m:
600m:
6:14.99
7:31.54
1:16.66
1:16.55
700m:
800m:
8:47.14
10:00.91
1:15.60
1:13.77
4.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin10:02.469,3
100m:
200m:
1:11.96
2:28.22
1:11.96
1:16.26
300m:
400m:
3:44.84
5:00.36
1:16.62
1:15.52
500m:
600m:
6:17.19
7:33.73
1:16.83
1:16.54
700m:
800m:
8:49.48
10:02.46
1:15.75
1:12.98
5.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin10:26.425,5
100m:
200m:
1:13.64
2:29.08
1:13.64
1:15.44
300m:
400m:
3:45.04
5:05.58
1:15.96
1:20.54
500m:
600m:
6:27.85
7:48.78
1:22.27
1:20.93
700m:
800m:
9:09.71
10:26.42
1:20.93
1:16.71
6.CATI Lidia14Polna Warszawa10:27.446,2
100m:
200m:
1:11.78
2:30.88
1:11.78
1:19.10
300m:
400m:
3:50.48
5:10.28
1:19.60
1:19.80
500m:
600m:
6:29.93
7:50.41
1:19.65
1:20.48
700m:
800m:
9:10.09
10:27.44
1:19.68
1:17.35

MEJ

1.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa9:16.6114,3
100m:
200m:
1:06.40
2:16.46
1:06.40
1:10.06
300m:
400m:
3:26.80
4:37.28
1:10.34
1:10.48
500m:
600m:
5:48.22
6:58.51
1:10.94
1:10.29
700m:
800m:
8:08.88
9:16.61
1:10.37
1:07.73
2.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa9:46.9510,5
100m:
200m:
1:06.84
2:17.56
1:06.84
1:10.72
300m:
400m:
3:30.58
4:44.81
1:13.02
1:14.23
500m:
600m:
6:00.25
7:15.45
1:15.44
1:15.20
700m:
800m:
8:31.25
9:46.95
1:15.80
1:15.70
3.SZEWCZYK Zofia16Fala Kraśnik9:49.029,5
100m:
200m:
1:10.82
2:25.26
1:10.82
1:14.44
300m:
400m:
3:39.86
4:54.36
1:14.60
1:14.50
500m:
600m:
6:08.33
7:23.25
1:13.97
1:14.92
700m:
800m:
8:37.74
9:49.02
1:14.49
1:11.28
4.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień10:00.918,8
100m:
200m:
1:10.15
2:25.74
1:10.15
1:15.59
300m:
400m:
3:41.62
4:58.33
1:15.88
1:16.71
500m:
600m:
6:14.99
7:31.54
1:16.66
1:16.55
700m:
800m:
8:47.14
10:00.91
1:15.60
1:13.77
5.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin10:02.469,3
100m:
200m:
1:11.96
2:28.22
1:11.96
1:16.26
300m:
400m:
3:44.84
5:00.36
1:16.62
1:15.52
500m:
600m:
6:17.19
7:33.73
1:16.83
1:16.54
700m:
800m:
8:49.48
10:02.46
1:15.75
1:12.98
6.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin10:26.425,5
100m:
200m:
1:13.64
2:29.08
1:13.64
1:15.44
300m:
400m:
3:45.04
5:05.58
1:15.96
1:20.54
500m:
600m:
6:27.85
7:48.78
1:22.27
1:20.93
700m:
800m:
9:09.71
10:26.42
1:20.93
1:16.71
7.CATI Lidia14Polna Warszawa10:27.446,2
100m:
200m:
1:11.78
2:30.88
1:11.78
1:19.10
300m:
400m:
3:50.48
5:10.28
1:19.60
1:19.80
500m:
600m:
6:29.93
7:50.41
1:19.65
1:20.48
700m:
800m:
9:10.09
10:27.44
1:19.68
1:17.35

OPEN

1.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa9:16.6114,3
100m:
200m:
1:06.40
2:16.46
1:06.40
1:10.06
300m:
400m:
3:26.80
4:37.28
1:10.34
1:10.48
500m:
600m:
5:48.22
6:58.51
1:10.94
1:10.29
700m:
800m:
8:08.88
9:16.61
1:10.37
1:07.73
2.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa9:46.9510,5
100m:
200m:
1:06.84
2:17.56
1:06.84
1:10.72
300m:
400m:
3:30.58
4:44.81
1:13.02
1:14.23
500m:
600m:
6:00.25
7:15.45
1:15.44
1:15.20
700m:
800m:
8:31.25
9:46.95
1:15.80
1:15.70
3.SZEWCZYK Zofia16Fala Kraśnik9:49.029,5
100m:
200m:
1:10.82
2:25.26
1:10.82
1:14.44
300m:
400m:
3:39.86
4:54.36
1:14.60
1:14.50
500m:
600m:
6:08.33
7:23.25
1:13.97
1:14.92
700m:
800m:
8:37.74
9:49.02
1:14.49
1:11.28
4.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień10:00.918,8
100m:
200m:
1:10.15
2:25.74
1:10.15
1:15.59
300m:
400m:
3:41.62
4:58.33
1:15.88
1:16.71
500m:
600m:
6:14.99
7:31.54
1:16.66
1:16.55
700m:
800m:
8:47.14
10:00.91
1:15.60
1:13.77
5.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin10:02.469,3
100m:
200m:
1:11.96
2:28.22
1:11.96
1:16.26
300m:
400m:
3:44.84
5:00.36
1:16.62
1:15.52
500m:
600m:
6:17.19
7:33.73
1:16.83
1:16.54
700m:
800m:
8:49.48
10:02.46
1:15.75
1:12.98
6.TOMOŃ Martyna SL18Skarpa Lublin10:04.336,7
100m:
200m:
1:12.43
2:28.22
1:12.43
1:15.79
300m:
400m:
3:44.89
5:01.34
1:16.67
1:16.45
500m:
600m:
6:17.72
7:34.46
1:16.38
1:16.74
700m:
800m:
8:50.36
10:04.33
1:15.90
1:13.97
7.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin10:26.425,5
100m:
200m:
1:13.64
2:29.08
1:13.64
1:15.44
300m:
400m:
3:45.04
5:05.58
1:15.96
1:20.54
500m:
600m:
6:27.85
7:48.78
1:22.27
1:20.93
700m:
800m:
9:09.71
10:26.42
1:20.93
1:16.71
8.CATI Lidia14Polna Warszawa10:27.446,2
100m:
200m:
1:11.78
2:30.88
1:11.78
1:19.10
300m:
400m:
3:50.48
5:10.28
1:19.60
1:19.80
500m:
600m:
6:29.93
7:50.41
1:19.65
1:20.48
700m:
800m:
9:10.09
10:27.44
1:19.68
1:17.35
9.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik11:01.904,6
100m:
200m:
1:19.93
2:44.45
1:19.93
1:24.52
300m:
400m:
4:09.21
5:33.64
1:24.76
1:24.43
500m:
600m:
6:57.23
8:21.18
1:23.59
1:23.95
700m:
800m:
9:42.20
11:01.90
1:21.02
1:19.70
10.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin11:57.082,0
100m:
200m:
1:22.94
2:52.82
1:22.94
1:29.88
300m:
400m:
4:24.54
5:55.77
1:31.72
1:31.23
500m:
600m:
7:28.32
9:00.98
1:32.55
1:32.66
700m:
800m:
10:30.84
11:57.08
1:29.86
1:26.24


<< TOP >>
Konkurencja 18
17.02.2018 - 13:44
Mężczyzn, 800m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa8:48.8917,8
100m:
200m:
1:02.05
2:08.37
1:02.05
1:06.32
300m:
400m:
3:15.40
4:22.51
1:07.03
1:07.11
500m:
600m:
700m:
800m:

8:48.89
2.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa9:24.6313,2
100m:
200m:
1:06.71
2:17.12
1:06.71
1:10.41
300m:
400m:
3:28.43
4:40.17
1:11.31
1:11.74
500m:
600m:
5:52.17
7:03.48
1:12.00
1:11.31
700m:
800m:
8:14.98
9:24.63
1:11.50
1:09.65
3.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin9:30.9412,4
100m:
200m:
1:06.07
2:17.03
1:06.07
1:10.96
300m:
400m:
3:28.64
4:41.23
1:11.61
1:12.59
500m:
600m:
5:53.22
7:06.33
1:11.99
1:13.11
700m:
800m:
8:19.52
9:30.94
1:13.19
1:11.42
4.ZUBRZYCKI Kacper14Wisła Puławy9:52.299,7
100m:
200m:
1:07.52
2:20.23
1:07.52
1:12.71
300m:
400m:
3:34.38
4:49.25
1:14.15
1:14.87
500m:
600m:
6:04.79
7:20.80
1:15.54
1:16.01
700m:
800m:
8:37.32
9:52.29
1:16.52
1:14.97

EYOF

1.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin8:40.8016,1
100m:
200m:
1:03.44
2:10.10
1:03.44
1:06.66
300m:
400m:
3:16.22
4:22.32
1:06.12
1:06.10
500m:
600m:
5:27.88
6:33.22
1:05.56
1:05.34
700m:
800m:
7:38.19
8:40.80
1:04.97
1:02.61
2.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa8:59.9513,6
100m:
200m:
1:03.54
2:11.15
1:03.54
1:07.61
300m:
400m:
3:19.43
4:28.02
1:08.28
1:08.59
500m:
600m:
5:36.19
6:44.66
1:08.17
1:08.47
700m:
800m:
7:53.19
8:59.95
1:08.53
1:06.76
3.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa9:04.6714,3
100m:
200m:
1:06.34
2:16.14
1:06.34
1:09.80
300m:
400m:
3:25.00
4:33.41
1:08.86
1:08.41
500m:
600m:
5:42.19
6:51.01
1:08.78
1:08.82
700m:
800m:
7:58.35
9:04.67
1:07.34
1:06.32
4.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa9:05.3014,2
100m:
200m:
1:04.20
2:12.83
1:04.20
1:08.63
300m:
400m:
3:22.17
4:31.36
1:09.34
1:09.19
500m:
600m:
5:40.26
6:49.02
1:08.90
1:08.76
700m:
800m:
7:57.59
9:05.30
1:08.57
1:07.71
5.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik9:10.9412,2
100m:
200m:
1:04.28
2:14.50
1:04.28
1:10.22
300m:
400m:
3:23.71
4:33.27
1:09.21
1:09.56
500m:
600m:
5:43.45
6:54.19
1:10.18
1:10.74
700m:
800m:
8:03.95
9:10.94
1:09.76
1:06.99
6.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin9:11.1613,5
100m:
200m:
1:04.57
2:13.74
1:04.57
1:09.17
300m:
400m:
3:23.96
4:34.04
1:10.22
1:10.08
500m:
600m:
5:43.80
6:54.17
1:09.76
1:10.37
700m:
800m:
8:04.74
9:11.16
1:10.57
1:06.42
7.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin9:34.3210,5
100m:
200m:
1:06.98
2:19.29
1:06.98
1:12.31
300m:
400m:
3:32.19
4:45.90
1:12.90
1:13.71
500m:
600m:
5:59.38
7:13.32
1:13.48
1:13.94
700m:
800m:
8:25.46
9:34.32
1:12.14
1:08.86
8.KASPERSKI Patryk15Fala Kraśnik9:42.309,4
100m:
200m:
1:08.35
2:21.56
1:08.35
1:13.21
300m:
400m:
3:35.49
4:49.81
1:13.93
1:14.32
500m:
600m:
6:03.39
7:17.31
1:13.58
1:13.92
700m:
800m:
8:30.70
9:42.30
1:13.39
1:11.60

MEJ

1.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin8:40.8016,1
100m:
200m:
1:03.44
2:10.10
1:03.44
1:06.66
300m:
400m:
3:16.22
4:22.32
1:06.12
1:06.10
500m:
600m:
5:27.88
6:33.22
1:05.56
1:05.34
700m:
800m:
7:38.19
8:40.80
1:04.97
1:02.61
2.OSTAPIENKO Mykyta18Meteor Dniepr8:49.6411,9
100m:
200m:
1:04.16
2:11.03
1:04.16
1:06.87
300m:
400m:
3:17.98
4:25.38
1:06.95
1:07.40
500m:
600m:
5:32.48
6:39.71
1:07.10
1:07.23
700m:
800m:
7:46.37
8:49.64
1:06.66
1:03.27
3.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa8:59.9513,6
100m:
200m:
1:03.54
2:11.15
1:03.54
1:07.61
300m:
400m:
3:19.43
4:28.02
1:08.28
1:08.59
500m:
600m:
5:36.19
6:44.66
1:08.17
1:08.47
700m:
800m:
7:53.19
8:59.95
1:08.53
1:06.76
4.KONCKI Bartłomiej17Wisła Puławy9:02.7011,0
100m:
200m:
1:03.96
2:11.16
1:03.96
1:07.20
300m:
400m:
3:19.80
4:29.58
1:08.64
1:09.78
500m:
600m:
5:40.32
6:49.67
1:10.74
1:09.35
700m:
800m:
7:57.71
9:02.70
1:08.04
1:04.99
5.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa9:04.6714,3
100m:
200m:
1:06.34
2:16.14
1:06.34
1:09.80
300m:
400m:
3:25.00
4:33.41
1:08.86
1:08.41
500m:
600m:
5:42.19
6:51.01
1:08.78
1:08.82
700m:
800m:
7:58.35
9:04.67
1:07.34
1:06.32
6.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa9:05.3014,2
100m:
200m:
1:04.20
2:12.83
1:04.20
1:08.63
300m:
400m:
3:22.17
4:31.36
1:09.34
1:09.19
500m:
600m:
5:40.26
6:49.02
1:08.90
1:08.76
700m:
800m:
7:57.59
9:05.30
1:08.57
1:07.71
7.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik9:10.9412,2
100m:
200m:
1:04.28
2:14.50
1:04.28
1:10.22
300m:
400m:
3:23.71
4:33.27
1:09.21
1:09.56
500m:
600m:
5:43.45
6:54.19
1:10.18
1:10.74
700m:
800m:
8:03.95
9:10.94
1:09.76
1:06.99
8.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin9:11.1613,5
100m:
200m:
1:04.57
2:13.74
1:04.57
1:09.17
300m:
400m:
3:23.96
4:34.04
1:10.22
1:10.08
500m:
600m:
5:43.80
6:54.17
1:09.76
1:10.37
700m:
800m:
8:04.74
9:11.16
1:10.57
1:06.42
9.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin9:34.3210,5
100m:
200m:
1:06.98
2:19.29
1:06.98
1:12.31
300m:
400m:
3:32.19
4:45.90
1:12.90
1:13.71
500m:
600m:
5:59.38
7:13.32
1:13.48
1:13.94
700m:
800m:
8:25.46
9:34.32
1:12.14
1:08.86
10.KASPERSKI Patryk15Fala Kraśnik9:42.309,4
100m:
200m:
1:08.35
2:21.56
1:08.35
1:13.21
300m:
400m:
3:35.49
4:49.81
1:13.93
1:14.32
500m:
600m:
6:03.39
7:17.31
1:13.58
1:13.92
700m:
800m:
8:30.70
9:42.30
1:13.39
1:11.60

OPEN

1.MAŁYSKA Bartosz SL19Skarpa Lublin8:33.1712,3
100m:
200m:
1:00.66
2:04.92
1:00.66
1:04.26
300m:
400m:
3:09.70
4:14.08
1:04.78
1:04.38
500m:
600m:
5:18.89
6:24.37
1:04.81
1:05.48
700m:
800m:
7:30.02
8:33.17
1:05.65
1:03.15
2.CHAŁAT Stanisław SL19Skarpa Lublin8:39.7511,4
100m:
200m:
1:02.07
2:07.45
1:02.07
1:05.38
300m:
400m:
3:13.19
4:19.57
1:05.74
1:06.38
500m:
600m:
5:25.84
6:31.84
1:06.27
1:06.00
700m:
800m:
7:37.40
8:39.75
1:05.56
1:02.35
3.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin8:40.8016,1
100m:
200m:
1:03.44
2:10.10
1:03.44
1:06.66
300m:
400m:
3:16.22
4:22.32
1:06.12
1:06.10
500m:
600m:
5:27.88
6:33.22
1:05.56
1:05.34
700m:
800m:
7:38.19
8:40.80
1:04.97
1:02.61
4.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa8:48.8917,8
100m:
200m:
1:02.05
2:08.37
1:02.05
1:06.32
300m:
400m:
3:15.40
4:22.51
1:07.03
1:07.11
500m:
600m:
700m:
800m:

8:48.89
5.OSTAPIENKO Mykyta18Meteor Dniepr8:49.6411,9
100m:
200m:
1:04.16
2:11.03
1:04.16
1:06.87
300m:
400m:
3:17.98
4:25.38
1:06.95
1:07.40
500m:
600m:
5:32.48
6:39.71
1:07.10
1:07.23
700m:
800m:
7:46.37
8:49.64
1:06.66
1:03.27
6.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa8:59.9513,6
100m:
200m:
1:03.54
2:11.15
1:03.54
1:07.61
300m:
400m:
3:19.43
4:28.02
1:08.28
1:08.59
500m:
600m:
5:36.19
6:44.66
1:08.17
1:08.47
700m:
800m:
7:53.19
8:59.95
1:08.53
1:06.76
7.BRYŁA Kamil SL19AZS UMCS Lublin9:00.018,5
100m:
200m:
1:03.11
2:10.15
1:03.11
1:07.04
300m:
400m:
3:17.96
4:26.96
1:07.81
1:09.00
500m:
600m:
5:37.20
6:47.43
1:10.24
1:10.23
700m:
800m:
7:57.10
9:00.01
1:09.67
1:02.91
8.KONCKI Bartłomiej17Wisła Puławy9:02.7011,0
100m:
200m:
1:03.96
2:11.16
1:03.96
1:07.20
300m:
400m:
3:19.80
4:29.58
1:08.64
1:09.78
500m:
600m:
5:40.32
6:49.67
1:10.74
1:09.35
700m:
800m:
7:57.71
9:02.70
1:08.04
1:04.99
9.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa9:04.6714,3
100m:
200m:
1:06.34
2:16.14
1:06.34
1:09.80
300m:
400m:
3:25.00
4:33.41
1:08.86
1:08.41
500m:
600m:
5:42.19
6:51.01
1:08.78
1:08.82
700m:
800m:
7:58.35
9:04.67
1:07.34
1:06.32
10.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa9:05.3014,2
100m:
200m:
1:04.20
2:12.83
1:04.20
1:08.63
300m:
400m:
3:22.17
4:31.36
1:09.34
1:09.19
500m:
600m:
5:40.26
6:49.02
1:08.90
1:08.76
700m:
800m:
7:57.59
9:05.30
1:08.57
1:07.71
11.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik9:10.9412,2
100m:
200m:
1:04.28
2:14.50
1:04.28
1:10.22
300m:
400m:
3:23.71
4:33.27
1:09.21
1:09.56
500m:
600m:
5:43.45
6:54.19
1:10.18
1:10.74
700m:
800m:
8:03.95
9:10.94
1:09.76
1:06.99
12.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin9:11.1613,5
100m:
200m:
1:04.57
2:13.74
1:04.57
1:09.17
300m:
400m:
3:23.96
4:34.04
1:10.22
1:10.08
500m:
600m:
5:43.80
6:54.17
1:09.76
1:10.37
700m:
800m:
8:04.74
9:11.16
1:10.57
1:06.42
13.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa9:24.6313,2
100m:
200m:
1:06.71
2:17.12
1:06.71
1:10.41
300m:
400m:
3:28.43
4:40.17
1:11.31
1:11.74
500m:
600m:
5:52.17
7:03.48
1:12.00
1:11.31
700m:
800m:
8:14.98
9:24.63
1:11.50
1:09.65
14.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin9:30.9412,4
100m:
200m:
1:06.07
2:17.03
1:06.07
1:10.96
300m:
400m:
3:28.64
4:41.23
1:11.61
1:12.59
500m:
600m:
5:53.22
7:06.33
1:11.99
1:13.11
700m:
800m:
8:19.52
9:30.94
1:13.19
1:11.42
15.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin9:34.3210,5
100m:
200m:
1:06.98
2:19.29
1:06.98
1:12.31
300m:
400m:
3:32.19
4:45.90
1:12.90
1:13.71
500m:
600m:
5:59.38
7:13.32
1:13.48
1:13.94
700m:
800m:
8:25.46
9:34.32
1:12.14
1:08.86
16.KASPERSKI Patryk15Fala Kraśnik9:42.309,4
100m:
200m:
1:08.35
2:21.56
1:08.35
1:13.21
300m:
400m:
3:35.49
4:49.81
1:13.93
1:14.32
500m:
600m:
6:03.39
7:17.31
1:13.58
1:13.92
700m:
800m:
8:30.70
9:42.30
1:13.39
1:11.60
17.ZUBRZYCKI Kacper14Wisła Puławy9:52.299,7
100m:
200m:
1:07.52
2:20.23
1:07.52
1:12.71
300m:
400m:
3:34.38
4:49.25
1:14.15
1:14.87
500m:
600m:
6:04.79
7:20.80
1:15.54
1:16.01
700m:
800m:
8:37.32
9:52.29
1:16.52
1:14.97


<< TOP >>
Konkurencja 19
17.02.2018 - 15:45
Kobiet, 50m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin36.0013,6
2.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy37.9112,6
3.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin38.568,5
4.PECIO Anna13Wisła Puławy38.947,8
5.CIEĆKO Patrycja13Olimpia Lublin41.392,9
6.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom41.925,0
7.JONAK Jagoda12Delfin Garwolin42.184,5
8.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin42.553,8
9.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa42.653,6
10.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok42.84
11.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin43.032,9
12.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin43.29
13.PAŚK Urszula12Polna Warszawa43.761,5
14.NIEDŹWIADEK Magdalena13Aqua Ryki44.29
15.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy44.50
16.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.45.00
17.OUMEDJEBEUR Maja13Aqua Ryki45.12
18.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok45.23
19.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka45.77
20.ŻYDEK Kinga13Lublinianka46.16
21.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa46.63
22.KAZIMIERCZAK Julia12Skarpa Lublin47.32
23.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin47.97
24.STACHOWIAK Maria12Lublinianka48.53
25.NOWICKA Aleksandra13Lublinianka49.97
26.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod56.12

EYOF

1.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin34.5414,0
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa35.2512,6
3.OLECH Cecylia15Polna Warszawa35.7711,5
4.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin35.8911,2
5.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin37.329,7
6.LATO Karolina15Skarpa Lublin38.236,5
7.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.38.735,4
8.ROJEK Paula15Polonia Warszawa42.65
9.GOLAK Hanna14Aqua Ryki47.32

MEJ

1.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin34.5414,0
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa35.2512,6
3.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk35.3611,0
ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin35.3611,4
5.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin35.6310,4
6.OLECH Cecylia15Polna Warszawa35.7711,5
7.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin35.8911,2
8.OWERKO Julia16GOS Raszyn36.888,3
9.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin37.097,4
10.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin37.329,7
11.LATO Karolina15Skarpa Lublin38.236,5
12.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.38.735,4
13.KOLOTUKHA Alexandra16Olimpik Uzhgorod38.894,1
14.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy42.28
15.ROJEK Paula15Polonia Warszawa42.65
16.GOLAK Hanna14Aqua Ryki47.32

OPEN

1.SAMUŁA Wiktoria SL19AZS UMCS Lublin33.3713,4
2.PROCHOWNIK Olimpia19AZS UMCS Lublin34.4711,0
3.PASTUSZUK Paulina15Olimpia Lublin34.5414,0
4.SZOPA Marta SL18CSTiR Strzyżów34.8211,9
5.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa35.2512,6
6.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk35.3611,0
ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin35.3611,4
8.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin35.6310,4
9.OLECH Cecylia15Polna Warszawa35.7711,5
10.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin35.8911,2
11.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin36.0013,6
12.OWERKO Julia16GOS Raszyn36.888,3
13.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin37.097,4
14.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin37.329,7
15.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy37.9112,6
16.LATO Karolina15Skarpa Lublin38.236,5
17.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin38.568,5
18.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.38.735,4
19.KOLOTUKHA Alexandra16Olimpik Uzhgorod38.894,1
20.PECIO Anna13Wisła Puławy38.947,8
21.CIEĆKO Patrycja13Olimpia Lublin41.392,9
22.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom41.925,0
23.JONAK Jagoda12Delfin Garwolin42.184,5
24.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy42.28
25.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin42.553,8
26.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa42.653,6
ROJEK Paula15Polonia Warszawa42.65
28.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok42.84
29.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin43.032,9
30.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin43.29
31.PAŚK Urszula12Polna Warszawa43.761,5
32.NIEDŹWIADEK Magdalena13Aqua Ryki44.29
33.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy44.50
34.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.45.00
35.OUMEDJEBEUR Maja13Aqua Ryki45.12
36.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok45.23
37.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka45.77
38.ŻYDEK Kinga13Lublinianka46.16
39.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa46.63
40.KAZIMIERCZAK Julia12Skarpa Lublin47.32
GOLAK Hanna14Aqua Ryki47.32
42.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin47.97
43.STACHOWIAK Maria12Lublinianka48.53
44.NOWICKA Aleksandra13Lublinianka49.97
45.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod56.12

PKŻMUDA Weronika18AZS UMCS Lublin33.1215,4


<< TOP >>
Konkurencja 20
17.02.2018 - 15:53
Mężczyzn, 50m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.BAREJ Michał14Olimpia Lublin35.417,8
2.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod35.447,7
3.ŁUPIŃSKI Mateusz13Juvenia Białystok37.317,5
4.MIŁKOWSKI Wiktor13Polna Warszawa37.626,9
5.BALTAZA Aleksy14Polna Warszawa37.892,4
6.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod39.732,5
7.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki39.752,5
8.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin40.95
9.KEMIN Ishtvan14Olimpik Uzhgorod42.02
10.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin44.39
11.ZALEWSKI Filip13Delfin Garwolin45.07
12.SZCZEPANIK Jakub13Lublinianka46.21
13.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin46.68
14.PERZ Patryk12Juvenia Białystok49.35
15.KULBIEDA Jakub13Lublinianka54.19

EYOF

1.TKACHUK Maksym15Tsdyussh Lutsk31.0616,0
2.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.31.2314,1
3.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec31.3213,9
4.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw31.6314,8
5.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin31.7113,0
6.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin32.0913,7
7.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod32.1912,0
8.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów32.8310,5
PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik32.8310,5
10.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa33.819,9
11.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm34.147,6
12.BLAT Kacper16Fala Kraśnik34.207,4
13.KRAWIEC Patryk15Vega Dobrodzień35.556,1
14.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin36.412,4
15.TOMASHKO Valentin16Olimpik Uzhgorod36.851,5
16.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.37.372,1
17.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin38.21
18.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.38.91
19.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki41.60
20.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki44.41
DYSKW.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

MEJ

1.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec30.8212,8
2.TKACHUK Maksym15Tsdyussh Lutsk31.0616,0
3.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.31.2314,1
4.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec31.3213,9
5.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw31.6314,8
6.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin31.7113,0
7.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień31.8711,2
8.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin32.0913,7
9.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod32.1912,0
10.OLEJNIKOW Dmytro18Meteor Dniepr32.508,9
DATA Mariusz18Ikar Mielec32.508,9
12.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów32.8310,5
PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik32.8310,5
14.KRZYŻANIAK Krystian18Juvenia Białystok33.596,4
15.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa33.819,9
16.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm34.147,6
17.BLAT Kacper16Fala Kraśnik34.207,4
18.KRAWIEC Patryk15Vega Dobrodzień35.556,1
19.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin36.412,4
20.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin36.52
21.TOMASHKO Valentin16Olimpik Uzhgorod36.851,5
22.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.37.372,1
23.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin38.21
24.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.38.91
25.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki41.60
26.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki44.41
DYSKW.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

OPEN

1.PACZYŃSKI Oliwer21AZS UMCS Lublin29.5313,5
2.RUTKOWSKI Krzysztof22AZS UMCS Lublin30.7010,6
3.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec30.8212,8
4.TKACHUK Maksym15Tsdyussh Lutsk31.0616,0
5.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.31.2314,1
6.KSIĄŻNICKI Dawid16Ikar Mielec31.3213,9
7.ZACHARZYNSKI Norbert15Wodnik Krasnystaw31.6314,8
8.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin31.7113,0
9.JAWORSKI Norbert20AZS UMCS Lublin31.738,2
10.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień31.8711,2
11.GRABEK Oskar15Olimpijczyk 23 Lublin32.0913,7
12.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod32.1912,0
13.OLEJNIKOW Dmytro18Meteor Dniepr32.508,9
DATA Mariusz18Ikar Mielec32.508,9
15.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów32.8310,5
PIEKARUŚ Dawid16Avia Świdnik32.8310,5
17.KRZYŻANIAK Krystian18Juvenia Białystok33.596,4
18.SKRZYPEK Piotr15Polna Warszawa33.819,9
19.PÓŁTORAK Patryk16Lider Chełm34.147,6
20.BLAT Kacper16Fala Kraśnik34.207,4
21.BAREJ Michał14Olimpia Lublin35.417,8
22.PACZYŃSKI Kornel20AZS UMCS Lublin35.42
23.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod35.447,7
24.KRAWIEC Patryk15Vega Dobrodzień35.556,1
25.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin36.412,4
26.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin36.52
27.TOMASHKO Valentin16Olimpik Uzhgorod36.851,5
28.ŁUPIŃSKI Mateusz13Juvenia Białystok37.317,5
29.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.37.372,1
30.MIŁKOWSKI Wiktor13Polna Warszawa37.626,9
31.GRABEK Filip SL19AZS UMCS Lublin37.81
32.BALTAZA Aleksy14Polna Warszawa37.892,4
33.CZERNIAK Jarosław15Olimpijczyk 23 Lublin38.21
34.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.38.91
35.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod39.732,5
36.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki39.752,5
37.KUBINIEC Mikołaj14Skarpa Lublin40.95
38.PRYJOMSKI Szymon15Aqua Ryki41.60
39.KEMIN Ishtvan14Olimpik Uzhgorod42.02
40.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin44.39
41.FALKOWSKI Krzysztof15Aqua Ryki44.41
42.ZALEWSKI Filip13Delfin Garwolin45.07
43.SZCZEPANIK Jakub13Lublinianka46.21
44.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin46.68
45.PERZ Patryk12Juvenia Białystok49.35
46.KULBIEDA Jakub13Lublinianka54.19
DYSKW.FALKOWSKI Marek15Aqua Ryki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKSZCZEPANIAK Michał11Polna Warszawa43.326,2


<< TOP >>
Konkurencja 21
17.02.2018 - 16:08
Kobiet, 50m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa30.3814,6
2.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka31.8313,4
3.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy32.2712,4
4.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin32.449,9
5.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok32.739,2
6.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin33.716,9
7.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw34.136,0
8.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok34.405,3
9.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw35.642,5
10.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok35.891,9
11.JASIK Nikola12Wisła Puławy36.233,5
12.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok37.331,1
13.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom37.351,0
14.ŚLICZNIAK Kinga13Lublinianka37.53
15.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok37.74
16.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin37.83
17.MITRUS Karolina12Lublinianka40.15
18.MENDUCKA Anna12KSZO Ostrowiec Św.40.48
19.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin45.51

EYOF

1.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa28.9214,7
2.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr29.4113,5
3.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin29.8912,4
4.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa30.2511,5
5.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin30.9011,4
6.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin31.229,2
7.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm31.849,2
8.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa32.128,5
9.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin32.236,7
10.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn32.356,4
11.SAWCZYK Malwina14Olimpijczyk 23 Lublin32.557,5
12.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin32.607,4
13.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin33.234,3
14.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin33.245,9
15.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa33.264,2
16.CATI Lidia14Polna Warszawa33.335,6
17.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik33.383,9
18.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin33.575,1
19.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin34.182,0
20.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin34.501,2
21.ŻURAWSKA Kaja15Olimpia Lublin34.98
22.ROJEK Paula15Polonia Warszawa35.19
23.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin35.221,2
24.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin36.84
25.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.37.26
26.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin38.40
27.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin40.01
28.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki41.80
29.LUBAS Maria14Polna Warszawa45.17

MEJ

1.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa28.9214,7
2.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr29.4113,5
3.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin29.4412,0
4.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin29.8912,4
5.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa30.2511,5
6.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin30.9011,4
7.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin30.949,1
8.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin30.978,2
9.TERLECKA Anna16Wodnik Krasnystaw31.078,7
10.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin31.229,2
11.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm31.849,2
12.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin32.065,5
13.BOROWIEC Weronika17Lider Chełm32.115,4
14.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa32.128,5
15.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin32.236,7
16.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn32.356,4
17.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin32.424,6
18.SAWCZYK Malwina14Olimpijczyk 23 Lublin32.557,5
19.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin32.607,4
20.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin32.664,9
21.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin33.234,3
22.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin33.245,9
23.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa33.264,2
24.CATI Lidia14Polna Warszawa33.335,6
25.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik33.383,9
26.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin33.575,1
27.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin34.041,5
28.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin34.182,0
29.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin34.501,2
30.ŻURAWSKA Kaja15Olimpia Lublin34.98
31.ROJEK Paula15Polonia Warszawa35.19
32.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin35.221,2
33.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik35.43
34.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin36.84
35.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.37.26
36.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin38.40
37.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin40.01
38.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki41.80
39.LUBAS Maria14Polna Warszawa45.17

OPEN

1.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa28.9214,7
2.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr29.4113,5
3.GANCARZ Karolina17AZS UMCS Lublin29.4412,0
4.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin29.8912,4
5.POLANSKA Aleksandra18GOS Raszyn30.059,9
6.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa30.2511,5
7.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa30.3814,6
8.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin30.9011,4
9.REDNER Sandra SL19AZS UMCS Lublin30.926,7
10.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin30.949,1
11.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin30.978,2
12.TERLECKA Anna16Wodnik Krasnystaw31.078,7
13.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin31.229,2
14.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka31.8313,4
15.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm31.849,2
16.WESOŁOWSKA Agata17AZS UMCS Lublin32.065,5
17.BOROWIEC Weronika17Lider Chełm32.115,4
18.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa32.128,5
19.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin32.236,7
20.KRÓL Gabriela12Wisła Puławy32.2712,4
21.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn32.356,4
22.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin32.424,6
23.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin32.449,9
24.SAWCZYK Malwina14Olimpijczyk 23 Lublin32.557,5
25.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin32.607,4
26.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin32.664,9
27.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok32.739,2
28.WÓJTOWICZ Julia SL18Skarpa Lublin33.182,1
29.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin33.234,3
30.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin33.245,9
31.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa33.264,2
32.CATI Lidia14Polna Warszawa33.335,6
33.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik33.383,9
34.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin33.575,1
35.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin33.716,9
TOMOŃ Martyna SL18Skarpa Lublin33.71
37.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin34.041,5
38.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw34.136,0
39.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin34.182,0
40.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok34.405,3
41.CICHOCKA Oliwia15Olimpijczyk 23 Lublin34.501,2
42.ŻURAWSKA Kaja15Olimpia Lublin34.98
43.ROJEK Paula15Polonia Warszawa35.19
44.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin35.221,2
45.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik35.43
46.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw35.642,5
47.TUPALSKA Oliwia13Juvenia Białystok35.891,9
48.JASIK Nikola12Wisła Puławy36.233,5
49.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin36.84
50.WĘGRZYNIAK Aleksandra15Narwal  Międzyrzec Podl.37.26
51.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok37.331,1
52.GÓRLICKA Weronika12Wodnik Radom37.351,0
53.ŚLICZNIAK Kinga13Lublinianka37.53
54.KRUPA Liliana13Juvenia Białystok37.74
55.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin37.83
56.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin38.40
57.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin40.01
58.MITRUS Karolina12Lublinianka40.15
59.MENDUCKA Anna12KSZO Ostrowiec Św.40.48
60.KRUKOWSKA Zuzanna15Aqua Ryki41.80
61.LUBAS Maria14Polna Warszawa45.17
62.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin45.51

PKŻMUDA Weronika18AZS UMCS Lublin29.5611,1


<< TOP >>
Konkurencja 22
17.02.2018 - 16:18
Mężczyzn, 50m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.KOZIEŃSKI Oliwier14Wisła Puławy28.5012,2
CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa28.5012,2
3.JURGIEL Aleksander14Juvenia Białystok29.1010,7
4.MICHTA Bartosz13KSZO Ostrowiec Św.29.7811,9
5.PYTEL Julian14Juvenia Białystok29.888,7
6.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod31.285,1
7.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa32.771,4
8.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.33.024,0
9.SKRZYPCZAK Mateusz14Lublinianka33.45
10.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka33.53
11.TERLECKI Michał13Wodnik Krasnystaw33.642,5
12.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki33.941,8
13.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin34.76
14.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin34.77
15.SIWEK Stanisław13Delfin Garwolin35.10
16.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod35.67
17.FIJAŁKOWSKI Wiktor14Olimpia Lublin36.39
18.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin36.57
19.MACIOCHA Maciej12Lublinianka37.28
20.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin38.18
21.KARAŚ Oskar13KSZO Ostrowiec Św.38.38
22.GAWENDA Bartłomiej12Polna Warszawa39.25
23.KESLER Michał13KSZO Ostrowiec Św.40.32
24.IZGANICH Ernest12Olimpik Uzhgorod40.75
25.UTNIK Marek14Centrum Staszów41.73
26.KOZAK Jan12Olimpia Lublin42.34

EYOF

1.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.26.8013,4
2.JANICZUK Patryk16Lider Chełm27.1612,4
3.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów27.1812,4
4.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.27.6812,0
5.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa28.718,3
6.PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok28.779,2
7.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin28.887,9
8.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod28.997,6
9.SKRZYPCZAK Marek16Lublinianka29.406,5
10.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin29.685,7
11.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin30.105,7
12.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa30.494,6
13.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin30.614,3
14.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa31.082,0
15.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin31.221,6
16.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik31.292,5
17.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa31.372,3
18.BRUS Marcel15Olimpia Lublin31.472,1
19.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.32.80
20.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin32.91
21.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin33.17
22.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa35.78
23.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki38.55
24.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.53.24

MEJ

1.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.26.8013,4
2.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów26.8511,4
3.PYLYP Serhiy17Olimpik Uzhgorod26.9112,0
4.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn27.1210,6
5.JANICZUK Patryk16Lider Chełm27.1612,4
6.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów27.1812,4
7.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin27.5010,4
8.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.27.6812,0
9.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów27.719,9
10.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin27.828,7
11.LECH Filip17AZS UMCS Lublin28.418,0
12.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa28.718,3
13.PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok28.779,2
14.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin28.887,9
15.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin28.936,6
16.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod28.997,6
17.SKRZYPCZAK Marek16Lublinianka29.406,5
18.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin29.685,7
19.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin30.105,7
20.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa30.494,6
21.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin30.614,3
22.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa31.082,0
23.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin31.221,6
24.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik31.292,5
25.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa31.372,3
26.SZULIERZ Michał17Avia Świdnik31.40
27.BRUS Marcel15Olimpia Lublin31.472,1
28.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.32.80
29.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin32.91
30.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin33.17
31.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa35.78
32.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki38.55
33.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.53.24

OPEN

1.CELIŃSKI Jakub16Narwal  Międzyrzec Podl.26.8013,4
2.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów26.8511,4
3.PYLYP Serhiy17Olimpik Uzhgorod26.9112,0
4.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn27.1210,6
5.JANICZUK Patryk16Lider Chełm27.1612,4
6.MAJSAK Dawid16Centrum Staszów27.1812,4
7.LIS Patryk20Avia Świdnik27.367,5
8.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin27.5010,4
9.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.27.6812,0
10.RÓG Adrian SL17Sokół Rzeszów27.719,9
11.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin27.828,7
12.WAWRZYŃCZAK Alan SL19Skarpa Lublin28.065,5
13.LECH Filip17AZS UMCS Lublin28.418,0
14.KOZIEŃSKI Oliwier14Wisła Puławy28.5012,2
CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa28.5012,2
16.CZERNIAK Konrad20AZS UMCS Lublin28.673,8
17.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa28.718,3
18.PIECHOWSKI Krzysztof15Juvenia Białystok28.779,2
19.ŁOBODA Jakub16Olimpia Lublin28.887,9
20.GRABEK Filip SL19AZS UMCS Lublin28.923,1
21.WESOŁOWSKI Jacek17AZS UMCS Lublin28.936,6
22.SHEREHIY Andriy16Olimpik Uzhgorod28.997,6
23.JURGIEL Aleksander14Juvenia Białystok29.1010,7
24.PACZYŃSKI Kornel20AZS UMCS Lublin29.142,5
25.SKRZYPCZAK Marek16Lublinianka29.406,5
26.KRAWIEC Maciej19Fala Kraśnik29.561,3
27.JAKÓBCZYK Jakub16Olimpia Lublin29.685,7
28.MICHTA Bartosz13KSZO Ostrowiec Św.29.7811,9
29.PYTEL Julian14Juvenia Białystok29.888,7
30.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin30.105,7
31.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa30.494,6
32.ADAMCZYK Jan15Olimpijczyk 23 Lublin30.614,3
33.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa31.082,0
34.GRĄCZAK Dawid16Olimpia Lublin31.221,6
35.TIRPAK Vasya14Olimpik Uzhgorod31.285,1
36.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik31.292,5
37.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa31.372,3
38.SZULIERZ Michał17Avia Świdnik31.40
39.BRUS Marcel15Olimpia Lublin31.472,1
40.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa32.771,4
41.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.32.80
42.ŚWIĆ Mateusz15Olimpijczyk 23 Lublin32.91
43.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.33.024,0
44.STACHARSKI Dominik15Olimpijczyk 23 Lublin33.17
45.SKRZYPCZAK Mateusz14Lublinianka33.45
46.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka33.53
47.TERLECKI Michał13Wodnik Krasnystaw33.642,5
48.SIBILSKI Kacper13Aqua Ryki33.941,8
49.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin34.76
50.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin34.77
51.SIWEK Stanisław13Delfin Garwolin35.10
52.SHCHERBANICH Oleksandr13Olimpik Uzhgorod35.67
53.BRZEZIŃSKI Rafał15Polna Warszawa35.78
54.FIJAŁKOWSKI Wiktor14Olimpia Lublin36.39
55.CHAŁAT Wojciech14Skarpa Lublin36.57
56.MACIOCHA Maciej12Lublinianka37.28
57.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin38.18
58.KARAŚ Oskar13KSZO Ostrowiec Św.38.38
59.SZCZOTKA Kacper15Aqua Ryki38.55
60.GAWENDA Bartłomiej12Polna Warszawa39.25
61.KESLER Michał13KSZO Ostrowiec Św.40.32
62.IZGANICH Ernest12Olimpik Uzhgorod40.75
63.UTNIK Marek14Centrum Staszów41.73
64.KOZAK Jan12Olimpia Lublin42.34
65.RADZIKOWSKI Grzegorz15Narwal  Międzyrzec Podl.53.24

PKMIŁKOWSKI Mikołaj11Polna Warszawa34.4110,4
PKŁUKAWSKI Tomasz11Polna Warszawa39.98


<< TOP >>
Konkurencja 23
17.02.2018 - 16:34
Kobiet, 200m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin2:50.884,236.4643.2145.3845.83
2.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik3:02.2438.6645.4549.2148.92
3.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień3:07.0338.8246.9650.5750.68
4.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin3:28.3344.4053.6556.1354.15

EYOF

1.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa2:18.9715,730.6234.9836.4936.88
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa2:24.4812,934.3239.4634.4436.26
3.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa2:30.829,833.3838.5539.5039.39
4.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy2:32.748,833.9338.9939.8439.98
5.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:33.2010,433.5139.1842.5437.97
6.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin2:37.728,234.4339.8941.1142.29
7.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin2:47.621,435.1141.2246.4044.89

MEJ

1.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa2:18.9715,730.6234.9836.4936.88
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa2:24.4812,934.3239.4634.4436.26
3.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa2:30.829,833.3838.5539.5039.39
4.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy2:32.748,833.9338.9939.8439.98
5.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:33.2010,433.5139.1842.5437.97
6.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin2:37.728,234.4339.8941.1142.29
7.ŚWIĄTEK Martyna16Skarpa Lublin2:46.131,435.9543.0143.2243.95
8.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin2:47.621,435.1141.2246.4044.89

OPEN

1.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa2:18.9715,730.6234.9836.4936.88
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa2:24.4812,934.3239.4634.4436.26
3.SAMUŁA Wiktoria SL19AZS UMCS Lublin2:28.188,532.2537.3839.2239.33
4.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa2:30.829,833.3838.5539.5039.39
5.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy2:32.748,833.9338.9939.8439.98
6.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa2:33.2010,433.5139.1842.5437.97
7.REDNER Sandra SL19AZS UMCS Lublin2:34.155,433.9038.7540.3341.17
8.BORZĘCKA Julia14Olimpijczyk 23 Lublin2:37.728,234.4339.8941.1142.29
9.ŚWIĄTEK Martyna16Skarpa Lublin2:46.131,435.9543.0143.2243.95
10.BĘBEN Nina15Olimpia Lublin2:47.621,435.1141.2246.4044.89
11.PYSZNIAK Alicja13Olimpia Lublin2:50.884,236.4643.2145.3845.83
12.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik3:02.2438.6645.4549.2148.92
13.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień3:07.0338.8246.9650.5750.68
14.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin3:28.3344.4053.6556.1354.15


<< TOP >>
Konkurencja 24
17.02.2018 - 16:42
Mężczyzn, 200m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa2:11.3917,530.6933.5034.2332.97
2.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa2:36.374,734.4239.4141.3041.24
3.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa2:38.2713,134.6039.3642.6641.65
4.LEWTAK Szymon14Olimpia Lublin2:40.252,734.2040.2042.7143.14
5.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin3:15.9942.5950.4553.2349.72

EYOF

1.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa2:06.6816,028.3532.2333.0133.09
2.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.2:14.5613,629.8434.7335.5034.49
3.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa2:16.2912,629.9734.5536.3135.46
4.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:17.3410,330.5935.0436.1135.60
5.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin2:18.499,630.4335.9836.6635.42
6.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin2:19.319,230.8536.6035.9935.87
7.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa2:19.5010,930.2035.1436.4837.68
8.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin2:19.7010,830.6835.6837.3835.96
9.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa2:20.0610,631.8835.5636.3036.32
10.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok2:25.827,632.1636.7038.7938.17
11.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:28.494,231.8137.7239.2339.73
12.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:33.863,432.3539.4340.7741.31
13.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin2:40.0333.1440.2843.1543.46
14.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik2:42.6834.7341.6044.0242.33

MEJ

1.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn2:06.3614,629.9432.4031.9732.05
2.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa2:06.6816,028.3532.2333.0133.09
3.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin2:07.7413,829.4532.5633.1332.60
4.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów2:10.9212,029.9433.6234.5032.86
5.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.2:14.5613,629.8434.7335.5034.49
6.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa2:16.2912,629.9734.5536.3135.46
7.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy2:17.009,529.7334.5136.6136.15
8.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:17.3410,330.5935.0436.1135.60
9.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin2:18.499,630.4335.9836.6635.42
10.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin2:18.617,830.9334.1935.8737.62
11.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin2:19.319,230.8536.6035.9935.87
12.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa2:19.5010,930.2035.1436.4837.68
13.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin2:19.7010,830.6835.6837.3835.96
14.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa2:20.0610,631.8835.5636.3036.32
15.DADOS Aleksander17Wisła Puławy2:21.916,830.4335.6137.9737.90
16.NAUMOV Andrii18Tsdyussh Lutsk2:22.155,830.3035.5038.5737.78
17.BORSUK Łukasz17Fala Kraśnik2:24.785,231.7836.6337.9738.40
18.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok2:25.827,632.1636.7038.7938.17
19.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:28.494,231.8137.7239.2339.73
20.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:33.863,432.3539.4340.7741.31
21.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin2:40.0333.1440.2843.1543.46
22.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik2:42.6834.7341.6044.0242.33

OPEN

1.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn2:06.3614,629.9432.4031.9732.05
2.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa2:06.6816,028.3532.2333.0133.09
3.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin2:07.7413,829.4532.5633.1332.60
4.BOCHEŃ Tomasz19Juvenia Białystok2:08.3511,828.6732.7733.4133.50
5.PACŁAWSKI Jakub SL18Aqua Sapas Rzeszów2:10.9212,029.9433.6234.5032.86
6.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa2:11.3917,530.6933.5034.2332.97
7.WAWRZYŃCZAK Alan SL19Skarpa Lublin2:13.299,030.1433.6534.9234.58
8.JAKIMIAK Jakub15Narwal  Międzyrzec Podl.2:14.5613,629.8434.7335.5034.49
9.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa2:16.2912,629.9734.5536.3135.46
10.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy2:17.009,529.7334.5136.6136.15
11.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa2:17.3410,330.5935.0436.1135.60
12.KADROW Konrad21AZS UMCS Lublin2:18.356,130.7535.2336.5135.86
13.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin2:18.499,630.4335.9836.6635.42
14.CHODULSKI Jakub Sl18Skarpa Lublin2:18.617,830.9334.1935.8737.62
15.SZCZERBA Adam16AZS UMCS Lublin2:19.319,230.8536.6035.9935.87
16.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa2:19.5010,930.2035.1436.4837.68
17.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin2:19.7010,830.6835.6837.3835.96
18.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa2:20.0610,631.8835.5636.3036.32
19.DADOS Aleksander17Wisła Puławy2:21.916,830.4335.6137.9737.90
20.BISZKONT Damian22Avia Świdnik2:22.014,031.4635.5937.8737.09
21.NAUMOV Andrii18Tsdyussh Lutsk2:22.155,830.3035.5038.5737.78
22.BORSUK Łukasz17Fala Kraśnik2:24.785,231.7836.6337.9738.40
23.GRECZAN Sebastian15Juvenia Białystok2:25.827,632.1636.7038.7938.17
24.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa2:28.494,231.8137.7239.2339.73
25.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin2:33.863,432.3539.4340.7741.31
26.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa2:36.374,734.4239.4141.3041.24
27.STYŚ Aleksander12Jagiellonka Warszawa2:38.2713,134.6039.3642.6641.65
28.DERUŚ Mateusz16Olimpia Lublin2:40.0333.1440.2843.1543.46
29.LEWTAK Szymon14Olimpia Lublin2:40.252,734.2040.2042.7143.14
30.BOŻEK Filip16Fala Kraśnik2:42.6834.7341.6044.0242.33
31.WROŃSKI Szymon12Olimpia Lublin3:15.9942.5950.4553.2349.72

PKMIŁKOWSKI Mikołaj11Polna Warszawa2:47.8714,435.4041.7145.0645.70


<< TOP >>
Konkurencja 25
17.02.2018 - 17:03
Kobiet, 100m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa1:07.7315,633.1234.61
2.BERNAT Laura13Olimpia Lublin1:09.3713,934.0635.31
3.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka1:11.1314,734.4836.65
4.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin1:13.669,536.2337.43
5.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok1:14.119,136.4037.71
6.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień1:16.366,836.7539.61
7.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw1:18.404,738.4639.94
8.KULIK Julia13GOS Raszyn1:19.014,138.2040.81
9.RYFKA Maja12Fala Kraśnik1:19.506,438.9340.57
10.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka1:23.102,940.6542.45
11.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin1:23.162,840.5142.65
12.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin1:24.7741.1943.58
13.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.1:25.0841.1643.92
14.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy1:25.7541.6844.07
15.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok1:26.1942.3543.84
16.NOWICKA Aleksandra13Lublinianka1:32.8843.4249.46
17.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom1:35.1945.5449.65
18.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin1:40.1848.6051.58
19.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin1:42.9846.7356.25

EYOF

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin1:05.7515,531.9433.81
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:08.5212,532.2336.29
3.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa1:10.0011,034.2035.80
4.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin1:10.6810,834.1036.58
5.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm1:12.279,235.2936.98
6.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn1:12.868,035.0537.81
7.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin1:13.297,535.6437.65
8.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa1:13.777,035.5038.27
9.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn1:14.066,735.1638.90
10.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa1:14.136,635.7238.41
11.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin1:14.696,636.1538.54
12.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.1:14.716,635.6039.11
13.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin1:15.365,936.6138.75
14.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok1:16.634,037.3639.27
15.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin1:18.132,437.9840.15
16.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin1:19.941,238.7441.20
17.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin1:20.7838.8441.94
18.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin1:20.8337.8143.02
19.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin1:23.4939.8743.62
20.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod1:26.2241.0945.13

MEJ

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin1:05.7515,531.9433.81
2.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:08.5212,532.2336.29
3.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa1:10.0011,034.2035.80
4.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin1:10.6810,834.1036.58
5.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin1:11.078,134.6936.38
6.JOŃSKA Zuzanna16Olimpijczyk 23 Lublin1:11.188,934.1537.03
7.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm1:12.279,235.2936.98
8.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn1:12.868,035.0537.81
9.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin1:13.297,535.6437.65
10.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa1:13.777,035.5038.27
11.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn1:14.066,735.1638.90
12.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa1:14.136,635.7238.41
13.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin1:14.696,636.1538.54
14.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.1:14.716,635.6039.11
15.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin1:15.365,936.6138.75
16.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok1:16.634,037.3639.27
17.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik1:17.261,537.2240.04
18.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin1:18.132,437.9840.15
19.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin1:19.941,238.7441.20
20.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin1:20.7838.8441.94
21.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin1:20.8337.8143.02
22.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin1:23.4939.8743.62
23.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod1:26.2241.0945.13

OPEN

1.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin1:05.7515,531.9433.81
2.SMYŁEK Karolina SL18AZS UMCS Lublin1:06.3412,932.3334.01
3.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa1:07.7315,633.1234.61
4.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:08.5212,532.2336.29
5.BERNAT Laura13Olimpia Lublin1:09.3713,934.0635.31
6.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa1:10.0011,034.2035.80
7.SZUBZDA Zuzanna14Skarpa Lublin1:10.6810,834.1036.58
8.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin1:11.078,134.6936.38
9.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka1:11.1314,734.4836.65
10.JOŃSKA Zuzanna16Olimpijczyk 23 Lublin1:11.188,934.1537.03
11.NADOLSKA Julia18Lider Chełm1:11.757,034.1837.57
12.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm1:12.279,235.2936.98
13.OSINIAK Ewa SL18AZS UMCS Lublin1:12.815,935.4237.39
14.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn1:12.868,035.0537.81
15.SAMUŁA Kornelia15Olimpijczyk 23 Lublin1:13.297,535.6437.65
16.WARCHAŁOWSKA Paulina13Olimpijczyk 23 Lublin1:13.669,536.2337.43
17.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa1:13.777,035.5038.27
18.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn1:14.066,735.1638.90
19.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok1:14.119,136.4037.71
20.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa1:14.136,635.7238.41
21.WIŚNIEWSKA Aleksandra14Olimpia Lublin1:14.696,636.1538.54
22.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.1:14.716,635.6039.11
23.DWOJAK Wiktoria14Olimpia Lublin1:15.365,936.6138.75
24.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień1:16.366,836.7539.61
25.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok1:16.634,037.3639.27
26.KAPROŃ Aleksandra17Fala Kraśnik1:17.261,537.2240.04
27.SZYNAL Amelia15Skarpa Lublin1:18.132,437.9840.15
28.STAWSKA Laura13Wodnik Krasnystaw1:18.404,738.4639.94
29.KULIK Julia13GOS Raszyn1:19.014,138.2040.81
30.RYFKA Maja12Fala Kraśnik1:19.506,438.9340.57
31.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin1:19.941,238.7441.20
32.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin1:20.7838.8441.94
33.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin1:20.8337.8143.02
34.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka1:23.102,940.6542.45
35.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin1:23.162,840.5142.65
36.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin1:23.4939.8743.62
37.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin1:24.7741.1943.58
38.SADŁOS Zofia12KSZO Ostrowiec Św.1:25.0841.1643.92
39.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy1:25.7541.6844.07
40.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok1:26.1942.3543.84
41.BONDARENKO Kseniya14Olimpik Uzhgorod1:26.2241.0945.13
42.NOWICKA Aleksandra13Lublinianka1:32.8843.4249.46
43.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom1:35.1945.5449.65
44.MRÓZ Wioletta12Olimpijczyk 23 Lublin1:40.1848.6051.58
45.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin1:42.9846.7356.25


<< TOP >>
Konkurencja 26
17.02.2018 - 17:14
Mężczyzn, 100m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa1:06.0411,532.4933.55
2.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin1:13.792,935.6938.10
3.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka1:14.552,037.5237.03
4.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.1:16.123,536.3539.77
5.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.6137.8341.78
6.STEMPURSKI Igor14Olimpia Lublin1:23.0640.2142.85
7.PERZ Patryk12Juvenia Białystok1:23.8441.4342.41
8.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin1:24.17
9.SKRZYPCZAK Mateusz14Lublinianka1:25.4140.9344.48
10.MACIOCHA Maciej12Lublinianka1:25.8242.1243.70
11.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin1:29.3442.2847.06
12.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin1:31.4146.3745.04
13.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin1:31.8746.0845.79
14.BARSZCZ Mateusz12Wodnik Radom1:32.21
15.UTNIK Marek14Centrum Staszów1:33.3745.5847.79
16.JÓŹWIK Dominik12Skarpa Lublin1:33.7044.5349.17
17.DANIEL Andre12Olimpia Lublin1:38.6948.1750.52

EYOF

1.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa1:03.1312,830.3032.83
2.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok1:04.0311,830.4533.58
3.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik1:06.507,132.3434.16
4.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin1:07.006,532.6434.36
5.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa1:07.887,433.0434.84
6.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:07.927,432.4035.52
7.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa1:08.257,032.8735.38
8.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik1:08.846,333.3935.45
9.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin1:10.042,934.2235.82
10.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy1:12.4335.0237.41
11.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.1:13.401,135.2038.20
12.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok1:14.6636.5938.07
13.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.1:15.8036.4139.39

MEJ

1.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin1:00.5613,329.6530.91
2.ŁUKASZCZYK Mateusz SL18Orka Zamość1:02.1310,429.6232.51
3.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa1:03.1312,830.3032.83
4.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok1:04.0311,830.4533.58
5.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik1:06.507,132.3434.16
6.KONCKI Bartłomiej17Wisła Puławy1:06.696,132.7433.95
7.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin1:07.006,532.6434.36
8.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa1:07.887,433.0434.84
9.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:07.927,432.4035.52
10.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa1:08.257,032.8735.38
11.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik1:08.846,333.3935.45
12.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin1:10.042,934.2235.82
13.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy1:12.4335.0237.41
14.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.1:13.401,135.2038.20
15.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok1:14.6636.5938.07
16.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.1:15.8036.4139.39

OPEN

1.BRYŁA Kamil SL19AZS UMCS Lublin58.0113,228.4729.54
2.NOWICZKOW Jakub SL17AZS UMCS Lublin1:00.5613,329.6530.91
3.ŁUKASZCZYK Mateusz SL18Orka Zamość1:02.1310,429.6232.51
4.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa1:03.1312,830.3032.83
5.KOWALEWSKI Paweł15Juvenia Białystok1:04.0311,830.4533.58
6.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa1:06.0411,532.4933.55
7.SIEKACZYŃSKI Artur16Fala Kraśnik1:06.507,132.3434.16
8.KONCKI Bartłomiej17Wisła Puławy1:06.696,132.7433.95
9.SAGAN Jakub16Skarpa Lublin1:07.006,532.6434.36
10.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa1:07.887,433.0434.84
11.WLAZŁOWSKI Kamil15Polonia Warszawa1:07.927,432.4035.52
12.MARKOWSKI Kacper15Polonia Warszawa1:08.257,032.8735.38
13.BORSUK Piotr15Fala Kraśnik1:08.846,333.3935.45
14.SOLSKI Mateusz16Olimpia Lublin1:10.042,934.2235.82
15.DZIUBA Gerard16Wisła Puławy1:12.4335.0237.41
16.PRZYCHODZKI Bartłomiej15Narwal  Międzyrzec Podl.1:13.401,135.2038.20
17.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin1:13.792,935.6938.10
18.SZYCHIEWICZ Ernest14Lublinianka1:14.552,037.5237.03
19.DZIESZUTA Kacper15Juvenia Białystok1:14.6636.5938.07
20.PUSZKARSKI Mikołaj15Narwal  Międzyrzec Podl.1:15.8036.4139.39
21.RADKIEWICZ Kajetan13KSZO Ostrowiec Św.1:16.123,536.3539.77
22.TOMASZEWSKI Piotr13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.6137.8341.78
23.STEMPURSKI Igor14Olimpia Lublin1:23.0640.2142.85
24.PERZ Patryk12Juvenia Białystok1:23.8441.4342.41
25.LAKUS Bartłomiej13Delfin Garwolin1:24.17
26.SKRZYPCZAK Mateusz14Lublinianka1:25.4140.9344.48
27.MACIOCHA Maciej12Lublinianka1:25.8242.1243.70
28.ŚLEDŹ Maciej13Olimpijczyk 23 Lublin1:29.3442.2847.06
29.NOWACKI Marcel12Olimpijczyk 23 Lublin1:31.4146.3745.04
30.PRANAGAL Stanisław12Olimpijczyk 23 Lublin1:31.8746.0845.79
31.BARSZCZ Mateusz12Wodnik Radom1:32.21
32.UTNIK Marek14Centrum Staszów1:33.3745.5847.79
33.JÓŹWIK Dominik12Skarpa Lublin1:33.7044.5349.17
34.DANIEL Andre12Olimpia Lublin1:38.6948.1750.52


<< TOP >>
Konkurencja 27
17.02.2018 - 17:29
Kobiet, 400m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin5:18.4214,4
50m:
100m:
34.27
1:12.70
34.27
38.43
150m:
200m:
1:53.66
2:33.74
40.96
40.08
250m:
300m:
3:18.92
4:04.46
45.18
45.54
350m:
400m:
4:41.80
5:18.42
37.34
36.62
2.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień5:34.8414,1
50m:
100m:
38.57
1:20.11
38.57
41.54
150m:
200m:
2:03.98
2:46.06
43.87
42.08
250m:
300m:
3:35.08
4:23.32
49.02
48.24
350m:
400m:
4:59.48
5:34.84
36.16
35.36
3.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień5:48.057,9
50m:
100m:
39.89
1:25.30
39.89
45.41
150m:
200m:
2:10.11
2:54.05
44.81
43.94
250m:
300m:
3:42.50
4:30.41
48.45
47.91
350m:
400m:
5:10.36
5:48.05
39.95
37.69
4.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik5:56.646,0
50m:
100m:
38.16
1:22.13
38.16
43.97
150m:
200m:
2:10.01
2:56.44
47.88
46.43
250m:
300m:
3:44.34
4:33.99
47.90
49.65
350m:
400m:
5:16.66
5:56.64
42.67
39.98
5.WILK Anna12Fala Kraśnik6:01.138,6
50m:
100m:
40.63
1:30.37
40.63
49.74
150m:
200m:
2:17.94
3:03.08
47.57
45.14
250m:
300m:
3:51.75
4:39.74
48.67
47.99
350m:
400m:
5:22.04
6:01.13
42.30
39.09
6.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin6:10.213,0
50m:
100m:
38.95
1:24.23
38.95
45.28
150m:
200m:
2:13.48
3:01.53
49.25
48.05
250m:
300m:
3:51.91
4:42.67
50.38
50.76
350m:
400m:
5:27.76
6:10.21
45.09
42.45

EYOF

1.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa5:05.5414,8
50m:
100m:
33.79
1:12.91
33.79
39.12
150m:
200m:
1:51.13
2:29.34
38.22
38.21
250m:
300m:
3:13.44
3:57.76
44.10
44.32
350m:
400m:
4:32.80
5:05.54
35.04
32.74
2.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa5:06.9914,5
50m:
100m:
32.50
1:10.94
32.50
38.44
150m:
200m:
1:51.48
2:31.41
40.54
39.93
250m:
300m:
3:15.06
3:57.65
43.65
42.59
350m:
400m:
4:33.18
5:06.99
35.53
33.81
3.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa5:21.2311,2
50m:
100m:
32.04
1:09.81
32.04
37.77
150m:
200m:
1:53.14
2:36.09
43.33
42.95
250m:
300m:
3:22.39
4:09.66
46.30
47.27
350m:
400m:
4:45.54
5:21.23
35.88
35.69
4.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin5:24.7111,5
50m:
100m:
34.97
1:17.10
34.97
42.13
150m:
200m:
2:00.58
2:42.95
43.48
42.37
250m:
300m:
3:27.27
4:11.17
44.32
43.90
350m:
400m:
4:48.77
5:24.71
37.60
35.94
5.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy5:31.628,8
50m:
100m:
33.83
1:12.89
33.83
39.06
150m:
200m:
1:55.20
2:37.30
42.31
42.10
250m:
300m:
3:26.31
4:16.17
49.01
49.86
350m:
400m:
4:54.49
5:31.62
38.32
37.13
6.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień5:38.487,3
50m:
100m:
36.24
1:18.82
36.24
42.58
150m:
200m:
2:02.63
2:44.59
43.81
41.96
250m:
300m:
3:35.19
4:25.25
50.60
50.06
350m:
400m:
5:01.51
5:38.48
36.26
36.97
7.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin5:41.326,6
50m:
100m:
35.43
1:17.16
35.43
41.73
150m:
200m:
2:03.03
2:48.58
45.87
45.55
250m:
300m:
3:37.57
4:27.60
48.99
50.03
350m:
400m:
5:06.23
5:41.32
38.63
35.09

MEJ

1.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk5:00.6114,9
50m:
100m:
33.17
1:11.43
33.17
38.26
150m:
200m:
1:51.21
2:29.38
39.78
38.17
250m:
300m:
3:11.08
3:52.78
41.70
41.70
350m:
400m:
4:27.35
5:00.61
34.57
33.26
2.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa5:05.5414,8
50m:
100m:
33.79
1:12.91
33.79
39.12
150m:
200m:
1:51.13
2:29.34
38.22
38.21
250m:
300m:
3:13.44
3:57.76
44.10
44.32
350m:
400m:
4:32.80
5:05.54
35.04
32.74
3.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin5:06.3413,7
50m:
100m:
33.15
1:10.86
33.15
37.71
150m:
200m:
1:50.60
2:28.64
39.74
38.04
250m:
300m:
3:12.42
3:56.53
43.78
44.11
350m:
400m:
4:32.26
5:06.34
35.73
34.08
4.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa5:06.9914,5
50m:
100m:
32.50
1:10.94
32.50
38.44
150m:
200m:
1:51.48
2:31.41
40.54
39.93
250m:
300m:
3:15.06
3:57.65
43.65
42.59
350m:
400m:
4:33.18
5:06.99
35.53
33.81
5.CERLICH Oliwia16Ikar Mielec5:17.2611,1
50m:
100m:
34.72
1:14.14
34.72
39.42
150m:
200m:
1:55.93
2:36.50
41.79
40.57
250m:
300m:
3:21.89
4:07.67
45.39
45.78
350m:
400m:
4:42.78
5:17.26
35.11
34.48
6.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa5:21.2311,2
50m:
100m:
32.04
1:09.81
32.04
37.77
150m:
200m:
1:53.14
2:36.09
43.33
42.95
250m:
300m:
3:22.39
4:09.66
46.30
47.27
350m:
400m:
4:45.54
5:21.23
35.88
35.69
7.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin5:24.7111,5
50m:
100m:
34.97
1:17.10
34.97
42.13
150m:
200m:
2:00.58
2:42.95
43.48
42.37
250m:
300m:
3:27.27
4:11.17
44.32
43.90
350m:
400m:
4:48.77
5:24.71
37.60
35.94
8.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy5:31.628,8
50m:
100m:
33.83
1:12.89
33.83
39.06
150m:
200m:
1:55.20
2:37.30
42.31
42.10
250m:
300m:
3:26.31
4:16.17
49.01
49.86
350m:
400m:
4:54.49
5:31.62
38.32
37.13
9.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień5:38.487,3
50m:
100m:
36.24
1:18.82
36.24
42.58
150m:
200m:
2:02.63
2:44.59
43.81
41.96
250m:
300m:
3:35.19
4:25.25
50.60
50.06
350m:
400m:
5:01.51
5:38.48
36.26
36.97
10.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin5:41.326,6
50m:
100m:
35.43
1:17.16
35.43
41.73
150m:
200m:
2:03.03
2:48.58
45.87
45.55
250m:
300m:
3:37.57
4:27.60
48.99
50.03
350m:
400m:
5:06.23
5:41.32
38.63
35.09
11.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik5:52.303,0
50m:
100m:
38.67
1:24.14
38.67
45.47
150m:
200m:
2:07.43
2:50.19
43.29
42.76
250m:
300m:
3:40.50
4:32.42
50.31
51.92
350m:
400m:
5:12.90
5:52.30
40.48
39.40

OPEN

1.RUTKOWSKA Agnieszka17Skalar Słupsk5:00.6114,9
50m:
100m:
33.17
1:11.43
33.17
38.26
150m:
200m:
1:51.21
2:29.38
39.78
38.17
250m:
300m:
3:11.08
3:52.78
41.70
41.70
350m:
400m:
4:27.35
5:00.61
34.57
33.26
2.ADAMCZYK Julia SL19AZS UMCS Lublin5:03.6713,1
50m:
100m:
32.28
1:09.68
32.28
37.40
150m:
200m:
1:49.24
2:27.75
39.56
38.51
250m:
300m:
3:10.58
3:54.16
42.83
43.58
350m:
400m:
4:29.39
5:03.67
35.23
34.28
3.CYNARSKA Natalia15Polonia Warszawa5:05.5414,8
50m:
100m:
33.79
1:12.91
33.79
39.12
150m:
200m:
1:51.13
2:29.34
38.22
38.21
250m:
300m:
3:13.44
3:57.76
44.10
44.32
350m:
400m:
4:32.80
5:05.54
35.04
32.74
4.WILCZEWSKA Aleksandra16Olimpia Lublin5:06.3413,7
50m:
100m:
33.15
1:10.86
33.15
37.71
150m:
200m:
1:50.60
2:28.64
39.74
38.04
250m:
300m:
3:12.42
3:56.53
43.78
44.11
350m:
400m:
4:32.26
5:06.34
35.73
34.08
5.CYNARSKA Weronika15Polonia Warszawa5:06.9914,5
50m:
100m:
32.50
1:10.94
32.50
38.44
150m:
200m:
1:51.48
2:31.41
40.54
39.93
250m:
300m:
3:15.06
3:57.65
43.65
42.59
350m:
400m:
4:33.18
5:06.99
35.53
33.81
6.CERLICH Oliwia16Ikar Mielec5:17.2611,1
50m:
100m:
34.72
1:14.14
34.72
39.42
150m:
200m:
1:55.93
2:36.50
41.79
40.57
250m:
300m:
3:21.89
4:07.67
45.39
45.78
350m:
400m:
4:42.78
5:17.26
35.11
34.48
7.AMILKIEWICZ Aleksandra13Olimpia Lublin5:18.4214,4
50m:
100m:
34.27
1:12.70
34.27
38.43
150m:
200m:
1:53.66
2:33.74
40.96
40.08
250m:
300m:
3:18.92
4:04.46
45.18
45.54
350m:
400m:
4:41.80
5:18.42
37.34
36.62
8.ZIELIŃSKA Daria15Polonia Warszawa5:21.2311,2
50m:
100m:
32.04
1:09.81
32.04
37.77
150m:
200m:
1:53.14
2:36.09
43.33
42.95
250m:
300m:
3:22.39
4:09.66
46.30
47.27
350m:
400m:
4:45.54
5:21.23
35.88
35.69
9.PROCHOWNIK Olimpia19AZS UMCS Lublin5:22.508,7
50m:
100m:
34.08
1:12.72
34.08
38.64
150m:
200m:
1:56.91
2:39.64
44.19
42.73
250m:
300m:
3:23.82
4:07.53
44.18
43.71
350m:
400m:
4:45.83
5:22.50
38.30
36.67
10.DRAGAN Julia14Olimpia Lublin5:24.7111,5
50m:
100m:
34.97
1:17.10
34.97
42.13
150m:
200m:
2:00.58
2:42.95
43.48
42.37
250m:
300m:
3:27.27
4:11.17
44.32
43.90
350m:
400m:
4:48.77
5:24.71
37.60
35.94
11.LUTKIEWICZ Gabriela15Wisła Puławy5:31.628,8
50m:
100m:
33.83
1:12.89
33.83
39.06
150m:
200m:
1:55.20
2:37.30
42.31
42.10
250m:
300m:
3:26.31
4:16.17
49.01
49.86
350m:
400m:
4:54.49
5:31.62
38.32
37.13
12.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień5:34.8414,1
50m:
100m:
38.57
1:20.11
38.57
41.54
150m:
200m:
2:03.98
2:46.06
43.87
42.08
250m:
300m:
3:35.08
4:23.32
49.02
48.24
350m:
400m:
4:59.48
5:34.84
36.16
35.36
13.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień5:38.487,3
50m:
100m:
36.24
1:18.82
36.24
42.58
150m:
200m:
2:02.63
2:44.59
43.81
41.96
250m:
300m:
3:35.19
4:25.25
50.60
50.06
350m:
400m:
5:01.51
5:38.48
36.26
36.97
14.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin5:41.326,6
50m:
100m:
35.43
1:17.16
35.43
41.73
150m:
200m:
2:03.03
2:48.58
45.87
45.55
250m:
300m:
3:37.57
4:27.60
48.99
50.03
350m:
400m:
5:06.23
5:41.32
38.63
35.09
15.JONCZYK Zuzanna13Vega Dobrodzień5:48.057,9
50m:
100m:
39.89
1:25.30
39.89
45.41
150m:
200m:
2:10.11
2:54.05
44.81
43.94
250m:
300m:
3:42.50
4:30.41
48.45
47.91
350m:
400m:
5:10.36
5:48.05
39.95
37.69
16.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik5:52.303,0
50m:
100m:
38.67
1:24.14
38.67
45.47
150m:
200m:
2:07.43
2:50.19
43.29
42.76
250m:
300m:
3:40.50
4:32.42
50.31
51.92
350m:
400m:
5:12.90
5:52.30
40.48
39.40
17.SOSNÓWKA Oliwia13Fala Kraśnik5:56.646,0
50m:
100m:
38.16
1:22.13
38.16
43.97
150m:
200m:
2:10.01
2:56.44
47.88
46.43
250m:
300m:
3:44.34
4:33.99
47.90
49.65
350m:
400m:
5:16.66
5:56.64
42.67
39.98
18.WILK Anna12Fala Kraśnik6:01.138,6
50m:
100m:
40.63
1:30.37
40.63
49.74
150m:
200m:
2:17.94
3:03.08
47.57
45.14
250m:
300m:
3:51.75
4:39.74
48.67
47.99
350m:
400m:
5:22.04
6:01.13
42.30
39.09
19.KOWALSKA Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin6:10.213,0
50m:
100m:
38.95
1:24.23
38.95
45.28
150m:
200m:
2:13.48
3:01.53
49.25
48.05
250m:
300m:
3:51.91
4:42.67
50.38
50.76
350m:
400m:
5:27.76
6:10.21
45.09
42.45


<< TOP >>
Konkurencja 28
17.02.2018 - 17:42
Mężczyzn, 400m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK/JUNIOR MŁODSZY

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa4:50.5915,8
50m:
100m:
30.45
1:05.37
30.45
34.92
150m:
200m:
1:41.97
2:17.79
36.60
35.82
250m:
300m:
3:02.72
3:47.84
44.93
45.12
350m:
400m:
4:20.34
4:50.59
32.50
30.25
2.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa4:56.7414,4
50m:
100m:
31.12
1:06.71
31.12
35.59
150m:
200m:
1:42.67
2:18.59
35.96
35.92
250m:
300m:
3:05.15
3:51.75
46.56
46.60
350m:
400m:
4:25.05
4:56.74
33.30
31.69
3.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa5:16.789,6
50m:
100m:
33.60
1:12.52
33.60
38.92
150m:
200m:
1:53.26
2:32.70
40.74
39.44
250m:
300m:
3:20.02
4:07.92
47.32
47.90
350m:
400m:
4:43.08
5:16.78
35.16
33.70
4.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin5:25.097,6
50m:
100m:
35.36
1:19.18
35.36
43.82
150m:
200m:
2:01.40
2:42.07
42.22
40.67
250m:
300m:
3:26.47
4:11.90
44.40
45.43
350m:
400m:
4:49.76
5:25.09
37.86
35.33

EYOF

1.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa4:48.4613,2
50m:
100m:
29.72
1:02.49
29.72
32.77
150m:
200m:
1:39.88
2:16.31
37.39
36.43
250m:
300m:
3:00.00
3:44.05
43.69
44.05
350m:
400m:
4:17.39
4:48.46
33.34
31.07
2.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa4:57.4012,5
50m:
100m:
31.93
1:09.50
31.93
37.57
150m:
200m:
1:48.04
2:23.78
38.54
35.74
250m:
300m:
3:06.40
3:51.09
42.62
44.69
350m:
400m:
4:25.82
4:57.40
34.73
31.58
3.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa5:00.0711,8
50m:
100m:
30.53
1:06.76
30.53
36.23
150m:
200m:
1:46.24
2:24.69
39.48
38.45
250m:
300m:
3:08.09
3:51.59
43.40
43.50
350m:
400m:
4:26.80
5:00.07
35.21
33.27
4.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa5:00.2510,2
50m:
100m:
31.19
1:07.74
31.19
36.55
150m:
200m:
1:47.16
2:26.15
39.42
38.99
250m:
300m:
3:09.87
3:54.35
43.72
44.48
350m:
400m:
4:27.63
5:00.25
33.28
32.62
5.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa5:01.0511,6
50m:
100m:
32.64
1:10.60
32.64
37.96
150m:
200m:
1:48.95
2:25.91
38.35
36.96
250m:
300m:
3:11.23
3:56.61
45.32
45.38
350m:
400m:
4:29.56
5:01.05
32.95
31.49
6.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin5:01.4111,5
50m:
100m:
31.43
1:07.88
31.43
36.45
150m:
200m:
1:48.73
2:28.60
40.85
39.87
250m:
300m:
3:11.48
3:54.72
42.88
43.24
350m:
400m:
4:29.65
5:01.41
34.93
31.76
7.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa5:02.469,7
50m:
100m:
31.53
1:07.50
31.53
35.97
150m:
200m:
1:47.05
2:26.31
39.55
39.26
250m:
300m:
3:11.87
3:57.83
45.56
45.96
350m:
400m:
4:31.08
5:02.46
33.25
31.38
8.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin5:07.898,3
50m:
100m:
31.11
1:08.19
31.11
37.08
150m:
200m:
1:49.88
2:30.49
41.69
40.61
250m:
300m:
3:17.10
4:03.77
46.61
46.67
350m:
400m:
4:36.96
5:07.89
33.19
30.93
9.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin5:12.088,9
50m:
100m:
32.95
1:11.68
32.95
38.73
150m:
200m:
1:52.38
2:31.94
40.70
39.56
250m:
300m:
3:18.42
4:05.40
46.48
46.98
350m:
400m:
4:39.47
5:12.08
34.07
32.61
10.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa5:17.117,7
50m:
100m:
33.24
1:08.34
33.24
35.10
150m:
200m:
1:49.22
2:29.10
40.88
39.88
250m:
300m:
3:16.98
4:05.01
47.88
48.03
350m:
400m:
4:41.66
5:17.11
36.65
35.45

MEJ

1.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn4:40.2013,6
50m:
100m:
29.89
1:03.76
29.89
33.87
150m:
200m:
1:42.43
2:17.80
38.67
35.37
250m:
300m:
2:58.90
3:38.83
41.10
39.93
350m:
400m:
4:10.68
4:40.20
31.85
29.52
2.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin4:41.8913,2
50m:
100m:
30.25
1:04.06
30.25
33.81
150m:
200m:
1:42.07
2:19.44
38.01
37.37
250m:
300m:
2:59.86
3:40.59
40.42
40.73
350m:
400m:
4:11.63
4:41.89
31.04
30.26
3.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec4:42.5813,0
50m:
100m:
29.87
1:04.51
29.87
34.64
150m:
200m:
1:42.47
2:19.75
37.96
37.28
250m:
300m:
2:59.36
3:39.27
39.61
39.91
350m:
400m:
4:11.75
4:42.58
32.48
30.83
4.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa4:48.4613,2
50m:
100m:
29.72
1:02.49
29.72
32.77
150m:
200m:
1:39.88
2:16.31
37.39
36.43
250m:
300m:
3:00.00
3:44.05
43.69
44.05
350m:
400m:
4:17.39
4:48.46
33.34
31.07
5.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień4:50.4411,7
50m:
100m:
30.92
1:06.05
30.92
35.13
150m:
200m:
1:44.61
2:21.78
38.56
37.17
250m:
300m:
3:02.39
3:43.00
40.61
40.61
350m:
400m:
4:17.38
4:50.44
34.38
33.06
6.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin4:56.279,6
50m:
100m:
31.50
1:08.76
31.50
37.26
150m:
200m:
1:47.11
2:24.57
38.35
37.46
250m:
300m:
3:06.33
3:49.64
41.76
43.31
350m:
400m:
4:22.76
4:56.27
33.12
33.51
7.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa4:57.4012,5
50m:
100m:
31.93
1:09.50
31.93
37.57
150m:
200m:
1:48.04
2:23.78
38.54
35.74
250m:
300m:
3:06.40
3:51.09
42.62
44.69
350m:
400m:
4:25.82
4:57.40
34.73
31.58
8.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa5:00.0711,8
50m:
100m:
30.53
1:06.76
30.53
36.23
150m:
200m:
1:46.24
2:24.69
39.48
38.45
250m:
300m:
3:08.09
3:51.59
43.40
43.50
350m:
400m:
4:26.80
5:00.07
35.21
33.27
9.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa5:00.2510,2
50m:
100m:
31.19
1:07.74
31.19
36.55
150m:
200m:
1:47.16
2:26.15
39.42
38.99
250m:
300m:
3:09.87
3:54.35
43.72
44.48
350m:
400m:
4:27.63
5:00.25
33.28
32.62
10.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa5:01.0511,6
50m:
100m:
32.64
1:10.60
32.64
37.96
150m:
200m:
1:48.95
2:25.91
38.35
36.96
250m:
300m:
3:11.23
3:56.61
45.32
45.38
350m:
400m:
4:29.56
5:01.05
32.95
31.49
11.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin5:01.4111,5
50m:
100m:
31.43
1:07.88
31.43
36.45
150m:
200m:
1:48.73
2:28.60
40.85
39.87
250m:
300m:
3:11.48
3:54.72
42.88
43.24
350m:
400m:
4:29.65
5:01.41
34.93
31.76
12.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa5:02.469,7
50m:
100m:
31.53
1:07.50
31.53
35.97
150m:
200m:
1:47.05
2:26.31
39.55
39.26
250m:
300m:
3:11.87
3:57.83
45.56
45.96
350m:
400m:
4:31.08
5:02.46
33.25
31.38
13.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin5:07.898,3
50m:
100m:
31.11
1:08.19
31.11
37.08
150m:
200m:
1:49.88
2:30.49
41.69
40.61
250m:
300m:
3:17.10
4:03.77
46.61
46.67
350m:
400m:
4:36.96
5:07.89
33.19
30.93
14.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy5:07.927,4
50m:
100m:
30.94
1:07.28
30.94
36.34
150m:
200m:
1:50.58
2:31.83
43.30
41.25
250m:
300m:
3:15.82
4:00.47
43.99
44.65
350m:
400m:
4:35.87
5:07.92
35.40
32.05
15.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin5:12.088,9
50m:
100m:
32.95
1:11.68
32.95
38.73
150m:
200m:
1:52.38
2:31.94
40.70
39.56
250m:
300m:
3:18.42
4:05.40
46.48
46.98
350m:
400m:
4:39.47
5:12.08
34.07
32.61
16.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa5:17.117,7
50m:
100m:
33.24
1:08.34
33.24
35.10
150m:
200m:
1:49.22
2:29.10
40.88
39.88
250m:
300m:
3:16.98
4:05.01
47.88
48.03
350m:
400m:
4:41.66
5:17.11
36.65
35.45

OPEN

1.OLLER Krzysztof SL18Kormoran Olsztyn4:40.2013,6
50m:
100m:
29.89
1:03.76
29.89
33.87
150m:
200m:
1:42.43
2:17.80
38.67
35.37
250m:
300m:
2:58.90
3:38.83
41.10
39.93
350m:
400m:
4:10.68
4:40.20
31.85
29.52
2.BORKOWSKI Kacper SL18AZS UMCS Lublin4:41.8913,2
50m:
100m:
30.25
1:04.06
30.25
33.81
150m:
200m:
1:42.07
2:19.44
38.01
37.37
250m:
300m:
2:59.86
3:40.59
40.42
40.73
350m:
400m:
4:11.63
4:41.89
31.04
30.26
3.CERLICH Maksymilian18Ikar Mielec4:42.5813,0
50m:
100m:
29.87
1:04.51
29.87
34.64
150m:
200m:
1:42.47
2:19.75
37.96
37.28
250m:
300m:
2:59.36
3:39.27
39.61
39.91
350m:
400m:
4:11.75
4:42.58
32.48
30.83
4.JAŚKIEWICZ Adrian16Muszelka Warszawa4:48.4613,2
50m:
100m:
29.72
1:02.49
29.72
32.77
150m:
200m:
1:39.88
2:16.31
37.39
36.43
250m:
300m:
3:00.00
3:44.05
43.69
44.05
350m:
400m:
4:17.39
4:48.46
33.34
31.07
5.GUZY Marcel17Vega Dobrodzień4:50.4411,7
50m:
100m:
30.92
1:06.05
30.92
35.13
150m:
200m:
1:44.61
2:21.78
38.56
37.17
250m:
300m:
3:02.39
3:43.00
40.61
40.61
350m:
400m:
4:17.38
4:50.44
34.38
33.06
6.CHMIELEWSKI Krzysztof14Muszelka Warszawa4:50.5915,8
50m:
100m:
30.45
1:05.37
30.45
34.92
150m:
200m:
1:41.97
2:17.79
36.60
35.82
250m:
300m:
3:02.72
3:47.84
44.93
45.12
350m:
400m:
4:20.34
4:50.59
32.50
30.25
7.WALCZYSKO Jakub SL18AZS UMCS Lublin4:56.279,6
50m:
100m:
31.50
1:08.76
31.50
37.26
150m:
200m:
1:47.11
2:24.57
38.35
37.46
250m:
300m:
3:06.33
3:49.64
41.76
43.31
350m:
400m:
4:22.76
4:56.27
33.12
33.51
8.CHMIELEWSKI Michał14Muszelka Warszawa4:56.7414,4
50m:
100m:
31.12
1:06.71
31.12
35.59
150m:
200m:
1:42.67
2:18.59
35.96
35.92
250m:
300m:
3:05.15
3:51.75
46.56
46.60
350m:
400m:
4:25.05
4:56.74
33.30
31.69
9.ZUBIK Jan15Polonia Warszawa4:57.4012,5
50m:
100m:
31.93
1:09.50
31.93
37.57
150m:
200m:
1:48.04
2:23.78
38.54
35.74
250m:
300m:
3:06.40
3:51.09
42.62
44.69
350m:
400m:
4:25.82
4:57.40
34.73
31.58
10.ANTCZAK Bartosz15Polonia Warszawa5:00.0711,8
50m:
100m:
30.53
1:06.76
30.53
36.23
150m:
200m:
1:46.24
2:24.69
39.48
38.45
250m:
300m:
3:08.09
3:51.59
43.40
43.50
350m:
400m:
4:26.80
5:00.07
35.21
33.27
11.RUTA Kamil16Muszelka Warszawa5:00.2510,2
50m:
100m:
31.19
1:07.74
31.19
36.55
150m:
200m:
1:47.16
2:26.15
39.42
38.99
250m:
300m:
3:09.87
3:54.35
43.72
44.48
350m:
400m:
4:27.63
5:00.25
33.28
32.62
12.RODKIEWICZ Radosław15Muszelka Warszawa5:01.0511,6
50m:
100m:
32.64
1:10.60
32.64
37.96
150m:
200m:
1:48.95
2:25.91
38.35
36.96
250m:
300m:
3:11.23
3:56.61
45.32
45.38
350m:
400m:
4:29.56
5:01.05
32.95
31.49
13.MRÓZ Adam15Olimpijczyk 23 Lublin5:01.4111,5
50m:
100m:
31.43
1:07.88
31.43
36.45
150m:
200m:
1:48.73
2:28.60
40.85
39.87
250m:
300m:
3:11.48
3:54.72
42.88
43.24
350m:
400m:
4:29.65
5:01.41
34.93
31.76
14.DOŁOWY Grzegorz16Muszelka Warszawa5:02.469,7
50m:
100m:
31.53
1:07.50
31.53
35.97
150m:
200m:
1:47.05
2:26.31
39.55
39.26
250m:
300m:
3:11.87
3:57.83
45.56
45.96
350m:
400m:
4:31.08
5:02.46
33.25
31.38
15.POPIOŁEK Dawid16Skarpa Lublin5:07.898,3
50m:
100m:
31.11
1:08.19
31.11
37.08
150m:
200m:
1:49.88
2:30.49
41.69
40.61
250m:
300m:
3:17.10
4:03.77
46.61
46.67
350m:
400m:
4:36.96
5:07.89
33.19
30.93
16.WOŹNIAK Kamil17Wisła Puławy5:07.927,4
50m:
100m:
30.94
1:07.28
30.94
36.34
150m:
200m:
1:50.58
2:31.83
43.30
41.25
250m:
300m:
3:15.82
4:00.47
43.99
44.65
350m:
400m:
4:35.87
5:07.92
35.40
32.05
17.ZARYCHTA Marcel15Olimpia Lublin5:12.088,9
50m:
100m:
32.95
1:11.68
32.95
38.73
150m:
200m:
1:52.38
2:31.94
40.70
39.56
250m:
300m:
3:18.42
4:05.40
46.48
46.98
350m:
400m:
4:39.47
5:12.08
34.07
32.61
18.BEDNAREK Przemysław14Muszelka Warszawa5:16.789,6
50m:
100m:
33.60
1:12.52
33.60
38.92
150m:
200m:
1:53.26
2:32.70
40.74
39.44
250m:
300m:
3:20.02
4:07.92
47.32
47.90
350m:
400m:
4:43.08
5:16.78
35.16
33.70
19.ROGUSKI Mateusz15Muszelka Warszawa5:17.117,7
50m:
100m:
33.24
1:08.34
33.24
35.10
150m:
200m:
1:49.22
2:29.10
40.88
39.88
250m:
300m:
3:16.98
4:05.01
47.88
48.03
350m:
400m:
4:41.66
5:17.11
36.65
35.45
20.ZUZANIUK Igor14Olimpia Lublin5:25.097,6
50m:
100m:
35.36
1:19.18
35.36
43.82
150m:
200m:
2:01.40
2:42.07
42.22
40.67
250m:
300m:
3:26.47
4:11.90
44.40
45.43
350m:
400m:
4:49.76
5:25.09
37.86
35.33


<< TOP >>
Konkurencja 29
17.02.2018 - 18:07
Kobiet, 100m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: Rudolph Table 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa1:02.3913,429.7932.60
2.KULIK Julia13GOS Raszyn1:04.0311,530.5833.45
3.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok1:04.2211,330.7833.44
4.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka1:04.9013,330.8134.09
5.RAKOWSKA Marta12Vega Dobrodzień1:07.4110,633.5233.89
6.BERNAT Laura13Olimpia Lublin1:08.566,432.8735.69
7.CHMIELEWSKA Adrianna13Wodnik Krasnystaw1:09.475,332.3437.13
8.SZOKA Natalia13Juvenia Białystok1:09.665,133.4436.22
9.KLAMA Katarzyna13Vega Dobrodzień1:10.304,434.2936.01
10.ŻUŁAWA Julia12Polna Warszawa1:11.635,934.2437.39
11.PAŚK Urszula12Polna Warszawa1:13.793,535.2938.50
12.ŁUSZCZEW Weronika12Olimpijczyk 23 Lublin1:14.113,235.5738.54
13.PERMUS Aleksandra12Solne Miasto Wieliczka1:14.163,135.8138.35
14.SŁOTWIŃSKA Wiktoria13Wisła Puławy1:14.4736.7437.73
15.SOŁTYSZEWSKA Alicja12Juvenia Białystok1:15.082,136.7738.31
16.RAPCZEWSKA Aleksandra12Juvenia Białystok1:15.361,836.6738.69
17.SUCHORAB Zuzanna13Olimpijczyk 23 Lublin1:15.7536.0739.68
18.KOŚCIOŁEK Otylia12Olimpijczyk 23 Lublin1:15.781,435.2940.49
19.MITRUS Karolina12Lublinianka1:16.6037.0439.56
20.ŚLICZNIAK Kinga13Lublinianka1:17.7336.7341.00
21.STELMASZCZYK Hanna13Polna Warszawa1:20.2638.5841.68
22.KARCZMARCZYK Julia12Delfin Garwolin1:20.8837.8643.02
23.SKWARCZYŃSKA Zuzanna12Wodnik Radom1:23.2738.8644.41
24.SKUPIŃSKA Maja13Delfin Garwolin1:24.1739.3144.86
25.CIEPIELEWSKA Oliwia12Wisła Puławy1:24.6340.7943.84
26.ULINOWICZ Klaudia13Delfin Garwolin1:35.3844.3251.06
27.BONDARENKO Zlata12Olimpik Uzhgorod1:39.1547.4551.70

EYOF

1.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr59.9613,329.4130.55
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa1:00.4812,729.1431.34
3.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa1:01.6612,229.9431.72
4.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa1:02.1910,729.3632.83
5.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:02.4110,428.8333.58
6.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin1:02.6910,129.6433.05
7.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa1:03.649,930.3633.28
ADAMSKA Maria15Polna Warszawa1:03.648,930.2133.43
9.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm1:04.698,631.0933.60
10.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa1:05.217,131.4033.81
11.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn1:05.307,031.2134.09
12.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik1:05.356,931.4233.93
13.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin1:05.466,831.7633.70
14.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa1:05.956,232.0533.90
15.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin1:06.336,732.1334.20
16.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.1:06.346,732.1234.22
17.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin1:06.415,635.6730.74
18.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik1:06.575,432.1234.45
19.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin1:07.125,831.8435.28
20.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin1:07.144,832.0435.10
21.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa1:07.584,232.4735.11
22.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn1:08.413,332.1236.29
23.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień1:08.782,833.1235.66
24.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin1:09.972,433.3036.67
25.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin1:10.141,233.9236.22
26.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok1:10.8734.4436.43
27.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin1:11.2734.0537.22
28.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin1:12.9934.8538.14
29.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin1:13.3134.8438.47
30.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin1:13.9235.6338.29
31.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin1:16.9237.1939.73
32.LUBAS Maria14Polna Warszawa1:20.7836.6944.09
DYSKW.ROJEK Paula15Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

MEJ

1.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr59.9613,329.4130.55
2.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa1:00.4812,729.1431.34
3.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin1:01.2211,329.1632.06
4.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa1:01.6612,229.9431.72
5.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin1:01.7010,829.5832.12
6.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa1:02.1910,729.3632.83
7.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:02.4110,428.8333.58
8.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin1:02.6910,129.6433.05
9.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin1:03.169,329.8133.35
10.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa1:03.649,930.3633.28
ADAMSKA Maria15Polna Warszawa1:03.648,930.2133.43
12.ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin1:04.028,330.6333.39
13.SZEWCZYK Zofia16Fala Kraśnik1:04.328,031.4032.92
14.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin1:04.527,430.7733.75
15.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm1:04.698,631.0933.60
16.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin1:04.847,031.6933.15
17.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa1:05.217,131.4033.81
18.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn1:05.307,031.2134.09
19.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik1:05.356,931.4233.93
20.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin1:05.466,831.7633.70
21.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa1:05.956,232.0533.90
22.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin1:06.336,732.1334.20
23.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.1:06.346,732.1234.22
24.OSINIAK Iga15Olimpia Lublin1:06.415,635.6730.74
25.KURZYNA Aleksandra15Fala Kraśnik1:06.575,432.1234.45
26.BUGAŁA Martyna16Skarpa Lublin1:07.054,732.4534.60
27.KOZAK Katarzyna14Olimpijczyk 23 Lublin1:07.125,831.8435.28
28.KOŁODZIEJCZYK Oliwia15Olimpia Lublin1:07.144,832.0435.10
29.KACPERSKA Laura15Polonia Warszawa1:07.584,232.4735.11
30.MAŁEK Martyna16Skarpa Lublin1:08.293,233.2235.07
31.OBUCHOWICZ Natasza15GOS Raszyn1:08.413,332.1236.29
32.OLIWA Laura15Vega Dobrodzień1:08.782,833.1235.66
33.BUCOŃ Anna16Fala Kraśnik1:09.831,433.8435.99
34.SIWKO Natalia14Olimpia Lublin1:09.972,433.3036.67
35.RADKOWSKA Daria15Olimpijczyk 23 Lublin1:10.141,233.9236.22
36.KOROLCZUK Julia15Juvenia Białystok1:10.8734.4436.43
37.RADKOWIAK Agata14Olimpijczyk 23 Lublin1:11.2734.0537.22
38.ŁUSZCZEW Brygida14Olimpijczyk 23 Lublin1:12.9934.8538.14
39.MITUŁA Magdalena14Olimpia Lublin1:13.3134.8438.47
40.GŁOWALA Gabriela14Olimpijczyk 23 Lublin1:13.9235.6338.29
41.BROŃSKA Julia16Wisła Puławy1:15.6236.5039.12
42.KAPAŁA Otylia14Olimpia Lublin1:16.9237.1939.73
43.LUBAS Maria14Polna Warszawa1:20.7836.6944.09
DYSKW.ROJEK Paula15Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

OPEN

1.POLANSKA Aleksandra18GOS Raszyn57.9014,528.3929.51
2.GARTMAN Margaryta15Meteor Dniepr59.9613,329.4130.55
3.MURAWSKA Maria15Polonia Warszawa1:00.4812,729.1431.34
4.KWIATKOWSKA Zofia17AZS UMCS Lublin1:01.2211,329.1632.06
5.OSINIAK Ewa SL18AZS UMCS Lublin1:01.6310,029.7531.88
6.POZNACHOWSKA Nadia14Polonia Warszawa1:01.6612,229.9431.72
7.RABINIAK Zuzanna SL17AZS UMCS Lublin1:01.7010,829.5832.12
8.WRÓBEL Julia15Polonia Warszawa1:02.1910,729.3632.83
9.WYSOCKA Maria13Polna Warszawa1:02.3913,429.7932.60
10.BUSZKA Kornelia15Polonia Warszawa1:02.4110,428.8333.58
11.PIESKO Martyna15Olimpijczyk 23 Lublin1:02.6910,129.6433.05
12.BORKOWSKA Małgorzata16Olimpijczyk 23 Lublin1:03.169,329.8133.35
13.FILIPIAK Małgorzata14Polna Warszawa1:03.649,930.3633.28
ADAMSKA Maria15Polna Warszawa1:03.648,930.2133.43
15.ADAMEK Barbara16Olimpia Lublin1:04.028,330.6333.39
16.KULIK Julia13GOS Raszyn1:04.0311,530.5833.45
17.BESZTERDA Maria13Juvenia Białystok1:04.2211,330.7833.44
18.SZEWCZYK Zofia16Fala Kraśnik1:04.328,031.4032.92
19.HAŁKA Wiktoria SL17AZS UMCS Lublin1:04.527,430.7733.75
20.WILGOCKA Wiktoria14Lider Chełm1:04.698,631.0933.60
21.ŁYSAKOWSKA Julia17AZS UMCS Lublin1:04.847,031.6933.15
22.MIŁEK Alicja12Solne Miasto Wieliczka1:04.9013,330.8134.09
23.ZIEMACKA Julia15Muszelka Warszawa1:05.217,131.4033.81
24.STANSBERRY Liliane15GOS Raszyn1:05.307,031.2134.09
25.MACHULAK Maja15Fala Kraśnik1:05.356,931.4233.93
26.WIECZOREK Marika15Olimpia Lublin1:05.466,831.7633.70
27.ADAMSKA Julia15Polna Warszawa1:05.956,232.0533.90
28.WÓJTOWICZ Julia SL18Skarpa Lublin1:06.204,431.8734.33
29.DWOJAK Natalia14Olimpia Lublin1:06.336,732.1334.20
30.KARWOWSKA Wiktoria14Narwal  Międzyrzec Podl.