Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi


2018 Arena Grand Prix Puchar Polski
Lublin, 10. - 11.3.2018


Konkurencja 1
10.03.2018 - 8:30
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7369230.3533.1332.1132.14
2.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:13.7460231.3034.5434.6233.28
3.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:13.9060031.6934.2334.9833.00
4.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.7358931.2234.9435.6832.89
5.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.1957031.9534.2936.0533.90
6.SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.2354631.4435.7736.8634.16
7.MALINOŚ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.7454031.8835.6136.8934.36
8.JANUSZKO Patrycja14IKS Konstancin2:19.6852932.5435.6736.6434.83
9.ROGOWICZ Zuzanna14UKS OMEGA Sokółka2:19.6952931.4735.2937.0135.92
10.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów2:20.2652232.5636.9337.1033.67
11.KOKOSZKA Patrycja14MKS ,,IKAR'' Mielec2:20.7351732.1235.8236.8435.95
12.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź2:22.7349532.7036.9037.1635.97
13.DWOJAK Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:23.2149132.4936.3137.8636.55
14.SIOMA Zuzanna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:23.6148633.0636.4637.5536.54
15.OŁDYTOWSKA Jagoda14MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:24.0348232.2136.9137.9336.98
16.GRABOWSKA Gabriela14UKS 307 Warszawa2:24.0748232.8536.9937.8436.39
17.GUTOWSKA Maria14UKP Jedynka Elbląg2:24.9447333.9536.5037.6736.82
18.SAWCZYK Malwina14UKS Olimpijczyk 232:25.5246732.3136.4438.8037.97
19.SOKOŁOWSKA Dominika14KS Neptun Świdnica2:25.7746532.7937.2638.2237.50
20.HAŁADYN Kamila14UKS 190 Łódź2:25.8946432.8737.0439.4036.58
21.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:26.6945633.6837.7338.4536.83
22.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź2:26.8945535.2737.4937.9536.18
23.RACZYŃSKA Wiktoria14AZS Łódź2:27.5644832.7737.4639.1538.18
24.ŚWIETLIK Julia14IKS Konstancin2:27.7244732.4537.5239.5438.21
25.SIWKO Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:27.8144633.6837.8638.5637.71
26.JANUS Daria14UKS Żoliborz2:27.8644633.0637.8039.3437.66
27.KUSIEL-MOROZ Helena14BUKS Warszawa2:28.3744132.4437.0739.4239.44
28.PAĆKO Maja14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:28.4444034.1138.0039.5936.74
29.KOWACKA Aleksandra14UKS SP-149 Łódź2:29.9442733.4237.9239.6039.00
30.SYSIO Zuzanna14MUKS Wodnik Łask2:31.1341734.2438.6939.7238.48
31.KAŹMIEROWSKA Nina14UKS Żoliborz2:31.2641634.8138.9539.1138.39
32.CHRYPLEWICZ Julia14KS Rekin Świebodzice2:31.6141332.9138.0040.0140.69
33.GŁOWALA Gabriela14UKS Olimpijczyk 232:32.1640935.6539.1839.9837.35
34.DĄBROWSKA Pola14UKS 307 Warszawa2:33.7639635.8739.9340.2237.74
35.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź2:36.1837837.1640.2439.7339.05
36.RADKOWIAK Agata14UKS Olimpijczyk 232:37.9236634.9240.1242.2440.64
37.STELMASZCZYK Natalia14KS JUST SWIM Jelenia Góra2:37.9636534.9840.1442.7740.07
38.WRÓBLEWSKA Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.7136034.5539.0842.5542.53

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź2:04.0175629.2932.0331.7430.95
2.KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim2:09.0767030.1433.0833.6932.16
3.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1563930.0332.5934.2834.25
4.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1663930.5633.3633.7933.45
5.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gd.2:11.8262930.1133.7834.3433.59
6.SZWABIŃSKA Adrianna15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:12.1862429.5434.4234.6233.60
7.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.5861830.4033.3834.4834.32
8.MAIK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:12.7861629.7634.1434.9133.97
9.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław2:12.8061530.8833.5934.3334.00
10.MURAWSKA Maria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.3259529.9434.6135.0534.72
11.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1158431.1433.7435.6234.61
12.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:15.9357431.4734.5735.6434.25
13.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2157030.8834.6236.0934.62
14.SŁOWIK Martyna15IKS Konstancin2:16.4656731.7534.9435.5734.20
15.ZMIERCZAK Natalia15MTP Kormoran Olsztyn2:16.5156631.1235.0935.9134.39
16.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź2:16.5256631.5234.8036.3833.82
17.PIEPIÓRKA Martyna15UKS Żabianka Gdańsk2:16.8356231.6534.5535.3435.29
18.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno2:17.3555630.3734.7036.3835.90
19.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.7155231.4835.2035.6735.36
20.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:18.2354632.5735.6835.5434.44
KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz2:18.2354631.5034.7736.4935.47
22.JASKUŁOWSKA Zofia15IKS Konstancin2:18.2654531.1235.0936.4535.60
23.KIELAK Julia15MTP Kormoran Olsztyn2:18.3054531.8934.6935.5136.21
24.KULIK Wiktoria15MTP Kormoran Olsztyn2:19.9452632.2335.4236.3435.95
25.MACHULAK Maja15UKP Fala Kraśnik2:20.2652232.4835.7636.8335.19
26.ŻERAŃSKA Urszula15BUKS Warszawa2:20.4852031.9435.7336.4536.36
27.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź2:20.5251933.2435.7136.4035.17
28.BĘBEN Nina15KS OLIMPIA Lublin2:20.6951732.9635.4836.9235.33
29.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów2:21.7150632.2436.2837.3035.89
30.PIEJKO Dorota15CSTiR Strzyżów2:22.1550233.0836.4537.2835.34
31.ADAMSKA Maria15Śródmiejski UKS2:22.2150131.0636.2637.9436.95
32.ROZBERG Adriana15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:22.2950032.2136.4737.8235.79
33.RADKOWSKA Daria15UKS Olimpijczyk 232:23.4648833.5136.5437.3936.02
34.CICHOCKA Oliwia15UKS Olimpijczyk 232:24.0048233.5136.8437.3436.31
35.KURZYNA Aleksandra15UKP Fala Kraśnik2:24.7047532.7836.8338.1736.92
36.KWIATKOWSKA Zuzanna15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:25.2747031.6736.6838.8438.08
37.KACPERSKA Laura15UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.6246732.8636.8938.0937.78
38.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:26.0146332.7937.9439.4635.82
39.JASIŃSKA Martyna15MUKS Wodnik Łask2:30.0042733.3338.1139.8338.73

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź2:10.8164431.2033.4833.5032.63
2.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:10.8964329.7333.2634.1633.74
3.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn2:11.0864030.7032.8533.8833.65
4.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.3462230.0932.8034.4135.04
5.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec2:13.7060331.2033.6134.5234.37
6.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew2:14.4959231.3634.8235.1333.18
7.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź2:14.5559231.1534.6835.2733.45
8.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:14.8658731.2534.1735.3134.13
9.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1758330.5533.6035.0735.95
10.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź2:15.2858230.9633.6935.1235.51
11.CHMIELEWSKA Julia16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:15.6457730.7234.2635.3535.31
12.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin2:16.0657231.5334.3935.2034.94
13.JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:16.1457131.1234.6235.5434.86
14.DOMŻOL Zuzanna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:16.6056531.4734.7735.7934.57
15.BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 232:16.7856330.7135.0835.9435.05
16.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice2:16.8656230.6734.2135.4236.56
17.JAWORSKA Maja16KP MZOS Płock2:17.1355931.4134.6336.2734.82
18.SZYMAŃSKA Wiktoria16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.3954432.3435.1336.0634.86
19.GRZELCZYK Natalia16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.8153932.0935.4536.5034.77
20.ZAJĄC Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.9653731.5935.4636.7735.14
21.JAKUBCZAK Martyna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:19.3253331.8235.5436.6035.36
22.ADAMEK Barbara16KS OLIMPIA Lublin2:20.6051832.1635.9036.8035.74
23.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.7051732.3535.5436.9935.82
24.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź2:20.7451734.4036.5236.1033.72
25.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.8451631.4434.9636.8737.57
26.ZIENTARSKA Karolina16IKS Konstancin2:22.0650332.5236.3337.5835.63
27.PROCE Marta16KS Rekin Świebodzice2:22.1850132.1037.0537.9035.13
28.SZERSZEŃ Natalia16UKP Gryf Dębica2:22.6349732.7636.2937.5836.00
29.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek2:23.1049233.5736.3037.0936.14
30.MAZIAR Alicja16KS Rekin Świebodzice2:24.3647932.1336.5338.3437.36
31.KRAWCZYK Paulina16IKS Konstancin2:25.4946832.7838.1337.5437.04
32.ORŁOWSKA Zuzanna16UKS Nawa Skierniewice2:27.0145333.5138.0838.4436.98
33.KRYPA Oliwia16UKS Manta Warszawa Włochy2:27.7044732.8837.0038.6439.18
34.ŚWIĄTEK Martyna16UKS Skarpa Lublin2:27.8844532.9837.7739.0138.12

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:04.6974329.7932.3131.6730.92
2.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.6867630.6232.7032.2333.13
3.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk2:09.6866130.4232.6733.4433.15
4.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin2:10.0165630.6432.8433.5233.01
5.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź2:11.1463931.7033.4733.7632.21
6.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin2:11.7963030.2233.2234.5833.77
7.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.4762030.8632.8934.1634.56
8.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim2:12.6061831.0733.7334.6933.11
9.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin2:12.6861731.8033.3034.0433.54
10.LEWANDOWSKA Natalia17UKP Unia Oświęcim2:12.9061431.2833.8034.4533.37
11.BARYŁA Julia18MKP Szczecin2:13.0561230.9133.7734.5533.82
12.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka2:13.9460030.1633.1635.3735.25
13.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin2:14.1959630.5134.2334.8734.58
14.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów2:14.4359331.0234.2835.0334.10
15.PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim2:14.8658730.8933.9235.3734.68
16.SZAFRAŃSKA Julia18KS KSZO Ostrowiec Św.2:15.0658531.5033.5534.8035.21
17.SKIBCZAK Natalia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.6957731.0934.2835.4134.91
18.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź2:15.8257531.2933.6435.2435.65
19.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław2:17.1955830.3434.7036.3835.77
20.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk2:18.4754331.4035.1436.8235.11
21.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy2:18.5054231.7636.0436.3534.35
22.HAŁKA Wiktoria17KU AZS UMCS Lublin2:18.9053832.0035.3536.4035.15
23.WÓJTOWICZ Julia18UKS Skarpa Lublin2:19.2353432.0235.7436.1735.30
24.TOMOŃ Martyna18UKS Skarpa Lublin2:21.1751233.3136.0336.1535.68
25.MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk2:21.5650831.4935.2537.7537.07
26.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin2:22.7649531.2335.1237.9238.49
27.WIŚNIEWSKA Barbara18AZS AWF Warszawa2:24.3847932.1036.6738.0937.52
28.POPIEL Anna17MKS CKS-SMS Szczecin2:24.9947332.3336.8638.3237.48
29.MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:26.6445733.1537.2738.0438.18
30.MAKSIM Matylda18AZS AWFiS Gdańsk2:26.8045532.9937.6638.5737.58
31.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk2:27.5044933.2736.6038.8838.75
32.MAŁKUS Amelia18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:28.9943632.7737.5739.2539.40
33.HJORTH Emilie Norman17Moss SK2:47.1730835.4841.8444.7645.09

OPEN

1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź2:04.0175629.2932.0331.7430.95
2.ŻUKOWSKA Paula25AZS AWF Katowice2:04.2175229.9432.2532.1029.92
3.KARPISZ Milena21KU AZS Politechniki Łódzkiej2:04.5774630.0031.8031.4831.29
4.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:04.6974329.7932.3131.6730.92
5.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań2:04.7274329.9732.0632.1430.55
6.PIECHOTA Paulina19UKS 190 Łódź2:07.4269730.5332.3432.5532.00
7.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7369230.3533.1332.1132.14
8.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.6867630.6232.7032.2333.13
9.KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim2:09.0767030.1433.0833.6932.16
10.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin2:09.5466330.5933.1333.0732.75
11.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk2:09.6866130.4232.6733.4433.15
12.WÓJTOWICZ Gabriela23KS AZS UWM Olsztyn2:09.7965931.3733.6133.3131.50
13.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin2:10.0165630.6432.8433.5233.01
14.BART Patrycja21MKS ,,Pałac Młodzieży''2:10.5164830.6633.2334.0032.62
15.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź2:10.8164431.2033.4833.5032.63
16.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:10.8964329.7333.2634.1633.74
17.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn2:11.0864030.7032.8533.8833.65
18.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź2:11.1463931.7033.4733.7632.21
19.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1563930.0332.5934.2834.25
20.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1663930.5633.3633.7933.45
21.MUSIOŁ Wiktoria20AZS AWF Katowice2:11.6063230.8133.4533.9033.44
22.SIRIGNANO Luigia22KU AZS AGH Kraków2:11.7563030.9133.7033.4433.70
23.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin2:11.7963030.2233.2234.5833.77
24.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gd.2:11.8262930.1133.7834.3433.59
25.SZWABIŃSKA Adrianna15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:12.1862429.5434.4234.6233.60
26.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.3462230.0932.8034.4135.04
27.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.4762030.8632.8934.1634.56
28.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.5861830.4033.3834.4834.32
29.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim2:12.6061831.0733.7334.6933.11
30.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin2:12.6861731.8033.3034.0433.54
31.GRZEGORCZYK Izabella25KS Warta Poznań2:12.7661631.2333.5134.2133.81
32.MAIK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:12.7861629.7634.1434.9133.97
33.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław2:12.8061530.8833.5934.3334.00
34.LEWANDOWSKA Natalia17UKP Unia Oświęcim2:12.9061431.2833.8034.4533.37
35.BARYŁA Julia18MKP Szczecin2:13.0561230.9133.7734.5533.82
36.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec2:13.7060331.2033.6134.5234.37
37.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:13.7460231.3034.5434.6233.28
38.JABŁOŃSKA Oliwia21WZSN ,,START''2:13.8960031.5634.0434.3933.90
39.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:13.9060031.6934.2334.9833.00
40.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka2:13.9460030.1633.1635.3735.25
41.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin2:14.1959630.5134.2334.8734.58
42.MURAWSKA Maria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.3259529.9434.6135.0534.72
43.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów2:14.4359331.0234.2835.0334.10
44.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew2:14.4959231.3634.8235.1333.18
45.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź2:14.5559231.1534.6835.2733.45
46.PEDA Paulina20AZS AWF Katowice2:14.5759130.2533.7635.3035.26
47.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.7358931.2234.9435.6832.89
48.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:14.8658731.2534.1735.3134.13
PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim2:14.8658730.8933.9235.3734.68
50.SZAFRAŃSKA Julia18KS KSZO Ostrowiec Św.2:15.0658531.5033.5534.8035.21
51.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1158431.1433.7435.6234.61
52.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1758330.5533.6035.0735.95
53.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź2:15.2858230.9633.6935.1235.51
54.CHMIELEWSKA Julia16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:15.6457730.7234.2635.3535.31
55.SKIBCZAK Natalia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.6957731.0934.2835.4134.91
56.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź2:15.8257531.2933.6435.2435.65
57.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:15.9357431.4734.5735.6434.25
58.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin2:16.0657231.5334.3935.2034.94
59.JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:16.1457131.1234.6235.5434.86
60.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.1957031.9534.2936.0533.90
61.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2157030.8834.6236.0934.62
62.SŁOWIK Martyna15IKS Konstancin2:16.4656731.7534.9435.5734.20
63.ZMIERCZAK Natalia15MTP Kormoran Olsztyn2:16.5156631.1235.0935.9134.39
64.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź2:16.5256631.5234.8036.3833.82
65.DOMŻOL Zuzanna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:16.6056531.4734.7735.7934.57
66.BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 232:16.7856330.7135.0835.9435.05
67.PIEPIÓRKA Martyna15UKS Żabianka Gdańsk2:16.8356231.6534.5535.3435.29
68.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice2:16.8656230.6734.2135.4236.56
69.JAWORSKA Maja16KP MZOS Płock2:17.1355931.4134.6336.2734.82
70.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław2:17.1955830.3434.7036.3835.77
71.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno2:17.3555630.3734.7036.3835.90
72.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.7155231.4835.2035.6735.36
73.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:18.2354632.5735.6835.5434.44
SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.2354631.4435.7736.8634.16
KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz2:18.2354631.5034.7736.4935.47
76.JASKUŁOWSKA Zofia15IKS Konstancin2:18.2654531.1235.0936.4535.60
77.KIELAK Julia15MTP Kormoran Olsztyn2:18.3054531.8934.6935.5136.21
78.SZYMAŃSKA Wiktoria16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.3954432.3435.1336.0634.86
79.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk2:18.4754331.4035.1436.8235.11
80.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy2:18.5054231.7636.0436.3534.35
81.MALINOŚ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.7454031.8835.6136.8934.36
82.GRZELCZYK Natalia16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.8153932.0935.4536.5034.77
83.HAŁKA Wiktoria17KU AZS UMCS Lublin2:18.9053832.0035.3536.4035.15
84.ZAJĄC Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.9653731.5935.4636.7735.14
85.WÓJTOWICZ Julia18UKS Skarpa Lublin2:19.2353432.0235.7436.1735.30
86.JAKUBCZAK Martyna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:19.3253331.8235.5436.6035.36
87.JANUSZKO Patrycja14IKS Konstancin2:19.6852932.5435.6736.6434.83
88.ROGOWICZ Zuzanna14UKS OMEGA Sokółka2:19.6952931.4735.2937.0135.92
89.KULIK Wiktoria15MTP Kormoran Olsztyn2:19.9452632.2335.4236.3435.95
90.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów2:20.2652232.5636.9337.1033.67
MACHULAK Maja15UKP Fala Kraśnik2:20.2652232.4835.7636.8335.19
92.ŻERAŃSKA Urszula15BUKS Warszawa2:20.4852031.9435.7336.4536.36
93.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź2:20.5251933.2435.7136.4035.17
94.ADAMEK Barbara16KS OLIMPIA Lublin2:20.6051832.1635.9036.8035.74
95.BĘBEN Nina15KS OLIMPIA Lublin2:20.6951732.9635.4836.9235.33
96.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.7051732.3535.5436.9935.82
97.KOKOSZKA Patrycja14MKS ,,IKAR'' Mielec2:20.7351732.1235.8236.8435.95
98.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź2:20.7451734.4036.5236.1033.72
99.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.8451631.4434.9636.8737.57
100.TOMOŃ Martyna18UKS Skarpa Lublin2:21.1751233.3136.0336.1535.68
101.MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk2:21.5650831.4935.2537.7537.07
102.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów2:21.7150632.2436.2837.3035.89
103.ZIENTARSKA Karolina16IKS Konstancin2:22.0650332.5236.3337.5835.63
104.PIEJKO Dorota15CSTiR Strzyżów2:22.1550233.0836.4537.2835.34
105.PROCE Marta16KS Rekin Świebodzice2:22.1850132.1037.0537.9035.13
106.ADAMSKA Maria15Śródmiejski UKS2:22.2150131.0636.2637.9436.95
107.ROZBERG Adriana15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:22.2950032.2136.4737.8235.79
108.SZERSZEŃ Natalia16UKP Gryf Dębica2:22.6349732.7636.2937.5836.00
109.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź2:22.7349532.7036.9037.1635.97
110.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin2:22.7649531.2335.1237.9238.49
111.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek2:23.1049233.5736.3037.0936.14
112.DWOJAK Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:23.2149132.4936.3137.8636.55
113.RADKOWSKA Daria15UKS Olimpijczyk 232:23.4648833.5136.5437.3936.02
114.SIOMA Zuzanna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:23.6148633.0636.4637.5536.54
115.CICHOCKA Oliwia15UKS Olimpijczyk 232:24.0048233.5136.8437.3436.31
116.OŁDYTOWSKA Jagoda14MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:24.0348232.2136.9137.9336.98
117.GRABOWSKA Gabriela14UKS 307 Warszawa2:24.0748232.8536.9937.8436.39
118.MAZIAR Alicja16KS Rekin Świebodzice2:24.3647932.1336.5338.3437.36
119.WIŚNIEWSKA Barbara18AZS AWF Warszawa2:24.3847932.1036.6738.0937.52
120.KURZYNA Aleksandra15UKP Fala Kraśnik2:24.7047532.7836.8338.1736.92
121.SUCHECKA Katarzyna19UKS Ostrobramska2:24.8647432.0336.7037.6438.49
122.GUTOWSKA Maria14UKP Jedynka Elbląg2:24.9447333.9536.5037.6736.82
123.POPIEL Anna17MKS CKS-SMS Szczecin2:24.9947332.3336.8638.3237.48
124.KWIATKOWSKA Zuzanna15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:25.2747031.6736.6838.8438.08
125.KRAWCZYK Paulina16IKS Konstancin2:25.4946832.7838.1337.5437.04
126.SAWCZYK Malwina14UKS Olimpijczyk 232:25.5246732.3136.4438.8037.97
127.KACPERSKA Laura15UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.6246732.8636.8938.0937.78
128.SOKOŁOWSKA Dominika14KS Neptun Świdnica2:25.7746532.7937.2638.2237.50
129.HAŁADYN Kamila14UKS 190 Łódź2:25.8946432.8737.0439.4036.58
130.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:26.0146332.7937.9439.4635.82
131.MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:26.6445733.1537.2738.0438.18
132.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:26.6945633.6837.7338.4536.83
133.MAKSIM Matylda18AZS AWFiS Gdańsk2:26.8045532.9937.6638.5737.58
134.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź2:26.8945535.2737.4937.9536.18
135.ORŁOWSKA Zuzanna16UKS Nawa Skierniewice2:27.0145333.5138.0838.4436.98
136.AREKHAVA Anhelina19KS AZS AWF Biała Podlaska2:27.4145032.6937.6638.4738.59
137.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk2:27.5044933.2736.6038.8838.75
138.RACZYŃSKA Wiktoria14AZS Łódź2:27.5644832.7737.4639.1538.18
139.KRYPA Oliwia16UKS Manta Warszawa Włochy2:27.7044732.8837.0038.6439.18
140.ŚWIETLIK Julia14IKS Konstancin2:27.7244732.4537.5239.5438.21
141.SIWKO Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:27.8144633.6837.8638.5637.71
142.JANUS Daria14UKS Żoliborz2:27.8644633.0637.8039.3437.66
143.ŚWIĄTEK Martyna16UKS Skarpa Lublin2:27.8844532.9837.7739.0138.12
144.KUSIEL-MOROZ Helena14BUKS Warszawa2:28.3744132.4437.0739.4239.44
145.PAĆKO Maja14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:28.4444034.1138.0039.5936.74
146.MAŁKUS Amelia18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:28.9943632.7737.5739.2539.40
147.KOWACKA Aleksandra14UKS SP-149 Łódź2:29.9442733.4237.9239.6039.00
148.JASIŃSKA Martyna15MUKS Wodnik Łask2:30.0042733.3338.1139.8338.73
149.SYSIO Zuzanna14MUKS Wodnik Łask2:31.1341734.2438.6939.7238.48
150.KAŹMIEROWSKA Nina14UKS Żoliborz2:31.2641634.8138.9539.1138.39
151.CHRYPLEWICZ Julia14KS Rekin Świebodzice2:31.6141332.9138.0040.0140.69
152.GŁOWALA Gabriela14UKS Olimpijczyk 232:32.1640935.6539.1839.9837.35
153.DĄBROWSKA Pola14UKS 307 Warszawa2:33.7639635.8739.9340.2237.74
154.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź2:36.1837837.1640.2439.7339.05
155.RADKOWIAK Agata14UKS Olimpijczyk 232:37.9236634.9240.1242.2440.64
156.STELMASZCZYK Natalia14KS JUST SWIM Jelenia Góra2:37.9636534.9840.1442.7740.07
157.WRÓBLEWSKA Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.7136034.5539.0842.5542.53
158.HJORTH Emilie Norman17Moss SK2:47.1730835.4841.8444.7645.09


<< TOP >>
Konkurencja 2
10.03.2018 - 8:44
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.2858028.3131.0532.0330.89
2.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.0254329.1731.8932.4731.49
3.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź2:08.1050429.7832.6533.3532.32
4.STADAAS Helje14Moss SK2:09.7948528.9133.2934.6432.95
5.WIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew2:10.6447529.8933.0734.8932.79
6.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź2:11.0347130.3833.2534.4232.98
7.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:11.5446630.5233.5034.9932.53
8.MASIUK Ksawery14UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.6646431.3033.8734.0132.48
9.GRZECZA Michał14TP Skalar Słupsk2:11.8446330.2334.4533.7933.37
10.KORONKIEWICZ Antoni14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:11.8746229.4633.1834.7834.45
11.WYTWER Daniel14KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:11.9646129.4533.8934.8833.74
12.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy2:12.0546030.1634.0635.1932.64
13.KOWOLIK Alex14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:12.4745630.2933.8934.5933.70
14.BEDNAREK Przemysław14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:13.3044831.1033.4134.7134.08
15.ŻEGLEŃ Miłosz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:13.3144729.8933.1634.9335.33
16.OSZCZAK Norbert14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:13.5444530.9133.9335.3533.35
17.PLEWKA Przemysław14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:13.6944430.3234.0435.8633.47
18.GROTOWSKI Piotr14UKS SP-149 Łódź2:13.8244230.4734.2035.6133.54
19.SKALSKI Konrad14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:16.0542130.5534.9736.4134.12
20.BANASIK Samuel14IKS Konstancin2:16.2042030.1935.2336.4834.30
21.BROŃCZYK Hubert14MTKP Delfin Toruń2:18.3140130.4734.9136.7636.17
22.KRUSZEWSKI Adrian14MTKP Delfin Toruń2:18.7339732.1335.9036.8333.87
23.ŚLASKI Filip14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:19.9338731.9535.6036.5135.87
24.LINARD Bartosz14IKS Konstancin2:19.9438731.3635.9637.8234.80
25.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź2:20.3038432.5435.8936.8035.07
26.OCHMAN Mateusz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:21.4837431.6036.9937.0435.85
27.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:21.5437432.9536.0637.0135.52
28.CHAŁAT Wojciech14UKS Skarpa Lublin2:21.5637432.1336.7437.0635.63
29.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:23.2236131.9836.5638.1336.55
30.LITEWSKI Mikołaj14UKS 307 Warszawa2:27.7432932.5737.5239.6737.98
31.KRAS Bruno14IKS Konstancin2:34.6528633.2638.8441.7840.77
DYSKW.ŻYRO Ignacy14UKS 307 Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław1:58.8063228.0130.4430.4429.91
2.JAKIMIAK Jakub15KS Narwal2:00.0661328.5031.0131.1729.38
3.GĄSTAŁ Jan15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:00.4460727.3131.2431.8930.00
4.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź2:01.7858727.7830.9732.4530.58
5.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa2:03.9155728.7332.1432.1130.93
6.WIŚNIEWSKI Adam15SPiR Aqua Żyrardów2:04.0455628.4131.9732.7230.94
7.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:04.4255029.1931.7032.4331.10
8.ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:04.4855027.7332.0233.3331.40
9.WIĘCKOWSKI Jakub15UKS Jagiellonka Warszawa2:04.5154928.3232.1832.3331.68
10.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź2:04.6354829.8132.2732.3130.24
11.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin2:05.8353228.0531.4133.3533.02
12.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:06.1852828.8632.6533.1531.52
13.BOBER Paweł15UKS Żabianka Gdańsk2:06.6652229.1931.9633.0032.51
14.NIEDZIAŁEK Michał15MTP Kormoran Olsztyn2:07.6151030.0732.4732.9032.17
15.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź2:08.4950029.0432.1934.0033.26
16.PANASIUK Mateusz15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:09.4548929.4033.2434.3932.42
17.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice2:09.5248829.2632.6134.2233.43
18.WOJTASIAK Michał15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:09.7948529.5332.9133.5833.77
19.BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.2:09.9148429.9633.7633.8232.37
20.NOSARZEWSKI Kornel15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:09.9348329.3332.6933.9433.97
21.MRÓZ Adam15UKS Olimpijczyk 232:10.2548029.6833.2335.5331.81
22.KUDLIŃSKI Łukasz15UKS SP-149 Łódź2:10.4647728.5633.5334.5333.84
23.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź2:10.5947629.3633.1034.6033.53
24.ROGUSKI Mateusz15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:10.6147630.0633.0233.5134.02
25.TASARZ Kacper15UKS ,,Dwójka'' Tczew2:11.0547129.4732.9734.4834.13
26.TUMIALIS Maciej15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:11.4146729.4233.5135.0333.45
27.BERBELSKI Adam15MUKS Wodnik Łask2:13.1144930.1034.4235.1633.43
28.ZAWADZKI Dominik15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:13.3944729.2733.8736.0834.17
29.ŻYCZKOWSKI Kamil15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:14.0044130.0834.4135.3834.13
30.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:14.7343329.3034.4836.2734.68
31.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15UKS Olimpijczyk 232:14.7643330.2734.2335.5634.70
32.KAPAŁA Szymon15MTP Kormoran Olsztyn2:14.9243231.3534.3535.4133.81
33.NAZARUK Piotr15MKS CKS-SMS Szczecin2:16.1542030.2234.1035.5836.25
34.POGODA Filip15UKS Olimpijczyk 232:16.7041529.3234.0837.0436.26
35.RZĄSA Jacek15UKS Żabianka Gdańsk2:18.2640131.5434.9836.6235.12
36.WRÓBLEWSKI Michał15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:18.3640031.2035.5436.6534.97
37.PRZYBYTNIAK Sean15UKS Żoliborz2:18.5339931.0235.1636.9535.40
38.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:20.5538230.8437.0938.2234.40
39.PAWLAK Hubert15AZS Łódź2:21.5537431.0936.3037.5836.58
40.ŚWIĆ Mateusz15UKS Olimpijczyk 232:21.7737232.0335.9237.7336.09
41.MANDZIUK Kewin15UKS ,,ORKA'' Zamość2:22.3736732.7136.4937.3335.84
42.SZCZEPAŃSKI Jakub15MUKS Wodnik Łask2:22.5536631.8636.1339.1635.40
43.ŻUCHOWSKI Kacper15UKP Jedynka Elbląg2:22.8336431.2535.3438.3837.86
44.ROGOZIŃSKI Radosław15MKS CKS-SMS Szczecin2:23.4235931.7936.4437.5537.64
45.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:25.8334231.9736.7537.7339.38
46.URBANEK Filip15MUKP Fala Ropczyce2:27.4433130.8836.7440.1039.72
47.JODZIO Adrian15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:28.6132333.0336.6139.2639.71
48.PRAGA Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.7732233.1537.9839.8037.84

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław1:55.9768026.4029.5530.7529.27
2.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.4365527.3230.2531.1428.72
3.BRUZDEWICZ Hubert16MTP Kormoran Olsztyn1:59.5062128.3831.0431.1728.91
4.SZCZERBA Adam16KU AZS UMCS Lublin1:59.9561427.8430.4031.5630.15
5.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.6560428.2730.8931.4430.05
6.DUDKIEWICZ Kacper16UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.4559228.2631.1331.7330.33
7.RABAN Maciej16IKS Konstancin2:01.5159127.2231.2732.1430.88
WALISZEWSKI Piotr16KTP Iskra Konin2:01.5159127.7731.0931.8630.79
9.WODYŃSKI Bartosz16KU AZS Politechniki Łódzkiej2:03.1656828.2331.1132.3231.50
10.SOBIESZUK Kacper16UKS Skarpa Lublin2:03.3556528.4832.0631.8730.94
11.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź2:03.4156429.0031.9932.4329.99
12.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.4456428.7231.5132.0331.18
13.KRUTOWICZ Bartłomiej16UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.7154728.9632.4732.6630.62
14.DOŁOWY Grzegorz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.0454229.0031.3633.0131.67
15.MATYJASEK Maciej16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:05.1054229.5031.9332.5331.14
16.CHYRCHAŁA Rafał16UKS ,,ORKA'' Zamość2:05.6853429.3932.2533.0930.95
17.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek2:06.1552828.9932.3332.8431.99
18.LESIK Jarosław16MKS SMS Victoria Racibórz2:07.1551628.1231.7433.4133.88
19.PLEŚNIEROWICZ Kamil16KS Posnania Poznań2:07.7750830.6431.9332.7632.44
20.ABD EL RAZEK Jakub16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:07.8650729.1932.4833.3432.85
21.POPIOŁEK Dawid16UKS Skarpa Lublin2:08.1450429.5432.6434.2931.67
22.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn2:09.6348728.2531.6835.0134.69
23.BORZYMEK Hubert16UKS 307 Warszawa2:10.4947730.1733.3733.6533.30
24.CHEŁSTOWSKI Maciej16UKP ,,Polonia Warszawa''2:10.5647627.9032.7234.4535.49
25.SKOWRONEK Hubert16UKS Nawa Skierniewice2:11.5146629.2034.3136.5531.45
26.BORSUK Mateusz16KS AZS AWF Biała Podlaska2:12.1246030.2433.6735.5932.62
27.STACHECKI Jan16KS Posnania Poznań2:13.0145031.2533.1734.7833.81
28.KAŁUŻA Jakub16MKP Bobry Dębica2:13.2044930.3234.2435.0133.63
29.KALISIAK Norbert16UKS Nawa Skierniewice2:15.0143131.1934.4135.4433.97
30.TOMCZAK Tymoteusz16KS Posnania Poznań2:15.5642530.8334.5635.8734.30
31.KRAJEWSKI Patryk16UKS Żabianka Gdańsk2:16.5441629.6334.6237.0135.28
32.ŁOBODA Jakub16KS OLIMPIA Lublin2:18.5039930.7634.8137.3635.57

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KRASKA Jakub18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:53.0873326.8729.4929.6827.04
2.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa1:54.3970826.8728.7729.2129.54
3.JAWORSKI Szymon17WKS Śląsk Wrocław1:55.2169326.8929.0029.4229.90
4.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.1267727.0229.8529.9229.33
5.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa1:56.6666826.9029.1530.7929.82
6.KIEŁCZEWSKI Amadeusz18MKP Szczecin1:56.6966727.3629.3129.8530.17
7.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.8866427.3029.3430.3929.85
8.GUZIOR Maciej18WKS Śląsk Wrocław1:57.6865126.3129.7731.3030.30
9.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn1:57.7964927.0729.7230.3530.65
10.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin1:57.8964726.7030.3830.7530.06
11.SACHA Kamil17WKS Śląsk Wrocław1:57.9964627.9330.0630.5829.42
12.DOMINIAK Kacper18WKS Śląsk Wrocław1:58.2164228.0630.5429.9029.71
13.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź1:58.3164027.6030.5531.2528.91
14.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin1:58.6063627.9130.4531.1229.12
15.KOZIEJKO Bartłomiej18MTP Kormoran Olsztyn1:58.9663028.0330.1530.3330.45
16.LECH Filip17KU AZS UMCS Lublin1:59.4262328.3630.3730.2630.43
17.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin1:59.5962027.8230.4631.1130.20
18.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź1:59.7961728.5631.1231.4228.69
19.GRINDALEN SVENDSEN Mattis18Kongstensvommerne2:00.0661327.8230.9930.9030.35
20.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:00.2461028.4530.8631.3029.63
21.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów2:00.3060928.4630.7331.1829.93
22.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:00.4460728.0030.3231.0731.05
MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.4460727.7230.0131.4131.30
24.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź2:00.9659927.7330.3131.6531.27
25.ZUBIK Stanisław17UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.3459428.2830.4231.3631.28
26.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:01.5559028.1130.8731.9230.65
27.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn2:01.7958728.6531.3431.3430.46
28.GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków2:01.8358629.3131.5231.0429.96
29.KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź2:01.9058528.1431.0531.9230.79
30.CHODULSKI Jakub18UKS Skarpa Lublin2:02.0158429.0731.0731.4330.44
31.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:02.0658328.3631.0231.6631.02
32.RÓJ Jakub17MKP Szczecin2:02.0958328.2630.9932.0330.81
33.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź2:02.1958128.4231.2631.7530.76
34.BUGAŁA Krzysztof17MKP Szczecin2:02.2358129.1531.4532.0529.58
35.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław2:02.6157528.3331.4432.1330.71
36.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim2:02.6257529.5031.1731.4930.46
37.ZAREMBA Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.6657528.7031.5031.7330.73
38.PYTLARCZYK Szymon18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:03.1456828.6031.3831.8931.27
39.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn2:03.3056629.2631.3132.0830.65
40.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:03.5556229.2231.9732.3230.04
41.MILBRANT Kacper17AZS AWF Katowice2:03.5756228.8032.6032.4929.68
42.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.0055628.4331.8231.6332.12
43.RYBARCZYK Adam18IKS Konstancin2:04.5754828.3831.9532.5131.73
44.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:05.1454129.1232.1331.9131.98
45.KOSTYK Teodor18KS Posnania Poznań2:05.2154028.7432.2132.6131.65
46.KOZŁOWSKI Kamil18SKP Legia Warszawa2:05.4153828.8232.2832.9531.36
47.ADAMCZEWSKI Eryk18KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:05.4453727.7231.8233.4632.44
48.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy2:05.7353329.9632.0732.3831.32
49.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy2:06.0053029.1332.0233.3231.53
50.ŚMIGIELSKI Mateusz17MKS Jedynka Łódź2:06.0353029.1731.7233.1232.02
51.MICHALSKI Wojciech17MUKS Gilus Gilowice2:06.2052729.1231.8433.1632.08
52.ROGULIN Bogdan17SKP Legia Warszawa2:06.6052229.3632.6733.1031.47
BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik2:06.6052229.0732.7033.3631.47
54.KOTARSKI Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.9051928.6232.0533.3132.92
55.WIECIŃSKI Andrzej17MTKP Delfin Toruń2:07.0151728.3631.7433.9232.99
56.JĘDRZEJEWSKI Mateusz18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:07.4051330.4932.2032.2932.42
57.CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska2:07.9150728.5332.2033.9633.22
58.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport2:07.9250629.8033.0133.3131.80
59.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość2:08.3850129.6432.4733.3032.97
60.JANECKI Mateusz17MKS ,,Pałac Młodzieży''2:08.6049829.8532.6933.5132.55
61.DADOS Aleksander17KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6149829.7632.6233.8532.38
62.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź2:08.8849529.8632.3333.4133.28
63.NALEŹNIK Jakub17MKP Szczecin2:09.3549029.3732.8233.9833.18
64.KVARV Kevin17Moss SK2:09.6948629.0132.3734.4233.89
65.SZULIERZ Michał17KP AVIA Świdnik2:10.4947729.8133.5733.4633.65
66.CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice2:11.0547128.9132.7535.1134.28
67.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska2:12.9545129.5732.4935.9434.95
68.SULIGA Jeremi18UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.4142729.1532.9136.7436.61
69.RUTKIEWICZ Jakub17S Szkoła Pływania ,,Orka''2:16.7241529.9835.2336.0735.44
70.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk2:18.3240130.9635.1036.3335.93
71.ZIĘBA Patryk17UKP Gryf Dębica2:20.0838631.6135.4036.9636.11
72.JAKUBCZYK Patryk17S Szkoła Pływania ,,Orka''2:23.5835832.2035.6037.2938.49

OPEN

1.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań1:49.5580725.5627.9928.3227.68
2.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław1:51.4076726.0328.9728.6327.77
3.ZABOROWSKI Filip24MKP Szczecin1:53.0073526.9628.5628.8528.63
4.KRASKA Jakub18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:53.0873326.8729.4929.6827.04
5.KAŁUŻYŃSKI Antoni19SKP Legia Warszawa1:53.1473226.5829.6828.5828.30
6.WYSOCZYŃSKI Mateusz25KU AZS AGH Kraków1:54.2871126.9029.2329.3228.83
7.KLICH Kacper24AZS AWF Katowice1:54.3570926.9828.7129.2829.38
8.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa1:54.3970826.8728.7729.2129.54
9.CHRZANOWSKI Damian20WKS Śląsk Wrocław1:54.4470826.6729.1529.5329.09
10.ARNDT Mateusz20KS Delfin Gdynia1:54.8770027.5129.4929.1828.69
11.JAWORSKI Szymon17WKS Śląsk Wrocław1:55.2169326.8929.0029.4229.90
12.KRAWCZYK Paweł19BUKS Warszawa1:55.5968727.0629.3029.7029.53
13.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław1:55.9768026.4029.5530.7529.27
14.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.1267727.0229.8529.9229.33
15.DUBIEL Adam25AZS AWF Warszawa1:56.1967626.9729.7830.1729.27
16.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa1:56.6666826.9029.1530.7929.82
17.KIEŁCZEWSKI Amadeusz18MKP Szczecin1:56.6966727.3629.3129.8530.17
18.WERNER Paweł25MKS Juvenia Wrocław1:56.7366727.0629.6230.5929.46
19.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.8866427.3029.3430.3929.85
20.LASSEK Bartłomiej24AZS Łódź1:56.9466326.6229.6730.5230.13
21.PUK Dariusz23AZS AWF Katowice1:57.0366227.4430.5030.3128.78
22.MIKOŁAJCZYK Michał19KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:57.0666126.8630.1230.4929.59
23.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.4365527.3230.2531.1428.72
24.GUZIOR Maciej18WKS Śląsk Wrocław1:57.6865126.3129.7731.3030.30
25.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn1:57.7964927.0729.7230.3530.65
26.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin1:57.8964726.7030.3830.7530.06
27.KACZOROWSKI Jakub21UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.9664627.1930.6831.0529.04
28.SACHA Kamil17WKS Śląsk Wrocław1:57.9964627.9330.0630.5829.42
29.POWROŹNIK Konrad21WKS Śląsk Wrocław1:58.1864228.0330.0030.2729.88
30.DOMINIAK Kacper18WKS Śląsk Wrocław1:58.2164228.0630.5429.9029.71
31.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź1:58.3164027.6030.5531.2528.91
32.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin1:58.6063627.9130.4531.1229.12
33.KACZMARSKI Marcin24AZS AWF Warszawa1:58.6963427.0730.0230.8130.79
34.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław1:58.8063228.0130.4430.4429.91
35.KOZIEJKO Bartłomiej18MTP Kormoran Olsztyn1:58.9663028.0330.1530.3330.45
36.POPRAWA Michał24AZS AWF Katowice1:59.0162927.2930.1730.8930.66
37.CIASTOŃ Sebastian19UKP Unia Oświęcim1:59.1662727.7830.3230.4630.60
38.LECH Filip17KU AZS UMCS Lublin1:59.4262328.3630.3730.2630.43
39.BRUZDEWICZ Hubert16MTP Kormoran Olsztyn1:59.5062128.3831.0431.1728.91
40.DURAJCZYK Michał21AZS AWF Warszawa1:59.5462127.8630.3930.6130.68
41.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin1:59.5962027.8230.4631.1130.20
42.GOLENIEC Kamil19UKP Unia Oświęcim1:59.6361928.5331.0330.6029.47
43.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź1:59.7961728.5631.1231.4228.69
44.SZCZERBA Adam16KU AZS UMCS Lublin1:59.9561427.8430.4031.5630.15
45.JURA Maciej22WKS Śląsk Wrocław1:59.9661427.6030.0431.3330.99
46.CZERNIAK Konrad20KU AZS UMCS Lublin1:59.9761427.9230.6930.6930.67
47.JAKIMIAK Jakub15KS Narwal2:00.0661328.5031.0131.1729.38
GRINDALEN SVENDSEN Mattis18Kongstensvommerne2:00.0661327.8230.9930.9030.35
49.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:00.2461028.4530.8631.3029.63
50.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów2:00.3060928.4630.7331.1829.93
51.BRZOSTOWSKI Axel22AZS AWF Katowice2:00.3760827.7930.7031.3730.51
52.GĄSTAŁ Jan15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:00.4460727.3131.2431.8930.00
KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:00.4460728.0030.3231.0731.05
MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.4460727.7230.0131.4131.30
55.KUBKOWSKI Bartłomiej23KS AZS UWM Olsztyn2:00.4860628.0630.4031.2730.75
56.LITWA Krzysztof22KU AZS AGH Kraków2:00.6460427.7030.3832.0530.51
57.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.6560428.2730.8931.4430.05
58.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź2:00.9659927.7330.3131.6531.27
59.CHAŁAT Stanisław19UKS Skarpa Lublin2:01.3259428.4730.6731.4730.71
60.ZUBIK Stanisław17UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.3459428.2830.4231.3631.28
61.DUDKIEWICZ Kacper16UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.4559228.2631.1331.7330.33
62.KOLCZYŃSKI Stanisław21SKP Legia Warszawa2:01.4659226.9630.6131.7632.13
63.RABAN Maciej16IKS Konstancin2:01.5159127.2231.2732.1430.88
WALISZEWSKI Piotr16KTP Iskra Konin2:01.5159127.7731.0931.8630.79
65.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:01.5559028.1130.8731.9230.65
66.JAWORSKI Norbert20KU AZS UMCS Lublin2:01.6658928.9630.8231.2330.65
67.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź2:01.7858727.7830.9732.4530.58
68.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn2:01.7958728.6531.3431.3430.46
69.GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków2:01.8358629.3131.5231.0429.96
70.KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź2:01.9058528.1431.0531.9230.79
71.CHODULSKI Jakub18UKS Skarpa Lublin2:02.0158429.0731.0731.4330.44
72.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:02.0658328.3631.0231.6631.02
73.RÓJ Jakub17MKP Szczecin2:02.0958328.2630.9932.0330.81
74.ROGOZIŃSKI Mateusz19KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.1658228.3730.4931.5031.80
75.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź2:02.1958128.4231.2631.7530.76
76.BUGAŁA Krzysztof17MKP Szczecin2:02.2358129.1531.4532.0529.58
77.PIÓRO Artur27MKS ,,Pałac Młodzieży''2:02.2458027.5330.2632.2232.23
78.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.2858028.3131.0532.0330.89
79.GALON Michał23AZS AWF Katowice2:02.3457928.5531.0431.6131.14
80.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław2:02.6157528.3331.4432.1330.71
81.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim2:02.6257529.5031.1731.4930.46
82.DĘBSKI Szymon19UKS Nawa Skierniewice2:02.6557527.9930.6532.2831.73
83.ZAREMBA Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.6657528.7031.5031.7330.73
84.KADROW Konrad21KU AZS UMCS Lublin2:02.7957329.3031.3631.8530.28
85.GOLENIEC Łukasz21AZS AWF Katowice2:02.8257228.5931.3632.5830.29
86.PYTLARCZYK Szymon18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:03.1456828.6031.3831.8931.27
87.WODYŃSKI Bartosz16KU AZS Politechniki Łódzkiej2:03.1656828.2331.1132.3231.50
88.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn2:03.3056629.2631.3132.0830.65
89.KARLIŃSKI Patryk22SRS Szansa-Start Gdańsk2:03.3156528.5831.4131.8831.44
90.SOBIESZUK Kacper16UKS Skarpa Lublin2:03.3556528.4832.0631.8730.94
91.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź2:03.4156429.0031.9932.4329.99
92.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.4456428.7231.5132.0331.18
93.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:03.5556229.2231.9732.3230.04
94.MILBRANT Kacper17AZS AWF Katowice2:03.5756228.8032.6032.4929.68
95.WLAZŁOWSKI Damian19MKS Polonia Warszawa2:03.7356027.9430.3832.0133.40
96.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa2:03.9155728.7332.1432.1130.93
97.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.0055628.4331.8231.6332.12
98.WIŚNIEWSKI Adam15SPiR Aqua Żyrardów2:04.0455628.4131.9732.7230.94
99.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:04.4255029.1931.7032.4331.10
100.ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:04.4855027.7332.0233.3331.40
101.WIĘCKOWSKI Jakub15UKS Jagiellonka Warszawa2:04.5154928.3232.1832.3331.68
102.RYBARCZYK Adam18IKS Konstancin2:04.5754828.3831.9532.5131.73
103.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź2:04.6354829.8132.2732.3130.24
104.PACZYŃSKI Kornel20KU AZS UMCS Lublin2:04.6954728.0730.8432.8132.97
105.KRUTOWICZ Bartłomiej16UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.7154728.9632.4732.6630.62
106.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.0254329.1731.8932.4731.49
107.DOŁOWY Grzegorz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.0454229.0031.3633.0131.67
108.MATYJASEK Maciej16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:05.1054229.5031.9332.5331.14
109.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:05.1454129.1232.1331.9131.98
110.KOSTYK Teodor18KS Posnania Poznań2:05.2154028.7432.2132.6131.65
111.KOZŁOWSKI Kamil18SKP Legia Warszawa2:05.4153828.8232.2832.9531.36
112.ADAMCZEWSKI Eryk18KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:05.4453727.7231.8233.4632.44
113.SOBCZYK Maciej23KU AZS AGH Kraków2:05.5153628.8231.7433.0031.95
114.KEMPA Mikołaj19MMKS Kędzierzyn-Koźle2:05.6853428.3431.4032.4433.50
CHYRCHAŁA Rafał16UKS ,,ORKA'' Zamość2:05.6853429.3932.2533.0930.95
116.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy2:05.7353329.9632.0732.3831.32
117.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin2:05.8353228.0531.4133.3533.02
118.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy2:06.0053029.1332.0233.3231.53
119.ŚMIGIELSKI Mateusz17MKS Jedynka Łódź2:06.0353029.1731.7233.1232.02
120.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek2:06.1552828.9932.3332.8431.99
121.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:06.1852828.8632.6533.1531.52
122.MICHALSKI Wojciech17MUKS Gilus Gilowice2:06.2052729.1231.8433.1632.08
123.MISIARZ Adrian20MUKP Warszawianka- Wodny Park2:06.3052628.7531.9833.1832.39
124.ROGULIN Bogdan17SKP Legia Warszawa2:06.6052229.3632.6733.1031.47
BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik2:06.6052229.0732.7033.3631.47
126.BOBER Paweł15UKS Żabianka Gdańsk2:06.6652229.1931.9633.0032.51
127.KOTARSKI Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.9051928.6232.0533.3132.92
128.WIECIŃSKI Andrzej17MTKP Delfin Toruń2:07.0151728.3631.7433.9232.99
129.LESIK Jarosław16MKS SMS Victoria Racibórz2:07.1551628.1231.7433.4133.88
130.JĘDRZEJEWSKI Mateusz18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:07.4051330.4932.2032.2932.42
131.NIEDZIAŁEK Michał15MTP Kormoran Olsztyn2:07.6151030.0732.4732.9032.17
132.PLEŚNIEROWICZ Kamil16KS Posnania Poznań2:07.7750830.6431.9332.7632.44
133.ABD EL RAZEK Jakub16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:07.8650729.1932.4833.3432.85
134.CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska2:07.9150728.5332.2033.9633.22
135.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport2:07.9250629.8033.0133.3131.80
136.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź2:08.1050429.7832.6533.3532.32
137.POPIOŁEK Dawid16UKS Skarpa Lublin2:08.1450429.5432.6434.2931.67
138.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość2:08.3850129.6432.4733.3032.97
139.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź2:08.4950029.0432.1934.0033.26
140.JANECKI Mateusz17MKS ,,Pałac Młodzieży''2:08.6049829.8532.6933.5132.55
141.DADOS Aleksander17KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6149829.7632.6233.8532.38
142.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź2:08.8849529.8632.3333.4133.28
143.STAWARUK Michał19KU AZS Politechniki Łódzkiej2:09.2849128.9732.2633.4334.62
144.NALEŹNIK Jakub17MKP Szczecin2:09.3549029.3732.8233.9833.18
145.SUSZEK Wojciech26KS AZS AWF Biała Podlaska2:09.3948928.7032.6134.1333.95
146.PANASIUK Mateusz15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:09.4548929.4033.2434.3932.42
147.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice2:09.5248829.2632.6134.2233.43
148.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn2:09.6348728.2531.6835.0134.69
149.KVARV Kevin17Moss SK2:09.6948629.0132.3734.4233.89
150.WOJTASIAK Michał15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:09.7948529.5332.9133.5833.77
STADAAS Helje14Moss SK2:09.7948528.9133.2934.6432.95
152.BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.2:09.9148429.9633.7633.8232.37
153.NOSARZEWSKI Kornel15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:09.9348329.3332.6933.9433.97
154.MRÓZ Adam15UKS Olimpijczyk 232:10.2548029.6833.2335.5331.81
155.KUDLIŃSKI Łukasz15UKS SP-149 Łódź2:10.4647728.5633.5334.5333.84
156.SZULIERZ Michał17KP AVIA Świdnik2:10.4947729.8133.5733.4633.65
BORZYMEK Hubert16UKS 307 Warszawa2:10.4947730.1733.3733.6533.30
158.CHEŁSTOWSKI Maciej16UKP ,,Polonia Warszawa''2:10.5647627.9032.7234.4535.49
159.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź2:10.5947629.3633.1034.6033.53
160.ROGUSKI Mateusz15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:10.6147630.0633.0233.5134.02
161.WIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew2:10.6447529.8933.0734.8932.79
162.KOSTANOWICZ Artur20MUKP Warszawianka- Wodny Park2:10.9347228.8332.5734.9834.55
163.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź2:11.0347130.3833.2534.4232.98
164.TASARZ Kacper15UKS ,,Dwójka'' Tczew2:11.0547129.4732.9734.4834.13
CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice2:11.0547128.9132.7535.1134.28
166.TUMIALIS Maciej15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:11.4146729.4233.5135.0333.45
167.SKOWRONEK Hubert16UKS Nawa Skierniewice2:11.5146629.2034.3136.5531.45
168.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:11.5446630.5233.5034.9932.53
169.MASIUK Ksawery14UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.6646431.3033.8734.0132.48
170.GRZECZA Michał14TP Skalar Słupsk2:11.8446330.2334.4533.7933.37
171.KORONKIEWICZ Antoni14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:11.8746229.4633.1834.7834.45
172.WYTWER Daniel14KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:11.9646129.4533.8934.8833.74
173.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy2:12.0546030.1634.0635.1932.64
174.BORSUK Mateusz16KS AZS AWF Biała Podlaska2:12.1246030.2433.6735.5932.62
175.KOWOLIK Alex14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:12.4745630.2933.8934.5933.70
176.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska2:12.9545129.5732.4935.9434.95
177.STACHECKI Jan16KS Posnania Poznań2:13.0145031.2533.1734.7833.81
178.BERBELSKI Adam15MUKS Wodnik Łask2:13.1144930.1034.4235.1633.43
179.KAŁUŻA Jakub16MKP Bobry Dębica2:13.2044930.3234.2435.0133.63
180.BEDNAREK Przemysław14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:13.3044831.1033.4134.7134.08
181.ŻEGLEŃ Miłosz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:13.3144729.8933.1634.9335.33
182.ZAWADZKI Dominik15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:13.3944729.2733.8736.0834.17
183.OSZCZAK Norbert14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:13.5444530.9133.9335.3533.35
184.PLEWKA Przemysław14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:13.6944430.3234.0435.8633.47
185.GROTOWSKI Piotr14UKS SP-149 Łódź2:13.8244230.4734.2035.6133.54
186.RACINOWSKI Jakub20MUKP Warszawianka- Wodny Park2:13.8344229.0934.6035.9034.24
187.ŻYCZKOWSKI Kamil15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:14.0044130.0834.4135.3834.13
188.KURANTOWICZ Krzysztof19UKS ,,ORKA'' Zamość2:14.6243429.2732.5736.1636.62
189.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:14.7343329.3034.4836.2734.68
190.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15UKS Olimpijczyk 232:14.7643330.2734.2335.5634.70
191.KAPAŁA Szymon15MTP Kormoran Olsztyn2:14.9243231.3534.3535.4133.81
192.KALISIAK Norbert16UKS Nawa Skierniewice2:15.0143131.1934.4135.4433.97
193.SULIGA Jeremi18UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.4142729.1532.9136.7436.61
194.TOMCZAK Tymoteusz16KS Posnania Poznań2:15.5642530.8334.5635.8734.30
195.SKALSKI Konrad14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:16.0542130.5534.9736.4134.12
196.NAZARUK Piotr15MKS CKS-SMS Szczecin2:16.1542030.2234.1035.5836.25
197.BANASIK Samuel14IKS Konstancin2:16.2042030.1935.2336.4834.30
198.KRAJEWSKI Patryk16UKS Żabianka Gdańsk2:16.5441629.6334.6237.0135.28
199.POGODA Filip15UKS Olimpijczyk 232:16.7041529.3234.0837.0436.26
200.RUTKIEWICZ Jakub17S Szkoła Pływania ,,Orka''2:16.7241529.9835.2336.0735.44
201.RZĄSA Jacek15UKS Żabianka Gdańsk2:18.2640131.5434.9836.6235.12
202.BROŃCZYK Hubert14MTKP Delfin Toruń2:18.3140130.4734.9136.7636.17
203.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk2:18.3240130.9635.1036.3335.93
204.WRÓBLEWSKI Michał15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:18.3640031.2035.5436.6534.97
205.ŁOBODA Jakub16KS OLIMPIA Lublin2:18.5039930.7634.8137.3635.57
206.PRZYBYTNIAK Sean15UKS Żoliborz2:18.5339931.0235.1636.9535.40
207.KRUSZEWSKI Adrian14MTKP Delfin Toruń2:18.7339732.1335.9036.8333.87
208.ŚLASKI Filip14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:19.9338731.9535.6036.5135.87
209.LINARD Bartosz14IKS Konstancin2:19.9438731.3635.9637.8234.80
210.ZIĘBA Patryk17UKP Gryf Dębica2:20.0838631.6135.4036.9636.11
211.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź2:20.3038432.5435.8936.8035.07
212.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:20.5538230.8437.0938.2234.40
213.OCHMAN Mateusz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:21.4837431.6036.9937.0435.85
214.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:21.5437432.9536.0637.0135.52
215.PAWLAK Hubert15AZS Łódź2:21.5537431.0936.3037.5836.58
216.CHAŁAT Wojciech14UKS Skarpa Lublin2:21.5637432.1336.7437.0635.63
217.ŚWIĆ Mateusz15UKS Olimpijczyk 232:21.7737232.0335.9237.7336.09
218.MANDZIUK Kewin15UKS ,,ORKA'' Zamość2:22.3736732.7136.4937.3335.84
219.SZCZEPAŃSKI Jakub15MUKS Wodnik Łask2:22.5536631.8636.1339.1635.40
220.ŻUCHOWSKI Kacper15UKP Jedynka Elbląg2:22.8336431.2535.3438.3837.86
221.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:23.2236131.9836.5638.1336.55
222.MYNARSKI Wojciech19KS JUST SWIM Jelenia Góra2:23.2936030.0137.4439.3336.51
223.ROGOZIŃSKI Radosław15MKS CKS-SMS Szczecin2:23.4235931.7936.4437.5537.64
224.JAKUBCZYK Patryk17S Szkoła Pływania ,,Orka''2:23.5835832.2035.6037.2938.49
225.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:25.8334231.9736.7537.7339.38
226.URBANEK Filip15MUKP Fala Ropczyce2:27.4433130.8836.7440.1039.72
227.LITEWSKI Mikołaj14UKS 307 Warszawa2:27.7432932.5737.5239.6737.98
228.JODZIO Adrian15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:28.6132333.0336.6139.2639.71
229.PRAGA Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.7732233.1537.9839.8037.84
230.KRAS Bruno14IKS Konstancin2:34.6528633.2638.8441.7840.77
DYSKW.ŻYRO Ignacy14UKS 307 Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 3
10.03.2018 - 8:57
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.BEDNARZ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość1:18.4355236.7441.69
2.DRAGAN Julia14KS OLIMPIA Lublin1:18.8754336.5842.29
3.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.0553936.7342.32
4.HAR Zofia14MKS Piaseczno1:19.6552737.5442.11
5.MALEC Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość1:20.4351237.2243.21
6.DĘBKOWSKA Wiktoria14MUKS Wodnik Łask1:21.3749437.6043.77
7.ŚWIETLIK Julia14IKS Konstancin1:21.5649137.2444.32
8.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź1:21.7948738.4943.30
9.KOWALCZYK Gabriela14MKS Trójka Łódź1:22.0548239.2242.83
10.PAĆKO Maja14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.1:23.9745040.5243.45
11.MACIASZCZYK Weronika14UKS SP-149 Łódź1:24.3444439.9744.37
12.PIASECKA Alicja14UKS Żabianka Gdańsk1:26.0141839.9646.05
13.WIŚNIEWSKA Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin1:27.2640141.4745.79
14.PRZYBYLIŃSKA Julia14UKS 307 Warszawa1:28.2438741.9046.34
15.WITEK Oliwia14UKS SP-149 Łódź1:28.6038342.0846.52
DYSKW.WECKWERT Iga14UKS Żabianka Gdańsk
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.WŁODARKIEWICZ Magdalena15UKS Pirania Targówek1:15.5761735.2440.33
2.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław1:16.2860036.0640.22
3.WOJTKOWIAK Alicja15MKS Park Wodny Tarn. Góry1:16.3759835.6140.76
4.ROKITA Hanna15MKS Park Wodny Tarn. Góry1:16.4959535.9640.53
5.DOPART Marcelina15ULKS ,,Wodny Świat''1:16.8358736.3440.49
6.OLECH Cecylia15Śródmiejski UKS1:16.9258535.8441.08
7.RUSSEK Agata15UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.1058135.6841.42
8.BŁAŻEJEWSKA Nikola15MUKS Wodnik Łask1:17.2057935.6041.60
9.OBAJTEK Aleksandra15KS Rekin Świebodzice1:18.4155236.5041.91
10.ZYCH Natalia15MKS Wodnik Radom1:18.9554136.9442.01
11.KUREK Agnieszka15UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:19.2953437.8141.48
12.GLISZCZYŃSKA Aleksandra15UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:20.9050338.2042.70
13.DOMORADZKA Aleksandra15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.5347438.7843.75
14.ŁAKOMIAK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:22.9346739.0243.91
15.CISZEWSKA Amelia15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:24.7743739.9344.84
16.GÓRAL Paula15UKS ,,Dwójka'' Tczew1:25.4942640.1745.32
17.KOCZYK Aleksandra15UKS Żoliborz1:25.8442139.5146.33
18.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk1:26.7040841.1045.60
19.DZIEDZIC Vanessa15MKS CKS-SMS Szczecin1:28.1138940.4947.62
20.GÓRSKA Eliza15MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:30.4136041.0149.40
21.KARWOWSKA anna15MKS CKS-SMS Szczecin1:33.5432542.7750.77
22.RESZKIEWICZ Zuzanna15MKS CKS-SMS Szczecin1:35.1530944.7450.41

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.DOBOSZ Kalina16UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.5259436.0140.51
2.TERLECKA Anna16UKS ,,Wodnik Krasnystaw''1:17.5457135.8641.68
3.ADAMEK Barbara16KS OLIMPIA Lublin1:18.9254235.7043.22
4.ZIENTARSKA Karolina16IKS Konstancin1:19.8852237.1942.69
5.PRUSIK Kamila16MKP Szczecin1:20.5151037.4043.11
6.WĄSAK Aleksandra16KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:21.9448437.0044.94
7.KRYPA Oliwia16UKS Manta Warszawa Włochy1:22.1748038.0544.12
8.BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk1:24.0744840.0044.07
9.BANASIAK Anna16UKS Piątka Konstantynów Ł.1:30.3936040.8849.51
10.BROŃSKA Julia16KS ,,Wisła'' Puławy1:31.7234543.0548.67

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.ŻMUDA Weronika18KU AZS UMCS Lublin1:11.4872933.2338.25
2.HALLMANN Weronika18AZS AWF Warszawa1:12.1071033.6038.50
3.IWANOWSKA Alexandra18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:13.2767735.1238.15
4.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk1:13.7666434.8238.94
5.MARUSZCZYK Beata18MKS SMS Victoria Racibórz1:14.9763234.8740.10
6.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów1:16.2160235.8040.41
7.KOCJAN Victoria18MKS SMS Victoria Racibórz1:17.2057935.6141.59
8.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin1:19.1253837.2441.88
9.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin1:20.3451338.0542.29
10.GARDOCKA Julia17MTP Kormoran Olsztyn1:20.7250638.0342.69
11.MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk1:21.1049937.8643.24
12.WESOŁOWSKA Agata17KU AZS UMCS Lublin1:21.3049536.9944.31
13.KISIEL Gabriela18MKP Szczecin1:21.6748937.6644.01
14.POSŁUSZNA Patrycja17MUKP Fala Ropczyce1:23.8245238.7445.08
15.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk1:26.1941640.7545.44

OPEN

1.SZTANDERA Dominika21MKS Juvenia Wrocław1:10.6475533.0637.58
2.ŻMUDA Weronika18KU AZS UMCS Lublin1:11.4872933.2338.25
3.HALLMANN Weronika18AZS AWF Warszawa1:12.1071033.6038.50
4.URYGA Paulina23KU AZS AGH Kraków1:13.1468134.3738.77
5.IWANOWSKA Alexandra18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:13.2767735.1238.15
6.SAMUŁA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin1:13.5866834.3039.28
7.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk1:13.7666434.8238.94
8.MARUSZCZYK Beata18MKS SMS Victoria Racibórz1:14.9763234.8740.10
9.WŁODARKIEWICZ Magdalena15UKS Pirania Targówek1:15.5761735.2440.33
10.MICHALCZYK Urszula21KU AZS AGH Kraków1:15.9860735.6540.33
11.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów1:16.2160235.8040.41
12.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław1:16.2860036.0640.22
13.WOJTKOWIAK Alicja15MKS Park Wodny Tarn. Góry1:16.3759835.6140.76
14.ROKITA Hanna15MKS Park Wodny Tarn. Góry1:16.4959535.9640.53
15.DOBOSZ Kalina16UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.5259436.0140.51
16.CIEŚLAK Katarzyna24KS Posnania Poznań1:16.7059035.5641.14
17.DOPART Marcelina15ULKS ,,Wodny Świat''1:16.8358736.3440.49
18.OLECH Cecylia15Śródmiejski UKS1:16.9258535.8441.08
19.RUSSEK Agata15UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.1058135.6841.42
20.KOCJAN Victoria18MKS SMS Victoria Racibórz1:17.2057935.6141.59
BŁAŻEJEWSKA Nikola15MUKS Wodnik Łask1:17.2057935.6041.60
22.TERLECKA Anna16UKS ,,Wodnik Krasnystaw''1:17.5457135.8641.68
23.OBAJTEK Aleksandra15KS Rekin Świebodzice1:18.4155236.5041.91
24.BEDNARZ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość1:18.4355236.7441.69
25.DRAGAN Julia14KS OLIMPIA Lublin1:18.8754336.5842.29
26.ADAMEK Barbara16KS OLIMPIA Lublin1:18.9254235.7043.22
27.ZYCH Natalia15MKS Wodnik Radom1:18.9554136.9442.01
28.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.0553936.7342.32
29.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin1:19.1253837.2441.88
30.KUREK Agnieszka15UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:19.2953437.8141.48
31.HAR Zofia14MKS Piaseczno1:19.6552737.5442.11
32.ZIENTARSKA Karolina16IKS Konstancin1:19.8852237.1942.69
33.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin1:20.3451338.0542.29
34.MALEC Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość1:20.4351237.2243.21
35.PRUSIK Kamila16MKP Szczecin1:20.5151037.4043.11
36.GARDOCKA Julia17MTP Kormoran Olsztyn1:20.7250638.0342.69
37.GLISZCZYŃSKA Aleksandra15UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:20.9050338.2042.70
38.MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk1:21.1049937.8643.24
39.WESOŁOWSKA Agata17KU AZS UMCS Lublin1:21.3049536.9944.31
40.DĘBKOWSKA Wiktoria14MUKS Wodnik Łask1:21.3749437.6043.77
41.ŚWIETLIK Julia14IKS Konstancin1:21.5649137.2444.32
42.KISIEL Gabriela18MKP Szczecin1:21.6748937.6644.01
43.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź1:21.7948738.4943.30
44.WĄSAK Aleksandra16KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:21.9448437.0044.94
45.KOWALCZYK Gabriela14MKS Trójka Łódź1:22.0548239.2242.83
46.KRYPA Oliwia16UKS Manta Warszawa Włochy1:22.1748038.0544.12
47.DOMORADZKA Aleksandra15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:22.5347438.7843.75
48.ŁAKOMIAK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:22.9346739.0243.91
49.POSŁUSZNA Patrycja17MUKP Fala Ropczyce1:23.8245238.7445.08
50.PAĆKO Maja14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.1:23.9745040.5243.45
51.BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk1:24.0744840.0044.07
52.MACIASZCZYK Weronika14UKS SP-149 Łódź1:24.3444439.9744.37
53.CISZEWSKA Amelia15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:24.7743739.9344.84
54.GÓRAL Paula15UKS ,,Dwójka'' Tczew1:25.4942640.1745.32
55.KOCZYK Aleksandra15UKS Żoliborz1:25.8442139.5146.33
56.PIASECKA Alicja14UKS Żabianka Gdańsk1:26.0141839.9646.05
57.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk1:26.1941640.7545.44
58.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk1:26.7040841.1045.60
59.WIŚNIEWSKA Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin1:27.2640141.4745.79
60.DZIEDZIC Vanessa15MKS CKS-SMS Szczecin1:28.1138940.4947.62
61.PRZYBYLIŃSKA Julia14UKS 307 Warszawa1:28.2438741.9046.34
62.WITEK Oliwia14UKS SP-149 Łódź1:28.6038342.0846.52
63.BANASIAK Anna16UKS Piątka Konstantynów Ł.1:30.3936040.8849.51
64.GÓRSKA Eliza15MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:30.4136041.0149.40
65.BROŃSKA Julia16KS ,,Wisła'' Puławy1:31.7234543.0548.67
66.KARWOWSKA anna15MKS CKS-SMS Szczecin1:33.5432542.7750.77
67.RESZKIEWICZ Zuzanna15MKS CKS-SMS Szczecin1:35.1530944.7450.41
DYSKW.WECKWERT Iga14UKS Żabianka Gdańsk
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 4
10.03.2018 - 9:07
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.WALIJEWSKI Radosław14UKS Żabianka Gdańsk1:11.6650634.2637.40
2.KORONKIEWICZ Antoni14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.1:13.8246334.0639.76
3.LINARD Bartosz14IKS Konstancin1:14.8644435.3239.54
4.ŁAGOŹNY Filip14UKS ,,ORKA'' Zamość1:15.4543435.7539.70
5.BAREJ Michał14KS OLIMPIA Lublin1:17.1640535.6441.52
6.ROGACKI Michał14UKS SP-149 Łódź1:17.2240436.4540.77
7.JONOWSKI Michał14S Szkoła Pływania ,,Orka''1:17.6039936.0041.60
8.HRYNIEWICKI Krzysztof14MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:18.0239236.9441.08
9.KOZIEŃSKI Oliwier14KS ,,Wisła'' Puławy1:18.1539036.4041.75
10.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy1:18.6238336.7541.87
11.PLEWKA Przemysław14MKS Park Wodny Tarn. Góry1:19.4337238.0141.42
12.KAŁUSOWSKI Gracjan14MKS Trójka Łódź1:20.6635537.0943.57
13.KOWALCZYK Jakub14UKS SP-149 Łódź1:20.9635138.0642.90
14.GRZEGORZEWSKI Bartosz14MUKS Wodnik Łask1:21.7134138.3143.40
15.MILISZKIEWICZ Jakub14KS JUST SWIM Jelenia Góra1:23.2632337.8445.42
16.MAJKOWSKI Aleksander14UKS 307 Warszawa1:23.4432037.9445.50
17.WALAS Jan14MKS Trójka Łódź1:24.5530839.5445.01
18.KARWOWSKI Maksymilian14UKS SP AQUARIUS Lesko1:25.1430239.4645.68
19.KUBINIEC Mikołaj14UKS Skarpa Lublin1:29.8125742.4247.39

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.ZACHARZYŃSKI Norbert15UKS ,,Wodnik Krasnystaw''1:09.9354533.2336.70
2.SKÓRA Bartosz15UKS Piątka Konstantynów Ł.1:10.1054131.7338.37
3.SKRZYPEK Piotr15Śródmiejski UKS1:12.4748933.8138.66
4.MICHAŁOWSKI Eryk15UKS OMEGA Sokółka1:13.0247834.1238.90
5.LEWANDOWSKI Oliwier15KP MZOS Płock1:13.1847533.6439.54
6.MARKOWSKI Kacper15UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.6546634.2539.40
7.GLIŃSKI Kacper15UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:13.7546433.4140.34
8.SKIBA Jakub15UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4345234.8239.61
9.MIREK Jakub15RWKS Sparta Biłgoraj1:15.9842535.7140.27
10.ADAMCZYK Jan15UKS Olimpijczyk 231:17.2340436.7040.53
11.JACHYM Maciej15KS Rekin Świebodzice1:18.1839036.2741.91
12.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park1:20.3135938.4441.87
13.PRAGA Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''1:20.5135737.9642.55
14.CZERNIAK Jarosław15UKS Olimpijczyk 231:21.2734737.9843.29
15.SKWARNICKI Jakub15BUKS Warszawa1:23.5232039.5843.94
DYSKW.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.JACHIMOWICZ Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.ROJEK Piotr15MUKP Fala Ropczyce
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)
DYSKW.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.KSIĄŻNICKI Dawid16MKS ,,IKAR'' Mielec1:07.1461631.8035.34
2.KLIMAS Michał16KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.4158231.8036.61
3.CELIŃSKI Jakub16KS Narwal1:08.7657331.7637.00
4.ŁUKASIK Mikołaj16UKS Jagiellonka Warszawa1:09.0956532.3536.74
5.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia1:09.8554732.7037.15
6.GREGORCZYK Jan16UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.2651533.3637.90
7.PIEKARUŚ Dawid16KP AVIA Świdnik1:13.5246934.0539.47
8.TOMCZAK Tymoteusz16KS Posnania Poznań1:13.9546133.4040.55
9.SAGAN Jakub16UKS Skarpa Lublin1:14.3145434.7039.61
10.STWORZYJANEK Marek16UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.6244834.4340.19
11.CZAJKA Marcel16UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.5643233.7641.80
12.BLAT Kacper16UKP Fala Kraśnik1:16.4441734.5741.87
13.DAMSZ Andrzej16KS Rekin Świebodzice1:17.9239435.2642.66
14.KRAJEWSKI Patryk16UKS Żabianka Gdańsk1:18.5438436.8841.66
15.PETTERSEN Henrik16Moss SK1:28.6726739.1449.53

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.RĘBACZ Maciej18UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.8365331.8833.95
2.DUBAS Mateusz17AZS AWF Katowice1:06.0464731.2634.78
3.WIECIŃSKI Andrzej17MTKP Delfin Toruń1:06.8062531.3735.43
4.PIOTROWICZ Kamil18MKS Trójka Łódź1:06.9562130.8936.06
5.BEBEROK Filip18TP Zielona Góra1:06.9762030.4036.57
6.PAKUŁA Mateusz18AZS Łódź1:08.3358431.7136.62
7.CERLICH Maksymilian18MKS ,,IKAR'' Mielec1:08.4258231.6836.74
8.KARNIK Kacper17MKS Wodnik Radom1:09.3555932.7236.63
9.RYBARCZYK Adam18IKS Konstancin1:09.5855331.6637.92
10.NOWAK Kacper18UKP Unia Oświęcim1:09.9354532.6137.32
11.GREBER Artur17UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9954332.0737.92
12.KRASZEWSKI Daniel17MKS Polonia Warszawa1:10.5353133.1637.37
13.ROGULIN Bogdan17SKP Legia Warszawa1:10.6052932.9037.70
14.BORKOWSKI Kacper18KU AZS UMCS Lublin1:12.2549433.9538.30
15.SULIGA Jeremi18UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5646833.3540.21
16.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk1:13.8446333.8539.99
17.KOŻUCH Kazimerz18KS OLIMPIA Lublin1:14.1145834.7939.32
18.DATA Mariusz18MKS ,,IKAR'' Mielec1:14.2845433.9040.38
19.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn1:15.0744034.1840.89
20.ŁANCZKOWSKI Dominik17MKP Szczecin1:16.1442235.3540.79
DYSKW.BARUSIŃSKI Kordian17UKS G-8 Bielany Warszawa
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)

OPEN

1.STOLARSKI Marcin22KS Warta Poznań1:03.0074529.8533.15
2.ROGUSKI Bartłomiej25AZS AWF Warszawa1:03.1474029.7633.38
3.SUZIN Marcin25KU AZS AGH Kraków1:04.4869530.7733.71
4.SOLAK Łukasz19KP MZOS Płock1:04.8768330.0334.84
5.PACZYŃSKI Oliwer21KU AZS UMCS Lublin1:04.9368130.6134.32
6.RĘBACZ Maciej18UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.8365331.8833.95
7.NOWAK Patryk23AZS AWF Katowice1:05.8765230.4235.45
8.KADROW Konrad21KU AZS UMCS Lublin1:06.0364730.9635.07
9.DUBAS Mateusz17AZS AWF Katowice1:06.0464731.2634.78
10.KRULIKOWSKI Maciej19UKP Unia Oświęcim1:06.2964031.0335.26
11.KUSTO Robert20AZS AWF Warszawa1:06.5963131.1235.47
12.WIECIŃSKI Andrzej17MTKP Delfin Toruń1:06.8062531.3735.43
13.PIOTROWICZ Kamil18MKS Trójka Łódź1:06.9562130.8936.06
14.BEBEROK Filip18TP Zielona Góra1:06.9762030.4036.57
15.KSIĄŻNICKI Dawid16MKS ,,IKAR'' Mielec1:07.1461631.8035.34
16.WAWRZYNKIEWICZ Piotr20MKP Szczecin1:07.6660230.9236.74
17.JAWORSKI Norbert20KU AZS UMCS Lublin1:07.8559632.0635.79
18.WĄGROWSKI Marcel19KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.1358932.4635.67
19.PAKUŁA Mateusz18AZS Łódź1:08.3358431.7136.62
20.KLIMAS Michał16KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.4158231.8036.61
21.CERLICH Maksymilian18MKS ,,IKAR'' Mielec1:08.4258231.6836.74
22.SVARSTAD Ludvik19Kongstensvommerne1:08.6357632.1136.52
23.CELIŃSKI Jakub16KS Narwal1:08.7657331.7637.00
24.ŁUKASIK Mikołaj16UKS Jagiellonka Warszawa1:09.0956532.3536.74
25.KARNIK Kacper17MKS Wodnik Radom1:09.3555932.7236.63
26.RYBARCZYK Adam18IKS Konstancin1:09.5855331.6637.92
VOLODIN Hryhorii19MUKP Warszawianka- Wodny Park1:09.5855332.7036.88
28.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia1:09.8554732.7037.15
29.NOWAK Kacper18UKP Unia Oświęcim1:09.9354532.6137.32
ZACHARZYŃSKI Norbert15UKS ,,Wodnik Krasnystaw''1:09.9354533.2336.70
31.GREBER Artur17UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9954332.0737.92
32.SKÓRA Bartosz15UKS Piątka Konstantynów Ł.1:10.1054131.7338.37
33.PIERZYŃSKI Michał21KU AZS Politechniki Łódzkiej1:10.1354031.8838.25
34.KAŹMIERCZAK Wojciech21MUKP Warszawianka- Wodny Park1:10.2153832.4637.75
35.KRASZEWSKI Daniel17MKS Polonia Warszawa1:10.5353133.1637.37
36.ROGULIN Bogdan17SKP Legia Warszawa1:10.6052932.9037.70
37.MISIARZ Adrian20MUKP Warszawianka- Wodny Park1:10.9052333.4537.45
38.GREGORCZYK Jan16UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.2651533.3637.90
39.WALIJEWSKI Radosław14UKS Żabianka Gdańsk1:11.6650634.2637.40
40.BORKOWSKI Kacper18KU AZS UMCS Lublin1:12.2549433.9538.30
41.SKRZYPEK Piotr15Śródmiejski UKS1:12.4748933.8138.66
42.MICHAŁOWSKI Eryk15UKS OMEGA Sokółka1:13.0247834.1238.90
43.LEWANDOWSKI Oliwier15KP MZOS Płock1:13.1847533.6439.54
44.PIEKARUŚ Dawid16KP AVIA Świdnik1:13.5246934.0539.47
45.SULIGA Jeremi18UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.5646833.3540.21
46.MARKOWSKI Kacper15UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.6546634.2539.40
47.GLIŃSKI Kacper15UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:13.7546433.4140.34
48.KORONKIEWICZ Antoni14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.1:13.8246334.0639.76
49.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk1:13.8446333.8539.99
50.TOMCZAK Tymoteusz16KS Posnania Poznań1:13.9546133.4040.55
51.KOŻUCH Kazimerz18KS OLIMPIA Lublin1:14.1145834.7939.32
52.DATA Mariusz18MKS ,,IKAR'' Mielec1:14.2845433.9040.38
53.SAGAN Jakub16UKS Skarpa Lublin1:14.3145434.7039.61
54.SKIBA Jakub15UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.4345234.8239.61
55.STWORZYJANEK Marek16UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.6244834.4340.19
56.SZYDŁOWSKI Kamil20KU AZS AGH Kraków1:14.7944535.4639.33
57.LINARD Bartosz14IKS Konstancin1:14.8644435.3239.54
58.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn1:15.0744034.1840.89
59.ŁAGOŹNY Filip14UKS ,,ORKA'' Zamość1:15.4543435.7539.70
60.CZAJKA Marcel16UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.5643233.7641.80
61.BISZKONT Damian22KP AVIA Świdnik1:15.8842635.1240.76
62.MIREK Jakub15RWKS Sparta Biłgoraj1:15.9842535.7140.27
63.ŁANCZKOWSKI Dominik17MKP Szczecin1:16.1442235.3540.79
64.BLAT Kacper16UKP Fala Kraśnik1:16.4441734.5741.87
65.BAREJ Michał14KS OLIMPIA Lublin1:17.1640535.6441.52
66.ROGACKI Michał14UKS SP-149 Łódź1:17.2240436.4540.77
67.ADAMCZYK Jan15UKS Olimpijczyk 231:17.2340436.7040.53
68.JONOWSKI Michał14S Szkoła Pływania ,,Orka''1:17.6039936.0041.60
69.DAMSZ Andrzej16KS Rekin Świebodzice1:17.9239435.2642.66
70.HRYNIEWICKI Krzysztof14MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:18.0239236.9441.08
71.KOZIEŃSKI Oliwier14KS ,,Wisła'' Puławy1:18.1539036.4041.75
72.JACHYM Maciej15KS Rekin Świebodzice1:18.1839036.2741.91
73.KRAJEWSKI Patryk16UKS Żabianka Gdańsk1:18.5438436.8841.66
74.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy1:18.6238336.7541.87
75.PLEWKA Przemysław14MKS Park Wodny Tarn. Góry1:19.4337238.0141.42
76.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park1:20.3135938.4441.87
77.PRAGA Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''1:20.5135737.9642.55
78.KAŁUSOWSKI Gracjan14MKS Trójka Łódź1:20.6635537.0943.57
79.KOWALCZYK Jakub14UKS SP-149 Łódź1:20.9635138.0642.90
80.CZERNIAK Jarosław15UKS Olimpijczyk 231:21.2734737.9843.29
81.GRZEGORZEWSKI Bartosz14MUKS Wodnik Łask1:21.7134138.3143.40
82.MILISZKIEWICZ Jakub14KS JUST SWIM Jelenia Góra1:23.2632337.8445.42
83.MAJKOWSKI Aleksander14UKS 307 Warszawa1:23.4432037.9445.50
84.SKWARNICKI Jakub15BUKS Warszawa1:23.5232039.5843.94
85.WALAS Jan14MKS Trójka Łódź1:24.5530839.5445.01
86.KARWOWSKI Maksymilian14UKS SP AQUARIUS Lesko1:25.1430239.4645.68
87.PETTERSEN Henrik16Moss SK1:28.6726739.1449.53
88.KUBINIEC Mikołaj14UKS Skarpa Lublin1:29.8125742.4247.39
DYSKW.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.JACHIMOWICZ Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.BARUSIŃSKI Kordian17UKS G-8 Bielany Warszawa
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)
DYSKW.ROJEK Piotr15MUKP Fala Ropczyce
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)
DYSKW.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 5
10.03.2018 - 9:16
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.GRYGIENCZA Iga14MKS Medyk Giżycko30.37520
2.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''30.43517
3.SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość30.80499
4.SZUBZDA Zuzanna14UKS Skarpa Lublin31.02488
5.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa31.13483
6.GROMULSKA Olimpia14UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX31.17481
7.PIASECKA Alicja14UKS Żabianka Gdańsk31.21479
8.MIKOŁAJCZYK Maja14UKS SP-149 Łódź31.68458
9.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów31.71457
10.OŁDYTOWSKA Jagoda14MKP Wodnik Bielsk Podlaski31.90449
11.GRABOWSKA Gabriela14UKS 307 Warszawa32.05442
12.SOKOŁOWSKA Dominika14KS Neptun Świdnica32.21436
13.PRZYBYLIŃSKA Julia14UKS 307 Warszawa32.30432
14.RACZYŃSKA Wiktoria14AZS Łódź32.40428
15.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź32.72416
16.KOKOSZKA Patrycja14MKS ,,IKAR'' Mielec32.74415
17.MACIASZCZYK Wiktoria14UKS SP-149 Łódź32.75415
18.BORZĘCKA Julia14UKS Olimpijczyk 2332.84411
19.CZERWIŃSKA Martyna14UKS ,,Dwójka'' Tczew32.93408
20.DĘBKOWSKA Wiktoria14MUKS Wodnik Łask32.97406
21.SAWCZYK Malwina14UKS Olimpijczyk 2333.13400
22.WRÓBLEWSKA Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość33.16399
23.WUSZTER Iga14KP MZOS Płock33.39391
24.KOZAK Katarzyna14UKS Olimpijczyk 2333.61384
25.DZIK Pola14S Szkoła Pływania ,,Orka''33.70380
26.KOWALCZYK Gabriela14MKS Trójka Łódź33.85375
27.ROGOWICZ Zuzanna14UKS OMEGA Sokółka33.89374
28.SIOMA Zuzanna14UKS ,,ORKA'' Zamość34.31361
29.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź34.55353
30.HAŁADYN Kamila14UKS 190 Łódź34.84344
31.DĄBROWSKA Pola14UKS 307 Warszawa35.07338
32.STELMASZCZYK Natalia14KS JUST SWIM Jelenia Góra35.29331
33.RADKOWIAK Agata14UKS Olimpijczyk 2335.54324
34.SYSIO Zuzanna14MUKS Wodnik Łask35.68320
35.KOWACKA Aleksandra14UKS SP-149 Łódź36.46300

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.BUSZKA Kornelia15UKP ,,Polonia Warszawa''28.94601
2.MURAWSKA Maria15UKP ,,Polonia Warszawa''29.00597
3.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''29.27581
4.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gd.29.51567
5.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''29.53566
6.PIOTROWSKA Wiktoria15UKS Żabianka Gdańsk29.75553
7.SZYSZKO Karolina15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.90545
8.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 2329.93543
9.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno29.96542
10.MAIK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz30.22528
11.OSINIAK Iga15KS OLIMPIA Lublin30.30524
12.ZYCH Natalia15MKS Wodnik Radom30.37520
13.PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.43517
14.BADZIAN Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''30.56510
15.ANCYPO Agnieszka15UKS OMEGA Sokółka30.59509
16.SZWABIŃSKA Adrianna15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.68504
17.PIEJKO Dorota15CSTiR Strzyżów30.80499
18.DOPART Marcelina15ULKS ,,Wodny Świat''30.94492
19.WOJTKOWIAK Alicja15MKS Park Wodny Tarn. Góry30.99489
20.KUŁAKOWSKA Monika15MKS Medyk Giżycko31.14482
21.GULBRANDSEN Mia15Kongstensvommerne31.16481
22.LUTKIEWICZ Gabriela15KS ,,Wisła'' Puławy31.36472
23.RUSSEK Agata15UKP ,,Polonia Warszawa''31.41470
24.STERNICZUK Weronika15UKS Piątka Konstantynów Ł.31.47467
25.BŁAŻEJEWSKA Nikola15MUKS Wodnik Łask31.48467
26.WIECZOREK Marika15KS OLIMPIA Lublin31.60462
27.SOŁONIEWICZ Julia15UKS OMEGA Sokółka32.11440
28.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź32.31432
29.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź32.60420
30.DĄBROWSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg32.64419
31.ROJEK Paula15UKP ,,Polonia Warszawa''33.12401
32.ROKITA Hanna15MKS Park Wodny Tarn. Góry33.18399
33.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów33.25396
34.PIEPIÓRKA Martyna15UKS Żabianka Gdańsk33.36392
35.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk33.44389
36.JASIŃSKA Martyna15MUKS Wodnik Łask33.83376
37.BANASIAK Oliwia15UKP ,,Polonia Warszawa''33.84376
38.KOCZYK Aleksandra15UKS Żoliborz34.10367
39.KWIATKOWSKA Zuzanna15MKP Wodnik Bielsk Podlaski34.12367
40.BOGUSZ Kaja15BUKS Warszawa34.25362
41.CICHOCKA Oliwia15UKS Olimpijczyk 2334.69349
42.CISZEWSKA Amelia15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki36.02311
43.KOWALSKA Alicja15KS JUST SWIM Jelenia Góra36.03311

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice30.25526
2.MIELCZAREK Sandra16UKS G-8 Bielany Warszawa30.29524
3.KUKIEŁKA Liliana16S Szkoła Pływania ,,Orka''30.61508
4.BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 2330.80499
5.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź30.87495
6.KRYPA Marta16UKS Manta Warszawa Włochy30.99489
7.RACZEWSKA Emilia16MTP Kormoran Olsztyn31.12483
8.TERLECKA Anna16UKS ,,Wodnik Krasnystaw''31.45468
9.BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk31.68458
10.ŚWIĄTEK Martyna16UKS Skarpa Lublin31.87450
11.WĄSAK Aleksandra16KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.09441
12.CHMIELEWSKA Julia16MUKP Warszawianka- Wodny Park32.14439
13.ORŁOWSKA Zuzanna16UKS Nawa Skierniewice32.23435
14.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''32.38429
15.STADAAS Sofie16Moss SK32.74415
16.JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica32.81412
17.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''32.96407
18.DOBOSZ Kalina16UKP ,,Polonia Warszawa''34.44356

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław28.04661
2.WOŹNIAK Zofia17UKS G-8 Bielany Warszawa28.27645
3.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka28.59623
4.MAZURKIEWICZ Barbara17MKS Piaseczno28.72615
5.ROGOWSKA Katarzyna18MKP Szczecin28.92602
6.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim29.06594
7.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa29.07593
8.WALZ Kornelia18UKS Nawa Skierniewice29.45570
9.DOMŻALSKA Wiktoria18UKP Jedynka Elbląg29.78552
10.WRZOSEK Iga18SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.29.88546
11.ROMANOWSKA Patrycja18TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.29.91544
12.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa29.94543
13.BARTCZAK Julia18AZS Łódź30.11534
14.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin30.28525
15.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa30.34522
16.PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim30.69504
17.GARDOCKA Julia17MTP Kormoran Olsztyn30.86496
18.MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk31.45468
19.WRÓBEL Julia17TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.31.48467
20.KNUDSEN Sandra17Kongstensvommerne31.57463
21.JARKOWIEC Dominika18KS JUST SWIM Jelenia Góra31.77454
22.ŚLIWA Maja17Stowarzyszenie Hobby Sport32.19437
23.BORCZYK Martyna18KS Rekin Świebodzice32.26434
24.WESOŁOWSKA Agata17KU AZS UMCS Lublin32.61420
25.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk32.93408
26.KLAVENES MAUSETH Marthe18Kongstensvommerne35.28332

OPEN

1.DOWGIERT Anna28KS Warta Poznań26.60774
2.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław28.04661
3.WOŹNIAK Zofia17UKS G-8 Bielany Warszawa28.27645
4.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka28.59623
5.PEDA Paulina20AZS AWF Katowice28.61622
6.MAZURKIEWICZ Barbara17MKS Piaseczno28.72615
7.ROGOWSKA Katarzyna18MKP Szczecin28.92602
8.BUSZKA Kornelia15UKP ,,Polonia Warszawa''28.94601
9.MURAWSKA Maria15UKP ,,Polonia Warszawa''29.00597
10.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim29.06594
11.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa29.07593
12.CZARNECKA Wiktoria19KU AZS UMCS Lublin29.22584
13.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''29.27581
14.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin29.37575
15.WALZ Kornelia18UKS Nawa Skierniewice29.45570
16.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gd.29.51567
17.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''29.53566
18.PIOTROWSKA Wiktoria15UKS Żabianka Gdańsk29.75553
19.DOMŻALSKA Wiktoria18UKP Jedynka Elbląg29.78552
20.WRZOSEK Iga18SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.29.88546
21.SZYSZKO Karolina15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki29.90545
22.ROMANOWSKA Patrycja18TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.29.91544
23.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 2329.93543
24.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa29.94543
25.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno29.96542
26.NIEMIEC Aleksandra21MUKP Fala Ropczyce30.06536
27.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań30.08535
28.BARTCZAK Julia18AZS Łódź30.11534
29.MAIK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz30.22528
30.SIRIGNANO Luigia22KU AZS AGH Kraków30.23527
31.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice30.25526
32.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin30.28525
33.MIELCZAREK Sandra16UKS G-8 Bielany Warszawa30.29524
34.OSINIAK Iga15KS OLIMPIA Lublin30.30524
35.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa30.34522
36.GRYGIENCZA Iga14MKS Medyk Giżycko30.37520
ZYCH Natalia15MKS Wodnik Radom30.37520
38.MENDYK Adrianna20MKS Wodnik Radom30.42517
39.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''30.43517
PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.43517
41.BADZIAN Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''30.56510
42.ANCYPO Agnieszka15UKS OMEGA Sokółka30.59509
43.KUKIEŁKA Liliana16S Szkoła Pływania ,,Orka''30.61508
44.SZWABIŃSKA Adrianna15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.68504
45.PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim30.69504
46.PIEJKO Dorota15CSTiR Strzyżów30.80499
SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość30.80499
BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 2330.80499
49.GARDOCKA Julia17MTP Kormoran Olsztyn30.86496
50.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź30.87495
51.DOPART Marcelina15ULKS ,,Wodny Świat''30.94492
52.WOJTKOWIAK Alicja15MKS Park Wodny Tarn. Góry30.99489
KRYPA Marta16UKS Manta Warszawa Włochy30.99489
54.SZUBZDA Zuzanna14UKS Skarpa Lublin31.02488
55.RACZEWSKA Emilia16MTP Kormoran Olsztyn31.12483
56.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa31.13483
57.KUŁAKOWSKA Monika15MKS Medyk Giżycko31.14482
58.GULBRANDSEN Mia15Kongstensvommerne31.16481
59.GROMULSKA Olimpia14UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX31.17481
60.PIASECKA Alicja14UKS Żabianka Gdańsk31.21479
61.LUTKIEWICZ Gabriela15KS ,,Wisła'' Puławy31.36472
62.RUSSEK Agata15UKP ,,Polonia Warszawa''31.41470
63.TERLECKA Anna16UKS ,,Wodnik Krasnystaw''31.45468
MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk31.45468
65.STERNICZUK Weronika15UKS Piątka Konstantynów Ł.31.47467
66.BŁAŻEJEWSKA Nikola15MUKS Wodnik Łask31.48467
WRÓBEL Julia17TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.31.48467
68.KNUDSEN Sandra17Kongstensvommerne31.57463
69.WIECZOREK Marika15KS OLIMPIA Lublin31.60462
70.MIKOŁAJCZYK Maja14UKS SP-149 Łódź31.68458
BYLIŃSKA Agnieszka16UKS Żabianka Gdańsk31.68458
72.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów31.71457
73.JARKOWIEC Dominika18KS JUST SWIM Jelenia Góra31.77454
74.ŚWIĄTEK Martyna16UKS Skarpa Lublin31.87450
75.OŁDYTOWSKA Jagoda14MKP Wodnik Bielsk Podlaski31.90449
76.GRABOWSKA Gabriela14UKS 307 Warszawa32.05442
77.WĄSAK Aleksandra16KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.09441
78.SOŁONIEWICZ Julia15UKS OMEGA Sokółka32.11440
79.CHMIELEWSKA Julia16MUKP Warszawianka- Wodny Park32.14439
80.ŚLIWA Maja17Stowarzyszenie Hobby Sport32.19437
81.SOKOŁOWSKA Dominika14KS Neptun Świdnica32.21436
82.ORŁOWSKA Zuzanna16UKS Nawa Skierniewice32.23435
83.BORCZYK Martyna18KS Rekin Świebodzice32.26434
84.PRZYBYLIŃSKA Julia14UKS 307 Warszawa32.30432
85.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź32.31432
86.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''32.38429
87.RACZYŃSKA Wiktoria14AZS Łódź32.40428
FASZCZEWSKA Karolina19MKS CKS-SMS Szczecin32.40428
89.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź32.60420
90.WESOŁOWSKA Agata17KU AZS UMCS Lublin32.61420
91.DĄBROWSKA Zuzanna15UKP Jedynka Elbląg32.64419
92.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź32.72416
93.KOKOSZKA Patrycja14MKS ,,IKAR'' Mielec32.74415
STADAAS Sofie16Moss SK32.74415
95.MACIASZCZYK Wiktoria14UKS SP-149 Łódź32.75415
96.JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica32.81412
97.BORZĘCKA Julia14UKS Olimpijczyk 2332.84411
98.CZERWIŃSKA Martyna14UKS ,,Dwójka'' Tczew32.93408
BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk32.93408
100.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''32.96407
101.DĘBKOWSKA Wiktoria14MUKS Wodnik Łask32.97406
102.ROJEK Paula15UKP ,,Polonia Warszawa''33.12401
103.SAWCZYK Malwina14UKS Olimpijczyk 2333.13400
104.WRÓBLEWSKA Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość33.16399
105.ROKITA Hanna15MKS Park Wodny Tarn. Góry33.18399
106.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów33.25396
107.PIEPIÓRKA Martyna15UKS Żabianka Gdańsk33.36392
108.WUSZTER Iga14KP MZOS Płock33.39391
109.WITEK Aleksandra15UKS Żabianka Gdańsk33.44389
110.KOZAK Katarzyna14UKS Olimpijczyk 2333.61384
111.DZIK Pola14S Szkoła Pływania ,,Orka''33.70380
112.JASIŃSKA Martyna15MUKS Wodnik Łask33.83376
113.BANASIAK Oliwia15UKP ,,Polonia Warszawa''33.84376
114.KOWALCZYK Gabriela14MKS Trójka Łódź33.85375
115.ROGOWICZ Zuzanna14UKS OMEGA Sokółka33.89374
116.KOCZYK Aleksandra15UKS Żoliborz34.10367
117.KWIATKOWSKA Zuzanna15MKP Wodnik Bielsk Podlaski34.12367
118.BOGUSZ Kaja15BUKS Warszawa34.25362
119.SIOMA Zuzanna14UKS ,,ORKA'' Zamość34.31361
120.DOBOSZ Kalina16UKP ,,Polonia Warszawa''34.44356
121.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź34.55353
122.CICHOCKA Oliwia15UKS Olimpijczyk 2334.69349
123.HAŁADYN Kamila14UKS 190 Łódź34.84344
124.DĄBROWSKA Pola14UKS 307 Warszawa35.07338
125.KLAVENES MAUSETH Marthe18Kongstensvommerne35.28332
126.STELMASZCZYK Natalia14KS JUST SWIM Jelenia Góra35.29331
127.RADKOWIAK Agata14UKS Olimpijczyk 2335.54324
128.SYSIO Zuzanna14MUKS Wodnik Łask35.68320
129.CISZEWSKA Amelia15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki36.02311
130.KOWALSKA Alicja15KS JUST SWIM Jelenia Góra36.03311
131.KOWACKA Aleksandra14UKS SP-149 Łódź36.46300
DYSKW.KOLENDA Zofia20KS AZS AWF Biała Podlaska
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 6
10.03.2018 - 9:22
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa27.87521
2.ADAMOWICZ Mikołaj14UKS Jagiellonka Warszawa28.38493
3.KOZIEŃSKI Oliwier14KS ,,Wisła'' Puławy28.41492
4.GRZECZA Michał14TP Skalar Słupsk28.44490
5.PIEKARZ Adrian14MUKS Wodnik Łask28.72476
6.STANISŁAWSKI Bartosz14UKS SP-149 Łódź29.38444
7.HRYNIEWICKI Krzysztof14MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.63433
8.WYTWER Daniel14KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.75428
9.SOLAK Szymon14RWKS Sparta Biłgoraj30.14412
10.OSZCZAK Norbert14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.30.32404
11.MILISZKIEWICZ Jakub14KS JUST SWIM Jelenia Góra30.37402
12.KOWOLIK Alex14MKS Park Wodny Tarn. Góry30.65391
13.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź30.69390
14.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź30.77387
15.ŚLASKI Filip14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.30.94381
16.ŻYRO Ignacy14UKS 307 Warszawa31.02378
17.LEWTAK Szymon14KS OLIMPIA Lublin31.49361
18.KORDOWSKI Tymoteusz14BUKS Warszawa31.61357
19.ŁAGOŹNY Filip14UKS ,,ORKA'' Zamość32.14339
20.BEDNAREK Przemysław14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa32.31334
WALIJEWSKI Radosław14UKS Żabianka Gdańsk32.31334
22.ROGACKI Michał14UKS SP-149 Łódź32.69323
23.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź32.72322
24.GRZEGORZEWSKI Bartosz14MUKS Wodnik Łask32.93316
25.SKALSKI Konrad14MKS Park Wodny Tarn. Góry33.45301
26.LITEWSKI Mikołaj14UKS 307 Warszawa33.74293
27.KAŁUSOWSKI Gracjan14MKS Trójka Łódź34.51274
28.CHAŁAT Wojciech14UKS Skarpa Lublin36.88224
DYSKW.KAŁASKA Patryk14UKS Jagiellonka Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NWOCHMAN Mateusz14MKS Park Wodny Tarn. Góry
NWOLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.OGRODNIK Wojciech15MKS Park Wodny Tarn. Góry26.37615
2.JAKIMIAK Jakub15KS Narwal26.93577
3.WLAZŁOWSKI Kamil15UKP ,,Polonia Warszawa''27.26557
4.GĄSTAŁ Jan15MUKP Warszawianka- Wodny Park27.32553
5.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice27.63534
6.WIĘCKOWSKI Jakub15UKS Jagiellonka Warszawa27.94517
7.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz28.10508
8.ZAWADZKI Dominik15MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.28498
9.ZACHARZYŃSKI Norbert15UKS ,,Wodnik Krasnystaw''28.31497
10.KOWALCZYK Piotr15UKP ,,Polonia Warszawa''28.35495
11.ŚLIWA Michał15MUKP Fala Ropczyce28.45490
12.PANASIUK Mateusz15MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.54485
13.URBANEK Filip15MUKP Fala Ropczyce28.72476
ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Ł.28.72476
15.ANTCZAK Bartosz15UKP ,,Polonia Warszawa''28.74475
16.KUDLIŃSKI Łukasz15UKS SP-149 Łódź28.84470
17.SKIBA Jakub15UKP ,,Polonia Warszawa''29.15455
18.BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.29.21452
19.MRÓZ Adam15UKS Olimpijczyk 2329.26450
20.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15UKS Olimpijczyk 2329.34446
21.NOSARZEWSKI Kornel15MUKP Warszawianka- Wodny Park29.41443
22.MARTIN-WOŹNIAK Wiktor15MTKP Delfin Toruń29.42443
23.MICHAŁOWSKI Eryk15UKS OMEGA Sokółka29.45441
24.SKRZYPEK Piotr15Śródmiejski UKS29.46441
25.MARKOWSKI Kacper15UKP ,,Polonia Warszawa''29.59435
26.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź29.62434
27.TASARZ Kacper15UKS ,,Dwójka'' Tczew30.07415
28.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin30.11413
29.BERBELSKI Adam15MUKS Wodnik Łask30.25407
30.NAZARUK Piotr15MKS CKS-SMS Szczecin30.41401
31.OSZAJCA Gabriel15RWKS Sparta Biłgoraj30.47398
32.ROGUSKI Mateusz15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa30.52396
33.KAPAŁA Szymon15MTP Kormoran Olsztyn30.61393
34.SOBIECH Szymon15UKS SP-149 Łódź30.81385
35.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź30.85384
36.JACHYM Maciej15KS Rekin Świebodzice31.27369
37.WRÓBLEWSKI Michał15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki31.29368
38.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park31.45362
39.JODZIO Adrian15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki31.72353
40.ROGOZIŃSKI Radosław15MKS CKS-SMS Szczecin32.19338
41.MIREK Jakub15RWKS Sparta Biłgoraj33.47300
42.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Ł.33.48300
43.MANDZIUK Kewin15UKS ,,ORKA'' Zamość33.53299
44.PRZYBYTNIAK Sean15UKS Żoliborz35.29256
DYSKW.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa
M1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na lini 15 m po starcie lub nawrocie
DYSKW.ŻUCHOWSKI Kacper15UKP Jedynka Elbląg
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.SOBIESZUK Kacper16UKS Skarpa Lublin27.03571
BLIŹNIEWSKI Franciszek16UKS SP-149 Łódź27.03571
3.CELIŃSKI Jakub16KS Narwal27.28555
4.WALISZEWSKI Piotr16KTP Iskra Konin27.36550
5.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia27.46544
6.KRUTOWICZ Bartłomiej16UKP ,,Polonia Warszawa''27.53540
7.MATYJASEK Maciej16MMKS Kędzierzyn-Koźle27.64534
8.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa27.90519
9.SAGAN Jakub16UKS Skarpa Lublin28.28498
10.DUDKIEWICZ Kacper16UKP ,,Polonia Warszawa''28.59482
11.RAJCA Wiktor16UKS 190 Łódź28.65479
12.POPIOŁEK Dawid16UKS Skarpa Lublin28.72476
13.MUSIŃSKI Mikołaj16S Szkoła Pływania ,,Orka''28.75474
14.GREGORCZYK Jan16UKP ,,Polonia Warszawa''28.83470
15.ŁOBODA Jakub16KS OLIMPIA Lublin28.92466
16.SKOWRONEK Hubert16UKS Nawa Skierniewice29.23451
17.CHEŁSTOWSKI Maciej16UKP ,,Polonia Warszawa''29.37445
18.CHYRCHAŁA Rafał16UKS ,,ORKA'' Zamość29.95420
19.JĘDRZEJEWSKI Albert16MUKP Warszawianka- Wodny Park30.14412
20.JACUŃSKI Maciej16S Szkoła Pływania ,,Orka''30.34404
21.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek30.39402
22.CZAJKA Marcel16UKP ,,Polonia Warszawa''30.47398
23.STACHECKI Jan16KS Posnania Poznań30.56395
24.BOŻEK Filip16UKP Fala Kraśnik31.46362
25.DOŁOWY Grzegorz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa31.54359

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KRASKA Jakub18KU AZS Politechniki Łódzkiej25.39689
2.MITRUS Paweł18UKS G-8 Bielany Warszawa25.43686
3.SMOLIŃSKI Jakub18SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.25.46683
GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków25.46683
5.MAJERSKI Jakub18UKS SMS Galicja Kraków25.60672
6.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn25.79657
7.SŁOWIK Rafał18UKS G-8 Bielany Warszawa25.95645
8.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin26.02640
9.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa26.07636
10.RĘBACZ Maciej18UKS G-8 Bielany Warszawa26.38614
11.CIARCZYŃSKI Janusz17S Szkoła Pływania ,,Orka''26.50606
12.SAWICKI Bartosz18AZS AWF Katowice26.54603
NOWOTNY Dawid17UKS G-8 Bielany Warszawa26.54603
14.BRODOWSKI Bartosz18UKS Nawa Skierniewice26.63597
15.CHMIELOWIEC Łukasz18UKS Nawa Skierniewice26.68594
16.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin26.75589
17.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice26.76588
18.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź26.77588
19.PYTLARCZYK Szymon18MUKP Warszawianka- Wodny Park26.90579
20.CIERPIKOWSKI Robert18TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.26.95576
21.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź27.11566
22.BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik27.13565
23.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport27.21560
24.GREBER Artur17UKS G-8 Bielany Warszawa27.36550
25.GALICKI Bartosz17BUKS Warszawa27.37550
26.WAŚKO Adam18SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.27.38549
27.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź27.40548
CHODULSKI Jakub18UKS Skarpa Lublin27.40548
29.TŁOMAK Andrzej17SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.27.42547
30.KOTWICA Bartosz17KU AZS UMCS Lublin27.52541
31.GRZYBOWSKI Artur17MKP Szczecin27.58537
32.ADAMCZEWSKI Eryk18KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.71530
33.PIOTROWICZ Kamil18MKS Trójka Łódź27.73529
34.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa27.77526
35.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów27.81524
36.CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska27.89520
37.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn27.93517
38.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź28.25500
39.SKJOLDEN Kristoffer18Kongstensvommerne28.31497
40.KOZŁOWSKI Kamil18SKP Legia Warszawa28.34495
41.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy28.50487
42.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska28.53485
KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź28.53485
44.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn28.59482
45.CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice28.66479
46.NALEŹNIK Jakub17MKP Szczecin29.12456
47.DADOS Aleksander17KS ,,Wisła'' Puławy29.21452
48.KRASZEWSKI Daniel17MKS Polonia Warszawa29.23451
49.BATOR Kacper18KU AZS AGH Kraków29.40444
50.SOLLIN Christian17Moss SK29.47440
51.RUTKIEWICZ Jakub17S Szkoła Pływania ,,Orka''29.54437
52.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź29.61434
53.BARSZCZEWSKI Maksymilian17UKS G-8 Bielany Warszawa29.89422
54.KOSTYK Teodor18KS Posnania Poznań30.42400
55.SOSIŃSKI Bartosz17KS Posnania Poznań32.35333
56.CAŁKIEWICZ Michał18MKS CKS-SMS Szczecin32.40331
DYSKW.ZIĘBA Patryk17UKP Gryf Dębica
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg
NWLECH Filip17KU AZS UMCS Lublin
NWWARDAWA Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa

OPEN

1.CZERNIAK Konrad29KU AZS UMCS Lublin24.11805
2.CHUDY Michał21KS Warta Poznań24.36780
3.KHNYKIN Oleksii19Vmpdu24.81738
4.POPRAWA Michał24AZS AWF Katowice25.01721
5.LASSEK Bartłomiej24AZS Łódź25.07716
6.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań25.14710
7.WĄGROWSKI Marcel19KU AZS Politechniki Łódzkiej25.29697
8.KRASKA Jakub18KU AZS Politechniki Łódzkiej25.39689
9.MITRUS Paweł18UKS G-8 Bielany Warszawa25.43686
10.SMOLIŃSKI Jakub18SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.25.46683
GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków25.46683
12.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław25.57674
13.MAJERSKI Jakub18UKS SMS Galicja Kraków25.60672
CHRZANOWSKI Damian20WKS Śląsk Wrocław25.60672
15.SUZIN Marcin25KU AZS AGH Kraków25.72663
16.PUK Dariusz23AZS AWF Katowice25.75660
KSIĄŻEK Jakub20MKP Szczecin25.75660
18.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn25.79657
19.CIĘŻKOWSKI Dominik22AZS AWF Warszawa25.80657
WYSOCZYŃSKI Mateusz25KU AZS AGH Kraków25.80657
WERNER Paweł25MKS Juvenia Wrocław25.80657
22.DOBRZYŃSKI Tomasz20UKS G-8 Bielany Warszawa25.81656
23.KOLCZYŃSKI Stanisław21SKP Legia Warszawa25.87651
24.SŁOWIK Rafał18UKS G-8 Bielany Warszawa25.95645
25.BLACHURA Patryk19UKP Unia Oświęcim25.97644
26.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin26.02640
27.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa26.07636
28.NAUMENKO Artem22KU AZS AGH Kraków26.23625
29.LUDWICZAK Piotr Mateusz22Kongstensvommerne26.30620
30.KOTOWSKI Wojciech24MKS CKS-SMS Szczecin26.36616
31.OGRODNIK Wojciech15MKS Park Wodny Tarn. Góry26.37615
32.RĘBACZ Maciej18UKS G-8 Bielany Warszawa26.38614
33.KAŁUŻYŃSKI Antoni19SKP Legia Warszawa26.41612
34.GOLENIEC Kamil19UKP Unia Oświęcim26.47608
35.CIARCZYŃSKI Janusz17S Szkoła Pływania ,,Orka''26.50606
36.KRAWCZYK Paweł19BUKS Warszawa26.52605
SUSZEK Wojciech26KS AZS AWF Biała Podlaska26.52605
38.SAWICKI Bartosz18AZS AWF Katowice26.54603
NOWOTNY Dawid17UKS G-8 Bielany Warszawa26.54603
40.WLAZŁOWSKI Damian19MKS Polonia Warszawa26.58600
41.BRODOWSKI Bartosz18UKS Nawa Skierniewice26.63597
42.CHMIELOWIEC Łukasz18UKS Nawa Skierniewice26.68594
43.POWROŹNIK Konrad21WKS Śląsk Wrocław26.74590
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH SENIORÓW
44.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin26.75589
45.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice26.76588
46.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź26.77588
47.NOWAK Patryk23AZS AWF Katowice26.84583
48.DĘBSKI Szymon19UKS Nawa Skierniewice26.89580
49.PYTLARCZYK Szymon18MUKP Warszawianka- Wodny Park26.90579
50.LITWA Krzysztof22KU AZS AGH Kraków26.92578
51.JAKIMIAK Jakub15KS Narwal26.93577
52.MŁYNARCZYK Piotr19MKP Szczecin26.94577
53.CIERPIKOWSKI Robert18TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.26.95576
54.ŚWIDERSKI Bartłomiej20AZS AWF Warszawa27.01572
55.SOBIESZUK Kacper16UKS Skarpa Lublin27.03571
BLIŹNIEWSKI Franciszek16UKS SP-149 Łódź27.03571
57.MIKOŁAJCZYK Michał19KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.10566
58.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź27.11566
59.BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik27.13565
60.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport27.21560
61.WLAZŁOWSKI Kamil15UKP ,,Polonia Warszawa''27.26557
62.KAŹMIERCZAK Wojciech21MUKP Warszawianka- Wodny Park27.27556
63.CELIŃSKI Jakub16KS Narwal27.28555
64.GĄSTAŁ Jan15MUKP Warszawianka- Wodny Park27.32553
65.WALISZEWSKI Piotr16KTP Iskra Konin27.36550
GREBER Artur17UKS G-8 Bielany Warszawa27.36550
67.GALICKI Bartosz17BUKS Warszawa27.37550
68.WAŚKO Adam18SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.27.38549
69.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź27.40548
CHODULSKI Jakub18UKS Skarpa Lublin27.40548
71.TŁOMAK Andrzej17SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.27.42547
72.BIELAWA Dominik16UKS Tri-Team Rumia27.46544
73.KOTWICA Bartosz17KU AZS UMCS Lublin27.52541
74.KRUTOWICZ Bartłomiej16UKP ,,Polonia Warszawa''27.53540
75.GRZYBOWSKI Artur17MKP Szczecin27.58537
76.BOJARSKI Karol19MKS CKS-SMS Szczecin27.59537
77.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice27.63534
78.MATYJASEK Maciej16MMKS Kędzierzyn-Koźle27.64534
79.ADAMCZEWSKI Eryk18KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz27.71530
80.KARLIŃSKI Patryk22SRS Szansa-Start Gdańsk27.72529
81.PIOTROWICZ Kamil18MKS Trójka Łódź27.73529
82.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa27.77526
CARLSEN JOHNSEN Andreas20Kongstensvommerne27.77526
84.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów27.81524
85.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa27.87521
ROGOZIŃSKI Mateusz19KS KSZO Ostrowiec Św.27.87521
MAGDZIARZ Konrad22MKS CKS-SMS Szczecin27.87521
88.PIERZYŃSKI Michał21KU AZS Politechniki Łódzkiej27.88520
89.CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska27.89520
90.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa27.90519
91.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn27.93517
92.WIĘCKOWSKI Jakub15UKS Jagiellonka Warszawa27.94517
93.RACINOWSKI Jakub20MUKP Warszawianka- Wodny Park27.96516
94.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz28.10508
95.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź28.25500
96.ZAWADZKI Dominik15MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.28498
SAGAN Jakub16UKS Skarpa Lublin28.28498
98.ZACHARZYŃSKI Norbert15UKS ,,Wodnik Krasnystaw''28.31497
SKJOLDEN Kristoffer18Kongstensvommerne28.31497
100.KOZŁOWSKI Kamil18SKP Legia Warszawa28.34495
101.KOWALCZYK Piotr15UKP ,,Polonia Warszawa''28.35495
102.ADAMOWICZ Mikołaj14UKS Jagiellonka Warszawa28.38493
103.KOZIEŃSKI Oliwier14KS ,,Wisła'' Puławy28.41492
CZERNIAK Konrad20KU AZS UMCS Lublin28.41492
105.GRZECZA Michał14TP Skalar Słupsk28.44490
106.ŚLIWA Michał15MUKP Fala Ropczyce28.45490
107.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy28.50487
108.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska28.53485
KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź28.53485
110.PANASIUK Mateusz15MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.54485
111.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn28.59482
DUDKIEWICZ Kacper16UKP ,,Polonia Warszawa''28.59482
SZUSTAK Hubert19UKS GOS Raszyn28.59482
114.RAJCA Wiktor16UKS 190 Łódź28.65479
115.CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice28.66479
116.MYNARSKI Wojciech19KS JUST SWIM Jelenia Góra28.67478
117.URBANEK Filip15MUKP Fala Ropczyce28.72476
PIEKARZ Adrian14MUKS Wodnik Łask28.72476
ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Ł.28.72476
POPIOŁEK Dawid16UKS Skarpa Lublin28.72476
121.ANTCZAK Bartosz15UKP ,,Polonia Warszawa''28.74475
122.MUSIŃSKI Mikołaj16S Szkoła Pływania ,,Orka''28.75474
123.KVARV Samuel Norman20Moss SK28.82471
124.GREGORCZYK Jan16UKP ,,Polonia Warszawa''28.83470
125.KUDLIŃSKI Łukasz15UKS SP-149 Łódź28.84470
126.STAWARUK Michał19KU AZS Politechniki Łódzkiej28.90467
127.ŁOBODA Jakub16KS OLIMPIA Lublin28.92466
128.NALEŹNIK Jakub17MKP Szczecin29.12456
129.SKIBA Jakub15UKP ,,Polonia Warszawa''29.15455
130.DADOS Aleksander17KS ,,Wisła'' Puławy29.21452
BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.29.21452
132.KRASZEWSKI Daniel17MKS Polonia Warszawa29.23451
SKOWRONEK Hubert16UKS Nawa Skierniewice29.23451
134.MRÓZ Adam15UKS Olimpijczyk 2329.26450
135.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15UKS Olimpijczyk 2329.34446
136.CHEŁSTOWSKI Maciej16UKP ,,Polonia Warszawa''29.37445
137.STANISŁAWSKI Bartosz14UKS SP-149 Łódź29.38444
138.BATOR Kacper18KU AZS AGH Kraków29.40444
139.NOSARZEWSKI Kornel15MUKP Warszawianka- Wodny Park29.41443
140.MARTIN-WOŹNIAK Wiktor15MTKP Delfin Toruń29.42443
141.MICHAŁOWSKI Eryk15UKS OMEGA Sokółka29.45441
142.SKRZYPEK Piotr15Śródmiejski UKS29.46441
143.SOLLIN Christian17Moss SK29.47440
144.RUTKIEWICZ Jakub17S Szkoła Pływania ,,Orka''29.54437
145.MARKOWSKI Kacper15UKP ,,Polonia Warszawa''29.59435
146.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź29.61434
147.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź29.62434
148.HRYNIEWICKI Krzysztof14MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.63433
149.WYTWER Daniel14KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz29.75428
150.GOLUS Michał21MKS Wodnik Radom29.81425
151.BARSZCZEWSKI Maksymilian17UKS G-8 Bielany Warszawa29.89422
152.CHYRCHAŁA Rafał16UKS ,,ORKA'' Zamość29.95420
153.TASARZ Kacper15UKS ,,Dwójka'' Tczew30.07415
154.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin30.11413
155.JĘDRZEJEWSKI Albert16MUKP Warszawianka- Wodny Park30.14412
SOLAK Szymon14RWKS Sparta Biłgoraj30.14412
157.BERBELSKI Adam15MUKS Wodnik Łask30.25407
158.OSZCZAK Norbert14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.30.32404
159.JACUŃSKI Maciej16S Szkoła Pływania ,,Orka''30.34404
160.MILISZKIEWICZ Jakub14KS JUST SWIM Jelenia Góra30.37402
161.KURANTOWICZ Krzysztof19UKS ,,ORKA'' Zamość30.38402
162.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek30.39402
163.NAZARUK Piotr15MKS CKS-SMS Szczecin30.41401
164.KOSTYK Teodor18KS Posnania Poznań30.42400
165.OSZAJCA Gabriel15RWKS Sparta Biłgoraj30.47398
CZAJKA Marcel16UKP ,,Polonia Warszawa''30.47398
167.ROGUSKI Mateusz15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa30.52396
168.STACHECKI Jan16KS Posnania Poznań30.56395
169.KAPAŁA Szymon15MTP Kormoran Olsztyn30.61393
170.KOWOLIK Alex14MKS Park Wodny Tarn. Góry30.65391
171.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź30.69390
172.SZYDŁOWSKI Kamil20KU AZS AGH Kraków30.71389
173.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź30.77387
174.SOBIECH Szymon15UKS SP-149 Łódź30.81385
175.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź30.85384
176.ŚLASKI Filip14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.30.94381
177.ŻYRO Ignacy14UKS 307 Warszawa31.02378
178.JACHYM Maciej15KS Rekin Świebodzice31.27369
179.WRÓBLEWSKI Michał15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki31.29368
180.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park31.45362
181.BOŻEK Filip16UKP Fala Kraśnik31.46362
182.LEWTAK Szymon14KS OLIMPIA Lublin31.49361
183.DOŁOWY Grzegorz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa31.54359
184.KORDOWSKI Tymoteusz14BUKS Warszawa31.61357
185.JODZIO Adrian15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki31.72353
186.ŁAGOŹNY Filip14UKS ,,ORKA'' Zamość32.14339
187.ROGOZIŃSKI Radosław15MKS CKS-SMS Szczecin32.19338
188.BEDNAREK Przemysław14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa32.31334
WALIJEWSKI Radosław14UKS Żabianka Gdańsk32.31334
190.SOSIŃSKI Bartosz17KS Posnania Poznań32.35333
191.CAŁKIEWICZ Michał18MKS CKS-SMS Szczecin32.40331
192.ROGACKI Michał14UKS SP-149 Łódź32.69323
193.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź32.72322
194.GRZEGORZEWSKI Bartosz14MUKS Wodnik Łask32.93316
195.SKALSKI Konrad14MKS Park Wodny Tarn. Góry33.45301
196.MIREK Jakub15RWKS Sparta Biłgoraj33.47300
197.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Ł.33.48300
198.MANDZIUK Kewin15UKS ,,ORKA'' Zamość33.53299
199.LITEWSKI Mikołaj14UKS 307 Warszawa33.74293
200.KAŁUSOWSKI Gracjan14MKS Trójka Łódź34.51274
201.PRZYBYTNIAK Sean15UKS Żoliborz35.29256
202.CHAŁAT Wojciech14UKS Skarpa Lublin36.88224
DYSKW.ZIĘBA Patryk17UKP Gryf Dębica
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg
DYSKW.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa
M1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na lini 15 m po starcie lub nawrocie
DYSKW.ŻUCHOWSKI Kacper15UKP Jedynka Elbląg
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.KAŁASKA Patryk14UKS Jagiellonka Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NWLECH Filip17KU AZS UMCS Lublin
NWOCHMAN Mateusz14MKS Park Wodny Tarn. Góry
NWOLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź
NWWARDAWA Filip17UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 7
10.03.2018 - 9:28
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:27.3159733.8037.7039.1636.65
2.MACIASZCZYK Wiktoria14UKS SP-149 Łódź2:31.6054836.5838.4638.7637.80
3.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów2:33.2253034.9139.8140.3838.12
4.WECKWERT Iga14UKS Żabianka Gdańsk2:33.3652936.0938.9040.2038.17
5.WAŚNIEWSKA Martyna14UKP Jedynka Elbląg2:34.7151535.0839.2340.6839.72
6.KARWOWSKA Wiktoria14KS Narwal2:38.5747835.6939.9940.7842.11
7.DWOJAK Wiktoria14KS OLIMPIA Lublin2:38.7547736.7840.5440.9140.52
8.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź2:39.3147236.9139.7041.3841.32
9.SZARANIEC Patrycja14UKP Gryf Dębica2:42.4144538.5742.2541.3640.23
10.WIŚNIEWSKA Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin2:42.5844436.9741.7542.8441.02
11.CHRYPLEWICZ Julia14KS Rekin Świebodzice2:45.3542238.3341.7343.1242.17
12.ŁUSZCZEW Brygida14UKS Olimpijczyk 232:49.4939239.4942.9444.3342.73
13.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:50.0738839.9242.6844.6342.84
14.SANECKA Julia14UKS SP AQUARIUS Lesko3:10.1527746.3548.5649.2046.04
15.JANISZEWSKA Wiktoria14MKS CKS-SMS Szczecin3:10.7927444.3247.8449.5749.06
NWMALEC Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:24.9362732.5636.6738.7136.99
2.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.1761133.9236.8238.2237.21
3.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.8359134.9836.9039.0136.94
4.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 232:27.8459033.5936.9338.3438.98
5.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:31.1555233.8037.3840.2839.69
6.SZYSZKO Karolina15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:31.6554734.7138.3939.7638.79
7.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk2:31.9454436.2339.4940.0836.14
8.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów2:32.4653836.3439.1039.7937.23
9.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew2:33.0753235.9838.4339.5139.15
10.FILOCHA Julia15MKS CKS-SMS Szczecin2:33.1653134.4837.9740.7739.94
11.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:34.3151935.9839.1639.7939.38
12.ZMIERCZAK Natalia15MTP Kormoran Olsztyn2:35.5650736.1939.6240.1639.59
13.SAMUŁA Kornelia15UKS Olimpijczyk 232:35.7550535.5839.3940.5340.25
14.KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz2:38.4148036.3639.9241.5140.62
15.MACHULAK Maja15UKP Fala Kraśnik2:38.5147936.8440.1741.1940.31
16.DOMORADZKA Aleksandra15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:39.1447334.8540.0542.3541.89
17.BĘBEN Nina15KS OLIMPIA Lublin2:40.0446538.0040.7141.4939.84
18.GÓRSKA Eliza15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:44.9442537.9542.5144.1340.35

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.HERASIMOWICZ Zuzanna16Dwójka Morena Gdańsk2:21.9566733.4835.5137.1035.86
2.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.4462033.9437.3337.3736.80
3.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:27.2959734.6737.9038.1736.55
4.PICHOLA Weronika16MKS Piaseczno2:27.6159333.4337.2938.8338.06
5.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin2:28.9557735.6737.9038.2937.09
6.JOŃSKA Zuzanna16UKS Olimpijczyk 232:29.1557535.4038.3538.5736.83
7.MOZOŁOWSKA Emilia16UKP ,,Polonia Warszawa''2:29.8756733.9038.2739.4638.24
8.GRZELCZYK Natalia16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:30.7055735.6738.4838.9737.58
9.PIOTROWICZ Maja16SKP BARAKUDA2:31.6954735.5638.4539.3538.33
10.JAKUBCZAK Martyna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:34.5651735.1339.4540.1839.80
11.SZERSZEŃ Natalia16UKP Gryf Dębica2:38.1348235.5138.8641.4042.36
12.KRAWCZYK Paulina16IKS Konstancin2:43.1643936.9740.8542.4342.91
13.PROCE Marta16KS Rekin Świebodzice2:43.7743439.0142.2242.9239.62
14.CZARNOWICZ Gabriela16UKS OMEGA Sokółka2:44.9142537.5041.8143.5942.01

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KOLUCH Julia18UKS Kapry-Armexim Pruszków2:16.9974232.6034.9335.1734.29
2.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa2:17.5173433.3535.4035.0833.68
3.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice2:22.8065533.8436.2036.7436.02
4.STRZĘPEK Kornelia18KS Rekin Świebodzice2:27.1959833.5737.1838.7137.73
5.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy2:28.3158534.3437.9238.3137.74
6.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin2:29.7656833.6237.1039.1939.85
7.KACZANOWSKA Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:31.9354434.3838.8739.4639.22
8.ŚLIWA Maja17Stowarzyszenie Hobby Sport2:34.9151334.9838.8340.2740.83

OPEN

1.TCHÓRZ Alicja26MKS Juvenia Wrocław2:14.7078131.4334.2934.9334.05
2.KOLUCH Julia18UKS Kapry-Armexim Pruszków2:16.9974232.6034.9335.1734.29
3.GÓRECKA Weronika18AZS AWF Warszawa2:17.5173433.3535.4035.0833.68
4.WÓJTOWICZ Gabriela23KS AZS UWM Olsztyn2:17.8372933.1535.5134.8734.30
5.HERASIMOWICZ Zuzanna16Dwójka Morena Gdańsk2:21.9566733.4835.5137.1035.86
6.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice2:22.8065533.8436.2036.7436.02
7.PISKORSKA Adela15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:24.9362732.5636.6738.7136.99
8.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.4462033.9437.3337.3736.80
9.SUCHECKA Katarzyna19UKS Ostrobramska2:25.6261834.0836.9038.1136.53
10.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.1761133.9236.8238.2237.21
11.STRZĘPEK Kornelia18KS Rekin Świebodzice2:27.1959833.5737.1838.7137.73
12.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:27.2959734.6737.9038.1736.55
13.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:27.3159733.8037.7039.1636.65
14.PICHOLA Weronika16MKS Piaseczno2:27.6159333.4337.2938.8338.06
15.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:27.8359134.9836.9039.0136.94
16.PIESKO Martyna15UKS Olimpijczyk 232:27.8459033.5936.9338.3438.98
17.ŻARŁOK Martyna21KU AZS AGH Kraków2:28.2258635.4137.3437.7037.77
18.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy2:28.3158534.3437.9238.3137.74
19.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin2:28.9557735.6737.9038.2937.09
20.JOŃSKA Zuzanna16UKS Olimpijczyk 232:29.1557535.4038.3538.5736.83
21.GAWROŃSKA Zoe18MKP Szczecin2:29.7656833.6237.1039.1939.85
22.MOZOŁOWSKA Emilia16UKP ,,Polonia Warszawa''2:29.8756733.9038.2739.4638.24
23.GRZELCZYK Natalia16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:30.7055735.6738.4838.9737.58
24.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:31.1555233.8037.3840.2839.69
25.KULAGA Dominika21UKP Gryf Dębica2:31.3155133.7738.6640.0238.86
26.MACIASZCZYK Wiktoria14UKS SP-149 Łódź2:31.6054836.5838.4638.7637.80
27.SZYSZKO Karolina15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:31.6554734.7138.3939.7638.79
28.PIOTROWICZ Maja16SKP BARAKUDA2:31.6954735.5638.4539.3538.33
29.KACZANOWSKA Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:31.9354434.3838.8739.4639.22
30.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk2:31.9454436.2339.4940.0836.14
31.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów2:32.4653836.3439.1039.7937.23
32.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew2:33.0753235.9838.4339.5139.15
33.FILOCHA Julia15MKS CKS-SMS Szczecin2:33.1653134.4837.9740.7739.94
34.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów2:33.2253034.9139.8140.3838.12
35.WECKWERT Iga14UKS Żabianka Gdańsk2:33.3652936.0938.9040.2038.17
36.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:34.3151935.9839.1639.7939.38
37.JAKUBCZAK Martyna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:34.5651735.1339.4540.1839.80
38.WAŚNIEWSKA Martyna14UKP Jedynka Elbląg2:34.7151535.0839.2340.6839.72
39.ŚLIWA Maja17Stowarzyszenie Hobby Sport2:34.9151334.9838.8340.2740.83
40.ZMIERCZAK Natalia15MTP Kormoran Olsztyn2:35.5650736.1939.6240.1639.59
41.SAMUŁA Kornelia15UKS Olimpijczyk 232:35.7550535.5839.3940.5340.25
42.SZERSZEŃ Natalia16UKP Gryf Dębica2:38.1348235.5138.8641.4042.36
43.KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz2:38.4148036.3639.9241.5140.62
44.MACHULAK Maja15UKP Fala Kraśnik2:38.5147936.8440.1741.1940.31
45.KARWOWSKA Wiktoria14KS Narwal2:38.5747835.6939.9940.7842.11
46.DWOJAK Wiktoria14KS OLIMPIA Lublin2:38.7547736.7840.5440.9140.52
47.DOMORADZKA Aleksandra15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:39.1447334.8540.0542.3541.89
48.ZAJĄCZKOWSKA Ewa14MKS Trójka Łódź2:39.3147236.9139.7041.3841.32
49.BĘBEN Nina15KS OLIMPIA Lublin2:40.0446538.0040.7141.4939.84
50.SZARANIEC Patrycja14UKP Gryf Dębica2:42.4144538.5742.2541.3640.23
51.WIŚNIEWSKA Aleksandra14KS OLIMPIA Lublin2:42.5844436.9741.7542.8441.02
52.KRAWCZYK Paulina16IKS Konstancin2:43.1643936.9740.8542.4342.91
53.PROCE Marta16KS Rekin Świebodzice2:43.7743439.0142.2242.9239.62
54.CZARNOWICZ Gabriela16UKS OMEGA Sokółka2:44.9142537.5041.8143.5942.01
55.GÓRSKA Eliza15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:44.9442537.9542.5144.1340.35
56.CHRYPLEWICZ Julia14KS Rekin Świebodzice2:45.3542238.3341.7343.1242.17
57.ŁUSZCZEW Brygida14UKS Olimpijczyk 232:49.4939239.4942.9444.3342.73
58.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:50.0738839.9242.6844.6342.84
59.SANECKA Julia14UKS SP AQUARIUS Lesko3:10.1527746.3548.5649.2046.04
60.JANISZEWSKA Wiktoria14MKS CKS-SMS Szczecin3:10.7927444.3247.8449.5749.06
NWMALEC Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość


<< TOP >>
Konkurencja 8
10.03.2018 - 9:44
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.SIECZEK Oliwier14UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.1955431.4734.2735.8834.57
2.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.1054432.5034.5035.1434.96
3.MASIUK Ksawery14UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.8753432.9535.5236.0733.33
4.ŻEGLEŃ Miłosz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:26.9444134.2236.7337.7138.28
5.STANISŁAWSKI Bartosz14UKS SP-149 Łódź2:29.9741534.5437.7139.0838.64
6.GROTOWSKI Piotr14UKS SP-149 Łódź2:31.3940437.1539.2438.8336.17
7.STADAAS Helje14Moss SK2:34.1438233.2938.2941.6240.94
8.BANASIK Samuel14IKS Konstancin2:34.5337935.7039.1040.5339.20
9.SOLAK Szymon14RWKS Sparta Biłgoraj2:34.6137934.9539.0641.0939.51
10.KOWALCZYK Jakub14UKS SP-149 Łódź2:35.3937336.6439.5540.6038.60
11.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:35.6437137.2739.7839.7438.85
12.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:36.6536436.6839.9741.1038.90
13.BROŃCZYK Hubert14MTKP Delfin Toruń2:41.4133336.9240.4142.3341.75
14.KRUSZEWSKI Adrian14MTKP Delfin Toruń2:41.7433137.1741.0942.3841.10
15.SZYCHIEWICZ Ernest14MTP ,,Lublinianka''2:46.2130540.5841.6243.1640.85
16.WALAS Jan14MKS Trójka Łódź2:52.4827339.5044.1045.8543.03
NWWIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.ŻOŁĄDŹ Stanisław15UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.1159430.6133.7534.5134.24
2.ZUBIK Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.5456330.6934.4935.1335.23
3.BOBER Paweł15UKS Żabianka Gdańsk2:18.2753031.1035.1636.5235.49
4.WIŚNIEWSKI Adam15SPiR Aqua Żyrardów2:19.2351931.2934.8936.6936.36
5.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:21.1249833.4535.8336.5535.29
6.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź2:21.7949133.0936.8136.5335.36
7.URBAN Jakub15LUKS Orlik2:22.1848732.1336.3637.3336.36
8.TOMASZOWSKI Michał15MKS Park Wodny Tarn. Góry2:23.7447233.0636.8537.7736.06
ŚLIWA Michał15MUKP Fala Ropczyce2:23.7447232.2435.7038.0237.78
10.SOBIECH Szymon15UKS SP-149 Łódź2:24.5146434.1037.2238.1435.05
11.MARKOWSKI Kacper15UKP ,,Polonia Warszawa''2:24.9945933.4435.7137.5538.29
12.WOJTASIAK Michał15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:25.1345832.0334.8138.7939.50
13.RZĄSA Jacek15UKS Żabianka Gdańsk2:25.7645233.7836.9237.5237.54
14.TUMIALIS Maciej15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:28.0043234.1837.9539.2936.58
15.OGRODNIK Wojciech15MKS Park Wodny Tarn. Góry2:28.0243233.9037.1440.0236.96
16.BORSUK Piotr15UKP Fala Kraśnik2:28.2643033.2237.1539.7138.18
17.CYCKOWSKI Aleksander15UKP Jedynka Elbląg2:28.7042632.9437.8539.7538.16
18.ŻYCZKOWSKI Kamil15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:30.1441433.9438.5440.0737.59
19.TARKA Maciej15SSiR CENTRUM Staszów2:31.2840433.9438.0540.0139.28
DYSKW.KORCZAK Jakub15BUKS Warszawa
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.BLIŹNIEWSKI Franciszek16UKS SP-149 Łódź2:09.4964530.0832.8433.4933.08
2.RABAN Maciej16IKS Konstancin2:09.5564429.4032.4133.5434.20
3.ZAJĄC Mateusz16MKS SMS Victoria Racibórz2:13.0759430.4833.1834.8734.54
4.RACZYŃSKI Adrian16UKS Jagiellonka Warszawa2:14.0058230.5133.9334.6934.87
5.KAŹMIERCZAK Bruno16UKS GOS Raszyn2:16.3155330.4634.0636.0735.72
6.SIEKACZYŃSKI Artur16UKP Fala Kraśnik2:17.1354331.9634.8535.5734.75
7.RADZISZEWSKI Krzysztof16UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.5053931.2234.5336.1835.57
8.RYBIŃSKI Filip16S Szkoła Pływania ,,Orka''2:19.1052031.9636.1336.7134.30
9.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.0249933.7335.5536.4835.26
10.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź2:22.2248732.4636.5437.3335.89
11.BORZYMEK Hubert16UKS 307 Warszawa2:22.3148633.7236.1537.0335.41
12.PLEŚNIEROWICZ Kamil16KS Posnania Poznań2:23.5047433.5137.0636.6336.30
13.ABD EL RAZEK Jakub16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:23.5347433.4735.5836.8637.62
14.JAROSZEWSKI Łukasz16UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.5942733.6237.3639.5738.04
15.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn2:34.9837636.8438.5840.0539.51
DYSKW.STWORZYJANEK Marek16UKP ,,Polonia Warszawa''
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.4769329.6732.2632.5132.03
2.MICIUL Michał18TP Zielona Góra2:07.5767530.9032.9132.5031.26
3.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin2:08.8165530.3432.8833.8231.77
4.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź2:10.4063231.4634.1433.4231.38
5.SUCHAŃSKI Przemysław17UKP Unia Oświęcim2:11.6961330.5633.6734.1133.35
6.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:11.7261330.5833.3934.1733.58
7.GOTSZLING Dawid17SKP BARAKUDA2:12.0260930.4532.9934.5234.06
8.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:12.1260730.6233.6134.0433.85
9.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:12.8659731.5834.0334.3032.95
10.MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.0858130.9033.6635.2634.26
11.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź2:14.6257430.8034.0535.2934.48
12.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:15.7356031.6134.0735.6934.36
13.WALCZYSKO Jakub18KU AZS UMCS Lublin2:18.1453132.6035.6535.9433.95
14.RÓJ Jakub17MKP Szczecin2:18.9952232.5235.4136.3834.68
15.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość2:20.6350432.5235.6436.8635.61
16.PAWŁOWSKI Bogdan18MKP Bobry Dębica2:20.8150232.2234.7436.7337.12
17.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.3649631.4935.7137.2436.92
18.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy2:21.4049532.8335.6736.9535.95
19.SOSIŃSKI Bartosz17KS Posnania Poznań2:23.2147733.9736.3036.7436.20
20.KVARV Kevin17Moss SK2:38.0935435.5540.4542.1639.93

OPEN

1.SKIERKA Jakub20TP Zielona Góra2:03.7473929.5331.1831.6331.40
2.SZWEDZKI Dawid24WKS Śląsk Wrocław2:06.0969930.5532.0331.8731.64
3.MORAWSKI Krzysztof24TP Zielona Góra2:06.4569330.7132.6832.3530.71
4.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.4769329.6732.2632.5132.03
5.MICIUL Michał18TP Zielona Góra2:07.5767530.9032.9132.5031.26
6.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin2:08.8165530.3432.8833.8231.77
7.BLIŹNIEWSKI Franciszek16UKS SP-149 Łódź2:09.4964530.0832.8433.4933.08
8.RABAN Maciej16IKS Konstancin2:09.5564429.4032.4133.5434.20
9.BRYŁA Kamil19KU AZS UMCS Lublin2:10.0563730.3233.4633.7432.53
10.MALEC Mikołaj17MKS Trójka Łódź2:10.4063231.4634.1433.4231.38
11.SUCHAŃSKI Przemysław17UKP Unia Oświęcim2:11.6961330.5633.6734.1133.35
12.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:11.7261330.5833.3934.1733.58
13.CHMIELEWSKI Jakub19WKS Śląsk Wrocław2:11.8161231.1333.8233.8033.06
14.GOTSZLING Dawid17SKP BARAKUDA2:12.0260930.4532.9934.5234.06
15.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:12.1260730.6233.6134.0433.85
16.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:12.8659731.5834.0334.3032.95
17.ZAJĄC Mateusz16MKS SMS Victoria Racibórz2:13.0759430.4833.1834.8734.54
18.ŻOŁĄDŹ Stanisław15UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.1159430.6133.7534.5134.24
19.RACZYŃSKI Adrian16UKS Jagiellonka Warszawa2:14.0058230.5133.9334.6934.87
20.MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.0858130.9033.6635.2634.26
21.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź2:14.6257430.8034.0535.2934.48
22.ZUBIK Jan15UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.5456330.6934.4935.1335.23
23.ŚWIDERSKI Bartłomiej20AZS AWF Warszawa2:15.6456131.2034.5435.4734.43
24.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:15.7356031.6134.0735.6934.36
25.SIECZEK Oliwier14UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.1955431.4734.2735.8834.57
26.KAŹMIERCZAK Bruno16UKS GOS Raszyn2:16.3155330.4634.0636.0735.72
27.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.1054432.5034.5035.1434.96
28.SIEKACZYŃSKI Artur16UKP Fala Kraśnik2:17.1354331.9634.8535.5734.75
29.SOBCZYK Maciej23KU AZS AGH Kraków2:17.2654231.4734.7136.0635.02
30.RADZISZEWSKI Krzysztof16UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.5053931.2234.5336.1835.57
31.MASIUK Ksawery14UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.8753432.9535.5236.0733.33
32.WALCZYSKO Jakub18KU AZS UMCS Lublin2:18.1453132.6035.6535.9433.95
33.BOBER Paweł15UKS Żabianka Gdańsk2:18.2753031.1035.1636.5235.49
34.RÓJ Jakub17MKP Szczecin2:18.9952232.5235.4136.3834.68
35.RYBIŃSKI Filip16S Szkoła Pływania ,,Orka''2:19.1052031.9636.1336.7134.30
36.WIŚNIEWSKI Adam15SPiR Aqua Żyrardów2:19.2351931.2934.8936.6936.36
37.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość2:20.6350432.5235.6436.8635.61
38.PAWŁOWSKI Bogdan18MKP Bobry Dębica2:20.8150232.2234.7436.7337.12
39.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.0249933.7335.5536.4835.26
40.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:21.1249833.4535.8336.5535.29
41.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.3649631.4935.7137.2436.92
42.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy2:21.4049532.8335.6736.9535.95
43.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź2:21.7949133.0936.8136.5335.36
44.URBAN Jakub15LUKS Orlik2:22.1848732.1336.3637.3336.36
45.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź2:22.2248732.4636.5437.3335.89
46.BORZYMEK Hubert16UKS 307 Warszawa2:22.3148633.7236.1537.0335.41
47.SOSIŃSKI Bartosz17KS Posnania Poznań2:23.2147733.9736.3036.7436.20
48.PLEŚNIEROWICZ Kamil16KS Posnania Poznań2:23.5047433.5137.0636.6336.30
49.ABD EL RAZEK Jakub16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:23.5347433.4735.5836.8637.62
50.TOMASZOWSKI Michał15MKS Park Wodny Tarn. Góry2:23.7447233.0636.8537.7736.06
ŚLIWA Michał15MUKP Fala Ropczyce2:23.7447232.2435.7038.0237.78
52.SOBIECH Szymon15UKS SP-149 Łódź2:24.5146434.1037.2238.1435.05
53.MARKOWSKI Kacper15UKP ,,Polonia Warszawa''2:24.9945933.4435.7137.5538.29
54.WOJTASIAK Michał15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:25.1345832.0334.8138.7939.50
55.RZĄSA Jacek15UKS Żabianka Gdańsk2:25.7645233.7836.9237.5237.54
56.ŻEGLEŃ Miłosz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:26.9444134.2236.7337.7138.28
57.TUMIALIS Maciej15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:28.0043234.1837.9539.2936.58
58.OGRODNIK Wojciech15MKS Park Wodny Tarn. Góry2:28.0243233.9037.1440.0236.96
59.BORSUK Piotr15UKP Fala Kraśnik2:28.2643033.2237.1539.7138.18
60.JAROSZEWSKI Łukasz16UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.5942733.6237.3639.5738.04
61.CYCKOWSKI Aleksander15UKP Jedynka Elbląg2:28.7042632.9437.8539.7538.16
62.STANISŁAWSKI Bartosz14UKS SP-149 Łódź2:29.9741534.5437.7139.0838.64
63.ŻYCZKOWSKI Kamil15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:30.1441433.9438.5440.0737.59
64.TARKA Maciej15SSiR CENTRUM Staszów2:31.2840433.9438.0540.0139.28
65.GROTOWSKI Piotr14UKS SP-149 Łódź2:31.3940437.1539.2438.8336.17
66.STADAAS Helje14Moss SK2:34.1438233.2938.2941.6240.94
67.BANASIK Samuel14IKS Konstancin2:34.5337935.7039.1040.5339.20
68.SOLAK Szymon14RWKS Sparta Biłgoraj2:34.6137934.9539.0641.0939.51
69.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn2:34.9837636.8438.5840.0539.51
70.KOWALCZYK Jakub14UKS SP-149 Łódź2:35.3937336.6439.5540.6038.60
71.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:35.6437137.2739.7839.7438.85
72.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:36.6536436.6839.9741.1038.90
73.KVARV Kevin17Moss SK2:38.0935435.5540.4542.1639.93
74.BROŃCZYK Hubert14MTKP Delfin Toruń2:41.4133336.9240.4142.3341.75
75.KRUSZEWSKI Adrian14MTKP Delfin Toruń2:41.7433137.1741.0942.3841.10
76.SZYCHIEWICZ Ernest14MTP ,,Lublinianka''2:46.2130540.5841.6243.1640.85
77.WALAS Jan14MKS Trójka Łódź2:52.4827339.5044.1045.8543.03
DYSKW.STWORZYJANEK Marek16UKP ,,Polonia Warszawa''
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie
DYSKW.KORCZAK Jakub15BUKS Warszawa
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie
NWKUBKOWSKI Bartłomiej23KS AZS UWM Olsztyn
NWWIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew


<< TOP >>
Konkurencja 9
10.03.2018 - 9:59
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''9:15.21665
50m:
100m:
150m:
200m:
31.67
1:06.16
1:41.66
2:16.67
31.67
34.49
35.50
35.01
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.01
3:27.30
4:02.76
4:38.09
35.34
35.29
35.46
35.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:12.69
5:47.49
6:22.68
6:57.59
34.60
34.80
35.19
34.91
650m:
700m:
750m:
800m:
7:32.58
8:07.69
8:41.88
9:15.21
34.99
35.11
34.19
33.33
2.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec9:33.98602
50m:
100m:
150m:
200m:
33.49
1:09.94
1:46.67
2:22.88
33.49
36.45
36.73
36.21
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.35
3:35.54
4:12.05
4:48.29
36.47
36.19
36.51
36.24
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.30
6:00.13
6:35.94
7:12.49
36.01
35.83
35.81
36.55
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.76
8:24.59
9:00.04
9:33.98
36.27
35.83
35.45
33.94
3.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź9:36.85593
50m:
100m:
150m:
200m:
32.51
1:07.58
1:43.86
2:20.27
32.51
35.07
36.28
36.41
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.36
3:32.68
4:09.37
4:46.33
36.09
36.32
36.69
36.96
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.17
6:00.17
6:36.99
7:13.67
36.84
37.00
36.82
36.68
650m:
700m:
750m:
800m:
7:49.73
8:26.13
9:02.20
9:36.85
36.06
36.40
36.07
34.65
4.MALINOŚ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość9:52.17548
50m:
100m:
150m:
200m:
33.21
1:09.76
1:46.81
2:24.64
33.21
36.55
37.05
37.83
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.09
3:39.76
4:17.32
4:55.09
37.45
37.67
37.56
37.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.58
6:10.09
6:47.57
7:25.39
37.49
37.51
37.48
37.82
650m:
700m:
750m:
800m:
8:03.34
8:40.37
9:17.26
9:52.17
37.95
37.03
36.89
34.91
5.DRAGAN Julia14KS OLIMPIA Lublin9:58.83530
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH SENIORÓW
50m:
100m:
150m:
200m:
32.92
1:10.34
1:48.81
2:27.25
32.92
37.42
38.47
38.44
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.45
3:43.70
4:22.31
5:00.21
38.20
38.25
38.61
37.90
450m:
500m:
550m:
600m:
5:39.18
6:16.97
6:54.85
7:32.68
38.97
37.79
37.88
37.83
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.75
8:46.85
9:23.88
9:58.83
37.07
37.10
37.03
34.95
6.SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość10:03.32518
50m:
100m:
150m:
200m:
33.11
1:09.97
1:47.67
2:25.75
33.11
36.86
37.70
38.08
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.38
3:41.76
4:19.88
4:58.96
37.63
38.38
38.12
39.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:37.63
6:16.65
6:54.26
7:33.06
38.67
39.02
37.61
38.80
650m:
700m:
750m:
800m:
8:10.71
8:48.72
9:26.40
10:03.32
37.65
38.01
37.68
36.92
7.BEDNARZ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość10:06.01511
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:10.55
1:48.07
2:25.82
33.66
36.89
37.52
37.75
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.13
3:42.47
4:21.73
4:59.77
38.31
38.34
39.26
38.04
450m:
500m:
550m:
600m:
5:38.94
6:17.16
6:55.88
7:34.25
39.17
38.22
38.72
38.37
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.10
8:51.47
9:29.19
10:06.01
38.85
38.37
37.72
36.82
8.MACIASZCZYK Weronika14UKS SP-149 Łódź10:17.79483
50m:
100m:
150m:
200m:
34.46
1:13.15
1:52.34
2:31.95
34.46
38.69
39.19
39.61
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.33
3:50.75
4:30.43
5:09.66
39.38
39.42
39.68
39.23
450m:
500m:
550m:
600m:
5:49.26
6:28.05
7:07.41
7:46.31
39.60
38.79
39.36
38.90
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.03
9:03.23
9:41.03
10:17.79
38.72
38.20
37.80
36.76
9.WITEK Oliwia14UKS SP-149 Łódź10:23.35470
50m:
100m:
150m:
200m:
34.11
1:12.64
1:52.44
2:31.23
34.11
38.53
39.80
38.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.64
3:49.44
4:28.86
5:07.95
39.41
38.80
39.42
39.09
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.18
6:28.02
7:08.81
7:47.79
40.23
39.84
40.79
38.98
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.04
9:07.58
9:46.50
10:23.35
40.25
39.54
38.92
36.85
10.JANUSZKO Patrycja14IKS Konstancin10:26.15464
50m:
100m:
150m:
200m:
34.30
1:13.10
1:53.29
2:33.66
34.30
38.80
40.19
40.37
250m:
300m:
350m:
400m:
3:13.36
3:53.12
4:33.46
5:13.40
39.70
39.76
40.34
39.94
450m:
500m:
550m:
600m:
5:53.69
6:33.06
7:13.26
7:53.55
40.29
39.37
40.20
40.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:33.76
9:11.88
9:49.79
10:26.15
40.21
38.12
37.91
36.36
11.KAŹMIEROWSKA Nina14UKS Żoliborz10:39.67435
50m:
100m:
150m:
200m:
36.50
1:17.17
1:58.85
2:39.31
36.50
40.67
41.68
40.46
250m:
300m:
350m:
400m:
3:20.04
4:01.71
4:42.51
5:23.28
40.73
41.67
40.80
40.77
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.38
6:43.65
7:23.62
8:03.91
40.10
40.27
39.97
40.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:44.10
9:23.14
10:02.27
10:39.67
40.19
39.04
39.13
37.40
12.KOZAK Katarzyna14UKS Olimpijczyk 2310:47.38419
50m:
100m:
150m:
200m:
33.55
1:12.36
1:53.25
2:33.94
33.55
38.81
40.89
40.69
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.67
3:55.70
4:36.85
5:18.11
40.73
41.03
41.15
41.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:59.97
6:41.15
7:23.19
8:04.14
41.86
41.18
42.04
40.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:45.23
9:26.32
10:07.66
10:47.38
41.09
41.09
41.34
39.72
13.CZERWIŃSKA Martyna14UKS ,,Dwójka'' Tczew11:04.23388
50m:
100m:
150m:
200m:
36.50
1:17.33
1:59.11
2:41.34
36.50
40.83
41.78
42.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:23.22
4:05.02
4:47.24
5:29.62
41.88
41.80
42.22
42.38
450m:
500m:
550m:
600m:
6:11.96
6:54.79
7:36.72
8:18.78
42.34
42.83
41.93
42.06
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.39
9:41.89
10:23.04
11:04.23
41.61
41.50
41.15
41.19

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź9:06.70697
50m:
100m:
150m:
200m:
31.77
1:06.20
1:40.48
2:14.42
31.77
34.43
34.28
33.94
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.14
3:23.68
3:58.37
4:32.80
34.72
34.54
34.69
34.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:06.68
5:41.02
6:15.42
6:49.90
33.88
34.34
34.40
34.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.02
7:58.42
8:32.55
9:06.70
34.12
34.40
34.13
34.15
2.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:21.63643
50m:
100m:
150m:
200m:
32.07
1:06.96
1:42.06
2:17.11
32.07
34.89
35.10
35.05
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.88
3:27.49
4:02.65
4:37.98
34.77
35.61
35.16
35.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.44
5:48.83
6:24.55
6:59.94
35.46
35.39
35.72
35.39
650m:
700m:
750m:
800m:
7:35.83
8:11.74
8:47.20
9:21.63
35.89
35.91
35.46
34.43
3.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''9:26.40627
50m:
100m:
150m:
200m:
32.44
1:07.44
1:43.14
2:18.90
32.44
35.00
35.70
35.76
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.74
3:30.50
4:06.27
4:42.20
35.84
35.76
35.77
35.93
450m:
500m:
550m:
600m:
5:18.08
5:53.77
6:29.48
7:05.23
35.88
35.69
35.71
35.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:41.04
8:16.75
8:52.15
9:26.40
35.81
35.71
35.40
34.25
4.MACIEJEWSKA Beata15UKS SP-149 Łódź9:43.23574
50m:
100m:
150m:
200m:
32.41
1:08.27
1:44.63
2:21.50
32.41
35.86
36.36
36.87
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.42
3:35.64
4:12.75
4:49.80
36.92
37.22
37.11
37.05
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.86
6:03.87
6:40.71
7:18.26
37.06
37.01
36.84
37.55
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.23
8:31.72
9:07.93
9:43.23
36.97
36.49
36.21
35.30
5.SŁOWIK Martyna15IKS Konstancin9:43.45573
50m:
100m:
150m:
200m:
33.06
1:09.35
1:46.29
2:23.01
33.06
36.29
36.94
36.72
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.90
3:36.78
4:13.96
4:50.74
36.89
36.88
37.18
36.78
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.76
6:04.90
6:41.78
7:18.98
37.02
37.14
36.88
37.20
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.87
8:32.19
9:08.89
9:43.45
36.89
36.32
36.70
34.56
6.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew9:44.59570
50m:
100m:
150m:
200m:
33.47
1:10.17
1:46.92
2:23.68
33.47
36.70
36.75
36.76
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.87
3:38.44
4:15.85
4:53.45
37.19
37.57
37.41
37.60
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.30
6:07.92
6:44.85
7:21.96
36.85
37.62
36.93
37.11
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.72
8:35.53
9:10.87
9:44.59
36.76
36.81
35.34
33.72
7.KULIK Wiktoria15MTP Kormoran Olsztyn9:44.88569
50m:
100m:
150m:
200m:
32.87
1:09.03
1:45.17
2:21.91
32.87
36.16
36.14
36.74
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.58
3:35.56
4:12.19
4:49.49
36.67
36.98
36.63
37.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.19
6:03.72
6:40.65
7:17.89
36.70
37.53
36.93
37.24
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.86
8:32.11
9:08.87
9:44.88
36.97
37.25
36.76
36.01
8.LUTKIEWICZ Gabriela15KS ,,Wisła'' Puławy9:47.55561
50m:
100m:
150m:
200m:
32.82
1:08.22
1:44.63
2:21.12
32.82
35.40
36.41
36.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.11
3:34.93
4:12.48
4:49.65
36.99
36.82
37.55
37.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.22
6:04.49
6:42.08
7:19.53
37.57
37.27
37.59
37.45
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.97
8:34.30
9:11.82
9:47.55
37.44
37.33
37.52
35.73
9.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk9:47.70561
50m:
100m:
150m:
200m:
33.31
1:10.30
1:47.04
2:23.83
33.31
36.99
36.74
36.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.43
3:37.35
4:14.21
4:51.07
36.60
36.92
36.86
36.86
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.69
6:06.03
6:43.74
7:21.25
37.62
37.34
37.71
37.51
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.29
8:35.45
9:12.48
9:47.70
37.04
37.16
37.03
35.22
10.GULBRANDSEN Mia15Kongstensvommerne9:51.38550
50m:
100m:
150m:
200m:
33.96
1:10.75
1:48.54
2:25.77
33.96
36.79
37.79
37.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.16
3:40.24
4:17.78
4:55.21
37.39
37.08
37.54
37.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.48
6:09.88
6:46.97
7:24.50
37.27
37.40
37.09
37.53
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.08
8:39.57
9:16.67
9:51.38
37.58
37.49
37.10
34.71
11.OBAJTEK Aleksandra15KS Rekin Świebodzice9:56.61536
50m:
100m:
150m:
200m:
33.41
1:10.16
1:47.23
2:25.14
33.41
36.75
37.07
37.91
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.58
3:40.61
4:18.13
4:56.27
37.44
38.03
37.52
38.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:34.31
6:12.42
6:50.47
7:28.48
38.04
38.11
38.05
38.01
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.22
8:44.26
9:20.93
9:56.61
37.74
38.04
36.67
35.68
12.KIELAK Julia15MTP Kormoran Olsztyn9:56.75536
50m:
100m:
150m:
200m:
33.82
1:10.81
1:48.17
2:25.38
33.82
36.99
37.36
37.21
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.02
3:40.52
4:18.04
4:55.29
37.64
37.50
37.52
37.25
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.93
6:10.64
6:48.14
7:26.88
37.64
37.71
37.50
38.74
650m:
700m:
750m:
800m:
8:03.73
8:41.63
9:18.98
9:56.75
36.85
37.90
37.35
37.77
13.KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz9:59.06529
50m:
100m:
150m:
200m:
33.36
1:09.52
1:47.14
2:24.63
33.36
36.16
37.62
37.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.44
3:39.87
4:17.88
4:56.14
37.81
37.43
38.01
38.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.04
6:13.94
6:52.59
7:30.63
38.90
38.90
38.65
38.04
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.71
8:46.44
9:24.05
9:59.06
38.08
37.73
37.61
35.01
14.JASKUŁOWSKA Zofia15IKS Konstancin10:08.34506
50m:
100m:
150m:
200m:
33.57
1:11.17
1:49.79
2:28.27
33.57
37.60
38.62
38.48
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.95
3:45.53
4:24.01
5:02.54
38.68
38.58
38.48
38.53
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.10
6:19.47
6:57.97
7:36.49
38.56
38.37
38.50
38.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:14.86
8:53.44
9:31.48
10:08.34
38.37
38.58
38.04
36.86
15.GÓRAL Paula15UKS ,,Dwójka'' Tczew10:08.66505
50m:
100m:
150m:
200m:
33.44
1:10.57
1:47.84
2:25.72
33.44
37.13
37.27
37.88
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.10
3:41.39
4:19.60
4:58.34
37.38
38.29
38.21
38.74
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.98
6:16.26
6:55.04
7:34.34
38.64
39.28
38.78
39.30
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.10
8:51.73
9:31.06
10:08.66
38.76
38.63
39.33
37.60
16.ADAMSKA Maria15Śródmiejski UKS10:22.58472
50m:
100m:
150m:
200m:
34.34
1:11.67
1:49.75
2:28.20
34.34
37.33
38.08
38.45
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.15
3:46.54
4:26.73
5:06.03
38.95
39.39
40.19
39.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:46.52
6:26.35
7:05.74
7:45.63
40.49
39.83
39.39
39.89
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.68
9:04.65
9:44.21
10:22.58
40.05
38.97
39.56
38.37
17.CIESIELSKA Natalia15UKS SP-149 Łódź10:52.48410
50m:
100m:
150m:
200m:
35.89
1:15.49
1:55.96
2:37.23
35.89
39.60
40.47
41.27
250m:
300m:
350m:
400m:
3:18.44
3:59.77
4:41.17
5:22.80
41.21
41.33
41.40
41.63
450m:
500m:
550m:
600m:
6:04.25
6:45.94
7:27.46
8:09.03
41.45
41.69
41.52
41.57
650m:
700m:
750m:
800m:
8:50.66
9:31.70
10:12.74
10:52.48
41.63
41.04
41.04
39.74

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn9:04.00707
50m:
100m:
150m:
200m:
31.97
1:05.94
1:40.40
2:14.84
31.97
33.97
34.46
34.44
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.18
3:23.97
3:58.30
4:32.88
34.34
34.79
34.33
34.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:06.44
5:40.78
6:14.76
6:49.09
33.56
34.34
33.98
34.33
650m:
700m:
750m:
800m:
7:23.22
7:57.45
8:31.23
9:04.00
34.13
34.23
33.78
32.77
2.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź9:22.29640
50m:
100m:
150m:
200m:
31.92
1:06.52
1:41.70
2:16.99
31.92
34.60
35.18
35.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.70
3:28.10
4:04.04
4:39.62
35.71
35.40
35.94
35.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.60
5:51.31
6:27.08
7:02.71
35.98
35.71
35.77
35.63
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.15
8:13.92
8:48.92
9:22.29
35.44
35.77
35.00
33.37
3.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź9:22.78639
50m:
100m:
150m:
200m:
32.96
1:08.40
1:43.62
2:19.02
32.96
35.44
35.22
35.40
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.49
3:29.89
4:05.50
4:40.92
35.47
35.40
35.61
35.42
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.39
5:51.93
6:27.52
7:02.85
35.47
35.54
35.59
35.33
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.51
8:13.79
8:49.10
9:22.78
35.66
35.28
35.31
33.68
4.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew9:29.64616
50m:
100m:
150m:
200m:
32.42
1:08.07
1:44.95
2:20.77
32.42
35.65
36.88
35.82
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.71
3:32.70
4:08.89
4:45.30
35.94
35.99
36.19
36.41
450m:
500m:
550m:
600m:
5:21.24
5:57.56
6:33.91
7:10.11
35.94
36.32
36.35
36.20
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.09
8:21.86
8:56.24
9:29.64
35.98
35.77
34.38
33.40
5.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec9:41.68578
50m:
100m:
150m:
200m:
32.98
1:08.61
1:44.91
2:21.04
32.98
35.63
36.30
36.13
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.69
3:34.24
4:12.17
4:49.06
36.65
36.55
37.93
36.89
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.85
6:02.47
6:39.47
7:15.95
36.79
36.62
37.00
36.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.91
8:29.21
9:06.14
9:41.68
36.96
36.30
36.93
35.54
6.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź9:43.61573
50m:
100m:
150m:
200m:
33.55
1:09.03
1:45.59
2:21.36
33.55
35.48
36.56
35.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.66
3:34.54
4:11.65
4:48.10
36.30
36.88
37.11
36.45
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.38
6:02.53
6:39.68
7:17.19
37.28
37.15
37.15
37.51
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.20
8:31.27
9:07.77
9:43.61
37.01
37.07
36.50
35.84
7.SZEWCZYK Zofia16UKP Fala Kraśnik9:49.82555
50m:
100m:
150m:
200m:
33.03
1:08.81
1:45.35
2:22.47
33.03
35.78
36.54
37.12
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.07
3:37.63
4:15.40
4:53.23
37.60
37.56
37.77
37.83
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.60
6:08.14
6:45.49
7:22.98
37.37
37.54
37.35
37.49
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.74
8:37.13
9:14.05
9:49.82
36.76
37.39
36.92
35.77
8.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek9:55.97538
50m:
100m:
150m:
200m:
33.25
1:09.96
1:47.41
2:24.71
33.25
36.71
37.45
37.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.65
3:39.83
4:17.57
4:55.20
37.94
37.18
37.74
37.63
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.19
6:11.25
6:48.98
7:26.60
37.99
38.06
37.73
37.62
650m:
700m:
750m:
800m:
8:05.07
8:42.52
9:20.29
9:55.97
38.47
37.45
37.77
35.68
9.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''9:59.27529
50m:
100m:
150m:
200m:
33.46
1:09.83
1:47.08
2:24.15
33.46
36.37
37.25
37.07
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.27
3:39.04
4:16.67
4:55.10
37.12
37.77
37.63
38.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.37
6:11.72
6:49.80
7:28.22
38.27
38.35
38.08
38.42
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.46
8:45.01
9:22.03
9:59.27
38.24
38.55
37.02
37.24
10.MAZIAR Alicja16KS Rekin Świebodzice10:10.98499
50m:
100m:
150m:
200m:
32.66
1:08.95
1:47.09
2:26.32
32.66
36.29
38.14
39.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.20
3:43.08
4:21.58
5:00.17
37.88
38.88
38.50
38.59
450m:
500m:
550m:
600m:
5:38.88
6:18.25
6:57.76
7:37.46
38.71
39.37
39.51
39.70
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.63
8:54.97
9:33.66
10:10.98
39.17
38.34
38.69
37.32
11.POLASIK Natalia16MKS Medyk Giżycko10:54.31406
50m:
100m:
150m:
200m:
33.56
1:11.71
1:52.24
2:33.29
33.56
38.15
40.53
41.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.34
3:56.94
4:38.63
5:20.51
42.05
41.60
41.69
41.88
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.25
6:44.85
7:27.22
8:09.05
41.74
42.60
42.37
41.83
650m:
700m:
750m:
800m:
8:50.91
9:32.70
10:14.11
10:54.31
41.86
41.79
41.41
40.20

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź9:07.67693
50m:
100m:
150m:
200m:
32.14
1:06.41
1:40.91
2:15.28
32.14
34.27
34.50
34.37
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.81
3:24.43
3:58.73
4:33.03
34.53
34.62
34.30
34.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.61
5:42.08
6:16.64
6:51.36
34.58
34.47
34.56
34.72
650m:
700m:
750m:
800m:
7:25.67
8:00.20
8:34.49
9:07.67
34.31
34.53
34.29
33.18
2.MARGULA Weronika18MKP Szczecin9:21.06645
50m:
100m:
150m:
200m:
32.94
1:08.02
1:43.24
2:18.15
32.94
35.08
35.22
34.91
250m:
300m:
350m:
400m:
2:53.09
3:27.85
4:02.82
4:37.98
34.94
34.76
34.97
35.16
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.03
5:48.49
6:23.92
6:59.58
35.05
35.46
35.43
35.66
650m:
700m:
750m:
800m:
7:35.21
8:10.91
8:46.84
9:21.06
35.63
35.70
35.93
34.22
3.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin9:24.58633
50m:
100m:
150m:
200m:
32.71
1:07.84
1:43.42
2:19.15
32.71
35.13
35.58
35.73
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.93
3:30.91
4:06.50
4:42.31
35.78
35.98
35.59
35.81
450m:
500m:
550m:
600m:
5:18.19
5:54.11
6:29.73
7:05.59
35.88
35.92
35.62
35.86
650m:
700m:
750m:
800m:
7:41.08
8:16.98
8:51.32
9:24.58
35.49
35.90
34.34
33.26
4.BARYŁA Julia18MKP Szczecin9:25.19631
50m:
100m:
150m:
200m:
32.97
1:08.45
1:43.95
2:19.10
32.97
35.48
35.50
35.15
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.52
3:30.00
4:05.69
4:41.12
35.42
35.48
35.69
35.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.78
5:52.70
6:28.59
7:04.59
35.66
35.92
35.89
36.00
650m:
700m:
750m:
800m:
7:40.01
8:15.80
8:51.73
9:25.19
35.42
35.79
35.93
33.46
5.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin9:27.42623
50m:
100m:
150m:
200m:
33.26
1:08.47
1:44.58
2:20.06
33.26
35.21
36.11
35.48
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.81
3:31.38
4:07.54
4:43.43
35.75
35.57
36.16
35.89
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.45
5:55.11
6:31.17
7:06.57
36.02
35.66
36.06
35.40
650m:
700m:
750m:
800m:
7:42.00
8:17.34
8:52.82
9:27.42
35.43
35.34
35.48
34.60
6.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź9:44.60570
50m:
100m:
150m:
200m:
33.86
1:10.36
1:47.01
2:23.93
33.86
36.50
36.65
36.92
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.97
3:37.90
4:15.21
4:52.30
37.04
36.93
37.31
37.09
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.27
6:05.91
6:42.86
7:19.94
36.97
36.64
36.95
37.08
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.62
8:33.36
9:09.65
9:44.60
36.68
36.74
36.29
34.95
7.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice9:54.58542
50m:
100m:
150m:
200m:
33.13
1:09.18
1:46.36
2:23.81
33.13
36.05
37.18
37.45
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.17
3:38.60
4:15.91
4:53.11
37.36
37.43
37.31
37.20
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.90
6:08.78
6:46.68
7:24.41
37.79
37.88
37.90
37.73
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.81
8:40.17
9:17.81
9:54.58
38.40
37.36
37.64
36.77
8.SMĘTEK Wiktoria17MMKS Kędzierzyn-Koźle9:58.81530
50m:
100m:
150m:
200m:
33.61
1:10.94
1:48.59
2:26.65
33.61
37.33
37.65
38.06
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.36
3:42.18
4:19.96
4:58.00
37.71
37.82
37.78
38.04
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.55
6:14.55
6:52.83
7:30.75
38.55
38.00
38.28
37.92
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.17
8:45.98
9:22.73
9:58.81
37.42
37.81
36.75
36.08
9.TOMOŃ Martyna18UKS Skarpa Lublin10:01.10524
50m:
100m:
150m:
200m:
34.67
1:11.80
1:49.46
2:27.12
34.67
37.13
37.66
37.66
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.02
3:42.67
4:20.76
4:58.48
37.90
37.65
38.09
37.72
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.65
6:14.12
6:52.04
7:29.78
38.17
37.47
37.92
37.74
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.72
8:45.56
9:23.77
10:01.10
37.94
37.84
38.21
37.33

OPEN

1.KARPISZ Milena21KU AZS Politechniki Łódzkiej8:49.51767
50m:
100m:
150m:
200m:
31.40
1:05.47
1:39.12
2:12.47
31.40
34.07
33.65
33.35
250m:
300m:
350m:
400m:
2:45.49
3:18.89
3:51.82
4:25.10
33.02
33.40
32.93
33.28
450m:
500m:
550m:
600m:
4:58.22
5:31.79
6:05.09
6:38.70
33.12
33.57
33.30
33.61
650m:
700m:
750m:
800m:
7:12.19
7:45.68
8:18.33
8:49.51
33.49
33.49
32.65
31.18
2.PIECHOTA Paulina19UKS 190 Łódź8:49.93765
50m:
100m:
150m:
200m:
31.41
1:05.60
1:39.00
2:12.18
31.41
34.19
33.40
33.18
250m:
300m:
350m:
400m:
2:45.31
3:18.64
3:51.57
4:24.96
33.13
33.33
32.93
33.39
450m:
500m:
550m:
600m:
4:58.23
5:31.69
6:05.15
6:38.84
33.27
33.46
33.46
33.69
650m:
700m:
750m:
800m:
7:12.40
7:46.01
8:18.70
8:49.93
33.56
33.61
32.69
31.23
3.ŻUKOWSKA Paula25AZS AWF Katowice8:56.89736
50m:
100m:
150m:
200m:
31.55
1:05.96
1:40.59
2:14.76
31.55
34.41
34.63
34.17
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.19
3:23.83
3:58.10
4:32.38
34.43
34.64
34.27
34.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:06.39
5:40.04
6:13.47
6:46.62
34.01
33.65
33.43
33.15
650m:
700m:
750m:
800m:
7:19.55
7:52.52
8:24.89
8:56.89
32.93
32.97
32.37
32.00
4.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn9:04.00707
50m:
100m:
150m:
200m:
31.97
1:05.94
1:40.40
2:14.84
31.97
33.97
34.46
34.44
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.18
3:23.97
3:58.30
4:32.88
34.34
34.79
34.33
34.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:06.44
5:40.78
6:14.76
6:49.09
33.56
34.34
33.98
34.33
650m:
700m:
750m:
800m:
7:23.22
7:57.45
8:31.23
9:04.00
34.13
34.23
33.78
32.77
5.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź9:06.70697
50m:
100m:
150m:
200m:
31.77
1:06.20
1:40.48
2:14.42
31.77
34.43
34.28
33.94
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.14
3:23.68
3:58.37
4:32.80
34.72
34.54
34.69
34.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:06.68
5:41.02
6:15.42
6:49.90
33.88
34.34
34.40
34.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.02
7:58.42
8:32.55
9:06.70
34.12
34.40
34.13
34.15
6.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź9:07.67693
50m:
100m:
150m:
200m:
32.14
1:06.41
1:40.91
2:15.28
32.14
34.27
34.50
34.37
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.81
3:24.43
3:58.73
4:33.03
34.53
34.62
34.30
34.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:07.61
5:42.08
6:16.64
6:51.36
34.58
34.47
34.56
34.72
650m:
700m:
750m:
800m:
7:25.67
8:00.20
8:34.49
9:07.67
34.31
34.53
34.29
33.18
7.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''9:15.21665
50m:
100m:
150m:
200m:
31.67
1:06.16
1:41.66
2:16.67
31.67
34.49
35.50
35.01
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.01
3:27.30
4:02.76
4:38.09
35.34
35.29
35.46
35.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:12.69
5:47.49
6:22.68
6:57.59
34.60
34.80
35.19
34.91
650m:
700m:
750m:
800m:
7:32.58
8:07.69
8:41.88
9:15.21
34.99
35.11
34.19
33.33
8.ADAMCZYK Julia19KU AZS UMCS Lublin9:16.08662
50m:
100m:
150m:
200m:
32.05
1:06.68
1:41.68
2:16.39
32.05
34.63
35.00
34.71
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.25
3:26.08
4:01.02
4:36.00
34.86
34.83
34.94
34.98
450m:
500m:
550m:
600m:
5:10.85
5:45.62
6:21.02
6:56.14
34.85
34.77
35.40
35.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.49
8:06.68
8:42.05
9:16.08
35.35
35.19
35.37
34.03
9.WARDZIŃSKA Martyna20AZS AWF Warszawa9:18.04655
50m:
100m:
150m:
200m:
32.20
1:07.19
1:42.23
2:17.22
32.20
34.99
35.04
34.99
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.24
3:27.23
4:02.59
4:38.09
35.02
34.99
35.36
35.50
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.21
5:48.56
6:24.29
7:00.14
35.12
35.35
35.73
35.85
650m:
700m:
750m:
800m:
7:34.54
8:09.79
8:44.80
9:18.04
34.40
35.25
35.01
33.24
10.MARGULA Weronika18MKP Szczecin9:21.06645
50m:
100m:
150m:
200m:
32.94
1:08.02
1:43.24
2:18.15
32.94
35.08
35.22
34.91
250m:
300m:
350m:
400m:
2:53.09
3:27.85
4:02.82
4:37.98
34.94
34.76
34.97
35.16
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.03
5:48.49
6:23.92
6:59.58
35.05
35.46
35.43
35.66
650m:
700m:
750m:
800m:
7:35.21
8:10.91
8:46.84
9:21.06
35.63
35.70
35.93
34.22
11.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa9:21.63643
50m:
100m:
150m:
200m:
32.07
1:06.96
1:42.06
2:17.11
32.07
34.89
35.10
35.05
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.88
3:27.49
4:02.65
4:37.98
34.77
35.61
35.16
35.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.44
5:48.83
6:24.55
6:59.94
35.46
35.39
35.72
35.39
650m:
700m:
750m:
800m:
7:35.83
8:11.74
8:47.20
9:21.63
35.89
35.91
35.46
34.43
12.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź9:22.29640
50m:
100m:
150m:
200m:
31.92
1:06.52
1:41.70
2:16.99
31.92
34.60
35.18
35.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:52.70
3:28.10
4:04.04
4:39.62
35.71
35.40
35.94
35.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.60
5:51.31
6:27.08
7:02.71
35.98
35.71
35.77
35.63
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.15
8:13.92
8:48.92
9:22.29
35.44
35.77
35.00
33.37
13.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź9:22.78639
50m:
100m:
150m:
200m:
32.96
1:08.40
1:43.62
2:19.02
32.96
35.44
35.22
35.40
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.49
3:29.89
4:05.50
4:40.92
35.47
35.40
35.61
35.42
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.39
5:51.93
6:27.52
7:02.85
35.47
35.54
35.59
35.33
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.51
8:13.79
8:49.10
9:22.78
35.66
35.28
35.31
33.68
14.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin9:24.58633
50m:
100m:
150m:
200m:
32.71
1:07.84
1:43.42
2:19.15
32.71
35.13
35.58
35.73
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.93
3:30.91
4:06.50
4:42.31
35.78
35.98
35.59
35.81
450m:
500m:
550m:
600m:
5:18.19
5:54.11
6:29.73
7:05.59
35.88
35.92
35.62
35.86
650m:
700m:
750m:
800m:
7:41.08
8:16.98
8:51.32
9:24.58
35.49
35.90
34.34
33.26
15.BARYŁA Julia18MKP Szczecin9:25.19631
50m:
100m:
150m:
200m:
32.97
1:08.45
1:43.95
2:19.10
32.97
35.48
35.50
35.15
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.52
3:30.00
4:05.69
4:41.12
35.42
35.48
35.69
35.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:16.78
5:52.70
6:28.59
7:04.59
35.66
35.92
35.89
36.00
650m:
700m:
750m:
800m:
7:40.01
8:15.80
8:51.73
9:25.19
35.42
35.79
35.93
33.46
16.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''9:26.40627
50m:
100m:
150m:
200m:
32.44
1:07.44
1:43.14
2:18.90
32.44
35.00
35.70
35.76
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.74
3:30.50
4:06.27
4:42.20
35.84
35.76
35.77
35.93
450m:
500m:
550m:
600m:
5:18.08
5:53.77
6:29.48
7:05.23
35.88
35.69
35.71
35.75
650m:
700m:
750m:
800m:
7:41.04
8:16.75
8:52.15
9:26.40
35.81
35.71
35.40
34.25
17.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin9:27.42623
50m:
100m:
150m:
200m:
33.26
1:08.47
1:44.58
2:20.06
33.26
35.21
36.11
35.48
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.81
3:31.38
4:07.54
4:43.43
35.75
35.57
36.16
35.89
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.45
5:55.11
6:31.17
7:06.57
36.02
35.66
36.06
35.40
650m:
700m:
750m:
800m:
7:42.00
8:17.34
8:52.82
9:27.42
35.43
35.34
35.48
34.60
18.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew9:29.64616
50m:
100m:
150m:
200m:
32.42
1:08.07
1:44.95
2:20.77
32.42
35.65
36.88
35.82
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.71
3:32.70
4:08.89
4:45.30
35.94
35.99
36.19
36.41
450m:
500m:
550m:
600m:
5:21.24
5:57.56
6:33.91
7:10.11
35.94
36.32
36.35
36.20
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.09
8:21.86
8:56.24
9:29.64
35.98
35.77
34.38
33.40
19.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec9:33.98602
50m:
100m:
150m:
200m:
33.49
1:09.94
1:46.67
2:22.88
33.49
36.45
36.73
36.21
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.35
3:35.54
4:12.05
4:48.29
36.47
36.19
36.51
36.24
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.30
6:00.13
6:35.94
7:12.49
36.01
35.83
35.81
36.55
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.76
8:24.59
9:00.04
9:33.98
36.27
35.83
35.45
33.94
20.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź9:36.85593
50m:
100m:
150m:
200m:
32.51
1:07.58
1:43.86
2:20.27
32.51
35.07
36.28
36.41
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.36
3:32.68
4:09.37
4:46.33
36.09
36.32
36.69
36.96
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.17
6:00.17
6:36.99
7:13.67
36.84
37.00
36.82
36.68
650m:
700m:
750m:
800m:
7:49.73
8:26.13
9:02.20
9:36.85
36.06
36.40
36.07
34.65
21.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec9:41.68578
50m:
100m:
150m:
200m:
32.98
1:08.61
1:44.91
2:21.04
32.98
35.63
36.30
36.13
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.69
3:34.24
4:12.17
4:49.06
36.65
36.55
37.93
36.89
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.85
6:02.47
6:39.47
7:15.95
36.79
36.62
37.00
36.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.91
8:29.21
9:06.14
9:41.68
36.96
36.30
36.93
35.54
22.MACIEJEWSKA Beata15UKS SP-149 Łódź9:43.23574
50m:
100m:
150m:
200m:
32.41
1:08.27
1:44.63
2:21.50
32.41
35.86
36.36
36.87
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.42
3:35.64
4:12.75
4:49.80
36.92
37.22
37.11
37.05
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.86
6:03.87
6:40.71
7:18.26
37.06
37.01
36.84
37.55
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.23
8:31.72
9:07.93
9:43.23
36.97
36.49
36.21
35.30
23.SŁOWIK Martyna15IKS Konstancin9:43.45573
50m:
100m:
150m:
200m:
33.06
1:09.35
1:46.29
2:23.01
33.06
36.29
36.94
36.72
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.90
3:36.78
4:13.96
4:50.74
36.89
36.88
37.18
36.78
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.76
6:04.90
6:41.78
7:18.98
37.02
37.14
36.88
37.20
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.87
8:32.19
9:08.89
9:43.45
36.89
36.32
36.70
34.56
24.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź9:43.61573
50m:
100m:
150m:
200m:
33.55
1:09.03
1:45.59
2:21.36
33.55
35.48
36.56
35.77
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.66
3:34.54
4:11.65
4:48.10
36.30
36.88
37.11
36.45
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.38
6:02.53
6:39.68
7:17.19
37.28
37.15
37.15
37.51
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.20
8:31.27
9:07.77
9:43.61
37.01
37.07
36.50
35.84
25.NEUBAUER Paulina15UKS ,,Dwójka'' Tczew9:44.59570
50m:
100m:
150m:
200m:
33.47
1:10.17
1:46.92
2:23.68
33.47
36.70
36.75
36.76
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.87
3:38.44
4:15.85
4:53.45
37.19
37.57
37.41
37.60
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.30
6:07.92
6:44.85
7:21.96
36.85
37.62
36.93
37.11
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.72
8:35.53
9:10.87
9:44.59
36.76
36.81
35.34
33.72
26.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź9:44.60570
50m:
100m:
150m:
200m:
33.86
1:10.36
1:47.01
2:23.93
33.86
36.50
36.65
36.92
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.97
3:37.90
4:15.21
4:52.30
37.04
36.93
37.31
37.09
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.27
6:05.91
6:42.86
7:19.94
36.97
36.64
36.95
37.08
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.62
8:33.36
9:09.65
9:44.60
36.68
36.74
36.29
34.95
27.KULIK Wiktoria15MTP Kormoran Olsztyn9:44.88569
50m:
100m:
150m:
200m:
32.87
1:09.03
1:45.17
2:21.91
32.87
36.16
36.14
36.74
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.58
3:35.56
4:12.19
4:49.49
36.67
36.98
36.63
37.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.19
6:03.72
6:40.65
7:17.89
36.70
37.53
36.93
37.24
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.86
8:32.11
9:08.87
9:44.88
36.97
37.25
36.76
36.01
28.LUTKIEWICZ Gabriela15KS ,,Wisła'' Puławy9:47.55561
50m:
100m:
150m:
200m:
32.82
1:08.22
1:44.63
2:21.12
32.82
35.40
36.41
36.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.11
3:34.93
4:12.48
4:49.65
36.99
36.82
37.55
37.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:27.22
6:04.49
6:42.08
7:19.53
37.57
37.27
37.59
37.45
650m:
700m:
750m:
800m:
7:56.97
8:34.30
9:11.82
9:47.55
37.44
37.33
37.52
35.73
29.MOLENDA Dominika15UKS Żabianka Gdańsk9:47.70561
50m:
100m:
150m:
200m:
33.31
1:10.30
1:47.04
2:23.83
33.31
36.99
36.74
36.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.43
3:37.35
4:14.21
4:51.07
36.60
36.92
36.86
36.86
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.69
6:06.03
6:43.74
7:21.25
37.62
37.34
37.71
37.51
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.29
8:35.45
9:12.48
9:47.70
37.04
37.16
37.03
35.22
30.SZEWCZYK Zofia16UKP Fala Kraśnik9:49.82555
50m:
100m:
150m:
200m:
33.03
1:08.81
1:45.35
2:22.47
33.03
35.78
36.54
37.12
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.07
3:37.63
4:15.40
4:53.23
37.60
37.56
37.77
37.83
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.60
6:08.14
6:45.49
7:22.98
37.37
37.54
37.35
37.49
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.74
8:37.13
9:14.05
9:49.82
36.76
37.39
36.92
35.77
31.GULBRANDSEN Mia15Kongstensvommerne9:51.38550
50m:
100m:
150m:
200m:
33.96
1:10.75
1:48.54
2:25.77
33.96
36.79
37.79
37.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.16
3:40.24
4:17.78
4:55.21
37.39
37.08
37.54
37.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.48
6:09.88
6:46.97
7:24.50
37.27
37.40
37.09
37.53
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.08
8:39.57
9:16.67
9:51.38
37.58
37.49
37.10
34.71
32.MALINOŚ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość9:52.17548
50m:
100m:
150m:
200m:
33.21
1:09.76
1:46.81
2:24.64
33.21
36.55
37.05
37.83
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.09
3:39.76
4:17.32
4:55.09
37.45
37.67
37.56
37.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.58
6:10.09
6:47.57
7:25.39
37.49
37.51
37.48
37.82
650m:
700m:
750m:
800m:
8:03.34
8:40.37
9:17.26
9:52.17
37.95
37.03
36.89
34.91
33.ULICKA Alicja17UKS Nawa Skierniewice9:54.58542
50m:
100m:
150m:
200m:
33.13
1:09.18
1:46.36
2:23.81
33.13
36.05
37.18
37.45
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.17
3:38.60
4:15.91
4:53.11
37.36
37.43
37.31
37.20
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.90
6:08.78
6:46.68
7:24.41
37.79
37.88
37.90
37.73
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.81
8:40.17
9:17.81
9:54.58
38.40
37.36
37.64
36.77
34.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek9:55.97538
50m:
100m:
150m:
200m:
33.25
1:09.96
1:47.41
2:24.71
33.25
36.71
37.45
37.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.65
3:39.83
4:17.57
4:55.20
37.94
37.18
37.74
37.63
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.19
6:11.25
6:48.98
7:26.60
37.99
38.06
37.73
37.62
650m:
700m:
750m:
800m:
8:05.07
8:42.52
9:20.29
9:55.97
38.47
37.45
37.77
35.68
35.OBAJTEK Aleksandra15KS Rekin Świebodzice9:56.61536
50m:
100m:
150m:
200m:
33.41
1:10.16
1:47.23
2:25.14
33.41
36.75
37.07
37.91
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.58
3:40.61
4:18.13
4:56.27
37.44
38.03
37.52
38.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:34.31
6:12.42
6:50.47
7:28.48
38.04
38.11
38.05
38.01
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.22
8:44.26
9:20.93
9:56.61
37.74
38.04
36.67
35.68
36.KIELAK Julia15MTP Kormoran Olsztyn9:56.75536
50m:
100m:
150m:
200m:
33.82
1:10.81
1:48.17
2:25.38
33.82
36.99
37.36
37.21
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.02
3:40.52
4:18.04
4:55.29
37.64
37.50
37.52
37.25
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.93
6:10.64
6:48.14
7:26.88
37.64
37.71
37.50
38.74
650m:
700m:
750m:
800m:
8:03.73
8:41.63
9:18.98
9:56.75
36.85
37.90
37.35
37.77
37.SMĘTEK Wiktoria17MMKS Kędzierzyn-Koźle9:58.81530
50m:
100m:
150m:
200m:
33.61
1:10.94
1:48.59
2:26.65
33.61
37.33
37.65
38.06
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.36
3:42.18
4:19.96
4:58.00
37.71
37.82
37.78
38.04
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.55
6:14.55
6:52.83
7:30.75
38.55
38.00
38.28
37.92
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.17
8:45.98
9:22.73
9:58.81
37.42
37.81
36.75
36.08
38.DRAGAN Julia14KS OLIMPIA Lublin9:58.83530
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH SENIORÓW
50m:
100m:
150m:
200m:
32.92
1:10.34
1:48.81
2:27.25
32.92
37.42
38.47
38.44
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.45
3:43.70
4:22.31
5:00.21
38.20
38.25
38.61
37.90
450m:
500m:
550m:
600m:
5:39.18
6:16.97
6:54.85
7:32.68
38.97
37.79
37.88
37.83
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.75
8:46.85
9:23.88
9:58.83
37.07
37.10
37.03
34.95
39.KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz9:59.06529
50m:
100m:
150m:
200m:
33.36
1:09.52
1:47.14
2:24.63
33.36
36.16
37.62
37.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:02.44
3:39.87
4:17.88
4:56.14
37.81
37.43
38.01
38.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.04
6:13.94
6:52.59
7:30.63
38.90
38.90
38.65
38.04
650m:
700m:
750m:
800m:
8:08.71
8:46.44
9:24.05
9:59.06
38.08
37.73
37.61
35.01
40.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''9:59.27529
50m:
100m:
150m:
200m:
33.46
1:09.83
1:47.08
2:24.15
33.46
36.37
37.25
37.07
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.27
3:39.04
4:16.67
4:55.10
37.12
37.77
37.63
38.43
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.37
6:11.72
6:49.80
7:28.22
38.27
38.35
38.08
38.42
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.46
8:45.01
9:22.03
9:59.27
38.24
38.55
37.02
37.24
41.TOMOŃ Martyna18UKS Skarpa Lublin10:01.10524
50m:
100m:
150m:
200m:
34.67
1:11.80
1:49.46
2:27.12
34.67
37.13
37.66
37.66
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.02
3:42.67
4:20.76
4:58.48
37.90
37.65
38.09
37.72
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.65
6:14.12
6:52.04
7:29.78
38.17
37.47
37.92
37.74
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.72
8:45.56
9:23.77
10:01.10
37.94
37.84
38.21
37.33
42.SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość10:03.32518
50m:
100m:
150m:
200m:
33.11
1:09.97
1:47.67
2:25.75
33.11
36.86
37.70
38.08
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.38
3:41.76
4:19.88
4:58.96
37.63
38.38
38.12
39.08
450m:
500m:
550m:
600m:
5:37.63
6:16.65
6:54.26
7:33.06
38.67
39.02
37.61
38.80
650m:
700m:
750m:
800m:
8:10.71
8:48.72
9:26.40
10:03.32
37.65
38.01
37.68
36.92
43.BEDNARZ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość10:06.01511
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:10.55
1:48.07
2:25.82
33.66
36.89
37.52
37.75
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.13
3:42.47
4:21.73
4:59.77
38.31
38.34
39.26
38.04
450m:
500m:
550m:
600m:
5:38.94
6:17.16
6:55.88
7:34.25
39.17
38.22
38.72
38.37
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.10
8:51.47
9:29.19
10:06.01
38.85
38.37
37.72
36.82
44.JASKUŁOWSKA Zofia15IKS Konstancin10:08.34506
50m:
100m:
150m:
200m:
33.57
1:11.17
1:49.79
2:28.27
33.57
37.60
38.62
38.48
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.95
3:45.53
4:24.01
5:02.54
38.68
38.58
38.48
38.53
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.10
6:19.47
6:57.97
7:36.49
38.56
38.37
38.50
38.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:14.86
8:53.44
9:31.48
10:08.34
38.37
38.58
38.04
36.86
45.GÓRAL Paula15UKS ,,Dwójka'' Tczew10:08.66505
50m:
100m:
150m:
200m:
33.44
1:10.57
1:47.84
2:25.72
33.44
37.13
37.27
37.88
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.10
3:41.39
4:19.60
4:58.34
37.38
38.29
38.21
38.74
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.98
6:16.26
6:55.04
7:34.34
38.64
39.28
38.78
39.30
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.10
8:51.73
9:31.06
10:08.66
38.76
38.63
39.33
37.60
46.MAZIAR Alicja16KS Rekin Świebodzice10:10.98499
50m:
100m:
150m:
200m:
32.66
1:08.95
1:47.09
2:26.32
32.66
36.29
38.14
39.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.20
3:43.08
4:21.58
5:00.17
37.88
38.88
38.50
38.59
450m:
500m:
550m:
600m:
5:38.88
6:18.25
6:57.76
7:37.46
38.71
39.37
39.51
39.70
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.63
8:54.97
9:33.66
10:10.98
39.17
38.34
38.69
37.32
47.MACIASZCZYK Weronika14UKS SP-149 Łódź10:17.79483
50m:
100m:
150m:
200m:
34.46
1:13.15
1:52.34
2:31.95
34.46
38.69
39.19
39.61
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.33
3:50.75
4:30.43
5:09.66
39.38
39.42
39.68
39.23
450m:
500m:
550m:
600m:
5:49.26
6:28.05
7:07.41
7:46.31
39.60
38.79
39.36
38.90
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.03
9:03.23
9:41.03
10:17.79
38.72
38.20
37.80
36.76
48.ADAMSKA Maria15Śródmiejski UKS10:22.58472
50m:
100m:
150m:
200m:
34.34
1:11.67
1:49.75
2:28.20
34.34
37.33
38.08
38.45
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.15
3:46.54
4:26.73
5:06.03
38.95
39.39
40.19
39.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:46.52
6:26.35
7:05.74
7:45.63
40.49
39.83
39.39
39.89
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.68
9:04.65
9:44.21
10:22.58
40.05
38.97
39.56
38.37
49.WITEK Oliwia14UKS SP-149 Łódź10:23.35470
50m:
100m:
150m:
200m:
34.11
1:12.64
1:52.44
2:31.23
34.11
38.53
39.80
38.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.64
3:49.44
4:28.86
5:07.95
39.41
38.80
39.42
39.09
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.18
6:28.02
7:08.81
7:47.79
40.23
39.84
40.79
38.98
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.04
9:07.58
9:46.50
10:23.35
40.25
39.54
38.92
36.85
50.JANUSZKO Patrycja14IKS Konstancin10:26.15464
50m:
100m:
150m:
200m:
34.30
1:13.10
1:53.29
2:33.66
34.30
38.80
40.19
40.37
250m:
300m:
350m:
400m:
3:13.36
3:53.12
4:33.46
5:13.40
39.70
39.76
40.34
39.94
450m:
500m:
550m:
600m:
5:53.69
6:33.06
7:13.26
7:53.55
40.29
39.37
40.20
40.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:33.76
9:11.88
9:49.79
10:26.15
40.21
38.12
37.91
36.36
51.KAŹMIEROWSKA Nina14UKS Żoliborz10:39.67435
50m:
100m:
150m:
200m:
36.50
1:17.17
1:58.85
2:39.31
36.50
40.67
41.68
40.46
250m:
300m:
350m:
400m:
3:20.04
4:01.71
4:42.51
5:23.28
40.73
41.67
40.80
40.77
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.38
6:43.65
7:23.62
8:03.91
40.10
40.27
39.97
40.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:44.10
9:23.14
10:02.27
10:39.67
40.19
39.04
39.13
37.40
52.KOZAK Katarzyna14UKS Olimpijczyk 2310:47.38419
50m:
100m:
150m:
200m:
33.55
1:12.36
1:53.25
2:33.94
33.55
38.81
40.89
40.69
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.67
3:55.70
4:36.85
5:18.11
40.73
41.03
41.15
41.26
450m:
500m:
550m:
600m:
5:59.97
6:41.15
7:23.19
8:04.14
41.86
41.18
42.04
40.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:45.23
9:26.32
10:07.66
10:47.38
41.09
41.09
41.34
39.72
53.CIESIELSKA Natalia15UKS SP-149 Łódź10:52.48410
50m:
100m:
150m:
200m:
35.89
1:15.49
1:55.96
2:37.23
35.89
39.60
40.47
41.27
250m:
300m:
350m:
400m:
3:18.44
3:59.77
4:41.17
5:22.80
41.21
41.33
41.40
41.63
450m:
500m:
550m:
600m:
6:04.25
6:45.94
7:27.46
8:09.03
41.45
41.69
41.52
41.57
650m:
700m:
750m:
800m:
8:50.66
9:31.70
10:12.74
10:52.48
41.63
41.04
41.04
39.74
54.POLASIK Natalia16MKS Medyk Giżycko10:54.31406
50m:
100m:
150m:
200m:
33.56
1:11.71
1:52.24
2:33.29
33.56
38.15
40.53
41.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.34
3:56.94
4:38.63
5:20.51
42.05
41.60
41.69
41.88
450m:
500m:
550m:
600m:
6:02.25
6:44.85
7:27.22
8:09.05
41.74
42.60
42.37
41.83
650m:
700m:
750m:
800m:
8:50.91
9:32.70
10:14.11
10:54.31
41.86
41.79
41.41
40.20
55.CZERWIŃSKA Martyna14UKS ,,Dwójka'' Tczew11:04.23388
50m:
100m:
150m:
200m:
36.50
1:17.33
1:59.11
2:41.34
36.50
40.83
41.78
42.23
250m:
300m:
350m:
400m:
3:23.22
4:05.02
4:47.24
5:29.62
41.88
41.80
42.22
42.38
450m:
500m:
550m:
600m:
6:11.96
6:54.79
7:36.72
8:18.78
42.34
42.83
41.93
42.06
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.39
9:41.89
10:23.04
11:04.23
41.61
41.50
41.15
41.19


<< TOP >>
Konkurencja 1
10.03.2018 - 10:29
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7369230.3533.1332.1132.14
2.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:13.7460231.3034.5434.6233.28
3.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:13.9060031.6934.2334.9833.00
4.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.7358931.2234.9435.6832.89
5.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.1957031.9534.2936.0533.90
6.SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.2354631.4435.7736.8634.16
7.MALINOŚ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.7454031.8835.6136.8934.36
8.JANUSZKO Patrycja14IKS Konstancin2:19.6852932.5435.6736.6434.83
9.ROGOWICZ Zuzanna14UKS OMEGA Sokółka2:19.6952931.4735.2937.0135.92
10.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów2:20.2652232.5636.9337.1033.67
11.KOKOSZKA Patrycja14MKS ,,IKAR'' Mielec2:20.7351732.1235.8236.8435.95
12.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź2:22.7349532.7036.9037.1635.97
13.DWOJAK Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:23.2149132.4936.3137.8636.55
14.SIOMA Zuzanna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:23.6148633.0636.4637.5536.54
15.OŁDYTOWSKA Jagoda14MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:24.0348232.2136.9137.9336.98
16.GRABOWSKA Gabriela14UKS 307 Warszawa2:24.0748232.8536.9937.8436.39
17.GUTOWSKA Maria14UKP Jedynka Elbląg2:24.9447333.9536.5037.6736.82
18.SAWCZYK Malwina14UKS Olimpijczyk 232:25.5246732.3136.4438.8037.97
19.SOKOŁOWSKA Dominika14KS Neptun Świdnica2:25.7746532.7937.2638.2237.50
20.HAŁADYN Kamila14UKS 190 Łódź2:25.8946432.8737.0439.4036.58
21.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:26.6945633.6837.7338.4536.83
22.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź2:26.8945535.2737.4937.9536.18
23.RACZYŃSKA Wiktoria14AZS Łódź2:27.5644832.7737.4639.1538.18
24.ŚWIETLIK Julia14IKS Konstancin2:27.7244732.4537.5239.5438.21
25.SIWKO Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:27.8144633.6837.8638.5637.71
26.JANUS Daria14UKS Żoliborz2:27.8644633.0637.8039.3437.66
27.KUSIEL-MOROZ Helena14BUKS Warszawa2:28.3744132.4437.0739.4239.44
28.PAĆKO Maja14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:28.4444034.1138.0039.5936.74
29.KOWACKA Aleksandra14UKS SP-149 Łódź2:29.9442733.4237.9239.6039.00
30.SYSIO Zuzanna14MUKS Wodnik Łask2:31.1341734.2438.6939.7238.48
31.KAŹMIEROWSKA Nina14UKS Żoliborz2:31.2641634.8138.9539.1138.39
32.CHRYPLEWICZ Julia14KS Rekin Świebodzice2:31.6141332.9138.0040.0140.69
33.GŁOWALA Gabriela14UKS Olimpijczyk 232:32.1640935.6539.1839.9837.35
34.DĄBROWSKA Pola14UKS 307 Warszawa2:33.7639635.8739.9340.2237.74
35.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź2:36.1837837.1640.2439.7339.05
36.RADKOWIAK Agata14UKS Olimpijczyk 232:37.9236634.9240.1242.2440.64
37.STELMASZCZYK Natalia14KS JUST SWIM Jelenia Góra2:37.9636534.9840.1442.7740.07
38.WRÓBLEWSKA Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.7136034.5539.0842.5542.53

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź2:04.0175629.2932.0331.7430.95
2.KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim2:09.0767030.1433.0833.6932.16
3.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1563930.0332.5934.2834.25
4.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1663930.5633.3633.7933.45
5.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gd.2:11.8262930.1133.7834.3433.59
6.SZWABIŃSKA Adrianna15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:12.1862429.5434.4234.6233.60
7.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.5861830.4033.3834.4834.32
8.MAIK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:12.7861629.7634.1434.9133.97
9.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław2:12.8061530.8833.5934.3334.00
10.MURAWSKA Maria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.3259529.9434.6135.0534.72
11.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1158431.1433.7435.6234.61
12.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:15.9357431.4734.5735.6434.25
13.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2157030.8834.6236.0934.62
14.SŁOWIK Martyna15IKS Konstancin2:16.4656731.7534.9435.5734.20
15.ZMIERCZAK Natalia15MTP Kormoran Olsztyn2:16.5156631.1235.0935.9134.39
16.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź2:16.5256631.5234.8036.3833.82
17.PIEPIÓRKA Martyna15UKS Żabianka Gdańsk2:16.8356231.6534.5535.3435.29
18.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno2:17.3555630.3734.7036.3835.90
19.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.7155231.4835.2035.6735.36
20.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:18.2354632.5735.6835.5434.44
KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz2:18.2354631.5034.7736.4935.47
22.JASKUŁOWSKA Zofia15IKS Konstancin2:18.2654531.1235.0936.4535.60
23.KIELAK Julia15MTP Kormoran Olsztyn2:18.3054531.8934.6935.5136.21
24.KULIK Wiktoria15MTP Kormoran Olsztyn2:19.9452632.2335.4236.3435.95
25.MACHULAK Maja15UKP Fala Kraśnik2:20.2652232.4835.7636.8335.19
26.ŻERAŃSKA Urszula15BUKS Warszawa2:20.4852031.9435.7336.4536.36
27.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź2:20.5251933.2435.7136.4035.17
28.BĘBEN Nina15KS OLIMPIA Lublin2:20.6951732.9635.4836.9235.33
29.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów2:21.7150632.2436.2837.3035.89
30.PIEJKO Dorota15CSTiR Strzyżów2:22.1550233.0836.4537.2835.34
31.ADAMSKA Maria15Śródmiejski UKS2:22.2150131.0636.2637.9436.95
32.ROZBERG Adriana15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:22.2950032.2136.4737.8235.79
33.RADKOWSKA Daria15UKS Olimpijczyk 232:23.4648833.5136.5437.3936.02
34.CICHOCKA Oliwia15UKS Olimpijczyk 232:24.0048233.5136.8437.3436.31
35.KURZYNA Aleksandra15UKP Fala Kraśnik2:24.7047532.7836.8338.1736.92
36.KWIATKOWSKA Zuzanna15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:25.2747031.6736.6838.8438.08
37.KACPERSKA Laura15UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.6246732.8636.8938.0937.78
38.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:26.0146332.7937.9439.4635.82
39.JASIŃSKA Martyna15MUKS Wodnik Łask2:30.0042733.3338.1139.8338.73

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź2:10.8164431.2033.4833.5032.63
2.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:10.8964329.7333.2634.1633.74
3.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn2:11.0864030.7032.8533.8833.65
4.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.3462230.0932.8034.4135.04
5.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec2:13.7060331.2033.6134.5234.37
6.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew2:14.4959231.3634.8235.1333.18
7.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź2:14.5559231.1534.6835.2733.45
8.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:14.8658731.2534.1735.3134.13
9.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1758330.5533.6035.0735.95
10.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź2:15.2858230.9633.6935.1235.51
11.CHMIELEWSKA Julia16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:15.6457730.7234.2635.3535.31
12.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin2:16.0657231.5334.3935.2034.94
13.JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:16.1457131.1234.6235.5434.86
14.DOMŻOL Zuzanna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:16.6056531.4734.7735.7934.57
15.BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 232:16.7856330.7135.0835.9435.05
16.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice2:16.8656230.6734.2135.4236.56
17.JAWORSKA Maja16KP MZOS Płock2:17.1355931.4134.6336.2734.82
18.SZYMAŃSKA Wiktoria16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.3954432.3435.1336.0634.86
19.GRZELCZYK Natalia16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.8153932.0935.4536.5034.77
20.ZAJĄC Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.9653731.5935.4636.7735.14
21.JAKUBCZAK Martyna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:19.3253331.8235.5436.6035.36
22.ADAMEK Barbara16KS OLIMPIA Lublin2:20.6051832.1635.9036.8035.74
23.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.7051732.3535.5436.9935.82
24.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź2:20.7451734.4036.5236.1033.72
25.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.8451631.4434.9636.8737.57
26.ZIENTARSKA Karolina16IKS Konstancin2:22.0650332.5236.3337.5835.63
27.PROCE Marta16KS Rekin Świebodzice2:22.1850132.1037.0537.9035.13
28.SZERSZEŃ Natalia16UKP Gryf Dębica2:22.6349732.7636.2937.5836.00
29.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek2:23.1049233.5736.3037.0936.14
30.MAZIAR Alicja16KS Rekin Świebodzice2:24.3647932.1336.5338.3437.36
31.KRAWCZYK Paulina16IKS Konstancin2:25.4946832.7838.1337.5437.04
32.ORŁOWSKA Zuzanna16UKS Nawa Skierniewice2:27.0145333.5138.0838.4436.98
33.KRYPA Oliwia16UKS Manta Warszawa Włochy2:27.7044732.8837.0038.6439.18
34.ŚWIĄTEK Martyna16UKS Skarpa Lublin2:27.8844532.9837.7739.0138.12

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:04.6974329.7932.3131.6730.92
2.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.6867630.6232.7032.2333.13
3.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk2:09.6866130.4232.6733.4433.15
4.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin2:10.0165630.6432.8433.5233.01
5.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź2:11.1463931.7033.4733.7632.21
6.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin2:11.7963030.2233.2234.5833.77
7.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.4762030.8632.8934.1634.56
8.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim2:12.6061831.0733.7334.6933.11
9.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin2:12.6861731.8033.3034.0433.54
10.LEWANDOWSKA Natalia17UKP Unia Oświęcim2:12.9061431.2833.8034.4533.37
11.BARYŁA Julia18MKP Szczecin2:13.0561230.9133.7734.5533.82
12.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka2:13.9460030.1633.1635.3735.25
13.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin2:14.1959630.5134.2334.8734.58
14.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów2:14.4359331.0234.2835.0334.10
15.PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim2:14.8658730.8933.9235.3734.68
16.SZAFRAŃSKA Julia18KS KSZO Ostrowiec Św.2:15.0658531.5033.5534.8035.21
17.SKIBCZAK Natalia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.6957731.0934.2835.4134.91
18.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź2:15.8257531.2933.6435.2435.65
19.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław2:17.1955830.3434.7036.3835.77
20.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk2:18.4754331.4035.1436.8235.11
21.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy2:18.5054231.7636.0436.3534.35
22.HAŁKA Wiktoria17KU AZS UMCS Lublin2:18.9053832.0035.3536.4035.15
23.WÓJTOWICZ Julia18UKS Skarpa Lublin2:19.2353432.0235.7436.1735.30
24.TOMOŃ Martyna18UKS Skarpa Lublin2:21.1751233.3136.0336.1535.68
25.MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk2:21.5650831.4935.2537.7537.07
26.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin2:22.7649531.2335.1237.9238.49
27.WIŚNIEWSKA Barbara18AZS AWF Warszawa2:24.3847932.1036.6738.0937.52
28.POPIEL Anna17MKS CKS-SMS Szczecin2:24.9947332.3336.8638.3237.48
29.MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:26.6445733.1537.2738.0438.18
30.MAKSIM Matylda18AZS AWFiS Gdańsk2:26.8045532.9937.6638.5737.58
31.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk2:27.5044933.2736.6038.8838.75
32.MAŁKUS Amelia18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:28.9943632.7737.5739.2539.40
33.HJORTH Emilie Norman17Moss SK2:47.1730835.4841.8444.7645.09

OPEN

1.KNOP Aleksandra15UKS 190 Łódź2:04.0175629.2932.0331.7430.95
2.ŻUKOWSKA Paula25AZS AWF Katowice2:04.2175229.9432.2532.1029.92
3.KARPISZ Milena21KU AZS Politechniki Łódzkiej2:04.5774630.0031.8031.4831.29
4.KOSSAKOWSKA Dominika17AZS AWF Katowice2:04.6974329.7932.3131.6730.92
5.CIEŚLAK Joanna22KS Warta Poznań2:04.7274329.9732.0632.1430.55
6.PIECHOTA Paulina19UKS 190 Łódź2:07.4269730.5332.3432.5532.00
7.TARASIEWICZ Klaudia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:07.7369230.3533.1332.1132.14
8.KLONOWSKA Julia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.6867630.6232.7032.2333.13
9.KLIMEK Marta15UKP Unia Oświęcim2:09.0767030.1433.0833.6932.16
10.ANDRZEJEWSKA Kamila19KU AZS UMCS Lublin2:09.5466330.5933.1333.0732.75
11.RUTKOWSKA Agnieszka17TP Skalar Słupsk2:09.6866130.4232.6733.4433.15
12.WÓJTOWICZ Gabriela23KS AZS UWM Olsztyn2:09.7965931.3733.6133.3131.50
13.OSINIAK Ewa18KU AZS UMCS Lublin2:10.0165630.6432.8433.5233.01
14.BART Patrycja21MKS ,,Pałac Młodzieży''2:10.5164830.6633.2334.0032.62
15.SKIBIAK Klaudia16UKS 190 Łódź2:10.8164431.2033.4833.5032.63
16.SZLĘK Katarzyna16TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:10.8964329.7333.2634.1633.74
17.JASZCZUK Ewa16MTP Kormoran Olsztyn2:11.0864030.7032.8533.8833.65
18.PIECHOTA Karolina17UKS 190 Łódź2:11.1463931.7033.4733.7632.21
19.DĄBROWSKA Wiktoria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1563930.0332.5934.2834.25
20.ZIELIŃSKA Daria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:11.1663930.5633.3633.7933.45
21.MUSIOŁ Wiktoria20AZS AWF Katowice2:11.6063230.8133.4533.9033.44
22.SIRIGNANO Luigia22KU AZS AGH Kraków2:11.7563030.9133.7033.4433.70
23.KWIATKOWSKA Zofia17KU AZS UMCS Lublin2:11.7963030.2233.2234.5833.77
24.URBAN Karolina15UKS ,,Ósemka'' Starogard Gd.2:11.8262930.1133.7834.3433.59
25.SZWABIŃSKA Adrianna15UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:12.1862429.5434.4234.6233.60
26.BUJAK Klara16UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.3462230.0932.8034.4135.04
27.GOTOWSKA Weronika18UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.4762030.8632.8934.1634.56
28.CYNARSKA Weronika15UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.5861830.4033.3834.4834.32
29.KOŁODZIEJ Katarzyna18UKP Unia Oświęcim2:12.6061831.0733.7334.6933.11
30.ŁYSAKOWSKA Julia17KU AZS UMCS Lublin2:12.6861731.8033.3034.0433.54
31.GRZEGORCZYK Izabella25KS Warta Poznań2:12.7661631.2333.5134.2133.81
32.MAIK Julia15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:12.7861629.7634.1434.9133.97
33.HELLAK Emilia15WKS Śląsk Wrocław2:12.8061530.8833.5934.3334.00
34.LEWANDOWSKA Natalia17UKP Unia Oświęcim2:12.9061431.2833.8034.4533.37
35.BARYŁA Julia18MKP Szczecin2:13.0561230.9133.7734.5533.82
36.CERLICH Oliwia16MKS ,,IKAR'' Mielec2:13.7060331.2033.6134.5234.37
37.TRACZYK Justyna14WKS Śląsk Wrocław2:13.7460231.3034.5434.6233.28
38.JABŁOŃSKA Oliwia21WZSN ,,START''2:13.8960031.5634.0434.3933.90
39.BOCIEK Wiktoria14KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:13.9060031.6934.2334.9833.00
40.CIEPLAK Aleksandra17UKS Olimpic Warka2:13.9460030.1633.1635.3735.25
41.RABINIAK Zuzanna17KU AZS UMCS Lublin2:14.1959630.5134.2334.8734.58
42.MURAWSKA Maria15UKP ,,Polonia Warszawa''2:14.3259529.9434.6135.0534.72
43.SZOPA Marta18CSTiR Strzyżów2:14.4359331.0234.2835.0334.10
44.KUCHTA Maria16UKS ,,Dwójka'' Tczew2:14.4959231.3634.8235.1333.18
45.DĄBROWSKA Tatiana16UKS 190 Łódź2:14.5559231.1534.6835.2733.45
46.PEDA Paulina20AZS AWF Katowice2:14.5759130.2533.7635.3035.26
47.KACZOROWSKA Alicja14UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.7358931.2234.9435.6832.89
48.GÓRNICKA Aleksandra16MKP Szczecin2:14.8658731.2534.1735.3134.13
PISAREK Justyna18UKP Unia Oświęcim2:14.8658730.8933.9235.3734.68
50.SZAFRAŃSKA Julia18KS KSZO Ostrowiec Św.2:15.0658531.5033.5534.8035.21
51.CYNARSKA Natalia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1158431.1433.7435.6234.61
52.JASIORSKA Aleksandra16UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.1758330.5533.6035.0735.95
53.PAWŁOWSKA Barbara16UKS 190 Łódź2:15.2858230.9633.6935.1235.51
54.CHMIELEWSKA Julia16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:15.6457730.7234.2635.3535.31
55.SKIBCZAK Natalia18UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.6957731.0934.2835.4134.91
56.JUŹWICKA Zuzanna17MKS Trójka Łódź2:15.8257531.2933.6435.2435.65
57.HAŁADYN Karolina15UKS 190 Łódź2:15.9357431.4734.5735.6434.25
58.WILCZEWSKA Aleksandra16KS OLIMPIA Lublin2:16.0657231.5334.3935.2034.94
59.JANIK Julia16UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica2:16.1457131.1234.6235.5434.86
60.POZNACHOWSKA Nadia14UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.1957031.9534.2936.0533.90
61.WRÓBEL Julia15UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.2157030.8834.6236.0934.62
62.SŁOWIK Martyna15IKS Konstancin2:16.4656731.7534.9435.5734.20
63.ZMIERCZAK Natalia15MTP Kormoran Olsztyn2:16.5156631.1235.0935.9134.39
64.ZBROJEWSKA Zofia15MKS Trójka Łódź2:16.5256631.5234.8036.3833.82
65.DOMŻOL Zuzanna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:16.6056531.4734.7735.7934.57
66.BORKOWSKA Małgorzata16UKS Olimpijczyk 232:16.7856330.7135.0835.9435.05
67.PIEPIÓRKA Martyna15UKS Żabianka Gdańsk2:16.8356231.6534.5535.3435.29
68.ZAWADZKA Hanna16KS Rekin Świebodzice2:16.8656230.6734.2135.4236.56
69.JAWORSKA Maja16KP MZOS Płock2:17.1355931.4134.6336.2734.82
70.FIEDKIEWICZ Kornelia17MKS Juvenia Wrocław2:17.1955830.3434.7036.3835.77
71.JABŁOŃSKA Martyna15MKS Piaseczno2:17.3555630.3734.7036.3835.90
72.ZIEMACKA Julia15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:17.7155231.4835.2035.6735.36
73.WYGNAŁ Maja15MKS SMS Victoria Racibórz2:18.2354632.5735.6835.5434.44
SZUPER Katarzyna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.2354631.4435.7736.8634.16
KOZACZUK Klara15UKS Żoliborz2:18.2354631.5034.7736.4935.47
76.JASKUŁOWSKA Zofia15IKS Konstancin2:18.2654531.1235.0936.4535.60
77.KIELAK Julia15MTP Kormoran Olsztyn2:18.3054531.8934.6935.5136.21
78.SZYMAŃSKA Wiktoria16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.3954432.3435.1336.0634.86
79.BILSKA Natalia17UKS Żabianka Gdańsk2:18.4754331.4035.1436.8235.11
80.JUC Aleksandra17UKS Manta Warszawa Włochy2:18.5054231.7636.0436.3534.35
81.MALINOŚ Julia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:18.7454031.8835.6136.8934.36
82.GRZELCZYK Natalia16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:18.8153932.0935.4536.5034.77
83.HAŁKA Wiktoria17KU AZS UMCS Lublin2:18.9053832.0035.3536.4035.15
84.ZAJĄC Wiktoria16UKP ,,Polonia Warszawa''2:18.9653731.5935.4636.7735.14
85.WÓJTOWICZ Julia18UKS Skarpa Lublin2:19.2353432.0235.7436.1735.30
86.JAKUBCZAK Martyna16KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:19.3253331.8235.5436.6035.36
87.JANUSZKO Patrycja14IKS Konstancin2:19.6852932.5435.6736.6434.83
88.ROGOWICZ Zuzanna14UKS OMEGA Sokółka2:19.6952931.4735.2937.0135.92
89.KULIK Wiktoria15MTP Kormoran Olsztyn2:19.9452632.2335.4236.3435.95
90.GAWRON Paula14CSTiR Strzyżów2:20.2652232.5636.9337.1033.67
MACHULAK Maja15UKP Fala Kraśnik2:20.2652232.4835.7636.8335.19
92.ŻERAŃSKA Urszula15BUKS Warszawa2:20.4852031.9435.7336.4536.36
93.KOSTRZEWSKA Maria15UKS 190 Łódź2:20.5251933.2435.7136.4035.17
94.ADAMEK Barbara16KS OLIMPIA Lublin2:20.6051832.1635.9036.8035.74
95.BĘBEN Nina15KS OLIMPIA Lublin2:20.6951732.9635.4836.9235.33
96.TRYBUCH Oliwia16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.7051732.3535.5436.9935.82
97.KOKOSZKA Patrycja14MKS ,,IKAR'' Mielec2:20.7351732.1235.8236.8435.95
98.RAJCA Olivia16UKS 190 Łódź2:20.7451734.4036.5236.1033.72
99.BIAŁAS Aniela16UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.8451631.4434.9636.8737.57
100.TOMOŃ Martyna18UKS Skarpa Lublin2:21.1751233.3136.0336.1535.68
101.MIODEK Karolina17UKS Żabianka Gdańsk2:21.5650831.4935.2537.7537.07
102.KANTECKA Julia15SRS MKS Oceanik Ostrzeszów2:21.7150632.2436.2837.3035.89
103.ZIENTARSKA Karolina16IKS Konstancin2:22.0650332.5236.3337.5835.63
104.PIEJKO Dorota15CSTiR Strzyżów2:22.1550233.0836.4537.2835.34
105.PROCE Marta16KS Rekin Świebodzice2:22.1850132.1037.0537.9035.13
106.ADAMSKA Maria15Śródmiejski UKS2:22.2150131.0636.2637.9436.95
107.ROZBERG Adriana15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:22.2950032.2136.4737.8235.79
108.SZERSZEŃ Natalia16UKP Gryf Dębica2:22.6349732.7636.2937.5836.00
109.ŁYSIO Julia14MKS Trójka Łódź2:22.7349532.7036.9037.1635.97
110.GRĄZ Gabriela17KU AZS UMCS Lublin2:22.7649531.2335.1237.9238.49
111.KURZEPA Adrianna16UKS Pirania Targówek2:23.1049233.5736.3037.0936.14
112.DWOJAK Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:23.2149132.4936.3137.8636.55
113.RADKOWSKA Daria15UKS Olimpijczyk 232:23.4648833.5136.5437.3936.02
114.SIOMA Zuzanna14UKS ,,ORKA'' Zamość2:23.6148633.0636.4637.5536.54
115.CICHOCKA Oliwia15UKS Olimpijczyk 232:24.0048233.5136.8437.3436.31
116.OŁDYTOWSKA Jagoda14MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:24.0348232.2136.9137.9336.98
117.GRABOWSKA Gabriela14UKS 307 Warszawa2:24.0748232.8536.9937.8436.39
118.MAZIAR Alicja16KS Rekin Świebodzice2:24.3647932.1336.5338.3437.36
119.WIŚNIEWSKA Barbara18AZS AWF Warszawa2:24.3847932.1036.6738.0937.52
120.KURZYNA Aleksandra15UKP Fala Kraśnik2:24.7047532.7836.8338.1736.92
121.SUCHECKA Katarzyna19UKS Ostrobramska2:24.8647432.0336.7037.6438.49
122.GUTOWSKA Maria14UKP Jedynka Elbląg2:24.9447333.9536.5037.6736.82
123.POPIEL Anna17MKS CKS-SMS Szczecin2:24.9947332.3336.8638.3237.48
124.KWIATKOWSKA Zuzanna15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:25.2747031.6736.6838.8438.08
125.KRAWCZYK Paulina16IKS Konstancin2:25.4946832.7838.1337.5437.04
126.SAWCZYK Malwina14UKS Olimpijczyk 232:25.5246732.3136.4438.8037.97
127.KACPERSKA Laura15UKP ,,Polonia Warszawa''2:25.6246732.8636.8938.0937.78
128.SOKOŁOWSKA Dominika14KS Neptun Świdnica2:25.7746532.7937.2638.2237.50
129.HAŁADYN Kamila14UKS 190 Łódź2:25.8946432.8737.0439.4036.58
130.LIWOWSKA Maria15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:26.0146332.7937.9439.4635.82
131.MIGDAŁ Maria17UKS Żabianka Gdańsk2:26.6445733.1537.2738.0438.18
132.DOMAŃSKA Zuzanna14UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:26.6945633.6837.7338.4536.83
133.MAKSIM Matylda18AZS AWFiS Gdańsk2:26.8045532.9937.6638.5737.58
134.GOMUŁKA Natalia14UKS 190 Łódź2:26.8945535.2737.4937.9536.18
135.ORŁOWSKA Zuzanna16UKS Nawa Skierniewice2:27.0145333.5138.0838.4436.98
136.AREKHAVA Anhelina19KS AZS AWF Biała Podlaska2:27.4145032.6937.6638.4738.59
137.KUROPATWA Weronika17UKS Żabianka Gdańsk2:27.5044933.2736.6038.8838.75
138.RACZYŃSKA Wiktoria14AZS Łódź2:27.5644832.7737.4639.1538.18
139.KRYPA Oliwia16UKS Manta Warszawa Włochy2:27.7044732.8837.0038.6439.18
140.ŚWIETLIK Julia14IKS Konstancin2:27.7244732.4537.5239.5438.21
141.SIWKO Natalia14KS OLIMPIA Lublin2:27.8144633.6837.8638.5637.71
142.JANUS Daria14UKS Żoliborz2:27.8644633.0637.8039.3437.66
143.ŚWIĄTEK Martyna16UKS Skarpa Lublin2:27.8844532.9837.7739.0138.12
144.KUSIEL-MOROZ Helena14BUKS Warszawa2:28.3744132.4437.0739.4239.44
145.PAĆKO Maja14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:28.4444034.1138.0039.5936.74
146.MAŁKUS Amelia18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:28.9943632.7737.5739.2539.40
147.KOWACKA Aleksandra14UKS SP-149 Łódź2:29.9442733.4237.9239.6039.00
148.JASIŃSKA Martyna15MUKS Wodnik Łask2:30.0042733.3338.1139.8338.73
149.SYSIO Zuzanna14MUKS Wodnik Łask2:31.1341734.2438.6939.7238.48
150.KAŹMIEROWSKA Nina14UKS Żoliborz2:31.2641634.8138.9539.1138.39
151.CHRYPLEWICZ Julia14KS Rekin Świebodzice2:31.6141332.9138.0040.0140.69
152.GŁOWALA Gabriela14UKS Olimpijczyk 232:32.1640935.6539.1839.9837.35
153.DĄBROWSKA Pola14UKS 307 Warszawa2:33.7639635.8739.9340.2237.74
154.WRZESIŃSKA Wiktoria14UKS 190 Łódź2:36.1837837.1640.2439.7339.05
155.RADKOWIAK Agata14UKS Olimpijczyk 232:37.9236634.9240.1242.2440.64
156.STELMASZCZYK Natalia14KS JUST SWIM Jelenia Góra2:37.9636534.9840.1442.7740.07
157.WRÓBLEWSKA Klaudia14UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.7136034.5539.0842.5542.53
158.HJORTH Emilie Norman17Moss SK2:47.1730835.4841.8444.7645.09


<< TOP >>
Konkurencja 2
10.03.2018 - 11:04
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
JUNIOR MŁODSZY 14 LAT

1.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.2858028.3131.0532.0330.89
2.CHMIELEWSKI Michał14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.0254329.1731.8932.4731.49
3.LEŚNIAK Maksymilian14UKS 190 Łódź2:08.1050429.7832.6533.3532.32
4.STADAAS Helje14Moss SK2:09.7948528.9133.2934.6432.95
5.WIECZORKOWSKI Nikodem14UKS ,,Dwójka'' Tczew2:10.6447529.8933.0734.8932.79
6.SKIBIAK Hubert14UKS 190 Łódź2:11.0347130.3833.2534.4232.98
7.OLCZAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:11.5446630.5233.5034.9932.53
8.MASIUK Ksawery14UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.6646431.3033.8734.0132.48
9.GRZECZA Michał14TP Skalar Słupsk2:11.8446330.2334.4533.7933.37
10.KORONKIEWICZ Antoni14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:11.8746229.4633.1834.7834.45
11.WYTWER Daniel14KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:11.9646129.4533.8934.8833.74
12.ZUBRZYCKI Kacper14KS ,,Wisła'' Puławy2:12.0546030.1634.0635.1932.64
13.KOWOLIK Alex14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:12.4745630.2933.8934.5933.70
14.BEDNAREK Przemysław14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:13.3044831.1033.4134.7134.08
15.ŻEGLEŃ Miłosz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:13.3144729.8933.1634.9335.33
16.OSZCZAK Norbert14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:13.5444530.9133.9335.3533.35
17.PLEWKA Przemysław14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:13.6944430.3234.0435.8633.47
18.GROTOWSKI Piotr14UKS SP-149 Łódź2:13.8244230.4734.2035.6133.54
19.SKALSKI Konrad14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:16.0542130.5534.9736.4134.12
20.BANASIK Samuel14IKS Konstancin2:16.2042030.1935.2336.4834.30
21.BROŃCZYK Hubert14MTKP Delfin Toruń2:18.3140130.4734.9136.7636.17
22.KRUSZEWSKI Adrian14MTKP Delfin Toruń2:18.7339732.1335.9036.8333.87
23.ŚLASKI Filip14SKF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz.2:19.9338731.9535.6036.5135.87
24.LINARD Bartosz14IKS Konstancin2:19.9438731.3635.9637.8234.80
25.MŁYNARCZYK Mateusz14UKS 190 Łódź2:20.3038432.5435.8936.8035.07
26.OCHMAN Mateusz14MKS Park Wodny Tarn. Góry2:21.4837431.6036.9937.0435.85
27.KRYSIAK Kacper14MKS Trójka Łódź2:21.5437432.9536.0637.0135.52
28.CHAŁAT Wojciech14UKS Skarpa Lublin2:21.5637432.1336.7437.0635.63
29.ŁYSONIEWSKI Oskar14MKS Trójka Łódź2:23.2236131.9836.5638.1336.55
30.LITEWSKI Mikołaj14UKS 307 Warszawa2:27.7432932.5737.5239.6737.98
31.KRAS Bruno14IKS Konstancin2:34.6528633.2638.8441.7840.77
DYSKW.ŻYRO Ignacy14UKS 307 Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR MŁODSZY 15 LAT

1.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław1:58.8063228.0130.4430.4429.91
2.JAKIMIAK Jakub15KS Narwal2:00.0661328.5031.0131.1729.38
3.GĄSTAŁ Jan15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:00.4460727.3131.2431.8930.00
4.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź2:01.7858727.7830.9732.4530.58
5.ĆWIEK Wiktor15BUKS Warszawa2:03.9155728.7332.1432.1130.93
6.WIŚNIEWSKI Adam15SPiR Aqua Żyrardów2:04.0455628.4131.9732.7230.94
7.RODKIEWICZ Radosław15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:04.4255029.1931.7032.4331.10
8.ROMANOWSKI Dawid15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:04.4855027.7332.0233.3331.40
9.WIĘCKOWSKI Jakub15UKS Jagiellonka Warszawa2:04.5154928.3232.1832.3331.68
10.WOJCIECHOWSKI Kajetan15MKS Trójka Łódź2:04.6354829.8132.2732.3130.24
11.ZARYCHTA Marcel15KS OLIMPIA Lublin2:05.8353228.0531.4133.3533.02
12.BIEDKA Mikołaj15KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:06.1852828.8632.6533.1531.52
13.BOBER Paweł15UKS Żabianka Gdańsk2:06.6652229.1931.9633.0032.51
14.NIEDZIAŁEK Michał15MTP Kormoran Olsztyn2:07.6151030.0732.4732.9032.17
15.LABICH Wiktor15MKS Trójka Łódź2:08.4950029.0432.1934.0033.26
16.PANASIUK Mateusz15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:09.4548929.4033.2434.3932.42
17.STEFANOWSKI Bartosz15UKS Nawa Skierniewice2:09.5248829.2632.6134.2233.43
18.WOJTASIAK Michał15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:09.7948529.5332.9133.5833.77
19.BOROWSKI Kacper15KS KSZO Ostrowiec Św.2:09.9148429.9633.7633.8232.37
20.NOSARZEWSKI Kornel15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:09.9348329.3332.6933.9433.97
21.MRÓZ Adam15UKS Olimpijczyk 232:10.2548029.6833.2335.5331.81
22.KUDLIŃSKI Łukasz15UKS SP-149 Łódź2:10.4647728.5633.5334.5333.84
23.GAŁECKI Krzysztof15MKS Trójka Łódź2:10.5947629.3633.1034.6033.53
24.ROGUSKI Mateusz15IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:10.6147630.0633.0233.5134.02
25.TASARZ Kacper15UKS ,,Dwójka'' Tczew2:11.0547129.4732.9734.4834.13
26.TUMIALIS Maciej15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:11.4146729.4233.5135.0333.45
27.BERBELSKI Adam15MUKS Wodnik Łask2:13.1144930.1034.4235.1633.43
28.ZAWADZKI Dominik15MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:13.3944729.2733.8736.0834.17
29.ŻYCZKOWSKI Kamil15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:14.0044130.0834.4135.3834.13
30.SZLĘK Jan15TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.2:14.7343329.3034.4836.2734.68
31.CHOŁŻYŃSKI Nikodem15UKS Olimpijczyk 232:14.7643330.2734.2335.5634.70
32.KAPAŁA Szymon15MTP Kormoran Olsztyn2:14.9243231.3534.3535.4133.81
33.NAZARUK Piotr15MKS CKS-SMS Szczecin2:16.1542030.2234.1035.5836.25
34.POGODA Filip15UKS Olimpijczyk 232:16.7041529.3234.0837.0436.26
35.RZĄSA Jacek15UKS Żabianka Gdańsk2:18.2640131.5434.9836.6235.12
36.WRÓBLEWSKI Michał15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:18.3640031.2035.5436.6534.97
37.PRZYBYTNIAK Sean15UKS Żoliborz2:18.5339931.0235.1636.9535.40
38.LEŚNIEWSKI Patryk15UKS Piątka Konstantynów Ł.2:20.5538230.8437.0938.2234.40
39.PAWLAK Hubert15AZS Łódź2:21.5537431.0936.3037.5836.58
40.ŚWIĆ Mateusz15UKS Olimpijczyk 232:21.7737232.0335.9237.7336.09
41.MANDZIUK Kewin15UKS ,,ORKA'' Zamość2:22.3736732.7136.4937.3335.84
42.SZCZEPAŃSKI Jakub15MUKS Wodnik Łask2:22.5536631.8636.1339.1635.40
43.ŻUCHOWSKI Kacper15UKP Jedynka Elbląg2:22.8336431.2535.3438.3837.86
44.ROGOZIŃSKI Radosław15MKS CKS-SMS Szczecin2:23.4235931.7936.4437.5537.64
45.ROWIŃSKI Dominik15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:25.8334231.9736.7537.7339.38
46.URBANEK Filip15MUKP Fala Ropczyce2:27.4433130.8836.7440.1039.72
47.JODZIO Adrian15MUKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki2:28.6132333.0336.6139.2639.71
48.PRAGA Maksymilian15UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.7732233.1537.9839.8037.84

JUNIOR MŁODSZY 16 LAT

1.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław1:55.9768026.4029.5530.7529.27
2.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.4365527.3230.2531.1428.72
3.BRUZDEWICZ Hubert16MTP Kormoran Olsztyn1:59.5062128.3831.0431.1728.91
4.SZCZERBA Adam16KU AZS UMCS Lublin1:59.9561427.8430.4031.5630.15
5.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.6560428.2730.8931.4430.05
6.DUDKIEWICZ Kacper16UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.4559228.2631.1331.7330.33
7.RABAN Maciej16IKS Konstancin2:01.5159127.2231.2732.1430.88
WALISZEWSKI Piotr16KTP Iskra Konin2:01.5159127.7731.0931.8630.79
9.WODYŃSKI Bartosz16KU AZS Politechniki Łódzkiej2:03.1656828.2331.1132.3231.50
10.SOBIESZUK Kacper16UKS Skarpa Lublin2:03.3556528.4832.0631.8730.94
11.KUSIŃSKI Aleksy16UKS SP-149 Łódź2:03.4156429.0031.9932.4329.99
12.JAŚKIEWICZ Adrian16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.4456428.7231.5132.0331.18
13.KRUTOWICZ Bartłomiej16UKP ,,Polonia Warszawa''2:04.7154728.9632.4732.6630.62
14.DOŁOWY Grzegorz16IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:05.0454229.0031.3633.0131.67
15.MATYJASEK Maciej16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:05.1054229.5031.9332.5331.14
16.CHYRCHAŁA Rafał16UKS ,,ORKA'' Zamość2:05.6853429.3932.2533.0930.95
17.PYCZOT Paweł16UKS Pirania Targówek2:06.1552828.9932.3332.8431.99
18.LESIK Jarosław16MKS SMS Victoria Racibórz2:07.1551628.1231.7433.4133.88
19.PLEŚNIEROWICZ Kamil16KS Posnania Poznań2:07.7750830.6431.9332.7632.44
20.ABD EL RAZEK Jakub16MUKP Warszawianka- Wodny Park2:07.8650729.1932.4833.3432.85
21.POPIOŁEK Dawid16UKS Skarpa Lublin2:08.1450429.5432.6434.2931.67
22.RĄPAŁA Tomasz16UKS GOS Raszyn2:09.6348728.2531.6835.0134.69
23.BORZYMEK Hubert16UKS 307 Warszawa2:10.4947730.1733.3733.6533.30
24.CHEŁSTOWSKI Maciej16UKP ,,Polonia Warszawa''2:10.5647627.9032.7234.4535.49
25.SKOWRONEK Hubert16UKS Nawa Skierniewice2:11.5146629.2034.3136.5531.45
26.BORSUK Mateusz16KS AZS AWF Biała Podlaska2:12.1246030.2433.6735.5932.62
27.STACHECKI Jan16KS Posnania Poznań2:13.0145031.2533.1734.7833.81
28.KAŁUŻA Jakub16MKP Bobry Dębica2:13.2044930.3234.2435.0133.63
29.KALISIAK Norbert16UKS Nawa Skierniewice2:15.0143131.1934.4135.4433.97
30.TOMCZAK Tymoteusz16KS Posnania Poznań2:15.5642530.8334.5635.8734.30
31.KRAJEWSKI Patryk16UKS Żabianka Gdańsk2:16.5441629.6334.6237.0135.28
32.ŁOBODA Jakub16KS OLIMPIA Lublin2:18.5039930.7634.8137.3635.57

JUNIOR 17 - 18 LAT

1.KRASKA Jakub18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:53.0873326.8729.4929.6827.04
2.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa1:54.3970826.8728.7729.2129.54
3.JAWORSKI Szymon17WKS Śląsk Wrocław1:55.2169326.8929.0029.4229.90
4.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.1267727.0229.8529.9229.33
5.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa1:56.6666826.9029.1530.7929.82
6.KIEŁCZEWSKI Amadeusz18MKP Szczecin1:56.6966727.3629.3129.8530.17
7.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.8866427.3029.3430.3929.85
8.GUZIOR Maciej18WKS Śląsk Wrocław1:57.6865126.3129.7731.3030.30
9.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn1:57.7964927.0729.7230.3530.65
10.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin1:57.8964726.7030.3830.7530.06
11.SACHA Kamil17WKS Śląsk Wrocław1:57.9964627.9330.0630.5829.42
12.DOMINIAK Kacper18WKS Śląsk Wrocław1:58.2164228.0630.5429.9029.71
13.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź1:58.3164027.6030.5531.2528.91
14.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin1:58.6063627.9130.4531.1229.12
15.KOZIEJKO Bartłomiej18MTP Kormoran Olsztyn1:58.9663028.0330.1530.3330.45
16.LECH Filip17KU AZS UMCS Lublin1:59.4262328.3630.3730.2630.43
17.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin1:59.5962027.8230.4631.1130.20
18.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź1:59.7961728.5631.1231.4228.69
19.GRINDALEN SVENDSEN Mattis18Kongstensvommerne2:00.0661327.8230.9930.9030.35
20.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:00.2461028.4530.8631.3029.63
21.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów2:00.3060928.4630.7331.1829.93
22.KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:00.4460728.0030.3231.0731.05
MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.4460727.7230.0131.4131.30
24.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź2:00.9659927.7330.3131.6531.27
25.ZUBIK Stanisław17UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.3459428.2830.4231.3631.28
26.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:01.5559028.1130.8731.9230.65
27.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn2:01.7958728.6531.3431.3430.46
28.GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków2:01.8358629.3131.5231.0429.96
29.KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź2:01.9058528.1431.0531.9230.79
30.CHODULSKI Jakub18UKS Skarpa Lublin2:02.0158429.0731.0731.4330.44
31.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:02.0658328.3631.0231.6631.02
32.RÓJ Jakub17MKP Szczecin2:02.0958328.2630.9932.0330.81
33.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź2:02.1958128.4231.2631.7530.76
34.BUGAŁA Krzysztof17MKP Szczecin2:02.2358129.1531.4532.0529.58
35.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław2:02.6157528.3331.4432.1330.71
36.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim2:02.6257529.5031.1731.4930.46
37.ZAREMBA Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.6657528.7031.5031.7330.73
38.PYTLARCZYK Szymon18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:03.1456828.6031.3831.8931.27
39.JURCZAK Kacper17MTP Kormoran Olsztyn2:03.3056629.2631.3132.0830.65
40.NOWICZKOW Jakub17KU AZS UMCS Lublin2:03.5556229.2231.9732.3230.04
41.MILBRANT Kacper17AZS AWF Katowice2:03.5756228.8032.6032.4929.68
42.CZERWIŃSKI Łukasz17UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.0055628.4331.8231.6332.12
43.RYBARCZYK Adam18IKS Konstancin2:04.5754828.3831.9532.5131.73
44.WOŹNIAK Kamil18UKS ,,FREGATA" Kolbuszowa2:05.1454129.1232.1331.9131.98
45.KOSTYK Teodor18KS Posnania Poznań2:05.2154028.7432.2132.6131.65
46.KOZŁOWSKI Kamil18SKP Legia Warszawa2:05.4153828.8232.2832.9531.36
47.ADAMCZEWSKI Eryk18KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz2:05.4453727.7231.8233.4632.44
48.KONCKI Bartłomiej17KS ,,Wisła'' Puławy2:05.7353329.9632.0732.3831.32
49.WOŹNIAK Kamil17KS ,,Wisła'' Puławy2:06.0053029.1332.0233.3231.53
50.ŚMIGIELSKI Mateusz17MKS Jedynka Łódź2:06.0353029.1731.7233.1232.02
51.MICHALSKI Wojciech17MUKS Gilus Gilowice2:06.2052729.1231.8433.1632.08
52.ROGULIN Bogdan17SKP Legia Warszawa2:06.6052229.3632.6733.1031.47
BORSUK Łukasz17UKP Fala Kraśnik2:06.6052229.0732.7033.3631.47
54.KOTARSKI Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.9051928.6232.0533.3132.92
55.WIECIŃSKI Andrzej17MTKP Delfin Toruń2:07.0151728.3631.7433.9232.99
56.JĘDRZEJEWSKI Mateusz18MUKP Warszawianka- Wodny Park2:07.4051330.4932.2032.2932.42
57.CICHOCKI Maciej18UKS Ostrobramska2:07.9150728.5332.2033.9633.22
58.PACŁAWSKI Jakub18Akademia Aqua Sport2:07.9250629.8033.0133.3131.80
59.ŁUKASZCZYK Mateusz18UKS ,,ORKA'' Zamość2:08.3850129.6432.4733.3032.97
60.JANECKI Mateusz17MKS ,,Pałac Młodzieży''2:08.6049829.8532.6933.5132.55
61.DADOS Aleksander17KS ,,Wisła'' Puławy2:08.6149829.7632.6233.8532.38
62.KRYSIAK Michał17MKS Trójka Łódź2:08.8849529.8632.3333.4133.28
63.NALEŹNIK Jakub17MKP Szczecin2:09.3549029.3732.8233.9833.18
64.KVARV Kevin17Moss SK2:09.6948629.0132.3734.4233.89
65.SZULIERZ Michał17KP AVIA Świdnik2:10.4947729.8133.5733.4633.65
66.CHMIELOWIEC Mateusz18UKS Nawa Skierniewice2:11.0547128.9132.7535.1134.28
67.SUSZEK Piotr17KS AZS AWF Biała Podlaska2:12.9545129.5732.4935.9434.95
68.SULIGA Jeremi18UKP ,,Polonia Warszawa''2:15.4142729.1532.9136.7436.61
69.RUTKIEWICZ Jakub17S Szkoła Pływania ,,Orka''2:16.7241529.9835.2336.0735.44
70.ŻURAWSKI Marcel17UKS Żabianka Gdańsk2:18.3240130.9635.1036.3335.93
71.ZIĘBA Patryk17UKP Gryf Dębica2:20.0838631.6135.4036.9636.11
72.JAKUBCZYK Patryk17S Szkoła Pływania ,,Orka''2:23.5835832.2035.6037.2938.49

OPEN

1.MAJCHRZAK Kacper26KS Warta Poznań1:49.5580725.5627.9928.3227.68
2.HOŁUB Jan22WKS Śląsk Wrocław1:51.4076726.0328.9728.6327.77
3.ZABOROWSKI Filip24MKP Szczecin1:53.0073526.9628.5628.8528.63
4.KRASKA Jakub18KU AZS Politechniki Łódzkiej1:53.0873326.8729.4929.6827.04
5.KAŁUŻYŃSKI Antoni19SKP Legia Warszawa1:53.1473226.5829.6828.5828.30
6.WYSOCZYŃSKI Mateusz25KU AZS AGH Kraków1:54.2871126.9029.2329.3228.83
7.KLICH Kacper24AZS AWF Katowice1:54.3570926.9828.7129.2829.38
8.KAROLCZAK Jan17UKS G-8 Bielany Warszawa1:54.3970826.8728.7729.2129.54
9.CHRZANOWSKI Damian20WKS Śląsk Wrocław1:54.4470826.6729.1529.5329.09
10.ARNDT Mateusz20KS Delfin Gdynia1:54.8770027.5129.4929.1828.69
11.JAWORSKI Szymon17WKS Śląsk Wrocław1:55.2169326.8929.0029.4229.90
12.KRAWCZYK Paweł19BUKS Warszawa1:55.5968727.0629.3029.7029.53
13.JACKOWSKI Tomasz16WKS Śląsk Wrocław1:55.9768026.4029.5530.7529.27
14.PIOTROWSKI Kacper17UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.1267727.0229.8529.9229.33
15.DUBIEL Adam25AZS AWF Warszawa1:56.1967626.9729.7830.1729.27
16.PAJĄK Bartosz17BUKS Warszawa1:56.6666826.9029.1530.7929.82
17.KIEŁCZEWSKI Amadeusz18MKP Szczecin1:56.6966727.3629.3129.8530.17
18.WERNER Paweł25MKS Juvenia Wrocław1:56.7366727.0629.6230.5929.46
19.BUTKIEWICZ Cezary18UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.8866427.3029.3430.3929.85
20.LASSEK Bartłomiej24AZS Łódź1:56.9466326.6229.6730.5230.13
21.PUK Dariusz23AZS AWF Katowice1:57.0366227.4430.5030.3128.78
22.MIKOŁAJCZYK Michał19KKS ,,Włókniarz'' 1925 Kalisz1:57.0666126.8630.1230.4929.59
23.ORLICZ Filip16UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.4365527.3230.2531.1428.72
24.GUZIOR Maciej18WKS Śląsk Wrocław1:57.6865126.3129.7731.3030.30
25.SADŁOWSKI Piotr18MTP Kormoran Olsztyn1:57.7964927.0729.7230.3530.65
26.DOMAŃSKI Gracjan18MKP Szczecin1:57.8964726.7030.3830.7530.06
27.KACZOROWSKI Jakub21UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.9664627.1930.6831.0529.04
28.SACHA Kamil17WKS Śląsk Wrocław1:57.9964627.9330.0630.5829.42
29.POWROŹNIK Konrad21WKS Śląsk Wrocław1:58.1864228.0330.0030.2729.88
30.DOMINIAK Kacper18WKS Śląsk Wrocław1:58.2164228.0630.5429.9029.71
31.WOŹNIAK Maciej18UKS 190 Łódź1:58.3164027.6030.5531.2528.91
32.GĘBKA Olaf18MKP Szczecin1:58.6063627.9130.4531.1229.12
33.KACZMARSKI Marcin24AZS AWF Warszawa1:58.6963427.0730.0230.8130.79
34.ZHURAVEL Nazar15WKS Śląsk Wrocław1:58.8063228.0130.4430.4429.91
35.KOZIEJKO Bartłomiej18MTP Kormoran Olsztyn1:58.9663028.0330.1530.3330.45
36.POPRAWA Michał24AZS AWF Katowice1:59.0162927.2930.1730.8930.66
37.CIASTOŃ Sebastian19UKP Unia Oświęcim1:59.1662727.7830.3230.4630.60
38.LECH Filip17KU AZS UMCS Lublin1:59.4262328.3630.3730.2630.43
39.BRUZDEWICZ Hubert16MTP Kormoran Olsztyn1:59.5062128.3831.0431.1728.91
40.DURAJCZYK Michał21AZS AWF Warszawa1:59.5462127.8630.3930.6130.68
41.KĘDZIA Wiktor18MKP Szczecin1:59.5962027.8230.4631.1130.20
42.GOLENIEC Kamil19UKP Unia Oświęcim1:59.6361928.5331.0330.6029.47
43.FIKS Krzysztof18UKS 190 Łódź1:59.7961728.5631.1231.4228.69
44.SZCZERBA Adam16KU AZS UMCS Lublin1:59.9561427.8430.4031.5630.15
45.JURA Maciej22WKS Śląsk Wrocław1:59.9661427.6030.0431.3330.99
46.CZERNIAK Konrad20KU AZS UMCS Lublin1:59.9761427.9230.6930.6930.67
47.JAKIMIAK Jakub15KS Narwal2:00.0661328.5031.0131.1729.38
GRINDALEN SVENDSEN Mattis18Kongstensvommerne2:00.0661327.8230.9930.9030.35
49.CIEŚLA Oskar17AZS AWF Katowice2:00.2461028.4530.8631.3029.63
50.RÓG Adrian17KP Sokół Rzeszów2:00.3060928.4630.7331.1829.93
51.BRZOSTOWSKI Axel22AZS AWF Katowice2:00.3760827.7930.7031.3730.51
52.GĄSTAŁ Jan15MUKP Warszawianka- Wodny Park2:00.4460727.3131.2431.8930.00
KUCZAK Adam18TP Zielona Góra2:00.4460728.0030.3231.0731.05
MŁYNARCZYK Karol18UKS G-8 Bielany Warszawa2:00.4460727.7230.0131.4131.30
55.KUBKOWSKI Bartłomiej23KS AZS UWM Olsztyn2:00.4860628.0630.4031.2730.75
56.LITWA Krzysztof22KU AZS AGH Kraków2:00.6460427.7030.3832.0530.51
57.WILK Jakub16KS KSZO Ostrowiec Św.2:00.6560428.2730.8931.4430.05
58.FAJKOWSKI Piotr17MKS Trójka Łódź2:00.9659927.7330.3131.6531.27
59.CHAŁAT Stanisław19UKS Skarpa Lublin2:01.3259428.4730.6731.4730.71
60.ZUBIK Stanisław17UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.3459428.2830.4231.3631.28
61.DUDKIEWICZ Kacper16UKP ,,Polonia Warszawa''2:01.4559228.2631.1331.7330.33
62.KOLCZYŃSKI Stanisław21SKP Legia Warszawa2:01.4659226.9630.6131.7632.13
63.RABAN Maciej16IKS Konstancin2:01.5159127.2231.2732.1430.88
WALISZEWSKI Piotr16KTP Iskra Konin2:01.5159127.7731.0931.8630.79
65.BALCERAK Jakub18MKS Trójka Łódź2:01.5559028.1130.8731.9230.65
66.JAWORSKI Norbert20KU AZS UMCS Lublin2:01.6658928.9630.8231.2330.65
67.ZIELIŃSKI Konrad15UKS 190 Łódź2:01.7858727.7830.9732.4530.58
68.OLLER Krzysztof18MTP Kormoran Olsztyn2:01.7958728.6531.3431.3430.46
69.GORAJ Marcin17UKS SMS Galicja Kraków2:01.8358629.3131.5231.0429.96
70.KOMOROWSKI Jan17MKS Trójka Łódź2:01.9058528.1431.0531.9230.79
71.CHODULSKI Jakub18UKS Skarpa Lublin2:02.0158429.0731.0731.4330.44
72.SZARPAK Marcin17AZS AWF Katowice2:02.0658328.3631.0231.6631.02
73.RÓJ Jakub17MKP Szczecin2:02.0958328.2630.9932.0330.81
74.ROGOZIŃSKI Mateusz19KS KSZO Ostrowiec Św.2:02.1658228.3730.4931.5031.80
75.MAŃKA Filip18UKS 190 Łódź2:02.1958128.4231.2631.7530.76
76.BUGAŁA Krzysztof17MKP Szczecin2:02.2358129.1531.4532.0529.58
77.PIÓRO Artur27MKS ,,Pałac Młodzieży''2:02.2458027.5330.2632.2232.23
78.CHMIELEWSKI Krzysztof14IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:02.2858028.3131.0532.0330.89
79.GALON Michał23AZS AWF Katowice2:02.3457928.5531.0431.6131.14
80.DUTKOWIAK Wojciech18WKS Śląsk Wrocław2:02.6157528.3331.4432.1330.71
81.MAYERBERG Kacper18UKP Unia Oświęcim2:02.6257529.5031.1731.4930.46
82.DĘBSKI Szymon19UKS Nawa Skierniewice2:02.6557527.9930.6532.2831.73
83.ZAREMBA Jakub17UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.6657528.7031.5031.7330.73
84.KADROW Konrad21KU AZS UMCS Lublin2:02.7957329.3031.3631.8530.28
85.GOLENIEC Łukasz21AZS AWF Katowice2:02.82572