Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  12 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  12 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 50m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 50m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  35. Mężczyzn, 800m dowolny  12 lat i starsi


2019 Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego
Lublin, 2. - 3.2.2019


Konkurencja 1
02.02.2019 - 9:15
Kobiet, 50m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik27.70567
2.JASIK Nikola13Wisła Puławy29.86452
3.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy29.87452
4.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin30.01446
5.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik30.04444
6.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość31.37390
7.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość31.51385
8.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik31.65380
9.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów31.84373
10.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin32.19361
11.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy32.43353
12.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin32.48351
13.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki32.52350
14.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin32.95337
15.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy33.29326
16.ŻELAZO Zuzanna13UKS 51 Lublin33.59318
17.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj33.73314
18.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw33.94308
19.MITRUS Karolina13Lublinianka34.07304
20.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy34.25300
21.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin34.27299
22.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.34.39296
23.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj34.52293
24.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik34.56292
KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik34.56292
26.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik34.70288
27.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość34.83285
28.KAŹMIERCZAK Julia13Skarpa Lublin35.10278
29.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin35.15277
30.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin35.28274
31.DZIWULSKA Amelia12WUKS SP30 Lublin35.30274
32.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj35.80262
33.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin35.87261
34.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw36.28252
35.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin36.33251
36.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin36.39250
37.HAUZNER Natalia12Orka Zamość36.83241
38.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin37.06236
39.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik37.17234
40.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.37.37231
41.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.37.60226
42.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin37.94220
43.MAJ Natalia12Skarpa Lublin37.95220
44.PUKALUK Zofia12Lublinianka37.98220
45.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm38.46211
46.ŁAKOMY Eliza12Skarpa Lublin38.50211
47.KOWALIK Maja12Olimpia Lublin38.78206
48.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.38.97203
49.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik38.98203
50.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin39.13201
51.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj39.61193
52.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin40.39182
53.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik40.87176
54.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik42.15160
55.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa42.67155
56.KNAP Oliwia13Avia Świdnik43.19149
57.PAŁKA Blanka12Lublinianka44.00141
58.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa51.7387
DYSKW.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.MALINOŚ Julia15Orka Zamość27.03610
2.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość27.26595
3.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.27.75564
4.WILGOCKA Wiktoria15AZS UMCS Lublin28.14541
5.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin28.42525
6.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin28.50520
7.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin29.00494
8.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin29.15486
9.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw29.97447
10.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin30.17439
11.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin30.52424
12.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki30.62419
13.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość30.91408
14.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki31.63380
15.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin31.69378
16.PANASIUK Natalia14Orlik Lublin31.79375
17.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.32.65346
18.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.32.83340
19.KOŁTUN Martyna14Lider Chełm35.65266
20.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.36.39250

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin26.65636
2.MALINOŚ Julia15Orka Zamość27.03610
3.OSINIAK Ewa19AZS UMCS Lublin27.04609
4.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość27.26595
5.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin27.42584
6.WIECZOREK Marika16Olimpia Lublin27.66569
7.KWIATKOWSKA Zofia SL18AZS UMCS Lublin27.70567
WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik27.70567
9.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.27.75564
10.OSINIAK Iga16Olimpia Lublin27.89555
11.BORKOWSKA Małgorzata17Olimpijczyk 23 Lublin28.07545
12.PROCHOWNIK Martyna17AZS UMCS Lublin28.09543
13.WILGOCKA Wiktoria15AZS UMCS Lublin28.14541
14.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin28.42525
15.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin28.50520
16.NADOLSKA Julia19Lider Chełm28.58516
17.ADAMEK Barbara17Olimpia Lublin28.97495
18.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin29.00494
19.SZEWCZYK Zofia17Fala Kraśnik29.01493
20.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin29.15486
21.BUGAŁA Martyna17Skarpa Lublin29.60464
22.SZYNDLER Aleksandra17Swim10 Puławy29.63463
23.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin29.69460
24.JASIK Nikola13Wisła Puławy29.86452
25.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy29.87452
26.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw29.97447
27.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin30.01446
28.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik30.04444
29.BĘBEN Nina16Olimpia Lublin30.10442
30.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin30.17439
31.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin30.52424
32.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki30.62419
33.CICHOCKA Oliwia16Olimpijczyk 23 Lublin30.66418
34.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość30.91408
35.CZERNIKIEWICZ Iga16Olimpia Lublin31.03403
36.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość31.37390
37.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość31.51385
38.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki31.63380
39.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik31.65380
40.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin31.69378
41.PANASIUK Natalia14Orlik Lublin31.79375
42.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów31.84373
43.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin32.19361
44.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy32.43353
45.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin32.48351
46.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki32.52350
47.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.32.65346
48.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.32.83340
49.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin32.95337
50.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy33.29326
51.ŻELAZO Zuzanna13UKS 51 Lublin33.59318
52.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj33.73314
53.KRUKOWSKA Zuzanna16Aqua Ryki33.87310
54.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw33.94308
55.MITRUS Karolina13Lublinianka34.07304
56.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy34.25300
57.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin34.27299
58.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.34.39296
59.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj34.52293
60.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik34.56292
KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik34.56292
62.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik34.70288
63.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość34.83285
64.KAŹMIERCZAK Julia13Skarpa Lublin35.10278
65.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin35.15277
66.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin35.28274
67.DZIWULSKA Amelia12WUKS SP30 Lublin35.30274
68.KOŁTUN Martyna14Lider Chełm35.65266
69.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj35.80262
70.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin35.87261
71.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw36.28252
72.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin36.33251
73.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.36.39250
RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin36.39250
75.HAUZNER Natalia12Orka Zamość36.83241
76.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin37.06236
77.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik37.17234
78.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.37.37231
79.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.37.60226
80.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin37.94220
81.MAJ Natalia12Skarpa Lublin37.95220
82.PUKALUK Zofia12Lublinianka37.98220
83.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm38.46211
84.ŁAKOMY Eliza12Skarpa Lublin38.50211
85.KOWALIK Maja12Olimpia Lublin38.78206
86.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.38.97203
87.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik38.98203
88.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin39.13201
89.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj39.61193
90.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin40.39182
91.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik40.87176
92.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik42.15160
93.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa42.67155
94.KNAP Oliwia13Avia Świdnik43.19149
95.PAŁKA Blanka12Lublinianka44.00141
96.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa51.7387
DYSKW.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKBANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.28.97495
PKSZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin30.08442
PKPAŚKO Julia14Sokół Rzeszów30.66418


<< TOP >>
Konkurencja 2
02.02.2019 - 9:28
Mężczyzn, 50m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.27.71390
2.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik28.78348
3.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.28.81347
4.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin29.04339
5.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik29.26331
6.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj29.42326
7.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin29.51323
8.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin30.25300
9.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy30.46294
10.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj30.52292
11.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj30.57291
12.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj30.80284
13.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik30.87282
14.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość30.99279
15.GUZ Ignacy13Avia Świdnik31.24272
16.KOZAK Jan13Olimpia Lublin31.34270
17.MACIOCHA Maciej13Lublinianka31.61263
PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik31.61263
19.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin31.65262
20.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj31.66262
21.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin31.68261
22.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj31.98254
23.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj32.01253
24.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik32.05252
25.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik32.12250
26.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.32.72237
27.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin32.94232
28.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin33.09229
29.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość33.25226
30.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin33.43222
31.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj33.92213
32.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik34.14208
33.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy34.28206
34.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin34.89195
35.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka35.17191
36.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka35.19190
37.BANIAK Igor12Orka Zamość35.38187
38.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj36.31173
39.SZYMCZYK Antoni12UKS 51 Lublin36.50171
40.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin36.54170
TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik36.54170
42.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin36.66168
43.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin36.68168
44.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw36.80166
45.DERUŚ Maciej12Olimpia Lublin38.16149
46.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik38.29148
47.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik38.48145
48.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin38.52145
49.SĘDŁAK Olgierd12Lider Chełm38.80142
50.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik38.83142
51.WAJLER Robert12UKS 51 Lublin38.99140
52.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin39.52134
53.JĘDRUCH Michał12Olimpia Lublin40.33126
54.TARASIUK Marcin12Lublinianka40.48125
55.GRONOWSKI Łukasz12Lublinianka41.41117
56.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin41.77114
57.KLIMEK Filip13UKP Bychawa42.19110
58.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa45.5188
59.MAŁECKI Wiktor12Avia Świdnik45.5388
60.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa49.4768
DYSKW.SIDOR Wiktor12Skarpa Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PAWLIK-GREGUŁA Nikodem12UKS 51 Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw25.46503
2.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy25.80484
3.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj25.82483
4.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy26.08468
5.DACKA Dawid15Swim10 Puławy26.15465
6.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin26.98423
7.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin27.56397
8.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin27.63394
9.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki27.69391
10.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw27.72390
11.RYMARZ Jakub14Orka Zamość28.02378
12.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik28.47360
13.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.28.93343
14.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.29.25332
15.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj29.32329
16.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin29.73316
17.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka30.07305
18.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.30.15303
19.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin31.36269
20.KULBIEDA Jakub14Lublinianka34.44203

OPEN

1.CZERNIAK Konrad30AZS UMCS Lublin22.31748
2.HOŁUB Jan23AZS UMCS Lublin22.72709
3.BORKOWSKI Kacper SL19AZS UMCS Lublin23.70624
4.SZCZERBA Adam17AZS UMCS Lublin24.15590
5.KLICH Kacper25AZS UMCS Lublin24.28580
6.JANICZUK Patryk17Lider Chełm24.29580
7.KRZYKAŁA Emil18Avia Świdnik24.41571
8.ŁUKASZCZYK Mateusz19Orka Zamość24.56561
9.JAWORSKI Norbert21AZS UMCS Lublin24.73549
10.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin24.82543
11.ŁOBODA Jakub17Olimpia Lublin24.94536
12.CZERNIAK Konrad21AZS UMCS Lublin25.00532
13.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin25.02530
14.KORZENIOWSKI Paweł18Wodnik Krasnystaw25.04529
15.MAŁYSKA Bartosz20AZS UMCS Lublin25.06528
16.NOWAK Jan SL17AZS UMCS Lublin25.19520
17.CHYRCHAŁA Rafał17Orka Zamość25.36509
18.WALCZYSKO Jakub19AZS UMCS Lublin25.37509
19.PÓŁTORAK Patryk17Lider Chełm25.38508
20.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw25.46503
21.BORSUK Łukasz18Fala Kraśnik25.51500
SZULIERZ Michał18Avia Świdnik25.51500
23.BEREJ Kacper16Olimpijczyk 23 Lublin25.58496
24.PASIERBIEWICZ Dominik18Wisła Puławy25.67491
25.KORZENIOWSKI Piotr16Wodnik Krasnystaw25.73488
26.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy25.80484
27.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj25.82483
28.JAKÓBCZYK Jakub17Olimpia Lublin25.90478
29.DADOS Aleksander18Wisła Puławy25.94476
30.CHAŁAT Stanisław20AZS UMCS Lublin26.03471
31.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy26.08468
32.DACKA Dawid15Swim10 Puławy26.15465
33.SERGA Andrzej16Olimpia Lublin26.42450
34.BOŻEK Filip17Fala Kraśnik26.48447
35.OSZAJCA Gabriel16Sparta Biłgoraj26.58442
36.POGODA Filip16Olimpijczyk 23 Lublin26.77433
37.SWINTOZELSKI Maksymilian16Fala Kraśnik26.83430
38.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin26.98423
39.ŚWIĆ Mateusz16Olimpijczyk 23 Lublin27.08418
40.MUSIATOWICZ Rafał16Technik-Orion Radzyń Podl.27.16415
41.TOCZEK Piotr16Kraszak Biała Podl.27.28409
42.MIREK Jakub16Sparta Biłgoraj27.56397
TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin27.56397
44.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin27.63394
45.SOLSKI Mateusz17Olimpia Lublin27.67392
46.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki27.69391
47.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.27.71390
48.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw27.72390
49.RYMARZ Jakub14Orka Zamość28.02378
50.UNIŁOWSKI Mateusz16Avia Świdnik28.25368
51.STACHARSKI Dominik16Olimpijczyk 23 Lublin28.43361
52.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik28.47360
53.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik28.78348
54.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.28.81347
55.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.28.93343
56.NURZYŃSKI Oskar16Aqua Ryki29.02340
57.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin29.04339
58.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.29.25332
59.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik29.26331
60.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj29.32329
61.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj29.42326
62.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin29.51323
63.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin29.73316
64.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka30.07305
65.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.30.15303
66.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin30.25300
67.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy30.46294
68.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj30.52292
69.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj30.57291
70.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj30.80284
71.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik30.87282
72.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość30.99279
73.GUZ Ignacy13Avia Świdnik31.24272
74.KOZAK Jan13Olimpia Lublin31.34270
75.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin31.36269
76.MACIOCHA Maciej13Lublinianka31.61263
PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik31.61263
78.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin31.65262
79.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj31.66262
80.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin31.68261
81.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj31.98254
82.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj32.01253
83.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik32.05252
84.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik32.12250
85.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.32.72237
86.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin32.94232
87.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin33.09229
88.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość33.25226
89.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin33.43222
90.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj33.92213
91.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik34.14208
92.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy34.28206
93.KULBIEDA Jakub14Lublinianka34.44203
94.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin34.89195
95.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka35.17191
96.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka35.19190
97.BANIAK Igor12Orka Zamość35.38187
98.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj36.31173
99.SZYMCZYK Antoni12UKS 51 Lublin36.50171
100.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin36.54170
TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik36.54170
102.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin36.66168
103.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin36.68168
104.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw36.80166
105.DERUŚ Maciej12Olimpia Lublin38.16149
106.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik38.29148
107.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik38.48145
108.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin38.52145
109.SĘDŁAK Olgierd12Lider Chełm38.80142
110.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik38.83142
111.WAJLER Robert12UKS 51 Lublin38.99140
112.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin39.52134
113.JĘDRUCH Michał12Olimpia Lublin40.33126
114.TARASIUK Marcin12Lublinianka40.48125
115.GRONOWSKI Łukasz12Lublinianka41.41117
116.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin41.77114
117.KLIMEK Filip13UKP Bychawa42.19110
118.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa45.5188
119.MAŁECKI Wiktor12Avia Świdnik45.5388
120.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa49.4768
DYSKW.SIDOR Wiktor12Skarpa Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PAWLIK-GREGUŁA Nikodem12UKS 51 Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKKAŁUŻA Jakub SL17Gryf Dębica26.14465
PKDATA Mariusz SL19Ikar Mielec26.45449


<< TOP >>
Konkurencja 3
02.02.2019 - 9:45
Kobiet, 50m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy37.32451
2.JASIK Nikola13Wisła Puławy37.81434
3.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka38.79402
4.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin39.64377
5.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik40.31358
6.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy40.35357
7.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin40.52353
8.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj41.81321
9.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj42.60303
10.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik42.62303
11.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki43.54284
12.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin43.62283
13.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin43.90277
14.STACHOWIAK Maria13Lublinianka43.93277
15.KAŹMIERCZAK Julia13Skarpa Lublin44.26270
16.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin44.28270
17.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy44.40268
18.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik45.15255
19.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy45.99241
20.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.46.05240
21.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość46.19238
22.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm46.63231
23.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin46.72230
24.ŁAKOMY Eliza12Skarpa Lublin47.11224
25.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin47.50219
26.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.47.73216
27.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw47.99212
28.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość48.23209
29.MAJ Natalia12Skarpa Lublin48.93200
30.PRUŚ Maria13UKP Bychawa50.00187
31.MAZUR Maja12Lublinianka50.73179
32.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik51.20175
33.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin51.45172
34.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.51.54171
35.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin52.09166
36.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin52.24164
37.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik54.18147
38.KOWALIK Maja12Olimpia Lublin56.55129
39.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin58.06120
40.PAŁKA Blanka12Lublinianka59.18113
41.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik1:00.65105
DYSKW.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)

JUNIOR

1.MALEC Klaudia15Orka Zamość33.95600
2.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin34.63565
3.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin35.07544
4.PECIO Anna14Wisła Puławy35.21538
5.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin35.59521
6.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin36.72474
7.MARZEC Monika14Fala Kraśnik38.79402
8.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin39.46382
9.ŻYDEK Kinga14Lublinianka39.72374
10.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki41.09338
11.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.41.14337
12.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj41.25334
13.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj41.88319
14.GŁOWALA Gabriela SP515Olimpijczyk 23 Lublin41.96317
15.KOŁTUN Martyna14Lider Chełm45.47249
16.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.48.75202

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin33.12646
2.OSINIAK Ewa19AZS UMCS Lublin33.28637
3.MALEC Klaudia15Orka Zamość33.95600
4.PASTUSZUK Paulina16Olimpia Lublin34.50572
5.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin34.57568
6.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin34.63565
7.OSINIAK Iga16Olimpia Lublin34.72561
8.ADAMEK Barbara17Olimpia Lublin34.84555
9.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin35.07544
10.PECIO Anna14Wisła Puławy35.21538
11.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin35.59521
12.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin36.72474
13.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin37.19456
14.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy37.32451
15.PROCHOWNIK Martyna17AZS UMCS Lublin37.60441
16.JASIK Nikola13Wisła Puławy37.81434
17.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka38.79402
MARZEC Monika14Fala Kraśnik38.79402
19.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin39.14391
20.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin39.46382
21.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin39.64377
22.ŻYDEK Kinga14Lublinianka39.72374
23.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik40.31358
24.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy40.35357
25.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin40.52353
26.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki41.09338
27.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.41.14337
28.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj41.25334
29.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj41.81321
30.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj41.88319
31.GŁOWALA Gabriela SP515Olimpijczyk 23 Lublin41.96317
32.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj42.60303
33.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik42.62303
34.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki43.54284
35.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin43.62283
36.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin43.90277
37.STACHOWIAK Maria13Lublinianka43.93277
38.KAŹMIERCZAK Julia13Skarpa Lublin44.26270
39.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin44.28270
40.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy44.40268
41.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik45.15255
42.KOŁTUN Martyna14Lider Chełm45.47249
43.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy45.99241
44.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.46.05240
45.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość46.19238
46.KRUKOWSKA Zuzanna16Aqua Ryki46.28236
47.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm46.63231
48.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin46.72230
49.ŁAKOMY Eliza12Skarpa Lublin47.11224
50.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin47.50219
51.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.47.73216
52.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw47.99212
53.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość48.23209
54.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.48.75202
55.MAJ Natalia12Skarpa Lublin48.93200
56.PRUŚ Maria13UKP Bychawa50.00187
57.MAZUR Maja12Lublinianka50.73179
58.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik51.20175
59.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin51.45172
60.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.51.54171
61.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin52.09166
62.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin52.24164
63.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik54.18147
64.KOWALIK Maja12Olimpia Lublin56.55129
65.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin58.06120
66.PAŁKA Blanka12Lublinianka59.18113
67.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik1:00.65105
DYSKW.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)

PKBANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.34.95550
PKKOŁAKOWSKA Weronika14MKS Piaseczno37.63440


<< TOP >>
Konkurencja 4
02.02.2019 - 9:57
Mężczyzn, 50m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.LUPA Olaf13Orka Zamość35.47360
2.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj36.59328
3.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka37.11315
4.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin37.52304
5.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.38.04292
6.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy39.43262
7.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin39.75256
8.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin40.99233
9.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw42.25213
10.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj42.61208
11.DANIEL Andre13Olimpia Lublin42.76205
12.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik43.05201
13.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj43.18199
14.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin44.01188
15.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik44.12187
16.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin45.38172
17.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin45.80167
18.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin47.66148
19.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin51.26119
20.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa53.87102
21.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin57.7483
22.SIDOR Wiktor12Skarpa Lublin58.5480
KLIMEK Filip13UKP Bychawa58.5480
24.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa1:02.6365
DYSKW.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin32.49469
2.BAREJ Michał15Olimpia Lublin33.01447
3.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw34.35397
4.KUBINIEC Mikołaj SP515Skarpa Lublin35.17370
5.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj35.94346
6.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki36.07343
7.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.37.70300
8.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj38.16289
9.SALASA Daniel15UKP Bychawa39.54260
10.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.40.23247
11.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość41.35227
12.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.42.13215

OPEN

1.KADROW Konrad22AZS UMCS Lublin28.78675
2.ZACHARZYŃSKI Norbert16Wodnik Krasnystaw29.97598
3.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin30.13588
4.KORZENIOWSKI Paweł18Wodnik Krasnystaw30.53565
5.PÓŁTORAK Patryk17Lider Chełm30.97541
6.KOŻUCH Kazimierz19Olimpia Lublin31.44518
7.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin31.50515
8.KORZENIOWSKI Piotr16Wodnik Krasnystaw31.54513
9.WALCZYSKO Jakub19AZS UMCS Lublin31.59510
10.SERGA Andrzej16Olimpia Lublin32.00491
11.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin32.36475
12.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin32.49469
13.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin32.78457
14.BAREJ Michał15Olimpia Lublin33.01447
15.BORKOWSKI Kacper SL19AZS UMCS Lublin33.21439
16.MIREK Jakub16Sparta Biłgoraj33.37433
17.JAKÓBCZYK Jakub17Olimpia Lublin33.87414
18.TOCZEK Piotr16Kraszak Biała Podl.34.04408
19.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw34.35397
20.CZERNIAK Jarosław16Olimpijczyk 23 Lublin34.48392
21.KUBINIEC Mikołaj SP515Skarpa Lublin35.17370
22.LUPA Olaf13Orka Zamość35.47360
23.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj35.94346
24.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki36.07343
25.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj36.59328
26.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka37.11315
27.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin37.52304
28.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.37.70300
29.MUSIATOWICZ Rafał16Technik-Orion Radzyń Podl.37.95294
30.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.38.04292
31.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj38.16289
32.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy39.43262
33.SALASA Daniel15UKP Bychawa39.54260
34.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin39.75256
35.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.40.23247
36.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin40.99233
37.NURZYŃSKI Oskar16Aqua Ryki41.13231
38.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość41.35227
39.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.42.13215
40.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw42.25213
41.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj42.61208
42.DANIEL Andre13Olimpia Lublin42.76205
43.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik43.05201
44.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj43.18199
45.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin44.01188
46.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik44.12187
47.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin45.38172
48.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin45.80167
49.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin47.66148
50.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin51.26119
51.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa53.87102
52.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin57.7483
53.SIDOR Wiktor12Skarpa Lublin58.5480
KLIMEK Filip13UKP Bychawa58.5480
55.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa1:02.6365
DYSKW.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKDATA Mariusz SL19Ikar Mielec31.62509


<< TOP >>
Konkurencja 5
02.02.2019 - 10:13
Kobiet, 100m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy1:08.8349932.2136.62
2.RYFKA Maja13Fala Kraśnik1:16.4336435.6740.76
3.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość1:16.5936235.6440.95
4.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin1:18.1634137.1141.05
5.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów1:18.6733437.6840.99
6.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.5932336.4943.10
7.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin1:20.3831336.7743.61
8.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj1:22.1729338.5943.58
9.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik1:24.9526539.7445.21
10.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik1:25.4026138.9946.41
11.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin1:33.7819743.4550.33
12.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj1:35.3618743.4651.90
13.HAUZNER Natalia12Orka Zamość1:37.2517744.5652.69
14.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik1:38.0417243.8254.22
15.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość1:39.5716443.4156.16

JUNIOR

1.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin1:06.3655730.9035.46
2.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin1:07.1653731.6535.51
3.BEDNARZ Julia15Orka Zamość1:07.9751831.3936.58
4.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość1:08.1851331.5836.60
5.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin1:08.5850432.0636.52
6.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin1:08.6050431.9436.66
7.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:11.6144331.7839.83
8.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość1:11.8543933.4838.37
9.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin1:12.0043634.2237.78
10.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin1:12.7142333.1139.60
11.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik1:12.9741934.5438.43
12.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw1:14.2239833.5240.70
13.PANASIUK Natalia14Orlik Lublin1:24.6326837.1147.52
14.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj1:28.3623638.4549.91

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin1:02.1667829.5432.62
2.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin1:02.2267629.0433.18
3.ŻUKOWSKA Paula26AZS UMCS Lublin1:02.8065729.9432.86
4.ANDRZEJEWSKA Kamila20AZS UMCS Lublin1:04.6860130.6834.00
5.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin1:06.3655730.9035.46
6.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin1:07.1653731.6535.51
7.BEDNARZ Julia15Orka Zamość1:07.9751831.3936.58
8.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość1:08.1851331.5836.60
9.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin1:08.5850432.0636.52
10.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin1:08.6050431.9436.66
11.SUCHECKA Katarzyna20AZS UMCS Lublin1:08.6250431.5337.09
12.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy1:08.8349932.2136.62
13.KWIATKOWSKA Zofia SL18AZS UMCS Lublin1:08.9049732.7536.15
14.BĘBEN Nina16Olimpia Lublin1:11.6044332.8238.78
15.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:11.6144331.7839.83
16.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość1:11.8543933.4838.37
17.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin1:12.0043634.2237.78
18.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin1:12.7142333.1139.60
19.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik1:12.9741934.5438.43
20.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw1:14.2239833.5240.70
21.SZYNDLER Aleksandra17Swim10 Puławy1:14.9038734.2940.61
22.RYFKA Maja13Fala Kraśnik1:16.4336435.6740.76
23.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość1:16.5936235.6440.95
24.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin1:18.1634137.1141.05
25.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów1:18.6733437.6840.99
26.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.5932336.4943.10
27.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin1:20.3831336.7743.61
28.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj1:22.1729338.5943.58
29.PANASIUK Natalia14Orlik Lublin1:24.6326837.1147.52
30.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik1:24.9526539.7445.21
31.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik1:25.4026138.9946.41
32.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj1:28.3623638.4549.91
33.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin1:33.7819743.4550.33
34.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj1:35.3618743.4651.90
35.HAUZNER Natalia12Orka Zamość1:37.2517744.5652.69
36.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik1:38.0417243.8254.22
37.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość1:39.5716443.4156.16


<< TOP >>
Konkurencja 6
02.02.2019 - 10:22
Mężczyzn, 100m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin1:12.2729433.7538.52
2.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj1:12.4429233.0839.36
3.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.1:14.6926635.1639.53
4.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik1:15.4025935.8139.59
5.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin1:15.8925434.7241.17
6.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin1:16.1425136.0640.08
7.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka1:16.8024535.3141.49
8.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:22.6219737.3745.25
9.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość1:23.3819138.5344.85
10.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin1:28.5915939.8948.70
11.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik1:32.7313939.0953.64
12.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość1:34.9312941.1753.76
DYSKW.CZECZKO Michał13Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy1:00.3950428.1432.25
2.DACKA Dawid15Swim10 Puławy1:03.2843830.3332.95
3.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka1:04.9440530.0134.93
4.LEWTAK Szymon SP515Olimpia Lublin1:06.1638331.4934.67
5.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin1:06.6537531.1335.52
6.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin1:10.9031133.3537.55
7.RYMARZ Jakub14Orka Zamość1:11.1130932.6438.47
8.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj1:14.8926434.3840.51
9.JACHURA Jan15Fala Kraśnik1:16.4924833.7742.72

OPEN

1.BOCHEŃ Tomasz20AZS UMCS Lublin55.4565126.0029.45
2.BORKOWSKI Kacper SL19AZS UMCS Lublin56.1662726.3929.77
3.NOWICZKOW Jakub SL18AZS UMCS Lublin58.1656427.1730.99
4.CHODULSKI Jakub SL19AZS UMCS Lublin58.4055827.9630.44
5.ŁUKASZCZYK Mateusz19Orka Zamość58.6755027.2231.45
6.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik59.5152727.7531.76
7.BISZKONT Damian23Avia Świdnik1:00.0051428.4731.53
8.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy1:00.3950428.1432.25
9.WALCZYSKO Jakub19AZS UMCS Lublin1:00.4050429.0931.31
10.WOŹNIAK Kamil18Wisła Puławy1:00.4450328.1932.25
11.DADOS Aleksander18Wisła Puławy1:00.6949728.6632.03
12.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin1:01.4847828.2733.21
13.WOŁOSZYN Roman SL18AZS UMCS Lublin1:01.6847328.5033.18
14.CHOŁŻYŃSKI Nikodem16Olimpijczyk 23 Lublin1:02.0946429.0233.07
15.BORSUK Łukasz18Fala Kraśnik1:02.3445828.4633.88
16.DACKA Dawid15Swim10 Puławy1:03.2843830.3332.95
17.BEREJ Kacper16Olimpijczyk 23 Lublin1:03.3043828.4334.87
18.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka1:04.9440530.0134.93
19.OSZAJCA Gabriel16Sparta Biłgoraj1:05.3339830.0535.28
20.LEWTAK Szymon SP515Olimpia Lublin1:06.1638331.4934.67
21.BOŻEK Filip17Fala Kraśnik1:06.4337930.4136.02
22.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin1:06.6537531.1335.52
23.STACHARSKI Dominik16Olimpijczyk 23 Lublin1:09.0933731.8737.22
24.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin1:10.9031133.3537.55
25.RYMARZ Jakub14Orka Zamość1:11.1130932.6438.47
26.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin1:12.2729433.7538.52
27.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj1:12.4429233.0839.36
28.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.1:14.6926635.1639.53
29.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj1:14.8926434.3840.51
30.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik1:15.4025935.8139.59
31.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin1:15.8925434.7241.17
32.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin1:16.1425136.0640.08
33.JACHURA Jan15Fala Kraśnik1:16.4924833.7742.72
34.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka1:16.8024535.3141.49
35.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:22.6219737.3745.25
36.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość1:23.3819138.5344.85
37.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin1:28.5915939.8948.70
38.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik1:32.7313939.0953.64
39.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość1:34.9312941.1753.76
DYSKW.CZECZKO Michał13Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKRYNKIEWICZ Jakub14Sokół Rzeszów1:04.6841029.6835.00


<< TOP >>
Konkurencja 7
02.02.2019 - 10:38
Kobiet, 200m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.WILK Anna13Fala Kraśnik2:17.3252032.1435.2336.0033.95
2.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik2:18.7750331.1337.1136.5633.97
3.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik2:23.3645733.3736.4736.8436.68
4.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin2:31.0039136.1839.2938.7036.83
5.KIERAGA Emilia13Lublinianka2:32.3038132.8939.0640.7139.64
6.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość2:33.9036936.1639.7840.7937.17
7.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin2:35.2735934.7939.7840.8039.90
8.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik2:39.1033436.7740.8740.9740.49
9.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj2:40.2632736.8041.7941.5340.14
10.MITRUS Karolina13Lublinianka2:41.1932136.3040.7142.2641.92
11.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw2:45.4929737.6841.5444.3941.88
12.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.2:45.8029537.0141.6543.5143.63
13.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka2:46.0829337.1441.7244.7442.48
14.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa2:50.7327039.7144.3645.0541.61
15.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik2:50.7827039.4244.3345.1441.89
16.STACHOWIAK Maria13Lublinianka2:54.6225240.1244.5645.8144.13
17.DZIWULSKA Amelia12WUKS SP30 Lublin2:59.6523240.1946.8647.8644.74
18.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik3:07.1120543.0049.6950.0144.41
19.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość3:07.2920441.0148.4750.8646.95
20.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik3:08.3820142.9447.9250.8246.70
21.MAZUR Maja12Lublinianka3:08.6820039.5446.9047.6654.58
22.PRUŚ Maria13UKP Bychawa3:11.0919241.5849.9050.8148.80
23.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj3:13.2618641.7249.4352.5849.53
24.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość3:29.3514643.4854.3557.2654.26
25.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa3:37.0013145.7955.511:00.0155.69

JUNIOR

1.MALINOŚ Julia15Orka Zamość2:09.0062729.8132.6633.5133.02
2.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość2:10.2860930.8433.2833.5032.66
3.SIWKO Natalia SP515Olimpia Lublin2:17.2952032.0734.9035.4434.88
4.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin2:19.5649531.3435.4336.4436.35
5.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:23.7945232.2535.9337.8637.75
6.GŁOWALA Gabriela SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:23.8345233.9336.6937.2535.96
7.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin2:24.7044433.2336.9337.7936.75
8.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin2:27.9341533.9438.6238.3237.05
9.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw2:29.3740434.2038.0738.6538.45
10.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj2:32.8937634.7739.1440.1438.84
11.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki2:32.9837634.9139.0440.7438.29
12.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy2:34.1836736.4440.3440.5336.87
13.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin2:35.3435934.5939.6441.2539.86
14.ŻYDEK Kinga14Lublinianka2:43.8130637.0142.3343.0841.39

OPEN

1.ŻUKOWSKA Paula26AZS UMCS Lublin2:03.2371929.8532.1031.3429.94
2.ANDRZEJEWSKA Kamila20AZS UMCS Lublin2:04.5669630.0431.9531.9630.61
3.OSINIAK Ewa19AZS UMCS Lublin2:04.6269530.2131.7931.6930.93
4.MALINOŚ Julia15Orka Zamość2:09.0062729.8132.6633.5133.02
5.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin2:10.1561030.7133.2233.1733.05
6.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość2:10.2860930.8433.2833.5032.66
7.MACHULAK Maja16Fala Kraśnik2:12.9757230.9533.4634.5634.00
8.SZEWCZYK Zofia17Fala Kraśnik2:13.7556231.7934.0334.3533.58
9.BUGAŁA Martyna17Skarpa Lublin2:13.9456031.9933.7634.1234.07
10.KWIATKOWSKA Zofia SL18AZS UMCS Lublin2:14.4255430.7833.7235.0234.90
11.SIWKO Natalia SP515Olimpia Lublin2:17.2952032.0734.9035.4434.88
12.WILK Anna13Fala Kraśnik2:17.3252032.1435.2336.0033.95
13.WIECZOREK Marika16Olimpia Lublin2:18.3250832.3535.7235.9634.29
14.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik2:18.7750331.1337.1136.5633.97
15.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin2:19.2549831.4535.0736.0036.73
16.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin2:19.5649531.3435.4336.4436.35
17.KOŁODZIEJCZYK Oliwia16Olimpia Lublin2:20.2948732.0635.4736.2936.47
18.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik2:23.3645733.3736.4736.8436.68
19.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:23.7945232.2535.9337.8637.75
20.GŁOWALA Gabriela SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:23.8345233.9336.6937.2535.96
21.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin2:24.7044433.2336.9337.7936.75
22.SZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin2:24.9544233.1737.2837.9136.59
23.CICHOCKA Oliwia16Olimpijczyk 23 Lublin2:25.9243333.1236.5737.5338.70
24.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin2:27.9341533.9438.6238.3237.05
25.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw2:29.3740434.2038.0738.6538.45
26.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin2:31.0039136.1839.2938.7036.83
27.KIERAGA Emilia13Lublinianka2:32.3038132.8939.0640.7139.64
28.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj2:32.8937634.7739.1440.1438.84
29.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki2:32.9837634.9139.0440.7438.29
30.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość2:33.9036936.1639.7840.7937.17
31.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy2:34.1836736.4440.3440.5336.87
32.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin2:35.2735934.7939.7840.8039.90
33.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin2:35.3435934.5939.6441.2539.86
34.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik2:39.1033436.7740.8740.9740.49
35.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj2:40.2632736.8041.7941.5340.14
36.MITRUS Karolina13Lublinianka2:41.1932136.3040.7142.2641.92
37.ŻYDEK Kinga14Lublinianka2:43.8130637.0142.3343.0841.39
38.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw2:45.4929737.6841.5444.3941.88
39.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.2:45.8029537.0141.6543.5143.63
40.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka2:46.0829337.1441.7244.7442.48
41.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa2:50.7327039.7144.3645.0541.61
42.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik2:50.7827039.4244.3345.1441.89
43.STACHOWIAK Maria13Lublinianka2:54.6225240.1244.5645.8144.13
44.DZIWULSKA Amelia12WUKS SP30 Lublin2:59.6523240.1946.8647.8644.74
45.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik3:07.1120543.0049.6950.0144.41
46.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość3:07.2920441.0148.4750.8646.95
47.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik3:08.3820142.9447.9250.8246.70
48.MAZUR Maja12Lublinianka3:08.6820039.5446.9047.6654.58
49.PRUŚ Maria13UKP Bychawa3:11.0919241.5849.9050.8148.80
50.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj3:13.2618641.7249.4352.5849.53
51.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość3:29.3514643.4854.3557.2654.26
52.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa3:37.0013145.7955.511:00.0155.69

PKWILGOCKA Wiktoria15AZS UMCS Lublin2:14.5455231.3734.5935.0233.56
PKPAŚKO Julia14Sokół Rzeszów2:32.6937834.7939.0240.0338.85


<< TOP >>
Konkurencja 8
02.02.2019 - 10:58
Mężczyzn, 200m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.LUPA Olaf13Orka Zamość2:15.3839531.1134.7835.7533.74
2.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik2:20.9335032.7235.6836.6735.86
3.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin2:23.3333333.7737.1637.2335.17
4.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin2:27.6330434.9237.3138.7036.70
5.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj2:28.0430233.7638.1738.6037.51
6.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik2:34.0126835.7239.5541.0337.71
7.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka2:34.7226435.6640.9740.3237.77
8.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj2:45.5021636.7042.1945.1741.44
9.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw2:45.5421637.1541.9244.5541.92
10.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy2:48.1220637.1342.4444.8743.68
11.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik2:48.9720337.4843.9946.0041.50
12.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin2:49.5820137.7343.7045.0943.06
13.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin2:51.5119436.8243.1947.0644.44
14.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka2:52.5719039.5045.0447.0940.94
15.GUZ Ignacy13Avia Świdnik2:55.3518138.5546.1946.9843.63
16.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka2:59.3617039.8445.8347.2846.41
17.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin3:03.3315939.8547.5449.0546.89
18.BANIAK Igor12Orka Zamość3:06.7915039.0647.7550.7649.22
19.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw3:07.0914940.3948.8549.8348.02
20.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik3:11.7913943.9148.1348.4551.30
DYSKW.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy2:04.5250829.0332.2732.1931.03
2.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw2:05.6449429.2432.1832.7731.45
3.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin2:06.0449028.7431.8832.8332.59
4.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy2:08.4646228.3233.2235.1931.73
5.LEWTAK Szymon SP515Olimpia Lublin2:09.0545630.4833.1333.2632.18
6.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj2:09.1045629.3532.8933.5133.35
7.KUBINIEC Mikołaj SP515Skarpa Lublin2:09.7844830.3032.9433.7132.83
8.BAREJ Michał15Olimpia Lublin2:10.1944429.5133.9034.5232.26
9.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik2:13.4041329.6333.4735.2035.10
10.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy2:25.4331932.9137.2737.8237.43
11.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin2:30.8628533.0837.9841.4938.31
12.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin2:41.7623137.7542.9542.9938.07
13.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin2:49.2420238.8843.8345.5241.01
14.KULBIEDA Jakub14Lublinianka2:50.0419937.8343.8745.9942.35
DYSKW.SALASA Daniel15UKP Bychawa2:53.9436.7743.6846.6946.80
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

OPEN

1.HOŁUB Jan23AZS UMCS Lublin1:50.8372026.3328.6228.2527.63
2.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin1:51.1771426.4228.7828.6427.33
3.KLICH Kacper25AZS UMCS Lublin1:51.2771226.6528.9728.0527.60
4.BOCHEŃ Tomasz20AZS UMCS Lublin1:53.7066726.7629.5229.0028.42
5.SZCZERBA Adam17AZS UMCS Lublin1:54.3965526.5929.5629.3928.85
6.JANICZUK Patryk17Lider Chełm1:55.3463927.1629.7229.6828.78
7.JAWORSKI Norbert21AZS UMCS Lublin1:56.0962727.4529.4130.2229.01
8.MAŁYSKA Bartosz20AZS UMCS Lublin1:56.4062226.8828.9429.8130.77
9.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin1:56.7461627.0529.4030.2330.06
10.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin1:56.8061526.8930.0230.5329.36
11.CHAŁAT Stanisław20AZS UMCS Lublin1:57.0461228.3430.0729.9128.72
12.KONCKI Bartłomiej18Wisła Puławy1:57.1161028.1230.0229.8529.12
13.CZERNIAK Konrad21AZS UMCS Lublin1:57.1361027.5930.0630.1429.34
14.CHYRCHAŁA Rafał17Orka Zamość1:57.3060727.1229.4030.1130.67
15.KADROW Konrad22AZS UMCS Lublin1:57.4360528.3430.0730.1028.92
16.CHODULSKI Jakub SL19AZS UMCS Lublin1:58.5458928.2730.0530.1430.08
17.ZACHARZYŃSKI Norbert16Wodnik Krasnystaw1:58.8458428.9330.6730.6828.56
18.NOWAK Jan SL17AZS UMCS Lublin2:00.1956528.6030.6630.9130.02
19.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin2:01.5154627.5331.3432.3230.32
20.SWINTOZELSKI Maksymilian16Fala Kraśnik2:02.8252928.7931.0031.6131.42
21.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin2:03.4552127.2431.6232.7131.88
22.ADAMCZYK Jan16Olimpijczyk 23 Lublin2:03.8951629.0431.1431.9631.75
23.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy2:04.5250829.0332.2732.1931.03
24.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw2:05.6449429.2432.1832.7731.45
25.ŁOBODA Jakub17Olimpia Lublin2:05.9249129.4431.7532.8431.89
26.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin2:06.0449028.7431.8832.8332.59
27.PÓŁTORAK Patryk17Lider Chełm2:06.2848728.5033.5133.1231.15
28.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy2:08.4646228.3233.2235.1931.73
29.ŚWIĆ Mateusz16Olimpijczyk 23 Lublin2:08.6846029.7432.9233.4232.60
30.POGODA Filip16Olimpijczyk 23 Lublin2:09.0445628.5332.1833.8234.51
31.LEWTAK Szymon SP515Olimpia Lublin2:09.0545630.4833.1333.2632.18
32.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj2:09.1045629.3532.8933.5133.35
33.BORSUK Łukasz18Fala Kraśnik2:09.7644928.4032.9934.3134.06
34.KUBINIEC Mikołaj SP515Skarpa Lublin2:09.7844830.3032.9433.7132.83
35.BAREJ Michał15Olimpia Lublin2:10.1944429.5133.9034.5232.26
36.BORSUK Piotr16Fala Kraśnik2:11.4243228.8733.6335.1533.77
37.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik2:13.4041329.6333.4735.2035.10
38.CZERNIAK Jarosław16Olimpijczyk 23 Lublin2:14.8640030.2034.3135.1135.24
39.LUPA Olaf13Orka Zamość2:15.3839531.1134.7835.7533.74
40.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik2:20.9335032.7235.6836.6735.86
41.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin2:23.3333333.7737.1637.2335.17
42.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy2:25.4331932.9137.2737.8237.43
43.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin2:27.6330434.9237.3138.7036.70
44.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj2:28.0430233.7638.1738.6037.51
45.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin2:30.8628533.0837.9841.4938.31
46.UNIŁOWSKI Mateusz16Avia Świdnik2:33.1827233.9039.1741.7438.37
47.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik2:34.0126835.7239.5541.0337.71
48.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka2:34.7226435.6640.9740.3237.77
49.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin2:41.7623137.7542.9542.9938.07
50.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj2:45.5021636.7042.1945.1741.44
51.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw2:45.5421637.1541.9244.5541.92
52.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy2:48.1220637.1342.4444.8743.68
53.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik2:48.9720337.4843.9946.0041.50
54.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin2:49.2420238.8843.8345.5241.01
55.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin2:49.5820137.7343.7045.0943.06
56.KULBIEDA Jakub14Lublinianka2:50.0419937.8343.8745.9942.35
57.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin2:51.5119436.8243.1947.0644.44
58.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka2:52.5719039.5045.0447.0940.94
59.GUZ Ignacy13Avia Świdnik2:55.3518138.5546.1946.9843.63
60.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka2:59.3617039.8445.8347.2846.41
61.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin3:03.3315939.8547.5449.0546.89
62.BANIAK Igor12Orka Zamość3:06.7915039.0647.7550.7649.22
63.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw3:07.0914940.3948.8549.8348.02
64.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik3:11.7913943.9148.1348.4551.30
DYSKW.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.SALASA Daniel15UKP Bychawa2:53.9436.7743.6846.6946.80
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKKAŁUŻA Jakub SL17Gryf Dębica2:03.9251529.1932.0131.9330.79
PKRYNKIEWICZ Jakub14Sokół Rzeszów2:08.1246629.5233.8233.9230.86


<< TOP >>
Konkurencja 9
02.02.2019 - 11:32
Kobiet, 200m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.RYFKA Maja13Fala Kraśnik2:30.1850035.4739.0139.3736.33
2.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin2:36.9743836.0139.1841.4040.38
3.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik2:43.1039038.4241.2443.4440.00
4.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj2:49.6434739.6743.4244.2842.27
5.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin2:58.3229842.6146.6745.8443.20
6.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj3:04.6326943.6346.9747.5346.50
7.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj3:06.0526344.3547.6447.3446.72
8.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy3:07.4225743.4648.1048.9446.92
9.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj3:10.2524644.8949.2449.7546.37
10.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa3:11.8524044.2349.5851.3346.71
11.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin3:18.7721545.0651.9751.7949.95

JUNIOR

1.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin2:22.9458033.9436.9036.9135.19
2.MALEC Klaudia15Orka Zamość2:23.7657034.2436.4837.0835.96
3.WILGOCKA Wiktoria15AZS UMCS Lublin2:24.3956334.4736.6837.2036.04
4.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin2:24.4356233.6536.2337.0037.55
5.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.2:27.9352333.4837.5738.3038.58
6.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin2:31.3348935.7538.5839.1637.84
7.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw2:33.2647036.4538.8939.7138.21
8.SIWKO Natalia SP515Olimpia Lublin2:33.7946536.2138.8439.3339.41
9.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:35.1145435.9138.8940.7139.60
10.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.2:42.5239437.3041.8643.1440.22
11.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj2:44.0938338.4941.3743.0641.17
12.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy2:52.7332842.5544.0043.8942.29

OPEN

1.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin2:19.5862333.5735.0935.6735.25
2.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin2:21.5159833.0435.9836.5535.94
3.SUCHECKA Katarzyna20AZS UMCS Lublin2:22.1059033.6336.6536.3735.45
4.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin2:22.3858733.8136.4136.0536.11
5.WILCZEWSKA Aleksandra17Olimpia Lublin2:22.8158134.0835.9636.6036.17
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin2:22.9458033.9436.9036.9135.19
7.MALEC Klaudia15Orka Zamość2:23.7657034.2436.4837.0835.96
8.WILGOCKA Wiktoria15AZS UMCS Lublin2:24.3956334.4736.6837.2036.04
9.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin2:24.4356233.6536.2337.0037.55
10.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.2:27.9352333.4837.5738.3038.58
11.RYFKA Maja13Fala Kraśnik2:30.1850035.4739.0139.3736.33
12.NADOLSKA Julia19Lider Chełm2:30.2050034.4838.7039.0038.02
13.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin2:31.3348935.7538.5839.1637.84
14.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw2:33.2647036.4538.8939.7138.21
15.SIWKO Natalia SP515Olimpia Lublin2:33.7946536.2138.8439.3339.41
16.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:35.1145435.9138.8940.7139.60
17.SZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin2:35.6344937.0139.8240.1838.62
18.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin2:36.9743836.0139.1841.4040.38
19.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.2:42.5239437.3041.8643.1440.22
20.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik2:43.1039038.4241.2443.4440.00
21.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj2:44.0938338.4941.3743.0641.17
22.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj2:49.6434739.6743.4244.2842.27
23.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy2:52.7332842.5544.0043.8942.29
24.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin2:58.3229842.6146.6745.8443.20
25.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj3:04.6326943.6346.9747.5346.50
26.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj3:06.0526344.3547.6447.3446.72
27.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy3:07.4225743.4648.1048.9446.92
28.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj3:10.2524644.8949.2449.7546.37
29.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa3:11.8524044.2349.5851.3346.71
30.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin3:18.7721545.0651.9751.7949.95


<< TOP >>
Konkurencja 10
02.02.2019 - 11:48
Mężczyzn, 200m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik2:27.7336535.2438.5936.8037.10
2.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik2:30.6034534.6338.1840.2037.59
3.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin2:43.2427037.3342.3942.2141.31
4.KOZAK Jan13Olimpia Lublin2:44.9526239.0142.4643.6739.81
5.MACIOCHA Maciej13Lublinianka2:46.2825638.7742.7143.7141.09
6.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.2:47.6425038.9743.2543.9641.46
7.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik2:49.3324238.8444.1643.8242.51
8.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin2:54.5922140.8944.9646.2442.50
9.GAWETSKI Tobias12UKS 51 Lublin2:59.4420340.8645.2047.7345.65
10.DANIEL Andre13Olimpia Lublin3:04.8318643.2148.6848.5844.36
11.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin3:07.8017741.8347.9949.6448.34
12.TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik3:32.9612247.8955.8756.1753.03

JUNIOR

1.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy2:20.3342632.1135.2237.1835.82
2.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj2:22.1641033.0736.2436.5736.28
3.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka2:22.7340534.8736.3137.3834.17
4.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin2:24.8838734.3836.4537.4836.57
5.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:25.5938133.1337.3038.9836.18
6.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy2:43.7826838.7541.6742.6040.76
7.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka2:44.1626637.1842.5442.9641.48

OPEN

1.NOWICZKOW Jakub SL18AZS UMCS Lublin2:05.4459729.2531.9432.6531.60
2.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik2:09.1054729.7932.7633.9832.57
3.WALCZYSKO Jakub19AZS UMCS Lublin2:09.3954430.3633.3434.0931.60
4.WOŁOSZYN Roman SL18AZS UMCS Lublin2:12.9450130.7333.7534.3434.12
5.URBAN Jakub16Orlik Lublin2:13.3349730.5633.6434.8834.25
6.KASPERSKI Patryk16Fala Kraśnik2:17.0245832.6435.1834.9034.30
7.BORSUK Piotr16Fala Kraśnik2:17.4745332.1835.1935.7234.38
8.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy2:20.3342632.1135.2237.1835.82
9.KOMOSA Mateusz24Avia Świdnik2:20.4142532.6635.8335.9735.95
10.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj2:22.1641033.0736.2436.5736.28
11.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka2:22.7340534.8736.3137.3834.17
12.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin2:24.8838734.3836.4537.4836.57
13.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:25.5938133.1337.3038.9836.18
14.PASIERBIEWICZ Dominik18Wisła Puławy2:27.0837033.8636.8238.6037.80
15.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik2:27.7336535.2438.5936.8037.10
16.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik2:30.6034534.6338.1840.2037.59
17.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin2:43.2427037.3342.3942.2141.31
18.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy2:43.7826838.7541.6742.6040.76
19.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka2:44.1626637.1842.5442.9641.48
20.KOZAK Jan13Olimpia Lublin2:44.9526239.0142.4643.6739.81
21.MACIOCHA Maciej13Lublinianka2:46.2825638.7742.7143.7141.09
22.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.2:47.6425038.9743.2543.9641.46
23.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik2:49.3324238.8444.1643.8242.51
24.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin2:54.5922140.8944.9646.2442.50
25.GAWETSKI Tobias12UKS 51 Lublin2:59.4420340.8645.2047.7345.65
26.DANIEL Andre13Olimpia Lublin3:04.8318643.2148.6848.5844.36
27.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin3:07.8017741.8347.9949.6448.34
28.TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik3:32.9612247.8955.8756.1753.03


<< TOP >>
Konkurencja 11
02.02.2019 - 12:06
Kobiet, 400m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy5:19.08534
50m:
100m:
33.53
1:12.48
33.53
38.95
150m:
200m:
1:55.75
2:35.54
43.27
39.79
250m:
300m:
3:19.63
4:04.52
44.09
44.89
350m:
400m:
4:42.91
5:19.08
38.39
36.17
2.WILK Anna13Fala Kraśnik5:26.21500
50m:
100m:
34.91
1:15.97
34.91
41.06
150m:
200m:
1:57.78
2:39.27
41.81
41.49
250m:
300m:
3:25.74
4:12.17
46.47
46.43
350m:
400m:
4:50.56
5:26.21
38.39
35.65
3.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy5:42.78431
50m:
100m:
37.55
1:20.64
37.55
43.09
150m:
200m:
2:06.23
2:49.24
45.59
43.01
250m:
300m:
3:36.52
4:24.20
47.28
47.68
350m:
400m:
5:04.16
5:42.78
39.96
38.62
4.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik6:08.50346
50m:
100m:
35.98
1:22.03
35.98
46.05
150m:
200m:
2:09.36
2:54.27
47.33
44.91
250m:
300m:
3:46.70
4:42.86
52.43
56.16
350m:
400m:
5:26.80
6:08.50
43.94
41.70
5.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj6:09.08345
50m:
100m:
39.96
1:28.68
39.96
48.72
150m:
200m:
2:15.03
2:59.67
46.35
44.64
250m:
300m:
3:52.74
4:45.10
53.07
52.36
350m:
400m:
5:28.12
6:09.08
43.02
40.96
6.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin6:13.33333
50m:
100m:
37.54
1:25.37
37.54
47.83
150m:
200m:
2:14.89
3:03.68
49.52
48.79
250m:
300m:
3:55.26
4:48.84
51.58
53.58
350m:
400m:
5:30.55
6:13.33
41.71
42.78
7.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj6:17.88321
50m:
100m:
40.52
1:27.67
40.52
47.15
150m:
200m:
2:15.29
3:03.41
47.62
48.12
250m:
300m:
3:57.08
4:49.12
53.67
52.04
350m:
400m:
5:33.24
6:17.88
44.12
44.64
8.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik6:29.67293
50m:
100m:
40.59
1:28.35
40.59
47.76
150m:
200m:
2:18.87
3:07.81
50.52
48.94
250m:
300m:
4:06.02
5:03.13
58.21
57.11
350m:
400m:
5:46.80
6:29.67
43.67
42.87
9.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj6:46.60258
50m:
100m:
47.94
1:45.95
47.94
58.01
150m:
200m:
2:33.66
3:22.89
47.71
49.23
250m:
300m:
4:16.95
5:12.74
54.06
55.79
350m:
400m:
6:00.43
6:46.60
47.69
46.17
DYSKW.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz (nie dotyczy pływania Masters)

JUNIOR

1.BEDNARZ Julia15Orka Zamość5:08.12593
50m:
100m:
33.32
1:11.45
33.32
38.13
150m:
200m:
1:50.98
2:29.37
39.53
38.39
250m:
300m:
3:12.98
3:56.64
43.61
43.66
350m:
400m:
4:33.38
5:08.12
36.74
34.74
2.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin5:14.58557
50m:
100m:
34.02
1:13.69
34.02
39.67
150m:
200m:
1:54.86
2:35.20
41.17
40.34
250m:
300m:
3:19.02
4:02.55
43.82
43.53
350m:
400m:
4:39.47
5:14.58
36.92
35.11
3.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość5:15.17554
50m:
100m:
34.15
1:11.85
34.15
37.70
150m:
200m:
1:52.08
2:32.57
40.23
40.49
250m:
300m:
3:17.06
4:03.41
44.49
46.35
350m:
400m:
4:40.34
5:15.17
36.93
34.83
4.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin5:32.26473
50m:
100m:
35.32
1:16.62
35.32
41.30
150m:
200m:
1:59.49
2:42.58
42.87
43.09
250m:
300m:
3:29.88
4:16.79
47.30
46.91
350m:
400m:
4:55.39
5:32.26
38.60
36.87
5.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik5:33.47468
50m:
100m:
35.80
1:16.81
35.80
41.01
150m:
200m:
2:02.22
2:46.06
45.41
43.84
250m:
300m:
3:31.03
4:15.98
44.97
44.95
350m:
400m:
4:55.68
5:33.47
39.70
37.79

OPEN

1.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin4:59.19648
50m:
100m:
31.57
1:07.80
31.57
36.23
150m:
200m:
1:47.59
2:26.69
39.79
39.10
250m:
300m:
3:07.91
3:49.76
41.22
41.85
350m:
400m:
4:25.81
4:59.19
36.05
33.38
2.WILCZEWSKA Aleksandra17Olimpia Lublin4:59.20648
50m:
100m:
32.48
1:10.83
32.48
38.35
150m:
200m:
1:49.26
2:26.51
38.43
37.25
250m:
300m:
3:09.36
3:52.25
42.85
42.89
350m:
400m:
4:27.16
4:59.20
34.91
32.04
3.BEDNARZ Julia15Orka Zamość5:08.12593
50m:
100m:
33.32
1:11.45
33.32
38.13
150m:
200m:
1:50.98
2:29.37
39.53
38.39
250m:
300m:
3:12.98
3:56.64
43.61
43.66
350m:
400m:
4:33.38
5:08.12
36.74
34.74
4.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin5:12.07571
50m:
100m:
33.98
1:13.25
33.98
39.27
150m:
200m:
1:53.28
2:33.63
40.03
40.35
250m:
300m:
3:16.21
4:00.51
42.58
44.30
350m:
400m:
4:37.17
5:12.07
36.66
34.90
5.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin5:14.58557
50m:
100m:
34.02
1:13.69
34.02
39.67
150m:
200m:
1:54.86
2:35.20
41.17
40.34
250m:
300m:
3:19.02
4:02.55
43.82
43.53
350m:
400m:
4:39.47
5:14.58
36.92
35.11
6.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość5:15.17554
50m:
100m:
34.15
1:11.85
34.15
37.70
150m:
200m:
1:52.08
2:32.57
40.23
40.49
250m:
300m:
3:17.06
4:03.41
44.49
46.35
350m:
400m:
4:40.34
5:15.17
36.93
34.83
7.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy5:19.08534
50m:
100m:
33.53
1:12.48
33.53
38.95
150m:
200m:
1:55.75
2:35.54
43.27
39.79
250m:
300m:
3:19.63
4:04.52
44.09
44.89
350m:
400m:
4:42.91
5:19.08
38.39
36.17
8.WILK Anna13Fala Kraśnik5:26.21500
50m:
100m:
34.91
1:15.97
34.91
41.06
150m:
200m:
1:57.78
2:39.27
41.81
41.49
250m:
300m:
3:25.74
4:12.17
46.47
46.43
350m:
400m:
4:50.56
5:26.21
38.39
35.65
9.MACHULAK Maja16Fala Kraśnik5:27.10496
50m:
100m:
34.03
1:13.84
34.03
39.81
150m:
200m:
1:54.33
2:34.21
40.49
39.88
250m:
300m:
3:25.03
4:15.03
50.82
50.00
350m:
400m:
4:52.00
5:27.10
36.97
35.10
10.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin5:32.26473
50m:
100m:
35.32
1:16.62
35.32
41.30
150m:
200m:
1:59.49
2:42.58
42.87
43.09
250m:
300m:
3:29.88
4:16.79
47.30
46.91
350m:
400m:
4:55.39
5:32.26
38.60
36.87
11.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik5:33.47468
50m:
100m:
35.80
1:16.81
35.80
41.01
150m:
200m:
2:02.22
2:46.06
45.41
43.84
250m:
300m:
3:31.03
4:15.98
44.97
44.95
350m:
400m:
4:55.68
5:33.47
39.70
37.79
12.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy5:42.78431
50m:
100m:
37.55
1:20.64
37.55
43.09
150m:
200m:
2:06.23
2:49.24
45.59
43.01
250m:
300m:
3:36.52
4:24.20
47.28
47.68
350m:
400m:
5:04.16
5:42.78
39.96
38.62
13.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik6:08.50346
50m:
100m:
35.98
1:22.03
35.98
46.05
150m:
200m:
2:09.36
2:54.27
47.33
44.91
250m:
300m:
3:46.70
4:42.86
52.43
56.16
350m:
400m:
5:26.80
6:08.50
43.94
41.70
14.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj6:09.08345
50m:
100m:
39.96
1:28.68
39.96
48.72
150m:
200m:
2:15.03
2:59.67
46.35
44.64
250m:
300m:
3:52.74
4:45.10
53.07
52.36
350m:
400m:
5:28.12
6:09.08
43.02
40.96
15.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin6:13.33333
50m:
100m:
37.54
1:25.37
37.54
47.83
150m:
200m:
2:14.89
3:03.68
49.52
48.79
250m:
300m:
3:55.26
4:48.84
51.58
53.58
350m:
400m:
5:30.55
6:13.33
41.71
42.78
16.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj6:17.88321
50m:
100m:
40.52
1:27.67
40.52
47.15
150m:
200m:
2:15.29
3:03.41
47.62
48.12
250m:
300m:
3:57.08
4:49.12
53.67
52.04
350m:
400m:
5:33.24
6:17.88
44.12
44.64
17.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik6:29.67293
50m:
100m:
40.59
1:28.35
40.59
47.76
150m:
200m:
2:18.87
3:07.81
50.52
48.94
250m:
300m:
4:06.02
5:03.13
58.21
57.11
350m:
400m:
5:46.80
6:29.67
43.67
42.87
18.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj6:46.60258
50m:
100m:
47.94
1:45.95
47.94
58.01
150m:
200m:
2:33.66
3:22.89
47.71
49.23
250m:
300m:
4:16.95
5:12.74
54.06
55.79
350m:
400m:
6:00.43
6:46.60
47.69
46.17
DYSKW.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz (nie dotyczy pływania Masters)


<< TOP >>
Konkurencja 12
02.02.2019 - 12:27
Mężczyzn, 400m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj5:43.43322
50m:
100m:
36.58
1:22.63
36.58
46.05
150m:
200m:
2:06.19
2:48.38
43.56
42.19
250m:
300m:
3:37.12
4:26.76
48.74
49.64
350m:
400m:
5:06.48
5:43.43
39.72
36.95
2.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin5:43.51322
50m:
100m:
37.29
1:19.48
37.29
42.19
150m:
200m:
2:02.52
2:46.07
43.04
43.55
250m:
300m:
3:36.79
4:27.84
50.72
51.05
350m:
400m:
5:06.93
5:43.51
39.09
36.58
3.CZECZKO Michał13Avia Świdnik5:52.92297
50m:
100m:
36.56
1:23.40
36.56
46.84
150m:
200m:
2:09.04
2:54.85
45.64
45.81
250m:
300m:
3:45.31
4:37.04
50.46
51.73
350m:
400m:
5:17.19
5:52.92
40.15
35.73
4.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik5:53.39295
50m:
100m:
37.44
1:23.54
37.44
46.10
150m:
200m:
2:08.28
2:51.34
44.74
43.06
250m:
300m:
3:44.89
4:39.08
53.55
54.19
350m:
400m:
5:17.34
5:53.39
38.26
36.05
5.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka5:56.89287
50m:
100m:
37.41
1:21.40
37.41
43.99
150m:
200m:
2:07.86
2:52.86
46.46
45.00
250m:
300m:
3:45.01
4:39.23
52.15
54.22
350m:
400m:
5:18.73
5:56.89
39.50
38.16
6.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj6:23.25232
50m:
100m:
43.17
1:37.46
43.17
54.29
150m:
200m:
2:26.34
3:14.14
48.88
47.80
250m:
300m:
4:05.84
4:58.08
51.70
52.24
350m:
400m:
5:42.54
6:23.25
44.46
40.71
7.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik6:28.23223
50m:
100m:
41.03
1:32.27
41.03
51.24
150m:
200m:
2:21.70
3:10.02
49.43
48.32
250m:
300m:
4:04.21
4:59.84
54.19
55.63
350m:
400m:
5:44.56
6:28.23
44.72
43.67

JUNIOR

1.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin5:07.14450
50m:
100m:
30.90
1:08.59
30.90
37.69
150m:
200m:
1:49.02
2:27.40
40.43
38.38
250m:
300m:
3:09.86
3:54.04
42.46
44.18
350m:
400m:
4:31.36
5:07.14
37.32
35.78
2.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj5:18.81403
50m:
100m:
32.57
1:12.10
32.57
39.53
150m:
200m:
1:50.51
2:29.85
38.41
39.34
250m:
300m:
3:17.47
4:06.09
47.62
48.62
350m:
400m:
4:42.66
5:18.81
36.57
36.15
3.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość6:28.82222
50m:
100m:
41.87
1:36.69
41.87
54.82
150m:
200m:
2:29.06
3:18.51
52.37
49.45
250m:
300m:
4:09.81
5:03.87
51.30
54.06
350m:
400m:
5:46.88
6:28.82
43.01
41.94

OPEN

1.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin4:34.58630
50m:
100m:
28.72
1:01.15
28.72
32.43
150m:
200m:
1:36.77
2:11.70
35.62
34.93
250m:
300m:
2:50.17
3:29.63
38.47
39.46
350m:
400m:
4:02.96
4:34.58
33.33
31.62
2.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin4:35.18626
50m:
100m:
29.09
1:02.97
29.09
33.88
150m:
200m:
1:38.85
2:13.47
35.88
34.62
250m:
300m:
2:55.60
3:37.28
42.13
41.68
350m:
400m:
4:07.23
4:35.18
29.95
27.95
3.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik4:40.06594
50m:
100m:
29.24
1:03.36
29.24
34.12
150m:
200m:
1:39.30
2:13.67
35.94
34.37
250m:
300m:
2:55.88
3:38.06
42.21
42.18
350m:
400m:
4:09.90
4:40.06
31.84
30.16
4.WOŹNIAK Kamil18Wisła Puławy4:41.17587
50m:
100m:
29.45
1:03.03
29.45
33.58
150m:
200m:
1:40.61
2:17.26
37.58
36.65
250m:
300m:
2:58.34
3:39.29
41.08
40.95
350m:
400m:
4:12.05
4:41.17
32.76
29.12
5.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin4:42.64578
50m:
100m:
28.72
1:03.28
28.72
34.56
150m:
200m:
1:39.82
2:15.79
36.54
35.97
250m:
300m:
2:56.84
3:38.21
41.05
41.37
350m:
400m:
4:11.17
4:42.64
32.96
31.47
6.KONCKI Bartłomiej18Wisła Puławy4:43.05575
50m:
100m:
29.88
1:04.70
29.88
34.82
150m:
200m:
1:41.58
2:17.62
36.88
36.04
250m:
300m:
2:58.65
3:40.50
41.03
41.85
350m:
400m:
4:13.69
4:43.05
33.19
29.36
7.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin4:48.78542
50m:
100m:
30.94
1:08.16
30.94
37.22
150m:
200m:
1:44.32
2:19.63
36.16
35.31
250m:
300m:
3:00.82
3:42.92
41.19
42.10
350m:
400m:
4:16.81
4:48.78
33.89
31.97
8.ADAMCZYK Jan16Olimpijczyk 23 Lublin4:51.96524
50m:
100m:
30.62
1:05.64
30.62
35.02
150m:
200m:
1:44.32
2:21.43
38.68
37.11
250m:
300m:
3:03.59
3:46.03
42.16
42.44
350m:
400m:
4:19.38
4:51.96
33.35
32.58
9.CHOŁŻYŃSKI Nikodem16Olimpijczyk 23 Lublin4:52.84520
50m:
100m:
30.62
1:07.89
30.62
37.27
150m:
200m:
1:44.98
2:23.15
37.09
38.17
250m:
300m:
3:05.09
3:47.48
41.94
42.39
350m:
400m:
4:20.66
4:52.84
33.18
32.18
10.KASPERSKI Patryk16Fala Kraśnik5:06.05455
50m:
100m:
32.73
1:11.24
32.73
38.51
150m:
200m:
1:49.77
2:27.11
38.53
37.34
250m:
300m:
3:12.21
3:57.71
45.10
45.50
350m:
400m:
4:33.38
5:06.05
35.67
32.67
11.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin5:07.14450
50m:
100m:
30.90
1:08.59
30.90
37.69
150m:
200m:
1:49.02
2:27.40
40.43
38.38
250m:
300m:
3:09.86
3:54.04
42.46
44.18
350m:
400m:
4:31.36
5:07.14
37.32
35.78
12.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj5:18.81403
50m:
100m:
32.57
1:12.10
32.57
39.53
150m:
200m:
1:50.51
2:29.85
38.41
39.34
250m:
300m:
3:17.47
4:06.09
47.62
48.62
350m:
400m:
4:42.66
5:18.81
36.57
36.15
13.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj5:43.43322
50m:
100m:
36.58
1:22.63
36.58
46.05
150m:
200m:
2:06.19
2:48.38
43.56
42.19
250m:
300m:
3:37.12
4:26.76
48.74
49.64
350m:
400m:
5:06.48
5:43.43
39.72
36.95
14.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin5:43.51322
50m:
100m:
37.29
1:19.48
37.29
42.19
150m:
200m:
2:02.52
2:46.07
43.04
43.55
250m:
300m:
3:36.79
4:27.84
50.72
51.05
350m:
400m:
5:06.93
5:43.51
39.09
36.58
15.CZECZKO Michał13Avia Świdnik5:52.92297
50m:
100m:
36.56
1:23.40
36.56
46.84
150m:
200m:
2:09.04
2:54.85
45.64
45.81
250m:
300m:
3:45.31
4:37.04
50.46
51.73
350m:
400m:
5:17.19
5:52.92
40.15
35.73
16.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik5:53.39295
50m:
100m:
37.44
1:23.54
37.44
46.10
150m:
200m:
2:08.28
2:51.34
44.74
43.06
250m:
300m:
3:44.89
4:39.08
53.55
54.19
350m:
400m:
5:17.34
5:53.39
38.26
36.05
17.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka5:56.89287
50m:
100m:
37.41
1:21.40
37.41
43.99
150m:
200m:
2:07.86
2:52.86
46.46
45.00
250m:
300m:
3:45.01
4:39.23
52.15
54.22
350m:
400m:
5:18.73
5:56.89
39.50
38.16
18.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj6:23.25232
50m:
100m:
43.17
1:37.46
43.17
54.29
150m:
200m:
2:26.34
3:14.14
48.88
47.80
250m:
300m:
4:05.84
4:58.08
51.70
52.24
350m:
400m:
5:42.54
6:23.25
44.46
40.71
19.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik6:28.23223
50m:
100m:
41.03
1:32.27
41.03
51.24
150m:
200m:
2:21.70
3:10.02
49.43
48.32
250m:
300m:
4:04.21
4:59.84
54.19
55.63
350m:
400m:
5:44.56
6:28.23
44.72
43.67
20.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość6:28.82222
50m:
100m:
41.87
1:36.69
41.87
54.82
150m:
200m:
2:29.06
3:18.51
52.37
49.45
250m:
300m:
4:09.81
5:03.87
51.30
54.06
350m:
400m:
5:46.88
6:28.82
43.01
41.94


<< TOP >>
Konkurencja 13
02.02.2019 - 15:42
Kobiet, 50m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy30.51510
2.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik31.30472
3.JASIK Nikola13Wisła Puławy32.31429
4.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy32.48422
5.RYFKA Maja13Fala Kraśnik33.24394
6.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość33.66379
7.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin33.88372
8.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik34.01368
9.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin34.98338
10.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość35.20332
11.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin35.21331
12.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik35.42326
13.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki35.43325
14.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka35.71318
15.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj36.58296
16.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik36.74292
17.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj37.66271
18.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin38.45254
19.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik38.64251
20.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj39.18240
21.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik39.87228
22.ŻELAZO Zuzanna13UKS 51 Lublin40.02226
23.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw40.65215
24.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin41.79198
25.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość42.24192
26.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy42.38190
27.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin42.73185
28.HAUZNER Natalia12Orka Zamość43.54175
29.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.44.67162
30.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj44.79161
31.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin47.08138
32.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin50.57112
33.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj50.88110
34.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.52.37100

JUNIOR

1.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin29.20582
2.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość29.59559
3.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin31.24475
4.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin31.47464
5.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin31.57460
6.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość31.92445
7.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin32.11437
8.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin32.81410
9.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin32.84409
10.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw32.88407
11.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin33.56383
12.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw33.57383
13.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin33.82374
14.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki34.78344
15.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj35.12334
16.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin35.47324
17.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj37.40277
18.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.39.82229
19.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.47.65133

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin28.20646
2.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin29.20582
3.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość29.59559
4.ANDRZEJEWSKA Kamila20AZS UMCS Lublin29.78548
5.OSINIAK Iga16Olimpia Lublin30.05534
6.PROCHOWNIK Martyna17AZS UMCS Lublin30.19526
7.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy30.51510
8.WIECZOREK Marika16Olimpia Lublin30.85493
9.ŻUKOWSKA Paula26AZS UMCS Lublin31.05484
10.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin31.18478
11.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin31.24475
12.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik31.30472
13.ADAMEK Barbara17Olimpia Lublin31.46465
14.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin31.47464
15.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin31.57460
16.BĘBEN Nina16Olimpia Lublin31.63457
SZYNDLER Aleksandra17Swim10 Puławy31.63457
18.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość31.92445
19.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin32.03440
20.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin32.11437
21.BUGAŁA Martyna17Skarpa Lublin32.22433
22.JASIK Nikola13Wisła Puławy32.31429
23.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy32.48422
24.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin32.81410
25.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin32.84409
26.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw32.88407
27.RYFKA Maja13Fala Kraśnik33.24394
28.CICHOCKA Oliwia16Olimpijczyk 23 Lublin33.35390
29.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin33.56383
30.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw33.57383
31.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość33.66379
32.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin33.82374
33.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin33.88372
34.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik34.01368
35.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki34.78344
36.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin34.98338
37.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj35.12334
38.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość35.20332
39.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin35.21331
40.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik35.42326
41.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki35.43325
42.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin35.47324
43.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka35.71318
44.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj36.58296
45.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik36.74292
46.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj37.40277
47.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj37.66271
48.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin38.45254
49.KRUKOWSKA Zuzanna16Aqua Ryki38.58252
50.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik38.64251
51.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj39.18240
52.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.39.82229
53.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik39.87228
54.ŻELAZO Zuzanna13UKS 51 Lublin40.02226
55.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw40.65215
56.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin41.79198
57.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość42.24192
58.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy42.38190
59.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin42.73185
60.HAUZNER Natalia12Orka Zamość43.54175
61.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.44.67162
62.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj44.79161
63.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin47.08138
64.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.47.65133
65.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin50.57112
66.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj50.88110
67.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.52.37100
DYSKW.BORKOWSKA Małgorzata17Olimpijczyk 23 Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKBANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.30.95488
PKPAŚKO Julia14Sokół Rzeszów35.73317


<< TOP >>
Konkurencja 14
02.02.2019 - 15:52
Mężczyzn, 50m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.31.13343
2.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka31.65326
3.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik31.66326
4.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj32.04314
5.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin32.08313
6.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin32.19310
7.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.33.22282
8.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy33.43277
9.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka33.86266
10.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj35.02241
11.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik35.20237
12.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość35.30235
13.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin35.84225
14.CZECZKO Michał13Avia Świdnik36.16219
15.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj36.40214
16.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin36.80207
17.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik37.17201
18.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw38.27184
19.GUZ Ignacy13Avia Świdnik38.46182
20.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj38.64179
21.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość39.79164
22.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka40.81152
23.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin40.82152
24.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.42.48135
25.DANIEL Andre13Olimpia Lublin42.68133
26.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka45.65108
27.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin45.90107
28.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin46.86100
29.WAJLER Robert12UKS 51 Lublin47.3797
30.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin50.0182
DYSKW.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy26.68545
2.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy28.16463
3.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj28.61442
4.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka29.19416
5.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin29.36409
6.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw29.41407
7.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki30.50365
8.RYMARZ Jakub14Orka Zamość30.66359
9.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj31.55329
10.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj32.27308
11.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin32.78294
12.JACHURA Jan15Fala Kraśnik33.77269
13.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin33.84267
14.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka34.14260
15.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj34.25257
16.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.35.13238
17.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin35.37234
18.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin37.05203
DYSKW.DACKA Dawid15Swim10 Puławy
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

OPEN

1.CZERNIAK Konrad30AZS UMCS Lublin23.67781
2.HOŁUB Jan23AZS UMCS Lublin24.88672
3.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin25.52623
4.BOCHEŃ Tomasz20AZS UMCS Lublin25.74607
5.JANICZUK Patryk17Lider Chełm25.91595
6.MAŁYSKA Bartosz20AZS UMCS Lublin26.25572
7.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin26.26572
8.ŁOBODA Jakub17Olimpia Lublin26.60550
9.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy26.68545
10.KORZENIOWSKI Paweł18Wodnik Krasnystaw26.75541
11.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin27.03524
12.JAWORSKI Norbert21AZS UMCS Lublin27.14518
13.CZERNIAK Konrad21AZS UMCS Lublin27.33507
14.PÓŁTORAK Patryk17Lider Chełm27.67489
15.DADOS Aleksander18Wisła Puławy27.72486
16.CHOŁŻYŃSKI Nikodem16Olimpijczyk 23 Lublin28.05469
17.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy28.16463
18.JAKÓBCZYK Jakub17Olimpia Lublin28.31456
19.BEREJ Kacper16Olimpijczyk 23 Lublin28.37453
20.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj28.61442
21.NOWAK Jan SL17AZS UMCS Lublin28.77435
22.KORZENIOWSKI Piotr16Wodnik Krasnystaw28.81433
23.OSZAJCA Gabriel16Sparta Biłgoraj28.85431
24.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka29.19416
25.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin29.36409
26.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw29.41407
27.SZULIERZ Michał18Avia Świdnik29.43406
28.STACHARSKI Dominik16Olimpijczyk 23 Lublin30.24374
29.TOCZEK Piotr16Kraszak Biała Podl.30.44367
30.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki30.50365
31.RYMARZ Jakub14Orka Zamość30.66359
32.MIREK Jakub16Sparta Biłgoraj30.98348
33.MUSIATOWICZ Rafał16Technik-Orion Radzyń Podl.30.99348
34.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.31.13343
35.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj31.55329
36.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka31.65326
37.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik31.66326
38.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj32.04314
39.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin32.08313
40.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin32.19310
41.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj32.27308
42.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin32.78294
43.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.33.22282
44.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy33.43277
45.JACHURA Jan15Fala Kraśnik33.77269
46.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin33.84267
47.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka33.86266
48.NURZYŃSKI Oskar16Aqua Ryki34.05262
49.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka34.14260
50.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj34.25257
51.UNIŁOWSKI Mateusz16Avia Świdnik34.28257
52.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj35.02241
53.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.35.13238
54.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik35.20237
55.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość35.30235
56.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin35.37234
57.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin35.84225
58.CZECZKO Michał13Avia Świdnik36.16219
59.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj36.40214
60.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin36.80207
61.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin37.05203
62.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik37.17201
63.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw38.27184
64.GUZ Ignacy13Avia Świdnik38.46182
65.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj38.64179
66.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość39.79164
67.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka40.81152
68.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin40.82152
69.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.42.48135
70.DANIEL Andre13Olimpia Lublin42.68133
71.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka45.65108
72.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin45.90107
73.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin46.86100
74.WAJLER Robert12UKS 51 Lublin47.3797
75.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin50.0182
DYSKW.DACKA Dawid15Swim10 Puławy
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKRYNKIEWICZ Jakub14Sokół Rzeszów27.99472
PKDATA Mariusz SL19Ikar Mielec29.24414
PKKAŁUŻA Jakub SL17Gryf Dębica29.29412


<< TOP >>
Konkurencja 15
02.02.2019 - 16:04
Kobiet, 50m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.RYFKA Maja13Fala Kraśnik32.91474
2.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin33.60445
3.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik35.44380
4.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin36.48348
5.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin36.80339
6.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy38.13305
7.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin38.26302
8.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin38.35299
9.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin38.42298
10.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin38.60294
11.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj39.32278
12.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj39.73269
13.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy40.16261
14.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin40.24259
15.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy40.30258
16.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj40.49254
17.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj40.51254
18.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin40.53254
19.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.40.73250
20.STACHOWIAK Maria13Lublinianka41.35239
21.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy41.36239
22.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa41.54235
23.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik41.87230
24.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin42.28223
25.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin42.33223
26.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw42.45221
27.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj43.02212
28.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik43.10211
29.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.44.35193
30.PUKALUK Zofia12Lublinianka44.64190
31.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin44.69189
32.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.45.12184
33.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj46.70166
34.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa47.89154
35.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.48.09152
36.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość49.13142
37.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik49.60138
38.KNAP Oliwia13Avia Świdnik49.76137
39.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin49.92135
40.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik51.27125
41.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa51.79121

JUNIOR

1.MALEC Klaudia15Orka Zamość30.62589
2.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin30.67586
3.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin30.92572
4.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.31.60536
5.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin31.75528
6.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin32.20506
7.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin32.42496
8.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin33.33456
9.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw33.77439
10.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin35.22387
11.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.35.63373
12.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.36.51347
13.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj36.68342
14.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki37.96309
15.ŻYDEK Kinga14Lublinianka39.00285
16.KOŁTUN Martyna14Lider Chełm41.36239
17.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.42.81215

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin30.46598
2.SUCHECKA Katarzyna20AZS UMCS Lublin30.49596
3.MALEC Klaudia15Orka Zamość30.62589
4.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin30.67586
5.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin30.86575
6.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin30.92572
7.NADOLSKA Julia19Lider Chełm30.94571
8.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin31.14560
9.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.31.60536
10.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin31.75528
11.OSINIAK Iga16Olimpia Lublin32.04514
12.BORKOWSKA Małgorzata17Olimpijczyk 23 Lublin32.13509
13.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin32.20506
14.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin32.42496
15.RYFKA Maja13Fala Kraśnik32.91474
16.SZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin33.19462
17.PROCHOWNIK Martyna17AZS UMCS Lublin33.24460
18.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin33.33456
19.WIECZOREK Marika16Olimpia Lublin33.46451
20.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin33.60445
21.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw33.77439
22.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin35.22387
23.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik35.44380
24.PIROGOWICZ Natalia15Technik-Orion Radzyń Podl.35.63373
25.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin36.48348
26.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.36.51347
27.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj36.68342
28.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin36.80339
29.SZYNDLER Aleksandra17Swim10 Puławy36.96335
30.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki37.96309
31.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy38.13305
32.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin38.26302
33.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin38.35299
34.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin38.42298
35.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin38.60294
36.ŻYDEK Kinga14Lublinianka39.00285
37.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj39.32278
38.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj39.73269
39.KRUKOWSKA Zuzanna16Aqua Ryki40.01264
40.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy40.16261
41.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin40.24259
42.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy40.30258
43.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj40.49254
44.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj40.51254
45.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin40.53254
46.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.40.73250
47.STACHOWIAK Maria13Lublinianka41.35239
48.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy41.36239
KOŁTUN Martyna14Lider Chełm41.36239
50.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa41.54235
51.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik41.87230
52.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin42.28223
53.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin42.33223
54.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw42.45221
55.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.42.81215
56.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj43.02212
57.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik43.10211
58.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.44.35193
59.PUKALUK Zofia12Lublinianka44.64190
60.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin44.69189
61.MUSIEJUK Laura13Technik-Orion Radzyń Podl.45.12184
62.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj46.70166
63.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa47.89154
64.SYTA Amelia12Technik-Orion Radzyń Podl.48.09152
65.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość49.13142
66.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik49.60138
67.KNAP Oliwia13Avia Świdnik49.76137
68.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin49.92135
69.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik51.27125
70.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa51.79121

PKBANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.32.60488


<< TOP >>
Konkurencja 16
02.02.2019 - 16:18
Mężczyzn, 50m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik32.55318
2.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.33.28297
3.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin33.57289
4.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.34.62264
5.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik34.79260
6.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj34.88258
7.KOZAK Jan13Olimpia Lublin35.25250
8.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin35.30249
9.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin35.60243
10.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj35.62242
11.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj36.07233
12.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy36.11232
13.MACIOCHA Maciej13Lublinianka36.37228
14.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik36.85219
15.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik37.41209
16.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.37.56207
17.GAWETSKI Tobias12UKS 51 Lublin38.24196
18.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj38.41193
19.DANIEL Andre13Olimpia Lublin39.19182
20.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin39.41179
21.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik39.42179
22.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik39.51177
23.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin40.30167
24.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin41.23156
25.SZYMCZYK Antoni12UKS 51 Lublin41.29155
26.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin41.53153
27.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin41.54153
28.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj41.81150
29.TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik41.97148
30.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw44.06128
31.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik44.32126
32.TARASIUK Marcin12Lublinianka44.89121
33.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin44.93120
34.JĘDRUCH Michał12Olimpia Lublin45.26118
35.BANIAK Igor12Orka Zamość45.99112
36.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik46.69107
37.PAWLIK-GREGUŁA Nikodem12UKS 51 Lublin48.2597
38.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin48.3097
39.SIDOR Wiktor12Skarpa Lublin49.3391
40.KLIMEK Filip13UKP Bychawa49.5190
41.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa50.5185
DYSKW.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

JUNIOR

1.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj29.51426
2.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin29.79414
3.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka30.00406
4.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy31.18361
5.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin31.24359
6.DACKA Dawid15Swim10 Puławy32.28326
7.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka33.31296
SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin33.31296
9.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin33.52291
10.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.34.84259
11.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy35.38247
12.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.37.50208
13.KULBIEDA Jakub14Lublinianka39.75174

OPEN

1.NOWICZKOW Jakub SL18AZS UMCS Lublin26.10617
2.ŁUKASZCZYK Mateusz19Orka Zamość26.65579
3.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin26.67578
4.WOŁOSZYN Roman SL18AZS UMCS Lublin27.27540
5.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin28.22488
6.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik28.40478
7.CHYRCHAŁA Rafał17Orka Zamość28.76461
8.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin29.51426
SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj29.51426
10.BORSUK Piotr16Fala Kraśnik29.67420
11.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin29.79414
12.CHOŁŻYŃSKI Nikodem16Olimpijczyk 23 Lublin29.81414
13.KORZENIOWSKI Piotr16Wodnik Krasnystaw29.84412
14.URBAN Jakub16Orlik Lublin29.90410
15.SOLSKI Mateusz17Olimpia Lublin29.94408
16.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka30.00406
17.BOŻEK Filip17Fala Kraśnik30.08403
18.KOMOSA Mateusz24Avia Świdnik30.30394
19.JAKÓBCZYK Jakub17Olimpia Lublin30.91371
20.KASPERSKI Patryk16Fala Kraśnik31.16362
21.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy31.18361
22.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin31.24359
23.MUSIATOWICZ Rafał16Technik-Orion Radzyń Podl.31.87338
24.DACKA Dawid15Swim10 Puławy32.28326
25.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik32.55318
26.STACHARSKI Dominik16Olimpijczyk 23 Lublin32.78311
27.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.33.28297
28.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka33.31296
SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin33.31296
30.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin33.52291
31.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin33.57289
32.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.34.62264
33.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik34.79260
34.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.34.84259
35.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj34.88258
36.KOZAK Jan13Olimpia Lublin35.25250
37.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin35.30249
38.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy35.38247
39.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin35.60243
40.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj35.62242
41.NURZYŃSKI Oskar16Aqua Ryki35.76239
42.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj36.07233
43.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy36.11232
44.MACIOCHA Maciej13Lublinianka36.37228
45.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik36.85219
46.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik37.41209
47.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.37.50208
48.OPOLSKI Łukasz13Technik-Orion Radzyń Podl.37.56207
49.GAWETSKI Tobias12UKS 51 Lublin38.24196
50.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj38.41193
51.DANIEL Andre13Olimpia Lublin39.19182
52.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin39.41179
53.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik39.42179
54.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik39.51177
55.KULBIEDA Jakub14Lublinianka39.75174
56.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin40.30167
57.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin41.23156
58.SZYMCZYK Antoni12UKS 51 Lublin41.29155
59.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin41.53153
60.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin41.54153
61.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj41.81150
62.TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik41.97148
63.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw44.06128
64.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik44.32126
65.TARASIUK Marcin12Lublinianka44.89121
66.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin44.93120
67.JĘDRUCH Michał12Olimpia Lublin45.26118
68.BANIAK Igor12Orka Zamość45.99112
69.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik46.69107
70.PAWLIK-GREGUŁA Nikodem12UKS 51 Lublin48.2597
71.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin48.3097
72.SIDOR Wiktor12Skarpa Lublin49.3391
73.KLIMEK Filip13UKP Bychawa49.5190
74.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa50.5185
DYSKW.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

PKDATA Mariusz SL19Ikar Mielec31.38355
PKPIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik37.00216


<< TOP >>
Konkurencja 17
02.02.2019 - 16:39
Kobiet, 400m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.WILK Anna13Fala Kraśnik4:48.83535
50m:
100m:
33.04
1:10.03
33.04
36.99
150m:
200m:
1:46.82
2:24.24
36.79
37.42
250m:
300m:
3:00.82
3:38.05
36.58
37.23
350m:
400m:
4:14.44
4:48.83
36.39
34.39
2.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik4:55.71498
50m:
100m:
34.61
1:12.13
34.61
37.52
150m:
200m:
1:50.37
2:28.70
38.24
38.33
250m:
300m:
3:05.95
3:43.90
37.25
37.95
350m:
400m:
4:20.73
4:55.71
36.83
34.98
3.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin5:14.06416
50m:
100m:
33.18
1:11.14
33.18
37.96
150m:
200m:
1:50.75
2:30.81
39.61
40.06
250m:
300m:
3:11.59
3:52.33
40.78
40.74
350m:
400m:
4:33.76
5:14.06
41.43
40.30
4.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość5:18.28400
50m:
100m:
35.41
1:14.84
35.41
39.43
150m:
200m:
1:55.64
2:36.46
40.80
40.82
250m:
300m:
3:17.76
3:58.97
41.30
41.21
350m:
400m:
4:40.43
5:18.28
41.46
37.85
5.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin5:22.70383
50m:
100m:
34.67
1:14.69
34.67
40.02
150m:
200m:
1:55.96
2:37.30
41.27
41.34
250m:
300m:
3:19.16
4:00.85
41.86
41.69
350m:
400m:
4:42.44
5:22.70
41.59
40.26
6.KIERAGA Emilia13Lublinianka5:25.87372
50m:
100m:
35.00
1:16.53
35.00
41.53
150m:
200m:
1:59.78
2:41.08
43.25
41.30
250m:
300m:
3:22.11
4:03.58
41.03
41.47
350m:
400m:
4:45.93
5:25.87
42.35
39.94
7.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik5:30.76356
50m:
100m:
35.26
1:16.05
35.26
40.79
150m:
200m:
1:58.54
2:41.49
42.49
42.95
250m:
300m:
3:25.30
4:08.35
43.81
43.05
350m:
400m:
4:49.93
5:30.76
41.58
40.83
8.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik5:35.32342
50m:
100m:
37.39
1:19.60
37.39
42.21
150m:
200m:
2:03.14
2:47.11
43.54
43.97
250m:
300m:
3:30.95
4:14.82
43.84
43.87
350m:
400m:
4:54.91
5:35.32
40.09
40.41
9.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj5:37.25336
50m:
100m:
36.02
1:17.08
36.02
41.06
150m:
200m:
2:00.68
2:44.65
43.60
43.97
250m:
300m:
3:28.45
4:12.20
43.80
43.75
350m:
400m:
4:55.78
5:37.25
43.58
41.47
10.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik5:44.51315
50m:
100m:
38.68
1:22.31
38.68
43.63
150m:
200m:
2:07.26
2:51.40
44.95
44.14
250m:
300m:
3:35.79
4:20.02
44.39
44.23
350m:
400m:
5:02.83
5:44.51
42.81
41.68
11.MITRUS Karolina13Lublinianka5:46.89309
50m:
100m:
36.93
1:20.18
36.93
43.25
150m:
200m:
2:03.91
2:49.26
43.73
45.35
250m:
300m:
3:34.42
4:19.80
45.16
45.38
350m:
400m:
5:04.72
5:46.89
44.92
42.17
12.HAUZNER Natalia12Orka Zamość6:05.97263
50m:
100m:
40.47
1:26.27
40.47
45.80
150m:
200m:
2:12.56
3:00.27
46.29
47.71
250m:
300m:
3:48.20
4:35.85
47.93
47.65
350m:
400m:
5:22.74
6:05.97
46.89
43.23
13.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa6:17.70239
50m:
100m:
41.24
1:28.32
41.24
47.08
150m:
200m:
2:17.47
3:07.71
49.15
50.24
250m:
300m:
3:56.42
4:45.07
48.71
48.65
350m:
400m:
5:32.44
6:17.70
47.37
45.26
14.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj6:27.23222
50m:
100m:
42.84
1:30.86
42.84
48.02
150m:
200m:
2:20.12
3:10.27
49.26
50.15
250m:
300m:
4:00.36
4:49.41
50.09
49.05
350m:
400m:
5:40.21
6:27.23
50.80
47.02

JUNIOR

1.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość4:57.60489
50m:
100m:
34.53
1:11.75
34.53
37.22
150m:
200m:
1:49.98
2:27.85
38.23
37.87
250m:
300m:
3:05.52
3:43.59
37.67
38.07
350m:
400m:
4:20.90
4:57.60
37.31
36.70
2.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik5:02.82464
50m:
100m:
34.62
1:12.51
34.62
37.89
150m:
200m:
1:51.05
2:29.23
38.54
38.18
250m:
300m:
3:07.42
3:46.28
38.19
38.86
350m:
400m:
4:24.80
5:02.82
38.52
38.02
3.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin5:04.76455
50m:
100m:
35.30
1:13.69
35.30
38.39
150m:
200m:
1:52.24
2:31.30
38.55
39.06
250m:
300m:
3:09.95
3:49.09
38.65
39.14
350m:
400m:
4:27.83
5:04.76
38.74
36.93
4.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin5:08.14440
50m:
100m:
33.81
1:11.70
33.81
37.89
150m:
200m:
1:50.02
2:28.95
38.32
38.93
250m:
300m:
3:08.37
3:48.27
39.42
39.90
350m:
400m:
4:28.82
5:08.14
40.55
39.32
5.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin5:14.90413
50m:
100m:
34.67
1:14.19
34.67
39.52
150m:
200m:
1:54.31
2:34.43
40.12
40.12
250m:
300m:
3:14.75
3:55.84
40.32
41.09
350m:
400m:
4:36.21
5:14.90
40.37
38.69
6.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin5:16.37407
50m:
100m:
35.48
1:15.33
35.48
39.85
150m:
200m:
1:56.17
2:37.42
40.84
41.25
250m:
300m:
3:17.97
3:57.94
40.55
39.97
350m:
400m:
4:38.29
5:16.37
40.35
38.08
7.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy5:22.43384
50m:
100m:
37.37
1:18.50
37.37
41.13
150m:
200m:
2:00.46
2:42.37
41.96
41.91
250m:
300m:
3:24.38
4:05.31
42.01
40.93
350m:
400m:
4:46.10
5:22.43
40.79
36.33
8.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj5:27.94365
50m:
100m:
34.82
1:15.73
34.82
40.91
150m:
200m:
1:58.32
2:40.10
42.59
41.78
250m:
300m:
3:22.75
4:05.40
42.65
42.65
350m:
400m:
4:47.54
5:27.94
42.14
40.40

OPEN

1.ŻUKOWSKA Paula26AZS UMCS Lublin4:18.95742
50m:
100m:
30.65
1:03.99
30.65
33.34
150m:
200m:
1:37.43
2:10.77
33.44
33.34
250m:
300m:
2:43.32
3:15.68
32.55
32.36
350m:
400m:
3:47.59
4:18.95
31.91
31.36
2.ANDRZEJEWSKA Kamila20AZS UMCS Lublin4:22.70711
50m:
100m:
31.18
1:04.52
31.18
33.34
150m:
200m:
1:38.04
2:11.16
33.52
33.12
250m:
300m:
2:44.35
3:17.19
33.19
32.84
350m:
400m:
3:49.56
4:22.70
32.37
33.14
3.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin4:27.13676
50m:
100m:
31.55
1:04.95
31.55
33.40
150m:
200m:
1:38.64
2:12.35
33.69
33.71
250m:
300m:
2:45.84
3:19.55
33.49
33.71
350m:
400m:
3:53.69
4:27.13
34.14
33.44
4.SZEWCZYK Zofia17Fala Kraśnik4:33.89627
50m:
100m:
32.60
1:07.40
32.60
34.80
150m:
200m:
1:42.30
2:17.21
34.90
34.91
250m:
300m:
2:51.63
3:26.18
34.42
34.55
350m:
400m:
4:00.72
4:33.89
34.54
33.17
5.MACHULAK Maja16Fala Kraśnik4:37.59603
50m:
100m:
32.38
1:07.54
32.38
35.16
150m:
200m:
1:42.95
2:18.24
35.41
35.29
250m:
300m:
2:53.29
3:28.46
35.05
35.17
350m:
400m:
4:03.40
4:37.59
34.94
34.19
6.BUGAŁA Martyna17Skarpa Lublin4:42.72570
50m:
100m:
33.08
1:08.33
33.08
35.25
150m:
200m:
1:43.84
2:19.67
35.51
35.83
250m:
300m:
2:55.73
3:32.41
36.06
36.68
350m:
400m:
4:08.10
4:42.72
35.69
34.62
7.SUCHECKA Katarzyna20AZS UMCS Lublin4:44.58559
50m:
100m:
32.26
1:08.54
32.26
36.28
150m:
200m:
1:44.86
2:21.02
36.32
36.16
250m:
300m:
2:57.55
3:33.69
36.53
36.14
350m:
400m:
4:10.04
4:44.58
36.35
34.54
8.WILK Anna13Fala Kraśnik4:48.83535
50m:
100m:
33.04
1:10.03
33.04
36.99
150m:
200m:
1:46.82
2:24.24
36.79
37.42
250m:
300m:
3:00.82
3:38.05
36.58
37.23
350m:
400m:
4:14.44
4:48.83
36.39
34.39
9.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin4:51.15522
50m:
100m:
32.86
1:08.98
32.86
36.12
150m:
200m:
1:45.20
2:22.16
36.22
36.96
250m:
300m:
3:00.10
3:37.69
37.94
37.59
350m:
400m:
4:15.25
4:51.15
37.56
35.90
10.BĘBEN Nina16Olimpia Lublin4:52.03517
50m:
100m:
33.51
1:09.79
33.51
36.28
150m:
200m:
1:46.42
2:23.40
36.63
36.98
250m:
300m:
3:00.54
3:37.76
37.14
37.22
350m:
400m:
4:15.50
4:52.03
37.74
36.53
11.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik4:55.71498
50m:
100m:
34.61
1:12.13
34.61
37.52
150m:
200m:
1:50.37
2:28.70
38.24
38.33
250m:
300m:
3:05.95
3:43.90
37.25
37.95
350m:
400m:
4:20.73
4:55.71
36.83
34.98
12.SZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin4:57.28490
50m:
100m:
33.62
1:11.61
33.62
37.99
150m:
200m:
1:49.72
2:27.98
38.11
38.26
250m:
300m:
3:05.86
3:43.62
37.88
37.76
350m:
400m:
4:21.73
4:57.28
38.11
35.55
13.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość4:57.60489
50m:
100m:
34.53
1:11.75
34.53
37.22
150m:
200m:
1:49.98
2:27.85
38.23
37.87
250m:
300m:
3:05.52
3:43.59
37.67
38.07
350m:
400m:
4:20.90
4:57.60
37.31
36.70
14.CICHOCKA Oliwia16Olimpijczyk 23 Lublin5:00.77474
50m:
100m:
34.04
1:11.40
34.04
37.36
150m:
200m:
1:49.25
2:27.66
37.85
38.41
250m:
300m:
3:05.79
3:44.35
38.13
38.56
350m:
400m:
4:22.85
5:00.77
38.50
37.92
15.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik5:02.82464
50m:
100m:
34.62
1:12.51
34.62
37.89
150m:
200m:
1:51.05
2:29.23
38.54
38.18
250m:
300m:
3:07.42
3:46.28
38.19
38.86
350m:
400m:
4:24.80
5:02.82
38.52
38.02
16.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin5:04.76455
50m:
100m:
35.30
1:13.69
35.30
38.39
150m:
200m:
1:52.24
2:31.30
38.55
39.06
250m:
300m:
3:09.95
3:49.09
38.65
39.14
350m:
400m:
4:27.83
5:04.76
38.74
36.93
17.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin5:08.14440
50m:
100m:
33.81
1:11.70
33.81
37.89
150m:
200m:
1:50.02
2:28.95
38.32
38.93
250m:
300m:
3:08.37
3:48.27
39.42
39.90
350m:
400m:
4:28.82
5:08.14
40.55
39.32
18.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin5:14.06416
50m:
100m:
33.18
1:11.14
33.18
37.96
150m:
200m:
1:50.75
2:30.81
39.61
40.06
250m:
300m:
3:11.59
3:52.33
40.78
40.74
350m:
400m:
4:33.76
5:14.06
41.43
40.30
19.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin5:14.90413
50m:
100m:
34.67
1:14.19
34.67
39.52
150m:
200m:
1:54.31
2:34.43
40.12
40.12
250m:
300m:
3:14.75
3:55.84
40.32
41.09
350m:
400m:
4:36.21
5:14.90
40.37
38.69
20.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin5:16.37407
50m:
100m:
35.48
1:15.33
35.48
39.85
150m:
200m:
1:56.17
2:37.42
40.84
41.25
250m:
300m:
3:17.97
3:57.94
40.55
39.97
350m:
400m:
4:38.29
5:16.37
40.35
38.08
21.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość5:18.28400
50m:
100m:
35.41
1:14.84
35.41
39.43
150m:
200m:
1:55.64
2:36.46
40.80
40.82
250m:
300m:
3:17.76
3:58.97
41.30
41.21
350m:
400m:
4:40.43
5:18.28
41.46
37.85
22.ZYCH Natalia18UKS 51 Lublin5:19.89394
50m:
100m:
34.57
1:13.36
34.57
38.79
150m:
200m:
1:53.97
2:35.27
40.61
41.30
250m:
300m:
3:16.68
3:58.19
41.41
41.51
350m:
400m:
4:39.70
5:19.89
41.51
40.19
23.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy5:22.43384
50m:
100m:
37.37
1:18.50
37.37
41.13
150m:
200m:
2:00.46
2:42.37
41.96
41.91
250m:
300m:
3:24.38
4:05.31
42.01
40.93
350m:
400m:
4:46.10
5:22.43
40.79
36.33
24.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin5:22.70383
50m:
100m:
34.67
1:14.69
34.67
40.02
150m:
200m:
1:55.96
2:37.30
41.27
41.34
250m:
300m:
3:19.16
4:00.85
41.86
41.69
350m:
400m:
4:42.44
5:22.70
41.59
40.26
25.KIERAGA Emilia13Lublinianka5:25.87372
50m:
100m:
35.00
1:16.53
35.00
41.53
150m:
200m:
1:59.78
2:41.08
43.25
41.30
250m:
300m:
3:22.11
4:03.58
41.03
41.47
350m:
400m:
4:45.93
5:25.87
42.35
39.94
26.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj5:27.94365
50m:
100m:
34.82
1:15.73
34.82
40.91
150m:
200m:
1:58.32
2:40.10
42.59
41.78
250m:
300m:
3:22.75
4:05.40
42.65
42.65
350m:
400m:
4:47.54
5:27.94
42.14
40.40
27.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik5:30.76356
50m:
100m:
35.26
1:16.05
35.26
40.79
150m:
200m:
1:58.54
2:41.49
42.49
42.95
250m:
300m:
3:25.30
4:08.35
43.81
43.05
350m:
400m:
4:49.93
5:30.76
41.58
40.83
28.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik5:35.32342
50m:
100m:
37.39
1:19.60
37.39
42.21
150m:
200m:
2:03.14
2:47.11
43.54
43.97
250m:
300m:
3:30.95
4:14.82
43.84
43.87
350m:
400m:
4:54.91
5:35.32
40.09
40.41
29.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj5:37.25336
50m:
100m:
36.02
1:17.08
36.02
41.06
150m:
200m:
2:00.68
2:44.65
43.60
43.97
250m:
300m:
3:28.45
4:12.20
43.80
43.75
350m:
400m:
4:55.78
5:37.25
43.58
41.47
30.KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik5:44.51315
50m:
100m:
38.68
1:22.31
38.68
43.63
150m:
200m:
2:07.26
2:51.40
44.95
44.14
250m:
300m:
3:35.79
4:20.02
44.39
44.23
350m:
400m:
5:02.83
5:44.51
42.81
41.68
31.MITRUS Karolina13Lublinianka5:46.89309
50m:
100m:
36.93
1:20.18
36.93
43.25
150m:
200m:
2:03.91
2:49.26
43.73
45.35
250m:
300m:
3:34.42
4:19.80
45.16
45.38
350m:
400m:
5:04.72
5:46.89
44.92
42.17
32.HAUZNER Natalia12Orka Zamość6:05.97263
50m:
100m:
40.47
1:26.27
40.47
45.80
150m:
200m:
2:12.56
3:00.27
46.29
47.71
250m:
300m:
3:48.20
4:35.85
47.93
47.65
350m:
400m:
5:22.74
6:05.97
46.89
43.23
33.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa6:17.70239
50m:
100m:
41.24
1:28.32
41.24
47.08
150m:
200m:
2:17.47
3:07.71
49.15
50.24
250m:
300m:
3:56.42
4:45.07
48.71
48.65
350m:
400m:
5:32.44
6:17.70
47.37
45.26
34.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj6:27.23222
50m:
100m:
42.84
1:30.86
42.84
48.02
150m:
200m:
2:20.12
3:10.27
49.26
50.15
250m:
300m:
4:00.36
4:49.41
50.09
49.05
350m:
400m:
5:40.21
6:27.23
50.80
47.02

PKKOŁAKOWSKA Weronika14MKS Piaseczno5:17.10404
50m:
100m:
35.64
1:15.64
35.64
40.00
150m:
200m:
1:55.83
2:36.12
40.19
40.29
250m:
300m:
3:16.79
3:57.82
40.67
41.03
350m:
400m:
4:38.54
5:17.10
40.72
38.56
PKPAŚKO Julia14Sokół Rzeszów5:20.61391
50m:
100m:
35.21
1:15.58
35.21
40.37
150m:
200m:
1:57.09
2:38.04
41.51
40.95
250m:
300m:
3:19.64
4:01.47
41.60
41.83
350m:
400m:
4:42.52
5:20.61
41.05
38.09


<< TOP >>
Konkurencja 18
02.02.2019 - 17:04
Mężczyzn, 400m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.
MŁODZIK

1.LUPA Olaf13Orka Zamość4:37.69446
50m:
100m:
32.28
1:07.57
32.28
35.29
150m:
200m:
1:43.14
2:19.52
35.57
36.38
250m:
300m:
2:53.74
3:29.71
34.22
35.97
350m:
400m:
4:03.91
4:37.69
34.20
33.78
2.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik4:58.68358
50m:
100m:
32.15
1:09.68
32.15
37.53
150m:
200m:
1:47.79
2:27.01
38.11
39.22
250m:
300m:
3:05.15
3:43.98
38.14
38.83
350m:
400m:
4:22.57
4:58.68
38.59
36.11
3.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik4:59.32356
50m:
100m:
34.45
1:12.92
34.45
38.47
150m:
200m:
1:52.42
2:30.84
39.50
38.42
250m:
300m:
3:08.59
3:46.83
37.75
38.24
350m:
400m:
4:24.60
4:59.32
37.77
34.72
4.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin5:00.45352
50m:
100m:
34.53
1:12.31
34.53
37.78
150m:
200m:
1:51.17
2:29.40
38.86
38.23
250m:
300m:
3:08.03
3:47.11
38.63
39.08
350m:
400m:
4:25.30
5:00.45
38.19
35.15
5.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik5:07.53328
50m:
100m:
34.07
1:12.41
34.07
38.34
150m:
200m:
1:53.02
2:32.81
40.61
39.79
250m:
300m:
3:12.23
3:51.09
39.42
38.86
350m:
400m:
4:30.02
5:07.53
38.93
37.51
6.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin5:11.09317
50m:
100m:
33.56
1:11.88
33.56
38.32
150m:
200m:
1:51.64
2:32.26
39.76
40.62
250m:
300m:
3:13.02
3:53.42
40.76
40.40
350m:
400m:
4:32.99
5:11.09
39.57
38.10
7.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin5:13.53310
50m:
100m:
35.75
1:15.20
35.75
39.45
150m:
200m:
1:55.75
2:35.69
40.55
39.94
250m:
300m:
3:16.09
3:56.52
40.40
40.43
350m:
400m:
4:37.00
5:13.53
40.48
36.53
8.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka5:15.81303
50m:
100m:
34.58
1:14.26
34.58
39.68
150m:
200m:
1:54.84
2:36.21
40.58
41.37
250m:
300m:
3:17.48
3:57.96
41.27
40.48
350m:
400m:
4:39.36
5:15.81
41.40
36.45
9.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj5:36.15251
50m:
100m:
35.49
1:17.70
35.49
42.21
150m:
200m:
2:01.03
2:44.81
43.33
43.78
250m:
300m:
3:28.65
4:11.81
43.84
43.16
350m:
400m:
4:55.41
5:36.15
43.60
40.74
10.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość5:36.85250
50m:
100m:
36.56
1:19.26
36.56
42.70
150m:
200m:
2:02.91
2:46.97
43.65
44.06
250m:
300m:
3:30.81
4:13.20
43.84
42.39
350m:
400m:
4:54.47
5:36.85
41.27
42.38
11.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj5:39.13245
50m:
100m:
37.09
1:20.35
37.09
43.26
150m:
200m:
2:03.97
2:47.25
43.62
43.28
250m:
300m:
3:32.02
4:16.46
44.77
44.44
350m:
400m:
4:58.52
5:39.13
42.06
40.61
12.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik5:42.77237
50m:
100m:
150m:
200m:

2:48.13
250m:
300m:
3:32.87
4:16.78
44.74
43.91
350m:
400m:
5:00.90
5:42.77
44.12
41.87
13.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik6:10.70187
50m:
100m:
39.34
1:25.19
39.34
45.85
150m:
200m:
2:13.36
3:02.14
48.17
48.78
250m:
300m:
3:50.02
4:38.06
47.88
48.04
350m:
400m:
5:25.68
6:10.70
47.62
45.02
14.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka6:10.87187
50m:
100m:
39.87
1:26.35
39.87
46.48
150m:
200m:
2:14.42
3:03.15
48.07
48.73
250m:
300m:
3:51.79
4:39.33
48.64
47.54
350m:
400m:
5:25.68
6:10.87
46.35
45.19

JUNIOR

1.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy4:26.53505
50m:
100m:
29.64
1:03.58
29.64
33.94
150m:
200m:
1:37.85
2:11.71
34.27
33.86
250m:
300m:
2:45.83
3:20.59
34.12
34.76
350m:
400m:
3:55.50
4:26.53
34.91
31.03
2.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin4:27.42499
50m:
100m:
29.24
1:02.13
29.24
32.89
150m:
200m:
1:35.70
2:09.36
33.57
33.66
250m:
300m:
2:43.79
3:18.57
34.43
34.78
350m:
400m:
3:53.57
4:27.42
35.00
33.85
3.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj4:34.83460
50m:
100m:
29.91
1:04.15
29.91
34.24
150m:
200m:
1:38.92
2:14.42
34.77
35.50
250m:
300m:
2:49.69
3:25.28
35.27
35.59
350m:
400m:
4:00.81
4:34.83
35.53
34.02
4.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik4:42.76422
50m:
100m:
30.88
1:04.75
30.88
33.87
150m:
200m:
1:40.05
2:16.39
35.30
36.34
250m:
300m:
2:53.02
3:29.55
36.63
36.53
350m:
400m:
4:06.62
4:42.76
37.07
36.14
5.JACHURA Jan15Fala Kraśnik5:00.45352
50m:
100m:
33.01
1:10.64
33.01
37.63
150m:
200m:
1:48.80
2:27.94
38.16
39.14
250m:
300m:
3:07.38
3:46.53
39.44
39.15
350m:
400m:
4:24.55
5:00.45
38.02
35.90
6.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy5:02.24346
50m:
100m:
33.77
1:10.84
33.77
37.07
150m:
200m:
1:49.38
2:27.95
38.54
38.57
250m:
300m:
3:06.62
3:45.44
38.67
38.82
350m:
400m:
4:24.18
5:02.24
38.74
38.06
7.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj5:08.66325
50m:
100m:
31.88
1:09.22
31.88
37.34
150m:
200m:
1:48.78
2:29.15
39.56
40.37
250m:
300m:
3:09.27
3:50.18
40.12
40.91
350m:
400m:
4:29.92
5:08.66
39.74
38.74
8.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin5:17.22299
50m:
100m:
34.08
1:12.63
34.08
38.55
150m:
200m:
1:53.43
2:34.70
40.80
41.27
250m:
300m:
3:15.31
3:57.55
40.61
42.24
350m:
400m:
4:38.48
5:17.22
40.93
38.74
9.KULBIEDA Jakub14Lublinianka6:02.34200
50m:
100m:
38.84
1:23.54
38.84
44.70
150m:
200m:
2:10.90
2:57.28
47.36
46.38
250m:
300m:
3:43.71
4:29.59
46.43
45.88
350m:
400m:
5:16.75
6:02.34
47.16
45.59
10.SALASA Daniel15UKP Bychawa6:11.36186
50m:
100m:
39.04
1:24.73
39.04
45.69
150m:
200m:
2:13.42
3:02.89
48.69
49.47
250m:
300m:
3:52.61
4:41.07
49.72
48.46
350m:
400m:
5:29.50
6:11.36
48.43
41.86

OPEN

1.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin3:57.39714
50m:
100m:
27.07
57.15
27.07
30.08
150m:
200m:
1:27.69
1:58.20
30.54
30.51
250m:
300m:
2:28.15
2:58.51
29.95
30.36
350m:
400m:
3:28.49
3:57.39
29.98
28.90
2.HOŁUB Jan23AZS UMCS Lublin3:58.07708
50m:
100m:
27.73
58.10
27.73
30.37
150m:
200m:
1:29.30
2:00.37
31.20
31.07
250m:
300m:
2:30.33
3:00.41
29.96
30.08
350m:
400m:
3:30.33
3:58.07
29.92
27.74
3.SZCZERBA Adam17AZS UMCS Lublin3:59.07699
50m:
100m:
27.21
57.29
27.21
30.08
150m:
200m:
1:28.07
1:58.78
30.78
30.71
250m:
300m:
2:29.26
2:59.47
30.48
30.21
350m:
400m:
3:29.67
3:59.07
30.20
29.40
4.MAŁYSKA Bartosz20AZS UMCS Lublin4:02.85667
50m:
100m:
27.61
58.13
27.61
30.52
150m:
200m:
1:29.20
2:00.35
31.07
31.15
250m:
300m:
2:30.92
3:01.87
30.57
30.95
350m:
400m:
3:32.66
4:02.85
30.79
30.19
5.KONCKI Bartłomiej18Wisła Puławy4:03.39663
50m:
100m:
28.85
59.31
28.85
30.46
150m:
200m:
1:30.29
2:01.62
30.98
31.33
250m:
300m:
2:32.29
3:02.72
30.67
30.43
350m:
400m:
3:33.39
4:03.39
30.67
30.00
6.JAWORSKI Norbert21AZS UMCS Lublin4:03.57661
50m:
100m:
28.51
59.67
28.51
31.16
150m:
200m:
1:31.23
2:03.06
31.56
31.83
250m:
300m:
2:33.43
3:03.68
30.37
30.25
350m:
400m:
3:34.38
4:03.57
30.70
29.19
7.BOCHEŃ Tomasz20AZS UMCS Lublin4:05.02650
50m:
100m:
27.59
58.52
27.59
30.93
150m:
200m:
1:30.03
2:01.44
31.51
31.41
250m:
300m:
2:32.46
3:03.63
31.02
31.17
350m:
400m:
3:34.92
4:05.02
31.29
30.10
8.WOŹNIAK Kamil18Wisła Puławy4:07.42631
50m:
100m:
28.19
58.98
28.19
30.79
150m:
200m:
1:30.27
2:01.98
31.29
31.71
250m:
300m:
2:33.47
3:05.23
31.49
31.76
350m:
400m:
3:37.06
4:07.42
31.83
30.36
9.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin4:09.18618
50m:
100m:
28.19
59.32
28.19
31.13
150m:
200m:
1:31.22
2:03.23
31.90
32.01
250m:
300m:
2:35.17
3:07.63
31.94
32.46
350m:
400m:
3:38.88
4:09.18
31.25
30.30
10.NOWICZKOW Jakub SL18AZS UMCS Lublin4:09.72614
50m:
100m:
28.75
1:00.01
28.75
31.26
150m:
200m:
1:31.80
2:03.91
31.79
32.11
250m:
300m:
2:35.30
3:06.86
31.39
31.56
350m:
400m:
3:38.69
4:09.72
31.83
31.03
11.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik4:11.50601
50m:
100m:
28.57
1:00.26
28.57
31.69
150m:
200m:
1:32.74
2:04.84
32.48
32.10
250m:
300m:
2:36.76
3:08.98
31.92
32.22
350m:
400m:
3:40.83
4:11.50
31.85
30.67
12.CHYRCHAŁA Rafał17Orka Zamość4:12.16596
50m:
100m:
27.94
58.97
27.94
31.03
150m:
200m:
1:30.35
2:01.96
31.38
31.61
250m:
300m:
2:34.27
3:06.71
32.31
32.44
350m:
400m:
3:39.50
4:12.16
32.79
32.66
13.CZERNIAK Konrad21AZS UMCS Lublin4:13.30588
50m:
100m:
28.62
59.40
28.62
30.78
150m:
200m:
1:31.67
2:03.91
32.27
32.24
250m:
300m:
2:36.20
3:09.06
32.29
32.86
350m:
400m:
3:41.64
4:13.30
32.58
31.66
14.NOWAK Jan SL17AZS UMCS Lublin4:18.13555
50m:
100m:
29.94
1:02.56
29.94
32.62
150m:
200m:
1:35.49
2:08.65
32.93
33.16
250m:
300m:
2:41.35
3:14.30
32.70
32.95
350m:
400m:
3:46.85
4:18.13
32.55
31.28
15.BISZKONT Damian23Avia Świdnik4:19.52547
50m:
100m:
28.49
1:00.41
28.49
31.92
150m:
200m:
1:33.25
2:06.73
32.84
33.48
250m:
300m:
2:40.24
3:13.75
33.51
33.51
350m:
400m:
3:47.58
4:19.52
33.83
31.94
16.SWINTOZELSKI Maksymilian16Fala Kraśnik4:19.88544
50m:
100m:
29.79
1:02.51
29.79
32.72
150m:
200m:
1:35.33
2:08.67
32.82
33.34
250m:
300m:
2:41.59
3:14.90
32.92
33.31
350m:
400m:
3:48.05
4:19.88
33.15
31.83
17.ADAMCZYK Jan16Olimpijczyk 23 Lublin4:20.37541
50m:
100m:
29.44
1:01.77
29.44
32.33
150m:
200m:
1:34.89
2:08.58
33.12
33.69
250m:
300m:
2:41.81
3:15.32
33.23
33.51
350m:
400m:
3:48.78
4:20.37
33.46
31.59
18.KASPERSKI Patryk16Fala Kraśnik4:20.76539
50m:
100m:
29.92
1:03.25
29.92
33.33
150m:
200m:
1:36.81
2:10.19
33.56
33.38
250m:
300m:
2:42.91
3:16.02
32.72
33.11
350m:
400m:
3:49.22
4:20.76
33.20
31.54
19.WOŁOSZYN Roman SL18AZS UMCS Lublin4:23.73521
50m:
100m:
28.78
1:01.64
28.78
32.86
150m:
200m:
1:35.52
2:09.52
33.88
34.00
250m:
300m:
2:43.45
3:17.23
33.93
33.78
350m:
400m:
3:51.06
4:23.73
33.83
32.67
20.ŁOBODA Jakub17Olimpia Lublin4:26.42505
50m:
100m:
29.77
1:02.83
29.77
33.06
150m:
200m:
1:36.79
2:11.47
33.96
34.68
250m:
300m:
2:46.32
3:20.75
34.85
34.43
350m:
400m:
3:54.33
4:26.42
33.58
32.09
21.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy4:26.53505
50m:
100m:
29.64
1:03.58
29.64
33.94
150m:
200m:
1:37.85
2:11.71
34.27
33.86
250m:
300m:
2:45.83
3:20.59
34.12
34.76
350m:
400m:
3:55.50
4:26.53
34.91
31.03
22.DADOS Aleksander18Wisła Puławy4:27.08501
50m:
100m:
29.62
1:03.09
29.62
33.47
150m:
200m:
1:37.08
2:11.27
33.99
34.19
250m:
300m:
2:45.35
3:19.43
34.08
34.08
350m:
400m:
3:54.23
4:27.08
34.80
32.85
23.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin4:27.42499
50m:
100m:
29.24
1:02.13
29.24
32.89
150m:
200m:
1:35.70
2:09.36
33.57
33.66
250m:
300m:
2:43.79
3:18.57
34.43
34.78
350m:
400m:
3:53.57
4:27.42
35.00
33.85
24.BORSUK Piotr16Fala Kraśnik4:28.82492
50m:
100m:
29.65
1:03.47
29.65
33.82
150m:
200m:
1:38.13
2:12.61
34.66
34.48
250m:
300m:
2:46.89
3:21.18
34.28
34.29
350m:
400m:
3:55.58
4:28.82
34.40
33.24
25.ŚWIĆ Mateusz16Olimpijczyk 23 Lublin4:29.13490
50m:
100m:
29.84
1:03.41
29.84
33.57
150m:
200m:
1:37.97
2:12.88
34.56
34.91
250m:
300m:
2:47.81
3:22.53
34.93
34.72
350m:
400m:
3:56.71
4:29.13
34.18
32.42
26.POGODA Filip16Olimpijczyk 23 Lublin4:31.52477
50m:
100m:
29.84
1:03.39
29.84
33.55
150m:
200m:
1:37.65
2:12.17
34.26
34.52
250m:
300m:
2:46.53
3:21.60
34.36
35.07
350m:
400m:
3:56.72
4:31.52
35.12
34.80
27.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj4:34.83460
50m:
100m:
29.91
1:04.15
29.91
34.24
150m:
200m:
1:38.92
2:14.42
34.77
35.50
250m:
300m:
2:49.69
3:25.28
35.27
35.59
350m:
400m:
4:00.81
4:34.83
35.53
34.02
28.LUPA Olaf13Orka Zamość4:37.69446
50m:
100m:
32.28
1:07.57
32.28
35.29
150m:
200m:
1:43.14
2:19.52
35.57
36.38
250m:
300m:
2:53.74
3:29.71
34.22
35.97
350m:
400m:
4:03.91
4:37.69
34.20
33.78
29.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik4:42.76422
50m:
100m:
30.88
1:04.75
30.88
33.87
150m:
200m:
1:40.05
2:16.39
35.30
36.34
250m:
300m:
2:53.02
3:29.55
36.63
36.53
350m:
400m:
4:06.62
4:42.76
37.07
36.14
30.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik4:58.68358
50m:
100m:
32.15
1:09.68
32.15
37.53
150m:
200m:
1:47.79
2:27.01
38.11
39.22
250m:
300m:
3:05.15
3:43.98
38.14
38.83
350m:
400m:
4:22.57
4:58.68
38.59
36.11
31.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik4:59.32356
50m:
100m:
34.45
1:12.92
34.45
38.47
150m:
200m:
1:52.42
2:30.84
39.50
38.42
250m:
300m:
3:08.59
3:46.83
37.75
38.24
350m:
400m:
4:24.60
4:59.32
37.77
34.72
32.JACHURA Jan15Fala Kraśnik5:00.45352
50m:
100m:
33.01
1:10.64
33.01
37.63
150m:
200m:
1:48.80
2:27.94
38.16
39.14
250m:
300m:
3:07.38
3:46.53
39.44
39.15
350m:
400m:
4:24.55
5:00.45
38.02
35.90
PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin5:00.45352
50m:
100m:
34.53
1:12.31
34.53
37.78
150m:
200m:
1:51.17
2:29.40
38.86
38.23
250m:
300m:
3:08.03
3:47.11
38.63
39.08
350m:
400m:
4:25.30
5:00.45
38.19
35.15
34.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy5:02.24346
50m:
100m:
33.77
1:10.84
33.77
37.07
150m:
200m:
1:49.38
2:27.95
38.54
38.57
250m:
300m:
3:06.62
3:45.44
38.67
38.82
350m:
400m:
4:24.18
5:02.24
38.74
38.06
35.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik5:07.53328
50m:
100m:
34.07
1:12.41
34.07
38.34
150m:
200m:
1:53.02
2:32.81
40.61
39.79
250m:
300m:
3:12.23
3:51.09
39.42
38.86
350m:
400m:
4:30.02
5:07.53
38.93
37.51
36.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj5:08.66325
50m:
100m:
31.88
1:09.22
31.88
37.34
150m:
200m:
1:48.78
2:29.15
39.56
40.37
250m:
300m:
3:09.27
3:50.18
40.12
40.91
350m:
400m:
4:29.92
5:08.66
39.74
38.74
37.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin5:11.09317
50m:
100m:
33.56
1:11.88
33.56
38.32
150m:
200m:
1:51.64
2:32.26
39.76
40.62
250m:
300m:
3:13.02
3:53.42
40.76
40.40
350m:
400m:
4:32.99
5:11.09
39.57
38.10
38.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin5:13.53310
50m:
100m:
35.75
1:15.20
35.75
39.45
150m:
200m:
1:55.75
2:35.69
40.55
39.94
250m:
300m:
3:16.09
3:56.52
40.40
40.43
350m:
400m:
4:37.00
5:13.53
40.48
36.53
39.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka5:15.81303
50m:
100m:
34.58
1:14.26
34.58
39.68
150m:
200m:
1:54.84
2:36.21
40.58
41.37
250m:
300m:
3:17.48
3:57.96
41.27
40.48
350m:
400m:
4:39.36
5:15.81
41.40
36.45
40.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin5:17.22299
50m:
100m:
34.08
1:12.63
34.08
38.55
150m:
200m:
1:53.43
2:34.70
40.80
41.27
250m:
300m:
3:15.31
3:57.55
40.61
42.24
350m:
400m:
4:38.48
5:17.22
40.93
38.74
41.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj5:36.15251
50m:
100m:
35.49
1:17.70
35.49
42.21
150m:
200m:
2:01.03
2:44.81
43.33
43.78
250m:
300m:
3:28.65
4:11.81
43.84
43.16
350m:
400m:
4:55.41
5:36.15
43.60
40.74
42.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość5:36.85250
50m:
100m:
36.56
1:19.26
36.56
42.70
150m:
200m:
2:02.91
2:46.97
43.65
44.06
250m:
300m:
3:30.81
4:13.20
43.84
42.39
350m:
400m:
4:54.47
5:36.85
41.27
42.38
43.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj5:39.13245
50m:
100m:
37.09
1:20.35
37.09
43.26
150m:
200m:
2:03.97
2:47.25
43.62
43.28
250m:
300m:
3:32.02
4:16.46
44.77
44.44
350m:
400m:
4:58.52
5:39.13
42.06
40.61
44.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik5:42.77237
50m:
100m:
150m:
200m:

2:48.13
250m:
300m:
3:32.87
4:16.78
44.74
43.91
350m:
400m:
5:00.90
5:42.77
44.12
41.87
45.KULBIEDA Jakub14Lublinianka6:02.34200
50m:
100m:
38.84
1:23.54
38.84
44.70
150m:
200m:
2:10.90
2:57.28
47.36
46.38
250m:
300m:
3:43.71
4:29.59
46.43
45.88
350m:
400m:
5:16.75
6:02.34
47.16
45.59
46.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik6:10.70187
50m:
100m:
39.34
1:25.19
39.34
45.85
150m:
200m:
2:13.36
3:02.14
48.17
48.78
250m:
300m:
3:50.02
4:38.06
47.88
48.04
350m:
400m:
5:25.68
6:10.70
47.62
45.02
47.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka6:10.87187
50m:
100m:
39.87
1:26.35
39.87
46.48
150m:
200m:
2:14.42
3:03.15
48.07
48.73
250m:
300m:
3:51.79
4:39.33
48.64
47.54
350m:
400m:
5:25.68
6:10.87
46.35
45.19
48.SALASA Daniel15UKP Bychawa6:11.36186
50m:
100m:
39.04
1:24.73
39.04
45.69
150m:
200m:
2:13.42
3:02.89
48.69
49.47
250m:
300m:
3:52.61
4:41.07
49.72
48.46
350m:
400m:
5:29.50
6:11.36
48.43
41.86

PKRYNKIEWICZ Jakub14Sokół Rzeszów4:26.40505
50m:
100m:
28.96
1:02.61
28.96
33.65
150m:
200m:
1:36.73
2:11.23
34.12
34.50
250m:
300m:
2:45.90
3:20.34
34.67
34.44
350m:
400m:
3:54.64
4:26.40
34.30
31.76
PKKAŁUŻA Jakub SL17Gryf Dębica4:37.16449
50m:
100m:
30.85
1:04.42
30.85
33.57
150m:
200m:
1:38.80
2:14.52
34.38
35.72
250m:
300m:
2:51.13
3:27.05
36.61
35.92
350m:
400m:
4:02.73
4:37.16
35.68
34.43


<< TOP >>
Konkurencja 19
02.02.2019 - 17:46
Kobiet, 100m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.WILK Anna13Fala Kraśnik1:20.2746837.6642.61
2.JASIK Nikola13Wisła Puławy1:20.8945838.0942.80
3.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy1:20.9345738.7142.22
4.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka1:25.1039341.3643.74
5.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin1:26.2537741.0045.25
6.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin1:27.6536041.4546.20
7.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy1:28.4835041.5646.92
8.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin1:28.6534841.6447.01
9.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik1:29.3434042.2647.08
10.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj1:34.1129044.5649.55
11.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj1:35.5527744.9050.65
12.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik1:37.6026045.8851.72
13.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin1:39.6524546.2253.43
14.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin1:39.9724246.6253.35
GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.1:39.9724249.1450.83
16.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy1:40.1324146.6353.50
17.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik1:40.4123948.3152.10
18.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm1:41.4923147.3154.18
19.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy1:41.9122946.2455.67
20.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.1:43.1022148.4154.69
21.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość1:44.8521049.9254.93
22.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik1:44.9220950.4254.50
23.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin1:45.26207
24.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość1:45.2920748.9956.30
25.PRUŚ Maria13UKP Bychawa1:48.0119250.9357.08
26.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik1:48.5318951.1857.35
27.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik1:58.1214757.601:00.52
28.KOWALIK Maja12Olimpia Lublin2:00.1113955.451:04.66
DYSKW.STACHOWIAK Maria13Lublinianka
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.MALEC Klaudia15Orka Zamość1:13.2261734.7838.44
2.BEDNARZ Julia15Orka Zamość1:15.4856335.7739.71
3.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin1:15.8455535.7840.06
4.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin1:15.8755535.6440.23
5.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:18.1450837.3940.75
6.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin1:21.1345437.5343.60
7.PECIO Anna14Wisła Puławy1:21.6844538.0443.64
8.MARZEC Monika14Fala Kraśnik1:23.1542140.0743.08
9.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw1:23.6041539.2844.32
10.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik1:24.0540840.2043.85
11.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin1:27.8035841.3046.50
12.ŻYDEK Kinga14Lublinianka1:28.4934941.9246.57
13.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki1:29.8633442.5247.34
14.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki1:29.9633341.4148.55
15.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj1:30.4232843.0347.39
16.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj1:32.6130544.3548.26
17.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.1:33.7729444.5449.23

OPEN

1.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin1:10.9967733.5137.48
2.MALEC Klaudia15Orka Zamość1:13.2261734.7838.44
3.BEDNARZ Julia15Orka Zamość1:15.4856335.7739.71
4.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin1:15.8455535.7840.06
5.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin1:15.8755535.6440.23
6.PASTUSZUK Paulina16Olimpia Lublin1:16.3054535.5640.74
7.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:18.1450837.3940.75
8.WILK Anna13Fala Kraśnik1:20.2746837.6642.61
9.JASIK Nikola13Wisła Puławy1:20.8945838.0942.80
10.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy1:20.9345738.7142.22
11.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin1:21.1345437.5343.60
12.PECIO Anna14Wisła Puławy1:21.6844538.0443.64
13.MARZEC Monika14Fala Kraśnik1:23.1542140.0743.08
14.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw1:23.6041539.2844.32
15.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik1:24.0540840.2043.85
16.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka1:25.1039341.3643.74
17.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin1:26.2537741.0045.25
18.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin1:27.6536041.4546.20
19.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin1:27.8035841.3046.50
20.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy1:28.4835041.5646.92
21.ŻYDEK Kinga14Lublinianka1:28.4934941.9246.57
22.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin1:28.6534841.6447.01
23.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik1:29.3434042.2647.08
24.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki1:29.8633442.5247.34
25.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki1:29.9633341.4148.55
26.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj1:30.4232843.0347.39
27.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj1:32.6130544.3548.26
28.SZCZUCHNIAK Agata15Technik-Orion Radzyń Podl.1:33.7729444.5449.23
29.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj1:34.1129044.5649.55
30.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj1:35.5527744.9050.65
31.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik1:37.6026045.8851.72
32.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin1:39.6524546.2253.43
33.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin1:39.9724246.6253.35
GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.1:39.9724249.1450.83
35.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy1:40.1324146.6353.50
36.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik1:40.4123948.3152.10
37.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm1:41.4923147.3154.18
38.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy1:41.9122946.2455.67
39.SYTA Julia13Technik-Orion Radzyń Podl.1:43.1022148.4154.69
40.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość1:44.8521049.9254.93
41.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik1:44.9220950.4254.50
42.TOPYŁA Anna12Skarpa Lublin1:45.26207
43.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość1:45.2920748.9956.30
44.PRUŚ Maria13UKP Bychawa1:48.0119250.9357.08
45.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik1:48.5318951.1857.35
46.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik1:58.1214757.601:00.52
47.KOWALIK Maja12Olimpia Lublin2:00.1113955.451:04.66
DYSKW.STACHOWIAK Maria13Lublinianka
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKBANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.1:15.8855535.7040.18


<< TOP >>
Konkurencja 20
02.02.2019 - 18:00
Mężczyzn, 100m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.LUPA Olaf13Orka Zamość1:17.7336638.3539.38
2.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj1:21.0632238.4042.66
3.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin1:22.0031138.7443.26
4.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka1:22.7530340.1242.63
5.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj1:23.6529339.6244.03
6.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj1:26.7326340.9545.78
7.KOZAK Jan13Olimpia Lublin1:27.7625441.6846.08
8.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin1:29.1524243.4445.71
9.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin1:30.1923443.0247.17
10.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin1:31.2822642.9948.29
11.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:32.3821844.1048.28
12.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość1:36.7219045.9950.73
13.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin1:37.8218347.3350.49
14.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin1:38.0418246.8451.20
15.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw1:39.8317246.3653.47
16.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik1:39.8617248.2051.66
17.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin1:41.4416446.8654.58
18.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin1:49.1613251.5357.63
19.MAŁECKI Wiktor12Avia Świdnik1:53.2811856.0857.20
20.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa1:57.2210654.121:03.10
DYSKW.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin1:10.2349633.0737.16
2.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw1:11.2147633.1138.10
3.BAREJ Michał15Olimpia Lublin1:12.5645033.9638.60
4.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw1:14.9140935.6739.24
5.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy1:17.1637435.3141.85
6.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj1:21.7831437.8043.98
7.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki1:21.8631337.2944.57
8.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.1:22.9430138.5144.43
9.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj1:23.3129739.1444.17
10.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.1:25.3627640.7344.63
11.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość1:30.6223143.1247.50
12.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.1:32.1621942.2049.96
13.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin1:32.2321943.6148.62
14.SALASA Daniel15UKP Bychawa1:35.9319445.8150.12
15.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin1:46.1114348.7157.40

OPEN

1.PACZYŃSKI Oliwer22AZS UMCS Lublin1:03.1468329.7333.41
2.ZACHARZYŃSKI Norbert16Wodnik Krasnystaw1:04.6563630.8733.78
3.KORZENIOWSKI Paweł18Wodnik Krasnystaw1:07.0756931.2135.86
4.SERGA Andrzej16Olimpia Lublin1:07.9454831.6236.32
5.PÓŁTORAK Patryk17Lider Chełm1:08.4453632.8135.63
6.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin1:09.6750833.3536.32
7.ZUZANIUK Igor15Olimpia Lublin1:10.2349633.0737.16
8.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin1:10.4649132.8637.60
9.KOŻUCH Kazimierz19Olimpia Lublin1:11.1147833.6337.48
10.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw1:11.2147633.1138.10
11.BAREJ Michał15Olimpia Lublin1:12.5645033.9638.60
12.MIREK Jakub16Sparta Biłgoraj1:14.1342234.2539.88
13.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin1:14.4041734.4339.97
14.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw1:14.9140935.6739.24
15.TOCZEK Piotr16Kraszak Biała Podl.1:15.4540035.4739.98
16.CZERNIAK Jarosław16Olimpijczyk 23 Lublin1:16.3238635.8040.52
17.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy1:17.1637435.3141.85
18.LUPA Olaf13Orka Zamość1:17.7336638.3539.38
19.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj1:21.0632238.4042.66
20.KŁYŻ Oskar14Sparta Biłgoraj1:21.7831437.8043.98
21.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki1:21.8631337.2944.57
22.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin1:22.0031138.7443.26
23.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka1:22.7530340.1242.63
24.BAHONKO Bartosz15Kraszak Biała Podl.1:22.9430138.5144.43
25.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj1:23.3129739.1444.17
26.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj1:23.6529339.6244.03
27.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.1:25.3627640.7344.63
28.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj1:26.7326340.9545.78
29.KOZAK Jan13Olimpia Lublin1:27.7625441.6846.08
30.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin1:29.1524243.4445.71
31.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin1:30.1923443.0247.17
32.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość1:30.6223143.1247.50
33.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin1:31.2822642.9948.29
34.DOKUDOWIEC Kacper14Technik-Orion Radzyń Podl.1:32.1621942.2049.96
35.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin1:32.2321943.6148.62
36.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:32.3821844.1048.28
37.SALASA Daniel15UKP Bychawa1:35.9319445.8150.12
38.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość1:36.7219045.9950.73
39.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin1:37.8218347.3350.49
40.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin1:38.0418246.8451.20
41.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw1:39.8317246.3653.47
42.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik1:39.8617248.2051.66
43.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin1:41.4416446.8654.58
44.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin1:46.1114348.7157.40
45.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin1:49.1613251.5357.63
46.MAŁECKI Wiktor12Avia Świdnik1:53.2811856.0857.20
47.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa1:57.2210654.121:03.10
DYSKW.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 21
02.02.2019 - 18:21
Kobiet, 200m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy2:31.5152032.3638.7344.2836.14
2.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik2:38.1645734.0143.4245.7834.95
3.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość2:47.0938735.3743.9549.5138.26
4.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj2:52.6535136.9244.7652.2438.73
5.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin2:53.5434637.8845.6750.8939.10
6.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj2:56.2933038.1146.2552.1139.82
7.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki3:03.3629336.9249.0455.0642.34
8.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik3:03.8529137.6849.9753.0743.13
9.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin3:07.3627543.4348.0154.3941.53
10.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik3:07.4127441.1449.4055.6141.26
11.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik3:12.4825342.7950.1456.5043.05
12.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj3:15.4624244.5648.6757.9344.30
13.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość3:29.2119749.6755.4057.4246.72
DYSKW.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu)

JUNIOR

1.BEDNARZ Julia15Orka Zamość2:24.5059932.0737.9140.7233.80
2.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin2:25.8258332.2837.2241.2435.08
3.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość2:27.7056131.0538.4043.9334.32
4.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin2:30.1753434.0437.1443.0435.95
5.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:32.3251232.2338.6446.5134.94
6.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin2:37.0646733.3540.2447.3236.15
7.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin2:37.9545933.0936.9449.0938.83

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin2:20.0665829.7436.3739.8534.10
2.WILCZEWSKA Aleksandra17Olimpia Lublin2:21.7963431.1136.4041.4532.83
3.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin2:22.5162530.1836.8140.9434.58
4.BEDNARZ Julia15Orka Zamość2:24.5059932.0737.9140.7233.80
5.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin2:25.5758631.5038.0942.1733.81
6.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin2:25.8258332.2837.2241.2435.08
7.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość2:27.7056131.0538.4043.9334.32
8.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin2:30.1753434.0437.1443.0435.95
9.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy2:31.5152032.3638.7344.2836.14
10.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:32.3251232.2338.6446.5134.94
11.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin2:35.4848133.1739.7148.2434.36
12.SZEWCZYK Zofia17Fala Kraśnik2:35.9447734.4740.2346.2435.00
13.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin2:37.0646733.3540.2447.3236.15
14.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin2:37.9545933.0936.9449.0938.83
15.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik2:38.1645734.0143.4245.7834.95
16.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin2:39.1944833.7541.4747.1836.79
17.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość2:47.0938735.3743.9549.5138.26
18.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj2:52.6535136.9244.7652.2438.73
19.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin2:53.5434637.8845.6750.8939.10
20.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj2:56.2933038.1146.2552.1139.82
21.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki3:03.3629336.9249.0455.0642.34
22.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik3:03.8529137.6849.9753.0743.13
23.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin3:07.3627543.4348.0154.3941.53
24.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik3:07.4127441.1449.4055.6141.26
25.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik3:12.4825342.7950.1456.5043.05
26.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj3:15.4624244.5648.6757.9344.30
27.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość3:29.2119749.6755.4057.4246.72
DYSKW.NIEDŹWIEDŹ Martyna12Orka Zamość
G3 - Pływak obrócił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu)

PKBANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.2:33.5050033.1140.2742.2637.86
PKSZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin2:39.6644434.2941.4747.5736.33
PKKOŁAKOWSKA Weronika14MKS Piaseczno2:50.8736238.9842.5747.5041.82


<< TOP >>
Konkurencja 22
02.02.2019 - 18:36
Mężczyzn, 200m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj2:39.7832332.8642.5047.1337.29
2.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin2:42.1630834.7743.3349.1334.93
3.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj2:43.2630234.8543.0548.7436.62
4.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin2:43.4930135.5343.2947.7936.88
5.CZECZKO Michał13Avia Świdnik2:46.1228735.4044.2349.7636.73
6.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin2:48.5427535.9446.3348.2738.00
7.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin2:48.6127436.7844.4950.3337.01
8.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik2:53.2025336.3245.2953.8337.76
9.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj3:00.3622439.8546.2855.0139.22
10.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik3:01.3022138.0047.5356.0939.68
11.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj3:01.9521840.5048.4350.6342.39
12.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw3:04.1721040.1848.9052.7242.37

JUNIOR

1.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy2:18.2549829.3336.4440.2332.25
2.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw2:19.5948429.9836.4140.9932.21
3.BAREJ Michał15Olimpia Lublin2:26.5541831.0340.4642.0533.01
4.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin2:33.7036231.8639.0147.5635.27
5.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj2:35.4235032.8439.3647.1936.03
6.RYMARZ Jakub14Orka Zamość2:36.2834533.0540.8245.9836.43
7.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość3:00.9922244.2446.9052.5937.26

OPEN

1.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin2:06.2865427.5732.9636.3329.42
2.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin2:06.5864926.7632.3239.2028.30
3.PACZYŃSKI Oliwer22AZS UMCS Lublin2:07.4963527.5435.0935.0329.83
4.ZACHARZYŃSKI Norbert16Wodnik Krasnystaw2:10.9758629.0935.6636.5829.64
5.SZCZERBA Adam17AZS UMCS Lublin2:11.8457427.5235.5838.2530.49
6.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin2:12.8956127.1635.3539.0731.31
7.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin2:13.4955327.6034.2540.4931.15
8.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin2:14.3754330.1533.8939.0131.32
9.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik2:16.0852228.1734.2742.4531.19
10.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy2:18.2549829.3336.4440.2332.25
11.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw2:19.5948429.9836.4140.9932.21
12.ADAMCZYK Jan16Olimpijczyk 23 Lublin2:19.8248230.1136.3641.2132.14
13.BOŻEK Filip17Fala Kraśnik2:22.8145230.6535.5743.1833.41
14.SERGA Andrzej16Olimpia Lublin2:24.1743929.6537.0043.0734.45
15.BAREJ Michał15Olimpia Lublin2:26.5541831.0340.4642.0533.01
16.CZERNIAK Jarosław16Olimpijczyk 23 Lublin2:30.3238732.4140.7743.1134.03
17.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin2:33.7036231.8639.0147.5635.27
18.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj2:35.4235032.8439.3647.1936.03
19.RYMARZ Jakub14Orka Zamość2:36.2834533.0540.8245.9836.43
20.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj2:39.7832332.8642.5047.1337.29
21.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin2:42.1630834.7743.3349.1334.93
22.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj2:43.2630234.8543.0548.7436.62
23.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin2:43.4930135.5343.2947.7936.88
24.CZECZKO Michał13Avia Świdnik2:46.1228735.4044.2349.7636.73
25.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin2:48.5427535.9446.3348.2738.00
26.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin2:48.6127436.7844.4950.3337.01
27.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik2:53.2025336.3245.2953.8337.76
28.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj3:00.3622439.8546.2855.0139.22
29.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość3:00.9922244.2446.9052.5937.26
30.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik3:01.3022138.0047.5356.0939.68
31.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj3:01.9521840.5048.4350.6342.39
32.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw3:04.1721040.1848.9052.7242.37


<< TOP >>
Konkurencja 23
03.02.2019 - 9:15
Kobiet, 200m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy2:32.8147933.5340.2140.1038.97
2.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość3:00.4129136.4644.8849.5949.48
3.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin3:02.6928038.3148.3050.9545.13
4.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik3:04.3327337.1746.9152.9047.35
5.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj3:06.9626139.6646.9650.5149.83
6.HAUZNER Natalia12Orka Zamość3:27.9919046.7155.7054.2751.31

JUNIOR

1.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:27.4053433.0037.6537.6339.12
2.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin2:33.1647633.2738.0739.7942.03
3.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość2:37.1444135.5439.3041.8240.48
4.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik2:40.6741235.5140.1542.4742.54
5.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość2:42.1940135.5941.4842.0543.07
6.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin2:43.7438935.0541.1743.5643.96
7.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin2:44.6338336.3342.9642.4442.90
8.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj3:19.2621641.6850.7354.4952.36
9.ŻYDEK Kinga14Lublinianka3:42.9115448.5158.1459.3556.91

OPEN

1.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin2:17.2766130.9634.8535.6735.79
2.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin2:20.1762131.1535.7736.7736.48
3.WILCZEWSKA Aleksandra17Olimpia Lublin2:23.8657432.5536.6537.1337.53
4.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin2:27.4053433.0037.6537.6339.12
5.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy2:32.8147933.5340.2140.1038.97
6.WARCHAŁOWSKA Paulina14Olimpia Lublin2:33.1647633.2738.0739.7942.03
7.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość2:37.1444135.5439.3041.8240.48
8.SOSNÓWKA Oliwia14Fala Kraśnik2:40.6741235.5140.1542.4742.54
9.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość2:42.1940135.5941.4842.0543.07
10.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin2:43.7438935.0541.1743.5643.96
11.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin2:44.6338336.3342.9642.4442.90
12.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość3:00.4129136.4644.8849.5949.48
13.KOŚCIOŁEK Otylia13Olimpijczyk 23 Lublin3:02.6928038.3148.3050.9545.13
14.SOSNÓWKA Milena12Fala Kraśnik3:04.3327337.1746.9152.9047.35
15.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj3:06.9626139.6646.9650.5149.83
16.PIECZYKOLAN Alicja14Sparta Biłgoraj3:19.2621641.6850.7354.4952.36
17.HAUZNER Natalia12Orka Zamość3:27.9919046.7155.7054.2751.31
18.ŻYDEK Kinga14Lublinianka3:42.9115448.5158.1459.3556.91


<< TOP >>
Konkurencja 24
03.02.2019 - 9:23
Mężczyzn, 200m motylkowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin2:39.1531735.8441.1842.5239.61
2.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik2:57.5622838.1046.5548.9643.95
3.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka2:58.7622339.1346.6448.9444.05
4.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj3:17.5416539.9550.1154.4853.00
5.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj3:25.6014740.3355.2858.2851.71

JUNIOR

1.LEWTAK Szymon SP515Olimpia Lublin2:25.0341932.5137.3437.6637.52
2.DACKA Dawid15Swim10 Puławy2:25.1141831.5236.9138.5538.13
3.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin2:36.6833233.9140.5142.2640.00
4.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:38.5032132.9940.2143.8941.41
5.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj3:04.4220336.5047.2651.5549.11

OPEN

1.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin2:07.4261828.5832.6732.1734.00
2.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin2:09.5258827.7932.8934.8434.00
3.BISZKONT Damian23Avia Świdnik2:10.9057029.4533.2334.6233.60
4.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik2:11.6156129.5534.5734.6732.82
5.LEWTAK Szymon SP515Olimpia Lublin2:25.0341932.5137.3437.6637.52
6.DACKA Dawid15Swim10 Puławy2:25.1141831.5236.9138.5538.13
7.BOŻEK Filip17Fala Kraśnik2:30.1437831.5737.5640.3040.71
8.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin2:36.6833233.9140.5142.2640.00
9.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:38.5032132.9940.2143.8941.41
10.WROŃSKI Szymon13Olimpia Lublin2:39.1531735.8441.1842.5239.61
11.WÓJCIK Rafał13Fala Kraśnik2:57.5622838.1046.5548.9643.95
12.MICHAŁEK Krzysztof13Lublinianka2:58.7622339.1346.6448.9444.05
13.NIZIO Tadeusz14Sparta Biłgoraj3:04.4220336.5047.2651.5549.11
14.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj3:17.5416539.9550.1154.4853.00
15.OBSZYŃSKI Bartłomiej12Sparta Biłgoraj3:25.6014740.3355.2858.2851.71
DYSKW.DADOS Aleksander18Wisła Puławy
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 25
03.02.2019 - 9:31
Kobiet, 100m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik1:01.1455529.3331.81
2.RYFKA Maja13Fala Kraśnik1:04.1348131.0733.06
3.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik1:04.5147230.7733.74
4.JASIK Nikola13Wisła Puławy1:04.9446331.4533.49
5.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin1:05.1445931.2433.90
6.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin1:08.4139631.9636.45
7.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy1:08.5339433.0435.49
8.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość1:09.4337933.4535.98
9.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów1:10.2236634.2935.93
10.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin1:10.3136534.9535.36
11.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin1:10.8335733.5137.32
12.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik1:11.3534933.4537.90
13.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki1:11.5034734.3737.13
14.KIERAGA Emilia13Lublinianka1:12.2333632.9039.33
15.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik1:12.3933434.7637.63
16.MITRUS Karolina13Lublinianka1:12.5833133.8638.72
17.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy1:12.6333134.3238.31
18.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy1:12.9332734.3838.55
19.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin1:13.6231734.7938.83
20.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj1:13.7331635.1038.63
21.ŻELAZO Zuzanna13UKS 51 Lublin1:14.5030634.8839.62
22.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik1:15.5829335.1940.39
23.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw1:16.7228036.1740.55
KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik1:16.7228037.1739.55
25.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin1:16.7528037.0239.73
26.DZIWULSKA Amelia12WUKS SP30 Lublin1:17.0627736.8640.20
27.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy1:18.1626536.1741.99
28.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj1:18.7625936.8641.90
29.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin1:18.9825738.0640.92
30.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw1:19.8024937.3742.43
31.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin1:20.1324637.1842.95
32.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa1:20.5624238.4942.07
33.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin1:22.0023038.0143.99
34.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin1:22.9722238.8844.09
35.MAZUR Maja12Lublinianka1:23.4621838.1845.28
36.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik1:24.2821139.3144.97
37.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość1:26.5019640.4946.01
38.PUKALUK Zofia12Lublinianka1:26.9119340.4046.51
39.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj1:29.9017441.2048.70
40.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin1:30.1117342.4647.65
41.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa1:30.6717043.0047.67
42.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik1:30.7017045.3945.31
43.DOMINIK Natalia12WUKS SP30 Lublin1:32.7815842.5850.20
44.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin1:32.9315843.5449.39
45.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość1:33.6915442.2451.45
46.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik1:34.3615144.3650.00
47.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik1:35.8414446.3149.53
48.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa1:52.858852.831:00.02

JUNIOR

1.MALINOŚ Julia15Orka Zamość58.9961828.5330.46
2.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość59.4860228.5730.91
3.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.1:02.3352329.6332.70
4.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin1:02.9450830.0932.85
5.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin1:04.3447630.5333.81
6.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin1:04.8646530.6734.19
7.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin1:05.1545831.2533.90
8.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin1:05.7944531.8733.92
9.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin1:05.8644431.3634.50
10.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw1:06.6642831.5035.16
11.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki1:09.8837132.4537.43
12.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy1:10.0536934.6335.42
13.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj1:12.0433934.2737.77
14.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki1:12.1933734.0738.12
15.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.1:19.9324837.2442.69

OPEN

1.MALINOŚ Julia15Orka Zamość58.9961828.5330.46
2.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość59.4860228.5730.91
3.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik1:01.1455529.3331.81
4.BORKOWSKA Małgorzata17Olimpijczyk 23 Lublin1:01.3454929.1232.22
5.WIECZOREK Marika16Olimpia Lublin1:01.4854629.8131.67
6.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.1:02.3352329.6332.70
7.OSINIAK Iga16Olimpia Lublin1:02.4452129.6132.83
8.ADAMEK Barbara17Olimpia Lublin1:02.5751730.3432.23
9.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin1:02.9450830.0932.85
10.RYFKA Maja13Fala Kraśnik1:04.1348131.0733.06
11.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin1:04.3447630.5333.81
12.MACHULAK Milena13Fala Kraśnik1:04.5147230.7733.74
13.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin1:04.8646530.6734.19
14.BĘBEN Nina16Olimpia Lublin1:04.8846431.4433.44
15.JASIK Nikola13Wisła Puławy1:04.9446331.4533.49
16.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin1:05.1445931.2433.90
17.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin1:05.1545831.2533.90
18.WAŁACH Emilia15UKS 51 Lublin1:05.7944531.8733.92
19.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin1:05.8644431.3634.50
20.SZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin1:06.5443031.5534.99
21.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw1:06.6642831.5035.16
22.SZYNDLER Aleksandra17Swim10 Puławy1:08.1340132.2735.86
23.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin1:08.4139631.9636.45
24.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy1:08.5339433.0435.49
25.ZYCH Natalia18UKS 51 Lublin1:08.5539332.4236.13
26.NAKLICKA Izabela13Orka Zamość1:09.4337933.4535.98
27.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki1:09.8837132.4537.43
28.SŁOTWIŃSKA Wiktoria14Wisła Puławy1:10.0536934.6335.42
29.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów1:10.2236634.2935.93
30.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin1:10.3136534.9535.36
31.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin1:10.8335733.5137.32
32.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik1:11.3534933.4537.90
33.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki1:11.5034734.3737.13
34.FLIS Wiktoria14Sparta Biłgoraj1:12.0433934.2737.77
35.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki1:12.1933734.0738.12
36.KIERAGA Emilia13Lublinianka1:12.2333632.9039.33
37.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik1:12.3933434.7637.63
38.MITRUS Karolina13Lublinianka1:12.5833133.8638.72
39.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy1:12.6333134.3238.31
40.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy1:12.9332734.3838.55
41.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin1:13.6231734.7938.83
42.CIEŚLAK Amelia12Sparta Biłgoraj1:13.7331635.1038.63
43.ŻELAZO Zuzanna13UKS 51 Lublin1:14.5030634.8839.62
44.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik1:15.5829335.1940.39
45.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw1:16.7228036.1740.55
KACZYŃSKA Aleksandra13Avia Świdnik1:16.7228037.1739.55
47.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin1:16.7528037.0239.73
48.DZIWULSKA Amelia12WUKS SP30 Lublin1:17.0627736.8640.20
49.KRUKOWSKA Zuzanna16Aqua Ryki1:17.8026936.7041.10
50.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy1:18.1626536.1741.99
51.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj1:18.7625936.8641.90
52.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin1:18.9825738.0640.92
53.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw1:19.8024937.3742.43
54.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.1:19.9324837.2442.69
55.NIEZGODA Aleksandra12UKS 51 Lublin1:20.1324637.1842.95
56.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa1:20.5624238.4942.07
57.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin1:22.0023038.0143.99
58.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin1:22.9722238.8844.09
59.MAZUR Maja12Lublinianka1:23.4621838.1845.28
60.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik1:24.2821139.3144.97
61.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość1:26.5019640.4946.01
62.PUKALUK Zofia12Lublinianka1:26.9119340.4046.51
63.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj1:29.9017441.2048.70
64.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin1:30.1117342.4647.65
65.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa1:30.6717043.0047.67
66.CHORĘBAŁA Ada12Avia Świdnik1:30.7017045.3945.31
67.DOMINIK Natalia12WUKS SP30 Lublin1:32.7815842.5850.20
68.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin1:32.9315843.5449.39
69.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość1:33.6915442.2451.45
70.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik1:34.3615144.3650.00
71.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik1:35.8414446.3149.53
72.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa1:52.858852.831:00.02

PKPAŚKO Julia14Sokół Rzeszów1:09.2538232.3736.88


<< TOP >>
Konkurencja 26
03.02.2019 - 9:49
Mężczyzn, 100m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.1:02.1037829.6632.44
2.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.1:03.1736030.1633.01
3.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik1:04.2334229.8534.38
4.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj1:04.5233730.7733.75
5.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin1:05.3232531.2034.12
6.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin1:05.5632231.2134.35
7.CZECZKO Michał13Avia Świdnik1:06.9230232.7334.19
8.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka1:07.0630032.4834.58
9.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin1:07.2929731.9435.35
10.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik1:07.4129632.8434.57
11.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj1:07.6129332.2835.33
12.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość1:07.9628931.9136.05
13.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy1:08.0328831.7236.31
14.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin1:08.2728532.7035.57
15.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik1:09.3527232.9136.44
16.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin1:09.7726733.5036.27
17.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik1:11.3724934.1037.27
18.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:11.6324633.6737.96
19.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik1:12.0624235.7436.32
20.GUZ Ignacy13Avia Świdnik1:13.3522934.9038.45
21.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin1:14.1022333.7940.31
22.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin1:14.9921535.6439.35
23.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj1:15.1021433.9041.20
24.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość1:15.5821038.2637.32
25.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik1:16.1120535.6540.46
26.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:16.4420336.0440.40
27.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin1:16.7020135.9340.77
28.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin1:16.8619935.4041.46
29.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik1:17.1519736.2740.88
30.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy1:17.1919736.3440.85
31.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka1:18.1719037.1541.02
32.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin1:18.7518536.3542.40
33.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj1:20.3217537.8842.44
34.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka1:21.3216839.1742.15
35.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin1:21.5416738.2043.34
36.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin1:22.2916238.6643.63
37.SZYMCZYK Antoni12UKS 51 Lublin1:22.5116138.3744.14
38.WAJLER Robert12UKS 51 Lublin1:26.4414040.2446.20
39.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik1:26.4914040.5445.95
40.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik1:27.3613640.1347.23
41.TARASIUK Marcin12Lublinianka1:33.8310943.6950.14
42.GRONOWSKI Łukasz12Lublinianka1:36.7310044.5552.18
43.KLIMEK Filip13UKP Bychawa1:40.898844.5656.33
44.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin1:40.948848.5652.38
45.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa1:53.196253.021:00.17
DYSKW.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw55.0254426.3028.72
2.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy56.1751226.9729.20
3.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin57.1248727.3629.76
4.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy57.5947528.0029.59
5.BAREJ Michał15Olimpia Lublin1:00.0941828.5131.58
6.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj1:00.3141328.5031.81
7.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik1:01.0039929.0331.97
8.RYMARZ Jakub14Orka Zamość1:01.3039429.5031.80
9.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki1:01.6938628.2033.49
10.DACKA Dawid15Swim10 Puławy1:03.3135730.7032.61
11.JACHURA Jan15Fala Kraśnik1:04.5133830.4934.02
12.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin1:04.7533431.2233.53
13.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.1:05.1332831.0034.13
14.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj1:07.3429731.4535.89
15.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka1:07.7529132.0135.74
16.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość1:11.3624933.4737.89
17.SALASA Daniel15UKP Bychawa1:12.6923634.9437.75
18.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin1:13.6922635.7837.91

OPEN

1.BRYŁA Kamil20AZS UMCS Lublin51.8665024.8427.02
2.SZCZERBA Adam17AZS UMCS Lublin52.0464425.1126.93
3.JANICZUK Patryk17Lider Chełm52.4263024.9427.48
4.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin54.5156026.0528.46
5.KONCKI Bartłomiej18Wisła Puławy54.6255626.3928.23
6.KRZYKAŁA Emil18Avia Świdnik54.6355625.8328.80
7.CHYRCHAŁA Rafał17Orka Zamość54.6455626.1228.52
8.KORZENIOWSKI Paweł18Wodnik Krasnystaw54.9254726.1628.76
9.SŁAWACKI Wojciech14Wodnik Krasnystaw55.0254426.3028.72
10.SIEKACZYŃSKI Artur SL17Fala Kraśnik55.4653226.6128.85
11.PÓŁTORAK Patryk17Lider Chełm55.5552926.7128.84
12.ZUBRZYCKI Kacper15Wisła Puławy56.1751226.9729.20
13.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin56.2950827.1129.18
14.SZULIERZ Michał18Avia Świdnik56.9749027.0329.94
15.ADAMCZYK Jan16Olimpijczyk 23 Lublin57.0049027.4429.56
16.POLSKI Mateusz15UKS 51 Lublin57.1248727.3629.76
17.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy57.5947528.0029.59
18.SWINTOZELSKI Maksymilian16Fala Kraśnik57.8646827.8130.05
19.JAKÓBCZYK Jakub17Olimpia Lublin57.8846827.1530.73
20.POGODA Filip16Olimpijczyk 23 Lublin58.0446427.2730.77
21.OSZAJCA Gabriel16Sparta Biłgoraj58.1646127.7830.38
22.SERGA Andrzej16Olimpia Lublin58.7644727.6131.15
23.ŚWIĆ Mateusz16Olimpijczyk 23 Lublin59.1143928.0631.05
24.BAREJ Michał15Olimpia Lublin1:00.0941828.5131.58
25.STASZCZAK Antoni14Sparta Biłgoraj1:00.3141328.5031.81
26.MIAZGA Oskar15Fala Kraśnik1:01.0039929.0331.97
27.MIREK Jakub16Sparta Biłgoraj1:01.0339928.7132.32
28.RYMARZ Jakub14Orka Zamość1:01.3039429.5031.80
29.CZERNIAK Jarosław16Olimpijczyk 23 Lublin1:01.6238729.2332.39
30.SIBILSKI Kacper14Aqua Ryki1:01.6938628.2033.49
31.MUSIATOWICZ Rafał16Technik-Orion Radzyń Podl.1:01.7938429.0232.77
32.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.1:02.1037829.6632.44
33.BEREJ Kacper16Olimpijczyk 23 Lublin1:02.5337126.8035.73
34.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.1:03.1736030.1633.01
35.DACKA Dawid15Swim10 Puławy1:03.3135730.7032.61
36.STACHARSKI Dominik16Olimpijczyk 23 Lublin1:03.5335330.4433.09
37.UNIŁOWSKI Mateusz16Avia Świdnik1:03.9434730.4433.50
38.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik1:04.2334229.8534.38
39.JACHURA Jan15Fala Kraśnik1:04.5133830.4934.02
40.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj1:04.5233730.7733.75
41.SZCZEKALA Oliwier15Olimpia Lublin1:04.7533431.2233.53
42.KAŁUSZYŃSKI Jakub14Technik-Orion Radzyń Podl.1:05.1332831.0034.13
43.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin1:05.3232531.2034.12
44.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin1:05.5632231.2134.35
45.CZECZKO Michał13Avia Świdnik1:06.9230232.7334.19
46.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka1:07.0630032.4834.58
47.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin1:07.2929731.9435.35
48.NIZIO Wojciech14Sparta Biłgoraj1:07.3429731.4535.89
49.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik1:07.4129632.8434.57
50.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj1:07.6129332.2835.33
51.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka1:07.7529132.0135.74
52.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość1:07.9628931.9136.05
53.BIELAWSKI Tymoteusz13Trójka Puławy1:08.0328831.7236.31
54.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin1:08.2728532.7035.57
55.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik1:09.3527232.9136.44
56.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin1:09.7726733.5036.27
57.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość1:11.3624933.4737.89
58.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik1:11.3724934.1037.27
59.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:11.6324633.6737.96
60.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik1:12.0624235.7436.32
61.SALASA Daniel15UKP Bychawa1:12.6923634.9437.75
62.GUZ Ignacy13Avia Świdnik1:13.3522934.9038.45
63.ŻYWICKI Krzysztof14Olimpia Lublin1:13.6922635.7837.91
64.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin1:14.1022333.7940.31
65.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin1:14.9921535.6439.35
66.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj1:15.1021433.9041.20
67.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość1:15.5821038.2637.32
68.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik1:16.1120535.6540.46
69.PAWLOS Maksymilian12Sparta Biłgoraj1:16.4420336.0440.40
70.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin1:16.7020135.9340.77
71.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin1:16.8619935.4041.46
72.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik1:17.1519736.2740.88
73.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy1:17.1919736.3440.85
74.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka1:18.1719037.1541.02
75.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin1:18.7518536.3542.40
76.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj1:20.3217537.8842.44
77.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka1:21.3216839.1742.15
78.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin1:21.5416738.2043.34
79.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin1:22.2916238.6643.63
80.SZYMCZYK Antoni12UKS 51 Lublin1:22.5116138.3744.14
81.WAJLER Robert12UKS 51 Lublin1:26.4414040.2446.20
82.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik1:26.4914040.5445.95
83.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik1:27.3613640.1347.23
84.TARASIUK Marcin12Lublinianka1:33.8310943.6950.14
85.GRONOWSKI Łukasz12Lublinianka1:36.7310044.5552.18
86.KLIMEK Filip13UKP Bychawa1:40.898844.5656.33
87.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin1:40.948848.5652.38
88.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa1:53.196253.021:00.17
DYSKW.JATCZAK Tomasz13Avia Świdnik
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 27
03.02.2019 - 10:14
Kobiet, 100m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.RYFKA Maja13Fala Kraśnik1:09.8948834.0235.87
2.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin1:13.3042335.8537.45
3.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik1:15.6338537.3138.32
4.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów1:18.2634739.7938.47
5.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka1:20.7531639.4941.26
6.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin1:22.5829540.3242.26
7.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj1:23.9828140.7843.20
8.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin1:24.5827542.3742.21
9.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj1:27.4924842.8644.63
10.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik1:27.5024843.1544.35
11.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy1:27.6024742.1545.45
12.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw1:27.6924742.3845.31
13.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj1:28.3724143.1145.26
14.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj1:29.2223444.1945.03
15.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin1:29.6423143.3246.32
16.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa1:32.5421044.5248.02
17.HAUZNER Natalia12Orka Zamość1:33.6920246.0447.65
18.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin1:35.0919348.6246.47
19.PUKALUK Zofia12Lublinianka1:36.7918348.0648.73
20.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin1:37.4618048.0649.40
21.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj1:41.2416048.5652.68
22.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa1:47.7213353.6454.08
23.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa1:55.7310755.611:00.12
DYSKW.STACHOWIAK Maria13Lublinianka1:29.3043.5345.77
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.MALEC Klaudia15Orka Zamość1:05.6658831.7833.88
2.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:06.3357131.4834.85
3.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin1:07.1155132.3434.77
4.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.1:07.6153932.6434.97
5.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin1:08.8551033.1235.73
6.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw1:10.5347434.7335.80
7.SIWKO Natalia SP515Olimpia Lublin1:11.1246334.5636.56
8.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin1:13.9841136.1537.83
9.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin1:16.7436836.9939.75

OPEN

1.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin1:05.4059532.0733.33
2.MALEC Klaudia15Orka Zamość1:05.6658831.7833.88
3.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin1:05.9758031.7034.27
4.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:06.3357131.4834.85
5.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin1:07.1155132.3434.77
6.KARWOWSKA Wiktoria15Narwal  Międzyrzec Podl.1:07.6153932.6434.97
7.DWOJAK Wiktoria15Olimpia Lublin1:08.8551033.1235.73
8.NADOLSKA Julia19Lider Chełm1:08.8850933.5735.31
9.RYFKA Maja13Fala Kraśnik1:09.8948834.0235.87
10.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw1:10.5347434.7335.80
11.SIWKO Natalia SP515Olimpia Lublin1:11.1246334.5636.56
12.SZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin1:12.3244035.1437.18
13.CIURSKA Gabriela13UKS 51 Lublin1:13.3042335.8537.45
14.SAWCZYK Malwina15Olimpijczyk 23 Lublin1:13.9841136.1537.83
15.SUROWIEC Gabriela12Fala Kraśnik1:15.6338537.3138.32
16.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin1:16.7436836.9939.75
17.WRÓBLEWSKA Kaja12Skalar Lubartów1:18.2634739.7938.47
18.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka1:20.7531639.4941.26
19.SZYNDLER Aleksandra17Swim10 Puławy1:22.1230039.4542.67
20.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin1:22.5829540.3242.26
21.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj1:23.9828140.7843.20
22.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin1:24.5827542.3742.21
23.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj1:27.4924842.8644.63
24.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik1:27.5024843.1544.35
25.WÓJCIK Wiktoria13Wisła Puławy1:27.6024742.1545.45
26.ADAMCZYK Laura12Wodnik Krasnystaw1:27.6924742.3845.31
27.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj1:28.3724143.1145.26
28.JAGUCAK Kornelia12Sparta Biłgoraj1:29.2223444.1945.03
29.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin1:29.6423143.3246.32
30.SALASA Zuzanna13UKP Bychawa1:32.5421044.5248.02
31.HAUZNER Natalia12Orka Zamość1:33.6920246.0447.65
32.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin1:35.0919348.6246.47
33.PUKALUK Zofia12Lublinianka1:36.7918348.0648.73
34.MATUSZYK Nina12Skarpa Lublin1:37.4618048.0649.40
35.WNUK Kaja12Sparta Biłgoraj1:41.2416048.5652.68
36.GRZYWA Klaudia13UKP Bychawa1:47.7213353.6454.08
37.NOWICKA Alicja13UKP Bychawa1:55.7310755.611:00.12
DYSKW.STACHOWIAK Maria13Lublinianka1:29.3043.5345.77
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 28
03.02.2019 - 10:25
Mężczyzn, 100m grzbietowy12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik1:09.8534333.8436.01
2.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik1:11.5031934.4637.04
3.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin1:11.5631934.1937.37
4.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj1:16.0526536.7739.28
5.MACIOCHA Maciej13Lublinianka1:16.1826436.9839.20
6.KOZAK Jan13Olimpia Lublin1:16.2626337.6038.66
7.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj1:17.1225437.2639.86
8.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin1:18.8423838.0340.81
9.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik1:21.1421839.3041.84
10.GAWETSKI Tobias12UKS 51 Lublin1:23.0720339.8543.22
11.DANIEL Andre13Olimpia Lublin1:24.8719140.3744.50
12.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin1:27.5117443.5243.99
13.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin1:27.6017341.7745.83
14.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin1:28.0017142.9145.09
15.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin1:28.4016943.5444.86
16.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy1:33.0514544.4648.59
17.TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik1:34.0614045.0948.97
18.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw1:34.3013945.7748.53
19.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin1:36.4713047.4349.04
20.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik1:37.6712547.7849.89
21.TARASIUK Marcin12Lublinianka1:40.0711648.3651.71
22.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin1:45.2110051.4553.76
23.DERUŚ Maciej12Olimpia Lublin1:45.859850.6655.19
24.KLIMEK Filip13UKP Bychawa1:49.408952.7056.70
25.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa1:52.338255.0257.31

JUNIOR

1.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy1:03.1846330.6332.55
2.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj1:04.3543831.1333.22
3.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka1:05.2242131.6733.55
4.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin1:07.5437932.2835.26
5.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin1:09.4534934.0735.38
6.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin1:09.5034833.4736.03
7.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy1:10.8932833.5337.36
8.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka1:14.2928535.6038.69
9.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy1:18.7923936.8641.93
10.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin1:21.6321439.8941.74
11.KULBIEDA Jakub14Lublinianka1:24.5219339.6444.88

OPEN

1.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin59.2956128.4830.81
2.URBAN Jakub16Orlik Lublin1:00.9851529.4731.51
3.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy1:03.1846330.6332.55
4.BORSUK Piotr16Fala Kraśnik1:03.4445730.8132.63
5.KOMOSA Mateusz24Avia Świdnik1:03.9044831.3232.58
6.CHOŁŻYŃSKI Nikodem16Olimpijczyk 23 Lublin1:03.9744630.4533.52
7.BOŻEK Filip17Fala Kraśnik1:04.0344531.1432.89
8.KORZENIOWSKI Piotr16Wodnik Krasnystaw1:04.2944031.1433.15
9.SOLAK Szymon15Sparta Biłgoraj1:04.3543831.1333.22
10.SZYCHIEWICZ Ernest15Lublinianka1:05.2242131.6733.55
11.SOLSKI Mateusz17Olimpia Lublin1:05.9540732.4433.51
12.TOMASZEWSKI Piotr SP514Olimpijczyk 23 Lublin1:07.5437932.2835.26
13.KASPERSKI Patryk16Fala Kraśnik1:07.6537732.5435.11
14.SUCHAŃSKI Filip14UKS 51 Lublin1:09.4534934.0735.38
15.STEMPURSKI Igor15Olimpia Lublin1:09.5034833.4736.03
16.PASZKOWSKI Błażej13Fala Kraśnik1:09.8534333.8436.01
17.MUZYKA Igor14Swim10 Puławy1:10.8932833.5337.36
18.BUCOŃ Paweł12Fala Kraśnik1:11.5031934.4637.04
19.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin1:11.5631934.1937.37
20.MUSIATOWICZ Rafał16Technik-Orion Radzyń Podl.1:12.9630134.8438.12
21.BOŻEK Krzysztof14Lublinianka1:14.2928535.6038.69
22.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj1:16.0526536.7739.28
23.MACIOCHA Maciej13Lublinianka1:16.1826436.9839.20
24.KOZAK Jan13Olimpia Lublin1:16.2626337.6038.66
25.SADOWSKI Bartosz13Sparta Biłgoraj1:17.1225437.2639.86
26.TARKOWSKI Stanisław14Wisła Puławy1:18.7923936.8641.93
27.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin1:18.8423838.0340.81
28.NURZYŃSKI Oskar16Aqua Ryki1:18.9423738.1240.82
29.CHMIEL Bartosz13Fala Kraśnik1:21.1421839.3041.84
30.JĘDRUCH Bartłomiej14Olimpia Lublin1:21.6321439.8941.74
31.GAWETSKI Tobias12UKS 51 Lublin1:23.0720339.8543.22
32.KULBIEDA Jakub14Lublinianka1:24.5219339.6444.88
33.DANIEL Andre13Olimpia Lublin1:24.8719140.3744.50
34.GOŚCIŃSKI Jakub12UKS 51 Lublin1:27.5117443.5243.99
35.DYBOWSKI Adam12UKS 51 Lublin1:27.6017341.7745.83
36.LIS Ignacy12UKS 51 Lublin1:28.0017142.9145.09
37.KRÓLIK Szymon12UKS 51 Lublin1:28.4016943.5444.86
38.ANTCZAK Mikołaj13Swim10 Puławy1:33.0514544.4648.59
39.TRZEŚNIAK Jakub13Avia Świdnik1:34.0614045.0948.97
40.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw1:34.3013945.7748.53
41.SZEWCZAK Dominik12Skarpa Lublin1:36.4713047.4349.04
42.ŚLIWIŃSKI Bartosz13Avia Świdnik1:37.6712547.7849.89
43.TARASIUK Marcin12Lublinianka1:40.0711648.3651.71
44.ORZECHOWSKI Marceli12Skarpa Lublin1:45.2110051.4553.76
45.DERUŚ Maciej12Olimpia Lublin1:45.859850.6655.19
46.KLIMEK Filip13UKP Bychawa1:49.408952.7056.70
47.KLIMEK Wiktor13UKP Bychawa1:52.338255.0257.31


<< TOP >>
Konkurencja 29
03.02.2019 - 10:47
Kobiet, 200m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.WILK Anna13Fala Kraśnik2:49.7749838.2844.0642.9344.50
2.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy2:56.6144239.9746.2146.3944.04
3.JASIK Nikola13Wisła Puławy2:57.5943540.2445.7446.4045.21
4.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin3:08.5336340.9748.1750.8248.57
5.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin3:09.3535842.7347.9748.7349.92
6.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin3:11.4134742.7649.5950.3848.68
7.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj3:14.2633244.3050.1350.1549.68
8.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj3:23.3328947.2452.8452.4650.79
9.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj3:27.7627147.7953.3754.9751.63
10.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik3:27.8527149.8052.3753.9651.72
11.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy3:34.2024749.3057.1255.5852.20
12.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość3:34.7924549.8654.6156.1354.19
13.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.3:35.0624449.4455.4156.2853.93
14.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm3:44.2021648.9156.8558.6659.78
15.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość3:44.7121448.7757.5059.8358.61
16.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy3:46.6320951.8458.6159.1557.03
DYSKW.PRUŚ Maria13UKP Bychawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.MALEC Klaudia15Orka Zamość2:39.3860135.9641.2542.3639.81
2.BEDNARZ Julia15Orka Zamość2:40.6158836.7941.4541.2541.12
3.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin2:41.4557936.8141.4741.8141.36
4.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin2:46.6852636.8442.0343.8144.00
5.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:57.6243439.3446.0247.1345.13
6.PECIO Anna14Wisła Puławy2:57.9743239.6045.8046.6645.91
7.MARZEC Monika14Fala Kraśnik3:00.9541141.2546.2746.9346.50
8.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki3:11.5834643.7547.9650.7149.16
9.ŻYDEK Kinga14Lublinianka3:11.8834443.2750.9250.2547.44
10.GŁOWALA Gabriela SP515Olimpijczyk 23 Lublin3:15.9332344.0749.6951.5050.67
11.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj3:22.6429245.7151.5353.5551.85

OPEN

1.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin2:36.6763336.0239.9840.2940.38
2.MALEC Klaudia15Orka Zamość2:39.3860135.9641.2542.3639.81
3.BEDNARZ Julia15Orka Zamość2:40.6158836.7941.4541.2541.12
4.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin2:41.4557936.8141.4741.8141.36
5.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin2:46.6852636.8442.0343.8144.00
6.WILK Anna13Fala Kraśnik2:49.7749838.2844.0642.9344.50
7.KUMOREK Kamila17AZS UMCS Lublin2:54.8545538.6143.8546.0846.31
8.GAWEŁKO Zuzanna13Trójka Puławy2:56.6144239.9746.2146.3944.04
9.JASIK Nikola13Wisła Puławy2:57.5943540.2445.7446.4045.21
10.KOWALSKA Zuzanna SP514Olimpijczyk 23 Lublin2:57.6243439.3446.0247.1345.13
11.PECIO Anna14Wisła Puławy2:57.9743239.6045.8046.6645.91
12.MARZEC Monika14Fala Kraśnik3:00.9541141.2546.2746.9346.50
13.ŁUSZCZEW Weronika13Olimpijczyk 23 Lublin3:08.5336340.9748.1750.8248.57
14.KĘDZIOR Pola12Olimpia Lublin3:09.3535842.7347.9748.7349.92
15.MRÓZ Wioletta13Olimpijczyk 23 Lublin3:11.4134742.7649.5950.3848.68
16.NIEDŹWIADEK Magdalena14Aqua Ryki3:11.5834643.7547.9650.7149.16
17.ŻYDEK Kinga14Lublinianka3:11.8834443.2750.9250.2547.44
18.DUŃKO Julia12Sparta Biłgoraj3:14.2633244.3050.1350.1549.68
19.GŁOWALA Gabriela SP515Olimpijczyk 23 Lublin3:15.9332344.0749.6951.5050.67
20.JONIK Anna14Sparta Biłgoraj3:22.6429245.7151.5353.5551.85
21.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj3:23.3328947.2452.8452.4650.79
22.MAŁYSZA Martyna13Sparta Biłgoraj3:27.7627147.7953.3754.9751.63
23.BARYŁA Oliwia13Avia Świdnik3:27.8527149.8052.3753.9651.72
24.GŁADYSZ Oliwia13Swim10 Puławy3:34.2024749.3057.1255.5852.20
25.WYŁUPEK Kasjana12Orka Zamość3:34.7924549.8654.6156.1354.19
26.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.3:35.0624449.4455.4156.2853.93
27.ŁYDZIŃSKA Kamila13Lider Chełm3:44.2021648.9156.8558.6659.78
28.LESZKOWICZ Nina12Orka Zamość3:44.7121448.7757.5059.8358.61
29.SZYNDLER Agata13Swim10 Puławy3:46.6320951.8458.6159.1557.03
DYSKW.BANACZKOWSKA Aleksandra17KSZO Ostrowiec Św.
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)
DYSKW.PRUŚ Maria13UKP Bychawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 30
03.02.2019 - 11:03
Mężczyzn, 200m klasyczny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
MŁODZIK

1.LUPA Olaf13Orka Zamość2:46.4337837.7242.6443.1542.92
2.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin2:58.3430840.5346.5644.9446.31
3.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj2:59.7630040.0945.8547.4646.36
4.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj3:03.5328241.2446.9949.1046.20
5.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka3:04.7927641.4046.6748.4348.29
6.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin3:04.8127644.0648.2047.8244.73
7.KOZAK Jan13Olimpia Lublin3:05.4627342.8747.6348.9845.98
8.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin3:05.9627144.1847.6748.1645.95
9.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin3:08.9525844.7147.0849.9947.17
10.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin3:13.3724142.8748.8950.3051.31
11.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj3:19.9021845.2751.8351.8450.96
12.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin3:22.9320948.5451.9251.2151.26
13.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw3:27.8819445.9852.7155.7353.46
14.DANIEL Andre13Olimpia Lublin3:29.7518945.8056.8854.2552.82
15.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość3:34.0017847.9956.7357.3751.91
16.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin3:34.8117648.6355.1555.9155.12
17.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik3:44.5915452.1358.4458.5055.52
18.MAŁECKI Wiktor12Avia Świdnik4:05.7211756.411:03.671:04.571:01.07
19.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa4:15.1710554.181:04.061:07.181:09.75

JUNIOR

1.BAREJ Michał15Olimpia Lublin2:41.4641536.1841.8542.4940.94
2.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw2:43.1540235.9441.4043.4842.33
3.KUBINIEC Mikołaj SP515Skarpa Lublin2:45.4938537.2641.6043.0343.60
4.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość3:07.2526642.7248.3349.7046.50
5.SALASA Daniel15UKP Bychawa3:22.5921043.4451.9254.6452.59

OPEN

1.PACZYŃSKI Oliwer22AZS UMCS Lublin2:18.5765631.0135.0736.0036.49
2.KEMPA Mikołaj20AZS UMCS Lublin2:31.9049833.4138.4539.8740.17
3.SOBIESZUK Kacper SL17Skarpa Lublin2:33.9447834.8539.2040.2939.60
4.KOTWICA Bartosz18AZS UMCS Lublin2:36.0146034.0139.6442.0840.28
5.SAGAN Jakub SL17Skarpa Lublin2:39.1243337.2942.3341.8337.67
6.KOŻUCH Kazimierz19Olimpia Lublin2:40.6942136.0240.9842.5541.14
7.BAREJ Michał15Olimpia Lublin2:41.4641536.1841.8542.4940.94
8.CZERNIAK Jarosław16Olimpijczyk 23 Lublin2:42.5340635.7741.4143.1242.23
9.TERLECKI Michał14Wodnik Krasnystaw2:43.1540235.9441.4043.4842.33
10.KUBINIEC Mikołaj SP515Skarpa Lublin2:45.4938537.2641.6043.0343.60
11.LUPA Olaf13Orka Zamość2:46.4337837.7242.6443.1542.92
12.ZIELIŃSKI Emil13Skarpa Lublin2:58.3430840.5346.5644.9446.31
13.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj2:59.7630040.0945.8547.4646.36
14.WOŁOSZYN Paweł12Sparta Biłgoraj3:03.5328241.2446.9949.1046.20
15.KAPUŚNIAK Maksym13Lublinianka3:04.7927641.4046.6748.4348.29
16.PONIEWAŻ Oliwier12Olimpia Lublin3:04.8127644.0648.2047.8244.73
17.KOZAK Jan13Olimpia Lublin3:05.4627342.8747.6348.9845.98
18.WYSMULSKI Nicholai13Olimpia Lublin3:05.9627144.1847.6748.1645.95
19.SAŁAMACHA Filip14Orka Zamość3:07.2526642.7248.3349.7046.50
20.JAKUBIAK Szymon12Skarpa Lublin3:08.9525844.7147.0849.9947.17
21.PRANAGAL Stanisław13Olimpijczyk 23 Lublin3:13.3724142.8748.8950.3051.31
22.OSZAJCA Radosław12Sparta Biłgoraj3:19.9021845.2751.8351.8450.96
23.SALASA Daniel15UKP Bychawa3:22.5921043.4451.9254.6452.59
24.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin3:22.9320948.5451.9251.2151.26
25.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw3:27.8819445.9852.7155.7353.46
26.DANIEL Andre13Olimpia Lublin3:29.7518945.8056.8854.2552.82
27.SAWICKI Wiktor13Orka Zamość3:34.0017847.9956.7357.3751.91
28.WILK Szymon13Olimpijczyk 23 Lublin3:34.8117648.6355.1555.9155.12
29.SZKODZIŃSKI Damian12Avia Świdnik3:44.5915452.1358.4458.5055.52
30.MAŁECKI Wiktor12Avia Świdnik4:05.7211756.411:03.671:04.571:01.07
31.GÓŹDŹ Mateusz13UKP Bychawa4:15.1710554.181:04.061:07.181:09.75
DYSKW.ZACHARZYŃSKI Norbert16Wodnik Krasnystaw
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie lub nawrocie)

PKDATA Mariusz SL19Ikar Mielec2:35.9446033.7639.7641.3741.05


<< TOP >>
Konkurencja 31
03.02.2019 - 11:26
Kobiet, 100m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy1:09.2554332.1937.06
2.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik1:09.7953033.5036.29
3.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość1:18.0337936.4941.54
4.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy1:19.2336237.7841.45
5.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin1:20.1335036.1443.99
6.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka1:20.7834239.3341.45
7.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik1:23.4831039.2944.19
8.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki1:23.6730838.3445.33
9.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik1:24.4529939.7144.74
10.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin1:25.0729340.0745.00
11.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin1:26.3228039.9746.35
12.STACHOWIAK Maria13Lublinianka1:27.2327142.9844.25
13.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik1:28.0826441.4746.61
14.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw1:28.4726040.2348.24
15.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj1:28.6925839.8748.82
16.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik1:29.2025441.2147.99
17.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin1:29.3325341.8647.47
18.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj1:29.6325043.7445.89
19.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj1:30.0324741.1148.92
20.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin1:32.6222743.8748.75
21.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin1:33.7121943.2850.43
22.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik1:35.7720546.1249.65
23.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin1:36.2220246.0650.16
24.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.1:36.4720146.4949.98
25.DOMINIK Natalia12WUKS SP30 Lublin1:42.2016947.4154.79
26.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin1:43.5916246.0557.54
27.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik1:49.8413654.8155.03
28.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik1:53.5612355.0058.56
DYSKW.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
DYSKW.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

JUNIOR

1.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość1:06.8260430.6436.18
2.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin1:09.1454532.0037.14
3.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin1:09.9952633.0236.97
4.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin1:10.3751733.0237.35
5.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin1:10.5851331.0739.51
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:10.7850832.2938.49
7.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość1:10.9750432.3438.63
8.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin1:11.5549232.1139.44
9.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin1:13.2745833.2540.02
10.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw1:14.0744433.7240.35
11.PECIO Anna14Wisła Puławy1:14.9242935.6439.28
12.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin1:14.9842834.4640.52
13.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw1:16.3940434.5541.84
14.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość1:18.0038035.3542.65
15.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin1:18.1137835.9042.21
16.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin1:18.3337535.9242.41
17.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin1:18.4937335.8142.68
18.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki1:20.9634037.6543.31
19.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.1:35.4120744.9850.43

OPEN

1.MAZURKIEWICZ Barbara18AZS UMCS Lublin1:04.3167829.2935.02
2.ŻMUDA Weronika SL19AZS UMCS Lublin1:06.5961130.7735.82
3.SZUPER Katarzyna15Orka Zamość1:06.8260430.6436.18
4.WILCZEWSKA Aleksandra17Olimpia Lublin1:08.0557231.8436.21
PROCHOWNIK Martyna17AZS UMCS Lublin1:08.0557230.9937.06
6.PIOTROWICZ Maja17AZS UMCS Lublin1:09.0854732.5936.49
7.AMILKIEWICZ Aleksandra14Olimpia Lublin1:09.1454532.0037.14
8.KRÓL Gabriela13Wisła Puławy1:09.2554332.1937.06
9.WYSOCKA Amelia12Fala Kraśnik1:09.7953033.5036.29
10.DWOJAK Natalia15Olimpia Lublin1:09.9952633.0236.97
11.ADAMEK Barbara17Olimpia Lublin1:10.1152333.1137.00
12.DRAGAN Julia15Olimpia Lublin1:10.3751733.0237.35
13.SZUBZDA Zuzanna15Skarpa Lublin1:10.5851331.0739.51
14.WIŚNIEWSKA Aleksandra SP515Olimpia Lublin1:10.7850832.2938.49
15.SIOMA Zuzanna15Orka Zamość1:10.9750432.3438.63
16.KOZAK Katarzyna SP515Olimpijczyk 23 Lublin1:11.5549232.1139.44
17.WIECZOREK Marika16Olimpia Lublin1:13.1046133.0140.09
18.KIERAGA Patrycja15Olimpia Lublin1:13.2745833.2540.02
19.BĘBEN Nina16Olimpia Lublin1:13.4245533.8439.58
20.CHMIELEWSKA Adrianna14Wodnik Krasnystaw1:14.0744433.7240.35
21.PECIO Anna14Wisła Puławy1:14.9242935.6439.28
22.PYSZNIAK Alicja SP514Olimpia Lublin1:14.9842834.4640.52
23.ŁYSAKOWSKA Julia SL18AZS UMCS Lublin1:15.3142234.1141.20
24.STAWSKA Laura14Wodnik Krasnystaw1:16.3940434.5541.84
25.WRÓBLEWSKA Klaudia15Orka Zamość1:18.0038035.3542.65
26.POŹDZIK Aleksandra13Orka Zamość1:18.0337936.4941.54
27.MITUŁA Magdalena15Olimpia Lublin1:18.1137835.9042.21
28.CIEĆKO Patrycja14Olimpia Lublin1:18.3337535.9242.41
29.BORZĘCKA Julia15Olimpijczyk 23 Lublin1:18.4937335.8142.68
30.CIEPIELEWSKA Oliwia13Wisła Puławy1:19.2336237.7841.45
31.SKOWRONEK Hanna13UKS 51 Lublin1:20.1335036.1443.99
32.ZIELIŃSKA Maja12Lublinianka1:20.7834239.3341.45
33.PIWOŃSKA Amelia14Aqua Ryki1:20.9634037.6543.31
34.FILIPEK Antonina13Avia Świdnik1:23.4831039.2944.19
35.KAPUSTA Aleksandra13Aqua Ryki1:23.6730838.3445.33
36.WIELGUS Emilia12Fala Kraśnik1:24.4529939.7144.74
37.DANILEWICZ Julia12Olimpia Lublin1:25.0729340.0745.00
38.GRABOWSKA Amelia12Olimpia Lublin1:26.3228039.9746.35
39.KRUKOWSKA Zuzanna16Aqua Ryki1:27.0827338.9348.15
40.STACHOWIAK Maria13Lublinianka1:27.2327142.9844.25
41.KRÓLIK Michalina13Avia Świdnik1:28.0826441.4746.61
42.LEWANDOWSKA Martyna12Wodnik Krasnystaw1:28.4726040.2348.24
43.WASĄG Hanna12Sparta Biłgoraj1:28.6925839.8748.82
44.WIKTOROWICZ Kaja13Avia Świdnik1:29.2025441.2147.99
45.BARTOŚ Wiktoria12Skarpa Lublin1:29.3325341.8647.47
46.BARWIŃSKA Maja12Sparta Biłgoraj1:29.6325043.7445.89
47.CICH Kinga12Sparta Biłgoraj1:30.0324741.1148.92
48.HAŁAS Oliwia12Skarpa Lublin1:32.6222743.8748.75
49.RUMIŃSKA Iga12Olimpia Lublin1:33.7121943.2850.43
50.ILACH Milena14Technik-Orion Radzyń Podl.1:35.4120744.9850.43
51.WOJTYSIAK-WOJTCZAK Anna13Avia Świdnik1:35.7720546.1249.65
52.BRZYSZKO Paula12Skarpa Lublin1:36.2220246.0650.16
53.GEPNER Urszula12Technik-Orion Radzyń Podl.1:36.4720146.4949.98
54.DOMINIK Natalia12WUKS SP30 Lublin1:42.2016947.4154.79
55.MAŁAJ Klaudia12WUKS SP30 Lublin1:43.5916246.0557.54
56.KUSIAK Natalia13Avia Świdnik1:49.8413654.8155.03
57.NIEDBALSKA Julia12Avia Świdnik1:53.5612355.0058.56
DYSKW.BIERNACKA Anna13Sparta Biłgoraj
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.ADAMOWSKA Nadia12Skarpa Lublin
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
DYSKW.HAPAK Magda13UKS 51 Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKSZYNAL Amelia SL16Skarpa Lublin1:14.5343534.4640.07


<< TOP >>
Konkurencja 32
03.02.2019 - 11:41
Mężczyzn, 100m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
MŁODZIK

1.MICH Maksymilian13AZS AWF Biała Podl.1:11.9634133.0038.96
2.BŁASZCZYK Damian13Sparta Biłgoraj1:13.2032433.4639.74
3.TRYKACZ Mikołaj13Technik-Orion Radzyń Podl.1:13.8731534.4139.46
4.KAPUSTA Łukasz13Sparta Biłgoraj1:14.7630434.5540.21
5.STACHYRA Adrian13Olimpia Lublin1:15.3529734.8540.50
6.BURY Paweł12Sparta Biłgoraj1:16.0928835.7440.35
7.PIETROŃ Przemysław12Olimpijczyk 23 Lublin1:16.7928134.5442.25
8.CZECZKO Michał13Avia Świdnik1:17.9026936.6441.26
9.NOWACKI Marcel13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.4625336.4443.02
10.SIEKACZYŃSKI Wojciech12Fala Kraśnik1:19.6225235.4544.17
11.MACIOCHA Maciej13Lublinianka1:20.6224235.4445.18
12.KROPORNICKI Michał13Orka Zamość1:20.7424137.9442.80
13.PIEKARUŚ Michał12Avia Świdnik1:21.0223937.5943.43
14.PAPIERZ Wojciech12Sparta Biłgoraj1:23.1822137.8645.32
15.DZIĘGIELEWSKI Dawid12Fala Kraśnik1:23.7821638.5045.28
16.KOSTRZANOWSKI Igor12Wodnik Krasnystaw1:24.0421439.8944.15
17.WOŁOWIEC Bartosz13Avia Świdnik1:24.2821238.9845.30
18.GUZ Ignacy13Avia Świdnik1:28.5918340.9247.67
19.DOBRZAŃSKI Marcel13UKS 51 Lublin1:28.7118239.8648.85
20.DĄBROWSKI Filip12Skarpa Lublin1:31.5416543.9547.59
21.GORDZIEJKO Konrad13Lublinianka1:32.0816342.9649.12
22.STĘPNIAK Aleksander13Lublinianka1:32.5416043.9948.55
23.ZACHARZYŃSKI Krystian12Wodnik Krasnystaw1:35.9614444.8851.08
24.TAMA-PONIATOWSKI Miłosz12Olimpia Lublin1:37.4613749.5547.91
DYSKW.GRZYB Maksymilian12Sparta Biłgoraj
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.DERUŚ Maciej12Olimpia Lublin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NIE UK.MACIĄG Adrian12Avia Świdnik50.01

JUNIOR

<
1.KOZIEŃSKI Oliwier15Wisła Puławy1:01.2855328.30