Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat
Olsztyn, 7- - 9-3-2014


Konkurencja 1
2014-03-07
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk26.93643A
2.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn27.13629A
3.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin27.30617A
4.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn27.55601A
5.Margula Weronika00MKP SZCZECIN27.89579A
6.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk28.02571A
7.Baryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk28.04570A
8.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn28.12565A
9.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany28.13564A
10.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa28.23558A
11.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno28.25557B
12.Bronek Martyna00UKS Aligator Gorzyce28.38549B
13.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin28.43546B
Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków28.43546B
15.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław28.45545B
16.Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań28.50542B
17.Błażyczek Klaudia00KP Astromal Akwawit Leszno28.53541B
18.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp28.55540B
19.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra28.56539B
20.Szopa Marta00CSTR Strzyżów28.57538B
21.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa28.61536R
22.Szuster Aleksandra00KS Piatka Chorzów28.62536R
23.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM28.65534
24.Baranowska Weronika00UKS G - 8 Bielany28.71531
25.Tomkowicz Wiktoria00MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.72530
26.Szafrańska Julia SOc00KSZO Ostrowiec28.79526
27.Pachowska Wiktoria00UKS Jagiellonka Warszawa28.87522
28.Lisowska Wiktoria00MKS Juvenia28.90520
29.Tkaczyk Izabella00UKS Oxpress Bolesławiec28.91520
30.Mydlarz Wiktoria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM28.94518
31.Biernacka Michalina00UKS MOS Ełk28.98516
32.Rogala Julia00MUKP Fala Ropczyce29.05512
33.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń29.09510
34.Niedziałkowska Daria00RTP Victoria  Radom29.13508
35.Kowalska Dominika00MZOS Płock29.18505
36.Knapik Agata00UKS Oxpress Bolesławiec29.23503
37.Kaczmarczyk Julia00KS Górnik Radlin29.24502
38.Mędrela Marta00UKP Ruda Śląska29.25502
Łotecka Aleksandra00KS Górnik Radlin29.25502
40.Prusinowska Klaudyna00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.29.26501
41.Bilińska Dominika00KS Piatka Chorzów29.28500
42.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań29.32498
43.Staszczyk Natalia00UKS Gim 92 Ursynów W-wa29.34497
44.Gasparjan Lilia00MKS Medyk Giżycko29.36496
45.Markowska Julia00Znicz Koszalin29.50489
46.Maciejak Oliwia00UPKS Wodnik Rawicz29.51489
47.Wysokińska Agnieszka00UKS G - 8 Bielany29.62483
48.Wiśniewska Oliwia00MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.63483
49.Żak Klaudia00MOSM Tychy29.78475
50.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk29.79475
51.Kulik Julia001 Solex Lębork29.85472
52.Szeremeta Weronika00Skalar Słupsk29.86472
53.Sugier Sonia00SiKReT Gliwice29.88471
54.Chojecka Karolina00UKS OLIMPIC Warka29.89470
55.Groblica Joanna00MKP SZCZECIN29.95467
56.Maraszek Hanna00MKS Trójka Łódź30.03464
57.Kacprzycka Weronika00UKS Kapry Armexim Pruszków30.09461
58.Jagiełło Weronika00Korona Swim Kielce30.11460
59.Tołłoczko Oliwia00Znicz Koszalin30.12459
60.Sikorska Maria00UKS Gim 92 Ursynów W-wa30.15458
61.Śliwińska Kalina00WKS Śląsk30.17457
Haręza Sara00UKS Żabianka Gdańsk30.17457
63.Smyłek Karolina00Skarpa Lublin30.21455
64.Gajtkowska Zuzanna00UKS Aligator Gorzyce30.24454
65.Malewicka Gabriela00MKS Juvenia30.37448
Łopacińska Natalia00Dwójka Morena Gdańsk30.37448
67.Flasińska Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk30.48443
Mikołajek Weronika00KP AVIA Świdnik30.48443
69.Wasilewicz Julia00KS Warta Poznań30.51442
70.Kustra Julita00ULKS Victoria Kozy30.53441
Górska Julia00UKS Skalar Warszawa30.53441
72.Mierzejewska Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk30.57439
73.Maćkowiak Anna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk30.60438
74.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław30.64436
75.Antoniak Oliwia00MTP KORMORAN Olsztyn30.71433
Płóciennik Wiktoria00UKS 9 Kalisz30.71433
77.Mrugacz Dominika00UKS SMS Galicja Kraków30.74432
78.Gluzińska Paulina00UKP Ruda Śląska30.77431
79.Rzadkowolska Zuzanna00UKS 9 Kalisz30.79430
80.Kozikowska Joanna00UKS Żoliborz Warszawa30.82429
Ciekańska Wiktoria00Dwójka Morena Gdańsk30.82429
82.Rzemieniak Weronika00KS Górnik Radlin30.88426
83.Nowosielska Martyna00MKS Trójka Łódź30.89426
84.Kleszczewska Angela00MUKS Olimpijczyk Suwałki30.97423
85.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.98422
86.Hajduk Anita00UKS Omega Sokółka30.99422
87.Berwid Ligia00UKS G - 8 Bielany31.01421
88.Sasiela Sylwia00WKS Śląsk31.03420
89.Maciejewska Martyna00Posnania Poznań31.08418
90.Kobuszko Wiktoria00MOSM Tychy31.11417
91.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy31.12417
92.Sakson-Szafrańska Sara00MKS Polonia Warszawa31.15415
93.Ciporska Katarzyna00MKS Polonia Warszawa31.20413
94.Kocjan Victoria SR00MKS SMS Victoria Racibórz31.24412
95.Głogowska Agata00Dwójka Morena Gdańsk31.31409
96.Zadrożna Sylwia00UKS Posejdon Pułtusk31.33408
Lechowicz Nadia00UKS SMS Galicja Kraków31.33408
98.Nowicka Patrycja00MTS Kwidzyn31.40405
99.Lusina Gabriela00UKS SMS Galicja Kraków31.43404
100.Wiączek Weronika00UKS 9 Kalisz31.48402
101.Brosowska Sandra00UKS Ruch Grudziądz31.68395
102.Wasilewska Julia00SiKReT Gliwice31.83389
103.Małkus Amelia00UKS Ostrobramska W-wa32.04382
104.Mianowska Dominika00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.07381
105.Tkacz Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle32.12379
106.Bereza Agata00MTKP Delfin Toruń32.13378
107.Felkel Maja00KS Warta Poznań32.15378
108.Glinka Wiktoria00MKS Polonia Warszawa32.17377
109.Gwóźdź Nicola00UKS Junior Kluczbork32.19376
110.Kozera Katarzyna00UKS SMS Galicja Kraków32.21376
111.Rogowicz Aleksandra00UKS Omega Sokółka32.22375
112.Olszynska Julia00BUKS Warszawa32.43368
113.Strzę˜Pek Kornelia00KS Rekin Świebodzice32.61362
114.Woźniak Barbara00UKS Delfin Tarnobrzeg32.72358
115.Kielan Natalia00UKS SMS Galicja Kraków32.76357
116.Orwat Maria00Posnania Poznań32.88353
117.Kieszek Natalia00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.93351
118.Gural Wiktoria00SiKReT Gliwice32.94351
119.Trzcińska Zuzanna00MKS Polonia Warszawa33.00349
120.Rybotycka Wiktoria00MMKS Kędzierzyn-Koźle33.13345
121.Gabryś Wiktoria00SiKReT Gliwice33.23342
122.Kwiatkowska Adrianna00MKS Rokita Brzeg Dolny33.24342
123.Kroczek Iga SOc00KSZO Ostrowiec33.92322
124.Wendołowicz Angelika00MKS Juvenia33.94321
125.Szulc Emilia00UKS Ruch Grudziądz34.11316
126.Sztukowska Katarzyna00MUKS Olimpijczyk Suwałki34.14315
127.Nałęcz Justyna00UKS Jagiellonka Warszawa34.21313
128.Małysz Katarzyna00UKS Ostrobramska W-wa37.03247
129.Maśnicka Alicja00KS Płetwal Szczytno37.18244
130.Makowska Oliwia00UKS Ruch Grudziądz37.30242
DYSKW.Junak Nikola00SKS 137 Delfin Łódź
O4


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa24.72553A
2.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki24.95538A
3.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg25.04532A
4.Kurleto Piotr00KS Korona Kraków25.70492A
5.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec25.77488A
6.Hołub Krzysztof00KP AVIA Świdnik25.83485A
7.Torba Kacper00UKS Orka Lubań26.01475A
8.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN26.12469A
9.Rybarczyk Adam00Mks Piaseczno26.17466A
10.Kowalik Krystian00KP Barakuda Starachowice26.24463A
11.Kiełczewski Amadeusz00WKS Śląsk26.25462B
12.Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz26.26461B
13.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM26.29460B
14.Gębka Olaf00KS Warta Poznań26.41454B
15.Graboń Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza26.42453B
16.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław26.45452B
17.Nowicki Jakub00SiKReT Gliwice26.46451B
18.Cwajna Karol00KS Górnik Radlin26.53447B
19.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy26.66441B
20.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn26.69439?
Sobota Krzysztof00UKS Trójka Oborniki26.69439?
22.Serżysko Kasper00KS Delfin Gdynia26.70439?
Slowik Rafal00BUKS Warszawa26.70439?
24.Grzybowski Miłosz00UKS Polonez  Wyszków26.75437
25.Piątkowiak Hubert00KORNER Zielona Góra26.80434
26.Sadłowski Piotr00MUKS Olimpijczyk Suwałki26.81434
27.Pętlak Tadeusz00UKS Ostrobramska W-wa26.88430
Baryła Konrad00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.26.88430
29.Piłkowski Patryk00MKS Polonia Warszawa26.89430
30.Sowiżdrzał Michał00MMKS Kędzierzyn-Koźle26.91429
31.Butkiewicz Władysław00MKS Juvenia26.96426
32.Misztal Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków26.97426
33.Olejniczak Borys00KS Warta Poznań27.04423
34.Glazer Rafał00Mks Piaseczno27.05422
Bartnikiewicz Jan00KS Piatka Chorzów27.05422
36.Ulianowski Gracjan00MKS Juvenia27.14418
37.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów27.16417
38.Pacławski Jakub00UKS TKKF Siódemka27.19416
39.Cieślak Kacper00UKS 9 Kalisz27.21415
40.Bartkowski Jakub SOc00KSZO Ostrowiec27.22414
41.Wąsik Kacper00MOSiR Motyl Stalowa Wola27.25413
42.Bieniek Jakub00KP Sokół Rzeszów27.35408
43.Jędrzejewski Mateusz00UKS GOS Raszyn27.36408
44.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa27.38407
45.Toczydłowski Kacper00MKS Juvenia27.40406
46.Rutkowski Michał00UKS MOS Ełk27.41406
47.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg27.45404
48.Zagumny Patryk00UKS Polonez  Wyszków27.46404
49.Zamelski Michał00MKS Astoria Bydgoszcz27.52401
50.Wierzbicki Filip00Foka Sandomierz27.56399
Dąbrowski Patryk00WKS Śląsk27.56399
52.Krzekotowski Karol00UKP Torpeda Oleśnica27.57399
53.Suliga Jeremi00Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza27.58398
54.Balicki Michał00UKS SMS Galicja Kraków27.59398
55.Wiewiórka Daniel00Osirb27.62397
56.Bigajski Aleksander00KS Korona Kraków27.65395
57.Burek Cezary00UKS Kapry Armexim Pruszków27.68394
58.Szajnicki Szymon00UKS Shark Rudna27.70393
59.Łaś Wiktor00WKS Śląsk27.72392
Krysztoforski Fryderyk00UKS 9 Kalisz27.72392
61.Adamczak Ziemowit00Trops Kartuzy27.73392
62.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź27.81388
63.Gordziejuk-Nowak Kacper00MKS Polonia Warszawa27.83388
64.Litwin Dawid00SALOS Cortile  Kielce27.85387
65.Sieczka Kuba00MKS Juvenia Wrocław27.86386
Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg27.86386
67.Chromik Mateusz SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM27.91384
68.Nowak Wojciech00KP Astromal Akwawit Leszno28.02380
69.Jobda Ryszard00UKS Victoria Józefów28.03379
70.Sorbian Maciej00Dwójka Morena Gdańsk28.09377
71.Stoszek Kacper00MTP Delfin Cieszyn28.13375
72.Muth Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki28.19373
73.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.20373
Hano Grzegorz00WKS Śląsk28.20373
75.Gostkowski Kacper00UKS Ruch Grudziądz28.22372
76.Karasek Marcin00BUKS Warszawa28.25371
77.Liss Mateusz00MKS Juvenia Wrocław28.26370
78.Golembka Aleksander00UPKS Wodnik Rawicz28.27370
79.Guzior Maciej00MZOS Płock28.31368
80.Dobecki Mikołaj00KP Delfin Inowrocław28.34367
81.Kowalczyk Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz28.36366
82.Lanuszny Sebastian00UKS WODNIK Siemianowice Śląski28.37366
83.Dutkowiak Wojciech00WKS Śląsk28.39365
84.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice28.44363
85.Rydz Franciszek00KS Warta Poznań28.45363
86.Kalisz Jakub00MKS Polonia Warszawa28.46362
87.Błądek Jędrek00KS Górnik Radlin28.47362
88.Wolny Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski28.48362
Filipek Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.48362
90.Lisek Aleksander00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.50361
91.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice28.53360
92.Sokołowski Szymon00MUKP Fala Ropczyce28.57358
93.Skotnicki Błażej00MKP SZCZECIN28.60357
94.Pabich Jakub00MPKS Orka Ciechanow28.64356
95.Wieczorek Wojciech00UKS Junior Kluczbork28.69354
96.Sionkowski Arkadiusz00UKP Kmita Zabierzów28.70353
97.Chmielewski Jakub00UKS Ruch Grudziądz28.71353
98.Kubiś Kamil00MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.77351
Jabczynski Krzysztof00Skalar Słupsk28.77351
100.Mieszkowski Stanisław00UKS Skalar Warszawa28.81349
101.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg28.86348
102.Błażej Mioduszewski00CKIS Skawina28.91346
103.Jabłoński Mateusz00UKS Jagiellonka Warszawa29.04341
104.Małysz Paweł00UKS Ostrobramska W-wa29.05341
105.Steier Marek00MMKS Kędzierzyn-Koźle29.07340
106.Lewandowski Michał00MKS ZRYW Opole29.09339
107.Warzecha Konrad00MKS Ikar Mielec29.11339
108.Stonawski Maciej00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.29.17337
109.Kałek Oliwer00KORNER Zielona Góra29.18336
110.Plaga Kamil00MUKS Olimpijczyk Suwałki29.25334
Rel Maciej00MKS Trójka Łódź29.25334
112.Romaniec Szymon00KS Delfin Gdynia29.26333
113.Komendarczyk Kamil00BUKS Warszawa29.30332
114.Miller Jakub00SiKReT Gliwice29.31332
115.Szymanek Damian SR00Unia Racibórz29.32331
116.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice29.34331
117.Wiktorowski Gracjan00SKS 137 Delfin Łódź29.35330
118.Wasilewski Michał00UKS Jagiellonka Warszawa29.39329
119.Pawlicki Mariusz00Mks Piaseczno29.50325
120.Lewicki Aleksander00MKS Polonia Warszawa29.64321
121.Wojaczek Paweł SR00Unia Racibórz29.66320
122.Pietrusiak Michał00UKS Kapry Armexim Pruszków29.75317
123.Domarad Jakub00Skalar Słupsk29.79316
124.Kordziak Arnold00UKS G - 8 Bielany29.87313
125.Stępień Mateusz00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki29.95311
126.Kijak Szymon00SiKReT Gliwice29.99310
127.Stołecki Mateusz00UKS Orka Lubań30.03308
128.Strzelczyk Filip00UKS Skalar Warszawa30.39298
129.Plackowski Tomasz00UKS Cityzen Poznań30.41297
130.Średniawa Patryk00UKS Skalar Warszawa30.59292
131.Rzeżnik Oskar00UKS Junior Kluczbork30.65290
132.Szymczak Mateusz00BUKS Warszawa30.68289
133.Baran Jakub00UKS 9 Kalisz30.72288
134.Urbańczyk Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa30.75287
135.Osiński Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki30.76287
136.Galas Jakub00UKS SMS Galicja Kraków30.98281
137.Bator Kacper00TS Wisła Kraków31.06279
138.Dynak Filip00UKS Posejdon Pułtusk31.12277
139.Kowalski Adam00EKS SKRA Belchatow31.17276
140.Dobies Mateusz00PSP Swim Płock31.28273
141.Reichelt Adrian00SiKReT Gliwice31.37270
142.Cichocki Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa31.44269
143.Jordan Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki31.45268
144.Galas Daniel00UKS Posejdon Pułtusk31.57265
145.Rzeszotarski Wojciech00UKS Skalar Warszawa31.67263
146.Głosek Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków31.72262
147.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg31.81259
148.Cupak Wojciech00UKS SMS Galicja Kraków31.94256
149.Alicki Krystian00MKS Roś Pisz31.99255
150.Kossakowski Paweł00MUKS Olimpijczyk Suwałki32.31248
151.Wnorowski Adrian00UKS MOS Ełk32.47244
152.Grzelakowski Jakub00UKS Posejdon Pułtusk32.84236
153.Fiedoruk Grzegorz00UKS MOS Ełk33.04231
154.Wawrzyniak Adam00UPKS Wodnik Rawicz33.51222
155.Floriańczyk Hubert00UKS Ostrobramska W-wa33.86215
NWGrynczel Krystian00MKS Juvenia


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Aściukiewicz Marta00MKP Kołobrzeg34.11601A
2.Wikieł Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn34.23595A
3.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk34.69572A
4.Tomaszek Aleksandra00MKS Polonia Warszawa34.74569A
5.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno34.77568A
6.Kwiatkowska Agata00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.89562A
7.Piekut Zofia00MKS Polonia Warszawa34.95559A
Chmielewska Aneta00UKS OLIMPIC Warka34.95559A
9.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź35.06554A
10.Iwanowska Alexandra00MKS Juvenia Wrocław35.33541A
11.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM35.37539B
12.Gruca Alicja SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM35.63528B
13.Morchat Katarzyna00KORNER Zielona Góra35.64527B
14.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice35.68525B
15.Koterba Adrianna00KORNER Zielona Góra35.69525B
16.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław35.75522B
17.Gliwa Hanna00BUKS Warszawa35.77521B
18.Mordak Julia00MKP SZCZECIN36.03510B
19.Józefiak Nikola00MKS Juvenia Wrocław36.04510B
20.Wiączek Weronika00UKS 9 Kalisz36.17504B
21.Bielewicz Joanna00KS Warta Poznań36.43494R
22.Ślusarczyk Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza36.45493R
23.Kiewel Zuzanna00BUKS Warszawa36.54489
24.Bohater Paulina00MKS Juvenia Wrocław36.60487
25.Hallmann Weronika001 Solex Lębork36.64485
26.Kościanek Natalia00UKS OLIMPIC Warka36.68484
27.Kaczmarczyk Julia00KS Górnik Radlin36.71482
28.Stępien Karolina00Skalar Słupsk37.10467
29.Szeremeta Weronika00Skalar Słupsk37.14466
30.Mycek Agnieszka00WKS Śląsk37.26461
31.Kopeć Aleksandra00MKS Delfinek Łuków37.27461
32.Podleśny Emilia00UKS SMS Galicja Kraków37.32459
33.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM37.35458
Sasiela Sylwia00WKS Śląsk37.35458
35.Kwiatkowska Dominika00MKS Juvenia Wrocław37.38457
36.Przygoda Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki37.48453
37.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle37.60449
38.Goździejewicz Julia00KORNER Zielona Góra37.71445
39.Kacprzak Patrycja00UKS 190 Łódź37.74444
40.Senczyszyn Barbara00MKP SZCZECIN37.84440
41.Piestrzeniewicz Oliwia00Dwójka Morena Gdańsk37.87439
42.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Karowice37.92438
43.Kocurek Marta00Posnania Poznań37.96436
44.Śliwińska Marta00CKIS Skawina37.98436
45.Jaroń Wiktoria00UKP Ruda Śląska38.12431
46.Kubiak Karolina00UKS G - 8 Bielany38.27426
47.Przewoźniak Kamila00UKS WODNIK Siemianowice Śląski38.84407
48.Ziąbek Weronika00UKS SMS Galicja Kraków38.98403
49.Felkel Justyna00SiKReT Gliwice39.64383
50.Mierzejewska Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk39.67382
51.Swół Eliza00MKS Ikar Mielec39.68382
52.Kieszek Natalia00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki39.82378
53.Mianowska Dominika00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki40.59357
54.Mikołajek Aleksandra00KP AVIA Świdnik40.85350
55.Kazmierczak Kalina00BUKS Warszawa40.99346
56.Glinka Wiktoria00MKS Polonia Warszawa41.41336
57.Witko Kamila00UKS SMS Galicja Kraków41.71329
Kwiatkowska Adrianna00MKS Rokita Brzeg Dolny41.71329
59.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław42.15318
60.Paczkowska Weronika00MKS Juvenia42.22317
61.Małkus Amelia00UKS Ostrobramska W-wa42.92302
62.Buchmann Martyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski43.68286
63.Cocek Magdalena00UKS Żabianka Gdańsk43.80284
64.Małek Katarzyna00UKS Skalar Warszawa44.01280
65.Maśnicka Alicja00KS Płetwal Szczytno45.14259


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-07
Chłopców, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź30.09590A
REKORD POLSKI 14 LAT
2.Michalczyk Andrzej SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM30.59562A
3.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa31.00540A
4.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice32.04489A
5.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa32.10486A
6.Pakuła Mateusz00MKS Jedynka Łódź32.28478A
7.Komkowski Maciej00MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.29478A
8.Juraszek Adrian00Skalar Słupsk32.60464A
9.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice32.63463A
10.Szczerkowski Michał00MKP SZCZECIN32.68461A
11.Koczorowski Kacper00KP Astromal Akwawit Leszno32.71459B
12.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN32.76457B
13.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany32.77457B
14.Pętlak Tadeusz00UKS Ostrobramska W-wa33.03446B
15.Szabłowski Hubert00UKS Jagiellonka Warszawa33.08444B
16.Czop Filip00MTS Kwidzyn33.13442B
17.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice33.19440B
18.Rdzanek Szymon00KS Górnik Radlin33.29436B
19.Dopierała Krystian00KORNER Zielona Góra33.38432B
20.Kudela Paweł00KS Fala Niepołomice33.39432B
21.Bieniek Jakub00KP Sokół Rzeszów33.44430R
22.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska33.71420R
23.Staniszewski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.85415
24.Derendarz Aleksander00UKS 190 Łódź34.05407
25.Rębacz Maciej00UKS G - 8 Bielany34.12405
26.Wiatr Krzysztof00Mks Piaseczno34.20402
27.Nieckarz Marcin00UKS 190 Łódź34.39395
28.Bieg Oskar00UKS Wodnik 29 Katowice34.42394
Szeląg Mikołaj SOc00KSZO Ostrowiec34.42394
30.Kłosiński Alan00MKS Jedynka Łódź34.43394
31.Kowalczyk Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz34.51391
32.Adamski Mikołaj00KPi Ciechanów34.52391
33.Szaryński Mikołaj00Dwójka Morena Gdańsk34.56389
34.Glazer Rafał00Mks Piaseczno34.57389
35.Data Mariusz00MKS Ikar Mielec34.60388
36.Szczepański Bartosz00KPi Płetwal Mława34.63387
37.Kosmala Szymon00LUKS Orlik Lublin34.79382
38.Wodzień Szymon00MKP Bobry Dębica34.86380
39.Kwiatkowski Szymon00UKS Trójka Oborniki34.90378
40.Greczanik Paweł SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM34.93377
41.Legomiński Jakub00KS Piatka Chorzów34.94377
42.Jędrzejewski Mateusz00UKS GOS Raszyn34.96376
43.Stadnyk Michał00MTP KORMORAN Olsztyn35.20369
44.Gall Tobiasz00MMKS Kędzierzyn-Koźle35.23368
Dąbrowski Mateusz00UKS Cityzen Poznań35.23368
46.Nowak Kacper00KS Warta Poznań35.31365
47.Janiszewski Mikołaj00SiKReT Gliwice35.38363
48.Klej Jakub00MKS Żak Biała Podlaska35.54358
49.Litwin Dawid00SALOS Cortile  Kielce35.70353
50.Rydz Franciszek00KS Warta Poznań36.02344
51.Jaworski Maciej00UKS G - 8 Bielany36.39334
52.Sieczka Kuba00MKS Juvenia Wrocław36.60328
53.Ruskowiak Konrad00UKS Jagiellonka Warszawa36.62327
54.Robak Kamil00TS Pływak Bochnia36.80323
55.Kokosza Filip00KS Warta Poznań36.81322
56.Szyperski Sebastian00MUKS Piętnastka Bydgoszcz36.82322
57.Sokołowski Szymon00MUKP Fala Ropczyce37.09315
58.Bożuchowski Jakub00KORNER Zielona Góra37.39307
59.Krzyżaniak Krystian00MKS Juvenia37.49305
60.Gorycki Jan00KP Delfin Horyniec-Zdrój37.55304
61.Krawczak Patryk00MKS Żak Biała Podlaska37.63302
62.Ulianowski Gracjan00MKS Juvenia37.78298
63.Dąbrowski Jan00UKS PIRAT Elbląg38.07291
64.Dobies Mateusz00PSP Swim Płock38.34285
65.Koziński Daniel00Dwójka Morena Gdańsk38.37284
66.Galas Daniel00UKS Posejdon Pułtusk38.51281
67.Rzeżnik Oskar00UKS Junior Kluczbork38.66278
68.Kostyk Teodor00UKS Cityzen Poznań38.78276
69.Galas Jakub00UKS SMS Galicja Kraków38.92273
70.Pytliński Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz39.02270
71.Osiński Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki39.17267
72.Kusztelak Filip00UPKS Wodnik Rawicz39.35264
73.Piątkiewicz Dawid00MZOS Płock39.55260
74.Pietrusiak Michał00UKS Kapry Armexim Pruszków40.77237
75.Wawrzyniak Adam00UPKS Wodnik Rawicz40.85236
76.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg41.64222
77.Cupak Wojciech00UKS SMS Galicja Kraków42.35211
78.Floriańczyk Hubert00UKS Ostrobramska W-wa44.09187
DYSKW.Golembka Aleksander00UPKS Wodnik Rawicz
NWLanuszny Sebastian00UKS WODNIK Siemianowice Śląski
NWŻukowski Maciej00MUKS Olimpijczyk Suwałki


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-07
Dziewcząt, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Solak Anna00PSP Swim Płock1:04.09633A29.4034.69
2.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław1:05.41596A31.1634.25
3.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź1:05.43595A30.5434.89
4.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:07.38545A31.1836.20
5.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź1:07.75536A30.8536.90
6.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:08.81512A31.8536.96
7.Kruszewska Kaja00MKS Juvenia1:09.09505A32.2736.82
8.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin1:09.26502A31.2737.99
9.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź1:09.52496A32.4237.10
10.Wrzosek Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:09.58495A31.3538.23
11.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa1:09.75491B33.1036.65
12.Górska Julia00UKS Skalar Warszawa1:09.82490B32.9436.88
13.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra1:09.97487B31.9338.04
14.Iżycka Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:10.34479B32.5137.83
15.Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN1:10.43477B32.2938.14
16.Pachowska Wiktoria00UKS Jagiellonka Warszawa1:10.58474B32.5738.01
17.Łyczek Andżelika00KPi Płetwal Mława1:10.86468B32.5538.31
18.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn1:11.45457B31.4639.99
19.Lazopoulos Anna00MKS Juvenia Wrocław1:11.60454B32.6838.92
20.Wiśniewska Oliwia00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:11.70452B32.3439.36
21.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:12.05446R33.0039.05
22.Markowska Julia00Znicz Koszalin1:12.19443R33.4038.79
23.Rogala Julia00MUKP Fala Ropczyce1:12.5243733.0539.47
24.Żak Klaudia00MOSM Tychy1:12.9442934.3538.59
25.Brzózka Zuzanna00UKS G - 8 Bielany1:12.9842933.0639.92
26.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk1:13.2642434.2938.97
27.Stojanowska Aleksandra00KORNER Zielona Góra1:13.3042334.9638.34
28.Ciekańska Wiktoria00Dwójka Morena Gdańsk1:13.4642033.5239.94
29.Domagała Julia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:13.4842034.5738.91
30.Ligenza Oliwia00MKS Trójka Łódź1:13.4942034.2539.24
31.Felkel Maja00KS Warta Poznań1:13.5641933.3140.25
32.Mordak Julia00MKP SZCZECIN1:13.8741333.2840.59
33.Skiba Laura00KS Wodnik Śrem1:14.0241134.5939.43
34.Odziemczyk Maja00UKS Jagiellonka Warszawa1:14.0441133.3340.71
35.Mikus Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:14.1041033.2740.83
36.Nosal Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:14.5240333.2941.23
37.Kudlińska Paulina00KS Warta Poznań1:14.6440134.2640.38
38.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska1:14.9139633.7741.14
39.Sobik Oliwia00KS Piatka Chorzów1:15.0539434.4640.59
40.Cygan-Duszyńska Wiktoria00MKS Juvenia Wrocław1:15.0739434.6140.46
41.Aleksiewicz Ewelina00UKS G - 8 Bielany1:15.1639234.9440.22
42.Jagiełło Weronika00Korona Swim Kielce1:15.2039234.6540.55
Niziołek Kinga00MKS Ikar Mielec1:15.2039234.9240.28
44.Nowicka Patrycja00MTS Kwidzyn1:15.4438834.8740.57
45.Bachryj Aleksandra SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:15.4838735.1540.33
46.Szot Patrycja00UKS 51 Lublin1:15.4938734.4141.08
47.Kozera Katarzyna00UKS SMS Galicja Kraków1:15.7238435.1540.57
48.Kopaczek Joanna00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1:15.7538334.3941.36
49.Rzadkowolska Zuzanna00UKS 9 Kalisz1:15.7738335.4640.31
50.Borczyk Martyna00KS Rekin Świebodzice1:16.5837135.9140.67
51.Janczak Patrycja00MKP SZCZECIN1:16.6737036.3840.29
52.Przygoda Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:17.4135936.0941.32
53.Czapska Celina00UKS G - 8 Bielany1:17.4335935.3442.09
54.Kobuszko Wiktoria00MOSM Tychy1:17.5335735.2842.25
55.Kacprzycka Weronika00UKS Kapry Armexim Pruszków1:17.5835735.1942.39
56.Głogowska Agata00Dwójka Morena Gdańsk1:17.6335635.9641.67
57.Czarnecka Katarzyna00UKS G - 8 Bielany1:18.5134435.4643.05
58.Smolińska Gabriela00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:18.5234436.9941.53
59.Wasilewicz Julia00KS Warta Poznań1:19.4633235.5743.89
60.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:19.7432936.3843.36
61.Woronko Wiktoria00MKS Medyk Giżycko1:20.6531835.0045.65
62.Drewniak Katarzyna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:21.5130836.3645.15
63.Tomczak Karolina00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:23.7028437.8445.86
64.Bereza Agata00MTKP Delfin Toruń1:24.7127439.4945.22
65.Knap Zuzanna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:26.0526138.6247.43
66.Kazmierczak Kalina00BUKS Warszawa1:28.4824039.4948.99
67.Małek Katarzyna00UKS Skalar Warszawa1:43.0115241.861:01.15


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-07
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin59.87530A27.6532.22
2.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:00.35518A27.8332.52
3.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany1:02.05476A29.4032.65
4.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:02.06476A28.8533.21
5.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin1:02.13475A29.4232.71
6.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:02.55465A29.0933.46
7.Kwiasowski Jakub00MKS Jedynka Łódź1:02.70462A29.2333.47
8.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec1:02.81459A29.2733.54
9.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice1:03.30449A29.7533.55
10.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:03.47445A30.0433.43
11.Kęsik Konrad00UKS Żabianka Gdańsk1:03.48445B28.7834.70
12.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź1:03.56443B29.7733.79
13.Czop Michał00MTS Kwidzyn1:03.78439B29.7534.03
14.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków1:03.88437B29.6034.28
15.Glonek Maciej00KS Warta Poznań1:04.03434B29.1434.89
Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:04.03434B29.7334.30
17.Racinowski Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:04.52424B29.8134.71
18.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:04.54423B29.6234.92
19.Kiszczak Jakub00MKS Juvenia Wrocław1:04.67421B29.4435.23
20.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa1:04.76419B29.8834.88
21.Graboń Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.86417R29.6835.18
22.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra1:05.06413R30.6534.41
23.Cwajna Karol00KS Górnik Radlin1:05.6540230.2035.45
24.Kasprzyk Albert00UKP Ruda Śląska1:05.6840229.7735.91
25.Wiewiórka Daniel00Osirb1:05.8939829.9435.95
26.Ciszewski Jakub00UKS 190 Łódź1:05.9939630.8135.18
27.Henke Marek00KS Fala Niepołomice1:06.0539530.2135.84
28.Baryła Konrad00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:06.2339231.2434.99
29.Jodłowski Mateusz00UKS SMS Galicja Kraków1:06.2439230.5735.67
30.Nowak Wojciech00KP Astromal Akwawit Leszno1:06.2739131.4234.85
31.Torba Kacper00UKS Orka Lubań1:06.4238830.9835.44
32.Butkiewicz Władysław00MKS Juvenia1:06.6038530.3036.30
33.Trzęsiec Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.6438531.1735.47
34.Mańka Filip00UKS 190 Łódź1:06.6738431.2235.45
35.Pietrzyk Cezary SOc00KSZO Ostrowiec1:07.1737531.2335.94
36.Woźniak Kamil00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1:07.7336631.0336.70
37.Sobota Krzysztof00UKS Trójka Oborniki1:08.0336131.0936.94
38.Mitrus Paweł00Mks Piaseczno1:08.2235830.7137.51
39.Porczyński Michał00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:08.2735831.7536.52
40.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź1:08.8434931.3737.47
41.Kędziora Daniel00KS Piatka Chorzów1:08.8734831.7737.10
42.Gordziejuk-Nowak Kacper00MKS Polonia Warszawa1:08.9534731.6037.35
43.Muth Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:09.3834132.0537.33
44.Augustyn Aleksander00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna1:09.6933632.3437.35
45.Serżysko Kasper00KS Delfin Gdynia1:09.8533432.1937.66
46.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice1:10.2632832.7837.48
47.Błądek Jędrek00KS Górnik Radlin1:10.4332632.8137.62
48.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice1:10.8931932.0138.88
49.Baran Jakub00UKS 9 Kalisz1:11.4831134.4437.04
50.Skotnicki Błażej00MKP SZCZECIN1:11.5731033.0638.51
51.Zygiel Patryk00MKS Ikar Mielec1:12.0430432.9139.13
52.Domarad Jakub00Skalar Słupsk1:12.3530032.4939.86
53.Słomiński Sebastian00KS Rekin Świebodzice1:12.4929933.8838.61
Ruskowiak Konrad00UKS Jagiellonka Warszawa1:12.4929933.2639.23
55.Stępień Mateusz00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:12.5629833.2639.30
56.Małkowski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:12.5929731.7240.87
57.Steier Marek00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:12.6529734.1538.50
58.Burek Cezary00UKS Kapry Armexim Pruszków1:13.4728732.8940.58
59.Misina Mateusz00MKS Ikar Mielec1:14.3127734.2840.03
60.Szynalski Szymon00UPKS Wodnik Rawicz1:14.9127134.6840.23
61.Cichocki Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa1:15.0926934.4340.66
62.Pabich Jakub00MPKS Orka Ciechanow1:15.3026634.2741.03
Adamczak Ziemowit00Trops Kartuzy1:15.3026633.7541.55
64.Żukowski Jakub00UKS PIRAT Elbląg1:15.9725934.0241.95
65.Stołecki Mateusz00UKS Orka Lubań1:17.0424934.7142.33
66.Urbańczyk Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa1:17.1324833.9143.22
67.Roskosz Szymon SR00Unia Racibórz1:21.2921234.0047.29
68.Wnorowski Adrian00UKS MOS Ełk1:24.1619137.6146.55
NWPawłowski Adam00UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-07
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk2:05.22699A28.8932.3132.4131.61
2.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:09.42633A30.0232.4932.9333.98
3.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn2:10.05624A29.9433.1734.0132.93
4.Bronek Martyna00UKS Aligator Gorzyce2:10.88612A29.5233.2034.0834.08
5.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn2:11.91598A28.9733.2035.0134.73
6.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany2:12.03596A29.0132.8034.9235.30
7.Margula Weronika00MKP SZCZECIN2:12.63588A30.6033.5434.5633.93
8.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź2:13.31579A30.6233.1935.0734.43
9.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn2:13.33579A29.4133.2335.3135.38
10.Szafrańska Julia SOc00KSZO Ostrowiec2:13.62575A31.1233.3734.5934.54
11.Błażyczek Klaudia00KP Astromal Akwawit Leszno2:13.91572B31.6634.1435.2432.87
12.Staszczyk Natalia00UKS Gim 92 Ursynów W-wa2:13.98571B31.5033.7334.5834.17
13.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin2:14.09569B31.1834.5134.9033.50
14.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa2:14.74561B30.6633.8135.0535.22
15.Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec2:15.59551B30.9234.0135.2835.38
16.Baranowska Weronika00UKS G - 8 Bielany2:16.53539B31.7734.7235.7634.28
17.Wiśniewska Barbara00UKS Żoliborz Warszawa2:16.89535B30.6234.6336.4035.24
18.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń2:17.09533B30.7434.6635.9335.76
19.Niedziałkowska Daria00RTP Victoria  Radom2:17.85524B31.3335.1636.2335.13
Szuster Aleksandra00KS Piatka Chorzów2:17.85524B31.4635.3135.9635.12
21.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów2:17.90523R31.3835.4536.0934.98
22.Mędrela Marta00UKP Ruda Śląska2:18.07521R31.3535.0436.6635.02
23.Radecka Anna00KP Barakuda Starachowice2:18.1352131.7935.1835.9135.25
24.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:18.6151531.3435.7636.3935.12
25.Tomaszek Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:19.0051131.6235.4036.0335.95
26.Kubiak Karolina00UKS G - 8 Bielany2:19.1251031.9734.5436.3136.30
27.Tomoń Martyna00CSTR Strzyżów2:19.2050931.6734.8736.6436.02
28.Gasparjan Lilia00MKS Medyk Giżycko2:19.2750830.8934.5136.5837.29
29.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn2:19.3550732.4035.3936.6734.89
30.Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN2:19.4350632.3035.4336.3935.31
31.Lazopoulos Anna00MKS Juvenia Wrocław2:19.5950532.4434.9836.1935.98
32.Groblica Joanna00MKP SZCZECIN2:19.7450331.6534.8836.4736.74
33.Senczyszyn Barbara00MKP SZCZECIN2:19.9250132.0234.8736.9536.08
34.Śliwińska Kalina00WKS Śląsk2:19.9350132.1335.5136.6935.60
35.Prusinowska Klaudyna00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:20.5349531.7135.3837.2436.20
36.Chojecka Karolina00UKS OLIMPIC Warka2:20.5649431.8835.6137.1735.90
37.Iżycka Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:20.7449232.2334.9436.8536.72
38.Mikołajek Weronika00KP AVIA Świdnik2:21.2848732.3135.9536.9436.08
39.Kowalska Dominika00MZOS Płock2:21.9548031.5735.7037.7136.97
40.Bohater Paulina00MKS Juvenia Wrocław2:22.0547932.2135.6937.3236.83
41.Grieger Weronika00BUKS Warszawa2:22.0647932.3635.9437.5336.23
42.Abramowicz Julia00IKS Konstancin2:22.2547731.4835.8038.0936.88
43.Pietrzak Patrycja00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.3047633.0036.3837.0335.89
Śliwińska Marta00CKIS Skawina2:22.3047631.9435.9837.7536.63
45.Haręza Sara00UKS Żabianka Gdańsk2:22.5747431.8235.3537.9037.50
46.Gajtkowska Zuzanna00UKS Aligator Gorzyce2:22.8247133.0736.7037.0635.99
47.Sudak Magdalena00UKS G - 8 Bielany2:23.0146933.2536.4337.4135.92
48.Kacprzak Patrycja00UKS 190 Łódź2:23.0546932.0734.9437.9938.05
49.Płóciennik Wiktoria00UKS 9 Kalisz2:23.2146732.1536.2238.0836.76
50.Kustra Julita00ULKS Victoria Kozy2:23.5746432.7236.3737.7536.73
51.Kulik Julia001 Solex Lębork2:23.6646332.1636.0938.1537.26
52.Kozikowska Joanna00UKS Żoliborz Warszawa2:24.0046032.0336.7337.9437.30
53.Lisowska Wiktoria00MKS Juvenia2:24.0345931.5035.3237.6139.60
54.Strzechowska Zofia00UKS Żoliborz Warszawa2:24.6145432.6637.1938.0036.76
55.Wysokińska Agnieszka00UKS G - 8 Bielany2:24.6445431.5036.3238.5338.29
56.Błajet Oliwia00KS Warta Poznań2:25.2044832.5036.6738.5637.47
57.Ciporska Katarzyna00MKS Polonia Warszawa2:25.6144532.1636.3538.4238.68
58.Sugier Sonia00SiKReT Gliwice2:25.9744133.3937.3938.2036.99
59.Podleśny Emilia00UKS SMS Galicja Kraków2:26.4243732.0937.0938.8238.42
60.Berwid Ligia00UKS G - 8 Bielany2:26.8343433.5237.3138.3637.64
61.Szatkowska Monika00MTP KORMORAN Olsztyn2:27.1343132.4836.4138.8439.40
62.Lusina Gabriela00UKS SMS Galicja Kraków2:27.5642733.6437.5638.8437.52
63.Ligenza Oliwia00MKS Trójka Łódź2:28.0842333.9338.0838.8037.27
64.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy2:28.7541732.3637.5640.8937.94
65.Kielan Natalia00UKS SMS Galicja Kraków2:29.7940834.7938.3638.5238.12
66.Woronko Wiktoria00MKS Medyk Giżycko2:30.0740633.4338.2139.2639.17
67.Maksim Matylda00UKS Żabianka Gdańsk2:30.2940435.0839.3838.8237.01
68.Czapska Celina00UKS G - 8 Bielany2:30.3540434.6739.5339.0137.14
69.Tkacz Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:31.6139434.3637.4740.2739.51
70.Kroczek Iga SOc00KSZO Ostrowiec2:32.0439034.8639.0739.8938.22
71.Zadrożna Sylwia00UKS Posejdon Pułtusk2:32.3938834.3939.1040.0538.85
72.Rogowicz Aleksandra00UKS Omega Sokółka2:32.7338535.0038.9740.0838.68
73.Tomczak Karolina00MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:33.5537934.7238.8340.0939.91
74.Kleszczewska Angela00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:34.5637233.2538.1741.5641.58
75.Knap Zuzanna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:34.7537035.0640.1341.2538.31
76.Waluda Justyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:34.7937034.6739.0441.2039.88
77.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa2:35.0336833.9038.8741.1441.12
78.Trzcińska Zuzanna00MKS Polonia Warszawa2:35.2336733.9738.9241.9840.36
79.Woźniak Barbara00UKS Delfin Tarnobrzeg2:36.6135734.4739.3042.7440.10
80.Bekier Klara00MTP KORMORAN Olsztyn2:37.9634835.1339.6641.6241.55
81.Gryc Izabela00MKS Juvenia2:43.0931636.2441.2443.2242.39


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-07
Chłopców, 200m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg1:56.76616A26.7429.4130.4530.16
2.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec2:00.88555A28.2130.6231.2930.76
3.Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:01.21550A28.5431.0431.4630.17
4.Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa2:01.77543A26.8730.9132.7031.29
5.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany2:02.42534A28.6329.9532.1531.69
6.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław2:03.02527A27.9430.7832.0032.30
7.Koziejko Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn2:03.32523A28.3431.0431.7832.16
8.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:03.39522A27.9131.7432.3931.35
9.Kiełczewski Amadeusz00WKS Śląsk2:04.05514A28.5031.1232.5031.93
10.Racinowski Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:05.99490A28.6832.7232.3232.27
11.Jarocha Oskar SOc00KSZO Ostrowiec2:06.42485B28.7832.1733.3832.09
12.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź2:06.50484B29.3232.0233.1831.98
13.Gębka Olaf00KS Warta Poznań2:06.62483B28.7732.4333.7531.67
14.Olejniczak Borys00KS Warta Poznań2:07.43474B28.6632.5433.7432.49
15.Suliga Jeremi00Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza2:07.72470B29.4332.1233.2732.90
16.Hołub Krzysztof00KP AVIA Świdnik2:07.79470B29.3333.5633.1631.74
17.Sadłowski Piotr00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:07.91468B29.3432.7233.7032.15
18.Domański Kamil00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:07.93468B28.8431.9133.8233.36
19.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:08.15466B29.5232.5133.7932.33
20.Wąsowski Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn2:08.34464B29.6432.4733.3232.91
21.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany2:08.38463R28.5632.7533.9633.11
22.Trzęsiec Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.81459R29.3933.0834.6131.73
23.Wierzbicki Filip00Foka Sandomierz2:08.8245928.7632.7133.9133.44
24.Staniszewski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.9845730.3633.0833.5631.98
25.Szeląg Mikołaj SOc00KSZO Ostrowiec2:09.2445429.6632.3633.7633.46
26.Szaryński Mikołaj00Dwójka Morena Gdańsk2:09.4245229.6333.1333.5133.15
27.Misztal Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków2:09.5145129.4633.1034.0632.89
28.Slowik Rafal00BUKS Warszawa2:09.6045029.2832.9233.7433.66
29.Hano Grzegorz00WKS Śląsk2:09.8644830.0332.7733.7433.32
30.Łaś Wiktor00WKS Śląsk2:10.0444629.8233.2333.4233.57
31.Dąbrowski Patryk00WKS Śląsk2:10.0744530.0833.2633.1833.55
32.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn2:10.2144430.2033.2034.2532.56
33.Kowalski Karol00MUKS UNIA Busko-Zdrój2:10.5644029.2333.4234.8333.08
34.Gawroński Damian00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:10.5744029.8732.5234.1434.04
35.Zamelski Michał00MKS Astoria Bydgoszcz2:10.5944030.1733.3933.8133.22
36.Rutkowski Michał00UKS MOS Ełk2:10.6144029.9233.3634.4132.92
37.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:10.8343830.2632.8934.6633.02
38.Kupczak Jakub00UKS Skalar Warszawa2:10.9543629.4933.6333.6634.17
39.Błażej Mioduszewski00CKIS Skawina2:10.9643629.4834.1034.2733.11
40.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa2:11.0343629.1333.8334.5633.51
41.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg2:11.1743430.1033.5634.4733.04
42.Bartkowski Jakub SOc00KSZO Ostrowiec2:11.2243429.2433.6034.7733.61
43.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy2:11.4443228.9732.7034.6435.13
44.Piątkowiak Hubert00KORNER Zielona Góra2:11.4743129.2233.9734.9733.31
45.Bartnikiewicz Jan00KS Piatka Chorzów2:11.6942929.5632.8034.7134.62
46.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:11.8242830.2334.5834.2232.79
47.Lisek Aleksander00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:11.9242730.5033.7134.2133.50
48.Dutkowiak Wojciech00WKS Śląsk2:12.0942530.0033.8534.3433.90
49.Chwastek Dominik00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.3242329.3633.9434.8434.18
50.Ciszewski Jakub00UKS 190 Łódź2:12.5642130.9934.5434.3332.70
51.Małkowski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.5742130.0834.0735.0633.36
52.Maciak Artur00MKP SZCZECIN2:13.1341530.8734.1634.6533.45
53.Plutecki Dawid00UKS SMS Galicja Kraków2:13.4041329.5934.0335.1934.59
54.Szczerkowski Michał00MKP SZCZECIN2:13.4541229.8533.6734.9734.96
55.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:13.5141230.7834.5635.1233.05
56.Jobda Ryszard00UKS Victoria Józefów2:13.6141130.1634.3435.5233.59
57.Cierpikowski Robert00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:13.9140830.0033.7835.4834.65
58.Sionkowski Arkadiusz00UKP Kmita Zabierzów2:13.9940729.9733.8935.1235.01
59.Plauszta Arnold00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:14.5740229.9933.6435.6935.25
60.Krawczak Patryk00MKS Żak Biała Podlaska2:14.7040131.3934.2234.9234.17
61.Stonawski Maciej00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:14.7140130.8734.3335.3334.18
62.Kałek Oliwer00KORNER Zielona Góra2:14.7640029.9334.0335.4335.37
63.Nowak Kacper00KS Warta Poznań2:14.8839930.8934.2434.8434.91
64.Włodarczyk Bruno00TS Wisła Kraków2:15.2139630.3334.6135.4334.84
65.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:15.3039630.0834.3135.8435.07
66.Nieckarz Marcin00UKS 190 Łódź2:16.0538931.7335.1635.6433.52
67.Liss Mateusz00MKS Juvenia Wrocław2:16.2438831.1935.1535.5134.39
68.Stadnyk Michał00MTP KORMORAN Olsztyn2:16.4238630.8334.7835.8734.94
69.Guzior Maciej00MZOS Płock2:16.5238530.1434.6735.8435.87
70.Wiatr Krzysztof00Mks Piaseczno2:17.0638130.7135.2336.3834.74
71.Kalisz Jakub00MKS Polonia Warszawa2:17.1938030.3634.5536.5835.70
72.Rel Maciej00MKS Trójka Łódź2:17.3637831.8035.4436.7333.39
73.Wolny Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:17.7837531.0135.4136.5634.80
74.Mieszkowski Stanisław00UKS Skalar Warszawa2:18.0537231.8335.4036.7034.12
75.Małysz Paweł00UKS Ostrobramska W-wa2:18.5036931.4635.1535.5436.35
76.Sumara Konrad00TS Wisła Kraków2:18.7336732.4135.6535.9234.75
77.Chmielewski Jakub00UKS Ruch Grudziądz2:19.0436531.3135.3637.5834.79
78.Dąbrowski Mateusz00UKS Cityzen Poznań2:19.2136331.7735.5237.3634.56
79.Jabłoński Mateusz00UKS Jagiellonka Warszawa2:19.9435831.2635.2636.4037.02
80.Kłaput Bartosz00UKS SMS Galicja Kraków2:20.0335731.3236.4437.2135.06
81.Łapacz Mateusz00MKP SZCZECIN2:20.0935632.3835.7536.6635.30
82.Szajnicki Szymon00UKS Shark Rudna2:20.1535631.2835.3437.1436.39
83.Cyza Oskar00UKP Ruda Śląska2:20.4735432.0735.3936.4636.55
84.Kosmala Szymon00LUKS Orlik Lublin2:20.5235332.6335.8736.2635.76
85.Szczepański Bartosz00KPi Płetwal Mława2:20.6435230.3735.0337.2737.97
86.Kowalski Adam00EKS SKRA Belchatow2:21.9734232.7036.3737.0235.88
87.Lewicki Aleksander00MKS Polonia Warszawa2:22.0834232.1036.3637.5236.10
88.Kokosza Filip00KS Warta Poznań2:22.2234132.4036.5637.2436.02
89.Lewandowski Michał00MKS ZRYW Opole2:22.7133731.1135.6337.9638.01
Wojaczek Paweł SR00Unia Racibórz2:22.7133732.1337.4938.2734.82
91.Komendarczyk Kamil00BUKS Warszawa2:23.4733233.3636.3237.4936.30
92.Wiktorowski Gracjan00SKS 137 Delfin Łódź2:23.6533132.0836.9439.0435.59
93.Włodarski Jakub SR00Unia Racibórz2:23.6933031.8735.8038.1737.85
94.Strzelczyk Filip00UKS Skalar Warszawa2:24.6932332.5736.9038.5336.69
95.Warzecha Konrad00MKS Ikar Mielec2:25.0832131.3637.9539.0536.72
96.Bator Kacper00TS Wisła Kraków2:25.5331833.6937.9038.2435.70
97.Plackowski Tomasz00UKS Cityzen Poznań2:25.9431532.6436.7538.2238.33
98.Pytliński Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:26.0331532.7738.1139.3035.85
99.Całka Jakub00TS Pływak Bochnia2:26.0931432.2237.3139.2437.32
100.Jordan Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:27.0430832.7036.9739.0238.35
101.Kordziak Arnold00UKS G - 8 Bielany2:27.7930333.0237.8338.8438.10
102.Średniawa Patryk00UKS Skalar Warszawa2:28.6229833.5637.5239.5937.95
103.Alicki Krystian00MKS Roś Pisz2:30.4728833.6838.3440.4837.97
104.Fiedoruk Grzegorz00UKS MOS Ełk2:32.1927834.5838.5539.8639.20
105.Rzeszotarski Wojciech00UKS Skalar Warszawa2:33.5627034.2938.9741.0039.30
106.Plaga Kamil00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:33.7027032.5239.1242.9039.16
107.Szymczak Mateusz00BUKS Warszawa2:37.4325133.2839.8942.5441.72
108.Niewczas Maciej00KP Barakuda Starachowice2:39.0324334.2439.8343.2141.75
DYSKW.Nowicki Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz
04


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-07
Dziewcząt, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław2:18.94644A33.2034.8135.5335.40
2.Jeżowska Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.10602A33.2135.5137.2036.18
3.Romanowska Patrycja00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:23.77581A32.6735.4438.1737.49
4.Baryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk2:23.78581A32.6036.4237.6437.12
5.Szemro Patrycja00Znicz Koszalin2:23.88580A33.4836.5737.3136.52
6.Lewandowicz Natalia00UKS Żabianka Gdańsk2:24.14577A33.3236.6138.1536.06
7.Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków2:24.81569A33.1236.5537.8837.26
8.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg2:25.63559A33.6437.4138.6035.98
9.Smyłek Karolina00Skarpa Lublin2:26.17553A34.7436.9537.6936.79
10.Lechowicz Nadia00UKS SMS Galicja Kraków2:26.57549A34.8236.9337.6337.19
11.Sinitchine Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn2:27.88534B33.6436.8738.7438.63
12.Brzózka Zuzanna00UKS G - 8 Bielany2:28.25530B34.4137.3938.6937.76
13.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów2:28.45528B35.4337.5038.4637.06
14.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań2:28.54527B34.6037.5538.9437.45
15.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn2:28.94523B32.0137.2039.8039.93
16.Tkaczyk Izabella00UKS Oxpress Bolesławiec2:29.38518B35.1338.1438.7337.38
17.Bilińska Dominika00KS Piatka Chorzów2:29.91513B33.9538.0239.6238.32
18.Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec2:29.96512B34.9537.1939.1638.66
19.Wójtowicz Julia00KP Barakuda Starachowice2:30.33509B34.8838.0639.4137.98
20.Maraszek Hanna00MKS Trójka Łódź2:30.43508B35.7838.2838.7737.60
21.Kowalska Julia00KORNER Zielona Góra2:30.57506R34.9638.0039.3638.25
22.Biernacka Michalina00UKS MOS Ełk2:31.46497R35.6838.9139.4237.45
23.Sobala Dominika00KS Warta Poznań2:32.1249135.7938.1639.4138.76
24.Koślicka Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.3148935.7138.7238.9238.96
25.Sikorska Maria00UKS Gim 92 Ursynów W-wa2:32.4848735.9238.2439.7138.61
26.Żylska Joanna00KS Korona Kraków2:33.1248136.0538.2339.4239.42
27.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź2:33.7547534.5538.7540.6339.82
28.Bużycka Maja00KPi Płetwal Mława2:34.7646635.7638.8740.6439.49
29.Odziemczyk Maja00UKS Jagiellonka Warszawa2:34.8046635.2539.8040.3739.38
30.Sobik Oliwia00KS Piatka Chorzów2:35.0746336.4439.1340.3039.20
31.Pabin Marta00SKS 137 Delfin Łódź2:35.2746135.7439.4041.1738.96
32.Mydlarz Wiktoria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:35.3646136.6639.7440.1438.82
33.Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań2:35.5245936.2739.8240.6738.76
34.Ziąbek Weronika00UKS SMS Galicja Kraków2:36.3345236.9538.8440.4340.11
35.Hermanowska Patrycja00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:36.4245135.6439.4941.2640.03
36.Skibczak Natalia00UKS G - 8 Bielany2:36.5445036.4439.9340.8739.30
37.Rzemieniak Weronika00KS Górnik Radlin2:36.9544735.8838.5141.1241.44
38.Nowosielska Martyna00MKS Trójka Łódź2:37.1044635.3839.2141.3741.14
39.Tonderys Sandra00MOSiR Motyl Stalowa Wola2:37.6444136.2040.1841.3139.95
40.Skiba Laura00KS Wodnik Śrem2:37.9143936.8640.0841.5939.38
41.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice2:38.6943236.0040.0742.0940.53
42.Piekarz Daria00MKS Ikar Mielec2:38.7943138.0639.9840.6240.13
43.Wiśniewska Barbara00UKS Żoliborz Warszawa2:38.9643038.0540.2940.8139.81
44.Strzę˜Pek Kornelia00KS Rekin Świebodzice2:39.7942337.1340.7942.2839.59
45.Szatkowska Monika00MTP KORMORAN Olsztyn2:40.4441837.4440.4941.6440.87
46.Gruca Alicja SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:42.1840537.7540.6141.6942.13
47.Aleksiewicz Ewelina00UKS G - 8 Bielany2:42.8040037.7141.5842.4241.09
48.Sakson-Szafrańska Sara00MKS Polonia Warszawa2:42.8440036.3540.0443.5042.95
49.Maciejewska Martyna00Posnania Poznań2:43.2239737.1741.0142.6642.38
50.Orwat Maria00Posnania Poznań2:43.3139738.0640.9242.7741.56
51.Gluzińska Paulina00UKP Ruda Śląska2:43.4739537.8541.6943.2740.66
52.Soliwoda Martyna00UKS G - 8 Bielany2:43.5039536.2840.7442.3144.17
53.Żaczek Wiktoria00KP Astromal Akwawit Leszno2:43.6739437.3540.6542.7942.88
54.Strzechowska Zofia00UKS Żoliborz Warszawa2:44.2839039.2341.3642.7740.92
55.Stępien Karolina00Skalar Słupsk2:45.2038337.3141.2743.4843.14
56.Malewicka Gabriela00MKS Juvenia2:45.8637939.0241.9143.2341.70
57.Flasińska Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:46.5337437.6442.0444.4942.36
58.Gwóźdź Nicola00UKS Junior Kluczbork2:46.5937438.3941.9043.4042.90
59.Wendołowicz Angelika00MKS Juvenia2:47.3036940.5143.6743.2339.89
60.Bohdanowicz Emilia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:47.3936841.0742.2342.7041.39
61.Brosowska Sandra00UKS Ruch Grudziądz2:48.5136139.8042.2043.3943.12
62.Dobrowolska Karolina SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:49.0835738.9842.4744.9642.67
63.Przybyła Dominka SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:49.7535339.8442.8144.4042.70
64.Przewoźniak Kamila00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:52.0233938.6142.5945.9844.84
65.Sztukowska Katarzyna00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:53.6633040.4743.9646.4442.79
66.Kostrubiec Alicja00MTP KORMORAN Olsztyn2:55.2632140.7343.8945.7844.86
67.Szulc Emilia00UKS Ruch Grudziądz2:57.3131041.1844.9946.1844.96
68.Makowska Oliwia00UKS Ruch Grudziądz3:22.0420947.7151.6453.0649.63
NIE UK.Gotowska Weronika00UKS G - 8 Bielany
DYSKW. PełnaWolka Natalia SR00MKS SMS Victoria Racibórz
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany2:11.58524A30.9532.8033.9933.84
2.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra2:12.56512A30.6733.4334.1634.30
3.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków2:13.77499A31.6533.3434.4334.35
4.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin2:15.27482A31.5833.5835.2434.87
5.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:15.61479A30.4934.3635.7135.05
6.Karnik Eryk00RTP Victoria  Radom2:16.01474A31.7434.7935.5533.93
7.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:16.54469A32.6834.4735.5033.89
8.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra2:16.95465A32.2334.7235.4734.53
9.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź2:18.81446A31.6434.6836.2736.22
10.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:19.19443A32.3035.3936.1435.36
11.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów2:19.44440B32.6236.6336.7533.44
12.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:19.73437B32.0735.8936.7335.04
13.Jałtuszewski Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:19.87436B32.6635.6836.3035.23
14.Socha Maksymilian00Trops Kartuzy2:20.23433B32.9135.5536.1635.61
15.Charewicz Hubert00MKS Żak Biała Podlaska2:20.80428B32.0535.5536.7536.45
16.Roman Mateusz00MKS ZRYW Opole2:21.14424B33.9736.0236.7934.36
17.Kuczak Adam00KORNER Zielona Góra2:21.19424B33.3936.3836.4534.97
18.Łukaszczyk Mateusz00Orka Zamość2:21.21424B31.7835.4537.6736.31
19.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:21.37422B33.0636.4837.2934.54
20.Jarocha Oskar SOc00KSZO Ostrowiec2:22.55412B33.1036.8637.7934.80
21.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice2:22.84409R33.4136.3337.4235.68
22.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:23.31405R33.6236.7937.5335.37
23.Majerski Jakub00UKS SMS Galicja Kraków2:23.4640432.7436.6437.8836.20
24.Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz2:23.6040332.0636.6137.5737.36
25.Chodkowski Antoni00MKP SZCZECIN2:23.8440133.3436.6737.3836.45
26.Piotrowicz Kamil00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:23.8840132.5936.1838.3736.74
27.Stoszek Kacper00MTP Delfin Cieszyn2:24.3139734.5636.9537.0135.79
28.Mańka Jakub00UKS G - 8 Bielany2:24.4239633.1136.0337.7837.50
29.Bigajski Aleksander00KS Korona Kraków2:24.5239533.3936.8637.3436.93
30.Wąsik Kacper00MOSiR Motyl Stalowa Wola2:24.8939232.6836.5838.3437.29
31.Dobecki Mikołaj00KP Delfin Inowrocław2:24.9039233.2236.3137.8437.53
32.Krysztoforski Fryderyk00UKS 9 Kalisz2:25.5538734.0437.4238.2535.84
33.Jastrząb Dominik00KS Warta Poznań2:26.2738132.0435.5439.2639.43
34.Piłkowski Patryk00MKS Polonia Warszawa2:26.4738033.2436.7338.3338.17
35.Krzekotowski Karol00UKP Torpeda Oleśnica2:26.5137933.3236.8038.2538.14
36.Mitrus Paweł00Mks Piaseczno2:27.0937534.5937.9438.0836.48
37.Kowalski Maxymilian00MPKS Orka Ciechanow2:27.3837333.4036.8039.1738.01
38.Chromik Mateusz SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:27.7137033.6236.3438.6839.07
39.Kędzia Wiktor00MKP SZCZECIN2:27.9636835.0337.4238.6036.91
40.Dobrzyński Piotr00MTP KORMORAN Olsztyn2:27.9936834.3636.7538.3438.54
41.Koput Kamil00MKS Polonia Warszawa2:28.6536333.5638.0739.7337.29
42.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg2:28.6736334.7738.8639.1635.88
43.Kubiś Kamil00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:28.7936235.0038.4338.8836.48
44.Sorbian Maciej00Dwójka Morena Gdańsk2:28.8436234.9638.5039.0936.29
45.Wasilewski Michał00UKS Jagiellonka Warszawa2:28.9936136.1037.8337.8137.25
46.Hrycyk Maciej001 Solex Lębork2:30.9934734.6238.6439.6938.04
47.Karasek Marcin00BUKS Warszawa2:31.4634335.3338.4940.0637.58
48.Jodłowski Mateusz00UKS SMS Galicja Kraków2:31.7834135.9438.5938.8438.41
49.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska2:31.8134134.1338.0240.4439.22
50.Romaniec Szymon00KS Delfin Gdynia2:32.1333934.3638.4739.9139.39
51.Polak Mikołaj00Korona Swim Kielce2:32.2633834.7838.7939.6339.06
52.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg2:32.6733534.6838.0640.6839.25
53.Pawłowski Bogdan00KP Sokół Rzeszów2:33.8932734.1739.0240.8039.90
54.Reichelt Adrian00SiKReT Gliwice2:34.5632336.4839.1440.3238.62
55.Pawłowski Adam00UKS G - 8 Bielany2:34.6532334.9639.3040.8639.53
56.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice2:34.7932236.0540.2940.9937.46
57.Sumara Konrad00TS Wisła Kraków2:36.0131437.2939.9840.1138.63
58.Wieczorek Wojciech00UKS Junior Kluczbork2:37.0930836.8039.7441.1939.36
59.Kupczak Jakub00UKS Skalar Warszawa2:37.9130335.6241.5140.0140.77
60.Gontarczyk Kamil00UKS Kapry Armexim Pruszków2:38.9329736.5640.2942.8439.24
61.Greczanik Paweł SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:39.5329437.4540.9541.7839.35
62.Wnuczak Dawid00UKS G - 8 Bielany2:40.5228837.5940.4941.5540.89
63.Kusztelak Filip00UPKS Wodnik Rawicz2:41.6428237.1841.4242.4940.55
64.Dynak Filip00UKS Posejdon Pułtusk2:44.3426937.0541.6544.4541.19
65.Kossakowski Paweł00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:49.6324439.6942.5744.3743.00
66.Grzelakowski Jakub00UKS Posejdon Pułtusk2:50.1324240.0243.4645.1141.54
67.Grynczel Krystian00MKS Juvenia2:53.2022939.4943.0945.9044.72
DYSKW. PełnaPawlicki Mariusz00Mks Piaseczno
O-4
DYSKW. PełnaKostyk Teodor00UKS Cityzen Poznań
G-6


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn26.31459
2.Sobota Krzysztof00UKS Trójka Oborniki26.58445


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-07
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź5:07.08614A1:08.371:16.031:29.341:13.34
2.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:08.79604A1:10.131:20.521:28.301:09.84
3.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp5:11.43588A1:12.371:17.171:28.961:12.93
4.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:13.08579A1:12.831:18.461:29.121:12.67
5.Pecyna Michalina00IKS Konstancin5:13.87575A1:12.741:19.691:29.431:12.01
6.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin5:20.52540A1:13.051:23.921:31.411:12.14
7.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:23.23526A1:13.391:24.531:29.151:16.16
8.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź5:24.39521A1:13.231:24.311:33.031:13.82
9.Tomoń Martyna00CSTR Strzyżów5:25.73514A1:14.441:24.981:34.371:11.94
10.Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:25.95513A1:16.451:20.791:36.271:12.44
11.Borejszo Paula00MKP SZCZECIN5:26.02513B1:14.381:19.961:36.251:15.43
12.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:28.92499B1:11.881:24.341:34.191:18.51
13.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin5:36.20468B1:15.211:24.251:39.441:17.30
14.Maćkowiak Anna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk5:37.18464B1:17.941:23.261:40.701:15.28
15.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle5:41.60446B1:21.411:28.381:31.441:20.37
16.Żylska Joanna00KS Korona Kraków5:43.92437B1:18.471:24.301:39.131:22.02
17.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa5:48.05421B1:21.821:25.741:36.321:24.17
18.Kocurek Marta00Posnania Poznań5:49.84415B1:21.341:27.471:37.321:23.71
19.Mrugacz Dominika00UKS SMS Galicja Kraków5:53.00404B1:18.311:30.521:45.151:19.02
20.Borczyk Martyna00KS Rekin Świebodzice5:53.80401B1:22.191:31.861:40.331:19.42


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-07
Chłopców, 400m zmienny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź4:42.34580A1:03.991:15.221:16.331:06.80
2.Błaszczyk Kacper00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:47.83547A1:04.371:15.711:19.411:08.34
3.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa4:49.96535A1:04.931:17.121:20.471:07.44
4.Orłowski Kamil SOc00KSZO Ostrowiec4:53.86514A1:06.291:15.501:25.641:06.43
5.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany4:57.63495A1:08.621:14.401:23.361:11.25
6.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra4:58.89489A1:07.701:15.701:31.141:04.35
7.Oller Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn4:59.22487A1:10.101:18.441:23.531:07.15
8.Mańka Filip00UKS 190 Łódź5:04.70461A1:08.641:15.591:28.361:12.11
9.Walczysko Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:08.33445A1:10.951:21.051:24.201:12.13
10.Kowalski Rafał00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.5:09.22441A1:11.721:19.431:28.141:09.93
11.Kowalski Karol00MUKS UNIA Busko-Zdrój5:09.78439B1:12.081:21.071:27.901:08.73
12.Piotrowicz Kamil00UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:11.42432B1:15.451:18.551:27.111:10.31
13.Pietrzyk Cezary SOc00KSZO Ostrowiec5:11.79430B1:08.531:23.311:29.361:10.59
14.Semeniuk Mateusz00MKP SZCZECIN5:12.41428B1:11.121:23.091:28.691:09.51
15.Maciak Artur00MKP SZCZECIN5:13.38424B1:14.021:23.051:26.871:09.44
16.Krzyżaniak Krystian00MKS Juvenia5:14.12421B1:11.581:21.511:30.711:10.32
17.Niedziela Hubert SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:14.15421B1:13.421:22.141:30.211:08.38
18.Plutecki Dawid00UKS SMS Galicja Kraków5:14.63419B1:12.241:19.211:31.921:11.26
19.Woźniak Kamil00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5:14.96418B1:09.201:23.821:30.091:11.85
20.Włodarczyk Bruno00TS Wisła Kraków5:16.21413B1:13.601:19.231:30.961:12.42
21.Szwedzki Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:16.76410R1:21.101:18.511:27.401:09.75
22.Rębacz Maciej00UKS G - 8 Bielany5:20.57396R1:11.301:24.411:26.881:17.98
23.Kłaput Bartosz00UKS SMS Galicja Kraków5:24.083831:16.841:18.521:36.171:12.55
24.Kowalski Maxymilian00MPKS Orka Ciechanow5:25.263791:18.361:20.001:33.071:13.83
25.Augustyn Aleksander00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5:26.163761:10.811:23.871:37.951:13.53
26.Słomiński Sebastian00KS Rekin Świebodzice5:26.483751:16.831:20.831:35.251:13.57
27.Wiórko Dawid00Orka Zamość5:31.563581:14.621:27.851:35.591:13.50
28.Rogacz Grzegorz SR00MKS SMS Victoria Racibórz5:47.653101:19.601:33.691:32.991:21.37


<< TOP >>
Konkurencja 1
2014-03-07
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk26.61667
2.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn26.96641
3.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin27.26620
4.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn27.41610
5.Margula Weronika00MKP SZCZECIN27.69591
6.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn27.74588
Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany27.74588
8.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk27.90578
9.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa28.03570
10.Baryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk28.21559
Finał B
11.Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków27.73589
12.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp28.04570
13.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin28.14564
14.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno28.25557
15.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław28.34552
16.Błażyczek Klaudia00KP Astromal Akwawit Leszno28.42547
17.Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań28.58538
18.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra28.60537
19.Szopa Marta00CSTR Strzyżów28.65534
20.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa28.76528


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-03-07
Chłopców, 50m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa24.14594
2.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki24.33580
3.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg24.82547
4.Hołub Krzysztof00KP AVIA Świdnik25.46506
5.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec25.53502
6.Kurleto Piotr00KS Korona Kraków25.70492
7.Torba Kacper00UKS Orka Lubań25.76489
8.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN25.98477
9.Rybarczyk Adam00Mks Piaseczno26.06472
10.Kowalik Krystian00KP Barakuda Starachowice26.40454
Finał B
11.Kiełczewski Amadeusz00WKS Śląsk26.10470
12.Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz26.18466
13.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM26.20465
14.Gębka Olaf00KS Warta Poznań26.39455
15.Graboń Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza26.42453
16.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn26.49450
17.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy26.60444
18.Nowicki Jakub00SiKReT Gliwice26.61443
19.Cwajna Karol00KS Górnik Radlin26.70439
20.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław26.80434


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-03-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Wikieł Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn33.60629
2.Aściukiewicz Marta00MKP Kołobrzeg33.94611
3.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk34.33590
4.Tomaszek Aleksandra00MKS Polonia Warszawa34.50581
5.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno34.56578
6.Chmielewska Aneta00UKS OLIMPIC Warka34.65574
7.Kwiatkowska Agata00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.75569
8.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź34.85564
9.Piekut Zofia00MKS Polonia Warszawa35.10552
10.Iwanowska Alexandra00MKS Juvenia Wrocław35.17549
Finał B
11.Morchat Katarzyna00KORNER Zielona Góra34.89562
12.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław35.14550
13.Gliwa Hanna00BUKS Warszawa35.27544
14.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM35.32542
15.Koterba Adrianna00KORNER Zielona Góra35.38539
16.Gruca Alicja SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM35.47535
17.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice35.60529
18.Mordak Julia00MKP SZCZECIN35.79521
19.Józefiak Nikola00MKS Juvenia Wrocław36.17504
20.Wiączek Weronika00UKS 9 Kalisz36.40495


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-03-07
Chłopców, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź29.94599
REKORD POLSKI 14 LAT
2.Michalczyk Andrzej SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM30.26581
3.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa30.51566
4.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice31.28525
5.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa31.76502
6.Pakuła Mateusz00MKS Jedynka Łódź32.26479
7.Szczerkowski Michał00MKP SZCZECIN32.57465
8.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice32.59465
9.Komkowski Maciej00MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.68461
10.Juraszek Adrian00Skalar Słupsk32.70460
Finał B
11.Koczorowski Kacper00KP Astromal Akwawit Leszno32.26479
12.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN32.31477
Pętlak Tadeusz00UKS Ostrobramska W-wa32.31477
14.Kudela Paweł00KS Fala Niepołomice32.74458
15.Szabłowski Hubert00UKS Jagiellonka Warszawa32.75458
16.Czop Filip00MTS Kwidzyn32.83454
17.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany32.88452
18.Rdzanek Szymon00KS Górnik Radlin33.01447
19.Dopierała Krystian00KORNER Zielona Góra33.37433
20.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice33.54426


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-03-07
Dziewcząt, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Solak Anna00PSP Swim Płock1:03.1066429.3033.80
2.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław1:05.4159630.7034.71
3.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź1:05.5559230.6834.87
4.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:06.0457930.4835.56
5.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź1:07.6753831.5236.15
6.Kruszewska Kaja00MKS Juvenia1:08.3752231.7736.60
7.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin1:08.6751531.9536.72
8.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:08.7151431.6037.11
9.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź1:09.3749932.1837.19
10.Wrzosek Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:09.9348731.7338.20
Finał B
11.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa1:07.9253231.4036.52
12.Pachowska Wiktoria00UKS Jagiellonka Warszawa1:09.3150132.1937.12
13.Górska Julia00UKS Skalar Warszawa1:09.3749932.6636.71
14.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra1:09.4249832.3837.04
15.Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN1:09.6749332.1637.51
16.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn1:10.0348532.0138.02
17.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:10.1448331.9238.22
18.Iżycka Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:10.4347732.6937.74
19.Lazopoulos Anna00MKS Juvenia Wrocław1:10.6947233.1437.55
20.Wiśniewska Oliwia00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:11.6445332.9938.65


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-03-07
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki59.0655328.0331.03
2.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin59.5553927.6031.95
3.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany1:01.2149628.3832.83
4.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin1:01.3349329.0132.32
5.Kwiasowski Jakub00MKS Jedynka Łódź1:01.6648628.6932.97
6.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:01.7748328.4433.33
7.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.8648128.2433.62
8.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice1:03.4544629.7833.67
9.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:03.5144430.0733.44
10.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec1:03.6844129.9033.78
Finał B
11.Kęsik Konrad00UKS Żabianka Gdańsk1:03.2944928.9234.37
Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:03.2944929.5533.74
13.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:03.6144229.6134.00
14.Glonek Maciej00KS Warta Poznań1:03.6544129.5534.10
15.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź1:03.7743930.2033.57
16.Czop Michał00MTS Kwidzyn1:03.9943429.3934.60
Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa1:03.9943429.9934.00
18.Kiszczak Jakub00MKS Juvenia Wrocław1:04.6242229.4935.13
19.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków1:04.9441630.4434.50
20.Racinowski Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:05.5940330.0735.52


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-03-07
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk2:07.4766328.6933.1033.3532.33
2.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn2:09.1463729.6832.8133.8532.80
3.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:09.1763729.7532.1233.5233.78
4.Bronek Martyna00UKS Aligator Gorzyce2:10.1362329.2833.2533.9533.65
5.Margula Weronika00MKP SZCZECIN2:10.8561330.3732.9134.1933.38
6.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn2:11.0661029.2833.4134.4233.95
7.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź2:11.3160630.5033.5334.6332.65
8.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany2:11.9159829.4233.2534.6034.64
9.Szafrańska Julia SOc00KSZO Ostrowiec2:12.7058730.3833.6834.7233.92
10.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn2:13.6157630.1133.3735.0335.10
Finał B
11.Staszczyk Natalia00UKS Gim 92 Ursynów W-wa2:12.4759130.9033.2134.3234.04
12.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń2:14.0856930.9234.1035.0334.03
13.Błażyczek Klaudia00KP Astromal Akwawit Leszno2:14.1556931.0434.2134.7534.15
14.Baranowska Weronika00UKS G - 8 Bielany2:16.2054331.2034.8135.6534.54
15.Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec2:16.3154231.2834.0035.6435.39
16.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa2:16.4454031.5834.4335.8334.60
17.Niedziałkowska Daria00RTP Victoria  Radom2:16.9353531.0835.1535.8934.81
18.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów2:16.9553431.4735.5235.7234.24
19.Wiśniewska Barbara00UKS Żoliborz Warszawa2:17.0253431.2034.7136.1234.99
20.Szuster Aleksandra00KS Piatka Chorzów2:17.1653230.6534.7936.2535.47


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-03-07
Chłopców, 200m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg1:55.2364126.7229.4630.0029.05
2.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany1:58.2359327.0829.9231.0130.22
3.Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:59.6457227.5430.5431.2130.35
4.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec1:59.9656827.9430.2631.1430.62
5.Koziejko Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn2:02.0154028.4131.0031.4031.20
6.Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa2:02.7553027.5631.6332.2231.34
7.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław2:03.2252428.0630.5632.2632.34
8.Kiełczewski Amadeusz00WKS Śląsk2:04.5350827.5231.5433.1032.37
9.Racinowski Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:04.9650228.3831.4532.4932.64
10.Jarocha Oskar SOc00KSZO Ostrowiec2:05.4349728.7932.1732.9231.55
Finał B
11.Hołub Krzysztof00KP AVIA Świdnik2:05.4049729.5332.8632.3230.69
12.Sadłowski Piotr00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:05.7449328.4532.6933.3631.24
13.Domański Kamil00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:05.7849329.1031.8033.0331.85
14.Olejniczak Borys00KS Warta Poznań2:06.4748529.0032.1733.0632.24
15.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź2:06.5448429.1332.4533.3231.64
16.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:06.5748329.3531.9933.3031.93
17.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany2:06.7648128.8132.0633.4732.42
18.Gębka Olaf00KS Warta Poznań2:08.2146529.0032.8933.8032.52
19.Wąsowski Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn2:09.5245129.7632.3433.9733.45
20.Suliga Jeremi00Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza2:09.8544829.5332.8133.4534.06


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-03-07
Dziewcząt, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław2:18.6764832.8334.8935.5335.42
2.Romanowska Patrycja00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:20.1862732.3535.2036.4836.15
3.Lewandowicz Natalia00UKS Żabianka Gdańsk2:22.3459933.3236.2636.8135.95
4.Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków2:23.2058833.2936.2837.5236.11
5.Jeżowska Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.3958633.2736.2937.9535.88
6.Szemro Patrycja00Znicz Koszalin2:24.0657833.3436.6037.5936.53
7.Smyłek Karolina00Skarpa Lublin2:24.2357634.2336.7937.2835.93
8.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg2:25.3356333.2936.6538.4136.98
9.Baryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk2:26.6854733.2336.5437.9838.93
10.Lechowicz Nadia00UKS SMS Galicja Kraków2:28.7952435.9037.4937.9937.41
Finał B
11.Tkaczyk Izabella00UKS Oxpress Bolesławiec2:26.5854934.5737.2938.3636.36
12.Brzózka Zuzanna00UKS G - 8 Bielany2:26.6754834.4837.3338.1136.75
13.Sinitchine Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn2:27.5553834.4137.2238.1837.74
14.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań2:27.6553734.6437.5238.1037.39
15.Bilińska Dominika00KS Piatka Chorzów2:29.2851933.6137.5239.1838.97
16.Maraszek Hanna00MKS Trójka Łódź2:30.0151235.2538.4838.4437.84
17.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów2:30.4550736.1738.3038.6437.34
18.Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec2:31.0950135.0737.3139.6139.10
19.Wójtowicz Julia00KP Barakuda Starachowice2:32.4548836.3738.0140.1137.96
DYSKW.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn
G-6


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-03-07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany2:08.8755830.9632.1033.1232.69
2.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra2:09.3055230.3932.5733.4432.90
3.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:12.9250830.3533.5935.1033.88
4.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków2:15.2348331.1933.3635.6635.02
5.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin2:15.9547531.2134.1035.4535.19
6.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra2:16.5946833.1135.6134.7733.10
7.Karnik Eryk00RTP Victoria  Radom2:17.8745532.9434.7735.8734.29
8.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź2:18.4445031.9935.3636.1634.93
9.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:20.9442632.2635.0337.3436.31
10.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:22.6941133.4636.1637.2135.86
Finał B
11.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów2:17.8145632.5535.4836.0033.78
12.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:19.1744332.5035.9236.5834.17
13.Jałtuszewski Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:19.4544032.9335.1536.6034.77
14.Kuczak Adam00KORNER Zielona Góra2:20.0343532.9435.7636.1935.14
15.Łukaszczyk Mateusz00Orka Zamość2:20.1143431.6535.6836.6536.13
16.Roman Mateusz00MKS ZRYW Opole2:21.2642333.2135.7036.6135.74
17.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:21.2942332.9336.3536.9435.07
18.Charewicz Hubert00MKS Żak Biała Podlaska2:22.9440932.4135.6037.9636.97
19.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice2:23.6340332.9236.8937.3436.48
NWSocha Maksymilian00Trops Kartuzy


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-03-07
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź5:05.776221:09.231:17.591:28.761:10.19
2.Pecyna Michalina00IKS Konstancin5:07.036141:11.861:16.651:29.911:08.61
3.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:08.326061:09.761:20.001:29.531:09.03
4.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin5:10.965911:12.461:21.111:28.731:08.66
5.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp5:11.705871:12.701:19.671:29.541:09.79
6.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:15.545661:12.521:20.031:30.811:12.18
7.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:18.185521:12.651:24.621:27.221:13.69
8.Tomoń Martyna00CSTR Strzyżów5:22.755291:12.521:23.491:33.511:13.23
9.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź5:23.375261:13.221:22.761:33.591:13.80
10.Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:25.845141:16.161:20.871:36.411:12.40
Finał B
11.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin5:26.085131:16.101:19.681:36.931:13.37
12.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:27.235071:13.211:24.721:32.361:16.94
13.Borejszo Paula00MKP SZCZECIN5:30.894901:16.141:22.701:37.021:15.03
14.Maćkowiak Anna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk5:33.124811:17.851:23.451:37.671:14.15
15.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle5:33.824781:20.921:25.821:30.001:17.08
16.Kocurek Marta00Posnania Poznań5:45.284321:21.081:29.721:34.981:19.50
17.Mrugacz Dominika00UKS SMS Galicja Kraków5:46.834261:19.641:31.331:38.591:17.27
18.Borczyk Martyna00KS Rekin Świebodzice5:55.023971:22.191:29.921:40.931:21.98
NWŻylska Joanna00KS Korona Kraków
NWBorys Anna00MKS Polonia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-03-07
Chłopców, 400m zmienny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź4:34.766291:03.531:13.021:13.811:04.40
2.Błaszczyk Kacper00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:45.045631:04.041:17.151:18.971:04.88
3.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa4:49.825361:04.751:16.391:21.141:07.54
4.Oller Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn4:52.155231:08.191:15.831:22.481:05.65
5.Orłowski Kamil SOc00KSZO Ostrowiec4:52.645211:06.071:14.411:25.931:06.23
6.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra4:55.655051:08.111:14.511:28.971:04.06
7.Mańka Filip00UKS 190 Łódź4:59.814841:08.861:16.491:25.711:08.75
8.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany4:59.984831:07.871:15.831:25.671:10.61
9.Walczysko Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:06.944511:12.101:18.991:23.601:12.25
10.Kowalski Rafał00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.5:09.654391:12.611:19.911:26.141:10.99
Finał B
11.Kowalski Karol00MUKS UNIA Busko-Zdrój5:05.614571:10.851:20.881:25.701:08.18
12.Piotrowicz Kamil00UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:07.794471:14.841:17.521:25.681:09.75
13.Maciak Artur00MKP SZCZECIN5:09.344411:13.671:21.351:26.161:08.16
14.Semeniuk Mateusz00MKP SZCZECIN5:09.754391:11.081:22.451:28.331:07.89
15.Pietrzyk Cezary SOc00KSZO Ostrowiec5:10.624351:09.281:24.951:28.001:08.39
16.Niedziela Hubert SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM5:13.164251:14.241:21.481:30.031:07.41
17.Plutecki Dawid00UKS SMS Galicja Kraków5:13.954221:12.191:19.691:31.011:11.06
18.Woźniak Kamil00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5:13.984211:08.941:23.701:30.731:10.61
19.Krzyżaniak Krystian00MKS Juvenia5:16.604111:12.521:23.551:31.641:08.89
20.Włodarczyk Bruno00TS Wisła Kraków5:16.934101:15.001:19.881:32.841:09.21


<< TOP >>
Konkurencja 13
2014-03-07
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.UKP UNIA OŚWIĘCIM 1UKP UNIA OŚWIĘCIM9:01.13598
Wojciechowska Maria SO
Gorczyca Oliwia SO
Kołodziej Katarzyna SO
Węgrzyn Natalia SO
00
00
00
00
32.10
30.58
31.65
30.07
35.13
33.74
35.24
33.29
35.73
36.51
35.51
34.56
34.28
34.81
33.49
34.44
2:17.24
2:15.64
2:15.89
2:12.36
2.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn9:03.61590
Żemajtis Maria
Sinitchine Zoja
Chodyna Kinga
Święcka Julia
00
00
00
00
30.30
30.99
31.42
31.57
33.85
34.74
34.01
33.71
34.80
35.96
37.64
35.85
33.25
35.20
35.53
34.79
2:12.20
2:16.89
2:18.60
2:15.92
3.MKP SZCZECIN 1MKP SZCZECIN9:04.63586
Borejszo Paula
Groblica Joanna
Duda Katarzyna
Margula Weronika
00
00
00
00
31.78
31.42
32.05
29.66
34.30
34.68
34.59
33.40
35.73
35.95
35.73
34.63
35.04
35.95
35.81
33.91
2:16.85
2:18.00
2:18.18
2:11.60
4.szt nr1UKS G - 8 Bielany9:08.65573
Baranowska Weronika
Kubiak Karolina
Gotowska Weronika
Reks Aleksandra
00
00
00
00
31.75
31.75
31.27
29.57
35.27
34.84
34.66
34.37
36.25
36.09
35.53
35.41
35.39
35.49
35.64
35.37
2:18.66
2:18.17
2:17.10
2:14.72
5.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław9:10.79567
Lazopoulos Anna
Brzozowska Marta
Bohater Paulina
Górecka Weronika
00
00
00
00
31.33
31.07
32.64
30.90
34.88
35.86
35.87
35.31
36.06
36.01
36.28
36.34
36.08
34.17
34.71
33.28
2:18.35
2:17.11
2:19.50
2:15.83
6.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa9:13.44559
Kaczmarczyk Natalia
Ciporska Katarzyna
Tomaszek Aleksandra
Malczewska Zofia
00
00
00
00
29.85
31.98
30.21
31.52
34.46
36.53
34.58
34.81
35.12
38.12
36.29
36.10
34.36
38.05
37.13
34.33
2:13.79
2:24.68
2:18.21
2:16.76
7.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź9:21.52535
Kowalska Dominika
Nowosielska Martyna
Ligenza Oliwia
Maraszek Hanna
00
00
00
00
30.55
32.33
32.61
32.09
33.57
35.87
36.71
36.73
34.92
38.14
38.60
37.12
34.46
35.35
36.39
36.08
2:13.50
2:21.69
2:24.31
2:22.02
8.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin9:24.83525
Rogowska Katarzyna
Szemro Patrycja
Markowska Julia
Biernacka Wiktoria
00
00
00
00
30.00
31.20
31.67
30.51
35.28
35.89
35.79
35.54
36.15
37.73
38.04
38.16
34.95
37.21
36.79
39.92
2:16.38
2:22.03
2:22.29
2:24.13
9.szt nr2UKS G - 8 Bielany9:35.09498
Sudak Magdalena
Berwid Ligia
Brzózka Zuzanna
Wysokińska Agnieszka
00
00
00
00
32.63
33.28
32.03
31.53
36.48
37.45
35.58
36.13
38.21
39.82
36.68
37.67
37.43
37.79
35.63
36.75
2:24.75
2:28.34
2:19.92
2:22.08
10.UKP UNIA OŚWIĘCIM 2UKP UNIA OŚWIĘCIM9:35.64496
Mydlarz Wiktoria SO
Zawisza Alina SO
Gruca Alicja SO
Pisarek Justyna SO
00
00
00
00
31.67
34.03
32.27
34.19
35.92
36.84
36.28
38.09
37.24
37.17
37.55
38.47
35.87
36.04
36.75
37.26
2:20.70
2:24.08
2:22.85
2:28.01
11.MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1MKS Neptun Stargard Szczecińsk10:14.82407
Kisiel Gabriela
Tomczak Karolina
Flasińska Gabriela
Drewniak Katarzyna
00
00
00
00
32.17
34.48
33.61
36.30
37.80
38.62
38.59
42.00
39.44
39.77
40.82
42.30
39.38
40.08
39.33
40.13
2:28.79
2:32.95
2:32.35
2:40.73


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-03-07
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec 1KSZO Ostrowiec8:24.01534
Michta Kacper SOc
Jarocha Oskar SOc
Szeląg Mikołaj SOc
Orłowski Kamil SOc
00
00
00
00
+0,82
+0,73
+0,63
+0,73
28.40
29.05
29.15
28.76
30.14
32.91
33.10
32.14
31.93
33.49
34.48
33.23
31.16
31.87
33.66
30.54
2:01.63
2:07.32
2:10.39
2:04.67
2.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn8:24.49533
Śmiarowski Beniamin
Oller Krzysztof
Wąsowski Jędrzej
Koziejko Bartłomiej
00
00
00
00
+0,71
+0,41
+0,41
+0,29
28.31
29.73
29.49
28.44
32.36
33.26
32.53
30.68
33.59
33.85
32.79
31.21
33.24
31.63
32.36
31.02
2:07.50
2:08.47
2:07.17
2:01.35
3.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra8:26.28527
Miciul Michał
Madoń Marek
Piątkowiak Hubert
Taradyś Jakub
00
00
00
00
+0,71
+0,52
+0,78
+0,70
28.12
29.16
28.62
28.78
31.03
33.24
32.56
31.92
32.23
34.77
33.88
32.68
31.82
33.43
32.89
31.15
2:03.20
2:10.60
2:07.95
2:04.53
4.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza8:29.75516
Graboń Przemysław
Trzęsiec Daniel
Staniszewski Jakub
Borkowski Kacper
00
00
00
00
+0,80
+0,63
+0,54
+0,64
27.90
28.87
29.46
27.25
31.70
32.42
32.55
31.91
33.84
34.38
34.00
33.30
34.76
32.14
33.20
32.07
2:08.20
2:07.81
2:09.21
2:04.53
5.szt nr1UKS G - 8 Bielany8:32.59508
Wardak Jakub
Mańka Jakub
Młynarczyk Karol
Butkiewicz Cezary
00
00
00
00
+0,69
+0,41
+0,44
+0,64
28.44
29.96
27.06
29.24
31.83
34.24
30.48
33.12
33.86
35.77
31.09
34.53
32.89
35.88
30.43
33.77
2:07.02
2:15.85
1:59.06
2:10.66
6.TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki8:33.43505
Racinowski Piotr
Porczyński Michał
Domański Kamil
Błaszczyk Kacper
00
00
00
00
+0,74
+0,36
+0,36
+0,28
28.54
31.41
29.08
28.93
32.24
35.77
32.06
32.55
32.92
36.19
32.89
32.92
32.16
33.05
32.08
30.64
2:05.86
2:16.42
2:06.11
2:05.04
7.WKS Śląsk 1WKS Śląsk8:35.51499
Kiełczewski Amadeusz
Hano Grzegorz
Dąbrowski Patryk
Łaś Wiktor
00
00
00
00
+0,77
+0,51
+0,44
+0,32
27.97
30.31
28.85
29.00
31.84
33.47
31.85
33.22
33.24
35.09
32.96
34.51
32.38
33.38
32.86
34.58
2:05.43
2:12.25
2:06.52
2:11.31
8.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa8:38.17491
Pytlarczyk Szymon
Gordziejuk-Nowak Kacper
Koput Kamil
Dejneżenko Daniel
00
00
00
00
+0,83
+0,39
+0,23
+0,23
26.90
29.18
28.47
28.57
31.73
34.08
33.94
33.35
32.84
35.67
35.63
34.67
31.64
32.94
34.01
34.55
2:03.11
2:11.87
2:12.05
2:11.14
9.UKP UNIA OŚWIĘCIM 1UKP UNIA OŚWIĘCIM8:39.62487
Michalczyk Andrzej SO
Niedziela Hubert SO
Opolka Kacper SO
Biecki Szymon SO
00
00
00
00
+0,62


+0,46
28.91
29.57
30.11
29.63
33.57
33.76
33.08
33.09
34.17
34.03
34.52
34.11
33.10
33.34
31.88
32.75
2:09.75
2:10.70
2:09.59
2:09.58
10.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.8:40.67484
Wałcerz Mateusz
Lisek Aleksander
Kowalski Rafał
Stonawski Maciej
00
00
00
00
+0,71
+0,68
+0,69
+0,36
27.42
29.63
30.98
29.29
30.78
33.01
34.40
34.09
31.82
34.54
34.56
36.00
31.24
33.95
33.62
35.34
2:01.26
2:11.13
2:13.56
2:14.72
11.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań8:43.48477
Gębka Olaf
Nowak Kacper
Glonek Maciej
Olejniczak Borys
00
00
00
00
+0,84
+0,36
+0,25
+0,43
28.71
29.92
30.01
29.43
32.42
33.89
34.13
34.14
33.69
35.11
35.06
33.44
33.89
34.86
32.95
31.83
2:08.71
2:13.78
2:12.15
2:08.84
12.MKP SZCZECIN 1MKP SZCZECIN8:43.94475
Chodkowski Antoni
Maciak Artur
Szczerkowski Michał
Szczepański Oskar
00
00
00
00
+0,77
+0,65
+0,38
+0,42
28.91
31.17
30.16
27.27
33.17
34.36
33.76
31.66
35.21
35.13
35.48
33.66
33.93
32.25
34.91
32.91
2:11.22
2:12.91
2:14.31
2:05.50
13.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSIR MOS Dąbrowa Górnicza8:46.49468
Chwastek Dominik
Małkowski Jakub
Walczysko Jakub
Gawroński Damian
00
00
00
00

+0,19
+0,22
29.35
30.11
29.97
31.03
31.94
34.38
34.11
34.27
32.74
35.22
35.80
34.77
32.35
33.66
35.05
31.74
2:06.38
2:13.37
2:14.93
2:11.81
14.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź8:46.56468
Woźniak Maciej
Ciszewski Jakub
Pawlaczyk Patryk
Fiks Krzysztof
00
00
00
00
+0,71
+0,67
+0,65
+0,45
29.29
30.37
30.21
29.51
33.13
34.09
34.05
33.73
34.19
34.88
34.95
35.40
33.76
32.53
33.86
32.61
2:10.37
2:11.87
2:13.07
2:11.25
15.UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1UKS Piątka Konstantynów Łódzki8:54.64447
Kraska Jakub
Cierpikowski Robert
Szwedzki Jakub
Piotrowicz Kamil
00
00
00
00
+0,79
+0,25
+0,29
29.07
30.90
30.67
31.06
32.31
35.15
34.28
34.93
33.40
37.01
36.42
35.74
30.85
34.75
34.03
34.07
2:05.63
2:17.81
2:15.40
2:15.80
16.KORNER Zielona Góra 2KORNER Zielona Góra8:55.99444
Dopierała Krystian
Kałek Oliwer
Bożuchowski Jakub
Kuczak Adam
00
00
00
00
+0,75
+0,44
+0,48
+0,64
28.97
29.91
31.06
30.89
33.35
33.71
35.57
34.11
34.64
34.16
36.58
35.22
34.25
32.96
35.72
34.89
2:11.21
2:10.74
2:18.93
2:15.11
17.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec9:18.14393
Cerlich Maksymilian
Zygiel Patryk
Data Mariusz
Warzecha Konrad
00
00
00
00
+0,80
+0,37
+0,24
+0,22
29.20
31.43
31.77
30.72
32.42
36.21
36.17
37.15
32.70
39.01
38.44
38.89
31.63
36.46
38.28
37.66
2:05.95
2:23.11
2:24.66
2:24.42
18.UKS Skalar Warszawa 1UKS Skalar Warszawa9:23.97381
Kupczak Jakub
Strzelczyk Filip
Średniawa Patryk
Mieszkowski Stanisław
00
00
00
00
+0,94
+0,07
+0,09
+0,15
29.65
32.51
32.29
31.42
33.27
37.51
37.26
35.54
34.40
38.30
39.50
37.44
35.06
36.74
37.27
35.81
2:12.38
2:25.06
2:26.32
2:20.21
19.UKS Jagiellonka Warszawa 1UKS Jagiellonka Warszawa9:33.07363
Cichocki Maciej
Urbańczyk Daniel
Jabłoński Mateusz
Wasilewski Michał
00
00
00
00
+0,69

+0,30
+0,48
33.25
33.03
30.10
31.40
38.22
39.82
34.40
35.04
38.26
41.02
36.11
35.78
37.20
37.23
35.83
36.38
2:26.93
2:31.10
2:16.44
2:18.60


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-08
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Solak Anna00PSP Swim Płock28.56622A
2.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM29.72552A
3.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław29.94539A
4.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra30.17527A
5.Łyczek Andżelika00KPi Płetwal Mława30.36517A
6.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź30.80495A
7.Wrzosek Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.95488A
8.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa31.07483A
9.Pachowska Wiktoria00UKS Jagiellonka Warszawa31.14479A
10.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin31.21476A
11.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa31.25474B
Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań31.25474B
13.Wiśniewska Oliwia00MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.35470B
14.Knapik Agata00UKS Oxpress Bolesławiec31.44466B
Radecka Anna00KP Barakuda Starachowice31.44466B
16.Markowska Julia00Znicz Koszalin31.53462B
17.Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN31.54461B
18.Górska Julia00UKS Skalar Warszawa31.56460B
19.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź31.58460B
20.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn31.71454B
21.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin31.74453R
22.Kaczmarczyk Julia00KS Górnik Radlin31.79451R
23.Tomkowicz Wiktoria00MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.81450
24.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno31.94444
25.Łotecka Aleksandra00KS Górnik Radlin31.95444
26.Jagiełło Weronika00Korona Swim Kielce31.97443
27.Rogala Julia00MUKP Fala Ropczyce32.02441
28.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM32.04440
29.Lazopoulos Anna00MKS Juvenia Wrocław32.09438
Bielewicz Joanna00KS Warta Poznań32.09438
31.Kacprzycka Weronika00UKS Kapry Armexim Pruszków32.15436
32.Brzózka Zuzanna00UKS G - 8 Bielany32.29430
33.Antoniak Oliwia00MTP KORMORAN Olsztyn32.31429
34.Mordak Julia00MKP SZCZECIN32.38426
35.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk32.41425
36.Stojanowska Aleksandra00KORNER Zielona Góra32.42425
Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska32.42425
38.Senczyszyn Barbara00MKP SZCZECIN32.52421
39.Żak Klaudia00MOSM Tychy32.57419
40.Felkel Maja00KS Warta Poznań32.85408
41.Mydlarz Wiktoria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM32.90406
42.Malewicka Gabriela00MKS Juvenia32.97404
43.Szot Patrycja00UKS 51 Lublin33.04401
44.Mikus Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.07400
Sobala Dominika00KS Warta Poznań33.07400
46.Ciekańska Wiktoria00Dwójka Morena Gdańsk33.12398
47.Junak Nikola00SKS 137 Delfin Łódź33.25394
48.Kozera Katarzyna00UKS SMS Galicja Kraków33.27393
49.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław33.45387
50.Ligenza Oliwia00MKS Trójka Łódź33.50385
51.Wasilewicz Julia00KS Warta Poznań33.59382
52.Głogowska Agata00Dwójka Morena Gdańsk33.73377
53.Kobuszko Wiktoria00MOSM Tychy33.79375
54.Maciejak Oliwia00UPKS Wodnik Rawicz33.84373
55.Maćkowiak Anna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk33.94370
56.Skiba Laura00KS Wodnik Śrem33.98369
57.Bachryj Aleksandra SR00MKS SMS Victoria Racibórz34.13364
58.Sugier Sonia00SiKReT Gliwice34.22361
Kudlińska Paulina00KS Warta Poznań34.22361
60.Rzadkowolska Zuzanna00UKS 9 Kalisz34.26360
61.Niziołek Kinga00MKS Ikar Mielec34.27360
62.Czapska Celina00UKS G - 8 Bielany34.31358
63.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa34.37356
64.Kopaczek Joanna00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna34.58350
65.Wasilewska Julia00SiKReT Gliwice34.75345
66.Lusina Gabriela00UKS SMS Galicja Kraków34.83342
67.Ziąbek Weronika00UKS SMS Galicja Kraków34.88341
68.Soliwoda Martyna00UKS G - 8 Bielany34.94339
69.Cygan-Duszyńska Wiktoria00MKS Juvenia Wrocław34.98338
70.Mikołajek Aleksandra00KP AVIA Świdnik35.19332
71.Smolińska Gabriela00MMKS Kędzierzyn-Koźle35.48324
Drewniak Katarzyna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk35.48324
73.Mierzejewska Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk35.49324
74.Olszynska Julia00BUKS Warszawa35.54322
75.Czarnecka Katarzyna00UKS G - 8 Bielany35.76316
76.Zadrożna Sylwia00UKS Posejdon Pułtusk36.52297
77.Kielan Natalia00UKS SMS Galicja Kraków36.62295
78.Tomczak Karolina00MKS Neptun Stargard Szczecińsk37.29279
79.Bereza Agata00MTKP Delfin Toruń37.38277
80.Kazmierczak Kalina00BUKS Warszawa37.63271
81.Gryc Izabela00MKS Juvenia37.65271
82.Rybotycka Wiktoria00MMKS Kędzierzyn-Koźle37.82267
83.Sztukowska Katarzyna00MUKS Olimpijczyk Suwałki38.19260
84.Małek Katarzyna00UKS Skalar Warszawa39.29238
85.Trzcińska Zuzanna00MKS Polonia Warszawa41.26206
86.Buchmann Martyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski41.33205
DYSKW.Nosal Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki
M-12
NWNiemyjska Monika00KS Płetwal Szczytno
DYSKW. PełnaKwiatkowska Dominika00MKS Juvenia Wrocław
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-08
Chłopców, 50m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki26.07584A
2.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin26.88533A
3.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa27.27510A
Sadłowski Piotr00MUKS Olimpijczyk Suwałki27.27510A
5.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra27.37505A
6.Kapias Michał00SiKReT Gliwice27.38504A
7.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN27.82481A
8.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki27.88478A
9.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.10466A
10.Serżysko Kasper00KS Delfin Gdynia28.19462A
11.Grzybowski Miłosz00UKS Polonez  Wyszków28.20461B
12.Michalczyk Andrzej SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM28.23460B
13.Torba Kacper00UKS Orka Lubań28.28458B
Kurleto Piotr00KS Korona Kraków28.28458B
15.Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa28.33455B
16.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice28.38453B
17.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy28.44450B
Kęsik Konrad00UKS Żabianka Gdańsk28.44450B
19.Baryła Konrad00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.53446B
20.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM28.60442B
21.Błaszczyk Kacper00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki28.63441R
22.Kiszczak Jakub00MKS Juvenia Wrocław28.70438R
23.Glonek Maciej00KS Warta Poznań28.78434
24.Graboń Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.79434
Cwajna Karol00KS Górnik Radlin28.79434
26.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice28.81433
27.Charewicz Hubert00MKS Żak Biała Podlaska28.92428
28.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków28.93427
29.Czop Michał00MTS Kwidzyn28.94427
Racinowski Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki28.94427
31.Pacławski Jakub00UKS TKKF Siódemka29.07421
32.Kasprzyk Albert00UKP Ruda Śląska29.27413
33.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź29.29412
34.Nowak Wojciech00KP Astromal Akwawit Leszno29.35409
35.Butkiewicz Władysław00MKS Juvenia29.49403
36.Rybarczyk Adam00Mks Piaseczno29.63398
37.Jobda Ryszard00UKS Victoria Józefów29.67396
38.Henke Marek00KS Fala Niepołomice29.74393
39.Juraszek Adrian00Skalar Słupsk29.82390
40.Kowalik Krystian00KP Barakuda Starachowice29.84389
41.Cieślak Kacper00UKS 9 Kalisz29.87388
42.Komkowski Maciej00MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.98384
43.Porczyński Michał00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki29.99384
44.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa30.09380
45.Wąsik Kacper00MOSiR Motyl Stalowa Wola30.21375
46.Plutecki Dawid00UKS SMS Galicja Kraków30.22375
47.Sobota Krzysztof00UKS Trójka Oborniki30.23375
48.Muth Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.36370
49.Ciszewski Jakub00UKS 190 Łódź30.38369
50.Mańka Jakub00UKS G - 8 Bielany30.54363
51.Gordziejuk-Nowak Kacper00MKS Polonia Warszawa30.60361
Bartkowski Jakub SOc00KSZO Ostrowiec30.60361
53.Pętlak Tadeusz00UKS Ostrobramska W-wa30.72357
54.Trzęsiec Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.88351
55.Błądek Jędrek00KS Górnik Radlin31.04346
56.Pietrzyk Cezary SOc00KSZO Ostrowiec31.05346
57.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice31.06345
58.Toczydłowski Kacper00MKS Juvenia31.10344
59.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg31.11344
60.Ulianowski Gracjan00MKS Juvenia31.13343
61.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź31.14343
62.Sionkowski Arkadiusz00UKP Kmita Zabierzów31.21340
63.Kędziora Daniel00KS Piatka Chorzów31.28338
Baran Jakub00UKS 9 Kalisz31.28338
65.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice31.34336
66.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.42334
67.Czop Filip00MTS Kwidzyn31.45333
68.Kowalczyk Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz31.47332
69.Burek Cezary00UKS Kapry Armexim Pruszków31.60328
70.Wiktorowski Gracjan00SKS 137 Delfin Łódź31.82321
71.Domarad Jakub00Skalar Słupsk31.86320
72.Skotnicki Błażej00MKP SZCZECIN31.89319
73.Wiórko Dawid00Orka Zamość31.98316
74.Zagumny Patryk00UKS Polonez  Wyszków32.05314
75.Zygiel Patryk00MKS Ikar Mielec32.06314
76.Wolny Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski32.07314
77.Kowalski Maxymilian00MPKS Orka Ciechanow32.09313
78.Ruskowiak Konrad00UKS Jagiellonka Warszawa32.12312
79.Pawłowski Adam00UKS G - 8 Bielany32.21310
80.Golembka Aleksander00UPKS Wodnik Rawicz32.25308
Szajnicki Szymon00UKS Shark Rudna32.25308
82.Jabłoński Mateusz00UKS Jagiellonka Warszawa32.33306
83.Augustyn Aleksander00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna32.43303
84.Żukowski Jakub00UKS PIRAT Elbląg32.69296
85.Urbańczyk Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa32.77294
86.Stępień Mateusz00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.83292
87.Steier Marek00MMKS Kędzierzyn-Koźle32.91290
88.Chmielewski Jakub00UKS Ruch Grudziądz33.19283
89.Adamczak Ziemowit00Trops Kartuzy33.22282
90.Cichocki Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa33.24282
91.Pabich Jakub00MPKS Orka Ciechanow33.27281
92.Całka Jakub00TS Pływak Bochnia33.39278
93.Jabczynski Krzysztof00Skalar Słupsk33.47276
94.Misina Mateusz00MKS Ikar Mielec33.52275
95.Stołecki Mateusz00UKS Orka Lubań33.58273
96.Lewicki Aleksander00MKS Polonia Warszawa33.76269
97.Plaga Kamil00MUKS Olimpijczyk Suwałki34.14260
98.Rogacz Grzegorz SR00MKS SMS Victoria Racibórz34.29256
99.Szymczak Mateusz00BUKS Warszawa34.34255
100.Gontarczyk Kamil00UKS Kapry Armexim Pruszków34.39254
101.Roskosz Szymon SR00Unia Racibórz34.43253
102.Średniawa Patryk00UKS Skalar Warszawa34.60250
103.Pytliński Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz34.64249
104.Dąbrowski Jan00UKS PIRAT Elbląg34.99241
105.Cupak Wojciech00UKS SMS Galicja Kraków35.25236
106.Głosek Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków35.70227
107.Wnorowski Adrian00UKS MOS Ełk36.18218
108.Kowalski Adam00EKS SKRA Belchatow36.60211
109.Alicki Krystian00MKS Roś Pisz38.79177


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-08
Dziewcząt, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Romanowska Patrycja00UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.06624A
2.Solak Anna00PSP Swim Płock30.27612A
3.Łyczek Andżelika00KPi Płetwal Mława30.52597A
4.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn30.81580A
5.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław31.08565A
6.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn31.16561A
7.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany31.34551A
8.Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków31.48544A
9.Bilińska Dominika00KS Piatka Chorzów31.68533A
10.Smyłek Karolina00Skarpa Lublin31.71532A
11.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn31.83526B
12.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź31.88523B
13.Szemro Patrycja00Znicz Koszalin31.92521B
Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań31.92521B
15.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg32.30503B
16.Gotowska Weronika00UKS G - 8 Bielany32.32502B
17.Tomkowicz Wiktoria00MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.38499B
18.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM32.40499B
19.Lisowska Wiktoria00MKS Juvenia32.41498B
Rogala Julia00MUKP Fala Ropczyce32.41498B
21.Odziemczyk Maja00UKS Jagiellonka Warszawa32.57491R
22.Tkaczyk Izabella00UKS Oxpress Bolesławiec32.60489R
23.Błażyczek Klaudia00KP Astromal Akwawit Leszno32.73484
24.Szopa Marta00CSTR Strzyżów32.90476
25.Gliwa Hanna00BUKS Warszawa32.93475
26.Pabin Marta00SKS 137 Delfin Łódź32.95474
27.Koślicka Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.01471
28.Biernacka Michalina00UKS MOS Ełk33.08468
29.Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań33.11467
30.Kowalska Julia00KORNER Zielona Góra33.16465
31.Maraszek Hanna00MKS Trójka Łódź33.20463
32.Sikorska Maria00UKS Gim 92 Ursynów W-wa33.47452
33.Rzemieniak Weronika00KS Górnik Radlin33.48452
34.Bużycka Maja00KPi Płetwal Mława33.60447
35.Junak Nikola00SKS 137 Delfin Łódź33.61447
36.Tołłoczko Oliwia00Znicz Koszalin33.68444
Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM33.68444
38.Stępien Karolina00Skalar Słupsk33.71443
39.Sobik Oliwia00KS Piatka Chorzów33.73442
40.Lechowicz Nadia00UKS SMS Galicja Kraków33.85437
41.Kowalska Dominika00MZOS Płock33.86437
42.Soliwoda Martyna00UKS G - 8 Bielany34.13426
43.Maciejewska Martyna00Posnania Poznań34.17425
Wójtowicz Julia00KP Barakuda Starachowice34.17425
45.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice34.18425
46.Ziąbek Weronika00UKS SMS Galicja Kraków34.23423
47.Skibczak Natalia00UKS G - 8 Bielany34.40416
48.Maciejak Oliwia00UPKS Wodnik Rawicz34.48414
49.Skiba Laura00KS Wodnik Śrem34.58410
50.Hermanowska Patrycja00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza34.72405
51.Nowosielska Martyna00MKS Trójka Łódź34.78403
52.Orwat Maria00Posnania Poznań34.79403
53.Żaczek Wiktoria00KP Astromal Akwawit Leszno34.83401
54.Żylska Joanna00KS Korona Kraków34.86400
55.Szot Patrycja00UKS 51 Lublin35.07393
56.Grieger Weronika00BUKS Warszawa35.11392
57.Tonderys Sandra00MOSiR Motyl Stalowa Wola35.18389
58.Sakson-Szafrańska Sara00MKS Polonia Warszawa35.26387
59.Szatkowska Monika00MTP KORMORAN Olsztyn35.33384
60.Flasińska Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk35.42381
61.Piekarz Daria00MKS Ikar Mielec35.46380
62.Łopacińska Natalia00Dwójka Morena Gdańsk35.52378
63.Brosowska Sandra00UKS Ruch Grudziądz35.60376
Strzę˜Pek Kornelia00KS Rekin Świebodzice35.60376
65.Waluda Justyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski36.01363
66.Gwóźdź Nicola00UKS Junior Kluczbork36.25356
67.Dobrowolska Karolina SR00MKS SMS Victoria Racibórz36.72342
68.Malewicka Gabriela00MKS Juvenia37.01334
69.Przybyła Dominka SR00MKS SMS Victoria Racibórz37.11332
70.Gabryś Wiktoria00SiKReT Gliwice37.21329
71.Drewniak Katarzyna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk37.30327
72.Sztukowska Katarzyna00MUKS Olimpijczyk Suwałki37.46322
73.Paczkowska Weronika00MKS Juvenia37.69317
74.Kostrubiec Alicja00MTP KORMORAN Olsztyn37.87312
75.Wolka Natalia SR00MKS SMS Victoria Racibórz38.49297
Małkus Amelia00UKS Ostrobramska W-wa38.49297
77.Szulc Emilia00UKS Ruch Grudziądz38.69293
78.Gural Wiktoria00SiKReT Gliwice39.03285
79.Witko Kamila00UKS SMS Galicja Kraków39.07284
80.Rybotycka Wiktoria00MMKS Kędzierzyn-Koźle39.36278
81.Kroczek Iga SOc00KSZO Ostrowiec40.10263
82.Maśnicka Alicja00KS Płetwal Szczytno41.92230
83.Nałęcz Justyna00UKS Jagiellonka Warszawa43.49206
84.Małysz Katarzyna00UKS Ostrobramska W-wa43.75202
85.Makowska Oliwia00UKS Ruch Grudziądz44.05198


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-08
Chłopców, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg28.46501A
2.Kurleto Piotr00KS Korona Kraków28.50499A
3.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra28.51498A
4.Grzybowski Miłosz00UKS Polonez  Wyszków28.80483A
5.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki28.84481A
6.Łukaszczyk Mateusz00Orka Zamość29.24462A
7.Jastrząb Dominik00KS Warta Poznań29.26461A
8.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.32458A
Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz29.32458A
10.Kowalik Krystian00KP Barakuda Starachowice29.49450A
11.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin29.53448B
12.Slowik Rafal00BUKS Warszawa29.55447B
13.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec29.74439B
Bigajski Aleksander00KS Korona Kraków29.74439B
15.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź29.77438B
16.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice29.91431B
17.Majerski Jakub00UKS SMS Galicja Kraków30.21419B
18.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra30.30415B
19.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów30.35413B
20.Piłkowski Patryk00MKS Polonia Warszawa30.36413B
21.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM30.39411R
22.Nowicki Jakub00SiKReT Gliwice30.41411R
23.Krysztoforski Fryderyk00UKS 9 Kalisz30.43410
24.Karnik Eryk00RTP Victoria  Radom30.47408
25.Jarocha Oskar SOc00KSZO Ostrowiec30.50407
26.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź30.59403
Balicki Michał00UKS SMS Galicja Kraków30.59403
28.Roman Mateusz00MKS ZRYW Opole30.62402
29.Wiewiórka Daniel00Osirb30.65401
30.Jałtuszewski Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz30.96389
31.Kuczak Adam00KORNER Zielona Góra31.13383
32.Socha Maksymilian00Trops Kartuzy31.14382
33.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź31.23379
34.Filipek Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.35375
35.Chodkowski Antoni00MKP SZCZECIN31.55368
36.Niedziela Hubert SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM31.57367
Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg31.57367
38.Sorbian Maciej00Dwójka Morena Gdańsk31.59366
39.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy31.60366
40.Krzekotowski Karol00UKP Torpeda Oleśnica31.61365
41.Dobecki Mikołaj00KP Delfin Inowrocław31.70362
42.Pacławski Jakub00UKS TKKF Siódemka31.89356
43.Pawłowski Bogdan00KP Sokół Rzeszów31.92355
G-6
44.Nowicki Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.93355
45.Chromik Mateusz SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM31.94354
46.Rdzanek Szymon00KS Górnik Radlin32.10349
47.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg32.29343
48.Mitrus Paweł00Mks Piaseczno32.30342
49.Koput Kamil00MKS Polonia Warszawa32.33342
50.Hrycyk Maciej001 Solex Lębork32.38340
51.Wieczorek Wojciech00UKS Junior Kluczbork32.39340
52.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska32.50336
53.Szabłowski Hubert00UKS Jagiellonka Warszawa32.51336
54.Kubiś Kamil00MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.52336
55.Pawłowski Adam00UKS G - 8 Bielany32.57334
56.Porczyński Michał00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.59333
57.Sowiżdrzał Michał00MMKS Kędzierzyn-Koźle32.66331
58.Rutkowski Michał00UKS MOS Ełk32.88325
59.Szyperski Sebastian00MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.96322
60.Polak Mikołaj00Korona Swim Kielce33.00321
61.Kędzia Wiktor00MKP SZCZECIN33.14317
62.Kowalski Rafał00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.33.16316
63.Romaniec Szymon00KS Delfin Gdynia33.18316
64.Guzior Maciej00MZOS Płock33.20315
65.Wasilewski Michał00UKS Jagiellonka Warszawa33.47308
66.Gostkowski Kacper00UKS Ruch Grudziądz33.50307
67.Pawlicki Mariusz00Mks Piaseczno33.59304
68.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice33.75300
69.Kusztelak Filip00UPKS Wodnik Rawicz34.00294
70.Jabczynski Krzysztof00Skalar Słupsk34.05292
71.Małysz Paweł00UKS Ostrobramska W-wa34.10291
72.Reichelt Adrian00SiKReT Gliwice34.48281
73.Kijak Szymon00SiKReT Gliwice34.51281
74.Sumara Konrad00TS Wisła Kraków34.87272
75.Pietrusiak Michał00UKS Kapry Armexim Pruszków35.00269
76.Dynak Filip00UKS Posejdon Pułtusk35.44259
77.Kostyk Teodor00UKS Cityzen Poznań35.99247
78.Strzelczyk Filip00UKS Skalar Warszawa36.19243
79.Żukowski Jakub00UKS PIRAT Elbląg36.29241
80.Wnuczak Dawid00UKS G - 8 Bielany36.36240
81.Niewczas Maciej00KP Barakuda Starachowice36.37240
82.Robak Kamil00TS Pływak Bochnia36.65234
83.Grynczel Krystian00MKS Juvenia37.07226
84.Grzelakowski Jakub00UKS Posejdon Pułtusk37.15225
85.Kossakowski Paweł00MUKS Olimpijczyk Suwałki38.84197
86.Fiedoruk Grzegorz00UKS MOS Ełk41.17165
87.Żukowski Maciej00MUKS Olimpijczyk Suwałki41.58160


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-08
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Margula Weronika00MKP SZCZECIN4:34.18628A1:05.351:10.351:10.191:08.29
2.Baryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk4:37.95603A1:04.081:11.661:11.871:10.34
3.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn4:38.92596A1:06.321:11.551:11.781:09.27
4.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany4:38.95596A1:05.651:11.261:11.841:10.20
5.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM4:39.27594A1:06.201:10.451:11.281:11.34
6.Szafrańska Julia SOc00KSZO Ostrowiec4:40.47587A1:05.001:11.661:12.481:11.33
7.Staszczyk Natalia00UKS Gim 92 Ursynów W-wa4:41.22582A1:06.221:11.191:12.741:11.07
8.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń4:41.29581A1:06.681:11.781:12.131:10.70
9.Kruszewska Kaja00MKS Juvenia4:42.09577A1:07.301:11.891:12.541:10.36
10.Wiśniewska Barbara00UKS Żoliborz Warszawa4:42.64573A1:07.271:11.711:12.461:11.20
11.Jeżowska Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:45.50556B1:07.541:12.571:13.071:12.32
12.Tomoń Martyna00CSTR Strzyżów4:45.81554B1:07.011:13.111:13.911:11.78
13.Radecka Anna00KP Barakuda Starachowice4:45.86554B1:07.771:13.431:13.441:11.22
14.Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec4:46.01553B1:06.311:12.451:13.701:13.55
15.Wójtowicz Julia00KP Barakuda Starachowice4:46.09553B1:07.511:13.281:13.721:11.58
16.Lewandowicz Natalia00UKS Żabianka Gdańsk4:46.32551B1:05.591:13.601:15.031:12.10
17.Borejszo Paula00MKP SZCZECIN4:46.46551B1:07.551:12.551:13.821:12.54
18.Szuster Aleksandra00KS Piatka Chorzów4:47.50545B1:08.601:14.281:13.801:10.82
19.Lechowicz Nadia00UKS SMS Galicja Kraków4:48.44539B1:09.571:14.241:13.731:10.90
20.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów4:48.60538B1:08.041:13.881:14.911:11.77
21.Kubiak Karolina00UKS G - 8 Bielany4:49.08536R1:07.991:12.921:14.631:13.54
22.Wrzosek Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki4:49.93531R1:08.131:15.341:14.901:11.56
23.Śliwińska Kalina00WKS Śląsk4:50.655271:09.121:14.271:14.731:12.53
24.Baranowska Weronika00UKS G - 8 Bielany4:50.995251:08.041:14.861:15.401:12.69
25.Senczyszyn Barbara00MKP SZCZECIN4:51.245241:07.711:14.461:14.941:14.13
26.Janczak Patrycja00MKP SZCZECIN4:51.465231:09.801:14.581:14.661:12.42
27.Iżycka Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski4:51.505221:07.421:13.371:15.551:15.16
28.Niedziałkowska Daria00RTP Victoria  Radom4:51.795211:07.251:15.661:16.911:11.97
29.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn4:51.805211:09.451:13.751:15.431:13.17
30.Sinitchine Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn4:52.345181:08.381:14.541:15.441:13.98
31.Podleśny Emilia00UKS SMS Galicja Kraków4:52.635161:09.981:13.991:15.001:13.66
32.Mędrela Marta00UKP Ruda Śląska4:53.195131:08.311:15.171:16.201:13.51
33.Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN4:53.395121:10.111:14.641:14.861:13.78
34.Ciekańska Wiktoria00Dwójka Morena Gdańsk4:53.535121:08.521:14.941:15.981:14.09
35.Chojecka Karolina00UKS OLIMPIC Warka4:54.235081:09.291:16.651:15.651:12.64
36.Prusinowska Klaudyna00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:54.715061:06.691:15.141:17.551:15.33
37.Kozikowska Joanna00UKS Żoliborz Warszawa4:55.705001:08.101:15.681:16.801:15.12
38.Górska Julia00UKS Skalar Warszawa4:55.904991:11.021:17.371:15.391:12.12
39.Maćkowiak Anna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk4:58.494871:09.821:15.811:17.171:15.69
40.Nowicka Patrycja00MTS Kwidzyn4:59.154831:09.841:16.881:17.621:14.81
41.Grieger Weronika00BUKS Warszawa4:59.654811:09.601:17.061:17.801:15.19
42.Strzechowska Zofia00UKS Żoliborz Warszawa5:00.054791:10.871:17.291:16.781:15.11
43.Pietrzak Patrycja00MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:00.074791:11.341:16.981:18.001:13.75
44.Błajet Oliwia00KS Warta Poznań5:00.264781:10.111:16.671:17.891:15.59
45.Groblica Joanna00MKP SZCZECIN5:00.394771:09.161:16.641:18.401:16.19
46.Kustra Julita00ULKS Victoria Kozy5:00.814751:09.861:16.371:18.501:16.08
47.Śliwińska Marta00CKIS Skawina5:01.654711:08.631:16.881:18.521:17.62
48.Sudak Magdalena00UKS G - 8 Bielany5:02.324681:10.291:17.891:17.921:16.22
49.Kopaczek Joanna00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna5:03.174641:11.491:17.361:17.421:16.90
50.Ciporska Katarzyna00MKS Polonia Warszawa5:03.304641:11.441:17.791:17.851:16.22
51.Gajtkowska Zuzanna00UKS Aligator Gorzyce5:03.434631:10.821:18.231:18.831:15.55
52.Wysokińska Agnieszka00UKS G - 8 Bielany5:05.104561:10.481:19.301:18.331:16.99
53.Płóciennik Wiktoria00UKS 9 Kalisz5:08.324411:10.371:19.391:20.751:17.81
54.Bużycka Maja00KPi Płetwal Mława5:11.464281:12.011:18.851:20.631:19.97
55.Cygan-Duszyńska Wiktoria00MKS Juvenia Wrocław5:11.984261:13.991:20.361:20.621:17.01
56.Głogowska Agata00Dwójka Morena Gdańsk5:12.344251:12.321:20.221:21.601:18.20
57.Czarnecka Katarzyna00UKS G - 8 Bielany5:12.784231:13.331:20.121:21.121:18.21
58.Olszynska Julia00BUKS Warszawa5:14.154171:15.081:19.431:20.081:19.56
59.Tkacz Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle5:14.504161:13.691:19.971:21.051:19.79
60.Maksim Matylda00UKS Żabianka Gdańsk5:14.544161:15.761:21.051:20.551:17.18
61.Bohdanowicz Emilia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:15.444121:16.271:20.371:20.941:17.86
62.Bereza Agata00MTKP Delfin Toruń5:17.884031:15.601:21.981:22.391:17.91
63.Tomczak Karolina00MKS Neptun Stargard Szczecińsk5:22.133871:13.181:22.371:24.321:22.26
64.Waluda Justyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski5:22.503861:15.721:22.651:24.381:19.75
65.Knap Zuzanna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski5:23.303831:16.311:22.161:24.681:20.15
66.Hermanowska Patrycja00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:24.093801:16.111:23.241:24.081:20.66
67.Berwid Ligia00UKS G - 8 Bielany5:26.333721:16.911:24.321:23.421:21.68
68.Woźniak Barbara00UKS Delfin Tarnobrzeg5:27.233691:15.791:24.511:24.281:22.65
69.Bekier Klara00MTP KORMORAN Olsztyn5:33.953471:17.791:25.051:26.871:24.24
70.Gryc Izabela00MKS Juvenia5:43.803181:20.441:27.721:28.881:26.76
NIE UK.Wendołowicz Angelika00MKS Juvenia


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-08
Chłopców, 400m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg4:13.93583A58.321:04.941:06.421:04.25
2.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec4:13.96583A1:00.731:03.921:05.091:04.22
3.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany4:15.28574A58.401:05.101:06.471:05.31
4.Koziejko Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn4:16.30567A1:02.301:05.781:04.421:03.80
5.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra4:21.02537A1:02.691:06.611:06.781:04.94
6.Domański Kamil00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:21.11537A1:00.791:06.491:07.911:05.92
7.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław4:21.74533A1:01.781:07.411:06.641:05.91
8.Orłowski Kamil SOc00KSZO Ostrowiec4:21.79532A59.961:07.001:08.411:06.42
9.Jarocha Oskar SOc00KSZO Ostrowiec4:21.87532A1:02.631:06.801:07.391:05.05
10.Kiełczewski Amadeusz00WKS Śląsk4:22.80526A1:01.641:07.561:07.911:05.69
11.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:23.45522B1:01.741:08.751:09.311:03.65
12.Wąsowski Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn4:24.04519B1:03.161:07.821:07.101:05.96
13.Krysztoforski Fryderyk00UKS 9 Kalisz4:24.87514B1:03.141:07.781:08.641:05.31
14.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź4:26.29506B1:02.951:07.981:08.481:06.88
15.Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:26.33506B1:01.651:08.521:08.381:07.78
16.Dąbrowski Patryk00WKS Śląsk4:27.59499B1:04.301:08.681:07.921:06.69
17.Gębka Olaf00KS Warta Poznań4:30.54482B1:02.541:09.711:10.021:08.27
18.Chodkowski Antoni00MKP SZCZECIN4:30.73481B1:03.671:09.281:10.401:07.38
19.Lisek Aleksander00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:30.85481B1:03.791:09.161:09.751:08.15
20.Kowalski Karol00MUKS UNIA Busko-Zdrój4:31.36478B1:03.001:09.561:10.391:08.41
21.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn4:31.44478R1:04.511:09.921:10.091:06.92
22.Łaś Wiktor00WKS Śląsk4:32.01475R1:05.271:08.691:08.821:09.23
23.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany4:32.354731:02.261:08.731:10.621:10.74
24.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź4:32.654711:04.681:10.151:10.031:07.79
25.Wąsik Kacper00MOSiR Motyl Stalowa Wola4:33.134691:03.191:09.621:10.601:09.72
26.Trzęsiec Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:33.424671:05.371:10.231:10.741:07.08
27.Dutkowiak Wojciech00WKS Śląsk4:34.864601:07.101:09.851:08.521:09.39
28.Woźniak Kamil00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna4:34.894601:04.481:08.901:11.331:10.18
29.Kałek Oliwer00KORNER Zielona Góra4:35.094591:05.311:10.571:10.571:08.64
30.Chwastek Dominik00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:35.644561:06.491:10.431:09.991:08.73
31.Krzyżaniak Krystian00MKS Juvenia4:35.834551:04.541:10.661:11.441:09.19
32.Maciak Artur00MKP SZCZECIN4:36.754511:07.801:09.951:10.571:08.43
33.Gawroński Damian00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:37.064491:06.711:10.591:11.631:08.13
34.Niedziela Hubert SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM4:37.864451:08.021:10.511:10.391:08.94
35.Bartnikiewicz Jan00KS Piatka Chorzów4:37.944451:03.931:12.031:12.971:09.01
36.Stoszek Kacper00MTP Delfin Cieszyn4:37.984451:06.931:11.301:10.991:08.76
37.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa4:38.474421:03.911:11.171:12.331:11.06
38.Błażej Mioduszewski00CKIS Skawina4:38.644411:05.361:11.451:11.621:10.21
39.Misztal Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków4:38.804411:05.131:11.771:12.651:09.25
40.Kupczak Jakub00UKS Skalar Warszawa4:38.964401:04.971:11.781:10.701:11.51
41.Wierzbicki Filip00Foka Sandomierz4:39.124391:03.781:12.131:10.871:12.34
42.Jobda Ryszard00UKS Victoria Józefów4:39.414381:04.521:12.091:12.951:09.85
43.Semeniuk Mateusz00MKP SZCZECIN4:39.754361:06.101:11.631:11.621:10.40
44.Stonawski Maciej00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:39.984351:06.251:10.861:12.621:10.25
45.Sionkowski Arkadiusz00UKP Kmita Zabierzów4:40.754321:06.271:10.541:12.861:11.08
46.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice4:40.884311:07.401:11.811:11.641:10.03
47.Plutecki Dawid00UKS SMS Galicja Kraków4:42.644231:07.011:12.721:12.691:10.22
48.Zamelski Michał00MKS Astoria Bydgoszcz4:42.964221:06.651:14.691:13.021:08.60
49.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów4:43.044211:07.161:12.621:13.061:10.20
50.Liss Mateusz00MKS Juvenia Wrocław4:44.364151:08.241:12.431:11.681:12.01
51.Cierpikowski Robert00UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:44.534151:05.181:13.101:14.131:12.12
52.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg4:44.754141:05.781:12.821:14.521:11.63
53.Małkowski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:45.094121:06.321:12.421:14.381:11.97
54.Szwedzki Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:45.214121:07.271:14.161:13.941:09.84
55.Piątkowiak Hubert00KORNER Zielona Góra4:45.644101:06.191:15.321:13.881:10.25
56.Sumara Konrad00TS Wisła Kraków4:46.184071:08.061:13.941:13.101:11.08
57.Kłaput Bartosz00UKS SMS Galicja Kraków4:47.014041:08.491:12.391:13.181:12.95
58.Łapacz Mateusz00MKP SZCZECIN4:47.674011:07.781:13.721:14.031:12.14
59.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg4:47.944001:09.401:14.831:13.901:09.81
60.Kalisz Jakub00MKS Polonia Warszawa4:48.883961:03.271:14.161:16.501:14.95
61.Golembka Aleksander00UPKS Wodnik Rawicz4:49.993921:09.351:14.821:15.801:10.02
62.Wolny Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski4:51.223871:09.551:14.931:15.281:11.46
63.Karasek Marcin00BUKS Warszawa4:51.373861:05.951:15.341:15.531:14.55
64.Kowalski Adam00EKS SKRA Belchatow4:53.803771:09.931:15.331:15.651:12.89
65.Plauszta Arnold00MUKS Olimpijczyk Suwałki4:54.103751:06.041:14.571:18.141:15.35
66.Lewandowski Michał00MKS ZRYW Opole4:54.733731:10.361:16.951:15.671:11.75
67.Wiórko Dawid00Orka Zamość4:55.343711:10.121:17.441:18.111:09.67
68.Mieszkowski Stanisław00UKS Skalar Warszawa4:56.813651:06.871:16.001:17.761:16.18
69.Kokosza Filip00KS Warta Poznań4:57.703621:07.771:14.471:16.991:18.47
70.Słomiński Sebastian00KS Rekin Świebodzice4:57.793621:08.211:15.641:17.671:16.27
71.Szynalski Szymon00UPKS Wodnik Rawicz4:59.513551:12.411:16.431:17.071:13.60
72.Muth Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki5:00.773511:10.911:17.861:17.791:14.21
73.Chmielewski Jakub00UKS Ruch Grudziądz5:01.743481:10.921:18.041:18.881:13.90
74.Strzelczyk Filip00UKS Skalar Warszawa5:02.263461:11.621:18.681:17.071:14.89
75.Warzecha Konrad00MKS Ikar Mielec5:04.303391:11.101:19.551:18.501:15.15
76.Miller Jakub00SiKReT Gliwice5:06.033331:09.611:19.871:18.201:18.35
77.Gontarczyk Kamil00UKS Kapry Armexim Pruszków5:06.603311:12.641:20.261:19.911:13.79
78.Jordan Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki5:06.673311:11.591:19.451:19.951:15.68
79.Włodarski Jakub SR00Unia Racibórz5:10.083201:09.541:19.161:21.431:19.95
80.Steier Marek00MMKS Kędzierzyn-Koźle5:11.893151:14.401:20.421:19.981:17.09
81.Komendarczyk Kamil00BUKS Warszawa5:12.983111:13.671:20.251:20.811:18.25
82.Całka Jakub00TS Pływak Bochnia5:13.043111:11.491:20.811:21.901:18.84
83.Kordziak Arnold00UKS G - 8 Bielany5:13.093111:10.471:19.281:22.401:20.94
84.Plackowski Tomasz00UKS Cityzen Poznań5:14.323071:11.401:20.311:22.701:19.91
85.Alicki Krystian00MKS Roś Pisz5:20.032911:14.751:23.101:23.271:18.91
86.Rzeszotarski Wojciech00UKS Skalar Warszawa5:20.932891:13.961:23.221:24.311:19.44
87.Niewczas Maciej00KP Barakuda Starachowice5:36.732501:18.201:28.331:27.511:22.69
DYSKW.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM
NWLanuszny Sebastian00UKS WODNIK Siemianowice Śląski


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-08
Dziewcząt, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wikieł Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn2:37.61622A35.6639.5441.0241.39
2.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:40.72586A36.3740.3341.7042.32
3.Kwiatkowska Agata00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:41.10582A35.1440.4642.0143.49
4.Aściukiewicz Marta00MKP Kołobrzeg2:44.92543A36.4941.4943.3343.61
5.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź2:45.52537A37.0542.5743.5742.33
6.Iwanowska Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:45.78534A37.1541.7243.2043.71
7.Mycek Agnieszka00WKS Śląsk2:46.29529A37.7542.3343.7542.46
8.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:46.35529A37.0842.4444.0042.83
9.Morchat Katarzyna00KORNER Zielona Góra2:47.24520A38.0943.4443.6842.03
10.Wiączek Weronika00UKS 9 Kalisz2:47.47518A38.3942.1444.2542.69
11.Koterba Adrianna00KORNER Zielona Góra2:47.99514B38.4143.7143.8242.05
12.Tomaszek Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:48.01513B36.0641.6944.1446.12
13.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:48.07513B38.2843.2343.7742.79
14.Gruca Alicja SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:48.10513B36.5942.1644.6744.68
15.Józefiak Nikola00MKS Juvenia Wrocław2:49.65499B37.9442.7444.2644.71
16.Gliwa Hanna00BUKS Warszawa2:49.81497B37.6842.4044.6145.12
17.Szeremeta Weronika00Skalar Słupsk2:50.25493B38.4242.9243.9844.93
18.Piekut Zofia00MKS Polonia Warszawa2:51.08486B35.8842.9246.3745.91
19.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław2:51.14486B38.6143.5844.6444.31
20.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:51.29484B35.9242.7443.0049.63
21.Mordak Julia00MKP SZCZECIN2:53.10469R38.0342.9045.6446.53
22.Kościanek Natalia00UKS OLIMPIC Warka2:53.32468R38.0042.3045.4647.56
23.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:53.7246438.2444.1945.7945.50
24.Abramowicz Julia00IKS Konstancin2:53.9946238.4444.5945.2945.67
25.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Karowice2:54.2546038.6445.2045.8444.57
26.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:54.9545539.8544.0747.0344.00
27.Bohater Paulina00MKS Juvenia Wrocław2:55.0545439.1743.9046.1345.85
28.Podleśny Emilia00UKS SMS Galicja Kraków2:55.5345039.7545.0946.1144.58
29.Piestrzeniewicz Oliwia00Dwójka Morena Gdańsk2:55.6644939.4344.6346.1145.49
30.Sasiela Sylwia00WKS Śląsk2:56.0044639.3045.0145.6946.00
31.Kiewel Zuzanna00BUKS Warszawa2:56.6944138.7145.4846.6145.89
32.Kwiatkowska Dominika00MKS Juvenia Wrocław2:56.9343939.2544.6446.2546.79
33.Przygoda Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:57.0243938.8243.9646.4647.78
34.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa2:57.0743839.8444.7246.3246.19
35.Hajduk Anita00UKS Omega Sokółka2:57.0943838.6644.5446.8747.02
36.Hallmann Weronika001 Solex Lębork2:58.3542939.9246.1647.0745.20
37.Kacprzak Patrycja00UKS 190 Łódź2:58.6542738.6544.0547.3248.63
38.Ślusarczyk Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:59.7441939.3844.8346.7848.75
39.Goździejewicz Julia00KORNER Zielona Góra3:00.1941640.9248.3245.9844.97
40.Bielewicz Joanna00KS Warta Poznań3:01.0441037.2943.4648.7551.54
41.Kozera Katarzyna00UKS SMS Galicja Kraków3:01.5740740.9746.5247.1246.96
42.Kopeć Aleksandra00MKS Delfinek Łuków3:01.6440640.3146.3248.2646.75
43.Mianowska Dominika00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:03.3039541.0045.3547.5649.39
44.Kocurek Marta00Posnania Poznań3:03.9039140.1746.0549.0048.68
45.Przewoźniak Kamila00UKS WODNIK Siemianowice Śląski3:04.9338541.6546.7549.1447.39
46.Swół Eliza00MKS Ikar Mielec3:05.2638342.5647.6548.6746.38
47.Mikołajek Aleksandra00KP AVIA Świdnik3:05.9437941.4048.0048.7247.82
48.Felkel Justyna00SiKReT Gliwice3:06.7537443.5749.4448.4145.33
49.Witko Kamila00UKS SMS Galicja Kraków3:09.6635743.1748.2149.7148.57
50.Kieszek Natalia00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:11.9934442.9848.1650.5450.31
51.Kwiatkowska Adrianna00MKS Rokita Brzeg Dolny3:13.0033843.1048.5150.4250.97
52.Rogowicz Aleksandra00UKS Omega Sokółka3:13.3833643.9549.1450.0750.22
53.Jaroń Wiktoria00UKP Ruda Śląska3:13.7333540.2646.8151.2155.45
54.Kazmierczak Kalina00BUKS Warszawa3:13.7733443.5849.2250.7850.19
55.Glinka Wiktoria00MKS Polonia Warszawa3:14.3433241.3648.9252.1151.95
56.Maksim Matylda00UKS Żabianka Gdańsk3:14.8332944.0151.5750.0749.18
57.Cocek Magdalena00UKS Żabianka Gdańsk3:17.4031645.0950.4451.0350.84
58.Paczkowska Weronika00MKS Juvenia3:20.9630044.7751.8252.1752.20
DYSKW.Chmielewska Aneta00UKS OLIMPIC Warka
O-4


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-08
Chłopców, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź2:22.84602A32.4536.8837.0536.46
2.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:25.64568A32.7037.5538.2737.12
Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa2:25.64568A32.0337.2437.9238.45
4.Czop Filip00MTS Kwidzyn2:29.60524A33.7638.3139.0138.52
5.Szabłowski Hubert00UKS Jagiellonka Warszawa2:34.10480A34.3539.6239.8840.25
6.Juraszek Adrian00Skalar Słupsk2:34.65475A34.5039.2240.4140.52
7.Rębacz Maciej00UKS G - 8 Bielany2:34.85473A35.8238.8039.5640.67
8.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:35.77464A34.2439.5841.5140.44
9.Szczerkowski Michał00MKP SZCZECIN2:37.58449A35.0440.4141.6340.50
10.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa2:38.37442A34.0840.0342.1142.15
11.Kłosiński Alan00MKS Jedynka Łódź2:38.55440B34.6940.4041.4142.05
12.Dopierała Krystian00KORNER Zielona Góra2:38.63440B35.0140.5641.3141.75
13.Wiatr Krzysztof00Mks Piaseczno2:38.80438B35.2440.0541.9041.61
14.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany2:38.97437B35.5339.7541.7141.98
15.Greczanik Paweł SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:38.98437B35.4340.5941.3041.66
16.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany2:39.00437B34.4040.6042.2141.79
17.Derendarz Aleksander00UKS 190 Łódź2:39.09436B35.0940.1941.5442.27
18.Kudela Paweł00KS Fala Niepołomice2:39.81430B35.4441.2741.9241.18
19.Koczorowski Kacper00KP Astromal Akwawit Leszno2:39.89429B34.8441.1842.8641.01
Szeląg Mikołaj SOc00KSZO Ostrowiec2:39.89429B36.0040.0142.0041.88
21.Oller Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn2:40.28426R36.2041.5042.0940.49
22.Rdzanek Szymon00KS Górnik Radlin2:40.37426R35.7241.1242.4141.12
23.Dąbrowski Daniel00UKP Ruda Śląska2:40.6142433.9539.9842.8143.87
24.Wodzień Szymon00MKP Bobry Dębica2:40.7642235.6040.7342.8441.59
25.Dobrzyński Piotr00MTP KORMORAN Olsztyn2:40.8442235.9740.5341.8342.51
26.Nowak Kacper00KS Warta Poznań2:41.2441935.9541.1242.5341.64
27.Pakuła Mateusz00MKS Jedynka Łódź2:41.9341334.4940.4843.3143.65
28.Adamski Mikołaj00KPi Ciechanów2:42.0141334.8939.9142.8944.32
29.Glazer Rafał00Mks Piaseczno2:42.2741135.4741.0142.6043.19
30.Bieniek Jakub00KP Sokół Rzeszów2:42.8940635.9841.8343.2641.82
31.Kosmala Szymon00LUKS Orlik Lublin2:42.9240635.3541.1342.9243.52
32.Legomiński Jakub00KS Piatka Chorzów2:42.9540635.6641.1442.9743.18
33.Staniszewski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:43.5140135.7941.5543.6442.53
34.Bieg Oskar00UKS Wodnik 29 Katowice2:44.6339334.9741.3643.8644.44
35.Nieckarz Marcin00UKS 190 Łódź2:45.8038536.2242.3444.4842.76
36.Data Mariusz00MKS Ikar Mielec2:46.1438336.7942.6944.1142.55
37.Włodarczyk Bruno00TS Wisła Kraków2:46.1838238.0142.8943.9241.36
38.Bożuchowski Jakub00KORNER Zielona Góra2:47.8637138.1043.0043.4443.32
39.Janiszewski Mikołaj00SiKReT Gliwice2:47.8937136.1642.7045.8443.19
40.Pietrzyk Cezary SOc00KSZO Ostrowiec2:47.9337138.5442.5243.7643.11
41.Szczepański Bartosz00KPi Płetwal Mława2:48.2636835.9742.5744.2745.45
42.Klej Jakub00MKS Żak Biała Podlaska2:48.5236737.9542.3344.0244.22
43.Stadnyk Michał00MTP KORMORAN Olsztyn2:48.5536637.8342.6544.0244.05
44.Dąbrowski Mateusz00UKS Cityzen Poznań2:49.0536336.3043.0645.7143.98
45.Litwin Dawid00SALOS Cortile  Kielce2:49.5036037.1141.8144.4346.15
46.Gall Tobiasz00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:51.1535038.3342.8245.7244.28
47.Maciak Artur00MKP SZCZECIN2:51.8234638.7243.4044.7244.98
48.Małkowski Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:51.9434538.5043.7345.7243.99
49.Gorycki Jan00KP Delfin Horyniec-Zdrój2:52.4434238.3643.8745.2844.93
50.Kwiatkowski Szymon00UKS Trójka Oborniki2:52.6734136.4243.0245.9947.24
51.Jaworski Maciej00UKS G - 8 Bielany2:52.7534037.5644.2845.5645.35
52.Krawczak Patryk00MKS Żak Biała Podlaska2:54.9732838.9544.0745.8546.10
53.Rydz Franciszek00KS Warta Poznań2:55.2832638.9645.3346.7044.29
54.Robak Kamil00TS Pływak Bochnia2:55.4332538.5444.4446.9645.49
55.Galas Jakub00UKS SMS Galicja Kraków2:59.5230340.2645.6147.4046.25
56.Dąbrowski Jan00UKS PIRAT Elbląg3:02.7028841.2446.3247.5147.63
57.Rzeżnik Oskar00UKS Junior Kluczbork3:02.8328741.4646.7247.7346.92
58.Rel Maciej00MKS Trójka Łódź3:02.8728740.0746.7748.3247.71
59.Osiński Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:03.3628540.2347.0348.3447.76
60.Kostyk Teodor00UKS Cityzen Poznań3:06.4027140.9148.7648.8847.85
61.Galas Daniel00UKS Posejdon Pułtusk3:07.4726639.9248.3550.1649.04
62.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg3:07.6226641.9947.7749.6048.26
63.Piątkiewicz Dawid00MZOS Płock3:07.9426440.8446.6851.2949.13
64.Dobies Mateusz00PSP Swim Płock3:08.2126340.6749.2949.7748.48
65.Bator Kacper00TS Wisła Kraków3:09.6125742.6149.8449.8047.36
66.Wawrzyniak Adam00UPKS Wodnik Rawicz3:13.9124041.7350.4750.2251.49
67.Floriańczyk Hubert00UKS Ostrobramska W-wa3:23.4020846.3552.7252.8251.51
DYSKW.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice
K-15
NWKoziński Daniel00Dwójka Morena Gdańsk
DYSKW. PełnaMichalczyk Andrzej SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-08
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:25.77624A32.6936.6741.8634.55
2.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź2:26.22618A30.5936.4443.7935.40
3.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:28.22594A31.9537.7644.4434.07
4.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk2:29.04584A31.9338.0844.5134.52
5.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin2:29.62577A32.5738.6445.1833.23
6.Pecyna Michalina00IKS Konstancin2:29.84575A32.4137.7045.2634.47
7.Knapik Agata00UKS Oxpress Bolesławiec2:30.08572A34.0139.5042.2034.37
8.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:30.27570A32.0939.0844.5734.53
9.Gotowska Weronika00UKS G - 8 Bielany2:30.40568A33.1636.7245.2535.27
10.Bronek Martyna00UKS Aligator Gorzyce2:31.68554A32.5738.7545.8834.48
11.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn2:32.01550B32.0939.0645.3335.53
12.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:33.64533B32.8038.6846.6435.52
13.Borejszo Paula00MKP SZCZECIN2:33.91530B33.6938.3346.2135.68
14.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź2:34.02529B33.1639.7945.1935.88
15.Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:34.68522B34.6138.9346.6134.53
16.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg2:34.75521B33.7639.5944.9836.42
17.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź2:35.98509B33.0841.0445.3936.47
18.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań2:36.35506B34.4639.6045.6636.63
19.Szopa Marta00CSTR Strzyżów2:37.94490B33.6239.6347.1037.59
20.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:38.25488B33.5540.9346.1937.58
21.Sobala Dominika00KS Warta Poznań2:38.52485R33.7239.0147.2138.58
22.Skibczak Natalia00UKS G - 8 Bielany2:39.10480R35.9439.7346.2637.17
23.Domagała Julia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:39.1747934.3142.4145.7536.70
24.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:39.6747536.0440.9444.5938.10
25.Kulik Julia001 Solex Lębork2:39.7547435.1041.6046.5236.53
26.Żylska Joanna00KS Korona Kraków2:40.8446435.0939.6148.5337.61
27.Mikus Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:41.2546134.5344.7746.9135.04
28.Gasparjan Lilia00MKS Medyk Giżycko2:41.3546032.2941.3650.3337.37
29.Łotecka Aleksandra00KS Górnik Radlin2:41.3746033.7243.4845.9338.24
30.Pietrzak Patrycja00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:42.3745136.1541.1349.6135.48
31.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:42.4645137.1941.9145.8037.56
32.Jagiełło Weronika00Korona Swim Kielce2:42.6144934.1342.5850.0635.84
33.Sudak Magdalena00UKS G - 8 Bielany2:42.7144937.5842.1747.9335.03
34.Felkel Maja00KS Warta Poznań2:42.7944833.5943.4247.8637.92
35.Przygoda Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:43.2344435.8143.3445.7238.36
36.Nosal Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:43.5344234.6542.1049.7237.06
37.Haręza Sara00UKS Żabianka Gdańsk2:43.7744035.4241.3950.1436.82
38.Mikołajek Weronika00KP AVIA Świdnik2:44.0943736.1242.9348.5636.48
39.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa2:44.5743434.9241.6547.9240.08
40.Woronko Wiktoria00MKS Medyk Giżycko2:45.4442735.3441.1850.2138.71
41.Mrugacz Dominika00UKS SMS Galicja Kraków2:46.9041635.0242.2951.5338.06
42.Antoniak Oliwia00MTP KORMORAN Olsztyn2:47.0741435.5644.3549.7337.43
43.Borczyk Martyna00KS Rekin Świebodzice2:47.2741336.5343.2850.2437.22
44.Tonderys Sandra00MOSiR Motyl Stalowa Wola2:47.8940835.9741.0050.2240.70
45.Aleksiewicz Ewelina00UKS G - 8 Bielany2:48.1040735.4842.2451.8838.50
46.Strzę˜Pek Kornelia00KS Rekin Świebodzice2:48.3240537.8740.1551.8438.46
47.Gluzińska Paulina00UKP Ruda Śląska2:48.3440536.0742.1452.8837.25
48.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy2:48.4840435.0444.3549.1439.95
Kocjan Victoria SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:48.4840438.6544.1147.7337.99
50.Smolińska Gabriela00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:48.5140436.4143.2849.6039.22
51.Kudlińska Paulina00KS Warta Poznań2:49.7739534.8745.8750.0239.01
52.Lusina Gabriela00UKS SMS Galicja Kraków2:51.8138136.8143.4552.9038.65
53.Kleszczewska Angela00MUKS Olimpijczyk Suwałki3:01.0432637.3646.2355.6741.78
54.Cocek Magdalena00UKS Żabianka Gdańsk3:06.3829841.9650.3751.0243.03


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-08
Chłopców, 200m zmienny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź2:11.53579A28.6335.0335.9631.91
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:14.35543A28.1633.6239.9432.63
3.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa2:15.88525A28.7236.0838.3632.72
4.Błaszczyk Kacper00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:17.35508A29.4036.0739.4032.48
5.Szaryński Mikołaj00Dwójka Morena Gdańsk2:18.06500A30.1836.9639.9730.95
6.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec2:19.71483A29.7535.1542.7032.11
7.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra2:19.90481A32.2633.7541.6132.28
8.Kwiasowski Jakub00MKS Jedynka Łódź2:20.20478A29.0836.7242.8231.58
9.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN2:20.36476A28.4335.8842.0534.00
10.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin2:20.86471A30.4936.4942.5831.30
11.Czop Michał00MTS Kwidzyn2:20.93470B29.6336.4241.0333.85
12.Oller Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn2:22.09459B30.7037.7741.6831.94
13.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:22.57454B30.1936.3242.1533.91
14.Domański Kamil00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:22.81452B31.4536.8341.7732.76
15.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra2:23.07449B30.6237.9444.7529.76
16.Mańka Filip00UKS 190 Łódź2:23.30447B31.3636.0942.5433.31
17.Łukaszczyk Mateusz00Orka Zamość2:23.83442B30.3236.6743.7833.06
18.Wiewiórka Daniel00Osirb2:24.23439B30.0036.6943.1134.43
19.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:25.09431B31.6436.3044.1033.05
20.Charewicz Hubert00MKS Żak Biała Podlaska2:25.20430B29.9236.5045.8232.96
21.Walczysko Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:25.24430R31.7238.2841.1134.13
22.Kiszczak Jakub00MKS Juvenia Wrocław2:25.25429R30.6237.1044.2333.30
23.Roman Mateusz00MKS ZRYW Opole2:25.8242431.4037.6743.6033.15
24.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:26.3842030.0338.6643.0834.61
25.Olejniczak Borys00KS Warta Poznań2:26.5941831.0638.6742.6734.19
26.Jałtuszewski Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:26.6241831.4836.3144.2134.62
27.Orłowski Kamil SOc00KSZO Ostrowiec2:26.9541532.0439.0043.4432.47
28.Kasprzyk Albert00UKP Ruda Śląska2:27.0341430.0037.4445.0534.54
29.Hołub Krzysztof00KP AVIA Świdnik2:27.2441231.0737.7244.1434.31
30.Cieślak Kacper00UKS 9 Kalisz2:27.3641131.9236.9343.7834.73
31.Dobrzyński Piotr00MTP KORMORAN Olsztyn2:27.8140831.7138.5242.6134.97
32.Krzekotowski Karol00UKP Torpeda Oleśnica2:27.9840631.5236.7247.0132.73
33.Jodłowski Mateusz00UKS SMS Galicja Kraków2:28.0640531.2937.7642.9836.03
34.Karnik Eryk00RTP Victoria  Radom2:28.1440533.5335.3646.4232.83
35.Jędrzejewski Mateusz00UKS GOS Raszyn2:28.2640432.0538.8642.7934.56
36.Kowalski Rafał00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:28.4840233.1538.0143.3933.93
37.Glonek Maciej00KS Warta Poznań2:28.5540130.9538.2544.9834.37
38.Jastrząb Dominik00KS Warta Poznań2:29.1039730.8135.7645.6436.89
39.Semeniuk Mateusz00MKP SZCZECIN2:29.1939631.9240.1143.9333.23
40.Piotrowicz Kamil00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:29.2439633.3537.9643.1734.76
41.Mańka Jakub00UKS G - 8 Bielany2:29.2839631.4338.7344.0935.03
42.Mitrus Paweł00Mks Piaseczno2:29.8539132.5937.9145.0434.31
43.Koput Kamil00MKS Polonia Warszawa2:29.8939130.9039.0344.3335.63
44.Włodarczyk Bruno00TS Wisła Kraków2:30.7438432.5438.7544.9234.53
45.Kowalski Maxymilian00MPKS Orka Ciechanow2:30.8838332.0538.0345.1535.65
46.Kuczak Adam00KORNER Zielona Góra2:31.7137733.7136.3546.5935.06
47.Cyza Oskar00UKP Ruda Śląska2:32.1437432.3237.9145.5036.41
48.Suliga Jeremi00Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza2:32.3637231.0639.5945.5036.21
49.Pawłowski Bogdan00KP Sokół Rzeszów2:32.9736831.9637.7646.1137.14
50.Skotnicki Błażej00MKP SZCZECIN2:33.8836132.9741.5444.2935.08
51.Klej Jakub00MKS Żak Biała Podlaska2:34.8335434.3439.7043.9736.82
52.Polak Mikołaj00Korona Swim Kielce2:36.2934533.9139.2946.0437.05
53.Wieczorek Wojciech00UKS Junior Kluczbork2:36.8434134.2040.1546.7035.79
54.Augustyn Aleksander00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2:36.9534033.1740.3648.2235.20
55.Plauszta Arnold00MUKS Olimpijczyk Suwałki2:37.1033933.3340.9447.2935.54
56.Słomiński Sebastian00KS Rekin Świebodzice2:37.1733934.1339.7847.8435.42
57.Hrycyk Maciej001 Solex Lębork2:37.2733835.0940.9245.9535.31
58.Sokołowski Szymon00MUKP Fala Ropczyce2:38.6433032.5841.1447.8837.04
59.Misina Mateusz00MKS Ikar Mielec2:39.9032234.2540.9546.4238.28
Szynalski Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:39.9032233.8241.8448.7935.45
61.Rogacz Grzegorz SR00MKS SMS Victoria Racibórz2:40.9731536.4544.0544.7335.74
62.Kędziora Daniel00KS Piatka Chorzów2:41.1331432.9341.8550.3236.03
63.Pabich Jakub00MPKS Orka Ciechanow2:42.8930434.6839.7649.7938.66
64.Jaworski Maciej00UKS G - 8 Bielany2:44.8229440.6543.6243.3437.21
65.Domarad Jakub00Skalar Słupsk2:44.9129332.6742.3851.4638.40
66.Cupak Wojciech00UKS SMS Galicja Kraków2:48.2427637.4843.0949.4238.25
67.Gostkowski Kacper00UKS Ruch Grudziądz2:52.1925837.4645.5450.0139.18
DYSKW.Wnuczak Dawid00UKS G - 8 Bielany
K-14


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-03-08
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Solak Anna00PSP Swim Płock28.12651
2.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM29.25579
3.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław29.64556
4.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra30.22525
5.Pachowska Wiktoria00UKS Jagiellonka Warszawa30.49511
6.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa30.53509
7.Wrzosek Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki30.59506
8.Łyczek Andżelika00KPi Płetwal Mława30.65503
9.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź30.85493
10.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin31.36469
Finał B
11.Radecka Anna00KP Barakuda Starachowice30.96488
12.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa31.04484
13.Knapik Agata00UKS Oxpress Bolesławiec31.08482
Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN31.08482
15.Wiśniewska Oliwia00MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.16478
16.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź31.19477
17.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn31.32471
18.Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań31.44466
19.Markowska Julia00Znicz Koszalin31.57460
20.Górska Julia00UKS Skalar Warszawa31.58460


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-03-08
Chłopców, 50m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki25.94593
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice26.83536
3.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin26.84535
4.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa27.08521
5.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra27.21514
6.Sadłowski Piotr00MUKS Olimpijczyk Suwałki27.46500
7.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN27.50498
8.Serżysko Kasper00KS Delfin Gdynia27.66489
9.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki27.96473
10.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.03470
Finał B
11.Michalczyk Andrzej SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM27.80482
12.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy27.94474
13.Grzybowski Miłosz00UKS Polonez  Wyszków27.95474
Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa27.95474
15.Baryła Konrad00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.15464
16.Torba Kacper00UKS Orka Lubań28.17463
17.Kęsik Konrad00UKS Żabianka Gdańsk28.31456
18.Kurleto Piotr00KS Korona Kraków28.40452
19.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice28.56444
20.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM28.77435


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-03-08
Dziewcząt, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Romanowska Patrycja00UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.80641
2.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław30.40604
3.Solak Anna00PSP Swim Płock30.48599
4.Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków30.74584
5.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany30.83579
6.Łyczek Andżelika00KPi Płetwal Mława30.84578
7.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn31.03568
8.Smyłek Karolina00Skarpa Lublin31.15561
9.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn31.55540
10.Bilińska Dominika00KS Piatka Chorzów31.60537
Finał B
11.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn31.25556
12.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań31.73531
13.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź31.78528
14.Szemro Patrycja00Znicz Koszalin32.01517
15.Rogala Julia00MUKP Fala Ropczyce32.18509
16.Tomkowicz Wiktoria00MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.19508
17.Gotowska Weronika00UKS G - 8 Bielany32.24506
18.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg32.26505
19.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM32.38499
20.Lisowska Wiktoria00MKS Juvenia32.44497


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-03-08
Chłopców, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg28.18516
2.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra28.28511
3.Kurleto Piotr00KS Korona Kraków28.39505
4.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki28.60494
5.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.71488
6.Grzybowski Miłosz00UKS Polonez  Wyszków29.02472
7.Łukaszczyk Mateusz00Orka Zamość29.27460
8.Jastrząb Dominik00KS Warta Poznań29.30459
9.Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz29.45452
DYSKW.Kowalik Krystian00KP Barakuda Starachowice
G-1
Finał B
11.Slowik Rafal00BUKS Warszawa28.88479
12.Bigajski Aleksander00KS Korona Kraków29.32458
13.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec29.41454
14.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice29.51449
15.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin29.64443
16.Majerski Jakub00UKS SMS Galicja Kraków30.05425
17.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź30.06425
18.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów30.08424
19.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra30.15421
20.Piłkowski Patryk00MKS Polonia Warszawa30.41411


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-03-08
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Margula Weronika00MKP SZCZECIN4:30.846511:04.381:08.281:09.891:08.29
2.Reks Aleksandra00UKS G - 8 Bielany4:34.286271:04.941:08.551:10.161:10.63
3.Baryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk4:34.866231:05.241:09.941:10.411:09.27
4.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn4:34.906231:04.751:09.741:11.191:09.22
5.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM4:36.736111:05.451:09.471:11.501:10.31
6.Staszczyk Natalia00UKS Gim 92 Ursynów W-wa4:37.346071:05.591:10.091:11.711:09.95
7.Szafrańska Julia SOc00KSZO Ostrowiec4:38.665981:05.911:10.141:11.991:10.62
8.Kruszewska Kaja00MKS Juvenia4:41.615791:06.331:11.291:12.641:11.35
9.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń4:43.355691:06.481:11.631:13.801:11.44
10.Wiśniewska Barbara00UKS Żoliborz Warszawa4:43.665671:07.181:12.881:13.071:10.53
Finał B
11.Lewandowicz Natalia00UKS Żabianka Gdańsk4:39.535931:08.171:12.791:10.581:07.99
12.Jeżowska Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:40.035891:08.241:11.761:12.011:08.02
13.Radecka Anna00KP Barakuda Starachowice4:40.375871:07.041:11.371:11.581:10.38
14.Wójtowicz Julia00KP Barakuda Starachowice4:43.885661:07.141:12.721:13.141:10.88
15.Borejszo Paula00MKP SZCZECIN4:43.945651:09.241:11.551:12.881:10.27
16.Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec4:44.785601:06.821:12.211:13.501:12.25
17.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów4:47.635441:07.941:13.651:14.391:11.65
18.Szuster Aleksandra00KS Piatka Chorzów4:48.255401:07.321:14.051:14.491:12.39
19.Tomoń Martyna00CSTR Strzyżów4:48.495391:07.231:13.751:14.401:13.11
20.Lechowicz Nadia00UKS SMS Galicja Kraków4:52.885151:10.481:14.281:15.211:12.91


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-03-08
Chłopców, 400m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg4:07.8862758.151:04.251:04.411:01.07
2.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany4:08.4862358.401:04.071:04.801:01.21
3.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec4:12.4859459.181:04.361:05.801:03.14
4.Koziejko Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn4:12.5359359.991:04.281:04.641:03.62
5.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław4:15.5857259.321:04.581:06.291:05.39
6.Orłowski Kamil SOc00KSZO Ostrowiec4:15.965701:01.411:05.181:05.751:03.62
7.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra4:17.895571:00.351:04.791:06.451:06.30
8.Jarocha Oskar SOc00KSZO Ostrowiec4:20.585401:01.351:06.371:07.421:05.44
9.Domański Kamil00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:20.895381:01.501:06.631:07.651:05.11
10.Kiełczewski Amadeusz00WKS Śląsk4:22.375291:00.301:07.271:08.421:06.38
Finał B
11.Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:16.395671:00.511:06.201:06.611:03.07
12.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:22.105311:03.651:07.871:06.111:04.47
13.Wąsowski Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn4:23.685211:02.701:07.121:07.681:06.18
14.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź4:27.205011:02.601:08.061:08.971:07.57
15.Kowalski Karol00MUKS UNIA Busko-Zdrój4:28.784921:03.561:09.161:08.921:07.14
16.Krysztoforski Fryderyk00UKS 9 Kalisz4:28.864911:03.891:09.931:09.051:05.99
17.Gębka Olaf00KS Warta Poznań4:30.074851:03.281:09.041:10.141:07.61
18.Dąbrowski Patryk00WKS Śląsk4:30.254841:03.481:08.751:09.651:08.37
19.Lisek Aleksander00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:31.184791:03.831:09.241:10.221:07.89
20.Chodkowski Antoni00MKP SZCZECIN4:31.314781:03.231:09.471:10.421:08.19


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-03-08
Dziewcząt, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Wikieł Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn2:34.5066035.3338.2840.1440.75
2.Kwiatkowska Agata00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:39.1560435.7139.7841.5742.09
3.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:39.7659735.9840.7141.6241.45
4.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź2:42.9056336.4240.9543.0942.44
5.Iwanowska Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:44.0355236.6641.6543.1742.55
6.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:45.5253736.4842.2543.9542.84
7.Mycek Agnieszka00WKS Śląsk2:48.0751337.6443.0543.9243.46
8.Morchat Katarzyna00KORNER Zielona Góra2:48.2251138.2043.6244.2442.16
9.Wiączek Weronika00UKS 9 Kalisz2:48.6650737.5343.0844.6443.41
10.Aściukiewicz Marta00MKP Kołobrzeg2:49.2750235.1242.2145.4546.49
Finał B
11.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:43.4955735.6741.9843.8342.01
12.Koterba Adrianna00KORNER Zielona Góra2:44.4754736.8343.0642.9141.67
13.Tomaszek Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:47.1452135.7541.9044.8544.64
14.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław2:48.1351237.8442.8243.8443.63
15.Gliwa Hanna00BUKS Warszawa2:48.9750537.3643.0445.0543.52
16.Józefiak Nikola00MKS Juvenia Wrocław2:50.6049038.4243.2744.4244.49
17.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:50.8448837.8843.3645.2344.37
18.Szeremeta Weronika00Skalar Słupsk2:52.1147738.5043.4344.6845.50
19.Piekut Zofia00MKS Polonia Warszawa2:52.8247237.4243.8046.2545.35
DYSKW.Gruca Alicja SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM
K-15


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-03-08
Chłopców, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź2:18.7765731.6035.8135.8835.48
2.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa2:22.7460431.7436.2637.2337.51
3.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:24.5858132.3836.7237.8837.60
4.Czop Filip00MTS Kwidzyn2:29.8952133.7137.7638.8739.55
5.Rębacz Maciej00UKS G - 8 Bielany2:32.5449535.3238.6239.8738.73
6.Szabłowski Hubert00UKS Jagiellonka Warszawa2:32.9349133.8239.5440.0739.50
7.Juraszek Adrian00Skalar Słupsk2:34.5947533.0538.6940.8042.05
8.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa2:34.9247235.1740.1240.3139.32
9.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:35.5646635.1939.3941.2339.75
10.Szczerkowski Michał00MKP SZCZECIN2:36.0546235.1539.7840.6540.47
Finał B
11.Kłosiński Alan00MKS Jedynka Łódź2:36.7745635.2040.7840.7040.09
12.Dopierała Krystian00KORNER Zielona Góra2:37.3945034.8440.4041.5040.65
13.Wardak Jakub00UKS G - 8 Bielany2:37.5144933.9439.7742.1441.66
14.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany2:37.6644834.1539.0841.9842.45
15.Greczanik Paweł SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:38.0444536.2840.7741.4939.50
16.Kudela Paweł00KS Fala Niepołomice2:38.3944235.0940.1041.8741.33
17.Koczorowski Kacper00KP Astromal Akwawit Leszno2:38.5544034.1441.4842.2740.66
18.Wiatr Krzysztof00Mks Piaseczno2:38.6144035.2940.0641.8341.43
19.Szeląg Mikołaj SOc00KSZO Ostrowiec2:39.6443136.5041.0341.5140.60
20.Derendarz Aleksander00UKS 190 Łódź2:40.0942835.3641.3642.0641.31


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-03-08
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź2:22.2667130.9135.7441.8233.79
2.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk2:24.8163730.4736.0943.9534.30
3.Węgrzyn Natalia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:26.1561932.2238.0743.1132.75
4.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:27.2860531.8836.6743.3435.39
5.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin2:27.8659831.5637.8344.8033.67
6.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:28.9358531.3237.9845.0434.59
7.Knapik Agata00UKS Oxpress Bolesławiec2:31.0456132.0438.0244.7436.24
8.Bronek Martyna00UKS Aligator Gorzyce2:31.5855532.5538.5345.8534.65
DYSKW.Pecyna Michalina00IKS Konstancin
K-14
DYSKW.Gotowska Weronika00UKS G - 8 Bielany
K-14
Finał B
11.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:27.8059931.8538.0544.2633.64
12.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn2:31.1156031.4538.5545.8635.25
13.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg2:32.3454732.8738.6545.3335.49
14.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź2:33.5053432.3139.9545.4735.77
15.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź2:33.5553432.0039.5345.9236.10
16.Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:34.9252034.1839.1546.7334.86
17.Szopa Marta00CSTR Strzyżów2:35.0551833.1939.7946.3735.70
18.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań2:35.2551633.8639.4045.6736.32
19.Borejszo Paula00MKP SZCZECIN2:35.6151333.9839.4947.0435.10
20.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:37.8949133.3040.6046.2637.73


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-03-08
Chłopców, 200m zmienny

14 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź2:08.6161928.4535.0835.1629.92
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:11.1858327.7032.9439.2431.30
3.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa2:14.3054328.8636.0536.9832.41
4.Błaszczyk Kacper00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:15.6452728.9636.0338.8831.77
5.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec2:18.8049229.4735.5840.9832.77
6.Szaryński Mikołaj00Dwójka Morena Gdańsk2:18.9749029.9036.4140.1332.53
7.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra2:19.5648431.6734.3741.8331.69
8.Szczepański Oskar00MKP SZCZECIN2:19.9948029.2437.2840.2233.25
9.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin2:20.1847830.0136.4142.6731.09
10.Kwiasowski Jakub00MKS Jedynka Łódź2:20.5147429.8236.5543.4030.74
Finał B
11.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:17.8950230.2636.5439.1131.98
12.Oller Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn2:20.0647929.4836.7041.0132.87
13.Czop Michał00MTS Kwidzyn2:21.1846829.6336.4840.9034.17
14.Domański Kamil00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:22.2545731.4836.8241.5832.37
15.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra2:22.6645331.0836.8444.5530.19
16.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:24.0444031.0136.1144.4332.49
17.Wiewiórka Daniel00Osirb2:25.1943029.4335.7443.1736.85
18.Charewicz Hubert00MKS Żak Biała Podlaska2:25.3342929.7236.1945.8833.54
19.Mańka Filip00UKS 190 Łódź2:25.9942331.3336.8744.9032.89
DYSKW.Łukaszczyk Mateusz00Orka Zamość
K-11


<< TOP >>
Konkurencja 25
2014-03-08
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.UKP UNIA OŚWIĘCIM 1UKP UNIA OŚWIĘCIM4:05.42610
Węgrzyn Natalia SO
Gorczyca Oliwia SO
+0,80
+0,45
29.33
29.36
1:00.94
1:01.63
Wojciechowska Maria SO
Kołodziej Katarzyna SO
+0,49
+0,62
29.47
29.57
1:01.81
1:01.04
2.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn4:08.60587
Żemajtis Maria
Święcka Julia
+0,80
+0,60
28.85
29.04
1:00.80
1:01.59
Chodyna Kinga
Sinitchine Zoja
+0,60
+0,49
29.82
29.13
1:04.01
1:02.20
3.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:08.66587
Górecka Weronika
Lazopoulos Anna
+0,71
+0,29
29.22
30.15
1:01.17
1:03.79
Iwanowska Alexandra
Brzozowska Marta
+0,35
+0,41
29.91
29.13
1:02.79
1:00.91
4.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin4:11.13569
Biernacka Wiktoria
Tołłoczko Oliwia
+0,71
+0,39
29.08
30.72
1:02.07
1:05.93
Markowska Julia
Rogowska Katarzyna
+0,35
+0,53
30.68
28.13
1:03.82
59.31
5.MKP SZCZECIN 1MKP SZCZECIN4:11.89564
Borejszo Paula
Groblica Joanna
+0,78
+0,64
30.09
30.62
1:02.63
1:04.05
Duda Katarzyna
Margula Weronika
+0,59
+0,44
31.03
28.94
1:04.36
1:00.85
6.szt nr1UKS G - 8 Bielany4:12.84558
Reks Aleksandra
Gotowska Weronika
+0,6628.89
30.67
1:00.98
1:04.28
Kubiak Karolina
Baranowska Weronika
+0,19
+0,37
30.71
29.80
1:03.94
1:03.64
7.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:15.07543
Kaczmarczyk Natalia
Ciporska Katarzyna
+0,6729.20
31.47
1:01.03
1:07.18
Tomaszek Aleksandra
Malczewska Zofia
+0,75
+0,56
29.94
29.55
1:04.64
1:02.22
8.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:15.47541
Domagała Julia
Koślicka Natalia
+0,85
+0,23
31.00
30.69
1:04.77
1:04.61
Mikus Katarzyna
Jeżowska Kamila
+0,39
+0,55
30.90
29.29
1:04.29
1:01.80
9.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra4:18.81520
Dąbrowska Agnieszka
Morchat Katarzyna
+0,79
+0,66
29.65
30.95
1:02.60
1:05.83
Kowalska Julia
Stojanowska Aleksandra
+0,69
+0,66
31.19
30.37
1:06.99
1:03.39
10.szt nr2UKS G - 8 Bielany4:21.40505
Sudak Magdalena
Brzózka Zuzanna
+0,73
+0,55
31.62
30.72
1:05.53
1:04.15
Skibczak Natalia
Wysokińska Agnieszka
+0,67
+0,76
32.02
30.73
1:06.98
1:04.74
11.UKP UNIA OŚWIĘCIM 2UKP UNIA OŚWIĘCIM4:25.46482
Mydlarz Wiktoria SO
Sałbut Roksana SO
+0,55
+0,61
30.49
32.40
1:03.18
1:08.39
Zawisza Alina SO
Gruca Alicja SO

+0,66
32.94
31.38
1:07.88
1:06.01
12.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:26.67476
Kromolicka Wiktoria
Sobala Dominika
+0,73
+0,53
30.08
31.78
1:03.57
1:07.71
Wasilewicz Julia
Felkel Maja
+0,23
+0,43
30.59
32.11
1:07.15
1:08.24
13.SMS GalicjaUKS SMS Galicja Kraków4:28.62465
Mrugacz Dominika
Podleśny Emilia
+0,70
+0,72
31.71
31.47
1:05.85
1:06.60
Lechowicz Nadia
Ziąbek Weronika
+0,55
+0,56
31.40
32.98
1:05.88
1:10.29
14.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice4:36.23428
Sugier Sonia
Wasilewska Julia
+0,64
+0,32
32.18
32.98
1:05.77
1:10.98
Gabryś Wiktoria
Kokot Angelika
+0,62
+0,52
34.47
31.85
1:13.12
1:06.36
15.MKS Polonia Warszawa 2MKS Polonia Warszawa4:38.04419
Sakson-Szafrańska Sara
Borowska Agnieszka
+0,78
+0,56
31.78
31.58
1:08.03
1:08.46
Glinka Wiktoria
Trzcińska Zuzanna
+0,51
+0,43
32.42
33.91
1:10.52
1:11.03
MKS Neptun Stargard Szczecińsk 1MKS Neptun Stargard Szczecińsk4:38.04419
Drewniak Katarzyna
Tomczak Karolina
+0,68
+0,26
33.68
34.17
1:11.71
1:12.25
Flasińska Gabriela
Maćkowiak Anna

+0,57
31.52
31.63
1:07.38
1:06.70
17.MKS SMS Victoria Racibórz 1MKS SMS Victoria Racibórz4:42.37400
Kocjan Victoria SR
Dobrowolska Karolina SR
+0,84
+0,51
33.17
34.38
1:08.74
1:12.51
Bachryj Aleksandra SR
Wolka Natalia SR
+0,51
+0,63
33.22
34.14
1:10.44
1:10.68
18.MMKS Kędzierzyn-Koźle 1MMKS Kędzierzyn-Koźle4:46.21385
Smolińska Gabriela
Rybotycka Wiktoria
+0,77
+0,50
34.72
35.22
1:12.82
1:14.46
Lisowska Aleksandra
Tkacz Aleksandra
+0,56
+0,29
33.32
31.76
1:10.76
1:08.17


<< TOP >>
Konkurencja 26
2014-03-08
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza3:49.83507
Graboń Przemysław
Trzęsiec Daniel
+0,81
+0,62
27.64
28.39
57.86
59.68
Chwastek Dominik
Borkowski Kacper
+0,49
+0,54
26.67
26.21
56.83
55.46
2.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa3:50.99499
Pytlarczyk Szymon
Bednarczyk Aleksander
+0,87
+0,41
25.36
27.73
54.10
58.50
Koput Kamil
Dejneżenko Daniel
+0,14
+0,17
27.74
27.78
59.38
59.01
3.UKP UNIA OŚWIĘCIM 1UKP UNIA OŚWIĘCIM3:52.51489
Michalczyk Andrzej SO
Opolka Kacper SO
+0,67
+0,40
27.56
27.60
58.34
57.51
Chromik Mateusz SO
Biecki Szymon SO
+0,41
+0,55
20.39
27.09
1:00.43
56.23
4.KSZO Ostrowiec 1KSZO Ostrowiec3:52.78488
Orłowski Kamil SOc
Bartkowski Jakub SOc
+0,87
+0,61
27.71
28.25
57.93
59.50
Jarocha Oskar SOc
Michta Kacper SOc
+0,60
+0,55
28.29
27.10
59.11
56.24
5.G-8 BielanyUKS G - 8 Bielany3:53.04486
Młynarczyk Karol
Mańka Jakub
+0,67
+0,28
26.52
28.36
54.72
1:00.74
Butkiewicz Cezary
Wardak Jakub
+0,55
+0,38
28.21
27.50
59.15
58.43
6.KORNER Zielona Góra 1KORNER Zielona Góra3:53.60483
Miciul Michał
Piątkowiak Hubert
+0,71
+0,79
27.54
28.36
57.37
59.11
Madoń Marek
Taradyś Jakub
+0,50
+0,72
28.45
28.00
59.69
57.43
7.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn3:53.91481
Koziejko Bartłomiej
Śmiarowski Beniamin
+0,66
+0,59
27.62
27.29
57.20
57.69
Wąsowski Jędrzej
Oller Krzysztof
+0,39
+0,42
28.87
24.22
1:00.43
58.59
8.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:54.59477
Kiszczak Jakub
Krasiński Jakub
+0,64
+0,21
27.31
26.60
57.58
56.49
Sieczka Kuba
Liss Mateusz
+0,31
+0,09
27.61
28.53
59.78
1:00.74
9.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań3:55.47471
Olejniczak Borys
Glonek Maciej
+0,74
+0,29
28.13
27.96
58.79
58.88
Jastrząb Dominik
Gębka Olaf
+0,54
+0,33
28.32
27.69
59.67
58.13
10.KS Górnik Radlin 1KS Górnik Radlin3:55.56471
Cwajna Karol
Błądek Jędrek
+0,82
+0,48
27.71
29.24
57.70
1:01.25
Rdzanek Szymon
Sawicki Bartosz
+0,55
+0,58
29.23
26.44
1:01.36
55.25
11.TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:55.85469
Porczyński Michał
Domański Kamil
+0,72
+0,34
29.17
28.98
1:01.58
59.90
Racinowski Piotr
Błaszczyk Kacper
+0,10
+0,15
26.70
27.64
56.63
57.74
12.MKP SZCZECIN 1MKP SZCZECIN3:57.16461
Chodkowski Antoni
Semeniuk Mateusz
+0,72
+0,64
28.39
29.29
59.74
1:01.08
Szczerkowski Michał
Szczepański Oskar
+0,39
+0,43
28.87
26.39
1:00.14
56.20
13.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice3:57.17461
Bomastyk Michał
Twardzik Bartosz
+0,72
+0,62
28.94
28.84
1:00.94
1:01.61
Nowicki Jakub
Kapias Michał
+0,39
+0,49
26.64
26.57
58.90
55.72
14.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.3:58.27455
Baryła Konrad
Wałcerz Mateusz
+0,69
+0,53
29.70
26.50
1:00.80
55.65
Lisek Aleksander
Kowalski Rafał
+0,42
+0,54
29.01
29.75
1:00.40
1:01.42
15.WKS Śląsk 1WKS Śląsk3:59.68447
Dąbrowski Patryk
Hano Grzegorz
+0,8728.33
28.83
1:00.06
1:00.11
Łaś Wiktor
Kiełczewski Amadeusz
+0,04
+0,55
28.68
27.45
1:01.60
57.91
16.Mks Piaseczno 1Mks Piaseczno3:59.96445
Glazer Rafał
Wiatr Krzysztof
+0,67
+0,50
27.95
30.55
59.76
1:03.27
Mitrus Paweł
Rybarczyk Adam
+0,51
+0,36
28.85
26.95
59.95
56.98
17.SMS GalicjaUKS SMS Galicja Kraków4:00.40443
Balicki Michał
Majerski Jakub
+0,7228.00
29.30
59.95
1:02.81
Plutecki Dawid
Barczyk Norbert
+0,53
+0,43
28.08
26.84
1:00.52
57.12
18.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:01.45437
Gawroński Damian
Walczysko Jakub
+0,63
+0,34
29.11
29.10
1:00.31
1:00.86
Małkowski Jakub
Staniszewski Jakub
+0,32
+0,44
28.81
28.64
1:00.27
1:00.01
19.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź4:02.36432
Woźniak Maciej
Ciszewski Jakub
+0,76
+0,35
29.10
28.76
1:00.72
1:00.87
Mańka Filip
Fiks Krzysztof
+0,60
+0,46
29.95
28.33
1:02.89
57.88
20.UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:02.37432
Cierpikowski Robert
Szwedzki Jakub
+0,57
+0,26
29.31
29.80
1:01.50
1:02.54
Piotrowicz Kamil
Kraska Jakub
+0,36
+0,56
29.46
27.26
1:02.38
55.95
21.UKS Polonez  Wyszków 1UKS Polonez  Wyszków4:04.61420
+0,67
+0,25
28.25
32.53
58.93
1:08.05
+0,37
+0,42
27.90
27.08
59.81
57.82
22.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:05.44416
Filipek Jakub
Kubiś Kamil
+0,7229.87
29.29
1:04.53
1:01.39
Komkowski Maciej
Nowicki Jakub
+0,19
+0,47
27.61
28.70
58.11
1:01.41
23.MKS Juvenia 1MKS Juvenia4:05.96413
Ulianowski Gracjan
Butkiewicz Władysław
+0,93
+0,41
30.11
28.43
1:04.32
59.06
Toczydłowski Kacper
Krzyżaniak Krystian
+0,6630.56
28.71
1:02.37
1:00.21
24.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice4:06.90409

Chmielowiec Mateusz
+0,80
+0,39
30.96
30.49
1:05.79
1:02.52
Orzechowski Kacper
Brodowski Bartosz
+0,56
+0,57
28.11
28.90
58.70
59.89
25.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec4:07.48406
Cerlich Maksymilian
Data Mariusz
+0,82
+0,49
27.36
29.66
56.85
1:02.73
Zygiel Patryk
Warzecha Konrad
+0,17
+0,25
30.84
29.95
1:03.83
1:04.07
26.SiKReT Gliwice 2SiKReT Gliwice4:07.77404
Stradomski Patryk
Kała Mikołaj
+0,66
+0,67
28.11
29.67
59.47
1:01.71
Janiszewski Mikołaj
Miller Jakub
+0,48
+0,51
29.14
29.97
1:02.77
1:03.82
27.UKS Jagiellonka Warszawa 1UKS Jagiellonka Warszawa4:09.61396
Jabłoński Mateusz
Wasilewski Michał
+0,64
+0,31
28.83
30.00
1:01.52
1:03.27
Ruskowiak Konrad
Szabłowski Hubert
+0,35
+0,48
29.84
29.06
1:03.27
1:01.55
28.MKS Polonia Warszawa 2MKS Polonia Warszawa4:09.97394
Piłkowski Patryk
Gordziejuk-Nowak Kacper
+0,57
+0,17
29.35
28.64
1:02.62
1:00.36
Lewicki Aleksander
Kalisz Jakub
+0,47
+0,40
30.59
29.04
1:04.31
1:02.68
29.KORNER Zielona Góra 2KORNER Zielona Góra4:13.03380
Dopierała Krystian
Kuczak Adam
+0,66
+0,61
29.21
29.77
1:02.09
1:03.28
Bożuchowski Jakub
Kałek Oliwer
+0,57
+0,30
31.17
29.78
1:05.04
1:02.62
30.MUKS SuwałkiMUKS Olimpijczyk Suwałki4:13.78376
Plaga Kamil
Kossakowski Paweł
+0,70
+0,20
30.45
32.62
1:06.39
1:10.49
Plauszta Arnold
Sadłowski Piotr
+0,55
+0,47
28.85
26.63
1:00.52
56.38
31.Unia Racibórz 1Unia Racibórz4:22.44340
Wojaczek Paweł SR
Roskosz Szymon SR
+0,71
+0,38
29.75
31.69
1:03.96
1:07.00
Włodarski Jakub SR
Szymanek Damian SR
+0,54
+0,37
31.90
29.81
1:06.24
1:05.24
32.UPKS Wodnik Rawicz 1UPKS Wodnik Rawicz4:23.60336
Szynalski Szymon
Golembka Aleksander
+0,57
+0,39
32.31
30.58
1:07.62
1:03.95
Jankowiak Marcin
Kusztelak Filip
+0,33
+0,13
29.42
32.26
1:01.72
1:10.31
33.UKS Skalar Warszawa 1UKS Skalar Warszawa4:26.07326
Mieszkowski Stanisław
Strzelczyk Filip
+0,78
+0,12
30.17
32.00
1:03.07
1:06.98
Średniawa Patryk
Rzeszotarski Wojciech
+0,23
+0,45
31.16
32.83
1:06.24
1:09.78


<< TOP >>
Konkurencja 27
2014-03-09
Dziewcząt, 200m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Solak Anna00PSP Swim Płock2:29.13531A31.5037.5638.9041.17
2.Kołodziej Katarzyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:31.27509A33.6238.8239.8738.96
3.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź2:32.86493A32.7838.9540.4440.69
4.Bartczak Julia00SKS 137 Delfin Łódź2:33.23489A33.9939.0339.2840.93
5.Żmuda Weronika00MTP Lublinianka Lublin2:34.04482A34.8240.0940.7838.35
6.Tomoń Martyna00CSTR Strzyżów2:35.28470A33.2239.0841.2441.74
7.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:35.48468A34.7439.0540.6741.02
8.Kruszewska Kaja00MKS Juvenia2:35.82465A34.5139.7641.9439.61
9.Iżycka Marta00UKS WODNIK Siemianowice Śląski2:36.05463A33.9038.9141.0442.20
10.Górska Julia00UKS Skalar Warszawa2:36.79457A34.7840.0941.4640.46
11.Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:39.36435B35.8640.3941.8241.29
12.Duda Katarzyna00MKP SZCZECIN2:41.06421B35.3441.2242.0342.47
13.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:41.22420B34.3540.2943.1443.44
14.Giemza Aleksandra00UKS 190 Łódź2:41.53418B33.8040.4842.8544.40
15.Kopaczek Joanna00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2:42.01414B34.5740.5942.9843.87
16.Lazopoulos Anna00MKS Juvenia Wrocław2:42.65409B34.8740.8043.2443.74
17.Ligenza Oliwia00MKS Trójka Łódź2:42.97407B37.3442.5941.8141.23
18.Janczak Patrycja00MKP SZCZECIN2:43.08406B37.0741.6942.2442.08
19.Odziemczyk Maja00UKS Jagiellonka Warszawa2:43.61402B34.5242.1042.9844.01
20.Cygan-Duszyńska Wiktoria00MKS Juvenia Wrocław2:46.50381B35.8242.1644.3444.18
21.Domagała Julia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:46.75380R35.6641.5444.2045.35
22.Smolińska Gabriela00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:47.15377R36.5942.2243.4644.88
23.Szot Patrycja00UKS 51 Lublin2:49.1736336.5442.4344.6745.53
24.Niziołek Kinga00MKS Ikar Mielec2:49.3336236.4744.2944.7343.84
25.Chodyna Kinga00MTP KORMORAN Olsztyn2:49.3936234.7241.7945.7347.15
26.Pawera Karolina00UKP Ruda Śląska2:49.7236035.8441.6345.4346.82
27.Kudlińska Paulina00KS Warta Poznań2:49.7935936.9541.8343.5247.49
28.Stojanowska Aleksandra00KORNER Zielona Góra2:50.0835836.8343.3945.4644.40
29.Żak Klaudia00MOSM Tychy2:50.8935335.9043.3447.1344.52
30.Aleksiewicz Ewelina00UKS G - 8 Bielany2:50.9735236.7943.3245.5145.35
31.Felkel Maja00KS Warta Poznań2:51.2335036.1943.3645.2346.45
32.Rzadkowolska Zuzanna00UKS 9 Kalisz2:51.7334738.2843.2345.5244.70
33.Czapska Celina00UKS G - 8 Bielany2:52.5334336.8443.5746.0146.11
34.Gorczyca Oliwia SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:52.8234135.6440.8845.8950.41
35.Kobuszko Wiktoria00MOSM Tychy2:53.1033935.2243.4047.5846.90
36.Maćkowiak Anna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:53.6133635.9043.3645.9848.37
37.Ciekańska Wiktoria00Dwójka Morena Gdańsk2:53.7933536.4242.7347.0947.55
38.Gajtkowska Zuzanna00UKS Aligator Gorzyce2:53.9533436.8143.7546.5446.85
39.Nosal Anna00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:56.1332236.0244.6847.9547.48
40.Czarnecka Katarzyna00UKS G - 8 Bielany2:57.2731637.5443.7647.6148.36
41.Borczyk Martyna00KS Rekin Świebodzice2:57.4631539.2446.4446.6545.13
42.Mikus Katarzyna00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:59.7930337.0144.3647.3951.03


<< TOP >>
Konkurencja 28
2014-03-09
Chłopców, 200m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kwiasowski Jakub00MKS Jedynka Łódź2:17.85495A30.5134.6035.9336.81
2.Michta Kacper SOc00KSZO Ostrowiec2:17.93495A30.9435.0336.0635.90
3.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:19.20481A31.3635.6036.9035.34
4.Sawicki Bartosz00KS Górnik Radlin2:19.51478A29.6535.6137.7936.46
5.Borkowski Kacper00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:19.57477A30.7736.3037.1135.39
6.Oller Krzysztof00MTP KORMORAN Olsztyn2:19.86474A30.8036.4737.5235.07
7.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki2:20.32470A31.5435.9137.5935.28
8.Butkiewicz Cezary00UKS G - 8 Bielany2:20.60467A32.3436.5935.9235.75
9.Czop Michał00MTS Kwidzyn2:21.17461A31.3736.4336.4136.96
10.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:22.09452A30.6936.7737.4337.20
11.Mańka Filip00UKS 190 Łódź2:22.31450B31.5736.3537.3437.05
12.Taradyś Jakub00KORNER Zielona Góra2:22.67447B31.0436.2437.5537.84
13.Orzechowski Kacper00UKS NAWA Skierniewice2:22.78446B31.6137.4737.9735.73
14.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków2:23.46439B29.8637.4439.9236.24
15.Ciszewski Jakub00UKS 190 Łódź2:24.12433B31.8437.0337.8437.41
16.Pietrzyk Cezary SOc00KSZO Ostrowiec2:25.47421B31.5536.8637.8039.26
17.Kędziora Daniel00KS Piatka Chorzów2:27.03408B32.1436.7138.5639.62
18.Cwajna Karol00KS Górnik Radlin2:28.29398B30.4937.4839.5540.77
19.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź2:28.74394B32.0837.0239.9739.67
20.Plutecki Dawid00UKS SMS Galicja Kraków2:29.33390B33.0336.7239.9939.59
21.Henke Marek00KS Fala Niepołomice2:29.79386R31.1237.0640.3741.24
22.Semeniuk Mateusz00MKP SZCZECIN2:29.91385R32.7338.0939.3439.75
23.Trzęsiec Daniel00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.5438032.2338.5041.2438.57
24.Walczysko Jakub00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.3136732.9839.5440.3239.47
25.Woźniak Kamil00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2:32.4036632.4838.4640.8540.61
26.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice2:33.9235633.1239.0441.0440.72
27.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM2:34.5635131.5038.6643.0941.31
28.Gordziejuk-Nowak Kacper00MKS Polonia Warszawa2:34.9634932.3739.6442.4640.49
29.Augustyn Aleksander00MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna2:35.0434833.4639.0340.8641.69
30.Rębacz Maciej00UKS G - 8 Bielany2:35.8334334.2437.6140.7443.24
31.Porczyński Michał00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:39.1832234.1640.4443.8540.73
32.Urbańczyk Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa2:39.4232036.5143.3943.2536.27
33.Słomiński Sebastian00KS Rekin Świebodzice2:40.1131635.6241.2541.7641.48
34.Baran Jakub00UKS 9 Kalisz2:40.8931135.0440.2342.8842.74
35.Wiórko Dawid00Orka Zamość2:41.7330733.8242.8442.2642.81
36.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice2:43.8929534.1041.8344.5143.45
37.Steier Marek00MMKS Kędzierzyn-Koźle2:44.5829134.5439.6143.8446.59
38.Domarad Jakub00Skalar Słupsk2:46.0528336.0743.2544.3942.34
39.Banaszak Patryk00MKP Toruńczyk Toruń2:48.5027135.7841.2944.9946.44
40.Roskosz Szymon SR00Unia Racibórz2:52.1725435.8743.8445.7346.73
41.Szynalski Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:54.5424438.3645.3147.1543.72
42.Zygiel Patryk00MKS Ikar Mielec2:55.0824234.0541.3647.1852.49
43.Dynak Filip00UKS Posejdon Pułtusk3:04.0220837.7845.8549.3751.02
DYSKW.Żukowski Jakub00UKS PIRAT Elbląg
M-12


<< TOP >>
Konkurencja 29
2014-03-09
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk58.40666A27.8230.58
2.Pogorzelska Inez00UKS GOS Raszyn59.38633A28.3431.04
3.Osiniak Ewa00Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:00.50599A29.2331.27
4.Dzwonnik Zuzanna00UKS SP19 Łódź1:00.59596A29.2231.37
5.Żemajtis Maria00MTP KORMORAN Olsztyn1:00.84589A29.1531.69
6.Bronek Martyna00UKS Aligator Gorzyce1:01.25577A29.3131.94
7.Brzozowska Marta00MKS Juvenia Wrocław1:01.31575A29.4331.88
8.Błażyczek Klaudia00KP Astromal Akwawit Leszno1:01.48571A29.6731.81
9.Margula Weronika00MKP SZCZECIN1:01.49570A29.2632.23
10.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn1:01.69565A29.1432.55
11.Kaczmarczyk Natalia00MKS Polonia Warszawa1:01.71564B29.4632.25
12.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź1:02.00556B29.7932.21
13.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:02.11553B29.3732.74
14.Szafrańska Julia SOc00KSZO Ostrowiec1:02.37547B30.3232.05
15.Tomkowicz Wiktoria00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.63540B29.6632.97
16.Malczewska Zofia00MKS Polonia Warszawa1:02.66539B30.3432.32
17.Baranowska Weronika00UKS G - 8 Bielany1:02.73537B30.0032.73
18.Niedziałkowska Daria00RTP Victoria  Radom1:02.75537B30.0932.66
19.Mydlarz Wiktoria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:02.81535B30.1632.65
20.Mędrela Marta00UKP Ruda Śląska1:02.92532B30.4132.51
21.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin1:03.04529R29.8433.20
22.Pachowska Wiktoria00UKS Jagiellonka Warszawa1:03.32522R30.5432.78
23.Knapik Agata00UKS Oxpress Bolesławiec1:03.3352229.8233.51
24.Gasparjan Lilia00MKS Medyk Giżycko1:03.4951829.8733.62
25.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń1:03.5351730.4933.04
26.Szuster Aleksandra00KS Piatka Chorzów1:03.6251530.2133.41
27.Markowska Julia00Znicz Koszalin1:03.6851330.7132.97
28.Dąbrowska Agnieszka00KORNER Zielona Góra1:03.9450730.3633.58
29.Maciejak Oliwia00UPKS Wodnik Rawicz1:03.9650730.2433.72
30.Prusinowska Klaudyna00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:04.1050330.4733.63
31.Biernacka Michalina00UKS MOS Ełk1:04.1350330.6833.45
32.Chojecka Karolina00UKS OLIMPIC Warka1:04.2150131.3832.83
33.Staszczyk Natalia00UKS Gim 92 Ursynów W-wa1:04.2450031.2133.03
34.Wiśniewska Barbara00UKS Żoliborz Warszawa1:04.2749930.9233.35
35.Kowalska Dominika00MZOS Płock1:04.2849930.7033.58
36.Szopa Marta00CSTR Strzyżów1:04.3549830.4633.89
Klessa Helena00MKS Nielba Wągrowiec1:04.3549831.0933.26
38.Łotecka Aleksandra00KS Górnik Radlin1:04.5349331.0633.47
39.Haręza Sara00UKS Żabianka Gdańsk1:04.6249130.8033.82
40.Junak Nikola00SKS 137 Delfin Łódź1:04.7548830.7733.98
41.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno1:04.8148729.6435.17
42.Wysokińska Agnieszka00UKS G - 8 Bielany1:04.8848531.0133.87
43.Grieger Weronika00BUKS Warszawa1:04.9048531.3533.55
44.Kulik Julia001 Solex Lębork1:04.9348431.4333.50
Mikołajek Weronika00KP AVIA Świdnik1:04.9348431.5233.41
46.Lisowska Wiktoria00MKS Juvenia1:04.9848330.4034.58
47.Wiśniewska Oliwia00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.2047830.6634.54
48.Pipczyńska Kamila00UKS Victoria Józefów1:05.3147631.6333.68
49.Groblica Joanna00MKP SZCZECIN1:05.3847431.4233.96
50.Śliwińska Marta00CKIS Skawina1:05.4247431.1934.23
51.Kacprzycka Weronika00UKS Kapry Armexim Pruszków1:05.5947031.1134.48
52.Sudak Magdalena00UKS G - 8 Bielany1:05.6146931.7533.86
53.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk1:05.9346331.5034.43
54.Tołłoczko Oliwia00Znicz Koszalin1:06.1245931.5334.59
55.Kozikowska Joanna00UKS Żoliborz Warszawa1:06.1645831.5234.64
56.Pietrzak Patrycja00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.3945331.6734.72
57.Wasilewicz Julia00KS Warta Poznań1:06.4245231.8134.61
58.Szeremeta Weronika00Skalar Słupsk1:06.4545231.6134.84
59.Łopacińska Natalia00Dwójka Morena Gdańsk1:06.5744931.7134.86
60.Sugier Sonia00SiKReT Gliwice1:06.7444632.3734.37
61.Antoniak Oliwia00MTP KORMORAN Olsztyn1:06.8644432.1334.73
62.Flasińska Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:06.8944331.5835.31
Kustra Julita00ULKS Victoria Kozy1:06.8944332.0734.82
64.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy1:07.2243632.1835.04
65.Maciejewska Martyna00Posnania Poznań1:07.6942731.6636.03
66.Głogowska Agata00Dwójka Morena Gdańsk1:07.8242532.7935.03
67.Woronko Wiktoria00MKS Medyk Giżycko1:08.1241932.3635.76
68.Płóciennik Wiktoria00UKS 9 Kalisz1:08.1841832.2935.89
69.Zadrożna Sylwia00UKS Posejdon Pułtusk1:08.2441732.0036.24
70.Kocjan Victoria SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:08.6441033.1435.50
71.Ciporska Katarzyna00MKS Polonia Warszawa1:08.6740932.8435.83
72.Berwid Ligia00UKS G - 8 Bielany1:08.7040933.0135.69
73.Tkacz Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.8940532.7736.12
74.Rzadkowolska Zuzanna00UKS 9 Kalisz1:09.2340034.2135.02
75.Kielan Natalia00UKS SMS Galicja Kraków1:09.5339432.8136.72
76.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:09.5939332.5837.01
77.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław1:09.7239132.7436.98
78.Mianowska Dominika00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:09.7739032.7737.00
79.Maksim Matylda00UKS Żabianka Gdańsk1:09.9638733.8836.08
80.Olszynska Julia00BUKS Warszawa1:10.1638433.8736.29
81.Gwóźdź Nicola00UKS Junior Kluczbork1:10.2238333.4836.74
82.Glinka Wiktoria00MKS Polonia Warszawa1:10.3738032.4237.95
83.Knap Zuzanna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:10.4337933.0837.35
84.Bereza Agata00MTKP Delfin Toruń1:10.4837934.1136.37
85.Kleszczewska Angela00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:10.5237832.9237.60
86.Tomczak Karolina00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:10.6237633.6436.98
87.Kozera Katarzyna00UKS SMS Galicja Kraków1:10.7537433.4237.33
88.Waluda Justyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:10.9637133.8337.13
89.Woźniak Barbara00UKS Delfin Tarnobrzeg1:11.3636533.8537.51
90.Małkus Amelia00UKS Ostrobramska W-wa1:11.7036032.8838.82
91.Bekier Klara00MTP KORMORAN Olsztyn1:11.9035734.4037.50
92.Wasilewska Julia00SiKReT Gliwice1:11.9735633.0338.94
93.Kroczek Iga SOc00KSZO Ostrowiec1:12.2435235.0837.16
94.Trzcińska Zuzanna00MKS Polonia Warszawa1:12.3635034.6237.74
95.Gural Wiktoria00SiKReT Gliwice1:12.4934834.0338.46
96.Gabryś Wiktoria00SiKReT Gliwice1:12.7034535.2637.44
97.Brosowska Sandra00UKS Ruch Grudziądz1:12.7534434.7937.96
98.Bohdanowicz Emilia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:12.8334335.0837.75
99.Gryc Izabela00MKS Juvenia1:13.8133035.0438.77
100.Szulc Emilia00UKS Ruch Grudziądz1:14.6231935.6738.95
101.Nałęcz Justyna00UKS Jagiellonka Warszawa1:14.6831835.8338.85
102.Małek Katarzyna00UKS Skalar Warszawa1:16.0430134.5841.46
103.Buchmann Martyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:17.8828037.4840.40
104.Małysz Katarzyna00UKS Ostrobramska W-wa1:21.4624539.1642.30
105.Makowska Oliwia00UKS Ruch Grudziądz1:27.6719641.6046.07


<< TOP >>
Konkurencja 30
2014-03-09
Chłopców, 100m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Pytlarczyk Szymon00MKS Polonia Warszawa54.26568A25.7728.49
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice55.12541A26.2728.85
3.Domański Gracjan00MKP Kołobrzeg55.28537A26.3728.91
4.Smoliński Jakub00KS 1 Ożarów Mazowiecki55.61527A27.0528.56
5.Sadłowski Piotr00MUKS Olimpijczyk Suwałki56.10514A26.5129.59
Wałcerz Mateusz00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.56.10514A26.9329.17
7.Cerlich Maksymilian00MKS Ikar Mielec56.29508A27.2129.08
8.Biecki Szymon SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM56.83494A27.5429.29
9.Hołub Krzysztof00KP AVIA Świdnik56.88493A27.3229.56
10.Racinowski Piotr00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki57.03489A27.2029.83
11.Rybarczyk Adam00Mks Piaseczno57.19485B27.4329.76
12.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin57.23484B27.5129.72
13.Kowalik Krystian00KP Barakuda Starachowice57.47478B28.0729.40
14.Koziejko Bartłomiej00MTP KORMORAN Olsztyn57.56475B27.8029.76
15.Gębka Olaf00KS Warta Poznań57.59475B27.4330.16
16.Krasiński Jakub00MKS Juvenia Wrocław57.78470B27.4330.35
17.Kęsik Konrad00UKS Żabianka Gdańsk57.98465B27.4330.55
18.Torba Kacper00UKS Orka Lubań58.06463B27.8430.22
19.Graboń Przemysław00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza58.16461B27.6330.53
20.Misztal Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków58.21460B27.7830.43
21.Bartnikiewicz Jan00KS Piatka Chorzów58.31457R27.8930.42
22.Chwastek Dominik00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza58.38456R27.8130.57
23.Błaszczyk Kacper00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki58.5545227.7830.77
24.Piątkowiak Hubert00KORNER Zielona Góra58.5845128.0630.52
25.Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz58.6045127.8330.77
26.Cwajna Karol00KS Górnik Radlin58.6744928.2630.41
27.Olejniczak Borys00KS Warta Poznań58.7244828.2830.44
28.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn58.7444727.9130.83
29.Cieślak Kacper00UKS 9 Kalisz58.9144327.8131.10
30.Sobota Krzysztof00UKS Trójka Oborniki59.1543828.5130.64
31.Myszka Kacper00UKS Trójka Puławy59.4043328.3431.06
32.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa59.4843128.2431.24
33.Glazer Rafał00Mks Piaseczno59.5443027.9531.59
34.Wierzbicki Filip00Foka Sandomierz59.5942828.5031.09
Jobda Ryszard00UKS Victoria Józefów59.5942829.0230.57
36.Rutkowski Michał00UKS MOS Ełk59.6942628.7630.93
37.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa59.7442528.3431.40
38.Jędrzejewski Mateusz00UKS GOS Raszyn59.7742528.3931.38
39.Kowalski Karol00MUKS UNIA Busko-Zdrój59.8742229.1330.74
40.Nowicki Jakub00SiKReT Gliwice59.8842227.8532.03
41.Gawroński Damian00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza59.9042228.8731.03
42.Butkiewicz Władysław00MKS Juvenia59.9342128.4731.46
43.Bartkowski Jakub SOc00KSZO Ostrowiec1:00.0641828.3331.73
44.Zagumny Patryk00UKS Polonez  Wyszków1:00.1041828.5131.59
45.Stoszek Kacper00MTP Delfin Cieszyn1:00.1441729.3430.80
46.Zamelski Michał00MKS Astoria Bydgoszcz1:00.1641628.7431.42
47.Łaś Wiktor00WKS Śląsk1:00.2041628.7131.49
48.Hano Grzegorz00WKS Śląsk1:00.3541229.1531.20
49.Suliga Jeremi00Śródmiejski U.K.S.Polna Warsza1:00.3641228.5031.86
50.Sowiżdrzał Michał00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:00.5240928.3032.22
Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg1:00.5240929.2731.25
52.Szajnicki Szymon00UKS Shark Rudna1:00.6240729.8130.81
53.Serżysko Kasper00KS Delfin Gdynia1:00.6540628.3732.28
54.Toczydłowski Kacper00MKS Juvenia1:00.8740229.0031.87
55.Lisek Aleksander00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:00.8940229.3331.56
56.Wąsowski Jędrzej00MTP KORMORAN Olsztyn1:01.0339929.6431.39
57.Bieniek Jakub00KP Sokół Rzeszów1:01.0739829.2631.81
58.Sieczka Kuba00MKS Juvenia Wrocław1:01.1539628.1732.98
59.Burek Cezary00UKS Kapry Armexim Pruszków1:01.2339528.6132.62
60.Jabłoński Mateusz00UKS Jagiellonka Warszawa1:01.3039429.1632.14
61.Mieszkowski Stanisław00UKS Skalar Warszawa1:01.3839230.0631.32
Błądek Jędrek00KS Górnik Radlin1:01.3839229.2932.09
63.Błażej Mioduszewski00CKIS Skawina1:01.4439129.4132.03
64.Adamczak Ziemowit00Trops Kartuzy1:01.5538929.0432.51
65.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:01.7638529.2132.55
66.Litwin Dawid00SALOS Cortile  Kielce1:01.8538329.1532.70
67.Gostkowski Kacper00UKS Ruch Grudziądz1:02.0837930.0931.99
68.Ulianowski Gracjan00MKS Juvenia1:02.1237830.2431.88
69.Guzior Maciej00MZOS Płock1:02.1737729.2032.97
70.Muth Michał00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:02.1837729.2132.97
71.Karasek Marcin00BUKS Warszawa1:02.2337629.6632.57
72.Rydz Franciszek00KS Warta Poznań1:02.2937528.8533.44
73.Małysz Paweł00UKS Ostrobramska W-wa1:02.3937329.8132.58
74.Stonawski Maciej00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:02.4337329.7032.73
75.Sokołowski Szymon00MUKP Fala Ropczyce1:02.6736829.4933.18
76.Wiatr Krzysztof00Mks Piaseczno1:02.7436730.2832.46
77.Charitonowicz Mateusz00MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:02.8236629.7533.07
78.Sionkowski Arkadiusz00UKP Kmita Zabierzów1:02.8336529.4633.37
79.Krzyżaniak Krystian00MKS Juvenia1:03.0236230.1432.88
80.Baryła Konrad00MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:03.0436230.1332.91
81.Kałek Oliwer00KORNER Zielona Góra1:03.1736030.3532.82
82.Liss Mateusz00MKS Juvenia Wrocław1:03.2435830.3732.87
83.Golembka Aleksander00UPKS Wodnik Rawicz1:03.4535530.4832.97
84.Wiktorowski Gracjan00SKS 137 Delfin Łódź1:03.5635321.0842.48
85.Wolny Krzysztof00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:03.6135230.4833.13
86.Kalisz Jakub00MKS Polonia Warszawa1:03.6735129.7033.97
87.Rdzanek Szymon00KS Górnik Radlin1:03.9034731.5432.36
88.Wojaczek Paweł SR00Unia Racibórz1:03.9634630.7333.23
89.Komendarczyk Kamil00BUKS Warszawa1:04.0034630.6833.32
90.Rel Maciej00MKS Trójka Łódź1:04.0334530.8033.23
91.Warzecha Konrad00MKS Ikar Mielec1:04.1134430.4733.64
92.Pabich Jakub00MPKS Orka Ciechanow1:04.1734329.9034.27
93.Kokosza Filip00KS Warta Poznań1:04.1834330.9633.22
94.Stępień Mateusz00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:04.2534230.6133.64
95.Lewandowski Michał00MKS ZRYW Opole1:04.2834130.4933.79
96.Jabczynski Krzysztof00Skalar Słupsk1:04.3534029.8634.49
97.Krawczak Patryk00MKS Żak Biała Podlaska1:04.4333931.2933.14
Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice1:04.4333931.4432.99
99.Pawlicki Mariusz00Mks Piaseczno1:04.6033630.5734.03
100.Chmielewski Jakub00UKS Ruch Grudziądz1:04.6533530.2234.43
101.Lewicki Aleksander00MKS Polonia Warszawa1:04.8933231.1233.77
102.Cyza Oskar00UKP Ruda Śląska1:05.3032531.1234.18
103.Plackowski Tomasz00UKS Cityzen Poznań1:05.4332430.6834.75
104.Kijak Szymon00SiKReT Gliwice1:05.5932131.0434.55
105.Kowalski Adam00EKS SKRA Belchatow1:05.8231831.9433.88
106.Włodarski Jakub SR00Unia Racibórz1:05.9631631.3234.64
107.Kordziak Arnold00UKS G - 8 Bielany1:06.1431331.3234.82
108.Szymanek Damian SR00Unia Racibórz1:06.5130830.5835.93
109.Galas Jakub00UKS SMS Galicja Kraków1:06.7530531.6935.06
110.Plaga Kamil00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:06.9830231.3735.61
111.Pietrusiak Michał00UKS Kapry Armexim Pruszków1:07.2429831.7235.52
112.Strzelczyk Filip00UKS Skalar Warszawa1:07.46295
113.Średniawa Patryk00UKS Skalar Warszawa1:07.5129432.1235.39
114.Stołecki Mateusz00UKS Orka Lubań1:07.6629332.2735.39
115.Lanuszny Sebastian00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:07.6929230.8536.84
116.Bator Kacper00TS Wisła Kraków1:07.8529032.4635.39
117.Cichocki Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa1:07.9228931.9535.97
118.Szymczak Mateusz00BUKS Warszawa1:07.9628931.3536.61
119.Cupak Wojciech00UKS SMS Galicja Kraków1:08.0728732.6335.44
120.Jordan Artur00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:08.1628631.7636.40
121.Głosek Mikołaj00UKS Polonez  Wyszków1:08.5428133.2535.29
122.Rzeżnik Oskar00UKS Junior Kluczbork1:09.3327233.1536.18
123.Rzeszotarski Wojciech00UKS Skalar Warszawa1:09.5127033.1736.34
124.Wnorowski Adrian00UKS MOS Ełk1:09.7426733.5736.17
125.Galas Daniel00UKS Posejdon Pułtusk1:09.7526732.8836.87
126.Fiedoruk Grzegorz00UKS MOS Ełk1:10.0226433.5536.47
127.Alicki Krystian00MKS Roś Pisz1:10.1426333.4036.74
128.Grzelakowski Jakub00UKS Posejdon Pułtusk1:11.1625133.4937.67
129.Żukowski Maciej00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:11.1725134.7036.47
130.Niewczas Maciej00KP Barakuda Starachowice1:12.0924233.6338.46
131.Wawrzyniak Adam00UPKS Wodnik Rawicz1:12.5923734.6037.99
132.Floriańczyk Hubert00UKS Ostrobramska W-wa1:14.9121536.5838.33
133.Wieriemiejuk Jakub00MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:16.1320534.6941.44
NWKupczak Jakub00UKS Skalar Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 31
2014-03-09
Dziewcząt, 100m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Romanowska Patrycja00UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:05.61596A31.9333.68
2.Górecka Weronika00MKS Juvenia Wrocław1:05.76592A31.8533.91
3.Smyłek Karolina00Skarpa Lublin1:06.40575A32.7533.65
4.Wojciechowska Maria SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:06.50572A32.3534.15
5.Jeżowska Kamila00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.63569A32.2034.43
6.Rogowska Katarzyna00Znicz Koszalin1:07.02559A32.2534.77
7.Łyczek Andżelika00KPi Płetwal Mława1:07.05558A31.9635.09
8.Gotowska Weronika00UKS G - 8 Bielany1:07.33551A32.8134.52
9.Koluch Julia00UKS Kapry Armexim Pruszków1:07.50547A32.1135.39
10.Szemro Patrycja00Znicz Koszalin1:07.62544A32.9334.69
11.Lewandowicz Natalia00UKS Żabianka Gdańsk1:08.07534B32.8935.18
12.Święcka Julia00MTP KORMORAN Olsztyn1:08.10533B33.2934.81
13.Polanska Aleksandra00UKS GOS Raszyn1:08.37527B33.1035.27
14.Pecyna Michalina00IKS Konstancin1:08.50524B32.9535.55
15.Bilińska Dominika00KS Piatka Chorzów1:08.66520B32.9035.76
16.Kromolicka Wiktoria00KS Warta Poznań1:09.04511B33.1535.89
17.Brzózka Zuzanna00UKS G - 8 Bielany1:09.23507B33.7035.53
18.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź1:09.68497B33.1536.53
19.Tkaczyk Izabella00UKS Oxpress Bolesławiec1:09.85494B34.0335.82
20.Pabin Marta00SKS 137 Delfin Łódź1:10.33484B33.7436.59
21.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg1:10.37483R33.9736.40
22.Sinitchine Zoja00MTP KORMORAN Olsztyn1:10.42482R33.6036.82
23.Maraszek Hanna00MKS Trójka Łódź1:10.6847733.8336.85
24.Odziemczyk Maja00UKS Jagiellonka Warszawa1:10.7547534.1836.57
25.Kowalska Julia00KORNER Zielona Góra1:11.4746133.9737.50
26.Rudek Wiktoria00UKS Orka Lubań1:11.5246034.9636.56
27.Wrzosek Iga00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:11.5745934.8036.77
28.Rogala Julia00MUKP Fala Ropczyce1:11.7645534.4337.33
29.Biernacka Michalina00UKS MOS Ełk1:11.8245435.3236.50
30.Koślicka Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:11.9145335.1736.74
31.Sobala Dominika00KS Warta Poznań1:11.9745135.0536.92
32.Wójtowicz Julia00KP Barakuda Starachowice1:11.9845135.7336.25
33.Skibczak Natalia00UKS G - 8 Bielany1:11.9945135.0936.90
34.Sikorska Maria00UKS Gim 92 Ursynów W-wa1:12.1444835.4636.68
35.Bużycka Maja00KPi Płetwal Mława1:12.2144734.8737.34
36.Zawisza Alina SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:12.5944035.4137.18
37.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice1:12.6343935.1437.49
38.Rzemieniak Weronika00KS Górnik Radlin1:12.7543734.4938.26
39.Ziąbek Weronika00UKS SMS Galicja Kraków1:12.7643735.2137.55
40.Tołłoczko Oliwia00Znicz Koszalin1:13.1243035.6137.51
41.Żylska Joanna00KS Korona Kraków1:13.2042935.6237.58
42.Nowosielska Martyna00MKS Trójka Łódź1:13.6042235.9137.69
43.Stępien Karolina00Skalar Słupsk1:13.6542134.5739.08
44.Maciejak Oliwia00UPKS Wodnik Rawicz1:14.0041536.2137.79
45.Soliwoda Martyna00UKS G - 8 Bielany1:14.6440535.6239.02
46.Orwat Maria00Posnania Poznań1:14.7840236.3438.44
47.Szot Patrycja00UKS 51 Lublin1:14.8240235.8938.93
48.Dziarska Łucja00UKS Victoria Józefów1:14.8440136.3138.53
49.Piekarz Daria00MKS Ikar Mielec1:15.0139936.7738.24
50.Hermanowska Patrycja00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:15.1139736.2738.84
51.Aleksiewicz Ewelina00UKS G - 8 Bielany1:15.1539636.5338.62
52.Tonderys Sandra00MOSiR Motyl Stalowa Wola1:15.2839435.9139.37
53.Kozikowska Joanna00UKS Żoliborz Warszawa1:15.5939036.7738.82
54.Żaczek Wiktoria00KP Astromal Akwawit Leszno1:15.7138836.0639.65
55.Strzę˜Pek Kornelia00KS Rekin Świebodzice1:15.9038537.4038.50
56.Sakson-Szafrańska Sara00MKS Polonia Warszawa1:16.0038336.3339.67
57.Grieger Weronika00BUKS Warszawa1:16.3137936.9539.36
58.Szatkowska Monika00MTP KORMORAN Olsztyn1:16.5637536.7239.84
59.Strzechowska Zofia00UKS Żoliborz Warszawa1:16.6337437.1739.46
60.Malewicka Gabriela00MKS Juvenia1:16.8337137.2339.60
61.Maciejewska Martyna00Posnania Poznań1:16.9436936.9240.02
62.Łopacińska Natalia00Dwójka Morena Gdańsk1:17.8435737.5140.33
63.Dobrowolska Karolina SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:18.6134637.9040.71
64.Waluda Justyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:18.8534338.0840.77
65.Gwóźdź Nicola00UKS Junior Kluczbork1:18.9434238.4240.52
66.Przybyła Dominka SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:18.9934138.1940.80
67.Przewoźniak Kamila00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:19.1733937.6341.54
68.Brosowska Sandra00UKS Ruch Grudziądz1:19.2133838.6840.53
69.Drewniak Katarzyna00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:19.3633738.7540.61
70.Wendołowicz Angelika00MKS Juvenia1:20.1632738.8741.29
71.Gabryś Wiktoria00SiKReT Gliwice1:20.2432639.2640.98
72.Witko Kamila00UKS SMS Galicja Kraków1:21.2131439.0942.12
73.Kostrubiec Alicja00MTP KORMORAN Olsztyn1:21.2331438.1943.04
74.Sztukowska Katarzyna00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:21.4031240.0541.35
75.Wolka Natalia SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:21.8730740.1941.68
76.Rybotycka Wiktoria00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:23.1929240.0543.14
77.Małkus Amelia00UKS Ostrobramska W-wa1:23.5928840.8142.78
78.Szulc Emilia00UKS Ruch Grudziądz1:23.8328540.9942.84
79.Kroczek Iga SOc00KSZO Ostrowiec1:24.1128340.5243.59
80.Nałęcz Justyna00UKS Jagiellonka Warszawa1:34.4719946.0348.44
81.Małysz Katarzyna00UKS Ostrobramska W-wa1:34.63198
DYSKW.Sobik Oliwia00KS Piatka Chorzów
G-3
NWBaryła Julia00Dwójka Morena Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 32
2014-03-09
Chłopców, 100m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Młynarczyk Karol00UKS G - 8 Bielany1:00.88519A29.9030.98
2.Kurleto Piotr00KS Korona Kraków1:01.45505A29.2432.21
3.Kraska Jakub00UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:02.09489A30.8131.28
4.Miciul Michał00KORNER Zielona Góra1:02.21486A29.9832.23
5.Grzybowski Miłosz00UKS Polonez  Wyszków1:02.86471A30.0732.79
6.Karnik Eryk00RTP Victoria  Radom1:03.01468A31.0132.00
7.Barczyk Norbert00UKS SMS Galicja Kraków1:03.23463A30.4932.74
8.Madoń Marek00KORNER Zielona Góra1:03.95448A31.2232.73
9.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź1:04.34440A30.9633.38
10.Waśko Adam00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:04.49437A31.1233.37
11.Slowik Rafal00BUKS Warszawa1:04.83430B31.1733.66
12.Jastrząb Dominik00KS Warta Poznań1:04.88429B30.8534.03
13.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice1:04.93428B30.9833.95
14.Woliński Artur00MKS Oceanik Ostrzeszów1:04.96427B31.5133.45
15.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź1:05.21422B32.1133.10
16.Jałtuszewski Jakub SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:05.22422B31.7533.47
17.Piłkowski Patryk00MKS Polonia Warszawa1:05.41418B31.2834.13
18.Kuczak Adam00KORNER Zielona Góra1:05.64414B32.0933.55
19.Balicki Michał00UKS SMS Galicja Kraków1:05.81411B31.7134.10
20.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź1:05.91409B32.3033.61
21.Opolka Kacper SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:06.03407R32.5633.47
22.Kiszczak Jakub00MKS Juvenia Wrocław1:06.05406R31.3734.68
23.Bigajski Aleksander00KS Korona Kraków1:06.4739932.5233.95
24.Jankowiak Marcin00UPKS Wodnik Rawicz1:06.4839832.0534.43
25.Roman Mateusz00MKS ZRYW Opole1:06.4939832.5933.90
26.Mitrus Paweł00Mks Piaseczno1:06.5439731.9634.58
27.Majerski Jakub00UKS SMS Galicja Kraków1:06.5739732.3434.23
28.Socha Maksymilian00Trops Kartuzy1:07.0038932.6434.36
29.Pacławski Jakub00UKS TKKF Siódemka1:07.0538832.4134.64
30.Charewicz Hubert00MKS Żak Biała Podlaska1:07.2438532.3434.90
31.Glonek Maciej00KS Warta Poznań1:07.5238032.6334.89
32.Wąsik Kacper00MOSiR Motyl Stalowa Wola1:07.5837932.6034.98
33.Krzekotowski Karol00UKP Torpeda Oleśnica1:07.7737632.9534.82
34.Chodkowski Antoni00MKP SZCZECIN1:08.0037232.8835.12
35.Piotrowicz Kamil00UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:08.1737032.6935.48
36.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg1:08.2136932.8635.35
37.Mańka Jakub00UKS G - 8 Bielany1:08.2936832.7535.54
38.Chromik Mateusz SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:08.3936632.2036.19
39.Dobecki Mikołaj00KP Delfin Inowrocław1:08.5136433.2935.22
40.Sorbian Maciej00Dwójka Morena Gdańsk1:08.5836333.1735.41
41.Kasprzyk Albert00UKP Ruda Śląska1:08.6436232.5436.10
42.Krysztoforski Fryderyk00UKS 9 Kalisz1:08.7536032.9835.77
43.Kubiś Kamil00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.7836033.6535.13
44.Hrycyk Maciej001 Solex Lębork1:08.9935633.6735.32
45.Pawłowski Adam00UKS G - 8 Bielany1:09.2035333.5735.63
46.Nowicki Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.4534933.4336.02
47.Romaniec Szymon00KS Delfin Gdynia1:09.4734933.2436.23
48.Niedziela Hubert SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:09.5434833.3436.20
49.Kędzia Wiktor00MKP SZCZECIN1:09.7434534.3035.44
50.Koput Kamil00MKS Polonia Warszawa1:09.8034432.8336.97
51.Filipek Jakub00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.8134433.8835.93
52.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg1:09.8234433.5536.27
53.Rutkowski Michał00UKS MOS Ełk1:09.8434434.0535.79
54.Pawlicki Mariusz00Mks Piaseczno1:10.0034134.1235.88
55.Porczyński Michał00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:10.1933833.9836.21
56.Walessa Kamil00UKP Ruda Śląska1:10.2433833.5236.72
57.Guzior Maciej00MZOS Płock1:10.2933734.5435.75
58.Pawłowski Bogdan00KP Sokół Rzeszów1:10.6533234.1036.55
59.Plauszta Arnold00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:10.7933034.8135.98
60.Wieczorek Wojciech00UKS Junior Kluczbork1:11.7931633.4938.30
61.Karasek Marcin00BUKS Warszawa1:11.8731535.2536.62
62.Charitonowicz Mateusz00MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:12.2431034.6237.62
63.Śmiarowski Beniamin00MTP KORMORAN Olsztyn1:12.8130335.9636.85
64.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice1:12.8530335.8137.04
65.Wasilewski Michał00UKS Jagiellonka Warszawa1:12.9530135.3137.64
66.Sumara Konrad00TS Wisła Kraków1:13.0030135.3837.62
67.Reichelt Adrian00SiKReT Gliwice1:13.4229635.3938.03
68.Małysz Paweł00UKS Ostrobramska W-wa1:13.7029235.8937.81
69.Kordziak Arnold00UKS G - 8 Bielany1:14.7628036.3438.42
70.Gontarczyk Kamil00UKS Kapry Armexim Pruszków1:14.9627836.5538.41
71.Kusztelak Filip00UPKS Wodnik Rawicz1:15.3827336.6438.74
72.Sowiżdrzał Michał00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:16.1326536.0640.07
73.Dynak Filip00UKS Posejdon Pułtusk1:16.9125736.9739.94
74.Gostkowski Kacper00UKS Ruch Grudziądz1:17.0925538.4638.63
75.Misina Mateusz00MKS Ikar Mielec1:17.1525537.2039.95
76.Nowicki Jakub00SiKReT Gliwice1:17.4025235.7341.67
77.Wnuczak Dawid00UKS G - 8 Bielany1:17.5925037.4740.12
78.Lewandowski Michał00MKS ZRYW Opole1:18.3024437.3640.94
79.Niewczas Maciej00KP Barakuda Starachowice1:19.5923238.1741.42
80.Grynczel Krystian00MKS Juvenia1:19.6023238.9340.67
81.Grzelakowski Jakub00UKS Posejdon Pułtusk1:21.0422039.6441.40
82.Rzeszotarski Wojciech00UKS Skalar Warszawa1:21.3121839.1842.13
83.Kossakowski Paweł00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:22.9620540.2542.71
84.Żukowski Maciej00MUKS Olimpijczyk Suwałki1:27.9017243.0044.90
NWŁukaszczyk Mateusz00Orka Zamość


<< TOP >>
Konkurencja 33
2014-03-09
Dziewcząt, 100m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Aściukiewicz Marta00MKP Kołobrzeg1:13.52620A34.1839.34
2.Wikieł Żaklina00MTP KORMORAN Olsztyn1:14.20603A34.9139.29
3.Chmielewska Aneta00UKS OLIMPIC Warka1:15.45573A35.6239.83
4.Kwiatkowska Agata00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:15.75567A35.1440.61
5.Kisiel Gabriela00MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:16.12558A35.4040.72
6.Tomaszek Aleksandra00MKS Polonia Warszawa1:16.33554A35.2041.13
7.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice1:16.55549A35.9240.63
8.Sałbut Roksana SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:16.66547A36.0940.57
9.Iwanowska Alexandra00MKS Juvenia Wrocław1:16.95540A36.4940.46
10.Morchat Katarzyna00KORNER Zielona Góra1:17.07538A37.2939.78
11.Kowalska Dominika00MKS Trójka Łódź1:17.37532B36.3141.06
12.Piekut Zofia00MKS Polonia Warszawa1:17.61527B35.6741.94
13.Koterba Adrianna00KORNER Zielona Góra1:18.25514B36.7841.47
Gliwa Hanna00BUKS Warszawa1:18.25514B36.5741.68
15.Mordak Julia00MKP SZCZECIN1:18.29513B36.4441.85
16.Kościanek Natalia00UKS OLIMPIC Warka1:18.57508B37.5641.01
17.Gruca Alicja SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:18.83503B36.5242.31
18.Jaworska Marcelina00Mks Piaseczno1:18.84502B35.3443.50
19.Mycek Agnieszka00WKS Śląsk1:18.92501B38.0240.90
20.Wiączek Weronika00UKS 9 Kalisz1:19.24495B37.4441.80
21.Szeremeta Weronika00Skalar Słupsk1:19.62488R37.5142.11
22.Józefiak Nikola00MKS Juvenia Wrocław1:19.76485R37.8341.93
23.Bielewicz Joanna00KS Warta Poznań1:19.8648336.7043.16
24.Kaczmarczyk Julia00KS Górnik Radlin1:19.9648237.4042.56
25.Bohater Paulina00MKS Juvenia Wrocław1:20.3147537.6542.66
26.Sasiela Sylwia00WKS Śląsk1:20.4647338.1442.32
27.Kiewel Zuzanna00BUKS Warszawa1:20.8946538.3242.57
28.Abramowicz Julia00IKS Konstancin1:21.0846237.9643.12
29.Lisowska Aleksandra00MMKS Kędzierzyn-Koźle1:21.2146038.1143.10
30.Przygoda Julia00KS 1 Ożarów Mazowiecki1:21.2345938.0043.23
31.Hallmann Weronika001 Solex Lębork1:21.6445237.9943.65
32.Kwiatkowska Dominika00MKS Juvenia Wrocław1:21.6545238.2943.36
Ślusarczyk Natalia00CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:21.6545237.4544.20
34.Kopeć Aleksandra00MKS Delfinek Łuków1:21.7245138.2643.46
35.Hajduk Anita00UKS Omega Sokółka1:21.7945038.0743.72
36.Podleśny Emilia00UKS SMS Galicja Kraków1:22.0944538.6743.42
37.Szlęk Katarzyna00MKS MOS Karowice1:22.2144337.6644.55
38.Kocurek Marta00Posnania Poznań1:23.3342538.5744.76
39.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:23.3842539.9843.40
40.Piestrzeniewicz Oliwia00Dwójka Morena Gdańsk1:23.4842338.8844.60
41.Kacprzak Patrycja00UKS 190 Łódź1:23.5042337.6945.81
42.Kubiak Karolina00UKS G - 8 Bielany1:23.6342139.5544.08
43.Jaroń Wiktoria00UKP Ruda Śląska1:24.0241539.1544.87
44.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa1:24.3141139.7644.55
45.Goździejewicz Julia00KORNER Zielona Góra1:24.3441040.1244.22
46.Mianowska Dominika00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:24.8340340.2744.56
47.Przewoźniak Kamila00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:25.2239840.1545.07
48.Wysokińska Agnieszka00UKS G - 8 Bielany1:25.2839739.6145.67
49.Kieszek Natalia00TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:26.2338440.8745.36
50.Swół Eliza00MKS Ikar Mielec1:26.2638440.6245.64
51.Kocjan Victoria SR00MKS SMS Victoria Racibórz1:27.3636942.0445.32
52.Felkel Justyna00SiKReT Gliwice1:27.3736941.5245.85
53.Mierzejewska Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk1:27.5736740.9046.67
54.Borczyk Martyna00KS Rekin Świebodzice1:27.8336341.1346.70
55.Mikołajek Aleksandra00KP AVIA Świdnik1:28.4535641.7446.71
56.Błajet Oliwia00KS Warta Poznań1:28.6235441.1947.43
57.Kwiatkowska Adrianna00MKS Rokita Brzeg Dolny1:28.9435041.4347.51
58.Kazmierczak Kalina00BUKS Warszawa1:29.1734741.7447.43
59.Witko Kamila00UKS SMS Galicja Kraków1:29.6734142.6047.07
60.Maksim Matylda00UKS Żabianka Gdańsk1:29.6934142.6347.06
61.Olszynska Julia00BUKS Warszawa1:30.5633142.8847.68
62.Paczkowska Weronika00MKS Juvenia1:31.0932642.7648.33
63.Cocek Magdalena00UKS Żabianka Gdańsk1:32.9330743.9349.00
64.Glinka Wiktoria00MKS Polonia Warszawa1:34.3029342.7251.58
65.Buchmann Martyna00UKS WODNIK Siemianowice Śląski1:37.8626345.4852.38
66.Małek Katarzyna00UKS Skalar Warszawa1:38.5125745.7652.75
67.Maśnicka Alicja00KS Płetwal Szczytno1:40.1324546.6153.52


<< TOP >>
Konkurencja 34
2014-03-09
Chłopców, 100m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź1:04.87629A30.6934.18
2.Siemiński Piotr00UKS Żoliborz Warszawa1:06.94573A31.3035.64
3.Michalczyk Andrzej SO00UKP UNIA OŚWIĘCIM1:06.95573A31.3435.61