Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych-14L
Olsztyn, 4- - 6-3-2016


Konkurencja 1
2016-03-04 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.98
25.85
KORC, Agata
PETRYKA, Nikola
00201
00802
Gorzow Wielkopolski
Dębica
2009-11-29
2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin27.47605A
2.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa27.56599A
3.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp27.57598A
4.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice27.72589A
5.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka27.78585A
6.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany27.90577A
7.ZAWADZKA, Hanna02KS REKIN Świebodzice27.94575A
8.SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa27.96574A
9.LUMA, Izabela02MZOS Płock28.00571A
10.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.02570A
11.SKIBIAK, Klaudia02Dwójka Morena Gdańsk28.10565B
12.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.28.11565B
13.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica28.15562B
14.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek28.20559B
15.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów28.24557B
16.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna28.26556B
17.GAŁAGUZ, Gabriela02MKS Neptun Stargard Szczecińsk28.29554B
18.PATORA, Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki28.36550B
19.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica28.49542B
20.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia28.57538B
21.SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień28.58537R
22.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk28.62535R
23.MAGIEROWSKA, Julia02KS Piątka Chorzów28.67532
24.GAJDZIŃSKA, Amelia02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz28.70530
25.BIAŁAS, Aniela02MKS POLONIA Warszawa28.71530
26.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna28.72529
GARULA, Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.72529
28.KUCHARSKA, Dagmara02Mks Wodnik Radom28.74528
29.SZLĘK, Katarzyna02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód28.75528
30.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz28.76527
31.HAŁAWCZAK, Marcelina02Mkp Szczecin28.80525
ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.80525
33.CZARNOWICZ, Gabriela02UKS OMEGA Sokółka28.84523
34.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn28.95517
35.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.29.01514
BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.29.01514
37.KRZEMIENIECKA, Martyna02Znicz Koszalin29.02513
38.LEWICKA, Natalia02MKS SP-63 Bydgoszcz29.04512
SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany29.04512
40.STRUGAŁA, Oliwia02Mks Ikar Mielec29.09509
41.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin29.11508
42.SIERAK, Kinga02KS PŁETWAL SZCZYTNO29.15506
SROCZYŃSKA, Julia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola29.15506
44.NOWAK, Adrianna SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.29.17505
45.NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice29.20504
46.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock29.21503
ZADWORNA, Anna02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola29.21503
48.KORYCKA, Zuzanna02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.29.29499
49.GŁADKOJĆ, Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn29.30499
50.MAŁAŚNICKA, Julia02UKS V Łomianki29.38494
51.MATRACKA, Anastazja SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.29.39494
MUZYKA, Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn29.39494
53.PACZKOWSKA, Agnieszka02KS OSiR Chojnice29.41493
54.WIDURSKA, Kinga02Galicja Kraków29.42492
55.LISZTWAN, Alicja02Znicz Koszalin29.43492
WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek29.43492
57.ZDANOWICZ, Hanna02MKP ATOL Oleśnica29.47490
58.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna29.50488
59.FURTAK, Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce29.51488
60.AMEREK, Daria02Mks -  Mos Katowice29.57485
61.SILIPICKA, Oliwia02KS AZS AWF Biała Podlaska29.60483
GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska Warszawa29.60483
63.KAMIŃSKA, Martyna02Znicz Koszalin29.62483
64.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.67480
65.ŚLEZAK, Michalina02WKS ŚLĄSK29.81473
66.KASPRZYK, Wiktoria02K.S. Górnik Sosnowiec29.83472
67.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa29.85471
68.LEWANDOWSKA, Magdalena02Uks Żabianka Gdańsk29.86471
69.SKARWECKA, Wiktoria SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim29.87470
70.ADAMSKA, Zuzanna02SIEMACHA ASP Kraków29.94467
NAWROT, Aleksandra SOc02MUKP "KORONA-SWIM" Kielce29.94467
72.JAWORSKA, Maja02MZOS Płock30.02463
73.NIEMCZYK, Wiktoria02Mosm Tychy30.03463
74.BUJAK, Klara02UKS SKALAR Warszawa30.04463
75.BOROŃ, Paulina SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.30.08461
76.PELC, Aleksandra02MKS JUvenia Wrocław30.10460
77.TOMASZEWSKA, Magdalena02Ks Wisła Puławy30.19456
78.MATUSZCZAK, Patrycja02KS Warta Poznań30.20455
79.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany30.21455
80.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock30.28452
81.PALONKA, Zuzanna02WKS ŚLĄSK30.33449
82.SZYNDLER, Aleksandra02Uks Swim10 Puławy30.37448
83.FIEDORUK, Katarzyna02MKS BARRACUDA Białystok30.40446
84.KLIMCZYK, Weronika02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz30.43445
85.AUGUŚCIAK, Michalina02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków30.44445
86.WALCZYK, Martyna02Mosm Tychy30.45444
87.KARAŚ, Katarzyna02Ks Wisła Puławy30.46444
88.SZYDŁOWSKA, Patrycja02Mks Ikar Mielec30.53441
89.DOMŻOL, Zuzanna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz30.56439
MAZIAR, Alicja02KS REKIN Świebodzice30.56439
TAŃSKA, Joanna02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków30.56439
92.MIKSA, Paulina02UKS190 Łódź30.58438
93.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa30.61437
94.KOSIOROWSKA, Oliwia02KS GÓRNIK RADLIN30.66435
95.KUŚMIERZ, Anna02Galicja Kraków30.71433
96.SPÓRNA, Weronika02Galicja Kraków30.74432
GRZEGOLEC, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.30.74432
98.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany30.77430
99.JONIENC, Patrycja02KS Piątka Chorzów30.78430
100.ŚWIĄTEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin30.80429
101.BAŁYS, Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.82428
WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce30.82428
103.ZAJĄC, Aleksandra02Mosm Tychy30.90425
104.BIS, Aleksandra02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola30.91425
105.AUGUSTYNIAK, Oliwia02KS Warta Poznań30.92424
106.PRZYBYŁOWICZ, Zuzanna02DELFIN Gdynia30.93424
107.PRZYGODA, Natalia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.30.94423
108.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk30.95423
109.DĄBROWSKA, Aleksandra02UKS PIRAT Elbląg30.98422
110.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz31.00421
111.PROCE, Marta02KS REKIN Świebodzice31.01420
KUKIEŁKA, Liliana02Stowarzyszenie Szkoła Pływania31.01420
113.SALA, Julia02Solne Miasto Wieliczka31.08418
114.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice31.11416
115.POTOCKA, Zofia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków31.12416
116.OWSIANOWSKA, Sara02Galicja Kraków31.15415
117.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa31.19413
118.BIDNIK, Karolina02UKS Manta Warszawa Włochy31.20413
119.MYSZKOWSKA, Paulina02Mks -  Mos Katowice31.25411
120.MICHALAK, Laura02Mosm Tychy31.36406
121.ROGALKA, Joanna02Extreme Team Oborniki31.60397
122.CZEPULANIS, Alicja02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.31.64396
123.PAWEŁAS, Martyna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn31.75392
124.DYBA, Jagienka02KS Warta Poznań31.80390
125.RUTKOWSKA, Julia02DELFIN Gdynia31.81389
126.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUPK Warszawianka31.86388
127.SZKODA, Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.92385
128.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica31.93385
129.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki32.06380
130.SZEWCZYK, Zofia02Fala Kraśnik32.10379
131.MIJAS, Agata02Stowarzyszenie Szkoła Pływania32.11379
132.BIENASZ, Wiktoria02MKS Juvenia Białystok32.15377
TATARZYŃSKA, Agata02WKS ŚLĄSK32.15377
134.CHUDZIK, Paulina02UKS TRI-Team Rumia32.18376
135.PAWŁOWSKA, Paulina02Mks -  Mos Katowice32.25374
136.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS SKALAR Warszawa32.28373
137.SZOŁTYSEK, Karolina02SiKReT Gliwice32.29372
138.SZYMAŃSKA, Weronika02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola32.34371
139.LUBECKA-GODLEWSKA, Apolonia02MUKS Olimpijczyk32.45367
140.JĘDRZEJCZYK, Julia02KS Piątka Chorzów32.46366
141.KURASIŃSKA, Oliwia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.48366
142.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko32.51365
143.LEWICKA, Oliwia02KS REKIN Świebodzice32.64360
144.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa32.66360
145.KAMIŃSKA, Agnieszka02Uks Ruch Grudziądz32.70358
146.BOJARSKA, Zuzanna02UKS Manta Warszawa Włochy32.98349
147.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice33.11345
148.PANDZICH, Zuzanna02Mks -  Mos Katowice33.26341
149.REZNER, Julia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków33.70327
150.GODLEWSKA, Oliwia02Uks Żabianka Gdańsk34.64301
151.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko35.21287
DYSKW.ZALEWSKA, Alicja02K.S. Posnania Poznań
04


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-04 - 9:20
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
20.79
24.08
CZERNIAK, Konrad
WERNER, Paweł
00611
00101
Lublin
Nowa Ruda - Slupiec
2015-12-17
2007-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany24.75548A
2.RADZISZEWSKI, Krzysztof02BUWAR Warszawa24.85541A
3.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim25.06528A
4.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz25.26515A
5.LIS, Paweł02BUWAR Warszawa25.53499A
6.KUSTRA, Adam02UKS Shark Rudna25.60495A
7.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa25.74487A
8.KNIHNICKI, Miłosz02KS REKIN Świebodzice25.79484A
9.KUBIK, Szymon02KS Piątka Chorzów25.84481A
WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.25.84481A
11.KAZMIERCZAK, Bruno02UKS Gos Raszyn25.90478B
12.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm26.06469B
13.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica26.07469B
14.MISTRZAK, Kacper02Hobby Sport Kietrz26.15465B
15.KRAWCZYK, Eryk02Znicz Koszalin26.22461B
16.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany26.23460B
17.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany26.30457B
18.FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica26.33455B
19.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin26.39452B
20.WRÓBLEWSKI, Kamil02KP Harpun Osiecznica26.44449B
21.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk26.46448?
KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź26.46448?
23.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock26.52445
24.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin26.55444
25.SZULKOWSKI, Szymon02UKS Siódemka Brodnica26.66438
LITEWCZUK, Mateusz02Mosm Tychy26.66438
27.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S. Posnania Poznań26.67438
28.MACEWICZ, Dominik02Mks - Astoria Bydgoszcz26.71436
29.NIESTUJ, Piotr02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce26.76433
30.DUDEK, Kacper02KS Warta Poznań26.77433
31.HERMANOWICZ, Bartosz02Znicz Koszalin26.78432
32.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko26.80432
33.SOBIESZUK, Kacper02UKS Skarpa Lublin26.87428
BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz26.87428
35.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice26.95424
KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko26.95424
37.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa26.99422
38.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków27.00422
39.STRĄCZEK, Jan02KS GÓRNIK RADLIN27.02421
SZABLAK, Franek02Legia Warszawa27.02421
41.JEDRZEJEWSKI, Albert02UKS Gos Raszyn27.03421
42.WASZAK, Kamil02Uks Ruch Grudziądz27.06419
43.CIERPIAŁ, Jakub02UKS Siódemka Brodnica27.08418
44.KOLAŃCZYK, Kacper02Mkp Kołobrzeg27.09418
45.SIERADZKI, Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.10417
46.KOKIEĆ, Mateusz02MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.17414
47.PAWŁOWSKI, Dominik02MKP ATOL Oleśnica27.18414
WIEKIERA, Dawid02Mosm Tychy27.18414
49.CIELECKI, Kuba02WKS ŚLĄSK27.23411
50.WŁODARCZYK, Piotr02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz27.24411
51.MRZYGŁÓD, Michał02Muks Gilus Gilowice27.25410
52.ŚWIĄTEK, Filip02MKP ATOL Oleśnica27.26410
53.FIERZBIK, Oskar02Uks Swim10 Puławy27.30408
54.PODLASEK, Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.31408
55.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany27.32407
56.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice27.37405
SZUKALSKI, Mikołaj02KS Warta Poznań27.37405
KOPUT, Antoni02UKS Manta Warszawa Włochy27.37405
59.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR Warszawa27.38405
60.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny27.42403
61.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk27.46401
62.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.50399
63.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa27.56397
64.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin27.58396
65.KRZEMIŃSKI, Kacper02DELFIN Gdynia27.59395
66.BRUZDEWICZ, Hubert SOL02MTP KORMORAN Olsztyn27.63394
67.ZIELINSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy27.64393
68.LECHOWICZ, Kacper02K.S. Posnania Poznań27.66392
69.JAJKO, Jakub02KS GÓRNIK RADLIN27.68392
AUGUŚCIK, Daniel SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.27.68392
SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa27.68392
72.FUSIARA, Wiktor02DELFIN Gdynia27.73390
73.BARTOSIEWICZ, Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.83385
74.SKOWRONEK, Hubert02UKS NAWA Skierniewice27.84385
75.DAMSZ, Andrzej02KS REKIN Świebodzice27.85384
76.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszawa27.89383
PORBACKI, Krystian SOL02MTP KORMORAN Olsztyn27.89383
78.KOŁODZIEJ, Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice27.90382
79.PORSZKE, Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice27.92382
80.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa28.02378
81.AUGUSTYN, Jan02Galicja Kraków28.03377
82.BANASZKIEWICZ, Robert02WKS ŚLĄSK28.05376
83.KLIBER, Iwo02KP Astromal Akwawit Leszno28.10374
84.ROŻENEK, Patryk02KS GÓRNIK RADLIN28.11374
85.TOKARSKI, Stanisław02KS REKIN Świebodzice28.17372
86.LABAK, Krystian02Mks Ikar Mielec28.18371
87.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUPK Warszawianka28.19371
88.CURYŁO, Jakub02ULKS WODNY ŚWIAT28.21370
89.KĘDZIERSKI, Jan02MUPK Warszawianka28.26368
90.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko28.29367
91.TATURA, Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice28.31366
92.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa28.33365
93.KWIATEK, Radoslaw02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce28.34365
94.CEGLIŃSKI, Hubert02Znicz Koszalin28.36364
95.JANOSZ, Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice28.37364
96.KOWALCZYK, Dawid02UKS MANTA Kochłowice28.41362
97.STANKIEWICZ, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków28.46360
GORCZYŃSKI, Jan02SiKReT Gliwice28.46360
99.WĘGROWSKI, Krystian02WKS ŚLĄSK28.50359
100.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok28.51358
101.GRZEGORCZYK, Wiktor02Uks Mos Ełk28.57356
102.SAGAN, Jakub02UKS Skarpa Lublin28.63354
CYBULSKI, Cyprian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki28.63354
104.SOBKÓW, Dominik02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz28.67352
BANDURA, Maksym02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce28.67352
106.MICHALEWSKI, Maksymilian02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz28.74350
107.ŚWIERBIOŁEK, Mateusz02MKS Neptun Stargard Szczecińsk28.76349
PAWLIK, Kacper02Mosm Tychy28.76349
109.RYBA, Michał02UKS Aligator Gorzyce28.78348
BURDUKIEWICZ, Maksymilian02MKS POLONIA Warszawa28.78348
CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań28.78348
112.CIEŚLAK, Alexander02Mkp Szczecin28.83347
113.JĘDRYKA, Marceli02BOSiR Brzesko28.84346
ROZMYSLOWSKI, Eryk02UKS Gos Raszyn28.84346
115.BOBORYK, Wojciech02DELFIN Gdynia28.90344
116.KACZMARCZYK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.28.93343
117.STEPANIUK, Sebastian02MKS Juvenia Białystok28.95342
118.WALTER, Alan02Mosm Tychy28.98341
119.KRAJEWSKI, Patryk02Uks Żabianka Gdańsk28.99341
120.REĆKO, Konrad02UKS OMEGA Sokółka29.09337
121.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek29.18334
122.FILIPOWICZ, Gustaw02MKS Juvenia Białystok29.19334
123.ŚWIĄTEK, Bartosz02UKS TRI-Team Rumia29.24332
MUSIŃSKI, Mikołaj02Stowarzyszenie Szkoła Pływania29.24332
125.SZAPIEL, Mikołaj02Legia Warszawa29.29330
126.KOLECEK, Dominik02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień29.34329
127.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce29.37328
STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań29.37328
129.NOWAK, Radosław SOL02MTP KORMORAN Olsztyn29.48324
130.GÓRAL, Mateusz02Mkp Szczecin29.49324
131.PAWŁOWSKI, Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.55322
132.KISTOWSKI, Jakub02WKS ŚLĄSK29.57321
133.KUCHARSKI, Jan02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków29.59320
134.KOPCZYK, Kacper02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz29.61320
135.SENDACKI, Jakub02Mosm Tychy29.63319
136.KOSZCZKA, Szymon02Stowarzyszenie Szkoła Pływania29.73316
137.LIK, Kacper02Mks Jedynka Łódź29.80314
138.KNICHAŁ, Dominik02KP Harpun Osiecznica29.82313
139.MODRZYŃSKI, Hubert02Mkp Szczecin29.85312
140.BARNAŚ, Aleksander02BUWAR Warszawa29.88311
141.ADAMCZYK, Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec30.07305
142.BIEDRAWA, Konrad02UKS TRI-Team Rumia30.20301
143.WÓJCIAK, Jakub02SKRA Bełchatów30.32298
144.STĘPNIAK, Krzysztof02MKS POLONIA Warszawa30.43295
145.BUCHOLC, Jakub02UKS G-8 Bielany30.45294
MIERZEJEK, Igor SOL02MTP KORMORAN Olsztyn30.45294
147.WIELKOPOLAN, Feliks02Integracyjny KS Konstancin30.54291
148.ZADUMIŃSKI, Olgierd02UKS G-8 Bielany30.65288
149.GRAD, Korneliusz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.30.70287
150.NAPIERAŁA, Łukasz02K.S. Posnania Poznań30.80284
151.JACUŃSKI, Maciej02Stowarzyszenie Szkoła Pływania30.82284
152.BARAŃSKI, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.30.93281
153.NIKOŁAJUK, Szymon02Uks Pingwiny31.01278
154.OSMÓLSKI, Hubert02MKS Juvenia Białystok31.04278
155.WENCEL, Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki31.23273
156.WOŁOCH, Robert02Galicja Kraków31.33270
JAINTA, Adrian02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień31.33270
ŁUCZAK, Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice31.33270
159.CZAJKOWSKI, Mateusz02Galicja Kraków31.41268
160.CHOIŃSKI, Bartosz02MUPK Warszawianka31.52265
161.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice31.54265
162.PAWŁOWSKI, Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice31.57264
163.WYRTKI, Piotr02UKS MANTA Kochłowice31.77259
164.WIŚNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanów31.95254
165.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.20249
166.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.46243
167.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS Manta Warszawa Włochy32.51242
168.OLECH, Wojtek02KS AZS AWF Wrocław32.75236
169.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice33.70217
170.MRÓWCZYŃSKI, Kacper02Extreme Team Oborniki33.71217
171.BOROWSKI, Kacper02MUKS Olimpijczyk36.03177
DYSKW.PIECUCH, Łukasz02SKRA Bełchatów
o4
DYSKW.ŻUREK, Mikołaj02Siódemka Sopot
O3
DYSKW.WYKIERSKI, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.
O4
DYSKW.POPŁONYK, Jakub02BUWAR Warszawa
O4
DYSKW.LESZCZYŃSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.
04
DYSKW.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów
O4
NWKOWALSKI, Oskar02KP Astromal Akwawit Leszno
NWŁYSIAK, Ignacy02SKS "137 DELFIN ŁÓDŹ
NWDOBROWOLSKI, Maciej02UKS JAGIELLONKA Warszawa
NWWŁADYKA, Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-03-04 - 9:44
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
30.00
31.91
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
00101
00701
Lublin
Poznan
2015-12-17
2011-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KANIAK, Oliwia02MKS JUvenia Wrocław33.12657A
2.KOWAL, Emilia02OMEGA Olkusz34.44584A
3.PIOTROWICZ, Maja02Starachowicki KP BARAKUDA34.57578A
4.KRAMER, Aleksandra02KORNER Zielona Góra34.62575A
5.TERLECKA, Anna02UKS Wodnik Krasnystaw34.72570A
MAŁEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin34.72570A
7.CHMIELEWSKA, Julia02MUPK Warszawianka34.78567A
8.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.34.82565A
9.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin34.86563A
10.PRUSIK, Kamila02Mkp Szczecin34.95559A
11.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce35.12551B
12.ŚMIECHOWSKA, Patrycja02MKS POLONIA Warszawa35.34541B
13.GŁADKOJĆ, Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn35.41538B
14.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany35.42537B
15.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy35.52533B
16.BEDNARCZYK, Aleksandra02Mks Wodnik Radom35.55531B
17.GORECKA, Weronika02Muks Gilus Gilowice35.56531B
18.BORSUK, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz35.58530B
19.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia35.63528B
20.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna35.66526B
21.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszawa35.67526R
22.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice35.81520R
23.BERUŚ, Marta02KS Piątka Chorzów35.93514
24.KROSTA, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski35.96513
25.PAWŁOWSKA, Paulina02Mks -  Mos Katowice36.26501
26.ZIĘBA, Natalia02UKP Ruda Śląska36.28500
27.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz36.30499
28.KAMIŃSKA, Martyna02Znicz Koszalin36.44493
29.WARDAK, Maria02Mkp Kołobrzeg36.55489
30.ŚCIŚLAK, Julia02KP H2o Jastrzębie Zdrój36.56488
31.ŁABUĆ, Tola02KORNER Zielona Góra36.60487
OKAJ, Martyna02Mks -  Mos Katowice36.60487
33.BANASIAK, Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki36.81478
34.PALOWSKA, Gabriela SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim36.94473
35.WYKRZYKOWSKA, Zofia02Siódemka Sopot36.96473
36.POPŁAWSKA, Apolonia02KP Astromal Akwawit Leszno37.05469
37.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice37.25462
38.KRÓL, Wiktoria02Galicja Kraków37.26461
39.MATUSZCZAK, Patrycja02KS Warta Poznań37.36458
40.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny KS Konstancin37.43455
41.WALCZYK, Martyna02Mosm Tychy37.44455
42.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa37.47454
43.MIŁEK, Marcelina02Galicja Kraków37.55451
44.JULIA, Sobieraj02Starachowicki KP BARAKUDA37.57450
45.WRÓBLEWSKA, Wiktoria02UKS Gos Raszyn37.74444
46.SZYMAŃSKA, Weronika02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola37.78442
47.KOPAŃSKA, Maja02KS Warta Poznań38.24427
48.WIĘCKOWSKA, Wiktoria02UKS JAGIELLONKA Warszawa38.27426
49.PAWŁOWSKA, Julia SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim38.36423
50.GREINKE, Apollonia02MOSiR Sopot38.41421
51.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany38.46419
52.GLEJZER, Marcelina02KS REKIN Świebodzice38.59415
53.KULISIEWICZ, Adrianna02Galicja Kraków38.65413
54.BAJ, Joanna02WKS ŚLĄSK38.66413
55.TRELA, Anna02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz38.70412
56.POCZOBUTT ODLANICKA, Gabriela02UKS OMEGA Sokółka38.73411
57.FUSIARA, Natalia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola38.77409
58.KARAŚ, Katarzyna02Ks Wisła Puławy39.02402
59.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec39.05401
60.WTULICH, Anna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn39.23395
61.ZALEWSKA, Alicja02K.S. Posnania Poznań39.24395
62.TOMERA, Roksana SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim39.30393
63.JONIENC, Patrycja02KS Piątka Chorzów39.43389
64.LEWICKA, Oliwia02KS REKIN Świebodzice39.50387
65.MAŁAŚNICKA, Julia02UKS V Łomianki39.54386
66.ROBASZKIEWICZ, Joanna02MKP Wągrowiec39.70381
67.POTOCKA, Zofia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków39.81378
68.SZOPA, Oliwia02MKS Juvenia Białystok39.87376
69.WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek39.89376
70.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock40.02372
71.WANIC, Klaudia02UKS JAGIELLONKA Warszawa40.31364
72.MYSZKOWSKA, Paulina02Mks -  Mos Katowice40.64355
73.SADY, Julia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.41.89324
74.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy42.42312
75.PRZYGODA, Natalia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.42.78305
76.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko43.36293
77.UFNALSKA, Julia02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki44.34274
78.GODLEWSKA, Oliwia02Uks Żabianka Gdańsk46.49237
NWPYDYSZEWSKA, Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki
O3


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-03-04 - 9:55
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.19
29.82
PLUTECKI, Adam
SOBIECKI, Jakub
00304
05114
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2009-11-28
2015-12-05

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski31.00540A
2.SZYNAWA, Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.20530A
3.SZCZUREK, Jakub02BUWAR Warszawa31.80500A
4.MIELCZAREK, Maciej02MKS POLONIA Warszawa31.92494A
5.BIELAWA, Dominik02UKS TRI-Team Rumia32.04489A
6.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszawa32.12485A
7.WIEKIERA, Dawid02Mosm Tychy32.22481A
8.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława32.33476A
9.ŁUKASIK, Mikolaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa32.37474A
10.JARECKI, Aleksander02Dwójka Morena Gdańsk32.55466A
11.KIJEK, Wiktor02UKS MANTA Kochłowice32.74458B
12.BUBAK, Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.84454B
13.KUBIK, Szymon02KS Piątka Chorzów32.85454B
14.KLIMAS, Michał SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.91451B
SZCZEPANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.32.91451B
16.MISTRZAK, Kacper02Hobby Sport Kietrz33.00447B
17.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań33.16441B
18.GRZESIECKI, Mikołaj02KP Astromal Akwawit Leszno33.21439B
19.ŚWIĄTEK, Filip02MKP ATOL Oleśnica33.25437B
20.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice33.42431B
21.GAŁUSZKA, Bruno SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim33.44430R
22.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów33.45430R
23.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszawa33.56425
24.PRUCNAL, Jakub02Mkp Szczecin33.57425
25.NOREK, Mateusz02Muks Gilus Gilowice33.59424
26.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS Lider Chełm33.62423
OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów33.62423
28.FIERZBIK, Oskar02Uks Swim10 Puławy33.71420
29.SZOJDA, Paweł02Mosm Tychy33.84415
30.RUDNICKI, Gilbert02Mks - Astoria Bydgoszcz33.85415
31.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz33.87414
32.JĘDRYS, Igor02MUPK Warszawianka34.05407
33.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce34.15404
34.RZADKOWOLSKI, Bartosz02UKS 9 Kalisz34.30398
35.HAJDER, Mikołaj02WKS ŚLĄSK34.31398
36.PURTAK, Wiktor02Mks Jedynka Łódź34.49392
37.DOROBA, Michał02WKS ŚLĄSK34.51391
38.RUTKOWSKI, Kacper02UKS Siódemka Brodnica34.66386
39.HERMANOWICZ, Bartosz02Znicz Koszalin34.73384
40.MIKOŚ, Dawid02Mks Trójka Łódź34.74383
41.TARASEK, Szymon02MKS STP Nowy Sącz34.78382
42.KOŁODZIEJ, Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice34.90378
43.STAŃCZYK, Jarema SO02Mmks Kędzierzyn Kożle34.94377
44.DAMSZ, Andrzej02KS REKIN Świebodzice34.95377
45.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice34.99375
PIEKARUŚ, Dawid02KP AVIA Świdnik34.99375
47.BLAT, Kacper02Fala Kraśnik35.03374
48.PAPIS, Dominik02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.35.29366
49.GROCHOWSKI, Michał02MKS Juvenia Białystok35.51359
50.SZUTKIEWICZ, Szymon02MKS BARRACUDA Białystok35.55358
51.WĘGROWSKI, Krystian02WKS ŚLĄSK35.56358
52.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny35.74352
53.KIEWEL, Gaweł02BUWAR Warszawa35.82350
54.WŁADYKA, Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice35.83349
55.KWIATKOWSKI, Paweł02MKS Juvenia Białystok35.96346
56.SOBKÓW, Dominik02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz36.14341
57.PNIAK, Bartosz02Galicja Kraków36.24338
58.ŚWIĄTEK, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.36.25337
59.SZAPIEL, Mikołaj02Legia Warszawa36.77323
60.ŁUCZAK, Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice37.23311
61.JĘDRSZCZYK, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków37.57303
62.KRĘŻEL, Bartłomiej02Mks Ikar Mielec37.90295
63.ŁYSIAK, Ignacy02SKS "137 DELFIN ŁÓDŹ37.92295
64.KASIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz37.94294
65.ŁUBIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz37.99293
66.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków38.02292
67.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka Warszawa38.29286
68.CHOIŃSKI, Bartosz02MUPK Warszawianka38.30286
69.SZKIRPAN, Michał02Uks Orka Lubań38.46282
70.KOPCZYK, Kacper02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz38.56280
71.BEREZAK, Gabriel02Mks Ikar Mielec38.72277
72.POŁEĆ, Jakub02MKS STP Nowy Sącz38.73277
73.KUCHARSKI, Jan02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków39.30265
74.MATEJA, Igor02SiKReT Gliwice39.53260
75.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice39.56260
76.KAMIŃSKI, Bruno02BUWAR Warszawa40.26246
77.WIELKOPOLAN, Feliks02Integracyjny KS Konstancin40.68239
78.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice41.65222
79.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice41.96217
80.RESZKA, Stanisław02UKS TRI-Team Rumia42.05216
81.BŁASZKIEWICZ, Patryk02KP Harpun Osiecznica44.49182
82.OLECH, Wojtek02KS AZS AWF Wrocław45.22174
DYSKW.BOROWSKI, Kacper02MUKS Olimpijczyk
O4
DYSKW.HOMIK, Mateusz02UKS 307 Warszawa-Mokotów
O4


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-03-04 - 10:08
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.54
1:02.35
JEDRZEJCZAK, Otylia
MAZURKIEWICZ, Barbara
00114
03714
Debrecen (HUN)
Lublin
2007-12-15
2015-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz1:04.32612A29.6434.68
2.IDZIKOWSKA, Alicja02SiKReT Gliwice1:05.82571A30.4735.35
3.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa1:06.51553A30.3136.20
4.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka1:06.55552A30.3736.18
5.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa1:06.68549A31.0035.68
6.ZAWADZKA, Hanna02KS REKIN Świebodzice1:07.20536A31.0936.11
7.KARCZMARZYK, Anna02KS GÓRNIK RADLIN1:07.40531A31.5335.87
8.SKOWRON, Maja02Mkp Szczecin1:07.59527A31.1436.45
9.DZIERKACZ, Kaja02MKS SP-63 Bydgoszcz1:07.75523A31.8635.89
10.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:07.77523A31.2936.48
11.RAJCA, Olivia02UKS190 Łódź1:07.78523B31.8835.90
12.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok1:08.02517B31.7336.29
13.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa1:08.29511B31.9736.32
14.KUSION, Weronika02BOSiR Brzesko1:08.67502B32.2436.43
15.CHOŁUJ, Julia02Mkp Szczecin1:08.87498B32.2836.59
16.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź1:09.05494B31.5237.53
17.BYLIŃSKA, Agnieszka02Uks Żabianka Gdańsk1:09.09493B31.8137.28
18.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:09.27489B31.8537.42
19.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.38487B32.6636.72
20.SROCZYŃSKA, Julia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:09.54484B32.1137.43
21.SOCZOMSKA, Pola02MKS JUvenia Wrocław1:09.57483R32.0037.57
22.NIEMCZYK, Wiktoria02Mosm Tychy1:09.58483R32.6136.97
23.LUMA, Izabela02MZOS Płock1:09.8947732.2637.63
24.NOWAK, Zuzanna02MKS STP Nowy Sącz1:09.9647532.0937.87
25.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice1:10.2047032.2237.98
26.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:10.3046832.9237.38
27.MIŁEK, Marcelina02Galicja Kraków1:10.5046432.6837.82
28.WYTRYKUS, Maria02BUWAR Warszawa1:11.5244533.2938.23
29.DRAŻYK, Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice1:11.5544432.8938.66
30.FURTAK, Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce1:11.7644033.7538.01
31.WARDAK, Maria02Mkp Kołobrzeg1:12.0443533.3038.74
32.NOWAKOWSKA, Małgorzata02UKS190 Łódź1:12.1743332.7339.44
33.FUKS, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:12.3043033.3538.95
34.JAKUBCZAK, Martyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz1:12.3742932.5439.83
35.TAŃSKA, Joanna02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków1:12.7942233.0739.72
36.BIS, Aleksandra02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:12.9341934.8938.04
37.MATRACKA, Anastazja SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.1241633.8639.26
38.AUGUSTYNIAK, Oliwia02KS Warta Poznań1:13.2341433.5239.71
39.BAŁYS, Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:13.3441233.7339.61
40.WIDURSKA, Kinga02Galicja Kraków1:13.4941033.7839.71
41.KOT, Anna02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień1:13.9040334.7939.11
42.BŁASZCZYK, Weronika02Uks Junior Kluczbork1:14.2439834.6439.60
43.CHYLIŃSKA, Daria02Siódemka Sopot1:14.6139234.9039.71
44.CHROSTOWSKA, Maria SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:14.6739134.0440.63
45.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko1:14.8638833.9040.96
46.ŚWIĄTEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin1:15.0738435.3839.69
47.SZLĘK, Katarzyna02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:15.0838434.6340.45
48.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica1:15.1738333.6641.51
49.GRYLEWICZ, Zuzanna02KS REKIN Świebodzice1:15.6837534.0541.63
50.KUŚMIERZ, Anna02Galicja Kraków1:16.4736433.8342.64
51.BIENASZ, Wiktoria02MKS Juvenia Białystok1:16.6036235.0241.58
52.RUTKOWSKA, Julia02DELFIN Gdynia1:16.8335935.5041.33
53.BIDNIK, Karolina02UKS Manta Warszawa Włochy1:18.1834035.3342.85
54.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS SKALAR Warszawa1:18.5933535.6642.93
55.KALETA, Karolina02SiKReT Gliwice1:18.7033434.9243.78
56.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek1:18.9933037.5041.49
57.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek1:19.5732337.0142.56
58.ŁEBED, Zuzanna02Siódemka Sopot1:20.0331736.8043.23
59.CHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targówek1:22.1129437.5644.55
60.LUBECKA-GODLEWSKA, Apolonia02MUKS Olimpijczyk1:23.7127736.2247.49
61.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy1:25.2226339.0446.18
62.UFNALSKA, Julia02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:34.2119442.6651.55
DYSKW.STRUGAŁA, Oliwia02Mks Ikar Mielec
M12


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-03-04 - 10:22
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
49.62
56.07
CZERNIAK, Konrad
GORAJ, Marcin
00603
03606
Szczecin
Lublin
2011-12-09
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa1:00.33517A28.5131.82
2.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin1:00.77506A28.0832.69
3.SOBEK, Nikodem02Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:01.17496A28.2932.88
4.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa1:01.49488A28.3233.17
5.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin1:02.77459A29.1233.65
6.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź1:02.86457A29.8033.06
7.KRUCZEK, Jakub02Siódemka Sopot1:02.92456A29.3933.53
8.SYSKA, Kacper02Mks Jedynka Łódź1:02.98454A29.8933.09
9.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK1:03.24449A29.4233.82
10.GÓRKA, Łukasz02SiKReT Gliwice1:03.47444A28.8534.62
11.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce1:03.48444B29.6733.81
12.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany1:03.63441B29.7933.84
13.SZCZUREK, Jakub02BUWAR Warszawa1:03.65440B29.0434.61
14.FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica1:03.73439B29.4334.30
15.PODLASEK, Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:03.84436B29.9333.91
16.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin1:04.23428B30.0834.15
17.AUGUSTYN, Jan02Galicja Kraków1:04.56422B30.5933.97
18.KOMAR, Rafał SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:04.63421B30.3934.24
19.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa1:04.65420B30.4534.20
20.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:05.16410B30.6534.51
21.SZUKALSKI, Mikołaj02KS Warta Poznań1:05.24409R30.5634.68
22.PURTAK, Wiktor02Mks Jedynka Łódź1:05.42405R30.3235.10
23.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:05.7939931.3134.48
24.STRĄCZEK, Jan02KS GÓRNIK RADLIN1:06.0739430.5735.50
25.MACEWICZ, Dominik02Mks - Astoria Bydgoszcz1:06.1939130.6335.56
26.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka Warszawa1:06.3238931.4534.87
27.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica1:06.4438730.9935.45
28.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:06.5138631.2035.31
29.ALEKSANDER, Jakub02Mkp Szczecin1:06.5938430.6735.92
30.OSSOWSKI, Damian02MKS SP-63 Bydgoszcz1:06.6138431.2035.41
31.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR Warszawa1:06.6338431.1435.49
32.WODYŃSKI, Bartosz02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:06.8338030.5836.25
33.SIERADZKI, Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:06.9237930.4536.47
34.NIESTUJ, Piotr02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce1:06.9437831.3335.61
35.KNYSZYŃSKI, Maciej02Mks Jedynka Łódź1:07.1537531.2535.90
36.SZULKOWSKI, Szymon02UKS Siódemka Brodnica1:07.2237431.7035.52
37.MAGDA, Patryk02Mks Ikar Mielec1:07.2337431.9035.33
38.KOWALCZYK, Dawid02UKS MANTA Kochłowice1:07.3337230.9436.39
39.NACHYŁA, Jakub02Muks Gilus Gilowice1:07.7536531.0436.71
40.MRZYGŁÓD, Michał02Muks Gilus Gilowice1:08.0536031.5136.54
41.SZYMANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.1:08.2435731.9136.33
42.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko1:08.2535731.4636.79
43.MAZUR, Bartosz02SIEMACHA ASP Kraków1:08.4335432.0036.43
44.STANISZEWSKI, Maksymilian02Mkp Szczecin1:08.8234831.5437.28
45.WRÓBLEWSKI, Kamil02KP Harpun Osiecznica1:09.2134231.7637.45
46.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów1:09.5233831.6137.91
47.ŚWIĄTEK, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.7933432.6937.10
48.BARTOSIEWICZ, Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:10.0233133.1636.86
49.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce1:10.1132931.6838.43
50.LABAK, Krystian02Mks Ikar Mielec1:10.5032431.7938.71
51.GRZEGORCZYK, Wiktor02Uks Mos Ełk1:10.9931733.3137.68
52.WALTER, Alan02Mosm Tychy1:11.1131632.5838.53
53.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:11.1731533.1937.98
54.GRABOWSKI, Tomasz02SiKReT Gliwice1:11.2831332.6038.68
55.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02MKS POLONIA Warszawa1:11.4931132.5538.94
56.GROCHOWSKI, Michał02MKS Juvenia Białystok1:11.8030732.9038.90
57.KUBIAK, Norbert02KS Warta Poznań1:11.8830632.4639.42
58.KOWALSKI, Oskar02KP Astromal Akwawit Leszno1:11.8930533.5238.37
59.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno1:12.2330133.1039.13
60.JAJKO, Jakub02KS GÓRNIK RADLIN1:12.2430133.6838.56
61.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa1:12.4829832.4440.04
62.DUCHNOWSKI, Szymon02MKS Juvenia Białystok1:12.7929433.1839.61
63.FILIPOWICZ, Gustaw02MKS Juvenia Białystok1:13.7828333.6740.11
64.BOŻEK, Filip02Fala Kraśnik1:15.3426534.9740.37
65.BIELAWSKI, Jakub02MKP ATOL Oleśnica1:15.6126234.1641.45
66.KASIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz1:16.3425535.3840.96
67.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec1:16.6425235.5941.05
68.WOŁOCH, Robert02Galicja Kraków1:17.7524135.9841.77
69.KOZŁOWSKI, Jaub02MKP Wągrowiec1:18.7623235.9042.86
70.ŁUBIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz1:20.6721637.7342.94


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-03-04 - 10:38
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.39
2:00.55
JEDRZEJCZAK, Otylia
SOKOŁOWSKA, Diana
00114
00309
Helsinki (FIN)
Szczecin
2006-12-10
2010-12-04

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PIĘKOŚ, Natalia02Mks Jedynka Łódź2:09.43627A29.4133.0233.6933.31
2.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice2:10.45612A29.5032.8334.2133.91
3.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany2:10.51611A29.7833.2334.0133.49
4.SKIBIAK, Klaudia02Dwójka Morena Gdańsk2:11.35599A31.0434.0034.2132.10
5.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:11.39599A30.3733.4534.4133.16
6.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock2:12.73581A30.7033.2934.7633.98
7.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa2:12.98578A30.9333.6634.3934.00
8.SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:13.10576A30.5434.2134.8833.47
9.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:13.84567A30.2133.8435.1434.65
10.KASPRZYK, Wiktoria02K.S. Górnik Sosnowiec2:13.86566A31.3834.2034.7333.55
11.HAŁAWCZAK, Marcelina02Mkp Szczecin2:14.07564B30.6234.0735.2434.14
12.ZAREMBIK, Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:14.62557B31.0834.5435.3333.67
13.CERLICH, Oliwia02Mks Ikar Mielec2:14.73555B31.2735.2835.2232.96
14.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek2:14.81554B30.1634.3535.3334.97
15.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź2:14.94553B31.1133.8134.9435.08
16.KULESZA, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:15.59545B31.6034.3735.5034.12
17.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:16.05539B30.8834.0536.2134.91
18.NOWAKOWSKA, Małgorzata02UKS190 Łódź2:16.16538B31.5535.5936.3032.72
19.BIAŁAS, Aniela02MKS POLONIA Warszawa2:16.27537B31.0834.2436.0934.86
20.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:16.31536B30.9534.3435.6735.35
21.JASZCZUK, Ewa SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:16.39535R30.7234.1535.8435.68
22.MUZYKA, Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:16.42535R31.7934.4435.9834.21
23.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka Warszawa2:16.8853030.6834.1935.9236.09
24.SKARWECKA, Wiktoria SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:17.0652831.0934.6336.0035.34
25.KUC, Weronika02Starachowicki KP BARAKUDA2:17.3652430.8435.1636.1235.24
26.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:17.4952330.8234.5236.5135.64
27.GAŁAGUZ, Gabriela02MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:17.5452230.2333.9136.3937.01
28.WRÓBLEWSKA, Wiktoria02UKS Gos Raszyn2:18.1451532.5835.3235.5734.67
29.BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.5751031.7235.5536.3434.96
30.DOMŻOL, Zuzanna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:18.6650931.7735.0336.3135.55
31.SIERAK, Kinga02KS PŁETWAL SZCZYTNO2:18.8450730.5934.9137.1836.16
32.PALONKA, Zuzanna02WKS ŚLĄSK2:19.3850232.8836.1335.5134.86
33.PROCHOWNIK, Martyna SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:19.7549831.1235.2136.8236.60
34.PYDYSZEWSKA, Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:19.8949631.6335.4536.2436.57
35.PATORA, Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:19.9749531.2235.5437.0536.16
36.NOWAK, Adrianna SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:20.0349531.4735.3736.5636.63
37.CHOŁUJ, Julia02Mkp Szczecin2:20.0749432.5635.9636.5335.02
38.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin2:20.3049231.9535.4736.8636.02
39.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany2:20.3749132.1536.6036.6534.97
40.JAWORSKA, Maja02MZOS Płock2:20.4149131.1335.1837.4536.65
41.CHMIELEWSKA, Julia02MUPK Warszawianka2:20.4649031.3235.6837.2536.21
42.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany2:20.7448732.1535.7336.7636.10
43.LESIAK, Agata02MUPK Warszawianka2:20.8748631.3336.2236.6536.67
44.SZYDŁOWSKA, Patrycja02Mks Ikar Mielec2:21.0848431.9836.4136.6936.00
45.BOROŃ, Paulina SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.3848133.1035.1637.5835.54
46.ZDANOWICZ, Hanna02MKP ATOL Oleśnica2:21.4648030.8835.6137.2737.70
47.LISZTWAN, Alicja02Znicz Koszalin2:21.4947932.2435.4037.0036.85
48.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:21.5147931.2735.7938.3636.09
49.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce2:21.5347932.3335.0337.2036.97
50.GONET, Katarzyna02Klub Sportowy Swim2win Krosno2:21.6147833.5135.7236.6535.73
51.CZARNOWICZ, Gabriela02UKS OMEGA Sokółka2:21.6547831.5236.0237.4336.68
52.FUKS, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:21.8747632.6636.3237.0035.89
53.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny KS Konstancin2:22.3847131.8335.7337.5837.24
54.DEDO, Katarzyna02SIEMACHA ASP Kraków2:22.5046932.7236.5136.8936.38
55.MIECZKOWSKA, Wiktoria02MKS "Roś" Pisz2:22.8946532.1936.0337.1537.52
56.SZKODA, Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.9446533.1836.2237.0936.45
57.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice2:23.2746232.8436.3237.1137.00
58.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków2:23.6545832.6236.6237.6736.74
59.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa2:24.1245432.3836.1138.0037.63
60.ADAMSKA, Zuzanna02SIEMACHA ASP Kraków2:24.1545332.8936.9538.0836.23
61.KUCHARSKA, Dagmara02Mks Wodnik Radom2:24.3845132.5637.4538.7335.64
62.KORYCKA, Zuzanna02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:24.5145031.9236.6238.3337.64
63.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk2:24.7044832.6937.1638.0836.77
64.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica2:25.1844433.1336.6538.2937.11
65.SZOPA, Oliwia02MKS Juvenia Białystok2:25.3544232.4436.6238.6737.62
66.TOMERA, Roksana SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:25.7243931.9936.3338.7838.62
67.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa2:26.3243333.5337.0838.3037.41
68.ŚLEZAK, Michalina02WKS ŚLĄSK2:26.7643034.3937.5738.4536.35
69.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa2:26.9342832.2637.1239.0438.51
70.MICHALAK, Laura02Mosm Tychy2:27.0042733.1838.0739.0736.68
71.SZEWCZYK, Zofia02Fala Kraśnik2:27.8242033.6637.4538.7837.93
72.GONET, Barbara02Klub Sportowy Swim2win Krosno2:28.1841734.3837.5638.4037.84
73.ZADWORNA, Anna02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:29.5040632.4235.6439.5541.89
74.PRZYBYŁOWICZ, Zuzanna02DELFIN Gdynia2:29.8640333.6838.8039.6037.78
75.CZEPULANIS, Alicja02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:30.0540235.3439.1838.2337.30
76.OWSIANOWSKA, Sara02Galicja Kraków2:30.5139833.6137.9240.6938.29
77.TATARZYŃSKA, Agata02WKS ŚLĄSK2:30.7739634.9438.0540.0437.74
78.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki2:31.7238934.6138.9440.2137.96
79.KURASIŃSKA, Oliwia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.0138734.2838.9939.8938.85
80.KOPAŃSKA, Maja02KS Warta Poznań2:32.0838634.1239.3740.7637.83
81.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica2:32.2538534.3039.4440.0938.42
82.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa2:35.1736334.0339.3241.6940.13
83.PAWEŁAS, Martyna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:36.2135635.2039.4340.5241.06
84.MIJAS, Agata02Stowarzyszenie Szkoła Pływania2:37.3534834.4039.1742.2141.57
85.DYBA, Jagienka02KS Warta Poznań2:38.7733934.2240.0341.9142.61
86.KAMIŃSKA, Agnieszka02Uks Ruch Grudziądz2:39.7733335.1740.2442.7741.59
DYSKW.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna
O4
NWJANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-03-04 - 11:07
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:42.10
1:53.41
KORZENIOWSKI, Pawel
DOMANSKI, Gracjan
00114
01016
Istanbul (TUR)
Ostrowiec Sw
2009-12-13
2014-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany1:56.04627A26.6429.3630.4629.58
2.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim1:59.71571A27.8630.2730.7330.85
3.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK1:59.97568A27.4731.2431.8129.45
4.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm2:01.96540A27.2030.3932.1432.23
5.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin2:02.56532A28.0630.8932.1531.46
6.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin2:02.79530A28.0231.0632.4231.29
7.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany2:03.14525A28.5331.6031.4731.54
8.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:03.31523A28.6831.0832.0231.53
9.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz2:03.40522A28.0531.3832.4831.49
10.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz2:03.41522A28.3031.2532.1231.74
11.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:04.28511B28.3131.9732.4831.52
12.CIELECKI, Kuba02WKS ŚLĄSK2:04.73505B29.0931.4332.6331.58
13.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko2:04.80504B28.8731.8232.6731.44
14.WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:05.65494B28.0932.0633.1332.37
15.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk2:05.72493B28.3032.2933.1132.02
16.LIS, Paweł02BUWAR Warszawa2:06.18488B28.6732.3433.4031.77
17.KIJEK, Wiktor02UKS MANTA Kochłowice2:06.30487B28.2531.8032.7233.53
18.JĘDRYS, Igor02MUPK Warszawianka2:06.45485B28.8032.2233.4032.03
19.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock2:06.71482B29.3832.9132.1432.28
20.ABD EL RAZEK, Jakub02MUPK Warszawianka2:06.95479B28.8531.7933.2333.08
21.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany2:07.41474R28.5931.7633.5733.49
22.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa2:07.56472R29.3832.2233.2832.68
23.BRUZDEWICZ, Hubert SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:07.5847228.8732.8333.8432.04
24.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:08.0246728.9431.8333.9833.27
25.DOROBA, Michał02WKS ŚLĄSK2:08.4346329.8232.6433.3132.66
26.KNIHNICKI, Miłosz02KS REKIN Świebodzice2:08.5146229.0832.7634.1132.56
CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa2:08.5146228.8432.1934.3233.16
28.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:08.5846128.7132.5234.0833.27
29.LESICKI, Piotr02KS Warta Poznań2:09.3145329.1432.5534.0633.56
30.PAJĄK, Jakub02Galicja Kraków2:09.6145030.6132.9333.5632.51
31.MALINOWSKI, Paweł02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:10.1244530.3033.9234.1431.76
32.KNYSZYŃSKI, Maciej02Mks Jedynka Łódź2:10.1344530.4133.3133.5132.90
33.DUDEK, Kacper02KS Warta Poznań2:10.1544529.7833.5034.9031.97
34.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:10.3444329.6533.7533.6133.33
35.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok2:10.5544030.1133.4234.4032.62
36.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko2:10.7043929.1933.0535.0833.38
37.KOKIEĆ, Mateusz02MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:10.7443928.7032.9034.7634.38
38.KĘPIŃSKI, Paweł SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:10.9843630.6733.4434.0432.83
39.SZCZEPANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:11.0543529.5833.7034.4833.29
40.KRZEMIŃSKI, Kacper02DELFIN Gdynia2:11.2243430.3133.2434.7032.97
41.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka Warszawa2:11.5643030.0133.6234.4333.50
42.ZIELINSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy2:11.7842829.4333.6434.9233.79
43.ŚWIĄTEK, Bartosz02UKS TRI-Team Rumia2:12.0142630.5933.5833.8334.01
44.MIKOŚ, Dawid02Mks Trójka Łódź2:12.3042329.6133.8335.0833.78
45.FUSIARA, Wiktor02DELFIN Gdynia2:12.5442130.5735.0835.0831.81
46.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań2:12.5942030.9133.6134.4233.65
47.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUPK Warszawianka2:12.6042030.3333.8434.6333.80
48.KWIATKOWSKI, Paweł02MKS Juvenia Białystok2:13.0441629.7033.8035.3434.20
49.CEGLIŃSKI, Hubert02Znicz Koszalin2:13.1941530.7134.3434.3233.82
50.WYKIERSKI, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:13.2941430.7333.9134.9333.72
51.KRZYSZTYŃSKI, Jan02Galicja Kraków2:13.3941331.2034.4834.6933.02
52.SZUTKIEWICZ, Szymon02MKS BARRACUDA Białystok2:13.4041330.5734.6235.0833.13
53.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków2:13.4541230.4834.0035.0333.94
54.WODYŃSKI, Bartosz02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:13.5441230.1833.7634.8834.72
55.CYBULSKI, Cyprian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:13.8340930.0233.0535.1635.60
56.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko2:13.9640830.8434.1035.2933.73
57.SZOJDA, Paweł02Mosm Tychy2:14.0840729.7234.8535.3634.15
58.LIK, Kacper02Mks Jedynka Łódź2:14.1140630.9434.3834.6934.10
59.KOLECEK, Dominik02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:14.6240230.8934.1635.1934.38
60.BANASZKIEWICZ, Robert02WKS ŚLĄSK2:14.6540131.4534.9835.8132.41
61.KOPUT, Antoni02UKS Manta Warszawa Włochy2:14.8540030.1834.9936.5733.11
62.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S. Posnania Poznań2:15.0039831.0034.9735.4833.55
63.MICHALEWSKI, Maksymilian02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:15.0739830.4034.5836.2333.86
64.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa2:15.0939829.3033.9536.0935.75
65.MODRZYŃSKI, Hubert02Mkp Szczecin2:15.1439730.9434.1435.2934.77
66.STANKIEWICZ, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków2:15.2939631.1734.7235.5233.88
67.CIEŚLAK, Alexander02Mkp Szczecin2:15.3839531.0134.0835.3734.92
68.PROKOP, Bartosz02UKS MANTA Kochłowice2:15.5339430.4534.2135.5035.37
69.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek2:15.7439230.4934.6735.6534.93
70.PORBACKI, Krystian SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:15.7639232.5635.2335.0632.91
71.DOBROWOLSKI, Maciej02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:16.2238830.8034.4935.9434.99
72.AUGUŚCIK, Daniel SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:16.4038630.2534.6535.8035.70
73.NOWAK, Radosław SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:16.4838531.4134.9735.8434.26
74.KRAJEWSKI, Patryk02Uks Żabianka Gdańsk2:16.6338430.8535.1036.0734.61
75.PORSZKE, Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice2:16.8238331.3634.6435.8334.99
76.CIERPIAŁ, Jakub02UKS Siódemka Brodnica2:16.9638132.6835.5036.0432.74
77.ROZMYSLOWSKI, Eryk02UKS Gos Raszyn2:17.0738131.1034.9336.0235.02
78.TATURA, Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice2:17.3837831.5935.3435.8734.58
79.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce2:17.5237731.9035.3335.2935.00
80.JANOSZ, Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice2:17.6437632.0934.6235.2635.67
81.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:17.8637430.9836.2036.0034.68
82.KACZMARCZYK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.0137332.1635.0035.9234.93
83.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:18.1537232.0335.7636.0634.30
84.LECHOWICZ, Kacper02K.S. Posnania Poznań2:18.1637230.5536.2536.5434.82
85.RYBA, Michał02UKS Aligator Gorzyce2:18.3637031.3435.4836.4235.12
86.SZREMSKI, Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:18.5736830.7635.7836.7035.33
87.KISTOWSKI, Jakub02WKS ŚLĄSK2:18.6536832.1435.2636.2834.97
88.KURZEJA, Jakub02MKS STP Nowy Sącz2:18.6936730.7835.7936.7235.40
89.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów2:18.7236731.4935.2736.8735.09
90.APELSKI, Dawid02Uks "Polonez" Wyszków2:19.1036430.6234.5736.9936.92
91.STANISZEWSKI, Maksymilian02Mkp Szczecin2:19.1136431.4335.2736.6835.73
92.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:19.4336131.8235.4836.3335.80
93.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno2:20.1435631.9835.8937.1335.14
94.GRABOWSKI, Tomasz02SiKReT Gliwice2:20.6135231.3735.4538.0035.79
95.SENDACKI, Jakub02Mosm Tychy2:21.3734731.8035.8337.1236.62
96.HOMIK, Mateusz02UKS 307 Warszawa-Mokotów2:22.5133931.9336.0937.4237.07
97.ZADUMIŃSKI, Olgierd02UKS G-8 Bielany2:22.5833832.1136.6437.9835.85
98.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko2:23.4533232.4237.3839.3834.27
99.CURYŁO, Jakub02ULKS WODNY ŚWIAT2:24.0232832.6738.0140.0533.29
100.JAINTA, Adrian02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:24.2732633.0237.5437.6136.10
101.POPŁONYK, Jakub02BUWAR Warszawa2:25.1432033.0236.7038.0237.40
102.MIERZEJEK, Igor SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:25.2232032.3536.6239.0137.24
103.WIŚNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanów2:26.2131332.9637.5738.1137.57
104.MATEJA, Igor02SiKReT Gliwice2:27.8630333.6137.8839.6436.73
105.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice2:28.4030035.1539.1838.6935.38
106.PAWŁOWSKI, Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice2:28.8529734.7638.0138.4437.64
107.ŚWIERBIOŁEK, Mateusz02MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:28.9329731.7036.3540.1040.78
108.CZAJKOWSKI, Mateusz02Galicja Kraków2:28.9529634.8338.5139.2336.38
109.BARAŃSKI, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:30.6728634.3238.3339.1738.85
110.GORCZYŃSKI, Jan02SiKReT Gliwice2:30.8728532.4737.6040.9939.81
111.STEPANIUK, Sebastian02MKS Juvenia Białystok2:31.2228331.7837.2340.7941.42
112.RESZKA, Stanisław02UKS TRI-Team Rumia2:35.9325835.8339.4540.7539.90
113.WYRTKI, Piotr02UKS MANTA Kochłowice2:36.6225534.2339.8642.0540.48
114.BŁASZKIEWICZ, Patryk02KP Harpun Osiecznica2:42.8922735.6742.8043.3341.09
115.MRÓWCZYŃSKI, Kacper02Extreme Team Oborniki2:43.8122336.7041.4543.3742.29
116.PIECUCH, Łukasz02SKRA Bełchatów2:48.0520636.5543.3745.6142.52


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-03-04 - 11:45
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:04.98
2:12.52
TCHÓRZ, Alicja
LEFANOWICZ, Iwona
00101
01003
Netanya (ISR)
Lodz
2015-12-04
2006-10-28

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MODRZEJEWSKA, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:21.05604A32.7335.8037.1335.39
2.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin2:21.20602A33.1335.0536.8036.22
3.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów2:21.96592A33.7736.3336.6735.19
4.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk2:22.91580A32.5935.4237.6437.26
5.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica2:22.93580A33.2835.8536.9436.86
6.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:24.05567A34.5036.1337.0536.37
7.LEWICKA, Natalia02MKS SP-63 Bydgoszcz2:24.59560A33.5436.9538.1535.95
8.GOLUBSKA, Alina02BUWAR Warszawa2:24.79558A32.8036.0738.0237.90
9.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna2:25.20553A32.8936.6337.8237.86
10.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:26.02544A33.3336.0138.2738.41
11.KUPIS, Aleksandra02Mkp Szczecin2:26.73536B33.7136.6038.9237.50
12.JOŃSKA, Zuzanna02Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:27.22531B34.0836.4838.7737.89
BUJAK, Klara02UKS SKALAR Warszawa2:27.22531B32.9136.7139.1938.41
14.GAJDZIŃSKA, Amelia02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:28.50517B34.6337.0338.7338.11
15.PALOWSKA, Gabriela SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:29.08511B34.4937.4938.8238.28
16.SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa2:29.38508B34.6536.9238.3139.50
17.ŁUCZAK, Dominika02KORNER Zielona Góra2:29.44507B34.0237.3239.3738.73
18.KOWALEWSKA, Martyna02Skalar Słupsk2:30.51497B34.7936.6139.7639.35
19.TRAFAS, Cecylia02KS Warta Poznań2:30.53496B35.0437.7039.0938.70
20.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany2:30.54496B34.5337.8139.3738.83
21.WYKRZYKOWSKA, Zofia02Siódemka Sopot2:30.73494R35.9738.9239.1636.68
22.MAGIEROWSKA, Julia02KS Piątka Chorzów2:30.98492R34.6637.5839.9838.76
23.KUCHTA, Maria02Sambor Tczew2:31.5848635.8038.6139.4137.76
24.SKOWRON, Maja02Mkp Szczecin2:33.0347235.0438.4639.9539.58
25.HANAKA, Kinga02Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:33.2947035.0538.3040.5539.39
26.FUSIARA, Natalia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:33.3846936.5538.8439.4738.52
27.KUSAK, Izabela02UKS Salmo Żory2:33.3946936.4639.2939.7637.88
28.TOMASZEWSKA, Magdalena02Ks Wisła Puławy2:33.5346835.7339.3639.7938.65
29.JULIA, Sobieraj02Starachowicki KP BARAKUDA2:34.1746236.2338.9840.0538.91
30.MAZIAR, Alicja02KS REKIN Świebodzice2:34.2546135.8639.1040.6038.69
31.PRZYGODA, Zuzanna02MKS Juvenia Białystok2:34.3346136.4239.1540.0038.76
32.WOŹNIAK, Karolina02Uks Sp 8 Chrzanów2:34.6145836.0238.6340.1939.77
33.AUGUŚCIAK, Michalina02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:35.0745435.5739.2940.4939.72
34.JAKUBCZAK, Martyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:35.2945236.3139.9540.3138.72
35.PACZKOWSKA, Agnieszka02KS OSiR Chojnice2:36.0544636.0739.4041.0739.51
36.PELC, Aleksandra02MKS JUvenia Wrocław2:36.2744435.7639.9541.3139.25
37.SPÓRNA, Weronika02Galicja Kraków2:36.2944335.8039.5441.2439.71
38.JĘDRZEJCZYK, Julia02KS Piątka Chorzów2:36.3944337.3439.1440.3539.56
39.LEWANDOWSKA, Magdalena02Uks Żabianka Gdańsk2:36.5744137.2639.8240.2339.26
40.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec2:36.6544037.7540.4139.6638.83
41.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:36.8343936.0239.5841.1840.05
42.SALA, Julia02Solne Miasto Wieliczka2:37.0943737.4540.3040.4438.90
43.AMEREK, Daria02Mks -  Mos Katowice2:37.2543535.7439.3241.2840.91
44.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:37.4243436.9440.1141.1239.25
45.VAN DOORNE, Natalia02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:37.5243336.5039.1940.7641.07
46.PROCE, Marta02KS REKIN Świebodzice2:37.5843336.6339.8940.7740.29
47.DĄBROWSKA, Aleksandra02UKS PIRAT Elbląg2:37.8843035.8339.5041.1941.36
48.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal Mława2:38.2442737.2239.4741.2940.26
49.KOSIOROWSKA, Oliwia02KS GÓRNIK RADLIN2:38.4442636.8540.7941.5439.26
50.MIKSA, Paulina02UKS190 Łódź2:39.1442035.7040.6841.8340.93
51.URBANEK, Zuzanna02KS Warta Poznań2:39.5341736.5640.6141.8040.56
52.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko2:39.5941735.7940.1841.6242.00
53.NAWROT, Aleksandra SOc02MUKP "KORONA-SWIM" Kielce2:39.7641536.8440.4242.0040.50
54.ZAJĄC, Aleksandra02Mosm Tychy2:39.8441536.5540.3942.4440.46
55.KOZŁOWSKA, Martyna02KP Astromal Akwawit Leszno2:40.5940937.9041.4542.2538.99
56.ROGALKA, Joanna02Extreme Team Oborniki2:40.9840637.8340.8041.7640.59
57.KUFLIŃSKA, Karolina02KS Warta Poznań2:41.7040037.7240.7242.1241.14
58.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek2:41.7740038.6241.2842.0039.87
59.PANDZICH, Zuzanna02Mks -  Mos Katowice2:41.8240037.6540.5342.8240.82
60.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:42.0639837.3541.7741.7441.20
61.GRZELCZYK, Natalia02MUKS " WOdnik" Łask2:42.1639736.8841.7542.7840.75
62.LESIAK, Agata02MUPK Warszawianka2:43.2838936.6442.0643.1041.48
63.GRZEGOLEC, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:45.0137738.6341.1042.6442.64
64.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUPK Warszawianka2:45.5137337.8942.231:25.39
65.SILIPICKA, Oliwia02KS AZS AWF Biała Podlaska2:45.5537336.2041.5443.9243.89
66.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice2:47.0336337.7842.2344.1542.87
67.SZOŁTYSEK, Karolina02SiKReT Gliwice2:48.9535137.9542.6545.1443.21
68.REZNER, Julia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:49.0335039.9042.5844.4042.15
69.CHUDZIK, Paulina02UKS TRI-Team Rumia2:49.8734538.7641.8544.9644.30
70.MROZIAK, Klaudia02Siódemka Sopot2:53.4932440.1143.37
71.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń2:54.1432040.5543.3444.3645.89
72.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa2:54.2632039.6244.4446.3043.90
73.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko2:55.6931240.1943.5645.9945.95


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-03-04 - 12:13
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:47.38
2:02.85
KAWĘCKI, Radosław
GORAJ, Marcin
00304
03606
Doha (QAT)
Lublin
2014-12-07
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.RABAN, Maciej02Integracyjny KS Konstancin2:08.97556A29.6832.2534.2632.78
2.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:10.54537A30.5432.6633.8033.54
3.RADZISZEWSKI, Krzysztof02BUWAR Warszawa2:11.67523A29.5033.3834.7134.08
4.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany2:15.47480A31.6934.1935.4934.10
5.ZAJĄC, Mateusz02UKS Aligator Gorzyce2:15.65478A30.3733.7835.5535.95
6.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:16.50469A31.5834.5135.7334.68
7.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa2:17.22462A31.5034.6135.1235.99
8.MICHAŁOWSKI, Tomasz02MKS STP Nowy Sącz2:17.41460A31.6634.2735.7635.72
9.GÓRKA, Łukasz02SiKReT Gliwice2:17.49459A32.1534.6835.9534.71
10.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:17.60458A32.0434.3136.1235.13
11.ROŻENEK, Patryk02KS GÓRNIK RADLIN2:17.89455B32.2435.1536.3034.20
12.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk2:18.55449B31.9735.1336.3235.13
13.ALENCYNOWICZ, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:19.39441B31.9235.4036.2535.82
14.ŻUREK, Mikołaj02Siódemka Sopot2:19.49440B32.6734.9936.5535.28
15.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany2:19.85436B32.6236.2135.7735.25
16.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:20.85427B32.8935.6936.3535.92
17.WORONKO, Krzysztof02MKS Medyk Giżycko2:20.86427B32.1535.0836.8736.76
18.ŁUCZAK, Krzysztof02KS Warta Poznań2:21.39422B32.2835.1738.0835.86
19.SIEKACZYŃSKI, Artur02Fala Kraśnik2:21.48421B32.9335.5936.6236.34
20.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek2:21.69420B32.2536.4137.5035.53
21.JEDRZEJEWSKI, Albert02UKS Gos Raszyn2:21.73419R32.7435.6137.2636.12
22.ABD EL RAZEK, Jakub02MUPK Warszawianka2:21.92417R32.8135.6936.9336.49
23.KRÓL, Jan02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce2:22.2841432.0936.8538.0935.25
24.WŁODARCZYK, Piotr02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:22.6241133.5736.6337.7034.72
25.WARKOCZ, Szymon02Mkp Szczecin2:23.0440832.2735.8837.8337.06
26.KOMAR, Rafał SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:23.4540434.3936.7137.1535.20
27.KACZMARSKI, Kajetan02Uks Żabianka Gdańsk2:23.5540332.7435.9337.4737.41
28.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:23.6940233.1736.0037.6136.91
29.KOLAŃCZYK, Kacper02Mkp Kołobrzeg2:23.7740233.9836.6837.4035.71
30.BOROWSKI, Jakub02SL Salos Cortile Kielce2:23.8840133.4136.6138.3835.48
31.CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań2:23.9140033.6036.2137.5436.56
32.RYBACKI, Maksymilian02KS Warta Poznań2:25.3738834.0836.7737.6136.91
33.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory2:25.4038833.2037.0838.1636.96
34.RZADKOWOLSKI, Bartosz02UKS 9 Kalisz2:25.7538534.2436.9638.7835.77
35.SOBIESZUK, Kacper02UKS Skarpa Lublin2:25.7738534.3536.8737.6436.91
36.BOBORYK, Wojciech02DELFIN Gdynia2:26.0338333.3836.8138.6437.20
37.NAPIECEK, Jonasz02KP Astromal Akwawit Leszno2:26.8237734.0837.5739.0436.13
38.LESZCZYŃSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:27.0737533.3537.3038.3738.05
39.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:27.5937135.1537.2637.8837.30
40.JĘDRYKA, Marceli02BOSiR Brzesko2:27.6637134.6237.4938.5137.04
41.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów2:27.8436935.3336.9937.9537.57
42.JURKIEWICZ, Dawid02Sokół  Mościce Tarnów2:27.8936932.4836.4839.2939.64
43.NACHYŁA, Jakub02Muks Gilus Gilowice2:28.1036734.5737.6638.6137.26
44.SAGAN, Jakub02UKS Skarpa Lublin2:28.3636534.3438.3938.7136.92
45.MAZUR, Bartosz02SIEMACHA ASP Kraków2:28.9436134.2537.3339.1538.21
46.KUŻDŻAŁ, Mikołaj02Mks Ikar Mielec2:28.9836134.6637.3938.7338.20
47.GÓRAL, Mateusz02Mkp Szczecin2:30.0635334.8937.6039.1738.40
48.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:30.8434835.4838.5238.9937.85
49.NACHLIK, Szymon02UKS Aligator Gorzyce2:31.2634535.2038.2140.6337.22
50.TOKARSKI, Stanisław02KS REKIN Świebodzice2:31.6934233.7538.5240.5538.87
51.SKOWRONEK, Hubert02UKS NAWA Skierniewice2:32.6733535.0239.0140.3438.30
52.BIEDRAWA, Konrad02UKS TRI-Team Rumia2:33.3033135.7338.5640.0338.98
53.NIKOŁAJUK, Szymon02Uks Pingwiny2:34.3532436.5639.4639.7238.61
54.REĆKO, Konrad02UKS OMEGA Sokółka2:34.3832435.2339.9440.6638.55
55.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków2:34.8132236.0039.0840.4439.29
56.PAWŁOWSKI, Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:35.5931734.6539.0441.1040.80
57.KUBIAK, Norbert02KS Warta Poznań2:36.8230935.7340.0640.9440.09
58.GRAD, Korneliusz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:39.4129436.9040.9340.8840.70
59.WENCEL, Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:40.0229137.5040.6540.9740.90
60.OSMÓLSKI, Hubert02MKS Juvenia Białystok2:41.0728536.6741.4942.6240.29
61.BOŻEK, Filip02Fala Kraśnik2:41.4828338.7240.6042.1040.06
62.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS Manta Warszawa Włochy2:41.8428137.9841.4643.2739.13
63.BIELAWSKI, Jakub02MKP ATOL Oleśnica2:42.8727637.2341.0842.3642.20
64.ŻŁOBIŃSKI, Robert02Siódemka Sopot2:43.4727336.8240.0843.1643.41
65.DZIENISZEWSKI, Michał02Uks Pingwiny2:43.7227237.6440.7443.4541.89
66.STĘPNIAK, Krzysztof02MKS POLONIA Warszawa2:48.1025136.8141.8343.9945.47
DYSKW.SZYMANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.
G7


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-03-04 - 12:36
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:31.89
4:53.86
BARANOWSKA, Katarzyna
SIEŃCZYK, Jowita
00116
00903
Debrecen (HUN)
Poznan
2007-12-16
2011-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa5:02.68632A1:09.911:18.001:25.271:09.50
2.BUKO, Martyna02MKS Medyk Giżycko5:06.25610A1:09.411:17.851:26.341:12.65
3.RAJCA, Olivia02UKS190 Łódź5:07.35604A1:09.971:19.641:27.071:10.67
4.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz5:09.07594A1:07.531:21.521:30.621:09.40
5.JASZCZUK, Ewa SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:14.75562A1:09.471:19.251:32.141:13.89
6.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce5:15.87556A1:14.701:20.891:25.541:14.74
7.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:15.89556A1:14.411:21.681:28.101:11.70
8.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce5:17.43548A1:10.941:22.911:31.531:12.05
9.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin5:18.69542A1:16.781:17.011:31.651:13.25
KRÓL, Wiktoria02Galicja Kraków5:18.69542A1:13.231:19.271:33.541:12.65
11.SOBIAK, Zuzanna02KS Warta Poznań5:20.76531B1:12.401:21.081:34.841:12.44
12.TERLECKA, Anna02UKS Wodnik Krasnystaw5:21.87526B1:12.781:24.181:28.531:16.38
13.KUSION, Weronika02BOSiR Brzesko5:22.85521B1:12.221:21.781:35.181:13.67
14.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.5:23.69517B1:13.821:24.121:31.001:14.75
15.KOCZUR, Julia SO02Ulks Victoria Kozy5:23.93516B1:15.291:21.241:34.271:13.13
16.DZIERKACZ, Kaja02MKS SP-63 Bydgoszcz5:26.79502B1:12.131:25.141:36.521:13.00
17.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:27.12501B1:12.621:24.431:31.481:18.59
18.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS ŚLĄSK5:28.40495B1:16.401:22.431:33.801:15.77
19.KAPCIŃSKA, Maja SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:28.64494B1:17.621:22.701:34.841:13.48
20.NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice5:29.44490B1:11.171:21.401:37.231:19.64
21.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny KS Konstancin5:30.20487R1:19.551:23.021:32.101:15.53
22.CERLICH, Oliwia02Mks Ikar Mielec5:31.09483R1:17.411:23.271:37.531:12.88
23.KRZEMIENIECKA, Martyna02Znicz Koszalin5:32.034791:14.041:25.371:32.931:19.69
24.KULESZA, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.5:32.054791:13.801:27.871:32.091:18.29
25.DRAŻYK, Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice5:32.844751:13.121:23.851:34.611:21.26
26.PAWŁOWSKA, Julia SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:33.104741:15.881:27.941:31.961:17.32
27.KUMOREK, Kamila SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:33.224741:13.971:25.471:35.661:18.12
28.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszawa5:34.084701:15.621:28.541:30.631:19.29
29.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków5:36.874591:17.051:25.871:38.561:15.39
30.DEDO, Katarzyna02SIEMACHA ASP Kraków5:37.414561:19.841:25.791:38.471:13.31
31.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka Warszawa5:40.154451:24.661:24.781:35.301:15.41
32.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny KS Konstancin5:40.204451:16.331:25.571:40.401:17.90
33.GRYLEWICZ, Zuzanna02KS REKIN Świebodzice5:40.454441:19.981:25.691:37.891:16.89
34.MADYCKA, Marcelina02Mks Ikar Mielec5:40.984421:16.531:28.851:36.611:18.99
35.RAŹNA, Aleksandra02SIEMACHA ASP Kraków5:42.604361:22.201:24.401:37.901:18.10
36.BŁASZCZYK, Weronika02Uks Junior Kluczbork5:42.874351:17.371:30.221:37.621:17.66
37.BLACHURA, Julia SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:43.704321:18.491:24.641:42.891:17.68
38.GLEJZER, Marcelina02KS REKIN Świebodzice5:51.614031:19.501:32.821:35.291:24.00
39.KALETA, Karolina02SiKReT Gliwice6:02.253691:22.281:31.321:44.431:24.22
DYSKW.WANIC, Klaudia02UKS JAGIELLONKA Warszawa
Z2/G8
NWBYLIŃSKA, Agnieszka02Uks Żabianka Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-03-04 - 13:09
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:03.20
4:31.51
WOJT, Lukasz
KAŁUSOWSKI, Jan
POL
00905
Berlin (GER)
Ostrowiec Sw
2009-11-14
2014-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:46.77553A1:03.811:13.001:24.331:05.63
2.RABAN, Maciej02Integracyjny KS Konstancin4:47.90547A1:05.081:11.361:25.781:05.68
3.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź4:51.51527A1:05.241:15.641:22.401:08.23
4.KSIĄŻNICKI, Dawid02Mks Ikar Mielec4:51.93524A1:09.241:14.891:20.001:07.80
5.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz4:51.98524A1:08.531:15.181:19.871:08.40
6.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK4:53.49516A1:09.361:13.971:25.051:05.11
7.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK4:55.35506A1:07.541:15.111:26.211:06.49
8.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:56.22502A1:06.011:14.951:29.901:05.36
9.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:58.22492A1:10.211:18.791:19.141:10.08
10.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce4:59.69485A1:07.531:17.921:24.161:10.08
11.WORONKO, Krzysztof02MKS Medyk Giżycko5:00.92479B1:08.201:14.541:28.161:10.02
12.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa5:01.10478B1:08.331:16.111:29.121:07.54
13.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź5:04.68461B1:08.081:17.851:28.411:10.34
14.KRZYSZTYŃSKI, Jan02Galicja Kraków5:06.95451B1:09.411:17.761:29.111:10.67
15.BIELAWA, Dominik02UKS TRI-Team Rumia5:07.14450B1:12.951:22.011:22.221:09.96
16.RYBACKI, Maksymilian02KS Warta Poznań5:07.40449B1:14.641:16.111:27.891:08.76
17.MALINOWSKI, Paweł02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.5:09.94438B1:13.501:21.971:25.201:09.27
18.GAŁUSZKA, Bruno SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:10.60435B1:15.001:19.221:24.481:11.90
19.MORYL, Wojciech SO02Mmks Kędzierzyn Kożle5:11.71431B1:10.341:19.701:32.211:09.46
20.BRANIA, Radosław SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:11.95430B1:10.361:22.211:28.261:11.12
21.GAŁA, Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec5:13.47424R1:11.331:20.281:29.401:12.46
22.SIEKACZYŃSKI, Artur02Fala Kraśnik5:15.14417R1:13.691:15.961:34.891:10.60
23.PŁATEK, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:15.374161:12.991:19.911:31.711:10.76
24.MAGDA, Patryk02Mks Ikar Mielec5:15.814141:09.541:19.491:34.561:12.22
25.LESICKI, Piotr02KS Warta Poznań5:16.294121:10.361:23.091:31.921:10.92
26.KURDZIEKO, Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:18.984021:11.661:21.431:34.641:11.25
27.STAŃCZYK, Jarema SO02Mmks Kędzierzyn Kożle5:19.314011:18.491:23.381:27.591:09.85
28.HAJDER, Mikołaj02WKS ŚLĄSK5:19.624001:12.231:24.181:28.941:14.27
29.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków5:20.143981:14.821:21.511:35.251:08.56
30.OSSOWSKI, Damian02MKS SP-63 Bydgoszcz5:21.103941:10.571:21.361:32.311:16.86
31.PNIAK, Bartosz02Galicja Kraków5:21.353931:18.971:21.671:28.051:12.66
32.LEWANDOWSKI, Jakub SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:22.743881:13.551:22.261:36.411:10.52
33.PAJĄK, Jakub02Galicja Kraków5:26.353751:16.441:20.591:33.471:15.85
34.SZCZYGIEŁ, David SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:29.883631:12.961:22.731:37.621:16.57
35.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka Warszawa5:30.163621:18.101:23.661:32.171:16.23
36.JĘDRSZCZYK, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków5:40.973291:19.551:25.171:36.671:19.58
DYSKW.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka Warszawa
Z2 G8
DYSKW.SOBEK, Nikodem02Uczniowski Klub Sportowy Olimp
Z2 G8
DYSKW.NOREK, Mateusz02Muks Gilus Gilowice
K15/22


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-04
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
20.79
24.08
CZERNIAK, Konrad
WERNER, Paweł
00611
00101
Lublin
Nowa Ruda - Slupiec
2015-12-17
2007-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
<< TOP >>
Konkurencja 1
2016-03-04 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.98
25.85
KORC, Agata
PETRYKA, Nikola
00201
00802
Gorzow Wielkopolski
Dębica
2009-11-29
2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa27.23621
2.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin27.26619
3.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice27.30616
4.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice27.42608
5.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany27.49604
6.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp27.55600
7.ZAWADZKA, Hanna02KS REKIN Świebodzice27.66593
SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa27.66593
9.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka27.71589
10.LUMA, Izabela02MZOS Płock28.06568
Finał B
11.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów27.71589
12.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek27.99572
13.PATORA, Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki28.10565
14.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna28.12564
15.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.28.18560
16.GAŁAGUZ, Gabriela02MKS Neptun Stargard Szczecińsk28.34551
SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień28.34551
18.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica28.39548
19.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica28.53540
20.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia28.69531


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-04 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
20.79
24.08
CZERNIAK, Konrad
WERNER, Paweł
00611
00101
Lublin
Nowa Ruda - Slupiec
2015-12-17
2007-12-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany24.14591
2.RADZISZEWSKI, Krzysztof02BUWAR Warszawa24.87540
3.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim24.90538
4.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz25.34511
5.LIS, Paweł02BUWAR Warszawa25.53499
6.WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.25.55498
7.KUSTRA, Adam02UKS Shark Rudna25.64493
8.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa25.89479
9.KNIHNICKI, Miłosz02KS REKIN Świebodzice25.93476
10.KUBIK, Szymon02KS Piątka Chorzów26.07469
Finał B
11.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany25.46503
12.KAZMIERCZAK, Bruno02UKS Gos Raszyn25.69490
13.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm25.77485
14.WRÓBLEWSKI, Kamil02KP Harpun Osiecznica26.05470
15.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany26.12466
FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica26.12466
17.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin26.23460
18.KRAWCZYK, Eryk02Znicz Koszalin26.39452
19.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica26.40451
20.MISTRZAK, Kacper02Hobby Sport Kietrz26.46448


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-03-04 - 17:16
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
30.00
31.91
SZTANDERA, Dominika
SZTANDERA, Dominika
00101
00701
Lublin
Poznan
2015-12-17
2011-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KANIAK, Oliwia02MKS JUvenia Wrocław33.10658
2.KOWAL, Emilia02OMEGA Olkusz34.07604
3.PIOTROWICZ, Maja02Starachowicki KP BARAKUDA34.11601
4.TERLECKA, Anna02UKS Wodnik Krasnystaw34.17598
5.KRAMER, Aleksandra02KORNER Zielona Góra34.22596
6.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin34.50581
7.CHMIELEWSKA, Julia02MUPK Warszawianka34.52580
8.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.34.63575
9.PRUSIK, Kamila02Mkp Szczecin34.76568
10.MAŁEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin35.22546
Finał B
11.ŚMIECHOWSKA, Patrycja02MKS POLONIA Warszawa34.51581
12.GŁADKOJĆ, Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn35.00557
13.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce35.10552
14.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna35.14550
15.BORSUK, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz35.27544
16.GORECKA, Weronika02Muks Gilus Gilowice35.42537
17.BEDNARCZYK, Aleksandra02Mks Wodnik Radom35.47535
18.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany35.80520
19.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy36.04510
20.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia36.20503


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-03-04 - 17:28
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.19
29.82
PLUTECKI, Adam
SOBIECKI, Jakub
00304
05114
Gorzow Wielkopolski
Lublin
2009-11-28
2015-12-05

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SZYNAWA, Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.92544
2.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski31.07536
3.MIELCZAREK, Maciej02MKS POLONIA Warszawa31.70505
4.SZCZUREK, Jakub02BUWAR Warszawa31.74503
5.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszawa31.83499
6.ŁUKASIK, Mikolaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa32.27479
7.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława32.37474
8.WIEKIERA, Dawid02Mosm Tychy32.57465
9.BIELAWA, Dominik02UKS TRI-Team Rumia32.58465
JARECKI, Aleksander02Dwójka Morena Gdańsk32.58465
Finał B
11.KUBIK, Szymon02KS Piątka Chorzów32.51468
12.KIJEK, Wiktor02UKS MANTA Kochłowice32.63463
13.BUBAK, Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.75458
14.KLIMAS, Michał SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.82455
15.SZCZEPANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.33.15441
16.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice33.18440
17.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań33.22439
18.GRZESIECKI, Mikołaj02KP Astromal Akwawit Leszno33.30435
19.MISTRZAK, Kacper02Hobby Sport Kietrz33.53427
20.ŚWIĄTEK, Filip02MKP ATOL Oleśnica33.55426


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-03-04 - 17:39
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.54
1:02.35
JEDRZEJCZAK, Otylia
MAZURKIEWICZ, Barbara
00114
03714
Debrecen (HUN)
Lublin
2007-12-15
2015-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz1:03.4363829.6433.79
2.IDZIKOWSKA, Alicja02SiKReT Gliwice1:04.7060130.4634.24
3.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka1:05.4458129.9235.52
4.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa1:05.7857230.2635.52
5.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa1:06.2655930.8635.40
6.ZAWADZKA, Hanna02KS REKIN Świebodzice1:06.5855130.9735.61
7.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:06.8754430.9635.91
8.SKOWRON, Maja02Mkp Szczecin1:07.4353131.1536.28
9.KARCZMARZYK, Anna02KS GÓRNIK RADLIN1:08.0951531.9236.17
10.DZIERKACZ, Kaja02MKS SP-63 Bydgoszcz1:09.5748332.8636.71
Finał B
11.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok1:07.3053431.3735.93
12.BYLIŃSKA, Agnieszka02Uks Żabianka Gdańsk1:08.0951531.6936.40
13.KUSION, Weronika02BOSiR Brzesko1:08.3551032.1536.20
14.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź1:08.4650731.8436.62
15.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:09.0549431.7937.26
16.CHOŁUJ, Julia02Mkp Szczecin1:09.1049332.3336.77
17.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.3648832.5236.84
18.SOCZOMSKA, Pola02MKS JUvenia Wrocław1:10.2646932.5437.72
19.SROCZYŃSKA, Julia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:10.4246631.7838.64
NWRAJCA, Olivia02UKS190 Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-03-04 - 17:52
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
49.62
56.07
CZERNIAK, Konrad
GORAJ, Marcin
00603
03606
Szczecin
Lublin
2011-12-09
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.SOBEK, Nikodem02Uczniowski Klub Sportowy Olimp59.0055327.6831.32
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa59.9452728.2131.73
3.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin1:00.8050528.1132.69
4.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa1:01.5648728.6932.87
5.SYSKA, Kacper02Mks Jedynka Łódź1:02.0947429.0433.05
6.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź1:02.7645929.6433.12
7.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK1:03.3444729.3134.03
8.KRUCZEK, Jakub02Siódemka Sopot1:03.4844429.8233.66
9.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce1:03.6544029.8933.76
10.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin1:04.5442230.1534.39
Finał B
11.SZCZUREK, Jakub02BUWAR Warszawa1:02.9445529.2333.71
12.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin1:03.2844829.2634.02
13.FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica1:03.3244729.3533.97
14.PODLASEK, Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:03.4344529.6333.80
15.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany1:03.6244130.3333.29
16.AUGUSTYN, Jan02Galicja Kraków1:04.2942729.9434.35
17.SZUKALSKI, Mikołaj02KS Warta Poznań1:04.5242329.9734.55
18.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa1:04.8341730.1134.72
19.KOMAR, Rafał SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:05.4440530.4534.99
20.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:05.6340231.8833.75


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-03-04 - 18:05
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.39
2:00.55
JEDRZEJCZAK, Otylia
SOKOŁOWSKA, Diana
00114
00309
Helsinki (FIN)
Szczecin
2006-12-10
2010-12-04

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SKIBIAK, Klaudia02Dwójka Morena Gdańsk2:07.8565030.5032.9832.7631.61
2.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice2:08.2864430.1032.6632.9332.59
3.PIĘKOŚ, Natalia02Mks Jedynka Łódź2:09.3462829.8532.7433.1933.56
4.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany2:09.9561930.1832.7333.4133.63
5.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:11.8059330.4733.3634.6533.32
6.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa2:11.9359230.2933.1834.3134.15
7.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock2:12.4958430.6233.4634.4833.93
8.SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:12.9257830.4733.6635.0233.77
9.KASPRZYK, Wiktoria02K.S. Górnik Sosnowiec2:14.4555931.0034.0334.8934.53
10.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:18.2451430.6534.2636.7936.54
Finał B
11.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź2:12.2658731.3333.4134.3933.13
12.HAŁAWCZAK, Marcelina02Mkp Szczecin2:13.6356930.8333.8235.2333.75
13.CERLICH, Oliwia02Mks Ikar Mielec2:13.8356731.4734.0534.8833.43
14.NOWAKOWSKA, Małgorzata02UKS190 Łódź2:14.2056231.6135.1735.5731.85
15.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek2:14.5955730.3234.8235.3734.08
16.ZAREMBIK, Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:15.0355231.3634.7835.2833.61
17.KULESZA, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:15.3454831.4434.5535.0434.31
KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:15.3454830.9034.6335.5434.27
19.BIAŁAS, Aniela02MKS POLONIA Warszawa2:16.4553530.8634.6436.2534.70
20.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:16.4653531.0234.7636.0834.60


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-03-04 - 18:20
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:42.10
1:53.41
KORZENIOWSKI, Pawel
DOMANSKI, Gracjan
00114
01016
Istanbul (TUR)
Ostrowiec Sw
2009-12-13
2014-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany1:54.1565926.2428.7530.2328.93
2.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim1:59.1957927.5130.4430.4230.82
3.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK2:00.5156027.0430.6832.3530.44
4.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm2:01.4554727.1230.6031.8331.90
5.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin2:02.1053927.8130.5831.8431.87
6.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin2:02.2053727.7931.4731.8331.11
7.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:02.7553028.4930.7232.0531.49
8.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz2:03.1452528.3131.1632.1631.51
9.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany2:04.3051028.3231.7032.8331.45
10.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz2:06.1148927.9531.5133.7632.89
Finał B
11.CIELECKI, Kuba02WKS ŚLĄSK2:01.6554528.4930.9731.6830.51
12.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:01.7554327.6330.6032.2031.32
13.LIS, Paweł02BUWAR Warszawa2:03.0052727.9031.1732.2631.67
14.JĘDRYS, Igor02MUPK Warszawianka2:04.5250828.5631.8532.5631.55
15.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko2:04.5850728.4531.5932.6531.89
16.WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:05.3449828.7032.2531.8632.53
17.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk2:05.7449328.2931.8833.3532.22
18.ABD EL RAZEK, Jakub02MUPK Warszawianka2:06.4248529.5832.4232.6531.77
19.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa2:06.5548429.0132.0233.4532.07
DYSKW.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock
O4


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-03-04 - 18:35
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:04.98
2:12.52
TCHÓRZ, Alicja
LEFANOWICZ, Iwona
00101
01003
Netanya (ISR)
Lodz
2015-12-04
2006-10-28

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin2:18.9563132.3335.0036.6934.93
2.MODRZEJEWSKA, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:19.6862132.2235.6936.4335.34
3.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów2:20.7560733.1735.9336.5335.12
4.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:22.4458634.1435.9336.7935.58
5.GOLUBSKA, Alina02BUWAR Warszawa2:22.6358433.0936.1737.2636.11
6.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica2:22.7858233.0635.6937.2636.77
7.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk2:23.3957433.0135.6937.3337.36
8.LEWICKA, Natalia02MKS SP-63 Bydgoszcz2:24.3256333.0737.0637.6936.50
9.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:25.6554833.8636.8637.9137.02
10.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna2:27.4252932.5636.5438.6239.70
Finał B
11.JOŃSKA, Zuzanna02Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:23.6357232.9335.8437.6837.18
12.BUJAK, Klara02UKS SKALAR Warszawa2:24.8355734.1936.7037.7936.15
13.KUPIS, Aleksandra02Mkp Szczecin2:25.0055533.9436.4538.2936.32
14.KOWALEWSKA, Martyna02Skalar Słupsk2:25.8054635.7136.7537.2936.05
15.PALOWSKA, Gabriela SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:29.2550935.4538.5438.5536.71
16.GAJDZIŃSKA, Amelia02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:29.6050634.8137.9438.7338.12
17.ŁUCZAK, Dominika02KORNER Zielona Góra2:30.4449734.9738.0439.5137.92
18.TRAFAS, Cecylia02KS Warta Poznań2:31.4448835.2837.6639.6338.87
19.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany2:32.6747634.4438.3039.5040.43
20.SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa2:32.7747536.2038.9739.4238.18


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-03-04 - 18:51
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:47.38
2:02.85
KAWĘCKI, Radosław
GORAJ, Marcin
00304
03606
Doha (QAT)
Lublin
2014-12-07
2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.RABAN, Maciej02Integracyjny KS Konstancin2:06.3059329.6331.6332.4232.62
2.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:10.1354230.4832.7033.9932.96
3.RADZISZEWSKI, Krzysztof02BUWAR Warszawa2:10.6153630.3733.2634.1732.81
4.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:15.4548031.5334.2035.4934.23
5.GÓRKA, Łukasz02SiKReT Gliwice2:15.6747831.1634.0935.6134.81
6.ZAJĄC, Mateusz02UKS Aligator Gorzyce2:15.9547530.5834.2535.4635.66
7.MICHAŁOWSKI, Tomasz02MKS STP Nowy Sącz2:17.4046031.9235.0035.4635.02
8.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany2:17.5045931.6934.6336.0235.16
9.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa2:17.5145932.2134.8235.2335.25
10.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:20.0043532.4135.6336.0835.88
Finał B
11.ROŻENEK, Patryk02KS GÓRNIK RADLIN2:16.9446531.1334.9136.4634.44
12.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek2:18.5044931.5835.6436.4834.80
13.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk2:18.5444931.6134.8936.0136.03
14.ALENCYNOWICZ, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:20.0943431.5235.2636.8736.44
15.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany2:20.5143032.7035.8536.8935.07
16.ŻUREK, Mikołaj02Siódemka Sopot2:20.8842732.6634.7337.2536.24
17.SIEKACZYŃSKI, Artur02Fala Kraśnik2:21.8641832.9736.4936.7335.67
18.ŁUCZAK, Krzysztof02KS Warta Poznań2:22.1441632.3835.6238.2735.87
19.JEDRZEJEWSKI, Albert02UKS Gos Raszyn2:24.6239433.2736.7937.5437.02
20.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:27.6137133.9937.1138.6337.88


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-03-04 - 19:06
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:31.89
4:53.86
BARANOWSKA, Katarzyna
SIEŃCZYK, Jowita
00116
00903
Debrecen (HUN)
Poznan
2007-12-16
2011-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.BUKO, Martyna02MKS Medyk Giżycko4:59.626521:08.101:16.961:26.101:08.46
2.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa4:59.656521:09.011:18.101:25.381:07.16
3.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz5:04.776191:06.891:19.991:30.191:07.70
4.RAJCA, Olivia02UKS190 Łódź5:06.716081:09.321:20.381:27.421:09.59
5.JASZCZUK, Ewa SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:13.165711:09.421:20.441:31.091:12.21
6.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:14.965611:13.241:20.571:28.711:12.44
7.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce5:15.185601:13.351:21.031:30.731:10.07
8.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce5:15.855561:15.491:20.581:26.301:13.48
9.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin5:16.025551:15.981:17.111:31.491:11.44
10.KRÓL, Wiktoria02Galicja Kraków5:21.335281:14.391:19.541:33.311:14.09
Finał B
11.SOBIAK, Zuzanna02KS Warta Poznań5:19.035401:12.421:21.761:34.071:10.78
12.KUSION, Weronika02BOSiR Brzesko5:19.605371:12.151:19.701:36.101:11.65
13.KOCZUR, Julia SO02Ulks Victoria Kozy5:19.775361:13.321:21.171:33.131:12.15
14.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:20.575321:12.861:23.291:29.851:14.57
15.TERLECKA, Anna02UKS Wodnik Krasnystaw5:20.895311:13.071:23.641:28.451:15.73
16.KAPCIŃSKA, Maja SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:26.215051:15.161:21.861:35.061:14.13
17.NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice5:26.485041:15.211:21.661:34.641:14.97
18.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS ŚLĄSK5:28.464951:15.051:23.541:34.361:15.51
19.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny KS Konstancin5:29.254911:17.661:23.551:32.201:15.84
DYSKW.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-03-04 - 19:28
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:03.20
4:31.51
WOJT, Lukasz
KAŁUSOWSKI, Jan
POL
00905
Berlin (GER)
Ostrowiec Sw
2009-11-14
2014-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.RABAN, Maciej02Integracyjny KS Konstancin4:38.916011:03.081:08.531:22.961:04.34
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:44.775651:02.851:11.281:24.971:05.67
3.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź4:47.655481:05.071:13.721:22.621:06.24
4.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz4:49.695371:07.681:15.171:20.911:05.93
5.KSIĄŻNICKI, Dawid02Mks Ikar Mielec4:52.645211:08.761:16.091:19.851:07.94
6.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK4:55.765041:10.471:14.691:26.351:04.25
7.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce4:56.784991:08.941:16.661:24.391:06.79
8.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:56.864991:10.961:19.391:17.611:08.90
9.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa5:00.174821:07.241:17.021:30.871:05.04
DYSKW.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK
Z2 K15
Finał B
11.WORONKO, Krzysztof02MKS Medyk Giżycko4:57.824941:06.921:14.251:27.991:08.66
12.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa5:00.074831:07.621:16.121:29.351:06.98
13.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź5:01.954741:07.941:16.461:29.161:08.39
14.GAŁUSZKA, Bruno SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:06.934511:12.931:18.451:23.921:11.63
15.GAŁA, Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec5:08.884431:12.131:18.981:29.281:08.49
16.KRZYSZTYŃSKI, Jan02Galicja Kraków5:08.954421:10.671:17.551:31.031:09.70
17.RYBACKI, Maksymilian02KS Warta Poznań5:09.924381:14.421:16.701:28.531:10.27
18.MALINOWSKI, Paweł02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.5:13.554231:12.811:24.111:26.261:10.37
19.MORYL, Wojciech SO02Mmks Kędzierzyn Kożle5:13.604231:11.481:19.991:33.751:08.38
20.BRANIA, Radosław SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim5:18.044061:11.841:23.751:29.801:12.65


<< TOP >>
Konkurencja 13
2016-03-04 - 19:48
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski 8:07.26AZS AWF Warszawa00114Poznan2011-12-16

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.BUWAR Warszawa 1BUWAR Warszawa8:52.58614
SIENKIEWICZ, Kaja
MIELCZAREK, Sandra
GOLUBSKA, Alina
ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia
02
02
02
02
+0,85
+0,47
+0,50
+0,60
30.54
28.87
30.26
30.40
33.51
33.76
34.91
32.63
34.71
35.32
35.66
34.02
34.26
33.99
35.77
33.97
2:13.02
2:11.94
2:16.60
2:11.02
2.Mkp Szczecin 1Mkp Szczecin9:01.74584
GÓRNICKA, Aleksandra
SKOWRON, Maja
CHOŁUJ, Julia
HAŁAWCZAK, Marcelina
02
02
02
02
+0,86
+0,32
+0,56
+0,51
30.29
29.69
31.31
31.07
33.35
34.42
35.00
34.60
34.79
36.30
36.68
35.41
32.98
36.10
35.86
33.89
2:11.41
2:16.51
2:18.85
2:14.97
3.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany9:07.22566
SZCZEPEK, Julia
SERAFIN, Barbara
FIGURSKA, Natalia
JABŁONOWSKA, Nikola
02
02
02
02
+0,80
+0,47
+0,66
+0,59
30.52
32.47
31.07
29.56
33.66
36.27
34.66
33.92
34.74
35.89
36.68
35.23
35.17
34.87
37.05
35.46
2:14.09
2:19.50
2:19.46
2:14.17
4.MTP KormoranMTP KORMORAN Olsztyn9:12.39550
MUZYKA, Izabela SOL
JASZCZUK, Ewa SOL
GŁADKOJĆ, Marta SOL
RACZEWSKA, Emilia SOL
02
02
02
02
+0,70

+0,52
+0,50
31.30
31.11
31.87
30.49
34.78
34.15
37.21
34.58
36.50
35.57
38.55
35.49
34.95
34.10
36.52
35.22
2:17.53
2:14.93
2:24.15
2:15.78
5.M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp. 1M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.9:15.88540
KULESZA, Weronika
VAN DOORNE, Natalia
KORYCKA, Zuzanna
MICIAK, Agata
02
02
02
02
+0,64
+0,63
+0,57
+0,54
31.65
32.55
31.21
29.78
34.37
36.06
36.66
33.13
35.79
37.39
38.96
35.61
34.75
36.85
36.93
34.19
2:16.56
2:22.85
2:23.76
2:12.71
6.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce9:16.31539
FURTAK, Wiktoria
BURA, Julia
WOJTASIK, Anita
PLUTA, Emilia
02
02
02
02
+0,77
+0,57
+0,56
+0,48
31.51
33.36
31.13
31.09
35.01
36.54
35.79
33.67
37.72
36.46
37.06
35.53
37.18
34.58
36.20
33.48
2:21.42
2:20.94
2:20.18
2:13.77
7.I UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim9:20.05528
SKARWECKA, Wiktoria SO
PAWŁOWSKA, Julia SO
KAPCIŃSKA, Maja SO
PROCHOWNIK, Martyna SO
02
02
02
02
+0,81
+0,33
+0,61
+0,12
31.33
32.45
32.70
31.42
34.82
36.18
35.97
34.81
36.26
37.53
36.93
36.16
35.83
36.23
35.76
35.67
2:18.24
2:22.39
2:21.36
2:18.06
8.KS KSZO Ostrowiec Św. 1KS KSZO Ostrowiec Św.9:21.13525
BOROŃ, Paulina SOc
BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc
NOWAK, Adrianna SOc
BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc
02
02
02
02
+0,86
+0,56
+0,57
+0,34
32.59
32.87
30.68
29.97
35.59
36.62
35.82
35.15
36.99
37.04
37.18
36.09
35.86
34.14
37.04
37.50
2:21.03
2:20.67
2:20.72
2:18.71
9.SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola 1SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola9:28.73504
SROCZYŃSKA, Julia
BIS, Aleksandra
FUSIARA, Natalia
ZADWORNA, Anna
02
02
02
02
+0,77
+0,21
+0,59
+0,13
31.64
32.60
32.84
30.13
36.43
36.71
37.04
34.72
37.00
36.84
37.83
37.25
35.16
37.13
37.26
38.15
2:20.23
2:23.28
2:24.97
2:20.25
10.Galicja Kraków 1Galicja Kraków9:29.61502
KULISIEWICZ, Adrianna
MIŁEK, Marcelina
SPÓRNA, Weronika
KRÓL, Wiktoria
02
02
02
02
+0,70
+0,38
+0,38
+0,43
32.97
32.66
34.03
31.22
36.07
36.78
37.27
34.79
36.53
37.68
39.36
35.88
36.30
35.64
38.16
34.27
2:21.87
2:22.76
2:28.82
2:16.16
11.Mks Ikar Mielec 1Mks Ikar Mielec9:29.90501
STRUGAŁA, Oliwia
MADYCKA, Marcelina
SZYDŁOWSKA, Patrycja
CERLICH, Oliwia
02
02
02
02
+0,81
+0,16

+0,28
31.40
32.61
32.69
31.59
35.77
38.22
37.11
35.88
37.40
38.90
37.98
37.02
35.81
37.43
35.65
34.44
2:20.38
2:27.16
2:23.43
2:18.93
12.II UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim9:31.72496
PALOWSKA, Gabriela SO
TOMERA, Roksana SO
KUMOREK, Kamila SO
BLACHURA, Julia SO
02
02
02
02
+0,87
+0,58
+0,29
+0,60
32.95
31.76
31.31
33.68
36.89
36.19
35.99
36.62
37.36
38.38
36.84
37.70
36.49
38.09
35.34
36.13
2:23.69
2:24.42
2:19.48
2:24.13
13.Rekin ŚwiebodziceKS REKIN Świebodzice9:31.85496
ZAWADZKA, Hanna
PROCE, Marta
GRYLEWICZ, Zuzanna
MAZIAR, Alicja
02
02
02
02
+0,75
+0,08
+0,31
+0,36
30.24
31.93
32.02
32.47
35.40
36.68
38.24
36.22
35.76
38.55
40.72
36.77
34.45
38.47
38.88
35.05
2:15.85
2:25.63
2:29.86
2:20.51
14.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:32.57494
MAGIEROWSKA, Julia
BERUŚ, Marta
JĘDRZEJCZYK, Julia
JONIENC, Patrycja
02
02
02
02
+0,85
+0,49
+0,52
+0,49
30.49
31.64
33.57
32.35
35.52
36.39
36.30
38.27
36.80
38.08
37.53
39.48
35.35
36.37
37.16
37.27
2:18.16
2:22.48
2:24.56
2:27.37
15.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa9:35.18488
BIAŁAS, Aniela
TOMKIEL, Aleksandra
SZCZUKIEWICZ, Laura
TRYBUCH, Oliwia
02
02
02
02
+0,79
+0,30
+0,43
+0,49
31.32
31.66
31.69
32.47
35.02
37.51
36.10
38.05
37.11
39.52
37.52
38.90
36.84
38.72
35.54
37.21
2:20.29
2:27.41
2:20.85
2:26.63
16.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań9:36.54484
SOBIAK, Zuzanna
MATUSZCZAK, Patrycja
AUGUSTYNIAK, Oliwia
TRAFAS, Cecylia
02
02
02
02
+0,72
+0,50
+0,53
+0,60
31.74
32.29
31.82
32.43
35.06
36.63
38.14
36.01
35.85
38.93
40.99
37.33
35.35
38.37
38.48
37.12
2:18.00
2:26.22
2:29.43
2:22.89
17.WKS ŚLĄSK 1WKS ŚLĄSK9:36.90483
PALONKA, Zuzanna
SZPIEGOWSKA, Wiktoria
BAJ, Joanna
ŚLEZAK, Michalina
02
02
02
02
+0,96
+0,41
+0,42
+0,49
32.84
33.05
34.14
33.35
35.83
37.31
37.72
37.44
35.90
38.03
38.23
38.42
34.61
36.29
37.69
36.05
2:19.18
2:24.68
2:27.78
2:25.26
NWMKS Medyk Giżycko 1MKS Medyk Giżycko


<< TOP >>
Konkurencja 14
2016-03-04 - 20:19
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski 7:04.62AZS AWF Warszawa00114Gorzow Wielkopolski2009-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany8:17.98554
ORLICZ, Filip
CZAJKA, Maciej
CHEREDIS, Jakub
GOTOWSKI, Dominik
02
02
02
02
+0,80
+0,47
+0,32
+0,17
27.07
27.79
27.46
28.82
30.26
30.89
32.48
32.22
31.60
33.19
34.59
33.52
31.56
31.80
33.25
31.48
2:00.49
2:03.67
2:07.78
2:06.04
2.WKS ŚLĄSK 1WKS ŚLĄSK8:22.01540
CIELECKI, Kuba
DOROBA, Michał
FERENC, Filip
JACKOWSKI, Tomasz
02
02
02
02
+0,84
+0,47
+0,49
+0,56
28.95
28.70
28.47
27.57
31.70
32.14
32.67
31.56
31.82
33.64
33.47
32.81
30.72
33.01
32.64
32.14
2:03.19
2:07.49
2:07.25
2:04.08
3.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa8:26.02528
JAŚKIEWICZ, Adrian
CZAJKA, Marcel
DOŁOWY, Grzegorz
RUTA, Kamil
02
02
02
02
+0,79
+0,43
+0,69
+0,60
28.23
29.22
28.35
27.58
31.12
33.28
31.73
32.11
32.28
34.27
32.65
34.06
31.24
34.26
31.98
33.66
2:02.87
2:11.03
2:04.71
2:07.41
4.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa8:33.01506
SOBÓL, Przemysław
LIPOWSKI, Oskar
CHEŁSTOWSKI, Maciej
KRUTOWICZ, Bartłomiej
02
02
02
02
+0,78
+0,53
+0,50
+0,38
28.59
28.78
28.52
26.84
33.16
32.68
32.58
31.40
35.53
33.76
34.50
32.76
35.96
32.75
33.28
31.92
2:13.24
2:07.97
2:08.88
2:02.92
5.I UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim8:34.39502
KOZIEŁ, Mikołaj SO
BLACHURA, Oskar SO
GAŁUSZKA, Bruno SO
ALENCYNOWICZ, Maciej SO
02
02
02
02
+0,84
+0,59
+0,55
+0,53
28.65
30.71
29.97
28.78
30.93
33.69
33.33
33.04
31.90
34.06
34.60
33.68
31.42
32.66
34.68
32.29
2:02.90
2:11.12
2:12.58
2:07.79
6.Uks,,Żoliborz'' Warszawa 1Uks,,Żoliborz'' Warszawa8:40.78484
TRACZEWSKI, Gustaw
DUDKIEWICZ, Kacper
BIEGAŃSKI, Marcin
GREGORCZYK, Jan
02
02
02
02
+0,74
+0,18
+0,38
+0,39
29.43
29.28
29.69
29.61
32.29
32.60
33.95
33.36
33.91
33.63
35.51
34.20
32.51
33.75
33.72
33.34
2:08.14
2:09.26
2:12.87
2:10.51
7.MUPK Warszawianka 1MUPK Warszawianka8:42.30480
ABD EL RAZEK, Jakub
KĘDZIERSKI, Jan
PRZYBYŁKOWICZ, Jan
JĘDRYS, Igor
02
02
02
02
+0,84
+0,65
+0,51
+0,31
29.48
29.62
29.25
28.91
32.99
33.49
33.88
33.01
33.54
35.26
35.08
33.60
32.63
34.88
33.84
32.84
2:08.64
2:13.25
2:12.05
2:08.36
8.Mkp Szczecin 1Mkp Szczecin8:44.68473
MODRZYŃSKI, Hubert
PRUCNAL, Jakub
ALEKSANDER, Jakub
KRYŚ, Jarosław
02
02
02
02
+0,58
+0,50
+0,42
+0,36
30.18
30.08
29.43
28.05
34.05
33.51
33.98
31.74
35.72
35.09
35.96
32.74
35.21
33.55
35.32
30.07
2:15.16
2:12.23
2:14.69
2:02.60
9.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań8:44.85473
LESICKI, Piotr
RYBACKI, Maksymilian
SZUKALSKI, Mikołaj
DUDEK, Kacper
02
02
02
02
+0,70
+0,39
+0,74
29.54
30.03
29.40
33.24
33.09
34.15
33.31
35.15
33.71
34.16
1:09.99
32.58
33.51
33.74
29.25
2:09.85
2:12.08
2:41.95
1:40.97
10.MTP KormoranMTP KORMORAN Olsztyn8:46.43469
KOMAR, Rafał SOL
PORBACKI, Krystian SOL
KURDZIEKO, Nikodem SOL
BRUZDEWICZ, Hubert SOL
02
02
02
02
+0,82
+0,26
+0,44
+0,36
30.16
30.13
29.32
28.30
33.35
33.27
33.86
32.93
34.93
34.00
35.26
35.37
33.15
33.83
34.67
33.90
2:11.59
2:11.23
2:13.11
2:10.50
11.MKS Medyk Giżycko 1MKS Medyk Giżycko8:49.24461
SOBOLEWSKI, Dawid
KOPICZKO, Maksymilian
WORONKO, Krzysztof
CEDROWSKI, Jakub
02
02
02
02
+0,68
+0,64
+0,39
+0,54
28.94
28.88
29.13
30.46
32.73
33.40
33.72
35.33
34.00
34.98
34.92
36.56
32.94
33.20
34.47
35.58
2:08.61
2:10.46
2:12.24
2:17.93
12.KS KSZO Ostrowiec Św. 1KS KSZO Ostrowiec Św.8:50.28458
WYKIERSKI, Jakub SOc
KLIMAS, Michał SOc
KĘPIŃSKI, Paweł SOc
WILK, Jakub SOc
02
02
02
02
+0,66
+0,42
+0,64
+0,44
30.15
30.21
30.38
29.68
34.68
34.54
34.39
32.71
35.76
35.47
35.68
33.62
34.04
32.55
34.45
31.97
2:14.63
2:12.77
2:14.90
2:07.98
13.M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp. 1M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.8:58.76437
SZCZEPANOWSKI, Jakub
SZYMANOWSKI, Jakub
LESZCZYŃSKI, Jakub
MALINOWSKI, Paweł
02
02
02
02
+0,91

+0,58
+0,33
30.20
31.01
30.47
30.43
34.31
34.44
34.91
34.22
34.98
35.84
36.22
34.63
33.39
35.38
35.41
32.92
2:12.88
2:16.67
2:17.01
2:12.20
14.Galicja Kraków 1Galicja Kraków9:01.10431
PAJĄK, Jakub
AUGUSTYN, Jan
PNIAK, Bartosz
KRZYSZTYŃSKI, Jan
02
02
02
02
+0,70
+0,12
+0,08
+0,36
30.55
30.68
31.46
31.86
33.61
34.74
34.93
35.66
34.05
35.37
35.76
36.33
33.26
33.52
34.60
34.72
2:11.47
2:14.31
2:16.75
2:18.57
15.UKS Siódemka Brodnica 1UKS Siódemka Brodnica9:03.70425
FISCHER, Jakub
CIERPIAŁ, Jakub
RUTKOWSKI, Kacper
SZULKOWSKI, Szymon
02
02
02
02
+0,81
+0,26
+0,26
+0,30
28.88
30.93
32.50
30.64
34.32
34.03
37.34
35.51
36.20
35.35
38.01
35.73
35.49
32.09
35.08
31.60
2:14.89
2:12.40
2:22.93
2:13.48
16.Mks Ikar Mielec 1Mks Ikar Mielec9:04.64423
MAGDA, Patryk
LABAK, Krystian
KUŻDŻAŁ, Mikołaj
KSIĄŻNICKI, Dawid
02
02
02
02
+0,90
+0,52
+0,46
+0,56
30.99
31.63
32.90
29.29
33.92
34.91
37.03
33.96
34.51
36.14
38.32
34.23
32.84
34.95
37.19
31.83
2:12.26
2:17.63
2:25.44
2:09.31
17.II UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim9:09.06413
LEWANDOWSKI, Jakub SO
SZCZYGIEŁ, David SO
BRANIA, Radosław SO
PŁATEK, Maciej SO
02
02
02
02
+0,91
+0,17
+0,51
+0,43
31.54
30.88
31.87
31.49
34.64
34.61
36.11
35.36
34.24
35.36
37.51
35.80
33.61
35.30
35.53
35.21
2:14.03
2:16.15
2:21.02
2:17.86
18.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice9:21.93385
SKOWRONEK, Hubert
KALISIAK, Norbert
ZARZYCKI, Maciej
STYCZYŃSKI, Wojciech
02
02
02
02
+1,14
+0,50
+0,66
+0,39
30.37
34.01
31.15
30.83
34.12
39.24
37.03
35.02
35.64
40.19
37.31
35.71
32.85
38.75
35.29
34.42
2:12.98
2:32.19
2:20.78
2:15.98


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-03-05 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.45
28.00
URBANCZYK, Aleksandra
URBAŃCZYK, ALEKSANDRA
02305
06914
Netanya (ISR)
PŁOCK
2015-12-03
2001-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice29.21581A
2.IDZIKOWSKA, Alicja02SiKReT Gliwice29.49565A
3.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa29.61558A
4.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp29.62557A
5.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów29.76549A
6.KOWAL, Emilia02OMEGA Olkusz29.84545A
7.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka29.86544A
8.ZAWADZKA, Hanna02KS REKIN Świebodzice29.99537A
9.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin30.01536A
10.STRUGAŁA, Oliwia02Mks Ikar Mielec30.09531A
11.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.30.12530B
OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów30.12530B
13.BUKO, Martyna02MKS Medyk Giżycko30.15528B
14.NOWAK, Zuzanna02MKS STP Nowy Sącz30.23524B
15.BEDNARCZYK, Aleksandra02Mks Wodnik Radom30.24524B
16.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa30.47512B
17.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn30.49511B
18.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok30.59506B
19.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany30.63504B
20.KARCZMARZYK, Anna02KS GÓRNIK RADLIN30.69501?
NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice30.69501?
22.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice30.72499R
23.LUMA, Izabela02MZOS Płock30.83494
24.WARDAK, Maria02Mkp Kołobrzeg30.84494
25.HAŁAWCZAK, Marcelina02Mkp Szczecin30.92490
26.BYLIŃSKA, Agnieszka02Uks Żabianka Gdańsk30.95488
27.DZIERKACZ, Kaja02MKS SP-63 Bydgoszcz31.12480
28.BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.31.16478
29.KROSTA, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.24475
SROCZYŃSKA, Julia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola31.24475
31.GARULA, Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.29473
32.FURTAK, Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce31.31472
33.MIŁEK, Marcelina02Galicja Kraków31.33471
34.SKOWRON, Maja02Mkp Szczecin31.40468
35.NIEMCZYK, Wiktoria02Mosm Tychy31.43466
36.GAJDZIŃSKA, Amelia02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz31.48464
37.PATORA, Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki31.58460
38.CHOŁUJ, Julia02Mkp Szczecin31.65457
DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany31.65457
40.SOCZOMSKA, Pola02MKS JUvenia Wrocław31.75452
41.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.31.82449
42.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce31.88447
43.TAŃSKA, Joanna02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków31.90446
44.MATRACKA, Anastazja SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.31.93445
45.JAKUBCZAK, Martyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz32.01441
46.MAŁEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin32.04440
47.ŁABUĆ, Tola02KORNER Zielona Góra32.07439
48.SZLĘK, Katarzyna02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód32.12437
49.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice32.13436
50.WIDURSKA, Kinga02Galicja Kraków32.19434
51.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy32.37427
52.SILIPICKA, Oliwia02KS AZS AWF Biała Podlaska32.42425
53.MIECZKOWSKA, Wiktoria02MKS "Roś" Pisz32.54420
54.BAŁYS, Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.58419
55.KUŚMIERZ, Anna02Galicja Kraków32.71414
ZADWORNA, Anna02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola32.71414
57.WALCZYK, Martyna02Mosm Tychy32.76412
58.ŚCIŚLAK, Julia02KP H2o Jastrzębie Zdrój32.78411
59.KLIMCZYK, Weronika02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz32.82409
SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS ŚLĄSK32.82409
61.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica32.86408
62.WYTRYKUS, Maria02BUWAR Warszawa32.91406
63.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa32.93405
64.GORECKA, Weronika02Muks Gilus Gilowice33.00403
65.AUGUSTYNIAK, Oliwia02KS Warta Poznań33.08400
ŚLEZAK, Michalina02WKS ŚLĄSK33.08400
67.PRUSIK, Kamila02Mkp Szczecin33.13398
68.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska Warszawa33.14398
69.GRYLEWICZ, Zuzanna02KS REKIN Świebodzice33.30392
FIEDORUK, Katarzyna02MKS BARRACUDA Białystok33.30392
71.BIS, Aleksandra02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola33.31392
72.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek33.32391
73.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko33.43387
74.KOT, Anna02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień33.47386
75.OKAJ, Martyna02Mks -  Mos Katowice33.59382
76.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin33.60382
77.MAŁAŚNICKA, Julia02UKS V Łomianki33.63380
KALETA, Karolina02SiKReT Gliwice33.63380
79.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz33.64380
BAJ, Joanna02WKS ŚLĄSK33.64380
81.SZYNDLER, Aleksandra02Uks Swim10 Puławy33.66379
82.ŚWIĄTEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin33.85373
83.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS SKALAR Warszawa33.88372
84.BIENASZ, Wiktoria02MKS Juvenia Białystok33.99369
KORYCKA, Zuzanna02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.33.99369
86.GLEJZER, Marcelina02KS REKIN Świebodzice34.21361
87.KUKIEŁKA, Liliana02Stowarzyszenie Szkoła Pływania34.24360
88.WIĘCKOWSKA, Wiktoria02UKS JAGIELLONKA Warszawa34.38356
89.BIDNIK, Karolina02UKS Manta Warszawa Włochy34.43355
90.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa34.54351
91.CHYLIŃSKA, Daria02Siódemka Sopot34.63348
92.OWSIANOWSKA, Sara02Galicja Kraków34.70346
SZYMAŃSKA, Weronika02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola34.70346
94.LUBECKA-GODLEWSKA, Apolonia02MUKS Olimpijczyk34.75345
95.PRZYGODA, Natalia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.34.90340
96.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice35.15333
97.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa35.25330
98.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki35.52323
99.WTULICH, Anna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn35.69318
100.TRELA, Anna02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz35.76316
101.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy35.82315
102.KURASIŃSKA, Oliwia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.35.90313
103.DYBA, Jagienka02KS Warta Poznań36.03309
104.ŁEBED, Zuzanna02Siódemka Sopot36.15306
105.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa36.22304
106.WANIC, Klaudia02UKS JAGIELLONKA Warszawa36.24304
107.BOJARSKA, Zuzanna02UKS Manta Warszawa Włochy37.10283
108.UFNALSKA, Julia02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki41.14208
109.GODLEWSKA, Oliwia02Uks Żabianka Gdańsk44.66162
NWRUTKOWSKA, Julia02DELFIN Gdynia


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-05 - 9:15
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.64
25.24
CZERNIAK, Konrad
STOKOWSKI, Kacper
00611
05114
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-20
2013-12-22

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski26.98527A
2.FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica27.76484A
3.KUSTRA, Adam02UKS Shark Rudna28.07468A
4.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin28.12465A
LIS, Paweł02BUWAR Warszawa28.12465A
6.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa28.16463A
7.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.18462A
8.LITEWCZUK, Mateusz02Mosm Tychy28.24460A
9.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica28.25459A
10.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm28.39452?
CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany28.39452?
SZABLAK, Franek02Legia Warszawa28.39452?
13.SZCZUREK, Jakub02BUWAR Warszawa28.40452B
14.GÓRKA, Łukasz02SiKReT Gliwice28.54445B
15.KRÓL, Jan02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce28.59443B
16.SYSKA, Kacper02Mks Jedynka Łódź28.60442B
17.SIERADZKI, Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski28.63441B
18.KAZMIERCZAK, Bruno02UKS Gos Raszyn28.75435B
19.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin28.79434B
20.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce28.86431B
21.SOBIESZUK, Kacper02UKS Skarpa Lublin28.88430R
22.ŚWIĄTEK, Filip02MKP ATOL Oleśnica28.97426R
23.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin29.11419
24.PAWŁOWSKI, Dominik02MKP ATOL Oleśnica29.12419
25.PODLASEK, Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.13419
26.ŁUCZAK, Krzysztof02KS Warta Poznań29.16417
27.SZULKOWSKI, Szymon02UKS Siódemka Brodnica29.18416
28.KRUCZEK, Jakub02Siódemka Sopot29.33410
29.NIESTUJ, Piotr02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce29.34410
30.STRĄCZEK, Jan02KS GÓRNIK RADLIN29.35409
CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany29.35409
32.MACEWICZ, Dominik02Mks - Astoria Bydgoszcz29.40407
33.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock29.41407
MRZYGŁÓD, Michał02Muks Gilus Gilowice29.41407
35.ALEKSANDER, Jakub02Mkp Szczecin29.45405
36.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany29.48404
37.WRÓBLEWSKI, Kamil02KP Harpun Osiecznica29.51403
38.CIERPIAŁ, Jakub02UKS Siódemka Brodnica29.66397
39.AUGUSTYN, Jan02Galicja Kraków29.80391
MAZUR, Bartosz02SIEMACHA ASP Kraków29.80391
41.WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.29.81391
MIELCZAREK, Maciej02MKS POLONIA Warszawa29.81391
43.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S. Posnania Poznań29.88388
44.KOWALCZYK, Dawid02UKS MANTA Kochłowice29.89387
45.SZUKALSKI, Mikołaj02KS Warta Poznań29.92386
46.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk29.94386
47.PURTAK, Wiktor02Mks Jedynka Łódź29.95385
48.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź29.96385
49.WODYŃSKI, Bartosz02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód30.04382
50.JAJKO, Jakub02KS GÓRNIK RADLIN30.06381
ŁUKASIK, Mikolaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa30.06381
52.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR Warszawa30.09380
53.NACHYŁA, Jakub02Muks Gilus Gilowice30.18376
54.DUDEK, Kacper02KS Warta Poznań30.22375
55.KWIATEK, Radoslaw02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce30.28373
56.OSSOWSKI, Damian02MKS SP-63 Bydgoszcz30.36370
57.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce30.42368
58.KNIHNICKI, Miłosz02KS REKIN Świebodzice30.55363
59.LABAK, Krystian02Mks Ikar Mielec30.58362
60.KĘPIŃSKI, Paweł SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.30.62360
61.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02MKS POLONIA Warszawa30.67359
62.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka Warszawa30.76355
63.BARTOSIEWICZ, Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.84353
64.ADAMCZYK, Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec30.86352
65.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko30.90351
66.STANISZEWSKI, Maksymilian02Mkp Szczecin30.96349
67.WYKIERSKI, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.31.02347
WALTER, Alan02Mosm Tychy31.02347
69.GRABOWSKI, Tomasz02SiKReT Gliwice31.06345
70.PORBACKI, Krystian SOL02MTP KORMORAN Olsztyn31.08345
71.KRAJEWSKI, Patryk02Uks Żabianka Gdańsk31.09344
72.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok31.14343
73.BANASZKIEWICZ, Robert02WKS ŚLĄSK31.15342
74.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów31.17342
75.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa31.19341
76.PORSZKE, Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice31.27338
77.MAGDA, Patryk02Mks Ikar Mielec31.42334
78.DUCHNOWSKI, Szymon02MKS Juvenia Białystok31.53330
79.PAWLIK, Kacper02Mosm Tychy31.84320
80.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszawa31.85320
81.RYBA, Michał02UKS Aligator Gorzyce31.86320
82.ZIELINSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy31.90319
KOWALSKI, Oskar02KP Astromal Akwawit Leszno31.90319
84.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce31.91318
85.BANDURA, Maksym02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce31.95317
86.MUSIŃSKI, Mikołaj02Stowarzyszenie Szkoła Pływania32.01315
87.FILIPOWICZ, Gustaw02MKS Juvenia Białystok32.06314
88.AUGUŚCIK, Daniel SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.19310
89.KRZEMIŃSKI, Kacper02DELFIN Gdynia32.35306
90.MATEJA, Igor02SiKReT Gliwice32.40304
91.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk32.52301
92.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława32.55300
93.GROCHOWSKI, Michał02MKS Juvenia Białystok32.56300
94.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno32.59299
95.KUBIAK, Norbert02KS Warta Poznań32.62298
96.LECHOWICZ, Kacper02K.S. Posnania Poznań32.72295
97.KĘDZIERSKI, Jan02MUPK Warszawianka33.15284
98.BIELAWSKI, Jakub02MKP ATOL Oleśnica33.64272
99.WOŁOCH, Robert02Galicja Kraków33.88266
100.DZIENISZEWSKI, Michał02Uks Pingwiny33.99263
BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów33.99263
102.KASIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz34.07261
103.JANOSZ, Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice34.39254
104.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec34.44253
105.NAPIERAŁA, Łukasz02K.S. Posnania Poznań34.47252
ZADUMIŃSKI, Olgierd02UKS G-8 Bielany34.47252
107.BARAŃSKI, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.34.79246
108.JAINTA, Adrian02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień35.00241
109.OSMÓLSKI, Hubert02MKS Juvenia Białystok35.57230
110.ŁUBIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz36.14219
111.CHOIŃSKI, Bartosz02MUPK Warszawianka36.49213
112.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice36.79208
113.CZAJKOWSKI, Mateusz02Galicja Kraków36.85207
114.MRÓWCZYŃSKI, Kacper02Extreme Team Oborniki37.02204
115.PIECUCH, Łukasz02SKRA Bełchatów38.57180
DYSKW.KOKIEĆ, Mateusz02MKP Wodnik Bielsk Podlaski
O4
DYSKW.GRZEGORCZYK, Wiktor02Uks Mos Ełk
M5
DYSKW.RUTKOWSKI, Kacper02UKS Siódemka Brodnica
O4


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-03-05 - 9:30
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MODRZEJEWSKA, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.03624A
2.IDZIKOWSKA, Alicja02SiKReT Gliwice30.41601A
3.LEWICKA, Natalia02MKS SP-63 Bydgoszcz30.49596A
4.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica31.17558A
5.BUJAK, Klara02UKS SKALAR Warszawa31.34549A
6.KUPIS, Aleksandra02Mkp Szczecin31.44544A
7.SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa31.51540A
8.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna31.60536A
9.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów31.63534A
10.MAGIEROWSKA, Julia02KS Piątka Chorzów31.68532A
11.GOLUBSKA, Alina02BUWAR Warszawa31.71530B
12.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz31.76528B
13.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów31.82525B
14.JOŃSKA, Zuzanna02Uczniowski Klub Sportowy Olimp31.94519B
15.PALOWSKA, Gabriela SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim31.98517B
16.KOWALEWSKA, Martyna02Skalar Słupsk32.25504B
17.ŁUCZAK, Dominika02KORNER Zielona Góra32.30501B
18.KOSIOROWSKA, Oliwia02KS GÓRNIK RADLIN32.59488B
19.KUCHTA, Maria02Sambor Tczew32.81478B
BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.81478B
21.TOMASZEWSKA, Magdalena02Ks Wisła Puławy32.83478R
22.TRAFAS, Cecylia02KS Warta Poznań32.88475R
23.PELC, Aleksandra02MKS JUvenia Wrocław32.92474
24.GAJDZIŃSKA, Amelia02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz32.94473
KOZŁOWSKA, Martyna02KP Astromal Akwawit Leszno32.94473
26.KUCHARSKA, Dagmara02Mks Wodnik Radom33.08467
27.PACZKOWSKA, Agnieszka02KS OSiR Chojnice33.15464
28.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany33.18463
29.WOŹNIAK, Karolina02Uks Sp 8 Chrzanów33.19462
30.AMEREK, Daria02Mks -  Mos Katowice33.21461
31.SALA, Julia02Solne Miasto Wieliczka33.29458
32.HANAKA, Kinga02Uczniowski Klub Sportowy Olimp33.30458
TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa33.30458
34.MUZYKA, Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn33.35456
35.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz33.40453
36.AUGUŚCIAK, Michalina02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków33.44452
MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice33.44452
38.NAWROT, Aleksandra SOc02MUKP "KORONA-SWIM" Kielce33.50449
39.MIKSA, Paulina02UKS190 Łódź33.63444
40.JAKUBCZAK, Martyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz33.70441
41.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany33.76439
42.CZARNOWICZ, Gabriela02UKS OMEGA Sokółka33.77439
43.ROGALKA, Joanna02Extreme Team Oborniki33.80438
44.ROBASZKIEWICZ, Joanna02MKP Wągrowiec33.86435
45.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica33.89434
SILIPICKA, Oliwia02KS AZS AWF Biała Podlaska33.89434
47.VAN DOORNE, Natalia02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.34.01429
48.KUSAK, Izabela02UKS Salmo Żory34.02429
49.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec34.11426
50.SPÓRNA, Weronika02Galicja Kraków34.12425
51.ZAJĄC, Aleksandra02Mosm Tychy34.19423
52.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal Mława34.33418
53.MAZIAR, Alicja02KS REKIN Świebodzice34.40415
54.JĘDRZEJCZYK, Julia02KS Piątka Chorzów34.52411
55.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz34.54410
56.DĄBROWSKA, Aleksandra02UKS PIRAT Elbląg34.59408
57.FUSIARA, Natalia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola34.60408
58.GRZEGOLEC, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.34.65406
59.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUPK Warszawianka34.66406
60.PRZYGODA, Zuzanna02MKS Juvenia Białystok34.67405
61.URBANEK, Zuzanna02KS Warta Poznań34.85399
ADAMSKA, Zuzanna02SIEMACHA ASP Kraków34.85399
63.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk34.90397
64.LISZTWAN, Alicja02Znicz Koszalin34.91397
65.PYDYSZEWSKA, Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki34.93396
66.LEWANDOWSKA, Magdalena02Uks Żabianka Gdańsk35.07392
GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska Warszawa35.07392
68.GRZELCZYK, Natalia02MUKS " WOdnik" Łask35.10391
69.PRZYBYŁOWICZ, Zuzanna02DELFIN Gdynia35.11390
70.PROCE, Marta02KS REKIN Świebodzice35.29384
FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany35.29384
72.GREINKE, Apollonia02MOSiR Sopot35.48378
KAMIŃSKA, Agnieszka02Uks Ruch Grudziądz35.48378
74.PANDZICH, Zuzanna02Mks -  Mos Katowice35.58375
75.FIEDORUK, Katarzyna02MKS BARRACUDA Białystok35.74370
76.SZOŁTYSEK, Karolina02SiKReT Gliwice35.85367
77.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice36.12358
78.OWSIANOWSKA, Sara02Galicja Kraków36.21356
79.KUFLIŃSKA, Karolina02KS Warta Poznań36.29353
80.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko36.68342
81.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa36.93335
82.CHUDZIK, Paulina02UKS TRI-Team Rumia37.02333
83.SZYNDLER, Aleksandra02Uks Swim10 Puławy37.13330
84.MROZIAK, Klaudia02Siódemka Sopot37.22328
85.REZNER, Julia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków37.48321
86.SADY, Julia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.39.53273
87.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko39.95265
DYSKW.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany
G1
DYSKW.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa
G6.4


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-03-05 - 9:42
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.96
25.98
POLEWKA, Tomasz
MURZYN, Dawid
00611
00106
Netanya (ISR)
Poznan
2015-12-06
2011-12-16

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02BUWAR Warszawa26.72575A
2.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa28.41478A
3.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa29.18441A
4.ROŻENEK, Patryk02KS GÓRNIK RADLIN29.26437A
5.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin29.37433A
6.MICHAŁOWSKI, Tomasz02MKS STP Nowy Sącz29.38432A
7.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków29.64421A
8.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów29.76416A
9.ALENCYNOWICZ, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim29.79414A
10.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica29.91409A
11.BUBAK, Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.94408B
12.ŻUREK, Mikołaj02Siódemka Sopot29.97407B
13.KRAWCZYK, Eryk02Znicz Koszalin30.08403B
MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek30.08403B
15.ZAJĄC, Mateusz02UKS Aligator Gorzyce30.09402B
16.KRÓL, Jan02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce30.14400B
17.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk30.22397B
18.SAGAN, Jakub02UKS Skarpa Lublin30.27395B
KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź30.27395B
ŁUCZAK, Krzysztof02KS Warta Poznań30.27395B
21.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany30.60382R
22.MISTRZAK, Kacper02Hobby Sport Kietrz30.61382R
23.WARKOCZ, Szymon02Mkp Szczecin30.62382
24.RZADKOWOLSKI, Bartosz02UKS 9 Kalisz30.64381
25.JEDRZEJEWSKI, Albert02UKS Gos Raszyn30.74377
26.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań30.75377
27.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory30.78376
28.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź30.82374
29.ABD EL RAZEK, Jakub02MUPK Warszawianka30.83374
30.WŁODARCZYK, Piotr02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz30.96369
31.JURKIEWICZ, Dawid02Sokół  Mościce Tarnów31.04366
32.KOPUT, Antoni02UKS Manta Warszawa Włochy31.27358
33.KACZMARSKI, Kajetan02Uks Żabianka Gdańsk31.28358
BOROWSKI, Jakub02SL Salos Cortile Kielce31.28358
35.HERMANOWICZ, Bartosz02Znicz Koszalin31.37355
36.BOBORYK, Wojciech02DELFIN Gdynia31.41354
37.SOBIESZUK, Kacper02UKS Skarpa Lublin31.42353
38.PRUCNAL, Jakub02Mkp Szczecin31.45352
39.KOPCZYK, Kacper02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz31.72343
40.BARTOSIEWICZ, Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.77342
41.CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań31.79341
42.KWIATEK, Radoslaw02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce31.82340
43.NAPIECEK, Jonasz02KP Astromal Akwawit Leszno31.94336
44.WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.02334
45.KLIBER, Iwo02KP Astromal Akwawit Leszno32.07332
46.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk32.16329
47.TOKARSKI, Stanisław02KS REKIN Świebodzice32.18329
48.WASZAK, Kamil02Uks Ruch Grudziądz32.19328
49.KUŻDŻAŁ, Mikołaj02Mks Ikar Mielec32.24327
50.MICHALEWSKI, Maksymilian02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz32.32324
51.GÓRAL, Mateusz02Mkp Szczecin32.33324
52.JĘDRYKA, Marceli02BOSiR Brzesko32.34324
53.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUPK Warszawianka32.37323
54.SKOWRONEK, Hubert02UKS NAWA Skierniewice32.51319
55.BANDURA, Maksym02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce32.54318
56.LESZCZYŃSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.32.60316
57.FUSIARA, Wiktor02DELFIN Gdynia32.65315
58.NACHLIK, Szymon02UKS Aligator Gorzyce32.73312
59.STĘPNIAK, Krzysztof02MKS POLONIA Warszawa32.74312
60.WRÓBLEWSKI, Kamil02KP Harpun Osiecznica33.08303
61.PAWŁOWSKI, Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.13301
62.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszawa33.24298
63.CURYŁO, Jakub02ULKS WODNY ŚWIAT33.37295
64.DUCHNOWSKI, Szymon02MKS Juvenia Białystok33.46292
65.BARNAŚ, Aleksander02BUWAR Warszawa33.55290
66.GAŁA, Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec33.60289
67.KIEWEL, Gaweł02BUWAR Warszawa33.66287
68.PAWLIK, Kacper02Mosm Tychy33.73285
69.REĆKO, Konrad02UKS OMEGA Sokółka34.00279
70.JĘDRSZCZYK, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków34.19274
71.LECHOWICZ, Kacper02K.S. Posnania Poznań34.21274
72.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków34.25273
73.BUCHOLC, Jakub02UKS G-8 Bielany34.47267
74.NIKOŁAJUK, Szymon02Uks Pingwiny34.52266
75.BIEDRAWA, Konrad02UKS TRI-Team Rumia34.69262
KACZMARCZYK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.34.69262
77.GRAD, Korneliusz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.34.70262
78.ŻŁOBIŃSKI, Robert02Siódemka Sopot34.79260
79.WENCEL, Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki34.80260
80.STEPANIUK, Sebastian02MKS Juvenia Białystok35.00255
81.OSMÓLSKI, Hubert02MKS Juvenia Białystok35.05254
82.DZIENISZEWSKI, Michał02Uks Pingwiny35.19251
83.WIŚNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanów35.39247
84.WÓJCIAK, Jakub02SKRA Bełchatów35.89237
85.KNICHAŁ, Dominik02KP Harpun Osiecznica36.13232
86.ŁUCZAK, Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice36.26230
87.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice36.37228
88.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice36.40227
89.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS Manta Warszawa Włochy36.59223
90.CZAJKOWSKI, Mateusz02Galicja Kraków36.69222
DYSKW.SIERADZKI, Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski
04
DYSKW.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice
G8


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-03-05 - 9:56
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:05.77
4:16.92
BARZYCKA, Paulina
KILIJAŃSKA, Donata
00114
00612
Gorzow
Gorzow Wielkopolski
2005-11-26
2009-11-28

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz4:27.72672A1:03.241:08.751:08.911:06.82
2.PIĘKOŚ, Natalia02Mks Jedynka Łódź4:32.95634A1:04.901:09.751:10.241:08.06
3.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa4:33.15632A1:05.961:09.681:08.781:08.73
4.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk4:34.42624A1:05.701:09.931:10.181:08.61
5.SKIBIAK, Klaudia02Dwójka Morena Gdańsk4:37.22605A1:05.691:10.371:11.561:09.60
6.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock4:38.08599A1:05.471:10.971:11.811:09.83
7.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice4:38.60596A1:05.321:10.721:10.921:11.64
8.KUCHTA, Maria02Sambor Tczew4:39.68589A1:07.571:11.991:11.451:08.67
9.JASZCZUK, Ewa SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:39.74589A1:06.421:11.901:10.891:10.53
10.RAJCA, Olivia02UKS190 Łódź4:39.78588A1:07.541:11.631:11.351:09.26
11.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:40.54584B1:04.991:11.341:13.291:10.92
12.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź4:40.72583B1:06.161:11.381:12.121:11.06
13.CERLICH, Oliwia02Mks Ikar Mielec4:40.94581B1:06.821:11.621:12.601:09.90
14.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany4:41.27579B1:05.801:10.861:12.321:12.29
15.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce4:41.43578B1:07.181:11.981:12.061:10.21
16.SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień4:43.35566B1:07.081:13.041:12.301:10.93
17.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:43.77564B1:06.031:12.611:13.831:11.30
18.KASPRZYK, Wiktoria02K.S. Górnik Sosnowiec4:44.51560B1:06.151:12.431:13.251:12.68
19.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:44.54559B1:06.821:12.841:13.521:11.36
20.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka Warszawa4:44.79558B1:06.871:11.551:13.981:12.39
21.KUSION, Weronika02BOSiR Brzesko4:44.94557R1:08.141:12.461:12.851:11.49
22.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa4:44.98557R1:06.111:12.951:13.381:12.54
23.NOWAKOWSKA, Małgorzata02UKS190 Łódź4:45.255551:08.291:12.061:13.691:11.21
24.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy4:45.335551:07.091:12.561:13.231:12.45
25.SOBIAK, Zuzanna02KS Warta Poznań4:45.965511:07.591:12.881:14.001:11.49
26.ZAREMBIK, Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:46.865461:08.001:13.031:13.351:12.48
27.HAŁAWCZAK, Marcelina02Mkp Szczecin4:47.245441:07.111:13.671:15.011:11.45
28.KUPIS, Aleksandra02Mkp Szczecin4:47.765411:09.311:13.411:14.391:10.65
29.ŁUCZAK, Dominika02KORNER Zielona Góra4:48.025391:09.151:13.981:13.941:10.95
30.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin4:48.035391:08.491:13.611:14.151:11.78
31.DOMŻOL, Zuzanna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz4:49.155331:07.961:13.551:14.581:13.06
32.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek4:49.275321:06.591:13.921:15.611:13.15
33.MUZYKA, Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:49.715301:10.391:13.791:13.711:11.82
34.BIAŁAS, Aniela02MKS POLONIA Warszawa4:49.985281:08.881:13.781:14.071:13.25
35.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica4:50.255271:06.911:14.021:15.601:13.72
36.MIKSA, Paulina02UKS190 Łódź4:51.135221:09.981:13.691:13.801:13.66
37.SKARWECKA, Wiktoria SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:51.315211:07.961:14.601:15.091:13.66
38.WRÓBLEWSKA, Wiktoria02UKS Gos Raszyn4:52.445151:08.431:13.381:15.551:15.08
39.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny KS Konstancin4:52.555151:07.881:14.551:15.401:14.72
40.KUMOREK, Kamila SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:54.475051:09.301:15.391:16.261:13.52
41.STRUGAŁA, Oliwia02Mks Ikar Mielec4:54.705031:09.551:14.541:16.591:14.02
42.KAPCIŃSKA, Maja SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:54.815031:11.171:15.981:15.821:11.84
43.KULISIEWICZ, Adrianna02Galicja Kraków4:55.025021:10.811:15.051:15.441:13.72
44.CHOŁUJ, Julia02Mkp Szczecin4:55.095011:09.611:14.431:16.591:14.46
45.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice4:55.265011:09.321:15.161:16.491:14.29
46.DEDO, Katarzyna02SIEMACHA ASP Kraków4:55.524991:10.131:15.681:15.681:14.03
47.PALONKA, Zuzanna02WKS ŚLĄSK4:55.864981:11.171:15.511:15.351:13.83
48.SZYDŁOWSKA, Patrycja02Mks Ikar Mielec4:56.024971:10.331:15.631:17.981:12.08
49.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany4:56.294951:09.901:16.041:17.101:13.25
50.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek4:57.144911:11.241:14.801:15.271:15.83
51.PROCHOWNIK, Martyna SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:57.634891:11.431:16.361:16.041:13.80
52.GONET, Katarzyna02Klub Sportowy Swim2win Krosno4:57.724881:11.291:14.331:14.991:17.11
53.LEWANDOWSKA, Magdalena02Uks Żabianka Gdańsk4:57.794881:10.691:16.061:16.021:15.02
54.RAŹNA, Aleksandra02SIEMACHA ASP Kraków4:58.174861:11.081:15.771:16.011:15.31
55.BŁASZCZYK, Weronika02Uks Junior Kluczbork4:59.224811:10.671:16.441:17.151:14.96
56.BOROŃ, Paulina SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.4:59.314811:17.371:12.88
57.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce4:59.344801:11.941:16.951:16.901:13.55
58.SZKODA, Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:59.674791:10.381:15.641:17.371:16.28
59.FUKS, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:59.684791:11.071:17.021:16.951:14.64
60.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna4:59.824781:09.041:16.211:17.431:17.14
61.NOWAK, Adrianna SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.4:59.974771:11.891:16.381:17.211:14.49
62.CHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targówek5:00.434751:11.301:17.121:16.941:15.07
63.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica5:03.104631:12.561:17.801:17.291:15.45
64.SZEWCZYK, Zofia02Fala Kraśnik5:03.584611:12.601:17.771:17.421:15.79
65.GONET, Barbara02Klub Sportowy Swim2win Krosno5:04.814551:13.181:17.641:17.501:16.49
66.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków5:05.834501:12.241:18.421:18.601:16.57
67.LISZTWAN, Alicja02Znicz Koszalin5:07.814421:09.531:16.161:19.911:22.21
68.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko5:08.604381:12.171:18.861:20.071:17.50
69.GRZEGOLEC, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.5:10.194321:14.131:19.281:19.961:16.82
70.MICHALAK, Laura02Mosm Tychy5:10.304311:12.481:20.221:20.481:17.12
71.TATARZYŃSKA, Agata02WKS ŚLĄSK5:15.234111:13.711:20.471:21.311:19.74
72.SZOŁTYSEK, Karolina02SiKReT Gliwice5:16.114081:14.471:23.661:21.351:16.63
73.KURASIŃSKA, Oliwia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.5:16.504061:15.231:21.091:21.561:18.62
74.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki5:19.133961:14.901:23.001:23.241:17.99
75.PAWEŁAS, Martyna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:20.573911:15.121:22.301:23.561:19.59
76.REZNER, Julia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków5:21.313881:16.481:21.251:21.881:21.70
77.BOJARSKA, Zuzanna02UKS Manta Warszawa Włochy5:30.203581:17.481:24.541:25.411:22.77
78.GRZELCZYK, Natalia02MUKS " WOdnik" Łask5:33.773461:16.481:26.481:27.591:23.22
NIE UK.SKOWRON, Maja02Mkp Szczecin


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-03-05 - 10:42
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:37.57
3:59.77
WOJDAK, Wojciech
ZONIUK, Maciej
01006
00601
Netanya (ISR)
Saint Dizier (FRA)
2015-12-02
2008-11-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany4:09.13618A58.501:04.041:04.061:02.53
2.RABAN, Maciej02Integracyjny KS Konstancin4:13.93583A59.371:04.341:05.751:04.47
3.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:15.87570A1:02.021:05.601:04.451:03.80
4.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:16.60565A1:00.121:04.941:06.051:05.49
5.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin4:20.40541A1:01.631:06.381:07.811:04.58
6.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:20.77539A1:01.191:05.841:07.311:06.43
7.JĘDRYS, Igor02MUPK Warszawianka4:21.00537A1:00.681:07.001:08.031:05.29
8.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz4:21.90532A1:01.611:07.021:07.451:05.82
9.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź4:23.41523A1:03.491:07.471:06.481:05.97
10.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko4:23.44522A1:02.241:07.531:07.471:06.20
11.KAZMIERCZAK, Bruno02UKS Gos Raszyn4:24.38517B1:01.161:06.921:08.091:08.21
12.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:26.13507B59.931:10.251:10.361:05.59
13.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin4:26.57504B1:02.571:08.891:08.221:06.89
14.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin4:26.84503B1:01.251:09.661:09.331:06.60
15.CIELECKI, Kuba02WKS ŚLĄSK4:27.00502B1:05.801:06.211:07.541:07.45
16.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz4:27.30500B1:04.431:09.071:07.831:05.97
17.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany4:28.07496B1:02.431:07.601:09.761:08.28
18.BRUZDEWICZ, Hubert SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:28.89491B1:03.341:09.861:08.611:07.08
19.KNYSZYŃSKI, Maciej02Mks Jedynka Łódź4:28.91491B1:03.551:08.351:08.671:08.34
20.SIEKACZYŃSKI, Artur02Fala Kraśnik4:29.19490B1:04.101:08.471:08.721:07.90
21.KOLAŃCZYK, Kacper02Mkp Kołobrzeg4:29.39489R1:02.921:08.281:09.591:08.60
22.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa4:29.85486R1:03.701:09.011:09.251:07.89
23.ZAJĄC, Mateusz02UKS Aligator Gorzyce4:30.774811:02.911:09.911:09.991:07.96
24.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk4:32.154741:02.431:08.361:09.811:11.55
25.GÓRKA, Łukasz02SiKReT Gliwice4:32.634711:04.271:10.301:09.671:08.39
26.RYBACKI, Maksymilian02KS Warta Poznań4:32.804701:04.311:10.311:09.471:08.71
27.PAJĄK, Jakub02Galicja Kraków4:33.004691:05.991:10.231:09.801:06.98
28.WORONKO, Krzysztof02MKS Medyk Giżycko4:33.374681:04.001:09.831:10.401:09.14
29.ALENCYNOWICZ, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:33.404671:05.451:11.291:10.681:05.98
30.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm4:33.564671:02.901:09.931:11.091:09.64
31.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:33.924651:05.381:10.561:11.161:06.82
32.WODYŃSKI, Bartosz02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód4:33.934651:03.441:09.991:10.111:10.39
33.JEDRZEJEWSKI, Albert02UKS Gos Raszyn4:35.314581:03.761:10.031:11.111:10.41
34.KRZEMIŃSKI, Kacper02DELFIN Gdynia4:35.764551:02.261:09.991:13.021:10.49
35.KURDZIEKO, Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:35.854551:04.351:10.861:11.121:09.52
36.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:36.524521:05.081:12.421:11.271:07.75
37.MALINOWSKI, Paweł02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:36.534521:06.901:12.171:10.441:07.02
38.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa4:36.554521:04.311:10.321:12.031:09.89
39.LESICKI, Piotr02KS Warta Poznań4:37.104491:04.861:12.141:11.421:08.68
40.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek4:37.484471:06.661:11.351:11.731:07.74
41.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań4:37.734461:04.601:11.071:12.111:09.95
42.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko4:37.984451:04.761:11.351:11.781:10.09
43.SZUTKIEWICZ, Szymon02MKS BARRACUDA Białystok4:38.104441:06.521:11.091:11.701:08.79
44.LEWANDOWSKI, Jakub SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:38.284431:06.541:11.741:11.441:08.56
MIKOŚ, Dawid02Mks Trójka Łódź4:38.284431:04.691:11.761:11.541:10.29
46.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko4:38.594421:02.161:11.431:13.051:11.95
47.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa4:39.084391:06.451:10.851:10.881:10.90
48.KRZYSZTYŃSKI, Jan02Galicja Kraków4:39.124391:07.301:10.701:11.241:09.88
49.LIK, Kacper02Mks Jedynka Łódź4:39.334381:06.321:11.501:12.361:09.15
50.MORYL, Wojciech SO02Mmks Kędzierzyn Kożle4:40.734321:08.591:11.851:11.781:08.51
51.ŚWIĄTEK, Bartosz02UKS TRI-Team Rumia4:40.934311:05.191:11.861:12.731:11.15
52.MRZYGŁÓD, Michał02Muks Gilus Gilowice4:40.974311:04.791:12.441:12.341:11.40
53.SZOJDA, Paweł02Mosm Tychy4:41.114301:03.831:11.501:13.871:11.91
54.WYKIERSKI, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.4:41.304291:07.411:13.001:13.251:07.64
55.PROKOP, Bartosz02UKS MANTA Kochłowice4:41.504281:05.091:12.021:12.321:12.07
56.PŁATEK, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:41.824271:08.711:12.371:11.161:09.58
57.SZYMANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:42.014261:05.931:11.221:12.551:12.31
58.KOLECEK, Dominik02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień4:42.454241:08.571:12.851:11.441:09.59
59.KĘPIŃSKI, Paweł SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.4:42.774221:06.691:13.261:12.211:10.61
60.CEGLIŃSKI, Hubert02Znicz Koszalin4:42.984211:05.271:12.101:13.691:11.92
61.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków4:43.444191:08.911:13.331:13.011:08.19
62.MODRZYŃSKI, Hubert02Mkp Szczecin4:43.754181:06.061:12.621:13.251:11.82
63.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek4:44.064171:06.741:13.411:13.181:10.73
64.GÓRAL, Mateusz02Mkp Szczecin4:44.654141:06.831:12.791:13.461:11.57
65.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce4:44.664141:08.391:14.311:12.941:09.02
66.CIEŚLAK, Alexander02Mkp Szczecin4:45.354111:06.851:12.851:13.291:12.36
67.NACHYŁA, Jakub02Muks Gilus Gilowice4:45.374111:07.251:12.761:13.731:11.63
68.ROZMYSLOWSKI, Eryk02UKS Gos Raszyn4:45.484101:06.011:12.151:13.861:13.46
69.NOWAK, Radosław SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:46.314071:07.961:13.561:12.981:11.81
70.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów4:48.193991:09.361:13.541:13.411:11.88
71.SZREMSKI, Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:48.473981:08.741:13.491:13.601:12.64
72.KRAJEWSKI, Patryk02Uks Żabianka Gdańsk4:48.523981:09.461:15.271:13.861:09.93
73.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:48.563971:08.971:15.151:14.291:10.15
74.STANKIEWICZ, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków4:49.383941:08.961:13.921:14.481:12.02
75.TATURA, Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice4:49.443941:08.931:14.801:15.131:10.58
76.DOBROWOLSKI, Maciej02UKS JAGIELLONKA Warszawa4:49.593931:07.981:14.161:15.981:11.47
77.LESZCZYŃSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:49.823921:07.741:14.481:13.531:14.07
78.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów4:50.143911:08.591:13.551:14.841:13.16
79.KURZEJA, Jakub02MKS STP Nowy Sącz4:50.483901:07.631:14.091:15.491:13.27
80.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.4:50.773881:08.071:14.151:14.921:13.63
81.KISTOWSKI, Jakub02WKS ŚLĄSK4:51.163871:09.101:14.231:14.781:13.05
82.APELSKI, Dawid02Uks "Polonez" Wyszków4:52.213831:08.161:13.771:15.121:15.16
83.BOŻEK, Filip02Fala Kraśnik4:52.543811:09.471:15.111:14.941:13.02
84.ZADUMIŃSKI, Olgierd02UKS G-8 Bielany4:52.643811:09.021:15.231:14.181:14.21
85.GRZEGORCZYK, Wiktor02Uks Mos Ełk4:54.233751:09.921:15.411:17.111:11.79
86.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno4:54.313751:08.811:16.101:16.491:12.91
87.POPŁONYK, Jakub02BUWAR Warszawa4:55.393701:08.881:15.721:16.571:14.22
88.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa4:56.463661:05.161:16.731:17.971:16.60
89.CYBULSKI, Cyprian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:01.063501:09.661:17.331:18.681:15.39
90.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszawa5:01.983471:12.221:17.441:17.521:14.80
91.JAINTA, Adrian02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień5:04.143391:12.531:17.521:18.171:15.92
92.RYBA, Michał02UKS Aligator Gorzyce5:05.143361:06.201:19.141:20.141:19.66
93.KOZŁOWSKI, Jaub02MKP Wągrowiec5:05.203361:10.681:20.141:18.331:16.05
94.MIERZEJEK, Igor SOL02MTP KORMORAN Olsztyn5:07.563281:08.471:17.101:21.481:20.51
95.KUCHARSKI, Jan02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków5:08.453251:07.781:17.881:21.841:20.95
96.PAWŁOWSKI, Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice5:14.933061:11.951:19.651:21.641:21.69
97.BARAŃSKI, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.5:21.062881:55.2940.95
98.MRÓWCZYŃSKI, Kacper02Extreme Team Oborniki5:37.302491:18.201:26.451:27.041:25.61
99.WYRTKI, Piotr02UKS MANTA Kochłowice5:42.512371:16.721:27.071:30.021:28.70
DYSKW.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa
O4


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-03-05 - 11:39
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:23.24
2:28.60
DULIAN, Katarzyna
OTREMBA, Justyna
POL
00902
Trieste (ITA)
Gorzow Wielkopolski
2005-12-09
2009-11-27

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KANIAK, Oliwia02MKS JUvenia Wrocław2:39.16604A36.6840.7741.9939.72
2.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:39.34602A36.7941.4541.7639.34
3.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:39.64598A36.2840.5941.3741.40
4.BORSUK, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:39.90596A37.1041.0840.9040.82
5.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:41.06583A36.5040.8641.8441.86
6.PIOTROWICZ, Maja02Starachowicki KP BARAKUDA2:41.97573A35.4141.5342.6942.34
7.TERLECKA, Anna02UKS Wodnik Krasnystaw2:42.30570A36.9240.9042.3642.12
8.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce2:42.76565A36.9741.8942.2041.70
9.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:43.73555A36.6441.5242.5343.04
10.KRAMER, Aleksandra02KORNER Zielona Góra2:43.77554A36.5341.9242.7942.53
11.OKAJ, Martyna02Mks -  Mos Katowice2:45.13541B37.0441.4442.8143.84
12.CHMIELEWSKA, Julia02MUPK Warszawianka2:45.25540B36.8841.9943.2243.16
13.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany2:46.58527B36.5043.1644.6942.23
14.ŚMIECHOWSKA, Patrycja02MKS POLONIA Warszawa2:47.09522B37.2942.1743.2244.41
15.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia2:47.16521B36.9042.8544.9342.48
16.WYKRZYKOWSKA, Zofia02Siódemka Sopot2:47.78515B37.8642.8843.6343.41
17.BEDNARCZYK, Aleksandra02Mks Wodnik Radom2:48.07513B37.0343.4645.0542.53
18.KAMIŃSKA, Martyna02Znicz Koszalin2:48.51509B37.7942.9043.9943.83
19.GORECKA, Weronika02Muks Gilus Gilowice2:49.38501B37.9244.0044.9942.47
20.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:50.06495B38.0242.7545.4143.88
21.MAŁEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin2:50.62490R37.9844.6944.3443.61
22.ADAMEK, Barbara02KS OLIMPIA Lublin2:51.13486?38.2144.3645.2143.35
KRZEMIENIECKA, Martyna02Znicz Koszalin2:51.13486?38.1442.6844.2946.02
24.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany2:51.1748539.9642.9844.0244.21
25.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny KS Konstancin2:51.2648538.8643.1445.2344.03
26.KULISIEWICZ, Adrianna02Galicja Kraków2:51.5148337.9643.5044.6945.36
27.SZYMAŃSKA, Weronika02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:51.8648040.1344.3444.4742.92
28.POPŁAWSKA, Apolonia02KP Astromal Akwawit Leszno2:51.9447938.4943.8245.5344.10
29.KULESZA, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:52.2247739.0143.5244.8444.85
30.ZDANOWICZ, Hanna02MKP ATOL Oleśnica2:52.8947138.1644.7545.0444.94
31.BANASIAK, Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:53.0347039.2244.6944.6344.49
32.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna2:53.1046938.4744.5246.8143.30
33.WALCZYK, Martyna02Mosm Tychy2:53.1246937.4243.5146.0246.17
34.ZIĘBA, Natalia02UKP Ruda Śląska2:53.3246838.4043.7945.3645.77
35.PAWŁOWSKA, Julia SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:54.6745740.1644.5244.2445.75
36.ŚCIŚLAK, Julia02KP H2o Jastrzębie Zdrój2:54.9345539.2645.2045.4745.00
37.GONET, Barbara02Klub Sportowy Swim2win Krosno2:55.0945440.3746.0144.2944.42
38.ŁABUĆ, Tola02KORNER Zielona Góra2:55.2545240.4745.3645.8643.56
39.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin2:55.3145238.7844.3046.0946.14
40.PALOWSKA, Gabriela SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:55.4445141.0146.4644.8043.17
41.GŁADKOJĆ, Marta SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:55.5545041.6244.7745.3743.79
42.CHROSTOWSKA, Maria SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:55.6944940.8645.5445.9243.37
43.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa2:55.8544839.1044.7345.7946.23
44.KLIMCZYK, Weronika02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:56.1444539.9445.2546.7444.21
45.BERUŚ, Marta02KS Piątka Chorzów2:56.5444238.0845.0048.5944.87
46.MATUSZCZAK, Patrycja02KS Warta Poznań2:56.7544139.7045.3646.2145.48
47.MADYCKA, Marcelina02Mks Ikar Mielec2:56.8044039.6245.4946.5845.11
48.BAJ, Joanna02WKS ŚLĄSK2:56.8444040.2544.2045.4046.99
49.JULIA, Sobieraj02Starachowicki KP BARAKUDA2:57.0443939.4345.1946.4645.96
50.KOPAŃSKA, Maja02KS Warta Poznań2:57.1343840.8545.4845.6845.12
51.GLEJZER, Marcelina02KS REKIN Świebodzice2:57.2043740.5545.9746.4644.22
52.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:57.8643339.5447.1545.6545.52
53.TRELA, Anna02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:58.7842640.3346.2646.6745.52
54.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko2:59.5042140.9545.5347.1645.86
55.PAWŁOWSKA, Paulina02Mks -  Mos Katowice2:59.6142040.8845.4846.6246.63
56.KARAŚ, Katarzyna02Ks Wisła Puławy3:00.3941539.4845.8748.2446.80
57.SZOPA, Oliwia02MKS Juvenia Białystok3:01.1640941.5948.5247.0643.99
58.POCZOBUTT ODLANICKA, Gabriela02UKS OMEGA Sokółka3:01.5340740.9647.0448.1645.37
59.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica3:02.4040140.2546.0847.6148.46
60.TOMERA, Roksana SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim3:02.6439940.5446.3148.1947.60
61.ZALEWSKA, Alicja02K.S. Posnania Poznań3:02.6839940.5046.7748.7946.62
62.GONET, Katarzyna02Klub Sportowy Swim2win Krosno3:02.8539842.1646.8947.2846.52
63.WTULICH, Anna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn3:03.5939341.1748.1247.2847.02
64.POTOCKA, Zofia02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków3:04.3038941.3147.0348.2947.67
65.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń3:04.3938842.2847.3246.7548.04
66.WIĘCKOWSKA, Wiktoria02UKS JAGIELLONKA Warszawa3:06.3237640.3548.3049.7947.88
67.WANIC, Klaudia02UKS JAGIELLONKA Warszawa3:06.5937542.3747.7648.0748.39
68.LEWICKA, Oliwia02KS REKIN Świebodzice3:07.0437241.7447.6148.4649.23
69.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock3:09.9835542.2448.3449.1050.30
70.SADY, Julia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.3:13.9133442.9850.1550.3150.47
71.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica3:15.9832344.0650.2551.6650.01
72.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy3:18.9230944.7750.9051.7651.49
73.GODLEWSKA, Oliwia02Uks Żabianka Gdańsk3:33.7324948.7854.2055.4855.27


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-03-05 - 12:10
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:06.61
2:18.77
KUCZKO, Sławomir
KAŁUSOWSKI, Jan
00114
00905
Helsinki (FIN)
Olsztyn
2006-12-10
2014-03-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski2:24.56578A31.5436.8737.9638.19
2.BIELAWA, Dominik02UKS TRI-Team Rumia2:27.40546A33.7737.6937.9937.95
3.KUBIK, Szymon02KS Piątka Chorzów2:28.05538A33.2136.7838.9839.08
4.SZYNAWA, Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:29.34525A34.5638.3539.6736.76
5.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:30.39514A33.9037.7639.0539.68
6.GAŁUSZKA, Bruno SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:31.62501A35.0138.8739.3938.35
7.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:31.68501A35.5139.0438.4038.73
8.KSIĄŻNICKI, Dawid02Mks Ikar Mielec2:33.12487A33.6239.5640.2439.70
9.WIEKIERA, Dawid02Mosm Tychy2:33.57482A34.5039.6840.6438.75
10.FIERZBIK, Oskar02Uks Swim10 Puławy2:34.51474A34.8239.8639.8340.00
11.JARECKI, Aleksander02Dwójka Morena Gdańsk2:35.34466B34.6340.0640.9039.75
12.ŁUKASIK, Mikolaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:35.47465B34.2639.2940.6741.25
13.KLIMAS, Michał SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:36.32457B34.5039.5640.9641.30
14.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:36.43456B33.5139.7141.7941.42
15.DOROBA, Michał02WKS ŚLĄSK2:36.76453B35.7539.8440.5840.59
16.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:36.98452B34.5440.0040.9941.45
17.SZCZEPANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:37.18450B35.1640.6842.4838.86
18.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice2:37.26449B36.2140.3140.9739.77
19.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:37.33449B33.8140.0241.8841.62
20.NOREK, Mateusz02Muks Gilus Gilowice2:37.39448B35.4440.0340.8341.09
21.MIELCZAREK, Maciej02MKS POLONIA Warszawa2:38.86436R34.4340.5042.4441.49
22.RUDNICKI, Gilbert02Mks - Astoria Bydgoszcz2:38.96435R36.1541.0441.6340.14
23.PURTAK, Wiktor02Mks Jedynka Łódź2:41.6741335.2341.0541.9843.41
24.GRZESIECKI, Mikołaj02KP Astromal Akwawit Leszno2:41.6941336.7041.7242.6540.62
25.RUTKOWSKI, Kacper02UKS Siódemka Brodnica2:41.9141237.0242.3741.6740.85
26.PRUCNAL, Jakub02Mkp Szczecin2:42.1241036.0241.3442.5042.26
27.PÓŁTORAK, Patryk02MUKS Lider Chełm2:43.2540136.5342.8742.9040.95
28.HAJDER, Mikołaj02WKS ŚLĄSK2:43.4840035.8741.2143.3143.09
29.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów2:44.1039535.8442.3043.6042.36
30.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice2:44.1439535.9941.1942.8044.16
31.KOŁODZIEJ, Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:44.6939136.2141.5243.2843.68
32.PIEKARUŚ, Dawid02KP AVIA Świdnik2:44.7039136.7743.4043.5141.02
33.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława2:45.1938736.0242.3743.7743.03
34.DAMSZ, Andrzej02KS REKIN Świebodzice2:45.2238736.5541.9843.8042.89
35.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce2:45.4238636.9041.6644.0642.80
36.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka Warszawa2:46.0538137.2641.9043.6243.27
37.PAPIS, Dominik02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:46.1038136.3541.8043.1044.85
38.BLAT, Kacper02Fala Kraśnik2:46.1838138.3243.1043.6141.15
39.STAŃCZYK, Jarema SO02Mmks Kędzierzyn Kożle2:48.3736638.9644.9242.8641.63
40.WŁADYKA, Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice2:48.6636436.9843.5244.3943.77
41.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny2:48.8836337.7243.9044.0343.23
42.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:48.9536237.5742.5845.3243.48
43.ŚWIĄTEK, Bartosz SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:49.4035937.9143.2543.9344.31
44.TARASEK, Szymon02MKS STP Nowy Sącz2:50.4435336.6943.3045.4545.00
45.WĘGROWSKI, Krystian02WKS ŚLĄSK2:50.8335037.9143.3445.4444.14
46.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka Warszawa2:51.8134438.8543.8944.5344.54
47.GROCHOWSKI, Michał02MKS Juvenia Białystok2:52.9933739.0044.6546.1043.24
48.KRĘŻEL, Bartłomiej02Mks Ikar Mielec2:53.0033739.9044.6745.0243.41
49.KIEWEL, Gaweł02BUWAR Warszawa2:53.7133338.7945.0145.6944.22
50.SOBKÓW, Dominik02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz2:53.7733337.9943.4945.3546.94
51.JĘDRSZCZYK, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków2:53.9333238.7744.9445.7644.46
52.KWIATKOWSKI, Paweł02MKS Juvenia Białystok2:54.4032938.3645.8545.6044.59
53.HOMIK, Mateusz02UKS 307 Warszawa-Mokotów2:57.3631338.5445.5146.8046.51
54.SZKIRPAN, Michał02Uks Orka Lubań2:58.5930740.4746.0746.7345.32
55.ŁUBIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:58.8830539.5645.4046.6147.31
56.POŁEĆ, Jakub02MKS STP Nowy Sącz3:00.0629940.2745.6647.2746.86
57.BEREZAK, Gabriel02Mks Ikar Mielec3:01.3929339.0545.5348.4148.40
58.ŁYSIAK, Ignacy02SKS "137 DELFIN ŁÓDŹ3:02.7028638.9345.9048.8049.07
59.RZADKOWOLSKI, Bartosz02UKS 9 Kalisz3:03.1028439.6346.6848.9847.81
60.KAMIŃSKI, Bruno02BUWAR Warszawa3:06.0627139.9647.9050.2048.00
61.WIELKOPOLAN, Feliks02Integracyjny KS Konstancin3:06.2827041.6546.6724.771:13.19
62.RESZKA, Stanisław02UKS TRI-Team Rumia3:08.4726144.0249.6548.1146.69
63.BŁASZKIEWICZ, Patryk02KP Harpun Osiecznica3:13.7524045.1049.8049.5249.33
64.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice3:22.8420946.0553.0853.4550.26
65.OLECH, Wojtek02KS AZS AWF Wrocław3:30.8018646.7754.1955.8354.01
DYSKW.BOROWSKI, Kacper02MUKS Olimpijczyk
K16
DYSKW.KASIK, Maciej02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
K2


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-03-05 - 12:37
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:07.97
2:17.66
TCHÓRZ, Alicja
SIEŃCZYK, Jowita
00101
00903
Lublin
Poznan
2015-12-17
2011-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.BUKO, Martyna02MKS Medyk Giżycko2:24.71597A30.3737.2542.8134.28
2.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:25.06592A31.5336.2642.0135.26
3.KANIAK, Oliwia02MKS JUvenia Wrocław2:26.14579A32.2540.4239.8733.60
4.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa2:26.27578A31.4338.4442.2234.18
5.KOWAL, Emilia02OMEGA Olkusz2:27.45564A31.7837.5543.5834.54
6.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok2:27.58562A31.5238.0044.5633.50
7.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa2:28.16556A31.1338.1445.0233.87
8.PIOTROWICZ, Maja02Starachowicki KP BARAKUDA2:29.50541A32.4740.0141.0635.96
9.KROSTA, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:29.98536A32.2539.5142.5335.69
10.KUC, Weronika02Starachowicki KP BARAKUDA2:29.99536A32.9237.5344.2435.30
11.KRÓL, Wiktoria02Galicja Kraków2:30.28533B32.8036.6446.2834.56
12.GARULA, Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.40531B31.8637.9845.2435.32
13.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:30.94526B33.0138.9744.1834.78
14.GAŁAGUZ, Gabriela02MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:31.77517B32.3238.5844.9835.89
15.NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice2:32.79507B32.5337.8545.8736.54
16.WILCZEWSKA, Aleksandra02KS OLIMPIA Lublin2:32.83506B34.4438.3244.3635.71
17.KOCZUR, Julia SO02Ulks Victoria Kozy2:33.60499B33.5138.4946.8034.80
18.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:33.87496B32.4540.6845.0235.72
19.GOLUBSKA, Alina02BUWAR Warszawa2:34.12494B34.0338.2746.6235.20
20.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:34.26492B32.7440.4245.3435.76
21.NIEMCZYK, Wiktoria02Mosm Tychy2:34.38491R32.6040.6546.2034.93
22.SROCZYŃSKA, Julia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:34.67489R32.6040.1945.5736.31
23.CERLICH, Oliwia02Mks Ikar Mielec2:34.7948734.5539.1446.5634.54
24.LESIAK, Agata02MUPK Warszawianka2:34.8748732.0939.7346.8836.17
25.KUMOREK, Kamila SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:35.0448533.9340.0745.3335.71
26.DRAŻYK, Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice2:35.6647933.1339.0345.9537.55
27.KULESZA, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:35.6747933.5941.5844.4536.05
28.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany2:35.7647832.3438.7448.4636.22
29.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS ŚLĄSK2:36.9646733.8840.2746.2636.55
30.DZIERKACZ, Kaja02MKS SP-63 Bydgoszcz2:38.2345633.9541.2146.8036.27
31.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:38.2645632.3141.3449.8334.78
32.WYTRYKUS, Maria02BUWAR Warszawa2:38.5445433.6243.4346.6534.84
33.DEDO, Katarzyna02SIEMACHA ASP Kraków2:38.9145033.7441.5948.5035.08
34.SZYDŁOWSKA, Patrycja02Mks Ikar Mielec2:39.6144534.5842.1247.0735.84
35.RAŹNA, Aleksandra02SIEMACHA ASP Kraków2:39.7744335.4139.9146.6737.78
36.ŚMIECHOWSKA, Patrycja02MKS POLONIA Warszawa2:39.8544334.8241.9243.2439.87
37.ROBASZKIEWICZ, Joanna02MKP Wągrowiec2:40.2543935.5639.3647.1538.18
38.SIERAK, Kinga02KS PŁETWAL SZCZYTNO2:40.4143834.9639.9448.8236.69
39.PRZYGODA, Zuzanna02MKS Juvenia Białystok2:41.1843236.1838.9448.0238.04
40.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny KS Konstancin2:41.2443133.6640.7649.4637.36
41.KUSAK, Izabela02UKS Salmo Żory2:41.5242935.6641.2447.7936.83
42.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:41.7342735.6841.4146.6837.96
43.CHROSTOWSKA, Maria SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:41.8742635.2343.2946.3237.03
44.JĘDRZEJCZYK, Julia02KS Piątka Chorzów2:42.1742436.4140.6548.1436.97
45.BLACHURA, Julia SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:42.2842335.7440.2349.0737.24
46.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:42.3742235.7243.6444.3038.71
47.MIECZKOWSKA, Wiktoria02MKS "Roś" Pisz2:42.4142234.4041.0648.2438.71
48.BERUŚ, Marta02KS Piątka Chorzów2:42.5242136.7843.4245.2037.12
49.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany2:43.0141734.0440.1250.3338.52
50.CZEPULANIS, Alicja02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:43.8441135.7742.0549.2136.81
51.KALETA, Karolina02SiKReT Gliwice2:44.0041035.7542.3147.1038.84
52.MADYCKA, Marcelina02Mks Ikar Mielec2:44.3040834.0943.6248.4638.13
53.GRYLEWICZ, Zuzanna02KS REKIN Świebodzice2:44.6140534.9442.3249.5537.80
54.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko2:44.9140336.2840.9949.9337.71
55.KUFLIŃSKA, Karolina02KS Warta Poznań2:45.8139636.8341.6548.1239.21
56.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany2:47.4238538.6044.7644.9439.12
57.JONIENC, Patrycja02KS Piątka Chorzów2:48.3937837.0544.7348.4438.17
58.KOT, Anna02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:50.9636235.8142.8651.6340.66
59.CHUDZIK, Paulina02UKS TRI-Team Rumia2:51.7135739.1842.1252.0438.37
60.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń2:54.1834240.1545.0048.6440.39


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-03-05 - 12:58
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:53.64
2:08.46
ŚWITKOWSKI, Jan
CIEŚLAK, Marcin
01003
00414
Ostrowiec Sw
Wroclaw
2014-12-18
2006-11-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin2:17.60505A28.9935.9641.0131.64
2.SOBEK, Nikodem02Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:17.63505A29.4234.1640.6833.37
3.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK2:18.44496A30.1135.5543.3729.41
4.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz2:18.70493A30.2836.3440.3231.76
5.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:19.11489A29.8736.6040.3232.32
6.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź2:19.18488A30.1935.3340.0333.63
7.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:20.00480A31.5738.0138.1332.29
8.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa2:20.21478A29.3436.6342.3631.88
9.KSIĄŻNICKI, Dawid02Mks Ikar Mielec2:20.34476A30.9637.4339.3932.56
10.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK2:21.14468A30.0436.0042.7232.38
11.KIJEK, Wiktor02UKS MANTA Kochłowice2:21.16468B30.2035.3941.1934.38
12.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:21.33466B30.6535.0143.4132.26
13.WORONKO, Krzysztof02MKS Medyk Giżycko2:21.44465B30.4035.3642.3333.35
14.KOMAR, Rafał SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:22.09459B30.9536.2242.1532.77
15.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź2:22.68453B30.9636.6242.5032.60
16.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:22.71453B31.3637.9943.5729.79
17.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory2:23.47446B29.5836.4943.9333.47
18.KRUCZEK, Jakub02Siódemka Sopot2:24.21439B29.8338.3141.7234.35
19.PAWŁOWSKI, Dominik02MKP ATOL Oleśnica2:24.71434B30.9637.5443.4032.81
20.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:25.41428B31.1736.1244.8533.27
21.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:25.42428R30.8336.0244.5833.99
22.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka Warszawa2:27.40411R31.5837.2944.6733.86
23.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:27.5341031.5938.8541.8335.26
24.BOROWSKI, Jakub02SL Salos Cortile Kielce2:27.9340732.5338.2442.8334.33
25.MALINOWSKI, Paweł02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:28.7240033.2540.2541.9933.23
26.BRANIA, Radosław SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:28.7440031.8039.8543.1233.97
27.ALEKSANDER, Jakub02Mkp Szczecin2:28.8839930.8837.1643.6437.20
28.SKOWRONEK, Hubert02UKS NAWA Skierniewice2:28.9339831.6236.9546.4033.96
29.JURKIEWICZ, Dawid02Sokół  Mościce Tarnów2:29.6339330.7736.5446.4235.90
30.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice2:30.4238733.1942.3140.1734.75
31.MORYL, Wojciech SO02Mmks Kędzierzyn Kożle2:30.5838533.3537.9246.0333.28
32.KURDZIEKO, Nikodem SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:31.0638232.5239.3944.9434.21
33.STANISZEWSKI, Maksymilian02Mkp Szczecin2:31.2538031.7239.9044.1335.50
34.GAŁA, Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec2:31.3138033.6837.7345.2534.65
35.BOBORYK, Wojciech02DELFIN Gdynia2:31.4337934.7736.5145.6334.52
36.SZCZYGIEŁ, David SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:32.1237432.6437.7245.5236.24
37.MAGDA, Patryk02Mks Ikar Mielec2:32.2137332.2538.1346.3035.53
38.PNIAK, Bartosz02Galicja Kraków2:32.2537333.0740.2643.9334.99
39.WARKOCZ, Szymon02Mkp Szczecin2:32.6137032.2237.7646.3536.28
40.NACHLIK, Szymon02UKS Aligator Gorzyce2:34.0136033.0139.2846.8734.85
41.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:34.6835631.8643.9541.6937.18
42.NAPIECEK, Jonasz02KP Astromal Akwawit Leszno2:35.2535233.8939.3648.0333.97
43.KLIBER, Iwo02KP Astromal Akwawit Leszno2:35.5734933.5041.3446.6634.07
44.BARNAŚ, Aleksander02BUWAR Warszawa2:38.0833333.7940.4147.8036.08
45.SENDACKI, Jakub02Mosm Tychy2:39.2532634.3038.8648.0438.05
46.BUCHOLC, Jakub02UKS G-8 Bielany2:39.5932435.0838.6649.2736.58
47.BIEDRAWA, Konrad02UKS TRI-Team Rumia2:39.7132334.5839.4749.8635.80
48.SZAPIEL, Mikołaj02Legia Warszawa2:42.1130936.3142.8145.5437.45
49.KOZŁOWSKI, Jaub02MKP Wągrowiec2:43.9429936.0441.5750.1236.21
50.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec2:44.0929835.5442.7549.8435.96
51.ŚWIERBIOŁEK, Mateusz02MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:44.1029833.8042.9747.9339.40
52.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:51.4126135.8343.6244.0947.87
DYSKW.NAPIERAŁA, Łukasz02K.S. Posnania Poznań
Z2 G8


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-05
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.64
25.24
CZERNIAK, Konrad
STOKOWSKI, Kacper
00611
05114
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-20
2013-12-22

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany28.04469
2.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm28.33455
3.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa28.40452


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-03-05 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.45
28.00
URBANCZYK, Aleksandra
URBAŃCZYK, ALEKSANDRA
02305
06914
Netanya (ISR)
PŁOCK
2015-12-03
2001-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.78607
2.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp29.18583
3.IDZIKOWSKA, Alicja02SiKReT Gliwice29.20582
4.KOWAL, Emilia02OMEGA Olkusz29.58559
5.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa29.59559
6.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów29.71552
7.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka29.72552
8.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin29.78548
9.ZAWADZKA, Hanna02KS REKIN Świebodzice29.82546
10.STRUGAŁA, Oliwia02Mks Ikar Mielec30.25523
Finał B
11.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów29.49565
12.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn30.08532
13.BEDNARCZYK, Aleksandra02Mks Wodnik Radom30.39516
14.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa30.42514
15.KARCZMARZYK, Anna02KS GÓRNIK RADLIN30.44513
16.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok30.53509
17.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.30.58506
18.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany30.74498
19.NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice30.75498
DYSKW.NOWAK, Zuzanna02MKS STP Nowy Sącz
O4


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-05 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.64
25.24
CZERNIAK, Konrad
STOKOWSKI, Kacper
00611
05114
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-20
2013-12-22

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski26.72543
2.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica27.74485
3.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice27.80482
4.FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica27.81481
5.KUSTRA, Adam02UKS Shark Rudna27.94474
6.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa28.04469
7.LITEWCZUK, Mateusz02Mosm Tychy28.21461
8.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin28.29457
CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany28.29457
10.LIS, Paweł02BUWAR Warszawa28.33455
Finał B
11.SZCZUREK, Jakub02BUWAR Warszawa27.96473
12.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa28.28458
13.SYSKA, Kacper02Mks Jedynka Łódź28.30457
14.GÓRKA, Łukasz02SiKReT Gliwice28.52446
15.KAZMIERCZAK, Bruno02UKS Gos Raszyn28.62441
16.SIERADZKI, Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski28.65440
17.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin28.83432
18.SOBIESZUK, Kacper02UKS Skarpa Lublin28.90429
19.KRÓL, Jan02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce28.93427
20.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce29.09420


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-03-05 - 17:16
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.03
28.75
URBANCZYK, Aleksandra
ĆWIL, Angelika
02305
06414
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-19
2013-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.IDZIKOWSKA, Alicja02SiKReT Gliwice29.77641
2.LEWICKA, Natalia02MKS SP-63 Bydgoszcz30.07622
3.MODRZEJEWSKA, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.09620
4.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica30.95570
5.BUJAK, Klara02UKS SKALAR Warszawa31.09562
6.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów31.13560
7.MAGIEROWSKA, Julia02KS Piątka Chorzów31.42545
8.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna31.44544
9.KUPIS, Aleksandra02Mkp Szczecin31.59536
10.SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa31.70531
Finał B
11.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz31.27553
12.KOWALEWSKA, Martyna02Skalar Słupsk31.81525
13.PALOWSKA, Gabriela SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim32.07512
14.JOŃSKA, Zuzanna02Uczniowski Klub Sportowy Olimp32.08512
15.BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.32.12510
16.KUCHTA, Maria02Sambor Tczew32.16508
17.ŁUCZAK, Dominika02KORNER Zielona Góra32.82478
18.TOMASZEWSKA, Magdalena02Ks Wisła Puławy32.85477
19.KOSIOROWSKA, Oliwia02KS GÓRNIK RADLIN32.99471
DYSKW.GOLUBSKA, Alina02BUWAR Warszawa
O4


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-03-05 - 17:28
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.96
25.98
POLEWKA, Tomasz
MURZYN, Dawid
00611
00106
Netanya (ISR)
Poznan
2015-12-06
2011-12-16

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02BUWAR Warszawa26.44593
2.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa28.26486
3.ROŻENEK, Patryk02KS GÓRNIK RADLIN28.41478
4.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa28.90454
5.ALENCYNOWICZ, Maciej SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim29.21440
6.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków29.39432
7.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica29.41431
8.MICHAŁOWSKI, Tomasz02MKS STP Nowy Sącz29.42430
9.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin29.43430
10.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów29.55425
Finał B
11.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź29.43430
12.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek29.48428
13.KRAWCZYK, Eryk02Znicz Koszalin29.63421
14.KRÓL, Jan02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce29.69419
15.ZAJĄC, Mateusz02UKS Aligator Gorzyce29.78415
16.SAGAN, Jakub02UKS Skarpa Lublin29.81414
17.GUMIŃSKI, Igor02Dwójka Morena Gdańsk30.32393
18.ŁUCZAK, Krzysztof02KS Warta Poznań30.34392
19.ŻUREK, Mikołaj02Siódemka Sopot30.60382
DYSKW.BUBAK, Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz
O4


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-03-05 - 17:40
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:05.77
4:16.92
BARZYCKA, Paulina
KILIJAŃSKA, Donata
00114
00612
Gorzow
Gorzow Wielkopolski
2005-11-26
2009-11-28

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz4:26.256831:02.751:08.511:08.931:06.06
2.SKIBIAK, Klaudia02Dwójka Morena Gdańsk4:26.426821:04.011:08.281:08.891:05.24
3.PIĘKOŚ, Natalia02Mks Jedynka Łódź4:28.946631:02.771:08.781:08.801:08.59
4.HERASIMOWICZ, Zuzanna02Dwójka Morena Gdańsk4:34.016261:04.621:09.581:11.111:08.70
5.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa4:35.046191:04.351:09.341:10.651:10.70
6.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock4:36.906071:05.101:09.721:11.571:10.51
7.KUCHTA, Maria02Sambor Tczew4:37.426041:06.621:11.031:11.321:08.45
8.RAJCA, Olivia02UKS190 Łódź4:40.915811:06.931:12.031:11.931:10.02
9.JASZCZUK, Ewa SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:41.045811:05.321:12.221:12.441:11.06
10.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice4:43.345671:04.901:11.991:13.771:12.68
Finał B
11.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce4:35.716151:06.651:11.541:09.661:07.86
12.SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień4:38.725951:04.931:11.601:12.151:10.04
13.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź4:39.345911:06.091:11.031:12.371:09.85
14.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:39.485901:06.531:11.411:11.611:09.93
15.CERLICH, Oliwia02Mks Ikar Mielec4:39.925881:06.401:11.831:12.141:09.55
16.KASPRZYK, Wiktoria02K.S. Górnik Sosnowiec4:42.415721:06.771:11.871:12.781:10.99
17.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:43.635651:05.841:12.281:13.431:12.08
18.NOWAKOWSKA, Małgorzata02UKS190 Łódź4:46.075501:06.941:12.411:13.921:12.80
19.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka Warszawa4:46.595471:04.791:11.911:14.751:15.14
NWKUSION, Weronika02BOSiR Brzesko


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-03-05 - 18:00
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:37.57
3:59.77
WOJDAK, Wojciech
ZONIUK, Maciej
01006
00601
Netanya (ISR)
Saint Dizier (FRA)
2015-12-02
2008-11-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany4:04.5365357.281:02.441:03.271:01.54
2.RABAN, Maciej02Integracyjny KS Konstancin4:07.0363457.771:03.081:03.121:03.06
3.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim4:13.065901:01.031:04.081:04.181:03.77
4.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:15.4757358.811:03.991:05.791:06.88
5.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:18.505531:00.121:05.471:07.461:05.45
6.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin4:20.345411:01.631:05.881:06.931:05.90
7.JĘDRYS, Igor02MUPK Warszawianka4:21.225361:02.201:07.011:06.891:05.12
8.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz4:23.905201:00.491:07.271:09.201:06.94
9.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko4:24.255181:01.841:07.201:08.261:06.95
10.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź4:24.885141:02.821:07.171:08.541:06.35
Finał B
11.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:22.375291:00.691:06.881:09.351:05.45
12.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany4:22.515281:01.921:07.161:07.811:05.62
13.BRUZDEWICZ, Hubert SOL02MTP KORMORAN Olsztyn4:23.815201:02.151:09.491:07.511:04.66
14.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin4:24.455171:01.851:08.141:08.451:06.01
15.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz4:24.825141:02.291:07.851:09.051:05.63
16.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin4:28.614931:06.021:08.851:09.991:03.75
17.KOLAŃCZYK, Kacper02Mkp Kołobrzeg4:28.724921:04.281:09.341:08.931:06.17
18.KNYSZYŃSKI, Maciej02Mks Jedynka Łódź4:29.424881:04.021:08.881:09.051:07.47
19.SIEKACZYŃSKI, Artur02Fala Kraśnik4:31.504771:03.831:09.721:10.061:07.89
NWCIELECKI, Kuba02WKS ŚLĄSK


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-03-05 - 18:21
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:23.24
2:28.60
DULIAN, Katarzyna
OTREMBA, Justyna
POL
00902
Trieste (ITA)
Gorzow Wielkopolski
2005-12-09
2009-11-27

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KANIAK, Oliwia02MKS JUvenia Wrocław2:36.3963735.6240.7340.9239.12
2.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:38.3461335.9840.4941.9339.94
3.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:39.1160435.9239.8641.4341.90
4.TERLECKA, Anna02UKS Wodnik Krasnystaw2:39.5060036.2740.4441.5641.23
5.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce2:40.6358736.7441.2041.9640.73
6.BORSUK, Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:40.9258437.8840.6541.1841.21
7.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:41.2158136.3240.4941.6742.73
8.PIOTROWICZ, Maja02Starachowicki KP BARAKUDA2:42.6256636.2842.3741.9042.07
9.KRAMER, Aleksandra02KORNER Zielona Góra2:43.4855736.7041.2242.9342.63
10.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:47.8051536.5342.1545.3943.73
Finał B
11.OKAJ, Martyna02Mks -  Mos Katowice2:43.5455736.3841.0142.7743.38
12.CHMIELEWSKA, Julia02MUPK Warszawianka2:45.0254236.6841.6243.0143.71
13.ŚMIECHOWSKA, Patrycja02MKS POLONIA Warszawa2:45.7853437.8441.5543.5642.83
14.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia2:46.2553036.6742.5744.4642.55
15.BEDNARCZYK, Aleksandra02Mks Wodnik Radom2:47.4351937.3543.2044.2042.68
16.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:47.6751638.0042.4044.0943.18
17.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany2:48.5350937.6843.6845.1242.05
18.WYKRZYKOWSKA, Zofia02Siódemka Sopot2:49.2550238.6843.6444.0842.85
19.GORECKA, Weronika02Muks Gilus Gilowice2:49.9649638.1444.0944.6143.12
20.KAMIŃSKA, Martyna02Znicz Koszalin2:51.8748037.6443.2545.4445.54


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-03-05 - 18:38
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:06.61
2:18.77
KUCZKO, Sławomir
KAŁUSOWSKI, Jan
00114
00905
Helsinki (FIN)
Olsztyn
2006-12-10
2014-03-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski2:22.1860831.3936.5936.6837.52
2.BIELAWA, Dominik02UKS TRI-Team Rumia2:25.0957233.6036.7137.5537.23
3.KUBIK, Szymon02KS Piątka Chorzów2:25.3356932.6136.6237.9638.14
4.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:29.3452533.7637.6239.2638.70
5.SZYNAWA, Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:29.5152332.7338.0938.2440.45
6.KSIĄŻNICKI, Dawid02Mks Ikar Mielec2:31.6250133.7838.6739.8639.31
7.GAŁUSZKA, Bruno SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:31.6350134.4639.2139.1938.77
8.WIEKIERA, Dawid02Mosm Tychy2:32.6449134.2239.1740.2239.03
9.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:32.9448835.4838.9939.0639.41
10.FIERZBIK, Oskar02Uks Swim10 Puławy2:38.7443734.6539.7941.7142.59
Finał B
11.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:34.0447833.9638.8840.7240.48
12.JARECKI, Aleksander02Dwójka Morena Gdańsk2:34.5047434.0840.3540.9639.11
13.DOROBA, Michał02WKS ŚLĄSK2:34.7747135.5339.4240.1939.63
14.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:35.7846234.6640.9240.7639.44
15.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:36.6845434.8740.0141.2940.51
16.SZCZEPANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:36.8845235.4340.7541.8838.82
17.ŁUKASIK, Mikolaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:36.9045235.1140.0841.3540.36
18.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice2:37.4444835.4239.9341.5340.56
19.KLIMAS, Michał SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:37.6344635.3040.0841.1541.10
20.NOREK, Mateusz02Muks Gilus Gilowice2:38.1044235.2440.7341.3840.75


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-03-05 - 18:54
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:07.97
2:17.66
TCHÓRZ, Alicja
SIEŃCZYK, Jowita
00101
00903
Lublin
Poznan
2015-12-17
2011-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.BUKO, Martyna02MKS Medyk Giżycko2:21.9663230.2637.3241.4032.98
2.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:24.0460531.8036.3142.1333.80
3.KANIAK, Oliwia02MKS JUvenia Wrocław2:24.2860231.6939.3840.1633.05
4.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa2:26.0158131.6537.9442.4134.01
5.KOWAL, Emilia02OMEGA Olkusz2:26.6157431.5537.8142.4034.85
6.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa2:27.6056231.0138.4544.7733.37
7.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok2:27.6856132.1638.2344.5332.76
8.PIOTROWICZ, Maja02Starachowicki KP BARAKUDA2:30.1953433.1039.4541.3236.32
9.KUC, Weronika02Starachowicki KP BARAKUDA2:33.3750132.8737.5346.1036.87
10.KROSTA, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:34.4449132.1741.4944.2736.51
Finał B
11.KRÓL, Wiktoria02Galicja Kraków2:28.8654832.7536.5244.9734.62
12.GARULA, Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:29.3854232.4839.2543.2934.36
13.KRYPA, Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:30.5253032.5539.2744.2134.49
14.BANACZKOWSKA, Aleksandra SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:32.6750833.8238.8744.6435.34
15.NOCOŃ, Dominika02UKS MANTA Kochłowice2:33.1550332.0538.4746.5036.13
16.GAŁAGUZ, Gabriela02MKS Neptun Stargard Szczecińsk2:33.1850331.9639.0646.2235.94
17.KOCZUR, Julia SO02Ulks Victoria Kozy2:33.4750032.9739.7946.3834.33
18.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:33.8549632.9741.1643.7835.94
19.NIEMCZYK, Wiktoria02Mosm Tychy2:34.3649233.1740.4346.6534.11
20.SROCZYŃSKA, Julia02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:35.3948232.3439.3146.3837.36


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-03-05 - 19:10
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:53.64
2:08.46
ŚWITKOWSKI, Jan
CIEŚLAK, Marcin
01003
00414
Ostrowiec Sw
Wroclaw
2014-12-18
2006-11-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SOBEK, Nikodem02Uczniowski Klub Sportowy Olimp2:12.7356328.4532.6539.5532.08
2.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin2:15.9952329.0235.4039.6531.92
3.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK2:17.5250630.0835.6442.3429.46
4.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź2:19.0349029.4834.9341.1233.50
5.SYNOWIEC, Mikołaj02OMEGA Olkusz2:19.2248830.3536.4240.8631.59
6.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:19.4848529.9236.5140.4432.61
7.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:20.0148032.2437.7438.3331.70
8.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK2:21.2246729.6636.2242.6032.74
9.KSIĄŻNICKI, Dawid02Mks Ikar Mielec2:24.2543831.1037.9640.1835.01
DYSKW.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa
K16
Finał B
11.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:18.5849530.1933.9742.4431.98
12.KIJEK, Wiktor02UKS MANTA Kochłowice2:20.4647529.9435.5742.0532.90
13.WORONKO, Krzysztof02MKS Medyk Giżycko2:21.3246630.2735.3742.6533.03
14.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:21.6746331.1237.0343.5130.01
15.KOMAR, Rafał SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:22.7345330.4735.5043.8232.94
16.KRUCZEK, Jakub02Siódemka Sopot2:23.2544829.7237.2843.3432.91
17.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:24.2143930.7636.3944.1732.89
18.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź2:25.3442931.1037.0444.6232.58
19.ZDZIEBŁO, Piotr02UKS Salmo Żory2:26.7641630.5837.1645.0433.98
20.PAWŁOWSKI, Dominik02MKP ATOL Oleśnica2:26.7941630.7538.1444.5833.32


<< TOP >>
Konkurencja 25
2016-03-05 - 19:26
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski 3:41.94WKS ŚLĄSK Wrocław00601Lublin2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Mkp Szczecin 1Mkp Szczecin4:05.49595
GÓRNICKA, Aleksandra
KUPIS, Aleksandra
+0,90
+0,36
28.75
30.06
59.89
1:01.93
PRUSIK, Kamila
HAŁAWCZAK, Marcelina
+0,30
+0,11
29.78
28.61
1:03.15
1:00.52
2.BUWAR Warszawa 1BUWAR Warszawa4:06.08591
MIELCZAREK, Sandra
ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia
+0,73
+0,45
29.27
29.44
1:00.53
1:01.49
WYTRYKUS, Maria
SIENKIEWICZ, Kaja
+0,07
+0,55
30.19
28.68
1:04.08
59.98
3.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany4:10.26562
JABŁONOWSKA, Nikola
SZCZEPEK, Julia
+0,75
+0,26
28.88
29.36
1:00.59
1:02.20
DUDA, Paulina
FIGURSKA, Natalia
+0,53
+0,64
30.06
30.19
1:03.15
1:04.32
4.M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp. 1M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:10.94557
KULESZA, Weronika
KORYCKA, Zuzanna
+0,77
+0,66
30.17
29.79
1:02.74
1:03.47
VAN DOORNE, Natalia
MICIAK, Agata
+0,54
+0,60
30.95
28.61
1:04.91
59.82
5.MTP KormoranMTP KORMORAN Olsztyn4:14.66533
MUZYKA, Izabela SOL
GŁADKOJĆ, Marta SOL
+0,64
+0,30
30.79
30.30
1:04.28
1:03.69
JASZCZUK, Ewa SOL
RACZEWSKA, Emilia SOL
+0,45
+0,64
30.39
29.42
1:04.39
1:02.30
6.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa4:15.76526
BIAŁAS, Aniela
TOMKIEL, Aleksandra
+0,95
+0,26
29.70
30.41
1:03.11
1:05.66
TRYBUCH, Oliwia
SZCZUKIEWICZ, Laura
+0,15
+0,45
30.19
29.16
1:05.46
1:01.53
7.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin4:16.23523
KRZEMIENIECKA, Martyna
BOJARZYŃSKA, Wiktoria
+0,82
+0,49
29.18
30.33
1:02.52
1:04.51
LISZTWAN, Alicja
KAMIŃSKA, Martyna
+0,44
+0,68
29.80
30.03
1:04.18
1:05.02
8.KS KSZO Ostrowiec Św. 1KS KSZO Ostrowiec Św.4:16.83520
BOROŃ, Paulina SOc
MATRACKA, Anastazja SOc
+0,80
+0,54
32.23
30.90
1:06.02
1:05.23
NOWAK, Adrianna SOc
BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc
+0,47
+0,32
29.93
29.20
1:03.27
1:02.31
9.I UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim4:17.24517
SKARWECKA, Wiktoria SO
PROCHOWNIK, Martyna SO
+0,67
+0,06
30.45
29.91
1:03.68
1:03.82
TOMERA, Roksana SO
KUMOREK, Kamila SO
+0,51
+0,30
30.21
29.83
1:05.66
1:04.08
10.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz4:17.75514
BORSUK, Magdalena SR
BAŁYS, Wiktoria SR
+0,83
+0,52
30.53
30.99
1:04.51
1:05.59
MODRZEJEWSKA, Magdalena SR
ZAREMBIK, Katarzyna SR
+0,39
+0,45
31.56
29.51
1:06.56
1:01.09
11.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce4:18.00512
FURTAK, Wiktoria
WOJTASIK, Anita
+0,86
+0,67
30.34
30.85
1:05.20
1:05.75
BURA, Julia
PLUTA, Emilia
+0,61
+0,45
31.74
29.51
1:05.56
1:01.49
12.SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola 1SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola4:18.30511
SROCZYŃSKA, Julia
BIS, Aleksandra
+0,69
+0,28
30.94
31.08
1:04.35
1:05.67
FUSIARA, Natalia
ZADWORNA, Anna
+0,46
+0,03
31.39
29.42
1:05.52
1:02.76
13.Galicja Kraków 1Galicja Kraków4:18.44510
MIŁEK, Marcelina
SPÓRNA, Weronika
+0,92
+0,49
30.90
31.27
1:04.85
1:06.90
WIDURSKA, Kinga
KRÓL, Wiktoria
+0,58
+0,55
30.28
30.29
1:04.57
1:02.12
14.Mks Ikar Mielec 1Mks Ikar Mielec4:19.70502
STRUGAŁA, Oliwia
MADYCKA, Marcelina
+0,75
+0,26
30.36
31.41
1:03.43
1:07.75
SZYDŁOWSKA, Patrycja
CERLICH, Oliwia
+0,46
+0,40
31.13
30.35
1:05.44
1:03.08
15.II UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim4:20.12500
KAPCIŃSKA, Maja SO
PALOWSKA, Gabriela SO
+0,75
+0,50
31.67
30.35
1:05.33
1:03.01
PAWŁOWSKA, Julia SO
BLACHURA, Julia SO
+0,37
+0,26
31.10
32.11
1:04.85
1:06.93
16.Rekin ŚwiebodziceKS REKIN Świebodzice4:22.51486
ZAWADZKA, Hanna
PROCE, Marta
+0,72
+0,06
29.35
31.50
1:01.61
1:06.79
MAZIAR, Alicja
GRYLEWICZ, Zuzanna
+0,39
+0,44
22.53
31.61
1:06.56
1:07.55
17.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:23.51481
TRAFAS, Cecylia
KOPAŃSKA, Maja
+0,88
+0,64
30.89
31.94
1:05.41
1:07.04
MATUSZCZAK, Patrycja
SOBIAK, Zuzanna
+0,53
+0,12
32.45
29.94
1:07.85
1:03.21
18.KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz 1KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz4:24.54475
JAKUBCZAK, Martyna
ŁUCZAK, Katarzyna
+0,84
+0,58
31.25
32.13
1:06.50
1:07.41
SZYMAŃSKA, Wiktoria
DOMŻOL, Zuzanna
+0,46
+0,26
31.61
30.96
1:05.82
1:04.81
19.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:24.82474
BERUŚ, Marta
JONIENC, Patrycja
+0,83
+0,39
31.43
32.04
1:06.47
1:07.88
JĘDRZEJCZYK, Julia
MAGIEROWSKA, Julia
+0,50
+0,57
31.91
30.06
1:07.48
1:02.99
20.WKS ŚLĄSK 1WKS ŚLĄSK4:24.83474
ŚLEZAK, Michalina
SZPIEGOWSKA, Wiktoria
+0,76
+0,51
31.62
31.73
1:04.88
1:06.45
PALONKA, Zuzanna
TATARZYŃSKA, Agata
+0,18
+0,17
30.97
32.36
1:04.72
1:08.78
21.UKS Manta Warszawa Włochy 1UKS Manta Warszawa Włochy4:29.47450
KRYPA, Oliwia
BOJARSKA, Zuzanna
+0,79
+0,37
31.11
34.05
1:04.92
1:11.68
BIDNIK, Karolina
KRYPA, Marta
+0,50
+0,44
32.06
30.17
1:08.67
1:04.20
22.Mosm Tychy 1Mosm Tychy4:30.24446
NIEMCZYK, Wiktoria
ZAJĄC, Aleksandra
+0,73
+0,32
31.22
32.33
1:04.86
1:09.71
MICHALAK, Laura
WALCZYK, Martyna
+0,31
+0,36
31.90
31.83
1:08.07
1:07.60
23.MKS Medyk Giżycko 1MKS Medyk Giżycko4:31.16441
POLASIK, Natalia
BUKO, Martyna
+0,77
+0,16
32.26
29.27
1:08.34
1:03.01
CIŻ, Zuzanna
RUDNICKA, Wiktoria
+0,71
+0,42
31.57
33.10
1:06.55
1:13.26
DYSKW.Ukp Gryf Dębica 1Ukp Gryf Dębica
S4 2 i 4 ZMIANA
WIAZICKA, Aleksandra, RZANY, Wiktoria, SZERSZEN, Natalia, SWIATEK, Joanna


<< TOP >>
Konkurencja 26
2016-03-05 - 19:52
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski 3:12.64KS AZS AWF Katowice00611Lublin2015-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G-8 Bielany 1UKS G-8 Bielany3:43.85549
ORLICZ, Filip
CZAJKA, Maciej
+0,78
+0,45
25.01
26.50
53.04
55.94
CHEREDIS, Jakub
PAWŁOWSKI, Bogusław
+0,13
+0,53
26.59
27.64
56.46
58.41
2.I UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim3:51.10498
KOZIEŁ, Mikołaj SO
ALENCYNOWICZ, Maciej SO
+0,67
+0,58
26.48
27.47
54.61
57.69
GAŁUSZKA, Bruno SO
BLACHURA, Oskar SO
+0,54
+0,60
28.88
28.23
1:00.08
58.72
3.WKS ŚLĄSK 1WKS ŚLĄSK3:51.44496
JACKOWSKI, Tomasz
CIELECKI, Kuba
+0,76
+0,44
26.77
27.66
56.16
57.47
DOROBA, Michał
FERENC, Filip
+0,65
+0,80
28.87
27.84
1:00.00
57.81
4.MKS POLONIA Warszawa 1MKS POLONIA Warszawa3:52.56489
MIELCZAREK, Maciej
LIPOWSKI, Oskar
+0,67
+0,45
27.63
28.13
58.55
59.29
CHEŁSTOWSKI, Maciej
KRUTOWICZ, Bartłomiej
+0,40
+0,35
27.72
26.61
58.97
55.75
5.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa3:54.45477
JAŚKIEWICZ, Adrian
CZAJKA, Marcel
+0,78
+0,55
27.46
29.17
57.26
1:01.08
DOŁOWY, Grzegorz
RUTA, Kamil
+0,69
+0,71
27.50
28.30
56.96
59.15
6.UKS Siódemka Brodnica 1UKS Siódemka Brodnica3:55.35472
FISCHER, Jakub
CIERPIAŁ, Jakub
+0,81
+0,34
27.35
21.42
58.41
58.58
RUTKOWSKI, Kacper
SZULKOWSKI, Szymon
+0,32
+0,25
28.69
27.32
1:01.23
57.13
7.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań3:55.94468
SZUKALSKI, Mikołaj
RYBACKI, Maksymilian
+0,78
+0,19
28.53
28.47
59.59
59.79
LESICKI, Piotr
DUDEK, Kacper
+0,51
+0,56
27.64
27.60
58.67
57.89
8.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz3:57.00462
PODLASEK, Adrian SR
SZREMSKI, Michał SR
+0,88
+0,29
28.00
30.28
59.00
1:04.19
BUBAK, Dawid SR
LESIK, Jarosław SR
+0,48
+0,44
27.63
26.09
57.95
55.86
9.UKS Skarpa Lublin 1UKS Skarpa Lublin3:57.50459
SOBIESZUK, Kacper
POPIOŁEK, Dawid
+0,75
+0,64
28.37
28.73
59.31
59.67
SAGAN, Jakub
SZCZERBA, Adam
+0,53
+0,27
29.27
27.30
1:02.09
56.43
10.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin3:58.15455
HERMANOWICZ, Bartosz
DEMBSKI-KORNAGA, Eryk
+0,65
+0,47
27.32
27.20
59.96
58.77
KRAWCZYK, Eryk
CEGLIŃSKI, Hubert
+0,69
+0,45
27.41
29.28
58.37
1:01.05
11.MUPK Warszawianka 1MUPK Warszawianka3:59.21449
ABD EL RAZEK, Jakub
JĘDRYS, Igor
+0,78
+0,53
28.43
28.50
58.70
59.24
PRZYBYŁKOWICZ, Jan
KĘDZIERSKI, Jan
+0,47
+0,63
28.13
29.03
1:00.21
1:01.06
12.MTP KormoranMTP KORMORAN Olsztyn4:00.65441
KOMAR, Rafał SOL
KURDZIEKO, Nikodem SOL
+0,70
+0,51
29.31
28.95
1:01.19
1:00.63
PORBACKI, Krystian SOL
BRUZDEWICZ, Hubert SOL
+0,19
+0,44
28.40
28.13
59.92
58.91
13.Uks,,Żoliborz'' Warszawa 1Uks,,Żoliborz'' Warszawa4:01.49437
TRACZEWSKI, Gustaw
DUDKIEWICZ, Kacper
+0,70
+0,11
27.61
28.65
57.69
1:00.54
BIEGAŃSKI, Marcin
GREGORCZYK, Jan
+0,38
+0,26
29.38
29.21
1:01.99
1:01.27
14.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce4:02.43432
SCHREIBER, Patrick
MENCEL, Miłosz
+0,75
+0,58
29.91
28.08
1:02.26
58.46
RYBA, Michał
ZAJĄC, Mateusz
+0,56
+0,49
29.38
27.57
1:03.11
58.60
15.M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp. 1M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.4:02.58431
SZCZEPANOWSKI, Jakub
LESZCZYŃSKI, Jakub
+0,87
+0,47
28.56
28.85
1:00.31
1:00.57
SZYMANOWSKI, Jakub
MALINOWSKI, Paweł
+0,41
+0,48
29.41
28.71
1:01.74
59.96
16.KS KSZO Ostrowiec Św. 1KS KSZO Ostrowiec Św.4:03.87424
WYKIERSKI, Jakub SOc
AUGUŚCIK, Daniel SOc
+0,72
+0,52
29.46
28.95
1:01.59
1:01.44
KLIMAS, Michał SOc
WILK, Jakub SOc
+0,41
+0,57
29.13
28.60
1:01.95
58.89
17.Mosm Tychy 1Mosm Tychy4:04.86419
LITEWCZUK, Mateusz
WIEKIERA, Dawid
+0,73
+0,41
27.86
28.56
58.91
1:00.05
SZOJDA, Paweł
PAWLIK, Kacper
+0,27
+0,34
29.45
29.35
1:02.16
1:03.74
18.Legia Warszawa 1Legia Warszawa4:05.05418
SZABLAK, Franek
SZABLAK, Cypis
+0,74
+0,44
28.36
27.69
58.91
58.88
TRZCIONKOWSKI, Jan
SZAPIEL, Mikołaj
+0,38
+0,42
29.23
29.89
1:03.66
1:03.60
19.MUKP "ORKA MOSiR" Kielce 1MUKP "ORKA MOSiR" Kielce4:05.95413
KRÓL, Jan
KWIATEK, Radoslaw
+0,62
+0,38
28.68
29.31
1:00.90
1:02.34
BANDURA, Maksym
NIESTUJ, Piotr
+0,55
+0,59
29.35
28.33
1:03.53
59.18
20.Mkp Szczecin 1Mkp Szczecin4:06.56410
ALEKSANDER, Jakub
PRUCNAL, Jakub
+0,96
+0,60
29.57
28.37
1:01.05
58.90
CIEŚLAK, Alexander
WARKOCZ, Szymon
+0,48
+0,76
30.03
30.26
1:02.69
1:03.92
21.Galicja Kraków 1Galicja Kraków4:08.13403
PAJĄK, Jakub
PNIAK, Bartosz
+0,74
+0,02
28.62
29.60
1:00.83
1:03.18
KRZYSZTYŃSKI, Jan
AUGUSTYN, Jan
+0,48
+0,21
30.64
28.22
1:04.48
59.64
22.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice4:09.11398
GORCZYŃSKI, Jan
MATEJA, Igor
+0,76
+0,51
29.24
31.25
1:03.65
1:05.75
GRABOWSKI, Tomasz
GÓRKA, Łukasz
+0,37
+0,19
28.88
27.20
1:00.85
58.86
23.MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz 1MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz4:09.94394
SOBKÓW, Dominik
MICHALEWSKI, Maksymilian
+0,67
+0,35
29.33
29.39
1:02.38
1:02.85
WŁODARCZYK, Piotr
KOPCZYK, Kacper
+0,43
+0,15
28.16
30.49
59.60
1:05.11
24.UKS MANTA Kochłowice 1UKS MANTA Kochłowice4:10.96389
KIJEK, Wiktor
WYRTKI, Piotr
+0,66
+0,69
26.92
32.98
57.25
1:09.67
KOWALCZYK, Dawid
PROKOP, Bartosz
+0,54
+0,29
29.01
29.68
1:01.06
1:02.98
25.KP Astromal Akwawit Leszno 1KP Astromal Akwawit Leszno4:11.39387
GRZESIECKI, Mikołaj
KOWALSKI, Oskar
+0,70
+0,50
30.56
30.73
1:04.00
1:04.66
NAPIECEK, Jonasz
KLIBER, Iwo
+0,14
+0,21
29.38
29.04
1:02.05
1:00.68
26.Mks Ikar Mielec 1Mks Ikar Mielec4:12.15384
MAGDA, Patryk
LABAK, Krystian
+0,78
+0,40
29.95
29.97
1:02.30
1:02.47
KUŻDŻAŁ, Mikołaj
KSIĄŻNICKI, Dawid
+0,49
+0,47
31.40
29.03
1:06.52
1:00.86
27.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice4:13.33378
SKOWRONEK, Hubert
KALISIAK, Norbert
+1,08
+0,47
29.20
32.35
1:00.28
1:07.97
ZARZYCKI, Maciej
STYCZYŃSKI, Wojciech
+0,58
+0,44
31.90
27.45
1:06.01
59.07
28.II UKP ''UNIA'' OŚWIĘCIMUkp ,,Unia'' Oświęcim4:13.65377
SZCZYGIEŁ, David SO
LEWANDOWSKI, Jakub SO
+0,60
+0,39
29.55
30.12
1:02.32
1:02.79
PŁATEK, Maciej SO
BRANIA, Radosław SO
+0,36
+0,43
30.74
31.05
1:04.08
1:04.46


<< TOP >>
Konkurencja 27
2016-03-06 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:03.53
2:16.37
JEDRZEJCZAK, Otylia
GEMBICKA, Malgorzata
00114
POL
Debrecen (HUN)
???
2007-12-13
1999-03-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.TRAMBOWICZ, Zuzanna02MKS SP-63 Bydgoszcz2:18.73640A30.5735.8136.0636.29
2.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02BUWAR Warszawa2:26.10548A32.7236.7437.9738.67
3.RAJCA, Olivia02UKS190 Łódź2:28.26525A33.8138.4338.3337.69
4.BYLIŃSKA, Agnieszka02Uks Żabianka Gdańsk2:30.64500A33.6838.1739.1739.62
5.KUSION, Weronika02BOSiR Brzesko2:31.63490A33.7339.3439.2839.28
6.BUKO, Martyna02MKS Medyk Giżycko2:31.67490A32.4138.8040.5539.91
7.DZIERKACZ, Kaja02MKS SP-63 Bydgoszcz2:31.91488A33.9639.3140.2838.36
8.JASZCZUK, Ewa SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:32.07486A32.1237.8040.3341.82
9.BAGIŃSKA, Katarzyna02MKS Juvenia Białystok2:32.67480A33.4939.4641.8037.92
10.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice2:33.93469A33.4139.0838.9142.53
11.WYTRYKUS, Maria02BUWAR Warszawa2:35.44455B33.4539.0141.0841.90
12.SOBIAK, Zuzanna02KS Warta Poznań2:35.73453B33.8839.8642.0239.97
13.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:35.78452B34.0839.6740.7041.33
14.NIEMCZYK, Wiktoria02Mosm Tychy2:35.80452B34.2139.5841.4040.61
15.PAWŁOWSKA, Barbara02UKS190 Łódź2:36.26448B34.4040.1240.8140.93
16.SKOWRON, Maja02Mkp Szczecin2:37.36439B33.7639.3042.0042.30
17.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:37.49438B33.6140.3641.6241.90
18.STRUGAŁA, Oliwia02Mks Ikar Mielec2:39.79419B33.2439.1143.2844.16
19.SOCZOMSKA, Pola02MKS JUvenia Wrocław2:40.59413B34.8640.8641.9242.95
20.CHOŁUJ, Julia02Mkp Szczecin2:40.61413B34.9140.6242.7442.34
21.MIŁEK, Marcelina02Galicja Kraków2:40.78411R34.7340.1742.4043.48
22.KARCZMARZYK, Anna02KS GÓRNIK RADLIN2:40.82411R35.0941.6343.0241.08
23.BIS, Aleksandra02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:40.9341035.4840.5140.9444.00
24.KUMOREK, Kamila SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:41.8740334.9742.1742.9041.83
25.KAPCIŃSKA, Maja SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:42.1640135.0040.5142.3844.27
26.DRAŻYK, Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice2:42.1840133.3239.7843.2645.82
27.FUKS, Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:42.9439534.0340.8043.7644.35
28.CHYLIŃSKA, Daria02Siódemka Sopot2:44.0138735.6940.5342.7845.01
29.BŁASZCZYK, Weronika02Uks Junior Kluczbork2:44.7838234.8640.6344.0545.24
30.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków2:44.9938135.1241.8743.3944.61
31.JAKUBCZAK, Martyna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:45.3137834.5942.2044.6743.85
32.AUGUSTYNIAK, Oliwia02KS Warta Poznań2:46.8736836.1243.0943.9343.73
33.ŚWIĄTEK, Martyna02UKS Skarpa Lublin2:47.0236735.9142.6545.4043.06
34.MADYCKA, Marcelina02Mks Ikar Mielec2:47.0536734.9042.9544.6744.53
35.KOT, Anna02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:47.4536437.8942.8144.4242.33
36.NOWAKOWSKA, Małgorzata02UKS190 Łódź2:47.5836335.7942.7344.9044.16
37.BLACHURA, Julia SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:48.9535436.4541.8044.0546.65
38.ŁEBED, Zuzanna02Siódemka Sopot2:50.6234437.7743.6846.4142.76
39.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko2:56.5031135.7443.2948.5048.97
40.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica2:57.2730735.5843.6447.1250.93
41.KRYPA, Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:58.9629835.5045.4449.4148.61
42.KALETA, Karolina02SiKReT Gliwice3:03.0627836.4944.3949.2852.90
43.CHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targówek3:07.1826038.9046.0251.1251.14
44.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS SKALAR Warszawa3:07.6925836.5946.5151.8352.76
45.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek3:09.3025237.7047.7454.0249.84
46.UFNALSKA, Julia02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:20.6621144.0752.2452.1752.18


<< TOP >>
Konkurencja 28
2016-03-06 - 9:19
Chłopców, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:50.13
2:05.86
KORZENIOWSKI, Pawel
ZONIUK, Maciej
00114
00601
Istanbul (TUR)
Oswiecim
2009-12-12
2008-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:10.64573A29.5032.8434.0534.25
2.KOZIEŁ, Mikołaj SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:13.54537A30.5734.4934.1634.32
3.KRYŚ, Jarosław02Mkp Szczecin2:13.69535A29.7434.5235.1234.31
4.SYSKA, Kacper02Mks Jedynka Łódź2:14.56525A30.7434.7634.6334.43
5.RAJCA, Wiktor02UKS190 Łódź2:17.60491A30.6334.4936.3636.12
6.PAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany2:17.85488A30.9836.1535.7434.98
7.DEMBSKI-KORNAGA, Eryk02Znicz Koszalin2:20.01466A30.7335.3136.4637.51
8.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka Warszawa2:21.56451A31.8135.1636.7037.89
9.KRUCZEK, Jakub02Siódemka Sopot2:22.18445A31.2636.8437.7636.32
10.POPIOŁEK, Dawid02UKS Skarpa Lublin2:22.19445A31.5637.3736.4336.83
11.KOMAR, Rafał SOL02MTP KORMORAN Olsztyn2:23.17435B32.3637.5137.4735.83
12.MORYL, Wojciech SO02Mmks Kędzierzyn Kożle2:23.37434B33.4337.2636.7235.96
13.BRANIA, Radosław SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:23.50432B33.4137.1437.1535.80
14.FERENC, Filip02WKS ŚLĄSK2:23.54432B31.9236.2437.4837.90
15.MAGDA, Patryk02Mks Ikar Mielec2:23.78430B32.3236.1336.9338.40
16.SZUKALSKI, Mikołaj02KS Warta Poznań2:25.43415B32.0136.7538.2138.46
17.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź2:25.94411B31.5238.1638.6337.63
18.SZYMANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.2:27.21401B32.2736.7038.3239.92
19.BLACHURA, Oskar SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:27.36399B33.1838.3938.4537.34
20.AUGUSTYN, Jan02Galicja Kraków2:28.13393B32.3637.2939.3439.14
21.STRĄCZEK, Jan02KS GÓRNIK RADLIN2:28.81388R32.0237.4939.8039.50
22.OSSOWSKI, Damian02MKS SP-63 Bydgoszcz2:29.13385R32.4337.9439.6739.09
23.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:29.5138231.3938.0440.4239.66
24.KNYSZYŃSKI, Maciej02Mks Jedynka Łódź2:30.4037632.8338.2040.3039.07
25.STANISZEWSKI, Maksymilian02Mkp Szczecin2:30.4137532.5637.0340.1340.69
26.WODYŃSKI, Bartosz02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:31.0737132.2338.0240.3740.45
27.GRZEGORCZYK, Wiktor02Uks Mos Ełk2:31.1637033.4339.0439.6539.04
28.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków2:31.3336934.0339.1539.8038.35
29.LESICKI, Piotr02KS Warta Poznań2:31.8236531.9738.4540.8140.59
30.SZCZYGIEŁ, David SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:32.8435833.6738.0439.8141.32
31.KOWALCZYK, Dawid02UKS MANTA Kochłowice2:34.2834832.0839.2541.0241.93
32.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:34.8434434.0439.6541.1240.03
33.MAZUR, Bartosz02SIEMACHA ASP Kraków2:35.3734134.5339.0841.1040.66
34.KRZYSZTYŃSKI, Jan02Galicja Kraków2:36.0033736.7041.8440.1537.31
35.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko2:36.6833234.4239.1342.2940.84
36.KOWALSKI, Oskar02KP Astromal Akwawit Leszno2:42.4529834.9040.2942.9844.28
37.KĘPIŃSKI, Paweł SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.2:44.0228935.5641.2543.6443.57
38.WALTER, Alan02Mosm Tychy2:44.7128635.1241.3143.0745.21
39.DUCHNOWSKI, Szymon02MKS Juvenia Białystok2:46.3327836.4742.2543.1544.46


<< TOP >>
Konkurencja 29
2016-03-06 - 9:33
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
53.14
55.85
WILK, Katarzyna
SOKOŁOWSKA, Diana
00106
00309
Istanbul (TUR)
Szczecin
2009-12-10
2010-12-02

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SZYMCZAK, Patrycja02UKS MANTA Kochłowice59.34635A28.3630.98
2.GÓRNICKA, Aleksandra02Mkp Szczecin59.41632A28.5130.90
3.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany59.73622A28.5031.23
4.MICIAK, Agata02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.1:00.07612A28.8831.19
5.MIELCZAREK, Sandra02BUWAR Warszawa1:00.08612A28.5631.52
6.PECIAK, Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka1:00.11611A28.2831.83
7.BORKOWSKA, Małgorzata02Uczniowski Klub Sportowy Olimp1:00.43601A28.7531.68
8.SIENKIEWICZ, Kaja02BUWAR Warszawa1:00.59596A28.8731.72
9.SKIBIAK, Klaudia02Dwójka Morena Gdańsk1:01.05583A29.3931.66
10.SZCZUKIEWICZ, Laura02MKS POLONIA Warszawa1:01.58568A29.2432.34
11.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek1:01.61567B29.3332.28
12.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:01.64566B30.0231.62
13.LUMA, Izabela02MZOS Płock1:01.67565B29.4532.22
14.BIAŁAS, Aniela02MKS POLONIA Warszawa1:01.71564B29.5932.12
15.SPIK, Vanessa02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień1:01.77563B29.3932.38
PIĘKOŚ, Natalia02Mks Jedynka Łódź1:01.77563B29.3732.40
17.GAŁAGUZ, Gabriela02MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:01.87560B29.5632.31
18.RACZEWSKA, Emilia SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:01.94558B29.4432.50
19.ZAREMBIK, Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:02.06555B30.1431.92
20.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock1:02.34547B30.3831.96
21.PATORA, Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:02.38546R30.1332.25
22.MAGIEROWSKA, Julia02KS Piątka Chorzów1:02.70538R29.5933.11
23.GARULA, Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:02.7353730.0432.69
24.PYZALSKA, Nikola02DELFIN Gdynia1:02.7953630.3932.40
25.LESIAK, Agata02MUPK Warszawianka1:02.9253230.2732.65
26.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:02.9353229.9632.97
27.AMEREK, Daria02Mks -  Mos Katowice1:03.2052529.9333.27
28.PACZKOWSKA, Agnieszka02KS OSiR Chojnice1:03.4352030.2433.19
29.ZADWORNA, Anna02SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:03.5651629.9633.60
30.BŁASZKIEWICZ, Wiktoria SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.5951630.2033.39
31.KUCHARSKA, Dagmara02Mks Wodnik Radom1:03.6051530.2233.38
JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka Warszawa1:03.6051530.3933.21
33.KOCZUR, Julia SO02Ulks Victoria Kozy1:03.6751430.4433.23
SZLĘK, Katarzyna02TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:03.6751430.2433.43
35.CZARNOWICZ, Gabriela02UKS OMEGA Sokółka1:03.7051330.5933.11
36.NOWAK, Zuzanna02MKS STP Nowy Sącz1:03.7451230.5233.22
37.SIERAK, Kinga02KS PŁETWAL SZCZYTNO1:03.8351030.1533.68
38.ZDANOWICZ, Hanna02MKP ATOL Oleśnica1:04.1050330.7033.40
39.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna1:04.1850230.8733.31
40.KRZEMIENIECKA, Martyna02Znicz Koszalin1:04.2350030.0334.20
41.KASPRZYK, Wiktoria02K.S. Górnik Sosnowiec1:04.3149930.6533.66
42.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce1:04.3249830.7333.59
43.NOWAK, Adrianna SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:04.4149630.6833.73
44.KORYCKA, Zuzanna02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.1:04.4849530.2334.25
45.LISZTWAN, Alicja02Znicz Koszalin1:04.5249430.8333.69
46.WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek1:04.5849231.4133.17
47.MAŁAŚNICKA, Julia02UKS V Łomianki1:04.6049230.2034.40
48.MUZYKA, Izabela SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:04.6149230.7033.91
49.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska Warszawa1:04.6549130.0134.64
50.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:04.8048730.9533.85
51.JAWORSKA, Maja02MZOS Płock1:04.8148730.7334.08
52.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:04.9548430.9034.05
53.KAMIŃSKA, Martyna02Znicz Koszalin1:05.0148330.2634.75
54.PROCHOWNIK, Martyna SO02Ukp ,,Unia'' Oświęcim1:05.1148031.1733.94
55.WRÓBLEWSKA, Wiktoria02UKS Gos Raszyn1:05.1348031.3633.77
56.WIDURSKA, Kinga02Galicja Kraków1:05.2647730.9234.34
57.KLIMCZYK, Weronika02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz1:05.4447331.0234.42
58.MAZIAR, Alicja02KS REKIN Świebodzice1:05.5347131.4834.05
59.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:05.5647131.0334.53
60.FURTAK, Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce1:05.5947030.7234.87
61.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin1:05.6047030.8834.72
62.KARAŚ, Katarzyna02Ks Wisła Puławy1:05.6146931.6733.94
63.MIECZKOWSKA, Wiktoria02MKS "Roś" Pisz1:05.6246931.2834.34
64.ŚLEZAK, Michalina02WKS ŚLĄSK1:05.6446931.7533.89
65.BOROŃ, Paulina SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:05.6946832.1133.58
66.PALONKA, Zuzanna02WKS ŚLĄSK1:05.7246731.9633.76
67.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany1:05.7946631.2134.58
68.DOMŻOL, Zuzanna02KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz1:05.8446531.4134.43
69.ADAMSKA, Zuzanna02SIEMACHA ASP Kraków1:05.8846431.7234.16
70.SZYNDLER, Aleksandra02Uks Swim10 Puławy1:05.9046331.5134.39
71.FIEDORUK, Katarzyna02MKS BARRACUDA Białystok1:05.9446231.6934.25
TOMASZEWSKA, Magdalena02Ks Wisła Puławy1:05.9446231.0734.87
73.GORECKA, Weronika02Muks Gilus Gilowice1:05.9746231.4134.56
74.GRZEGOLEC, Weronika02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.1:06.3945331.5934.80
75.MATRACKA, Anastazja SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.4445231.5034.94
76.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk1:06.6344832.2334.40
77.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa1:06.6844731.1735.51
78.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica1:06.8444432.3734.47
79.TAŃSKA, Joanna02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków1:06.8744332.3234.55
80.SZOPA, Oliwia02MKS Juvenia Białystok1:06.9944132.4534.54
81.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa1:07.0544031.6835.37
82.BAŁYS, Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:07.0644031.9935.07
83.KUŚMIERZ, Anna02Galicja Kraków1:07.3743432.1535.22
84.SZPIEGOWSKA, Wiktoria02WKS ŚLĄSK1:07.5343032.3535.18
85.KUKIEŁKA, Liliana02Stowarzyszenie Szkoła Pływania1:07.5443032.3135.23
86.BIDNIK, Karolina02UKS Manta Warszawa Włochy1:07.5942932.1735.42
87.CZEPULANIS, Alicja02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.1:07.7142732.6335.08
88.SALA, Julia02Solne Miasto Wieliczka1:07.8342532.3035.53
89.PRZYBYŁOWICZ, Zuzanna02DELFIN Gdynia1:07.8542432.3535.50
90.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUPK Warszawianka1:08.2341732.2935.94
91.SZEWCZYK, Zofia02Fala Kraśnik1:08.2941632.8535.44
92.SZKODA, Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.3041632.8735.43
93.PRZYGODA, Natalia SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:08.5441232.8435.70
94.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa1:08.7240832.0836.64
95.BIENASZ, Wiktoria02MKS Juvenia Białystok1:09.3439833.3535.99
96.PAWEŁAS, Martyna SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:09.4639633.3336.13
97.CHUDZIK, Paulina02UKS TRI-Team Rumia1:09.8538933.3736.48
98.MIJAS, Agata02Stowarzyszenie Szkoła Pływania1:09.8738933.3536.52
99.GRZELCZYK, Natalia02MUKS " WOdnik" Łask1:09.9238833.4636.46
100.MICHALAK, Laura02Mosm Tychy1:10.0038633.6336.37
101.TATARZYŃSKA, Agata02WKS ŚLĄSK1:10.2638233.4936.77
102.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS SKALAR Warszawa1:10.8937233.7237.17
103.MYSZKOWSKA, Paulina02Mks -  Mos Katowice1:11.2436734.6836.56
104.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:11.3736533.7737.60
105.BOJARSKA, Zuzanna02UKS Manta Warszawa Włochy1:11.7535934.3737.38
106.LUBECKA-GODLEWSKA, Apolonia02MUKS Olimpijczyk1:12.0935433.9738.12
107.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko1:12.2835133.4738.81
108.KAMIŃSKA, Agnieszka02Uks Ruch Grudziądz1:12.4634833.8738.59
109.PANDZICH, Zuzanna02Mks -  Mos Katowice1:12.6034634.3538.25
110.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy1:13.1033934.7638.34
111.GODLEWSKA, Oliwia02Uks Żabianka Gdańsk1:16.1230036.5339.59
112.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko1:19.9725936.7643.21
DYSKW.DYBA, Jagienka02KS Warta Poznań
O4
DYSKW.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki
O4
NWRUTKOWSKA, Julia02DELFIN Gdynia


<< TOP >>
Konkurencja 30
2016-03-06 - 9:55
Chłopców, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
46.52
51.98
CZERNIAK, Konrad
JEMIELITA, Oskar
00603
01514
Doha (QAT)
Lublin
2014-08-27
2015-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany53.37597A25.2728.10
2.LIS, Paweł02BUWAR Warszawa55.61527A26.5329.08
3.JANICZUK, Patryk02MUKS Lider Chełm55.77523A26.5329.24
4.LESIK, Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz55.90519A26.4329.47
5.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin55.93518A27.3228.61
6.KAZMIERCZAK, Bruno02UKS Gos Raszyn56.20511A26.7729.43
7.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany56.28509A26.7429.54
8.KRUTOWICZ, Bartłomiej02MKS POLONIA Warszawa56.31508A26.9029.41
9.WILK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.56.44504A26.8929.55
10.JACKOWSKI, Tomasz02WKS ŚLĄSK56.45504A26.6929.76
11.KUSTRA, Adam02UKS Shark Rudna56.92492B27.5929.33
12.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz57.07488B27.9429.13
13.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk57.15486B27.3029.85
14.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany57.18485B27.1830.00
15.KNIHNICKI, Miłosz02KS REKIN Świebodzice57.37480B27.3630.01
16.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa57.42479B27.9729.45
17.SZCZERBA, Adam02UKS Skarpa Lublin57.44478B27.6729.77
18.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica57.63474B27.7029.93
19.SZULKOWSKI, Szymon02UKS Siódemka Brodnica57.72471B28.1129.61
20.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszawa57.76470B27.5830.18
21.DUDEK, Kacper02KS Warta Poznań58.01464R27.9130.10
22.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko58.07463R28.0130.06
23.CIELECKI, Kuba02WKS ŚLĄSK58.2645828.1330.13
24.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock58.3845627.8030.58
25.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR Warszawa58.5145328.0430.47
26.MACEWICZ, Dominik02Mks - Astoria Bydgoszcz58.6844927.3331.35
27.FISCHER, Jakub02UKS Siódemka Brodnica58.7244827.5231.20
28.SIERADZKI, Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski58.7444728.1730.57
29.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź58.8044628.4230.38
30.PRUCNAL, Jakub02Mkp Szczecin58.8844428.5630.32
31.ŚWIĄTEK, Filip02MKP ATOL Oleśnica58.9044428.1630.74
32.KRAWCZYK, Eryk02Znicz Koszalin59.0544027.6431.41
33.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S. Posnania Poznań59.1043928.1031.00
34.NIESTUJ, Piotr02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce59.1243928.2330.89
35.LITEWCZUK, Mateusz02Mosm Tychy59.1643827.4431.72
36.WASZAK, Kamil02Uks Ruch Grudziądz59.2543628.6330.62
37.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa59.3043528.7430.56
38.KRZEMIŃSKI, Kacper02DELFIN Gdynia59.3143528.7730.54
39.CIERPIAŁ, Jakub02UKS Siódemka Brodnica59.3243428.6730.65
KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko59.3243428.5430.78
41.PAWŁOWSKI, Dominik02MKP ATOL Oleśnica59.3943328.3931.00
42.ABD EL RAZEK, Jakub02MUPK Warszawianka59.4243228.1731.25
43.BRUZDEWICZ, Hubert SOL02MTP KORMORAN Olsztyn59.4443229.0130.43
44.MIKOŚ, Dawid02Mks Trójka Łódź59.5243028.7030.82
45.FIERZBIK, Oskar02Uks Swim10 Puławy59.6142828.5431.07
46.KOKIEĆ, Mateusz02MKP Wodnik Bielsk Podlaski59.7242628.4431.28
47.ZIELINSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy59.9642128.9930.97
48.MRZYGŁÓD, Michał02Muks Gilus Gilowice59.9742027.6232.35
49.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszawa59.9842028.4731.51
50.SZERMUSZYN, Hubert02MKS BARRACUDA Białystok1:00.1141729.0631.05
51.NACHYŁA, Jakub02Muks Gilus Gilowice1:00.3641229.0231.34
52.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa1:00.4441128.2332.21
53.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUPK Warszawianka1:00.5240928.9631.56
54.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk1:00.6840628.7631.92
55.LECHOWICZ, Kacper02K.S. Posnania Poznań1:00.9340129.0131.92
56.KOWALCZYK, Dawid02UKS MANTA Kochłowice1:01.0139929.0231.99
57.BARTOSIEWICZ, Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:01.0939829.3831.71
58.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa1:01.1339728.7932.34
59.FUSIARA, Wiktor02DELFIN Gdynia1:01.1439729.2231.92
60.SZUKALSKI, Mikołaj02KS Warta Poznań1:01.1739629.4131.76
61.KOPUT, Antoni02UKS Manta Warszawa Włochy1:01.1839628.6832.50
62.GRABOWSKI, Tomasz02SiKReT Gliwice1:01.2539429.5931.66
63.KWIATKOWSKI, Paweł02MKS Juvenia Białystok1:01.2639428.8332.43
64.KĘDZIERSKI, Jan02MUPK Warszawianka1:01.2839429.2032.08
65.AUGUŚCIK, Daniel SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.3739228.9232.45
66.BANASZKIEWICZ, Robert02WKS ŚLĄSK1:01.4039229.2132.19
67.DOBROWOLSKI, Maciej02UKS JAGIELLONKA Warszawa1:01.4239129.4631.96
68.PORBACKI, Krystian SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:01.4639029.7431.72
69.SOBKÓW, Dominik02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz1:01.4839029.4931.99
CURYŁO, Jakub02ULKS WODNY ŚWIAT1:01.4839029.7431.74
CEGLIŃSKI, Hubert02Znicz Koszalin1:01.4839029.6431.84
72.WYKIERSKI, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:01.7138629.2732.44
73.ŚWIĄTEK, Bartosz02UKS TRI-Team Rumia1:01.8338329.9731.86
74.DAMSZ, Andrzej02KS REKIN Świebodzice1:01.8538329.5832.27
75.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny1:01.8738329.8532.02
76.JANOSZ, Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice1:01.9738130.0831.89
77.PAJĄK, Jakub02Galicja Kraków1:02.0038028.8433.16
PORSZKE, Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice1:02.0038029.6832.32
79.STANKIEWICZ, Kacper02SIEMACHA ASP Kraków1:02.1237830.1032.02
80.KLIBER, Iwo02KP Astromal Akwawit Leszno1:02.2037729.3932.81
81.KOŁODZIEJ, Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice1:02.2937529.3432.95
82.MICHALEWSKI, Maksymilian02MUKS "Piętnastka" Bydgoszcz1:02.3237429.6932.63
83.TATURA, Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice1:02.3337429.7432.59
84.LABAK, Krystian02Mks Ikar Mielec1:02.4037329.8632.54
SZCZEPANOWSKI, Jakub02M.K.P."Słowianka" Gorzów Wlkp.1:02.4037329.9332.47
86.ŁYSIAK, Ignacy02SKS "137 DELFIN ŁÓDŹ1:02.4137329.9532.46
WĘGROWSKI, Krystian02WKS ŚLĄSK1:02.4137329.7132.70
88.CYBULSKI, Cyprian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:02.5337129.2033.33
89.KOLECEK, Dominik02DOKiS SP "Vega" Dobrodzień1:02.5437130.4832.06
90.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce1:02.5937030.2532.34
91.TOKARSKI, Stanisław02KS REKIN Świebodzice1:02.6836829.3233.36
92.ŚWIERBIOŁEK, Mateusz02MKS Neptun Stargard Szczecińsk1:02.7236729.5133.21
93.CIEŚLAK, Alexander02Mkp Szczecin1:02.7536730.2232.53
94.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań1:02.8436530.3832.46
95.LIK, Kacper02Mks Jedynka Łódź1:02.8536530.6632.19
96.KRAJEWSKI, Patryk02Uks Żabianka Gdańsk1:02.9136429.7933.12
97.RYBA, Michał02UKS Aligator Gorzyce1:02.9236429.7433.18
98.JAJKO, Jakub02KS GÓRNIK RADLIN1:02.9936329.1533.84
99.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka Warszawa1:03.0136229.8233.19
100.ROZMYSLOWSKI, Eryk02UKS Gos Raszyn1:03.0236230.1032.92
101.NOWAK, Jan02BOSiR Brzesko1:03.2635830.2732.99
102.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02MKS POLONIA Warszawa1:03.2935830.2333.06
103.KACZMARCZYK, Jakub SOc02KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.4035630.1233.28
104.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa1:03.4935429.5633.93
105.BANDURA, Maksym02MUKP "ORKA MOSiR" Kielce1:03.5035429.7533.75
106.NOWAK, Radosław SOL02MTP KORMORAN Olsztyn1:03.5735330.4533.12
107.SZREMSKI, Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:03.6035230.0133.59
108.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek1:03.6435230.0533.59
109.PAWLIK, Kacper02Mosm Tychy1:03.7635029.3834.38
110.KUCHARSKI, Jan02UKS KAPRY ARMEXIM Pruszków1:04.1634330.4033.76
SENDACKI, Jakub02Mosm Tychy1:04.1634330.5833.58
112.PNIAK, Bartosz02Galicja Kraków1:04.2434230.3333.91
113.WIŚNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanów1:04.3534030.7933.56
114.MODRZYŃSKI, Hubert02Mkp Szczecin1:04.3834030.5333.85
115.HOMIK, Mateusz