Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat
Olsztyn, 7- - 9-7-2017


1 - Eliminacje dzień 12017-07-07 - 9:00


Konkurencja 1
2017-07-07
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.01
21.68
URBANCZYK Aleksandra
JURASZEK Paweł
02305
00701
Barcelona (ESP)
Lublin
2013-08-03
2017-05-18

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno27.74625A
2.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica27.86617A
3.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań27.87617A
4.MAIK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.04606A
5.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane28.07604A
6.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa28.15599A
7.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka28.16598A
8.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team28.28590A
9.PIOTROWSKA Wiktoria03UKS Żabianka Gdańsk28.29590A
10.KLIMEK Marta SO03UKP Unia Oświęcim28.32588A
11.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice28.33587B
KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa28.33587B
13.MIRECKA Maria03UKS V Łomianki28.37585B
14.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka28.40583B
15.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.59571B
16.BIERNAT Oliwia03UKS Aquatica Pawłowice28.60571B
17.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz28.61570B
KOZDĘBA Karolina03Galicja Kraków28.61570B
19.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM28.79559B
20.SKWARA Oliwia03UKS Huragan Sosnowiec28.80559B
21.ZBROJEWSKA Zofia03MKS Trójka Łódź28.83557R
22.KINDRAT Julia03SiKReT Gliwice28.89554R
23.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań28.94551
24.OSINIAK Iga03Olimpia Lublin28.97549
25.MROŻEWSKA Anna03SRnRP ORKA - SOCHACZEW29.01547
26.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin29.07543
WRÓBEL Julia03Iskra Konin29.07543
28.PUZOŃ Paulina03UKS Aquatica Pawłowice29.08543
29.SKIBA Oliwia03TP Zielona Góra29.13540
30.GRADEK Aleksandra03UKS Fala Nieporęt29.17538
MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna29.17538
32.KRASSOWSKA Milena03Siódemka Sopot29.18537
33.PIEPIÓRKA Martyna03Cartusia Kartuzy29.21536
OBAJTEK Aleksandra03Ks Rekin Świebodzice29.21536
35.DOPART Marcelina03Uczniowski Ludowy Klub Sportow29.22535
36.STRZEMIŃSKA Natalia03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.27532
37.AMBROŻY Antonina03MKS Ochota Warszawa29.28532
38.DUTKOWIAK Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk29.30531
39.WRÓBEL Zofia SO03UKP Unia Oświęcim29.32530
40.URBAN Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański29.43524
41.CZOK Joanna03Uks Kronos Strzelce Opolskie29.45523
42.KUŁAKOWSKA Monika03MKS Medyk Giżycko29.50520
43.KERTYŃSKA Nadia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk29.56517
44.WĘSKA Kinga03MUKP KORONA Kielce29.62514
WIADEREK Zuzanna03Mosm Tychy29.62514
46.ŁABAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn29.63513
47.KWIATKOWSKA Zuzanna03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski29.69510
48.NOWAKOWSKA Marta03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk29.72509
49.KASPROWICZ Marta SR03MKS-SMS Victoria Racibórz29.83503
50.GAWRON Amelia03KP Sokół Rzeszów29.85502
51.WYGNAŁ Maja SR03MKS-SMS Victoria Racibórz29.87501
52.WASZKOWSKA Wiktoria03MKS Piaseczno29.98495
ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg29.98495
SOŁONIEWICZ Julia03Uks Omega Sokółka29.98495
55.SOCHA Anna03Iskra Konin29.99495
56.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa30.00494
57.FLORKIEWICZ Liwia03KP Sokół Rzeszów30.02493
58.JASIŃSKA Martyna03MUKS Wodnik Łask30.05492
SCZOGIEL Alicja03UKS Na Fali Bytom30.05492
60.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz30.11489
61.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa30.13488
62.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin30.18486
63.LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.23483
64.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa30.27481
65.WAŁUSZKO Adrianna03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju30.28481
66.SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa30.33478
67.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań30.35477
68.WĘCLEWSKA Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk30.41475
69.SZARCZYŃSKA Zuzanna03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk30.42474
70.GÓRAL Paula03Dwójka Tczew30.49471
DĄBKOWSKA Aleksandra03MZOS Płock30.49471
72.ŁAKOMIAK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz30.53469
73.STOSIEK Weronika SR03MKS-SMS Victoria Racibórz30.55468
74.SZACHMYTOWSKA Olga03MTS Kwidzyn30.57467
75.PONIKOWSKA Agata03Uks Ruch Grudziądz30.62465
76.TRYPUCKA Klaudia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn30.63464
77.MACHNICKA Alicja03MZOS Płock30.69462
78.PIEJKO Dorota03Klub Sportowy Swim2win Krosno30.70461
79.HAJDUK Oliwia03Mkp Atol Oleśnica30.79457
80.SKWARCZEWSKA Kamila03UKS Energetyk Zgorzelec30.80457
GORZEŃ Marta03UKS CITYZEN Poznań30.80457
82.JARONI Dominika03KS Warta Poznań30.84455
83.MIKSZAN Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice30.87454
84.WOJNAR Karolina03MKS Juvenia Wrocław30.88453
85.PIETRZAK Aleksandra03MKS Jedynka Łódź30.99448
86.SALAMON Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice31.04446
87.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno31.23438
88.HUMIENNA Idalia03MKS Juvenia Wrocław31.26437
89.KONOPKA Patrycja03MUKP KORONA Kielce31.30435
90.ŻELAZKO Emilia03MKS MOS Katowice31.31435
91.KLIMCZYK Emilia03Galicja Kraków31.34434
92.JONCZYK Alicja03DOKiS SP Vega Dobrodzień31.39432
93.BORUCKA Alicja03MKP Szczecin31.43430
JANUSZEWSKA Otylia03MZOS Płock31.43430
95.FRANKOWSKA Wiktoria03MKS Wodnik Radom31.47428
96.KOSTKIEWICZ Gabriela03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.31.52426
97.JAGIENIAK Izabella03ZRYW Opole31.54425
98.PRZYMUS Konstancja03MKS MOS Katowice31.56425
99.IWAŃSKA Barbara03KS Korona Kraków31.62422
100.KOSACKA Iga03ZRYW Opole31.65421
101.FILOCHA Julia03CKS-SMS Szczecin31.66421
102.CHĄCIAK Sandra03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa31.79415
103.KALEK Kornelia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.83414
SKRZYPIEC Nika03MKS Juvenia Wrocław31.83414
105.MILEWSKA Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.84413
106.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin31.86413
107.KACPERSKA Laura03MKS Polonia Warszawa31.88412
108.PRZYBYSZ Dominika03BUKS31.93410
109.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz31.96409
110.CICHOCKA Oliwia03UKS Olimpijczyk 2331.97408
111.AUGUŚCIAK Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków32.00407
WĄSIK Julia SO03UKP Unia Oświęcim32.00407
113.WALERON Olga03UPKS Wodnik Rawicz32.02407
114.KAWKA Lena03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa32.03406
115.ROJEK Paula03MKS Polonia Warszawa32.05405
116.PIOTROWICZ Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM32.06405
117.KRYWIEL Karolina03MKP Szczecin32.16401
118.ŻAK Marcelina03MTKP Delfin Toruń32.19400
REGOSZ Adrianna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz32.19400
POPPE Anna03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl32.19400
BOGUSZ Maja03BUKS32.19400
122.STODOLSKA Zofia03Mks - Astoria Bydgoszcz32.27397
123.RADKOWSKA Daria03UKS Olimpijczyk 2332.28397
124.AUGUSTYNIAK Kinga03Uks Ruch Grudziądz32.39393
125.NIEWIADOMSKA Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl32.42392
126.WYBRANOWSKA Julia SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.32.48389
127.ŁABA Amelia03KS Korona Kraków32.53388
128.MARYNIOK Agnieszka03Uks Wodnik 29 Katowice32.65383
129.BORUCKA Ida03UKS V Łomianki32.66383
130.WILCZYŃSKA Inez03MKS MOS Katowice32.71381
131.KRAWIEC Laura03KS AZS AWF Wrocław32.76380
132.SADŁOWSKA Maja03Uks Żoliborz Warszawa32.80378
133.KAPUSTA Karolina03KP Sokół Rzeszów32.81378
134.DZIEDZIC Vanessa03CKS-SMS Szczecin32.83377
135.GROT Malwina03K.S Posnania33.01371
136.PIEŃKOWSKA Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno33.05370
137.MARCINIAK Maria03MKS Ochota Warszawa33.12367
138.BUJNOWICZ Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.38359
139.WINNICKA Wiktoria03KP Sokół Rzeszów33.60352
140.WOŁOWIEC Vittoria03KP Sokół Rzeszów34.06338
141.KAMIŃSKA Natalia03DELFIN Gdynia34.29331
142.WILCZYŃSKA Zofia03K.S Posnania34.60322
143.KUSAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn34.68320
144.BRATUŚ Patrycja03UKP Gryf Dębica34.72319
145.WIKA Katarzyna03K.S Posnania35.03310
146.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin36.33278
DYSKW.WIECZOREK Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.NIEDOBITEK Izabela03Uks Kronos Strzelce Opolskie
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-07-07
Chłopców, 50m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
21.68
21.68
24.40
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
ORLICZ Filip
00701
00701
05114
Lublin
Lublin
Olsztyn
2017-05-18
2017-05-18
2016-07-08

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski25.00585A
2.CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski25.81531A
3.WŁOCH Jakub03K.S Posnania26.04517A
4.BOBER Paweł SG03UKS Żabianka Gdańsk26.19508A
5.WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów26.20508A
6.KAJZER Oliwier03Uks Wodnik 29 Katowice26.26504A
STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.26.26504A
8.WĘGLIŃSKI Błażej03MKS Wodnik Radom26.27504A
9.GROMSKI Patryk03KS Krotosz26.37498A
ZAWADZKI Dominik03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski26.37498A
11.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.40496B
STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice26.40496B
13.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski26.56487B
14.GĄSIOROWSKI Michał03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa26.57487B
15.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno26.63484B
16.PODSIADŁO Grzegorz03Uks Wodnik 29 Katowice26.64483B
17.SMOLIŃSKI Rafał03Uks Delfin Legionowo26.67481B
18.KLIMEK Maciej03MKS Wodnik Radom26.72479B
19.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal Leszno26.73478B
GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk26.73478B
21.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl26.79475R
22.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki26.82473R
23.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa26.83473
24.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa26.84472
25.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa26.85472
26.MATUSZYŃSKI Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa26.88470
27.LAMLA Filip03LKS Jedność 32 Przyszowice26.89470
28.PIECHOWSKI Krzysztof03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju26.90469
TĘCZA Maciej03Iskra Konin26.90469
30.DANIKIEWICZ Dawid SO03UKP Unia Oświęcim26.96466
31.WALAT Sebastian03UKS Pirania Targówek26.99465
32.RODKIEWICZ Radosław03Iuks Muszelka Warszawa27.09459
33.BRODZIŃSKI Franciszek03Znicz Koszalin27.19454
34.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław27.23452
SOBIERAJSKI Michał03Mosm Tychy27.23452
36.WOROBIEC Daniel03KS Neptun Świdnica27.25451
37.BARCZYK Jan03Uks Omega Olkusz27.26451
38.SZAFRANEK Gabriel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz27.32448
39.KOWALCZYK Piotr03MKS Polonia Warszawa27.34447
40.WOJTASIAK Michał03MKS Piaseczno27.35446
41.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice27.39444
42.GRZEGRZÓLKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa27.40444
43.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz27.42443
SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole27.42443
45.RYCHEL Maksymilian SR03MKS-SMS Victoria Racibórz27.44442
46.TRZCIONKA Maciej03UKS Na Fali Bytom27.47441
47.SOBOWIEC Mateusz03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz27.50439
48.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elblag27.54437
49.LEWICKI Filip03Galicja Kraków27.55437
50.ZUBIK Jan03MKS Polonia Warszawa27.56436
51.CEBULA Oskar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk27.61434
52.SOKOŁOWSKI Fabian03Dwójka Morena Gdańsk27.69430
53.SZYMAŃSKI Szymon03MKS Wodnik Radom27.78426
POPŁAWSKI Ksawery03Uks Mos Ełk27.78426
BERBELSKI Adam03MUKS Wodnik Łask27.78426
56.MAKOWSKI Dominik03UKS CITYZEN Poznań27.80425
57.BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień27.81425
58.KORYCIŃSKI Kamil03Galicja Kraków27.87422
GROMULSKI Paweł03Uks Żoliborz Warszawa27.87422
MARZEC Milan SG03UKS Żabianka Gdańsk27.87422
61.SZMYT Krzysztof03UKS Fala Swarzędz27.88421
62.SUSZCZENKO Iwan03Klub Pływacki Harpun Osiecznic27.94419
BISKUP Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.94419
64.WOJTKÓW Michał03UKS Energetyk Zgorzelec27.95418
65.TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard28.01416
66.HYCKOWSKI Paweł03Ks Rekin Świebodzice28.06413
67.SOBOLEWSKI Aleksander03Znicz Koszalin28.07413
ŻUKOWSKI Kamil03Galicja Kraków28.07413
69.SOKOŁOWSKI Krystian03TP Zielona Góra28.08412
70.ROGOZIŃSKI Radosław03CKS-SMS Szczecin28.16409
JELIŃSKI Marcel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz28.16409
SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław28.16409
73.MARTIN-WOŹNIAK Wiktor03MTKP Delfin Toruń28.17408
74.FETERA Alan03UPKS Wodnik Rawicz28.19408
75.ADAMCZYK Maksymilian03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk28.20407
76.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź28.21407
77.NOSEK Tomasz03Klub Sportowy Fala Niepołomice28.25405
78.HNATYK Damian03Dwójka Morena Gdańsk28.26405
79.ŻUCHOWSKI Kacper03UKP Jedynka Elblag28.27404
WYROBEK Robert03LKS Jedność 32 Przyszowice28.27404
81.MAGOSZ Michał03UKS Huragan Sosnowiec28.28404
SIKORA Kacper03Galicja Kraków28.28404
83.ZAJĄC Kamil03Solne Miasto Wieliczka28.34401
GORRA Mikołaj03MKP Szczecin28.34401
LEWANDOWSKI Damian03MZOS Płock28.34401
MALINOWSKI Jakub03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.28.34401
87.TRUSZKOWSKI Tomasz03Siódemka Sopot28.35401
FORGEL Konrad03TP Zielona Góra28.35401
89.RZĄSA Jacek SG03UKS Żabianka Gdańsk28.39399
90.SWINTOZELSKI Maksymilian03Fala Kraśnik28.44397
91.URBANOWSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa28.46396
92.HUDZIKOWSKI Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice28.48395
93.GWÓŹDŹ Kacper03Galicja Kraków28.49395
94.KONWA Jakub03MKS Wodnik Radom28.51394
SKORUPSKI Oskar03Mosm Tychy28.51394
KOWALSKI Marek03TP Zielona Góra28.51394
97.ANTCZAK Bartosz03MKS Polonia Warszawa28.52394
98.BĄKOWSKI Mikołaj03KS Warta Poznań28.57392
99.NOWAKOWSKI Łukasz03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.28.58391
100.GAŁECKI Krzysztof03MKS Trójka Łódź28.62389
101.ŻYCZKOWSKI Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM28.64389
SZLĘK Jan03TP Olimpijczyk28.64389
103.LISIK Kacper03UKS Shark Rudna28.68387
104.KRAJEWSKI Mateusz03SSP Orka Iława28.71386
105.WOJNOWSKI Damian03Iukp Wodnik Police28.76384
106.JARDZIOCH Eryk03MKP Szczecin28.79383
WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź28.79383
108.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03UKS Olimpijczyk 2328.80382
POGODA Filip03UKS Olimpijczyk 2328.80382
110.SIERMANTOWSKI Filip03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju28.83381
111.DYWAN Miłosz03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk28.89379
112.WARZECHA Wiktor03MKS Ikar Mielec28.90378
113.JANECZEK Marcel03MKS Neptun Stargard28.92377
BORKOWSKI Arkadiusz03DOKiS SP Vega Dobrodzień28.92377
115.NIEDZIAŁEK Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn28.94377
116.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź28.95376
117.KOMOROWSKI Kacper03Mosm Tychy28.96376
118.ŚWIDERSKI Dawid03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz28.99375
HANF Szymon03KS Korona Kraków28.99375
120.URBANEK Filip03MUKP FALA Ropczyce29.02374
121.SKRZYPEK Filip03Galicja Kraków29.07372
122.BODUSZEK Julian03Uks Wodnik 29 Katowice29.14369
123.NAZARUK Piotr03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju29.16368
124.WILAS Oliwier03MKP Szczecin29.18367
125.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź29.19367
126.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno29.20367
127.SZYMAŃSKI Oskar03UKS Fala Swarzędz29.24365
128.TARKA Maciej03Centrum Staszów29.25365
129.DOMINICZAK Kamil03KS Piątka Chorzów29.26364
130.NIEDUŻAK Maurycy03UKS Pirania Targówek29.27364
131.PIĘTA Konrad03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.31363
132.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań29.34361
133.STANEK Bartosz03UKS Aquatica Pawłowice29.36361
134.BASA Szymon03Galicja Kraków29.37360
GERA Franciszek03UKS Fala Nieporęt29.37360
136.JAMRÓZ Michał03Solne Miasto Wieliczka29.38360
137.PASZKOWSKI Konstanty03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa29.40359
138.SZOLC Dominik03KS Piątka Chorzów29.56353
139.MAZUREK Jakub03UKS CITYZEN Poznań29.57353
140.ZYNEK Kamil03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.59352
141.PROKOPCZYK Maksymilian03ZRYW Opole29.60352
142.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz29.61352
KORŻOWNIK Hubert03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.29.61352
144.WANAT Grzegorz03Galicja Kraków29.63351
145.JODZIO Adrian03MUKS Olimpijczyk  OSSM29.72348
SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań29.72348
147.NAZARUK Piotr03CKS-SMS Szczecin29.76346
PARA Mikołaj SO03Płetwal Zakopane29.76346
149.PAWLAK Hubert03SKS 137 Delfin Łódź29.81345
SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask29.81345
151.KURKOWSKI Oskar03Siódemka Sopot29.83344
152.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03UKS Fala Swarzędz29.91341
153.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań29.93340
154.GAWIŃSKI Oscar03KS Neptun Świdnica29.97339
155.RZEŹNIK Kacper03UPKS Wodnik Rawicz29.98339
156.SIECLA Adrian03UPKS Wodnik Rawicz29.99338
157.SŁOMSKI Karol03Mkp Atol Oleśnica30.03337
158.MICHALAK Piotr03MKS Ochota Warszawa30.04337
159.SÓWKA Aleks03KS Warta Poznań30.11334
160.SOSNA Dominik03MKS Pałac Młodzieży Katowice30.14333
161.MOCZULSKI Maksymilian03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz30.16333
162.KRUPIŃSKI Wojciech03K.S Posnania30.26329
163.KUZIA Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków30.28329
164.SOJKA Paweł03UKS Aquatica Pawłowice30.31328
165.FORTUNA Filip03Galicja Kraków30.37326
166.OKRĘT Oliwier SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.30.51321
167.SWĘDERSKI Bartek03TP Olimpijczyk30.52321
168.PELICA Tomasz03Olimpia Lublin30.55320
169.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań30.58319
170.DZIĘNDZIA Radosław03Siódemka Sopot30.66317
171.ŁAZAREK Piotr03MKS Piaseczno30.71315
172.SKOCZYLAS Michał03Uks Wodnik 29 Katowice30.82312
173.MAŁEK Mikołaj03K.S Posnania30.93308
174.LEŚNIEWSKI Patryk03SKS 137 Delfin Łódź30.98307
175.GRUCHAŁA Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa31.73286
176.PRAGA Maksymilian03MKS Polonia Warszawa31.93280
177.CZERNIAK Jarosław03Uks 5132.02278
178.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin32.49266
179.TECLAW Igor03Klub Sportowy Płetwal Szczytno32.96255
180.OSTROWSKI Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz33.21249
181.KUREK Sebastian03Uks Wodnik 29 Katowice33.69239
DYSKW.LEIMAN Cezary03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.WALCZYK Dominik SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWSAWWA Maciej03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju

PKZHURAVEL Nazar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk25.81531


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-07-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
31.07
33.14
SZTANDERA Dominika
OŻÓG Paulina
00101
00308
Uster (SUI)
Gorzow Wlkp
2017-02-05
2013-07-05

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry33.05709A
Rekord Polski Juniorów 14 letnich
2.OSINIAK Iga03Olimpia Lublin34.25637A
3.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa34.34632A
4.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask34.52622A
5.PASTUSZUK Paulina03Olimpia Lublin34.58619A
6.OBAJTEK Aleksandra03Ks Rekin Świebodzice34.87604A
7.ROKITA Hanna03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.99598A
8.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk35.08593A
9.MOTYL Sara03UKS190 Łódź35.21586A
10.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa35.27583A
11.KAMIŃSKA Anna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz35.41577B
12.TURKOWSKA Aleksandra03TP Zielona Góra35.54570B
13.GLISZCZYŃSKA Aleksandra031 Solex Lębork35.62566B
14.DACH Wiktoria03Galicja Kraków35.95551B
15.O`HARA Julia03MKS Ikar Mielec36.00549B
16.MOSEK Oliwia SR03MKS-SMS Victoria Racibórz36.04547B
KUŁAKOWSKA Monika03MKS Medyk Giżycko36.04547B
18.OLECH Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa36.15542B
19.ZYCH Natalia03MKS Wodnik Radom36.18540B
20.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS Pirania Targówek36.42530B
21.GĄGAŁKA Marta03MKS MOS Katowice36.51526R
22.ŁAKOMIAK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz36.86511R
23.KUREK Agnieszka031 Solex Lębork36.92509
24.KERTYŃSKA Nadia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk37.17498
KOCZYK Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa37.17498
26.OCZKOWSKA Daria03Galicja Kraków37.20497
27.KRĘTOSZ Maria03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski37.25495
28.WRÓBEL Martyna03MKS Piaseczno37.31493
29.BUDZIŃSKA Paulina SO03MMKS Kędzierzyn Koźle37.41489
30.ORŁOWSKA Agata03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza37.61481
31.WOJAKIEWICZ Matylda03KS AZS AWF Wrocław37.67479
32.LASECKA Aleksandra03MKS SP-63 Bydgoszcz37.78475
33.WINNICKA Wiktoria03KP Sokół Rzeszów37.85472
34.SZCZĘSNA Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa38.17460
35.GÓRSKA Eliza03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski38.21459
36.BIEDRZYCKA Adrianna03MKS "Roś"  Pisz38.32455
37.GŁAZIK Dominika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz38.35454
38.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg38.36453
KASJANIUK Patrycja03BUKS38.36453
40.KAPUSTA Karolina03KP Sokół Rzeszów38.42451
41.DOBROCZEK Natalia03Integracyjny KS  Konstancin38.44451
42.FABISZEWSKA Katarzyna03MKS Wodnik Radom38.51448
PRZYMUS Konstancja03MKS MOS Katowice38.51448
44.SOCHA Anna03Iskra Konin38.55447
45.NIEDOBITEK Izabela03Uks Kronos Strzelce Opolskie38.58446
46.ŻAK Marcelina03MTKP Delfin Toruń38.64444
47.ELSNER Aleksandra03UKS Fala Nieporęt38.66443
LASKA Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy38.66443
49.SZARCZYŃSKA Zuzanna03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk38.67443
50.AUGUŚCIAK Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków38.69442
51.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa38.78439
52.MARJAŃSKA Agata03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz38.95433
53.DZIADAK Agata03Legia Warszawa39.22424
SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa39.22424
55.WĘCLEWSKA Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk39.28422
56.PONIKOWSKA Agata03Uks Ruch Grudziądz39.40418
57.WIECZOREK Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.39.43417
SKIBA Oliwia03TP Zielona Góra39.43417
59.SOBOTA Adriana03Galicja Kraków39.45417
60.KONDRATIUK Gabriela03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski39.60412
61.GĄSIOR Oliwia03Klub Sportowy WANKAN Legnica39.70409
62.WOJNAR Karolina03MKS Juvenia Wrocław39.87404
63.KŁOS Paulina SOL03MTP KORMORAN Olsztyn39.91403
64.SZUBSKA Oliwia03MKS Jedynka Łódź40.03399
65.KOZIŃSKA Anna03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa40.21394
66.ŁABA Amelia03KS Korona Kraków40.37389
67.FRANKOWSKA Wiktoria03MKS Wodnik Radom40.52385
68.WITEK Aleksandra SG03UKS Żabianka Gdańsk40.59383
69.KAWKA Lena03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa40.89374
70.WYBRANOWSKA Julia SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.41.01371
71.BANASIAK Oliwia03MKS Polonia Warszawa41.02371
72.POPPE Anna03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl41.25365
73.CZERNIK Natalia SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.41.26364
74.KOROLCZUK Julia03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju41.42360
75.CIESIELSKA Natalia03UKS SP 149 Łódź41.54357
76.PIOTROWICZ Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM41.98346
77.BOGUSZ Maja03BUKS42.01345
78.DZIEDZIC Vanessa03CKS-SMS Szczecin42.42335
79.KUSAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn43.36314
80.ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn44.11298
81.GROT Malwina03K.S Posnania44.52290
82.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin44.71286
83.ŚWIERTA Emilia03KS Korona Kraków45.20277
84.PIEŃKOWSKA Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno46.41256


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-07-07
Chłopców, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
27.48
30.41
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
01414
01008
Barcelona (ESP)
Debica
2013-07-30
2009-07-03

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal Leszno31.60584A
2.GRABEK Oskar03UKS Olimpijczyk 2331.64582A
3.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.15554A
4.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz32.26549A
5.DYBOWSKI Jan03Galicja Kraków32.50537A
6.JACHIMOWICZ Maksymilian03Uks Pingwiny32.53535A
7.REMBOWSKI Jan03Integracyjny KS  Konstancin32.55534A
8.WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów32.63530A
9.GWÓŹDŹ Kacper03Galicja Kraków32.68528A
10.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.71526A
11.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS Wodnik Krasnystaw32.78523B
12.OLEJNIK Adam03Skalar Słupsk32.87519B
13.CEBULA Oskar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk32.91517B
14.PITYŃSKI Wiktor03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk33.02512B
15.GLIŃSKI Kacper031 Solex Lębork33.34497B
16.WOJDA Kamil03TP Zielona Góra33.52489B
17.DUSZCZAK Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.33.61485B
18.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim33.73480B
19.MARCINIAK Kacper03UKS Żabianka Gdańsk33.80477B
20.SKIBA Jakub03MKS Polonia Warszawa33.89473?
DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań33.89473?
22.OSTROWSKI Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz33.98470R
23.KOMOROWSKI Kacper03Mosm Tychy33.99469
24.WAWRYCA Hubert SR03MKS-SMS Victoria Racibórz34.01468
LEWANDOWSKI Oliwier03MZOS Płock34.01468
26.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek34.11464
27.SKRZYPEK Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa34.24459
28.CZAJA Marco03ZRYW Opole34.25459
29.WRÓBEL Igor SO03UKP Unia Oświęcim34.38453
30.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź34.46450
31.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź34.57446
32.MATUSZCZAK Bartosz03UKS Aquatica Pawłowice34.59445
33.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz34.68442
34.DOMINICZAK Kamil03KS Piątka Chorzów34.81437
35.PRZYSTAŁ Adam03Solne Miasto Wieliczka34.84436
36.OWSIEJEW Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM34.89434
37.KOSYTORZ Kamil03KS Piątka Chorzów34.91433
38.WRÓBEL Bartosz03Znicz Koszalin35.02429
39.MICHAŁOWSKI Eryk03Uks Omega Sokółka35.15424
40.BURSZYK Bartosz SR03MKS-SMS Victoria Racibórz35.21422
41.SZYDŁOWSKI Erwin SO03UKP Unia Oświęcim35.27420
42.RYCHEL Maksymilian SR03MKS-SMS Victoria Racibórz35.28419
SKROBAŁA Jakub03TP Zielona Góra35.28419
44.FORTUŃSKI Jan03MUKP KORONA Kielce35.56410
45.MARKOWSKI Kacper03UKS G-8 Bielany Warszawa35.65407
MAZUREK Jakub03UKS CITYZEN Poznań35.65407
47.MICHALAK Jan03UKS NAWA Skierniewice35.71404
48.MACIOSZEK Maksymilian03MKS Ochota Warszawa36.03394
49.KALINOWSKI Kacper03MTKP Delfin Toruń36.13391
50.PACOCHA Jakub03MKS Wodnik Radom36.26386
51.SŁOWIŃSKI Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl36.32384
52.SNOCH Michał03UKS Na Fali Bytom36.35383
53.ŚWIEKATOWSKI Wojciech03TP Zielona Góra36.71372
54.KONWA Jakub03MKS Wodnik Radom36.74371
JACHYM Maciej03Ks Rekin Świebodzice36.74371
56.KRAWIEC Patryk03DOKiS SP Vega Dobrodzień36.78370
57.JANECZEK Marcel03MKS Neptun Stargard37.02363
58.KAWAŁKO Patryk03KS Neptun Świdnica37.07362
59.BARTŁOMOWICZ Tomasz03Galicja Kraków37.24357
60.PRAGA Maksymilian03MKS Polonia Warszawa37.41352
61.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno37.44351
62.MILEWSKI Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM37.54348
63.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź37.59347
64.SWĘDERSKI Bartek03TP Olimpijczyk38.20330
65.LIS Rafał03UKS Aquatica Pawłowice38.24329
66.KUZIA Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków38.43324
67.SKORUPSKI Oskar03Mosm Tychy38.46324
68.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań38.47323
69.LENCZEWSKI Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM38.52322
70.BRODOWICZ Jakub03UKP Wodnik Włocławek38.60320
71.AUGUŚCIŃSKI Mateusz03SKS 137 Delfin Łódź38.67318
72.CZERNIAK Jarosław03Uks 5138.85314
SAWWA Maciej03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju38.85314
74.SŁOMSKI Karol03Mkp Atol Oleśnica39.03310
75.GAWIŃSKI Oscar03KS Neptun Świdnica39.14307
76.SOSNA Dominik03MKS Pałac Młodzieży Katowice39.15307
77.KRAKOWIAK Kacper03UKS NAWA Skierniewice39.32303
78.SKWARNICKI Jakub03BUKS39.96289
79.SZYMAŃSKI Oskar03UKS Fala Swarzędz40.62275
80.SIECLA Adrian03UPKS Wodnik Rawicz40.96268
81.STANEK Bartosz03UKS Aquatica Pawłowice41.56256
82.RZEŹNIK Kacper03UPKS Wodnik Rawicz46.96178
DYSKW.ZACHWIEJA Ignacy03KS Warta Poznań
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

PKZHURAVEL Nazar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk31.46592


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-07-07
Dziewcząt, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.84
1:02.90
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
POL
00104
Athens (GRE)
Debica
2004-08-14
2007-04-14

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra1:05.01621A30.3034.71
2.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team1:05.17616A30.5434.63
3.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:05.77600A30.6035.17
4.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.80599A31.0734.73
5.URBANIAK Dominika03UKS190 Łódź1:06.64577A31.0335.61
6.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków1:06.76573A30.7636.00
7.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka1:06.82572A30.2836.54
8.URBAN Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:06.84571A31.0435.80
9.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:06.99568A31.3335.66
BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa1:06.99568A31.1135.88
11.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec1:07.30560B31.5335.77
12.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice1:07.83547B31.6336.20
13.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:08.28536B31.4836.80
14.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane1:08.31535B31.0037.31
15.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa1:08.38534B31.1437.24
16.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:08.58529B31.5837.00
17.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna1:08.70526B31.9336.77
18.BRZOSTEK Emilia03MKS SP-63 Bydgoszcz1:09.19515B32.5336.66
19.ŻURAWSKA Kaja03Olimpia Lublin1:09.42510B32.6236.80
NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.42510B32.1537.27
21.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź1:09.55507R31.9537.60
22.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy1:09.62506R32.4637.16
23.KOZANECKA Laura03UKS190 Łódź1:09.6650533.1736.49
24.PIEJKO Dorota03Klub Sportowy Swim2win Krosno1:09.9449932.8737.07
25.WRÓBEL Julia03Iskra Konin1:10.1249532.3837.74
26.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań1:10.3249130.7939.53
27.PIOTROWSKA Wiktoria03UKS Żabianka Gdańsk1:10.4548831.0139.44
28.O`HARA Julia03MKS Ikar Mielec1:10.4748732.0938.38
29.DEMBOWSKA Weronika03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:10.4948733.2837.21
30.NOWAKOWSKA Marta03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:10.5348633.2037.33
31.JUREK Michalina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa1:10.9247833.2937.63
32.SCHWARZ Helena03Siódemka Sopot1:11.0247633.5137.51
33.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka1:11.3746932.9238.45
34.KULIK Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:11.6746332.6639.01
35.KASPROWICZ Marta SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.9945733.4938.50
36.PTASZYŃSKA Weronika SO03UKP Unia Oświęcim1:12.3145133.4438.87
37.SANIAWA Karolina03MKS Piaseczno1:12.4944832.8939.60
38.DOPART Marcelina03Uczniowski Ludowy Klub Sportow1:12.7944232.2640.53
39.PUZOŃ Paulina03UKS Aquatica Pawłowice1:12.8144232.5140.30
40.KOSTRZEWSKA Maria03UKS190 Łódź1:12.8744133.5539.32
41.KIELAK Julia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:13.0743733.8939.18
42.SADOWSKA Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:13.1043733.7039.40
43.KOSACKA Iga03ZRYW Opole1:13.3043333.4039.90
44.ROKOSZ Aleksandra SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.1:13.5642934.3139.25
45.JASKUŁOWSKA Zofia03Integracyjny KS  Konstancin1:13.6442732.6840.96
46.SZCZĘSNA Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.7240934.5840.14
47.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.2240133.9241.30
48.KOZIŃSKA Anna03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa1:15.4839735.4040.08
49.KRUSIŃSKA Wiktoria03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:15.5539634.9140.64
50.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 1:16.0438834.5041.54
51.FORCZEK Emilia03MKS Ikar Mielec1:16.0638834.7741.29
52.GŁAZIK Dominika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:17.3736834.6642.71
53.CHĄCIAK Sandra03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa1:18.3935435.9142.48
54.BOGUSZ Kaja03BUKS1:19.2734235.2444.03
55.OCZKOWSKA Daria03Galicja Kraków1:20.4032836.1144.29
56.WĄSIK Julia SO03UKP Unia Oświęcim1:21.5931437.2144.38
57.SOŁONIEWICZ Julia03Uks Omega Sokółka1:21.7231236.7944.93
58.KRAWIEC Laura03KS AZS AWF Wrocław1:23.2529537.5345.72
59.AUGUSTYNIAK Kinga03Uks Ruch Grudziądz1:23.7429037.4446.30
60.ROJEK Paula03MKS Polonia Warszawa1:26.1626637.2548.91
61.KAMIŃSKA Natalia03DELFIN Gdynia1:38.6317744.6154.02
NWMARYNIOK Agnieszka03Uks Wodnik 29 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-07-07
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
51.15
57.63
CZERNIAK Konrad
GORAJ Marcin
00603
03606
Shanghai (CHN)
Berlin (GER)
2011-07-30
2015-12-13

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry59.42589A27.5831.84
2.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa59.78578A27.8431.94
3.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec1:00.17567A27.6332.54
4.ĆWIEK Wiktor03BUKS1:01.17540A28.7032.47
5.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice1:01.44533A28.5032.94
6.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.73525A28.5033.23
7.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź1:02.86497A29.5133.35
8.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:02.94495A29.1333.81
9.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:02.99494A29.0433.95
10.SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole1:03.22489A29.4633.76
11.ZALEWSKI Sebastian03UKS Pirania Targówek1:03.55481B29.6633.89
12.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa1:03.75477B29.6734.08
13.BOROWSKI Kacper SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.85475B30.7933.06
14.BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień1:04.27465B30.3033.97
15.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa1:04.41462B29.3335.08
16.SOWA Łukasz03Galicja Kraków1:04.60458B28.9635.64
17.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław1:04.65457B31.0133.64
18.MRÓZ Adam03LUKS Orlik Lublin1:04.68456B30.3034.38
19.OLESKI Tomasz03TP Olimpijczyk1:04.74455B29.4635.28
20.KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź1:04.85453B29.6135.24
21.MALARZ Marcin SO03UKP Unia Oświęcim1:04.99450R29.7535.24
22.BARCZYK Jan03Uks Omega Olkusz1:05.01450R29.6235.39
23.NOSARZEWSKI Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park1:05.0344930.0434.99
24.CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:05.2244529.8235.40
25.SMOLIŃSKI Rafał03Uks Delfin Legionowo1:05.3644229.8135.55
26.MICHALAK Piotr03MKS Ochota Warszawa1:05.4044230.8934.51
27.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03UKS Olimpijczyk 231:05.5843830.6734.91
28.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski1:05.6143730.0635.55
29.ŚCIEŻKA Mikołaj03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:05.7943429.7736.02
30.SOBOLEWSKI Aleksander03Znicz Koszalin1:06.1142731.0335.08
31.KOWALSKI Daniel03Mkp Atol Oleśnica1:06.1442730.9235.22
32.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz1:06.1942630.2235.97
33.BERBELSKI Adam03MUKS Wodnik Łask1:06.2242531.4434.78
34.SKRZYPEK Filip03Galicja Kraków1:06.3042430.9635.34
35.GRECZAN Sebastian03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju1:06.4242231.6134.81
36.DYBOWSKI Jan03Galicja Kraków1:06.8241430.9035.92
37.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź1:07.0940931.9235.17
38.ANTCZAK Bartosz03MKS Polonia Warszawa1:07.1140930.6236.49
39.GROMULSKI Paweł03Uks Żoliborz Warszawa1:07.4840230.9536.53
40.BONSZ Adrian03KS Piątka Chorzów1:07.6140031.0136.60
41.ŚLIWA Michał03MUKP FALA Ropczyce1:07.6439931.3336.31
42.JAMRÓZ Michał03Solne Miasto Wieliczka1:07.8639531.4736.39
43.CYBULSKI Jakub03UKS TRI-Team Rumia1:08.1639031.8936.27
44.MARTIN-WOŹNIAK Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:08.3038830.7337.57
45.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:08.9137731.6937.22
46.MICHAŁOWSKI Eryk03Uks Omega Sokółka1:09.0337532.0636.97
47.SALIK Mateusz03UKS Aquatica Pawłowice1:09.1137431.8237.29
48.ZIELIŃSKI Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.1537331.6237.53
49.SOBIERAJSKI Michał03Mosm Tychy1:09.5036831.8337.67
50.KAPAŁA Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:09.6036632.9936.61
51.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:09.9736032.5137.46
52.BISKUPSKI Kacper03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.1:10.5135230.9039.61
53.JARDZIOCH Eryk03MKP Szczecin1:10.8934732.3238.57
54.ZAJĄC Kamil03Solne Miasto Wieliczka1:11.1234332.5038.62
55.SZLĘK Jan03TP Olimpijczyk1:11.2334232.1439.09
56.MILEWSKI Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:11.2434232.8038.44
57.KUPCEWICZ Kajetan03MKS SP-63 Bydgoszcz1:11.4233933.1938.23
58.GERA Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:11.9833132.5039.48
59.SZYMAŃSKI Szymon03MKS Wodnik Radom1:12.3232632.9139.41
60.FETERA Alan03UPKS Wodnik Rawicz1:12.5132433.1639.35
61.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:12.6332233.5639.07
62.SÓWKA Aleks03KS Warta Poznań1:13.6330934.9938.64
63.BURSZYK Bartosz SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:13.8530734.3639.49
64.URBANEK Filip03MUKP FALA Ropczyce1:13.9230632.8841.04
65.ŚLIWIŃSKI Robert03Klub Sportowy WANKAN Legnica1:14.1930232.0542.14
66.PACOCHA Jakub03MKS Wodnik Radom1:15.2629034.3740.89
67.SZOLC Dominik03KS Piątka Chorzów1:15.7728434.5741.20
68.PAWLAK Hubert03SKS 137 Delfin Łódź1:15.9328234.5441.39
69.JARUGA Szymon03UKS CITYZEN Poznań1:21.3822935.0646.32
70.BARTŁOMOWICZ Tomasz03Galicja Kraków1:22.1822237.2744.91
DYSKW.KORONA Kacper03MKP Szczecin
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-07-07
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:57.15
2:03.43
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
00114
01605
Budapest (HUN)
Lublin
2006-08-03
2017-05-19

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź2:08.81674A29.2433.0133.6632.90
2.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa2:10.18653A30.2932.5333.5733.79
3.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa2:11.23638A30.5833.0934.0933.47
4.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica2:11.76630A29.2033.7034.8733.99
5.KLIMEK Marta SO03UKP Unia Oświęcim2:11.82629A30.7033.5034.0633.56
6.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:11.83629A30.2433.6233.9334.04
7.KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:12.67617A30.8533.9134.2033.71
8.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:13.43607A31.0434.4535.1832.76
9.POGOŃ Milena03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.67603A31.8933.8734.3433.57
10.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin2:13.78602A30.6534.2734.6034.26
11.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań2:13.85601B30.4334.1335.3733.92
12.HAŁADYN Karolina03UKS190 Łódź2:14.04598B30.8933.8134.9934.35
13.SŁOWIK Martyna03Integracyjny KS  Konstancin2:15.84575B31.2034.1235.3935.13
14.KUZIÓW Martyna SO03UKP Unia Oświęcim2:15.89574B31.6634.4335.0834.72
15.URBANIAK Dominika03UKS190 Łódź2:16.28569B30.9834.3435.5635.40
16.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:16.33569B31.7634.0735.2635.24
17.ZBROJEWSKA Zofia03MKS Trójka Łódź2:16.43567B30.6133.7235.8836.22
18.KINDRAT Julia03SiKReT Gliwice2:16.89562B32.1334.8135.9633.99
19.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź2:17.10559B32.3035.0335.4434.33
20.KOZACZUK Klara03Uks Żoliborz Warszawa2:17.32556B31.8434.6635.6835.14
21.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań2:17.44555R30.7534.8136.3535.53
22.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03Olimpia Lublin2:17.49554R32.4034.9036.1734.02
23.AMBROŻY Antonina03MKS Ochota Warszawa2:17.5755331.4935.6336.4434.01
24.SZACHMYTOWSKA Olga03MTS Kwidzyn2:17.7155231.2034.2536.1236.14
25.WĘSKA Kinga03MUKP KORONA Kielce2:17.7655130.6935.0536.6335.39
26.PIEPIÓRKA Martyna03Cartusia Kartuzy2:17.9454932.3135.6836.2433.71
27.KRASSOWSKA Milena03Siódemka Sopot2:18.0654830.9535.6437.3134.16
28.MACHULAK Maja03Fala Kraśnik2:18.3954431.6735.2735.9335.52
29.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno2:18.4054331.1734.8736.2036.16
30.GÓRAL Paula03Dwójka Tczew2:18.4254332.2535.4835.8934.80
31.FRYSIAK Zuzanna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:18.6154131.8335.3236.2435.22
32.KOZANECKA Laura03UKS190 Łódź2:18.9053832.2735.4536.1635.02
33.MOLENDA Dominika SG03UKS Żabianka Gdańsk2:19.2253431.4535.3336.7335.71
34.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03MKS Pałac Młodzieży Katowice2:19.8352731.8835.0936.7836.08
35.MOTYL Sara03UKS190 Łódź2:21.2251232.2835.8437.5035.60
36.TACIAK Martyna03BUKS2:21.2551132.1235.5136.6836.94
37.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.7250632.5936.8337.5134.79
38.ŁABAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:21.7650632.6336.5337.8434.76
39.ŻERAŃSKA Ula03BUKS2:21.8950432.4935.6436.7736.99
40.JUREK Michalina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:22.0150332.8936.4337.0935.60
41.CICHOCKA Oliwia03UKS Olimpijczyk 232:22.5249833.4335.5937.0836.42
42.KURZYNA Aleksandra03Fala Kraśnik2:22.6749633.0836.1537.7235.72
43.RADKOWSKA Daria03UKS Olimpijczyk 232:22.7549533.1336.5737.2435.81
44.MIRECKA Maria03UKS V Łomianki2:22.8749431.9436.3937.5536.99
WRÓBEL Zofia SO03UKP Unia Oświęcim2:22.8749432.8237.5237.8734.66
46.KIELAK Julia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:22.9449332.8536.2137.6736.21
47.PIETRZAK Aleksandra03MKS Jedynka Łódź2:23.0149332.4536.1537.6636.75
48.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:23.0749232.9037.0838.1434.95
49.KOCZYK Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa2:23.1949132.9635.7437.0037.49
50.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.2349032.4336.7837.6836.34
51.WIADEREK Zuzanna03Mosm Tychy2:23.3648931.4937.2538.1136.51
52.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.4948833.2236.8737.5935.81
53.ZMIERCZAK Natalia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:23.7248531.9435.8837.7738.13
54.DZIADAK Agata03Legia Warszawa2:23.7948534.1836.6836.7236.21
55.MIKSZAN Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice2:23.8548433.5036.4938.5435.32
56.JANUSZEWSKA Otylia03MZOS Płock2:24.1448132.9336.7238.0836.41
57.DĄBKOWSKA Aleksandra03MZOS Płock2:24.9347333.5437.5538.0935.75
58.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin2:25.1347134.4238.1937.1435.38
59.JASIŃSKA Martyna03MUKS Wodnik Łask2:25.2047134.1037.8437.7435.52
60.OLIWA Laura03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:25.5046833.6037.0038.1336.77
61.STODOLSKA Zofia03Mks - Astoria Bydgoszcz2:25.5146833.3237.3638.4136.42
62.KRAWCZYK Nikola SO03UKP Unia Oświęcim2:25.6046732.9037.5437.6437.52
63.ŻELAZKO Emilia03MKS MOS Katowice2:25.6846633.0937.2638.7236.61
64.KUMOR Aleksandra SO03UKP Unia Oświęcim2:26.4045934.3336.9138.1936.97
65.PRZYBYSZ Dominika03BUKS2:26.6445733.4737.1238.0937.96
66.GAWRON Amelia03KP Sokół Rzeszów2:27.0745332.6737.9938.6837.73
67.BORUCKA Alicja03MKP Szczecin2:27.1645233.2937.2339.1537.49
68.KLIMCZYK Emilia03Galicja Kraków2:27.2445133.7837.7438.1237.60
69.NIEWIADOMSKA Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl2:27.3545034.1338.3238.4636.44
70.LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:27.3845032.8838.4440.7835.28
71.FLORKIEWICZ Liwia03KP Sokół Rzeszów2:27.3945032.8437.4839.7237.35
72.HUMIENNA Idalia03MKS Juvenia Wrocław2:27.9244532.5138.0339.1638.22
73.SALAMON Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice2:27.9744533.6237.3839.0737.90
74.CIESIELSKA Natalia03UKS SP 149 Łódź2:28.0844434.5637.4738.3537.70
75.BANASIAK Oliwia03MKS Polonia Warszawa2:28.1744334.1238.4538.5637.04
76.MACHNICKA Alicja03MZOS Płock2:28.2644233.7937.5038.6538.32
77.HAJDUK Oliwia03Mkp Atol Oleśnica2:28.6443934.0138.8139.5436.28
78.SADOWSKA Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:29.3543233.1737.4439.6939.05
79.CZOK Joanna03Uks Kronos Strzelce Opolskie2:30.4442334.3438.5639.6337.91
80.KONOPKA Patrycja03MUKP KORONA Kielce2:30.4942334.0639.3240.0237.09
81.WOJAKIEWICZ Matylda03KS AZS AWF Wrocław2:30.8342033.0437.7740.3439.68
82.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno2:31.0541834.8638.5640.2437.39
83.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań2:31.4941433.9039.4039.7038.49
84.JANKOWSKA Joanna03Iukp Wodnik Police2:31.6341334.4738.5939.6238.95
85.SKWARCZEWSKA Kamila03UKS Energetyk Zgorzelec2:31.9241134.7640.1238.9638.08
86.REGOSZ Adrianna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:31.9441134.8138.7340.0738.33
87.STOSIEK Weronika SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:32.0741034.2337.8439.6940.31
88.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin2:32.2840833.0739.1140.8539.25
89.TRYPUCKA Klaudia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:33.1440132.4238.4240.8941.41
90.WILCZYŃSKA Inez03MKS MOS Katowice2:33.6239735.2639.4240.4438.50
91.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz2:33.8539634.3938.5141.2439.71
92.JARONI Dominika03KS Warta Poznań2:35.9438034.3739.4042.1740.00
93.WILCZYŃSKA Zofia03K.S Posnania2:36.6137536.6539.9741.5838.41
94.ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:38.7436035.1540.6341.8341.13
95.SADŁOWSKA Maja03Uks Żoliborz Warszawa2:38.9235934.2339.7942.6842.22
96.BUJNOWICZ Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:39.3335635.772:03.8040.29
97.WIKA Katarzyna03K.S Posnania2:41.5434236.7540.9742.2941.53
98.BRATUŚ Patrycja03UKP Gryf Dębica2:43.1333235.4441.3343.9742.39
99.ŚWIERTA Emilia03KS Korona Kraków2:49.6429538.0443.5344.6143.46


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-07-07
Chłopców, 200m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:46.30
1:57.30
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
00115
05114
Rio (BRA)
Olsztyn
2016-08-07
2016-07-08

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.DASZKIEWICZ Michał SO03UKP Unia Oświęcim1:59.48622A27.7429.9831.2230.54
2.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski2:00.63604A28.0731.0531.4930.02
3.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź2:01.83586A28.0330.5732.0831.15
4.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec2:02.40578A27.9331.1031.7431.63
5.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów2:02.69574A27.8230.8131.7832.28
6.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:02.72574A27.7930.7332.1332.07
7.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park2:04.47550A28.3331.4532.5832.11
8.LEWICKI Filip03Galicja Kraków2:05.93531A29.0431.2933.1232.48
9.LAMLA Filip03LKS Jedność 32 Przyszowice2:06.13528A28.3831.96
10.DANIKIEWICZ Dawid SO03UKP Unia Oświęcim2:06.83520A28.6632.7933.8131.57
11.KLIMEK Maciej03MKS Wodnik Radom2:07.00518B28.8531.9932.8533.31
12.MALINOWSKI Jakub03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.2:07.12516B29.2631.9833.3032.58
13.WALAT Sebastian03UKS Pirania Targówek2:07.24515B28.9432.5933.3232.39
14.WĘGLIŃSKI Błażej03MKS Wodnik Radom2:07.33514B28.6631.3433.5033.83
15.ZALEWSKI Sebastian03UKS Pirania Targówek2:07.37513B29.1032.2333.5732.47
16.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno2:07.40513B28.1932.0934.2032.92
17.MALINOWSKI Wojciech03MKS Jedynka Łódź2:07.47512B29.8432.5733.2531.81
18.SWOJNÓG Igor03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:07.68509B29.4232.3433.1532.77
19.TRYLSKI Wiktor03UKS TRI-Team Rumia2:07.93506B30.2232.3133.0832.32
20.WIĘZIK Jan SO03UKP Unia Oświęcim2:08.46500B28.8532.2734.0333.31
21.NIEDZIAŁEK Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:08.63498R29.6432.7133.8432.44
22.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:08.66498R28.9933.6834.7931.20
23.GĄSIOROWSKI Michał03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:08.8849528.5033.1834.3332.87
24.TASARZ Kacper03Dwójka Tczew2:09.0149429.7532.8133.3233.13
25.MALARZ Marcin SO03UKP Unia Oświęcim2:09.2249129.3133.1033.8033.01
26.SOBOWIEC Mateusz03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:09.4848829.5733.1234.0532.74
27.ROGUSKI Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:09.6948630.3032.8433.6832.87
28.SOKOŁOWSKI Fabian03Dwójka Morena Gdańsk2:09.9748330.3632.8433.5733.20
29.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin2:10.5847629.9133.6134.6332.43
30.GROMSKI Patryk03KS Krotosz2:10.6047629.1433.2633.9734.23
31.KOWALSKI Marek03TP Zielona Góra2:10.8647330.3833.2434.3332.91
32.KARPIŃSKI Jakub03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:10.9447230.5033.6634.3132.47
33.FORGEL Konrad03TP Zielona Góra2:10.9747231.3033.6233.6932.36
34.ZARYCHTA Marcel03Skp Barakuda Starachowice2:11.0047229.4033.2833.6134.71
35.KORYCIŃSKI Kamil03Galicja Kraków2:11.3946731.1434.0033.7332.52
36.SIEPRAWSKI Roch SO03UKP Unia Oświęcim2:11.5046630.4033.8033.4733.83
37.GRZEGRZÓLKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.5546631.1634.1333.6132.65
38.LEIMAN Cezary03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:11.6246529.6634.1734.9432.85
39.UŁANOWSKI Lucjan03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:12.1545929.7233.3035.2033.93
40.BISKUP Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:12.5945530.4932.6936.7332.68
41.ZIELIŃSKI Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.6345430.6933.9534.2333.76
42.KOWALCZYK Piotr03MKS Polonia Warszawa2:12.9045231.1334.8735.7931.11
43.BASA Szymon03Galicja Kraków2:13.2644830.4833.8035.1133.87
44.SOKOŁOWSKI Krystian03TP Zielona Góra2:13.3344729.5034.0734.6835.08
45.HUDZIKOWSKI Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice2:13.3944730.5033.3335.2034.36
46.PIECHOWSKI Krzysztof03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:13.4244629.9233.7835.6834.04
47.MARZEC Milan SG03UKS Żabianka Gdańsk2:13.6244429.9134.8233.8935.00
48.NOSEK Tomasz03Klub Sportowy Fala Niepołomice2:13.6344430.7433.5835.0134.30
49.GAŁECKI Krzysztof03MKS Trójka Łódź2:13.6544431.2234.2735.2032.96
50.NOSARZEWSKI Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park2:13.6744430.0034.1434.5934.94
51.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek2:13.9944131.2034.3434.8933.56
52.LEWANDOWSKI Oliwier03MZOS Płock2:14.0344030.9734.5735.0833.41
53.WOROBIEC Daniel03KS Neptun Świdnica2:14.0744032.4835.1133.6632.82
54.MACIOSZEK Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:14.5743529.9333.5835.8635.20
55.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław2:14.7343330.8234.8734.9434.10
56.WLECIAŁ Damian03Solne Miasto Wieliczka2:14.9543130.1533.8435.3635.60
57.PIĘTA Konrad03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.0843031.8634.1635.5333.53
58.POGODA Filip03UKS Olimpijczyk 232:15.3442830.8034.6035.1734.77
59.MAKOWSKI Dominik03UKS CITYZEN Poznań2:15.4342731.3735.1635.3133.59
60.SWINTOZELSKI Maksymilian03Fala Kraśnik2:15.5442631.2134.4935.5134.33
61.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań2:15.8642331.0134.4635.8634.53
62.MATUSZYŃSKI Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.9742230.4935.6636.3933.43
63.ADAMCZYK Jan03MTP Lublinianka Lublin 2:15.9842231.3434.8235.5534.27
64.LEWANDOWSKI Damian03MZOS Płock2:16.2241930.5234.7636.6034.34
65.POPŁAWSKI Ksawery03Uks Mos Ełk2:16.2641931.8135.5635.3733.52
66.PASZKOWSKI Konstanty03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:16.2941931.4135.0634.9234.90
67.WALCZYK Dominik SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:16.9741231.3134.5535.8235.29
68.BORKOWSKI Arkadiusz03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:17.1341130.9435.3235.7635.11
69.WARZECHA Wiktor03MKS Ikar Mielec2:17.5840731.3134.9936.1235.16
70.FORTUNA Filip03Galicja Kraków2:17.6140731.5834.9636.6134.46
71.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:18.5739831.3735.8636.2135.13
72.ŚWIDERSKI Dawid03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:19.2539332.3737.5736.3532.96
73.NAZARUK Piotr03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:19.3539231.4736.5137.5933.78
74.SUSZCZENKO Iwan03Klub Pływacki Harpun Osiecznic2:20.1438531.0135.0139.1534.97
75.PŁOSKONKA Jakub03Galicja Kraków2:20.1638531.8836.0336.9535.30
76.HANF Szymon03KS Korona Kraków2:20.7038030.8336.8338.1334.91
77.NIEDUŻAK Maurycy03UKS Pirania Targówek2:21.2137633.2035.1037.8035.11
78.CYBULSKI Jakub03UKS TRI-Team Rumia2:21.3537532.1936.8036.5035.86
79.LISIK Kacper03UKS Shark Rudna2:21.7437232.3536.1238.0735.20
80.LENCZEWSKI Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:21.8937131.7636.3537.8135.97
81.BĄKOWSKI Mikołaj03KS Warta Poznań2:22.0037031.8536.7537.4235.98
82.KORŻOWNIK Hubert03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.2:22.0337031.4536.8937.9835.71
83.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań2:22.1836932.6536.2938.2934.95
84.WOJTKÓW Michał03UKS Energetyk Zgorzelec2:22.1936931.3535.8638.1736.81
85.WILAS Oliwier03MKP Szczecin2:22.4036731.3836.1137.9636.95
86.ZYNEK Kamil03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.4736633.0035.7436.7936.94
87.ZACHWIEJA Ignacy03KS Warta Poznań2:22.8136432.0935.6837.4437.60
88.ŁAZAREK Piotr03MKS Piaseczno2:22.9136333.0836.7837.8235.23
89.MAŁEK Mikołaj03K.S Posnania2:23.0236232.8336.6237.6135.96
90.DYWAN Miłosz03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:23.4735932.8537.2638.3635.00
91.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask2:24.6935032.3637.4538.5536.33
92.DZIĘNDZIA Radosław03Siódemka Sopot2:25.2434631.7837.3838.2837.80
93.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03UKS Fala Swarzędz2:25.8034232.3636.1439.0238.28
94.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań2:26.2433933.1737.5938.6036.88
95.ROGOZIŃSKI Radosław03CKS-SMS Szczecin2:26.2833932.9136.8938.2838.20
96.PROKOPCZYK Maksymilian03ZRYW Opole2:27.0933332.9938.3739.3636.37
97.PELICA Tomasz03Olimpia Lublin2:27.7932832.9537.6439.3037.90
98.SKOCZYLAS Michał03Uks Wodnik 29 Katowice2:28.7532233.3837.8639.5837.93
99.GRUCHAŁA Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa2:30.4331133.8938.7240.1937.63
100.DRZAZGA Michał03UKS Na Fali Bytom2:32.0830133.7538.3340.9139.09
101.LEŚNIEWSKI Patryk03SKS 137 Delfin Łódź2:36.9927434.7241.0442.2039.03
102.KUREK Sebastian03Uks Wodnik 29 Katowice2:44.5823837.2143.6543.4440.28
103.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin2:45.4523437.7742.9145.3339.44
DYSKW.KRUPIŃSKI Wojciech03K.S Posnania
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWWŁOCH Jakub03K.S Posnania


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-07-07
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
27.48
30.41
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
01414
01008
Barcelona (ESP)
Debica
2013-07-30
2009-07-03

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKIBA Jakub03MKS Polonia Warszawa33.67483
2.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań33.86475


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-07-07
Dziewcząt, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:09.74
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00104
01003
Rome (ITA)
Ostrowiec
2009-07-31
2006-05-18

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:23.17650A32.9935.9637.2137.01
2.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec2:25.19623A34.1336.4137.6037.05
3.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 2:25.29622A33.2737.1137.9836.93
4.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:26.93601A35.2236.9138.1136.69
5.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa2:27.46595A33.7837.0639.0637.56
6.NEUBAUER Paulina03Dwójka Tczew2:27.52594A35.2836.7038.3037.24
7.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:30.52559A36.1338.0438.5437.81
8.WYGNAŁ Maja SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:31.09553A34.6938.3339.8138.26
9.KOZDĘBA Karolina03Galicja Kraków2:31.31551A35.5638.7639.2437.75
10.JODŁOWSKA Zuzanna03Galicja Kraków2:31.82545A35.5138.4439.7638.11
11.DUTKOWIAK Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:32.36539B34.2839.5939.5538.94
12.CHYRA Julia03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:32.41539B34.7737.9840.3239.34
13.KACZYŃSKA Anna03AZS UŁ PŁ Łódź2:32.46538B34.8539.25
14.HAŁADYN Karolina03UKS190 Łódź2:32.66536B35.7838.1640.0238.70
15.NIEPOGODZIŃSKA Izabela03Galicja Kraków2:32.96533B35.4338.1040.0539.38
16.SCZOGIEL Alicja03UKS Na Fali Bytom2:33.38529B35.7339.0040.1138.54
17.SANIAWA Karolina03MKS Piaseczno2:33.71525B35.8438.5640.4038.91
18.KRZYSZTOFIAK Iga03KS Warta Poznań2:34.29519B36.3138.8140.0039.17
19.STRZEMIŃSKA Natalia03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.37509B36.1638.4741.3939.35
20.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.15501B36.0739.4341.0739.58
21.WAŁUSZKO Adrianna03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:36.22500R36.9040.1740.1039.05
22.MACHULAK Maja03Fala Kraśnik2:36.54497R36.6640.0340.5439.31
23.BŁAZEJCZYK Karolina SG03UKS Żabianka Gdańsk2:36.6449635.8839.8941.1839.69
24.MILEWSKA Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:36.8649436.2939.1641.7439.67
25.KRAWCZYK Nikola SO03UKP Unia Oświęcim2:37.0949236.5039.6640.7040.23
26.WRÓBEL Martyna03MKS Piaseczno2:37.6948638.0840.5240.1238.97
27.FRYSIAK Zuzanna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:38.3848036.7440.2441.1440.26
28.MACIOŁA Maja03MKS Juvenia Wrocław2:39.4147135.8439.0441.9742.56
29.MARCINIAK Maria03MKS Ochota Warszawa2:39.4647036.7839.9441.6841.06
30.KOZACZUK Klara03Uks Żoliborz Warszawa2:39.6446936.8140.1541.4241.26
31.ZMIERCZAK Natalia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:41.3045436.9340.7941.9341.65
32.OBUCHOWICZ Natasza03Legia Warszawa2:41.4445335.9139.9442.7942.80
33.SAWICKA Anna03TP Zielona Góra2:41.5845237.6341.7041.6240.63
34.KOSTKIEWICZ Gabriela03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.2:41.6345237.1641.1642.3640.95
35.ŻEMOJTEL Zuzanna03MTS Kwidzyn2:41.7345137.5040.6442.4041.19
36.GORZEŃ Marta03UKS CITYZEN Poznań2:42.6444337.0440.9743.2041.43
37.GWIAZDOWSKA Wiktoria03Galicja Kraków2:43.2243936.0741.6842.7142.76
38.IWAŃSKA Barbara03KS Korona Kraków2:44.0143238.0542.3742.6440.95
39.FILOCHA Julia03CKS-SMS Szczecin2:44.1243137.5040.9043.8041.92
40.KOROLCZUK Julia03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:44.1643138.3741.3342.8041.66
41.OLIWA Laura03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:45.7341938.8941.8843.6941.27
42.BORUCKA Ida03UKS V Łomianki2:46.5441339.1242.8942.8841.65
43.SMOLIS Wiktoria031 Solex Lębork2:47.3340737.7142.2244.4442.96
44.HALLMANN Martyna031 Solex Lębork2:49.2839338.4444.6244.0942.13
45.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań2:49.3739238.5245.4043.2742.18
46.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz2:49.6439141.4943.5642.6441.95
47.WOŁOWIEC Vittoria03KP Sokół Rzeszów2:51.2238039.6243.2344.6143.76
48.KWIATKOWSKA Zuzanna03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski2:54.0536238.5044.3046.5644.69
49.KRAUZA Julia03Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:04.9130241.0546.8948.7448.23


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-07-07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.24
2:09.94
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
00304
02010
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
2013-08-02
2012-12-16

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.BOBER Paweł SG03UKS Żabianka Gdańsk2:16.20554A31.1234.5235.6934.87
2.ZUBIK Jan03MKS Polonia Warszawa2:18.13531A31.8535.4536.1534.68
3.KOWALEWSKI Paweł03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:18.17531A32.1334.6936.1735.18
4.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.97522A31.9634.7636.5135.74
5.PRZYBYSZ Mateusz03BUKS2:20.16509A32.4735.0636.2936.34
6.SOBOTA Jakub03UKS Na Fali Bytom2:20.47505A32.7735.6636.7535.29
7.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl2:20.83501A31.7235.4837.6136.02
8.WANAT Grzegorz03Galicja Kraków2:20.92500A33.1536.0336.8034.94
9.ŻUKOWSKI Kamil03Galicja Kraków2:20.99500A32.2335.2837.5835.90
10.ŻYDER Michał03Znicz Koszalin2:22.03489A31.5236.2037.6236.69
11.WOJTASIAK Michał03MKS Piaseczno2:22.13488B32.9735.4636.9236.78
12.RZĄSA Jacek SG03UKS Żabianka Gdańsk2:22.31486B32.7535.5136.8837.17
13.PITYŃSKI Wiktor03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:22.72482B33.5335.7936.5036.90
14.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź2:22.74482B33.3435.7337.1136.56
15.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:22.78481B34.1636.4436.2735.91
16.TRUSZKOWSKI Tomasz03Siódemka Sopot2:23.19477B33.9235.3536.5137.41
17.RODKIEWICZ Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:23.42475B33.6035.6737.2036.95
18.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź2:23.92470B33.8736.6137.5335.91
19.ADAMCZYK Maksymilian03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:24.43465B33.9636.5337.0036.94
20.WYROBEK Robert03LKS Jedność 32 Przyszowice2:24.67463B33.1936.2337.9137.34
21.PODGÓRSKI Patryk03ZRYW Opole2:24.87461R34.4236.4236.7937.24
22.TĘCZA Maciej03Iskra Konin2:26.20448R34.5837.3438.0336.25
23.KOWALSKI Daniel03Mkp Atol Oleśnica2:26.3244734.2037.2138.1536.76
24.ŚCIEŻKA Mikołaj03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.3744734.9237.7537.6636.04
25.HNATYK Damian03Dwójka Morena Gdańsk2:26.7144334.6337.9438.3135.83
26.TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard2:26.7944332.8036.6238.6838.69
27.PIERZCHAŁA Adam03MKS Wodnik Radom2:27.1743932.8637.0839.0038.23
28.SOBIECH Szymon03UKS SP 149 Łódź2:27.1943933.8737.3038.3737.65
29.SIADEK Aleksy03MKP Astromal Leszno2:27.5743635.0838.3337.5336.63
30.KARPIŃSKI Jakub03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:27.9943234.2638.1438.5837.01
31.WOJNOWSKI Damian03Iukp Wodnik Police2:28.2942934.1038.6238.7036.87
32.NOWAKOWSKI Łukasz03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.2:28.3442934.5239.1838.5936.05
33.ŚLIWA Michał03MUKP FALA Ropczyce2:28.8142533.5237.5139.4138.37
34.DOLATA Kacper03TP Zielona Góra2:29.3742035.3638.2638.6837.07
35.MIODOŃSKI Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:29.5141935.6238.2638.5137.12
36.URBANOWSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.8641635.4538.4538.8237.14
37.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elblag2:30.0541434.0638.7139.0638.22
38.BORSUK Piotr03Fala Kraśnik2:30.6141034.7138.3039.7037.90
39.SIKORA Kacper03Galicja Kraków2:31.0740636.4437.9739.0737.59
40.KASPERSKI Patryk03Fala Kraśnik2:31.4940336.1538.8938.4038.05
41.TUMIALIS Maciej03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:31.8340035.8439.3839.2137.40
42.SIENKIEWICZ Aleksander03Klub Pływacki Harpun Osiecznic2:32.2339734.9638.7840.9637.53
43.BONSZ Adrian03KS Piątka Chorzów2:32.2739734.7338.8139.6939.04
44.SALIK Mateusz03UKS Aquatica Pawłowice2:32.7239336.5338.4138.9038.88
45.ŻYCZKOWSKI Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:33.8738435.4540.7240.1737.53
46.STĘPERSKI Oktawian03TP Olimpijczyk2:34.1738236.2639.2840.3438.29
47.WLECIAŁ Damian03Solne Miasto Wieliczka2:34.1838235.1339.1140.0239.92
48.KORCZAK Jakub03BUKS2:34.5038035.7439.4240.0539.29
49.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź2:34.9937635.7039.3941.0938.81
KRAKOWIAK Kacper03UKS NAWA Skierniewice2:34.9937636.5139.0739.9339.48
51.KAWAŁKO Patryk03KS Neptun Świdnica2:35.7337136.4940.1839.5039.56
52.TARKA Maciej03Centrum Staszów2:36.0336936.7639.7040.4339.14
53.PARA Mikołaj SO03Płetwal Zakopane2:36.3436637.0939.6440.8638.75
54.BISKUPSKI Kacper03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.2:39.3434636.6041.0040.8640.88
55.KURKOWSKI Oskar03Siódemka Sopot2:39.6334436.7941.0241.6040.22
56.MOCZULSKI Maksymilian03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz2:39.8734336.5941.7342.5738.98
57.BRĄCZEK Kacper SO03UKP Unia Oświęcim2:39.9834237.1840.5441.8440.42
58.OKRĘT Oliwier SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:40.4833939.5541.3340.7038.90
59.LIS Rafał03UKS Aquatica Pawłowice2:47.6429737.9442.7744.8142.12
60.AUGUŚCIŃSKI Mateusz03SKS 137 Delfin Łódź2:48.0929540.2643.3643.5340.94
61.TECLAW Igor03Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:58.1624741.1445.4746.6244.93
DYSKW.ZIELINSKI Andrzej03MKP Astromal Leszno
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-07-07
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:36.95
4:52.05
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
00116
01605
Beijing (CHN)
Lublin
2008-08-09
2017-05-19

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź5:02.30684A1:08.531:17.011:27.741:09.02
2.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa5:08.95640A1:13.991:17.541:28.221:09.20
3.DUJANIĆ Iva03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa5:09.18639A1:09.581:21.941:28.091:09.57
4.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa5:09.68636A1:14.141:19.561:28.031:07.95
5.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz5:13.81611A1:11.001:23.451:28.021:11.34
6.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa5:16.46596A1:10.521:26.391:25.291:14.26
7.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP 149 Łódź5:18.13586A1:14.741:20.061:30.381:12.95
8.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec5:18.57584A1:10.441:22.911:32.991:12.23
9.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków5:19.24580A1:08.991:21.921:32.081:16.25
10.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa5:20.48574A1:10.421:22.881:35.431:11.75
11.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra5:26.64542B1:12.771:22.991:34.021:16.86
12.JODŁOWSKA Zuzanna03Galicja Kraków5:27.47538B1:17.251:23.221:33.131:13.87
13.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy5:28.17534B1:12.181:22.971:38.201:14.82
14.KULIK Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:29.00530B1:14.111:24.991:35.201:14.70
15.KOSTRZEWSKA Maria03UKS190 Łódź5:29.17529B1:14.271:26.601:35.141:13.16
16.DACH Wiktoria03Galicja Kraków5:30.72522B1:11.861:29.861:30.091:18.91
17.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03Olimpia Lublin5:33.39509B1:16.281:26.221:36.331:14.56
18.GĄSIOR Oliwia03Klub Sportowy WANKAN Legnica5:34.70504B1:17.211:22.001:38.131:17.36
19.FUKS Aleksandra03Muks Gilus Gilowice5:35.40500B1:13.771:25.251:36.051:20.33
20.PTASZYŃSKA Weronika SO03UKP Unia Oświęcim5:38.11488B1:15.321:31.491:35.851:15.45
21.BUDZIŃSKA Paulina SO03MMKS Kędzierzyn Koźle5:38.62486R1:23.971:29.441:30.751:14.46
22.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa5:38.91485R1:15.891:27.231:37.141:18.65
23.SADLIK Martyna SO03UKP Unia Oświęcim5:39.804811:18.141:32.341:31.151:18.17
24.DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM5:39.994801:14.351:23.861:40.211:21.57
25.KURZYNA Aleksandra03Fala Kraśnik5:43.814641:21.341:28.061:37.781:16.63
26.KACPERSKA Laura03MKS Polonia Warszawa5:44.344621:18.331:29.531:40.061:16.42
27.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03MKS Pałac Młodzieży Katowice5:48.904441:15.211:26.201:44.671:22.82
28.CZERNIK Natalia SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.5:52.114321:21.701:31.071:38.581:20.76
29.JONCZYK Alicja03DOKiS SP Vega Dobrodzień6:07.923791:27.601:35.051:44.921:20.35
DYSKW.NIEPOGODZIŃSKA Izabela03Galicja Kraków
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-07-07
Chłopców, 400m zmienny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:12.28
4:39.38
MATCZAK Mateusz
SOBEK Nikodem
00905
02303
Belgrade (SRB)
Berlin (GER)
2009-07-11
2016-12-16

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa4:51.69584A1:04.271:16.271:24.941:06.21
2.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz4:51.73583A1:08.071:17.181:21.281:05.20
3.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź4:55.85559A1:04.451:17.291:26.721:07.39
4.ĆWIEK Wiktor03BUKS4:58.20546A1:03.571:20.941:24.821:08.87
5.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź5:00.21535A1:09.141:18.331:23.661:09.08
6.PRZYBYSZ Mateusz03BUKS5:00.32535A1:07.051:17.591:27.151:08.53
7.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice5:04.47513A1:08.201:21.291:27.371:07.61
8.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź5:04.64512A1:06.271:18.921:27.911:11.54
9.MRÓZ Adam03LUKS Orlik Lublin5:05.94506A1:06.871:20.761:28.621:09.69
10.TRZCIONKA Maciej03UKS Na Fali Bytom5:06.31504A1:07.521:20.411:30.891:07.49
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków5:07.91496B1:08.521:20.361:27.121:11.91
12.TASARZ Kacper03Dwójka Tczew5:08.34494B1:08.901:23.931:29.171:06.34
13.ROGUSKI Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa5:08.50493B1:09.451:19.141:32.521:07.39
14.OWSIEJEW Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM5:11.14481B1:09.841:22.511:26.581:12.21
15.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań5:11.21481B1:09.541:24.341:26.311:11.02
16.MOSIAK Mikołaj03Mkp Atol Oleśnica5:12.11476B1:11.401:20.881:28.841:10.99
17.TOMASZOWSKI Michał03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry5:13.71469B1:11.931:20.431:32.301:09.05
18.ZARYCHTA Marcel03Skp Barakuda Starachowice5:14.53465B1:11.351:20.711:33.071:09.40
19.ADAMCZYK Jan03MTP Lublinianka Lublin 5:15.83460B1:11.201:22.941:31.411:10.28
KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź5:15.83460B1:08.611:24.851:32.691:09.68
21.UŁANOWSKI Lucjan03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz5:17.73452R1:10.791:20.511:33.371:13.06
22.KAPAŁA Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:18.17450R1:11.531:21.581:31.601:13.46
23.PRZYSTAŁ Adam03Solne Miasto Wieliczka5:18.594481:13.281:24.391:26.701:14.22
24.ŚWIEKATOWSKI Wojciech03TP Zielona Góra5:18.624481:14.081:22.131:29.511:12.90
25.SZYDŁOWSKI Erwin SO03UKP Unia Oświęcim5:20.314411:13.891:23.821:27.731:14.87
26.JACHYM Maciej03Ks Rekin Świebodzice5:20.524401:13.691:24.641:28.761:13.43
27.WRÓBEL Igor SO03UKP Unia Oświęcim5:25.744191:15.091:27.211:27.841:15.60
28.FORTUŃSKI Jan03MUKP KORONA Kielce5:27.894111:13.571:26.121:31.351:16.85
29.MICHALAK Jan03UKS NAWA Skierniewice5:28.724081:10.411:25.821:31.701:20.79
30.ŚLIWIŃSKI Robert03Klub Sportowy WANKAN Legnica5:38.883721:18.531:26.451:36.881:17.02
DYSKW.MARKOWSKI Kacper03UKS G-8 Bielany Warszawa
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8


<< TOP >>
2 - Finały dzień 12017-07-07 - 17:00


Konkurencja 1
2017-07-07
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.01
21.68
URBANCZYK Aleksandra
JURASZEK Paweł
02305
00701
Barcelona (ESP)
Lublin
2013-08-03
2017-05-18

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno27.05675
2.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań27.27658
3.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka27.39650
4.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica27.53640
5.MAIK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.66631
6.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane27.88616
7.PIOTROWSKA Wiktoria03UKS Żabianka Gdańsk27.94612
8.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa28.00608
9.KLIMEK Marta SO03UKP Unia Oświęcim28.19596
10.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team28.35586
Finał B
11.MIRECKA Maria03UKS V Łomianki28.23593
12.KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa28.30589
13.KOZDĘBA Karolina03Galicja Kraków28.33587
14.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka28.39583
15.BIERNAT Oliwia03UKS Aquatica Pawłowice28.40583
16.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice28.48578
17.SKWARA Oliwia03UKS Huragan Sosnowiec28.50577
18.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.66567
19.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM28.67567
20.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz28.75562


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-07-07
Chłopców, 50m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
21.68
21.68
24.40
JURASZEK Paweł
JURASZEK Paweł
ORLICZ Filip
00701
00701
05114
Lublin
Lublin
Olsztyn
2017-05-18
2017-05-18
2016-07-08

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski24.89592
2.CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski25.55548
3.STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.25.64542
4.WŁOCH Jakub03K.S Posnania25.75535
5.ZAWADZKI Dominik03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski25.87528
6.KAJZER Oliwier03Uks Wodnik 29 Katowice26.08515
7.WĘGLIŃSKI Błażej03MKS Wodnik Radom26.26504
8.BOBER Paweł SG03UKS Żabianka Gdańsk26.32501
9.WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów26.54489
10.GROMSKI Patryk03KS Krotosz26.61485
Finał B
11.SMOLIŃSKI Rafał03Uks Delfin Legionowo26.32501
12.GĄSIOROWSKI Michał03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa26.35499
13.PODSIADŁO Grzegorz03Uks Wodnik 29 Katowice26.50491
14.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice26.53489
15.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski26.54489
16.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno26.78476
17.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk26.81474
18.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl26.86471
19.KLIMEK Maciej03MKS Wodnik Radom27.07460
20.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.42398


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-07-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
31.07
33.05
SZTANDERA Dominika
WOJTKOWIAK Alicja
00101
01011
Uster (SUI)
Olsztyn
2017-02-05
2017-07-07

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry33.63673
2.OSINIAK Iga03Olimpia Lublin34.39629
3.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa34.45626
4.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask34.49624
5.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk34.80607
6.PASTUSZUK Paulina03Olimpia Lublin34.82606
7.OBAJTEK Aleksandra03Ks Rekin Świebodzice34.83606
8.ROKITA Hanna03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.12591
9.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa35.76560
10.MOTYL Sara03UKS190 Łódź36.24538
Finał B
11.KUŁAKOWSKA Monika03MKS Medyk Giżycko35.61567
12.GLISZCZYŃSKA Aleksandra031 Solex Lębork35.77559
13.OLECH Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa35.90553
14.O`HARA Julia03MKS Ikar Mielec35.97550
15.TURKOWSKA Aleksandra03TP Zielona Góra36.03547
16.MOSEK Oliwia SR03MKS-SMS Victoria Racibórz36.09545
17.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS Pirania Targówek36.14542
18.KAMIŃSKA Anna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz36.41530
19.DACH Wiktoria03Galicja Kraków36.63521
20.ZYCH Natalia03MKS Wodnik Radom36.76515


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-07-07
Chłopców, 50m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
27.48
30.41
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
01414
01008
Barcelona (ESP)
Debica
2013-07-30
2009-07-03

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.GRABEK Oskar03UKS Olimpijczyk 2331.43593
2.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal Leszno31.66581
3.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.18553
4.REMBOWSKI Jan03Integracyjny KS  Konstancin32.22551
5.DYBOWSKI Jan03Galicja Kraków32.29547
6.JACHIMOWICZ Maksymilian03Uks Pingwiny32.51536
7.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz32.54535
8.GWÓŹDŹ Kacper03Galicja Kraków32.68528
9.WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów33.20503
10.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.26501
Finał B
11.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS Wodnik Krasnystaw32.60532
12.CEBULA Oskar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk32.65529
13.WOJDA Kamil03TP Zielona Góra32.71526
14.GLIŃSKI Kacper031 Solex Lębork32.74525
15.OLEJNIK Adam03Skalar Słupsk33.01512
16.MARCINIAK Kacper03UKS Żabianka Gdańsk33.66483
17.SKIBA Jakub03MKS Polonia Warszawa33.68482
18.DUSZCZAK Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.33.72480
19.PITYŃSKI Wiktor03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk33.79478
20.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim34.37454


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-07-07
Dziewcząt, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.84
1:02.90
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
POL
00104
Athens (GRE)
Debica
2004-08-14
2007-04-14

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra1:04.9962230.4334.56
2.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team1:05.1161830.6034.51
3.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.6360430.7434.89
4.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:05.6860230.8334.85
5.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka1:05.8459830.2935.55
6.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków1:06.1459031.1834.96
7.URBAN Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:06.3558431.0135.34
8.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:06.6957531.4635.23
9.URBANIAK Dominika03UKS190 Łódź1:06.7357430.8435.89
10.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa1:07.3555831.3036.05
Finał B
11.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec1:06.8857031.2935.59
12.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna1:07.1656331.2635.90
13.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice1:07.9754331.7136.26
14.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa1:08.3653431.5336.83
15.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:08.9652032.1536.81
16.ŻURAWSKA Kaja03Olimpia Lublin1:09.4351033.3936.04
17.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.4451032.0337.41
18.BRZOSTEK Emilia03MKS SP-63 Bydgoszcz1:09.6150633.4736.14
19.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane1:09.8450131.8637.98
20.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź1:09.8750031.8038.07


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-07-07
Chłopców, 100m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
51.15
57.63
CZERNIAK Konrad
GORAJ Marcin
00603
03606
Shanghai (CHN)
Berlin (GER)
2011-07-30
2015-12-13

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa57.9863426.8931.09
2.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry58.5361627.4931.04
3.ĆWIEK Wiktor03BUKS59.4958728.2231.27
4.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec1:00.1356827.8432.29
5.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice1:00.8754828.5732.30
6.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.2253828.2732.95
7.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:02.3850928.8733.51
8.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź1:02.4150829.4133.00
9.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:02.6950129.8132.88
10.SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole1:02.8349829.3333.50
Finał B
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków1:03.2948729.3833.91
12.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa1:03.4448429.5033.94
13.ZALEWSKI Sebastian03UKS Pirania Targówek1:03.4748329.3134.16
14.BOROWSKI Kacper SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.1:03.5148230.4233.09
15.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa1:03.9047328.8835.02
16.MRÓZ Adam03LUKS Orlik Lublin1:03.9947129.8134.18
17.BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień1:04.4046230.0034.40
18.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław1:04.4446230.0034.44
19.OLESKI Tomasz03TP Olimpijczyk1:05.0244929.5935.43
20.KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź1:05.3344330.1135.22


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-07-07
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:57.15
2:03.43
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
00114
01605
Budapest (HUN)
Lublin
2006-08-03
2017-05-19

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź2:02.3778728.0630.9631.9231.43
Rekord Polski Juniorów 14 letnich
2.KLIMEK Marta SO03UKP Unia Oświęcim2:08.7567530.7132.3633.5932.09
3.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa2:09.4266529.5132.4533.9633.50
4.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:09.9565729.6432.7533.9533.61
5.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa2:11.4263530.5732.9533.9733.93
6.POGOŃ Milena03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.2660932.0134.3734.0432.84
7.KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:14.6459031.1234.4934.5134.52
8.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:15.2458330.6834.5735.8234.17
9.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica2:15.3158229.9233.4036.5535.44
10.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin2:16.0157330.4734.5236.2334.79
Finał B
11.SŁOWIK Martyna03Integracyjny KS  Konstancin2:13.5260531.3533.7034.5533.92
12.KINDRAT Julia03SiKReT Gliwice2:14.3459431.3634.2934.9033.79
13.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:14.4159331.6034.1434.6833.99
14.AMBROŻY Antonina03MKS Ochota Warszawa2:14.7658930.2034.8535.3934.32
15.ZBROJEWSKA Zofia03MKS Trójka Łódź2:15.5357931.0734.7435.4934.23
16.HAŁADYN Karolina03UKS190 Łódź2:16.2057031.0334.3335.5735.27
17.KUZIÓW Martyna SO03UKP Unia Oświęcim2:16.4456731.0734.3335.7035.34
18.WĘSKA Kinga03MUKP KORONA Kielce2:17.8655031.3034.8036.0735.69
19.KOZACZUK Klara03Uks Żoliborz Warszawa2:18.2554531.8634.7435.8835.77
20.SZACHMYTOWSKA Olga03MTS Kwidzyn2:19.0953532.1335.2735.7635.93


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-07-07
Chłopców, 200m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:46.30
1:57.30
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
00115
05114
Rio (BRA)
Olsztyn
2016-08-07
2016-07-08

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski1:59.4562227.3430.7331.1830.20
2.DASZKIEWICZ Michał SO03UKP Unia Oświęcim1:59.4762227.5230.2931.2030.46
3.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź2:00.4860627.6630.2231.1431.46
4.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów2:01.8158727.9930.7231.4531.65
5.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec2:02.1558227.9230.6331.7031.90
6.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park2:02.4557728.3731.5431.6130.93
7.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:02.8757228.1431.3032.0731.36
8.LEWICKI Filip03Galicja Kraków2:05.2753928.8331.6932.6632.09
9.LAMLA Filip03LKS Jedność 32 Przyszowice2:07.6750928.4832.5733.3733.25
10.DANIKIEWICZ Dawid SO03UKP Unia Oświęcim2:07.7450928.9632.6133.5632.61
Finał B
11.TRYLSKI Wiktor03UKS TRI-Team Rumia2:05.8153228.9231.1332.9532.81
12.MALINOWSKI Wojciech03MKS Jedynka Łódź2:06.1952829.4132.4332.8831.47
13.MALINOWSKI Jakub03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.2:06.3452629.3132.1032.5032.43
14.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno2:06.4552428.7831.7833.5832.31
15.NIEDZIAŁEK Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:07.9150729.5932.8333.5731.92
16.WALAT Sebastian03UKS Pirania Targówek2:08.3050229.0532.7634.0732.42
17.SWOJNÓG Igor03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:08.8149629.5432.8633.3933.02
18.TASARZ Kacper03Dwójka Tczew2:09.8848430.1532.4533.9333.35
19.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:10.2548029.9233.4335.1731.73
20.GĄSIOROWSKI Michał03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:11.4646728.9833.6535.0633.77


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-07-07
Dziewcząt, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:09.74
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00104
01003
Rome (ITA)
Ostrowiec
2009-07-31
2006-05-18

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:20.3569032.5135.8536.5135.48
2.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 2:24.1363733.6736.7737.1936.50
3.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:24.7262934.9036.7437.1535.93
4.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec2:25.0962533.7836.7237.6936.90
5.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa2:27.0360032.8936.6738.6538.82
6.NEUBAUER Paulina03Dwójka Tczew2:27.4259535.1237.1938.4136.70
7.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:28.9557735.6837.6538.1037.52
8.WYGNAŁ Maja SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:30.2656235.3937.5839.0538.24
9.KOZDĘBA Karolina03Galicja Kraków2:31.3855035.8238.9438.9237.70
10.JODŁOWSKA Zuzanna03Galicja Kraków2:31.6954735.7038.3639.2038.43
Finał B
11.CHYRA Julia03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:30.1056434.4937.3139.5938.71
12.DUTKOWIAK Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:30.2356334.8437.9639.2538.18
13.SCZOGIEL Alicja03UKS Na Fali Bytom2:31.4155036.0438.9538.7637.66
14.SANIAWA Karolina03MKS Piaseczno2:32.8653434.9138.5240.0439.39
15.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:33.6152635.5139.1040.0338.97
16.WAŁUSZKO Adrianna03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:34.1652136.8939.6039.4838.19
17.KACZYŃSKA Anna03AZS UŁ PŁ Łódź2:34.9551335.3339.1440.4640.02
18.STRZEMIŃSKA Natalia03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.7350536.7338.6140.3840.01
19.MACHULAK Maja03Fala Kraśnik2:35.9050336.3939.2040.4239.89
20.NIEPOGODZIŃSKA Izabela03Galicja Kraków2:39.1047435.2542.0540.8640.94


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-07-07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.24
2:09.94
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
00304
02010
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
2013-08-02
2012-12-16

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.4359030.7333.5734.5434.59
2.BOBER Paweł SG03UKS Żabianka Gdańsk2:14.4657630.9734.2234.5934.68
3.KOWALEWSKI Paweł03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:17.4553932.2134.2436.0434.96
4.ZUBIK Jan03MKS Polonia Warszawa2:17.6353731.2934.6435.8535.85
5.ŻYDER Michał03Znicz Koszalin2:20.1150931.1235.3537.3436.30
6.SOBOTA Jakub03UKS Na Fali Bytom2:20.3050732.4535.1936.8835.78
7.ŻUKOWSKI Kamil03Galicja Kraków2:20.4150632.1936.0736.1635.99
8.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl2:21.7749231.8936.4336.8836.57
9.WANAT Grzegorz03Galicja Kraków2:23.0747832.9235.8638.0036.29
10.PRZYBYSZ Mateusz03BUKS2:23.7947132.2335.7637.9437.86
Finał B
11.WOJTASIAK Michał03MKS Piaseczno2:20.5050532.4735.2836.6536.10
12.RZĄSA Jacek SG03UKS Żabianka Gdańsk2:21.5349432.8535.4537.0136.22
13.TRUSZKOWSKI Tomasz03Siódemka Sopot2:21.9249033.8835.6936.7035.65
14.WYROBEK Robert03LKS Jedność 32 Przyszowice2:23.4647433.4636.1137.3936.50
15.ADAMCZYK Maksymilian03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:23.4747433.5836.2137.1636.52
16.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:23.5547334.7036.4636.3136.08
17.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź2:23.9147033.5636.7837.3736.20
18.PITYŃSKI Wiktor03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:23.9746934.0235.9937.1336.83
19.RODKIEWICZ Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:25.6645333.7637.3937.2437.27
20.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź2:27.7243433.8737.3338.6637.86


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-07-07
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:36.95
4:52.05
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
00116
01605
Beijing (CHN)
Lublin
2008-08-09
2017-05-19

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź4:54.687381:07.491:14.641:27.231:05.32
2.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa5:03.196781:11.681:15.691:27.001:08.82
3.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa5:05.556621:13.251:18.471:25.871:07.96
4.DUJANIĆ Iva03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa5:10.266321:10.701:18.781:28.591:12.19
5.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP 149 Łódź5:13.526131:13.921:19.751:28.821:11.03
6.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz5:13.606121:11.681:22.111:29.201:10.61
7.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa5:14.576071:09.731:25.321:25.011:14.51
8.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec5:17.915881:10.671:22.851:32.711:11.68
9.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa5:18.435851:13.011:20.411:34.841:10.17
10.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków5:20.555731:11.011:21.891:31.831:15.82
Finał B
11.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03Olimpia Lublin5:22.795611:11.781:25.041:33.071:12.90
12.KULIK Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:24.355531:11.441:24.761:35.551:12.60
13.KOSTRZEWSKA Maria03UKS190 Łódź5:24.455531:12.801:24.981:34.891:11.78
14.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy5:26.545421:10.781:22.581:38.411:14.77
15.DACH Wiktoria03Galicja Kraków5:30.785221:12.691:30.041:31.491:16.56
16.FUKS Aleksandra03Muks Gilus Gilowice5:34.255061:12.671:27.731:36.601:17.25
17.JODŁOWSKA Zuzanna03Galicja Kraków5:34.875031:18.531:24.381:35.851:16.11
18.GĄSIOR Oliwia03Klub Sportowy WANKAN Legnica5:37.894891:19.901:24.301:37.981:15.71
19.BUDZIŃSKA Paulina SO03MMKS Kędzierzyn Koźle5:40.654781:22.131:29.771:32.861:15.89
20.PTASZYŃSKA Weronika SO03UKP Unia Oświęcim5:43.724651:15.651:32.521:37.531:18.02


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-07-07
Chłopców, 400m zmienny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:12.28
4:39.38
MATCZAK Mateusz
SOBEK Nikodem
00905
02303
Belgrade (SRB)
Berlin (GER)
2009-07-11
2016-12-16

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa4:40.286581:03.651:12.791:19.051:04.79
2.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz4:48.586031:05.421:15.141:21.131:06.89
3.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź4:50.465911:05.321:16.991:25.051:03.10
4.ĆWIEK Wiktor03BUKS4:51.265861:04.061:18.771:25.291:03.14
5.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź4:57.825481:07.951:19.141:22.521:08.21
6.PRZYBYSZ Mateusz03BUKS5:01.855271:06.521:17.151:29.641:08.54
7.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź5:03.215201:07.051:20.181:26.151:09.83
8.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice5:06.615021:07.441:23.011:28.921:07.24
9.TRZCIONKA Maciej03UKS Na Fali Bytom5:10.164851:07.181:20.311:34.231:08.44
10.MRÓZ Adam03LUKS Orlik Lublin5:11.794781:08.391:22.201:31.481:09.72
Finał B
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków5:02.465231:08.031:20.071:25.721:08.64
12.TASARZ Kacper03Dwójka Tczew5:04.655121:07.881:07.14
13.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań5:08.904911:08.881:24.201:25.851:09.97
14.MOSIAK Mikołaj03Mkp Atol Oleśnica5:10.134861:11.941:20.021:28.041:10.13
15.ROGUSKI Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa5:10.764831:08.641:18.371:34.561:09.19
16.ADAMCZYK Jan03MTP Lublinianka Lublin 5:13.074721:10.311:21.421:29.791:11.55
17.ZARYCHTA Marcel03Skp Barakuda Starachowice5:18.574481:11.331:20.641:34.261:12.34
18.KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź5:19.574441:10.851:25.431:32.971:10.32
19.TOMASZOWSKI Michał03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry5:27.884111:14.591:21.531:37.221:14.54
DYSKW.OWSIEJEW Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-07-07
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS190 Łódź 1UKS190 Łódź8:51.12658
Rekord Polski Juniorów 14- letnich
URBANIAK Dominika
HAŁADYN Karolina
SZYMAŃSKA Julia
KNOP Aleksandra
03
03
03
03
+0,77
+0,39
+0,53
+0,52
30.14
30.50
30.84
28.14
33.19
34.46
35.16
31.12
35.22
35.64
36.22
32.75
34.72
34.68
35.34
33.00
2:13.27
2:15.28
2:17.56
2:05.01
2.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa8:56.55638
CYNARSKA Weronika
ZIEMACKA Julia
CYNARSKA Natalia
BADZIAN Natalia
03
03
03
03
+0,73
+0,66
+0,49
+0,52
31.50
31.30
31.50
30.81
33.52
34.11
34.12
34.13
33.86
35.21
35.45
35.05
33.48
33.66
34.06
34.79
2:12.36
2:14.28
2:15.13
2:14.78
3.UKS GIM92 URSYNÓW W-wa 1UKS GIM92 URSYNÓW W-wa9:00.28625
JUREK Michalina
DUJANIĆ Iva
HERBREDER Gabriela
KAWKA Nina
03
03
03
03
+0,81
+0,68
+0,39
+0,45
30.94
31.38
30.90
30.42
34.20
35.18
34.43
33.34
35.93
35.44
34.98
34.33
34.90
34.93
34.13
34.85
2:15.97
2:16.93
2:14.44
2:12.94
4.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań9:07.43601
CELMER Wiktoria
SZCZEPAŃSKA Maria
CZECHYRA Agata
KRZYSZTOFIAK Iga
03
03
03
03
+0,72
+0,59
+0,26
+0,48
30.30
30.47
29.44
30.63
34.43
36.19
33.51
34.16
36.65
36.76
34.49
37.72
35.18
36.31
33.99
37.20
2:16.56
2:19.73
2:11.43
2:19.71
5.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz9:18.20567
WYGNAŁ Maja SR
POZNAKOWSKA Wiktoria SR
KASPROWICZ Marta SR
WOJTASZEWSKA Paulina SR
03
03
03
03
+0,93
+0,55
+0,57
+0,23
31.64
32.72
30.52
30.12
35.67
37.19
34.72
35.05
36.58
37.97
36.68
36.61
35.47
36.86
35.86
34.54
2:19.36
2:24.74
2:17.78
2:16.32
6.Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 1Wojskowy Klub Sportowy Śląsk9:18.83565
HELLAK Emilia
WĘCLEWSKA Aleksandra
NOWAKOWSKA Marta
DUTKOWIAK Aleksandra
03
03
03
03
+0,75
+0,53
+0,47
+0,40
30.22
31.05
31.76
30.92
34.07
36.34
36.15
35.19
35.84
37.30
37.44
37.51
34.91
37.38
37.12
35.63
2:15.04
2:22.07
2:22.47
2:19.25
7.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn9:25.65545
ŁABAJ Zuzanna SOL
ZMIERCZAK Natalia SOL
KIELAK Julia SOL
KULIK Wiktoria SOL
03
03
03
03
+0,76
+0,21
+0,32
+0,38
31.80
32.03
32.14
32.10
35.86
36.63
35.44
35.06
37.86
37.97
37.57
35.84
35.84
37.10
37.71
34.70
2:21.36
2:23.73
2:22.86
2:17.70
8.MUKS Piętnastka" Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka" Bydgoszcz9:26.37543
FRYSIAK Zuzanna
KAMIŃSKA Anna
GŁAZIK Dominika
GROŃ Weronika
03
03
03
03
+0,74
+0,30
+0,37
+0,33
31.75
31.62
31.93
31.81
34.78
37.65
36.26
36.08
36.29
39.37
37.69
36.23
36.12
37.29
37.27
34.23
2:18.94
2:25.93
2:23.15
2:18.35
9.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa9:26.60542
NOWAK Zofia
ADAMSKA Julia
TOPP Zofia
ADAMSKA Maria
03
03
03
03
+0,84
+0,68
+0,60
+0,25
31.64
31.98
33.07
31.81
35.59
36.43
36.49
36.08
37.61
37.41
37.33
36.40
37.26
35.29
37.01
35.20
2:22.10
2:21.11
2:23.90
2:19.49
10.Galicja Kraków 1Galicja Kraków9:27.95538
KOZDĘBA Karolina
NIEPOGODZIŃSKA Izabela
TASAK Aleksandra
JODŁOWSKA Zuzanna
03
03
03
03
+0,85
+0,20
+0,27
+0,45
30.57
32.93
33.34
33.07
34.75
37.01
36.64
36.59
36.88
37.81
36.71
36.65
36.09
36.98
36.36
35.57
2:18.29
2:24.73
2:23.05
2:21.88
11.UKS Aquatica Pawłowice 1UKS Aquatica Pawłowice9:28.25537
BIERNAT Oliwia
MIKSZAN Zuzanna
PUZOŃ Paulina
FAMULOK Zuzanna
03
03
03
03
+0,74
+0,38
+0,54
+0,55
32.15
32.65
30.68
31.67
36.84
36.64
36.46
36.01
38.46
37.98
36.33
36.83
36.29
37.36
36.00
35.90
2:23.74
2:24.63
2:19.47
2:20.41
12.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec9:32.04527
MALEC Wiktoria
O`HARA Julia
FORCZEK Emilia
GANCARZ Julia
03
03
03
03
+0,67
+0,37
31.11
32.93
34.15
31.71
34.96
37.40
37.87
35.66
36.37
38.04
38.88
36.25
36.15
37.37
38.21
34.98
2:18.59
2:25.74
2:29.11
2:18.60
13.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław9:40.87503
SKRZYPIEC Nika
HUMIENNA Idalia
WOJNAR Karolina
MACIOŁA Maja
03
03
03
03
+0,81
+0,41
+0,42
+0,45
32.43
33.41
33.28
32.83
36.80
38.16
37.40
37.05
37.97
38.11
38.29
38.17
37.10
35.85
36.62
37.40
2:24.30
2:25.53
2:25.59
2:25.45
14.MKS Polonia Warszawa 2MKS Polonia Warszawa9:48.34484
KACPERSKA Laura
BANASIAK Oliwia
ROJEK Paula
BUSZKA Kornelia
03
03
03
03
+0,92
+0,21
+0,43
+0,43
33.06
33.97
33.85
31.56
37.19
39.82
40.03
35.00
37.68
39.26
40.14
36.04
37.20
37.81
39.90
35.83
2:25.13
2:30.86
2:33.92
2:18.43
15.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa9:50.55479
BIEGAŃSKA Weronika
MILEWSKA Zofiia
SKIBCZAK Paulina
SZCZĘSNA Alicja
03
03
03
03
+0,78
+0,60
+0,51
+0,59
32.17
32.52
32.58
33.81
36.40
37.52
37.64
38.23
37.95
39.21
39.74
39.50
37.77
38.81
38.83
37.87
2:24.29
2:28.06
2:28.79
2:29.41
16.Galicja Kraków 2Galicja Kraków9:54.06470
GWIAZDOWSKA Wiktoria
OCZKOWSKA Daria
KLIMCZYK Emilia
DACH Wiktoria
03
03
03
03
+0,80
+0,42
+0,36
+0,50
32.08
34.00
33.57
32.51
37.63
38.06
37.70
37.90
40.08
39.09
38.41
39.48
38.60
38.45
37.85
38.65
2:28.39
2:29.60
2:27.53
2:28.54
DYSKW.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim
S4 3/4 ZMIANA
KLIMEK Marta SO, KRAWCZYK Nikola SO, WRÓBEL Zofia SO, KUZIÓW Martyna SO


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-07-07
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:28.45557
DASZKIEWICZ Michał SO
MALARZ Marcin SO
WIĘZIK Jan SO
DANIKIEWICZ Dawid SO
03
03
03
03
+0,84
+0,38
+0,29
+0,55
28.37
28.07
28.66
28.62
31.50
32.40
32.60
33.60
31.46
34.87
33.60
34.50
30.57
34.98
32.57
32.08
2:01.90
2:10.32
2:07.43
2:08.80
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:28.62557
MARKOWSKI Kacper
ŻOŁĄDŹ Stanisław
GRZEGRZÓLKA Albert
URYNIUK Paweł
03
03
03
03
+0,79
+0,46
+0,31
+0,52
30.09
28.19
29.68
27.93
33.00
32.45
33.35
31.26
34.39
33.25
33.68
31.91
33.70
32.58
32.81
30.35
2:11.18
2:06.47
2:09.52
2:01.45
3.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:31.54547
OGRODNIK Wojciech
KARPIŃSKI Jakub
TOMASZOWSKI Michał
SWOJNÓG Igor
03
03
03
03
+0,71
+0,51
+0,47
+0,46
28.48
29.07
29.09
29.47
32.35
33.00
32.87
32.30
32.75
33.86
34.58
32.94
31.09
32.89
34.16
32.64
2:04.67
2:08.82
2:10.70
2:07.35
4.MUKS Piętnastka" Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka" Bydgoszcz8:36.60531
SOBOWIEC Mateusz
WIŚNIEWSKI Mikołaj
UŁANOWSKI Lucjan
DOBRINDT Mikołaj
03
03
03
03
+0,81
+0,08
+0,61
+0,33
28.56
28.47
29.84
26.94
32.73
32.84
32.97
30.90
34.70
33.99
34.14
34.76
35.20
33.87
33.27
33.42
2:11.19
2:09.17
2:10.22
2:06.02
5.MKS Wodnik Radom 1MKS Wodnik Radom8:39.35523
WĘGLIŃSKI Błażej
PIERZCHAŁA Adam
KONWA Jakub
KLIMEK Maciej
03
03
03
03
+0,93
+0,30
+0,52
+0,33
28.15
28.68
29.26
27.95
31.34
33.10
34.56
31.42
33.75
34.64
36.85
32.70
32.84
34.71
36.20
33.20
2:06.08
2:11.13
2:16.87
2:05.27
6.Galicja Kraków 1Galicja Kraków8:44.93506
LEWICKI Filip
KORYCIŃSKI Kamil
BASA Szymon
SOWA Łukasz
03
03
03
03
+0,82
+0,36
+0,14
+0,49
28.91
28.94
29.43
28.66
31.89
32.70
33.97
33.11
32.88
35.83
35.03
35.80
32.03
35.30
34.71
35.74
2:05.71
2:12.77
2:13.14
2:13.31
7.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra8:45.46505
FORGEL Konrad
SOKOŁOWSKI Krystian
WOJDA Kamil
KOWALSKI Marek
03
03
03
03
+0,74
0.00
+0,59
+0,33
30.34
29.22
29.78
28.62
32.82
33.79
34.06
33.20
33.95
34.35
34.99
34.68
32.70
34.58
34.34
34.04
2:09.81
2:11.94
2:13.17
2:10.54
8.Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 1Wojskowy Klub Sportowy Śląsk8:47.49499
GAWRON Oliwier
CEBULA Oskar
ADAMCZYK Maksymilian
LEIMAN Cezary
03
03
03
03
+0,69
+0,32
+0,21
+0,53
29.47
29.38
29.48
29.81
33.08
33.34
33.65
34.38
33.74
34.41
35.11
34.45
33.89
33.87
35.46
33.97
2:10.18
2:11.00
2:13.70
2:12.61
9.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin8:49.86492
BRODZIŃSKI Franciszek
WRÓBEL Bartosz
SOBOLEWSKI Aleksander
ŻYDER Michał
03
03
03
03
+0,69
+0,54
+0,45
+0,47
28.72
29.23
29.50
28.18
32.76
33.85
34.60
33.22
34.33
36.93
36.25
34.98
33.63
34.82
34.99
33.87
2:09.44
2:14.83
2:15.34
2:10.25
10.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa8:54.82479
WLAZŁOWSKI Kamil
KOWALCZYK Piotr
ANTCZAK Bartosz
ZUBIK Jan
03
03
03
03
+0,78
+0,57
+0,55
+0,05
29.42
30.14
30.77
28.99
32.75
34.69
34.66
34.14
34.06
35.13
36.21
36.34
33.84
32.91
35.13
35.64
2:10.07
2:12.87
2:16.77
2:15.11
11.Mkp Słowianka Gorzów Wlkp. 1Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.8:57.79471
BISKUPSKI Kacper
KORŻOWNIK Hubert
NOWAKOWSKI Łukasz
MALINOWSKI Jakub
03
03
03
03
+0,80
+0,78
+0,44
+0,53
29.83
30.56
31.82
29.50
33.71
34.56
35.83
32.67
34.22
35.45
37.19
32.99
33.87
35.07
37.84
32.68
2:11.63
2:15.64
2:22.68
2:07.84
12.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź8:58.80468
JASIŃSKI Jakub
WILANOWSKI Mateusz
COLEMAN Alan
MALINOWSKI Wojciech
03
03
03
03
+0,75
+0,26
+0,49
+0,66
30.69
32.22
29.55
29.77
33.99
36.52
33.60
33.19
35.11
37.16
35.36
34.20
34.22
35.52
35.55
32.15
2:14.01
2:21.42
2:14.06
2:09.31
13.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim9:05.40451
KRUPA Mateusz SO
MIODOŃSKI Mateusz SO
WRÓBEL Igor SO
SIEPRAWSKI Roch SO
03
03
03
03
+0,73
+0,38
+0,32
+0,45
31.16
32.61
31.44
30.96
32.99
36.66
36.00
35.53
34.03
37.20
36.85
34.45
33.38
34.10
35.64
32.40
2:11.56
2:20.57
2:19.93
2:13.34
14.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań9:12.57434
WOJTKOWIAK Mateusz
BĄKOWSKI Mikołaj
DOPIERAŁA Tytus
SOIŃSKI Dominik
03
03
03
03
+0,71
+0,31
+0,67
+0,15
30.65
31.05
29.33
31.57
34.15
37.18
33.62
36.26
35.09
38.03
34.74
37.09
35.77
37.68
34.66
35.70
2:15.66
2:23.94
2:12.35
2:20.62
15.Galicja Kraków 2Galicja Kraków9:16.27425
ŻUKOWSKI Kamil
WANAT Grzegorz
FORTUNA Filip
SIKORA Kacper
03
03
03
03
+0,63
+0,29
+0,06
+0,40
29.90
31.04
30.69
30.31
34.48
37.41
33.92
35.69
35.67
38.23
36.27
37.03
36.19
37.62
35.24
36.58
2:16.24
2:24.30
2:16.12
2:19.61
16.MUKS Olimpijczyk  OSSM 1MUKS Olimpijczyk  OSSM9:16.86424
WĘGRZYNOWICZ Miłosz
TUMIALIS Maciej
ŻYCZKOWSKI Kamil
OWSIEJEW Michał
03
03
03
03
+0,81
+0,18
+0,54
+0,45
31.32
31.20
31.59
29.53
35.88
35.36
37.76
34.33
37.65
35.98
38.35
34.91
37.14
35.29
36.08
34.49
2:21.99
2:17.83
2:23.78
2:13.26
17.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:22.86411
DOMINICZAK Kamil
KOSYTORZ Kamil
BONSZ Adrian
SZOLC Dominik
03
03
03
03
+0,57
+0,37
+0,58
+0,12
30.23
31.24
31.32
31.84
34.06
36.16
36.33
37.05
35.69
37.54
38.15
38.12
35.19
34.40
35.84
39.70
2:15.17
2:19.34
2:21.64
2:26.71
18.UKS Aquatica Pawłowice 1UKS Aquatica Pawłowice9:23.69409
SALIK Mateusz
MATUSZCZAK Bartosz
STANEK Bartosz
KOBYLARCZYK Damian
03
03
03
03
+0,84
+0,30
+0,54
+0,46
32.05
31.51
31.64
28.76
34.76
36.88
36.13
34.26
36.07
39.50
38.65
35.97
35.71
37.57
38.79
35.44
2:18.59
2:25.46
2:25.21
2:14.43
19.Galicja Kraków 3Galicja Kraków9:29.98395
SKRZYPEK Filip
GWÓŹDŹ Kacper
DYBOWSKI Jan
PŁOSKONKA Jakub
03
03
03
03
+0,79
+0,39
+0,46
+0,35
31.88
32.01
30.84
32.84
36.51
36.55
35.66
36.24
38.24
39.38
35.97
36.85
38.00
36.33
36.19
36.49
2:24.63
2:24.27
2:18.66
2:22.42


<< TOP >>
3 - Eliminacje dzień 22017-07-08 - 9:00


Konkurencja 15
2017-07-08
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.91
28.40
DOWGIERT Anna
SOKOŁOWSKA Diana
00601
00309
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-07
2010-07-03

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM29.12590A
2.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka29.17587A
3.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra29.27581A
4.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań29.71555A
5.BIERNAT Oliwia03UKS Aquatica Pawłowice29.86547A
6.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane30.14532A
7.URBAN Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański30.20529A
8.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 30.30524A
FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice30.30524A
10.PIOTROWSKA Wiktoria03UKS Żabianka Gdańsk30.34522A
11.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team30.40518B
12.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna30.43517B
13.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa30.52512B
14.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry30.55511B
15.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno30.62507B
16.WRÓBEL Julia03Iskra Konin30.70503B
17.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.77500B
18.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa30.82498B
19.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków30.83497B
20.PUZOŃ Paulina03UKS Aquatica Pawłowice30.97490B
21.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz30.98490R
22.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka31.04487R
23.BRZOSTEK Emilia03MKS SP-63 Bydgoszcz31.06486
24.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań31.11484
25.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec31.12483
26.KUŁAKOWSKA Monika03MKS Medyk Giżycko31.13483
27.OSINIAK Iga03Olimpia Lublin31.18480
28.NOWAKOWSKA Marta03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk31.26477
29.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz31.27476
30.GRADEK Aleksandra03UKS Fala Nieporęt31.32474
31.O`HARA Julia03MKS Ikar Mielec31.36472
32.DOPART Marcelina03Uczniowski Ludowy Klub Sportow31.45468
33.WĘSKA Kinga03MUKP KORONA Kielce31.60462
34.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.81452
35.CZOK Joanna03Uks Kronos Strzelce Opolskie31.82452
36.PIEJKO Dorota03Klub Sportowy Swim2win Krosno31.83452
37.SCHWARZ Helena03Siódemka Sopot31.89449
38.SADOWSKA Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn31.98445
39.ŁABAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn32.20436
40.CHYRA Julia03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.28433
41.DEMBOWSKA Weronika03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza32.35430
KOZANECKA Laura03UKS190 Łódź32.35430
43.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy32.44427
44.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź32.46426
45.JUREK Michalina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa32.48425
46.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica32.58421
47.MIRECKA Maria03UKS V Łomianki32.64419
48.SANIAWA Karolina03MKS Piaseczno32.65418
49.JASKUŁOWSKA Zofia03Integracyjny KS  Konstancin32.69417
50.MOSEK Oliwia SR03MKS-SMS Victoria Racibórz32.73415
51.KOSACKA Iga03ZRYW Opole32.74415
52.CHĄCIAK Sandra03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa32.79413
53.GAWRON Amelia03KP Sokół Rzeszów32.80413
54.KOZIŃSKA Anna03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa32.82412
55.KINDRAT Julia03SiKReT Gliwice32.88410
56.PTASZYŃSKA Weronika SO03UKP Unia Oświęcim32.90409
57.ROKOSZ Aleksandra SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.32.94407
58.GĄSIOR Oliwia03Klub Sportowy WANKAN Legnica32.97406
59.KASPROWICZ Marta SR03MKS-SMS Victoria Racibórz33.01405
60.DACH Wiktoria03Galicja Kraków33.24396
61.JASIŃSKA Martyna03MUKS Wodnik Łask33.40391
62.KWIATKOWSKA Zuzanna03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski33.45389
63.BANASIAK Oliwia03MKS Polonia Warszawa33.68381
64.SOŁONIEWICZ Julia03Uks Omega Sokółka33.69381
65.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa33.70380
66.DOBROCZEK Natalia03Integracyjny KS  Konstancin33.79377
67.JARONI Dominika03KS Warta Poznań33.82376
68.WASZKOWSKA Wiktoria03MKS Piaseczno33.83376
69.JONCZYK Alicja03DOKiS SP Vega Dobrodzień33.97371
70.GŁAZIK Dominika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz34.04369
71.FORCZEK Emilia03MKS Ikar Mielec34.09368
72.SZARCZYŃSKA Zuzanna03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk34.11367
73.OCZKOWSKA Daria03Galicja Kraków34.23363
74.KRUSIŃSKA Wiktoria03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.24363
75.SKWARCZEWSKA Kamila03UKS Energetyk Zgorzelec34.26362
76.ŻELAZKO Emilia03MKS MOS Katowice34.28361
77.PIEŃKOWSKA Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.33360
78.ROKITA Hanna03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.40358
79.KOCZYK Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa34.42357
80.SKIBA Oliwia03TP Zielona Góra34.44356
81.SALAMON Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice34.49355
82.NIEDOBITEK Izabela03Uks Kronos Strzelce Opolskie34.66350
83.KONOPKA Patrycja03MUKP KORONA Kielce34.70348
LASKA Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy34.70348
85.KASJANIUK Patrycja03BUKS34.95341
86.BOGUSZ Kaja03BUKS34.98340
87.ŁAKOMIAK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz35.04338
88.KAPUSTA Karolina03KP Sokół Rzeszów35.05338
89.SZACHMYTOWSKA Olga03MTS Kwidzyn35.17335
90.ŁABA Amelia03KS Korona Kraków35.28332
KRAWIEC Laura03KS AZS AWF Wrocław35.28332
92.ROJEK Paula03MKS Polonia Warszawa35.31331
93.REGOSZ Adrianna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz35.37329
94.PONIKOWSKA Agata03Uks Ruch Grudziądz35.66321
95.MARYNIOK Agnieszka03Uks Wodnik 29 Katowice35.69320
96.JAGIENIAK Izabella03ZRYW Opole35.85316
97.STOSIEK Weronika SR03MKS-SMS Victoria Racibórz36.02311
98.GĄGAŁKA Marta03MKS MOS Katowice36.22306
99.SZUBSKA Oliwia03MKS Jedynka Łódź36.27305
100.AUGUSTYNIAK Kinga03Uks Ruch Grudziądz36.78293
101.WINNICKA Wiktoria03KP Sokół Rzeszów37.00287
102.WILCZYŃSKA Zofia03K.S Posnania37.02287
103.WALERON Olga03UPKS Wodnik Rawicz37.09285
104.WOŁOWIEC Vittoria03KP Sokół Rzeszów37.66272
105.PRZYMUS Konstancja03MKS MOS Katowice39.02245
106.KAMIŃSKA Natalia03DELFIN Gdynia43.66175
DYSKW.OLECH Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-07-08
Chłopców, 50m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.07
25.88
CZERNIAK Konrad
BRZUŚ Michał
00603
00203
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-02
2011-07-02

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa26.60599A
2.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry27.06569A
CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.06569A
4.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski27.32553A
5.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park27.52541A
6.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice27.96516A
7.KORONA Kacper03MKP Szczecin28.03512A
8.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.04511A
9.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl28.22502A
10.ZAWADZKI Dominik03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski28.29498A
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków28.30497B
12.STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.28.48488B
13.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz28.54485B
14.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz28.61481B
15.BOROWSKI Kacper SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.28.63480B
16.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk28.64480B
17.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski28.69477B
18.SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole28.75474B
19.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław28.83470?
REMBOWSKI Jan03Integracyjny KS  Konstancin28.83470?
WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa28.83470?
22.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa28.87468?
WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów28.87468?
24.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno28.92466
25.SZAFRANEK Gabriel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz29.01462
26.ŚCIEŻKA Mikołaj03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.02461
27.BARCZYK Jan03Uks Omega Olkusz29.07459
28.MARTIN-WOŹNIAK Wiktor03MTKP Delfin Toruń29.10457
29.WĘGLIŃSKI Błażej03MKS Wodnik Radom29.11457
30.SMOLIŃSKI Rafał03Uks Delfin Legionowo29.16455
31.MARZEC Milan SG03UKS Żabianka Gdańsk29.19453
32.SOBOTA Jakub03UKS Na Fali Bytom29.28449
33.WŁOCH Jakub03K.S Posnania29.36445
34.BERBELSKI Adam03MUKS Wodnik Łask29.53438
KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź29.53438
36.NOSARZEWSKI Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park29.57436
37.OLESKI Tomasz03TP Olimpijczyk29.58436
38.KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź29.63433
39.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal Leszno29.65432
PIECHOWSKI Krzysztof03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju29.65432
41.SOBOLEWSKI Aleksander03Znicz Koszalin29.67432
42.WRÓBEL Bartosz03Znicz Koszalin29.85424
43.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice29.86423
44.ANTCZAK Bartosz03MKS Polonia Warszawa29.88423
45.SKRZYPEK Filip03Galicja Kraków29.91421
46.MICHALAK Jan03UKS NAWA Skierniewice29.95420
47.PIERZCHAŁA Adam03MKS Wodnik Radom30.01417
KAJZER Oliwier03Uks Wodnik 29 Katowice30.01417
49.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek30.07415
SOBIERAJSKI Michał03Mosm Tychy30.07415
51.BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień30.10413
GROMSKI Patryk03KS Krotosz30.10413
53.JELIŃSKI Marcel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz30.14412
MICHALAK Piotr03MKS Ochota Warszawa30.14412
55.SZYMAŃSKI Szymon03MKS Wodnik Radom30.15411
DYBOWSKI Jan03Galicja Kraków30.15411
57.SOKOŁOWSKI Fabian03Dwójka Morena Gdańsk30.16411
58.RYCHEL Maksymilian SR03MKS-SMS Victoria Racibórz30.19410
59.TĘCZA Maciej03Iskra Konin30.23408
60.SZLĘK Jan03TP Olimpijczyk30.31405
61.ZAJĄC Kamil03Solne Miasto Wieliczka30.35403
62.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03UKS Olimpijczyk 2330.51397
63.GRECZAN Sebastian03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju30.55395
64.BISKUP Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz30.58394
65.SKRZYPEK Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa30.73388
66.ŚLIWA Michał03MUKP FALA Ropczyce30.75388
67.JAMRÓZ Michał03Solne Miasto Wieliczka30.76387
68.FETERA Alan03UPKS Wodnik Rawicz30.89382
69.MICHAŁOWSKI Eryk03Uks Omega Sokółka30.90382
70.SOKOŁOWSKI Krystian03TP Zielona Góra30.98379
71.STĘPERSKI Oktawian03TP Olimpijczyk31.07376
72.SALIK Mateusz03UKS Aquatica Pawłowice31.09375
73.URBANEK Filip03MUKP FALA Ropczyce31.15373
74.CYBULSKI Jakub03UKS TRI-Team Rumia31.16372
75.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź31.18372
76.POGODA Filip03UKS Olimpijczyk 2331.35366
77.MAKOWSKI Dominik03UKS CITYZEN Poznań31.49361
78.LENCZEWSKI Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM31.52360
79.WANAT Grzegorz03Galicja Kraków31.53360
80.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki31.54359
81.GERA Franciszek03UKS Fala Nieporęt31.55359
82.ŚLIWIŃSKI Robert03Klub Sportowy WANKAN Legnica31.59357
83.ŻUCHOWSKI Kacper03UKP Jedynka Elblag31.61357
84.WALCZYK Dominik SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.31.66355
85.JARDZIOCH Eryk03MKP Szczecin31.67355
86.SÓWKA Aleks03KS Warta Poznań31.69354
87.GWÓŹDŹ Kacper03Galicja Kraków31.75352
88.ZYNEK Kamil03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza31.83349
KUPCEWICZ Kajetan03MKS SP-63 Bydgoszcz31.83349
90.WILAS Oliwier03MKP Szczecin31.84349
91.MILEWSKI Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM31.86348
92.KALINOWSKI Kacper03MTKP Delfin Toruń31.94346
93.BURSZYK Bartosz SR03MKS-SMS Victoria Racibórz31.96345
94.BORSUK Piotr03Fala Kraśnik32.03343
95.SZMYT Krzysztof03UKS Fala Swarzędz32.08341
96.SUSZCZENKO Iwan03Klub Pływacki Harpun Osiecznic32.09341
97.DOMINICZAK Kamil03KS Piątka Chorzów32.11340
98.SIERMANTOWSKI Filip03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju32.16339
99.POPŁAWSKI Ksawery03Uks Mos Ełk32.24336
100.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz32.28335
101.KONWA Jakub03MKS Wodnik Radom32.45330
102.PACOCHA Jakub03MKS Wodnik Radom32.58326
103.KRAJEWSKI Mateusz03SSP Orka Iława32.90316
104.PAWLAK Hubert03SKS 137 Delfin Łódź32.94315
SKORUPSKI Oskar03Mosm Tychy32.94315
106.MOCZULSKI Maksymilian03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz33.06312
107.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03UKS Fala Swarzędz33.12310
108.SZOLC Dominik03KS Piątka Chorzów33.32305
109.WOJTKÓW Michał03UKS Energetyk Zgorzelec33.47300
110.STANEK Bartosz03UKS Aquatica Pawłowice33.57298
111.BARTŁOMOWICZ Tomasz03Galicja Kraków33.72294
112.JODZIO Adrian03MUKS Olimpijczyk  OSSM33.77293
113.SOJKA Paweł03UKS Aquatica Pawłowice33.93288
MAŁEK Mikołaj03K.S Posnania33.93288
115.NIEDUŻAK Maurycy03UKS Pirania Targówek34.52274
116.GAWIŃSKI Oscar03KS Neptun Świdnica34.53274
117.OKRĘT Oliwier SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.34.63271
118.JARUGA Szymon03UKS CITYZEN Poznań34.64271
119.SOSNA Dominik03MKS Pałac Młodzieży Katowice35.08261
120.DZIĘNDZIA Radosław03Siódemka Sopot35.28256
121.BRODOWICZ Jakub03UKP Wodnik Włocławek35.30256
122.SŁOWIŃSKI Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl35.52251
123.DRZAZGA Michał03UKS Na Fali Bytom35.80245
124.BODUSZEK Julian03Uks Wodnik 29 Katowice35.93243
125.RZEŹNIK Kacper03UPKS Wodnik Rawicz36.25236
126.TECLAW Igor03Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.48232
127.PRAGA Maksymilian03MKS Polonia Warszawa36.99222
128.GRUCHAŁA Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa37.50213
NWURBANOWSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa
NWGRZEGRZÓLKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa
NWKORŻOWNIK Hubert03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-07-08
Dziewcząt, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
28.05
30.18
URBANCZYK Aleksandra
PORZELSKA Anna
02305
00104
Opole
Ostrowiec Sw.
2017-04-29
2009-05-23

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica31.03663A
2.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 31.39640A
3.GÓRSKA Eliza03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski31.93608A
4.SCZOGIEL Alicja03UKS Na Fali Bytom32.09599A
5.MROŻEWSKA Anna03SRnRP ORKA - SOCHACZEW32.15596A
6.SKWARA Oliwia03UKS Huragan Sosnowiec32.18594A
7.MOLENDA Dominika SG03UKS Żabianka Gdańsk32.46579A
8.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa32.49577A
9.MAIK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.63570A
10.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa32.68567A
11.OSINIAK Iga03Olimpia Lublin32.78562B
12.ZYCH Natalia03MKS Wodnik Radom32.92555B
13.MACIOŁA Maja03MKS Juvenia Wrocław32.95553B
14.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec32.97552B
15.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz33.00551B
16.CHYRA Julia03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.05548B
17.BIERNAT Oliwia03UKS Aquatica Pawłowice33.19541B
18.FILOCHA Julia03CKS-SMS Szczecin33.24539B
DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM33.24539B
20.ZBROJEWSKA Zofia03MKS Trójka Łódź33.48527B
21.KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa33.52526R
22.KACZYŃSKA Anna03AZS UŁ PŁ Łódź33.56524R
23.DUTKOWIAK Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk33.61521
24.OBUCHOWICZ Natasza03Legia Warszawa33.71517
25.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań33.78514
26.DEMBOWSKA Weronika03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.87509
27.NEUBAUER Paulina03Dwójka Tczew33.89509
STRZEMIŃSKA Natalia03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.89509
29.KRZYSZTOFIAK Iga03KS Warta Poznań33.93507
ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.93507
31.BŁAZEJCZYK Karolina SG03UKS Żabianka Gdańsk33.95506
32.WIECZOREK Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.33.98505
33.WAŁUSZKO Adrianna03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju34.07501
34.MARJAŃSKA Agata03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz34.17496
35.NIEPOGODZIŃSKA Izabela03Galicja Kraków34.18496
36.KRAWCZYK Nikola SO03UKP Unia Oświęcim34.32490
37.WRÓBEL Martyna03MKS Piaseczno34.50482
38.IWAŃSKA Barbara03KS Korona Kraków34.55480
39.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa34.58479
40.SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa34.74472
SANIAWA Karolina03MKS Piaseczno34.74472
GORZEŃ Marta03UKS CITYZEN Poznań34.74472
43.WIADEREK Zuzanna03Mosm Tychy34.93464
44.PIEPIÓRKA Martyna03Cartusia Kartuzy35.09458
KAWKA Lena03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa35.09458
46.SAWICKA Anna03TP Zielona Góra35.15456
47.GWIAZDOWSKA Wiktoria03Galicja Kraków35.16455
48.SZACHMYTOWSKA Olga03MTS Kwidzyn35.18455
49.MILEWSKA Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa35.38447
50.KRASSOWSKA Milena03Siódemka Sopot35.54441
51.BORUCKA Ida03UKS V Łomianki35.55441
52.ŻEMOJTEL Zuzanna03MTS Kwidzyn35.61438
53.BORUCKA Alicja03MKP Szczecin35.78432
KWIATKOWSKA Zuzanna03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski35.78432
55.HALLMANN Martyna031 Solex Lębork35.81431
56.MIKSZAN Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice35.82431
57.KOROLCZUK Julia03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju35.83430
58.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz35.89428
59.BIEDRZYCKA Adrianna03MKS "Roś"  Pisz35.95426
60.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań36.08421
61.FLORKIEWICZ Liwia03KP Sokół Rzeszów36.16419
62.MARCINIAK Maria03MKS Ochota Warszawa36.24416
63.KRYWIEL Karolina03MKP Szczecin36.26415
64.PIEŃKOWSKA Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.63403
65.FABISZEWSKA Katarzyna03MKS Wodnik Radom36.74399
66.WILCZYŃSKA Inez03MKS MOS Katowice36.90394
67.DĄBKOWSKA Aleksandra03MZOS Płock36.98391
68.SMOLIS Wiktoria031 Solex Lębork37.06389
69.KŁOS Paulina SOL03MTP KORMORAN Olsztyn37.21384
70.KALEK Kornelia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.44377
71.JAGIENIAK Izabella03ZRYW Opole37.56373
72.PIETRZAK Aleksandra03MKS Jedynka Łódź37.61372
73.KONDRATIUK Gabriela03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski37.62372
74.SADŁOWSKA Maja03Uks Żoliborz Warszawa37.90363
75.AUGUŚCIAK Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków37.94362
76.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin38.03360
77.GROT Malwina03K.S Posnania38.22354
78.WOŁOWIEC Vittoria03KP Sokół Rzeszów38.27353
79.KRAUZA Julia03Klub Sportowy Płetwal Szczytno39.35325
80.WALERON Olga03UPKS Wodnik Rawicz39.45322
81.ŚWIERTA Emilia03KS Korona Kraków39.46322
DYSKW.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)
NWKAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno
NWKOSTKIEWICZ Gabriela03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-07-08
Chłopców, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
24.71
27.58
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
00414
Lublin
Berlin (GER)
2017-05-20
2016-12-04

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów28.96572A
2.BOBER Paweł SG03UKS Żabianka Gdańsk29.09564A
3.ZUBIK Jan03MKS Polonia Warszawa29.74528A
4.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa29.76527A
5.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl29.81524A
6.KOWALEWSKI Paweł03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju29.96516A
7.ŻYDER Michał03Znicz Koszalin30.09509A
8.WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów30.32498A
9.WANAT Grzegorz03Galicja Kraków30.35496A
10.BRODZIŃSKI Franciszek03Znicz Koszalin30.49490A
11.ŻUKOWSKI Kamil03Galicja Kraków30.52488B
12.WYROBEK Robert03LKS Jedność 32 Przyszowice30.58485B
13.RZĄSA Jacek SG03UKS Żabianka Gdańsk30.59485B
14.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz30.61484B
15.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elblag30.72479B
16.PODGÓRSKI Patryk03ZRYW Opole30.87472B
17.HNATYK Damian03Dwójka Morena Gdańsk31.07463B
18.SIADEK Aleksy03MKP Astromal Leszno31.10461B
19.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa31.14460B
20.KOWALCZYK Piotr03MKS Polonia Warszawa31.18458B
21.HYCKOWSKI Paweł03Ks Rekin Świebodzice31.19457R
22.SZMYT Krzysztof03UKS Fala Swarzędz31.23456R
23.PIERZCHAŁA Adam03MKS Wodnik Radom31.25455
24.ŚLIWA Michał03MUKP FALA Ropczyce31.26454
25.KOWALSKI Daniel03Mkp Atol Oleśnica31.42447
26.ZAWADZKI Dominik03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski31.44447
27.TRUSZKOWSKI Tomasz03Siódemka Sopot31.45446
28.MATYSIAK Kacper03KS Warta Poznań31.47445
29.SOBOTA Jakub03UKS Na Fali Bytom31.49444
30.JELIŃSKI Marcel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz31.53443
31.TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard31.57441
32.WOJTASIAK Michał03MKS Piaseczno31.64438
33.SZAFRANEK Gabriel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz31.66437
34.MATUSZYŃSKI Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa31.74434
35.BORSUK Piotr03Fala Kraśnik31.75434
36.URBANOWSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa31.80432
37.SKROBAŁA Jakub03TP Zielona Góra31.86429
38.ZARYCHTA Marcel03Skp Barakuda Starachowice31.88428
39.SIENKIEWICZ Aleksander03Klub Pływacki Harpun Osiecznic31.95425
40.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź32.01423
41.ŻYCZKOWSKI Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM32.08420
42.WOJNOWSKI Damian03Iukp Wodnik Police32.09420
43.GĄSIOROWSKI Michał03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa32.29412
44.SKIBA Jakub03MKS Polonia Warszawa32.31411
DOLATA Kacper03TP Zielona Góra32.31411
46.SOBOWIEC Mateusz03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz32.41408
47.MIODOŃSKI Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim32.45406
48.TUMIALIS Maciej03MUKS Olimpijczyk  OSSM32.49405
49.BONSZ Adrian03KS Piątka Chorzów32.61400
50.SOBIECH Szymon03UKS SP 149 Łódź32.72396
51.BRĄCZEK Kacper SO03UKP Unia Oświęcim32.73396
52.NOSEK Tomasz03Klub Sportowy Fala Niepołomice32.76395
53.PODSIADŁO Grzegorz03Uks Wodnik 29 Katowice32.81393
54.ZIELINSKI Andrzej03MKP Astromal Leszno32.82392
55.TARKA Maciej03Centrum Staszów32.90390
56.KAWAŁKO Patryk03KS Neptun Świdnica33.02385
57.JARDZIOCH Eryk03MKP Szczecin33.11382
58.HANF Szymon03KS Korona Kraków33.28376
59.BERBELSKI Adam03MUKS Wodnik Łask33.30376
60.SŁOMSKI Karol03Mkp Atol Oleśnica33.41372
KRAKOWIAK Kacper03UKS NAWA Skierniewice33.41372
62.SIERMANTOWSKI Filip03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju33.56367
63.STĘPERSKI Oktawian03TP Olimpijczyk33.66364
64.PROKOPCZYK Maksymilian03ZRYW Opole33.78360
65.KOSYTORZ Kamil03KS Piątka Chorzów33.87357
66.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź34.06351
67.LIS Rafał03UKS Aquatica Pawłowice34.32343
68.KURKOWSKI Oskar03Siódemka Sopot34.37342
69.NAZARUK Piotr03CKS-SMS Szczecin34.46339
70.MOCZULSKI Maksymilian03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz34.47339
71.MAZUREK Jakub03UKS CITYZEN Poznań34.51338
72.PELICA Tomasz03Olimpia Lublin34.62334
73.KORCZAK Jakub03BUKS34.69332
74.SKORUPSKI Oskar03Mosm Tychy34.80329
75.GAŁECKI Krzysztof03MKS Trójka Łódź34.83328
76.JODZIO Adrian03MUKS Olimpijczyk  OSSM34.86327
77.AUGUŚCIŃSKI Mateusz03SKS 137 Delfin Łódź34.89327
78.SALIK Mateusz03UKS Aquatica Pawłowice35.11321
79.LEŚNIEWSKI Patryk03SKS 137 Delfin Łódź35.54309
80.POPŁAWSKI Ksawery03Uks Mos Ełk35.88300
81.SOJKA Paweł03UKS Aquatica Pawłowice36.40288
82.JARUGA Szymon03UKS CITYZEN Poznań37.11271
83.RZEŹNIK Kacper03UPKS Wodnik Rawicz38.90236
84.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin38.95235
85.KUREK Sebastian03Uks Wodnik 29 Katowice39.60223
NWGRZEGRZÓLKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa
NWBISKUPSKI Kacper03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.
NWNOWAKOWSKI Łukasz03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-07-08
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:04.23
4:16.54
JEDRZEJCZAK Otylia
KILIJAŃSKA Donata
00114
00612
Melbourne (AUS)
Tampere (FIN)
2007-03-25
2009-07-20

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa4:30.64666A1:04.961:08.251:09.371:08.06
2.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź4:35.91629A1:05.901:10.011:09.941:10.06
3.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa4:37.34619A1:06.861:10.091:10.481:09.91
4.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa4:37.61617A1:06.911:10.351:11.121:09.23
5.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa4:38.54611A1:06.621:10.271:11.571:10.08
6.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa4:39.09608A1:06.291:10.711:12.451:09.64
7.POGOŃ Milena03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:39.37606A
8.SŁOWIK Martyna03Integracyjny KS  Konstancin4:39.52605A1:06.831:10.881:11.601:10.21
9.NEUBAUER Paulina03Dwójka Tczew4:40.72597A1:08.141:11.861:11.551:09.17
10.HAŁADYN Karolina03UKS190 Łódź4:41.52592A1:06.911:12.531:11.501:10.58
11.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team4:41.97589B1:08.091:11.821:11.851:10.21
12.KLIMEK Marta SO03UKP Unia Oświęcim4:43.00583B1:08.221:12.591:12.161:10.03
13.KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa4:43.93577B1:08.971:13.851:13.291:07.82
14.URBANIAK Dominika03UKS190 Łódź4:44.42574B1:07.781:12.391:13.061:11.19
15.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź4:45.16570B1:08.861:12.571:12.471:11.26
16.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP 149 Łódź4:45.67567B1:08.751:13.061:13.021:10.84
17.MOLENDA Dominika SG03UKS Żabianka Gdańsk4:46.28563B1:08.161:13.171:13.491:11.46
18.KUZIÓW Martyna SO03UKP Unia Oświęcim4:46.65561B1:08.271:14.161:13.421:10.80
19.KOZANECKA Laura03UKS190 Łódź4:46.78560B1:08.621:13.051:13.811:11.30
20.KULIK Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:47.74554B1:08.351:13.291:13.231:12.87
21.KOZACZUK Klara03Uks Żoliborz Warszawa4:48.44550R1:08.641:13.161:13.691:12.95
22.GÓRAL Paula03Dwójka Tczew4:48.68549R1:07.761:13.071:14.721:13.13
23.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa4:48.755491:08.601:14.241:13.801:12.11
24.KOSTRZEWSKA Maria03UKS190 Łódź4:49.955421:10.511:13.901:13.961:11.58
25.AMBROŻY Antonina03MKS Ochota Warszawa4:50.645381:06.721:15.501:15.401:13.02
26.TACIAK Martyna03BUKS4:51.245351:08.721:14.991:14.231:13.30
27.MACHULAK Maja03Fala Kraśnik4:51.265351:10.491:14.301:14.031:12.44
28.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin4:51.405341:09.051:14.201:14.061:14.09
29.FUKS Aleksandra03Muks Gilus Gilowice4:51.645331:08.041:14.131:15.721:13.75
30.FRYSIAK Zuzanna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz4:52.295291:08.671:14.891:16.241:12.49
31.WYGNAŁ Maja SR03MKS-SMS Victoria Racibórz4:52.385281:10.051:15.711:14.791:11.83
32.KOZDĘBA Karolina03Galicja Kraków4:53.415231:10.361:16.741:14.991:11.32
33.ŻERAŃSKA Ula03BUKS4:53.435231:09.571:14.961:14.321:14.58
34.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa4:53.715211:10.121:16.441:15.061:12.09
35.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa4:54.045201:09.671:16.421:15.501:12.45
36.RADKOWSKA Daria03UKS Olimpijczyk 234:56.185081:10.391:15.601:15.891:14.30
37.KRUSIŃSKA Wiktoria03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:56.245081:11.321:15.791:16.001:13.13
38.OLIWA Laura03DOKiS SP Vega Dobrodzień4:56.375071:11.421:15.401:16.541:13.01
39.MACIOŁA Maja03MKS Juvenia Wrocław4:56.465071:11.731:16.471:14.851:13.41
40.KIELAK Julia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:56.605061:11.601:16.771:15.981:12.25
41.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03Olimpia Lublin4:56.685061:10.201:16.611:16.101:13.77
42.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03MKS Pałac Młodzieży Katowice4:56.985041:11.551:16.681:15.471:13.28
43.KURZYNA Aleksandra03Fala Kraśnik4:57.225031:11.661:16.771:14.611:14.18
44.CICHOCKA Oliwia03UKS Olimpijczyk 234:57.475021:11.551:15.951:15.501:14.47
45.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin4:57.595011:12.121:16.521:16.861:12.09
46.JASKUŁOWSKA Zofia03Integracyjny KS  Konstancin4:58.044991:09.041:15.691:17.031:16.28
47.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa4:59.664911:08.881:16.291:17.451:17.04
48.SKRZYPIEC Nika03MKS Juvenia Wrocław5:00.154881:10.501:16.541:16.901:16.21
49.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa5:00.504871:10.821:16.601:17.311:15.77
50.JANUSZEWSKA Otylia03MZOS Płock5:01.124841:10.051:17.661:18.111:15.30
51.DĄBKOWSKA Aleksandra03MZOS Płock5:01.464821:11.971:16.751:18.821:13.92
52.STODOLSKA Zofia03Mks - Astoria Bydgoszcz5:02.834761:11.351:17.181:17.721:16.58
53.NIEWIADOMSKA Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl5:03.184741:11.231:17.791:18.201:15.96
54.WRÓBEL Zofia SO03UKP Unia Oświęcim5:03.544721:11.351:19.071:19.181:13.94
55.CIESIELSKA Natalia03UKS SP 149 Łódź5:03.674721:13.891:16.591:17.461:15.73
56.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka5:03.854711:09.271:18.651:19.711:16.22
57.KUMOR Aleksandra SO03UKP Unia Oświęcim5:04.594671:12.231:17.371:18.371:16.62
58.LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:05.464631:12.321:19.451:19.611:14.08
59.GWIAZDOWSKA Wiktoria03Galicja Kraków5:07.424551:14.281:18.591:18.401:16.15
60.ZMIERCZAK Natalia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:07.514541:11.511:19.181:19.131:17.69
61.HAJDUK Oliwia03Mkp Atol Oleśnica5:07.794531:12.881:20.651:19.121:15.14
62.HUMIENNA Idalia03MKS Juvenia Wrocław5:08.924481:13.441:20.201:19.831:15.45
63.WĄSIK Julia SO03UKP Unia Oświęcim5:09.424461:13.381:19.981:19.711:16.35
64.KLIMCZYK Emilia03Galicja Kraków5:11.134381:12.871:20.131:21.251:16.88
65.JANKOWSKA Joanna03Iukp Wodnik Police5:12.864311:14.231:19.631:20.641:18.36
66.PRZYBYSZ Dominika03BUKS5:13.314291:11.861:20.191:21.461:19.80
67.MACHNICKA Alicja03MZOS Płock5:13.544281:12.261:19.021:21.141:21.12
68.SALAMON Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice5:14.184261:13.441:21.111:21.231:18.40
69.GAWRON Amelia03KP Sokół Rzeszów5:15.934191:12.501:20.451:22.211:20.77
70.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań5:19.834041:15.711:22.341:22.361:19.42
71.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz5:20.214021:15.091:23.121:22.971:19.03
72.TRYPUCKA Klaudia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:21.523971:13.061:22.171:22.791:23.50
73.AUGUSTYNIAK Kinga03Uks Ruch Grudziądz5:34.293531:16.571:26.621:27.691:23.41
74.BUJNOWICZ Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:34.753521:16.711:25.261:28.381:24.40
75.ŁUCZYŃSKA Adrianna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn5:35.503501:16.171:26.491:26.891:25.95
76.BRATUŚ Patrycja03UKP Gryf Dębica5:47.883141:17.041:29.701:31.081:30.06
DYSKW.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-07-08
Chłopców, 400m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:45.71
4:07.63
STANCZYK Przemyslaw
ORLICZ Filip
00116
05114
Chiba (JPN)
Olsztyn
2007-08-21
2016-07-09

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec4:17.25626A1:00.641:05.971:06.231:04.41
2.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski4:17.62623A1:01.511:07.511:05.141:03.46
3.DASZKIEWICZ Michał SO03UKP Unia Oświęcim4:18.07620A1:01.941:06.091:05.391:04.65
4.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź4:18.97613A1:01.201:05.721:06.151:05.90
5.MALINOWSKI Wojciech03MKS Jedynka Łódź4:22.11591A1:03.771:07.031:06.801:04.51
6.ĆWIEK Wiktor03BUKS4:22.19591A1:02.381:07.561:07.201:05.05
7.LAMLA Filip03LKS Jedność 32 Przyszowice4:22.88586A1:01.221:08.111:07.031:06.52
8.LEWICKI Filip03Galicja Kraków4:22.98586A1:02.231:07.721:07.431:05.60
9.TRYLSKI Wiktor03UKS TRI-Team Rumia4:24.89573A1:02.701:07.461:08.601:06.13
10.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź4:25.14571A1:04.581:07.501:07.231:05.83
11.RODKIEWICZ Radosław03Iuks Muszelka Warszawa4:26.37563B1:02.601:07.701:07.961:08.11
12.WIĘZIK Jan SO03UKP Unia Oświęcim4:26.64562B1:03.121:08.681:08.861:05.98
13.CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:26.96560B1:02.711:10.171:08.741:05.34
14.SWOJNÓG Igor03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:27.40557B1:03.181:07.591:08.751:07.88
15.ROGUSKI Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa4:27.91554B1:03.231:08.491:08.691:07.50
16.NIEDZIAŁEK Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:28.65549B1:04.681:08.471:08.561:06.94
17.DANIKIEWICZ Dawid SO03UKP Unia Oświęcim4:28.99547B1:04.701:09.111:09.811:05.37
18.TASARZ Kacper03Dwójka Tczew4:30.43538B1:03.021:09.141:09.201:09.07
19.KARPIŃSKI Jakub03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:31.76531B1:04.631:09.841:10.461:06.83
20.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk4:32.60526B1:05.291:09.221:09.621:08.47
21.SOKOŁOWSKI Fabian03Dwójka Morena Gdańsk4:33.28522R1:05.071:09.541:09.381:09.29
22.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:33.56520R1:05.081:11.151:10.941:06.39
23.SIEPRAWSKI Roch SO03UKP Unia Oświęcim4:33.865181:07.041:11.191:08.241:07.39
24.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno4:34.265161:03.601:11.181:11.281:08.20
25.FORGEL Konrad03TP Zielona Góra4:34.395151:04.381:10.171:10.901:08.94
26.UŁANOWSKI Lucjan03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz4:35.125111:04.361:10.081:10.521:10.16
27.SOKOŁOWSKI Krystian03TP Zielona Góra4:35.345101:08.331:11.161:10.081:05.77
28.PASZKOWSKI Konstanty03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa4:35.785081:05.471:10.301:11.791:08.22
29.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin4:35.805081:05.581:11.311:11.691:07.22
30.SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole4:35.895071:04.311:11.451:11.171:08.96
31.SWINTOZELSKI Maksymilian03Fala Kraśnik4:36.115061:06.621:10.881:11.091:07.52
32.HUDZIKOWSKI Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice4:36.165061:06.581:09.731:10.191:09.66
33.WYROBEK Robert03LKS Jedność 32 Przyszowice4:37.095001:03.641:10.421:12.611:10.42
34.KORYCIŃSKI Kamil03Galicja Kraków4:37.255001:06.191:10.491:11.661:08.91
35.WLECIAŁ Damian03Solne Miasto Wieliczka4:37.464981:05.781:10.051:11.841:09.79
36.BASA Szymon03Galicja Kraków4:37.684971:06.251:11.331:11.091:09.01
37.ADAMCZYK Maksymilian03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk4:37.764971:05.401:10.451:11.361:10.55
38.KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź4:38.094951:05.971:11.921:11.151:09.05
39.KOWALSKI Marek03TP Zielona Góra4:38.304941:05.641:11.561:12.141:08.96
40.TRUSZKOWSKI Tomasz03Siódemka Sopot4:39.294891:08.631:11.621:11.571:07.47
41.MALARZ Marcin SO03UKP Unia Oświęcim4:39.724861:06.531:10.641:11.191:11.36
42.LEIMAN Cezary03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk4:40.824811:06.341:13.281:12.251:08.95
43.FORTUNA Filip03Galicja Kraków4:41.364781:07.271:12.001:13.121:08.97
44.MICHALAK Piotr03MKS Ochota Warszawa4:41.494771:05.701:13.011:12.721:10.06
45.KASPERSKI Patryk03Fala Kraśnik4:41.914751:08.451:12.301:12.351:08.81
46.TOMASZOWSKI Michał03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:41.944751:05.461:12.661:11.371:12.45
47.ZIELIŃSKI Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa4:42.014751:06.841:12.661:12.641:09.87
48.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań4:42.164741:05.541:11.841:13.411:11.37
49.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź4:42.244741:07.341:12.201:11.771:10.93
50.PIĘTA Konrad03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:42.284731:08.401:11.991:12.661:09.23
51.KOWALSKI Daniel03Mkp Atol Oleśnica4:42.734711:08.071:12.711:12.681:09.27
52.MRÓZ Adam03LUKS Orlik Lublin4:43.874651:05.761:13.641:12.851:11.62
53.GRECZAN Sebastian03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju4:45.144591:07.591:12.411:13.851:11.29
54.LEWANDOWSKI Damian03MZOS Płock4:45.204591:05.731:14.071:13.031:12.37
55.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław4:45.284591:06.651:12.621:13.871:12.14
56.NOSARZEWSKI Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park4:45.654571:04.251:11.861:14.361:15.18
57.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź4:46.584521:07.781:14.491:13.261:11.05
58.ZUBIK Jan03MKS Polonia Warszawa4:48.774421:08.681:13.561:11.831:14.70
59.MIODOŃSKI Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim4:49.054411:09.471:15.261:15.231:09.09
60.ADAMCZYK Jan03MTP Lublinianka Lublin 4:49.734381:09.121:13.881:15.031:11.70
61.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski4:49.754381:05.421:13.091:16.401:14.84
62.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM4:49.864371:07.451:15.671:13.791:12.95
63.PARA Mikołaj SO03Płetwal Zakopane4:50.254351:09.351:13.571:14.421:12.91
64.NAZARUK Piotr03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju4:50.984321:08.671:15.851:15.731:10.73
65.BORKOWSKI Arkadiusz03DOKiS SP Vega Dobrodzień4:51.174311:08.411:15.141:15.821:11.80
66.NIEDUŻAK Maurycy03UKS Pirania Targówek4:51.604291:10.641:15.861:13.801:11.30
67.WOROBIEC Daniel03KS Neptun Świdnica4:51.894281:10.361:15.43
68.PŁOSKONKA Jakub03Galicja Kraków4:54.514171:10.171:15.301:15.661:13.38
69.WARZECHA Wiktor03MKS Ikar Mielec4:54.894151:07.451:15.741:16.361:15.34
70.CYBULSKI Jakub03UKS TRI-Team Rumia4:55.304131:10.531:15.541:15.711:13.52
71.MAKOWSKI Dominik03UKS CITYZEN Poznań4:55.944111:08.731:14.501:17.121:15.59
72.WILAS Oliwier03MKP Szczecin4:56.894071:07.761:16.451:16.751:15.93
73.ŚWIDERSKI Dawid03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz4:59.113981:07.801:16.291:17.191:17.83
74.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań4:59.133981:10.321:17.271:16.121:15.42
75.LENCZEWSKI Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM5:02.303851:09.581:17.391:19.181:16.15
76.MAŁEK Mikołaj03K.S Posnania5:02.883831:10.281:17.791:18.971:15.84
77.BĄKOWSKI Mikołaj03KS Warta Poznań5:02.963831:09.351:18.291:19.031:16.29
78.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask5:04.833761:10.081:19.091:20.801:14.86
79.DYWAN Miłosz03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk5:05.353741:11.581:18.151:19.741:15.88
80.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań5:06.653691:11.001:17.841:19.951:17.86
81.SKOCZYLAS Michał03Uks Wodnik 29 Katowice5:12.343491:11.661:19.591:21.291:19.80
82.ROGOZIŃSKI Radosław03CKS-SMS Szczecin5:14.283431:12.741:19.811:21.221:20.51
83.DRZAZGA Michał03UKS Na Fali Bytom5:24.943101:15.791:22.681:23.661:22.81
NWWŁOCH Jakub03K.S Posnania
NWKORŻOWNIK Hubert03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.
NWMALINOWSKI Jakub03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.
NWNOWAKOWSKI Łukasz03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-07-08
Dziewcząt, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:26.84
2:34.33
BIEŃKOWSKA Wiktoria
OTREMBA Justyna
00110
00902
Prague (CZE)
Tampere (FIN)
2009-07-10
2009-07-20

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:41.25642A36.2341.9242.3840.72
2.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa2:41.27641A36.1941.6841.7541.65
3.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:41.86634A35.6041.8942.3841.99
4.PASTUSZUK Paulina03Olimpia Lublin2:42.18631A36.6240.6041.9143.05
5.OBAJTEK Aleksandra03Ks Rekin Świebodzice2:43.42616A36.9541.9742.1642.34
6.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:44.80601A35.9541.6342.9144.31
7.KAMIŃSKA Anna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:47.02577A37.1242.8943.7843.23
8.MOSEK Oliwia SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.13576A36.8042.3843.7744.18
9.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:48.39563A36.7043.2944.8943.51
10.MOTYL Sara03UKS190 Łódź2:49.24555A38.5244.2344.1942.30
11.DACH Wiktoria03Galicja Kraków2:49.65551B37.8643.7844.1243.89
12.KUREK Agnieszka031 Solex Lębork2:50.04547B39.6643.6743.1343.58
13.TURKOWSKA Aleksandra03TP Zielona Góra2:50.19546B39.4444.0545.2141.49
14.ROKITA Hanna03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:50.22545B37.1243.7644.8944.45
15.KRĘTOSZ Maria03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:51.30535B38.1643.9244.7944.43
16.LASECKA Aleksandra03MKS SP-63 Bydgoszcz2:51.42534B39.1743.9544.5343.77
17.ORŁOWSKA Agata03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:52.70522B39.1943.8344.8744.81
18.SADLIK Martyna SO03UKP Unia Oświęcim2:52.86521B40.1244.5244.6243.60
19.BUDZIŃSKA Paulina SO03MMKS Kędzierzyn Koźle2:53.38516B40.2744.9344.8843.30
20.O`HARA Julia03MKS Ikar Mielec2:53.45515B38.8143.9045.5145.23
21.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:53.68513R39.3444.5845.2944.47
22.ZYCH Natalia03MKS Wodnik Radom2:54.30508R36.5544.0346.4347.29
23.GLISZCZYŃSKA Aleksandra031 Solex Lębork2:54.4650641.7046.3044.9241.54
24.OLECH Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:54.4750638.7045.3845.2445.15
25.KERTYŃSKA Nadia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:54.8550339.2845.2645.9944.32
26.SZARCZYŃSKA Zuzanna03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:55.7049640.8844.7745.0545.00
27.FABISZEWSKA Katarzyna03MKS Wodnik Radom2:57.0048539.8844.8546.5045.77
28.FUKS Aleksandra03Muks Gilus Gilowice2:57.1648439.8745.2947.0144.99
29.WŁODARKIEWICZ Magdalena03UKS Pirania Targówek2:57.1748437.4746.8145.7347.16
30.WĘCLEWSKA Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:57.4148239.8745.0945.9546.50
31.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg2:57.9147839.1944.7246.3447.66
32.DOBROCZEK Natalia03Integracyjny KS  Konstancin2:58.2547539.6145.1747.1246.35
33.DZIADAK Agata03Legia Warszawa2:59.0546840.3745.9645.9346.79
34.OCZKOWSKA Daria03Galicja Kraków2:59.1246839.8845.7346.9546.56
35.SOBOTA Adriana03Galicja Kraków2:59.3846640.7145.7746.6546.25
36.GĄGAŁKA Marta03MKS MOS Katowice3:00.1846038.9046.5447.0047.74
37.KASJANIUK Patrycja03BUKS3:00.7145640.1045.4547.9347.23
38.ŁAKOMIAK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:00.8245539.6645.8447.6047.72
39.LASKA Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy3:01.2245239.9446.6647.5147.11
40.WOJAKIEWICZ Matylda03KS AZS AWF Wrocław3:01.4745039.2146.1947.6248.45
41.WOJNAR Karolina03MKS Juvenia Wrocław3:01.8844741.8246.7847.3645.92
42.KAPUSTA Karolina03KP Sokół Rzeszów3:02.2244441.2546.7347.8546.39
43.SZCZĘSNA Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.6644141.8146.4547.3047.10
44.SZUBSKA Oliwia03MKS Jedynka Łódź3:02.9843941.3846.5147.4947.60
45.WINNICKA Wiktoria03KP Sokół Rzeszów3:03.5343539.8046.3049.0148.42
46.KŁOS Paulina SOL03MTP KORMORAN Olsztyn3:03.6643442.1746.2047.1348.16
47.CZERNIK Natalia SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.3:07.3440942.2547.6848.5148.90
48.POPPE Anna03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl3:08.5540142.3447.4849.6049.13
49.WITEK Aleksandra SG03UKS Żabianka Gdańsk3:09.0439843.0448.5348.6648.81
50.FRANKOWSKA Wiktoria03MKS Wodnik Radom3:09.3039644.0948.6749.9046.64
51.GÓRSKA Eliza03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski3:09.9039340.0749.2551.3549.23
52.WYBRANOWSKA Julia SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.3:10.0639242.7747.5349.3750.39
53.ŻAK Marcelina03MTKP Delfin Toruń3:10.2639040.7948.0850.6650.73
54.ŻEMOJTEL Zuzanna03MTS Kwidzyn3:10.3939042.8348.7249.9648.88
55.KONDRATIUK Gabriela03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski3:11.1638540.9548.2550.3351.63
56.KUSAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn3:17.2935044.2750.6250.0252.38
57.PIOTROWICZ Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM3:20.2933543.6750.5852.7453.30
58.WIKA Katarzyna03K.S Posnania3:23.4931944.7151.9053.7753.11
59.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin3:31.6328448.7454.2754.7753.85


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-07-08
Chłopców, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:10.90
2:24.39
WOLNIAK Sławomir
SIEMIŃSKI Piotr
00110
02314
Ostrowiec Sw.
Debica
2009-05-23
2014-07-05

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GRABEK Oskar03UKS Olimpijczyk 232:31.78585A32.8738.4939.4940.93
2.GWÓŹDŹ Kacper03Galicja Kraków2:34.60554A34.5339.4540.2740.35
3.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:34.65553A34.2039.9140.6239.92
4.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:34.72553A35.3339.9540.1939.25
5.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS Wodnik Krasnystaw2:35.12548A35.3139.4440.0740.30
6.REMBOWSKI Jan03Integracyjny KS  Konstancin2:35.93540A34.6840.5239.9140.82
7.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:36.10538A34.1540.6941.7639.50
8.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:36.45535A35.7439.4740.3040.94
9.CEBULA Oskar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:36.86530A35.6740.3640.3740.46
10.LEWANDOWSKI Oliwier03MZOS Płock2:37.33526A35.8140.8040.6240.10
11.PITYŃSKI Wiktor03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:37.92520B35.0040.2441.3841.30
12.WRÓBEL Igor SO03UKP Unia Oświęcim2:38.34516B36.3540.7741.7839.44
13.PRZYSTAŁ Adam03Solne Miasto Wieliczka2:38.48514B34.9740.9341.8240.76
14.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź2:38.49514B35.2740.2541.6841.29
15.KOMOROWSKI Kacper03Mosm Tychy2:39.12508B36.3441.6542.3838.75
16.JACHIMOWICZ Maksymilian03Uks Pingwiny2:39.36506B35.5340.3441.9541.54
17.OLEJNIK Adam03Skalar Słupsk2:39.38506B34.6042.1541.6540.98
18.KLIMEK Maciej03MKS Wodnik Radom2:39.47505B36.3041.0940.7641.32
19.WOJDA Kamil03TP Zielona Góra2:39.72502B34.9940.3942.1042.24
20.WAWRYCA Hubert SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:40.41496B35.2640.0541.8543.25
21.DYBOWSKI Jan03Galicja Kraków2:40.56494R37.1540.9140.9941.51
22.DUSZCZAK Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:42.12480R35.6441.3841.9443.16
23.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań2:42.2048035.4441.4542.8542.46
24.SKRZYPEK Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:42.2447936.7541.9042.2141.38
25.SZYDŁOWSKI Erwin SO03UKP Unia Oświęcim2:42.4847737.2141.0242.2542.00
26.GLIŃSKI Kacper031 Solex Lębork2:42.5747637.0042.1642.1141.30
27.OWSIEJEW Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:43.0847236.5741.7642.6742.08
28.CZAJA Marco03ZRYW Opole2:43.1147237.3042.1942.4641.16
29.MOSIAK Mikołaj03Mkp Atol Oleśnica2:43.3846936.5741.4142.5842.82
30.JACHYM Maciej03Ks Rekin Świebodzice2:45.1345538.2842.3642.3242.17
31.KOSYTORZ Kamil03KS Piątka Chorzów2:45.3545336.8141.5043.8043.24
32.MARKOWSKI Kacper03UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.9144837.4742.3643.4242.66
33.MACIOSZEK Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:46.1544636.7542.3143.0044.09
34.BURSZYK Bartosz SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:46.3444538.5243.5343.6640.63
35.LEIMAN Cezary03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:46.4344438.5043.4343.0641.44
36.ŚWIEKATOWSKI Wojciech03TP Zielona Góra2:47.3843638.4743.4842.8542.58
37.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno2:47.8043338.1743.0343.6642.94
38.SNOCH Michał03UKS Na Fali Bytom2:47.9243237.7442.8643.4543.87
39.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź2:48.9042538.0342.8344.1143.93
40.ZACHWIEJA Ignacy03KS Warta Poznań2:50.7741139.1043.6544.5843.44
41.FORTUŃSKI Jan03MUKP KORONA Kielce2:51.1440837.6642.9644.7745.75
42.BARTŁOMOWICZ Tomasz03Galicja Kraków2:51.7640438.1245.1544.7143.78
43.MICHAŁOWSKI Eryk03Uks Omega Sokółka2:51.8440338.6744.0245.1743.98
44.SKIBA Jakub03MKS Polonia Warszawa2:52.3939936.6444.0646.0645.63
45.KRAWIEC Patryk03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:52.4339938.6444.5844.7644.45
46.JANECZEK Marcel03MKS Neptun Stargard2:52.6939738.0643.5745.2145.85
47.MATUSZCZAK Bartosz03UKS Aquatica Pawłowice2:53.9738937.5144.5146.8945.06
48.OSTROWSKI Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz2:54.3438638.6543.6745.9446.08
49.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:54.4738539.0245.5647.0442.85
50.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań2:57.1636839.2046.6347.2344.10
SAWWA Maciej03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:57.1636840.8846.5645.3244.40
52.CZERNIAK Jarosław03Uks 512:57.4936640.2546.1145.5945.54
53.OKRĘT Oliwier SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:58.0336340.1146.0146.6745.24
54.SŁOWIŃSKI Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl2:58.0636239.8744.9547.8045.44
55.KUZIA Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków2:58.7735841.3046.5545.8145.11
56.KRUPIŃSKI Wojciech03K.S Posnania2:58.8835740.4345.9246.7745.76
57.SKWARNICKI Jakub03BUKS3:01.1234441.8746.1446.7946.32
58.SWĘDERSKI Bartek03TP Olimpijczyk3:02.6633641.3047.0547.4246.89
59.ŁAZAREK Piotr03MKS Piaseczno3:04.6332541.9247.7748.3646.58
60.AUGUŚCIŃSKI Mateusz03SKS 137 Delfin Łódź3:05.0432340.6147.8048.9147.72
61.LISIK Kacper03UKS Shark Rudna3:06.8031441.1748.1249.9747.54
62.LIS Rafał03UKS Aquatica Pawłowice3:06.8231441.0647.8550.7747.14
63.BRODOWICZ Jakub03UKP Wodnik Włocławek3:07.6531042.0849.8447.7847.95
64.SZYMAŃSKI Oskar03UKS Fala Swarzędz3:07.9930841.9747.8849.2948.85
65.SIECLA Adrian03UPKS Wodnik Rawicz3:12.8228542.1349.4651.8649.37
66.KALINOWSKI Kacper03MTKP Delfin Toruń3:13.1628441.2450.0250.7751.13
DYSKW.MARCINIAK Kacper03UKS Żabianka Gdańsk
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

PKZHURAVEL Nazar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:29.2661633.4239.0237.7039.12


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-07-08
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:12.13
2:21.14
BARANOWSKA Katarzyna
SZCZEPANIAK Karolina
00116
00914
Beijing (CHN)
Ostrowiec
2008-08-12
2006-05-20

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:27.42626A32.4337.1443.2334.62
2.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice2:28.15616A31.0738.3443.5835.16
3.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka2:28.16616A30.6239.3443.0435.16
4.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa2:28.35614A32.7938.3043.6133.65
5.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:28.61611A31.9838.1244.1534.36
6.DUJANIĆ Iva03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:29.01606A31.7338.4844.0134.79
7.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:30.15592A32.1337.2544.8635.91
8.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna2:30.93583A31.5239.2344.9935.19
9.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP 149 Łódź2:31.40578A32.8639.0344.6334.88
10.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec2:31.71574?32.6139.1744.9834.95
FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra2:31.71574?32.1939.4144.6935.42
12.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków2:31.73574B31.0639.4844.7736.42
13.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec2:31.78573B31.9437.1247.2535.47
14.WRÓBEL Julia03Iskra Konin2:32.16569B32.6839.3545.0835.05
15.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:32.63564B33.1841.2943.6134.55
16.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:33.22557B32.3439.9147.5033.47
17.OBAJTEK Aleksandra03Ks Rekin Świebodzice2:34.51543B34.3940.7843.4035.94
18.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno2:34.68542B31.9140.5946.1036.08
19.KASPROWICZ Marta SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.57532B33.2840.7747.6133.91
20.DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:36.09527B33.3339.6446.4836.64
21.JODŁOWSKA Zuzanna03Galicja Kraków2:36.30525R33.1338.7547.5636.86
22.KRZYSZTOFIAK Iga03KS Warta Poznań2:36.75520R34.4338.8649.4534.01
23.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy2:36.7852032.5440.3447.6636.24
24.KUŁAKOWSKA Monika03MKS Medyk Giżycko2:37.0851731.8240.8747.8236.57
25.DOPART Marcelina03Uczniowski Ludowy Klub Sportow2:37.1651632.1039.9547.1637.95
26.MOTYL Sara03UKS190 Łódź2:37.1851635.1344.6142.4734.97
27.NIEPOGODZIŃSKA Izabela03Galicja Kraków2:37.4551333.2939.3147.6737.18
28.GĄSIOR Oliwia03Klub Sportowy WANKAN Legnica2:37.9050934.0540.1247.5136.22
29.KULIK Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:38.5550333.3941.5946.8936.68
30.CIOCH-GRADZIK Wiktoria03MKS Pałac Młodzieży Katowice2:38.6350234.5942.4445.3436.26
31.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:38.9149934.9240.9946.4236.58
32.KOSTRZEWSKA Maria03UKS190 Łódź2:39.2249733.7042.2546.9236.35
33.GŁAZIK Dominika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:39.4949433.4840.9745.9339.11
34.JUREK Michalina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:39.7949133.5143.6347.8734.78
35.KOZIŃSKA Anna03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:40.7948233.7640.8248.1238.09
36.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.9547235.9842.5747.1936.21
37.BUDZIŃSKA Paulina SO03MMKS Kędzierzyn Koźle2:42.0947137.6044.5244.1035.87
38.KRAWCZYK Nikola SO03UKP Unia Oświęcim2:42.2047033.8641.1149.7437.49
39.MARJAŃSKA Agata03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:42.3146934.9141.3048.0538.05
40.KOCZYK Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa2:42.4646735.0343.2746.5837.58
41.PIETRZAK Aleksandra03MKS Jedynka Łódź2:42.5746634.9843.2647.3037.03
42.PTASZYŃSKA Weronika SO03UKP Unia Oświęcim2:42.5846634.5045.3446.4736.27
43.WASZKOWSKA Wiktoria03MKS Piaseczno2:42.7446534.5042.2146.7339.30
44.SZCZĘSNA Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa2:44.5145034.2945.3046.2438.68
45.JASIŃSKA Martyna03MUKS Wodnik Łask2:44.6744934.8644.6049.1236.09
46.KACPERSKA Laura03MKS Polonia Warszawa2:45.1844535.6442.5750.2436.73
47.KACZYŃSKA Anna03AZS UŁ PŁ Łódź2:46.2443635.6540.4250.1839.99
48.ŻELAZKO Emilia03MKS MOS Katowice2:46.6843337.1042.2052.3135.07
49.MILEWSKA Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.8543137.0041.8050.4237.63
50.BIEDRZYCKA Adrianna03MKS "Roś"  Pisz2:47.0243034.4642.4949.2440.83
51.WOJAKIEWICZ Matylda03KS AZS AWF Wrocław2:47.1442934.9245.8147.3639.05
52.JANUSZEWSKA Otylia03MZOS Płock2:47.5842635.9343.6250.2937.74
53.KLIMCZYK Emilia03Galicja Kraków2:47.6442536.7242.6449.7938.49
54.JONCZYK Alicja03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:47.9842335.2444.1151.3637.27
55.BŁAZEJCZYK Karolina SG03UKS Żabianka Gdańsk2:48.1842136.1240.9150.9540.20
56.BOGUSZ Maja03BUKS2:48.2342137.4844.6248.4537.68
57.SOBOTA Adriana03Galicja Kraków2:49.8640938.2444.1847.8239.62
58.REGOSZ Adrianna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:50.8740236.5345.2553.8135.28
59.SOŁONIEWICZ Julia03Uks Omega Sokółka2:50.9240135.7647.3151.4736.38
60.KASJANIUK Patrycja03BUKS2:51.0940035.9246.3349.3539.49
61.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz2:51.5339740.1143.0449.6338.75
62.STOSIEK Weronika SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:54.2737937.2345.8353.0038.21
CIESIELSKA Natalia03UKS SP 149 Łódź2:54.2737939.7945.7049.3639.42
64.BOGUSZ Kaja03BUKS2:54.8337536.0745.9455.3037.52
65.KRAWIEC Laura03KS AZS AWF Wrocław2:55.3437236.7245.1553.2940.18
66.WILCZYŃSKA Zofia03K.S Posnania2:56.6636337.3248.7751.8238.75
67.ROJEK Paula03MKS Polonia Warszawa2:57.7835736.7046.8854.3039.90
DYSKW.OBUCHOWICZ Natasza03Legia Warszawa
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
DYSKW.MARCINIAK Maria03MKS Ochota Warszawa
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
NWKAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 24
2017-07-08
Chłopców, 200m zmienny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:58.14
2:10.91
CIEŚLAK Marcin
SOBEK Nikodem
03914
02303
Kazan (RUS)
Berlin (GER)
2015-08-06
2016-12-18

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park2:20.55533A29.0435.9543.1132.45
2.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.75531A28.5936.4942.9732.70
3.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS Wodnik Krasnystaw2:20.91529A30.0937.6741.7831.37
4.STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:21.13527A29.7936.8141.8132.72
5.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów2:21.87518A30.2534.8643.0133.75
6.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:22.38513A30.5837.0741.1633.57
7.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź2:22.93507A30.1138.0242.1932.61
8.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź2:23.41502A31.7137.0141.3733.32
9.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź2:23.52501A29.6038.1543.8831.89
10.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice2:23.88497A30.1937.7943.1232.78
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków2:24.27493B29.9037.9042.9433.53
12.PRZYBYSZ Mateusz03BUKS2:24.36492B30.2435.9644.8033.36
13.MARKOWSKI Kacper03UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.46491B31.4636.6042.3434.06
14.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:24.74488B30.7738.1541.3234.50
15.BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:25.27483B31.1236.9745.5331.65
16.TRZCIONKA Maciej03UKS Na Fali Bytom2:25.29483B29.8938.8443.6932.87
17.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa2:25.57480B30.4937.9842.5034.60
18.ŚCIEŻKA Mikołaj03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:25.61479B29.5238.1044.7033.29
19.MOSIAK Mikołaj03Mkp Atol Oleśnica2:26.34472B32.0738.0542.3133.91
20.KOMOROWSKI Kacper03Mosm Tychy2:26.63469B30.7739.9840.3735.51
21.GROMSKI Patryk03KS Krotosz2:26.87467R31.1638.3743.4633.88
22.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:27.07465R29.3338.6945.4433.61
23.KARPIŃSKI Jakub03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:27.2746331.7737.3746.0832.05
24.ROGUSKI Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:28.0245631.2538.3945.4432.94
25.RYCHEL Maksymilian SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:28.2145531.4139.1743.2434.39
26.ŚWIEKATOWSKI Wojciech03TP Zielona Góra2:29.0844733.3739.5042.5633.65
27.BOROWSKI Kacper SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:29.9043931.5039.6045.3233.48
28.ZARYCHTA Marcel03Skp Barakuda Starachowice2:30.0943832.7638.8145.6132.91
29.UŁANOWSKI Lucjan03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:30.1643732.4138.2544.7834.72
30.GROMULSKI Paweł03Uks Żoliborz Warszawa2:30.1843731.3537.5445.5135.78
31.TOMASZOWSKI Michał03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:30.2243731.6839.2045.6033.74
32.ADAMCZYK Jan03MTP Lublinianka Lublin 2:30.3143632.4439.1944.0434.64
33.MICHALAK Jan03UKS NAWA Skierniewice2:30.4543531.2039.9944.4234.84
34.COLEMAN Alan03MKS Jedynka Łódź2:30.5643431.2239.6746.1433.53
35.SOBIECH Szymon03UKS SP 149 Łódź2:30.9643033.1037.2847.6432.94
36.ZYNEK Kamil03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:31.0642933.3339.8144.3833.54
37.ZIELINSKI Andrzej03MKP Astromal Leszno2:31.3142733.0538.4244.2335.61
38.MARZEC Milan SG03UKS Żabianka Gdańsk2:31.3942631.1739.4645.9034.86
39.KAPAŁA Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:31.4642632.4439.1144.5835.33
40.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:31.5042631.7042.4345.4631.91
41.KAWAŁKO Patryk03KS Neptun Świdnica2:31.7542332.3539.3445.0035.06
42.JACHYM Maciej03Ks Rekin Świebodzice2:31.9142233.1042.0941.7434.98
43.SZLĘK Jan03TP Olimpijczyk2:32.3341932.9441.0444.2034.15
44.SIKORA Kacper03Galicja Kraków2:32.6941632.1539.4444.8936.21
45.LEWANDOWSKI Damian03MZOS Płock2:32.7141631.4940.5745.0535.60
46.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław2:33.6240830.1939.1848.5635.69
47.SKRZYPEK Filip03Galicja Kraków2:34.0640529.8540.4847.0636.67
48.WALCZYK Dominik SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:35.6539231.9141.5246.1636.06
49.JAMRÓZ Michał03Solne Miasto Wieliczka2:35.8539131.8541.6245.4836.90
50.WAWRYCA Hubert SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.3538736.4341.5041.6136.81
51.BORKOWSKI Arkadiusz03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:36.9538333.6741.6347.3034.35
52.TUMIALIS Maciej03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:37.5837833.0841.0347.8635.61
53.ZAJĄC Kamil03Solne Miasto Wieliczka2:38.1137431.9044.4746.6835.06
54.PŁOSKONKA Jakub03Galicja Kraków2:40.9735536.0142.5946.8935.48
55.BRĄCZEK Kacper SO03UKP Unia Oświęcim2:41.3635234.4039.2750.7136.98
56.SZOLC Dominik03KS Piątka Chorzów2:42.3234633.2442.4549.2937.34
57.TARKA Maciej03Centrum Staszów2:42.6034433.2940.9251.0737.32
58.SZYDŁOWSKI Erwin SO03UKP Unia Oświęcim2:44.2233436.1244.8044.2239.08
59.PRAGA Maksymilian03MKS Polonia Warszawa2:45.5632637.2143.5946.5738.19
60.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03UKS Fala Swarzędz2:45.6232634.0043.4451.7736.41
61.MAZUREK Jakub03UKS CITYZEN Poznań2:47.4731532.7743.0551.2140.44
62.PAWLAK Hubert03SKS 137 Delfin Łódź2:48.9830734.9645.4651.5137.05
63.LEWANDOWSKI Oliwier03MZOS Płock2:50.0230136.6447.0045.2741.11
64.TECLAW Igor03Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:02.2724437.1548.0757.0639.99
DYSKW.ANTCZAK Bartosz03MKS Polonia Warszawa
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
DYSKW.PRZYSTAŁ Adam03Solne Miasto Wieliczka
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
DYSKW.MILEWSKI Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
DYSKW.ŚLIWIŃSKI Robert03Klub Sportowy WANKAN Legnica
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
DYSKW.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, /G8
NWGRABEK Oskar03UKS Olimpijczyk 23
NWBISKUPSKI Kacper03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.

PKZHURAVEL Nazar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:15.9458928.7736.4738.4232.28


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-07-08
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.07
25.88
CZERNIAK Konrad
BRZUŚ Michał
00603
00203
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-02
2011-07-02

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
<< TOP >>
4 - Finały dzień 22017-07-08 - 17:00


Konkurencja 15
2017-07-08
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.91
28.40
DOWGIERT Anna
SOKOŁOWSKA Diana
00601
00309
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-07
2010-07-03

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka28.86606
2.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM29.02596
3.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra29.15588
4.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań29.54565
5.URBAN Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański29.73554
6.BIERNAT Oliwia03UKS Aquatica Pawłowice29.77552
7.PIOTROWSKA Wiktoria03UKS Żabianka Gdańsk29.87547
8.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane30.04537
9.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna30.07536
10.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice30.31523
Finał B
11.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa30.28525
12.WRÓBEL Julia03Iskra Konin30.33522
13.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa30.61508
14.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry30.64506
WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz30.64506
16.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka30.66505
17.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.68504
18.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno30.69504
TASAK Aleksandra03Galicja Kraków30.69504
20.PUZOŃ Paulina03UKS Aquatica Pawłowice30.81498


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-07-08
Chłopców, 50m motylkowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.07
25.88
CZERNIAK Konrad
BRZUŚ Michał
00603
00203
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-02
2011-07-02

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa26.20627
2.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.25623
3.CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski26.97575
4.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park27.15563
5.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski27.42547
6.KORONA Kacper03MKP Szczecin27.51542
7.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice27.52541
8.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.15505
9.ZAWADZKI Dominik03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski28.26500
10.SOWA Łukasz03Galicja Kraków28.34495
Finał B
11.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz28.13506
12.STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.28.17504
13.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa28.58483
WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa28.58483
15.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk28.69477
16.SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole28.71476
17.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski28.81471
18.BOROWSKI Kacper SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.28.83470
19.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław28.87468
20.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno28.89467


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-07-08
Dziewcząt, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
28.05
30.18
URBANCZYK Aleksandra
PORZELSKA Anna
02305
00104
Opole
Ostrowiec Sw.
2017-04-29
2009-05-23

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 30.78679
2.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica30.88672
3.SKWARA Oliwia03UKS Huragan Sosnowiec31.67623
4.GÓRSKA Eliza03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski31.71621
5.MROŻEWSKA Anna03SRnRP ORKA - SOCHACZEW31.79616
6.SCZOGIEL Alicja03UKS Na Fali Bytom31.88611
7.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa32.16595
8.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa32.31587
9.MOLENDA Dominika SG03UKS Żabianka Gdańsk32.50577
10.MAIK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.91555
Finał B
11.OSINIAK Iga03Olimpia Lublin32.44580
12.ZYCH Natalia03MKS Wodnik Radom32.53575
13.CHYRA Julia03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.65569
14.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec32.67568
15.FILOCHA Julia03CKS-SMS Szczecin32.80561
16.BIERNAT Oliwia03UKS Aquatica Pawłowice32.81561
17.MACIOŁA Maja03MKS Juvenia Wrocław32.94554
18.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz33.03549
19.ZBROJEWSKA Zofia03MKS Trójka Łódź33.17542
20.DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM33.57523


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-07-08
Chłopców, 50m grzbietowy

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
24.71
27.58
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
00414
Lublin
Berlin (GER)
2017-05-20
2016-12-04

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów28.77583
2.BOBER Paweł SG03UKS Żabianka Gdańsk29.01569
3.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa29.34550
4.ZUBIK Jan03MKS Polonia Warszawa29.36548
5.GRYCHTOŁ Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl29.63534
6.KOWALEWSKI Paweł03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju29.67531
7.ŻYDER Michał03Znicz Koszalin29.72529
8.WANAT Grzegorz03Galicja Kraków30.13507
9.BRODZIŃSKI Franciszek03Znicz Koszalin30.53488
10.WOJNAR Mateusz03KP Sokół Rzeszów30.56486
Finał B
11.ŻUKOWSKI Kamil03Galicja Kraków30.04512
12.RZĄSA Jacek SG03UKS Żabianka Gdańsk30.39495
13.PODGÓRSKI Patryk03ZRYW Opole30.40494
14.WYROBEK Robert03LKS Jedność 32 Przyszowice30.53488
15.CYCKOWSKI Aleksander03UKP Jedynka Elblag30.56486
16.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa30.74478
17.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz30.79475
18.KOWALCZYK Piotr03MKS Polonia Warszawa30.92469
19.SIADEK Aleksy03MKP Astromal Leszno30.99466
20.HNATYK Damian03Dwójka Morena Gdańsk31.62439


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-07-08
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:04.23
4:16.54
JEDRZEJCZAK Otylia
KILIJAŃSKA Donata
00114
00612
Melbourne (AUS)
Tampere (FIN)
2007-03-25
2009-07-20

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź4:18.477651:00.781:05.691:06.681:05.32
2.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa4:31.806581:04.141:08.611:09.761:09.29
3.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa4:35.616311:05.291:08.771:11.051:10.50
4.SŁOWIK Martyna03Integracyjny KS  Konstancin4:37.786161:06.451:10.711:10.811:09.81
5.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa4:37.906161:06.741:11.041:11.631:08.49
6.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa4:38.046151:05.871:10.541:11.301:10.33
7.POGOŃ Milena03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:41.325931:08.031:11.021:12.231:10.04
8.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa4:42.595851:06.211:10.981:12.981:12.42
9.NEUBAUER Paulina03Dwójka Tczew4:43.345811:08.271:11.231:12.791:11.05
10.HAŁADYN Karolina03UKS190 Łódź4:45.925651:06.981:12.031:13.451:13.46
Finał B
11.KAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa4:37.446191:05.491:10.861:11.201:09.89
12.KLIMEK Marta SO03UKP Unia Oświęcim4:38.096141:05.681:11.261:11.921:09.23
13.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team4:38.466121:06.501:11.881:11.521:08.56
14.KULIK Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:43.455801:07.101:12.231:12.991:11.13
15.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź4:43.565791:07.891:11.931:12.271:11.47
16.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa4:47.075581:08.481:14.101:13.211:11.28
17.KOZANECKA Laura03UKS190 Łódź4:47.465561:08.191:13.101:13.851:12.32
18.GÓRAL Paula03Dwójka Tczew4:48.665491:07.121:13.291:14.971:13.28
19.KOZACZUK Klara03Uks Żoliborz Warszawa4:48.825481:08.061:13.521:14.381:12.86
20.KUZIÓW Martyna SO03UKP Unia Oświęcim4:52.335291:07.421:14.541:15.661:14.71


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-07-08
Chłopców, 400m dowolny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:45.71
4:07.63
STANCZYK Przemyslaw
ORLICZ Filip
00116
05114
Chiba (JPN)
Olsztyn
2007-08-21
2016-07-09

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź4:09.6768459.241:04.221:03.961:02.25
2.DASZKIEWICZ Michał SO03UKP Unia Oświęcim4:13.446541:01.021:05.191:04.701:02.53
3.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski4:14.0864959.231:04.711:05.221:04.92
4.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec4:16.9062859.161:05.741:06.611:05.39
5.ĆWIEK Wiktor03BUKS4:18.996131:00.741:05.551:06.671:06.03
6.LEWICKI Filip03Galicja Kraków4:21.085981:01.411:05.991:07.251:06.43
7.LAMLA Filip03LKS Jedność 32 Przyszowice4:21.715941:01.371:07.591:07.581:05.17
8.MALINOWSKI Wojciech03MKS Jedynka Łódź4:21.805931:02.451:06.921:06.861:05.57
9.TRYLSKI Wiktor03UKS TRI-Team Rumia4:24.145781:01.821:07.471:08.001:06.85
10.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź4:25.575691:03.641:07.861:08.141:05.93
Finał B
11.RODKIEWICZ Radosław03Iuks Muszelka Warszawa4:23.155841:03.671:08.021:06.881:04.58
12.WIĘZIK Jan SO03UKP Unia Oświęcim4:23.575821:02.461:07.921:07.931:05.26
13.ROGUSKI Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa4:23.655811:03.141:07.381:07.511:05.62
14.TASARZ Kacper03Dwójka Tczew4:26.475631:03.441:06.941:08.011:08.08
15.NIEDZIAŁEK Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn4:26.985601:02.721:08.131:08.671:07.46
16.SWOJNÓG Igor03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:29.375451:03.891:08.471:08.571:08.44
17.DANIKIEWICZ Dawid SO03UKP Unia Oświęcim4:31.925301:03.201:10.091:10.501:08.13
18.KARPIŃSKI Jakub03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:32.655251:04.521:09.881:10.961:07.29
19.SOKOŁOWSKI Fabian03Dwójka Morena Gdańsk4:32.765251:04.661:09.531:10.161:08.41
20.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk4:36.065061:05.711:09.021:11.681:09.65


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-07-08
Dziewcząt, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:26.84
2:34.33
BIEŃKOWSKA Wiktoria
OTREMBA Justyna
00110
00902
Prague (CZE)
Tampere (FIN)
2009-07-10
2009-07-20

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:38.2067936.0739.0740.7142.35
2.WOJTKOWIAK Alicja03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:39.5066337.3141.0441.5039.65
3.PASTUSZUK Paulina03Olimpia Lublin2:40.4565136.8140.7941.3341.52
4.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa2:40.4965136.4540.8841.6141.55
5.OBAJTEK Aleksandra03Ks Rekin Świebodzice2:43.6861337.3741.4841.7243.11
6.MOSEK Oliwia SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:44.7160236.7941.6442.9243.36
7.HERBREDER Gabriela03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:44.7960136.5541.7944.1142.34
8.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:46.6958136.8944.6543.8541.30
9.KAMIŃSKA Anna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:50.4454337.4543.4444.8544.70
10.MOTYL Sara03UKS190 Łódź2:51.2953539.4544.1144.2843.45
Finał B
11.ROKITA Hanna03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:49.3255437.9644.1444.4242.80
12.KUREK Agnieszka031 Solex Lębork2:49.8754939.6043.7443.1043.43
13.LASECKA Aleksandra03MKS SP-63 Bydgoszcz2:49.9354838.2542.8744.0844.73
14.DACH Wiktoria03Galicja Kraków2:50.6254137.4943.4945.5844.06
15.TURKOWSKA Aleksandra03TP Zielona Góra2:50.9653839.1845.0045.2941.49
16.O`HARA Julia03MKS Ikar Mielec2:52.8352138.8344.1544.7245.13
17.ORŁOWSKA Agata03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:53.8251240.0944.8545.3843.50
18.SADLIK Martyna SO03UKP Unia Oświęcim2:54.3150839.5544.8145.0144.94
19.BUDZIŃSKA Paulina SO03MMKS Kędzierzyn Koźle2:55.7849540.4445.7645.0344.55
20.KRĘTOSZ Maria03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:56.0749339.6744.7846.3545.27


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-07-08
Chłopców, 200m klasyczny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:10.90
2:24.39
WOLNIAK Sławomir
SIEMIŃSKI Piotr
00110
02314
Ostrowiec Sw.
Debica
2009-05-23
2014-07-05

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GRABEK Oskar03UKS Olimpijczyk 232:30.7359832.3738.4539.1240.79
2.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS Wodnik Krasnystaw2:33.1857036.1039.5040.1937.39
3.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:34.0656034.1939.0340.8440.00
4.BIEDKA Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:34.8755133.4439.2840.9241.23
5.REMBOWSKI Jan03Integracyjny KS  Konstancin2:35.9753934.7139.9940.4140.86
6.GWÓŹDŹ Kacper03Galicja Kraków2:36.2653633.9739.1241.2641.91
7.SKÓRA Bartosz03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:36.6253334.5340.6942.0039.40
8.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:37.1352835.0639.8040.8841.39
9.CEBULA Oskar03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:37.8152135.0840.5640.6041.57
10.LEWANDOWSKI Oliwier03MZOS Płock2:39.5050434.8840.5541.9842.09
Finał B
11.WOJDA Kamil03TP Zielona Góra2:37.0652834.3441.2540.3341.14
12.OLEJNIK Adam03Skalar Słupsk2:37.4852434.5741.3341.6639.92
13.PITYŃSKI Wiktor03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk2:38.1151835.4940.0340.9641.63
WRÓBEL Igor SO03UKP Unia Oświęcim2:38.1151836.8340.6940.6739.92
15.PRZYSTAŁ Adam03Solne Miasto Wieliczka2:38.7251234.5840.9641.5041.68
16.JACHIMOWICZ Maksymilian03Uks Pingwiny2:38.7851134.5139.7542.0342.49
17.KLIMEK Maciej03MKS Wodnik Radom2:39.8650135.4940.5941.2542.53
18.KOMOROWSKI Kacper03Mosm Tychy2:40.0449934.8741.5342.7640.88
19.WAWRYCA Hubert SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:40.2049835.9041.0641.2841.96
NWLABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-07-08
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:12.13
2:21.14
BARANOWSKA Katarzyna
SZCZEPANIAK Karolina
00116
00914
Beijing (CHN)
Ostrowiec
2008-08-12
2006-05-20

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.DUJANIĆ Iva03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:26.5863631.8038.0742.8633.85
2.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice2:27.3462730.9838.3744.4033.59
3.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:27.8162133.1637.1243.5933.94
4.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:27.8562031.9838.0244.3933.46
5.CYNARSKA Weronika03Iuks Muszelka Warszawa2:27.9961833.0838.6242.3833.91
6.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka2:30.2659130.8538.8144.1336.47
7.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec2:30.8258431.4239.1645.2534.99
8.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:31.1958031.9237.0946.0436.14
9.MACIEJEWSKA Beata03UKS SP 149 Łódź2:31.9757132.8639.1845.0134.92
10.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna2:32.3656731.8939.6844.5536.24
Finał B
11.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:31.7157431.8239.8846.8133.20
12.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec2:32.1157032.5937.2047.5534.77
13.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków2:32.2456831.7239.2645.3035.96
14.WRÓBEL Julia03Iskra Konin2:35.0153832.4040.6645.0736.88
15.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy2:36.7552032.6841.4246.2636.39
16.KASPROWICZ Marta SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.7952032.6740.2648.0335.83
17.JODŁOWSKA Zuzanna03Galicja Kraków2:37.2851533.5139.5047.7936.48
18.DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:37.5351333.5739.5047.9736.49
19.KUŁAKOWSKA Monika03MKS Medyk Giżycko2:39.7149232.7641.2048.2137.54
20.KRZYSZTOFIAK Iga03KS Warta Poznań2:45.4944234.7241.8450.2338.70


<< TOP >>
Konkurencja 24
2017-07-08
Chłopców, 200m zmienny

14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:58.14
2:10.91
CIEŚLAK Marcin
SOBEK Nikodem
03914
02303
Kazan (RUS)
Berlin (GER)
2015-08-06
2016-12-18

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.2164128.4234.2238.3731.20
2.DOBRINDT Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:16.9957629.9935.5939.6531.76
3.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park2:18.8355328.2832.77
4.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów2:19.5054529.0434.6843.0532.73
5.STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:22.4551229.8837.4941.3633.72
6.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź2:22.4651229.9937.8341.8032.84
7.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź2:22.4751231.0637.4641.0432.91
8.ZACHARZYŃSKI Norbert03UKS Wodnik Krasnystaw2:23.0250630.2939.1441.1632.43
9.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice2:26.4147230.5938.8442.7834.20
10.ZIELIŃSKI Konrad03UKS190 Łódź2:27.4946130.4238.4444.8633.77
Finał B
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków2:21.0752730.1436.7241.0133.20
12.ŚCIEŻKA Mikołaj03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.1451529.0838.1443.1831.74
13.PRZYBYSZ Mateusz03BUKS2:23.4250230.1836.2943.7733.18
14.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa2:24.5449030.0938.4942.6233.34
15.TRZCIONKA Maciej03UKS Na Fali Bytom2:24.9748630.0937.7244.5032.66
16.BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień2:25.1048430.9336.4546.2231.50
17.MARKOWSKI Kacper03UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.4248130.8836.7342.4735.34
18.MOSIAK Mikołaj03Mkp Atol Oleśnica2:26.9046731.0239.3242.4434.12
19.KOMOROWSKI Kacper03Mosm Tychy2:27.5746131.2340.8240.1135.41
20.KRUPA Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim2:28.3845331.5039.9341.1935.76


<< TOP >>
Konkurencja 25
2017-07-08
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:05.28633
Rekord Polski Juniorów 14 letnich
SZCZEPAŃSKA Maria
CELMER Wiktoria
+0,90
+0,40
28.48
28.94
1:00.47
1:01.50
CZECHYRA Agata
KRZYSZTOFIAK Iga
+0,43
+0,35
29.11
29.73
1:00.76
1:02.55
2.UKS190 Łódź 1UKS190 Łódź4:06.87621
URBANIAK Dominika
HAŁADYN Karolina
+0,74
+0,63
29.17
30.56
1:00.95
1:04.36
SZYMAŃSKA Julia
KNOP Aleksandra
+0,52
+0,38
30.59
27.40
1:04.39
57.17
3.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:09.42602
KUZIÓW Martyna SO
KRAWCZYK Nikola SO
+0,78
+0,40
29.91
30.71
1:02.86
1:05.46
WRÓBEL Zofia SO
KLIMEK Marta SO
+0,46
+0,36
30.02
27.76
1:02.45
58.65
4.UKS GIM92 URSYNÓW W-wa 1UKS GIM92 URSYNÓW W-wa4:11.47587
JUREK Michalina
DUJANIĆ Iva
+0,68
+0,49
31.05
30.72
1:03.52
1:04.62
HERBREDER Gabriela
KAWKA Nina
+0,39
+0,38
29.79
28.75
1:01.94
1:01.39
5.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz4:11.87584
WYGNAŁ Maja SR
POZNAKOWSKA Wiktoria SR
+0,81
+0,42
30.00
30.31
1:03.43
1:04.51
KASPROWICZ Marta SR
WOJTASZEWSKA Paulina SR
+0,52
+0,35
30.48
28.69
1:03.65
1:00.28
6.Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 1Wojskowy Klub Sportowy Śląsk4:13.33574
DUTKOWIAK Aleksandra
WĘCLEWSKA Aleksandra
+0,63
+0,54
30.10
30.85
1:03.73
1:04.96
NOWAKOWSKA Marta
HELLAK Emilia
+0,48
+0,48
30.52
28.67
1:04.94
59.70
7.UKS Aquatica Pawłowice 1UKS Aquatica Pawłowice4:15.83558
BIERNAT Oliwia
MIKSZAN Zuzanna
+0,73
+0,24
30.79
30.63
1:03.93
1:05.71
FAMULOK Zuzanna
PUZOŃ Paulina
+0,54
+0,65
29.75
29.14
1:03.41
1:02.78
8.Olimpia Lublin 1Olimpia Lublin4:16.40554
OSINIAK Iga
PASTUSZUK Paulina
+0,82
+0,37
30.69
31.24
1:03.91
1:05.80
ŻURAWSKA Kaja
KOŁODZIEJCZYK Oliwia
+0,37
+0,29
30.78
30.47
1:03.93
1:02.76
9.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa4:16.68552
CYNARSKA Weronika
BADZIAN Natalia
+0,62
+0,38
31.02
30.59
1:03.93
1:03.70
CYNARSKA Natalia
ZIEMACKA Julia
31.61
30.52
1:05.08
1:03.97
10.MKS Piaseczno 1MKS Piaseczno4:18.82539
JABŁOŃSKA Martyna
WRÓBEL Martyna
+0,72
+0,57
28.75
33.92
1:00.62
1:08.41
WASZKOWSKA Wiktoria
SANIAWA Karolina
+0,56
+0,46
30.54
29.95
1:04.68
1:05.11
11.Galicja Kraków 1Galicja Kraków4:18.94538
NIEPOGODZIŃSKA Izabela
TASAK Aleksandra
+0,63
+0,19
31.72
31.54
1:06.90
1:05.84
JODŁOWSKA Zuzanna
KOZDĘBA Karolina
+0,51
+0,46
31.16
28.74
1:04.99
1:01.21
12.MKS Ikar Mielec 1MKS Ikar Mielec4:19.26536
MALEC Wiktoria
O`HARA Julia
+0,64
+0,52
31.03
31.21
1:04.20
1:05.83
FORCZEK Emilia
GANCARZ Julia
+0,54
+0,40
32.07
29.99
1:06.74
1:02.49
13.MUKS Piętnastka" Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka" Bydgoszcz4:19.57534
FRYSIAK Zuzanna
GŁAZIK Dominika
+0,81
+0,48
31.46
31.38
1:04.37
1:07.15
KAMIŃSKA Anna
GROŃ Weronika
+0,59
+0,41
30.74
30.70
1:04.87
1:03.18
14.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn4:21.31523
ŁABAJ Zuzanna SOL
KIELAK Julia SOL
+0,69
+0,27
31.71
31.37
1:04.87
1:05.76
SADOWSKA Wiktoria SOL
KULIK Wiktoria SOL
+0,49
+0,59
30.91
31.13
1:05.40
1:05.28
15.UKS Piątka Konstantynów Łódzki 1UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:22.96514
LIWOWSKA Maria
BUJNOWICZ Laura
+0,78
+0,38
31.14
33.65
1:04.42
1:11.16
ROZBERG Adriana
STERNICZUK Weronika
+0,54
+0,40
29.71
30.77
1:03.01
1:04.37
16.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:23.42511
ADAMSKA Maria
TOPP Zofia
+0,86
+0,61
31.03
31.64
1:05.16
1:07.38
ADAMSKA Julia
NOWAK Zofia
+0,41
+0,65
30.89
30.54
1:05.34
1:05.54
17.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk4:25.93497
MOLENDA Dominika SG
PIOTROWSKA Wiktoria
+0,88
+0,53
31.10
30.03
1:04.27
1:03.83
BŁAZEJCZYK Karolina SG
WITEK Aleksandra SG
+0,59
+0,58
32.02
32.17
1:07.81
1:10.02
18.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:26.19495
KAWCZYŃSKA Zuzanna
BORUCKA Alicja
+0,90
+0,57
31.65
31.44
1:05.01
1:07.36
KRYWIEL Karolina
GARBARCZYK Weronika
+0,47
+0,54
32.53
30.87
1:07.56
1:06.26
19.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:27.75486
SKRZYPIEC Nika
WOJNAR Karolina
+0,7231.97
32.01
1:07.04
1:06.52
HUMIENNA Idalia
MACIOŁA Maja
+0,35
+0,47
31.37
32.70
1:06.33
1:07.86
20.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:30.56471
BIEGAŃSKA Weronika
MILEWSKA Zofiia
+0,72
+0,37
32.00
32.17
1:07.61
1:08.70
SKIBCZAK Paulina
SZCZĘSNA Alicja
+0,26
+0,62
31.85
32.57
1:05.88
1:08.37
21.MKS MOS Katowice 1MKS MOS Katowice4:33.12458
PRZYMUS Konstancja
GĄGAŁKA Marta
+0,77
+0,17
32.34
32.44
1:09.74
1:08.65
ŻELAZKO Emilia
WILCZYŃSKA Inez
+0,63
+0,51
31.57
32.58
1:06.24
1:08.49
22.Galicja Kraków 2Galicja Kraków4:34.79450
GWIAZDOWSKA Wiktoria
KLIMCZYK Emilia
+0,69
+0,40
31.98
32.29
1:07.85
1:08.74
SOBOTA Adriana
DACH Wiktoria
+0,51
+0,56
32.74
32.56
1:08.89
1:09.31
23.KP Sokół Rzeszów 1KP Sokół Rzeszów4:39.11429
GAWRON Amelia
KAPUSTA Karolina
+0,77
+0,58
31.61
32.31
1:06.58
1:09.63
WINNICKA Wiktoria
FLORKIEWICZ Liwia
+0,39
+0,36
35.96
30.09
1:16.86
1:06.04
DYSKW.MKS Polonia Warszawa 2MKS Polonia Warszawa
S4 3/4 ZMIANA
KACPERSKA Laura, BANASIAK Oliwia, ROJEK Paula, BUSZKA Kornelia


<< TOP >>
Konkurencja 26
2017-07-08
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:50.38545
DASZKIEWICZ Michał SO
MALARZ Marcin SO
+0,81
+0,27
27.42
27.51
55.88
58.29
WIĘZIK Jan SO
DANIKIEWICZ Dawid SO
+0,43
+0,46
28.15
27.07
58.47
57.74
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:53.99520
ŻOŁĄDŹ Stanisław
MATUSZYŃSKI Mikołaj
+0,86
+0,16
27.80
27.52
58.88
59.68
MARKOWSKI Kacper
URYNIUK Paweł
-0,02
+0,30
28.31
25.68
1:00.57
54.86
3.MKS Wodnik Radom 1MKS Wodnik Radom3:55.22512
KLIMEK Maciej
PIERZCHAŁA Adam
+0,84
+0,02
27.91
27.88
58.23
59.62
KONWA Jakub
WĘGLIŃSKI Błażej
+0,77
+0,65
29.00
26.46
1:00.73
56.64
4.MUKS Piętnastka" Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka" Bydgoszcz3:55.66509
SZAFRANEK Gabriel
SOBOWIEC Mateusz
+0,79
+0,17
28.32
28.01
1:00.03
1:00.29
WIŚNIEWSKI Mikołaj
DOBRINDT Mikołaj
+0,43
+0,55
27.64
26.78
57.89
57.45
5.Wojskowy Klub Sportowy Śląsk 1Wojskowy Klub Sportowy Śląsk3:57.81495
LEIMAN Cezary
CEBULA Oskar
+0,72
+0,55
28.03
28.32
58.83
59.68
ADAMCZYK Maksymilian
GAWRON Oliwier
+0,20
+0,22
28.44
27.34
1:00.85
58.45
6.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa3:58.30492
ZUBIK Jan
ANTCZAK Bartosz
+0,75
+0,33
28.09
29.14
59.07
1:01.18
KOWALCZYK Piotr
WLAZŁOWSKI Kamil
+0,56
+0,20
29.13
27.16
1:00.07
57.98
7.Galicja Kraków 1Galicja Kraków3:58.65490
ŻUKOWSKI Kamil
KORYCIŃSKI Kamil
+0,89
+0,16
28.59
28.07
59.99
59.82
SOWA Łukasz
LEWICKI Filip
+0,30
+0,17
28.65
27.82
1:00.82
58.02
8.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry3:58.67490
SWOJNÓG Igor
KARPIŃSKI Jakub
+0,70
+0,17
29.22
28.26
1:01.07
1:00.88
TOMASZOWSKI Michał
OGRODNIK Wojciech
+0,50
+0,27
28.86
26.29
1:00.71
56.01
9.Znicz Koszalin 1Znicz Koszalin3:59.04488
BRODZIŃSKI Franciszek
WRÓBEL Bartosz
+0,71
+0,54
27.66
27.98
58.92
59.70
SOBOLEWSKI Aleksander
ŻYDER Michał
+0,60
+0,41
28.49
27.68
1:00.92
59.50
10.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra4:01.55473
KOWALSKI Marek
FORGEL Konrad
+0,82
+0,49
28.72
29.10
1:00.18
1:00.07
SKROBAŁA Jakub
SOKOŁOWSKI Krystian
+1,58
+0,20
28.42
28.36
1:01.09
1:00.21
11.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk4:05.10453
BOBER Paweł SG
RZĄSA Jacek SG
+0,78
+0,46
27.62
28.78
57.24
1:01.63
MARCINIAK Kacper
MARZEC Milan SG
+0,45
+0,81
31.53
28.65
1:06.32
59.91
12.KS KSZO Ostrowiec Św. 1KS KSZO Ostrowiec Św.4:05.58450
STEFAŃSKI Patryk SOc
WALCZYK Dominik SOc
+0,67
+0,47
27.31
28.91
58.00
1:01.73
BOROWSKI Kacper SOc
OKRĘT Oliwier SOc
+0,50
+0,61
28.05
30.92
1:00.34
1:05.51
13.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź4:06.61444
JASIŃSKI Bartłomiej
COLEMAN Alan
+0,71
+0,56
29.83
29.22
1:01.90
1:00.63
WILANOWSKI Mateusz
JASIŃSKI Jakub
+0,38
+0,35
30.07
29.39
1:03.19
1:00.89
14.Galicja Kraków 2Galicja Kraków4:09.50429
SIKORA Kacper
BASA Szymon
+0,88
+0,09
29.66
29.19
1:02.49
1:01.86
GWÓŹDŹ Kacper
DYBOWSKI Jan
+0,48
+0,37
30.59
28.47
1:04.53
1:00.62
15.MUKS Olimpijczyk  OSSM 1MUKS Olimpijczyk  OSSM4:09.70428
WĘGRZYNOWICZ Miłosz
ŻYCZKOWSKI Kamil
+0,71
+0,46
30.18
29.77
1:03.44
1:04.12
LENCZEWSKI Piotr
OWSIEJEW Michał
+0,60
+0,45
29.91
27.84
1:02.97
59.17
16.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim4:09.84427
SIEPRAWSKI Roch SO
MIODOŃSKI Mateusz SO
+0,79
+0,36
29.65
31.07
1:02.25
1:03.93
WRÓBEL Igor SO
KRUPA Mateusz SO
+0,30
+0,45
30.39
28.90
1:04.23
59.43
17.UKS Aquatica Pawłowice 1UKS Aquatica Pawłowice4:10.05426
SALIK Mateusz
MATUSZCZAK Bartosz
+0,82
+0,39
29.54
29.72
1:02.06
1:03.98
STANEK Bartosz
KOBYLARCZYK Damian
+0,42
+0,39
30.71
27.59
1:04.82
59.19
18.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:11.49419
DOPIERAŁA Tytus
WOJTKOWIAK Mateusz
+0,66
+0,38
27.85
29.47
59.19
1:02.81
SZUKAŁA Krzysztof
BĄKOWSKI Mikołaj
+0,24
+0,36
30.62
29.82
1:06.37
1:03.12
19.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice4:11.78417
BODUSZEK Julian
SKOCZYLAS Michał
+0,65
+0,31
30.03
31.87
1:04.93
1:07.87
PODSIADŁO Grzegorz
KAJZER Oliwier
+0,68
+0,51
28.36
27.43
1:00.18
58.80
20.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:13.70408
GORRA Mikołaj
JARDZIOCH Eryk
+0,59
+0,50
29.73
29.92
1:01.92
1:03.99
WILAS Oliwier
KORONA Kacper
+0,72
+0,47
30.22
28.89
1:04.47
1:03.32
21.Galicja Kraków 3Galicja Kraków4:18.49386
FORTUNA Filip
WANAT Grzegorz
+0,62
+0,46
30.61
30.26
1:03.65
1:03.74
PŁOSKONKA Jakub
SKRZYPEK Filip
+0,50
+0,54
31.43
30.22
1:05.94
1:05.16
22.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:19.02383
BONSZ Adrian
KOSYTORZ Kamil
+0,7930.29SZOLC Dominik
DOMINICZAK Kamil
+0,55
+0,09
30.75
28.90
1:06.94
1:01.96
23.KS Warta Poznań 2KS Warta Poznań4:24.77359
SÓWKA Aleks
ZACHWIEJA Ignacy

+0,38
32.22
30.59
1:07.05
1:06.26
PŁAZIAK Szymon
SOIŃSKI Dominik
+0,09
+0,14
30.39
31.76
1:04.09
1:07.37


<< TOP >>
5 - Eliminacje dzień 32017-07-09 - 9:00


Konkurencja 27
2017-07-09
Dziewcząt, 200m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:05.61
2:16.27
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
POL
00104
Montreal (CAN)
Drzonkow
2005-07-28
2007-07-08

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz2:24.31601A31.7036.5738.0038.04
2.ZIELIŃSKA Daria03Toruń Multisport Team2:24.73596A32.4636.7037.7337.84
3.DUJANIĆ Iva03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:24.98593A32.4936.7338.2537.51
4.URBANIAK Dominika03UKS190 Łódź2:25.38588A32.2536.8537.7738.51
5.BADZIAN Natalia03Iuks Muszelka Warszawa2:27.85559A32.3737.1138.5839.79
6.TASAK Aleksandra03Galicja Kraków2:28.27554A32.5737.5138.7739.42
7.GANCARZ Julia03MKS Ikar Mielec2:28.35553A32.1637.0339.1739.99
8.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra2:30.31532A32.7037.1539.1641.30
9.BRZOSTEK Emilia03MKS SP-63 Bydgoszcz2:31.21522A34.1038.9539.9738.19
10.GROŃ Weronika03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:31.30521A33.0238.0040.0440.24
11.RUSSEK Agata03Uks Żoliborz Warszawa2:31.92515B32.5237.5739.8042.03
12.SZYMAŃSKA Julia03UKS190 Łódź2:31.97514B34.0338.9738.7740.20
13.SZYSZKO Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:32.19512B33.7838.8039.9139.70
14.LUTKIEWICZ Gabriela03KS Wisła Puławy2:32.54509B33.7838.0539.6841.03
15.ŻURAWSKA Kaja03Olimpia Lublin2:33.18502B34.2039.1740.3739.44
16.KOZANECKA Laura03UKS190 Łódź2:33.75497B34.9639.1639.8239.81
17.WRÓBEL Julia03Iskra Konin2:34.70488B32.6638.8540.8342.36
18.ZYCH Natalia03MKS Wodnik Radom2:36.29473B32.4638.1041.5244.21
19.FUKS Aleksandra03Muks Gilus Gilowice2:36.43472B34.4639.8841.4640.63
20.STERNICZUK Weronika03UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:36.87468B33.9939.9141.3241.65
21.JUREK Michalina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:37.98458R34.5740.4441.6741.30
22.MOŻDŻAN Milena03UKS Shark Rudna2:40.54436R33.5739.9942.6744.31
23.KUZIÓW Martyna SO03UKP Unia Oświęcim2:40.9043334.2539.2142.9644.48
24.PTASZYŃSKA Weronika SO03UKP Unia Oświęcim2:42.7141935.7341.2142.6643.11
25.SCHWARZ Helena03Siódemka Sopot2:44.5640534.7839.7542.4547.58
26.KRUSIŃSKA Wiktoria03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:48.2137935.6342.3143.2747.00
27.JASKUŁOWSKA Zofia03Integracyjny KS  Konstancin2:51.1436035.6043.3344.2647.95
28.KACPERSKA Laura03MKS Polonia Warszawa2:51.6935735.7843.1345.2847.50
29.FORCZEK Emilia03MKS Ikar Mielec2:51.8135637.3443.2445.2845.95
30.ROKOSZ Aleksandra SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:51.9535538.0145.2645.1943.49
31.KIELAK Julia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:52.0035536.0243.1446.7346.11
32.CHĄCIAK Sandra03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa2:54.9633736.1444.2748.4246.13
NIE UK.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 28
2017-07-09
Chłopców, 200m motylkowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:53.23
2:07.12
KORZENIOWSKI Pawel
ŁUCZAK Piotr
00114
00611
Rome (ITA)
Gdynia
2009-07-29
2006-07-09

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CZECH Arkadiusz03K.S. Górnik Sosnowiec2:12.98589A28.4134.1534.7635.66
2.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.78566A30.1134.3435.3235.01
3.ĆWIEK Wiktor03BUKS2:17.71530A30.2735.9736.6534.82
4.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice2:17.79530A29.5834.3335.8038.08
5.KĘDZIERSKI Tomasz03UKS190 Łódź2:19.70508A30.9835.4136.2437.07
6.ZALEWSKI Sebastian03UKS Pirania Targówek2:20.73497A30.9235.2436.7437.83
7.OGRODNIK Wojciech03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:20.91495A30.8936.8137.9435.27
8.SWOJNÓG Igor03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:20.99494A31.0035.6236.9237.45
9.SZYMCZYKOWSKI Jakub03ZRYW Opole2:22.23481A32.6036.6937.3735.57
10.MRÓZ Adam03LUKS Orlik Lublin2:22.39480A31.2236.7337.4437.00
11.SOWA Łukasz03Galicja Kraków2:22.86475B32.3936.3637.6336.48
12.NOSARZEWSKI Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park2:23.33470B30.6936.6336.9239.09
13.MICHALAK Piotr03MKS Ochota Warszawa2:23.59468B31.8535.4937.5338.72
14.KORONA Kacper03MKP Szczecin2:23.71467B31.3536.5237.4938.35
15.BOROWSKI Kacper SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.2:26.46441B32.2537.3738.7838.06
16.MALARZ Marcin SO03UKP Unia Oświęcim2:26.69439B31.2736.9438.7339.75
17.CYBULSKI Jakub03UKS TRI-Team Rumia2:26.85437B32.4137.2039.2138.03
18.UŁANOWSKI Lucjan03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz2:27.69430B33.0436.9038.6539.10
19.GRECZAN Sebastian03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju2:27.77429B33.3137.8939.0237.55
20.KUDLIŃSKI Łukasz03UKS SP 149 Łódź2:28.82420B31.6438.1239.7039.36
21.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź2:29.11418R32.8038.1539.3738.79
22.CHOŁŻYŃSKI Nikodem03UKS Olimpijczyk 232:29.69413R31.6737.2239.4441.36
23.KAPAŁA Szymon SOL03MTP KORMORAN Olsztyn2:30.5440633.1438.0739.5139.82
24.ZIELIŃSKI Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.6840533.2940.0338.6738.69
25.SKRZYPEK Filip03Galicja Kraków2:32.9038731.3937.9040.5543.06
26.TĘCZA Maciej03Iskra Konin2:33.3138432.0239.7540.6840.86
27.BONSZ Adrian03KS Piątka Chorzów2:33.4138432.5438.2240.2542.40
28.OLESKI Tomasz03TP Olimpijczyk2:33.4838330.9038.8141.0442.73
29.KUPCEWICZ Kajetan03MKS SP-63 Bydgoszcz2:33.5538233.6638.8240.4440.63
30.TRZCIONKA Maciej03UKS Na Fali Bytom2:34.3237731.5438.3042.5641.92
31.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:34.9037333.1140.7439.6741.38
32.KOBYLARCZYK Damian03UKS Aquatica Pawłowice2:34.9637232.2039.0541.7641.95
33.ŚLIWIŃSKI Robert03Klub Sportowy WANKAN Legnica2:45.2230734.4342.0344.0544.71
34.JARUGA Szymon03UKS CITYZEN Poznań2:56.4825237.3644.0847.0048.04


<< TOP >>
Konkurencja 29
2017-07-09
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
48.22
57.34
CZERNIAK Konrad
SOKOŁOWSKA Diana
00603
00309
Rome (ITA)
Belgrade (SRB)
2009-07-29
2010-12-10

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DĄBROWSKA Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa1:00.54635A29.3031.24
2.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno1:00.61633A28.6032.01
3.MURAWSKA Maria03UKS Piątka Ostrołęka1:00.62633A29.0331.59
4.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań1:00.78628A29.1131.67
5.HELLAK Emilia03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:00.82627A29.6731.15
6.MAIK Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:01.13617A29.6831.45
7.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:01.24614A28.7132.53
8.ZBROJEWSKA Zofia03MKS Trójka Łódź1:01.44608A29.5231.92
9.SZKURAT Martyna SO03Płetwal Zakopane1:01.45608A29.3332.12
10.KOZDĘBA Karolina03Galicja Kraków1:01.67601A29.3432.33
11.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań1:01.76598B29.5632.20
12.WOJTASZEWSKA Paulina SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:02.01591B29.8332.18
13.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań1:02.04590B29.0732.97
14.KINDRAT Julia03SiKReT Gliwice1:02.14588B29.6432.50
15.FAMULOK Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice1:02.27584B29.7032.57
16.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin1:02.49578B29.4833.01
17.ROZBERG Adriana03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:02.74571B30.3032.44
18.ANCYPO Agnieszka03Uks Omega Sokółka1:02.95565B29.8933.06
19.MIRECKA Maria03UKS V Łomianki1:03.03563B30.2332.80
20.PIOTROWSKA Wiktoria03UKS Żabianka Gdańsk1:03.04563B29.6833.36
21.KRASSOWSKA Milena03Siódemka Sopot1:03.22558R30.2133.01
22.URBAN Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:03.25557R29.9133.34
23.AMBROŻY Antonina03MKS Ochota Warszawa1:03.2655730.0733.19
24.WRÓBEL Zofia SO03UKP Unia Oświęcim1:03.2955630.5032.79
25.PIEPIÓRKA Martyna03Cartusia Kartuzy1:03.6954630.7432.95
26.SOCHA Anna03Iskra Konin1:03.9753830.3733.60
27.DOPART Marcelina03Uczniowski Ludowy Klub Sportow1:04.0553629.9734.08
28.ŁABAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:04.0653630.4633.60
29.STRZEMIŃSKA Natalia03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.1453430.4933.65
30.PUZOŃ Paulina03UKS Aquatica Pawłowice1:04.1853330.1034.08
31.GRADEK Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:04.2053330.6433.56
32.SŁOWIK Martyna03Integracyjny KS  Konstancin1:04.2153230.6833.53
33.SZACHMYTOWSKA Olga03MTS Kwidzyn1:04.4752630.9433.53
34.JASIŃSKA Martyna03MUKS Wodnik Łask1:04.4952630.8933.60
35.WĘCLEWSKA Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:04.5452430.9033.64
36.DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:04.5652430.8333.73
WĘSKA Kinga03MUKP KORONA Kielce1:04.5652430.7633.80
38.POGOŃ Milena03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.5952330.7133.88
39.KWIATKOWSKA Zuzanna03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski1:04.8951630.4934.40
40.WIADEREK Zuzanna03Mosm Tychy1:05.0251330.8334.19
41.KOŁODZIEJCZYK Oliwia03Olimpia Lublin1:05.0751231.7633.31
42.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin1:05.1151131.3833.73
43.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.3150631.4333.88
44.SKIBA Oliwia03TP Zielona Góra1:05.3550530.2135.14
45.GAWRON Amelia03KP Sokół Rzeszów1:05.4150430.9734.44
46.WIECZOREK Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:05.4450330.7934.65
TACIAK Martyna03BUKS1:05.4450331.4334.01
48.WASZKOWSKA Wiktoria03MKS Piaseczno1:05.4550330.8934.56
49.SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.6449831.9133.73
50.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.7449631.0734.67
51.MACHULAK Maja03Fala Kraśnik1:05.7749531.7134.06
52.CZOK Joanna03Uks Kronos Strzelce Opolskie1:05.8149531.1234.69
53.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.8649331.1534.71
54.KASPROWICZ Marta SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.9149230.7135.20
55.DĄBKOWSKA Aleksandra03MZOS Płock1:05.9549131.5434.41
56.PIEJKO Dorota03Klub Sportowy Swim2win Krosno1:06.0448931.7034.34
57.KAMIŃSKA Anna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:06.1248831.3034.82
58.WOJNAR Karolina03MKS Juvenia Wrocław1:06.1548732.0634.09
59.GÓRAL Paula03Dwójka Tczew1:06.3748231.7734.60
60.LIWOWSKA Maria03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.7047531.8534.85
61.FLORKIEWICZ Liwia03KP Sokół Rzeszów1:06.9047131.9334.97
62.BIEDRZYCKA Adrianna03MKS "Roś"  Pisz1:06.9247032.1434.78
63.ŻERAŃSKA Ula03BUKS1:06.9347031.8235.11
64.HUMIENNA Idalia03MKS Juvenia Wrocław1:07.0946732.4734.62
65.SOŁONIEWICZ Julia03Uks Omega Sokółka1:07.1846531.6735.51
66.PIETRZAK Aleksandra03MKS Jedynka Łódź1:07.2046431.9635.24
67.KONOPKA Patrycja03MUKP KORONA Kielce1:07.2446432.4234.82
68.JANUSZEWSKA Otylia03MZOS Płock1:07.4645932.2535.21
69.MACHNICKA Alicja03MZOS Płock1:07.5345832.0435.49
SKRZYPIEC Nika03MKS Juvenia Wrocław1:07.5345832.4335.10
71.ŻELAZKO Emilia03MKS MOS Katowice1:07.5545732.2235.33
72.STOSIEK Weronika SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:07.5845733.0134.57
73.RADKOWSKA Daria03UKS Olimpijczyk 231:07.7245432.6535.07
74.SADOWSKA Wiktoria SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:07.7545331.9835.77
75.SKWARCZEWSKA Kamila03UKS Energetyk Zgorzelec1:07.8545131.5536.30
76.DZIADAK Agata03Legia Warszawa1:07.8745132.2635.61
77.CICHOCKA Oliwia03UKS Olimpijczyk 231:08.0144832.8235.19
78.BANASIAK Oliwia03MKS Polonia Warszawa1:08.1944432.7735.42
79.CHĄCIAK Sandra03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa1:08.2444433.2135.03
80.KUMOR Aleksandra SO03UKP Unia Oświęcim1:08.2544332.8735.38
81.BORUCKA Alicja03MKP Szczecin1:08.2644332.2436.02
82.LASKA Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy1:08.2844332.8035.48
83.KOSACKA Iga03ZRYW Opole1:08.3344232.5835.75
84.REGOSZ Adrianna03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:08.5743733.6434.93
JARONI Dominika03KS Warta Poznań1:08.5743732.0336.54
86.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań1:08.6043732.1236.48
KAWKA Lena03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa1:08.6043732.8735.73
88.STODOLSKA Zofia03Mks - Astoria Bydgoszcz1:08.6143632.5536.06
89.JONCZYK Alicja03DOKiS SP Vega Dobrodzień1:08.6343632.1436.49
90.SALAMON Zuzanna03UKS Aquatica Pawłowice1:08.7043532.2336.47
PONIKOWSKA Agata03Uks Ruch Grudziądz1:08.7043532.3936.31
92.PRZYBYSZ Dominika03BUKS1:08.7543432.6036.15
93.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin1:08.8843132.5736.31
94.KLIMCZYK Emilia03Galicja Kraków1:09.1142732.5736.54
95.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:09.1442633.2635.88
96.WĄSIK Julia SO03UKP Unia Oświęcim1:09.2242533.6535.57
BOGUSZ Kaja03BUKS1:09.2242532.9936.23
98.JANKOWSKA Joanna03Iukp Wodnik Police1:09.3142333.5435.77
99.OLIWA Laura03DOKiS SP Vega Dobrodzień1:09.4642133.7935.67
100.TRYPUCKA Klaudia SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:09.5241931.8137.71
101.HAJDUK Oliwia03Mkp Atol Oleśnica1:09.6141832.5237.09
102.SOBOTA Adriana03Galicja Kraków1:09.6841732.9736.71
103.NIEWIADOMSKA Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl1:09.7041632.8336.87
IWAŃSKA Barbara03KS Korona Kraków1:09.7041633.2836.42
105.FABISZEWSKA Katarzyna03MKS Wodnik Radom1:09.8941333.1536.74
106.BOGUSZ Maja03BUKS1:10.1340933.0637.07
107.PIOTROWICZ Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:10.5140233.4037.11
108.FRANKOWSKA Wiktoria03MKS Wodnik Radom1:10.6739932.9337.74
109.KALEK Kornelia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:10.7939733.3137.48
110.WALERON Olga03UPKS Wodnik Rawicz1:11.0039434.3136.69
111.ROJEK Paula03MKS Polonia Warszawa1:11.3038934.1837.12
112.SADŁOWSKA Maja03Uks Żoliborz Warszawa1:11.5938433.1538.44
113.POPPE Anna03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl1:11.6438333.9737.67
114.NIEDOBITEK Izabela03Uks Kronos Strzelce Opolskie1:11.9737834.1437.83
115.ŻAK Marcelina03MTKP Delfin Toruń1:12.3137334.2938.02
116.GROT Malwina03K.S Posnania1:12.7336634.2438.49
117.ŁABA Amelia03KS Korona Kraków1:12.8236534.4338.39
118.BUJNOWICZ Laura03UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:12.9236334.4738.45
119.WILCZYŃSKA Zofia03K.S Posnania1:13.1736035.0138.16
120.MARYNIOK Agnieszka03Uks Wodnik 29 Katowice1:13.3735734.1539.22
121.DZIEDZIC Vanessa03CKS-SMS Szczecin1:13.4135634.1339.28
122.AUGUSTYNIAK Kinga03Uks Ruch Grudziądz1:13.5635435.0738.49
123.BRATUŚ Patrycja03UKP Gryf Dębica1:13.8035135.3238.48
124.ŚWIERTA Emilia03KS Korona Kraków1:14.1234636.1238.00
125.KAMIŃSKA Natalia03DELFIN Gdynia1:14.3334335.6438.69
126.KUSAJ Zuzanna SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:14.7833736.1338.65
127.KRAWIEC Laura03KS AZS AWF Wrocław1:14.9133534.8940.02
128.WIKA Katarzyna03K.S Posnania1:15.4232836.0339.39
129.KRAUZA Julia03Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:19.5927936.9542.64
130.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin1:20.1727337.7642.41
NWKAWKA Nina03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa


<< TOP >>
Konkurencja 30
2017-07-09
Chłopców, 100m dowolny

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
48.22
53.45
CZERNIAK KONRAD
ORLICZ Filip

05114
(ITA)
Olsztyn
2009-07-07
2016-07-10

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JAKIMIAK Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski54.60634A26.1228.48
2.GĄSTAŁ Jan03MUKP Warszawianka Wodny Park55.74596A26.7029.04
3.DASZKIEWICZ Michał SO03UKP Unia Oświęcim55.98588A27.0528.93
4.CHOWANIEC Mateusz03UKS WODNIK Siemianowice Ślaski56.31578A26.8529.46
5.ZAWADZKI Dominik03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski56.81563A27.2029.61
6.WALAT Sebastian03UKS Pirania Targówek56.90560A28.0528.85
7.WĘGLIŃSKI Błażej03MKS Wodnik Radom57.14553A27.5029.64
8.ROMANOWSKI Dawid03UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.22551A27.3229.90
9.PANASIUK Mateusz03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski57.37546A27.3230.05
10.WIŚNIEWSKI Adam03St. pływaków i ratowników AQUA Żyrardów57.44544A27.4629.98
11.GROMSKI Patryk03KS Krotosz57.60540B27.3830.22
12.WŁOCH Jakub03K.S Posnania57.86532B27.4230.44
13.SZELĄG Dawid03SP Meduza Pajęczno57.90531B27.0330.87
14.RODKIEWICZ Radosław03Iuks Muszelka Warszawa58.03528B27.8930.14
15.WIĘCKOWSKI Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa58.12525B27.3030.82
16.WOJTASIAK Michał03MKS Piaseczno58.13525B27.7230.41
17.GĄSIOROWSKI Michał03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa58.21523B27.0931.12
18.GAWRON Oliwier03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk58.23522B28.5729.66
19.KAJZER Oliwier03Uks Wodnik 29 Katowice58.25522B28.1030.15
20.STEFAŃSKI Patryk SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.58.32520B28.2730.05
21.BRODZIŃSKI Franciszek03Znicz Koszalin58.34519R27.8130.53
22.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz58.47516R28.0030.47
23.LEWICKI Filip03Galicja Kraków58.8550628.5130.34
24.LAMLA Filip03LKS Jedność 32 Przyszowice59.0250227.7931.23
BADURA Jonasz03DOKiS SP Vega Dobrodzień59.0250228.8230.20
26.WLAZŁOWSKI Kamil03MKS Polonia Warszawa59.0650127.9531.11
27.LEIMAN Cezary03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk59.0950028.3430.75
28.DANIKIEWICZ Dawid SO03UKP Unia Oświęcim59.1849828.2330.95
29.MALARZ Marcin SO03UKP Unia Oświęcim59.3149428.1031.21
30.PIECHOWSKI Krzysztof03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju59.5548829.3430.21
31.ŻUKOWSKI Kamil03Galicja Kraków59.6048728.2631.34
32.KOWALCZYK Piotr03MKS Polonia Warszawa59.6848528.3831.30
33.OWSIEJEW Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM59.6948528.0931.60
34.KLIMEK Maciej03MKS Wodnik Radom59.7048528.7430.96
35.PODSIADŁO Grzegorz03Uks Wodnik 29 Katowice59.7248427.8531.87
36.WOROBIEC Daniel03KS Neptun Świdnica59.7448429.0030.74
37.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź59.7748329.3230.45
38.KORYCIŃSKI Kamil03Galicja Kraków59.9148028.8231.09
39.KULS Jan03KP Delfin Inowrocław59.9747828.9431.03
40.POPŁAWSKI Ksawery03Uks Mos Ełk1:00.0347728.6231.41
41.MATUSZYŃSKI Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.0647628.0931.97
42.WRÓBEL Bartosz03Znicz Koszalin1:00.1147528.8131.30
SOKOŁOWSKI Fabian03Dwójka Morena Gdańsk1:00.1147528.8131.30
44.SOBOWIEC Mateusz03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:00.2247228.2032.02
45.GROMULSKI Paweł03Uks Żoliborz Warszawa1:00.3147028.7031.61
GRZEGRZÓLKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3147029.0631.25
47.MARZEC Milan SG03UKS Żabianka Gdańsk1:00.3347028.8131.52
48.STEFANOWSKI Bartosz03UKS NAWA Skierniewice1:00.4746629.7130.76
49.BERBELSKI Adam03MUKS Wodnik Łask1:00.4846628.6331.85
SOBIERAJSKI Michał03Mosm Tychy1:00.4846627.8132.67
51.ŻUCHOWSKI Kacper03UKP Jedynka Elblag1:00.4946628.7131.78
52.BARCZYK Jan03Uks Omega Olkusz1:00.6246328.7331.89
53.LEWANDOWSKI Damian03MZOS Płock1:00.7146129.0631.65
54.FORGEL Konrad03TP Zielona Góra1:00.8945729.3931.50
55.NIEDZIAŁEK Michał SOL03MTP KORMORAN Olsztyn1:00.9045728.8232.08
56.JELIŃSKI Marcel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:00.9245629.7031.22
57.KAWAŁKO Patryk03KS Neptun Świdnica1:00.9345629.2631.67
58.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:01.0345429.4031.63
59.SZAFRANEK Gabriel03MUKS Piętnastka" Bydgoszcz1:01.0745328.5832.49
60.PIERZCHAŁA Adam03MKS Wodnik Radom1:01.1045228.8632.24
61.SUSZCZENKO Iwan03Klub Pływacki Harpun Osiecznic1:01.1445128.7332.41
62.KONWA Jakub03MKS Wodnik Radom1:01.1545129.0632.09
63.SOKOŁOWSKI Krystian03TP Zielona Góra1:01.2544929.3831.87
64.TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard1:01.2844828.0833.20
65.BISKUP Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:01.2944828.6532.64
66.KOWALSKI Marek03TP Zielona Góra1:01.3244728.7032.62
67.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek1:01.3444729.0932.25
68.NOSEK Tomasz03Klub Sportowy Fala Niepołomice1:01.3644629.7431.62
69.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź1:01.4944329.7231.77
70.SOBOLEWSKI Aleksander03Znicz Koszalin1:01.5744229.3632.21
SZMYT Krzysztof03UKS Fala Swarzędz1:01.5744229.2632.31
72.SZLĘK Jan03TP Olimpijczyk1:01.6244129.4132.21
73.GORRA Mikołaj03MKP Szczecin1:01.7543829.6632.09
74.ANTCZAK Bartosz03MKS Polonia Warszawa1:01.8443629.6132.23
75.GAŁECKI Krzysztof03MKS Trójka Łódź1:01.8543629.1932.66
SWINTOZELSKI Maksymilian03Fala Kraśnik1:01.8543629.8731.98
77.MACIOSZEK Maksymilian03MKS Ochota Warszawa1:01.8843529.0932.79
78.WALCZYK Dominik SOc03KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.0043329.8432.16
79.SKORUPSKI Oskar03Mosm Tychy1:02.0543229.6832.37
80.SIKORA Kacper03Galicja Kraków1:02.0843129.3932.69
81.WARZECHA Wiktor03MKS Ikar Mielec1:02.1243029.4432.68
82.WOJTKÓW Michał03UKS Energetyk Zgorzelec1:02.1942929.9032.29
83.POGODA Filip03UKS Olimpijczyk 231:02.4342429.1733.26
84.MARTIN-WOŹNIAK Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:02.5442229.5033.04
85.JANECZEK Marcel03MKS Neptun Stargard1:02.5842129.6132.97
86.PASZKOWSKI Konstanty03UKS GIM92 URSYNÓW W-wa1:02.8441529.8532.99
87.ZAJĄC Kamil03Solne Miasto Wieliczka1:02.9441429.6333.31
88.HANF Szymon03KS Korona Kraków1:02.9741330.1332.84
89.PIĘTA Konrad03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.0241230.2432.78
90.ZIELIŃSKI Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.0741130.4232.65
91.BORKOWSKI Arkadiusz03DOKiS SP Vega Dobrodzień1:03.0841130.2932.79
92.NAZARUK Piotr03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju1:03.1341029.6333.50
93.DYWAN Miłosz03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:03.1640930.2732.89
94.SZYMAŃSKI Szymon03MKS Wodnik Radom1:03.2040830.5432.66
95.DUSZCZAK Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:03.2340830.1233.11
96.LENCZEWSKI Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:03.2540730.7032.55
WĘGRZYNOWICZ Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:03.2540730.7032.55
98.ŚWIDERSKI Dawid03KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz1:03.2640730.6432.62
99.KRAJEWSKI Mateusz03SSP Orka Iława1:03.3040630.9832.32
100.MAKOWSKI Dominik03UKS CITYZEN Poznań1:03.4140430.0333.38
101.SIERMANTOWSKI Filip03Miedzyszkolny Klub Sportowy Ju1:03.4240429.9333.49
102.HUDZIKOWSKI Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice1:03.5140229.5733.94
103.ŻYCZKOWSKI Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:03.5640230.2933.27
104.ROGOZIŃSKI Radosław03CKS-SMS Szczecin1:03.6040131.3432.26
105.GERA Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:03.7939730.1333.66
106.BĄKOWSKI Mikołaj03KS Warta Poznań1:03.9039530.2533.65
107.BASA Szymon03Galicja Kraków1:03.9439430.1933.75
108.LISIK Kacper03UKS Shark Rudna1:04.1139129.8334.28
109.PARA Mikołaj SO03Płetwal Zakopane1:04.3438731.0433.30
110.MIODOŃSKI Mateusz SO03UKP Unia Oświęcim1:04.3638731.4932.87
111.WILAS Oliwier03MKP Szczecin1:04.4338530.1834.25
112.ZYNEK Kamil03CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.5038431.0533.45
113.JAMRÓZ Michał03Solne Miasto Wieliczka1:04.5138431.1833.33
114.JODZIO Adrian03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:04.5338430.2234.31
115.NIEDUŻAK Maurycy03UKS Pirania Targówek1:04.7038130.7833.92
116.SZYMAŃSKI Oskar03UKS Fala Swarzędz1:04.7138030.9533.76
117.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:04.7538031.0733.68
118.STANEK Bartosz03UKS Aquatica Pawłowice1:04.8337830.8833.95
119.GAWIŃSKI Oscar03KS Neptun Świdnica1:04.8737831.1033.77
120.FORTUNA Filip03Galicja Kraków1:04.9037731.3333.57
121.BODUSZEK Julian03Uks Wodnik 29 Katowice1:04.9237730.0134.91
122.PAWLAK Hubert03SKS 137 Delfin Łódź1:04.9437630.6934.25
123.KOSYTORZ Kamil03KS Piątka Chorzów1:04.9537630.9034.05
124.PŁOSKONKA Jakub03Galicja Kraków1:05.0437531.4633.58
125.MAGOSZ Michał03UKS Huragan Sosnowiec1:05.1337329.7435.39
126.KRUPIŃSKI Wojciech03K.S Posnania1:05.1637330.7734.39
127.KUZIA Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków1:05.2437131.5833.66
128.PACOCHA Jakub03MKS Wodnik Radom1:05.4436830.8834.56
129.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03UKS Fala Swarzędz1:05.5236731.1234.40
130.MAŁEK Mikołaj03K.S Posnania1:05.8836130.8035.08
131.URBANEK Filip03MUKP FALA Ropczyce1:05.9635929.9735.99
132.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask1:05.9735932.1133.86
133.NAZARUK Piotr03CKS-SMS Szczecin1:06.0035930.9835.02
134.SIECLA Adrian03UPKS Wodnik Rawicz1:06.1835631.5534.63
135.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań1:06.2135531.5334.68
136.PROKOPCZYK Maksymilian03ZRYW Opole1:06.2535531.7034.55
137.RZEŹNIK Kacper03UPKS Wodnik Rawicz1:06.4235230.7935.63
138.SKIBA Jakub03MKS Polonia Warszawa1:06.6334831.7334.90
139.ŁAZAREK Piotr03MKS Piaseczno1:06.7234732.3834.34
140.SZOLC Dominik03KS Piątka Chorzów1:06.8034630.9835.82
141.SÓWKA Aleks03KS Warta Poznań1:06.8134631.5835.23
142.SOSNA Dominik03MKS Pałac Młodzieży Katowice1:06.8734531.6435.23
143.FETERA Alan03UPKS Wodnik Rawicz1:06.9434432.6534.29
144.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań1:07.0134332.2434.77
145.DZIĘNDZIA Radosław03Siódemka Sopot1:07.0634231.7735.29
146.SKOCZYLAS Michał03Uks Wodnik 29 Katowice1:07.2733932.6134.66
147.DOMINICZAK Kamil03KS Piątka Chorzów1:07.9332932.3735.56
148.SWĘDERSKI Bartek03TP Olimpijczyk1:07.9432931.4336.51
149.PELICA Tomasz03Olimpia Lublin1:08.1032632.1535.95
150.LEŚNIEWSKI Patryk03SKS 137 Delfin Łódź1:08.5132132.7535.76
151.CZERNIAK Jarosław03Uks 511:09.0831333.0136.07
152.GRUCHAŁA Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa1:09.4430833.3336.11
153.SŁOWIŃSKI Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śl1:09.4630832.9936.47
154.DRZAZGA Michał03UKS Na Fali Bytom1:09.6830531.8437.84
155.TECLAW Igor03Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:11.4228333.7737.65
156.BRODOWICZ Jakub03UKP Wodnik Włocławek1:12.9926534.9038.09
157.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin1:13.4626034.7738.69
158.KUREK Sebastian03Uks Wodnik 29 Katowice1:13.6425834.5139.13
NWTRYLSKI Wiktor03UKS TRI-Team Rumia
NWKORŻOWNIK Hubert03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.
NWMALINOWSKI Jakub03Mkp Słowianka Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 31
2017-07-09
Dziewcząt, 100m grzbietowy

14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:00.61
1:03.37
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00101
01003
Kazan (RUS)
Gorzow
2015-08-03
2006-11-24

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KNOP Aleksandra03UKS190 Łódź1:06.30673A32.0034.30
2.PISKORSKA Adela03UKP Torpeda Oleśnica1:07.21646A32.2234.99
3.PIESKO Martyna03MTP Lublinianka Lublin 1:07.50638A32.5134.99
4.BUSZKA Kornelia03MKS Polonia Warszawa1:08.97598A33.4635.51
5.MALEC Wiktoria03MKS Ikar Mielec1:09.10595A33.3335.77
6.SCZOGIEL Alicja03UKS Na Fali Bytom1:09.56583A33.2536.31
7.NOWAK Maja03MKS Ochota Warszawa1:09.76578A33.8935.87
8.CYNARSKA Natalia03Iuks Muszelka Warszawa1:09.88575A34.1635.72
9.ZIEMACKA Julia03Iuks Muszelka Warszawa1:09.94573A34.0135.93
10.SKWARA Oliwia03UKS Huragan Sosnowiec1:10.60557A34.4336.17
11.NEUBAUER Paulina03Dwójka Tczew1:10.98548B35.0335.95
12.MOLENDA Dominika SG03UKS Żabianka Gdańsk1:11.36540B34.7636.60
13.WYGNAŁ Maja SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.39539B34.4836.91
14.MROŻEWSKA Anna03SRnRP ORKA - SOCHACZEW1:11.47537B33.6837.79
15.KRZYSZTOFIAK Iga03KS Warta Poznań1:11.54536B34.8836.66
16.POZNAKOWSKA Wiktoria SR03MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.56535B33.9137.65
17.KACZYŃSKA Anna03AZS UŁ PŁ Łódź1:11.63534B34.3837.25
18.GÓRSKA Eliza03Mkp Wodnik Bielsk Podlaski1:11.64533B34.3937.25
19.HAŁADYN Karolina03UKS190 Łódź1:11.69532B34.8936.80
20.DUTKOWIAK Aleksandra03Wojskowy Klub Sportowy Śląsk1:11.75531B34.6537.10
21.DOMORADZKA Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:11.76531R34.64