Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  10 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 200m dowolny  10 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 50m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  11 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 200m klasyczny  11 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  10 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 50m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 50m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  11. Kobiet, 200m zmienny  11 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  11 - 18 lat
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 50m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  16. Chłopców, 100m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  17. Kobiet, 800m dowolny  11 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 1500m dowolny  11 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 200m motylkowy  11 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 200m motylkowy  11 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  22. Chłopców, 100m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  23. Kobiet, 200m grzbietowy  11 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m grzbietowy  11 - 18 lat
Nr  25. Kobiet, 100m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  26. Chłopców, 100m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  27. Kobiet, 400m zmienny  11 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 400m zmienny  11 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  30. Chłopców, 100m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  31. Kobiet, 50m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  32. Chłopców, 50m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  11 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 400m dowolny  11 - 18 lat


II MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX WARMII I MAZUR, OLSZTYN,16-17.12.2017


1 - II Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur2017-12-16 - 9:00


Konkurencja 1
2017-12-16 - 9:00
Kobiet, 200m dowolny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.Maciejewska Antonina07UKP POLONIA Warszawa2:37.6734636.1041.3941.4438.74
2.Muras Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów2:37.7934636.2740.4541.5639.51
3.Wójcik-Młochowska Liliana07Buks Warszawa2:46.1229636.6342.7944.6442.06
4.Żuchowska Antonina07MTP Kormoran Olsztyn2:48.8428237.5743.5245.4542.30
5.Kończak Maja07DELFIN Gdynia2:53.6225937.4144.3546.4945.37
6.Wenerska Julia07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:57.5824239.3745.7646.9245.53
7.Mikołajczuk Maria07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:59.8423339.4746.4447.6146.32
8.Gacka Aleksandra07UKS "Siódemka" Gdynia3:00.3623143.0646.9347.3143.06
9.Gregorczyk Maja07MTP Kormoran Olsztyn3:00.5523039.9647.4649.2343.90
10.Krakowska Alicja07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:05.4021342.4148.4749.2045.32
11.Kocyk Amelia07MTKP Delfin Toruń3:06.2621040.6747.4549.5948.55
12.Stončiūtė Kotryna07Klaipėdos Gintaro SC3:09.5819940.8548.4350.9649.34
13.Kotlewska Zuzanna07DELFIN Gdynia3:10.7619541.4248.6251.7748.95
14.Szczodrowska Julia07"Ósemka" Toruń3:14.6518440.0750.2253.2151.15
15.Dymerska Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:50.5311051.301:00.471:02.2356.53
NIE UK.Mordawska Natalia07UKS RUCH Grudziądz

11 lat

1.Szlendak Olga06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:24.2345332.9936.9237.9136.41
2.Gomułka Weronika06Uks 190 Łódź2:26.2143433.7837.1538.5436.74
3.Milczarek Alicja06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:28.5441435.1837.8338.6936.84
4.Filipczak Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:34.5036835.5940.2041.1037.61
5.Skrobisz Urszula06UKS Ósemka Starogard Gdański2:35.3436235.6739.7040.6239.35
6.Kuklicz Iga06Uks Omega Sokółka2:36.4935435.5340.4241.2639.28
7.Węgrzynowicz Martyna06MUKS Olimpijczyk  OSSM2:37.3134934.3938.3641.9142.65
8.Sołtyszewska Alicja06MKS Juvenia Białystok2:38.1234337.1740.4441.2839.23
9.Macioszek Maria06MKS Ochota Warszawa2:38.3234236.4241.5242.3937.99
10.Łubińska Zuzanna06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:39.5233436.6541.7241.4239.73
11.Wierucka Julia06ORKA Grudziądz2:42.0331936.3441.6943.7640.24
12.Selezniovaitė Aleksandra06Klaipėdos Gintaro SC2:42.7131536.0142.5942.4941.62
13.Rulewska Julia06UKS Ósemka Starogard Gdański2:45.8229835.9344.5844.1141.20
14.Bałdyga Kamila06MTP Kormoran Olsztyn2:48.8928237.7743.3545.3042.47
15.Wiszniewska Zuzanna06Uks Mos Ełk2:50.5927337.7245.5844.3142.98
16.Uścinowicz Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn2:58.4923939.0546.0146.7046.73
17.Salwecka Izabella06MUKS Olimpijczyk  OSSM3:00.7523041.6047.6748.5442.94
18.Miszewska Oliwia06UKS Ósemka Starogard Gdański3:03.5921940.9646.8649.3946.38
19.Giedrys Weronika06"Ósemka" Toruń3:05.5321240.8745.8050.5248.34
20.Bekker Alena06SSHOR 14 Kaliningrad3:06.2821040.4149.1049.8046.97
21.Juszczyk Natalia06UKP POLONIA Warszawa3:07.7620539.6848.7451.3547.99
22.Leszka Iga06UKS Ósemka Starogard Gdański3:08.4320341.1348.6850.6447.98
NWZielińska Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa
NWMeler Dominika06UKS Siódemka Brodnica

12 lat

1.Cierpiałowska Paulina05MAL WOPR Malbork 32:07.6865329.4232.7933.0932.38
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.Beszterda Maria05MKS Juvenia Białystok2:18.6750932.0635.5136.2234.88
3.Kossowska Julita05Uks 190 Łódź2:19.7149832.7335.6236.2535.11
4.Olkowska Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.4149132.8336.7636.6734.15
5.Szalast Karolina05UKS TRI-Team Rumia2:20.7048832.7636.2936.3535.30
6.Tofil Emilia05DELFIN Gdynia2:21.0548432.0835.5736.9136.49
7.Łuszczewska Emilia05MKS Juvenia Białystok2:21.7847732.7536.1637.0835.79
8.Klusek Aleksandra05UKP POLONIA Warszawa2:22.5046932.1235.9737.2937.12
9.Mroczek Magda05MAL WOPR Malbork 32:22.9746532.6136.7838.0135.57
10.Kraszewska Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:23.4946032.4336.9537.2836.83
11.Górska Zofia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:24.1845333.2937.1237.8435.93
12.Gajcy Natalia05UKP POLONIA Warszawa2:24.9044633.0736.8337.4737.53
13.Skalińska Ewa05MKS Piaseczno2:25.3544231.8436.3438.3738.80
14.Sujkowska Roksana SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:25.9843733.2737.2338.9736.51
15.Masłowska Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn2:26.3443334.0938.1638.6735.42
16.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:27.4642332.2938.0039.6737.50
17.Grzegorczyk Maja05Uks Mos Ełk2:27.5142333.7437.6638.0738.04
18.Å imkutÄ— GustÄ—05Šiaulių PM "Delfinas"2:28.1541833.1037.1039.3938.56
19.Orlińska Monika05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:29.3140832.3937.8239.9539.15
20.Burdyn Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk  OSSM2:29.9340334.5038.7339.2237.48
21.Grabiszewska Martyna05UKP POLONIA Warszawa2:30.6039833.6339.2839.5538.14
22.Lasecka Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów2:31.2039334.2438.8540.1937.92
23.Gawedzka Natalia05Uks Mos Ełk2:31.8838834.4938.0839.8439.47
24.Dąbrowska Franczeska05UKS 307 Warszawa Mokotów2:32.9238034.3138.6040.4439.57
25.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa Mokotów2:33.1837833.5439.9940.8838.77
26.Bieńczyk Hanna05UKS 307 Warszawa Mokotów2:33.8037335.6639.8740.2138.06
27.Skirutytė Viola05Klaipėdos Gintaro SC2:43.1131337.3742.6842.9040.16
28.Libuszewska Julia05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno2:43.2531237.9042.771:22.82
29.Jaworska Wiktoria05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno2:44.0130836.1142.2743.8041.83
30.Krok Amelia05MUKS Olimpijczyk  OSSM2:48.1428638.8343.9144.7640.64
31.AnučauskytÄ— UrtÄ—05Šiaulių PM "Delfinas"2:50.9327238.3043.4145.4543.77
32.Kozakiewicz Aleksandra05MUKS Olimpijczyk  OSSM2:55.7325041.4745.3445.7943.13
33.Rzepecka Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI3:04.8921537.0646.8351.1949.81
34.Jakubovica Annija05Sporta centrs "Jekabpils"3:10.5119641.2348.4650.8749.95
DYSKW.Jankowska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWBorowska Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn
NIE UK.Valauskaitė Aleksandra05Klaipėdos Gintaro SC

13 lat

1.Tarasiewicz Klaudia04UKP POLONIA Warszawa2:07.3065929.5732.3132.6732.75
2.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg2:11.6259629.7433.1135.1733.60
3.Grygiencza Iga04Międzyszkolny Klub Pływacki Me2:16.0154030.3934.2635.8335.53
4.Wrzesińska Wiktoria04Uks 190 Łódź2:16.5953332.0135.3135.4433.83
5.Rogowicz Zuzanna04Uks Omega Sokółka2:17.8851832.1435.7636.2533.73
6.Brywczyńska Helena04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:18.7650831.1035.6736.6135.38
7.Romaniuk Matylda04Uks Wawer2:18.9150730.9034.9737.3335.71
8.Krupińska Lila SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:19.2650332.6135.3736.0935.19
9.Gwaj Julia04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:20.1349432.0135.9337.5934.60
10.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów2:20.2049332.1336.4136.3135.35
11.Mielcarek Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:23.2746232.7936.4037.6836.40
12.Kusiel-Moroz Helena04Buks Warszawa2:25.7743832.3936.7138.2138.46
13.Armonaitytė Eva04Klaipėdos Gintaro SC2:27.7442134.1638.4039.3735.81
14.Gutowska Maria04Ukp Jedynka Elbląg2:31.4139133.8038.3240.3238.97
15.Święćkowska Nikola04Uks Mos Ełk2:33.6337435.4638.7040.6538.82
16.Niemyt Oliwia04MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno2:40.5332835.5641.3443.6439.99
17.Dubrovska Elza04Rîdzene DSN2:40.5832836.2740.4342.1541.73
18.Zapolska Sara04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:41.1232536.8041.5942.4140.32
19.Gerwel Julita04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:41.5232237.0841.3141.9941.14
20.Luferenko Veronika04SSHOR 14 Kaliningrad2:42.4431736.2541.7043.0841.41
21.Lempiecka Julita04Uks Mos Ełk2:57.0424538.9544.4247.4246.25

14 lat

1.Ambroży Antonina03MKS Ochota Warszawa2:11.3160030.3533.5733.9333.46
2.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:12.7958029.9433.7235.3033.83
3.Zmierczak Natalia SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:13.1957530.2633.7034.9034.33
4.Kulik Wiktoria SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:14.0156430.8933.8234.5734.73
5.Kozaczuk Klara03UKS  Żoliborz2:15.1955030.7633.7935.3435.30
6.Jurek Michalina03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:16.0753931.1234.3835.1135.46
7.Kielak Julia SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:16.5253431.8434.9235.6834.08
8.Ancypo Agnieszka03Uks Omega Sokółka2:17.0852731.0534.4735.7535.81
9.Ławrynowicz Gabriela03MKP Kołobrzeg2:17.8251931.5534.9235.7235.63
10.Żerańska Urszula03Buks Warszawa2:18.1151632.1435.8036.1634.01
11.Łabaj Zuzanna SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:19.9449632.0935.7536.5935.51
12.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:21.8747632.7536.2636.9935.87
13.Dąbrowska Zuzanna03Ukp Jedynka Elbląg2:26.0043632.6037.0938.5837.73
14.Marciniak Maria03MKS Ochota Warszawa2:27.6142232.9337.5339.1038.05
15.Kurpik Roksana03Uks Wawer2:30.4639933.6437.3639.8839.58
16.Sadłowska Maja03UKS  Żoliborz2:35.5136133.2038.4641.9741.88
17.Kamińska Natalia03DELFIN Gdynia2:38.1634335.6440.1142.1640.25

15 lat

1.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia2:08.6863830.4332.6033.3032.35
2.Raczewska Emilia SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:12.1258930.3533.1234.5234.13
3.Sierak Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:12.9757830.3533.6134.4734.54
4.Chomicka Zofia02UKS Pirania Targówek2:17.8151931.8034.7135.6435.66
5.PocevičiÅ«tÄ— Meda02Šiaulių PM "Delfinas"2:19.7849731.6534.7836.6936.66
6.Polasik Natalia02Międzyszkolny Klub Pływacki Me2:22.6846831.7936.2837.6137.00
7.Skipare Kate02Sporta centrs "Jekabpils"2:27.4942333.3538.0538.4137.68
8.Wtulich Anna SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:28.2241733.8737.2739.2537.83
9.Kalnina Leticija02Rîdzene DSN2:34.3336934.7438.5341.2539.81
10.Žilinskaitė Deimantė02Klaipėdos Gintaro SC2:34.4236934.3438.6440.3841.06

16 - 18 lat

1.Chodyna Kinga SOL00MTP Kormoran Olsztyn2:16.0853931.1934.2335.4035.26


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-12-16 - 9:46
Chłopców, 200m dowolny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.Ołownia Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia2:29.5129333.7037.6739.2638.88
2.Ciechanowski Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów2:31.6728134.2539.6339.3538.44
3.Eromin Jan07Buks Warszawa2:31.9727934.9739.2239.9637.82
4.Kaczor Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia2:35.8325935.5340.2041.1738.93
5.Reszka Jakub07UKP POLONIA Warszawa2:36.0225835.1639.8540.8640.15
6.Kryś Radosław07UKS TRI-Team Rumia2:38.2724734.1139.9142.9641.29
7.Cur Kacper07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:39.1124336.3341.4940.8140.48
8.Jończyk Patryk07DELFIN Gdynia2:43.2922536.4741.5843.3541.89
9.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa2:44.4722037.0842.3043.2941.80
10.Kozłowski Iwo07UKP POLONIA Warszawa2:45.3121736.5240.7444.1443.91
11.Obłuski Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotów2:46.1921339.0743.9242.9440.26
12.Redzyński vel Rydzyński Mateusz07UKP POLONIA Warszawa2:46.8421136.0742.4545.3243.00
13.Cygański Krzysztof07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:46.9921037.9344.0844.4840.50
14.Dworakowski Błażej07DELFIN Gdynia2:47.6820838.7544.9744.1539.81
15.Ziołecki Beniamin07UKP POLONIA Warszawa2:47.8320737.0444.0644.2542.48
16.Gajewski Jan07MKS Ochota Warszawa2:49.2120237.9043.9844.9542.38
17.Majcherowicz Mateusz07DELFIN Gdynia2:52.0619238.3145.6947.4640.60
18.PoÅ¡kus Jovydas07Šiaulių PM "Delfinas"2:54.5718438.6745.0647.4343.41
19.Szustowicz Maksymilian07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:54.8618339.9445.7946.0643.07
20.Stańczak Stanisław07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:54.9918339.0045.1045.8845.01
21.Pakulski Miłosz07DELFIN Gdynia2:57.0017638.5345.3948.1544.93
22.Donczyk Łukasz07"Ósemka" Toruń2:57.9217439.7545.8247.3045.05
23.Kuba Burczyński07UKS G-8 Bielany Warszawa2:58.6517239.8548.0748.6742.06
24.Bieniecki Stefan07UKP POLONIA Warszawa2:59.1617038.9945.4647.9546.76
25.Karczewski Bartosz07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:59.4616939.4545.3847.6147.02
26.Różalski Gracjan07Ukp Jedynka Elbląg3:02.2416243.0746.4348.8343.91
27.Woś Aleksander07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:02.9916038.3146.5549.1448.99
28.Żęgota Igor07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:05.8015240.1748.1851.3346.12
29.Ring Michał07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:06.7215041.9048.9149.3346.58
30.Kieszczyński Stanisław07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:11.1514043.2551.2050.8845.82
31.Buksiński Adam07DELFIN Gdynia3:12.0213841.2851.2951.5647.89
32.Fedoseev Ivan07SSHOR 14 Kaliningrad3:13.0013641.2750.7352.1748.83
33.Makarich Mark07SSHOR 14 Kaliningrad3:13.0713643.7847.8651.6649.77
NWKulik Franciszek07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWArtemniak Sylwester07MTP Kormoran Olsztyn

11 lat

1.Brzóska Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.5833832.4336.5737.8435.74
2.Styś Aleksander06UKS Jagiellonka Warszawa2:24.0132833.0337.0437.6636.28
3.Razvodov Maksim06SSHOR 14 Kaliningrad2:26.2431334.1937.8238.8635.37
4.Zawadzki Jakub06UKS RUCH Grudziądz2:36.2225735.5439.8442.3838.46
5.Czarnota Kamil06MAL WOPR Malbork 32:36.7125435.9840.2540.8939.59
6.Rżyski Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:38.1324836.8140.2342.0139.08
7.Urbański Maciej06UKP POLONIA Warszawa2:39.5124136.8541.7241.9738.97
8.Koziński Jan06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:39.7624036.1941.2342.5039.84
9.Kulik Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn2:40.1723836.5741.3142.1240.17
10.Czarnomski Mateusz06UKP POLONIA Warszawa2:42.0623036.2841.9042.3341.55
11.Makowski Łukasz06UKS RUCH Grudziądz2:44.2822137.5042.2144.3340.24
12.Sosnowski Piotr06MTKP Delfin Toruń2:47.5420837.9042.8445.5041.30
13.Rychlewski Radosław06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:48.1420638.3544.8444.5940.36
14.Ozga Oskar06MTP Kormoran Olsztyn2:49.5220137.5144.4245.3842.21
15.Łomiński Daniel06DELFIN Gdynia2:49.9220038.8744.4745.6240.96
16.Stryjewski Szymon06Uks Mos Ełk2:50.7819638.8843.4945.1343.28
17.Pokrętowski Karol06MTP Kormoran Olsztyn2:51.9519337.6244.2744.6145.45
18.Dzienisiewicz Adrian06Uks Mos Ełk2:54.0918538.0544.8345.7145.50
19.Cybulski Zbigniew06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:56.9917640.6545.6446.9843.72
20.Dragun Oliwier06MTP Kormoran Olsztyn3:01.7116339.7446.9448.5246.51
21.Kononenko Daniil06Klaipėdos Gintaro SC3:02.1316237.5947.6150.5146.42
22.Traczewski Szymon06Uks Wawer3:02.7116039.6046.70
23.Piróg Adam06MTP Kormoran Olsztyn3:02.9616037.8447.9150.0247.19
24.Czajkowski Wiktor06UKS RUCH Grudziądz3:04.4715639.9647.3747.9849.16
25.Stecz Maciej06MTP Kormoran Olsztyn3:05.5415339.2548.8747.4749.95
26.Truskolawski Paweł06MTP Kormoran Olsztyn3:11.3014043.3348.2450.4549.28
27.Januszaniec Łukasz06Ukp Jedynka Elbląg3:26.5011146.3853.5654.8451.72
DYSKW.Grzymkowski Hubert06Uks Mos Ełk
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWMastalerczuk Mateusz06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWWitkowski Antoni06OSN Amfiprion Olecko

12 lat

1.Zdybel Adam05DELFIN Gdynia2:07.6847129.9233.3833.4230.96
2.Przybysz Krzysztof05Uks Mos Ełk2:12.9041829.5633.9035.2934.15
3.Domalewski Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:15.5139430.8534.8535.4034.41
4.Zawadzki Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.3937831.0735.7036.2534.37
5.Czarnecki Igor05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:17.9437330.8836.0836.4334.55
6.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno2:18.0237330.6535.3436.2435.79
7.Grapentyn Jakub05MAL WOPR Malbork 32:18.2337132.4034.8535.5435.44
8.Bolek Stanisław05UKP POLONIA Warszawa2:19.0636432.1636.4836.5833.84
9.Szuter Maciej05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:20.3535431.2735.5637.3036.22
10.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn2:22.8133632.4936.1237.6936.51
11.Pieniążek Wojciech05UKP POLONIA Warszawa2:22.8733633.0036.9737.1935.71
12.Trydulski Oskar05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:23.1033432.6736.1437.2137.08
13.Wenerski Eryk05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:23.6433132.1736.3537.7937.33
14.Bodnar Mikołaj05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:25.5531833.1237.1338.1337.17
15.Szewczyk Roch05UKP POLONIA Warszawa2:26.5631132.7836.7038.9038.18
16.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń2:27.1330832.1637.5239.2638.19
17.Patoka Konrad05MAL WOPR Malbork 32:27.2830734.2537.9838.1136.94
18.Ptak Jan05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:28.1030232.4437.9939.8937.78
19.Wojczulis Jakub05MUKS Olimpijczyk  OSSM2:31.1828335.0438.6939.2838.17
20.Popiołek Kacper05MTP Kormoran Olsztyn2:31.2328334.2640.2639.9236.79
21.Čepulis Gytis05Klaipėdos Gintaro SC2:34.3426633.4840.5041.6038.76
22.Maskavs Uldis05Rîdzene DSN2:36.2325734.5740.83
23.Baltramiejūnas Jogaila05Klaipėdos Gintaro SC2:38.7524534.4540.4043.1040.80
24.Langowski Tymon05UKS RUCH Grudziądz2:39.0224435.0639.4442.8841.64
25.Misiewicz Igor05Ukp Jedynka Elbląg2:39.1124336.2140.7340.9541.22
26.Truchan Patryk05MUKS Olimpijczyk  OSSM2:41.2623335.8741.8142.8340.75
27.Czerwiński Wiktor05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno2:41.7223137.0842.0843.1039.46
28.Osiński Igor05"Ósemka" Toruń2:42.1323035.2240.8043.9142.20
29.Wiśniewski Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.2622537.8941.6742.1841.52
30.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:43.9422237.3343.4042.0741.14
31.Sonakowski Bartosz05UKS Siódemka Brodnica2:44.6921934.4242.8446.0741.36
32.Sobociński Jakub05Uks Mos Ełk2:46.4221238.1842.8043.3842.06
33.Grudziński Jakub05UKS RUCH Grudziądz2:49.4620139.0944.5144.8441.02
34.Lasota Sebastian05Ukp Jedynka Elbląg3:01.8616341.5648.4648.2943.55
35.Sokół Oskar05Ukp Jedynka Elbląg3:06.1815240.5848.5350.0247.05
NWTopczewski Konstantyn05UKP POLONIA Warszawa

13 lat

1.Kosiński Filip04MUKS Olimpijczyk  OSSM1:57.9559727.6630.2630.6629.37
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.Konarski Maciej04Uks Wawer2:02.7353027.9431.3231.6531.82
3.Leśniak Maksymilian04Uks 190 Łódź2:05.9049129.1932.0232.7531.94
4.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa Mokotów2:06.0648929.2032.0632.8431.96
5.Gołacki Sergiusz04Uks 190 Łódź2:06.7248229.3332.3933.0032.00
6.Tretjak Martin04Klaipėdos Gintaro SC2:06.9547929.4432.4933.7131.31
7.Skibiak Hubert04UKS TRI-Team Rumia2:07.4447429.9532.2133.1532.13
8.Wieczorkowski Nikodem04Dwójka Tczew2:07.6747129.6832.3433.1732.48
9.Kowalczyk Jan04Dwójka Tczew2:09.0445629.9933.0233.5732.46
10.Jurgiel Aleksander04MKS Juvenia Białystok2:11.4243229.3232.8134.4334.86
11.Choroszewski Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:11.9942630.7233.1433.9434.19
12.Wrzosek Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.4141330.5534.2134.9933.66
13.Jokšas Jonas04Klaipėdos Gintaro SC2:13.7341030.2134.1835.6633.68
14.Szczerba Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.0840730.1133.6635.1235.19
15.Grabowski Mikołaj SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:16.8938231.9335.2735.5234.17
16.Ziembowicz Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.0237329.6834.4337.3036.61
17.Litewski Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów2:18.9836531.9035.8136.8434.43
18.Żurowicz Antoni04MKP Kołobrzeg2:19.3036332.1636.1236.1934.83
19.Davidovs Pavels04Ventspils SS "Spars"2:22.7633731.1035.3738.5137.78
20.Przygocki Dawid04MTKP Delfin Toruń2:23.0033532.7337.1138.1635.00
21.Jurczak Bartosz SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:24.0032832.6336.2437.6437.49
22.Tomashevskii Aleksei04SSHOR 14 Kaliningrad2:25.0132132.8336.7738.4436.97
23.Gwiazdowski Cezary04MAL WOPR Malbork 32:25.6431733.3537.5437.6837.07
24.Kozłowski Konrad SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:25.8231633.6937.3538.2036.58
25.Kowalski Maciej04MAL WOPR Malbork 32:25.9531533.5337.4037.5137.51
26.Birk Bartosz04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:26.1231433.4637.5238.4436.70
27.Vasiliev Pavel04SSHOR 14 Kaliningrad2:29.6629232.8937.5939.6439.54
28.Sobczak Mateusz SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:30.9928533.6938.7240.7037.88
29.Stankevičius Domas04Šiaulių PM "Delfinas"2:32.6127634.4839.3340.6238.18
30.Zacharjasiewicz Antoni04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:40.4823735.1541.3843.2140.74
31.Boros Olaf04Ukp Jedynka Elbląg2:43.8022337.0141.6443.8641.29
DYSKW.Kacperski Maciej04Uks Mos Ełk
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWMłynarczyk Mateusz04Uks 190 Łódź

14 lat

1.Khlebnikov Aleksandr03SSHOR 14 Kaliningrad1:58.0359627.2930.0630.5130.17
2.Niedziałek Michał SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:02.8752828.6431.0932.1131.03
3.Gąsiorowski Michał03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:04.4450927.7431.7132.4132.58
4.Węgrzynowicz Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:05.4049728.4431.9633.0231.98
5.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:05.5549528.2631.6733.0132.61
6.Svarovskii Danil03SSHOR 14 Kaliningrad2:07.0047928.5132.3233.3232.85
7.Paszkowski Konstanty03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:09.1045629.9032.3933.6533.16
8.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:10.5244129.9833.7634.6532.13
9.Michalak Piotr03MKS Ochota Warszawa2:11.8342830.3534.0234.8932.57
10.Jankauskas JokÅ«bas03Šiaulių PM "Delfinas"2:12.0242630.0432.6734.4434.87
11.Niedużak Maurycy03UKS Pirania Targówek2:13.3041430.6934.7834.0733.76
12.Horbaty Klaudiusz03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:14.5440230.5334.4935.5134.01
13.Popławski Ksawery03Uks Mos Ełk2:14.5940230.2133.8035.0135.57
14.Bąbel Eryk03UKS "Siódemka" Gdynia2:14.8839930.1834.8935.9733.84
15.Wróblewski Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:15.5039430.8734.6635.5934.38
16.Żuchowski Kacper03Ukp Jedynka Elbląg2:17.0338129.2235.5935.9736.25
17.Lenczewski Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:17.56376
18.Savinovs Daniils03Rîdzene DSN2:18.9936531.0535.1236.5736.25
19.Krivoguzs Vadims03Sporta Centrs "Ezerzeme"2:22.5733831.3236.2237.8537.18
20.Gruchała Mikołaj03UKS  Żoliborz2:23.6533132.2637.1537.6036.64
21.Messely Łukasz03Uks Wawer2:30.4828732.4137.3540.3940.33
22.Maczyszyn Hubert03Międzyszkolny Klub Pływacki Me2:32.9727434.7739.5740.3438.29

15 lat

1.Bielas Jakub02UKS RUCH Grudziądz1:57.3460726.9029.3530.8430.25
2.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk1:58.2459327.8329.9830.6829.75
3.Sobolewski Dawid SOL02MTP Kormoran Olsztyn1:58.3659127.1129.8630.9430.45
4.Pawłowski Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa1:59.4457527.6830.2731.4230.07
5.Kolańczyk Kacper02MKP Kołobrzeg1:59.8956927.2230.4231.3230.93
6.Porbacki Krystian SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:01.7754327.9230.8331.7531.27
7.Szulkowski Szymon02UKS Siódemka Brodnica2:03.0552628.1331.2431.9731.71
8.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:05.2149929.5131.8632.2031.64
9.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa Mokotów2:05.9249129.3932.1932.6031.74
10.Marczak Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:06.3348628.7132.6133.0431.97
11.Dagys Armandas02Šiaulių PM "Delfinas"2:08.9645727.6632.8434.6333.83
12.Helbrecht Jakub SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:10.4544230.0032.7334.2133.51
13.Popłonyk Jakub02Buks Warszawa2:10.5644029.5532.9134.4033.70
14.Mierzejek Igor SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:11.9942630.5933.5834.8033.02
15.Garbar Ivan02SSHOR 14 Kaliningrad2:12.8341829.7933.5035.1734.37
16.Laurinavičius Benas02Šiaulių PM "Delfinas"2:12.9241728.6833.9735.4334.84
17.BartaÅ¡ius Pijus02Šiaulių PM "Delfinas"2:20.2235529.6634.4337.3138.82
18.Borowski Kacper02MUKS Olimpijczyk  OSSM2:29.2729532.7037.6940.5638.32

16 - 18 lat

1.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia1:52.1569526.0528.0228.8229.26
2.Pająk Bartosz01Buks Warszawa1:52.4169026.3628.3029.0528.70
3.Bacevičius Rimas99Klaipėdos Gintaro SC1:58.0859527.4729.9030.7629.95
4.Bielski Kacper01DELFIN Gdynia1:59.6357328.0230.0631.0930.46
5.Kashtanov Aleksei01SSHOR 14 Kaliningrad2:05.7049428.2831.5332.9432.95
6.Jednaszewski Mikołaj01MTP Kormoran Olsztyn2:06.7648128.6532.4133.1432.56
7.Gier Olivier SOL99MTP Kormoran Olsztyn2:06.8348027.2930.3634.0635.12
8.Petkus Deividas00Klaipėdos Gintaro SC2:07.0747829.1232.1533.3232.48


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-12-16 - 10:50
Kobiet, 50m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Narkiewicz Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa40.22259
2.Kordziak Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa41.42238
3.Banasik Lena08Integracyjny Klub Sportowy Kon42.16225
4.Jackiewicz Julia08"Ósemka" Toruń43.47205
5.Kuczmar Aleksandra09MKS Ochota Warszawa44.31194
6.Łuczak Gabriela08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa44.38193
7.Piętka Alicja08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa44.70189
8.Bieniecka Maja09UKP POLONIA Warszawa45.01185
9.Malinowska Martyna08UKS RUCH Grudziądz45.94174
10.Kordala Julia08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa46.53167
11.Valiukaitė Saulė08Klaipėdos Gintaro SC46.60167
12.Łuczyńska Maria08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa47.82154
13.Kirianova Ekaterina08SSHOR 14 Kaliningrad49.81136
14.Kijewska Wiktoria08UKP POLONIA Warszawa51.07126
15.Gan Mia08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa51.70122
16.Pieńkowska Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno52.53116
17.Kowalczyk Nina09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa52.64115
18.Szok Zuzanna09MKS Ochota Warszawa52.91114
19.Tatkowska Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI54.87102
DYSKW.Kubik Natalia08"Ósemka" Toruń
DYSKW.Lazakovich Diana09SSHOR 14 Kaliningrad
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie
NWKudriavtseva Aleksandra08SSHOR 14 Kaliningrad

10 lat

1.Brojanowska Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa37.62317
2.Rachuba Maja07UKS Posejdon Pułtusk38.00308
3.Kuczmar Zuzanna07MKS Ochota Warszawa38.40298
4.Grzech Michalina07Cartusia Kartuzy38.53295
5.Ciechanowska Aleksandra07UKS 307 Warszawa Mokotów39.04284
6.Dreger Gabriela07UKS 307 Warszawa Mokotów39.24279
7.Sarnowska Aleksandra07MKS Ochota Warszawa40.73250
8.Filipowicz Barbara07UKS 307 Warszawa Mokotów41.67233
9.Kotlewska Zuzanna07DELFIN Gdynia41.71233
10.Domoradzka Julia07MUKS Olimpijczyk  OSSM41.95229
11.Burdon Paulina07Cartusia Kartuzy42.03227
12.Grzegorzewska Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa42.35222
13.Zaitseva Nina07SSHOR 14 Kaliningrad42.43221
14.Fial Anna07UKS Ósemka Starogard Gdański42.60218
15.Dudziak Oliwia07DELFIN Gdynia42.66217
16.Iwińska Elżbieta07Buks Warszawa42.77216
17.Bóbska Bianka07Buks Warszawa43.30208
18.Kończak Maja07DELFIN Gdynia43.35207
19.Siedlewska Marcelina07UKS "Siódemka" Gdynia43.40206
20.Tomkiel Anna07UKP POLONIA Warszawa43.68202
21.Gawron Antonina07UKP POLONIA Warszawa45.35181
22.Konkol Julia07Cartusia Kartuzy45.62178
23.Hrymowicz Aleksandra07MTP Kormoran Olsztyn45.88175
24.Mordawska Natalia07UKS RUCH Grudziądz46.08172
25.Kłos Zuzanna07UKS Ósemka Starogard Gdański46.29170
26.Beder Patrycja07UKP POLONIA Warszawa46.53167
27.Gajewska Maja07Cartusia Kartuzy46.82164
28.Chmielewska Julia07Cartusia Kartuzy47.09161
29.Skorowska Amelia07Cartusia Kartuzy47.69155
30.Pyzel Anastazja07Integracyjny Klub Sportowy Kon48.06152
31.Gacman Julia07MKS ROŚ Pisz48.46148
32.Turowska Zofia07Cartusia Kartuzy49.32140
33.Radkiewicz Daria07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa50.37132
34.Tracz Michalina07Uczniowski Klub Sportowy"AZALI51.82121
35.Biedrzycka Zuzanna07Integracyjny Klub Sportowy Kon53.77108
36.Koczerba Hanna07Integracyjny Klub Sportowy Kon55.19100
37.Maczyszyn Karolina07Międzyszkolny Klub Pływacki Me55.7497
NWSzymichowska Wiktoria07Cartusia Kartuzy

11 lat

1.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.51411
2.Gomułka Weronika06Uks 190 Łódź34.53410
3.Drynkowska Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa35.48378
4.Pola Martyna06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.67343
5.Ciach Maja06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.01333
6.Kisiel Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa37.07332
7.Mątewska Zofia06Integracyjny Klub Sportowy Kon37.49321
8.Jagodzińska Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa37.78313
9.Banaś Dominika06Buks Warszawa38.09306
10.Łubińska Zuzanna06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa38.76290
11.Olko Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia38.86288
12.Kołodziejska Stefania06DELFIN Gdynia39.14282
13.Wiszniewska Zuzanna06Uks Mos Ełk39.58272
14.Próba Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa40.04263
15.Pawlik Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa40.40256
16.Ziemińska Aleksandra06MAL WOPR Malbork 340.72250
17.Walczak Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa41.10243
18.Podpora Anna06Buks Warszawa41.18242
19.Błaszczyk Wiktoria06UKP POLONIA Warszawa41.20241
20.Żochowska Liliana06UKS "Siódemka" Gdynia41.24241
21.Zielińska Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa41.96228
22.Luferenko Polina06SSHOR 14 Kaliningrad42.11226
23.Budzińska Julia06UKS RUCH Grudziądz42.13226
24.Czubak Maria06Integracyjny Klub Sportowy Kon42.67217
25.Salwecka Izabella06MUKS Olimpijczyk  OSSM42.98213
26.Giedrys Weronika06"Ósemka" Toruń43.70202
27.Pierzynowska Ksenia06Buks Warszawa43.96199
28.Banasikowska Julia06Integracyjny Klub Sportowy Kon44.16196
29.Balcerzak Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa45.51179
30.Horszowska Jagna06Integracyjny Klub Sportowy Kon45.95174
31.Budakowska Antonina06UKS Ósemka Starogard Gdański46.96163
32.Kraśnicka Agata06Integracyjny Klub Sportowy Kon48.60147
33.Budakowska Maria06UKS Ósemka Starogard Gdański50.07134
DYSKW.Węsierska Lena06Ukp Jedynka Elbląg
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
NWKrivenko Aleksandra06Sporta Centrs "Ezerzeme"

12 lat

1.Walentynowicz Nadia05MAL WOPR Malbork 333.40453
2.Łuszczewska Emilia05MKS Juvenia Białystok33.69442
3.Slatkevičiūtė Aistė05Klaipėdos Gintaro SC33.92433
4.Grabiszewska Maja05UKP POLONIA Warszawa34.42414
5.Grabiszewska Martyna05UKP POLONIA Warszawa34.52411
6.Tofil Emilia05DELFIN Gdynia34.62407
7.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno34.79401
8.Sienkiewicz Natalia05Buks Warszawa34.87398
9.Brzozowska Aleksandra05MKS Juvenia Białystok34.92397
10.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa35.36382
11.Kopiczyńska Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa35.58375
12.Doroszkiewicz Anna05Ukp Jedynka Elbląg35.59375
13.Sójka Eliza05UKP POLONIA Warszawa35.87366
14.Mierzejewska Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn36.55346
15.Nowakowska Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa36.58345
16.Sujkowska Roksana SOL05MTP Kormoran Olsztyn36.97334
17.Petrova Olesja05Sporta Centrs "Ezerzeme"37.25327
18.Kluziak Natalia05MTP Kormoran Olsztyn37.42322
19.Misiuk Aleksandra05MKS Juvenia Białystok38.41298
20.Rozwadowska Zuzanna05UKS Siódemka Brodnica39.44275
21.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń39.81268
22.Kilinskaitė Gaivilė05Klaipėdos Gintaro SC40.41256
23.Pawelec Oliwia05UKS "Siódemka" Gdynia42.17225
24.Staver Arina05SSHOR 14 Kaliningrad43.79201
DYSKW.Stankiewicz Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie

13 lat

1.Dębska Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa31.59536
2.Waśniewska Martyna04Ukp Jedynka Elbląg32.28502
3.Tymińska Zofia04UKP POLONIA Warszawa33.25460
4.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów33.75440
5.Łotowska Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa34.54410
6.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów34.55410
7.Tylkie Dominika04Ukp Jedynka Elbląg34.77402
8.Wierzchowska Maja SOL04MTP Kormoran Olsztyn35.90365
9.Szałkowska Oliwia SOL04MTP Kormoran Olsztyn35.91365
10.JaugelytÄ— Morta04Šiaulių PM "Delfinas"36.02361
11.Czerwińska Martyna04Dwójka Tczew36.38351
12.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa Mokotów36.59345
13.Krupińska Lila SOL04MTP Kormoran Olsztyn36.76340
14.Gerwel Julita04MUKS Olimpijczyk  OSSM39.45275
15.Święćkowska Nikola04Uks Mos Ełk39.82267
16.Templin Patrycja04Klub Sportowy Płetwal Szczytno42.39222
17.Ivanovivch Maria04Ukp Jedynka Elbląg48.07152
DYSKW.Zdrojewska Maja04ORKA Grudziądz
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWKaczorowska Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa
NWTokare Arina04Rîdzene DSN

14 lat

1.Nowak Maja03MKS Ochota Warszawa30.49596
2.Mrożewska Anna03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa30.99568
3.Kułakowska Monika03Międzyszkolny Klub Pływacki Me31.56538
4.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM32.35499
5.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno32.82478
6.Zmierczak Natalia SOL03MTP Kormoran Olsztyn33.34456
7.Kozaczuk Klara03UKS  Żoliborz33.86435
8.Marciniak Maria03MKS Ochota Warszawa34.17423
9.Pieńkowska Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.78402
10.Sołoniewicz Julia03Uks Omega Sokółka35.61374
11.Streckytė Laura03Klaipėdos Gintaro SC35.78369
12.Sadłowska Maja03UKS  Żoliborz36.47348
13.Soroka Zane03Sporta centrs "Jekabpils"38.06306
14.Krauza Julia03Klub Sportowy Płetwal Szczytno38.86288

15 lat

1.Pekūnaitė Paulina02Klaipėdos Gintaro SC30.26610
2.Gładkojć Marta SOL02MTP Kormoran Olsztyn30.59590
3.Czarnowicz Gabriela02Uks Omega Sokółka32.43495
4.Krawczyk Paulina02Integracyjny Klub Sportowy Kon33.28458
5.Khaustova Svetlana02SSHOR 14 Kaliningrad33.64444
6.Polasik Natalia02Międzyszkolny Klub Pływacki Me34.75403
7.Galitskaia Irina02SSHOR 14 Kaliningrad35.33383
8.Wtulich Anna SOL02MTP Kormoran Olsztyn36.11359

16 - 18 lat

1.Stonkutė Viktorija01Klaipėdos Gintaro SC38.24302


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-12-16 - 11:15
Chłopców, 50m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Bryll Michał08Muks Piętnastka  Bydgoszcz38.30195
2.Osóbka-Morawski Eryk08UKP POLONIA Warszawa39.38179
3.Różycki Jan08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa39.79174
4.Wróblewski Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa39.92172
5.Łubiński Szymon08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa40.05170
6.Stawicki Mateusz09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa41.08158
7.Mentel Igor08DELFIN Gdynia41.38154
8.Wiraszka Piotr09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa41.71151
9.Okoń Marcel08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa42.38144
10.Choroszewski Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno44.02128
11.Dąbrowski Adam08UKS 307 Warszawa Mokotów44.37125
12.Mochalov Vsevolod08SSHOR 14 Kaliningrad44.51124
13.Widła Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa44.68122
14.Trautzel Maksymilian08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa45.33117
15.Walasiewicz Bartosz08Międzyszkolny Klub Pływacki Me45.49116
16.Bielecki Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa45.52116
17.Rozmarynowski Jakub08MKS Ochota Warszawa45.56116
18.Zrelykh Artemii08SSHOR 14 Kaliningrad45.58115
19.Soloviev Nikita08SSHOR 14 Kaliningrad45.67115
20.Dutkiewicz Tomasz08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa47.40103
21.Celmars Juris08Sporta centrs "Jekabpils"48.3896
22.Milczarek Adam09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa49.8288
23.Doroshenko Timur08SSHOR 14 Kaliningrad49.9088
24.Walentowicz Maksymilian08MTKP Delfin Toruń50.8283
25.Pydyś Bartłomiej09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa50.9383
26.Rybski Jan08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa50.9782
27.Grochala Oskar08MKS Ochota Warszawa51.0582
28.Rózga Juljusz09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa51.1581
29.Tomczak Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI51.8978
30.Voitkevics Roberts08Sporta Centrs "Ezerzeme"52.2077
31.Misiewicz Kajetan09Ukp Jedynka Elbląg54.1569
32.Malinowski Jan09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa55.5763
33.Kowalczyk Tymon09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa56.9359
34.Jurkowski Igor09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI59.9350
35.Stawiany Aleksander08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:09.1633
36.Stawiany Jakub09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:20.2721
NWSmułkowski Igor08"Ósemka" Toruń

10 lat

1.Ołownia Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia37.00216
2.Eromin Jan07Buks Warszawa37.34210
3.Mrugała Michał07Buks Warszawa37.88201
4.Cur Kacper07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa38.42193
5.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa38.63190
6.Frączyk Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia39.09183
7.Kozłowski Iwo07UKP POLONIA Warszawa39.14182
8.Dublewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa39.36179
9.Żebrowski Jan07Buks Warszawa39.44178
10.Tobiasz Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa39.69175
11.Nawara Kacper07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa39.83173
12.Kulesza Jakub07UKP POLONIA Warszawa39.99171
13.Królik Szymon07UKP POLONIA Warszawa40.19168
14.Hrywniak Igor07UKS TRI-Team Rumia40.40166
15.Wiśniewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa40.85160
16.Gajewski Jan07MKS Ochota Warszawa41.04158
17.Dworakowski Błażej07DELFIN Gdynia41.42154
18.Wierzbicki Maksym07Buks Warszawa41.91149
19.Sikora Oskar07Cartusia Kartuzy42.10147
20.Bobrov Egor07SSHOR 14 Kaliningrad42.43143
21.Szustowicz Maksymilian07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa42.71140
22.Boberkovs Nikita07Sporta centrs "Jekabpils"43.07137
23.Pleikys Rokas07Šiaulių PM "Delfinas"43.11136
24.Trybull Aleksander07Cartusia Kartuzy43.51133
25.Złotkowski Oskar07MKS Ochota Warszawa44.04128
26.Kieszczyński Stanisław07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa44.34125
27.Sowa Bruno07UKP POLONIA Warszawa45.89113
28.Andrejev Matvej07Klaipėdos Gintaro SC46.32110
29.Raszewski Aleksander07MKS ROŚ Pisz46.40109
30.Kreft Patrick07DELFIN Gdynia46.98105
31.Gojtowski Wiktor07Cartusia Kartuzy47.27103
32.Różalski Gracjan07Ukp Jedynka Elbląg48.3697
33.Szreder Aleksander07Cartusia Kartuzy49.2791
34.Wysocki Piotr07Uczniowski Klub Sportowy"AZALI50.6884
35.Carstens Dominik07UKS "Siódemka" Gdynia50.9882

11 lat

1.Markowski Wincenty06UKS TRI-Team Rumia32.45321
2.Wasilewski Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa35.71240
3.Brzozowski Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa35.92236
4.Polkowski Krzysztof06UKP POLONIA Warszawa36.41227
5.Czajka Stanisław06Buks Warszawa36.43226
6.Goś Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia36.84219
7.Makowski Łukasz06UKS RUCH Grudziądz37.00216
8.Jackiewicz Adam06"Ósemka" Toruń37.51207
9.Koziński Jan06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.66205
10.Zawadzki Jakub06UKS RUCH Grudziądz37.84202
11.Rutkowski Igor06Buks Warszawa38.08198
12.Rytelewski Radosław06Buks Warszawa38.64190
13.Górczyński Karol06MTP Kormoran Olsztyn38.99185
14.Stańczyk Łukasz06Integracyjny Klub Sportowy Kon39.07183
15.Grzymkowski Hubert06Uks Mos Ełk39.22181
16.Dylewski Szymon06Buks Warszawa39.40179
17.Hlavaty Jakub06DELFIN Gdynia40.11170
18.Czarnota Kamil06MAL WOPR Malbork 340.28167
19.Zasztowt Robert06Buks Warszawa40.32167
20.Sosnowski Piotr06MTKP Delfin Toruń40.80161
21.Rzepecki Mikołaj06Integracyjny Klub Sportowy Kon40.97159
22.Žiedas Dominykas06Šiaulių PM "Delfinas"41.02158
23.Traczewski Szymon06Uks Wawer41.11157
24.Ołdziejewski Wiktor06MAL WOPR Malbork 342.35144
25.Pilszyk Jakub06Integracyjny Klub Sportowy Kon42.73140
26.Konik Łukasz06Integracyjny Klub Sportowy Kon44.04128
27.Lenczewski Kacper06Uks Mos Ełk45.19118
28.Barusas Modestas06Klaipėdos Gintaro SC46.03112
29.Orzołek Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn48.2897
30.Kucharski Kamil06Integracyjny Klub Sportowy Kon54.0269

12 lat

1.Babakinas Evaldas05Klaipėdos Gintaro SC30.57384
2.Kosobudzki Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa31.84339
3.Slonchakov Nikita05SSHOR 14 Kaliningrad32.23327
4.Chupka Patryk05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa32.38323
5.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno33.33296
6.Czeredys Eryk05UKP POLONIA Warszawa33.48292
7.Domalewski Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn33.70286
8.Łupiński Mateusz05MKS Juvenia Białystok34.11276
9.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa34.28272
10.Nowacki Jacek05MTP Kormoran Olsztyn35.22251
11.Szmajda Marcin05MUKS Olimpijczyk  OSSM35.54244
12.Česnakas Mykolas05Klaipėdos Gintaro SC35.83238
13.Zychowicz Bartosz05UKS RUCH Grudziądz36.04234
14.Szewczyk Roch05UKP POLONIA Warszawa36.29229
15.Pawlikowski Jan05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.46226
16.Tkacz Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn36.73221
17.Kulikovskis Alekss05Sporta Centrs "Ezerzeme"36.80220
18.Woronko Maciej05Międzyszkolny Klub Pływacki Me37.09215
19.Pietkiewicz Mateusz05MUKS Olimpijczyk  OSSM37.29211
20.Ignatowicz Maciej05MTP Kormoran Olsztyn38.35194
21.Sienkiewicz Ignacy05Integracyjny Klub Sportowy Kon38.63190
22.Miller Hubert05MUKS Olimpijczyk  OSSM38.91186
23.Król Miłosz05"Ósemka" Toruń38.98185
24.Michalczuk Mateusz05MKS Juvenia Białystok39.08183
Rusinek Mateusz05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno39.08183
26.Wiszniewski Albert05MKS Juvenia Białystok39.62176
27.Domasiewicz Maciej05MKS ROŚ Pisz39.74174
28.Grudziński Jakub05UKS RUCH Grudziądz41.06158
29.Juchno Mikołaj05Integracyjny Klub Sportowy Kon41.14157
30.Sobociński Jakub05Uks Mos Ełk41.23156
31.Sypiański Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn41.41154
32.Bogdanovs Artjoms05Sporta centrs "Jekabpils"42.74140
33.Sobuń Michał05MTP Kormoran Olsztyn43.18136
34.Bicans Ainars05Sporta Centrs "Ezerzeme"47.06105
NWKowalewski Dawid05MKS ROŚ Pisz
NWWróbel Michał05MTP Kormoran Olsztyn

13 lat

1.Pancerevas Daniil04Klaipėdos Gintaro SC29.63421
2.Kvederis Danielis04Klaipėdos Gintaro SC29.66420
3.Białek Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa29.67420
4.Masiuk Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa29.94408
5.Kwiatkowski Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia30.43389
6.Kraczkowski Tomasz04Skp Barakuda Starachowice31.30357
7.Jurgiel Aleksander04MKS Juvenia Białystok31.56348
8.Berner Szymon04Buks Warszawa32.02334
9.Banasik Samuel04Integracyjny Klub Sportowy Kon32.14330
10.Wrzosek Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa32.84309
11.Szczerba Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa32.90308
12.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa Mokotów33.69286
13.Kiselcuks Timurs04Ventspils SS "Spars"34.33271
14.Grabowski Mikołaj SOL04MTP Kormoran Olsztyn34.71262
15.Khoroshiltsev Konstantin04SSHOR 14 Kaliningrad35.95236
16.Kras Bruno04Integracyjny Klub Sportowy Kon36.22230
17.Ostałowski Dariusz04Ukp Jedynka Elbląg36.84219
18.Szyłański Mikołaj SOL04MTP Kormoran Olsztyn37.01216
19.Jankowski Jakub04MUKS Olimpijczyk  OSSM38.87186
20.Kozłowski Konrad SOL04MTP Kormoran Olsztyn38.97185
21.Jurczak Bartosz SOL04MTP Kormoran Olsztyn39.93172

14 lat

1.Cyckowski Aleksander03Ukp Jedynka Elbląg28.91454
2.Żuchowski Kacper03Ukp Jedynka Elbląg32.22327
3.Przybytniak Sean03UKS  Żoliborz32.29325
4.Jodzio Adrian03MUKS Olimpijczyk  OSSM32.77311
5.Korczak Jakub03Buks Warszawa33.98279
6.Mavludovs Rinats03Ventspils SS "Spars"34.44268
7.Kirisa Arturs03Ventspils SS "Spars"34.76261
8.Gruchała Mikołaj03UKS  Żoliborz38.36194

15 lat

1.Raban Maciej02Integracyjny Klub Sportowy Kon26.68577
2.Cierpiał Jakub02UKS Siódemka Brodnica29.15442
3.Glodenis Arnas02Klaipėdos Gintaro SC31.12364
4.ÄŒikalovas Eldaras02Šiaulių PM "Delfinas"32.11331
5.Sidorenko Kirill02SSHOR 14 Kaliningrad32.28326
6.Sochacki Konrad02MKS Ochota Warszawa33.04304
7.Racipa Vladislavs02Sporta Centrs "Ezerzeme"34.35270
8.Guscins Edvins02Sporta Centrs "Ezerzeme"35.13253

16 - 18 lat

1.Buta Vilius00Klaipėdos Gintaro SC26.04621
2.Błański Piotr01DELFIN Gdynia26.39596
3.Romaniec Szymon00DELFIN Gdynia27.54525
4.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg27.83508
5.Are Atis00Koknese28.05497
6.Galicki Bartosz01Buks Warszawa28.12493
7.Partyka Damian01DELFIN Gdynia28.54471
8.Ozolins Elvis00Rîdzene DSN28.70464
9.Bulov Timofei01SSHOR 14 Kaliningrad30.54385
10.Kligulis Valerijs01Sporta Centrs "Ezerzeme"30.79375
11.Polakovs Aleksandrs01Ventspils SS "Spars"31.45352

PKVilcans Pavels90Latvia26.01623
PKHarlaps Maksims98Latvia28.12493


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-12-16 - 11:43
Kobiet, 200m klasyczny11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Kupis Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn3:01.2640941.2646.0947.5246.39
2.Janaszek-Seydlitz Zofia06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:01.8740539.8846.8747.3047.82
3.Kuklicz Iga06Uks Omega Sokółka3:09.2635942.5148.6249.7348.40
4.Głowacka Weronika06Integracyjny Klub Sportowy Kon3:12.7134044.2549.1451.5847.74
5.Shchikovskaia Erika06SSHOR 14 Kaliningrad3:14.7033043.9050.3351.2749.20
6.Dektiariova Jekaterina06Klaipėdos Gintaro SC3:17.7031545.1751.3952.4248.72
7.MockaitytÄ— EglÄ—06Šiaulių PM "Delfinas"3:20.6630145.8251.2653.9049.68
8.Stankiewicz Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów3:23.2029046.0251.5252.2853.38
9.Kołodziejska Stefania06DELFIN Gdynia3:24.7528347.7351.3854.0551.59
10.Kwiatkowska Maja06UKS "Siódemka" Gdynia3:27.9527047.1153.8153.0054.03
11.Mątwicka Liliana06MTP Kormoran Olsztyn3:34.4824648.0755.9955.7654.66
12.Muras Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów3:36.6023950.9655.9955.8653.79
13.Żuk Zuzanna06MUKS Olimpijczyk  OSSM3:37.4423748.4757.5156.1255.34
14.Golonko Dominika Gabriela06MKS Juvenia Białystok3:40.0922851.2958.8956.5153.40
15.Wasilewska Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn3:41.1422550.5756.2057.8156.56
16.Wieniarska Anna06MTP Kormoran Olsztyn3:41.4222450.6757.5758.0855.10
17.Kowalska Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn3:42.0922250.4356.4158.0957.16
18.Klemarewska Natalia06Uks Mos Ełk3:43.1221950.3357.6358.4956.67
19.Pniewska Karolina06MTP Kormoran Olsztyn3:43.8221750.7457.4659.1856.44
20.Sychocka Magdalena06MTP Kormoran Olsztyn3:55.4818654.751:00.391:01.3958.95
21.Sulowska Estera06"Ósemka" Toruń4:04.6516653.471:02.651:04.041:04.49
NWRolińska Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa

12 lat

1.Piechowicz Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:50.7348936.6442.9545.4245.72
2.Kraszewska Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:52.1847738.5943.8244.7145.06
3.Szpaczyńska Liliana05MAL WOPR Malbork 32:56.4344340.0744.5946.4445.33
4.Nowakowska Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa2:59.0542440.1345.6446.4346.85
5.Pabisiak Helena05UKP POLONIA Warszawa3:00.1641640.7846.0046.4846.90
6.Stawicka Julia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:00.4341439.3746.4146.6148.04
7.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno3:04.6238740.9447.6948.0447.95
8.Jurkowska Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI3:08.2936542.8348.2149.2947.96
9.Tupalska Oliwia05MKS Juvenia Białystok3:09.2535944.2048.7549.0247.28
10.Siejak Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn3:16.5632045.1251.0651.3549.03
11.Libuszewska Julia05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno3:17.7431544.2651.6152.1849.69
12.Blagodjore Spfija05Ventspils SS "Spars"3:19.6630640.5749.7753.6555.67
13.BudrytÄ— AurÄ—ja05Šiaulių PM "Delfinas"3:20.2730345.6051.2352.1251.32
14.JociÅ«tÄ— Gerda05Šiaulių PM "Delfinas"3:22.0129546.7051.0252.2052.09
15.Krok Amelia05MUKS Olimpijczyk  OSSM3:25.4828047.0754.4253.4750.52
16.Waleron Agnieszka05UKS RUCH Grudziądz3:29.8826348.2953.9055.4352.26
17.Kalinowska Dominika05UKS Siódemka Brodnica3:35.8824247.1855.1158.1055.49

13 lat

1.Ofman Julia04Skp Barakuda Starachowice2:42.1157235.9441.6142.6241.94
2.Gomułka Natalia04Uks 190 Łódź2:43.6755537.2141.7042.3342.43
3.Bidnik Wiktoria04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:46.2653037.5641.7943.5443.37
4.Har Zofia04MKS Piaseczno2:46.9952338.3240.4943.6144.57
5.Potiopa Karolina04MKS Ochota Warszawa2:47.2052136.7243.0443.7643.68
6.Wrzesińska Wiktoria04Uks 190 Łódź2:47.7351637.8542.6843.6943.51
7.Świetlik Julia04Integracyjny Klub Sportowy Kon2:49.1350337.6742.2944.1645.01
8.Kesler Katarzyna04MKS Ochota Warszawa2:50.0449537.9742.8844.6144.58
9.Tarasiewicz Klaudia04UKP POLONIA Warszawa2:50.3249339.4543.5143.7943.57
10.Suskiewicz Maja04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:54.3146038.7744.3245.6145.61
11.Tymińska Zofia04UKP POLONIA Warszawa2:55.6344940.0344.6745.6545.28
12.Augustynowicz Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:59.8341941.5045.4346.4946.41
13.Brodewicz Zofia04DELFIN Gdynia3:04.1339041.7447.0448.5546.80
14.DumpytÄ— DeimantÄ—04Šiaulių PM "Delfinas"3:06.5437542.6647.5148.6447.73
15.Zapolska Sara04MUKS Olimpijczyk  OSSM3:12.2534242.9749.7150.4049.17
16.Apsite Nikola Silvija04Rîdzene DSN3:13.8433443.1350.1051.7648.85
17.Walentowicz Michalina04MTKP Delfin Toruń3:18.5031144.7250.4151.8251.55
18.Brożyna Alicja04Integracyjny Klub Sportowy Kon3:30.9025948.8653.9154.4853.65

14 lat

1.Waszkowska Wiktoria03MKS Piaseczno2:52.9947038.9044.0744.4945.53
2.Evaltaitė Ieva03Klaipėdos Gintaro SC2:56.8844040.4846.5246.0743.81
3.Juškaitė Augustė03Klaipėdos Gintaro SC3:03.0139742.3546.2147.0047.45
4.Kusaj Zuzanna SOL03MTP Kormoran Olsztyn3:11.3034843.7848.7250.2848.52
5.Piotrowicz Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM3:13.2133742.8549.4750.2850.61
6.Guz Dominika03MTKP Delfin Toruń3:18.7931044.3550.8853.1450.42

15 lat

1.Zientarska Karolina02Integracyjny Klub Sportowy Kon2:41.4957835.9541.6541.9641.93
2.Chrostowska Maria SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:51.5148338.5343.3345.2744.38
3.Bojare Elza02Sporta centrs "Jekabpils"3:02.8539840.4346.4848.6047.34
NWWaleron Marta02UKS RUCH Grudziądz


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-12-16 - 12:12
Chłopców, 200m klasyczny11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Kapała Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn3:05.2627443.3147.9147.4646.58
2.Rżyski Michał06MTP Kormoran Olsztyn3:05.9727143.9247.2447.9046.91
3.Kurnosov Matvei06SSHOR 14 Kaliningrad3:12.4324543.8050.2750.7647.60
4.Belovas Nikita06Šiaulių PM "Delfinas"3:15.8823242.7150.5950.6551.93
5.Kriukow Sasza06Integracyjny Klub Sportowy Kon3:22.4521045.7252.6852.6551.40
6.Žiedas Dominykas06Šiaulių PM "Delfinas"3:26.3119846.4652.7052.4254.73
7.Gwizdak Mateusz06UKP POLONIA Warszawa3:27.4619546.0453.4455.0452.94
8.Waszkiewicz Maciej06MKS ROŚ Pisz3:30.7918647.2053.5855.6254.39
9.Daugintis Lukas06Klaipėdos Gintaro SC3:33.2718047.4454.9155.3155.61
10.Sinacki Filip06MTKP Delfin Toruń3:35.4117448.6155.4656.3355.01
11.Machel Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa3:35.5017449.3656.8255.9253.40
12.Stryjek Mateusz06MTP Kormoran Olsztyn3:40.5316250.4257.2357.3655.52
13.Stawicki Filip06UKP POLONIA Warszawa3:40.9516151.4258.3656.3754.80
14.Olejniczak Maciej06MTP Kormoran Olsztyn3:44.7115348.1957.7859.3159.43
15.Gębski Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn3:55.5713353.291:01.721:02.0558.51
NWKamiński Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa

12 lat

1.Niewiadomski Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn2:51.1734839.3343.4844.8943.47
2.Bodnar Mikołaj05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:52.3134139.2745.0044.2943.75
3.Osełkowski Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:52.5933938.4543.2145.3445.59
4.Szuter Maciej05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:54.3232939.6043.8845.7845.06
5.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń2:59.4230238.6145.8949.9444.98
6.Pawlikowski Jan05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:03.2228441.1346.9648.6046.53
7.Bidiuk Artem05SSHOR 14 Kaliningrad3:04.5727741.2348.4548.3446.55
8.Beta Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa3:04.8727642.9747.2849.5345.09
9.Gilewski Piotr05MTKP Delfin Toruń3:05.5027342.1347.9950.7344.65
10.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn3:05.9227141.3047.8649.1147.65
11.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn3:08.7725943.4548.7148.4748.14
12.Turliński Jędrzej05Międzyszkolny Klub Pływacki Me3:10.5025242.6449.1849.7348.95
13.Pietkiewicz Mateusz05MUKS Olimpijczyk  OSSM3:12.0924644.5948.7549.7648.99
14.Sulkowski Oskar05MTP Kormoran Olsztyn3:13.5624042.8649.5950.6350.48
15.Czaja Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów3:19.0722144.2850.6251.8352.34
16.Langowski Tymon05UKS RUCH Grudziądz3:44.0415549.3957.7859.5657.31
DYSKW.Rusinek Mateusz05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

13 lat

1.Linard Bartosz04Integracyjny Klub Sportowy Kon2:35.9846034.6440.6340.6640.05
2.Sanzhiev Vladislav04SSHOR 14 Kaliningrad2:36.1545834.1239.1541.3341.55
3.Kraczkowski Tomasz04Skp Barakuda Starachowice2:36.7345336.0139.8740.6540.20
4.Wierciński Kacper04Dwójka Tczew2:39.1043335.5040.3343.4539.82
5.Tarasewicz Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.5543036.3541.2841.1640.76
6.Hryniewicki Krzysztof04Mkp Wodnik Bielsk Podlaski2:39.9442735.8541.2242.1040.77
7.Jonowski Michał04SSP Orka Iława2:41.5941436.1941.9143.0540.44
8.Ziembowicz Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.3840035.7041.0243.6742.99
9.Khoroshiltsev Konstantin04SSHOR 14 Kaliningrad2:47.1437438.0443.2743.7642.07
10.Urbański Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:47.6937037.8743.3243.8242.68
11.Ciuba Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.7736337.1243.0943.7344.83
12.Litewski Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów2:54.0233139.8844.5145.2844.35
13.Iwankowski Hubert04UKP POLONIA Warszawa2:55.3232438.1444.2446.9945.95
14.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa Mokotów2:58.6130638.9945.2946.7547.58
15.Szraga Mikołaj04MAL WOPR Malbork 33:03.0128539.8245.9147.5449.74
16.Juozapaitis Matas04Šiaulių PM "Delfinas"3:04.8427642.6047.7247.6946.83
17.Sosnowski Michał04MTKP Delfin Toruń3:05.1227541.9346.1648.4848.55
DYSKW.Jankowski Jakub04MUKS Olimpijczyk  OSSM
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

14 lat

1.Rembowski Jan03Integracyjny Klub Sportowy Kon2:31.5350233.4138.4139.5840.13
2.Michałowski Eryk03Uks Omega Sokółka2:32.9048834.5138.6639.4540.28
3.Skirutis Nojus03Klaipėdos Gintaro SC2:35.1946735.3840.8339.7439.24
4.Macioszek Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:39.0343435.5440.6342.4840.38
5.Milewski Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:40.8941936.6941.1641.9441.10
6.Januszanis Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:45.3138637.8642.5142.8942.05
7.Tumialis Maciej03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:50.8035039.1842.5344.9644.13
8.Skwarnicki Jakub03Buks Warszawa2:51.8534439.4443.4544.5744.39

15 lat

1.Makarov Georgii02SSHOR 14 Kaliningrad2:27.5854332.4837.0739.0838.95
2.Rutkowski Kacper02UKS Siódemka Brodnica2:33.2948534.5439.5740.1839.00
3.Kedeckas Mantas02Klaipėdos Gintaro SC2:37.1145034.1339.5242.0441.42
4.Wielkopolan Feliks02Integracyjny Klub Sportowy Kon2:53.2033637.6344.1445.7445.69
5.Borowski Kacper02MUKS Olimpijczyk  OSSM3:05.9927143.1048.2847.8746.74

16 - 18 lat

1.Rybarczyk Adam00Integracyjny Klub Sportowy Kon2:22.4260431.8536.5437.1236.91
2.Partyka Damian01DELFIN Gdynia2:26.6555332.3137.5938.2038.55
3.Kłak Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:28.9252833.3738.2538.6038.70
4.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź2:36.8345235.4440.1341.0340.23
5.Wojtalewicz Robert01Ukp Jedynka Elbląg2:38.4543933.9539.4042.2842.82
6.Stecki Jędrzej01UKS "Siódemka" Gdynia2:39.6942935.5840.2642.0841.77
7.Firsovs Dmitrijs01Ventspils SS "Spars"2:45.9438234.4041.5343.8746.14


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-12-16 - 12:46
Kobiet, 100m motylkowy10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat

1.Brojanowska Natalia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.5226939.3545.17
2.Gacka Aleksandra2007UKS "Siódemka" Gdynia1:27.9123942.5545.36
3.Muras Nina2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:32.2820742.1450.14
4.Grzegorzewska Julia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.5319244.4050.13
5.Iwińska Elżbieta2007Buks Warszawa1:42.5115145.3557.16
6.Krakowska Alicja2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:47.5213149.2658.26

11 lat

1.Wilanowska Karina2006UKP POLONIA Warszawa1:13.8840334.6639.22
2.Meler Dominika2006UKS Siódemka Brodnica1:17.4035135.5641.84
3.Szlendak Olga2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:19.5832335.9343.65
4.Rulewska Julia2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:21.0830538.7142.37
5.Głowacka Weronika2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:23.5927838.3045.29
6.Skrobisz Urszula2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:24.1727339.0445.13
7.Rapczewska Aleksandra2006MKS Juvenia Białystok1:24.5526939.4145.14
8.Bobrowska Joanna2006MUKS Olimpijczyk  OSSM1:24.7926739.7945.00
9.Pola Martyna2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:25.3426237.8847.46
10.GrigalaitytÄ— GustÄ—2006Šiaulių PM "Delfinas"1:27.4824339.0248.46
11.Pracz Wiktoria2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.5824240.7046.88
12.Kamola Alicja2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.5122741.3448.17
13.Radel Oliwia2006Uks Omega Sokółka1:29.7822540.1549.63
14.PALANIS WIKTORIA2006MUKS Olimpijczyk  OSSM1:30.8521743.8646.99
15.Kacar Melis2006UKP POLONIA Warszawa1:32.46206
16.Uścinowicz Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:39.0616746.2652.80
17.Romanowska Izabela2006MTP Kormoran Olsztyn1:39.6816445.1554.53
18.Kwiatkowska Maja2006UKS "Siódemka" Gdynia1:46.3113549.0457.27
19.Szczudło Alicja2006MTP Kormoran Olsztyn1:49.9712250.8959.08

12 lat

1.Cierpiałowska Paulina2005MAL WOPR Malbork 31:05.7657231.0634.70
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.Klusek Aleksandra2005UKP POLONIA Warszawa1:12.3642934.1038.26
3.Beszterda Maria2005MKS Juvenia Białystok1:13.1741535.2137.96
4.Burdyn Dominika Wiktoria2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:13.7340633.9739.76
5.SkrodenytÄ— GiedrÄ—2005Šiaulių PM "Delfinas"1:15.7837435.4840.30
6.Samoraj Oliwia2005MKS Piaseczno1:16.8635835.0641.80
7.Brzozowska Aleksandra2005MKS Juvenia Białystok1:16.9235735.7041.22
8.Sujkowska Roksana SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:17.4635035.2142.25
9.Gajcy Natalia2005UKP POLONIA Warszawa1:18.7233336.9941.73
10.Zięba Anastazja2005MTKP Delfin Toruń1:18.8933136.3142.58
11.Sienkiewicz Natalia2005Buks Warszawa1:18.9133137.0641.85
12.Przybylska Maja2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:19.2332736.1743.06
13.Olecka Amelia2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:21.3930237.6343.76
14.Gorbačiova Darja2005Klaipėdos Gintaro SC1:24.7526738.7745.98
15.Orlińska Monika2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:27.7424139.7048.04
16.Rozwadowska Zuzanna2005UKS Siódemka Brodnica1:37.3017644.5852.72
17.Kozakiewicz Aleksandra2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:40.0116245.1154.90

13 lat

1.Grygiencza Iga2004Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:06.4255530.7935.63
2.Gmiter Barbara2004Skp Barakuda Starachowice1:07.4053131.4135.99
3.Latała Weronika2004Skp Barakuda Starachowice1:07.7752331.9235.85
4.Januszko Patrycja2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:09.5948331.2638.33
5.Grabowska Gabriela2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:11.5744433.3438.23
6.Mielcarek Małgorzata2004MKP Kołobrzeg1:11.6244333.8137.81
7.Sochacka Karolina2004MKS Ochota Warszawa1:12.2243233.4838.74
8.Gwaj Julia2004MUKS Olimpijczyk  OSSM1:12.6742433.6339.04
9.Szałkowska Oliwia SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:13.7040633.7639.94
10.Czerwińska Martyna2004Dwójka Tczew1:14.2139834.7739.44
11.Romaniuk Matylda2004Uks Wawer1:14.3239634.6239.70
12.Zdrojewska Maja2004ORKA Grudziądz1:14.9438634.5340.41
13.Moszczyńska Julia2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3138134.5240.79
14.Łotowska Maja2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3538035.0340.32
15.Dąbrowska Pola2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:16.8535835.4641.39
16.Wierzchowska Maja SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:18.0234236.8641.16
17.Krupińska Lila SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:18.9033137.3441.56
18.Nowak Oliwia2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:19.5532335.7943.76
19.Niemyt Oliwia2004MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:20.9530736.4844.47
20.Isaenkova Sofia2004SSHOR 14 Kaliningrad1:29.0223039.9749.05
21.Templin Wiktoria2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:32.0220941.4750.55

14 lat

1.Szyszko Karolina2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:06.6555031.0235.63
2.Kulik Wiktoria SOL2003MTP Kormoran Olsztyn1:08.8149932.2036.61
3.Jaskułowska Zofia2003Integracyjny Klub Sportowy Kon1:10.0047432.4137.59
4.Słowik Martyna2003Integracyjny Klub Sportowy Kon1:10.7046032.5838.12
5.Jurek Michalina2003UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:10.8845733.0937.79
6.Chąciak Sandra2003UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:11.4944533.7837.71
7.Kozińska Anna2003UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:12.4742734.5537.92
8.Łabaj Zuzanna SOL2003MTP Kormoran Olsztyn1:13.0441733.6339.41
9.Sadowska Wiktoria SOL2003MTP Kormoran Olsztyn1:15.8937236.0239.87
10.Bogusz Kaja2003Buks Warszawa1:16.0137034.4541.56
11.Dąbrowska Zuzanna2003Ukp Jedynka Elbląg1:19.4732437.2242.25
12.Pieńkowska Zuzanna2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:20.7430936.0944.65
13.Kamińska Natalia2003DELFIN Gdynia1:27.3224438.6548.67
14.Apsite Diana2003Sporta centrs "Jekabpils"1:28.7223337.8250.90

15 lat

1.Raczewska Emilia SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:05.8856931.3234.56
2.Bidnik Karolina2002UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:10.2846932.1738.11
3.PocevičiÅ«tÄ— Meda2002Šiaulių PM "Delfinas"1:17.8434536.5041.34
4.Skipare Kate2002Sporta centrs "Jekabpils"1:20.9130737.3943.52

16 - 18 lat

1.Chodyna Kinga SOL2000MTP Kormoran Olsztyn1:07.4053131.8435.56
NWWett Oliwia SOL2001MTP Kormoran Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-12-16 - 13:05
Chłopców, 100m motylkowy10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
10 lat

1.Kryś Radosław2007UKS TRI-Team Rumia1:18.0623336.6941.37
2.Eromin Jan2007Buks Warszawa1:21.8220238.5243.30
3.Kaczor Oskar2007UKS "Siódemka" Gdynia1:22.5119740.0342.48
4.Jabłoński Jakub2007Buks Warszawa1:24.8918140.0444.85
5.Obłuski Aleksander2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:26.9916839.8747.12
6.Hrywniak Igor2007UKS TRI-Team Rumia1:29.5915445.0244.57
7.Jegorovas Arvydas2007Šiaulių PM "Delfinas"1:32.9313840.6252.31
8.Buksiński Adam2007DELFIN Gdynia1:39.5511244.6654.89
9.Dzik Kamil2007MTP Kormoran Olsztyn1:41.5210645.4256.10
DYSKW.Kochański Szczepan2007UKS "Siódemka" Gdynia
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.Oracz Stanisław2007Buks Warszawa
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

11 lat

1.Styś Aleksander2006UKS Jagiellonka Warszawa1:09.5033132.8336.67
2.Hrycan Michał2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:17.2924035.0842.21
3.Brzóska Jan2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.6223736.1441.48
4.Bachanek Jakub2006Buks Warszawa1:18.8822635.7143.17
5.Kurnosov Matvei2006SSHOR 14 Kaliningrad1:22.7919539.3143.48
6.Goś Mikołaj2006UKS "Siódemka" Gdynia1:24.6818338.6945.99
7.Gilski Łukasz2006MTP Kormoran Olsztyn1:25.2517939.6945.56
8.Barbšys Audrius2006Klaipėdos Gintaro SC1:28.9215839.3049.62
9.Czerniak-Czyżniak Tomasz2006MKS Ochota Warszawa1:30.8614843.7747.09
10.Dylewski Szymon2006Buks Warszawa1:34.6013142.1252.48
11.Kulik Maksymilian2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.8412242.5154.33
12.Rychlewski Radosław2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:37.5111945.8851.63
13.Tabor Maksymilian2006UKP POLONIA Warszawa1:39.1011445.6253.48
14.Kaczmarek Michał2006MTP Kormoran Olsztyn1:42.4610346.1556.31
15.Bucki Jan2006Buks Warszawa1:43.1410142.151:00.99
16.Krzyżewski Piotr2006MTP Kormoran Olsztyn1:44.549745.2559.29
17.Kasjaniuk Maksymilian2006Buks Warszawa1:48.708649.4959.21

12 lat

1.Zdybel Adam2005DELFIN Gdynia1:05.0040430.3134.69
2.Pieniążek Wojciech2005UKP POLONIA Warszawa1:08.1835032.5435.64
3.Trykacz Kacper2005MTP Kormoran Olsztyn1:08.4634631.2737.19
4.Tkacz Wiktor2005MKS Piaseczno1:09.4033231.7637.64
5.Kosobudzki Cezary2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.2532032.0438.21
6.Czarnecki Igor2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:12.3129333.1339.18
7.Łupiński Mateusz2005MKS Juvenia Białystok1:12.8328733.7339.10
8.Zawadzki Marek2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.6727733.7239.95
9.Różycki Szymon2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:16.3225034.6241.70
Wenerski Eryk2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:16.3225034.5941.73
11.Woźniak Piotr2005MTP Kormoran Olsztyn1:17.6823735.1542.53
12.Czerniawski Tobiasz2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:21.0220837.3943.63
13.Gołyński Michał2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:21.4120537.3844.03
14.Patoka Konrad2005MAL WOPR Malbork 31:21.5020537.2344.27
15.Tkacz Wiktor2005MTP Kormoran Olsztyn1:22.7819536.4646.32
16.Wojczulis Jakub2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:22.9119536.8846.03
17.Ptak Jan2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:23.3419238.7344.61
18.Baltramiejūnas Jogaila2005Klaipėdos Gintaro SC1:24.9118136.8448.07
19.Matofij Mikołaj2005UKS "Siódemka" Gdynia1:29.0515741.7447.31
20.Król Miłosz2005"Ósemka" Toruń1:30.0515240.3349.72
21.Sonakowski Bartosz2005UKS Siódemka Brodnica1:30.5114941.5748.94
22.Misiewicz Igor2005Ukp Jedynka Elbląg1:35.7012645.0450.66

13 lat

1.Kosiński Filip2004MUKS Olimpijczyk  OSSM59.4452929.5429.90
2.Gołacki Sergiusz2004Uks 190 Łódź1:02.4345629.5032.93
3.Konarski Maciej2004Uks Wawer1:02.8744729.2333.64
4.Masiuk Ksawery2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2040130.7434.46
5.Leśniak Maksymilian2004Uks 190 Łódź1:06.3937931.3035.09
6.Głąbiński Kamil2004UKS Pirania Targówek1:06.4237930.8435.58
7.Deigrosh Danil2004SSHOR 14 Kaliningrad1:06.5337730.5935.94
8.Żyro Ignacy2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:07.0536831.1035.95
9.Kowalczyk Jan2004Dwójka Tczew1:07.3236431.7635.56
10.Białek Paweł2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.4536230.6436.81
11.Jurgiel Aleksander2004MKS Juvenia Białystok1:07.5736030.8736.70
12.Choroszewski Iwo2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:08.1935030.7937.40
13.Kacperski Maciej2004Uks Mos Ełk1:08.3434831.4036.94
14.Woźniak Antoni2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:10.3931831.3839.01
15.Kordowski Tymoteusz2004Buks Warszawa1:12.1629532.7139.45
16.Jędrzejkiewicz Ignacy2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:12.6428933.1239.52
17.Kowalski Maciej2004MAL WOPR Malbork 31:14.6226734.6040.02
18.Birk Bartosz2004MUKS Olimpijczyk  OSSM1:16.2725035.0641.21
19.Kozłowski Konrad SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:16.3225035.6440.68
20.Urbański Filip2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.0523336.2041.85
21.Szyłański Mikołaj SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:21.2520737.9243.33
22.Zacharjasiewicz Antoni2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:23.9918737.7946.20
NWMłynarczyk Mateusz2004Uks 190 Łódź

14 lat

1.Przybysz Mateusz2003Buks Warszawa1:02.8844729.3333.55
2.Owsiejew Michał2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:03.1944029.4033.79
3.Węgrzynowicz Miłosz2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:03.5343329.6133.92
4.Svarovskii Danil2003SSHOR 14 Kaliningrad1:04.2241930.2234.00
5.Skirutis Nojus2003Klaipėdos Gintaro SC1:04.5241330.4934.03
6.Michalak Piotr2003MKS Ochota Warszawa1:05.0140430.7534.26
7.Kapała Szymon SOL2003MTP Kormoran Olsztyn1:06.1838330.4635.72
8.Niedziałek Michał SOL2003MTP Kormoran Olsztyn1:06.2938131.1735.12
9.Martin-Woźniak Wiktor2003MTKP Delfin Toruń1:07.4836130.2437.24
10.Lenczewski Piotr2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:08.7034232.3836.32
11.Paulauskas Gustas2003Šiaulių PM "Delfinas"1:09.1933531.9737.22
12.Wróblewski Michał2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:11.3730532.1739.20
13.Żuchowski Kacper2003Ukp Jedynka Elbląg1:11.8829932.1239.76
14.Mavludovs Rinats2003Ventspils SS "Spars"1:14.4326932.4042.03
15.Maksymowicz Krzysztof2003Ukp Jedynka Elbląg1:15.7925533.0942.70
16.Messely Łukasz2003Uks Wawer1:18.7222734.5144.21

15 lat

1.Kolańczyk Kacper2002MKP Kołobrzeg59.7552127.3832.37
2.Pawłowski Bogusław2002UKS G-8 Bielany Warszawa59.8351828.6731.16
3.Porbacki Krystian SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:01.5147729.2732.24
4.Woronko Krzysztof SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:02.5945329.0833.51
5.Szulkowski Szymon2002UKS Siódemka Brodnica1:02.9144628.7834.13
6.Grzegorczyk Wiktor2002Uks Mos Ełk1:03.9442530.4533.49
7.Rutkowski Kacper2002UKS Siódemka Brodnica1:04.2241930.6733.55
8.Komlev Viktor2002SSHOR 14 Kaliningrad1:04.6341129.7834.85
9.Jędrzejkiewicz Jan2002UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:06.5737630.4436.13
10.Mierzejek Igor SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:09.3633331.6937.67
11.Alubickis Rokas2002Šiaulių PM "Delfinas"1:11.9129833.4038.51
12.Tatur Pavel2002SSHOR 14 Kaliningrad1:12.5329133.5239.01

16 - 18 lat

1.Błański Piotr2001DELFIN Gdynia56.9660126.1930.77
2.Pająk Bartosz2001Buks Warszawa59.2753327.8431.43
3.Galicki Bartosz2001Buks Warszawa1:00.0151427.4632.55
4.Jurczak Kacper SOL2001MTP Kormoran Olsztyn1:01.1248628.0133.11
5.Ozolins Elvis2000Rîdzene DSN1:01.9446728.7833.16
6.Are Atis2000Koknese1:04.2741828.8435.43
7.Jaranowski Igor2001MTKP Delfin Toruń1:04.4041629.2235.18
8.Grigorjevas Liudvikas2000Klaipėdos Gintaro SC1:07.6035930.4537.15
9.Galinskis Danielius2001Šiaulių PM "Delfinas"1:11.9529833.5538.40


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-12-16 - 13:28
Kobiet, 50m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Narkiewicz Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa35.51280
2.Łotowska Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa35.59278
3.Slobodina Vitalina09SSHOR 14 Kaliningrad36.98248
4.Jackiewicz Julia08"Ósemka" Toruń37.24243
5.Bieniecka Maja09UKP POLONIA Warszawa38.04228
6.Łuczak Gabriela08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa38.09227
7.Banasik Lena08Integracyjny Klub Sportowy Kon38.70216
8.Malinowska Martyna08UKS RUCH Grudziądz38.83214
9.Kubik Natalia08"Ósemka" Toruń40.55188
10.Kuczmar Aleksandra09MKS Ochota Warszawa40.66186
11.Kordala Julia08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa40.75185
12.Piętka Alicja08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa41.40176
13.Cziczak Matylda08"Ósemka" Toruń41.74172
14.Gan Mia08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa42.22166
15.Leszko Joanna08Buks Warszawa42.63162
16.Kudriavtseva Aleksandra08SSHOR 14 Kaliningrad42.72160
17.Kijewska Wiktoria08UKP POLONIA Warszawa43.00157
18.Łuczyńska Maria08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa43.71150
19.Lazakovich Diana09SSHOR 14 Kaliningrad43.80149
20.Mulska Adrianna08"Ósemka" Toruń43.99147
21.Witt Jagoda08DELFIN Gdynia44.22145
22.Misiak Kalina08Integracyjny Klub Sportowy Kon47.76115
23.Szok Zuzanna09MKS Ochota Warszawa49.22105
24.Kowalczyk Nina09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa53.7081
25.Stolarska Milena08Integracyjny Klub Sportowy Kon55.3873
26.Tatkowska Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI57.5965
DYSKW.Valiukaitė Saulė08Klaipėdos Gintaro SC
DYSKW.Pieńkowska Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno
O4
DYSKW.Kordziak Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWKirianova Ekaterina08SSHOR 14 Kaliningrad

10 lat

1.Maciejewska Antonina07UKP POLONIA Warszawa32.45367
2.Michalska Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa33.13345
3.Rachuba Maja07UKS Posejdon Pułtusk33.19343
4.Dreger Gabriela07UKS 307 Warszawa Mokotów33.33339
5.Ciechanowska Aleksandra07UKS 307 Warszawa Mokotów33.86323
6.Wójcik-Młochowska Liliana07Buks Warszawa34.09316
7.Figurska Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa35.56279
8.Żuchowska Antonina07MTP Kormoran Olsztyn35.65277
9.Kuczmar Zuzanna07MKS Ochota Warszawa35.71275
10.Zaitseva Nina07SSHOR 14 Kaliningrad36.01268
11.Tomkiel Anna07UKP POLONIA Warszawa36.22264
12.Sarnowska Aleksandra07MKS Ochota Warszawa36.39260
13.Domoradzka Julia07MUKS Olimpijczyk  OSSM37.01247
14.Dudziak Oliwia07DELFIN Gdynia37.12245
15.Wenerska Julia07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.21243
16.Siedlewska Marcelina07UKS "Siódemka" Gdynia37.35240
17.Filipowicz Barbara07UKS 307 Warszawa Mokotów37.61235
18.Kaźmierczak Anastazja07DELFIN Gdynia38.05227
19.Szczodrowska Julia07"Ósemka" Toruń38.34222
20.Konkol Julia07Cartusia Kartuzy38.37222
21.Stončiūtė Kotryna07Klaipėdos Gintaro SC38.43221
22.Kocyk Amelia07MTKP Delfin Toruń38.51219
23.Mikołajczuk Maria07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa39.01211
24.Fial Anna07UKS Ósemka Starogard Gdański39.37205
25.Gawron Antonina07UKP POLONIA Warszawa39.41205
26.Chmielewska Julia07Cartusia Kartuzy39.46204
27.Pindor Julia07Buks Warszawa39.88197
28.Gacman Julia07MKS ROŚ Pisz40.27192
29.Beder Patrycja07UKP POLONIA Warszawa40.61187
30.Czaplińska Blanka07Buks Warszawa40.70186
31.Kłos Zuzanna07UKS Ósemka Starogard Gdański40.73185
32.Pyzel Anastazja07Integracyjny Klub Sportowy Kon41.10180
33.Mordawska Natalia07UKS RUCH Grudziądz41.51175
34.Rembowska Maria07Integracyjny Klub Sportowy Kon42.07168
35.Dymerska Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno42.38164
36.Gajewska Maja07Cartusia Kartuzy42.89159
37.Majchrzak Natalia07Integracyjny Klub Sportowy Kon43.19155
38.Turowska Zofia07Cartusia Kartuzy44.17145
39.Tracz Michalina07Uczniowski Klub Sportowy"AZALI51.6890
40.Maczyszyn Karolina07Międzyszkolny Klub Pływacki Me53.4082
41.Radkiewicz Daria07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:05.0945
NWSzymichowska Wiktoria07Cartusia Kartuzy

11 lat

1.Janaszek-Seydlitz Zofia06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa31.16414
2.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno31.40405
3.MockaitytÄ— EglÄ—06Šiaulių PM "Delfinas"31.71393
4.Filipczak Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno31.83389
5.Meler Dominika06UKS Siódemka Brodnica31.86388
6.Drynkowska Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa31.89387
7.Węgrzynowicz Martyna06MUKS Olimpijczyk  OSSM32.07380
8.Olko Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia32.25374
9.Jagodzińska Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa32.47366
10.Banaś Dominika06Buks Warszawa32.61361
11.Podpora Anna06Buks Warszawa32.69359
12.Ciach Maja06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa32.88353
GrigalaitytÄ— GustÄ—06Šiaulių PM "Delfinas"32.88353
14.Wiszniewska Zuzanna06Uks Mos Ełk33.00349
15.Selezniovaitė Aleksandra06Klaipėdos Gintaro SC33.15344
16.Idzkowski Maria06MTP Kormoran Olsztyn33.34338
17.Szabrańska Oliwia06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa33.40336
18.Stankiewicz Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów33.54332
19.Macioszek Maria06MKS Ochota Warszawa33.66329
20.Milczarek Alicja06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa33.81324
Sołtyszewska Alicja06MKS Juvenia Białystok33.81324
22.Pawlik Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa33.84323
23.Kisiel Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa33.91321
24.Wierucka Julia06ORKA Grudziądz34.03318
25.Muras Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów34.30311
26.Ziemińska Aleksandra06MAL WOPR Malbork 334.39308
27.Próba Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa34.51305
28.Kacar Melis06UKP POLONIA Warszawa34.63302
29.Pracz Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa35.02292
30.Walczak Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa35.07291
31.Bałdyga Kamila06MTP Kormoran Olsztyn35.29285
32.Dektiariova Jekaterina06Klaipėdos Gintaro SC35.74274
Kamola Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa35.74274
34.Żochowska Liliana06UKS "Siódemka" Gdynia35.77274
35.Bekker Alena06SSHOR 14 Kaliningrad35.85272
36.Horszowska Jagna06Integracyjny Klub Sportowy Kon35.98269
37.Klimočkina Viktorija06Klaipėdos Gintaro SC36.01268
38.Juszczyk Natalia06UKP POLONIA Warszawa36.73253
39.Miszewska Oliwia06UKS Ósemka Starogard Gdański36.89250
40.Zielińska Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa37.03247
41.Klemarewska Natalia06Uks Mos Ełk37.17244
42.Leszka Iga06UKS Ósemka Starogard Gdański37.32241
43.Banasikowska Julia06Integracyjny Klub Sportowy Kon37.50238
44.Pierzynowska Ksenia06Buks Warszawa37.58236
45.Budzińska Julia06UKS RUCH Grudziądz37.59236
46.Błaszczyk Wiktoria06UKP POLONIA Warszawa37.61235
47.Balcerzak Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa37.81232
48.Wieniarska Anna06MTP Kormoran Olsztyn37.84231
49.Sulowska Estera06"Ósemka" Toruń39.75199
50.Kraśnicka Agata06Integracyjny Klub Sportowy Kon41.26178
51.Czubak Maria06Integracyjny Klub Sportowy Kon41.99169
52.Budakowska Antonina06UKS Ósemka Starogard Gdański42.07168
53.Budakowska Maria06UKS Ósemka Starogard Gdański44.56141
54.Krivenko Aleksandra06Sporta Centrs "Ezerzeme"46.33126
55.Węsierska Lena06Ukp Jedynka Elbląg47.31118

12 lat

1.Cierpiałowska Paulina05MAL WOPR Malbork 327.69591
2.Beszterda Maria05MKS Juvenia Białystok29.27500
3.Mroczek Magda05MAL WOPR Malbork 329.40493
4.Łuszczewska Emilia05MKS Juvenia Białystok29.83472
Zgorzałek Gabriela05Buks Warszawa29.83472
6.Olkowska Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa29.85471
7.Mierzejewska Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn29.89470
8.Rozbicka Kinga05Buks Warszawa29.94467
9.Skalińska Ewa05MKS Piaseczno30.23454
10.Klusek Aleksandra05UKP POLONIA Warszawa30.26453
11.Kossowska Julita05Uks 190 Łódź30.29451
12.Górska Zofia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa30.53441
13.Grzegorczyk Maja05Uks Mos Ełk30.61437
14.Gajcy Natalia05UKP POLONIA Warszawa30.77430
15.Grabiszewska Maja05UKP POLONIA Warszawa30.79430
16.Stawicka Julia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa30.88426
17.Piłatowicz Kaja05Integracyjny Klub Sportowy Kon31.02420
18.Sójka Eliza05UKP POLONIA Warszawa31.10417
19.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń31.12416
20.Kraszewska Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn31.17414
21.Mentryka Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn31.18414
22.Grabiszewska Martyna05UKP POLONIA Warszawa31.24411
23.Gawedzka Natalia05Uks Mos Ełk31.66395
24.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno31.84388
25.Slatkevičiūtė Aistė05Klaipėdos Gintaro SC31.88387
26.Doroszkiewicz Anna05Ukp Jedynka Elbląg32.01382
27.Dąbrowska Franczeska05UKS 307 Warszawa Mokotów32.11379
28.Tupalska Oliwia05MKS Juvenia Białystok32.14378
29.Krupa Liliana05MKS Juvenia Białystok32.16377
30.Stankiewicz Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn32.37370
31.Lasecka Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów32.47366
32.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń32.63361
33.Olecka Amelia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa32.75357
34.Kopiczyńska Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa32.78356
35.Jurkowska Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI32.90352
36.Petrova Olesja05Sporta Centrs "Ezerzeme"33.18343
37.Misiuk Aleksandra05MKS Juvenia Białystok33.24341
38.Bieńczyk Hanna05UKS 307 Warszawa Mokotów33.33339
39.Blagodjore Spfija05Ventspils SS "Spars"34.43307
40.Nosova Anželika05Klaipėdos Gintaro SC34.57303
41.Jaworska Wiktoria05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno35.15289
42.Waleron Agnieszka05UKS RUCH Grudziądz35.68276
43.Pawelec Oliwia05UKS "Siódemka" Gdynia36.10266
44.Kilinskaitė Gaivilė05Klaipėdos Gintaro SC36.39260
45.Rzepecka Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI36.73253
46.Mróz Karolina05UKP POLONIA Warszawa37.47238
47.Kalinowska Dominika05UKS Siódemka Brodnica41.65173
NWLeszczyńska Kaja05MTP Kormoran Olsztyn

13 lat

1.Woś Weronika04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa27.93576
2.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg27.96574
3.Kaczorowska Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa28.19560
4.Dębska Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa28.22558
5.Gmiter Barbara04Skp Barakuda Starachowice28.98515
6.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów29.26501
7.Potiopa Karolina04MKS Ochota Warszawa29.34496
8.Brywczyńska Helena04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa29.46490
9.Waśniewska Martyna04Ukp Jedynka Elbląg29.51488
10.Kusiel-Moroz Helena04Buks Warszawa29.64482
11.Rogowicz Zuzanna04Uks Omega Sokółka29.68480
12.Ofman Julia04Skp Barakuda Starachowice30.16457
13.Augustynowicz Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa30.28452
14.Armonaitytė Eva04Klaipėdos Gintaro SC30.45444
15.Moszczyńska Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.68434
16.Sochacka Karolina04MKS Ochota Warszawa30.96422
17.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa Mokotów31.31408
18.Tokare Arina04Rîdzene DSN31.64396
19.Krupińska Lila SOL04MTP Kormoran Olsztyn31.77391
20.Tylkie Dominika04Ukp Jedynka Elbląg31.92385
21.Gutowska Maria04Ukp Jedynka Elbląg31.96384
22.Isaenkova Sofia04SSHOR 14 Kaliningrad32.41368
23.Cirtautaitė Saulė04Klaipėdos Gintaro SC32.44367
24.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów32.50365
25.JaugelytÄ— Morta04Šiaulių PM "Delfinas"32.63361
26.Dubrovska Elza04Rîdzene DSN32.64360
27.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno32.87353
28.Gomułka Natalia04Uks 190 Łódź33.00349
29.Wierzchowska Maja SOL04MTP Kormoran Olsztyn33.04348
30.Lewandowska Alicja04MAL WOPR Malbork 333.40336
31.Luferenko Veronika04SSHOR 14 Kaliningrad34.06317
32.Ziemińska Martyna04MAL WOPR Malbork 334.58303
33.Zapolska Sara04MUKS Olimpijczyk  OSSM34.63302
34.Grigjane Dajana04Ventspils SS "Spars"34.74299
35.Walentowicz Michalina04MTKP Delfin Toruń35.27286
36.Templin Wiktoria04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.45259
37.Templin Patrycja04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.48258
38.Lempiecka Julita04Uks Mos Ełk36.95248
39.Ivanovivch Maria04Ukp Jedynka Elbląg40.54188
NWZamojska Alicja04Ukp Jedynka Elbląg
NWBorys Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa

14 lat

1.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno26.32688
2.Ancypo Agnieszka03Uks Omega Sokółka27.94575
3.Ambroży Antonina03MKS Ochota Warszawa28.04569
4.Włodarkiewicz Magdalena03UKS Pirania Targówek28.09566
5.Kułakowska Monika03Międzyszkolny Klub Pływacki Me28.20559
6.Ławrynowicz Gabriela03MKP Kołobrzeg28.76527
7.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM28.82524
8.Streckytė Laura03Klaipėdos Gintaro SC28.95517
9.Łabaj Zuzanna SOL03MTP Kormoran Olsztyn29.28500
10.Sołoniewicz Julia03Uks Omega Sokółka29.40493
11.Kielak Julia SOL03MTP Kormoran Olsztyn29.61483
12.Sadowska Wiktoria SOL03MTP Kormoran Olsztyn29.99465
13.Kozaczuk Klara03UKS  Żoliborz30.00464
14.Dąbrowska Zuzanna03Ukp Jedynka Elbląg30.33449
15.Chąciak Sandra03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa30.39447
16.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno30.55440
17.Aleksandrova Sofia03SSHOR 14 Kaliningrad30.68434
18.Bogusz Maja03Buks Warszawa31.17414
19.Bogusz Kaja03Buks Warszawa31.43404
20.Piotrowicz Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM31.68394
21.Evaltaitė Ieva03Klaipėdos Gintaro SC31.74392
22.Sadłowska Maja03UKS  Żoliborz32.41368
23.Soroka Zane03Sporta centrs "Jekabpils"32.55363
24.Kusaj Zuzanna SOL03MTP Kormoran Olsztyn34.23312
25.Łuczyńska Adrianna SOL03MTP Kormoran Olsztyn34.28311

15 lat

1.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia27.98573
2.Sierak Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno28.09566
3.Czarnowicz Gabriela02Uks Omega Sokółka28.36550
4.Pekūnaitė Paulina02Klaipėdos Gintaro SC28.60536
5.Raczewska Emilia SOL02MTP Kormoran Olsztyn28.62535
6.Krawczyk Paulina02Integracyjny Klub Sportowy Kon28.91519
7.Žilinskaitė Deimantė02Klaipėdos Gintaro SC29.63482
8.Wtulich Anna SOL02MTP Kormoran Olsztyn29.72478
9.Bojare Elza02Sporta centrs "Jekabpils"29.75476
10.Galitskaia Irina02SSHOR 14 Kaliningrad30.28452
11.Chomicka Zofia02UKS Pirania Targówek30.55440
12.Chrostowska Maria SOL02MTP Kormoran Olsztyn30.84427
13.Ciż Zuzanna02Międzyszkolny Klub Pływacki Me30.90425
14.Kalnina Leticija02Rîdzene DSN31.51401
15.Skipare Kate02Sporta centrs "Jekabpils"31.54400
16.Waleron Marta02UKS RUCH Grudziądz35.85272

16 - 18 lat

1.Chodyna Kinga SOL00MTP Kormoran Olsztyn28.72529
2.Stonkutė Viktorija01Klaipėdos Gintaro SC32.05381


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-12-16 - 14:03
Chłopców, 50m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Osóbka-Morawski Eryk08UKP POLONIA Warszawa32.14250
2.Wróblewski Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa33.48221
3.Wiraszka Piotr09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa34.71198
4.Różycki Jan08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa35.00193
5.Mentel Igor08DELFIN Gdynia35.17191
6.Bryll Michał08Muks Piętnastka  Bydgoszcz35.24190
7.Dąbrowski Adam08UKS 307 Warszawa Mokotów36.76167
8.Stawicki Mateusz09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.92165
9.Bielecki Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa36.94164
10.Choroszewski Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno37.01164
11.Żywicki Wiktor08"Ósemka" Toruń37.55157
12.Kolibabski Franciszek08Buks Warszawa37.58156
13.Zrelykh Artemii08SSHOR 14 Kaliningrad37.61156
14.Smułkowski Igor08"Ósemka" Toruń38.10150
15.Widła Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa38.62144
16.Walasiewicz Bartosz08Międzyszkolny Klub Pływacki Me38.70143
17.Trautzel Maksymilian08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa39.08139
18.Rozmarynowski Jakub08MKS Ochota Warszawa39.40135
19.Okoń Marcel08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa39.50134
20.Mochalov Vsevolod08SSHOR 14 Kaliningrad39.64133
21.Dutkiewicz Tomasz08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa40.51125
22.Bocheński Tomek08Uks Wawer40.81122
23.Grochala Oskar08MKS Ochota Warszawa41.74114
24.Szczurek Hubert08Buks Warszawa42.79106
25.Celmars Juris08Sporta centrs "Jekabpils"43.19103
26.Misiewicz Kajetan09Ukp Jedynka Elbląg43.37101
27.Soloviev Nikita08SSHOR 14 Kaliningrad43.39101
28.Milczarek Adam09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa44.5693
29.Doroshenko Timur08SSHOR 14 Kaliningrad44.8292
30.Walentowicz Maksymilian08MTKP Delfin Toruń45.2989
31.Tomczak Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI45.5587
32.Rybski Jan08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa46.2584
33.Rózga Juljusz09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa46.3183
34.Voitkevics Roberts08Sporta Centrs "Ezerzeme"46.9780
35.Kurczewski Piotr09Ukp Jedynka Elbląg48.3073
36.Pydyś Bartłomiej09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa48.8471
37.Janicki Nataniel09Międzyszkolny Klub Pływacki Me51.4461
38.Malinowski Jan09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa53.0455
39.Kowalczyk Tymon09UKS Gim 92 Ursynów Warszawa53.5154
40.Jurkowski Igor09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI56.8945
41.Stawiany Aleksander08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:01.2636
42.Stawiany Jakub09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:21.9615
DYSKW.Łubiński Szymon08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
O14 - Płynięcie z naklejonym plastrem
NWKarczewski Mateusz08Uks Wawer

10 lat

1.Ciechanowski Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów31.70261
2.Ołownia Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia31.93255
3.Kaczor Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia32.76236
4.Jegorovas Arvydas07Šiaulių PM "Delfinas"32.96232
5.Jończyk Patryk07DELFIN Gdynia33.01231
6.Eromin Jan07Buks Warszawa33.08229
7.Dublewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa33.17227
8.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa33.21227
9.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa33.48221
10.Jabłoński Jakub07Buks Warszawa33.55220
11.Reszka Jakub07UKP POLONIA Warszawa34.15208
12.Królik Szymon07UKP POLONIA Warszawa34.26206
13.Apinys Artas07Šiaulių PM "Delfinas"34.32205
14.Kurek Ignacy07Buks Warszawa34.35205
15.Sitkiewicz Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa34.40204
16.Cygański Krzysztof07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa34.52202
17.Redzyński vel Rydzyński Mateusz07UKP POLONIA Warszawa34.56201
18.Frączyk Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia34.57201
19.Cur Kacper07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa34.62200
20.Ziołecki Beniamin07UKP POLONIA Warszawa35.09192
21.Pleikys Rokas07Šiaulių PM "Delfinas"35.14191
22.Wiśniewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa35.24190
23.Kuba Burczyński07UKS G-8 Bielany Warszawa35.31188
24.Donczyk Łukasz07"Ósemka" Toruń35.74182
25.Å alkus Majus07Šiaulių PM "Delfinas"35.75182
26.Majcherowicz Mateusz07DELFIN Gdynia35.82180
27.Woś Aleksander07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa35.97178
Pakulski Miłosz07DELFIN Gdynia35.97178
29.Karczewski Bartosz07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.30173
30.Gajewski Jan07MKS Ochota Warszawa36.36173
31.Sikora Oskar07Cartusia Kartuzy36.48171
32.Bieniecki Stefan07UKP POLONIA Warszawa36.89165
33.PoÅ¡kus Jovydas07Šiaulių PM "Delfinas"36.96164
34.Bobrov Egor07SSHOR 14 Kaliningrad37.13162
35.Tobiasz Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa37.28160
36.Kochański Szczepan07UKS "Siódemka" Gdynia37.31160
37.Stańczak Stanisław07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.37159
38.Wierzbicki Maksym07Buks Warszawa37.52157
39.Żęgota Igor07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.60156
40.Nawara Kacper07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.71155
41.Dzik Kamil07MTP Kormoran Olsztyn37.79154
42.Szustowicz Maksymilian07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.83153
43.Złotkowski Oskar07MKS Ochota Warszawa38.99140
44.Navickas Vilius07Šiaulių PM "Delfinas"39.08139
45.Różalski Gracjan07Ukp Jedynka Elbląg39.37136
46.Andrejev Matvej07Klaipėdos Gintaro SC39.55134
47.Ring Michał07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa39.68133
48.Sowa Bruno07UKP POLONIA Warszawa40.04129
49.Janiszewski Konrad07"Ósemka" Toruń40.22127
50.TuomÄ—nas Oskaras07Šiaulių PM "Delfinas"40.62124
51.Gojtowski Wiktor07Cartusia Kartuzy40.83122
52.Raszewski Aleksander07MKS ROŚ Pisz41.22118
Kreft Patrick07DELFIN Gdynia41.22118
Boberkovs Nikita07Sporta centrs "Jekabpils"41.22118
55.Fedoseev Ivan07SSHOR 14 Kaliningrad41.26118
56.Wysocki Piotr07Uczniowski Klub Sportowy"AZALI41.53116
57.Makarich Mark07SSHOR 14 Kaliningrad42.00112
58.Carstens Dominik07UKS "Siódemka" Gdynia43.28102
59.Marcinkiewicz Karol07"Ósemka" Toruń43.54100
60.Szreder Aleksander07Cartusia Kartuzy46.2384
61.Å ukys Dovydas07Šiaulių PM "Delfinas"46.3983
62.Artemniak Mikołaj07MTP Kormoran Olsztyn50.7263
NWKulik Franciszek07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWNessel Bartosz07Buks Warszawa
NWWłodarczyk Szymon07Integracyjny Klub Sportowy Kon

11 lat

1.Markowski Wincenty06UKS TRI-Team Rumia29.12336
2.Razvodov Maksim06SSHOR 14 Kaliningrad29.95309
3.Bachanek Jakub06Buks Warszawa30.82284
4.Polkowski Krzysztof06UKP POLONIA Warszawa31.09276
5.Hrycan Michał06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa31.22273
6.Czajka Stanisław06Buks Warszawa31.37269
7.Wieczorek Kacper06MTP Kormoran Olsztyn31.55264
8.Wasilewski Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa31.58264
9.Jackiewicz Adam06"Ósemka" Toruń32.15250
10.Brzozowski Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa32.63239
11.Makowski Łukasz06UKS RUCH Grudziądz32.76236
12.Zawadzki Jakub06UKS RUCH Grudziądz32.96232
13.Rutkowski Igor06Buks Warszawa33.01231
14.Stryjewski Szymon06Uks Mos Ełk33.29225
15.Koziński Jan06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa33.67217
16.Zasztowt Robert06Buks Warszawa33.68217
17.Grzymkowski Hubert06Uks Mos Ełk33.90213
18.Czarnomski Mateusz06UKP POLONIA Warszawa33.92213
19.Belovas Nikita06Šiaulių PM "Delfinas"34.09209
20.Stańczyk Łukasz06Integracyjny Klub Sportowy Kon34.11209
21.Ozga Oskar06MTP Kormoran Olsztyn34.19208
22.Łomiński Daniel06DELFIN Gdynia34.40204
23.Czarnota Kamil06MAL WOPR Malbork 334.47203
24.Sinacki Filip06MTKP Delfin Toruń34.58201
25.Barbšys Audrius06Klaipėdos Gintaro SC34.79197
26.Urbański Maciej06UKP POLONIA Warszawa35.01193
27.Czajkowski Wiktor06UKS RUCH Grudziądz35.10192
28.Górczyński Karol06MTP Kormoran Olsztyn35.15191
29.Sosnowski Piotr06MTKP Delfin Toruń35.41187
30.Piróg Adam06MTP Kormoran Olsztyn35.47186
31.Bucki Jan06Buks Warszawa35.58184
32.Hlavaty Jakub06DELFIN Gdynia35.72182
Hlavaty Kacper06DELFIN Gdynia35.72182
34.Ołdziejewski Wiktor06MAL WOPR Malbork 335.87180
35.Rzepecki Mikołaj06Integracyjny Klub Sportowy Kon35.89179
36.Kononenko Daniil06Klaipėdos Gintaro SC35.96178
37.Machel Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa36.11176
38.Tabor Maksymilian06UKP POLONIA Warszawa36.16175
39.Binkowski Aleksander06Buks Warszawa36.19175
40.Cybulski Zbigniew06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.32173
41.Gwizdak Mateusz06UKP POLONIA Warszawa36.60169
42.Daugintis Lukas06Klaipėdos Gintaro SC36.94164
43.Stawicki Filip06UKP POLONIA Warszawa37.15162
44.Kasjaniuk Maksymilian06Buks Warszawa38.04151
45.Czerniak-Czyżniak Tomasz06MKS Ochota Warszawa38.32147
46.Konik Łukasz06Integracyjny Klub Sportowy Kon38.52145
47.Pilszyk Jakub06Integracyjny Klub Sportowy Kon38.55145
48.Orzołek Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn38.76142
49.Barusas Modestas06Klaipėdos Gintaro SC39.16138
50.Januszaniec Łukasz06Ukp Jedynka Elbląg39.56134
51.Włodarczyk Dawid06Integracyjny Klub Sportowy Kon41.13119
52.Lenczewski Kacper06Uks Mos Ełk41.37117
53.Gabrielyan Emil06MTP Kormoran Olsztyn45.4188
54.Kucharski Kamil06Integracyjny Klub Sportowy Kon47.0979
NWKamiński Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa
NWWitkowski Antoni06OSN Amfiprion Olecko
NWLeśniewski Wiktor06Uks Wawer

12 lat

1.Przybysz Krzysztof05Uks Mos Ełk26.72435
2.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno27.74389
3.Trykacz Kacper05MTP Kormoran Olsztyn28.05376
4.Chupka Patryk05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa28.26368
5.Różycki Szymon05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa28.98341
6.Bolek Stanisław05UKP POLONIA Warszawa29.22333
7.Gilewski Piotr05MTKP Delfin Toruń29.35328
8.Domalewski Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn29.49324
9.Osełkowski Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn29.50323
10.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa29.56321
11.Czeredys Eryk05UKP POLONIA Warszawa29.67318
12.Tyrka Igor05MTP Kormoran Olsztyn29.69317
13.Česnakas Mykolas05Klaipėdos Gintaro SC29.72316
14.Sobieszek Franciszek05MKS Piaseczno29.74316
15.Baltramiejūnas Jogaila05Klaipėdos Gintaro SC30.04306
16.Popiołek Kacper05MTP Kormoran Olsztyn30.27299
17.Beta Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa30.37296
18.Szmajda Marcin05MUKS Olimpijczyk  OSSM30.40296
19.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń30.42295
20.Trydulski Oskar05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa30.90281
21.Szewczyk Roch05UKP POLONIA Warszawa31.15275
22.Zychowicz Bartosz05UKS RUCH Grudziądz31.23273
23.Kowalewski Dawid05MKS ROŚ Pisz31.26272
24.Maskavs Uldis05Rîdzene DSN31.52265
25.Domasiewicz Maciej05MKS ROŚ Pisz31.89256
26.Wojczulis Jakub05MUKS Olimpijczyk  OSSM32.08251
27.Langowski Tymon05UKS RUCH Grudziądz32.15250
Michalczuk Mateusz05MKS Juvenia Białystok32.15250
29.Wojszkun Jacek05MTP Kormoran Olsztyn32.18249
30.Sienkiewicz Ignacy05Integracyjny Klub Sportowy Kon32.42244
31.Czerniawski Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno32.67238
32.Gołyński Michał05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa32.98231
33.Mikołajczyk Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn33.03230
34.Osiński Igor05"Ósemka" Toruń33.16228
35.Turliński Jędrzej05Międzyszkolny Klub Pływacki Me33.19227
36.Juchno Mikołaj05Integracyjny Klub Sportowy Kon33.28225
37.Czerwiński Wiktor05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno33.35224
38.Wiśniewski Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa33.39223
39.Kulikovskis Alekss05Sporta Centrs "Ezerzeme"33.47221
40.Miller Hubert05MUKS Olimpijczyk  OSSM33.55220
Wiszniewski Albert05MKS Juvenia Białystok33.55220
42.Truchan Patryk05MUKS Olimpijczyk  OSSM33.62218
43.Leśniewski Dawid05MTP Kormoran Olsztyn34.38204
44.Józefowicz Bartłomiej05MTKP Delfin Toruń34.40204
45.Matofij Mikołaj05UKS "Siódemka" Gdynia35.19190
46.Grudziński Jakub05UKS RUCH Grudziądz35.63183
47.Sobuń Michał05MTP Kormoran Olsztyn36.35173
48.Wróbel Michał05MTP Kormoran Olsztyn36.38172
49.Sokół Oskar05Ukp Jedynka Elbląg36.48171
50.Bogdanovs Artjoms05Sporta centrs "Jekabpils"36.53170
51.Lasota Sebastian05Ukp Jedynka Elbląg39.31136
52.Dąbrowski Marcin05Klub Sportowy Płetwal Szczytno39.68133
53.Bicans Ainars05Sporta Centrs "Ezerzeme"40.48125
DYSKW.Slonchakov Nikita05SSHOR 14 Kaliningrad
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWTopczewski Konstantyn05UKP POLONIA Warszawa
NWSonakowski Bartosz05UKS Siódemka Brodnica29.89311

13 lat

1.Pancerevas Daniil04Klaipėdos Gintaro SC24.15590
2.Tretjak Martin04Klaipėdos Gintaro SC25.32512
3.Kvederis Danielis04Klaipėdos Gintaro SC26.13466
4.Hryniewicki Krzysztof04Mkp Wodnik Bielsk Podlaski26.56443
5.Białek Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa27.04420
6.Davidovs Pavels04Ventspils SS "Spars"27.13416
7.Wrzosek Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa27.30408
8.Berner Szymon04Buks Warszawa27.36406
9.Leśniak Maksymilian04Uks 190 Łódź27.42403
10.Kwiatkowski Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia27.43402
11.Masiuk Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa27.52399
12.Jokšas Jonas04Klaipėdos Gintaro SC27.84385
13.Banasik Samuel04Integracyjny Klub Sportowy Kon27.91382
14.Choroszewski Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno27.93381
15.Kordowski Tymoteusz04Buks Warszawa27.95380
16.Deigrosh Danil04SSHOR 14 Kaliningrad28.05376
17.Kozłowski Szymon04Buks Warszawa28.15372
18.Przygocki Dawid04MTKP Delfin Toruń28.47360
19.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa Mokotów28.61355
20.Głąbiński Kamil04UKS Pirania Targówek28.76349
Pasieczny Bartłomiej04Ukp Jedynka Elbląg28.76349
22.Iwankowski Hubert04UKP POLONIA Warszawa29.02340
23.Żurowicz Antoni04MKP Kołobrzeg29.12336
Hermanowicz Nikodem04MAL WOPR Malbork 329.12336
25.Szczerba Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa29.20334
26.Kruszewski Adrian04MTKP Delfin Toruń29.30330
27.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa Mokotów29.82313
28.Birk Bartosz04MUKS Olimpijczyk  OSSM29.88311
29.Jurczak Bartosz SOL04MTP Kormoran Olsztyn30.62289
30.Boros Olaf04Ukp Jedynka Elbląg30.88282
31.Juozapaitis Matas04Šiaulių PM "Delfinas"31.46267
32.Dulniak Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.64262
33.Kozłowski Konrad SOL04MTP Kormoran Olsztyn32.25247
34.Jankowski Jakub04MUKS Olimpijczyk  OSSM32.46243
35.Szyłański Mikołaj SOL04MTP Kormoran Olsztyn32.57240
36.Sobczak Mateusz SOL04MTP Kormoran Olsztyn32.67238
NWMłynarczyk Mateusz04Uks 190 Łódź
NWKiselcuks Timurs04Ventspils SS "Spars"
NWGrochecki Jan04MAL WOPR Malbork 3

14 lat

1.Khlebnikov Aleksandr03SSHOR 14 Kaliningrad25.07527
2.Gąsiorowski Michał03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa25.62494
3.Walat Sebastian03UKS Pirania Targówek26.36454
4.Cyckowski Aleksander03Ukp Jedynka Elbląg26.48447
5.Michałowski Eryk03Uks Omega Sokółka26.53445
6.Żuchowski Kacper03Ukp Jedynka Elbląg26.54444
7.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM26.59442
8.Popławski Ksawery03Uks Mos Ełk26.85429
9.Przybytniak Sean03UKS  Żoliborz27.32407
10.Paulauskas Gustas03Šiaulių PM "Delfinas"27.51399
11.Bąbel Eryk03UKS "Siódemka" Gdynia27.62394
12.Martin-Woźniak Wiktor03MTKP Delfin Toruń27.70391
13.Jodzio Adrian03MUKS Olimpijczyk  OSSM27.91382
14.Savinovs Daniils03Rîdzene DSN28.61355
15.Krivoguzs Vadims03Sporta Centrs "Ezerzeme"28.86345
16.Horbaty Klaudiusz03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa28.94343
17.Gruchała Mikołaj03UKS  Żoliborz30.65288
18.Maczyszyn Hubert03Międzyszkolny Klub Pływacki Me32.32246
NWKirisa Arturs03Ventspils SS "Spars"
NWLubiński Adrian03Uks Wawer

15 lat

1.Bielas Jakub02UKS RUCH Grudziądz24.55562
2.Kolańczyk Kacper02MKP Kołobrzeg24.73549
3.Sobolewski Dawid SOL02MTP Kormoran Olsztyn25.11525
4.Porbacki Krystian SOL02MTP Kormoran Olsztyn25.65492
5.Szulkowski Szymon02UKS Siódemka Brodnica25.69490
6.Dagys Armandas02Šiaulių PM "Delfinas"25.74487
7.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk25.75487
8.Waszak Kamil02UKS RUCH Grudziądz25.80484
9.Cierpiał Jakub02UKS Siódemka Brodnica26.00473
10.Glodenis Arnas02Klaipėdos Gintaro SC26.11467
11.Pawłowski Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa26.14465
12.Pyczot Paweł02UKS Pirania Targówek26.46448
13.Komlev Viktor02SSHOR 14 Kaliningrad26.50446
14.Marczak Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.54444
15.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa Mokotów27.11417
16.Garbar Ivan02SSHOR 14 Kaliningrad27.37405
17.Rutkowski Kacper02UKS Siódemka Brodnica27.49400
18.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP Kormoran Olsztyn27.55397
19.Sidorenko Kirill02SSHOR 14 Kaliningrad27.57396
20.Wielkopolan Feliks02Integracyjny Klub Sportowy Kon27.64393
21.ÄŒikalovas Eldaras02Šiaulių PM "Delfinas"27.86384
22.Helbrecht Jakub SOL02MTP Kormoran Olsztyn28.03377
23.Sochacki Konrad02MKS Ochota Warszawa28.18371
24.Mierzejek Igor SOL02MTP Kormoran Olsztyn28.63354
25.Tatur Pavel02SSHOR 14 Kaliningrad29.23332
26.Racipa Vladislavs02Sporta Centrs "Ezerzeme"29.36328
27.Alubickis Rokas02Šiaulių PM "Delfinas"29.41326
28.Guscins Edvins02Sporta Centrs "Ezerzeme"29.42326
29.Borowski Kacper02MUKS Olimpijczyk  OSSM29.91310

16 - 18 lat

1.Kaveckas Mantas00Klaipėdos Gintaro SC23.24662
2.Buta Vilius00Klaipėdos Gintaro SC23.34654
3.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia23.60632
4.Rybarczyk Adam00Integracyjny Klub Sportowy Kon24.11593
5.Mech Dariusz00UKS PIRAT Elbląg24.38573
6.Romaniec Szymon00DELFIN Gdynia24.39573
7.Bacevičius Rimas99Klaipėdos Gintaro SC25.28514
8.Bielski Kacper01DELFIN Gdynia25.38508
9.Petkus Deividas00Klaipėdos Gintaro SC25.59496
10.Stecki Jędrzej01UKS "Siódemka" Gdynia26.04470
11.Gier Olivier SOL99MTP Kormoran Olsztyn26.18463
12.Kligulis Valerijs01Sporta Centrs "Ezerzeme"26.51446
13.Firsovs Dmitrijs01Ventspils SS "Spars"26.64439
14.Bulov Timofei01SSHOR 14 Kaliningrad26.77433
15.Stonkus Vilius00Klaipėdos Gintaro SC27.03421
16.Grigorjevas Liudvikas00Klaipėdos Gintaro SC27.19413
17.Polakovs Aleksandrs01Ventspils SS "Spars"27.20413
18.Vasiliev Alexey99Klaipėdos Gintaro SC27.36406
19.Jaranowski Igor01MTKP Delfin Toruń27.37405
20.Wojtalewicz Robert01Ukp Jedynka Elbląg28.03377
21.Galinskis Danielius01Šiaulių PM "Delfinas"30.52292

PKVilcans Pavels90Latvia23.94606
PKHarlaps Maksims98Latvia25.08527


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-12-16 - 15:39
Kobiet, 200m zmienny11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Wilanowska Karina06UKP POLONIA Warszawa2:37.93459
2.Gomułka Weronika06Uks 190 Łódź2:41.41430
3.Drynkowska Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.67397
4.Mątewska Zofia06Integracyjny Klub Sportowy Kon2:53.95343
5.Jagodzińska Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa2:54.62339
6.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:54.90338
7.Idzkowski Maria06MTP Kormoran Olsztyn2:57.30324
8.Głowacka Weronika06Integracyjny Klub Sportowy Kon2:57.64322
9.Łubińska Zuzanna06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:58.60317
10.Pawlik Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.06299
11.Pracz Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa3:03.78291
12.Kacar Melis06UKP POLONIA Warszawa3:04.64287
13.Shchikovskaia Erika06SSHOR 14 Kaliningrad3:04.76286
14.Bobrowska Joanna06MUKS Olimpijczyk  OSSM3:06.54278
15.Sołtyszewska Alicja06MKS Juvenia Białystok3:06.70278
16.Szabrańska Oliwia06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:09.20267
17.Kamola Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa3:09.93264
18.Juśkiewicz Ada06MTP Kormoran Olsztyn3:11.95255
19.Mątwicka Liliana06MTP Kormoran Olsztyn3:13.08251
20.PALANIS WIKTORIA06MUKS Olimpijczyk  OSSM3:13.66249
21.Żochowska Liliana06UKS "Siódemka" Gdynia3:14.45246
22.Kwiatkowska Maja06UKS "Siódemka" Gdynia3:16.75237
23.Klimočkina Viktorija06Klaipėdos Gintaro SC3:19.12229
24.Romanowska Izabela06MTP Kormoran Olsztyn3:19.25228
25.Kowalska Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn3:27.61202
26.Szczudło Alicja06MTP Kormoran Olsztyn3:33.93184
DYSKW.Radel Oliwia06Uks Omega Sokółka
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Luferenko Polina06SSHOR 14 Kaliningrad
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, G8
DYSKW.Bekker Alena06SSHOR 14 Kaliningrad
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu, Z2/
NWRolińska Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa

12 lat

1.Beszterda Maria05MKS Juvenia Białystok2:38.91450
2.Kossowska Julita05Uks 190 Łódź2:41.08432
3.Mroczek Magda05MAL WOPR Malbork 32:41.34430
4.Brzozowska Aleksandra05MKS Juvenia Białystok2:43.64412
5.Skalińska Ewa05MKS Piaseczno2:44.67405
6.Grabiszewska Maja05UKP POLONIA Warszawa2:48.77376
7.Olecka Amelia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:49.10374
8.Walentynowicz Nadia05MAL WOPR Malbork 32:49.95368
9.SkrodenytÄ— GiedrÄ—05Šiaulių PM "Delfinas"2:50.83362
10.Zięba Anastazja05MTKP Delfin Toruń2:51.40359
11.Gorbačiova Darja05Klaipėdos Gintaro SC2:57.52323
12.Piłatowicz Kaja05Integracyjny Klub Sportowy Kon3:02.13299
13.Jankowska Martyna05MTP Kormoran Olsztyn3:06.05280
14.BudrytÄ— AurÄ—ja05Šiaulių PM "Delfinas"3:11.58257
15.Rozwadowska Zuzanna05UKS Siódemka Brodnica3:16.48238
16.Soszyńska Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn3:24.81210
17.Staver Arina05SSHOR 14 Kaliningrad3:25.32209
NWKopiczyńska Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa

13 lat

1.Tarasiewicz Klaudia04UKP POLONIA Warszawa2:25.76584
2.Grygiencza Iga04Międzyszkolny Klub Pływacki Me2:26.23578
3.Januszko Patrycja04Integracyjny Klub Sportowy Kon2:29.81538
4.Kaczorowska Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.15534
5.Latała Weronika04Skp Barakuda Starachowice2:31.12524
6.Bidnik Wiktoria04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:32.89506
7.Świetlik Julia04Integracyjny Klub Sportowy Kon2:32.94505
8.Wrzesińska Wiktoria04Uks 190 Łódź2:36.64470
9.Gwaj Julia04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:37.17466
10.Augustynowicz Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.44446
11.Mielcarek Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:41.82427
12.Har Zofia04MKS Piaseczno2:41.92426
13.Dębska Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.04425
14.Nowak Oliwia04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:44.15409
15.Wierzchowska Maja SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:44.79404
16.Zdrojewska Maja04ORKA Grudziądz2:45.14401
17.Tylkie Dominika04Ukp Jedynka Elbląg2:50.66364
18.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:54.56340
19.DumpytÄ— DeimantÄ—04Šiaulių PM "Delfinas"3:00.65306
20.Brożyna Alicja04Integracyjny Klub Sportowy Kon3:10.71260
21.Walentowicz Michalina04MTKP Delfin Toruń3:15.56241
DYSKW.Isaenkova Sofia04SSHOR 14 Kaliningrad
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie
NWBorys Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa
NWOfman Julia04Skp Barakuda Starachowice

14 lat

1.Nowak Maja03MKS Ochota Warszawa2:23.50612
2.Ancypo Agnieszka03Uks Omega Sokółka2:34.10494
3.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:34.26492
4.Kozińska Anna03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:39.46446
5.Aleksandrova Sofia03SSHOR 14 Kaliningrad2:48.07381
6.Kamińska Natalia03DELFIN Gdynia2:57.53323
7.Apsite Diana03Sporta centrs "Jekabpils"3:01.05304

15 lat

1.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia2:25.79583
2.Chrostowska Maria SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:39.64444
NWWaleron Marta02UKS RUCH Grudziądz


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-12-16 - 16:14
Chłopców, 200m zmienny11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Styś Aleksander06UKS Jagiellonka Warszawa2:34.0436033.3240.1445.8534.73
2.Markowski Wincenty06UKS TRI-Team Rumia2:37.4333735.1040.4545.3336.55
3.Kapała Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn2:45.3829136.5742.3148.8937.61
4.Razvodov Maksim06SSHOR 14 Kaliningrad2:48.8027338.4344.5550.0335.79
5.Goś Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia2:53.7725139.4642.9051.7539.66
6.Hrycan Michał06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:58.0523338.4745.1554.3940.04
7.Brzozowski Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa2:59.4222838.6343.4156.7640.62
8.Czarnomski Mateusz06UKP POLONIA Warszawa3:05.9220542.8047.9556.4338.74
9.Zawadzki Jakub06UKS RUCH Grudziądz3:06.2120444.8345.7054.7340.95
10.Koziński Jan06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:06.4020341.7747.3855.6341.62
11.Dzienisiewicz Adrian06Uks Mos Ełk3:09.0219538.0346.761:02.0142.22
12.Dylewski Szymon06Buks Warszawa3:11.7318642.7445.8157.0946.09
13.Rychlewski Radosław06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:20.0416446.4553.8458.7041.05
14.Czerniak-Czyżniak Tomasz06MKS Ochota Warszawa3:21.9416043.1353.2259.6045.99
15.Łomiński Daniel06DELFIN Gdynia3:23.8815542.8254.871:01.7744.42
DYSKW.Cybulski Zbigniew06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramioniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie), Z2/
DYSKW.Tabor Maksymilian06UKP POLONIA Warszawa
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)

12 lat

1.Tkacz Wiktor05MKS Piaseczno2:32.7236932.8642.2645.0032.60
2.Zawadzki Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.7836934.2639.8946.2432.39
3.Czarnecki Igor05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:33.2836533.6440.0244.5335.09
4.Bolek Stanisław05UKP POLONIA Warszawa2:37.7533535.9641.5446.3433.91
5.Osełkowski Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:40.3531937.8342.6843.6536.19
6.Różycki Szymon05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:43.7829935.9841.5450.8735.39
7.Pieniążek Wojciech05UKP POLONIA Warszawa2:43.9329933.7744.7747.9537.44
8.Patoka Konrad05MAL WOPR Malbork 32:47.1028236.5244.1449.8236.62
9.Popiołek Kacper05MTP Kormoran Olsztyn2:50.0626736.5144.7651.6537.14
10.Czaja Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów2:51.3326140.2741.8950.1838.99
11.Kubicki Karol05MTP Kormoran Olsztyn2:52.6525637.2145.5752.4637.41
12.Woronko Maciej05Międzyszkolny Klub Pływacki Me2:52.7525534.8644.8555.3237.72
13.Adamiak Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:57.8823442.1245.4249.5140.83
14.Matofij Mikołaj05UKS "Siódemka" Gdynia3:00.0722540.4946.1652.7240.70
15.Sienkiewicz Ignacy05Integracyjny Klub Sportowy Kon3:05.4120643.3748.8153.6139.62
16.Wiszniewski Albert05MKS Juvenia Białystok3:09.3319442.5749.4553.5243.79
17.Józefowicz Bartłomiej05MTKP Delfin Toruń3:20.0416442.1551.541:00.3446.01

13 lat

1.Kosiński Filip04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:14.2554429.1932.2742.1930.60
2.Gołacki Sergiusz04Uks 190 Łódź2:20.8247129.4737.7342.0731.55
3.Ziembowicz Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.7846232.5535.9441.6231.67
4.Tarasewicz Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.2845731.2437.1640.3533.53
5.Masiuk Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.9344131.4935.8246.1330.49
6.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa Mokotów2:25.1543031.1737.9744.2231.79
7.Wieczorkowski Nikodem04Dwójka Tczew2:25.3542932.3737.9243.6931.37
8.Hryniewicki Krzysztof04Mkp Wodnik Bielsk Podlaski2:28.4040330.9940.0143.4733.93
9.Głąbiński Kamil04UKS Pirania Targówek2:31.3837932.0640.2245.0334.07
10.Jokšas Jonas04Klaipėdos Gintaro SC2:34.2535933.6738.9846.4435.16
11.Davidovs Pavels04Ventspils SS "Spars"2:39.9332232.0340.9947.2439.67
12.Tomashevskii Aleksei04SSHOR 14 Kaliningrad2:45.6428935.1143.2949.7237.52
13.Sobczak Mateusz SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:47.3228138.1943.8747.1138.15
14.Dulniak Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:47.7627934.9042.7151.3538.80
15.Zacharjasiewicz Antoni04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa3:02.0721838.4347.0954.7541.80
DYSKW.Vasiliev Pavel04SSHOR 14 Kaliningrad
DYSKW.Sanzhiev Vladislav04SSHOR 14 Kaliningrad
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu), Z2
NWCiuba Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa
NWGrochecki Jan04MAL WOPR Malbork 3

14 lat

1.Khlebnikov Aleksandr03SSHOR 14 Kaliningrad2:14.2854429.2235.9838.6230.46
2.Przybysz Mateusz03Buks Warszawa2:18.2249829.9634.7241.7931.75
3.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:20.4147530.3437.9939.5732.51
4.Michałowski Eryk03Uks Omega Sokółka2:20.9147030.3737.0140.3533.18
5.Skirutis Nojus03Klaipėdos Gintaro SC2:21.4746530.6337.1841.1832.48
Węgrzynowicz Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:21.4746531.0935.4942.4932.40
7.Kapała Szymon SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:23.1644931.4637.1541.5832.97
8.Svarovskii Danil03SSHOR 14 Kaliningrad2:24.3243829.5836.9744.0433.73
9.Macioszek Maksymilian03MKS Ochota Warszawa2:24.5043631.1838.1841.4133.73
10.Tumialis Maciej03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:26.0542230.4236.6744.9334.03
11.Michalak Piotr03MKS Ochota Warszawa2:26.9141531.0738.2943.8733.68
12.Januszanis Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:33.9336132.9441.7043.5835.71
13.Mavludovs Rinats03Ventspils SS "Spars"2:44.5429534.0641.6249.1839.68
DYSKW.Bąbel Eryk03UKS "Siódemka" Gdynia
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2/
DYSKW.Milewski Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2/
NWMartin-Woźniak Wiktor03MTKP Delfin Toruń

15 lat

1.Raban Maciej02Integracyjny Klub Sportowy Kon2:07.9962826.8731.2539.0630.81
2.Woronko Krzysztof SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:15.7052728.8933.3840.5832.85
3.Jędrzejkiewicz Jan02UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:25.0943131.1638.3443.8231.77
4.Glodenis Arnas02Klaipėdos Gintaro SC2:30.0239032.6937.4245.9733.94
5.Tatur Pavel02SSHOR 14 Kaliningrad2:35.2235233.9240.9345.1635.21

16 - 18 lat

1.Pająk Bartosz01Buks Warszawa2:09.9860027.8733.0139.3529.75
2.Kłak Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:10.1059828.2132.3638.1631.37
3.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź2:17.2450930.7936.7638.3031.39
NWJaranowski Igor01MTKP Delfin Toruń

PKOłownia Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia2:44.0329836.3741.0648.3738.23


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-12-16 - 16:43
Kobiet, 50m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Łotowska Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa46.68230
2.Malinowska Martyna08UKS RUCH Grudziądz47.84214
3.Slobodina Vitalina09SSHOR 14 Kaliningrad49.28196
4.Banasik Lena08Integracyjny Klub Sportowy Kon51.26174
5.Witt Jagoda08DELFIN Gdynia51.96167
6.Łuczak Gabriela08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa52.16165
7.Kirianova Ekaterina08SSHOR 14 Kaliningrad52.38163
8.Piętka Alicja08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa52.66160
9.Łuczyńska Maria08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa53.40154
10.Lazakovich Diana09SSHOR 14 Kaliningrad53.73151
11.Kordala Julia08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa53.86150
12.Leszko Joanna08Buks Warszawa55.66136
13.Jadłowska Aleksandra08Integracyjny Klub Sportowy Kon56.31131
14.Gan Mia08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa56.37131
15.Bieniecka Maja09UKP POLONIA Warszawa57.22125
16.Kudriavtseva Aleksandra08SSHOR 14 Kaliningrad57.53123
17.Mątewska Hanna08Integracyjny Klub Sportowy Kon57.63122
18.Kijewska Wiktoria08UKP POLONIA Warszawa58.04120
19.Pieńkowska Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno58.20119
20.Tatkowska Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:19.6746

10 lat

1.Maciejewska Antonina07UKP POLONIA Warszawa42.45307
2.Żuchowska Antonina07MTP Kormoran Olsztyn45.10256
3.Bóbska Bianka07Buks Warszawa45.71245
4.Sarnowska Aleksandra07MKS Ochota Warszawa45.80244
5.Michalska Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa45.81244
6.Brojanowska Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa46.16238
7.Figurska Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa46.43234
8.Grzegorzewska Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa46.62231
9.Skorowska Amelia07Cartusia Kartuzy47.28222
10.Gawron Antonina07UKP POLONIA Warszawa48.01212
11.Kaźmierczak Anastazja07DELFIN Gdynia48.11210
12.Siedlewska Marcelina07UKS "Siódemka" Gdynia48.82201
13.Dziuba Monika07MTP Kormoran Olsztyn49.12198
14.Krakowska Alicja07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa49.24196
15.Beder Patrycja07UKP POLONIA Warszawa49.60192
16.Dudziak Oliwia07DELFIN Gdynia50.40183
17.Tomkiel Anna07UKP POLONIA Warszawa51.55171
18.Szczodrowska Julia07"Ósemka" Toruń51.66170
19.Jaguszewska Anastazja07MTP Kormoran Olsztyn52.10166
20.Gacka Aleksandra07UKS "Siódemka" Gdynia52.14165
21.Dymerska Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno52.43162
22.Stončiūtė Kotryna07Klaipėdos Gintaro SC53.09156
23.Pindor Julia07Buks Warszawa53.84150
24.Fial Anna07UKS Ósemka Starogard Gdański55.08140
25.Polasik Julia07Międzyszkolny Klub Pływacki Me56.11132
26.Kocyk Amelia07MTKP Delfin Toruń56.53130
27.Biedrzycka Zuzanna07Integracyjny Klub Sportowy Kon56.70128
28.Kłos Zuzanna07UKS Ósemka Starogard Gdański57.33124
29.Koczerba Hanna07Integracyjny Klub Sportowy Kon1:04.2088
30.Tracz Michalina07Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:04.3288
31.Maczyszyn Karolina07Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:06.4180
DYSKW.Radkiewicz Daria07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami
DYSKW.Filipowicz Barbara07UKS 307 Warszawa Mokotów
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

11 lat

1.Janaszek-Seydlitz Zofia06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa37.79435
2.Kupis Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn40.06365
3.Shchikovskaia Erika06SSHOR 14 Kaliningrad40.47354
4.Skrobisz Urszula06UKS Ósemka Starogard Gdański40.94342
5.Kuklicz Iga06Uks Omega Sokółka41.01340
6.Głowacka Weronika06Integracyjny Klub Sportowy Kon41.66324
7.Dektiariova Jekaterina06Klaipėdos Gintaro SC41.86320
8.Stankiewicz Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów42.53305
9.Kisiel Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa43.08293
10.Szabrańska Oliwia06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa43.43286
11.Filipczak Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno44.77261
12.Żochowska Liliana06UKS "Siódemka" Gdynia44.94258
13.Walczak Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa45.34252
14.Kamola Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa46.04240
15.Miszewska Oliwia06UKS Ósemka Starogard Gdański46.05240
16.Golonko Dominika Gabriela06MKS Juvenia Białystok46.06240
17.Klemarewska Natalia06Uks Mos Ełk46.23237
18.Kwiatkowska Maja06UKS "Siódemka" Gdynia46.62231
19.Muras Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów46.66231
20.Próba Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa46.83228
21.Błaszczyk Wiktoria06UKP POLONIA Warszawa46.93227
22.Juszczyk Natalia06UKP POLONIA Warszawa47.11224
23.Balcerzak Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa47.68216
24.Wierucka Julia06ORKA Grudziądz47.78215
25.Olko Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia47.99212
26.Banasikowska Julia06Integracyjny Klub Sportowy Kon48.74202
27.Budakowska Antonina06UKS Ósemka Starogard Gdański49.16197
28.Zielińska Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa50.03187
29.Sulowska Estera06"Ósemka" Toruń51.02176
30.Zduniak Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn51.30174
31.Budakowska Maria06UKS Ósemka Starogard Gdański58.10119
DYSKW.Wasilewska Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWBudzińska Julia06UKS RUCH Grudziądz
NWRolińska Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa

12 lat

1.Piechowicz Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.77513
2.Stawicka Julia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.79471
3.Łuszczewska Emilia05MKS Juvenia Białystok37.80434
4.Kraszewska Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn37.84433
5.Rozbicka Kinga05Buks Warszawa38.36416
6.Klusek Aleksandra05UKP POLONIA Warszawa38.40414
7.Doroszkiewicz Anna05Ukp Jedynka Elbląg38.56409
8.Szpaczyńska Liliana05MAL WOPR Malbork 338.92398
9.Nowakowska Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa38.96397
10.Bałda Aleksandra05MKS Piaseczno39.44382
11.Jurkowska Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI39.52380
12.Valauskaitė Aleksandra05Klaipėdos Gintaro SC39.74374
13.Sójka Eliza05UKP POLONIA Warszawa39.96368
14.Pabisiak Helena05UKP POLONIA Warszawa40.81345
15.Tupalska Oliwia05MKS Juvenia Białystok40.90343
16.Blagodjore Spfija05Ventspils SS "Spars"41.02340
17.Grzegorczyk Maja05Uks Mos Ełk41.44330
18.Mentryka Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn41.73323
19.Olkowska Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa42.17313
20.Krupa Liliana05MKS Juvenia Białystok42.63303
21.Nosova Anželika05Klaipėdos Gintaro SC42.77300
22.BudrytÄ— AurÄ—ja05Šiaulių PM "Delfinas"42.85298
23.Kalinowska Dominika05UKS Siódemka Brodnica43.87278
24.Krok Amelia05MUKS Olimpijczyk  OSSM43.93277
25.Rzepecka Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI43.98276
26.Stankiewicz Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn44.21271
27.Waleron Agnieszka05UKS RUCH Grudziądz44.26270
28.JociÅ«tÄ— Gerda05Šiaulių PM "Delfinas"45.20254
29.Kozakiewicz Aleksandra05MUKS Olimpijczyk  OSSM45.64247
30.Pawelec Oliwia05UKS "Siódemka" Gdynia47.91213
31.Mróz Karolina05UKP POLONIA Warszawa48.94200
32.Piróg Michalina05MTP Kormoran Olsztyn52.30164

13 lat

1.Ofman Julia04Skp Barakuda Starachowice34.47573
2.Potiopa Karolina04MKS Ochota Warszawa35.50525
3.Kaczorowska Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa35.78512
4.Woś Weronika04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa36.08500
5.Har Zofia04MKS Piaseczno36.31490
6.Kesler Katarzyna04MKS Ochota Warszawa36.43485
7.Gomułka Natalia04Uks 190 Łódź37.19456
8.Łotowska Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa37.91431
9.Tymińska Zofia04UKP POLONIA Warszawa38.26419
10.Suskiewicz Maja04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa38.35416
11.Brodewicz Zofia04DELFIN Gdynia38.64407
12.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa Mokotów38.73404
13.Augustynowicz Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa39.28387
14.Moszczyńska Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa39.79372
15.Apsite Nikola Silvija04Rîdzene DSN40.12363
16.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno41.92318
17.Szałkowska Oliwia SOL04MTP Kormoran Olsztyn43.57284
18.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów44.00275
19.Grigjane Dajana04Ventspils SS "Spars"44.25271
20.Walentowicz Michalina04MTKP Delfin Toruń44.69263
21.Lempiecka Julita04Uks Mos Ełk49.51193
22.Ivanovivch Maria04Ukp Jedynka Elbląg56.03133

14 lat

1.Kułakowska Monika03Międzyszkolny Klub Pływacki Me35.09543
2.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno36.06501
3.Waszkowska Wiktoria03MKS Piaseczno36.21494
4.Streckytė Laura03Klaipėdos Gintaro SC36.28491
5.Evaltaitė Ieva03Klaipėdos Gintaro SC37.59442
6.Aleksandrova Sofia03SSHOR 14 Kaliningrad37.65440
7.Sołoniewicz Julia03Uks Omega Sokółka38.02427
8.Ławrynowicz Gabriela03MKP Kołobrzeg38.33417
9.Juškaitė Augustė03Klaipėdos Gintaro SC39.28387
10.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM39.44382
11.Bogusz Maja03Buks Warszawa39.50381
12.Łuczyńska Adrianna SOL03MTP Kormoran Olsztyn40.83345
13.Piotrowicz Julia03MUKS Olimpijczyk  OSSM41.13337
14.Kusaj Zuzanna SOL03MTP Kormoran Olsztyn41.75322
15.Guz Dominika03MTKP Delfin Toruń43.55284

15 lat

1.Zientarska Karolina02Integracyjny Klub Sportowy Kon34.76559
2.Bojare Elza02Sporta centrs "Jekabpils"37.26454
3.Wtulich Anna SOL02MTP Kormoran Olsztyn38.16422
4.Khaustova Svetlana02SSHOR 14 Kaliningrad41.05339
NWWaleron Marta02UKS RUCH Grudziądz


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-12-16 - 17:09
Chłopców, 50m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat i młodsi

1.Wróblewski Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa44.73179
2.Osóbka-Morawski Eryk08UKP POLONIA Warszawa45.04176
3.Bryll Michał08Muks Piętnastka  Bydgoszcz45.88166
4.Różycki Jan08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa48.41141
Choroszewski Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno48.41141
6.Łubiński Szymon08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa49.57132
7.Trautzel Maksymilian08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa49.81130
8.Szczurek Hubert08Buks Warszawa50.48125
9.Żywicki Wiktor08"Ósemka" Toruń51.85115
10.Dąbrowski Adam08UKS 307 Warszawa Mokotów52.35112
11.Misiewicz Kajetan09Ukp Jedynka Elbląg52.70109
12.Smułkowski Igor08"Ósemka" Toruń53.38105
13.Kurczewski Piotr09Ukp Jedynka Elbląg54.08101
14.Zrelykh Artemii08SSHOR 14 Kaliningrad54.34100
15.Doroshenko Timur08SSHOR 14 Kaliningrad55.5394
16.Janicki Nataniel09Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:02.1866
17.Rybski Jan08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:04.5759
18.Stawiany Aleksander08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:05.0658
19.Jurkowski Igor09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:13.6840
DYSKW.Okoń Marcel08UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Stawiany Jakub09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramon po starcie i nawrotach
NWZalewski Igor08Cartusia Kartuzy
NWKarczewski Mateusz08Uks Wawer

10 lat

1.Wiśniewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa41.41226
2.Ziołecki Beniamin07UKP POLONIA Warszawa42.18214
3.Cygański Krzysztof07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa42.49209
4.Matusiak vel Matuszewski Tobiasz07MTP Kormoran Olsztyn42.63207
5.Ciechanowski Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów42.80205
6.Sitkiewicz Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa43.90190
7.Kaczor Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia44.48182
8.Woś Aleksander07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa45.10175
9.Kurek Ignacy07Buks Warszawa45.17174
10.Hrywniak Igor07UKS TRI-Team Rumia45.82167
11.Kulesza Jakub07UKP POLONIA Warszawa45.86166
12.Żęgota Igor07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa46.09164
13.Karczewski Bartosz07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa46.39161
14.Złotkowski Oskar07MKS Ochota Warszawa46.50160
15.Apinys Artas07Šiaulių PM "Delfinas"46.95155
16.Kochański Szczepan07UKS "Siódemka" Gdynia46.96155
17.Dworakowski Błażej07DELFIN Gdynia46.99155
18.Ring Michał07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa47.03154
19.Frączyk Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia47.15153
20.Antosik Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa47.45150
21.Dublewski Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa47.47150
22.Królik Szymon07UKP POLONIA Warszawa48.28143
23.Navickas Vilius07Šiaulių PM "Delfinas"48.30142
24.Nawara Kacper07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa48.45141
25.Bieniecki Stefan07UKP POLONIA Warszawa49.70131
26.Janiszewski Konrad07"Ósemka" Toruń51.00121
27.Andrejev Matvej07Klaipėdos Gintaro SC51.52117
28.Ślesik Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa52.08113
29.Tobiasz Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa52.23112
30.Marcinkiewicz Karol07"Ósemka" Toruń53.83103
31.Jaskułowski Konstanty07Integracyjny Klub Sportowy Kon54.32100
32.Kreft Patrick07DELFIN Gdynia54.5499
33.Kieszczyński Stanisław07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa55.0796
34.Å ukys Dovydas07Šiaulių PM "Delfinas"56.4089
35.Stańczak Stanisław07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa57.2086
36.Artemniak Mikołaj07MTP Kormoran Olsztyn58.5580
37.Carstens Dominik07UKS "Siódemka" Gdynia1:00.3973
DYSKW.Buksiński Adam07DELFIN Gdynia
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWKulik Franciszek07UKS Gim 92 Ursynów Warszawa

11 lat

1.Kurnosov Matvei06SSHOR 14 Kaliningrad40.13249
2.Wasilewski Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa42.34212
3.Jackiewicz Adam06"Ósemka" Toruń42.87204
4.Urbański Maciej06UKP POLONIA Warszawa43.98189
5.Kriukow Sasza06Integracyjny Klub Sportowy Kon45.40172
6.Hlavaty Kacper06DELFIN Gdynia45.58170
7.Gwizdak Mateusz06UKP POLONIA Warszawa46.03165
8.Traczewski Szymon06Uks Wawer46.79157
9.Daugintis Lukas06Klaipėdos Gintaro SC46.80157
10.Sinacki Filip06MTKP Delfin Toruń47.50150
11.Machel Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa47.53149
12.Rzepecki Mikołaj06Integracyjny Klub Sportowy Kon47.80147
13.Rurys Adam06MTP Kormoran Olsztyn47.90146
14.Krzyżewski Piotr06MTP Kormoran Olsztyn48.37142
15.Stawicki Filip06UKP POLONIA Warszawa48.45141
16.Olejniczak Maciej06MTP Kormoran Olsztyn50.20127
17.Cybulski Zbigniew06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa50.69123
18.Januszaniec Łukasz06Ukp Jedynka Elbląg51.89115
19.Binkowski Aleksander06Buks Warszawa52.39111
20.Sosnowski Piotr06MTKP Delfin Toruń52.67110
NWMastalerczuk Mateusz06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWKamiński Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa
NWLeśniewski Wiktor06Uks Wawer

12 lat

1.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń35.50359
2.Osełkowski Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn37.38308
3.Bidiuk Artem05SSHOR 14 Kaliningrad37.88296
4.Bodnar Mikołaj05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa38.04292
5.Łupiński Mateusz05MKS Juvenia Białystok38.11290
6.Przybysz Krzysztof05Uks Mos Ełk38.25287
7.Niewiadomski Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn39.06270
8.Beta Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa39.58259
9.Gilewski Piotr05MTKP Delfin Toruń39.71257
10.Sonakowski Bartosz05UKS Siódemka Brodnica39.78255
11.Domalewski Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn39.92253
12.Czerniawski Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.08250
13.Čepulis Gytis05Klaipėdos Gintaro SC40.37244
14.Górka Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa40.84236
15.Turliński Jędrzej05Międzyszkolny Klub Pływacki Me40.94234
16.Maskavs Uldis05Rîdzene DSN40.97234
17.Sulkowski Oskar05MTP Kormoran Olsztyn41.19230
18.Misiewicz Igor05Ukp Jedynka Elbląg41.84219
19.Zychowicz Bartosz05UKS RUCH Grudziądz43.39197
20.Langowski Tymon05UKS RUCH Grudziądz43.79191
21.Mikołajczyk Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn45.53170
22.Michalczuk Mateusz05MKS Juvenia Białystok45.74168
23.Wiśniewski Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa46.43160
24.Lasota Sebastian05Ukp Jedynka Elbląg48.36142
NWDąbrowski Marcin05Klub Sportowy Płetwal Szczytno

13 lat

1.Pancerevas Daniil04Klaipėdos Gintaro SC31.07536
2.Sanzhiev Vladislav04SSHOR 14 Kaliningrad31.86497
3.Jonowski Michał04SSP Orka Iława32.80456
4.Ziembowicz Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa33.15441
5.Linard Bartosz04Integracyjny Klub Sportowy Kon33.57425
6.Wierciński Kacper04Dwójka Tczew33.94411
7.Tarasewicz Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa33.97410
8.Kacperski Maciej04Uks Mos Ełk35.74352
9.Kwiatkowski Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia35.79351
Urbański Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa35.79351
Khoroshiltsev Konstantin04SSHOR 14 Kaliningrad35.79351
12.Pasieczny Bartłomiej04Ukp Jedynka Elbląg36.15340
13.Choroszewski Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.57329
Kozłowski Szymon04Buks Warszawa36.57329
15.Iwankowski Hubert04UKP POLONIA Warszawa36.83322
16.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa Mokotów37.12314
17.Vasiliev Pavel04SSHOR 14 Kaliningrad37.69300
18.Davidovs Pavels04Ventspils SS "Spars"37.79298
19.Litewski Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów38.64279
20.Szraga Mikołaj04MAL WOPR Malbork 339.06270
21.Hermanowicz Nikodem04MAL WOPR Malbork 339.23266
22.Ostałowski Dariusz04Ukp Jedynka Elbląg40.55241
23.Żurowicz Antoni04MKP Kołobrzeg40.86235
24.Sobczak Mateusz SOL04MTP Kormoran Olsztyn41.58223

14 lat

1.Rembowski Jan03Integracyjny Klub Sportowy Kon31.25527
2.Michałowski Eryk03Uks Omega Sokółka32.35475
3.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM32.88452
4.Macioszek Maksymilian03MKS Ochota Warszawa34.45393
5.Milewski Paweł03MUKS Olimpijczyk  OSSM35.09372
6.Januszanis Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM35.85349
7.Lenczewski Piotr03MUKS Olimpijczyk  OSSM37.46306
8.Popławski Ksawery03Uks Mos Ełk37.88296
9.Skwarnicki Jakub03Buks Warszawa38.04292
NWLubiński Adrian03Uks Wawer

15 lat

1.Kedeckas Mantas02Klaipėdos Gintaro SC30.68557
2.Makarov Georgii02SSHOR 14 Kaliningrad31.27526
3.Rutkowski Kacper02UKS Siódemka Brodnica33.21439
4.Garbar Ivan02SSHOR 14 Kaliningrad34.07407
5.Waszak Kamil02UKS RUCH Grudziądz34.77382
6.Wielkopolan Feliks02Integracyjny Klub Sportowy Kon35.27366
7.Guscins Edvins02Sporta Centrs "Ezerzeme"36.94319
8.Borowski Kacper02MUKS Olimpijczyk  OSSM39.37263
9.Racipa Vladislavs02Sporta Centrs "Ezerzeme"39.91253

16 - 18 lat

1.Partyka Damian01DELFIN Gdynia29.14650
2.Rybarczyk Adam00Integracyjny Klub Sportowy Kon29.32638
3.Jurczak Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn31.81500
4.Kaveckas Mantas00Klaipėdos Gintaro SC32.10486
5.Stecki Jędrzej01UKS "Siódemka" Gdynia32.29478
6.Firsovs Dmitrijs01Ventspils SS "Spars"32.46470
7.Wojtalewicz Robert01Ukp Jedynka Elbląg32.66462
8.Kligulis Valerijs01Sporta Centrs "Ezerzeme"33.09444
9.Stonkus Vilius00Klaipėdos Gintaro SC33.14442
10.Vasiliev Alexey99Klaipėdos Gintaro SC34.08406


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-12-16 - 17:35
Kobiet, 100m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
9 lat i młodsi

1.Kordziak Kinga2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.0423642.8446.20
2.Łotowska Alicja2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.4822444.1846.30
3.Narkiewicz Oliwia2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.9222144.6246.30
4.Kuczmar Aleksandra2009MKS Ochota Warszawa1:34.9519446.3148.64
5.Slobodina Vitalina2009SSHOR 14 Kaliningrad1:37.2618147.0350.23
6.Banasik Lena2008Integracyjny Klub Sportowy Kon1:37.6617847.7249.94
7.Łuczak Gabriela2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:39.1617047.9351.23
8.Piętka Alicja2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:39.69168
9.Kordala Julia2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:41.9415751.3050.64
10.Malinowska Martyna2008UKS RUCH Grudziądz1:42.2215647.4754.75
11.Łuczyńska Maria2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:42.7415350.4552.29
12.Mulska Adrianna2008"Ósemka" Toruń1:45.5514149.6055.95
13.Gan Mia2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:50.5112353.0157.50
14.Cziczak Matylda2008"Ósemka" Toruń1:50.8312253.2357.60
15.Misiak Kalina2008Integracyjny Klub Sportowy Kon1:53.8511255.7058.15
16.Jadłowska Aleksandra2008Integracyjny Klub Sportowy Kon1:59.099856.171:02.92
17.Stolarska Milena2008Integracyjny Klub Sportowy Kon1:59.939658.171:01.76
DYSKW.Szok Zuzanna2009MKS Ochota Warszawa
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
DYSKW.Valiukaitė Saulė2008Klaipėdos Gintaro SC
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
DYSKW.Lazakovich Diana2009SSHOR 14 Kaliningrad
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.Mątewska Hanna2008Integracyjny Klub Sportowy Kon
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

10 lat

1.Michalska Pola2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.8732739.2340.64
2.Dreger Gabriela2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:21.7130539.5942.12
3.Brojanowska Natalia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.2929940.7941.50
4.Kuczmar Zuzanna2007MKS Ochota Warszawa1:23.9528141.0642.89
5.Ciechanowska Aleksandra2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:24.3627741.4342.93
6.Grzech Michalina2007Cartusia Kartuzy1:24.6227541.2243.40
7.Muras Nina2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:27.3125043.2044.11
8.Domoradzka Julia2007MUKS Olimpijczyk  OSSM1:28.1024343.8944.21
9.Kończak Maja2007DELFIN Gdynia1:30.2822643.5946.69
10.Grzegorzewska Julia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.9322144.0846.85
11.Figurska Paula2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.8421545.6946.15
12.Siedlewska Marcelina2007UKS "Siódemka" Gdynia1:32.5121045.3947.12
13.Burdon Paulina2007Cartusia Kartuzy1:34.7419545.5949.15
14.Zaitseva Nina2007SSHOR 14 Kaliningrad1:35.0719345.6849.39
15.Mikołajczuk Maria2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:35.3219246.4848.84
16.Fial Anna2007UKS Ósemka Starogard Gdański1:35.5019147.8747.63
17.Gacka Aleksandra2007UKS "Siódemka" Gdynia1:35.7818947.5548.23
18.Dziuba Monika2007MTP Kormoran Olsztyn1:37.4817949.7447.74
19.Mordawska Natalia2007UKS RUCH Grudziądz1:39.7316849.3150.42
20.Kłos Zuzanna2007UKS Ósemka Starogard Gdański1:40.4216448.5351.89
21.Majchrzak Natalia2007Integracyjny Klub Sportowy Kon1:41.6115850.2851.33
22.Pyzel Anastazja2007Integracyjny Klub Sportowy Kon1:41.8015749.6952.11
23.Krakowska Alicja2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:44.5114550.1854.33
24.Polasik Julia2007Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:48.0913152.4655.63
25.Radkiewicz Daria2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:50.1712450.7559.42
26.Rembowska Maria2007Integracyjny Klub Sportowy Kon1:51.9011854.7657.14
27.Jaguszewska Anastazja2007MTP Kormoran Olsztyn1:55.8110757.9257.89
NWKotlewska Zuzanna2007DELFIN Gdynia

11 lat

1.Lis Magdalena2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:15.2339137.1838.05
2.Drynkowska Lena2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.0037936.7139.29
3.Jagodzińska Klaudia2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.4233239.1740.25
4.Kisiel Julia2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.4032039.4440.96
5.Banaś Dominika2006Buks Warszawa1:21.0731239.3741.70
6.Mątewska Zofia2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:21.6230639.1142.51
7.Ciach Maja2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:21.9230338.4743.45
8.Kołodziejska Stefania2006DELFIN Gdynia1:23.2628840.4742.79
9.Pola Martyna2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:24.2127939.2744.94
10.Wierucka Julia2006ORKA Grudziądz1:24.4527641.4343.02
11.Rapczewska Aleksandra2006MKS Juvenia Białystok1:25.2026942.4042.80
12.Pracz Wiktoria2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.3326841.4143.92
13.Rulewska Julia2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:25.3726742.1443.23
14.Żuk Zuzanna2006MUKS Olimpijczyk  OSSM1:26.13260
15.Próba Oliwia2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.1825142.9644.22
16.Radel Oliwia2006Uks Omega Sokółka1:27.5824843.4344.15
17.Leszka Iga2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:28.3224143.8744.45
18.Zielińska Dominika2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.7623843.3145.45
19.Miszewska Oliwia2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:29.6023144.7244.88
20.Salwecka Izabella2006MUKS Olimpijczyk  OSSM1:29.9222944.9344.99
21.Juśkiewicz Ada2006MTP Kormoran Olsztyn1:31.3421843.7647.58
22.Luferenko Polina2006SSHOR 14 Kaliningrad1:31.7921544.0347.76
23.Golonko Dominika Gabriela2006MKS Juvenia Białystok1:32.3221145.9746.35
24.Czubak Maria2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:33.5620345.0948.47
25.Budzińska Julia2006UKS RUCH Grudziądz1:35.2419246.1449.10
26.Zduniak Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.4318546.3050.13
27.Giedrys Weronika2006"Ósemka" Toruń1:36.4518546.3050.15
28.Horszowska Jagna2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:39.1417148.4050.74
29.Banasikowska Julia2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:39.6616848.6351.03
30.Balcerzak Maria2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:39.8516747.5252.33
31.Budakowska Antonina2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:42.7915349.9952.80
32.Budakowska Maria2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:46.0313951.7654.27
33.Kraśnicka Agata2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:47.4213450.5556.87

12 lat

1.Å imkutÄ— GustÄ—2005Šiaulių PM "Delfinas"1:11.8045034.8037.00
2.Tofil Emilia2005DELFIN Gdynia1:12.3444035.1437.20
3.Walentynowicz Nadia2005MAL WOPR Malbork 31:12.8443134.6238.22
4.Grabiszewska Maja2005UKP POLONIA Warszawa1:13.5341935.8137.72
5.Szok Wiktoria2005MKS Ochota Warszawa1:13.5941835.7537.84
6.Grabiszewska Martyna2005UKP POLONIA Warszawa1:13.8941335.5138.38
7.Zgorzałek Gabriela2005Buks Warszawa1:15.1239336.8838.24
8.Sienkiewicz Natalia2005Buks Warszawa1:16.1137736.7439.37
9.Brzozowska Aleksandra2005MKS Juvenia Białystok1:16.3637437.3938.97
10.Lasecka Anna2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:16.6237038.0238.60
11.Masłowska Wiktoria2005MTP Kormoran Olsztyn1:16.6337037.1739.46
12.Kopiczyńska Karolina2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.1936237.9739.22
13.Sujkowska Roksana SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:17.6935538.3139.38
14.Jurkowska Iga2005Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:17.7435437.9039.84
15.SkrodenytÄ— GiedrÄ—2005Šiaulių PM "Delfinas"1:18.2634738.8039.46
16.Stankiewicz Aneta SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:18.9833838.7040.28
17.Sójka Eliza2005UKP POLONIA Warszawa1:19.1033639.0740.03
18.Mierzejewska Wiktoria2005MTP Kormoran Olsztyn1:19.3233339.8139.51
19.Slatkevičiūtė Aistė2005Klaipėdos Gintaro SC1:19.4233238.4540.97
20.Gawedzka Natalia2005Uks Mos Ełk1:19.6532938.7540.90
21.Przybylska Maja2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:20.1132439.1840.93
22.Kluziak Natalia2005MTP Kormoran Olsztyn1:20.1932338.6341.56
23.Piłatowicz Kaja2005Integracyjny Klub Sportowy Kon1:21.4830839.0242.46
24.Bieńczyk Hanna2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:22.2329940.4541.78
25.Misiuk Aleksandra2005MKS Juvenia Białystok1:22.4529740.3142.14
26.Dąbrowska Franczeska2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:23.1229040.8342.29
27.Petrova Olesja2005Sporta Centrs "Ezerzeme"1:24.2127940.2044.01
28.Wiecińska Danuta2005MTKP Delfin Toruń1:25.5226640.7144.81
29.Waleron Agnieszka2005UKS RUCH Grudziądz1:28.0924343.5644.53
30.Kilinskaitė Gaivilė2005Klaipėdos Gintaro SC1:32.25212
31.Mróz Karolina2005UKP POLONIA Warszawa1:36.58184
32.Jakubovica Annija2005Sporta centrs "Jekabpils"1:37.3718047.0550.32
33.Staver Arina2005SSHOR 14 Kaliningrad1:37.59179
34.Piróg Michalina2005MTP Kormoran Olsztyn1:40.7516250.0950.66
DYSKW.Rozwadowska Zuzanna2005UKS Siódemka Brodnica
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramioniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie)
NWBorowska Wiktoria2005MTP Kormoran Olsztyn

13 lat

1.Dębska Julia2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.9550833.5735.38
2.Latała Weronika2004Skp Barakuda Starachowice1:09.2150233.2635.95
3.Waśniewska Martyna2004Ukp Jedynka Elbląg1:10.8946734.5336.36
4.Świetlik Julia2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:11.7845034.9436.84
5.Kesler Katarzyna2004MKS Ochota Warszawa1:11.9144835.3436.57
6.Tymińska Zofia2004UKP POLONIA Warszawa1:12.8943035.7037.19
7.Romaniuk Matylda2004Uks Wawer1:13.3942135.2338.16
8.Nagraba Oliwia2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:13.4442034.8738.57
9.Rogowicz Zuzanna2004Uks Omega Sokółka1:13.5741835.6637.91
10.Moszczyńska Julia2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.9739536.7238.25
11.Gutowska Maria2004Ukp Jedynka Elbląg1:15.0239436.8638.16
12.Zdrojewska Maja2004ORKA Grudziądz1:15.0639436.5638.50
13.Grabowska Gabriela2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.8438236.4239.42
14.Tylkie Dominika2004Ukp Jedynka Elbląg1:16.9136637.4139.50
15.JaugelytÄ— Morta2004Šiaulių PM "Delfinas"1:17.3635937.9339.43
16.Szałkowska Oliwia SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:20.0532439.3240.73
17.Gerwel Julita2004MUKS Olimpijczyk  OSSM1:23.3728740.8042.57
18.Święćkowska Nikola2004Uks Mos Ełk1:24.6127542.4242.19
19.Cirtautaitė Saulė2004Klaipėdos Gintaro SC1:25.3126841.6243.69

14 lat

1.Nowak Maja2003MKS Ochota Warszawa1:05.3359731.5333.80
2.Domoradzka Aleksandra2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:08.5851633.2635.32
3.Mrożewska Anna2003UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:09.0250633.3035.72
4.Żerańska Urszula2003Buks Warszawa1:10.0748434.0736.00
5.Kozaczuk Klara2003UKS  Żoliborz1:11.3945834.4636.93
6.Wróbel Martyna2003MKS Piaseczno1:11.7845035.4536.33
7.Marciniak Maria2003MKS Ochota Warszawa1:12.2044234.5337.67
8.Pieńkowska Zuzanna2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:15.8438236.4739.37
9.Sadłowska Maja2003UKS  Żoliborz1:19.9432638.1741.77
10.Krauza Julia2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:22.8429340.3242.52
11.Soroka Zane2003Sporta centrs "Jekabpils"1:25.2626840.4144.85

15 lat

1.Pekūnaitė Paulina2002Klaipėdos Gintaro SC1:06.4256832.5133.91
2.Gładkojć Marta SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:06.8455832.9333.91
3.Krawczyk Paulina2002Integracyjny Klub Sportowy Kon1:10.7047134.1736.53
4.Czarnowicz Gabriela2002Uks Omega Sokółka1:11.4845635.1136.37
5.Ciż Zuzanna2002Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:12.8343135.1537.68
6.Polasik Natalia2002Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:13.9241235.7338.19
7.Skipare Kate2002Sporta centrs "Jekabpils"1:17.0436436.9440.10
8.Khaustova Svetlana2002SSHOR 14 Kaliningrad1:18.1534938.4739.68
9.Galitskaia Irina2002SSHOR 14 Kaliningrad1:18.4534538.2640.19

16 - 18 lat

1.Stonkutė Viktorija2001Klaipėdos Gintaro SC1:22.7329439.8342.90


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-12-16 - 18:12
Chłopców, 100m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
9 lat i młodsi

1.Różycki Jan2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:25.0419042.0043.04
2.Wróblewski Borys2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.9818441.8244.16
3.Łubiński Szymon2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:26.8817842.2844.60
4.Bryll Michał2008Muks Piętnastka  Bydgoszcz1:28.2517042.4145.84
5.Mentel Igor2008DELFIN Gdynia1:33.2314444.7848.45
6.Choroszewski Ignacy2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:34.6513844.9949.66
7.Rozmarynowski Jakub2008MKS Ochota Warszawa1:35.0613647.2447.82
8.Widła Piotr2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:35.6613347.1448.52
9.Soloviev Nikita2008SSHOR 14 Kaliningrad1:36.4813047.4549.03
10.Okoń Marcel2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:38.4712250.1048.37
11.Trautzel Maksymilian2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:38.7612148.0550.71
12.Mochalov Vsevolod2008SSHOR 14 Kaliningrad1:39.5311848.1151.42
13.Tomczak Tymon2008Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:47.099551.7955.30
14.Grochala Oskar2008MKS Ochota Warszawa1:51.0185
DYSKW.Rybski Jan2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
S3 - Przepłynięcie więcej niż jednego odcinka przez jednego zawodnika
DYSKW.Celmars Juris2008Sporta centrs "Jekabpils"
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
NWZalewski Igor2008Cartusia Kartuzy
NWWalasiewicz Bartosz2008Międzyszkolny Klub Pływacki Me
NWBielecki Borys2008UKS G-8 Bielany Warszawa
NWKarczewski Mateusz2008Uks Wawer

10 lat

1.Ślesik Oskar2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.4022539.4440.96
2.Kryś Radosław2007UKS TRI-Team Rumia1:20.6722339.3241.35
3.Mrugała Michał2007Buks Warszawa1:22.7820640.2442.54
4.Cur Kacper2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:22.8820540.4842.40
5.Kozłowski Iwo2007UKP POLONIA Warszawa1:23.0220440.9742.05
6.Kulesza Jakub2007UKP POLONIA Warszawa1:23.0720441.0642.01
7.Dublewski Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.9319841.4042.53
8.Frączyk Jakub2007UKS "Siódemka" Gdynia1:23.9919741.2542.74
9.Obłuski Aleksander2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:24.4919441.3943.10
10.Antosik Kacper2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.9319141.5243.41
11.Tobiasz Kacper2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.3618842.0043.36
12.Żebrowski Jan2007Buks Warszawa1:25.7818541.7844.00
13.Cygański Krzysztof2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:26.9917741.9845.01
14.Dworakowski Błażej2007DELFIN Gdynia1:27.4817443.9443.54
15.Reszka Jakub2007UKP POLONIA Warszawa1:27.5817443.0444.54
16.Jończyk Patryk2007DELFIN Gdynia1:29.0816544.2144.87
17.Redzyński vel Rydzyński Mateusz2007UKP POLONIA Warszawa1:29.1416542.8646.28
18.Nawara Kacper2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:29.3616443.7445.62
19.Pleikys Rokas2007Šiaulių PM "Delfinas"1:29.5016342.1347.37
20.Kuba Burczyński2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.1315944.9745.16
21.Majcherowicz Mateusz2007DELFIN Gdynia1:30.5915741.7848.81
22.Stańczak Stanisław2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:30.8315644.1746.66
23.Oracz Stanisław2007Buks Warszawa1:30.8615645.1545.71
24.Trybull Aleksander2007Cartusia Kartuzy1:32.0315046.0346.00
25.Sitkiewicz Bogusz2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.3414844.3847.96
26.Szustowicz Maksymilian2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:33.2814446.0947.19
27.Wiśniewski Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.6214246.0247.60
28.Bobrov Egor2007SSHOR 14 Kaliningrad1:33.7914144.9048.89
29.Kochański Szczepan2007UKS "Siódemka" Gdynia1:33.8814145.3948.49
30.Boberkovs Nikita2007Sporta centrs "Jekabpils"1:34.1314044.8549.28
31.Å alkus Majus2007Šiaulių PM "Delfinas"1:37.4512647.2750.18
32.Kieszczyński Stanisław2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:37.5612648.0049.56
33.Pakulski Miłosz2007DELFIN Gdynia1:38.0112447.6950.32
34.Ring Michał2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:38.2412348.4649.78
35.Sowa Bruno2007UKP POLONIA Warszawa1:40.8411448.6752.17
36.TuomÄ—nas Oskaras2007Šiaulių PM "Delfinas"1:41.2311249.7051.53
37.Fedoseev Ivan2007SSHOR 14 Kaliningrad1:41.8311051.0050.83
38.Włodarczyk Szymon2007Integracyjny Klub Sportowy Kon1:50.078753.4156.66
39.Carstens Dominik2007UKS "Siódemka" Gdynia1:51.778355.4956.28
40.Jaskułowski Konstanty2007Integracyjny Klub Sportowy Kon1:52.858152.171:00.68
DYSKW.Wysocki Piotr2007Uczniowski Klub Sportowy"AZALI
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
DYSKW.Artemniak Sylwester2007MTP Kormoran Olsztyn
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (za wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
NWKulik Franciszek2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWNessel Bartosz2007Buks Warszawa

11 lat

1.Markowski Wincenty2006UKS TRI-Team Rumia1:11.2232433.9537.27
2.Styś Aleksander2006UKS Jagiellonka Warszawa1:12.3630935.4536.91
3.Brzóska Jan2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.1927537.3137.88
4.Brzozowski Bartosz2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.8724738.3939.48
5.Goś Mikołaj2006UKS "Siódemka" Gdynia1:18.6424038.8539.79
6.Wasilewski Kacper2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.7223938.1340.59
7.Wieczorek Kacper2006MTP Kormoran Olsztyn1:19.1323638.6140.52
8.Polkowski Krzysztof2006UKP POLONIA Warszawa1:20.3722539.0641.31
9.Makowski Łukasz2006UKS RUCH Grudziądz1:20.4922438.4742.02
10.Koziński Jan2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:22.0421239.6142.43
11.Kamianka Piotr2006MTP Kormoran Olsztyn1:23.5720041.0742.50
12.Rytelewski Radosław2006Buks Warszawa1:23.9919741.1142.88
13.Bucki Jan2006Buks Warszawa1:26.0018441.9944.01
14.Zasztowt Robert2006Buks Warszawa1:27.7917343.4144.38
15.Stańczyk Łukasz2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:28.8216742.5446.28
16.Dzienisiewicz Adrian2006Uks Mos Ełk1:30.6215743.4447.18
17.Pokrętowski Karol2006MTP Kormoran Olsztyn1:30.9715544.4646.51
18.Stryjewski Szymon2006Uks Mos Ełk1:31.1415446.6644.48
19.Hlavaty Jakub2006DELFIN Gdynia1:31.1915443.4747.72
20.Rzepecki Mikołaj2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:31.3715344.4046.97
21.Dragun Oliwier2006MTP Kormoran Olsztyn1:31.5115244.7346.78
22.Stryjek Mateusz2006MTP Kormoran Olsztyn1:32.4814845.4047.08
23.Czajkowski Wiktor2006UKS RUCH Grudziądz1:33.6814245.7847.90
24.Machel Piotr2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.0213246.9549.07
25.Pilszyk Jakub2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:36.1813146.1650.02
26.Barusas Modestas2006Klaipėdos Gintaro SC1:39.5211848.6050.92
27.Olejniczak Maciej2006MTP Kormoran Olsztyn1:39.78117
Stecz Maciej2006MTP Kormoran Olsztyn1:39.7811746.9052.88
29.Konik Łukasz2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:39.9811747.7752.21
30.Kononenko Daniil2006Klaipėdos Gintaro SC1:41.5611146.4355.13
31.Włodarczyk Dawid2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:42.2510947.8154.44
32.Gabrielyan Emil2006MTP Kormoran Olsztyn1:42.5710850.0452.53
33.Lenczewski Kacper2006Uks Mos Ełk1:45.549947.9257.62
34.Kucharski Kamil2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:58.487055.911:02.57
NWMastalerczuk Mateusz2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWKamiński Bartosz2006UKS G-8 Bielany Warszawa
NWLeśniewski Wiktor2006Uks Wawer

12 lat

1.Zdybel Adam2005DELFIN Gdynia1:06.0240632.5733.45
2.Kosobudzki Cezary2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.8937433.3434.55
3.Slonchakov Nikita2005SSHOR 14 Kaliningrad1:08.2436833.1735.07
4.Babakinas Evaldas2005Klaipėdos Gintaro SC1:09.8234333.5136.31
5.Domalewski Bartłomiej SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:11.4832034.7536.73
6.Sobieszek Franciszek2005MKS Piaseczno1:12.8630234.9237.94
7.Łupiński Mateusz2005MKS Juvenia Białystok1:13.3729636.3137.06
8.Chupka Patryk2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:14.0328835.1038.93
9.Grapentyn Jakub2005MAL WOPR Malbork 31:15.1327637.3237.81
10.Górka Oliwier2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.9226736.9139.01
11.Nowacki Jacek2005MTP Kormoran Olsztyn1:16.0826537.0739.01
12.Szewczyk Roch2005UKP POLONIA Warszawa1:16.5826038.2438.34
13.Pawlikowski Jan2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:16.9725637.4239.55
14.Szmajda Marcin2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:18.1224537.9540.17
15.Česnakas Mykolas2005Klaipėdos Gintaro SC1:18.3524337.9040.45
16.Zychowicz Bartosz2005UKS RUCH Grudziądz1:18.4824237.6640.82
17.Ptak Jan2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:18.7723937.4141.36
18.Pietkiewicz Mateusz2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:20.3522538.9241.43
19.Czaja Hubert2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:21.4621639.4841.98
20.Gołyński Michał2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:22.2321040.1842.05
21.Miller Hubert2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:23.3220242.0541.27
22.Ignatowicz Maciej2005MTP Kormoran Olsztyn1:23.7619941.1242.64
23.Michalczuk Mateusz2005MKS Juvenia Białystok1:24.1919641.7142.48
24.Król Miłosz2005"Ósemka" Toruń1:24.3719441.1343.24
25.Wojszkun Jacek2005MTP Kormoran Olsztyn1:24.3919442.1742.22
26.Sienkiewicz Ignacy2005Integracyjny Klub Sportowy Kon1:24.5119341.1243.39
27.Truchan Patryk2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:24.6419342.1442.50
28.Leśniewski Dawid2005MTP Kormoran Olsztyn1:25.5918641.6543.94
29.Wiśniewski Maksym2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.9418442.1943.75
30.Grudziński Jakub2005UKS RUCH Grudziądz1:26.9217843.2943.63
31.Wiszniewski Albert2005MKS Juvenia Białystok1:27.5417443.9843.56
32.Sobociński Jakub2005Uks Mos Ełk1:28.5316843.6844.85
33.Juchno Mikołaj2005Integracyjny Klub Sportowy Kon1:30.5615743.5946.97
34.Sypiański Mikołaj2005MTP Kormoran Olsztyn1:31.7415144.9646.78
DYSKW.Block Kacper2005MTP Kormoran Olsztyn
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWTopczewski Konstantyn2005UKP POLONIA Warszawa

13 lat

1.Kosiński Filip2004MUKS Olimpijczyk  OSSM59.0456829.2829.76
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.Białek Paweł2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.1546430.9932.16
3.Masiuk Ksawery2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.5345630.9432.59
4.Kvederis Danielis2004Klaipėdos Gintaro SC1:04.4143831.0033.41
5.Pancerevas Daniil2004Klaipėdos Gintaro SC1:04.9542732.3532.60
6.Kwiatkowski Tymoteusz2004UKS "Siódemka" Gdynia1:07.0538832.9534.10
7.Szczerba Kacper2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.6537833.3534.30
8.Kraczkowski Tomasz2004Skp Barakuda Starachowice1:08.3536632.8335.52
9.Banasik Samuel2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:08.7136032.9035.81
10.Jurgiel Aleksander2004MKS Juvenia Białystok1:09.1135433.0836.03
11.Deigrosh Danil2004SSHOR 14 Kaliningrad1:09.9434234.1035.84
12.Berner Szymon2004Buks Warszawa1:09.9934133.6736.32
13.Jędrzejkiewicz Ignacy2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:11.2832334.5436.74
14.Wrzosek Bartosz2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7031734.8936.81
15.Kiselcuks Timurs2004Ventspils SS "Spars"1:12.4930734.3038.19
16.Przygocki Dawid2004MTKP Delfin Toruń1:12.8330336.1036.73
17.Kruszewski Adrian2004MTKP Delfin Toruń1:13.2029835.5937.61
18.Woźniak Antoni2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:13.2929735.2938.00
19.Grabowski Mikołaj SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:13.5029436.0437.46
20.Ostałowski Dariusz2004Ukp Jedynka Elbląg1:15.2427437.6937.55
21.Stankevičius Domas2004Šiaulių PM "Delfinas"1:15.6727037.2738.40
22.Sosnowski Michał2004MTKP Delfin Toruń1:15.8826736.7839.10
23.Szyłański Mikołaj SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:16.7825837.7639.02
24.Kras Bruno2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:17.4525137.6939.76
NWGrochecki Jan2004MAL WOPR Malbork 3

14 lat

1.Przybysz Mateusz2003Buks Warszawa1:03.5145730.7932.72
2.Życzkowski Kamil2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:03.9444731.3232.62
3.Cyckowski Aleksander2003Ukp Jedynka Elbląg1:05.2242231.4533.77
4.Jankauskas JokÅ«bas2003Šiaulių PM "Delfinas"1:06.7639332.5734.19
5.Korczak Jakub2003Buks Warszawa1:10.4733434.2336.24
6.Jodzio Adrian2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:10.5633333.9136.65
7.Wróblewski Michał2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:14.3028535.8538.45
8.Przybytniak Sean2003UKS  Żoliborz1:15.0027736.0538.95
9.Kirisa Arturs2003Ventspils SS "Spars"1:16.2426436.8839.36
10.Krivoguzs Vadims2003Sporta Centrs "Ezerzeme"1:17.6824938.0439.64
11.Bąbel Eryk2003UKS "Siódemka" Gdynia1:19.0723638.1140.96
12.Gruchała Mikołaj2003UKS  Żoliborz1:21.7721439.3842.39
NWLubiński Adrian2003Uks Wawer

15 lat

1.Raban Maciej2002Integracyjny Klub Sportowy Kon57.3362127.8329.50
2.Laurinavičius Benas2002Šiaulių PM "Delfinas"1:02.8647129.8433.02
3.Cierpiał Jakub2002UKS Siódemka Brodnica1:02.9147030.1232.79
4.Borzymek Hubert2002UKS 307 Warszawa Mokotów1:05.4141832.1933.22
5.Glodenis Arnas2002Klaipėdos Gintaro SC1:08.9935634.0234.97
6.Helbrecht Jakub SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:09.7834433.9435.84
7.Sidorenko Kirill2002SSHOR 14 Kaliningrad1:10.3733534.6735.70
8.ÄŒikalovas Eldaras2002Šiaulių PM "Delfinas"1:11.8931535.7736.12

16 - 18 lat

1.Błański Piotr2001DELFIN Gdynia55.9166927.3428.57
2.Buta Vilius2000Klaipėdos Gintaro SC56.6364427.7028.93
3.Kłak Marcin2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno59.9054428.5031.40
4.Romaniec Szymon2000DELFIN Gdynia1:01.1851129.2731.91
5.Pająk Bartosz2001Buks Warszawa1:01.2550929.9131.34
6.Are Atis2000Koknese1:01.6150029.2932.32
7.Ozolins Elvis2000Rîdzene DSN1:02.2348530.2831.95
8.Galicki Bartosz2001Buks Warszawa1:02.7947229.3933.40
9.Bulov Timofei2001SSHOR 14 Kaliningrad1:05.6541331.8633.79
10.Polakovs Aleksandrs2001Ventspils SS "Spars"1:09.1835332.8436.34
11.Stecki Jędrzej2001UKS "Siódemka" Gdynia1:10.5433333.8336.71

PKVilcans Pavels1990Latvia55.4568627.0728.38
PKHarlaps Maksims1998Latvia1:00.7552228.4132.34


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-12-16 - 18:57
Kobiet, 800m dowolny11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Wilanowska Karina06UKP POLONIA Warszawa9:53.44526
100m:
200m:
1:10.03
2:24.88
1:10.03
1:14.85
300m:
400m:
3:39.73
4:55.07
1:14.85
1:15.34
500m:
600m:
6:10.49
7:25.49
1:15.42
1:15.00
700m:
800m:
8:40.93
9:53.44
1:15.44
1:12.51
2.Gomułka Weronika06Uks 190 Łódź10:25.69449
100m:
200m:
1:13.82
2:32.39
1:13.82
1:18.57
300m:
400m:
3:50.93
5:10.04
1:18.54
1:19.11
500m:
600m:
6:29.48
7:48.97
1:19.44
1:19.49
700m:
800m:
9:08.33
10:25.69
1:19.36
1:17.36
3.Szlendak Olga06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa10:34.48431
100m:
200m:
1:14.37
2:34.28
1:14.37
1:19.91
300m:
400m:
3:54.59
5:16.31
1:20.31
1:21.72
500m:
600m:
6:37.59
7:57.35
1:21.28
1:19.76
700m:
800m:
9:18.62
10:34.48
1:21.27
1:15.86
4.Milczarek Alicja06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa10:40.90418
100m:
200m:
1:16.01
2:36.60
1:16.01
1:20.59
300m:
400m:
3:58.08
5:19.46
1:21.48
1:21.38
500m:
600m:
6:41.50
8:03.16
1:22.04
1:21.66
700m:
800m:
9:23.94
10:40.90
1:20.78
1:16.96
5.Pawlik Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa11:11.20364
100m:
200m:
1:20.86
2:46.95
1:20.86
1:26.09
300m:
400m:
4:11.92
5:37.51
1:24.97
1:25.59
500m:
600m:
7:02.58
8:27.59
1:25.07
1:25.01
700m:
800m:
9:52.07
11:11.20
1:24.48
1:19.13
6.Macioszek Maria06MKS Ochota Warszawa11:28.81337
100m:
200m:
1:19.85
2:45.87
1:19.85
1:26.02
300m:
400m:
4:13.11
5:41.03
1:27.24
1:27.92
500m:
600m:
7:09.54
8:37.91
1:28.51
1:28.37
700m:
800m:
10:04.63
11:28.81
1:26.72
1:24.18
7.Banaś Dominika06Buks Warszawa11:33.83329
100m:
200m:
1:20.81
2:47.36
1:20.81
1:26.55
300m:
400m:
4:15.37
5:44.45
1:28.01
1:29.08
500m:
600m:
7:13.68
8:42.76
1:29.23
1:29.08
700m:
800m:
10:10.47
11:33.83
1:27.71
1:23.36
8.Walczak Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa11:34.14329
100m:
200m:
1:22.55
2:51.36
1:22.55
1:28.81
300m:
400m:
4:19.23
5:47.01
1:27.87
1:27.78
500m:
600m:
7:14.55
8:42.31
1:27.54
1:27.76
700m:
800m:
10:09.51
11:34.14
1:27.20
1:24.63
9.Olko Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia11:38.85322
100m:
200m:
1:21.26
2:50.78
1:21.26
1:29.52
300m:
400m:
4:21.14
5:50.20
1:30.36
1:29.06
500m:
600m:
7:18.43
8:46.88
1:28.23
1:28.45
700m:
800m:
10:14.94
11:38.85
1:28.06
1:23.91
10.Węgrzynowicz Martyna06MUKS Olimpijczyk  OSSM11:50.20307
100m:
200m:
1:16.71
2:44.63
1:16.71
1:27.92
300m:
400m:
4:16.46
5:48.61
1:31.83
1:32.15
500m:
600m:
7:20.98
8:52.36
1:32.37
1:31.38
700m:
800m:
10:24.25
11:50.20
1:31.89
1:25.95
11.Pierzynowska Ksenia06Buks Warszawa12:44.75246
100m:
200m:
1:25.72
3:01.50
1:25.72
1:35.78
300m:
400m:
4:40.28
6:21.42
1:38.78
1:41.14
500m:
600m:
8:01.25
9:40.89
1:39.83
1:39.64
700m:
800m:
11:14.32
12:44.75
1:33.43
1:30.43

12 lat

1.Szalast Karolina05UKS TRI-Team Rumia9:57.96515
100m:
200m:
1:10.43
2:25.19
1:10.43
1:14.76
300m:
400m:
3:41.00
4:57.00
1:15.81
1:16.00
500m:
600m:
6:13.15
7:29.00
1:16.15
1:15.85
700m:
800m:
8:44.43
9:57.96
1:15.43
1:13.53
2.Olkowska Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa10:02.49503
100m:
200m:
1:12.90
2:30.38
1:12.90
1:17.48
300m:
400m:
3:48.14
5:05.05
1:17.76
1:16.91
500m:
600m:
6:21.47
7:37.52
1:16.42
1:16.05
700m:
800m:
8:52.72
10:02.49
1:15.20
1:09.77
3.Górska Zofia05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa10:05.02497
100m:
200m:
1:11.05
2:26.79
1:11.05
1:15.74
300m:
400m:
3:43.73
5:00.41
1:16.94
1:16.68
500m:
600m:
6:17.56
7:34.78
1:17.15
1:17.22
700m:
800m:
8:51.52
10:05.02
1:16.74
1:13.50
4.Szok Wiktoria05MKS Ochota Warszawa10:08.93487
100m:
200m:
1:13.38
2:31.12
1:13.38
1:17.74
300m:
400m:
3:47.95
5:04.27
1:16.83
1:16.32
500m:
600m:
6:20.96
7:37.78
1:16.69
1:16.82
700m:
800m:
8:55.17
10:08.93
1:17.39
1:13.76
5.Kossowska Julita05Uks 190 Łódź10:10.10484
100m:
200m:
1:12.33
2:30.29
1:12.33
1:17.96
300m:
400m:
3:48.76
5:07.18
1:18.47
1:18.42
500m:
600m:
6:24.06
7:40.49
1:16.88
1:16.43
700m:
800m:
8:56.63
10:10.10
1:16.14
1:13.47
6.Pabisiak Helena05UKP POLONIA Warszawa10:18.35465
100m:
200m:
1:12.14
2:30.19
1:12.14
1:18.05
300m:
400m:
3:49.15
5:08.30
1:18.96
1:19.15
500m:
600m:
6:25.66
7:43.90
1:17.36
1:18.24
700m:
800m:
9:03.05
10:18.35
1:19.15
1:15.30
7.Mroczek Magda05MAL WOPR Malbork 310:20.64460
100m:
200m:
1:13.68
2:31.70
1:13.68
1:18.02
300m:
400m:
3:50.47
5:09.57
1:18.77
1:19.10
500m:
600m:
6:27.91
7:47.73
1:18.34
1:19.82
700m:
800m:
9:06.75
10:20.64
1:19.02
1:13.89
8.Samoraj Oliwia05MKS Piaseczno10:26.79447
100m:
200m:
1:13.19
2:33.35
1:13.19
1:20.16
300m:
400m:
3:52.41
5:12.30
1:19.06
1:19.89
500m:
600m:
6:31.76
7:52.98
1:19.46
1:21.22
700m:
800m:
9:10.57
10:26.79
1:17.59
1:16.22
9.Orlińska Monika05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa10:36.84426
100m:
200m:
1:13.14
2:33.23
1:13.14
1:20.09
300m:
400m:
3:53.41
5:14.13
1:20.18
1:20.72
500m:
600m:
6:35.37
7:56.59
1:21.24
1:21.22
700m:
800m:
9:18.35
10:36.84
1:21.76
1:18.49
10.Burdyn Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk  OSSM10:52.24396
100m:
200m:
1:15.02
2:37.54
1:15.02
1:22.52
300m:
400m:
3:59.81
5:22.82
1:22.27
1:23.01
500m:
600m:
6:46.39
8:09.87
1:23.57
1:23.48
700m:
800m:
9:33.60
10:52.24
1:23.73
1:18.64
11.Gorbačiova Darja05Klaipėdos Gintaro SC11:58.77296
100m:
200m:
1:19.11
2:49.03
1:19.11
1:29.92
300m:
400m:
4:20.53
5:52.70
1:31.50
1:32.17
500m:
600m:
7:26.06
8:59.94
1:33.36
1:33.88
700m:
800m:
10:32.25
11:58.77
1:32.31
1:26.52
12.Skirutytė Viola05Klaipėdos Gintaro SC12:08.20285
100m:
200m:
1:23.59
2:55.07
1:23.59
1:31.48
300m:
400m:
4:27.95
6:02.88
1:32.88
1:34.93
500m:
600m:
7:37.56
9:10.82
1:34.68
1:33.26
700m:
800m:
10:42.29
12:08.20
1:31.47
1:25.91
13.AnučauskytÄ— UrtÄ—05Šiaulių PM "Delfinas"12:38.33252
100m:
200m:
1:25.13
2:59.73
1:25.13
1:34.60
300m:
400m:
4:36.56
6:13.21
1:36.83
1:36.65
500m:
600m:
7:50.12
9:28.99
1:36.91
1:38.87
700m:
800m:
11:05.72
12:38.33
1:36.73
1:32.61
14.Pawelec Oliwia05UKS "Siódemka" Gdynia12:50.48240
100m:
200m:
1:28.92
3:06.86
1:28.92
1:37.94
300m:
400m:
4:44.68
6:24.87
1:37.82
1:40.19
500m:
600m:
8:05.40
9:44.44
1:40.53
1:39.04
700m:
800m:
11:19.47
12:50.48
1:35.03
1:31.01

13 lat

1.Tarasiewicz Klaudia04UKP POLONIA Warszawa9:09.46663
100m:
200m:
1:05.98
2:14.90
1:05.98
1:08.92
300m:
400m:
3:24.88
4:34.65
1:09.98
1:09.77
500m:
600m:
5:43.78
6:53.84
1:09.13
1:10.06
700m:
800m:
8:02.68
9:09.46
1:08.84
1:06.78
2.Wrzesińska Wiktoria04Uks 190 Łódź9:34.12582
100m:
200m:
1:09.03
2:21.38
1:09.03
1:12.35
300m:
400m:
3:33.62
4:45.92
1:12.24
1:12.30
500m:
600m:
5:58.84
7:11.11
1:12.92
1:12.27
700m:
800m:
8:23.25
9:34.12
1:12.14
1:10.87
3.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg9:35.01579
100m:
200m:
1:06.63
2:17.24
1:06.63
1:10.61
300m:
400m:
3:29.08
4:41.99
1:11.84
1:12.91
500m:
600m:
5:54.95
7:08.72
1:12.96
1:13.77
700m:
800m:
8:22.89
9:35.01
1:14.17
1:12.12
4.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów10:02.61503
100m:
200m:
1:10.63
2:25.55
1:10.63
1:14.92
300m:
400m:
3:42.12
4:58.41
1:16.57
1:16.29
500m:
600m:
6:15.10
7:31.54
1:16.69
1:16.44
700m:
800m:
8:47.63
10:02.61
1:16.09
1:14.98
5.Gwaj Julia04MUKS Olimpijczyk  OSSM10:19.66462
100m:
200m:
1:13.55
2:31.95
1:13.55
1:18.40
300m:
400m:
3:51.11
5:10.82
1:19.16
1:19.71
500m:
600m:
6:30.54
7:49.05
1:19.72
1:18.51
700m:
800m:
9:06.35
10:19.66
1:17.30
1:13.31
6.Czerwińska Martyna04Dwójka Tczew10:21.82458
100m:
200m:
1:13.17
2:31.78
1:13.17
1:18.61
300m:
400m:
3:50.48
5:09.41
1:18.70
1:18.93
500m:
600m:
6:28.10
7:47.16
1:18.69
1:19.06
700m:
800m:
9:04.83
10:21.82
1:17.67
1:16.99
7.Nowak Oliwia04UKS Gim 92 Ursynów Warszawa10:35.26429
100m:
200m:
1:14.22
2:34.82
1:14.22
1:20.60
300m:
400m:
3:55.52
5:16.37
1:20.70
1:20.85
500m:
600m:
6:36.76
7:57.33
1:20.39
1:20.57
700m:
800m:
9:17.87
10:35.26
1:20.54
1:17.39
8.Dymerska Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno11:21.39348
100m:
200m:
1:22.40
2:49.42
1:22.40
1:27.02
300m:
400m:
4:15.35
5:41.26
1:25.93
1:25.91
500m:
600m:
7:07.08
8:33.76
1:25.82
1:26.68
700m:
800m:
9:59.16
11:21.39
1:25.40
1:22.23
9.Gerwel Julita04MUKS Olimpijczyk  OSSM11:29.23336
100m:
200m:
1:21.72
2:48.02
1:21.72
1:26.30
300m:
400m:
4:14.41
5:41.33
1:26.39
1:26.92
500m:
600m:
7:08.87
8:36.27
1:27.54
1:27.40
700m:
800m:
10:05.16
11:29.23
1:28.89
1:24.07
10.Luferenko Veronika04SSHOR 14 Kaliningrad11:47.31311
100m:
200m:
1:20.50
2:51.07
1:20.50
1:30.57
300m:
400m:
4:21.00
5:50.61
1:29.93
1:29.61
500m:
600m:
7:20.61
8:51.11
1:30.00
1:30.50
700m:
800m:
10:21.44
11:47.31
1:30.33
1:25.87
NWBorys Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa

14 lat

1.Słowik Martyna03Integracyjny Klub Sportowy Kon9:14.60645
100m:
200m:
1:05.81
2:14.84
1:05.81
1:09.03
300m:
400m:
3:24.76
4:34.54
1:09.92
1:09.78
500m:
600m:
5:44.45
6:54.24
1:09.91
1:09.79
700m:
800m:
8:04.49
9:14.60
1:10.25
1:10.11
2.Ambroży Antonina03MKS Ochota Warszawa9:27.98601
100m:
200m:
1:06.99
2:17.58
1:06.99
1:10.59
300m:
400m:
3:28.73
4:40.97
1:11.15
1:12.24
500m:
600m:
5:53.12
7:05.10
1:12.15
1:11.98
700m:
800m:
8:16.96
9:27.98
1:11.86
1:11.02
3.Kielak Julia SOL03MTP Kormoran Olsztyn9:38.21569
100m:
200m:
1:09.26
2:22.67
1:09.26
1:13.41
300m:
400m:
3:36.42
4:50.16
1:13.75
1:13.74
500m:
600m:
6:03.07
7:15.98
1:12.91
1:12.91
700m:
800m:
8:28.66
9:38.21
1:12.68
1:09.55
4.Żerańska Urszula03Buks Warszawa9:39.21566
100m:
200m:
1:09.16
2:21.36
1:09.16
1:12.20
300m:
400m:
3:34.41
4:47.31
1:13.05
1:12.90
500m:
600m:
6:00.34
7:13.42
1:13.03
1:13.08
700m:
800m:
8:26.96
9:39.21
1:13.54
1:12.25
5.Kozaczuk Klara03UKS  Żoliborz9:41.58559
100m:
200m:
1:06.39
2:19.11
1:06.39
1:12.72
300m:
400m:
3:33.57
4:47.36
1:14.46
1:13.79
500m:
600m:
6:01.66
7:16.31
1:14.30
1:14.65
700m:
800m:
8:30.61
9:41.58
1:14.30
1:10.97
6.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM9:54.34524
100m:
200m:
1:09.14
2:25.00
1:09.14
1:15.86
300m:
400m:
3:41.32
4:58.53
1:16.32
1:17.21
500m:
600m:
6:14.02
7:29.48
1:15.49
1:15.46
700m:
800m:
8:43.84
9:54.34
1:14.36
1:10.50
7.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM10:44.10412
100m:
200m:
1:13.36
2:33.54
1:13.36
1:20.18
300m:
400m:
3:55.33
5:17.42
1:21.79
1:22.09
500m:
600m:
6:40.10
8:01.46
1:22.68
1:21.36
700m:
800m:
9:23.33
10:44.10
1:21.87
1:20.77

15 lat

1.Bidnik Karolina02UKS Gim 92 Ursynów Warszawa9:49.43537
100m:
200m:
1:08.84
2:22.08
1:08.84
1:13.24
300m:
400m:
3:36.15
4:50.14
1:14.07
1:13.99
500m:
600m:
6:04.71
7:20.16
1:14.57
1:15.45
700m:
800m:
8:35.29
9:49.43
1:15.13
1:14.14
2.Sierak Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno9:54.13525
100m:
200m:
1:09.62
2:24.74
1:09.62
1:15.12
300m:
400m:
3:40.89
4:57.33
1:16.15
1:16.44
500m:
600m:
6:13.73
7:30.12
1:16.40
1:16.39
700m:
800m:
8:44.40
9:54.13
1:14.28
1:09.73

16 - 18 lat

1.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn9:24.00613
100m:
200m:
1:05.68
2:15.24
1:05.68
1:09.56
300m:
400m:
3:25.56
4:36.29
1:10.32
1:10.73
500m:
600m:
5:48.09
7:00.79
1:11.80
1:12.70
700m:
800m:
8:14.10
9:24.00
1:13.31
1:09.90


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-12-16 - 19:59
Chłopców, 1500m dowolny11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Czarnota Kamil06MAL WOPR Malbork 321:09.61298
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.15
2:41.04
4:05.53
5:29.60
1:17.15
1:23.89
1:24.49
1:24.07
500m:
600m:
700m:
800m:
6:54.50
8:20.15
9:46.27
11:11.22
1:24.90
1:25.65
1:26.12
1:24.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:37.20
14:03.74
15:32.17
16:57.98
1:25.98
1:26.54
1:28.43
1:25.81
1300m:
1400m:
1500m:
18:22.89
19:48.22
21:09.61
1:24.91
1:25.33
1:21.39
2.Rytelewski Radosław06Buks Warszawa21:25.87286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.62
2:45.65
4:12.42
5:38.21
1:19.62
1:26.03
1:26.77
1:25.79
500m:
600m:
700m:
800m:
7:05.79
8:32.39
9:56.23
11:21.02
1:27.58
1:26.60
1:23.84
1:24.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:47.77
14:15.16
15:42.47
17:09.50
1:26.75
1:27.39
1:27.31
1:27.03
1300m:
1400m:
1500m:
18:36.01
20:01.92
21:25.87
1:26.51
1:25.91
1:23.95
3.Czajka Stanisław06Buks Warszawa22:02.84263
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.45
2:44.13
4:13.49
5:42.19
1:16.45
1:27.68
1:29.36
1:28.70
500m:
600m:
700m:
800m:
7:11.06
8:38.55
10:08.74
11:39.57
1:28.87
1:27.49
1:30.19
1:30.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:09.65
14:39.20
16:09.18
17:36.70
1:30.08
1:29.55
1:29.98
1:27.52
1300m:
1400m:
1500m:
19:04.55
20:33.40
22:02.84
1:27.85
1:28.85
1:29.44
4.Bucki Jan06Buks Warszawa22:04.21262
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.28
2:51.54
4:21.04
5:48.98
1:23.28
1:28.26
1:29.50
1:27.94
500m:
600m:
700m:
800m:
7:16.33
8:45.10
10:15.38
11:44.59
1:27.35
1:28.77
1:30.28
1:29.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:14.68
14:44.42
16:14.54
17:43.82
1:30.09
1:29.74
1:30.12
1:29.28
1300m:
1400m:
1500m:
19:13.83
20:41.83
22:04.21
1:30.01
1:28.00
1:22.38
5.Waszkiewicz Maciej06MKS ROŚ Pisz23:00.48231
100m:
200m:
300m:
400m:
1:21.63
2:52.43
4:24.02
5:57.25
1:21.63
1:30.80
1:31.59
1:33.23
500m:
600m:
700m:
800m:
7:30.19
9:04.21
10:36.74
12:11.35
1:32.94
1:34.02
1:32.53
1:34.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:45.17
15:16.28
16:49.70
18:23.11
1:33.82
1:31.11
1:33.42
1:33.41
1300m:
1400m:
1500m:
19:55.27
21:29.73
23:00.48
1:32.16
1:34.46
1:30.75
NWWitkowski Antoni06OSN Amfiprion Olecko

12 lat

1.Grapentyn Jakub05MAL WOPR Malbork 318:41.75432
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.64
2:25.46
3:40.83
4:56.86
1:10.64
1:14.82
1:15.37
1:16.03
500m:
600m:
700m:
800m:
6:11.67
7:27.94
8:43.25
9:58.02
1:14.81
1:16.27
1:15.31
1:14.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.91
12:28.34
13:43.91
14:59.42
1:14.89
1:15.43
1:15.57
1:15.51
1300m:
1400m:
1500m:
16:14.41
17:29.20
18:41.75
1:14.99
1:14.79
1:12.55
2.Kosobudzki Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa18:45.73427
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.46
2:29.37
3:45.62
5:01.23
1:12.46
1:16.91
1:16.25
1:15.61
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.13
7:34.16
8:50.44
10:06.81
1:16.90
1:16.03
1:16.28
1:16.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:22.47
12:38.81
13:54.72
15:08.53
1:15.66
1:16.34
1:15.91
1:13.81
1300m:
1400m:
1500m:
16:22.69
17:36.30
18:45.73
1:14.16
1:13.61
1:09.43
3.Zawadzki Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa18:52.29420
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.64
2:29.01
3:45.19
5:01.00
1:12.64
1:16.37
1:16.18
1:15.81
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.50
7:33.59
8:49.94
10:06.32
1:16.50
1:16.09
1:16.35
1:16.38
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:22.56
12:38.63
13:54.58
15:09.34
1:16.24
1:16.07
1:15.95
1:14.76
1300m:
1400m:
1500m:
16:24.14
17:39.73
18:52.29
1:14.80
1:15.59
1:12.56
4.Szuter Maciej05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa18:55.11417
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.28
2:26.35
3:41.22
4:58.10
1:10.28
1:16.07
1:14.87
1:16.88
500m:
600m:
700m:
800m:
6:13.36
7:29.44
8:45.96
10:02.26
1:15.26
1:16.08
1:16.52
1:16.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:19.03
12:35.24
13:52.81
15:09.77
1:16.77
1:16.21
1:17.57
1:16.96
1300m:
1400m:
1500m:
16:26.27
17:43.76
18:55.11
1:16.50
1:17.49
1:11.35
5.Czeredys Eryk05UKP POLONIA Warszawa19:04.58406
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.65
2:25.73
3:41.69
4:58.84
1:08.65
1:17.08
1:15.96
1:17.15
500m:
600m:
700m:
800m:
6:15.56
7:31.81
8:48.27
10:04.48
1:16.72
1:16.25
1:16.46
1:16.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:22.17
12:40.41
13:58.07
15:15.50
1:17.69
1:18.24
1:17.66
1:17.43
1300m:
1400m:
1500m:
16:33.80
17:51.45
19:04.58
1:18.30
1:17.65
1:13.13
6.Trydulski Oskar05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa19:17.05393
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.73
2:25.97
3:41.55
4:58.59
1:09.73
1:16.24
1:15.58
1:17.04
500m:
600m:
700m:
800m:
6:14.55
7:31.88
8:49.20
10:06.66
1:15.96
1:17.33
1:17.32
1:17.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:25.93
12:45.42
14:04.36
15:23.99
1:19.27
1:19.49
1:18.94
1:19.63
1300m:
1400m:
1500m:
16:42.02
18:00.86
19:17.05
1:18.03
1:18.84
1:16.19
7.Wenerski Eryk05UKS Gim 92 Ursynów Warszawa19:27.48383
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.77
2:26.11
3:43.98
5:02.48
1:09.77
1:16.34
1:17.87
1:18.50
500m:
600m:
700m:
800m:
6:21.26
7:40.05
8:58.92
10:17.78
1:18.78
1:18.79
1:18.87
1:18.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:36.69
12:55.35
14:14.13
15:32.93
1:18.91
1:18.66
1:18.78
1:18.80
1300m:
1400m:
1500m:
16:52.01
18:10.45
19:27.48
1:19.08
1:18.44
1:17.03
8.Beta Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa19:35.45375
100m:
200m:
300m:
400m:
1:13.49
2:31.72
3:50.22
5:10.13
1:13.49
1:18.23
1:18.50
1:19.91
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.59
7:49.33
9:08.93
10:29.02
1:19.46
1:19.74
1:19.60
1:20.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:48.08
13:07.57
14:27.61
15:47.78
1:19.06
1:19.49
1:20.04
1:20.17
1300m:
1400m:
1500m:
17:06.22
18:22.85
19:35.45
1:18.44
1:16.63
1:12.60
9.Matofij Mikołaj05UKS "Siódemka" Gdynia21:48.47272
100m:
200m:
300m:
400m:
1:22.07
2:50.42
4:18.48
5:46.80
1:22.07
1:28.35
1:28.06
1:28.32
500m:
600m:
700m:
800m:
7:15.19
8:43.65
10:11.69
11:39.25
1:28.39
1:28.46
1:28.04
1:27.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:07.66
14:35.18
16:01.79
17:30.92
1:28.41
1:27.52
1:26.61
1:29.13
1300m:
1400m:
1500m:
18:58.15
20:25.35
21:48.47
1:27.23
1:27.20
1:23.12
10.Bidiuk Artem05SSHOR 14 Kaliningrad23:37.53214
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.59
2:58.89
4:33.64
6:10.16
1:23.59
1:35.30
1:34.75
1:36.52
500m:
600m:
700m:
800m:
7:46.88
9:23.27
10:59.25
12:32.59
1:36.72
1:36.39
1:35.98
1:33.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:06.54
15:42.27
17:17.79
18:52.32
1:33.95
1:35.73
1:35.52
1:34.53
1300m:
1400m:
1500m:
20:28.11
22:02.85
23:37.53
1:35.79
1:34.74
1:34.68

13 lat

1.Gołacki Sergiusz04Uks 190 Łódź16:57.56578
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.00
2:09.73
3:16.77
4:24.54
1:03.00
1:06.73
1:07.04
1:07.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.39
6:40.41
7:48.04
8:56.08
1:07.85
1:08.02
1:07.63
1:08.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.58
11:12.79
12:21.70
13:30.73
1:08.50
1:08.21
1:08.91
1:09.03
1300m:
1400m:
1500m:
14:40.14
15:49.25
16:57.56
1:09.41
1:09.11
1:08.31
2.Wieczorkowski Nikodem04Dwójka Tczew16:59.65575
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.84
2:13.62
3:22.32
4:31.38
1:04.84
1:08.78
1:08.70
1:09.06
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.66
6:49.64
7:58.54
9:07.04
1:09.28
1:08.98
1:08.90
1:08.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.78
11:24.79
12:33.02
13:40.87
1:08.74
1:09.01
1:08.23
1:07.85
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.13
15:55.18
16:59.65
1:07.26
1:07.05
1:04.47
3.Kowalczyk Jan04Dwójka Tczew17:12.93553
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.62
2:16.40
3:26.23
4:35.78
1:06.62
1:09.78
1:09.83
1:09.55
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.57
6:54.38
8:03.80
9:13.00
1:09.79
1:08.81
1:09.42
1:09.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.67
11:32.18
12:40.58
13:49.22
1:09.67
1:09.51
1:08.40
1:08.64
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.05
16:06.62
17:12.93
1:08.83
1:08.57
1:06.31
4.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa Mokotów17:18.82544
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.91
2:13.26
3:23.28
4:32.80
1:03.91
1:09.35
1:10.02
1:09.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.68
6:52.64
8:02.81
9:12.72
1:09.88
1:09.96
1:10.17
1:09.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.10
11:33.16
12:43.11
13:53.41
1:10.38
1:10.06
1:09.95
1:10.30
1300m:
1400m:
1500m:
15:03.23
16:12.58
17:18.82
1:09.82
1:09.35
1:06.24
5.Leśniak Maksymilian04Uks 190 Łódź17:19.04543
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.60
2:13.70
3:23.37
4:33.02
1:04.60
1:09.10
1:09.67
1:09.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.14
6:53.40
8:03.38
9:13.27
1:10.12
1:10.26
1:09.98
1:09.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.54
11:33.57
12:43.30
13:53.83
1:10.27
1:10.03
1:09.73
1:10.53
1300m:
1400m:
1500m:
15:03.64
16:12.55
17:19.04
1:09.81
1:08.91
1:06.49
6.Skibiak Hubert04UKS TRI-Team Rumia17:25.82533
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.86
2:13.69
3:22.32
4:31.41
1:04.86
1:08.83
1:08.63
1:09.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.90
6:49.86
7:59.05
9:08.79
1:09.49
1:08.96
1:09.19
1:09.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.12
11:31.00
12:42.27
13:53.73
1:11.33
1:10.88
1:11.27
1:11.46
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.97
16:15.66
17:25.82
1:11.24
1:10.69
1:10.16
7.Grabowski Mikołaj SOL04MTP Kormoran Olsztyn18:26.21450
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.18
2:21.25
3:34.81
4:49.55
1:08.18
1:13.07
1:13.56
1:14.74
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.08
7:18.94
8:33.45
9:47.55
1:14.53
1:14.86
1:14.51
1:14.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:02.49
12:17.28
13:32.00
14:45.76
1:14.94
1:14.79
1:14.72
1:13.76
1300m:
1400m:
1500m:
16:00.91
17:15.26
18:26.21
1:15.15
1:14.35
1:10.95
8.Ciuba Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa18:34.63440
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.06
2:22.35
3:36.53
4:51.29
1:09.06
1:13.29
1:14.18
1:14.76
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.36
7:20.62
8:35.31
9:50.31
1:15.07
1:14.26
1:14.69
1:15.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:04.63
12:19.75
13:34.64
14:50.27
1:14.32
1:15.12
1:14.89
1:15.63
1300m:
1400m:
1500m:
16:05.44
17:21.09
18:34.63
1:15.17
1:15.65
1:13.54
9.Wierciński Kacper04Dwójka Tczew18:36.88437
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.18
2:26.71
3:41.50
4:56.42
1:11.18
1:15.53
1:14.79
1:14.92
500m:
600m:
700m:
800m:
6:10.94
7:26.52
8:41.74
9:56.48
1:14.52
1:15.58
1:15.22
1:14.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:11.80
12:26.68
13:42.13
14:57.62
1:15.32
1:14.88
1:15.45
1:15.49
1300m:
1400m:
1500m:
16:12.27
17:26.54
18:36.88
1:14.65
1:14.27
1:10.34
10.Litewski Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów19:03.41408
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.17
2:27.41
3:44.51
5:01.48
1:10.17
1:17.24
1:17.10
1:16.97
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.32
7:34.82
8:51.77
10:08.42
1:16.84
1:16.50
1:16.95
1:16.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:25.15
12:42.04
13:58.51
15:14.96
1:16.73
1:16.89
1:16.47
1:16.45
1300m:
1400m:
1500m:
16:31.68
17:48.74
19:03.41
1:16.72
1:17.06
1:14.67
11.Jurczak Bartosz SOL04MTP Kormoran Olsztyn19:20.76389
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.35
2:26.15
3:43.80
5:00.76
1:10.35
1:15.80
1:17.65
1:16.96
500m:
600m:
700m:
800m:
6:18.07
7:36.93
8:55.27
10:14.33
1:17.31
1:18.86
1:18.34
1:19.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:32.47
12:51.31
14:10.34
15:28.72
1:18.14
1:18.84
1:19.03
1:18.38
1300m:
1400m:
1500m:
16:46.95
18:04.18
19:20.76
1:18.23
1:17.23
1:16.58
12.Gwiazdowski Cezary04MAL WOPR Malbork 319:22.62388
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.67
2:27.60
3:45.37
5:03.72
1:11.67
1:15.93
1:17.77
1:18.35
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.70
7:41.06
8:59.20
10:17.08
1:18.98
1:18.36
1:18.14
1:17.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:34.93
12:53.33
14:11.86
15:30.15
1:17.85
1:18.40
1:18.53
1:18.29
1300m:
1400m:
1500m:
16:48.51
18:06.43
19:22.62
1:18.36
1:17.92
1:16.19
13.Tomashevskii Aleksei04SSHOR 14 Kaliningrad20:01.67351
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.22
2:31.14
3:51.40
5:11.92
1:11.22
1:19.92
1:20.26
1:20.52
500m:
600m:
700m:
800m:
6:33.32
7:55.11
9:15.69
10:37.34
1:21.40
1:21.79
1:20.58
1:21.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:58.93
13:18.52
14:40.73
16:02.35
1:21.59
1:19.59
1:22.21
1:21.62
1300m:
1400m:
1500m:
17:24.12
18:44.87
20:01.67
1:21.77
1:20.75
1:16.80
14.Dulniak Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa21:06.32300
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.94
2:39.73
4:03.26
5:28.13
1:16.94
1:22.79
1:23.53
1:24.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:53.55
8:18.45
9:44.13
11:10.78
1:25.42
1:24.90
1:25.68
1:26.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:36.96
14:03.09
15:28.68
16:54.22
1:26.18
1:26.13
1:25.59
1:25.54
1300m:
1400m:
1500m:
18:20.15
19:44.02
21:06.32
1:25.93
1:23.87
1:22.30

14 lat

1.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia16:30.55627
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.11
2:07.34
3:13.45
4:19.49
1:02.11
1:05.23
1:06.11
1:06.04
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.49
6:31.73
7:38.06
8:44.57
1:06.00
1:06.24
1:06.33
1:06.51
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.25
10:58.42
12:04.87
13:11.89
1:06.68
1:07.17
1:06.45
1:07.02
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.84
15:25.72
16:30.55
1:06.95
1:06.88
1:04.83
2.Niedziałek Michał SOL03MTP Kormoran Olsztyn16:41.37607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.94
2:08.74
3:14.84
4:21.15
1:02.94
1:05.80
1:06.10
1:06.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.95
6:34.81
7:42.01
8:49.51
1:06.80
1:06.86
1:07.20
1:07.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:56.94
11:04.21
12:11.81
13:20.04
1:07.43
1:07.27
1:07.60
1:08.23
1300m:
1400m:
1500m:
14:28.21
15:36.20
16:41.37
1:08.17
1:07.99
1:05.17
3.Paszkowski Konstanty03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa17:42.71508
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.79
2:13.11
3:22.74
4:33.06
1:04.79
1:08.32
1:09.63
1:10.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.80
6:55.63
8:07.32
9:18.89
1:10.74
1:11.83
1:11.69
1:11.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.93
11:43.46
12:55.21
14:06.39
1:12.04
1:12.53
1:11.75
1:11.18
1300m:
1400m:
1500m:
15:19.00
16:31.69
17:42.71
1:12.61
1:12.69
1:11.02
4.Maksymowicz Krzysztof03Ukp Jedynka Elbląg19:17.14393
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.52
2:28.17
3:45.95
5:03.63
1:11.52
1:16.65
1:17.78
1:17.68
500m:
600m:
700m:
800m:
6:21.60
7:39.60
8:57.54
10:15.50
1:17.97
1:18.00
1:17.94
1:17.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:32.87
12:50.64
14:07.53
15:25.26
1:17.37
1:17.77
1:16.89
1:17.73
1300m:
1400m:
1500m:
16:42.74
18:00.14
19:17.14
1:17.48
1:17.40
1:17.00

15 lat

1.Woronko Krzysztof SOL02MTP Kormoran Olsztyn16:46.44598
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.10
2:07.32
3:14.11
4:22.96
1:01.10
1:06.22
1:06.79
1:08.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.49
6:39.36
7:46.89
8:54.33
1:08.53
1:07.87
1:07.53
1:07.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.03
11:09.74
12:17.39
13:25.08
1:07.70
1:07.71
1:07.65
1:07.69
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.25
15:40.73
16:46.44
1:08.17
1:07.48
1:05.71
2.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa Mokotów16:56.26581
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.85
2:12.70
3:21.26
4:29.89
1:04.85
1:07.85
1:08.56
1:08.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.43
6:47.24
7:56.07
9:04.53
1:08.54
1:08.81
1:08.83
1:08.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.85
11:21.29
12:29.58
13:37.06
1:08.32
1:08.44
1:08.29
1:07.48
1300m:
1400m:
1500m:
14:44.43
15:51.79
16:56.26
1:07.37
1:07.36
1:04.47
3.Marczak Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki18:35.20439
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.18
2:54.52
4:09.00
5:24.74
1:05.18
1:49.34
1:14.48
1:15.74
500m:
600m:
700m:
800m:
6:40.02
7:56.80
9:12.82
10:28.71
1:15.28
1:16.78
1:16.02
1:15.89
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:21.40
13:37.55
14:53.85
16:48.44
1:52.69
1:16.15
1:16.30
1:54.59
1300m:
1400m:
1500m:
18:03.20

18:35.20
1:14.76
4.BartaÅ¡ius Pijus02Šiaulių PM "Delfinas"19:23.38387
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.12
2:22.58
3:39.50
4:57.35
1:07.12
1:15.46
1:16.92
1:17.85
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.28
7:35.50
8:54.62
10:13.62
1:19.93
1:18.22
1:19.12
1:19.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:33.28
12:53.11
14:12.85
15:30.62
1:19.66
1:19.83
1:19.74
1:17.77
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.39
18:08.12
19:23.38
1:19.77
1:17.73
1:15.26

16 - 18 lat

1.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź16:48.43594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.94
2:09.56
3:16.29
4:23.88
1:02.94
1:06.62
1:06.73
1:07.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.47
6:39.12
7:46.63
8:54.03
1:07.59
1:07.65
1:07.51
1:07.40
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.64
11:09.71
12:17.75
13:26.08
1:07.61
1:08.07
1:08.04
1:08.33
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.55
15:42.87
16:48.43
1:08.47
1:08.32
1:05.56
2.Jednaszewski Mikołaj01MTP Kormoran Olsztyn17:15.93548
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:10.00
3:19.58
4:29.95
1:02.24
1:07.76
1:09.58
1:10.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.17
6:50.82
8:00.50
9:10.11
1:10.22
1:10.65
1:09.68
1:09.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.08
11:30.32
12:40.22
13:49.58
1:09.97
1:10.24
1:09.90
1:09.36
1300m:
1400m:
1500m:
14:59.63
16:08.91
17:15.93
1:10.05
1:09.28
1:07.02
3.Kashtanov Aleksei01SSHOR 14 Kaliningrad18:04.86477
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.43
2:15.49
3:26.17
4:37.02
1:05.43
1:10.06
1:10.68
1:10.85
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.42
6:59.23
8:10.40
9:23.00
1:10.40
1:11.81
1:11.17
1:12.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.92
11:48.59
13:02.68
14:17.81
1:11.92
1:13.67
1:14.09
1:15.13
1300m:
1400m:
1500m:
15:33.35
16:49.53
18:04.86
1:15.54
1:16.18
1:15.33

PKOłownia Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia19:53.74358
Wynik lepszy od rekordu Polski
100m:
200m:
300m:
400m:
1:13.79
2:33.37
3:53.04
5:13.05
1:13.79
1:19.58
1:19.67
1:20.01
500m:
600m:
700m:
800m:
6:33.43
7:53.34
9:14.23
10:34.40
1:20.38
1:19.91
1:20.89
1:20.17
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:55.00
13:16.09
14:35.54
15:56.09
1:20.60
1:21.09
1:19.45
1:20.55
1300m:
1400m:
1500m:
17:16.41
18:36.17
19:53.74
1:20.32
1:19.76
1:17.57


<< TOP >>
2 - II Międzynarodowe Grand Prix Warmii i Mazur2017-12-17 - 8:40


Konkurencja 19
2017-12-17 - 8:40
Kobiet, 200m motylkowy11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Meler Dominika06UKS Siódemka Brodnica2:56.2831237.7543.7047.4547.38
2.GrigalaitytÄ— GustÄ—06Šiaulių PM "Delfinas"3:10.3724840.4148.3452.2949.33
3.Pracz Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa3:19.5521542.4450.5354.8551.73
4.Kwiatkowska Maja06UKS "Siódemka" Gdynia3:42.2315547.1456.9859.2258.89

12 lat

1.Cierpiałowska Paulina05MAL WOPR Malbork 32:27.1953632.7137.5338.1038.85
2.Burdyn Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk  OSSM2:43.1239434.4040.8743.3144.54
3.SkrodenytÄ— GiedrÄ—05Šiaulių PM "Delfinas"2:55.6331536.5244.0246.5048.59
4.Gorbačiova Darja05Klaipėdos Gintaro SC3:17.0322341.3749.6252.0454.00

13 lat

1.Potiopa Karolina04MKS Ochota Warszawa2:34.8746034.1639.8840.9939.84
2.Grygiencza Iga04Międzyszkolny Klub Pływacki Me2:36.7944333.8438.3942.4942.07
3.Sochacka Karolina04MKS Ochota Warszawa2:40.3241534.7740.3441.8143.40
4.Czerwińska Martyna04Dwójka Tczew2:40.5441335.8040.6142.1342.00
5.Mielcarek Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:43.8838836.1941.5142.8243.36
6.Szałkowska Oliwia SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:45.3037836.6041.1543.4944.06
7.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów2:47.8236233.7242.5646.5644.98
8.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów3:05.6226739.5848.0251.2946.73

14 lat

1.Jurek Michalina03UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:33.2447533.8539.1640.0040.23
2.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:34.0646734.2638.7440.1340.93
3.Jaskułowska Zofia03Integracyjny Klub Sportowy Kon2:34.8646034.0840.0040.5340.25
4.Sadowska Wiktoria SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:43.1139435.9441.4042.1343.64

16 - 18 lat

1.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:21.6160232.0136.2836.8636.46


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-12-17 - 8:53
Chłopców, 200m motylkowy11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Styś Aleksander06UKS Jagiellonka Warszawa2:33.7835134.2838.3341.4239.75
2.Kapała Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn2:52.9324738.8843.9045.7044.45
3.Rytelewski Radosław06Buks Warszawa2:59.1922238.3546.5948.7645.49
4.Gilski Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn3:12.0118040.8149.3151.9849.91
5.Rżyski Michał06MTP Kormoran Olsztyn3:12.8717841.8247.7450.1053.21
6.Czerniak-Czyżniak Tomasz06MKS Ochota Warszawa3:20.1715942.9352.8653.7050.68
7.Dylewski Szymon06Buks Warszawa3:30.5713745.1854.8855.6654.85

12 lat

1.Pieniążek Wojciech05UKP POLONIA Warszawa2:40.3631034.5140.8442.9842.03
2.Woźniak Piotr05MTP Kormoran Olsztyn2:49.2426336.7642.9544.4245.11
3.Leśniewski Dawid05MTP Kormoran Olsztyn3:17.8116539.8251.5654.6951.74
4.Wiski Adrian05MTP Kormoran Olsztyn3:25.4514743.0156.3554.7851.31
5.Król Miłosz05"Ósemka" Toruń3:35.7012742.2652.361:01.4259.66

13 lat

1.Kosiński Filip04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:15.3551531.3434.2235.6334.16
2.Gołacki Sergiusz04Uks 190 Łódź2:16.1650629.9835.1635.7635.26
3.Głąbiński Kamil04UKS Pirania Targówek2:28.2839233.1837.6139.8037.69
4.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa Mokotów2:28.9438732.8237.8239.3538.95
5.Kowalczyk Jan04Dwójka Tczew2:29.5638233.3537.7939.2939.13
6.Deigrosh Danil04SSHOR 14 Kaliningrad2:35.1734232.4739.2341.9441.53
7.Kozłowski Konrad SOL04MTP Kormoran Olsztyn2:48.2826836.7042.1744.8944.52
8.Birk Bartosz04MUKS Olimpijczyk  OSSM2:59.1522237.7945.6047.8247.94
9.Szyłański Mikołaj SOL04MTP Kormoran Olsztyn3:06.9319540.4948.8750.0947.48
NWMłynarczyk Mateusz04Uks 190 Łódź

14 lat

1.Michalak Piotr03MKS Ochota Warszawa2:22.1444531.8136.7236.9836.63
2.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:22.5944131.2036.8837.6136.90
3.Kapała Szymon SOL03MTP Kormoran Olsztyn2:24.0242832.9437.5936.8636.63
4.Skirutis Nojus03Klaipėdos Gintaro SC2:27.1740132.3037.6339.8337.41

15 lat

1.Pawłowski Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.0259529.2033.2032.3834.24
2.Porbacki Krystian SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:15.5551331.1834.1735.0335.17
3.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk2:16.9249830.6134.5236.0635.73
4.Rutkowski Kacper02UKS Siódemka Brodnica2:20.3846230.3136.2037.3836.49
5.Kurdzieko Nikodem SOL02MTP Kormoran Olsztyn2:22.3944332.1935.9037.3436.96
6.Alubickis Rokas02Šiaulių PM "Delfinas"2:46.7727536.7942.1644.3643.46
NWSzulkowski Szymon02UKS Siódemka Brodnica


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-12-17 - 9:08
Kobiet, 100m zmienny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
9 lat i młodsi

1.Łotowska Alicja2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.8725041.2848.59
2.Slobodina Vitalina2009SSHOR 14 Kaliningrad1:33.7022144.0349.67
3.Kordziak Kinga2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.5020242.3154.19
4.Jackiewicz Julia2008"Ósemka" Toruń1:36.6020143.7752.83
5.Narkiewicz Oliwia2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.3919142.5055.89
6.Banasik Lena2008Integracyjny Klub Sportowy Kon1:39.3018545.8253.48
7.Łuczak Gabriela2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:40.5917847.7952.80
Malinowska Martyna2008UKS RUCH Grudziądz1:40.5917849.1251.47
9.Gan Mia2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:41.2717547.0154.26
10.Piętka Alicja2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:41.9317146.4255.51
11.Kirianova Ekaterina2008SSHOR 14 Kaliningrad1:43.5216450.1753.35
12.Bieniecka Maja2009UKP POLONIA Warszawa1:44.6615848.6456.02
13.Kordala Julia2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:44.70158
14.Lazakovich Diana2009SSHOR 14 Kaliningrad1:46.4515050.7555.70
15.Kudriavtseva Aleksandra2008SSHOR 14 Kaliningrad1:48.1114450.1657.95
16.Cziczak Matylda2008"Ósemka" Toruń1:58.3910951.261:07.13
17.Kowalczyk Nina2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:02.569854.071:08.49
DYSKW.Łuczyńska Maria2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2/
DYSKW.Kijewska Wiktoria2008UKP POLONIA Warszawa
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu, Z2/

10 lat

1.Maciejewska Antonina2007UKP POLONIA Warszawa1:20.8034538.1242.68
2.Brojanowska Natalia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.0131838.4244.59
3.Wójcik-Młochowska Liliana2007Buks Warszawa1:26.3228241.6344.69
4.Ciechanowska Aleksandra2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:27.0227639.5347.49
5.Kuczmar Zuzanna2007MKS Ochota Warszawa1:27.1627439.7547.41
6.Sarnowska Aleksandra2007MKS Ochota Warszawa1:27.4227240.7346.69
7.Żuchowska Antonina2007MTP Kormoran Olsztyn1:28.1626541.9946.17
8.Grzech Michalina2007Cartusia Kartuzy1:28.7326039.0849.65
9.Grzegorzewska Julia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.6124441.5349.08
10.Bóbska Bianka2007Buks Warszawa1:31.7123544.7646.95
11.Dziuba Monika2007MTP Kormoran Olsztyn1:31.9923344.2547.74
12.Gregorczyk Maja2007MTP Kormoran Olsztyn1:32.4223042.7549.67
13.Siedlewska Marcelina2007UKS "Siódemka" Gdynia1:33.4322344.0149.42
14.Tomkiel Anna2007UKP POLONIA Warszawa1:34.3721644.5649.81
15.Iwińska Elżbieta2007Buks Warszawa1:34.8321344.1650.67
16.Wenerska Julia2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:35.0221244.8650.16
17.Domoradzka Julia2007MUKS Olimpijczyk  OSSM1:35.1521144.1650.99
18.Burdon Paulina2007Cartusia Kartuzy1:35.6420842.7952.85
19.Gacka Aleksandra2007UKS "Siódemka" Gdynia1:35.8120643.7152.10
20.Zaitseva Nina2007SSHOR 14 Kaliningrad1:37.4319644.4652.97
21.Hrymowicz Aleksandra2007MTP Kormoran Olsztyn1:38.3819145.4052.98
22.Fial Anna2007UKS Ósemka Starogard Gdański1:38.6818943.8454.84
23.Krakowska Alicja2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:39.4618448.5650.90
24.Szczodrowska Julia2007"Ósemka" Toruń1:39.4918445.3054.19
25.Chmielewska Julia2007Cartusia Kartuzy1:39.8718247.4752.40
26.Gacman Julia2007MKS ROŚ Pisz1:40.7117850.4250.29
Beder Patrycja2007UKP POLONIA Warszawa1:40.7117848.0152.70
28.Mikołajczuk Maria2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:40.7417849.3551.39
29.Kocyk Amelia2007MTKP Delfin Toruń1:42.7116747.8954.82
30.Skorowska Amelia2007Cartusia Kartuzy1:43.8716252.7151.16
31.Kłos Zuzanna2007UKS Ósemka Starogard Gdański1:44.1516146.3157.84
32.Mordawska Natalia2007UKS RUCH Grudziądz1:45.0215752.6652.36
33.Dymerska Magdalena2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:49.1613951.2057.96
34.Gajewska Maja2007Cartusia Kartuzy1:49.5513848.861:00.69
35.Turowska Zofia2007Cartusia Kartuzy1:52.3212856.6055.72
36.Jaguszewska Anastazja2007MTP Kormoran Olsztyn1:56.0411658.8357.21
37.Pyzel Anastazja2007Integracyjny Klub Sportowy Kon1:56.6311452.441:04.19
38.Polasik Julia2007Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:58.1511057.111:01.04
DYSKW.Konkol Julia2007Cartusia Kartuzy
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.Radkiewicz Daria2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2

11 lat

1.Wilanowska Karina2006UKP POLONIA Warszawa1:15.9541534.9241.03
2.Drynkowska Lena2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.9238436.0241.90
3.Kupis Aleksandra2006MTP Kormoran Olsztyn1:18.8737037.1341.74
4.Lis Magdalena2006Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:19.2936536.1443.15
5.Pola Martyna2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:21.0934135.5945.50
6.Kuklicz Iga2006Uks Omega Sokółka1:22.0932839.4942.60
7.Skrobisz Urszula2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:22.2532739.4042.85
8.Kołodziejska Stefania2006DELFIN Gdynia1:24.5630039.6744.89
9.Shchikovskaia Erika2006SSHOR 14 Kaliningrad1:24.7829840.7044.08
10.Radel Oliwia2006Uks Omega Sokółka1:25.5629039.1346.43
11.Macioszek Maria2006MKS Ochota Warszawa1:25.6228940.4145.21
12.Sołtyszewska Alicja2006MKS Juvenia Białystok1:25.6328941.5344.10
13.Rapczewska Aleksandra2006MKS Juvenia Białystok1:25.9328640.5745.36
14.Kacar Melis2006UKP POLONIA Warszawa1:26.4428139.3547.09
15.Bobrowska Joanna2006MUKS Olimpijczyk  OSSM1:26.4928142.0944.40
16.Rulewska Julia2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:26.6228040.0446.58
17.Walczak Barbara2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.2727341.2346.04
18.Wiszniewska Zuzanna2006Uks Mos Ełk1:27.5627140.7146.85
19.Mątwicka Liliana2006MTP Kormoran Olsztyn1:27.5727139.8347.74
20.Ziemińska Aleksandra2006MAL WOPR Malbork 31:28.2126541.5346.68
21.Kamola Alicja2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.7426041.4747.27
22.Juśkiewicz Ada2006MTP Kormoran Olsztyn1:29.8425041.9847.86
23.Miszewska Oliwia2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:29.9724943.2346.74
24.Żochowska Liliana2006UKS "Siódemka" Gdynia1:31.5323742.9248.61
25.Klimočkina Viktorija2006Klaipėdos Gintaro SC1:31.8323543.2748.56
26.Luferenko Polina2006SSHOR 14 Kaliningrad1:32.9122643.3849.53
27.Błaszczyk Wiktoria2006UKP POLONIA Warszawa1:33.1822442.7250.46
28.Leszka Iga2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:34.2821742.1252.16
29.Uścinowicz Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:34.4521643.5850.87
30.Bekker Alena2006SSHOR 14 Kaliningrad1:34.9121244.0550.86
31.Kowalska Wiktoria2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.4320249.4646.97
32.Zduniak Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.5420244.1552.39
33.Wieniarska Anna2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.9419950.2646.68
34.Budzińska Julia2006UKS RUCH Grudziądz1:38.1519245.5052.65
35.Budakowska Antonina2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:41.5417350.5151.03
36.Budakowska Maria2006UKS Ósemka Starogard Gdański1:45.3515549.3855.97
37.Wasilewska Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:49.6213854.2855.34
DYSKW.Mątewska Zofia2006Integracyjny Klub Sportowy Kon
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2/
NWJuszczyk Natalia2006UKP POLONIA Warszawa
NWRolińska Katarzyna2006UKS G-8 Bielany Warszawa
NWRomanowska Izabela2006MTP Kormoran Olsztyn

12 lat

1.Cierpiałowska Paulina2005MAL WOPR Malbork 31:07.5559031.3236.23
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.Kraszewska Martyna SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:12.7247334.9437.78
3.Klusek Aleksandra2005UKP POLONIA Warszawa1:13.1946434.1039.09
4.Piechowicz Karolina2005Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:13.3146133.2440.07
5.Olkowska Laura2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.1644632.5441.62
6.Łuszczewska Emilia2005MKS Juvenia Białystok1:14.5943834.3340.26
7.Samoraj Oliwia2005MKS Piaseczno1:15.1142934.7540.36
8.Brzozowska Aleksandra2005MKS Juvenia Białystok1:15.6841935.0440.64
9.Mroczek Magda2005MAL WOPR Malbork 31:16.5740534.7641.81
10.Kossowska Julita2005Uks 190 Łódź1:16.9539935.9241.03
11.Stawicka Julia2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:16.9839835.9741.01
12.Zgorzałek Gabriela2005Buks Warszawa1:17.7838635.2042.58
13.Skalińska Ewa2005MKS Piaseczno1:17.8238636.6341.19
14.Gajcy Natalia2005UKP POLONIA Warszawa1:18.1138136.4541.66
15.Sójka Eliza2005UKP POLONIA Warszawa1:18.4037736.7741.63
16.Sujkowska Roksana SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:18.4337736.1342.30
17.Grzegorczyk Maja2005Uks Mos Ełk1:18.6437437.4841.16
18.Tupalska Oliwia2005MKS Juvenia Białystok1:19.1336736.3042.83
19.Zięba Anastazja2005MTKP Delfin Toruń1:19.8135836.8842.93
Rozbicka Kinga2005Buks Warszawa1:19.8135837.4442.37
21.Nowakowska Aleksandra2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.0235539.0141.01
22.Valauskaitė Aleksandra2005Klaipėdos Gintaro SC1:20.0635437.8842.18
23.Bałda Aleksandra2005MKS Piaseczno1:20.4834937.2343.25
24.Mentryka Gabriela2005MTP Kormoran Olsztyn1:21.0334236.4044.63
25.Kopiczyńska Karolina2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.0534137.1943.86
26.Stankiewicz Aneta SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:22.0632936.5645.50
27.Krupa Liliana2005MKS Juvenia Białystok1:22.9531837.5545.40
28.Dąbrowska Franczeska2005UKS 307 Warszawa Mokotów1:23.4931238.7244.77
29.Szpaczyńska Liliana2005MAL WOPR Malbork 31:23.7630942.0741.69
30.Siejak Patrycja2005MTP Kormoran Olsztyn1:24.0330640.5343.50
31.Misiuk Aleksandra2005MKS Juvenia Białystok1:24.4230239.3145.11
32.Jankowska Martyna2005MTP Kormoran Olsztyn1:24.8129839.2445.57
33.Wiecińska Danuta2005MTKP Delfin Toruń1:25.4829139.9345.55
34.JociÅ«tÄ— Gerda2005Šiaulių PM "Delfinas"1:27.2027443.1344.07
35.Kozakiewicz Aleksandra2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:27.3627241.0946.27
36.Nosova Anželika2005Klaipėdos Gintaro SC1:28.1926540.6447.55
37.Krok Amelia2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:29.1625642.5746.59
38.Waleron Agnieszka2005UKS RUCH Grudziądz1:29.6325243.0946.54
39.Mróz Karolina2005UKP POLONIA Warszawa1:33.3522342.7550.60
40.Pawelec Oliwia2005UKS "Siódemka" Gdynia1:34.2821744.7549.53
41.Rzepecka Nadia2005Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:34.4021644.3150.09
42.Soszyńska Zuzanna2005MTP Kormoran Olsztyn1:36.1720444.6651.51
43.Jakubovica Annija2005Sporta centrs "Jekabpils"1:36.2520445.0351.22
DYSKW.Staver Arina2005SSHOR 14 Kaliningrad
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Blagodjore Spfija2005Ventspils SS "Spars"
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2

13 lat

1.Woś Weronika2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:08.5156531.9236.59
2.Kaczorowska Alicja2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7356032.3136.42
3.Mrożek Weronika2004MKP Kołobrzeg1:10.0852833.4936.59
4.Januszko Patrycja2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:10.5951732.8937.70
5.Kesler Katarzyna2004MKS Ochota Warszawa1:10.6051732.2838.32
6.Gmiter Barbara2004Skp Barakuda Starachowice1:10.7951332.8137.98
Ofman Julia2004Skp Barakuda Starachowice1:10.7951333.9836.81
8.Bidnik Wiktoria2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:11.6549432.7538.90
9.Augustynowicz Olga2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.0244834.4839.54
10.Łotowska Maja2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.6443734.4540.19
11.Kucharska Marta2004UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.1342935.4839.65
12.Har Zofia2004MKS Piaseczno1:15.2042737.6837.52
13.Tymińska Zofia2004UKP POLONIA Warszawa1:15.4242435.5239.90
14.Moszczyńska Julia2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.7941834.4641.33
15.Kusiel-Moroz Helena2004Buks Warszawa1:16.7540235.3741.38
16.Tylkie Dominika2004Ukp Jedynka Elbląg1:17.4139235.9541.46
17.Gomułka Natalia2004Uks 190 Łódź1:18.2038038.5539.65
18.Zdrojewska Maja2004ORKA Grudziądz1:18.4837634.5743.91
19.Wierzchowska Maja SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:19.0136836.2942.72
20.Nowak Oliwia2004UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:20.2235237.0743.15
21.Cirtautaitė Saulė2004Klaipėdos Gintaro SC1:21.9333037.8544.08
22.Lewandowska Alicja2004MAL WOPR Malbork 31:22.3232637.9844.34
23.Isaenkova Sofia2004SSHOR 14 Kaliningrad1:22.5832339.2143.37
24.DumpytÄ— DeimantÄ—2004Šiaulių PM "Delfinas"1:23.5531241.6141.94
25.Zapolska Sara2004MUKS Olimpijczyk  OSSM1:23.8330840.7743.06
26.Krupińska Lila SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:24.5530137.8646.69
27.Luferenko Veronika2004SSHOR 14 Kaliningrad1:26.8627740.1546.71
28.Walentowicz Michalina2004MTKP Delfin Toruń1:27.7226940.3947.33
29.Brożyna Alicja2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:29.9125043.2846.63
30.Grigjane Dajana2004Ventspils SS "Spars"1:30.6624443.8846.78
31.Lempiecka Julita2004Uks Mos Ełk1:35.0321244.9050.13
NWZamojska Alicja2004Ukp Jedynka Elbląg
NWBorys Zofia2004UKS G-8 Bielany Warszawa

14 lat

1.Nowak Maja2003MKS Ochota Warszawa1:08.1657430.9937.17
2.Kułakowska Monika2003Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:08.6656230.8537.81
3.Domoradzka Aleksandra2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:09.4354331.6737.76
4.Włodarkiewicz Magdalena2003UKS Pirania Targówek1:11.4749834.2137.26
5.Ancypo Agnieszka2003Uks Omega Sokółka1:11.9348933.4438.49
6.Ambroży Antonina2003MKS Ochota Warszawa1:12.4747834.3138.16
7.Waszkowska Wiktoria2003MKS Piaseczno1:12.7647235.0737.69
8.Ławrynowicz Gabriela2003MKP Kołobrzeg1:13.5945634.3739.22
9.Aleksandrova Sofia2003SSHOR 14 Kaliningrad1:16.3040937.0239.28
10.Streckytė Laura2003Klaipėdos Gintaro SC1:16.3740834.6041.77
11.Bogusz Maja2003Buks Warszawa1:16.7840236.2340.55
12.Marciniak Maria2003MKS Ochota Warszawa1:16.9239934.1342.79
13.Pieńkowska Zuzanna2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:18.2038034.8843.32
14.Piotrowicz Julia2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:21.7433339.2142.53
15.Apsite Diana2003Sporta centrs "Jekabpils"1:22.5132337.6144.90
16.Juškaitė Augustė2003Klaipėdos Gintaro SC1:25.3129343.0942.22
17.Krauza Julia2003Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:28.6426141.2147.43

15 lat

1.Gładkojć Marta SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:09.5854031.5738.01
2.Sierak Kinga2002Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:09.6753831.2938.38
3.Zientarska Karolina2002Integracyjny Klub Sportowy Kon1:10.1252733.3936.73
4.Czarnowicz Gabriela2002Uks Omega Sokółka1:12.4247933.6938.73
5.Chrostowska Maria SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:13.8345234.5839.25
6.Bojare Elza2002Sporta centrs "Jekabpils"1:14.5543934.4740.08
7.PocevičiÅ«tÄ— Meda2002Šiaulių PM "Delfinas"1:15.5342235.5739.96
8.Galitskaia Irina2002SSHOR 14 Kaliningrad1:17.5639034.9942.57
9.Wtulich Anna SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:18.6937337.2841.41
10.Khaustova Svetlana2002SSHOR 14 Kaliningrad1:19.4036336.4242.98
NWWaleron Marta2002UKS RUCH Grudziądz


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-12-17 - 9:55
Chłopców, 100m zmienny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
9 lat i młodsi

1.Osóbka-Morawski Eryk2008UKP POLONIA Warszawa1:24.2721237.6046.67
2.Bryll Michał2008Muks Piętnastka  Bydgoszcz1:26.4019739.5246.88
3.Wróblewski Borys2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.1619239.7147.45
4.Wiraszka Piotr2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:30.1117341.9048.21
5.Stawicki Mateusz2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:31.7816440.6751.11
6.Choroszewski Ignacy2008Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:33.50155
7.Żywicki Wiktor2008"Ósemka" Toruń1:35.5414545.2750.27
Z2
8.Okoń Marcel2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:36.5714144.6451.93
9.Walasiewicz Bartosz2008Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:36.6014145.1151.49
10.Dąbrowski Adam2008UKS 307 Warszawa Mokotów1:37.1913845.7051.49
11.Zrelykh Artemii2008SSHOR 14 Kaliningrad1:37.7413643.0954.65
12.Trautzel Maksymilian2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:39.7312849.0650.67
13.Bielecki Borys2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:40.0612745.8354.23
14.Soloviev Nikita2008SSHOR 14 Kaliningrad1:44.7011048.9955.71
15.Dutkiewicz Tomasz2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:46.7210448.7557.97
16.Doroshenko Timur2008SSHOR 14 Kaliningrad1:51.2192
17.Mochalov Vsevolod2008SSHOR 14 Kaliningrad1:51.449150.831:00.61
18.Misiewicz Kajetan2009Ukp Jedynka Elbląg1:51.889053.6458.24
19.Walentowicz Maksymilian2008MTKP Delfin Toruń1:54.308552.011:02.29
20.Rózga Juljusz2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:03.356759.191:04.16
21.Milczarek Adam2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:03.416759.411:04.00
22.Pydyś Bartłomiej2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:03.836755.211:08.62
23.Malinowski Jan2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:08.036059.501:08.53
24.Kowalczyk Tymon2009UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:08.74591:00.731:08.01
DYSKW.Kolibabski Franciszek2008Buks Warszawa
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2
DYSKW.Rybski Jan2008UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
M9 - Nieprzeminnna lub równoczesna praca nóg, O15, Z2/G8
NWZalewski Igor2008Cartusia Kartuzy

10 lat

1.Ołownia Ignacy2007UKS "Siódemka" Gdynia1:17.7327035.8541.88
2.Kryś Radosław2007UKS TRI-Team Rumia1:18.3926436.3242.07
3.Eromin Jan2007Buks Warszawa1:20.9124036.7144.20
4.Ciechanowski Stanisław2007UKS 307 Warszawa Mokotów1:22.8222438.9943.83
5.Kaczor Oskar2007UKS "Siódemka" Gdynia1:22.9422339.8443.10
6.Dublewski Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.5921038.8045.79
7.Dworakowski Błażej2007DELFIN Gdynia1:24.8120839.2345.58
8.Mrugała Michał2007Buks Warszawa1:24.8620839.8545.01
9.Cygański Krzysztof2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:26.3019840.5445.76
10.Hrywniak Igor2007UKS TRI-Team Rumia1:26.4119739.2647.15
11.Redzyński vel Rydzyński Mateusz2007UKP POLONIA Warszawa1:26.8719440.7246.15
12.Reszka Jakub2007UKP POLONIA Warszawa1:26.9719340.1546.82
13.Apinys Artas2007Šiaulių PM "Delfinas"1:27.5518941.2746.28
14.Ziołecki Beniamin2007UKP POLONIA Warszawa1:27.6518842.9244.73
15.Jabłoński Jakub2007Buks Warszawa1:27.8018839.7948.01
16.Matusiak vel Matuszewski Tobiasz2007MTP Kormoran Olsztyn1:28.1218542.7845.34
17.Królik Szymon2007UKP POLONIA Warszawa1:29.0917939.9649.13
18.PoÅ¡kus Jovydas2007Šiaulių PM "Delfinas"1:30.3417241.2349.11
19.Żebrowski Jan2007Buks Warszawa1:31.1216841.7649.36
20.Gajewski Jan2007MKS Ochota Warszawa1:31.7716442.8948.88
21.Oracz Stanisław2007Buks Warszawa1:31.9116343.6248.29
Kuba Burczyński2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.9116344.3347.58
23.Buksiński Adam2007DELFIN Gdynia1:32.3316143.0349.30
24.Nawara Kacper2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:32.4216142.6149.81
25.Wierzbicki Maksym2007Buks Warszawa1:33.0915744.4648.63
26.Bieniecki Stefan2007UKP POLONIA Warszawa1:34.1115244.7649.35
27.Tobiasz Kacper2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.4315141.8952.54
28.Donczyk Łukasz2007"Ósemka" Toruń1:34.5715045.2249.35
29.Ring Michał2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:34.5915044.7749.82
30.Trybull Aleksander2007Cartusia Kartuzy1:34.6615044.8849.78
31.Pakulski Miłosz2007DELFIN Gdynia1:34.9314843.7451.19
32.Łaniucha Tomasz2007MTP Kormoran Olsztyn1:35.0514847.2447.81
33.Pleikys Rokas2007Šiaulių PM "Delfinas"1:35.2814744.3450.94
34.Stańczak Stanisław2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:36.0614343.3952.67
35.Bobrov Egor2007SSHOR 14 Kaliningrad1:37.6413644.6453.00
36.Fedoseev Ivan2007SSHOR 14 Kaliningrad1:42.1211946.7555.37
37.Jakubcewicz Dawid2007Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:42.3611848.9453.42
38.Kreft Patrick2007DELFIN Gdynia1:44.4711149.3155.16
39.Makarich Mark2007SSHOR 14 Kaliningrad1:45.8010749.6656.14
40.Carstens Dominik2007UKS "Siódemka" Gdynia1:50.249450.161:00.08
DYSKW.Żęgota Igor2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyżnie, Z2
DYSKW.Kochański Szczepan2007UKS "Siódemka" Gdynia
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu, Z2
DYSKW.Kozłowski Iwo2007UKP POLONIA Warszawa
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2
DYSKW.Kulesza Jakub2007UKP POLONIA Warszawa
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2
DYSKW.Boberkovs Nikita2007Sporta centrs "Jekabpils"
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Gojtowski Wiktor2007Cartusia Kartuzy
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
NWZłotkowski Oskar2007MKS Ochota Warszawa
NWKulik Franciszek2007UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWSowa Bruno2007UKP POLONIA Warszawa

11 lat

1.Razvodov Maksim2006SSHOR 14 Kaliningrad1:18.0926736.5741.52
2.Goś Mikołaj2006UKS "Siódemka" Gdynia1:19.5625236.9142.65
3.Jackiewicz Adam2006"Ósemka" Toruń1:21.0223937.4043.62
4.Polkowski Krzysztof2006UKP POLONIA Warszawa1:21.7223337.2444.48
5.Kurnosov Matvei2006SSHOR 14 Kaliningrad1:23.0522239.1543.90
6.Makowski Łukasz2006UKS RUCH Grudziądz1:25.2020538.7046.50
7.Zawadzki Jakub2006UKS RUCH Grudziądz1:25.4520339.0546.40
8.Czarnomski Mateusz2006UKP POLONIA Warszawa1:25.5220339.4446.08
9.Łomiński Daniel2006DELFIN Gdynia1:27.7618841.6546.11
10.Dzienisiewicz Adrian2006Uks Mos Ełk1:27.8018838.6449.16
11.Belovas Nikita2006Šiaulių PM "Delfinas"1:28.3618442.1646.20
12.Zasztowt Robert2006Buks Warszawa1:29.4517742.5546.90
13.Ołdziejewski Wiktor2006MAL WOPR Malbork 31:30.4017242.2248.18
14.Sinacki Filip2006MTKP Delfin Toruń1:30.5517143.1147.44
15.Gwizdak Mateusz2006UKP POLONIA Warszawa1:30.7617044.9545.81
16.Sosnowski Piotr2006MTKP Delfin Toruń1:31.7616440.7151.05
17.Traczewski Szymon2006Uks Wawer1:31.8516442.5149.34
18.Pokrętowski Karol2006MTP Kormoran Olsztyn1:32.1016243.0149.09
19.Stryjewski Szymon2006Uks Mos Ełk1:32.3816144.7447.64
20.Dragun Oliwier2006MTP Kormoran Olsztyn1:32.5016043.5748.93
21.Hlavaty Jakub2006DELFIN Gdynia1:32.5316042.4750.06
22.Czajkowski Wiktor2006UKS RUCH Grudziądz1:33.0915744.4748.62
23.Tabor Maksymilian2006UKP POLONIA Warszawa1:33.3315643.4749.86
24.Stańczyk Łukasz2006Integracyjny Klub Sportowy Kon1:33.6115541.0452.57
25.Binkowski Aleksander2006Buks Warszawa1:34.8714942.8851.99
26.Dąbrowski Paweł2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.4914144.3052.19
27.Stecz Maciej2006MTP Kormoran Olsztyn1:36.6414144.6651.98
28.Daugintis Lukas2006Klaipėdos Gintaro SC1:38.2013446.5551.65
29.Gębski Bartłomiej2006MTP Kormoran Olsztyn1:41.2612249.0352.23
30.Orzołek Bartłomiej2006MTP Kormoran Olsztyn1:47.2410349.8057.44
DYSKW.Styś Aleksander2006UKS Jagiellonka Warszawa
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.Lenczewski Kacper2006Uks Mos Ełk
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWMastalerczuk Mateusz2006UKS Gim 92 Ursynów Warszawa
NWKamiński Bartosz2006UKS G-8 Bielany Warszawa

12 lat

1.Tkacz Wiktor2005MKS Piaseczno1:09.5937732.3437.25
2.Przybysz Krzysztof2005Uks Mos Ełk1:10.3036632.2538.05
3.Slonchakov Nikita2005SSHOR 14 Kaliningrad1:10.9835531.7439.24
4.Czarnecki Igor2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:11.2435133.1838.06
5.Trykacz Kacper2005MTP Kormoran Olsztyn1:11.7334433.3038.43
6.Kosobudzki Cezary2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.2633732.0340.23
7.Domalewski Bartłomiej SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:12.3933532.5839.81
8.Łupiński Mateusz2005MKS Juvenia Białystok1:12.8332933.5339.30
9.Bolek Stanisław2005UKP POLONIA Warszawa1:13.2932334.4038.89
10.Osełkowski Mateusz SOL2005MTP Kormoran Olsztyn1:13.5731935.7437.83
11.Sobieszek Franciszek2005MKS Piaseczno1:14.5630733.4241.14
12.Bodnar Mikołaj2005UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:15.8129236.5139.30
13.Małkowski Hubert2005MTKP Delfin Toruń1:16.1328835.6840.45
14.Čepulis Gytis2005Klaipėdos Gintaro SC1:17.3527435.6841.67
15.Tyrka Igor2005MTP Kormoran Olsztyn1:17.5827236.4941.09
16.Kowalewski Dawid2005MKS ROŚ Pisz1:19.6625136.5043.16
17.Bidiuk Artem2005SSHOR 14 Kaliningrad1:20.9024037.5643.34
18.Woronko Maciej2005Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:20.9224036.9443.98
19.Zychowicz Bartosz2005UKS RUCH Grudziądz1:21.0623836.2544.81
20.Tkacz Wiktor2005MTP Kormoran Olsztyn1:21.3123636.7644.55
21.Truchan Patryk2005MUKS Olimpijczyk  OSSM1:22.5822538.9543.63
22.Wojszkun Jacek2005MTP Kormoran Olsztyn1:22.6422539.3843.26
23.Turliński Jędrzej2005Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:22.7722439.1843.59
24.Michalczuk Mateusz2005MKS Juvenia Białystok1:24.0921440.0044.09
25.Matofij Mikołaj2005UKS "Siódemka" Gdynia1:26.2619840.1246.14
26.Wiśniewski Maksym2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.4618342.5345.93
27.Langowski Tymon2005UKS RUCH Grudziądz1:29.0917944.8244.27
28.Sobociński Jakub2005Uks Mos Ełk1:29.2317942.3046.93
29.Juchno Mikołaj2005Integracyjny Klub Sportowy Kon1:31.9716342.3449.63
30.Rurys Marcin2005MTP Kormoran Olsztyn1:32.9215845.1447.78
31.Grudziński Jakub2005UKS RUCH Grudziądz1:36.3914246.9349.46
32.Sypiański Mikołaj2005MTP Kormoran Olsztyn1:38.2513446.1652.09
DYSKW.Babakinas Evaldas2005Klaipėdos Gintaro SC
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2
NWTopczewski Konstantyn2005UKP POLONIA Warszawa
NWWiszniewski Albert2005MKS Juvenia Białystok

13 lat

1.Pancerevas Daniil2004Klaipėdos Gintaro SC1:00.9856128.8932.09
2.Konarski Maciej2004Uks Wawer1:03.3650029.4333.93
3.Tarasewicz Marcel2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2645730.4634.80
4.Ziembowicz Franciszek2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.4245431.4733.95
5.Hryniewicki Krzysztof2004Mkp Wodnik Bielsk Podlaski1:06.7942732.7534.04
6.Kraczkowski Tomasz2004Skp Barakuda Starachowice1:07.8340731.3736.46
7.Linard Bartosz2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:08.1840131.9536.23
8.Banasik Samuel2004Integracyjny Klub Sportowy Kon1:08.7839131.7137.07
9.Wierciński Kacper2004Dwójka Tczew1:09.01387
10.Kacperski Maciej2004Uks Mos Ełk1:09.5037931.1638.34
11.Choroszewski Iwo2004Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:09.9337231.5938.34
12.Davidovs Pavels2004Ventspils SS "Spars"1:10.0836932.2937.79
13.Ciuba Mikołaj2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.4536332.4637.99
14.Jurgiel Aleksander2004MKS Juvenia Białystok1:10.8535730.9339.92
15.Iwankowski Hubert2004UKP POLONIA Warszawa1:11.6734533.3038.37
16.Khoroshiltsev Konstantin2004SSHOR 14 Kaliningrad1:13.2732334.7838.49
17.Urbański Filip2004UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.9131535.9537.96
18.Pasieczny Bartłomiej2004Ukp Jedynka Elbląg1:14.7530434.9439.81
19.Kowalski Maciej2004MAL WOPR Malbork 31:16.5928336.1240.47
20.Sosnowski Michał2004MTKP Delfin Toruń1:17.5927235.5242.07
21.Tomashevskii Aleksei2004SSHOR 14 Kaliningrad1:17.9126936.4841.43
22.Vasiliev Pavel2004SSHOR 14 Kaliningrad1:19.4325338.3141.12
23.Sobczak Mateusz SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:20.1224738.3741.75
24.Jurczak Bartosz SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:21.4823539.4342.05
25.Jankowski Jakub2004MUKS Olimpijczyk  OSSM1:21.7423338.0743.67
26.Szyłański Mikołaj SOL2004MTP Kormoran Olsztyn1:22.1522936.9745.18
27.Boros Olaf2004Ukp Jedynka Elbląg1:23.9621538.1545.81
DYSKW.Sanzhiev Vladislav2004SSHOR 14 Kaliningrad
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2
NWWrzosek Bartosz2004UKS G-8 Bielany Warszawa

14 lat

1.Rembowski Jan2003Integracyjny Klub Sportowy Kon1:02.9650929.6133.35
2.Khlebnikov Aleksandr2003SSHOR 14 Kaliningrad1:03.0350829.1233.91
3.Gąsiorowski Michał2003UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:05.3245630.4434.88
4.Węgrzynowicz Miłosz2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:05.7444730.0735.67
5.Milewski Paweł2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:08.8938932.0936.80
6.Walat Sebastian2003UKS Pirania Targówek1:09.2138331.9737.24
7.Lenczewski Piotr2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:10.5236233.2737.25
8.Savinovs Daniils2003Rîdzene DSN1:10.9435632.8538.09
9.Mavludovs Rinats2003Ventspils SS "Spars"1:11.2235231.8039.42
10.Januszanis Piotr2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:11.4734834.2737.20
11.Niedużak Maurycy2003UKS Pirania Targówek1:11.6434633.8537.79
12.Popławski Ksawery2003Uks Mos Ełk1:11.8834232.9138.97
13.Martin-Woźniak Wiktor2003MTKP Delfin Toruń1:12.0534033.3338.72
14.Jodzio Adrian2003MUKS Olimpijczyk  OSSM1:13.2432332.4140.83
15.Skwarnicki Jakub2003Buks Warszawa1:15.7329336.2439.49
16.Korczak Jakub2003Buks Warszawa1:15.8829134.0541.83
17.Maczyszyn Hubert2003Międzyszkolny Klub Pływacki Me1:21.7123337.8743.84
DYSKW.Bąbel Eryk2003UKS "Siódemka" Gdynia
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach, Z2

15 lat

1.Kolańczyk Kacper2002MKP Kołobrzeg1:02.3752428.0934.28
2.Makarov Georgii2002SSHOR 14 Kaliningrad1:03.4249830.0933.33
3.Komlev Viktor2002SSHOR 14 Kaliningrad1:05.1146130.2734.84
4.Woronko Krzysztof SOL2002MTP Kormoran Olsztyn1:05.1845929.5635.62
5.Waszak Kamil2002UKS RUCH Grudziądz1:05.8644530.5035.36
6.Jędrzejkiewicz Jan2002UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:07.3641630.4936.87
7.Marczak Radosław2002KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.0137032.3437.67
8.Popłonyk Jakub2002Buks Warszawa1:11.1135334.2336.88
9.Tatur Pavel2002SSHOR 14 Kaliningrad1:11.1935234.3936.80
10.Sidorenko Kirill2002SSHOR 14 Kaliningrad1:12.8932833.9838.91
11.Sochacki Konrad2002MKS Ochota Warszawa1:14.8430332.0342.81
12.Borowski Kacper2002MUKS Olimpijczyk  OSSM1:17.6727137.7239.95

16 - 18 lat

1.Buta Vilius2000Klaipėdos Gintaro SC56.6270125.7930.83
2.Partyka Damian2001DELFIN Gdynia59.1161627.1931.92
3.Rybarczyk Adam2000Integracyjny Klub Sportowy Kon1:00.4757528.8231.65
4.Kłak Marcin2001Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:00.6157127.2533.36
5.Are Atis2000Koknese1:02.4952128.3534.14
6.Jurczak Kacper SOL2001MTP Kormoran Olsztyn1:04.2348029.6934.54
7.Galicki Bartosz2001Buks Warszawa1:04.7246928.1136.61
8.Jaranowski Igor2001MTKP Delfin Toruń1:07.1642030.7436.42
9.Firsovs Dmitrijs2001Ventspils SS "Spars"1:07.3641631.0236.34
10.Kligulis Valerijs2001Sporta Centrs "Ezerzeme"1:08.2839931.2337.05
11.Bulov Timofei2001SSHOR 14 Kaliningrad1:08.3639830.5637.80
12.Polakovs Aleksandrs2001Ventspils SS "Spars"1:09.3438131.6437.70
13.Stonkus Vilius2000Klaipėdos Gintaro SC1:10.5536233.1437.41

PKVilcans Pavels1990Latvia57.2867725.8331.45
PKHarlaps Maksims1998Latvia1:00.5457327.6932.85


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-12-17 - 10:44
Kobiet, 200m grzbietowy11 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.Lis Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:36.2544436.6140.1740.5138.96
2.Gomułka Weronika06Uks 190 Łódź2:39.0842137.4540.6541.4039.58
3.Drynkowska Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.0939038.4142.1242.5540.01
4.Banaś Dominika06Buks Warszawa2:48.8535238.9344.3643.6441.92
5.Łubińska Zuzanna06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:52.7232840.6844.2344.0643.75
6.Ciach Maja06UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:53.5232440.8644.2345.9842.45
7.Stankiewicz Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów2:54.2632041.2144.4445.0843.53
8.Mątewska Zofia06Integracyjny Klub Sportowy Kon2:54.6331840.8244.6845.5743.56
9.Sołtyszewska Alicja06MKS Juvenia Białystok2:55.5531342.3544.7344.9643.51
10.Olko Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia2:57.3230441.3744.8746.4344.65
11.Wierucka Julia06ORKA Grudziądz2:57.8330142.0446.7246.2842.79
12.Żuk Zuzanna06MUKS Olimpijczyk  OSSM3:03.3627443.1546.1648.7145.34
13.Miszewska Oliwia06UKS Ósemka Starogard Gdański3:05.7826444.3347.7248.1745.56
14.Luferenko Polina06SSHOR 14 Kaliningrad3:08.4225343.9047.9948.9447.59
15.Salwecka Izabella06MUKS Olimpijczyk  OSSM3:08.8425144.9248.4248.6946.81
16.Czubak Maria06Integracyjny Klub Sportowy Kon3:13.6323344.2650.0850.0449.25

12 lat

1.Beszterda Maria05MKS Juvenia Białystok2:31.4748736.2538.9038.9437.38
2.Å imkutÄ— GustÄ—05Šiaulių PM "Delfinas"2:35.1145436.1939.1440.1739.61