Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14-lat w Pływaniu
Olsztyn, 29-6- - 1-7-2018


1 - Eliminacje dzień 12018-06-29 - 9:00


Konkurencja 1
2018-06-29 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.01
26.53
URBANCZYK Aleksandra
SOKOŁOWSKA Diana
02305
00309
Barcelona (ESP)
Gliwice
2013-08-03
2010-06-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.33649A
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław27.59631A
3.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''27.70623A
4.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA27.85613A
5.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.94608A
6.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko28.22590A
7.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów28.28586A
8.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość28.38580A
9.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy28.42577A
10.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice28.46575A
11.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg28.47574B
12.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa28.56569B
13.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin28.63565B
14.JANICKA Paula04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.66563B
15.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.70560B
16.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.82554B
17.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy28.88550B
18.KONDROT Wiktoria04MKS ,,Pałac Młodzieży''28.95546B
19.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole28.98544B
20.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.99544B
21.FILIPIAK Małgorzata04Śródmiejski UKS29.01543R
22.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec29.02542R
23.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.29.03542
24.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.12537
25.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy29.14535
PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków29.14535
27.STEĆ Oliwia04UKS Tri-Team Rumia29.17534
28.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice29.24530
29.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz29.31526
30.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg29.40521
31.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka29.48517
32.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno29.50516
DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.50516
34.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''29.56513
35.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów29.59511
SIKORA Balbina04UKS Aquatica Pawłowice29.59511
37.GMITER Barbara04Starachowicki Klub Pływacki BA29.64509
38.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.65508
39.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk29.72505
40.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.73504
41.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź29.75503
42.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice29.77502
SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 2329.77502
44.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa29.80501
45.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''29.82500
46.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice29.93494
POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok29.93494
NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa29.93494
49.SIERPIEŃ Aleksandra04Starachowicki Klub Pływacki BA29.94494
50.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań30.00491
51.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań30.01490
LALA Nadia04UKS Salmo Żory30.01490
53.ROMANIUK Matylda04UKS WAWER Warszawa30.03489
54.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań30.05488
55.MAKIŁA Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.09486
SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin30.09486
57.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim30.14484
58.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg30.18482
59.CATI Lidia04Śródmiejski UKS30.22480
60.STANECKA Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA30.27478
61.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów30.30476
RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków30.30476
63.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg30.32475
64.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy30.34474
65.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice30.36473
66.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk30.37473
67.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.41471
68.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej30.42471
69.KUSIEL-MOROZ Helena04BUKS Warszawa30.47468
70.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim30.49467
71.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz30.52466
72.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard30.53466
ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''30.53466
74.FIGAS Alicja04MKP Szczecin30.59463
75.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn30.63461
76.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''30.64461
77.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin30.68459
KOWALEWSKA Jesika04UKS Tri-Team Rumia30.68459
79.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno30.70458
80.JANUS Daria04UKS Żoliborz30.71457
81.DOMAŃSKA Zuzanna04UKS ,,Dwójka'' Sochaczew30.73456
82.URBANIAK Olga04MKP Szczecin30.76455
83.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''30.79454
MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim30.79454
85.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''30.81453
86.BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno30.85451
87.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory30.92448
88.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''30.96446
RUCIŃSKA Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.96446
90.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice30.98446
91.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno31.01444
92.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz31.02444
93.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno31.08441
94.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko31.11440
95.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg31.12440
96.POTEMKA Justyna04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód31.13439
97.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów31.15438
98.MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław31.18437
99.WOLNY Natalia04LKS Jedność 32 Przyszowice31.20436
100.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask31.23435
101.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź31.29432
102.SKRĘTKOWSKA Martyna04Start Opole31.34430
103.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra31.39428
104.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin31.45426
PLUCIŃSKA Klaudia04UKS SMS Galicja Kraków31.45426
106.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań31.53423
107.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg31.55422
BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków31.55422
109.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy31.56421
110.BUDZENIUSZ Pola04KS Korona Kraków31.58421
111.KOSTRZEWIŃSKA Amelia04WKS Śląsk Wrocław31.65418
112.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko31.70416
OLMA Julia04UKS Salmo Żory31.70416
114.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa31.72415
115.TARNOWSKA Natalia04KS KSZO Ostrowiec Św.31.75414
116.MILER Martyna04MKS ,,Pałac Młodzieży''31.79412
117.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy31.81412
118.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów31.89408
119.JESSICA Kowalska04KS ,,HARPUN'' Osiecznica31.93407
120.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim31.95406
121.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź31.97405
122.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.99405
123.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.03403
124.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy32.04403
125.ROKITA Martyna04KP Sokół Rzeszów32.12400
126.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława32.13399
127.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk32.14399
128.RYKOWSKA Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce32.15399
HRAPKOWICZ Klaudia04UKS Victoria Kozy32.15399
130.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn32.19397
131.WEPS Maja04Stowarzyszenie KP Legia Warsza32.23396
132.WOJTASIK Wiktoria04UKS Delfinek32.24395
PIELAK Julia04UKS Tri-Team Rumia32.24395
134.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.33392
135.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn32.52385
136.KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz32.53385
137.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn32.55384
138.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica32.66380
139.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy32.71378
140.TABOR Anastazja04MKS Piaseczno32.73378
RUTKOWSKA Gabriela04PSP SWIM Płock32.73378
142.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa32.76377
143.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory32.77376
144.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław32.85374
145.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź32.88373
146.KŁOS Wiktoria04UKS Tri-Team Rumia32.94371
147.MYRCHA Alicja04Dwójka Morena Gdańsk33.04367
PUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań33.04367
149.TOMCZAK Alicja04UKS Trójka Środa Wlkp.33.15364
150.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław33.22361
151.NOWOCIEŃ Natalia04KP MZOS Płock33.23361
152.TEMPLIN Patrycja04KS Płetwal Szczytno33.58350
153.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''33.59349
154.KARPOWICZ Amelia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica33.73345
155.SZYMANEK Martyna04UKS Żabianka Gdańsk33.77344
156.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn33.80343
157.TEMPLIN Wiktoria04KS Płetwal Szczytno34.21331
158.OLECH Emilia04UKS Kapry-Armexim Pruszków34.69317
159.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin34.87312
160.SYLWESTRZAK Julia04MKS Medyk Giżycko35.13305
161.MASALSKA Kinga04MKP Wodnik Bielsk Podlaski35.24303
162.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań35.72290
DYSKW.MURASZKO Martyna04MTP Kormoran Olsztyn
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.ZACHARSKA Maja04UKS Salmo Żory
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-06-29 - 9:22
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
21.45
24.40
JURASZEK Paweł
ORLICZ Filip
00701
05114
Lodz
Olsztyn
2018-05-24
2016-07-08

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.04582A
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''25.08579A
3.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno25.46553A
4.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice25.50551A
SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa25.50551A
6.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane25.51550A
7.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice25.59545A
8.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław26.01519A
9.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.05517A
10.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław26.10514A
11.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard26.13512B
12.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra26.20508B
KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław26.20508B
14.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica26.23506B
15.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn26.36499B
16.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź26.40496B
17.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk26.49491B
18.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk26.51490B
19.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.64483B
20.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy26.71479B
21.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.79475R
22.BANASIK Samuel04IKS Konstancin26.83473?
BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa26.83473?
24.BARAŃSKI Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA26.85472
25.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin26.86471
26.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock26.89470
27.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim26.93468
28.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 26.99465
KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia26.99465
30.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok27.01463
31.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.02463
WALTER Jakub04MOSM Tychy27.02463
33.BERNER Szymon04BUKS Warszawa27.06461
34.SKIERNIEWSKI Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA27.09459
35.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''27.14457
36.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra27.15456
37.PIERCHAŁA Maksymilian04LKS Jedność 32 Przyszowice27.16456
38.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy27.21453
39.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa27.24452
40.HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice27.25451
41.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok27.28450
HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław27.28450
43.GACHEWICZ Miłosz04Dwójka Morena Gdańsk27.29449
TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań27.29449
45.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin27.31448
46.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia27.33447
47.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków27.34447
48.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań27.40444
49.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police27.46441
RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki27.46441
51.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim27.47441
52.KRACZKOWSKI Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA27.53438
KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków27.53438
54.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków27.57436
55.KORALEWICZ Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 27.59435
56.CIESIELSKI Artur04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód27.60434
57.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy27.64432
58.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno27.66432
59.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław27.67431
60.KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków27.68431
61.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''27.69430
62.KRAWCZYK Dominik04UKS Alfa Bukowno27.72429
63.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej27.73428
64.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna27.76427
65.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok27.77426
66.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl27.78426
67.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock27.79425
68.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława27.84423
69.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość27.87422
70.KILAR Patryk04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód27.89421
71.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź27.91420
72.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.92420
BARANEK Jakub04Start Opole27.92420
74.WICIAK Radosław04KS Płetwal Szczytno27.97417
75.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław28.02415
REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa28.02415
77.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów28.04414
78.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.07413
79.GULIŃSKI Maciej04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.10412
STRZĄDAŁA Jakub04MUKS Gilus Gilowice28.10412
81.ADAMOWICZ Mikołaj04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.11411
82.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz28.22406
83.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa28.23406
84.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg28.24405
85.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa28.28404
86.PIEKUŚ Michał04Śródmiejski UKS28.32402
87.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin28.33402
WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin28.33402
MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź28.33402
90.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.38399
91.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków28.42398
92.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin28.43397
ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk28.43397
94.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok28.44397
95.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź28.47396
96.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź28.50394
WYPCHŁO Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA28.50394
98.RING Jakub04UKS Victoria Kozy28.54393
99.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz28.55392
100.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań28.56392
101.OPALCZEWSKI Jonathan04UKP ,,Polonia Warszawa''28.57392
DUBIEL Igor04UKS ,,ORKA'' Zamość28.57392
103.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań28.58391
104.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock28.59391
105.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź28.60390
106.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa28.62389
107.MAJKOWSKI Aleksander04UKS 307 Warszawa28.64389
108.KLYSZCZ Rafał04UKS ,,Aligator'' Gorzyce28.67387
109.KAWALEC Miłosz04KS Rekin Świebodzice28.69387
110.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk28.72385
111.KUREK Jan04KS Delfin Gdynia28.76384
SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław28.76384
113.NOWAK Kacper04Starachowicki Klub Pływacki BA28.78383
114.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa28.83381
115.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław28.84381
116.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask28.87379
117.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg28.88379
BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań28.88379
119.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team28.89379
ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna28.89379
121.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz28.96376
122.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń28.97376
123.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin29.00374
124.KURDELSKI Filip04Stowarzyszenie KP Legia Warsza29.14369
125.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg29.23366
126.URBAN Jakub04MKS Znicz Koszalin29.25365
127.CYGAN-DUSZYŃSKI Michał04MKS Juvenia Wrocław29.29363
128.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź29.30363
BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz29.30363
130.GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków29.33362
131.BOREWICZ Mikołaj04"Sikret" Gliwice29.34361
BORATYŃSKI Michał04UKS Victoria Kozy29.34361
133.WĘGIEŁEK Julian04UKS Żoliborz29.38360
134.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków29.44358
135.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica29.46357
136.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław29.56353
137.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno29.61352
138.FRYDEL Adam04Start Opole29.64351
139.JONOWSKI Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania29.68349
140.ZAKRZEWICZ Tomasz04KP MZOS Płock29.69349
141.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława29.81345
142.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock29.87343
ŚWIĄTKOWSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki29.87343
144.KOZAK Arkadiusz04Solne Miasto SP. zo.o29.88342
145.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy29.93340
146.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 30.01338
147.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła30.06336
148.MARSZAŁEK Stanisław04UKP Unia Oświęcim30.08335
PIŁAT Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''30.08335
150.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław30.09335
151.BARTOSZEWICZ Antoni04UKS Żabianka Gdańsk30.13334
152.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock30.19332
153.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań30.23330
DZIEDZIC Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków30.23330
155.BADZIŃSKI Szymon04KS Posnania Poznań30.29328
BOBA Arkadiusz04UKP Unia Oświęcim30.29328
157.WERMIŃSKI Jan04UKS Fala Swarzędz30.39325
158.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory30.40325
159.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim30.41325
160.CHMIELIŃSKI Nikodem04KS Płetwal Szczytno30.52321
161.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań30.53321
162.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn30.66317
163.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz30.67316
164.KONIK Mateusz04Start Opole30.70315
165.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim30.74314
166.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź30.80312
167.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn30.93308
168.PUDLARZ Adam04SKS 137 Delfin Łódź31.03305
169.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.11303
170.NOWOTARSKI Mateusz04"Sikret" Gliwice31.13303
171.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy31.54291
172.SIEMIENIECKI Damian04MTKP Delfin Toruń32.08276
173.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa32.11276
174.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów32.24272
175.SMYCZEK Błażej04UKS Salmo Żory32.45267
176.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław32.64262
177.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn32.65262
178.MIESZCZAK Tymoteusz04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''32.75260
179.BIENIA Maciej04KP Sokół Rzeszów33.30247
180.LEWANDOWSKI Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.01232
181.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań34.52222
DYSKW.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
DYSKW.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWDOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-06-29 - 9:45
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
31.07
33.05
SZTANDERA Dominika
WOJTKOWIAK Alicja
00101
01011
Uster (SUI)
Olsztyn
2017-02-05
2017-07-07

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KLIMCZYK Katarzyna04Start Opole34.52617A
2.OFMAN Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA34.76605A
3.STRZĄDAŁA Karolina04UKS Aquatica Pawłowice35.18583A
4.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane35.25580A
5.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa35.30577A
6.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa35.34575A
7.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''35.75556A
8.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość35.76555A
9.SIERPIEŃ Aleksandra04Starachowicki Klub Pływacki BA35.77555A
10.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław35.79554A
11.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź35.86551B
12.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''35.90549B
13.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice35.95546B
14.HAR Zofia04MKS Piaseczno36.07541B
15.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''36.14538B
16.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań36.16537B
17.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin36.26533B
PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz36.26533B
19.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.33529B
20.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa36.39527B
21.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość36.41526R
22.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim36.42526R
23.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''36.72513
24.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin36.90505
25.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa36.95503
26.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice36.99502
27.PANEK Nikola04UKS SMS Galicja Kraków37.13496
28.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin37.17494
29.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''37.18494
30.ŁOTOWSKA Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa37.26491
31.MIKULSKA Oliwia04BOSiR Brzesko37.30489
32.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk37.33488
33.MALISZEWSKA Zuzanna04MKP H2O Koszalin37.41485
34.ADAMCZEWSKA Zuzanna04MKS Piast Głogów37.53480
35.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków37.57479
36.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław37.61477
37.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice37.84469
38.GUDŹ Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun38.00463
39.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy38.02462
40.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin38.03462
41.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów38.14458
42.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.27453
43.OLMA Julia04UKS Salmo Żory38.55443
44.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów38.65440
45.FALFUS Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.38.72437
46.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź38.76436
LARYSZ Wiktoria04UKS SMS Galicja Kraków38.76436
48.BRODEWICZ Zofia04KS Delfin Gdynia38.77436
PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard38.77436
50.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław38.88432
51.KNAP Oliwia04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 38.90431
52.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok38.93430
53.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź38.99428
54.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS Trójka Środa Wlkp.39.02427
55.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań39.19422
56.KIERCZAK Anna04UKS Victoria Kozy39.26419
57.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin39.38416
AUGUSTYNOWICZ Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa39.38416
59.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy39.57410
60.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory39.65407
61.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno39.89400
62.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok40.01396
63.DZIWOSZ Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA40.36386
64.BARAN Julia04UKP Gryf Dębica40.45383
65.RZEPNICKA Natalia04MKP Szczecin40.64378
BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce40.64378
67.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''40.80374
68.LALA Patrycja04UKS Salmo Żory40.81373
69.PIELAK Julia04UKS Tri-Team Rumia40.83373
70.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy40.99368
71.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa41.45356
72.PUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań42.53330
73.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy42.78324
74.MASALSKA Kinga04MKP Wodnik Bielsk Podlaski43.40310
75.DZIENDZIEL Eliza04UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi43.67305
76.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki44.76283
77.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk45.02278
78.FALKOWSKA Natalia04MKP Toruńczyk46.48253
79.OLECH Emilia04UKS Kapry-Armexim Pruszków47.51236
DYSKW.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-06-29 - 9:57
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
27.48
30.41
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
01414
01008
Barcelona (ESP)
Debica
2013-07-30
2009-07-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory32.06530A
2.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów32.47510A
3.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź32.57505A
4.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań32.70499A
5.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek32.78496A
6.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość32.81494A
7.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''32.89491A
8.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''32.91490A
9.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk33.00486A
10.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.02485A
11.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa33.03484B
12.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 33.07483B
13.LINARD Bartosz04IKS Konstancin33.18478B
14.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój33.20477B
15.SKIERNIEWSKI Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA33.72455B
16.SEREWIŚ Bartosz04Klub Sportowy Neptun33.75454B
17.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice33.80452B
URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa33.80452B
KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław33.80452B
20.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy33.87449B
21.KRACZKOWSKI Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA33.88449R
22.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków33.97445R
23.JONOWSKI Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania34.16438
24.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa34.17438
25.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock34.19437
26.WOJEWSKI Igor04UKS Tri-Team Rumia34.25434
27.ZACZYŃSKI Filip04UKS SMS Galicja Kraków34.39429
28.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki34.42428
29.WOLSKI Kuba04Dwójka Morena Gdańsk34.45427
30.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew34.47426
31.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''34.51425
32.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin34.53424
33.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim34.61421
34.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn34.74416
35.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław34.76416
36.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski34.77415
37.ZAWADZKI Błażej04Dwójka Morena Gdańsk34.79415
38.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola35.01407
39.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy35.12403
40.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin35.13403
41.NOWOTARSKI Mateusz04"Sikret" Gliwice35.16402
42.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno35.17401
43.CYGAN-DUSZYŃSKI Michał04MKS Juvenia Wrocław35.25398
44.KOSS Konstanty04Stowarzyszenie KP Legia Warsza35.28397
45.BAREJ Michał04KS OLIMPIA Lublin35.31396
46.WERMIŃSKI Jan04UKS Fala Swarzędz35.33396
47.SKIMINA Kacper04UKS SMS Galicja Kraków35.37394
ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź35.37394
49.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.38394
50.WYPCHŁO Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA35.42393
51.BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz35.47391
52.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź35.57388
53.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask35.59387
54.OPALCZEWSKI Jonathan04UKP ,,Polonia Warszawa''35.66385
55.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk35.80380
56.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława35.85379
57.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin35.90377
58.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 36.13370
59.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry36.31365
60.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów36.41362
61.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań36.53358
62.DĘBICKI Maciej04WKS Śląsk Wrocław36.54358
63.BOREWICZ Mikołaj04"Sikret" Gliwice36.71353
64.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław36.85349
65.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin36.97345
66.MAJKOWSKI Aleksander04UKS 307 Warszawa37.08342
67.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława37.13341
68.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź37.15340
69.CIUBA Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa37.25338
70.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź37.70326
71.MIZGALSKI Szymon04UKP ,,Ruda Śląska''38.21313
72.BADZIŃSKI Szymon04KS Posnania Poznań38.24312
73.BIAŁEK Piotr04Stowarzyszenie FREGATA38.42308
74.PUDLARZ Adam04SKS 137 Delfin Łódź38.47306
75.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław38.57304
WALCZAK Jędrzej04KS Warta Poznań38.57304
77.KUBINIEC Mikołaj04Uks Skarpa Lublin38.79299
78.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim39.21289
79.SOSNOWSKI Michał04MTKP Delfin Toruń39.33287
80.ŚWIĄTKOWSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki39.60281
81.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock39.81276
82.PIOTROWSKI Kamil04UKS Żabianka Gdańsk39.84276
83.PUPKA Filip04Uks Cityzen40.29267
84.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin40.78257
85.SIEMIENIECKI Damian04MTKP Delfin Toruń41.13251
86.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań41.45245
87.SMYCZEK Błażej04UKS Salmo Żory41.68241
88.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok41.85238
89.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn45.13190


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-06-29 - 10:09
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.84
1:02.90
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
POL
00104
Athens (GRE)
Debica
2004-08-14
2007-04-14

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko1:04.87625A29.7635.11
2.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław1:06.66576A30.8535.81
3.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.88570A30.2036.68
4.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra1:06.94569A31.4135.53
5.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:07.49555A31.6235.87
6.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań1:08.30535A31.0637.24
7.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków1:08.50531A31.4937.01
8.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:08.59529A31.8836.71
9.ŁOTOWSKA Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.02519A31.4937.53
10.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice1:09.03519A31.2937.74
11.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa1:09.08518B31.8437.24
12.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:09.36511B31.7237.64
13.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.52508B32.4437.08
14.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź1:09.78502B32.8536.93
15.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy1:10.02497B33.2036.82
16.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''1:10.03497B31.9438.09
17.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.29491B32.0238.27
18.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:10.65484B32.3838.27
19.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:10.75482B33.1137.64
SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:10.75482B32.4338.32
21.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:10.89479R33.6137.28
22.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź1:11.25472R33.2238.03
23.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''1:11.3147033.2138.10
24.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:11.6346433.1038.53
25.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''1:11.7646232.5839.18
26.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:11.7946133.2138.58
27.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 231:12.1645433.0239.14
28.GMITER Barbara04Starachowicki Klub Pływacki BA1:12.2845233.7538.53
29.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec1:12.3445133.9938.35
30.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:12.4044933.6138.79
31.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań1:12.6844433.4339.25
32.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin1:12.7244433.2539.47
33.BORZĘCKA Julia04UKS Olimpijczyk 231:13.1243633.3739.75
34.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.3943234.2939.10
35.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa1:13.4643033.3240.14
36.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:13.5742834.3139.26
37.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.9642233.9839.98
38.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy1:13.9842132.7341.25
39.GROMULSKA Olimpia04UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:14.0142134.4639.55
40.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice1:14.1341935.1838.95
41.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock1:14.4541334.2640.19
42.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk1:14.4941334.5439.95
43.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice1:14.6940934.7939.90
44.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn1:15.0140434.6240.39
45.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław1:15.5139635.4840.03
46.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim1:15.6339435.3140.32
47.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard1:15.8739133.3642.51
48.MLEKO Karolina04KS Fala Niepołomice1:15.9039034.9540.95
49.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice1:16.1638634.9041.26
KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów1:16.1638634.2841.88
51.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim1:16.3238434.7241.60
52.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''1:17.1837136.7740.41
53.JESSICA Kowalska04KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:18.0335934.7843.25
54.RADKOWIAK Agata04UKS Olimpijczyk 231:18.5035335.7242.78
55.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:18.7534936.0242.73
56.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:18.7634934.5444.22
57.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin1:18.8134836.2642.55
58.DYMERSKA Weronika04KS Płetwal Szczytno1:19.0934537.2841.81
59.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory1:19.4034135.8443.56
60.SIKORSKA Ada04MKS Juvenia Wrocław1:19.9233437.4842.44
61.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:19.9633434.9844.98
62.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg1:20.6232535.9144.71
63.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk1:20.9232236.0344.89
64.TARNOWSKA Natalia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:20.9932135.2745.72
65.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:21.0832036.0445.04
66.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:21.4931535.4546.04
67.MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław1:22.4730437.3845.09
68.MYRCHA Alicja04Dwójka Morena Gdańsk1:23.2929537.7145.58
69.TEMPLIN Wiktoria04KS Płetwal Szczytno1:23.6929136.3047.39
70.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:25.1827636.1649.02
71.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:25.3127539.1946.12
72.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań1:31.4722339.7751.70


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-06-29 - 10:26
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
51.15
57.04
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
00603
05114
Shanghai (CHN)
Warsaw
2011-07-30
2017-12-01

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy58.62613A27.6830.94
2.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice58.64613A27.7730.87
3.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa59.04600A27.2431.80
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane1:00.00572A28.1331.87
5.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.52557A28.2932.23
6.ADAMOWICZ Mikołaj04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:01.69526A29.2632.43
7.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk1:01.70526A28.5033.20
8.KNOP Amadeusz04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:01.75525A28.9532.80
9.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra1:01.93520A29.2832.65
10.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice1:02.19514A27.9534.24
11.GACHEWICZ Miłosz04Dwójka Morena Gdańsk1:02.70501B28.8333.87
12.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:02.78499B29.4033.38
13.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice1:03.12491B29.3833.74
14.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok1:03.36486B29.6433.72
15.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS Pirania Targówek1:03.40485B30.0733.33
16.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy1:03.46483B29.4234.04
17.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra1:03.63479B29.4334.20
18.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:03.80476B29.5334.27
CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:03.80476B30.1133.69
20.WARZOCHA Gustaw04KS Warta Poznań1:03.84475B29.7734.07
21.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź1:03.93473R29.7634.17
22.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław1:04.27465R29.5234.75
23.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:04.3446430.1034.24
24.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice1:04.4146229.8634.55
25.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź1:04.4746129.9034.57
26.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:05.0444929.1335.91
27.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''1:05.0544929.9635.09
28.KUREK Alan04MKP Szczecin1:05.1344729.6835.45
29.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''1:05.1944630.4834.71
30.KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków1:05.2944430.3134.98
31.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:05.5243930.7834.74
32.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań1:05.7543529.9635.79
33.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź1:05.9643031.3934.57
34.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź1:06.0842831.1034.98
35.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław1:06.1542730.4135.74
36.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:06.1642630.7735.39
37.ADAMUS Patryk04KS ,,Górnik'' Sosnowiec1:06.2142630.4735.74
38.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''1:06.3142430.9735.34
39.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa1:06.6241831.2235.40
40.WYSOCKI Piotr04Uks Cityzen1:06.7641530.0436.72
41.GRABOWSKI Jakub04KP MZOS Płock1:06.8541330.3436.51
42.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin1:06.9841131.1235.86
43.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask1:07.0940929.6437.45
44.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin1:07.1040931.3835.72
45.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:07.1540831.4635.69
46.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin1:07.4140331.5735.84
47.BERNER Szymon04BUKS Warszawa1:07.4340330.8936.54
48.JURCZYŃSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki1:07.4640231.0336.43
49.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław1:07.4840230.2637.22
50.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:07.4940230.6336.86
51.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock1:07.5140131.0036.51
52.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów1:07.5640031.4736.09
53.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin1:07.6239932.0835.54
54.REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa1:07.9039530.4737.43
55.DZIEDZIC Mikołaj04UKS SMS Galicja Kraków1:07.9839331.1736.81
56.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin1:08.0739231.0737.00
57.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy1:08.4438530.7837.66
58.TYNOR Jan04KS Fala Niepołomice1:08.5338432.4336.10
59.GULIŃSKI Maciej04MKP ,,Szuwarek'' Piła1:08.5838331.8336.75
60.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa1:08.6438231.5737.07
61.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:08.7238131.0937.63
62.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim1:08.7338031.3137.42
63.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.8437930.3738.47
64.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno1:09.2337232.0337.20
65.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.4536931.9737.48
66.DUBIEL Igor04UKS ,,ORKA'' Zamość1:09.5636731.8337.73
67.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań1:10.1735732.0238.15
68.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:10.2035731.7738.43
69.KAWALEC Miłosz04KS Rekin Świebodzice1:10.4435332.3038.14
70.RÓŻALSKI Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce1:10.7634932.2138.55
71.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''1:11.2434233.3637.88
72.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg1:11.6733531.4040.27
73.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:11.7833432.3739.41
74.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa1:13.2631432.7240.54
75.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim1:13.3831234.0139.37
76.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy1:14.3330133.9340.40
77.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3428934.3341.01
78.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław1:16.6727436.2840.39
79.ZAKRZEWICZ Tomasz04KP MZOS Płock1:17.0227033.9543.07
80.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:17.6126434.8542.76
81.SZYŁAŃSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:18.4925534.9543.54
82.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica1:19.5424534.1545.39
83.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:19.9924137.2642.73
84.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań1:30.1016941.0449.06
DYSKW.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn
M7 - Pływak wykonał naprzemienne  lub nierównoczesne ruchy nóg
NWDOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
NWDULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-06-29 - 10:43
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:57.15
2:02.37
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
00114
01605
Budapest (HUN)
Olsztyn
2006-08-03
2017-07-07

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:10.72645A31.0334.1533.7831.76
2.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA2:10.74645A31.6834.0132.2032.85
3.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:10.86643A30.4733.1134.2333.05
4.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:10.91642A29.9333.1834.2633.54
5.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice2:11.96627A30.7933.6834.2133.28
6.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa2:12.28623A30.2133.6334.6833.76
7.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław2:14.35594A30.9434.1634.9434.31
8.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:14.88587A30.0834.2635.2435.30
9.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin2:15.09584A31.5034.5634.7134.32
10.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn2:15.81575A32.0734.5835.3633.80
11.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:16.21570B31.5034.4036.0934.22
12.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice2:16.73564B31.8834.6535.9534.25
13.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka2:17.30557B32.4535.2135.5034.14
14.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.77539B31.9935.3636.4634.96
15.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź2:19.13535B31.4335.8736.0835.75
16.WOLNY Natalia04LKS Jedność 32 Przyszowice2:19.23534B32.4435.1135.8535.83
17.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa2:19.28533B33.8034.8435.3135.33
18.FILIPIAK Małgorzata04Śródmiejski UKS2:19.40532B30.3135.5736.5736.95
19.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:20.07524B30.5635.2137.9836.32
20.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:20.36521B32.4035.5436.5135.91
21.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań2:20.40521R32.0635.7336.5136.10
22.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań2:20.45520R32.7335.9736.0935.66
23.SIKORA Balbina04UKS Aquatica Pawłowice2:20.5151931.7235.2836.9236.59
24.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:20.6351832.1835.9237.1235.41
25.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:20.7851632.3835.7436.5036.16
26.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz2:20.9251531.9835.2337.4236.29
27.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:21.4850931.2535.6938.0036.54
28.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok2:21.7650631.9535.4637.4736.88
29.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim2:21.7750632.0036.0537.4036.32
30.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory2:21.8850432.2535.8136.9136.91
31.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica2:22.3150033.1036.1036.5736.54
32.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim2:22.5149832.6435.9237.5736.38
33.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice2:22.5549733.2035.7136.9136.73
34.FALFUS Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:22.8649432.4436.3837.4136.63
35.DOMAŃSKA Zuzanna04UKS ,,Dwójka'' Sochaczew2:23.0349232.2636.5837.3536.84
36.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków2:23.0549232.7237.0036.6736.66
37.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 232:23.2749032.1836.0637.1937.84
38.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko2:23.3049033.1436.3537.9035.91
39.KUSIEL-MOROZ Helena04BUKS Warszawa2:23.5348732.8736.7637.3136.59
40.WEPS Maja04Stowarzyszenie KP Legia Warsza2:24.0948233.1836.6337.1937.09
41.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno2:24.4447834.1836.2337.8736.16
42.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław2:24.9147332.9737.3138.5336.10
43.PLUCIŃSKA Klaudia04UKS SMS Galicja Kraków2:26.1346233.5636.7938.5137.27
44.MLEKO Karolina04KS Fala Niepołomice2:26.4045934.6837.9238.1135.69
45.KNAP Oliwia04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 2:26.5045833.2037.9738.7136.62
46.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''2:26.6145732.6137.7238.0438.24
47.POTEMKA Justyna04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:26.6345732.4137.0738.3638.79
48.JANUS Daria04UKS Żoliborz2:27.0045333.2137.7138.6137.47
49.BUDZENIUSZ Pola04KS Korona Kraków2:27.0145333.7137.0238.0938.19
50.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław2:27.0745334.1938.4938.2336.16
51.MISIAK Nadia04Stowarzyszenie ''UKS - Jedynka2:27.2545134.2336.9338.3037.79
52.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:27.5444933.1738.0239.0737.28
53.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:27.5844835.5937.7638.5035.73
54.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów2:27.9444534.6637.5238.7137.05
55.GŁOWALA Gabriela04UKS Olimpijczyk 232:27.9844534.6137.8838.6536.84
56.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz2:28.0344434.3437.9338.5537.21
57.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:28.8343734.2137.5639.2037.86
58.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask2:28.8943634.3437.5438.5638.45
59.WIŚNIEWSKA Antonina04Starachowicki Klub Pływacki BA2:29.0243533.3537.7839.6838.21
60.KIERCZAK Anna04UKS Victoria Kozy2:30.2742433.6838.5640.6337.40
61.HRAPKOWICZ Klaudia04UKS Victoria Kozy2:30.5442234.4338.5240.7836.81
62.RZEPNICKA Natalia04MKP Szczecin2:30.5942234.8338.6539.0338.08
63.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko2:30.9141934.3438.7039.2238.65
64.KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz2:31.1841734.6139.4639.8537.26
65.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:31.2441634.1538.1539.9838.96
66.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:31.9641033.7438.5840.4039.24
67.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:32.2440834.3038.9740.1338.84
68.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:32.5940534.0039.4840.4038.71
69.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin2:33.0040234.8239.6539.2739.26
70.SKRĘTKOWSKA Martyna04Start Opole2:33.1340134.7139.8240.2738.33
71.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań2:33.1440134.2538.6341.3838.88
72.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław2:33.2040134.4238.7740.3839.63
73.RYKOWSKA Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:33.3140034.1539.1740.7739.22
74.KOWALEWSKA Jesika04UKS Tri-Team Rumia2:34.9038833.5439.1441.3540.87
75.RUTKOWSKA Gabriela04PSP SWIM Płock2:35.3338435.2539.3440.5540.19
76.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:35.4938333.7438.8541.5541.35
77.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn2:36.2537835.6640.2841.3238.99
78.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:36.9337334.7539.9441.6940.55
79.LALA Patrycja04UKS Salmo Żory2:36.9737236.1539.4441.2240.16
80.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg2:37.7636734.7239.4342.1041.51
81.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin2:38.1536436.3240.2341.6739.93
82.SIKORSKA Ada04MKS Juvenia Wrocław2:38.2036436.1541.0741.4039.58
83.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:38.5736136.7039.4441.0841.35
84.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:42.0933836.0941.3144.4340.26
85.KŁOS Wiktoria04UKS Tri-Team Rumia2:42.1933836.0241.7842.6741.72
86.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''2:43.9132737.4542.3842.7841.30
87.MURASZKO Martyna04MTP Kormoran Olsztyn2:45.1232037.1541.6644.1142.20
88.FALKOWSKA Natalia04MKP Toruńczyk2:48.2630236.1541.9345.4144.77
89.ZACHARSKA Maja04UKS Salmo Żory2:49.5929535.8842.76
90.TEMPLIN Patrycja04KS Płetwal Szczytno2:51.4828534.8741.5547.3547.71
DYSKW.URBANIAK Olga04MKP Szczecin
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-06-29 - 11:17
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:46.19
1:57.30
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
00115
05114
Taipei (TPE)
Olsztyn
2017-08-22
2016-07-08

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''1:59.80617A28.5130.9030.2630.13
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:59.97614A27.8930.1630.8431.08
3.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice2:01.26595A28.2731.0431.0430.91
4.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź2:03.28566A28.2631.7432.0131.27
5.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''2:03.82559A28.4730.3032.1132.94
6.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków2:04.46550A28.2530.9532.4932.77
7.PIERCHAŁA Maksymilian04LKS Jedność 32 Przyszowice2:04.62548A29.4731.8332.4030.92
8.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź2:04.87545A28.6931.9132.5831.69
9.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy2:05.99530A29.1231.9833.0131.88
10.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki2:06.06529A29.7632.4832.0831.74
11.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim2:06.53523B28.7931.6233.1532.97
12.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice2:06.94518B28.2531.9633.2133.52
13.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.25515B29.1732.1433.1832.76
14.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica2:07.35513B29.4333.0733.5231.33
15.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław2:07.45512B28.0332.0433.8933.49
16.BARAŃSKI Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA2:07.65510B28.8832.9533.6432.18
17.BANASIK Samuel04IKS Konstancin2:07.95506B28.2832.5133.8633.30
18.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna2:08.23503B29.1632.2833.9732.82
19.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock2:08.39501B29.0033.0833.9432.37
20.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:08.60498B28.8732.3033.6533.78
21.CIESIELSKI Artur04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:08.61498R29.3032.2733.1633.88
22.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:08.65498R29.3232.5334.4932.31
23.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.9449529.4332.9934.3932.13
24.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:09.5348830.2332.3733.4733.46
25.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa2:09.5948729.3732.9034.2033.12
26.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź2:10.0548229.5233.0733.6833.78
27.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn2:10.1748129.8332.6833.5334.13
28.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn2:11.1947029.5933.2034.4333.97
29.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team2:11.8046329.7833.0034.6634.36
30.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań2:12.0046129.4634.5735.2332.74
31.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:12.0346130.8734.9234.8031.44
32.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:12.1046030.1833.6834.7033.54
33.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia2:12.2245929.8734.0034.8233.53
34.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów2:12.3745730.1533.6934.8433.69
35.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok2:12.4245729.0633.6035.6334.13
36.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz2:12.5445530.5634.0735.5032.41
37.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław2:12.7245329.9133.7734.6534.39
CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław2:12.7245329.6434.1134.5534.42
39.KUREK Alan04MKP Szczecin2:12.9245131.2834.2634.4032.98
40.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.9945129.1233.5135.1935.17
41.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań2:13.3344729.4933.5435.1835.12
42.KILAR Patryk04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód2:13.4944629.7133.6235.3934.77
43.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń2:13.7244330.2234.2835.5433.68
WYSOCKI Piotr04Uks Cityzen2:13.7244329.6433.8934.9735.22
45.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń2:14.0444030.9334.3235.4833.31
46.BARANEK Jakub04Start Opole2:14.1343930.5034.5035.7733.36
47.RÓŻALSKI Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:14.3143830.6633.9234.9834.75
48.SEREWIŚ Bartosz04Klub Sportowy Neptun2:14.4743631.2734.6335.6332.94
49.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg2:14.7043431.7434.7035.3932.87
50.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock2:14.8043331.1934.0235.5534.04
51.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków2:14.8643229.7433.7535.8435.53
52.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin2:15.7542430.2734.2435.6335.61
53.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:17.3740930.7634.8936.4735.25
54.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim2:17.9740431.7935.5235.9834.68
55.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa2:18.0240332.0435.3736.3034.31
56.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.1340231.1734.9637.0734.93
57.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:18.3940032.4436.4137.4532.09
58.KORALEWICZ Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 2:18.6739729.7834.8437.1536.90
59.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków2:18.6839731.8335.4237.3334.10
60.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk2:19.1539331.6336.0237.3834.12
61.STRZĄDAŁA Jakub04MUKS Gilus Gilowice2:19.9938630.7736.2836.8936.05
62.MARSZAŁEK Stanisław04UKP Unia Oświęcim2:20.5738232.6536.6636.8834.38
63.BOBA Arkadiusz04UKP Unia Oświęcim2:20.75380
64.TYNOR Jan04KS Fala Niepołomice2:20.8038031.5836.3637.1335.73
OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.8038031.2435.8937.8135.86
66.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań2:21.2437629.7637.93
67.URBAN Jakub04MKS Znicz Koszalin2:22.0337032.6836.3936.9236.04
68.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk2:22.1036931.8637.3537.7335.16
69.KURDELSKI Filip04Stowarzyszenie KP Legia Warsza2:22.1736933.3936.4437.6134.73
70.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn2:22.2436832.5136.2437.8235.67
71.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława2:22.3036832.7537.0638.6233.87
72.CHAŁAT Wojciech04Uks Skarpa Lublin2:22.5736633.3037.0436.3935.84
73.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:22.6036532.4536.3137.5336.31
74.PIEKUŚ Michał04Śródmiejski UKS2:23.4635931.3336.0738.6437.42
75.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła2:24.5635131.9836.3538.9937.24
76.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz2:24.5935133.2836.9537.9536.41
77.BIAŁEK Piotr04Stowarzyszenie FREGATA2:24.6835032.2437.6138.3436.49
78.GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków2:25.1034733.8438.5937.8934.78
79.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.3934532.7936.8638.0337.71
80.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław2:25.9734131.8737.1838.9337.99
81.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań2:26.1434032.3637.0038.7038.08
82.PIŁAT Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''2:27.5533032.4237.9239.9137.30
83.BARTOSZEWICZ Antoni04UKS Żabianka Gdańsk2:27.9532733.8238.4738.7336.93
84.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań2:28.00327
85.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim2:28.5332334.9238.1339.3436.14
86.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock2:28.65323
87.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory2:28.9132132.7838.0839.9138.14
88.DĘBICKI Maciej04WKS Śląsk Wrocław2:29.6531633.9338.4639.5437.72
89.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa2:31.0630734.0838.1840.1338.67
90.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin2:31.1830733.7138.0039.5439.93
91.WĘGIEŁEK Julian04UKS Żoliborz2:31.4830532.4438.7240.3439.98
92.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław2:31.9030235.0439.4740.0937.30
93.LEWANDOWSKI Kacper04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:32.9029635.9040.0440.5836.38
94.MIESZCZAK Tymoteusz04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:33.8529134.3139.1741.2339.14
95.MIZGALSKI Szymon04UKP ,,Ruda Śląska''2:35.1428433.7139.2342.0840.12
96.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:38.7426536.7740.3242.0539.60
97.BIENIA Maciej04KP Sokół Rzeszów2:39.2326235.6141.7042.5639.36
98.PIOTROWSKI Kamil04UKS Żabianka Gdańsk2:46.6822936.6143.3643.9642.75
99.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań3:01.2317840.6047.3347.6445.66
DYSKW.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-06-29 - 11:52
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:09.74
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00104
01003
Rome (ITA)
Ostrowiec
2009-07-31
2006-05-18

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''2:24.23636A33.8536.3437.1736.87
2.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław2:24.42633A34.8536.1937.4935.89
3.STEĆ Oliwia04UKS Tri-Team Rumia2:26.28610A34.5036.8137.3537.62
4.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole2:26.41608A35.0437.4837.7536.14
5.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań2:30.68558A35.4738.0238.9338.26
6.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź2:30.75557A36.5738.6238.3637.20
7.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź2:31.81545A35.8038.8838.8638.27
8.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków2:32.67536A36.0239.5139.4837.66
9.STANECKA Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA2:32.73535A36.0839.6539.5837.42
10.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy2:32.80535?35.4239.5840.3137.49
WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg2:32.80535?35.5138.7840.0638.45
12.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów2:32.98533B35.5339.7139.6438.10
13.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków2:33.01533B35.2238.8540.0138.93
14.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:33.19531B35.6139.1739.4238.99
15.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice2:33.52527B35.4739.0940.4338.53
16.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin2:33.70525B35.4439.0840.1739.01
17.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk2:34.00522B35.3539.2740.5238.86
TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''2:34.00522B35.8638.9239.7939.43
19.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy2:34.29519B36.7039.6840.5237.39
20.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice2:34.39518B36.0839.1140.3038.90
21.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.2:34.54517R36.2438.8240.0339.45
22.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin2:34.58516R36.1139.4140.4038.66
23.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg2:35.1051136.6538.6640.5139.28
24.DIVILE Alicja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:35.9050335.7439.6740.5139.98
25.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź2:36.1250137.4240.1640.2638.28
26.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory2:36.4749836.4240.0040.3539.70
27.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków2:36.7849535.4239.5941.4640.31
28.MAKIŁA Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''2:36.8649436.2639.4341.7739.40
29.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno2:37.5848736.9338.9140.7640.98
30.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg2:37.5948737.4039.8740.3439.98
31.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa2:37.8948535.2539.5741.7341.34
32.KONDROT Wiktoria04MKS ,,Pałac Młodzieży''2:38.0548335.3140.6541.8740.22
33.TOPOROWSKA Magdalena04UKP Fala Kraśnik2:38.7347737.4940.9840.9939.27
34.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi2:39.4647036.7440.1841.4341.11
35.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław2:40.7046037.3540.5841.8840.89
36.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:41.8145038.7341.6042.3439.14
37.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława2:41.8345037.9140.6041.4741.85
38.SZARANIEC Patrycja04UKP Gryf Dębica2:41.9944936.5939.8342.0343.54
39.ROMANIUK Matylda04UKS WAWER Warszawa2:42.5044437.3541.6243.4040.13
40.RUCIŃSKA Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:42.6544337.2441.6143.1940.61
41.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy2:42.6744338.9641.8841.3540.48
42.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin2:43.9243336.7542.5643.2241.39
43.CHRYPLEWICZ Julia04KS Rekin Świebodzice2:44.7042737.7141.1743.7842.04
44.KOSTRZEWIŃSKA Amelia04WKS Śląsk Wrocław2:44.7542636.3741.4944.0442.85
45.CATI Lidia04Śródmiejski UKS2:45.7441937.6141.1643.5543.42
46.ROKITA Martyna04KP Sokół Rzeszów2:46.7441138.2742.4343.6442.40
47.WIŚNIEWSKA Antonina04Starachowicki Klub Pływacki BA2:46.9941037.6343.2744.9641.13
48.TABOR Anastazja04MKS Piaseczno2:47.3140738.8842.4043.9142.12
49.DYMERSKA Weronika04KS Płetwal Szczytno2:47.8840339.9143.5743.6140.79
50.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź2:48.1240140.7442.8543.3441.19
51.GICALA Patrycja04BOSiR Brzesko2:51.6637739.7043.6045.1843.18
52.BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków2:52.2237340.1243.3145.7243.07
53.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań2:52.5537145.5441.1942.6543.17
54.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów2:52.8336939.9844.3645.3043.19
55.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy2:53.4936542.0143.2745.0343.18
56.SZYMANEK Martyna04UKS Żabianka Gdańsk2:54.6835839.0244.8745.8944.90
57.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy2:55.1135539.9344.1847.1243.88
58.DYMEK Aleksandra04KS Warta Poznań2:55.9035042.1844.2744.9744.48
59.DZIWOSZ Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA2:57.7533941.2945.9545.9044.61
60.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk3:02.7431241.7147.6248.6444.77
DYSKW.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramioniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie)


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-06-29 - 12:16
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.24
2:09.94
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
00304
02010
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
2013-08-02
2012-12-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:12.36604A32.1533.8133.4332.97
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.41603A29.9833.8034.6833.95
3.KNOP Amadeusz04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:14.64574A32.3433.8434.4534.01
4.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.00545A32.1935.0235.9233.87
5.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''2:18.81524A31.9835.5936.2734.97
6.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź2:19.47516A32.7435.3535.3935.99
7.WALTER Jakub04MOSM Tychy2:20.65503A32.5935.6537.0935.32
8.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police2:21.06499A32.4635.5936.9336.08
9.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź2:21.39495A33.4435.9736.4235.56
10.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:21.78491A33.1035.7837.2335.67
11.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice2:22.69482B32.3636.4337.7136.19
12.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:22.95479B33.2835.7037.0636.91
13.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:23.53474B33.5337.3337.3035.37
14.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.86470B33.4836.0537.2737.06
15.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek2:24.26466B32.6236.7938.1836.67
16.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn2:24.61463B34.9936.8836.5836.16
17.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia2:24.70462B32.6236.8238.1737.09
18.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków2:25.04459B33.5937.1238.1536.18
19.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask2:25.49455B32.8436.6238.4637.57
BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.49455B33.1637.3737.8037.16
21.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:25.56454R34.4036.5237.6037.04
22.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów2:26.27447R33.7037.0737.8537.65
23.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin2:26.4444633.8637.3038.6236.66
24.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna2:27.1144033.8037.0138.2638.04
25.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź2:27.5143634.1237.3338.2837.78
26.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:28.3442934.3037.3039.2337.51
27.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok2:28.5942734.3237.0538.9838.24
28.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn2:28.7342635.9638.3738.0236.38
29.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin2:28.7842533.8837.9738.7138.22
30.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''2:29.0142334.1437.2338.4739.17
31.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:30.3441235.4538.4638.8237.61
32.KOŁBUŚ Jakub04Uks ,,Pingwiny''2:30.5541034.0438.4439.6938.38
33.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn2:30.7740933.3738.4940.2338.68
34.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława2:31.2040534.3938.3640.1538.30
35.KUREK Jan04KS Delfin Gdynia2:31.2140534.5238.6540.1237.92
36.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''2:31.2940435.5137.6640.1437.98
37.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź2:31.9039936.1938.6939.4437.58
38.MARCINEK Liberto04MKS ,,IKAR'' Mielec2:32.0839835.3238.3739.9438.45
39.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań2:32.3639634.9538.3439.8039.27
40.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz2:32.4739534.4238.8240.3838.85
41.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:33.1539035.5938.9340.0138.62
42.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin2:33.7238535.9039.0040.1438.68
43.KRAS Bruno04IKS Konstancin2:34.9537636.2038.7940.5239.44
44.DZIEDZIC Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków2:36.8336336.5139.4640.8640.00
45.HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice2:36.9736235.5739.3241.2240.86
46.WROBLEWSKI Konrad04Uks ,,Pingwiny''2:37.0736136.1539.2340.8740.82
47.NOWAK Kacper04Starachowicki Klub Pływacki BA2:37.8835635.4940.1242.4939.78
48.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok2:37.9035636.9440.4941.3839.09
49.RING Jakub04UKS Victoria Kozy2:39.0734835.5240.7941.9540.81
50.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.1134838.0339.9740.8040.31
51.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:39.2434736.4639.6042.9240.26
52.KOZAK Arkadiusz04Solne Miasto SP. zo.o2:41.2733436.8440.9641.6641.81
53.BORATYŃSKI Michał04UKS Victoria Kozy2:41.8533037.6541.4542.7739.98
54.SOSNOWSKI Michał04MTKP Delfin Toruń2:42.1232937.9940.4241.8741.84
55.MAZUR Bartosz04UKP Gryf Dębica2:42.4932637.1441.0642.6541.64
56.SZYŁAŃSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn2:42.5932638.9841.1142.1940.31
57.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław2:43.3232138.2741.6842.7340.64
58.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok2:50.9928042.1643.7143.5041.62


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-06-29 - 12:37
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:36.95
4:52.05
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
00116
01605
Beijing (CHN)
Lublin
2008-08-09
2017-05-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:12.82617A1:11.311:19.231:32.531:09.75
2.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:16.46596A1:12.371:22.641:28.741:12.71
3.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź5:17.09592A1:09.921:25.831:28.931:12.41
4.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''5:17.32591A1:16.001:21.281:28.851:11.19
5.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź5:18.76583A1:11.921:25.061:28.351:13.43
6.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź5:20.11576A1:13.351:21.991:32.201:12.57
7.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin5:22.86561A1:14.741:25.241:29.111:13.77
8.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 5:23.72557A1:11.771:24.831:33.931:13.19
9.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane5:23.82556A1:12.881:26.471:29.521:14.95
10.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:27.14539A1:14.111:23.451:27.601:21.98
11.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy5:27.66537B1:13.431:26.991:32.311:14.93
12.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk5:31.26519B1:13.041:25.861:31.611:20.75
13.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:33.38510B1:17.781:24.181:34.671:16.75
14.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:34.47505B1:15.221:26.761:35.621:16.87
15.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim5:35.21501B1:15.361:26.301:34.771:18.78
16.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:35.41500B1:15.581:26.121:35.391:18.32
17.FIGAS Alicja04MKP Szczecin5:38.08489B1:21.521:25.131:35.731:15.70
18.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:42.59469B1:20.081:27.421:38.751:16.34
19.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok5:49.50442B1:14.941:32.591:41.591:20.38
20.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim5:49.75441B1:17.431:33.021:38.131:21.17
21.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard5:53.20428R1:21.931:30.821:40.771:19.68
22.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim5:55.06422R1:20.531:30.191:43.441:20.90
23.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce6:17.773501:32.971:37.331:39.191:28.28
24.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań6:27.493241:37.581:30.271:52.861:26.78
DYSKW.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''
Z3 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu
DYSKW.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk
Z3 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, G8, K11


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-06-29
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:09.74
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00104
01003
Rome (ITA)
Ostrowiec
2009-07-31
2006-05-18

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy2:28.9557734.6438.1439.6936.48
2.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg2:29.2457435.3438.1539.1736.58


<< TOP >>
Konkurencja 12
2018-06-29 - 12:57
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:12.28
4:39.38
MATCZAK Mateusz
SOBEK Nikodem
00905
02303
Belgrade (SRB)
Berlin (GER)
2009-07-11
2016-12-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:51.29586A1:02.741:12.651:30.181:05.72
2.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:52.16581A1:03.501:12.961:31.301:04.40
3.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra4:52.21581A1:07.351:16.961:22.641:05.26
4.WARZOCHA Gustaw04KS Warta Poznań4:55.56561A1:06.951:16.471:22.431:09.71
5.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:55.60561A1:04.261:06.27
6.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin4:58.41545A1:08.551:16.601:23.871:09.39
7.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim5:00.46534A1:10.751:17.211:25.651:06.85
8.LINARD Bartosz04IKS Konstancin5:01.92526A1:08.631:19.181:22.761:11.35
9.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław5:05.30509A1:08.061:18.621:31.761:06.86
10.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź5:05.89506A1:11.861:15.741:32.781:05.51
11.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa5:09.57488B1:11.151:22.611:27.731:08.08
12.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa5:10.12486B1:09.191:26.211:28.271:06.45
13.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''5:11.36480B1:12.721:19.211:22.671:16.76
14.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:11.50479B1:09.421:18.641:33.891:09.55
15.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź5:12.09476B1:11.211:24.831:26.871:09.18
16.JURCZYŃSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki5:12.80473B1:09.521:21.781:30.411:11.09
17.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź5:16.97455B1:14.861:24.861:24.701:12.55
18.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry5:17.34453B1:14.481:19.181:31.751:11.93
19.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim5:19.47444B1:13.181:23.451:33.441:09.40
20.ADAMUS Patryk04KS ,,Górnik'' Sosnowiec5:19.66443B1:09.491:22.591:34.471:13.11
21.CIUBA Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:21.97434R1:12.151:21.661:32.401:15.76
22.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków5:23.22429R1:16.571:22.651:31.191:12.81
23.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków5:23.474281:16.811:26.711:23.821:16.13
24.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''5:23.534281:09.211:24.871:31.641:17.81
25.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin5:23.814271:14.161:24.761:31.151:13.74
26.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz5:27.304131:13.811:21.111:34.241:18.14
27.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin5:29.474051:16.661:23.131:34.481:15.20
28.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim5:31.833961:18.181:29.931:29.831:13.89
29.KLYSZCZ Rafał04UKS ,,Aligator'' Gorzyce5:38.813721:17.691:29.111:37.351:14.66
30.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''5:48.833411:18.541:29.811:42.001:18.48
31.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa5:51.693331:18.611:29.571:41.631:21.88


<< TOP >>
2 - Finały dzień 12018-06-29 - 17:00


Konkurencja 1
2018-06-29 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.01
26.53
URBANCZYK Aleksandra
SOKOŁOWSKA Diana
02305
00309
Barcelona (ESP)
Gliwice
2013-08-03
2010-06-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun27.01673
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław27.23656
3.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''27.70623
4.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.71623
5.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA27.81616
6.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów27.96606
7.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko28.06600
8.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice28.47574
9.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość28.53571
10.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy28.56569
Finał B
11.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg28.30585
12.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.62565
13.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.83553
SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy28.83553
15.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa28.98544
JANICKA Paula04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.98544
17.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin29.03542
18.KONDROT Wiktoria04MKS ,,Pałac Młodzieży''29.05540
19.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole29.16534
20.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.22531


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-06-29 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
21.45
24.40
JURASZEK Paweł
ORLICZ Filip
00701
05114
Lodz
Olsztyn
2018-05-24
2016-07-08

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''24.88593
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''25.03583
3.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane25.24568
4.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno25.47553
5.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa25.56547
6.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice25.58546
7.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice25.59545
8.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.75535
9.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław25.88527
10.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.02518
Finał B
11.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard25.86528
12.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra26.05517
13.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław26.06516
14.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica26.34500
SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź26.34500
16.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn26.38498
17.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk26.42495
18.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.57487
19.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.59486
20.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy26.86471


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-06-29 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
31.07
33.05
SZTANDERA Dominika
WOJTKOWIAK Alicja
00101
01011
Uster (SUI)
Olsztyn
2017-02-05
2017-07-07

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KLIMCZYK Katarzyna04Start Opole34.29630
2.OFMAN Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA34.73606
3.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław35.31577
4.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane35.38573
5.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''35.45570
6.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa35.58564
SIERPIEŃ Aleksandra04Starachowicki Klub Pływacki BA35.58564
8.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość35.61562
9.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa35.72557
10.STRZĄDAŁA Karolina04UKS Aquatica Pawłowice36.06541
Finał B
11.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''35.70558
12.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź35.77555
13.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''36.04542
14.HAR Zofia04MKS Piaseczno36.14538
DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin36.14538
16.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.24533
17.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz36.37528
18.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice36.43525
19.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań36.50522
20.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa36.62517


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-06-29 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
27.48
30.41
SZULICH Dawid
HOŁUB Maciej
01414
01008
Barcelona (ESP)
Debica
2013-07-30
2009-07-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory32.12527
2.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek32.51508
OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''32.51508
4.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań32.66501
5.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź32.70499
6.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów32.72498
7.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''33.15479
8.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.22476
9.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość33.23476
10.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk33.47466
Finał B
11.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa32.81494
12.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 33.28474
13.SKIERNIEWSKI Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA33.40468
14.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój33.48465
15.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa33.49465
16.LINARD Bartosz04IKS Konstancin33.67457
17.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy33.76454
18.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław33.81452
19.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice33.87449
20.SEREWIŚ Bartosz04Klub Sportowy Neptun34.12439


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-06-29 - 17:32
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.84
1:02.90
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
POL
00104
Athens (GRE)
Debica
2004-08-14
2007-04-14

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko1:04.6563129.7434.91
2.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra1:05.7560030.8634.89
3.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław1:05.8259830.9634.86
4.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:07.1756331.1736.00
5.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań1:07.5255430.8536.67
6.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.3453530.6737.67
7.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:08.5652932.1936.37
8.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice1:08.6852731.6037.08
9.ŁOTOWSKA Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7252631.4537.27
10.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków1:09.0451831.7737.27
Finał B
11.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:09.0651832.0836.98
12.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa1:09.1451632.1936.95
13.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:09.2051532.2836.92
14.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.3151232.5036.81
15.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''1:09.4051033.3436.06
16.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.9949832.5137.48
17.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:10.9347832.6538.28
18.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.0247632.2038.82
19.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy1:12.6944434.0238.67
NWMACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-06-29 - 17:38
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
51.15
57.04
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
00603
05114
Shanghai (CHN)
Warsaw
2011-07-30
2017-12-01

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy57.4565227.6429.81
2.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice57.8763826.9830.89
3.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa58.5961427.4031.19
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane59.2259527.8731.35
5.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:00.4156028.2032.21
6.KNOP Amadeusz04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:01.0454328.8732.17
7.ADAMOWICZ Mikołaj04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa1:01.7452529.3132.43
8.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice1:02.3251028.8133.51
9.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk1:02.5350529.0333.50
10.GACHEWICZ Miłosz04Dwójka Morena Gdańsk1:03.5848129.8233.76
Finał B
11.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:02.4950629.1633.33
12.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice1:02.9849429.1433.84
13.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra1:03.6048029.6133.99
14.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:03.7647729.2734.49
15.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:03.8347530.1033.73
16.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok1:03.9447328.9934.95
17.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy1:03.9747229.2134.76
18.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS Pirania Targówek1:04.2246629.4034.82
19.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź1:04.3146429.7434.57
20.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław1:04.4746130.0434.43


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-06-29 - 17:57
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:57.15
2:02.37
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
00114
01605
Budapest (HUN)
Olsztyn
2006-08-03
2017-07-07

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:05.0973629.9132.5732.2130.40
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:05.9272229.2231.6732.6132.42
3.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:10.4165030.5733.0233.6533.17
4.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice2:11.6663130.4533.2534.2033.76
5.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA2:12.3262230.9333.6134.2333.55
6.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa2:13.3360830.2733.5834.9834.50
7.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:13.7060330.2333.6635.0734.74
8.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin2:14.4959231.3334.3934.7534.02
9.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław2:15.6857731.4534.2535.0334.95
10.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn2:16.1557131.8934.1335.3334.80
Finał B
11.FILIPIAK Małgorzata04Śródmiejski UKS2:15.8657530.7234.8035.4434.90
12.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice2:16.6656531.7234.4935.6134.84
13.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka2:17.4155531.4335.2736.4834.23
14.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.1254731.7534.8836.2535.24
15.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa2:18.3654432.1734.6935.7935.71
16.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:18.3754431.6334.8536.9434.95
17.WOLNY Natalia04LKS Jedność 32 Przyszowice2:18.6454132.6435.2236.2134.57
18.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź2:18.8253931.5735.1836.5435.53
19.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:20.3352131.5435.9836.7836.03
20.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:21.0351431.9135.6037.2436.28


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-06-29 - 18:05
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:46.19
1:57.30
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
00115
05114
Taipei (TPE)
Olsztyn
2017-08-22
2016-07-08

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''1:58.2064228.3330.8930.7028.28
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:58.5063728.3630.8730.8028.47
3.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź2:01.2659528.9631.3131.1029.89
4.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice2:02.5257728.3330.9931.7531.45
5.PIERCHAŁA Maksymilian04LKS Jedność 32 Przyszowice2:02.7257428.5231.5232.3030.38
6.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''2:04.0855528.6331.2131.3432.90
7.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków2:04.5154928.6731.5532.0632.23
8.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź2:05.1454128.7532.2032.1832.01
9.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki2:07.2251529.6333.0032.4632.13
10.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy2:07.8650728.8932.3533.3933.23
Finał B
11.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica2:05.6153528.8932.4233.1631.14
12.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice2:05.6553428.6232.3632.8331.84
13.BARAŃSKI Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA2:07.0751728.7532.1033.4432.78
14.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna2:07.3051428.8032.5733.9431.99
15.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim2:07.3751328.5931.8133.8233.15
16.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław2:07.4051328.5532.3133.9932.55
17.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.6251028.9231.8633.9232.92
18.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:08.4650029.1232.6333.9532.76
19.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock2:08.5549928.9432.7434.1832.69
20.BANASIK Samuel04IKS Konstancin2:08.9049528.6632.8834.4032.96


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-06-29 - 18:25
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:09.74
2:16.83
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00104
01003
Rome (ITA)
Ostrowiec
2009-07-31
2006-05-18

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław2:18.0372632.7034.7535.3735.21
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''2:22.7265633.3535.4137.0736.89
3.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole2:25.6361834.7236.7337.5936.59
4.STEĆ Oliwia04UKS Tri-Team Rumia2:25.9161434.6036.5238.1436.65
5.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź2:30.1156435.6637.7139.3437.40
6.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań2:31.8354535.5738.6439.1838.44
7.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy2:32.7353535.3239.1140.3038.00
8.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków2:32.9253335.8639.5940.3237.15
9.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź2:34.7551535.8639.2240.1139.56
10.STANECKA Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA2:36.1050135.9540.2340.3039.62
Finał B
11.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin2:32.4853836.1539.2439.7437.35
12.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk2:32.6453636.1638.8139.5238.15
13.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice2:33.3052935.0239.0640.4338.79
14.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów2:33.4352835.9039.3940.2937.85
15.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków2:33.4752834.8038.8141.0138.85
16.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy2:33.7252536.2938.9440.4038.09
17.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice2:33.9352335.3838.5340.4339.59
18.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:34.7851435.8339.5440.1239.29
19.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''2:34.8251435.7339.2540.2539.59
20.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg2:35.3150935.8339.2140.5339.74


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-06-29 - 18:35
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.24
2:09.94
KAWĘCKI Radosław
SKIERKA Jakub
00304
02010
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
2013-08-02
2012-12-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:09.4764531.4633.0932.7732.15
Rekord Polski Juniorów 14 letnich
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.3061930.9833.5433.8132.97
3.KNOP Amadeusz04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:12.9359631.7233.1134.3433.76
4.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.0856832.3434.2634.6633.82
5.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''2:18.8552332.0135.0836.7235.04
6.WALTER Jakub04MOSM Tychy2:19.0452131.9335.2136.7635.14
7.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź2:19.7651332.9535.8235.7235.27
8.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police2:20.8250232.8535.8736.5935.51
9.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:21.8249133.0936.1636.7035.87
10.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź2:22.1648733.4535.8436.6736.20
Finał B
11.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn2:22.9847934.8436.6936.0235.43
12.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.3747533.2535.9337.5536.64
13.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask2:23.9347033.3036.9237.4236.29
14.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia2:23.9746933.1636.8437.9136.06
15.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów2:24.2246733.4436.6237.8636.30
16.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:24.4646533.7336.2037.1137.42
17.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice2:25.1845833.3236.8339.0136.02
18.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków2:25.3945633.9536.2537.8637.33
19.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek2:28.0343234.2938.4439.0136.29
20.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:30.4241134.6738.6539.6037.50


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-06-29 - 18:55
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:36.95
4:52.05
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
00116
01605
Beijing (CHN)
Lublin
2008-08-09
2017-05-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:05.616621:09.401:16.641:31.771:07.80
2.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź5:08.696421:08.071:22.751:27.641:10.23
3.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:10.846291:10.921:22.671:26.611:10.64
4.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''5:10.856291:14.031:21.271:26.431:09.12
5.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin5:15.216031:13.711:23.851:25.651:12.00
Rekord Polski Niesłyszących do lat 14, 15-17,  od 18 lat
6.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:19.085811:14.191:21.891:26.481:16.52
7.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź5:19.165811:12.791:21.811:32.801:11.76
8.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź5:20.345741:13.411:26.691:29.351:10.89
9.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane5:26.575421:14.591:28.691:30.521:12.77
10.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 5:27.375381:13.251:23.341:36.971:13.81
Finał B
11.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk5:25.795461:13.741:23.091:33.131:15.83
12.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:28.615321:16.111:26.631:32.181:13.69
13.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy5:31.845171:14.701:30.341:35.671:11.13
14.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''5:32.605131:17.981:25.221:34.651:14.75
15.FIGAS Alicja04MKP Szczecin5:33.145111:19.671:25.871:35.151:12.45
16.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim5:34.475051:16.441:27.131:34.781:16.12
17.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:34.765031:15.081:25.401:36.101:18.18
18.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:46.054561:19.101:28.181:41.781:16.99
19.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok5:47.004521:17.121:32.511:39.071:18.30
DYSKW.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim
Z3 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, G8


<< TOP >>
Konkurencja 12
2018-06-29 - 19:11
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:12.28
4:39.38
MATCZAK Mateusz
SOBEK Nikodem
00905
02303
Belgrade (SRB)
Berlin (GER)
2009-07-11
2016-12-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:44.536291:00.241:10.931:29.031:04.33
2.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra4:49.945941:04.441:13.871:25.671:05.96
3.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:50.595901:02.281:12.621:30.561:05.13
4.WARZOCHA Gustaw04KS Warta Poznań4:53.505731:05.311:16.251:23.051:08.89
5.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:56.265571:04.411:17.391:28.261:06.20
6.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin4:59.995371:08.431:16.511:24.401:10.65
7.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim5:04.315141:10.801:18.221:28.021:07.27
8.LINARD Bartosz04IKS Konstancin5:04.605131:07.861:19.951:23.311:13.48
9.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź5:13.024721:14.001:16.561:33.521:08.94
DYSKW.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław
Z3 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o dany stylu, G8
Finał B
11.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa5:08.284941:08.861:17.131:33.521:08.77
12.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''5:09.504891:11.721:18.251:24.081:15.45
13.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa5:09.514881:08.771:24.331:29.571:06.84
14.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź5:09.554881:12.751:23.691:22.421:10.69
15.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź5:09.594881:11.251:23.181:26.321:08.84
16.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim5:16.264581:12.041:22.591:33.551:08.08
17.JURCZYŃSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki5:16.414571:09.771:22.751:31.821:12.07
18.ADAMUS Patryk04KS ,,Górnik'' Sosnowiec5:17.534521:09.341:22.461:34.251:11.48
19.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków5:19.434441:11.521:23.521:30.981:13.41
20.CIUBA Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:25.204211:13.211:22.831:34.381:14.78


<< TOP >>
Konkurencja 13
2018-06-29 - 19:49
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''9:03.40614
POZNACHOWSKA Nadia
SZREDZIŃSKA Gabriela
TYMIŃSKA Zofia
TARASIEWICZ Klaudia
04
04
04
04
+0,77
+0,32
+0,24
30.57
30.02
31.46
29.84
34.75
34.04
35.71
33.51
36.65
35.73
37.70
32.80
34.78
35.67
37.16
33.01
2:16.75
2:15.46
2:22.03
2:09.16
2.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław9:06.71603
MACIUSZEK Wiktoria
KRUPA Milena
BOROWIAK Justyna
STRUŻYK Karolina
04
04
04
04
+0,74
+0,46
+0,57
+0,44
29.92
30.45
30.15
30.95
33.68
34.25
34.31
36.73
35.44
34.93
36.40
37.81
34.24
33.97
36.45
37.03
2:13.28
2:13.60
2:17.31
2:22.52
3.UKS ,,ORKA'' Zamość 1UKS ,,ORKA'' Zamość9:07.54601
SZUPER Katarzyna
MALINOŚ Julia
MALEC Klaudia
BEDNARZ Julia
04
04
04
04
+0,83
+0,19
+0,56
+0,52
31.88
29.92
31.40
30.78
35.23
33.50
35.44
33.72
35.94
35.85
37.73
34.73
34.40
35.89
36.65
34.48
2:17.45
2:15.16
2:21.22
2:13.71
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa9:14.03580
KACZOROWSKA Alicja
ŁOTOWSKA Maja
MOSZCZYŃSKA Julia
BORYS Zofia
04
04
04
04
+0,56
+0,22
+0,26
+0,38
31.13
32.06
31.21
31.09
34.50
36.23
36.13
35.01
35.04
37.88
37.53
36.49
32.40
35.21
36.92
35.20
2:13.07
2:21.38
2:21.79
2:17.79
5.MUKS ''Piętnastka'' 2MUKS ''Piętnastka''9:14.18579
CYGAN Julia
HERMANOWSKA Natalia
ORUM Melissa
RYDYŃSKA Marianna
04
04
04
04
+0,80
+0,72
+0,59
+0,36
31.24
30.89
31.12
29.05
34.61
34.75
36.47
33.39
35.31
37.15
39.39
35.03
34.50
38.27
38.99
34.02
2:15.66
2:21.06
2:25.97
2:11.49
6.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory9:27.73539
GRZYMAŁA Zuzanna
OLMA Julia
FIRA Weronika
LALA Nadia
04
04
04
04
+0,84
+0,43
+0,37
+0,57
32.38
31.85
31.30
31.29
35.79
36.79
35.60
35.12
37.31
39.33
37.12
36.31
36.75
39.80
35.93
35.06
2:22.23
2:27.77
2:19.95
2:17.78
7.KS OLIMPIA Lublin 1KS OLIMPIA Lublin9:27.87538
SIWKO Natalia
DWOJAK Natalia
DWOJAK Wiktoria
DRAGAN Julia
04
04
04
04
+0,77
+0,34
+0,58
+0,29
32.36
31.68
32.10
31.20
36.29
35.36
36.39
36.25
37.60
37.27
37.87
37.12
37.67
37.08
36.65
34.98
2:23.92
2:21.39
2:23.01
2:19.55
8.Starachowicki Klub Pływacki BA 1Starachowicki Klub Pływacki BA9:31.82527
GMITER Barbara
STANECKA Hanna
SIERPIEŃ Aleksandra
LATAŁA Weronika
04
04
04
04
+0,79
+0,51
+0,44
+0,65
32.01
33.52
32.95
29.72
36.08
38.37
38.75
33.91
37.53
39.68
38.74
36.15
36.93
35.89
37.38
34.21
2:22.55
2:27.46
2:27.82
2:13.99
9.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań9:36.80514
WAŚKOWSKA Zofia
STASZAK Agnieszka
WIDERAK Sonia
KOZŁOWSKA Maja
04
04
04
04

+0,51

+0,31
32.40
32.15
33.62
32.40
36.90
36.07
37.37
38.03
37.38
36.41
39.52
38.31
34.35
36.20
38.30
37.39
2:21.03
2:20.83
2:28.81
2:26.13
10.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:40.14505
MIERNIK Wiktoria
DYDUCH Martyna
KOWALSKA Wiktoria
ŻAK Amelia
04
04
04
04
+0,78
+0,41
+0,38
+0,61
32.14
32.23
32.90
33.10
36.32
36.51
37.06
37.66
37.38
38.36
39.07
38.75
35.73
38.09
37.71
37.13
2:21.57
2:25.19
2:26.74
2:26.64
11.UKS Olimpijczyk 23 1UKS Olimpijczyk 239:46.50489
KOZAK Katarzyna
GŁOWALA Gabriela
BORZĘCKA Julia
SAWCZYK Malwina
04
04
04
04
+0,72
+0,54
+0,48
32.37
35.08
32.80
31.18
36.79
38.78
38.79
35.92
36.92
39.52
40.29
38.21
36.16
37.40
37.49
38.80
2:22.24
2:30.78
2:29.37
2:24.11
12.UKS 307 Warszawa 1UKS 307 Warszawa9:51.18477
KUCHARSKA Marta
DĄBROWSKA Pola
GRABOWSKA Gabriela
NAGRABA Oliwia
04
04
04
04
+0,87
+0,46
+0,46
+0,59
32.28
33.52
30.68
31.58
37.31
40.08
37.26
35.07
40.15
41.40
39.33
37.21
39.30
40.49
38.35
37.17
2:29.04
2:35.49
2:25.62
2:21.03
13.UKS Victoria Kozy 1UKS Victoria Kozy9:57.20463
KIERCZAK Anna
KOCZUR Kornelia
KOCZUR Nikola
MALARZ Maja
04
04
04
04
+0,93


+0,44
33.43
33.58
34.63
31.63
37.15
37.86
38.49
36.87
40.32
40.08
41.04
38.45
39.52
37.50
38.92
37.73
2:30.42
2:29.02
2:33.08
2:24.68
14.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''10:06.52442
ZELIS Julia
STUDZIŃSKA Nadia
TOMASIK Otylia
CZARNIAK Wiktoria
04
04
04
04
+0,91
+0,42
+0,43
+0,57
33.95
33.14
32.22
35.88
37.54
38.33
37.53
40.92
39.09
39.60
38.71
42.31
37.96
38.51
38.92
41.91
2:28.54
2:29.58
2:27.38
2:41.02
15.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk10:22.36409
KONEFKE Martyna
SZYMANEK Martyna
WECKWERT Iga
PIASECKA Alicja
04
04
04
04

+0,66

+0,39
37.71
35.77
31.92
32.02
44.66
40.83
35.41
38.59
48.45
42.99
36.36
39.52
44.33
41.54
34.91
37.35
2:55.15
2:41.13
2:18.60
2:27.48


<< TOP >>
Konkurencja 14
2018-06-29 - 20:11
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1IUKS ,,Muszelka'' Warszawa8:21.93579
CHMIELEWSKI Krzysztof
ADAMOWICZ Mikołaj
CHMIELEWSKI Michał
BEDNAREK Przemysław
04
04
04
04
+0,68
+0,42
+0,32
+0,47
27.77
28.92
27.95
30.12
30.38
33.25
31.50
32.48
31.52
33.66
32.52
33.40
31.07
32.41
32.01
32.97
2:00.74
2:08.24
2:03.98
2:08.97
2.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''8:26.69563
MATUSZEWSKI Krzysztof
OLSZEWSKI Jakub
JANECZEK Stanisław
MINISZEWSKI Sebastian
04
04
04
04
+0,76
+0,63
+0,65
+0,65
27.99
29.05
29.46
28.66
30.97
32.74
33.27
32.50
30.95
33.20
33.74
33.92
30.18
33.57
34.34
32.15
2:00.09
2:08.56
2:10.81
2:07.23
3.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa8:35.24536
ZIEMBOWICZ Franciszek
SIECZEK Oliwier
WRZOSEK Bartosz
BIAŁEK Paweł
04
04
04
04
+0,70
+0,44
+0,35
+0,29
29.22
28.27
29.30
28.56
31.92
33.25
33.14
32.82
34.21
34.95
33.65
34.02
33.79
33.30
32.61
32.23
2:09.14
2:09.77
2:08.70
2:07.63
4.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź8:37.24529
LEŚNIAK Maksymilian
SKIBIAK Hubert
MŁYNARCZYK Mateusz
GOŁACKI Sergiusz
04
04
04
04
+0,65
+0,50
+0,59
+0,53
28.75
30.09
29.95
29.25
32.12
33.12
33.62
32.71
32.55
34.45
34.62
33.30
32.27
33.90
34.45
32.09
2:05.69
2:11.56
2:12.64
2:07.35
5.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim8:48.19497
MAJEWSKI Maksym
NOSAL Miłosz
JUDA Dominik
PIELA Michał
04
04
04
04
+0,70
+0,45
+0,33
+0,32
28.95
29.74
30.31
30.23
32.66
34.24
34.84
34.00
33.42
35.25
36.09
34.18
33.01
34.77
33.39
33.11
2:08.04
2:14.00
2:14.63
2:11.52
6.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź8:48.78495
LAMECKI Nikodem
OLCZAK Kacper
ŁYSONIEWSKI Oskar
KRYSIAK Kacper
04
04
04
04
+0,83
+0,42
+0,53
+0,85
29.79
29.99
30.20
30.87
34.24
33.68
34.38
34.13
35.51
32.67
35.65
34.76
34.40
30.61
33.94
33.96
2:13.94
2:06.95
2:14.17
2:13.72
7.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:50.91489
KOWOLIK Alex
SKALSKI Konrad
PLEWKA Przemysław
ŻEGLEŃ Miłosz
04
04
04
04
+0,86
+0,60
+0,49
+0,64
30.57
29.28
29.47
30.76
32.81
33.71
34.22
33.90
33.11
35.32
35.64
35.83
32.31
34.27
34.11
35.60
2:08.80
2:12.58
2:13.44
2:16.09
8.KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock8:53.47482
WALERCZAK Patryk
JAROSZ Kacper
GRABOWSKI Jakub
STACHURSKI Jerzy
04
04
04
04
+0,74
+0,44
+0,40
+0,54
30.78
29.91
29.41
29.39
34.65
33.96
33.40
33.84
36.64
35.61
34.64
34.80
35.07
34.08
34.28
33.01
2:17.14
2:13.56
2:11.73
2:11.04
9.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań8:54.01481
TRAFAS Tytus
CICHOCKI Oliwier
BARTOSIK Stanisław
WARZOCHA Gustaw
04
04
04
04
+0,78
+0,54
+0,28
+0,68
29.55
29.84
30.82
29.16
34.36
34.12
35.85
33.46
34.64
34.65
36.95
34.56
33.83
32.96
35.72
33.54
2:12.38
2:11.57
2:19.34
2:10.72
10.St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz 1St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz8:54.56480
KORONKIEWICZ Antoni
OSZCZAK Norbert
ŚLASKI Filip
PISKOR Mateusz
04
04
04
04
+0,62
+0,29
+0,74
+0,50
28.78
29.17
31.95
29.68
32.44
33.80
35.32
34.32
32.64
34.17
36.39
36.95
33.18
33.19
36.89
35.69
2:07.04
2:10.33
2:20.55
2:16.64
11.Starachowicki Klub Pływacki BA 1Starachowicki Klub Pływacki BA8:58.83468
KRACZKOWSKI Tomasz
SKIERNIEWSKI Filip
WYPCHŁO Jakub
BARAŃSKI Jakub
04
04
04
04
+0,75
+0,53
+0,44
+0,63
29.55
29.02
32.08
28.66
33.61
34.34
37.37
32.90
35.77
35.94
36.83
34.32
34.30
35.81
35.07
33.26
2:13.23
2:15.11
2:21.35
2:09.14
12.UKS 307 Warszawa 1UKS 307 Warszawa9:00.06465
WOŹNIAK Antoni
MAJKOWSKI Aleksander
LITEWSKI Mikołaj
ŻYRO Ignacy
04
04
04
04
+0,70
+0,47
+0,47
+0,02
30.18
30.72
31.29
28.88
33.94
35.45
35.55
33.35
36.07
37.38
36.16
33.91
34.58
34.64
34.82
33.14
2:14.77
2:18.19
2:17.82
2:09.28
13.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław9:00.55464
NOWAK Antoni
CALIŃSKI Marcin
ECKARDT Jakub
CALIŃSKI Aleksy
04
04
04
04
+0,80
+0,68
+0,50
+0,46
29.66
29.13
29.28
29.51
34.24
34.04
35.44
34.08
36.41
36.08
37.88
35.44
34.81
34.94
35.57
34.04
2:15.12
2:14.19
2:18.17
2:13.07
14.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa9:04.40454
JENDRZEJCZYK Maxim
MASIUK Ksawery
CIUBA Mikołaj
SZCZERBA Kacper
04
04
04
04
+0,84
+0,20
+0,52
+0,19
30.98
29.76
31.82
29.92
35.01
34.71
36.65
34.04
35.58
35.15
37.03
35.10
34.59
32.57
36.72
34.77
2:16.16
2:12.19
2:22.22
2:13.83
15.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn9:18.06421
PATER Aleksander
KOZŁOWSKI Konrad
JURCZAK Bartosz
GRABOWSKI Mikołaj
04
04
04
04
+0,79
+0,58
-0,01
+0,36
30.71
32.65
31.98
32.39
34.22
36.05
36.33
36.76
34.97
37.25
36.78
37.23
33.13
35.69
35.89
36.03
2:13.03
2:21.64
2:20.98
2:22.41
16.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:18.19421
ELLGOTH Szymon
KWIECIEŃ Paweł
GOTTSCHLING Krzysztof
KAPITAN Kacper
04
04
04
04
+0,83
+0,44
+0,42
+0,51
30.63
30.11
30.14
34.68
34.58
34.21
34.95
38.56
35.84
35.73
38.00
40.41
34.43
34.34
34.99
36.59
2:15.48
2:14.39
2:18.08
2:30.24
17.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa9:26.40403
TARASEWICZ Marcel
KORDZIAK Witold
OLIWA Oskar
URBAŃSKI Filip
04
04
04
04
+0,71
+0,47
+0,52
+0,35
32.21
31.31
31.32
30.95
36.02
36.28
36.83
35.97
37.45
38.34
38.75
37.29
36.36
36.05
36.32
34.95
2:22.04
2:21.98
2:23.22
2:19.16
DYSKW.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim
O1  1 zmiana
CIERPIAŁ Wiktor, MARSZAŁEK Stanisław, DRABCZYK Krystian, BOBA Arkadiusz
DYSKW.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków
O1  2 zmiana
KRYSTYŃSKI Aleksander, ROMAN Dawid, BRYG Bartosz, STANEK Kacper


<< TOP >>
3 - Eliminacje dzień 22018-06-30 - 9:00


Konkurencja 15
2018-06-30 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.91
28.40
DOWGIERT Anna
SOKOŁOWSKA Diana
00601
00309
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-07
2010-07-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko29.19586A
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław29.23583A
3.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra29.52566A
4.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA29.64559A
5.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''29.79551A
6.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław30.13533A
7.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''30.39519A
8.FILIPIAK Małgorzata04Śródmiejski UKS30.58509A
BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków30.58509A
10.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań30.63507A
11.ŁOTOWSKA Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa30.65506B
12.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.81498B
13.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''30.94492B
14.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin31.00489B
15.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy31.09485B
16.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość31.10484B
17.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy31.17481B
18.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej31.25477B
19.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice31.33474B
20.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno31.36472B
21.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice31.40470R
22.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin31.50466R
23.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica31.51466
24.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''31.52465
25.GMITER Barbara04Starachowicki Klub Pływacki BA31.65459
GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa31.65459
27.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin31.67459
28.JANICKA Paula04MKP ,,Szuwarek'' Piła31.71457
29.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk31.90449
30.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask31.97446
KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka31.97446
32.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa31.98445
33.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź32.10440
34.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok32.24435
35.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław32.25434
36.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa32.29433
37.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard32.32431
38.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno32.37429
39.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 32.41428
DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa32.41428
41.GROMULSKA Olimpia04UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX32.44427
42.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy32.46426
43.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg32.60420
44.BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno32.72416
45.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy32.73415
46.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok32.79413
47.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź32.80413
48.BORZĘCKA Julia04UKS Olimpijczyk 2332.81412
49.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno32.85411
50.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka32.87410
51.LALA Nadia04UKS Salmo Żory32.94407
52.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew32.95407
KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 2332.95407
54.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość32.99406
55.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg33.00405
MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław33.00405
57.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość33.02404
58.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock33.07403
59.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz33.12401
60.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów33.14400
61.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań33.23397
SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 2333.23397
63.URBANIAK Olga04MKP Szczecin33.25396
64.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice33.44389
65.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.33.51387
JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice33.51387
67.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim33.52387
68.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów33.59384
69.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim33.60384
70.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk33.65382
71.KOWALEWSKA Jesika04UKS Tri-Team Rumia33.73379
72.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław33.74379
73.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków33.83376
74.JESSICA Kowalska04KS ,,HARPUN'' Osiecznica33.85375
75.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn33.87375
76.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''33.92373
77.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin33.96372
78.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra34.01370
79.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź34.03369
80.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko34.20364
81.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim34.32360
82.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice34.33360
83.MILER Martyna04MKS ,,Pałac Młodzieży''34.54353
DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk34.54353
85.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa34.60351
86.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''34.66350
87.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim34.70348
88.MYRCHA Alicja04Dwójka Morena Gdańsk34.71348
89.TARNOWSKA Natalia04KS KSZO Ostrowiec Św.34.90342
90.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn34.98340
91.RADKOWIAK Agata04UKS Olimpijczyk 2335.01339
92.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz35.20334
93.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask35.31331
94.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 35.44327
95.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn35.64322
96.DZIWOSZ Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA35.67321
97.TEMPLIN Wiktoria04KS Płetwal Szczytno35.68320
98.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź35.72319
99.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy35.78318
100.TOMCZAK Alicja04UKS Trójka Środa Wlkp.35.82317
101.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg35.98313
102.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa36.07310
103.CHRYPLEWICZ Julia04KS Rekin Świebodzice36.37303
104.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy36.42301
105.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn36.54298
106.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława36.95289
107.WOJTASIK Wiktoria04UKS Delfinek37.00287
108.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin37.23282
109.KŁOS Wiktoria04UKS Tri-Team Rumia37.33280
110.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn37.64273
111.MURASZKO Martyna04MTP Kormoran Olsztyn37.98266
112.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań38.12263
113.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''38.46256
114.SZYMANEK Martyna04UKS Żabianka Gdańsk38.84248
115.KARPOWICZ Amelia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica39.67233
116.MASALSKA Kinga04MKP Wodnik Bielsk Podlaski40.81214
117.FALKOWSKA Natalia04MKP Toruńczyk41.33206
NWKONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice


<< TOP >>
Konkurencja 16
2018-06-30 - 9:16
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.07
25.71
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
00603
05114
Kazan (RUS)
Warsaw
2015-08-02
2017-12-02

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice26.70592A
MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''26.70592A
3.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.71592A
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane26.92578A
5.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice27.16563A
6.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk27.58537A
7.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław27.72529A
8.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra27.73529A
9.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra27.80525A
10.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy27.85522A
11.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia28.01513B
12.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police28.04511B
13.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź28.05511B
14.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno28.12507B
15.GACHEWICZ Miłosz04Dwójka Morena Gdańsk28.23501B
16.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek28.27499B
17.ADAMOWICZ Mikołaj04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.29498B
18.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów28.30497B
19.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź28.31497B
20.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice28.33496B
21.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice28.54485R
22.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk28.62481R
23.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok28.66479
24.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard28.72476
25.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań28.85469
26.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask28.89467
27.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa28.91467
28.SKIERNIEWSKI Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA28.93466
29.SEREWIŚ Bartosz04Klub Sportowy Neptun28.96464
30.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław28.98463
31.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź29.00462
32.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz29.03461
33.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola29.05460
34.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.07459
35.GRABOWSKI Jakub04KP MZOS Płock29.15455
36.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''29.16455
37.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok29.22452
38.KUREK Alan04MKP Szczecin29.26450
39.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław29.29449
40.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra29.30448
KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin29.30448
WYSOCKI Piotr04Uks Cityzen29.30448
43.KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków29.31448
44.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław29.33447
OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz29.33447
46.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''29.35446
47.REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa29.36445
48.GULIŃSKI Maciej04MKP ,,Szuwarek'' Piła29.37445
49.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.44442
50.WARZOCHA Gustaw04KS Warta Poznań29.46441
51.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock29.53438
52.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy29.55437
53.CIESIELSKI Artur04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód29.66432
54.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS Pirania Targówek29.67432
55.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''29.78427
DZIEDZIC Mikołaj04UKS SMS Galicja Kraków29.78427
57.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg29.87423
58.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź29.94420
59.BERNER Szymon04BUKS Warszawa29.96419
60.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław29.98418
61.JURCZYŃSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki30.01417
62.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin30.03416
SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg30.03416
64.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno30.05415
LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź30.05415
66.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz30.12412
67.WYPCHŁO Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA30.18410
68.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin30.25407
69.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa30.26407
70.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock30.28406
71.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin30.29406
SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''30.29406
73.ADAMUS Patryk04KS ,,Górnik'' Sosnowiec30.34404
74.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin30.36403
75.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków30.40401
76.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy30.62393
STRZĄDAŁA Jakub04MUKS Gilus Gilowice30.62393
78.KRAWCZYK Dominik04UKS Alfa Bukowno30.67391
79.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim30.69390
80.KOŁBUŚ Jakub04Uks ,,Pingwiny''30.72389
81.RÓŻALSKI Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce30.75388
DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz30.75388
83.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin30.77387
84.OPALCZEWSKI Jonathan04UKP ,,Polonia Warszawa''30.84384
85.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.90382
86.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań30.98379
87.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa30.99379
88.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa31.02378
89.FRYDEL Adam04Start Opole31.06376
90.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków31.07376
91.KURDELSKI Filip04Stowarzyszenie KP Legia Warsza31.22370
92.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk31.36365
93.WERMIŃSKI Jan04UKS Fala Swarzędz31.38365
94.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław31.39364
95.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''31.59357
96.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz31.62356
97.PIEKUŚ Michał04Śródmiejski UKS31.63356
98.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań31.76352
99.KAWALEC Miłosz04KS Rekin Świebodzice31.89347
100.KOŚCIUK Michał04Muks Neptun31.91347
101.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.98345
102.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy32.29335
103.DUBIEL Igor04UKS ,,ORKA'' Zamość32.33333
104.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa32.34333
105.WROBLEWSKI Konrad04Uks ,,Pingwiny''32.40331
106.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź32.61325
107.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim32.98314
DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa32.98314
109.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask32.99314
110.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa33.02313
111.BARTOSZEWICZ Antoni04UKS Żabianka Gdańsk33.06312
112.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy33.16309
113.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk33.31305
114.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica33.40302
115.ZAKRZEWICZ Tomasz04KP MZOS Płock33.42302
116.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy33.51299
117.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim33.61297
118.KONIK Mateusz04Start Opole33.62296
119.SMYCZEK Błażej04UKS Salmo Żory33.65296
120.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.76293
121.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława33.82291
122.BIAŁEK Piotr04Stowarzyszenie FREGATA33.85290
123.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław33.97287
124.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła34.62271
125.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław35.24257
126.SZYŁAŃSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn35.31256
127.PUPKA Filip04Uks Cityzen35.46253
128.PIŁAT Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''35.99242
129.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów36.35234
130.BOREWICZ Mikołaj04"Sikret" Gliwice36.67228
131.PIOTROWSKI Kamil04UKS Żabianka Gdańsk37.62211
132.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań38.35200
133.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn40.66167
DYSKW.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława
M - Praca nóg jak do stylu klasycznego (stopy obrócone na zewnątrz)
DYSKW.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWDOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-06-30 - 9:34
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
28.05
30.18
URBANCZYK Aleksandra
PORZELSKA Anna
02305
00104
Opole
Ostrowiec Sw.
2017-04-29
2009-05-23

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole31.14656A
2.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA31.20652A
3.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław31.25649A
4.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków31.43638A
5.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów31.60627A
6.KONDROT Wiktoria04MKS ,,Pałac Młodzieży''31.78617A
7.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin31.86612A
8.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław31.96606A
9.STEĆ Oliwia04UKS Tri-Team Rumia31.98605A
10.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin32.17595A
11.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa32.42581B
12.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg32.52576B
13.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice32.58572B
14.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź32.88557B
15.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk33.00551B
BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków33.00551B
17.JANICKA Paula04MKP ,,Szuwarek'' Piła33.03549B
18.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.33.23539B
19.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość33.30536B
20.STANECKA Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA33.33535B
21.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice33.35534R
22.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy33.42530R
23.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy33.46528
24.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków33.54525
25.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno33.80513
26.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin33.81512
27.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz33.82512
28.DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa33.92507
29.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań33.94506
30.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź33.98505
31.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin33.99504
32.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''34.02503
33.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa34.06501
34.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań34.28491
35.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy34.35488
36.MAKIŁA Marianna04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''34.40486
37.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa34.44485
38.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''34.45484
39.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''34.60478
40.DIVILE Alicja04MKS ,,IKAR'' Mielec34.66475
41.BUDZENIUSZ Pola04KS Korona Kraków34.73473
42.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań34.80470
43.STRZĄDAŁA Karolina04UKS Aquatica Pawłowice34.98462
44.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi35.00462
45.TOPOROWSKA Magdalena04UKP Fala Kraśnik35.01461
46.WIŚNIEWSKA Antonina04Starachowicki Klub Pływacki BA35.05460
47.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź35.06459
48.SZARANIEC Patrycja04UKP Gryf Dębica35.08458
49.ROKITA Martyna04KP Sokół Rzeszów35.27451
50.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź35.31450
51.RUCIŃSKA Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.46444
52.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin35.54441
53.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 2335.57440
54.CATI Lidia04Śródmiejski UKS35.65437
55.SKRĘTKOWSKA Martyna04Start Opole35.86429
56.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory35.92427
57.URBANIAK Olga04MKP Szczecin35.95426
58.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.36.02423
59.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.16419
60.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno36.23416
61.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.37411
62.KOWALEWSKA Jesika04UKS Tri-Team Rumia36.46408
63.DYMERSKA Weronika04KS Płetwal Szczytno36.47408
64.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława36.52406
65.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy36.57405
66.KOSTRZEWIŃSKA Amelia04WKS Śląsk Wrocław36.58404
67.JANUS Daria04UKS Żoliborz36.59404
68.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.73399
69.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów36.92393
70.TABOR Anastazja04MKS Piaseczno36.99391
71.BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków37.12387
72.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań37.23383
73.TARNOWSKA Natalia04KS KSZO Ostrowiec Św.37.29382
74.SZYMANEK Martyna04UKS Żabianka Gdańsk37.43377
75.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn37.52375
76.WOJTASIK Wiktoria04UKS Delfinek37.61372
77.GICALA Patrycja04BOSiR Brzesko37.74368
78.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica37.78367
79.NOWOCIEŃ Natalia04KP MZOS Płock37.92363
80.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk38.26353
81.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź38.40349
82.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy38.72341
83.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn38.88337
84.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg38.99334
85.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn39.06332
86.RUTKOWSKA Gabriela04PSP SWIM Płock39.33325
87.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy39.50321
88.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''39.84313
89.SYLWESTRZAK Julia04MKS Medyk Giżycko40.23304
90.DYMEK Aleksandra04KS Warta Poznań40.62295
91.TEMPLIN Patrycja04KS Płetwal Szczytno41.24282
92.MASALSKA Kinga04MKP Wodnik Bielsk Podlaski41.50277
93.ZACHARSKA Maja04UKS Salmo Żory41.57275
94.KŁOS Wiktoria04UKS Tri-Team Rumia43.89234
DYSKW.CHRYPLEWICZ Julia04KS Rekin Świebodzice
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 18
2018-06-30 - 9:48
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
24.71
27.58
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
00414
Lublin
Berlin (GER)
2017-05-20
2016-12-04

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.10626A
2.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice28.28614A
3.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa28.35609A
4.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra29.30552A
5.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno29.38547A
6.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''29.51540A
7.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa29.54538A
8.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa29.63534A
9.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn29.71529A
10.WALTER Jakub04MOSM Tychy29.90519A
11.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław29.91519B
12.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra29.94517B
13.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice29.98515B
14.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź30.00514B
15.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police30.14507B
16.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin30.18505B
17.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask30.44492B
18.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk30.46491B
19.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek30.47491B
20.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard30.56486B
21.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice30.65482R
22.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''30.66482R
23.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia30.70480
24.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki30.77476
25.BARAŃSKI Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA30.88471
26.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl30.97467
27.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków31.15459
28.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.33451
29.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin31.48445
JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok31.48445
31.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów31.63439
32.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa31.72435
33.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna31.82431
34.BANASIK Samuel04IKS Konstancin31.85430
35.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok31.89428
36.KOŁBUŚ Jakub04Uks ,,Pingwiny''31.91427
37.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.93426
38.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań31.97425
39.KUREK Jan04KS Delfin Gdynia32.16417
40.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''32.17417
41.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź32.18416
42.KORALEWICZ Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 32.25414
43.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań32.31411
44.HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice32.43407
45.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław32.49405
46.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk32.50404
47.REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa32.52403
48.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok32.54403
49.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej32.62400
MARCINEK Liberto04MKS ,,IKAR'' Mielec32.62400
51.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy32.63399
52.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław32.65399
53.RING Jakub04UKS Victoria Kozy32.69397
54.WROBLEWSKI Konrad04Uks ,,Pingwiny''32.72396
55.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin32.80393
56.GULIŃSKI Maciej04MKP ,,Szuwarek'' Piła32.97387
57.KRAWCZYK Dominik04UKS Alfa Bukowno32.99386
58.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry33.00386
59.WICIAK Radosław04KS Płetwal Szczytno33.01386
60.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława33.13382
61.NOWAK Kacper04Starachowicki Klub Pływacki BA33.14381
62.FRYDEL Adam04Start Opole33.29376
63.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola33.35374
64.KILAR Patryk04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód33.40372
65.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz33.52368
66.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy33.53368
67.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań33.61365
68.JONOWSKI Michał04Stowarzyszenie Szkoła Pływania33.68363
69.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa33.91356
70.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa34.06351
71.BORATYŃSKI Michał04UKS Victoria Kozy34.08350
72.CHMIELIŃSKI Nikodem04KS Płetwal Szczytno34.18347
73.URBAN Jakub04MKS Znicz Koszalin34.21347
74.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk34.22346
75.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz34.23346
76.KRAS Bruno04IKS Konstancin34.24346
77.KOZAK Arkadiusz04Solne Miasto SP. zo.o34.26345
78.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn34.35342
79.DZIEDZIC Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków34.61335
80.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin34.74331
81.PUDLARZ Adam04SKS 137 Delfin Łódź35.09321
82.MAZUR Bartosz04UKP Gryf Dębica35.40313
83.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock35.45311
84.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań35.54309
85.WĘGIEŁEK Julian04UKS Żoliborz35.57308
86.BARTOSZEWICZ Antoni04UKS Żabianka Gdańsk35.85301
87.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa36.06296
88.BOREWICZ Mikołaj04"Sikret" Gliwice36.42287
89.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz36.57284
90.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory36.70281
91.SZYŁAŃSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn36.86277
92.KAWALEC Miłosz04KS Rekin Świebodzice36.93275
93.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''38.71239
94.MIESZCZAK Tymoteusz04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''39.12232
NWMODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 19
2018-06-30 - 10:01
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:04.23
4:16.54
JEDRZEJCZAK Otylia
KILIJAŃSKA Donata
00114
00612
Melbourne (AUS)
Tampere (FIN)
2007-03-25
2009-07-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:36.05628A1:06.641:10.291:10.811:08.31
2.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec4:36.10628A1:06.671:10.301:10.741:08.39
3.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:38.67610A1:06.811:11.321:11.311:09.23
4.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław4:38.73610A1:06.701:11.821:11.611:08.60
5.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.77610A1:06.261:11.961:11.531:09.02
6.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa4:40.36599A1:05.861:11.451:12.211:10.84
7.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź4:40.75597A1:08.061:11.581:11.311:09.80
8.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice4:43.41580A1:07.711:11.771:13.241:10.69
9.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn4:45.47568A1:07.941:12.541:13.581:11.41
10.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice4:46.88559A1:07.651:13.091:13.661:12.48
11.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg4:48.00553B1:07.221:13.351:14.791:12.64
12.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec4:51.37534B1:10.181:14.661:14.621:11.91
13.WOLNY Natalia04LKS Jedność 32 Przyszowice4:51.84531B1:08.821:13.641:15.761:13.62
14.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim4:53.53522B1:09.841:16.521:15.201:11.97
15.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk4:53.83521B1:11.231:15.421:14.111:13.07
16.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin4:53.89520B1:10.701:15.791:15.061:12.34
17.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź4:54.04520B1:09.941:15.341:15.801:12.96
18.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory4:54.19519B1:10.381:15.641:15.381:12.79
19.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:54.33518B1:08.541:14.801:16.251:14.74
20.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa4:55.36513B1:11.071:15.771:15.411:13.11
21.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk4:55.93510R1:08.971:15.431:16.801:14.73
22.FIGAS Alicja04MKP Szczecin4:56.18508R1:12.051:16.321:15.931:11.88
23.FALFUS Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.4:56.365071:08.991:16.631:17.191:13.55
24.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań4:56.605061:09.881:16.891:17.481:12.35
25.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 234:57.115041:09.451:17.581:16.181:13.90
26.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka4:57.785001:11.781:17.191:16.921:11.89
27.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość4:57.875001:07.621:16.981:17.261:16.01
28.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko5:00.624861:11.081:17.381:18.101:14.06
29.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory5:00.974841:11.941:17.701:17.051:14.28
30.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg5:01.094841:12.321:17.391:17.341:14.04
31.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim5:01.214831:11.041:18.431:17.841:13.90
32.ROMANIUK Matylda04UKS WAWER Warszawa5:02.384781:11.401:17.831:19.561:13.59
33.POTEMKA Justyna04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód5:02.874751:10.161:16.741:18.391:17.58
34.DOMAŃSKA Zuzanna04UKS ,,Dwójka'' Sochaczew5:03.414731:10.811:16.951:18.701:16.95
35.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin5:04.304691:12.551:18.031:18.011:15.71
36.WEPS Maja04Stowarzyszenie KP Legia Warsza5:05.104651:12.151:17.481:18.701:16.77
37.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź5:06.024611:13.771:19.451:17.991:14.81
38.PLUCIŃSKA Klaudia04UKS SMS Galicja Kraków5:06.894571:13.231:18.871:19.461:15.33
39.MISIAK Nadia04Stowarzyszenie ''UKS - Jedynka5:06.964571:13.181:18.031:17.991:17.76
40.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice5:07.644541:12.701:18.571:20.261:16.11
41.KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz5:10.614411:14.021:18.661:19.761:18.17
42.RZEPNICKA Natalia04MKP Szczecin5:12.004351:14.351:20.321:19.861:17.47
43.MLEKO Karolina04KS Fala Niepołomice5:12.334331:16.101:20.911:20.191:15.13
GŁOWALA Gabriela04UKS Olimpijczyk 235:12.334331:14.171:19.371:20.731:18.06
45.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''5:13.934271:16.741:19.781:20.781:16.63
46.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''5:13.954271:11.981:19.701:22.751:19.52
47.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''5:14.214261:13.081:21.171:22.761:17.20
48.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask5:14.324251:13.991:19.711:21.061:19.56
49.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz5:15.774191:15.031:21.171:20.931:18.64
50.HRAPKOWICZ Klaudia04UKS Victoria Kozy5:16.644161:13.581:21.811:21.461:19.79
51.KOSTRZEWIŃSKA Amelia04WKS Śląsk Wrocław5:17.144141:13.651:21.821:22.701:18.97
52.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin5:17.254141:16.011:22.121:21.961:17.16
53.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław5:19.034071:14.071:21.491:23.221:20.25
54.RADKOWIAK Agata04UKS Olimpijczyk 235:20.384021:13.361:22.251:23.201:21.57
55.SIKORSKA Ada04MKS Juvenia Wrocław5:23.513901:14.051:23.431:24.561:21.47
56.SKRĘTKOWSKA Martyna04Start Opole5:26.133811:16.461:24.141:24.451:21.08
57.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:27.243771:17.001:24.421:24.501:21.32
58.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin5:29.973681:17.321:24.371:25.171:23.11
59.RYKOWSKA Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce5:34.463531:15.251:28.831:28.361:22.02
60.MURASZKO Martyna04MTP Kormoran Olsztyn5:47.053161:21.401:28.161:29.981:27.51


<< TOP >>
Konkurencja 20
2018-06-30 - 10:37
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:45.71
4:07.63
STANCZYK Przemyslaw
ORLICZ Filip
00116
05114
Chiba (JPN)
Olsztyn
2007-08-21
2016-07-09

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:12.51661A59.111:03.641:04.931:04.83
2.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice4:15.17641A1:01.381:04.931:04.451:04.41
3.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:19.43610A1:02.561:06.161:06.011:04.70
4.PIERCHAŁA Maksymilian04LKS Jedność 32 Przyszowice4:19.66608A1:02.111:06.931:06.791:03.83
5.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:20.42603A1:00.981:06.081:06.981:06.38
6.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:23.13585A1:02.641:07.501:07.281:05.71
7.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków4:24.10578A1:02.481:07.461:07.401:06.76
8.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź4:24.14578A1:02.301:07.631:08.041:06.17
9.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:25.12571A1:01.881:07.101:08.821:07.32
10.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim4:26.84560A1:03.541:08.301:08.571:06.43
11.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''4:27.34557B1:02.821:08.501:10.631:05.39
12.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:28.44550B1:03.981:08.531:08.941:06.99
13.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź4:28.46550B1:04.491:08.591:08.551:06.83
14.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna4:28.76549B1:01.801:08.481:10.741:07.74
15.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica4:28.84548B1:04.181:09.291:08.571:06.80
16.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:28.91548B1:04.791:08.551:08.091:07.48
17.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:29.96541B1:02.561:09.141:09.901:08.36
18.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy4:31.38533B1:03.931:09.221:09.751:08.48
19.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa4:31.72531B1:04.581:10.541:10.781:05.82
20.CIESIELSKI Artur04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód4:32.02529B1:03.641:10.461:09.461:08.46
21.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki4:32.13528R1:05.671:10.011:09.381:07.07
22.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź4:33.23522R1:03.601:09.461:10.391:09.78
23.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:33.925181:05.361:09.801:09.861:08.90
24.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim4:34.215161:06.351:11.151:10.781:05.93
25.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa4:34.245161:05.171:11.241:10.551:07.28
26.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki4:34.765131:06.241:09.861:09.971:08.69
27.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin4:34.965121:04.211:09.961:11.221:09.57
28.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź4:35.985071:06.901:10.451:10.691:07.94
29.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice4:36.415041:04.211:10.301:11.531:10.37
30.WYSOCKI Piotr04Uks Cityzen4:37.015011:04.741:10.361:10.521:11.39
31.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź4:37.804971:06.021:10.851:11.761:09.17
32.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn4:37.864961:07.481:10.711:09.891:09.78
33.GRABOWSKI Jakub04KP MZOS Płock4:37.964961:05.691:11.381:11.631:09.26
34.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team4:38.974901:06.101:10.111:11.201:11.56
35.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń4:39.064901:04.661:11.401:12.611:10.39
36.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:39.174891:05.651:12.161:11.351:10.01
37.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:39.204891:06.941:12.751:11.581:07.93
38.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa4:39.964851:06.051:11.571:12.011:10.33
39.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław4:40.514821:05.881:12.581:11.821:10.23
40.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin4:40.884801:03.491:12.201:13.741:11.45
41.BARANEK Jakub04Start Opole4:41.364781:05.321:12.451:12.891:10.70
42.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń4:42.284731:05.181:10.981:13.791:12.33
43.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia4:42.584721:08.681:12.231:12.221:09.45
44.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz4:43.874651:07.501:12.591:13.311:10.47
45.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin4:46.184541:07.681:12.931:13.561:12.01
46.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin4:46.284541:06.051:13.361:13.471:13.40
47.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź4:46.554521:06.921:12.581:13.611:13.44
48.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim4:47.364491:08.241:14.251:13.241:11.63
49.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim4:47.694471:09.161:13.051:14.121:11.36
50.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin4:47.824471:06.371:14.651:14.321:12.48
51.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków4:48.434441:07.591:13.401:14.981:12.46
52.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa4:50.584341:08.081:14.051:15.281:13.17
53.TYNOR Jan04KS Fala Niepołomice4:50.644341:09.871:15.551:13.381:11.84
54.BOBA Arkadiusz04UKP Unia Oświęcim4:51.364301:10.491:15.441:14.711:10.72
55.CHAŁAT Wojciech04Uks Skarpa Lublin4:51.604291:09.031:14.871:14.861:12.84
56.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn4:52.204271:10.111:14.931:15.131:12.03
57.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn4:52.364261:09.851:15.391:15.131:11.99
58.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn4:52.374261:08.551:15.211:15.341:13.27
59.CIUBA Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa4:52.824241:08.461:14.811:15.071:14.48
60.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim4:52.974231:09.631:15.551:15.991:11.80
61.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg4:53.244221:07.191:14.791:15.781:15.48
62.URBAN Jakub04MKS Znicz Koszalin4:53.634201:08.391:13.581:16.571:15.09
63.KURDELSKI Filip04Stowarzyszenie KP Legia Warsza4:56.754071:12.171:16.311:15.151:13.12
64.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków4:57.664041:09.551:17.301:17.011:13.80
65.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy4:57.914031:09.091:16.681:17.971:14.17
66.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''4:58.494001:10.081:18.131:16.901:13.38
67.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań4:58.933991:09.691:17.171:18.481:13.59
68.MARSZAŁEK Stanisław04UKP Unia Oświęcim5:01.613881:09.261:16.811:19.601:15.94
69.GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków5:01.743871:11.751:19.561:18.841:11.59
70.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:01.763871:11.531:18.331:17.831:14.07
71.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim5:02.993831:11.541:18.361:17.991:15.10
72.STRZĄDAŁA Jakub04MUKS Gilus Gilowice5:03.313811:08.691:16.901:18.931:18.79
73.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa5:04.433771:10.561:17.001:18.481:18.39
74.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin5:07.243671:10.611:19.471:19.521:17.64
75.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz5:07.743651:13.361:18.841:19.121:16.42
76.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław5:08.933611:10.211:18.341:19.971:20.41
77.KOZAK Arkadiusz04Solne Miasto SP. zo.o5:12.263501:11.631:19.821:20.931:19.88
78.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów5:19.223271:15.031:22.931:22.761:18.50
79.BIENIA Maciej04KP Sokół Rzeszów5:30.512951:16.271:25.861:26.471:21.91
NWCALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 21
2018-06-30 - 11:29
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:26.84
2:34.33
BIEŃKOWSKA Wiktoria
OTREMBA Justyna
00110
00902
Prague (CZE)
Tampere (FIN)
2009-07-10
2009-07-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:39.53663A36.0841.0841.3441.03
2.KLIMCZYK Katarzyna04Start Opole2:41.55638A37.4642.9641.4539.68
3.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:44.05609A38.3343.0741.9740.68
4.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin2:44.99599A37.3842.8942.8041.92
5.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''2:45.96588A37.1641.7143.4843.61
6.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice2:45.98588A38.3742.7342.1942.69
7.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''2:45.99588A37.8742.5343.2942.30
8.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:46.01588A37.3243.1142.9842.60
9.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:46.44583A36.4841.6743.7944.50
10.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane2:48.29564A37.7442.8543.7543.95
11.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa2:48.93558B37.1644.3044.5842.89
12.OFMAN Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA2:49.03557B
13.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:51.02538B40.4244.0044.0142.59
14.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:51.27535B38.4144.4044.5143.95
15.OLMA Julia04UKS Salmo Żory2:51.66532B39.3544.0444.7443.53
16.MALISZEWSKA Zuzanna04MKP H2O Koszalin2:51.82530B38.2043.1945.1445.29
17.STRZĄDAŁA Karolina04UKS Aquatica Pawłowice2:52.75522B38.1544.9345.3044.37
18.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:53.22517B40.3845.1744.3743.30
19.PANEK Nikola04UKS SMS Galicja Kraków2:53.73513B39.3243.8844.3746.16
20.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:53.80512B37.9244.1746.1045.61
21.GUDŹ Maja04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:54.13509R40.0244.1945.4544.47
22.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice2:54.36507R38.1545.0846.3844.75
23.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''2:55.0750138.9543.5145.3247.29
24.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:55.4449838.2745.3945.8445.94
25.SIERPIEŃ Aleksandra04Starachowicki Klub Pływacki BA2:55.7249639.3645.9446.7243.70
26.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:56.0649339.5444.7745.6146.14
27.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok2:56.3149140.4845.9446.2143.68
28.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin2:57.4048240.1444.8746.0446.35
29.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim2:57.8147839.1844.5147.2746.85
30.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:58.2347542.6046.8145.6043.22
31.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:58.9546940.0245.4946.3547.09
32.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław2:59.7246340.3146.5545.6847.18
33.MIKULSKA Oliwia04BOSiR Brzesko3:00.0146141.1246.0247.3945.48
34.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin3:02.1944542.3847.1947.8344.79
35.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław3:02.4944239.6746.4448.0048.38
36.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów3:02.6744139.9447.3047.9147.52
37.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław3:03.2943741.0248.0948.2245.96
38.AUGUSTYNOWICZ Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa3:03.3543639.9745.8447.8349.71
39.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS Trójka Środa Wlkp.3:03.8543341.7147.2547.9946.90
40.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno3:04.5642842.2648.1949.0345.08
41.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''3:04.7342740.4547.5648.8747.85
42.BRODEWICZ Zofia04KS Delfin Gdynia3:05.1742342.3548.2147.4847.13
43.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów3:05.3742241.7047.3948.2648.02
44.KNAP Oliwia04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 3:05.7841940.7349.1749.3446.54
45.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy3:07.4340841.6347.7549.5148.54
46.LARYSZ Wiktoria04UKS SMS Galicja Kraków3:07.6340741.4848.3648.9948.80
47.PIELAK Julia04UKS Tri-Team Rumia3:07.9940541.8548.1049.7448.30
48.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy3:09.5539541.5748.6249.6049.76
49.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk3:13.0337444.4748.8650.6849.02
50.SIKORSKA Ada04MKS Juvenia Wrocław3:14.0236843.9951.0850.3148.64
51.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa3:14.9336344.0850.1250.7350.00
52.BARAN Julia04UKP Gryf Dębica3:15.2136143.4850.7251.3049.71
53.DYMERSKA Weronika04KS Płetwal Szczytno3:15.6435944.9750.6550.4249.60
54.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy3:16.0435744.7850.2751.2749.72
55.DZIENDZIEL Eliza04UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi3:21.5832842.7550.0953.5955.15
56.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:22.4132445.4251.1552.6453.20
57.OLECH Emilia04UKS Kapry-Armexim Pruszków3:32.3928047.3353.6455.0156.41
DYSKW.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.LALA Patrycja04UKS Salmo Żory
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.ADAMCZEWSKA Zuzanna04MKS Piast Głogów
K17 - Pływak dotknął ścianę dlońmi nałożonymi na siebie  przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu., K-17


<< TOP >>
Konkurencja 22
2018-06-30 - 11:52
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:10.90
2:24.39
WOLNIAK Sławomir
SIEMIŃSKI Piotr
00110
02314
Ostrowiec Sw.
Debica
2009-05-23
2014-07-05

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory2:31.45585A34.5138.4539.8538.64
2.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:31.85580A35.0239.1939.1538.49
3.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:32.49573A34.9740.0439.0438.44
4.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk2:33.19565A34.7240.2339.8838.36
5.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów2:34.07555A35.2039.5040.1339.24
6.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:34.43551A36.4140.4141.0536.56
7.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:34.75548A34.3738.8040.4541.13
8.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim2:34.84547A35.4438.8340.2540.32
9.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:34.86547A34.8439.2940.7340.00
10.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:35.19543A35.2539.7440.4739.73
11.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków2:35.82537B35.3039.7040.6440.18
12.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:36.51530B34.2639.5740.3842.30
13.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:37.49520B36.7040.0640.3740.36
14.SKIERNIEWSKI Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA2:38.46510B35.1239.9341.1442.27
15.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:38.91506B35.0840.0742.0141.75
16.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój2:38.92506B35.6741.2841.5740.40
17.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:39.43501B35.9042.2339.8841.42
18.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn2:39.89497B36.7241.3541.8439.98
19.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:40.20494B35.9239.7341.2543.30
20.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy2:40.42492B36.4441.5341.4541.00
21.KRACZKOWSKI Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:40.95487R35.1240.8243.2241.79
22.ZAWADZKI Błażej04Dwójka Morena Gdańsk2:42.11477R35.1041.1842.5743.26
23.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:42.1947635.7941.4842.5942.33
24.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:42.2747535.7041.0242.3243.23
25.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.4047437.1142.0341.5141.75
26.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock2:43.1246835.6440.9842.6843.82
27.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''2:43.7046335.2640.5043.3844.56
28.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 2:44.8145435.9642.6044.0542.20
29.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin2:44.8945336.4141.7642.7244.00
30.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław2:46.0544336.7842.8942.9843.40
31.CYGAN-DUSZYŃSKI Michał04MKS Juvenia Wrocław2:46.0844335.8841.5443.6145.05
32.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno2:46.2044238.8844.0743.2440.01
33.DĘBICKI Maciej04WKS Śląsk Wrocław2:46.4744038.1942.6743.0542.56
34.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''2:47.3043437.6842.5842.9644.08
35.BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz2:47.7743036.1742.9744.0944.54
36.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława2:48.1142737.7243.0244.1043.27
37.BAREJ Michał04KS OLIMPIA Lublin2:48.7942237.6243.8944.6342.65
38.MAJKOWSKI Aleksander04UKS 307 Warszawa2:49.0442037.5644.1544.8842.45
39.WYPCHŁO Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA2:49.0642037.0143.1745.2143.67
40.KOSS Konstanty04Stowarzyszenie KP Legia Warsza2:49.5941636.8144.1944.8043.79
41.SEREWIŚ Bartosz04Klub Sportowy Neptun2:49.9841337.5244.1845.3442.94
42.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin2:50.5840937.5843.8145.0644.13
43.ZACZYŃSKI Filip04UKS SMS Galicja Kraków2:50.6540837.2345.1746.0042.25
44.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź2:51.1840538.3944.4644.0044.33
45.WOJEWSKI Igor04UKS Tri-Team Rumia2:51.5240238.8243.8144.7544.14
46.WOLSKI Kuba04Dwójka Morena Gdańsk2:51.7140138.0544.4844.2544.93
47.SKIMINA Kacper04UKS SMS Galicja Kraków2:53.1239138.2644.4345.4944.94
48.BALTAZA Aleksy04Śródmiejski UKS2:53.9838538.0744.7446.2844.89
49.WALCZAK Jędrzej04KS Warta Poznań2:56.4636938.6145.4946.2346.13
50.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź2:56.4736939.9745.3346.6144.56
51.NOWOTARSKI Mateusz04"Sikret" Gliwice2:56.8836738.0844.7346.7547.32
52.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków2:57.4836339.0845.9547.1145.34
53.KUBINIEC Mikołaj04Uks Skarpa Lublin2:59.0635440.2944.4245.3449.01
54.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 3:01.3234037.8845.4648.3849.60
55.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''3:04.6932241.0346.9148.4148.34
56.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław3:05.5431838.5347.3050.2149.50
57.BIAŁEK Piotr04Stowarzyszenie FREGATA3:06.0931541.6849.6250.3744.42
58.ŚWIĄTKOWSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki3:06.5231339.3247.4750.6849.05
59.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock3:09.0830042.6648.5749.2048.65
60.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok3:09.3029942.9150.2548.9647.18
61.BADZIŃSKI Szymon04KS Posnania Poznań3:09.3229942.3449.0547.5550.38
62.PIOTROWSKI Kamil04UKS Żabianka Gdańsk3:11.1229141.6748.7750.5750.11
63.MIZGALSKI Szymon04UKP ,,Ruda Śląska''3:13.4328039.3850.1452.9950.92
64.SIEMIENIECKI Damian04MTKP Delfin Toruń3:15.7227143.0251.9151.3049.49
DYSKW.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 23
2018-06-30 - 12:18
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:12.13
2:20.33
BARANOWSKA Katarzyna
GUŚĆ Wiktoria
00116
01705
Beijing (CHN)
Lodz
2008-08-12
2018-05-26

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:25.65649A30.9338.2041.7334.79
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''2:27.09630A31.2636.8944.3334.61
3.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:27.72622A31.4538.8142.2035.26
4.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko2:28.46613A30.4438.7945.0334.20
5.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:29.70597A33.2938.4943.5534.37
6.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.83584A31.5740.4644.0634.74
7.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno2:31.28579A31.8039.3846.1034.00
8.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra2:31.51576A31.2040.2946.4433.58
9.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów2:31.52576A32.1539.9044.8034.67
10.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:32.82562A32.9838.4346.5734.84
11.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy2:32.91561B33.1340.0845.4334.27
12.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:33.58553B32.7140.2045.0935.58
13.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:33.86550B33.2240.8945.8233.93
14.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:33.92550B33.4241.5543.9335.02
15.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa2:33.94549B32.7538.4445.2437.51
16.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:34.02549B32.7640.2544.6336.38
17.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów2:34.21547B32.5740.6545.8335.16
18.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:34.27546B33.7940.7443.3736.37
19.DIVILE Alicja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:34.60542B33.0739.5346.0036.00
20.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole2:34.62542B33.4138.4546.2036.56
21.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań2:34.72541R31.3041.1044.5237.80
22.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:35.01538R33.0539.5746.6735.72
23.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź2:35.5653233.6739.4045.1337.36
24.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:36.2452532.7341.2745.8936.35
25.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź2:37.1251734.7940.7946.0835.46
26.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:37.7851032.9841.4644.8938.45
27.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:37.9350933.9541.4646.5236.00
28.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''2:38.6950133.7539.2847.6538.01
29.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków2:39.0349834.5541.4545.0737.96
30.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin2:39.5949334.7741.8346.6636.33
31.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim2:40.8548235.1841.4547.4636.76
32.SIKORA Balbina04UKS Aquatica Pawłowice2:41.1847934.3840.5047.7838.52
33.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:41.2347833.4942.1448.6037.00
34.FIGAS Alicja04MKP Szczecin2:41.2647835.4742.8347.3535.61
35.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin2:41.4347633.3542.7048.3137.07
36.ŁOTOWSKA Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.7847332.3142.5846.7240.17
37.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:42.2546934.1741.8748.0738.14
38.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica2:42.4346832.8543.9748.7436.87
39.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław2:43.4145935.2843.3347.8136.99
40.AUGUSTYNOWICZ Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.6445734.3342.4646.7640.09
41.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy2:44.1145334.1943.2348.2038.49
42.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice2:44.2145335.1141.6548.5438.91
43.BORZĘCKA Julia04UKS Olimpijczyk 232:44.5445033.5542.5251.0337.44
44.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok2:44.9144734.1144.3248.2538.23
45.JESSICA Kowalska04KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:46.9443135.8142.3351.5137.29
46.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław2:47.1142935.2342.3149.8739.70
47.RUCIŃSKA Inga04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:47.2542833.7841.0653.4838.93
48.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów2:47.5042634.3943.6150.4939.01
49.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:48.0342235.9344.3748.3339.40
50.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim2:48.1042235.7244.8351.4536.10
51.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.8741636.7347.1844.9540.01
52.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard2:49.1341433.9544.3555.0735.76
53.SZARANIEC Patrycja04UKP Gryf Dębica2:49.2541336.6343.0449.2240.36
54.KIERCZAK Anna04UKS Victoria Kozy2:49.4641234.7244.3150.1840.25
55.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów2:49.6141137.4043.2650.8238.13
56.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk2:49.6241136.0543.0553.3737.15
57.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:50.5740435.4545.5050.1839.44
58.TABOR Anastazja04MKS Piaseczno2:51.4739738.5442.3549.9040.68
59.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard2:51.5339735.7444.8549.9740.97
60.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:52.1839334.2945.8351.3340.73
61.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin2:52.5239034.9948.0948.7740.67
62.GICALA Patrycja04BOSiR Brzesko2:54.7837536.3143.9752.8041.70
63.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn2:55.2737235.6548.6952.7238.21
64.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:57.8135637.1847.3047.9545.38
65.PUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań3:00.2034238.7949.3249.8442.25
66.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań3:08.5129939.5049.2057.0142.80
67.FALKOWSKA Natalia04MKP Toruńczyk3:09.6029441.8448.1554.8944.72
DYSKW.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,ONDRASZEK'' w Bielsku-Bi
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWKRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 24
2018-06-30 - 12:43
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:58.14
2:10.91
CIEŚLAK Marcin
SOBEK Nikodem
03914
02303
Kazan (RUS)
Berlin (GER)
2015-08-06
2016-12-18

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:15.68593A29.2032.9142.1331.44
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''2:16.73579A28.8436.6339.8931.37
3.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra2:16.80578A29.6434.2840.8232.06
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane2:18.69555A28.9135.6342.8331.32
5.WARZOCHA Gustaw04KS Warta Poznań2:19.25548A29.8836.3540.8632.16
6.KNOP Amadeusz04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:21.51522A29.5734.4544.5432.95
7.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim2:21.62521A31.5537.8140.8631.40
8.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''2:22.33513A29.4536.7043.5232.66
9.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:22.87508A29.9138.9639.8734.13
10.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:23.04506A29.4438.3442.1833.08
11.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.32503B30.1435.7244.5632.90
12.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin2:23.35502B30.5237.7241.5133.60
13.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice2:24.30493B30.3137.5642.6833.75
14.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:24.52490B31.7937.9439.2735.52
15.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź2:24.54490B30.1738.8743.6131.89
16.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.82487B30.0739.4842.4532.82
17.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy2:25.34482B30.6038.4143.3732.96
18.KRACZKOWSKI Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:25.84477B30.6438.7442.8033.66
19.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:26.08475B31.0537.2243.3034.51
20.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:27.14465B30.9438.7442.1135.35
21.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław2:27.17464R30.3837.1644.2135.42
22.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń2:28.10456R30.8439.0844.5833.60
23.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań2:28.1945531.0440.5742.7233.86
24.JURCZYŃSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki2:28.2045531.6239.6343.7733.18
25.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:28.5245230.9941.8740.5335.13
26.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków2:28.7045031.5939.1343.4834.50
27.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław2:29.0044730.9340.1142.6835.28
28.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź2:30.0143833.7340.257.731:08.30
29.BERNER Szymon04BUKS Warszawa2:30.1643731.1039.7846.2433.04
30.ADAMUS Patryk04KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:30.7243231.2738.8645.4935.10
31.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź2:30.7443231.9742.9541.6434.18
32.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''2:31.1742831.0142.1642.9735.03
33.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:31.4042631.1239.5845.3635.34
34.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań2:31.5342533.3538.3445.2634.58
35.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz2:31.6242532.0737.4645.6936.40
36.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''2:32.4441830.7539.4447.4534.80
37.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław2:32.5541732.7341.4242.5235.88
38.CIUBA Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.9541432.3339.2445.0936.29
39.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna2:33.4940932.1639.6244.5137.20
40.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź2:33.6840834.6441.6442.7234.68
41.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów2:33.7540731.8940.1845.5536.13
42.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno2:34.1140432.0640.2146.8035.04
43.RÓŻALSKI Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:34.8339932.1841.3347.1034.22
44.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica2:35.7939132.9339.1547.3636.35
45.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń2:35.8939132.9040.1446.7336.12
46.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin2:36.0838931.6140.1647.4436.87
47.WERMIŃSKI Jan04UKS Fala Swarzędz2:36.2238833.0043.1543.1436.93
48.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława2:36.4538634.2142.5343.6636.05
ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:36.4538633.2942.5342.7537.88
50.KLYSZCZ Rafał04UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:36.5038632.1741.8448.2934.20
51.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg2:36.9738330.8643.5346.4036.18
52.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''2:38.3537332.3040.2448.8736.94
53.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań2:38.6137131.9743.0749.0634.51
54.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy2:38.7737033.6142.2645.7937.11
55.MARCINEK Liberto04MKS ,,IKAR'' Mielec2:39.0236834.7038.5448.2337.55
56.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań2:39.0836832.9143.0550.1233.00
57.DĘBICKI Maciej04WKS Śląsk Wrocław2:40.1736035.8842.4844.7037.11
58.DUBIEL Igor04UKS ,,ORKA'' Zamość2:41.2735332.9242.2649.3736.72
59.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła2:41.7834934.0744.1245.2538.34
60.SOSNOWSKI Michał04MTKP Delfin Toruń2:42.5134535.0040.9349.0637.52
61.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów2:44.7433136.2343.3547.1737.99
62.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.5132634.3244.1649.0637.97
63.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:50.2130036.9044.9450.9137.46
64.PUPKA Filip04Uks Cityzen2:52.7528736.1645.9148.6842.00
65.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn2:57.5126440.1345.4152.5039.47
66.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań2:57.5426439.3437.48
DYSKW.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu, Z3


<< TOP >>
4 - Finały dzień 22018-06-30 - 17:00


Konkurencja 15
2018-06-30 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.91
28.40
DOWGIERT Anna
SOKOŁOWSKA Diana
00601
00309
Kazan (RUS)
Debica
2015-08-07
2010-07-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław28.66619
2.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko29.03595
3.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra29.35576
4.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA29.70556
5.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''29.78552
6.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław29.94543
7.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań29.96542
8.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''29.99540
9.FILIPIAK Małgorzata04Śródmiejski UKS30.17530
10.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków30.52512
Finał B
11.ŁOTOWSKA Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa30.42517
12.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin30.68504
13.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.81498
14.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy30.86496
15.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice30.91493
16.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość30.92493
17.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''31.06486
RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej31.06486
19.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno31.09485
20.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy31.19480


<< TOP >>
Konkurencja 16
2018-06-30 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.07
25.71
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
00603
05114
Kazan (RUS)
Warsaw
2015-08-02
2017-12-02

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''26.18628
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.27622
3.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice26.40613
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane26.62598
5.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra27.23558
6.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice27.38549
7.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra27.57538
8.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy27.76527
9.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław27.79525
10.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk27.83523
Finał B
11.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice27.76527
12.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź27.87521
13.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police27.91519
14.GACHEWICZ Miłosz04Dwójka Morena Gdańsk28.10508
15.ADAMOWICZ Mikołaj04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa28.14506
16.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek28.22502
17.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice28.33496
18.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia28.34495
OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź28.34495
20.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk28.82471


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-06-30 - 17:10
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
28.05
30.18
URBANCZYK Aleksandra
PORZELSKA Anna
02305
00104
Opole
Ostrowiec Sw.
2017-04-29
2009-05-23

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.TRENTKIEWICZ Dominika04Start Opole30.58692
2.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA30.67686
3.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław31.31645
4.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów31.71621
5.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków31.72620
6.KONDROT Wiktoria04MKS ,,Pałac Młodzieży''31.74619
7.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin31.78617
8.STEĆ Oliwia04UKS Tri-Team Rumia31.95607
9.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa32.61571
10.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin32.69567
Finał B
11.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice32.43580
12.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg32.61571
13.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków32.70566
14.JANICKA Paula04MKP ,,Szuwarek'' Piła32.98552
15.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.33.05548
16.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk33.07547
17.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość33.16543
18.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice33.57523
19.STANECKA Hanna04Starachowicki Klub Pływacki BA33.63520
20.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź33.92507


<< TOP >>
Konkurencja 18
2018-06-30 - 17:15
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
24.71
27.58
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
00414
Lublin
Berlin (GER)
2017-05-20
2016-12-04

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.04630
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa28.12624
3.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice28.45603
4.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno28.54597
5.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''28.94573
6.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra29.29552
7.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn29.45543
8.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa29.58536
9.WALTER Jakub04MOSM Tychy30.02513
10.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa30.18505
Finał B
11.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice29.57537
12.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław29.64533
13.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin30.12508
14.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police30.16506
15.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź30.18505
16.STASZAK Wiktor04UKS Delfinek30.27500
17.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice30.42493
18.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard30.60484
19.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk30.64482
20.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask30.65482


<< TOP >>
Konkurencja 19
2018-06-30 - 17:28
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:04.23
4:16.54
JEDRZEJCZAK Otylia
KILIJAŃSKA Donata
00114
00612
Melbourne (AUS)
Tampere (FIN)
2007-03-25
2009-07-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:24.737121:03.891:08.211:08.541:04.09
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:25.687051:03.461:08.381:08.501:05.34
3.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec4:31.826581:04.631:09.161:10.011:08.02
4.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław4:32.476531:04.791:10.121:10.551:07.01
5.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa4:38.286131:05.111:10.581:12.191:10.40
6.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice4:38.596111:05.831:11.641:12.991:08.13
7.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa4:39.776031:05.831:11.561:12.341:10.04
8.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn4:41.995891:09.091:12.121:12.211:08.57
9.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź4:42.235881:07.321:11.951:12.551:10.41
10.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice4:50.075411:07.711:14.061:15.001:13.30
Finał B
11.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg4:45.185701:07.751:11.561:13.181:12.69
12.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa4:49.415451:09.221:14.171:15.111:10.91
13.WOLNY Natalia04LKS Jedność 32 Przyszowice4:50.245401:08.401:14.371:14.471:13.00
14.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec4:50.525391:08.961:14.661:15.221:11.68
15.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory4:51.895311:09.001:14.211:14.811:13.87
16.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin4:52.615271:08.661:14.951:15.491:13.51
17.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim4:52.925261:09.471:15.431:15.641:12.38
18.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk4:53.495221:10.431:15.531:15.581:11.95
19.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź4:53.525221:10.581:15.071:15.571:12.30
20.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:54.055201:10.441:15.001:15.661:12.95


<< TOP >>
Konkurencja 20
2018-06-30 - 17:42
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:45.71
4:07.63
STANCZYK Przemyslaw
ORLICZ Filip
00116
05114
Chiba (JPN)
Olsztyn
2007-08-21
2016-07-09

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice4:10.026811:00.541:03.951:03.511:02.02
2.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:13.0765758.051:04.171:05.401:05.45
3.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:15.726371:01.251:05.571:05.601:03.30
4.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:15.926351:01.241:05.691:05.481:03.51
5.PIERCHAŁA Maksymilian04LKS Jedność 32 Przyszowice4:17.316251:01.451:05.841:06.691:03.33
6.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:20.096051:01.511:05.961:06.931:05.69
7.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków4:21.215981:02.301:06.731:06.351:05.83
8.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź4:24.385761:02.901:07.941:07.811:05.73
9.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim4:24.705741:02.811:06.671:07.991:07.23
10.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''4:32.445271:02.731:09.051:13.131:07.53
Finał B
11.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna4:23.495821:01.201:07.391:08.921:05.98
12.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:25.845671:02.841:07.171:08.521:07.31
13.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.4:27.225581:02.091:08.921:08.721:07.49
14.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy4:27.635561:02.421:08.321:10.051:06.84
15.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź4:27.995531:03.331:08.391:08.731:07.54
16.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa4:29.335451:05.101:09.221:09.731:05.28
17.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki4:31.155341:04.931:08.621:10.151:07.45
18.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:31.215341:03.421:08.511:10.241:09.04
19.CIESIELSKI Artur04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód4:32.365271:03.491:10.021:10.471:08.38
20.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica4:33.445211:02.861:09.681:11.101:09.80


<< TOP >>
Konkurencja 21
2018-06-30 - 18:03
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:26.84
2:34.33
BIEŃKOWSKA Wiktoria
OTREMBA Justyna
00110
00902
Prague (CZE)
Tampere (FIN)
2009-07-10
2009-07-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KLIMCZYK Katarzyna04Start Opole2:36.0170836.2640.3639.6939.70
2.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:36.9769636.1040.4939.8240.56
3.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''2:42.5662637.4741.9842.8740.24
4.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:42.8762338.3841.6041.0341.86
5.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin2:42.9962136.7841.6042.2542.36
Rekord Polski Juniorów Niesłyszących do lat 14
6.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:44.2760736.8141.6442.5543.27
7.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:45.4759437.8243.0942.7441.82
8.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice2:47.3157438.4442.3743.2843.22
9.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane2:48.5056237.5342.7044.1044.17
10.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''2:49.4455337.1842.9344.2745.06
Finał B
11.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa2:47.2057536.8444.0043.4642.90
12.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:48.4856239.4143.1643.6342.28
13.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:48.7556037.1144.0644.3443.24
14.OFMAN Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA2:49.1155638.4743.9743.6443.03
15.MALISZEWSKA Zuzanna04MKP H2O Koszalin2:51.9452938.2743.3044.7845.59
16.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:52.5352440.3244.4344.6243.16
17.PANEK Nikola04UKS SMS Galicja Kraków2:52.6052339.3344.0244.8844.37
18.OLMA Julia04UKS Salmo Żory2:54.1850939.0743.4246.3145.38
19.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:55.0650138.6646.0145.1845.21
20.STRZĄDAŁA Karolina04UKS Aquatica Pawłowice2:57.4848139.1344.8146.6646.88


<< TOP >>
Konkurencja 22
2018-06-30 - 18:12
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:10.90
2:24.39
WOLNIAK Sławomir
SIEMIŃSKI Piotr
00110
02314
Ostrowiec Sw.
Debica
2009-05-23
2014-07-05

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory2:28.7161834.1438.0439.3137.22
2.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:30.9859034.0738.4740.5737.87
3.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:31.0658934.1238.8138.9939.14
4.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:31.2058734.5439.2538.9438.47
5.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk2:31.4458533.6138.4840.2439.11
6.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów2:32.0557834.4439.6139.2938.71
7.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:32.3657434.6539.5239.1339.06
8.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:33.3556334.4039.2839.5540.12
9.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość2:35.0854434.5638.7540.7940.98
10.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim2:41.1648535.4140.4842.2143.06
Finał B
11.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków2:35.7753734.6039.4940.5241.16
12.SKIERNIEWSKI Filip04Starachowicki Klub Pływacki BA2:36.1253435.2840.4640.8539.53
13.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.7151835.6340.6041.3140.17
14.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:37.7251836.3840.4840.7040.16
15.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki2:37.9551536.1840.4941.8139.47
16.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:40.1649434.8941.3241.6942.26
17.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój2:41.2948435.9241.6742.3241.38
18.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn2:41.7648036.7941.7142.1741.09
19.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy2:41.8847936.3342.5341.7841.24
20.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:42.5047336.5740.9842.8042.15


<< TOP >>
Konkurencja 23
2018-06-30 - 18:30
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:12.13
2:20.33
BARANOWSKA Katarzyna
GUŚĆ Wiktoria
00116
01705
Beijing (CHN)
Lodz
2008-08-12
2018-05-26

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:21.1271330.4636.7741.3132.58
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''2:24.3066730.6635.8244.0933.73
3.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:26.3663931.6839.5342.3032.85
4.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:26.4763831.9237.5743.1733.81
5.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko2:28.5861130.2238.6645.1134.59
6.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów2:30.7458532.6939.3644.4234.27
7.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.4057832.0241.1044.1534.13
8.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra2:31.8057331.5139.7646.3134.22
9.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno2:32.2756831.7439.1545.9835.40
10.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:34.9553932.4639.4846.9736.04
Finał B
11.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:31.2957932.4939.5243.2336.05
12.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:32.5256532.9339.7544.4035.44
13.DIVILE Alicja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:33.3155633.4239.6744.7535.47
14.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa2:33.5555432.6538.2245.8236.86
15.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań2:33.8355130.7640.3645.5337.18
16.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy2:34.6354233.4639.8045.8535.52
17.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:35.6953132.6340.1246.6336.31
18.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:36.6552133.1340.1646.9536.41
19.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź2:37.0751734.0039.5046.2537.32
20.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:37.7351133.6341.5146.9735.62


<< TOP >>
Konkurencja 24
2018-06-30 - 18:39
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:58.14
2:10.91
CIEŚLAK Marcin
SOBEK Nikodem
03914
02303
Kazan (RUS)
Berlin (GER)
2015-08-06
2016-12-18

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:13.5762128.9831.6641.5731.36
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''2:15.0760129.3935.9539.5130.22
3.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra2:16.2658529.4434.3640.3532.11
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane2:16.9157728.9235.1642.2030.63
5.WARZOCHA Gustaw04KS Warta Poznań2:18.5455729.6135.8640.2132.86
6.KNOP Amadeusz04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:19.3554729.2934.0744.0231.97
7.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''2:22.1051630.3936.1742.8232.72
8.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim2:22.8050831.4637.6942.0231.63
9.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:22.9350729.9239.0439.5034.47
10.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:23.2950329.5139.1042.8931.79
Finał B
11.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice2:21.5052230.1637.3241.7532.27
12.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''2:23.1950431.7637.4838.6035.35
13.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.6150030.2635.5744.9832.80
14.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin2:24.1149530.4637.2542.2134.19
15.KRACZKOWSKI Tomasz04Starachowicki Klub Pływacki BA2:24.6948930.2137.8242.2334.43
16.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.2347330.3438.8643.4233.61
17.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy2:26.4847130.6939.2643.2133.32
18.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław2:27.3746231.2138.4743.5834.11
19.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:27.6246030.7837.3245.1334.39
20.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:28.3845330.2538.4143.4436.28


<< TOP >>
Konkurencja 25
2018-06-30 - 19:04
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:08.68607
MACIUSZEK Wiktoria
BOROWIAK Justyna
+0,70
+0,53
28.42
29.44
1:00.04
1:02.59
SIKORSKA Oliwia
KRUPA Milena
+0,43
+0,42
30.23
28.81
1:05.92
1:00.13
2.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''4:11.10590
CYGAN Julia
HERMANOWSKA Natalia

+0,71
30.54
29.87
1:03.00
1:02.33
ORUM Melissa
RYDYŃSKA Marianna
+0,41
+0,48
30.64
28.71
1:05.52
1:00.25
3.UKS ,,ORKA'' Zamość 1UKS ,,ORKA'' Zamość4:12.04583
SZUPER Katarzyna
MALEC Klaudia
+0,83
+0,43
29.65
30.16
1:02.37
1:04.61
BEDNARZ Julia
MALINOŚ Julia
+0,43
+0,34
30.27
28.84
1:03.86
1:01.20
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:14.75565
ŁOTOWSKA Maja
DĘBSKA Julia
+0,72
+0,41
30.45
30.40
1:04.46
1:04.56
BORYS Zofia
KACZOROWSKA Alicja
+0,30
+0,32
30.26
28.88
1:04.05
1:01.68
5.Starachowicki Klub Pływacki BA 1Starachowicki Klub Pływacki BA4:17.73545
LATAŁA Weronika
SIERPIEŃ Aleksandra
+0,72
+0,49
28.88
31.61
1:00.77
1:05.94
OFMAN Julia
GMITER Barbara
+0,30
+0,59
31.41
30.36
1:06.60
1:04.42
6.UKS Victoria Kozy 1UKS Victoria Kozy4:20.45529
MALARZ Maja
KOCZUR Kornelia
+0,68
+0,51
30.55
31.71
1:02.63
1:06.17
KIERCZAK Anna
SOBUŃ Julia
+0,52
+0,64
32.55
29.82
1:08.77
1:02.88
7.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:22.57516
WAŚKOWSKA Zofia
WIDERAK Sonia
+0,81
+0,60
30.76
32.74
1:05.12
1:07.43
KOZŁOWSKA Maja
STASZAK Agnieszka
+0,36
+0,54
31.13
30.62
1:06.13
1:03.89
8.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:24.36505
RUTKA Emilia
PIOTROWICZ Martyna
+0,93
+0,45
30.41
30.06
1:05.55
1:04.45
PLUCIŃSKA Klaudia
BASISTA Barbara
+0,50
+0,49
32.01
31.09
1:08.58
1:05.78
9.KS OLIMPIA Lublin 1KS OLIMPIA Lublin4:25.45499
DWOJAK Natalia
WIŚNIEWSKA Aleksandra
+0,67
+0,41
31.52
31.90
1:05.13
1:07.85
DWOJAK Wiktoria
SIWKO Natalia
+0,45
+0,30
31.14
31.17
1:06.38
1:06.09
10.UKS 307 Warszawa 1UKS 307 Warszawa4:26.80492
NAGRABA Oliwia
KUCHARSKA Marta
+0,86
+0,45
30.67
31.71
1:04.47
1:08.16
DĄBROWSKA Pola
GRABOWSKA Gabriela
+0,38
+0,31
32.68
30.21
1:08.92
1:05.25
11.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:27.85486
MIERNIK Wiktoria
DYDUCH Martyna
+0,85
+0,52
32.31
31.56
1:07.80
1:05.68
KOWALSKA Wiktoria
ŻAK Amelia
+0,23
+0,53
30.24
31.96
1:05.67
1:08.70
12.MOSM Tychy 1MOSM Tychy4:30.68471
GÓRSKA Aleksandra
BANAŚ Emilia
+0,82
+0,37
31.60
32.45
1:06.66
1:09.06
CIEŚLIŃSKA Amelia
PINKOWICZ Alicja
+0,42
+0,43
33.26
30.77
1:10.83
1:04.13
13.UKS Olimpijczyk 23 1UKS Olimpijczyk 234:31.54466
KOZAK Katarzyna
GŁOWALA Gabriela
+0,72
+0,60
31.17
34.07
1:06.01
1:11.66
BORZĘCKA Julia
SAWCZYK Malwina
+0,49
+0,39
32.08
30.09
1:08.78
1:05.09
14.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:32.54461
MARCZAK Marta
ZIĘBA Emilia
+0,78
+0,75
30.82
32.83
1:04.22
1:07.83
KNOPIK Kinga
KUCHARSKA Magdalena
+0,58
+0,41
32.12
32.89
1:08.19
1:12.30
15.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:34.73450
RZEPNICKA Natalia
DOBRZELEWSKA Nina
+0,80
+0,41
32.53
34.72
1:08.40
1:12.80
URBANIAK Olga
FIGAS Alicja
+0,27
+0,51
31.26
31.37
1:06.03
1:07.50
16.MUKS ''Piętnastka'' 2MUKS ''Piętnastka''4:35.54446
ZELIS Julia
STUDZIŃSKA Nadia
+0,84
+0,68
32.62
32.49
1:07.45
1:08.22
TOMASIK Otylia
CZARNIAK Wiktoria
+0,58
+0,36
31.33
34.19
1:06.76
1:13.11
DYSKW.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''
O1 Przedwczesny start
POZNACHOWSKA Nadia, SZREDZIŃSKA Gabriela, TYMIŃSKA Zofia, TARASIEWICZ Klaudia
NWUKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk


<< TOP >>
Konkurencja 26
2018-06-30 - 19:16
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS ''Piętnastka'' 1MUKS ''Piętnastka''3:48.82556
MINISZEWSKI Sebastian
OLSZEWSKI Jakub
+0,75
+0,74
27.96
27.74
56.66
58.94
JANECZEK Stanisław
MATUSZEWSKI Krzysztof
+0,92
+0,59
28.65
26.18
58.77
54.45
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa3:48.87556
SIECZEK Oliwier
BIAŁEK Paweł
+0,69
+0,43
26.40
27.48
56.07
57.28
WRZOSEK Bartosz
ZIEMBOWICZ Franciszek
+0,08
+0,43
27.36
27.38
58.04
57.48
3."Sikret" Gliwice 1"Sikret" Gliwice3:53.44524
PASZEK Jakub
GABRYŚ Maciej
+0,80
+0,28
27.72
25.81
58.09
55.07
ŚWIDERSKI Filip
BOREWICZ Mikołaj
+0,37
+0,58
26.82
29.42
57.08
1:03.20
4.IUKS ,,Muszelka'' Warszawa 1IUKS ,,Muszelka'' Warszawa3:54.68516
CHMIELEWSKI Michał
ADAMOWICZ Mikołaj
+0,66
+0,43
27.63
28.00
58.33
58.29
BEDNAREK Przemysław
CHMIELEWSKI Krzysztof
+0,35
+0,28
29.42
26.62
1:01.24
56.82
5.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:56.30505
KLEKOWSKI Wiktor
SKLIŃSKI Wiktor
+0,72
+0,64
27.45
29.16
58.19
1:02.04
PADARZ Dawid
JAWORSKI Marcel
+0,30
+0,47
28.26
26.54
59.25
56.82
6.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:57.37498
LUBERDA Wiktor
KRYSTYŃSKI Aleksander
+0,80
+0,43
27.67
28.58
59.38
1:00.67
KNAPP Jakub
STANEK Kacper
+0,37
+0,42
28.53
27.48
59.71
57.61
7.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:58.76490
ECKARDT Jakub
CALIŃSKI Marcin
+0,72
+0,45
27.49
27.75
57.95
59.14
NOWAK Antoni
HATŁAS Michał
+0,32
+0,37
28.66
27.40
1:00.96
1:00.71
8.KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock3:58.91489
WALERCZAK Patryk
JAROSZ Kacper
+0,64
+0,45
29.48
29.37
1:00.73
1:01.21
GRABOWSKI Jakub
STACHURSKI Jerzy
+0,32
+0,46
28.08
27.60
59.68
57.29
9.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź4:00.02482
LAMECKI Nikodem
KAŁUSOWSKI Gracjan
+0,81
+0,42
28.91
29.56
1:00.66
1:01.89
ŁYSONIEWSKI Oskar
OLCZAK Kacper
+0,44
+0,44
29.23
26.94
1:02.12
55.35
10.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:00.94476
KOWOLIK Alex
OCHMAN Mateusz
+0,67
+0,41
29.27
28.33
59.82
1:00.55
ŻEGLEŃ Miłosz
PLEWKA Przemysław
+0,40
+0,57
29.35
28.46
1:01.11
59.46
11.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim4:01.13475
MAJEWSKI Maksym
NOSAL Miłosz
+0,87
+0,51
28.65
30.09
1:00.12JUDA Dominik
PIELA Michał

+0,27

27.85

57.85
12.MKS Juvenia Białystok 1MKS Juvenia Białystok4:01.24475
JAKUBOWSKI Kacper
SADOWSKI Kacper
+0,67
-0,01
28.03
28.47
59.48
1:02.61
PYTEL Julian
JURGIEL Aleksander
+0,37
+0,46
28.29
27.75
1:00.34
58.81
13.Starachowicki Klub Pływacki BA 1Starachowicki Klub Pływacki BA4:01.77471
BARAŃSKI Jakub
KRACZKOWSKI Tomasz
+0,79
+0,52
27.72
29.35
58.34
1:02.41
WYPCHŁO Jakub
SKIERNIEWSKI Filip
+0,52
+0,56
29.54
27.91
1:02.41
58.61
14.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:02.45468
MASIUK Ksawery
SZCZERBA Kacper
+0,69
+0,10
29.33
28.81
1:01.57
1:01.11
TARASEWICZ Marcel
JENDRZEJCZYK Maxim
+0,12
+0,44
28.42
27.79
1:01.27
58.50
15.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź4:02.95465
LEŚNIAK Maksymilian
SKIBIAK Hubert
+0,72
+0,27
28.48
29.44
58.93
1:01.94
MŁYNARCZYK Mateusz
GOŁACKI Sergiusz
+0,59
+0,54
29.51
29.09
1:01.77
1:00.31
16.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:03.27463
KUREK Alan
KAMIŃSKI Fabian
+0,77
+0,32
28.54
29.08
59.22
1:02.71
PIĘTKA Hubert
MYŚLIWIEC Bartosz
+0,32
+0,27
29.40
27.95
1:02.44
58.90
17.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:03.28463
TRAFAS Tytus
BARTOSIK Stanisław
+0,76
+0,35
27.94
30.16
59.59
1:03.59
CICHOCKI Oliwier
WARZOCHA Gustaw
+0,40
+0,61
28.20
28.56
1:00.12
59.98
18.St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz 1St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:04.11458
OSZCZAK Norbert
KORONKIEWICZ Antoni
+0,80
+0,40
28.15
27.74
59.66
58.94
PISKOR Mateusz
ŚLASKI Filip
+0,41
+0,58
28.75
30.47
1:00.66
1:04.85
19.UKS "V" Łomianki 1UKS "V" Łomianki4:04.72455
RAFAŁ Kacper
MINICHOWSKI Maksymilian
+0,68
+0,21
28.55
29.53
59.43
1:01.39
JURCZYŃSKI Bartosz
ŚWIĄTKOWSKI Bartosz
+0,24
+0,10
29.22
29.33
1:00.49
1:03.41
20.MOSM Tychy 1MOSM Tychy4:05.12452
WALTER Jakub
MRÓZ Tymoteusz
+0,89
+0,42
28.10
28.57
59.12
1:02.45
JAWORSKI Kamil
WILUSZ Kacper
+0,28
+0,57
30.45
28.16
1:04.93
58.62
21.UKS 307 Warszawa 1UKS 307 Warszawa4:06.41445
MAJKOWSKI Aleksander
WOŹNIAK Antoni
+0,84
+0,33
30.08
28.60
1:03.16
1:00.21
LITEWSKI Mikołaj
ŻYRO Ignacy
+0,52
-0,01
30.59
27.65
1:03.97
59.07
22.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:11.48419
KWIECIEŃ Paweł
ELLGOTH Szymon
+0,73
+0,42
28.87
28.78
1:00.61
1:00.60
GOTTSCHLING Krzysztof
KAPITAN Kacper
+0,45
+0,40
29.96
32.45
1:02.97
1:07.30
23.UKS SMS Galicja Kraków 2UKS SMS Galicja Kraków4:12.99411
DZIEDZIC Mikołaj
ROMAN Dawid
+0,79
+0,56
29.81
29.06
1:02.24
1:01.40
KŁAPUT Maciej
BRYG Bartosz
+0,59
+0,37
31.18
29.52
1:06.28
1:03.07
24.MKS Znicz Koszalin 1MKS Znicz Koszalin4:13.57409
ŁAPIKOCKI Filip
URBAN Jakub
+0,78
+0,56
28.89
30.78
1:02.42
1:05.26
WOLANIECKI Patryk
MAZUREK Błażej
+0,33
+0,28
29.12
29.66
1:02.53
1:03.36
25.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań4:14.91402
JĘDRYCH Krzysztof
DEPA Mateusz
+0,79
+0,49
28.24
28.79
59.82
1:00.84
STEFANIAK Bartłomiej
BADZIŃSKI Szymon
+0,38
+0,36
30.78
31.22
1:05.50
1:08.75
26.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:19.44381
CIUBA Mikołaj
KORDZIAK Witold
+0,76
+0,37
29.65
28.28
1:03.50
1:00.76
KOSMALSKI Krzysztof
DULNIAK Ryszard
+0,39
+0,39
31.98
31.45
1:07.71
1:07.47
27.MTKP Delfin Toruń 1MTKP Delfin Toruń4:20.96375
KRUSZEWSKI Adrian
SIEMIENIECKI Damian
+0,59
+0,57
29.89
32.37
1:01.87
1:08.97
SOSNOWSKI Michał
BROŃCZYK Hubert
+0,22
+0,46
30.80
30.14
1:07.41
1:02.71
28.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn4:21.48373
PATER Aleksander
JURCZAK Bartosz
+0,64
-0,01
29.48
30.91
1:01.69
1:06.73
KOZŁOWSKI Konrad
GRABOWSKI Mikołaj
+0,65
+0,14
32.27
30.90
1:07.37
1:05.69
29.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:23.17365
CIERPIAŁ Wiktor
MARSZAŁEK Stanisław
+0,66
+0,14
31.31
30.89
1:05.44
1:05.43
BOBA Arkadiusz
DASZKIEWICZ Mikołaj
+0,59
+0,36
32.12
31.06
1:06.93
1:05.37


<< TOP >>
5 - Eliminacje dzień 32018-07-01 - 9:00


Konkurencja 27
2018-07-01 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:05.61
2:16.27
JEDRZEJCZAK Otylia
OLCZAK Mirela
POL
00104
Montreal (CAN)
Drzonkow
2005-07-28
2007-07-08

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:25.51586A32.1536.8737.9038.59
2.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:30.60529A33.6838.6338.9239.37
3.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''2:31.06524A32.3937.9140.0640.70
4.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.28522A33.5937.8739.7840.04
5.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno2:33.36501A34.1738.9239.4640.81
6.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa2:33.64498A32.1839.5241.8540.09
7.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław2:34.98485A33.4739.7940.7740.95
8.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:35.29482A34.9439.6040.4640.29
9.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka2:35.51480A34.7139.9440.3340.53
10.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:36.42472A33.5838.8941.4442.51
11.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 232:36.75469B34.7940.2740.4541.24
12.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:38.15456B33.4940.2741.1243.27
13.BORZĘCKA Julia04UKS Olimpijczyk 232:38.94450B33.8639.7541.9843.35
14.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk2:39.40446B34.8740.6141.5742.35
15.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:39.45445B34.3040.2843.1341.74
16.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''2:39.97441B34.6441.2842.9041.15
17.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:40.26439B34.5340.9942.8541.89
18.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica2:42.00425B36.0841.0441.6843.20
19.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.79411B34.5440.6743.3545.23
20.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice2:45.54398B36.1641.8443.9443.60
21.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:45.65397R34.6941.1344.2945.54
22.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim2:48.33378R37.1342.6245.3843.20
23.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań2:48.5837734.2041.7944.8947.70
24.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów2:48.8737537.3542.5644.4344.53
25.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:49.9736835.3543.4046.0345.19
GMITER Barbara04Starachowicki Klub Pływacki BA2:49.9736835.3242.4844.5847.59
27.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław2:50.7136336.2743.0346.1845.23
28.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim2:50.8336235.7143.4446.0745.61
29.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:53.2034735.5143.3847.0447.27
30.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:53.3334737.9245.8345.7443.84
31.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn2:58.4431836.9344.8246.8149.88
32.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin2:59.5031237.0844.5549.2348.64
33.MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław3:00.9130535.2648.4651.9045.29
34.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard3:01.1530437.2144.1547.7352.06
35.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa3:02.5029736.4847.5648.3050.16
36.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy3:04.4528839.1246.8649.4049.07
37.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź3:09.9726338.2448.7150.7952.23
DYSKW.MLEKO Karolina04KS Fala Niepołomice
M10 - Pływak nie dotknął ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź
NWPOZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''


<< TOP >>
Konkurencja 28
2018-07-01 - 9:15
Chłopców, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:53.23
2:06.79
KORZENIOWSKI Pawel
URYNIUK Paweł
00114
05114
Rome (ITA)
Warsaw
2009-07-29
2017-12-01

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:08.50653A28.6432.8933.0433.93
2.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:11.75606A28.6133.0134.5435.59
3.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice2:17.07538A29.9434.6336.6135.89
4.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź2:17.88528A30.4536.0935.9635.38
5.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:18.82518A30.7035.5235.9036.70
6.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław2:19.72508A30.9835.8035.9337.01
7.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:20.72497A31.2836.3536.7936.30
8.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk2:21.19492A30.9536.3537.0436.85
9.GACHEWICZ Miłosz04Dwójka Morena Gdańsk2:22.53478A30.6135.7737.7038.45
10.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.85465A31.2936.5937.7938.18
11.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:24.03464B32.9036.3237.0137.80
12.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS Pirania Targówek2:25.38451B31.9837.9938.5536.86
13.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław2:25.64448B30.6336.1838.9539.88
14.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin2:25.74447B31.9136.9738.1238.74
15.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''2:26.15444B30.9536.7839.0439.38
16.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź2:26.44441B31.8437.3638.5138.73
17.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:26.47441B32.2136.8638.6538.75
18.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz2:26.51440B30.8537.1539.0939.42
19.WYSOCKI Piotr04Uks Cityzen2:27.08435B30.6636.7039.1640.56
20.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''2:27.45432B32.1937.0038.5639.70
21.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa2:27.85429R32.2337.6739.1038.85
22.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź2:28.80420R32.6137.9438.9139.34
23.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok2:30.0841033.1937.3938.4141.09
24.KUREK Alan04MKP Szczecin2:30.4640732.0736.6740.9040.82
25.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź2:30.9140333.7538.4239.7538.99
26.TYNOR Jan04KS Fala Niepołomice2:30.9540333.9439.6438.0739.30
27.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:31.1440132.1738.5040.2040.27
28.JURCZYŃSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki2:31.7539632.2837.2239.9542.30
29.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim2:31.8639533.5738.9139.8339.55
30.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''2:32.2039331.7939.0041.0840.33
31.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin2:32.4239132.2439.4240.8939.87
32.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin2:34.9537231.9837.9942.2742.71
33.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:35.1637133.3840.2741.4140.10
34.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź2:36.5036134.8439.8742.4539.34
35.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim2:41.0633134.8341.2142.6642.36
36.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław2:41.5832832.1238.7743.7446.95
37.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''2:44.3831235.5041.2842.0845.52
38.RÓŻALSKI Marcin04St. Lok. SALOS Cortile Kielce2:49.7628333.5841.3145.5549.32
39.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn2:50.1528135.1441.3745.6448.00
40.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:52.1527137.4444.0246.3944.30
41.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:54.1626235.8343.2046.1049.03
DYSKW.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''
M10 - Pływak nie dotknął ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 29
2018-07-01 - 9:33
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
54.38
57.34
WILK Katarzyna
SOKOŁOWSKA Diana
00611
00309
Szczecin
Belgrade (SRB)
2016-05-28
2010-12-10

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun59.93642A28.6031.33
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław1:00.24632A28.6331.61
3.LATAŁA Weronika04Starachowicki Klub Pływacki BA1:00.62620A29.0831.54
4.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.18603A29.2431.94
5.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów1:01.46595A29.3432.12
6.MIZIK Julia04MKS Ochota Warszawa1:01.59591A29.7331.86
7.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy1:01.61591A29.8331.78
8.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:01.91582A29.0132.90
9.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin1:01.99580A30.3431.65
10.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko1:02.14576A29.6032.54
11.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.18575B29.6732.51
12.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.19574B29.9932.20
13.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin1:02.29572B29.3132.98
14.KRUPA Milena04MKS Juvenia Wrocław1:02.31571B29.9732.34
15.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:02.43568B29.8032.63
16.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg1:02.56564B29.9432.62
17.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:02.80558B30.2632.54
18.FILIPIAK Małgorzata04Śródmiejski UKS1:02.94554B29.8933.05
19.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice1:02.99553B30.6132.38
20.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''1:03.48540B30.4433.04
21.JANICKA Paula04MKP ,,Szuwarek'' Piła1:03.49540R29.6633.83
22.KARWOWSKA Wiktoria04KS Narwal Międzyrzec Podl.1:03.51539R30.3433.17
23.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:03.5853730.1833.40
24.BROWARSKA Emilia04LKS Jedność 32 Przyszowice1:03.7353430.5533.18
25.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka1:03.9652830.8033.16
26.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin1:04.0152731.0332.98
27.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.1152430.7133.40
28.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań1:04.2152231.2732.94
29.SIKORA Balbina04UKS Aquatica Pawłowice1:04.2352130.2034.03
30.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:04.2552130.3133.94
31.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź1:04.2752030.2534.02
32.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz1:04.4451630.8733.57
33.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock1:04.4551630.9233.53
34.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk1:04.5351430.8133.72
35.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''1:04.6951030.4434.25
36.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów1:04.7950831.7533.04
37.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:04.8650631.7833.08
38.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa1:04.8850630.9033.98
39.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice1:04.9350530.4534.48
40.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice1:05.2449730.9434.30
41.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa1:05.3449530.9034.44
42.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno1:05.3949430.4634.93
43.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok1:05.4049430.7334.67
44.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań1:05.4649231.2134.25
45.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:05.5349131.8633.67
46.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:05.6248931.0034.62
47.WOLNY Natalia04LKS Jedność 32 Przyszowice1:05.7248731.5834.14
48.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory1:06.0547931.8934.16
49.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:06.0647931.5434.52
50.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice1:06.0847931.7634.32
51.CATI Lidia04Śródmiejski UKS1:06.1547731.7934.36
52.GROMULSKA Olimpia04UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:06.1947632.1934.00
53.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''1:06.2547531.4934.76
54.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin1:06.3347331.6334.70
55.SIERPIEŃ Aleksandra04Starachowicki Klub Pływacki BA1:06.3947231.7434.65
56.DOMAŃSKA Zuzanna04UKS ,,Dwójka'' Sochaczew1:06.4147232.0334.38
57.BUDZENIUSZ Pola04KS Korona Kraków1:06.4247131.6734.75
58.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 231:06.4747031.3435.13
59.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno1:06.4947032.2634.23
60.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory1:06.5346931.8134.72
61.ROMANIUK Matylda04UKS WAWER Warszawa1:06.5746831.7734.80
62.CHRYPLEWICZ Julia04KS Rekin Świebodzice1:06.7646432.0134.75
63.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko1:06.8546231.9934.86
64.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim1:06.9146131.5335.38
65.URBANIAK Olga04MKP Szczecin1:07.0145931.8535.16
66.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''1:07.0445832.7034.34
67.JANUS Daria04UKS Żoliborz1:07.0645832.2034.86
68.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg1:07.1645631.5235.64
69.OFMAN Julia04Starachowicki Klub Pływacki BA1:07.1845632.0235.16
70.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:07.2145532.0135.20
71.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy1:07.2645431.9235.34
72.BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno1:07.4245131.6735.75
73.RZEPNICKA Natalia04MKP Szczecin1:07.5444832.1835.36
74.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok1:07.6044731.7835.82
75.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:07.6344632.2235.41
76.POTEMKA Justyna04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:07.6544632.2435.41
77.PLUCIŃSKA Klaudia04UKS SMS Galicja Kraków1:08.0843832.8935.19
78.JESSICA Kowalska04KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:08.1443733.0235.12
79.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów1:08.1643633.0535.11
80.WEPS Maja04Stowarzyszenie KP Legia Warsza1:08.2243533.3034.92
81.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań1:08.4343133.3935.04
82.SKRĘTKOWSKA Martyna04Start Opole1:08.5342932.4236.11
83.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''1:08.6942632.8035.89
84.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''1:08.8042433.0935.71
85.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno1:08.8842332.5936.29
86.KUSIEL-MOROZ Helena04BUKS Warszawa1:08.9142231.6237.29
87.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:08.9242232.6936.23
88.KIERCZAK Anna04UKS Victoria Kozy1:09.1141833.3835.73
89.KNAP Oliwia04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:09.2941533.5535.74
90.RADKOWIAK Agata04UKS Olimpijczyk 231:09.3141532.6736.64
91.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:09.3241533.0436.28
92.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:09.3341432.9436.39
93.TARNOWSKA Natalia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:09.4041333.2236.18
94.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko1:09.4341333.3136.12
95.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:09.5541033.6735.88
96.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:09.5841032.6936.89
97.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.7540732.9436.81
98.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:09.9240433.1136.81
99.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg1:10.0140233.3436.67
100.RYKOWSKA Zofia04St. Lok. SALOS Cortile Kielce1:10.0840133.2136.87
101.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:10.1140133.0037.11
102.HRAPKOWICZ Klaudia04UKS Victoria Kozy1:10.1740033.9836.19
103.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy1:10.3139733.6636.65
104.MYRCHA Alicja04Dwójka Morena Gdańsk1:10.3539733.6336.72
105.ROKITA Martyna04KP Sokół Rzeszów1:10.5839333.4037.18
106.KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz1:10.6639133.2637.40
107.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin1:10.8138933.0237.79
108.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy1:10.9938633.4937.50
109.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:11.0338534.3936.64
110.SIKORSKA Ada04MKS Juvenia Wrocław1:11.0938434.0837.01
111.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:11.2938133.7337.56
112.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:11.4737836.5534.92
113.RUTKOWSKA Gabriela04PSP SWIM Płock1:11.5537734.0937.46
114.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:11.7337433.7837.95
GŁOWALA Gabriela04UKS Olimpijczyk 231:11.7337434.8636.87
116.NOWOCIEŃ Natalia04KP MZOS Płock1:11.7737433.9137.86
117.TOMCZAK Alicja04UKS Trójka Środa Wlkp.1:11.8537234.4037.45
118.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław1:11.9437134.5737.37
119.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard1:11.9837033.5338.45
LALA Patrycja04UKS Salmo Żory1:11.9837034.1737.81
121.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.0037033.6938.31
122.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn1:12.5436235.1037.44
123.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań1:12.8335735.1237.71
124.PUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań1:13.4734834.6838.79
125.WOJTASIK Wiktoria04UKS Delfinek1:13.8134334.4639.35
126.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''1:13.8634335.4338.43
127.ZACHARSKA Maja04UKS Salmo Żory1:14.3433634.4239.92
128.SZYMANEK Martyna04UKS Żabianka Gdańsk1:14.3933535.1839.21
129.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań1:14.7433135.8738.87
130.TEMPLIN Patrycja04KS Płetwal Szczytno1:15.2232436.7738.45
131.MURASZKO Martyna04MTP Kormoran Olsztyn1:16.1031335.9440.16
132.TEMPLIN Wiktoria04KS Płetwal Szczytno1:16.4930836.7339.76
133.KŁOS Wiktoria04UKS Tri-Team Rumia1:16.5230835.9540.57
134.SYLWESTRZAK Julia04MKS Medyk Giżycko1:18.9728038.5840.39
135.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk1:19.5627437.7141.85
DYSKW.KOWALEWSKA Jesika04UKS Tri-Team Rumia
O1 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)
NWKARPOWICZ Amelia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica
NWDĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa
NWKOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory


<< TOP >>
Konkurencja 30
2018-07-01 - 9:59
Chłopców, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
48.22
53.45
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
00603
05114
Rome (ITA)
Olsztyn
2009-07-29
2016-07-10

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów''54.36642A26.1528.21
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''55.49604A27.2328.26
3.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź55.66598A27.2628.40
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane56.00587A26.7529.25
5.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice56.19581A26.7829.41
6.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa57.05555A26.9630.09
7.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno57.11554A27.2029.91
8.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''57.14553A28.3228.82
9.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski57.25550A27.0030.25
10.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn57.26549A27.7129.55
11.JAWORSKI Marcel04WKS Śląsk Wrocław57.41545B27.5629.85
12.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard57.56541B26.8630.70
13.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock57.59540B27.8129.78
14.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa57.71537B27.6130.10
15.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice57.78535B27.4830.30
16.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice57.80534B27.2830.52
17.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica57.84533B27.8030.04
18.BARAŃSKI Jakub04Starachowicki Klub Pływacki BA58.03528B27.7430.29
19.ADAMOWICZ Mikołaj04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa58.24522B28.3829.86
20.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław58.26522B27.6830.58
21.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków58.30520R27.9630.34
22.PIERCHAŁA Maksymilian04LKS Jedność 32 Przyszowice58.54514R28.7829.76
23.BERNER Szymon04BUKS Warszawa58.6051228.0530.55
24.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra58.6151227.7930.82
25.BANASIK Samuel04IKS Konstancin58.6351228.0930.54
26.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok58.6651128.5430.12
27.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim58.7850828.9329.85
28.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy58.8250728.1930.63
29.WALTER Jakub04MOSM Tychy58.8650628.2230.64
30.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa58.8850528.3730.51
31.KUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.58.9450427.9930.95
32.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz58.9550327.7531.20
33.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki58.9750328.5630.41
34.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok59.0050228.0031.00
35.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna59.0250228.4830.54
36.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia59.1549829.2729.88
37.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin59.3249427.8631.46
38.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań59.3449428.2131.13
39.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy59.4049228.1331.27
OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz59.4049228.5630.84
41.KOŚCIUK Michał04Muks Neptun59.4849028.9230.56
LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź59.4849028.7330.75
KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław59.4849028.3431.14
44.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''59.7548328.5631.19
45.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim59.8348128.3831.45
46.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań59.8748128.4531.42
47.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn59.9347928.6331.30
48.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew59.9447928.9331.01
49.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:00.0647628.6331.43
50.KACPERSKI Maciej04UKS MOS Ełk1:00.0847528.4231.66
51.KRAWCZYK Dominik04UKS Alfa Bukowno1:00.1047528.7931.31
52.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn1:00.1547429.2730.88
53.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia1:00.1847328.3431.84
54.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn1:00.2047328.9531.25
55.KUREK Alan04MKP Szczecin1:00.2347228.8331.40
56.GRABOWSKI Jakub04KP MZOS Płock1:00.3047028.9131.39
57.BARANEK Jakub04Start Opole1:00.3746929.1431.23
58.CIESIELSKI Artur04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:00.4846628.7131.77
59.REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa1:00.4946628.8231.67
KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków1:00.4946629.0431.45
61.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław1:00.5346529.3131.22
SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:00.5346528.8131.72
63.WICIAK Radosław04KS Płetwal Szczytno1:00.6346329.3231.31
64.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź1:00.6946129.3631.33
65.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa1:00.8545829.2331.62
66.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok1:00.9045728.6332.27
67.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team1:00.9745529.4031.57
68.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS Pirania Targówek1:00.9945529.7231.27
69.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań1:01.0045428.5332.47
70.MUSIŃSKI Kacper04UKS Tri-Team Rumia1:01.0245428.2432.78
71.KILAR Patryk04TP Olimpijczyk Aleksandrów Łód1:01.0645329.1631.90
72.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław1:01.1845028.1333.05
73.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz1:01.2644929.2032.06
74.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock1:01.3044829.7331.57
SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:01.3044829.4631.84
76.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków1:01.3244729.0332.29
77.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:01.3544729.5131.84
78.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock1:01.3944629.4931.90
79.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg1:01.4344529.0332.40
80.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice1:01.5144330.0131.50
81.STRZĄDAŁA Jakub04MUKS Gilus Gilowice1:01.5844229.2032.38
82.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin1:01.6144128.8232.79
83.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno1:01.6244130.1031.52
84.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.6744029.2632.41
85.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk1:01.8043729.4432.36
CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz1:01.8043728.4833.32
87.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań1:01.9643329.6232.34
88.OPALCZEWSKI Jonathan04UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.9843329.5432.44
89.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków1:02.0543229.2632.79
90.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:02.0743129.3032.77
91.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl1:02.0843128.7633.32
92.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg1:02.1243030.1531.97
93.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź1:02.1443029.6832.46
94.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń1:02.1742929.8632.31
95.KORALEWICZ Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:02.2342828.6233.61
96.DZIEDZIC Mikołaj04UKS SMS Galicja Kraków1:02.2642729.8432.42
97.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa1:02.3242629.3133.01
98.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.3542529.9332.42
99.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń1:02.3942529.8932.50
100.GULIŃSKI Maciej04MKP ,,Szuwarek'' Piła1:02.4942329.3533.14
101.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław1:02.5342229.5333.00
102.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy1:02.5642128.3834.18
103.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława1:02.7841730.0332.75
104.RING Jakub04UKS Victoria Kozy1:02.8441529.3233.52
105.KAWALEC Miłosz04KS Rekin Świebodzice1:02.8641529.3333.53
106.PIEKUŚ Michał04Śródmiejski UKS1:02.9541330.3132.64
107.KURDELSKI Filip04Stowarzyszenie KP Legia Warsza1:03.2240830.5332.69
108.MAJKOWSKI Aleksander04UKS 307 Warszawa1:03.2540730.0133.24
109.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica1:03.2640730.4132.85
110.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk1:03.3140630.4132.90
111.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.3440630.0133.33
112.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin1:03.3540630.6032.75
113.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów1:03.3840529.9133.47
114.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź1:03.4340430.3833.05
115.BIAŁEK Piotr04Stowarzyszenie FREGATA1:03.4640330.2133.25
116.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:03.5140230.0333.48
117.KLYSZCZ Rafał04UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:03.5840130.6032.98
118.DUBIEL Igor04UKS ,,ORKA'' Zamość1:03.6140130.2433.37
119.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:04.0239329.7134.31
120.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz1:04.1039129.6934.41
121.URBAN Jakub04MKS Znicz Koszalin1:04.1239130.5033.62
122.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła1:04.2938830.6033.69
123.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.3638730.7633.60
124.BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz1:04.4638530.5033.96
125.ZAKRZEWICZ Tomasz04KP MZOS Płock1:04.5038430.6933.81
126.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:04.5538330.9433.61
127.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań1:04.6438231.1333.51
128.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań1:04.67381
129.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków1:04.9337730.6634.27
BORATYŃSKI Michał04UKS Victoria Kozy1:04.9337731.0133.92
131.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno1:05.0137531.8033.21
132.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz1:05.2337131.3233.91
133.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy1:05.2837130.9034.38
134.MARSZAŁEK Stanisław04UKP Unia Oświęcim1:05.3437031.2834.06
135.WĘGIEŁEK Julian04UKS Żoliborz1:05.5036730.6034.90
136.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory1:05.6136531.0734.54
137.PIŁAT Maciej04UKS ,, Aquastacja Gdańsk''1:05.7036331.0634.64
138.NOWAK Kacper04Starachowicki Klub Pływacki BA1:05.7336331.1034.63
139.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock1:05.7436331.8933.85
140.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin1:05.8136231.5034.31
141.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław1:06.3535330.6835.67
142.ŚWIĄTKOWSKI Bartosz04UKS "V" Łomianki1:06.4135231.2735.14
143.BOBA Arkadiusz04UKP Unia Oświęcim1:06.4835132.2634.22
144.BARTOSZEWICZ Antoni04UKS Żabianka Gdańsk1:06.5834931.8534.73
145.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim1:07.0234232.0734.95
146.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań1:07.0534231.1235.93
147.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:07.1734031.9035.27
148.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań1:07.4733632.2035.27
149.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:07.6633332.3835.28
150.PUDLARZ Adam04SKS 137 Delfin Łódź1:07.9332932.1735.76
151.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn1:08.0732732.4135.66
152.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.1632531.9736.19
153.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław1:08.1732531.8536.32
154.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów1:08.2432432.4935.75
155.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock1:08.2832432.4735.81
156.KONIK Mateusz04Start Opole1:08.5232032.2736.25
157.BADZIŃSKI Szymon04KS Posnania Poznań1:09.0731332.8036.27
158.SIEMIENIECKI Damian04MTKP Delfin Toruń1:09.2631032.4036.86
159.CHMIELIŃSKI Nikodem04KS Płetwal Szczytno1:09.4430831.5437.90
160.MIESZCZAK Tymoteusz04UKS ,,Nowy Klub Pływacki''1:10.0030032.8137.19
161.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa1:10.0829932.9037.18
162.PIOTROWSKI Kamil04UKS Żabianka Gdańsk1:10.4029533.3137.09
163.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:11.4528333.4038.05
164.BIENIA Maciej04KP Sokół Rzeszów1:12.4927034.6637.83
165.SMYCZEK Błażej04UKS Salmo Żory1:15.27242
166.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań1:19.8820237.8242.06
NWDOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
NWSOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn


<< TOP >>
Konkurencja 31
2018-07-01 - 10:32
Dziewcząt, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:00.61
1:03.37
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00101
01003
Kazan (RUS)
Gorzow
2015-08-03
2006-11-24