Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  14 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  14 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  14 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  14 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Dziewcząt, 200m klasyczny  14 lat
Nr  34. Chłopców, 200m klasyczny  14 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  14 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  14 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  14 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  14 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  14 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu
Olsztyn, 14- - 16-12-2018


1 - Eliminacje dzień 12018-12-14 - 9:00


Konkurencja 1
2018-12-14 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.98
26.07
KORC Agata
MAIK Julia
00201
05415
Gorzow Wielkopolski
Lodz
2009-11-29
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun25.85697A
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.32661A
3.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice26.92617A
4.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy26.93617A
5.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów27.10605A
6.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.13603A
7.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.25595A
8.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin27.30592A
9.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin27.32591A
10.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno27.47581?
MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy27.47581?
12.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa27.51579B
13.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość27.63571B
14.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin27.67569B
15.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.76563B
16.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa27.81560B
17.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.85558B
18.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.90555B
19.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu28.01548B
20.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa28.02548B
21.JANICKA Paula04KS Warta Poznań28.03547R
22.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin28.05546R
23.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice28.17539
24.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice28.26534
25.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.28.28533
26.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''28.31531
27.SIKORA Balbina04"Sikret" Gliwice28.32530
28.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice28.36528
29.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków28.38527
30.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin28.43524
DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin28.43524
32.LALA Nadia04UKS Salmo Żory28.47522
33.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.50520
34.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk28.51520
35.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy28.53519
36.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa28.54518
37.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków28.57516
38.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa28.63513
39.PAULÍNY Zuzana04MTP Delfin Cieszyn28.65512
40.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 2328.67511
41.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk28.69510
42.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław28.72508
43.KRAMKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Wrocław28.77506
SIERPIEŃ Aleksandra04SKP BARAKUDA Starachowice28.77506
45.WIKTOROWICZ Patrycja04MKS SMS Victoria Racibórz28.80504
46.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa28.83503
47.KIERAGA Patrycja04UKS Olimpijczyk 2328.84502
48.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy28.86501
49.GMITER Barbara04SKP BARAKUDA Starachowice29.01493
50.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok29.02493
51.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań29.04492
52.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa29.06491
53.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka29.08490
54.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin29.12488
NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa29.12488
56.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk29.13487
MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim29.13487
58.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź29.14487
BAJOREK Maria04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków29.14487
60.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko29.15486
61.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów29.20484
STANECKA Hanna04SKP BARAKUDA Starachowice29.20484
63.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej29.22483
64.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg29.28480
GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy29.28480
66.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice29.32478
67.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard29.40474
68.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań29.41473
69.BIERNACKA Maja04MKS Jedynka Łódź29.42473
70.WIŚNIEWSKA Antonina04SKP BARAKUDA Starachowice29.46471
71.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa29.49470
72.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock29.55467
73.ADAMCZEWSKA Zuzanna04MKS Piast Głogów29.58465
74.ŻURKOWSKA Weronika04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków29.59465
SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg29.59465
76.KUSIEL-MOROZ Helena04BUKS Warszawa29.61464
DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim29.61464
78.ANTONIAK Julia04UKS ,,SWIM10" Puławy29.63463
79.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź29.65462
80.DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa29.69460
81.MAKIŁA Marianna04UKS "Neptun Gdańsk"29.70460
82.FIGAS Alicja04MKP Szczecin29.74458
83.KOWALSKA Jessica04KS JUST SWIM Jelenia Góra29.79456
84.MANOWSKA Emilia04MKS Znicz Koszalin29.80455
85.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim29.84453
86.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków29.85453
87.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz29.89451
88.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.91450
WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań29.91450
90.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.06443
91.JANUS Daria04UKS Żoliborz Warszawa30.07443
92.PŁOSKONKA Natalia04MTP Delfin Cieszyn30.09442
93.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin30.10442
94.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.12441
95.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz30.13440
96.OLMA Julia04UKS Salmo Żory30.16439
97.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok30.17439
98.SZAŁAJ Paulina04MKS Juvenia Wrocław30.18438
KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn30.18438
100.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg30.21437
101.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów30.24435
102.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask30.27434
103.BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno30.30433
104.MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław30.34431
105.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław30.40429
106.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko30.45427
107.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy30.49425
108.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów30.50424
109.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory30.55422
110.KOSTECKA Marcelina04TP Skalar Słupsk30.58421
111.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim30.62419
HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź30.62419
KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz Warszawa30.62419
114.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy30.65418
115.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra30.68417
116.BORKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Białystok30.77413
117.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno30.82411
118.BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków30.85410
119.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa30.89409
120.GROMSKA Kinga04KS KSZO Ostrowiec Św.30.96406
121.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy30.98405
122.ŻYŁA Natalia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy31.02403
123.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława31.06402
124.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź31.07401
125.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy31.08401
126.MISIORNY Julia04MKS Trójka Łódź31.12400
127.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice31.16398
128.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź31.18397
129.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.19397
WOJTASIK Wiktoria04KS Champion Swimming Legnica31.19397
131.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość31.20396
132.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko31.25395
133.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn31.47386
134.ŁUSZCZYŃSKA Julia04BUKS Warszawa31.49386
135.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław31.54384
136.FALKOWSKA Natalia04MKS SP 63 Bydgoszcz31.66379
137.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica31.90371
138.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz32.23360
139.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn32.28358
140.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin32.37355
141.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin32.40354
142.BURZYŃSKA Oliwia04KS Piątka Chorzów32.59348


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-12-14 - 9:22
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
20.79
23.79
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
00611
05114
Lublin
Poznan
2015-12-17
2016-11-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa23.85612A
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz24.13591A
3.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice24.20586A
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane24.30579A
5.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź24.41571A
6.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa24.52564A
7.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice24.77547A
KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno24.77547A
9.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica24.84542A
10.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki24.88539A
11.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard24.96534B
12.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice24.97534B
13.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław24.98533B
14.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.03530B
15.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.06528B
16.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice25.19520B
17.SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice25.22518B
18.WALTER Jakub04MOSM Tychy25.28514B
19.STAROŃ Tymoteusz04MKS SMS Victoria Racibórz25.30513B
20.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police25.40507?
BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań25.40507?
22.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin25.41506R
23.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław25.42506
24.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry25.48502
BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice25.48502
26.ADAMOWICZ Mikołaj04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa25.51500
27.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy25.52500
28.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy25.58496
29.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok25.61495
30.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków25.63493
31.BERNER Szymon04BUKS Warszawa25.66492
PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim25.66492
33.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków25.69490
34.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa25.71489
35.SOLAK Szymon04RWKS Sparta Biłgoraj25.72488
36.UJEC Maksymilian04KS AZS AWF Wrocław25.74487
MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz25.74487
38.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok25.76486
BARANEK Jakub04UKS MOS w Opolu25.76486
40.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.77485
GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk25.77485
42.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim25.81483
43.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy25.84481
44.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań25.86480
OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz25.86480
46.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań25.87480
47.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz25.88479
PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki25.88479
49.BANASIK Samuel04IKS Konstancin25.91478
50.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl25.93476
KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice25.93476
52.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg26.00473
53.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra26.04470
54.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej26.05470
55.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock26.06469
56.HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice26.08468
57.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.09468
58.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.11467
59.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok26.13466
60.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra26.15465
61.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz26.17463
KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia26.17463
63.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa26.19462
64.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia26.20462
65.DZIKOWSKI Mateusz04MKS SP 63 Bydgoszcz26.22461
66.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS Tri-Team Rumia26.28458
67.GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków26.30457
68.REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa26.32456
69.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin26.38452
70.WICIAK Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa26.41451
71.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków26.44449
72.LEWICKI Jakub04"Sikret" Gliwice26.48447
73.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa26.56443
74.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.58442
75.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.61441
76.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława26.62440
77.DACKA Dawid04UKS ,,SWIM10" Puławy26.63440
78.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów26.70436
79.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk26.78432
80.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin26.80432
KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź26.80432
82.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa26.81431
LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź26.81431
84.WYPCHŁO Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice26.83430
85.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno26.84430
KRAWCZYK Dominik04UKS ,,Omega'' Olkusz26.84430
87.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń26.89427
88.SZCZEPANIK Oskar04UKS Wodnik Siemianowice Śląski26.90427
89.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań26.93425
90.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków26.96424
91.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków26.97423
DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz Warszawa26.97423
93.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg27.02421
94.KOWALSKI Adrian04MKS SP 63 Bydgoszcz27.04420
IWANKOWSKI Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''27.04420
96.MAJKOWSKI Aleksander04UKS Swim Team Wilanów27.10417
97.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''27.12416
98.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok27.22412
NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław27.22412
100.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.25410
101.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin27.30408
102.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock27.36406
103.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz27.48400
104.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin27.49400
105.KASZYCKI Jakub04"Sikret" Gliwice27.50399
106.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa27.56397
107.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź27.57396
108.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk27.66392
109.NACIUK Gracjan04KS Górnik Radlin27.68392
KURDELSKI Filip04Mokotowski UKP Warszawianka- W27.68392
111.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team27.69391
112.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa27.71390
113.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków27.75389
114.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź27.77388
115.SIEMBIDA Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.79387
116.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock27.81386
117.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław27.82386
118.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków27.88383
119.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań27.89383
KOWALSKI Gabriel04PSP SWIM Płock27.89383
121.ZAWADZKI Arkadiusz04MKS Znicz Koszalin27.95380
122.CYWIŃSKI Piotr04KS Aquarius Słupsk27.96380
123.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz28.14373
124.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź28.20370
125.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa28.25368
126.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław28.27368
127.BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz Warszawa28.28367
128.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory28.37364
129.KOZIOŁEK Kewin04"Sikret" Gliwice28.51358
130.WROBLEWSKI Konrad04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa28.53358
131.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań28.62354
132.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.76349
133.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 28.77349
134.MALINOWSKI Dawid04MKS Juvenia Białystok29.08338
135.PIŁAT Maciej04UKS "Neptun Gdańsk"29.16335
136.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa29.18334
137.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań29.21333
JANCZYLIK Aleksander04TP Skalar Słupsk29.21333
139.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock29.45325
140.POPANDA Szymon04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 29.47324
141.OLEKSY Jakub04UKS Salmo Żory29.52323
142.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz29.62320
143.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn29.93310
144.KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''30.05306
145.MALUS Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''30.08305
146.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa30.12304
147.DZIERWA Maciej04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków30.42295
148.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn30.69287
149.JAROSZYŃSKI Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''30.72286
DYSKW.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
DYSKW.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
DYSKW.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
NWISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-12-14 - 9:46
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
29.82
31.91
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00701
Copenhagen (DEN)
Poznan
2017-12-13
2011-12-15

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu32.65674A
2.OFMAN Julia04SKP BARAKUDA Starachowice33.35633A
3.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław33.53623A
4.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz33.55622A
5.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa33.63617A
6.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''34.07594A
7.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa34.10592A
8.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane34.24585A
9.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość34.25584A
10.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa34.34580A
11.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź34.41576B
12.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz34.43575B
13.SIERPIEŃ Aleksandra04SKP BARAKUDA Starachowice34.48573B
14.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław34.60567B
15.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''34.67563B
16.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim34.68563B
17.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz34.70562B
18.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz34.96549B
19.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa35.08544B
20.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice35.15540B
21.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin35.24536R
22.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''35.27535R
23.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.28534
24.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź35.29534
25.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin35.55522
26.HAR Zofia04MKS Piaseczno35.70516
27.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin35.75514
NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań35.75514
29.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy35.85509
30.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy35.87509
31.BRODEWICZ Zofia04KS Delfin Gdynia35.96505
32.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań36.06501
33.BŁYSKUŃ Amelia04UKS ,,Omega'' Olkusz36.14497
34.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice36.16496
35.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa36.22494
36.ADAMCZEWSKA Zuzanna04MKS Piast Głogów36.31490
37.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków36.49483
38.NIEDZIOŁKA Julia04MTP Delfin Cieszyn36.55481
39.PANEK Nikola04UKS SMS Galicja Kraków36.60479
40.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław36.65477
41.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów36.73474
42.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk36.82470
43.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice36.93466
44.OLMA Julia04UKS Salmo Żory37.12459
45.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź37.42448
46.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory37.45447
47.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź37.46446
PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa37.46446
49.MANOWSKA Emilia04MKS Znicz Koszalin37.49445
50.OSZMIAŃSKA Julia04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.37.50445
51.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS Trójka Środa Wlkp.37.62441
52.ANTCZAK Martyna04KS Warta Poznań37.89431
53.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa37.92430
54.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów37.94430
55.GAŁKA Katarzyna04UKS Alfa Bukowno38.01427
56.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno38.06426
57.LARYSZ Wiktoria04UKS SMS Galicja Kraków38.11424
58.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok38.13423
59.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce38.22420
60.GADZIŃSKA Emilia04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa38.34416
61.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy38.88399
62.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno38.89399
63.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa39.20389
64.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź39.39384
65.LUTEREK Oliwia04St.SIG ,,NOVUM''Grójec39.53380
66.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy39.56379
67.DZIWOSZ Julia04SKP BARAKUDA Starachowice39.84371
68.KOSTECKA Marcelina04TP Skalar Słupsk40.02366
69.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin41.28333
70.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy41.55327


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-12-14 - 9:59
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.19
29.19
PLUTECKI Adam
ZHURAVEL Nazar
00304Gorzow Wielkopolski
Oswiecim
2009-11-28
2017-12-01

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów30.59562A
2.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa30.60561A
3.LINARD Bartosz04IKS Konstancin30.84548A
STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław30.84548A
5.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory30.90545A
6.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź31.00540A
7.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań31.01539A
8.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz31.11534A
9.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa31.40519A
10.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań31.45517?
KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice31.45517?
12.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław31.49515B
13.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój31.64508B
SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice31.64508B
15.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków31.67506B
16.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice31.73503B
17.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin31.74503B
18.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko31.89496B
19.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice31.92494B
20.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań31.98492?
ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa31.98492?
22.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław32.08487R
23.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.11486
24.ZACZYŃSKI Filip04UKS SMS Galicja Kraków32.12485
25.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''32.16483
26.KASZYCKI Jakub04"Sikret" Gliwice32.17483
27.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz32.21481
28.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk32.28478
29.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz32.29478
30.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 32.30477
31.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość32.31477
32.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki32.33476
33.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew32.40473
34.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask32.45471
35.STAROŃ Tymoteusz04MKS SMS Victoria Racibórz32.63463
36.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn32.67461
37.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim32.72459
38.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin32.75458
39.NOWOTARSKI Mateusz04"Sikret" Gliwice32.78457
SKIMINA Kacper04UKS SMS Galicja Kraków32.78457
41.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock32.88452
42.WOLSKI Kuba04Dwójka Morena Gdańsk33.00447
IWANKOWSKI Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''33.00447
JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa33.00447
45.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask33.11443
46.WYPCHŁO Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice33.20439
47.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry33.24438
48.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława33.40432
49.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź33.46429
50.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin33.53427
51.CYGAN-DUSZYŃSKI Michał04MKS Juvenia Wrocław33.64422
BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz Warszawa33.64422
53.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.73419
54.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno33.79417
BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań33.79417
56.WOJEWSKI Igor04UKS Tri-Team Rumia33.81416
57.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy33.88413
58.SIEMBIDA Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola34.03408
59.MAJKOWSKI Aleksander04UKS Swim Team Wilanów34.12405
60.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy34.26400
61.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź34.76383
62.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim34.80381
63.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź34.95377
64.BOCHEŃSKI Wiktor04UKP Gryf Dębica35.03374
65.DĘBICKI Maciej04WKS Śląsk Wrocław35.04374
66.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków35.10372
67.KOWALCZYK Jakub04UKS SP-149 Łódź35.26367
68.JANCZYLIK Aleksander04TP Skalar Słupsk35.39363
69.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 35.54358
70.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin35.85349
71.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim35.96346
72.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock36.47331
OLEKSY Jakub04UKS Salmo Żory36.47331
74.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła36.65327
75.PUPKA Filip04UKS Cityzen Poznań36.86321
76.MALUS Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''37.07316
77.DZIERWA Maciej04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków37.54304
78.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok39.25266
79.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn39.75256
80.ZINKOWSKI Filip04KS Aquarius Słupsk39.90253
81.SKOCZYŃSKI Jakub04UKS Żoliborz Warszawa41.67222
82.JAROSZYŃSKI Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''41.77220
DYSKW.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWBAREJ Michał04KS OLIMPIA Lublin


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-12-14 - 10:13
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.54
1:01.94
JEDRZEJCZAK Otylia
MURAWSKA Maria
00114
09514
Debrecen (HUN)
Poznan
2007-12-15
2017-11-25

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko1:04.42609A29.9934.43
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:04.44608A30.3534.09
3.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice1:05.09590A30.5634.53
4.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław1:05.40582A30.3535.05
5.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra1:05.82571A30.3035.52
6.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa1:06.06564A30.8035.26
7.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:06.07564A31.1534.92
8.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:06.19561A31.1135.08
9.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice1:06.29559A30.4135.88
10.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:06.87544A31.7835.09
11.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów1:06.92543B30.6236.30
12.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków1:07.15537B31.0836.07
13.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:07.51529B31.2636.25
14.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań1:07.70524B30.8136.89
15.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''1:07.91520B31.4636.45
16.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.92519B31.2336.69
17.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin1:08.11515B31.6436.47
18.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:08.12515B31.8336.29
BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:08.12515B31.3636.76
20.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy1:08.34510B31.9436.40
21.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.37509R31.5336.84
22.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 231:08.84499R32.0036.84
23.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:08.8949832.8136.08
24.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:08.9449732.1136.83
25.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków1:09.2349033.0636.17
26.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:09.2549032.6036.65
27.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok1:09.3948732.2737.12
28.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin1:09.5948333.4836.11
29.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.7348032.4937.24
30.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:09.8547731.9237.93
31.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:10.2047033.3136.89
32.DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa1:10.8345832.0638.77
33.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:10.9645532.7938.17
34.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.0745331.6639.41
35.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:11.2545032.7438.51
36.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok1:11.6344332.5839.05
37.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań1:11.8643832.1939.67
38.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:11.9243733.5438.38
39.GMITER Barbara04SKP BARAKUDA Starachowice1:12.1643333.4338.73
40.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:12.2143233.6838.53
41.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock1:12.9641934.1738.79
42.PALUSZKIEWICZ Magdalena04Dwójka Morena Gdańsk1:12.9741933.4639.51
43.BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno1:13.0141833.7739.24
44.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa1:13.0441733.1839.86
45.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów1:13.0641734.2938.77
46.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim1:13.3541233.6239.73
47.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice1:13.6340734.5539.08
48.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk1:13.9540234.6039.35
49.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław1:13.9740233.4440.53
50.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź1:14.5739234.4740.10
51.DYMERSKA Weronika04Dwójka Morena Gdańsk1:15.1638335.6039.56
52.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn1:15.6337634.4341.20
53.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg1:16.1836835.6740.51
54.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:16.3236634.9841.34
55.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno1:16.8135935.4041.41
56.KOWALSKA Jessica04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:16.8335935.0941.74
57.SZAŁAJ Paulina04MKS Juvenia Wrocław1:17.1835435.0642.12
58.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:18.6833435.2143.47
59.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin1:20.0331736.3543.68
60.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg1:20.0731735.6944.38
61.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:20.5631137.1243.44
62.PYTKA Katarzyna04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko1:21.4430137.9543.49
63.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:21.9229638.1143.81
NWDĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-12-14 - 10:29
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
49.62
55.78
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
00603
05114
Szczecin
Lodz
2011-12-09
2017-12-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa56.28623A26.5229.76
2.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice56.89603A26.4930.40
3.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane57.54583A26.9730.57
4.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice59.34531A27.2832.06
5.ADAMOWICZ Mikołaj04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa59.51527A27.7031.81
6.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice59.85518A27.5632.29
7.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź59.98515A28.0031.98
8.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:00.01514A27.9332.08
9.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra1:00.41504A27.8132.60
10.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy1:00.53501A27.2733.26
11.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:00.64498B28.3032.34
12.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:00.87492B28.6332.24
13.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok1:01.00489B27.9733.03
14.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokołów Podlaski1:01.11487B28.2132.90
15.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''1:01.26483B27.9433.32
16.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg1:01.78471B29.3032.48
17.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.90468B28.3633.54
18.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów1:02.06465B28.4233.64
19.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź1:02.10464B28.7233.38
20.KUREK Alan04MKP Szczecin1:02.47455B29.1533.32
21.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław1:02.49455R29.0833.41
22.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok1:02.76449R29.0733.69
23.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:02.9544529.7733.18
24.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:03.0444328.6734.37
25.KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków1:03.1044229.2733.83
26.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań1:03.1644128.9734.19
27.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź1:03.1944029.5933.60
28.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''Lublin1:03.4543529.7733.68
29.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa1:03.5743229.6633.91
MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź1:03.5743229.9833.59
31.DZIKOWSKI Mateusz04MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.8342729.8234.01
32.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:03.9242530.2133.71
33.KOWALSKI Adrian04MKS SP 63 Bydgoszcz1:03.9642429.7734.19
34.DACKA Dawid04UKS ,,SWIM10" Puławy1:04.1342130.2933.84
35.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:04.1442129.4434.70
36.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim1:04.3041830.2034.10
37.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin1:04.3941629.7234.67
38.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin1:04.6041230.0434.56
39.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź1:04.6541129.9734.68
40.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław1:04.6741028.9035.77
41.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin1:04.8540730.6734.18
42.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:05.0240430.0235.00
43.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy1:05.6039329.2236.38
44.KURDELSKI Filip04Mokotowski UKP Warszawianka- W1:05.6239331.1434.48
45.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin1:05.8438930.7535.09
46.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin1:06.0538530.4935.56
47.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock1:06.1038431.1134.99
GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów1:06.1038430.8935.21
49.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:06.3138130.6935.62
50.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim1:06.7737331.8334.94
51.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno1:07.1336731.1835.95
52.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.2436531.3335.91
53.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica1:07.3736330.7136.66
54.BERNER Szymon04BUKS Warszawa1:07.5336030.6736.86
55.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań1:07.6135931.3836.23
56.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno1:07.8435531.4436.40
57.KOZIOŁEK Kewin04"Sikret" Gliwice1:08.1635032.0336.13
58.GRĄDZIK Błażej04MPKS Orka Ciechanów1:08.4534630.7837.67
59.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa1:08.7234231.6437.08
60.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:08.8034132.3936.41
61.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''1:09.7432732.8836.86
62.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn1:11.3730531.8539.52
KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.3730531.8439.53
64.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów1:12.0529733.4538.60
65.ZINKOWSKI Filip04KS Aquarius Słupsk1:12.3629332.7039.66
66.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:12.5929033.0039.59
67.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław1:12.8528734.6838.17
68.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław1:14.7726535.6739.10
69.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz1:21.7120337.3344.38


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-12-14 - 10:44
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.39
1:59.20
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
00114
01605
Helsinki (FIN)
Lodz
2006-12-10
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:06.14670A29.2331.8432.7032.37
2.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:06.69662A29.7931.7732.9432.19
3.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin2:07.25653A30.1432.0232.4532.64
4.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy2:07.58648A29.4832.6033.2332.27
5.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice2:09.71617A30.6832.9333.6732.43
6.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:09.81615A30.2132.8933.5633.15
7.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.97599A30.6933.0333.8733.38
8.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź2:10.99599A30.4733.3033.8233.40
9.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:11.44593A29.7932.8534.6234.18
10.SIKORA Balbina04"Sikret" Gliwice2:11.87587A30.3533.1734.2934.06
11.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:11.89586B30.3833.6734.8333.01
12.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:12.55578B30.8033.4934.4933.77
13.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka2:12.64577B30.7733.6634.9533.26
14.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim2:12.75575B30.2233.4834.5234.53
15.WIKTOROWICZ Patrycja04MKS SMS Victoria Racibórz2:14.09558B30.7833.9434.9334.44
16.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań2:14.26556B30.7133.8035.0934.66
17.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn2:14.60552B31.1933.5535.0534.81
18.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim2:14.61552B31.0434.2835.1234.17
19.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź2:14.89548B30.9734.7934.6834.45
20.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa2:15.28543B31.7034.6934.5834.31
21.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice2:15.78537R31.8034.9435.3233.72
22.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:16.02535R30.1234.3536.3635.19
23.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko2:16.2653231.8834.8535.7533.78
24.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim2:16.3953031.5234.4535.3835.04
25.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:16.6152830.5634.2935.5736.19
26.BIERNACKA Maja04MKS Jedynka Łódź2:16.8852531.5834.7735.8634.67
27.KIERAGA Patrycja04UKS Olimpijczyk 232:17.0252330.9434.4235.4136.25
28.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk2:17.1352231.3734.7336.5034.53
29.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec2:17.3152031.2734.67
30.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź2:17.4651831.7134.8835.9134.96
31.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin2:17.4751830.5634.4136.3436.16
32.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory2:17.4951831.3234.0335.8536.29
33.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk2:17.6051631.2935.1536.2434.92
34.PAULÍNY Zuzana04MTP Delfin Cieszyn2:17.9451330.5133.9035.5338.00
35.ŁĄPIEŚ Maja04UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych2:18.3650831.3434.8236.8135.39
36.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań2:19.0150131.9434.9136.6935.47
37.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno2:19.5449532.7034.7736.2035.87
38.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 232:19.6949431.1434.9436.8536.76
39.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica2:19.8049232.2235.4336.0736.08
40.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice2:19.9449132.2835.5436.6235.50
41.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno2:19.9649130.9435.2436.8736.91
42.KAŹMIERCZAK Manuela04KS Górnik Radlin2:20.4348632.0135.2236.4436.76
43.KUSIEL-MOROZ Helena04BUKS Warszawa2:20.5048531.5835.2136.8136.90
44.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.2:20.5748430.8137.0837.4635.22
45.ANTONIAK Julia04UKS ,,SWIM10" Puławy2:21.3547632.7036.2736.7235.66
46.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:22.0846932.7035.7137.4636.21
47.GŁOWALA Gabriela04UKS Olimpijczyk 232:22.3446632.9936.0437.2736.04
48.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim2:22.3646632.3535.8637.5336.62
49.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno2:22.4946532.3436.2337.6336.29
50.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard2:22.5446432.4436.0237.6636.42
51.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim2:23.0446031.6535.5338.1237.74
52.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:23.7645333.1836.8137.9535.82
53.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów2:23.7945232.7436.1737.2537.63
54.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:23.9445133.5736.7537.3236.30
55.ŻYŁA Natalia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:24.0545033.1036.9438.0835.93
56.GADZIŃSKA Emilia04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:24.1244932.5736.7238.0536.78
57.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno2:24.9744233.4637.0438.1036.37
58.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:25.2543933.1437.2638.5736.28
59.JANUS Daria04UKS Żoliborz Warszawa2:25.3543833.0736.9537.6537.68
60.GROMSKA Kinga04KS KSZO Ostrowiec Św.2:25.3943833.1037.5438.2936.46
61.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin2:25.7043533.3537.5138.0336.81
62.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask2:26.4642832.3036.3138.4539.40
63.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława2:26.5142833.0936.6137.9538.86
64.KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz Warszawa2:27.8041733.111:16.99
65.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin2:28.2541334.7637.6938.5837.22
66.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź2:28.3841235.0938.5338.6136.15
67.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław2:28.5641033.1837.6639.4938.23
68.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:29.0840634.1138.2739.4637.24
69.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy2:29.2540533.2538.2241.0236.76
70.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:29.7340133.8937.7539.9338.16
71.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz Warszawa2:32.4538033.8338.4840.0440.10
72.FALKOWSKA Natalia04MKS SP 63 Bydgoszcz2:34.3336633.1639.1341.3140.73
73.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica2:36.0335434.3039.5542.2639.92


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-12-14 - 11:11
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:41.62
1:52.39
MAJCHRZAK Kacper
DASZKIEWICZ Michał
00115
01006
Berlin (GER)
Lodz
2017-08-07
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:54.92646A27.0829.4029.1329.31
2.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:55.60635A27.4329.8928.7029.58
3.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź1:56.13626A27.3529.5430.2329.01
4.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice1:57.27608A27.5730.4229.9029.38
5.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź1:58.11595A27.5430.3030.7429.53
6.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:58.49589A27.3429.9430.4230.79
7.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki1:59.18579A26.9629.9130.8431.47
8.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk1:59.54574A28.3430.5730.8029.83
9.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra1:59.58573A27.7230.4331.2830.15
10.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim1:59.81570A27.4330.7731.5630.05
11.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna2:00.34563B27.4030.7331.6130.60
12.BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice2:00.72557B27.2930.5332.1730.73
13.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica2:00.81556B27.0131.0232.7830.00
14.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków2:01.01553B27.0730.8331.3931.72
15.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:01.44547B27.5430.8231.9731.11
16.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań2:01.59545B28.1630.9131.1331.39
17.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin2:01.84542B26.9430.9532.8831.07
18.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy2:01.95541B27.3030.6032.3231.73
19.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.04539B28.0231.0731.9830.97
20.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:02.35535B28.4430.9631.7931.16
21.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn2:02.41534R27.2531.1932.5331.44
22.CIESIELSKI Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej2:02.48534R28.2031.0131.8631.41
23.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS Tri-Team Rumia2:02.7953028.6430.9231.5231.71
24.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań2:03.1152528.4932.0432.5830.00
25.BANASIK Samuel04IKS Konstancin2:03.1252528.4731.3732.1831.10
26.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice2:03.1952427.6031.5032.5331.56
27.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.3752227.1631.7333.4731.01
28.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice2:03.3852227.1831.4333.1431.63
29.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok2:03.5552028.1531.3932.2331.78
30.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia2:03.7251828.6531.7832.1531.14
31.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź2:04.1651228.6331.6332.6331.27
32.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź2:04.2151229.0431.9131.7331.53
33.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:04.2451128.5531.9331.9831.78
34.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:04.2751128.0431.6232.2832.33
35.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock2:04.4550928.7632.1932.6830.82
36.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.4850828.8431.4432.4031.80
37.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn2:04.9650228.9931.7232.0632.19
38.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:05.2749929.1432.1533.1430.84
39.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.3149827.7331.4833.0333.07
40.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń2:05.6349429.3031.8932.7931.65
41.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team2:05.9449128.6031.8332.6932.82
42.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń2:06.0249029.3132.2032.7431.77
43.BARANEK Jakub04UKS MOS w Opolu2:06.4448529.1032.4833.0831.78
44.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław2:06.7148228.5331.6633.5632.96
45.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg2:07.1147729.2432.4533.2032.22
46.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź2:07.6547128.8732.3833.2133.19
NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław2:07.6547128.8532.0433.3933.37
48.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań2:07.7347029.2833.1233.9331.40
49.LEWICKI Jakub04"Sikret" Gliwice2:07.9246828.4632.3933.7833.29
50.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków2:08.0646729.0333.4633.1432.43
51.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:08.1646630.0932.3333.1732.57
52.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim2:08.3346429.0632.2833.7933.20
53.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków2:08.4446329.0732.3534.0732.95
54.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin2:08.6546029.1532.7533.8732.88
55.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''2:08.7845928.9932.1333.6933.97
56.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg2:09.0745628.9332.7033.9033.54
57.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk2:09.2545429.5232.8234.3132.60
58.WICIAK Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:09.5145129.2133.1033.8233.38
59.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz Warszawa2:09.6145029.5433.4134.2532.41
60.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin2:10.0944530.0632.9834.2032.85
61.SZCZEPANIK Oskar04UKS Wodnik Siemianowice Śląski2:10.2244429.1432.6434.3634.08
62.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:10.2344428.8431.8935.1434.36
63.HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice2:10.3444328.9732.7034.0334.64
64.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock2:10.5344130.6833.3833.7532.72
65.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź2:10.6144030.4633.1234.2432.79
66.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock2:10.8243829.6532.8934.6733.61
67.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn2:10.9143730.4933.3733.4733.58
68.KUBINIEC Mikołaj04Uks Skarpa Lublin2:12.6342029.9833.3235.1034.23
69.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica2:13.3941329.8634.3836.4232.73
70.GRĄDZIK Błażej04MPKS Orka Ciechanów2:13.6041130.6234.0934.9333.96
71.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin2:13.6341130.8634.4434.6233.71
72.ZAWADZKI Arkadiusz04MKS Znicz Koszalin2:14.3140430.1134.0035.4434.76
73.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim2:14.3440431.7034.8835.4432.32
74.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:14.4740331.7034.6135.2532.91
75.CYWIŃSKI Piotr04KS Aquarius Słupsk2:15.1039730.5535.3735.5233.66
76.CHAŁAT Wojciech04Uks Skarpa Lublin2:15.1939730.6234.2835.2835.01
77.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn2:15.7239230.8834.9135.7534.18
78.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława2:16.5038530.7133.7235.7636.31
79.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła2:17.0038131.1434.8036.1034.96
80.ZIMA Igor04UKP Gryf Dębica2:17.0638131.0035.2336.2234.61
KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.0638130.2934.7536.0535.97
82.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz2:17.8237432.1135.9436.2533.52
83.GWIAZDOWSKI Cezary04MWOPR Malbork2:17.8537430.8934.2936.3236.35
84.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań2:18.0637232.5835.4636.6533.37
85.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.4336930.3335.8937.4634.75
86.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź2:18.9836532.0735.9936.2634.66
87.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.0936430.6834.8236.5737.02
88.MALINOWSKI Dawid04MKS Juvenia Białystok2:19.2836329.9934.8937.7836.62
89.KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:22.4033933.8935.8636.8635.79
90.POPANDA Szymon04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:23.4633232.7236.2438.7235.78
91.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory2:23.5533131.0836.2738.1038.10
92.KOWALSKI Gabriel04PSP SWIM Płock2:24.3632632.2236.7138.0837.35
93.PIŁAT Maciej04UKS "Neptun Gdańsk"2:25.1332030.9535.4138.4540.32


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-12-14
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.19
29.19
PLUTECKI Adam
ZHURAVEL Nazar
00304Gorzow Wielkopolski
Oswiecim
2009-11-28
2017-12-01

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice30.69556
2.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań31.05537
3.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa31.61509
4.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań31.62509


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-12-14 - 11:43
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:04.98
2:12.52
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00101
01003
Netanya (ISR)
Lodz
2015-12-04
2006-10-28

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław2:16.87661A32.0634.4935.0835.24
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:17.77648A32.8334.6135.3035.03
3.STEĆ Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:18.43638A32.7034.4935.5235.72
4.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu2:19.78620A32.9635.3736.1535.30
5.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin2:22.35587A32.7935.5937.1936.78
6.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin2:22.70583A33.9836.0036.3236.40
7.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów2:23.18577A34.2637.0037.6534.27
8.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź2:24.96556A33.6335.7838.2837.27
9.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice2:25.11554A34.0636.5837.7836.69
10.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań2:25.25553A34.3037.1537.4736.33
11.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław2:25.30552B33.5336.9238.2536.60
12.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź2:25.73547B34.7036.8037.6036.63
13.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy2:25.78547B32.9737.0038.3637.45
14.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice2:25.87546B33.2236.9538.1637.54
15.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:26.47539B33.3036.6738.0238.48
16.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków2:26.49539B34.0237.4737.6637.34
17.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg2:26.67537B34.0936.9738.4637.15
18.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory2:27.19531B34.0437.2038.5837.37
19.STANECKA Hanna04SKP BARAKUDA Starachowice2:27.28530B34.3136.5639.1337.28
20.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg2:27.61526B34.6838.0938.1536.69
21.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy2:27.91523R34.4237.1538.5537.79
22.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa2:27.93523R35.6438.1238.1236.05
23.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin2:28.1852034.9037.4938.6237.17
24.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź2:28.3051934.9737.1838.1038.05
25.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy2:30.2749934.1137.6539.5938.92
26.SZARANIEC Patrycja04UKP Gryf Dębica2:30.3349835.3538.1438.7738.07
27.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:30.5349635.3138.6039.1537.47
28.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:31.7248535.0438.1139.3239.25
29.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk2:32.8047535.7038.5639.7338.81
30.BORKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Białystok2:32.8547435.3738.9339.9538.60
31.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz2:32.9947335.0238.1039.4840.39
32.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy2:33.9646436.6138.7239.6538.98
33.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:34.0546336.8639.7839.8637.55
34.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno2:34.1246235.8138.6440.0439.63
35.ŁĄPIEŚ Maja04UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych2:34.6745836.3339.9440.3238.08
36.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno2:35.2245337.3340.1339.8537.91
37.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory2:35.3945136.0238.7640.8339.78
38.BAJOREK Maria04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków2:35.4645136.5139.7640.4538.74
39.PŁOSKONKA Natalia04MTP Delfin Cieszyn2:35.5045036.1639.2840.3239.74
40.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań2:35.9244737.7339.3840.4538.36
41.DYMERSKA Weronika04Dwójka Morena Gdańsk2:39.1842037.5840.3541.2240.03
42.KRAMKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Wrocław2:40.0041336.4739.7142.3041.52
43.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź2:41.6240140.3341.5740.9738.75
44.BURZYŃSKA Oliwia04KS Piątka Chorzów2:43.2338937.7041.5742.4741.49
45.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin2:43.8538537.8541.0541.4843.47
46.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim2:44.4938038.8442.0542.1541.45
47.DYMEK Aleksandra04KS Warta Poznań2:46.3036839.5441.0942.4543.22
48.WIŚNIEWSKA Antonina04SKP BARAKUDA Starachowice2:46.4136735.9041.5945.1143.81
49.BŁYSKUŃ Amelia04UKS ,,Omega'' Olkusz2:49.6634739.1342.2843.9444.31
50.WOJTASIK Wiktoria04KS Champion Swimming Legnica2:55.1731540.1343.3446.4845.22
51.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:59.1629441.3044.8747.4345.56
DYSKW.MAKIŁA Marianna04UKS "Neptun Gdańsk"
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
DYSKW.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 1
2018-12-14
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.98
25.85
KORC Agata
GUŚĆ Wiktoria
00201
01705
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
2009-11-29
2018-12-14

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno27.02611
2.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy27.45582


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-12-14 - 12:05
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:47.38
2:00.80
KAWĘCKI Radosław
KOSIŃSKI Filip
00304
00109
Doha (QAT)
Lodz
2014-12-07
2018-11-11

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:03.15631A29.2031.6230.6731.66
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.92576A28.9332.2932.9132.79
3.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.11573A29.4232.1933.4332.07
4.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:09.59541A29.5932.7633.6933.55
5.WALTER Jakub04MOSM Tychy2:09.75539A29.2132.6734.3133.56
6.TOMASZEWSKI Aleks04UKS Tri-Team Rumia2:10.14534A30.2932.3733.9633.52
7.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:10.46530A30.0433.3234.1732.93
8.KUROWSKI Tymon04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:12.34508A30.8833.5434.1833.74
9.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:13.18498A31.5133.4034.3733.90
10.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin2:13.69493A30.4834.1834.9834.05
11.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:13.71493B31.1834.8534.5933.09
12.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź2:14.56483B31.5933.8034.5734.60
13.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia2:14.77481B30.9734.3835.1634.26
14.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:15.28476B31.4534.3635.1534.32
15.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police2:15.86469B30.4134.2736.5734.61
16.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.19466B31.4334.1835.8034.78
17.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław2:17.77450B31.8234.2735.8535.83
18.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź2:17.92449B31.6334.5335.8835.88
19.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna2:17.98448B31.8834.1935.5736.34
20.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź2:18.24446B32.4334.6536.0835.08
21.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl2:18.47443R32.7934.6735.7335.28
22.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków2:19.03438R31.8834.8736.3535.93
23.KOŁBUŚ Jakub04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa2:19.3443531.9035.5936.5235.33
24.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn2:19.5043433.3535.3535.7635.04
25.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn2:19.5943333.1235.6135.8635.00
26.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask2:20.5742432.1636.3937.0035.02
27.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok2:21.0342032.8135.0936.8536.28
28.KOWALCZYK Jakub04UKS SP-149 Łódź2:21.4041633.8935.5236.5335.46
29.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej2:21.4641633.0336.0736.4735.89
30.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław2:21.5341532.0136.1437.1336.25
31.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław2:21.8041332.7036.1437.1535.81
32.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława2:22.5140733.1736.3736.1236.85
33.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań2:22.5240732.3636.2037.3536.61
34.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:23.0040332.7036.7537.2536.30
35.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej2:24.3739133.1536.1737.6437.41
36.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''Lublin2:25.4238335.9737.7837.6933.98
37.GLAPA Filip04KS Warta Poznań2:25.5538233.4036.5838.5337.04
38.KRAS Bruno04IKS Konstancin2:26.3537533.7236.3838.8037.45
39.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin2:26.4437534.5837.8138.6135.44
40.MARCINEK Liberto04MKS ,,IKAR'' Mielec2:27.0437033.0737.5839.2937.10
41.NACIUK Gracjan04KS Górnik Radlin2:28.1936234.7737.2538.9337.24
42.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź2:28.6535834.5137.2938.3638.49
43.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk2:29.5435235.3038.8639.5635.82
44.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno2:32.0833534.3638.4640.7238.54
45.STEMPURSKI Igor04KS OLIMPIA Lublin2:34.2032134.8338.5740.8439.96
ZIMA Igor04UKP Gryf Dębica2:34.2032135.5838.9240.0239.68
47.MAZUR Bartosz04UKP Gryf Dębica2:34.6931835.2639.2440.9439.25
48.GWIAZDOWSKI Cezary04MWOPR Malbork2:35.1531535.1938.8540.4040.71
49.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock2:37.4430236.8139.9740.8539.81
50.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok2:38.6329536.7240.1540.8640.90
51.SKOCZYŃSKI Jakub04UKS Żoliborz Warszawa2:57.2321140.2445.0346.5645.40


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-12-14 - 12:27
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:31.89
4:43.77
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
00116
01605
Debrecen (HUN)
Lodz
2007-12-16
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz5:00.39640A1:10.561:17.641:22.431:09.76
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.42640A1:09.591:16.911:26.531:07.39
3.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź5:02.71625A1:08.521:17.651:23.951:12.59
4.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:04.12617A1:10.871:18.161:24.521:10.57
5.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź5:09.55585A1:10.761:17.391:30.261:11.14
6.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 5:09.82583A1:10.841:18.501:30.491:09.99
7.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin5:12.16570A1:13.991:21.201:25.021:11.95
8.GAZDA Małgorzata04UKS Olimpijczyk 235:13.85561A1:13.271:18.461:27.641:14.48
9.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa5:15.39553A1:12.951:16.041:31.381:15.02
10.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:17.15544A1:14.681:19.751:29.761:12.96
11.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa5:17.85540B1:11.841:19.811:29.671:16.53
12.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim5:18.04539B1:14.691:22.021:29.171:12.16
13.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk5:18.72536B1:13.951:15.881:31.581:17.31
14.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:24.28509B1:14.901:21.061:33.931:14.39
15.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:27.04496B1:16.621:23.081:33.811:13.53
16.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim5:27.22495B1:16.311:23.731:32.941:14.24
17.FIGAS Alicja04MKP Szczecin5:30.39481B1:17.781:22.211:35.771:14.63
18.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk5:30.87479B1:16.301:25.261:32.931:16.38
19.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa5:34.49463B1:17.341:27.661:31.311:18.18
20.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok5:34.80462B1:14.281:26.281:36.421:17.82
21.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard5:43.42428R1:18.011:27.711:36.941:20.76
22.NIEDZIOŁKA Julia04MTP Delfin Cieszyn5:44.51424R1:20.081:26.351:36.561:21.52
23.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin5:52.023981:24.241:30.941:35.511:21.33
DYSKW.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie


<< TOP >>
Konkurencja 12
2018-12-14 - 12:47
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:03.20
4:28.26
WOJT Lukasz
URYNIUK Paweł
POL
05114
Berlin (GER)
Poznan
2009-11-14
2017-11-25

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:33.18640A1:00.091:06.201:23.931:02.96
2.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra4:40.33592A1:04.111:10.241:20.971:05.01
3.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:41.60584A1:02.161:14.261:21.971:03.21
4.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:42.45579A1:02.111:09.951:26.581:03.81
5.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:43.16575A1:00.811:11.881:25.071:05.40
6.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań4:43.61572A1:04.951:13.071:18.091:07.50
7.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin4:44.88564A1:04.511:13.151:21.171:06.05
8.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim4:46.36556A1:07.081:13.171:20.671:05.44
9.LINARD Bartosz04IKS Konstancin4:47.63548A1:04.101:15.311:18.731:09.49
10.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:49.87536A1:05.271:13.271:26.311:05.02
11.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:50.45533B1:07.361:14.181:22.811:06.10
12.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:52.82520B1:05.951:15.711:23.561:07.60
13.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:55.40506B1:06.191:14.291:28.101:06.82
14.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź4:57.60495B1:07.971:18.761:23.461:07.41
15.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków4:58.86489B1:08.521:18.681:23.521:08.14
16.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko4:59.86484B1:12.091:14.981:23.181:09.61
17.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn5:01.30477B1:08.321:18.031:23.111:11.84
18.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź5:01.90474B1:10.551:18.771:22.221:10.36
19.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim5:02.19473B1:08.741:17.371:29.411:06.67
20.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim5:02.20473B1:07.401:20.321:26.731:07.75
21.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław5:05.92456R1:10.711:20.641:23.461:11.11
22.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin5:07.48449R1:06.601:22.891:27.611:10.38
23.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków5:09.084421:13.211:21.871:21.021:12.98
24.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz5:11.514321:09.731:18.331:30.101:13.35
25.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim5:16.194131:13.691:25.661:26.231:10.61
26.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''5:16.564111:13.701:19.741:32.471:10.65


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-12-14
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
20.79
23.79
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
00611
05114
Lublin
Poznan
2015-12-17
2016-11-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań25.14523
2.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police25.31512


<< TOP >>
2 - Finały dzień 12018-12-14 - 17:00


Konkurencja 1
2018-12-14 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
23.98
25.85
KORC Agata
GUŚĆ Wiktoria
00201
01705
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
2009-11-29
2018-12-14

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun25.78703
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.25666
3.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice26.71632
4.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy26.96615
5.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów27.13603
6.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.14603
7.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.15602
8.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno27.22597
9.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin27.39586
10.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin27.48580
Finał B
11.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa27.08607
12.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy27.26595
13.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość27.77562
14.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin27.84558
15.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość27.88556
16.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.90555
17.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.96551
18.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa28.00549
19.JANICKA Paula04KS Warta Poznań28.01548
20.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa28.02548


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-12-14 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
20.79
23.79
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
00611
05114
Lublin
Poznan
2015-12-17
2016-11-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane23.83614
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa23.86612
3.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz24.04598
4.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice24.07596
5.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź24.38573
6.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa24.61557
7.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno24.63556
8.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica24.69552
9.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice24.74549
10.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki25.03530
Finał B
11.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice24.81544
12.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard24.85541
13.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice25.02530
14.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław25.03530
15.SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice25.16522
16.STAROŃ Tymoteusz04MKS SMS Victoria Racibórz25.17521
17.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.19520
18.WALTER Jakub04MOSM Tychy25.21519
19.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.36509
20.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań25.37509


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-12-14 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
29.82
31.91
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00701
Copenhagen (DEN)
Poznan
2017-12-13
2011-12-15

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu32.35693
2.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa33.38631
3.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław33.39631
4.OFMAN Julia04SKP BARAKUDA Starachowice33.46627
5.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''33.77609
6.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane33.96599
7.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa33.99598
8.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość34.03596
9.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz34.08593
10.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa34.30582
Finał B
11.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''34.15589
12.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź34.21586
13.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim34.27583
14.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz34.30582
15.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz34.35579
16.SIERPIEŃ Aleksandra04SKP BARAKUDA Starachowice34.38578
17.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław34.59567
18.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice35.13541
19.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa35.16540
20.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz35.25536


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-12-14 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.19
29.19
PLUTECKI Adam
ZHURAVEL Nazar
00304Gorzow Wielkopolski
Oswiecim
2009-11-28
2017-12-01

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa30.13588
2.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów30.40573
3.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz30.46569
4.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory30.50567
5.LINARD Bartosz04IKS Konstancin30.72555
6.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań30.80550
7.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź30.85548
8.KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice31.10535
9.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa31.24528
DYSKW.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
Finał B
11.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań31.32523
LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój31.32523
13.SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice31.41519
14.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków31.79501
15.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin31.86497
16.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław31.91495
17.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko31.93494
18.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa31.95493
19.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice32.08487
DYSKW.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-12-14 - 17:29
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.54
1:01.94
JEDRZEJCZAK Otylia
MURAWSKA Maria
00114
09514
Debrecen (HUN)
Poznan
2007-12-15
2017-11-25

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:02.5666529.4533.11
2.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko1:03.7063029.9133.79
3.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław1:04.5960430.2234.37
4.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra1:05.1159030.6134.50
5.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice1:05.2758530.5534.72
6.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk1:05.4258131.0334.39
7.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa1:05.5657730.2735.29
8.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:05.7457330.8034.94
9.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice1:06.0756431.1534.92
10.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:07.0753931.8935.18
Finał B
11.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin1:06.2056130.7335.47
12.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2556030.2436.01
13.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań1:06.5955130.6835.91
14.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:07.3453331.6635.68
15.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów1:07.3653230.7136.65
16.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków1:07.4153131.2936.12
17.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''1:07.7852331.8135.97
18.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.9751831.4836.49
19.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:08.4550732.0036.45
20.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy1:09.0049532.3936.61


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-12-14 - 17:35
Chłopców, 100m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
49.62
55.78
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
00603
05114
Szczecin
Lodz
2011-12-09
2017-12-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa55.9163526.2129.70
2.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane56.0063226.6429.36
3.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice56.2062626.4029.80
4.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice59.5152727.7431.77
5.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz59.6152427.7931.82
6.ADAMOWICZ Mikołaj04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa59.6552327.5832.07
7.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy1:00.3350627.6132.72
8.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice1:00.9849028.3632.62
BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra1:00.9849028.8332.15
10.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź1:03.6643029.3634.30
Finał B
11.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:00.0751228.3831.69
12.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:00.6249828.2032.42
13.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok1:01.5147728.0033.51
14.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5747629.0632.51
15.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokołów Podlaski1:01.6547428.3133.34
16.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów1:01.7647128.7333.03
17.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź1:01.9146828.1633.75
18.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg1:02.1646229.1033.06
19.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''1:02.2146128.3533.86
20.KUREK Alan04MKP Szczecin1:02.6845129.2833.40


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-12-14 - 17:49
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:54.39
1:59.20
JEDRZEJCZAK Otylia
KNOP Aleksandra
00114
01605
Helsinki (FIN)
Lodz
2006-12-10
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun1:59.3179227.5330.3331.0030.45
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:02.6872928.0930.6932.0531.85
3.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy2:05.2568528.7231.5832.7332.22
4.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec2:06.5466429.3531.6032.7432.85
5.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin2:07.0665629.8231.4932.6433.11
6.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:10.0861129.8832.7034.1033.40
7.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź2:10.7260229.8132.8634.0933.96
8.SIKORA Balbina04"Sikret" Gliwice2:11.2559530.1832.8834.2133.98
9.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice2:11.6259030.8433.0134.3733.40
10.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.9356030.6433.6034.8634.83
Finał B
11.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań2:11.8058830.4034.1634.2233.02
12.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:12.6157730.5034.3934.8032.92
13.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka2:13.1457031.0834.0534.8433.17
14.WIKTOROWICZ Patrycja04MKS SMS Victoria Racibórz2:13.4656630.9633.9734.9533.58
15.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn2:13.6156431.4833.6634.4833.99
16.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź2:14.0355930.6633.9235.1734.28
17.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa2:14.6155231.9734.6433.6034.40
18.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim2:15.2454431.7934.4135.1133.93
19.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice2:15.3154331.5034.1635.5834.07
20.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim2:15.5354030.8934.1435.3435.16


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-12-14 - 17:58
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:41.62
1:52.39
MAJCHRZAK Kacper
DASZKIEWICZ Michał
00115
01006
Berlin (GER)
Lodz
2017-08-07
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:51.1571425.9528.0429.2327.93
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:51.5370726.5728.1128.8428.01
3.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice1:56.1962527.4229.7530.1528.87
4.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź1:57.3460727.1029.7530.6629.83
5.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź1:57.6760227.0829.4530.4530.69
6.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:58.6558727.0629.6231.1930.78
7.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim1:59.0758127.6330.9030.8529.69
8.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra1:59.1757927.0230.2631.0330.86
9.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk1:59.4357628.1830.4330.9129.91
10.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki1:59.5457427.4430.2730.8031.03
Finał B
11.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków1:59.2657827.8531.0330.5129.87
12.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna2:00.0156727.4931.0731.3730.08
13.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica2:00.1956527.8930.8931.5529.86
14.BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice2:00.7755727.3230.7431.9830.73
15.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań2:01.6954427.8630.4431.6931.70
16.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin2:02.2153727.6631.2732.1931.09
17.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.2253728.4131.3532.2230.24
18.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:02.3453528.0231.3131.8431.17
19.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:03.0952628.0731.2232.1231.68
20.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy2:03.8551627.3731.2832.4332.77


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-12-14 - 18:14
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:04.98
2:12.52
TCHÓRZ Alicja
LEFANOWICZ Iwona
00101
01003
Netanya (ISR)
Lodz
2015-12-04
2006-10-28

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:12.6772532.2733.7634.1032.54
2.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław2:14.8369132.0434.0433.6935.06
3.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu2:16.7666231.8734.2935.2735.33
4.STEĆ Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.2:19.0263032.6335.4135.8435.14
5.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin2:21.1460232.4735.1336.7136.83
6.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice2:22.4858533.6636.9036.6235.30
7.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin2:22.7558232.4735.7637.1837.34
8.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź2:24.7355933.7636.2237.8036.95
9.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów2:27.5752734.5537.1939.1236.71
10.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań2:27.6552634.6437.6538.0537.31
Finał B
11.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź2:24.8055834.3836.0137.5636.85
12.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy2:25.0155533.0736.6138.5536.78
13.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław2:25.3155232.7336.4838.5837.52
14.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków2:25.7154733.7637.2537.7636.94
15.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice2:26.1554233.2137.0638.7837.10
16.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:26.5453833.9036.6937.7738.18
17.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg2:26.9153433.6636.6438.3638.25
18.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg2:27.2853034.1637.9638.1736.99
19.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory2:31.4048834.3937.8340.2238.96
STANECKA Hanna04SKP BARAKUDA Starachowice2:31.4048834.1837.8439.9839.40


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-12-14 - 18:23
Chłopców, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:47.38
2:00.80
KAWĘCKI Radosław
KOSIŃSKI Filip
00304
00109
Doha (QAT)
Lodz
2014-12-07
2018-11-11

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:59.5369029.0830.5429.8330.08
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.3961229.0731.6732.4931.16
3.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.2559929.5431.9932.7131.01
4.WALTER Jakub04MOSM Tychy2:07.2557129.0032.3533.5732.33
5.TOMASZEWSKI Aleks04UKS Tri-Team Rumia2:07.8656330.5832.3832.9032.00
6.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:10.0453530.1332.5333.0934.29
7.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:10.3353230.2833.2033.8133.04
8.KUROWSKI Tymon04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.2:12.2950930.6933.0634.1934.35
9.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin2:14.2548729.6934.0635.1435.36
10.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:14.3648531.3833.6634.6834.64
Finał B
11.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:12.3350831.5734.0034.4132.35
12.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:13.2249831.8133.8734.5932.95
13.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia2:14.4448531.2534.2535.1133.83
14.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police2:14.7748131.8334.4935.6732.78
15.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź2:14.8748031.9433.9034.7734.26
16.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.8547031.1133.7135.8735.16
17.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław2:17.7545032.4734.9135.4034.97
18.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź2:18.4944331.8534.8036.2135.63
19.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź2:19.4943432.1734.7236.3936.21
20.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna2:19.9143032.6335.3436.0635.88


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-12-14 - 18:40
Dziewcząt, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:31.89
4:43.77
BARANOWSKA Katarzyna
KNOP Aleksandra
00116
01605
Debrecen (HUN)
Lodz
2007-12-16
2017-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź4:49.647141:06.701:15.191:21.271:06.48
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:54.296811:07.561:13.501:27.091:06.14
3.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:56.416661:08.851:17.581:22.321:07.66
4.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź5:04.956121:09.911:16.621:29.281:09.14
5.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość5:05.616081:09.111:19.301:25.321:11.88
6.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin5:07.965941:13.981:20.111:23.811:10.06
7.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 5:09.345861:10.211:18.481:30.861:09.79
8.GAZDA Małgorzata04UKS Olimpijczyk 235:12.875661:13.621:18.911:28.211:12.13
9.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:14.555571:12.701:20.961:29.071:11.82
10.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa5:17.905401:12.391:17.651:32.531:15.33
Finał B
11.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa5:16.195491:12.761:20.101:29.321:14.01
12.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk5:17.665411:15.311:17.121:31.681:13.55
13.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość5:19.315331:11.261:21.161:32.851:14.04
14.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim5:23.565121:15.101:24.341:30.881:13.24
15.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim5:24.625071:16.061:24.831:31.111:12.62
16.FIGAS Alicja04MKP Szczecin5:27.764931:18.351:23.281:34.111:12.02
17.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź5:27.844921:16.731:23.861:34.181:13.07
18.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk5:28.724881:16.681:23.811:32.861:15.37
19.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa5:35.444591:18.081:25.041:34.691:17.63
20.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok5:39.734421:15.761:27.811:37.031:19.13


<< TOP >>
Konkurencja 12
2018-12-14 - 18:55
Chłopców, 400m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:03.20
4:28.26
WOJT Lukasz
URYNIUK Paweł
POL
05114
Berlin (GER)
Poznan
2009-11-14
2017-11-25

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:31.7265158.871:06.301:24.291:02.26
2.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra4:35.696231:01.731:09.681:19.951:04.33
3.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:36.316191:00.321:08.891:24.401:02.70
4.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:37.406111:00.591:12.711:21.771:02.33
5.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:40.445921:00.891:11.311:22.001:06.24
6.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań4:41.515851:03.371:11.171:19.191:07.78
7.LINARD Bartosz04IKS Konstancin4:46.075571:06.511:15.131:18.881:05.55
8.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim4:46.225571:05.851:12.501:21.671:06.20
9.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin4:53.175181:04.741:16.871:23.391:08.17
10.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:53.865141:05.881:13.791:28.101:06.09
Finał B
11.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:48.845421:06.491:14.811:21.901:05.64
12.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko4:53.545161:09.111:12.801:21.241:10.39
13.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:54.975081:06.561:15.781:26.571:06.06
14.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków4:55.605051:10.211:16.801:22.621:05.97
15.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź4:56.505011:07.641:18.471:24.461:05.93
16.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź4:57.744941:10.101:18.831:21.231:07.58
17.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:58.424911:06.141:16.721:26.481:09.08
18.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim5:00.454811:09.381:17.281:27.071:06.72
19.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn5:00.894791:09.661:20.211:22.641:08.38
20.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim5:06.814521:09.091:20.241:28.651:08.83


<< TOP >>
Konkurencja 13
2018-12-14 - 19:25
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz 2MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz8:40.08660
RYDYŃSKA Marianna
HERMANOWSKA Natalia
ORUM Melissa
CYGAN Julia
04
04
04
04
+0,80
+0,72
+0,46
+0,32
29.08
30.77
29.34
29.80
32.44
33.50
33.04
32.75
32.61
35.68
34.83
33.19
31.50
33.92
34.59
33.04
2:05.63
2:13.87
2:11.80
2:08.78
2.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''8:42.11652
TARASIEWICZ Klaudia
SZREDZIŃSKA Gabriela
POZNACHOWSKA Nadia
TYMIŃSKA Zofia
04
04
04
04
+0,74
+0,48
-0,02
+0,36
29.40
29.36
29.18
29.92
32.10
33.23
34.15
33.81
32.51
34.50
34.37
34.92
31.68
35.10
33.17
34.71
2:05.69
2:12.19
2:10.87
2:13.36
3.UKS ,,ORKA'' Zamość 1UKS ,,ORKA'' Zamość8:46.41636
SZUPER Katarzyna
MALINOŚ Julia
MALEC Klaudia
BEDNARZ Julia
04
04
04
04
+0,65
+0,36
+0,40
+0,46
29.89
29.74
28.87
29.77
33.14
32.59
33.71
32.76
34.95
34.09
35.83
33.94
34.37
33.74
35.29
33.73
2:12.35
2:10.16
2:13.70
2:10.20
4.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław8:54.39608
BOROWIAK Justyna
STRUŻYK Karolina
SIKORSKA Oliwia
MACIUSZEK Wiktoria
04
04
04
04
+0,70
+0,37
+0,45
+0,42
29.40
30.23
29.93
28.29
32.45
34.91
35.13
32.31
33.37
35.96
38.26
33.16
33.84
35.47
38.35
33.33
2:09.06
2:16.57
2:21.67
2:07.09
5.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:56.08602
KACZOROWSKA Alicja
BORYS Zofia
DĘBSKA Julia
MOSZCZYŃSKA Julia
04
04
04
04
+0,77
+0,26
+0,26
+0,48
30.08
29.81
29.95
30.63
32.73
33.97
34.87
35.81
33.79
35.88
36.27
36.47
32.82
33.81
34.18
35.01
2:09.42
2:13.47
2:15.27
2:17.92
6.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory9:06.66568
GRZYMAŁA Zuzanna
OLMA Julia
FIRA Weronika
LALA Nadia
04
04
04
04
+0,73
+0,48
+0,29
+0,46
30.66
31.59
30.34
30.28
33.70
34.67
34.07
34.97
34.94
36.72
35.60
36.14
35.53
38.17
35.24
34.04
2:14.83
2:21.15
2:15.25
2:15.43
7."Sikret" Gliwice 1"Sikret" Gliwice9:17.30536
SURÓWKA Martyna
KONOPKA Weronika
SIKORA Balbina
MORCISZEK Weronika
04
04
04
04
+0,72
+0,67
+0,53
+0,44
32.26
33.41
30.19
31.20
36.36
37.30
33.33
35.43
38.31
35.69
34.37
35.84
38.28
33.83
35.12
36.38
2:25.21
2:20.23
2:13.01
2:18.85
8.SKP BARAKUDA Starachowice 1SKP BARAKUDA Starachowice9:17.33536
LATAŁA Weronika
OFMAN Julia
SIERPIEŃ Aleksandra
STANECKA Hanna
04
04
04
04
+0,59
+0,67
+0,44
+0,60
29.13
30.12
30.70
31.33
34.36
35.15
36.41
36.59
34.53
39.91
37.55
38.81
32.28
37.33
36.33
36.80
2:10.30
2:22.51
2:20.99
2:23.53
9.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:18.68532
MIERNIK Wiktoria
KOWALSKA Wiktoria
CHOWANIEC Oliwia
ŻAK Amelia
04
04
04
04
+0,77
+0,31
+0,37
+0,21
31.52
30.28
32.10
31.99
35.07
33.93
35.86
36.40
35.71
36.46
37.63
36.76
34.55
36.48
36.52
37.42
2:16.85
2:17.15
2:22.11
2:22.57
10.KS OLIMPIA Lublin 1KS OLIMPIA Lublin9:19.90529
DRAGAN Julia
DWOJAK Natalia
SIWKO Natalia
MITUŁA Magdalena
04
04
04
04
+0,81
+0,66
+0,30
+0,37
31.47
31.19
31.08
32.88
35.52
35.07
34.84
37.51
35.79
37.17
35.61
38.67
34.75
36.58
34.48
37.29
2:17.53
2:20.01
2:16.01
2:26.35
11.UKS Victoria Kozy 1UKS Victoria Kozy9:22.51521
MALARZ Maja
KOCZUR Nikola
KOCZUR Kornelia
SOBUŃ Julia
04
04
04
04
+0,68
+0,57
+0,51
+0,43
30.30
33.41
32.74
29.80
34.05
36.78
36.31
34.45
34.99
38.90
38.26
37.19
34.30
36.59
37.94
36.50
2:13.64
2:25.68
2:25.25
2:17.94
12.UKS Olimpijczyk 23 1UKS Olimpijczyk 239:24.43516
KOZAK Katarzyna
SAWCZYK Malwina
KIERAGA Patrycja
GAZDA Małgorzata
04
04
04
04

+0,50
+0,23
+0,67
31.02
30.53
31.40
32.04
35.26
35.21
36.24
36.16
36.63
36.65
37.58
37.39
36.30
37.48
37.70
36.84
2:19.21
2:19.87
2:22.92
2:22.43
13.MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz 1MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz9:41.57472
TOMASIK Otylia
STUDZIŃSKA Nadia
ZELIS Julia
CZARNIAK Wiktoria
04
04
04
04
+0,76
+0,23
+0,35
+0,36
31.80
32.36
32.01
34.70
35.74
37.27
36.35
39.17
36.75
37.44
37.93
42.02
37.46
35.63
37.07
37.87
2:21.75
2:22.70
2:23.36
2:33.76


<< TOP >>
Konkurencja 14
2018-12-14 - 19:49
Chłopców, 4 x 200m dowolny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz 1MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz7:59.44621
MINISZEWSKI Sebastian
OLSZEWSKI Jakub
KNOPP Jarosław
MATUSZEWSKI Krzysztof
04
04
04
04
+0,65
+0,34
+0,48
+0,35
27.43
28.12
28.04
26.17
30.43
30.50
32.50
29.64
31.49
30.86
33.19
30.20
29.58
30.30
31.61
29.38
1:58.93
1:59.78
2:05.34
1:55.39
2."Sikret" Gliwice 1"Sikret" Gliwice8:09.70582
GABRYŚ Maciej
PASZEK Jakub
ŚWIDERSKI Filip
LEWICKI Jakub
04
04
04
04
+0,62
+0,50
+0,29
+0,61
26.70
27.08
27.19
27.79
30.03
30.46
30.94
32.91
31.95
31.42
32.16
34.24
30.22
31.65
31.64
33.32
1:58.90
2:00.61
2:01.93
2:08.26
3.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:09.79582
MASIUK Ksawery
SIECZEK Oliwier
JENDRZEJCZYK Maxim
BIAŁEK Paweł
04
04
04
04
+0,65
+0,25
+0,31
+0,42
27.17
26.78
27.65
27.16
31.38
31.18
31.61
30.81
32.06
33.36
32.12
32.20
31.35
32.49
31.10
31.37
2:01.96
2:03.81
2:02.48
2:01.54
4.UKS 190 Łódź 1UKS 190 Łódź8:13.11570
LEŚNIAK Maksymilian
SKIBIAK Hubert
MŁYNARCZYK Mateusz
GOŁACKI Sergiusz
04
04
04
04
+0,64
+0,45
+0,42
+0,50
27.43
28.56
30.26
27.17
30.57
31.28
33.41
31.11
31.52
32.54
32.38
31.59
29.74
31.77
32.92
30.86
1:59.26
2:04.15
2:08.97
2:00.73
5.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry8:18.28553
OCHMAN Mateusz
SKALSKI Konrad
PLEWKA Przemysław
KOWOLIK Alex
04
04
04
04
+0,70
+0,42
+0,32
+0,24
27.82
28.09
28.25
27.11
31.85
32.36
31.67
30.42
33.23
32.78
34.03
31.56
32.36
31.82
33.58
31.35
2:05.26
2:05.05
2:07.53
2:00.44
UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:18.28553
MAJEWSKI Maksym
JUDA Dominik
CIERPIAŁ Wiktor
PIELA Michał
04
04
04
04
+0,74
+0,36
+0,32
+0,30
27.89
28.44
28.61
27.82
31.72
32.83
31.88
31.61
31.48
33.91
33.55
32.06
30.77
31.81
33.38
30.52
2:01.86
2:06.99
2:07.42
2:02.01
7.KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock8:26.60526
GÓRECKI Kamil
JAROSZ Kacper
WALERCZAK Patryk
STACHURSKI Jerzy
04
04
04
04
+0,72
+0,81
+0,92
+0,45
29.41
29.76
29.07
27.15
32.62
33.01
32.68
30.73
33.69
34.13
33.27
31.91
32.85
32.49
32.89
30.94
2:08.57
2:09.39
2:07.91
2:00.73
8.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków8:27.21524
STANEK Kacper
KNAPP Jakub
GENEROWICZ Marek
ROMAN Dawid
04
04
04
04
+0,65
+0,12
+0,45
+0,60
27.94
28.60
27.70
29.13
32.76
32.91
32.80
32.84
30.30
34.55
34.05
33.97
30.18
32.86
33.61
33.01
2:01.18
2:08.92
2:08.16
2:08.95
9.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:28.07521
WRZOSEK Bartosz
SZCZERBA Kacper
GŁĄBIŃSKI Kamil
KORDZIAK Witold
04
04
04
04
+0,69
+0,30
+0,41
+0,32
28.98
27.35
27.61
29.17
31.69
31.26
32.06
33.54
31.30
33.30
33.33
35.33
31.27
33.02
32.81
36.05
2:03.24
2:04.93
2:05.81
2:14.09
10.St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz 1St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz8:28.29521
KORONKIEWICZ Antoni
OSZCZAK Norbert
PISKOR Mateusz
ŚLASKI Filip
04
04
04
04
+0,68
+0,30
+0,69
+0,34
27.68
28.03
28.97
29.92
30.76
31.62
32.25
33.72
32.09
31.94
34.56
35.46
32.17
30.68
33.51
34.93
2:02.70
2:02.27
2:09.29
2:14.03
11.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań8:28.93519
CICHOCKI Oliwier
TRAFAS Tytus
BARTOSIK Stanisław
WYSOCKI Piotr
04
04
04
04
+0,65
+0,53
28.85
1:01.14
33.60
31.28
32.40
33.25
34.59
32.47
33.64
31.96
34.12
31.91
32.89
28.81
28.02
2:07.78
2:35.16
2:10.33
1:35.66
12.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław8:32.00509
HATŁAS Michał
CALIŃSKI Marcin
NOWAK Antoni
CALIŃSKI Aleksy
04
04
04
04
+0,63
+0,68
+0,43
+0,56
27.45
28.54
28.72
28.47
32.06
32.58
33.46
32.25
33.91
33.97
34.20
32.91
32.66
32.79
35.08
32.95
2:06.08
2:07.88
2:11.46
2:06.58
13.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław8:33.18506
PADARZ Dawid
KLEKOWSKI Wiktor
SKLIŃSKI Wiktor
STASZAK Wiktor
04
04
04
04
+0,61
+0,45
+0,34
+0,50
28.32
29.14
28.71
26.79
33.27
33.50
32.86
31.56
34.70
34.54
34.24
33.44
34.19
31.99
33.55
32.38
2:10.48
2:09.17
2:09.36
2:04.17
14.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź8:36.41496
LAMECKI Nikodem
KAŁUSOWSKI Gracjan
OLCZAK Kacper
ŁYSONIEWSKI Oskar
04
04
04
04
+0,69
+0,43
+0,49
+0,40
28.63
28.81
30.44
29.17
32.51
32.59
33.33
33.59
33.70
33.60
35.03
33.90
32.66
32.48
33.07
32.90
2:07.50
2:07.48
2:11.87
2:09.56
15.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn8:43.42477
PATER Aleksander
KOZŁOWSKI Konrad
JURCZAK Bartosz
GRABOWSKI Mikołaj
04
04
04
04
+0,70
+0,43
+0,17
+0,18
28.97
30.43
30.59
29.90
31.70
33.94
34.25
34.21
32.65
34.32
34.70
34.94
31.63
33.33
34.10
33.76
2:04.95
2:12.02
2:13.64
2:12.81
16.MKS Znicz Koszalin 1MKS Znicz Koszalin8:49.40461
WOLANIECKI Patryk
ZAWADZKI Arkadiusz
ŁAPIKOCKI Filip
MAZUREK Błażej
04
04
04
04
+0,64
+0,36
+0,39
+0,47
28.81
29.11
29.39
29.85
32.40
34.08
34.01
34.39
33.21
35.62
35.04
35.76
33.65
35.54
33.68
34.86
2:08.07
2:14.35
2:12.12
2:14.86
17.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim8:51.46455
NOSAL Miłosz
KOŁODZIEJCZYK Eryk
DRABCZYK Krystian
DASZKIEWICZ Mikołaj
04
04
04
04
+0,71
+0,32
+0,73
+0,55
29.62
30.80
30.91
31.54
33.00
34.32
34.33
34.82
34.51
35.48
35.02
35.07
33.57
32.27
33.48
32.72
2:10.70
2:12.87
2:13.74
2:14.15
18.KS OLIMPIA Lublin 1KS OLIMPIA Lublin8:52.53453
ZUZANIUK Igor
LEWTAK Szymon
STEMPURSKI Igor
BAREJ Michał
04
04
04
04
+0,69
+0,42
+0,23
+0,44
27.33
28.87
30.45
28.32
32.42
32.18
34.99
34.28
36.11
34.63
37.38
36.10
34.38
34.58
36.52
33.99
2:10.24
2:10.26
2:19.34
2:12.69
DYSKW.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''
S1 zmiana 1/2
KAŁASKA Patryk, MALUS Jakub, JAROSZYŃSKI Michał, IWANKOWSKI Hubert


<< TOP >>
3 - Eliminacje dzień 22018-12-15 - 9:00


Konkurencja 15
2018-12-15 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.36
27.89
URBANCZYK Aleksandra
MURAWSKA Maria
02305
02414
Berlin (GER)
Lublin
2017-08-06
2017-03-04

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław28.57621A
2.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko28.71612A
3.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów28.76609A
4.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra28.77608A
5.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice29.21581A
6.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''29.53562A
7.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''29.56561A
8.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa29.70553A
9.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin29.89542A
10.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.10531?
TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań30.10531?
12.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno30.14529B
13.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków30.24524B
14.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków30.28521B
15.JANICKA Paula04KS Warta Poznań30.30520B
16.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.34518B
17.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość30.45513B
18.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk30.49511B
19.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy30.55508B
20.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin30.77497?
RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej30.77497?
22.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice30.80495R
23.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''30.84494
24.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.93489
25.GMITER Barbara04SKP BARAKUDA Starachowice31.06483
JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno31.06483
27.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość31.16478
28.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask31.23475
29.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław31.32471
LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.31.32471
31.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 31.41467
32.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź31.44466
33.DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa31.46465
34.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica31.47464
35.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg31.50463
KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin31.50463
37.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław31.51463
38.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew31.54461
39.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory31.56460
40.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa31.61458
41.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań31.62458
42.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard31.64457
43.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok31.67456
44.PALUSZKIEWICZ Magdalena04Dwójka Morena Gdańsk31.72454
45.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa31.75452
46.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno31.86448
47.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok31.88447
48.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź31.91445
49.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy31.92445
50.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz32.00442
51.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość32.06439
52.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim32.23432
DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk32.23432
54.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka32.24432
55.BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno32.29430
56.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 2332.34428
57.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''32.41425
58.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg32.44424
59.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy32.49422
60.ANTONIAK Julia04UKS ,,SWIM10" Puławy32.74412
61.GROMSKA Kinga04KS KSZO Ostrowiec Św.32.79411
BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice32.79411
63.MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław32.84409
64.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów32.88407
65.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa32.98403
66.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz33.00403
67.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa33.01402
68.SZAŁAJ Paulina04MKS Juvenia Wrocław33.04401
69.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn33.10399
70.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko33.12398
71.MANOWSKA Emilia04MKS Znicz Koszalin33.18396
CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim33.18396
73.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź33.24394
74.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard33.25394
75.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra33.26393
76.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock33.27393
77.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź33.50385
78.KOWALSKA Jessica04KS JUST SWIM Jelenia Góra33.63380
79.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim33.64380
80.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice33.65380
81.GADZIŃSKA Emilia04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.67379
82.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory33.75376
83.ŻURKOWSKA Weronika04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków33.78375
HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź33.78375
85.KOSTECKA Marcelina04TP Skalar Słupsk33.80375
86.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk33.92371
87.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów34.18362
88.HAR Zofia04MKS Piaseczno34.22361
89.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg34.31358
90.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz Warszawa34.45354
91.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin34.53351
92.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask34.57350
93.BŁYSKUŃ Amelia04UKS ,,Omega'' Olkusz34.66348
94.PYTKA Katarzyna04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko34.73345
95.LUTEREK Oliwia04St.SIG ,,NOVUM''Grójec34.87341
96.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn34.99338
97.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno35.06336
98.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy35.19332
99.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy35.78316
100.DZIWOSZ Julia04SKP BARAKUDA Starachowice35.92312
101.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz36.41300
102.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław37.29279
103.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin37.93265
DYSKW.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramon po starcie i nawrotach


<< TOP >>
Konkurencja 16
2018-12-15 - 9:17
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.64
25.24
CZERNIAK Konrad
STOKOWSKI Kacper
00611
05114
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-20
2013-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice25.86599A
2.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police26.00589A
3.TOMASZEWSKI Aleks04UKS Tri-Team Rumia26.16578A
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane26.30569A
5.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice26.50556A
6.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra26.62549A
7.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice26.70544A
8.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź26.78539A
KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno26.78539A
10.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice26.86534A
11.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.92531B
12.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy26.93530B
13.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.01525B
STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław27.01525B
15.ADAMOWICZ Mikołaj04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.07522B
JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice27.07522B
17.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra27.09521B
TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa27.09521B
19.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.22513B
20.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk27.27510B
21.SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice27.37505R
22.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask27.60492R
23.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź27.65490
24.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard27.76484
25.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok27.78483
LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź27.78483
27.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.79482
28.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokołów Podlaski27.86479
29.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław27.87478
REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa27.87478
31.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź27.88478
KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków27.88478
33.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.90477
34.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia27.97473
35.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy27.99472
36.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz28.03470
37.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław28.04469
38.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg28.08467
39.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn28.16463
40.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź28.18462
41.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra28.19462
42.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy28.23460
43.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów28.31456
44.KUREK Alan04MKP Szczecin28.33455
DZIKOWSKI Mateusz04MKS SP 63 Bydgoszcz28.33455
46.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań28.34455
CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''28.34455
48.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź28.35454
49.KLEKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław28.46449
PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław28.46449
51.WYPCHŁO Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice28.52446
KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice28.52446
53.CIESIELSKI Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej28.56444
54.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock28.62441
WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa28.62441
56.DACKA Dawid04UKS ,,SWIM10" Puławy28.64441
57.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa28.69438
58.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz Warszawa28.79434
59.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa28.82432
UJEC Maksymilian04KS AZS AWF Wrocław28.82432
61.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań28.83432
62.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''Lublin28.85431
63.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin28.86431
64.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg28.92428
65.KOŁBUŚ Jakub04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa28.93427
66.BERNER Szymon04BUKS Warszawa28.94427
67.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków29.01424
68.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin29.13419
WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa29.13419
70.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin29.16417
71.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim29.19416
72.SOLAK Szymon04RWKS Sparta Biłgoraj29.27413
73.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów29.28412
74.KOWALSKI Adrian04MKS SP 63 Bydgoszcz29.41407
75.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.42406
76.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław29.49403
77.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 29.57400
78.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock29.59399
79.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin29.61399
80.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków29.62398
81.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań29.68396
82.KRAWCZYK Dominik04UKS ,,Omega'' Olkusz29.71395
ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość29.71395
84.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz29.73394
85.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno29.79391
86.SZCZEPANIK Oskar04UKS Wodnik Siemianowice Śląski29.80391
87.KURDELSKI Filip04Mokotowski UKP Warszawianka- W29.85389
88.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock29.88388
89.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''29.92386
90.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''29.93386
91.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin30.01383
92.GRĄDZIK Błażej04MPKS Orka Ciechanów30.13378
93.GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków30.14378
94.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa30.16377
95.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno30.17377
96.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz30.19376
97.STEMPURSKI Igor04KS OLIMPIA Lublin30.37369
98.CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim30.39369
99.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa30.46366
100.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory30.53364
101.KOZIOŁEK Kewin04"Sikret" Gliwice30.84353
102.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''30.87352
103.WROBLEWSKI Konrad04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa30.89351
104.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa31.02347
105.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława31.17342
106.OLEKSY Jakub04UKS Salmo Żory31.18341
107.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask31.19341
LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa31.19341
109.ZAWADZKI Arkadiusz04MKS Znicz Koszalin31.32337
110.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock31.38335
111.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań31.57329
112.KOŚCIUK Michał04MUKS Neptun Monki31.84320
113.KOWALSKI Gabriel04PSP SWIM Płock31.91318
114.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa31.95317
115.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy32.10313
116.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław32.13312
117.ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy32.21310
118.ZINKOWSKI Filip04KS Aquarius Słupsk32.58299
119.PUPKA Filip04UKS Cityzen Poznań32.72295
120.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów32.76294
KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''32.76294
122.JANCZYLIK Aleksander04TP Skalar Słupsk32.85292
123.PIŁAT Maciej04UKS "Neptun Gdańsk"32.86291
124.MALINOWSKI Dawid04MKS Juvenia Białystok33.20283
125.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław33.29280
126.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz33.64272
DYSKW.KASZYCKI Jakub04"Sikret" Gliwice
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
DYSKW.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz
M11  Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema
DYSKW.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa
M11 Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi
DYSKW.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-12-15 - 9:38
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.03
28.75
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
02305
06414
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-19
2013-12-21

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu29.53656A
2.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław29.65648A
3.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice29.86635A
4.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice30.25611A
5.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin30.41601A
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin30.44599A
7.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra30.53594A
8.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość30.62589A
9.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław30.73582A
10.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg30.90573A
11.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków30.91572B
12.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk31.03566B
13.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa31.08563B
14.STEĆ Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.31.18558B
15.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin31.22555B
16.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa31.31551B
17.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków31.38547B
18.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''31.59536B
19.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice31.68532B
20.JANICKA Paula04KS Warta Poznań31.69531?
STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław31.69531?
22.SIERPIEŃ Aleksandra04SKP BARAKUDA Starachowice31.70531R
23.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź31.77527
24.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''31.78527
25.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy31.85523
26.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków31.88522
27.DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa31.90521
DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa31.90521
29.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź32.19507
30.STANECKA Hanna04SKP BARAKUDA Starachowice32.24504
31.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno32.27503
GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg32.27503
33.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg32.57489
34.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz32.59488
35.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz32.60488
SZARANIEC Patrycja04UKP Gryf Dębica32.60488
37.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań32.64486
38.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''32.72482
39.BAJOREK Maria04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków32.77480
40.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk32.88475
41.BORKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Białystok32.94473
42.WIŚNIEWSKA Antonina04SKP BARAKUDA Starachowice32.97471
43.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin32.98471
44.MISIORNY Julia04MKS Trójka Łódź33.00470
45.ŁĄPIEŚ Maja04UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych33.09466
46.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań33.19462
47.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy33.27459
48.KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy33.29458
49.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa33.37455
50.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin33.38454
51.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin33.47451
52.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko33.59446
53.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 2333.63444
54.MAKIŁA Marianna04UKS "Neptun Gdańsk"33.64444
55.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź33.68442
GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków33.68442
57.KAŹMIERCZAK Manuela04KS Górnik Radlin33.85436
WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź33.85436
59.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź33.87435
60.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań33.88434
61.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory33.96431
62.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin34.08427
63.BYWALEC Karolina04UKS  Wodnik-29 Katowice34.30419
64.PŁOSKONKA Natalia04MTP Delfin Cieszyn34.33418
65.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława34.37416
KRAMKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Wrocław34.37416
67.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa34.61408
68.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy34.74403
69.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn34.84399
70.DYMERSKA Weronika04Dwójka Morena Gdańsk35.22387
71.MIKOSZA Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław35.30384
72.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów35.37382
73.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów35.39381
74.ANTCZAK Martyna04KS Warta Poznań35.42380
75.ŻURKOWSKA Weronika04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków35.52377
76.BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków35.65373
77.STELMASZCZYK Natalia04KS JUST SWIM Jelenia Góra35.91365
78.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn35.95364
79.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy36.06360
80.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg36.15358
81.WOJTASIK Wiktoria04KS Champion Swimming Legnica36.16357
82.BURZYŃSKA Oliwia04KS Piątka Chorzów36.48348
83.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn36.60345
84.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn36.64343
85.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica37.16329
86.DYMEK Aleksandra04KS Warta Poznań37.40323
87.DZIWOSZ Julia04SKP BARAKUDA Starachowice37.54319
88.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce37.63317
89.FALKOWSKA Natalia04MKS SP 63 Bydgoszcz37.68316
90.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk38.46297
91.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin38.69292


<< TOP >>
Konkurencja 18
2018-12-15 - 9:54
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.96
25.91
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
00414
Netanya (ISR)
Olsztyn
2015-12-06
2016-12-11

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy26.19610A
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.63580A
3.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno26.99557A
4.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa27.48528A
5.WALTER Jakub04MOSM Tychy27.54525A
6.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław27.75513A
7.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin27.76512A
8.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra27.78511A
9.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.90505A
10.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn28.01499A
11.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz28.10494B
12.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl28.22488B
13.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa28.46475B
14.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police28.62467B
15.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard28.63467B
16.BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice28.64466B
17.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice28.66466B
18.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok29.35433B
19.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków29.38432B
20.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki29.50427B
21.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź29.73417R
22.KUROWSKI Tymon04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.29.78415R
23.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask29.82413
24.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.86412
25.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok29.90410
26.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław29.93409
27.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław29.94408
28.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź29.96407
29.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów29.99406
30.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa30.01405
KOŁBUŚ Jakub04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa30.01405
32.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice30.02405
KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia30.02405
34.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława30.04404
35.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn30.23397
36.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań30.28395
37.NACIUK Gracjan04KS Górnik Radlin30.29394
SOLAK Szymon04RWKS Sparta Biłgoraj30.29394
39.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin30.35392
40.BANASIK Samuel04IKS Konstancin30.38391
41.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej30.39390
42.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź30.47387
43.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok30.60382
44.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy30.66380
45.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''Lublin30.85373
WROBLEWSKI Konrad04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa30.85373
47.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry30.91371
48.HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice30.99368
49.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.00368
50.CYGAN-DUSZYŃSKI Michał04MKS Juvenia Wrocław31.13363
51.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz31.14363
52.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań31.16362
53.KUCZYŃSKI Maciej04MUKS Neptun Monki31.22360
54.KRAWCZYK Dominik04UKS ,,Omega'' Olkusz31.31357
55.MARCINEK Liberto04MKS ,,IKAR'' Mielec31.36355
56.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej31.47351
57.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk31.63346
58.UJEC Maksymilian04KS AZS AWF Wrocław31.81340
59.GLAPA Filip04KS Warta Poznań31.97335
60.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław32.06332
61.DACKA Dawid04UKS ,,SWIM10" Puławy32.24327
62.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa32.28326
63.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków32.52318
64.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn32.55318
65.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań32.73312
66.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków32.85309
67.CYWIŃSKI Piotr04KS Aquarius Słupsk32.91307
68.STEMPURSKI Igor04KS OLIMPIA Lublin33.03304
69.KRAS Bruno04IKS Konstancin33.13301
70.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz33.36295
71.MAGNUSZEWSKI Jakub04MUKS Neptun Monki33.40294
72.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa33.42293
73.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań33.49292
74.MAZUR Bartosz04UKP Gryf Dębica33.56290
75.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock33.80284
76.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa34.25273
77.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz34.73261
78.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok34.89258
79.MALINOWSKI Dawid04MKS Juvenia Białystok34.97256
80.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock36.24230
81.SKOCZYŃSKI Jakub04UKS Żoliborz Warszawa38.84187


<< TOP >>
Konkurencja 19
2018-12-15 - 10:08
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:05.77
4:10.66
BARZYCKA Paulina
KNOP Aleksandra
00114
01605
Gorzow
Lodz
2005-11-26
2017-12-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:28.08669A1:04.161:07.891:08.221:07.81
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:30.27653A1:04.601:08.801:09.191:07.68
3.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec4:30.95648A1:05.121:09.121:08.821:07.89
4.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź4:32.16639A1:06.171:09.061:08.831:08.10
5.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy4:33.54630A1:05.291:09.831:09.321:09.10
6.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice4:34.01626A1:05.561:09.441:10.121:08.89
7.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin4:34.70622A1:06.171:09.991:09.981:08.56
8.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn4:37.04606A1:06.181:10.131:10.501:10.23
9.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław4:37.66602A1:07.651:11.611:10.361:08.04
10.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg4:37.74602A1:07.201:10.031:10.741:09.77
11.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań4:41.69577B1:06.621:13.181:13.231:08.66
12.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim4:41.91575B1:08.281:11.961:11.291:10.38
13.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim4:41.95575B1:07.421:12.571:12.421:09.54
14.WIKTOROWICZ Patrycja04MKS SMS Victoria Racibórz4:42.48572B1:06.831:12.361:13.231:10.06
15.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź4:42.56571B1:07.281:13.141:11.721:10.42
16.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:42.60571B1:06.511:12.611:13.401:10.08
17.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin4:43.60565B1:08.331:12.851:12.601:09.82
18.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk4:44.17562B1:07.691:12.341:12.841:11.30
19.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory4:45.29555B1:07.741:12.521:13.161:11.87
20.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko4:45.35555B1:09.301:13.051:12.861:10.14
21.SIKORA Balbina04"Sikret" Gliwice4:45.41554R1:06.991:12.311:13.521:12.59
22.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice4:45.55553R1:07.911:13.781:13.351:10.51
23.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź4:45.775521:08.261:13.721:12.141:11.65
24.FIGAS Alicja04MKP Szczecin4:46.215501:09.331:12.271:13.341:11.27
25.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka4:46.225501:08.631:13.701:13.541:10.35
26.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa4:46.585481:09.391:12.581:13.771:10.84
27.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec4:47.285441:08.421:13.271:14.141:11.45
28.MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość4:47.535421:05.831:11.741:15.111:14.85
29.FALFUS Julia04KS KSZO Ostrowiec Św.4:48.235381:07.851:14.291:14.841:11.25
30.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock4:48.665361:07.951:13.221:14.741:12.75
31.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 234:49.245331:08.081:13.701:14.101:13.36
32.WITEK Oliwia04UKS SP-149 Łódź4:49.645301:09.251:13.871:14.181:12.34
33.BIERNACKA Maja04MKS Jedynka Łódź4:50.055281:08.491:13.071:15.021:13.47
34.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory4:51.575201:07.281:13.851:15.281:15.16
35.SZEREMETA Kaja04TP Skalar Słupsk4:54.205061:08.441:14.541:15.751:15.47
36.KIERAGA Patrycja04UKS Olimpijczyk 234:54.245061:08.761:14.941:15.871:14.67
37.GŁOWALA Gabriela04UKS Olimpijczyk 234:56.324951:10.201:14.881:16.051:15.19
38.PAULÍNY Zuzana04MTP Delfin Cieszyn4:57.264911:08.701:13.571:16.161:18.83
39.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:57.794881:11.641:16.981:16.531:12.64
40.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:59.064821:11.001:16.931:16.921:14.21
41.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko4:59.994771:10.561:17.141:17.931:14.36
42.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim5:00.024771:11.531:16.731:16.531:15.23
43.ŻYŁA Natalia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:01.114721:11.001:17.321:17.361:15.43
44.KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz Warszawa5:02.984631:13.271:17.771:15.981:15.96
45.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:05.594511:10.891:18.881:19.681:16.14
46.DOBRZELEWSKA Nina04MKP Szczecin5:05.934501:12.621:18.581:17.981:16.75
47.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask5:05.994501:12.131:17.831:19.601:16.43
48.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin5:06.794461:12.181:18.831:18.111:17.67
49.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim5:07.284441:11.331:17.741:19.141:19.07
50.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno5:10.514301:11.481:18.541:21.391:19.10
51.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź5:12.824211:15.231:20.351:20.711:16.53
52.KUCYPERA Iga04WKS Śląsk Wrocław5:15.034121:12.661:19.701:20.751:21.92
53.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź5:17.794011:13.751:22.631:21.611:19.80
54.ŁUSZCZYŃSKA Julia04BUKS Warszawa5:28.703631:13.091:24.321:26.401:24.89


<< TOP >>
Konkurencja 15
2018-12-15
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.36
27.89
URBANCZYK Aleksandra
MURAWSKA Maria
02305
02414
Berlin (GER)
Lublin
2017-08-06
2017-03-04

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań29.73551
2.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.82546


<< TOP >>
Konkurencja 20
2018-12-15 - 10:44
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:37.57
3:57.40
WOJDAK Wojciech
DASZKIEWICZ Michał
01006
01006
Netanya (ISR)
Oswiecim
2015-12-02
2017-12-23

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
1.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice4:03.17664A59.851:02.531:01.4759.32
2.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:04.17656A58.421:02.221:02.371:01.16
3.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:06.42639A1:00.441:02.791:01.841:01.35
4.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:09.54615A1:00.281:03.781:01.921:03.56
5.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim4:09.61614A1:00.491:03.631:03.241:02.25
6.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:10.23610A1:00.251:03.951:03.771:02.26
7.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź4:10.32609A1:00.211:04.151:03.711:02.25
8.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:10.93605A1:00.241:03.621:03.991:03.08
9.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:14.55579A1:01.321:05.331:04.721:03.18
10.WALTER Jakub04MOSM Tychy4:14.64579A58.141:07.001:06.301:03.20
11.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk4:15.24575B1:01.271:05.531:05.441:03.00
12.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:16.20568B1:00.511:04.791:06.091:04.81
13.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa4:16.66565B1:01.441:05.351:06.111:03.76
14.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków4:17.29561B1:03.281:06.731:04.241:03.04
15.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:17.30561B59.791:04.501:06.861:06.15
16.KUROWSKI Tymon04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:18.49553B1:00.621:05.521:06.451:05.90
17.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań4:19.12549B1:02.231:05.171:05.581:06.14
18.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica4:19.26548B1:00.561:05.291:06.691:06.72
19.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki4:20.17542B1:01.291:05.801:06.721:06.36
20.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin4:20.58540?1:01.021:07.161:07.151:05.25
KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź4:20.58540?1:02.091:06.391:06.341:05.76
SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź4:20.58540?1:00.351:05.341:06.631:08.26
23.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock4:21.545341:01.221:06.981:07.851:05.49
24.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:21.565341:01.601:06.311:07.321:06.33
25.SKALSKI Konrad04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:21.585341:01.391:05.951:07.281:06.96
26.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:21.875321:01.241:07.091:07.781:05.76
27.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź4:22.035311:02.841:06.631:07.111:05.45
28.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa4:22.245301:02.091:07.321:07.261:05.57
29.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn4:22.975251:01.951:07.011:07.071:06.94
30.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim4:23.655211:03.391:06.971:06.701:06.59
31.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:25.145121:03.821:07.411:06.951:06.96
32.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team4:25.455111:03.791:07.111:08.271:06.28
33.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń4:25.635101:02.271:07.661:08.191:07.51
34.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy4:26.725031:02.201:07.671:08.161:08.69
35.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia4:27.724981:04.131:08.461:08.801:06.33
36.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS Tri-Team Rumia4:27.984961:02.781:08.011:09.501:07.69
37.WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa4:28.384941:03.381:07.511:09.321:08.17
38.KUREK Alan04MKP Szczecin4:28.804921:03.001:08.611:09.461:07.73
39.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań4:29.004911:03.631:10.341:10.521:04.51
40.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin4:29.094901:02.381:08.071:09.411:09.23
41.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź4:29.294891:03.381:09.901:09.131:06.88
42.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin4:29.394891:04.611:08.871:08.401:07.51
CIERPIAŁ Wiktor04UKP Unia Oświęcim4:29.394891:03.091:09.041:09.161:08.10
44.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki4:30.294841:02.571:09.661:11.371:06.69
45.BARANEK Jakub04UKS MOS w Opolu4:30.644821:04.121:09.351:10.011:07.16
46.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków4:31.864751:03.431:09.731:10.371:08.33
47.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków4:31.874751:03.601:09.061:10.291:08.92
48.GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków4:32.514721:04.301:09.881:10.701:07.63
49.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn4:32.794711:05.371:09.341:09.891:08.19
50.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa4:33.164691:05.381:10.491:09.911:07.38
51.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn4:33.624661:04.291:10.091:10.801:08.44
52.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim4:34.544621:05.701:10.311:09.941:08.59
53.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock4:34.594611:05.481:11.021:11.271:06.82
54.LEWICKI Jakub04"Sikret" Gliwice4:36.504521:06.361:10.971:10.331:08.84
55.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica4:36.964501:02.881:11.831:12.701:09.55
56.SZCZEPANIK Oskar04UKS Wodnik Siemianowice Śląski4:37.874451:05.331:10.161:11.641:10.74
57.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław4:38.114441:03.701:10.431:11.691:12.29
58.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk4:38.134441:04.281:11.121:11.851:10.88
59.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''4:38.524421:04.171:10.971:11.541:11.84
60.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg4:39.094391:06.561:11.091:11.751:09.69
61.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn4:40.334341:06.431:10.941:11.021:11.94
62.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa4:40.954311:06.501:11.101:11.991:11.36
63.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki4:42.034261:09.121:11.601:12.241:09.07
64.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań4:42.554231:04.021:11.641:14.261:12.63
65.CHAŁAT Wojciech04Uks Skarpa Lublin4:43.294201:07.041:12.971:12.491:10.79
66.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy4:44.144161:06.681:12.061:13.091:12.31
67.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź4:44.174161:05.731:11.941:12.451:14.05
68.GRĄDZIK Błażej04MPKS Orka Ciechanów4:44.264161:06.041:12.661:13.461:12.10
69.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim4:45.374111:08.201:13.451:13.141:10.58
70.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz4:48.044001:08.571:13.551:13.731:12.19
71.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa4:48.933961:07.241:13.871:14.451:13.37
72.ZAWADZKI Arkadiusz04MKS Znicz Koszalin4:51.143871:08.021:13.641:15.571:13.91
73.GLAPA Filip04KS Warta Poznań4:51.783841:06.811:13.901:16.021:15.05
74.GWIAZDOWSKI Cezary04MWOPR Malbork4:52.473821:06.731:15.031:15.811:14.90
75.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów4:56.723661:10.721:16.451:15.901:13.65
76.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory4:57.243641:09.311:16.871:16.451:14.61
77.KOWALSKI Gabriel04PSP SWIM Płock4:58.873581:08.861:15.971:17.961:16.08
78.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk5:03.153431:10.471:16.141:18.111:18.43
79.POPANDA Szymon04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 5:04.453381:08.821:18.551:19.831:17.25
80.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań5:23.382821:16.111:23.171:22.441:21.66
DYSKW.SOBIECHOWSKI Filip04UKS Shark Rudna
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-12-15
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.03
28.75
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
02305
06414
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-19
2013-12-21

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław30.95570
2.JANICKA Paula04KS Warta Poznań31.32550


<< TOP >>
Konkurencja 21
2018-12-15 - 11:35
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:05.12
1:09.20
SZTANDERA Dominika
OTREMBA Justyna
00101
00902
Lodz
Gorzow Wielkopolski
2017-12-22
2009-11-28

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu1:11.04676A33.8537.19
2.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa1:12.44637A34.0538.39
3.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.38613A34.5838.80
4.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:13.66606A34.8438.82
5.OFMAN Julia04SKP BARAKUDA Starachowice1:13.94599A34.3139.63
6.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.27591A34.8439.43
7.SIERPIEŃ Aleksandra04SKP BARAKUDA Starachowice1:14.30591A34.9739.33
8.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''1:14.38589A35.1539.23
9.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław1:14.59584A34.6639.93
10.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:14.66582A35.2039.46
11.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź1:14.93576B35.1739.76
12.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:15.13571B35.3439.79
13.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane1:15.17570B35.1939.98
14.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:16.15549B35.7240.43
15.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.32545B35.3141.01
16.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:16.38544B35.4540.93
17.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:16.40543B36.0240.38
18.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:16.45542B35.1941.26
19.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław1:16.46542B35.7040.76
20.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin1:16.97531B35.8541.12
21.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa1:17.10529R35.6841.42
22.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice1:17.24526R36.2041.04
23.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków1:17.9351237.2840.65
24.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice1:18.0750936.9341.14
25.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin1:18.1750736.9041.27
26.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:18.5650035.5643.00
27.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:18.7449637.5541.19
28.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań1:18.7549637.1641.59
OSZMIAŃSKA Julia04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.1:18.7549636.9241.83
PANEK Nikola04UKS SMS Galicja Kraków1:18.7549637.2541.50
31.OLMA Julia04UKS Salmo Żory1:18.8149537.3441.47
32.BŁYSKUŃ Amelia04UKS ,,Omega'' Olkusz1:18.9249337.4441.48
33.HAR Zofia04MKS Piaseczno1:19.1748836.2942.88
34.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław1:19.5148237.4542.06
35.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź1:19.5448138.5141.03
36.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:19.5648137.8941.67
37.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin1:19.5848137.2542.33
38.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS Trójka Środa Wlkp.1:19.6847937.5142.17
39.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:19.7747736.8442.93
40.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów1:19.8347637.3942.44
41.BRODEWICZ Zofia04KS Delfin Gdynia1:20.0647237.2842.78
42.NIEDZIOŁKA Julia04MTP Delfin Cieszyn1:20.2546936.6743.58
43.KRÓL Julia04UKS  Wodnik-29 Katowice1:20.4346637.1243.31
44.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy1:20.8045936.6044.20
45.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź1:21.2645138.5142.75
46.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno1:21.7744337.8043.97
47.ADAMCZEWSKA Zuzanna04MKS Piast Głogów1:21.8444236.9344.91
48.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa1:22.4143338.5243.89
49.ANTCZAK Martyna04KS Warta Poznań1:22.9242538.7044.22
50.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów1:23.3541838.4844.87
51.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok1:23.5541538.5345.02
52.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce1:23.6541439.1444.51
53.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:23.7541239.1644.59
54.LARYSZ Wiktoria04UKS SMS Galicja Kraków1:24.1040739.6344.47
55.LUTEREK Oliwia04St.SIG ,,NOVUM''Grójec1:24.9139638.9245.99
56.SZAŁAJ Paulina04MKS Juvenia Wrocław1:25.7438440.4145.33
57.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno1:25.7638440.3945.37
58.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy1:25.8138339.9845.83
59.GAŁKA Katarzyna04UKS Alfa Bukowno1:26.8337041.1445.69
60.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa1:27.2436540.7146.53
61.MANOWSKA Emilia04MKS Znicz Koszalin1:27.6236040.5547.07
62.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko1:28.6234841.9446.68
63.ANTONIAK Julia04UKS ,,SWIM10" Puławy1:28.6534841.6746.98
64.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin1:29.0634342.3246.74
65.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk1:30.2333043.0647.17
66.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:31.2431943.5547.69
67.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:32.7930343.2849.51
DYSKW.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 22
2018-12-15 - 11:52
Chłopców, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.99
1:03.54
STOLARSKI Marcin
KAŁUSOWSKI Jan
00115
00905
Olsztyn
Wroclaw
2016-12-15
2014-11-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory1:06.50584A31.6834.82
2.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.75578A31.0435.71
3.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów1:07.42561A31.7535.67
4.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój1:07.45560A31.7635.69
5.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź1:07.49559A31.7035.79
6.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań1:07.56557A32.0735.49
7.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk1:07.69554A31.9635.73
8.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:07.95548A32.3835.57
9.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań1:07.97547A32.4135.56
10.KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice1:08.15543A32.0236.13
11.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko1:08.63532B32.7235.91
12.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:08.87526B32.2936.58
13.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków1:08.90525B32.3036.60
14.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.31516B32.3936.92
15.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:09.38514B32.1837.20
16.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim1:09.91503B32.7737.14
17.SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice1:10.17497B32.8737.30
18.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn1:10.28495B33.1237.16
19.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:10.30494B32.5837.72
20.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:10.38493B33.1137.27
21.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:10.57489?32.9737.60
ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.57489?32.9237.65
23.KASZYCKI Jakub04"Sikret" Gliwice1:10.6148832.5638.05
24.STAROŃ Tymoteusz04MKS SMS Victoria Racibórz1:11.0547932.7738.28
25.GÓRECKI Kamil04KP MZOS Płock1:11.1147833.4737.64
26.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno1:11.4047233.4937.91
27.ŁAPIKOCKI Filip04MKS Znicz Koszalin1:11.4547132.8938.56
28.ZACZYŃSKI Filip04UKS SMS Galicja Kraków1:11.4947033.3638.13
29.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:12.1545733.8738.28
30.JONOWSKI Michał04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:12.2745533.6438.63
31.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź1:12.4645234.0438.42
32.WYPCHŁO Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice1:12.5445033.6238.92
33.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława1:12.6044933.9038.70
34.BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz Warszawa1:12.7444633.6539.09
35.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:12.8944433.9638.93
36.BAREJ Michał04KS OLIMPIA Lublin1:12.9044333.8139.09
37.SKIMINA Kacper04UKS SMS Galicja Kraków1:13.0144133.9039.11
38.IWANKOWSKI Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.2743734.0539.22
39.CYGAN-DUSZYŃSKI Michał04MKS Juvenia Wrocław1:13.4343434.1439.29
ŁAKOTA Wojciech04MOSM Tychy1:13.4343434.9238.51
41.SIEMBIDA Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:13.6842934.1439.54
42.MAJKOWSKI Aleksander04UKS Swim Team Wilanów1:14.0142434.9939.02
43.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:14.1642134.3939.77
44.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna1:14.2442034.9439.30
45.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy1:14.5641434.5839.98
46.NOWOTARSKI Mateusz04"Sikret" Gliwice1:14.5841434.8439.74
47.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź1:14.6241334.7339.89
48.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź1:15.2040435.4439.76
49.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim1:15.2640335.7339.53
50.WOJEWSKI Igor04UKS Tri-Team Rumia1:15.5239934.8640.66
51.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław1:15.8139434.8940.92
52.DĘBICKI Maciej04WKS Śląsk Wrocław1:16.6338235.5841.05
53.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin1:17.5236936.4841.04
54.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:17.6436735.8841.76
55.BOCHEŃSKI Wiktor04UKP Gryf Dębica1:17.6536736.7640.89
56.JANCZYLIK Aleksander04TP Skalar Słupsk1:17.6636736.4441.22
57.KUBINIEC Mikołaj04Uks Skarpa Lublin1:18.2435936.7641.48
58.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź1:18.4935537.1241.37
59.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:18.7435236.4342.31
60.PUPKA Filip04UKS Cityzen Poznań1:19.5834137.2342.35
61.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła1:19.8133837.3842.43
62.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim1:20.3433137.1343.21
63.MALUS Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''1:21.6131637.6144.00
64.LEDACHOWICZ Paweł04MKS Juvenia Białystok1:24.4528539.7044.75
65.DZIERWA Maciej04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków1:24.6128340.1644.45
66.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań1:24.8728138.5546.32
67.JAROSZYŃSKI Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''1:26.7126340.6946.02
68.POPANDA Szymon04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:27.6125541.6146.00
69.ZINKOWSKI Filip04KS Aquarius Słupsk1:28.1425140.3647.78
DYSKW.LINARD Bartosz04IKS Konstancin
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami
DYSKW.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
DYSKW.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami
DYSKW.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami
DYSKW.WOLSKI Kuba04Dwójka Morena Gdańsk
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 23
2018-12-15 - 12:10
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:07.97
2:13.18
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
00101
01605
Lublin
Lodz
2015-12-17
2017-12-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:20.20656A29.5635.1540.7634.73
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:22.10630A30.6134.4141.9835.10
3.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów2:24.80596A30.7037.0842.4734.55
4.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.09592A31.1437.6143.3932.95
5.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy2:25.94582A32.0037.4542.7833.71
6.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:26.68573A31.9138.4741.6134.69
7.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:27.00569A31.1237.1243.1535.61
8.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko2:27.23567A30.5237.6643.5535.50
9.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:27.24566A31.7937.6342.2235.60
10.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:28.22555A31.6137.8643.5735.18
11.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:28.33554B32.4337.4644.5833.86
12.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań2:28.57551B31.1339.0342.5735.84
13.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:29.51541B31.7238.7043.6135.48
14.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane2:29.52541B32.8239.3542.9834.37
15.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:29.86537B32.3537.6045.2634.65
16.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:30.08535B32.4239.3243.9034.44
17.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin2:31.00525B33.7840.2941.8035.13
18.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:31.02525B31.8838.8544.2336.06
19.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:31.44521B33.4539.4543.9634.58
20.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:31.48520B32.8637.3944.6136.62
21.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:31.83517R32.9738.2745.2435.35
22.GAZDA Małgorzata04UKS Olimpijczyk 232:32.03514R34.1638.7243.4735.68
23.OFMAN Julia04SKP BARAKUDA Starachowice2:32.1351335.2839.1741.1336.55
24.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:32.9450534.4235.8746.5136.14
25.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:34.0149533.3038.2144.6137.89
26.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław2:34.1749334.6439.5944.6635.28
27.MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź2:34.7248834.0338.1545.5536.99
28.BIEŃKOWSKA Aleksandra04MKS Juvenia Białystok2:36.4347232.6741.0946.0336.64
29.GROMSKA Kinga04KS KSZO Ostrowiec Św.2:36.9346833.4541.4745.6936.32
30.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica2:37.1846632.3040.4846.3938.01
31.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:37.4946333.0341.5945.3237.55
32.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim2:37.6746133.3939.8847.7936.61
33.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:38.0645834.0640.6347.2036.17
34.BORKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Białystok2:39.3344732.9040.4248.1837.83
35.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard2:39.9744233.7942.0247.0937.07
36.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:40.7943534.5640.5347.6438.06
37.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów2:40.8743433.6441.7448.3037.19
38.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard2:41.6642833.5841.2351.3035.55
39.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań2:42.1942432.3542.9248.3338.59
40.GADZIŃSKA Emilia04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:42.3742234.8043.1346.7437.70
41.PALUSZKIEWICZ Magdalena04Dwójka Morena Gdańsk2:42.5242133.5241.9550.2736.78
42.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:44.8340433.5943.3349.0538.86
43.LARYSZ Wiktoria04UKS SMS Galicja Kraków2:46.8738936.7642.5847.1440.39
44.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno2:47.1838735.2742.5848.6140.72
45.PYTKA Katarzyna04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:47.2438636.8641.8048.5440.04
DYSKW.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów
Z3/K15
NWSMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 24
2018-12-15 - 12:29
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:53.64
2:06.01
ŚWITKOWSKI Jan
URYNIUK Paweł
01003
05114
Ostrowiec Sw
Lodz
2014-12-18
2017-12-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:08.35623A27.9232.3337.1430.96
2.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra2:09.95600A27.8832.0638.7831.23
3.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:10.11598A27.4231.1339.0432.52
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane2:11.35581A27.8834.2038.0931.18
5.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań2:13.24557A29.2534.6537.3232.02
6.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice2:13.83549A28.6332.4340.3432.43
7.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:14.54541A29.5035.4238.9830.64
8.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:14.88536A29.3936.4737.3031.72
9.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź2:15.59528A28.3135.5241.1430.62
10.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:15.93524A28.7335.1541.1530.90
11.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:16.29520B30.1034.9538.4332.81
12.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim2:16.30520B30.1634.9739.9631.21
13.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.42518B29.6733.0142.8130.93
14.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:16.56517B29.0435.0140.4432.07
15.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław2:16.86513B28.3136.7039.6732.18
16.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:17.75504B28.1635.5540.4333.61
17.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa2:17.88502B29.8535.8640.4531.72
18.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków2:18.74493B29.8636.3140.7631.81
19.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń2:20.61473B30.2036.3441.0233.05
20.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn2:21.00470B1:08.9739.84
21.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokołów Podlaski2:21.42465R29.0737.4742.2832.60
22.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów2:21.43465R29.3236.8041.8733.44
23.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.6146330.0638.0941.5631.90
24.PADARZ Dawid04WKS Śląsk Wrocław2:21.7246229.6336.3442.7632.99
25.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:22.1945830.4936.0242.9932.69
26.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:22.9545131.6836.4941.9132.87
27.ZUZANIUK Igor04KS OLIMPIA Lublin2:23.1544930.3936.7840.9735.01
28.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:23.3744729.6937.3542.6333.70
29.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''2:24.1943929.1236.4344.9933.65
30.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:24.7343431.6737.4841.8433.74
31.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:24.8643332.3537.0038.6436.87
32.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna2:25.0043230.7837.1142.8234.29
33.KOWALCZYK Jakub04UKS SP-149 Łódź2:25.0843131.5236.0542.3635.15
34.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź2:25.2642931.7538.5942.3532.57
ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź2:25.2642933.1438.8240.5632.74
36.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:25.3742829.8836.3644.9434.19
37.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin2:25.4742831.0737.5542.7834.07
38.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz2:25.9442330.8036.5843.1435.42
39.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław2:26.2442131.5037.1944.1433.41
40.KALISZEWSKI Adrian04KP Płetwal Mława2:26.6041831.5438.3841.6435.04
41.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''2:28.6740032.8238.7142.4634.68
42.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława2:29.7539232.4236.8645.4934.98
43.JAWORSKI Kamil04MOSM Tychy2:29.8639133.4937.8143.8934.67
44.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock2:29.9039130.1141.6944.1633.94
45.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''2:29.9239131.8540.2843.9733.82
46.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin2:30.5438631.7139.6044.4634.77
47.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.2337331.4838.9046.0635.79
48.DASZKIEWICZ Mikołaj04UKP Unia Oświęcim2:34.3435834.6142.9141.9134.91
49.OLEKSY Jakub04UKS Salmo Żory2:37.4833732.3541.4345.1538.55
50.ZIMA Igor04UKP Gryf Dębica2:40.7231735.6539.2851.0434.75
51.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:42.6430634.8941.9848.4437.33
52.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn2:45.2429235.6143.0348.3938.21
DYSKW.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 22
2018-12-15
Chłopców, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.99
1:03.54
STOLARSKI Marcin
KAŁUSOWSKI Jan
00115
00905
Olsztyn
Wroclaw
2016-12-15
2014-11-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:09.92503
2.ŁAGOŹNY Filip04UKS ,,ORKA'' Zamość1:10.16497


<< TOP >>
4 - Finały dzień 22018-12-15 - 17:00


Konkurencja 15
2018-12-15 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
25.36
27.89
URBANCZYK Aleksandra
MURAWSKA Maria
02305
02414
Berlin (GER)
Lublin
2017-08-06
2017-03-04

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław28.31638
2.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra28.33637
3.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów28.61618
4.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko28.63617
5.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice28.93598
6.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''29.00594
7.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''29.01593
8.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin29.59559
9.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa29.65555
10.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań29.95539
Finał B
11.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.93540
12.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków29.94539
13.JANICKA Paula04KS Warta Poznań30.05534
14.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków30.10531
15.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk30.19526
16.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość30.20526
17.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy30.23524
18.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.32519
SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin30.32519
20.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej30.34518


<< TOP >>
Konkurencja 16
2018-12-15 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.64
25.24
CZERNIAK Konrad
STOKOWSKI Kacper
00611
05114
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-20
2013-12-22

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane25.64614
2.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice25.73608
3.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police25.76606
4.TOMASZEWSKI Aleks04UKS Tri-Team Rumia25.99590
5.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra26.33567
6.PASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice26.44560
7.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice26.46559
8.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź26.83536
9.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice26.97528
10.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno26.98527
Finał B
11.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy26.43561
12.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice26.68545
13.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław26.70544
TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa26.70544
15.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra26.78539
16.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz26.79538
17.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.85535
18.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.07522
19.ADAMOWICZ Mikołaj04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa27.14518
20.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk27.42502


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-12-15 - 17:10
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
26.03
28.75
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
02305
06414
Lublin
Ostrowiec Sw
2015-12-19
2013-12-21

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław29.08687
2.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu29.22678
3.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice29.76641
4.SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin29.94630
5.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice30.29608
6.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość30.32606
7.SIENKIEWICZ Martyna04TP Zielona Góra30.40602
8.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin30.58591
9.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław30.95570
10.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg31.01567
Finał B
11.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk30.18615
12.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków30.32606
13.STEĆ Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.30.53594
14.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''30.86575
15.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa31.20556
16.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków31.23555
17.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław31.25554
18.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin31.31551
19.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa31.43544
20.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice31.47542


<< TOP >>
Konkurencja 18
2018-12-15 - 17:15
Chłopców, 50m grzbietowy14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
22.96
25.91
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
00611
00414
Netanya (ISR)
Olsztyn
2015-12-06
2016-12-11

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.27679
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.40596
3.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno26.84567
4.WALTER Jakub04MOSM Tychy27.03555
5.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa27.46529
6.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin27.49528
7.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.54525
8.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra27.86507
9.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław28.17490
10.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn28.31483
Finał B
11.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz27.54525
12.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa28.21488
13.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police28.62467
14.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard28.75461
15.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl28.76461
16.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź28.96451
17.BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice28.98450
18.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok29.24438
19.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask29.46429
20.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków29.47428


<< TOP >>
Konkurencja 19
2018-12-15 - 17:29
Dziewcząt, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
4:05.77
4:10.66
BARZYCKA Paulina
KNOP Aleksandra
00114
01605
Gorzow
Lodz
2005-11-26
2017-12-20

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:09.548301:00.261:03.581:02.881:02.82
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''4:18.037501:01.121:04.901:05.501:06.51
3.BOCIEK Wiktoria04KS ,,Górnik'' Sosnowiec4:24.326981:02.781:07.461:07.261:06.82
4.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź4:27.406741:04.071:07.431:07.881:08.02
5.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy4:29.826561:02.931:07.941:09.521:09.43
6.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin4:30.876491:04.531:08.651:09.901:07.79
7.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice4:31.396451:03.261:06.761:08.661:12.71
8.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław4:32.926341:05.271:09.621:10.071:07.96
9.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg4:36.756081:06.201:09.581:11.251:09.72
10.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn4:37.486031:05.691:09.611:11.111:11.07
Finał B
11.MIERNIK Wiktoria04UKP Unia Oświęcim4:38.535961:06.521:11.231:10.971:09.81
12.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk4:38.945941:07.451:11.421:10.701:09.37
13.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:39.325911:06.431:10.481:12.511:09.90
14.SIWKO Natalia04KS OLIMPIA Lublin4:40.275851:06.371:11.471:11.501:10.93
15.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko4:42.405721:07.901:11.621:12.281:10.60
16.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań4:42.805701:06.301:11.971:12.861:11.67
17.WIKTOROWICZ Patrycja04MKS SMS Victoria Racibórz4:43.055681:06.341:12.871:13.001:10.84
18.ŻAK Amelia04UKP Unia Oświęcim4:44.685591:07.401:12.331:13.021:11.93
19.FIRA Weronika04UKS Salmo Żory4:46.045511:05.821:12.821:13.851:13.55
20.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź4:46.355491:07.381:12.911:13.531:12.53


<< TOP >>
Konkurencja 20
2018-12-15 - 17:42
Chłopców, 400m dowolny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
3:37.57
3:57.40
WOJDAK Wojciech
DASZKIEWICZ Michał
01006
01006
Netanya (ISR)
Oswiecim
2015-12-02
2017-12-23

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał A
1.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz3:57.8771057.681:00.821:00.5658.81
2.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa3:59.8269357.501:00.821:00.891:00.61
3.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice4:01.8667558.791:01.661:01.8959.52
4.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa4:04.2265658.011:01.661:02.491:02.06
5.MAJEWSKI Maksym04UKP Unia Oświęcim4:08.6762159.451:03.881:03.821:01.52
6.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź4:08.9961958.981:03.491:04.001:02.52
7.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:09.7761359.171:03.561:04.091:02.95
8.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:12.295951:00.061:03.671:04.471:04.09
9.WIECZORKOWSKI Nikodem04UKS ,,Dwójka'' Tczew4:15.1557558.791:04.081:05.531:06.75
10.WALTER Jakub04MOSM Tychy4:17.545591:00.181:05.601:07.101:04.66
Finał B
11.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:12.805911:01.851:04.371:03.941:02.64
12.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków4:13.665851:00.721:05.671:04.511:02.76
13.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki4:15.385741:01.331:04.751:05.111:04.19
14.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań4:16.165681:00.191:04.551:06.131:05.29
15.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz4:16.395671:00.731:05.681:05.121:04.86
16.KUROWSKI Tymon04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.4:17.335611:00.431:04.761:05.561:06.58
17.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź4:17.795581:01.401:05.751:05.751:04.89
18.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock4:18.465531:00.991:06.121:06.541:04.81
19.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź4:19.385471:01.441:05.871:06.261:05.81
DYSKW.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 21
2018-12-15 - 18:03
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:05.12
1:09.20
SZTANDERA Dominika
OTREMBA Justyna
00101
00902
Lodz
Gorzow Wielkopolski
2017-12-22
2009-11-28

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu1:10.0870433.2736.81
2.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa1:11.9964933.9538.04
3.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:12.2464334.5337.71
4.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:13.2561734.5038.75
5.OFMAN Julia04SKP BARAKUDA Starachowice1:13.7660433.9439.82
6.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.8460234.4839.36
7.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław1:14.0059834.8739.13
8.SIERPIEŃ Aleksandra04SKP BARAKUDA Starachowice1:14.0359734.7539.28
9.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''1:14.2659235.0439.22
10.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość1:14.7758034.8439.93
Finał B
11.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:14.6058434.7839.82
12.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź1:15.0557335.6439.41
13.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:15.1357134.8940.24
14.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.7255835.0940.63
15.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław1:16.5354135.5141.02
16.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:16.6953735.8340.86
17.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane1:16.7753536.2240.55
18.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:16.8053535.6341.17
19.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa1:17.4552135.6241.83
20.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:17.8951336.4141.48


<< TOP >>
Konkurencja 22
2018-12-15 - 18:10
Chłopców, 100m klasyczny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.99
1:03.54
STOLARSKI Marcin
KAŁUSOWSKI Jan
00115
00905
Olsztyn
Wroclaw
2016-12-15
2014-11-16

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.9160030.9234.99
2.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory1:06.0059831.1934.81
3.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk1:07.1956631.8335.36
4.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań1:07.5955631.9835.61
5.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew1:07.6755432.0435.63
6.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź1:07.6855431.4236.26
7.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój1:07.7155331.9735.74
8.KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice1:07.9854731.9336.05
9.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań1:08.0354632.2435.79
DYSKW.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami
Finał B
11.SKIERNIEWSKI Filip04SKP BARAKUDA Starachowice1:07.3056431.7335.57
12.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko1:07.9354832.4535.48
13.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:08.5253432.4236.10
14.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków1:08.8352732.5436.29
15.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.9852332.5136.47
16.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:09.5051232.5536.95
17.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim1:09.9550233.2336.72
18.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn1:10.0550032.9337.12
19.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:10.5049032.6437.86
20.PIETRASZCZYK Jakub04UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 1:10.6748733.4437.23


<< TOP >>
Konkurencja 23
2018-12-15 - 18:24
Dziewcząt, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:07.97
2:13.18
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
00101
01605
Lublin
Lodz
2015-12-17
2017-12-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun2:13.3576329.3633.9838.8531.16
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:18.9767430.1534.2042.2632.36
3.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:19.8566131.1336.2240.1632.34
4.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:22.9861931.9037.5739.8233.69
5.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów2:23.8460830.8437.3541.8633.79
6.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:24.9159431.1636.4542.1235.18
7.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko2:25.3858831.0838.0842.3333.89
8.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy2:26.7457231.8436.9643.4334.51
9.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.9657031.3337.8043.0534.78
10.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:29.7153930.8138.3644.2536.29
Finał B
11.TREFLER Maja04UKS ''ORKA'' Lubań2:27.2556631.3838.1942.5635.12
12.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin2:28.5655132.9039.3341.8334.50
13.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:28.6155131.5438.0744.4734.53
14.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:28.6755031.8337.9543.9534.94
15.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:28.8554832.5338.0144.5833.73
16.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane2:29.4854132.5940.1242.4334.34
17.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:29.8653732.7639.5244.0733.51
18.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:29.8853731.9138.5844.4334.96
19.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin2:30.5653032.4438.8643.5835.68
20.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:31.7051832.2437.5644.8337.07


<< TOP >>
Konkurencja 24
2018-12-15 - 18:33
Chłopców, 200m zmienny14 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:53.64
2:06.01
ŚWITKOWSKI Jan
URYNIUK Paweł
01003
05114
Ostrowiec Sw
Lodz
2014-12-18
2017-12-19

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:04.1968727.6432.8035.8427.91
Rekord Polski Juniorów 14 lat
2.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:05.3966827.5329.8338.0330.00
3.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane2:08.0562727.3633.0838.6428.97
4.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice2:08.4362127.0632.6138.2430.52
5.BUCZKOWSKI Tomasz04TP Zielona Góra2:12.1857027.4832.9538.9432.81
6.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:12.6056528.7135.9936.5031.40
7.WARZOCHA Gustaw04UKS Cityzen Poznań2:12.9756028.9734.4137.9331.66
8.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:14.4454228.7135.1039.8730.76
9.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:15.3553129.7134.9639.4631.22
10.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:17.3650830.6734.7038.9333.06
Finał B
11.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim2:15.6552729.7634.9739.7431.18
12.KOZIEŃSKI Oliwier04KS ,,Wisła'' Puławy2:15.6952728.0636.0838.9932.56
13.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa2:17.0551129.8036.2240.1130.92
14.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław2:17.1851028.4336.6740.2931.79
15.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:17.6650529.8235.6840.5931.57
16.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków2:18.3749729.8235.5540.1432.86
17.PATER Aleksander04MTP Kormoran Olsztyn2:21.2846730.4037.3540.2433.29
18.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń2:21.6346330.0237.6341.1732.81
19.GOTTSCHLING Krzysztof04KS Piątka Chorzów2:21.6746329.6037.4542.4532.17
20.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokołów Podlaski2:21.7946228.9339.4541.0332.38


<< TOP >>
Konkurencja 25
2018-12-15 - 18:58
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny14 lat
Wyniki

Rekord Polski 3:40.77MKS JUVENIA Wrocław00101Olsztyn2016-12-18

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz 1MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz3:58.52649
RYDYŃSKA Marianna
HERMANOWSKA Natalia
+0,79
+0,62
28.20
28.36
57.79
59.71
ORUM Melissa
CYGAN Julia
+0,39
+0,13
28.14
29.37
59.54
1:01.48
2.UKS ,,ORKA'' Zamość 1UKS ,,ORKA'' Zamość3:59.61640
MALEC Klaudia
BEDNARZ Julia
+0,76
+0,50
28.84
29.19
1:00.52
1:01.04
SZUPER Katarzyna
MALINOŚ Julia
+0,46
+0,33
28.38
28.09
59.16
58.89
3.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''4:01.62624
SZREDZIŃSKA Gabriela
POZNACHOWSKA Nadia
+0,74
+0,51
28.84
28.89
1:00.11
1:00.43
TYMIŃSKA Zofia
TARASIEWICZ Klaudia
+0,51
+0,39
29.26
28.12
1:01.87
59.21
4.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:02.59617
MACIUSZEK Wiktoria
BOROWIAK Justyna
+0,71
+0,27
28.13
27.91
59.16
58.53
SIKORSKA Oliwia
STRUŻYK Karolina
+0,44
+0,33
28.92
29.26
1:02.16
1:02.74
5.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:03.38611
KACZOROWSKA Alicja
DĘBSKA Julia
+0,70
+0,33
28.74
28.63
1:00.35
1:00.61
MOSZCZYŃSKA Julia
BORYS Zofia
+0,22
+0,31
29.14
28.49
1:02.07
1:00.35
6.SKP BARAKUDA Starachowice 1SKP BARAKUDA Starachowice4:08.85571
LATAŁA Weronika
GMITER Barbara
+0,62
+0,40
28.40
29.60
1:00.00
1:02.34
OFMAN Julia
SIERPIEŃ Aleksandra
+0,42
+0,65
30.03
29.98
1:03.81
1:02.70
7.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa 1UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa4:10.35561
WOŚ Weronika
BRYWCZYŃSKA Helena
+0,76
+0,22
28.98
28.92
1:00.78
1:01.11
BIDNIK Wiktoria
NOWAK Oliwia
+0,46
+0,19
29.12
30.89
1:02.71
1:05.75
8.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory4:11.62552
GRZYMAŁA Zuzanna
FIRA Weronika
+0,76
+0,12
30.07
29.22
1:02.63
1:01.99
OLMA Julia
LALA Nadia
+0,49
+0,55
30.62
30.14
1:05.01
1:01.99
9.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań4:12.89544
WAŚKOWSKA Zofia
KOZŁOWSKA Maja
+0,77
+0,42
30.37
30.76
1:04.05
1:04.21
STASZAK Agnieszka
JANICKA Paula
+0,58
+0,44
30.58
28.29
1:03.70
1:00.93
10.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:12.98544
KOWALSKA Wiktoria
MIERNIK Wiktoria
+0,75
+0,37
29.88
30.67
1:02.49
1:03.79
DYDUCH Martyna
ŻAK Amelia
+0,39
+0,13
30.08
30.03
1:02.65
1:04.05
11."Sikret" Gliwice 1"Sikret" Gliwice4:13.82538
SIKORA Balbina
MORCISZEK Weronika
+0,74
+0,46
29.31
30.61
1:01.42
1:04.41
KONOPKA Weronika
SURÓWKA Martyna
+0,64
+0,72
29.65
31.37
1:01.60
1:06.39
12.UKS 307 Warszawa 1UKS 307 Warszawa4:14.94531
GRABOWSKA Gabriela
KUCHARSKA Marta
+0,72
+0,18
30.49
30.79
1:04.32
1:05.50
PRZYBYLIŃSKA Julia
NAGRABA Oliwia
+0,33
+0,39
30.19
28.96
1:03.28
1:01.84
13.UKS Victoria Kozy 1UKS Victoria Kozy4:15.31529
SOBUŃ Julia
KOCZUR Kornelia
+0,74
+0,46
29.48
31.93
1:01.92
1:06.58
KOCZUR Nikola
MALARZ Maja
+0,26
+0,33
31.61
28.53
1:06.19
1:00.62
14.KS OLIMPIA Lublin 1KS OLIMPIA Lublin4:17.69514
DRAGAN Julia
WIŚNIEWSKA Aleksandra
+0,84
+0,58
31.52
30.23
1:05.14
1:03.25
SIWKO Natalia
DWOJAK Natalia
+0,48
+0,06
30.82
29.67
1:05.54
1:03.76
15.UKS Olimpijczyk 23 1UKS Olimpijczyk 234:18.89507
KOZAK Katarzyna
GAZDA Małgorzata
+0,62
+0,59
30.76
30.91
1:04.62
1:05.66
KIERAGA Patrycja
SAWCZYK Malwina
+0,47
+0,54
30.29
30.04
1:05.26
1:03.35
16.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:19.26505
PIOTROWICZ Martyna
BASISTA Barbara
+0,70
+0,30
29.64
31.01
1:02.99
1:05.23
PANEK Nikola
RUTKA Emilia
+0,41
+0,51
31.29
30.33
1:06.92
1:04.12
17.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław4:19.98501
MIKOSZA Aleksandra
KUCYPERA Iga
+0,77
+0,37
31.03
32.23
1:04.59
1:07.83
GOCZLING Katarzyna
TRACZYK Justyna
+0,46
+0,42
31.93
29.45
1:06.80
1:00.76
18.MOSM Tychy 1MOSM Tychy4:20.20500
GÓRSKA Aleksandra
CIEŚLIŃSKA Amelia
+0,76
+0,38
30.70
32.28
1:04.59
1:07.20
BANAŚ Emilia
PINKOWICZ Alicja
+0,22
+0,30
31.47
29.02
1:07.34
1:01.07
19.MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz 2MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz4:24.98473
STUDZIŃSKA Nadia
TOMASIK Otylia
+0,74
+0,60
31.78
30.79
1:05.93
1:05.27
ZELIS Julia
CZARNIAK Wiktoria
+0,47
+0,33
30.74
33.03
1:04.60
1:09.18
20.MKP Astromal-Leszno 1MKP Astromal-Leszno4:28.31456
ZIELINSKA Oliwia
KUBICKA Alicja
+0,71
+0,49
31.27
33.63
1:05.59
1:12.02
PRZYBYSZ Kinga
GOLEC Ewa
+0,46
+0,38
31.59
30.98
1:06.21
1:04.49


<< TOP >>
Konkurencja 26
2018-12-15 - 19:11
Chłopców, 4 x 100m dowolny

14 lat
Wyniki

Rekord Polski 3:12.62KS AZS AWF Katowice00611Lodz2017-12-21

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz 1MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz3:34.79621
Rekord Polski Juniorów 14 lat
MINISZEWSKI Sebastian
OLSZEWSKI Jakub
+0,65
+0,34
26.60
25.92
54.26
54.12
JANECZEK Stanisław
MATUSZEWSKI Krzysztof
+0,34
+0,30
26.56
24.59
54.73
51.68
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa3:37.75596
SIECZEK Oliwier
MASIUK Ksawery
+0,65
0.00
24.95
25.55
53.52
54.30
WRZOSEK Bartosz
BIAŁEK Paweł
+0,36
+0,41
26.59
25.78
55.67
54.26
3."Sikret" Gliwice 1"Sikret" Gliwice3:39.98578
LEWICKI Jakub
PASZEK Jakub
+0,69
+0,60
27.50
25.72
57.88
54.50
ŚWIDERSKI Filip
GABRYŚ Maciej
+0,37
+0,32
25.87
24.84
54.97
52.63
4.UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa 1UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa3:41.71565
KONARSKI Maciej
ZIEMBOWICZ Franciszek
+0,59
+0,30
25.17
26.16
52.41
54.67
WICIAK Radosław
JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy
+0,67
+0,47
27.40
26.85
57.78
56.85
5.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:43.19553
PADARZ Dawid
STASZAK Wiktor
+0,58
+0,67
26.61
26.19
55.82
54.69
SKLIŃSKI Wiktor
KLEKOWSKI Wiktor
+0,36
+0,41
27.04
26.07
57.74
54.94
6.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:44.91541
ECKARDT Jakub
HATŁAS Michał
+0,67
+0,35
26.18
26.09
56.06
55.41
CALIŃSKI Aleksy
CALIŃSKI Marcin
+0,45
+0,32
26.29
26.76
56.38
57.06
7.SKP BARAKUDA Starachowice 1SKP BARAKUDA Starachowice3:46.44530
BARAŃSKI Jakub
KRACZKOWSKI Tomasz
+0,63
+0,52
26.04
27.27
54.25
58.00
WYPCHŁO Jakub
SKIERNIEWSKI Filip
+0,36
+0,50
27.51
26.30
58.33
55.86
8.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:46.93527
KRYSTYŃSKI Aleksander
LUBERDA Wiktor
+0,66
+0,40
26.81
27.50
55.99
57.31
BRYG Bartosz
STANEK Kacper
+0,26
+0,07
27.32
25.88
58.65
54.98
9.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź3:48.64515
LAMECKI Nikodem
KAŁUSOWSKI Gracjan
+0,66
+0,42
27.85
28.20
58.10
58.28
OLCZAK Kacper
ŁYSONIEWSKI Oskar
+0,65
+0,45
25.99
27.39
53.54
58.72
10.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:49.58508
MAJEWSKI Maksym
JUDA Dominik
+0,68
+0,31
26.42
27.51
56.07
58.31
CIERPIAŁ Wiktor
PIELA Michał
+0,22
+0,36
28.50
26.56
59.95
55.25
11.MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Góry3:51.32497
OCHMAN Mateusz
ŻEGLEŃ Miłosz
+0,70
+0,57
27.00
28.90
57.13
59.76
SKALSKI Konrad
KOWOLIK Alex
+0,43
+0,48
27.84
27.20
58.13
56.30
12.St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz 1St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz3:51.34497
KORONKIEWICZ Antoni
OSZCZAK Norbert
+0,71
+0,41
27.66
26.75
57.29
56.25
PISKOR Mateusz
ŚLASKI Filip
+0,47
+0,31
27.24
28.87
57.58
1:00.22
13.KP MZOS Płock 1KP MZOS Płock3:51.43496
GÓRECKI Kamil
JAROSZ Kacper
+0,69
+0,51
28.20
28.60
59.15
59.42
WALERCZAK Patryk
STACHURSKI Jerzy
+0,78
+0,37
27.96
26.28
58.05
54.81
14.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań3:51.51496
WYSOCKI Piotr
BARTOSIK Stanisław
+0,65
+0,61
27.42
28.44
57.17
1:00.37
TRAFAS Tytus
CICHOCKI Oliwier
+0,48
+0,66
26.79
27.13
56.47
57.50
15.UKS SMS Galicja Kraków 2UKS SMS Galicja Kraków3:52.12492
GENEROWICZ Marek
KNAPP Jakub
+0,75
+0,29
27.86
27.57
57.65
57.76
ZACZYŃSKI Filip
ROMAN Dawid
+0,22
+0,53
26.60
27.93
58.63
58.08
16.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:52.58489
KUREK Alan
KAMIŃSKI Fabian
+0,71
+0,18
27.38
27.34
56.89
58.84
SZCZEPANIAK Kacper
MYŚLIWIEC Bartosz
+0,35
+0,24
29.68
25.64
1:02.90
53.95
17.MOSM Tychy 1MOSM Tychy3:53.41484
WILUSZ Kacper
JAWORSKI Kamil
+0,54
+0,25
27.38
29.38
57.83
1:01.35
MRÓZ Tymoteusz
WALTER Jakub
+0,50
+0,48
26.98
26.33
58.89
55.34
18.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa3:53.99480
KORDZIAK Witold
SZCZERBA Kacper
+0,70
+0,19
28.39
26.42
1:00.24
55.84
GŁĄBIŃSKI Kamil
TARASEWICZ Marcel
+0,38
+0,20
26.92
28.45
57.27
1:00.64
19.MKS Znicz Koszalin 1MKS Znicz Koszalin3:57.81457
WOLANIECKI Patryk
MAZUREK Błażej
+0,61
+0,49
27.76
28.61
58.78
1:00.53
ZAWADZKI Arkadiusz
ŁAPIKOCKI Filip
+0,26
+0,19
28.01
27.60
1:00.02
58.48
20.KS OLIMPIA Lublin 1KS OLIMPIA Lublin3:59.62447
STEMPURSKI Igor
BAREJ Michał
+0,68
+0,62
28.91
28.92
1:00.80
1:01.32
LEWTAK Szymon
ZUZANIUK Igor
+0,42
+0,31
28.19
26.68
1:00.10
57.40
21.UKP ,,Polonia Warszawa'' 1UKP ,,Polonia Warszawa''4:10.21393
IWANKOWSKI Hubert
KAŁASKA Patryk
+0,74
+0,22
28.45
27.11
59.07
58.47
JAROSZYŃSKI Michał
MALUS Jakub
+0,44
+0,06
31.32
31.22
1:06.86
1:05.81
22.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim4:10.28392
NOSAL Miłosz
KOŁODZIEJCZYK Eryk
+0,61
+0,39
29.24
29.82
1:01.36
1:02.03
DRABCZYK Krystian
DASZKIEWICZ Mikołaj
+0,38
+0,32
30.50
30.56
1:02.79
1:04.10
DYSKW.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn
S1 2/3 zmiana
PATER Aleksander, KOZŁOWSKI Konrad, JURCZAK Bartosz, GRABOWSKI Mikołaj
DYSKW.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa
S1  1/2 zmiana
OLIWA Oskar, KOSMALSKI Krzysztof, URBAŃSKI Filip, DULNIAK Ryszard


<< TOP >>
5 - Eliminacje dzień 32018-12-16 - 9:00


Konkurencja 27
2018-12-16 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:03.53
2:14.64
JEDRZEJCZAK Otylia
TRAMBOWICZ Zuzanna
00114
00202
Debrecen (HUN)
Olsztyn
2007-12-13
2016-12-15

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:23.81575A31.6836.6137.5937.93
2.MIKOŁAJCZYK Maja04UKS SP-149 Łódź2:26.41545A32.3237.3838.1038.61
3.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice2:26.44544A32.9436.7938.3538.36
4.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.91539A32.6536.9438.7638.56
5.SOBOLEWSKA Magdalena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:27.90528A33.3637.2638.6838.60
6.MACIASZCZYK Weronika04UKS SP-149 Łódź2:28.26525A33.3137.6338.4938.83
7.PIASECKA Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:30.62500A32.6338.7039.4239.87
8.KOZAK Katarzyna04UKS Olimpijczyk 232:30.65500A33.8038.7838.9139.16
9.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:32.62481A34.5338.5440.4239.13
10.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:33.37474A34.0939.5639.7339.99
11.CZERWIŃSKA Martyna04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:33.50473B33.8738.6840.6040.35
12.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:33.99468B33.9838.7840.7440.49
13.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka2:34.37465B34.7539.7240.2939.61
14.POTRYKUS Julia04MKS Juvenia Białystok2:34.72462B33.0438.7541.8941.04
15.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica2:35.72453B35.4240.2539.6440.41
16.CZECH Edyta04MKS ,,Pałac Młodzieży''2:37.66436B35.1340.6341.3840.52
17.LALA Nadia04UKS Salmo Żory2:38.76427B34.7540.3942.1541.47
18.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:39.11424B34.2140.1541.5143.24
19.SIOMA Zuzanna04UKS ,,ORKA'' Zamość2:39.78419B34.7641.6142.5940.82
20.HAŁADYN Kamila04UKS SP-149 Łódź2:39.91418B34.0740.8443.0341.97
21.GIZA Olga04Dwójka Morena Gdańsk2:40.36414R36.1541.3941.3841.44
22.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim2:41.60405R35.4841.3642.7941.97
23.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań2:42.0240234.6841.0042.9743.37
24.KNOPIK Kinga04KS Piątka Chorzów2:42.0540235.4240.6443.1342.86
25.WRÓBLEWSKA Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:42.2840036.2141.9142.3741.79
26.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.9239534.0240.6243.1145.17
27.FIC Bożena04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 2:45.6537636.6043.7445.0640.25
28.SZAŁAJ Paulina04MKS Juvenia Wrocław2:45.9337435.2542.5345.0443.11
29.KOWACKA Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:46.6536935.0842.1944.7944.59
30.KARWACKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice2:48.2535934.9941.9046.2645.10
31.ŚLUSARCZYK Patrycja04MKS Znicz Koszalin3:02.4828138.6446.1948.5149.14
NWSMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno


<< TOP >>
Konkurencja 28
2018-12-16 - 9:16
Chłopców, 200m motylkowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
1:50.13
2:02.55
KORZENIOWSKI Pawel
CHMIELEWSKI Krzysztof
00114
05614
Istanbul (TUR)
Oswiecim
2009-12-12
2018-10-27

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CHMIELEWSKI Krzysztof04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:03.27683A27.5530.9432.2832.50
2.CHMIELEWSKI Michał04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:07.52616A28.3632.9533.2932.92
3.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź2:10.65573A28.8234.0734.1133.65
4.KOWOLIK Alex04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.19553A29.5633.1734.6234.84
5.GABRYŚ Maciej04"Sikret" Gliwice2:12.22553A29.4134.0734.3534.39
6.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:14.32527A30.5633.8634.4635.44
7.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław2:15.55513A29.5434.6035.8735.54
8.STANISŁAWSKI Bartosz04UKS SP-149 Łódź2:16.28505A29.6535.0435.8035.79
9.JUDA Dominik04UKP Unia Oświęcim2:18.53481A30.9735.7335.7836.05
MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź2:18.53481A31.0035.5736.3935.57
11.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław2:18.96476B29.4834.1836.9138.39
12.KUREK Alan04MKP Szczecin2:20.22464B30.3935.3736.6537.81
13.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań2:20.54460B30.9735.8636.0037.71
14.LEWTAK Szymon04KS OLIMPIA Lublin2:20.75458B31.3736.2236.9936.17
15.BEDNAREK Przemysław04IUKS ,,Muszelka'' Warszawa2:21.14455B31.2235.4736.8837.57
16.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź2:21.21454B30.4335.6037.4837.70
17.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów2:21.28453B31.4735.1137.8636.84
18.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:21.61450B32.4935.9336.0637.13
19.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg2:22.09445B31.1236.6637.7436.57
20.GŁĄBIŃSKI Kamil04UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.11445B30.2436.6638.0337.18
21.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź2:22.44442R32.5936.6036.8936.36
22.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin2:22.68440R32.0336.4937.0637.10
23.PYTEL Julian04MKS Juvenia Białystok2:24.0442831.9735.2635.3041.51
24.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin2:24.4342430.8835.8836.9640.71
25.PROCNAL Adam04SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:24.4442431.8836.9937.7637.81
26.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź2:25.6241432.7737.5236.6438.69
27.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:25.9641131.7137.3838.9937.88
28.DRABCZYK Krystian04UKP Unia Oświęcim2:26.1640933.0337.2138.1337.79
29.CZERCZAK Dawid04UKP ,,Ruda Śląska''2:26.2240930.5736.7939.9838.88
30.KNAPP Jakub04UKS SMS Galicja Kraków2:26.5140633.2637.7638.9636.53
31.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin2:27.7339632.1138.8839.3137.43
32.TIL Adam04UKP ,,Ruda Śląska''2:27.7439631.7736.9938.1640.82
33.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno2:31.5436733.7938.5540.0939.11
34.KŁOSKA Tymoteusz04UKP ,,Ruda Śląska''2:31.8636532.8939.7539.9439.28
35.KOZŁOWSKI Konrad04MTP Kormoran Olsztyn2:32.8635833.2238.3440.8540.45
36.FAŁKOWSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław2:39.6731435.6940.5642.3041.12
37.KAPITAN Kacper04KS Piątka Chorzów2:44.6828633.7239.7643.6347.57
DYSKW.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 29
2018-12-16 - 9:30
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
53.14
55.85
WILK Katarzyna
SOKOŁOWSKA Diana
00106
00309
Istanbul (TUR)
Szczecin
2009-12-10
2010-12-02

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun56.41706A27.0229.39
2.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy59.03616A28.3430.69
3.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin59.13613A28.4330.70
4.GAWRON Paula04CSTiR Strzyżów59.41605A28.5430.87
5.LATAŁA Weronika04SKP BARAKUDA Starachowice59.74595A28.5931.15
6.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg59.84592A28.9630.88
7.MALARZ Maja04UKS Victoria Kozy59.86591A28.7831.08
8.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz59.94589A28.7331.21
MALINOŚ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość59.94589A28.7731.17
10.WOŚ Weronika04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:00.09584A28.8931.20
11.SZUPER Katarzyna04UKS ,,ORKA'' Zamość1:00.39576B28.7731.62
12.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin1:00.57570B28.9931.58
13.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.90561B29.0831.82
14.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:00.96560B29.0231.94
15.KONOPKA Weronika04"Sikret" Gliwice1:01.09556B28.7732.32
16.GRYGIENCZA Iga04MKS Medyk Giżycko1:01.12555B29.2331.89
17.OŁDYTOWSKA Jagoda04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:01.29551B29.3831.91
18.JANICKA Paula04KS Warta Poznań1:01.34549B29.1332.21
19.ŁYSIO Julia04MKS Trójka Łódź1:01.40548B29.6431.76
20.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:01.53544B29.2532.28
21.MARCZAK Marta04KS Piątka Chorzów1:01.59543R30.1531.44
22.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.74539R29.2432.50
23.BORYS Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.7853829.5932.19
24.BRYWCZYŃSKA Helena04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:01.7953729.7432.05
25.BOCIAN Roksana04LKS Jedność 32 Przyszowice1:01.8453630.0231.82
26.SIKORA Balbina04"Sikret" Gliwice1:01.9653329.5532.41
27.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź1:02.0553129.6832.37
28.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:02.1852729.4632.72
29.ROGOWICZ Zuzanna04UKS OMEGA Sokółka1:02.2552629.9732.28
30.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin1:02.3552329.8532.50
31.GODLEWSKA Zofia04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków1:02.4252129.4233.00
32.DRUŻBA Amelia04TP Skalar Słupsk1:02.5151930.0232.49
33.WIKTOROWICZ Patrycja04MKS SMS Victoria Racibórz1:02.5251929.7032.82
34.JELEŃ Katarzyna04UKS Alfa Bukowno1:02.5351829.0533.48
35.GRZYMAŁA Zuzanna04UKS Salmo Żory1:02.6851530.0632.62
36.ŁĄPIEŚ Maja04UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych1:02.7151430.2632.45
37.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa1:02.8051229.8232.98
38.KOKOSZKA Patrycja04MKS ,,IKAR'' Mielec1:02.8451129.6633.18
39.SZYDŁO Emilia04KS Górnik Radlin1:02.8751030.1832.69
40.KOWALSKA Wiktoria04UKP Unia Oświęcim1:02.9150929.4033.51
41.PAULÍNY Zuzana04MTP Delfin Cieszyn1:02.9550829.5533.40
42.SAWCZYK Malwina04UKS Olimpijczyk 231:03.0450630.0832.96
43.BRACH Oliwia04BOSiR Brzesko1:03.2750030.3932.88
44.GMITER Barbara04SKP BARAKUDA Starachowice1:03.2950030.2633.03
45.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin1:03.3150030.3033.01
46.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań1:03.3549930.2033.15
47.KUSIEL-MOROZ Helena04BUKS Warszawa1:03.4049730.1433.26
48.KRAMKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Wrocław1:03.6149230.1533.46
49.WUSZTER Iga04KP MZOS Płock1:03.8448730.4533.39
50.BIERNACKA Maja04MKS Jedynka Łódź1:03.8648730.3333.53
51.RACZYŃSKA Wiktoria04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:03.9248530.4133.51
52.ANTONIAK Julia04UKS ,,SWIM10" Puławy1:04.1048130.6833.42
53.WĘGRZYN Apolonia04KS Swim2Win Krosno1:04.1947930.5033.69
54.DYDUCH Martyna04UKP Unia Oświęcim1:04.3547630.4733.88
55.WIŚNIEWSKA Antonina04SKP BARAKUDA Starachowice1:04.6646930.1734.49
56.POTEMKA Justyna04MKS Jedynka Łódź1:04.7546730.6434.11
57.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.8446531.3733.47
58.KIERAGA Patrycja04UKS Olimpijczyk 231:04.9346329.9135.02
59.ZIĘBA Emilia04KS Piątka Chorzów1:05.0746031.4733.60
60.KRUPIŃSKA Lila04MTP Kormoran Olsztyn1:05.1445931.6633.48
61.SADOWSKA Dominika04KP Delfin Inowrocław1:05.1545830.9834.17
62.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:05.1845830.9934.19
63.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard1:05.3745430.7834.59
64.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:05.5844931.0534.53
65.SKWARA Kamila04UKS Delfin Tarnobrzeg1:05.6844730.8434.84
66.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:05.6944731.3834.31
67.HRAPKOWICZ Klaudia04UKP Unia Oświęcim1:05.8144531.6534.16
68.PALUSZKIEWICZ Magdalena04Dwójka Morena Gdańsk1:05.9144331.6334.28
69.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:05.9644231.9833.98
70.CHOWANIEC Oliwia04UKP Unia Oświęcim1:06.0544030.9835.07
71.GROMSKA Kinga04KS KSZO Ostrowiec Św.1:06.1543831.9534.20
72.PETERA Patrycja04UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:06.1643831.3434.82
73.MIKRUT Nina04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko1:06.5043132.1634.34
BANASZKIEWICZ Oliwia04UKS Alfa Bukowno1:06.5043131.6834.82
75.ŻURKOWSKA Weronika04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków1:06.6042931.2735.33
76.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard1:06.6342831.6135.02
77.KOWALSKA Jessica04KS JUST SWIM Jelenia Góra1:06.7342731.6935.04
SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:06.7342731.7834.95
79.ŻYŁA Natalia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:06.8842432.2734.61
SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:06.8842431.7735.11
81.KOSTECKA Marcelina04TP Skalar Słupsk1:06.9642231.9035.06
82.MITUŁA Magdalena04KS OLIMPIA Lublin1:07.3041631.8435.46
83.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:07.5441132.4635.08
84.BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:07.6441031.9135.73
85.CIEŚLIŃSKA Amelia04MOSM Tychy1:07.6640932.4135.25
86.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań1:07.7240832.6335.09
87.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:07.9440431.5736.37
88.BANAŚ Emilia04MOSM Tychy1:08.0140332.3935.62
89.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława1:08.0440231.5736.47
90.GŁADYSZ Agata04UKS Delfin Tarnobrzeg1:08.2039932.5735.63
91.ŁUSZCZYŃSKA Julia04BUKS Warszawa1:08.2939832.3535.94
92.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:08.5739332.6435.93
93.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko1:08.6339233.1235.51
94.KOROBLEWSKA Klara04UKS Żoliborz Warszawa1:09.2638132.7436.52
95.LUTEREK Oliwia04St.SIG ,,NOVUM''Grójec1:09.3438033.0836.26
96.DAŁEK Zuzanna04SKS 137 Delfin Łódź1:09.4437834.2235.22
KAŹMIEROWSKA Nina04UKS Żoliborz Warszawa1:09.4437832.9336.51
98.BURZYŃSKA Oliwia04KS Piątka Chorzów1:09.5837633.3136.27
99.PYTKA Katarzyna04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko1:09.7037433.9235.78
100.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:10.4236334.1136.31
101.SZAŁKOWSKA Oliwia04MTP Kormoran Olsztyn1:10.5736134.2536.32
102.WIERZCHOWSKA Maja04MTP Kormoran Olsztyn1:11.1035334.6636.44
103.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin1:12.9932634.0838.91
DYSKW.DOMAŃSKA Zuzanna04UKS ,,Dwójka'' Sochaczew
S1 - Nieprawidłowa kolejność stylów pływana wsztafecie zmiennej (prawidłowa: grzbietowy, klasyczny, motylkowy, dowolny)
DYSKW.WAŚKOWSKA Zofia04KS Warta Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca


<< TOP >>
Konkurencja 30
2018-12-16 - 9:53
Chłopców, 100m dowolny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
46.19
51.36
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
00115Berlin (GER)
Olsztyn
2017-08-06
2016-12-03

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MATUSZEWSKI Krzysztof04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz52.69620A26.1926.50
2.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź52.74618A25.7726.97
3.KONARSKI Maciej04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa52.77617A25.3227.45
4.MAMCARZ Mateusz04KS Płetwal Zakopane53.18603A25.3027.88
5.DUDKOWIAK Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice53.53591A25.5128.02
6.PRUSZYŃSKI Michał04TP Zielona Góra54.00576A26.0827.92
7.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn54.02575A26.3527.67
8.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki54.33565A25.9228.41
9.HORODYŃSKI Antoni04UKP Gryf Dębica54.37564A26.2728.10
10.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz54.42563A26.4827.94
11.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice54.70554B26.2128.49
SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa54.70554B25.9728.73
13.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard54.82550B25.8528.97
BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice54.82550B26.1428.68
15.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno54.87549B26.1328.74
16.ADAMOWICZ Mikołaj04MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa54.91548B26.3628.55
17.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin55.13541B26.2528.88
18.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice55.25538B26.1129.14
19.ŚWIDERSKI Filip04"Sikret" Gliwice55.30536B26.3128.99
20.STANEK Kacper04UKS SMS Galicja Kraków55.35535B26.4528.90
21.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry55.66526R26.3629.30
22.HRYNIEWICKI Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski55.69525R27.0928.60
23.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław55.7952225.9129.88
24.JENDRZEJCZYK Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa55.8752026.7729.10
25.JAKUBOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok55.9051927.0428.86
26.STACHURSKI Jerzy04KP MZOS Płock55.9251926.8829.04
27.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk55.9651726.9529.01
28.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa56.0351526.6629.37
29.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn56.0551526.7029.35
30.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź56.1051427.0129.09
31.BANASIK Samuel04IKS Konstancin56.1251326.9329.19
32.CIESIELSKI Artur04KU AZS Politechniki Łódzkiej56.1451227.1628.98
33.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań56.1651227.0929.07
WRZOSEK Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa56.1651226.9329.23
35.BAWOLSKI Kornel04TP Zielona Góra56.2850927.1729.11
36.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań56.3050827.3428.96
37.KRYSTYŃSKI Aleksander04UKS SMS Galicja Kraków56.3250826.9729.35
38.ZUBRZYCKI Kacper04KS ,,Wisła'' Puławy56.3650626.5329.83
39.SZELEŹNIAK-BIAŁKOWSKI Julian04UKS Tri-Team Rumia56.5250227.0729.45
40.STAROŃ Tymoteusz04MKS SMS Victoria Racibórz56.5550126.4130.14
41.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz56.5950026.9929.60
42.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa56.6649827.5229.14
43.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz56.7049727.7029.00
44.MILISZKIEWICZ Jakub04KS JUST SWIM Jelenia Góra56.7749626.7230.05
45.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok56.8849326.6030.28
SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa56.8849327.0829.80
47.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań56.8949227.3329.56
48.BERNER Szymon04BUKS Warszawa56.9549127.3629.59
49.PIECHOTA Bartłomiej04UKS Piątka Konstantynów Łódzki57.1148727.6829.43
50.KRASOWSKI Krzysztof04UKS Tri-Team Rumia57.2148427.3029.91
51.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.3248127.5629.76
52.DZIKOWSKI Mateusz04MKS SP 63 Bydgoszcz57.4047928.1629.24
53.SZKLARZ Mateusz04UKS Delfin Tarnobrzeg57.5047727.4030.10
54.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz57.5147727.0930.42
55.BARANEK Jakub04UKS MOS w Opolu57.5247627.6529.87
56.ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn57.6647327.4330.23
57.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz57.6747327.2930.38
58.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy57.8146927.0630.75
59.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń57.9146727.7030.21
60.ŁABIK Marcin04TP Skalar Słupsk57.9546627.7130.24
61.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław58.0346427.0430.99
62.KUREK Alan04MKP Szczecin58.1946028.3329.86
63.SZCZEPANIK Oskar04UKS Wodnik Siemianowice Śląski58.2745827.7530.52
64.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej58.3245728.0730.25
GENEROWICZ Marek04UKS SMS Galicja Kraków58.3245727.8830.44
66.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław58.3445727.6230.72
67.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań58.4845327.9930.49
68.KŁAPUT Maciej04UKS SMS Galicja Kraków58.4945328.0230.47
69.PASIECZNY Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg58.5345227.9830.55
70.DUDKIEWICZ Jan04UKS Żoliborz Warszawa58.5545227.5431.01
71.WALERCZAK Patryk04KP MZOS Płock58.6445028.0130.63
72.WOLANIECKI Patryk04MKS Znicz Koszalin58.6644927.7630.90
REGULSKI Maciej04UKS ATUT Częstochowa58.6644927.7230.94
74.ROMAN Dawid04UKS SMS Galicja Kraków58.6844928.3830.30
75.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej58.6944827.3931.30
76.WICIAK Radosław04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa58.7344828.4030.33
77.ROTKEGEL Igor04KS Górnik Radlin58.7644728.2430.52
HASPERT Bartłomiej04UKS Aquatica Pawłowice58.7644727.5331.23
79.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź58.8044628.3630.44
80.DACKA Dawid04UKS ,,SWIM10" Puławy58.8644528.6930.17
81.UJEC Maksymilian04KS AZS AWF Wrocław58.9444327.2931.65
82.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń58.9744227.8631.11
83.KORDOWSKI Tymoteusz04BUKS Warszawa59.0244127.9531.07
84.ZGODA Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszków59.0544028.2230.83
85.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''59.1543827.5631.59
86.LAMECKI Nikodem04MKS Trójka Łódź59.1643828.4430.72
87.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team59.2643628.8330.43
88.JAROSZ Kacper04KP MZOS Płock59.2843528.6930.59
89.LEWICKI Jakub04"Sikret" Gliwice59.3043527.7331.57
90.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok59.4043328.2131.19
91.KRAWCZYK Dominik04UKS ,,Omega'' Olkusz59.4943128.1831.31
92.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy59.5043027.5831.92
93.IWANKOWSKI Hubert04UKP ,,Polonia Warszawa''59.5642927.8531.71
94.MAJKOWSKI Aleksander04UKS Swim Team Wilanów59.6642728.7830.88
95.MURAWSKI Tomasz04KP Płetwal Mława59.7742528.5231.25
96.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno59.8142428.6731.14
97.KOŚCIUK Michał04MUKS Neptun Monki59.9342128.4031.53
98.KORDZIAK Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.2041628.8031.40
99.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź1:00.2841429.1531.13
100.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz1:00.3441329.0631.28
101.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin1:00.5240928.7531.77
102.BEDNARCZUK Hubert04UKS Żoliborz Warszawa1:00.8440329.1731.67
103.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań1:00.9040129.2631.64
104.OLIWA Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.9240128.7632.16
105.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:00.9840029.1731.81
106.KURDELSKI Filip04Mokotowski UKP Warszawianka- W1:01.1439729.4131.73
107.ŻYŁA Robert04UKP Gryf Dębica1:01.1739628.1932.98
108.STĘPIŃSKI Daniel04UKS Salmo Żory1:01.3739229.5131.86
109.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz1:01.4039229.4032.00
110.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:01.5438929.8031.74
111.CYWIŃSKI Piotr04KS Aquarius Słupsk1:01.6238729.3032.32
112.KALKAN Jakub04LKS Jedność 32 Przyszowice1:01.6938629.3732.32
113.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg1:01.8238429.1332.69
114.KOZIOŁEK Kewin04"Sikret" Gliwice1:01.9838129.5032.48
115.KUCZYŃSKI Maciej04MUKS Neptun Monki1:02.0837929.4132.67
116.GLAPA Filip04KS Warta Poznań1:02.2337629.7032.53
117.KOŁODZIEJCZYK Eryk04UKP Unia Oświęcim1:02.2637629.5432.72
118.WOJEWSKI Igor04UKS Tri-Team Rumia1:02.4037328.6633.74
119.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź1:02.6136930.0632.55
120.KOWALSKI Gabriel04PSP SWIM Płock1:02.6436929.6133.03
121.SKOWRONEK Patryk04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:02.7236729.9832.74
122.SUCHODOLSKI Hubert04KP Delfin Inowrocław1:02.7836629.9232.86
123.MALINOWSKI Dawid04MKS Juvenia Białystok1:02.9136429.8233.09
124.DOLNY Bartosz04PSP SWIM Płock1:02.9436429.0533.89
125.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk1:03.0036230.2732.73
126.KRAS Bruno04IKS Konstancin1:03.0436229.8933.15
127.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.1236029.6533.47
128.MŁYNARCZYK Mateusz04UKS 190 Łódź1:03.2135931.1232.09
129.GOŁĘBIOWSKI Oliwer04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:03.4635529.7533.71
130.PIŁAT Maciej04UKS "Neptun Gdańsk"1:03.5635329.6233.94
131.DULNIAK Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.8334830.3133.52
132.OLEKSY Jakub04UKS Salmo Żory1:04.0134630.4133.60
133.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin1:04.1434330.5733.57
134.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań1:04.1534330.3633.79
135.SZYMANIAK Dawid04PSP SWIM Płock1:04.2834130.7933.49
136.JURCZAK Bartosz04MTP Kormoran Olsztyn1:04.3434030.9133.43
137.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań1:04.42339
138.GWIAZDOWSKI Cezary04MWOPR Malbork1:04.5133830.6833.83
139.ZACHARJASIEWICZ Antoni04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:05.7431930.3735.37
140.MALUS Jakub04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.7931831.2334.56
141.CHAŁAT Wojciech04Uks Skarpa Lublin1:05.9931531.3834.61
142.KOWALSKI Maciej04St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:06.1331331.0535.08
143.SAWICKI Michał04WKS Śląsk Wrocław1:06.3431032.8133.53
144.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa1:06.4630931.3635.10
145.SOBCZAK Mateusz04MTP Kormoran Olsztyn1:07.3829631.5835.80
146.JAROSZYŃSKI Michał04UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.7129231.7036.01
147.POPANDA Szymon04UKS ,,MANTA'' Kochłowice Ruda 1:08.8227832.8236.00
148.SKOCZYŃSKI Jakub04UKS Żoliborz Warszawa1:13.9222434.7039.22


<< TOP >>
Konkurencja 31
2018-12-16 - 10:25
Dziewcząt, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
57.17
1:01.52
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
00101
01605
Netanya (ISR)
Lublin
2015-12-03
2017-03-05

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TRENTKIEWICZ Dominika04UKS MOS w Opolu1:04.16630A30.5233.64
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:04.52620A31.8432.68
3.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław1:04.54619A31.6032.94
4.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław1:05.01606A31.0833.93
5.STEĆ Oliwia04KS KSZO Ostrowiec Św.1:05.69587A31.9933.70
6.WILGOCKA Wiktoria04KU AZS UMCS Lublin1:05.88582A32.0533.83
7.WIŚNIEWSKA Aleksandra04KS OLIMPIA Lublin1:06.57564A31.9834.59
8.WECKWERT Iga04UKS Żabianka Gdańsk1:06.75560A32.7534.00
9.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice1:06.94555A32.9234.02
10.PINKOWICZ Alicja04MOSM Tychy1:07.09551A32.3834.71
11.PIOTROWICZ Martyna04UKS SMS Galicja Kraków1:07.13550B32.0035.13
12.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź1:07.23548B32.7534.48
13.WAŚNIEWSKA Martyna04UKP Jedynka Elbląg1:07.36545B32.8834.48
14.GUTOWSKA Maria04UKP Jedynka Elbląg1:07.58539B32.8534.73
SZUBZDA Zuzanna04Uks Skarpa Lublin1:07.58539B32.5035.08
16.KRUZEROWSKA Zofia04MKS Jedynka Łódź1:07.61539B32.7534.86
17.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań1:07.78535B33.4334.35
18.MORCISZEK Weronika04"Sikret" Gliwice1:07.80534B33.1234.68
19.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa1:07.82534B32.9734.85
20.STANECKA Hanna04SKP BARAKUDA Starachowice1:07.89532B33.0034.89
21.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:08.02529R32.4835.54
22.BASISTA Barbara04UKS SMS Galicja Kraków1:08.39520R33.0035.39
23.SOBUŃ Julia04UKS Victoria Kozy1:08.8950932.9435.95
24.JANICKA Paula04KS Warta Poznań1:09.0050732.8036.20
25.DELA Natalia04UKS ATUT Częstochowa1:09.1950332.8236.37
26.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:09.4149833.1536.26
27.DĘBSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.6949233.0236.67
28.RUTKA Emilia04UKS SMS Galicja Kraków1:09.9748633.3136.66
29.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław1:10.0248533.2736.75
30.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:10.0748433.5736.50
31.SZARANIEC Patrycja04UKP Gryf Dębica1:10.1848234.3135.87
32.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno1:10.1948133.8136.38
KOCZUR Kornelia04UKS Victoria Kozy1:10.1948134.6135.58
34.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin1:10.5547434.1736.38
35.WOŹNICA Milena04Dwójka Morena Gdańsk1:10.6947133.9536.74
36.MISIORNY Julia04MKS Trójka Łódź1:10.7946933.6137.18
37.ŁĄPIEŚ Maja04UKS ,,SZAFIR'' Wałbrzych1:10.8846735.2235.66
38.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko1:10.9746634.6136.36
MACIASZCZYK Wiktoria04UKS SP-149 Łódź1:10.9746634.5836.39
40.BORKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Białystok1:11.0546434.0337.02
41.BAJOREK Maria04UKS ,,P.S.Salwator''Kraków1:11.9744734.4237.55
42.MAKIŁA Marianna04UKS "Neptun Gdańsk"1:12.1544334.5137.64
43.KAŹMIERCZAK Manuela04KS Górnik Radlin1:12.2044234.6537.55
44.KOSTRZEWSKA Julia04UKS Salmo Żory1:12.4143835.5236.89
45.NOWAK Oliwia04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:12.5943534.7637.83
46.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań1:13.0542735.6637.39
47.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin1:13.2742335.6637.61
48.KOCZUR Nikola04UKS Victoria Kozy1:13.2942335.5937.70
49.DOMAŃSKA Zuzanna04UKS ,,Dwójka'' Sochaczew1:13.7241536.1137.61
50.WIŚNIEWSKA Antonina04SKP BARAKUDA Starachowice1:14.0241034.9539.07
51.RZĄP Sylwia04KP Płetwal Mława1:14.8139835.9238.89
52.PŁOSKONKA Natalia04MTP Delfin Cieszyn1:15.1339236.0639.07
53.MOSZCZYŃSKA Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3538936.6838.67
54.LESIEWICZ Marika04MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:15.4238835.8539.57
55.KRAMKOWSKA Dominika04MKS Juvenia Wrocław1:15.5638637.0438.52
56.BURBELKA Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszków1:16.4637236.2340.23
57.ANTCZAK Martyna04KS Warta Poznań1:16.7136937.2539.46
58.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów1:16.8336735.8341.00
59.DYMERSKA Weronika04Dwójka Morena Gdańsk1:16.8436737.0039.84
60.BURZYŃSKA Oliwia04KS Piątka Chorzów1:17.7335437.1540.58
61.KOWALSKA Julia04UKP Unia Oświęcim1:18.0435037.6240.42
62.DZIWOSZ Julia04SKP BARAKUDA Starachowice1:18.2434738.4339.81
63.WASYLISZYN Julia04KS ,,HARPUN'' Osiecznica1:18.3434638.3140.03
64.WOJTASIK Wiktoria04KS Champion Swimming Legnica1:19.8932638.6941.20
65.DYMEK Aleksandra04KS Warta Poznań1:20.1932338.8641.33
66.KONEFKE Martyna04UKS Żabianka Gdańsk1:21.6030639.8041.80
67.FALKOWSKA Natalia04MKS SP 63 Bydgoszcz1:21.6530639.1342.52


<< TOP >>
Konkurencja 32
2018-12-16 - 10:41
Chłopców, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
49.23
55.75
KAWĘCKI Radosław
KOSIŃSKI Filip
00114
00109
Lublin
Poznan
2015-12-20
2018-11-25

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy56.81637A27.9628.85
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa57.07629A27.8629.21
3.MASIUK Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa58.83574A28.4530.38
4.WALTER Jakub04MOSM Tychy58.96570A28.3530.61
5.STASZAK Wiktor04WKS Śląsk Wrocław59.59552A29.0030.59
6.TOMASZEWSKI Aleks04UKS Tri-Team Rumia59.75548A29.2330.52
7.OLSZEWSKI Jakub04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz59.98541A29.0630.92
8.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:00.19536A29.0831.11
9.KUŚ Aleksander04UKS Alfa Bukowno1:00.25534A28.6131.64
10.CZAPLA Kacper04IUKP ,,WODNIK'' Police1:00.76521A29.2031.56
11.KURZAK Kamil04KS Górnik Radlin1:00.93516B29.0631.87
12.BIAŁEK Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.23509B29.8031.43
13.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz1:01.31507B29.8231.49
14.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:01.92492B30.2631.66
15.SZCZERBA Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.94492B30.2631.68
16.KUROWSKI Tymon04MKP SŁOWIANKA Gorzów Wlkp.1:02.27484B30.1032.17
17.JĘDRZEJKIEWICZ Ignacy04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa1:02.44480B30.2432.20
18.WAŁCERZ Maksymilian04Klub Pływacki STILON Gorzów Wl1:02.47479B30.7631.71
19.LUBERDA Wiktor04UKS SMS Galicja Kraków1:02.50478B30.3432.16
20.SZEWCZYK Maciej04MKS Jedynka Łódź1:02.65475B30.3632.29
21.PIELA Michał04UKP Unia Oświęcim1:02.83471R30.6132.22
22.ŻEGLEŃ Miłosz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:03.13464R31.1032.03
23.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask1:03.7545131.1832.57
24.KOŁBUŚ Jakub04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa1:04.2644030.8533.41
25.KWIATKOWSKI Tymoteusz04UKS Siódemka Gdynia1:04.6043331.2833.32
26.WOGA Hubert04UKS 3-Wodnik Wolsztyn1:04.7043131.2433.46
ROZMYSŁOWSKI Filip04UKS GOS Raszyn1:04.7043131.2733.43
28.BARAŃSKI Jakub04SKP BARAKUDA Starachowice1:05.0142530.9334.08
29.ELLGOTH Szymon04KS Piątka Chorzów1:05.0242531.3533.67
30.DUBAS Kajetan04CSiR MOS w Dąbrowie Górniczej1:05.0842431.5533.53
31.CZUPRYN Jakub04KP Płetwal Mława1:05.2342131.8333.40
32.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź1:05.2542031.4933.76
33.JURGIEL Aleksander04MKS Juvenia Białystok1:05.4441731.3634.08
34.SKLIŃSKI Wiktor04WKS Śląsk Wrocław1:05.5341531.4734.06
35.NACIUK Gracjan04KS Górnik Radlin1:05.5741431.4234.15
36.SOLAK Szymon04RWKS Sparta Biłgoraj1:05.6641331.7733.89
37.ŁOKAJ Michał04UKS Shark Rudna1:05.7641131.8633.90
38.SZYCHIEWICZ Ernest04MTP ,,Lublinianka''Lublin1:05.9540731.7134.24
39.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań1:05.9840731.9834.00
40.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań1:06.0740531.7234.35
41.OCHMAN Mateusz04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:06.1640332.1434.02
42.KOWALCZYK Jakub04UKS SP-149 Łódź1:06.3640032.3234.04
43.SADOWSKI Kacper04MKS Juvenia Białystok1:06.5439632.1334.41
44.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław1:07.2738432.7334.54
45.BARANEK Jakub04UKS MOS w Opolu1:07.2838333.1934.09
46.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz1:07.5637932.5035.06
47.KILAR Patryk04KU AZS Politechniki Łódzkiej1:07.6937733.2134.48
48.GRABOWSKI Mikołaj04MTP Kormoran Olsztyn1:07.9837233.1334.85
49.WROBLEWSKI Konrad04UKS ,,Pingwiny'' Warszawa1:08.1436932.1236.02
50.KRAS Bruno04IKS Konstancin1:08.2036833.7034.50
51.MRÓZ Tymoteusz04MOSM Tychy1:08.4536432.4735.98
52.MARCINEK Liberto04MKS ,,IKAR'' Mielec1:08.5336332.2736.26
53.KRAWCZYK Dominik04UKS ,,Omega'' Olkusz1:08.5636233.5135.05
54.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:08.7236032.8935.83
55.WILUSZ Kacper04MOSM Tychy1:09.0235533.3635.66
56.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław1:09.3735033.4535.92
57.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno1:09.5834733.2736.31
58.ZIMA Igor04UKP Gryf Dębica1:10.8832834.6836.20
59.CYWIŃSKI Piotr04KS Aquarius Słupsk1:11.2432334.4736.77
60.STEMPURSKI Igor04KS OLIMPIA Lublin1:11.4832034.8436.64
61.MODZELEWSKI Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk1:11.6131835.2236.39
62.KOSMALSKI Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7631634.6637.10
63.GIERJATOWICZ Daniel04KS Warta Poznań1:12.2231034.6737.55
64.PODPORA Piotr04BUKS Warszawa1:12.5730535.3137.26
65.MAZUR Bartosz04UKP Gryf Dębica1:13.5329435.1138.42
66.MAGNUSZEWSKI Jakub04MUKS Neptun Monki1:13.6929234.8838.81
67.BERNOLAK Bartosz04UKS ''ORKA'' Lubań1:14.5828135.6738.91
68.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz1:15.1027635.9139.19
NWPASZEK Jakub04"Sikret" Gliwice


<< TOP >>
Konkurencja 33
2018-12-16 - 10:56
Dziewcząt, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:23.24
2:28.60
DULIAN Katarzyna
OTREMBA Justyna
POL
00902
Trieste (ITA)
Gorzow Wielkopolski
2005-12-09
2009-11-27

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KLIMCZYK Katarzyna04UKS MOS w Opolu2:36.61634A36.1039.6940.6840.14
2.MALEC Klaudia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:37.49623A35.5640.3240.8140.80
3.POTIOPA Karolina04MKS Ochota Warszawa2:38.59610A35.1740.7141.5041.21
4.BEDNARZ Julia04UKS ,,ORKA'' Zamość2:38.63610A36.2940.0141.3640.97
5.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:39.86596A36.0940.5941.3241.86
6.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:40.12593A37.4841.0541.1940.40
7.SURMIAK Klara04UKP ,,Ruda Śląska''2:40.37590A35.5140.3342.2042.33
8.DRAGAN Julia04KS OLIMPIA Lublin2:41.89574A36.5341.4842.1641.72
9.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:43.11561A36.8141.3742.1542.78
10.OFMAN Julia04SKP BARAKUDA Starachowice2:43.91553A36.3942.2243.2042.10
11.TYMIŃSKA Zofia04UKP ,,Polonia Warszawa''2:44.52547B36.0641.4843.2543.73
12.WILCZEK Renata04KS Płetwal Zakopane2:44.73545B36.9041.8843.2742.68
13.KESLER Katarzyna04MKS Ochota Warszawa2:45.10541B36.4741.3043.0744.26
14.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:45.88533B37.8941.9143.4042.68
15.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:46.49528B38.6942.8143.6041.39
16.ŻELAZNY Kinga04KS Korona Kraków2:46.77525B38.4341.6143.0043.73
17.OLMA Julia04UKS Salmo Żory2:46.89524B38.1142.1543.3043.33
18.GAZDA Małgorzata04UKS Olimpijczyk 232:46.90524B37.3543.5243.6742.36
19.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:47.56518B38.1042.3543.4543.66
20.JANECKA Weronika04UKS Aquatica Pawłowice2:48.34510B37.3242.8344.2943.90
21.GÓRSKA Aleksandra04MOSM Tychy2:48.98505?36.5843.1945.0644.15
STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''Bydgoszcz2:48.98505?37.9543.3044.5943.14
23.SIKORSKA Oliwia04MKS Juvenia Wrocław2:49.8049736.1642.6345.1345.88
24.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:49.8149737.4043.6544.5044.26
25.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:50.1349437.8543.5945.4343.26
26.SUSKIEWICZ Maja04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:50.2249439.8543.1943.4043.78
27.BŁYSKUŃ Amelia04UKS ,,Omega'' Olkusz2:50.3049337.6043.1744.5644.97
28.PANEK Nikola04UKS SMS Galicja Kraków2:50.6349037.7342.7344.8745.30
29.BIDNIK Wiktoria04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:50.7948938.3243.2844.2544.94
30.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:52.2247738.3143.7544.6845.48
31.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań2:52.3147638.5044.2745.5743.97
32.KLIMCZAK Julia04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:52.5047439.6844.2644.1144.45
33.WRONA Magdalena04MKS Jedynka Łódź2:53.4846639.5444.8545.1243.97
34.SURÓWKA Martyna04"Sikret" Gliwice2:53.5446639.4843.7345.5944.74
35.ZIELIŃSKA Maria04MPKS Orka Ciechanów2:53.6146538.3344.5145.6945.08
36.LUBIŃSKA Oliwia04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:53.9246339.2143.8745.1945.65
37.GOCZLING Katarzyna04WKS Śląsk Wrocław2:53.9946238.8945.0146.0044.09
38.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS Trójka Środa Wlkp.2:54.0546239.4844.2546.5243.80
39.NIEDZIOŁKA Julia04MTP Delfin Cieszyn2:54.0846139.2043.8145.2245.85
40.BRODEWICZ Zofia04KS Delfin Gdynia2:54.8145639.6544.2745.0745.82
41.RAFAŁOWSKA Maria04MKS Juvenia Białystok2:55.0645439.1344.3646.6544.92
42.CHROBAK Martyna04UKS Victoria Kozy2:55.9344738.6344.2145.9847.11
43.ADAMCZEWSKA Zuzanna04MKS Piast Głogów2:56.5444238.6245.3145.7246.89
44.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno2:57.0843839.4045.6046.7345.35
45.BLANIK Zofia04UKS ,,Aligator'' Gorzyce2:59.9241840.0946.7746.6946.37
46.KUCHARSKA Magdalena04KS Piątka Chorzów3:00.3841539.5646.0747.2947.46
47.LARYSZ Wiktoria04UKS SMS Galicja Kraków3:02.0540341.3046.2047.8646.69
48.SZTUKOWSKA Zuzanna04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy3:03.3039540.7747.5048.0646.97
49.LUTEREK Oliwia04St.SIG ,,NOVUM''Grójec3:05.3338240.8046.9149.5748.05
50.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno3:05.6338042.4449.0348.4345.73
51.BUCZAK Karolina04BUKS Warszawa3:10.4235242.5047.0449.7551.13
DYSKW.ZAPOLSKA Sara04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca
NWGAŁKA Katarzyna04UKS Alfa Bukowno


<< TOP >>
Konkurencja 34
2018-12-16 - 11:19
Chłopców, 200m klasyczny14 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski  Open
Rekord Polski  14
2:06.25
2:18.77
ROGUSKI Bartłomiej
KAŁUSOWSKI Jan
00114
00905
Lodz
Olsztyn
2017-12-22
2014-03-08

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRACZKOWSKI Tomasz04SKP BARAKUDA Starachowice2:25.67565A32.4537.5239.1336.57
2.TARASEWICZ Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.76564A32.8238.5338.3536.06
3.ŚLIWKA Jakub04UKS Salmo Żory2:25.79563A33.3538.5336.9636.95
4.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:26.47555A33.4237.7038.0037.35
5.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:26.98550A32.9337.5438.3938.12
6.KWIECIEŃ Paweł04KS Piątka Chorzów2:27.43545A33.8737.6737.9737.92
7.WALIJEWSKI Radosław04UKS Żabianka Gdańsk2:27.62543A33.0337.5639.5137.52
8.SZTENDEL Kacper04MKS Jedynka Łódź2:27.94539A32.9238.2038.1838.64
9.LIS Jan04MUKS Unia Busko Zdrój2:28.15537A32.5038.3038.9038.45
10.BRYG Bartosz04UKS SMS Galicja Kraków2:28.35535A33.0737.8738.3839.03
11.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:28.87529B34.1837.7538.2438.70
12.WIERCIŃSKI Kacper04UKS ,,Dwójka'' Tczew2:29.06527B33.4038.4739.4237.77
13.PLEWKA Przemysław04MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:29.99517B33.9638.4839.2138.34
14.WYKRĘT Marcin04UKS ,,Nowy Klub Pływacki'' Bielsko2:30.42513B34.5538.7138.6738.49
15.NOSAL Miłosz04UKP Unia Oświęcim2:30.51512B34.0338.4138.9539.12
16.ZIEMBOWICZ Franciszek04UKS ,,GIM 92 Ursynów'' Warszawa2:30.53512B34.3538.4738.8438.87
17.URBAŃSKI Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.69510B33.7138.5439.6638.78
18.ISKRA Szymon04UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:31.40503B34.5638.2439.5839.02
19.GINALSKI Michał04KS Swim2Win Krosno2:31.58501B35.8438.6839.2337.83
20.ROGACKI Michał04UKS SP-149 Łódź2:32.59491B34.5839.2140.0038.80