Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  10 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  10 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  11 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  11 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  11 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  11 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  11. Kobiet, 200m zmienny  11 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 200m zmienny  11 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  16. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  23. Kobiet, 200m grzbietowy  11 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m grzbietowy  11 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  27. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  31. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  12 lat i starsi


IV MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX WARMII I MAZUR W PŁYWANIU
OLSZTYN 14-15.12.2019 r.


1 - 14 Grudzień 20192019-12-14 - 8:45


Konkurencja 1
2019-12-14 - 8:45
Dziewcząt, 200m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.TKACHUK Dariia09SHOR 14 Kaliningrad2:29.8340034.1037.7739.9937.97
2.SLOBODINA Vitalina09SHOR 14 Kaliningrad2:30.7439334.4237.7939.5239.01
3.KUCZMAR Aleksandra09MKS Ochota Warszawa2:34.8236235.6239.7141.0338.46
4.HUTKOWSKA Nadia09UKS 307 Warszawa2:39.9632936.5441.2641.9440.22
5.MAZUREK Paulina09Skalar Słupsk2:40.3932634.9840.7442.1542.52
SZTREKER-WÓJCIK Iga09UKS G-8 Bielany Warszawa2:40.3932639.1642.1542.7936.29
7.PROKOPÓW Lena09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:52.8926037.5846.3746.5242.42
8.STYŚ Zuzanna09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:53.6325737.3145.5047.0043.82
9.ŠIAULYTĖ Marta09Klaipeda Gintaro SC2:54.4025339.3844.8345.7344.46
10.LIPKOWSKA Paulina09UKS G-8 Bielany Warszawa2:54.9525139.6045.1045.8244.43
11.DZIK Zoja09SWIMLAND Olsztyn2:57.2024238.9245.6748.4644.15
12.CZARNOMSKA Natalia09UKS ,,Ósemka'' Toruń2:57.2124138.4344.5848.2945.91
13.KOWALCZYK Nina09UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:57.5624040.6045.7947.0844.09
14.KAZANOWSKA Kaja09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:58.0723841.6746.7646.8942.75
15.IDZKIEWICZ Hanna09UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:59.0523442.5648.3745.7742.35
16.PROKOPÓW Nina09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański3:00.8022738.1947.6950.2044.72
17.WAWRZYNIAK Amelia09UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:01.3722540.6549.0348.3343.36
18.SZOK Zuzanna09MKS Ochota Warszawa3:03.5121741.2949.0849.1643.98
19.GNAŚ Nadia09UKS Tri-Team Rumia3:04.0121642.2247.8647.8646.07
20.SZAŁEK Blanka09SWIMLAND Olsztyn3:08.7020040.2948.2251.5848.61
21.RUDNICKA Antonina09Neptun Gdańsk3:11.6019142.2948.58
22.CZARNECKA Oliwia09UKS Tri-Team Rumia3:12.1318943.3149.1151.3448.37
23.KAŹMIERSKA Barbara09UKS Tri-Team Rumia3:12.9118743.7150.8052.4345.97
24.KUCHCIŃSKA Matylda09UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:13.3018643.1551.1552.4246.58
25.KOWALCZYK Gabrysia09UKS Tri-Team Rumia3:13.3718643.7251.1451.7246.79
26.LIWIA Duzowska09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański3:36.9213141.5158.231:02.5654.62
27.OLSZEWSKA Maria09UKS ,,Frog'' Giżycko3:59.749756.911:00.561:02.211:00.06

<< TOP >>
Konkurencja 1
2019-12-14 - 8:45
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.NOWAK Izabela08UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.5049631.2135.0836.7036.51
2.KONDRASIUK Zofia08MKP Warszawianka2:22.9446132.6136.7037.6735.96
3.MASIEREK Marika08Toruń Multisport Team2:23.8945232.9236.7638.3135.90
4.JASIŃSKA Aleksandra08UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:26.4342833.3937.8039.8035.44
5.MIKOŁAJCZYK Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.5738634.7038.9139.7438.22
6.ADAMEK Emilia08MTP ,,Lublinianka''2:33.7837035.6839.7640.5637.78
7.GRZECH Maja08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:36.1735335.0639.9941.6039.52
8.CZUBIK Aleksandra08UKS G-8 Bielany Warszawa2:38.0634135.2540.3041.2641.25
9.MACIEJEWSKA Marta08Neptun Gdańsk2:39.0533435.5040.8342.3140.41
10.DANISZEWSKA Oliwia08UKS "PŁYWACY" Augustów2:39.1833335.2341.1343.2739.55
11.PIĘTKA Alicja08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:39.5033135.4841.1042.5340.39
12.OŚKA Nina08UKS ,,Lokomotywa'' Sopot2:40.7132435.2340.8743.9840.63
13.BERTASIUTE Vilte08Kauno PM2:41.0532235.8740.3342.8641.99
14.GOŁĄB Olga08MKS Ochota Warszawa2:42.0331636.6941.7342.4141.20
15.POGORZELSKA Wiktoria08Skalar Słupsk2:42.9631135.0641.7644.3241.82
16.FIRAK Lena08Neptun Gdańsk2:43.1231036.1642.5542.6141.80
17.SAMBORSKA Dagmara08UKP ,,Polonia Warszawa''2:43.5330736.711:25.89
18.KORDALA Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:45.0129937.9842.4244.0040.61
19.CZICZAK Matylda08UKS ,,Ósemka'' Toruń2:45.1429938.4843.0743.1540.44
20.BALAS Maria08UKS 307 Warszawa2:45.3529737.9542.4644.3140.63
21.SADOWSKA Maria08UKS 307 Warszawa2:45.7929538.9343.1042.9040.86
22.BOROWSKA Wiktoria08UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:46.0729436.8041.9944.3442.94
23.DOROŻYŃSKA Zuzanna08MTKP Delfin Toruń2:47.4928637.3342.4944.1043.57
24.JÓZEFOWICZ Maja08Siódemka Sopot2:48.9927938.1443.3844.7842.69
25.MULSKA Adrianna08UKS ,,Ósemka'' Toruń2:50.4527137.9344.5545.3842.59
26.MUSIAŁ Michalina08MTP Kormoran Olsztyn2:52.0526438.7644.9546.1542.19
27.SACHARCZUK Weronika08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:54.4825341.1444.7044.9243.72
28.ZIELASKOWSKA Zuzanna08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:54.6125238.6944.7346.7644.43
29.MAROCHKINA Nikoli08SHOR 14 Kaliningrad2:56.412451:23.8447.94
30.SURBLYTĖ Beata08Klaipeda Gintaro SC3:01.2222639.85
31.CISZYK Hanna08UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:02.0722340.7747.2548.8445.21
32.JARMOŁOWICZ Gabriela08UKS ,,Frog'' Giżycko3:03.0321942.1048.2249.2843.43
33.WALENDZEWICZ Nicole08MUKS Olimpijcyk Suwałki3:07.8220342.3047.9149.8047.81
34.KLEKOWSKA Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:08.1020243.0447.8649.8847.32
35.RZATKOWSKA Aleksandra08MUKS Olimpijcyk Suwałki3:21.0816545.0649.82
NWBUTRYN Amelia08KP Płetwal Mława
NWNIECIECKA Aleksandra08MUKS Olimpijcyk Suwałki
NWSZOSTAWICKA Karolina08MTP Kormoran Olsztyn
NWUŁANOWICZ Zuzanna08UKS ,,Ósemka'' Toruń

<< TOP >>
Konkurencja 1
2019-12-14 - 8:45
Dziewcząt, 200m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SOBCZAK Antonina07MKP Warszawianka2:13.8156230.7734.1634.8334.05
2.ORASZEK Karolina07UKP ,,Polonia Warszawa''2:16.5652831.8834.8434.8335.01
3.TRAFALSKA Zuzanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:17.5151731.8234.2736.3935.03
4.CIECHANOWSKA Aleksandra07UKS 307 Warszawa2:17.8751331.7935.1836.0534.85
5.MACIEJEWSKA Antonina07UKP ,,Polonia Warszawa''2:20.2148831.4836.4137.1035.22
6.BORTLISZ Wiktoria07MKP Warszawianka2:21.4147631.5435.7137.0037.16
7.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa2:22.9146131.9836.4936.8937.55
8.MURAWSKA Wiktoria07Siódemka Sopot2:23.9745133.2036.7938.0635.92
9.JACUK Julia07MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz2:24.0445031.9136.3137.8437.98
10.BER Julia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:24.0845033.0236.1137.8037.15
11.GOŁYŃSKA Nikola07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:25.1744032.6437.4738.8336.23
12.MURAS Nina07UKS 307 Warszawa2:25.2243934.1837.7936.8736.38
13.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk2:25.5643632.9336.6138.2137.81
14.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.6343633.0237.1438.3637.11
15.TOMKIEL Anna07UKP ,,Polonia Warszawa''2:26.3842933.3137.4938.2837.30
16.WIĘCKOWSKA Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.2542133.5637.7438.4237.53
17.MAJA Bakun07UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.3141233.8038.4739.4836.56
18.SZCZYGLAK Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:29.4840334.6138.7539.3336.79
19.VASILIAUSKAITE Rusne07Kauno PM2:30.6139434.4238.5440.2037.45
GAJEWSKA Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:30.6139433.4838.5040.2538.38
21.BIEDRZYCKA Zuzanna07IKS Konstancin2:33.243741:13.4340.4339.38
22.KRASZEWSKA Dominika07MTP Kormoran Olsztyn2:33.3037333.5239.3641.4438.98
23.KULIK Kaja07Siódemka Sopot2:35.2236034.4338.9741.7540.07
24.MIKOŁAJCZUK Maria07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:35.8935533.8639.2141.7241.10
25.CYGLICKA Maria07MTP Kormoran Olsztyn2:36.1135335.3440.0341.1339.61
26.GREGORCZYK Maja07SWIMLAND Olsztyn2:39.2433335.2741.5942.8839.50
27.CHMIELEWSKA Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:40.5232537.8641.4641.9039.30
28.GIEROWSKA Antonina07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:40.7932336.0842.1942.4040.12
29.DZIERZBICKA Alicja07MKP Warszawianka2:40.9032336.5441.0242.8540.49
30.WENERSKA Julia07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:43.7530636.0141.3343.5642.85
31.PYTYŃSKA Oliwia07UKS Ruch Grudziądz2:45.3529736.0544.1744.6240.51
32.SZYMICHOWSKA Wiktoria07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:46.1729336.4242.1644.2843.31
33.RADKIEWICZ Daria07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:54.7825238.3144.3847.7644.33
34.RAJKOWSKA Zuzanna07ŻABIANKA Gdańsk2:58.1223839.9546.0746.2245.88
35.PAZIK Dominika07SWIMLAND Olsztyn3:04.4121443.7346.50
36.WASILEWSKA Amelia07MTP Kormoran Olsztyn3:10.7119443.1049.6551.8046.16

<< TOP >>
Konkurencja 1
2019-12-14 - 8:45
Dziewcząt, 200m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GOMUŁKA Weronika06UKS 190 Łódź2:10.6560329.8632.5034.1234.17
2.SZARGIEJ Aleksandra06ŻABIANKA Gdańsk2:11.8758730.4033.7434.5033.23
3.SOBCZAK Zofia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:11.8858730.4033.6134.7133.16
4.JANASZEK-SEYDLITZ Zofia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:12.5357830.2134.1534.5433.63
5.RUDOMINA Agnieszka06ŻABIANKA Gdańsk2:13.3656730.8434.2835.0933.15
6.BUBNOWICZ Waleria06Grudziądzki KP ,,Orka''2:13.7556230.0533.2235.3035.18
7.CZUBAK Maria06IKS Konstancin2:14.4955330.0834.4735.3634.58
8.MIKUŁA Natalia06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:16.7352630.7733.7435.6236.60
9.RULEWSKA Julia06UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:17.3951931.0434.8436.5135.00
10.PAWLIK Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.9551231.7035.3636.1434.75
11.SZACHMYTOWSKA Lena06MTS Kwidzyn2:18.6050531.7635.0535.8435.95
12.KNAPIK Amelia06MKS Ochota Warszawa2:18.9250231.2935.5836.6235.43
13.SULAK Antonina06UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:18.9750130.7035.5136.9435.82
14.SZABRAŃSKA Oliwia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:19.4149733.2035.9036.8733.44
15.CIACH Maja06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:20.8048232.0436.3437.1135.31
16.JAGODZIŃSKA Kaludia06UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.1947831.0735.9438.0936.09
17.KUPIS Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn2:21.2947731.7035.3937.3436.86
18.GAILIUSYTE Gabija06Kauno PM2:22.4746531.4735.7837.3737.85
19.BABALSKA Kinga06MTS Kwidzyn2:23.1645832.2736.0237.5837.29
20.SKROBISZ Urszula06UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:23.4645632.6436.5537.5736.70
21.ŁUBIŃSKA Zuzanna06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:23.6945332.9737.0137.6436.07
22.WISZNIEWSKA Zuzanna06UKS MOS Ełk2:23.7045332.5936.5537.3237.24
23.RUCIŃSKA Wiktoria06UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:23.8845233.1136.7537.4736.55
24.MAGDA Honorata06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot2:24.1344931.9835.9638.4237.77
25.KLOFCZYŃSKA Maja06ŻABIANKA Gdańsk2:24.5944533.1736.9736.9337.52
26.GRZEŚKOWIAK Amelia06MTS Kwidzyn2:25.3243833.5836.8837.9636.90
27.SOWIŃSKA Anna06MTKP Delfin Toruń2:25.7543434.3037.3837.4836.59
28.RUCIŃSKA Helena06MKP Warszawianka2:28.1841331.3137.2440.2539.38
29.LEMAŃSKA Michalina06MTS Kwidzyn2:28.6441034.4038.1140.3835.75
30.HORSZOWSKA Jagna06IKS Konstancin2:29.1240633.7637.6940.3437.33
31.GODVADAITE Emilija06Kauno PM2:32.6537834.3438.5940.2739.45
32.MĄTWICKA Liliana06SWIMLAND Olsztyn2:33.2337434.0739.3940.3139.46
33.VAICAITE Neda06Kauno PM2:33.4537233.8839.0140.3740.19
34.NOJMAN Maja06St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:35.5635734.1639.1041.7440.56
35.MAŁKIEWICZ Natalia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:38.5333835.3540.8342.1440.21
36.UŚCINOWICZ Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn2:41.7731836.3841.8042.6440.95
37.WOJTOWICZ Małgorzata06MTKP Delfin Toruń2:45.1129938.2141.7743.4541.68
38.SZCZUDŁO Alicja06MTP Kormoran Olsztyn2:46.1229335.7641.6144.6644.09
NWCZAPLICKA Izabela06KP Płetwal Mława

<< TOP >>
Konkurencja 1
2019-12-14 - 8:45
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.1863930.0832.7033.3632.04
2.SERAFIN Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.5163429.7032.4633.1333.22
3.TOFIL Emilia05KS Delfin Gdynia2:15.1854531.4934.0335.1934.47
4.PIEKARSKA Agata02Akademia Pływania Gdańsk2:15.6653931.7634.2834.9034.72
5.SAMORAJ Oliwia05MKS Piaseczno2:15.7153831.1034.2535.3135.05
6.KRASSOWSKA Milena03MOSiR Sopot2:18.6650531.4434.8836.3635.98
7.AVANESYAN Kristina05ŻABIANKA Gdańsk2:21.8247231.5936.1537.4636.62
8.CIRTAUTAITĖ Saulė04Klaipeda Gintaro SC2:24.7944332.6736.7537.9337.44
9.JURKOWSKA Iga05Akademia Pływania Gdańsk2:25.2843933.1736.7638.0037.35
10.SEMETAITE Gabriele04Klaipeda Gintaro SC2:26.3242933.0237.2438.7437.32
11.KOŁECKA Julia04UKP Jedynka Elbląg2:29.4740333.0238.0039.8438.61
12.CIEMIEWSKA Marcelina05MPKS Orka Ciechanów2:30.8939132.5336.7240.0041.64
13.BROŻYNA Alicja04IKS Konstancin2:32.8137733.6838.0040.6540.48
14.SZYMERKOWSKA Zuzanna05ŻABIANKA Gdańsk3:01.7122439.7046.9348.6346.45


<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-12-14 - 9:43
Chłopców, 200m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WIRASZKA Piotr09UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:20.7435132.5736.8036.6334.74
2.BERNOTAS Martynas09Kauno PM2:24.3032633.8436.8437.5636.06
3.HAŁAS-AGATOWSKI Hubert09KS ,,Piranie Osielsko''2:34.2026734.0539.9640.2739.92
4.BIEŃCZYK Krzysztof09UKS 307 Warszawa2:37.7425036.4741.0440.8239.41
5.FEDORENKO Iegor09UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:39.7124034.8641.5642.8640.43
6.ZAWIŚLAK Patryk09MKS Ochota Warszawa2:42.3922936.5942.5643.8039.44
7.JANICKI Nataniel09MKS Medyk Giżycko2:43.7222337.4142.3742.3841.56
8.ZGODA Bartosz09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:44.8621836.3343.1344.3141.09
9.PAWLIKOWSKI Przemysław09UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:46.8521137.5844.1044.3140.86
10.RÓZGA Juliusz09UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:48.7120437.8043.8240.4346.66
11.KNAPIK Marcin09MKS Ochota Warszawa2:51.1619538.5344.4545.4742.71
12.CYSARZ Franciszek09Siódemka Sopot2:55.3018239.2646.2646.4743.31
13.WYCZÓŁKOWSKI Patryk09UKS ,,Ósemka'' Toruń2:55.9318039.7045.9247.0243.29
14.NARLOCH Grzegorz09Neptun Gdańsk2:56.0717937.6445.8346.4646.14
15.OGRODNIK Marcel09KS Delfin Gdynia3:04.1215740.4147.5449.4646.71
16.BIELECKI Piotr09MUKS Olimpijcyk Suwałki3:08.6114642.1149.8651.0445.60
17.LIPKA Miłosz09UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:17.2012741.6751.9353.5950.01
18.KOWALCZYK Tymon09UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:20.2712243.9552.49

<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-12-14 - 9:43
Chłopców, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WASILEWSKI Mateusz08UKS Tri-Team Rumia2:15.6539331.1034.5935.7634.20
2.KRAWCZYK Jakub08MKP Warszawianka2:19.2336331.5735.6036.5935.47
3.ŁUBIŃSKI Szymon08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:22.2734032.6436.2036.7436.69
4.OSÓBKA-MORAWSKI Eryk08UKP ,,Polonia Warszawa''2:24.2132732.2437.0138.3536.61
5.HUSZCZA Mateusz08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:26.5531132.7337.2738.6437.91
6.LEVCHENKO Mykyta08Dvufk2:29.3529433.4837.7839.9138.18
7.ALEKSANDRAVIČIUS Aidas08Šiaulių "Delfinas" 12:29.9029133.4138.2339.9438.32
8.POLKOWSKI Piotr08UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.0328432.8338.6540.6038.95
9.CHOROSZEWSKI Ignacy08KS Płetwal Szczytno2:33.0327333.6638.9040.5839.89
10.CIEŚLIKOWSKI Szymon08UKS 307 Warszawa2:33.1527333.9640.5340.3638.30
11.BERTAŠIUS Deividas08Klaipeda Gintaro SC2:33.7826934.7140.2741.3137.49
12.ŻYWICKI Wiktor08UKS ,,Ósemka'' Toruń2:33.8726934.9839.9240.8738.10
13.MARKOWSKI Wojciech08UKS ,,Ósemka'' Toruń2:35.2626235.6938.8640.9339.78
14.ZALEWSKI Jakub08St. Szkoła Pływania ,,Orka''2:35.8725934.7139.4340.8240.91
15.CYTACKI Fabian08ŻABIANKA Gdańsk2:36.4925635.4541.5241.2838.24
16.TRAUTZEL Maksymilian08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:36.5425534.5039.7841.3240.94
17.ROZMARYNOWSKI Jakub08MKS Ochota Warszawa2:36.6925536.4338.8840.9840.40
18.RÓŻYCKI Jan08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:39.4324235.1842.0843.1739.00
19.KAIRYS Linas08Klaipeda Gintaro SC2:40.2523836.8941.5442.4739.35
20.NOSTIS Jonas08Šiaulių "Delfinas" 12:41.0523435.1840.9442.0442.89
21.SROKA Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko2:41.7723136.3042.7043.2339.54
22.MELINIK Artem08SHOR 14 Kaliningrad2:42.3122935.3942.1443.0341.75
23.CIURA Robert08UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.4322837.2341.2642.8941.05
24.BIJEIKIS Adomas08Šiaulių "Delfinas" 12:43.0822637.7942.9142.9339.45
25.GOŁĄB Kryspin08MTP Kormoran Olsztyn2:43.7522335.1942.9045.2140.45
26.SZLENDAK-ROTER Aleksander08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:47.0121038.2143.2843.8341.69
27.CZAŁBOWSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko2:47.1521036.8743.4645.0541.77
28.DUTKIEWICZ Tomasz08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:48.4220536.6943.3544.3744.01
29.DOMINIUK Jakub08MUKS Olimpijcyk Suwałki2:51.5719439.5844.9045.2541.84
30.WALASIEWICZ Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko2:51.8419337.1943.7445.5745.34
31.WAWRZOS Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko2:51.9719238.1444.6646.3542.82
32.MRÓZ Marcin08Siódemka Sopot2:52.4119136.0444.6947.3144.37
33.SAKALAUSKAS Kajus08Šiaulių "Delfinas" 12:53.0318940.5047.0045.2640.27
34.OKHIN Evgenii08SHOR 14 Kaliningrad2:56.0717937.9346.0948.1643.89
35.BOCHENEK Igor08UKS SKALAR W-wa2:56.6517837.6644.8546.9147.23
36.PIOTROWSKI Jakub08UKS Tri-Team Rumia2:59.4016940.2747.7448.2843.11
37.ZYGIMANTAS Gurliakaskas08Šiaulių "Delfinas" 13:13.7613440.9750.2752.6449.88
38.CIECHANOWICZ Michał08UKS ,,Frog'' Giżycko3:16.4312941.3553.1051.9850.00
39.KUSZMIDER Konrad08UKS ,,Frog'' Giżycko3:17.5212744.2851.4151.7550.08
40.ČIČIRKA Emilis08Klaipeda Gintaro SC3:18.5412546.9650.2351.2750.08
41.ČEPAS Vykintas08Klaipeda Gintaro SC3:22.2711839.95
NWŽVAGINIS Nojus08Šiaulių "Delfinas" 1
NWKASYNA Bartosz08Neptun Gdańsk

<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-12-14 - 9:43
Chłopców, 200m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CIECHANOWSKI Stanisław07UKS 307 Warszawa2:11.1443530.4733.0134.0133.65
2.OŁOWNIA Ignacy07UKS Siódemka Gdynia2:17.0638131.4935.4535.3434.78
3.KOZŁOWSKI Iwo07UKP ,,Polonia Warszawa''2:17.5937631.7735.3135.8834.63
4.MAZUR Adam07Dwójka Morena Gdańsk2:18.2737131.6835.0535.9335.61
5.FIGIEL Filip07UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:18.3337031.6335.4336.2535.02
6.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.4436930.8334.7836.3236.51
7.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''2:19.1236431.0535.4736.7235.88
8.KOZACZEK Robert07Dwójka Morena Gdańsk2:20.8735131.4435.4137.0137.01
9.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.9135031.3435.3137.4436.82
10.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa2:21.4234632.4636.1637.3035.50
11.MALINOWSKI Adrian07MKS Roś Pisz2:22.1034131.5336.54
12.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:22.3634031.8435.7737.6537.10
13.BODNAR Maciej07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:23.2133433.4337.4638.0334.29
14.RESZKA Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.8432932.1736.2138.2437.22
15.DZIK Kamil07SWIMLAND Olsztyn2:25.7231733.6038.2738.5335.32
16.RIMKUS Kajus07Kauno PM2:26.3731233.2137.3539.9835.83
17.BUBNYS Jonas07Kauno PM2:26.5931132.9637.5538.5437.54
18.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:26.6831034.0237.0938.7536.82
19.KANCZKOWSKI Szymon07UKS Tri-Team Rumia2:27.0830834.4938.0638.3336.20
20.KLONOWSKI Mikołaj07KP Olimpia Świecie2:27.2630732.2937.0139.0638.90
21.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia2:28.9829633.5837.7538.9538.70
22.JUKNYS Vakaris07Kauno PM2:29.6829233.1938.6338.8439.02
23.KULESZA Jakub07UKP ,,Polonia Warszawa''2:30.0929033.4338.1740.5737.92
24.PATUCHA Stanisław07UKP ,,Polonia Warszawa''2:30.8628531.9038.1441.5839.24
25.JANUSIEWICZ Michał07MTS Kwidzyn2:31.3928234.3539.9039.3137.83
26.HRYWNIAK Igor07UKS Tri-Team Rumia2:31.8128035.6239.7839.1437.27
27.KUDASHEV Tikhon07SHOR 14 Kaliningrad2:31.8928034.1039.6640.4237.71
28.CZERWIŃSKI Maksymilian07Neptun Gdańsk2:33.4627133.1338.9841.0340.32
29.NARLOCH Aleksander07Neptun Gdańsk2:35.5926034.9539.8641.2339.55
30.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:36.2725735.3938.8639.4042.62
31.TARKOWSKI Wojciech07UKS Ruch Grudziądz2:36.7125433.4539.9342.1541.18
32.GOJTOWSKI Wiktor07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:37.6025035.5540.1841.9339.94
33.KUDRYCKI Kosma07Siódemka Sopot2:38.4124635.1441.0842.4239.77
34.BALINOWSKI Oskar07MTKP Delfin Toruń2:41.5423235.9942.2343.0140.31
35.IWASZKIEWICZ Jan07MKP Warszawianka2:42.3622936.9141.9043.4040.15
36.KRAS Mateusz07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:44.5022037.3341.4142.5143.25
37.PAŁDYNA Jan07MTS Kwidzyn2:44.5322037.1541.9243.7941.67
38.WISZNIEWSKI Filip07MKS Medyk Giżycko2:51.6519438.8644.3845.3143.10
39.SHORIN Iliia07SHOR 14 Kaliningrad2:52.8519037.1244.4447.0844.21
40.KOSTRZANOWSKI Kacper07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:56.8017738.6245.0647.2645.86
41.DONAJSKI Michał07MTS Kwidzyn3:08.8714541.8148.2949.7549.02
42.PĘKAL Mikołaj07MTS Kwidzyn3:18.2012641.9451.3153.9850.97
DYSKW.GARWULEWSKI Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa
O1
NWGRABLEWSKI Wojciech07Siódemka Sopot
NWCHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-12-14 - 9:43
Chłopców, 200m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.FILIPIAK Mikołaj06Siódemka Sopot1:57.6660227.4829.9230.4529.81
2.POPIEL Mikołaj06Sekcja Pływacka Meduza Pajęczno1:58.9558327.3730.6230.8830.08
3.KUREK Bartosz06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:04.1951228.2830.8432.6432.43
4.PAPROCKI Leszek06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:05.3849728.2331.5433.2732.34
5.POLKOWSKI Krzysztof06UKP ,,Polonia Warszawa''2:06.0848928.8532.4433.0731.72
6.FRONCZAK Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''2:06.3448628.5231.6533.3332.84
7.FILIPIAK Maciej06Siódemka Sopot2:07.6347129.3832.1533.1532.95
8.PIERUCKI Radosław06Dwójka Morena Gdańsk2:08.6146129.6032.7834.0332.20
9.HRYCAN Michał06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:09.3145329.6932.8733.4733.28
10.RAZVODOV Maksim06SHOR 14 Kaliningrad2:09.9644730.0733.3634.7931.74
11.KAPAŁA Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn2:10.3844231.3233.2233.5032.34
12.LEŚNIEWSKI Wiktor06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:11.2443429.3632.6034.2335.05
13.BZYMEK Igor06Nowodworski OSiR2:11.3143329.7133.51
14.GILSKI Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn2:11.3843229.5133.2534.8033.82
15.URBAŃSKI Maciej06UKP ,,Polonia Warszawa''2:12.4742229.8633.3934.6234.60
16.GOŚ Mikołaj06UKS Siódemka Gdynia2:12.7441930.9632.9834.5834.22
17.NOSAL Łukasz06MKP Warszawianka2:13.8740830.7733.3234.8434.94
18.HANDZLIK Mateusz06MKP Warszawianka2:13.9340830.4233.6235.2034.69
19.ŚWIDERSKI Julian06MKS Trójka Łódź2:14.5540230.1935.0936.2233.05
20.GAWLIK Kacper06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:14.6140230.4833.8835.1935.06
21.PLEWNICKI Jan06ŻABIANKA Gdańsk2:15.0739830.7234.1035.7334.52
22.KRASOWSKI Konrad06KS Delfin Gdynia2:16.6138431.4134.8335.6634.71
23.SZYMANEK Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.8438231.6434.6535.5934.96
24.KRUPA Borys06UKS SKALAR W-wa2:16.8738230.8834.6536.1935.15
25.NETTER Maciej06UKS Tri-Team Rumia2:17.4637731.8934.8336.1734.57
26.PAWLAK Stanisław06UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.6637631.5634.5536.5734.98
27.MISZTAL Patryk06UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:17.9537330.6636.1836.6834.43
28.DRAGUN Oliwier06MTP Kormoran Olsztyn2:18.1937130.4534.5137.4035.83
29.POPOVYCH Kyrylo06UKS Tri-Team Rumia2:18.4137032.5235.7335.8034.36
30.DZIĘGIELEWSKI Jacek06KS Delfin Gdynia2:19.2036331.9735.7235.5335.98
31.KULIK Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn2:19.8635831.5035.1036.7636.50
32.KOZIŃSKI Jan06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:20.2135531.8836.2136.4735.65
33.BRÓDKA Bartosz06MTS Kwidzyn2:20.9335032.8136.6835.9335.51
34.ZAWADZKI Jakub06UKS Ruch Grudziądz2:22.0534232.0236.0737.5536.41
35.KONONENKO Daniil06Klaipeda Gintaro SC2:23.5133131.6436.5438.3936.94
36.WASILEWSKI Bartosz06UKS Tri-Team Rumia2:26.3131333.5537.6338.8436.29
37.SONGAILA Liutauras06Klaipeda Gintaro SC2:26.7331032.5237.7038.6737.84
38.MICKIEWICZ Franciszek06SWIMLAND Olsztyn2:26.8430932.2137.7339.1737.73
39.SOBCZAK Stanisław06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:27.3330633.4738.0438.7137.11
40.DRAKSAS Paulius06Klaipeda Gintaro SC2:27.4630632.8737.3640.1937.04
41.CZAJKOWSKI Wiktor06UKS Ruch Grudziądz2:27.5530532.2537.7540.9036.65
42.CZARNOMSKI Mateusz06UKP ,,Polonia Warszawa''2:28.2630132.7737.3739.2038.92
43.POKRĘTOWSKI Karol06MTP Kormoran Olsztyn2:28.3030033.7337.7338.3538.49
44.WRONA Maciej06MKP Warszawianka2:30.3528834.8339.3537.9438.23
45.CZERNIAK-CZYŻNIAK Tomasz06MKS Ochota Warszawa2:30.7628634.4038.7939.6737.90
46.JARANOWSKI Adam06ŻABIANKA Gdańsk2:31.3528333.8839.3140.6737.49
47.BARTŁOMIEJCZYK Jakub06UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.6528133.5538.0040.2539.85
48.KARMOWSKI Dominik06ŻABIANKA Gdańsk2:31.8028034.5438.9440.6837.64
49.ORZOŁEK Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn2:32.6527534.3239.7640.4238.15
50.RZEPECKI Mikołaj06IKS Konstancin2:33.1027332.8139.4241.3839.49
51.KRZYŻEWSKI Piotr06MTP Kormoran Olsztyn2:33.4927134.4838.6940.7239.60
52.GOŁOFIT Karol06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot2:33.9526833.8438.8041.7539.56
53.KOPCZYŃSKI Krystian06MTKP Delfin Toruń2:34.2026734.7640.3140.5138.62
54.CHODAŃ Maciej06MTP Kormoran Olsztyn2:36.2725735.4340.3140.7039.83
55.KALINOWSKI Kacper06MUKS Olimpijcyk Suwałki2:36.9725335.2741.0641.4839.16
56.DARASZKIEWICZ Szymon06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot2:38.4924635.0440.3243.0740.06
57.MAKAROWSKI Olaf06ŻABIANKA Gdańsk2:45.3921636.0942.0345.7141.56
NALIŃSKI Mikołaj06MTKP Delfin Toruń2:45.3921635.2241.2943.8445.04
59.OLSZEWSKI Jan06UKS ,,Frog'' Giżycko2:59.5016938.1646.6749.5345.14
DYSKW.ALISHEVSKII Bogdan06SHOR 14 Kaliningrad
O1

<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-12-14 - 9:43
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SREBALIUS Vilius93Klaipeda Gintaro SC1:55.2464126.9829.2230.0628.98
2.ZUCKOV Daniil05Klaipeda Gintaro SC2:02.5953226.9431.1932.3232.14
3.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team2:03.0752628.5631.3631.6431.51
4.WORONKO Maciej05MKS Medyk Giżycko2:03.6051928.4331.4832.2131.48
5.BELZYT Maksymilian05UKS Ruch Grudziądz2:07.1347728.7232.2334.2531.93
6.ŁABIK Marcin04Skalar Słupsk2:07.6047228.2131.9733.7733.65
7.DAMENTKA Kamil98UKS Tri-Team Rumia2:08.0146728.8632.4133.3533.39
8.STADALIUS Gustas05Kauno PM2:08.5846129.9632.3733.5532.70
9.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin2:10.5744029.5832.7934.4133.79
10.MISIEWICZ Igor05UKP Jedynka Elbląg2:10.9443729.7932.6034.2934.26
11.ZEMAITIS Matas05Kauno PM2:13.1341529.2533.4834.9035.50
12.STANKEVICIUS Rokas05Kauno PM2:13.3341329.7634.2935.6233.66
13.PAVLOVIC Maksim05Klaipeda Gintaro SC2:13.6841028.9933.2436.0635.39
14.STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:14.5840230.5433.9736.0334.04
15.RAISUOTIS Feliks03Klaipeda Gintaro SC2:14.9639929.0433.0436.4036.48
16.BUDVYTAS Marijus04Klaipeda Gintaro SC2:17.2937931.2335.7036.6033.76
17.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno2:17.9037431.2833.6736.0836.87
18.PRÓSIŃSKI Jakub05KP Płetwal Mława2:18.3037031.0134.9135.9736.41
19.VAISVILA Ignas05Kauno PM2:18.5536831.3335.6636.6034.96
20.PADGORNAS Mantas05Kauno PM2:19.7635930.6435.1637.7036.26
21.VAITKUS Mantas05Klaipeda Gintaro SC2:21.2534832.1535.3837.2036.52
22.LASOTA Sebastian05UKP Jedynka Elbląg2:26.0331533.6737.8838.6835.80
23.JURGUTIS Benas04Klaipeda Gintaro SC2:27.1530731.2436.1138.5141.29
24.NOWAKOWSKI Maksymilian05MKP Warszawianka2:28.4929932.3338.0340.2237.91
25.SONGAILA Domantas05Klaipeda Gintaro SC2:33.4127133.4339.3040.9239.76


<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-12-14 - 10:53
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LEWANDOWSKA Julia10KS ,,Piranie Osielsko''38.70291
2.KLONOWSKA Oliwia10UKS ,,Ósemka'' Toruń40.96246
3.LIPIŃSKA Natalia10UKS ,,Ósemka'' Toruń41.71233
4.PAKHOMOVA Aleksandra10SHOR 14 Kaliningrad41.74232
5.TOMCZUK Lidia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach41.95229
6.DUBIEL Lilianna10ŻABIANKA Gdańsk45.13184
7.STYKOWSKA Liwia10MKS Ochota Warszawa45.15183
8.CZAJA Aleksandra10KS Delfin Gdynia46.35169
9.STASIAK Natasza10ŻABIANKA Gdańsk47.03162
10.NITSCHKA Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko47.28160
11.MYŚLIŃSKA Martyna10UKS ,,Frog'' Giżycko49.43140
12.PODLEWSKA Małgorzata10MKP Warszawianka50.55130
13.ZALEWSKA Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko51.42124
14.SEK KATYA12SC Koenigsberg51.94120
15.GOŁOFIT Zuzanna10UKS ,,Lokomotywa'' Sopot52.32118
16.RADECKA Helena11ŻABIANKA Gdańsk52.66115
17.LABUDDA Alicja10KS Delfin Gdynia54.65103
18.WRONA Maria11ŻABIANKA Gdańsk57.1390
19.KOZAK Aleksandra10UKS ,,Frog'' Giżycko58.5884
20.KOWALCZYK Amelia11ŻABIANKA Gdańsk1:02.8968
21.PUGACHEVA TAISIYA13SC Koenigsberg1:09.3550

<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-12-14 - 10:53
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ROMANOWSKA Aleksandra09UKS ,,GIM 92 Ursynów''38.09306
2.NIKOLAIENKO Zlatoslava09UKS G-8 Bielany Warszawa39.16281
3.TOMASZEWSKA Kaja09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa39.45275
4.PROKOPÓW Nina09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański40.31258
5.DEMBEK Laura09KS Delfin Gdynia40.56253
6.GRITZNER Milena09MKS Medyk Giżycko40.67251
7.BOŻYK Amelia09MKS Ochota Warszawa40.81248
8.GIRGŽDUTAITYTĖ Mėta09Klaipeda Gintaro SC41.15242
9.PIEŃKOWSKA Martyna09KS Płetwal Szczytno41.16242
10.KULIK Nadia09UKS 307 Warszawa41.61234
11.TATKOWSKA Oliwia09Akademia Pływania Gdańsk41.63234
12.WITKOWSKA Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa42.19225
13.ŻUREK Zofia09MKP Warszawianka42.23224
GORZKIEWICZ Łucja09UKS ,,GIM 92 Ursynów''42.23224
15.MODZELEWSKA Maria09ŻABIANKA Gdańsk42.69217
16.BANASZEK Jagoda09UKS ,,Ósemka'' Toruń43.59204
17.SZOK Zuzanna09MKS Ochota Warszawa44.78188
18.DEJNEKA Amelia09ŻABIANKA Gdańsk45.40180
19.TRUCHAN Kinga09MUKS Olimpijcyk Suwałki45.47179
20.GRODZKA Magdalena09ŻABIANKA Gdańsk45.82175
21.FOTA Zofia09Siódemka Sopot46.58167
22.SZCZODROWSKA Oliwia09UKS ,,Ósemka'' Toruń46.79165
23.LIWIA Duzowska09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański47.23160
24.WOJTOWICZ Magdalena09MTKP Delfin Toruń48.29150
25.GLUKHOVA Mariia09SHOR 14 Kaliningrad49.16142
26.ARBUZOVA Uliana09SHOR 14 Kaliningrad50.62130
27.OLSZEWSKA Maria09UKS ,,Frog'' Giżycko53.84108
28.MUKĀNE Angelīna09Sporta klubs “FORUMS"57.4289
29.DĘBSKA Amelia09SWIMLAND Olsztyn1:00.5276
DYSKW.SULEWSKA Laura09ŻABIANKA Gdańsk
O1

<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-12-14 - 10:53
Dziewcząt, 50m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WESTFAL Wiktoria08UKS G-8 Bielany Warszawa34.12425
2.KORDZIAK Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa34.51411
3.JACKIEWICZ Julia08UKS ,,Ósemka'' Toruń35.12390
4.BANASIK Lena08IKS Konstancin35.48378
5.KICZYŃSKA Zuzanna08UKS G-8 Bielany Warszawa35.51377
6.ZWARA Julia08ŻABIANKA Gdańsk36.05361
7.GLUBA Roksana08MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz36.38351
8.WITT Jagoda08KS Delfin Gdynia37.32325
9.ADAMEK Emilia08MTP ,,Lublinianka''37.81312
10.BOGUSZ Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''38.06306
11.WALC Alicja08KS Płetwal Szczytno38.15304
12.ALESIUNAITE Lukne08Kauno PM38.24302
13.GŁOGOWSKA Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.36299
14.ŚWIĄTEK Hanna08Neptun Gdańsk38.62293
15.ZIELIŃSKA Małgorzata08ŻABIANKA Gdańsk38.78290
16.HUBA Kinga08KS Delfin Gdynia39.11282
17.GOŁĄB Olga08MKS Ochota Warszawa39.43275
18.KIJEWSKA Wiktoria08UKP ,,Polonia Warszawa''39.62271
19.NIEKE Aleksandra08UKS ,,GIM 92 Ursynów''40.06263
20.MĄTEWSKA Hanna08IKS Konstancin40.17260
21.SZORTYKA Zuzanna08UKS ,,GIM 92 Ursynów''40.39256
22.WĄSOWSKA Helena08Siódemka Sopot40.51254
23.GODLEWSKA Pola08UKP ,,Polonia Warszawa''40.79249
24.WAWRZYNIAK Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki40.82248
25.GACKOWSKA Konstancja08Siódemka Sopot41.66233
26.ZIAJA Gabriela08UKS Piątka Konstantynów Łódzki41.76232
27.KIRIIANOVA Ekaterina08SHOR 14 Kaliningrad41.82231
28.ADAMSKA Magda08UKS ,,GIM 92 Ursynów''41.93229
29.SKRABOWSKA Karolina08UKS ,,Frog'' Giżycko42.16225
30.KLEKOWSKA Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki42.40221
31.KYRYLLOWA Kira08MTP Kormoran Olsztyn42.63218
32.ULISZEWSKA Michalina08SWIMLAND Olsztyn43.13210
33.SURBLYTĖ Beata08Klaipeda Gintaro SC43.61203
34.PŁONKA Ewa08UKS ,,GIM 92 Ursynów''44.24195
35.WALENDZEWICZ Nicole08MUKS Olimpijcyk Suwałki49.63138
36.WIĘCŁAWSKA Olga08Siódemka Sopot57.6788
DYSKW.ŻELEZIK Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''
G4

<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-12-14 - 10:53
Dziewcząt, 50m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GRZECH Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.89573
2.ŚCIBIOREK Dominika07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.99568
3.BURZAK Martyna07Dwójka Morena Gdańsk32.16508
4.FILIPOWICZ Barbara07UKS 307 Warszawa32.95472
5.BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa33.08467
6.TOMASZEWSKA Maja07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.85436
7.TRUSZKOWSKA Adrianna07Siódemka Sopot34.55410
8.MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz34.68405
9.URBUTYTE Liepa07Kauno PM35.18388
10.PLAGA Olga07Skalar Słupsk35.46379
11.KOŃCZAK Maja07KS Delfin Gdynia35.98363
12.GÓRCZYŃSKA Martyna07ŻABIANKA Gdańsk36.13358
13.KHAUSTOVA Elizaveta07SHOR 14 Kaliningrad36.73341
14.ILJIN Nikola07MTS Kwidzyn36.74341
15.KWIECIŃSKA Agata07UKS Ruch Grudziądz37.22328
16.MIKOŁAJCZUK Maria07UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.28326
17.BUJNOWICZ Klaudia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.80289
18.TUROWSKA Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach39.17281
19.SZCZODROWSKA Julia07UKS ,,Ósemka'' Toruń40.13261
20.BIAŁECKA Oliwia07Siódemka Sopot40.95246
21.JAGODZIŃSKA Zofia07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański41.34239
22.BAŃKOWSKA Julia07ŻABIANKA Gdańsk41.85230
23.ŻUREK Zuzanna07MKP Warszawianka42.55219
24.JASIEWICZ Wiktoria07KS Delfin Gdynia42.59218
25.BRZOZOWSKA Magdalena07MUKS Olimpijcyk Suwałki42.80215
26.CZYŻEWSKA Oliwia07ŻABIANKA Gdańsk45.44180
27.KWIATKOWSKA Nina07MTS Kwidzyn49.02143
DYSKW.BURDON Paulina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach
O1
DYSKW.KOCZERBA Hanna07IKS Konstancin
G3

<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-12-14 - 10:53
Dziewcząt, 50m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DRYNKOWSKA Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa30.07622
2.MĄTEWSKA Zofia06IKS Konstancin31.82525
3.SZARGIEJ Aleksandra06ŻABIANKA Gdańsk32.11510
4.LIS Magdalena06KS Płetwal Szczytno32.19507
5.ADOMAITE Ula06Kauno PM32.22505
6.WILANOWSKA Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''32.39497
7.PARADOWSKA Oliwia06ŻABIANKA Gdańsk32.44495
8.RUCIŃSKA Helena06MKP Warszawianka32.78480
9.RUDOMINA Agnieszka06ŻABIANKA Gdańsk33.20462
10.RYCHLEWICZ Zuzanna06UKS G-8 Bielany Warszawa33.46451
11.ŻOCHOWSKA Liliana06UKS Siódemka Gdynia33.60445
12.ŁYSAKOWSKA Karina06UKS Piątka Konstantynów Łódzki33.74440
13.KRIVEGAITE Glorija06Kauno PM33.79438
14.SZACHMYTOWSKA Lena06MTS Kwidzyn34.01429
15.DUKOWSKA Anna06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.33418
16.BAŁDYGA Kamila06MTP Kormoran Olsztyn34.49412
17.BŁASZCZYK Wiktoria06UKP ,,Polonia Warszawa''34.84399
18.ZDUNIAK Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn35.62374
19.LEMAŃSKA Michalina06MTS Kwidzyn35.82368
20.ŻUK Zuzanna06MUKS Olimpijcyk Suwałki35.90365
21.STAWICKA Matylda06ŻABIANKA Gdańsk36.22355
22.KUZAITE Benita06Klaipeda Gintaro SC36.39351
23.BABALSKA Kinga06MTS Kwidzyn36.44349
24.JUŚKIEWICZ Ada06SWIMLAND Olsztyn36.61344
25.DOBROWOLSKA Magdalena06MTS Kwidzyn36.79339
26.IDZKOWSKI Maria06MTP Kormoran Olsztyn37.10331
27.HOLC Amelia06UKP ,,Polonia Warszawa''37.40323
28.JARZYNA Zuzanna06UKP ,,Polonia Warszawa''37.57318
29.SŁOWIKOWSKA Karolina06MUKS Olimpijcyk Suwałki37.62317
30.BOCHAIN Aleksandra06Siódemka Sopot38.31300
31.NIEWIADOMSKA Alicja06MTS Kwidzyn38.58294
32.PRZYCZYNA Maja06ŻABIANKA Gdańsk40.40256
33.DYMISZKIEWICZ Oliwia06UKP Jedynka Elbląg41.10243
NWBOROWIK Maria06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa
NWSYCHOCKA Magdalena06SWIMLAND Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-12-14 - 10:53
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WÓJTOWICZ Gabriela95SWIMLAND Olsztyn29.46661
2.DRUŻBA Amelia04Skalar Słupsk33.06468
3.MASŁOWSKA Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn33.17463
4.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa33.42453
5.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk34.29419
6.SZYMERKOWSKA Agata05ŻABIANKA Gdańsk38.01308
7.GRIGJANE Dajana04Sporta klubs “FORUMS"40.86247
8.PAVLOVA Valērija05Sporta klubs “FORUMS"45.15183

PKBORTLISZ Wiktoria07MKP Warszawianka34.18423
PKBORTLISZ Gabriela10MKP Warszawianka41.62234


<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-12-14 - 11:19
Chłopców, 50m grzbietowy9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.NIEZGODA Edward10Siódemka Sopot38.57191
2.ZUBAKHIN Jewgienij10Nowodworski OSiR40.34167
3.SAWUCHIN NIKITA10SC Koenigsberg40.46165
4.WALERYCH Zbigniew10ŻABIANKA Gdańsk40.58164
5.KARAKULEV GEORGIY11SC Koenigsberg43.18136
6.BUSYGIN Matvei10SHOR 14 Kaliningrad43.55132
7.WOŹNIAK Szymon10MKP Warszawianka44.58123
KRYŚ Bruno11UKS Tri-Team Rumia44.58123
9.PARDO Kornel10UKS ,,Frog'' Giżycko44.65123
10.WIĘCŁAWSKI Maks10Siódemka Sopot44.86121
11.WĄTŁY Kacper10KS Delfin Gdynia46.22111
12.JAKÓBIAK Maksymilian10Siódemka Sopot46.57108
13.JANOWSKI Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko46.66107
14.TATUR Maksim10SHOR 14 Kaliningrad47.05105
15.LYSAK ARTEM12SC Koenigsberg47.13104
16.SZARGIEJ Maciej11ŻABIANKA Gdańsk47.9999
17.JÓŹKO Antoni11ŻABIANKA Gdańsk48.3297
18.PAŁASZ Maksymilian10KS Delfin Gdynia49.6789
19.CIECHANOWICZ Miłosz10UKS ,,Frog'' Giżycko50.2386
20.ENERLICH Ignacy10KS Płetwal Szczytno50.3086
21.MUSZYŃSKI Wojciech11ŻABIANKA Gdańsk50.8483
22.RUTKOWSKI Karol10ŻABIANKA Gdańsk51.2681
23.PŁONOWSKI Ziemowit10ŻABIANKA Gdańsk51.3281
24.GAWLIK Stanisław11ŻABIANKA Gdańsk51.8878
25.KULA Jakub11ŻABIANKA Gdańsk52.8374
26.IVANOVS Dmitrijs10Sporta klubs “FORUMS"1:10.4031

<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-12-14 - 11:19
Chłopców, 50m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.STAWICKI Mateusz09UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.55266
2.PIWOWARSKI Michał09UKS 307 Warszawa38.32194
3.MATUSZEWSKI Maksymilian09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa38.47192
4.ZAWIŚLAK Patryk09MKS Ochota Warszawa38.51192
5.ONIŠČIUK Artiom09Klaipeda Gintaro SC39.28181
6.ŁASKOWSKI Maciej09ŻABIANKA Gdańsk40.34167
7.MATUSZEWSKI Maciej09ŻABIANKA Gdańsk41.67151
8.BOBORYK Tomasz09KS Delfin Gdynia41.76150
9.NARLOCH Grzegorz09Neptun Gdańsk42.66141
10.WINIEWSKI Szymon09UKS ,,GIM 92 Ursynów''42.89139
11.ZALEWSKI Bartosz09St. Szkoła Pływania ,,Orka''43.40134
12.OGRODNIK Marcel09KS Delfin Gdynia43.52133
13.PENK Szymon09ŻABIANKA Gdańsk44.05128
14.CZODROWSKI Jan09MTP Kormoran Olsztyn44.06128
15.GULA Mariusz09KS Delfin Gdynia44.15127
16.TRĘBOWICZ Bruno09Siódemka Sopot44.55124
17.MURADOV Aleksandr09SHOR 14 Kaliningrad45.18118
18.KIM Iaroslav09SHOR 14 Kaliningrad45.89113
19.PUPCHENKO Nikita09SHOR 14 Kaliningrad46.12111
20.STĘPIEŃ Jakub09UKS ,,GIM 92 Ursynów''46.50109
21.BIELECKI Piotr09MUKS Olimpijcyk Suwałki46.67107
22.KOWALCZYK Leon09MKP Warszawianka46.76107
23.KOWALCZYK Teofil09MKP Warszawianka47.61101
24.KUBICKI Tomasz09UKS ,,Frog'' Giżycko56.6360
NWMRÓZ Mateusz09Siódemka Sopot
NWŁACIAK Jan09UKS ,,GIM 92 Ursynów''

<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-12-14 - 11:19
Chłopców, 50m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DOBRYJANOWICZ Michał08UKS G-8 Bielany Warszawa34.51266
2.MICHAŁOWSKI Jan08Nowodworski OSiR35.21251
3.NOWAK Krzysztof08UKS SKALAR W-wa35.83238
4.BIEŃKOWSKI Mateusz08ŻABIANKA Gdańsk36.15232
5.WRÓBLEWSKI Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa36.40227
6.TREDER Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach36.64223
7.MAJEWSKI Szymon08MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa36.91218
8.ŁAPKO Hubert08Skalar Słupsk37.37210
9.ODOLECKI Konrad08UKS MOS Ełk37.52207
10.JUCHNO Jeremi08IKS Konstancin37.60206
11.RÓŻYCKI Jan08UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.82202
12.MOCHALOV Vsevolod08SHOR 14 Kaliningrad38.78188
13.KASIŃSKI Mikołaj08UKS 307 Warszawa39.40179
14.NORAITIS Lukas08Šiaulių "Delfinas" 139.74174
15.SOLOVIEV Nikita08SHOR 14 Kaliningrad40.69162
16.MIKUCKI Mateusz08KS Delfin Gdynia41.26156
17.PODLASZCZAK Marcel08UKS ,,Ósemka'' Toruń41.32155
18.KAZISALKUS Tautvydas08Šiaulių "Delfinas" 141.60152
19.BIEŃKOWSKI Jakub08ŻABIANKA Gdańsk41.90149
20.WAWRZOS Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko42.26145
21.GRZEGRZÓLKA Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa42.31144
22.VAITKUS Matas08Šiaulių "Delfinas" 142.88139
23.RYDELEK Szymon08MKP Warszawianka42.95138
24.STRUPIŃSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko42.99138
25.CZAŁBOWSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko43.67131
26.SROKA Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko43.87129
27.FORCZAK Franciszek08UKP ,,Polonia Warszawa''44.14127
28.BAJKO Miłosz08Neptun Gdańsk44.41125
29.MIKUCKI Jędrzej08Siódemka Sopot45.33117
30.KUSZMIDER Konrad08UKS ,,Frog'' Giżycko47.42102
31.MARKIEWICZ Leon08Neptun Gdańsk49.9488
32.WOJTCZUK Piotr08UKS ,,GIM 92 Ursynów''50.6584
NWNALAZEK Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa
NWČIČIRKA Emilis08Klaipeda Gintaro SC

<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-12-14 - 11:19
Chłopców, 50m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa30.60382
2.DUBLEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa32.06332
3.HUBIŃSKI Olivier07UKS Siódemka Gdynia32.29325
4.TOBIASZ Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa32.60316
5.PUTEK Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa32.82310
6.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.07303
7.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa33.33296
8.JOŃCZYK Patryk07KS Delfin Gdynia33.38294
9.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz07UKP ,,Polonia Warszawa''33.39294
10.KOPICZYŃSKI Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa33.70286
11.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07MTP Kormoran Olsztyn33.84283
12.URBUTIIS Titas07Kauno PM34.33271
13.ROMER Stanisław07MKP Warszawianka34.37270
14.SIKORA Oskar07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.40269
15.FRĄCZYK Jakub07UKS Siódemka Gdynia34.73261
16.CARSTENS Dominik07UKS Siódemka Gdynia35.21251
17.KRYSIAK Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa35.24250
18.OBŁUSKI Aleksander07UKS 307 Warszawa35.74240
19.BUŁKIN Igor07Nowodworski OSiR35.81238
20.RASZEWSKI Aleksander07MKS Roś Pisz36.37228
21.KULESZA Jakub07UKP ,,Polonia Warszawa''36.60223
22.GUSTAITIS Karolis07Kauno PM36.68222
23.SZYMCZUKIEWICZ Krzysztof07Nowodworski OSiR36.79220
24.PAŁDYNA Jan07MTS Kwidzyn37.29211
25.SHORIN Iliia07SHOR 14 Kaliningrad37.30211
26.TRYBULL Aleksander07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach37.45208
27.GĄSIOR Bartosz07KS Delfin Gdynia37.66205
28.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.91201
29.CHMIELEWSKI Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa38.43193
30.OLSZYŃSKI-SEKLECKI Jakub07ŻABIANKA Gdańsk38.89186
31.PANKOWSKI Olivier07UKS ,,Lokomotywa'' Sopot39.41179
32.JANISZEWSKI Konrad07UKS ,,Ósemka'' Toruń39.67175
33.ŁUKASZEWICZ Piotr07UKS SKALAR W-wa42.01147
34.JASTRZĘBSKI Wiktor07MKP Warszawianka43.92129
35.KORBIEL Oliwier07Skalar Słupsk44.05128
36.IGNATJEVS Mihails07Sporta klubs “FORUMS"45.08119
37.PĘKAL Mikołaj07MTS Kwidzyn45.76114
38.DONAJSKI Michał07MTS Kwidzyn47.42102
39.ROKITA Borys07Siódemka Sopot47.58101
40.MARCINIAK Jerzy07ŻABIANKA Gdańsk47.83100
41.DOBRYSIAK Krzysztof07KS Delfin Gdynia49.4390
42.FADEJEVS Viktors07Sporta klubs “FORUMS"56.0062
NWKOSTRZANOWSKI Kacper07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa
NWMAGDZIŃSKI Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-12-14 - 11:19
Chłopców, 50m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TOPP Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa28.32483
2.STYŚ Aleksander06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.73417
3.PIERUCKI Radosław06Dwójka Morena Gdańsk29.92409
4.KONKEL Filip06Skalar Słupsk30.09402
5.KACZMAREK Michał06MTP Kormoran Olsztyn30.40390
6.JACKIEWICZ Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń30.41390
7.KOCH Mikołaj06MKS Trójka Łódź30.55384
8.CIBOROWSKI Dominik06MKP Warszawianka30.95370
9.KUREK Bartosz06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.01334
10.TOBJASZ Adam06UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.16329
11.WASILEWSKI Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa32.91307
12.DRAGUN Oliwier06MTP Kormoran Olsztyn33.09302
13.RADOMSKI Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa33.14301
14.MAKOWSKI Łukasz06UKS Ruch Grudziądz33.55290
15.RŻYSKI Michał06MTP Kormoran Olsztyn33.63288
16.NOWAK Hubert06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki33.71286
17.KOZIŃSKI Jan06UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.13275
18.RZEPECKI Mikołaj06IKS Konstancin34.59265
19.KUBIAK Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa34.66263
20.BANASZEWSKI Kacper06ŻABIANKA Gdańsk35.07254
21.GOŁOFIT Karol06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot35.37247
22.KRUSZYŃSKI Michał06SWIMLAND Olsztyn35.80239
23.KONIK Łukasz06IKS Konstancin35.86237
24.ISAKOVS Askolds06Sporta klubs “FORUMS"35.88237
25.DĄBROWSKI Paweł06MTP Kormoran Olsztyn36.02234
26.ZALEWSKI Mikołaj06Nowodworski OSiR36.49225
27.PAWŁOWSKI Mikołaj06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot37.14214
28.NOMGAUDAS Orestas06Klaipeda Gintaro SC37.70204
29.WRONA Maciej06MKP Warszawianka38.09198
30.WÓJS-ZIARKO Karol06MKP Warszawianka38.11198
31.NALIŃSKI Mikołaj06MTKP Delfin Toruń38.22196
32.BARUSAS Modestas06Klaipeda Gintaro SC38.71189
33.KRZESIAK Oskar06MKP Warszawianka39.23181
34.STRZAŁKOWSKI Piotr06MKP Warszawianka39.69175
35.JANUSZANIEC Łukasz06UKP Jedynka Elbląg40.07170
36.MARKIEWICZ Nikodem06Neptun Gdańsk40.43166
37.MOSKAĻOVS Artemijs06Sporta klubs “FORUMS"42.02147
38.MASNY Bruno06Siódemka Sopot43.95129
DYSKW.KOPCZYŃSKI Krystian06MTKP Delfin Toruń
G3
DYSKW.KUĻIKOVS Iļja06Sporta klubs “FORUMS"
G3

<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-12-14 - 11:19
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PLAGA Dawid05Skalar Słupsk28.79459
2.KAROLEWICZ Jakub03UKS ,,Lokomotywa'' Sopot29.52426
3.ARSTIKAITIS Ridas05Kauno PM29.73417
4.ZIEMANN David05Siódemka Sopot29.77415
5.TECLAW Igor03KS Płetwal Szczytno30.61382
6.ŁOBODA Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów30.68379
7.STANKIEWICZ Oskar05UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.85373
8.EZERSKIS Antanas05Klaipeda Gintaro SC30.93370
9.ZYCHOWICZ Bartosz05UKS Ruch Grudziądz31.00368
10.JUCHNO Mikołaj05IKS Konstancin31.40354
11.BLOCK Kacper05SWIMLAND Olsztyn31.59348
12.RAČIPA Vladislavs02Sporta klubs “FORUMS"33.05303
13.RAGUS Mieszko04ŻABIANKA Gdańsk33.14301
14.KALIŃSKI Karol02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot34.41269
15.DUMIC Robert05Klaipeda Gintaro SC35.00255
16.PIOTROWSKI Kamil04Akademia Pływania Gdańsk35.15252
17.TUCHOLSKI Jan05UKP Jedynka Elbląg35.62242
18.CEGLIŃSKI Karol05Nowodworski OSiR35.80239
19.KOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa36.59223
20.KLOPOVS Viktors04Sporta klubs “FORUMS"37.22212
21.JOKUBAUSKAS Paulius05Klaipeda Gintaro SC37.47208
22.SĘK Remigiusz02KS Płetwal Szczytno43.03137
DYSKW.BICĀNS Ainārs05Sporta klubs “FORUMS"
G4
NWDZIĘNDZIA Radosław03MOSiR Sopot


<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-12-14 - 11:49
Dziewcząt, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.VYTAITE Liepa08Kauno PM3:03.8239241.1346.3747.8448.48
2.MACIEJEWSKA Marta08Neptun Gdańsk3:08.5436342.2448.5949.8947.82
3.GLUBA Roksana08MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz3:10.2135442.4347.7551.6148.42
4.WYDARTY Anna08Neptun Gdańsk3:13.5833542.7150.0751.6049.20
5.JURGIONYTE Amelija08Kauno PM3:16.8431943.7850.5052.0750.49
6.ZBUTOWICZ Julia08SWIMLAND Olsztyn3:18.1031344.3652.1852.2549.31
7.WIŚNIEWSKA Maja08MKS Ochota Warszawa3:20.4230246.1852.3451.3850.52
8.NAJI Kamila08UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:22.0329547.4452.5752.9049.12
9.MALINOWSKA Martyna08UKS Ruch Grudziądz3:22.2829445.2452.4252.9151.71
10.FORMELA Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:24.7128446.6453.0453.6151.42
11.ŁUCZAK Gabriela08UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:29.7326446.2953.5955.7454.11
12.OBERMAN Zuzanna08MUKS Olimpijcyk Suwałki3:39.6722950.3057.5657.4854.33
13.ZIAJA Gabriela08UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:42.0422250.9757.3656.3957.32
14.ŻÓŁCIŃSKA Michalina08Siódemka Sopot3:45.2921350.2658.7059.2457.09
DYSKW.TYMIŃSKA Natalia08UKS 307 Warszawa
DYSKW.MÓJTA Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''
NWSZOSTAWICKA Karolina08MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-12-14 - 11:49
Dziewcząt, 200m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:38.9260736.0040.9241.2540.75
Najlepszy wynik w Polsce w kat. 12 lat
2.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa2:50.5149137.8843.9645.1243.55
3.ZIELIŃSKA Maja07MTP ,,Lublinianka''2:53.5646638.4244.0045.4345.71
4.SKOROWSKA Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach2:53.6546540.3843.4445.3344.50
BONECKA Anna07MKP Warszawianka2:53.6546538.3844.5646.6744.04
6.STANCIKAITE Guoda07Kauno PM2:54.1046138.7544.0445.4945.82
7.SIEDLEWSKA Marcelina07ŻABIANKA Gdańsk2:55.3445238.5544.1946.7745.83
8.ŻUCHOWSKA Antonina07MTP Kormoran Olsztyn2:55.7244940.3144.9945.3645.06
9.DZIUBA Monika07MTP Kormoran Olsztyn2:56.4244340.0444.3146.3045.77
10.TARASZKIEWICZ Zofia07UKP ,,Polonia Warszawa''3:02.1040338.8345.3848.1649.73
11.GRZEGORZEWSKA Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa3:04.0739039.9645.6449.4848.99
12.KRAKOWSKA Alicja07UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:10.6335142.9449.3649.8548.48
13.ILJIN Nikola07MTS Kwidzyn3:10.7835041.6247.9551.3049.91
14.CYGLICKA Maria07MTP Kormoran Olsztyn3:11.5034743.5748.9150.8348.19
15.DZIERZBICKA Alicja07MKP Warszawianka3:12.2034344.6548.8449.4249.29
16.DOŁOWY Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''3:13.0033841.3349.2951.7250.66
17.FIAL Anna07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański3:19.7530546.8452.0450.4750.40
18.BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia3:21.3829844.0051.4053.5052.48
19.TUROWSKA Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:21.4829745.2352.8753.2450.14
20.GRITZNER Marianna07MKS Medyk Giżycko3:21.5729744.8250.5953.2452.92
21.POLASIK Julia07MKS Medyk Giżycko3:23.9628745.6152.7652.9952.60
22.PANOW Laura07Siódemka Sopot3:31.9825550.2754.7054.8052.21
23.GRABYTĖ Rugilė07Klaipeda Gintaro SC3:34.2624747.8455.2854.7856.36
24.KWIATKOWSKA Nina07MTS Kwidzyn3:52.0219552.2459.191:00.7159.88
25.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn4:01.5817254.151:04.821:04.1558.46
DYSKW.VYSATA Zuzanna07MKP Warszawianka
K15
NWTCHÓRZEWSKA Magdalena07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-12-14 - 11:49
Dziewcząt, 200m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra06MKP Warszawianka2:44.2854935.9741.3242.8944.10
2.GŁOWACKA Weronika06IKS Konstancin2:46.2952937.6342.6244.1141.93
3.BIELAWA Anna06UKS Tri-Team Rumia2:47.0752236.4242.7144.1743.77
4.MIKUŁA Natalia06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:49.7149838.2043.2244.3143.98
5.WOŹNIAK Julia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:50.0449537.0742.1044.7746.10
6.CHOJNACKA Kinga06MTS Kwidzyn2:52.9347138.2342.8745.5046.33
7.KUPIS Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn2:53.8446339.9343.9345.0344.95
8.DEKTIARIOVA Jekaterina06Klaipeda Gintaro SC2:55.8644838.0644.8546.6446.31
9.SOBEK Iga06ŻABIANKA Gdańsk2:56.3544439.3445.2446.7944.98
10.WASYLCZUK Lena06KS Delfin Gdynia3:01.7740540.8146.2648.1846.52
11.DŁUŻAK Zofia06Skalar Słupsk3:02.6140039.4946.2248.2648.64
12.KOWALSKA Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn3:02.7639940.6745.7048.1448.25
13.DĄBROWSKA Aleksandra06MUKS Olimpijcyk Suwałki3:07.1037240.5747.7949.9248.82
14.MURAS Oliwia06UKS 307 Warszawa3:08.2736540.5547.1850.2450.30
15.STAWICKA Matylda06ŻABIANKA Gdańsk3:11.2734844.9447.9249.7548.66
16.KLEMAREWSKA Natalia06UKS MOS Ełk3:15.2232742.9749.3351.0951.83
17.MAŁKIEWICZ Natalia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:15.4532644.6550.4350.6449.73
18.WOJNICZ Agata06MTS Kwidzyn3:15.8432445.2750.5351.7948.25
19.JURKUN Zuzanna06MUKS Olimpijcyk Suwałki3:17.8331444.6851.1251.3550.68
20.WIENIARSKA Anna06MTP Kormoran Olsztyn3:17.9231444.5750.7151.6550.99
NWNIEWIADOMSKA Alicja06MTS Kwidzyn47.4051.301:40.78
NWSYCHOCKA Magdalena06SWIMLAND Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-12-14 - 11:49
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno2:38.3961336.1240.1941.1840.90
2.KOKORINA Valentina05SHOR 14 Kaliningrad2:45.7153537.8743.5742.2742.00
3.PENNER Dariia04SHOR 14 Kaliningrad3:01.9640439.1145.1649.5048.19
4.DZIĘGIELEWSKA Katarzyna05KS Delfin Gdynia3:05.2538341.1147.3748.4448.33


<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-12-14 - 12:22
Chłopców, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.CZAJKA Maciej08UKP ,,Polonia Warszawa''2:58.7730341.5846.1046.9844.11
2.WRÓBLEWSKI Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa3:00.8529339.8847.3047.8545.82
3.TAUTVYDAS Zygimantas08Kauno PM3:02.4628542.0648.6248.8042.98
4.NOWAK Krzysztof08UKS SKALAR W-wa3:03.9927840.8546.7648.6747.71
5.CHUKHLOMIN Kirill08SHOR 14 Kaliningrad3:05.5727142.6245.3549.0848.52
6.ZINDER Kirill08SHOR 14 Kaliningrad3:07.2426441.9947.4049.7248.13
7.MAZUREK Szymon08UKS 307 Warszawa3:07.2826441.5848.9249.5147.27
8.STAROŃ Filip08ŻABIANKA Gdańsk3:07.7026243.1049.4249.4045.78
9.TREDER Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:11.0824844.9249.5249.5847.06
10.TOMCZAK Tymon08Akademia Pływania Gdańsk3:14.9723445.3550.6351.2547.74
11.ZERA Jan08MTP Kormoran Olsztyn3:19.5721846.8150.8451.6650.26
12.KAMIŃSKI Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa3:21.6821147.3752.5552.1549.61
13.STANKAITIS Naglis08Šiaulių "Delfinas" 13:26.0419847.7751.6354.0352.61
14.KOLKA Szymon08Siódemka Sopot3:32.7718047.8454.2255.2655.45
15.LESZCZYŃSKI Jakub08ŻABIANKA Gdańsk3:33.7917749.5555.4556.2452.55
16.ŽAKEVIČIUS Maksim08Klaipeda Gintaro SC3:38.2216647.0055.2658.2957.67
17.STĘPIEŃ Michał08UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:39.7416348.5355.8057.8557.56
18.CIECHANOWICZ Michał08UKS ,,Frog'' Giżycko3:40.8616146.3756.231:00.7357.53
19.KUSZMIDER Konrad08UKS ,,Frog'' Giżycko3:49.2014454.4258.2858.1758.33
20.TAUTKUS Povilas08Šiaulių "Delfinas" 13:49.9014253.4357.2257.691:01.56
NWMYĆ Michał08SWIMLAND Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-12-14 - 12:22
Chłopców, 200m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia2:41.0141535.8840.3542.1942.59
2.WIŚNIEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.2736437.6342.3743.7244.55
3.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:52.2033939.4944.6144.6543.45
4.KAZANOWSKI Dominik07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:52.9133538.7245.6045.0743.52
5.KRUK Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:55.2132239.3344.6345.2346.02
6.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia2:55.9231840.1745.9446.6243.19
7.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz2:56.4231537.4644.6247.9446.40
8.ZAJĄC Nikodem07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:56.5531540.8544.7746.0244.91
9.JANKOWSKI Jakub07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa3:00.3329540.7246.3347.3045.98
10.CIAPAS Domas07Kauno PM3:01.4329042.1247.4247.4844.41
11.KANCZKOWSKI Szymon07UKS Tri-Team Rumia3:04.2927742.9848.1447.6545.52
12.ZŁOTKOWSKI Oskar07MKS Ochota Warszawa3:08.3725940.7247.5750.1849.90
13.BALCIUNAS Ignas07Kauno PM3:15.0023342.3150.7452.8549.10
14.KULCZAK Paweł07UKS SKALAR W-wa3:15.8723043.7748.6652.3551.09
15.MAGDZIŃSKI Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa3:16.9022744.2849.6251.6351.37
16.GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa3:19.3221944.8652.0951.8850.49
17.KAWIAK Igor07MTS Kwidzyn3:21.0621344.2051.5253.4851.86
18.NARLOCH Aleksander07Neptun Gdańsk3:21.0721345.3751.4152.6451.65
19.PIONKA Jakub07Siódemka Sopot3:21.6021145.0852.8254.6849.02
20.ŻABIŃSKI Igor07UKS Tri-Team Rumia3:21.7321147.6251.7152.3250.08
21.STAŃCZYK Krzysztof07UKP ,,Polonia Warszawa''3:21.7621144.4652.7853.8350.69

<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-12-14 - 12:22
Chłopców, 200m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MAKSAJDA Kacper06Skalar Słupsk2:24.5157432.1537.0837.7037.58
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.POPIEL Mikołaj06Sekcja Pływacka Meduza Pajęczno2:26.2855432.8737.5637.9237.93
3.LEWENHAUPT Oskar06MKS Trójka Łódź2:31.8949534.3338.5040.6938.37
4.MARKOWSKI Wincenty06UKS Tri-Team Rumia2:37.0844734.6939.0740.9142.41
5.MAJEWSKI Kacper06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:38.7743334.7640.4541.7541.81
6.BORSKI Mikołaj06UKS Tri-Team Rumia2:41.2741336.2040.4641.7142.90
7.GOŚ Mikołaj06UKS Siódemka Gdynia2:43.6039636.2841.4642.9142.95
8.LUCOW Jan06MKP Warszawianka2:43.7039536.0742.0943.1342.41
9.NOSAL Łukasz06MKP Warszawianka2:47.5836838.6743.1543.4242.34
10.DUBIEL Wiktor06ŻABIANKA Gdańsk2:50.1835238.6544.4643.2943.78
11.BARTŁOMIEJCZYK Ignacy06UKP ,,Polonia Warszawa''2:58.3030639.3344.6147.1147.25
12.STOJEK Juliusz06MTS Kwidzyn2:59.4430041.2846.3046.5145.35
13.KAMIANKA Piotr06MTP Kormoran Olsztyn3:00.1329639.1546.0347.6347.32
14.STEFANYSHYN Volodymyr06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa3:00.2129639.5845.7047.8347.10
15.ZIELIŃSKI Michał06MUKS Olimpijcyk Suwałki3:02.4328540.3146.7947.9847.35
16.WASZKIEWICZ Maciej06MKS Roś Pisz3:03.4528140.2246.3248.8248.09
17.ZIEŃKOWICZ Jan06Neptun Gdańsk3:09.2225641.7748.8849.9248.65
18.KONIK Łukasz06IKS Konstancin3:10.3725141.6748.3150.5749.82
19.TRUSKOLAWSKI Paweł06MTP Kormoran Olsztyn3:11.4424741.9549.2850.6149.60
20.JARANOWSKI Adam06ŻABIANKA Gdańsk3:15.2823244.7351.2251.8447.49
21.DUNOWSKI Adam06ŻABIANKA Gdańsk3:19.9721645.1951.2752.4851.03
22.MAKAROWSKI Olaf06ŻABIANKA Gdańsk3:31.0618446.5254.5255.9054.12
23.MEDŹWIEDZKI Aleksander06KS Płetwal Szczytno3:40.6416147.0858.4358.1756.96
DYSKW.STOLARSKI Tadeusz06MKP Warszawianka
K15

<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-12-14 - 12:22
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MAKAROV Georgii02SHOR 14 Kaliningrad2:24.1557931.8237.0238.6036.71
2.OLISAUSKAS Karolis05Klaipeda Gintaro SC2:32.0549334.6138.7539.7838.91
3.KHOROSHILITSEV Konstsntin04SHOR 14 Kaliningrad2:38.6643435.5740.8942.1440.06
4.KOWALSKI Alexander05MPKS Orka Ciechanów2:42.2540635.8241.1842.3542.90
5.TURLIŃSKI Jędrzej05MKS Medyk Giżycko2:56.8831339.7244.9145.7646.49
6.KORCZ Piotr04UKS ,,Lokomotywa'' Sopot3:04.4927640.7946.4049.4247.88
DYSKW.ABD EL RAZEK Kamil05MKP Warszawianka
K16


<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-12-14 - 12:55
Dziewcząt, 100m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.NOWAK Izabela2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.8045832.5038.30
2.KONDRASIUK Zofia2008MKP Warszawianka1:17.5534935.2542.30
3.JASIŃSKA Aleksandra2008UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:18.3833838.4239.96
4.MIKOŁAJCZYK Oliwia2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.6433436.4942.15
5.MAZURKIEWICZ Helena2008MKP Warszawianka1:21.8329737.0144.82
6.STANKO Khrystyna2008ŻABIANKA Gdańsk1:24.3327138.1746.16
7.CHABOWSKA Gabriela2008UKS ,,Dwójka'' Tczew1:24.4227038.0846.34
8.GŁOGOWSKA Natalia2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:25.6725940.6145.06
9.NIEKE Aleksandra2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:25.8525740.1145.74
10.BOGUSŁAWSKA Hanna2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:27.1924541.1846.01
11.MÓJTA Julia2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:28.7823241.2247.56
12.SACHARCZUK Weronika2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:29.1323041.1647.97
13.KORDALA Julia2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:29.5922643.0746.52
14.MUSIAŁ Michalina2008MTP Kormoran Olsztyn1:30.5921941.6648.93
15.WĄSOWSKA Helena2008Siódemka Sopot1:34.1719545.5748.60
16.ZIELIŃSKA Małgorzata2008ŻABIANKA Gdańsk1:37.3617644.0753.29
17.JARMOŁOWICZ Gabriela2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:41.5815548.0253.56
18.SOSNOWSKA Amelia2008MTS Kwidzyn1:46.6613448.9357.73
19.KYRYLLOWA Kira2008MTP Kormoran Olsztyn1:49.1212551.0658.06
NWMASIEREK Marika2008Toruń Multisport Team
NWPIECHOTA Maja2008MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-12-14 - 12:55
Dziewcząt, 100m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.GACKA Aleksandra2007UKS Siódemka Gdynia1:11.6744233.6538.02
2.BONECKA Anna2007MKP Warszawianka1:11.8043933.8537.95
3.BROJANOWSKA Natalia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.4142833.6838.73
4.KACZMAREK Amelia2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:12.9541933.9938.96
5.ŚCIBIOREK Dominika2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:14.4539433.9940.46
6.MURAWSKA Wiktoria2007Siódemka Sopot1:15.0938435.2139.88
7.BURDON Paulina2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:15.2638234.2041.06
8.ORASZEK Karolina2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.7337434.4941.24
9.GRZEGORZEWSKA Julia2007Nowodworski OSiR1:16.3136634.9441.37
10.LANGE Aleksandra2007Dwójka Morena Gdańsk1:17.2335335.5741.66
11.SZCZEPANIAK Lena2007Siódemka Sopot1:17.4435034.7342.71
12.URBUTYTE Liepa2007Kauno PM1:18.2134035.6542.56
13.MURAS Nina2007UKS 307 Warszawa1:19.5232336.9242.60
14.ŻUCHOWSKA Antonina2007MTP Kormoran Olsztyn1:23.5227938.3645.16
15.RADKIEWICZ Daria2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:26.1125539.1846.93
16.GIEROWSKA Antonina2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:28.6823341.7846.90
17.KRAKOWSKA Alicja2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:30.9321641.8449.09
18.JAGODZIŃSKA Zofia2007UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:35.9418443.5752.37
19.WASILEWSKA Amelia2007MTP Kormoran Olsztyn1:42.8914946.6656.23

<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-12-14 - 12:55
Dziewcząt, 100m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.DUZOWSKA Martyna2006Akademia Pływania Gdańsk1:07.5052931.8535.65
2.GŁOWACKA Weronika2006IKS Konstancin1:08.8349932.1336.70
3.ADAMCZYK Katarzyna2006SKS 137 Delfin Łódź1:10.4246631.8538.57
4.RULEWSKA Julia2006UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:10.4946434.0436.45
5.KRIVEGAITE Glorija2006Kauno PM1:12.5942532.9239.67
6.ZAWADZKA Klaudia2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:13.1241633.6439.48
7.BOBROWSKA Joanna2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:13.6940634.8038.89
8.KACAR Melis2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.9140334.4339.48
9.BŁASZCZYK Wiktoria2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.9438633.5341.41
10.BAŁDYGA Kamila2006MTP Kormoran Olsztyn1:15.0138535.1039.91
11.AŻGIN Marta2006Neptun Gdańsk1:18.0034335.1342.87
12.SOWIŃSKA Anna2006MTKP Delfin Toruń1:18.1634136.8841.28
13.DOBROWOLSKA Magdalena2006MTS Kwidzyn1:18.7733337.3241.45
14.PRACZ Wiktoria2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.6031136.0944.51
15.SZABRAŃSKA Oliwia2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.6930936.9043.79
16.PALANIS Wiktoria2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:21.5829938.7442.84
17.IDZKOWSKI Maria2006MTP Kormoran Olsztyn1:24.3527138.7945.56
18.HOLC Amelia2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:24.7826738.2046.58
19.SZCZUDŁO Alicja2006MTP Kormoran Olsztyn1:29.7822540.1449.64
20.WOJNICZ Agata2006MTS Kwidzyn1:29.7922441.1348.66
21.BEKKER Alena2006SHOR 14 Kaliningrad1:30.9821640.9550.03
NIE UK.GRZEŚKOWIAK Amelia2006MTS Kwidzyn

<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-12-14 - 12:55
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.SCHWARZ Helena2003MOSiR Sopot1:07.8752031.8136.06
2.WISZNIEWSKA Julia2004MKS Medyk Giżycko1:12.8842034.3938.49
3.MOSKOLENKO Kseniia2004SHOR 14 Kaliningrad1:14.1339934.4439.69
4.TEMPLIN Wiktoria2004KS Płetwal Szczytno1:16.3736535.3741.00
5.SEMETAITE Gabriele2004Klaipeda Gintaro SC1:16.4636433.6742.79
6.TEMPLIN Patrycja2004KS Płetwal Szczytno1:18.4333736.0942.34


<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-12-14 - 13:11
Chłopców, 100m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.MENTEL Igor2008KS Delfin Gdynia1:15.9125436.0139.90
2.WIDŁA Piotr2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.0925235.1840.91
3.CIEŚLIKOWSKI Szymon2008UKS 307 Warszawa1:16.7724536.0640.71
4.BIEŃKOWSKI Mateusz2008ŻABIANKA Gdańsk1:17.9223436.4041.52
5.GROCHALA Oskar2008MKS Ochota Warszawa1:19.3922236.7542.64
6.ŁUBIŃSKI Szymon2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:21.0020937.2443.76
7.ZINDER Kirill2008SHOR 14 Kaliningrad1:21.9820138.7843.20
8.CHOROSZEWSKI Ignacy2008KS Płetwal Szczytno1:26.1217437.4348.69
9.POLAK Bartosz2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:27.4916540.5746.92
10.ROZMARYNOWSKI Jakub2008MKS Ochota Warszawa1:28.1316239.0549.08
11.BIAŁOBROWKO Bartosz2008UKS 307 Warszawa1:29.2315640.7848.45
12.OSZCZYK Maksym2008Nowodworski OSiR1:30.5914938.9951.60
13.NOSTIS Jonas2008Šiaulių "Delfinas" 11:31.1914640.4050.79
14.CZAŁBOWSKI Mikołaj2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:33.2713643.6849.59
15.SROKA Zoran2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:33.9613343.8250.14
16.ŠIMA Emilis2008Šiaulių "Delfinas" 11:34.5113140.9053.61
17.RYBSKI Jan2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:34.6313144.4150.22
18.KOLKA Szymon2008Siódemka Sopot1:35.5312743.2152.32
19.FERNÓWKA Marcin2008KS Delfin Gdynia1:37.1212142.0355.09
20.SAKALAUSKAS Kajus2008Šiaulių "Delfinas" 11:38.0411746.2351.81
21.DOMINIUK Jakub2008MUKS Olimpijcyk Suwałki1:38.5711645.6652.91
22.WALASIEWICZ Bartosz2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:38.9611446.2752.69
23.PIOTROWSKI Jakub2008UKS Tri-Team Rumia1:40.3610945.9454.42
NWALEKSANDRAVIČIUS Aidas2008Šiaulių "Delfinas" 1
NWKASYNA Bartosz2008Neptun Gdańsk

<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-12-14 - 13:11
Chłopców, 100m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.STEFAŃSKI Leon2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.6032932.0537.55
2.OŁOWNIA Ignacy2007UKS Siódemka Gdynia1:09.7032832.2737.43
3.GARWULEWSKI Bartłomiej2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.4230532.9538.47
4.ROMER Stanisław2007MKP Warszawianka1:11.5730333.0738.50
5.RIMKUS Kajus2007Kauno PM1:11.7230133.8437.88
6.DWORAKOWSKI Błażej2007KS Delfin Gdynia1:12.3829333.6038.78
7.TOBIASZ Kacper2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.9827433.1540.83
8.OBŁUSKI Aleksander2007UKS 307 Warszawa1:15.1526135.4439.71
9.BUBNYS Jonas2007Kauno PM1:15.3425934.7640.58
10.HRYWNIAK Igor2007UKS Tri-Team Rumia1:15.3725934.6440.73
11.JUKNYS Vakaris2007Kauno PM1:15.5025834.3341.17
12.ŁOJEWSKI Adam2007MTP Kormoran Olsztyn1:15.8225535.1140.71
13.KACZOR Oskar2007UKS Siódemka Gdynia1:17.4923836.6840.81
14.KOSOBUDZKI Aleksander2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.5322037.6641.87
15.MAŁECKI Mikołaj2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.7021137.1943.51
16.JANUSIEWICZ Michał2007MTS Kwidzyn1:20.8321038.7242.11
17.CZERWIŃSKI Maksymilian2007Neptun Gdańsk1:21.9920136.6845.31
18.SOWA Bruno2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:25.2017938.3546.85
19.TOKAREWICZ Igor2007UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:25.5517739.0646.49
20.KAROLEWICZ Kosma2007UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:26.5217138.0848.44
21.IWASZKIEWICZ Jan2007MKP Warszawianka1:30.7214840.6650.06
22.BALINOWSKI Oskar2007MTKP Delfin Toruń1:32.7613942.6350.13
23.MARCINIAK Jerzy2007ŻABIANKA Gdańsk1:44.099847.7456.35
24.SZMAJDA Aleksander2007MUKS Olimpijcyk Suwałki1:50.518251.6658.85

<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-12-14 - 13:11
Chłopców, 100m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.BRZÓSKA Jan2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.0151427.1332.88
2.TOPP Filip2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3850428.0832.30
3.FILIPIAK Mikołaj2006Siódemka Sopot1:01.2048428.4032.80
4.JANISZEWSKI Mateusz2006UKS SP-149 Łódź1:02.0746428.4933.58
5.MATEKONIS Aidas2006Kauno PM1:03.2743829.4733.80
6.HRYCAN Michał2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:04.7740930.1034.67
7.STYŚ Aleksander2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:04.8340729.9634.87
8.RŻYSKI Michał2006MTP Kormoran Olsztyn1:07.2736530.9936.28
9.HANDZLIK Mateusz2006MKP Warszawianka1:07.8935532.0935.80
10.URBAŃSKI Maciej2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.0335331.1436.89
11.MACIĄG Alan2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.5034531.2437.26
12.NOWAK Hubert2006TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:08.9433932.3136.63
13.BACHANEK Jakub2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.0533731.6937.36
14.SZYMANEK Jakub2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9432432.6637.28
15.DZIĘGIELEWSKI Jacek2006KS Delfin Gdynia1:10.9031133.8137.09
16.PLEWNICKI Jan2006ŻABIANKA Gdańsk1:11.0131032.4238.59
17.PETRAUSKAS Kipras2006Kauno PM1:11.1230832.2438.88
18.NETTER Maciej2006UKS Tri-Team Rumia1:11.5230334.3137.21
19.KURNOSOV Matvei2006SHOR 14 Kaliningrad1:11.7030133.9037.80
20.KULIK Maksymilian2006MTP Kormoran Olsztyn1:12.7228933.4539.27
21.MAZIARZ Mateusz2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:12.8828733.3339.55
22.CZERNIAK-CZYŻNIAK Tomasz2006MKS Ochota Warszawa1:13.0528534.6438.41
23.CHABOWSKI Nathaniel2006UKS ,,Dwójka'' Tczew1:13.8027634.2039.60
24.SZMAJDA Nikodem2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:13.9427434.4839.46
25.STOJEK Juliusz2006MTS Kwidzyn1:15.0726235.6839.39
26.SURININAS Arturas2006Kauno PM1:15.5725735.7239.85
27.KONONENKO Daniil2006Klaipeda Gintaro SC1:15.8725434.3441.53
28.BARTŁOMIEJCZYK Jakub2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.9224436.4440.48
29.BARBŠYS Audrius2006Klaipeda Gintaro SC1:17.5023835.5941.91
30.ZALEWSKI Mikołaj2006Nowodworski OSiR1:17.6523734.7642.89
31.KORNACKI Hubert2006MKP Warszawianka1:27.7116439.9047.81
32.OLSZEWSKI Jan2006UKS ,,Frog'' Giżycko1:39.2611345.3053.96
33.KRAJEWSKI Szymon2006KS Płetwal Szczytno1:47.958847.371:00.58

<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-12-14 - 13:11
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.SREBALIUS Vilius1993Klaipeda Gintaro SC55.8763726.0029.87
2.OFITSEROV Artemii2003SHOR 14 Kaliningrad1:02.0646528.8233.24
3.TKACZ Wiktor2005MKS Piaseczno1:02.6845128.3934.29
4.KLIMOCKIN Danila2001Klaipeda Gintaro SC1:02.8044828.5334.27
5.SKRZECZ Piotr2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.2441929.8934.35
6.POPIOŁEK Kacper2005SWIMLAND Olsztyn1:07.2536530.5636.69
7.ZEMAITIS Matas2005Kauno PM1:09.0933730.6538.44
8.JUCHNO Mikołaj2005IKS Konstancin1:13.4528032.1241.33
9.NOWAKOWSKI Maksymilian2005MKP Warszawianka1:23.6518938.2945.36
10.JACHIMOWICZ Maciej2005UKP Jedynka Elbląg1:23.7218936.6247.10


<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-12-14 - 13:33
Dziewcząt, 50m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BORTLISZ Gabriela10MKP Warszawianka33.59318
2.LEWANDOWSKA Julia10KS ,,Piranie Osielsko''33.79312
3.KLONOWSKA Oliwia10UKS ,,Ósemka'' Toruń35.74264
4.PAKHOMOVA Aleksandra10SHOR 14 Kaliningrad35.86261
5.LIPIŃSKA Natalia10UKS ,,Ósemka'' Toruń36.64245
6.STYKOWSKA Liwia10MKS Ochota Warszawa36.84241
7.DUBIEL Lilianna10ŻABIANKA Gdańsk38.04219
8.STASIAK Natasza10ŻABIANKA Gdańsk39.25199
9.OKHINA Ekaterina11SHOR 14 Kaliningrad42.35158
10.CZAJA Aleksandra10KS Delfin Gdynia42.58156
11.GOŁOFIT Zuzanna10UKS ,,Lokomotywa'' Sopot43.73144
12.CIBOROWSKA Anna10MKP Warszawianka43.76143
13.MAKOWSKA Nastazja Kinga10UKS ,,Frog'' Giżycko43.93142
14.PODLEWSKA Małgorzata10MKP Warszawianka44.83133
15.SEK KATYA12SC Koenigsberg48.86103
16.RADECKA Helena11ŻABIANKA Gdańsk49.9196
17.ZALEWSKA Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko50.2195
18.WRONA Maria11ŻABIANKA Gdańsk52.1884
19.MYŚLIŃSKA Martyna10UKS ,,Frog'' Giżycko52.5183
20.LABUDDA Alicja10KS Delfin Gdynia55.1072
21.KOWALCZYK Amelia11ŻABIANKA Gdańsk59.6256
22.KOZAK Aleksandra10UKS ,,Frog'' Giżycko1:03.7746
23.PUGACHEVA TAISIYA13SC Koenigsberg1:17.2326
DYSKW.TOMCZUK Lidia10GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach
O1

<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-12-14 - 13:33
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SLOBODINA Vitalina09SHOR 14 Kaliningrad31.52384
2.HUTKOWSKA Nadia09UKS 307 Warszawa32.00367
3.SZTREKER-WÓJCIK Iga09UKS G-8 Bielany Warszawa32.72344
4.PROKOPÓW Lena09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański33.21329
5.MAZUREK Paulina09Skalar Słupsk33.43322
6.KUCZMAR Aleksandra09MKS Ochota Warszawa33.59318
7.NIKOLAIENKO Zlatoslava09UKS G-8 Bielany Warszawa33.61317
8.PROKOPÓW Nina09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański33.74313
9.STYŚ Zuzanna09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.78312
10.ROMANOWSKA Aleksandra09UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.04305
11.MODZELEWSKA Maria09ŻABIANKA Gdańsk34.11303
12.TOMASZEWSKA Kaja09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa34.18301
13.CZARNOMSKA Natalia09UKS ,,Ósemka'' Toruń34.47294
14.KUPSTAITE Patricija09Kauno PM34.57291
15.GIRGŽDUTAITYTĖ Mėta09Klaipeda Gintaro SC34.99281
16.DZIK Zoja09SWIMLAND Olsztyn35.47270
17.GRITZNER Milena09MKS Medyk Giżycko35.56268
18.DEMBEK Laura09KS Delfin Gdynia35.59267
19.IDZKIEWICZ Hanna09UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.98258
20.SZAŁEK Blanka09SWIMLAND Olsztyn36.02257
21.KAZANOWSKA Kaja09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa36.39250
22.WAWRZYNIAK Amelia09UKS Piątka Konstantynów Łódzki36.42249
23.LIPKOWSKA Paulina09UKS G-8 Bielany Warszawa36.44249
24.SULEWSKA Laura09ŻABIANKA Gdańsk36.47248
25.WITKOWSKA Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa36.53247
26.GORZKIEWICZ Łucja09UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.59246
27.KULIK Nadia09UKS 307 Warszawa36.89240
28.ŠIAULYTĖ Marta09Klaipeda Gintaro SC36.90239
29.BOŻYK Amelia09MKS Ochota Warszawa37.13235
30.KAŹMIERSKA Barbara09UKS Tri-Team Rumia37.26233
31.BANASZEK Jagoda09UKS ,,Ósemka'' Toruń37.53228
32.TATKOWSKA Oliwia09Akademia Pływania Gdańsk37.68225
33.ŻUREK Zofia09MKP Warszawianka37.72224
34.SZCZODROWSKA Oliwia09UKS ,,Ósemka'' Toruń37.84222
35.GŁAŻEWSKA Zofia09UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.94220
36.KUCHCIŃSKA Matylda09UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.39213
37.TRZESZCZKOWSKA Dominika09SWIMLAND Olsztyn38.44212
38.CZARNECKA Oliwia09UKS Tri-Team Rumia39.17200
39.RUDNICKA Antonina09Neptun Gdańsk39.89189
40.FOTA Zofia09Siódemka Sopot40.50181
41.DEJNEKA Amelia09ŻABIANKA Gdańsk40.92175
42.KRZYŻANEK Jagoda09Siódemka Sopot41.22172
43.GLUKHOVA Mariia09SHOR 14 Kaliningrad41.35170
44.TRUCHAN Kinga09MUKS Olimpijcyk Suwałki41.42169
45.WOLICKA Pola09UKS ,,GIM 92 Ursynów''41.97163
46.GRODZKA Magdalena09ŻABIANKA Gdańsk42.08161
47.LIWIA Duzowska09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański42.14161
48.WOJTOWICZ Magdalena09MTKP Delfin Toruń42.75154
49.WYROSTEK Lena09KS Płetwal Szczytno43.39147
50.SZYMAŃSKA Julia09UKS ,,GIM 92 Ursynów''44.50136
51.ARBUZOVA Uliana09SHOR 14 Kaliningrad44.84133
52.OLSZEWSKA Maria09UKS ,,Frog'' Giżycko48.13108
DYSKW.DĘBSKA Amelia09SWIMLAND Olsztyn
O1
DYSKW.MUKĀNE Angelīna09Sporta klubs “FORUMS"
O1
NWGRECHUTA Paulina09Siódemka Sopot

<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-12-14 - 13:33
Dziewcząt, 50m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WESTFAL Wiktoria08UKS G-8 Bielany Warszawa30.17439
2.JACKIEWICZ Julia08UKS ,,Ósemka'' Toruń30.48425
3.VYTAITE Liepa08Kauno PM30.77413
4.NARKIEWICZ Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa30.79413
5.CZUBIK Aleksandra08UKS G-8 Bielany Warszawa31.16398
6.BANASIK Lena08IKS Konstancin31.32392
7.BERTASIUTE Vilte08Kauno PM31.42388
8.ALESIUNAITE Lukne08Kauno PM31.85373
9.DANISZEWSKA Oliwia08UKS "PŁYWACY" Augustów31.90371
10.PIĘTKA Alicja08UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.22360
11.OLENDER Lena08UKS ,,Lokomotywa'' Sopot32.30357
12.JURGIONYTE Amelija08Kauno PM32.34356
13.POGORZELSKA Wiktoria08Skalar Słupsk32.37355
14.STANKO Khrystyna08ŻABIANKA Gdańsk32.41354
15.OŚKA Nina08UKS ,,Lokomotywa'' Sopot32.50351
16.GRZECH Maja08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach32.59348
17.ŁUCZAK Gabriela08UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.87339
18.HUBA Kinga08KS Delfin Gdynia32.94337
CHABOWSKA Gabriela08UKS ,,Dwójka'' Tczew32.94337
20.BALAS Maria08UKS 307 Warszawa33.09332
21.FIRAK Lena08Neptun Gdańsk33.12331
22.SADOWSKA Maria08UKS 307 Warszawa33.30326
23.MALINOWSKA Martyna08UKS Ruch Grudziądz33.45322
24.SAMBORSKA Dagmara08UKP ,,Polonia Warszawa''33.53319
25.ZBUTOWICZ Julia08SWIMLAND Olsztyn33.70315
KORDZIAK Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa33.70315
27.LEWANDOWSKA Milena08UKS G-8 Bielany Warszawa33.98307
28.JÓZEFOWICZ Maja08Siódemka Sopot34.11303
29.CZICZAK Matylda08UKS ,,Ósemka'' Toruń34.29299
30.WYDARTY Anna08Neptun Gdańsk34.40296
BOGUSZ Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''34.40296
32.WAWRZYNIAK Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.43295
33.KIJEWSKA Wiktoria08UKP ,,Polonia Warszawa''34.46294
34.WALC Alicja08KS Płetwal Szczytno34.52293
35.MAROCHKINA Nikoli08SHOR 14 Kaliningrad34.72288
36.BOROWSKA Wiktoria08UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.77286
37.WIŚNIEWSKA Maja08MKS Ochota Warszawa34.85284
38.MULSKA Adrianna08UKS ,,Ósemka'' Toruń34.91283
DOROŻYŃSKA Zuzanna08MTKP Delfin Toruń34.91283
40.MĄTEWSKA Hanna08IKS Konstancin35.04280
41.TYMIŃSKA Natalia08UKS 307 Warszawa35.06279
42.MOŁAS Dorota08UKS ,,Lokomotywa'' Sopot35.08279
43.BOGUSŁAWSKA Hanna08UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.41271
SURBLYTĖ Beata08Klaipeda Gintaro SC35.41271
45.GODLEWSKA Pola08UKP ,,Polonia Warszawa''35.45270
46.ZIELASKOWSKA Zuzanna08UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.52269
47.ADAMSKA Magda08UKS ,,GIM 92 Ursynów''36.29252
48.NIECIECKA Aleksandra08MUKS Olimpijcyk Suwałki36.82241
49.UŁANOWICZ Zuzanna08UKS ,,Ósemka'' Toruń37.06236
50.PŁONKA Ewa08UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.80223
51.KLEKOWSKA Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.14217
52.JARMOŁOWICZ Gabriela08UKS ,,Frog'' Giżycko38.29214
53.OBERMAN Zuzanna08MUKS Olimpijcyk Suwałki39.03202
54.RZATKOWSKA Aleksandra08MUKS Olimpijcyk Suwałki39.07202
55.ŻÓŁCIŃSKA Michalina08Siódemka Sopot39.71192
56.SOSNOWSKA Amelia08MTS Kwidzyn41.73165
57.WIĘCŁAWSKA Olga08Siódemka Sopot53.4978
DYSKW.ŻELEZIK Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''
O1
NWKŁOSOWSKA Olivia08MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-12-14 - 13:33
Dziewcząt, 50m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MACIEJEWSKA Antonina07UKP ,,Polonia Warszawa''28.52519
2.CIECHANOWSKA Aleksandra07UKS 307 Warszawa28.87501
3.BORTLISZ Wiktoria07MKP Warszawianka29.42473
4.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa29.54467
5.SOBCZAK Antonina07MKP Warszawianka29.55467
6.TOMASZEWSKA Maja07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.56466
7.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki29.60464
8.MARKIEWICZ Weronika07Neptun Gdańsk29.64462
9.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa29.91450
10.VASILIAUSKAITE Rusne07Kauno PM29.96448
GOŁYŃSKA Nikola07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.96448
12.TARASZKIEWICZ Zofia07UKP ,,Polonia Warszawa''29.99446
WIĘCKOWSKA Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa29.99446
14.GÓRCZYŃSKA Martyna07ŻABIANKA Gdańsk30.06443
15.TOMKIEL Anna07UKP ,,Polonia Warszawa''30.08442
JACUK Julia07MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz30.08442
17.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia30.09442
18.GRZEGORZEWSKA Julia07Nowodworski OSiR30.14440
19.RACZYŃSKA Pola07Siódemka Sopot30.25435
20.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa30.31432
21.KWIECIŃSKA Agata07UKS Ruch Grudziądz30.50424
22.SZCZYGLAK Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.55422
23.KRASZEWSKA Dominika07MTP Kormoran Olsztyn30.67417
24.BER Julia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.69417
25.GRZECH Michalina07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.78413
26.ZIELIŃSKA Maja07MTP ,,Lublinianka''30.95406
27.DZIUBA Monika07MTP Kormoran Olsztyn31.02403
28.KOCZERBA Hanna07IKS Konstancin31.06402
KULIK Kaja07Siódemka Sopot31.06402
30.GAJEWSKA Maja07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.14399
31.MAJA Bakun07UKS G-8 Bielany Warszawa31.41389
32.BIEDRZYCKA Zuzanna07IKS Konstancin31.47386
33.CHMIELEWSKA Julia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach31.57383
34.KOŃCZAK Maja07KS Delfin Gdynia31.60382
35.SZCZEPANIAK Lena07Siódemka Sopot31.92370
36.FIAL Anna07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański32.02367
37.DOŁOWY Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''32.26359
38.TRUSZKOWSKA Adrianna07Siódemka Sopot32.60347
39.BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia32.78342
40.ILJIN Nikola07MTS Kwidzyn32.95337
41.WENERSKA Julia07UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.27327
42.SZCZODROWSKA Julia07UKS ,,Ósemka'' Toruń33.45322
43.TCHÓRZEWSKA Magdalena07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.55319
44.RAJKOWSKA Zuzanna07ŻABIANKA Gdańsk33.86310
45.SKOROWSKA Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.11303
46.JASZCZYSZYN Julia07KS Delfin Gdynia34.27299
47.SZYMICHOWSKA Wiktoria07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.55292
48.GRABYTĖ Rugilė07Klaipeda Gintaro SC34.82285
49.BRZOZOWSKA Magdalena07MUKS Olimpijcyk Suwałki35.83262
50.PANOW Laura07Siódemka Sopot35.84261
51.POLASIK Julia07MKS Medyk Giżycko36.17254
52.VYSATA Zuzanna07MKP Warszawianka36.42249
53.CZAPLA Martyna07Skalar Słupsk36.66244
54.JASIEWICZ Wiktoria07KS Delfin Gdynia36.67244
55.BAŃKOWSKA Julia07ŻABIANKA Gdańsk36.71243
56.JUŚKIEWICZ Maria07Skalar Słupsk37.13235
57.BIAŁECKA Oliwia07Siódemka Sopot37.48228
58.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn38.00219
59.DOMBROWSKA Patrycja07UKS ,,Ósemka'' Toruń38.17216
60.CZYŻEWSKA Oliwia07ŻABIANKA Gdańsk38.18216
61.ŻUREK Zuzanna07MKP Warszawianka38.22215
PAZIK Dominika07SWIMLAND Olsztyn38.22215
63.JUCHNIEWICZ Maja07MKS Medyk Giżycko39.99188

<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-12-14 - 13:33
Dziewcząt, 50m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BUBNOWICZ Waleria06Grudziądzki KP ,,Orka''26.94616
2.SOBCZAK Zofia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa26.97614
3.JANASZEK-SEYDLITZ Zofia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.44583
4.CZUBIK Marta06UKS G-8 Bielany Warszawa27.99549
5.KOŁODZIEJSKA Stefania06KS Delfin Gdynia28.03547
6.JAGODZIŃSKA Kaludia06UKS G-8 Bielany Warszawa28.29532
7.GAILIUSYTE Gabija06Kauno PM28.45523
8.ADOMAITE Ula06Kauno PM28.50520
9.LIS Magdalena06KS Płetwal Szczytno28.54518
10.ŁYSAKOWSKA Karina06UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.56517
11.CIACH Maja06UKS ,,GIM 92 Ursynów''28.81504
12.VAICAITE Neda06Kauno PM28.92498
13.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra06MKP Warszawianka28.96496
PARADOWSKA Oliwia06ŻABIANKA Gdańsk28.96496
15.CZUBAK Maria06IKS Konstancin29.10489
16.ADAMCZYK Katarzyna06SKS 137 Delfin Łódź29.13487
17.MAGDA Honorata06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot29.32478
18.KNAPIK Amelia06MKS Ochota Warszawa29.36476
19.PAWLIK Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa29.62463
20.ŻOCHOWSKA Liliana06UKS Siódemka Gdynia29.64462
21.GODVADAITE Emilija06Kauno PM29.70460
22.SZACHMYTOWSKA Lena06MTS Kwidzyn29.75457
23.MĄTEWSKA Zofia06IKS Konstancin29.89451
24.WALCZAK Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa29.90451
25.WĘGRZYNOWICZ Martyna06MUKS Olimpijcyk Suwałki29.92450
26.WISZNIEWSKA Zuzanna06UKS MOS Ełk29.93449
27.MĄTWICKA Liliana06SWIMLAND Olsztyn30.03445
28.LEMAŃSKA Michalina06MTS Kwidzyn30.04444
29.WOŹNIAK Julia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.09442
30.FILIPCZAK Nikola06KS Płetwal Szczytno30.17439
31.ZAWADZKA Klaudia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.19438
32.ŁUBIŃSKA Zuzanna06UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.35431
MURAS Oliwia06UKS 307 Warszawa30.35431
34.HORSZOWSKA Jagna06IKS Konstancin30.61420
35.SKROBISZ Urszula06UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański30.71416
36.KOWALSKA Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn30.89409
37.KLOFCZYŃSKA Maja06ŻABIANKA Gdańsk30.99405
38.ROLIŃSKA Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa31.09401
39.NOJMAN Maja06St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.30393
40.KUZAITE Benita06Klaipeda Gintaro SC31.31392
41.JUŚKIEWICZ Ada06SWIMLAND Olsztyn31.44387
42.DŁUŻAK Zofia06Skalar Słupsk31.55383
43.CHOJNACKA Kinga06MTS Kwidzyn31.63380
44.KACAR Melis06UKP ,,Polonia Warszawa''31.75376
45.WOJTOWICZ Małgorzata06MTKP Delfin Toruń31.79375
46.JARZYNA Zuzanna06UKP ,,Polonia Warszawa''31.81374
47.WASYLCZUK Lena06KS Delfin Gdynia31.92370
48.DEKTIARIOVA Jekaterina06Klaipeda Gintaro SC32.26359
49.ZDUNIAK Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn32.38355
50.HOLC Amelia06UKP ,,Polonia Warszawa''32.41354
PRACZ Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa32.41354
52.IDZKOWSKI Maria06MTP Kormoran Olsztyn32.67345
53.SOBEK Iga06ŻABIANKA Gdańsk32.90338
54.KAWAŁKO Aleksandra06Skalar Słupsk33.01335
55.PROKOP Julia06Siódemka Sopot33.52320
56.WIENIARSKA Anna06MTP Kormoran Olsztyn33.95308
57.UŚCINOWICZ Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn34.89283
58.DYMISZKIEWICZ Oliwia06UKP Jedynka Elbląg35.22275
59.BEKKER Alena06SHOR 14 Kaliningrad35.26275
60.BOCHAIN Aleksandra06Siódemka Sopot35.35272
61.PRZYCZYNA Maja06ŻABIANKA Gdańsk35.60267
DYSKW.RYCHLEWICZ Zuzanna06UKS G-8 Bielany Warszawa
O1
NWBOROWIK Maria06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-12-14 - 13:33
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WÓJTOWICZ Gabriela95SWIMLAND Olsztyn26.96615
2.MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa27.53577
3.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno27.93553
4.KRASSOWSKA Milena03MOSiR Sopot28.01548
5.MOSKOLENKO Kseniia04SHOR 14 Kaliningrad28.21537
6.ROZBICKA Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa28.23535
7.PIEKARSKA Agata02Akademia Pływania Gdańsk28.41525
8.DRUŻBA Amelia04Skalar Słupsk28.54518
9.MASŁOWSKA Wiktoria05SWIMLAND Olsztyn28.90499
10.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa28.96496
11.SAMORAJ Oliwia05MKS Piaseczno29.40474
12.MAKSYMOWICZ Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa29.42473
13.GRZEGORCZYK Maja05UKS MOS Ełk29.65462
14.AVANESYAN Kristina05ŻABIANKA Gdańsk29.79456
15.CIRTAUTAITĖ Saulė04Klaipeda Gintaro SC29.87452
16.DZIĘGIELEWSKA Katarzyna05KS Delfin Gdynia29.89451
17.KOŁECKA Julia04UKP Jedynka Elbląg30.27434
18.ALEKSANDROVA Sofiia03SHOR 14 Kaliningrad30.85410
19.CIEMIEWSKA Marcelina05MPKS Orka Ciechanów31.01404
20.WISZNIEWSKA Julia04MKS Medyk Giżycko31.28393
21.TEMPLIN Patrycja04KS Płetwal Szczytno31.62381
22.TEMPLIN Wiktoria04KS Płetwal Szczytno31.86372
23.BROŻYNA Alicja04IKS Konstancin32.46352
24.SZYMERKOWSKA Agata05ŻABIANKA Gdańsk32.59348
25.SZYMERKOWSKA Zuzanna05ŻABIANKA Gdańsk33.66316
26.ZAKRZEWSKA Julia04UKP Jedynka Elbląg33.68315
27.GRIGJANE Dajana04Sporta klubs “FORUMS"34.01306
28.ZAMOJSKA Alicja04UKP Jedynka Elbląg36.50247
29.PYPAN Martyna04UKP Jedynka Elbląg37.28232
30.PAVLOVA Valērija05Sporta klubs “FORUMS"40.15186

PKKRAWCZYK Paulina93KS AZS UWM Olsztyn28.29532
PKNOWAK Izabela08UKS G-8 Bielany Warszawa29.81455


<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-12-14 - 14:15
Chłopców, 50m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.NIEZGODA Edward10Siódemka Sopot34.74198
2.ZUBAKHIN Jewgienij10Nowodworski OSiR35.25189
3.WALERYCH Zbigniew10ŻABIANKA Gdańsk36.07177
4.KARAKULEV GEORGIY11SC Koenigsberg36.88165
5.SAWUCHIN NIKITA10SC Koenigsberg37.05163
6.BUSYGIN Matvei10SHOR 14 Kaliningrad37.26160
7.KRYŚ Bruno11UKS Tri-Team Rumia38.25148
8.TATUR Maksim10SHOR 14 Kaliningrad38.56145
9.WĄTŁY Kacper10KS Delfin Gdynia39.71132
10.WOŹNIAK Szymon10MKP Warszawianka39.73132
11.ENERLICH Ignacy10KS Płetwal Szczytno40.43125
12.PARDO Kornel10UKS ,,Frog'' Giżycko41.01120
13.CIECHANOWICZ Miłosz10UKS ,,Frog'' Giżycko41.77114
14.LYSAK ARTEM12SC Koenigsberg41.79113
15.WIĘCŁAWSKI Maks10Siódemka Sopot41.90113
16.JÓŹKO Antoni11ŻABIANKA Gdańsk43.03104
17.GAWLIK Stanisław11ŻABIANKA Gdańsk43.20103
18.SZARGIEJ Maciej11ŻABIANKA Gdańsk43.9498
19.JANOWSKI Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko44.0897
20.PAŁASZ Maksymilian10KS Delfin Gdynia44.3795
21.JAKÓBIAK Maksymilian10Siódemka Sopot44.5394
22.KULA Jakub11ŻABIANKA Gdańsk47.1479
23.MUSZYŃSKI Wojciech11ŻABIANKA Gdańsk47.9475
24.PŁONOWSKI Ziemowit10ŻABIANKA Gdańsk48.6272
25.RUTKOWSKI Karol10ŻABIANKA Gdańsk52.2058
26.IVANOVS Dmitrijs10Sporta klubs “FORUMS"1:11.2622

<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-12-14 - 14:15
Chłopców, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BERNOTAS Martynas09Kauno PM30.01307
2.STAWICKI Mateusz09UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.70287
3.WIRASZKA Piotr09UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.77285
4.HAŁAS-AGATOWSKI Hubert09KS ,,Piranie Osielsko''32.08251
5.POWIERZA Arkadiusz09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa32.73237
6.BIEŃCZYK Krzysztof09UKS 307 Warszawa33.73216
7.ZGODA Bartosz09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa33.99211
8.WALERYCH Krzysztof09ŻABIANKA Gdańsk34.25206
9.PIWOWARSKI Michał09UKS 307 Warszawa34.30206
10.MATUSZEWSKI Maksymilian09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa34.49202
11.BOBORYK Tomasz09KS Delfin Gdynia34.50202
12.ŁASKOWSKI Maciej09ŻABIANKA Gdańsk34.55201
13.KNAPIK Marcin09MKS Ochota Warszawa34.60200
14.ONIŠČIUK Artiom09Klaipeda Gintaro SC35.53185
15.WYCZÓŁKOWSKI Patryk09UKS ,,Ósemka'' Toruń35.79181
16.CYSARZ Franciszek09Siódemka Sopot36.21175
17.MIRGOS Piotr09UKS G-8 Bielany Warszawa36.64169
18.ZALEWSKI Bartosz09St. Szkoła Pływania ,,Orka''36.93165
19.KORTAS Krzysztof09MTP Kormoran Olsztyn37.25160
20.MALINOWSKI Jan09UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.69155
21.WINIEWSKI Szymon09UKS ,,GIM 92 Ursynów''38.01151
22.PENK Szymon09ŻABIANKA Gdańsk38.10150
23.BIELECKI Piotr09MUKS Olimpijcyk Suwałki38.32147
24.MASTALERZ Maciej09UKS ,,GIM 92 Ursynów''38.41146
25.GULA Mariusz09KS Delfin Gdynia38.54145
26.MURADOV Aleksandr09SHOR 14 Kaliningrad38.66143
27.MATUSZEWSKI Maciej09ŻABIANKA Gdańsk38.92141
28.ŁACIAK Jan09UKS ,,GIM 92 Ursynów''39.37136
29.CZODROWSKI Jan09MTP Kormoran Olsztyn39.60133
30.PUPCHENKO Nikita09SHOR 14 Kaliningrad39.62133
31.TRĘBOWICZ Bruno09Siódemka Sopot39.93130
32.SULIGA Ksawery09MTP Kormoran Olsztyn40.33126
33.KOWALCZYK Teofil09MKP Warszawianka40.70123
34.KOWALCZYK Leon09MKP Warszawianka41.91112
35.KIM Iaroslav09SHOR 14 Kaliningrad42.16110
36.GINIOTIS Mantas09Klaipeda Gintaro SC42.19110
37.KUBICKI Tomasz09UKS ,,Frog'' Giżycko45.8586
38.MRÓZ Mateusz09Siódemka Sopot48.6372
NWSTĘPIEŃ Jakub09UKS ,,GIM 92 Ursynów''
NWLIPKA Kacper09UKS ,,GIM 92 Ursynów''

<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-12-14 - 14:15
Chłopców, 50m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WASILEWSKI Mateusz08UKS Tri-Team Rumia28.68352
2.TAUTVYDAS Zygimantas08Kauno PM28.79348
3.OSÓBKA-MORAWSKI Eryk08UKP ,,Polonia Warszawa''28.95342
4.MENTEL Igor08KS Delfin Gdynia30.21301
5.POLKOWSKI Piotr08UKP ,,Polonia Warszawa''30.24300
6.HUSZCZA Mateusz08UKS ,,GIM 92 Ursynów''30.36297
7.BERTAŠIUS Deividas08Klaipeda Gintaro SC30.55291
8.DOBRYJANOWICZ Michał08UKS G-8 Bielany Warszawa30.68287
9.MICHAŁOWSKI Jan08Nowodworski OSiR30.75286
10.WIDŁA Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa30.88282
11.CHLIPAŁA Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa30.94280
12.LEVCHENKO Mykyta08Dvufk30.95280
13.CYTACKI Fabian08ŻABIANKA Gdańsk31.43267
14.CZAJKA Maciej08UKP ,,Polonia Warszawa''31.58264
15.ZALEWSKI Jakub08St. Szkoła Pływania ,,Orka''31.83257
16.DĄBROWSKI Adam08UKS 307 Warszawa31.85257
17.ŁAPKO Hubert08Skalar Słupsk32.28247
18.ODOLECKI Konrad08UKS MOS Ełk32.37245
19.RÓŻYCKI Jan08UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.40244
20.MAZUREK Szymon08UKS 307 Warszawa32.54241
21.MAJEWSKI Szymon08MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa32.56240
22.STAROŃ Filip08ŻABIANKA Gdańsk32.59240
23.KAMIŃSKI Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa32.64239
24.CIURA Robert08UKP ,,Polonia Warszawa''32.86234
25.TRAUTZEL Maksymilian08UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.94232
26.JUCHNO Jeremi08IKS Konstancin32.99231
27.TOMCZAK Tymon08Akademia Pływania Gdańsk33.18227
28.MELINIK Artem08SHOR 14 Kaliningrad33.37223
KAIRYS Linas08Klaipeda Gintaro SC33.37223
30.MARKOWSKI Wojciech08UKS ,,Ósemka'' Toruń33.39223
31.SZLENDAK-ROTER Aleksander08UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.57219
32.KASIŃSKI Mikołaj08UKS 307 Warszawa33.63218
33.MOCHALOV Vsevolod08SHOR 14 Kaliningrad33.85214
34.MRÓZ Marcin08Siódemka Sopot33.95212
35.GROCHALA Oskar08MKS Ochota Warszawa34.24207
36.OSZCZYK Maksym08Nowodworski OSiR34.56201
37.FERNÓWKA Marcin08KS Delfin Gdynia34.70199
38.BIJEIKIS Adomas08Šiaulių "Delfinas" 134.71198
39.ŽAKEVIČIUS Maksim08Klaipeda Gintaro SC34.94194
40.OKHIN Evgenii08SHOR 14 Kaliningrad34.97194
41.ČEPAS Vykintas08Klaipeda Gintaro SC34.99194
42.DUTKIEWICZ Tomasz08UKS ,,GIM 92 Ursynów''35.05193
43.LESZCZYŃSKI Jakub08ŻABIANKA Gdańsk35.22190
44.GRZEGRZÓLKA Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa35.51185
45.BIAŁOBROWKO Bartosz08UKS 307 Warszawa35.67183
46.SROKA Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko35.82180
47.BIEŃKOWSKI Jakub08ŻABIANKA Gdańsk35.83180
48.DOMINIUK Jakub08MUKS Olimpijcyk Suwałki35.89179
49.PODLASZCZAK Marcel08UKS ,,Ósemka'' Toruń35.96178
50.ZYGIMANTAS Gurliakaskas08Šiaulių "Delfinas" 136.03177
MIKUCKI Mateusz08KS Delfin Gdynia36.03177
52.ČIČIRKA Emilis08Klaipeda Gintaro SC36.15176
53.POLAK Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko36.23174
54.FORCZAK Franciszek08UKP ,,Polonia Warszawa''36.29174
55.BOCHENEK Igor08UKS SKALAR W-wa36.55170
56.MIKUCKI Jędrzej08Siódemka Sopot36.68168
57.VAITKUS Matas08Šiaulių "Delfinas" 137.70155
58.KAZISALKUS Tautvydas08Šiaulių "Delfinas" 138.08150
59.RYDELEK Szymon08MKP Warszawianka38.10150
60.CIECHANOWICZ Michał08UKS ,,Frog'' Giżycko38.90141
61.RYBSKI Jan08UKS ,,GIM 92 Ursynów''38.93140
62.BAJKO Miłosz08Neptun Gdańsk39.79132
63.WOJTCZUK Piotr08UKS ,,GIM 92 Ursynów''39.92130
64.STĘPIEŃ Michał08UKS ,,GIM 92 Ursynów''42.21110
65.MARKIEWICZ Leon08Neptun Gdańsk43.9897
66.STERPEJKOWICZ-WERSOCKI Antoni08Siódemka Sopot44.8392
DYSKW.GOŁĄB Kryspin08MTP Kormoran Olsztyn
O1
DYSKW.STRUPIŃSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko
O1
NWSTANKAITIS Naglis08Šiaulių "Delfinas" 1
NWŽVAGINIS Nojus08Šiaulių "Delfinas" 1
NWMYĆ Michał08SWIMLAND Olsztyn
NWŻYWICKI Wiktor08UKS ,,Ósemka'' Toruń
NWNALAZEK Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-12-14 - 14:15
Chłopców, 50m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.HUBIŃSKI Olivier07UKS Siódemka Gdynia28.12374
2.ŚLESIK Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa28.22370
3.MALINOWSKI Adrian07MKS Roś Pisz28.52358
4.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa28.55357
5.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa28.81347
6.BURCZYŃSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa28.86345
7.PATUCHA Stanisław07UKP ,,Polonia Warszawa''29.06338
8.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07MTP Kormoran Olsztyn29.09337
9.BODNAR Maciej07UKS ,,GIM 92 Ursynów''29.29330
10.URBUTIIS Titas07Kauno PM29.51323
11.BUBNYS Jonas07Kauno PM29.53322
12.JOŃCZYK Patryk07KS Delfin Gdynia29.60320
13.DWORAKOWSKI Błażej07KS Delfin Gdynia29.71317
14.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa29.74316
15.PUTEK Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa29.96309
16.KRYSIAK Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa30.07305
17.KAZANOWSKI Dominik07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.14303
18.FIGIEL Filip07UKS Piątka Konstantynów Łódzki30.15303
19.SITKIEWICZ Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa30.33298
20.DZIK Kamil07SWIMLAND Olsztyn30.39296
21.SIKORA Oskar07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach30.41295
22.CIAPAS Domas07Kauno PM30.65288
23.RASZEWSKI Aleksander07MKS Roś Pisz30.68287
24.JANISZEWSKI Konrad07UKS ,,Ósemka'' Toruń30.88282
25.TARKOWSKI Wojciech07UKS Ruch Grudziądz31.10276
26.BUŁKIN Igor07Nowodworski OSiR31.23273
KOŁAKOWSKI Karol07UKS G-8 Bielany Warszawa31.23273
28.KOPICZYŃSKI Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa31.30271
RESZKA Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa31.30271
30.KOSOBUDZKI Aleksander07UKS G-8 Bielany Warszawa31.34270
31.DONCZYK Łukasz07UKS ,,Ósemka'' Toruń31.36269
32.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia31.39268
33.JANKOWSKI Jakub07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa31.53265
34.KUDASHEV Tikhon07SHOR 14 Kaliningrad31.57264
35.FRĄCZYK Jakub07UKS Siódemka Gdynia31.58264
36.SHORIN Iliia07SHOR 14 Kaliningrad31.61263
37.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''31.64262
38.CARSTENS Dominik07UKS Siódemka Gdynia31.74260
39.STAŃCZYK Krzysztof07UKP ,,Polonia Warszawa''31.77259
40.BALCIUNAS Ignas07Kauno PM31.81258
41.OLSZYŃSKI-SEKLECKI Jakub07ŻABIANKA Gdańsk31.89256
42.BALINOWSKI Oskar07MTKP Delfin Toruń32.17249
43.CHMIELEWSKI Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa32.38244
44.GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa32.51242
45.GĄSIOR Bartosz07KS Delfin Gdynia32.75236
46.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.82235
47.ZŁOTKOWSKI Oskar07MKS Ochota Warszawa33.06230
48.SOWA Bruno07UKP ,,Polonia Warszawa''33.38223
49.SZYMCZUKIEWICZ Krzysztof07Nowodworski OSiR33.42222
50.GRABLEWSKI Wojciech07Siódemka Sopot33.53220
51.KRAS Mateusz07UKS ,,GIM 92 Ursynów''33.63218
52.KUDRYCKI Kosma07Siódemka Sopot33.77215
53.KORCZ Paweł07UKS ,,Lokomotywa'' Sopot33.87214
54.PIONKA Jakub07Siódemka Sopot34.31205
55.PAŁDYNA Jan07MTS Kwidzyn34.35205
56.GOJTOWSKI Wiktor07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach34.69199
57.KAWIAK Igor07MTS Kwidzyn34.78197
58.PANKOWSKI Olivier07UKS ,,Lokomotywa'' Sopot36.25174
59.ŻABIŃSKI Igor07UKS Tri-Team Rumia36.48171
60.KULCZAK Paweł07UKS SKALAR W-wa36.88165
61.ROKITA Borys07Siódemka Sopot37.26160
62.KORBIEL Oliwier07Skalar Słupsk38.18149
63.DOBRYSIAK Krzysztof07KS Delfin Gdynia38.54145
64.STĘPNIAK Szymon07MKS Medyk Giżycko38.79142
65.JASTRZĘBSKI Wiktor07MKP Warszawianka39.42135
66.IGNATJEVS Mihails07Sporta klubs “FORUMS"39.62133
67.FADEJEVS Viktors07Sporta klubs “FORUMS"51.4061
DYSKW.CIECHANOWSKI Stanisław07UKS 307 Warszawa
O1
NWCHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-12-14 - 14:15
Chłopców, 50m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BRZÓSKA Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa24.81544
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.POLKOWSKI Krzysztof06UKP ,,Polonia Warszawa''25.91478
3.PAPROCKI Leszek06UKS ,,GIM 92 Ursynów''25.97474
4.JACKIEWICZ Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń26.18463
5.JANISZEWSKI Mateusz06UKS SP-149 Łódź26.25459
6.FRONCZAK Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''26.32456
7.ŚWIDERSKI Julian06MKS Trójka Łódź26.33455
8.RAZVODOV Maksim06SHOR 14 Kaliningrad26.36454
9.MAJEWSKI Kacper06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa26.78432
10.LEŚNIEWSKI Wiktor06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa26.82431
11.MATEKONIS Aidas06Kauno PM27.01422
12.MISZTAL Patryk06UKS Piątka Konstantynów Łódzki27.03421
13.VOLKAS Daugirdas06Kauno PM27.22412
14.KACZMAREK Michał06MTP Kormoran Olsztyn27.25410
15.TOBJASZ Adam06UKS ,,GIM 92 Ursynów''27.55397
16.PETRAUSKAS Kipras06Kauno PM27.64393
17.GILSKI Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn27.65393
18.BZYMEK Igor06Nowodworski OSiR27.77388
19.KONKEL Filip06Skalar Słupsk27.85384
20.DRAKSAS Paulius06Klaipeda Gintaro SC28.20370
21.BACHANEK Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa28.23369
22.GAWLIK Kacper06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa28.30366
23.PAWLAK Stanisław06UKS G-8 Bielany Warszawa28.32366
24.POPOVYCH Kyrylo06UKS Tri-Team Rumia28.34365
25.DRAGUN Oliwier06MTP Kormoran Olsztyn28.70351
26.RADOMSKI Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa28.77349
27.CHABOWSKI Nathaniel06UKS ,,Dwójka'' Tczew28.79348
28.WASILEWSKI Bartosz06UKS Tri-Team Rumia28.89344
29.KRUPA Borys06UKS SKALAR W-wa28.91344
30.WASILEWSKI Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa28.96342
31.KRASOWSKI Konrad06KS Delfin Gdynia28.99341
32.CZAJKOWSKI Wiktor06UKS Ruch Grudziądz29.14336
33.ISAKOVS Askolds06Sporta klubs “FORUMS"29.60320
34.MAZIARZ Mateusz06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa29.62320
35.MACIĄG Alan06UKP ,,Polonia Warszawa''29.66318
36.MAKOWSKI Łukasz06UKS Ruch Grudziądz29.71317
37.KAMIANKA Piotr06MTP Kormoran Olsztyn29.75315
38.KUBIAK Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa29.86312
39.ZAWADZKI Jakub06UKS Ruch Grudziądz29.97308
40.DUBIEL Wiktor06ŻABIANKA Gdańsk30.08305
41.ZALEWSKI Mikołaj06Nowodworski OSiR30.20301
42.CZARNOMSKI Mateusz06UKP ,,Polonia Warszawa''30.23301
43.KRUSZYŃSKI Michał06SWIMLAND Olsztyn30.31298
44.KARMOWSKI Dominik06ŻABIANKA Gdańsk30.39296
45.STEFANYSHYN Volodymyr06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa30.41295
46.WASZKIEWICZ Maciej06MKS Roś Pisz30.50293
47.ALISHEVSKII Bogdan06SHOR 14 Kaliningrad30.68287
48.BARBŠYS Audrius06Klaipeda Gintaro SC30.75286
49.SURININAS Arturas06Kauno PM30.80284
50.BARTŁOMIEJCZYK Ignacy06UKP ,,Polonia Warszawa''30.90281
51.SONGAILA Liutauras06Klaipeda Gintaro SC30.97279
52.ORZOŁEK Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn31.06277
53.KALINOWSKI Kacper06MUKS Olimpijcyk Suwałki31.09276
54.BRÓDKA Bartosz06MTS Kwidzyn31.16274
55.MICKIEWICZ Franciszek06SWIMLAND Olsztyn31.19274
56.DĄBROWSKI Paweł06MTP Kormoran Olsztyn31.35269
57.DUNOWSKI Adam06ŻABIANKA Gdańsk31.43267
58.WÓJS-ZIARKO Karol06MKP Warszawianka31.56264
59.DARASZKIEWICZ Szymon06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot31.60263
60.ZIEŃKOWICZ Jan06Neptun Gdańsk31.68261
61.BARTŁOMIEJCZYK Jakub06UKP ,,Polonia Warszawa''31.87256
62.KUĻIKOVS Iļja06Sporta klubs “FORUMS"32.38244
63.TRUSKOLAWSKI Paweł06MTP Kormoran Olsztyn32.48242
64.BARUSAS Modestas06Klaipeda Gintaro SC32.92233
65.KRZYŻEWSKI Piotr06MTP Kormoran Olsztyn33.06230
66.NOMGAUDAS Orestas06Klaipeda Gintaro SC33.09229
67.PAWŁOWSKI Mikołaj06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot33.25226
68.KRZESIAK Oskar06MKP Warszawianka33.43222
69.OLSZEWSKI Jan06UKS ,,Frog'' Giżycko34.41204
70.STRZAŁKOWSKI Piotr06MKP Warszawianka34.68199
71.MASNY Bruno06Siódemka Sopot35.43186
72.MARKIEWICZ Nikodem06Neptun Gdańsk35.74182
73.KRAJEWSKI Szymon06KS Płetwal Szczytno38.13150
DYSKW.MOSKAĻOVS Artemijs06Sporta klubs “FORUMS"
O1

<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-12-14 - 14:15
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.OFITSEROV Artemii03SHOR 14 Kaliningrad24.83543
2.TKACZ Wiktor05MKS Piaseczno25.01531
JURCZAK Kacper01SWIMLAND Olsztyn25.01531
4.ARSTIKAITIS Ridas05Kauno PM25.13524
5.ZUCKOV Daniil05Klaipeda Gintaro SC25.33511
6.BELZYT Maksymilian05UKS Ruch Grudziądz25.41506
7.KOWALSKI Alexander05MPKS Orka Ciechanów25.50501
8.STANKEVICIUS Rokas05Kauno PM25.89479
9.ŁABIK Marcin04Skalar Słupsk25.90478
10.KLIMOCKIN Danila01Klaipeda Gintaro SC25.91478
11.PAVLOVIC Maksim05Klaipeda Gintaro SC26.09468
12.KALIŃSKI Karol02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot26.20462
13.SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa26.24460
14.OLISAUSKAS Karolis05Klaipeda Gintaro SC26.38452
15.BLOCK Kacper05SWIMLAND Olsztyn26.39452
16.DAMENTKA Kamil98UKS Tri-Team Rumia26.42450
17.KAROLEWICZ Jakub03UKS ,,Lokomotywa'' Sopot26.63440
18.PADGORNAS Mantas05Kauno PM26.67438
19.DZIĘNDZIA Radosław03MOSiR Sopot26.68437
20.VAISVILA Ignas05Kauno PM26.73435
21.ŁOBODA Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanów26.79432
22.RAISUOTIS Feliks03Klaipeda Gintaro SC26.84430
23.POPIOŁEK Kacper05SWIMLAND Olsztyn26.88428
24.TRUCHLEWSKI Mateusz05MKP Gdańsk26.95424
25.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno27.01422
26.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin27.35406
ZIEMANN David05Siódemka Sopot27.35406
28.BUDVYTAS Marijus04Klaipeda Gintaro SC27.48400
29.ZYCHOWICZ Bartosz05UKS Ruch Grudziądz27.53398
30.PALIŃSKI Maciej00St. Szkoła Pływania ,,Orka''27.68392
31.STADALIUS Gustas05Kauno PM27.71390
32.SZCZECH Jakub02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot27.77388
33.TATUR Pavel02SHOR 14 Kaliningrad27.82386
34.RAČIPA Vladislavs02Sporta klubs “FORUMS"27.86384
35.VAITKUS Mantas05Klaipeda Gintaro SC28.03377
36.PIOTROWSKI Kamil04Akademia Pływania Gdańsk28.08375
37.ABD EL RAZEK Kamil05MKP Warszawianka28.20370
38.PRÓSIŃSKI Jakub05KP Płetwal Mława28.27368
39.JURGUTIS Benas04Klaipeda Gintaro SC28.29367
40.LANGOWSKI Tymon05UKS Ruch Grudziądz28.36364
41.EZERSKIS Antanas05Klaipeda Gintaro SC28.42362
42.KHOROSHILITSEV Konstsntin04SHOR 14 Kaliningrad28.71351
43.VASILIEV Pavel04SHOR 14 Kaliningrad28.74350
44.RAGUS Mieszko04ŻABIANKA Gdańsk28.90344
45.BOROS Olaf04UKP Jedynka Elbląg29.17335
46.KLOPOVS Viktors04Sporta klubs “FORUMS"29.58321
47.SONGAILA Domantas05Klaipeda Gintaro SC29.61320
48.JACHIMOWICZ Maciej05UKP Jedynka Elbląg29.71317
49.CEGLIŃSKI Karol05Nowodworski OSiR29.76315
50.TUCHOLSKI Jan05UKP Jedynka Elbląg29.82313
51.JOKUBAUSKAS Paulius05Klaipeda Gintaro SC30.01307
52.KORCZ Piotr04UKS ,,Lokomotywa'' Sopot30.50293
53.LASOTA Sebastian05UKP Jedynka Elbląg30.62289
54.DUMIC Robert05Klaipeda Gintaro SC30.77285
55.BIERNACKI Dominik02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot31.44267
56.SĘK Remigiusz02KS Płetwal Szczytno32.31246
57.BICĀNS Ainārs05Sporta klubs “FORUMS"35.58184
NWWORONKO Maciej05MKS Medyk Giżycko
NWKOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
2 - 14 Grudzień 20192019-12-14 - 16:00


Konkurencja 11
2019-12-14 - 16:00
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.NOWAK Izabela08UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.3444732.8541.8449.2835.37
2.MASIEREK Marika08Toruń Multisport Team2:42.6442036.4440.6849.0936.43
3.MIKOŁAJCZYK Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.9539536.0043.1249.3437.49
4.NARKIEWICZ Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.6939033.5744.4048.9139.81
5.MAZURKIEWICZ Helena08MKP Warszawianka2:51.3535937.3043.4050.7139.94
6.JACKIEWICZ Julia08UKS ,,Ósemka'' Toruń2:54.7433936.2043.7055.4239.42
7.MALINOWSKA Martyna08UKS Ruch Grudziądz2:59.6631242.0246.9349.9340.78
8.GŁOGOWSKA Natalia08UKS Piątka Konstantynów Łódzki3:04.3428841.9846.8554.6440.87
9.KORDALA Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.8928642.3048.9754.5339.09
10.POGORZELSKA Wiktoria08Skalar Słupsk3:06.3327942.3446.9257.0939.98
11.FORMELA Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach3:12.5125345.711:44.20
12.SKRABOWSKA Karolina08UKS ,,Frog'' Giżycko3:14.7224544.1048.1158.7443.77
13.CZICZAK Matylda08UKS ,,Ósemka'' Toruń3:20.2122544.2750.561:03.2742.11
14.JARMOŁOWICZ Gabriela08UKS ,,Frog'' Giżycko3:23.5221448.0451.5958.6545.24
15.SOSNOWSKA Amelia08MTS Kwidzyn3:24.3321247.1451.2959.1146.79
16.JÓZEFOWICZ Maja08Siódemka Sopot3:25.3320942.3653.261:05.6844.03
DYSKW.MAROCHKINA Nikoli08SHOR 14 Kaliningrad
Z /G7
DYSKW.KIRIIANOVA Ekaterina08SHOR 14 Kaliningrad
Z3/ G8
DYSKW.CHABOWSKA Gabriela08UKS ,,Dwójka'' Tczew
Z3/ G8
NWSZOSTAWICKA Karolina08MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 11
2019-12-14 - 16:00
Dziewcząt, 200m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:29.0154633.2240.2040.4335.16
2.FILIPOWICZ Barbara07UKS 307 Warszawa2:37.8845934.1039.1249.0135.65
3.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia2:43.0441734.3642.2350.9535.50
4.ŻUCHOWSKA Antonina07MTP Kormoran Olsztyn2:44.3940736.6041.7848.6837.33
5.URBUTYTE Liepa07Kauno PM2:46.6539035.4542.7050.2938.21
6.MORDAWSKA Natalia07UKS Ruch Grudziądz2:48.7237635.4741.7552.4639.04
7.DZIERZBICKA Alicja07MKP Warszawianka2:53.9234336.8349.0347.6840.38
8.SZCZEPANIAK Lena07Siódemka Sopot3:00.0730935.6446.9758.1039.36
9.WENERSKA Julia07UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:04.7028742.3646.6954.7240.93
10.PYTYŃSKA Oliwia07UKS Ruch Grudziądz3:11.3025843.2350.0856.2041.79
11.BAŃKOWSKA Julia07ŻABIANKA Gdańsk3:14.6724549.5347.9555.6441.55
12.WASILEWSKA Amelia07MTP Kormoran Olsztyn3:31.9719049.6854.071:01.0147.21

<< TOP >>
Konkurencja 11
2019-12-14 - 16:00
Dziewcząt, 200m zmienny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GOMUŁKA Weronika06UKS 190 Łódź2:26.2957831.6038.2242.1534.32
2.SULAK Antonina06UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:30.5053032.8838.1444.6134.87
3.DUZOWSKA Martyna06Akademia Pływania Gdańsk2:32.3251232.8139.0445.2935.18
4.BUBNOWICZ Waleria06Grudziądzki KP ,,Orka''2:33.3250232.6238.4747.1135.12
5.KOŁODZIEJSKA Stefania06KS Delfin Gdynia2:34.9048632.6538.7946.6536.81
6.DUKOWSKA Anna06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:35.3148333.7238.5847.6035.41
7.WALCZAK Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa2:36.5747134.2240.1547.1335.07
8.KRIVEGAITE Glorija06Kauno PM2:37.2546533.9940.5646.2036.50
9.MACIAK Julia06Iuks Muszelka Warszawa2:37.5746232.1640.9352.0032.48
10.MĄTEWSKA Zofia06IKS Konstancin2:40.0744134.6339.3347.5938.52
11.RUCIŃSKA Wiktoria06UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:42.2942334.0740.9547.6539.62
12.SZACHMYTOWSKA Lena06MTS Kwidzyn2:42.7541937.4238.6850.1836.47
13.SOWIŃSKA Anna06MTKP Delfin Toruń2:44.3640735.6141.4750.3136.97
14.KACAR Melis06UKP ,,Polonia Warszawa''2:45.2240134.7543.7747.8138.89
15.SZABRAŃSKA Oliwia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:45.3340036.3345.2049.5334.27
16.AŻGIN Marta06Neptun Gdańsk2:45.3840035.1141.6149.9938.67
17.WĘGRZYNOWICZ Martyna06MUKS Olimpijcyk Suwałki2:45.7039736.6340.4950.8837.70
18.ZAWADZKA Klaudia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:47.2638633.5345.4747.8140.45
19.CHOJNACKA Kinga06MTS Kwidzyn2:47.6738339.7844.3245.9837.59
20.DOBROWOLSKA Magdalena06MTS Kwidzyn2:49.6237038.2242.7751.4837.15
21.LEMAŃSKA Michalina06MTS Kwidzyn2:50.9636240.0541.0752.5537.29
22.PRACZ Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa2:54.5334036.1743.8053.3841.18
23.MAŁKIEWICZ Natalia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:54.9633741.1643.2051.6938.91
24.MĄTWICKA Liliana06SWIMLAND Olsztyn2:55.5433438.8846.3752.8037.49
25.IDZKOWSKI Maria06MTP Kormoran Olsztyn2:55.6333439.1444.3550.4341.71
26.WOJNICZ Agata06MTS Kwidzyn3:01.5130240.9547.2152.3940.96
27.BEKKER Alena06SHOR 14 Kaliningrad3:15.0824343.1653.2154.7743.94

<< TOP >>
Konkurencja 11
2019-12-14 - 16:00
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SAMORAJ Oliwia05MKS Piaseczno2:33.3050233.1839.0445.7335.35
2.MOSKOLENKO Kseniia04SHOR 14 Kaliningrad2:40.6643634.6039.2651.4535.35
3.CIRTAUTAITĖ Saulė04Klaipeda Gintaro SC2:40.7643536.0241.6946.8136.24
4.SEMETAITE Gabriele04Klaipeda Gintaro SC2:44.5040634.5445.2347.4437.29
5.BROŻYNA Alicja04IKS Konstancin2:50.2436636.5744.8849.5739.22
6.CIEMIEWSKA Marcelina05MPKS Orka Ciechanów2:56.6232839.5243.9553.1839.97


<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-12-14 - 16:27
Chłopców, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRAWCZYK Jakub08MKP Warszawianka2:34.2335933.7539.2046.7434.54
2.OSÓBKA-MORAWSKI Eryk08UKP ,,Polonia Warszawa''2:40.1432034.4540.2149.7235.76
3.ŁUBIŃSKI Szymon08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:43.8229937.2040.3349.7736.52
4.ALEKSANDRAVIČIUS Aidas08Šiaulių "Delfinas" 12:45.6628936.1742.1949.7337.57
5.MENTEL Igor08KS Delfin Gdynia2:47.9327835.3644.6250.8337.12
6.HUSZCZA Mateusz08UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:50.7026437.6544.0054.3534.70
7.CIEŚLIKOWSKI Szymon08UKS 307 Warszawa2:51.6726037.1346.0751.3537.12
8.CYTACKI Fabian08ŻABIANKA Gdańsk2:52.7725538.6143.5254.1436.50
9.CHLIPAŁA Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa2:53.0925436.3645.7451.0039.99
10.LEVCHENKO Mykyta08Dvufk2:53.5125236.7346.3652.9437.48
11.CHUKHLOMIN Kirill08SHOR 14 Kaliningrad2:55.8824242.4944.9247.2341.24
12.TOMCZAK Tymon08Akademia Pływania Gdańsk2:56.3024040.1245.2350.7440.21
13.DĄBROWSKI Adam08UKS 307 Warszawa2:57.2823638.2944.5655.3639.07
14.ROZMARYNOWSKI Jakub08MKS Ochota Warszawa2:58.6723140.3845.2555.5137.53
15.KAMIŃSKI Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa3:00.6822339.9746.5855.2338.90
16.CHOROSZEWSKI Ignacy08KS Płetwal Szczytno3:00.8722240.4145.9352.7741.76
17.NOSTIS Jonas08Šiaulių "Delfinas" 13:02.7621543.4845.9653.7739.55
18.GROCHALA Oskar08MKS Ochota Warszawa3:03.3821337.3449.2456.9639.84
19.KAIRYS Linas08Klaipeda Gintaro SC3:03.5221341.1346.2055.8240.37
20.CIURA Robert08UKP ,,Polonia Warszawa''3:05.5820638.8049.5656.1341.09
21.DUTKIEWICZ Tomasz08UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:06.7020244.0047.4157.3237.97
22.POLAK Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko3:07.0720141.1652.0052.3441.57
23.ZERA Jan08MTP Kormoran Olsztyn3:09.9119245.6448.5451.4644.27
24.WALASIEWICZ Bartosz08UKS ,,Frog'' Giżycko3:10.3119143.5449.6456.6240.51
25.MELINIK Artem08SHOR 14 Kaliningrad3:10.6419041.4949.9457.6441.57
26.CZAŁBOWSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko3:12.001861:30.431:00.0241.55
27.BIJEIKIS Adomas08Šiaulių "Delfinas" 13:12.1718543.4249.0859.4440.23
28.ŠIMA Emilis08Šiaulių "Delfinas" 13:12.4618442.7452.9155.8340.98
29.OKHIN Evgenii08SHOR 14 Kaliningrad3:15.0317742.1150.521:00.1942.21
30.SAKALAUSKAS Kajus08Šiaulių "Delfinas" 13:16.1817444.6754.0957.3540.07
31.SROKA Zoran08UKS ,,Frog'' Giżycko3:16.9617245.2050.131:41.63
32.WAWRZOS Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko3:17.8617048.3050.2257.2942.05
33.ZYGIMANTAS Gurliakaskas08Šiaulių "Delfinas" 13:30.0814249.8253.4359.2947.54
34.STRUPIŃSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko3:30.7414047.1655.781:02.2545.55
35.KUSZMIDER Konrad08UKS ,,Frog'' Giżycko3:38.2112650.0555.591:00.6651.91
36.PODLASZCZAK Marcel08UKS ,,Ósemka'' Toruń3:44.321162:59.63
37.CIECHANOWICZ Michał08UKS ,,Frog'' Giżycko3:50.4710755.181:02.441:00.4352.42
DYSKW.STANKAITIS Naglis08Šiaulių "Delfinas" 1
Z / G3
DYSKW.TAUTKUS Povilas08Šiaulių "Delfinas" 1
Z M11
DYSKW.BERTAŠIUS Deividas08Klaipeda Gintaro SC
Z3 /K15
NWSOLOVIEV Nikita08SHOR 14 Kaliningrad
NWŽVAGINIS Nojus08Šiaulių "Delfinas" 1

<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-12-14 - 16:27
Chłopców, 200m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia2:25.1343131.9537.0141.4234.75
2.STEFAŃSKI Leon07UKS G-8 Bielany Warszawa2:34.9735433.1139.5346.5635.77
3.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:36.6734235.5840.9145.0135.17
4.KOZŁOWSKI Iwo07UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.9133435.7539.4148.2334.52
5.DWORAKOWSKI Błażej07KS Delfin Gdynia2:39.3932533.6341.9849.7634.02
6.BODNAR Maciej07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:42.3430735.5343.7747.3535.69
7.KANCZKOWSKI Szymon07UKS Tri-Team Rumia2:43.1330337.4142.4947.7235.51
8.HRYWNIAK Igor07UKS Tri-Team Rumia2:45.6029034.9145.2948.2537.15
9.JUKNYS Vakaris07Kauno PM2:48.5827535.2146.2147.9539.21
10.KOSOBUDZKI Aleksander07UKS G-8 Bielany Warszawa2:49.2127135.3844.6951.7837.36
11.TIMOSHIN Mikhail07SHOR 14 Kaliningrad2:50.2326738.6243.5151.7736.33
12.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia2:52.4525636.3144.1952.9539.00
13.MAŁECKI Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa2:53.2725336.4346.2550.6539.94
14.MASTALEREK Karol07UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:53.5025241.1543.5450.3638.45
15.JANUSIEWICZ Michał07MTS Kwidzyn2:54.7824637.5844.4552.9839.77
16.KUDASHEV Tikhon07SHOR 14 Kaliningrad2:58.2023241.5647.0452.2337.37
17.KUDRYCKI Kosma07Siódemka Sopot3:05.132071:31.3054.21
DYSKW.CUR Kacper07UKS ,,GIM 92 Ursynów''
Z3 G8

<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-12-14 - 16:27
Chłopców, 200m zmienny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.FILIPIAK Mikołaj06Siódemka Sopot2:15.4553029.2336.4739.9329.82
2.MAKSAJDA Kacper06Skalar Słupsk2:16.0252327.8037.6640.1730.39
3.LARYŚ Jerzy06Iuks Muszelka Warszawa2:20.3047730.4736.5841.2432.01
4.JANISZEWSKI Mateusz06UKS SP-149 Łódź2:20.3647629.3237.6342.3231.09
5.LEWENHAUPT Oskar06MKS Trójka Łódź2:20.5347430.8838.4639.9431.25
6.LUCOW Jan06MKP Warszawianka2:22.8745132.0635.1242.3733.32
7.MATEKONIS Aidas06Kauno PM2:24.2943830.2037.6242.8533.62
8.HRYCAN Michał06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:26.6741731.1538.2143.7333.58
9.KOCH Mikołaj06MKS Trójka Łódź2:28.2240430.4838.2244.3035.22
10.KAPAŁA Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn2:29.0439732.7337.4244.8034.09
11.KACZMAREK Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:31.4537930.5937.7147.9435.21
12.RAZVODOV Maksim06SHOR 14 Kaliningrad2:32.0137532.8940.7344.4533.94
13.KOZIŃSKI Jan06UKS ,,GIM 92 Ursynów''2:34.9035433.9539.5746.8634.52
14.PLEWNICKI Jan06ŻABIANKA Gdańsk2:36.0134733.9139.5847.4335.09
15.SZMAJDA Nikodem06MUKS Olimpijcyk Suwałki2:36.1234634.5138.7547.6135.25
16.KURNOSOV Matvei06SHOR 14 Kaliningrad2:36.4234433.0340.6445.5937.16
17.PETRAUSKAS Kipras06Kauno PM2:36.7534232.8241.8147.1534.97
18.CHABOWSKI Nathaniel06UKS ,,Dwójka'' Tczew2:37.4433734.4439.7847.9235.30
19.DZIĘGIELEWSKI Jacek06KS Delfin Gdynia2:38.3533133.7442.1947.7234.70
20.STOJEK Juliusz06MTS Kwidzyn2:42.0530934.9743.9945.8137.28
21.RZEPECKI Mikołaj06IKS Konstancin2:48.0727735.9042.0749.6340.47
22.KAMIANKA Piotr06MTP Kormoran Olsztyn2:49.4327037.9246.921:24.59
23.ALISHEVSKII Bogdan06SHOR 14 Kaliningrad2:50.0126837.5644.5750.0937.79
24.CZAJKOWSKI Wiktor06UKS Ruch Grudziądz2:50.1826735.4143.1653.4038.21
25.CZARNOMSKI Mateusz06UKP ,,Polonia Warszawa''2:51.4626137.0145.3452.0637.05
26.DĄBROWSKI Paweł06MTP Kormoran Olsztyn2:58.0323337.8543.2054.8042.18
27.STOLARSKI Tadeusz06MKP Warszawianka3:00.7122343.8046.4549.7840.68
28.KORNACKI Hubert06MKP Warszawianka3:01.3922041.3244.9253.7641.39
29.KARMOWSKI Dominik06ŻABIANKA Gdańsk3:03.8321241.6647.5954.4440.14
30.OLSZEWSKI Jan06UKS ,,Frog'' Giżycko3:25.7715144.2258.0359.2944.23

<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-12-14 - 16:27
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ZUCKOV Daniil05Klaipeda Gintaro SC2:21.1946829.8236.5343.6931.15
2.TKACZ Wiktor05MKS Piaseczno2:23.5544528.9539.1142.8932.60
3.PYRZYŃSKI Daniel04Toruń Multisport Team2:24.3143832.0437.0543.1932.03
4.KLIMOCKIN Danila01Klaipeda Gintaro SC2:24.7343429.6038.3343.2533.55
5.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin2:31.0538232.2940.2545.4333.08
6.STANKEVICIUS Rokas05Kauno PM2:31.8137631.9140.4945.2134.20
7.PAVLOVIC Maksim05Klaipeda Gintaro SC2:32.2937331.4641.1143.9135.81
8.TATUR Pavel02SHOR 14 Kaliningrad2:33.9836031.7340.3944.4837.38
9.BOROS Olaf04UKP Jedynka Elbląg2:41.1431433.8142.3748.6836.28
10.NOWAKOWSKI Maksymilian05MKP Warszawianka2:50.0226838.6741.2152.8837.26
DYSKW.BUDVYTAS Marijus04Klaipeda Gintaro SC
Z / G3
NWWORONKO Maciej05MKS Medyk Giżycko


<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-12-14 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.NITSCHKA Olga10UKS ,,Frog'' Giżycko46.61230
2.BORTLISZ Gabriela10MKP Warszawianka47.03223
3.KLONOWSKA Oliwia10UKS ,,Ósemka'' Toruń49.92187
4.CIBOROWSKA Anna10MKP Warszawianka50.79177
5.LIPIŃSKA Natalia10UKS ,,Ósemka'' Toruń50.84177
6.NITSCHKA Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko51.03175
7.STYKOWSKA Liwia10MKS Ochota Warszawa53.51152
8.DUBIEL Lilianna10ŻABIANKA Gdańsk53.65150
9.CZAJA Aleksandra10KS Delfin Gdynia53.95148
10.OKHINA Ekaterina11SHOR 14 Kaliningrad54.70142
11.STASIAK Natasza10ŻABIANKA Gdańsk55.07139
12.PODLEWSKA Małgorzata10MKP Warszawianka55.88133
13.MAKOWSKA Nastazja Kinga10UKS ,,Frog'' Giżycko57.32123
14.GOŁOFIT Zuzanna10UKS ,,Lokomotywa'' Sopot59.14112
15.ZALEWSKA Lena10UKS ,,Frog'' Giżycko1:02.5195
16.SEK KATYA12SC Koenigsberg1:02.7894
17.RADECKA Helena11ŻABIANKA Gdańsk1:03.3391
18.KOZAK Aleksandra10UKS ,,Frog'' Giżycko1:03.7489
19.MYŚLIŃSKA Martyna10UKS ,,Frog'' Giżycko1:03.9489
20.KOWALCZYK Amelia11ŻABIANKA Gdańsk1:11.6163

<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-12-14 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUPSTAITE Patricija09Kauno PM41.33329
2.HUTKOWSKA Nadia09UKS 307 Warszawa42.05313
3.PIEŃKOWSKA Martyna09KS Płetwal Szczytno42.32307
4.SLOBODINA Vitalina09SHOR 14 Kaliningrad42.59301
5.NIKOLAIENKO Zlatoslava09UKS G-8 Bielany Warszawa43.98273
6.GORZKIEWICZ Łucja09UKS ,,GIM 92 Ursynów''44.74260
7.DEMBEK Laura09KS Delfin Gdynia45.04254
8.KAZANOWSKA Kaja09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa45.09254
9.KUCZMAR Aleksandra09MKS Ochota Warszawa45.45248
10.GRECHUTA Paulina09Siódemka Sopot45.62245
11.SZAŁEK Blanka09SWIMLAND Olsztyn45.99239
12.KUCHCIŃSKA Matylda09UKS Piątka Konstantynów Łódzki46.01239
13.GRITZNER Milena09MKS Medyk Giżycko46.09237
14.DZIK Zoja09SWIMLAND Olsztyn46.36233
15.MODZELEWSKA Maria09ŻABIANKA Gdańsk46.82226
16.SZYMAŃSKA Julia09UKS ,,GIM 92 Ursynów''47.27220
17.GNAŚ Nadia09UKS Tri-Team Rumia47.93211
18.KULIK Nadia09UKS 307 Warszawa48.13208
19.WOLICKA Pola09UKS ,,GIM 92 Ursynów''49.43192
20.GŁAŻEWSKA Zofia09UKS ,,GIM 92 Ursynów''49.60190
21.STACHEWICZ Aleksandra09MTP Kormoran Olsztyn49.78188
22.TRZESZCZKOWSKA Dominika09SWIMLAND Olsztyn50.11185
23.PROKOPÓW Lena09UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański50.32182
24.BOŻYK Amelia09MKS Ochota Warszawa50.53180
25.LIPKOWSKA Paulina09UKS G-8 Bielany Warszawa50.59179
26.IDZKIEWICZ Hanna09UKS ,,GIM 92 Ursynów''51.95166
27.FOTA Zofia09Siódemka Sopot52.73158
28.ARBUZOVA Uliana09SHOR 14 Kaliningrad52.93157
29.KOWALCZYK Gabrysia09UKS Tri-Team Rumia53.51152
30.SZOK Zuzanna09MKS Ochota Warszawa53.54151
31.WYROSTEK Lena09KS Płetwal Szczytno53.56151
32.SZCZODROWSKA Oliwia09UKS ,,Ósemka'' Toruń53.68150
33.BANASZEK Jagoda09UKS ,,Ósemka'' Toruń53.81149
34.DEJNEKA Amelia09ŻABIANKA Gdańsk53.99148
35.GLUKHOVA Mariia09SHOR 14 Kaliningrad54.14146
36.RUDNICKA Antonina09Neptun Gdańsk54.71142
37.WOJTOWICZ Magdalena09MTKP Delfin Toruń54.97140
38.GRODZKA Magdalena09ŻABIANKA Gdańsk55.30137
39.ŻUREK Zofia09MKP Warszawianka55.90133
40.KRZYŻANEK Jagoda09Siódemka Sopot57.22124
NWOLSZEWSKA Maria09UKS ,,Frog'' Giżycko

<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-12-14 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.VYTAITE Liepa08Kauno PM37.93426
2.WESTFAL Wiktoria08UKS G-8 Bielany Warszawa38.98393
3.JURGIONYTE Amelija08Kauno PM40.10361
4.DANISZEWSKA Oliwia08UKS "PŁYWACY" Augustów40.11361
5.GLUBA Roksana08MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz40.60348
6.MACIEJEWSKA Marta08Neptun Gdańsk40.67346
7.WITT Jagoda08KS Delfin Gdynia40.89340
8.NARKIEWICZ Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa40.96338
9.OLENDER Lena08UKS ,,Lokomotywa'' Sopot41.66322
10.LEWANDOWSKA Milena08UKS G-8 Bielany Warszawa41.94315
11.STANKO Khrystyna08ŻABIANKA Gdańsk41.97315
12.ZIELIŃSKA Małgorzata08ŻABIANKA Gdańsk42.20309
13.ZBUTOWICZ Julia08SWIMLAND Olsztyn42.45304
14.MAZURKIEWICZ Helena08MKP Warszawianka42.59301
15.BANASIK Lena08IKS Konstancin42.77297
16.ŚWIĄTEK Hanna08Neptun Gdańsk42.80297
17.NAJI Kamila08UKS Piątka Konstantynów Łódzki42.85296
18.WALC Alicja08KS Płetwal Szczytno43.00293
19.TYMIŃSKA Natalia08UKS 307 Warszawa43.39285
20.MOŁAS Dorota08UKS ,,Lokomotywa'' Sopot43.59281
21.MALINOWSKA Martyna08UKS Ruch Grudziądz43.60281
22.ŻELEZIK Julia08UKS ,,GIM 92 Ursynów''44.00273
23.KICZYŃSKA Zuzanna08UKS G-8 Bielany Warszawa44.05272
24.SZORTYKA Zuzanna08UKS ,,GIM 92 Ursynów''44.60262
25.WIŚNIEWSKA Maja08MKS Ochota Warszawa44.75259
26.FORMELA Natalia08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach45.08254
27.ŁUCZAK Gabriela08UKS ,,GIM 92 Ursynów''45.75243
28.OBERMAN Zuzanna08MUKS Olimpijcyk Suwałki46.05238
29.ZIELASKOWSKA Zuzanna08UKS ,,GIM 92 Ursynów''46.20236
30.SACHARCZUK Weronika08UKS ,,GIM 92 Ursynów''46.78227
31.BOROWSKA Wiktoria08UKS Piątka Konstantynów Łódzki46.79227
32.MULSKA Adrianna08UKS ,,Ósemka'' Toruń47.82213
33.PŁONKA Ewa08UKS ,,GIM 92 Ursynów''48.31206
34.ZIAJA Gabriela08UKS Piątka Konstantynów Łódzki48.69201
35.ŻÓŁCIŃSKA Michalina08Siódemka Sopot49.66190
36.CISZYK Hanna08UKS Piątka Konstantynów Łódzki50.08185
37.ULISZEWSKA Michalina08SWIMLAND Olsztyn50.56180
38.GACKOWSKA Konstancja08Siódemka Sopot51.89166
39.UŁANOWICZ Zuzanna08UKS ,,Ósemka'' Toruń53.17154
NWWALENDZEWICZ Nicole08MUKS Olimpijcyk Suwałki
NWSZOSTAWICKA Karolina08MTP Kormoran Olsztyn
NWKŁOSOWSKA Olivia08MTP Kormoran Olsztyn
NWWIĘCŁAWSKA Olga08Siódemka Sopot

<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-12-14 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PIETRZYK Hanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki35.10538
2.BONECKA Anna07MKP Warszawianka35.25531
3.RYZNAR Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa35.87504
4.JACUK Julia07MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz36.95461
5.STANCIKAITE Guoda07Kauno PM37.01459
6.KACZMAREK Amelia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki37.25450
7.GRZEGORZEWSKA Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa37.33447
8.TARASZKIEWICZ Zofia07UKP ,,Polonia Warszawa''37.64436
9.ZIELIŃSKA Maja07MTP ,,Lublinianka''37.72434
10.SKOROWSKA Amelia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach38.09421
11.FIGURSKA Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa38.10421
12.SIEDLEWSKA Marcelina07ŻABIANKA Gdańsk38.84397
13.TOMKIEL Anna07UKP ,,Polonia Warszawa''38.96393
14.DZIUBA Monika07MTP Kormoran Olsztyn39.40380
15.RACZYŃSKA Pola07Siódemka Sopot39.87367
16.BILIŃSKA Natalia07UKS Siódemka Gdynia39.88367
17.ILJIN Nikola07MTS Kwidzyn39.96365
18.KOCZERBA Hanna07IKS Konstancin40.43352
19.DOŁOWY Małgorzata07UKP ,,Polonia Warszawa''40.55349
20.SZCZYGLAK Julia07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa40.56349
21.BIEDRZYCKA Zuzanna07IKS Konstancin41.15334
22.KRAKOWSKA Alicja07UKS ,,GIM 92 Ursynów''42.04313
23.FIAL Anna07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański42.36306
24.LANGE Aleksandra07Dwójka Morena Gdańsk42.45304
25.TUROWSKA Zofia07GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.75298
26.PANOW Laura07Siódemka Sopot43.03292
27.SZCZODROWSKA Julia07UKS ,,Ósemka'' Toruń43.40284
28.GRITZNER Marianna07MKS Medyk Giżycko43.71278
29.TCHÓRZEWSKA Magdalena07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa44.02273
30.JAGODZIŃSKA Zofia07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański44.51264
31.VYSATA Zuzanna07MKP Warszawianka44.53263
32.GRABYTĖ Rugilė07Klaipeda Gintaro SC44.60262
33.BUJNOWICZ Klaudia07UKS Piątka Konstantynów Łódzki45.19252
34.POLASIK Julia07MKS Medyk Giżycko45.36249
35.JUCHNIEWICZ Maja07MKS Medyk Giżycko46.39233
36.KWIATKOWSKA Nina07MTS Kwidzyn46.53231
37.KULIK Kaja07Siódemka Sopot47.19221
38.RADKIEWICZ Daria07UKS ,,GIM 92 Ursynów''47.28220
39.CZAPLA Martyna07Skalar Słupsk48.45204
40.DOMBROWSKA Patrycja07UKS ,,Ósemka'' Toruń48.46204
41.JUŚKIEWICZ Maria07Skalar Słupsk48.59203
42.STAWECKA Maria07SWIMLAND Olsztyn49.09196
43.CZYŻEWSKA Oliwia07ŻABIANKA Gdańsk49.95186
44.ŻUREK Zuzanna07MKP Warszawianka52.36162
45.PAZIK Dominika07SWIMLAND Olsztyn54.20146

<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-12-14 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BIELAWA Anna06UKS Tri-Team Rumia34.14585
2.SOBCZAK Zofia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa34.16584
3.DRYNKOWSKA Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa34.93546
4.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra06MKP Warszawianka35.38526
5.ADOMAITE Ula06Kauno PM35.44523
6.GŁOWACKA Weronika06IKS Konstancin35.51520
7.DEKTIARIOVA Jekaterina06Klaipeda Gintaro SC35.73510
8.WOŹNIAK Julia06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa35.83506
9.CZUBIK Marta06UKS G-8 Bielany Warszawa36.06496
10.KOWALSKA Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn37.15454
11.CHOJNACKA Kinga06MTS Kwidzyn37.45443
12.SOBEK Iga06ŻABIANKA Gdańsk38.07422
13.RUCIŃSKA Wiktoria06UKS Piątka Konstantynów Łódzki38.22417
14.KUZAITE Benita06Klaipeda Gintaro SC38.23416
15.JARZYNA Zuzanna06UKP ,,Polonia Warszawa''38.90395
16.ROLIŃSKA Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa39.00392
17.MURAS Oliwia06UKS 307 Warszawa39.24385
18.WASYLCZUK Lena06KS Delfin Gdynia39.27384
19.DŁUŻAK Zofia06Skalar Słupsk39.37381
20.DĄBROWSKA Aleksandra06MUKS Olimpijcyk Suwałki39.95365
21.GODVADAITE Emilija06Kauno PM39.97364
22.GRZEŚKOWIAK Amelia06MTS Kwidzyn41.84318
23.KAWAŁKO Aleksandra06Skalar Słupsk41.90316
24.PALANIS Wiktoria06MUKS Olimpijcyk Suwałki42.31307
25.WOJNICZ Agata06MTS Kwidzyn42.35306
26.NIEWIADOMSKA Alicja06MTS Kwidzyn42.57301
27.WIENIARSKA Anna06MTP Kormoran Olsztyn42.76297
28.HORSZOWSKA Jagna06IKS Konstancin42.95294
29.WOJTOWICZ Małgorzata06MTKP Delfin Toruń43.12290
30.MAGDA Honorata06UKS ,,Lokomotywa'' Sopot44.31267
31.JURKUN Zuzanna06MUKS Olimpijcyk Suwałki44.64261
32.PRZYCZYNA Maja06ŻABIANKA Gdańsk48.35206
NWBOROWIK Maria06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa
NWSYCHOCKA Magdalena06SWIMLAND Olsztyn
NWKLEMAREWSKA Natalia06UKS MOS Ełk

<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-12-14 - 17:10
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PIECHOWICZ Karolina05KS Płetwal Szczytno33.41624
2.KLEJNA Weronika05UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX34.01592
3.KOKORINA Valentina05SHOR 14 Kaliningrad34.16584
4.MAKSYMOWICZ Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa35.12537
5.ROZBICKA Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa35.33528
6.PIEKARSKA Agata02Akademia Pływania Gdańsk35.56518
7.ZORINA Daria05UKS G-8 Bielany Warszawa36.62474
8.ALEKSANDROVA Sofiia03SHOR 14 Kaliningrad37.17453
9.PENNER Dariia04SHOR 14 Kaliningrad38.11420
10.DZIĘGIELEWSKA Katarzyna05KS Delfin Gdynia38.30414
11.SZYMERKOWSKA Zuzanna05ŻABIANKA Gdańsk40.47351
12.ZAKRZEWSKA Julia04UKP Jedynka Elbląg42.42305
13.SZYMERKOWSKA Agata05ŻABIANKA Gdańsk42.94294
14.ZAMOJSKA Alicja04UKP Jedynka Elbląg46.02239
15.PYPAN Martyna04UKP Jedynka Elbląg50.24183


<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-12-14 - 17:41
Chłopców, 50m klasyczny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WALERYCH Zbigniew10ŻABIANKA Gdańsk48.92137
2.KRYŚ Bruno11UKS Tri-Team Rumia52.89108
3.CIECHANOWICZ Miłosz10UKS ,,Frog'' Giżycko54.5998
4.PARDO Kornel10UKS ,,Frog'' Giżycko54.7598
5.PAŁASZ Maksymilian10KS Delfin Gdynia55.3095
6.RUTKOWSKI Karol10ŻABIANKA Gdańsk55.4394
7.PŁONOWSKI Ziemowit10ŻABIANKA Gdańsk58.2281
8.MUSZYŃSKI Wojciech11ŻABIANKA Gdańsk1:00.3373
DYSKW.JANOWSKI Franciszek10UKS ,,Frog'' Giżycko
K15
NWENERLICH Ignacy10KS Płetwal Szczytno

<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-12-14 - 17:41
Chłopców, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.POWIERZA Arkadiusz09MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa39.98251
2.HAŁAS-AGATOWSKI Hubert09KS ,,Piranie Osielsko''40.39244
3.WIRASZKA Piotr09UKS ,,GIM 92 Ursynów''40.41243
4.WALERYCH Krzysztof09ŻABIANKA Gdańsk42.23213
5.MIRGOS Piotr09UKS G-8 Bielany Warszawa43.91190
6.BIEŃCZYK Krzysztof09UKS 307 Warszawa45.49171
7.JANICKI Nataniel09MKS Medyk Giżycko46.75157
8.GINIOTIS Mantas09Klaipeda Gintaro SC47.06154
9.KOWALCZYK Tymon09UKS ,,GIM 92 Ursynów''47.25152
10.GULA Mariusz09KS Delfin Gdynia47.32151
11.MASTALERZ Maciej09UKS ,,GIM 92 Ursynów''47.93146
12.ŁASKOWSKI Maciej09ŻABIANKA Gdańsk48.76138
13.KOWALCZYK Adam09UKS ,,GIM 92 Ursynów''48.83138
14.WINIEWSKI Szymon09UKS ,,GIM 92 Ursynów''48.84138
15.PENK Szymon09ŻABIANKA Gdańsk49.06136
16.RÓZGA Juliusz09UKS ,,GIM 92 Ursynów''49.13135
17.KNAPIK Marcin09MKS Ochota Warszawa49.14135
18.ZALEWSKI Bartosz09St. Szkoła Pływania ,,Orka''49.22135
19.LIPKA Kacper09UKS ,,GIM 92 Ursynów''49.36133
20.PUPCHENKO Nikita09SHOR 14 Kaliningrad52.25112
21.CZODROWSKI Jan09MTP Kormoran Olsztyn52.80109
22.TRĘBOWICZ Bruno09Siódemka Sopot53.58104
23.KUBICKI Tomasz09UKS ,,Frog'' Giżycko58.4680
24.STĘPIEŃ Jakub09UKS ,,GIM 92 Ursynów''59.7975
DYSKW.KIM Iaroslav09SHOR 14 Kaliningrad
K15
DYSKW.KOWALCZYK Leon09MKP Warszawianka
K16

<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-12-14 - 17:41
Chłopców, 50m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TAUTVYDAS Zygimantas08Kauno PM36.70325
2.WASILEWSKI Mateusz08UKS Tri-Team Rumia37.22312
3.STAROŃ Filip08ŻABIANKA Gdańsk38.21288
4.WRÓBLEWSKI Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa38.83274
5.CZAJKA Maciej08UKP ,,Polonia Warszawa''38.84274
6.ZINDER Kirill08SHOR 14 Kaliningrad39.13268
7.MAZUREK Szymon08UKS 307 Warszawa39.15268
8.ZALEWSKI Jakub08St. Szkoła Pływania ,,Orka''39.70257
9.ŻYWICKI Wiktor08UKS ,,Ósemka'' Toruń39.72256
10.CHUKHLOMIN Kirill08SHOR 14 Kaliningrad40.16248
11.MAJEWSKI Szymon08MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa40.23247
12.CHLIPAŁA Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa40.56241
13.MICHAŁOWSKI Jan08Nowodworski OSiR40.88235
14.POLKOWSKI Piotr08UKP ,,Polonia Warszawa''41.86219
15.TRAUTZEL Maksymilian08UKS ,,GIM 92 Ursynów''42.18214
16.TREDER Konrad08GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach42.42210
17.MARKOWSKI Wojciech08UKS ,,Ósemka'' Toruń43.30198
18.ŁAPKO Hubert08Skalar Słupsk44.62181
19.KOLKA Szymon08Siódemka Sopot45.11175
20.LESZCZYŃSKI Jakub08ŻABIANKA Gdańsk45.14175
21.ODOLECKI Konrad08UKS MOS Ełk45.17174
22.ŽAKEVIČIUS Maksim08Klaipeda Gintaro SC46.29162
23.CIECHANOWICZ Michał08UKS ,,Frog'' Giżycko46.50160
24.STĘPIEŃ Michał08UKS ,,GIM 92 Ursynów''46.64158
25.BIEŃKOWSKI Jakub08ŻABIANKA Gdańsk46.77157
26.BAJKO Miłosz08Neptun Gdańsk47.05154
27.PIOTROWSKI Jakub08UKS Tri-Team Rumia47.26152
28.ČEPAS Vykintas08Klaipeda Gintaro SC47.28152
29.WAWRZOS Dawid08UKS ,,Frog'' Giżycko47.42150
30.MIKUCKI Jędrzej08Siódemka Sopot48.71139
31.MARKIEWICZ Leon08Neptun Gdańsk49.38133
32.BIAŁOBROWKO Bartosz08UKS 307 Warszawa50.01128
33.RYBSKI Jan08UKS ,,GIM 92 Ursynów''51.72116
34.KUSZMIDER Konrad08UKS ,,Frog'' Giżycko53.72103
35.STERPEJKOWICZ-WERSOCKI Antoni08Siódemka Sopot54.31100
36.FORCZAK Franciszek08UKP ,,Polonia Warszawa''54.8297
37.STRUPIŃSKI Mikołaj08UKS ,,Frog'' Giżycko55.5394
DYSKW.NOWAK Krzysztof08UKS SKALAR W-wa
K4
NWMYĆ Michał08SWIMLAND Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-12-14 - 17:41
Chłopców, 50m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAZANOWSKI Dominik07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa34.61388
2.WIŚNIEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa35.53358
3.WILDNER Arkadiusz07UKS G-8 Bielany Warszawa35.66355
4.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz07MTP Kormoran Olsztyn36.59328
5.MIKITA Damian07UKS Ruch Grudziądz36.60328
6.RIMKUS Kajus07Kauno PM36.67326
7.CIAPAS Domas07Kauno PM36.83322
8.KRUK Franciszek07UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.53304
9.CYGAŃSKI Krzysztof07UKS ,,GIM 92 Ursynów''37.58303
10.JANKOWSKI Jakub07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa37.59303
11.HUBIŃSKI Olivier07UKS Siódemka Gdynia38.15289
12.SPIREWSKI Mikołaj07UKS Siódemka Gdynia38.34285
13.JANISZEWSKI Konrad07UKS ,,Ósemka'' Toruń38.59280
14.ZAJĄC Nikodem07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki38.65278
15.PATUCHA Stanisław07UKP ,,Polonia Warszawa''39.23266
16.KOZACZEK Robert07Dwójka Morena Gdańsk39.54260
17.BALCIUNAS Ignas07Kauno PM39.78255
18.JANUSIEWICZ Michał07MTS Kwidzyn39.83254
19.ZŁOTKOWSKI Oskar07MKS Ochota Warszawa40.51242
20.SITKIEWICZ Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa40.58240
21.PIONKA Jakub07Siódemka Sopot40.61240
22.KOŁAKOWSKI Karol07UKS G-8 Bielany Warszawa40.74238
23.MAZUR Adam07Dwójka Morena Gdańsk41.51225
24.KRAS Mateusz07UKS ,,GIM 92 Ursynów''41.59223
25.MAGDZIŃSKI Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa41.88219
26.GNIADO Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa41.90218
27.DZIK Kamil07SWIMLAND Olsztyn42.23213
28.NARLOCH Aleksander07Neptun Gdańsk42.32212
29.KAWIAK Igor07MTS Kwidzyn42.37211
30.STAŃCZYK Krzysztof07UKP ,,Polonia Warszawa''42.44210
31.KULCZAK Paweł07UKS SKALAR W-wa42.65207
32.KORCZ Paweł07UKS ,,Lokomotywa'' Sopot42.72206
33.KAROLEWICZ Kosma07UKS ,,Lokomotywa'' Sopot42.79205
34.GĄSIOR Bartosz07KS Delfin Gdynia43.29198
35.ŻABIŃSKI Igor07UKS Tri-Team Rumia43.64193
36.DONCZYK Łukasz07UKS ,,Ósemka'' Toruń43.83191
37.WISZNIEWSKI Filip07MKS Medyk Giżycko44.55182
38.IWASZKIEWICZ Jan07MKP Warszawianka46.46160
39.ROKITA Borys07Siódemka Sopot46.85156
40.JASTRZĘBSKI Wiktor07MKP Warszawianka47.44150
41.STĘPNIAK Szymon07MKS Medyk Giżycko47.77147
42.KOSTRZANOWSKI Kacper07MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa49.36133
43.DOBRYSIAK Krzysztof07KS Delfin Gdynia49.71131
44.TOKAREWICZ Igor07UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański50.40125
45.PĘKAL Mikołaj07MTS Kwidzyn51.44118
46.DONAJSKI Michał07MTS Kwidzyn55.3395
47.KORBIEL Oliwier07Skalar Słupsk1:00.6072
DYSKW.KISIELEWSKI Jakub07UKS ,,GIM 92 Ursynów''
K11
DYSKW.DUBLEWSKI Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa
K4

<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-12-14 - 17:41
Chłopców, 50m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TOPP Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa30.73554
Wynik lepszy od rekordu Polski
2.MAKSAJDA Kacper06Skalar Słupsk31.03538
3.PAPROCKI Leszek06UKS ,,GIM 92 Ursynów''32.26479
4.JACKIEWICZ Adam06UKS ,,Ósemka'' Toruń32.55466
5.MAJEWSKI Kacper06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa32.83454
6.GOŚ Mikołaj06UKS Siódemka Gdynia33.18440
7.MARKOWSKI Wincenty06UKS Tri-Team Rumia33.25437
8.LEWENHAUPT Oskar06MKS Trójka Łódź33.44430
9.FILIPIAK Maciej06Siódemka Sopot33.53427
10.RŻYSKI Michał06MTP Kormoran Olsztyn34.12405
11.ŚWIDERSKI Julian06MKS Trójka Łódź34.27399
12.BORSKI Mikołaj06UKS Tri-Team Rumia34.33397
13.GILSKI Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn35.61356
14.MISZTAL Patryk06UKS Piątka Konstantynów Łódzki35.67354
15.POLKOWSKI Krzysztof06UKP ,,Polonia Warszawa''36.14341
16.WASILEWSKI Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa36.57329
17.VOLKAS Daugirdas06Kauno PM36.67326
18.PAWLAK Stanisław06UKS G-8 Bielany Warszawa36.82322
19.DRAKSAS Paulius06Klaipeda Gintaro SC37.03317
20.KAMIANKA Piotr06MTP Kormoran Olsztyn37.15313
21.WASILEWSKI Bartosz06UKS Tri-Team Rumia37.17313
22.STEFANYSHYN Volodymyr06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa37.20312
23.KURNOSOV Matvei06SHOR 14 Kaliningrad37.86296
24.BARTŁOMIEJCZYK Ignacy06UKP ,,Polonia Warszawa''38.12290
25.ZIELIŃSKI Michał06MUKS Olimpijcyk Suwałki38.41284
26.KRUPA Borys06UKS SKALAR W-wa38.43283
27.STOJEK Juliusz06MTS Kwidzyn38.70277
28.ZAWADZKI Jakub06UKS Ruch Grudziądz39.01271
29.CHABOWSKI Nathaniel06UKS ,,Dwójka'' Tczew39.20267
30.SONGAILA Liutauras06Klaipeda Gintaro SC39.22266
31.ZIEŃKOWICZ Jan06Neptun Gdańsk39.74256
32.KRUSZYŃSKI Michał06SWIMLAND Olsztyn40.68239
33.BANASZEWSKI Kacper06ŻABIANKA Gdańsk40.70238
34.TRUSKOLAWSKI Paweł06MTP Kormoran Olsztyn41.10231
35.MAKAROWSKI Olaf06ŻABIANKA Gdańsk41.33228
36.STOLARSKI Tadeusz06MKP Warszawianka41.38227
37.KORNACKI Hubert06MKP Warszawianka42.48210
38.DUNOWSKI Adam06ŻABIANKA Gdańsk43.25198
39.WÓJS-ZIARKO Karol06MKP Warszawianka43.30198
40.MEDŹWIEDZKI Aleksander06KS Płetwal Szczytno43.74192
41.OLSZEWSKI Jan06UKS ,,Frog'' Giżycko46.46160
42.STRZAŁKOWSKI Piotr06MKP Warszawianka46.73157
43.MARKIEWICZ Nikodem06Neptun Gdańsk48.72139
DYSKW.MASNY Bruno06Siódemka Sopot
K4

<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-12-14 - 17:41
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SREBALIUS Vilius93Klaipeda Gintaro SC29.82607
2.MAKAROV Georgii02SHOR 14 Kaliningrad30.23582
3.JURCZAK Kacper01SWIMLAND Olsztyn30.29579
4.HAŁADAJ Dawid01KTP Iskra Konin31.84498
5.KOWALSKI Alexander05MPKS Orka Ciechanów31.97492
6.OLISAUSKAS Karolis05Klaipeda Gintaro SC32.87453
7.KHOROSHILITSEV Konstsntin04SHOR 14 Kaliningrad33.08444
8.ŁABIK Marcin04Skalar Słupsk33.31435
9.SKRZECZ Piotr05UKS G-8 Bielany Warszawa33.33434
10.PLAGA Dawid05Skalar Słupsk33.47429
11.MISIEWICZ Igor05UKP Jedynka Elbląg33.63423
12.VASILIEV Pavel04SHOR 14 Kaliningrad33.76418
13.KORCZ Piotr04UKS ,,Lokomotywa'' Sopot34.82381
14.CHOROSZEWSKI Iwo04KS Płetwal Szczytno35.26367
15.ABD EL RAZEK Kamil05MKP Warszawianka35.28366
16.SZCZECH Jakub02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot35.91347
17.JUCHNO Mikołaj05IKS Konstancin36.40333
18.TURLIŃSKI Jędrzej05MKS Medyk Giżycko36.70325
19.BELZYT Maksymilian05UKS Ruch Grudziądz36.86321
20.PIOTROWSKI Kamil04Akademia Pływania Gdańsk36.91320
21.JURGUTIS Benas04Klaipeda Gintaro SC37.29310
22.KALIŃSKI Karol02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot37.34309
23.KOWALCZUK Jakub05UKS G-8 Bielany Warszawa38.86274
24.TRUCHLEWSKI Mateusz05MKP Gdańsk39.06270
25.BIERNACKI Dominik02UKS ,,Lokomotywa'' Sopot39.12268
26.LANGOWSKI Tymon05UKS Ruch Grudziądz39.59259
27.LASOTA Sebastian05UKP Jedynka Elbląg40.08250
28.SĘK Remigiusz02KS Płetwal Szczytno42.30212
NWVAISVILA Ignas05Kauno PM

PKLEWANDOWSKA Julia10KS ,,Piranie Osielsko''


<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-12-14 - 18:12
Dziewcząt, 100m grzbietowy9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.LEWANDOWSKA Julia2010KS ,,Piranie Osielsko''1:22.1430040.0642.08
2.PAKHOMOVA Aleksandra2010SHOR 14 Kaliningrad1:27.4024942.5644.84
3.TOMCZUK Lidia2010GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:29.4223343.2746.15
4.NITSCHKA Olga2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:36.4518547.0149.44
5.STYKOWSKA Liwia2010MKS Ochota Warszawa1:37.1018247.9349.17
6.NITSCHKA Lena2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:41.2516049.1052.15
7.OKHINA Ekaterina2011SHOR 14 Kaliningrad1:49.6312651.9457.69
8.MYŚLIŃSKA Martyna2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:53.5711356.0257.55
9.ZALEWSKA Lena2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:58.739958.8859.85
10.LABUDDA Alicja2010KS Delfin Gdynia2:02.779058.121:04.65
11.WRONA Maria2011ŻABIANKA Gdańsk2:08.96771:00.501:08.46

<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-12-14 - 18:12
Dziewcząt, 100m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.TKACHUK Dariia2009SHOR 14 Kaliningrad1:19.9232639.0340.89
2.ROMANOWSKA Aleksandra2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:22.4829639.5742.91
3.MAZUREK Paulina2009Skalar Słupsk1:23.3428739.9043.44
4.TOMASZEWSKA Kaja2009MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:24.2427841.1643.08
5.NIKOLAIENKO Zlatoslava2009UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.0725241.7045.37
6.CZARNOMSKA Natalia2009UKS ,,Ósemka'' Toruń1:28.9623644.0044.96
7.PIEŃKOWSKA Martyna2009KS Płetwal Szczytno1:29.4223344.0445.38
8.TATKOWSKA Oliwia2009Akademia Pływania Gdańsk1:30.4622544.2146.25
9.BOŻYK Amelia2009MKS Ochota Warszawa1:30.5122444.7445.77
10.GIRGŽDUTAITYTĖ Mėta2009Klaipeda Gintaro SC1:31.3321844.5346.80
11.GŁAŻEWSKA Zofia2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:31.8821445.3446.54
12.GNAŚ Nadia2009UKS Tri-Team Rumia1:32.25212
13.WITKOWSKA Magdalena2009UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.90207
14.KOWALCZYK Nina2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:33.1220646.6646.46
15.SZOK Zuzanna2009MKS Ochota Warszawa1:33.9220145.1948.73
16.STACHEWICZ Magdalena2009MTP Kormoran Olsztyn1:37.3518047.4149.94
17.KAŹMIERSKA Barbara2009UKS Tri-Team Rumia1:37.7417847.5250.22
18.KOWALCZYK Gabrysia2009UKS Tri-Team Rumia1:38.6717348.2450.43
19.CZARNECKA Oliwia2009UKS Tri-Team Rumia1:40.4516450.2750.18
20.FOTA Zofia2009Siódemka Sopot1:41.2216047.2054.02
21.WOLICKA Pola2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:46.6813752.0254.66
22.SZYMAŃSKA Julia2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:46.9413653.4053.54
23.OLSZEWSKA Maria2009UKS ,,Frog'' Giżycko1:59.609757.681:01.92
DYSKW.LARYŚ Monika2009Iuks Muszelka Warszawa
O1

<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-12-14 - 18:12
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.KONDRASIUK Zofia2008MKP Warszawianka1:13.8041436.7037.10
2.JASIŃSKA Aleksandra2008UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:14.5740136.8737.70
3.KORDZIAK Kinga2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.6340035.3439.29
4.MASIEREK Marika2008Toruń Multisport Team1:14.7239936.2738.45
5.WESTFAL Wiktoria2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.0037936.7739.23
6.ZWARA Julia2008ŻABIANKA Gdańsk1:19.6432938.9240.72
7.ADAMEK Emilia2008MTP ,,Lublinianka''1:19.6632939.2240.44
8.BOGUSZ Julia2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.4532039.8740.58
9.BANASIK Lena2008IKS Konstancin1:20.70317
10.GLUBA Roksana2008MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz1:20.8131539.1041.71
11.CHABOWSKA Gabriela2008UKS ,,Dwójka'' Tczew1:20.9831338.5542.43
12.ALESIUNAITE Lukne2008Kauno PM1:22.0130238.9143.10
13.PIĘTKA Alicja2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:22.6229540.0042.62
14.OŚKA Nina2008UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:22.8829240.2442.64
15.SADOWSKA Maria2008UKS 307 Warszawa1:23.1029041.1941.91
16.BALAS Maria2008UKS 307 Warszawa1:23.3928740.8142.58
17.HUBA Kinga2008KS Delfin Gdynia1:23.7128441.2642.45
18.GOŁĄB Olga2008MKS Ochota Warszawa1:23.7828340.9442.84
19.GRZECH Maja2008GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:23.99281
20.KIJEWSKA Wiktoria2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:24.4727641.7242.75
21.NIEKE Aleksandra2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:24.9927142.0242.97
22.DOROŻYŃSKA Zuzanna2008MTKP Delfin Toruń1:25.2026941.4243.78
23.ŚWIĄTEK Hanna2008Neptun Gdańsk1:25.2326941.3843.85
24.SZORTYKA Zuzanna2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:25.3426841.6543.69
25.GODLEWSKA Pola2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:25.8126341.1944.62
26.BERTASIUTE Vilte2008Kauno PM1:25.9126242.8243.09
27.SAMBORSKA Dagmara2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:25.9226241.6244.30
28.MĄTEWSKA Hanna2008IKS Konstancin1:26.1226041.9144.21
29.BOGUSŁAWSKA Hanna2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:26.9025343.6343.27
30.WAWRZYNIAK Natalia2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:27.7424642.4745.27
31.WĄSOWSKA Helena2008Siódemka Sopot1:29.4923244.3345.16
32.SURBLYTĖ Beata2008Klaipeda Gintaro SC1:31.4021844.6746.73
33.ZIAJA Gabriela2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:31.4521745.0846.37
34.BOROWSKA Wiktoria2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:31.9021445.1346.77
35.ADAMSKA Magda2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:32.3721146.1446.23
36.SKRABOWSKA Karolina2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:32.5721042.0650.51
37.ULISZEWSKA Michalina2008SWIMLAND Olsztyn1:32.8020845.8047.00
38.KORDALA Julia2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:33.1220645.5547.57
39.JARMOŁOWICZ Gabriela2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:35.3019247.0148.29
40.GACKOWSKA Konstancja2008Siódemka Sopot1:35.4419146.0849.36
41.SOSNOWSKA Amelia2008MTS Kwidzyn1:37.6117947.2750.34
42.CISZYK Hanna2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:40.0916650.3749.72
43.RZATKOWSKA Aleksandra2008MUKS Olimpijcyk Suwałki1:47.2613552.9454.32
DYSKW.KICZYŃSKA Zuzanna2008UKS G-8 Bielany Warszawa
NWKIRIIANOVA Ekaterina2008SHOR 14 Kaliningrad
NWKYRYLLOWA Kira2008MTP Kormoran Olsztyn
NWKŁOSOWSKA Olivia2008MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-12-14 - 18:12
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.GRZECH Michalina2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:06.9355532.5934.34
2.ŚCIBIOREK Dominika2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:07.1655032.6834.48
3.BURZAK Martyna2007Dwójka Morena Gdańsk1:07.5953933.1934.40
4.BURDON Paulina2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:09.6049433.0936.51
5.MACIEJEWSKA Antonina2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.6945235.1136.58
6.FILIPOWICZ Barbara2007UKS 307 Warszawa1:12.3643935.4236.94
7.TRAFALSKA Zuzanna2007TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:12.5443635.8336.71
8.PLAGA Olga2007Skalar Słupsk1:13.51419
9.BROJANOWSKA Natalia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.5741835.7837.79
10.BORTLISZ Wiktoria2007MKP Warszawianka1:14.1140935.6638.45
11.VASILIAUSKAITE Rusne2007Kauno PM1:14.2040736.9337.27
12.TOMASZEWSKA Maja2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:14.5740136.1338.44
13.TRUSZKOWSKA Adrianna2007Siódemka Sopot1:15.1639237.6537.51
14.GÓRCZYŃSKA Martyna2007ŻABIANKA Gdańsk1:16.8936637.2939.60
15.GOŁYŃSKA Nikola2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:17.2336136.8840.35
16.GREGORCZYK Maja2007SWIMLAND Olsztyn1:17.3136037.7939.52
17.BER Julia2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:17.9935137.4140.58
18.KRASZEWSKA Dominika2007MTP Kormoran Olsztyn1:19.0633738.2140.85
19.KHAUSTOVA Elizaveta2007SHOR 14 Kaliningrad1:19.7932839.2340.56
20.MIKOŁAJCZUK Maria2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.6531738.6741.98
21.JASZCZYSZYN Julia2007KS Delfin Gdynia1:22.0930141.3740.72
22.BUJNOWICZ Klaudia2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:23.4628639.9943.47
23.SZYMICHOWSKA Wiktoria2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:24.1128041.1143.00
24.WENERSKA Julia2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:25.8026341.1744.63
25.TUROWSKA Zofia2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:28.1524343.6244.53
26.BRZOZOWSKA Magdalena2007MUKS Olimpijcyk Suwałki1:28.4024144.5443.86
27.BIAŁECKA Oliwia2007Siódemka Sopot1:28.91237
28.JASIEWICZ Wiktoria2007KS Delfin Gdynia1:35.1519344.5350.62
29.RAJKOWSKA Zuzanna2007ŻABIANKA Gdańsk1:36.9118348.0748.84
30.STAWECKA Maria2007SWIMLAND Olsztyn1:45.5814152.4753.11
DYSKW.KWIATKOWSKA Nina2007MTS Kwidzyn
O2
NWURBANSKA Zuzanna2007MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-12-14 - 18:12
Dziewcząt, 100m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.GOMUŁKA Weronika2006UKS 190 Łódź1:06.8555732.5834.27
2.WALKUSZ Hanna2006UKS ,,Jedynka'' SP SOLEX1:07.6753733.0134.66
3.SZARGIEJ Aleksandra2006ŻABIANKA Gdańsk1:07.7753532.9034.87
4.DRYNKOWSKA Lena2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.7953432.7435.05
5.PARADOWSKA Oliwia2006ŻABIANKA Gdańsk1:09.1150433.2235.89
6.WILANOWSKA Karina2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.5049633.3236.18
7.SULAK Antonina2006UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:09.5649534.1335.43
8.MĄTEWSKA Zofia2006IKS Konstancin1:09.8948833.0736.82
9.LIS Magdalena2006KS Płetwal Szczytno1:10.2848034.0336.25
10.RUCIŃSKA Helena2006MKP Warszawianka1:10.4447634.2636.18
11.JAGODZIŃSKA Kaludia2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.7047134.4736.23
12.CZUBAK Maria2006IKS Konstancin1:11.9144834.6737.24
13.GAILIUSYTE Gabija2006Kauno PM1:12.8743035.8537.02
14.SZACHMYTOWSKA Lena2006MTS Kwidzyn1:12.8943035.9536.94
15.CIACH Maja2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.3842135.6437.74
16.ŻOCHOWSKA Liliana2006UKS Siódemka Gdynia1:13.4342035.4637.97
17.ŁYSAKOWSKA Karina2006UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:13.6141735.3138.30
18.WISZNIEWSKA Zuzanna2006UKS MOS Ełk1:14.0241036.1037.92
19.DUKOWSKA Anna2006TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:15.1639236.8738.29
20.BABALSKA Kinga2006MTS Kwidzyn1:15.6038537.5038.10
21.RYCHLEWICZ Zuzanna2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.7138435.5440.17
22.BŁASZCZYK Wiktoria2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.2137637.0439.17
23.ŻUK Zuzanna2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:16.5737137.1039.47
24.ZDUNIAK Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:16.8736638.4838.39
25.VAICAITE Neda2006Kauno PM1:16.9236636.9240.00
26.STAWICKA Matylda2006ŻABIANKA Gdańsk1:17.3036037.4439.86
27.LEMAŃSKA Michalina2006MTS Kwidzyn1:17.6735538.4939.18
28.BAŁDYGA Kamila2006MTP Kormoran Olsztyn1:19.3733338.4240.95
29.DOBROWOLSKA Magdalena2006MTS Kwidzyn1:19.7432839.8739.87
30.SŁOWIKOWSKA Karolina2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:19.8032739.3440.46
31.GRZEŚKOWIAK Amelia2006MTS Kwidzyn1:20.3332139.9840.35
32.JUŚKIEWICZ Ada2006SWIMLAND Olsztyn1:20.8131538.5842.23
33.SZABRAŃSKA Oliwia2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.9031439.1941.71
34.NIEWIADOMSKA Alicja2006MTS Kwidzyn1:22.7629340.8641.90
35.MAŁKIEWICZ Natalia2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:23.7728340.4543.32
36.BOCHAIN Aleksandra2006Siódemka Sopot1:26.3525840.8845.47
37.UŚCINOWICZ Zuzanna2006MTP Kormoran Olsztyn1:27.6124742.0945.52
38.DYMISZKIEWICZ Oliwia2006UKP Jedynka Elbląg1:32.1021344.3247.78
NWPROKOP Julia2006Siódemka Sopot
NWSYCHOCKA Magdalena2006SWIMLAND Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-12-14 - 18:12
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.WÓJTOWICZ Gabriela1995SWIMLAND Olsztyn1:02.1969230.3031.89
2.MIGDAŁ Maria2001ŻABIANKA Gdańsk1:06.0757731.9334.14
3.MASŁOWSKA Wiktoria2005SWIMLAND Olsztyn1:13.1942534.5338.66
MAKSYMOWICZ Nadia2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.1942535.2437.95
5.GRZEGORCZYK Maja2005UKS MOS Ełk1:14.7239936.3338.39
6.CIEMIEWSKA Marcelina2005MPKS Orka Ciechanów1:18.9233937.7041.22


<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-12-14 - 18:48
Chłopców, 100m grzbietowy9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.NIEZGODA Edward2010Siódemka Sopot1:24.7119240.3744.34
2.ZUBAKHIN Jewgienij2010Nowodworski OSiR1:25.9718341.6344.34
3.SAWUCHIN NIKITA2010SC Koenigsberg1:28.6216743.1045.52
4.WALERYCH Zbigniew2010ŻABIANKA Gdańsk1:30.5215744.3646.16
5.WOŹNIAK Szymon2010MKP Warszawianka1:34.3713845.5348.84
6.KARAKULEV GEORGIY2011SC Koenigsberg1:35.2213545.2949.93
7.WĄTŁY Kacper2010KS Delfin Gdynia1:39.6711750.4249.25
8.TATUR Maksim2010SHOR 14 Kaliningrad1:40.2411549.0651.18
9.JAKÓBIAK Maksymilian2010Siódemka Sopot1:41.0111348.0652.95
10.WIĘCŁAWSKI Maks2010Siódemka Sopot1:41.0411347.6853.36
11.PARDO Kornel2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:41.3411248.5052.84
12.JANOWSKI Franciszek2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:44.0910349.6654.43
13.SZARGIEJ Maciej2011ŻABIANKA Gdańsk1:45.369951.1554.21
14.JÓŹKO Antoni2011ŻABIANKA Gdańsk1:47.839351.8056.03
15.CIECHANOWICZ Miłosz2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:48.209253.6454.56
16.LYSAK ARTEM2012SC Koenigsberg1:48.249249.4258.82
17.KULA Jakub2011ŻABIANKA Gdańsk1:56.977251.031:05.94
18.GAWLIK Stanisław2011ŻABIANKA Gdańsk1:57.2272

<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-12-14 - 18:48
Chłopców, 100m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.STAWICKI Mateusz2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.5228235.9438.58
2.HAŁAS-AGATOWSKI Hubert2009KS ,,Piranie Osielsko''1:20.0022840.1639.84
3.ZAWIŚLAK Patryk2009MKS Ochota Warszawa1:21.6921439.9441.75
4.WALERYCH Krzysztof2009ŻABIANKA Gdańsk1:23.4720041.0042.47
5.MATUSZEWSKI Maksymilian2009MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:24.3919441.2743.12
6.ZGODA Bartosz2009MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:24.8119141.2943.52
7.PIWOWARSKI Michał2009UKS 307 Warszawa1:25.9018442.7443.16
ONIŠČIUK Artiom2009Klaipeda Gintaro SC1:25.9018442.1043.80
9.FEDORENKO Iegor2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:26.3418141.1745.17
10.PAWLIKOWSKI Przemysław2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:26.5917942.1744.42
11.ŁASKOWSKI Maciej2009ŻABIANKA Gdańsk1:28.9716543.1545.82
12.NARLOCH Grzegorz2009Neptun Gdańsk1:31.23153
13.MATUSZEWSKI Maciej2009ŻABIANKA Gdańsk1:32.5114745.1747.34
14.MALINOWSKI Jan2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:33.6914245.8347.86
15.KOWALCZYK Adam2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:33.9214045.8248.10
16.OGRODNIK Marcel2009KS Delfin Gdynia1:34.2213945.7348.49
17.BOBORYK Tomasz2009KS Delfin Gdynia1:35.0113643.6851.33
18.WYCZÓŁKOWSKI Patryk2009UKS ,,Ósemka'' Toruń1:35.6913346.0849.61
19.MURADOV Aleksandr2009SHOR 14 Kaliningrad1:36.0813145.9450.14
20.BIELECKI Piotr2009MUKS Olimpijcyk Suwałki1:37.8912447.3050.59
21.SULIGA Ksawery2009MTP Kormoran Olsztyn1:38.0412347.6850.36
22.LIPKA Miłosz2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:44.6910151.0153.68
23.KOWALCZYK Leon2009MKP Warszawianka1:45.689850.8154.87
24.KOWALCZYK Teofil2009MKP Warszawianka1:48.899051.9456.95
25.KUBICKI Tomasz2009UKS ,,Frog'' Giżycko2:02.9762
26.MRÓZ Mateusz2009Siódemka Sopot2:04.086158.101:05.98

<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-12-14 - 18:48
Chłopców, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.KRAWCZYK Jakub2008MKP Warszawianka1:13.4029535.3638.04
2.DOBRYJANOWICZ Michał2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.1227536.6438.48
3.ALEKSANDRAVIČIUS Aidas2008Šiaulių "Delfinas" 11:17.4325137.5139.92
4.NOWAK Krzysztof2008UKS SKALAR W-wa1:17.8124738.7439.07
5.WIDŁA Piotr2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.0123638.8040.21
6.BIEŃKOWSKI Mateusz2008ŻABIANKA Gdańsk1:19.2023539.4639.74
7.ŁAPKO Hubert2008Skalar Słupsk1:22.2720940.3441.93
8.TREDER Konrad2008GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:22.4420840.0742.37
9.ODOLECKI Konrad2008UKS MOS Ełk1:22.7420640.9741.77
10.JUCHNO Jeremi2008IKS Konstancin1:23.9919740.0743.92
11.TOMCZAK Tymon2008Akademia Pływania Gdańsk1:24.9619041.5243.44
12.SOLOVIEV Nikita2008SHOR 14 Kaliningrad1:26.4918042.3044.19
13.KASIŃSKI Mikołaj2008UKS 307 Warszawa1:26.5718041.6944.88
14.NORAITIS Lukas2008Šiaulių "Delfinas" 11:28.2017043.0045.20
DUTKIEWICZ Tomasz2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:28.2017043.1045.10
16.OSZCZYK Maksym2008Nowodworski OSiR1:28.4616842.2546.21
17.FERNÓWKA Marcin2008KS Delfin Gdynia1:28.7616743.4745.29
18.MOCHALOV Vsevolod2008SHOR 14 Kaliningrad1:29.2016444.0845.12
19.KAZISALKUS Tautvydas2008Šiaulių "Delfinas" 11:29.5516243.3146.24
20.RYDELEK Szymon2008MKP Warszawianka1:30.8515544.2946.56
21.BOCHENEK Igor2008UKS SKALAR W-wa1:31.2915344.5046.79
22.MIKUCKI Mateusz2008KS Delfin Gdynia1:31.7515144.7746.98
23.VAITKUS Matas2008Šiaulių "Delfinas" 11:31.9815044.3747.61
24.CZAŁBOWSKI Mikołaj2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:32.0114944.5447.47
25.WAWRZOS Dawid2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:33.65142
26.ČIČIRKA Emilis2008Klaipeda Gintaro SC1:37.7712448.3049.47
27.STRUPIŃSKI Mikołaj2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:39.5911849.3050.29
28.WOJTCZUK Piotr2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:52.908156.8056.10
NWKASYNA Bartosz2008Neptun Gdańsk
NWNALAZEK Jan2008UKS G-8 Bielany Warszawa
NWGRZEGRZÓLKA Jan2008UKS G-8 Bielany Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-12-14 - 18:48
Chłopców, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.ŚLESIK Oskar2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5236332.9835.54
2.DUBLEWSKI Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.0733933.8636.21
3.CUR Kacper2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:10.3433534.4935.85
4.OŁOWNIA Ignacy2007UKS Siódemka Gdynia1:10.6133134.0436.57
5.PUTEK Patryk2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9732634.1436.83
6.TOBIASZ Kacper2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9932634.4936.50
7.GARWULEWSKI Bartłomiej2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.1332435.1435.99
8.ROMER Stanisław2007MKP Warszawianka1:11.3932035.1236.27
9.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI Mateusz2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:12.0831134.3837.70
10.JOŃCZYK Patryk2007KS Delfin Gdynia1:12.9830035.7337.25
11.BURCZYŃSKI Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.2729635.7137.56
12.KOPICZYŃSKI Maciej2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.3329635.6937.64
13.KLONOWSKI Mikołaj2007KP Olimpia Świecie1:13.4329435.1438.29
14.MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI Tobiasz2007MTP Kormoran Olsztyn1:13.9028936.0037.90
15.FRĄCZYK Jakub2007UKS Siódemka Gdynia1:14.4828236.2238.26
16.FIGIEL Filip2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:14.6428036.6038.04
17.KRUK Franciszek2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.8227836.0138.81
18.KULESZA Jakub2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.6127036.3639.25
19.SIKORA Oskar2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:15.6326936.2739.36
20.URBUTIIS Titas2007Kauno PM1:15.8026836.1739.63
21.OBŁUSKI Aleksander2007UKS 307 Warszawa1:17.2725338.0139.26
22.CARSTENS Dominik2007UKS Siódemka Gdynia1:17.3925137.9539.44
23.MIKITA Damian2007UKS Ruch Grudziądz1:17.5225037.0440.48
24.BUŁKIN Igor2007Nowodworski OSiR1:17.5925037.9439.65
25.KRYSIAK Maciej2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.0424538.1339.91
26.CZERWIŃSKI Maksymilian2007Neptun Gdańsk1:18.6424037.5841.06
27.TIMOSHIN Mikhail2007SHOR 14 Kaliningrad1:19.2123439.0240.19
28.PAŁDYNA Jan2007MTS Kwidzyn1:19.7523039.4040.35
29.TARKOWSKI Wojciech2007UKS Ruch Grudziądz1:20.6722239.2141.46
30.TRYBULL Aleksander2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:20.8222139.5241.30
31.SZYMCZUKIEWICZ Krzysztof2007Nowodworski OSiR1:21.1421839.9041.24
32.GUSTAITIS Karolis2007Kauno PM1:21.3721639.2242.15
33.OLSZYŃSKI-SEKLECKI Jakub2007ŻABIANKA Gdańsk1:21.8221340.1841.64
34.MASTALEREK Karol2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:22.1321040.4641.67
35.ŁOJEWSKI Adam2007MTP Kormoran Olsztyn1:22.1821039.0543.13
36.PANKOWSKI Olivier2007UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:23.4520040.9742.48
37.GRABLEWSKI Wojciech2007Siódemka Sopot1:24.17195
38.TOKAREWICZ Igor2007UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański1:25.8518441.8643.99
39.GOJTOWSKI Wiktor2007GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:26.8917842.8444.05
40.ŁUKASZEWICZ Piotr2007UKS SKALAR W-wa1:28.7016743.2245.48
41.SOWA Bruno2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:30.4915742.5547.94
42.KAWIAK Igor2007MTS Kwidzyn1:33.8414144.7049.14
43.DONAJSKI Michał2007MTS Kwidzyn1:37.61125
44.PĘKAL Mikołaj2007MTS Kwidzyn1:39.3911847.1352.26

<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-12-14 - 18:48
Chłopców, 100m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.BRZÓSKA Jan2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.1351129.5931.54
2.PIERUCKI Radosław2006Dwójka Morena Gdańsk1:03.6245330.8032.82
3.KONKEL Filip2006Skalar Słupsk1:04.1744131.0833.09
4.STYŚ Aleksander2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:04.5443430.8833.66
5.LUCOW Jan2006MKP Warszawianka1:04.9642631.8133.15
6.KOCH Mikołaj2006MKS Trójka Łódź1:06.0040631.6334.37
7.KUREK Bartosz2006TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:06.1740332.7333.44
8.TOBJASZ Adam2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:08.2336732.8335.40
9.CIBOROWSKI Dominik2006MKP Warszawianka1:08.2936632.2536.04
10.LEŚNIEWSKI Wiktor2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:09.8934233.9935.90
11.DUBIEL Wiktor2006ŻABIANKA Gdańsk1:09.9234134.1135.81
12.DRAGUN Oliwier2006MTP Kormoran Olsztyn1:10.6633134.1936.47
13.BZYMEK Igor2006Nowodworski OSiR1:11.5031935.1236.38
14.NOWAK Hubert2006TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:11.6631735.4436.22
15.KULIK Maksymilian2006MTP Kormoran Olsztyn1:12.4330735.4636.97
16.POPOVYCH Kyrylo2006UKS Tri-Team Rumia1:12.7230335.1237.60
17.RADOMSKI Filip2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.4629435.6737.79
18.KOZIŃSKI Jan2006UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:13.6029235.5838.02
19.MAZIARZ Mateusz2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:13.9728836.1137.86
20.MAKOWSKI Łukasz2006UKS Ruch Grudziądz1:14.4728235.8238.65
21.KRASOWSKI Konrad2006KS Delfin Gdynia1:15.7026937.3638.34
22.BANASZEWSKI Kacper2006ŻABIANKA Gdańsk1:15.8726737.1338.74
23.RZEPECKI Mikołaj2006IKS Konstancin1:16.0626536.7739.29
24.BRÓDKA Bartosz2006MTS Kwidzyn1:16.3626238.2538.11
25.GOŁOFIT Karol2006UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:16.3726237.3739.00
26.MACIĄG Alan2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:16.4726136.6539.82
27.KRUSZYŃSKI Michał2006SWIMLAND Olsztyn1:18.6823937.9140.77
28.NOMGAUDAS Orestas2006Klaipeda Gintaro SC1:18.7923838.3840.41
29.KONONENKO Daniil2006Klaipeda Gintaro SC1:19.4623238.8040.66
30.SOBCZAK Stanisław2006TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:19.88229
31.KOPCZYŃSKI Krystian2006MTKP Delfin Toruń1:19.9022838.8041.10
32.PAWŁOWSKI Mikołaj2006UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:20.2022639.5340.67
33.DARASZKIEWICZ Szymon2006UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:20.7822139.5541.23
34.KONIK Łukasz2006IKS Konstancin1:21.6421438.8042.84
35.KRZESIAK Oskar2006MKP Warszawianka1:22.3520940.5741.78
36.KALINOWSKI Kacper2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:23.0320441.1741.86
37.KRZYŻEWSKI Piotr2006MTP Kormoran Olsztyn1:23.4720041.2142.26
38.BARBŠYS Audrius2006Klaipeda Gintaro SC1:23.5120040.8242.69
39.JARANOWSKI Adam2006ŻABIANKA Gdańsk1:23.9419740.6743.27
40.ORZOŁEK Bartłomiej2006MTP Kormoran Olsztyn1:26.0118342.5243.49
41.NALIŃSKI Mikołaj2006MTKP Delfin Toruń1:27.3617541.1346.23
42.STRZAŁKOWSKI Piotr2006MKP Warszawianka1:28.1217043.0545.07
43.JANUSZANIEC Łukasz2006UKP Jedynka Elbląg1:29.5816242.9646.62
44.BARUSAS Modestas2006Klaipeda Gintaro SC1:30.3115844.7545.56
45.KRAJEWSKI Szymon2006KS Płetwal Szczytno1:47.919251.2156.70

<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-12-14 - 18:48
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.PLAGA Dawid2005Skalar Słupsk1:01.1751029.7931.38
2.ZIEMANN David2005Siódemka Sopot1:03.6045330.9532.65
3.KAROLEWICZ Jakub2003UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:05.9740631.8534.12
4.EZERSKIS Antanas2005Klaipeda Gintaro SC1:06.4639731.8034.66
5.STANKIEWICZ Oskar2005UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:07.1538532.0835.07
6.KOWALSKI Alexander2005MPKS Orka Ciechanów1:07.5637833.3334.23
7.ŁOBODA Tymoteusz2005MPKS Orka Ciechanów1:07.5837831.6135.97
8.ZYCHOWICZ Bartosz2005UKS Ruch Grudziądz1:07.9137232.6535.26
9.ARSTIKAITIS Ridas2005Kauno PM1:08.3036632.3235.98
10.RAISUOTIS Feliks2003Klaipeda Gintaro SC1:08.5736233.3635.21
11.DZIĘNDZIA Radosław2003MOSiR Sopot1:08.9535633.5035.45
12.ZEMAITIS Matas2005Kauno PM1:10.1833735.4934.69
13.TECLAW Igor2003KS Płetwal Szczytno1:10.4333433.1737.26
14.PADGORNAS Mantas2005Kauno PM1:10.5633234.4236.14
15.BLOCK Kacper2005SWIMLAND Olsztyn1:11.5231934.0137.51
16.JUCHNO Mikołaj2005IKS Konstancin1:11.5331934.3937.14
17.VAITKUS Mantas2005Klaipeda Gintaro SC1:13.7329136.3037.43
18.SONGAILA Domantas2005Klaipeda Gintaro SC1:13.7629135.8837.88
19.RAGUS Mieszko2004ŻABIANKA Gdańsk1:17.5525035.3742.18
20.DUMIC Robert2005Klaipeda Gintaro SC1:17.7424837.1340.61
21.CEGLIŃSKI Karol2005Nowodworski OSiR1:17.8024837.0340.77
22.TUCHOLSKI Jan2005UKP Jedynka Elbląg1:21.6621438.9842.68
23.JOKUBAUSKAS Paulius2005Klaipeda Gintaro SC1:23.8119841.6942.12


<< TOP >>
Konkurencja 17
2019-12-14 - 19:31
Dziewcząt, 800m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SOBCZAK Antonina07MKP Warszawianka9:43.79553
100m:
200m:
1:07.96
2:21.80
1:07.96
1:13.84
300m:
400m:
3:35.53
4:49.79
1:13.73
1:14.26
500m:
600m:
6:04.18
7:18.88
1:14.39
1:14.70
700m:
800m:
8:32.87
9:43.79
1:13.99
1:10.92
2.TRAFALSKA Zuzanna07TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki9:52.33529
100m:
200m:
1:09.80
2:26.19
1:09.80
1:16.39
300m:
400m:
3:42.72
4:58.82
1:16.53
1:16.10
500m:
600m:
6:13.34
7:27.92
1:14.52
1:14.58
700m:
800m:
8:41.94
9:52.33
1:14.02
1:10.39
3.KUCZMAR Zuzanna07MKS Ochota Warszawa9:54.27524
100m:
200m:
1:09.23
2:23.18
1:09.23
1:13.95
300m:
400m:
3:37.67
4:53.59
1:14.49
1:15.92
500m:
600m:
6:08.54
7:25.13
1:14.95
1:16.59
700m:
800m:
8:40.68
9:54.27
1:15.55
1:13.59
4.ORASZEK Karolina07UKP ,,Polonia Warszawa''9:58.55513
100m:
200m:
1:08.09
2:22.08
1:08.09
1:13.99
300m:
400m:
3:37.37
4:53.69
1:15.29
1:16.32
500m:
600m:
6:10.18
7:26.93
1:16.49
1:16.75
700m:
800m:
8:43.36
9:58.55
1:16.43
1:15.19
5.CIECHANOWSKA Aleksandra07UKS 307 Warszawa10:04.21499
100m:
200m:
1:09.58
2:26.21
1:09.58
1:16.63
300m:
400m:
3:43.48
5:00.89
1:17.27
1:17.41
500m:
600m:
6:17.81
7:34.69
1:16.92
1:16.88
700m:
800m:
8:51.10
10:04.21
1:16.41
1:13.11
6.SIEDLEWSKA Marcelina07ŻABIANKA Gdańsk10:09.99485
100m:
200m:
1:11.13
2:27.98
1:11.13
1:16.85
300m:
400m:
3:46.15
5:04.66
1:18.17
1:18.51
500m:
600m:
6:22.15
7:40.72
1:17.49
1:18.57
700m:
800m:
8:56.93
10:09.99
1:16.21
1:13.06
7.MURAS Nina07UKS 307 Warszawa10:19.03464
100m:
200m:
1:13.17
2:30.74
1:13.17
1:17.57
300m:
400m:
3:48.42
5:07.33
1:17.68
1:18.91
500m:
600m:
6:26.60
7:46.11
1:19.27
1:19.51
700m:
800m:
9:03.95
10:19.03
1:17.84
1:15.08
8.MIKOŁAJCZUK Maria07UKS ,,GIM 92 Ursynów''11:04.45375
100m:
200m:
1:13.26
2:36.68
1:13.26
1:23.42
300m:
400m:
4:01.59
5:26.73
1:24.91
1:25.14
500m:
600m:
6:52.46
8:18.41
1:25.73
1:25.95
700m:
800m:
9:44.59
11:04.45
1:26.18
1:19.86
9.MAJA Bakun07UKS G-8 Bielany Warszawa11:05.29374
100m:
200m:
1:17.14
2:42.40
1:17.14
1:25.26
300m:
400m:
4:07.43
5:32.06
1:25.03
1:24.63
500m:
600m:
6:58.02
8:23.47
1:25.96
1:25.45
700m:
800m:
9:48.10
11:05.29
1:24.63
1:17.19
10.CYGLICKA Maria07MTP Kormoran Olsztyn11:07.13370
100m:
200m:
1:18.62
2:42.53
1:18.62
1:23.91
300m:
400m:
4:07.89
5:32.85
1:25.36
1:24.96
500m:
600m:
6:57.59
8:22.49
1:24.74
1:24.90
700m:
800m:
9:45.25
11:07.13
1:22.76
1:21.88
11.GIEROWSKA Antonina07UKS ,,GIM 92 Ursynów''11:43.86315
100m:
200m:
1:20.47
2:48.95
1:20.47
1:28.48
300m:
400m:
4:17.72
5:47.31
1:28.77
1:29.59
500m:
600m:
7:17.63
8:48.81
1:30.32
1:31.18
700m:
800m:
10:18.33
11:43.86
1:29.52
1:25.53
12.PYTYŃSKA Oliwia07UKS Ruch Grudziądz12:14.73277
100m:
200m:
1:23.74
2:57.59
1:23.74
1:33.85
300m:
400m:
4:31.40
6:04.51
1:33.81
1:33.11
500m:
600m:
7:38.99
9:14.87
1:34.48
1:35.88
700m:
800m:
10:48.66
12:14.73
1:33.79
1:26.07

<< TOP >>
Konkurencja 17
2019-12-14 - 19:31
Dziewcząt, 800m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.RUDOMINA Agnieszka06ŻABIANKA Gdańsk9:36.68574
100m:
200m:
1:06.86
2:19.83
1:06.86
1:12.97
300m:
400m:
3:34.00
4:48.03
1:14.17
1:14.03
500m:
600m:
6:01.44
7:14.46
1:13.41
1:13.02
700m:
800m:
8:27.53
9:36.68
1:13.07
1:09.15
2.RĄP Apolonia06MKS Znicz Koszalin9:44.54551
100m:
200m:
1:07.15
2:21.00
1:07.15
1:13.85
300m:
400m:
3:35.78
4:49.90
1:14.78
1:14.12
500m:
600m:
6:04.43
7:19.29
1:14.53
1:14.86
700m:
800m:
8:34.13
9:44.54
1:14.84
1:10.41
3.MACIAK Julia06Iuks Muszelka Warszawa9:44.55551
100m:
200m:
1:06.26
2:18.29
1:06.26
1:12.03
300m:
400m:
3:31.82
4:46.50
1:13.53
1:14.68
500m:
600m:
6:01.17
7:17.29
1:14.67
1:16.12
700m:
800m:
8:31.52
9:44.55
1:14.23
1:13.03
4.MIKUŁA Natalia06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki9:45.12549
100m:
200m:
1:07.55
2:20.37
1:07.55
1:12.82
300m:
400m:
3:34.73
4:48.45
1:14.36
1:13.72
500m:
600m:
6:03.42
7:18.86
1:14.97
1:15.44
700m:
800m:
8:33.61
9:45.12
1:14.75
1:11.51
5.JANASZEK-SEYDLITZ Zofia06UKS ,,GIM 92 Ursynów''9:45.32549
100m:
200m:
1:06.08
2:18.28
1:06.08
1:12.20
300m:
400m:
3:30.73
4:45.81
1:12.45
1:15.08
500m:
600m:
6:00.93
7:15.88
1:15.12
1:14.95
700m:
800m:
8:30.90
9:45.32
1:15.02
1:14.42
6.SKROBISZ Urszula06UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański9:57.00517
100m:
200m:
1:10.27
2:25.16
1:10.27
1:14.89
300m:
400m:
3:40.19
4:55.93
1:15.03
1:15.74
500m:
600m:
6:11.33
7:27.53
1:15.40
1:16.20
700m:
800m:
8:43.25
9:57.00
1:15.72
1:13.75
7.RULEWSKA Julia06UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański9:59.37511
100m:
200m:
1:08.27
2:22.29
1:08.27
1:14.02
300m:
400m:
3:38.64
4:56.09
1:16.35
1:17.45
500m:
600m:
6:13.23
7:30.11
1:17.14
1:16.88
700m:
800m:
8:46.46
9:59.37
1:16.35
1:12.91
8.WILANOWSKA Karina06UKP ,,Polonia Warszawa''10:00.68508
100m:
200m:
1:09.31
2:24.53
1:09.31
1:15.22
300m:
400m:
3:41.01
4:56.24
1:16.48
1:15.23
500m:
600m:
6:14.71
7:31.66
1:18.47
1:16.95
700m:
800m:
8:47.82
10:00.68
1:16.16
1:12.86
9.PAWLIK Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa10:11.44481
100m:
200m:
1:12.46
2:30.49
1:12.46
1:18.03
300m:
400m:
3:48.54
5:05.83
1:18.05
1:17.29
500m:
600m:
6:23.21
7:42.01
1:17.38
1:18.80
700m:
800m:
9:00.20
10:11.44
1:18.19
1:11.24
10.KLOFCZYŃSKA Maja06ŻABIANKA Gdańsk10:18.95464
100m:
200m:
1:12.30
2:30.04
1:12.30
1:17.74
300m:
400m:
3:48.08
5:06.64
1:18.04
1:18.56
500m:
600m:
6:25.26
7:44.18
1:18.62
1:18.92
700m:
800m:
9:01.74
10:18.95
1:17.56
1:17.21
11.KNAPIK Amelia06MKS Ochota Warszawa10:20.89460
100m:
200m:
1:10.02
2:27.32
1:10.02
1:17.30
300m:
400m:
3:45.11
5:03.99
1:17.79
1:18.88
500m:
600m:
6:23.00
7:41.78
1:19.01
1:18.78
700m:
800m:
9:01.91
10:20.89
1:20.13
1:18.98
12.BABALSKA Kinga06MTS Kwidzyn10:22.04457
100m:
200m:
1:11.48
2:28.91
1:11.48
1:17.43
300m:
400m:
3:48.20
5:08.45
1:19.29
1:20.25
500m:
600m:
6:27.11
7:46.64
1:18.66
1:19.53
700m:
800m:
9:05.97
10:22.04
1:19.33
1:16.07
13.ŁUBIŃSKA Zuzanna06UKS ,,GIM 92 Ursynów''10:23.16455
100m:
200m:
1:10.71
2:28.90
1:10.71
1:18.19
300m:
400m:
3:46.27
5:05.88
1:17.37
1:19.61
500m:
600m:
6:26.99
7:46.87
1:21.11
1:19.88
700m:
800m:
9:05.99
10:23.16
1:19.12
1:17.17
14.RUCIŃSKA Helena06MKP Warszawianka10:31.82436
100m:
200m:
1:10.82
2:31.44
1:10.82
1:20.62
300m:
400m:
3:52.61
5:14.20
1:21.17
1:21.59
500m:
600m:
6:34.93
7:54.75
1:20.73
1:19.82
700m:
800m:
9:14.30
10:31.82
1:19.55
1:17.52
15.HORSZOWSKA Jagna06IKS Konstancin10:47.72405
100m:
200m:
1:14.41
2:37.02
1:14.41
1:22.61
300m:
400m:
4:01.31
5:24.64
1:24.29
1:23.33
500m:
600m:
6:47.72
8:09.95
1:23.08
1:22.23
700m:
800m:
9:31.80
10:47.72
1:21.85
1:15.92
DYSKW.WALCZAK Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa
O1

<< TOP >>
Konkurencja 17
2019-12-14 - 19:31
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SERAFIN Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa9:30.08594
100m:
200m:
1:05.84
2:15.46
1:05.84
1:09.62
300m:
400m:
3:26.67
4:38.60
1:11.21
1:11.93
500m:
600m:
5:51.70
7:05.03
1:13.10
1:13.33
700m:
800m:
8:17.91
9:30.08
1:12.88
1:12.17
2.TOFIL Emilia05KS Delfin Gdynia9:38.01570
100m:
200m:
1:07.34
2:19.02
1:07.34
1:11.68
300m:
400m:
3:31.37
4:44.54
1:12.35
1:13.17
500m:
600m:
5:58.25
7:12.13
1:13.71
1:13.88
700m:
800m:
8:25.70
9:38.01
1:13.57
1:12.31
3.JURKOWSKA Iga05Akademia Pływania Gdańsk10:15.02473
100m:
200m:
1:11.46
2:28.01
1:11.46
1:16.55
300m:
400m:
3:45.90
5:04.22
1:17.89
1:18.32
500m:
600m:
6:22.63
7:40.84
1:18.41
1:18.21
700m:
800m:
8:58.93
10:15.02
1:18.09
1:16.09


<< TOP >>
Konkurencja 18
2019-12-14 - 20:22
Chłopców, 1500m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRYŚ Radosław07UKS Tri-Team Rumia17:30.87525
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.04
2:15.19
3:25.51
4:35.58
1:05.04
1:10.15
1:10.32
1:10.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.01
6:56.56
8:07.52
9:18.49
1:10.43
1:10.55
1:10.96
1:10.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:29.71
11:40.61
12:51.62
14:02.65
1:11.22
1:10.90
1:11.01
1:11.03
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.44
16:23.13
17:30.87
1:10.79
1:09.69
1:07.74
2.KOZŁOWSKI Iwo07UKP ,,Polonia Warszawa''18:24.27452
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.28
2:23.10
3:36.81
4:51.12
1:09.28
1:13.82
1:13.71
1:14.31
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.03
7:19.55
8:33.77
9:48.59
1:13.91
1:14.52
1:14.22
1:14.82
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:02.42
12:16.95
13:31.15
14:44.64
1:13.83
1:14.53
1:14.20
1:13.49
1300m:
1400m:
1500m:
15:59.55
17:11.96
18:24.27
1:14.91
1:12.41
1:12.31
3.CIECHANOWSKI Stanisław07UKS 307 Warszawa18:38.78435
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.78
2:21.84
3:36.08
4:51.30
1:07.78
1:14.06
1:14.24
1:15.22
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.50
7:21.23
8:36.31
9:51.57
1:14.20
1:15.73
1:15.08
1:15.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.98
12:21.24
13:36.54
14:52.78
1:14.41
1:15.26
1:15.30
1:16.24
1300m:
1400m:
1500m:
16:08.94
17:24.74
18:38.78
1:16.16
1:15.80
1:14.04
4.ANTOSIK Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa19:19.52391
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.15
2:26.88
3:44.47
5:02.61
1:10.15
1:16.73
1:17.59
1:18.14
500m:
600m:
700m:
800m:
6:21.30
7:39.23
8:57.32
10:16.65
1:18.69
1:17.93
1:18.09
1:19.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:35.09
12:54.04
14:12.14
15:31.18
1:18.44
1:18.95
1:18.10
1:19.04
1300m:
1400m:
1500m:
16:49.70
18:07.42
19:19.52
1:18.52
1:17.72
1:12.10
5.GAJEWSKI Jan07MKS Ochota Warszawa19:25.48385
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.58
2:30.44
3:49.12
5:06.70
1:12.58
1:17.86
1:18.68
1:17.58
500m:
600m:
700m:
800m:
6:25.08
7:43.48
9:01.33
10:20.28
1:18.38
1:18.40
1:17.85
1:18.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:39.10
12:57.37
14:15.54
15:33.37
1:18.82
1:18.27
1:18.17
1:17.83
1300m:
1400m:
1500m:
16:51.75
18:09.63
19:25.48
1:18.38
1:17.88
1:15.85
6.RESZKA Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa20:11.74342
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.54
2:35.69
3:56.12
5:16.13
1:14.54
1:21.15
1:20.43
1:20.01
500m:
600m:
700m:
800m:
6:37.57
7:57.82
9:17.85
10:38.06
1:21.44
1:20.25
1:20.03
1:20.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:58.56
13:19.30
14:42.22
16:03.10
1:20.50
1:20.74
1:22.92
1:20.88
1300m:
1400m:
1500m:
17:27.12
18:50.23
20:11.74
1:24.02
1:23.11
1:21.51
7.CHMIELEWSKI Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa20:40.16319
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.47
2:36.27
3:59.07
5:22.22
1:14.47
1:21.80
1:22.80
1:23.15
500m:
600m:
700m:
800m:
6:46.19
8:09.07
9:32.97
10:56.33
1:23.97
1:22.88
1:23.90
1:23.36
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:19.38
13:43.18
15:06.35
16:29.98
1:23.05
1:23.80
1:23.17
1:23.63
1300m:
1400m:
1500m:
17:54.55
19:17.91
20:40.16
1:24.57
1:23.36
1:22.25
NWCHMIELEWSKI Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 18
2019-12-14 - 20:22
Chłopców, 1500m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.POPIEL Mikołaj06Sekcja Pływacka Meduza Pajęczno16:34.34620
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.00
2:06.70
3:13.91
4:20.82
1:01.00
1:05.70
1:07.21
1:06.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.22
6:35.40
7:42.51
8:49.81
1:07.40
1:07.18
1:07.11
1:07.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.61
11:05.15
12:12.62
13:19.04
1:07.80
1:07.54
1:07.47
1:06.42
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.94
15:31.23
16:34.34
1:06.90
1:05.29
1:03.11
2.LARYŚ Jerzy06Iuks Muszelka Warszawa16:50.08591
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.39
2:09.11
3:14.98
4:21.41
1:03.39
1:05.72
1:05.87
1:06.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.29
6:35.61
7:43.02
8:50.95
1:06.88
1:07.32
1:07.41
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.22
11:08.15
12:16.90
13:25.63
1:08.27
1:08.93
1:08.75
1:08.73
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.25
15:42.26
16:50.08
1:08.62
1:08.01
1:07.82
3.FRONCZAK Antoni06UKP ,,Polonia Warszawa''17:43.33507
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.05
2:14.83
3:25.60
4:36.72
1:05.05
1:09.78
1:10.77
1:11.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.04
7:00.69
8:12.50
9:24.42
1:12.32
1:11.65
1:11.81
1:11.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.02
11:47.22
12:58.73
14:09.88
1:11.60
1:11.20
1:11.51
1:11.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:21.26
16:33.43
17:43.33
1:11.38
1:12.17
1:09.90
4.MARKOWSKI Wincenty06UKS Tri-Team Rumia17:44.48505
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.64
2:12.71
3:22.58
4:33.50
1:03.64
1:09.07
1:09.87
1:10.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.03
6:56.73
8:08.85
9:21.33
1:11.53
1:11.70
1:12.12
1:12.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:33.33
11:46.16
12:58.41
14:10.87
1:12.00
1:12.83
1:12.25
1:12.46
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.57
16:34.79
17:44.48
1:12.70
1:11.22
1:09.69
5.HANDZLIK Mateusz06MKP Warszawianka18:13.81466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.94
2:21.32
3:35.09
4:49.29
1:07.94
1:13.38
1:13.77
1:14.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.17
7:17.02
8:30.13
9:43.13
1:13.88
1:13.85
1:13.11
1:13.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:56.86
12:10.05
13:23.42
14:36.68
1:13.73
1:13.19
1:13.37
1:13.26
1300m:
1400m:
1500m:
15:50.31
17:03.10
18:13.81
1:13.63
1:12.79
1:10.71
6.URBAŃSKI Maciej06UKP ,,Polonia Warszawa''18:23.86453
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.67
2:22.88
3:36.20
4:50.83
1:08.67
1:14.21
1:13.32
1:14.63
500m:
600m:
700m:
800m:
6:04.98
7:17.76
8:30.89
9:44.92
1:14.15
1:12.78
1:13.13
1:14.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:58.31
12:11.71
13:26.79
14:41.83
1:13.39
1:13.40
1:15.08
1:15.04
1300m:
1400m:
1500m:
15:58.67
17:12.35
18:23.86
1:16.84
1:13.68
1:11.51
7.CHABOWSKI Nathaniel06UKS ,,Dwójka'' Tczew18:28.73447
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.91
2:20.91
3:34.76
4:48.95
1:07.91
1:13.00
1:13.85
1:14.19
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.25
7:17.35
8:31.92
9:46.58
1:14.30
1:14.10
1:14.57
1:14.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:01.69
12:17.04
13:31.52
14:46.29
1:15.11
1:15.35
1:14.48
1:14.77
1300m:
1400m:
1500m:
16:01.10
17:15.45
18:28.73
1:14.81
1:14.35
1:13.28
8.CIBOROWSKI Dominik06MKP Warszawianka18:32.76442
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.71
2:21.33
3:35.13
4:49.55
1:07.71
1:13.62
1:13.80
1:14.42
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.92
7:18.27
8:33.10
9:48.04
1:14.37
1:14.35
1:14.83
1:14.94
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.28
12:18.59
13:34.41
14:49.65
1:15.24
1:15.31
1:15.82
1:15.24
1300m:
1400m:
1500m:
16:05.07
17:20.30
18:32.76
1:15.42
1:15.23
1:12.46
9.NOSAL Łukasz06MKP Warszawianka18:37.84436
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.40
2:21.66
3:37.11
4:52.31
1:07.40
1:14.26
1:15.45
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.21
7:23.66
8:39.45
9:55.18
1:15.90
1:15.45
1:15.79
1:15.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:11.53
12:27.55
13:42.94
14:58.51
1:16.35
1:16.02
1:15.39
1:15.57
1300m:
1400m:
1500m:
16:13.66
17:27.26
18:37.84
1:15.15
1:13.60
1:10.58
10.BRÓDKA Bartosz06MTS Kwidzyn18:46.92426
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.14
2:28.11
3:43.53
4:58.95
1:12.14
1:15.97
1:15.42
1:15.42
500m:
600m:
700m:
800m:
6:15.49
7:31.90
8:48.78
10:05.77
1:16.54
1:16.41
1:16.88
1:16.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:21.79
12:36.88
13:51.96
15:06.72
1:16.02
1:15.09
1:15.08
1:14.76
1300m:
1400m:
1500m:
16:21.32
17:35.44
18:46.92
1:14.60
1:14.12
1:11.48
11.NETTER Maciej06UKS Tri-Team Rumia18:55.42416
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.54
2:25.74
3:41.02
4:56.46
1:10.54
1:15.20
1:15.28
1:15.44
500m:
600m:
700m:
800m:
6:12.67
7:28.27
8:44.53
10:00.49
1:16.21
1:15.60
1:16.26
1:15.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:16.62
12:34.16
13:50.94
15:07.99
1:16.13
1:17.54
1:16.78
1:17.05
1300m:
1400m:
1500m:
16:25.12
17:41.97
18:55.42
1:17.13
1:16.85
1:13.45
12.GAWLIK Kacper06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa19:07.12404
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.30
3:05.03
4:22.83
5:40.72
1:09.30
1:55.73
1:17.80
1:17.89
500m:
600m:
700m:
800m:
8:16.70
9:34.99
10:53.00
12:49.50
2:35.98
1:18.29
1:18.01
1:56.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:45.941:56.441300m:
1400m:
1500m:


19:07.12
13.SZYMANEK Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa19:12.96397
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.29
2:27.82
3:46.21
5:04.17
1:11.29
1:16.53
1:18.39
1:17.96
500m:
600m:
700m:
800m:
6:20.47
7:36.51
8:53.34
10:10.07
1:16.30
1:16.04
1:16.83
1:16.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:27.71
12:45.10
14:03.35
15:22.02
1:17.64
1:17.39
1:18.25
1:18.67
1300m:
1400m:
1500m:
16:41.50
17:58.66
19:12.96
1:19.48
1:17.16
1:14.30
14.BACHANEK Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa19:27.05383
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.33
2:26.32
3:43.44
5:01.26
1:10.33
1:15.99
1:17.12
1:17.82
500m:
600m:
700m:
800m:
6:19.84
7:37.84
8:56.17
10:14.45
1:18.58
1:18.00
1:18.33
1:18.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:33.27
12:52.91
14:11.66
15:30.15
1:18.82
1:19.64
1:18.75
1:18.49
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.33
18:08.57
19:27.05
1:20.18
1:18.24
1:18.48
15.POKRĘTOWSKI Karol06MTP Kormoran Olsztyn19:53.63358
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.20
2:29.74
3:49.08
5:08.66
1:11.20
1:18.54
1:19.34
1:19.58
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.24
7:49.91
9:10.43
10:31.02
1:20.58
1:20.67
1:20.52
1:20.59
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:52.17
13:13.98
14:33.58
15:54.38
1:21.15
1:21.81
1:19.60
1:20.80
1300m:
1400m:
1500m:
17:14.90
18:34.16
19:53.63
1:20.52
1:19.26
1:19.47
16.KUBIAK Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa19:56.45356
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.36
2:35.27
3:56.14
5:16.54
1:14.36
1:20.91
1:20.87
1:20.40
500m:
600m:
700m:
800m:
6:38.78
7:58.02
9:17.66
10:37.74
1:22.24
1:19.24
1:19.64
1:20.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:57.88
13:17.88
14:38.35
15:59.46
1:20.14
1:20.00
1:20.47
1:21.11
1300m:
1400m:
1500m:
17:20.16
18:40.67
19:56.45
1:20.70
1:20.51
1:15.78
17.SOBCZAK Stanisław06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki20:04.02349
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.70
2:36.84
3:57.19
5:17.42
1:16.70
1:20.14
1:20.35
1:20.23
500m:
600m:
700m:
800m:
6:37.92
7:58.04
9:19.50
10:40.55
1:20.50
1:20.12
1:21.46
1:21.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:00.98
13:23.39
14:44.47
16:05.37
1:20.43
1:22.41
1:21.08
1:20.90
1300m:
1400m:
1500m:
17:26.10
18:47.22
20:04.02
1:20.73
1:21.12
1:16.80
18.WRONA Maciej06MKP Warszawianka20:29.69328
100m:
200m:
300m:
400m:
1:15.76
2:39.12
4:01.74
5:24.36
1:15.76
1:23.36
1:22.62
1:22.62
500m:
600m:
700m:
800m:
6:47.46
8:10.03
9:33.39
10:54.92
1:23.10
1:22.57
1:23.36
1:21.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:16.32
13:38.64
15:00.65
16:23.66
1:21.40
1:22.32
1:22.01
1:23.01
1300m:
1400m:
1500m:
17:45.64
19:08.15
20:29.69
1:21.98
1:22.51
1:21.54
19.WASZKIEWICZ Maciej06MKS Roś Pisz20:45.81315
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.36
2:32.34
3:56.33
5:20.98
1:10.36
1:21.98
1:23.99
1:24.65
500m:
600m:
700m:
800m:
6:46.10
8:11.37
9:37.18
11:01.39
1:25.12
1:25.27
1:25.81
1:24.21
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:26.69
13:51.67
15:16.39
16:41.98
1:25.30
1:24.98
1:24.72
1:25.59
1300m:
1400m:
1500m:
18:05.59
19:28.89
20:45.81
1:23.61
1:23.30
1:16.92
20.CHODAŃ Maciej06MTP Kormoran Olsztyn20:56.26307
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.93
2:43.56
4:07.09
5:30.72
1:19.93
1:23.63
1:23.53
1:23.63
500m:
600m:
700m:
800m:
6:54.72
8:19.02
9:43.54
11:07.68
1:24.00
1:24.30
1:24.52
1:24.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:31.96
13:57.73
15:22.77
16:47.69
1:24.28
1:25.77
1:25.04
1:24.92
1300m:
1400m:
1500m:
18:12.53
19:37.19
20:56.26
1:24.84
1:24.66
1:19.07
21.MICKIEWICZ Franciszek06SWIMLAND Olsztyn21:03.41302
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.41
2:33.01
3:56.39
5:19.56
1:12.41
1:20.60
1:23.38
1:23.17
500m:
600m:
700m:
800m:
6:45.37
8:10.11
9:36.18
11:01.52
1:25.81
1:24.74
1:26.07
1:25.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:28.59
13:55.01
15:21.88
16:48.85
1:27.07
1:26.42
1:26.87
1:26.97
1300m:
1400m:
1500m:
18:15.96
19:41.73
21:03.41
1:27.11
1:25.77
1:21.68
22.CZERNIAK-CZYŻNIAK Tomasz06MKS Ochota Warszawa21:06.01300
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.58
2:40.90
4:05.70
5:31.13
1:16.58
1:24.32
1:24.80
1:25.43
500m:
600m:
700m:
800m:
6:55.64
8:19.98
9:45.00
11:08.38
1:24.51
1:24.34
1:25.02
1:23.38
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:32.97
13:58.18
15:23.48
16:49.13
1:24.59
1:25.21
1:25.30
1:25.65
1300m:
1400m:
1500m:
18:15.42
19:41.44
21:06.01
1:26.29
1:26.02
1:24.57
NIE UK.BORSKI Mikołaj06UKS Tri-Team Rumia

<< TOP >>
Konkurencja 18
2019-12-14 - 20:22
Mężczyzn, 1500m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.STADALIUS Gustas05Kauno PM18:16.96462
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.07
2:22.10
3:35.06
4:47.58
1:09.07
1:13.03
1:12.96
1:12.52
500m:
600m:
700m:
800m:
6:00.65
7:13.58
8:26.83
9:40.44
1:13.07
1:12.93
1:13.25
1:13.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:53.89
12:06.64
13:20.30
14:34.21
1:13.45
1:12.75
1:13.66
1:13.91
1300m:
1400m:
1500m:
15:48.18
17:03.14
18:16.96
1:13.97
1:14.96
1:13.82
NWPALIŃSKI Maciej00St. Szkoła Pływania ,,Orka''


<< TOP >>
3 - 15 Grudzień 20192019-12-15 - 8:40


Konkurencja 19
2019-12-15 - 8:40
Dziewcząt, 200m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.BROJANOWSKA Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa2:50.5634435.9042.2446.0846.34
2.GACKA Aleksandra07UKS Siódemka Gdynia2:53.3432837.3846.3546.6143.00
3.MURAS Nina07UKS 307 Warszawa2:59.8029439.3444.8348.2947.34
4.RADKIEWICZ Daria07UKS ,,GIM 92 Ursynów''3:18.4321940.2450.3754.5053.32

<< TOP >>
Konkurencja 19
2019-12-15 - 8:40
Dziewcząt, 200m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.DUZOWSKA Martyna06Akademia Pływania Gdańsk2:30.3950333.6638.7238.9739.04
2.RULEWSKA Julia06UKS ,,Ósemka'' Starogard Gdański2:38.0643333.5140.2642.5441.75
3.GŁOWACKA Weronika06IKS Konstancin2:39.1442435.1840.6742.6540.64
4.MACIAK Julia06Iuks Muszelka Warszawa2:39.3842234.1940.6642.2942.24
5.BOBROWSKA Joanna06MUKS Olimpijcyk Suwałki2:49.9934836.5743.3044.5445.58
6.AŻGIN Marta06Neptun Gdańsk2:52.8633135.4043.5846.6847.20
7.KACAR Melis06UKP ,,Polonia Warszawa''2:55.0431936.2846.2047.2845.28

<< TOP >>
Konkurencja 19
2019-12-15 - 8:40
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SCHWARZ Helena03MOSiR Sopot2:34.5746333.3238.2739.5743.41
2.MOSKOLENKO Kseniia04SHOR 14 Kaliningrad3:01.9128439.8848.5350.7142.79


<< TOP >>
Konkurencja 20
2019-12-15 - 8:48
Chłopców, 200m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.OBŁUSKI Aleksander07UKS 307 Warszawa2:55.9723235.4742.6947.6150.20
2.BUBNYS Jonas07Kauno PM3:00.2221636.6145.9350.1247.56
3.KACZOR Oskar07UKS Siódemka Gdynia3:02.9720740.8346.4549.6846.01
4.SZMAJDA Aleksander07MUKS Olimpijcyk Suwałki3:50.5610350.4459.351:00.311:00.46

<< TOP >>
Konkurencja 20
2019-12-15 - 8:48
Chłopców, 200m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.LARYŚ Jerzy06Iuks Muszelka Warszawa2:16.1950231.0434.3435.0035.81
2.JANISZEWSKI Mateusz06UKS SP-149 Łódź2:17.7148530.3135.6836.1235.60
3.STYŚ Aleksander06MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa2:26.7340131.4237.9138.3039.10
4.MATEKONIS Aidas06Kauno PM2:28.4138730.6436.2439.7141.82
5.RŻYSKI Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:31.7336333.2138.4140.0740.04
6.NOWAK Hubert06TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:33.6434932.8538.9841.8040.01
7.HANDZLIK Mateusz06MKP Warszawianka2:34.5934333.5538.5041.1541.39
8.URBAŃSKI Maciej06UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.5632433.0939.7742.3142.39
9.DZIĘGIELEWSKI Jacek06KS Delfin Gdynia2:39.5931134.8340.4342.0342.30
10.MACIĄG Alan06UKP ,,Polonia Warszawa''2:42.2829632.0739.6944.8045.72
11.CZERNIAK-CZYŻNIAK Tomasz06MKS Ochota Warszawa2:44.7128334.9740.8043.5845.36
12.SZMAJDA Nikodem06MUKS Olimpijcyk Suwałki2:49.3126136.2642.3645.5845.11
13.SURININAS Arturas06Kauno PM3:20.4615740.5351.9254.8153.20

<< TOP >>
Konkurencja 20
2019-12-15 - 8:48
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SIENKIEWICZ Ignacy05IKS Konstancin2:38.5631833.0741.2042.1542.14
2.MISIEWICZ Igor05UKP Jedynka Elbląg2:44.3428535.3641.3243.7043.96


<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-12-15 - 8:55
Dziewcząt, 100m zmienny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.PAKHOMOVA Aleksandra2010SHOR 14 Kaliningrad1:24.6829739.3145.37
2.LEWANDOWSKA Julia2010KS ,,Piranie Osielsko''1:24.7329638.8745.86
3.BORTLISZ Gabriela2010MKP Warszawianka1:28.5725940.9147.66
4.NITSCHKA Olga2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:36.7819947.6049.18
5.NITSCHKA Lena2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:43.7916149.4954.30
6.DUBIEL Lilianna2010ŻABIANKA Gdańsk1:44.3315849.5154.82
7.MAKOWSKA Nastazja Kinga2010UKS ,,Frog'' Giżycko1:45.4715348.7556.72
8.CIBOROWSKA Anna2010MKP Warszawianka1:49.5713751.5658.01
9.NIKOLENKO Valeriia2010MAU DO DUSSH Jantar1:50.7513251.6059.15
10.PODLEWSKA Małgorzata2010MKP Warszawianka1:53.1212454.0159.11
11.OKHINA Ekaterina2011SHOR 14 Kaliningrad1:57.0711253.431:03.64
12.SEK KATYA2012SC Koenigsberg2:03.149657.571:05.57
DYSKW.CZAJA Aleksandra2010KS Delfin Gdynia
Z /M10 Z3/ G8

<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-12-15 - 8:55
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.TKACHUK Dariia2009SHOR 14 Kaliningrad1:18.6137136.0842.53
2.KUCZMAR Aleksandra2009MKS Ochota Warszawa1:21.7832938.2343.55
3.HUTKOWSKA Nadia2009UKS 307 Warszawa1:22.9931538.9544.04
4.MAZUREK Paulina2009Skalar Słupsk1:23.3931138.9644.43
5.STYŚ Zuzanna2009MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:25.6128738.9846.63
6.ROMANOWSKA Aleksandra2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:25.8128539.5046.31
7.PIEŃKOWSKA Martyna2009KS Płetwal Szczytno1:27.1927241.2345.96
8.GORZKIEWICZ Łucja2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:27.7526742.9744.78
9.MODZELEWSKA Maria2009ŻABIANKA Gdańsk1:28.1026339.9348.17
10.GRITZNER Milena2009MKS Medyk Giżycko1:29.9324842.2247.71
11.DEMBEK Laura2009KS Delfin Gdynia1:30.9823942.3148.67
12.KUCHCIŃSKA Matylda2009UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:31.4823547.5443.94
13.DZIK Zoja2009SWIMLAND Olsztyn1:31.5823443.4648.12
14.GIRGŽDUTAITYTĖ Mėta2009Klaipeda Gintaro SC1:31.8723240.9650.91
15.TATKOWSKA Oliwia2009Akademia Pływania Gdańsk1:32.1623042.0550.11
16.KAZANOWSKA Kaja2009MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:32.6122742.9449.67
17.GŁAŻEWSKA Zofia2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:32.9922443.2249.77
18.GNAŚ Nadia2009UKS Tri-Team Rumia1:33.3122244.0149.30
19.IDZKIEWICZ Hanna2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:33.6921944.5149.18
20.CZARNOMSKA Natalia2009UKS ,,Ósemka'' Toruń1:33.8621842.2151.65
21.GRECHUTA Paulina2009Siódemka Sopot1:34.3421445.3149.03
WAWRZYNIAK Amelia2009UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:34.3421444.4549.89
23.WITKOWSKA Magdalena2009UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.5921342.9551.64
24.KOWALCZYK Nina2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:34.7321243.7450.99
25.GALKINA Elizaveta2009MAU DO DUSSH Jantar1:34.8621144.0050.86
26.TRUCHAN Kinga2009MUKS Olimpijcyk Suwałki1:37.1819646.2950.89
27.TRZESZCZKOWSKA Dominika2009SWIMLAND Olsztyn1:37.2519647.9949.26
28.STACHEWICZ Magdalena2009MTP Kormoran Olsztyn1:40.6617648.1652.50
29.DEJNEKA Amelia2009ŻABIANKA Gdańsk1:40.8917546.0354.86
30.KOWALCZYK Gabrysia2009UKS Tri-Team Rumia1:41.5417247.6353.91
31.ARBUZOVA Uliana2009SHOR 14 Kaliningrad1:46.8714749.9956.88
32.WOLICKA Pola2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:47.1814652.9054.28
33.GLUKHOVA Mariia2009SHOR 14 Kaliningrad1:47.2214651.9855.24
34.SZYMAŃSKA Julia2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:47.7614453.1554.61
DYSKW.SLOBODINA Vitalina2009SHOR 14 Kaliningrad
Z3/ G8
DYSKW.FOTA Zofia2009Siódemka Sopot
Z3 G8
NWŠIAULYTĖ Marta2009Klaipeda Gintaro SC21.93

<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-12-15 - 8:55
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.STANKO Khrystyna2008ŻABIANKA Gdańsk1:20.7634237.4543.31
2.CHABOWSKA Gabriela2008UKS ,,Dwójka'' Tczew1:21.4533337.3744.08
3.BANASIK Lena2008IKS Konstancin1:21.5333237.1044.43
4.MACIEJEWSKA Marta2008Neptun Gdańsk1:21.5433239.9841.56
5.WITT Jagoda2008KS Delfin Gdynia1:21.7333037.5344.20
6.KICZYŃSKA Zuzanna2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.6831937.2145.47
7.WALC Alicja2008KS Płetwal Szczytno1:23.5930837.4546.14
8.CZUBIK Aleksandra2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.1130338.7745.34
9.ADAMEK Emilia2008MTP ,,Lublinianka''1:24.3330038.5445.79
10.ZBUTOWICZ Julia2008SWIMLAND Olsztyn1:24.8529541.4443.41
11.POGORZELSKA Wiktoria2008Skalar Słupsk1:25.0429339.9245.12
12.ŚWIĄTEK Hanna2008Neptun Gdańsk1:25.1029240.0345.07
13.MÓJTA Julia2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:25.2529139.7545.50
14.MALINOWSKA Martyna2008UKS Ruch Grudziądz1:25.5628841.1244.44
15.KIJEWSKA Wiktoria2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:25.6428738.6746.97
16.OŚKA Nina2008UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:26.4027939.3847.02
17.ŻELEZIK Julia2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:26.5027839.9846.52
18.FIRAK Lena2008Neptun Gdańsk1:26.8627540.1546.71
19.FORMELA Natalia2008GKS ,,CARTUSIA''  w Kartuzach1:27.2427141.0046.24
20.BOGUSŁAWSKA Hanna2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:27.7026740.7646.94
21.MĄTEWSKA Hanna2008IKS Konstancin1:27.7226740.3047.42
22.WAWRZYNIAK Natalia2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:28.1626340.3247.84
23.GODLEWSKA Pola2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:29.1125539.0350.08
24.ZIELASKOWSKA Zuzanna2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:29.1225441.5647.56
25.WIŚNIEWSKA Maja2008MKS Ochota Warszawa1:29.5325142.4347.10
26.MAROCHKINA Nikoli2008SHOR 14 Kaliningrad1:29.6725044.5045.17
27.SACHARCZUK Weronika2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:30.1824643.5646.62
28.KIRIIANOVA Ekaterina2008SHOR 14 Kaliningrad1:31.0223943.6447.38
29.JÓZEFOWICZ Maja2008Siódemka Sopot1:31.2323741.0850.15
30.ADAMSKA Magda2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:33.1922245.4247.77
31.NIECIECKA Aleksandra2008MUKS Olimpijcyk Suwałki1:33.7121944.9548.76
32.PŁONKA Ewa2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:34.2121544.6249.59
33.CISZYK Hanna2008UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:40.7817650.9849.80
34.ULISZEWSKA Michalina2008SWIMLAND Olsztyn1:42.3416847.1655.18
35.WALENDZEWICZ Nicole2008MUKS Olimpijcyk Suwałki1:47.1614651.3255.84
36.RZATKOWSKA Aleksandra2008MUKS Olimpijcyk Suwałki1:48.5814051.3457.24
NWPIECHOTA Maja2008MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-12-15 - 8:55
Dziewcząt, 100m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.SOBCZAK Antonina2007MKP Warszawianka1:10.5051534.0436.46
2.PIETRZYK Hanna2007TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:11.0650234.1936.87
3.MACIEJEWSKA Antonina2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:11.0750232.4738.60
4.JACUK Julia2007MUKS ''Piętnastka'' Bydgoszcz1:13.0146334.1238.89
5.CIECHANOWSKA Aleksandra2007UKS 307 Warszawa1:14.3543933.7840.57
6.BORTLISZ Wiktoria2007MKP Warszawianka1:14.3843834.3939.99
7.TARASZKIEWICZ Zofia2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.9042935.1039.80
8.GRZEGORZEWSKA Julia2007Nowodworski OSiR1:15.0342735.1139.92
9.PLAGA Olga2007Skalar Słupsk1:16.5440235.3841.16
10.SZCZYGLAK Julia2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:16.6240136.4440.18
11.MARKIEWICZ Weronika2007Neptun Gdańsk1:16.9239635.1341.79
12.WIĘCKOWSKA Hanna2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.3039020.3756.93
13.GRZEGORZEWSKA Julia2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.5437236.6741.87
14.LANGE Aleksandra2007Dwójka Morena Gdańsk1:18.6537035.7242.93
15.KOŃCZAK Maja2007KS Delfin Gdynia1:18.8336836.0842.75
16.SZCZEPANIAK Lena2007Siódemka Sopot1:21.0933835.5345.56
17.KOCZERBA Hanna2007IKS Konstancin1:21.4133436.5844.83
18.KHAUSTOVA Elizaveta2007SHOR 14 Kaliningrad1:22.0632637.0345.03
19.JASZCZYSZYN Julia2007KS Delfin Gdynia1:23.3631139.1644.20
20.GREGORCZYK Maja2007SWIMLAND Olsztyn1:23.7130738.3045.41
21.KWIECIŃSKA Agata2007UKS Ruch Grudziądz1:24.3230139.3045.02
22.GIEROWSKA Antonina2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:24.4329940.7143.72
23.SZCZODROWSKA Julia2007UKS ,,Ósemka'' Toruń1:25.7328639.2446.49
24.TCHÓRZEWSKA Magdalena2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:27.4926942.1745.32
25.BUJNOWICZ Klaudia2007UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:28.2326240.5847.65
26.GRABYTĖ Rugilė2007Klaipeda Gintaro SC1:28.4526041.2347.22
27.GRITZNER Marianna2007MKS Medyk Giżycko1:28.6025941.3647.24
28.PANOW Laura2007Siódemka Sopot1:32.4822845.5646.92
29.RAJKOWSKA Zuzanna2007ŻABIANKA Gdańsk1:33.3722146.0647.31
30.WASILEWSKA Amelia2007MTP Kormoran Olsztyn1:33.5022042.5150.99
31.JUŚKIEWICZ Maria2007Skalar Słupsk1:36.3220144.6051.72
32.CZAPLA Martyna2007Skalar Słupsk1:38.2219048.6249.60
33.ŻUREK Zuzanna2007MKP Warszawianka1:38.4818845.3653.12
34.CZYŻEWSKA Oliwia2007ŻABIANKA Gdańsk1:42.0616948.4453.62
NWURBANSKA Zuzanna2007MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-12-15 - 8:55
Dziewcząt, 100m zmienny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.DRYNKOWSKA Lena2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.1454531.8237.32
2.BIELAWA Anna2006UKS Tri-Team Rumia1:09.4553832.3837.07
3.KOŁODZIEJSKA Stefania2006KS Delfin Gdynia1:10.7950832.6138.18
4.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra2006MKP Warszawianka1:11.2149933.8437.37
5.CZUBAK Maria2006IKS Konstancin1:11.6249132.5739.05
6.CZUBIK Marta2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.0648233.0239.04
7.JAGODZIŃSKA Kaludia2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5347232.9639.57
8.WOŹNIAK Julia2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:13.6145233.7839.83
9.RUCIŃSKA Wiktoria2006UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:13.8344833.6840.15
10.KUPIS Aleksandra2006MTP Kormoran Olsztyn1:13.8844735.7438.14
11.ZAWADZKA Klaudia2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:15.4741936.9238.55
12.BŁASZCZYK Wiktoria2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:15.7141533.9641.75
13.WISZNIEWSKA Zuzanna2006UKS MOS Ełk1:16.7339936.0240.71
14.SOBEK Iga2006ŻABIANKA Gdańsk1:17.1739236.2140.96
15.ROLIŃSKA Katarzyna2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.9638035.1142.85
16.HORSZOWSKA Jagna2006IKS Konstancin1:19.5035936.6642.84
17.MURAS Oliwia2006UKS 307 Warszawa1:19.6235735.8743.75
18.SZCZEPKOWSKA Gabrysia2006KP Płetwal Mława1:20.3734736.8043.57
19.HOLC Amelia2006UKP ,,Polonia Warszawa''1:20.6434437.4243.22
20.JUŚKIEWICZ Ada2006SWIMLAND Olsztyn1:20.9334037.8443.09
21.KLEMAREWSKA Natalia2006UKS MOS Ełk1:21.2433637.4143.83
22.PRACZ Wiktoria2006UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.2833636.5144.77
23.CZAPLICKA Izabela2006KP Płetwal Mława1:22.9431637.9744.97
24.KLOFCZYŃSKA Maja2006ŻABIANKA Gdańsk1:23.2731237.8045.47
25.PALANIS Wiktoria2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:23.6630839.4044.26
26.KAWAŁKO Aleksandra2006Skalar Słupsk1:24.3930041.3143.08
27.JURKUN Zuzanna2006MUKS Olimpijcyk Suwałki1:27.9726541.6546.32
28.BEKKER Alena2006SHOR 14 Kaliningrad1:30.5824242.2948.29
29.PRZYCZYNA Maja2006ŻABIANKA Gdańsk1:32.5022841.1551.35
DYSKW.JARZYNA Zuzanna2006UKP ,,Polonia Warszawa''
Z /K15
NWBOROWIK Maria2006MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa

<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-12-15 - 8:55
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.MAKSYMOWICZ Nina2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.3956432.0736.32
2.SAMORAJ Oliwia2005MKS Piaseczno1:12.0348233.0938.94
3.ZORINA Daria2005UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5347234.0338.50
4.KOKORINA Valentina2005SHOR 14 Kaliningrad1:13.9544636.1537.80
5.DRUŻBA Amelia2004Skalar Słupsk1:14.3243932.9941.33
6.GRZEGORCZYK Maja2005UKS MOS Ełk1:14.7843134.5140.27
7.ALEKSANDROVA Sofiia2003SHOR 14 Kaliningrad1:16.1540836.1440.01
8.TEMPLIN Wiktoria2004KS Płetwal Szczytno1:17.7438435.5342.21
9.WISZNIEWSKA Julia2004MKS Medyk Giżycko1:17.8738235.4842.39
10.TEMPLIN Patrycja2004KS Płetwal Szczytno1:17.9538136.0241.93
11.BROŻYNA Alicja2004IKS Konstancin1:19.0836436.9442.14
12.CIEMIEWSKA Marcelina2005MPKS Orka Ciechanów1:20.0135236.8443.17
13.SZYMERKOWSKA Agata2005ŻABIANKA Gdańsk1:25.1129238.5546.56
14.SZYMERKOWSKA Zuzanna2005ŻABIANKA Gdańsk1:25.7028641.0244.68
15.PENNER Dariia2004SHOR 14 Kaliningrad1:26.1728242.3243.85
16.ZAMOJSKA Alicja2004UKP Jedynka Elbląg1:36.6619945.9050.76


<< TOP >>
Konkurencja 22
2019-12-15 - 9:35
Chłopców, 100m zmienny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.BUSYGIN Matvei2010SHOR 14 Kaliningrad1:31.9716342.5849.39
2.NIEZGODA Edward2010Siódemka Sopot1:32.5815941.4951.09
3.SAWUCHIN NIKITA2010SC Koenigsberg1:34.2115142.1852.03
4.TATUR Maksim2010SHOR 14 Kaliningrad1:36.1114345.1950.92
5.ZUBAKHIN Jewgienij2010Nowodworski OSiR1:36.4614144.6751.79
6.KRYŚ Bruno2011UKS Tri-Team Rumia1:42.4811748.8353.65
7.WOŹNIAK Szymon2010MKP Warszawianka1:43.3911447.4255.97
8.RUTKOWSKI Karol2010ŻABIANKA Gdańsk1:56.787953.391:03.39
9.LUSHEV Ivan2010MAU DO DUSSH Jantar1:57.847755.201:02.64
DYSKW.ENERLICH Ignacy2010KS Płetwal Szczytno
Z3 G8
DYSKW.PAŁASZ Maksymilian2010KS Delfin Gdynia
Z3 G3
DYSKW.KARAKULEV GEORGIY2011SC Koenigsberg
Z3 G8
DYSKW.LYSAK ARTEM2012SC Koenigsberg
O1

<< TOP >>
Konkurencja 22
2019-12-15 - 9:35
Chłopców, 100m zmienny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.WIRASZKA Piotr2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:15.8829035.4540.43
2.STAWICKI Mateusz2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:16.2028635.1041.10
3.POWIERZA Arkadiusz2009MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:20.3024538.7241.58
4.FEDORENKO Iegor2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:24.3321138.4445.89
5.JANICKI Nataniel2009MKS Medyk Giżycko1:26.1819839.9146.27
6.PAWLIKOWSKI Przemysław2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:26.4219640.0146.41
7.ZAWIŚLAK Patryk2009MKS Ochota Warszawa1:27.71188
8.KORTAS Krzysztof2009MTP Kormoran Olsztyn1:28.6718241.0747.60
9.KNAPIK Marcin2009MKS Ochota Warszawa1:28.7218144.2444.48
10.KOWALCZYK Adam2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:30.6417041.9148.73
11.CYSARZ Franciszek2009Siódemka Sopot1:30.68170
12.MIRGOS Piotr2009UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.1516743.7547.40
13.OGRODNIK Marcel2009KS Delfin Gdynia1:31.2316743.2547.98
14.GULA Mariusz2009KS Delfin Gdynia1:31.5216542.0449.48
15.RÓZGA Juliusz2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:32.0616243.8848.18
16.ZALEWSKI Bartosz2009St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:33.5215542.0751.45
17.CZODROWSKI Jan2009MTP Kormoran Olsztyn1:35.9814345.2250.76
18.WINIEWSKI Szymon2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:35.9914343.8952.10
19.KOWALCZYK Tymon2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:36.2114246.7149.50
20.MASTALERZ Maciej2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:36.2314245.2550.98
21.MALINOWSKI Jan2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:36.4414144.2752.17
22.KIM Iaroslav2009SHOR 14 Kaliningrad1:36.7214045.1451.58
23.PENK Szymon2009ŻABIANKA Gdańsk1:37.2113845.1052.11
24.MURADOV Aleksandr2009SHOR 14 Kaliningrad1:37.3113745.6151.70
25.LIPKA Miłosz2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:38.7213147.5251.20
26.PUPCHENKO Nikita2009SHOR 14 Kaliningrad1:39.5712848.8050.77
27.AWERJANOW Mark2009MAU DO DUSSH Jantar1:42.3911848.8453.55
28.KOVALEV Timofei2009MAU DO DUSSH Jantar1:42.8411645.9056.94
29.LIPKA Kacper2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:45.5810751.4454.14
30.PIMENOV David2009MAU DO DUSSH Jantar1:53.688649.061:04.62
DYSKW.ŁACIAK Jan2009UKS ,,GIM 92 Ursynów''
Z3 G8
DYSKW.MATUSZEWSKI Maciej2009ŻABIANKA Gdańsk
O1
NWKHODEEV Ivan2009MAU DO DUSSH Jantar

<< TOP >>
Konkurencja 22
2019-12-15 - 9:35
Chłopców, 100m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.OSÓBKA-MORAWSKI Eryk2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:14.3630833.0641.30
2.WRÓBLEWSKI Borys2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.8527935.6541.20
3.CZAJKA Maciej2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.7826936.3441.44
4.ZALEWSKI Jakub2008St. Szkoła Pływania ,,Orka''1:18.2526436.1042.15
5.MICHAŁOWSKI Jan2008Nowodworski OSiR1:19.0425736.6842.36
6.CHLIPAŁA Jan2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.0725637.0142.06
7.POLKOWSKI Piotr2008UKP ,,Polonia Warszawa''1:19.1125637.1441.97
8.STAROŃ Filip2008ŻABIANKA Gdańsk1:19.4225339.2640.16
9.MAJEWSKI Szymon2008MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:19.8324937.1142.72
10.TOMCZAK Tymon2008Akademia Pływania Gdańsk1:20.0924737.4442.65
11.HUSZCZA Mateusz2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:20.1724636.0644.11
12.RÓŻYCKI Jan2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:21.2023737.2044.00
13.CHUKHLOMIN Kirill2008SHOR 14 Kaliningrad1:21.8823140.5941.29
14.KAMIŃSKI Marcel2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.4122639.6442.77
15.BERTAŠIUS Deividas2008Klaipeda Gintaro SC1:22.7122438.8043.91
16.JUCHNO Jeremi2008IKS Konstancin1:23.8221537.7446.08
17.NOSTIS Jonas2008Šiaulių "Delfinas" 11:24.1921239.0245.17
18.GROCHALA Oskar2008MKS Ochota Warszawa1:24.3021138.1646.14
19.ROZMARYNOWSKI Jakub2008MKS Ochota Warszawa1:25.4220339.2346.19
20.ŠIMA Emilis2008Šiaulių "Delfinas" 11:26.7919440.2446.55
21.GOŁĄB Kryspin2008MTP Kormoran Olsztyn1:27.4318939.5247.91
22.SZLENDAK-ROTER Aleksander2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:27.8918741.0646.83
23.POLAK Bartosz2008UKS ,,Frog'' Giżycko1:27.9918642.5145.48
24.MELINIK Artem2008SHOR 14 Kaliningrad1:28.0518541.4446.61
25.GRZEGRZÓLKA Jan2008UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.3118440.9147.40
26.MRÓZ Marcin2008Siódemka Sopot1:28.6118241.1847.43
27.PIOTROWSKI Jakub2008UKS Tri-Team Rumia1:29.6817642.2047.48
28.SOLOVIEV Nikita2008SHOR 14 Kaliningrad1:30.1717340.4849.69
29.ŽAKEVIČIUS Maksim2008Klaipeda Gintaro SC1:30.4017142.1248.28
30.MOCHALOV Vsevolod2008SHOR 14 Kaliningrad1:30.6117039.8950.72
31.BIEŃKOWSKI Jakub2008ŻABIANKA Gdańsk1:31.1716743.1048.07
32.FERNÓWKA Marcin2008KS Delfin Gdynia1:31.6016540.5251.08
33.OKHIN Evgenii2008SHOR 14 Kaliningrad1:31.9116342.1649.75
34.RYBSKI Jan2008UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:32.7715942.3350.44
35.STERPEJKOWICZ-WERSOCKI Antoni2008Siódemka Sopot1:52.228952.9159.31
DYSKW.DĄBROWSKI Adam2008UKS 307 Warszawa
Z3G8
DYSKW.ČEPAS Vykintas2008Klaipeda Gintaro SC
Z / K16
NWWALASIEWICZ Bartosz2008UKS ,,Frog'' Giżycko

<< TOP >>
Konkurencja 22
2019-12-15 - 9:35
Chłopców, 100m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.KUSEK Mateusz2007MUKS Olimpijcyk Suwałki1:11.3534932.9438.41
2.KAZANOWSKI Dominik2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:11.8734134.0937.78
3.STEFAŃSKI Leon2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.4433332.6439.80
4.DUBLEWSKI Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.1332432.2440.89
5.WILDNER Arkadiusz2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.4931933.2440.25
6.WIŚNIEWSKI Jakub2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.8131534.6239.19
7.HRYWNIAK Igor2007UKS Tri-Team Rumia1:14.0531233.5440.51
8.DWORAKOWSKI Błażej2007KS Delfin Gdynia1:14.3730835.9838.39
9.JOŃCZYK Patryk2007KS Delfin Gdynia1:14.7730333.5141.26
10.BODNAR Maciej2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:14.9030235.4539.45
11.KLONOWSKI Mikołaj2007KP Olimpia Świecie1:15.8829035.1540.73
12.KRUK Franciszek2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:16.4528435.4940.96
13.SPIREWSKI Mikołaj2007UKS Siódemka Gdynia1:16.6928137.1439.55
14.JANKOWSKI Jakub2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:16.9627836.7240.24
15.CARSTENS Dominik2007UKS Siódemka Gdynia1:17.6327136.0741.56
16.CZERWIŃSKI Maksymilian2007Neptun Gdańsk1:18.0026734.7943.21
17.SITKIEWICZ Bogusz2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.2426537.0841.16
18.TARKOWSKI Wojciech2007UKS Ruch Grudziądz1:18.3026436.2342.07
19.ZAJĄC Nikodem2007TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:18.6726038.3740.30
20.TIMOSHIN Mikhail2007SHOR 14 Kaliningrad1:20.3524437.6742.68
21.KOSOBUDZKI Aleksander2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.3824435.6444.74
22.MAŁECKI Mikołaj2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.4624337.0643.40
23.SHORIN Iliia2007SHOR 14 Kaliningrad1:21.0923837.0644.03
24.DONCZYK Łukasz2007UKS ,,Ósemka'' Toruń1:21.8723137.7144.16
25.MASTALEREK Karol2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:21.9323038.4843.45
26.BALCIUNAS Ignas2007Kauno PM1:22.1022940.5241.58
27.KRAS Mateusz2007UKS ,,GIM 92 Ursynów''1:22.2722839.0543.22
28.MAGDZIŃSKI Kacper2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.7022437.9944.71
29.KUDASHEV Tikhon2007SHOR 14 Kaliningrad1:23.2921938.9744.32
30.GNIADO Maciej2007UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.6421639.9443.70
31.SZYMCZUKIEWICZ Krzysztof2007Nowodworski OSiR1:24.9620739.0045.96
32.STAŃCZYK Krzysztof2007UKP ,,Polonia Warszawa''1:25.2020539.4945.71
33.KUDRYCKI Kosma2007Siódemka Sopot1:26.0719940.8545.22
34.KAROLEWICZ Kosma2007UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:26.7619440.5646.20
35.ŻABIŃSKI Igor2007UKS Tri-Team Rumia1:27.8718745.3542.52
36.PANKOWSKI Olivier2007UKS ,,Lokomotywa'' Sopot1:27.9018640.9346.97
37.ROKITA Borys2007Siódemka Sopot1:31.6016544.4247.18
38.KOSTRZANOWSKI Kacper2007MKS ,,Jagiellonka'' Warszawa1:31.6216541.7649.86
39.MARCINIAK Jerzy2007ŻABIANKA Gdańsk1:41.8312047.4154.42
NWMATRACKI Aleksander2007MTP Kormoran Olsztyn

<< TOP >>
Konkurencja 22
2019-12-15 - 9:35
Chłopców, 100m zmienny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.