Ostatnia aktualizacja 08.02.2020 18:52
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa młodzików
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowa
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa młodziczek
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
100mSerie na czas12 - 13.................. 100mSerie na czas12 - 13..................
400mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki 400mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
100mSerie na czas12 - 13.................. 100mSerie na czas12 - 13..................
200mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki 200mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
100mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki 100mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki
200mSerie na czas12 - 13.................. 200mSerie na czas12 - 13..................
 
motylkowymotylkowy
100mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki 100mSerie na czas12 - 13Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
200mSerie na czas12 - 13.................. 200mSerie na czas12 - 13..................
 
Inne konkurencje
10.Mieszane8 x 50m dowolnySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
9.Wszystkie4 x 50m dowolnySerie na czas14:2312 - 13 latLista startowaWyniki
19.Wszystkie4 x 50m zmiennySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa młodzików
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowa
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa młodziczek
 
1 - I Runda - Chojnice - 08.02.2020 - 10:00
1.Dziewcząt100m motylkowySerie na czas10:0012 - 13 latLista startowaWyniki
2.Chłopców100m motylkowySerie na czas10:1412 - 13 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:3212 - 13 latLista startowaWyniki
4.Chłopców100m klasycznySerie na czas10:5312 - 13 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt200m grzbietowySerie na czas11:2512 - 13 latLista startowaWyniki
6.Chłopców200m grzbietowySerie na czas11:5812 - 13 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt400m dowolnySerie na czas12:3412 - 13 latLista startowaWyniki
8.Chłopców400m dowolnySerie na czas13:2312 - 13 latLista startowaWyniki
9.Wszystkie4 x 50m dowolnySerie na czas14:2312 - 13 latLista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (podsumowanie)Klasyfikacja końcowa młodzików
Statystyka medalowaKlasyfikacja końcowa drużynowa
Progresja zawodników (szczegóły)Klasyfikacja końcowa młodziczek
 
2 - II Runda - Kartuzy - 26.04.2020 - 9:45
10.Mieszane8 x 50m dowolnySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
11.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
12.Chłopców100m dowolnySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
13.Dziewcząt200m klasycznySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
14.Chłopców200m klasycznySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
15.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
16.Chłopców100m grzbietowySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
17.Dziewcząt200m zmiennySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
18.Chłopców200m zmiennySerie na czas9:4512 - 13 lat..................
19.Wszystkie4 x 50m zmiennySerie na czas9:4512 - 13 lat..................