Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  11 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  11 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 100m zmienny  20 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 100m zmienny  20 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 100m zmienny  9 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 100m zmienny  9 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  19. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  8 - 12 lat
Nr  20. Chłopców, 4 x 50m zmienny  8 - 12 lat
Nr  21. Kobiet, 4 x 50m zmienny  13 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  13 lat i starsi
Nr  23. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  AG 80 - 359
Nr  24. Kobiet, 200m grzbietowy  11 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m grzbietowy  11 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 400m dowolny  11 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 400m dowolny  11 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  35. Mężczyzn, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  36. Kobiet, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  37. Mężczyzn, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  38. Kobiet, 200m klasyczny  11 lat i starsi
Nr  39. Mężczyzn, 200m klasyczny  11 lat i starsi
Nr  40. Kobiet, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  41. Mężczyzn, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  42. Kobiet, 100m dowolny  9 lat i starsi
Nr  43. Mężczyzn, 100m dowolny  9 lat i starsi
Nr  44. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  45. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  46. Kobiet, 50m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  47. Mężczyzn, 50m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  48. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  49. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  50. Kobiet, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  51. Mężczyzn, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  52. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  8 - 12 lat
Nr  53. Chłopców, 4 x 50m dowolny  8 - 12 lat
Nr  54. Kobiet, 4 x 50m dowolny  13 lat i starsi
Nr  55. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  13 lat i starsi
Nr  56. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  AG 80 - 359
Nr  57. Kobiet, 200m zmienny  11 lat i starsi
Nr  58. Mężczyzn, 200m zmienny  11 lat i starsi
Nr  59. Kobiet, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  60. Mężczyzn, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  61. Kobiet, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  62. Mężczyzn, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  63. Kobiet, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  64. Mężczyzn, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  65. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  66. Mężczyzn, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  44. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  45. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  36. Kobiet, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  37. Mężczyzn, 150m dowolny  12 lat i starsi


II Miêdzynarodowe Zawody Pływackie Sheraton Poznań Cup
Poznań, 18. - 19.1.2014


Konkurencja 1
2014-01-18 - 9:15
Kobiet, 200m dowolny
Women 200m freestyle
11 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
11 lat

1.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice2:39.6335.3840.1143.0441.10
2.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice2:41.7136.9640.8142.9341.01
3.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań2:45.9736.8942.0343.6043.45
4.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec2:53.5039.4245.3645.2343.49
5.STODOLSKA ZOFIA03MKS SP 63 Bydgoszcz2:59.6740.4346.2147.4145.62
6.Fabrowska Marcelina03Muks Rekin Bydgoszcz3:09.8242.4148.8551.5746.99
7.Makuch Martyna03UKS BAŁTYK Kołobrzeg3:24.8945.1853.9854.9450.79
8.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica3:33.0843.2554.5357.8257.48

12 lat

1.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek2:27.5733.8637.5638.7237.43
2.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:35.7436.6040.2639.9038.98
3.Chmiel Liwia Anna02UKS Trójka Środa Wlkp.2:44.1636.9043.0943.8140.36
4.Gotlib Paulina02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:47.0938.3343.8644.5340.37
5.Kuflińska Karolina02UKS Grot Koziegłowy2:48.2038.0242.9945.5541.64
6.Warciarek Agata02UKS Grot Koziegłowy2:54.6339.2444.7746.1044.52
7.Libera Zuzanna02UKS Grot Koziegłowy2:55.4939.8144.9947.0943.60
8.Ratajczak Alicja02UKS Grot Koziegłowy3:14.3442.1250.2652.5349.43

13 lat

1.IVANOVA DARYA01"Neptune", Minsk, Belarus2:26.6333.7736.7838.3037.78
2.Gąsowska Martyna01MTKP Delfin Toruń2:28.4934.2037.2638.8138.22
3.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg2:29.1433.9837.4839.4538.23
4.SHKARADZENAK MARYIA01Reqion Minsk2:33.7835.3439.1240.7738.55
5.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica2:34.4734.2839.8041.1439.25
6.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań2:36.3335.1239.9541.6139.65
7.Bąkowska Julia01UKS TRI-Team Rumia2:36.4334.5338.8341.3941.68
8.Nowicka Natalia01UKS Grot Koziegłowy2:37.3335.8239.6441.7640.11
9.KAKHNO DARYA01"Neptune", Minsk, Belarus2:40.3535.7440.0943.0741.45
10.Górna Marta01UKS Grot Koziegłowy2:40.8635.8440.9843.2740.77
11.Posańska Agata01UKS TRI-Team Rumia2:42.1436.8341.6543.0940.57
12.OSIEWALSKA AGNIESZKA01mks piranie2:43.1637.0542.2143.0040.90
13.Janyga Weronika01UKS Grot Koziegłowy2:45.2837.5342.1244.7540.88
14.SAVANOVICH HANNA01Reqion Minsk2:46.0936.5943.7345.0640.71
15.Dechnik Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:47.9737.8443.4544.2442.44
16.Niemczyk Marta01UKS TRI-Team Rumia2:49.8739.8042.6344.0743.37
17.Marek Martyna01UKS TRI-Team Rumia2:49.9040.4143.6244.1541.72

14 - 15 lat

1.Pavlikova Vladislava99Skify2:08.9530.4133.1732.9832.39
2.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna2:16.1631.6334.3335.4334.77
3.Mikhryukova Sofya99Skify2:18.7431.8834.9135.9036.05
4.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń2:20.3932.2535.5636.5636.02
5.KALININA KARYNA99Reqion Minsk2:21.7532.6735.6437.0136.43
6.Pietrzak Patrycja00MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:25.8233.6337.5538.2536.39
7.Smirnova Alena99Skify2:28.6733.3538.0939.3437.89
8.Kotwas Monika00mks piranie2:29.7635.3338.5439.4236.47
9.KOWALEWSKA WERONIKA00UKS CITYZEN Poznań2:33.1835.6438.6739.5539.32
10.HARTLIEB KLAUDIA00mks piranie2:35.9335.0840.4741.3039.08
11.Zaytseva Arina99Skify2:36.0833.9039.4742.2440.47
12.Siatecka Weronika00UKP Wodnik Włocławek2:39.7037.0940.8842.2139.52
13.Sergeeva Vlada00Skify2:43.1636.1841.3143.1442.53
14.Głêbowska Daria99Klub Pływacki Koziegłowy2:44.8937.5241.4043.8642.11
15.Wiecińska Anna00MTKP Delfin Toruń2:50.3835.7143.3445.6745.66

16 - 17 lat

1.Kadysheva Olga98Skify2:10.4030.8933.0233.5732.92
2.Dementyeva Liana97Skify2:11.3730.5733.6133.7833.41
3.RAMANOUSKAYA YANA97Reqion Minsk2:12.2030.2932.9834.3134.62
4.Nagórska Monika97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:17.0831.4434.4135.7535.48
5.MAKSIMOVICH MARYIA97Reqion Minsk2:19.0031.0634.5036.1037.34
6.Radosz Joanna97UKS FALA SWARZĘDZ2:30.5733.8237.7939.6739.29

18 - 19 lat

1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań2:06.1729.2131.3633.0732.53
2.Bakuniak Hanna96MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:10.4830.1133.2033.8733.30


<< TOP >>
Konkurencja 2
2014-01-18 - 9:40
Mêżczyzn, 200m dowolny
Men 200m freestyle
11 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
11 lat

1.KLIMETS MIKITA03Reqion Minsk2:37.7335.9141.2241.5439.06
2.SABALEUSKI Dzmitry03SK BNTU, Minsk2:39.3538.2840.0041.4839.59
3.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia2:48.7638.3043.3743.7143.38
4.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice2:49.7037.3444.0846.7641.52
5.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice2:52.2438.6844.3245.5943.65
6.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz2:55.2842.231:31.08
7.Jakiel Wiktor03Muks Rekin Bydgoszcz3:00.5741.3246.6646.9745.62
8.Ferry Manthei03KSC Strausberg3:01.2941.5046.7946.5946.41
9.Jaruga Szymon03UKS CITYZEN Poznań3:02.1939.3845.4849.7747.56
10.Marzec Milan03UKS TRI-Team Rumia3:05.9337.7248.1551.1848.88
11.Berbelski Adam03MUKS "Wodnik" Łask3:07.2738.5243.1454.5651.05
12.Maksymowicz Krzysztof03UKP Jedynka Elbląg3:07.2840.7448.1451.5546.85
13.Szczepański Jakub03MUKS "Wodnik" Łask3:15.5441.4351.6052.4350.08

12 lat

1.HIBKHIN ILLIA02"Neptune", Minsk, Belarus2:24.9533.2237.5037.9536.28
2.Zieliński Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy2:27.8832.8038.5140.0436.53
3.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań2:27.9632.0537.3039.4639.15
4.MACHYKHA YAUHENI02Reqion Minsk2:29.8933.2638.6839.9538.00
5.VOLCHIKOV Nikita02Skify2:32.7233.8438.9341.1038.85
6.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg2:33.7634.8541.2339.8337.85
7.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn2:35.7236.1639.5640.7839.22
8.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:36.4735.4438.5742.4540.01
9.Prokop Bartosz02LKS Jedność 32 Przyszowice2:36.7336.0839.6541.0839.92
10.Fusiara Wiktor02UKS TRI-Team Rumia2:37.0035.9742.0641.5737.40
11.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica2:39.3635.3239.8843.1141.05
12.Kubiak Norbert02UKS CITYZEN Poznań2:43.9035.6741.7644.2242.25
13.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań3:00.1639.8845.4549.1545.68

13 lat

1.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań2:19.3531.1834.8836.6936.60
2.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk2:20.1132.5636.1836.3735.00
3.ADAMCZAK JAKUB01mks piranie2:23.7233.4136.9738.0235.32
4.Wojciechowski Jakub01KS Warta Poznań2:24.6232.6537.2738.0436.66
5.Szarpak Marcin01Klub Pływacki Sukces Chorzów2:24.8132.7637.2938.0936.67
6.Buczyński Patryk01UKS TRI-Team Rumia2:31.7834.0938.7640.0838.85
7.Kapusta Roman01UKS Trójka Środa Wlkp.2:31.9531.9438.9241.1639.93
8.Godlewski Domminik01UKP Jedynka Elbląg2:32.0634.4739.2740.6137.71
9.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:32.5033.8839.6740.0438.91
10.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań2:42.3334.4841.1943.7742.89
11.VANKOV Timur01Skify2:43.4536.5243.4744.0739.39
12.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań2:43.7735.1541.1144.5642.95
13.Sterniczuk Wojciech01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:43.9636.6641.5743.7142.02
14.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica2:49.0636.4143.1345.5144.01
DYSKW.UMARAU IHAR01Reqion Minsk2:46.3237.1441.9943.7343.46
012

14 - 15 lat

1.Sidorov Dmitry199999Skify2:04.9628.4531.9032.1632.45
2.Sczepański Kacper99MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:06.8428.6531.9032.8533.44
3.Chernyshev Sevastyan99Skify2:08.9829.6532.4034.5732.36
4.DEMKIN Aleksandr00Skify2:15.2930.8134.4134.5135.56
5.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg2:15.8331.2534.8136.1333.64
6.Myszak Bartosz99UKS Trójka Środa Wlkp.2:18.4530.4635.3336.9635.70
7.Suchogórski Aleksander99UKP Wodnik Włocławek2:20.4632.1734.9936.3936.91
8.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk2:22.0132.6335.9736.7736.64
9.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice2:24.9933.7236.6137.5437.12
10.Banaszak Patryk00Toruńczyk Toruń2:27.7933.5036.5538.6739.07
11.YARASHEVICH MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus2:29.0032.8637.6539.6138.88
12.Plackowski Tomasz00UKS CITYZEN Poznań2:30.7834.2138.7640.0637.75
13.OSTOJA TYTUS99UKS CITYZEN Poznań2:31.6132.3138.5441.9138.85
14.Kruk Michał00Akwawit Leszno2:33.4234.5239.6140.4038.89
15.SELIAUSKI SIARHEI00"Neptune", Minsk, Belarus2:36.4835.8639.5341.8439.25
16.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań2:42.3635.9841.6144.0340.74
17.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań2:42.4934.2240.7343.6243.92
18.Dopierała Mateusz00UKS CITYZEN Poznań2:52.5839.1245.4945.2742.70

16 - 17 lat

1.TULYAKOV Mikhail98Skify1:59.2429.0530.7930.1229.28
2.RATTCEV Ilia98Skify2:01.8128.4731.1731.4330.74
3.LYSENKOV Nikita98Skify2:04.3529.0931.4832.0131.77
4.Gutowski Mateusz98UKP Jedynka Elbląg2:10.8530.0432.4934.3433.98
5.Kruk Tomasz98Akwawit Leszno2:11.4330.0233.5434.6233.25
6.Giżycki Hubert97UKS FALA SWARZĘDZ2:19.5931.2035.2436.8936.26
7.Florian Stallmach97KSC Strausberg2:19.9129.4835.0338.1037.30
8.Kähler Lucas97SSV Ostring 93 e.V.2:31.7331.9037.7141.3740.75

18 - 19 lat

1.Goździk Damian95KS Warta Poznań1:53.1126.8629.3129.2927.65
2.BOROWCZYK OSKAR96UKS CITYZEN Poznań2:00.7728.4030.6331.4430.30
3.WERTEPNY Damian96UKS Shark Rudna2:01.1527.9530.6031.2031.40
4.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"2:06.0528.6531.4033.3332.67
5.Maximilian Karl96KSC Strausberg2:18.8628.5233.9638.6237.76
6.Pietrzak Jan96UKS Octopus Suchy Las2:20.1330.4035.14


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-01-18 - 10:15
Kobiet, 50m klasyczny
Women 50m breaststroke
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Buła Bianka05UKS "P.S.Salwator"49.89219A
2.Kowal Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask50.71209A
3.Frankowska Monika05MKS SP 63 Bydgoszcz52.61187A
4.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg53.60177A
5.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk54.55168A
6.Czerwińska Maja05MKS SP 63 Bydgoszcz56.11154A
7.Lipowska Otylia05MUKS "Wodnik" Łask58.06139A
8.Breyer Mathilda Caterina05SSV Ostring 93 e.V.58.61135A
9.Roguszka Marika05Muks Rekin Bydgoszcz59.62128R
10.Borczak Julia05UKP Jedynka Elbląg1:00.73121R
11.DĄBROWSKA WIKTORIA05UKS CITYZEN Poznań1:01.18119
12.Denisenko Yulia05"Pregel" Kaliningrad1:01.41117
13.SZUKAŁA JOANNA05UKS CITYZEN Poznań1:02.88109

10 lat

1.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin47.30257A
2.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg50.68209A
3.CYGAN JULIA04Uks Dêby Osielsko50.83207A
4.BUDA DAGMARA04Muks Rekin Bydgoszcz51.59198A
5.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg52.14192A
6.Łakomiak Oliwia04MUKS "Wodnik" Łask52.57187A
7.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.53.33179A
8.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań53.93173A
9.Wróbel Nikola04Klub Pływacki "Totis Viribus"54.26170R
10.Kiersnowska Amelia04Klub Pływacki "Totis Viribus"54.58167R
11.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin55.77157
12.Navahrodskaya Alinka04"KONTRA"- Gniezno56.91148
13.Kwiatkowska Agata04UKP Jedynka Elbląg57.78141
14.SZCZEPANIAK ANNA04UKS CITYZEN Poznań59.07132

11 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko39.99425A
2.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz42.13364A
3.Socha Anna03KS Warta Poznań44.66305A
4.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec44.70304A
5.Błażejewska Nikola03MUKS "Wodnik" Łask45.92281A
6.Luzie Leo03KSC Strausberg47.57253A
7.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz48.87233A
8.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz51.31201A
9.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica54.80165R
10.Godlewska Wiktoria03UKP Jedynka Elbląg55.61158R
11.Bratus Patrycja03Ukp Gryf Debica59.30130

12 lat

1.SERAFIMOVICH ULYANA-BAZHENA02"Neptune", Minsk, Belarus40.62406A
2.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki41.10392A
3.ŚCIŚLAK JULIA02Krotoszyn42.42356A
4.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek42.63351A
5.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki42.65350A
6.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica42.75348A
7.Jaeschke Natlia02Klub Sportowy Posnania42.95343A
8.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las43.76324A
9.Budzyńska Katarzyna02"KONTRA"- Gniezno44.64306R
10.Rzany Wiktoria02Ukp Gryf Debica45.24294R
11.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica46.52270
12.Pawlak Katarzyna02Klub Pływacki "Totis Viribus"47.49254
13.Kurzelewska Zuzanna02UKS Śmiały48.97232
14.Beym Anna02UKS Śmiały49.13229
15.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg49.48224
16.Wiazicka Aleksandra02Ukp Gryf Debica52.69186
17.Przeorek Kalina02Iskra Konin55.55159
DYSKW.Chwiałkowska Karolina02MUKS "Wodnik" Łask41.97
O4
DYSKW.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki44.48
O4

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.35.42612A
2.SHKARADZENAK MARYIA01Reqion Minsk40.26417A
3.ROZUM JULIA01Krotoszyn40.57407A
4.JADCZAK MONIKA01Krotoszyn42.26360A
5.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.42.92344A
6.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica43.11339A
7.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń43.21337A
8.Kramer Katarzyna01UKS "Trójka" Oborniki44.22314A
9.Jaśkowiak Aleksandra01Iskra Konin44.74304R
10.Jańczak Zofia01UKS Trójka Środa Wlkp.45.42290R
11.Kalinowska Maja01UKP Jedynka Elbląg46.50270

14 - 15 lat

1.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin34.28675A
2.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna36.40564A
3.Grygier Aleksandra99UKS FALA SWARZĘDZ37.83502A
4.Zaytseva Arina99Skify40.17419A
5.Bluge Angelika00UKS "Trójka" Oborniki40.93397A
6.Smirnova Alena99Skify41.93369A
7.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.43.37333A
8.DANIEL Andżelika99KS OLIMPIA Lublin45.67285A
9.Borowska Paulina00UKP Jedynka Elbląg51.75196R
DYSKW.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław41.64
K16
DYSKW.DORAKHAVA Yana00SK BNTU, Minsk43.46
K14

16 - 17 lat

1.CHAIKA KSENIYA98Reqion Minsk32.73775A
2.Trubkovich Diana98Skify37.22527A
3.Kadysheva Olga98Skify38.62472A
4.Urbańska Joanna97UKP Wodnik Włocławek38.66471A
5.Kowalik Magdalena98Klub Pływacki "Totis Viribus"40.07423A
6.Sofie Kaden98KSC Strausberg41.40383A
7.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"42.53353A
8.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.45.18295A
9.Lara Gerdessen98KSC Strausberg48.07245R


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-01-18 - 10:30
Mêżczyzn, 50m klasyczny
Men 50m breaststroke
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.48.09168A
2.Gromski Adrian05Krotoszyn49.50154A
3.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk49.77152A
4.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń55.42110A
5.Rostowski Kacper06Muks Rekin Bydgoszcz1:03.2974A
6.ADAMIAK SZYMON05UKS CITYZEN Poznań1:05.9765A
7.BOBKIEWICZ FRANCISZEK06UKS CITYZEN Poznań1:10.0754A
8.DANIEL Andre06KS OLIMPIA Lublin1:10.3354A
9.Reyh Daniil05"Pregel" Kaliningrad1:20.4236R
DYSKW.Bogucki Iwo05Klub Pływacki "Totis Viribus"54.50
K15
DYSKW.ADAMIAK FRANCISZEK05UKS CITYZEN Poznań1:02.80
K15

10 lat

1.Hatłas Michał04Iskra Konin43.71224A
2.Zapart Michał04UKP Marlin51.69136A
3.Banaś Kacper04Klub Pływacki "Totis Viribus"53.10125A
4.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg53.96119A
5.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań54.72114A
6.Maciejewski Dorian04MKP Kołobrzeg56.74103A
7.Augustynowicz Paweł04Klub Pływacki "Totis Viribus"56.85102A
DYSKW.GUMENIUK Artem04SK BNTU, Minsk52.02
K15

11 lat

1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk38.27334A
2.Dopierała Tytus03KS Warta Poznań42.03252A
3.Gromski Patryk03Krotoszyn43.28231A
4.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz43.65225A
5.Duszczak Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.43.77223A
6.Krakowski Miron03Iskra Konin46.80183A
7.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg47.69173A
8.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin49.86151A
9.SZUKAŁA KRZYSZTOF03UKS CITYZEN Poznań51.89134R
10.TAPALCHAN Makar03SK BNTU, Minsk52.02133R

12 lat

1.Adamczyk Mikołaj02MUKS "Wodnik" Łask44.98206A
2.Oszutowski Adam02"KONTRA"- Gniezno45.41200A
3.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań45.77195A
4.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk46.74183A
5.Grzêbski Józef02UKP Jedynka Elbląg51.16140A
6.Pawlak Jacek02Klub Pływacki "Totis Viribus"55.24111A
DYSKW.Bem Dawid02Klub Pływacki "Totis Viribus"57.85
O4

13 lat

1.Wardawa Filip01Uks Pingwiny35.05435A
2.Kubick Maciej01Klub Sportowy Posnania36.85374A
3.Solarski Antonii01Klub Pływacki Koziegłowy37.39358A
4.Zimniak Szymon01UKS Trójka Środa Wlkp.38.19336A
5.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań38.29334A
6.Pauter Artur01Krotoszyn38.53328A
7.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki39.94294A
8.Haładaj Dawid01Iskra Konin40.56281A
9.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań40.64279R
10.Wawrzynkiewicz Dawid01K.S. Wodnik Śrem41.19268R
11.Godlewski Domminik01UKP Jedynka Elbląg41.53262
12.KISIALIOU ANDREI01Reqion Minsk41.76257
13.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg42.22249
14.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk43.28231
15.Patrzykąt Konrad01Iskra Konin43.78223
16.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań43.84222
17.VANKOV Timur01Skify44.35215
18.Wawrzyniak Paweł01Iskra Konin45.27202
19.Tim Degen01KSC Strausberg45.66197
20.Widera Kacper01UKS Grot Koziegłowy46.82183
DYSKW.RADKEVICH RENAT01"Neptune", Minsk, Belarus46.33
O4
DYSKW.UMARAU IHAR01Reqion Minsk49.34
O12

14 - 15 lat

1.Felchner Jan99Trójka Wejherowo32.65538A
2.Sidorov Dmitry199999Skify33.28508A
3.Kamiński Piotr99Iskra Konin33.45501A
4.Jasiewicz Daniel99UKS "Trójka" Oborniki34.10473A
5.Ponicki Mateusz99MKP Szuwarek Piła34.25466A
6.Kwiatkowski Szymon00UKS "Trójka" Oborniki35.74410A
7.Myszak Bartosz99UKS Trójka Środa Wlkp.36.19395A
8.DĄBROWSKI MATEUSZ00UKS CITYZEN Poznań36.20395A
9.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań39.47305R
10.Moritz Reinke00KSC Strausberg39.85296R
11.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica40.23288
12.SZAJNICKI Szymon00UKS Shark Rudna41.26267
13.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań42.91237
14.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg44.44213
15.Dopierała Mateusz00UKS CITYZEN Poznań45.26202
DYSKW.Nieroński Sebastian99UKP Jedynka Elbląg33.24
K15

16 - 17 lat

1.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna29.89702A
2.HALOUSKI ALIAKSANDR98Reqion Minsk29.98695A
3.RATTCEV Ilia98Skify31.53598A
4.Gladchenko Denis98Skify31.91577A
5.Urbański Michał97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz32.20561A
6.BAKHANOVICH ALIAKSANDR97Reqion Minsk32.29557A
7.Bartkowiak Adam98Iskra Konin33.40503A
8.Popławski Łukasz97UKP Wodnik Włocławek34.12472A
9.Szmytka Wojciech97Iskra Konin36.84375R
10.Siemiginowski Bartosz98Klub Pływacki "Totis Viribus"37.50355R
11.Paul Zimmermann98KSC Strausberg38.10339
12.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica40.93273

18 - 19 lat

1.Rojda Adam96UPKS Wodnik Rawicz29.37740A
2.Maximilian Karl96KSC Strausberg37.48356A

20 lat i starsi

1.Felix Schulz94KSC Strausberg34.64451A


<< TOP >>
Konkurencja 5
2014-01-18 - 10:50
Kobiet, 100m zmienny
Masters Women 100m medley
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Krzyżostaniak Agnieszka93Smt Szczecin1:15.1950234.1341.06
2.Nowak Alicja93Smt Szczecin1:15.6149334.2141.40
3.DANIELSKA PAULINA92Ks Warta Poznań Masters1:33.5326142.5750.96

A

1.Krupiak Katarzyna86MKP Kołobrzeg1:32.3727141.0551.32

D

1.Heike Kaden70KSC Strausberg1:33.2826344.2749.01

F

1.Lede Kerstin64KSC Strausberg1:53.0514853.051:00.00
DYSKW.Kilina Marina63"Pregel" Kaliningrad1:25.1638.3046.86
O4

G

1.Aleshchenko Natalia57"Pregel" Kaliningrad1:28.5430742.1046.44

H

1.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.1:42.7019748.2754.43
2.Łasińska Małgorzata54TS Olimpia Poznań1:52.2315153.3958.84

I

1.Marina Wolinski49KSC Strausberg1:51.1915551.8859.31
2.Boßdorf Helga47KSC Strausberg2:01.991181:00.151:01.84

J

1.Wieczorkiewicz Alina40WMT Warszawa3:10.33311:31.381:38.95


<< TOP >>
Konkurencja 6
2014-01-18 - 10:55
Mêżczyzn, 100m zmienny
Masters Men 100m medley
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Perkowski Rafał93MOS Białystok1:09.3642731.5837.78
2.Mrotek Kevin92Deep Diver1:12.1937931.1441.05
3.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.1:13.8535433.2040.65

B

1.Brodacki Maciej83Smt Szczecin1:05.8849830.5335.35
2.Kotus Tomasz81UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:07.3446730.6036.74
3.Baranowski Artur82Iskra Konin1:13.7135633.9239.79
4.Jaworski Jakub82Niezrzeszony1:22.6725237.5045.17
5.Wietecki Lukas84UKS CITYZEN Poznań1:31.6818544.8146.87

C

1.Derewecki Michał76Znicz Koszalin1:16.6831635.4441.24
DYSKW.Zadorożny Bartłomiej78TS Olimpia Poznań1:12.6634.9837.68
O11

D

1.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań1:18.2829735.9542.33
2.Głuszkowski Bogumił70UKS CITYZEN Poznań1:20.6627238.6542.01
3.Warzocha Grzegorz74UKS CITYZEN Poznań1:29.3520039.2050.15

E

1.kaczanowski Miłosz68mastersswim.pl1:06.2848930.7035.58
2.Staszkiewicz Radosław68Bydgoszcz1:16.2932135.5440.75
3.NEZHYNETS Ihar65SK BNTU, Minsk1:22.6925237.9144.78

F

1.Foelske Marco64Bremischer Schwimmverein e. V.1:16.0632435.2340.83
2.Brockhaus Ralf60KSC Strausberg1:47.9611357.4850.48

G

1.Niewitecki Wojciech59TS Olimpia Poznań1:22.2825638.5343.75
2.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań1:23.6024441.0742.53
3.Tervinskiy Alexander58"Pregel" Kaliningrad1:25.1723139.5245.65

I

1.Woch Janusz46TS Olimpia Poznań1:33.3217543.3849.94
2.Wolniewicz Janusz48UKS Trójka Oborniki1:49.3010948.041:01.26
3.Płonka Janusz48Niezrzeszony2:10.75641:05.081:05.67

J

1.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań1:34.6816844.7349.95

K

1.Sielski Ryszard37WMT Warszawa2:10.38641:03.021:07.36


<< TOP >>
Konkurencja 7
2014-01-18 - 11:05
Kobiet, 100m grzbietowy
Women 100m backstroke
10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia1:29.7226342.8046.92
2.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg1:29.7326343.6946.04
3.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg1:30.8725345.4345.44
4.Tylkie Dominika04UKP Jedynka Elbląg1:33.1523545.0548.10
5.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.1:39.6419247.0652.58
DYSKW.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin1:35.82
G3
DYSKW.Steć Oliwia04UKS TRI-Team Rumia1:30.1845.4144.77
G4
DYSKW.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin1:42.1749.8852.29
G6
DYSKW.Opozda Oliwia04Ukp Gryf Debica1:49.13
G4

11 lat

1.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz1:22.6333740.0242.61
2.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań1:23.1033139.9443.16
3.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec1:23.1933041.2541.94
4.Marjańska Agata03Muks Rekin Bydgoszcz1:24.3231741.9242.40
5.Możdzan Milena03UKS Delfinek1:25.3730641.0544.32
6.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice1:25.443051:25.59
7.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice1:26.6629242.0544.61
8.Konopko Julia03UKP Jedynka Elbląg1:32.1424344.6547.49
9.Szymkowiak Zofia03UKS Trójka Środa Wlkp.1:34.4122644.3550.06
10.Bigus Wiktoria03Ukp Gryf Debica1:34.8422345.2049.64
11.Piasta Aleksandra03UKS "P.S.Salwator"1:36.3621244.6951.67
12.Urbanowicz Dominika03UKP Jedynka Elbląg1:40.2718946.4253.85
13.Cuprych Dominika03UKP Jedynka Elbląg1:48.4314951.9456.49
DYSKW.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk1:23.811:24.34
G3
DYSKW.Socha Anna03KS Warta Poznań1:25.6341.7943.84
G4
DYSKW.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica1:48.2051.2556.95
G4

12 lat

1.Lewicka Natalia02MKS SP 63 Bydgoszcz1:13.0748735.5037.57
2.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek1:16.7442138.1138.63
3.PAULIKOVICH ALEVTINA02Reqion Minsk1:16.9541737.4739.48
4.MIELCZAREK SANDRA02Buks1:17.7940438.1239.67
5.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek1:18.2239737.9140.31
6.Kuflińska Karolina02UKS Grot Koziegłowy1:22.8033540.8241.98
7.Zając Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg1:23.1033140.9842.12
8.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica1:23.2333040.2642.97
9.Szerszen Natalia02Ukp Gryf Debica1:23.80323
10.Gotlib Paulina02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:23.8532240.6943.16
11.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las1:26.7729142.3644.41
12.Jabłońska Aleksandra02UKS Grot Koziegłowy1:31.5524844.4947.06
13.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:32.9423746.9845.96
14.Ratajczak Alicja02UKS Grot Koziegłowy1:34.0622846.4147.65
15.PLISUN NASTASSIA02"Neptune", Minsk, Belarus1:34.4322646.6847.75
16.Wróblewska Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg1:34.9722244.5150.46
17.Wiazicka Aleksandra02Ukp Gryf Debica1:35.6821747.0348.65
18.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica1:36.7121046.7849.93
DYSKW.Pacyńska Zosia02"KONTRA"- Gniezno1:31.3343.9447.39
G3

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.1:12.2750435.3236.95
2.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica1:15.2044737.4637.74
3.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica1:16.3242836.9139.41
4.Adrianna Kaczmarek01Klub Sportowy Posnania1:17.0541637.5939.46
5.Barczyk Dominika01UKS "Trójka" Oborniki1:18.1739838.4339.74
6.Gąsowska Martyna01MTKP Delfin Toruń1:18.3539537.4540.90
7.SUDNEKA ALENA01"Neptune", Minsk, Belarus1:18.4039537.9240.48
8.Musielak Wiktoria01K.S. Wodnik Śrem1:19.9837238.5241.46
9.Nowicka Natalia01UKS Grot Koziegłowy1:21.6135039.8641.75
10.Bartkowiak Julia01Klub Sportowy Posnania1:21.7034938.7542.95
11.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań1:22.7433640.6742.07
12.SAKOVICH MARYIA01Reqion Minsk1:23.1433140.7742.37
13.Posańska Agata01UKS TRI-Team Rumia1:23.5632640.6942.87
14.Rogozinska Daria01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:24.7831241.6443.14
15.Janyga Weronika01UKS Grot Koziegłowy1:25.0330941.6643.37
16.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.1:25.9230042.0943.83

14 - 15 lat

1.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna1:08.5559033.5834.97
2.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg1:08.5759033.6434.93
3.Pavlikova Vladislava99Skify1:09.0857733.7435.34
4.Czaja Barbara99Górnik Radlin1:10.7053834.9735.73
5.TOLSTAYA ALEKSANDRA99Reqion Minsk1:12.2450434.5937.65
6.Kremnieva Ekaterina00Skify1:12.5649835.6336.93
7.Smirnova Alena99Skify1:12.9449035.0037.94
8.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin1:13.1448634.9238.22
9.Mikhryukova Sofya99Skify1:14.9745136.8338.14
10.HARTLIEB KLAUDIA00mks piranie1:17.0741537.1739.90
11.ARTSISHEUSKAYA DARYA00"Neptune", Minsk, Belarus1:17.2741237.3539.92
12.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna1:19.0038638.3040.70
13.Zasina Aleksandra99Klub Pływacki Koziegłowy1:20.0337138.3041.73
14.Zaytseva Arina99Skify1:20.1337038.6641.47
15.Sergeeva Vlada00Skify1:24.6931340.3344.36
16.Stróżyk Maja00UKP Marlin1:26.7829141.2745.51
17.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.1:28.2127742.8745.34
18.Anica Bauer00KSC Strausberg1:28.382751:28.64

16 - 17 lat

1.Trubkovich Diana98Skify1:06.0366032.5733.46
2.Malysheva Anna98Skify1:06.1465731.9734.17
3.MIKHALENAK IRYNA98Reqion Minsk1:07.6861332.9934.69
4.WÓJCIK Claudia SP97KS Warta Poznań1:11.1152934.8436.27
5.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.1:13.4348035.1638.27
6.Matusiak Dominika97UKP Wodnik Włocławek1:16.7742036.3740.40
7.Lara Gerdessen98KSC Strausberg1:25.1730839.9645.21
8.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.1:25.6530341.0844.57

18 - 19 lat

1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań1:05.0968931.3133.78
2.Lisa Fröschke95KSC Strausberg1:22.3134139.7242.59


<< TOP >>
Konkurencja 8
2014-01-18 - 11:30
Mêżczyzn, 100m grzbietowy
Men 100m backstroke
10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz1:23.4422140.8142.63
2.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk1:26.5219841.3145.21
3.Musiński Kacper04UKS TRI-Team Rumia1:30.8417243.8946.95
4.Mazur Bartosz04Ukp Gryf Debica1:39.9912948.4251.57
5.Horodynski Antoni04Ukp Gryf Debica1:42.4911949.9952.50
DYSKW.CZECHOWSKI DAWID04Muks Rekin Bydgoszcz1:27.2442.9544.29
G3
DYSKW.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las1:28.6341.9746.66
G4
DYSKW.Niewiadomski Oliwier04UKP Jedynka Elbląg1:36.8547.8549.00
G6

11 lat

1.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz1:17.4627738.3439.12
2.Dopierała Tytus03KS Warta Poznań1:22.5422939.9942.55
3.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk1:23.3022240.3242.98
4.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice1:25.0820942.1542.93
5.Stachowiak Piotr03UKS Octopus Suchy Las1:27.5619242.7144.85
6.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice1:28.3818642.5445.84
7.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz1:30.8017245.7345.07
8.Marzec Milan03UKS TRI-Team Rumia1:33.4215845.3948.03
9.Ferry Manthei03KSC Strausberg1:37.5913847.8449.75
10.Krupiński Wojciech03Klub Sportowy Posnania1:41.0212546.5154.51
DYSKW.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:19.2038.9540.25
G3

12 lat

1.Sobek Nikodem02UKS Olimpijczyk 231:11.2935534.8936.40
2.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań1:18.9526137.7841.17
3.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:19.1525937.9941.16
4.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica1:19.2225938.9940.23
5.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:19.5125639.0440.47
6.VOLCHIKOV Nikita02Skify1:23.3822240.6542.73
7.Waliszewski Piotr02Iskra Konin1:23.4722140.9342.54
8.Emil Zimmermann02KSC Strausberg1:24.3421440.1844.16
9.Woga Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:24.4121440.5543.86
10.Lechowicz Kacper02Klub Sportowy Posnania1:24.5321340.4044.13
11.PAKHUTA Pavel02SK BNTU, Minsk1:29.6017943.3146.29
12.Moroz Kacper02Klub Sportowy Aquarius1:30.8117244.7546.06
13.Adamczyk Mikołaj02MUKS "Wodnik" Łask1:32.26164
14.Kończak Bartek02UKP Jedynka Elbląg1:36.3714445.5850.79
15.Paprocki Filip02MUKS "Wodnik" Łask1:36.42143
DYSKW.SHARKO DANIIL02"Neptune", Minsk, Belarus1:24.3441.2443.10
G6

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks1:06.25442
2.Kulpa Michał01Uks Kurort Ciechocinek1:12.2434135.5336.71
3.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk1:12.2534135.6536.60
4.Warzocha Albert01KS Warta Poznań1:12.93331
5.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:17.1828037.3339.85
6.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica1:18.9026238.0340.87
7.Muszyński Wiktor01KS Warta Poznań1:20.9724240.1440.83
8.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk1:24.2621540.6943.57
9.Szymon Cempura01Klub Sportowy Posnania1:24.7821141.4943.29
10.VANKOV Timur01Skify1:24.8621041.8742.99
11.Gilgenast Maciej01UKP Jedynka Elbląg1:25.6320541.9243.71
12.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:28.6518543.1545.50
13.BELETSKI YAUHENI01"Neptune", Minsk, Belarus1:35.0415046.0548.99
DYSKW.Weber Albert01K.S. Wodnik Śrem1:16.8137.6639.15
O11

14 - 15 lat

1.Bocheń Tomasz99MKS MOS Juvenia Białystok1:00.9556829.5531.40
2.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin1:05.2346332.3532.88
3.Sidorov Dmitry199999Skify1:05.6645431.8233.84
4.BAKHURAU ROMAN00Reqion Minsk1:06.2444232.6833.56
5.Sczepański Kacper99MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:06.7043331.4535.25
6.LEVCHENKO STANISLAV99"Neptune", Minsk, Belarus1:07.8241233.0034.82
7.BARKOUSKI VIACHASLAU99Reqion Minsk1:08.7539633.4335.32
8.Ponicki Mateusz99MKP Szuwarek Piła1:10.4236834.0036.42
9.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg1:10.9835934.1536.83
10.DEMKIN Aleksandr00Skify1:12.8933235.6237.27
11.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice1:13.0733035.7837.29
12.Moritz Reinke00KSC Strausberg1:14.2631435.8838.38
13.ZABOROWSKI MICHAŁ00UKS CITYZEN Poznań1:16.6428636.5140.13
14.PLIUTA MIKALAI00"Neptune", Minsk, Belarus1:18.7726339.3539.42
15.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk1:20.9624239.5141.45
16.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:21.1624040.0441.12
17.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica1:25.7320441.8243.91
DYSKW.DZIATKO ARTSIOM00"Neptune", Minsk, Belarus1:18.4938.1240.37
G6

16 - 17 lat

1.Pietrzak Dawid97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz57.0869128.1228.96
2.Smok Witold97UKP Wodnik Włocławek59.1762128.8030.37
3.Gladchenko Denis98Skify59.4561228.7330.72
4.Gurevich Evgeny98Skify1:00.8057228.5232.28
5.Bodzioch Andrzej98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:00.9856729.6731.31
6.GILEP KONSTANTIN98Reqion Minsk1:01.6754829.5332.14
7.KHOMICH KIRYL98Reqion Minsk1:02.5052730.2032.30
8.VASILYEV Alexsey97Skify1:03.1851031.2731.91
9.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna1:04.1148830.9933.12
10.KUBOT Szymon SP97KS Warta Poznań1:05.3446131.3134.03
11.RATTCEV Ilia98Skify1:06.4543833.0033.45
12.LYSENKOV Nikita98Skify1:06.6843432.2434.44
13.Kähler Lucas97SSV Ostring 93 e.V.1:11.4235334.3437.08
14.Florian Stallmach97KSC Strausberg1:12.0334434.5237.51
15.Paul Zimmermann98KSC Strausberg1:18.04270
16.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica1:31.6816744.5647.12
DYSKW.Pakhomov Pavel98Skify59.7828.9330.85
G3
DYSKW.TULYAKOV Mikhail98Skify1:02.3130.5331.78
O11

18 - 19 lat

1.TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ96UKS Shark Rudna1:07.3142231.7135.60
DYSKW.KOŚCIELAK ADAM SP96KS Warta Poznań56.8527.3129.54
G1

20 lat i starsi

DYSKW.Jabłoński Marcin90Juvenia Białystok1:00.1728.3731.80
O3


<< TOP >>
Konkurencja 9
2014-01-18 - 11:50
Kobiet, 50m klasyczny
Masters Women 50m breaststroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Nowak Alicja93Smt Szczecin39.55440

D

1.Heike Kaden70KSC Strausberg43.75325

H

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań50.87207
2.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.51.89195

I

1.Boßdorf Helga47KSC Strausberg53.65176
2.Barełkowska Teresa48TS Olimpia Poznań55.54159


<< TOP >>
Konkurencja 10
2014-01-18 - 11:55
Mêżczyzn, 50m klasyczny
Masters Men 50m breaststroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Cezak Norbert93Iskra Konin34.22468
2.Perkowski Rafał93MOS Białystok34.46458
3.Ryduchowski Jarosław93Deep Diver36.14397
4.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.38.53328

A

1.Pielecki Bartosz88UKS CITYZEN Poznań46.61185

B

1.Baranowski Artur82Iskra Konin36.23394
2.Kamiński Igor83UKS CITYZEN Poznań39.25310
3.Kluge Krzysztof84UKP Jedynka Elbląg39.95294
4.Wietecki Lukas84UKS CITYZEN Poznań44.84208
5.Kubasik Arkadiusz80PGE Gryfino47.97170

C

1.Prêdki Sławomir77Toruńczyk Masters Toruń31.37607
Czas lepszy od rekordu Polski w kat C Masters
2.BARTASHEVICH VITALI76"Neptune", Minsk, Belarus31.51599
3.Zadorożny Bartłomiej78TS Olimpia Poznań34.50456
4.Turski Marcin76Iskra Konin34.74447
5.Lubas Rafał77PGE Gryfino47.93170
DYSKW.Sobowiec Szymon76Muks Rekin Bydgoszcz48.38
O13
DYSKW.Król Rafał75UKS CITYZEN Poznań51.02
K5

D

1.LACH PAWEŁ72Swarzêdz35.50419
2.Piwowarczyk Maciej73Gdynia Masters37.52355
3.Rosiak Paweł73PGE Gryfino42.98236
4.Stachecki Ireneusz72UKS CITYZEN Poznań43.84222
5.Jankowiak Krzysztof72UKS CITYZEN Poznań46.41187
6.Sirko Manthei73KSC Strausberg47.30177
DYSKW.Ostoja Olech70UKS CITYZEN Poznań41.29
O4

F

1.Radomski Mirosław63UKP Jedynka Elbląg38.00341
2.Brockhaus Ralf60KSC Strausberg43.38230

G

1.Tervinskiy Alexander58"Pregel" Kaliningrad38.75322
2.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań40.19289

H

1.Denisenko Akim53"Pregel" Kaliningrad48.53164
2.Dieter Zobel52KSC Strausberg56.62103

I

1.Woch Janusz46TS Olimpia Poznań43.11234

K

1.Sielski Ryszard37WMT Warszawa56.41104


<< TOP >>
Konkurencja 11
2014-01-18 - 12:00
Kobiet, 100m zmienny
Women 100m medley
9 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk1:47.5817150.7556.83
2.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń1:47.6817151.8055.88
3.Buła Bianka05UKS "P.S.Salwator"1:50.6615753.1557.51
4.Cyganek Nina05UKS "P.S.Salwator"1:54.53142
5.Roguszka Marika05Muks Rekin Bydgoszcz1:59.9112456.601:03.31

10 lat

1.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia1:28.6630642.4646.20
2.Steć Oliwia04UKS TRI-Team Rumia1:32.2327244.2348.00
3.Sysio Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask1:40.9820747.9753.01
4.Kopecka Maja04"KONTRA"- Gniezno1:41.0920646.7854.31
5.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin1:41.2120645.8755.34
6.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.1:42.7619745.2857.48
7.CYGAN JULIA04Uks Dêby Osielsko1:43.2119451.8251.39
8.Godlewska Zofia04UKS "P.S.Salwator"1:43.9719045.1358.84
9.Łakomiak Oliwia04MUKS "Wodnik" Łask1:44.3918850.2054.19
10.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin1:44.8818551.2853.60
11.GROCHOWSKA ZUZANNA04Muks Rekin Bydgoszcz1:46.5817647.8258.76
12.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań1:46.7217550.4156.31
13.Stachowiak Marta04"KONTRA"- Gniezno1:48.25168
14.Bajorek Marysia04UKS "P.S.Salwator"1:49.4916348.001:01.49
15.BUDA DAGMARA04Muks Rekin Bydgoszcz1:50.2915954.0356.26
16.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg1:52.7314953.4759.26
17.SZCZEPANIAK ANNA04UKS CITYZEN Poznań1:55.0514054.861:00.19
18.Navahrodskaya Alinka04"KONTRA"- Gniezno1:57.6313157.8859.75

11 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko1:19.8841936.4743.41
2.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz1:22.0138738.5743.44
3.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk1:26.0033539.6546.35
4.Socha Anna03KS Warta Poznań1:27.1332240.7146.42
5.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec1:27.1732241.7045.47
6.Wróbel Julia03Iskra Konin1:28.8830440.4948.39
7.Jasińska Martyna03MUKS "Wodnik" Łask1:29.0630240.9748.09
8.Błażejewska Nikola03MUKS "Wodnik" Łask1:34.0825643.5250.56
9.Luzie Leo03KSC Strausberg1:34.1325646.3147.82
10.STODOLSKA ZOFIA03MKS SP 63 Bydgoszcz1:37.2723244.7952.48
11.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz1:38.5022345.3953.11
12.Konopko Julia03UKP Jedynka Elbląg1:38.9122046.9351.98
13.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz1:39.8521448.1351.72
14.Fabrowska Marcelina03Muks Rekin Bydgoszcz1:40.5021047.9152.59

12 lat

1.MIELCZAREK SANDRA02Buks1:16.5247635.5340.99
2.ŚCIŚLAK JULIA02Krotoszyn1:22.9237440.1442.78
3.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las1:26.5732941.3245.25
4.Libera Zuzanna02UKS Grot Koziegłowy1:29.9429342.5647.38
5.Szerszen Natalia02Ukp Gryf Debica1:30.4128944.1946.22
6.Farynowska Estera02UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:32.6026943.3649.24
7.Pacyńska Zosia02"KONTRA"- Gniezno1:33.0026545.2347.77
8.Warciarek Agata02UKS Grot Koziegłowy1:34.4425344.4549.99
DYSKW.Budzyńska Katarzyna02"KONTRA"- Gniezno1:30.8442.3548.49
O11
DYSKW.Sobota Aleksandra02UKS CITYZEN Poznań1:50.5750.261:00.31
K15

13 lat

1.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica1:16.6247435.0641.56
2.ZHUKAVA DZIYANA01Reqion Minsk1:18.4344236.3042.13
3.ROZUM JULIA01Krotoszyn1:20.1141538.3941.72
4.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg1:20.1941436.9543.24
5.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań1:22.2438338.5943.65
6.Musielak Wiktoria01K.S. Wodnik Śrem1:22.2838337.5244.76
7.Bimkiewicz Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:24.1535839.4144.74
8.Górna Marta01UKS Grot Koziegłowy1:24.6335238.9445.69
9.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.1:24.6435239.9744.67
10.Gabryszak Martyna01KS Warta Poznań1:25.8833740.2945.59
11.Piaskowska Magdalena01UKP Marlin1:26.2333339.0447.19
12.Niemczyk Marta01UKS TRI-Team Rumia1:26.3433142.2544.09
13.OSIEWALSKA AGNIESZKA01mks piranie1:27.8631539.4148.45
14.Marek Martyna01UKS TRI-Team Rumia1:28.6030743.8244.78
15.Kalinowska Maja01UKP Jedynka Elbląg1:29.7829542.2247.56
16.Jańczak Zofia01UKS Trójka Środa Wlkp.1:31.8527545.3946.46

14 - 15 lat

1.Pavlikova Vladislava99Skify1:07.6768831.9135.76
2.Czaja Barbara99Górnik Radlin1:08.7065832.1736.53
3.KASHKOUSKAYA KATSIARYNA99Reqion Minsk1:09.8462632.9236.92
4.AKSIUTA ANASTASIYA99Reqion Minsk1:13.2254333.4139.81
5.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin1:14.6851234.9039.78
6.Kremnieva Ekaterina00Skify1:14.9150734.4040.51
7.Mikhryukova Sofya99Skify1:15.83489
8.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:17.1346536.6840.45
9.Pietrzak Patrycja00MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:19.5942336.9642.63
10.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław1:20.3041238.3841.92
11.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.1:20.5140936.3444.17
12.Stróżyk Maja00UKP Marlin1:26.9132539.3547.56
13.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.1:27.7831540.7847.00
14.Anica Bauer00KSC Strausberg1:29.9729342.2647.71
15.DANIEL Andżelika99KS OLIMPIA Lublin1:30.2129141.6048.61
16.Łuczak Marta99Iskra Konin1:31.9527442.6249.33
17.DORAKHAVA Yana00SK BNTU, Minsk1:32.4927046.5845.91
DYSKW.Kocąka Zuzanna00UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:21.4437.8643.58
O4

16 - 17 lat

1.Trubkovich Diana98Skify1:08.7865631.1937.59
2.CHERVINSKAYA LIDZIYA98Reqion Minsk1:11.8757532.9938.88
3.Dementyeva Liana97Skify1:12.2256633.2239.00
4.Kadysheva Olga98Skify1:12.3156434.7437.57
5.Malysheva Anna98Skify1:12.3356432.6839.65
6.PRENTKA WERONIKA97UKS CITYZEN Poznań1:12.4456132.9439.50
7.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.1:14.9950634.0640.93
8.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"1:18.1044835.7442.36
9.Sofie Kaden98KSC Strausberg1:21.1939939.2941.90
10.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.1:27.5131840.6846.83
DYSKW.Kowalik Magdalena98Klub Pływacki "Totis Viribus"1:24.1640.3843.78
Z2

18 - 19 lat

1.Podkowińska Wiktoria95Smt Szczecin1:25.2934438.8446.45


<< TOP >>
Konkurencja 12
2014-01-18 - 12:25
Mêżczyzn, 100m zmienny
Men 100m medley
9 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.1:30.9119041.8249.09
2.Gromski Adrian05Krotoszyn1:30.9418943.0147.93
3.Wardawa Kacper05Uks Pingwiny1:55.059453.041:02.01
DYSKW.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk1:33.5244.5448.98
O4

10 lat

1.Piekarz Adrian04MUKS "Wodnik" Łask1:26.8821739.4647.42
2.Hatłas Michał04Iskra Konin1:30.8119043.8147.00
3.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk1:30.9918941.3149.68
4.CZECHOWSKI DAWID04Muks Rekin Bydgoszcz1:36.5415844.3052.24
5.Musiński Kacper04UKS TRI-Team Rumia1:36.6015844.6351.97
6.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań1:44.2812649.5654.72
DYSKW.GUMENIUK Artem04SK BNTU, Minsk
Z2

11 lat

1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk1:19.7628138.5341.23
2.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:21.7626137.3544.41
3.Gromski Patryk03Krotoszyn1:23.5024539.9643.54
4.SABALEUSKI Dzmitry03SK BNTU, Minsk1:25.6222740.3245.30
5.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk1:26.9521739.9746.98
6.Lewandowski Jakub03MUKS "Wodnik" Łask1:33.0417744.7948.25
7.Jastrowicz Kacper03UKP Marlin1:33.4917443.9649.53
8.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:33.5517443.2450.31
9.Krakowski Miron03Iskra Konin1:33.7817344.2849.50
10.Olender Miłosz03Klub Pływacki "Totis Viribus"1:34.4516943.1451.31
11.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz1:36.0016144.3251.68
12.Jakiel Wiktor03Muks Rekin Bydgoszcz1:36.8915746.8750.02
13.Szczepański Jakub03MUKS "Wodnik" Łask1:43.8012749.2754.53
14.Bąkowski Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy1:44.1012650.5653.54
15.Breyer Benedict03SSV Ostring 93 e.V.1:45.1412347.6757.47
DYSKW.Jaruga Szymon03UKS CITYZEN Poznań1:30.4742.5047.97
O14
DYSKW.TAPALCHAN Makar03SK BNTU, Minsk1:45.2951.9353.36
Z2

12 lat

1.Kubiak Norbert02UKS CITYZEN Poznań1:23.7224339.1044.62
2.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg1:25.0923140.6644.43
3.Fusiara Wiktor02UKS TRI-Team Rumia1:26.1822342.4743.71
4.Waliszewski Piotr02Iskra Konin1:27.9620940.8147.15
5.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań1:28.5720542.2246.35
6.Emil Zimmermann02KSC Strausberg1:28.6520538.8849.77
7.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk1:34.1817145.2448.94
8.Paprocki Filip02MUKS "Wodnik" Łask1:38.1315145.7552.38
DYSKW.Świątek Bartosz02UKS TRI-Team Rumia1:27.9941.3646.63
Z2
DYSKW.Oszutowski Adam02"KONTRA"- Gniezno1:33.2644.1949.07
Z2

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks1:10.8340131.4639.37
2.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk1:14.6134335.1739.44
3.Tylicki Mateusz01Muks Rekin Bydgoszcz1:17.6130534.7042.91
4.Weber Albert01K.S. Wodnik Śrem1:18.0829936.9541.13
5.Pauter Artur01Krotoszyn1:18.3429637.5940.75
6.ADAMCZAK JAKUB01mks piranie1:18.4629536.1442.32
7.Haładaj Dawid01Iskra Konin1:19.7728137.1042.67
8.Wawrzynkiewicz Dawid01K.S. Wodnik Śrem1:21.6926139.5042.19
9.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań1:23.8724241.7142.16
10.Patrzykąt Konrad01Iskra Konin1:25.6822739.6346.05
11.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk1:25.8322539.4946.34
12.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań1:26.3122239.5846.73
13.Tim Degen01KSC Strausberg1:28.3620741.1147.25
14.Widera Kacper01UKS Grot Koziegłowy1:28.4920641.9946.50
15.Wawrzyniak Paweł01Iskra Konin1:30.6519142.7547.90
16.Szramski Kacper01Iskra Konin1:31.12188
17.Woga Patryk01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:33.3317544.5948.74

14 - 15 lat

1.Śrama Gabriel99KS Warta Poznań1:03.0256928.8134.21
2.Dutkiewicz Dominik99KS Warta Poznań1:03.8254829.6634.16
3.Sidorov Dmitry199999Skify1:04.1154130.8333.28
4.Felchner Jan99Trójka Wejherowo1:06.8047830.7236.08
5.Chernyshev Sevastyan99Skify1:07.6646032.2335.43
6.Jasiewicz Daniel99UKS "Trójka" Oborniki1:09.0143431.4337.58
7.Nieroński Sebastian99UKP Jedynka Elbląg1:09.2642932.6636.60
8.LEVCHENKO STANISLAV99"Neptune", Minsk, Belarus1:09.7142131.6938.02
9.Kamiński Piotr99Iskra Konin1:10.0041533.6936.31
10.DĄBROWSKI MATEUSZ00UKS CITYZEN Poznań1:12.1338034.1038.03
11.DEMKIN Aleksandr00Skify1:13.6535734.6139.04
12.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg1:14.2534834.7739.48
13.Moritz Reinke00KSC Strausberg1:15.7132833.9241.79
14.RIMARCHUK EVGENIY00Reqion Minsk1:17.4630734.0643.40
15.Thomas Nachtigall00KSC Strausberg1:19.5728337.0042.57
16.Plackowski Tomasz00UKS CITYZEN Poznań1:19.6228238.0341.59
17.Kruk Michał00Akwawit Leszno1:20.6927136.3344.36
18.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica1:25.1523141.0844.07
19.Widawski Michał99MUKS "Wodnik" Łask1:26.8321837.2849.55

16 - 17 lat

1.Pakhomov Pavel98Skify59.0169326.6332.38
2.MAKHNACH KIRYL97Reqion Minsk1:00.4064729.3231.08
3.RATTCEV Ilia98Skify1:03.5455530.8232.72
4.SKARAKHODAU TSIMAFEI98Reqion Minsk1:03.5855430.6532.93
5.TULYAKOV Mikhail98Skify1:04.0554230.1133.94
6.LYSENKOV Nikita98Skify1:04.7852431.0233.76
7.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus"1:05.9649629.8636.10
8.Gurevich Evgeny98Skify1:06.2349029.3636.87
9.Kruk Tomasz98Akwawit Leszno1:07.5746231.6135.96
10.Siemiginowski Bartosz98Klub Pływacki "Totis Viribus"1:08.1845031.6136.57
11.HVARDZIYAN ULADZISLAU98"Neptune", Minsk, Belarus1:09.7042132.7336.97
12.Paul Zimmermann98KSC Strausberg1:16.9131335.0541.86
DYSKW.Gladchenko Denis98Skify59.6727.9131.76
O13

18 - 19 lat

1.Rojda Adam96UPKS Wodnik Rawicz1:00.1365528.3831.75
2.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.1:00.9063128.5932.31
3.Perkowski Dawid96MKS MOS Juvenia Białystok1:04.5353029.2535.28
4.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"1:05.4250929.1536.27
DYSKW.Pietrzak Jan96UKS Octopus Suchy Las1:15.1434.4740.67
Z2

20 lat i starsi

1.Felix Schulz94KSC Strausberg1:11.8638434.9736.89
2.Powąska Mateusz90UKS Trójka Środa Wlkp.1:13.2536333.2040.05


<< TOP >>
Konkurencja 13
2014-01-18 - 12:50
Kobiet, 100m dowolny
Masters Women 100m freestyle
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Skotarczak Magdalena92TS Olimpia Poznań1:18.5229836.9341.59
2.DANIELSKA PAULINA92Ks Warta Poznań Masters1:19.6928538.5741.12

A

1.Krupiak Katarzyna86MKP Kołobrzeg1:18.6929636.8241.87

F

1.Kilina Marina63"Pregel" Kaliningrad1:15.4733536.6538.82
2.Lede Kerstin64KSC Strausberg1:38.3715147.0751.30

G

1.Aleshchenko Natalia57"Pregel" Kaliningrad1:17.0331536.4940.54

H

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań1:29.6920042.1147.58
2.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.1:33.3917745.0748.32

I

1.Boßdorf Helga47KSC Strausberg1:48.3611348.7959.57


<< TOP >>
Konkurencja 14
2014-01-18 - 12:55
Mêżczyzn, 100m dowolny
Masters Men 100m freestyle
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Cezak Norbert93Iskra Konin1:01.2343729.0632.17
2.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.1:06.9533430.8236.13
3.Goździk Sebastian93Niezrzeszony1:08.5031230.9837.52

A

1.Lisiecki Rafał88Smt Szczecin1:00.0246427.5932.43
DYSKW.Pielecki Bartosz88UKS CITYZEN Poznań1:15.9534.4741.48
O4

B

1.Baranowski Artur82Iskra Konin1:00.4045529.7130.69
2.Kubasik Arkadiusz80PGE Gryfino1:15.2923535.4439.85
3.Mikołajczak Marek84PGE Gryfino1:18.0221135.2942.73
4.Wietecki Lukas84UKS CITYZEN Poznań1:21.4318640.2241.21
5.Konieczny Maciej80UKS CITYZEN Poznań1:23.8117036.7447.07

C

1.Zadorożny Bartłomiej78TS Olimpia Poznań1:01.8042529.6032.20
2.Lubas Rafał77PGE Gryfino1:20.1319537.7242.41

D

1.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań1:04.9336630.8434.09
2.Głuszkowski Bogumił70UKS CITYZEN Poznań1:07.0833231.3335.75
3.Rosiak Paweł73PGE Gryfino1:17.7321335.3742.36
4.Sirko Manthei73KSC Strausberg1:23.3117338.6744.64
5.Jankowiak Krzysztof72UKS CITYZEN Poznań1:26.9815240.8746.11

E

1.Staszkiewicz Radosław68Bydgoszcz1:05.8035231.6834.12
2.Borsiak Krzysztof69UKS CITYZEN Poznań1:53.326945.881:07.44

H

1.Denisenko Akim53"Pregel" Kaliningrad1:28.3814540.7147.67

I

1.Wolniewicz Janusz48UKS Trójka Oborniki1:21.5718537.6843.89
2.Płonka Janusz48Niezrzeszony1:53.136953.1459.99


<< TOP >>
Konkurencja 15
2014-01-18 - 13:00
Kobiet, 200m motylkowy
Women 200m butterfly
12 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
12 lat

1.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:49.1947.6359.891:01.441:00.23

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.2:30.5332.9237.1940.0740.35
2.Bąkowska Julia01UKS TRI-Team Rumia3:14.7641.8349.4251.3052.21
3.Klimczak Agata01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:57.2543.9158.821:08.581:05.94

14 - 15 lat

1.Pavlikova Vladislava99Skify2:34.1433.6039.0840.4341.03
2.Kremnieva Ekaterina00Skify2:46.6036.4341.8944.0044.28

16 - 17 lat

1.MENDOWSKA Paulina SP97KS Warta Poznań2:28.4532.4737.3638.9439.68
2.Trubkovich Diana98Skify2:38.0535.9440.1441.1340.84


<< TOP >>
Konkurencja 16
2014-01-18 - 13:05
Mêżczyzn, 200m motylkowy
Men 200m butterfly
12 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
12 lat

1.YAZVINSKI DANIIL02Reqion Minsk3:06.3535.1545.9250.7354.55
2.Świątek Bartosz02UKS TRI-Team Rumia3:19.2745.0952.5052.0249.66
3.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań3:22.0843.7751.5153.2153.59
4.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica3:22.7543.7552.6055.2951.11
5.Moroz Kacper02Klub Sportowy Aquarius3:45.5146.6059.43

13 lat

1.Wardawa Filip01Uks Pingwiny2:37.5833.3638.5942.2243.41
2.GŁUSZKOWSKI MATEUSZ01UKS CITYZEN Poznań2:47.1236.8242.4444.4043.46
3.Tylicki Mateusz01Muks Rekin Bydgoszcz2:49.0336.1343.8546.2142.84
4.Buczyński Patryk01UKS TRI-Team Rumia3:16.6142.3950.3651.0652.80
5.Sterniczuk Wojciech01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:38.9446.8956.4057.0058.65

14 - 15 lat

1.BOBER BARTOSZ00UKS CITYZEN Poznań2:51.0935.7142.0946.8946.40
2.Widawski Michał99MUKS "Wodnik" Łask2:52.0633.1342.9648.2647.71
3.Banaszak Patryk00Toruńczyk Toruń2:52.6836.3242.9446.4047.02
4.Kruk Michał00Akwawit Leszno3:05.2238.8147.4250.1348.86

16 - 17 lat

1.Powrożnik Konrad97Krotoszyn2:09.4829.2432.5032.7934.95
2.Gladchenko Denis98Skify2:13.3129.4333.9536.0333.90
3.Gierszewski Jan98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:13.9328.9533.6935.4835.81
4.PAULIUKOVICH YAHOR98Reqion Minsk2:18.4130.2534.9537.1436.07
5.VASILYEV Alexsey97Skify2:19.2430.1435.4336.3537.32
DYSKW.Pakhomov Pavel98Skify2:09.9628.1132.4534.3035.10
O13

18 - 19 lat

1.WERTEPNY Damian96UKS Shark Rudna2:13.9629.7033.7934.6535.82
2.Grzybek Batrosz96Klub Sportowy Posnania2:18.1630.0734.6236.7536.72


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-01-18 - 13:15
Kobiet, 50m dowolny
Women 50m freestyle
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń42.26179A
2.Kowal Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask42.56175A
3.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg43.10169A
4.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk43.70162A
5.Czerwińska Maja05MKS SP 63 Bydgoszcz44.94149A
6.Breyer Mathilda Caterina05SSV Ostring 93 e.V.45.73141A
7.Czyżyk-Skoczyk Martyna05UKP Jedynka Elbląg46.51134A
8.Cyganek Nina05UKS "P.S.Salwator"46.62133A
9.Lipowska Otylia05MUKS "Wodnik" Łask47.22128R
10.Frankowska Monika05MKS SP 63 Bydgoszcz47.99122R
11.DĄBROWSKA WIKTORIA05UKS CITYZEN Poznań49.18113
12.Borczak Julia05UKP Jedynka Elbląg49.25113
13.SZUKAŁA JOANNA05UKS CITYZEN Poznań49.29113
14.Niewiadomska Klaudia06UKP Jedynka Elbląg49.40112
15.Wieczorek Zuzanna05KS Warta Poznań49.52111
16.Denisenko Yulia05"Pregel" Kaliningrad49.75110
17.Roguszka Marika05Muks Rekin Bydgoszcz49.89109
18.Piotrowska Zofia05"KONTRA"- Gniezno52.9791
19.Kowalska Zuzanna05UKP Jedynka Elbląg53.1490
20.Borkiewicz Klaudia06Iskra Konin53.7087
21.Głąb Kaja05Klub Pływacki "Totis Viribus"54.3584
22.Wróblewska Alicja06UKP Jedynka Elbląg55.6978
23.Rudolf Aleksandra05UKP Jedynka Elbląg58.7667

10 lat

1.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia36.95268A
2.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg37.90248A
3.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg38.33240A
4.Sysio Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask38.56235A
5.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.38.60235A
6.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin39.23224A
7.Kopecka Maja04"KONTRA"- Gniezno39.42220A
8.Gêbicka Alicja04MTKP Delfin Toruń39.50219A
9.Tylkie Dominika04UKP Jedynka Elbląg39.54218R
10.Łakomiak Oliwia04MUKS "Wodnik" Łask39.64217R
11.Kiersnowska Amelia04Klub Pływacki "Totis Viribus"40.23207
12.CYGAN JULIA04Uks Dêby Osielsko40.62201
13.Stachowiak Marta04"KONTRA"- Gniezno40.88198
14.Godlewska Zofia04UKS "P.S.Salwator"40.93197
15.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin41.11194
16.Wróbel Nikola04Klub Pływacki "Totis Viribus"42.56175
17.GROCHOWSKA ZUZANNA04Muks Rekin Bydgoszcz43.04169
18.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań43.06169
19.Bajorek Marysia04UKS "P.S.Salwator"43.11168
20.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg43.85160
21.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg44.58152
22.Opozda Oliwia04Ukp Gryf Debica45.02148
23.Navahrodskaya Alinka04"KONTRA"- Gniezno45.22146
24.Naumiec Ewa04Klub Pływacki "Totis Viribus"46.28136
25.Michałowska Adriana04UKP Jedynka Elbląg47.34127
26.Kwiatkowska Agata04UKP Jedynka Elbląg48.49118
27.SZCZEPANIAK ANNA04UKS CITYZEN Poznań49.74110

11 lat

1.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice34.13340A
2.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań34.24336A
3.Socha Anna03KS Warta Poznań34.78321A
4.Możdzan Milena03UKS Delfinek34.93317A
5.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice35.24308A
6.Wróbel Julia03Iskra Konin35.53301A
7.Makuch Martyna03UKS BAŁTYK Kołobrzeg37.89248A
8.Piasta Aleksandra03UKS "P.S.Salwator"38.02246A
9.Urbanowicz Dominika03UKP Jedynka Elbląg38.80231R
10.Fabrowska Marcelina03Muks Rekin Bydgoszcz39.22224R
11.Szymkowiak Zofia03UKS Trójka Środa Wlkp.39.26223
12.Widurska Maja03UKS "P.S.Salwator"39.31222
13.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz40.21208
14.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica40.28207
15.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz41.28192
16.Bigus Wiktoria03Ukp Gryf Debica42.90171
17.Zdanowicz Klaudia03Klub Pływacki "Totis Viribus"43.90160
18.Godlewska Wiktoria03UKP Jedynka Elbląg44.83150
19.Cuprych Dominika03UKP Jedynka Elbląg44.99148
20.Tarnecka Amelia03UKP Jedynka Elbląg47.02130
21.Bratus Patrycja03Ukp Gryf Debica49.97108
DYSKW.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk35.30
O13

12 lat

1.Lewicka Natalia02MKS SP 63 Bydgoszcz30.84460A
2.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek31.09449A
3.MIELCZAREK SANDRA02Buks31.24443A
4.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki31.69424A
5.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek33.03375A
6.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica33.47360A
7.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki33.67354A
8.Zając Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg33.92346A
9.Chmiel Liwia Anna02UKS Trójka Środa Wlkp.34.26336R
10.Farynowska Estera02UKS BAŁTYK Kołobrzeg35.83293R
11.Pawlak Katarzyna02Klub Pływacki "Totis Viribus"36.04288
12.Jaeschke Natlia02Klub Sportowy Posnania36.39280
13.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica37.33259
14.Beym Anna02UKS Śmiały38.48237
15.Kurzelewska Zuzanna02UKS Śmiały39.46220
16.Sobota Aleksandra02UKS CITYZEN Poznań42.00182
17.Przeorek Kalina02Iskra Konin57.4471

13 lat

1.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica29.61520A
2.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica30.98454A
3.Barczyk Dominika01UKS "Trójka" Oborniki31.61427A
4.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg31.88417A
5.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań32.13407A
6.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań32.75384A
7.Gabryszak Martyna01KS Warta Poznań32.88380A
8.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.33.16370A
9.Bartkowiak Julia01Klub Sportowy Posnania33.77350R
10.Piaskowska Magdalena01UKP Marlin34.20337R
11.OSIEWALSKA AGNIESZKA01mks piranie35.21309
12.Dudziak Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"35.27308
13.Jaśkowiak Aleksandra01Iskra Konin36.60275
14.Klimczak Agata01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki36.72273

14 - 15 lat

1.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna28.15605A
2.Pavlikova Vladislava99Skify28.36592A
3.VALYNETS NIKA99Reqion Minsk28.48584A
4.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin28.68572A
5.Mikhryukova Sofya99Skify29.12547A
6.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna29.30537A
7.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin29.63519A
8.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń29.68516A
9.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław30.84460R
9.Konowałów Julia99Klub Pływacki Koziegłowy30.84460R
11.Cieciórska Syanne00MTKP Delfin Toruń31.23443
12.Smirnova Alena99Skify31.40436
13.Zaytseva Arina99Skify31.74422
14.Kotwas Monika00mks piranie31.78421
15.Siatecka Weronika00UKP Wodnik Włocławek32.92378
16.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.33.06374
17.Grygiel Julia99Klub Pływacki Koziegłowy33.13371
18.Anica Bauer00KSC Strausberg33.71352
19.Niewiadomska Julita99UKS FALA SWARZĘDZ34.11340
20.Łuczak Marta99Iskra Konin34.15339
21.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.34.55327
22.DANIEL Andżelika99KS OLIMPIA Lublin36.80271
23.Borowska Paulina00UKP Jedynka Elbląg40.72200

16 - 17 lat

1.Dementyeva Liana97Skify28.38591A
2.RAMANOUSKAYA YANA97Reqion Minsk28.51582A
3.PRENTKA WERONIKA97UKS CITYZEN Poznań28.78566A
4.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"28.81564A
5.Kadysheva Olga98Skify29.08549A
6.MAKSIMOVICH MARYIA97Reqion Minsk29.73514A
7.Matusiak Dominika97UKP Wodnik Włocławek30.37482A
8.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.30.56473A
9.Yokokura Mairi98Klub Pływacki Koziegłowy30.88458R
10.Płachta Klaudia97UKS FALA SWARZĘDZ31.43435R
11.Urbańska Joanna97UKP Wodnik Włocławek32.00412
12.Kowalik Magdalena98Klub Pływacki "Totis Viribus"32.57391
13.Sofie Kaden98KSC Strausberg33.56357
14.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.34.56327

18 - 19 lat

1.KITA Katarzyna95UKS Shark Rudna26.20751A
2.Podkowińska Wiktoria95Smt Szczecin33.57357A


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-01-18 - 13:40
Mêżczyzn, 50m dowolny
Men 50m freestyle
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Gromski Adrian05Krotoszyn36.58192A
2.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk36.97186A
3.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.37.50178A
4.Sieradzki Kamil05KP Delfin Inowrocław40.34143A
5.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń43.74112A
6.Bogucki Iwo05Klub Pływacki "Totis Viribus"44.83104A
7.Wardawa Kacper05Uks Pingwiny45.16102A
8.Pajewski Maciej05UKP Jedynka Elbląg45.50100A
9.Stosik Jan05UKP Jedynka Elbląg47.7886R
10.Reyh Daniil05"Pregel" Kaliningrad48.4283R
11.Rostowski Kacper06Muks Rekin Bydgoszcz48.8581
12.Chłopicki Antoni05"KONTRA"- Gniezno49.5477
13.ADAMIAK FRANCISZEK05UKS CITYZEN Poznań50.3873
14.ADAMIAK SZYMON05UKS CITYZEN Poznań51.3969
15.Paterczyk Patryk06Klub Pływacki "Totis Viribus"59.8344
16.DANIEL Andre06KS OLIMPIA Lublin1:04.8834
DYSKW.BOBKIEWICZ FRANCISZEK06UKS CITYZEN Poznań48.09
O15

10 lat

1.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk34.94220A
2.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las35.60208A
3.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz36.18198A
4.Piekarz Adrian04MUKS "Wodnik" Łask36.48194A
5.Hatłas Michał04Iskra Konin36.97186A
6.Woga Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"38.85160A
7.Horodynski Antoni04Ukp Gryf Debica40.96137A
8.Niewiadomski Oliwier04UKP Jedynka Elbląg41.52131A
9.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg43.35115R
10.Zapart Michał04UKP Marlin43.65113R
11.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań44.17109
12.Banaś Kacper04Klub Pływacki "Totis Viribus"44.18109
13.Mazur Bartosz04Ukp Gryf Debica47.5487
14.Lukas Nachtigall04KSC Strausberg50.0275
15.Pasieczny Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg50.8571
DYSKW.Augustynowicz Paweł04Klub Pływacki "Totis Viribus"
O4

11 lat

1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk32.30279A
2.Stachowiak Piotr03UKS Octopus Suchy Las32.66270A
3.Roś Jakub03Znicz Koszalin33.27255A
4.KLIMETS MIKITA03Reqion Minsk33.33254A
5.Gromski Patryk03Krotoszyn33.37253A
6.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice33.65247A
7.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk34.07238A
8.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia34.53228A
9.SABALEUSKI Dzmitry03SK BNTU, Minsk35.19216R
10.Lewandowski Jakub03MUKS "Wodnik" Łask35.44211R
11.Olender Miłosz03Klub Pływacki "Totis Viribus"36.30196
12.Martin-Woźniak Wiktor03MTKP Delfin Toruń36.72190
13.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz36.97186
14.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice36.99186
15.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg37.54178
16.Jastrowicz Kacper03UKP Marlin37.99171
17.Jakiel Wiktor03Muks Rekin Bydgoszcz39.30155
18.Breyer Benedict03SSV Ostring 93 e.V.39.81149
19.Maksymowicz Krzysztof03UKP Jedynka Elbląg40.00147
20.SZUKAŁA KRZYSZTOF03UKS CITYZEN Poznań40.85138
21.Jankowski Filip03UKP Jedynka Elbląg41.55131
22.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin41.63130
23.Malinowski Michał03UKP Jedynka Elbląg42.22125
24.Czaprowski Szymon03MTKP Delfin Toruń53.5061
DYSKW.Cyckowski Aleksander03UKP Jedynka Elbląg40.46
O15
DYSKW.Krupiński Wojciech03Klub Sportowy Posnania47.66
O4

12 lat

1.Sobek Nikodem02UKS Olimpijczyk 2329.45368A
2.MACHYKHA YAUHENI02Reqion Minsk29.83354A
3.Zieliński Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy30.31337A
4.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań30.55329A
5.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn31.34305A
6.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki32.59271A
7.VOLCHIKOV Nikita02Skify33.55249A
8.Prokop Bartosz02LKS Jedność 32 Przyszowice34.06238A
9.Furman Albert02UKS "Trójka" Oborniki34.99219R
10.Lechowicz Kacper02Klub Sportowy Posnania35.07218R
11.Emil Zimmermann02KSC Strausberg35.35213
12.Kolańczyk Kacper02MKP Kołobrzeg35.38212
13.Paprocki Filip02MUKS "Wodnik" Łask35.73206
14.PAKHUTA Pavel02SK BNTU, Minsk35.88203
15.Kończak Bartek02UKP Jedynka Elbląg37.38180
16.Iwanowski Iwo02Klub Pływacki "Totis Viribus"37.65176
17.Inda Kacper02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"38.27168
18.Pawlak Jacek02Klub Pływacki "Totis Viribus"39.81149
19.Grzêbski Józef02UKP Jedynka Elbląg44.12109
DYSKW.Bem Dawid02Klub Pływacki "Totis Viribus"
O4

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks28.03427A
2.Wardawa Filip01Uks Pingwiny28.91389A
3.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań29.22377A
4.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk29.54364A
5.Muszyński Wiktor01KS Warta Poznań29.55364A
6.Kapusta Roman01UKS Trójka Środa Wlkp.29.81355A
7.Kulpa Michał01Uks Kurort Ciechocinek30.45333A
8.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki30.69325A
9.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań30.94317R
10.Pauter Artur01Krotoszyn31.18310R
11.Haładaj Dawid01Iskra Konin31.59298
12.Patrzykąt Konrad01Iskra Konin31.97287
13.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica32.25280
14.Tim Degen01KSC Strausberg32.36277
15.Wawrzynkiewicz Dawid01K.S. Wodnik Śrem32.66270
16.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań33.30254
17.VANKOV Timur01Skify33.69246
18.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki34.97220
19.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg35.47211
20.Szramski Kacper01Iskra Konin35.59208
21.Wawrzyniak Paweł01Iskra Konin36.07200
22.Woga Patryk01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"36.41195
23.Rogoziński Dominik01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"36.71190
24.Gilgenast Maciej01UKP Jedynka Elbląg40.13145
DYSKW.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań33.38
O4

14 - 15 lat

1.Bocheń Tomasz99MKS MOS Juvenia Białystok25.09595A
2.Sidorov Dmitry199999Skify27.01477A
3.Chernyshev Sevastyan99Skify27.05475A
4.Sobota Krzysztof00UKS "Trójka" Oborniki27.35459A
5.Kamiński Piotr99Iskra Konin27.81437A
6.SZAJNICKI Szymon00UKS Shark Rudna27.94431A
7.DANILIONAK MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus28.51405A
8.Moritz Reinke00KSC Strausberg28.59402A
9.Suchogórski Aleksander99UKP Wodnik Włocławek28.83392R
10.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg29.55364R
11.RIMARCHUK EVGENIY00Reqion Minsk30.01348
12.Cezak Kamil99Iskra Konin30.17342
13.Thomas Nachtigall00KSC Strausberg30.34336
14.YARASHEVICH MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus30.52330
15.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk30.70325
16.Plackowski Tomasz00UKS CITYZEN Poznań30.78322
17.Molicki Kacper00UKS "3 Wodnik Wolsztyn"31.48301
18.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice31.57299
19.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica32.67269
20.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg33.14258
21.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań33.19257
DYSKW.Sroka Hubert99Iskra Konin31.91
O4

16 - 17 lat

1.Pakhomov Pavel98Skify24.25659A
2.MAKHNACH KIRYL97Reqion Minsk24.43644A
3.Smok Witold97UKP Wodnik Włocławek24.69624A
4.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna25.44571A
5.RATTCEV Ilia98Skify25.65557A
6.TULYAKOV Mikhail98Skify25.80547A
7.Zwierzycki Marcin98Klub Pływacki Koziegłowy26.16525A
8.Gurevich Evgeny98Skify26.27518A
9.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus"26.43509R
10.LAUROU PAVEL98Reqion Minsk26.53503R
11.Florian Stallmach97KSC Strausberg26.66496
12.Siemiginowski Bartosz98Klub Pływacki "Totis Viribus"26.70494
13.HVARDZIYAN ULADZISLAU98"Neptune", Minsk, Belarus26.99478
14.Bartkowiak Adam98Iskra Konin27.10472
15.BAKHANOVICH ALIAKSANDR97Reqion Minsk27.40457
16.Gutowski Mateusz98UKP Jedynka Elbląg27.63445
17.KHOMICH KIRYL98Reqion Minsk27.98429
18.Giżycki Hubert97UKS FALA SWARZĘDZ28.61401
19.Szmytka Wojciech97Iskra Konin29.09382
20.Kähler Lucas97SSV Ostring 93 e.V.29.30373
21.Horowski Mikołaj98UKS "3 Wodnik Wolsztyn"29.53365
22.Paul Zimmermann98KSC Strausberg30.09345
23.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica30.61328

18 - 19 lat

1.Goździk Damian95KS Warta Poznań23.51723A
2.TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ96UKS Shark Rudna24.20663A
3.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.24.74620A
4.Roszkowski Mikołaj95KS Warta Poznań25.34577A
5.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"25.53565A
6.Perkowski Dawid96MKS MOS Juvenia Białystok25.79548A
7.Kowalski Filip96UKS "3 Wodnik Wolsztyn"26.49505A
8.Przybyłowski Filip96Smt Szczecin27.11471A
9.Pietrzak Jan96UKS Octopus Suchy Las27.70442R
10.Maximilian Karl96KSC Strausberg27.85435R

20 lat i starsi

1.Powąska Mateusz90UKS Trójka Środa Wlkp.27.15469A
2.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.30.28338A

PKBarczyk Karol07UKS "Trójka" Oborniki55.9054


<< TOP >>
Konkurencja 19
2014-01-18 - 14:05
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny
Women 4X50M medley relay
8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg2:51.38245
Seria 2 konkurencja 21
Waśniewska Martyna
Wróblewska Aleksandra
04
02
Zając Aleksandra
Gutowska Maria
02
04
2.Muks Rekin Bydgoszcz 1Muks Rekin Bydgoszcz2:56.74223
Bobińska Małgorzata
Roguszka Liwia
03
03
47.28
49.83
Marjańska Agata
Fabrowska Marcelina
03
03
39.83
39.80
3.Muks Rekin Bydgoszcz 2Muks Rekin Bydgoszcz3:14.12169
GROCHOWSKA ZUZANNA
Groń Weronika
04
03
48.00
43.61
BUDA DAGMARA
Roguszka Marika
04
05
52.19
50.32
DYSKW.UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki 1UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:42.79
S1
38.65
46.41
44.50
33.23
DYSKW.UKS "P.S.Salwator" 1UKS "P.S.Salwator"3:04.49
O5
46.24
50.20
48.74
39.31


<< TOP >>
Konkurencja 20
2014-01-18 - 14:10
Chłopców, 4 x 50m zmienny
Men 4X50M medley relay
8 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.SK BNTU, Minsk 1SK BNTU, Minsk2:31.89243
39.74
36.85
41.00
34.30
2.Muks Rekin Bydgoszcz 1Muks Rekin Bydgoszcz2:46.04186
CZECHOWSKI DAWID
Szafranek Gabriel
04
03
41.28
44.48
Jakiel Wiktor
Sobowiec Mateusz
03
03
42.67
37.61
3.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg2:56.34155
Seria 2 konkurencja 22
Niewiadomski Oliwier
Maksymowicz Krzysztof
04
03
Lewandowski Jakub
Kończak Bartek
02
02
DYSKW.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań2:32.57
S4
38.98
44.67
38.90
30.02


<< TOP >>
Konkurencja 21
2014-01-18 - 14:10
Kobiet, 4 x 50m zmienny
Women 4X50M medley relay
13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.Reqion Minsk 1Reqion Minsk2:01.73684
MIKHALENAK IRYNA
CHAIKA KSENIYA
98
98
31.20
32.37
KASHKOUSKAYA KATSIARYNA
RAMANOUSKAYA YANA
99
97
30.36
27.80
2.Skify 2Skify2:05.76620
Malysheva Anna
Trubkovich Diana
98
98
32.00
35.67
Pavlikova Vladislava
Dementyeva Liana
99
97
29.87
28.22
3.Reqion Minsk 2Reqion Minsk2:09.98562
KALININA KARYNA
AKSIUTA ANASTASIYA
99
99
34.62
36.16
VALYNETS NIKA
MAKSIMOVICH MARYIA
99
97
30.07
29.13
4.Skify 1Skify2:15.01501
34.12
38.83
33.47
28.59
5.Klub Pływacki Koziegłowy 1Klub Pływacki Koziegłowy2:23.55417
36.61
40.75
33.83
32.36
6.SSV Ostring 93 e.V. 1SSV Ostring 93 e.V.2:25.05404
Kehrer Stefanie
Boldt Pauline
97
01
33.71
42.11
Voigtländer Lea
Erb Saskia
00
00
36.11
33.12
7.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg2:35.74327
Domżalska Wiktoria
Borowska Paulina
00
00
32.74
51.53
Tylkie Karolina
Kalinowska Maja
01
01
35.84
35.63
8.UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:37.34317
Bimkiewicz Oliwia
Kocąka Zofia
01
01
Rogozinska Daria
Dechnik Anna
01
01
40.44
34.84


<< TOP >>
Konkurencja 22
2014-01-18 - 14:20
Mêżczyzn, 4 x 50m zmienny
Men 4X50M medley relay
13 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
1.Skify 2Skify1:46.85697
Gurevich Evgeny
RATTCEV Ilia
98
98
27.17
30.72
Pakhomov Pavel
TULYAKOV Mikhail
98
98
25.20
23.76
2.KS Warta Poznań 2KS Warta Poznań1:47.86678
Śrama Gabriel
KUBOT Szymon SP
99
97
28.51
30.66
OSSES Arkadiusz SP
Goździk Damian
95
95
25.84
22.85
3.Reqion Minsk 1Reqion Minsk1:50.98622
GILEP KONSTANTIN
SKARAKHODAU TSIMAFEI
98
98
29.08
30.39
HALOUSKI ALIAKSANDR
MAKHNACH KIRYL
98
97
27.52
23.99
4.UKS Shark Rudna 1UKS Shark Rudna1:54.68564
WERTEPNY Damian
ARENTEWICZ Jacek
96
97
28.81
29.70
TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ
SZAJNICKI Szymon
96
00
28.00
28.17
5.Skify 1Skify1:55.32555
Gladchenko Denis
Sidorov Dmitry1999
98
99
28.45
32.42
Chernyshev Sevastyan
VASILYEV Alexsey
99
97
28.55
25.90
6.Reqion Minsk 2Reqion Minsk2:00.05492
KHOMICH KIRYL
BAKHANOVICH ALIAKSANDR
98
97
31.24
33.54
PAULIUKOVICH YAHOR
LAUROU PAVEL
98
98
28.38
26.89
7.UKS Trójka Środa Wlkp. 1UKS Trójka Środa Wlkp.2:03.77449
Wêgłowski Karol
Myszak Bartosz
96
99
28.89
35.44
Powąska Mateusz
Kapusta Roman
90
01
29.92
29.52
8.Klub Pływacki Koziegłowy 1Klub Pływacki Koziegłowy2:09.72390
36.49
37.54
29.75
25.94
9.Iskra Konin 1Iskra Konin2:13.15360
Cezak Kamil
Szmytka Wojciech
99
97
37.22
34.94
Kamiński Piotr
Baranowski Artur
99
82
34.00
26.99
10.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań2:28.46260
Kostyk Teodor
Kijowski Filip
00
01
37.49
40.40
Liberski Piotr
Plackowski Tomasz
01
00
40.67
29.90
11.SK BNTU, Minsk 1SK BNTU, Minsk2:30.03252
MUKHA Daniil
SMANTSAR Aliaksandr
00
01
41.88
46.02
MIKHALKOV Daniil
VASHKEVICH Uladzislau
01
99
31.86
30.27
DYSKW.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań1:50.87
G1
26.75
32.31
27.13
24.68
DYSKW.UKP Jedynka Elbląg 1UKP Jedynka Elbląg2:05.39
M11
Ostałowski Paweł
Nieroński Sebastian
00
99
33.19
33.53
Gutowski Mateusz
Maksymowicz Tomasz
98
00
30.22
28.45


<< TOP >>
Konkurencja 23
2014-01-18 - 14:25
4 x 50m zmienny
Masters 4X50M medley relay
AG 80 - 359
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaCzasPkt.
0

1.Deep Diver 1Deep Diver2:05.06435
Mrotek Kevin
Ryduchowski Jarosław
92
93
Kołodziejewski Sebastian
Kêdra Igor
87
85

A

DYSKW.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań1:57.23
G3



B

1.PGE Gryfino 1PGE Gryfino2:45.01189
Lubas Rafał
Rosiak Paweł
77
73
Mikołajczak Marek
Kubasik Arkadiusz
84
80

D

1."Pregel" Kaliningrad 1"Pregel" Kaliningrad2:33.39236
Kilina Marina
Tervinskiy Alexander
63
58
Aleshchenko Natalia
Denisenko Alexey
57
76


<< TOP >>
Konkurencja 24
2014-01-18 - 15:30
Kobiet, 200m grzbietowy
Women 200m backstroke
11 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
11 lat

1.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań2:57.0041.4145.1847.2243.19
2.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk2:59.4542.1744.31
3.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec3:00.0643.6447.2946.5142.62
4.Marjańska Agata03Muks Rekin Bydgoszcz3:02.5844.3147.1646.8244.29
5.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice3:05.9443.9047.5549.2545.24
6.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice3:06.8344.2746.7148.6447.21
7.Bigus Wiktoria03Ukp Gryf Debica3:26.6248.87

12 lat

1.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek2:41.7239.3140.3241.4240.67
2.PAULIKOVICH ALEVTINA02Reqion Minsk2:44.1638.8641.7642.9140.63
3.Gotlib Paulina02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:57.8041.4645.3646.3844.60
4.Kuflińska Karolina02UKS Grot Koziegłowy2:58.1141.9745.8247.5042.82
5.Zając Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg2:58.5242.4345.6646.6743.76
6.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek3:01.4241.8947.6947.9643.88
7.Szerszen Natalia02Ukp Gryf Debica3:01.470.15
8.Wiazicka Aleksandra02Ukp Gryf Debica3:11.3045.6949.3749.1547.09
9.PLISUN NASTASSIA02"Neptune", Minsk, Belarus3:18.9448.6651.9350.7647.59

13 lat

1.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica2:44.8439.4542.3442.3740.68
2.Adrianna Kaczmarek01Klub Sportowy Posnania2:45.4738.7142.8342.7941.14
3.Gąsowska Martyna01MTKP Delfin Toruń2:45.5339.5442.1443.1740.68
4.Barczyk Dominika01UKS "Trójka" Oborniki2:49.5839.2543.3444.9342.06
5.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań2:52.4941.3144.3744.5342.28
6.Bąkowska Julia01UKS TRI-Team Rumia2:53.3340.8344.1345.4642.91
7.Musielak Wiktoria01K.S. Wodnik Śrem2:57.0543.3046.6246.2840.85
8.Posańska Agata01UKS TRI-Team Rumia2:57.7143.4945.8445.4542.93
9.Niemczyk Marta01UKS TRI-Team Rumia3:02.7846.0247.0745.2544.44
10.Marek Martyna01UKS TRI-Team Rumia3:10.5245.7448.5049.5646.72
DYSKW.SUDNEKA ALENA01"Neptune", Minsk, Belarus2:44.2138.2742.1842.3241.44
G6

14 - 15 lat

1.KALININA KARYNA99Reqion Minsk2:31.8235.3437.9239.0239.54
2.ARTSISHEUSKAYA DARYA00"Neptune", Minsk, Belarus2:41.9537.7240.8942.4740.87
3.HARTLIEB KLAUDIA00mks piranie2:44.3638.5043.1043.0439.72
4.Kocąka Zuzanna00UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:59.4743.5546.0647.1742.69

16 - 17 lat

1.MIKHALENAK IRYNA98Reqion Minsk2:22.2834.4236.0836.8334.95
2.Malysheva Anna98Skify2:22.4333.2336.1737.4635.57
3.WÓJCIK Claudia SP97KS Warta Poznań2:35.4836.0938.9240.4040.07

18 - 19 lat

1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań2:17.7832.4634.6236.0934.61


<< TOP >>
Konkurencja 25
2014-01-18 - 15:50
Mêżczyzn, 200m grzbietowy
Men 200m backstroke
11 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
11 lat

1.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk2:56.0739.8945.3046.1544.73
2.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice3:05.0344.4247.4148.5344.67
3.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice3:07.9845.3248.4149.2644.99
4.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz3:14.1548.0650.4149.9845.70
5.Marzec Milan03UKS TRI-Team Rumia3:18.9446.0252.2250.8649.84
6.Jakiel Wiktor03Muks Rekin Bydgoszcz3:24.4548.5751.0852.9651.84
7.Jaruga Szymon03UKS CITYZEN Poznań3:26.6148.6952.5154.8950.52
DYSKW.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk2:48.5538.7342.7144.1242.99
G3

12 lat

1.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań2:49.7339.9343.5444.2142.05
2.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:50.7939.6043.6144.5443.04
3.Fusiara Wiktor02UKS TRI-Team Rumia2:54.3942.2645.6745.5540.91
4.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica2:54.8541.8145.9045.4541.69
5.Kubiak Norbert02UKS CITYZEN Poznań3:04.2142.6147.3747.8046.43
6.SHARKO DANIIL02"Neptune", Minsk, Belarus3:04.5043.2947.2248.6345.36
7.PAKHUTA Pavel02SK BNTU, Minsk3:09.1344.2448.3049.2747.32
8.Moroz Kacper02Klub Sportowy Aquarius3:10.9445.0850.0249.2346.61
DYSKW.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań3:24.5847.3252.3154.0550.90
G3

13 lat

1.Wojciechowski Jakub01KS Warta Poznań2:32.2435.5638.2039.4039.08
2.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań2:35.0836.5540.3039.7838.45
3.Kulpa Michał01Uks Kurort Ciechocinek2:35.6036.2839.5441.0838.70
4.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk2:41.0739.4842.3141.5637.72
5.Weber Albert01K.S. Wodnik Śrem2:41.5238.0241.6242.7139.17
6.ADAMCZAK JAKUB01mks piranie2:45.0839.6442.4542.8440.15
7.Buczyński Patryk01UKS TRI-Team Rumia2:50.0240.9243.9843.5241.60
8.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań2:56.1341.4844.4745.8444.34
9.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica2:57.7441.6246.5547.7541.82
10.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań3:01.6240.5545.7548.4546.87
11.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:01.7843.1645.6746.7346.22
12.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk3:04.9043.5548.2048.5144.64
13.BELETSKI YAUHENI01"Neptune", Minsk, Belarus3:23.8447.6452.4752.4751.26

14 - 15 lat

1.SKRYPINSKI ALIAKSANDR99Reqion Minsk2:28.3633.9237.4739.1137.86
2.BARKOUSKI VIACHASLAU99Reqion Minsk2:30.7134.0137.8640.0938.75
3.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg2:32.9935.7339.1939.7938.28
4.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice2:41.1638.4741.8440.5840.27
5.Moritz Reinke00KSC Strausberg2:43.6437.1841.7144.1440.61
6.DZIATKO ARTSIOM00"Neptune", Minsk, Belarus2:47.4939.3542.1844.1441.82
7.PLIUTA MIKALAI00"Neptune", Minsk, Belarus2:47.5340.1542.7043.2741.41
8.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk2:49.9140.8343.7444.0141.33
9.Plackowski Tomasz00UKS CITYZEN Poznań2:58.8441.0744.9347.1645.68
10.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica2:58.9942.1846.3646.4244.03
11.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań3:02.3341.2846.6548.9145.49
DYSKW.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań2:55.8141.9944.7545.7943.28
G3

16 - 17 lat

1.Bodzioch Andrzej98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:09.6330.4832.7033.6532.80
2.VASILYEV Alexsey97Skify2:14.3832.5333.8734.2433.74
3.Gurevich Evgeny98Skify2:14.7731.1134.9135.5633.19
4.KHOMICH KIRYL98Reqion Minsk2:19.7432.4336.0636.4534.80
5.Gutowski Mateusz98UKP Jedynka Elbląg2:31.1935.9438.7638.9137.58
6.Kähler Lucas97SSV Ostring 93 e.V.2:41.3635.9340.8242.3442.27

18 - 19 lat

1.WERTEPNY Damian96UKS Shark Rudna2:09.9830.8033.2333.3632.59


<< TOP >>
Konkurencja 26
2014-01-18 - 16:15
Kobiet, 100m klasyczny
Women 100m breaststroke
10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia1:39.7827647.1652.62
2.Steć Oliwia04UKS TRI-Team Rumia1:47.9221851.2156.71
3.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin1:49.2121050.3758.84
4.BUDA DAGMARA04Muks Rekin Bydgoszcz1:49.5220852.0457.48
5.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin1:54.1318455.9958.14

11 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko1:29.3638442.2847.08
2.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz1:31.2636043.6847.58
3.Socha Anna03KS Warta Poznań1:36.7730245.3051.47
4.Luzie Leo03KSC Strausberg1:40.5726948.7651.81
5.Możdzan Milena03UKS Delfinek1:40.9226648.4152.51
6.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec1:42.4525548.7553.70
7.Błażejewska Nikola03MUKS "Wodnik" Łask1:44.0824348.7055.38
8.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz1:50.3320452.4057.93
9.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz1:52.5119253.0659.45
10.Konopko Julia03UKP Jedynka Elbląg1:52.9519054.1558.80
11.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica1:55.4617853.381:02.08
12.Bratus Patrycja03Ukp Gryf Debica2:07.7113159.941:07.77

12 lat

1.MIELCZAREK SANDRA02Buks1:28.3939641.8946.50
2.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:29.5238242.2747.25
3.SERAFIMOVICH ULYANA-BAZHENA02"Neptune", Minsk, Belarus1:29.6438043.4146.23
4.ŚCIŚLAK JULIA02Krotoszyn1:30.7436643.0947.65
5.Lewicka Natalia02MKS SP 63 Bydgoszcz1:36.2330745.3050.93
6.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica1:37.1629844.9352.23
7.Budzyńska Katarzyna02"KONTRA"- Gniezno1:37.9329145.8852.05
8.Rzany Wiktoria02Ukp Gryf Debica1:38.1229046.6651.46
9.Libera Zuzanna02UKS Grot Koziegłowy1:38.2528947.5250.73
10.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las1:38.4828745.8552.63
11.Jabłońska Aleksandra02UKS Grot Koziegłowy1:40.1027347.1252.98
12.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:40.5326946.8953.64
13.Warciarek Agata02UKS Grot Koziegłowy1:45.3423449.2456.10
14.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica1:46.2422850.3055.94
15.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:46.5222650.3156.21
16.Wróblewska Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg1:48.5021450.4458.06
17.Wiazicka Aleksandra02Ukp Gryf Debica1:55.4717855.371:00.10

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.1:18.4856637.2641.22
2.ROZUM JULIA01Krotoszyn1:28.9138942.2146.70
3.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica1:30.6536742.4348.22
4.Marek Martyna01UKS TRI-Team Rumia1:31.4335844.6746.76
5.JADCZAK MONIKA01Krotoszyn1:33.3833643.9549.43
6.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.1:36.6830346.5250.16
7.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica1:37.2429844.7552.49
8.Kramer Katarzyna01UKS "Trójka" Oborniki1:37.4029645.4651.94
9.Piaskowska Magdalena01UKP Marlin1:37.4729646.8850.59
10.Dechnik Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:38.4728747.4551.02
11.Jańczak Zofia01UKS Trójka Środa Wlkp.1:39.5027846.2453.26
12.Kalinowska Maja01UKP Jedynka Elbląg1:41.3426348.6352.71
13.SAVANOVICH HANNA01Reqion Minsk1:41.4726248.3353.14
14.SAKOVICH MARYIA01Reqion Minsk1:41.8825947.7054.18
DYSKW.SHKARADZENAK MARYIA01Reqion Minsk1:27.6341.7045.93
K16

14 - 15 lat

1.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin1:17.0060036.1740.83
2.Czaja Barbara99Górnik Radlin1:17.8957937.0640.83
3.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna1:18.6556337.2041.45
4.AKSIUTA ANASTASIYA99Reqion Minsk1:19.4954537.2342.26
5.Pavlikova Vladislava99Skify1:21.2151138.7342.48
6.Grygier Aleksandra99UKS FALA SWARZĘDZ1:22.1649438.5443.62
7.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg1:22.4948838.9443.55
8.Kremnieva Ekaterina00Skify1:27.3341141.9845.35
9.Zaytseva Arina99Skify1:28.5539441.6846.87
10.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna1:29.5838141.8647.72
11.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław1:30.4737042.8147.66
12.Bluge Angelika00UKS "Trójka" Oborniki1:31.0936242.7948.30
13.Smirnova Alena99Skify1:32.1934944.1348.06
14.DORAKHAVA Yana00SK BNTU, Minsk1:35.9431045.0450.90
15.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.1:36.1430845.4050.74
16.DANIEL Andżelika99KS OLIMPIA Lublin1:40.2827149.0151.27
17.Stróżyk Maja00UKP Marlin1:44.5324049.0055.53
18.Sergeeva Vlada00Skify1:45.9923050.3555.64
19.Borowska Paulina00UKP Jedynka Elbląg1:54.2018453.971:00.23

16 - 17 lat

1.Nagórska Monika97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:19.4954537.5741.92
2.Trubkovich Diana98Skify1:21.7050239.3942.31
3.Urbańska Joanna97UKP Wodnik Włocławek1:22.8748139.0143.86
4.LUKYANOVA ALINA98Reqion Minsk1:23.2047539.8743.33
5.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.1:28.3839741.3946.99
6.Sofie Kaden98KSC Strausberg1:30.2637242.3247.94
DYSKW.CHAIKA KSENIYA98Reqion Minsk1:11.6834.0737.61
O11

18 - 19 lat

1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań1:17.4259036.5440.88

20 lat i starsi

1.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1:12.8470834.7938.05


<< TOP >>
Konkurencja 27
2014-01-18 - 16:40
Mêżczyzn, 100m klasyczny
Men 100m breaststroke
10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las1:39.6019645.2354.37
2.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz1:40.0219347.9652.06
3.Musiński Kacper04UKS TRI-Team Rumia1:48.6715151.4657.21
4.Zapart Michał04UKP Marlin1:52.0913753.9158.18
5.GUMENIUK Artem04SK BNTU, Minsk1:53.3913354.1659.23
6.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg1:54.2113055.3158.90
7.Banaś Kacper04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:56.4912255.021:01.47
8.Maciejewski Dorian04MKP Kołobrzeg2:02.4410558.561:03.88

11 lat

1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk1:25.1131439.5045.61
2.Dopierała Tytus03KS Warta Poznań1:31.2025543.1948.01
3.Gromski Patryk03Krotoszyn1:32.4224543.9048.52
4.Duszczak Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.1:33.6623544.9548.71
5.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz1:35.0622545.6449.42
6.Krakowski Miron03Iskra Konin1:41.8918347.7654.13
7.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:42.0718249.8352.24
8.SABALEUSKI Dzmitry03SK BNTU, Minsk1:42.5817947.8554.73
9.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice1:42.8917749.8153.08
10.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:49.2514851.0058.25
11.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin1:54.1513052.951:01.20
12.Bąkowski Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy1:54.9512753.901:01.05
13.TAPALCHAN Makar03SK BNTU, Minsk1:58.5911653.951:04.64
14.Czaprowski Szymon03MTKP Delfin Toruń2:16.62761:02.711:13.91

12 lat

1.Sobek Nikodem02UKS Olimpijczyk 231:27.5028941.0446.46
2.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań1:34.8322744.6750.16
3.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn1:35.0022545.5049.50
4.VOLCHIKOV Nikita02Skify1:40.6019047.9852.62
5.Oszutowski Adam02"KONTRA"- Gniezno1:41.2618648.2653.00
6.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg1:41.5418548.0553.49
7.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica1:41.6918448.5253.17
8.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk1:41.7618348.6053.16
9.Kończak Bartek02UKP Jedynka Elbląg1:52.4213652.361:00.06
10.Paprocki Filip02MUKS "Wodnik" Łask1:57.1412053.521:03.62

13 lat

1.Wardawa Filip01Uks Pingwiny1:20.9836437.2343.75
2.Solarski Antonii01Klub Pływacki Koziegłowy1:21.2136138.9742.24
3.Warzocha Albert01KS Warta Poznań1:21.9935139.5242.47
3.Kubick Maciej01Klub Sportowy Posnania1:21.9935137.8344.16
5.KAROLCZAK JAN01Buks1:23.9332739.7744.16
6.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań1:24.0032639.3644.64
7.Zimniak Szymon01UKS Trójka Środa Wlkp.1:24.1032539.2644.84
8.Pauter Artur01Krotoszyn1:25.2731240.7044.57
9.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań1:25.2931241.2444.05
10.Muszyński Wiktor01KS Warta Poznań1:25.7330740.4245.31
11.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:28.4228041.5346.89
12.Weber Albert01K.S. Wodnik Śrem1:29.6126942.4847.13
13.Wawrzynkiewicz Dawid01K.S. Wodnik Śrem1:30.8925742.2948.60
14.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg1:32.0024843.5748.43
15.KISIALIOU ANDREI01Reqion Minsk1:32.0124843.3148.70
16.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań1:34.4323044.2150.22
17.Godlewski Domminik01UKP Jedynka Elbląg1:35.6522144.5451.11
18.VANKOV Timur01Skify1:37.7320745.9251.81
19.Widera Kacper01UKS Grot Koziegłowy1:41.1518748.0353.12
19.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica1:41.1518746.2054.95
21.RADKEVICH RENAT01"Neptune", Minsk, Belarus1:46.0916249.6256.47
22.Rogoziński Dominik01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:50.4614351.3759.09
DYSKW.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk1:36.8645.4851.38
K14
DYSKW.UMARAU IHAR01Reqion Minsk1:45.4650.1855.28
O12

14 - 15 lat

1.Bocheń Tomasz99MKS MOS Juvenia Białystok1:10.2555833.6436.61
2.Sidorov Dmitry199999Skify1:10.7754533.1437.63
3.BAKHURAU ROMAN00Reqion Minsk1:10.9354233.5637.37
4.Felchner Jan99Trójka Wejherowo1:11.3253333.0238.30
5.Nieroński Sebastian99UKP Jedynka Elbląg1:13.1649434.0039.16
6.Śrama Gabriel99KS Warta Poznań1:13.9547834.7339.22
7.Kamiński Piotr99Iskra Konin1:15.5244934.8640.66
8.Kwiatkowski Szymon00UKS "Trójka" Oborniki1:17.8840936.2341.65
9.DĄBROWSKI MATEUSZ00UKS CITYZEN Poznań1:18.0240736.7441.28
10.Myszak Bartosz99UKS Trójka Środa Wlkp.1:18.5939837.1741.42
11.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin1:19.5938337.0842.51
12.DEMKIN Aleksandr00Skify1:23.8732839.2644.61
13.OSTOJA TYTUS99UKS CITYZEN Poznań1:25.2131240.1045.11
14.SELIAUSKI SIARHEI00"Neptune", Minsk, Belarus1:27.4428941.6745.77
15.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:28.3328042.0446.29
16.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica1:31.6425142.6049.04
17.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg1:33.4123744.0849.33
18.Molicki Kacper00UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:33.5523643.5749.98

16 - 17 lat

1.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna1:04.6571530.5134.14
2.Gladchenko Denis98Skify1:05.4169131.1034.31
3.Pietrzak Dawid97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:06.0267231.6134.41
4.HALOUSKI ALIAKSANDR98Reqion Minsk1:07.5062932.9534.55
5.SKARAKHODAU TSIMAFEI98Reqion Minsk1:07.6462532.3435.30
6.Urbański Michał97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:07.6862431.9735.71
7.KUBOT Szymon SP97KS Warta Poznań1:07.8461932.2435.60
8.RATTCEV Ilia98Skify1:08.7959433.2135.58
9.TULYAKOV Mikhail98Skify1:10.5755033.7736.80
10.BAKHANOVICH ALIAKSANDR97Reqion Minsk1:10.6354933.2037.43
11.LYSENKOV Nikita98Skify1:13.1649433.8639.30
12.VASILYEV Alexsey97Skify1:13.2849134.8338.45
13.Pakhomov Pavel98Skify1:13.3748934.7438.63
14.Popławski Łukasz97UKP Wodnik Włocławek1:13.9647834.6239.34
15.Bartkowiak Adam98Iskra Konin1:15.1645534.5640.60
16.Paul Zimmermann98KSC Strausberg1:27.1529240.3246.83
17.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica1:33.6223643.5050.12

18 - 19 lat

1.Rojda Adam96UPKS Wodnik Rawicz1:04.3172730.6033.71
2.URBANIAK JAN SP95KS Warta Poznań1:09.5457533.3336.21

20 lat i starsi

1.Jabłoński Marcin90Juvenia Białystok1:09.7357032.7237.01
2.Felix Schulz94KSC Strausberg1:15.8144435.1140.70


<< TOP >>
Konkurencja 28
2014-01-18 - 17:05
Kobiet, 100m grzbietowy
Masters Women 100m backstroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Krzyżostaniak Agnieszka93Smt Szczecin1:11.7251534.0337.69

F

1.Kilina Marina63"Pregel" Kaliningrad1:29.0426944.6844.36
2.Lede Kerstin64KSC Strausberg1:51.9313654.8157.12

G

1.Aleshchenko Natalia57"Pregel" Kaliningrad1:32.9023745.3047.60

H

1.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.1:45.2416349.9155.33

I

1.Marina Wolinski49KSC Strausberg1:46.57157

J

1.Wieczorkiewicz Alina40WMT Warszawa2:56.47351:26.601:29.87


<< TOP >>
Konkurencja 29
2014-01-18 - 17:10
Mêżczyzn, 100m grzbietowy
Masters Women 100m backstroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Mrotek Kevin92Deep Diver1:10.5036733.9036.60

A

1.Lisiecki Rafał88Smt Szczecin1:07.6041632.5235.08

C

1.Derewecki Michał76Znicz Koszalin1:22.9522539.4343.52

D

1.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań1:23.1822340.3242.86

E

1.NEZHYNETS Ihar65SK BNTU, Minsk1:24.5221341.1743.35
2.Staszkiewicz Radosław68Bydgoszcz1:24.6221240.2944.33

F

1.Foelske Marco64Bremischer Schwimmverein e. V.1:17.7927337.9939.80

G

1.Niewitecki Wojciech59TS Olimpia Poznań1:24.8721043.1241.75
2.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań1:26.1020142.7643.34

H

1.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań1:37.4313948.0049.43

I

1.Płonka Janusz48Niezrzeszony2:17.1750

K

1.Sielski Ryszard37WMT Warszawa2:15.70511:07.611:08.09


<< TOP >>
Konkurencja 30
2014-01-18 - 17:15
Kobiet, 400m dowolny
Women 400m freestyle
11 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice5:40.53350
50m:
100m:
38.48
1:20.79
38.48
42.31
150m:
200m:
2:04.47
2:48.49
43.68
44.02
250m:
300m:
3:31.52
4:15.60
43.03
44.08
350m:
400m:
4:59.11
5:40.53
43.51
41.42
2.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice5:49.17324
50m:
100m:
39.69
1:22.83
39.69
43.14
150m:
200m:
2:07.82
2:52.84
44.99
45.02
250m:
300m:
3:36.16
4:21.78
43.32
45.62
350m:
400m:
5:08.02
5:49.17
46.24
41.15
3.STODOLSKA ZOFIA03MKS SP 63 Bydgoszcz6:05.45283
50m:
100m:
39.25
1:24.47
39.25
45.22
150m:
200m:
2:12.02
2:58.74
47.55
46.72
250m:
300m:
3:45.83
4:32.93
47.09
47.10
350m:
400m:
5:21.09
6:05.45
48.16
44.36

12 lat

1.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:24.07406
50m:
100m:
37.31
1:18.45
37.31
41.14
150m:
200m:
1:59.60
2:41.49
41.15
41.89
250m:
300m:
3:23.23
4:04.16
41.74
40.93
350m:
400m:
4:45.62
5:24.07
41.46
38.45
2.Rzany Wiktoria02Ukp Gryf Debica6:11.97268
50m:
100m:
41.22
1:27.14
41.22
45.92
150m:
200m:
2:13.61
3:01.93
46.47
48.32
250m:
300m:
3:49.25
4:37.37
47.32
48.12
350m:
400m:
5:25.64
6:11.97
48.27
46.33

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.4:46.64586
50m:
100m:
32.87
1:08.90
32.87
36.03
150m:
200m:
1:44.85
2:22.19
35.95
37.34
250m:
300m:
2:58.67
3:36.09
36.48
37.42
350m:
400m:
4:12.08
4:46.64
35.99
34.56
2.IVANOVA DARYA01"Neptune", Minsk, Belarus5:08.39471
50m:
100m:
35.52
1:14.72
35.52
39.20
150m:
200m:
1:54.66
2:34.09
39.94
39.43
250m:
300m:
3:13.15
3:52.40
39.06
39.25
350m:
400m:
4:31.39
5:08.39
38.99
37.00
3.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg5:09.28467
50m:
100m:
35.85
1:15.60
35.85
39.75
150m:
200m:
1:55.86
2:35.67
40.26
39.81
250m:
300m:
3:15.14
3:54.08
39.47
38.94
350m:
400m:
4:32.91
5:09.28
38.83
36.37
4.Gąsowska Martyna01MTKP Delfin Toruń5:19.98421
50m:
100m:
37.37
1:17.66
37.37
40.29
150m:
200m:
1:59.04
2:39.74
41.38
40.70
250m:
300m:
3:21.14
4:02.17
41.40
41.03
350m:
400m:
4:42.57
5:19.98
40.40
37.41
5.Bąkowska Julia01UKS TRI-Team Rumia5:37.31360
50m:
100m:
38.74
1:20.72
38.74
41.98
150m:
200m:
2:02.92
2:45.08
42.20
42.16
250m:
300m:
3:28.40
4:12.24
43.32
43.84
350m:
400m:
4:55.77
5:37.31
43.53
41.54
6.OSIEWALSKA AGNIESZKA01mks piranie5:43.21341
50m:
100m:
39.20
2:05.65
39.20
1:26.45
150m:
200m:
2:49.27
3:33.18
43.62
43.91
250m:
300m:
4:17.10
5:01.17
43.92
44.07
350m:
400m:

5:43.21
7.Posańska Agata01UKS TRI-Team Rumia5:44.74337
50m:
100m:
40.22
1:24.03
40.22
43.81
150m:
200m:
2:08.19
2:52.69
44.16
44.50
250m:
300m:
3:36.74
4:20.82
44.05
44.08
350m:
400m:
5:03.86
5:44.74
43.04
40.88
8.KAKHNO DARYA01"Neptune", Minsk, Belarus5:48.59326
50m:
100m:
38.04
1:21.04
38.04
43.00
150m:
200m:
2:05.61
2:50.92
44.57
45.31
250m:
300m:
3:36.15
4:22.34
45.23
46.19
350m:
400m:
5:08.38
5:48.59
46.04
40.21
9.Niemczyk Marta01UKS TRI-Team Rumia5:58.71299
50m:
100m:
41.58
1:26.79
41.58
45.21
150m:
200m:
2:12.22
2:57.96
45.43
45.74
250m:
300m:
3:43.32
4:28.93
45.36
45.61
350m:
400m:
5:14.71
5:58.71
45.78
44.00
10.Klimczak Agata01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki6:09.48274
50m:
100m:
40.88
1:28.11
40.88
47.23
150m:
200m:
2:15.50
3:02.57
47.39
47.07
250m:
300m:
3:51.49
4:40.07
48.92
48.58
350m:
400m:
5:26.22
6:09.48
46.15
43.26
11.JADCZAK MONIKA01Krotoszyn6:12.35267
50m:
100m:
39.90
1:24.39
39.90
44.49
150m:
200m:
2:12.07
3:00.36
47.68
48.29
250m:
300m:
3:48.40
4:37.09
48.04
48.69
350m:
400m:
5:25.64
6:12.35
48.55
46.71

14 - 15 lat

1.Pavlikova Vladislava99Skify4:33.61674
50m:
100m:
32.08
1:07.17
32.08
35.09
150m:
200m:
1:42.19
2:17.02
35.02
34.83
250m:
300m:
2:51.87
3:26.16
34.85
34.29
350m:
400m:
4:00.59
4:33.61
34.43
33.02
2.VALYNETS NIKA99Reqion Minsk4:39.87630
50m:
100m:
30.96
1:05.21
30.96
34.25
150m:
200m:
1:39.99
2:15.61
34.78
35.62
250m:
300m:
2:51.18
3:27.11
35.57
35.93
350m:
400m:
4:03.93
4:39.87
36.82
35.94
3.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna4:46.35588
50m:
100m:
33.00
1:09.01
33.00
36.01
150m:
200m:
1:45.21
2:21.53
36.20
36.32
250m:
300m:
2:57.65
3:34.66
36.12
37.01
350m:
400m:
4:11.55
4:46.35
36.89
34.80
4.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń4:53.76544
50m:
100m:
33.02
1:08.94
33.02
35.92
150m:
200m:
1:45.54
2:22.84
36.60
37.30
250m:
300m:
3:00.56
3:38.81
37.72
38.25
350m:
400m:
4:17.34
4:53.76
38.53
36.42
5.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna4:57.47524
50m:
100m:
33.09
1:09.64
33.09
36.55
150m:
200m:
1:47.60
2:26.16
37.96
38.56
250m:
300m:
3:04.69
3:43.01
38.53
38.32
350m:
400m:
4:21.32
4:57.47
38.31
36.15
6.Pietrzak Patrycja00MUKS Piêtnastka Bydgoszcz5:10.07463
50m:
100m:
35.33
1:14.81
35.33
39.48
150m:
200m:
1:55.86
2:36.23
41.05
40.37
250m:
300m:
3:16.15
3:55.96
39.92
39.81
350m:
400m:
4:35.02
5:10.07
39.06
35.05
7.Kotwas Monika00mks piranie5:13.71447
50m:
100m:
37.01
1:16.67
37.01
39.66
150m:
200m:
1:57.20
2:37.42
40.53
40.22
250m:
300m:
3:17.64
3:56.59
40.22
38.95
350m:
400m:
4:36.08
5:13.71
39.49
37.63
8.KOWALEWSKA WERONIKA00UKS CITYZEN Poznań5:19.19424
50m:
100m:
36.74
1:16.02
36.74
39.28
150m:
200m:
1:55.98
2:36.26
39.96
40.28
250m:
300m:
3:17.03
3:57.82
40.77
40.79
350m:
400m:
4:38.72
5:19.19
40.90
40.47
9.HARTLIEB KLAUDIA00mks piranie5:26.80395
50m:
100m:
38.45
1:20.08
38.45
41.63
150m:
200m:
2:01.31
2:42.94
41.23
41.63
250m:
300m:
3:24.80
4:06.80
41.86
42.00
350m:
400m:
4:47.71
5:26.80
40.91
39.09
10.Głêbowska Daria99Klub Pływacki Koziegłowy5:51.78317
50m:
100m:
37.79
1:20.29
37.79
42.50
150m:
200m:
2:04.95
2:51.03
44.66
46.08
250m:
300m:
3:37.15
4:23.75
46.12
46.60
350m:
400m:
5:09.47
5:51.78
45.72
42.31

16 - 17 lat

1.Kadysheva Olga98Skify4:33.69673
50m:
100m:
31.80
1:06.19
31.80
34.39
150m:
200m:
1:41.71
2:16.61
35.52
34.90
250m:
300m:
2:51.84
3:26.57
35.23
34.73
350m:
400m:
4:01.04
4:33.69
34.47
32.65
2.MAKSIMOVICH MARYIA97Reqion Minsk4:35.31661
50m:
100m:
32.13
1:06.12
32.13
33.99
150m:
200m:
1:40.86
2:15.82
34.74
34.96
250m:
300m:
2:51.26
3:26.86
35.44
35.60
350m:
400m:
4:01.55
4:35.31
34.69
33.76
3.Dementyeva Liana97Skify4:39.38633
50m:
100m:
32.39
1:07.25
32.39
34.86
150m:
200m:
1:42.70
2:18.69
35.45
35.99
250m:
300m:
2:53.52
3:29.27
34.83
35.75
350m:
400m:
4:04.57
4:39.38
35.30
34.81
4.Nagórska Monika97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz4:45.96590
50m:
100m:
32.28
1:07.30
32.28
35.02
150m:
200m:
1:43.35
2:19.67
36.05
36.32
250m:
300m:
2:55.97
3:32.77
36.30
36.80
350m:
400m:
4:09.72
4:45.96
36.95
36.24
5.Radosz Joanna97UKS FALA SWARZĘDZ5:08.54470
50m:
100m:
34.52
1:12.21
34.52
37.69
150m:
200m:
1:51.11
2:31.04
38.90
39.93
250m:
300m:
3:10.78
3:50.60
39.74
39.82
350m:
400m:
4:29.80
5:08.54
39.20
38.74

18 - 19 lat

1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań4:23.55754
50m:
100m:
31.23
1:04.31
31.23
33.08
150m:
200m:
1:37.65
2:10.96
33.34
33.31
250m:
300m:
2:44.04
3:17.48
33.08
33.44
350m:
400m:
3:51.45
4:23.55
33.97
32.10
2.Bakuniak Hanna96MUKS Piêtnastka Bydgoszcz4:28.73711
50m:
100m:
31.05
1:04.57
31.05
33.52
150m:
200m:
1:38.21
2:12.65
33.64
34.44
250m:
300m:
2:47.20
3:21.70
34.55
34.50
350m:
400m:
3:55.77
4:28.73
34.07
32.96

20 lat i starsi

1.Zachoszcz Joanna93Azs Uwm4:20.15784
50m:
100m:
30.81
1:03.26
30.81
32.45
150m:
200m:
1:35.77
2:08.48
32.51
32.71
250m:
300m:
2:41.33
3:14.14
32.85
32.81
350m:
400m:
3:47.30
4:20.15
33.16
32.85


<< TOP >>
Konkurencja 31
2014-01-18 - 17:45
Mêżczyzn, 400m dowolny
Men 400m freestyle
11 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk5:36.62271
50m:
100m:
35.30
1:17.07
35.30
41.77
150m:
200m:
2:00.78
2:44.31
43.71
43.53
250m:
300m:
3:28.06
4:11.40
43.75
43.34
350m:
400m:
4:54.82
5:36.62
43.42
41.80
2.SABALEUSKI Dzmitry03SK BNTU, Minsk5:39.41264
50m:
100m:
37.91
1:20.32
37.91
42.41
150m:
200m:
2:03.86
2:47.03
43.54
43.17
250m:
300m:
3:31.05
4:13.81
44.02
42.76
350m:
400m:
4:57.49
5:39.41
43.68
41.92
3.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice5:57.37227
50m:
100m:
40.36
1:25.10
40.36
44.74
150m:
200m:
2:11.39
2:56.10
46.29
44.71
250m:
300m:
3:41.25
4:27.57
45.15
46.32
350m:
400m:
5:14.42
5:57.37
46.85
42.95
4.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia5:57.64226
50m:
100m:
38.13
1:22.69
38.13
44.56
150m:
200m:
2:08.67
2:54.91
45.98
46.24
250m:
300m:
3:40.26
4:26.96
45.35
46.70
350m:
400m:
5:13.10
5:57.64
46.14
44.54
5.Ferry Manthei03KSC Strausberg6:28.61176
50m:
100m:
43.29
1:31.88
43.29
48.59
150m:
200m:
2:21.90
3:13.29
50.02
51.39
250m:
300m:
4:04.24
4:55.14
50.95
50.90
350m:
400m:
5:43.85
6:28.61
48.71
44.76
6.Stachowiak Piotr03UKS Octopus Suchy Las6:37.28165
50m:
100m:
37.71
1:21.69
37.71
43.98
150m:
200m:
2:56.38
3:45.30
1:34.69
48.92
250m:
300m:
4:34.93
5:25.25
49.63
50.32
350m:
400m:
6:12.31
6:37.28
47.06
24.97
7.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz6:40.95160
50m:
100m:
44.89
1:35.92
44.89
51.03
150m:
200m:
2:27.97
3:19.15
52.05
51.18
250m:
300m:
4:10.43
5:00.89
51.28
50.46
350m:
400m:
5:51.36
6:40.95
50.47
49.59

12 lat

1.HIBKHIN ILLIA02"Neptune", Minsk, Belarus5:10.55345
50m:
100m:
33.72
1:52.57
33.72
1:18.85
150m:
200m:
2:33.01
3:12.70
40.44
39.69
250m:
300m:
3:52.81
4:32.36
40.11
39.55
350m:
400m:

5:10.55
2.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg5:13.08337
50m:
100m:
35.17
1:14.35
35.17
39.18
150m:
200m:
1:55.31
2:36.49
40.96
41.18
250m:
300m:
3:16.47
3:56.42
39.98
39.95
350m:
400m:
4:35.78
5:13.08
39.36
37.30
3.Prokop Bartosz02LKS Jedność 32 Przyszowice5:23.29306
50m:
100m:
36.37
1:15.95
36.37
39.58
150m:
200m:
1:56.15
2:37.16
40.20
41.01
250m:
300m:
3:19.15
4:00.98
41.99
41.83
350m:
400m:
4:43.52
5:23.29
42.54
39.77
4.Fusiara Wiktor02UKS TRI-Team Rumia5:33.57279
50m:
100m:
38.07
1:19.91
38.07
41.84
150m:
200m:
2:02.51
2:45.22
42.60
42.71
250m:
300m:
3:28.31
4:11.21
43.09
42.90
350m:
400m:
4:53.53
5:33.57
42.32
40.04
5.VOLCHIKOV Nikita02Skify5:33.81278
50m:
100m:
37.38
1:18.83
37.38
41.45
150m:
200m:
2:01.52
2:43.59
42.69
42.07
250m:
300m:
3:25.99
4:08.98
42.40
42.99
350m:
400m:
4:52.66
5:33.81
43.68
41.15
6.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:33.92278
50m:
100m:
35.08
1:16.20
35.08
41.12
150m:
200m:
1:58.79
2:41.92
42.59
43.13
250m:
300m:
3:25.20
4:08.41
43.28
43.21
350m:
400m:
4:51.68
5:33.92
43.27
42.24
7.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn5:35.33274
50m:
100m:
38.40
1:20.85
38.40
42.45
150m:
200m:
2:03.15
2:46.22
42.30
43.07
250m:
300m:
3:29.75
4:13.45
43.53
43.70
350m:
400m:
4:55.85
5:35.33
42.40
39.48
8.Świątek Bartosz02UKS TRI-Team Rumia5:39.52264
50m:
100m:
37.99
1:19.81
37.99
41.82
150m:
200m:
2:03.12
2:46.72
43.31
43.60
250m:
300m:
3:30.11
4:13.36
43.39
43.25
350m:
400m:
4:57.77
5:39.52
44.41
41.75
9.Kubiak Norbert02UKS CITYZEN Poznań5:53.11235
50m:
100m:
37.54
1:21.60
37.54
44.06
150m:
200m:
2:07.25
2:52.99
45.65
45.74
250m:
300m:
3:38.79
4:25.49
45.80
46.70
350m:
400m:
5:11.10
5:53.11
45.61
42.01
10.Adamczyk Mikołaj02MUKS "Wodnik" Łask5:59.31223
50m:
100m:
38.51
1:22.25
38.51
43.74
150m:
200m:
2:08.59
4:29.63
46.34
2:21.04
250m:
300m:
5:16.13
5:59.26
46.50
43.13
350m:
400m:

5:59.31
11.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk6:42.95158
50m:
100m:
42.44
1:33.57
42.44
51.13
150m:
200m:
2:23.51
3:15.29
49.94
51.78
250m:
300m:
4:06.45
4:59.14
51.16
52.69
350m:
400m:
5:53.22
6:42.95
54.08
49.73

13 lat

1.GŁUSZKOWSKI MATEUSZ01UKS CITYZEN Poznań4:59.73384
50m:
100m:
34.02
1:11.86
34.02
37.84
150m:
200m:
1:50.67
2:29.29
38.81
38.62
250m:
300m:
3:08.62
3:46.97
39.33
38.35
350m:
400m:
4:24.60
4:59.73
37.63
35.13
2.Wojciechowski Jakub01KS Warta Poznań5:00.35382
50m:
100m:
32.94
1:10.19
32.94
37.25
150m:
200m:
1:48.30
2:27.02
38.11
38.72
250m:
300m:
3:06.31
3:45.91
39.29
39.60
350m:
400m:
4:24.73
5:00.35
38.82
35.62
3.ADAMCZAK JAKUB01mks piranie5:06.32360
50m:
100m:
34.64
1:12.73
34.64
38.09
150m:
200m:
1:52.03
2:31.08
39.30
39.05
250m:
300m:
3:10.19
3:49.38
39.11
39.19
350m:
400m:
4:28.56
5:06.32
39.18
37.76
4.Szarpak Marcin01Klub Pływacki Sukces Chorzów5:06.53359
50m:
100m:
34.21
1:12.01
34.21
37.80
150m:
200m:
1:51.02
2:30.49
39.01
39.47
250m:
300m:
3:09.15
3:48.86
38.66
39.71
350m:
400m:
4:27.45
5:06.53
38.59
39.08
5.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń5:13.07337
50m:
100m:
33.61
1:11.91
33.61
38.30
150m:
200m:
1:51.79
2:31.93
39.88
40.14
250m:
300m:
3:12.81
3:53.51
40.88
40.70
350m:
400m:
4:33.95
5:13.07
40.44
39.12
6.Buczyński Patryk01UKS TRI-Team Rumia5:17.92322
50m:
100m:
36.76
1:17.08
36.76
40.32
150m:
200m:
1:57.06
2:38.41
39.98
41.35
250m:
300m:
3:18.78
3:59.48
40.37
40.70
350m:
400m:
4:40.21
5:17.92
40.73
37.71
7.Tylicki Mateusz01Muks Rekin Bydgoszcz5:18.38320
50m:
100m:
35.22
1:15.65
35.22
40.43
150m:
200m:
1:57.75
2:39.49
42.10
41.74
250m:
300m:
3:21.05
4:02.06
41.56
41.01
350m:
400m:
4:41.30
5:18.38
39.24
37.08
8.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:53.13235
50m:
100m:
39.50
1:23.98
39.50
44.48
150m:
200m:
2:09.52
2:55.47
45.54
45.95
250m:
300m:
3:40.86
4:26.16
45.39
45.30
350m:
400m:
5:10.92
5:53.13
44.76
42.21
9.Sterniczuk Wojciech01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki5:57.60226
50m:
100m:
38.92
1:23.25
38.92
44.33
150m:
200m:
2:08.81
2:54.32
45.56
45.51
250m:
300m:
3:41.31
4:28.15
46.99
46.84
350m:
400m:
5:13.51
5:57.60
45.36
44.09

14 - 15 lat

1.Sczepański Kacper99MUKS Piêtnastka Bydgoszcz4:20.05588
50m:
100m:
28.85
1:00.83
28.85
31.98
150m:
200m:
1:33.73
2:06.95
32.90
33.22
250m:
300m:
2:40.66
3:14.32
33.71
33.66
350m:
400m:
3:47.28
4:20.05
32.96
32.77
2.DEMKIN Aleksandr00Skify4:38.19480
50m:
100m:
30.64
1:04.98
30.64
34.34
150m:
200m:
1:40.11
2:15.59
35.13
35.48
250m:
300m:
2:51.31
3:27.29
35.72
35.98
350m:
400m:
4:02.90
4:38.19
35.61
35.29
3.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg4:49.14428
50m:
100m:
32.34
1:07.93
32.34
35.59
150m:
200m:
1:44.81
2:22.04
36.88
37.23
250m:
300m:
2:59.87
3:37.25
37.83
37.38
350m:
400m:
4:14.42
4:49.14
37.17
34.72
4.Banaszak Patryk00Toruńczyk Toruń5:05.19364
50m:
100m:
33.22
1:10.73
33.22
37.51
150m:
200m:
1:49.23
2:28.46
38.50
39.23
250m:
300m:
3:07.33
3:47.06
38.87
39.73
350m:
400m:
4:26.87
5:05.19
39.81
38.32
5.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice5:07.93354
50m:
100m:
35.42
1:13.87
35.42
38.45
150m:
200m:
1:53.33
2:33.60
39.46
40.27
250m:
300m:
3:13.02
3:53.78
39.42
40.76
350m:
400m:
4:31.68
5:07.93
37.90
36.25
6.Kruk Michał00Akwawit Leszno5:19.02318
50m:
100m:
36.20
1:15.90
36.20
39.70
150m:
200m:
1:56.15
2:37.08
40.25
40.93
250m:
300m:
3:18.25
3:59.13
41.17
40.88
350m:
400m:
4:40.82
5:19.02
41.69
38.20

16 - 17 lat

1.Pietrzak Dawid97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz3:59.38754
50m:
100m:
28.61
59.12
28.61
30.51
150m:
200m:
1:29.28
1:59.59
30.16
30.31
250m:
300m:
2:29.73
3:00.42
30.14
30.69
350m:
400m:
3:30.56
3:59.38
30.14
28.82
2.KRAKOWIAK WALDEMAR SP98KS Warta Poznań4:16.43613
50m:
100m:
29.39
1:01.05
29.39
31.66
150m:
200m:
1:33.16
2:05.77
32.11
32.61
250m:
300m:
2:38.30
3:11.73
32.53
33.43
350m:
400m:
3:44.28
4:16.43
32.55
32.15
3.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna4:16.81610
50m:
100m:
27.99
1:00.09
27.99
32.10
150m:
200m:
1:32.82
2:06.02
32.73
33.20
250m:
300m:
2:39.25
3:12.67
33.23
33.42
350m:
400m:
3:45.91
4:16.81
33.24
30.90
4.Tchórzewski Krzysztof97Klub Pływacki Koziegłowy4:22.09574
50m:
100m:
28.01
59.84
28.01
31.83
150m:
200m:
1:32.96
2:06.31
33.12
33.35
250m:
300m:
2:40.05
3:14.41
33.74
34.36
350m:
400m:
3:48.85
4:22.09
34.44
33.24
5.RATTCEV Ilia98Skify4:22.22573
50m:
100m:
29.31
1:02.04
29.31
32.73
150m:
200m:
1:35.08
2:08.60
33.04
33.52
250m:
300m:
2:42.12
3:16.31
33.52
34.19
350m:
400m:
3:50.31
4:22.22
34.00
31.91
6.LYSENKOV Nikita98Skify4:26.69545
50m:
100m:
28.65
1:00.82
28.65
32.17
150m:
200m:
1:34.89
2:09.83
34.07
34.94
250m:
300m:
2:43.91
3:18.96
34.08
35.05
350m:
400m:
3:54.21
4:26.69
35.25
32.48
7.Kruk Tomasz98Akwawit Leszno4:40.69468
50m:
100m:
30.16
1:04.74
30.16
34.58
150m:
200m:
1:40.63
2:16.76
35.89
36.13
250m:
300m:
2:53.56
3:29.74
36.80
36.18
350m:
400m:
4:06.12
4:40.69
36.38
34.57

18 - 19 lat

1.URBANIAK JAN SP95KS Warta Poznań3:59.16756
50m:
100m:
28.73
58.68
28.73
29.95
150m:
200m:
1:28.66
1:58.69
29.98
30.03
250m:
300m:
2:29.13
3:00.01
30.44
30.88
350m:
400m:
3:30.80
3:59.16
30.79
28.36
2.WERTEPNY Damian96UKS Shark Rudna4:14.74625
50m:
100m:
29.39
1:01.36
29.39
31.97
150m:
200m:
1:33.87
2:06.62
32.51
32.75
250m:
300m:
2:39.09
3:11.34
32.47
32.25
350m:
400m:
3:43.51
4:14.74
32.17
31.23
3.BOROWCZYK OSKAR96UKS CITYZEN Poznań4:21.86576
50m:
100m:
29.56
1:02.46
29.56
32.90
150m:
200m:
1:34.85
2:08.30
32.39
33.45
250m:
300m:
2:41.49
3:15.41
33.19
33.92
350m:
400m:
3:49.23
4:21.86
33.82
32.63
4.Pietrzak Jan96UKS Octopus Suchy Las5:03.33370
50m:
100m:
30.87
1:06.10
30.87
35.23
150m:
200m:
2:23.69
3:43.94
1:17.59
1:20.25
250m:
300m:
4:24.3640.42350m:
400m:

5:03.33


<< TOP >>
Konkurencja 32
2014-01-18 - 18:25
Kobiet, 50m motylkowy
Women 50m butterfly
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Kowal Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask46.33168A
2.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk48.93142A
3.Cyganek Nina05UKS "P.S.Salwator"50.48130A
4.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń53.79107A
5.Wieczorek Zuzanna05KS Warta Poznań1:00.2476A

10 lat

1.Steć Oliwia04UKS TRI-Team Rumia42.71214A
2.Godlewska Zofia04UKS "P.S.Salwator"45.24180A
3.Tylkie Dominika04UKP Jedynka Elbląg46.00171A
4.Sysio Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask46.80163A
5.Gêbicka Alicja04MTKP Delfin Toruń48.38147A
6.Wróbel Nikola04Klub Pływacki "Totis Viribus"48.47146A
7.Kiersnowska Amelia04Klub Pływacki "Totis Viribus"49.87134A
8.CYGAN JULIA04Uks Dêby Osielsko50.17132A
9.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin52.30117R
10.Łakomiak Oliwia04MUKS "Wodnik" Łask52.72114R
11.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań52.75114
12.Stachowiak Marta04"KONTRA"- Gniezno52.76114
13.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin53.13111
14.SZCZEPANIAK ANNA04UKS CITYZEN Poznań54.98100
DYSKW.Naumiec Ewa04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:02.21
O4

11 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko36.51343A
2.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz36.55342A
3.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk38.68288A
4.Wróbel Julia03Iskra Konin38.88284A
5.Jasińska Martyna03MUKS "Wodnik" Łask39.10279A
6.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań39.69267A
7.Możdzan Milena03UKS Delfinek39.87263A
8.Marjańska Agata03Muks Rekin Bydgoszcz40.26256A
9.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice41.44234R
10.Błażejewska Nikola03MUKS "Wodnik" Łask42.48218R
11.Piasta Aleksandra03UKS "P.S.Salwator"45.46178
12.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz48.49146
13.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica50.05133
14.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz52.04118
15.Widurska Maja03UKS "P.S.Salwator"54.71102
DYSKW.Bigus Wiktoria03Ukp Gryf Debica55.52
M10

12 lat

1.MIELCZAREK SANDRA02Buks33.83431A
2.Jaeschke Natlia02Klub Sportowy Posnania35.93360A
3.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek36.29349A
4.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las39.89263A
5.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica41.86227A
6.Chwiałkowska Karolina02MUKS "Wodnik" Łask42.26221A
7.Rzany Wiktoria02Ukp Gryf Debica42.49217A
8.Wróblewska Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg43.08209A
9.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki44.16194R
10.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica45.89173R
11.Bogucka Blanka02Klub Pływacki "Totis Viribus"47.77153
12.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg49.18140
DYSKW.Farynowska Estera02UKS BAŁTYK Kołobrzeg44.51
M6

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.31.99509A
2.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica34.45408A
3.ZHUKAVA DZIYANA01Reqion Minsk35.24381A
4.Musielak Wiktoria01K.S. Wodnik Śrem35.98358A
5.Bartkowiak Julia01Klub Sportowy Posnania36.53342A
6.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg36.61340A
7.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica36.86333A
8.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań37.65313A
9.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.38.02303R
10.Piaskowska Magdalena01UKP Marlin38.86284R
11.Gabryszak Martyna01KS Warta Poznań39.66267
12.Bimkiewicz Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"40.19257
13.Kalinowska Maja01UKP Jedynka Elbląg40.54250
14.Klimczak Agata01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki40.90244
15.Rogozinska Daria01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"41.38235
16.Dudziak Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"44.47190

14 - 15 lat

1.KASHKOUSKAYA KATSIARYNA99Reqion Minsk29.90624A
2.Pavlikova Vladislava99Skify31.77520A
3.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin32.03508A
4.Kremnieva Ekaterina00Skify32.92468A
5.TOLSTAYA ALEKSANDRA99Reqion Minsk33.09460A
6.Mikhryukova Sofya99Skify33.44446A
7.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin34.13420A
8.Zaytseva Arina99Skify35.12385A
9.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław35.19383R
10.Stróżyk Maja00UKP Marlin36.65339R
11.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.36.78335
12.Siatecka Weronika00UKP Wodnik Włocławek37.39319
13.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.38.13301
14.DANIEL Andżelika99KS OLIMPIA Lublin40.57250
15.Niewiadomska Julita99UKS FALA SWARZĘDZ40.88244
16.Anica Bauer00KSC Strausberg42.21222

16 - 17 lat

1.Trubkovich Diana98Skify30.54586A
2.RAMANOUSKAYA YANA97Reqion Minsk30.71576A
3.Matusiak Dominika97UKP Wodnik Włocławek32.13503A
4.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"33.13459A
5.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.33.78433A
6.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.40.16258A

18 - 19 lat

1.KITA Katarzyna95UKS Shark Rudna32.51485A
2.Podkowińska Wiktoria95Smt Szczecin38.94282A


<< TOP >>
Konkurencja 33
2014-01-18 - 18:40
Mêżczyzn, 50m motylkowy
Men 50m butterfly
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.41.87161A
2.Gromski Adrian05Krotoszyn42.75152A
3.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk42.84151A
4.Rostowski Kacper06Muks Rekin Bydgoszcz1:04.5944A

10 lat

1.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz39.61190A
2.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las40.14183A
2.ISAEU Uladzislau04SK BNTU, Minsk40.14183A
4.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk41.57165A
5.Piekarz Adrian04MUKS "Wodnik" Łask42.60153A
6.CZECHOWSKI DAWID04Muks Rekin Bydgoszcz44.85131A
7.Woga Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"45.93122A
8.GUMENIUK Artem04SK BNTU, Minsk50.4292A
9.Mazur Bartosz04Ukp Gryf Debica59.7356R
DYSKW.Musiński Kacper04UKS TRI-Team Rumia47.04
M10
DYSKW.Horodynski Antoni04Ukp Gryf Debica51.18
M5
DYSKW.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań57.25
M11

11 lat

1.KLIMETS MIKITA03Reqion Minsk35.30269A
2.Roś Jakub03Znicz Koszalin35.52264A
3.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz36.48244A
4.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk37.42226A
5.Gromski Patryk03Krotoszyn37.60223A
6.Jaruga Szymon03UKS CITYZEN Poznań39.98185A
7.Jastrowicz Kacper03UKP Marlin40.48178A
8.Jakiel Wiktor03Muks Rekin Bydgoszcz40.52178A
9.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia42.23157R
10.Olender Miłosz03Klub Pływacki "Totis Viribus"43.71142R
11.Martin-Woźniak Wiktor03MTKP Delfin Toruń45.22128
12.Marzec Milan03UKS TRI-Team Rumia48.64103
13.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin57.0364
DYSKW.Berbelski Adam03MUKS "Wodnik" Łask49.81
O4

12 lat

1.MACHYKHA YAUHENI02Reqion Minsk33.16325A
2.YAZVINSKI DANIIL02Reqion Minsk34.20296A
3.Kolańczyk Kacper02MKP Kołobrzeg38.28211A
4.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica38.58206A
5.Woga Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"38.93201A
6.Furman Albert02UKS "Trójka" Oborniki39.29195A
7.Emil Zimmermann02KSC Strausberg39.65190A
8.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań40.45179A
9.Waliszewski Piotr02Iskra Konin40.54178R
10.Świątek Bartosz02UKS TRI-Team Rumia41.20169R
11.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg41.61164
12.Adamczyk Mikołaj02MUKS "Wodnik" Łask41.96160
13.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk43.00149
14.Inda Kacper02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"43.49144
15.Kowalczyk Kacper02Klub Pływacki "Totis Viribus"43.79141
16.Moroz Kacper02Klub Sportowy Aquarius44.33136
DYSKW.Iwanowski Iwo02Klub Pływacki "Totis Viribus"54.87
M11

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks31.51378A
2.Warzocha Albert01KS Warta Poznań31.62374A
3.Wardawa Filip01Uks Pingwiny31.65373A
4.Tylicki Mateusz01Muks Rekin Bydgoszcz32.11358A
5.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań32.21354A
6.Muszyński Wiktor01KS Warta Poznań33.00329A
7.Kulpa Michał01Uks Kurort Ciechocinek35.70260A
8.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica35.85257A
9.Haładaj Dawid01Iskra Konin36.66240R
10.Rybczyński Jan01Klub Pływacki "Totis Viribus"36.99234R
11.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk38.11214
12.Szymon Cempura01Klub Sportowy Posnania38.98200
13.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań39.31195
14.Widera Kacper01UKS Grot Koziegłowy42.72152
15.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg42.83151
16.Tim Degen01KSC Strausberg43.99139
17.Sterniczuk Wojciech01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki45.69124
DYSKW.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk33.63
O4

14 - 15 lat

1.Bocheń Tomasz99MKS MOS Juvenia Białystok27.25585A
2.Chernyshev Sevastyan99Skify28.86492A
3.Widawski Michał99MUKS "Wodnik" Łask28.99486A
4.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin29.56458A
5.Nieroński Sebastian99UKP Jedynka Elbląg30.15432A
6.DANILIONAK MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus30.55415A
7.Sobota Krzysztof00UKS "Trójka" Oborniki31.17391A
8.ZABOROWSKI MICHAŁ00UKS CITYZEN Poznań32.00361A
9.SZAJNICKI Szymon00UKS Shark Rudna33.28321R
10.Suchogórski Aleksander99UKP Wodnik Włocławek33.37319R
11.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg33.89304
12.RIMARCHUK EVGENIY00Reqion Minsk33.92303
13.BOBER BARTOSZ00UKS CITYZEN Poznań34.02301
14.Cezak Kamil99Iskra Konin34.52288
15.Kamiński Piotr99Iskra Konin35.37268
16.Kruk Michał00Akwawit Leszno35.50265
17.Thomas Nachtigall00KSC Strausberg36.15251
18.Plackowski Tomasz00UKS CITYZEN Poznań36.84237
19.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań38.18213
20.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica39.00200
21.Dopierała Mateusz00UKS CITYZEN Poznań43.45144

16 - 17 lat

1.Pakhomov Pavel98Skify25.61705A
2.GILEP KONSTANTIN98Reqion Minsk26.18660A
3.Smok Witold97UKP Wodnik Włocławek26.89609A
4.KUBOT Szymon SP97KS Warta Poznań27.08596A
5.Gierszewski Jan98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz27.14592A
6.TULYAKOV Mikhail98Skify27.30582A
7.Gladchenko Denis98Skify27.37577A
8.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna27.53567A
9.HALOUSKI ALIAKSANDR98Reqion Minsk27.59564R
10.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus"27.81550?
10.Gurevich Evgeny98Skify27.81550?
12.LAUROU PAVEL98Reqion Minsk28.09534
13.PAULIUKOVICH YAHOR98Reqion Minsk28.40517
14.Urbański Michał97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz28.61505
15.Zwierzycki Marcin98Klub Pływacki Koziegłowy28.64504
16.Popławski Łukasz97UKP Wodnik Włocławek29.21475
17.Siemiginowski Bartosz98Klub Pływacki "Totis Viribus"29.31470
18.Gutowski Mateusz98UKP Jedynka Elbląg30.73408
19.SELFTLEBENT DAWID97UKS CITYZEN Poznań30.78406
20.Florian Stallmach97KSC Strausberg31.10394
21.Paul Zimmermann98KSC Strausberg33.38318
22.Szmytka Wojciech97Iskra Konin33.79307
23.Horowski Mikołaj98UKS "3 Wodnik Wolsztyn"34.18296
24.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica39.51192

18 - 19 lat

1.Goździk Damian95KS Warta Poznań25.03755A
2.KOŚCIELAK ADAM SP96KS Warta Poznań26.41643A
3.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.27.34579A
4.Perkowski Dawid96MKS MOS Juvenia Białystok27.72556A
5.TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ96UKS Shark Rudna28.67502A
6.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"28.86492A
7.Maximilian Karl96KSC Strausberg29.41465A
8.Przybyłowski Filip96Smt Szczecin30.05436?
8.Kowalski Filip96UKS "3 Wodnik Wolsztyn"30.05436?
10.Pietrzak Jan96UKS Octopus Suchy Las31.96363R

20 lat i starsi

1.Rykowski Piotr94Klub Sportowy Posnania27.53567A
2.Powąska Mateusz90UKS Trójka Środa Wlkp.29.86445A


<< TOP >>
Konkurencja 34
2014-01-18 - 19:00
Kobiet, 50m motylkowy
Masters Women 50m butterfly
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Mendowska Katarzyna94Klub Pływacki Koziegłowy31.51533
2.Nowak Alicja93Smt Szczecin32.61481

A

1.Krupiak Katarzyna86MKP Kołobrzeg39.10279

F

1.Kilina Marina63"Pregel" Kaliningrad38.44294
2.Lede Kerstin64KSC Strausberg50.40130

G

1.Aleshchenko Natalia57"Pregel" Kaliningrad38.36295

H

1.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.52.62114

J

1.Wieczorkiewicz Alina40WMT Warszawa1:45.1314


<< TOP >>
Konkurencja 35
2014-01-18 - 19:00
Mêżczyzn, 50m motylkowy
Masters Men 50m butterfly
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.29.54459
2.Mrotek Kevin92Deep Diver30.72408

A

1.Kołodziejewski Sebastian87Deep Diver28.64504
2.Gołembiewski Tadeusz85UKS CITYZEN Poznań28.71500
3.Kêdra Igor85Deep Diver32.52344

B

1.Kotus Tomasz81UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki28.59507
2.Brodacki Maciej83Smt Szczecin28.90490
3.Jaworski Jakub82Niezrzeszony32.38349
4.Mikołajczak Marek84PGE Gryfino39.74189

C

1.Prêdki Sławomir77Toruńczyk Masters Toruń27.22587
2.Zadorożny Bartłomiej78TS Olimpia Poznań31.02397

D

1.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań32.93331
2.Sznek Artur72UKS CITYZEN Poznań39.22196
3.Stachecki Ireneusz72UKS CITYZEN Poznań41.20169

E

1.kaczanowski Miłosz68mastersswim.pl28.62505
2.Staszkiewicz Radosław68Bydgoszcz32.21354

F

1.Brockhaus Ralf60KSC Strausberg44.28136

G

1.Tervinskiy Alexander58"Pregel" Kaliningrad40.02185

H

1.Denisenko Akim53"Pregel" Kaliningrad45.49126

I

1.Płonka Janusz48Niezrzeszony52.3682

K

1.Sielski Ryszard37WMT Warszawa1:02.2649


<< TOP >>
Konkurencja 36
2014-01-18 - 19:05
Kobiet, 150m dowolny
Women 150m freestyle
12 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań1:31.81A
2.Zachoszcz Joanna93Azs Uwm1:33.41A
3.KITA Katarzyna95UKS Shark Rudna1:33.78A
4.Zachoszcz Paulina93MKP Szczecin1:33.95A
5.GRZEGORCZYK IZABELLA93KS Warta Poznań1:35.27A
6.Czaja Barbara99Górnik Radlin1:36.89A
7.Kadysheva Olga98Skify1:38.16A
8.Pavlikova Vladislava99Skify1:38.17A
9.WÓJCIK Claudia SP97KS Warta Poznań1:38.69R
10.PRENTKA WERONIKA97UKS CITYZEN Poznań1:41.82R
11.Mendowska Katarzyna94Klub Pływacki Koziegłowy1:43.16
12.Kotwas Monika00mks piranie1:51.11
13.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.1:51.62
14.Dementyeva Liana97Skify1:52.10
15.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:52.89
16.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.2:00.05
17.Malysheva Anna98Skify2:01.76
18.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.2:02.03
19.Mikhryukova Sofya99Skify2:02.08
20.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń2:03.58
21.Wiecińska Anna00MTKP Delfin Toruń2:03.62
22.Cieciórska Syanne00MTKP Delfin Toruń2:05.19
23.Sofie Kaden98KSC Strausberg2:09.10
24.Lisa Fröschke95KSC Strausberg2:09.33
25.Farynowska Estera02UKS BAŁTYK Kołobrzeg2:10.53
26.Lara Gerdessen98KSC Strausberg2:11.12


<< TOP >>
Konkurencja 37
2014-01-18 - 19:15
Mêżczyzn, 150m dowolny
Men 150m freestyle
12 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Goździk Damian95KS Warta Poznań1:22.11A
2.MAJCHRZAK KACPER92KS Warta Poznań1:22.86A
3.OSSES Arkadiusz SP95KS Warta Poznań1:23.46A
3.KOŚCIELAK ADAM SP96KS Warta Poznań1:23.46A
5.Jabłoński Marcin90Juvenia Białystok1:23.98A
6.WIATROWSKI REMIGIUSZ96KS Warta Poznań1:24.06A
7.URBANIAK JAN SP95KS Warta Poznań1:25.41A
8.TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ96UKS Shark Rudna1:26.51A
9.BOROWCZYK OSKAR96UKS CITYZEN Poznań1:27.79R
10.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.1:29.46R
11.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna1:29.48
12.VASILYEV Alexsey97Skify1:29.50
13.Tchórzewski Krzysztof97Klub Pływacki Koziegłowy1:30.77
14.Kruk Tomasz98Akwawit Leszno1:34.69
15.SELFTLEBENT DAWID97UKS CITYZEN Poznań1:37.69
16.Maximilian Karl96KSC Strausberg1:39.37
17.Florian Stallmach97KSC Strausberg1:43.17
18.TULYAKOV Mikhail98Skify1:43.40
19.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg1:43.44
20.Pakhomov Pavel98Skify1:45.72
21.RATTCEV Ilia98Skify1:48.45
22.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń1:48.52
23.Gladchenko Denis98Skify1:49.22
24.Thomas Nachtigall00KSC Strausberg1:50.43
25.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.1:51.75
26.Chernyshev Sevastyan99Skify1:53.39
27.Paul Zimmermann98KSC Strausberg1:56.85
28.Moritz Reinke00KSC Strausberg1:57.25
29.Sidorov Dmitry199999Skify1:58.49
30.Tim Degen01KSC Strausberg2:01.65
31.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:04.46
32.Sterniczuk Wojciech01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:06.21
33.Emil Zimmermann02KSC Strausberg2:14.28


<< TOP >>
Konkurencja 3
2014-01-18 - 19:25
Kobiet, 50m klasyczny
Women 50m breaststroke
8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał A
1.Buła Bianka05UKS "P.S.Salwator"49.14229
2.Frankowska Monika05MKS SP 63 Bydgoszcz52.95183
3.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg52.99183
4.Kowal Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask53.52177
5.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk55.08163
6.Czerwińska Maja05MKS SP 63 Bydgoszcz55.89156
7.Lipowska Otylia05MUKS "Wodnik" Łask58.44136
DYSKW.Breyer Mathilda Caterina05SSV Ostring 93 e.V.58.99
K14

10 lat

Finał A
1.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin46.90264
2.CYGAN JULIA04Uks Dêby Osielsko49.25228
3.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg50.33213
4.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg50.40212
5.BUDA DAGMARA04Muks Rekin Bydgoszcz51.04204
6.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.54.07172
7.Łakomiak Oliwia04MUKS "Wodnik" Łask54.33170
8.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań55.40160

11 lat

Finał A
1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko39.62437
2.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz41.98368
3.Socha Anna03KS Warta Poznań44.78303
4.Błażejewska Nikola03MUKS "Wodnik" Łask46.19276
5.Luzie Leo03KSC Strausberg47.01262
6.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz49.63222
7.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz51.75196

12 lat

Finał A
1.SERAFIMOVICH ULYANA-BAZHENA02"Neptune", Minsk, Belarus40.28416
2.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki41.41383
3.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica41.74374
4.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek42.22361
5.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki42.69349
6.Jaeschke Natlia02Klub Sportowy Posnania42.75348
7.ŚCIŚLAK JULIA02Krotoszyn43.11339
8.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las43.58329

13 lat

Finał A
1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.35.85590
2.SHKARADZENAK MARYIA01Reqion Minsk40.01425
3.ROZUM JULIA01Krotoszyn40.64405
4.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.42.43356
5.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica42.68350
6.JADCZAK MONIKA01Krotoszyn43.16338
7.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń43.17338
8.Kramer Katarzyna01UKS "Trójka" Oborniki44.38311

14 - 15 lat

Finał A
1.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin34.48663
2.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna36.03581
3.Grygier Aleksandra99UKS FALA SWARZĘDZ38.01495
4.Zaytseva Arina99Skify39.17452
5.Bluge Angelika00UKS "Trójka" Oborniki40.34414
6.Smirnova Alena99Skify42.23361
7.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.43.52330
8.DANIEL Andżelika99KS OLIMPIA Lublin45.77284

16 - 17 lat

Finał A
1.CHAIKA KSENIYA98Reqion Minsk33.63715
2.Trubkovich Diana98Skify37.35522
3.Urbańska Joanna97UKP Wodnik Włocławek38.38481
4.Kadysheva Olga98Skify38.48477
5.Kowalik Magdalena98Klub Pływacki "Totis Viribus"40.14420
6.Sofie Kaden98KSC Strausberg42.37357
7.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.46.28274


<< TOP >>
Konkurencja 4
2014-01-18 - 19:35
Mêżczyzn, 50m klasyczny
Men 50m breaststroke
8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał A
1.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.48.37166
2.Gromski Adrian05Krotoszyn48.56164
3.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk49.09158
4.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń56.48104
5.ADAMIAK SZYMON05UKS CITYZEN Poznań1:02.6276
6.DANIEL Andre06KS OLIMPIA Lublin1:08.1959
DYSKW.Rostowski Kacper06Muks Rekin Bydgoszcz1:08.08
K16
DYSKW.BOBKIEWICZ FRANCISZEK06UKS CITYZEN Poznań1:09.63
K14, K15

10 lat

Finał A
1.Hatłas Michał04Iskra Konin43.52227
2.Zapart Michał04UKP Marlin50.35147
3.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg53.50122
4.Banaś Kacper04Klub Pływacki "Totis Viribus"54.63115
5.Maciejewski Dorian04MKP Kołobrzeg55.21111
6.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań55.35110
7.Augustynowicz Paweł04Klub Pływacki "Totis Viribus"57.9097

11 lat

Finał A
1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk39.32308
2.Dopierała Tytus03KS Warta Poznań41.52262
3.Gromski Patryk03Krotoszyn42.45245
4.Duszczak Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.42.54243
5.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz44.29216
6.Krakowski Miron03Iskra Konin47.00180
7.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg47.77172
8.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin49.03159

12 lat

Finał A
1.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań43.91221
2.Adamczyk Mikołaj02MUKS "Wodnik" Łask44.01220
3.Oszutowski Adam02"KONTRA"- Gniezno45.80195
4.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk46.38188
5.Grzêbski Józef02UKP Jedynka Elbląg50.05149
6.Pawlak Jacek02Klub Pływacki "Totis Viribus"56.75103

13 lat

Finał A
1.Wardawa Filip01Uks Pingwiny35.84407
2.Kubick Maciej01Klub Sportowy Posnania36.48386
3.Zimniak Szymon01UKS Trójka Środa Wlkp.37.20364
4.Solarski Antonii01Klub Pływacki Koziegłowy37.28362
5.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań38.42330
6.Pauter Artur01Krotoszyn38.79321
7.Haładaj Dawid01Iskra Konin39.39307
8.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki39.78298

14 - 15 lat

Finał A
1.Sidorov Dmitry199999Skify31.63592
2.Felchner Jan99Trójka Wejherowo32.41550
3.Ponicki Mateusz99MKP Szuwarek Piła33.61493
4.Kamiński Piotr99Iskra Konin33.69490
5.Jasiewicz Daniel99UKS "Trójka" Oborniki34.19469
6.Kwiatkowski Szymon00UKS "Trójka" Oborniki35.17431
7.DĄBROWSKI MATEUSZ00UKS CITYZEN Poznań35.18430
8.Myszak Bartosz99UKS Trójka Środa Wlkp.36.46387

16 - 17 lat

Finał A
1.HALOUSKI ALIAKSANDR98Reqion Minsk29.86704
2.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna30.00694
3.Gladchenko Denis98Skify30.56656
4.RATTCEV Ilia98Skify31.03627
5.BAKHANOVICH ALIAKSANDR97Reqion Minsk32.22560
6.Bartkowiak Adam98Iskra Konin33.37504
7.Popławski Łukasz97UKP Wodnik Włocławek33.97478

18 - 19 lat

Finał A
1.Rojda Adam96UPKS Wodnik Rawicz29.43735
2.Maximilian Karl96KSC Strausberg37.77348

20 lat i starsi

Finał A
1.Felix Schulz94KSC Strausberg34.68449


<< TOP >>
Konkurencja 17
2014-01-18 - 19:50
Kobiet, 50m dowolny
Women 50m freestyle
8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał A
1.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń40.98196
2.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg42.62174
3.Kowal Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask43.04169
4.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk43.58163
5.Breyer Mathilda Caterina05SSV Ostring 93 e.V.43.63163
6.Cyganek Nina05UKS "P.S.Salwator"44.14157
7.Czerwińska Maja05MKS SP 63 Bydgoszcz44.16157
8.Czyżyk-Skoczyk Martyna05UKP Jedynka Elbląg44.83150

10 lat

Finał A
1.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg36.49278
2.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia36.93268
3.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg37.51256
4.Kopecka Maja04"KONTRA"- Gniezno38.30240
5.Sysio Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask38.80231
6.Gêbicka Alicja04MTKP Delfin Toruń39.00228
7.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.39.26223
8.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin39.47220

11 lat

Finał A
1.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice33.51359
2.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań34.47330
3.Socha Anna03KS Warta Poznań34.53328
4.Wróbel Julia03Iskra Konin34.80320
5.Możdzan Milena03UKS Delfinek35.11312
6.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice35.87292
7.Piasta Aleksandra03UKS "P.S.Salwator"37.07265
8.Makuch Martyna03UKS BAŁTYK Kołobrzeg37.08265

12 lat

Finał A
1.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek30.21490
2.Lewicka Natalia02MKS SP 63 Bydgoszcz30.35483
3.MIELCZAREK SANDRA02Buks30.51475
4.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek32.11408
5.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki32.30401
6.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica33.03375
7.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki33.89347
8.Zając Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg34.55327

13 lat

Finał A
1.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica30.16492
2.Barczyk Dominika01UKS "Trójka" Oborniki31.00453
3.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica31.51431
4.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań31.58429
5.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg32.13407
6.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań32.43396
7.Gabryszak Martyna01KS Warta Poznań32.68387
8.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.33.73352

14 - 15 lat

Finał A
1.Pavlikova Vladislava99Skify27.55646
2.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin28.16604
3.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna28.24599
4.VALYNETS NIKA99Reqion Minsk28.25599
5.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin28.93557
6.Mikhryukova Sofya99Skify29.26539
7.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń29.54524
8.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna29.55523

16 - 17 lat

Finał A
1.Dementyeva Liana97Skify28.16604
2.RAMANOUSKAYA YANA97Reqion Minsk28.49584
3.PRENTKA WERONIKA97UKS CITYZEN Poznań28.56579
4.Kadysheva Olga98Skify28.66573
5.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"28.91559
6.Matusiak Dominika97UKP Wodnik Włocławek30.19491
7.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.31.19445

18 - 19 lat

Finał A
1.KITA Katarzyna95UKS Shark Rudna31.78421
2.Podkowińska Wiktoria95Smt Szczecin32.47394


<< TOP >>
Konkurencja 18
2014-01-18 - 20:00
Mêżczyzn, 50m dowolny
Men 50m freestyle
8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał A
1.Gromski Adrian05Krotoszyn35.90203
2.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.36.68190
3.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk37.64176
4.Sieradzki Kamil05KP Delfin Inowrocław39.53152
5.Wardawa Kacper05Uks Pingwiny42.16125
6.Małkowski Hubert05MTKP Delfin Toruń43.16117
7.Pajewski Maciej05UKP Jedynka Elbląg43.71112
8.Bogucki Iwo05Klub Pływacki "Totis Viribus"44.13109

10 lat

Finał A
1.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk34.16236
2.Piekarz Adrian04MUKS "Wodnik" Łask34.91221
3.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las35.24215
4.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz35.72206
5.Hatłas Michał04Iskra Konin36.28197
6.Woga Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"38.49165
7.Horodynski Antoni04Ukp Gryf Debica38.73162
8.Niewiadomski Oliwier04UKP Jedynka Elbląg39.44153

11 lat

Finał A
1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk31.66296
2.Stachowiak Piotr03UKS Octopus Suchy Las32.06285
3.Roś Jakub03Znicz Koszalin32.76267
4.KLIMETS MIKITA03Reqion Minsk32.87265
5.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk33.07260
6.Gromski Patryk03Krotoszyn33.08260
7.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice33.85242
8.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia34.07238

12 lat

Finał A
1.Sobek Nikodem02UKS Olimpijczyk 2328.83392
2.MACHYKHA YAUHENI02Reqion Minsk29.90351
3.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań30.40334
4.Zieliński Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy30.46332
5.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn31.55299
6.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki31.89290
7.VOLCHIKOV Nikita02Skify33.60248
8.Prokop Bartosz02LKS Jedność 32 Przyszowice34.32232

13 lat

Finał A
1.Wardawa Filip01Uks Pingwiny27.94431
2.KAROLCZAK JAN01Buks28.06425
3.Muszyński Wiktor01KS Warta Poznań28.97386
4.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań29.08382
5.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk29.46367
6.Kapusta Roman01UKS Trójka Środa Wlkp.29.86353
7.Kulpa Michał01Uks Kurort Ciechocinek30.32337
8.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki30.72324

14 - 15 lat

Finał A
1.Bocheń Tomasz99MKS MOS Juvenia Białystok24.94606
2.Sidorov Dmitry199999Skify25.47569
3.Chernyshev Sevastyan99Skify26.77490
4.Sobota Krzysztof00UKS "Trójka" Oborniki27.59447
5.SZAJNICKI Szymon00UKS Shark Rudna27.76439
6.Kamiński Piotr99Iskra Konin27.98429
7.Moritz Reinke00KSC Strausberg28.84392
8.DANILIONAK MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus28.86391

16 - 17 lat

Finał A
1.Pakhomov Pavel98Skify24.02678
2.MAKHNACH KIRYL97Reqion Minsk24.27657
3.TULYAKOV Mikhail98Skify24.71623
4.RATTCEV Ilia98Skify24.97603
5.Gurevich Evgeny98Skify25.65557
6.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna25.71553
7.Zwierzycki Marcin98Klub Pływacki Koziegłowy26.24520
DYSKW.Smok Witold97UKP Wodnik Włocławek24.58
O11

18 - 19 lat

Finał A
1.Goździk Damian95KS Warta Poznań23.38735
2.TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ96UKS Shark Rudna24.14668
3.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.24.39647
4.Roszkowski Mikołaj95KS Warta Poznań25.33578
5.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"25.37575
6.Perkowski Dawid96MKS MOS Juvenia Białystok25.54564
7.Kowalski Filip96UKS "3 Wodnik Wolsztyn"26.68495
8.Przybyłowski Filip96Smt Szczecin27.05475

20 lat i starsi

Finał A
1.Powąska Mateusz90UKS Trójka Środa Wlkp.26.92482
2.Tomaszewski Jacek91UKS Trójka Środa Wlkp.28.94388


<< TOP >>
Konkurencja 38
2014-01-19 - 8:30
Kobiet, 200m klasyczny
Women 200m breaststroke
11 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
11 lat

1.Kułakowska Monika03MKS Medyk Giżycko3:15.7444.1851.1151.8848.57
2.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz3:16.2145.7750.1850.7749.49
3.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec3:28.4548.7653.2954.4151.99
4.Luzie Leo03KSC Strausberg3:30.6551.1254.7254.0750.74

12 lat

1.ŚCIŚLAK JULIA02Krotoszyn3:13.2844.6149.6349.7749.27
2.SERAFIMOVICH ULYANA-BAZHENA02"Neptune", Minsk, Belarus3:13.4945.3549.7749.6548.72
3.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:18.0446.1351.2151.1249.58
4.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:19.9545.4950.9152.4751.08
5.Rzany Wiktoria02Ukp Gryf Debica3:26.4646.9552.6153.4653.44
6.Libera Zuzanna02UKS Grot Koziegłowy3:31.1247.4154.1055.5354.08
7.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg3:54.2753.2859.451:00.951:00.59
8.Wiazicka Aleksandra02Ukp Gryf Debica3:59.2754.391:01.461:03.011:00.41
DYSKW.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica3:19.3044.2251.6552.4950.94
K15

13 lat

1.SHKARADZENAK MARYIA01Reqion Minsk3:06.5142.2947.3648.8847.98
2.Marek Martyna01UKS TRI-Team Rumia3:15.2745.6050.8350.4148.43
3.Niemczyk Marta01UKS TRI-Team Rumia3:16.6846.4850.8149.9949.40
4.Bąkowska Julia01UKS TRI-Team Rumia3:19.7545.7851.4851.3751.12
5.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń3:20.3045.2651.1452.2151.69
6.JADCZAK MONIKA01Krotoszyn3:20.4444.5452.5251.4951.89
7.Kramer Katarzyna01UKS "Trójka" Oborniki3:24.5945.3052.6053.5253.17
8.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.3:27.2248.5053.7353.8751.12
9.Jańczak Zofia01UKS Trójka Środa Wlkp.3:27.6146.6853.0753.9853.88
10.Kalinowska Maja01UKP Jedynka Elbląg3:32.4550.2554.9654.8852.36
11.Klimczak Agata01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4:04.8756.851:03.411:03.141:01.47
DYSKW.ROZUM JULIA01Krotoszyn3:12.6344.9749.0650.2348.37
O4

14 - 15 lat

1.AKSIUTA ANASTASIYA99Reqion Minsk2:50.2838.1543.1544.5444.44
2.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna2:55.0739.1744.6846.3144.91
3.Grygier Aleksandra99UKS FALA SWARZĘDZ2:58.0339.5344.8946.6546.96
4.Kujawska Katarzyna00MTKP Delfin Toruń3:01.5941.7746.0146.4747.34
5.Bluge Angelika00UKS "Trójka" Oborniki3:21.0143.1849.8452.8755.12
6.Cieciórska Syanne00MTKP Delfin Toruń3:22.7946.8951.9952.3751.54
DYSKW.DORAKHAVA Yana00SK BNTU, Minsk3:20.8645.1751.2152.9351.55
O13

16 - 17 lat

1.CHAIKA KSENIYA98Reqion Minsk2:40.4935.9841.1141.4841.92
2.CZARNECKA Klaudia SP97KS Warta Poznań2:47.8336.5441.8544.2245.22
3.LUKYANOVA ALINA98Reqion Minsk3:01.2841.9146.9046.7345.74


<< TOP >>
Konkurencja 39
2014-01-19 - 8:50
Mêżczyzn, 200m klasyczny
Men 200m breaststroke
11 lat i starsi
Wyniki


PozycjaRok ur.Czas50m100m150m200m
11 lat

1.SUSHKO Tsimur03SK BNTU, Minsk2:59.5239.3246.0247.0547.13
2.Gromski Patryk03Krotoszyn3:16.3643.9750.4052.0549.94
3.Duszczak Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.3:28.3448.1053.9655.1951.09
4.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice3:31.0449.2954.7954.1152.85
5.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg3:46.7951.5058.7659.6456.89
6.Jaruga Szymon03UKS CITYZEN Poznań3:48.3251.1359.041:01.0157.14
7.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin3:54.2651.551:00.821:02.1759.72
8.TAPALCHAN Makar03SK BNTU, Minsk4:02.7654.711:03.061:01.871:03.12

12 lat

1.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań3:26.1646.2152.2053.6654.09
2.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań3:37.7649.8655.8556.8055.25
3.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg3:37.8649.8557.7656.5553.70
DYSKW.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk3:32.1547.6754.3255.7254.44
O4
DYSKW.Świątek Bartosz02UKS TRI-Team Rumia3:39.6350.3156.7356.5656.03
K15

13 lat

1.Kubick Maciej01Klub Sportowy Posnania3:02.6539.4645.8249.5547.82
2.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań3:04.4341.2447.6947.6047.90
3.Pauter Artur01Krotoszyn3:04.6841.7948.1648.7645.97
4.Zimniak Szymon01UKS Trójka Środa Wlkp.3:04.7442.4047.3648.6446.34
5.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:05.6341.7847.3448.1448.37
6.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań3:05.8143.5347.5048.6146.17
7.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń3:10.9542.3549.0750.6048.93
8.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk3:19.2745.1552.2152.9149.00
9.Wawrzynkiewicz Dawid01K.S. Wodnik Śrem3:20.2244.8752.2552.4950.61
10.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg3:22.5247.0753.0053.3149.14
11.Godlewski Domminik01UKP Jedynka Elbląg3:27.2945.7752.6655.1253.74
12.RADKEVICH RENAT01"Neptune", Minsk, Belarus3:48.6852.6759.251:00.1656.60

14 - 15 lat

1.Felchner Jan99Trójka Wejherowo2:32.4133.4638.0640.0940.80
2.Nieroński Sebastian99UKP Jedynka Elbląg2:42.4135.4741.9742.7142.26
3.Sidorov Dmitry199999Skify2:43.5535.4641.7643.5542.78
4.Kamiński Piotr99Iskra Konin2:45.6934.9641.3144.9644.46
5.Ponicki Mateusz99MKP Szuwarek Piła2:51.5737.5544.4645.6543.91
6.DĄBROWSKI MATEUSZ00UKS CITYZEN Poznań2:53.4838.9144.1745.8644.54
7.Myszak Bartosz99UKS Trójka Środa Wlkp.2:55.0137.3643.7746.8147.07
8.Kwiatkowski Szymon00UKS "Trójka" Oborniki2:56.1436.9943.7646.8448.55
9.SELIAUSKI SIARHEI00"Neptune", Minsk, Belarus3:04.7042.6146.7948.3146.99
10.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań3:12.5443.2849.2451.1048.92
11.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg3:18.2344.7250.6851.3051.53
12.Dopierała Mateusz00UKS CITYZEN Poznań3:34.0147.9955.6656.2754.09

16 - 17 lat

1.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna2:19.6331.7735.7235.9436.20
2.Urbański Michał97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz2:25.4133.1136.8937.8437.57
3.SKARAKHODAU TSIMAFEI98Reqion Minsk2:27.8733.0537.4139.2138.20
4.RATTCEV Ilia98Skify2:30.1134.1638.0138.9439.00
5.HALOUSKI ALIAKSANDR98Reqion Minsk2:41.9936.4842.1242.1141.28

18 - 19 lat

1.Rojda Adam96UPKS Wodnik Rawicz2:17.0631.0334.9935.2935.75
2.WERTEPNY Damian96UKS Shark Rudna2:37.4435.4840.1440.8241.00

20 lat i starsi

1.Rykowski Piotr94Klub Sportowy Posnania2:21.9931.2835.8436.8438.03
2.Felix Schulz94KSC Strausberg2:49.7036.0342.7045.4645.51


<< TOP >>
Konkurencja 40
2014-01-19 - 9:15
Kobiet, 100m klasyczny
Masters Women 100m breaststroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
D

1.Heike Kaden70KSC Strausberg1:35.6231344.6750.95

G

1.Aleshchenko Natalia57"Pregel" Kaliningrad1:36.0430945.6450.40

H

1.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.1:56.6317353.981:02.65

I

1.Boßdorf Helga47KSC Strausberg1:57.5016954.071:03.43

J

1.Wieczorkiewicz Alina40WMT Warszawa3:22.27331:36.301:45.97


<< TOP >>
Konkurencja 41
2014-01-19 - 9:20
Mêżczyzn, 100m klasyczny
Masters Men 100m breaststroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
0

1.Perkowski Rafał93MOS Białystok1:16.8242634.7142.11

B

1.Baranowski Artur82Iskra Konin1:19.9437836.3843.56
2.Mikołajczak Marek84PGE Gryfino2:00.8311055.211:05.62
DYSKW.Kubasik Arkadiusz80PGE Gryfino1:48.6951.3757.32
K1

C

1.BARTASHEVICH VITALI76"Neptune", Minsk, Belarus1:07.9861531.5536.43
2.Turski Marcin76Iskra Konin1:20.1337637.3542.78
3.Niemczewski Rafał78UKS CITYZEN Poznań1:34.3223045.9348.39
4.Lubas Rafał77PGE Gryfino1:46.2616150.1056.16
5.Król Rafał75UKS CITYZEN Poznań1:50.8814252.0458.84
6.Sobowiec Szymon76Muks Rekin Bydgoszcz1:52.5313653.0459.49
DYSKW.Zadorożny Bartłomiej78TS Olimpia Poznań1:17.5335.6341.90
O4, K14

D

1.Piwowarczyk Maciej73Gdynia Masters1:26.8229540.7246.10
2.Ostoja Olech70UKS CITYZEN Poznań1:32.8424242.6950.15
3.Sznek Artur72UKS CITYZEN Poznań1:35.1022544.7250.38
4.Rosiak Paweł73PGE Gryfino1:37.4720944.9152.56
5.Sirko Manthei73KSC Strausberg1:45.1016748.6956.41

F

1.Brockhaus Ralf60KSC Strausberg1:42.2918148.2054.09

G

1.Tervinskiy Alexander58"Pregel" Kaliningrad1:32.9424145.4447.50

I

1.Woch Janusz46TS Olimpia Poznań1:45.4416549.8955.55
2.Płonka Janusz48Niezrzeszony2:24.17651:09.821:14.35

K

1.Sielski Ryszard37WMT Warszawa2:20.02701:06.781:13.24


<< TOP >>
Konkurencja 42
2014-01-19 - 9:30
Kobiet, 100m dowolny
Women 100m freestyle
9 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.Wiecińska Danuta05MTKP Delfin Toruń1:32.0818443.5248.56
2.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg1:34.7316943.6751.06
3.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk1:39.7314546.4553.28
4.Breyer Mathilda Caterina05SSV Ostring 93 e.V.1:42.6413347.9654.68
5.Buła Bianka05UKS "P.S.Salwator"1:45.2212448.1357.09
6.Cyganek Nina05UKS "P.S.Salwator"1:45.3012349.9655.34
7.Roguszka Marika05Muks Rekin Bydgoszcz1:47.7511550.7756.98
8.Czyżyk-Skoczyk Martyna05UKP Jedynka Elbląg1:51.9810349.761:02.22
9.Wieczorek Zuzanna05KS Warta Poznań1:52.9410053.6559.29
10.Głąb Kaja05Klub Pływacki "Totis Viribus"2:08.126858.061:10.06

10 lat

1.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg1:19.9828238.5841.40
2.Steć Oliwia04UKS TRI-Team Rumia1:20.2627939.2840.98
3.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg1:21.8826240.2641.62
4.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia1:22.1426038.8743.27
5.Tylkie Dominika04UKP Jedynka Elbląg1:27.9321240.9147.02
6.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.1:32.8318041.0851.75
7.Wróbel Nikola04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:36.1416244.9951.15
8.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań1:38.7515046.6852.07
9.Opozda Oliwia04Ukp Gryf Debica1:45.2912347.8757.42
10.Naumiec Ewa04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:52.20102
11.SZCZEPANIAK ANNA04UKS CITYZEN Poznań1:53.0010052.451:00.55
DYSKW.Kopecka Maja04"KONTRA"- Gniezno1:26.1239.7446.38
O4
DYSKW.Kiersnowska Amelia04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:30.0240.3049.72
O4
DYSKW.Gêbicka Alicja04MTKP Delfin Toruń1:31.3043.3547.95
O4

11 lat

1.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice1:14.7234535.7039.02
2.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań1:15.2833836.5538.73
3.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice1:16.1132736.5439.57
4.Socha Anna03KS Warta Poznań1:17.3931136.2841.11
5.Możdzan Milena03UKS Delfinek1:18.0030436.7841.22
6.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec1:18.2930038.5039.79
7.Wróbel Julia03Iskra Konin1:18.7529537.3141.44
8.Jasińska Martyna03MUKS "Wodnik" Łask1:19.2129037.4541.76
9.Marjańska Agata03Muks Rekin Bydgoszcz1:19.6128538.5841.03
10.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk1:19.9328238.1541.78
11.Fabrowska Marcelina03Muks Rekin Bydgoszcz1:25.602301:25.570.03
12.Makuch Martyna03UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:27.2521741.6145.64
13.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz1:28.1721041.2146.96
14.Urbanowicz Dominika03UKP Jedynka Elbląg1:28.2121039.8648.35
15.Konopko Julia03UKP Jedynka Elbląg1:28.7720642.5046.27
16.Luzie Leo03KSC Strausberg1:29.0320442.6346.40
17.Szymkowiak Zofia03UKS Trójka Środa Wlkp.1:29.7020042.0847.62
18.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica1:32.4218241.8350.59
19.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz1:35.4316643.7051.73
20.Godlewska Wiktoria03UKP Jedynka Elbląg1:39.2814746.8752.41
21.Bigus Wiktoria03Ukp Gryf Debica1:39.4614646.3553.11
22.Widurska Maja03UKS "P.S.Salwator"1:39.7014548.6551.05
23.Zdanowicz Klaudia03Klub Pływacki "Totis Viribus"1:46.9011849.6057.30
24.Tarnecka Amelia03UKP Jedynka Elbląg1:48.5511350.6857.87

12 lat

1.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek1:06.9048133.0733.83
1.MIELCZAREK SANDRA02Buks1:06.90481
3.Lewicka Natalia02MKS SP 63 Bydgoszcz1:06.9847932.2834.70
4.Patora Maria02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:09.6042734.1735.43
5.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica1:13.6836034.9438.74
6.Chmiel Liwia Anna02UKS Trójka Środa Wlkp.1:14.8634336.8538.01
7.Kuflińska Karolina02UKS Grot Koziegłowy1:14.9334236.2938.64
8.ŚCIŚLAK JULIA02Krotoszyn1:17.1131438.2138.90
9.Gotlib Paulina02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:18.8429437.2741.57
10.Chwiałkowska Karolina02MUKS "Wodnik" Łask1:18.9229337.8341.09
11.Warciarek Agata02UKS Grot Koziegłowy1:19.2429037.6341.61
12.Jasińska Anna02UKS Octopus Suchy Las1:19.3128937.8341.48
13.Pawlak Katarzyna02Klub Pływacki "Totis Viribus"1:22.5625638.7843.78
14.Wróblewska Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg1:22.6125638.5844.03
15.Farynowska Estera02UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:23.1325139.1244.01
16.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica1:25.7722841.0544.72
17.Bogucka Blanka02Klub Pływacki "Totis Viribus"1:27.9121240.2047.71
18.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:29.0120442.7546.26

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.1:03.8755330.3133.56
2.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica1:07.0347832.2334.80
3.Gąsowska Martyna01MTKP Delfin Toruń1:07.3847132.5234.86
4.Adrianna Kaczmarek01Klub Sportowy Posnania1:08.1745532.9435.23
5.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica1:09.1743532.7636.41
6.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg1:09.2543433.7135.54
7.Barczyk Dominika01UKS "Trójka" Oborniki1:10.4441233.7536.69
8.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań1:11.5939334.4737.12
9.SUDNEKA ALENA01"Neptune", Minsk, Belarus1:12.0938433.4938.60
10.Bąkowska Julia01UKS TRI-Team Rumia1:12.2838134.3237.96
11.SAVANOVICH HANNA01Reqion Minsk1:14.2935135.6638.63
12.Posańska Agata01UKS TRI-Team Rumia1:14.3435135.6738.67
13.KAKHNO DARYA01"Neptune", Minsk, Belarus1:15.4733536.5138.96
14.OSIEWALSKA AGNIESZKA01mks piranie1:15.7833136.3339.45
15.Gabryszak Martyna01KS Warta Poznań1:16.3532436.1940.16
16.Piaskowska Magdalena01UKP Marlin1:16.3632436.9839.38
17.Boldt Pauline01SSV Ostring 93 e.V.1:16.4432235.9740.47
18.SAKOVICH MARYIA01Reqion Minsk1:17.0031635.1441.86
19.Klimczak Agata01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:20.7527438.7042.05
20.Kalinowska Maja01UKP Jedynka Elbląg1:21.4926639.7241.77

14 - 15 lat

1.Pavlikova Vladislava99Skify59.8967129.5030.39
2.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna1:01.5761729.3332.24
3.Czaja Barbara99Górnik Radlin1:01.7061329.7331.97
4.Durczyńska Katarzyna99Górnik Radlin1:03.6156030.4833.13
5.Mikhryukova Sofya99Skify1:03.6455930.6932.95
6.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg1:03.7455630.3333.41
7.Biernacka Wiktoria00Znicz Koszalin1:03.9455129.7334.21
8.PATOŁA Anna99UKS Shark Rudna1:04.6853230.9533.73
9.Szczygieł Oliwia00MTKP Delfin Toruń1:05.1552131.3433.81
10.Kremnieva Ekaterina00Skify1:07.2847332.6834.60
11.Pietrzak Patrycja00MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:08.3945033.5034.89
12.Kotwas Monika00mks piranie1:08.8244233.4935.33
13.Smirnova Alena99Skify1:09.3843132.9436.44
14.Stawarczyk Karolina00KP Delfin Inowrocław1:09.6042733.2236.38
15.Zaytseva Arina99Skify1:09.9742033.1236.85
16.Siatecka Weronika00UKP Wodnik Włocławek1:11.8638834.8137.05
17.KOWALEWSKA WERONIKA00UKS CITYZEN Poznań1:12.4937834.8237.67
18.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.1:13.6836034.8838.80
19.Sergeeva Vlada00Skify1:14.4135036.1238.29
20.Wiecińska Anna00MTKP Delfin Toruń1:15.8233035.7840.04
21.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.1:16.0532736.4839.57
22.Stróżyk Maja00UKP Marlin1:18.2530136.8441.41
23.Borowska Paulina00UKP Jedynka Elbląg1:35.1016744.7650.34
DYSKW.Łuczak Marta99Iskra Konin1:18.8537.5441.31
O4
DYSKW.DORAKHAVA Yana00SK BNTU, Minsk1:27.8640.5647.30
O13

16 - 17 lat

1.Kadysheva Olga98Skify1:00.5564929.5930.96
2.Dementyeva Liana97Skify1:00.9563629.3531.60
3.Trubkovich Diana98Skify1:01.5161929.7131.80
4.RAMANOUSKAYA YANA97Reqion Minsk1:01.7061329.6732.03
5.CHERVINSKAYA LIDZIYA98Reqion Minsk1:03.2856830.3832.90
6.PRENTKA WERONIKA97UKS CITYZEN Poznań1:03.9255230.1733.75
7.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"1:04.1654531.0133.15
8.MAKSIMOVICH MARYIA97Reqion Minsk1:04.4953731.0933.40
9.Matusiak Dominika97UKP Wodnik Włocławek1:06.1849731.4634.72
10.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.1:06.8748232.3334.54
11.Płachta Klaudia97UKS FALA SWARZĘDZ1:10.2541533.0737.18
12.Urbańska Joanna97UKP Wodnik Włocławek1:10.4541233.5836.87
13.Radosz Joanna97UKS FALA SWARZĘDZ1:10.4941133.7936.70
14.Kowalik Magdalena98Klub Pływacki "Totis Viribus"1:11.8038935.6736.13
15.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.1:14.6234735.5839.04

18 - 19 lat

1.CIESLAK Joanna SP96KS Warta Poznań57.8074628.1629.64
2.Bakuniak Hanna96MUKS Piêtnastka Bydgoszcz1:01.5261929.6731.85
3.Podkowińska Wiktoria95Smt Szczecin1:13.3936435.8837.51

20 lat i starsi

1.GRZEGORCZYK IZABELLA93KS Warta Poznań59.5168328.5430.97


<< TOP >>
Konkurencja 43
2014-01-19 - 10:00
Mêżczyzn, 100m dowolny
Men 100m freestyle
9 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.Gromski Adrian05Krotoszyn1:20.4319338.9541.48
2.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.1:22.8217639.7043.12
3.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk1:23.3517338.5944.76
4.Sieradzki Kamil05KP Delfin Inowrocław1:33.3212344.1549.17
5.Stosik Jan05UKP Jedynka Elbląg1:44.888749.4655.42
5.Pajewski Maciej05UKP Jedynka Elbląg1:44.888748.9655.92
DYSKW.Bogucki Iwo05Klub Pływacki "Totis Viribus"1:48.8848.691:00.19
O4

10 lat

1.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk1:16.6522335.1241.53
2.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz1:19.2820137.7041.58
3.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las1:22.0018237.3944.61
4.Niewiadomski Oliwier04UKP Jedynka Elbląg1:27.7414842.5245.22
5.Horodynski Antoni04Ukp Gryf Debica1:29.0314241.0747.96
6.Musiński Kacper04UKS TRI-Team Rumia1:30.5313542.3948.14
7.Zapart Michał04UKP Marlin1:37.2210946.3050.92
8.Mazur Bartosz04Ukp Gryf Debica1:37.2910946.4550.84
9.Maciejewski Dorian04MKP Kołobrzeg1:38.4410545.1953.25
10.Banaś Kacper04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:39.7710146.7453.03
11.Augustynowicz Paweł04Klub Pływacki "Totis Viribus"1:40.399942.7057.69
12.GOŁĘBIEWSKI WIKTOR04Muks Rekin Bydgoszcz1:40.799847.7053.09
13.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań1:45.678547.2658.41
14.GUMENIUK Artem04SK BNTU, Minsk1:46.948248.1958.75
15.Lukas Nachtigall04KSC Strausberg1:50.697449.071:01.62
16.Pasieczny Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg1:55.316551.501:03.81

11 lat

1.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:11.8527035.0136.84
2.Stachowiak Piotr03UKS Octopus Suchy Las1:11.9826934.2337.75
3.Gromski Patryk03Krotoszyn1:12.532631:12.53
4.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz1:12.9825835.1637.82
5.Dopierała Tytus03KS Warta Poznań1:13.1825634.9838.20
6.SABALEUSKI Dzmitry03SK BNTU, Minsk1:14.2624535.4838.78
7.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk1:14.3024435.0639.24
8.KLIMETS MIKITA03Reqion Minsk1:15.0723735.8139.26
9.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice1:16.1222737.0539.07
10.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia1:16.7522236.4840.27
11.Berbelski Adam03MUKS "Wodnik" Łask1:19.44200
12.Duszczak Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.1:20.2619438.1842.08
13.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz1:20.9218939.1941.73
14.Lewandowski Jakub03MUKS "Wodnik" Łask1:21.9418237.4944.45
15.Jastrowicz Kacper03UKP Marlin1:22.7317739.1043.63
16.Ferry Manthei03KSC Strausberg1:23.1317439.3643.77
17.Jaruga Szymon03UKS CITYZEN Poznań1:24.0316940.3443.69
18.Marzec Milan03UKS TRI-Team Rumia1:24.0616939.4144.65
19.Martin-Woźniak Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:25.2716239.2845.99
20.Pasieka Dawid03UKS BAŁTYK Kołobrzeg1:26.5015539.4347.07
21.Maksymowicz Krzysztof03UKP Jedynka Elbląg1:28.3814540.6847.70
22.Szczepański Jakub03MUKS "Wodnik" Łask1:29.3014142.9946.31
23.Breyer Benedict03SSV Ostring 93 e.V.1:30.9813342.0448.94
24.Cyckowski Aleksander03UKP Jedynka Elbląg1:31.0813342.4448.64
25.Jankowski Filip03UKP Jedynka Elbląg1:34.2512043.8150.44
26.Malinowski Michał03UKP Jedynka Elbląg1:34.8611744.8749.99
27.SZUKAŁA KRZYSZTOF03UKS CITYZEN Poznań1:40.359947.9852.37
28.Czaprowski Szymon03MTKP Delfin Toruń1:59.8458
DYSKW.Rosiak Krzysztof03UKP Marlin1:27.4441.9345.51
O4

12 lat

1.Sobek Nikodem02UKS Olimpijczyk 231:05.3535931.2134.14
2.MACHYKHA YAUHENI02Reqion Minsk1:06.0134831.7034.31
3.Skibiński Filip02UKS CITYZEN Poznań1:07.2033030.9336.27
4.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn1:11.4427534.3437.10
5.VOLCHIKOV Nikita02Skify1:11.7727135.2736.50
6.Lewandowski Jakub02UKP Jedynka Elbląg1:11.9027033.9937.91
7.Fusiara Wiktor02UKS TRI-Team Rumia1:11.9626935.1136.85
8.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica1:12.2626634.5637.70
9.SHARKO DANIIL02"Neptune", Minsk, Belarus1:12.7426035.4537.29
10.Prokop Bartosz02LKS Jedność 32 Przyszowice1:13.4325335.4937.94
11.Kubiak Norbert02UKS CITYZEN Poznań1:15.4123435.7239.69
12.Kolańczyk Kacper02MKP Kołobrzeg1:16.9422036.4740.47
13.Furman Albert02UKS "Trójka" Oborniki1:19.2120237.0542.16
14.Kowalczyk Kacper02Klub Pływacki "Totis Viribus"1:21.0118938.3342.68
15.Emil Zimmermann02KSC Strausberg1:21.1218837.7343.39
16.Kończak Bartek02UKP Jedynka Elbląg1:21.7718338.5843.19
17.Pawlak Jacek02Klub Pływacki "Totis Viribus"1:32.3612742.4849.88
18.Iwanowski Iwo02Klub Pływacki "Totis Viribus"1:32.4812742.9949.49
19.Bem Dawid02Klub Pływacki "Totis Viribus"1:37.9010746.3851.52

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks1:02.1741729.6632.51
2.Warzocha Albert01KS Warta Poznań1:02.9540230.1432.81
3.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk1:04.6537131.4433.21
4.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań1:04.8636730.8134.05
5.Muszyński Wiktor01KS Warta Poznań1:05.3535931.1734.18
6.Weber Albert01K.S. Wodnik Śrem1:06.4734132.4334.04
7.Tylicki Mateusz01Muks Rekin Bydgoszcz1:06.4934131.8134.68
8.ADAMCZAK JAKUB01mks piranie1:07.4232731.8135.61
9.GŁUSZKOWSKI MATEUSZ01UKS CITYZEN Poznań1:07.5132632.5834.93
10.Szarpak Marcin01Klub Pływacki Sukces Chorzów1:07.6432431.8835.76
11.Buczyński Patryk01UKS TRI-Team Rumia1:07.8432133.5134.33
12.Kapusta Roman01UKS Trójka Środa Wlkp.1:08.4831231.2637.22
13.Czyżewski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:08.4931232.4036.09
14.Godlewski Domminik01UKP Jedynka Elbląg1:11.0527933.3137.74
15.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań1:11.6827234.0037.68
16.KASABUTSKI YURY01"Neptune", Minsk, Belarus1:12.0226835.3636.66
17.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań1:12.5426333.4239.12
18.Tim Degen01KSC Strausberg1:13.0125833.5739.44
19.Haładaj Dawid01Iskra Konin1:13.3225432.7940.53
20.Rybczyński Jan01Klub Pływacki "Totis Viribus"1:13.9924734.9839.01
21.Szymon Cempura01Klub Sportowy Posnania1:14.2024535.4138.79
22.VANKOV Timur01Skify1:14.6824135.5939.09
23.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica1:15.0323735.9139.12
24.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań1:15.2323535.3339.90
25.UMARAU IHAR01Reqion Minsk1:15.6723136.3639.31
26.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:15.9522936.2239.73
27.Wawrzyniak Paweł01Iskra Konin1:17.1821835.6441.54
28.Sterniczuk Wojciech01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:18.4520836.9941.46
29.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań1:20.0119638.1341.88
30.Gilgenast Maciej01UKP Jedynka Elbląg1:22.4217940.4242.00
31.Wojtalewicz Robert01UKP Jedynka Elbląg1:25.3016140.6644.64

14 - 15 lat

1.Bocheń Tomasz99MKS MOS Juvenia Białystok54.0863426.0828.00
2.Dutkiewicz Dominik99KS Warta Poznań56.5055627.3029.20
3.Sidorov Dmitry199999Skify56.7854727.5629.22
4.Chernyshev Sevastyan99Skify58.5450027.9530.59
5.BAKHURAU ROMAN00Reqion Minsk59.0448728.5330.51
6.Sobota Krzysztof00UKS "Trójka" Oborniki1:00.4645328.4931.97
7.DEMKIN Aleksandr00Skify1:01.1943729.7231.47
8.Myszak Bartosz99UKS Trójka Środa Wlkp.1:01.8442429.6232.22
9.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg1:02.1641730.1032.06
10.DANILIONAK MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus1:02.5640930.2132.35
11.SZAJNICKI Szymon00UKS Shark Rudna1:03.9338430.9832.95
12.Suchogórski Aleksander99UKP Wodnik Włocławek1:04.1438030.9533.19
13.ZABOROWSKI MICHAŁ00UKS CITYZEN Poznań1:04.3037730.7033.60
14.Widawski Michał99MUKS "Wodnik" Łask1:04.7636930.8233.94
15.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk1:05.2736031.2734.00
16.YARASHEVICH MAKSIM00"Neptune", Minsk, Belarus1:06.6933831.7534.94
17.Cezak Kamil99Iskra Konin1:06.9033531.5535.35
18.Moritz Reinke00KSC Strausberg1:07.3032931.7635.54
19.RIMARCHUK EVGENIY00Reqion Minsk1:07.3932731.0536.34
20.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice1:07.8432132.8534.99
21.Banaszak Patryk00Toruńczyk Toruń1:08.2131632.9035.31
22.Plackowski Tomasz00UKS CITYZEN Poznań1:08.5331133.3935.14
23.Thomas Nachtigall00KSC Strausberg1:09.1830332.6036.58
24.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań1:11.6827233.9537.73
25.Michałowski Remigiusz00UKP Jedynka Elbląg1:14.9423835.0939.85
26.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica1:15.2423536.5138.73
27.BOBER BARTOSZ00UKS CITYZEN Poznań1:15.2923536.1739.12
28.Sroka Hubert99Iskra Konin1:16.0822834.7041.38
DYSKW.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin1:00.1228.2431.88
O4

16 - 17 lat

1.Pakhomov Pavel98Skify52.1670624.8727.29
2.Pietrzak Dawid97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz53.4965526.2127.28
3.MAKHNACH KIRYL97Reqion Minsk53.5365325.0628.47
4.TULYAKOV Mikhail98Skify54.0663426.4227.64
5.Gladchenko Denis98Skify54.1163326.2127.90
6.Gierszewski Jan98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz54.8260825.8728.95
7.ARENTEWICZ Jacek97UKS Shark Rudna55.1259826.2228.90
8.KUBOT Szymon SP97KS Warta Poznań55.3259226.4728.85
9.RATTCEV Ilia98Skify55.7357927.6228.11
10.VASILYEV Alexsey97Skify56.0556927.3128.74
11.LYSENKOV Nikita98Skify57.7852028.0829.70
12.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus"57.8251828.2429.58
12.HVARDZIYAN ULADZISLAU98"Neptune", Minsk, Belarus57.8251827.8629.96
14.Siemiginowski Bartosz98Klub Pływacki "Totis Viribus"58.6049828.8229.78
15.LAUROU PAVEL98Reqion Minsk58.7849327.4331.35
16.Kruk Tomasz98Akwawit Leszno58.9249028.2430.68
17.SELFTLEBENT DAWID97UKS CITYZEN Poznań1:00.4045529.4630.94
18.Popławski Łukasz97UKP Wodnik Włocławek1:00.6844929.0631.62
19.Bartkowiak Adam98Iskra Konin1:00.8044628.4132.39
20.Florian Stallmach97KSC Strausberg1:01.4943128.4233.07
21.Szmytka Wojciech97Iskra Konin1:02.9440230.0732.87
22.Giżycki Hubert97UKS FALA SWARZĘDZ1:03.5739029.6433.93
23.Kähler Lucas97SSV Ostring 93 e.V.1:05.6235531.5334.09
24.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica1:08.7630832.7536.01
25.Paul Zimmermann98KSC Strausberg1:09.3130132.6236.69

18 - 19 lat

1.Goździk Damian95KS Warta Poznań51.6172925.1826.43
2.TACZAŃSKI BARTŁOMIEJ96UKS Shark Rudna53.3066225.7927.51
3.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.53.7764525.7528.02
4.Perkowski Dawid96MKS MOS Juvenia Białystok55.6658126.8728.79
5.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"56.2856228.0328.25
6.Przybyłowski Filip96Smt Szczecin59.4347727.8931.54
7.Maximilian Karl96KSC Strausberg1:02.8740328.9533.92
8.Pietrzak Jan96UKS Octopus Suchy Las1:03.5039129.6233.88

20 lat i starsi

1.MAJCHRZAK KACPER92KS Warta Poznań48.9985223.5425.45
2.Jabłoński Marcin90Juvenia Białystok52.0870925.1826.90
3.Powąska Mateusz90UKS Trójka Środa Wlkp.59.8346828.6831.15


<< TOP >>
Konkurencja 44
2014-01-19 - 10:45
Kobiet, 50m grzbietowy
Women 50m backstroke
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Doroszkiewicz Anna05UKP Jedynka Elbląg47.31182A
2.SMANTSAR Maryia05SK BNTU, Minsk48.48169A
3.Borczak Julia05UKP Jedynka Elbląg50.35151A
4.Czyżyk-Skoczyk Martyna05UKP Jedynka Elbląg50.57149A
5.Breyer Mathilda Caterina05SSV Ostring 93 e.V.50.99146A
6.SZUKAŁA JOANNA05UKS CITYZEN Poznań53.76124A
7.Piotrowska Zofia05"KONTRA"- Gniezno54.06122A
8.Borkiewicz Klaudia06Iskra Konin54.20121A
9.Denisenko Yulia05"Pregel" Kaliningrad54.25121R
10.Wróblewska Alicja06UKP Jedynka Elbląg54.38120R
11.Lipowska Otylia05MUKS "Wodnik" Łask54.95116
12.Niewiadomska Klaudia06UKP Jedynka Elbląg55.35114
13.Roguszka Marika05Muks Rekin Bydgoszcz55.60112
14.Kowalska Zuzanna05UKP Jedynka Elbląg59.1393
15.Rudolf Aleksandra05UKP Jedynka Elbląg1:03.6775
16.DĄBROWSKA WIKTORIA05UKS CITYZEN Poznań1:05.9167
17.Głąb Kaja05Klub Pływacki "Totis Viribus"1:06.7065

10 lat

1.Gutowska Maria04UKP Jedynka Elbląg41.83264A
2.Waśniewska Martyna04UKP Jedynka Elbląg41.93262A
3.Posańska Karolina04UKS TRI-Team Rumia42.73247A
4.Steć Oliwia04UKS TRI-Team Rumia43.41236A
5.DWOJAK Natalia04KS OLIMPIA Lublin43.53234A
6.Kähler Louisa Marie04SSV Ostring 93 e.V.44.82214A
7.Godlewska Zofia04UKS "P.S.Salwator"45.54204A
8.Mrożek Weronika04MKP Kołobrzeg46.55191A
9.DWOJAK Wiktoria04KS OLIMPIA Lublin47.19184R
10.CYGAN JULIA04Uks Dêby Osielsko47.86176R
11.Kiersnowska Amelia04Klub Pływacki "Totis Viribus"47.90176
12.Łakomiak Oliwia04MUKS "Wodnik" Łask48.06174
13.Wróbel Nikola04Klub Pływacki "Totis Viribus"48.97164
14.Opozda Oliwia04Ukp Gryf Debica49.02164
15.SMAKULSKA MARTYNA04UKS CITYZEN Poznań49.55159
16.Kalinowska Alicja04UKP Jedynka Elbląg50.09154
17.Kwiatkowska Agata04UKP Jedynka Elbląg50.77147
18.Michałowska Adriana04UKP Jedynka Elbląg51.72139
19.Naumiec Ewa04Klub Pływacki "Totis Viribus"52.51133
20.SZCZEPANIAK ANNA04UKS CITYZEN Poznań54.83117
DYSKW.Bajorek Marysia04UKS "P.S.Salwator"46.83
G4

11 lat

1.Groń Weronika03Muks Rekin Bydgoszcz38.52338A
2.SHOSTAK Anastasiya03SK BNTU, Minsk39.07323A
3.Marjańska Agata03Muks Rekin Bydgoszcz39.53312A
4.Malina Amelia03Górnik Sosnowiec39.66309A
5.Swaczyna Magdalena03LKS Jedność 32 Przyszowice40.56289A
6.Makuch Martyna03UKS BAŁTYK Kołobrzeg43.92228A
7.Roguszka Liwia03Muks Rekin Bydgoszcz45.26208A
8.Urbanowicz Dominika03UKP Jedynka Elbląg45.41206A
9.Piasta Aleksandra03UKS "P.S.Salwator"45.46205R
10.Bigus Wiktoria03Ukp Gryf Debica45.82201R
11.Bobińska Małgorzata03Muks Rekin Bydgoszcz46.46192
12.Fabrowska Marcelina03Muks Rekin Bydgoszcz47.14184
13.Zdanowicz Klaudia03Klub Pływacki "Totis Viribus"47.31182
14.LITAWA Marta03KS WANKAN Legnica47.82176
15.Widurska Maja03UKS "P.S.Salwator"48.84166
16.Cuprych Dominika03UKP Jedynka Elbląg50.62149
17.Tarnecka Amelia03UKP Jedynka Elbląg53.98123
18.Bratus Patrycja03Ukp Gryf Debica56.34108
DYSKW.Straśko Weronika03UKS CITYZEN Poznań39.10
G5
DYSKW.Kocur Sandra03LKS Jedność 32 Przyszowice39.86
G8
DYSKW.Szymkowiak Zofia03UKS Trójka Środa Wlkp.42.46
O4

12 lat

1.Lewicka Natalia02MKS SP 63 Bydgoszcz33.00537A
2.Kowalska Maria02KP Delfin Włocławek34.91453A
3.Gajdzińska Amelia02KP Delfin Włocławek35.85419A
4.Zając Aleksandra02UKP Jedynka Elbląg37.53365A
5.Gotlib Paulina02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki38.13348A
6.Jaeschke Natlia02Klub Sportowy Posnania38.25345A
7.Szerszen Natalia02Ukp Gryf Debica38.39341A
8.KŁUSEK Maria02KS WANKAN Legnica38.82330A
9.Pydyszewska Ewa02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki38.94327R
10.Pacyńska Zosia02"KONTRA"- Gniezno41.39272R
11.Nowak Natalia02UKS BAŁTYK Kołobrzeg42.58250
12.Rzany Wiktoria02Ukp Gryf Debica42.78246
13.KIEŁT Amelia02KS WANKAN Legnica43.45235
14.Farynowska Estera02UKS BAŁTYK Kołobrzeg44.19224
15.PLISUN NASTASSIA02"Neptune", Minsk, Belarus44.29222
16.Pawlak Katarzyna02Klub Pływacki "Totis Viribus"44.85214
17.Kurzelewska Zuzanna02UKS Śmiały44.98212
18.Bogucka Blanka02Klub Pływacki "Totis Viribus"44.99212
19.Wiazicka Aleksandra02Ukp Gryf Debica45.18209
20.Beym Anna02UKS Śmiały46.94187

13 lat

1.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS WANKAN Legnica33.28523A
2.Barczyk Dominika01UKS "Trójka" Oborniki34.92453A
3.CIESIUL Karolina01KS WANKAN Legnica35.03449A
4.Gąsowska Martyna01MTKP Delfin Toruń36.15408A
5.Bartkowiak Julia01Klub Sportowy Posnania36.56395A
6.Musielak Wiktoria01K.S. Wodnik Śrem36.64392A
7.Tylkie Karolina01UKP Jedynka Elbląg37.71360A
8.Kotwas Aleksandra01KS Warta Poznań38.83330A
DYSKW.SUDNEKA ALENA01"Neptune", Minsk, Belarus35.88
O13

14 - 15 lat

1.WĘCKOWSKA Ewa99UKS Shark Rudna31.85597A
2.Pavlikova Vladislava99Skify32.59557A
3.Czaja Barbara99Górnik Radlin33.18528A
4.Smirnova Alena99Skify34.12486A
5.Kremnieva Ekaterina00Skify34.51469A
6.Mikhryukova Sofya99Skify34.97451A
7.HARTLIEB KLAUDIA00mks piranie35.66425A
8.Voigtländer Lea00SSV Ostring 93 e.V.36.19407A
9.Anica Bauer00KSC Strausberg39.45314R
10.Sergeeva Vlada00Skify39.69309R
11.Erb Saskia00SSV Ostring 93 e.V.41.52270
12.DORAKHAVA Yana00SK BNTU, Minsk44.47219
13.Borowska Paulina00UKP Jedynka Elbląg48.52169
DYSKW.Stróżyk Maja00UKP Marlin39.97
G5

16 - 17 lat

1.MIKHALENAK IRYNA98Reqion Minsk30.57675A
2.Malysheva Anna98Skify30.73665A
3.Trubkovich Diana98Skify31.16638A
4.Kehrer Stefanie97SSV Ostring 93 e.V.33.88496A
5.Szlosowska Aleksandra98Klub Pływacki "Totis Viribus"36.71390A
6.Lara Gerdessen98KSC Strausberg38.04350A
7.Kowalik Magdalena98Klub Pływacki "Totis Viribus"38.72332A
8.Sofie Kaden98KSC Strausberg39.29318A
9.Gerlach Annkathrin98SSV Ostring 93 e.V.39.87304R

18 - 19 lat

1.Lisa Fröschke95KSC Strausberg36.78388A

20 lat i starsi

1.Urbańczyk Olejarczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź27.76902A


<< TOP >>
Konkurencja 45
2014-01-19 - 11:05
Mêżczyzn, 50m grzbietowy
Men 50m backstroke
8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.Foelske Bastian05Bremischer Schwimmverein e. V.41.41182A
2.FILIPOVICH Filip05SK BNTU, Minsk44.53146A
3.Sieradzki Kamil05KP Delfin Inowrocław45.23140A
4.Gromski Adrian05Krotoszyn45.81134A
5.Wardawa Kacper05Uks Pingwiny48.16116A
6.Chłopicki Antoni05"KONTRA"- Gniezno51.1097A
7.Pajewski Maciej05UKP Jedynka Elbląg52.9987A
8.BOBKIEWICZ FRANCISZEK06UKS CITYZEN Poznań54.0682A
9.ADAMIAK FRANCISZEK05UKS CITYZEN Poznań54.1581R
10.ADAMIAK SZYMON05UKS CITYZEN Poznań54.1881R
11.Rostowski Kacper06Muks Rekin Bydgoszcz54.4180
12.Bogucki Iwo05Klub Pływacki "Totis Viribus"54.8778
13.Stosik Jan05UKP Jedynka Elbląg57.6867
14.Paterczyk Patryk06Klub Pływacki "Totis Viribus"1:02.5453
15.DANIEL Andre06KS OLIMPIA Lublin1:05.8045

10 lat

1.Piekarz Adrian04MUKS "Wodnik" Łask39.72206A
2.FILIPOVICH Mikita04SK BNTU, Minsk40.91189A
3.Kulik Nicolas04UKS Octopus Suchy Las41.27184A
4.Musiński Kacper04UKS TRI-Team Rumia42.81165A
5.Niewiadomski Oliwier04UKP Jedynka Elbląg46.56128A
6.Ostałowski Dariusz04UKP Jedynka Elbląg46.93125A
7.Horodynski Antoni04Ukp Gryf Debica47.88118A
8.Augustynowicz Paweł04Klub Pływacki "Totis Viribus"48.78111A
9.SOKOŁOWSKI DOBROMIR04UKS CITYZEN Poznań49.53106R
10.Lukas Nachtigall04KSC Strausberg52.7188R
11.GOŁĘBIEWSKI WIKTOR04Muks Rekin Bydgoszcz52.8787
12.Banaś Kacper04Klub Pływacki "Totis Viribus"54.2081
DYSKW.Olszewski Jakub04MKS SP 63 Bydgoszcz40.77
G5
DYSKW.Hatłas Michał04Iskra Konin43.37
G5
DYSKW.Mazur Bartosz04Ukp Gryf Debica48.16
G5
DYSKW.Maciejewski Dorian04MKP Kołobrzeg49.19
G3
DYSKW.Pasieczny Bartłomiej04UKP Jedynka Elbląg52.95
O13

11 lat

1.Szafranek Gabriel03Muks Rekin Bydgoszcz35.86280A
2.MAKRETSKI Matsvei03SK BNTU, Minsk37.61243A
3.Roś Jakub03Znicz Koszalin37.77240A
4.Bartnik Dariusz03LKS Jedność 32 Przyszowice38.84220A
5.Stachowiak Piotr03UKS Octopus Suchy Las40.68192A
6.Hudzikowski Mateusz03LKS Jedność 32 Przyszowice41.25184A
7.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia41.49181A
8.Sobowiec Mateusz03Muks Rekin Bydgoszcz42.73165A
9.Marzec Milan03UKS TRI-Team Rumia43.20160R
10.Maksymowicz Krzysztof03UKP Jedynka Elbląg43.66155R
11.Cyckowski Aleksander03UKP Jedynka Elbląg45.50137
12.Krupiński Wojciech03Klub Sportowy Posnania46.95125
13.Jankowski Filip03UKP Jedynka Elbląg48.71112
14.Malinowski Michał03UKP Jedynka Elbląg49.67105

12 lat

1.Sobek Nikodem02UKS Olimpijczyk 2333.46345A
2.HIBKHIN ILLIA02"Neptune", Minsk, Belarus33.94330A
3.Emil Zimmermann02KSC Strausberg36.91257A
4.KACZMAREK Filip02KS WANKAN Legnica37.28249A
5.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań37.42246A
6.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki37.77240A
7.Waliszewski Piotr02Iskra Konin38.10233A
8.VOLCHIKOV Nikita02Skify39.05217A
9.Kolańczyk Kacper02MKP Kołobrzeg39.70206R
10.BRDYS MIŁOSZ02Krotoszyn41.31183R
11.Moroz Kacper02Klub Sportowy Aquarius41.93175
12.Kowalczyk Kacper02Klub Pływacki "Totis Viribus"42.38170
13.PAKHUTA Pavel02SK BNTU, Minsk42.48168
14.Adamiak Stanisław02UKS CITYZEN Poznań42.62167
15.Bem Dawid02Klub Pływacki "Totis Viribus"46.29130
16.Pawlak Jacek02Klub Pływacki "Totis Viribus"51.6194

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks31.18426A
2.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań33.26351A
3.Warzocha Albert01KS Warta Poznań33.46345A
4.Zimniak Szymon01UKS Trójka Środa Wlkp.33.77335A
5.Kulpa Michał01Uks Kurort Ciechocinek33.83333A
6.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań34.33319A
7.Weber Albert01K.S. Wodnik Śrem34.76307A
8.NOWAK Kamil01KS WANKAN Legnica36.56264A
9.Kapusta Roman01UKS Trójka Środa Wlkp.38.03235R
10.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk39.13216R
11.Gilgenast Maciej01UKP Jedynka Elbląg39.38211
12.Rybczyński Jan01Klub Pływacki "Totis Viribus"39.67207
13.Kijowski Filip01UKS CITYZEN Poznań40.99187
14.Kucharski Jakub01UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki41.74178
15.KISIALIOU ANDREI01Reqion Minsk41.77177
16.BELETSKI YAUHENI01"Neptune", Minsk, Belarus44.62145
DYSKW.MIKHALKOV Daniil01SK BNTU, Minsk34.76
O4

14 - 15 lat

1.Śrama Gabriel99KS Warta Poznań28.60552A
2.Sczepański Kacper99MUKS Piêtnastka Bydgoszcz30.37461A
3.Zychowicz Jakub00Znicz Koszalin30.72445A
4.Jasiewicz Daniel99UKS "Trójka" Oborniki31.48414A
5.BARKOUSKI VIACHASLAU99Reqion Minsk31.71405A
6.Ponicki Mateusz99MKP Szuwarek Piła32.05392A
7.Ostałowski Paweł00UKP Jedynka Elbląg32.92362A
8.Moritz Reinke00KSC Strausberg34.47315A
9.DEMKIN Aleksandr00Skify34.56313R
10.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice34.79307R
11.DZIATKO ARTSIOM00"Neptune", Minsk, Belarus35.56287
12.Maksymowicz Tomasz00UKP Jedynka Elbląg35.82281
13.PLIUTA MIKALAI00"Neptune", Minsk, Belarus36.74260
14.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań37.14252
15.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk37.24250
16.KUBACKI Rafał00KS WANKAN Legnica38.53226
17.Adamiak Antoni00UKS CITYZEN Poznań39.00218

16 - 17 lat

1.GILEP KONSTANTIN98Reqion Minsk28.01588A
2.Gladchenko Denis98Skify28.15579A
3.Gurevich Evgeny98Skify28.31569A
4.Pakhomov Pavel98Skify28.39564A
5.Bodzioch Andrzej98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz28.95532A
6.KHOMICH KIRYL98Reqion Minsk29.53501A
7.TULYAKOV Mikhail98Skify30.05476A
8.Ampulski Remigiusz98Klub Pływacki "Totis Viribus"31.24423A
9.Siemiginowski Bartosz98Klub Pływacki "Totis Viribus"31.59410R
10.Kähler Lucas97SSV Ostring 93 e.V.32.28384R
11.LITAWA Szczepan98KS WANKAN Legnica42.22172
DYSKW.Smok Witold97UKP Wodnik Włocławek27.22
O11

18 - 19 lat

1.Wêgłowski Karol96UKS Trójka Środa Wlkp.28.67548A
2.Kałużny Paweł96Klub Pływacki "Totis Viribus"30.07475A
3.Perkowski Dawid96MKS MOS Juvenia Białystok30.52454A

20 lat i starsi

1.Powąska Mateusz90UKS Trójka Środa Wlkp.34.28321A
2.Felix Schulz94KSC Strausberg36.11274A


<< TOP >>
Konkurencja 46
2014-01-19 - 11:25
Kobiet, 50m grzbietowy
Masters Women 50m backstroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Krzyżostaniak Agnieszka93Smt Szczecin32.51561
2.Nowak Alicja93Smt Szczecin34.04489

D

1.Heike Kaden70KSC Strausberg45.89200

F

1.Lede Kerstin64KSC Strausberg52.16136

H

1.Ortloff Elke53SSV Ostring 93 e.V.48.18172
2.Łasińska Małgorzata54TS Olimpia Poznań51.32143

I

1.Marina Wolinski49KSC Strausberg46.19196

J

1.Wieczorkiewicz Alina40WMT Warszawa1:19.8038


<< TOP >>
Konkurencja 47
2014-01-19 - 11:30
Mêżczyzn, 50m grzbietowy
Masters Men 50m backstroke
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Mrotek Kevin92Deep Diver33.10356
2.Perkowski Rafał93MOS Białystok33.15354

A

1.Kolendowicz Łukasz88UKS Octopus Suchy Las28.78542
2.Lisiecki Rafał88Smt Szczecin30.72445

C

1.Derewecki Michał76Znicz Koszalin35.63285

D

1.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań37.39247

E

1.Staszkiewicz Radosław68Bydgoszcz37.28249
2.NEZHYNETS Ihar65SK BNTU, Minsk37.41247

F

1.Foelske Marco64Bremischer Schwimmverein e. V.34.84305

G

1.Niewitecki Wojciech59TS Olimpia Poznań37.86238

H

1.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań42.49168
2.Denisenko Akim53"Pregel" Kaliningrad48.28115
3.Dieter Zobel52KSC Strausberg59.7261

I

1.Płonka Janusz48Niezrzeszony56.7271

K

1.Sielski Ryszard37WMT Warszawa59.4461


<< TOP >>
Konkurencja 48
2014-01-19 - 11:30
Kobiet, 400m zmienny
Women 400m medley
12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.PAULIKOVICH ALEVTINA02Reqion Minsk5:53.05442
50m:
100m:
35.92
1:20.28
35.92
44.36
150m:
200m:
2:05.35
2:48.70
45.07
43.35
250m:
300m:
3:39.62
4:32.13
50.92
52.51
350m:
400m:
5:13.37
5:53.05
41.24
39.68
2.Szerszen Natalia02Ukp Gryf Debica6:42.77298
50m:
100m:
46.57
1:46.95
46.57
1:00.38
150m:
200m:
3:25.931:38.98250m:
300m:
4:19.56
5:16.31

56.75
350m:
400m:
6:01.07
6:42.77
44.76
41.70
3.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki7:06.86250
50m:
100m:
50.68
1:51.49
50.68
1:00.81
150m:
200m:
2:46.06
3:39.44
54.57
53.38
250m:
300m:
4:36.25
5:33.85
56.81
57.60
350m:
400m:
6:21.30
7:06.86
47.45
45.56

13 lat

1.Foelske Jade01Bremischer Schwimmverein e. V.5:19.00600
50m:
100m:
32.48
1:10.69
32.48
38.21
150m:
200m:
1:52.15
2:32.99
41.46
40.84
250m:
300m:
3:17.14
4:04.23
44.15
47.09
350m:
400m:
4:42.34
5:19.00
38.11
36.66
2.Niemczyk Marta01UKS TRI-Team Rumia6:29.31330
50m:
100m:
46.21
1:41.60
46.21
55.39
150m:
200m:
2:32.12
3:19.65
50.52
47.53
250m:
300m:
4:09.05
4:59.91
49.40
50.86
350m:
400m:
5:46.33
6:29.31
46.42
42.98
3.Posańska Agata01UKS TRI-Team Rumia6:30.46327
50m:
100m:
47.58
1:44.61
47.58
57.03
150m:
200m:
2:31.08
3:17.92
46.47
46.84
250m:
300m:
4:13.30
5:07.89
55.38
54.59
350m:
400m:
5:50.60
6:30.46
42.71
39.86
4.Marek Martyna01UKS TRI-Team Rumia6:45.66292
50m:
100m:
50.24
1:46.94
50.24
56.70
150m:
200m:
2:40.23
3:31.75
53.29
51.52
250m:
300m:
4:24.44
5:15.14
52.69
50.70
350m:
400m:
6:02.51
6:45.66
47.37
43.15

14 - 15 lat

1.VALYNETS NIKA99Reqion Minsk5:14.91624
50m:
100m:
32.13
1:10.24
32.13
38.11
150m:
200m:
1:49.61
2:29.23
39.37
39.62
250m:
300m:
3:15.99
4:03.12
46.76
47.13
350m:
400m:
4:38.73
5:14.91
35.61
36.18
2.KALININA KARYNA99Reqion Minsk5:24.67569
50m:
100m:
36.20
1:20.89
36.20
44.69
150m:
200m:
2:00.69
2:40.07
39.80
39.38
250m:
300m:
3:25.99
4:11.83
45.92
45.84
350m:
400m:
4:50.59
5:24.67
38.76
34.08
3.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg5:27.52554
50m:
100m:
34.98
1:18.99
34.98
44.01
150m:
200m:
2:00.30
2:40.13
41.31
39.83
250m:
300m:
3:26.35
4:13.27
46.22
46.92
350m:
400m:
4:51.88
5:27.52
38.61
35.64

16 - 17 lat

1.Nagórska Monika97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz5:12.99635
50m:
100m:
33.59
1:12.95
33.59
39.36
150m:
200m:
1:53.95
2:34.39
41.00
40.44
250m:
300m:
3:17.52
4:01.18
43.13
43.66
350m:
400m:
4:37.73
5:12.99
36.55
35.26
2.Malysheva Anna98Skify5:34.07522
50m:
100m:
34.88
1:18.50
34.88
43.62
150m:
200m:
2:00.21
2:40.71
41.71
40.50
250m:
300m:
3:27.64
4:16.40
46.93
48.76
350m:
400m:
4:55.90
5:34.07
39.50
38.17


<< TOP >>
Konkurencja 49
2014-01-19 - 11:45
Mêżczyzn, 400m zmienny
Men 400m medley
12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.YAZVINSKI DANIIL02Reqion Minsk5:55.74318
50m:
100m:
34.95
1:18.52
34.95
43.57
150m:
200m:
2:05.56
2:52.11
47.04
46.55
250m:
300m:
3:42.29
4:34.60
50.18
52.31
350m:
400m:
5:15.62
5:55.74
41.02
40.12
2.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań6:23.70254
50m:
100m:
43.16
1:33.74
43.16
50.58
150m:
200m:
2:18.16
3:03.75
44.42
45.59
250m:
300m:
4:01.20
4:58.85
57.45
57.65
350m:
400m:
5:40.13
6:23.70
41.28
43.57
3.Kubiak Norbert02UKS CITYZEN Poznań6:27.06247
50m:
100m:
42.21
1:34.43
42.21
52.22
150m:
200m:
2:23.01
3:11.72
48.58
48.71
250m:
300m:
4:06.34
5:00.65
54.62
54.31
350m:
400m:
5:43.35
6:27.06
42.70
43.71
4.Fusiara Wiktor02UKS TRI-Team Rumia6:29.55242
50m:
100m:
45.39
1:42.10
45.39
56.71
150m:
200m:
2:29.77
4:10.80
47.67
1:41.03
250m:
300m:
5:09.0158.21350m:
400m:
5:51.41
6:29.55

38.14
5.Prokop Bartosz02LKS Jedność 32 Przyszowice6:30.20241
50m:
100m:
46.13
1:42.04
46.13
55.91
150m:
200m:
2:31.82
3:19.19
49.78
47.37
250m:
300m:
4:13.60
5:08.98
54.41
55.38
350m:
400m:
5:50.24
6:30.20
41.26
39.96
6.Wencel Adrian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki6:33.11236
50m:
100m:
42.21
1:35.57
42.21
53.36
150m:
200m:
2:25.15
3:12.01
49.58
46.86
250m:
300m:
4:08.41
5:05.84
56.40
57.43
350m:
400m:
5:50.39
6:33.11
44.55
42.72
7.Moroz Kacper02Klub Sportowy Aquarius7:01.00192
50m:
100m:
46.43
1:41.32
46.43
54.89
150m:
200m:
2:31.67
3:19.98
50.35
48.31
250m:
300m:
4:24.27
5:27.50
1:04.29
1:03.23
350m:
400m:
6:14.27
7:01.00
46.77
46.73
DYSKW.Świątek Bartosz02UKS TRI-Team Rumia6:26.93
Z2, K16
50m:
100m:
44.30
1:35.29
44.30
50.99
150m:
200m:
2:25.74
3:14.52
50.45
48.78
250m:
300m:
4:11.24
5:08.13
56.72
56.89
350m:
400m:
5:48.82
6:26.93
40.69
38.11
DYSKW.KAZAPALIANSKI Mikita02SK BNTU, Minsk6:55.95
G5
50m:
100m:
46.36
1:43.34
46.36
56.98
150m:
200m:
2:38.75
3:29.71
55.41
50.96
250m:
300m:
4:24.18
5:20.71
54.47
56.53
350m:
400m:
6:09.30
6:55.95
48.59
46.65

13 lat

1.KAROLCZAK JAN01Buks5:18.65443
50m:
100m:
33.60
1:13.97
33.60
40.37
150m:
200m:
1:53.19
2:31.80
39.22
38.61
250m:
300m:
3:18.44
4:05.51
46.64
47.07
350m:
400m:
4:43.25
5:18.65
37.74
35.40
2.Tylicki Mateusz01Muks Rekin Bydgoszcz5:53.63324
50m:
100m:
34.41
1:16.75
34.41
42.34
150m:
200m:
2:03.70
2:48.75
46.95
45.05
250m:
300m:
3:42.08
4:34.54
53.33
52.46
350m:
400m:
5:15.18
5:53.63
40.64
38.45
3.ADAMCZAK JAKUB01mks piranie5:53.95323
50m:
100m:
39.59
1:26.96
39.59
47.37
150m:
200m:
2:12.65
2:56.82
45.69
44.17
250m:
300m:
3:46.30
4:36.39
49.48
50.09
350m:
400m:
5:15.75
5:53.95
39.36
38.20
4.Buczyński Patryk01UKS TRI-Team Rumia6:15.96270
50m:
100m:
44.04
1:36.15
44.04
52.11
150m:
200m:
2:22.27
3:07.92
46.12
45.65
250m:
300m:
4:00.60
4:55.50
52.68
54.90
350m:
400m:
5:37.57
6:15.96
42.07
38.39
5.SMANTSAR Aliaksandr01SK BNTU, Minsk6:32.80236
50m:
100m:
42.64
1:34.39
42.64
51.75
150m:
200m:
2:27.40
3:18.63
53.01
51.23
250m:
300m:
4:12.29
5:05.28
53.66
52.99
350m:
400m:
5:50.93
6:32.80
45.65
41.87
6.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań6:50.25207
50m:
100m:
45.82
1:42.14
45.82
56.32
150m:
200m:
2:33.99
3:24.92
51.85
50.93
250m:
300m:
4:19.66
5:15.89
54.74
56.23
350m:
400m:
6:03.70
6:50.25
47.81
46.55

14 - 15 lat

1.BAKHURAU ROMAN00Reqion Minsk4:52.89570
50m:
100m:
32.03
1:09.07
32.03
37.04
150m:
200m:
1:47.43
2:24.90
38.36
37.47
250m:
300m:
3:04.04
3:44.84
39.14
40.80
350m:
400m:
4:20.05
4:52.89
35.21
32.84
2.SKRYPINSKI ALIAKSANDR99Reqion Minsk5:23.68422
50m:
100m:
35.39
1:17.20
35.39
41.81
150m:
200m:
1:56.85
2:36.50
39.65
39.65
250m:
300m:
3:23.34
4:11.74
46.84
48.40
350m:
400m:
4:48.56
5:23.68
36.82
35.12
3.Nieroński Sebastian99UKP Jedynka Elbląg5:26.05413
50m:
100m:
35.59
1:18.51
35.59
42.92
150m:
200m:
2:01.16
2:41.60
42.65
40.44
250m:
300m:
3:24.73
4:08.51
43.13
43.78
350m:
400m:
4:48.69
5:26.05
40.18
37.36
4.MUKHA Daniil00SK BNTU, Minsk5:52.85326
50m:
100m:
36.89
1:24.46
36.89
47.57
150m:
200m:
2:11.70
2:56.92
47.24
45.22
250m:
300m:
3:44.75
4:33.95
47.83
49.20
350m:
400m:
5:14.83
5:52.85
40.88
38.02
5.Kruk Michał00Akwawit Leszno5:55.45319
50m:
100m:
38.27
1:25.23
38.27
46.96
150m:
200m:
2:09.18
2:53.30
43.95
44.12
250m:
300m:
3:43.41
4:35.50
50.11
52.09
350m:
400m:
5:16.72
5:55.45
41.22
38.73
6.OSTOJA TYTUS99UKS CITYZEN Poznań6:15.02272
50m:
100m:
38.19
1:29.72
38.19
51.53
150m:
200m:
2:16.81
3:03.64
47.09
46.83
250m:
300m:
3:54.78
4:47.02
51.14
52.24
350m:
400m:
5:30.67
6:15.02
43.65
44.35

16 - 17 lat

1.Pietrzak Dawid97MUKS Piêtnastka Bydgoszcz4:27.67747
50m:
100m:
29.09
1:01.94
29.09
32.85
150m:
200m:
1:36.45
2:09.95
34.51
33.50
250m:
300m:
2:49.11
3:27.86
39.16
38.75
350m:
400m:
3:58.87
4:27.67
31.01
28.80
2.Bodzioch Andrzej98MUKS Piêtnastka Bydgoszcz4:43.49629
50m:
100m:
30.02
1:05.28
30.02
35.26
150m:
200m:
1:40.19
2:15.20
34.91
35.01
250m:
300m:
2:55.94
3:37.31
40.74
41.37
350m:
400m:
4:10.96
4:43.49
33.65
32.53
3.VASILYEV Alexsey97Skify4:43.63628
50m:
100m:
30.13
1:05.62
30.13
35.49
150m:
200m:
1:41.79
2:17.81
36.17
36.02
250m:
300m:
2:59.13
3:40.81
41.32
41.68
350m:
400m:
4:13.13
4:43.63
32.32
30.50
4.KRAKOWIAK WALDEMAR SP98KS Warta Poznań4:48.42597
50m:
100m:
31.10
1:06.99
31.10
35.89
150m:
200m:
1:43.01
2:18.88
36.02
35.87
250m:
300m:
2:59.51
3:41.77
40.63
42.26
350m:
400m:
4:15.57
4:48.42
33.80
32.85

18 - 19 lat

1.URBANIAK JAN SP95KS Warta Poznań4:27.49748
50m:
100m:
29.58
1:02.75
29.58
33.17
150m:
200m:
1:36.92
2:10.66
34.17
33.74
250m:
300m:
2:48.93
3:27.63
38.27
38.70
350m:
400m:
3:59.09
4:27.49
31.46
28.40
2.WERTEPNY Damian96UKS Shark Rudna4:37.26672
50m:
100m:
29.88
1:04.32
29.88
34.44
150m:
200m:
1:39.23
2:13.70
34.91
34.47
250m:
300m:
2:53.27
3:33.32
39.57
40.05
350m:
400m:
4:05.93
4:37.26
32.61
31.33


<< TOP >>
Konkurencja 50
2014-01-19 - 12:15
Kobiet, 50m dowolny
Masters Women 50m freestyle
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Nowak Alicja93Smt Szczecin30.65469
2.Skotarczak Magdalena92TS Olimpia Poznań35.38305

D

1.Heike Kaden70KSC Strausberg35.91291

F

1.Lede Kerstin64KSC Strausberg44.04158

G

1.Aleshchenko Natalia57"Pregel" Kaliningrad34.58326

H

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań38.60235

I

1.Marina Wolinski49KSC Strausberg44.58152
2.Boßdorf Helga47KSC Strausberg44.89149

J

1.Wieczorkiewicz Alina40WMT Warszawa1:22.6224


<< TOP >>
Konkurencja 51
2014-01-19 - 12:15
Mêżczyzn, 50m dowolny
Masters Men 50m freestyle
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2008
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.Cezak Norbert93Iskra Konin26.55502
2.Perkowski Rafał93MOS Białystok27.88433
3.Mrotek Kevin92Deep Diver27.89433
4.Goździk Sebastian93Niezrzeszony29.55364

A

1.Lisiecki Rafał88Smt Szczecin27.15469
2.Bałka Michał87Smt Szczecin27.78438
3.Frączyk Hubert89Smt Szczecin32.68269

B

1.Brodacki Maciej83Smt Szczecin25.65557
2.Wysocki Tomasz80UKP Jedynka Elbląg25.85544
3.Baranowski Artur82Iskra Konin27.32461
4.Jaworski Jakub82Niezrzeszony29.29374
5.Dobrowolski Rafał81Smt Szczecin32.89264