Nr  1. Kobiet, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 100m dowolny  8 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 100m dowolny  8 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 100m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 200m klasyczny  11 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 200m klasyczny  11 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m dowolny  11 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m dowolny  11 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  8 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m zmienny  8 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m motylkowy  12 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 4 x 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  15. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  20 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  20 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  11 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  11 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  36. Mężczyzn, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  37. Kobiet, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  38. Mężczyzn, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  39. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  41. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  42. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  43. Kobiet, 400m dowolny  11 lat i starsi
Nr  44. Mężczyzn, 400m dowolny  11 lat i starsi
Nr  45. Kobiet, 4 x 50m zmienny  8 lat i starsi
Nr  46. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  8 lat i starsi
Nr  37. Kobiet, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  38. Mężczyzn, 150m dowolny  12 lat i starsi
Nr  39. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  41. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  42. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  47. Kobiet, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  48. Mężczyzn, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  49. Kobiet, 200m grzbietowy  11 lat i starsi
Nr  50. Mężczyzn, 200m grzbietowy  11 lat i starsi
Nr  51. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  52. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi


POZnań International Swimming Cup 2016
Poznań, 19- - 21-2-2016


Konkurencja 1
2016-02-19 - 15:00
Kobiet, 400m dowolny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
D

1.JARUGA, Kinga74UKS CITYZEN Poznań6:09.17257

E

1.KADEN, Heike70KSC Strausberg7:18.38153

F

1.PUTOWSKA, Małgorzata62GAZ-SYSTEM Poznań7:41.08132
2.LEDE, Kerstin64KSC Strausberg7:59.42117

I

NIE UK.BOßDORF, Helga47KSC Strausberg


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-02-19 - 15:10
Mężczyzn, 400m dowolny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
B

1.PIETRYKA, Bartosz86Uks FREGATA Kolbuszowa4:58.72358
2.ORŁOWSKI, Filip82Warta Poznań Masters5:10.20320
3.TOMCZAK, Marcin85KU AZS UAM Poznań5:22.46285

C

1.JANKOWIAK, Bartosz81KU AZS UAM Poznań5:30.83264
2.SKROBISZ, Marcin77MKP H2O Koszalin6:00.68203
NIE UK.DOBER, Damian77Klub Sportowy Rekiny Osielsko

E

1.MATYSZCZAK, Jacek70TS Olimpia Poznań5:35.36253

F

1.MONASTYRSKYY, Borys66UKS CITYZEN Poznań5:36.21251
2.WISZNIEWSKI, Andrzej63Warsaw Masters Team6:58.39130

I

1.WOLNIEWICZ, Janusz48Extreme Team Oborniki7:07.03122


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-02-19 - 15:27
Kobiet, 100m dowolny8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup
POZnań International Swimming Cup
57.80
57.80
CIEŚLAK, Joanna
ROGOWSKA, Katarzyna
2014-01-19
2015-02-08

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.SOKOŁOWSKA, Diana96AZS-AWFiS Gdańsk55.93758
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań56.84722
3.WĘCKOWSKA, Ewa99UKS Shark Rudna57.35703
4.KITA, Katarzyna95UKS Shark Rudna57.46699
5.GRZEGORCZYK, Izabella93K.S.Warta Poznań59.26637
6.GAJDOWSKA, Agnieszka95Klub Sportowy REKIN Świebodzic59.73622
7.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne59.99614
8.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce1:00.25606
9.LIAUSHA, Lizaveta99Goktsor1:01.04583
10.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań1:01.56568
11.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa1:01.76563
12.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:02.09554
13.BARTYZEL, Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:02.10554
14.KALPAKOVA, Darya99Region Minsk1:02.92532
15.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce1:02.96531
16.WAWRZYNKIEWICZ, Aleksandra99K.S.Warta Poznań1:03.24524
17.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów1:03.26524
18.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna1:05.55471
19.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna1:05.86464
20.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin1:06.38453
21.KADEN, Sofie98KSC Strausberg1:11.42364
22.WIECIŃSKA, Anna00MTKP Delfin Toruń1:12.96341
23.TSERASHKOVA, Kseniya00Region Minsk1:19.41265

14 - 15 lat

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica58.41666
2.KULINKOVICH, Dziyana02Jantar1:00.77591
3.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce1:01.49570
4.ŁUKASZEWICZ, Emilia01K.S.Warta Poznań1:02.16552
5.WŁODARCZYK, Agnieszka01MKP Wągrowiec1:02.18552
6.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:02.32548
7.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01Slask Wroclaw1:02.66539
8.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce1:02.94532
9.CIESIUL, Karolina01Klub Sportowy WANKAN Legnica1:03.07529
10.FARYNA, Patrycja01Klub Sportowy WANKAN Legnica1:03.26524
11.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:03.49518
12.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica1:03.57516
13.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:04.40496
14.KOTWAS, Aleksandra01Iskra Konin1:04.47495
15.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica1:04.51494
16.KICIŃSKA, Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:04.61492
17.HOLUB, Anastasiya01Goktsor1:04.78488
18.DUDZIAK, Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:05.10481
19.GÓRNA, Julia01K.S.Warta Poznań1:05.12480
20.KLIMCZYK, Weronika02MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.26477
21.HELMINSEN, Andrea01Kongstensvommerne1:05.34475
22.IVANOUSKAYA, Hanna02Volna1:05.54471
23.MILEWICZ, Natalia01"Ósemka" Toruń1:05.62469
24.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:05.74467
25.MAZIAR, Alicja02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:05.76466
26.ZATORSKA, Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:06.14458
27.HOIE, Othelia02Kongstensvommerne1:06.35454
28.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce1:06.46452
29.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:06.73446
30.JENSEN, Linnea02Kongstensvommerne1:06.88443
31.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:07.28435
32.KRÓLIKOWSKA, Paulina01"Ósemka" Toruń1:07.30435
33.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:07.46432
34.FRANKÓW, Agnieszka02KS Neptun Świdnica1:07.62429
GABRYSZAK, Martyna01Iskra Konin1:07.62429
36.DECHNIK, Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:07.79426
37.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko1:07.81425
38.PAZNIAK, Lidziya02Ccor1:07.87424
39.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź1:08.11420
40.SZYMANEK, Wiktoria02Omega Olkusz1:08.20418
41.PROCE, Marta02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:08.37415
42.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:08.51412
43.BATSUKOVA, Karyna01Jantar1:08.93405
44.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica1:09.04403
45.ISTOMINA, Darya02Ccor1:09.39397
46.GRABOWSKA, Zuzanna01"Ósemka" Toruń1:09.76390
47.PACYŃSKA, Zofia02M.K.P Kontra Gniezno1:11.01370
48.URBAŃSKA, Natalia01Orka Iława1:11.22367
49.MIJAS, Agata02Orka Iława1:11.43364
50.LEWICKA, Oliwia02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:12.18352
51.GRZELCZYK, Natalia02MUKS "Wodnik" Łask1:12.83343
52.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko1:13.72331
53.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno1:13.88329
54.PIASKOWSKA, Magdalena01UKP Marlin1:14.02327
55.UKLEJEWSKA, Oliwia02Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:16.04301
56.STENSNES-MARTINI, Julia02Kongstensvommerne1:18.02279
57.NAWROCKA, Alicja02M.K.P Kontra Gniezno1:19.48264
DYSKW.SWIĄTEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:12.72
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 - 13 lat

1.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:01.26577
2.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko1:02.63540
3.OBAJTEK, Aleksandra03Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:03.09528
4.CZECHYRA, Agata03K.S.Warta Poznań1:03.23525
5.SZCZEPAŃSKA, Maria03K.S.Warta Poznań1:03.76512
6.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:04.00506
7.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa1:04.31499
8.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec1:05.68468
9.GULBRANDSEN, Mia03Kongstensvommerne1:05.92463
10.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa1:06.36454
11.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz1:06.48451
12.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-721:06.51451
13.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:07.08439
14.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa1:07.75426
15.FRYSIAK, Zuzanna03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:08.02421
16.KOZŁOWSKA, Maja04K.S.Warta Poznań1:08.09420
17.BIGUS, Wiktoria03Ukp Gryf Dębica1:08.19418
18.MROŻEK, Weronika04Mkp Kołobrzeg1:08.31416
19.PETRASH, Sviatlana03Volna1:08.40414
WITT, Agata03K.S.Warta Poznań1:08.40414
21.MACIUSZEK, Wiktoria04Ks Champion Swimming Legnica1:08.54412
22.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów1:08.61410
23.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask1:08.75408
24.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa1:08.99404
25.STASZAK, Agnieszka04K.S.Warta Poznań1:09.06402
26.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków1:09.25399
27.RACZYŃSKA, Wiktoria04SKS 137 Delfin Łodź1:10.00386
28.JANIK, Wiktoria03Hydra Trzebnica1:10.05386
29.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa1:10.17384
30.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa1:10.43379
31.JANICKA, Paula04Miejski Klub Pływacki "Szuware1:10.63376
32.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica1:11.02370
33.MOŻDŻAN, Milena03Klub Sportowy WANKAN Legnica1:11.20367
34.JELEŃ, Katarzyna04Omega Olkusz1:11.26366
35.BANASZKIEWICZ, Oliwia04Omega Olkusz1:12.00355
36.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:12.35350
37.JARONI, Dominika03K.S.Warta Poznań1:12.37350
38.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques1:12.80344
39.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin1:12.91342
40.SZAMBURSKA, Martyna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:12.98341
41.BĄK, Victoria03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:13.43335
42.WĘGLICKA, Jadwiga04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:13.52334
43.BARANOWSKA, Martyna03K.S.Warta Poznań1:14.30323
44.OPOZDA, Oliwia04Ukp Gryf Dębica1:14.48321
45.GIZA, Olga04UKS Dwójka Morena Gdańsk1:15.01314
46.TANGEN, Ingrid03Kongstensvommerne1:15.29310
47.CHMIELOWIEC, Dominika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:15.41309
48.GAŁKA, Katarzyna04Omega Olkusz1:15.58307
49.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask1:15.94303
50.VIASNIANKA, Alina04Ccor1:16.65294
51.BESZTERDA, Eliza03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:16.66294
52.CORU, Clara03Uks Ostrobramska1:17.56284
53.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:17.72282
54.NOWAK, Weronika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:17.94280
55.SZAFRAN, Marcelina04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:18.03279
56.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń1:18.15278
57.BŁYSKUŃ, Amelia04Omega Olkusz1:18.41275
58.SIEKIERSKA, Zuzanna03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:18.65272
59.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań1:18.79271
60.GRZYB, Natalia04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:19.07268
61.GŁĄBIŃSKA, Martyna03Orka Iława1:19.21267
62.BRATUS, Patrycja03Ukp Gryf Dębica1:19.66262
63.ALEXANDROVA, Olga04Jantar1:20.42255
64.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec1:20.56253
65.ŚLACHCIŃSKA, Wiktoria04M.K.P Kontra Gniezno1:21.34246
66.PYTELEWSKA, Roksana03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:21.53244
67.LEŚNIEWSKA, Dominika04Extreme Team Oborniki1:21.81242
68.FALKOWSKA, Natalia04Mkp Toruńczyk1:21.96241
69.SZARANIEC, Patrycja04Ukp Gryf Dębica1:23.74226
70.BLIGE, Zuzanna04M.K.P Kontra Gniezno1:24.36221
71.PATERA, Emilia04Uks Ostrobramska1:25.82209
72.ZHAVARONAK, Aliautsina04Ccor1:28.77189
73.POKORA, Julia04UKP Marlin1:29.28186
74.VITKOUSKAYA, Yuliya04Ccor1:29.67184
75.CHARAPAN, Karalina03Neptun1:31.79171

11 lat

1.IDZIKOWSKA, Iga05ks Piątka Chorzów1:11.52362
2.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków1:12.63346
3.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno1:13.20338
4.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin1:13.28337
5.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń1:14.54320
6.CYGANEK, Nina05UKS P.S.Salwator Kraków1:15.88303
7.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin1:17.39286
8.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica1:17.59284
9.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa Mokotów1:17.64283
10.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz1:18.74271
11.MISA, Sandra05Ukp Gryf Dębica1:18.86270
12.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:19.20267
13.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno1:19.33265
14.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz1:19.98259
15.WIECZOREK, Zuzanna05K.S.Warta Poznań1:20.95250
16.BATURA, Hanna05Ccor1:21.31246
17.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec1:21.43245
18.BOLEK, Tatiana05Ukp Gryf Dębica1:22.79233
19.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:22.81233
20.LĘGA, Maja05KS Neptun Świdnica1:23.89224
21.RAK, Wiktoria05Mks Rokita Brzeg Dolny1:25.46212
22.LASECKA, Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów1:25.64211
23.DAYKOLA, Natalia05UKS 307 Warszawa Mokotów1:26.64204
24.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno1:26.99201
25.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:27.26199
26.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:28.07194
27.SZUKAŁA, Joanna05K.S.Warta Poznań1:28.98188
28.DĄBROWSKA, Wiktoria05UKS CITYZEN Poznań1:29.59184
29.BARYCZA, Zuzanna05Ukp Gryf Dębica1:29.67184
30.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec1:31.21174
31.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:31.59172
32.KUBIAK, Paulina05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:32.13169
33.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica1:36.88145
34.KASTSIUKEVICH, Aliaksandra05Ccor1:43.05121

10 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk1:21.10248
2.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:23.27229
3.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska1:23.34229
4.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin1:23.91224
5.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno1:25.57211
6.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań1:25.77210
7.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów1:26.12207
8.BRUCKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz1:27.94195
9.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin1:28.19193
10.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów1:28.26193
11.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno1:30.27180
12.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów1:31.34174
13.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów1:32.20169
14.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:33.55162
15.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:34.34158
16.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów1:34.44157
17.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:35.61151
18.ZIELIŃSKA, Oliwia06Hydra Trzebnica1:41.64126
19.STAFINIAK, Matylda06Hydra Trzebnica1:41.92125
20.BORODYCZ, Julia06Hydra Trzebnica1:42.28124

8 - 9 lat

1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków1:21.79242
2.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno1:27.44198
3.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków1:29.03188
4.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin1:30.02181
5.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska1:32.46167
6.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów1:37.21144
7.KRZYSIK, Zuzanna07Znicz Koszalin1:38.05140
8.BARSZEWSKA, Martyna07MKS SP-63 Bydgoszcz1:43.68119
9.KIEŁPIŃSKA, Nastasia07Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"1:51.3296
10.SOBOWIEC, Amelia07MUKS Rekin Bydgoszcz2:05.2567
DYSKW.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań1:54.64
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotów


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-02-19 - 16:15
Mężczyzn, 100m dowolny8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup48.99MAJCHRZAK, Kacper2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.GOŹDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań49.83733
2.GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit50.43707
3.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica53.18603
4.DUDEK, Michal94Ukp Gryf Dębica53.43595
5.MAŁECKI, Mateusz98AZS-AWFiS Gdańsk53.49593
6.OLENDER, Karol96AZS-AWFiS Gdańsk53.70586
7.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń53.91579
8.GRINDALEN, Mattis00Kongstensvommerne54.82550
9.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Bałtyk Kołobrzeg54.85550
10.JARASZKIEWICZ, Piotr98UKS CITYZEN Poznań55.21539
11.OŁDAK, Jakub99Klub Sportowy REKIN Świebodzic55.80522
12.BAKHANOVICH, Aliaksandr97Region Minsk56.22510
13.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna56.33507
14.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Klub Sportowy REKIN Świebodzic56.60500
15.ASADCHY, Aleh00Neptun56.74496
16.TKACZYK, Konrad97UKS Shark Rudna56.86493
WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa56.86493
18.KRZEKOTOWSKI, Karol00UKP Torpeda Oleśnica56.97490
19.FRYDRYCHOWICZ, Ignacy00Klub Sportowy WANKAN Legnica57.39480
20.TORBA, Kacper00Uks Orka Lubań57.43479
21.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin57.50477
22.PIĘTKA, Marcin99TS Wisła Kraków57.80470
23.SVARSTAD, Ludvik99Kongstensvommerne57.84469
24.STOSZEK, Szymon99UKS Aligator Gorzyce57.98465
25.CHUYEU, Mikita98Neptun58.02464
26.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna58.09463
27.PABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów58.11462
28.POWĄSKA, Mateusz90UKS CITYZEN Poznań58.25459
29.KALCHANKA, Ivan00Jantar58.37456
30.SKJOLDEN, Kristoffer00Kongstensvommerne58.38456
31.TURKIEWICZ, Maciej98Uks Orka Lubań58.46454
32.CEZAK, Kamil99Iskra Konin58.48453
33.KARL, Maximilian96KSC Strausberg58.83445
34.BATOR, Kacper00TS Wisła Kraków59.56429
35.BARTOSZEWSKI, Jan99MKP Gdańsk1:00.09418
36.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica1:00.27414
37.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:00.45410
38.YARASHEVICH, Maksim00Neptun1:00.65406
39.BOGUSZ, Michał99Uks Orka Lubań1:01.37392
40.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg1:02.39373
41.REINKE, Moritz00KSC Strausberg1:02.62369
42.VITKOUSKI, Siarhei00Neptun1:02.97363
43.ZIMMERMANN, Paul98KSC Strausberg1:03.51354
44.GIBALSKI, Kajetan00Mks Rokita Brzeg Dolny1:03.71350
45.DANILCHIK, Maxim99Neptun1:04.98330
46.DROBNICKI, Szymon00Uks Orka Lubań1:05.01330
47.TSIUNIS, Yan99Neptun1:05.04329
48.BIŁKO, Jakub00TS Wisła Kraków1:09.56269

14 - 15 lat

1.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów52.83615
2.REMEZ, Anton01Jantar54.21569
3.MIKHALKOV, Daniil01Jantar54.91548
4.MUSZYŃSKI, Wiktor01K.S.Warta Poznań55.62527
5.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek55.64526
6.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin56.27509
7.ANTANEVICH, Yahor01Jantar56.71497
8.VIARMENICH, Yauheni01Jantar56.75496
9.WIATR, Wojciech01K.S.Warta Poznań56.78495
10.WEBER, Albert01K.S.Wodnik Śrem56.81495
11.RYTTER, Igor01Slask Wroclaw57.02489
12.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów57.06488
13.CZAJA, Przemysław01Omega Olkusz57.16485
14.BUDRYTSOU, Daniil01Jantar57.35481
15.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń57.78470
16.KWAPISZ, Arkadiusz01UKP MANTA Jelcz-Laskowice57.80470
17.SYNOWIEC, Mikołaj02Omega Olkusz57.86468
18.KNIHNICKI, Miłosz02Klub Sportowy REKIN Świebodzic58.00465
19.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica58.04464
20.ZAREMBA, Jakub01Slask Wroclaw58.24459
21.WYTYK, Marcel01K.S.Warta Poznań58.28458
PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek58.28458
23.KUNCHUKIN, Artsiom01Ccor58.51453
24.JARANOWSKI, Igor01"Ósemka" Toruń58.62450
25.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań58.95443
26.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń59.32434
27.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa59.47431
28.LEŚNIEWSKI, Borys01Iskra Konin59.55429
29.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce59.72426
30.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń59.77425
31.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica59.81424
32.BUTRYKIEWICZ, Kuba01Orka Iława59.83423
33.PUZIO, Radosław01Uks Orka Lubań59.91422
34.JUSKOWIAK, Jakub01K.S.Warta Poznań59.93421
35.MUSZYŃSKI, Jakub01MKP Wągrowiec59.97420
36.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń1:00.05419
37.LIBERSKI, Piotr01K.S.Warta Poznań1:00.24415
38.KOVALEV, Philip02Ccor1:00.28414
39.BAEKLUND, Oliver01Kongstensvommerne1:00.45410
40.URBANIAK, Sebastian01K.S.Warta Poznań1:00.55408
41.KASMOLSKI, Hleb01Region Minsk1:00.66406
42.SZAMBURSKI, Cezary01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:00.75404
43.BRDYS, Miłosz02Ks Krotosz1:00.78404
44.WRÓBLEWSKI, Kamil02Harpun Osiecznica1:00.89402
45.ZIELIŃSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy1:01.01399
46.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa1:01.04399
47.ZIELSKI, Oliwier01Orka Iława1:01.06398
48.MACHYKHA, Yauhenu02Region Minsk1:01.29394
49.BUSZ, Krystian01MTKP Delfin Toruń1:01.30394
50.WYRZYKOWSKI, Norbert01"Ósemka" Toruń1:01.32393
51.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków1:01.72386
52.DANIELSEN, Emil02Kongstensvommerne1:02.75367
53.PŁOCH, Przemysław01UKP Marlin1:02.76367
54.KUZNOATSOU, Mikita02Volna1:02.79366
BAKUNCHYK, Valery01Jantar1:02.79366
56.ROGOZIŃSKI, Dominik01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:02.82366
57.RYBAKOU, Stanislau02Jantar1:03.25358
58.TOKARSKI, Stanisław02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:03.36356
59.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa1:03.51354
60.WOJCIECHOWSKI, Jakub01K.S.Warta Poznań1:03.73350
61.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów1:03.81349
62.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce1:03.93347
63.CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań1:04.08344
64.WATROBA, Krystian02Mks Rokita Brzeg Dolny1:04.10344
65.KARNEICHYK, Mikita02Ccor1:04.12344
66.OSZUTOWSKI, Adam02M.K.P Kontra Gniezno1:04.22342
67.SOSIŃSKI, Bartosz01UKS CITYZEN Poznań1:04.31341
68.DOCEW, Maksymilian02TS Wisła Kraków1:04.34340
MINAKOU, Pavel02Volna1:04.34340
70.HRYSHCHANKA, Ihar01Jantar1:04.61336
71.VASILYEU, Aliaksei02Polotsk1:04.86332
72.RYNASHKA, Vadzim02Jantar1:04.96331
73.KOSZCZKA, Szymon02Orka Iława1:05.01330
74.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów1:05.27326
75.KNICHAŁ, Dominik02Harpun Osiecznica1:05.71319
76.PUSHKIN, Andrei01Volna1:05.90317
77.SOBOLEVSKY, Gleb02Jantar1:05.98315
78.HOSTSEU, Arseni02Volna1:06.42309
79.ZAVADA, Aliaksei02Jantar1:06.54308
80.RAZDABARYN, Hleb01Volna1:06.64306
81.KAZHAMIAKIN, Kiryl02Goktsor1:07.18299
82.DAMSZ, Andrzej02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:07.39296
83.YANKOUSKI, Matsvei02Ccor1:07.41296
84.BERSIANEU, Yahor02Goktsor1:07.62293
85.SOBORSKI, Jakub02Omega Olkusz1:07.83290
86.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec1:08.13287
87.RUTKIEWICZ, Jakub01Orka Iława1:08.69280
88.WINNICKI, Juliusz01UKP Marlin1:08.76279
89.LOCSEI, Martin01Kongstensvommerne1:08.81278
90.KURNOSAU, Aliaksandr02Volna1:09.06275
91.BOSIAKOV, Maksim01Klaipeda "Gintar" SC1:09.65268
92.SKARAKHOD, Kiryl01Neptun1:10.09263
93.GAPSKI, Dawid01Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:10.13263
94.JACUŃSKI, Maciej02Orka Iława1:10.20262
95.BILSKI, Bartosz02UKP Torpeda Oleśnica1:10.24261
96.PRZYBYŁOWICZ, Filip02Mks Rokita Brzeg Dolny1:10.61257
97.BYDAL SORENSEN, Theodor02Kongstensvommerne1:11.46248
98.MACIEJEWSKI, Szymon02M.K.P Kontra Gniezno1:11.79245
99.JAKIMOWICZ, Zakhar01Region Minsk1:12.11242
100.KHARYTONAU, Dmitry01Jantar1:12.28240
101.PATAPAU, Heorghi02Ccor1:12.54237
102.NOWAK, Wojciech02UKS ORKA Mogilno1:12.74235
103.KORSUNSKI, Mikhail02Ccor1:12.96233
104.RYGAŁŁO, Mikołaj02Mks Rokita Brzeg Dolny1:15.77208
105.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:15.91207
106.HELGESEN, Sebastian01Kongstensvommerne1:15.99206
107.NARBUTAS, Mantas02Klaipeda "Gintar" SC1:18.51187
108.MIERZEJEWSKI, Patryk02Mks Rokita Brzeg Dolny1:23.68154
DYSKW.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa1:03.08
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.ZIMMERMANN, Emil02KSC Strausberg1:03.18
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań1:03.68

12 - 13 lat

1.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz59.24436
2.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz1:00.59408
3.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa1:01.25394
4.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica1:02.13378
5.HYCKOWSKI, Paweł03Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:02.18377
6.MAISEYENKA, Daniil03Goktsor1:02.41373
7.KRAWCZYK, Jakub03KP Astromal Akwawit1:02.90364
8.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask1:04.12344
9.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica1:04.17343
10.KOPROWSKI, Marcin04MKS SP-63 Bydgoszcz1:04.35340
11.SZASTAK, Błażej03TS Wisła Kraków1:04.81333
12.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:04.89332
13.KLIMETS, Mikita03Region Minsk1:05.11328
14.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz1:05.24326
15.BARCZYK, Jan03Omega Olkusz1:05.26326
16.BĄKOWSKI, Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy1:05.55322
17.KAVALENKA, Aliaksei03Jantar1:05.82318
18.KUŚ, Aleksander04Omega Olkusz1:06.02315
19.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:06.35310
20.FILIPOVICH, Mikita04Jantar1:07.33297
21.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk1:07.63293
22.MEKHTIEV, Islam03Jantar1:07.76291
23.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica1:08.02288
24.WOJTKOWIAK, Mateusz03K.S.Warta Poznań1:08.44283
25.KARCZEWSKI, Szymon03Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:08.65280
26.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:08.72279
27.SZYMANEK, Adam04Omega Olkusz1:08.84278
28.ZACHWIEJA, Ignacy03K.S.Warta Poznań1:09.22273
29.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:09.48270
30.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar1:09.57269
31.SKRZYSZOWSKI, Bruno03TS Wisła Kraków1:09.97264
32.AURAMENKA, Danila03Goktsor1:10.06263
33.SZYMANIAK, Aleksander03Iskra Konin1:10.29261
34.MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań1:10.34260
35.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno1:10.75256
36.ZAROUSKI, Dzmitry03Neptun1:10.81255
37.GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanów1:10.85255
38.SÓWKA, Aleks03K.S.Warta Poznań1:10.87254
39.SUSZKA, Jacek04UKS Jedynka Kórnik1:10.93254
40.PASIEKA, Dawid03UKS Shark Rudna1:10.98253
41.YAUKHUTA, Pavel04Neptun1:11.22251
42.FERESHTIAN, Nick03Region Minsk1:11.50248
43.DZIENIAKOWSKI, Jakub04KS Neptun Świdnica1:11.57247
44.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno1:11.86244
45.SZUKAŁA, Krzysztof03K.S.Warta Poznań1:12.34239
46.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń1:12.47238
47.PRZYBYSZ, Jarosław03MKP Wągrowiec1:12.65236
48.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa1:12.99233
49.PŁAZIAK, Szymon03K.S.Warta Poznań1:13.05232
50.FILIPIAK, Grzegorz03KP Astromal Akwawit1:13.13232
51.ZHARKEVICH, Kiryl04Region Minsk1:13.28230
52.ZAPART, Michał04UKP Marlin1:13.30230
53.KORZENIOWSKI, Wiktor03UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:13.54228
54.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask1:13.99224
55.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno1:14.11222
56.KOCIK, Karol04Hydra Trzebnica1:14.17222
57.SKWARNICKI, Jakiub03Buks Warszawa1:14.24221
58.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna1:14.34220
59.JASTROWICZ, Kacper03UKP Marlin1:14.41220
60.BANKOUSKI, Andrei04Region Minsk1:14.43220
61.LATUSHKA, Artsiom03Ccor1:14.75217
62.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask1:15.03214
63.MARKAU, Yury03Goktsor1:15.09214
64.PATSANOVICH, Yan04Region Minsk1:15.12214
65.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań1:15.25213
66.GÓRALCZYK, Franciszek04Uks Ostrobramska1:15.61209
67.RAISUOTIS, Feliks03Klaipeda "Gintar" SC1:15.64209
68.MAKOVIK, Aliaksei04Ccor1:15.67209
69.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa1:15.81208
70.MANTHEI, Ferry03KSC Strausberg1:15.83208
71.ZIELIŃSKI, Łukasz03UKP Torpeda Oleśnica1:15.85207
72.FIADOTAU, Vadzim04Goktsor1:16.06206
73.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa1:16.22204
74.TAPALCHAN, Makar03Jantar1:16.70201
75.KUZMIN, Maksim04Region Minsk1:17.12197
76.ANDRUKHOVICH, Ilya03Neptun1:17.29196
77.SHCHARBINA, Daniil03Ccor1:17.70193
78.SHCHEPANOUSKI, Yan03Ccor1:18.02191
79.NESTSIROVICH, Uladzislau04Ccor1:18.63186
80.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica1:18.65186
81.SOKOŁOWSKI, Dobromir04UKS CITYZEN Poznań1:19.59180
82.KASABUKA, Maksim04Region Minsk1:19.63179
83.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec1:20.23175
84.GORCZYCA, Igor04Hydra Trzebnica1:21.31168
85.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec1:21.39168
86.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna1:21.90165
87.STASHKEVICH, Eduard04Ccor1:26.41140
88.SOLECKI, Paweł04Hydra Trzebnica1:27.43135
89.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar1:29.27127
90.KHODCHANKA, Pavel04Ccor1:31.61118
91.TOPCILKO, Nikita04Klaipeda "Gintar" SC1:37.4997
DYSKW.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica1:14.13
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar1:10.90254
2.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno1:12.83234
3.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz1:13.02233
4.KLUCZEWSKI, Jakub05Omega Olkusz1:15.04214
5.ARLOU, Tsimafei05Ccor1:15.59210
6.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin1:17.17197
7.SOBORSKI, Igor05Omega Olkusz1:17.26196
8.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin1:17.37195
9.SZYMAŃSKI, Igor05MKS NIelba Wągrowiec1:17.75193
10.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno1:18.11190
11.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska1:18.25189
12.DANILCHYK, Nikita05Region Minsk1:18.91184
13.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica1:19.34181
14.SINITSYN, Tsimafei05Jantar1:19.40181
OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów1:19.40181
16.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica1:21.16169
17.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin1:22.02164
18.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń1:22.07164
19.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno1:22.28162
20.KOZIK, Adam05KU AZS UAM Poznań1:22.49161
21.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów1:22.70160
22.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno1:23.05158
23.SKRABURSKI, Bartek05M.K.P Kontra Gniezno1:23.87153
24.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:24.40150
25.CEMBALA, Karol05UKP Torpeda Oleśnica1:24.46150
26.WIERZBICKI, Igor05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:24.76149
27.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań1:25.84143
28.MAĆKOWIAK, Dawid05UKS Fala Swarzędz1:26.25141
29.ZMUDA, Michal05Ukp Gryf Dębica1:26.39140
30.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów1:26.51140
31.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask1:26.96138
32.BARYSENKA, Aliaksandr05Ccor1:27.79134
33.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "Gintar" SC1:28.24132
34.PALUCH, Maciej05UKS Shark Rudna1:29.59126
35.PEZACKI, Szymon05Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:30.52122
36.JAROSZ, Kamil05CSTR Strzyżów1:30.87120
37.MĘŻYŃSKI, Michał05UKP Marlin1:32.41115
38.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:32.72113
39.ZIÓŁKOWSKI, Maciej05Hydra Trzebnica1:33.32111
40.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "Gintar" SC1:33.97109
41.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów1:34.07109
42.DUMIC, Robert05Klaipeda "Gintar" SC1:38.4895

10 lat

1.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno1:16.36203
2.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków1:16.48202
3.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka1:16.71201
4.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By1:17.35196
5.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin1:17.49195
6.CHLEBIŃSKI, Adam06UKS 307 Warszawa Mokotów1:20.15176
7.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa1:20.58173
8.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar1:22.24163
9.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań1:24.96147
10.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań1:25.86143
11.RYBACKI, Mateusz06K.S.Warta Poznań1:27.34136
12.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz1:28.51130
13.DROGOŃ, Maciej06CSTR Strzyżów1:28.75129
14.ROZMIAREK, Mateusz06UKP Marlin1:29.82125
15.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk1:29.94124
16.KUTERA, Jakub06UKS P.S.Salwator Kraków1:37.7897
17.GŁĄBIŃSKI, Bruno06Legia Warszawa1:48.3171
18.DONIEC, Mateusz06Hydra Trzebnica1:50.3467

8 - 9 lat

1.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin1:19.26182
2.BOKHURAU, Danila07Region Minsk1:20.44174
3.BARCZYK, Karol07UKS Fala Swarzędz1:24.14152
4.PASZKOWSKI, Szymon07CSTR Strzyżów1:29.88125
5.SKOWRONSKI, Braian07Uks FREGATA Kolbuszowa1:30.04124
6.SZEMBORSKI, Wiktor07MKP H2O Koszalin1:30.17123
7.ZIELIŃSKI, Szymon08Klub Pływacki Koziegłowy1:30.45122
8.LIBERSKI, Mikołaj07K.S.Warta Poznań1:30.82121
9.MOSKALIK, Jan08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"1:41.3087
10.WOŁOSZKO, Piotr07Legia Warszawa1:45.4077
11.ZYGADŁO, Olivier08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"1:48.8570


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-02-19 - 17:22
Kobiet, 50m motylkowy8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup28.64FOELSKE, Jade2015-02-06

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.GRZEGORCZYK, Izabella93K.S.Warta Poznań29.06590A
2.LIAUSHA, Lizaveta99Goktsor29.59559A
3.GAJDOWSKA, Agnieszka95Klub Sportowy REKIN Świebodzic29.89542A
4.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa30.12530A
5.POPIEL, Vanessa00Klub Sportowy REKIN Świebodzic30.25523A
6.VALYNETS, Nika99Region Minsk30.29521A
7.KHALIFE, Katarina99Region Minsk30.56507A
8.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów30.66502A
9.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń30.78496A
10.ŁYCZKO, Dominika99Mks Rokita Brzeg Dolny31.04484A
11.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce31.14479R
12.TANGEN, Astrid00Kongstensvommerne31.86448R
13.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna32.15436
14.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin34.39356
15.NIEWIADOMSKA, Julita99UKS Fala Swarzędz34.45354
16.PUTYRSKAYA, Kseniya00Neptun34.89341
17.WIECIŃSKA, Anna00MTKP Delfin Toruń37.24280
18.SOJKA, Matylda00UKP MANTA Jelcz-Laskowice37.70270
19.KOCH, Francesca00KSC Strausberg37.83267

14 - 15 lat

1.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.79607A
2.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica29.04591A
3.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic30.09531A
4.KOWAL, Emilia02Omega Olkusz30.42514A
5.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce30.58506A
6.KOTSUR, Karina02Volna30.79496A
BYLIŃSKA, Agnieszka02UKS Żabianka Gdańsk30.79496A
8.ZAKREUSKAYA, Yelizaveta02Ccor30.94489A
9.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice31.02485A
10.SUDNEKA, Alena01Neptun31.17478A
11.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce31.45465R
12.HAMMER, Mathilde02Kongstensvommerne31.64457R
13.OSTROWSKA, Kamila01UKS Aligator Gorzyce31.68455
14.ŁUKASZEWICZ, Emilia01K.S.Warta Poznań32.13436
15.WĘGLICKA, Julita01Klub Sportowy WANKAN Legnica32.19434
16.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.21433
17.FARYNA, Patrycja01Klub Sportowy WANKAN Legnica32.37427
18.GÓRNA, Julia01K.S.Warta Poznań32.45424
19.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic32.67415
20.KRÓLIKOWSKA, Paulina01"Ósemka" Toruń32.82409
21.KOTWAS, Aleksandra01Iskra Konin32.83409
22.ZATORSKA, Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.93405
23.KLIMCZYK, Weronika02MUKS Piętnastka Bydgoszcz33.17397
24.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź33.30392
25.KNUDSEN, Sandra01Kongstensvommerne33.31392
26.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica33.33391
27.BAHUSHEVICH, Maryia02Jantar33.34391
28.BUDZYŃSKA, Katarzyna02M.K.P Kontra Gniezno33.35390
29.GLEJZER, Marcelina02Klub Sportowy REKIN Świebodzic33.52384
30.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko33.64380
31.GRZEGORZEWSKA, Julia01Mks Rokita Brzeg Dolny33.96369
32.FRANKÓW, Agnieszka02KS Neptun Świdnica34.09365
33.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice34.18362
34.SZYMANEK, Wiktoria02Omega Olkusz34.28359
35.GABRYSZAK, Martyna01Iskra Konin34.79344
36.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy35.44325
37.FRANKIEWICZ, Zuzanna01"Ósemka" Toruń36.17306
38.PIASKOWSKA, Magdalena01UKP Marlin36.41300
39.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno36.83290
40.UKLEJEWSKA, Oliwia02Klub Sportowy Rekiny Osielsko37.33278
41.AGATOWSKA, Julia02KS Neptun Świdnica40.22222
42.NAWROCKA, Alicja02M.K.P Kontra Gniezno40.99210

12 - 13 lat

1.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin30.23524A
2.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko31.03485A
3.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań31.38468A
4.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec31.96443A
5.PARCHOMENKA, Veranika03Ccor32.28430A
6.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków33.27393A
7.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa33.28393A
8.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica33.37389A
9.MACIOŁA, Maja03Mks Rokita Brzeg Dolny33.38389A
10.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica33.48386A
11.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica33.65380R
12.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask34.44354R
13.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa34.46354
14.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź34.69347
15.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin34.99338
16.SOCHA, Zofia03TS Wisła Kraków35.02337
17.GŁAZIK, Dominika03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz35.20332
18.WITT, Agata03K.S.Warta Poznań35.24331
19.JANICKA, Paula04Miejski Klub Pływacki "Szuware35.32328
20.JELEŃ, Katarzyna04Omega Olkusz35.46325
21.SADOUSKAYA, Darya03Ccor35.74317
22.SZAMBURSKA, Martyna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice35.97311
23.STASZAK, Agnieszka04K.S.Warta Poznań35.98311
24.JARONI, Dominika03K.S.Warta Poznań36.04309
25.TOMASIK, Otylia04MKS SP-63 Bydgoszcz36.27303
26.BANASZKIEWICZ, Oliwia04Omega Olkusz36.52297
27.OPOZDA, Oliwia04Ukp Gryf Dębica36.93287
28.KICIŃSKA, Anna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice37.35278
29.SYK, Aleksandra04UKS Jedynka Kórnik37.47275
30.WIDERAK, Sonia04K.S.Warta Poznań38.66250
31.REHINIA, Yana04Region Minsk38.79248
32.TANGEN, Ingrid03Kongstensvommerne39.26239
33.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz39.30238
34.GRZYB, Natalia04Klub Sportowy WANKAN Legnica39.37237
35.WARDEŃSKA, Emma04K.S.Warta Poznań40.10224
36.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"40.20223
37.ŚLACHCIŃSKA, Wiktoria04M.K.P Kontra Gniezno40.21222
38.SELIVONCHYK, Кarina04Region Minsk40.47218
39.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa40.89211
40.JANISZEWSKA, Wiktoria04UKP Marlin42.91183
41.NAHORNAYA, Nastassia04Region Minsk43.24179
42.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec43.91171
43.RASOLKA, Palina03Region Minsk46.78141
44.MALINOWSKA, Patrycja04M.K.P Kontra Gniezno47.60134

11 lat

1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków36.22304A
2.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno37.08284A
3.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask37.58273A
4.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin37.73269A
5.TŁOCZEK, Wiktoria05Mkp Kołobrzeg37.81268A
6.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa Mokotów39.27239A
7.CYGANEK, Nina05UKS P.S.Salwator Kraków39.60233A
8.SMANTSAR, Maryia05Neptun40.23222A
9.WIECZOREK, Zuzanna05K.S.Warta Poznań40.30221A
10.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica41.01210A
11.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz41.09208R
12.STACHOWIAK, Mia Sara05UKS CITYZEN Poznań41.33205R
13.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz42.45189
14.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno43.09181
15.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin43.52175
16.MISA, Sandra05Ukp Gryf Dębica43.81172
17.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa45.49153
18.DAYKOLA, Natalia05UKS 307 Warszawa Mokotów45.85150
19.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno46.07148
20.KLAVENES MAUSETH, Mina05Kongstensvommerne46.11147
21.VINJE, Telise05Kongstensvommerne50.66111
22.PROŃCZUK, Zofia05Uks Ostrobramska51.10108
23.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów51.41106

10 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk42.64186A
2.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin42.78185A
3.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz43.01182A
4.MATJAKOWSKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz44.24167A
5.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań44.46164A
6.MOLENDA, Hanna06Mkp Kołobrzeg45.85150A
7.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno45.87150A
8.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska45.97149A
9.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin47.11138A
10.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa48.06130A
11.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów48.10130R
12.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask48.72125R
13.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno49.60118
14.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów51.33107
15.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów53.3795
16.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań54.4389

8 - 9 lat

1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków39.89228A
2.BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań46.52143A
3.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin46.68142A
4.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno47.43135A
5.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków48.07130A
6.MROZEK, Dominika07Klub Sportowy Rekiny Osielsko49.48119A
7.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz52.5799A
8.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska52.8498A
9.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań55.1186A
10.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów57.2977A


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-02-19 - 17:45
Mężczyzn, 50m motylkowy8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup24.54GOŹDZIK, Damian2016-02-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.GOŹDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań24.54701A
2.KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań24.87673A
3.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg24.89671A
4.KUSTO, Robert98Uks Orka Lubań25.39632A
5.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica25.48626A
6.GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit25.64614A
7.LAPUTSКA, Bahdan99Region Minsk25.76606A
8.KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań26.05586A
9.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań26.09583A
10.SZKIRPAN, Jonasz97Uks Orka Lubań26.44560A
11.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna26.77540R
12.BAKHANOVICH, Aliaksandr97Region Minsk27.14518R
13.JENSEN NAVESTAD, Oskar98Kongstensvommerne27.15517
14.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica27.27510
15.BAKHURAU, Roman00Region Minsk27.30509
KOLBERG OLSEN, Njal98Kongstensvommerne27.30509
17.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Bałtyk Kołobrzeg27.47499
18.TKACZYK, Konrad97UKS Shark Rudna27.55495
19.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne27.71486
20.KALCHANKA, Ivan00Jantar27.90477
21.KRAKOWIAK, Waldemar98K.S.Warta Poznań28.01471
22.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin28.05469
23.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna28.12465
24.PONICKI, Mateusz99Miejski Klub Pływacki "Szuware28.18462
25.TORBA, Kacper00Uks Orka Lubań28.21461
26.FRYDRYCHOWICZ, Ignacy00Klub Sportowy WANKAN Legnica28.34455
27.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa28.75435
28.PAWLAS, Jakub98RMKS Rybnik28.81433
29.POWĄSKA, Mateusz90UKS CITYZEN Poznań28.85431
30.MAKAS, Pavel00Neptun28.87430
31.KARL, Maximilian96KSC Strausberg28.92428
32.NOWICKI, Kacper98UKS Fala Swarzędz29.11419
33.RIMARCHUK, Evgeniy00Region Minsk29.18416
34.KRZEKOTOWSKI, Karol00UKP Torpeda Oleśnica29.36409
35.PABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów30.08380
36.TURKIEWICZ, Maciej98Uks Orka Lubań30.17377
37.STENMAN, Simon99Kongstensvommerne30.31372
38.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg31.33336
39.ZIMMERMANN, Paul98KSC Strausberg31.46332
40.CEZAK, Kamil99Iskra Konin31.48332
41.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica31.50331
42.BOGUSZ, Michał99Uks Orka Lubań31.52330
43.SAICHYK, Mikhail00Jantar32.09313
44.DROBNICKI, Szymon00Uks Orka Lubań32.33306
45.SKACHKO, Siarhei00Jantar32.59299
46.GIBALSKI, Kajetan00Mks Rokita Brzeg Dolny32.66297
47.OLBERT, Gabriel00Mks Rokita Brzeg Dolny33.23282
48.REINKE, Moritz00KSC Strausberg33.79268

14 - 15 lat

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów26.52555A
2.STANKEVICH, Aleksandr01Ccor27.23513A
3.MIKHALKOV, Daniil01Jantar27.24512A
4.MUSZYŃSKI, Wiktor01K.S.Warta Poznań27.44501A
5.BARZHAKOU, Arseni01Jantar27.51497A
6.JARANOWSKI, Igor01"Ósemka" Toruń27.83480A
7.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin28.06468A
8.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.43450A
9.PATRZYKĄT, Konrad01Iskra Konin28.45449A
10.CZAJA, Przemysław01Omega Olkusz28.62441A
11.REMEZ, Anton01Jantar28.70438R
12.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa28.80433R
13.BURYŁO, Krzysztof01K.S.Warta Poznań28.84431
14.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica28.89429
15.SZAMBURSKI, Cezary01UKP MANTA Jelcz-Laskowice29.12419
16.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec29.21415
17.KISIALIOU, Andrei01Region Minsk29.36409
18.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce29.38408
19.BUDRYTSOU, Daniil01Jantar29.61399
20.MACHYKHA, Yauhenu02Region Minsk29.67396
RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź29.67396
22.LEŚNIEWSKI, Borys01Iskra Konin29.71395
23.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica29.79391
24.WRÓBLEWSKI, Kamil02Harpun Osiecznica30.04382
25.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa30.55363
26.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce30.57362
27.YURKO, Artur01Volna30.62360
28.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń30.63360
29.BAEKLUND, Oliver01Kongstensvommerne30.73357
30.BUTRYKIEWICZ, Kuba01Orka Iława30.74356
31.URBANIAK, Sebastian01K.S.Warta Poznań30.91350
32.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów31.01347
33.PUSHKIN, Danila01Volna31.18341
KUZNOATSOU, Mikita02Volna31.18341
35.VORANAU, Aliaksei01Neptun31.22340
36.MUSIŃSKI, Mikołaj02Orka Iława31.68325
37.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce32.26308
38.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa32.28308
39.OSZUTOWSKI, Adam02M.K.P Kontra Gniezno32.81293
40.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"32.99288
41.KIJOWSKI, Filip01UKS CITYZEN Poznań33.43277
42.KAZHAMIAKIN, Kiryl02Goktsor33.77269
43.BRDYS, Miłosz02Ks Krotosz33.86266
44.ZIMMERMANN, Emil02KSC Strausberg34.01263
45.BOSIAKOV, Maksim01Klaipeda "Gintar" SC34.15260
46.SOBORSKI, Jakub02Omega Olkusz34.56250
47.JAKIMOWICZ, Zakhar01Region Minsk34.85244
48.GAPSKI, Dawid01Klub Sportowy Rekiny Osielsko35.03241
49.BERSIANEU, Yahor02Goktsor35.52231
50.YAKOUCHYK, Kiryl02Polotsk36.21218
51.MACIEJEWSKI, Szymon02M.K.P Kontra Gniezno36.22218
52.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice36.52212
53.MIERZEJEWSKI, Patryk02Mks Rokita Brzeg Dolny41.01150

12 - 13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa28.74436A
2.BONDAR, Uladzislau03Jantar29.79391A
3.GAWRON, Oliwier03Koral Wrocław30.04382A
4.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica30.63360A
5.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz31.16342A
6.WOLIŃSKI, Filip03Klub Sportowy REKIN Świebodzic31.30337A
7.NOWAKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques31.31337A
8.KLIMETS, Mikita03Region Minsk31.51331A
9.SIENKIEWICZ, Aleksander03Harpun Osiecznica31.56329A
10.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa31.77323A
11.BARCZYK, Jan03Omega Olkusz31.79322R
12.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica32.02315R
13.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask32.05314
14.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.08313
15.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk32.18310
16.KOPROWSKI, Marcin04MKS SP-63 Bydgoszcz32.21310
17.KUŚ, Aleksander04Omega Olkusz32.55300
18.SZYMANEK, Adam04Omega Olkusz32.85292
19.BURTSAU, Maksim03Jantar33.08286
20.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń33.33279
21.KUBSIK, Stanisław03TS Wisła Kraków33.94264
22.WARZOCHA, Gustaw04K.S.Warta Poznań34.10261
23.HLUSOV, Aleksei04Ccor34.15260
24.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar34.40254
25.BABROU, Uladzislau03Goktsor34.62249
26.DANKOU, Daniil03Jantar34.69248
27.ZAPART, Michał04UKP Marlin34.85244
28.HATŁAS, Michał04Iskra Konin35.01241
29.SIVITSKI, Barys03Jantar35.04240
30.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica35.09239
31.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno35.17238
32.SZYMANIAK, Aleksander03Iskra Konin35.24236
SÓWKA, Aleks03K.S.Warta Poznań35.24236
34.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"35.30235
35.JASTROWICZ, Kacper03UKP Marlin35.46232
36.PATSANOVICH, Yan04Region Minsk35.61229
37.GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanów35.65228
38.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa35.97222
39.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz36.19218
40.KAPYTSENKA, Ilya04Polotsk36.48213
JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań36.48213
42.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno36.66210
43.ADNAKONNY, Ryhor03Region Minsk37.28199
44.ARNAUT, Akim03Ccor37.46197
45.DZIENIAKOWSKI, Jakub04KS Neptun Świdnica37.56195
46.MANTHEI, Ferry03KSC Strausberg37.75192
47.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa37.85191
48.BOBROVSKIY, Andrey03Neptun37.88190
49.PIACHENIN, Maksim04Neptun38.00188
ZHARKEVICH, Kiryl04Region Minsk38.00188
51.KUDRIN, Tauheni04Ccor38.31184
52.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask39.26171
53.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa39.37169
54.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań39.60166
55.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa39.67165
56.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno39.71165
57.MROZEK, Marcel04Klub Sportowy Rekiny Osielsko39.87163
58.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask39.92162
59.CHAVIARYKIN, Ruslan03Polotsk39.96162
60.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask40.60154
61.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica40.70153
62.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica41.91140
63.ANANENKA, Nikita04Neptun42.03139
64.MIKHED, Anton04Ccor42.51134
65.JONOWSKI, Michał04Orka Iława42.60134
66.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna45.23111
DYSKW.HALDOBIN, Dzmitry04Ccor43.86
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar35.02241A
2.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz36.33216A
3.SOBORSKI, Igor05Omega Olkusz37.10202A
4.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin39.72165A
5.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska39.81164A
6.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin39.92162A
7.SKRABURSKI, Bartek05M.K.P Kontra Gniezno40.28158A
8.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów40.63154A
9.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno40.97150A
10.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów41.42145A
11.SINITSYN, Tsimafei05Jantar42.11138R
12.ANTONAU, Dzmitry05Jantar42.15138R
13.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica42.56134
14.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno43.12129
15.JAROSZ, Kamil05CSTR Strzyżów43.22128
16.USAU, Bahdan05Ccor43.26127
17.DANILCHYK, Nikita05Region Minsk43.33127
18.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno44.66116
19.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów44.90114
20.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa44.97113
21.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań50.7379
22.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań52.0373
23.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów52.3572

10 lat

1.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków38.43182A
2.ROSTKOWSKI, Kacper06MUKS Rekin Bydgoszcz38.82177A
3.BOREK, Maciej06Mkp Kołobrzeg38.85176A
4.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka39.39169A
5.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno40.50155A
6.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk41.31146A
7.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By42.23137A
8.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań44.00121A
9.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar44.03121A
10.CHLEBIŃSKI, Adam06UKS 307 Warszawa Mokotów44.83114A
11.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz47.0499R
12.DROGOŃ, Maciej06CSTR Strzyżów53.3268R
13.KUTERA, Jakub06UKS P.S.Salwator Kraków53.4767
14.GŁĄBIŃSKI, Bruno06Legia Warszawa1:12.4727

8 - 9 lat

1.BOKHURAU, Danila07Region Minsk39.68165A
2.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin47.9394A


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-02-19 - 18:17
Kobiet, 100m motylkowy
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
C

1.DUDA, Anna81RMKS Rybnik1:12.00446

F

1.PUTOWSKA, Małgorzata62GAZ-SYSTEM Poznań1:55.69107


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-02-19 - 18:20
Mężczyzn, 100m motylkowy
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
B

1.PIETRYKA, Bartosz86Uks FREGATA Kolbuszowa1:03.79438

C

1.KĘSIK, Krzysztof79UKS FOKA Choszczno1:07.41371

E

1.SŁOMIŃSKI, Krzysztof71Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:32.60143
NIE UK.MATYSZCZAK, Jacek70TS Olimpia Poznań1:39.31

F

1.HRIHARAU, Siarhei66Ccor1:04.33428
2.WISZNIEWSKI, Andrzej63Warsaw Masters Team1:44.8198

G

1.BROCKHAUS, Ralf60KSC Strausberg1:50.2085


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-02-19 - 18:23
Kobiet, 100m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:03.09CIEŚLAK, Joanna2013-02-02

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.BARANOWSKA, Katarzyna87AZS Gdansk/SV Wuppertal1:00.94744
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań1:04.21636
3.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica1:08.82516
4.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań1:08.94514
5.SUKACH, Valeryia00Neptun1:09.59499
6.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne1:09.79495
7.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce1:09.82494
8.BORCZYK, Martyna00Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:11.34464
9.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna1:12.17448
10.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna1:13.36426
11.KLAVENES MAUSETH, Marthe00Kongstensvommerne1:15.45392
12.WAWRZYNKIEWICZ, Aleksandra99K.S.Warta Poznań1:16.32378
13.NOWICKA, Weronika00UKS Fala Swarzędz1:22.37301
14.GERDESSEN, Lara98KSC Strausberg1:22.89295
15.KADEN, Sofie98KSC Strausberg1:24.19282

14 - 15 lat

1.KULINKOVICH, Dziyana02Jantar1:07.27553
RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:07.27553
3.PAULIKOVICH, Alevtina02Region Minsk1:09.17509
4.OSTROWSKA, Kamila01UKS Aligator Gorzyce1:09.38504
5.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:09.71497
6.CIESIUL, Karolina01Klub Sportowy WANKAN Legnica1:10.15488
7.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce1:10.55479
8.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica1:10.62478
9.PILAREK, Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica1:10.85473
10.WĘGLICKA, Julita01Klub Sportowy WANKAN Legnica1:12.03450
11.LUZGINA, Lizaveta02Polotsk1:12.10449
12.PAULOVICH, Alina02Jantar1:12.31445
13.SUDNEKA, Alena01Neptun1:12.64439
14.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:13.02432
15.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:13.17430
16.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:14.13413
17.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:14.35409
18.PROCE, Marta02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:14.54406
19.MAZIAR, Alicja02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:14.79402
20.MILEWICZ, Natalia01"Ósemka" Toruń1:14.97399
21.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:16.34378
22.GRABOWSKA, Zuzanna01"Ósemka" Toruń1:18.13353
23.DUDZIAK, Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:18.22352
24.GRZELCZYK, Natalia02MUKS "Wodnik" Łask1:19.10340
25.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko1:19.37336
26.PACYŃSKA, Zofia02M.K.P Kontra Gniezno1:20.85318
27.KRUTAVA, Karyna02Jantar1:21.15315
28.BIMKIEWICZ, Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:23.71287
29.AGATOWSKA, Julia02KS Neptun Świdnica1:25.13273
30.KLUCZEWSKA, Anna02Omega Olkusz1:25.55269
31.DZYACHENKA, Anastasiya01Neptun1:30.67226
32.STENSNES-MARTINI, Julia02Kongstensvommerne1:32.13215

12 - 13 lat

1.SZCZEPAŃSKA, Maria03K.S.Warta Poznań1:09.17509
2.CZECHYRA, Agata03K.S.Warta Poznań1:09.87493
3.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa1:11.59459
4.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica1:12.29445
5.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec1:13.23429
6.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz1:13.84418
7.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa1:14.06414
8.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa1:14.80402
9.GULBRANDSEN, Mia03Kongstensvommerne1:14.87401
10.BESZTERDA, Eliza03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:15.08398
11.MACIOŁA, Maja03Mks Rokita Brzeg Dolny1:15.18396
12.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów1:15.40393
13.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa1:15.84386
14.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-721:15.96384
15.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań1:16.08382
16.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań1:16.50376
17.BIGUS, Wiktoria03Ukp Gryf Dębica1:17.27365
18.TOMASIK, Otylia04MKS SP-63 Bydgoszcz1:18.23351
19.MACIUSZEK, Wiktoria04Ks Champion Swimming Legnica1:18.32350
20.JANICKA, Paula04Miejski Klub Pływacki "Szuware1:18.62346
21.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques1:18.68345
22.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa1:19.76332
23.GŁAZIK, Dominika03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:20.03328
24.STASZAK, Agnieszka04K.S.Warta Poznań1:20.57322
25.WĘGLICKA, Jadwiga04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:20.65321
26.CHRYPLEWICZ, Julia04Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:20.69320
27.TRATSEUSKAYA, Viktoryia03Neptun1:21.60310
28.MOŻDŻAN, Milena03Klub Sportowy WANKAN Legnica1:21.65309
29.GIZA, Olga04UKS Dwójka Morena Gdańsk1:21.72308
30.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:22.46300
31.KOTSESHAVA, Lizaveta03Neptun1:22.69297
32.PIATRASHKA, Palina03Ccor1:23.08293
33.CORU, Clara03Uks Ostrobramska1:24.16282
34.SOBCZYK, Paulina03K.S.Warta Poznań1:24.57278
35.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin1:25.26271
36.NOWAK, Weronika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:25.76267
37.SIEKIERSKA, Zuzanna03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:26.04264
38.SHELEG, Anna03Neptun1:27.40252
39.CHMIELOWIEC, Dominika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:27.60250
40.LEŚNIEWSKA, Dominika04Extreme Team Oborniki1:29.24237
41.PATERA, Emilia04Uks Ostrobramska1:29.76232
42.PYTELEWSKA, Roksana03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:30.81224
43.SZARANIEC, Patrycja04Ukp Gryf Dębica1:32.12215
44.JANISZEWSKA, Wiktoria04UKP Marlin1:34.42200

11 lat

1.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin1:22.03305
2.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:27.13254
3.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz1:27.38252
4.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin1:28.62242
5.LASECKA, Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów1:29.01238
6.RAK, Wiktoria05Mks Rokita Brzeg Dolny1:29.19237
7.BOLEK, Tatiana05Ukp Gryf Dębica1:29.35236
8.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz1:32.19215
9.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec1:32.55212
10.KLAVENES MAUSETH, Mina05Kongstensvommerne1:34.41200
11.LĘGA, Maja05KS Neptun Świdnica1:35.61192
12.ALEINIKAVA, Mauiya05Ccor1:38.08178
13.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:38.40176
14.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:44.03149

10 lat

1.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin1:30.37228
2.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska1:31.90217
3.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów1:32.62212
4.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów1:34.66198
5.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów1:41.06163
6.MATJAKOWSKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz1:41.90159


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-02-19 - 18:50
Mężczyzn, 100m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup57.00WILKOWIECKI, Robert2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg55.07701
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków59.90545
3.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń1:00.73523
4.DUTKIEWICZ, Dominik SP99K.S.Warta Poznań1:02.20487
5.SOLDATOV, Egor00Neptun1:02.31484
6.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne1:02.45481
7.OŁDAK, Jakub99Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:02.83472
8.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:03.28462
9.JASIEWICZ, Daniel99Extreme Team Oborniki1:03.58456
10.GRINDALEN, Mattis00Kongstensvommerne1:04.07445
11.PONICKI, Mateusz99Miejski Klub Pływacki "Szuware1:04.14444
12.ZHUK, Maksim00Ccor1:05.19423
13.DZIATKO, Artsiom00Neptun1:06.18404
14.MAKAS, Pavel00Neptun1:06.48398
15.RIMARCHUK, Evgeniy00Region Minsk1:08.83359
16.SELIAUSKI, Siarhei00Neptun1:11.80316
17.ZIMMERMANN, Paul98KSC Strausberg1:11.86315
18.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg1:17.44252

14 - 15 lat

1.MIKHALKOV, Daniil01Jantar1:00.45530
2.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek1:01.06514
3.WIATR, Wojciech01K.S.Warta Poznań1:02.69475
4.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa1:03.62455
5.KWAPISZ, Arkadiusz01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:04.61434
6.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin1:05.21422
7.VIARMENICH, Yauheni01Jantar1:05.47417
8.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:05.59415
9.WYRZYKOWSKI, Norbert01"Ósemka" Toruń1:06.02407
10.PUZIO, Radosław01Uks Orka Lubań1:06.08406
11.PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek1:07.25385
12.PALUDO, Artsiom02Jantar1:07.62379
HIBKHIN, Illia02Neptun1:07.62379
14.YURKO, Artur01Volna1:07.79376
15.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów1:08.09371
16.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń1:08.39366
17.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:08.56363
18.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź1:08.99356
19.BUSZ, Krystian01MTKP Delfin Toruń1:09.05356
20.TOKARSKI, Stanisław02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:09.16354
21.ZIMMERMANN, Emil02KSC Strausberg1:09.21353
22.BARTASH, Maksim02Jantar1:10.57333
23.CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań1:10.86329
24.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń1:11.28323
25.SOSIŃSKI, Bartosz01UKS CITYZEN Poznań1:12.79303
26.SIDARAU, Mikita02Ccor1:14.26286
27.ANDERSEN, Christian02Kongstensvommerne1:14.55282
28.RYŚ, Tymon02TS Wisła Kraków1:15.63270
29.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:17.09255
30.NOWAK, Wojciech02UKS ORKA Mogilno1:20.83221
31.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:22.03212
32.BILSKI, Bartosz02UKP Torpeda Oleśnica1:23.86198
33.MIERZEJEWSKI, Patryk02Mks Rokita Brzeg Dolny1:35.20135

12 - 13 lat

1.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź1:06.78393
2.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa1:08.12370
3.HYCKOWSKI, Paweł03Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:08.51364
4.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica1:10.49334
5.NOWAKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques1:10.65332
6.SZMYT, Krzysztof03UKS Fala Swarzędz1:10.76330
7.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz1:11.23324
8.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa1:11.53320
9.SHKUT, Kiril03Jantar1:12.59306
10.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz1:13.21298
11.BARCZYKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques1:14.41284
12.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk1:14.87279
13.BIALOU, Artur03Jantar1:15.40273
14.FOMACHKIN, Uladzislau03Jantar1:16.75259
15.IHNATSENKA, Pavel03Goktsor1:16.90257
16.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica1:18.00247
17.KOPROWSKI, Marcin04MKS SP-63 Bydgoszcz1:18.07246
18.FRALOU, Aliaksandr04Neptun1:18.57241
19.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica1:18.74240
20.WARZOCHA, Gustaw04K.S.Warta Poznań1:18.76239
21.WOJTKOWIAK, Mateusz03K.S.Warta Poznań1:20.98220
22.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna1:21.25218
23.ZIELIŃSKI, Łukasz03UKP Torpeda Oleśnica1:21.51216
24.KORZENIOWSKI, Wiktor03UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:21.91213
25.KARCZEWSKI, Szymon03Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:22.51208
26.KAPYTSENKA, Ilya04Polotsk1:23.04204
27.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa1:23.22203
28.SINIAK, Kiryl03Ccor1:23.50201
29.RAISUOTIS, Feliks03Klaipeda "Gintar" SC1:23.63200
30.ADNAKONNY, Ryhor03Region Minsk1:23.71199
31.SZYMANIAK, Aleksander03Iskra Konin1:23.80199
32.SKWARNICKI, Jakiub03Buks Warszawa1:24.23196
33.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica1:24.54194
34.LATOTSKIY, Nikolya04Ccor1:25.01190
35.GÓRALCZYK, Franciszek04Uks Ostrobramska1:27.50174
36.SOKOŁOWSKI, Dobromir04UKS CITYZEN Poznań1:30.18159
37.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec1:31.53152
38.MAROZ, Stanislau04Ccor1:31.93150
39.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica1:34.59138
40.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask1:34.72137

11 lat

1.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin1:21.07219
2.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz1:21.70214
3.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno1:24.24196
4.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska1:26.49181
5.KLUCZEWSKI, Jakub05Omega Olkusz1:27.21176
6.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:31.85151
7.WIERZBICKI, Igor05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:33.33144
8.LIS, Stanislav05Ccor1:33.46143
9.ZMUDA, Michal05Ukp Gryf Dębica1:35.15136
10.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów1:35.64133
11.CEMBALA, Karol05UKP Torpeda Oleśnica1:35.91132
12.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask1:38.41122
13.PALUCH, Maciej05UKS Shark Rudna1:38.60122
14.TUCZYŃSKI, Kacper05UKS Fala Swarzędz1:40.35115
15.ADAMCZYK, Filip05UKS Fala Swarzędz1:40.77114
16.MĘŻYŃSKI, Michał05UKP Marlin1:44.26103
17.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów1:45.9998
DYSKW.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "Gintar" SC1:38.51
G4 - Więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma) wykonane do rozpoczęcia nawrotu
DYSKW.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów1:38.67
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

10 lat

1.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków1:26.57180
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka1:27.44175
3.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin1:27.77173
4.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań1:28.52168
5.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By1:30.12160
6.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa1:31.66152
7.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań1:35.97132
8.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk1:36.35131
9.ROZMIAREK, Mateusz06UKP Marlin1:40.50115
10.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar1:41.70111
DROGOŃ, Maciej06CSTR Strzyżów1:41.70111


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-02-19 - 19:20
Kobiet, 800m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup9:16.17KADYSHEVA, Olga2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.WÓJTOWICZ, Gabriela95AZS-AWFiS Gdańsk8:56.60720
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce9:31.71595
3.AŚCIUKIEWICZ, Marta00Mkp Kołobrzeg9:36.35581
4.KNUDSEN, Tiril00Kongstensvommerne9:48.10547
5.PETTERS, Klaudia99Uks Oxpress Bolesławiec9:48.12547
6.NAMOCHANKA, Nastassia99Goktsor10:18.53470
7.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów10:22.83460
8.PODLEŚNY, Emilia00TS Wisła Kraków10:26.03453
9.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica10:31.31442
10.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin11:29.02340

14 - 15 lat

1.WĘGRZYNOWSKA, Aleksandra01Slask Wroclaw9:25.60615
2.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce9:25.61615
3.BYLIŃSKA, Agnieszka02UKS Żabianka Gdańsk9:51.60537
4.IVANOUSKAYA, Hanna02Volna9:56.96523
5.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz10:01.00512
6.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica10:04.48504
7.KABANAVA, Dziyana02Jantar10:07.16497
8.PAULOVICH, Alina02Jantar10:08.29494
9.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce10:19.44468
10.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko10:22.52461
11.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica10:38.25428
12.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko10:41.80421
13.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków10:46.50411
14.FRANKIEWICZ, Zuzanna01"Ósemka" Toruń10:47.41410
15.KICIŃSKA, Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice11:11.00368

12 - 13 lat

1.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź10:01.06512
2.RACZYŃSKA, Wiktoria04SKS 137 Delfin Łodź10:27.29451
3.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa10:31.45442
4.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa10:38.11428
5.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów10:46.06412
6.KOZŁOWSKA, Maja04K.S.Warta Poznań10:47.19410
7.MACIOŁA, Maja03Mks Rokita Brzeg Dolny10:50.97403
8.SCHAB, Zuzanna03TS Wisła Kraków11:02.22383
9.FRYSIAK, Zuzanna03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz11:14.85362
10.BĄK, Victoria03UKS Dwójka Morena Gdańsk11:38.82326
11.CHRYPLEWICZ, Julia04Klub Sportowy REKIN Świebodzic11:44.13318
12.ALEXANDROVA, Olga04Jantar12:18.85276


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-02-19 - 20:08
Mężczyzn, 1500m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup15:41.18OSSES, Arkadiusz2015-02-06

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.FRĄCZEK, Paweł98AZS-AWFiS Gdańsk16:05.19683
2.SZCZEPAŃSKI, Kacper99Mks - Astoria Bydgoszcz16:06.97679
3.WOZNIAK, Kamil00Uks FREGATA Kolbuszowa16:37.28619
4.LAPUTSКA, Bahdan99Region Minsk16:56.32585
5.SUMARA, Konrad00TS Wisła Kraków17:45.88507
6.BARTOSZEWSKI, Jan99MKP Gdańsk18:26.87453

14 - 15 lat

1.MIKHALKOV, Daniil01Jantar16:33.85625
2.RYTTER, Igor01Slask Wroclaw16:40.19613
3.ZAREMBA, Jakub01Slask Wroclaw16:53.32590
4.WOJCIECHOWSKI, Jakub01K.S.Warta Poznań17:08.16565
5.MUSZYŃSKI, Jakub01MKP Wągrowiec17:30.36530
6.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań17:30.60529
7.SOLARSKI, Antoni01Klub Pływacki Koziegłowy18:06.82478
8.SHARUPICH, Kiryl02Jantar18:11.10472
9.SAKALOU, Raman02Jantar19:21.25392
10.WATROBA, Krystian02Mks Rokita Brzeg Dolny19:37.11376
11.HRASHCHANKOU, Maksim01Jantar20:06.87349
12.VIARMENICH, Yauheni01Jantar20:09.95346
13.HAURILAU, Andrei02Polotsk20:27.00332
14.PŁOCH, Przemysław01UKP Marlin20:29.19330

12 - 13 lat

1.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź17:15.86552
2.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa17:38.37518
3.KARPIŃSKI, Jakub03MKS Park Wodny Tarnowskie Góry18:18.76463
4.SIENKIEWICZ, Aleksander03Harpun Osiecznica19:32.00381
5.KAVALIOU, Aliaksei03Jantar19:39.72374
6.FILIPOVICH, Mikita04Jantar20:06.34349
7.HATŁAS, Michał04Iskra Konin20:10.41346
8.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar20:23.47335
9.KLIMETS, Mikita03Region Minsk20:24.69334
10.BARCZYKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques20:46.43317
11.KORCZAK, Jakub03Buks Warszawa21:10.34299
12.PASIEKA, Dawid03UKS Shark Rudna21:19.16293
13.MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań22:03.84264
14.BURTSAU, Maksim03Jantar22:06.78263


<< TOP >>
Konkurencja 13
2016-02-20 - 8:30
Kobiet, 200m klasyczny11 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:37.04PODMAJSTRZY, Joanna2015-02-08

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.AŚCIUKIEWICZ, Marta00Mkp Kołobrzeg2:41.31580
2.BARTYZEL, Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:41.38579
3.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:43.92553
4.WAWRZYNKIEWICZ, Aleksandra99K.S.Warta Poznań2:55.81448
5.PODLEŚNY, Emilia00TS Wisła Kraków2:57.05439
6.BORCZYK, Martyna00Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:59.48421
7.TSERASHKOVA, Kseniya00Region Minsk3:25.70279

14 - 15 lat

1.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:41.94573
2.MICHALAK, Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:43.25560
3.ZAKREUSKAYA, Yelizaveta02Ccor2:46.12531
4.JAKUBCZAK, Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:47.81515
5.KAVALIOVA, Anhelna01Jantar2:48.30511
6.OSTROWSKA, Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:48.48509
7.LARYNA, Katsiaryna02Jantar2:49.03504
8.HAMMER, Mathilde02Kongstensvommerne2:50.33493
9.FARYNA, Patrycja01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:52.36475
10.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź2:52.62473
11.KNUDSEN, Sandra01Kongstensvommerne2:52.71473
12.ZATORSKA, Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:53.04470
13.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń2:53.83463
14.JENSEN, Linnea02Kongstensvommerne2:57.96432
15.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń3:01.02410
16.GLEJZER, Marcelina02Klub Sportowy REKIN Świebodzic3:05.10384
17.LEWICKA, Oliwia02Klub Sportowy REKIN Świebodzic3:05.76380
18.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica3:07.35370
19.BUDZYŃSKA, Katarzyna02M.K.P Kontra Gniezno3:07.93367
20.LELONH, Alina02Jantar3:20.55302
21.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko3:21.26298
22.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno3:25.91279
23.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko3:32.21255
DYSKW.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce2:44.00
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)
DYSKW.JADCZAK, Monika01Ks Krotosz3:03.68
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)

12 - 13 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:46.23530
2.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko2:51.11486
3.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa2:58.44428
4.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask2:59.27422
5.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa3:01.93404
6.PETRASH, Sviatlana03Volna3:02.32402
7.BIGUS, Wiktoria03Ukp Gryf Dębica3:02.94398
8.LASECKA, Aleksandra03MKS SP-63 Bydgoszcz3:03.20396
9.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-723:06.16377
10.BŁYSKUŃ, Amelia04Omega Olkusz3:06.40376
11.MALISZEWSKA, Zuzanna04MKP H2O Koszalin3:07.32370
12.SCHAB, Zuzanna03TS Wisła Kraków3:09.48358
13.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques3:09.58357
14.REHINIA, Yana04Region Minsk3:11.53346
15.GŁAZIK, Dominika03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz3:12.94339
16.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń3:13.24337
17.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:15.54325
18.GAŁKA, Katarzyna04Omega Olkusz3:16.53321
19.WĘGLICKA, Jadwiga04Klub Sportowy WANKAN Legnica3:21.26298
20.BRATUS, Patrycja03Ukp Gryf Dębica3:22.92291
21.GIZA, Olga04UKS Dwójka Morena Gdańsk3:23.09290
22.RASOLKA, Palina03Region Minsk3:23.31289
23.CIAMCIAK, Mikela04KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:28.03270
24.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań3:28.47268
25.GRINIG, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"3:30.04262
26.BIELAWNA, Julia04Ks Krotosz3:30.79260
27.ZHAVARONAK, Aliautsina04Ccor3:33.53250
28.ALEXANDROVA, Olga04Jantar3:35.54243

11 lat

1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków3:06.12377
2.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot3:21.19299
3.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin3:26.53276
4.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń3:28.37269
5.ALEINIKAVA, Mauiya05Ccor3:29.61264
6.CAJZER, Emilia05Klub Sportowy REKIN Świebodzic3:32.05255
7.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz3:37.33237
8.RAK, Wiktoria05Mks Rokita Brzeg Dolny3:48.68203
9.NIECHCIAŁ, Marcelina05MKP H2O Koszalin4:01.29173


<< TOP >>
Konkurencja 14
2016-02-20 - 9:03
Mężczyzn, 200m klasyczny11 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:14.37ARENTEWICZ, Jacek2015-02-08

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań2:13.24742
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.KUSTO, Robert98Uks Orka Lubań2:17.76672
3.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:24.16586
4.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:25.87566
5.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin2:26.19562
6.BAKHURAU, Roman00Region Minsk2:28.01541
7.KUBIAK, Bartłomiej99KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:28.02541
8.KRAKOWIAK, Waldemar98K.S.Warta Poznań2:33.64484
9.PIĘTKA, Marcin99TS Wisła Kraków2:34.27478
10.STENMAN, Simon99Kongstensvommerne2:42.78407
11.BATOR, Kacper00TS Wisła Kraków2:44.81392
12.SKACHKO, Siarhei00Jantar2:50.01357
13.SELIAUSKI, Siarhei00Neptun2:51.34349
14.SVARSTAD, Ludvik99Kongstensvommerne2:52.10344

14 - 15 lat

1.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:32.37496
2.VORANAU, Aliaksei01Neptun2:32.45495
3.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń2:38.25443
4.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:41.55416
5.KOVALEV, Philip02Ccor2:42.21411
6.SOLARSKI, Antoni01Klub Pływacki Koziegłowy2:42.43410
7.KISIALIOU, Andrei01Region Minsk2:45.48387
8.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:45.73386
9.STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz2:46.59380
10.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce2:46.84378
11.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:47.85371
12.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów2:47.95370
13.MOCZULSKI, Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:49.40361
14.HRYSHCHANKA, Ihar01Jantar2:50.19356
15.BAKUNCHYK, Valery01Jantar2:52.52342
16.OSZUTOWSKI, Adam02M.K.P Kontra Gniezno2:55.40325
17.SZKIRPAN, Michał02Uks Orka Lubań2:59.11305
18.DAMSZ, Andrzej02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:59.23305
19.YAKOUCHYK, Kiryl02Polotsk3:01.88292
20.ŁUBIK, Maciej02KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:03.13286

12 - 13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa2:41.45417
2.KAVALIOU, Aliaksei03Jantar2:45.07390
3.DOPIERAŁA, Tytus03K.S.Warta Poznań2:45.58387
4.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica2:46.18382
5.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa2:46.36381
6.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:46.43381
7.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz2:49.02363
8.BARCZYKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques2:52.83340
9.KAVALENKA, Aliaksei03Jantar2:54.29331
10.HATŁAS, Michał04Iskra Konin2:59.88301
11.SINIAK, Kiryl03Ccor3:00.85297
12.BURTSAU, Maksim03Jantar3:01.71292
13.FILIPOVICH, Mikita04Jantar3:07.14268
14.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań3:08.64261
15.FERESHTIAN, Nick03Region Minsk3:10.46254
16.SKWARNICKI, Jakiub03Buks Warszawa3:10.91252
17.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar3:13.59242
18.WARZOCHA, Gustaw04K.S.Warta Poznań3:14.80237
19.ZAPART, Michał04UKP Marlin3:16.40231
20.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa3:17.25228
21.STASHKEVICH, Eduard04Ccor3:17.30228
22.BANKOUSKI, Andrei04Region Minsk3:17.89226
23.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno3:19.58221
24.JONOWSKI, Michał04Orka Iława3:21.13215
25.SHCHARBINA, Daniil03Ccor3:22.90210
26.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin3:25.97201
27.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna3:27.91195
28.ANANENKA, Nikita04Neptun3:30.57188
29.KASABUKA, Maksim04Region Minsk3:30.74187
30.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask3:32.20183
31.TAPALCHAN, Makar03Jantar3:32.60182
32.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar3:49.16146
DYSKW.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń3:10.20
K1 - Kopnięcie delfinowe wykonane po pierwszym kopnięciu stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)
DYSKW.NESTSIROVICH, Uladzislau04Ccor3:26.66
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 12 roku życia Uchwała PZP nr 101/2015

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar3:09.46258
2.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów3:34.25178
3.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń3:34.75177
4.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno3:37.56170
5.SZYMAŃSKI, Łukasz05KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:54.97135


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-02-20 - 9:34
Kobiet, 50m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup27.24URBAŃCZYK-OLEJARCZYK, Aleksandra2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.WÓJTOWICZ, Gabriela95AZS-AWFiS Gdańsk29.80641A
2.WĘCKOWSKA, Ewa99UKS Shark Rudna30.57594A
3.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów31.77529A
4.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne32.05515A
5.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica32.12512A
6.SUKACH, Valeryia00Neptun32.19508A
7.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce32.38499A
8.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna33.02471A
9.GAJDOWSKA, Agnieszka95Klub Sportowy REKIN Świebodzic33.46453A
10.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna33.54449A
11.KLAVENES MAUSETH, Marthe00Kongstensvommerne33.95433R
12.GERDESSEN, Lara98KSC Strausberg37.26328R
13.SOJKA, Matylda00UKP MANTA Jelcz-Laskowice39.67271
14.NOWICKA, Weronika00UKS Fala Swarzędz40.05264
15.KOCH, Francesca00KSC Strausberg41.37239

14 - 15 lat

1.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice30.51597A
2.KULINKOVICH, Dziyana02Jantar31.32552A
3.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica31.44546A
4.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz32.46496A
PAULIKOVICH, Alevtina02Region Minsk32.46496A
6.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica32.50494A
7.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz33.03471A
8.SUDNEKA, Alena01Neptun33.28460A
9.PILAREK, Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica33.38456A
10.GRZEGORZEWSKA, Julia01Mks Rokita Brzeg Dolny33.86437A
11.LUZGINA, Lizaveta02Polotsk34.14426R
12.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz34.42416R
13.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice34.44415
14.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica34.67407
15.KOTWAS, Aleksandra01Iskra Konin34.76404
16.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz34.85401
17.MAZIAR, Alicja02Klub Sportowy REKIN Świebodzic34.96397
18.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko35.30385
19.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko35.72372
20.PROCE, Marta02Klub Sportowy REKIN Świebodzic35.75371
21.GRABOWSKA, Zuzanna01"Ósemka" Toruń36.16359
22.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce36.24356
23.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic36.42351
24.GRZELCZYK, Natalia02MUKS "Wodnik" Łask36.46350
25.DUDZIAK, Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"36.67344
26.ISTOMINA, Darya02Ccor36.72342
27.SKOCZEK, Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.64318
28.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko37.86312
29.BIMKIEWICZ, Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"37.99309
30.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń38.43299
31.AGATOWSKA, Julia02KS Neptun Świdnica39.10283
32.KLUCZEWSKA, Anna02Omega Olkusz40.10263
33.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko40.58254
34.STENSNES-MARTINI, Julia02Kongstensvommerne41.02245
35.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice41.40239

12 - 13 lat

1.CZECHYRA, Agata03K.S.Warta Poznań32.35501A
2.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa32.77482A
3.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań32.79481A
4.SZCZEPAŃSKA, Maria03K.S.Warta Poznań32.86478A
5.GROŃ, Weronika03MUKS Rekin Bydgoszcz33.14466A
6.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica33.42454A
7.PARCHOMENKA, Veranika03Ccor33.45453A
8.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa34.19424A
9.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec34.27421A
10.MACIUSZEK, Wiktoria04Ks Champion Swimming Legnica34.36418A
11.MOŻDŻAN, Milena03Klub Sportowy WANKAN Legnica34.51413R
12.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa34.61409R
13.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów35.24387
14.FRYSIAK, Zuzanna03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz35.25387
15.JANICKA, Paula04Miejski Klub Pływacki "Szuware35.41382
16.MACIOŁA, Maja03Mks Rokita Brzeg Dolny35.47380
17.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica35.62375
18.BIGUS, Wiktoria03Ukp Gryf Dębica35.73372
19.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa35.74371
20.BESZTERDA, Eliza03UKS Dwójka Morena Gdańsk35.75371
21.MROŻEK, Weronika04Mkp Kołobrzeg36.10360
22.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań36.11360
23.MARJAŃSKA, Agata03MUKS Rekin Bydgoszcz36.61345
24.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków37.02334
25.TOMASIK, Otylia04MKS SP-63 Bydgoszcz37.04334
26.CHRYPLEWICZ, Julia04Klub Sportowy REKIN Świebodzic37.75315
27.SOCHA, Zofia03TS Wisła Kraków37.94310
28.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin38.71292
29.KOTSESHAVA, Lizaveta03Neptun38.78291
30.KICIŃSKA, Anna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice38.97286
31.CORU, Clara03Uks Ostrobramska39.65272
32.PIATRASHKA, Palina03Ccor39.75270
33.CHMIELOWIEC, Dominika04Klub Sportowy WANKAN Legnica39.91267
34.SHELEG, Anna03Neptun39.96266
35.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask40.14262
36.SIEKIERSKA, Zuzanna03UKS Dwójka Morena Gdańsk40.22260
37.NOWAK, Weronika04Klub Sportowy WANKAN Legnica40.36258
38.TANGEN, Ingrid03Kongstensvommerne40.39257
39.PATERA, Emilia04Uks Ostrobramska41.40239
40.PYTELEWSKA, Roksana03UKS Dwójka Morena Gdańsk41.67234
41.SZAFRAN, Marcelina04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"42.30224
42.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań43.94200
43.CZARNECKA, Martyna03MKP Wągrowiec44.07198
44.MALINOWSKA, Patrycja04M.K.P Kontra Gniezno47.42159
45.SKOFTERUD, Eva04Kongstensvommerne53.60110

11 lat

1.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno38.52296A
ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin38.52296A
3.TŁOCZEK, Wiktoria05Mkp Kołobrzeg38.79290A
4.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz39.40277A
5.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask40.10263A
6.BOLEK, Tatiana05Ukp Gryf Dębica40.45256A
7.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin40.70251A
8.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice40.90248A
9.LASECKA, Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów41.46238A
10.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa41.58236A
11.REZMER, Laura05ORKA Grudziądz41.70234R
12.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno42.02228R
13.JURCZYK, Agata05ORKA Grudziądz42.45221
14.KLAVENES MAUSETH, Mina05Kongstensvommerne42.52220
15.BOCHEŃSKA, Dominika05UKS Grot Koziegłowy42.56220
16.DAYKOLA, Natalia05UKS 307 Warszawa Mokotów42.89215
17.KLAR, Oliwia05KKS Włókniarz 1925 Kalisz43.05212
18.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica43.09212
19.LĘGA, Maja05KS Neptun Świdnica43.13211
20.WOŹNIAK, Helena05UKS Grot Koziegłowy43.78202
21.DOMŻOL, Zofia05KKS Włókniarz 1925 Kalisz44.42193
22.MATIAS, Julia05UKS Grot Koziegłowy45.11184
23.PROŃCZUK, Zofia05Uks Ostrobramska45.30182
24.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno45.32182
25.SZUKAŁA, Joanna05K.S.Warta Poznań45.72177
26.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów45.85176
27.BUDZYŃ, Patrycja05Hydra Trzebnica48.46149
RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów48.46149
29.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica50.72130
30.KUBIAK, Paulina05UKP MANTA Jelcz-Laskowice50.73130
31.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań50.87128
32.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań52.54117
DYSKW.KASTSIUKEVICH, Aliaksandra05Ccor45.22
G8 - Niezachowanie pozycji na plecach podczas zakończenia wyścigu

10 lat

1.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin40.70251A
2.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska41.55236A
3.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz43.29209A
4.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów43.72203A
5.MOLENDA, Hanna06Mkp Kołobrzeg43.84201A
6.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów43.92200A
7.WIERUCKA, Julia06ORKA Grudziądz44.43193A
8.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno44.56191A
9.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań45.23183A
10.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów45.44180A
11.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów45.48180R
12.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin45.74177R
13.ZWIERZYCKA, Anna06UKS Grot Koziegłowy45.92175
14.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów46.80165
15.EICHLER, Aleksandra06KS DELFIN Oborniki46.92164
16.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno47.23161
17.ŁADZIAK, Nadia06MKP Szczecin47.80155
18.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa48.61147
19.ZIELIŃSKA, Oliwia06Hydra Trzebnica49.74137
20.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań50.27133
21.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa50.43132
22.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin51.69122
23.WIKTORSKA, Nikola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko53.50110
24.DUDA, Roksana06MKP Szczecin54.85102
DYSKW.STAFINIAK, Matylda06Hydra Trzebnica47.69
G3 - Niezachowanie pozycji na plecach podczas wyścigu (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)
DYSKW.BORODYCZ, Julia06Hydra Trzebnica55.01
G3 - Niezachowanie pozycji na plecach podczas wyścigu (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)

8 - 9 lat

1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków39.83268A
2.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska45.19183A
3.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin45.39181A
4.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz45.46180A
5.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków45.68178A
6.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów46.21172A
7.MROZEK, Dominika07Klub Sportowy Rekiny Osielsko48.39149A
8.JAWORSKA, Inga08M.K.P Kontra Gniezno48.83145A
9.REZMER, Lena07ORKA Grudziądz49.43140A
10.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów49.49140?
BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań49.49140?
12.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań49.55139R
13.BARSZEWSKA, Martyna07MKS SP-63 Bydgoszcz49.70138
14.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno51.35125
15.STAŚKIEWICZ, Zofia07KS DELFIN Oborniki54.00107
16.LASECKA, Maja07UKS 307 Warszawa Mokotów54.61104
17.POLASIK, Julia07MKS Medyk Giżycko54.82103
18.ROSIN, Zofia07KS DELFIN Oborniki55.6898
19.RYBACKA, Małgorzata08K.S.Warta Poznań57.0891
20.STRYKOWSKA, Gabriela08UKS CITYZEN Poznań57.7288
21.SOBOWIEC, Amelia07MUKS Rekin Bydgoszcz58.0686
22.PRZYSIECKA, NIkola08KKS Włókniarz 1925 Kalisz58.8683
23.BYCZKOWSKA, Lena08MUKS Rekin Bydgoszcz1:01.1874
24.NAWROCKA, Natalia08MUKS "Wodnik" Łask1:03.2866
DYSKW.SIEDLECKA, Alicja07KS DELFIN Oborniki54.03
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotów


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-02-20 - 10:03
Mężczyzn, 50m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup25.28LUDWICZAK, Piotr2016-02-20

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg25.28715A
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz26.39628A
3.KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań27.31567A
4.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica27.32566A
5.CECERE, Marco99KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.58550A
6.PISZCZOROWICZ, Bartosz99KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.76540A
7.MAŁECKI, Mateusz98AZS-AWFiS Gdańsk27.78539A
8.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń28.51498A
9.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków28.71488A
10.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne28.75486A
11.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Bałtyk Kołobrzeg28.82482R
12.SOLDATOV, Egor00Neptun29.07470R
13.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz29.49450
14.GRINDALEN, Mattis00Kongstensvommerne29.60445
15.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Klub Sportowy REKIN Świebodzic29.76438
16.MAKAS, Pavel00Neptun30.32414
17.DZIATKO, Artsiom00Neptun30.36413
18.ZHUK, Maksim00Ccor30.39411
19.KUSZTELAK, Filip00UPKS Wodnik Rawicz31.03386
20.RIMARCHUK, Evgeniy00Region Minsk31.40373
21.PABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów31.55368
22.GIL, Bartosz99UPKS Wodnik Rawicz31.87357
23.KARL, Maximilian96KSC Strausberg31.89356
24.SKJOLDEN, Kristoffer00Kongstensvommerne32.00352
25.PAWLAS, Jakub98RMKS Rybnik32.07350
26.ZIMMERMANN, Paul98KSC Strausberg32.87325
27.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica33.54306
28.YARASHEVICH, Maksim00Neptun33.73301
29.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg35.69254
30.OLBERT, Gabriel00Mks Rokita Brzeg Dolny36.82231

14 - 15 lat

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów28.11520A
2.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek28.17517A
3.MIKHALKOV, Daniil01Jantar28.38505A
4.REMEZ, Anton01Jantar28.80483A
5.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa29.28460A
6.WIATR, Wojciech01K.S.Warta Poznań29.34457A
7.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin29.60445A
8.PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek29.90432A
9.VIARMENICH, Yauheni01Jantar30.07425A
PUZIO, Radosław01Uks Orka Lubań30.07425A
11.KWAPISZ, Arkadiusz01UKP MANTA Jelcz-Laskowice30.25417R
12.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź30.86393R
13.WYRZYKOWSKI, Norbert01"Ósemka" Toruń30.89392
14.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica30.92391
15.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń30.95389
16.BARZHAKOU, Arseni01Jantar30.97389
17.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań31.11383
18.ŚWIDERSKI, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.20380
19.SZAMBURSKI, Cezary01UKP MANTA Jelcz-Laskowice31.26378
20.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów31.34375
21.ZIMMERMANN, Emil02KSC Strausberg31.39373
22.HIBKHIN, Illia02Neptun31.46371
23.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice31.57367
24.BUSZ, Krystian01MTKP Delfin Toruń32.29343
25.TOKARSKI, Stanisław02Klub Sportowy REKIN Świebodzic32.40339
26.WRÓBLEWSKI, Kamil02Harpun Osiecznica32.52336
27.CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań33.13317
28.RYNASHKA, Vadzim02Jantar33.36311
29.SOSIŃSKI, Bartosz01UKS CITYZEN Poznań33.51307
30.MACHYKHA, Yauhenu02Region Minsk33.53306
31.ROGOZIŃSKI, Dominik01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"33.77300
32.WATROBA, Krystian02Mks Rokita Brzeg Dolny34.24287
33.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"34.46282
34.ANDERSEN, Christian02Kongstensvommerne34.77274
35.BILSKI, Bartosz02UKP Torpeda Oleśnica36.44238
36.NOWAK, Wojciech02UKS ORKA Mogilno37.00228
37.LOCSEI, Martin01Kongstensvommerne37.06227
38.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice37.87212
39.JAKIMOWICZ, Zakhar01Region Minsk38.25206
40.GAPSKI, Dawid01Klub Sportowy Rekiny Osielsko38.66200
41.PRZYBYŁOWICZ, Filip02Mks Rokita Brzeg Dolny38.76198
42.BYDAL SORENSEN, Theodor02Kongstensvommerne39.16192
43.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice39.50187
44.MACIEJEWSKI, Szymon02M.K.P Kontra Gniezno40.31176

12 - 13 lat

1.BONDAR, Uladzislau03Jantar30.77396A
2.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa31.65364A
3.HYCKOWSKI, Paweł03Klub Sportowy REKIN Świebodzic31.75361A
4.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica32.18346A
5.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź32.61333A
6.SZMYT, Krzysztof03UKS Fala Swarzędz33.53306A
7.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz33.57305A
8.SHKUT, Kiril03Jantar33.72301A
9.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk33.87297A
10.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz34.38284A
11.BARCZYKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques34.48281R
12.SZENDZIELORZ, Daniel03ORKA Grudziądz34.84273R
13.IHNATSENKA, Pavel03Goktsor35.02269
14.KORCZAK, Jakub03Buks Warszawa35.12266
15.FOMACHKIN, Uladzislau03Jantar35.24264
16.KLIMETS, Mikita03Region Minsk35.37261
17.HATŁAS, Michał04Iskra Konin35.65255
18.SZYMANIAK, Aleksander03Iskra Konin36.55236
19.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"36.77232
20.DZIENIAKOWSKI, Jakub04KS Neptun Świdnica37.05227
21.KARCZEWSKI, Szymon03Klub Sportowy Rekiny Osielsko37.22224
22.KORZENIOWSKI, Wiktor03UKP MANTA Jelcz-Laskowice37.23223
23.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.31222
24.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna37.50219
25.LATOTSKIY, Nikolya04Ccor37.51219
JASTROWICZ, Kacper03UKP Marlin37.51219
27.ADNAKONNY, Ryhor03Region Minsk37.67216
28.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica37.69215
29.MOCZULSKI, Maksymilian03KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.86212
30.ZIELIŃSKI, Łukasz03UKP Torpeda Oleśnica38.16208
31.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica38.76198
32.GÓRALCZYK, Franciszek04Uks Ostrobramska38.90196
33.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa39.00194
34.PATSANOVICH, Yan04Region Minsk39.21191
35.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica39.78183
36.ZWIEFKA, Mikołaj03MKP H2O Koszalin39.86182
37.SKWARNICKI, Jakiub03Buks Warszawa39.98180
38.KARDOLIŃSKI, Łukasz03KKS Włókniarz 1925 Kalisz40.07179
39.PRZYSIECKI, Kamil03KKS Włókniarz 1925 Kalisz40.27176
40.CISZKOWSKI, Konrad03MKP H2O Koszalin40.64172
41.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec41.06166
42.SHCHEPANOUSKI, Yan03Ccor41.74158
43.MAROZ, Stanislau04Ccor42.40151
44.GORCZYCA, Igor04Hydra Trzebnica42.86146
45.KOCIK, Karol04Hydra Trzebnica42.94145
46.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask43.09144
47.SOLECKI, Paweł04Hydra Trzebnica44.70129
48.TOPCILKO, Nikita04Klaipeda "Gintar" SC47.30109
49.MICHALSKI, Jakub03ORKA Grudziądz47.63106
50.KRUCZEK, Aleksander04UKS CITYZEN Poznań51.9282
51.KEARNEY, Mateusz04UKS CITYZEN Poznań54.7570

11 lat

1.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz36.90230A
2.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin36.93229A
3.FILIPOVICH, Pilip05Jantar38.31205A
4.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno38.97195A
5.KLUCZEWSKI, Jakub05Omega Olkusz40.45174A
6.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska40.97168A
7.SINITSYN, Tsimafei05Jantar42.02155A
8.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno42.35152A
9.LIS, Stanislav05Ccor42.46150A
10.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica43.21143A
11.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko43.32142R
12.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno43.50140R
13.DANILCHYK, Nikita05Region Minsk43.53140
14.BARYSENKA, Aliaksandr05Ccor43.58139
15.ZMUDA, Michal05Ukp Gryf Dębica43.89136
16.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "Gintar" SC43.99135
17.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów44.04135
18.WIERZBICKI, Igor05UKP MANTA Jelcz-Laskowice44.36132
19.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask44.46131
20.MAĆKOWIAK, Dawid05UKS Fala Swarzędz44.76128
21.ADAMCZYK, Filip05UKS Fala Swarzędz44.97127
22.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów45.06126
23.TUCZYŃSKI, Kacper05UKS Fala Swarzędz45.23124
24.CEMBALA, Karol05UKP Torpeda Oleśnica45.51122
25.JAROSZ, Kamil05CSTR Strzyżów46.08118
26.DUDA, Kacper05RMKS Rybnik46.10117
27.KOZIK, Adam05KU AZS UAM Poznań46.26116
28.JANYGA, Mateusz05UKS Grot Koziegłowy46.91111
29.PEKAR, Dawid05UKS CITYZEN Poznań47.08110
30.ZIÓŁKOWSKI, Maciej05Hydra Trzebnica47.13110
31.PEZACKI, Szymon05Klub Sportowy Rekiny Osielsko47.44108
32.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów48.28102
33.MĘŻYŃSKI, Michał05UKP Marlin48.49101
34.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań48.7499
35.DUMIC, Robert05Klaipeda "Gintar" SC48.9498
36.SUCHODOLSKI, Wojciech05UKS Grot Koziegłowy49.4495
37.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań49.5595
38.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "Gintar" SC49.9292
39.SOBOCIŃSKI, Cezary05M.K.P Kontra Gniezno51.5484
40.OSYPIŃSKI, Franciszek05UKS CITYZEN Poznań52.1681
DYSKW.MEYER, Krzysztof05Klub Pływacki Koziegłowy44.98
O12 - Nieprzepisowy strój zawodnika do 12 roku życia Uchwała PZP nr 101/2015

10 lat

1.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków39.00194A
2.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno39.78183A
3.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By39.95181A
4.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin40.03180A
5.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka40.66171A
6.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań40.90168A
7.BOREK, Maciej06Mkp Kołobrzeg41.36163A
8.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk42.93146A
9.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa43.29142A
10.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz43.58139A
11.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań44.26133R
12.ROZMIAREK, Mateusz06UKP Marlin45.35123R
13.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar45.80120
14.ZIAŁA, Oskar06KS DELFIN Oborniki45.85119
15.CHLEBIŃSKI, Adam06UKS 307 Warszawa Mokotów46.46115
16.DROGOŃ, Maciej06CSTR Strzyżów46.60114
17.WALIGÓRA, Łukasz06UKS Fala Swarzędz48.8799
18.WAWRZONEK, Borys06MKP Szczecin50.8787
19.KUTERA, Jakub06UKS P.S.Salwator Kraków53.1776
20.PAWŁOWSKI, Maksymilian06MKP H2O Koszalin53.8574
21.GŁĄBIŃSKI, Bruno06Legia Warszawa55.1368
22.DONIEC, Mateusz06Hydra Trzebnica1:03.1245

8 - 9 lat

1.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin42.19153A
2.OKOŃ, Wojciech07UKP Torpeda Oleśnica43.06144A
3.BOKHURAU, Danila07Region Minsk44.69129A
4.SKOWRONSKI, Braian07Uks FREGATA Kolbuszowa45.78120A
5.LIBERSKI, Mikołaj07K.S.Warta Poznań46.29116A
6.PASZKOWSKI, Szymon07CSTR Strzyżów46.95111A
7.SZEMBORSKI, Wiktor07MKP H2O Koszalin47.48107A
8.MOSKALIK, Jan08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"47.91105A
9.HATŁAS, Mikołaj07Iskra Konin48.9698A
10.ZYGADŁO, Olivier08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"49.1797A
11.KOZŁOWSKI, Julian07MUKS Rekin Bydgoszcz49.7294R
12.PEKAR, Adam07UKS CITYZEN Poznań53.1477R
13.STACHECKI, Antek07UKS CITYZEN Poznań54.1572
14.SOKOŁOWSKI, Bolesław07UKS CITYZEN Poznań54.9469
15.PIETRZAK, Michał07UKS CITYZEN Poznań55.3568
16.KONIECZKA, Franciszek07KS DELFIN Oborniki55.6966
17.WOŁOSZKO, Piotr07Legia Warszawa55.7166
18.NIEŁACNY, Wojciech07UKS CITYZEN Poznań57.0662
DYSKW.OKOŃ, Mateusz07UKP Torpeda Oleśnica44.25
G3 - Niezachowanie pozycji na plecach podczas wyścigu (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-02-20 - 10:35
Kobiet, 200m dowolny11 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:06.17CIEŚLAK, Joanna2014-01-18

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.SOKOŁOWSKA, Diana96AZS-AWFiS Gdańsk2:00.55784
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań2:02.81741
3.BARANOWSKA, Katarzyna87AZS Gdansk/SV Wuppertal2:04.41713
4.WĘCKOWSKA, Ewa99UKS Shark Rudna2:06.51678
5.GRZEGORCZYK, Izabella93K.S.Warta Poznań2:10.09624
6.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce2:10.24621
7.KIT, Zuzanna97KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:10.70615
8.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań2:11.96597
9.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce2:13.47577
10.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa2:14.45565
11.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne2:15.54551
12.ROTTER, Zuzanna97UKS Jedynka Kórnik2:16.86535
13.AŚCIUKIEWICZ, Marta00Mkp Kołobrzeg2:17.74525
14.WAWRZYNKIEWICZ, Aleksandra99K.S.Warta Poznań2:19.18509
15.PETTERS, Klaudia99Uks Oxpress Bolesławiec2:20.39496
16.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów2:20.42496
17.NOWICKA, Weronika00UKS Fala Swarzędz2:22.14478
18.TANGEN, Astrid00Kongstensvommerne2:22.19477
19.NAMOCHANKA, Nastassia99Goktsor2:23.21467
20.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna2:24.98450
21.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin2:27.66426
22.KLAVENES MAUSETH, Marthe00Kongstensvommerne2:28.64418
23.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna2:29.07414
NIE UK.KOCH, Francesca00KSC Strausberg

14 - 15 lat

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:12.33592
2.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:14.29567
3.WŁODARCZYK, Agnieszka01MKP Wągrowiec2:15.89547
4.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:15.99546
5.CIESIUL, Karolina01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:16.89535
6.KULINKOVICH, Dziyana02Jantar2:17.21531
7.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:18.36518
8.IVANOUSKAYA, Hanna02Volna2:19.19509
PAULOVICH, Alina02Jantar2:19.19509
10.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:19.32508
11.KABANAVA, Dziyana02Jantar2:20.03500
12.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz2:20.13499
13.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:20.20498
14.KOTWAS, Aleksandra01Iskra Konin2:20.45495
15.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce2:21.13488
16.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica2:21.32486
17.BAHUSHEVICH, Maryia02Jantar2:23.04469
18.MAZIAR, Alicja02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:23.08469
19.KICIŃSKA, Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:23.19467
20.MILEWICZ, Natalia01"Ósemka" Toruń2:23.29466
21.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec2:24.41456
22.HELMINSEN, Andrea01Kongstensvommerne2:24.62454
23.WARSZOWSKA, Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:26.02441
24.FRANKÓW, Agnieszka02KS Neptun Świdnica2:26.23439
25.SKOCZEK, Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:26.50436
26.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków2:26.95432
27.HOIE, Othelia02Kongstensvommerne2:27.51428
28.LUZGINA, Lizaveta02Polotsk2:27.86425
29.FRANKIEWICZ, Zuzanna01"Ósemka" Toruń2:27.97424
30.PROCE, Marta02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:28.62418
31.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica2:29.15414
32.BATSUKOVA, Karyna01Jantar2:31.73393
33.PAZNIAK, Lidziya02Ccor2:32.53387
34.SWIĄTEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica2:33.32381
35.GRABOWSKA, Zuzanna01"Ósemka" Toruń2:33.82377
36.MIJAS, Agata02Orka Iława2:37.69350
37.DZYACHENKA, Anastasiya01Neptun2:52.27268
38.UKLEJEWSKA, Oliwia02Klub Sportowy Rekiny Osielsko2:58.76240

12 - 13 lat

1.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin2:13.32579
2.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec2:18.85513
3.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź2:19.27508
4.SZCZEPAŃSKA, Maria03K.S.Warta Poznań2:20.26497
5.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:21.84481
6.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica2:23.27467
7.GULBRANDSEN, Mia03Kongstensvommerne2:23.39466
8.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz2:25.00450
9.RACZYŃSKA, Wiktoria04SKS 137 Delfin Łodź2:25.71444
10.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa2:25.78443
11.KOZŁOWSKA, Maja04K.S.Warta Poznań2:27.07431
12.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa2:28.81416
13.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów2:29.74409
14.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa2:30.26404
15.LASECKA, Aleksandra03MKS SP-63 Bydgoszcz2:30.80400
16.FRYSIAK, Zuzanna03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz2:31.13398
17.WITT, Agata03K.S.Warta Poznań2:32.61386
18.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa2:32.76385
19.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask2:33.58379
20.MACIUSZEK, Wiktoria04Ks Champion Swimming Legnica2:34.51372
21.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków2:34.79370
22.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:35.45365
23.JARONI, Dominika03K.S.Warta Poznań2:35.76363
24.JANIK, Wiktoria03Hydra Trzebnica2:37.55351
25.ZDROJEWSKA, Maja04ORKA Grudziądz2:38.04348
26.JELEŃ, Katarzyna04Omega Olkusz2:38.43345
27.BARANOWSKA, Martyna03K.S.Warta Poznań2:39.84336
28.BĄK, Victoria03UKS Dwójka Morena Gdańsk2:40.31333
29.KUTYŁO, Maria04Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:42.31321
30.OPOZDA, Oliwia04Ukp Gryf Dębica2:43.36315
31.SZAMBURSKA, Martyna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:43.62313
32.MISIAK, Nadia04UKS Jedynka Kórnik2:44.84306
33.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa2:46.28298
34.VIASNIANKA, Alina04Ccor2:47.07294
35.SIEKIERSKA, Zuzanna03UKS Dwójka Morena Gdańsk2:47.79290
36.WARDEŃSKA, Emma04K.S.Warta Poznań2:49.60281
37.GAŁKA, Katarzyna04Omega Olkusz2:49.65281
38.CORU, Clara03Uks Ostrobramska2:50.21278
39.GRZYB, Natalia04Klub Sportowy WANKAN Legnica2:51.59271
40.ALEXANDROVA, Olga04Jantar2:55.10255
41.SELIVONCHYK, Кarina04Region Minsk2:59.59237
42.NAHORNAYA, Nastassia04Region Minsk3:01.05231

11 lat

1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków2:40.52332
2.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin2:40.56331
3.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń2:41.98323
4.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa Mokotów2:47.48292
5.CYGANEK, Nina05UKS P.S.Salwator Kraków2:49.03284
6.MISA, Sandra05Ukp Gryf Dębica2:50.55276
7.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz2:51.79270
8.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz2:53.92261
9.REZMER, Laura05ORKA Grudziądz2:54.15260
10.RAK, Wiktoria05Mks Rokita Brzeg Dolny3:03.09223
11.BAŁWAS, Aleksandra05KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:03.16223
12.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów3:10.06200
13.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów3:13.06190
14.BARYCZA, Zuzanna05Ukp Gryf Dębica3:24.99159


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-02-20 - 11:19
Mężczyzn, 200m dowolny11 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:50.88GOŹDZIK, Damian2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.OLENDER, Karol96AZS-AWFiS Gdańsk1:53.41672
2.FRĄCZEK, Paweł98AZS-AWFiS Gdańsk1:56.63618
3.JARASZKIEWICZ, Piotr98UKS CITYZEN Poznań1:57.56603
4.KUBIAK, Bartłomiej99KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:00.22564
5.ADAMCZEWSKI, Eryk00KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:01.55546
6.WOZNIAK, Kamil00Uks FREGATA Kolbuszowa2:02.34535
7.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica2:02.95527
8.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin2:03.23524
9.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:04.64506
10.KRZEKOTOWSKI, Karol00UKP Torpeda Oleśnica2:04.66506
11.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna2:06.68482
12.BARTOSZEWSKI, Jan99MKP Gdańsk2:06.77481
13.PABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów2:06.99479
14.FRYDRYCHOWICZ, Ignacy00Klub Sportowy WANKAN Legnica2:08.30464
15.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań2:09.72449
16.STENMAN, Simon99Kongstensvommerne2:09.80448
17.SVARSTAD, Ludvik99Kongstensvommerne2:09.99446
18.CHUYEU, Mikita98Neptun2:10.76438
19.KALCHANKA, Ivan00Jantar2:12.00426
20.TURKIEWICZ, Maciej98Uks Orka Lubań2:13.18415
21.CEZAK, Kamil99Iskra Konin2:14.68401
22.SKJOLDEN, Kristoffer00Kongstensvommerne2:15.89391
23.DANILCHIK, Maxim99Neptun2:20.93350
24.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg2:24.08328
25.ZIMMERMANN, Paul98KSC Strausberg2:26.80310
26.REINKE, Moritz00KSC Strausberg2:27.12308

14 - 15 lat

1.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów1:56.26624
2.MIKHALKOV, Daniil01Jantar1:59.41576
3.WIATR, Wojciech01K.S.Warta Poznań2:03.08526
4.WOJCIECHOWSKI, Jakub01K.S.Warta Poznań2:03.41522
5.SYNOWIEC, Mikołaj02Omega Olkusz2:04.12513
6.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów2:04.37510
7.BUDRYTSOU, Daniil01Jantar2:04.68506
8.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań2:05.10501
9.JUSKOWIAK, Jakub01K.S.Warta Poznań2:05.29498
10.KWAPISZ, Arkadiusz01UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:06.19488
11.VIARMENICH, Yauheni01Jantar2:06.86480
12.ANTANEVICH, Yahor01Jantar2:07.12477
13.KUNCHUKIN, Artsiom01Ccor2:07.67471
14.MUSZYŃSKI, Jakub01MKP Wągrowiec2:08.11466
15.SZCZEREK, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:08.32464
16.ŚWIDERSKI, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:08.80459
17.CZAJA, Przemysław01Omega Olkusz2:10.23444
18.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń2:10.27443
19.STANISZEWSKI, Olaf01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:10.28443
20.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń2:10.41442
21.KNIHNICKI, Miłosz02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:11.00436
22.ONOSZKO, Tomasz01K.S.Warta Poznań2:12.88418
23.ZIELIŃSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy2:13.54412
24.BAEKLUND, Oliver01Kongstensvommerne2:13.86409
25.WYRZYKOWSKI, Norbert01"Ósemka" Toruń2:14.03407
26.BUSZ, Krystian01MTKP Delfin Toruń2:14.09406
27.DANIELSEN, Emil02Kongstensvommerne2:14.32404
28.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:14.67401
29.ZIELSKI, Oliwier01Orka Iława2:14.83400
30.LEŚNIEWSKI, Borys01Iskra Konin2:15.00398
31.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków2:15.77392
32.MINAKOU, Pavel02Volna2:16.63384
33.BARTASH, Maksim02Jantar2:16.99381
34.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica2:18.16372
35.KARNEICHYK, Mikita02Ccor2:18.68367
36.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów2:19.21363
37.RYBAKOU, Stanislau02Jantar2:19.66360
38.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań2:19.85358
39.KASMOLSKI, Hleb01Region Minsk2:19.95357
40.PŁOCH, Przemysław01UKP Marlin2:20.29355
41.PUSHKIN, Andrei01Volna2:20.62352
42.SOSIŃSKI, Bartosz01UKS CITYZEN Poznań2:20.81351
43.KUZNOATSOU, Mikita02Volna2:21.72344
44.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa2:22.01342
45.SOBOLEVSKY, Gleb02Jantar2:22.34340
46.RAZDABARYN, Hleb01Volna2:24.12327
47.HOSTSEU, Arseni02Volna2:24.23327
48.SIDARAU, Mikita02Ccor2:24.44325
49.SOBORSKI, Jakub02Omega Olkusz2:24.93322
50.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:25.01321
51.SKARAKHOD, Kiryl01Neptun2:26.19314
52.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:26.48312
53.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec2:27.93303
54.HRASHCHANKOU, Maksim01Jantar2:28.01302
55.KURNOSAU, Aliaksandr02Volna2:29.05296
56.BOSIAKOV, Maksim01Klaipeda "Gintar" SC2:31.52282
57.HAURILAU, Andrei02Polotsk2:33.05273
58.RYŚ, Tymon02TS Wisła Kraków2:34.21267
59.PATAPAU, Heorghi02Ccor2:35.50260
60.KORSUNSKI, Mikhail02Ccor2:36.01258
61.RYGAŁŁO, Mikołaj02Mks Rokita Brzeg Dolny2:45.82215

12 - 13 lat

1.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź2:08.66460
2.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz2:08.87458
3.MAISEYENKA, Daniil03Goktsor2:14.23405
4.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa2:14.72401
5.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica2:20.01357
6.KLIMETS, Mikita03Region Minsk2:21.60345
7.KOPROWSKI, Marcin04MKS SP-63 Bydgoszcz2:21.62345
8.FILIPOVICH, Mikita04Jantar2:23.67330
9.BARCZYK, Jan03Omega Olkusz2:24.63324
10.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz2:25.03321
11.KUŚ, Aleksander04Omega Olkusz2:25.31319
12.KŁYS, Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:25.52318
13.BĄKOWSKI, Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy2:25.71317
14.ZACHWIEJA, Ignacy03K.S.Warta Poznań2:26.36312
15.SKRZYSZOWSKI, Bruno03TS Wisła Kraków2:27.60305
16.BIALOU, Artur03Jantar2:27.76304
17.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica2:27.93303
18.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar2:28.59299
19.WOJTKOWIAK, Mateusz03K.S.Warta Poznań2:29.35294
20.BURTSAU, Maksim03Jantar2:29.97290
21.SZASTAK, Błażej03TS Wisła Kraków2:30.49287
22.DZIENIAKOWSKI, Jakub04KS Neptun Świdnica2:33.12273
23.PASIEKA, Dawid03UKS Shark Rudna2:33.19272
24.GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanów2:33.94268
25.SIVITSKI, Barys03Jantar2:33.95268
26.MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań2:35.88259
27.SÓWKA, Aleks03K.S.Warta Poznań2:36.81254
28.AURAMENKA, Danila03Goktsor2:37.22252
29.PRZYBYSZ, Jarosław03MKP Wągrowiec2:38.65245
30.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno2:39.61241
31.KORZENIOWSKI, Wiktor03UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:39.85240
32.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań2:39.91239
33.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa2:40.04239
34.FERESHTIAN, Nick03Region Minsk2:40.28238
35.ZHARKEVICH, Kiryl04Region Minsk2:40.46237
36.KOCIK, Karol04Hydra Trzebnica2:40.50237
37.YAUKHUTA, Pavel04Neptun2:40.95235
38.ZAWALICH, Oskar04MKP H2O Koszalin2:41.00235
39.SZUKAŁA, Krzysztof03K.S.Warta Poznań2:41.22234
40.MAKOVIK, Aliaksei04Ccor2:42.00230
41.KARCZEWSKI, Szymon03Klub Sportowy Rekiny Osielsko2:42.09230
42.MARKAU, Yury03Goktsor2:42.76227
43.FRALOU, Aliaksandr04Neptun2:42.83227
44.LATUSHKA, Artsiom03Ccor2:43.32225
45.MANTHEI, Ferry03KSC Strausberg2:45.77215
46.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna2:45.83215
47.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno2:46.10214
48.FIADOTAU, Vadzim04Goktsor2:46.66211
49.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań2:47.71208
50.SOKOŁOWSKI, Dobromir04UKS CITYZEN Poznań2:48.81203
51.SADOWSKI, Marcin04KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:51.78193
52.MAROZ, Stanislau04Ccor2:51.82193
53.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec2:52.16192
54.KUZMIN, Maksim04Region Minsk2:55.07182
55.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna2:55.22182
56.CHAVIARYKIN, Ruslan03Polotsk2:56.93177
57.WÓJCIK, Mateusz04KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:08.99145
58.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar3:28.22108

11 lat

1.KLUCZEWSKI, Jakub05Omega Olkusz2:43.03226
2.SOBORSKI, Igor05Omega Olkusz2:44.02222
3.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica2:53.23188
4.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów2:54.77183
5.KOZIK, Adam05KU AZS UAM Poznań2:58.61172
6.PALUCH, Maciej05UKS Shark Rudna3:01.04165
7.SINITSYN, Tsimafei05Jantar3:01.74163
8.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów3:07.74148


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-02-20 - 12:16
Kobiet, 100m dowolny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
C

1.DUDA, Anna81RMKS Rybnik1:03.74512
2.DYCH, Agnieszka80MUKS Rekin Bydgoszcz1:30.07181
3.LORENS, Paula80Niezrzeszona1:34.71156

D

1.ROGALA-ŁUKASZEWICZ, Sabina73Start Poznań1:13.34336
2.JARUGA, Kinga74UKS CITYZEN Poznań1:16.19300

E

1.KADEN, Heike70KSC Strausberg1:27.21200

F

1.PUTOWSKA, Małgorzata62GAZ-SYSTEM Poznań1:33.82160
2.LEDE, Kerstin64KSC Strausberg1:39.77133

G

1.DEMBECKA, Rusłana57K.S.Warta Poznań1:48.72103

I

1.WOLINSKI, Marina49KSC Strausberg1:46.10111
2.BOßDORF, Helga47KSC Strausberg1:54.1289

J

1.HENNIG, Marlen42KSC Strausberg2:11.8057


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-02-20 - 12:22
Mężczyzn, 100m dowolny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.PUDAK, Yauheni92Neptun55.34535
2.CZYSZ, Robert94UKS CITYZEN Poznań1:01.65387
3.SĘCZKOWSKI, Aleksander95UKS CITYZEN Poznań1:03.35356

A

1.GRZELAK, Jakub89Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:13.06232

B

1.GOŁEMBIEWSKI, Tadeusz86UKS CITYZEN Poznań57.16485
2.ROENIG, Jan86Swimming Masters Team Szczecin1:02.75367

C

1.KĘSIK, Krzysztof79UKS FOKA Choszczno1:00.09418
2.DOBER, Damian77Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:15.60210
3.TERESZCZYŃSKI, Karol81UKS CITYZEN Poznań1:17.07198
4.PAWŁOWSKI, Grzegorz79MKP H2O Koszalin1:27.83133
5.BIELAWNY, Waldemar78Ks Krotosz1:29.78125

D

1.BIEDKA, Paweł76KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:13.42229
2.SZNEK, Artur72UKS CITYZEN Poznań1:16.44203
3.KOPROWSKI, Marcin72Mks - Astoria Bydgoszcz1:21.91165
4.SOBOWIEC, Szymon76MUKS Rekin Bydgoszcz1:24.81148
5.MANTHEI, Sirko73KSC Strausberg1:27.61134

E

1.MATYSZCZAK, Jacek70TS Olimpia Poznań1:04.58336
2.SŁOMIŃSKI, Krzysztof71Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:22.20163
3.JADCZAK, Piotr70Ks Krotosz1:25.13147

F

1.KRZEKOTOWSKI, Piotr66niezrzeszony Oleśnica1:27.92133
2.WISZNIEWSKI, Andrzej63Warsaw Masters Team1:29.86125
3.POGORZELSKI, Roman63Mks Rokita Brzeg Dolny1:40.0590

G

1.BROCKHAUS, Ralf60KSC Strausberg1:39.1793

K

1.BENTHIN, Hans41KSC Strausberg2:10.9440


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-02-20 - 12:30
Kobiet, 100m zmienny8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:05.92PODMAJSTRZY, Joanna2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.BARANOWSKA, Katarzyna87AZS Gdansk/SV Wuppertal1:02.99770
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.WÓJTOWICZ, Gabriela95AZS-AWFiS Gdańsk1:05.40688
3.KIT, Zuzanna97KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:06.76646
4.BARTYZEL, Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:08.07610
5.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:09.21580
6.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów1:09.23580
7.VALYNETS, Nika99Region Minsk1:10.25555
8.ŁYCZKO, Dominika99Mks Rokita Brzeg Dolny1:11.75521
9.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce1:12.37507
10.PODLEŚNY, Emilia00TS Wisła Kraków1:15.16453
11.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica1:15.62445
12.PUTYRSKAYA, Kseniya00Neptun1:20.57368
13.WIECIŃSKA, Anna00MTKP Delfin Toruń1:21.70352
14.KADEN, Sofie98KSC Strausberg1:23.23333
15.GERDESSEN, Lara98KSC Strausberg1:29.68266

14 - 15 lat

1.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:07.58623
2.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce1:08.02611
3.KOWAL, Emilia02Omega Olkusz1:08.63595
4.MICHALAK, Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:10.18556
5.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce1:10.39551
6.KOTSUR, Karina02Volna1:10.68545
7.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:10.79542
8.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:10.95538
9.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz1:11.65523
10.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica1:12.69501
11.PAULIKOVICH, Alevtina02Region Minsk1:13.09493
12.KLIMCZYK, Weronika02MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:13.13492
13.GÓRNA, Julia01K.S.Warta Poznań1:13.47485
14.MILEWICZ, Natalia01"Ósemka" Toruń1:14.05474
15.FARYNA, Patrycja01Klub Sportowy WANKAN Legnica1:14.37467
16.ZATORSKA, Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:14.51465
17.JAKUBCZAK, Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:14.62463
18.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce1:15.00456
19.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:15.74443
20.FRANKÓW, Agnieszka02KS Neptun Świdnica1:16.19435
21.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:16.75425
22.PILAREK, Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica1:16.87423
23.BUDZYŃSKA, Katarzyna02M.K.P Kontra Gniezno1:17.30416
24.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:17.43414
25.GLEJZER, Marcelina02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:17.59412
26.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko1:17.86407
27.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:18.19402
28.DECHNIK, Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:18.25401
29.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:18.65395
30.KICIŃSKA, Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:18.68395
31.WARSZOWSKA, Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:18.93391
32.GABRYSZAK, Martyna01Iskra Konin1:20.03375
33.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:20.12374
34.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:20.59367
35.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy1:21.26358
36.PIASKOWSKA, Magdalena01UKP Marlin1:21.48355
37.FRANKIEWICZ, Zuzanna01"Ósemka" Toruń1:22.00349
38.BIMKIEWICZ, Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:22.86338
39.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno1:23.35332
40.AGATOWSKA, Julia02KS Neptun Świdnica1:26.58296
41.GRZELCZYK, Natalia02MUKS "Wodnik" Łask1:26.96292
42.NAWROCKA, Alicja02M.K.P Kontra Gniezno1:29.53268
43.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko1:30.60258

12 - 13 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:08.78591
2.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko1:09.87564
3.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:10.11558
4.CZECHYRA, Agata03K.S.Warta Poznań1:12.59503
5.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań1:13.08493
6.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec1:13.27489
7.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:14.79460
8.PARCHOMENKA, Veranika03Ccor1:14.81459
9.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica1:15.31450
10.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask1:15.98438
11.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz1:16.21434
12.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-721:16.54429
13.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów1:16.68426
14.MOŻDŻAN, Milena03Klub Sportowy WANKAN Legnica1:17.35415
15.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:17.40415
16.GŁAZIK, Dominika03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:18.79393
17.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin1:19.53382
18.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques1:20.05375
19.MROŻEK, Weronika04Mkp Kołobrzeg1:20.19373
20.STASZAK, Agnieszka04K.S.Warta Poznań1:20.27372
21.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa1:20.31371
22.TRATSEUSKAYA, Viktoryia03Neptun1:20.78365
23.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask1:20.90363
24.BESZTERDA, Eliza03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:21.41356
25.TOMASIK, Otylia04MKS SP-63 Bydgoszcz1:21.56354
26.BŁYSKUŃ, Amelia04Omega Olkusz1:22.22346
27.WĘGLICKA, Jadwiga04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:22.45343
28.SZAMBURSKA, Martyna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:22.60341
29.SADOUSKAYA, Darya03Ccor1:23.53330
30.CHRYPLEWICZ, Julia04Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:23.74327
31.JANICKA, Paula04Miejski Klub Pływacki "Szuware1:23.85326
32.ŁAKOMIAK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:23.91325
33.KICIŃSKA, Anna04UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:24.01324
34.GIZA, Olga04UKS Dwójka Morena Gdańsk1:24.33320
35.KUTYŁO, Maria04Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:25.00313
36.JANIK, Wiktoria03Hydra Trzebnica1:25.68306
37.PILARSKA, Natalia03MKP Wągrowiec1:26.33299
38.CHMIELOWIEC, Dominika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:26.36298
39.BĄK, Victoria03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:26.50297
40.KOTSESHAVA, Lizaveta03Neptun1:26.65295
41.SZAFRAN, Marcelina04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:27.54286
42.NOWAK, Weronika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:27.65285
43.ALEXANDROVA, Olga04Jantar1:29.06272
44.GRZYB, Natalia04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:30.07263
45.DYMEK, Aleksandra04K.S.Warta Poznań1:31.61250
46.PYTELEWSKA, Roksana03UKS Dwójka Morena Gdańsk1:31.87248
47.GŁĄBIŃSKA, Martyna03Orka Iława1:31.97247
48.CIAMCIAK, Mikela04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:32.04246
49.SZARANIEC, Patrycja04Ukp Gryf Dębica1:33.14238
50.PATERA, Emilia04Uks Ostrobramska1:34.51228
51.JANISZEWSKA, Wiktoria04UKP Marlin1:34.62227
52.VITKOUSKAYA, Yuliya04Ccor1:36.37215
53.CZARNECKA, Martyna03MKP Wągrowiec1:36.39214
54.CHARAPAN, Karalina03Neptun1:36.87211
55.POKORA, Julia04UKP Marlin1:37.49207
56.RASOLKA, Palina03Region Minsk1:39.82193
57.MALINOWSKA, Patrycja04M.K.P Kontra Gniezno1:45.87162
58.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa1:47.05156
DYSKW.BLIGE, Zuzanna04M.K.P Kontra Gniezno1:35.67
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

11 lat

1.IDZIKOWSKA, Iga05ks Piątka Chorzów1:21.34357
2.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków1:22.05348
3.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask1:23.42331
4.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno1:23.74327
5.TŁOCZEK, Wiktoria05Mkp Kołobrzeg1:24.12323
6.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin1:25.12312
7.SMANTSAR, Maryia05Neptun1:27.46287
8.TYCZYŃSKA, Nicole05K.S.Warta Poznań1:27.62286
9.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:27.82284
10.CAJZER, Emilia05Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:27.86283
11.STACHOWIAK, Mia Sara05UKS CITYZEN Poznań1:28.60276
12.CYGANEK, Nina05UKS P.S.Salwator Kraków1:28.62276
13.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot1:29.63267
14.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno1:29.84265
15.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec1:31.53251
16.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:33.23237
17.BATURA, Hanna05Ccor1:34.88225
18.JURCZYK, Agata05ORKA Grudziądz1:35.21223
19.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica1:35.40221
20.LĘGA, Maja05KS Neptun Świdnica1:35.61220
21.BOCHEŃSKA, Dominika05UKS Grot Koziegłowy1:36.71212
22.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno1:36.96211
23.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec1:37.91205
24.BAŁWAS, Aleksandra05KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:38.03204
25.DAYKOLA, Natalia05UKS 307 Warszawa Mokotów1:38.94198
26.NIECHCIAŁ, Marcelina05MKP H2O Koszalin1:40.20191
27.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:40.27190
28.DOMŻOL, Zofia05KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:40.59189
29.BARYCZA, Zuzanna05Ukp Gryf Dębica1:40.87187
30.KLAR, Oliwia05KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:43.27174
31.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:43.59173
32.KUBIAK, Paulina05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:43.72172
33.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica1:47.05156

10 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk1:29.83265
2.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska1:34.35229
3.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin1:34.94224
4.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań1:35.12223
5.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów1:35.39221
6.BRUCKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz1:35.73219
7.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:36.65213
8.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów1:38.65200
9.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno1:39.28196
10.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno1:39.35196
11.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów1:39.80193
12.WIERUCKA, Julia06ORKA Grudziądz1:39.89193
13.MOLENDA, Hanna06Mkp Kołobrzeg1:39.94192
14.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów1:40.62188
15.MATJAKOWSKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz1:41.76182
16.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:42.11180
17.KAROLCZAK, Pola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:45.31164
18.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów1:45.93161
19.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask1:46.11161
20.ZWIERZYCKA, Anna06UKS Grot Koziegłowy1:49.91144
21.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:51.79137
22.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa2:00.65109

8 - 9 lat

1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków1:33.32236
2.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno1:39.29196
3.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków1:40.01192
4.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska1:40.61189
5.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin1:42.83177
6.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów1:46.06161
7.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz1:47.09156
8.BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań1:49.73145
9.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań1:54.17129
10.REZMER, Lena07ORKA Grudziądz1:54.27129
11.BARSZEWSKA, Martyna07MKS SP-63 Bydgoszcz1:57.67118
12.KIEŁPIŃSKA, Nastasia07Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"2:03.47102


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-02-20 - 13:16
Mężczyzn, 100m zmienny8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup56.28CHUDY, Michał2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz56.21734
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.KUSTO, Robert98Uks Orka Lubań58.40654
3.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań58.59648
4.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz59.09632
5.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów1:00.48589
6.KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań1:00.55587
7.ASADCHY, Aleh00Neptun1:01.15570
8.BIERNACKI, Kacper98Znicz Koszalin1:01.65556
9.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin1:02.21541
10.JASIEWICZ, Daniel99Extreme Team Oborniki1:02.39536
11.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków1:03.08519
12.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica1:03.56507
13.PONICKI, Mateusz99Miejski Klub Pływacki "Szuware1:04.53485
14.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa1:04.95475
15.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz1:05.90455
16.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz1:05.94454
17.MAKAS, Pavel00Neptun1:06.31447
18.TKACZYK, Konrad97UKS Shark Rudna1:06.39445
19.TORBA, Kacper00Uks Orka Lubań1:07.40425
20.DZIATKO, Artsiom00Neptun1:07.77418
21.ZHUK, Maksim00Ccor1:07.79418
22.BATOR, Kacper00TS Wisła Kraków1:07.83417
23.PAWLAS, Jakub98RMKS Rybnik1:07.92416
24.KUSZTELAK, Filip00UPKS Wodnik Rawicz1:08.02414
25.GIL, Bartosz99UPKS Wodnik Rawicz1:08.26409
26.POWĄSKA, Mateusz90UKS CITYZEN Poznań1:08.54404
27.YARASHEVICH, Maksim00Neptun1:08.60403
28.KARL, Maximilian96KSC Strausberg1:09.90381
29.KALCHANKA, Ivan00Jantar1:10.03379
30.REINKE, Moritz00KSC Strausberg1:10.38374
31.TSIUNIS, Yan99Neptun1:10.89366
32.VITKOUSKI, Siarhei00Neptun1:11.00364
33.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg1:11.51356
34.CEZAK, Kamil99Iskra Konin1:11.88351
35.ZIMMERMANN, Paul98KSC Strausberg1:11.90350
36.GIBALSKI, Kajetan00Mks Rokita Brzeg Dolny1:13.32330
37.SAICHYK, Mikhail00Jantar1:13.53328
38.OLBERT, Gabriel00Mks Rokita Brzeg Dolny1:14.32317
39.DANILCHIK, Maxim99Neptun1:15.22306

14 - 15 lat

1.REMEZ, Anton01Jantar1:03.53508
2.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek1:04.31490
3.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin1:04.39488
4.SYNOWIEC, Mikołaj02Omega Olkusz1:05.65460
5.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin1:05.87456
6.VIARMENICH, Yauheni01Jantar1:06.27448
7.BARZHAKOU, Arseni01Jantar1:06.32447
8.JARANOWSKI, Igor01"Ósemka" Toruń1:06.50443
9.STANKEVICH, Aleksandr01Ccor1:06.59441
10.CZAJA, Przemysław01Omega Olkusz1:06.88435
11.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń1:07.17430
12.ZIMNIAK, Szymon01K.S.Warta Poznań1:07.30427
13.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica1:07.41425
14.PALUDO, Artsiom02Jantar1:07.49424
15.PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek1:07.77418
16.KOVALEV, Philip02Ccor1:07.88416
17.SZAMBURSKI, Cezary01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:08.00414
18.KNIHNICKI, Miłosz02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:08.05413
19.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:08.25410
20.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa1:08.44406
21.HIBKHIN, Illia02Neptun1:08.47406
22.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń1:08.58404
23.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa1:09.39390
24.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce1:09.81383
25.VASILYEU, Aliaksei02Polotsk1:10.02379
26.LEŚNIEWSKI, Borys01Iskra Konin1:10.37374
27.STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz1:10.99364
28.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica1:11.28360
29.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań1:11.47357
30.TOKARSKI, Stanisław02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:11.97349
31.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań1:12.20346
32.PUSHKIN, Danila01Volna1:12.64340
33.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz1:12.97335
34.ZIMMERMANN, Emil02KSC Strausberg1:12.98335
35.KIJOWSKI, Filip01UKS CITYZEN Poznań1:13.40329
36.MOCZULSKI, Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:13.41329
37.WATROBA, Krystian02Mks Rokita Brzeg Dolny1:13.86323
38.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa1:15.00309
39.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce1:15.35304
40.ZAVADA, Aliaksei02Jantar1:15.53302
41.MUSIŃSKI, Mikołaj02Orka Iława1:16.46291
42.ROGOZIŃSKI, Dominik01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:17.26282
43.BOSIAKOV, Maksim01Klaipeda "Gintar" SC1:17.29282
44.JAKIMOWICZ, Zakhar01Region Minsk1:18.27271
45.KNICHAŁ, Dominik02Harpun Osiecznica1:18.83266
46.WINNICKI, Juliusz01UKP Marlin1:18.99264
47.SZKIRPAN, Michał02Uks Orka Lubań1:19.53259
48.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec1:19.87255
49.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:21.39241
50.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:21.84237
51.NOWAK, Wojciech02UKS ORKA Mogilno1:22.20234
52.PRZYBYŁOWICZ, Filip02Mks Rokita Brzeg Dolny1:23.53223
53.BILSKI, Bartosz02UKP Torpeda Oleśnica1:24.04219
54.MACIEJEWSKI, Szymon02M.K.P Kontra Gniezno1:27.26196
55.NARBUTAS, Mantas02Klaipeda "Gintar" SC1:35.18151
DYSKW.YURKO, Artur01Volna1:09.74
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

12 - 13 lat

1.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz1:08.70402
2.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz1:09.57387
3.DOPIERAŁA, Tytus03K.S.Warta Poznań1:09.99380
4.GAWRON, Oliwier03Koral Wrocław1:10.23376
5.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica1:10.42373
6.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica1:10.95365
7.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa1:10.97364
8.NOWAKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques1:12.55341
9.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa1:12.84337
10.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:13.70325
11.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz1:15.15307
12.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask1:15.75300
13.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk1:15.81299
14.HATŁAS, Michał04Iskra Konin1:15.96297
15.BURTSAU, Maksim03Jantar1:17.88276
16.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar1:18.05274
17.MEKHTIEV, Islam03Jantar1:18.32271
18.HLUSOV, Aleksei04Ccor1:19.02264
19.SZENDZIELORZ, Daniel03ORKA Grudziądz1:19.83256
20.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:19.85256
21.SIVITSKI, Barys03Jantar1:20.11253
22.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań1:20.20252
23.ZAROUSKI, Dzmitry03Neptun1:20.62248
24.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:20.71248
25.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica1:21.11244
26.JASTROWICZ, Kacper03UKP Marlin1:21.20243
27.KORCZAK, Jakub03Buks Warszawa1:21.21243
28.KAPYTSENKA, Ilya04Polotsk1:21.36242
29.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno1:21.60239
30.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa1:21.84237
31.ZAPART, Michał04UKP Marlin1:21.88237
32.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno1:22.17235
33.BOBROVSKIY, Andrey03Neptun1:22.86229
34.PATSANOVICH, Yan04Region Minsk1:22.90228
35.SZYMANIAK, Aleksander03Iskra Konin1:22.97228
36.ZWIEFKA, Mikołaj03MKP H2O Koszalin1:23.71222
37.PIACHENIN, Maksim04Neptun1:24.01219
38.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa1:24.06219
39.BANKOUSKI, Andrei04Region Minsk1:24.38217
40.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask1:25.26210
41.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin1:25.47208
42.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica1:25.53208
SOSNOWSKI, Michał04MTKP Delfin Toruń1:25.53208
44.MANTHEI, Ferry03KSC Strausberg1:25.61207
45.ANDRUKHOVICH, Ilya03Neptun1:25.69207
46.KUDRIN, Tauheni04Ccor1:25.76206
47.ZIELIŃSKI, Łukasz03UKP Torpeda Oleśnica1:25.99205
48.RAISUOTIS, Feliks03Klaipeda "Gintar" SC1:26.52201
49.ADNAKONNY, Ryhor03Region Minsk1:26.88198
50.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask1:27.07197
51.CISZKOWSKI, Konrad03MKP H2O Koszalin1:28.38188
52.ZAWALICH, Oskar04MKP H2O Koszalin1:28.45188
53.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno1:28.50188
54.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa1:28.73186
55.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica1:28.87185
56.PRZYBYSZ, Jarosław03MKP Wągrowiec1:29.61181
57.GÓRALCZYK, Franciszek04Uks Ostrobramska1:30.09178
58.TAPALCHAN, Makar03Jantar1:30.30177
59.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń1:30.61175
60.SOKOŁOWSKI, Dobromir04UKS CITYZEN Poznań1:31.08172
61.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec1:33.58159
62.HALDOBIN, Dzmitry04Ccor1:35.02151
63.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica1:35.16151
64.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask1:35.19151
65.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar1:35.66148
66.SADOWSKI, Marcin04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:37.50140
67.MICHALSKI, Jakub03ORKA Grudziądz1:37.82139
68.WÓJCIK, Mateusz04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:44.43114
DYSKW.HYCKOWSKI, Paweł03Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:11.15
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.MIKHED, Anton04Ccor1:35.02
G3

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar1:18.75267
2.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz1:21.83237
3.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno1:23.98220
4.SZYMAŃSKI, Igor05MKS NIelba Wągrowiec1:24.10219
5.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska1:28.22189
6.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno1:29.14184
7.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów1:29.54181
8.ARLOU, Tsimafei05Ccor1:29.79180
9.SINITSYN, Tsimafei05Jantar1:32.35165
10.USAU, Bahdan05Ccor1:32.44165
11.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno1:32.46164
12.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin1:32.61164
13.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica1:33.17161
14.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno1:34.70153
15.SKRABURSKI, Bartek05M.K.P Kontra Gniezno1:34.89152
16.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów1:35.90147
17.SZYMAŃSKI, Łukasz05KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:36.19146
18.ANTONAU, Dzmitry05Jantar1:37.53140
19.JAROSZ, Kamil05CSTR Strzyżów1:37.90138
20.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów1:38.13137
21.WIERZBICKI, Igor05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:38.19137
22.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:38.58136
23.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "Gintar" SC1:40.56128
24.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań1:40.72127
25.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów1:45.51111
26.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "Gintar" SC1:48.90100
DYSKW.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica1:32.91
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

10 lat

1.BOREK, Maciej06Mkp Kołobrzeg1:25.71207
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka1:26.03204
3.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków1:26.88198
4.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno1:28.27189
5.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin1:31.59169
6.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By1:31.69169
7.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar1:32.14166
8.ROSTKOWSKI, Kacper06MUKS Rekin Bydgoszcz1:34.12156
9.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań1:35.63149
10.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz1:35.88147
11.CHLEBIŃSKI, Adam06UKS 307 Warszawa Mokotów1:36.89143
12.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań1:36.97143
13.ROZMIAREK, Mateusz06UKP Marlin1:38.44136
14.GROŃ, Bartosz06MUKS Rekin Bydgoszcz1:39.49132
15.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa1:39.56132
16.RYBACKI, Mateusz06K.S.Warta Poznań1:42.94119
DROGOŃ, Maciej06CSTR Strzyżów1:42.94119
18.KUTERA, Jakub06UKS P.S.Salwator Kraków1:53.1889
DYSKW.GŁĄBIŃSKI, Bruno06Legia Warszawa2:00.77
G3

8 - 9 lat

1.BOKHURAU, Danila07Region Minsk1:31.23171
2.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin1:35.63149
3.SKOWRONSKI, Braian07Uks FREGATA Kolbuszowa1:43.69116
4.PASZKOWSKI, Szymon07CSTR Strzyżów1:45.03112
5.KOZŁOWSKI, Julian07MUKS Rekin Bydgoszcz1:49.7398
6.HATŁAS, Mikołaj07Iskra Konin1:50.7196
7.MOSKALIK, Jan08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"1:51.8593
8.ZYGADŁO, Olivier08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"2:03.4469
9.SOKOŁOWSKI, Bolesław07UKS CITYZEN Poznań2:06.9963
10.WOŁOSZKO, Piotr07Legia Warszawa2:07.4662


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-02-20 - 14:09
Kobiet, 200m motylkowy
Otylia Swim Camp
12 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:18.30FOELSKE, Jade2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań2:16.89686
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.KHALIFE, Katarina99Region Minsk2:28.64536
3.BORCZYK, Martyna00Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:39.82431
4.POPIEL, Vanessa00Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:42.40411

14 - 15 lat

1.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:29.60526
2.OSTROWSKA, Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:29.70525
3.BYLIŃSKA, Agnieszka02UKS Żabianka Gdańsk2:35.45469
4.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:36.76457
5.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź2:38.05446
6.KRÓLIKOWSKA, Paulina01"Ósemka" Toruń2:44.06399
7.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:44.74394
8.WĘGLICKA, Julita01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:45.46388
9.BŁASZCZYK, Weronika02Uks Junior Kluczbork2:46.03384
10.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko2:51.39349
11.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica2:56.87318

12 - 13 lat

1.GROŃ, Weronika03MUKS Rekin Bydgoszcz2:34.18480
2.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin2:34.85474
3.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź2:37.79448
4.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec2:38.22444
5.MACIOŁA, Maja03Mks Rokita Brzeg Dolny2:49.97358
6.SCHAB, Zuzanna03TS Wisła Kraków2:53.25338
7.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica2:54.27332
8.MARJAŃSKA, Agata03MUKS Rekin Bydgoszcz3:00.24300
9.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin3:00.96297
10.MALISZEWSKA, Zuzanna04MKP H2O Koszalin3:05.92274
11.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków3:10.41255
12.ZDROJEWSKA, Maja04ORKA Grudziądz3:14.04241
NIE UK.OPOZDA, Oliwia04Ukp Gryf Dębica


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-02-20 - 14:21
Mężczyzn, 200m motylkowy
Otylia Swim Camp
12 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:03.50CHUDY, Michał2014-01-18

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.OSSES, Arkadiusz95K.S.Warta Poznań2:03.05697
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit2:03.84683
3.PISZCZOROWICZ, Bartosz99KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:05.10663
4.LAPUTSКA, Bahdan99Region Minsk2:05.48657
5.SZKIRPAN, Jonasz97Uks Orka Lubań2:09.16602
6.KUCA, Przemysław94K.S.Warta Poznań2:11.25574
7.JENSEN NAVESTAD, Oskar98Kongstensvommerne2:14.88529
8.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:17.50499
9.JASIEWICZ, Daniel99Extreme Team Oborniki2:18.50488
10.WOZNIAK, Kamil00Uks FREGATA Kolbuszowa2:19.51478
11.ADAMCZEWSKI, Eryk00KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:19.79475
12.KRZEKOTOWSKI, Karol00UKP Torpeda Oleśnica2:24.68428
13.SUMARA, Konrad00TS Wisła Kraków2:31.97370

14 - 15 lat

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów2:10.05590
2.MUSZYŃSKI, Wiktor01K.S.Warta Poznań2:12.46558
3.MIKHALKOV, Daniil01Jantar2:17.15503
4.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź2:18.63487
5.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań2:21.07462
6.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:25.90418
7.SZCZEREK, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:26.98409
8.JARANOWSKI, Igor01"Ósemka" Toruń2:27.65403
9.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec2:27.66403
10.SHARUPICH, Kiryl02Jantar2:30.22383
11.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa2:36.98335
12.SAKALOU, Raman02Jantar2:39.23321
13.YANKOUSKI, Matsvei02Ccor2:58.83227

12 - 13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa2:19.87474
2.WOLIŃSKI, Filip03Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:33.80357
3.KLIMETS, Mikita03Region Minsk2:39.57319
4.KUBSIK, Stanisław03TS Wisła Kraków2:43.50297
5.DANKOU, Daniil03Jantar2:45.99284
6.SZYMANEK, Adam04Omega Olkusz2:46.24282
7.SIENKIEWICZ, Aleksander03Harpun Osiecznica2:53.13250
8.BURTSAU, Maksim03Jantar2:55.81239
9.GRUL, Jakub04MKP H2O Koszalin2:55.99238
10.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa3:08.74193
11.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa3:19.68163
12.ARNAUT, Akim03Ccor3:28.31143
13.SIVITSKI, Barys03Jantar3:29.02142


<< TOP >>
Konkurencja 25
2016-02-20 - 14:39
Kobiet, 100m grzbietowy
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.RADZIK, Adrianna95Warta Poznań Masters1:12.10449
2.MACIUPA, Kinga94Swimming Masters Team Szczecin1:14.74403

A

1.BIENIAK, Agnieszka88RMKS Rybnik1:12.61440
2.PALKA, Paulina91TS Wisła Kraków1:14.44408

C

1.DYCH, Agnieszka80MUKS Rekin Bydgoszcz1:47.85134

D

1.DOUHAL, Alena74Neptun1:15.71388
2.WATROBA, Barbara73Mks Rokita Brzeg Dolny3:14.0423

E

1.KADEN, Heike70KSC Strausberg1:41.25162

F

1.PUTOWSKA, Małgorzata62GAZ-SYSTEM Poznań1:52.30118
2.LEDE, Kerstin64KSC Strausberg1:52.70117

G

1.DEMBECKA, Rusłana57K.S.Warta Poznań2:25.7754

I

1.WOLINSKI, Marina49KSC Strausberg1:49.39128
2.BOßDORF, Helga47KSC Strausberg2:17.6664


<< TOP >>
Konkurencja 26
2016-02-20 - 14:46
Mężczyzn, 100m grzbietowy
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
A

1.GORCZYCA, Kamil88Ukp Gryf Dębica1:13.81291

C

1.SKROBISZ, Marcin77MKP H2O Koszalin1:19.64232

E

1.MATYSZCZAK, Jacek70TS Olimpia Poznań1:24.96191
2.SŁOMIŃSKI, Krzysztof71Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:40.06117

F

1.WISZNIEWSKI, Andrzej63Warsaw Masters Team2:03.0062
2.KRZEKOTOWSKI, Piotr66niezrzeszony Oleśnica2:10.7852

K

1.BENTHIN, Hans41KSC Strausberg2:23.7739


<< TOP >>
Konkurencja 27
2016-02-20 - 14:49
Kobiet, 4 x 50m dowolny
allsports.pl
8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:52.09Team Region Minsk - BelarusBLR2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
8 - 13 lat

1.Buks Warszawa 1Buks Warszawa2:05.25412
TACIAK, Martyna
PRZYBYSZ, Dominika
03
03
+0,76
+0,38
30.56
31.49
KASJANIUK, Patrycja
ŻERAŃSKA, Ula
03
03
31.36
31.84
2.MUKS "Wodnik" Łask 1MUKS "Wodnik" Łask2:08.57381
KOWAL, Magdalena
ŻYŁA, Paulina
05
03

+0,55
33.04
32.82
BŁAŻEJEWSKA, Nikola
JASIŃSKA, Martyna
03
03
+0,45
+0,15
31.71
31.00
3.WANKAN 2Klub Sportowy WANKAN Legnica2:16.42319
NOWAK, Weronika
CHMIELOWIEC, Dominika
04
04

+0,64
34.58
34.04
GRZYB, Natalia
WĘGLICKA, Jadwiga
04
04
34.84
32.96
4.UKP MANTA Jelcz-Laskowice 3UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:21.63285
KICIŃSKA, Anna
SZAMBURSKA, Martyna
04
04
32.85
32.82
WILGOSZ, Maria
KUBIAK, Paulina
05
05
36.43
39.53
5.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań2:22.03283
STACHOWIAK, Mia Sara
DĄBROWSKA, Wiktoria
05
05
35.38
38.08
WARYCH, Agata
GORZEŃ, Marta
04
03

+0,06
36.92
31.65
6.Region Minsk 1Region Minsk2:23.75272
NAHORNAYA, Nastassia
RASOLKA, Palina
04
03
+0,85
+0,89
35.87
38.91
SELIVONCHYK, Кarina
REHINIA, Yana
04
04
+0,68
+0,67
35.88
33.09
7.MKP Wągrowiec 1MKP Wągrowiec2:32.85227
HERMANN, Julia
ROBASZKIEWICZ, Julia
05
04
37.72
37.70
PILARSKA, Natalia
WOLNA, Wiktoria
03
03
36.67
40.76

14 lat i starsi

1.UKS Shark Rudna 1UKS Shark Rudna1:50.45601
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
ADAMCZYK, Wiktoria
HARTLIEB, Klaudia
00
00
29.68
29.07
WĘCKOWSKA, Ewa
KITA, Katarzyna
99
95
26.17
25.53
2.WANKANKlub Sportowy WANKAN Legnica1:52.65567
FARYNA, Patrycja
WIELIŃSKA, Paulina
01
02
+0,90
+0,63
28.95
28.25
CIESIUL, Karolina
FIEDKIEWICZ, Kornelia
01
01
+0,21
+0,42
28.76
26.69
3.REKIN ŚWIEBODZICEKlub Sportowy REKIN Świebodzic1:53.09560
GAJDOWSKA, Agnieszka
POPIEL, Vanessa
95
00
+0,66
+0,45
27.19
29.03
ZAWADZKA, Hanna
OBAJTEK, Aleksandra
02
03
+0,56
+0,43
27.95
28.92
4.UKP MANTA Jelcz-Laskowice 1UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:53.84549
RASZCZUK, Zofia
ZOGLOWEK, Joanna
02
02
+0,64
+0,08
27.72
28.54
BARTYZEL, Aleksandra
KICIŃSKA, Julia
98
01
+0,2328.53
29.05
5.UKP Torpeda Oleśnica 1UKP Torpeda Oleśnica1:57.31502
JANIK, Julia
PISKORSKA, Adela
02
03
+0,71
+0,87
29.23
30.12
KRZYWAK, Maria
SZWABIŃSKA, Adrianna
99
03
+0,2029.76
28.20
6.Iskra Konin 1Iskra Konin1:59.13479
GABRYSZAK, Martyna
ŁUCZAK, Marta
01
99
+0,73
+0,49
30.46
31.00
WRÓBEL, Julia
KOTWAS, Aleksandra
03
01
+0,44
+0,49
28.82
28.85
7.KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:03.03435
JAKUBCZAK, Martyna
ŁUCZAK, Katarzyna
02
02
+0,75
+0,53
30.41
30.98
SZYMAŃSKA, Wiktoria
DOMŻOL, Zuzanna
02
02
+0,96
+0,52
31.06
30.58
8."Ósemka" Toruń 1"Ósemka" Toruń2:04.41421
KRÓLIKOWSKA, Paulina
MILEWICZ, Natalia
01
01
+0,78
+0,17
31.53
29.73
FRANKIEWICZ, Zuzanna
GRABOWSKA, Zuzanna
01
01
+0,34
+0,09
32.96
30.19
9.UKS Fala Swarzędz 1UKS Fala Swarzędz2:04.97415
BARCZYK, Dominika
RADOSZ, Joanna
01
97
30.00
34.08
NOWICKA, Weronika
GRYGIER, Aleksandra
00
99
30.43
30.46
10.UKP MANTA Jelcz-Laskowice 2UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:07.68389
ZATORSKA, Agata
MUSZYŃSKA, Majka
01
02
+0,68
+0,52
29.64
30.70
SZYMKOWIAK, Aleksandra
SOJKA, Matylda
02
00
+0,79
+0,45
33.58
33.76


<< TOP >>
Konkurencja 28
2016-02-20 - 14:55
Mężczyzn, 4 x 50m dowolny
allsports.pl
8 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:36.56Team Skify - RussiaRUS2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
8 - 13 lat

1.Buks Warszawa 1Buks Warszawa1:57.48324
URYNIUK, Paweł
PRZYBYSZ, Mateusz
03
03
+0,58
+0,26
27.11
28.89
MARKOWSKI, Kacper
KORCZAK, Jakub
03
03
29.11
32.37
2.UKS CITYZEN Poznań 3UKS CITYZEN Poznań2:06.27261
MAZUREK, Jakub
KULIG, Nicolas
03
04
+0,54
+0,06
31.29
31.74
JARUGA, Szymon
MAKOWSKI, Dominik
03
03
+0,1232.44
30.80
3.KS Neptun Świdnica 1KS Neptun Świdnica2:07.05256
KAWAŁKO, Patryk
DZIENIAKOWSKI, Jakub
03
04

+0,35
32.40
32.04
WOROBIEC, Daniel
CEBULA, Oskar
03
03
+0,7132.86
29.75
4.Region Minsk 1Region Minsk2:08.83246
PATSANOVICH, Yan
ADNAKONNY, Ryhor
04
03
+0,58
+0,40
32.60
33.13
FERESHTIAN, Nick
KLIMETS, Mikita
03
03
+0,68
+0,53
32.49
30.61
5.KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:09.32243
BIEDKA, Mikołaj
MOCZULSKI, Maksymilian
03
03
+0,84
+0,35
30.00
32.91
PRZYSIECKI, Kamil
KŁYS, Wiktor
03
03

+0,35
36.46
29.95
6.MKP H2O Koszalin 1MKP H2O Koszalin2:11.83229
GRUL, Jakub
CISZKOWSKI, Konrad
04
03
+0,75
+0,37
32.93
32.02
ZAWALICH, Oskar
ZWIEFKA, Mikołaj
04
03

+0,61
34.66
32.22
7.MUKS "Wodnik" Łask 1MUKS "Wodnik" Łask2:13.24222
WIDAWSKI, Jakub
GRZEGORZEWSKI, Bartosz
04
04
+0,61
-0,01
36.94
32.78
SZCZEPAŃSKI, Jakub
BERBELSKI, Adam
03
03
+0,47
+0,60
34.13
29.39
8.Legia Warszawa 2Legia Warszawa2:16.26208
WOŁOSZKO, Stanisław
KURDELSKI, Filip
04
04
32.78
35.92
GŁĄBIŃSKI, Kamil
KOSS, Konstanty
04
04
34.67
32.89
9.MKP Szczecin 1MKP Szczecin2:22.76181
JANOWSKI, Damian
SZPALER, Jakub
05
05
+0,7835.90
35.67
DOBOSZ, Ksawery
SZUKAJŁO, Kacper
05
05
34.86
36.33

14 lat i starsi

1.Uks Orka Lubań 1Uks Orka Lubań1:37.84562
KUSTO, Robert
TORBA, Kacper
98
00
+0,60
+0,46
23.99
25.28
SZKIRPAN, Jonasz
KUSTO, Rafał
97
99
+0,26
+0,39
24.89
23.68
2.UKP Torpeda Oleśnica 1UKP Torpeda Oleśnica1:42.18493
KOŁODZIEJCZYK, Sebastian
KRZEKOTOWSKI, Karol
99
00
+0,65
+0,35
26.39
25.68
KURAS, Wojciech
KWAŚNY, Michał
03
01
+0,16
+0,09
27.14
22.97
3.REKIN ŚWIEBODZICEKlub Sportowy REKIN Świebodzic1:45.65446
KNIHNICKI, Miłosz
SŁOMIŃSKI, Sebastian
02
00
+0,65
+0,45
26.52
26.01
TOKARSKI, Stanisław
OŁDAK, Jakub
02
99
+0,35
+0,40
28.63
24.49
4.UKS Shark Rudna 1UKS Shark Rudna1:46.12440
LEWKOWSKI, Patryk
TKACZYK, Konrad
99
97
+0,6325.76
25.18
SZAJNICKI, Szymon
PASIEKA, Dawid
00
03
24.96
30.22
5.Iskra Konin 1Iskra Konin1:46.23439
KAMIŃSKI, Piotr
CEZAK, Kamil
99
99
26.41
27.14
LEŚNIEWSKI, Borys
HAŁADAJ, Dawid
01
01
27.08
25.60
6."Ósemka" Toruń 1"Ósemka" Toruń1:47.68422
JARANOWSKI, Igor
WYRZYKOWSKI, Norbert
01
01
+0,78
+0,32
26.88
27.70
WIŚNIEWSKI, Jakub
KWASOWSKI, Mateusz
01
01
+0,09
+0,42
26.72
26.38
7.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań1:48.01418
GŁUSZKOWSKI, Mateusz
STACHECKI, Jan
01
02
+0,59
+0,27
27.42
28.44
KOSTYK, Teodor
JARASZKIEWICZ, Piotr
00
98
+0,31
+0,37
26.96
25.19
8.Legia Warszawa 1Legia Warszawa1:51.69378
SZABLAK, Cypis
SZABLAK, Franek
02
02
+0,82
+0,07
28.67
26.82
TRZCIONKOWSKI, Jan
SZCZĘSNY, Antoni
02
01
+0,47
+0,33
28.20
28.00
9.UKP MANTA Jelcz-Laskowice 1UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:51.99375
GILŻYŃSKI, Szymon
KWAPISZ, Arkadiusz
02
01
+0,73
+0,23
27.34
25.77
SZAMBURSKI, Cezary
WILGOSZ, Jan
01
02
26.80
32.08
10.UKS CITYZEN Poznań 2UKS CITYZEN Poznań1:55.09345
SOSIŃSKI, Bartosz
TOMCZAK, Tymoteusz
01
02
+0,67
+0,44
29.53
28.78
PLEŚNIEROWICZ, Kamil
KIJOWSKI, Filip
02
01
+0,39
+0,52
28.07
28.71
11.REKINY OSIELSKO MASTERSKlub Sportowy Rekiny Osielsko2:14.23217
GAPSKI, Dawid
GRZELAK, Jakub
01
89

+0,11
30.78
32.33
WOJCIECHOWSKI, Przemysław
DOBER, Damian
78
77

+0,44
37.71
33.41


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-02-20
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

POZnań International Swimming Cup27.24URBAŃCZYK-OLEJARCZYK, Aleksandra2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań48.64147
2.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów49.78137


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-02-20 - 15:50
Kobiet, 50m motylkowy8 lat i starsi
Wyniki Finał

POZnań International Swimming Cup28.64FOELSKE, Jade2015-02-06

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał
1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków39.26239
2.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin46.08148
3.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno46.11147
4.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków46.94140
5.MROZEK, Dominika07Klub Sportowy Rekiny Osielsko47.16138
6.BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań47.33136
7.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz50.65111
8.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska51.01109
9.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów51.64105
10.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań53.2096

10 lat

Finał
1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk39.58233
2.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin40.85212
3.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz41.89197
4.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań42.60187
5.MATJAKOWSKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz44.46164
6.MOLENDA, Hanna06Mkp Kołobrzeg44.93159
7.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska45.56153
8.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno46.33145
9.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa46.96139
10.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin47.27137

11 lat

Finał
1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków35.60321
2.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno36.09308
3.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin37.48275
4.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask37.54273
5.TŁOCZEK, Wiktoria05Mkp Kołobrzeg38.15260
6.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa Mokotów38.16260
7.CYGANEK, Nina05UKS P.S.Salwator Kraków39.43236
8.SMANTSAR, Maryia05Neptun39.78230
9.WIECZOREK, Zuzanna05K.S.Warta Poznań40.69215
10.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica41.26206

12 - 13 lat

Finał
1.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin30.11530
2.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko30.83494
3.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań30.98487
4.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec31.72454
5.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica32.62417
6.PARCHOMENKA, Veranika03Ccor32.79411
7.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa32.96404
8.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica33.51385
9.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków33.87372
10.MACIOŁA, Maja03Mks Rokita Brzeg Dolny34.04367

14 - 15 lat

Finał
1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica28.80606
2.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice29.20582
3.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic29.85544
4.KOWAL, Emilia02Omega Olkusz29.92541
5.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce30.19526
6.KOTSUR, Karina02Volna30.28521
7.BYLIŃSKA, Agnieszka02UKS Żabianka Gdańsk30.71500
8.ZAKREUSKAYA, Yelizaveta02Ccor30.79496
9.SUDNEKA, Alena01Neptun30.83494
10.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice31.17478

16 lat i starsi

Finał
1.GRZEGORCZYK, Izabella93K.S.Warta Poznań28.97596
2.LIAUSHA, Lizaveta99Goktsor29.53562
3.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa29.67554
4.POPIEL, Vanessa00Klub Sportowy REKIN Świebodzic30.05534
VALYNETS, Nika99Region Minsk30.05534
6.GAJDOWSKA, Agnieszka95Klub Sportowy REKIN Świebodzic30.07532
7.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów30.22525
8.KHALIFE, Katarina99Region Minsk30.67502
9.ŁYCZKO, Dominika99Mks Rokita Brzeg Dolny31.03485


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-02-20 - 16:10
Mężczyzn, 50m motylkowy8 lat i starsi
Wyniki Finał

POZnań International Swimming Cup24.54GOŹDZIK, Damian2016-02-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał
1.BOKHURAU, Danila07Region Minsk38.03188
2.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin45.32111

10 lat

Finał
1.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków36.80207
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka38.51181
3.BOREK, Maciej06Mkp Kołobrzeg38.74178
4.ROSTKOWSKI, Kacper06MUKS Rekin Bydgoszcz39.77164
5.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno39.91162
6.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk40.45156
7.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By41.91140
8.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań42.54134
9.CHLEBIŃSKI, Adam06UKS 307 Warszawa Mokotów43.64124
10.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar43.91122

11 lat

Finał
1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar34.28257
2.SOBORSKI, Igor05Omega Olkusz35.60229
3.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz35.84225
4.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin38.61179
5.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno39.82164
6.SKRABURSKI, Bartek05M.K.P Kontra Gniezno39.98162
7.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów40.19159
8.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska40.24158
9.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów40.60154
10.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin42.24137

12 - 13 lat

Finał
1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa28.68439
2.BONDAR, Uladzislau03Jantar29.58400
3.GAWRON, Oliwier03Koral Wrocław29.84389
4.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz30.13378
5.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica30.25374
6.NOWAKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques30.62360
7.WOLIŃSKI, Filip03Klub Sportowy REKIN Świebodzic30.93350
8.SIENKIEWICZ, Aleksander03Harpun Osiecznica31.29338
9.KLIMETS, Mikita03Region Minsk31.41334
10.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa31.71324

14 - 15 lat

Finał
1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów26.22574
2.STANKEVICH, Aleksandr01Ccor26.76540
3.MUSZYŃSKI, Wiktor01K.S.Warta Poznań26.86534
4.MIKHALKOV, Daniil01Jantar26.87534
5.JARANOWSKI, Igor01"Ósemka" Toruń27.45500
6.BARZHAKOU, Arseni01Jantar27.57494
7.PATRZYKĄT, Konrad01Iskra Konin28.22460
8.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin28.23460
9.GILŻYŃSKI, Szymon02UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.40452
10.CZAJA, Przemysław01Omega Olkusz28.71437

16 lat i starsi

Finał
1.GOSIENIECKI, Juliusz98KP Astromal Akwawit24.62694
2.KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań24.72685
3.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg24.85675
4.KUSTO, Robert98Uks Orka Lubań25.21646
5.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica25.24644
6.KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań25.70610
7.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań25.91595
8.LAPUTSКA, Bahdan99Region Minsk25.95592
9.SZKIRPAN, Jonasz97Uks Orka Lubań26.47558
10.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna27.12519


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-02-20 - 16:30
Kobiet, 50m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki Finał

POZnań International Swimming Cup27.24URBAŃCZYK-OLEJARCZYK, Aleksandra2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał
1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków40.74251
2.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska44.40193
3.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków45.46180
4.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz45.77177
5.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin46.22171
6.JAWORSKA, Inga08M.K.P Kontra Gniezno46.53168
7.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów46.89164
8.MROZEK, Dominika07Klub Sportowy Rekiny Osielsko48.10152
9.REZMER, Lena07ORKA Grudziądz50.45132
10.BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań51.99120

10 lat

Finał
1.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin40.90248
2.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska42.04228
3.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów43.39207
4.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów43.70203
5.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań44.34194
6.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno45.11184
7.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz45.25183
8.WIERUCKA, Julia06ORKA Grudziądz45.53179
9.MOLENDA, Hanna06Mkp Kołobrzeg45.62178
10.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów46.03174

11 lat

Finał
1.TŁOCZEK, Wiktoria05Mkp Kołobrzeg38.02308
2.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno38.28302
3.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin38.69293
4.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz38.81290
5.BOLEK, Tatiana05Ukp Gryf Dębica40.55254
6.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice40.87248
7.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask41.28241
8.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin41.34240
9.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa41.55236
10.LASECKA, Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów41.69234

12 - 13 lat

Finał
1.CZECHYRA, Agata03K.S.Warta Poznań31.67534
2.SZCZEPAŃSKA, Maria03K.S.Warta Poznań32.66487
3.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa32.99472
4.GROŃ, Weronika03MUKS Rekin Bydgoszcz33.32458
5.PARCHOMENKA, Veranika03Ccor33.48452
6.MACIUSZEK, Wiktoria04Ks Champion Swimming Legnica33.52450
7.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań33.56449
8.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica33.82438
9.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec35.29386
10.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa35.54378

14 - 15 lat

Finał
1.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice30.94573
2.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica31.05567
3.KULINKOVICH, Dziyana02Jantar31.59538
4.PAULIKOVICH, Alevtina02Region Minsk31.71532
5.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica32.21507
6.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz32.63488
7.PILAREK, Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica32.91476
8.SUDNEKA, Alena01Neptun33.30459
9.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz33.34458
10.GRZEGORZEWSKA, Julia01Mks Rokita Brzeg Dolny33.70443

16 lat i starsi

Finał
1.WÓJTOWICZ, Gabriela95AZS-AWFiS Gdańsk29.53659
2.WĘCKOWSKA, Ewa99UKS Shark Rudna30.68587
3.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów31.59538
4.SUKACH, Valeryia00Neptun31.64535
5.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne31.72531
6.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica31.80527
7.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce32.17509
8.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna32.24506
9.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna33.41455
10.KLAVENES MAUSETH, Marthe00Kongstensvommerne33.84438


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-02-20 - 16:50
Mężczyzn, 50m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki Finał

POZnań International Swimming Cup25.28LUDWICZAK, Piotr2016-02-20

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał
1.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin41.05167
2.OKOŃ, Wojciech07UKP Torpeda Oleśnica42.34152
3.BOKHURAU, Danila07Region Minsk44.09134
4.LIBERSKI, Mikołaj07K.S.Warta Poznań44.86128
5.SKOWRONSKI, Braian07Uks FREGATA Kolbuszowa46.39115
6.PASZKOWSKI, Szymon07CSTR Strzyżów47.10110
7.PEKAR, Adam07UKS CITYZEN Poznań47.30109
8.SZEMBORSKI, Wiktor07MKP H2O Koszalin47.76106
9.HATŁAS, Mikołaj07Iskra Konin51.1386

10 lat

Finał
1.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków38.89196
2.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By40.23177
3.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka40.29176
4.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin40.59172
5.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań40.69171
6.BOREK, Maciej06Mkp Kołobrzeg41.61160
7.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno41.82158
8.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa42.29152
9.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz43.22143
10.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk44.10134

11 lat

Finał
1.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin36.55236
2.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz36.65234
3.FILIPOVICH, Pilip05Jantar38.58201
4.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno39.35189
5.KLUCZEWSKI, Jakub05Omega Olkusz40.01180
6.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska41.13166
7.SINITSYN, Tsimafei05Jantar41.42162
8.LIS, Stanislav05Ccor41.97156
9.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno42.33152
10.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica42.79147

12 - 13 lat

Finał
1.BONDAR, Uladzislau03Jantar30.73398
2.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa31.59366
3.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź31.64364
4.HYCKOWSKI, Paweł03Klub Sportowy REKIN Świebodzic31.97353
5.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica32.28343
6.SHKUT, Kiril03Jantar33.32312
7.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz33.57305
8.SZMYT, Krzysztof03UKS Fala Swarzędz33.61304
9.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk33.65303
10.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz33.66303

14 - 15 lat

Finał
1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów28.00526
2.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek28.16517
3.MIKHALKOV, Daniil01Jantar28.24513
4.REMEZ, Anton01Jantar28.59494
5.WIATR, Wojciech01K.S.Warta Poznań28.94476
6.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin29.33458
7.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa29.79437
8.PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek30.05425
VIARMENICH, Yauheni01Jantar30.05425
10.PUZIO, Radosław01Uks Orka Lubań30.25417

16 lat i starsi

Finał
1.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg25.25717
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz26.08651
3.KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań27.10580
4.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica27.21573
5.CECERE, Marco99KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.79538
6.MAŁECKI, Mateusz98AZS-AWFiS Gdańsk28.18516
7.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne28.60494
8.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków28.64492
9.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Bałtyk Kołobrzeg28.73487
10.PISZCZOROWICZ, Bartosz99KKS Włókniarz 1925 Kalisz29.12468


<< TOP >>
Konkurencja 29
2016-02-20 - 17:30
Kobiet, 200m zmienny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.MACIUPA, Kinga94Swimming Masters Team Szczecin2:40.98463
2.PODKOWIŃSKA, Wiktoria95Swimming Masters Team Szczecin2:58.52340

A

1.BIENIAK, Agnieszka88RMKS Rybnik2:56.36352

C

1.DUDA, Anna81RMKS Rybnik2:40.85464

D

1.DOUHAL, Alena74Neptun2:59.93332
2.JARUGA, Kinga74UKS CITYZEN Poznań3:20.33240

E

1.KADEN, Heike70KSC Strausberg3:32.17202

F

1.PUTOWSKA, Małgorzata62GAZ-SYSTEM Poznań3:48.75161
2.LEDE, Kerstin64KSC Strausberg4:03.31134


<< TOP >>
Konkurencja 30
2016-02-20 - 17:35
Mężczyzn, 200m zmienny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
A

1.BAŁKA, Michał87Swimming Masters Team Szczecin2:31.47379

B

1.PIETRYKA, Bartosz86Uks FREGATA Kolbuszowa2:34.98353

C

1.SKROBISZ, Marcin77MKP H2O Koszalin2:58.17232
2.TERESZCZYŃSKI, Karol81UKS CITYZEN Poznań3:15.54176

D

1.SZNEK, Artur72UKS CITYZEN Poznań3:26.39149

E

1.MATYSZCZAK, Jacek70TS Olimpia Poznań2:57.23236
2.SŁOMIŃSKI, Krzysztof71Klub Sportowy REKIN Świebodzic3:33.44135

F

1.HRIHARAU, Siarhei66Ccor2:29.10397
2.MONASTYRSKYY, Borys66UKS CITYZEN Poznań2:54.90246
3.WISZNIEWSKI, Andrzej63Warsaw Masters Team3:41.10121
4.KRZEKOTOWSKI, Piotr66niezrzeszony Oleśnica4:03.4991

G

DYSKW.BROCKHAUS, Ralf60KSC Strausberg4:17.21
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 31
2016-02-20 - 17:45
Kobiet, 200m zmienny11 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:21.03FOELSKE, Jade2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.BARANOWSKA, Katarzyna87AZS Gdansk/SV Wuppertal2:17.21748
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce2:24.96635
3.BARTYZEL, Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:25.01634
4.WÓJTOWICZ, Gabriela95AZS-AWFiS Gdańsk2:30.14571
5.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:31.11560
6.ŁYCZKO, Dominika99Mks Rokita Brzeg Dolny2:36.62503
7.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów2:38.30487
8.VALYNETS, Nika99Region Minsk2:39.21479
9.BORCZYK, Martyna00Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:40.63466
10.PUTYRSKAYA, Kseniya00Neptun2:57.80344

14 - 15 lat

1.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:24.65639
2.KOWAL, Emilia02Omega Olkusz2:29.58578
3.OSTROWSKA, Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:29.72576
4.RASZCZUK, Zofia02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:30.25570
5.KOTSUR, Karina02Volna2:30.91562
6.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce2:32.45545
7.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:32.87541
8.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:33.04539
9.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź2:33.27537
10.CIESIUL, Karolina01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:34.11528
11.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:34.50524
12.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:37.04499
13.SUDNEKA, Alena01Neptun2:37.73492
14.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:37.90491
15.IVANOUSKAYA, Hanna02Volna2:38.84482
16.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:40.68466
17.HOLUB, Anastasiya01Goktsor2:41.37460
18.WOJTASIK, Anita02UKS Aligator Gorzyce2:42.36451
19.FRANKÓW, Agnieszka02KS Neptun Świdnica2:43.59441
20.BŁASZCZYK, Weronika02Uks Junior Kluczbork2:43.61441
21.WĘGLICKA, Julita01Klub Sportowy WANKAN Legnica2:43.94439
22.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko2:44.22436
23.KRÓLIKOWSKA, Paulina01"Ósemka" Toruń2:44.60433
24.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:45.43427
25.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:45.65425
26.PROCE, Marta02Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:46.50419
27.ŁUCZAK, Katarzyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:50.51390
28.BATSUKOVA, Karyna01Jantar2:51.51383
29.DECHNIK, Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:51.77381
30.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy2:53.08373
31.PIASKOWSKA, Magdalena01UKP Marlin3:00.37329
32.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno3:04.52307

12 - 13 lat

1.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko2:29.87574
2.GROŃ, Weronika03MUKS Rekin Bydgoszcz2:32.59544
3.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec2:33.90530
4.SZCZEPAŃSKA, Maria03K.S.Warta Poznań2:36.74502
5.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź2:37.66493
6.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz2:39.74474
7.MOŻDŻAN, Milena03Klub Sportowy WANKAN Legnica2:42.37451
8.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:43.14445
9.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-722:46.32420
10.KOZŁOWSKA, Maja04K.S.Warta Poznań2:46.78416
11.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów2:47.05414
12.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa2:48.66403
13.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica2:49.04400
14.TOMASIK, Otylia04MKS SP-63 Bydgoszcz2:49.11399
15.RACZYŃSKA, Wiktoria04SKS 137 Delfin Łodź2:49.75395
16.GŁAZIK, Dominika03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz2:50.83388
17.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:53.99367
18.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin2:56.19353
MARJAŃSKA, Agata03MUKS Rekin Bydgoszcz2:56.19353
20.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask2:56.35352
21.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków2:57.03348
22.SADOUSKAYA, Darya03Ccor2:57.35346
23.REHINIA, Yana04Region Minsk2:58.04342
24.CHRYPLEWICZ, Julia04Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:58.15342
25.ZDROJEWSKA, Maja04ORKA Grudziądz3:02.86316
26.WIDERAK, Sonia04K.S.Warta Poznań3:04.28309
27.VIASNIANKA, Alina04Ccor3:13.55266
28.SELIVONCHYK, Кarina04Region Minsk3:13.61266
29.FALKOWSKA, Natalia04Mkp Toruńczyk3:18.38247
30.SHELEG, Anna03Neptun3:18.79246
31.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa3:21.90235
DYSKW.PILARSKA, Natalia03MKP Wągrowiec3:07.86
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.NAHORNAYA, Nastassia04Region Minsk3:24.43
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

11 lat

1.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno2:58.91337
2.SMANTSAR, Maryia05Neptun3:04.97305
3.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz3:12.20272
4.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno3:14.71262
5.RAK, Wiktoria05Mks Rokita Brzeg Dolny3:17.84249
6.REZMER, Laura05ORKA Grudziądz3:17.98249
7.BATURA, Hanna05Ccor3:22.51232
8.JURCZYK, Agata05ORKA Grudziądz3:32.04202


<< TOP >>
Konkurencja 32
2016-02-20 - 18:19
Mężczyzn, 200m zmienny11 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup2:04.11CHUDY, Michał2015-02-08

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz2:04.49682
2.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań2:07.61634
3.OLENDER, Karol96AZS-AWFiS Gdańsk2:10.43593
4.BAKHURAU, Roman00Region Minsk2:11.22583
5.GOŹDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań2:11.50579
6.FRĄCZEK, Paweł98AZS-AWFiS Gdańsk2:12.61565
7.ASADCHY, Aleh00Neptun2:13.31556
8.KUBIAK, Bartłomiej99KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:13.59552
9.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa2:17.48507
10.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków2:17.65505
11.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:18.08500
12.KRZEKOTOWSKI, Karol00UKP Torpeda Oleśnica2:19.76482
13.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:23.34447
14.PAWLAS, Jakub98RMKS Rybnik2:26.25421
15.ZHUK, Maksim00Ccor2:26.92415
FRYDRYCHOWICZ, Ignacy00Klub Sportowy WANKAN Legnica2:26.92415
17.YARASHEVICH, Maksim00Neptun2:27.30412
18.DZIATKO, Artsiom00Neptun2:27.41411
19.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz2:27.73408
20.VITKOUSKI, Siarhei00Neptun2:28.68400
21.KARL, Maximilian96KSC Strausberg2:37.97334
22.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg2:40.82316
23.BIŁKO, Jakub00TS Wisła Kraków2:42.54306

14 - 15 lat

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów2:15.66527
2.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek2:16.97512
3.MIKHALKOV, Daniil01Jantar2:18.97490
4.SOLARSKI, Antoni01Klub Pływacki Koziegłowy2:19.53485
5.SYNOWIEC, Mikołaj02Omega Olkusz2:20.35476
6.WEBER, Albert01K.S.Wodnik Śrem2:20.79472
7.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:21.71463
8.PALUDO, Artsiom02Jantar2:21.83461
9.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń2:22.72453
10.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin2:24.24439
11.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź2:24.88433
12.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec2:25.89424
13.JARANOWSKI, Igor01"Ósemka" Toruń2:26.02423
14.ANTANEVICH, Yahor01Jantar2:26.21421
15.SZABLAK, Franek02Legia Warszawa2:27.00414
16.VIARMENICH, Yauheni01Jantar2:27.03414
17.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:27.21413
18.KWAPISZ, Arkadiusz01UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:27.65409
19.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica2:27.88407
20.HIBKHIN, Illia02Neptun2:28.39403
21.KISIALIOU, Andrei01Region Minsk2:28.52402
22.YURKO, Artur01Volna2:28.53402
23.KUNCHUKIN, Artsiom01Ccor2:31.09382
24.SZAMBURSKI, Cezary01UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:31.28380
25.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa2:31.57378
26.MOCZULSKI, Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:34.69355
27.PUSHKIN, Danila01Volna2:36.08346
28.PUSHKIN, Andrei01Volna2:37.26338
29.OSZUTOWSKI, Adam02M.K.P Kontra Gniezno2:37.30338
30.RYNASHKA, Vadzim02Jantar2:37.31338
31.PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek2:38.42331
32.SAKALOU, Raman02Jantar2:39.24326
33.SOBOLEVSKY, Gleb02Jantar2:41.63312
34.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:43.82299
35.MINAKOU, Pavel02Volna2:43.98298
36.YANKOUSKI, Matsvei02Ccor2:44.85294
37.HOSTSEU, Arseni02Volna2:48.00277
38.KURNOSAU, Aliaksandr02Volna2:53.57251
DYSKW.VASILYEU, Aliaksei02Polotsk2:33.41
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.WINNICKI, Juliusz01UKP Marlin3:01.97
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

12 - 13 lat

1.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz2:26.32420
2.DOPIERAŁA, Tytus03K.S.Warta Poznań2:29.61393
3.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź2:29.76392
4.NOWAKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques2:30.94383
5.GAWRON, Oliwier03Koral Wrocław2:31.44379
6.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz2:32.83369
7.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa2:33.12367
8.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica2:35.73348
9.WOLIŃSKI, Filip03Klub Sportowy REKIN Świebodzic2:35.79348
10.KLIMETS, Mikita03Region Minsk2:39.80322
11.KOPROWSKI, Marcin04MKS SP-63 Bydgoszcz2:40.17320
12.DANKOU, Daniil03Jantar2:44.48296
13.WARZOCHA, Gustaw04K.S.Warta Poznań2:45.83288
14.BURTSAU, Maksim03Jantar2:46.26286
15.MEKHTIEV, Islam03Jantar2:46.96283
16.FOMACHKIN, Uladzislau03Jantar2:46.99282
17.BIALOU, Artur03Jantar2:47.68279
18.FILIPOVICH, Mikita04Jantar2:48.32276
19.BABROU, Uladzislau03Goktsor2:48.83273
20.WOJTKOWIAK, Mateusz03K.S.Warta Poznań2:50.44266
21.SABALEUSKI, Dzmitry03Jantar2:50.58265
22.SIVITSKI, Barys03Jantar2:50.68264
23.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask2:51.99258
24.KORCZAK, Jakub03Buks Warszawa2:53.02254
25.SZENDZIELORZ, Daniel03ORKA Grudziądz2:53.21253
26.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:53.36252
27.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno2:55.10245
28.DZIENIAKOWSKI, Jakub04KS Neptun Świdnica2:56.04241
29.KAPYTSENKA, Ilya04Polotsk2:56.52239
30.FERESHTIAN, Nick03Region Minsk2:58.47231
31.GRUL, Jakub04MKP H2O Koszalin2:58.60231
32.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa2:58.91230
33.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno2:59.13229
34.MOCZULSKI, Maksymilian03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:59.99225
35.LATUSHKA, Artsiom03Ccor3:01.62219
36.MAKOVIK, Aliaksei04Ccor3:01.83219
37.LATOTSKIY, Nikolya04Ccor3:03.27214
38.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa3:04.50209
39.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask3:06.41203
40.ZAWALICH, Oskar04MKP H2O Koszalin3:08.65196
41.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna3:08.66196
42.TAPALCHAN, Makar03Jantar3:11.08188
43.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno3:11.34188
44.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica3:11.59187
45.ARNAUT, Akim03Ccor3:15.09177
46.CISZKOWSKI, Konrad03MKP H2O Koszalin3:21.09162
47.PRZYSIECKI, Kamil03KKS Włókniarz 1925 Kalisz3:23.75155
48.MIKHED, Anton04Ccor3:24.44154
49.HALDOBIN, Dzmitry04Ccor3:35.15132
DYSKW.SHCHEPANOUSKI, Yan03Ccor3:09.83
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.SOKOŁOWSKI, Dobromir04UKS CITYZEN Poznań3:15.90
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
NIE UK.BONDAR, Uladzislau03Jantar

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar2:50.47265
2.SZYMAŃSKI, Igor05MKS NIelba Wągrowiec3:00.27224
3.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno3:05.35206
4.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno3:10.17191
5.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska3:11.54187
6.DANILCHYK, Nikita05Region Minsk3:13.80181
7.ARLOU, Tsimafei05Ccor3:14.61178
8.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno3:18.97167
9.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów3:22.18159
10.ANTONAU, Dzmitry05Jantar3:24.31154
SINITSYN, Tsimafei05Jantar3:24.31154
12.USAU, Bahdan05Ccor3:24.45154
13.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno3:28.35145


<< TOP >>
Konkurencja 33
2016-02-20 - 19:10
Kobiet, 100m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:12.60AŚCIUKIEWICZ, Marta2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.KIT, Zuzanna97KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:12.28652
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań1:13.81612
3.BARTYZEL, Aleksandra98UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:16.03560
4.AŚCIUKIEWICZ, Marta00Mkp Kołobrzeg1:16.62547
5.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:17.31533
6.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce1:17.55528
7.GRYGIER, Aleksandra99UKS Fala Swarzędz1:17.71525
8.KALPAKOVA, Darya99Region Minsk1:18.16516
9.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów1:18.74504
10.WAWRZYNKIEWICZ, Aleksandra99K.S.Warta Poznań1:20.62470
11.PODLEŚNY, Emilia00TS Wisła Kraków1:22.64436
12.TANGEN, Astrid00Kongstensvommerne1:23.24427
13.TSERASHKOVA, Kseniya00Region Minsk1:33.18304
14.KADEN, Sofie98KSC Strausberg1:33.55301

14 - 15 lat

1.MICHALAK, Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:14.95585
2.ZAKREUSKAYA, Yelizaveta02Ccor1:15.00584
3.BURA, Dominika01UKS Aligator Gorzyce1:15.89563
4.LARYNA, Katsiaryna02Jantar1:16.58548
5.HAMMER, Mathilde02Kongstensvommerne1:17.47530
6.KNUDSEN, Sandra01Kongstensvommerne1:17.54528
7.KAVALIOVA, Anhelna01Jantar1:17.74524
8.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce1:17.78523
9.JAKUBCZAK, Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:18.47510
10.FARYNA, Patrycja01Klub Sportowy WANKAN Legnica1:20.35475
11.BAHUSHEVICH, Maryia02Jantar1:20.36474
12.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń1:20.82466
13.ZATORSKA, Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:20.84466
14.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź1:21.05462
15.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz1:22.86433
16.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:23.27426
17.MILEWICZ, Natalia01"Ósemka" Toruń1:23.98416
18.GLEJZER, Marcelina02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:24.11414
19.JENSEN, Linnea02Kongstensvommerne1:25.21398
20.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko1:25.34396
21.JADCZAK, Monika01Ks Krotosz1:25.77390
22.LEWICKA, Oliwia02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:25.81390
23.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń1:25.85389
24.KRUTAVA, Karyna02Jantar1:26.95374
25.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:27.09373
26.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:27.28370
27.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica1:29.58342
28.LELONH, Alina02Jantar1:29.65342
29.GRABOWSKA, Zuzanna01"Ósemka" Toruń1:30.52332
30.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno1:33.13305
31.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko1:35.78280
32.SWIĄTEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:37.15268
33.MACIEJEWSKA, Natalia02Orka Iława1:39.02253

12 - 13 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:16.99540
2.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:18.46510
3.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask1:20.48472
4.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko1:21.35457
5.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:22.19443
6.MALINA, Amelia03KS Górnik Sosnowiec1:22.84433
7.CZECHYRA, Agata03K.S.Warta Poznań1:23.10429
8.PETRASH, Sviatlana03Volna1:23.52423
9.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa1:24.25412
10.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-721:24.66406
11.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:24.87403
12.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques1:25.05400
13.BIGUS, Wiktoria03Ukp Gryf Dębica1:25.08400
14.CELMER, Wiktoria03K.S.Warta Poznań1:26.25384
15.MALISZEWSKA, Zuzanna04MKP H2O Koszalin1:27.63366
16.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz1:27.64366
17.BŁYSKUŃ, Amelia04Omega Olkusz1:27.65366
18.SCHAB, Zuzanna03TS Wisła Kraków1:29.01349
19.GŁAZIK, Dominika03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:29.65342
20.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń1:29.71341
21.TRATSEUSKAYA, Viktoryia03Neptun1:31.25324
22.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:31.61320
23.GAŁKA, Katarzyna04Omega Olkusz1:32.40312
24.WĘGLICKA, Jadwiga04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:33.32303
25.ŁAKOMIAK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:33.56300
26.GRINIG, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:34.79289
27.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań1:34.81289
28.BIELAWNA, Julia04Ks Krotosz1:34.95287
29.BRATUS, Patrycja03Ukp Gryf Dębica1:35.10286
30.KUTYŁO, Maria04Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:35.72281
31.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask1:35.88279
32.PIATRASHKA, Palina03Ccor1:36.00278
33.RASOLKA, Palina03Region Minsk1:36.61273
34.PILARSKA, Natalia03MKP Wągrowiec1:37.74263
35.CHMIELOWIEC, Dominika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:38.12260
36.WARDEŃSKA, Emma04K.S.Warta Poznań1:38.25259
37.CIAMCIAK, Mikela04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:38.92254
38.ZHAVARONAK, Aliautsina04Ccor1:40.77240
39.CHARAPAN, Karalina03Neptun1:40.78240
40.JANISZEWSKA, Wiktoria04UKP Marlin1:41.12238
41.NOWAK, Weronika04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:41.57235
42.ALEXANDROVA, Olga04Jantar1:42.60228
43.DYMEK, Aleksandra04K.S.Warta Poznań1:42.94225
44.GRZYB, Natalia04Klub Sportowy WANKAN Legnica1:43.89219
45.VITKOUSKAYA, Yuliya04Ccor1:45.54209
46.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec1:46.95201

11 lat

1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków1:27.68365
2.IDZIKOWSKA, Iga05ks Piątka Chorzów1:28.07360
3.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask1:31.41322
4.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot1:33.43302
5.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin1:36.41275
6.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec1:36.43274
7.CAJZER, Emilia05Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:37.29267
8.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz1:37.35267
9.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin1:38.37258
10.STACHOWIAK, Mia Sara05UKS CITYZEN Poznań1:39.21252
11.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno1:39.26252
12.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń1:39.31251
13.ALEINIKAVA, Mauiya05Ccor1:41.30237
14.KOSTRZEWA, Karolina05MKP Szczecin1:41.49235
15.TYCZYŃSKA, Nicole05K.S.Warta Poznań1:41.68234
16.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:42.87226
17.KASTSIUKEVICH, Aliaksandra05Ccor1:42.98225
18.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec1:45.51209
19.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz1:45.54209
20.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno1:45.63209
21.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów1:46.26205
22.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno1:48.57192
23.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:50.17184
24.SZUKAŁA, Joanna05K.S.Warta Poznań1:50.69181
25.DĄBROWSKA, Wiktoria05UKS CITYZEN Poznań1:51.62177
26.KACZMAREK, Ida05UKS Fala Swarzędz1:51.80176
27.VINJE, Telise05Kongstensvommerne1:55.10161
28.NIECHCIAŁ, Marcelina05MKP H2O Koszalin1:55.75158
29.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań1:56.70155
30.KUBIAK, Paulina05UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:56.78154
31.PROŃCZUK, Zofia05Uks Ostrobramska1:59.00146
32.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań2:07.42119

10 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk1:41.10238
2.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin1:44.08218
3.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów1:44.55215
4.BRUCKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz1:45.66208
5.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań1:46.07206
6.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska1:46.86202
7.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno1:50.20184
8.MATJAKOWSKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz1:51.38178
9.WOJCIECHOWSKA, Patrycja06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:52.32173
10.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno1:53.87166
11.WIKTORSKA, Nikola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko2:01.26138
12.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań2:03.31131


<< TOP >>
Konkurencja 34
2016-02-20 - 19:46
Mężczyzn, 100m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

POZnań International Swimming Cup1:03.25ARENTEWICZ, Jacek2015-02-07

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań1:02.25712
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.KUSTO, Robert98Uks Orka Lubań1:02.92690
3.DUDEK, Michal94Ukp Gryf Dębica1:04.06654
4.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów1:04.75633
5.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:04.78632
6.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin1:07.52558
7.KOLBERG OLSEN, Njal98Kongstensvommerne1:07.91549
8.KRAKOWIAK, Waldemar98K.S.Warta Poznań1:10.74485
9.PONICKI, Mateusz99Miejski Klub Pływacki "Szuware1:10.96481
10.STENMAN, Simon99Kongstensvommerne1:11.87463
11.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:14.45416
12.GIL, Bartosz99UPKS Wodnik Rawicz1:16.25387
13.SKACHKO, Siarhei00Jantar1:17.05375
14.KUSZTELAK, Filip00UPKS Wodnik Rawicz1:17.39371
15.NOWAKOWSKI, Hubert00Iskra Konin1:17.87364
16.TSIUNIS, Yan99Neptun1:18.44356
17.SELIAUSKI, Siarhei00Neptun1:18.90350
18.SAICHYK, Mikhail00Jantar1:19.68339
19.OLBERT, Gabriel00Mks Rokita Brzeg Dolny1:22.81302

14 - 15 lat

1.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń1:09.98501
2.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń1:10.43492
3.VORANAU, Aliaksei01Neptun1:10.73486
4.MUSZYŃSKI, Wiktor01K.S.Warta Poznań1:11.10478
5.KOVALEV, Philip02Ccor1:11.55469
6.MENCEL, Miłosz02UKS Aligator Gorzyce1:15.26403
7.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź1:15.31402
8.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce1:15.37401
9.STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz1:15.79395
10.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów1:15.83394
11.BUDRYTSOU, Daniil01Jantar1:15.87393
12.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań1:16.13389
13.REMEZ, Anton01Jantar1:16.47384
14.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń1:17.25373
15.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz1:17.58368
16.KNIHNICKI, Miłosz02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:18.42356
17.HRYSHCHANKA, Ihar01Jantar1:18.61354
18.BAKUNCHYK, Valery01Jantar1:19.23345
19.KIJOWSKI, Filip01UKS CITYZEN Poznań1:19.66340
20.BARTASH, Maksim02Jantar1:21.07322
21.DAMSZ, Andrzej02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:21.63316
22.ŁUBIK, Maciej02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:22.48306
23.YAKOUCHYK, Kiryl02Polotsk1:23.68293
24.WYRZYKOWSKI, Norbert01"Ósemka" Toruń1:24.11289
25.HAURILAU, Andrei02Polotsk1:24.14288
26.SZKIRPAN, Michał02Uks Orka Lubań1:25.05279
27.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce1:25.29277
28.KASMOLSKI, Hleb01Region Minsk1:25.43275
29.RAZDABARYN, Hleb01Volna1:26.42266
30.ZAVADA, Aliaksei02Jantar1:27.76254
31.LOCSEI, Martin01Kongstensvommerne1:28.31249
32.ALEKSANDROWICZ, MIchał02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:29.27241
33.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:31.87221
34.HELGESEN, Sebastian01Kongstensvommerne1:32.18219
35.WINNICKI, Juliusz01UKP Marlin1:33.29211
36.NARBUTAS, Mantas02Klaipeda "Gintar" SC1:33.46210
37.MIERZEJEWSKI, Patryk02Mks Rokita Brzeg Dolny1:38.46180

12 - 13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa1:14.11422
2.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica1:14.75411
3.KAVALIOU, Aliaksei03Jantar1:15.33402
4.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:16.07390
5.DOPIERAŁA, Tytus03K.S.Warta Poznań1:16.86378
6.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz1:17.03376
7.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa1:17.63367
8.BARCZYKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques1:19.49342
9.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz1:19.80338
10.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa1:21.65315
11.KAVALENKA, Aliaksei03Jantar1:21.85313
12.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań1:24.01290
13.HATŁAS, Michał04Iskra Konin1:24.11289
14.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:25.58274
15.SINIAK, Kiryl03Ccor1:26.44266
16.BURTSAU, Maksim03Jantar1:26.67264
17.HLUSOV, Aleksei04Ccor1:26.74263
18.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa1:27.22259
19.SHKUT, Kiril03Jantar1:28.44248
20.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin1:28.58247
21.PIACHENIN, Maksim04Neptun1:28.87245
22.BOBROVSKIY, Andrey03Neptun1:30.36233
23.SKWARNICKI, Jakiub03Buks Warszawa1:30.85229
24.ZAPART, Michał04UKP Marlin1:31.63223
25.BANKOUSKI, Andrei04Region Minsk1:32.14219
26.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno1:32.15219
27.SZENDZIELORZ, Daniel03ORKA Grudziądz1:33.42210
28.SZUKAŁA, Krzysztof03K.S.Warta Poznań1:33.69209
29.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica1:33.97207
30.ANDRUKHOVICH, Ilya03Neptun1:34.19205
31.ANANENKA, Nikita04Neptun1:34.22205
32.SHCHARBINA, Daniil03Ccor1:34.36204
33.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno1:34.60203
34.NESTSIROVICH, Uladzislau04Ccor1:34.63202
35.KUDRIN, Tauheni04Ccor1:34.87201
36.STASHKEVICH, Eduard04Ccor1:35.43197
37.JONOWSKI, Michał04Orka Iława1:35.51197
38.SOSNOWSKI, Michał04MTKP Delfin Toruń1:37.82183
39.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask1:38.48180
40.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna1:39.64173
41.GÓRALCZYK, Franciszek04Uks Ostrobramska1:40.54169
42.TAPALCHAN, Makar03Jantar1:41.56164
43.KASABUKA, Maksim04Region Minsk1:42.25160
44.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno1:45.44146
45.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar1:46.02144
46.KORZENIOWSKI, Wiktor03UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:46.89140
47.MICHALSKI, Jakub03ORKA Grudziądz1:54.00116

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar1:30.64230
2.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin1:32.17219
3.KRZYŻANIAK, Rafał05MKP Szczecin1:36.94188
4.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno1:40.38170
5.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń1:41.60163
6.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin1:42.42160
7.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:42.59159
8.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno1:43.08157
9.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań1:44.86149
10.LIS, Stanislav05Ccor1:46.77141
11.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica1:47.28139
12.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno1:47.80137
13.DUMIC, Robert05Klaipeda "Gintar" SC1:52.11122
14.MĘŻYŃSKI, Michał05UKP Marlin1:53.10118
15.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno1:53.28118
16.SZYMAŃSKI, Łukasz05KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:54.76113
17.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów1:56.61108
18.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań1:59.20101
DYSKW.PALUCH, Maciej05UKS Shark Rudna1:53.16
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

10 lat

1.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin1:40.22170
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka1:40.61168
3.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz1:41.50164
4.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków1:42.97157
5.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar1:43.33155
6.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno1:45.80145
7.GROŃ, Bartosz06MUKS Rekin Bydgoszcz1:47.77137
8.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By1:49.52130
9.ROSTKOWSKI, Kacper06MUKS Rekin Bydgoszcz1:55.37111
10.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa1:56.12109
11.PAWŁOWSKI, Maksymilian06MKP H2O Koszalin1:58.93102


<< TOP >>
Konkurencja 35
2016-02-20 - 20:21
Kobiet, 100m klasyczny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
0

1.PODKOWIŃSKA, Wiktoria95Swimming Masters Team Szczecin1:34.70290

A

1.BIENIAK, Agnieszka88RMKS Rybnik1:22.75435

D

1.WATROBA, Barbara73Mks Rokita Brzeg Dolny2:38.0462

E

1.KADEN, Heike70KSC Strausberg1:36.82271

F

1.PUTOWSKA, Małgorzata62GAZ-SYSTEM Poznań1:49.26188

G

1.DEMBECKA, Rusłana57K.S.Warta Poznań2:02.63133

I

1.BOßDORF, Helga47KSC Strausberg2:01.49137

J

1.HENNIG, Marlen42KSC Strausberg2:18.2093


<< TOP >>
Konkurencja 36
2016-02-20 - 20:24
Mężczyzn, 100m klasyczny
MASTERS
20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
A

1.BAŁKA, Michał87Swimming Masters Team Szczecin1:20.11334
2.GRZELAK, Jakub89Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:32.74215

C

1.KIJOWSKI, Adam77UKS CITYZEN Poznań1:28.15251
2.PAWŁOWSKI, Grzegorz79MKP H2O Koszalin1:32.71215
3.DOBER, Damian77Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:43.18156
4.BIELAWNY, Waldemar78Ks Krotosz1:57.81105

D

1.TURSKI, Marcin76Iskra Konin1:23.57294
2.BIEDKA, Paweł76KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:30.24234
3.SOBOWIEC, Szymon76MUKS Rekin Bydgoszcz1:40.81167
4.MANTHEI, Sirko73KSC Strausberg1:46.35142

E

1.MATYSZCZAK, Jacek70TS Olimpia Poznań1:27.43257
2.SŁOMIŃSKI, Krzysztof71Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:41.75163
3.JADCZAK, Piotr70Ks Krotosz2:00.4998

F

1.WISZNIEWSKI, Andrzej63Warsaw Masters Team1:37.30186
2.KRZEKOTOWSKI, Piotr66niezrzeszony Oleśnica1:54.45114

G

1.KRZYŻYŃSKI, Tomasz59MKP H2O Koszalin1:44.60150
2.BROCKHAUS, Ralf60KSC Strausberg1:49.63130

K

1.BENTHIN, Hans41KSC Strausberg2:11.8175


<< TOP >>
Konkurencja 37
2016-02-20 - 20:30
Kobiet, 150m dowolny
Fabryka Formy
12 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup1:30.21CIEŚLAK, Joanna2015-02-08

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SOKOŁOWSKA, Diana96AZS-AWFiS Gdańsk1:28.96A
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.BARANOWSKA, Katarzyna87AZS Gdansk/SV Wuppertal1:31.05A
3.CIEŚLAK, Joanna96K.S.Warta Poznań1:31.49A
4.WĘCKOWSKA, Ewa99UKS Shark Rudna1:33.04A
5.GRZEGORCZYK, Izabella93K.S.Warta Poznań1:33.20A
6.KNUDSEN, Tiril00Kongstensvommerne1:35.19A
7.KIT, Zuzanna97KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:35.51A
8.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań1:35.72A
9.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne1:36.54A
10.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce1:37.68A
11.PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce1:37.84R
12.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce1:38.31R
13.WŁODARCZYK, Agnieszka01MKP Wągrowiec1:39.53
14.GULBRANDSEN, Mia03Kongstensvommerne1:42.09
15.HELMINSEN, Andrea01Kongstensvommerne1:42.45
16.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź1:43.28
17.KULINKOVICH, Dziyana02Jantar1:43.43
18.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:43.67
19.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna1:44.42
20.MAZIAR, Alicja02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:44.73
21.KICIŃSKA, Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:45.09
22.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa1:45.26
23.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:46.06
24.WARSZOWSKA, Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:46.62
25.SKOCZEK, Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:46.75
26.MIROWSKA, Zuzanna02TS Wisła Kraków1:46.89
27.HOIE, Othelia02Kongstensvommerne1:47.28
28.FRYSIAK, Zuzanna03UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:48.56
29.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa1:50.47
30.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:51.40
31.ISTOMINA, Darya02Ccor1:53.07
32.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa1:54.43
33.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa1:55.95
34.SOCHA, Zofia03TS Wisła Kraków1:56.69
35.GRZELCZYK, Natalia02MUKS "Wodnik" Łask1:59.38
36.SOJKA, Matylda00UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:59.95
37.KOCH, Francesca00KSC Strausberg2:02.59
38.KADEN, Sofie98KSC Strausberg2:03.61
39.CORU, Clara03Uks Ostrobramska2:03.66
40.AGATOWSKA, Julia02KS Neptun Świdnica2:05.85
41.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec2:07.44
42.PATERA, Emilia04Uks Ostrobramska2:20.87


<< TOP >>
Konkurencja 38
2016-02-20 - 20:44
Mężczyzn, 150m dowolny
Fabryka Formy
12 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup1:18.34MAJCHRZAK, Kacper2014-01-19

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PISZCZOROWICZ, Bartosz99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:20.65A
2.MAJCHRZAK, Kacper92K.S.Warta Poznań1:21.13A
3.GOŹDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań1:21.46A
4.CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz1:22.07A
5.OSSES, Arkadiusz95K.S.Warta Poznań1:23.24A
6.OLENDER, Karol96AZS-AWFiS Gdańsk1:23.93A
7.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:23.96A
8.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg1:24.12A
9.CECERE, Marco99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:24.69A
10.JENSEN NAVESTAD, Oskar98Kongstensvommerne1:26.10A
11.MAŁECKI, Mateusz98AZS-AWFiS Gdańsk1:26.37R
12.GRINDALEN, Mattis00Kongstensvommerne1:26.50R
13.FRĄCZEK, Paweł98AZS-AWFiS Gdańsk1:26.87
14.ADAMCZEWSKI, Eryk00KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:28.80
15.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne1:29.45
16.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz1:30.55
17.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Bałtyk Kołobrzeg1:31.19
18.TORBA, Kacper00Uks Orka Lubań1:31.20
19.PIĘTKA, Marcin99TS Wisła Kraków1:31.35
20.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa1:32.11
21.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz1:32.33
22.TURKIEWICZ, Maciej98Uks Orka Lubań1:32.41
23.ŚWIDERSKI, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:33.21
24.SVARSTAD, Ludvik99Kongstensvommerne1:33.25
25.MUSZYŃSKI, Jakub01MKP Wągrowiec1:33.45
26.STANISZEWSKI, Olaf01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:33.73
27.SUMARA, Konrad00TS Wisła Kraków1:34.88
28.BATOR, Kacper00TS Wisła Kraków1:35.31
29.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec1:35.77
30.BAEKLUND, Oliver01Kongstensvommerne1:36.33
31.SZCZEREK, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:36.40
32.SKJOLDEN, Kristoffer00Kongstensvommerne1:36.99
33.BOGUSZ, Michał99Uks Orka Lubań1:37.40
34.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica1:37.61
35.ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź1:37.68
36.STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz1:37.95
37.MACIĄG, Wojciech02TS Wisła Kraków1:38.07
38.STANKEVICH, Aleksandr01Ccor1:38.11
39.DANIELSEN, Emil02Kongstensvommerne1:39.08
40.STOSZEK, Szymon99UKS Aligator Gorzyce1:39.69
41.KARNEICHYK, Mikita02Ccor1:41.90
42.TOKARSKI, Stanisław02Klub Sportowy REKIN Świebodzic1:43.25
43.DROBNICKI, Szymon00Uks Orka Lubań1:43.40
44.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz1:44.82
45.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz1:45.79
46.KŁYS, Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:46.40
47.SZASTAK, Błażej03TS Wisła Kraków1:46.61
48.DOCEW, Maksymilian02TS Wisła Kraków1:46.64
49.ANDERSEN, Christian02Kongstensvommerne1:47.19
50.SKRZYSZOWSKI, Bruno03TS Wisła Kraków1:47.64
51.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica1:48.35
52.BOSIAKOV, Maksim01Klaipeda "Gintar" SC1:50.53
53.KUBSIK, Stanisław03TS Wisła Kraków1:52.54
54.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń1:52.61
55.RYŚ, Tymon02TS Wisła Kraków1:52.76
56.BIŁKO, Jakub00TS Wisła Kraków1:52.98
57.PATAPAU, Heorghi02Ccor1:54.36
58.NOWAK, Wojciech02UKS ORKA Mogilno1:57.96
59.RAISUOTIS, Feliks03Klaipeda "Gintar" SC2:01.97
60.KARDOLIŃSKI, Łukasz03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:03.33
61.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica2:05.87
62.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec2:11.26
63.NARBUTAS, Mantas02Klaipeda "Gintar" SC2:14.32


<< TOP >>
Konkurencja 39
2016-02-21 - 8:30
Kobiet, 50m dowolny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup26.20KITA, Katarzyna2014-01-18

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.SOKOŁOWSKA, Diana96AZS-AWFiS Gdańsk26.42681A
2.WÓJTOWICZ, Gabriela95AZS-AWFiS Gdańsk27.12630A
3.OLSEN, Madelene99Kongstensvommerne27.32616A
4.GAJDOWSKA, Agnieszka95Klub Sportowy REKIN Świebodzic27.41610A
5.LIAUSHA, Lizaveta99Goktsor27.85581A
6.PATOŁA, Anna99MKS Piast Głogów28.10566A
7.ADAMSKA, Alicja00UKS Aligator Gorzyce28.33552A
8.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów28.56539A
9.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa28.66533A
10.VALYNETS, Nika99Region Minsk28.80526A
11.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń28.99515R
12.ŁYCZKO, Dominika99Mks Rokita Brzeg Dolny29.16506R
13.POPIEL, Vanessa00Klub Sportowy REKIN Świebodzic29.52488
14.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica29.87471
15.HARTLIEB, Klaudia00UKS Shark Rudna29.89470
16.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna30.07462
17.GRYGIER, Aleksandra99UKS Fala Swarzędz30.33450
18.KLAVENES MAUSETH, Marthe00Kongstensvommerne30.53441
19.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin31.07419
20.PUTYRSKAYA, Kseniya00Neptun32.11379
21.WIECIŃSKA, Anna00MTKP Delfin Toruń32.40369
22.GERDESSEN, Lara98KSC Strausberg34.07317
23.TSERASHKOVA, Kseniya00Region Minsk35.05291

14 - 15 lat

1.FIEDKIEWICZ, Kornelia01Klub Sportowy WANKAN Legnica26.96641A
2.ŁUKASZEWICZ, Emilia01K.S.Warta Poznań27.89579A
3.ZAWADZKA, Hanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic28.38549A
4.KOWAL, Emilia02Omega Olkusz28.54540A
5.KOTSUR, Karina02Volna28.63535A
6.WIELIŃSKA, Paulina02Klub Sportowy WANKAN Legnica28.78527A
7.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica28.93519A
8.GÓRNA, Julia01K.S.Warta Poznań29.06512A
9.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice29.08511A
10.WŁODARCZYK, Agnieszka01MKP Wągrowiec29.10510A
11.KOTWAS, Aleksandra01Iskra Konin29.11509R
12.HOLUB, Anastasiya01Goktsor29.13508R
13.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica29.36496
14.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz29.65482
15.ISTOMINA, Darya02Ccor30.24454
16.BAHUSHEVICH, Maryia02Jantar30.31451
PLUTA, Emilia02UKS Aligator Gorzyce30.31451
18.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń30.36449
19.KLIMCZYK, Weronika02MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.44445
20.BATSUKOVA, Karyna01Jantar30.46444
21.GRABOWSKA, Zuzanna01"Ósemka" Toruń30.53441
MAZIAR, Alicja02Klub Sportowy REKIN Świebodzic30.53441
23.HOIE, Othelia02Kongstensvommerne30.67435
GABRYSZAK, Martyna01Iskra Konin30.67435
25.PAZNIAK, Lidziya02Ccor30.69434
26.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec30.78430
27.HELMINSEN, Andrea01Kongstensvommerne30.92425
28.MUSZYŃSKA, Majka02UKP MANTA Jelcz-Laskowice30.93424
29.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz30.94424
30.DUDZIAK, Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"31.07419
31.SZYMANEK, Wiktoria02Omega Olkusz31.10417
32.WARSZOWSKA, Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.17415
33.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko31.21413
34.FRANKÓW, Agnieszka02KS Neptun Świdnica31.26411
35.GRYLEWICZ, Zuzanna02Klub Sportowy REKIN Świebodzic31.30409
36.PROCE, Marta02Klub Sportowy REKIN Świebodzic31.43404
37.PACYŃSKA, Zofia02M.K.P Kontra Gniezno31.87388
38.GRZEGORZEWSKA, Julia01Mks Rokita Brzeg Dolny31.90387
39.PILAREK, Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica31.97384
40.WĘGLICKA, Julita01Klub Sportowy WANKAN Legnica32.07381
41.SKOCZEK, Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.25374
42.MIJAS, Agata02Orka Iława32.31372
43.WIAZICKA, Aleksandra02Ukp Gryf Dębica32.34371
44.BIMKIEWICZ, Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"32.39369
45.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy32.41369
46.SWIĄTEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica32.46367
47.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko32.76357
48.GRZELCZYK, Natalia02MUKS "Wodnik" Łask32.83355
49.PIASKOWSKA, Magdalena01UKP Marlin33.05348
50.URBAŃSKA, Natalia01Orka Iława33.09346
51.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń33.38337
52.UKLEJEWSKA, Oliwia02Klub Sportowy Rekiny Osielsko33.97320
53.KLUCZEWSKA, Anna02Omega Olkusz33.99320
MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno33.99320
55.AGATOWSKA, Julia02KS Neptun Świdnica34.29311
56.STENSNES-MARTINI, Julia02Kongstensvommerne34.99293
57.NAWROCKA, Alicja02M.K.P Kontra Gniezno35.15289
58.KAŃDUŁA, Zuzanna02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"36.26263
59.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko36.35261

12 - 13 lat

1.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin28.44546A
2.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica28.69532A
3.OBAJTEK, Aleksandra03Klub Sportowy REKIN Świebodzic28.85523A
4.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko29.26501A
5.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica29.79475A
6.MROŻEWSKA, Ania03Legia Warszawa29.85472A
7.MOŻDŻAN, Milena03Klub Sportowy WANKAN Legnica30.00465A
8.PARCHOMENKA, Veranika03Ccor30.08461A
9.GULBRANDSEN, Mia03Kongstensvommerne30.16458A
10.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-7230.54441A
11.JANICKA, Paula04Miejski Klub Pływacki "Szuware30.72433R
12.MROŻEK, Weronika04Mkp Kołobrzeg30.78430R
13.GAWRON, Paula04CSTR Strzyżów30.88426
14.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa30.90425
15.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask30.93424
16.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa30.98422
17.MACIUSZEK, Wiktoria04Ks Champion Swimming Legnica30.99422
18.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa31.06419
19.RYDYуSKA, Marianna04MKS SP-63 Bydgoszcz31.23412
20.SOCHA, Zofia03TS Wisła Kraków31.48402
21.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica31.58399
22.RACZYŃSKA, Wiktoria04SKS 137 Delfin Łodź31.60398
23.NOWAKOWSKA, Anna03UKS Octopus Suchy Las31.69394
24.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań31.81390
25.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa31.83389
26.GODLEWSKA, Zofia04UKS P.S.Salwator Kraków31.89387
27.JELEŃ, Katarzyna04Omega Olkusz32.07381
28.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques32.16377
29.JANIK, Wiktoria03Hydra Trzebnica32.18377
30.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin32.23375
31.KUTYŁO, Maria04Klub Sportowy REKIN Świebodzic32.92352
32.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask33.12345
33.ZDROJEWSKA, Maja04ORKA Grudziądz33.17344
34.TANGEN, Ingrid03Kongstensvommerne33.29340
35.VIASNIANKA, Alina04Ccor33.58331
36.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz33.76326
SYK, Aleksandra04UKS Jedynka Kórnik33.76326
38.SADOUSKAYA, Darya03Ccor34.36309
39.GRINIG, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"34.52305
40.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"34.84297
41.SZAFRAN, Marcelina04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"34.85296
42.SELIVONCHYK, Кarina04Region Minsk35.11290
43.GŁĄBIŃSKA, Martyna03Orka Iława35.38283
44.GRZYB, Natalia04Klub Sportowy WANKAN Legnica35.48281
45.CORU, Clara03Uks Ostrobramska35.57279
46.ALEXANDROVA, Olga04Jantar36.11266
47.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń36.19265
48.GESSNER, Jagoda04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"36.40260
49.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa36.86250
50.SZARANIEC, Patrycja04Ukp Gryf Dębica37.46239
51.JANISZEWSKA, Wiktoria04UKP Marlin37.48238
52.PATERA, Emilia04Uks Ostrobramska37.87231
53.BLIGE, Zuzanna04M.K.P Kontra Gniezno39.74200
54.POKORA, Julia04UKP Marlin40.19193
55.VITKOUSKAYA, Yuliya04Ccor41.50175
56.MALINOWSKA, Patrycja04M.K.P Kontra Gniezno41.52175
57.KULUS, Patrycja04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"42.46164
58.SKOFTERUD, Eva04Kongstensvommerne45.02137

11 lat

1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków33.53333A
2.IDZIKOWSKA, Iga05ks Piątka Chorzów33.75326A
3.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń33.80325A
4.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno33.99320A
5.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin34.56304A
6.CAJZER, Emilia05Klub Sportowy REKIN Świebodzic34.63302A
7.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice34.86296A
8.STACHOWIAK, Mia Sara05UKS CITYZEN Poznań35.04292A
9.CYGANEK, Nina05UKS P.S.Salwator Kraków35.05291A
10.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa Mokotów35.10290A
11.SMANTSAR, Maryia05Neptun35.38283R
12.REZMER, Laura05ORKA Grudziądz35.68276R
13.BOCHEŃSKA, Dominika05UKS Grot Koziegłowy36.03268
14.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica36.04268
15.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz36.22264
16.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno36.36261
17.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz36.40260
18.BOLEK, Tatiana05Ukp Gryf Dębica36.47259
19.MISA, Sandra05Ukp Gryf Dębica36.76253
20.LASECKA, Anna05UKS 307 Warszawa Mokotów36.78252
21.BATURA, Hanna05Ccor37.04247
22.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec37.12245
23.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa37.14245
24.PIOTROWSKA, Zofia05M.K.P Kontra Gniezno37.30242
25.DĄBROWSKA, Wiktoria05UKS CITYZEN Poznań37.77233
26.JURCZYK, Agata05ORKA Grudziądz37.87231
27.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń38.43221
28.DAYKOLA, Natalia05UKS 307 Warszawa Mokotów38.53219
29.KASTSIUKEVICH, Aliaksandra05Ccor38.86214
30.KLAVENES MAUSETH, Mina05Kongstensvommerne38.91213
31.LĘGA, Maja05KS Neptun Świdnica38.98212
32.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin39.04211
33.WOŹNIAK, Helena05UKS Grot Koziegłowy39.33206
34.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno39.35206
35.KACZMAREK, Ida05UKS Fala Swarzędz39.71200
36.VINJE, Telise05Kongstensvommerne39.87198
37.BARYCZA, Zuzanna05Ukp Gryf Dębica40.52188
38.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów40.83184
39.PROŃCZUK, Zofia05Uks Ostrobramska40.88183
40.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów40.99182
41.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań41.43176
42.NIECHCIAŁ, Marcelina05MKP H2O Koszalin41.57174
43.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica41.95170
44.BUDZYŃ, Patrycja05Hydra Trzebnica42.29166
45.KOSTRZEWA, Karolina05MKP Szczecin49.47103

10 lat

1.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin37.89231A
2.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań38.16226A
3.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów38.29223A
4.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin38.31223A
5.BRUCKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz38.73216A
6.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz39.10210A
7.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów39.14209A
8.WILANOWSKA, Karina06Uks Ostrobramska39.26207A
9.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów39.58202A
10.WOJCIECHOWSKA, Patrycja06Klub Sportowy Rekiny Osielsko39.68201A
11.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin39.71200R
12.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów39.81199R
13.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno40.18193
14.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów40.23193
15.WIERUCKA, Julia06ORKA Grudziądz40.26192
16.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno40.43190
17.KOŚCIELAK, Matylda06Klub Pływacki Koziegłowy40.65187
18.KAZUBSKA, Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"40.91183
19.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa41.11180
20.EICHLER, Aleksandra06KS DELFIN Oborniki41.79172
21.ZWIERZYCKA, Anna06UKS Grot Koziegłowy42.27166
22.ŁADZIAK, Nadia06MKP Szczecin42.31165
23.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin42.44164
24.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask42.65161
25.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa43.52152
26.BORODYCZ, Julia06Hydra Trzebnica43.66151
27.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań44.02147
28.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin47.35118
29.DUDA, Roksana06MKP Szczecin51.0394
DYSKW.ZIELIŃSKA, Oliwia06Hydra Trzebnica41.97
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.STAFINIAK, Matylda06Hydra Trzebnica50.78
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

8 - 9 lat

1.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków37.04247A
2.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska40.25192A
3.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin40.30192A
4.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno40.85184A
5.KRZYSIK, Zuzanna07Znicz Koszalin41.24179A
6.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków41.28178A
7.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz42.35165A
8.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów43.10156A
9.BOBKIEWICZ, Maja07UKS CITYZEN Poznań43.34154A
10.MROZEK, Dominika07Klub Sportowy Rekiny Osielsko43.58151A
11.SZARPATOWSKA, Oliwia07M.K.P Kontra Gniezno43.68150R
12.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów44.08146R
13.BARSZEWSKA, Martyna07MKS SP-63 Bydgoszcz44.74140
14.JAWORSKA, Inga08M.K.P Kontra Gniezno44.97138
15.REZMER, Lena07ORKA Grudziądz45.09137
16.STAŚKIEWICZ, Zofia07KS DELFIN Oborniki47.16119
17.SIEDLECKA, Alicja07KS DELFIN Oborniki47.20119
18.ŻYCKA, Weronika07UKS Octopus Suchy Las48.51110
19.KIEŁPIŃSKA, Nastasia07Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"48.94107
20.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań50.09100
21.STRYKOWSKA, Gabriela08UKS CITYZEN Poznań50.9495
22.ROSIN, Zofia07KS DELFIN Oborniki50.9994
23.KOZŁOWSKA, Antonina07MUKS Rekin Bydgoszcz51.0294
24.LASECKA, Maja07UKS 307 Warszawa Mokotów52.5086
25.SOBOWIEC, Amelia07MUKS Rekin Bydgoszcz54.7576
26.NAWROCKA, Natalia08MUKS "Wodnik" Łask57.5066
27.OWCZAREK, Małgorzata08UKS Octopus Suchy Las57.7665
28.POLASIK, Julia07MKS Medyk Giżycko58.6162
29.BYCZKOWSKA, Lena08MUKS Rekin Bydgoszcz59.0461
30.RYBACKA, Małgorzata08K.S.Warta Poznań1:04.4346


<< TOP >>
Konkurencja 40
2016-02-21 - 9:06
Mężczyzn, 50m dowolny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup22.89LUDWICZAK, Piotr2016-02-21

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.LUDWICZAK, Piotr96UKS Bałtyk Kołobrzeg22.89697A
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.GOŹDZIK, Damian95K.S.Warta Poznań23.03684A
3.PISZCZOROWICZ, Bartosz99KKS Włókniarz 1925 Kalisz23.62634A
4.CHUDY, Michał97UPKS Wodnik Rawicz23.66631A
5.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica23.78622A
6.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica23.83618A
7.ŁAZARECKI, Dominik98MKS Piast Głogów24.27585A
8.KOWALIK, Piotr91KU AZS UAM Poznań24.38577A
9.KOWALIK, Damian94KU AZS UAM Poznań24.45572A
10.MAŁECKI, Mateusz98AZS-AWFiS Gdańsk24.56564A
11.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Bałtyk Kołobrzeg24.65558R
12.KULESZKO, Mikołaj98MTKP Delfin Toruń24.66557R
13.GRINDALEN, Mattis00Kongstensvommerne24.97537
14.CECERE, Marco99KKS Włókniarz 1925 Kalisz24.98536
15.TKACZYK, Konrad97UKS Shark Rudna25.44508
16.JARASZKIEWICZ, Piotr98UKS CITYZEN Poznań25.45507
17.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna25.47506
18.TORBA, Kacper00Uks Orka Lubań25.48505
19.BAKHANOVICH, Aliaksandr97Region Minsk25.56500
20.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna25.58499
21.OŁDAK, Jakub99Klub Sportowy REKIN Świebodzic25.63496
22.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne25.69493
23.KALCHANKA, Ivan00Jantar25.73491
24.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz25.77488
25.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Klub Sportowy REKIN Świebodzic25.86483
26.KRZEKOTOWSKI, Karol00UKP Torpeda Oleśnica25.99476
27.KARL, Maximilian96KSC Strausberg26.29460
28.POWĄSKA, Mateusz90UKS CITYZEN Poznań26.37456
29.FRYDRYCHOWICZ, Ignacy00Klub Sportowy WANKAN Legnica26.38455
30.CHUYEU, Mikita98Neptun26.46451
31.TURKIEWICZ, Maciej98Uks Orka Lubań26.57445
32.YARASHEVICH, Maksim00Neptun26.68440
33.PABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów26.78435
34.CEZAK, Kamil99Iskra Konin26.80434
35.RIMARCHUK, Evgeniy00Region Minsk26.83433
ZHUK, Maksim00Ccor26.83433
37.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań26.89430
38.REINKE, Moritz00KSC Strausberg26.93428
39.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica26.97426
40.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz27.11419
41.PAWLAS, Jakub98RMKS Rybnik27.39407
42.GIL, Bartosz99UPKS Wodnik Rawicz27.44404
43.BARTOSZEWSKI, Jan99MKP Gdańsk27.50402
44.SOLDATOV, Egor00Neptun28.01380
45.NACHTIGALL, Thomas00KSC Strausberg28.02380
46.KUSZTELAK, Filip00UPKS Wodnik Rawicz28.13375
47.NOWAKOWSKI, Hubert00Iskra Konin28.26370
48.BOGUSZ, Michał99Uks Orka Lubań28.45363
49.OLBERT, Gabriel00Mks Rokita Brzeg Dolny28.70353
50.DANILCHIK, Maxim99Neptun28.84348
51.TSIUNIS, Yan99Neptun28.99343
52.DROBNICKI, Szymon00Uks Orka Lubań29.41328
GIBALSKI, Kajetan00Mks Rokita Brzeg Dolny29.41328

14 - 15 lat

1.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.67557A
MUSZYŃSKI, Wiktor01K.S.Warta Poznań24.67557A
3.REMEZ, Anton01Jantar24.92540A
4.MIKHALKOV, Daniil01Jantar25.47506A
5.KULPA, Michał01UKS KURORT Ciechocinek25.67494A
6.STANKEVICH, Aleksandr01Ccor25.80487A
7.ZIMNIAK, Szymon01K.S.Warta Poznań26.04473A
8.PASTERNACKI, Mikołaj01UKS KURORT Ciechocinek26.17466A
9.ANTANEVICH, Yahor01Jantar26.20465A
10.KNIHNICKI, Miłosz02Klub Sportowy REKIN Świebodzic26.23463A
11.CZAJA, Przemysław01Omega Olkusz26.37456?
KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń26.37456?
13.KWAPISZ, Arkadiusz01UKP MANTA Jelcz-Laskowice26.41454
14.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń26.46451
15.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica26.51449
16.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.68440
17.PUZIO, Radosław01Uks Orka Lubań26.74437
18.SYNOWIEC, Mikołaj02Omega Olkusz26.76436
19.WYTYK, Marcel01K.S.Warta Poznań26.78435
20.LIBERSKI, Piotr01K.S.Warta Poznań26.79435
21.BUTRYKIEWICZ, Kuba01Orka Iława26.85432
22.ŚWIDERSKI, Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz26.95427
23.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń27.06422
WRÓBLEWSKI, Kamil02Harpun Osiecznica27.06422
25.BAEKLUND, Oliver01Kongstensvommerne27.15418
26.KOVALEV, Philip02Ccor27.16417
SZABLAK, Franek02Legia Warszawa27.16417
28.LEŚNIEWSKI, Borys01Iskra Konin27.21415
29.BRDYS, Miłosz02Ks Krotosz27.23414
30.STANISZEWSKI, Olaf01KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.28412
31.URBANIAK, Sebastian01K.S.Warta Poznań27.29411
32.ZIELSKI, Oliwier01Orka Iława27.35408
33.KASMOLSKI, Hleb01Region Minsk27.41406
34.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin27.44404
35.ZIELIŃSKI, Patryk02Klub Pływacki Koziegłowy27.47403
36.BARZHAKOU, Arseni01Jantar27.52401
37.KUZNOATSOU, Mikita02Volna27.55400
38.KUNCHUKIN, Artsiom01Ccor27.56399
STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz27.56399
40.MACHYKHA, Yauhenu02Region Minsk27.67394
41.YURKO, Artur01Volna27.90385
42.BURYŁO, Krzysztof01K.S.Warta Poznań27.92384
43.JUSKOWIAK, Jakub01K.S.Warta Poznań27.99381
44.KISIALIOU, Andrei01Region Minsk28.10377
45.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa28.16374
SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa28.16374
47.WYRZYKOWSKI, Norbert01"Ósemka" Toruń28.18373
48.ZIMMERMANN, Emil02KSC Strausberg28.19373
49.MUSZYŃSKI, Jakub01MKP Wągrowiec28.24371
50.DOCEW, Maksymilian02TS Wisła Kraków28.44363
51.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce28.46362
52.BUSZ, Krystian01MTKP Delfin Toruń28.66355
53.TOKARSKI, Stanisław02Klub Sportowy REKIN Świebodzic28.77351
54.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa28.80350
55.PŁOCH, Przemysław01UKP Marlin28.85348
56.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów28.99343
57.DANIELSEN, Emil02Kongstensvommerne29.16337
58.MOCZULSKI, Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz29.18336
59.CEPUCHOWICZ, Jakub02Uks Orka Lubań29.22335
60.MUSIŃSKI, Mikołaj02Orka Iława29.26333
WATROBA, Krystian02Mks Rokita Brzeg Dolny29.26333
62.KACZMAREK, Filip02Klub Sportowy WANKAN Legnica29.27333
63.MINAKOU, Pavel02Volna29.31332
64.RYNASHKA, Vadzim02Jantar29.50325
65.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań29.60322
66.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce29.62321
67.KARNEICHYK, Mikita02Ccor29.71318
68.DAMSZ, Andrzej02Klub Sportowy REKIN Świebodzic29.77317
69.KNICHAŁ, Dominik02Harpun Osiecznica29.83315
70.HOSTSEU, Arseni02Volna29.87313
71.PUSHKIN, Andrei01Volna29.96311
72.KAZHAMIAKIN, Kiryl02Goktsor30.00309
73.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"30.04308
74.PUSHKIN, Danila01Volna30.05308
75.KOSZCZKA, Szymon02Orka Iława30.10306
76.RAZDABARYN, Hleb01Volna30.11306
77.JACUŃSKI, Maciej02Orka Iława30.30300
78.ANDERSEN, Christian02Kongstensvommerne30.46296
79.BERSIANEU, Yahor02Goktsor30.54293
80.WINNICKI, Juliusz01UKP Marlin30.61291
81.GAPSKI, Dawid01Klub Sportowy Rekiny Osielsko30.63291
82.LOCSEI, Martin01Kongstensvommerne30.72288
83.SOBORSKI, Jakub02Omega Olkusz30.76287
84.RUTKIEWICZ, Jakub01Orka Iława30.94282
85.KHARYTONAU, Dmitry01Jantar31.19275
86.KURNOSAU, Aliaksandr02Volna31.39270
87.BOSIAKOV, Maksim01Klaipeda "Gintar" SC31.45268
88.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec31.58265
89.JAKIMOWICZ, Zakhar01Region Minsk32.02254
90.PRZYBYŁOWICZ, Filip02Mks Rokita Brzeg Dolny32.10252
91.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.28248
92.MACIEJEWSKI, Szymon02M.K.P Kontra Gniezno32.44245
93.BYDAL SORENSEN, Theodor02Kongstensvommerne33.11230
94.BILSKI, Bartosz02UKP Torpeda Oleśnica33.48222
95.HELGESEN, Sebastian01Kongstensvommerne33.90214
96.RYGAŁŁO, Mikołaj02Mks Rokita Brzeg Dolny34.66200
97.MIERZEJEWSKI, Patryk02Mks Rokita Brzeg Dolny36.29175

12 - 13 lat

1.BONDAR, Uladzislau03Jantar27.05422A
2.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz27.45404A
3.MAISEYENKA, Daniil03Goktsor27.82388A
4.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz28.01380A
5.KRAWCZYK, Jakub03KP Astromal Akwawit28.23371A
ZIELIŃSKI, Konrad03UKS 190 Łódź28.23371A
7.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa28.44363A
GAWRON, Oliwier03Koral Wrocław28.44363A
9.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica28.45363A
10.WOLIŃSKI, Filip03Klub Sportowy REKIN Świebodzic28.83349A
11.HYCKOWSKI, Paweł03Klub Sportowy REKIN Świebodzic28.88347R
12.BARCZYK, Jan03Omega Olkusz29.11339R
13.SZASTAK, Błażej03TS Wisła Kraków29.20336
14.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica29.27333
15.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask29.41328
16.KOPROWSKI, Marcin04MKS SP-63 Bydgoszcz29.46327
17.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń29.54324
18.SOBOWIEC, Mateusz03MUKS Rekin Bydgoszcz29.63321
19.FILIPOVICH, Mikita04Jantar29.84314
20.KUŚ, Aleksander04Omega Olkusz29.87313
21.SHKUT, Kiril03Jantar29.98310
22.BĄKOWSKI, Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy30.02309
23.AHEICHYK, Artsiom03Region Minsk30.05308
24.KLIMETS, Mikita03Region Minsk30.07307
25.MEKHTIEV, Islam03Jantar30.27301
26.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"30.28301
27.HLUSOV, Aleksei04Ccor30.36298
28.KARCZEWSKI, Szymon03Klub Sportowy Rekiny Osielsko30.43296
29.SZYMANIAK, Aleksander03Iskra Konin30.47295
30.AURAMENKA, Danila03Goktsor30.49295
31.SZENDZIELORZ, Daniel03ORKA Grudziądz30.55293
32.PIACHENIN, Maksim04Neptun30.86284
33.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań31.01280
34.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica31.04279
35.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń31.08278
36.MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań31.22274
37.DZIENIAKOWSKI, Jakub04KS Neptun Świdnica31.29273
38.SIVITSKI, Barys03Jantar31.30272
39.SZYMANEK, Adam04Omega Olkusz31.36271
PASIEKA, Dawid03UKS Shark Rudna31.36271
41.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.44269
42.WARZOCHA, Gustaw04K.S.Warta Poznań31.51267
43.LATOTSKIY, Nikolya04Ccor31.84259
44.JASTROWICZ, Kacper03UKP Marlin31.86258
45.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica31.90257
46.PATSANOVICH, Yan04Region Minsk31.91257
47.FERESHTIAN, Nick03Region Minsk31.98255
48.ZWIEFKA, Mikołaj03MKP H2O Koszalin32.04254
49.YAUKHUTA, Pavel04Neptun32.05254
50.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno32.11252
51.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno32.23249
52.FRALOU, Aliaksandr04Neptun32.24249
53.CISZKOWSKI, Konrad03MKP H2O Koszalin32.28248
54.LATUSHKA, Artsiom03Ccor32.44245
55.GRUL, Jakub04MKP H2O Koszalin32.54242
GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanów32.54242
57.FILIPIAK, Grzegorz03KP Astromal Akwawit32.60241
58.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica32.61241
59.ADNAKONNY, Ryhor03Region Minsk32.67239
GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask32.67239
61.RAISUOTIS, Feliks03Klaipeda "Gintar" SC32.70239
62.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań32.77237
63.ARNAUT, Akim03Ccor32.80237
64.ZAPART, Michał04UKP Marlin32.81236
65.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa32.91234
66.NESTSIROVICH, Uladzislau04Ccor32.92234
67.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa33.18229
68.MANTHEI, Ferry03KSC Strausberg33.34225
69.MARKAU, Yury03Goktsor33.50222
70.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa33.57221
71.SUSZKA, Jacek04UKS Jedynka Kórnik33.68218
72.KUDRIN, Tauheni04Ccor33.79216
73.TAPALCHAN, Makar03Jantar33.83216
74.ZHARKEVICH, Kiryl04Region Minsk33.84215
75.ANDRUKHOVICH, Ilya03Neptun33.95213
76.MAKOVIK, Aliaksei04Ccor33.96213
77.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań34.05211
78.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno34.19209
79.ZIELIŃSKI, Łukasz03UKP Torpeda Oleśnica34.25208
80.FIADOTAU, Vadzim04Goktsor34.27207
81.WERMIŃSKI, Jan04UKS Fala Swarzędz34.35206
82.GÓRALCZYK, Franciszek04Uks Ostrobramska34.41205
83.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna34.42205
84.KUZMIN, Maksim04Region Minsk34.71200
85.KASABUKA, Maksim04Region Minsk34.76199
86.KOCIK, Karol04Hydra Trzebnica34.90196
87.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa35.30190
88.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask35.92180
89.SHCHEPANOUSKI, Yan03Ccor36.55171
90.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna37.16163
91.MROZEK, Marcel04Klub Sportowy Rekiny Osielsko37.80154
92.KAFFLER, Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"38.09151
93.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica38.15150
94.HALDOBIN, Dzmitry04Ccor38.19150
95.GORCZYCA, Igor04Hydra Trzebnica38.47146
96.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar38.53146
97.MIKHED, Anton04Ccor38.86142
98.SOLECKI, Paweł04Hydra Trzebnica38.94141
99.MICHALSKI, Jakub03ORKA Grudziądz39.64134
100.TOPCILKO, Nikita04Klaipeda "Gintar" SC43.01105
101.KEARNEY, Mateusz04UKS CITYZEN Poznań44.6893
102.KRUCZEK, Aleksander04UKS CITYZEN Poznań50.9163

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar31.82259A
2.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz33.17229A
3.ARLOU, Tsimafei05Ccor33.36225A
4.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno33.58220A
5.SOBORSKI, Igor05Omega Olkusz34.33206A
6.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin34.45204A
7.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin34.51203A
8.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń34.84197A
9.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów35.14192A
10.KLUCZEWSKI, Jakub05Omega Olkusz35.17192A
11.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska35.39188R
12.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin35.42188R
13.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica35.56186
14.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica35.79182
15.MAĆKOWIAK, Dawid05UKS Fala Swarzędz35.86181
16.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno36.08178
17.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin36.10177
18.ZMUDA, Michal05Ukp Gryf Dębica36.42173
19.USAU, Bahdan05Ccor36.50172
20.MEYER, Krzysztof05Klub Pływacki Koziegłowy36.58170
21.SINITSYN, Tsimafei05Jantar36.64170
22.DANILCHYK, Nikita05Region Minsk36.91166
23.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno37.00165
24.OBACZ, Eryk05CSTR Strzyżów37.13163
25.SKRABURSKI, Bartek05M.K.P Kontra Gniezno37.15163
26.PALUCH, Maciej05UKS Shark Rudna37.55158
27.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask37.97152
28.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno38.00152
29.WIERZBICKI, Igor05UKP MANTA Jelcz-Laskowice38.21149
30.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa38.44147
31.BARYSENKA, Aliaksandr05Ccor38.55146
32.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "Gintar" SC38.69144
33.JANYGA, Mateusz05UKS Grot Koziegłowy39.08140
34.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań39.39136
35.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko39.77132
36.LUBAŚ, Jakub05CSTR Strzyżów39.86132
37.JAROSZ, Kamil05CSTR Strzyżów40.01130
38.MĘŻYŃSKI, Michał05UKP Marlin40.10129
39.KRZYŻANIAK, Rafał05MKP Szczecin40.23128
40.ZIÓŁKOWSKI, Maciej05Hydra Trzebnica40.80123
41.PEKAR, Dawid05UKS CITYZEN Poznań40.88122
42.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "Gintar" SC41.51116
43.DUDA, Kacper05RMKS Rybnik41.52116
44.PEZACKI, Szymon05Klub Sportowy Rekiny Osielsko41.65115
45.ANTONAU, Dzmitry05Jantar42.27110
46.DUMIC, Robert05Klaipeda "Gintar" SC42.95105
47.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów44.2496
48.OSYPIŃSKI, Franciszek05UKS CITYZEN Poznań44.9592

10 lat

1.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków33.62220A
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka34.80198A
3.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno35.19191A
4.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin35.67184A
5.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By35.69184A
6.ROSTKOWSKI, Kacper06MUKS Rekin Bydgoszcz36.43173A
7.CHLEBIŃSKI, Adam06UKS 307 Warszawa Mokotów36.69169A
8.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa36.81167A
9.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar37.79155A
10.PUIMAN, Fiodar06Region Minsk38.56145A
11.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań38.66144R
12.ROZMIAREK, Mateusz06UKP Marlin38.87142R
13.DROGOŃ, Maciej06CSTR Strzyżów39.67133
14.RYBACKI, Mateusz06K.S.Warta Poznań39.75133
15.CHRZANOWSKI, Jędrzej06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"40.68124
16.ZIAŁA, Oskar06KS DELFIN Oborniki41.06120
17.WAWRZONEK, Borys06MKP Szczecin42.85106
18.WALIGÓRA, Łukasz06UKS Fala Swarzędz42.87106
19.ROGOZINSKI, Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"43.09104
20.KUTERA, Jakub06UKS P.S.Salwator Kraków43.56101
21.GŁĄBIŃSKI, Bruno06Legia Warszawa44.7393
22.DONIEC, Mateusz06Hydra Trzebnica49.7967

8 - 9 lat

1.BOKHURAU, Danila07Region Minsk35.18192A
2.OKOŃ, Wojciech07UKP Torpeda Oleśnica36.68169A
3.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin36.91166A
4.ZIELIŃSKI, Szymon08Klub Pływacki Koziegłowy37.92153A
5.OKOŃ, Mateusz07UKP Torpeda Oleśnica38.39147A
6.SKOWRONSKI, Braian07Uks FREGATA Kolbuszowa38.56145A
7.SZEMBORSKI, Wiktor07MKP H2O Koszalin39.62134A
8.PASZKOWSKI, Szymon07CSTR Strzyżów40.22128A
9.LIBERSKI, Mikołaj07K.S.Warta Poznań41.33118A
10.KOZŁOWSKI, Julian07MUKS Rekin Bydgoszcz43.12104A
11.HATŁAS, Mikołaj07Iskra Konin44.4095R
12.MOSKALIK, Jan08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"45.0691R
13.WOŁOSZKO, Piotr07Legia Warszawa45.7787
14.PEKAR, Adam07UKS CITYZEN Poznań47.3778
15.STACHECKI, Antek07UKS CITYZEN Poznań47.8676
16.PIETRZAK, Michał07UKS CITYZEN Poznań48.9471
17.CEBULSKI, Tobiasz07KS DELFIN Oborniki54.7850
18.PUJANEK, Aleksander07Mkp Kołobrzeg55.0650
19.SOKOŁOWSKI, Bolesław07UKS CITYZEN Poznań57.1144
20.NIEŁACNY, Wojciech07UKS CITYZEN Poznań57.4144
DYSKW.ZYGADŁO, Olivier08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"46.37
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKORŁOWSKI, Filip82Warta Poznań Masters27.42405


<< TOP >>
Konkurencja 41
2016-02-21 - 9:55
Kobiet, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup32.73CHAIKA, Kseniya2014-01-18

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.KIT, Zuzanna97KKS Włókniarz 1925 Kalisz33.40641A
2.PATOŁA, Anna99MKS Piast Głogów34.66573A
3.AŚCIUKIEWICZ, Marta00Mkp Kołobrzeg35.34541A
4.KALPAKOVA, Darya99Region Minsk35.40538A
5.SZOPA, Marta00CSTR Strzyżów35.45536A
6.ADAMCZYK, Agata99UKS Aligator Gorzyce36.22502A
7.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń36.51490A
8.WAWRZYNKIEWICZ, Aleksandra99K.S.Warta Poznań37.68446A
9.POPIEL, Vanessa00Klub Sportowy REKIN Świebodzic37.83441A
10.PODLEŚNY, Emilia00TS Wisła Kraków37.92438A
11.KADEN, Sofie98KSC Strausberg40.74353R
12.TSERASHKOVA, Kseniya00Region Minsk43.26295R

14 - 15 lat

1.ZAKREUSKAYA, Yelizaveta02Ccor33.90613A
2.MICHALAK, Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz34.89562A
3.KOWAL, Emilia02Omega Olkusz34.99557A
HAMMER, Mathilde02Kongstensvommerne34.99557A
5.LARYNA, Katsiaryna02Jantar35.66526A
6.JAKUBCZAK, Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz35.86518A
7.BURA, Julia02UKS Aligator Gorzyce36.04510A
8.KNUDSEN, Sandra01Kongstensvommerne36.05509A
9.ZOGLOWEK, Joanna02UKP MANTA Jelcz-Laskowice36.32498A
10.FARYNA, Patrycja01Klub Sportowy WANKAN Legnica36.68484A
11.KAVALIOVA, Anhelna01Jantar36.79479R
12.ROSIŃSKA, Karolina02ORKA Grudziądz36.84477R
13.OSTROWSKA, Kamila01UKS Aligator Gorzyce37.01471
14.GÓRNA, Julia01K.S.Warta Poznań37.16465
15.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń37.29460
16.RAJCA, Olivia02UKS 190 Łódź37.32459
17.SZYMKOWIAK, Aleksandra02UKP MANTA Jelcz-Laskowice37.43455
18.PAULIKOVICH, Alevtina02Region Minsk38.55416
19.GLEJZER, Marcelina02Klub Sportowy REKIN Świebodzic38.81408
20.JENSEN, Linnea02Kongstensvommerne39.15398
21.CIŻ, Zuzanna02MKS Medyk Giżycko39.42389
22.LEWICKA, Oliwia02Klub Sportowy REKIN Świebodzic39.72381
23.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica39.94374
24.DECHNIK, Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"40.01372
25.POLASIK, Natalia02MKS Medyk Giżycko40.13369
26.JADCZAK, Monika01Ks Krotosz40.44361
27.LELONH, Alina02Jantar41.01346
28.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń41.16342
29.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica41.82326
30.MĘŻYKOWSKA, Michalina02UKS FOKA Choszczno42.62308
31.UKLEJEWSKA, Oliwia02Klub Sportowy Rekiny Osielsko43.11298
32.RUDNICKA, Wiktoria02MKS Medyk Giżycko43.96281
33.STENSNES-MARTINI, Julia02Kongstensvommerne45.02261
34.ZALEWSKA, Izabela02MKS Medyk Giżycko45.27257
35.MACIEJEWSKA, Natalia02Orka Iława46.19242
36.KAŃDUŁA, Zuzanna02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"47.08228
DYSKW.SWIĄTEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica45.54
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)

12 - 13 lat

1.OBAJTEK, Aleksandra03Klub Sportowy REKIN Świebodzic35.30543A
2.KUŁAKOWSKA, Monika03MKS Medyk Giżycko36.27500A
3.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin36.64485A
4.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask36.65485A
5.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica36.70483A
6.PETRASH, Sviatlana03Volna37.74444A
7.KŁOS, Zofia04Wkn Jacques38.47419A
8.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław SSP-7238.60415A
9.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa39.06400A
10.BIGUS, Wiktoria03Ukp Gryf Dębica39.10399A
11.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa39.16397R
12.BŁYSKUŃ, Amelia04Omega Olkusz39.62384R
13.URBANIAK, Dominika03UKS 190 Łódź39.73380
14.REHINIA, Yana04Region Minsk41.06345
15.MALISZEWSKA, Zuzanna04MKP H2O Koszalin41.16342
16.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń41.17342
17.BIELAWNA, Julia04Ks Krotosz41.49334
18.ZIOBRO, Maja03Znicz Koszalin42.12319
19.GAŁKA, Katarzyna04Omega Olkusz42.22317
20.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz42.44312
21.WĘGLICKA, Jadwiga04Klub Sportowy WANKAN Legnica42.90302
22.GRINIG, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"43.04299
23.RASOLKA, Palina03Region Minsk43.10298
24.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask43.17296
25.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań43.95281
26.KUTYŁO, Maria04Klub Sportowy REKIN Świebodzic44.26275
27.BRATUS, Patrycja03Ukp Gryf Dębica44.32274
28.ZHAVARONAK, Aliautsina04Ccor45.13259
29.CHMIELOWIEC, Dominika04Klub Sportowy WANKAN Legnica45.20258
30.PIATRASHKA, Palina03Ccor45.39255
31.KUDEŁKA, Lidia03KS DELFIN Oborniki45.98245
32.JANIK, Wiktoria03Hydra Trzebnica46.36239
33.NOWAK, Weronika04Klub Sportowy WANKAN Legnica46.82232
34.CHARAPAN, Karalina03Neptun47.20227
35.CZARNECKA, Martyna03MKP Wągrowiec47.35225
36.ALEXANDROVA, Olga04Jantar47.43223
37.GESSNER, Jagoda04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"48.56208
38.TANGEN, Ingrid03Kongstensvommerne48.71206
39.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"49.62195
40.BLIGE, Zuzanna04M.K.P Kontra Gniezno50.96180
41.POKORA, Julia04UKP Marlin51.72172
42.KULUS, Patrycja04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"56.31133
43.SKOFTERUD, Eva04Kongstensvommerne1:01.50102

11 lat

1.BUŁA, Bianka05UKS P.S.Salwator Kraków40.17368A
2.IDZIKOWSKA, Iga05ks Piątka Chorzów41.14343A
3.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot41.55333A
4.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask41.66330A
5.TŁOCZEK, Wiktoria05Mkp Kołobrzeg43.98280A
6.STACHOWIAK, Mia Sara05UKS CITYZEN Poznań44.00280A
7.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin44.15277A
8.ZIELIŃSKA, Hanna05UKP Marlin44.79265A
9.CAJZER, Emilia05Klub Sportowy REKIN Świebodzic45.06261A
10.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec45.36255A
11.ALEINIKAVA, Mauiya05Ccor45.92246R
12.PAROL, Olga05UKS FOKA Choszczno46.26241R
13.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń46.65235
14.CZERWIŃSKA, Maja05MKS SP-63 Bydgoszcz46.71234
15.WILGOSZ, Maria05UKP MANTA Jelcz-Laskowice46.83232
16.KOZIKOWSKA, Katarzyna05UKS FOKA Choszczno46.97230
17.KOSTRZEWA, Karolina05MKP Szczecin48.29212
18.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec48.35211
19.KOPROWSKA, Kinga05MKS SP-63 Bydgoszcz48.72206
20.REZMER, Laura05ORKA Grudziądz48.80205
21.PIOTROWSKA, Zofia05M.K.P Kontra Gniezno49.72194
22.PIOTROWSKA, Karolina05CSTR Strzyżów49.97191
23.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin50.01190
24.JURCZYK, Agata05ORKA Grudziądz50.25188
25.DĄBROWSKA, Wiktoria05UKS CITYZEN Poznań50.30187
26.STRZELCZYK, Małgorzata05UKS FOKA Choszczno50.60184
27.NIECHCIAŁ, Marcelina05MKP H2O Koszalin51.42175
28.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń51.59173
29.PROŃCZUK, Zofia05Uks Ostrobramska52.81162
30.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań53.60155
31.RÓŻYCKA, Karolina05CSTR Strzyżów53.80153
32.VINJE, Telise05Kongstensvommerne55.43140
33.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań56.89129

10 lat

1.GAWRON, Karolina06CSTR Strzyżów49.00203A
BRUCKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz49.00203A
3.MOLENDA, Hanna06Mkp Kołobrzeg49.11201A
4.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin49.54196A
5.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin49.97191A
6.MIKOŁAJCZAK, Malwina06K.S.Warta Poznań50.57184A
7.ALEKSANDROWICZ, Hanna06UKS FOKA Choszczno50.72183A
8.KOŚCIELAK, Matylda06Klub Pływacki Koziegłowy50.81182A
9.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin50.97180A
10.MATJAKOWSKA, Julia06MUKS Rekin Bydgoszcz52.20167A
11.MĘŻYKOWSKA, Antonina06UKS FOKA Choszczno52.53164R
12.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów53.01160R
13.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin53.09159
14.WOJCIECHOWSKA, Patrycja06Klub Sportowy Rekiny Osielsko53.49156
15.DUDA, Roksana06MKP Szczecin53.90152
16.MALIK, Anastazja06UKS Grot Koziegłowy54.60146
17.WIERUCKA, Julia06ORKA Grudziądz55.50139
18.BORODYCZ, Julia06Hydra Trzebnica56.70131
19.KAZUBSKA, Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"57.08128
20.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask57.32126
21.EICHLER, Aleksandra06KS DELFIN Oborniki58.67118
22.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań59.10115
DYSKW.WIKTORSKA, Nikola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko58.49
K15 - Dotknięcie ściany jedną dłonią lub złączonymi dłońmi
NIE UK.RYPIŃSKA, Anna06UKS Grot Koziegłowy

8 - 9 lat

1.BUŁA, Maya07UKS P.S.Salwator Kraków48.85204A
2.SZOPA, Natalia07CSTR Strzyżów49.21200A
3.KAMZOL, Flawia07Siemacha ASP Kraków52.52164A
4.WADECKA, Zofia07UKS FOKA Choszczno52.75162A
5.KIEŁPIŃSKA, Nastasia07Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"55.49139A
6.MROZEK, Dominika07Klub Sportowy Rekiny Osielsko57.39126A
7.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań57.55125A
8.SZEWCZUK, Aleksandra07UKP Marlin57.77123A
9.KOZŁOWSKA, Antonina07MUKS Rekin Bydgoszcz58.39119A
10.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska58.54119A
11.REZMER, Lena07ORKA Grudziądz58.76117R
12.SZARPATOWSKA, Oliwia07M.K.P Kontra Gniezno59.03116R
13.RYDYŃSKA, Maja07MKS SP-63 Bydgoszcz59.30114
14.OWCZAREK, Małgorzata08UKS Octopus Suchy Las1:01.13104
15.STAŚKIEWICZ, Zofia07KS DELFIN Oborniki1:02.4598
16.ROSIN, Zofia07KS DELFIN Oborniki1:02.7896
17.SIEDLECKA, Alicja07KS DELFIN Oborniki1:04.5788
18.POLASIK, Julia07MKS Medyk Giżycko1:08.9672
19.BYCZKOWSKA, Lena08MUKS Rekin Bydgoszcz1:12.9061


<< TOP >>
Konkurencja 42
2016-02-21 - 10:24
Mężczyzn, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

POZnań International Swimming Cup28.92KUSTO, Rafał2016-02-21

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań28.92665A
Nowy Rekord POZnań International Swimming Cup
2.KUSTO, Robert98Uks Orka Lubań28.96662A
3.DUDEK, Michal94Ukp Gryf Dębica29.28641A
4.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz29.66616A
5.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów29.81607A
6.KAMIŃSKI, Piotr99Iskra Konin30.47569A
7.KOLBERG OLSEN, Njal98Kongstensvommerne30.92544A
8.BAKHURAU, Roman00Region Minsk31.13533A
9.BAKHANOVICH, Aliaksandr97Region Minsk31.54513A
10.JASIEWICZ, Daniel99Extreme Team Oborniki31.59510A
11.PONICKI, Mateusz99Miejski Klub Pływacki "Szuware31.61509R
12.SVARSTAD, Ludvik99Kongstensvommerne31.77502R
13.CARLSEN JOHNSEN, Andreas98Kongstensvommerne32.21481
14.KUBIAK, Bartłomiej99KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.28478
15.STENMAN, Simon99Kongstensvommerne33.07445
16.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań33.62423
17.SKACHKO, Siarhei00Jantar34.05407
18.TSIUNIS, Yan99Neptun34.90378
19.KUSZTELAK, Filip00UPKS Wodnik Rawicz35.05373
20.NOWAKOWSKI, Hubert00Iskra Konin35.13371
21.GIL, Bartosz99UPKS Wodnik Rawicz35.24367
22.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz35.64355
23.SAICHYK, Mikhail00Jantar35.81350
24.KARL, Maximilian96KSC Strausberg35.87348

14 - 15 lat

1.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń31.75502A
2.VORANAU, Aliaksei01Neptun32.60464A
3.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń32.66462A
4.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów32.73459A
5.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin33.07445A
6.KOVALEV, Philip02Ccor33.08444A
7.ZIMNIAK, Szymon01K.S.Warta Poznań33.13442A
8.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanów34.46393A
9.VASILYEU, Aliaksei02Polotsk34.61388A
10.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań34.65386A
11.NIEJADLIK, Michał02UKS Aligator Gorzyce34.86380R
12.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń34.98376R
13.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz35.20369
14.KISIALIOU, Andrei01Region Minsk35.31365
15.STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz35.36364
16.RAJCA, Wiktor02UKS 190 Łódź35.38363
17.KNIHNICKI, Miłosz02Klub Sportowy REKIN Świebodzic35.93347
18.BAKUNCHYK, Valery01Jantar36.28337
19.YAKOUCHYK, Kiryl02Polotsk36.29336
20.KIJOWSKI, Filip01UKS CITYZEN Poznań36.59328
21.DAMSZ, Andrzej02Klub Sportowy REKIN Świebodzic37.25311
22.OSZUTOWSKI, Adam02M.K.P Kontra Gniezno37.32309
23.BRDYS, Miłosz02Ks Krotosz37.57303
24.KASMOLSKI, Hleb01Region Minsk37.78298
25.SZKIRPAN, Michał02Uks Orka Lubań38.67278
26.RAZDABARYN, Hleb01Volna38.73277
27.SIDARAU, Mikita02Ccor38.98271
28.JAKIMOWICZ, Zakhar01Region Minsk39.42262
29.WATROBA, Krystian02Mks Rokita Brzeg Dolny39.47261
30.NARBUTAS, Mantas02Klaipeda "Gintar" SC39.73256
31.SCHREIBER, Patrick02UKS Aligator Gorzyce39.79255
32.LOCSEI, Martin01Kongstensvommerne40.92234
33.KURNOSAU, Aliaksandr02Volna41.55224
34.WILGOSZ, Jan02UKP MANTA Jelcz-Laskowice41.66222
35.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec41.69222
36.HELGESEN, Sebastian01Kongstensvommerne42.40211
37.MIERZEJEWSKI, Patryk02Mks Rokita Brzeg Dolny45.16174
38.RYGAŁŁO, Mikołaj02Mks Rokita Brzeg Dolny45.68168

12 - 13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa33.94411A
2.CEBULA, Oskar03KS Neptun Świdnica34.73384A
3.KAVALIOU, Aliaksei03Jantar34.89379A
4.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz35.08372A
5.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa35.55358A
6.KRAWCZYK, Jakub03KP Astromal Akwawit35.67354A
7.GROMSKI, Patryk03Ks Krotosz36.04343A
8.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica36.59328A
9.KAVALENKA, Aliaksei03Jantar37.19312A
10.BARCZYKOWSKI, Wojciech03Wkn Jacques37.20312A
11.DOBRINDT, Mikołaj03MKS SP-63 Bydgoszcz37.40307R
12.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa37.83297R
13.HATŁAS, Michał04Iskra Konin38.02292
14.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań38.53281
15.BURTSAU, Maksim03Jantar38.54281
16.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa38.57280
17.KULIG, Nicolas04UKS CITYZEN Poznań39.21267
18.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń39.59259
19.SINIAK, Kiryl03Ccor39.62258
20.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin40.42243
21.ZAPART, Michał04UKP Marlin40.61240
22.FILIPIAK, Grzegorz03KP Astromal Akwawit41.14231
23.SHCHARBINA, Daniil03Ccor41.49225
24.FIDOS, Bruno03UKS FOKA Choszczno41.58223
25.WERMIŃSKI, Jan04UKS Fala Swarzędz41.63223
26.BANKOUSKI, Andrei04Region Minsk42.05216
27.SKWARNICKI, Jakiub03Buks Warszawa42.14215
28.ANANENKA, Nikita04Neptun42.26213
PATSANOVICH, Yan04Region Minsk42.26213
30.STASHKEVICH, Eduard04Ccor42.42210
31.ZIELIŃSKI, Łukasz03UKP Torpeda Oleśnica42.47210
32.KARCZEWSKI, Szymon03Klub Sportowy Rekiny Osielsko43.64193
33.KĘSIK, Łukasz04UKS FOKA Choszczno43.96189
JONOWSKI, Michał04Orka Iława43.96189
35.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask44.37184
36.SZENDZIELORZ, Daniel03ORKA Grudziądz44.62181
37.SOSNOWSKI, Michał04MTKP Delfin Toruń45.31173
38.MANTHEI, Ferry03KSC Strausberg45.43171
39.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna45.78167
40.KASABUKA, Maksim04Region Minsk45.83167
41.PLATONENKAU, Dzmitry03Jantar47.14153
42.MIKHED, Anton04Ccor47.65148
43.KUREK, Alan04UKS FOKA Choszczno48.54140
44.GORCZYCA, Igor04Hydra Trzebnica49.02136
45.SOLECKI, Paweł04Hydra Trzebnica49.56132
46.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask49.61131
47.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica49.80130
48.KRZYŻYŃSKI, Piotr04MKP H2O Koszalin49.94129
49.MICHALSKI, Jakub03ORKA Grudziądz53.04107
50.KAFFLER, Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"56.2290

11 lat

1.FILIPOVICH, Pilip05Jantar40.91235A
2.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin43.10201A
3.GROMSKI, Adrian05Ks Krotosz44.96177A
4.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń45.05176A
5.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa Mokotów46.49160A
6.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko47.02154A
7.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05UKS FOKA Choszczno47.18153A
8.LIS, Stanislav05Ccor47.72148A
9.ANTONAU, Dzmitry05Jantar47.80147A
10.KRZYŻANIAK, Rafał05MKP Szczecin47.84147A
11.DURLIK, Michał05Hydra Trzebnica48.11144R
12.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań48.19143R
13.GRZESIK, Igor05UKS FOKA Choszczno49.11135
14.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin49.12135
15.KUREK, Kacper05UKS FOKA Choszczno49.57132
16.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask50.69123
17.MĘŻYŃSKI, Michał05UKP Marlin50.75123
18.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "Gintar" SC51.63116
19.WŁODARCZYK, Igor05UKS FOKA Choszczno51.97114
20.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań54.04102
21.PANOCHA, Jakub05CSTR Strzyżów55.7992
22.DUMIC, Robert05Klaipeda "Gintar" SC55.9591
23.DUDA, Kacper05RMKS Rybnik56.1890
24.SUCHODOLSKI, Wojciech05UKS Grot Koziegłowy56.6888
25.OSYPIŃSKI, Franciszek05UKS CITYZEN Poznań1:09.6747

10 lat

1.BOREK, Maciej06Mkp Kołobrzeg43.89190A
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawaianka46.77157A
3.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin46.79157A
4.BYCZKOWSKI, Borys06MUKS Rekin Bydgoszcz47.23152A
5.MULLAMETOW, Bahdan06Jantar47.47150A
6.LITWA, Tomasz06UKS P.S.Salwator Kraków48.02145A
7.BURZYŃSKI, Oskar06UKS FOKA Choszczno48.87137A
8.CIECHOMSKI, Rafał06UKS "TYTAN-65" przy SP 65 w By49.49132A
9.WOJCIK, Szczepan06Uks FREGATA Kolbuszowa51.37118A
10.KUDEŁKA, Piotr06KS DELFIN Oborniki51.49117A
11.WRÓBLEWSKI, Franciszek06UKS Grot Koziegłowy52.82109R
12.PAWŁOWSKI, Maksymilian06MKP H2O Koszalin56.0191R
13.ZIAŁA, Oskar06KS DELFIN Oborniki56.9187
14.GŁĄBIŃSKI, Bruno06Legia Warszawa59.3377
15.KUTERA, Jakub06UKS P.S.Salwator Kraków1:06.4654
DYSKW.WAWRZONEK, Borys06MKP Szczecin56.88
K15 - Dotknięcie ściany jedną dłonią lub złączonymi dłońmi
DYSKW.CHRZANOWSKI, Jędrzej06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:00.33
K7 - Ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie

8 - 9 lat

1.BOKHURAU, Danila07Region Minsk50.29126A
2.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin53.10107A
3.OKOŃ, Mateusz07UKP Torpeda Oleśnica54.8697A
4.HATŁAS, Mikołaj07Iskra Konin55.7892A
5.SKOWRONSKI, Braian07Uks FREGATA Kolbuszowa56.1690A
6.KOZŁOWSKI, Julian07MUKS Rekin Bydgoszcz56.2890A
7.PUJANEK, Aleksander07Mkp Kołobrzeg57.8483A
8.CEBULSKI, Tobiasz07KS DELFIN Oborniki58.2481A
9.STACHECKI, Antek07UKS CITYZEN Poznań58.7879A
10.MOSKALIK, Jan08Starachowicki Klub Pływacki "Barakuda"1:00.1773A
11.PIETRZAK, Michał07UKS CITYZEN Poznań1:01.3969R
12.NIEŁACNY, Wojciech07UKS CITYZEN Poznań1:02.6965R
13.SOKOŁOWSKI, Bolesław07UKS CITYZEN Poznań1:08.4550
DYSKW.PASZKOWSKI, Szymon07CSTR Strzyżów53.43
K15 - Dotknięcie ściany jedną dłonią lub złączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 43
2016-02-21 - 10:54
Kobiet, 400m dowolny11 lat i starsi
Wyniki