Nr  1. Mężczyzn, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  2. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  4. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  6. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  7. Kobiet, 4 x 50m zmienny  8 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  12. Dziewcząt, 50m klasyczny  11 lat
Nr  4. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  2. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  6. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  1. Mężczyzn, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  13. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 150m dowolny  Open
Nr  15. Kobiet, 150m dowolny  Open
Nr  16. Mężczyzn, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  18. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  19. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 4 x 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  23. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  14. Mężczyzn, 150m dowolny  Open
Nr  15. Kobiet, 150m dowolny  Open
Nr  16. Mężczyzn, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  18. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  19. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  23. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  25. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  28. Kobiet, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  30. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  32. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  8 lat i starsi
Nr  35. Mężczyzn, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  36. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  39. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  29. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  30. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  32. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 1500m dowolny  12 lat i starsi
Nr  36. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  37. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  38. Kobiet, 50m motylkowy  8 lat i starsi
Nr  39. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  40. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 800m dowolny  12 lat i starsi


International Swimming Cup Poznan 2017
Poznań, 21- - 23-4-2017


Konkurencja 1
2017-04-21 - 8:30
Mężczyzn, 1500m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"16:57.83626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.62
2:08.74
3:16.75
4:25.58
1:01.62
1:07.12
1:08.01
1:08.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.67
6:42.22
7:51.30
9:00.34
1:08.09
1:08.55
1:09.08
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.35
11:18.77
12:27.23
13:35.33
1:09.01
1:09.42
1:08.46
1:08.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.58
15:51.52
16:57.83
1:08.25
1:07.94
1:06.31
2.WOŹNY, Wiktor01UKS Shark Rudna17:04.79614
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.73
2:09.60
3:17.17
4:25.00
1:02.73
1:06.87
1:07.57
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.66
6:40.63
7:49.22
8:57.90
1:07.66
1:07.97
1:08.59
1:08.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.55
11:17.34
12:27.02
13:36.01
1:09.65
1:09.79
1:09.68
1:08.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.07
15:56.13
17:04.79
1:10.06
1:10.06
1:08.66
3.DEMBSKI, Patryk99MUKS Piętnastka Bydgoszcz17:08.65607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:09.33
3:16.78
4:24.77
1:02.71
1:06.62
1:07.45
1:07.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.60
6:40.76
7:49.17
8:58.25
1:07.83
1:08.16
1:08.41
1:09.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.50
11:18.78
12:27.97
13:38.36
1:10.25
1:10.28
1:09.19
1:10.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.94
16:00.17
17:08.65
1:10.58
1:11.23
1:08.48
4.MASIULIS, Gedvydas00Kauno sporto mokykla "Startas"17:44.96547
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.08
2:10.59
3:21.26
4:33.20
1:02.08
1:08.51
1:10.67
1:11.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.98
6:56.92
8:09.55
9:22.48
1:11.78
1:11.94
1:12.63
1:12.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.12
11:46.34
12:59.16
14:11.30
1:11.64
1:12.22
1:12.82
1:12.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.51
16:35.21
17:44.96
1:12.21
1:11.70
1:09.75

14 - 15 lat

1.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa16:41.76657
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:10.19
3:17.54
4:24.96
1:02.93
1:07.26
1:07.35
1:07.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.38
6:39.72
7:47.37
8:55.06
1:07.42
1:07.34
1:07.65
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.24
11:09.63
12:16.96
13:24.22
1:07.18
1:07.39
1:07.33
1:07.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.79
15:37.04
16:41.76
1:06.57
1:06.25
1:04.72
2.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa17:21.49584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.78
2:10.52
3:19.35
4:29.12
1:02.78
1:07.74
1:08.83
1:09.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.15
6:49.32
7:59.05
9:09.21
1:10.03
1:10.17
1:09.73
1:10.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.73
11:30.11
12:40.56
13:51.32
1:10.52
1:10.38
1:10.45
1:10.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.87
16:12.57
17:21.49
1:10.55
1:10.70
1:08.92
3.TRYLSKI, Wiktor03UKS TRI-Team Rumia17:22.01584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.34
2:13.04
3:22.39
4:31.86
1:04.34
1:08.70
1:09.35
1:09.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.10
6:51.89
8:02.24
9:12.43
1:10.24
1:09.79
1:10.35
1:10.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.10
11:33.59
12:43.95
13:54.33
1:10.67
1:10.49
1:10.36
1:10.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.74
16:14.74
17:22.01
1:10.41
1:10.00
1:07.27
4.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa17:58.13527
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.28
2:16.29
3:27.87
4:39.62
1:05.28
1:11.01
1:11.58
1:11.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.65
7:03.98
8:15.64
9:27.94
1:12.03
1:12.33
1:11.66
1:12.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.43
11:53.59
13:06.74
14:19.91
1:12.49
1:13.16
1:13.15
1:13.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.70
16:45.94
17:58.13
1:12.79
1:13.24
1:12.19
5.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań18:39.69470
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.80
2:25.01
3:38.16
4:51.52
1:09.80
1:15.21
1:13.15
1:13.36
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.04
7:19.50
8:34.73
9:48.19
1:13.52
1:14.46
1:15.23
1:13.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.60
12:20.43
13:37.30
14:53.34
1:15.41
1:16.83
1:16.87
1:16.04
1300m:
1400m:
1500m:
16:10.10
17:26.19
18:39.69
1:16.76
1:16.09
1:13.50
6.ZIELIŃSKI, Patryk02K.S Posnania18:43.41466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.54
2:21.40
3:35.93
4:51.13
1:07.54
1:13.86
1:14.53
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.58
7:22.93
8:38.92
9:54.59
1:15.45
1:16.35
1:15.99
1:15.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.45
12:26.26
13:41.86
14:58.37
1:15.86
1:15.81
1:15.60
1:16.51
1300m:
1400m:
1500m:
16:14.83
17:30.07
18:43.41
1:16.46
1:15.24
1:13.34
7.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań19:24.30418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.98
2:28.18
3:45.81
5:03.89
1:10.98
1:17.20
1:17.63
1:18.08
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.74
7:40.93
8:59.97
10:18.38
1:18.85
1:18.19
1:19.04
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:37.08
12:55.95
14:13.05
15:31.83
1:18.70
1:18.87
1:17.10
1:18.78
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.39
18:08.29
19:24.30
1:18.56
1:17.90
1:16.01
8.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań19:51.77390
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.61
2:31.54
3:51.35
5:11.62
1:12.61
1:18.93
1:19.81
1:20.27
500m:
600m:
700m:
800m:
6:31.52
7:52.36
9:13.61
10:34.44
1:19.90
1:20.84
1:21.25
1:20.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:54.46
13:14.94
14:35.35
15:55.99
1:20.02
1:20.48
1:20.41
1:20.64
1300m:
1400m:
1500m:
17:15.98
18:35.36
19:51.77
1:19.99
1:19.38
1:16.41

12 - 13 lat

1.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź17:49.57540
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.82
2:23.03
3:36.59
4:49.70
1:09.82
1:13.21
1:13.56
1:13.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.81
7:14.95
8:27.40
9:39.03
1:13.11
1:12.14
1:12.45
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.46
12:01.76
13:12.35
14:22.39
1:11.43
1:11.30
1:10.59
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.28
16:41.52
17:49.57
1:09.89
1:09.24
1:08.05
2.SHARAPIN, Platon04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)19:24.58418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.10
2:30.71
3:50.02
5:09.57
1:12.10
1:18.61
1:19.31
1:19.55
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.71
7:49.22
9:07.87
10:26.01
1:20.14
1:19.51
1:18.65
1:18.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:45.41
13:04.37
14:19.10
15:36.05
1:19.40
1:18.96
1:14.73
1:16.95
1300m:
1400m:
1500m:
16:54.38
18:10.41
19:24.58
1:18.33
1:16.03
1:14.17
3.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica22:01.63286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:18.90
2:47.13
4:15.30
5:44.31
1:18.90
1:28.23
1:28.17
1:29.01
500m:
600m:
700m:
800m:
7:11.30
8:41.44
10:12.26
11:44.17
1:26.99
1:30.14
1:30.82
1:31.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.96
14:42.67
16:11.44
17:42.77
1:31.79
1:26.71
1:28.77
1:31.33
1300m:
1400m:
1500m:
19:11.73
20:39.80
22:01.63
1:28.96
1:28.07
1:21.83
4.SZYMAŃSKI, Igor05Mks Nielba Wągrowiec22:09.91280
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.36
2:47.45
4:16.24
5:45.35
1:19.36
1:28.09
1:28.79
1:29.11
500m:
600m:
700m:
800m:
7:14.89
8:44.79
10:15.45
11:45.38
1:29.54
1:29.90
1:30.66
1:29.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.44
14:44.47
16:13.62
17:44.97
1:30.06
1:29.03
1:29.15
1:31.35
1300m:
1400m:
1500m:
19:16.10
20:44.13
22:09.91
1:31.13
1:28.03
1:25.78

12 lat i starsi

1.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa16:41.76657
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:10.19
3:17.54
4:24.96
1:02.93
1:07.26
1:07.35
1:07.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.38
6:39.72
7:47.37
8:55.06
1:07.42
1:07.34
1:07.65
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.24
11:09.63
12:16.96
13:24.22
1:07.18
1:07.39
1:07.33
1:07.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.79
15:37.04
16:41.76
1:06.57
1:06.25
1:04.72
2.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"16:57.83626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.62
2:08.74
3:16.75
4:25.58
1:01.62
1:07.12
1:08.01
1:08.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.67
6:42.22
7:51.30
9:00.34
1:08.09
1:08.55
1:09.08
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.35
11:18.77
12:27.23
13:35.33
1:09.01
1:09.42
1:08.46
1:08.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.58
15:51.52
16:57.83
1:08.25
1:07.94
1:06.31
3.WOŹNY, Wiktor01UKS Shark Rudna17:04.79614
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.73
2:09.60
3:17.17
4:25.00
1:02.73
1:06.87
1:07.57
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.66
6:40.63
7:49.22
8:57.90
1:07.66
1:07.97
1:08.59
1:08.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.55
11:17.34
12:27.02
13:36.01
1:09.65
1:09.79
1:09.68
1:08.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.07
15:56.13
17:04.79
1:10.06
1:10.06
1:08.66
4.DEMBSKI, Patryk99MUKS Piętnastka Bydgoszcz17:08.65607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:09.33
3:16.78
4:24.77
1:02.71
1:06.62
1:07.45
1:07.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.60
6:40.76
7:49.17
8:58.25
1:07.83
1:08.16
1:08.41
1:09.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.50
11:18.78
12:27.97
13:38.36
1:10.25
1:10.28
1:09.19
1:10.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.94
16:00.17
17:08.65
1:10.58
1:11.23
1:08.48
5.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa17:21.49584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.78
2:10.52
3:19.35
4:29.12
1:02.78
1:07.74
1:08.83
1:09.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.15
6:49.32
7:59.05
9:09.21
1:10.03
1:10.17
1:09.73
1:10.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.73
11:30.11
12:40.56
13:51.32
1:10.52
1:10.38
1:10.45
1:10.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.87
16:12.57
17:21.49
1:10.55
1:10.70
1:08.92
6.TRYLSKI, Wiktor03UKS TRI-Team Rumia17:22.01584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.34
2:13.04
3:22.39
4:31.86
1:04.34
1:08.70
1:09.35
1:09.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.10
6:51.89
8:02.24
9:12.43
1:10.24
1:09.79
1:10.35
1:10.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.10
11:33.59
12:43.95
13:54.33
1:10.67
1:10.49
1:10.36
1:10.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.74
16:14.74
17:22.01
1:10.41
1:10.00
1:07.27
7.MASIULIS, Gedvydas00Kauno sporto mokykla "Startas"17:44.96547
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.08
2:10.59
3:21.26
4:33.20
1:02.08
1:08.51
1:10.67
1:11.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.98
6:56.92
8:09.55
9:22.48
1:11.78
1:11.94
1:12.63
1:12.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.12
11:46.34
12:59.16
14:11.30
1:11.64
1:12.22
1:12.82
1:12.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.51
16:35.21
17:44.96
1:12.21
1:11.70
1:09.75
8.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź17:49.57540
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.82
2:23.03
3:36.59
4:49.70
1:09.82
1:13.21
1:13.56
1:13.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.81
7:14.95
8:27.40
9:39.03
1:13.11
1:12.14
1:12.45
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.46
12:01.76
13:12.35
14:22.39
1:11.43
1:11.30
1:10.59
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.28
16:41.52
17:49.57
1:09.89
1:09.24
1:08.05
9.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa17:58.13527
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.28
2:16.29
3:27.87
4:39.62
1:05.28
1:11.01
1:11.58
1:11.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.65
7:03.98
8:15.64
9:27.94
1:12.03
1:12.33
1:11.66
1:12.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.43
11:53.59
13:06.74
14:19.91
1:12.49
1:13.16
1:13.15
1:13.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.70
16:45.94
17:58.13
1:12.79
1:13.24
1:12.19
10.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań18:39.69470
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.80
2:25.01
3:38.16
4:51.52
1:09.80
1:15.21
1:13.15
1:13.36
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.04
7:19.50
8:34.73
9:48.19
1:13.52
1:14.46
1:15.23
1:13.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.60
12:20.43
13:37.30
14:53.34
1:15.41
1:16.83
1:16.87
1:16.04
1300m:
1400m:
1500m:
16:10.10
17:26.19
18:39.69
1:16.76
1:16.09
1:13.50
11.ZIELIŃSKI, Patryk02K.S Posnania18:43.41466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.54
2:21.40
3:35.93
4:51.13
1:07.54
1:13.86
1:14.53
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.58
7:22.93
8:38.92
9:54.59
1:15.45
1:16.35
1:15.99
1:15.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.45
12:26.26
13:41.86
14:58.37
1:15.86
1:15.81
1:15.60
1:16.51
1300m:
1400m:
1500m:
16:14.83
17:30.07
18:43.41
1:16.46
1:15.24
1:13.34
12.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań19:24.30418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.98
2:28.18
3:45.81
5:03.89
1:10.98
1:17.20
1:17.63
1:18.08
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.74
7:40.93
8:59.97
10:18.38
1:18.85
1:18.19
1:19.04
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:37.08
12:55.95
14:13.05
15:31.83
1:18.70
1:18.87
1:17.10
1:18.78
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.39
18:08.29
19:24.30
1:18.56
1:17.90
1:16.01
13.SHARAPIN, Platon04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)19:24.58418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.10
2:30.71
3:50.02
5:09.57
1:12.10
1:18.61
1:19.31
1:19.55
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.71
7:49.22
9:07.87
10:26.01
1:20.14
1:19.51
1:18.65
1:18.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:45.41
13:04.37
14:19.10
15:36.05
1:19.40
1:18.96
1:14.73
1:16.95
1300m:
1400m:
1500m:
16:54.38
18:10.41
19:24.58
1:18.33
1:16.03
1:14.17
14.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań19:51.77390
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.61
2:31.54
3:51.35
5:11.62
1:12.61
1:18.93
1:19.81
1:20.27
500m:
600m:
700m:
800m:
6:31.52
7:52.36
9:13.61
10:34.44
1:19.90
1:20.84
1:21.25
1:20.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:54.46
13:14.94
14:35.35
15:55.99
1:20.02
1:20.48
1:20.41
1:20.64
1300m:
1400m:
1500m:
17:15.98
18:35.36
19:51.77
1:19.99
1:19.38
1:16.41
15.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica22:01.63286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:18.90
2:47.13
4:15.30
5:44.31
1:18.90
1:28.23
1:28.17
1:29.01
500m:
600m:
700m:
800m:
7:11.30
8:41.44
10:12.26
11:44.17
1:26.99
1:30.14
1:30.82
1:31.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.96
14:42.67
16:11.44
17:42.77
1:31.79
1:26.71
1:28.77
1:31.33
1300m:
1400m:
1500m:
19:11.73
20:39.80
22:01.63
1:28.96
1:28.07
1:21.83
16.SZYMAŃSKI, Igor05Mks Nielba Wągrowiec22:09.91280
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.36
2:47.45
4:16.24
5:45.35
1:19.36
1:28.09
1:28.79
1:29.11
500m:
600m:
700m:
800m:
7:14.89
8:44.79
10:15.45
11:45.38
1:29.54
1:29.90
1:30.66
1:29.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.44
14:44.47
16:13.62
17:44.97
1:30.06
1:29.03
1:29.15
1:31.35
1300m:
1400m:
1500m:
19:16.10
20:44.13
22:09.91
1:31.13
1:28.03
1:25.78


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-04-21 - 8:50
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
16 lat i starsi

1.JACEVICIUTE, Ieva01Alytaus SRC5:15.06618A1:12.391:22.141:29.181:11.35
50m:
100m:
33.27
1:12.39
33.27
39.12
150m:
200m:
1:54.11
2:34.53
41.72
40.42
250m:
300m:
3:18.96
4:03.71
44.43
44.75
350m:
400m:
4:39.80
5:15.06
36.09
35.26
2.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń5:23.33572A1:14.031:25.441:30.071:13.79
50m:
100m:
35.08
1:14.03
35.08
38.95
150m:
200m:
1:57.10
2:39.47
43.07
42.37
250m:
300m:
3:24.35
4:09.54
44.88
45.19
350m:
400m:
4:47.84
5:23.33
38.30
35.49

14 - 15 lat

1.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań5:27.71549A1:12.381:27.691:35.231:12.41
50m:
100m:
33.27
1:12.38
33.27
39.11
150m:
200m:
1:56.52
2:40.07
44.14
43.55
250m:
300m:
3:27.50
4:15.30
47.43
47.80
350m:
400m:
4:52.16
5:27.71
36.86
35.55
2.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna5:39.13495A1:17.321:30.521:34.941:16.35
50m:
100m:
35.06
1:17.32
35.06
42.26
150m:
200m:
2:03.24
2:47.84
45.92
44.60
250m:
300m:
3:34.77
4:22.78
46.93
48.01
350m:
400m:
5:02.54
5:39.13
39.76
36.59
3.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa5:53.53437A1:26.631:28.861:39.431:18.61
50m:
100m:
38.61
1:26.63
38.61
48.02
150m:
200m:
2:11.29
2:55.49
44.66
44.20
250m:
300m:
3:45.28
4:34.92
49.79
49.64
350m:
400m:
5:14.97
5:53.53
40.05
38.56
4.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa6:09.56383R1:21.911:40.891:41.581:25.18
50m:
100m:
36.91
1:21.91
36.91
45.00
150m:
200m:
2:11.72
3:02.80
49.81
51.08
250m:
300m:
3:52.91
4:44.38
50.11
51.47
350m:
400m:
5:28.15
6:09.56
43.77
41.41

12 - 13 lat

1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr5:30.53535A1:16.741:25.651:36.791:11.35
50m:
100m:
35.03
1:16.74
35.03
41.71
150m:
200m:
2:00.52
2:42.39
43.78
41.87
250m:
300m:
3:31.56
4:19.18
49.17
47.62
350m:
400m:
4:55.80
5:30.53
36.62
34.73
2.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk5:35.76510A1:20.301:23.471:36.631:15.36
50m:
100m:
36.48
1:20.30
36.48
43.82
150m:
200m:
2:02.76
2:43.77
42.46
41.01
250m:
300m:
3:32.57
4:20.40
48.80
47.83
350m:
400m:
4:58.02
5:35.76
37.62
37.74
3.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)5:40.87488A1:18.151:28.111:37.701:16.91
50m:
100m:
35.54
1:18.15
35.54
42.61
150m:
200m:
2:02.57
2:46.26
44.42
43.69
250m:
300m:
3:35.50
4:23.96
49.24
48.46
350m:
400m:
5:03.65
5:40.87
39.69
37.22
4.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica5:46.09466A1:17.251:30.611:38.201:20.03
50m:
100m:
34.47
1:17.25
34.47
42.78
150m:
200m:
2:02.72
2:47.86
45.47
45.14
250m:
300m:
3:36.06
4:26.06
48.20
50.00
350m:
400m:
5:07.12
5:46.09
41.06
38.97
5.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk5:51.33446A1:19.651:30.241:38.161:23.28
50m:
100m:
34.86
1:19.65
34.86
44.79
150m:
200m:
2:05.95
2:49.89
46.30
43.94
250m:
300m:
3:38.89
4:28.05
49.00
49.16
350m:
400m:
5:10.29
5:51.33
42.24
41.04
6.MAKSYMOWICZ, Nadia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica6:35.36312R1:35.551:35.371:56.031:28.41
50m:
100m:
42.77
1:35.55
42.77
52.78
150m:
200m:
2:23.59
3:10.92
48.04
47.33
250m:
300m:
4:09.49
5:06.95
58.57
57.46
350m:
400m:
5:52.48
6:35.36
45.53
42.88

Open

1.JACEVICIUTE, Ieva01Alytaus SRC5:15.06618A1:12.391:22.141:29.181:11.35
50m:
100m:
33.27
1:12.39
33.27
39.12
150m:
200m:
1:54.11
2:34.53
41.72
40.42
250m:
300m:
3:18.96
4:03.71
44.43
44.75
350m:
400m:
4:39.80
5:15.06
36.09
35.26
2.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń5:23.33572A1:14.031:25.441:30.071:13.79
50m:
100m:
35.08
1:14.03
35.08
38.95
150m:
200m:
1:57.10
2:39.47
43.07
42.37
250m:
300m:
3:24.35
4:09.54
44.88
45.19
350m:
400m:
4:47.84
5:23.33
38.30
35.49
3.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań5:27.71549A1:12.381:27.691:35.231:12.41
50m:
100m:
33.27
1:12.38
33.27
39.11
150m:
200m:
1:56.52
2:40.07
44.14
43.55
250m:
300m:
3:27.50
4:15.30
47.43
47.80
350m:
400m:
4:52.16
5:27.71
36.86
35.55
4.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr5:30.53535A1:16.741:25.651:36.791:11.35
50m:
100m:
35.03
1:16.74
35.03
41.71
150m:
200m:
2:00.52
2:42.39
43.78
41.87
250m:
300m:
3:31.56
4:19.18
49.17
47.62
350m:
400m:
4:55.80
5:30.53
36.62
34.73
5.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk5:35.76510A1:20.301:23.471:36.631:15.36
50m:
100m:
36.48
1:20.30
36.48
43.82
150m:
200m:
2:02.76
2:43.77
42.46
41.01
250m:
300m:
3:32.57
4:20.40
48.80
47.83
350m:
400m:
4:58.02
5:35.76
37.62
37.74
6.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna5:39.13495A1:17.321:30.521:34.941:16.35
50m:
100m:
35.06
1:17.32
35.06
42.26
150m:
200m:
2:03.24
2:47.84
45.92
44.60
250m:
300m:
3:34.77
4:22.78
46.93
48.01
350m:
400m:
5:02.54
5:39.13
39.76
36.59
7.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)5:40.87488A1:18.151:28.111:37.701:16.91
50m:
100m:
35.54
1:18.15
35.54
42.61
150m:
200m:
2:02.57
2:46.26
44.42
43.69
250m:
300m:
3:35.50
4:23.96
49.24
48.46
350m:
400m:
5:03.65
5:40.87
39.69
37.22
8.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica5:46.09466A1:17.251:30.611:38.201:20.03
50m:
100m:
34.47
1:17.25
34.47
42.78
150m:
200m:
2:02.72
2:47.86
45.47
45.14
250m:
300m:
3:36.06
4:26.06
48.20
50.00
350m:
400m:
5:07.12
5:46.09
41.06
38.97
9.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk5:51.33446A1:19.651:30.241:38.161:23.28
50m:
100m:
34.86
1:19.65
34.86
44.79
150m:
200m:
2:05.95
2:49.89
46.30
43.94
250m:
300m:
3:38.89
4:28.05
49.00
49.16
350m:
400m:
5:10.29
5:51.33
42.24
41.04
10.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa5:53.53437A1:26.631:28.861:39.431:18.61
50m:
100m:
38.61
1:26.63
38.61
48.02
150m:
200m:
2:11.29
2:55.49
44.66
44.20
250m:
300m:
3:45.28
4:34.92
49.79
49.64
350m:
400m:
5:14.97
5:53.53
40.05
38.56
11.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa6:09.56383R1:21.911:40.891:41.581:25.18
50m:
100m:
36.91
1:21.91
36.91
45.00
150m:
200m:
2:11.72
3:02.80
49.81
51.08
250m:
300m:
3:52.91
4:44.38
50.11
51.47
350m:
400m:
5:28.15
6:09.56
43.77
41.41
12.MAKSYMOWICZ, Nadia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica6:35.36312R1:35.551:35.371:56.031:28.41
50m:
100m:
42.77
1:35.55
42.77
52.78
150m:
200m:
2:23.59
3:10.92
48.04
47.33
250m:
300m:
4:09.49
5:06.95
58.57
57.46
350m:
400m:
5:52.48
6:35.36
45.53
42.88


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-04-21 - 9:04
Mężczyzn, 50m dowolny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.ZIELIŃSKI, Szymon08Klub Pływacki Koziegłowy34.69219A
2.BUDZIK, Bartosz08Klub Pływacki Harpun Osiecznica38.58159A
3.YAKOVENKO, Yurii08Forma38.77156A
4.KHADANOVICH, Mikhail08Region Minsk39.67146A
5.BAUMAN, Mykhailo08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)40.32139A
6.GONERA, Miłosz08UKS Shark Rudna40.83134A
7.DOKURNO, Jakub08Uks Foka Choszczno41.12131A
8.SKYBYTSKYI, Borys08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)41.15131A
9.PAKUŁA, Patryk08UKS Shark Rudna41.66126A
10.SAWIŃSKI, Wojciech08Salwator Kraków43.37112A
11.MEYER, Adam08Klub Pływacki Koziegłowy43.68109R
12.SZEWCZYK, Jeremi08Uks Foka Choszczno44.24105R
13.KOWALSKI, Marceli08Klub Sportowy Rekiny Osielsko45.5996
14.DUBYNA, Bohdan08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)45.9094
15.SKYBYTSKYI, Roman08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)46.8488
16.STASZEWSKI, Bartosz08Klub Sportowy Rekiny Osielsko48.1981
17.MALUHIN, Vasyl08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:03.2236
18.PIOTRUK, Krzysztof08MKP Wągrowiec1:04.1834
DYSKW.KOŁODZIEJCZAK, Jan08MKP Wągrowiec
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa30.93308A
2.BOKHURAU, Danila07Region Minsk31.77285A
3.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin33.84235A
4.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań34.39224A
5.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów34.55221A
6.SKOWRONSKI, Braian07UKS FREGATA Kolbuszowa35.27208A
7.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łódź35.37206A
8.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia35.39206A
9.BURLAKA, Arseniy07Forma35.46205A
10.ŻYŁA, Marcin07MUKS "Wodnik" Łask36.06194A
11.FRĄCZYK, Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia36.65185R
12.BALKEVICIUS, Nojus07Ignalinos plaukimo klubas37.08179R
13.KOROLOV, Ivan07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)37.32175
14.KRUPA, Jakub07UKS Aligator Gorzyce37.35175
15.POLAŃSKI, Oskar07KS Neptun Świdnica37.71170
16.OLSZYŃSKI-SEKLECKI, Jakub07UKS Żabianka Gdańsk38.08165
17.CHABASIEWICZ, Jakub07Salwator Kraków38.36161
18.CEBULA, Karol07Uks Pro-Swim Kraków38.59159
19.KOZŁOWSKI, Julian07muks rekin bydgoszcz38.69157
20.SURNA, Matas07Ignalinos plaukimo klubas38.97154
21.WOJCIK, Mikolaj07UKS FREGATA Kolbuszowa39.05153
22.DURAS, Maksym07Iskra Konin39.19151
23.CEBULSKI, Tobiasz07UKS Sportowiec Oborniki39.47148
24.FLORCZAK, Piotr07KS Neptun Świdnica39.50148
25.WITT, Jerzy07UKS Żabianka Gdańsk40.08141
26.OLSZEWSKI, Maciej07Uks Pro-Swim Kraków40.74135
27.PUJANEK, Aleksander07MKP Kołobrzeg41.28129
28.JĘDRZEJAK, Nicolas07KS Krotosz Krotoszyn41.29129
29.CARSTENS, Dominik07UKS "Siódemka" Gdynia43.46111
30.MICHALSKI, Oskar07UKS CITYZEN Poznań43.92107
31.KLUK, Wiktor07UKS Sportowiec Oborniki44.13106
32.STACHECKI, Antoni07UKS CITYZEN Poznań44.31105
33.PANKOWSKI, Olivier07Uks Lokomotywa Sopot45.5396
34.TUHAI, Danylo07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)45.9194
35.NIEŁACNY, Wojciech07UKS CITYZEN Poznań46.3291
36.KORCZ, Paweł07Uks Lokomotywa Sopot47.3686
37.PARULSKI, Alan07UKS Żabianka Gdańsk48.8478
38.KAROLCZAK, Błażej07Klub Sportowy Rekiny Osielsko50.9469
39.NIKOLAIEV, Leonid07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)56.1251

11 lat

1.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków30.00338A
2.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa31.30298A
3.MARKOWSKI, Wincenty06UKS TRI-Team Rumia32.52265A
4.KOZIK, Maciej06Klub Pływacki Harpun Osiecznica32.75260A
5.BOREK, Maciej06MKP Kołobrzeg32.84258A
6.ROSTKOWSKI, Kacper06muks rekin bydgoszcz33.24248A
7.WOJCIK, Szczepan06UKS FREGATA Kolbuszowa33.48243A
8.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin33.51242A
9.STARZYŃSKI, Filip06MKP Wągrowiec33.54242A
10.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań34.16229A
11.GOŚ, Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia34.47223R
12.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia34.59220R
13.SVIKIS, Herberts Kristians06BJSS "Ridzene"34.78217
14.JACKIEWICZ, Adam06"Ósemka" Toruń34.90215
15.BIDZIŃSKI, Alan06Iskra Konin35.71200
16.DEPA, Piotr06IUKS Jedynka Poznań36.06194
17.SOSNOWSKI, Piotr06MTKP Delfin Toruń36.43189
18.FOJUTOWSKI, Jan06MKS SP-63 Bydgoszcz36.72184
19.KOWALSKI, Jakub06MKP Szczecin36.82183
20.MIGDALSKI, Igor06Klub Sportowy Rekiny Osielsko37.24177
21.BANASZEWSKI, Kacper06UKS Żabianka Gdańsk37.55172
22.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań37.72170
23.WAWRZYNIAK, Leon06IUKS Jedynka Poznań37.92167
24.PLEWNICKI, Jan06UKS Żabianka Gdańsk38.47160
25.KARMOWSKI, Dominik06UKS Żabianka Gdańsk39.13152
26.BARCEWICZ, Igor06UKS Żabianka Gdańsk39.31150
27.JARANOWSKI, Adam06UKS Żabianka Gdańsk39.33150
28.GORZEŃ, Jakub06Iskra Konin40.90133
29.KOWALIK, Wiktor06KS Neptun Świdnica41.91124
30.NIKITINAS, Nojus06Ignalinos plaukimo klubas41.97123
31.TADLA, Stanisław06MKP Wągrowiec42.58118
32.KOSLOWSKI, Karol06UKS Żabianka Gdańsk42.94115
33.CHEŁMINIAK, Antoni06MKP Wągrowiec43.51110
34.MAKAROWSKI, Olaf06UKS Żabianka Gdańsk43.71109
35.JESIOŁOWSKI, Jan06Iskra Konin46.0293
36.STARCZEWSKI, Jacek06UKS Grot Koziegłowy46.6590
37.TOMZA, Szymon06UKS Octopus Suchy Las52.1964

12 - 13 lat

1.JAWORSKI, Marcel04WKS Śląsk Wrocław27.39444A
2.LIEGIS, Luka04BJSS "Ridzene"28.01416A
3.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia28.21407A
4.KOCHU, Anton05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)28.70386A
5.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.84381A
6.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"28.93377A
7.MIHAILOVS, Jegors04BJSS "Ridzene"29.05372A
8.GRYKIEŃ, Aleksander05MKP Szczecin29.20367A
9.PIEKARZ, Adrian04MUKS "Wodnik" Łask29.21366A
10.SHARAPIN, Platon04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)29.26364A
11.SONDORS, Renars05BJSS "Ridzene"29.29363R
12.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin29.78346R
13.BROŃCZYK, Hubert04MTKP Delfin Toruń29.83344
14.KABASS, Daniils05BJSS "Ridzene"29.86343
15.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa Mokotów30.09335
16.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń30.21331
17.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łódź30.24330
18.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia30.33327
19.DEPA, Mateusz04K.S Posnania30.37326
20.ZAREMBA, Adam05WKS Śląsk Wrocław30.38326
GULIŃSKI, Maciej04MKP Szuwarek Piła30.38326
22.DEREK, Szymon04MKP Szuwarek Piła30.64317
23.MŁYNARCZYK, Mateusz04Uks 190 Łódź30.91309
24.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa31.01306
25.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa31.17301
26.KUREK, Jan04UKS Żabianka Gdańsk31.21300
27.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń31.25299
28.WOJEWSKI, Igor04UKS TRI-Team Rumia31.52291
29.SUCHECKI, Piotr05Klub Sportowy Victoria Zawierc31.57290
30.KAFFLER, Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"31.62289
31.PACHOLSKI, Adam04UKS Octopus Suchy Las31.65288
32.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask31.67287
33.BETKA, Stanisław05MKP Szczecin31.69287
34.BAŃCZASZEK, Gabriel04K.S Posnania31.72286
35.JANKOWSKI, Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk31.85282
36.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin31.87282
37.SKLIŃSKI, Wiktor04WKS Śląsk Wrocław31.93280
38.GILEWSKI, Piotr05"Ósemka" Toruń32.00279
39.CIPANS, Andris04BJSS "Ridzene"32.01278
40.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń32.08276
41.CEMPURA, Kamil05IUKS Jedynka Poznań32.25272
42.DERBAKOVS, Anatolijs04BJSS "Ridzene"32.29271
43.OLIVARES, Jakub04UKS Grot Koziegłowy32.30271
44.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa32.33270
45.TOMCZAK, Maciej05GTT Diament Gniezno32.34270
46.PLATOV, Dovydas04Ignalinos plaukimo klubas32.48266
47.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin32.49266
48.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna32.71261
49.WĄCHAŁA, Kamil04UKS Żabianka Gdańsk32.81258
BUDNIK, Nikodem05IUKS Jedynka Poznań32.81258
51.MODZELEWSKI, Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk32.92256
52.ZIÓŁKOWSKI, Maciej057 Zdrój Trzebnica33.10252
53.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask33.16250
54.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin33.44244
55.MEYER, Krzysztof05Klub Pływacki Koziegłowy33.45244
56.MICHAŁECZKO, Aleksander05MKP Szczecin33.55242
57.WILK, Jakub05UKS FREGATA Kolbuszowa33.57241
58.KUREK, Kacper05Uks Foka Choszczno33.65239
59.PIOTROWSKI, Kamil04UKS Żabianka Gdańsk33.67239
60.ZUCKOV, Daniil05Klaipeda "GINTARO"SC33.80236
61.HEBEL, Maciej05UKS Żabianka Gdańsk33.86235
62.LITWIŃSKI, Marcel04KS Neptun Świdnica34.18228
63.DZIERWA, Maciej04Uks Pro-Swim Kraków34.27227
64.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica34.35225
65.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa34.45223
66.WOJTYNIAK, Marcel05IUKS Jedynka Poznań34.59220
67.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec34.63220
68.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "GINTARO"SC34.66219
69.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "GINTARO"SC34.67219
70.PODOLECKI, Jakub05Uks Pro-Swim Kraków34.72218
71.GORCZYCA, Igor047 Zdrój Trzebnica34.82216
72.PEKAR, David05UKS CITYZEN Poznań34.95214
73.BERENT, Dawid04UKS Grot Koziegłowy34.96213
74.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań35.14210
75.NECIUNSKAS, Matas04Ignalinos plaukimo klubas35.16210
76.NOWAK, Kamil05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.35.59202
77.KUROPATWA, Michał05UKS Żabianka Gdańsk35.72200
78.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko35.84198
79.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko36.04195
80.MAKSIM, Tymoteusz05UKS Żabianka Gdańsk36.12194
81.ZAKENS, Jakub05UKS Grot Koziegłowy36.15193
82.KORCZ, Piotr04Uks Lokomotywa Sopot36.23192
WŁODARCZYK, Igor05Uks Foka Choszczno36.23192
84.NEUMANN, Tomasz04UKS "Siódemka" Gdynia36.26191
85.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań36.37190
86.POLAŃSKI, Olaf05KS Neptun Świdnica36.48188
87.KIRSTEINS, Martins05BJSS "Ridzene"37.68170
88.KAŁEK, Bartosz04KU AZS UAM Poznań38.28162
89.MATOFIJ, Mikołaj05UKS "Siódemka" Gdynia38.38161
90.JANKOWSKI, Mateusz04UKS Żabianka Gdańsk39.44149
91.BARTOSZEWSKI, Artur04UKS Grot Koziegłowy39.57147
92.STASZEWSKI, Antoni05Klub Sportowy Rekiny Osielsko41.28129
93.SEWIŁO, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań47.1887
DYSKW.SKRZYNIARZ, Andrzej05UKS Octopus Suchy Las
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

14 - 15 lat

1.VERETINSKAS, Joris03Kaunas Swim School25.18572A
2.WRÓBLEWSKI, Kamil02Klub Pływacki Harpun Osiecznica25.87528A
BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz25.87528A
4.GRIGAITIS, Erikas02Kaunas Swim School26.03518A
5.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S Posnania26.08515A
6.KUSTRA-LIPIŃSKI, Adam02UKS Shark Rudna26.09514A
7.KNICHAŁ, Dominik02Klub Pływacki Harpun Osiecznica26.31501A
8.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin26.35499A
9.WŁOCH, Jakub03K.S Posnania26.52490A
10.BRDYS, Miłosz02KS Krotosz Krotoszyn26.67481A
11.KOVALEV, Philip02City Center Olympic Reserve26.77476R
12.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica26.82473R
13.KRAWCZYK, Jakub03MKP Astromal Leszno27.07460
14.KALIŃSKI, Karol02Uks Lokomotywa Sopot27.11458
15.BIDOWANIEC, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz27.21453
16.KLUJEVS, Artjoms03BJSS "Ridzene"27.23452
17.LAVINS, Renars02BJSS "Ridzene"27.33447
18.KIRILL, Naumov02BJSS "Ridzene"27.45442
19.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.49440
20.GÓRAL, Arkadiusz02MKP Kołobrzeg27.57436
21.OSTROWSKI, Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz27.69430
22.DOPIERAŁA, Tytus03Ks Warta Poznań27.81425
23.LECHOWICZ, Kacper02K.S Posnania27.86422
24.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask27.93419
TĘCZA, Maciej03Iskra Konin27.93419
26.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"27.97417
27.OSIPOVS, Romans02BJSS "Ridzene"28.05414
28.KARKLELIS, Dziugas03Ignalinos plaukimo klubas28.11411
MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń28.11411
30.KEDECKAS, Mantas02Klaipeda Gintaras SC28.15409
31.DWYER, Vincent02Legia Warszawa28.19408
32.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica28.26405
33.DUSZCZAK, Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.28.35401
34.BOBKOVS, Daniels03BJSS "Ridzene"28.37400
MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań28.37400
36.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz28.44397
37.SIADEK, Aleksy03MKP Astromal Leszno28.47396
38.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa28.58391
39.BISKUP, Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.70386
40.SUSZCZENKO, Iwan03Klub Pływacki Harpun Osiecznica28.73385
MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań28.73385
42.PRZYBYSZ, Jarosław03MKP Wągrowiec28.95376
43.LISIK, Kacper03UKS Shark Rudna29.03373
44.MARUWKA, Bruno03UPKS Wodnik Rawicz29.19367
45.BĄKOWSKI, Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy29.32362
46.JACHYM, Maciej03Ks Rekin Świebodzice29.66350
SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa29.66350
48.LECIEJEWSKI, Karol03MKP Astromal Leszno29.67350
49.FILIPIAK, Grzegorz03MKP Astromal Leszno29.74347
50.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec29.75347
51.PŁAZIAK, Szymon03Ks Warta Poznań29.79345
52.WOJTKOWIAK, Mateusz03Ks Warta Poznań29.87343
53.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań29.90342
54.ŁUBIK, Maciej02KKS Włókniarz 1925 Kalisz29.92341
55.PASIEKA, David03WSV-Baltic29.96339
56.SZUKAŁA, Krzysztof03Ks Warta Poznań30.03337
SÓWKA, Aleks03Ks Warta Poznań30.03337
58.RZEŹNIK, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz30.06336
59.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask30.15333
60.STANKUS, Viktoras03Klaipeda "GINTARO"SC30.28329
61.KRUPIŃSKI, Wojciech03K.S Posnania30.38326
62.MAŁEK, Mikołaj03K.S Posnania30.47323
63.GŁOWACKI, Dominik02UKS Octopus Suchy Las30.64317
64.ZACHWIEJA, Ignacy03Ks Warta Poznań30.75314
65.KAROLEWICZ, Jakub03Uks Lokomotywa Sopot30.91309
66.CHARKIEWICZ, Paweł03K.S Posnania31.11303
67.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica31.16302
68.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin31.87282
69.KUBALA, Kuba03MKP Astromal Leszno32.63263
70.KUTYNIA, Szymon03K.S Posnania32.96255
71.VEGERIS, Maksis03BJSS "Ridzene"33.72238
72.PAWLAK, Wojciech03K.S Posnania33.77237
73.PAWLIK, Arkadiusz03MKP Astromal Leszno33.97233
74.KOZŁOWSKI, Arkadiusz03K.S Posnania34.43224
75.CZAPOR, Adrian037 Zdrój Trzebnica35.29208

16 lat i starsi

1.ASTRAUSKAS, Darijus99Lithuanian Swimming Federation23.66690A
2.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz24.00661A
3.KAVECKAS, Mantas00Klaipeda Gintaras SC24.10653A
4.SUNGAILA, Tomas99Lithuanian Swimming Federation24.16648A
5.GRIGALIONIS, Deividas94Kaunas Swim School24.24641A
6.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC24.36632A
7.BUTA, Vilius00Klaipeda Gintaras SC24.52620A
8.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica24.59614A
MILIUS, Eimantas96Kaunas Swim School24.59614A
10.ANDREOSE, Jan Luigi98AZS-AWF Wrocław24.68608A
11.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica24.83597R
12.VALATKEVICIUS, Saulius00Lithuanian Swimming Federation24.84596R
13.SEMJONOVS, Nikita00BJSS "Ridzene"24.87594
14.MICKEVICIUS, Ricardas99Kaunas Swim School24.92590
15.JANKAUSKAS, Eigirdas00Lithuanian Swimming Federation25.05581
16.LAURUSKA, Martynas98Kaunas Swim School25.18572
17.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Shark Rudna25.20571
JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz25.20571
19.LUKMANIS, Valters Ilvars98BJSS "Ridzene"25.46553
20.KUCA, Przemysław94Ks Warta Poznań25.52550
21.TAUTKUS, Alanas00Lithuanian Swimming Federation25.63543
22.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa25.68539
23.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna25.70538
24.DREVINSKAS, Rokas00Kaunas Swim School25.72537
25.ARKADJEVAS, Ruslanas97Kaunas Swim School25.82531
26.CERESKA, Karolis00Kaunas Swim School25.86528
27.PONICKI, Mateusz99MKP Szuwarek Piła25.93524
28.SAUKANS, Karlis Edvards00BJSS "Ridzene"25.98521
29.KETNERS, Karlis00BJSS "Ridzene"26.13512
30.KOLESNIKOVS, Daniels01BJSS "Ridzene"26.28503
31.BACEVICIUS, Rimas99Klaipeda Gintaras SC26.36499
32.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica26.56487
33.KORHOVS, Maksims99BJSS "Ridzene"26.58486
34.SEMENOVS, Vladimirs01BJSS "Ridzene"26.81474
35.MACENAS, Eimantas95Ignalinos plaukimo klubas26.94467
36.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna27.05461
37.RJABOKONS, Ilja98BJSS "Ridzene"27.07460
38.KALNUPS, Arturs99BJSS "Ridzene"27.08460
39.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa27.13457
40.GASJULS, Artjoms01BJSS "Ridzene"27.36446
41.SEMJONOVS, Antons01BJSS "Ridzene"27.44442
42.ZADOROŻNY, Bartłomiej78Ks Warta Poznań27.96418
43.KAPYUR, Jan00UMKS Niesłyszących Poznań28.10412
44.CHMIELEWSKI, Jakub00Uks Ruch Grudziądz28.13410
45.KNICHAŁ, Norbert00Klub Pływacki Harpun Osiecznica31.81284


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-04-21 - 9:48
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań57.83729A
2.JARUSEVIECIUTE, Diana99Kaunas Swim School59.30677A
3.SELEIKAITE, Agne00Lithuanian Swimming Federation1:00.51637A
4.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation1:00.84626A
5.GRZEGORCZYK, Izabella93Ks Warta Poznań1:00.94623A
6.POVILAIKAITE, Aine01Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.22615A
7.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.33611A
8.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa1:03.35555
9.JABŁOŃSKA, Oliwia97START Wrocław1:03.61548
10.HASNY, Marta98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:03.72545
11.BALCIUTE, Ema99Kauno sporto mokykla "Startas"1:03.84542
12.MIKOLIUNAITE, Dovile96Ignalinos plaukimo klubas1:05.05512
13.VEJONE, Alise98BJSS "Ridzene"1:06.76474
14.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin1:08.05448
15.MICHAŁOWSKA, Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań1:08.42440
16.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki1:09.27424
17.MUDENAITE, Evita01Ignalinos plaukimo klubas1:09.75416
18.IVANNIKOVA, Anastasija00BJSS "Ridzene"1:10.78398

14 - 15 lat

1.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation1:01.01621A
2.RUTKAUSKAITE, Marija03Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.32612A
3.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:01.61603A
4.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań1:01.66602R
5.SZCZEPAŃSKA, Maria03Ks Warta Poznań1:02.48578R
6.VISMERYTE, Evita02Klaipeda Gintaras SC1:02.65574
7.MAIK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:02.67573
8.KONONOVA, Darja02Klaipeda "GINTARO"SC1:02.88567
JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:02.88567
10.WARDAK, Maria02Znicz Koszalin1:03.12561
11.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:03.30556
12.SOCHA, Anna03Iskra Konin1:03.34555
13.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań1:03.35555
14.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna1:03.44552
15.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna1:03.53550
16.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:03.88541
17.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:03.92540
HORWACIK, Joanna02Klub Olimpijczyka Mysłowice1:03.92540
19.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:03.99538
20.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:04.01538
21.URBAN, Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:04.36529
22.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin1:04.49526
23.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:04.89516
24.PANKRATOVA, Karolina03BJSS "Ridzene"1:05.41504
25.MEDVEDEVA, Laura02BJSS "Ridzene"1:06.16487
26.ZILINSKAITE, Deimante02Klaipeda Gintaras SC1:06.45481
27.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:07.17465
28.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna1:07.20465
29.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask1:07.46459
30.KRESLINA, Darja03BJSS "Ridzene"1:07.66455
31.BARANOWSKA, Martyna03Ks Warta Poznań1:07.80452
32.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC1:08.00448
33.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań1:08.69435
34.JANIK, Wiktoria03AZS-AWF Wrocław1:08.89431
35.ŁAKOMIAK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:09.02429
36.ŁUKASIEWICZ, Katarzyna03Uks Pro-Swim Kraków1:09.43421
37.GAWRON, Marta02K.S Posnania1:09.63418
38.JARONI, Dominika03Ks Warta Poznań1:09.66417
39.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz1:09.91413
40.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask1:10.03411
41.KAMINIARZ, Sara03MKP Astromal Leszno1:10.28406
42.TOTOSZKO, Marcelina02UKS Shark Rudna1:10.52402
43.ADAMCZAK, Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:10.53402
44.LIBERA, Zuzanna02Klub Pływacki Koziegłowy1:10.69399
45.KRAWIEC, Laura03AZS-AWF Wrocław1:10.77398
46.PETINOVA, Tatjana02Klaipeda "GINTARO"SC1:10.85396
47.WOJAKIEWICZ, Matylda03AZS-AWF Wrocław1:11.01394
48.WOLNA, Wiktoria03MKP Wągrowiec1:11.77381
49.PACYŃSKA, Zofia02MKP Kontra Gniezno1:11.85380
50.GROT, Malwina03K.S Posnania1:11.91379
51.WILCZYŃSKA, Zofia03K.S Posnania1:12.32373
52.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń1:13.32358
53.JUSZCZYŃSKA, Julia02AZS-AWF Wrocław1:13.94349
54.PONIKOWSKA, Agata03Uks Ruch Grudziądz1:14.04347
55.SOBCZYK, Paulina03Ks Warta Poznań1:14.49341
56.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy1:14.66339
57.WIKA, Katarzyna03K.S Posnania1:15.35329
58.KACZMAREK, Julianna03MKP Astromal Leszno1:15.51327
59.SOBCZYŃSKA, Teresa03MKP Astromal Leszno1:15.67325
60.WÓJCIK, Julia03Uks Ruch Grudziądz1:16.16319
61.NAWROCKA, Alicja02MKP Kontra Gniezno1:16.44316
62.GOŚ, Zuzanna02UKS "Siódemka" Gdynia1:16.60314
63.ŁAWNICZAK, Karolina03MKP Astromal Leszno1:17.76300
64.NIEDBAŁ, Zuzanna03MKP Astromal Leszno1:18.01297
65.PODGÓRNA, Wiktoria03MKP Astromal Leszno1:18.13296
66.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:18.66290
67.BARTCZAK, Maja02K.S Posnania1:21.74258
68.GRINING, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:23.13245
69.KACZMAREK, Zuzanna03K.S Posnania1:26.27219

12 - 13 lat

1.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław1:02.69573
2.MACIUSZEK, Wiktoria04UKS Shark Rudna1:03.21558
3.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr1:03.68546
4.STEĆ, Oliwia04UKS TRI-Team Rumia1:03.70546
5.MROŻEK, Weronika04MKP Kołobrzeg1:03.92540
6.IVASYK, Yana05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:06.16487
7.PAROL, Olga05Uks Foka Choszczno1:06.50480
8.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Kraków1:06.54479
9.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź1:06.63477
10.JANICKA, Paula04MKP Szuwarek Piła1:06.74474
11.ARMONAITYTE, Eva04Klaipeda Gintaras SC1:07.08467
12.ZVIGURE, Patricija04BJSS "Ridzene"1:07.68455
FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:07.68455
14.HERMANOWSKA, Natalia04UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:08.01448
15.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:08.44440
16.KIEŁCZEWSKA, Maja05MKP Szczecin1:08.49439
17.SĘDŁAK, Alicja05"Ósemka" Toruń1:08.51439
18.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów1:08.61437
19.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:08.99429
20.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań1:09.04429
21.WYSOCKA, Maria05Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:09.19426
22.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask1:09.29424
23.BUŁA, Bianka05Salwator Kraków1:09.74416
24.ŻURKOWSKA, Weronika04Uks Pro-Swim Kraków1:09.83414
25.ZORINA, Daria05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:09.88413
26.HAŁADYN, Kamila04Uks 190 Łódź1:10.38404
27.BOCHEŃSKA, Dominika05UKS Grot Koziegłowy1:10.89396
28.CYGANEK, Nina05Salwator Kraków1:11.02394
29.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia1:11.03393
30.SLACHCIŃSKA, Wiktoria04MKP Kontra Gniezno1:11.07393
31.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łódź1:11.09392
32.ABRAMOWICZ, Katarzyna05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:11.66383
33.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń1:11.91379
34.ZAGDAŃSKA, Oliwia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:12.28373
35.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:12.35372
36.OZOLA, Elizabete Paula04BJSS "Ridzene"1:12.65368
37.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin1:12.86365
38.SYSIO, Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask1:12.91364
39.PILARSKA, Maja04UKS Shark Rudna1:12.99363
40.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:13.43356
41.SARTA, Mare04BJSS "Ridzene"1:13.93349
42.KWIECIŃSKA, Krystyna04UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:13.97348
43.ORŁOWSKA, Natalia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.1:14.05347
44.WITKOWIAK, Oliwia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.1:14.62339
45.JANCZARSKA, Wiktoria05UKS "Siódemka" Gdynia1:14.65339
46.KŁOS, Wiktoria04UKS TRI-Team Rumia1:14.80337
47.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica1:15.41329
48.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.58326
49.WASYLISZYN, Julia04Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:15.85323
50.BAJOREK, Marysia04Salwator Kraków1:15.87323
51.JARZYŃSKA, Gabriela05MUKS "Wodnik" Łask1:16.03321
52.CHRISTIANSEN, Daniela04Ignalinos plaukimo klubas1:16.43316
53.SZYMANEK, Martyna04UKS Żabianka Gdańsk1:16.94309
54.SLASKA, Natalia04Legia Warszawa1:16.97309
55.BEDNARSKA, Gabriela05MKP Kołobrzeg1:17.30305
56.CUNSKA, Nellija Elza05BJSS "Ridzene"1:17.37304
57.OLEŚ, Maja05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:17.76300
58.GESSNER, Jagoda04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:17.93298
59.KUBIS, Nela05IUKS Jedynka Poznań1:18.42292
60.KOZIKOWSKA, Katarzyna05Uks Foka Choszczno1:18.66290
61.IVENTICEVA, Jekaterina05BJSS "Ridzene"1:18.93287
62.WIŚNIEWSKA, Oliwia04UKS Żabianka Gdańsk1:18.94286
63.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec1:19.37282
64.BILIŃSKA, Natalia04UKS Żabianka Gdańsk1:19.45281
65.ADAM, Julia05MUKS "Wodnik" Łask1:19.59280
66.KUCHCIAK, Weronika05MUKS "Wodnik" Łask1:20.26273
67.MIELOCH, Marcelina05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:20.37271
ZARZECZNA, Olga05IUKS Jedynka Poznań1:20.37271
69.BLIGE, Zuzanna04MKP Kontra Gniezno1:20.47270
70.KAWCZYŃSKA, Maja05MKP Szczecin1:21.06265
71.KOLMAKOVA, Irina04BJSS "Ridzene"1:21.38261
72.WOŹNIAK, Helena05UKS Grot Koziegłowy1:21.56260
73.STRZELCZYK, Małgorzata05Uks Foka Choszczno1:21.62259
74.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec1:22.04255
75.JANISZEWSKA, Oliwia04GTT Diament Gniezno1:22.65250
76.KARPOWICZ, Amelia04Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:22.91247
77.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS "Wodnik" Łask1:22.93247
78.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec1:23.21245
79.NOWEK, Jagoda05UKS Żabianka Gdańsk1:23.47242
80.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica1:23.54242
81.SZRAMSKA, Sandra05IUKS Jedynka Poznań1:23.72240
82.KRAWCZAK, Wiktoria05MKP Wągrowiec1:24.65232
83.WALENTOWICZ, Michalina04MTKP Delfin Toruń1:24.66232
84.KOZIOŁ, Julia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:24.86231
85.SUSZCZEWICZ, Urszula05IUKS Jedynka Poznań1:24.91230
86.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań1:25.41226
87.NOWAK, Jagoda05UKS Octopus Suchy Las1:25.45226
88.MUSZYŃSKA, Julia05MKP Wągrowiec1:25.58225
89.GAWRON, Maja05IUKS Jedynka Poznań1:25.68224
90.WESOŁEK, Dominika05Iskra Konin1:26.25220
91.KOSTRZEWA, Karolina05MKP Szczecin1:26.32219
92.BRDĘK, Patrycja05IUKS Jedynka Poznań1:27.26212
93.JEŻ, Oliwia05Uks Pro-Swim Kraków1:27.79208
94.FURS, Emilia05Uks Foka Choszczno1:28.08206
95.URBAŃCZYK, Natalia05MKP Wągrowiec1:28.10206
96.KONIUSZY, Magdalena05UKS Żabianka Gdańsk1:28.56203
97.MALINOWSKA, Patrycja04MKP Kontra Gniezno1:29.23198
98.CISZEWSKA, Weronika05MKP Wągrowiec1:39.51143
99.ALAMENCZAK, Oliwia05MKP Wągrowiec1:44.95122
DYSKW.TOMCZAK, Alicja04UKS TRÓJKA Środa Wlkp.
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.BAUMANE, Petra06BJSS "Ridzene"1:14.33343
2.ZHEREBINA, Dariyana06SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:14.46341
3.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:14.62339
4.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.97321
5.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin1:16.48315
6.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin1:16.96309
7.BARSZCZEWSKA, Julia06Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:17.50303
8.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów1:17.65301
9.ALEKSANDROWICZ, Hanna06Uks Foka Choszczno1:17.74300
10.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin1:18.02297
11.OLKO, Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia1:18.82288
12.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:18.97286
13.OŻGA, Viktoria06UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:18.99286
14.RUDOMINA, Agnieszka06UKS Żabianka Gdańsk1:19.44281
15.KLOFCZYŃSKA, Maja06UKS Żabianka Gdańsk1:19.95276
16.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów1:20.22273
17.WAGA, Monika06Uks Pro-Swim Kraków1:20.43271
18.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin1:21.35262
19.STAWICKA, Matylda06UKS Żabianka Gdańsk1:21.43261
20.KAZUBSKA, Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:21.90256
21.WASZCZUK, Klara06Uks Pro-Swim Kraków1:22.88247
22.WOJCIECHOWSKA, Patrycja06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:22.94247
23.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask1:23.16245
24.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:24.07237
25.ŁADZIAK, Nadia06MKP Szczecin1:24.41234
26.ŚWIĄTEK, Dominika06UKS Shark Rudna1:24.64232
27.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin1:24.96230
28.KAROLCZAK, Pola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:26.27219
29.ZIWRZYCKA, Anna06UKS Grot Koziegłowy1:26.47218
30.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:26.72216
31.TARACH, Wiktoria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:28.22205
32.NOWACZEWSKA, Oliwia06MKP Wągrowiec1:36.07159
33.WIKTORSKA, Nikola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:37.36152
DYSKW.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.KAMZOL, Flawia07KS Korona Kraków1:10.59401
2.BURZAK, Martyna07UKS Dwójka Morena Gdańsk1:15.75324
3.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów1:20.14274
4.KRZYSIK, Zuzanna07Znicz Koszalin1:20.96266
5.WADECKA, Zofia07Uks Foka Choszczno1:22.26253
6.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:22.91247
7.CIECHANOWSKA, Aleksandra07UKS 307 Warszawa Mokotów1:23.95238
8.BUŁA, Maya07Salwator Kraków1:24.97230
9.SIMOCHKINA, Varvara07Forma1:25.08229
10.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań1:25.63224
11.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa1:25.67224
12.FILIPOWICZ, Barbara07UKS 307 Warszawa Mokotów1:27.18213
13.SITARCZYK, Emilia07Uks Pro-Swim Kraków1:27.44211
14.SOBCZAK, Antonina07Uks Wilanowia1:27.69209
15.KOCYK, Amelia07MTKP Delfin Toruń1:29.91194
16.LUTKOWSKA, Pola07MKS SP-63 Bydgoszcz1:30.08193
17.GÓRCZYŃSKA, Martyna07UKS Żabianka Gdańsk1:32.39179
18.KĘSIK, Julia07Uks Foka Choszczno1:33.43173
19.JARANOWSKA, Maja07Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:36.38157
20.LISIAK, Zofia07Uks Foka Choszczno1:36.88155
21.JAROS, Aleksandra07KS Neptun Świdnica1:37.99150
22.ŚCISŁOWICZ, Kinga07KS Neptun Świdnica1:38.52147
23.MARTYKA, Martyna07KS Neptun Świdnica1:43.70126
24.SCHNEIDER, Zuzanna07Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:50.43104

8 - 9 lat

1.CZAJA, Zuzanna08KS Korona Kraków1:20.22273
2.JAWORSKA, Inga08MKP Kontra Gniezno1:26.83215
3.SHMIDT, Anna08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:29.05199
4.KOŚCIELAK, Apolonia08Klub Pływacki Koziegłowy1:29.65195
5.SIEJKA, Weronika08KS Neptun Świdnica1:31.79182
6.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań1:32.26179
7.OLENDER, Lena08Uks Lokomotywa Sopot1:32.91176
8.RAŹNIEWSKA, Alicja08Uks Foka Choszczno1:33.72171
9.LITWA, Justyna08Salwator Kraków1:33.78171
10.JACKIEWICZ, Julia08"Ósemka" Toruń1:35.85160
11.KUCHARCZYK, Nadia08Uks Foka Choszczno1:35.90160
12.RENNER, Laura08KU AZS UAM Poznań1:37.55152
13.OŚKA, Nina08Uks Lokomotywa Sopot1:42.98129
14.SIMOCHKINA, Mariia09Forma1:48.87109
15.SAWIŃSKA, Antonina08Salwator Kraków1:57.5586

Open

1.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań57.83729A
2.JARUSEVIECIUTE, Diana99Kaunas Swim School59.30677A
3.SELEIKAITE, Agne00Lithuanian Swimming Federation1:00.51637A
4.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation1:00.84626A
5.GRZEGORCZYK, Izabella93Ks Warta Poznań1:00.94623A
6.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation1:01.01621A
7.POVILAIKAITE, Aine01Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.22615A
8.RUTKAUSKAITE, Marija03Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.32612A
9.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.33611A
10.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:01.61603A
11.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań1:01.66602R
12.SZCZEPAŃSKA, Maria03Ks Warta Poznań1:02.48578R
13.VISMERYTE, Evita02Klaipeda Gintaras SC1:02.65574
14.MAIK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:02.67573
15.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław1:02.69573
16.KONONOVA, Darja02Klaipeda "GINTARO"SC1:02.88567
JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:02.88567
18.WARDAK, Maria02Znicz Koszalin1:03.12561
19.MACIUSZEK, Wiktoria04UKS Shark Rudna1:03.21558
20.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:03.30556
21.SOCHA, Anna03Iskra Konin1:03.34555
22.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań1:03.35555
MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa1:03.35555
24.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna1:03.44552
25.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna1:03.53550
26.JABŁOŃSKA, Oliwia97START Wrocław1:03.61548
27.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr1:03.68546
28.STEĆ, Oliwia04UKS TRI-Team Rumia1:03.70546
29.HASNY, Marta98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:03.72545
30.BALCIUTE, Ema99Kauno sporto mokykla "Startas"1:03.84542
31.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:03.88541
32.MROŻEK, Weronika04MKP Kołobrzeg1:03.92540
MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:03.92540
HORWACIK, Joanna02Klub Olimpijczyka Mysłowice1:03.92540
35.SZYMAŃSKA, Wiktoria02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:03.99538
36.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:04.01538
37.URBAN, Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:04.36529
38.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin1:04.49526
39.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna1:04.89516
40.MIKOLIUNAITE, Dovile96Ignalinos plaukimo klubas1:05.05512
41.PANKRATOVA, Karolina03BJSS "Ridzene"1:05.41504
42.MEDVEDEVA, Laura02BJSS "Ridzene"1:06.16487
IVASYK, Yana05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:06.16487
44.ZILINSKAITE, Deimante02Klaipeda Gintaras SC1:06.45481
45.PAROL, Olga05Uks Foka Choszczno1:06.50480
46.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Kraków1:06.54479
47.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź1:06.63477
48.JANICKA, Paula04MKP Szuwarek Piła1:06.74474
49.VEJONE, Alise98BJSS "Ridzene"1:06.76474
50.ARMONAITYTE, Eva04Klaipeda Gintaras SC1:07.08467
51.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:07.17465
52.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna1:07.20465
53.JASIŃSKA, Martyna03MUKS "Wodnik" Łask1:07.46459
54.KRESLINA, Darja03BJSS "Ridzene"1:07.66455
55.ZVIGURE, Patricija04BJSS "Ridzene"1:07.68455
FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:07.68455
57.BARANOWSKA, Martyna03Ks Warta Poznań1:07.80452
58.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC1:08.00448
59.HERMANOWSKA, Natalia04UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz1:08.01448
60.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin1:08.05448
61.MICHAŁOWSKA, Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań1:08.42440
62.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:08.44440
63.KIEŁCZEWSKA, Maja05MKP Szczecin1:08.49439
64.SĘDŁAK, Alicja05"Ósemka" Toruń1:08.51439
65.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów1:08.61437
66.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań1:08.69435
67.JANIK, Wiktoria03AZS-AWF Wrocław1:08.89431
68.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:08.99429
69.ŁAKOMIAK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:09.02429
70.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań1:09.04429
71.WYSOCKA, Maria05Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:09.19426
72.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki1:09.27424
73.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask1:09.29424
74.ŁUKASIEWICZ, Katarzyna03Uks Pro-Swim Kraków1:09.43421
75.GAWRON, Marta02K.S Posnania1:09.63418
76.JARONI, Dominika03Ks Warta Poznań1:09.66417
77.BUŁA, Bianka05Salwator Kraków1:09.74416
78.MUDENAITE, Evita01Ignalinos plaukimo klubas1:09.75416
79.ŻURKOWSKA, Weronika04Uks Pro-Swim Kraków1:09.83414
80.ZORINA, Daria05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:09.88413
81.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz1:09.91413
82.ŻYŁA, Paulina03MUKS "Wodnik" Łask1:10.03411
83.KAMINIARZ, Sara03MKP Astromal Leszno1:10.28406
84.HAŁADYN, Kamila04Uks 190 Łódź1:10.38404
85.TOTOSZKO, Marcelina02UKS Shark Rudna1:10.52402
86.ADAMCZAK, Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:10.53402
87.KAMZOL, Flawia07KS Korona Kraków1:10.59401
88.LIBERA, Zuzanna02Klub Pływacki Koziegłowy1:10.69399
89.KRAWIEC, Laura03AZS-AWF Wrocław1:10.77398
90.IVANNIKOVA, Anastasija00BJSS "Ridzene"1:10.78398
91.PETINOVA, Tatjana02Klaipeda "GINTARO"SC1:10.85396
92.BOCHEŃSKA, Dominika05UKS Grot Koziegłowy1:10.89396
93.WOJAKIEWICZ, Matylda03AZS-AWF Wrocław1:11.01394
94.CYGANEK, Nina05Salwator Kraków1:11.02394
95.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia1:11.03393
96.SLACHCIŃSKA, Wiktoria04MKP Kontra Gniezno1:11.07393
97.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łódź1:11.09392
98.ABRAMOWICZ, Katarzyna05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:11.66383
99.WOLNA, Wiktoria03MKP Wągrowiec1:11.77381
100.PACYŃSKA, Zofia02MKP Kontra Gniezno1:11.85380
101.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń1:11.91379
GROT, Malwina03K.S Posnania1:11.91379
103.ZAGDAŃSKA, Oliwia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:12.28373
104.WILCZYŃSKA, Zofia03K.S Posnania1:12.32373
105.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:12.35372
106.OZOLA, Elizabete Paula04BJSS "Ridzene"1:12.65368
107.ŁASISZ, Julia05Znicz Koszalin1:12.86365
108.SYSIO, Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask1:12.91364
109.PILARSKA, Maja04UKS Shark Rudna1:12.99363
110.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń1:13.32358
111.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:13.43356
112.SARTA, Mare04BJSS "Ridzene"1:13.93349
113.JUSZCZYŃSKA, Julia02AZS-AWF Wrocław1:13.94349
114.KWIECIŃSKA, Krystyna04UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:13.97348
115.PONIKOWSKA, Agata03Uks Ruch Grudziądz1:14.04347
116.ORŁOWSKA, Natalia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.1:14.05347
117.BAUMANE, Petra06BJSS "Ridzene"1:14.33343
118.ZHEREBINA, Dariyana06SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:14.46341
119.SOBCZYK, Paulina03Ks Warta Poznań1:14.49341
120.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:14.62339
WITKOWIAK, Oliwia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.1:14.62339
122.JANCZARSKA, Wiktoria05UKS "Siódemka" Gdynia1:14.65339
123.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy1:14.66339
124.KŁOS, Wiktoria04UKS TRI-Team Rumia1:14.80337
125.WIKA, Katarzyna03K.S Posnania1:15.35329
126.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica1:15.41329
127.KACZMAREK, Julianna03MKP Astromal Leszno1:15.51327
128.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.58326
129.SOBCZYŃSKA, Teresa03MKP Astromal Leszno1:15.67325
130.BURZAK, Martyna07UKS Dwójka Morena Gdańsk1:15.75324
131.WASYLISZYN, Julia04Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:15.85323
132.BAJOREK, Marysia04Salwator Kraków1:15.87323
133.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.97321
134.JARZYŃSKA, Gabriela05MUKS "Wodnik" Łask1:16.03321
135.WÓJCIK, Julia03Uks Ruch Grudziądz1:16.16319
136.CHRISTIANSEN, Daniela04Ignalinos plaukimo klubas1:16.43316
137.NAWROCKA, Alicja02MKP Kontra Gniezno1:16.44316
138.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin1:16.48315
139.GOŚ, Zuzanna02UKS "Siódemka" Gdynia1:16.60314
140.SZYMANEK, Martyna04UKS Żabianka Gdańsk1:16.94309
141.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin1:16.96309
142.SLASKA, Natalia04Legia Warszawa1:16.97309
143.BEDNARSKA, Gabriela05MKP Kołobrzeg1:17.30305
144.CUNSKA, Nellija Elza05BJSS "Ridzene"1:17.37304
145.BARSZCZEWSKA, Julia06Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:17.50303
146.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów1:17.65301
147.ALEKSANDROWICZ, Hanna06Uks Foka Choszczno1:17.74300
148.OLEŚ, Maja05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:17.76300
ŁAWNICZAK, Karolina03MKP Astromal Leszno1:17.76300
150.GESSNER, Jagoda04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:17.93298
151.NIEDBAŁ, Zuzanna03MKP Astromal Leszno1:18.01297
152.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin1:18.02297
153.PODGÓRNA, Wiktoria03MKP Astromal Leszno1:18.13296
154.KUBIS, Nela05IUKS Jedynka Poznań1:18.42292
155.KOZIKOWSKA, Katarzyna05Uks Foka Choszczno1:18.66290
KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:18.66290
157.OLKO, Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia1:18.82288
158.IVENTICEVA, Jekaterina05BJSS "Ridzene"1:18.93287
159.WIŚNIEWSKA, Oliwia04UKS Żabianka Gdańsk1:18.94286
160.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:18.97286
161.OŻGA, Viktoria06UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:18.99286
162.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec1:19.37282
163.RUDOMINA, Agnieszka06UKS Żabianka Gdańsk1:19.44281
164.BILIŃSKA, Natalia04UKS Żabianka Gdańsk1:19.45281
165.ADAM, Julia05MUKS "Wodnik" Łask1:19.59280
166.KLOFCZYŃSKA, Maja06UKS Żabianka Gdańsk1:19.95276
167.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów1:20.14274
168.CZAJA, Zuzanna08KS Korona Kraków1:20.22273
MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa Mokotów1:20.22273
170.KUCHCIAK, Weronika05MUKS "Wodnik" Łask1:20.26273
171.MIELOCH, Marcelina05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:20.37271
ZARZECZNA, Olga05IUKS Jedynka Poznań1:20.37271
173.WAGA, Monika06Uks Pro-Swim Kraków1:20.43271
174.BLIGE, Zuzanna04MKP Kontra Gniezno1:20.47270
175.KRZYSIK, Zuzanna07Znicz Koszalin1:20.96266
176.KAWCZYŃSKA, Maja05MKP Szczecin1:21.06265
177.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin1:21.35262
178.KOLMAKOVA, Irina04BJSS "Ridzene"1:21.38261
179.STAWICKA, Matylda06UKS Żabianka Gdańsk1:21.43261
180.WOŹNIAK, Helena05UKS Grot Koziegłowy1:21.56260
181.STRZELCZYK, Małgorzata05Uks Foka Choszczno1:21.62259
182.BARTCZAK, Maja02K.S Posnania1:21.74258
183.KAZUBSKA, Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:21.90256
184.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec1:22.04255
185.WADECKA, Zofia07Uks Foka Choszczno1:22.26253
186.JANISZEWSKA, Oliwia04GTT Diament Gniezno1:22.65250
187.WASZCZUK, Klara06Uks Pro-Swim Kraków1:22.88247
188.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:22.91247
KARPOWICZ, Amelia04Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:22.91247
190.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS "Wodnik" Łask1:22.93247
191.WOJCIECHOWSKA, Patrycja06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:22.94247
192.GRINING, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:23.13245
193.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask1:23.16245
194.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec1:23.21245
195.NOWEK, Jagoda05UKS Żabianka Gdańsk1:23.47242
196.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica1:23.54242
197.SZRAMSKA, Sandra05IUKS Jedynka Poznań1:23.72240
198.CIECHANOWSKA, Aleksandra07UKS 307 Warszawa Mokotów1:23.95238
199.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:24.07237
200.ŁADZIAK, Nadia06MKP Szczecin1:24.41234
201.ŚWIĄTEK, Dominika06UKS Shark Rudna1:24.64232
202.KRAWCZAK, Wiktoria05MKP Wągrowiec1:24.65232
203.WALENTOWICZ, Michalina04MTKP Delfin Toruń1:24.66232
204.KOZIOŁ, Julia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:24.86231
205.SUSZCZEWICZ, Urszula05IUKS Jedynka Poznań1:24.91230
206.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin1:24.96230
207.BUŁA, Maya07Salwator Kraków1:24.97230
208.SIMOCHKINA, Varvara07Forma1:25.08229
209.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań1:25.41226
210.NOWAK, Jagoda05UKS Octopus Suchy Las1:25.45226
211.MUSZYŃSKA, Julia05MKP Wągrowiec1:25.58225
212.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań1:25.63224
213.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa1:25.67224
214.GAWRON, Maja05IUKS Jedynka Poznań1:25.68224
215.WESOŁEK, Dominika05Iskra Konin1:26.25220
216.KACZMAREK, Zuzanna03K.S Posnania1:26.27219
KAROLCZAK, Pola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:26.27219
218.KOSTRZEWA, Karolina05MKP Szczecin1:26.32219
219.ZIWRZYCKA, Anna06UKS Grot Koziegłowy1:26.47218
220.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:26.72216
221.JAWORSKA, Inga08MKP Kontra Gniezno1:26.83215
222.FILIPOWICZ, Barbara07UKS 307 Warszawa Mokotów1:27.18213
223.BRDĘK, Patrycja05IUKS Jedynka Poznań1:27.26212
224.SITARCZYK, Emilia07Uks Pro-Swim Kraków1:27.44211
225.SOBCZAK, Antonina07Uks Wilanowia1:27.69209
226.JEŻ, Oliwia05Uks Pro-Swim Kraków1:27.79208
227.FURS, Emilia05Uks Foka Choszczno1:28.08206
228.URBAŃCZYK, Natalia05MKP Wągrowiec1:28.10206
229.TARACH, Wiktoria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:28.22205
230.KONIUSZY, Magdalena05UKS Żabianka Gdańsk1:28.56203
231.SHMIDT, Anna08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:29.05199
232.MALINOWSKA, Patrycja04MKP Kontra Gniezno1:29.23198
233.KOŚCIELAK, Apolonia08Klub Pływacki Koziegłowy1:29.65195
234.KOCYK, Amelia07MTKP Delfin Toruń1:29.91194
235.LUTKOWSKA, Pola07MKS SP-63 Bydgoszcz1:30.08193
236.SIEJKA, Weronika08KS Neptun Świdnica1:31.79182
237.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań1:32.26179
238.GÓRCZYŃSKA, Martyna07UKS Żabianka Gdańsk1:32.39179
239.OLENDER, Lena08Uks Lokomotywa Sopot1:32.91176
240.KĘSIK, Julia07Uks Foka Choszczno1:33.43173
241.RAŹNIEWSKA, Alicja08Uks Foka Choszczno1:33.72171
242.LITWA, Justyna08Salwator Kraków1:33.78171
243.JACKIEWICZ, Julia08"Ósemka" Toruń1:35.85160
244.KUCHARCZYK, Nadia08Uks Foka Choszczno1:35.90160
245.NOWACZEWSKA, Oliwia06MKP Wągrowiec1:36.07159
246.JARANOWSKA, Maja07Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:36.38157
247.LISIAK, Zofia07Uks Foka Choszczno1:36.88155
248.WIKTORSKA, Nikola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:37.36152
249.RENNER, Laura08KU AZS UAM Poznań1:37.55152
250.JAROS, Aleksandra07KS Neptun Świdnica1:37.99150
251.ŚCISŁOWICZ, Kinga07KS Neptun Świdnica1:38.52147
252.CISZEWSKA, Weronika05MKP Wągrowiec1:39.51143
253.OŚKA, Nina08Uks Lokomotywa Sopot1:42.98129
254.MARTYKA, Martyna07KS Neptun Świdnica1:43.70126
255.ALAMENCZAK, Oliwia05MKP Wągrowiec1:44.95122
256.SIMOCHKINA, Mariia09Forma1:48.87109
257.SCHNEIDER, Zuzanna07Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:50.43104
258.SAWIŃSKA, Antonina08Salwator Kraków1:57.5586
DYSKW.TOMCZAK, Alicja04UKS TRÓJKA Środa Wlkp.
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-04-21 - 10:52
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.CHUDY, Michał97Legia Warszawa56.49685A
2.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław58.37621A
3.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC59.01601A
4.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"59.03601A
5.KUCA, Przemysław94Ks Warta Poznań59.61583A
6.TARNAUSKAS, Redas01Kauno sporto mokykla "Startas"59.75579A
7.CERESKA, Karolis00Kaunas Swim School59.82577A
8.VALIS, Titas99Kaunas Swim School1:00.06570A
9.KALINDRA, Pijus00Kauno sporto mokykla "Startas"1:02.18514A
10.SAVICIUS, Benas99Kauno sporto mokykla "Startas"1:02.44507R
11.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna1:02.61503R
12.WOZNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa1:03.67479
13.NOWICKI, Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań1:03.98472
14.SEMENOVS, Vladimirs01BJSS "Ridzene"1:04.90452

14 - 15 lat

1.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:01.96519A
2.KUSTRA-LIPIŃSKI, Adam02UKS Shark Rudna1:04.68456
3.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask1:07.45402
4.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:08.34387
5.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin1:08.56383
6.FETERA, Alan03UPKS Wodnik Rawicz1:09.90362
7.MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań1:10.81348
8.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:11.24342
9.ZACHWIEJA, Ignacy03Ks Warta Poznań1:11.93332
10.WOJTKOWIAK, Mateusz03Ks Warta Poznań1:12.20328
11.KALIŃSKI, Karol02Uks Lokomotywa Sopot1:12.22328
12.SÓWKA, Aleks03Ks Warta Poznań1:12.42325
13.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica1:13.30313
14.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:13.94305
15.MARUWKA, Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:14.64297
16.PŁAZIAK, Szymon03Ks Warta Poznań1:14.76295
17.FIDOS, Bruno03Uks Foka Choszczno1:16.90271
18.LECIEJEWSKI, Karol03MKP Astromal Leszno1:21.08231
19.KAROLEWICZ, Jakub03Uks Lokomotywa Sopot1:22.26222
20.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań1:22.35221
21.HORSTEN, Bastian03Uks Lokomotywa Sopot1:23.60211
22.VEGERIS, Francis03BJSS "Ridzene"1:26.43191

12 - 13 lat

1.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia1:05.52439
2.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS TRI-Team Rumia1:07.81396
3.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:09.94361
4.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:10.30355
5.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Ostrobramska Warszawa1:12.10329
6.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa1:13.50311
7.MŁYNARCZYK, Mateusz04Uks 190 Łódź1:14.70296
8.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań1:14.88294
9.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.56286
10.DEREK, Szymon04MKP Szuwarek Piła1:16.45276
11.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk1:16.49276
12.KĘSIK, Łukasz04Uks Foka Choszczno1:16.76273
13.GULIŃSKI, Maciej04MKP Szuwarek Piła1:18.57254
14.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr1:19.55245
15.GRZESIK, Igor05Uks Foka Choszczno1:20.20239
16.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05Uks Foka Choszczno1:22.50220
17.WALCZYŃSKI, Maksymilian04WKS Śląsk Wrocław1:23.73210
18.PIETRZAK, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań1:23.97208
19.PATOKA, Konrad05Mal Wopr1:24.70203
20.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna1:25.02201
21.SETLAK, Marcel05UKS Żabianka Gdańsk1:27.22186
22.MĄDRY, Kacper04UKS Grot Koziegłowy1:30.41167
23.KRÓL, Miłosz05"Ósemka" Toruń1:32.53156
24.ZUCKOV, Daniil05Klaipeda "GINTARO"SC1:36.94135
25.KOZANECKI, Paweł05IUKS Jedynka Poznań1:37.09135
26.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:39.55125
27.PAWLAK, Jan05IUKS Jedynka Poznań1:40.73120
28.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań1:46.86101
29.SUCHODOLSKI, Wojciech05UKS Grot Koziegłowy1:52.3887
30.BERNAT, Wojciech05UKS Grot Koziegłowy1:57.5676

11 lat

1.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków1:18.22258
2.BURZYŃSKI, Oskar06Uks Foka Choszczno1:22.81217
3.ROSTKOWSKI, Kacper06muks rekin bydgoszcz1:27.95181
4.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań1:34.97144
5.GOŚ, Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia1:35.29142
6.DUBIEL, Wiktor06UKS Żabianka Gdańsk1:35.76140
7.BIDZIŃSKI, Alan06Iskra Konin1:37.61132
8.MIGDALSKI, Igor06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:46.05103
DYSKW.MINGE, Aleksander06UKS CITYZEN Poznań
M10 - Praca nóg jak do stylu klaycznego

10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:17.83262
2.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia1:32.75154
3.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin1:33.38151
4.LIBERSKI, Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań1:34.37147
5.BARCZYK, Karol07UKS CITYZEN Poznań1:35.33142
6.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia1:40.26122
7.SKOWRONSKI, Braian07UKS FREGATA Kolbuszowa1:45.22106
8.KOSTACK, Piotr07UKS Żabianka Gdańsk1:46.97101
9.POLAŃSKI, Oskar07KS Neptun Świdnica2:00.5470
10.WOJCIK, Mikolaj07UKS FREGATA Kolbuszowa2:05.3362
11.HONCHAROV, Ivan07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:20.2544
DYSKW.BOKHURAU, Danila07Region Minsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

Open

1.CHUDY, Michał97Legia Warszawa56.49685A
2.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław58.37621A
3.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC59.01601A
4.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"59.03601A
5.KUCA, Przemysław94Ks Warta Poznań59.61583A
6.TARNAUSKAS, Redas01Kauno sporto mokykla "Startas"59.75579A
7.CERESKA, Karolis00Kaunas Swim School59.82577A
8.VALIS, Titas99Kaunas Swim School1:00.06570A
9.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:01.96519A
10.KALINDRA, Pijus00Kauno sporto mokykla "Startas"1:02.18514A
11.SAVICIUS, Benas99Kauno sporto mokykla "Startas"1:02.44507R
12.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna1:02.61503R
13.WOZNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa1:03.67479
14.NOWICKI, Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań1:03.98472
15.KUSTRA-LIPIŃSKI, Adam02UKS Shark Rudna1:04.68456
16.SEMENOVS, Vladimirs01BJSS "Ridzene"1:04.90452
17.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia1:05.52439
18.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask1:07.45402
19.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS TRI-Team Rumia1:07.81396
20.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń1:08.34387
21.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin1:08.56383
22.FETERA, Alan03UPKS Wodnik Rawicz1:09.90362
23.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:09.94361
24.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:10.30355
25.MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań1:10.81348
26.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:11.24342
27.ZACHWIEJA, Ignacy03Ks Warta Poznań1:11.93332
28.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Ostrobramska Warszawa1:12.10329
29.WOJTKOWIAK, Mateusz03Ks Warta Poznań1:12.20328
30.KALIŃSKI, Karol02Uks Lokomotywa Sopot1:12.22328
31.SÓWKA, Aleks03Ks Warta Poznań1:12.42325
32.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica1:13.30313
33.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa1:13.50311
34.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:13.94305
35.MARUWKA, Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:14.64297
36.MŁYNARCZYK, Mateusz04Uks 190 Łódź1:14.70296
37.PŁAZIAK, Szymon03Ks Warta Poznań1:14.76295
38.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań1:14.88294
39.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa Mokotów1:15.56286
40.DEREK, Szymon04MKP Szuwarek Piła1:16.45276
41.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk1:16.49276
42.KĘSIK, Łukasz04Uks Foka Choszczno1:16.76273
43.FIDOS, Bruno03Uks Foka Choszczno1:16.90271
44.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:17.83262
45.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków1:18.22258
46.GULIŃSKI, Maciej04MKP Szuwarek Piła1:18.57254
47.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr1:19.55245
48.GRZESIK, Igor05Uks Foka Choszczno1:20.20239
49.LECIEJEWSKI, Karol03MKP Astromal Leszno1:21.08231
50.KAROLEWICZ, Jakub03Uks Lokomotywa Sopot1:22.26222
51.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań1:22.35221
52.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05Uks Foka Choszczno1:22.50220
53.BURZYŃSKI, Oskar06Uks Foka Choszczno1:22.81217
54.HORSTEN, Bastian03Uks Lokomotywa Sopot1:23.60211
55.WALCZYŃSKI, Maksymilian04WKS Śląsk Wrocław1:23.73210
56.PIETRZAK, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań1:23.97208
57.PATOKA, Konrad05Mal Wopr1:24.70203
58.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna1:25.02201
59.VEGERIS, Francis03BJSS "Ridzene"1:26.43191
60.SETLAK, Marcel05UKS Żabianka Gdańsk1:27.22186
61.ROSTKOWSKI, Kacper06muks rekin bydgoszcz1:27.95181
62.MĄDRY, Kacper04UKS Grot Koziegłowy1:30.41167
63.KRÓL, Miłosz05"Ósemka" Toruń1:32.53156
64.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia1:32.75154
65.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin1:33.38151
66.LIBERSKI, Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań1:34.37147
67.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań1:34.97144
68.GOŚ, Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia1:35.29142
69.BARCZYK, Karol07UKS CITYZEN Poznań1:35.33142
70.DUBIEL, Wiktor06UKS Żabianka Gdańsk1:35.76140
71.ZUCKOV, Daniil05Klaipeda "GINTARO"SC1:36.94135
72.KOZANECKI, Paweł05IUKS Jedynka Poznań1:37.09135
73.BIDZIŃSKI, Alan06Iskra Konin1:37.61132
74.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:39.55125
75.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia1:40.26122
76.PAWLAK, Jan05IUKS Jedynka Poznań1:40.73120
77.SKOWRONSKI, Braian07UKS FREGATA Kolbuszowa1:45.22106
78.MIGDALSKI, Igor06Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:46.05103
79.KOZIK, Jakub05KU AZS UAM Poznań1:46.86101
80.KOSTACK, Piotr07UKS Żabianka Gdańsk1:46.97101
81.SUCHODOLSKI, Wojciech05UKS Grot Koziegłowy1:52.3887
82.BERNAT, Wojciech05UKS Grot Koziegłowy1:57.5676
83.POLAŃSKI, Oskar07KS Neptun Świdnica2:00.5470
84.WOJCIK, Mikolaj07UKS FREGATA Kolbuszowa2:05.3362
85.HONCHAROV, Ivan07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:20.2544
DYSKW.BOKHURAU, Danila07Region Minsk
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.MINGE, Aleksander06UKS CITYZEN Poznań
M10 - Praca nóg jak do stylu klaycznego


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-04-21 - 11:16
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
16 lat i starsi

1.IVANAUSKAITE, Deimante99Kauno sporto mokykla "Startas"2:37.29490R1:15.681:21.61
2.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna2:41.724511:18.311:23.41

14 - 15 lat

1.PEKUNAITE, Paulina02Klaipeda Gintaras SC2:27.25598A1:11.821:15.43
2.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna2:28.32585A1:13.861:14.46
3.MANKAUSKAITE, Gabija02Alytaus SRC2:30.95555A1:14.081:16.87
4.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów2:31.51548A1:12.431:19.08
5.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:32.13542A1:12.551:19.58
6.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:33.10532A1:14.421:18.68
7.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec2:35.80504A1:17.201:18.60
8.ROGALKA, Joanna02Extreme Team Oborniki2:36.28500R1:17.731:18.55
9.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań2:37.754861:17.861:19.89
10.MAZIAR, Alicja02Ks Rekin Świebodzice2:38.184821:16.321:21.86
11.SLAIDE, Monta03BJSS "Ridzene"2:41.294551:18.611:22.68
12.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań2:46.834111:21.991:24.84
13.CHORAŁA, Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz2:47.704041:22.751:24.95
14.PETINOVA, Tatjana02Klaipeda "GINTARO"SC2:54.003621:24.521:29.48
15.PILARSKA, Natalia03MKP Wągrowiec2:54.293601:25.541:28.75
16.SOBCZYK, Paulina03Ks Warta Poznań2:57.543411:27.711:29.83
17.CZARNECKA, Martyna03MKP Wągrowiec3:09.512801:34.601:34.91

12 - 13 lat

1.TRACZYK, Justyna04AZS-AWF Wrocław2:27.96589A1:12.531:15.43
2.STEĆ, Oliwia04UKS TRI-Team Rumia2:32.18541A1:14.881:17.30
3.MROŻEK, Weronika04MKP Kołobrzeg2:35.03512A1:15.961:19.07
4.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:38.834761:19.981:18.85
5.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań2:39.404711:18.851:20.55
6.WECKWERT, Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:40.544611:18.501:22.04
7.WYSOCKA, Maria05Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:46.064161:21.151:24.91
8.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów2:48.973951:22.381:26.59
9.WEPS, Maja04Legia Warszawa2:49.733901:21.041:28.69
10.TŁOCZEK, Wiktoria05Znicz Koszalin2:50.073881:23.811:26.26
11.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:50.383861:22.941:27.44
12.MARCINIAK, Hanna04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.2:52.263731:27.461:24.80
13.AVANESYAN, Kristina05UKS Żabianka Gdańsk2:54.523591:23.331:31.19
14.KUCHARSKA, Dominika05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:55.393531:27.061:28.33
15.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa2:55.663521:25.951:29.71
16.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin2:57.283421:25.661:31.62
17.SPYCHALSKA, Oliwia05UKS Żabianka Gdańsk2:57.683401:24.351:33.33
18.KONEFKE, Martyna04UKS Żabianka Gdańsk3:00.503241:30.351:30.15
19.ZWOLIŃSKA, Hanna04MUKS "Wodnik" Łask3:03.283101:29.511:33.77
20.JARZEMBOWSKA, Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań3:04.573031:29.901:34.67
21.KUCYPERA, Iga04WKS Śląsk Wrocław3:04.633031:28.781:35.85
22.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec3:09.752791:32.961:36.79
23.JARZYŃSKA, Gabriela05MUKS "Wodnik" Łask3:11.212731:36.651:34.56
24.SIJKA, Urszula05UKS Żabianka Gdańsk3:13.062651:37.561:35.50
25.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica3:14.152601:35.361:38.79
26.SZYMERKOWSKA, Agata05UKS Żabianka Gdańsk3:19.792391:40.211:39.58
DYSKW.SZYMERKOWSKA, Zuzanna05UKS Żabianka Gdańsk
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

11 lat

1.SZARGIEJ, Aleksandra06UKS Żabianka Gdańsk2:54.373601:25.021:29.35
2.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łódź2:54.593581:25.581:29.01
3.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin3:05.682981:29.601:36.08
4.ZARINA, Eva Elizabete06BJSS "Ridzene"3:12.852661:35.571:37.28
5.SOBEK, Iga06UKS Żabianka Gdańsk3:13.312641:35.411:37.90
6.MĘŻYKOWSKA, Antonina06Uks Foka Choszczno3:19.322411:36.151:43.17
DYSKW.SKYDAN, Ivanna06Forma
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

Open

1.PEKUNAITE, Paulina02Klaipeda Gintaras SC2:27.25598A1:11.821:15.43
2.TRACZYK, Justyna04AZS-AWF Wrocław2:27.96589A1:12.531:15.43
3.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna2:28.32585A1:13.861:14.46
4.MANKAUSKAITE, Gabija02Alytaus SRC2:30.95555A1:14.081:16.87
5.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów2:31.51548A1:12.431:19.08
6.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:32.13542A1:12.551:19.58
7.STEĆ, Oliwia04UKS TRI-Team Rumia2:32.18541A1:14.881:17.30
8.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:33.10532A1:14.421:18.68
9.MROŻEK, Weronika04MKP Kołobrzeg2:35.03512A1:15.961:19.07
10.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec2:35.80504A1:17.201:18.60
11.ROGALKA, Joanna02Extreme Team Oborniki2:36.28500R1:17.731:18.55
12.IVANAUSKAITE, Deimante99Kauno sporto mokykla "Startas"2:37.29490R1:15.681:21.61
13.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań2:37.754861:17.861:19.89
14.MAZIAR, Alicja02Ks Rekin Świebodzice2:38.184821:16.321:21.86
15.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:38.834761:19.981:18.85
16.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań2:39.404711:18.851:20.55
17.WECKWERT, Iga04UKS Żabianka Gdańsk2:40.544611:18.501:22.04
18.SLAIDE, Monta03BJSS "Ridzene"2:41.294551:18.611:22.68
19.ADAMCZYK, Wiktoria00UKS Shark Rudna2:41.724511:18.311:23.41
20.WYSOCKA, Maria05Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:46.064161:21.151:24.91
21.GORZEŃ, Marta03UKS CITYZEN Poznań2:46.834111:21.991:24.84
22.CHORAŁA, Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz2:47.704041:22.751:24.95
23.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów2:48.973951:22.381:26.59
24.WEPS, Maja04Legia Warszawa2:49.733901:21.041:28.69
25.TŁOCZEK, Wiktoria05Znicz Koszalin2:50.073881:23.811:26.26
26.FILIPIAK, Małgorzata04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:50.383861:22.941:27.44
27.MARCINIAK, Hanna04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.2:52.263731:27.461:24.80
28.PETINOVA, Tatjana02Klaipeda "GINTARO"SC2:54.003621:24.521:29.48
29.PILARSKA, Natalia03MKP Wągrowiec2:54.293601:25.541:28.75
30.SZARGIEJ, Aleksandra06UKS Żabianka Gdańsk2:54.373601:25.021:29.35
31.AVANESYAN, Kristina05UKS Żabianka Gdańsk2:54.523591:23.331:31.19
32.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łódź2:54.593581:25.581:29.01
33.KUCHARSKA, Dominika05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:55.393531:27.061:28.33
34.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa2:55.663521:25.951:29.71
35.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin2:57.283421:25.661:31.62
36.SOBCZYK, Paulina03Ks Warta Poznań2:57.543411:27.711:29.83
37.SPYCHALSKA, Oliwia05UKS Żabianka Gdańsk2:57.683401:24.351:33.33
38.KONEFKE, Martyna04UKS Żabianka Gdańsk3:00.503241:30.351:30.15
39.ZWOLIŃSKA, Hanna04MUKS "Wodnik" Łask3:03.283101:29.511:33.77
40.JARZEMBOWSKA, Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań3:04.573031:29.901:34.67
41.KUCYPERA, Iga04WKS Śląsk Wrocław3:04.633031:28.781:35.85
42.BORKIEWICZ, Klaudia06Iskra Konin3:05.682981:29.601:36.08
43.CZARNECKA, Martyna03MKP Wągrowiec3:09.512801:34.601:34.91
44.GRZEMSKA, Natalia05MKP Wągrowiec3:09.752791:32.961:36.79
45.JARZYŃSKA, Gabriela05MUKS "Wodnik" Łask3:11.212731:36.651:34.56
46.ZARINA, Eva Elizabete06BJSS "Ridzene"3:12.852661:35.571:37.28
47.SIJKA, Urszula05UKS Żabianka Gdańsk3:13.062651:37.561:35.50
48.SOBEK, Iga06UKS Żabianka Gdańsk3:13.312641:35.411:37.90
49.WOJNOWSKA, Aleksandra05KS Neptun Świdnica3:14.152601:35.361:38.79
50.MĘŻYKOWSKA, Antonina06Uks Foka Choszczno3:19.322411:36.151:43.17
51.SZYMERKOWSKA, Agata05UKS Żabianka Gdańsk3:19.792391:40.211:39.58
DYSKW.SKYDAN, Ivanna06Forma
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)
DYSKW.SZYMERKOWSKA, Zuzanna05UKS Żabianka Gdańsk
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-04-21 - 11:40
Kobiet, 4 x 50m zmienny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
8 - 13 lat

1.Salwator Kraków 1Salwator Kraków2:19.19444
BAJOREK, Marysia
BUŁA, Bianka
04
05
+0,97
+0,54
36.82
38.15
GODLEWSKA, Zofia
CYGANEK, Nina
04
05
+0,22
+0,52
32.53
31.69
2.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk2:21.05427
SZYMANEK, Martyna
PIASECKA, Alicja
04
04
+0,74
+0,51
38.18
39.51
WECKWERT, Iga
HEBEL, Natalia
04
05
33.27
30.09
3.MUKS "Wodnik" Łask 1MUKS "Wodnik" Łask2:24.68395
ZWOLIŃSKA, Hanna
KOWAL, Magdalena
04
05
+0,7538.40
40.64
DĘBKOWSKA, Wiktoria
SYSIO, Zuzanna
04
04
+0,25
+0,42
33.71
31.93
BJSS "Ridzene" 2BJSS "Ridzene"2:24.68395
KRASNOLUCKA, Alina
ZVIGURE, Patricija
04
04
+0,79
+0,38
37.85
41.95
FERSTA, Elizabete
VIENTIESA, Liene
04
05
+0,13
+0,49
31.99
32.89
5.UKS 307 Warszawa Mokotów 1UKS 307 Warszawa Mokotów2:28.34367
NAGRABA, Oliwia
STANKIEWICZ, Maja
04
06
+0,74
+0,39
37.04
44.69
DĄBROWSKA, Pola
GRABOWSKA, Gabriela
04
04

+0,54
35.96
30.65
6.Legia Warszawa 1Legia Warszawa2:34.35326
WEPS, Maja
JANKOWSKA, Zofia
04
04
+0,60
+0,55
36.90
43.55
SLASKA, Natalia
STACH, Gabriela
04
04
+0,57
+0,32
39.80
34.10
7.Klub Pływacki Harpun Osiecznica 2Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:34.83323
BARSZCZEWSKA, Julia
WASYLISZYN, Julia
06
04
+0,6641.54
46.64
ABRAMOWICZ, Katarzyna
KOWALSKA, Jessica
05
04
+0,44
+0,40
34.95
31.70
8.Klub Pływacki Harpun Osiecznica 1Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:34.92322
MAKSYMOWICZ, Nadia
ZAGDAŃSKA, Oliwia
05
05
+0,83
+0,52
39.10
45.44
OLEŚ, Maja
MAKSYMOWICZ, Nina
05
05

+0,60
37.39
32.99
9.UKS "Siódemka" Gdynia 2UKS "Siódemka" Gdynia2:41.57284
JANCZARSKA, Wiktoria
KWIATKOWSKA, Maja
05
06
+0,7739.19
50.19
JASTRZĄBEK, Nadia
OLKO, Zuzanna
05
06
37.67
34.52
10.KS Neptun Świdnica 1KS Neptun Świdnica2:43.07276
WOJNOWSKA, Aleksandra
SOKOŁOWSKA, Dominika
05
04
+0,71
+0,23
43.49
40.09
BEJSTER, Wiktoria
JAROS, Aleksandra
05
07
+0,3737.86
41.63
11.UKS Żabianka Gdańsk 2UKS Żabianka Gdańsk2:46.64259
SZARGIEJ, Aleksandra
SOBEK, Iga
06
06
+0,6339.04
50.85
KLOFCZYŃSKA, Maja
RUDOMINA, Agnieszka
06
06

+0,43
42.53
34.22
12.KU AZS UAM Poznań 2KU AZS UAM Poznań2:50.33242
RACHMAŃCZUK, Sara
SZAROLETA, Wiktoria
07
05
+0,74SMYKOWSKA, Martyna
KAWKA, Zuzanna
06
07
+0,2944.87
38.01
13.Klub Sportowy Rekiny Osielsko 1Klub Sportowy Rekiny Osielsko3:14.61162
KAROLCZAK, Pola
WIKTORSKA, Nikola
06
06
+0,6842.81
55.94
JARANOWSKA, Maja
WOJCIECHOWSKA, Patrycja
07
06
+0,75
+0,38
59.39
36.47

14 lat i starsi

1.UKS Shark Rudna 1UKS Shark Rudna2:07.29581
KOŚCIELNIAK, Aleksandra
KŁUSEK, Maria
02
02
+0,58
+0,64
31.58
36.83
MOŻDŻAN, Milena
MACIUSZEK, Wiktoria
03
04
+0,35
+0,60
30.25
28.63
2.Ukp Gryf Dębica 1Ukp Gryf Dębica2:11.01533
SZERSZEN, Natalia
RZANY, Wiktoria
02
02
+0,72
+0,10
32.93
38.51
SWIATEK, Joanna
GOLAB, wiktoria
02
99
+0,46
+0,09
30.84
28.73
3.Ks Warta Poznań 1Ks Warta Poznań2:13.45504
CZECHYRA, Agata
SZCZEPAŃSKA, Maria
03
03
+1,15
+0,38
34.84
39.21
CELMER, Wiktoria
BARANOWSKA, Martyna
03
03
+0,32
+0,15
29.53
29.87
4.MKP Astromal Leszno 1MKP Astromal Leszno2:29.04362
KAMINIARZ, Sara
KACZMAREK, Julianna
03
03
+0,77
+0,37
36.54
40.92
SOBCZYŃSKA, Teresa
NIEDBAŁ, Zuzanna
03
03

+0,74
37.93
33.65
DYSKW.UKP Torpeda Oleśnica 1UKP Torpeda Oleśnica
Skład sztafety niezgodny z regulaminem (3 zmiana sztafetowa)
PISKORSKA, Adela, SZWABIŃSKA, Adrianna, KRZYWAK, Maria, JANIK, Julia
NIE UK.BJSS "Ridzene" 1BJSS "Ridzene"
LUBANE, Lasma, VEJONE, Alise, PANKRATOVA, Karolina, BUKSA, Diana


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-04-21 - 12:30
Kobiet, 800m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation9:20.93656
100m:
200m:
1:05.91
2:16.30
1:05.91
1:10.39
300m:
400m:
3:27.05
4:37.88
1:10.75
1:10.83
500m:
600m:
5:48.63
7:00.18
1:10.75
1:11.55
700m:
800m:
8:11.49
9:20.93
1:11.31
1:09.44
2.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr9:31.00621
100m:
200m:
1:07.28
2:19.10
1:07.28
1:11.82
300m:
400m:
3:31.59
4:43.62
1:12.49
1:12.03
500m:
600m:
5:55.68
7:07.68
1:12.06
1:12.00
700m:
800m:
8:20.45
9:31.00
1:12.77
1:10.55
3.BALCIUTE, Ema99Kauno sporto mokykla "Startas"9:40.51591
100m:
200m:
1:06.47
2:18.99
1:06.47
1:12.52
300m:
400m:
3:32.30
4:45.55
1:13.31
1:13.25
500m:
600m:
5:59.71
7:13.86
1:14.16
1:14.15
700m:
800m:
8:27.91
9:40.51
1:14.05
1:12.60
4.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"10:00.11535
100m:
200m:
1:08.80
2:23.44
1:08.80
1:14.64
300m:
400m:
3:39.18
4:54.84
1:15.74
1:15.66
500m:
600m:
6:11.28
7:28.29
1:16.44
1:17.01
700m:
800m:
8:45.47
10:00.11
1:17.18
1:14.64
5.NOWICKA, Weronika00UMKS Niesłyszących Poznań10:38.10445
100m:
200m:
1:13.99
2:34.11
1:13.99
1:20.12
300m:
400m:
3:55.81
5:16.94
1:21.70
1:21.13
500m:
600m:
6:39.61
7:59.09
1:22.67
1:19.48
700m:
800m:
9:20.14
10:38.10
1:21.05
1:17.96

14 - 15 lat

1.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz9:34.79609
100m:
200m:
1:07.64
2:20.23
1:07.64
1:12.59
300m:
400m:
3:33.08
4:46.00
1:12.85
1:12.92
500m:
600m:
5:59.44
7:12.73
1:13.44
1:13.29
700m:
800m:
8:25.39
9:34.79
1:12.66
1:09.40
2.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation9:52.22557
100m:
200m:
1:07.52
2:21.81
1:07.52
1:14.29
300m:
400m:
3:37.19
4:52.65
1:15.38
1:15.46
500m:
600m:
6:08.91
7:24.94
1:16.26
1:16.03
700m:
800m:
8:40.40
9:52.22
1:15.46
1:11.82
3.MAZIAR, Alicja02Ks Rekin Świebodzice10:15.83495
100m:
200m:
1:11.97
2:29.49
1:11.97
1:17.52
300m:
400m:
3:47.80
5:07.08
1:18.31
1:19.28
500m:
600m:
6:25.63
7:44.34
1:18.55
1:18.71
700m:
800m:
9:02.10
10:15.83
1:17.76
1:13.73
4.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki10:17.44491
100m:
200m:
1:11.99
2:29.49
1:11.99
1:17.50
300m:
400m:
3:47.82
5:06.29
1:18.33
1:18.47
500m:
600m:
6:25.46
7:44.27
1:19.17
1:18.81
700m:
800m:
9:02.33
10:17.44
1:18.06
1:15.11
5.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna10:22.58479
100m:
200m:
1:13.37
2:31.78
1:13.37
1:18.41
300m:
400m:
3:50.39
5:09.24
1:18.61
1:18.85
500m:
600m:
6:28.03
7:46.79
1:18.79
1:18.76
700m:
800m:
9:06.04
10:22.58
1:19.25
1:16.54
6.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin10:29.28464
100m:
200m:
1:12.10
2:30.18
1:12.10
1:18.08
300m:
400m:
3:49.79
5:10.09
1:19.61
1:20.30
500m:
600m:
6:30.66
7:51.39
1:20.57
1:20.73
700m:
800m:
9:12.43
10:29.28
1:21.04
1:16.85
7.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz10:34.24453
100m:
200m:
1:13.86
2:33.34
1:13.86
1:19.48
300m:
400m:
3:52.95
5:13.59
1:19.61
1:20.64
500m:
600m:
6:35.09
7:55.96
1:21.50
1:20.87
700m:
800m:
9:17.19
10:34.24
1:21.23
1:17.05
8.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna10:39.35443
100m:
200m:
1:13.00
2:31.31
1:13.00
1:18.31
300m:
400m:
3:51.18
5:12.22
1:19.87
1:21.04
500m:
600m:
6:35.23
7:58.00
1:23.01
1:22.77
700m:
800m:
9:19.95
10:39.35
1:21.95
1:19.40
9.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa10:54.59412
100m:
200m:
1:17.27
2:38.48
1:17.27
1:21.21
300m:
400m:
4:00.94
5:23.70
1:22.46
1:22.76
500m:
600m:
6:47.40
8:11.51
1:23.70
1:24.11
700m:
800m:
9:34.63
10:54.59
1:23.12
1:19.96
10.BARANOWSKA, Martyna03Ks Warta Poznań11:06.48391
100m:
200m:
1:15.05
2:40.35
1:15.05
1:25.30
300m:
400m:
4:05.93
5:31.75
1:25.58
1:25.82
500m:
600m:
6:58.17
8:24.71
1:26.42
1:26.54
700m:
800m:
9:48.51
11:06.48
1:23.80
1:17.97
11.ADAMCZAK, Maria03UPKS Wodnik Rawicz11:09.96385
100m:
200m:
1:20.59
2:46.22
1:20.59
1:25.63
300m:
400m:
4:12.08
5:37.40
1:25.86
1:25.32
500m:
600m:
7:02.95
8:27.76
1:25.55
1:24.81
700m:
800m:
9:50.38
11:09.96
1:22.62
1:19.58

12 - 13 lat

1.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź9:51.20560
100m:
200m:
1:11.69
2:26.15
1:11.69
1:14.46
300m:
400m:
3:41.00
4:56.24
1:14.85
1:15.24
500m:
600m:
6:11.28
7:26.13
1:15.04
1:14.85
700m:
800m:
8:39.63
9:51.20
1:13.50
1:11.57
2.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź10:42.94435
100m:
200m:
1:13.90
2:34.57
1:13.90
1:20.67
300m:
400m:
3:57.60
5:20.39
1:23.03
1:22.79
500m:
600m:
6:43.59
8:05.15
1:23.20
1:21.56
700m:
800m:
9:26.66
10:42.94
1:21.51
1:16.28
3.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów10:58.50405
100m:
200m:
1:16.33
2:41.06
1:16.33
1:24.73
300m:
400m:
4:05.07
5:28.83
1:24.01
1:23.76
500m:
600m:
6:52.75
8:15.51
1:23.92
1:22.76
700m:
800m:
9:38.53
10:58.50
1:23.02
1:19.97
4.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań11:02.72397
100m:
200m:
1:14.40
2:37.26
1:14.40
1:22.86
300m:
400m:
4:00.99
5:26.58
1:23.73
1:25.59
500m:
600m:
6:51.98
8:16.86
1:25.40
1:24.88
700m:
800m:
9:41.45
11:02.72
1:24.59
1:21.27
5.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica11:08.68387
100m:
200m:
1:18.77
2:44.36
1:18.77
1:25.59
300m:
400m:
4:11.03
5:37.53
1:26.67
1:26.50
500m:
600m:
7:01.69
8:26.76
1:24.16
1:25.07
700m:
800m:
9:49.04
11:08.68
1:22.28
1:19.64
6.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia11:11.86381
100m:
200m:
1:16.36
2:42.54
1:16.36
1:26.18
300m:
400m:
4:08.57
5:35.94
1:26.03
1:27.37
500m:
600m:
7:02.12
8:26.47
1:26.18
1:24.35
700m:
800m:
9:50.79
11:11.86
1:24.32
1:21.07
7.MARCZYŃSKA, Eliza05WKS Śląsk Wrocław11:31.80349
100m:
200m:
1:19.09
2:45.92
1:19.09
1:26.83
300m:
400m:
4:14.03
5:42.50
1:28.11
1:28.47
500m:
600m:
7:10.58
8:38.91
1:28.08
1:28.33
700m:
800m:
10:07.20
11:31.80
1:28.29
1:24.60
8.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań11:57.41313
100m:
200m:
1:23.03
2:53.92
1:23.03
1:30.89
300m:
400m:
4:24.46
5:55.70
1:30.54
1:31.24
500m:
600m:
7:27.56
8:59.17
1:31.86
1:31.61
700m:
800m:
10:30.19
11:57.41
1:31.02
1:27.22

12 lat i starsi

1.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation9:20.93656
100m:
200m:
1:05.91
2:16.30
1:05.91
1:10.39
300m:
400m:
3:27.05
4:37.88
1:10.75
1:10.83
500m:
600m:
5:48.63
7:00.18
1:10.75
1:11.55
700m:
800m:
8:11.49
9:20.93
1:11.31
1:09.44
2.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr9:31.00621
100m:
200m:
1:07.28
2:19.10
1:07.28
1:11.82
300m:
400m:
3:31.59
4:43.62
1:12.49
1:12.03
500m:
600m:
5:55.68
7:07.68
1:12.06
1:12.00
700m:
800m:
8:20.45
9:31.00
1:12.77
1:10.55
3.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz9:34.79609
100m:
200m:
1:07.64
2:20.23
1:07.64
1:12.59
300m:
400m:
3:33.08
4:46.00
1:12.85
1:12.92
500m:
600m:
5:59.44
7:12.73
1:13.44
1:13.29
700m:
800m:
8:25.39
9:34.79
1:12.66
1:09.40
4.BALCIUTE, Ema99Kauno sporto mokykla "Startas"9:40.51591
100m:
200m:
1:06.47
2:18.99
1:06.47
1:12.52
300m:
400m:
3:32.30
4:45.55
1:13.31
1:13.25
500m:
600m:
5:59.71
7:13.86
1:14.16
1:14.15
700m:
800m:
8:27.91
9:40.51
1:14.05
1:12.60
5.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź9:51.20560
100m:
200m:
1:11.69
2:26.15
1:11.69
1:14.46
300m:
400m:
3:41.00
4:56.24
1:14.85
1:15.24
500m:
600m:
6:11.28
7:26.13
1:15.04
1:14.85
700m:
800m:
8:39.63
9:51.20
1:13.50
1:11.57
6.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation9:52.22557
100m:
200m:
1:07.52
2:21.81
1:07.52
1:14.29
300m:
400m:
3:37.19
4:52.65
1:15.38
1:15.46
500m:
600m:
6:08.91
7:24.94
1:16.26
1:16.03
700m:
800m:
8:40.40
9:52.22
1:15.46
1:11.82
7.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"10:00.11535
100m:
200m:
1:08.80
2:23.44
1:08.80
1:14.64
300m:
400m:
3:39.18
4:54.84
1:15.74
1:15.66
500m:
600m:
6:11.28
7:28.29
1:16.44
1:17.01
700m:
800m:
8:45.47
10:00.11
1:17.18
1:14.64
8.MAZIAR, Alicja02Ks Rekin Świebodzice10:15.83495
100m:
200m:
1:11.97
2:29.49
1:11.97
1:17.52
300m:
400m:
3:47.80
5:07.08
1:18.31
1:19.28
500m:
600m:
6:25.63
7:44.34
1:18.55
1:18.71
700m:
800m:
9:02.10
10:15.83
1:17.76
1:13.73
9.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki10:17.44491
100m:
200m:
1:11.99
2:29.49
1:11.99
1:17.50
300m:
400m:
3:47.82
5:06.29
1:18.33
1:18.47
500m:
600m:
6:25.46
7:44.27
1:19.17
1:18.81
700m:
800m:
9:02.33
10:17.44
1:18.06
1:15.11
10.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna10:22.58479
100m:
200m:
1:13.37
2:31.78
1:13.37
1:18.41
300m:
400m:
3:50.39
5:09.24
1:18.61
1:18.85
500m:
600m:
6:28.03
7:46.79
1:18.79
1:18.76
700m:
800m:
9:06.04
10:22.58
1:19.25
1:16.54
11.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin10:29.28464
100m:
200m:
1:12.10
2:30.18
1:12.10
1:18.08
300m:
400m:
3:49.79
5:10.09
1:19.61
1:20.30
500m:
600m:
6:30.66
7:51.39
1:20.57
1:20.73
700m:
800m:
9:12.43
10:29.28
1:21.04
1:16.85
12.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz10:34.24453
100m:
200m:
1:13.86
2:33.34
1:13.86
1:19.48
300m:
400m:
3:52.95
5:13.59
1:19.61
1:20.64
500m:
600m:
6:35.09
7:55.96
1:21.50
1:20.87
700m:
800m:
9:17.19
10:34.24
1:21.23
1:17.05
13.NOWICKA, Weronika00UMKS Niesłyszących Poznań10:38.10445
100m:
200m:
1:13.99
2:34.11
1:13.99
1:20.12
300m:
400m:
3:55.81
5:16.94
1:21.70
1:21.13
500m:
600m:
6:39.61
7:59.09
1:22.67
1:19.48
700m:
800m:
9:20.14
10:38.10
1:21.05
1:17.96
14.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna10:39.35443
100m:
200m:
1:13.00
2:31.31
1:13.00
1:18.31
300m:
400m:
3:51.18
5:12.22
1:19.87
1:21.04
500m:
600m:
6:35.23
7:58.00
1:23.01
1:22.77
700m:
800m:
9:19.95
10:39.35
1:21.95
1:19.40
15.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź10:42.94435
100m:
200m:
1:13.90
2:34.57
1:13.90
1:20.67
300m:
400m:
3:57.60
5:20.39
1:23.03
1:22.79
500m:
600m:
6:43.59
8:05.15
1:23.20
1:21.56
700m:
800m:
9:26.66
10:42.94
1:21.51
1:16.28
16.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa10:54.59412
100m:
200m:
1:17.27
2:38.48
1:17.27
1:21.21
300m:
400m:
4:00.94
5:23.70
1:22.46
1:22.76
500m:
600m:
6:47.40
8:11.51
1:23.70
1:24.11
700m:
800m:
9:34.63
10:54.59
1:23.12
1:19.96
17.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów10:58.50405
100m:
200m:
1:16.33
2:41.06
1:16.33
1:24.73
300m:
400m:
4:05.07
5:28.83
1:24.01
1:23.76
500m:
600m:
6:52.75
8:15.51
1:23.92
1:22.76
700m:
800m:
9:38.53
10:58.50
1:23.02
1:19.97
18.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań11:02.72397
100m:
200m:
1:14.40
2:37.26
1:14.40
1:22.86
300m:
400m:
4:00.99
5:26.58
1:23.73
1:25.59
500m:
600m:
6:51.98
8:16.86
1:25.40
1:24.88
700m:
800m:
9:41.45
11:02.72
1:24.59
1:21.27
19.BARANOWSKA, Martyna03Ks Warta Poznań11:06.48391
100m:
200m:
1:15.05
2:40.35
1:15.05
1:25.30
300m:
400m:
4:05.93
5:31.75
1:25.58
1:25.82
500m:
600m:
6:58.17
8:24.71
1:26.42
1:26.54
700m:
800m:
9:48.51
11:06.48
1:23.80
1:17.97
20.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica11:08.68387
100m:
200m:
1:18.77
2:44.36
1:18.77
1:25.59
300m:
400m:
4:11.03
5:37.53
1:26.67
1:26.50
500m:
600m:
7:01.69
8:26.76
1:24.16
1:25.07
700m:
800m:
9:49.04
11:08.68
1:22.28
1:19.64
21.ADAMCZAK, Maria03UPKS Wodnik Rawicz11:09.96385
100m:
200m:
1:20.59
2:46.22
1:20.59
1:25.63
300m:
400m:
4:12.08
5:37.40
1:25.86
1:25.32
500m:
600m:
7:02.95
8:27.76
1:25.55
1:24.81
700m:
800m:
9:50.38
11:09.96
1:22.62
1:19.58
22.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia11:11.86381
100m:
200m:
1:16.36
2:42.54
1:16.36
1:26.18
300m:
400m:
4:08.57
5:35.94
1:26.03
1:27.37
500m:
600m:
7:02.12
8:26.47
1:26.18
1:24.35
700m:
800m:
9:50.79
11:11.86
1:24.32
1:21.07
23.MARCZYŃSKA, Eliza05WKS Śląsk Wrocław11:31.80349
100m:
200m:
1:19.09
2:45.92
1:19.09
1:26.83
300m:
400m:
4:14.03
5:42.50
1:28.11
1:28.47
500m:
600m:
7:10.58
8:38.91
1:28.08
1:28.33
700m:
800m:
10:07.20
11:31.80
1:28.29
1:24.60
24.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań11:57.41313
100m:
200m:
1:23.03
2:53.92
1:23.03
1:30.89
300m:
400m:
4:24.46
5:55.70
1:30.54
1:31.24
500m:
600m:
7:27.56
8:59.17
1:31.86
1:31.61
700m:
800m:
10:30.19
11:57.41
1:31.02
1:27.22


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-04-21 - 12:54
Mężczyzn, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.GŁADECKI, Mikołaj08UKS Sportowiec Oborniki50.32144A
2.DOKURNO, Jakub08Uks Foka Choszczno54.47114A
3.STASZEWSKI, Bartosz08Klub Sportowy Rekiny Osielsko54.75112A
4.SKYBYTSKYI, Borys08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)55.08110A
5.SAWIŃSKI, Wojciech08Salwator Kraków55.75106A
6.BAUMAN, Mykhailo08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)57.0899A
7.SZEWCZYK, Jeremi08Uks Foka Choszczno57.3797A
8.BUDZIK, Bartosz08Klub Pływacki Harpun Osiecznica57.6496A
9.MEYER, Adam08Klub Pływacki Koziegłowy58.9190A
10.SKYBYTSKYI, Roman08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:00.2184A
11.GRABOWSKI, Borys08Iskra Konin1:00.2984R
12.DUBYNA, Bohdan08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:02.9274R
13.KOWALSKI, Marceli08Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:06.0064
14.KOŁODZIEJCZAK, Jan08MKP Wągrowiec1:07.4360
15.PIOTRUK, Krzysztof08MKP Wągrowiec1:08.8956
DYSKW.PAKUŁA, Patryk08UKS Shark Rudna
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.GONERA, Miłosz08UKS Shark Rudna
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.POTEMPA, Igor08UKS CITYZEN Poznań
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach)
DYSKW.YAKOVENKO, Yurii08Forma
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg

10 lat

1.BURLAKA, Arseniy07Forma46.60182A
2.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin46.69181A
3.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia46.85179A
4.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów47.14176A
5.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łódź47.45172A
6.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia47.86168A
7.FRĄCZYK, Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia50.06147A
8.CEBULSKI, Tobiasz07UKS Sportowiec Oborniki50.25145A
9.BARCZYK, Karol07UKS CITYZEN Poznań50.97139A
10.KOSTACK, Piotr07UKS Żabianka Gdańsk51.49135A
11.JĘDRZEJAK, Nicolas07KS Krotosz Krotoszyn51.53134R
12.PUJANEK, Aleksander07MKP Kołobrzeg51.78132R
13.OLSZYŃSKI-SEKLECKI, Jakub07UKS Żabianka Gdańsk52.63126
14.KOZŁOWSKI, Julian07muks rekin bydgoszcz53.56120
15.NIEŁACNY, Wojciech07UKS CITYZEN Poznań53.74118
16.BALKEVICIUS, Nojus07Ignalinos plaukimo klubas53.81118
17.SHOVKOVYI, Heorgii07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)53.97117
18.OKOLIELOV, Kyrylo07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)55.69106
19.KORCZ, Paweł07Uks Lokomotywa Sopot56.19103
20.STACHECKI, Antoni07UKS CITYZEN Poznań56.20103
21.DURAS, Maksym07Iskra Konin56.25103
22.WITT, Jerzy07UKS Żabianka Gdańsk57.0399
23.PIETRZAK, Michał07UKS CITYZEN Poznań57.2198
24.KAROLCZAK, Błażej07Klub Sportowy Rekiny Osielsko59.7486
25.TUHAI, Danylo07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:01.2080
26.CARSTENS, Dominik07UKS "Siódemka" Gdynia1:03.2872
27.NIKOLAIEV, Leonid07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:05.9164
28.PARULSKI, Alan07UKS Żabianka Gdańsk1:06.5162
29.PANKOWSKI, Olivier07Uks Lokomotywa Sopot1:07.6959
DYSKW.CHABASIEWICZ, Jakub07Salwator Kraków
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.KONOVETS, Nikita06SCYSSOR №9 (Kiev-UA)39.86291A
2.MARKOWSKI, Wincenty06UKS TRI-Team Rumia41.85251A
3.BOREK, Maciej06MKP Kołobrzeg43.29227A
4.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin43.48224A
5.WOJCIK, Szczepan06UKS FREGATA Kolbuszowa45.71193A
6.STARZYŃSKI, Filip06MKP Wągrowiec45.73192A
7.KOZIK, Maciej06Klub Pływacki Harpun Osiecznica46.91178A
8.DEPA, Piotr06IUKS Jedynka Poznań48.30163A
9.KOWALSKI, Jakub06MKP Szczecin48.36163A
10.PIETRAS, Igor06KS Czerwonak49.30153A
11.GORZEŃ, Jakub06Iskra Konin50.17146R
12.SVIKIS, Herberts Kristians06BJSS "Ridzene"50.51143R
13.KUDEŁKA, Piotr06UKS Sportowiec Oborniki51.16137
14.WAWRZONEK, Borys06MKP Szczecin51.54134
15.WAWRZYNIAK, Leon06IUKS Jedynka Poznań53.27121
16.BARCEWICZ, Igor06UKS Żabianka Gdańsk57.3597
17.KARMOWSKI, Dominik06UKS Żabianka Gdańsk57.9095
18.CHEŁMINIAK, Antoni06MKP Wągrowiec59.0989
19.KOSLOWSKI, Karol06UKS Żabianka Gdańsk1:00.5283
20.TOMZA, Szymon06UKS Octopus Suchy Las1:08.3557
DYSKW.TADLA, Stanisław06MKP Wągrowiec
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg

12 - 13 lat

1.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk36.36383A
2.MIHAILOVS, Jegors04BJSS "Ridzene"36.46380A
3.OLSZEWSKI, Jakub04MKS SP-63 Bydgoszcz36.71372A
4.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa38.46324A
5.WOJEWSKI, Igor04UKS TRI-Team Rumia38.78316A
6.WĄCHAŁA, Kamil04UKS Żabianka Gdańsk38.80315A
7.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa38.97311A
8.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń39.56297A
9.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna39.68295A
10.DERBAKOVS, Anatolijs04BJSS "Ridzene"39.80292A
11.TUREK, Damian04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.39.87290R
12.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin39.91290R
13.SZYMAŃSKI, Igor05Mks Nielba Wągrowiec40.13285
14.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin40.53276
15.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia40.59275
16.SOBIECHOWSKI, Filip04UKS Shark Rudna40.89269
17.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask41.26262
18.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów41.68254
19.HEBEL, Maciej05UKS Żabianka Gdańsk42.20245
20.PIOTROWSKI, Kamil04UKS Żabianka Gdańsk42.52239
21.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko42.64237
22.SKLIŃSKI, Wiktor04WKS Śląsk Wrocław42.93233
23.BAŃCZASZEK, Gabriel04K.S Posnania43.03231
24.ZABOROWSKI, Adam05Klub Pływacki Koziegłowy43.13229
25.MISZTAL, Oliwier05Uks Pro-Swim Kraków43.24228
26.GRYKIEŃ, Aleksander05MKP Szczecin43.32226
27.GRZESIK, Igor05Uks Foka Choszczno43.37226
28.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin44.11214
29.TOMCZAK, Maciej05GTT Diament Gniezno44.29212
30.KORCZ, Piotr04Uks Lokomotywa Sopot44.66207
31.MICHAŁECZKO, Aleksander05MKP Szczecin44.78205
32.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń44.88204
33.DEPA, Mateusz04K.S Posnania44.93203
34.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "GINTARO"SC45.36197
35.GORCZYCA, Igor047 Zdrój Trzebnica45.61194
36.BETKA, Stanisław05MKP Szczecin45.64193
37.GILEWSKI, Piotr05"Ósemka" Toruń46.74180
38.KAŁEK, Bartosz04KU AZS UAM Poznań47.04177
39.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask47.24174
40.STASZEWSKI, Antoni05Klub Sportowy Rekiny Osielsko47.54171
41.NEUMANN, Tomasz04UKS "Siódemka" Gdynia48.03166
42.DZIERWA, Maciej04Uks Pro-Swim Kraków48.19164
43.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask48.23164
44.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin48.46162
45.NOWAK, Kamil05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.48.87158
46.WŁODARCZYK, Igor05Uks Foka Choszczno50.55142
47.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko51.99131
48.SKRZYNIARZ, Andrzej05UKS Octopus Suchy Las56.63101

14 - 15 lat

1.KOVALEV, Philip02City Center Olympic Reserve31.83571A
2.KEDECKAS, Mantas02Klaipeda Gintaras SC32.01562A
3.GRZESIECKI, Mikołaj02MKP Astromal Leszno32.74525A
4.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz32.91517A
SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz32.91517A
6.KRAWCZYK, Jakub03MKP Astromal Leszno32.95515A
7.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica33.05510A
8.OSTROWSKI, Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz33.43493A
9.DUSZCZAK, Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.34.36454A
10.DOPIERAŁA, Tytus03Ks Warta Poznań34.67442A
11.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno34.95431R
12.BIDOWANIEC, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz35.17423R
13.WŁOCH, Jakub03K.S Posnania36.13391
14.OSIPOVS, Romans02BJSS "Ridzene"36.23387
15.LAVINS, Renars02BJSS "Ridzene"36.25387
16.JACHYM, Maciej03Ks Rekin Świebodzice36.76371
17.ŁUBIK, Maciej02KKS Włókniarz 1925 Kalisz36.84368
18.LECHOWICZ, Kacper02K.S Posnania36.98364
19.ZACHWIEJA, Ignacy03Ks Warta Poznań37.05362
20.LISIK, Kacper03UKS Shark Rudna37.29355
21.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń37.52349
22.FILIPIAK, Grzegorz03MKP Astromal Leszno38.19331
23.FETERA, Alan03UPKS Wodnik Rawicz38.37326
24.SZUKAŁA, Krzysztof03Ks Warta Poznań38.82315
25.LECIEJEWSKI, Karol03MKP Astromal Leszno38.93312
26.VEGERIS, Maksis03BJSS "Ridzene"39.06309
27.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin39.48299
28.STANKUS, Viktoras03Klaipeda "GINTARO"SC39.55298
29.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań40.37280
30.MAZUREK, Jakub03UKS CITYZEN Poznań40.39279
31.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica40.44278
32.CHARKIEWICZ, Paweł03K.S Posnania40.84270
33.GŁOWACKI, Dominik02UKS Octopus Suchy Las41.35260
34.PAWLIK, Arkadiusz03MKP Astromal Leszno42.41241
35.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec42.86234
36.KUBALA, Kuba03MKP Astromal Leszno42.95232
37.PAWLAK, Wojciech03K.S Posnania45.07201
38.KOZŁOWSKI, Arkadiusz03K.S Posnania47.06176

16 lat i starsi

1.GORCZYCA, Przemysław90Legia Warszawa28.96759A
2.ARENTEWICZ, Jacek97UKS Shark Rudna30.02681A
3.DUDEK, Michał94Ukp Gryf Dębica30.03680A
4.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki30.06678A
5.LISAUSKAS, Mantas00Lithuanian Swimming Federation30.83629A
6.ARKADJEVAS, Ruslanas97Kaunas Swim School30.90625A
7.BUTA, Vilius00Klaipeda Gintaras SC31.36597A
8.MUSZYŃSKI, Wiktor01UKS CITYZEN Poznań31.37597A
9.MACENAS, Eimantas95Ignalinos plaukimo klubas31.53588A
10.WODZIEN, Szymon00Ukp Gryf Dębica31.95565A
11.MĘCZYŃSKI, Mateusz98AZS-AWF Wrocław32.08558R
12.KORHOVS, Maksims99BJSS "Ridzene"32.12556R
13.KLIMAS, Pijus01Kauno sporto mokykla "Startas"32.59532
14.PONICKI, Mateusz99MKP Szuwarek Piła32.82521
15.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica33.96470
16.DERBAKOVS, Andrejs01BJSS "Ridzene"34.64443
17.GASJULS, Artjoms01BJSS "Ridzene"36.04393
18.CHMIELEWSKI, Jakub00Uks Ruch Grudziądz36.57377


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-04-21 - 13:26
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań1:03.08686A
2.KANAPIENYTE, Beatrice99Kaunas Swim School1:03.31678A
3.KULBACIAUSKAITE, Meda00Lithuanian Swimming Federation1:05.32618A
4.HASNY, Marta98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.72530A
5.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa1:09.62510R
6.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:09.76507
7.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:10.77485
8.BIELEWICZ, Joanna00Ks Warta Poznań1:15.09406
9.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin1:22.80303

14 - 15 lat

1.KONONOVA, Darja02Klaipeda "GINTARO"SC1:07.89550A
2.VISMERYTE, Evita02Klaipeda Gintaras SC1:08.90526A
WARDAK, Maria02Znicz Koszalin1:08.90526A
4.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:08.97525A
5.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:09.45514A
6.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna1:09.66509
7.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań1:09.95503
8.URBAN, Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:10.07500
9.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:11.50471
10.SZCZEPAŃSKA, Maria03Ks Warta Poznań1:11.87464
11.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań1:12.88444
12.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica1:14.33419
13.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC1:15.55399
14.GRYLEWICZ, Zuzanna02Ks Rekin Świebodzice1:16.21389
15.PACYŃSKA, Zofia02MKP Kontra Gniezno1:18.22359
16.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna1:18.55355
17.JARONI, Dominika03Ks Warta Poznań1:18.58354
18.TOTOSZKO, Marcelina02UKS Shark Rudna1:23.17299
19.SOBCZYŃSKA, Teresa03MKP Astromal Leszno1:29.80237
20.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:30.29234

12 - 13 lat

1.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław1:09.27518A
2.TRACZYK, Justyna04AZS-AWF Wrocław1:09.51512R
3.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr1:10.16498
4.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica1:11.71467
5.FERSTA, Elizabete04BJSS "Ridzene"1:11.83464
6.PAROL, Olga05Uks Foka Choszczno1:12.41453
7.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:14.96408
8.WECKWERT, Iga04UKS Żabianka Gdańsk1:15.53399
9.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów1:16.85379
10.SĘDŁAK, Alicja05"Ósemka" Toruń1:17.15375
11.IVASYK, Yana05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:17.54369
12.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS "Wodnik" Łask1:18.45356
13.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Kraków1:18.68353
14.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:19.39344
15.JANICKA, Paula04MKP Szuwarek Piła1:20.20333
16.TŁOCZEK, Wiktoria05Znicz Koszalin1:23.30298
17.WEPS, Maja04Legia Warszawa1:23.55295
18.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:24.50285
19.SYSIO, Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask1:25.35277
20.CYGANEK, Nina05Salwator Kraków1:25.93271
21.AVANESYAN, Kristina05UKS Żabianka Gdańsk1:26.43266
22.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów1:28.23250
23.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia1:28.98244
24.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica1:29.42240
25.SZARANIEC, Patrycja04Ukp Gryf Dębica1:31.88222
26.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:32.46217
27.SIJKA, Urszula05UKS Żabianka Gdańsk1:33.15213
28.VIENTIESA, Liene05BJSS "Ridzene"1:33.28212
29.MIKOSZA, Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław1:35.03200
30.KUCYPERA, Iga04WKS Śląsk Wrocław1:35.07200
31.KŁOS, Wiktoria04UKS TRI-Team Rumia1:38.44180
32.ŁĄCKA, Natalia05Uks Pro-Swim Kraków1:41.15166
33.STRZELCZYK, Małgorzata05Uks Foka Choszczno1:41.84163
34.JEŻ, Oliwia05Uks Pro-Swim Kraków1:44.68150
35.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec1:45.00148
36.GAWRON, Maja05IUKS Jedynka Poznań1:49.02132
37.SKLIŃSKA, Maria05WKS Śląsk Wrocław1:49.74130
38.SUSZCZEWICZ, Urszula05IUKS Jedynka Poznań1:50.27128
DYSKW.HAŁADYN, Kamila04Uks 190 Łódź
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

11 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:19.41343
2.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:29.85237
3.OŻGA, Viktoria06UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:31.58224
4.ŚWIĄTEK, Dominika06UKS Shark Rudna1:34.96201
5.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów1:36.61191
6.KLOFCZYŃSKA, Maja06UKS Żabianka Gdańsk1:38.17182
7.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:40.61169
8.ALEKSANDROWICZ, Hanna06Uks Foka Choszczno1:41.18166
9.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:54.10115
10.NAWROCKA, Oliwia06MKP Wągrowiec1:56.91107
DYSKW.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów
M6 - Nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu

10 lat

1.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów1:42.90158

Open

1.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań1:03.08686A
2.KANAPIENYTE, Beatrice99Kaunas Swim School1:03.31678A
3.KULBACIAUSKAITE, Meda00Lithuanian Swimming Federation1:05.32618A
4.KONONOVA, Darja02Klaipeda "GINTARO"SC1:07.89550A
5.HASNY, Marta98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.72530A
6.VISMERYTE, Evita02Klaipeda Gintaras SC1:08.90526A
WARDAK, Maria02Znicz Koszalin1:08.90526A
8.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:08.97525A
9.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław1:09.27518A
10.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:09.45514A
11.TRACZYK, Justyna04AZS-AWF Wrocław1:09.51512R
12.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa1:09.62510R
13.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna1:09.66509
14.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:09.76507
15.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań1:09.95503
16.URBAN, Karolina03UKS Ósemka Starogard Gdański1:10.07500
17.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr1:10.16498
18.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:10.77485
19.MATYSIAK, Kinga02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:11.50471
20.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica1:11.71467
21.FERSTA, Elizabete04BJSS "Ridzene"1:11.83464
22.SZCZEPAŃSKA, Maria03Ks Warta Poznań1:11.87464
23.PAROL, Olga05Uks Foka Choszczno1:12.41453
24.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań1:12.88444
25.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica1:14.33419
26.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk1:14.96408
27.BIELEWICZ, Joanna00Ks Warta Poznań1:15.09406
28.WECKWERT, Iga04UKS Żabianka Gdańsk1:15.53399
29.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC1:15.55399
30.GRYLEWICZ, Zuzanna02Ks Rekin Świebodzice1:16.21389
31.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa Mokotów1:16.85379
32.SĘDŁAK, Alicja05"Ósemka" Toruń1:17.15375
33.IVASYK, Yana05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:17.54369
34.PACYŃSKA, Zofia02MKP Kontra Gniezno1:18.22359
35.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS "Wodnik" Łask1:18.45356
36.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna1:18.55355
37.JARONI, Dominika03Ks Warta Poznań1:18.58354
38.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Kraków1:18.68353
39.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:19.39344
40.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:19.41343
41.JANICKA, Paula04MKP Szuwarek Piła1:20.20333
42.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin1:22.80303
43.TOTOSZKO, Marcelina02UKS Shark Rudna1:23.17299
44.TŁOCZEK, Wiktoria05Znicz Koszalin1:23.30298
45.WEPS, Maja04Legia Warszawa1:23.55295
46.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:24.50285
47.SYSIO, Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask1:25.35277
48.CYGANEK, Nina05Salwator Kraków1:25.93271
49.AVANESYAN, Kristina05UKS Żabianka Gdańsk1:26.43266
50.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa Mokotów1:28.23250
51.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia1:28.98244
52.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica1:29.42240
53.SOBCZYŃSKA, Teresa03MKP Astromal Leszno1:29.80237
54.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz1:29.85237
55.KAZUBSKA, Zuzanna03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:30.29234
56.OŻGA, Viktoria06UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:31.58224
57.SZARANIEC, Patrycja04Ukp Gryf Dębica1:31.88222
58.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń1:32.46217
59.SIJKA, Urszula05UKS Żabianka Gdańsk1:33.15213
60.VIENTIESA, Liene05BJSS "Ridzene"1:33.28212
61.ŚWIĄTEK, Dominika06UKS Shark Rudna1:34.96201
62.MIKOSZA, Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław1:35.03200
63.KUCYPERA, Iga04WKS Śląsk Wrocław1:35.07200
64.KONOWROCKA, Martyna06UKS 307 Warszawa Mokotów1:36.61191
65.KLOFCZYŃSKA, Maja06UKS Żabianka Gdańsk1:38.17182
66.KŁOS, Wiktoria04UKS TRI-Team Rumia1:38.44180
67.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:40.61169
68.ŁĄCKA, Natalia05Uks Pro-Swim Kraków1:41.15166
69.ALEKSANDROWICZ, Hanna06Uks Foka Choszczno1:41.18166
70.STRZELCZYK, Małgorzata05Uks Foka Choszczno1:41.84163
71.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa Mokotów1:42.90158
72.JEŻ, Oliwia05Uks Pro-Swim Kraków1:44.68150
73.ROBASZKIEWICZ, Julia04MKP Wągrowiec1:45.00148
74.GAWRON, Maja05IUKS Jedynka Poznań1:49.02132
75.SKLIŃSKA, Maria05WKS Śląsk Wrocław1:49.74130
76.SUSZCZEWICZ, Urszula05IUKS Jedynka Poznań1:50.27128
77.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:54.10115
78.NAWROCKA, Oliwia06MKP Wągrowiec1:56.91107
DYSKW.HAŁADYN, Kamila04Uks 190 Łódź
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg
DYSKW.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów
M6 - Nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-04-21 - 13:46
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
16 lat i starsi

1.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Shark Rudna1:57.21659A56.871:00.34
2.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:58.68634A57.221:01.46
3.SUNGAILA, Tomas99Lithuanian Swimming Federation1:59.19626A56.171:03.02
4.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław1:59.98614A58.481:01.50
5.MUSZYŃSKI, Wiktor01UKS CITYZEN Poznań2:00.54605A1:00.7359.81
6.KAVECKAS, Mantas00Klaipeda Gintaras SC2:01.30594A1:00.791:00.51
7.WARZOCHA, Albert01UKS CITYZEN Poznań2:01.33594A1:00.621:00.71
8.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"2:01.34594A58.341:03.00
9.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"2:01.57590A58.531:03.04
10.VALATKEVICIUS, Saulius00Lithuanian Swimming Federation2:02.46577A58.701:03.76
11.BACEVICIUS, Rimas99Klaipeda Gintaras SC2:02.77573R57.341:05.43
12.MASIULIS, Gedvydas00Kauno sporto mokykla "Startas"2:03.865581:00.081:03.78
13.DREVINSKAS, Rokas00Kaunas Swim School2:06.145281:00.581:05.56
14.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:07.775081:01.131:06.64
15.ZIMNIAK, Szymon01UKS CITYZEN Poznań2:08.005061:03.701:04.30
16.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna2:08.544991:02.871:05.67
17.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań2:08.894951:02.791:06.10
18.KALINDRA, Pijus00Kauno sporto mokykla "Startas"2:08.9049559.421:09.48
19.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa2:08.954941:00.651:08.30
20.WODZIEN, Szymon00Ukp Gryf Dębica2:09.174921:03.171:06.00
21.SAUKANS, Karlis Edvards00BJSS "Ridzene"2:12.184591:03.511:08.67
22.NOWICKI, Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań2:13.814421:07.431:06.38
23.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna2:14.384371:03.851:10.53
24.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa2:16.414181:04.471:11.94
25.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC2:16.434171:04.501:11.93
26.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica2:22.883631:07.251:15.63
27.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec2:25.903411:08.901:17.00

14 - 15 lat

1.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz2:02.89571R59.601:03.29
2.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin2:04.3355259.791:04.54
3.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:06.475241:01.701:04.77
4.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:06.585231:01.371:05.21
5.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:08.345021:01.951:06.39
6.VERETINSKAS, Joris03Kaunas Swim School2:09.414891:03.281:06.13
7.KNICHAŁ, Dominik02Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:10.614761:04.101:06.51
8.UŁANOWSKI, Lucjan03MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:10.934721:03.391:07.54
9.WRÓBLEWSKI, Kamil02Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:11.884621:02.021:09.86
10.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:13.524451:03.241:10.28
11.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno2:14.584351:04.591:09.99
12.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask2:14.694341:06.921:07.77
13.BISKUP, Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:14.904321:07.311:07.59
14.DUSZCZAK, Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:16.814141:06.151:10.66
15.MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań2:16.824141:07.861:08.96
16.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:18.543991:08.911:09.63
17.MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań2:18.853961:07.591:11.26
18.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica2:19.323921:07.291:12.03
19.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:19.963871:06.481:13.48
20.BRDYS, Miłosz02KS Krotosz Krotoszyn2:20.593811:07.081:13.51
21.ZACHWIEJA, Ignacy03Ks Warta Poznań2:20.703801:09.321:11.38
22.KUJELIS, Donatas03Ignalinos plaukimo klubas2:22.253681:09.271:12.98
23.LISIK, Kacper03UKS Shark Rudna2:22.543661:08.511:14.03
24.PŁAZIAK, Szymon03Ks Warta Poznań2:22.613651:09.781:12.83
25.PASIEKA, David03WSV-Baltic2:23.253611:08.711:14.54
26.WOJTKOWIAK, Mateusz03Ks Warta Poznań2:23.483591:10.011:13.47
27.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec2:23.693571:10.061:13.63
28.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań2:23.983551:10.751:13.23
29.KRUPIŃSKI, Wojciech03K.S Posnania2:24.143541:09.711:14.43
30.BĄKOWSKI, Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy2:24.853491:08.701:16.15
31.MARUWKA, Bruno03UPKS Wodnik Rawicz2:25.893411:09.531:16.36
32.SZUKAŁA, Krzysztof03Ks Warta Poznań2:26.223391:11.981:14.24
33.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask2:28.593231:11.151:17.44
34.MAŁEK, Mikołaj03K.S Posnania2:28.853211:10.821:18.03
35.SÓWKA, Aleks03Ks Warta Poznań2:30.333121:13.981:16.35
36.BOBKOVS, Daniels03BJSS "Ridzene"2:30.633101:11.101:19.53
37.FIDOS, Bruno03Uks Foka Choszczno2:30.813091:14.401:16.41
38.DWYER, Vincent02Legia Warszawa2:32.482991:08.771:23.71
39.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin2:32.582981:14.911:17.67
40.RZEŹNIK, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz2:37.162731:15.061:22.10
41.KUTYNIA, Szymon03K.S Posnania2:40.942541:17.631:23.31
42.PAWLIK, Arkadiusz03MKP Astromal Leszno2:48.532211:18.591:29.94

12 - 13 lat

1.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź2:11.634651:04.271:07.36
2.SKIBIAK, Hubert04UKS TRI-Team Rumia2:14.594351:06.391:08.20
3.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia2:16.824141:06.631:10.19
4.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica2:17.024121:07.011:10.01
5.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań2:18.214011:06.881:11.33
6.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:19.493901:08.601:10.89
7.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:19.993861:09.011:10.98
8.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia2:20.083861:07.571:12.51
9.KUROWSKI, Tymon04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.2:23.033621:07.881:15.15
10.ZAREMBA, Adam05WKS Śląsk Wrocław2:23.643581:11.111:12.53
11.SOBIECHOWSKI, Filip04UKS Shark Rudna2:24.033551:10.211:13.82
12.SUCHECKI, Piotr05Klub Sportowy Victoria Zawierc2:26.333381:11.631:14.70
13.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr2:29.253191:12.651:16.60
14.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów2:31.333061:13.001:18.33
15.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń2:31.513051:16.191:15.32
16.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń2:31.593041:14.461:17.13
17.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa2:32.702981:14.711:17.99
18.MŁYNARCZYK, Mateusz04Uks 190 Łódź2:33.212951:13.731:19.48
19.KĘSIK, Łukasz04Uks Foka Choszczno2:34.572871:15.611:18.96
20.KABASS, Daniils05BJSS "Ridzene"2:36.222781:14.841:21.38
21.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin2:36.562761:15.001:21.56
22.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica2:36.792751:16.301:20.49
23.PLATOV, Dovydas04Ignalinos plaukimo klubas2:37.982691:14.581:23.40
24.CEMPURA, Kamil05IUKS Jedynka Poznań2:38.232671:17.711:20.52
25.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna2:40.012591:17.521:22.49
26.BUDNIK, Nikodem05IUKS Jedynka Poznań2:40.112581:17.521:22.59
27.PATOKA, Konrad05Mal Wopr2:40.512561:19.061:21.45
28.MODZELEWSKI, Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk2:41.702501:21.111:20.59
29.KAFFLER, Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:45.312341:19.331:25.98
30.ŻYŁA, Robert04Ukp Gryf Dębica2:46.372301:20.111:26.26
31.KUREK, Kacper05Uks Foka Choszczno2:46.482291:19.691:26.79
32.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica2:47.292261:20.841:26.45
33.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa2:48.222221:19.051:29.17
34.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia2:48.532211:22.581:25.95
35.PIETRZAK, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań2:48.552211:21.911:26.64
36.KUROPATWA, Michał05UKS Żabianka Gdańsk2:48.692211:21.081:27.61
37.ZIÓŁKOWSKI, Maciej057 Zdrój Trzebnica2:50.672131:21.621:29.05
38.LITWIŃSKI, Marcel04KS Neptun Świdnica2:50.922121:20.141:30.78
39.TOMCZAK, Maciej05GTT Diament Gniezno2:51.762091:23.231:28.53
40.WILK, Jakub05UKS FREGATA Kolbuszowa2:52.792051:22.191:30.60
41.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa2:53.572021:25.781:27.79
42.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "GINTARO"SC2:53.692021:22.761:30.93
43.OSIŃSKI, Igor05"Ósemka" Toruń2:53.752021:22.411:31.34
44.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa2:54.641991:24.391:30.25
45.KOZANECKI, Paweł05IUKS Jedynka Poznań2:55.441961:26.681:28.76
46.JANKOWSKI, Mateusz04UKS Żabianka Gdańsk2:58.301871:26.981:31.32
47.KAŁEK, Bartosz04KU AZS UAM Poznań3:02.041751:28.191:33.85
48.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko3:04.161691:28.891:35.27
49.PEKAR, David05UKS CITYZEN Poznań3:04.911671:28.631:36.28
50.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań3:06.791621:30.191:36.60
51.POLAŃSKI, Olaf05KS Neptun Świdnica3:11.991491:30.391:41.60
52.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań3:29.981141:37.941:52.04
53.SEWIŁO, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań3:49.87871:50.741:59.13
DYSKW.PACHOLSKI, Adam04UKS Octopus Suchy Las
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków2:31.643041:13.141:18.50
2.BURZYŃSKI, Oskar06Uks Foka Choszczno2:36.872741:15.281:21.59
3.SZOSTAK, Michal06UKS FREGATA Kolbuszowa2:43.722411:20.491:23.23
4.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia2:45.192351:18.431:26.76
5.DUBIEL, Wiktor06UKS Żabianka Gdańsk2:47.412261:22.721:24.69
6.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań2:51.112111:25.401:25.71
7.PLEWNICKI, Jan06UKS Żabianka Gdańsk3:04.521681:28.591:35.93
8.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań3:06.041641:30.861:35.18
9.FOJUTOWSKI, Jan06MKS SP-63 Bydgoszcz3:08.551581:30.991:37.56
10.MIGDALSKI, Igor06Klub Sportowy Rekiny Osielsko3:08.691571:32.181:36.51
11.MINGE, Aleksander06UKS CITYZEN Poznań3:09.491551:32.181:37.31
12.BANASZEWSKI, Kacper06UKS Żabianka Gdańsk3:11.371511:32.791:38.58
13.JARANOWSKI, Adam06UKS Żabianka Gdańsk3:12.341491:29.081:43.26
14.KOWALIK, Wiktor06KS Neptun Świdnica3:22.461271:35.481:46.98

Open

1.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Shark Rudna1:57.21659A56.871:00.34
2.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:58.68634A57.221:01.46
3.SUNGAILA, Tomas99Lithuanian Swimming Federation1:59.19626A56.171:03.02
4.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław1:59.98614A58.481:01.50
5.MUSZYŃSKI, Wiktor01UKS CITYZEN Poznań2:00.54605A1:00.7359.81
6.KAVECKAS, Mantas00Klaipeda Gintaras SC2:01.30594A1:00.791:00.51
7.WARZOCHA, Albert01UKS CITYZEN Poznań2:01.33594A1:00.621:00.71
8.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"2:01.34594A58.341:03.00
9.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"2:01.57590A58.531:03.04
10.VALATKEVICIUS, Saulius00Lithuanian Swimming Federation2:02.46577A58.701:03.76
11.BACEVICIUS, Rimas99Klaipeda Gintaras SC2:02.77573R57.341:05.43
12.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz2:02.89571R59.601:03.29
13.MASIULIS, Gedvydas00Kauno sporto mokykla "Startas"2:03.865581:00.081:03.78
14.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin2:04.3355259.791:04.54
15.DREVINSKAS, Rokas00Kaunas Swim School2:06.145281:00.581:05.56
16.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:06.475241:01.701:04.77
17.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:06.585231:01.371:05.21
18.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:07.775081:01.131:06.64
19.ZIMNIAK, Szymon01UKS CITYZEN Poznań2:08.005061:03.701:04.30
20.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:08.345021:01.951:06.39
21.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna2:08.544991:02.871:05.67
22.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań2:08.894951:02.791:06.10
23.KALINDRA, Pijus00Kauno sporto mokykla "Startas"2:08.9049559.421:09.48
24.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa2:08.954941:00.651:08.30
25.WODZIEN, Szymon00Ukp Gryf Dębica2:09.174921:03.171:06.00
26.VERETINSKAS, Joris03Kaunas Swim School2:09.414891:03.281:06.13
27.KNICHAŁ, Dominik02Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:10.614761:04.101:06.51
28.UŁANOWSKI, Lucjan03MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:10.934721:03.391:07.54
29.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź2:11.634651:04.271:07.36
30.WRÓBLEWSKI, Kamil02Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:11.884621:02.021:09.86
31.SAUKANS, Karlis Edvards00BJSS "Ridzene"2:12.184591:03.511:08.67
32.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:13.524451:03.241:10.28
33.NOWICKI, Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań2:13.814421:07.431:06.38
34.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna2:14.384371:03.851:10.53
35.OSZUTOWSKI, Adam02MKP Kontra Gniezno2:14.584351:04.591:09.99
36.SKIBIAK, Hubert04UKS TRI-Team Rumia2:14.594351:06.391:08.20
37.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask2:14.694341:06.921:07.77
38.BISKUP, Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:14.904321:07.311:07.59
39.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa2:16.414181:04.471:11.94
40.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC2:16.434171:04.501:11.93
41.DUSZCZAK, Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:16.814141:06.151:10.66
42.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia2:16.824141:06.631:10.19
MAKOWSKI, Dominik03UKS CITYZEN Poznań2:16.824141:07.861:08.96
44.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica2:17.024121:07.011:10.01
45.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań2:18.214011:06.881:11.33
46.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań2:18.543991:08.911:09.63
47.MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań2:18.853961:07.591:11.26
48.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica2:19.323921:07.291:12.03
49.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:19.493901:08.601:10.89
50.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:19.963871:06.481:13.48
51.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:19.993861:09.011:10.98
52.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia2:20.083861:07.571:12.51
53.BRDYS, Miłosz02KS Krotosz Krotoszyn2:20.593811:07.081:13.51
54.ZACHWIEJA, Ignacy03Ks Warta Poznań2:20.703801:09.321:11.38
55.KUJELIS, Donatas03Ignalinos plaukimo klubas2:22.253681:09.271:12.98
56.LISIK, Kacper03UKS Shark Rudna2:22.543661:08.511:14.03
57.PŁAZIAK, Szymon03Ks Warta Poznań2:22.613651:09.781:12.83
58.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica2:22.883631:07.251:15.63
59.KUROWSKI, Tymon04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.2:23.033621:07.881:15.15
60.PASIEKA, David03WSV-Baltic2:23.253611:08.711:14.54
61.WOJTKOWIAK, Mateusz03Ks Warta Poznań2:23.483591:10.011:13.47
62.ZAREMBA, Adam05WKS Śląsk Wrocław2:23.643581:11.111:12.53
63.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec2:23.693571:10.061:13.63
64.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań2:23.983551:10.751:13.23
65.SOBIECHOWSKI, Filip04UKS Shark Rudna2:24.033551:10.211:13.82
66.KRUPIŃSKI, Wojciech03K.S Posnania2:24.143541:09.711:14.43
67.BĄKOWSKI, Mikołaj03Klub Pływacki Koziegłowy2:24.853491:08.701:16.15
68.MARUWKA, Bruno03UPKS Wodnik Rawicz2:25.893411:09.531:16.36
69.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec2:25.903411:08.901:17.00
70.SZUKAŁA, Krzysztof03Ks Warta Poznań2:26.223391:11.981:14.24
71.SUCHECKI, Piotr05Klub Sportowy Victoria Zawierc2:26.333381:11.631:14.70
72.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask2:28.593231:11.151:17.44
73.MAŁEK, Mikołaj03K.S Posnania2:28.853211:10.821:18.03
74.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr2:29.253191:12.651:16.60
75.SÓWKA, Aleks03Ks Warta Poznań2:30.333121:13.981:16.35
76.BOBKOVS, Daniels03BJSS "Ridzene"2:30.633101:11.101:19.53
77.FIDOS, Bruno03Uks Foka Choszczno2:30.813091:14.401:16.41
78.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa Mokotów2:31.333061:13.001:18.33
79.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń2:31.513051:16.191:15.32
80.KRUSZEWSKI, Adrian04MTKP Delfin Toruń2:31.593041:14.461:17.13
81.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków2:31.643041:13.141:18.50
82.DWYER, Vincent02Legia Warszawa2:32.482991:08.771:23.71
83.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin2:32.582981:14.911:17.67
84.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa2:32.702981:14.711:17.99
85.MŁYNARCZYK, Mateusz04Uks 190 Łódź2:33.212951:13.731:19.48
86.KĘSIK, Łukasz04Uks Foka Choszczno2:34.572871:15.611:18.96
87.KABASS, Daniils05BJSS "Ridzene"2:36.222781:14.841:21.38
88.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin2:36.562761:15.001:21.56
89.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica2:36.792751:16.301:20.49
90.BURZYŃSKI, Oskar06Uks Foka Choszczno2:36.872741:15.281:21.59
91.RZEŹNIK, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz2:37.162731:15.061:22.10
92.PLATOV, Dovydas04Ignalinos plaukimo klubas2:37.982691:14.581:23.40
93.CEMPURA, Kamil05IUKS Jedynka Poznań2:38.232671:17.711:20.52
94.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna2:40.012591:17.521:22.49
95.BUDNIK, Nikodem05IUKS Jedynka Poznań2:40.112581:17.521:22.59
96.PATOKA, Konrad05Mal Wopr2:40.512561:19.061:21.45
97.KUTYNIA, Szymon03K.S Posnania2:40.942541:17.631:23.31
98.MODZELEWSKI, Aleksander04UKS Żabianka Gdańsk2:41.702501:21.111:20.59
99.SZOSTAK, Michal06UKS FREGATA Kolbuszowa2:43.722411:20.491:23.23
100.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia2:45.192351:18.431:26.76
101.KAFFLER, Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:45.312341:19.331:25.98
102.ŻYŁA, Robert04Ukp Gryf Dębica2:46.372301:20.111:26.26
103.KUREK, Kacper05Uks Foka Choszczno2:46.482291:19.691:26.79
104.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica2:47.292261:20.841:26.45
105.DUBIEL, Wiktor06UKS Żabianka Gdańsk2:47.412261:22.721:24.69
106.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa2:48.222221:19.051:29.17
107.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia2:48.532211:22.581:25.95
PAWLIK, Arkadiusz03MKP Astromal Leszno2:48.532211:18.591:29.94
109.PIETRZAK, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań2:48.552211:21.911:26.64
110.KUROPATWA, Michał05UKS Żabianka Gdańsk2:48.692211:21.081:27.61
111.ZIÓŁKOWSKI, Maciej057 Zdrój Trzebnica2:50.672131:21.621:29.05
112.LITWIŃSKI, Marcel04KS Neptun Świdnica2:50.922121:20.141:30.78
113.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań2:51.112111:25.401:25.71
114.TOMCZAK, Maciej05GTT Diament Gniezno2:51.762091:23.231:28.53
115.WILK, Jakub05UKS FREGATA Kolbuszowa2:52.792051:22.191:30.60
116.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa2:53.572021:25.781:27.79
117.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "GINTARO"SC2:53.692021:22.761:30.93
118.OSIŃSKI, Igor05"Ósemka" Toruń2:53.752021:22.411:31.34
119.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa2:54.641991:24.391:30.25
120.KOZANECKI, Paweł05IUKS Jedynka Poznań2:55.441961:26.681:28.76
121.JANKOWSKI, Mateusz04UKS Żabianka Gdańsk2:58.301871:26.981:31.32
122.KAŁEK, Bartosz04KU AZS UAM Poznań3:02.041751:28.191:33.85
123.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko3:04.161691:28.891:35.27
124.PLEWNICKI, Jan06UKS Żabianka Gdańsk3:04.521681:28.591:35.93
125.PEKAR, David05UKS CITYZEN Poznań3:04.911671:28.631:36.28
126.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań3:06.041641:30.861:35.18
127.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań3:06.791621:30.191:36.60
128.FOJUTOWSKI, Jan06MKS SP-63 Bydgoszcz3:08.551581:30.991:37.56
129.MIGDALSKI, Igor06Klub Sportowy Rekiny Osielsko3:08.691571:32.181:36.51
130.MINGE, Aleksander06UKS CITYZEN Poznań3:09.491551:32.181:37.31
131.BANASZEWSKI, Kacper06UKS Żabianka Gdańsk3:11.371511:32.791:38.58
132.POLAŃSKI, Olaf05KS Neptun Świdnica3:11.991491:30.391:41.60
133.JARANOWSKI, Adam06UKS Żabianka Gdańsk3:12.341491:29.081:43.26
134.KOWALIK, Wiktor06KS Neptun Świdnica3:22.461271:35.481:46.98
135.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań3:29.981141:37.941:52.04
136.SEWIŁO, Mikołaj05IUKS Jedynka Poznań3:49.87871:50.741:59.13
DYSKW.PACHOLSKI, Adam04UKS Octopus Suchy Las
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-04-21 - 14:40
Kobiet, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.SHMIDT, Anna08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)49.00217A
2.OWCZAREK, Małgorzata08UKS Octopus Suchy Las50.72196A
3.KUCHARCZYK, Nadia08Uks Foka Choszczno51.25190A
4.OLENDER, Lena08Uks Lokomotywa Sopot51.26190A
5.RAŹNIEWSKA, Alicja08Uks Foka Choszczno51.47187A
6.KOŚCIELAK, Apolonia08Klub Pływacki Koziegłowy53.00172A
7.LITWA, Justyna08Salwator Kraków53.14170A
8.JAWORSKA, Inga08MKP Kontra Gniezno53.82164A
9.RENNER, Laura08KU AZS UAM Poznań54.09161A
10.JACKIEWICZ, Julia08"Ósemka" Toruń55.68148A
11.RZANY, Blanka08Ukp Gryf Dębica55.70148R
12.SAWIŃSKA, Antonina08Salwator Kraków55.97146R
13.KUBIK, Natalia08"Ósemka" Toruń56.00145
14.OŚKA, Nina08Uks Lokomotywa Sopot56.19144
15.KWIEK, Oliwia08UKS Octopus Suchy Las56.27143
16.SIEJKA, Weronika08KS Neptun Świdnica1:00.40116
17.WRZOSEK, Nadia08UKS Octopus Suchy Las1:00.76114
18.PILARSKA, Maja08MKP Wągrowiec1:02.29106
19.NAWROCKA, Natalia08MUKS "Wodnik" Łask1:02.55104
20.POSTRELKO, Varvara08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:09.0977
21.ZADOROZHNA, Ilona09SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:09.1377
22.POSTRELKO, Uliana08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:21.5947
DYSKW.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań
K15 - Dotknięcie ściany jedną dłonią lub złączonymi dłońmi

10 lat

1.BUŁA, Maya07Salwator Kraków44.60288A
2.KAMZOL, Flawia07KS Korona Kraków45.41273A
3.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań46.75250A
4.MARCINIAK, Aleksandra07Uks Pro-Swim Kraków46.91248A
5.BURZAK, Martyna07UKS Dwójka Morena Gdańsk47.08245A
6.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań47.65236A
7.WADECKA, Zofia07Uks Foka Choszczno48.16229A
8.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa49.05217A
9.KRZYSIK, Zuzanna07Znicz Koszalin49.33213A
10.ROSIN, Zofia07UKS Sportowiec Oborniki49.89206A
11.CIECHANOWSKA, Aleksandra07UKS 307 Warszawa Mokotów50.04204R
12.SITARCZYK, Emilia07Uks Pro-Swim Kraków50.30201R
13.SIEDLEWSKA, Marcelina07UKS "Siódemka" Gdynia51.84183
14.KRAWCZYK, Marta07MKP Astromal Leszno52.02182
15.STAŚKIEWICZ, Zofia07UKS Sportowiec Oborniki52.66175
16.LUTKOWSKA, Pola07MKS SP-63 Bydgoszcz53.25169
17.SOBCZAK, Antonina07Uks Wilanowia53.54166
18.GÓRCZYŃSKA, Martyna07UKS Żabianka Gdańsk53.65165
19.MARTYKA, Martyna07KS Neptun Świdnica54.03162
20.LISIAK, Zofia07Uks Foka Choszczno54.46158
21.KOZŁOWSKA, Antonina07muks rekin bydgoszcz54.50158
22.FILIPOWICZ, Barbara07UKS 307 Warszawa Mokotów54.69156
23.LASIK, Lena07KU AZS UAM Poznań54.91154
24.KĘSIK, Julia07Uks Foka Choszczno55.62148
25.GACKA, Aleksandra07UKS "Siódemka" Gdynia56.34143
26.KOCYK, Amelia07MTKP Delfin Toruń57.81132
27.SCHNEIDER, Zuzanna07Klub Sportowy Rekiny Osielsko57.85132
28.JAROS, Aleksandra07KS Neptun Świdnica59.51121
29.ŚCISŁOWICZ, Kinga07KS Neptun Świdnica1:00.32116
30.JARANOWSKA, Maja07Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:02.84103
DYSKW.SIEDLECKA, Alicja07UKS Sportowiec Oborniki
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk42.84325A
2.GORLICH, Łucja06Uks Pro-Swim Kraków43.86303A
3.BAUMANE, Petra06BJSS "Ridzene"44.64288A
4.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin44.69287A
5.ZHEREBINA, Dariyana06SCYSSOR №9 (Kiev-UA)45.12278A
6.KOŚCIELAK, Matylda06Klub Pływacki Koziegłowy45.73267A
7.SOBEK, Iga06UKS Żabianka Gdańsk46.31257A
8.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów46.43255A
9.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin46.62252A
10.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin47.14244?
NOGAJ, Alicja06KKS Włókniarz 1925 Kalisz47.14244?
12.KAROLCZAK, Pola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko47.17244R
13.KAZUBSKA, Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"47.26242
14.WAGA, Monika06Uks Pro-Swim Kraków47.28242
15.KAMIŃSKA, Oliwia06UKS "AZALIOWA"Gdańsk47.37241
16.BARSZCZEWSKA, Julia06Klub Pływacki Harpun Osiecznica47.45239
17.MĘŻYKOWSKA, Antonina06Uks Foka Choszczno47.84233
18.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS "Wodnik" Łask48.79220
19.DUDA, Roksana06MKP Szczecin49.44212
20.ŁADZIAK, Nadia06MKP Szczecin49.64209
21.DANIELEWICZ, Martyna06MKP Szczecin49.83207
22.WOJCIECHOWSKA, Patrycja06Klub Sportowy Rekiny Osielsko49.89206
23.STAWICKA, Matylda06UKS Żabianka Gdańsk50.23202
24.ERON, Marta06MKP Gdańsk50.24202
25.WASZCZUK, Klara06Uks Pro-Swim Kraków50.70196
26.OLKO, Zuzanna06UKS "Siódemka" Gdynia51.39188
27.TARACH, Wiktoria06MKS SP-63 Bydgoszcz52.10181
28.KWIATKOWSKA, Maja06UKS "Siódemka" Gdynia52.21180
29.LEWARTOWSKA, Jagoda06UKS Octopus Suchy Las53.14170
30.KOT, Zuzanna06UKS 307 Warszawa Mokotów54.54157
31.WIKTORSKA, Nikola06Klub Sportowy Rekiny Osielsko54.94154
32.NOWACZEWSKA, Oliwia06MKP Wągrowiec56.81139

12 - 13 lat

1.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot34.98598A
2.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łódź37.39490A
3.MACIUSZEK, Wiktoria04UKS Shark Rudna37.62481A
4.ZORINA, Daria05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)38.13462A
5.BUŁA, Bianka05Salwator Kraków38.22458A
6.CZYŻYCKA, Julia04AZS-AWF Wrocław38.73441A
7.HERMANOWSKA, Natalia04UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz38.80438A
8.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk40.31391A
9.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask40.55384A
10.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS "Wodnik" Łask41.21366A
11.KWIECIŃSKA, Krystyna04UKS TRÓJKA Środa Wlkp.41.24365R
12.KUCHARSKA, Dominika05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.41.43360R
13.JANCZARSKA, Wiktoria05UKS "Siódemka" Gdynia41.44360
14.REDERE, Eliza04BJSS "Ridzene"41.55357
15.ZVIGURE, Patricija04BJSS "Ridzene"41.57356
16.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań41.63355
17.SLACHCIŃSKA, Wiktoria04MKP Kontra Gniezno41.66354
18.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź41.69353
19.ARMONAITYTE, Eva04Klaipeda Gintaras SC41.72352
20.OSZMIAŃSKA, Julia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.42.09343
21.KOSTRZEWA, Karolina05MKP Szczecin42.12342
22.ORŁOWSKA, Natalia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.42.31338
23.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec42.32338
24.OZOLA, Elizabete Paula04BJSS "Ridzene"42.54332
25.SARTA, Mare04BJSS "Ridzene"42.62330
26.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk42.85325
27.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań42.95323
28.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń43.06320
29.ZWOLIŃSKA, Hanna04MUKS "Wodnik" Łask43.33314
30.KUBIS, Nela05IUKS Jedynka Poznań43.48311
31.KIEŁCZEWSKA, Maja05MKP Szczecin43.75305
32.WALENTOWICZ, Michalina04MTKP Delfin Toruń43.97301
33.JANKOWSKA, Zofia04Legia Warszawa44.03300
34.ZARZECZNA, Olga05IUKS Jedynka Poznań44.24295
35.NOWEK, Jagoda05UKS Żabianka Gdańsk44.39292
36.KOWALSKA, Jessica04Klub Pływacki Harpun Osiecznica44.42292
37.TOMCZAK, Alicja04UKS TRÓJKA Środa Wlkp.44.54289
38.SLASKA, Natalia04Legia Warszawa44.58289
39.WIŚNIEWSKA, Oliwia04UKS Żabianka Gdańsk44.59288
40.MIELOCH, Marcelina05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.44.83284
41.KRASNOLUCKA, Alina04BJSS "Ridzene"44.85283
42.KOZIKOWSKA, Katarzyna05Uks Foka Choszczno44.87283
43.JUSVAJEVA, Sendija04BJSS "Ridzene"44.98281
44.NOWICKA, Wiktoria05MKP Szczecin45.03280
45.OLEŚ, Maja05Klub Pływacki Harpun Osiecznica45.14278
46.KONEFKE, Martyna04UKS Żabianka Gdańsk45.52271
47.ABRAMOWICZ, Katarzyna05Klub Pływacki Harpun Osiecznica45.63269
48.GESSNER, Jagoda04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"45.64269
49.WESOŁEK, Dominika05Iskra Konin45.87265
50.CUNSKA, Nellija Elza05BJSS "Ridzene"46.29258
51.ADAM, Julia05MUKS "Wodnik" Łask46.33257
52.BILIŃSKA, Natalia04UKS Żabianka Gdańsk46.49254
BEDNARSKA, Gabriela05MKP Kołobrzeg46.49254
54.ZAGDAŃSKA, Oliwia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica46.57253
55.BRDĘK, Patrycja05IUKS Jedynka Poznań46.69251
56.MUSZYŃSKA, Julia05MKP Wągrowiec46.80249
57.SZYMERKOWSKA, Agata05UKS Żabianka Gdańsk47.08245
58.SZRAMSKA, Sandra05IUKS Jedynka Poznań47.51238
59.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa47.78234
60.KOLMAKOVA, Irina04BJSS "Ridzene"47.84233
61.KAWCZYŃSKA, Maja05MKP Szczecin47.98231
62.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS "Wodnik" Łask47.99231
63.SKLIŃSKA, Maria05WKS Śląsk Wrocław48.02231
64.KARPOWICZ, Amelia04Klub Pływacki Harpun Osiecznica48.04231
65.BLIGE, Zuzanna04MKP Kontra Gniezno48.16229
66.KUCHCIAK, Weronika05MUKS "Wodnik" Łask48.51224
67.KONIUSZY, Magdalena05UKS Żabianka Gdańsk48.80220
68.BĄCLER, Natalia05WKS Śląsk Wrocław49.06216
69.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań49.47211
70.SPYCHALSKA, Oliwia05UKS Żabianka Gdańsk50.07204
71.URBAŃCZYK, Natalia05MKP Wągrowiec50.21202
72.FURS, Emilia05Uks Foka Choszczno50.44199
73.STYBURSKA, Jagoda04WKS Śląsk Wrocław51.28189
74.SZYMERKOWSKA, Zuzanna05UKS Żabianka Gdańsk52.25179
75.KOZIOŁ, Julia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica53.73165
76.MALINOWSKA, Patrycja04MKP Kontra Gniezno54.45158
77.CISZEWSKA, Weronika05MKP Wągrowiec55.46150
78.KRAWCZAK, Wiktoria05MKP Wągrowiec57.28136

14 - 15 lat

1.TETEREVKOVA, Kotryna02Lithuanian Swimming Federation33.22698A
2.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.33.58676A
3.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask35.65565A
4.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica36.25537A
5.PANKRATOVA, Karolina03BJSS "Ridzene"36.69518A
6.ŁAKOMIAK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.17498A
7.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa37.22496A
8.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica37.25495A
9.SOCHA, Anna03Iskra Konin37.74476A
10.SLAIDE, Monta03BJSS "Ridzene"37.89470A
11.HORWACIK, Joanna02Klub Olimpijczyka Mysłowice38.71441R
12.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa39.39419R
13.SZCZEPAŃSKA, Maria03Ks Warta Poznań39.79406
14.WOJAKIEWICZ, Matylda03AZS-AWF Wrocław39.91403
15.ŻAK, Marcelina03MTKP Delfin Toruń39.93402
16.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań39.96401
17.MEDVEDEVA, Laura02BJSS "Ridzene"40.30391
TOTOSZKO, Marcelina02UKS Shark Rudna40.30391
19.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica40.59383
20.GRYLEWICZ, Zuzanna02Ks Rekin Świebodzice40.94373
21.LIBERA, Zuzanna02Klub Pływacki Koziegłowy41.35362
22.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań41.57356
GUZ, Dominika03MTKP Delfin Toruń41.57356
24.KACZMAREK, Julianna03MKP Astromal Leszno41.73352
25.PONIKOWSKA, Agata03Uks Ruch Grudziądz42.04344
26.GRINING, Magdalena03UKS "3 Wodnik Wolsztyn"42.77327
27.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń42.85325
28.GROT, Malwina03K.S Posnania43.83304
29.WIKA, Katarzyna03K.S Posnania43.85303
30.WOLNA, Wiktoria03MKP Wągrowiec43.95301
31.KUDEŁKA, Lidia03UKS Sportowiec Oborniki44.02300
32.PILARSKA, Natalia03MKP Wągrowiec44.06299
33.WÓJCIK, Julia03Uks Ruch Grudziądz44.17297
34.KAMINIARZ, Sara03MKP Astromal Leszno44.43292
35.GOŚ, Zuzanna02UKS "Siódemka" Gdynia44.73286
36.WILCZYŃSKA, Zofia03K.S Posnania45.23276
37.BRATUŚ, Patrycja03Ukp Gryf Dębica45.52271
38.ŁAWNICZAK, Karolina03MKP Astromal Leszno46.74250
39.KACZMAREK, Zuzanna03K.S Posnania47.71235
40.CZARNECKA, Martyna03MKP Wągrowiec48.02231

16 lat i starsi

1.SELEIKAITE, Agne00Lithuanian Swimming Federation32.14771A
2.MIKOLIUNAITE, Dovile96Ignalinos plaukimo klubas33.92656A
3.VEJONE, Alise98BJSS "Ridzene"34.23638A
4.MUDENAITE, Evita01Ignalinos plaukimo klubas34.42628A
5.BUKSA, Diana98BJSS "Ridzene"35.22586A
6.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki37.04504A
7.LUBANE, Lasma00BJSS "Ridzene"37.20497A
8.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń38.41452A


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-04-21 - 15:20
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
16 lat i starsi

1.JUOZELSKIS, Rokas99Lithuanian Swimming Federation2:08.79656A1:03.771:05.02
2.MARTINKENAS, Paulius99Lithuanian Swimming Federation2:09.68642A1:03.401:06.28
3.KAPOCIUS, Erikas00Ignalinos plaukimo klubas2:10.48631A1:03.891:06.59
4.MILIUS, Eimantas96Kaunas Swim School2:11.92610A1:04.041:07.88
5.RAGAISIS, Arturas00Lithuanian Swimming Federation2:15.58562A1:07.091:08.49
6.TAUTKUS, Alanas00Lithuanian Swimming Federation2:15.78560A1:04.711:11.07
7.KETNERS, Karlis00BJSS "Ridzene"2:16.55550A1:05.631:10.92
8.JANKAUSKAS, Eigirdas00Lithuanian Swimming Federation2:17.31541A1:07.161:10.15
9.KOLESNIKOVS, Daniels01BJSS "Ridzene"2:18.08532A1:06.881:11.20
10.JARASZKIEWICZ, Bartosz96UKS CITYZEN Poznań2:20.80502R1:09.441:11.36
11.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń2:25.224571:12.061:13.16
12.MOCKUS, Domas00Kauno sporto mokykla "Startas"2:25.254571:09.971:15.28
13.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec2:29.624181:12.741:16.88
14.ZIEMIANEK, Szymon01MKP Wągrowiec2:33.573871:16.261:17.31
15.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec2:43.313211:19.881:23.43
16.KNICHAŁ, Norbert00Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:59.552421:24.891:34.66

14 - 15 lat

1.GRIGAITIS, Erikas02Kaunas Swim School2:15.53563A1:05.111:10.42
2.KARKLELIS, Dziugas03Ignalinos plaukimo klubas2:24.094681:11.631:12.46
3.KRUPA, Mateusz SO03Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:25.254571:10.241:15.01
4.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin2:26.174481:11.821:14.35
5.KIRILL, Naumov02BJSS "Ridzene"2:29.114221:12.011:17.10
6.UŁANOWSKI, Lucjan03MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:32.143981:14.711:17.43
7.MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań2:32.663941:14.141:18.52
8.ZIELIŃSKI, Andrzej03MKP Astromal Leszno2:33.593861:13.981:19.61
9.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:34.153821:13.161:20.99
10.SIENKIEWICZ, Aleksander03Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:35.113751:16.651:18.46
11.KLUJEVS, Artjoms03BJSS "Ridzene"2:36.803631:15.481:21.32
12.SIADEK, Aleksy03MKP Astromal Leszno2:38.413521:18.331:20.08
13.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica2:39.423461:17.411:22.01
14.PASIEKA, David03WSV-Baltic2:48.662921:19.011:29.65
15.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec2:54.432641:26.261:28.17
16.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań2:54.612631:25.981:28.63
17.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin2:56.642541:26.241:30.40
DYSKW.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa
O9 - Przepłynięcie przez pływaka na inny tor podczas wyścigu

12 - 13 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS TRI-Team Rumia2:23.71472R1:10.931:12.78
2.KOCHU, Anton05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:31.004071:12.991:18.01
3.OLSZEWSKI, Jakub04MKS SP-63 Bydgoszcz2:31.514031:13.451:18.06
4.SKIBIAK, Hubert04UKS TRI-Team Rumia2:32.523951:15.171:17.35
5.JAWORSKI, Marcel04WKS Śląsk Wrocław2:36.193671:14.751:21.44
6.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łódź2:39.443451:17.371:22.07
7.BROŃCZYK, Hubert04MTKP Delfin Toruń2:41.843301:17.361:24.48
8.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Ostrobramska Warszawa2:43.273221:18.771:24.50
9.KUREK, Jan04UKS Żabianka Gdańsk2:43.353211:21.331:22.02
10.JANKOWSKI, Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk2:43.813181:19.381:24.43
11.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna2:45.013121:20.111:24.90
12.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05Uks Foka Choszczno2:46.163051:21.491:24.67
13.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia2:47.342991:22.131:25.21
14.PIEKARZ, Adrian04MUKS "Wodnik" Łask2:47.892961:21.061:26.83
15.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica2:48.112951:21.071:27.04
16.WALCZYŃSKI, Maksymilian04WKS Śląsk Wrocław2:50.532821:23.311:27.22
17.SETLAK, Marcel05UKS Żabianka Gdańsk2:52.172741:26.291:25.88
18.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko2:59.722411:27.561:32.16
19.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec3:00.362381:29.091:31.27
20.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask3:04.932211:30.851:34.08
21.WOJTYNIAK, Marcel05IUKS Jedynka Poznań3:06.192171:30.841:35.35
22.CIPANS, Andris04BJSS "Ridzene"3:06.82215
23.MEYER, Krzysztof05Klub Pływacki Koziegłowy3:06.842141:31.451:35.39
24.MISZTAL, Oliwier05Uks Pro-Swim Kraków3:09.622051:33.841:35.78
25.KRÓL, Miłosz05"Ósemka" Toruń3:11.322001:33.291:38.03
26.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań3:14.031911:36.801:37.23
27.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask3:15.011891:34.711:40.30
28.MAKSIM, Tymoteusz05UKS Żabianka Gdańsk3:15.091881:34.031:41.06
29.PAWLAK, Jan05IUKS Jedynka Poznań3:19.551761:39.561:39.99
DYSKW.KIRSTEINS, Martins05BJSS "Ridzene"
G4 - Więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma) wykonane do rozpoczęcia nawrotu

11 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:41.903301:19.191:22.71
2.BURZYŃSKI, Oskar06Uks Foka Choszczno2:52.072751:24.701:27.37
3.SZOSTAK, Michal06UKS FREGATA Kolbuszowa2:58.612461:28.471:30.14
4.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań2:58.752451:29.071:29.68
5.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia3:01.252351:28.701:32.55
6.WOJCIK, Szczepan06UKS FREGATA Kolbuszowa3:02.282311:29.651:32.63
7.GOŚ, Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia3:07.882111:32.761:35.12
8.BIDZIŃSKI, Alan06Iskra Konin3:10.562021:33.871:36.69

Open

1.JUOZELSKIS, Rokas99Lithuanian Swimming Federation2:08.79656A1:03.771:05.02
2.MARTINKENAS, Paulius99Lithuanian Swimming Federation2:09.68642A1:03.401:06.28
3.KAPOCIUS, Erikas00Ignalinos plaukimo klubas2:10.48631A1:03.891:06.59
4.MILIUS, Eimantas96Kaunas Swim School2:11.92610A1:04.041:07.88
5.GRIGAITIS, Erikas02Kaunas Swim School2:15.53563A1:05.111:10.42
6.RAGAISIS, Arturas00Lithuanian Swimming Federation2:15.58562A1:07.091:08.49
7.TAUTKUS, Alanas00Lithuanian Swimming Federation2:15.78560A1:04.711:11.07
8.KETNERS, Karlis00BJSS "Ridzene"2:16.55550A1:05.631:10.92
9.JANKAUSKAS, Eigirdas00Lithuanian Swimming Federation2:17.31541A1:07.161:10.15
10.KOLESNIKOVS, Daniels01BJSS "Ridzene"2:18.08532A1:06.881:11.20
11.JARASZKIEWICZ, Bartosz96UKS CITYZEN Poznań2:20.80502R1:09.441:11.36
12.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS TRI-Team Rumia2:23.71472R1:10.931:12.78
13.KARKLELIS, Dziugas03Ignalinos plaukimo klubas2:24.094681:11.631:12.46
14.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń2:25.224571:12.061:13.16
15.MOCKUS, Domas00Kauno sporto mokykla "Startas"2:25.254571:09.971:15.28
KRUPA, Mateusz SO03Ukp ,,Unia'' Oświęcim2:25.254571:10.241:15.01
17.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin2:26.174481:11.821:14.35
18.KIRILL, Naumov02BJSS "Ridzene"2:29.114221:12.011:17.10
19.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec2:29.624181:12.741:16.88
20.KOCHU, Anton05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:31.004071:12.991:18.01
21.OLSZEWSKI, Jakub04MKS SP-63 Bydgoszcz2:31.514031:13.451:18.06
22.UŁANOWSKI, Lucjan03MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:32.143981:14.711:17.43
23.SKIBIAK, Hubert04UKS TRI-Team Rumia2:32.523951:15.171:17.35
24.MATYSIAK, Kacper03Ks Warta Poznań2:32.663941:14.141:18.52
25.ZIEMIANEK, Szymon01MKP Wągrowiec2:33.573871:16.261:17.31
26.ZIELIŃSKI, Andrzej03MKP Astromal Leszno2:33.593861:13.981:19.61
27.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:34.153821:13.161:20.99
28.SIENKIEWICZ, Aleksander03Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:35.113751:16.651:18.46
29.JAWORSKI, Marcel04WKS Śląsk Wrocław2:36.193671:14.751:21.44
30.KLUJEVS, Artjoms03BJSS "Ridzene"2:36.803631:15.481:21.32
31.SIADEK, Aleksy03MKP Astromal Leszno2:38.413521:18.331:20.08
32.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica2:39.423461:17.411:22.01
33.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łódź2:39.443451:17.371:22.07
34.BROŃCZYK, Hubert04MTKP Delfin Toruń2:41.843301:17.361:24.48
35.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:41.903301:19.191:22.71
36.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Ostrobramska Warszawa2:43.273221:18.771:24.50
37.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec2:43.313211:19.881:23.43
38.KUREK, Jan04UKS Żabianka Gdańsk2:43.353211:21.331:22.02
39.JANKOWSKI, Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk2:43.813181:19.381:24.43
40.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna2:45.013121:20.111:24.90
41.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05Uks Foka Choszczno2:46.163051:21.491:24.67
42.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia2:47.342991:22.131:25.21
43.PIEKARZ, Adrian04MUKS "Wodnik" Łask2:47.892961:21.061:26.83
44.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica2:48.112951:21.071:27.04
45.PASIEKA, David03WSV-Baltic2:48.662921:19.011:29.65
46.WALCZYŃSKI, Maksymilian04WKS Śląsk Wrocław2:50.532821:23.311:27.22
47.BURZYŃSKI, Oskar06Uks Foka Choszczno2:52.072751:24.701:27.37
48.SETLAK, Marcel05UKS Żabianka Gdańsk2:52.172741:26.291:25.88
49.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec2:54.432641:26.261:28.17
50.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań2:54.612631:25.981:28.63
51.KRAKOWSKI, Miron03Iskra Konin2:56.642541:26.241:30.40
52.SZOSTAK, Michal06UKS FREGATA Kolbuszowa2:58.612461:28.471:30.14
53.GORZEŃ, Norbert06UKS CITYZEN Poznań2:58.752451:29.071:29.68
54.KNICHAŁ, Norbert00Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:59.552421:24.891:34.66
55.DOBER, Jakub05Klub Sportowy Rekiny Osielsko2:59.722411:27.561:32.16
56.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec3:00.362381:29.091:31.27
57.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia3:01.252351:28.701:32.55
58.WOJCIK, Szczepan06UKS FREGATA Kolbuszowa3:02.282311:29.651:32.63
59.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS "Wodnik" Łask3:04.932211:30.851:34.08
60.WOJTYNIAK, Marcel05IUKS Jedynka Poznań3:06.192171:30.841:35.35
61.CIPANS, Andris04BJSS "Ridzene"3:06.82215
62.MEYER, Krzysztof05Klub Pływacki Koziegłowy3:06.842141:31.451:35.39
63.GOŚ, Mikołaj06UKS "Siódemka" Gdynia3:07.882111:32.761:35.12
64.MISZTAL, Oliwier05Uks Pro-Swim Kraków3:09.622051:33.841:35.78
65.BIDZIŃSKI, Alan06Iskra Konin3:10.562021:33.871:36.69
66.KRÓL, Miłosz05"Ósemka" Toruń3:11.322001:33.291:38.03
67.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań3:14.031911:36.801:37.23
68.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask3:15.011891:34.711:40.30
69.MAKSIM, Tymoteusz05UKS Żabianka Gdańsk3:15.091881:34.031:41.06
70.PAWLAK, Jan05IUKS Jedynka Poznań3:19.551761:39.561:39.99
DYSKW.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa
O9 - Przepłynięcie przez pływaka na inny tor podczas wyścigu
DYSKW.KIRSTEINS, Martins05BJSS "Ridzene"
G4 - Więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma) wykonane do rozpoczęcia nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-04-21
Dziewcząt, 50m klasyczny11 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin45.34274
2.NOGAJ, Alicja06KKS Włókniarz 1925 Kalisz45.73267


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-04-21 - 17:00
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań57.73733
2.JARUSEVIECIUTE, Diana99Kaunas Swim School58.59701
3.SELEIKAITE, Agne00Lithuanian Swimming Federation1:00.21646
4.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation1:00.47638
5.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation1:00.65632
6.POVILAIKAITE, Aine01Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.24614
7.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica1:01.38610
8.CZECHYRA, Agata03Ks Warta Poznań1:01.42609
9.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.60603
10.RUTKAUSKAITE, Marija03Kauno sporto mokykla "Startas"1:01.86596


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-04-21 - 17:02
Mężczyzn, 50m dowolny8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

Finał
1.ZIELIŃSKI, Szymon08Klub Pływacki Koziegłowy34.61220
2.YAKOVENKO, Yurii08Forma38.85155
3.DOKURNO, Jakub08Uks Foka Choszczno39.03153
4.BUDZIK, Bartosz08Klub Pływacki Harpun Osiecznica39.05153
5.BAUMAN, Mykhailo08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)39.27150
6.KHADANOVICH, Mikhail08Region Minsk39.55147
7.PAKUŁA, Patryk08UKS Shark Rudna42.15122
8.SAWIŃSKI, Wojciech08Salwator Kraków42.84116
9.SZEWCZYK, Jeremi08Uks Foka Choszczno43.54110
DYSKW.GONERA, Miłosz08UKS Shark Rudna
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

Finał
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa30.55320
2.BOKHURAU, Danila07Region Minsk31.98279
3.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin33.56241
4.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów33.83236
5.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łódź34.05231
6.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań34.20228
7.SKOWRONSKI, Braian07UKS FREGATA Kolbuszowa34.45223
8.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia35.41205
9.ŻYŁA, Marcin07MUKS "Wodnik" Łask36.92181

11 lat

Finał
1.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków29.93340
2.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa30.98307
3.MARKOWSKI, Wincenty06UKS TRI-Team Rumia32.09276
4.BOREK, Maciej06MKP Kołobrzeg32.18274
5.KOZIK, Maciej06Klub Pływacki Harpun Osiecznica32.21273
6.ROSTKOWSKI, Kacper06muks rekin bydgoszcz32.69261
7.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin33.35246
8.WOJCIK, Szczepan06UKS FREGATA Kolbuszowa33.59241
9.STARZYŃSKI, Filip06MKP Wągrowiec33.71238
10.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań34.74218

12 - 13 lat

Finał
1.JAWORSKI, Marcel04WKS Śląsk Wrocław27.35446
2.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia27.74428
3.LIEGIS, Luka04BJSS "Ridzene"27.89421
4.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.12411
5.WOGA, Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn"28.32402
6.MIHAILOVS, Jegors04BJSS "Ridzene"28.53393
7.GRYKIEŃ, Aleksander05MKP Szczecin28.67387
8.KOCHU, Anton05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)28.69387
9.PIEKARZ, Adrian04MUKS "Wodnik" Łask29.19367

14 - 15 lat

Finał
1.VERETINSKAS, Joris03Kaunas Swim School25.00585
2.GRIGAITIS, Erikas02Kaunas Swim School25.54548
3.BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz25.68539
4.WRÓBLEWSKI, Kamil02Klub Pływacki Harpun Osiecznica25.82531
5.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S Posnania25.89526
6.KUSTRA-LIPIŃSKI, Adam02UKS Shark Rudna25.96522
7.WŁOCH, Jakub03K.S Posnania26.12513
8.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin26.17510
9.KNICHAŁ, Dominik02Klub Pływacki Harpun Osiecznica26.19508
10.BRDYS, Miłosz02KS Krotosz Krotoszyn26.72479

16 lat i starsi

Finał
1.ASTRAUSKAS, Darijus99Lithuanian Swimming Federation23.44709
2.KAVECKAS, Mantas00Klaipeda Gintaras SC23.89670
GRIGALIONIS, Deividas94Kaunas Swim School23.89670
4.SUNGAILA, Tomas99Lithuanian Swimming Federation24.01660
5.ANDREOSE, Jan Luigi98AZS-AWF Wrocław24.26640
6.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz24.30637
7.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC24.45625
8.MILIUS, Eimantas96Kaunas Swim School24.47623
9.BUTA, Vilius00Klaipeda Gintaras SC24.49622
10.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica24.55617


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-04-21 - 17:10
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m300m400m
Finał
1.JACEVICIUTE, Ieva01Alytaus SRC5:08.536581:10.201:21.251:28.311:08.77
50m:
100m:
32.08
1:10.20
32.08
38.12
150m:
200m:
1:51.05
2:31.45
40.85
40.40
250m:
300m:
3:15.50
3:59.76
44.05
44.26
350m:
400m:
4:35.00
5:08.53
35.24
33.53
2.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna5:22.375771:14.661:25.371:31.791:10.55
50m:
100m:
34.77
1:14.66
34.77
39.89
150m:
200m:
1:57.28
2:40.03
42.62
42.75
250m:
300m:
3:25.35
4:11.82
45.32
46.47
350m:
400m:
4:48.34
5:22.37
36.52
34.03
3.CELMER, Wiktoria03Ks Warta Poznań5:23.305721:11.721:27.361:33.101:11.12
50m:
100m:
32.79
1:11.72
32.79
38.93
150m:
200m:
1:55.71
2:39.08
43.99
43.37
250m:
300m:
3:25.59
4:12.18
46.51
46.59
350m:
400m:
4:48.44
5:23.30
36.26
34.86
4.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń5:29.045421:13.221:27.541:32.131:16.15
50m:
100m:
33.67
1:13.22
33.67
39.55
150m:
200m:
1:57.17
2:40.76
43.95
43.59
250m:
300m:
3:26.63
4:12.89
45.87
46.26
350m:
400m:
4:51.78
5:29.04
38.89
37.26
5.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr5:29.955381:16.431:26.771:37.881:08.87
50m:
100m:
34.25
1:16.43
34.25
42.18
150m:
200m:
2:00.86
2:43.20
44.43
42.34
250m:
300m:
3:32.02
4:21.08
48.82
49.06
350m:
400m:
4:56.32
5:29.95
35.24
33.63
6.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)5:32.125271:16.391:25.371:36.721:13.64
50m:
100m:
34.32
1:16.39
34.32
42.07
150m:
200m:
1:59.57
2:41.76
43.18
42.19
250m:
300m:
3:29.86
4:18.48
48.10
48.62
350m:
400m:
4:56.63
5:32.12
38.15
35.49
7.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk5:38.804971:18.591:25.281:37.981:16.95
50m:
100m:
35.16
1:18.59
35.16
43.43
150m:
200m:
2:01.64
2:43.87
43.05
42.23
250m:
300m:
3:32.65
4:21.85
48.78
49.20
350m:
400m:
5:00.77
5:38.80
38.92
38.03
8.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa5:46.554641:24.841:28.311:38.181:15.22
50m:
100m:
38.39
1:24.84
38.39
46.45
150m:
200m:
2:09.95
2:53.15
45.11
43.20
250m:
300m:
3:43.10
4:31.33
49.95
48.23
350m:
400m:
5:09.67
5:46.55
38.34
36.88
9.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk5:48.574561:21.101:30.641:36.841:19.99
50m:
100m:
35.41
1:21.10
35.41
45.69
150m:
200m:
2:07.52
2:51.74
46.42
44.22
250m:
300m:
3:40.11
4:28.58
48.37
48.47
350m:
400m:
5:09.85
5:48.57
41.27
38.72
10.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica5:50.564481:19.841:30.371:38.531:21.82
50m:
100m:
35.78
1:19.84
35.78
44.06
150m:
200m:
2:06.51
2:50.21
46.67
43.70
250m:
300m:
3:39.54
4:28.74
49.33
49.20
350m:
400m:
5:10.70
5:50.56
41.96
39.86


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-04-21 - 17:16
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.CHUDY, Michał97Legia Warszawa54.85749
2.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław58.31623
3.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"58.89605
4.CERESKA, Karolis00Kaunas Swim School59.19596
5.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC59.26594
VALIS, Titas99Kaunas Swim School59.26594
7.KUCA, Przemysław94Ks Warta Poznań59.70581
8.TARNAUSKAS, Redas01Kauno sporto mokykla "Startas"1:00.12569
9.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:01.75525
10.KALINDRA, Pijus00Kauno sporto mokykla "Startas"1:03.03493


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-04-21 - 17:18
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
Finał
1.PEKUNAITE, Paulina02Klaipeda Gintaras SC2:24.666301:11.091:13.57
2.KOŚCIELNIAK, Aleksandra02UKS Shark Rudna2:24.676301:11.461:13.21
3.TRACZYK, Justyna04AZS-AWF Wrocław2:27.625931:12.201:15.42
4.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:28.245861:11.301:16.94
5.KISZKA, Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów2:28.905781:12.251:16.65
6.STEĆ, Oliwia04UKS TRI-Team Rumia2:30.925551:12.701:18.22
7.JAKUBCZAK, Martyna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:34.365191:15.481:18.88
8.MROŻEK, Weronika04MKP Kołobrzeg2:35.355091:14.771:20.58
9.MANKAUSKAITE, Gabija02Alytaus SRC2:35.945031:15.621:20.32
10.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec2:36.305001:16.951:19.35


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-04-21 - 17:22
Mężczyzn, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

Finał
1.GORCZYCA, Przemysław90Legia Warszawa28.35809
2.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki29.78698
3.DUDEK, Michał94Ukp Gryf Dębica29.82695
4.ARENTEWICZ, Jacek97UKS Shark Rudna29.95686
5.LISAUSKAS, Mantas00Lithuanian Swimming Federation31.43593
6.MUSZYŃSKI, Wiktor01UKS CITYZEN Poznań31.66581
7.BUTA, Vilius00Klaipeda Gintaras SC32.03561
8.WODZIEN, Szymon00Ukp Gryf Dębica32.95515

14 - 15 lat

Finał
1.KOVALEV, Philip02City Center Olympic Reserve31.56586
2.KEDECKAS, Mantas02Klaipeda Gintaras SC31.81572
3.GRZESIECKI, Mikołaj02MKP Astromal Leszno32.43540
4.KRAWCZYK, Jakub03MKP Astromal Leszno32.66529
5.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica32.81522
6.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz32.97514
7.BIEDKA, Mikołaj03KKS Włókniarz 1925 Kalisz33.06510
8.OSTROWSKI, Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz33.87474
9.DUSZCZAK, Kacper03UKS TRÓJKA Środa Wlkp.34.23459
10.DOPIERAŁA, Tytus03Ks Warta Poznań34.44451

12 - 13 lat

Finał
1.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk35.83400
2.OLSZEWSKI, Jakub04MKS SP-63 Bydgoszcz36.34384
3.MIHAILOVS, Jegors04BJSS "Ridzene"37.15359
4.WOJEWSKI, Igor04UKS TRI-Team Rumia37.50349
5.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa38.34327
6.WĄCHAŁA, Kamil04UKS Żabianka Gdańsk38.64319
7.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa38.92312
8.FLOREK, Igor04UKS Shark Rudna39.38301
9.MAŁKOWSKI, Hubert05MTKP Delfin Toruń39.52298
10.DERBAKOVS, Anatolijs04BJSS "Ridzene"40.70273

11 lat

Finał
1.KONOVETS, Nikita06SCYSSOR №9 (Kiev-UA)38.92312
2.MARKOWSKI, Wincenty06UKS TRI-Team Rumia40.99267
3.BOREK, Maciej06MKP Kołobrzeg41.82252
4.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin42.16246
5.WOJCIK, Szczepan06UKS FREGATA Kolbuszowa45.83191
6.STARZYŃSKI, Filip06MKP Wągrowiec45.87191
7.DEPA, Piotr06IUKS Jedynka Poznań47.09176
8.KOZIK, Maciej06Klub Pływacki Harpun Osiecznica47.20175
9.KOWALSKI, Jakub06MKP Szczecin48.31163
10.PIETRAS, Igor06KS Czerwonak48.60160

10 lat

Finał
1.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia45.42196
2.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin45.83191
3.BURLAKA, Arseniy07Forma46.01189
4.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łódź46.25186
5.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów48.27163
6.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia48.38162
7.BARCZYK, Karol07UKS CITYZEN Poznań49.78149
8.CEBULSKI, Tobiasz07UKS Sportowiec Oborniki50.25145
9.FRĄCZYK, Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia50.97139
DYSKW.KOSTACK, Piotr07UKS Żabianka Gdańsk
K4 - Nieprawidłowy cykl ruchowy (jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nóg w tej kolejności)

8 - 9 lat

Finał
1.GŁADECKI, Mikołaj08UKS Sportowiec Oborniki52.16129
2.STASZEWSKI, Bartosz08Klub Sportowy Rekiny Osielsko52.73125
3.SKYBYTSKYI, Borys08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)53.69119
4.DOKURNO, Jakub08Uks Foka Choszczno53.93117
5.SAWIŃSKI, Wojciech08Salwator Kraków55.95105
6.BAUMAN, Mykhailo08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)56.56101
7.BUDZIK, Bartosz08Klub Pływacki Harpun Osiecznica56.66101
8.SZEWCZYK, Jeremi08Uks Foka Choszczno56.74100
9.SKYBYTSKYI, Roman08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)58.4492
10.MEYER, Adam08Klub Pływacki Koziegłowy1:00.0885


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-04-21 - 17:30
Kobiet, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

Finał
1.SELEIKAITE, Agne00Lithuanian Swimming Federation32.41752
2.MIKOLIUNAITE, Dovile96Ignalinos plaukimo klubas33.13704
3.MUDENAITE, Evita01Ignalinos plaukimo klubas34.33633
4.VEJONE, Alise98BJSS "Ridzene"34.54621
5.BUKSA, Diana98BJSS "Ridzene"35.87555
BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki35.87555
7.LUBANE, Lasma00BJSS "Ridzene"37.41489
8.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń37.88471

14 - 15 lat

Finał
1.TETEREVKOVA, Kotryna02Lithuanian Swimming Federation33.09707
2.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.34.05648
3.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask35.24585
4.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica36.35533
5.PANKRATOVA, Karolina03BJSS "Ridzene"36.96507
6.RZANY, Wiktoria02Ukp Gryf Dębica36.97507
7.ŁAKOMIAK, Julia03KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.47487
8.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa37.51485
9.SLAIDE, Monta03BJSS "Ridzene"38.36453
10.SOCHA, Anna03Iskra Konin38.38453

12 - 13 lat

Finał
1.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot34.80607
2.MACIUSZEK, Wiktoria04UKS Shark Rudna37.30493
3.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łódź37.39490
4.ZORINA, Daria05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)37.65480
5.BUŁA, Bianka05Salwator Kraków37.74476
6.HERMANOWSKA, Natalia04UKS ZS27 Osowa Góra Bydgoszcz38.32455
7.CZYŻYCKA, Julia04AZS-AWF Wrocław38.33454
8.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask40.30391
9.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk40.61382
10.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS "Wodnik" Łask40.88375

11 lat

Finał
1.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk41.49358
2.ZHEREBINA, Dariyana06SCYSSOR №9 (Kiev-UA)42.76327
3.GORLICH, Łucja06Uks Pro-Swim Kraków43.17318
4.WŁODARCZYK, Weronika06MKP Szczecin43.71306
5.BAUMANE, Petra06BJSS "Ridzene"43.93302
6.STANKIEWICZ, Maja06UKS 307 Warszawa Mokotów44.47291
7.KOŚCIELAK, Matylda06Klub Pływacki Koziegłowy44.60288
8.SOBEK, Iga06UKS Żabianka Gdańsk46.03262
9.TRUSZKOWSKA, Wiktoria06MKP Szczecin46.11261
10.BASAŁAJ, Milena06MKP Szczecin46.63252

10 lat

Finał
1.BUŁA, Maya07Salwator Kraków44.33294
2.KAMZOL, Flawia07KS Korona Kraków44.89283
3.MARCINIAK, Aleksandra07Uks Pro-Swim Kraków46.33257
4.BURZAK, Martyna07UKS Dwójka Morena Gdańsk46.90248
5.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań47.03246
6.RACHMAŃCZUK, Sara07KU AZS UAM Poznań47.07245
7.WADECKA, Zofia07Uks Foka Choszczno47.82234
8.KRZYSIK, Zuzanna07Znicz Koszalin48.52224
9.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa49.15215
10.ROSIN, Zofia07UKS Sportowiec Oborniki50.48199

8 - 9 lat

Finał
1.SHMIDT, Anna08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)49.59210
2.OWCZAREK, Małgorzata08UKS Octopus Suchy Las50.33200
3.KUCHARCZYK, Nadia08Uks Foka Choszczno50.88194
4.LITWA, Justyna08Salwator Kraków51.68185
5.RAŹNIEWSKA, Alicja08Uks Foka Choszczno52.23179
6.KOŚCIELAK, Apolonia08Klub Pływacki Koziegłowy52.41177
7.JAWORSKA, Inga08MKP Kontra Gniezno52.49177
8.RENNER, Laura08KU AZS UAM Poznań54.12161
9.JACKIEWICZ, Julia08"Ósemka" Toruń56.02145
DYSKW.OLENDER, Lena08Uks Lokomotywa Sopot
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 1
2017-04-21 - 17:36
Mężczyzn, 1500m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"16:57.83626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.62
2:08.74
3:16.75
4:25.58
1:01.62
1:07.12
1:08.01
1:08.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.67
6:42.22
7:51.30
9:00.34
1:08.09
1:08.55
1:09.08
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.35
11:18.77
12:27.23
13:35.33
1:09.01
1:09.42
1:08.46
1:08.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.58
15:51.52
16:57.83
1:08.25
1:07.94
1:06.31
2.WOŹNY, Wiktor01UKS Shark Rudna17:04.79614
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.73
2:09.60
3:17.17
4:25.00
1:02.73
1:06.87
1:07.57
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.66
6:40.63
7:49.22
8:57.90
1:07.66
1:07.97
1:08.59
1:08.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.55
11:17.34
12:27.02
13:36.01
1:09.65
1:09.79
1:09.68
1:08.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.07
15:56.13
17:04.79
1:10.06
1:10.06
1:08.66
3.DEMBSKI, Patryk99MUKS Piętnastka Bydgoszcz17:08.65607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:09.33
3:16.78
4:24.77
1:02.71
1:06.62
1:07.45
1:07.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.60
6:40.76
7:49.17
8:58.25
1:07.83
1:08.16
1:08.41
1:09.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.50
11:18.78
12:27.97
13:38.36
1:10.25
1:10.28
1:09.19
1:10.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.94
16:00.17
17:08.65
1:10.58
1:11.23
1:08.48
4.MASIULIS, Gedvydas00Kauno sporto mokykla "Startas"17:44.96547
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.08
2:10.59
3:21.26
4:33.20
1:02.08
1:08.51
1:10.67
1:11.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.98
6:56.92
8:09.55
9:22.48
1:11.78
1:11.94
1:12.63
1:12.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.12
11:46.34
12:59.16
14:11.30
1:11.64
1:12.22
1:12.82
1:12.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.51
16:35.21
17:44.96
1:12.21
1:11.70
1:09.75

14 - 15 lat

1.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa16:41.76657
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:10.19
3:17.54
4:24.96
1:02.93
1:07.26
1:07.35
1:07.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.38
6:39.72
7:47.37
8:55.06
1:07.42
1:07.34
1:07.65
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.24
11:09.63
12:16.96
13:24.22
1:07.18
1:07.39
1:07.33
1:07.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.79
15:37.04
16:41.76
1:06.57
1:06.25
1:04.72
2.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa17:21.49584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.78
2:10.52
3:19.35
4:29.12
1:02.78
1:07.74
1:08.83
1:09.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.15
6:49.32
7:59.05
9:09.21
1:10.03
1:10.17
1:09.73
1:10.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.73
11:30.11
12:40.56
13:51.32
1:10.52
1:10.38
1:10.45
1:10.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.87
16:12.57
17:21.49
1:10.55
1:10.70
1:08.92
3.TRYLSKI, Wiktor03UKS TRI-Team Rumia17:22.01584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.34
2:13.04
3:22.39
4:31.86
1:04.34
1:08.70
1:09.35
1:09.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.10
6:51.89
8:02.24
9:12.43
1:10.24
1:09.79
1:10.35
1:10.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.10
11:33.59
12:43.95
13:54.33
1:10.67
1:10.49
1:10.36
1:10.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.74
16:14.74
17:22.01
1:10.41
1:10.00
1:07.27
4.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa17:58.13527
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.28
2:16.29
3:27.87
4:39.62
1:05.28
1:11.01
1:11.58
1:11.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.65
7:03.98
8:15.64
9:27.94
1:12.03
1:12.33
1:11.66
1:12.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.43
11:53.59
13:06.74
14:19.91
1:12.49
1:13.16
1:13.15
1:13.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.70
16:45.94
17:58.13
1:12.79
1:13.24
1:12.19
5.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań18:39.69470
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.80
2:25.01
3:38.16
4:51.52
1:09.80
1:15.21
1:13.15
1:13.36
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.04
7:19.50
8:34.73
9:48.19
1:13.52
1:14.46
1:15.23
1:13.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.60
12:20.43
13:37.30
14:53.34
1:15.41
1:16.83
1:16.87
1:16.04
1300m:
1400m:
1500m:
16:10.10
17:26.19
18:39.69
1:16.76
1:16.09
1:13.50
6.ZIELIŃSKI, Patryk02K.S Posnania18:43.41466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.54
2:21.40
3:35.93
4:51.13
1:07.54
1:13.86
1:14.53
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.58
7:22.93
8:38.92
9:54.59
1:15.45
1:16.35
1:15.99
1:15.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.45
12:26.26
13:41.86
14:58.37
1:15.86
1:15.81
1:15.60
1:16.51
1300m:
1400m:
1500m:
16:14.83
17:30.07
18:43.41
1:16.46
1:15.24
1:13.34
7.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań19:24.30418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.98
2:28.18
3:45.81
5:03.89
1:10.98
1:17.20
1:17.63
1:18.08
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.74
7:40.93
8:59.97
10:18.38
1:18.85
1:18.19
1:19.04
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:37.08
12:55.95
14:13.05
15:31.83
1:18.70
1:18.87
1:17.10
1:18.78
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.39
18:08.29
19:24.30
1:18.56
1:17.90
1:16.01
8.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań19:51.77390
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.61
2:31.54
3:51.35
5:11.62
1:12.61
1:18.93
1:19.81
1:20.27
500m:
600m:
700m:
800m:
6:31.52
7:52.36
9:13.61
10:34.44
1:19.90
1:20.84
1:21.25
1:20.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:54.46
13:14.94
14:35.35
15:55.99
1:20.02
1:20.48
1:20.41
1:20.64
1300m:
1400m:
1500m:
17:15.98
18:35.36
19:51.77
1:19.99
1:19.38
1:16.41

12 - 13 lat

1.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź17:49.57540
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.82
2:23.03
3:36.59
4:49.70
1:09.82
1:13.21
1:13.56
1:13.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.81
7:14.95
8:27.40
9:39.03
1:13.11
1:12.14
1:12.45
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.46
12:01.76
13:12.35
14:22.39
1:11.43
1:11.30
1:10.59
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.28
16:41.52
17:49.57
1:09.89
1:09.24
1:08.05
2.SHARAPIN, Platon04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)19:24.58418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.10
2:30.71
3:50.02
5:09.57
1:12.10
1:18.61
1:19.31
1:19.55
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.71
7:49.22
9:07.87
10:26.01
1:20.14
1:19.51
1:18.65
1:18.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:45.41
13:04.37
14:19.10
15:36.05
1:19.40
1:18.96
1:14.73
1:16.95
1300m:
1400m:
1500m:
16:54.38
18:10.41
19:24.58
1:18.33
1:16.03
1:14.17
3.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica22:01.63286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:18.90
2:47.13
4:15.30
5:44.31
1:18.90
1:28.23
1:28.17
1:29.01
500m:
600m:
700m:
800m:
7:11.30
8:41.44
10:12.26
11:44.17
1:26.99
1:30.14
1:30.82
1:31.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.96
14:42.67
16:11.44
17:42.77
1:31.79
1:26.71
1:28.77
1:31.33
1300m:
1400m:
1500m:
19:11.73
20:39.80
22:01.63
1:28.96
1:28.07
1:21.83
4.SZYMAŃSKI, Igor05Mks Nielba Wągrowiec22:09.91280
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.36
2:47.45
4:16.24
5:45.35
1:19.36
1:28.09
1:28.79
1:29.11
500m:
600m:
700m:
800m:
7:14.89
8:44.79
10:15.45
11:45.38
1:29.54
1:29.90
1:30.66
1:29.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.44
14:44.47
16:13.62
17:44.97
1:30.06
1:29.03
1:29.15
1:31.35
1300m:
1400m:
1500m:
19:16.10
20:44.13
22:09.91
1:31.13
1:28.03
1:25.78

12 lat i starsi

1.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa16:41.76657
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.93
2:10.19
3:17.54
4:24.96
1:02.93
1:07.26
1:07.35
1:07.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.38
6:39.72
7:47.37
8:55.06
1:07.42
1:07.34
1:07.65
1:07.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.24
11:09.63
12:16.96
13:24.22
1:07.18
1:07.39
1:07.33
1:07.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.79
15:37.04
16:41.76
1:06.57
1:06.25
1:04.72
2.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"16:57.83626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.62
2:08.74
3:16.75
4:25.58
1:01.62
1:07.12
1:08.01
1:08.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.67
6:42.22
7:51.30
9:00.34
1:08.09
1:08.55
1:09.08
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.35
11:18.77
12:27.23
13:35.33
1:09.01
1:09.42
1:08.46
1:08.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.58
15:51.52
16:57.83
1:08.25
1:07.94
1:06.31
3.WOŹNY, Wiktor01UKS Shark Rudna17:04.79614
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.73
2:09.60
3:17.17
4:25.00
1:02.73
1:06.87
1:07.57
1:07.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.66
6:40.63
7:49.22
8:57.90
1:07.66
1:07.97
1:08.59
1:08.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.55
11:17.34
12:27.02
13:36.01
1:09.65
1:09.79
1:09.68
1:08.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:46.07
15:56.13
17:04.79
1:10.06
1:10.06
1:08.66
4.DEMBSKI, Patryk99MUKS Piętnastka Bydgoszcz17:08.65607
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:09.33
3:16.78
4:24.77
1:02.71
1:06.62
1:07.45
1:07.99
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.60
6:40.76
7:49.17
8:58.25
1:07.83
1:08.16
1:08.41
1:09.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.50
11:18.78
12:27.97
13:38.36
1:10.25
1:10.28
1:09.19
1:10.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.94
16:00.17
17:08.65
1:10.58
1:11.23
1:08.48
5.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa17:21.49584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.78
2:10.52
3:19.35
4:29.12
1:02.78
1:07.74
1:08.83
1:09.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.15
6:49.32
7:59.05
9:09.21
1:10.03
1:10.17
1:09.73
1:10.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.73
11:30.11
12:40.56
13:51.32
1:10.52
1:10.38
1:10.45
1:10.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.87
16:12.57
17:21.49
1:10.55
1:10.70
1:08.92
6.TRYLSKI, Wiktor03UKS TRI-Team Rumia17:22.01584
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.34
2:13.04
3:22.39
4:31.86
1:04.34
1:08.70
1:09.35
1:09.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.10
6:51.89
8:02.24
9:12.43
1:10.24
1:09.79
1:10.35
1:10.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:23.10
11:33.59
12:43.95
13:54.33
1:10.67
1:10.49
1:10.36
1:10.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.74
16:14.74
17:22.01
1:10.41
1:10.00
1:07.27
7.MASIULIS, Gedvydas00Kauno sporto mokykla "Startas"17:44.96547
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.08
2:10.59
3:21.26
4:33.20
1:02.08
1:08.51
1:10.67
1:11.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.98
6:56.92
8:09.55
9:22.48
1:11.78
1:11.94
1:12.63
1:12.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.12
11:46.34
12:59.16
14:11.30
1:11.64
1:12.22
1:12.82
1:12.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.51
16:35.21
17:44.96
1:12.21
1:11.70
1:09.75
8.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź17:49.57540
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.82
2:23.03
3:36.59
4:49.70
1:09.82
1:13.21
1:13.56
1:13.11
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.81
7:14.95
8:27.40
9:39.03
1:13.11
1:12.14
1:12.45
1:11.63
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.46
12:01.76
13:12.35
14:22.39
1:11.43
1:11.30
1:10.59
1:10.04
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.28
16:41.52
17:49.57
1:09.89
1:09.24
1:08.05
9.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa17:58.13527
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.28
2:16.29
3:27.87
4:39.62
1:05.28
1:11.01
1:11.58
1:11.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.65
7:03.98
8:15.64
9:27.94
1:12.03
1:12.33
1:11.66
1:12.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.43
11:53.59
13:06.74
14:19.91
1:12.49
1:13.16
1:13.15
1:13.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:32.70
16:45.94
17:58.13
1:12.79
1:13.24
1:12.19
10.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań18:39.69470
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.80
2:25.01
3:38.16
4:51.52
1:09.80
1:15.21
1:13.15
1:13.36
500m:
600m:
700m:
800m:
6:05.04
7:19.50
8:34.73
9:48.19
1:13.52
1:14.46
1:15.23
1:13.46
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.60
12:20.43
13:37.30
14:53.34
1:15.41
1:16.83
1:16.87
1:16.04
1300m:
1400m:
1500m:
16:10.10
17:26.19
18:39.69
1:16.76
1:16.09
1:13.50
11.ZIELIŃSKI, Patryk02K.S Posnania18:43.41466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.54
2:21.40
3:35.93
4:51.13
1:07.54
1:13.86
1:14.53
1:15.20
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.58
7:22.93
8:38.92
9:54.59
1:15.45
1:16.35
1:15.99
1:15.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:10.45
12:26.26
13:41.86
14:58.37
1:15.86
1:15.81
1:15.60
1:16.51
1300m:
1400m:
1500m:
16:14.83
17:30.07
18:43.41
1:16.46
1:15.24
1:13.34
12.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań19:24.30418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.98
2:28.18
3:45.81
5:03.89
1:10.98
1:17.20
1:17.63
1:18.08
500m:
600m:
700m:
800m:
6:22.74
7:40.93
8:59.97
10:18.38
1:18.85
1:18.19
1:19.04
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:37.08
12:55.95
14:13.05
15:31.83
1:18.70
1:18.87
1:17.10
1:18.78
1300m:
1400m:
1500m:
16:50.39
18:08.29
19:24.30
1:18.56
1:17.90
1:16.01
13.SHARAPIN, Platon04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)19:24.58418
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.10
2:30.71
3:50.02
5:09.57
1:12.10
1:18.61
1:19.31
1:19.55
500m:
600m:
700m:
800m:
6:29.71
7:49.22
9:07.87
10:26.01
1:20.14
1:19.51
1:18.65
1:18.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:45.41
13:04.37
14:19.10
15:36.05
1:19.40
1:18.96
1:14.73
1:16.95
1300m:
1400m:
1500m:
16:54.38
18:10.41
19:24.58
1:18.33
1:16.03
1:14.17
14.SOIŃSKI, Dominik03Ks Warta Poznań19:51.77390
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.61
2:31.54
3:51.35
5:11.62
1:12.61
1:18.93
1:19.81
1:20.27
500m:
600m:
700m:
800m:
6:31.52
7:52.36
9:13.61
10:34.44
1:19.90
1:20.84
1:21.25
1:20.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:54.46
13:14.94
14:35.35
15:55.99
1:20.02
1:20.48
1:20.41
1:20.64
1300m:
1400m:
1500m:
17:15.98
18:35.36
19:51.77
1:19.99
1:19.38
1:16.41
15.KOCIK, Karol047 Zdrój Trzebnica22:01.63286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:18.90
2:47.13
4:15.30
5:44.31
1:18.90
1:28.23
1:28.17
1:29.01
500m:
600m:
700m:
800m:
7:11.30
8:41.44
10:12.26
11:44.17
1:26.99
1:30.14
1:30.82
1:31.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.96
14:42.67
16:11.44
17:42.77
1:31.79
1:26.71
1:28.77
1:31.33
1300m:
1400m:
1500m:
19:11.73
20:39.80
22:01.63
1:28.96
1:28.07
1:21.83
16.SZYMAŃSKI, Igor05Mks Nielba Wągrowiec22:09.91280
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.36
2:47.45
4:16.24
5:45.35
1:19.36
1:28.09
1:28.79
1:29.11
500m:
600m:
700m:
800m:
7:14.89
8:44.79
10:15.45
11:45.38
1:29.54
1:29.90
1:30.66
1:29.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:15.44
14:44.47
16:13.62
17:44.97
1:30.06
1:29.03
1:29.15
1:31.35
1300m:
1400m:
1500m:
19:16.10
20:44.13
22:09.91
1:31.13
1:28.03
1:25.78


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-04-21 - 17:58
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań1:02.47706
2.KANAPIENYTE, Beatrice99Kaunas Swim School1:03.93659
3.KULBACIAUSKAITE, Meda00Lithuanian Swimming Federation1:04.75634
4.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:07.86551
5.WARDAK, Maria02Znicz Koszalin1:08.21542
6.VISMERYTE, Evita02Klaipeda Gintaras SC1:08.31540
7.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:08.35539
8.KONONOVA, Darja02Klaipeda "GINTARO"SC1:08.36539
9.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław1:08.41538
10.HASNY, Marta98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.48536


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-04-21 - 18:00
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
Finał
1.JUOZELSKIS, Rokas99Lithuanian Swimming Federation2:04.547251:00.001:04.54
2.MILIUS, Eimantas96Kaunas Swim School2:05.867031:01.811:04.05
3.KAPOCIUS, Erikas00Ignalinos plaukimo klubas2:07.656741:01.931:05.72
4.MARTINKENAS, Paulius99Lithuanian Swimming Federation2:09.526451:03.571:05.95
5.TAUTKUS, Alanas00Lithuanian Swimming Federation2:11.456171:03.961:07.49
6.RAGAISIS, Arturas00Lithuanian Swimming Federation2:14.395771:05.281:09.11
7.GRIGAITIS, Erikas02Kaunas Swim School2:15.305661:05.611:09.69
8.JANKAUSKAS, Eigirdas00Lithuanian Swimming Federation2:16.225541:05.581:10.64
9.KETNERS, Karlis00BJSS "Ridzene"2:16.905461:05.111:11.79
10.KOLESNIKOVS, Daniels01BJSS "Ridzene"2:19.885121:07.101:12.78


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-04-21 - 18:04
Kobiet, 800m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation9:20.93656
100m:
200m:
1:05.91
2:16.30
1:05.91
1:10.39
300m:
400m:
3:27.05
4:37.88
1:10.75
1:10.83
500m:
600m:
5:48.63
7:00.18
1:10.75
1:11.55
700m:
800m:
8:11.49
9:20.93
1:11.31
1:09.44
2.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr9:31.00621
100m:
200m:
1:07.28
2:19.10
1:07.28
1:11.82
300m:
400m:
3:31.59
4:43.62
1:12.49
1:12.03
500m:
600m:
5:55.68
7:07.68
1:12.06
1:12.00
700m:
800m:
8:20.45
9:31.00
1:12.77
1:10.55
3.BALCIUTE, Ema99Kauno sporto mokykla "Startas"9:40.51591
100m:
200m:
1:06.47
2:18.99
1:06.47
1:12.52
300m:
400m:
3:32.30
4:45.55
1:13.31
1:13.25
500m:
600m:
5:59.71
7:13.86
1:14.16
1:14.15
700m:
800m:
8:27.91
9:40.51
1:14.05
1:12.60
4.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"10:00.11535
100m:
200m:
1:08.80
2:23.44
1:08.80
1:14.64
300m:
400m:
3:39.18
4:54.84
1:15.74
1:15.66
500m:
600m:
6:11.28
7:28.29
1:16.44
1:17.01
700m:
800m:
8:45.47
10:00.11
1:17.18
1:14.64
5.NOWICKA, Weronika00UMKS Niesłyszących Poznań10:38.10445
100m:
200m:
1:13.99
2:34.11
1:13.99
1:20.12
300m:
400m:
3:55.81
5:16.94
1:21.70
1:21.13
500m:
600m:
6:39.61
7:59.09
1:22.67
1:19.48
700m:
800m:
9:20.14
10:38.10
1:21.05
1:17.96

14 - 15 lat

1.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz9:34.79609
100m:
200m:
1:07.64
2:20.23
1:07.64
1:12.59
300m:
400m:
3:33.08
4:46.00
1:12.85
1:12.92
500m:
600m:
5:59.44
7:12.73
1:13.44
1:13.29
700m:
800m:
8:25.39
9:34.79
1:12.66
1:09.40
2.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation9:52.22557
100m:
200m:
1:07.52
2:21.81
1:07.52
1:14.29
300m:
400m:
3:37.19
4:52.65
1:15.38
1:15.46
500m:
600m:
6:08.91
7:24.94
1:16.26
1:16.03
700m:
800m:
8:40.40
9:52.22
1:15.46
1:11.82
3.MAZIAR, Alicja02Ks Rekin Świebodzice10:15.83495
100m:
200m:
1:11.97
2:29.49
1:11.97
1:17.52
300m:
400m:
3:47.80
5:07.08
1:18.31
1:19.28
500m:
600m:
6:25.63
7:44.34
1:18.55
1:18.71
700m:
800m:
9:02.10
10:15.83
1:17.76
1:13.73
4.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki10:17.44491
100m:
200m:
1:11.99
2:29.49
1:11.99
1:17.50
300m:
400m:
3:47.82
5:06.29
1:18.33
1:18.47
500m:
600m:
6:25.46
7:44.27
1:19.17
1:18.81
700m:
800m:
9:02.33
10:17.44
1:18.06
1:15.11
5.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna10:22.58479
100m:
200m:
1:13.37
2:31.78
1:13.37
1:18.41
300m:
400m:
3:50.39
5:09.24
1:18.61
1:18.85
500m:
600m:
6:28.03
7:46.79
1:18.79
1:18.76
700m:
800m:
9:06.04
10:22.58
1:19.25
1:16.54
6.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin10:29.28464
100m:
200m:
1:12.10
2:30.18
1:12.10
1:18.08
300m:
400m:
3:49.79
5:10.09
1:19.61
1:20.30
500m:
600m:
6:30.66
7:51.39
1:20.57
1:20.73
700m:
800m:
9:12.43
10:29.28
1:21.04
1:16.85
7.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz10:34.24453
100m:
200m:
1:13.86
2:33.34
1:13.86
1:19.48
300m:
400m:
3:52.95
5:13.59
1:19.61
1:20.64
500m:
600m:
6:35.09
7:55.96
1:21.50
1:20.87
700m:
800m:
9:17.19
10:34.24
1:21.23
1:17.05
8.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna10:39.35443
100m:
200m:
1:13.00
2:31.31
1:13.00
1:18.31
300m:
400m:
3:51.18
5:12.22
1:19.87
1:21.04
500m:
600m:
6:35.23
7:58.00
1:23.01
1:22.77
700m:
800m:
9:19.95
10:39.35
1:21.95
1:19.40
9.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa10:54.59412
100m:
200m:
1:17.27
2:38.48
1:17.27
1:21.21
300m:
400m:
4:00.94
5:23.70
1:22.46
1:22.76
500m:
600m:
6:47.40
8:11.51
1:23.70
1:24.11
700m:
800m:
9:34.63
10:54.59
1:23.12
1:19.96
10.BARANOWSKA, Martyna03Ks Warta Poznań11:06.48391
100m:
200m:
1:15.05
2:40.35
1:15.05
1:25.30
300m:
400m:
4:05.93
5:31.75
1:25.58
1:25.82
500m:
600m:
6:58.17
8:24.71
1:26.42
1:26.54
700m:
800m:
9:48.51
11:06.48
1:23.80
1:17.97
11.ADAMCZAK, Maria03UPKS Wodnik Rawicz11:09.96385
100m:
200m:
1:20.59
2:46.22
1:20.59
1:25.63
300m:
400m:
4:12.08
5:37.40
1:25.86
1:25.32
500m:
600m:
7:02.95
8:27.76
1:25.55
1:24.81
700m:
800m:
9:50.38
11:09.96
1:22.62
1:19.58

12 - 13 lat

1.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź9:51.20560
100m:
200m:
1:11.69
2:26.15
1:11.69
1:14.46
300m:
400m:
3:41.00
4:56.24
1:14.85
1:15.24
500m:
600m:
6:11.28
7:26.13
1:15.04
1:14.85
700m:
800m:
8:39.63
9:51.20
1:13.50
1:11.57
2.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź10:42.94435
100m:
200m:
1:13.90
2:34.57
1:13.90
1:20.67
300m:
400m:
3:57.60
5:20.39
1:23.03
1:22.79
500m:
600m:
6:43.59
8:05.15
1:23.20
1:21.56
700m:
800m:
9:26.66
10:42.94
1:21.51
1:16.28
3.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów10:58.50405
100m:
200m:
1:16.33
2:41.06
1:16.33
1:24.73
300m:
400m:
4:05.07
5:28.83
1:24.01
1:23.76
500m:
600m:
6:52.75
8:15.51
1:23.92
1:22.76
700m:
800m:
9:38.53
10:58.50
1:23.02
1:19.97
4.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań11:02.72397
100m:
200m:
1:14.40
2:37.26
1:14.40
1:22.86
300m:
400m:
4:00.99
5:26.58
1:23.73
1:25.59
500m:
600m:
6:51.98
8:16.86
1:25.40
1:24.88
700m:
800m:
9:41.45
11:02.72
1:24.59
1:21.27
5.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica11:08.68387
100m:
200m:
1:18.77
2:44.36
1:18.77
1:25.59
300m:
400m:
4:11.03
5:37.53
1:26.67
1:26.50
500m:
600m:
7:01.69
8:26.76
1:24.16
1:25.07
700m:
800m:
9:49.04
11:08.68
1:22.28
1:19.64
6.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia11:11.86381
100m:
200m:
1:16.36
2:42.54
1:16.36
1:26.18
300m:
400m:
4:08.57
5:35.94
1:26.03
1:27.37
500m:
600m:
7:02.12
8:26.47
1:26.18
1:24.35
700m:
800m:
9:50.79
11:11.86
1:24.32
1:21.07
7.MARCZYŃSKA, Eliza05WKS Śląsk Wrocław11:31.80349
100m:
200m:
1:19.09
2:45.92
1:19.09
1:26.83
300m:
400m:
4:14.03
5:42.50
1:28.11
1:28.47
500m:
600m:
7:10.58
8:38.91
1:28.08
1:28.33
700m:
800m:
10:07.20
11:31.80
1:28.29
1:24.60
8.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań11:57.41313
100m:
200m:
1:23.03
2:53.92
1:23.03
1:30.89
300m:
400m:
4:24.46
5:55.70
1:30.54
1:31.24
500m:
600m:
7:27.56
8:59.17
1:31.86
1:31.61
700m:
800m:
10:30.19
11:57.41
1:31.02
1:27.22

12 lat i starsi

1.GATAVECKAITE, Greta00Lithuanian Swimming Federation9:20.93656
100m:
200m:
1:05.91
2:16.30
1:05.91
1:10.39
300m:
400m:
3:27.05
4:37.88
1:10.75
1:10.83
500m:
600m:
5:48.63
7:00.18
1:10.75
1:11.55
700m:
800m:
8:11.49
9:20.93
1:11.31
1:09.44
2.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr9:31.00621
100m:
200m:
1:07.28
2:19.10
1:07.28
1:11.82
300m:
400m:
3:31.59
4:43.62
1:12.49
1:12.03
500m:
600m:
5:55.68
7:07.68
1:12.06
1:12.00
700m:
800m:
8:20.45
9:31.00
1:12.77
1:10.55
3.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz9:34.79609
100m:
200m:
1:07.64
2:20.23
1:07.64
1:12.59
300m:
400m:
3:33.08
4:46.00
1:12.85
1:12.92
500m:
600m:
5:59.44
7:12.73
1:13.44
1:13.29
700m:
800m:
8:25.39
9:34.79
1:12.66
1:09.40
4.BALCIUTE, Ema99Kauno sporto mokykla "Startas"9:40.51591
100m:
200m:
1:06.47
2:18.99
1:06.47
1:12.52
300m:
400m:
3:32.30
4:45.55
1:13.31
1:13.25
500m:
600m:
5:59.71
7:13.86
1:14.16
1:14.15
700m:
800m:
8:27.91
9:40.51
1:14.05
1:12.60
5.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź9:51.20560
100m:
200m:
1:11.69
2:26.15
1:11.69
1:14.46
300m:
400m:
3:41.00
4:56.24
1:14.85
1:15.24
500m:
600m:
6:11.28
7:26.13
1:15.04
1:14.85
700m:
800m:
8:39.63
9:51.20
1:13.50
1:11.57
6.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation9:52.22557
100m:
200m:
1:07.52
2:21.81
1:07.52
1:14.29
300m:
400m:
3:37.19
4:52.65
1:15.38
1:15.46
500m:
600m:
6:08.91
7:24.94
1:16.26
1:16.03
700m:
800m:
8:40.40
9:52.22
1:15.46
1:11.82
7.SULGAITE, Viktorija98Kauno sporto mokykla "Startas"10:00.11535
100m:
200m:
1:08.80
2:23.44
1:08.80
1:14.64
300m:
400m:
3:39.18
4:54.84
1:15.74
1:15.66
500m:
600m:
6:11.28
7:28.29
1:16.44
1:17.01
700m:
800m:
8:45.47
10:00.11
1:17.18
1:14.64
8.MAZIAR, Alicja02Ks Rekin Świebodzice10:15.83495
100m:
200m:
1:11.97
2:29.49
1:11.97
1:17.52
300m:
400m:
3:47.80
5:07.08
1:18.31
1:19.28
500m:
600m:
6:25.63
7:44.34
1:18.55
1:18.71
700m:
800m:
9:02.10
10:15.83
1:17.76
1:13.73
9.STROIŃSKA, Katarzyna02Extreme Team Oborniki10:17.44491
100m:
200m:
1:11.99
2:29.49
1:11.99
1:17.50
300m:
400m:
3:47.82
5:06.29
1:18.33
1:18.47
500m:
600m:
6:25.46
7:44.27
1:19.17
1:18.81
700m:
800m:
9:02.33
10:17.44
1:18.06
1:15.11
10.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna10:22.58479
100m:
200m:
1:13.37
2:31.78
1:13.37
1:18.41
300m:
400m:
3:50.39
5:09.24
1:18.61
1:18.85
500m:
600m:
6:28.03
7:46.79
1:18.79
1:18.76
700m:
800m:
9:06.04
10:22.58
1:19.25
1:16.54
11.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin10:29.28464
100m:
200m:
1:12.10
2:30.18
1:12.10
1:18.08
300m:
400m:
3:49.79
5:10.09
1:19.61
1:20.30
500m:
600m:
6:30.66
7:51.39
1:20.57
1:20.73
700m:
800m:
9:12.43
10:29.28
1:21.04
1:16.85
12.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz10:34.24453
100m:
200m:
1:13.86
2:33.34
1:13.86
1:19.48
300m:
400m:
3:52.95
5:13.59
1:19.61
1:20.64
500m:
600m:
6:35.09
7:55.96
1:21.50
1:20.87
700m:
800m:
9:17.19
10:34.24
1:21.23
1:17.05
13.NOWICKA, Weronika00UMKS Niesłyszących Poznań10:38.10445
100m:
200m:
1:13.99
2:34.11
1:13.99
1:20.12
300m:
400m:
3:55.81
5:16.94
1:21.70
1:21.13
500m:
600m:
6:39.61
7:59.09
1:22.67
1:19.48
700m:
800m:
9:20.14
10:38.10
1:21.05
1:17.96
14.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna10:39.35443
100m:
200m:
1:13.00
2:31.31
1:13.00
1:18.31
300m:
400m:
3:51.18
5:12.22
1:19.87
1:21.04
500m:
600m:
6:35.23
7:58.00
1:23.01
1:22.77
700m:
800m:
9:19.95
10:39.35
1:21.95
1:19.40
15.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź10:42.94435
100m:
200m:
1:13.90
2:34.57
1:13.90
1:20.67
300m:
400m:
3:57.60
5:20.39
1:23.03
1:22.79
500m:
600m:
6:43.59
8:05.15
1:23.20
1:21.56
700m:
800m:
9:26.66
10:42.94
1:21.51
1:16.28
16.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa10:54.59412
100m:
200m:
1:17.27
2:38.48
1:17.27
1:21.21
300m:
400m:
4:00.94
5:23.70
1:22.46
1:22.76
500m:
600m:
6:47.40
8:11.51
1:23.70
1:24.11
700m:
800m:
9:34.63
10:54.59
1:23.12
1:19.96
17.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa Mokotów10:58.50405
100m:
200m:
1:16.33
2:41.06
1:16.33
1:24.73
300m:
400m:
4:05.07
5:28.83
1:24.01
1:23.76
500m:
600m:
6:52.75
8:15.51
1:23.92
1:22.76
700m:
800m:
9:38.53
10:58.50
1:23.02
1:19.97
18.KOZŁOWSKA, Maja04Ks Warta Poznań11:02.72397
100m:
200m:
1:14.40
2:37.26
1:14.40
1:22.86
300m:
400m:
4:00.99
5:26.58
1:23.73
1:25.59
500m:
600m:
6:51.98
8:16.86
1:25.40
1:24.88
700m:
800m:
9:41.45
11:02.72
1:24.59
1:21.27
19.BARANOWSKA, Martyna03Ks Warta Poznań11:06.48391
100m:
200m:
1:15.05
2:40.35
1:15.05
1:25.30
300m:
400m:
4:05.93
5:31.75
1:25.58
1:25.82
500m:
600m:
6:58.17
8:24.71
1:26.42
1:26.54
700m:
800m:
9:48.51
11:06.48
1:23.80
1:17.97
20.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica11:08.68387
100m:
200m:
1:18.77
2:44.36
1:18.77
1:25.59
300m:
400m:
4:11.03
5:37.53
1:26.67
1:26.50
500m:
600m:
7:01.69
8:26.76
1:24.16
1:25.07
700m:
800m:
9:49.04
11:08.68
1:22.28
1:19.64
21.ADAMCZAK, Maria03UPKS Wodnik Rawicz11:09.96385
100m:
200m:
1:20.59
2:46.22
1:20.59
1:25.63
300m:
400m:
4:12.08
5:37.40
1:25.86
1:25.32
500m:
600m:
7:02.95
8:27.76
1:25.55
1:24.81
700m:
800m:
9:50.38
11:09.96
1:22.62
1:19.58
22.JASTRZĄBEK, Nadia05UKS "Siódemka" Gdynia11:11.86381
100m:
200m:
1:16.36
2:42.54
1:16.36
1:26.18
300m:
400m:
4:08.57
5:35.94
1:26.03
1:27.37
500m:
600m:
7:02.12
8:26.47
1:26.18
1:24.35
700m:
800m:
9:50.79
11:11.86
1:24.32
1:21.07
23.MARCZYŃSKA, Eliza05WKS Śląsk Wrocław11:31.80349
100m:
200m:
1:19.09
2:45.92
1:19.09
1:26.83
300m:
400m:
4:14.03
5:42.50
1:28.11
1:28.47
500m:
600m:
7:10.58
8:38.91
1:28.08
1:28.33
700m:
800m:
10:07.20
11:31.80
1:28.29
1:24.60
24.WARYCH, Agata04UKS CITYZEN Poznań11:57.41313
100m:
200m:
1:23.03
2:53.92
1:23.03
1:30.89
300m:
400m:
4:24.46
5:55.70
1:30.54
1:31.24
500m:
600m:
7:27.56
8:59.17
1:31.86
1:31.61
700m:
800m:
10:30.19
11:57.41
1:31.02
1:27.22


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-04-21 - 18:16
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
Finał
1.SUNGAILA, Tomas99Lithuanian Swimming Federation1:55.5168855.9659.55
2.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Shark Rudna1:56.7566656.9059.85
3.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław1:57.0566157.1859.87
4.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:57.1865957.011:00.17
5.WARZOCHA, Albert01UKS CITYZEN Poznań1:58.7863358.591:00.19
6.MUSZYŃSKI, Wiktor01UKS CITYZEN Poznań2:00.2661059.681:00.58
7.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"2:00.7360357.381:03.35
8.IVANAUSKAS, Deividas99Kauno sporto mokykla "Startas"2:02.6457559.081:03.56
9.BACEVICIUS, Rimas99Klaipeda Gintaras SC2:02.7557359.441:03.31
10.VALATKEVICIUS, Saulius00Lithuanian Swimming Federation2:03.6756159.441:04.23


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-04-22 - 8:30
Mężczyzn, 150m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G-8 Bielany1:22.03A
2.HOŁUB, Jan96WKS Śląsk Wrocław1:22.78A
3.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G-8 Bielany1:23.06A
4.ARNDT, Mateusz98KS Delfin Gdynia1:24.12A
5.CHRZANOWSKI, Damian98MZOS Płock1:24.35A
6.ASTRAUSKAS, Darijus99Lithuanian Swimming Federation1:24.63A
7.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:24.88A
8.DOMAŃSKI, Gracjan00UKS Shark Rudna1:25.00A
9.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław1:25.80A
10.VALATKEVICIUS, Saulius00Lithuanian Swimming Federation1:25.95A
11.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów1:26.50R
12.WARZOCHA, Albert01UKS CITYZEN Poznań1:26.79R
13.KUCA, Przemysław94Ks Warta Poznań1:28.45
14.KAŁUŻYŃSKI, Antoni98Warszawianka1:28.68
15.GŁUSZKOWSKI, Mateusz01UKS CITYZEN Poznań1:29.13
16.SZYDŁOWSKI, Kamil98MKP Astromal Leszno1:29.32
17.BACEVICIUS, Rimas99Klaipeda Gintaras SC1:29.52
18.KUREK, Jakub01Iukp Wodnik Police1:29.70
19.ZIMNIAK, Szymon01UKS CITYZEN Poznań1:29.99
20.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa1:30.22
21.MUSZYŃSKI, Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:31.61
22.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:31.71
23.WOŹNY, Wiktor01UKS Shark Rudna1:32.52
24.KALINDRA, Pijus00Kauno sporto mokykla "Startas"1:32.59
25.SACZUK, Artur00Iukp Wodnik Police1:32.87
26.KWASOWSKI, Mateusz01"Ósemka" Toruń1:33.03
27.KALNUPS, Arturs99BJSS "Ridzene"1:33.19
28.WOZNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa1:33.23
29.DUDEK, Michał94Ukp Gryf Dębica1:33.44
30.LEWIS, Thomas00Grantham Swimming Club1:33.63
31.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz1:34.73
32.JARASZKIEWICZ, Bartosz96UKS CITYZEN Poznań1:34.93
33.DOEDEL, Alex01UKS CITYZEN Poznań1:35.01
34.SACZUK, Rafał01Iukp Wodnik Police1:35.53
35.STASIAK, Hubert01UPKS Wodnik Rawicz1:36.15
36.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica1:36.78
37.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa1:37.11
38.BRDYS, Miłosz02KS Krotosz Krotoszyn1:38.26
39.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica1:39.79
40.WOROBIEC, Daniel03KS Neptun Świdnica1:40.19
41.ZIELIŃSKI, Andrzej03MKP Astromal Leszno1:41.81
42.GRUSZKA, Norbert02MKP Wągrowiec1:42.12
43.ANTOSIK, Nataniel99Iukp Wodnik Police1:42.33
44.SZMYT, Krzysztof03UKS Fala Swarzędz1:42.64
45.PRZYBYSZ, Jarosław03MKP Wągrowiec1:44.29
46.FILIPIAK, Grzegorz03MKP Astromal Leszno1:44.70
47.DWYER, Vincent02Legia Warszawa1:45.68
48.BRONIECKI, Damian01MKP Wągrowiec1:45.69
49.JACHYM, Maciej03Ks Rekin Świebodzice1:45.77
50.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań1:46.32
51.SUCHECKI, Piotr05Klub Sportowy Victoria Zawierc1:49.50
52.MARSZAŁKIEWICZ, Kacper03UKS Fala Swarzędz1:51.33
53.RZEŹNIK, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz1:51.34
54.HEBEL, Maciej05UKS Żabianka Gdańsk1:54.12
55.FETERA, Alan03UPKS Wodnik Rawicz1:54.39
56.KAROLEWICZ, Jakub03Uks Lokomotywa Sopot1:54.85
57.SOWIŃSKI, Rafał02UPKS Wodnik Rawicz1:55.98
58.KUBALA, Kuba03MKP Astromal Leszno1:56.22
59.SZYDŁOWSKI, Mateusz02UKS Fala Swarzędz1:56.24
60.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "GINTARO"SC1:59.24
61.STANKUS, Viktoras03Klaipeda "GINTARO"SC2:00.04
62.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec2:01.41
63.ADAMCZYK, Filip05UKS Fala Swarzędz2:03.80
64.MAĆKOWIAK, Dawid05UKS Fala Swarzędz2:04.52
65.ZUCKOV, Daniil05Klaipeda "GINTARO"SC2:04.53
66.VAITKUS, Mantas05Klaipeda "GINTARO"SC2:05.16
67.HORSTEN, Bastian03Uks Lokomotywa Sopot2:05.40
68.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa2:07.54
69.TUCZYŃSKI, Kacper05UKS Fala Swarzędz2:08.26
70.KOLASIŃSKI-KOLENDA, Piotr04UKS Fala Swarzędz2:08.34
71.KORCZ, Piotr04Uks Lokomotywa Sopot2:10.75
72.MATOFIJ, Mikołaj05UKS "Siódemka" Gdynia2:11.88
73.TOMCZAK, Tymon04UKS Fala Swarzędz2:11.95


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-04-22 - 8:50
Kobiet, 150m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JANKOWSKA, Klaudia98UKS Gim 92 UrsynĂłw W-wa1:30.93A
2.CIEŚLAK, Joanna96Ks Warta Poznań1:32.43A
3.TCHÓRZ, Alicja92MKS JUVENIA Wrocław1:32.92A
4.PIECHOTA, Paulina99Uks 190 Łódź1:34.21A
5.SZTANDERA, Dominika97MKS JUVENIA Wrocław1:34.63A
6.PARADOWSKA, Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:34.94A
7.FIEDKIEWICZ, Kornelia01MKS JUVENIA Wrocław1:35.23A
8.RUTKOWSKA, Agnieszka01Skalar Słupsk1:35.40A
9.COLBERT, Molly01Grantham Swimming Club1:35.93A
10.ŻUKOWSKA, Paula93WKS Śląsk Wrocław1:36.56A
11.PIECHOTA, Karolina01Uks 190 Łódź1:37.32R
12.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr1:37.45R
13.KLUONYTE, Liepa02Lithuanian Swimming Federation1:37.46
14.RUTKAUSKAITE, Marija03Kauno sporto mokykla "Startas"1:38.07
15.WŁODARCZYK, Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:39.10
16.CULPIN, Sophie97Grantham Swimming Club1:39.36
17.JANIK, Julia02UKP Torpeda Oleśnica1:39.87
18.KROMOLICKA, Wiktoria00Ks Warta Poznań1:40.04
19.DOMŻOL, Zuzanna02KKS Włókniarz 1925 Kalisz1:40.55
20.KONONOVA, Darja02Klaipeda "GINTARO"SC1:40.76
21.VISMERYTE, Evita02Klaipeda Gintaras SC1:42.30
22.BŁAJET, Olivia00Ks Warta Poznań1:43.15
23.GĄSOWSKA, Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:43.85
24.BOJARZYŃSKA, Wiktoria02Znicz Koszalin1:44.01
25.HASNY, Marta98MMKS Kędzierzyn-Koźle1:45.15
26.DUDZIAK, Agata01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:45.18
27.SZERSZEN, Natalia02Ukp Gryf Dębica1:45.58
28.GOLAB, wiktoria99Ukp Gryf Dębica1:45.96
29.GABOR, Martyna02UKS Shark Rudna1:47.35
30.ARMONAITYTE, Eva04Klaipeda Gintaras SC1:47.38
31.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:47.51
32.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC1:48.82
33.AJTNER, Sonia02MKP Wągrowiec1:48.94
34.JANIK, Wiktoria03AZS-AWF Wrocław1:49.17
35.KAMINIARZ, Sara03MKP Astromal Leszno1:51.50
36.JANKOWSKA, Joanna03Iukp Wodnik Police1:51.93
37.STODOLSKA, Zofia03Mks -Astoria Bydgoszcz1:52.14
38.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec1:52.19
39.AVANESYAN, Kristina05UKS Żabianka Gdańsk1:52.54
40.SYSIO, Zuzanna04MUKS "Wodnik" Łask1:53.35
41.PETINOVA, Tatjana02Klaipeda "GINTARO"SC1:54.64
42.SWIATEK, Joanna02Ukp Gryf Dębica1:55.05
43.KRAWIEC, Laura03AZS-AWF Wrocław1:55.09
44.MARCZYŃSKA, Eliza05WKS Śląsk Wrocław1:55.93
45.JANKOWSKA, Emilia02Iukp Wodnik Police1:56.92
46.JUSZCZYŃSKA, Julia02AZS-AWF Wrocław1:57.02
47.KACZMAREK, Julianna03MKP Astromal Leszno2:01.73
48.ŁAWNICZAK, Karolina03MKP Astromal Leszno2:04.45
49.WIŚNIEWSKA, Oliwia04UKS Żabianka Gdańsk2:04.73
50.NIEDBAŁ, Zuzanna03MKP Astromal Leszno2:05.22
51.PODGÓRNA, Wiktoria03MKP Astromal Leszno2:05.65
52.KUCHCIAK, Weronika05MUKS "Wodnik" Łask2:07.32
53.ADAM, Julia05MUKS "Wodnik" Łask2:08.60
54.SIJKA, Urszula05UKS Żabianka Gdańsk2:11.84
55.NOWEK, Jagoda05UKS Żabianka Gdańsk2:17.68
56.STRAUCHAMNN, Julia06MKP Wągrowiec2:23.59
57.ALAMENCZAK, Oliwia05MKP Wągrowiec2:48.78


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-04-22 - 9:06
Mężczyzn, 50m motylkowy8 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.DOKURNO, Jakub08Uks Foka Choszczno45.39120A
2.BUDZIK, Bartosz08Klub Pływacki Harpun Osiecznica45.58119A
3.KHADANOVICH, Mikhail08Region Minsk47.09108A
4.SAWIŃSKI, Wojciech08Salwator Kraków48.9896A
5.SKYBYTSKYI, Borys08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)48.9995A
6.PAKUŁA, Patryk08UKS Shark Rudna49.6192A
7.STASZEWSKI, Bartosz08Klub Sportowy Rekiny Osielsko53.9771A
8.YAKOVENKO, Yurii08Forma54.0071A
9.GONERA, Miłosz08UKS Shark Rudna54.1970A
10.BAUMAN, Mykhailo08SCYSSOR №9 (Kiev-UA)56.8861A
11.GRABOWSKI, Borys08Iskra Konin59.6453R
12.SZEWCZYK, Jeremi08Uks Foka Choszczno1:05.7639R
13.KOWALSKI, Marceli08Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:15.7325

10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa34.29279A
2.BOKHURAU, Danila07Region Minsk35.13260A
3.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łódź36.74227A
4.KUSZYŃSKI, Adam07Iskra Konin38.58196A
5.KACZOR, Oskar07UKS "Siódemka" Gdynia39.79179A
6.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa Mokotów40.31172A
7.LIBERSKI, Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań40.99163A
8.SKOWRONSKI, Braian07UKS FREGATA Kolbuszowa41.43158A
9.BURLAKA, Arseniy07Forma41.75155A
10.BALKEVICIUS, Nojus07Ignalinos plaukimo klubas42.01152A
11.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Siódemka" Gdynia42.11151R
12.OLSZYŃSKI-SEKLECKI, Jakub07UKS Żabianka Gdańsk43.80134R
13.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań44.19130
14.KOROLOV, Ivan07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)45.18122
15.OLSZEWSKI, Maciej07Uks Pro-Swim Kraków45.23121
16.KOSTACK, Piotr07UKS Żabianka Gdańsk46.36113
17.POLAŃSKI, Oskar07KS Neptun Świdnica47.27106
18.PEKAR, Adam07UKS CITYZEN Poznań47.28106
19.FRĄCZYK, Jakub07UKS "Siódemka" Gdynia47.55104
20.KOZŁOWSKI, Julian07muks rekin bydgoszcz47.56104
21.WOJCIK, Mikolaj07UKS FREGATA Kolbuszowa47.71103
22.ŻYŁA, Marcin07MUKS "Wodnik" Łask48.8896
23.STACHECKI, Antoni07UKS CITYZEN Poznań51.6781
24.FLORCZAK, Piotr07KS Neptun Świdnica52.2079
25.CHABASIEWICZ, Jakub07Salwator Kraków52.7876
26.PUJANEK, Aleksander07MKP Kołobrzeg53.3674
27.PIETRZAK, Michał07UKS CITYZEN Poznań54.3570
28.CARSTENS, Dominik07UKS "Siódemka" Gdynia54.7168
29.HONCHAROV, Ivan07SCYSSOR №9 (Kiev-UA)55.8464
30.MICHALSKI, Oskar07UKS CITYZEN Poznań55.9464
31.KAROLCZAK, Błażej07Klub Sportowy Rekiny Osielsko1:13.2328
32.PANKOWSKI, Olivier07Uks Lokomotywa Sopot1:14.6427
DYSKW.DURAS, Maksym07Iskra Konin
M7 - Nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody

11 lat

1.LITWA, Tomasz06Salwator Kraków32.57326A
2.ROSTKOWSKI, Kacper06muks rekin bydgoszcz35.71247A
3.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa36.69228A
4.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia38.50197A
5.JACKIEWICZ, Adam06"Ósemka" Toruń38.56196A
6.KOZIK, Maciej06Klub Pływacki Harpun Osiecznica38.77193A
7.ROGOZINSKI, Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn"38.82192A
8.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS CITYZEN Poznań40.09175A
9.KIEREJEWSKI, Igor06Iskra Konin40.60168A
10.BIDZIŃSKI, Alan06Iskra Konin42.44147A
11.SVIKIS, Herberts Kristians06BJSS "Ridzene"42.72144R
12.PLEWNICKI, Jan06UKS Żabianka Gdańsk44.43128R
13.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań45.03123
14.MIGDALSKI, Igor06Klub Sportowy Rekiny Osielsko45.25121
15.SOSNOWSKI, Piotr06MTKP Delfin Toruń45.55119
16.KOWALSKI, Jakub06MKP Szczecin45.94116
17.MAKAROWSKI, Olaf06UKS Żabianka Gdańsk52.3378
18.WAWRZONEK, Borys06MKP Szczecin54.2370
19.KOWALIK, Wiktor06KS Neptun Świdnica55.6865

12 - 13 lat

1.MUSIŃSKI, Kacper04UKS TRI-Team Rumia29.39444A
2.JAWORSKI, Marcel04WKS Śląsk Wrocław29.88423A
3.PIEKARZ, Adrian04MUKS "Wodnik" Łask30.58394A
4.KOCHU, Anton05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)30.60393A
5.WYTWER, Daniel04KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.29368A
6.LIEGIS, Luka04BJSS "Ridzene"31.31367A
7.KUREK, Alan04Uks Foka Choszczno32.52328A
8.WOŹNIAK, Antoni04UKS 307 Warszawa Mokotów32.87317A
9.WYSOCKI, Piotr04UKS CITYZEN Poznań33.01313A
10.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Ostrobramska Warszawa33.04312A
11.ZAREMBA, Adam05WKS Śląsk Wrocław33.18308R
12.KĘSIK, Łukasz04Uks Foka Choszczno33.19308R
13.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin33.27306
14.GULIŃSKI, Maciej04MKP Szuwarek Piła33.31305
15.MŁYNARCZYK, Mateusz04Uks 190 Łódź33.33304
16.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa33.34304
17.WOJEWSKI, Igor04UKS TRI-Team Rumia33.39303
18.DEREK, Szymon04MKP Szuwarek Piła33.50300
19.SONDORS, Renars05BJSS "Ridzene"33.55298
20.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.88290
21.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia33.92289
22.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna34.04286
23.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS "Wodnik" Łask34.67270
24.PRZYGOCKI, Dawid04MTKP Delfin Toruń34.96264
25.GRYKIEŃ, Aleksander05MKP Szczecin34.97263
26.GRZESIK, Igor05Uks Foka Choszczno35.12260
27.KUROWSKI, Tymon04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.35.24257
28.DOBOSZ, Ksawery05MKP Szczecin35.25257
29.WALIJEWSKI, Radosław04UKS Żabianka Gdańsk35.34255
30.WALCZYŃSKI, Maksymilian04WKS Śląsk Wrocław35.43253
31.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr35.51252
32.SETLAK, Marcel05UKS Żabianka Gdańsk35.80245
33.WĄCHAŁA, Kamil04UKS Żabianka Gdańsk36.39234
34.ŻYŁA, Robert04Ukp Gryf Dębica36.69228
35.WIDAWSKI, Jakub04MUKS "Wodnik" Łask36.80226
36.SOBIECHOWSKI, Filip04UKS Shark Rudna36.94223
37.JANOWSKI, Damian05MKP Szczecin37.48214
38.ZUCKOV, Daniil05Klaipeda "GINTARO"SC37.99205
39.NECIUNSKAS, Matas04Ignalinos plaukimo klubas38.05204
40.KUREK, Kacper05Uks Foka Choszczno38.25201
41.SZUKAJŁO, Kacper05MKP Szczecin38.29201
42.ZAWISZA, Filip05Ukp Gryf Dębica38.32200
43.MĄDRY, Kacper04UKS Grot Koziegłowy38.67195
44.TUREK, Damian04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.38.82192
45.LITWIŃSKI, Marcel04KS Neptun Świdnica38.84192
46.BETKA, Stanisław05MKP Szczecin39.27186
47.MAZUR, Bartosz04Ukp Gryf Dębica39.33185
48.TOMCZAK, Maciej05GTT Diament Gniezno39.36185
49.ZIÓŁKOWSKI, Maciej057 Zdrój Trzebnica40.53169
50.NOWAK, Kamil05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.40.62168
51.DZIERWA, Maciej04Uks Pro-Swim Kraków41.04163
52.TADLA, Wojtek04MKP Wągrowiec41.47158
53.WŁODARCZYK, Igor05Uks Foka Choszczno42.04151
54.PODOLECKI, Jakub05Uks Pro-Swim Kraków42.53146
55.OSIŃSKI, Igor05"Ósemka" Toruń43.16140
56.POLAŃSKI, Olaf05KS Neptun Świdnica43.18140
57.MAĆKOWIAK, Dawid05UKS Fala Swarzędz43.19140
58.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa43.30139
59.OLISAUSKAS, Karolis05Klaipeda "GINTARO"SC44.04132
60.MICHAŁECZKO, Aleksander05MKP Szczecin44.13131
61.KEARNEY, Mateusz04UKS CITYZEN Poznań44.93124
62.MICHALSKI, Maciej05Klub Sportowy Rekiny Osielsko46.50112
63.STASZEWSKI, Antoni05Klub Sportowy Rekiny Osielsko47.01108
64.JANKOWSKI, Mateusz04UKS Żabianka Gdańsk47.26106
65.MATOFIJ, Mikołaj05UKS "Siódemka" Gdynia48.01101
66.MAJAK, Mateusz05UKS CITYZEN Poznań49.0195
DYSKW.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łódź
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

14 - 15 lat

1.ŁANGOWSKI, Maciej02K.S Posnania27.67532A
2.WRÓBLEWSKI, Kamil02Klub Pływacki Harpun Osiecznica27.89520A
3.WALISZEWSKI, Piotr02Iskra Konin28.18504A
4.KOVALEV, Philip02City Center Olympic Reserve28.35495A
5.PLEŚNIEROWICZ, Kamil02UKS CITYZEN Poznań28.36494A
6.KUSTRA-LIPIŃSKI, Adam02UKS Shark Rudna28.74475A
7.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa28.86469A
8.MARTIN-WOŹNIAK, Wiktor03MTKP Delfin Toruń28.97464A
9.BIDOWANIEC, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz28.98463A
10.TOMCZAK, Tymoteusz02UKS CITYZEN Poznań29.09458A
11.KURAS, Wojciech03UKP Torpeda Oleśnica29.12456?
BIELAS, Jakub02Uks Ruch Grudziądz29.12456?
13.BERBELSKI, Adam03MUKS "Wodnik" Łask29.35446
14.DOPIERAŁA, Tytus03Ks Warta Poznań29.91421
15.GÓRAL, Arkadiusz02MKP Kołobrzeg29.99418
16.KRAWCZYK, Jakub03MKP Astromal Leszno30.13412
17.BOBKOVS, Daniels03BJSS "Ridzene"30.16411
18.SIENKIEWICZ, Aleksander03Klub Pływacki Harpun Osiecznica30.49398
19.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"30.75388
20.FETERA, Alan03UPKS Wodnik Rawicz31.17372
21.KEDECKAS, Mantas02Klaipeda Gintaras SC31.35366
22.BISKUP, Wiktor03KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.52360
23.MARUWKA, Bruno03UPKS Wodnik Rawicz31.80350
24.SUSZCZENKO, Iwan03Klub Pływacki Harpun Osiecznica31.97345
25.BRDYS, Miłosz02KS Krotosz Krotoszyn32.00344
26.LECIEJEWSKI, Karol03MKP Astromal Leszno32.06342
27.LISIK, Kacper03UKS Shark Rudna33.00314
28.ŁUBIK, Maciej02KKS Włókniarz 1925 Kalisz33.16309
29.FIDOS, Bruno03Uks Foka Choszczno33.18308
30.SZMYT, Krzysztof03UKS Fala Swarzędz33.23307
31.FILIPIAK, Grzegorz03MKP Astromal Leszno33.33304
32.MRÓWCZYŃSKI, Kacper02Extreme Team Oborniki34.49275
33.KUJELIS, Donatas03Ignalinos plaukimo klubas34.70270
34.KAROLEWICZ, Jakub03Uks Lokomotywa Sopot34.95264
35.GAWIŃSKI, Oscar03KS Neptun Świdnica35.36255
36.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec35.45253
37.SZCZEPAŃSKI, Jakub03MUKS "Wodnik" Łask35.79246
38.HORSTEN, Bastian03Uks Lokomotywa Sopot35.98242
39.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań36.60230
40.STANKUS, Viktoras03Klaipeda "GINTARO"SC36.95223

16 lat i starsi

1.OZGA, Adrian94Ukp Gryf Dębica26.04639A
2.KAVECKAS, Mantas00Klaipeda Gintaras SC26.06637A
3.PUDZMYS, Edgaras99Klaipeda "GINTARO"SC26.10634A
MUSZYŃSKI, Wiktor01UKS CITYZEN Poznań26.10634A
5.ASTRAUSKAS, Darijus99Lithuanian Swimming Federation26.21626A
6.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów26.35616A
7.BUTA, Vilius00Klaipeda Gintaras SC26.41612A
8.SLEVAS, Dovydas99Kauno sporto mokykla "Startas"26.46609A
9.ARKADJEVAS, Ruslanas97Kaunas Swim School26.74590A
10.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz26.82584A
11.TYLICKI, Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.91579R
12.MICKEVICIUS, Ricardas99Kaunas Swim School27.05570R
13.CERESKA, Karolis00Kaunas Swim School27.06569
14.LEWKOWSKI, Patryk99UKS Shark Rudna27.10566
15.SIEMBIDA, Hubert99Ukp Gryf Dębica27.15563
16.KUCA, Przemysław94Ks Warta Poznań27.29555
17.SAVICIUS, Benas99Kauno sporto mokykla "Startas"27.30554
18.TARNAUSKAS, Redas01Kauno sporto mokykla "Startas"27.31554
19.ADAMCZAK, Jakub01UKS Shark Rudna27.44546
20.TAUTKUS, Alanas00Lithuanian Swimming Federation27.46544
21.SAUKANS, Karlis Edvards00BJSS "Ridzene"27.56539
22.PATRZYKĄT, Konrad01Iskra Konin27.64534
23.LESNIEWSKI, Pawel01Iukp Wodnik Police27.72529
24.GREBER, Artur01WKS Śląsk Wrocław27.97515
25.SEMENOVS, Vladimirs01BJSS "Ridzene"28.01513
26.SZAJNICKI, Szymon00UKS Shark Rudna28.44490
27.HAŁADAJ, Dawid01Iskra Konin28.49487
28.SZYDŁOWSKI, Kamil98MKP Astromal Leszno28.50487
29.WOZNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa28.60482
30.NOWICKI, Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań28.90467
31.ZIMNIAK, Szymon01UKS CITYZEN Poznań29.16455
32.PONICKI, Mateusz99MKP Szuwarek Piła29.21452
33.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa29.25450
34.KOŁODZIEJCZYK, Sebastian99UKP Torpeda Oleśnica29.37445
35.LEWIS, Thomas00Grantham Swimming Club29.49440
36.MARRIOTT, Luke97Grantham Swimming Club29.57436
37.KORHOVS, Maksims99BJSS "Ridzene"29.60435
38.GRZEMSKI, Kamil01MKP Wągrowiec29.62434
39.WINIARSKI, Mateusz99Legia Warszawa29.94420
SACZUK, Rafał01Iukp Wodnik Police29.94420
41.KWAŚNY, Michał01UKP Torpeda Oleśnica30.02417
42.LEŚNIEWSKI, Borys01Iskra Konin30.73388
43.CHMIELEWSKI, Jakub00Uks Ruch Grudziądz31.14373
44.STECKI, Jędrzej01UKS "Siódemka" Gdynia31.69354
45.ANTOSIK, Nataniel99Iukp Wodnik Police32.80319
46.KNICHAŁ, Norbert00Klub Pływacki Harpun Osiecznica41.06163


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-04-22 - 9:40
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.100m200m
16 lat i starsi

1.TCHÓRZ, Alicja92MKS JUVENIA Wrocław2:26.84633A1:08.411:18.43
2.PARADOWSKA, Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:27.73622A1:10.991:16.74
3.JACEVICIUTE, Ieva01Alytaus SRC2:30.14592A1:10.621:19.52
4.WOŹNIAK, Zofia01UKS 307 Warszawa Mokotów2:30.45589A1:09.391:21.06
5.CULPIN, Sophie97Grantham Swimming Club2:31.75574A1:10.851:20.90
6.WOLSKA, Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:31.88572A1:11.911:19.97
7.COLBERT, Molly01Grantham Swimming Club2:32.27568R1:10.911:21.36
8.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:34.105481:12.691:21.41
9.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr2:36.515231:16.351:20.16
10.HOLAK, Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:39.904901:13.891:26.01
11.JABŁOŃSKA, Oliwia97START Wrocław2:40.364861:14.281:26.08
12.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń2:43.624571:18.241:25.38
13.IVANAUSKAITE, Deimante99Kauno sporto mokykla "Startas"2:44.614491:15.831:28.78
14.DECHNIK, Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:47.604261:22.411:25.19
15.BREEZE, Sofia00Grantham Swimming Club2:49.014151:21.391:27.62
16.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica2:50.864021:18.481:32.38
17.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec2:56.613641:25.841:30.77
18.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin2:57.623571:23.541:34.08
DYSKW.MILNE, Hayley99Grantham Swimming Club
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

14 - 15 lat

1.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:27.76621A1:11.191:16.57
2.TETEREVKOVA, Kotryna02Lithuanian Swimming Federation2:29.78597A1:11.561:18.22
3.ZIELIŃSKA, Daria03Toruń Multisport Team2:30.63586A1:12.261:18.37
4.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin2:32.15569R1:12.451:19.70
5.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna2:32.965601:13.791:19.17
6.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:36.07527
7.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna2:37.645121:15.671:21.97
8.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask2:41.734741:17.621:24.11
9.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica2:43.23461
10.KOZŁOWSKA, Martyna02MKP Astromal Leszno2:44.044541:15.751:28.29
11.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC2:44.924471:18.311:26.61
12.HORWACIK, Joanna02Klub Olimpijczyka Mysłowice2:45.624411:19.001:26.62
13.SLAIDE, Monta03BJSS "Ridzene"2:49.524111:21.051:28.47
14.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:50.874021:22.941:27.93
15.ŁUKASIEWICZ, Katarzyna03Uks Pro-Swim Kraków2:52.003941:21.721:30.28
16.CHORAŁA, Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz2:53.773821:23.321:30.45
17.KAMINIARZ, Sara03MKP Astromal Leszno2:54.323781:22.461:31.86
18.WOLNA, Wiktoria03MKP Wągrowiec2:57.95356
19.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń3:00.003431:24.701:35.30
20.ZILINSKAITE, Deimante02Klaipeda Gintaras SC3:00.733391:23.371:37.36
21.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy3:08.083011:29.241:38.84

12 - 13 lat

1.COLBERT, Freya04Grantham Swimming Club2:29.38601A1:11.451:17.93
2.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr2:35.405341:13.661:21.74
3.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław2:35.475331:14.631:20.84
4.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź2:38.515031:17.341:21.17
5.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:38.525031:16.631:21.89
6.MACIUSZEK, Wiktoria04UKS Shark Rudna2:39.314961:15.861:23.45
7.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:39.464941:15.341:24.12
8.PAROL, Olga05Uks Foka Choszczno2:40.514851:15.011:25.50
9.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica2:41.544751:16.771:24.77
10.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:42.474671:16.741:25.73
11.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk2:44.614491:16.341:28.27
12.ZORINA, Daria05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:46.254361:21.441:24.81
13.IVASYK, Yana05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:47.824241:18.691:29.13
14.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź2:49.184141:21.291:27.89
15.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łódź2:49.424121:25.871:23.55
16.SĘDŁAK, Alicja05"Ósemka" Toruń2:49.914081:22.121:27.79
17.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:51.783951:19.241:32.54
18.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask2:52.873881:25.791:27.08
19.HOUSEGO, Jemma05Grantham Swimming Club2:53.103861:18.831:34.27
20.COLBERT, Iona05Grantham Swimming Club2:53.263851:19.551:33.71
21.TŁOCZEK, Wiktoria05Znicz Koszalin2:53.81382
22.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:54.443771:22.001:32.44
23.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS "Wodnik" Łask2:54.663761:24.861:29.80
24.KUCHARSKA, Dominika05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:55.423711:24.301:31.12
25.OSZMIAŃSKA, Julia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.2:55.583701:21.871:33.71
26.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:58.943501:21.421:37.52
27.OZOLA, Elizabete Paula04BJSS "Ridzene"3:02.253311:29.331:32.92
28.JANCZARSKA, Wiktoria05UKS "Siódemka" Gdynia3:04.513191:31.491:33.02
29.MAKSYMOWICZ, Nadia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica3:04.803171:26.911:37.89
30.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica3:04.94317
31.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk3:04.983161:28.671:36.31
32.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń3:05.723131:30.701:35.02
33.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń3:06.233101:27.961:38.27
34.MIKOSZA, Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław3:06.543091:30.861:35.68
35.FILIPEK, Wiktoria05Uks 190 Łódź3:06.91307
36.IVENTICEVA, Jekaterina05BJSS "Ridzene"3:07.463041:27.891:39.57
37.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa3:07.743031:25.921:41.82
38.WITKOWIAK, Oliwia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.3:08.053011:30.031:38.02
39.JARZEMBOWSKA, Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań3:08.412991:29.401:39.01
40.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec3:13.602761:32.741:40.86
41.KŁOS, Wiktoria04UKS TRI-Team Rumia3:15.48268
42.WESOŁEK, Dominika05Iskra Konin3:30.75214
43.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań3:34.722021:47.031:47.69
44.ŁĄCKA, Natalia05Uks Pro-Swim Kraków3:37.041961:42.981:54.06
DYSKW.KRALA, Martyna05UKS CITYZEN Poznań
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

11 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk2:56.823621:23.201:33.62
2.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łódź2:58.493521:24.401:34.09
3.SZARGIEJ, Aleksandra06UKS Żabianka Gdańsk3:03.803231:27.561:36.24
4.BAUMANE, Petra06BJSS "Ridzene"3:09.812931:30.761:39.05
5.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz3:11.342861:29.041:42.30
6.KAMIŃSKA, Oliwia06UKS "AZALIOWA"Gdańsk3:14.77271
7.TURNER, Evie06Grantham Swimming Club3:15.542681:30.341:45.20
8.ALEKSANDROWICZ, Hanna06Uks Foka Choszczno3:15.552681:34.151:41.40
9.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów3:18.192571:36.611:41.58
10.WAGA, Monika06Uks Pro-Swim Kraków3:18.85255
11.RUDOMINA, Agnieszka06UKS Żabianka Gdańsk3:18.892541:36.511:42.38
12.KOŚCIELAK, Matylda06Klub Pływacki Koziegłowy3:21.302451:39.051:42.25
13.STAWICKA, Matylda06UKS Żabianka Gdańsk3:22.222421:37.971:44.25
14.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa3:24.532341:37.591:46.94
15.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa3:25.652301:37.951:47.70
16.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań3:27.422241:40.181:47.24
17.KLOFCZYŃSKA, Maja06UKS Żabianka Gdańsk3:27.822231:38.971:48.85

Open

1.TCHÓRZ, Alicja92MKS JUVENIA Wrocław2:26.84633A1:08.411:18.43
2.PARADOWSKA, Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:27.73622A1:10.991:16.74
3.CHMIEL, Liwia02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:27.76621A1:11.191:16.57
4.COLBERT, Freya04Grantham Swimming Club2:29.38601A1:11.451:17.93
5.TETEREVKOVA, Kotryna02Lithuanian Swimming Federation2:29.78597A1:11.561:18.22
6.JACEVICIUTE, Ieva01Alytaus SRC2:30.14592A1:10.621:19.52
7.WOŹNIAK, Zofia01UKS 307 Warszawa Mokotów2:30.45589A1:09.391:21.06
8.ZIELIŃSKA, Daria03Toruń Multisport Team2:30.63586A1:12.261:18.37
9.CULPIN, Sophie97Grantham Swimming Club2:31.75574A1:10.851:20.90
10.WOLSKA, Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:31.88572A1:11.911:19.97
11.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin2:32.15569R1:12.451:19.70
12.COLBERT, Molly01Grantham Swimming Club2:32.27568R1:10.911:21.36
13.MOŻDŻAN, Milena03UKS Shark Rudna2:32.965601:13.791:19.17
14.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:34.105481:12.691:21.41
15.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr2:35.405341:13.661:21.74
16.KRUPA, Milena04AZS-AWF Wrocław2:35.475331:14.631:20.84
17.PISKORSKA, Adela03UKP Torpeda Oleśnica2:36.07527
18.KRAUZE, Alicja01Mal Wopr2:36.515231:16.351:20.16
19.KŁUSEK, Maria02UKS Shark Rudna2:37.645121:15.671:21.97
20.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łódź2:38.515031:17.341:21.17
21.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:38.525031:16.631:21.89
22.MACIUSZEK, Wiktoria04UKS Shark Rudna2:39.314961:15.861:23.45
23.BUT, Sofiia04SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:39.464941:15.341:24.12
24.HOLAK, Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:39.904901:13.891:26.01
25.JABŁOŃSKA, Oliwia97START Wrocław2:40.364861:14.281:26.08
26.PAROL, Olga05Uks Foka Choszczno2:40.514851:15.011:25.50
27.SOKOŁOWSKA, Dominika04KS Neptun Świdnica2:41.544751:16.771:24.77
28.BŁAŻEJEWSKA, Nikola03MUKS "Wodnik" Łask2:41.734741:17.621:24.11
29.PIASECKA, Alicja04UKS Żabianka Gdańsk2:42.474671:16.741:25.73
30.SZWABIŃSKA, Adrianna03UKP Torpeda Oleśnica2:43.23461
31.ŻABIŃSKA, Kamila01MTKP Delfin Toruń2:43.624571:18.241:25.38
32.KOZŁOWSKA, Martyna02MKP Astromal Leszno2:44.044541:15.751:28.29
33.HEBEL, Natalia05UKS Żabianka Gdańsk2:44.614491:16.341:28.27
IVANAUSKAITE, Deimante99Kauno sporto mokykla "Startas"2:44.614491:15.831:28.78
35.STRECKYTE, Laura03Klaipeda Gintaras SC2:44.924471:18.311:26.61
36.HORWACIK, Joanna02Klub Olimpijczyka Mysłowice2:45.624411:19.001:26.62
37.ZORINA, Daria05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:46.254361:21.441:24.81
38.DECHNIK, Anna01UKS "3 Wodnik Wolsztyn"2:47.604261:22.411:25.19
39.IVASYK, Yana05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)2:47.824241:18.691:29.13
40.BREEZE, Sofia00Grantham Swimming Club2:49.014151:21.391:27.62
41.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łódź2:49.184141:21.291:27.89
42.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łódź2:49.424121:25.871:23.55
43.SLAIDE, Monta03BJSS "Ridzene"2:49.524111:21.051:28.47
44.SĘDŁAK, Alicja05"Ósemka" Toruń2:49.914081:22.121:27.79
45.KRZYWAK, Maria99UKP Torpeda Oleśnica2:50.864021:18.481:32.38
46.OLECH, Cecylia03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:50.874021:22.941:27.93
47.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:51.783951:19.241:32.54
48.ŁUKASIEWICZ, Katarzyna03Uks Pro-Swim Kraków2:52.003941:21.721:30.28
49.KOWAL, Magdalena05MUKS "Wodnik" Łask2:52.873881:25.791:27.08
50.HOUSEGO, Jemma05Grantham Swimming Club2:53.103861:18.831:34.27
51.COLBERT, Iona05Grantham Swimming Club2:53.263851:19.551:33.71
52.CHORAŁA, Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz2:53.773821:23.321:30.45
53.TŁOCZEK, Wiktoria05Znicz Koszalin2:53.81382
54.KAMINIARZ, Sara03MKP Astromal Leszno2:54.323781:22.461:31.86
55.MAKSYMOWICZ, Nina05Klub Pływacki Harpun Osiecznica2:54.443771:22.001:32.44
56.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS "Wodnik" Łask2:54.663761:24.861:29.80
57.KUCHARSKA, Dominika05UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:55.423711:24.301:31.12
58.OSZMIAŃSKA, Julia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.2:55.583701:21.871:33.71
59.BRONIECKA, Sandra01MKP Wągrowiec2:56.613641:25.841:30.77
60.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk2:56.823621:23.201:33.62
61.ŁUCZAK, Marta99Iskra Konin2:57.623571:23.541:34.08
62.WOLNA, Wiktoria03MKP Wągrowiec2:57.95356
63.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łódź2:58.493521:24.401:34.09
64.CATI, Lidia04Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:58.943501:21.421:37.52
65.MOLIŃSKA, Jessica02MTKP Delfin Toruń3:00.003431:24.701:35.30
66.ZILINSKAITE, Deimante02Klaipeda Gintaras SC3:00.733391:23.371:37.36
67.OZOLA, Elizabete Paula04BJSS "Ridzene"3:02.253311:29.331:32.92
68.SZARGIEJ, Aleksandra06UKS Żabianka Gdańsk3:03.803231:27.561:36.24
69.JANCZARSKA, Wiktoria05UKS "Siódemka" Gdynia3:04.513191:31.491:33.02
70.MAKSYMOWICZ, Nadia05Klub Pływacki Harpun Osiecznica3:04.803171:26.911:37.89
71.BEJSTER, Wiktoria05KS Neptun Świdnica3:04.94317
72.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk3:04.983161:28.671:36.31
73.WIECIŃSKA, Danuta05MTKP Delfin Toruń3:05.723131:30.701:35.02
74.ZIĘBA, Anastazja05MTKP Delfin Toruń3:06.233101:27.961:38.27
75.MIKOSZA, Aleksandra04WKS Śląsk Wrocław3:06.543091:30.861:35.68
76.FILIPEK, Wiktoria05Uks 190 Łódź3:06.91307
77.IVENTICEVA, Jekaterina05BJSS "Ridzene"3:07.463041:27.891:39.57
78.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa3:07.743031:25.921:41.82
79.WITKOWIAK, Oliwia04MKP "Słowianka" Gorzów Wlkp.3:08.053011:30.031:38.02
80.WARCIAREK, Agata02Klub Pływacki Koziegłowy3:08.083011:29.241:38.84
81.JARZEMBOWSKA, Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań3:08.412991:29.401:39.01
82.BAUMANE, Petra06BJSS "Ridzene"3:09.812931:30.761:39.05
83.JANECKA, Maria06MKS SP-63 Bydgoszcz3:11.342861:29.041:42.30
84.HERMANN, Julia05MKP Wągrowiec3:13.602761:32.741:40.86
85.KAMIŃSKA, Oliwia06UKS "AZALIOWA"Gdańsk3:14.77271
86.KŁOS, Wiktoria04UKS TRI-Team Rumia3:15.48268
87.TURNER, Evie06Grantham Swimming Club3:15.542681:30.341:45.20
88.ALEKSANDROWICZ, Hanna06Uks Foka Choszczno3:15.552681:34.151:41.40
89.BIELIŃSKA, Weronika06UKS 307 Warszawa Mokotów3:18.192571:36.611:41.58
90.WAGA, Monika06Uks Pro-Swim Kraków3:18.85255
91.RUDOMINA, Agnieszka06UKS Żabianka Gdańsk3:18.892541:36.511:42.38
92.KOŚCIELAK, Matylda06Klub Pływacki Koziegłowy3:21.302451:39.051:42.25
93.STAWICKA, Matylda06UKS Żabianka Gdańsk3:22.222421:37.971:44.25
94.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa3:24.532341:37.591:46.94
95.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa3:25.652301:37.951:47.70
96.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań3:27.422241:40.181:47.24
97.KLOFCZYŃSKA, Maja06UKS Żabianka Gdańsk3:27.822231:38.971:48.85
98.WESOŁEK, Dominika05Iskra Konin3:30.75214
99.KULPA, Julia05UKS CITYZEN Poznań3:34.722021:47.031:47.69
100.ŁĄCKA, Natalia05Uks Pro-Swim Kraków3:37.041961:42.981:54.06
DYSKW.MILNE, Hayley99Grantham Swimming Club
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.KRALA, Martyna05UKS CITYZEN Poznań
Z2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-04-22 - 10:22
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
16 lat i starsi

1.STANKEVICIUS, Gytis94Kaunas Swim School57.58733A
2.JUOZELSKIS, Rokas99Lithuanian Swimming Federation58.44702A
3.MILIUS, Eimantas96Kaunas Swim School58.48700A
4.MARTINKENAS, Paulius99Lithuanian Swimming Federation59.10678A
5.TAUTKUS, Alanas00Lithuanian Swimming Federation1:00.23641A
6.PIOTROWSKI, Kacper01WKS Śląsk Wrocław1:00.37636A
7.KISZCZAK, Jakub00WKS Śląsk Wrocław1:01.18611A
8.JANKAUSKAS, Eigirdas00Lithuanian Swimming Federation1:01.74595A
9.RAGAISIS, Arturas00Lithuanian Swimming Federation1:02.26580A
10.KETNERS, Karlis00BJSS "Ridzene"1:02.55572R
11.RJABOKONS, Ilja98BJSS "Ridzene"1:03.34551R
12.SEMJONOVS, Nikita00BJSS "Ridzene"1:03.50547
13.DREVINSKAS, Rokas00Kaunas Swim School1:03.94536
14.LUKMANIS, Valters Ilvars98BJSS "Ridzene"1:03.99534
15.KOLESNIKOVS, Daniels01BJSS "Ridzene"1:04.05533
16.LEWIS, Thomas00Grantham Swimming Club1:04.28527
17.JARASZKIEWICZ, Bartosz96UKS CITYZEN Poznań1:04.37525
18.LESNIEWSKI, Pawel01Iukp Wodnik Police1:04.42524
19.WAMKA, Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.59520
20.JANKOWIAK, Marcin00UPKS Wodnik Rawicz1:05.21505
21.KALINOWSKI, Michał01MTKP Delfin Toruń1:06.23482
22.ZAREMBA, Jakub01WKS Śląsk Wrocław1:06.42478
23.MACENAS, Eimantas95Ignalinos plaukimo klubas1:06.44477
24.KUREK, Jakub01Iukp Wodnik Police1:06.57474
25.DOEDEL, Alex01UKS CITYZEN Poznań1:06.74471
26.WIECIŃSKI, Andrzej01MTKP Delfin Toruń1:07.29459
27.PONICKI, Mateusz99MKP Szuwarek Piła1:07.70451
28.MOCKUS, Domas00Kauno sporto mokykla "Startas"1:08.15442
29.SOSIŃSKI, Bartosz01UKS CITYZEN Poznań1:08.22441
30.WIATR, Wojciech01Ks Warta Poznań1:08.71431
31.DERBAKOVS, Andrejs01BJSS "Ridzene"1:10.59398
32.ZIEMIANEK, Szymon01MKP Wągrowiec1:10.75395
33.SEMJONOVS, Antons01BJSS "Ridzene"1:11.46383
34.BUSZ, Krystian01MTKP Delfin Toruń1:12.60366
35.WIŚNIEWSKI, Jakub01"Ósemka" Toruń1:12.70364
36.STECKI, Jędrzej01UKS "Siódemka" Gdynia1:16.57312
37.KAPYUR, Jan00UMKS Niesłyszących Poznań1:17.74298

14 - 15 lat

1.GRIGAITIS, Erikas02Kaunas Swim School1:01.76594A
2.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa1:06.63473
3.KARKLELIS, Dziugas03Ignalinos plaukimo klubas1:06.71471
4.KIRILL, Naumov02BJSS "Ridzene"1:06.90467
5.KLUJEVS, Artjoms03BJSS "Ridzene"1:09.44418
6.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:10.01408
7.SIENKIEWICZ, Aleksander03Klub Pływacki Harpun Osiecznica1:10.05407
8.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa Mokotów1:10.25404
9.LECHOWICZ, Kacper02K.S Posnania1:10.64397
10.SIADEK, Aleksy03MKP Astromal Leszno1:11.46383
11.SZMYT, Krzysztof03UKS Fala Swarzędz1:11.50383
12.WOJNOWSKI, Damian03Iukp Wodnik Police1:11.60381
13.STANISŁAWSKI, Kacper02UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:12.47368
14.WOGA, Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn"1:13.65350
15.KAWAŁKO, Patryk03KS Neptun Świdnica1:14.44339
16.PASIEKA, David03WSV-Baltic1:14.56338
17.OSTROWSKI, Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz1:15.95319
18.STACHECKI, Jan02UKS CITYZEN Poznań1:19.68276
19.JARUGA, Szymon03UKS CITYZEN Poznań1:22.04253
20.PASZKIET, Jakub03MKP Wągrowiec1:22.39250
21.CZAPOR, Adrian037 Zdrój Trzebnica1:28.33203
DYSKW.BIDOWANIEC, Kacper03UPKS Wodnik Rawicz
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociagnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)

12 - 13 lat

1.TOMASZEWSKI, Aleks04UKS TRI-Team Rumia1:07.50455
2.KOCHU, Anton05SCYSSOR №9 (Kiev-UA)1:09.59415
3.OLSZEWSKI, Jakub04MKS SP-63 Bydgoszcz1:10.32402
4.HORODYŃSKI, Antoni04Ukp Gryf Dębica1:12.66365
5.PIEKARZ, Adrian04MUKS "Wodnik" Łask1:12.84362
6.SZPALER, Jakub05MKP Szczecin1:13.12358
7.SKIBIAK, Hubert04UKS TRI-Team Rumia1:13.34355
8.BROŃCZYK, Hubert04MTKP Delfin Toruń1:13.50352
9.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łódź1:14.47339
10.KUREK, Jan04UKS Żabianka Gdańsk1:15.83321
11.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia1:15.95319
12.BETKA, Stanisław05MKP Szczecin1:16.36314
13.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04UKS "Siódemka" Gdynia1:16.77309
14.ŁOKAJ, Michał04UKS Shark Rudna1:17.12305
15.JANKOWSKI, Przemysław05UKS Żabianka Gdańsk1:17.76298
16.WALCZYŃSKI, Maksymilian04WKS Śląsk Wrocław1:18.14293
17.PIEŃKOWSKI, Bartłomiej05Uks Foka Choszczno1:18.23292
18.KABASS, Daniils05BJSS "Ridzene"1:19.79275
19.GULIŃSKI, Maciej04MKP Szuwarek Piła1:19.97