Letnie Otwarte Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Kategoriach
MASTERS POZNAŃ 2018 PUCHAR MASTERS 2018 [50 m]
Poznań 22-24.06.2018

Konkurencja 1, 50m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
DUDA AnnaRmks Rybnik
37
28.20
781
2.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
28.07
742
3.
GRZEGORCZYK IzabellaNabaiji Team Decathlon
25
28.19
733
4.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
39.06
710
5.
BOCHYŃSKA SoniaUTW 'Masters' Zgierz
28
28.67
697
6.
KULIŚ MariolaMasters Korona Kraków
52
30.63
691
7.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
28.78
689
8.
KACZMAREK AgnieszkaTarnowskie Termy
28
28.99
674
9.
FRĄCZEK IzabelaMasters Korona Kraków
48
30.56
658
10.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
33.12
650
11.
KRZYŻOSTANIAK AgnieszkaSwimming Masters Team Szczecin
26
29.35
649
12.
MAZUREK-ŚWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
29.45
643
13.
STĘPIEŃ EwaUTW 'Masters' Zgierz
56
33.30
639
14.
BARTNIKOWSKA AgnieszkaT.P.Masters Opole
28
29.53
637
15.
CYMERMAN IwonaKS. Górnik Radlin
33
30.17
621
16.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
30.19
619
17.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTma Barracuda Kalisz
50
32.57
575
18.
MACIERZEWSKA AgnieszkaMasters Korona Kraków
58
34.76
562
19.
MODZELAN KarolinaUks Delfin Legionowo
32
31.45
548
20.
CZARNECKA KatarzynaWarsaw Masters Team
33
31.49
546
21.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
32.69
529
22.
TITOVA IrinaPregel
57
35.69
519
23.
WALKOWIAK AnnaKU AZS UAM Poznań
39
32.44
513
23.
GŁOWIAK Annaniezrzeszony GA
48
33.21
513
25.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
36.97
498
26.
KUCHARSKA JowitaAquasfera Masters Olsztyn
38
32.78
497
27.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
34.21
461
28.
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
34.40
454
29.
ROSTKOWSKA-KACZMAREK AnnaSTART Poznań
38
33.95
448
30.
HEBEL AleksandraKs Rekin Świebodzice
31
33.75
443
31.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAquasfera Masters Olsztyn
51
35.55
442
32.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
34.77
439
33.
LEGUTKO MirosławaMasters Korona Kraków
61
38.64
436
34.
CHOMICZ JoannaKU AZS UAM Poznań
30
34.03
432
35.
WASILEWICZ JoannaMasters Białystok
59
38.45
415
36.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
38.78
404
37.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
41.05
387
38.
DRZEWICKA JoannaAquasfera Masters Olsztyn
42
36.79
371
39.
BRENDLER BarbaraWeteran Zabrze
68
42.54
347
40.
HEISLER GrażynaGdynia Masters
67
43.41
327
41.
UCZARCZYK JolantaMasters Korona Kraków
46
38.86
320
42.
DĄBROWSKA AnnaKlub Sportowy MAKO
31
37.82
315
43.
BOSOWSKA JaninaWeteran Zabrze
71
49.39
298
44.
DUSZA-SABADASZ AgnieszkaNabaiji Team Decathlon
42
39.76
294
45.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
44.91
277
46.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
46.10
273
46.
KOLERA MagdalenaTma Barracuda Kalisz
34
39.66
273
48.
PIECHURA MałgorzataK.S.niezrzeszeni.pl
45
42.42
246
49.
KARAŚ KarolinaUKP Jedynka Elbląg
31
44.91
188
50.
BEDNARCZYK IwonaMasters Wisła Kraków
61
52.53
173
51.
TOMCZYK ElzbietaTma Barracuda Kalisz
34
47.30
161
52.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
54.28
157
53.
MLECZKO MariaMasters Korona Kraków
72
1:07.04
119
54.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
56.29
103
55.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
57.12
99
56.
KRÓL BarbaraNabaiji Team Decathlon
24
43.68
0
56.
GÓRAJEWSKA MartynaNabaiji Team Decathlon
24
32.62
0
56.
GAJDOWSKA AgnieszkaUks Shark Rudna
23
28.80
0
56.
KITA KatarzynaUks Shark Rudna
23
27.32
0
56.
MENDOWSKA KatarzynaWarta Poznań
24
29.92
0
56.
RUPA PatrycjaTma Barracuda Kalisz
22
30.71
0
56.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
30.99
0
56.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
31.82
0
56.
MILEWSKA AleksandraAquasfera Masters Olsztyn
23
32.26
0
56.
KOS AgnieszkaNabaiji Team Decathlon
22
39.33
0
DNS
PLUTA KingaWyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
22
-
0
DNS
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKs Rekin Świebodzice
32
-
0
DNS
MEKHTELEVA ElenaPregel
40
-
0
DNS
SZKUDLAREK KarolinaZawodnik Niezrzeszony
22
-
0
DNS
DAVYDOVA TatianaPregel
23
-
0
DNS
WACH MałgorzataMasters Wisła Kraków
45
-
0

Konkurencja 2, 50m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SOKULSKI JacekNabaiji Team Decathlon
27
24.14
788
2.
BIELAWSKI MichałUKS Manta Warszawa Włochy
25
24.23
779
3.
SUSZEK WojciechKs Azs Awf Biała Podlaska
26
24.49
755
4.
SAFROŃCZYK PiotrKlub Sportowy MAKO
30
24.31
754
5.
WARCHOŁ MirosławWarsaw Masters Team
65
29.35
721
6.
ZEMBRZUSKI MaciejAquasfera Masters Olsztyn
26
24.92
716
7.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
25.05
705
8.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
25.64
699
9.
SEFLERIS VedestasKauno Takas
46
27.14
689
10.
MONCZAK PiotrSTART Poznań
51
27.37
680
11.
SZYMAŃSKI MaciejWarsaw Masters Team
38
25.98
672
11.
JANUSZKIEWICZ ZbigniewT.P.Masters Opole
56
27.91
672
13.
WITT PiotrWarta Poznań
27
25.47
671
14.
BRODACKI MaciejSwimming Masters Team Szczecin
35
26.34
645
15.
ZIEMNIARSKI BartoszKU AZS UAM Poznań
32
25.62
644
16.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
26.45
637
17.
SAMSEL TomaszT.P.Masters Opole
30
25.82
629
18.
SIP JiriPlavecky klub Zabreh
45
28.01
627
19.
ZIELONKA RafałMASTERS Lublin
32
25.91
623
20.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
28.65
621
20.
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
27.32
621
22.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
27.37
617
23.
OLSZEWSKI PawełWarta Poznań
56
28.82
610
24.
GABIEC MariuszAquasfera Masters Olsztyn
60
29.81
606
25.
ŻEMIER FilipKs Rekin Świebodzice
34
26.24
599
26.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
29.03
597
27.
BARANOWSKI MarekAZS KU Uniwersytetu Warszawskiego
27
26.56
591
28.
ŻEMIER AlfredKs Rekin Świebodzice
33
26.41
588
29.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
28.63
587
30.
MATYSZCZAK JacekTS Olimpia Poznań
48
28.64
586
31.
RÓŻALSKI JózefMOSiR Ostrowiec Św.
73
33.21
580
31.
GAWŁOWICZ KrzysztofUTW 'Masters' Zgierz
31
26.53
580
33.
WILCZEK JanWodnik 29 Katowice
60
30.30
577
34.
ŚRON TomaszWarta Poznań
29
26.83
574
34.
MAŃCZAK JakubDelfin Gdynia
47
28.84
574
36.
KROMSKIY DmitriyPregel
57
29.50
569
37.
MACIASZEK MariuszRoyal Swimmers Ślęza
27
27.10
557
38.
STRUMIŃSKI Emilniezrzeszony SE
30
26.94
554
39.
STERCZYŃSKI JakubKU AZS UAM Poznań
30
27.00
550
40.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
29.40
549
41.
GAŁCZYŃSKI WojciechTma Barracuda Kalisz
30
27.05
547
41.
STEFAŃSKI KrzysztofTKKF Koszalin Masters
45
29.32
547
43.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
28.51
546
44.
RYBARCZYK MichałUrsynów Masters
48
29.34
545
45.
BYSTRY JarosławKU AZS UAM Poznań
41
28.55
544
46.
PORADA TomaszWarsaw Masters Team
35
27.91
542
47.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
28.73
534
48.
RĘBAS IgorWarsaw Masters Team
29
27.50
533
49.
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
28.80
530
50.
JEKIEŁEK MaciejNabaiji Team Decathlon
27
27.60
527
51.
JANICKI WojciechWarsaw Masters Team
28
27.69
522
52.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
32.72
521
53.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
29.10
513
54.
SITKOWSKI Tomaszniezrzeszony ST
44
29.17
510
55.
RYBAK TomaszTarnowskie Termy
38
28.63
502
56.
ZIÓŁKOWSKI Damiannierzeszony ZD
40
29.38
499
56.
LISZEWSKI RafałNabaiji Team Decathlon
34
27.89
499
58.
ROENIG JanSwimming Masters Team Szczecin
32
28.04
491
59.
KORNICKI WiesławWeteran Zabrze
69
33.41
489
60.
JĘDRYCHOWSKI AdamSTART Poznań
29
28.37
485
61.
RYBICKI MaciejLegia Warszawa
55
31.13
484
62.
ZABRZAŃSKI AlfredUKS SP 8 Chrzanow
64
32.15
483
63.
ŁYSIAK PiotrMasters Korona Kraków
45
30.60
481
64.
MLECZKO AndrzejMasters Korona Kraków
71
35.39
480
65.
PISZCZEK WaldemarMasters Korona Kraków
56
31.31
476
65.
SZALBIERZ RobertUTW 'Masters' Zgierz
50
30.83
476
65.
BERNAŚ KamilKU AZS UAM Poznań
34
28.34
476
68.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
29.26
470
69.
BASTEK EwaldWeteran Zabrze
79
38.93
469
69.
BROSHEVAN SashaMASTERS Zdzieszowice
32
28.47
469
71.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
29.37
465
72.
SZKLARZ ArturUKS Delfin Tarnobrzeg
43
30.10
464
73.
MROZIŃSKI JerzyWodnik 29 Katowice
59
31.59
463
74.
DĄBROWSKI PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
30.16
461
74.
HORVAT PetrPlavecky klub Zabreh
45
31.02
461
76.
KOSTITSIN RomanZUBR Minsk
44
30.31
454
77.
KARCZEWSKI Tomaszniezrzeszony KT
44
30.33
453
78.
SYPNIEWSKI AndrzejTma Barracuda Kalisz
61
32.86
452
78.
MAŃCZAK WawrzyniecDelfin Gdynia
70
36.09
452
80.
WALIŃSKI MaciejKU AZS UAM Poznań
26
29.17
446
81.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
30.52
445
82.
ZIENKIEWICZ MarekSwimming Masters Team Szczecin
44
30.73
436
83.
ORECKI LechMKP Szczecin
57
32.34
432
84.
JANKOWIAK BartoszKU AZS UAM Poznań
37
30.13
431
85.
WOLNIEWICZ JanuszKs Extreme Team Oborniki
70
36.87
424
86.
SIECZYŃSKI Bartłomiejniezrzeszony NL
39
30.64
409
87.
JUSKOWIAK ŁukaszSTART Poznań
30
29.83
408
88.
CAJDLER TomaszUTW 'Masters' Zgierz
57
33.07
404
89.
SZOTA RobertSwimming Masters Team Szczecin
30
30.02
400
89.
KOSIAK WojciechSikret Gliwice
78
41.06
400
91.
SZYDŁO KonradKlub Pływacki Masters Krosno
32
30.47
383
91.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
33.01
383
93.
DZIEKOŃSKI Edwardniezrzeszony Białystok
75
41.77
380
94.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
41.84
378
95.
WITKOWSKI TadeuszT.P.Masters Opole
81
44.35
374
95.
GUZIAŁ AndrzejWągrowiec
64
35.00
374
97.
JANCZYK TomaszKs Rekin Świebodzice
26
31.02
371
97.
KACZMAREK MichałSTART Poznań
36
31.66
371
97.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
47.21
371
100.
SERAFIN MarekKU AZS UAM Poznań
37
31.92
362
101.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
42.62
357
102.
BOBOLI JanGdynia Masters
70
39.50
345
103.
KORPETTA WojciechK.S.niezrzeszeni.pl
59
35.13
337
104.
ARENTEWICZ GrzegorzToruń Multisport Team
37
32.80
334
105.
DANYLCHENKO YuriyUTW 'Masters' Zgierz
38
32.91
330
106.
SCHWARZ Ludwikniezrzeszony SL
53
35.81
304
107.
JANUSZKIEWICZ Grzegorzniezrzeszony JG
59
36.44
302
108.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAquasfera Masters Olsztyn
44
35.22
289
109.
CHOROSZEWSKI ZdzisławAquasfera Masters Olsztyn
71
42.10
285
110.
ROŻEK ŁukaszSwimming Masters Team Szczecin
34
33.69
283
111.
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
35.64
279
112.
JANIK JacekMasterskrasnik
50
37.39
267
113.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
38.71
251
113.
BOSOWSKI WłodzimierzWeteran Zabrze
70
43.91
251
115.
MIŃSKI AndrzejK.S.niezrzeszeni.pl
62
40.06
249
116.
SARNOWSKI LechTS Olimpia Poznań
80
51.04
245
117.
LUDWICZAK ZbigniewSzczecineckie TP Masters
85
55.31
231
118.
BUGLA RudolfRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
50.12
220
119.
PRZYBYLSKI PawełTma Barracuda Kalisz
39
37.89
216
120.
MICHALCZYK JerzyMasterskrasnik
62
42.35
211
121.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
43.26
198
122.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
46.92
176
123.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
1:03.71
151
124.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
47.79
127
125.
OSÓBKA TomaszToruń Multisport Team
81
1:14.76
78
126.
SZUREK WładysławRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
1:12.85
71
127.
KOWALIK DamianKU AZS UAM Poznań
24
25.09
0
127.
KORDOWSKI KamilToruń Multisport Team
21
28.01
0
127.
BRUCHAJZER DominikKPiRS PŁYWAK Płock
21
28.08
0
127.
KUCA PrzemysławWarta Poznań
24
24.63
0
127.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
27.74
0
127.
SZCZYPEK MateuszUKS Delfin Garwolin
22
27.73
0
127.
PUZAN YauheniAZS KU Uniwersytetu Warszawskiego
23
25.20
0
127.
ZIEMIŃSKI AleksanderNabaiji Team Decathlon
24
36.49
0
127.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUks Delfin Legionowo
21
26.27
0
127.
SMID JakubPlavecky klub Zabreh
21
26.82
0
127.
KUCZMA Jędrzejniezrzeszony KJ
20
26.63
0
127.
BEDNARCZYK PawełNabaiji Team Decathlon
24
24.71
0
127.
KOCHWASSER DavidPlavecky klub Zabreh
22
29.19
0
127.
PERL MichałUks Delfin Legionowo
22
24.58
0
127.
CHOWANIEC MateuszUKS Trójka Częstochowa
23
26.46
0
127.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
24.44
0
127.
DROZD MateuszMKS Neptun Stargard
24
25.13
0
DNS
KĄDZIOŁA MichałRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
41
-
0
DNS
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
-
0
DNS
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
-
0
DNS
ŻEMIER KarolKs Rekin Świebodzice
36
-
0
DNS
HANKUS JacekKs Rekin Świebodzice
30
-
0
DNS
KAPROŃ KacperAkademia WSB
25
-
0
DNS
ZIELEZIŃSKI Włodzimierzniezrzeszony Radom
65
-
0
DNS
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
-
0
DNS
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
-
0
DNS
CIEKLIŃSKI Wiesławniezrzeszony SW
61
-
0
DSQ
ŚLĘCZKA KrzysztofUKS Delfin Tarnobrzeg
44
26.84
0

Konkurencja 3, 200m zmienny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
GRZEGORCZYK IzabellaNabaiji Team Decathlon
25
2:27.35
870
2.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
2:29.63
831
3.
BOHUSLÁVKOVÁ HanaNeptun Masters Praha
50
2:47.78
729
4.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
2:44.54
721
5.
DUDA AnnaRmks Rybnik
37
2:40.37
686
6.
ZIELIŃSKA DominikaSwimming Masters Team Szczecin
38
2:49.00
586
7.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
2:43.93
544
8.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
3:14.47
543
9.
ZAWADZKA Jolantaniezrzeszona
61
3:27.85
527
10.
WYSOCKA KlaudiaMasters Korona Kraków
52
3:08.09
517
11.
SZWAGIEL Katarzynaniezrzeszona SK
42
3:06.86
467
12.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
3:08.18
457
13.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
2:54.07
455
14.
MICHALSKA AnnaMASTERS Lublin
43
3:10.00
444
15.
KUCHARSKA JowitaAquasfera Masters Olsztyn
38
3:05.64
442
16.
DAVYDOVA NadezdaPregel
50
3:20.40
427
17.
RYBAK-STARCZAK AgnieszkaTS Olimpia Poznań
43
3:14.14
416
18.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
3:01.57
400
19.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
3:29.24
350
20.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
3:58.22
295
21.
UCZARCZYK JolantaMasters Korona Kraków
46
3:54.64
248
22.
PIECHURA MałgorzataK.S.niezrzeszeni.pl
45
4:04.33
220
23.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
4:42.43
210
24.
KARAŚ BeataUKP Jedynka Elbląg
56
4:27.47
209
25.
ROMAŃSKA AlicjaMasters Korona Kraków
43
4:13.54
187
26.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataMasters Korona Kraków
58
5:05.36
140
27.
MLECZKO MariaMasters Korona Kraków
72
6:20.01
126
28.
MILEWSKA AleksandraAquasfera Masters Olsztyn
23
3:06.09
0
28.
RUPA PatrycjaTma Barracuda Kalisz
22
2:57.10
0
28.
GAJDOWSKA AgnieszkaUks Shark Rudna
23
2:45.80
0
28.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
2:42.65
0
28.
MENDOWSKA PaulinaWarta Poznań
21
2:37.69
0
DNS
ANTONIJCZUK-KRZYŚKÓW MagdalenaRoyal Swimmers Ślęza
40
-
0
DNS
PLUTA KingaWyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
22
-
0
DSQ
CYMERMAN IwonaKS. Górnik Radlin
33
2:54.72
0

Konkurencja 4, 200m zmienny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoNabaiji Team Decathlon
25
2:15.47
774
2.
BERWECKI ArkadiuszMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
45
2:22.72
757
3.
GREGOROWICZ PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
2:26.10
714
4.
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
2:23.40
698
5.
ALIASHKEVICH SiarheiZUBR Minsk
54
2:29.86
670
6.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
2:30.03
660
7.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
2:43.80
635
8.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
2:31.74
630
9.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
2:29.07
621
10.
MONCZAK PiotrSTART Poznań
51
2:34.50
611
11.
KOWALIK BartekMasters Ikar Mielec
27
2:29.44
576
12.
SUSZEK WojciechKs Azs Awf Biała Podlaska
26
2:29.94
571
13.
PORADA TomaszWarsaw Masters Team
35
2:33.48
569
13.
SIP JiriPlavecky klub Zabreh
45
2:36.95
569
15.
ROGOSZ PawełWarsaw Masters Team
42
2:38.75
557
16.
GIEJSZTOWT MarcinWarsaw Masters Team
40
2:40.50
539
17.
STERCZYŃSKI JakubKU AZS UAM Poznań
30
2:31.09
528
18.
MARKOWSKI HubertLegia Warszawa
42
2:41.65
527
19.
SLUGOCKI MaciejAustralia
66
3:02.16
506
20.
KERSEVICIUS LinasKauno Takas
47
2:43.28
505
21.
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
2:39.88
504
22.
ŁYSIAK PiotrMasters Korona Kraków
45
2:43.71
501
23.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
2:59.30
496
23.
ŚRON TomaszWarta Poznań
29
2:37.07
496
25.
PUZAN AliaksandrZUBR Minsk
46
2:45.01
490
26.
ŻEMIER AlfredKs Rekin Świebodzice
33
2:36.17
478
27.
MILEWSKI HubertBarracuda Białystok
41
2:48.32
467
28.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofSTART Poznań
54
2:49.15
466
29.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
2:48.60
465
30.
VECHIRKO PavloMasters Polkowice
50
2:50.65
453
31.
BAGDI FerencDr. Regele Károly Szenior Úszóklub
29
2:42.61
447
32.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
3:06.07
444
33.
KOWALSKI SławomirUKS Delfin Tarnobrzeg
46
2:50.96
440
34.
RÓŻALSKI JózefMOSiR Ostrowiec Św.
73
3:37.78
439
35.
ŻEMIER FilipKs Rekin Świebodzice
34
2:40.99
437
36.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
5:05.87
431
37.
SZYMIK PiotrUKS WODNIK Siemianowice Ślaskie
58
3:06.56
430
38.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
3:12.66
428
39.
SYPNIEWSKI AndrzejTma Barracuda Kalisz
61
3:09.48
420
40.
JANICKI WojciechWarsaw Masters Team
28
2:46.37
418
41.
EZHKOV VadimPregel
53
2:56.52
410
42.
MATYSZCZAK JacekTS Olimpia Poznań
48
2:56.31
401
43.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
3:15.58
382
44.
GRZESZEWSKI SławomirMKP Szczecin
65
3:22.14
370
45.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
2:59.91
353
46.
KIERES MichałAquasfera Masters Olsztyn
34
2:52.94
352
46.
CIECIOR JerzyRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
65
3:25.55
352
48.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
4:17.58
335
49.
ZIMKOWSKI DawidSikret Gliwice
37
3:03.53
333
50.
ZIENKIEWICZ MarekSwimming Masters Team Szczecin
44
3:10.12
324
51.
CIS AndrzejMasterskrasnik
58
3:28.41
308
52.
KWIATKOWSKI JacekCMUJ Masters Kraków
61
3:33.00
296
52.
MILEWSKI BogdanAquasfera Masters Olsztyn
49
3:15.04
296
54.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
4:25.70
242
55.
BUGLA RudolfRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
4:52.42
229
56.
WIATR WłodzimierzWarta Poznań
61
4:01.90
202
57.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony
70
5:06.22
158
58.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
4:33.11
140
59.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
5:15.10
97
60.
CHOWANIEC MateuszUKS Trójka Częstochowa
23
2:38.71
0
60.
KRAKOWIAK WaldemarWarta Poznań
20
2:30.57
0
60.
SMID JakubPlavecky klub Zabreh
21
2:30.94
0
60.
KUCA PrzemysławWarta Poznań
24
2:15.22
0
60.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
2:47.34
0
60.
KOCHWASSER DavidPlavecky klub Zabreh
22
2:53.17
0
60.
DROZD MateuszMKS Neptun Stargard
24
2:22.88
0
DNS
KACZMAREK MichałSTART Poznań
36
-
0
DNS
ŻEMIER KarolKs Rekin Świebodzice
36
-
0
DNS
SZCZECHLA Witoldniezrzeszony SW
58
-
0
DNS
JAJUGA DawidMASTERS Zdzieszowice
32
-
0
DNS
KAPROŃ KacperAkademia WSB
25
-
0
DNS
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
-
0
DSQ
PASIECZNY AndrzejUKP Jedynka Elbląg
52
2:35.33
0
DSQ
SZOZDA ZbigniewMKP Szczecin
58
3:07.25
0
DSQ
BROSHEVAN SashaMASTERS Zdzieszowice
32
2:53.69
0

Konkurencja 5, 4x50m dowolny Mieszane

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
CHOMICZ KOWALIK STERCZYŃSKA ZIEMNIARSKIKU AZS UAM Poznań
118
1:50.73
763
2.
MAZUREK-ŚWISTAK JEKIEŁEK GRZEGORCZYK LISZEWSKINabaiji Team Decathlon
115
1:51.63
745
3.
MRÓZ WOJCIECHOWSKI STĘPIEŃ PRZYTULSKIUTW 'Masters' Zgierz
242
2:12.92
639
4.
FRĄCZEK KULIŚ PISZCZEK ŁYSIAKMasters Korona Kraków
201
2:02.46
629
5.
BOCHYŃSKA ŚCIBIOREK SZALBIERZ JAGIEŁŁOUTW 'Masters' Zgierz
164
1:59.39
628
6.
BASTEK BRENDLER BASTEK BARUCHAWeteran Zabrze
281
2:32.26
561
7.
PIEŚLAK MIKOŁAJCZYK PAZIEWSKA SZYMANOWSKITKKF Koszalin Masters
155
2:01.45
560
8.
KOWALSKI MEKSUŁA SZKLARZ OSMALAUKS Delfin Tarnobrzeg
171
2:04.76
550
9.
SZYMAŃSKI CZARNECKA BALAJCZA WARCHOŁWarsaw Masters Team
183
2:05.92
535
10.
KOTECKA DRELA SZYMKOWIAK OLSZEWSKIWarta Poznań
208
2:12.37
498
11.
KOLERA SYPNIEWSKI REMBOWSKA-ŚWIEBODA GAŁCZYŃSKITma Barracuda Kalisz
175
2:10.84
477
12.
LIETZ SEROŻYŃSKA ŚLIWA ARENTEWICZToruń Multisport Team
212
2:38.19
292
13.
MENDOWSKA KRAKOWIAK MENDOWSKA KUCAWarta Poznań
89
1:50.48
0
13.
GÓRAJEWSKA KOS SOKULSKI ZIEMIŃSKINabaiji Team Decathlon
97
1:59.54
0
DNS
BEDNARCZYK PALMI-KUKIEŁKO SASIN GRZEGORCZYKNabaiji Team Decathlon
98
-
0
DNS
MONCZAK ROSTKOWSKA-KACZMAREK KAPAŁCZYŃSKI JĘDRYCHOSTART Poznań
172
-
0
DNS
CAMPBELL-ŻEMIER ŻEMIER HEBEL ŻEMIERKs Rekin Świebodzice
132
-
0
DSQ
DĄBROWSKA KOSIAK ZAGAŁA ZIMKOWSKISikret Gliwice
234
2:38.12
0
DSQ
PAWLICZEK STEFAŃSKI GUDANIEC PIEŚLAKTKKF Koszalin Masters
188
2:10.18
0

Konkurencja 6, 800m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
LANDSMANNOVÁ ŠárkaNeptun Masters Praha
43
9:48.42
768
2.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
10:27.00
728
3.
SERBIN MałgorzataMKP Szczecin
52
10:40.15
721
4.
MICHALIK DominikaMasters Białystok
39
10:45.56
613
5.
ZIELIŃSKA DominikaSwimming Masters Team Szczecin
38
11:15.68
534
6.
GŁOWIAK Annaniezrzeszony GA
48
11:54.98
491
7.
MACIERZEWSKA AgnieszkaMasters Korona Kraków
58
12:31.80
470
8.
SZWARC AlicjaTarnowskie Termy
26
11:30.34
442
9.
OSMALA RenataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
11:52.38
433
10.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
11:40.28
424
11.
JARUGA KingaCityzen Poznań
44
12:33.83
365
12.
SZWAGIEL Katarzynaniezrzeszona SK
42
12:40.96
355
12.
MATLAK EwaWarsaw Masters Team
34
12:23.26
355
14.
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
13:35.19
349
15.
LEGUTKO MirosławaMasters Korona Kraków
61
14:58.03
341
16.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
13:46.48
317
17.
ŚLIWA AnitaToruń Multisport Team
46
13:53.58
309
18.
OWCZARZAK PaulaWarta Poznań
29
13:06.87
298
19.
LIPNIARSKA-SKUBIS BarbaraUnia Oświęcim Masters
66
17:45.94
226
20.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
17:15.38
222
21.
BEDNARCZYK IwonaMasters Wisła Kraków
61
18:19.60
186
22.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
18:26.87
182
23.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataMasters Korona Kraków
58
18:15.55
152
24.
HALAGIERA JoannaNiezrzeszona JH
22
12:10.88
0
---
KARAŚ KarolinaUKP Jedynka Elbląg
31
-
0
---
KERNER-MATEUSIAK EwaUKP Jedynka Elbląg
64
20:59.40
0
DSQ
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
-
0

Konkurencja 7, 800m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
APTEWICZ ArkadiuszToruń Multisport Team
25
8:55.97
834
2.
GABIEC MariuszAquasfera Masters Olsztyn
60
10:27.97
769
3.
GREGOROWICZ PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
9:33.32
730
4.
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
9:43.51
623
5.
SKORYKOW AndrzejWarsaw Masters Team
49
10:23.38
583
6.
JANYGA DariuszWarta Poznań
52
10:49.01
560
7.
ZIELONKA RafałMASTERS Lublin
32
10:06.21
523
8.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
10:48.13
518
9.
GOŁEMBIEWSKI AndrzejToruń Multisport Team
32
10:11.33
510
10.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
10:52.37
496
11.
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
10:31.67
491
12.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
11:23.40
479
13.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
13:21.31
443
14.
BAGDI FerencDr. Regele Károly Szenior Úszóklub
29
11:16.08
415
15.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
11:37.39
406
16.
SZOTA RobertSwimming Masters Team Szczecin
30
11:02.05
401
17.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
13:11.33
384
18.
WACHOWSKI BłażejWarta Poznań
38
11:36.26
366
19.
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
12:06.27
359
19.
MLECZKO AndrzejMasters Korona Kraków
71
15:08.27
359
21.
LUDWICZAK ZbigniewSzczecineckie TP Masters
85
20:17.03
357
22.
ZABRZAŃSKI AlfredUKS SP 8 Chrzanow
64
13:40.92
344
23.
DZIEKOŃSKI Edwardniezrzeszony Białystok
75
15:55.85
341
24.
KORPETTA WojciechK.S.niezrzeszeni.pl
59
12:54.46
339
25.
JANKOWIAK BartoszKU AZS UAM Poznań
37
11:57.37
335
26.
KOWALSKI SławomirUKS Delfin Tarnobrzeg
46
12:36.80
325
27.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAquasfera Masters Olsztyn
44
12:34.61
320
28.
ZIELEZIŃSKI Włodzimierzniezrzeszony Radom
65
15:11.71
301
29.
SZOZDA ZbigniewMKP Szczecin
58
13:29.72
296
29.
BORYSKI JerzyTS Olimpia Poznań
67
15:16.80
296
31.
MIŃSKI AndrzejK.S.niezrzeszeni.pl
62
14:25.09
294
32.
WIATR WłodzimierzWarta Poznań
61
14:25.75
293
33.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
13:40.03
285
34.
SCHWARZ Ludwikniezrzeszony SL
53
13:36.33
281
35.
THIEM JacekWarta Poznań
55
13:51.63
273
36.
GUZIAŁ AndrzejWągrowiec
64
14:50.34
270
37.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
16:46.29
264
38.
CHOROSZEWSKI ZdzisławAquasfera Masters Olsztyn
71
16:53.47
258
39.
SZCZYPEK MateuszUKS Delfin Garwolin
22
10:28.24
0
39.
BEDNARCZYK PawełNabaiji Team Decathlon
24
10:53.19
0
---
KOWALIK BartekMasters Ikar Mielec
27
11:05.72
0
---
TEKIEL KonradMKP Szczecin
45
13:41.15
0
DNS
ARENTEWICZ GrzegorzToruń Multisport Team
37
-
0

Konkurencja 8, 1500m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAquasfera Masters Olsztyn
51
22:47.83
533
2.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
24:08.78
469
3.
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
25:50.69
382
4.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
29:04.19
377
5.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
27:21.84
322
6.
KARAŚ BeataUKP Jedynka Elbląg
56
28:53.21
274
7.
SZEMBERG AnnaWarsaw Masters Team
69
34:09.93
232
8.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
30:36.10
230

Konkurencja 9, 1500m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SLUGOCKI MaciejAustralia
66
21:21.58
767
2.
MONCZAK GrzegorzOne Man Team
45
18:45.61
698
3.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoNabaiji Team Decathlon
25
18:18.33
696
4.
OSIK DanielWarta Poznań
42
19:28.30
621
5.
KONOPACKI PiotrAquasfera Masters Olsztyn
40
19:45.04
595
6.
GOGACZ Sebastianniezrzeszony
42
19:56.53
578
7.
PADUCH DanielMasters Ikar Mielec
30
18:38.97
566
8.
KOWALCZYK PiotrMKP Szczecin
44
20:28.11
534
9.
KOLENDOWICZ ŁukaszUKS Sportowiec Oborniki
30
19:31.14
493
10.
ROGOSZ PawełWarsaw Masters Team
42
21:37.57
453
11.
EZHKOV VadimPregel
53
22:24.46
447
12.
CIECIOR JerzyRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
65
26:01.36
424
13.
KWIATKOWSKI JacekCMUJ Masters Kraków
61
24:26.52
412
14.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
22:23.73
408
15.
ORECKI LechMKP Szczecin
57
23:31.54
402
16.
SZYMIK PiotrUKS WODNIK Siemianowice Ślaskie
58
23:42.82
393
17.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
22:44.40
390
18.
CIEKLIŃSKI Wiesławniezrzeszony SW
61
25:19.11
371
19.
PIŁATOWICZ MaciejIKS Konstancin
47
23:15.21
366
20.
HORVAT PetrPlavecky klub Zabreh
45
23:20.21
362
21.
MACIEJCZAK Andrzejniezrzeszony
58
25:43.93
307
22.
LASOWY MarianKp Stilon Gorzów Wlkp
63
27:12.61
299
23.
WOLNIEWICZ JanuszKs Extreme Team Oborniki
70
31:17.69
285
24.
WIŚNIEWSKI Andrzejniezrzeszony Kraków
80
34:54.91
259
25.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
48:00.47
194
---
ROŻEK ŁukaszSwimming Masters Team Szczecin
34
-
0
---
BURZYŃSKI PiotrWarta Poznań
56
27:35.27
0
---
MILEWSKI HubertBarracuda Białystok
41
22:48.44
0
---
ZIELIŃSKI KamilUKS Delfin Tarnobrzeg
29
21:04.03
0
---
SZYDŁO KonradKlub Pływacki Masters Krosno
32
20:53.49
0
---
WASIUK JanuszMasterskrasnik
65
-
0
---
DANYLCHENKO YuriyUTW 'Masters' Zgierz
38
-
0
---
WANDZIOCH KrzysztofWandzioch Team Maters
26
20:40.57
0

Konkurencja 10, 50m grzbietowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
BOCHYŃSKA SoniaUTW 'Masters' Zgierz
28
32.22
728
2.
BARTNIKOWSKA AgnieszkaT.P.Masters Opole
28
32.65
699
3.
KULIŚ MariolaMasters Korona Kraków
52
36.60
669
4.
KRZYŻOSTANIAK AgnieszkaSwimming Masters Team Szczecin
26
33.22
664
5.
KACZMAREK AgnieszkaTarnowskie Termy
28
33.50
648
6.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTma Barracuda Kalisz
50
37.23
636
7.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
47.61
618
8.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
34.43
596
9.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
37.17
581
10.
PŁATEK JolantaMasters Oświęcim
47
37.68
557
11.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
39.41
553
12.
WEBER JadwigaMKP Szczecin
60
41.81
531
13.
MICHALSKA AnnaMASTERS Lublin
43
38.09
511
14.
FRĄCZEK IzabelaMasters Korona Kraków
48
39.61
480
15.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
41.44
476
16.
WYSOCKA KlaudiaMasters Korona Kraków
52
41.48
459
16.
ZIELIŃSKA DominikaSwimming Masters Team Szczecin
38
37.11
459
18.
WOŹNIAK DorotaMASTERS Zdzieszowice
45
40.38
453
19.
OSMALA RenataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
39.70
452
20.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
40.06
440
21.
DRZEWICKA JoannaAquasfera Masters Olsztyn
42
40.19
435
22.
GŁOWIAK Annaniezrzeszony GA
48
41.01
432
23.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
40.87
414
24.
GRZESZCZUK JoannaKu Azs Wum Warszawa
27
38.90
413
25.
WACH MałgorzataMasters Wisła Kraków
45
41.92
405
26.
BATÓG DorotaRoyal Swimmers Ślęza
46
42.26
395
27.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
41.82
386
28.
LEGUTKO MirosławaMasters Korona Kraków
61
46.78
379
29.
TITOVA IrinaPregel
57
44.96
372
30.
KUCHARSKA JowitaAquasfera Masters Olsztyn
38
40.29
358
30.
MARCZEWSKA Aleksandraniezrzeszeni
30
40.20
358
32.
SZKUDLARZ IlonaMasters Oświęcim
52
45.54
347
33.
ŚLIWA AnitaToruń Multisport Team
46
44.72
333
34.
CHOMICZ JoannaKU AZS UAM Poznań
30
41.73
320
35.
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
48.33
300
36.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
52.12
289
37.
BOSOWSKA JaninaWeteran Zabrze
71
59.25
278
38.
KOLERA MagdalenaTma Barracuda Kalisz
34
44.00
273
39.
DUSZA-SABADASZ AgnieszkaNabaiji Team Decathlon
42
47.96
256
40.
HEISLER GrażynaGdynia Masters
67
55.88
234
41.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
52.69
231
42.
UCZARCZYK JolantaMasters Korona Kraków
46
52.80
202
43.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
58.00
198
44.
NOETZEL StefaniaMKP Szczecin
83
1:21.07
187
45.
MATYSZCZYK MonikaWandzioch Team Maters
26
52.57
167
46.
BEDNARCZYK IwonaMasters Wisła Kraków
61
1:01.76
164
47.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
1:03.79
149
48.
KERNER-MATEUSIAK EwaUKP Jedynka Elbląg
64
1:09.35
116
49.
GAŁCZYŃSKA AgataTma Barracuda Kalisz
25
1:00.84
108
50.
SKORUPA DanutaWeteran Zabrze
60
1:14.35
94
51.
KITA KatarzynaUks Shark Rudna
23
36.35
0
51.
SZKUDLAREK KarolinaZawodnik Niezrzeszony
22
35.82
0
51.
RZEWUSKA Adriannaniezrzeszona RA
21
35.05
0
51.
GAJDOWSKA AgnieszkaUks Shark Rudna
23
34.93
0
51.
RUPA PatrycjaTma Barracuda Kalisz
22
34.60
0
51.
MENDOWSKA KatarzynaWarta Poznań
24
34.66
0
51.
SASIN DominikaNabaiji Team Decathlon
24
34.25
0
51.
PLUTA KingaWyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
22
39.79
0
DNS
JANECZKO AnnaMasters Korona Kraków
45
-
0
DNS
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
-
0
DNS
GAŁCZYŃSKA AnnaTma Barracuda Kalisz
60
-
0
DNS
ANTONIJCZUK-KRZYŚKÓW MagdalenaRoyal Swimmers Ślęza
40
-
0
DNS
NICPOŃ KrystynaWodnik 29 Katowice
78
-
0

Konkurencja 11, 50m grzbietowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
JANUSZKIEWICZ ZbigniewT.P.Masters Opole
56
31.16
808
2.
ALIASHKEVICH SiarheiZUBR Minsk
54
31.66
737
3.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
28.39
719
4.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
31.06
707
5.
ŻEMIER KarolKs Rekin Świebodzice
36
29.87
692
6.
GABIEC MariuszAquasfera Masters Olsztyn
60
34.85
680
6.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoNabaiji Team Decathlon
25
28.92
680
8.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
33.15
642
9.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
31.78
631
9.
JANYGA DariuszWarta Poznań
52
33.34
631
11.
WOŹNIAK MichałUTW 'Masters' Zgierz
37
30.91
625
12.
SUSZEK WojciechKs Azs Awf Biała Podlaska
26
29.80
622
13.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
31.12
612
14.
KERSEVICIUS LinasKauno Takas
47
32.65
608
15.
SKORYKOW AndrzejWarsaw Masters Team
49
32.94
592
16.
ŻEMIER AlfredKs Rekin Świebodzice
33
31.04
585
17.
SIP JiriPlavecky klub Zabreh
45
33.12
583
18.
STERCZYŃSKI JakubKU AZS UAM Poznań
30
31.17
578
19.
WALENCIK MarekMASTERS Lublin
40
32.82
573
20.
BRODACKI MaciejSwimming Masters Team Szczecin
35
31.97
565
21.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
37.13
563
22.
OSIK DanielWarta Poznań
42
33.32
548
23.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
35.68
538
24.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
33.54
537
25.
ŚRON TomaszWarta Poznań
29
31.41
531
25.
WITT PiotrWarta Poznań
27
31.41
531
27.
MARCHEWKA AndrzejToruń Multisport Team
37
32.77
524
28.
KROMSKIY DmitriyPregel
57
36.29
511
29.
PACIEJ SzymonMASTERS Zdzieszowice
30
32.50
510
29.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
36.32
510
31.
MAŃCZAK WawrzyniecDelfin Gdynia
70
42.14
506
32.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
34.23
505
33.
SAMSEL TomaszT.P.Masters Opole
30
32.64
503
34.
PISZCZEK WaldemarMasters Korona Kraków
56
36.62
498
35.
MARKOWSKI HubertLegia Warszawa
42
34.77
482
36.
LISZEWSKI RafałNabaiji Team Decathlon
34
33.48
466
37.
POLOCZEK BernardWeteran Zabrze
71
43.35
464
37.
KRULIKOWSKI RobertMasters Oświęcim
45
35.72
464
39.
GAŁCZYŃSKI WojciechTma Barracuda Kalisz
30
33.78
454
40.
JEKIEŁEK MaciejNabaiji Team Decathlon
27
33.30
445
41.
DĄBROWSKI PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
35.81
441
42.
CIECIOR JerzyRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
65
40.74
438
43.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
44.40
432
44.
ZIMKOWSKI DawidSikret Gliwice
37
34.97
431
45.
DORYWALSKI TomaszMasters Oświęcim
57
38.51
428
46.
KOWALCZYK PiotrMKP Szczecin
44
36.77
407
47.
BROSHEVAN SashaMASTERS Zdzieszowice
32
35.31
397
48.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
42.38
378
48.
ZIELEZIŃSKI Włodzimierzniezrzeszony Radom
65
42.77
378
50.
LESIŃSKI JacekTS Olimpia Poznań
74
46.61
373
51.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
36.92
366
52.
BARUCHA JanWeteran Zabrze
59
40.61
365
53.
NIEWITECKI WojciechTS Olimpia Poznań
59
40.77
361
54.
ZABRZAŃSKI AlfredUKS SP 8 Chrzanow
64
43.20
357
55.
MATYSZCZAK JacekTS Olimpia Poznań
48
39.03
356
56.
SZYDŁO KonradKlub Pływacki Masters Krosno
32
37.18
340
57.
BORYSKI JerzyTS Olimpia Poznań
67
44.47
337
58.
RYBICKI MaciejLegia Warszawa
55
41.90
332
59.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
52.55
325
60.
KAPROŃ KacperAkademia WSB
25
37.65
308
61.
HORVAT PetrPlavecky klub Zabreh
45
41.13
304
62.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
59.62
299
63.
SZOTA RobertSwimming Masters Team Szczecin
30
39.02
294
64.
DZIEKOŃSKI Edwardniezrzeszony Białystok
75
54.69
288
65.
JANUSZKIEWICZ Grzegorzniezrzeszony JG
59
44.85
271
66.
JUSKOWIAK ŁukaszSTART Poznań
30
40.33
267
67.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAquasfera Masters Olsztyn
44
43.49
246
68.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony
70
55.15
225
69.
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
55.32
223
69.
WITKOWSKI TadeuszT.P.Masters Opole
81
1:02.88
223
71.
KORNICKI WiesławWeteran Zabrze
69
51.11
222
72.
LUDWICZAK ZbigniewSzczecineckie TP Masters
85
1:06.08
219
73.
CAJDLER TomaszUTW 'Masters' Zgierz
57
50.88
185
74.
BOSOWSKI WłodzimierzWeteran Zabrze
70
59.34
181
75.
MICHALCZYK JerzyMasterskrasnik
62
54.28
180
76.
BUGLA RudolfRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
1:04.18
178
77.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
1:04.95
172
78.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
51.96
166
79.
SZCZUREK BogdanMasters Wisła Kraków
66
57.23
158
79.
SARNOWSKI LechTS Olimpia Poznań
80
1:10.45
158
81.
CHOROSZEWSKI ZdzisławAquasfera Masters Olsztyn
71
1:02.78
153
82.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
57.59
150
83.
BOBOLI JanGdynia Masters
70
1:04.01
144
84.
MARCINISZKO JerzyDelfin 92 Gliwice
74
1:04.12
143
85.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
57.48
128
86.
GOLA MarekTma Barracuda Kalisz
37
52.89
124
87.
MICHALAK BogusławSwimming Masters Team Szczecin
46
1:01.09
92
88.
OSÓBKA TomaszToruń Multisport Team
81
1:30.44
75
89.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
1:15.03
70
90.
SZUREK WładysławRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
1:44.01
41
91.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
28.54
0
91.
FILEK BernardCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
31.69
0
91.
JARASZKIEWICZ BartoszTarnowskie Termy
22
29.19
0
91.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUks Delfin Legionowo
21
32.00
0
91.
ZABAWA SzymonSwimming Masters Team Szczecin
22
32.35
0
DNS
TOMASZEWSKI TomaszWarta Poznań
37
-
0
DNS
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
-
0
DNS
ORECKI LechMKP Szczecin
57
-
0
DNS
CIS AndrzejMasterskrasnik
58
-
0
DNS
ŁYSIAK PiotrMasters Korona Kraków
45
-
0
DNS
KĄDZIOŁA MichałRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
41
-
0
DNS
FRIAUF RuslanMSC Euro-Lviv
49
-
0
DNS
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
-
0
DNS
JANCZYK TomaszKs Rekin Świebodzice
26
-
0
DSQ
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
37.75
0
DSQ
SITKOWSKI Tomaszniezrzeszony ST
44
35.75
0
DSQ
TATARYNOWICZ PiotrKs Rekin Świebodzice
35
29.86
0
DSQ
BRUCHAJZER DominikKPiRS PŁYWAK Płock
21
32.33
0

Konkurencja 12, 200m klasyczny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
BOHUSLÁVKOVÁ HanaNeptun Masters Praha
50
3:01.27
838
2.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
3:29.21
726
3.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
2:54.52
706
4.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
3:05.28
690
5.
OLSZEWSKA EdytaWarsaw Masters Team
54
3:18.04
642
6.
MAZUREK-ŚWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
3:00.83
635
7.
STĘPIEŃ EwaUTW 'Masters' Zgierz
56
3:33.30
617
8.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
4:20.84
606
9.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
3:06.90
505
10.
GŁOWIAK Annaniezrzeszony GA
48
3:26.28
500
11.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
4:13.99
486
12.
OWCZARZAK PaulaWarta Poznań
29
3:20.87
463
13.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
3:15.61
441
14.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
3:35.89
436
15.
RYBAK-STARCZAK AgnieszkaTS Olimpia Poznań
43
3:32.55
414
16.
GĘBKA KamilaSwimming Masters Team Szczecin
30
3:20.14
412
17.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
4:06.76
398
18.
NOETZEL StefaniaMKP Szczecin
83
5:27.22
392
19.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
3:37.24
387
20.
DĄBROWSKA-BIEŃ JustynaWarsaw Masters Team
38
3:37.19
366
21.
CUCH EwelinaMASTERS Zdzieszowice
39
3:41.39
345
22.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
4:28.61
343
23.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
4:28.81
342
24.
PIECHURA MałgorzataK.S.niezrzeszeni.pl
45
4:01.86
310
25.
HEBEL AleksandraKs Rekin Świebodzice
31
3:54.40
256
26.
WIESE Zdzisławaniezrzeszona WZ
66
5:23.67
235
27.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
4:27.06
208
28.
ROMAŃSKA AlicjaMasters Korona Kraków
43
4:28.86
204
29.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
4:36.99
187
30.
MLECZKO MariaMasters Korona Kraków
72
6:19.62
167
31.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
2:58.49
0
31.
MILEWSKA AleksandraAquasfera Masters Olsztyn
23
3:31.18
0
31.
PLUTA KingaWyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
22
3:18.90
0
31.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
3:25.00
0
DNS
CZARNECKA KatarzynaWarsaw Masters Team
33
-
0
DNS
BERNAT AgnieszkaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
50
-
0
DNS
MEKHTELEVA ElenaPregel
40
-
0
DNS
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKs Rekin Świebodzice
32
-
0
DSQ
KERNER-MATEUSIAK EwaUKP Jedynka Elbląg
64
6:18.87
0

Konkurencja 13, 200m klasyczny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
FORMAS SławomirMasters Oświęcim
49
2:37.24
743
2.
APTEWICZ ArkadiuszToruń Multisport Team
25
2:28.23
702
3.
PRĘDKI SławomirTMKS Champions Toruń
41
2:39.60
654
4.
PORADA TomaszWarsaw Masters Team
35
2:41.68
653
5.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
3:33.32
650
6.
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
2:44.46
620
6.
FECICA DanielWeteran Zabrze
78
3:47.39
620
8.
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
2:44.48
597
9.
GOŁEMBIEWSKI AndrzejToruń Multisport Team
32
2:44.10
595
10.
IVAT VolodymyrMSC Euro-Lviv
49
2:50.52
583
11.
VECHIRKO PavloMasters Polkowice
50
3:03.45
524
12.
ZIELIŃSKI KamilUKS Delfin Tarnobrzeg
29
2:44.75
511
12.
ROGOSZ PawełWarsaw Masters Team
42
2:53.27
511
14.
MROZIŃSKI JerzyWodnik 29 Katowice
59
3:09.04
505
15.
DMYTRÓW WojciechSTART Poznań
57
3:09.21
504
16.
ŁYSIAK PiotrMasters Korona Kraków
45
2:59.66
498
17.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
3:23.83
497
18.
PACIEJ SzymonMASTERS Zdzieszowice
30
2:54.92
491
19.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofSTART Poznań
54
3:08.12
486
20.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
3:24.38
483
21.
CYBERTOWICZ SławomirTS Olimpia Poznań
52
3:08.68
481
22.
JACASZEK AndrzejGdynia Masters
65
3:27.16
474
23.
KOWALSKI SławomirUKS Delfin Tarnobrzeg
46
3:02.84
473
24.
SYPNIEWSKI AndrzejTma Barracuda Kalisz
61
3:26.51
469
25.
MILEWSKI HubertBarracuda Białystok
41
3:01.24
446
26.
HORVAT PetrPlavecky klub Zabreh
45
3:07.26
440
27.
SLUGOCKI MaciejAustralia
66
3:33.12
435
28.
LUBAS MaciejNiezrzeszony
40
3:03.34
431
29.
GUZIAŁ AndrzejWągrowiec
64
3:32.78
428
30.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
3:06.31
426
31.
GRZESZEWSKI SławomirMKP Szczecin
65
3:36.10
417
32.
GAŁCZYŃSKI WojciechTma Barracuda Kalisz
30
3:04.91
416
33.
LESZCZYŃSKI MirisławMasterskrasnik
47
3:12.34
406
34.
KOSTITSIN RomanZUBR Minsk
44
3:07.67
402
35.
SZOZDA ZbigniewMKP Szczecin
58
3:27.65
381
36.
SZKLARZ ArturUKS Delfin Tarnobrzeg
43
3:11.86
376
37.
STEFURAK RadosławRoyal Swimmers Ślęza
44
3:12.46
373
38.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
3:17.94
372
39.
BAGDI FerencDr. Regele Károly Szenior Úszóklub
29
3:03.69
369
40.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
3:17.32
359
40.
HARENDA AndrzejNiezrzeszony
50
3:28.03
359
42.
KACZMAREK MichałSTART Poznań
36
3:17.51
358
43.
WOJCIECHOWSKI KrzysztofUTW 'Masters' Zgierz
69
3:47.80
356
44.
KIERES MichałAquasfera Masters Olsztyn
34
3:14.93
355
45.
RUDZIŃSKI MichałWarsaw Masters Team
52
3:31.65
341
46.
MILEWSKI BogdanAquasfera Masters Olsztyn
49
3:33.62
296
47.
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
4:37.88
294
48.
OBIEDZIŃSKI TadeuszUTW 'Masters' Zgierz
59
3:54.31
265
49.
WASIUK JanuszMasterskrasnik
65
4:12.58
261
50.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
6:30.49
258
51.
OSTAPCZUK SebastianWarsaw Masters Team
48
3:45.23
253
52.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
4:55.38
244
53.
PALUSZAK ZbigniewNiezrzeszony
51
4:07.25
214
54.
MARCINISZKO JerzyDelfin 92 Gliwice
74
5:30.81
174
55.
MROZIK JanuszMasters Wisła Kraków
67
5:31.73
115
56.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUks Delfin Legionowo
21
2:37.52
0
56.
SZOT MateuszDEEMTEAM
23
2:39.76
0
56.
MACHOWSKI Łukaszniezrzeszeni
24
3:26.57
0
56.
CHOWANIEC MateuszUKS Trójka Częstochowa
23
2:49.15
0
56.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
3:11.39
0
DNS
KAPROŃ KacperAkademia WSB
25
-
0
DNS
MATUSIK MirosławMasters Białystok
62
-
0
DNS
KOTSEBA LukashKryvbas Masters
70
-
0
DNS
VALLEMAA Ossi albinMeisterujumise U-Klubi
64
-
0
DSQ
KOWALIK BartekMasters Ikar Mielec
27
2:37.31
0

Konkurencja 14, 100m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
GRZEGORCZYK IzabellaNabaiji Team Decathlon
25
1:00.31
842
2.
GOŁĘBIOWSKA JoannaWarsaw Masters Team
36
1:01.63
837
3.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
1:01.51
794
4.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
1:01.79
783
5.
LANDSMANNOVÁ ŠárkaNeptun Masters Praha
43
1:03.13
777
6.
DUDA AnnaRmks Rybnik
37
1:04.03
746
7.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
1:29.04
717
8.
SERBIN MałgorzataMKP Szczecin
52
1:09.84
647
9.
KULIŚ MariolaMasters Korona Kraków
52
1:10.04
641
10.
ZIELIŃSKA DominikaSwimming Masters Team Szczecin
38
1:08.57
607
11.
FRĄCZEK IzabelaMasters Korona Kraków
48
1:07.91
603
12.
CYMERMAN IwonaKS. Górnik Radlin
33
1:06.21
580
13.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTma Barracuda Kalisz
50
1:13.93
545
14.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
1:07.91
538
15.
MACIERZEWSKA AgnieszkaMasters Korona Kraków
58
1:16.42
534
16.
TITOVA IrinaPregel
57
1:17.09
520
17.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
1:12.34
516
18.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
1:09.39
504
19.
DAVYDOVA NadezdaPregel
50
1:16.19
498
20.
MODZELAN KarolinaUks Delfin Legionowo
32
1:09.75
496
21.
OSMALA RenataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
1:13.34
495
22.
KUCHARSKA JowitaAquasfera Masters Olsztyn
38
1:13.62
491
23.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAquasfera Masters Olsztyn
51
1:16.64
489
24.
WEBER JadwigaMKP Szczecin
60
1:21.93
472
25.
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
1:15.97
445
26.
BORKOWSKA SoniaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
43
1:16.87
430
27.
BATÓG DorotaRoyal Swimmers Ślęza
46
1:16.87
416
28.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
1:18.44
405
29.
SZKUDLARZ IlonaMasters Oświęcim
52
1:21.82
402
30.
MARCZEWSKA Aleksandraniezrzeszeni
30
1:15.52
391
31.
JARUGA KingaCityzen Poznań
44
1:20.21
378
32.
MATLAK EwaWarsaw Masters Team
34
1:16.61
374
33.
CUCH EwelinaMASTERS Zdzieszowice
39
1:20.86
370
34.
ROSTKOWSKA-KACZMAREK AnnaSTART Poznań
38
1:21.36
363
35.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
1:26.99
362
36.
WACH MałgorzataMasters Wisła Kraków
45
1:21.43
350
37.
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
1:28.87
339
38.
WASILEWICZ JoannaMasters Białystok
59
1:29.27
335
39.
DRZEWICKA JoannaAquasfera Masters Olsztyn
42
1:26.57
301
40.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
1:26.12
296
41.
RABIEGA MałgorzataCityzen Poznań
30
1:23.18
292
42.
BRENDLER BarbaraWeteran Zabrze
68
1:38.45
287
43.
DĄBROWSKA AnnaKlub Sportowy MAKO
31
1:25.47
269
44.
KOLERA MagdalenaTma Barracuda Kalisz
34
1:30.98
223
45.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
1:49.22
210
46.
UCZARCZYK JolantaMasters Korona Kraków
46
1:36.86
208
47.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
1:48.27
204
48.
KARAŚ BeataUKP Jedynka Elbląg
56
1:46.63
196
49.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
1:53.01
180
50.
KARAŚ KarolinaUKP Jedynka Elbląg
31
1:38.50
176
51.
LIPNIARSKA-SKUBIS BarbaraUnia Oświęcim Masters
66
1:56.32
174
52.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataMasters Korona Kraków
58
1:54.45
159
53.
BEDNARCZYK IwonaMasters Wisła Kraków
61
1:58.29
157
54.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
2:01.20
146
55.
TOMCZYK ElzbietaTma Barracuda Kalisz
34
1:45.01
145
56.
MLECZKO MariaMasters Korona Kraków
72
2:24.64
135
57.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
2:08.78
91
58.
SZKUDLAREK KarolinaZawodnik Niezrzeszony
22
1:06.84
0
58.
SASIN DominikaNabaiji Team Decathlon
24
1:02.09
0
58.
GAJDOWSKA AgnieszkaUks Shark Rudna
23
1:01.75
0
58.
KITA KatarzynaUks Shark Rudna
23
1:00.29
0
58.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:14.20
0
58.
MENDOWSKA KatarzynaWarta Poznań
24
1:08.66
0
58.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
1:09.91
0
58.
KOS AgnieszkaNabaiji Team Decathlon
22
1:29.29
0
58.
KASPERCZAK Zuzannaniezrzeszona KZ
23
1:45.23
0
DNS
MILEWSKA AleksandraAquasfera Masters Olsztyn
23
-
0
DNS
BOCHYŃSKA SoniaUTW 'Masters' Zgierz
28
-
0
DNS
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
-
0
DNS
CZARNECKA KatarzynaWarsaw Masters Team
33
-
0
DNS
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKs Rekin Świebodzice
32
-
0
DNS
WYSOCKA KlaudiaMasters Korona Kraków
52
-
0

Konkurencja 15, 100m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
BIELAWSKI MichałUKS Manta Warszawa Włochy
25
51.85
921
2.
SUSZEK WojciechKs Azs Awf Biała Podlaska
26
53.78
825
3.
WARCHOŁ MirosławWarsaw Masters Team
65
1:05.29
790
4.
ZEMBRZUSKI MaciejAquasfera Masters Olsztyn
26
54.85
778
5.
RĘBAS IgorWarsaw Masters Team
29
55.95
733
5.
OLSZEWSKI PawełWarta Poznań
56
1:02.19
733
7.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
59.61
729
8.
MONCZAK PiotrSTART Poznań
51
1:00.17
728
9.
GREGOROWICZ PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
57.64
717
10.
SIP JiriPlavecky klub Zabreh
45
1:00.20
708
11.
WITT PiotrWarta Poznań
27
56.74
702
12.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
1:00.98
700
13.
PRĘDKI SławomirTMKS Champions Toruń
41
58.30
692
14.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
1:03.52
688
15.
BARANOWSKI MarekAZS KU Uniwersytetu Warszawskiego
27
57.40
678
16.
ZIELONKA RafałMASTERS Lublin
32
56.79
674
17.
MICHAŁKOWSKI MarekKU AZS UAM Poznań
27
57.88
662
17.
BRODACKI MaciejSwimming Masters Team Szczecin
35
58.25
662
19.
ZIEMNIARSKI BartoszKU AZS UAM Poznań
32
57.17
660
20.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
1:01.64
659
21.
ŚRON TomaszWarta Poznań
29
58.13
653
21.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
58.52
653
23.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
58.56
652
24.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
59.51
651
25.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
1:05.16
637
26.
SAMSEL TomaszT.P.Masters Opole
30
58.17
627
27.
ŻEMIER FilipKs Rekin Świebodzice
34
58.22
625
28.
ŚLĘCZKA KrzysztofUKS Delfin Tarnobrzeg
44
1:00.42
622
29.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
1:08.28
606
30.
STRUMIŃSKI Emilniezrzeszony SE
30
59.24
594
31.
ŻEMIER AlfredKs Rekin Świebodzice
33
59.30
592
32.
MACIASZEK MariuszRoyal Swimmers Ślęza
27
1:00.93
567
33.
KONOPACKI PiotrAquasfera Masters Olsztyn
40
1:02.42
564
34.
JANICKI WojciechWarsaw Masters Team
28
1:01.19
560
35.
RYBARCZYK MichałUrsynów Masters
48
1:05.37
553
36.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
1:06.39
542
37.
STEFAŃSKI KrzysztofTKKF Koszalin Masters
45
1:05.83
541
38.
GIEJSZTOWT MarcinWarsaw Masters Team
40
1:03.34
540
39.
WILCZEK JanWodnik 29 Katowice
60
1:11.14
536
40.
MATYSZCZAK JacekTS Olimpia Poznań
48
1:06.19
532
41.
KOWALCZYK PiotrMKP Szczecin
44
1:03.89
526
42.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
1:03.94
525
43.
RÓŻALSKI JózefMOSiR Ostrowiec Św.
73
1:18.82
518
44.
ĆWIKŁA KonradMASTERS Lublin
43
1:04.43
513
45.
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
1:03.45
512
46.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
1:15.54
510
47.
BYSTRY JarosławKU AZS UAM Poznań
41
1:04.70
506
48.
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
1:04.77
505
49.
ORECKI LechMKP Szczecin
57
1:10.44
504
50.
ZABRZAŃSKI AlfredUKS SP 8 Chrzanow
64
1:12.99
496
51.
BAGDI FerencDr. Regele Károly Szenior Úszóklub
29
1:03.97
490
52.
ROENIG JanSwimming Masters Team Szczecin
32
1:03.56
480
53.
BARUCHA JanWeteran Zabrze
59
1:11.67
479
54.
CIEKLIŃSKI Wiesławniezrzeszony SW
61
1:14.29
470
55.
MLECZKO AndrzejMasters Korona Kraków
71
1:21.51
468
56.
BERNAŚ KamilKU AZS UAM Poznań
34
1:04.26
465
57.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
1:05.67
462
58.
SZALBIERZ RobertUTW 'Masters' Zgierz
50
1:10.06
461
59.
BROSHEVAN SashaMASTERS Zdzieszowice
32
1:04.65
457
60.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
1:07.29
450
61.
SITKOWSKI Tomaszniezrzeszony ST
44
1:07.46
447
62.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
1:49.67
437
63.
BASTEK EwaldWeteran Zabrze
79
1:28.08
432
64.
WALIŃSKI MaciejKU AZS UAM Poznań
26
1:06.74
431
65.
SIECZYŃSKI Bartłomiejniezrzeszony NL
39
1:07.25
430
66.
SZOTA RobertSwimming Masters Team Szczecin
30
1:06.07
428
67.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
1:08.76
422
68.
HARENDA AndrzejNiezrzeszony
50
1:12.37
418
69.
DĄBROWSKI PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
1:09.12
415
70.
KORNICKI WiesławWeteran Zabrze
69
1:21.94
400
71.
JUSKOWIAK ŁukaszSTART Poznań
30
1:07.70
398
72.
JANKOWIAK BartoszKU AZS UAM Poznań
37
1:09.40
391
73.
DRZAZGA Robertniezrzeszony DR
42
1:10.58
390
74.
CAJDLER TomaszUTW 'Masters' Zgierz
57
1:16.81
389
75.
GUZIAŁ AndrzejWągrowiec
64
1:19.25
387
76.
ZIENKIEWICZ MarekSwimming Masters Team Szczecin
44
1:11.14
381
77.
KACZMAREK MichałSTART Poznań
36
1:11.89
352
78.
KORPETTA WojciechK.S.niezrzeszeni.pl
59
1:19.55
350
79.
DZIEKOŃSKI Edwardniezrzeszony Białystok
75
1:36.20
332
80.
KOSIAK WojciechSikret Gliwice
78
1:36.72
326
81.
ARENTEWICZ GrzegorzToruń Multisport Team
37
1:14.13
321
82.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
1:18.91
314
83.
LUDWICZAK ZbigniewSzczecineckie TP Masters
85
2:03.32
307
84.
KULISZ AdrianLegia Warszawa
41
1:16.94
301
85.
MACIEJCZAK Andrzejniezrzeszony
58
1:23.91
298
86.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAquasfera Masters Olsztyn
44
1:18.16
287
87.
OSTAPCZUK SebastianWarsaw Masters Team
48
1:21.99
280
88.
BOBOLI JanGdynia Masters
70
1:37.25
276
89.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
1:42.38
275
90.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
1:27.05
267
91.
TEKIEL KonradMKP Szczecin
45
1:23.83
262
92.
ROŻEK ŁukaszSwimming Masters Team Szczecin
34
1:17.91
261
93.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
1:44.85
256
94.
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
1:21.59
252
95.
KRÓL GrzegorzSwimming Masters Team Szczecin
41
1:21.73
251
96.
LASOWY MarianKp Stilon Gorzów Wlkp
63
1:32.14
246
97.
MIŃSKI AndrzejK.S.niezrzeszeni.pl
62
1:32.31
245
98.
JANIK JacekMasterskrasnik
50
1:27.70
235
99.
MARSZAŁEK Andrzejniezrzeszony MA
64
1:33.77
234
100.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
1:35.80
219
101.
CHOROSZEWSKI ZdzisławAquasfera Masters Olsztyn
71
1:46.84
208
102.
WITKOWSKI TadeuszT.P.Masters Opole
81
2:06.08
184
103.
MICHALCZYK JerzyMasterskrasnik
62
1:41.85
182
104.
PRZYBYLSKI PawełTma Barracuda Kalisz
39
1:30.17
178
105.
GOLA MarekTma Barracuda Kalisz
37
1:30.74
175
106.
SZCZUREK BogdanMasters Wisła Kraków
66
1:56.39
139
107.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
1:47.44
128
108.
SZUREK WładysławRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
2:35.47
78
109.
PERL MichałUks Delfin Legionowo
22
55.90
0
109.
KUCA PrzemysławWarta Poznań
24
54.13
0
109.
BEDNARCZYK PawełNabaiji Team Decathlon
24
55.32
0
109.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
1:05.29
0
109.
KOWALIK DamianKU AZS UAM Poznań
24
56.10
0
109.
KUCZMA Jędrzejniezrzeszony KJ
20
58.22
0
109.
SMID JakubPlavecky klub Zabreh
21
59.28
0
109.
SZCZYPEK MateuszUKS Delfin Garwolin
22
1:00.59
0
109.
ZABAWA SzymonSwimming Masters Team Szczecin
22
1:00.92
0
109.
BRUCHAJZER DominikKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:01.07
0
109.
WOLAK BartoszAquasfera Masters Olsztyn
24
1:01.83
0
109.
KORDOWSKI KamilToruń Multisport Team
21
1:02.67
0
109.
KOCHWASSER DavidPlavecky klub Zabreh
22
1:05.16
0
109.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
54.31
0
DNS
KĄDZIOŁA MichałRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
41
-
0
DNS
WOLNIEWICZ JanuszKs Extreme Team Oborniki
70
-
0
DNS
SZYDŁO KonradKlub Pływacki Masters Krosno
32
-
0
DNS
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
-
0
DNS
SZKLARZ ArturUKS Delfin Tarnobrzeg
43
-
0
DNS
ZIELEZIŃSKI Włodzimierzniezrzeszony Radom
65
-
0
DNS
MONCZAK GrzegorzOne Man Team
45
-
0
DNS
JAJUGA DawidMASTERS Zdzieszowice
32
-
0
DNS
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
-
0
DNS
DANYLCHENKO YuriyUTW 'Masters' Zgierz
38
-
0
DNS
PUZAN AliaksandrZUBR Minsk
46
-
0
DNS
SCHWARZ Ludwikniezrzeszony SL
53
-
0
DNS
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
-
0
DNS
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
-
0

Konkurencja 16, 200m motylkowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
2:55.39
557
2.
SZWARC AlicjaTarnowskie Termy
26
2:47.93
519
3.
MACIERZEWSKA AgnieszkaMasters Korona Kraków
58
3:23.66
466
4.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
3:25.81
452
5.
NOSKIEWICZ-CZARNECKA KrystynaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
52
3:18.02
448
6.
WOŹNIAK DorotaMASTERS Zdzieszowice
45
3:21.76
366
7.
LEGUTKO MirosławaMasters Korona Kraków
61
4:14.02
254
8.
KARAŚ BeataUKP Jedynka Elbląg
56
4:22.55
217
9.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataMasters Korona Kraków
58
5:50.89
91
10.
MENDOWSKA PaulinaWarta Poznań
21
2:40.16
0
10.
HALAGIERA JoannaNiezrzeszona JH
22
3:16.38
0
DNS
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
-
0
DNS
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
-
0
DSQ
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
5:57.72
0

Konkurencja 17, 200m motylkowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
PADUCH DanielMasters Ikar Mielec
30
2:20.64
681
2.
BERWECKI ArkadiuszMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
45
2:24.55
677
3.
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
2:26.83
613
4.
JAJUGA DawidMASTERS Zdzieszowice
32
2:26.59
601
5.
SEFLERIS VedestasKauno Takas
46
2:31.77
585
6.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoNabaiji Team Decathlon
25
2:32.21
531
7.
GOGACZ Sebastianniezrzeszony
42
2:38.46
497
8.
ŻEMIER KarolKs Rekin Świebodzice
36
2:42.27
454
9.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofSTART Poznań
54
2:58.04
420
10.
ROGOSZ PawełWarsaw Masters Team
42
2:48.34
414
11.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
3:23.03
395
12.
PUZAN AliaksandrZUBR Minsk
46
2:57.45
366
13.
MAŃCZAK JakubDelfin Gdynia
47
3:00.29
349
14.
WANDZIOCH KrzysztofWandzioch Team Maters
26
2:57.30
336
15.
THIEM JacekWarta Poznań
55
3:20.05
319
16.
WACHOWSKI BłażejWarta Poznań
38
3:03.40
314
17.
RÓŻALSKI JózefMOSiR Ostrowiec Św.
73
4:16.38
311
18.
KIERES MichałAquasfera Masters Olsztyn
34
3:03.15
308
19.
SZYMIK PiotrUKS WODNIK Siemianowice Ślaskie
58
3:29.01
280
20.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
3:15.57
273
21.
SYPNIEWSKI AndrzejTma Barracuda Kalisz
61
3:50.76
269
22.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
3:16.83
259
23.
CIECIOR JerzyRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
65
4:07.86
237
24.
CZYŻ Bolesławniezrzeszony CB
70
4:46.76
222
25.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
4:58.75
197
26.
RUDZIŃSKI MichałWarsaw Masters Team
52
3:51.17
191
27.
BURZYŃSKI PiotrWarta Poznań
56
4:18.82
147
28.
WASIUK JanuszMasterskrasnik
65
4:56.82
138
29.
CIS AndrzejMasterskrasnik
58
4:28.63
132
30.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony
70
5:42.73
130
31.
BUGLA RudolfRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
6:32.39
128
32.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
6:02.47
75
33.
DROZD MateuszMKS Neptun Stargard
24
2:27.80
0
33.
MACHOWSKI Łukaszniezrzeszeni
24
3:24.02
0
33.
PUZAN YauheniAZS KU Uniwersytetu Warszawskiego
23
2:16.11
0
DNS
GABIEC MariuszAquasfera Masters Olsztyn
60
-
0
DNS
KUCA PrzemysławWarta Poznań
24
-
0
DNS
FILEK BernardCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
-
0
DNS
MLECZKO AndrzejMasters Korona Kraków
71
-
0

Konkurencja 18, 4x50m zmienny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
MACIERZEWSKA KULIŚ WYSOCKA FRĄCZEKMasters Korona Kraków
210
2:26.39
716
2.
CHOMICZ STERCZYŃSKA WALKOWIAK RACHWAŁKU AZS UAM Poznań
128
2:24.48
623
3.
BASTEK BOSOWSKA FECICA BRENDLERWeteran Zabrze
289
3:19.24
590
4.
PAWLICZEK GUDANIEC MIKOŁAJCZYK PAZIEWSKATKKF Koszalin Masters
174
2:39.75
476
5.
KOTECKA DRELA OWCZARZAK DEMBECKAWarta Poznań
204
2:57.64
400
6.
KOLERA GAŁCZYŃSKA REMBOWSKA-ŚWIEBODA TOMCZYKTma Barracuda Kalisz
143
3:10.24
273
DNS
SASIN MAZUREK-ŚWISTAK KRÓL GRZEGORCZYKNabaiji Team Decathlon
102
-
0

Konkurencja 19, 4x50m zmienny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KOWALIK MICHAŁKOWSKI BERNAŚ ZIEMNIARSKIKU AZS UAM Poznań
120
1:56.14
724
2.
TOMASZEWSKI SZYMKOWIAK WITT ZADOROŻNYWarta Poznań
142
1:57.87
692
3.
JEKIEŁEK LISZEWSKI SOKULSKI PALMI-KUKIEŁKONabaiji Team Decathlon
113
1:58.55
671
4.
MARCHEWKA APTEWICZ ARENTEWICZ GOŁEMBIEWSKIToruń Multisport Team
131
2:01.14
638
5.
HANKUS ŻEMIER ŻEMIER TATARYNOWICZKs Rekin Świebodzice
132
2:03.38
604
6.
JANYGA KACZMAREK WIEJA OLSZEWSKIWarta Poznań
187
2:06.19
583
7.
SKORYKOW PORADA JANICKI JULIAN AGUILARWarsaw Masters Team
148
2:07.27
550
8.
SKOŚKIEWICZ BEDNARZ SZULC GIEJSZTOWTWarsaw Masters Team
169
2:09.39
541
9.
BRODACKI ROENIG ZIENKIEWICZ SZOTASwimming Masters Team Szczecin
141
2:10.02
516
10.
ĆWIKŁA PIEŚLAK STEFAŃSKI PIEŚLAKTKKF Koszalin Masters
172
2:12.39
505
11.
STERCZYŃSKI JANKOWIAK BYSTRY WALIŃSKIKU AZS UAM Poznań
134
2:11.72
496
12.
PŁANETA ZIELIŃSKI SZKLARZ KOWALSKIUKS Delfin Tarnobrzeg
162
2:14.12
486
12.
WOŹNIAK OBIEDZIŃSKI SZALBIERZ CAJDLERUTW 'Masters' Zgierz
203
2:20.87
486
14.
MONCZAK KACZMAREK JUSKOWIAK JĘDRYCHOWSKISTART Poznań
146
2:19.34
419
15.
NIEWITECKI PIETRASZEWSKI CYBERTOWICZ BORYSKITS Olimpia Poznań
241
2:37.16
417
15.
POLOCZEK FECICA KORNICKI BOSOWSKIWeteran Zabrze
288
3:02.15
417
17.
PRZYTULSKI WICZEL BŁASIAK WOJCIECHOWSKIUTW 'Masters' Zgierz
263
2:50.83
325
18.
GAŁCZYŃSKI GOLA SYPNIEWSKI PRZYBYLSKITma Barracuda Kalisz
167
2:34.62
317
19.
BANTKOWSKI ZIENTARA LIETZ KOROLKOToruń Multisport Team
285
3:34.04
257

Konkurencja 20, 100m klasyczny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
BOHUSLÁVKOVÁ HanaNeptun Masters Praha
50
1:22.48
766
2.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
1:35.66
722
3.
GRZESZCZUK JoannaKu Azs Wum Warszawa
27
1:19.81
691
4.
STĘPIEŃ EwaUTW 'Masters' Zgierz
56
1:30.69
683
5.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
1:25.91
625
6.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
1:56.18
615
7.
MAZUREK-ŚWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
1:23.26
608
8.
ZAWADZKA Jolantaniezrzeszona
61
1:42.56
585
9.
OLSZEWSKA EdytaWarsaw Masters Team
54
1:32.24
548
10.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
1:55.50
516
11.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
1:28.02
505
12.
MODZELAN KarolinaUks Delfin Legionowo
32
1:28.69
493
13.
GŁOWIAK Annaniezrzeszony GA
48
1:34.38
472
14.
CZARNECKA KatarzynaWarsaw Masters Team
33
1:30.12
470
15.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
1:30.31
467
16.
OWCZARZAK PaulaWarta Poznań
29
1:31.88
452
17.
RYBAK-STARCZAK AgnieszkaTS Olimpia Poznań
43
1:36.27
431
18.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
1:37.69
412
19.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
1:39.15
407
20.
SZKUDLARZ IlonaMasters Oświęcim
52
1:41.96
406
21.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
1:47.95
405
22.
WYSOCKA KlaudiaMasters Korona Kraków
52
1:42.38
401
23.
CUCH EwelinaMASTERS Zdzieszowice
39
1:38.22
399
24.
DĄBROWSKA-BIEŃ JustynaWarsaw Masters Team
38
1:39.17
388
25.
BORKOWSKA SoniaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
43
1:40.04
384
26.
NOETZEL StefaniaMKP Szczecin
83
2:33.23
328
27.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
1:58.01
310
28.
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
1:58.31
308
29.
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
1:48.45
301
30.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
2:10.31
285
31.
WIESE Zdzisławaniezrzeszona WZ
66
2:26.03
255
32.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
2:05.82
193
33.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
2:07.18
187
34.
MLECZKO MariaMasters Korona Kraków
72
2:54.22
166
35.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataMasters Korona Kraków
58
2:36.75
132
36.
GAŁCZYŃSKA AgataTma Barracuda Kalisz
25
2:24.59
116
37.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
1:23.07
0
37.
PLUTA KingaWyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
22
1:28.54
0
37.
GÓRAJEWSKA MartynaNabaiji Team Decathlon
24
1:33.71
0
37.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:32.89
0
DNS
GAŁCZYŃSKA AnnaTma Barracuda Kalisz
60
-
0
DNS
MEKHTELEVA ElenaPregel
40
-
0
DNS
GĘBKA KamilaSwimming Masters Team Szczecin
30
-
0
DNS
RABIEGA MałgorzataCityzen Poznań
30
-
0
DNS
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKs Rekin Świebodzice
32
-
0
DNS
BERNAT AgnieszkaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
50
-
0
DSQ
KERNER-MATEUSIAK EwaUKP Jedynka Elbląg
64
3:12.77
0

Konkurencja 21, 100m klasyczny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SAFROŃCZYK PiotrKlub Sportowy MAKO
30
1:06.60
822
2.
FORMAS SławomirMasters Oświęcim
49
1:11.04
776
3.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
1:09.01
750
4.
ROWIŃSKI FilipLegia Warszawa
28
1:09.24
724
5.
KOWALIK BartekMasters Ikar Mielec
27
1:09.68
710
6.
GOŁEMBIEWSKI AndrzejToruń Multisport Team
32
1:10.93
680
6.
APTEWICZ ArkadiuszToruń Multisport Team
25
1:10.70
680
8.
PRĘDKI SławomirTMKS Champions Toruń
41
1:12.88
664
9.
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
1:13.08
659
10.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
1:36.36
653
11.
MICHAŁKOWSKI MarekKU AZS UAM Poznań
27
1:12.21
638
12.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
1:12.90
636
13.
IVAT VolodymyrMSC Euro-Lviv
49
1:16.71
616
14.
JAJUGA DawidMASTERS Zdzieszowice
32
1:13.43
613
15.
HARAS MaciejKS Płetwal Zakopane
50
1:19.62
595
16.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
1:28.93
594
17.
PORADA TomaszWarsaw Masters Team
35
1:14.91
586
18.
FECICA DanielWeteran Zabrze
78
1:44.93
584
19.
BARANOWSKI MarekAZS KU Uniwersytetu Warszawskiego
27
1:15.91
549
19.
JĘDRYCHOWSKI AdamSTART Poznań
29
1:15.91
549
21.
WALENCIK MarekMASTERS Lublin
40
1:17.90
544
22.
JACASZEK AndrzejGdynia Masters
65
1:31.86
539
23.
MROZIŃSKI JerzyWodnik 29 Katowice
59
1:23.84
532
24.
ZIELIŃSKI KamilUKS Delfin Tarnobrzeg
29
1:16.80
530
25.
DMYTRÓW WojciechSTART Poznań
57
1:24.17
526
26.
CYBERTOWICZ SławomirTS Olimpia Poznań
52
1:23.05
524
27.
VECHIRKO PavloMasters Polkowice
50
1:23.35
518
28.
KOWALSKI SławomirUKS Delfin Tarnobrzeg
46
1:21.35
517
29.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
1:32.25
503
30.
LISZEWSKI RafałNabaiji Team Decathlon
34
1:18.45
502
31.
MILEWSKI HubertBarracuda Białystok
41
1:20.33
496
32.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
2:20.53
479
33.
LUBAS MaciejNiezrzeszony
40
1:21.53
474
34.
ŁYSIAK PiotrMasters Korona Kraków
45
1:24.73
457
35.
GRZESZEWSKI SławomirMKP Szczecin
65
1:37.24
454
36.
SYPNIEWSKI AndrzejTma Barracuda Kalisz
61
1:35.55
452
37.
ROENIG JanSwimming Masters Team Szczecin
32
1:21.75
444
38.
EZHKOV VadimPregel
53
1:27.82
443
39.
MATUSIK MirosławMasters Białystok
62
1:36.42
440
40.
KOSTITSIN RomanZUBR Minsk
44
1:23.75
437
41.
GUZIAŁ AndrzejWągrowiec
64
1:36.71
436
41.
WOJCIECHOWSKI KrzysztofUTW 'Masters' Zgierz
69
1:38.57
436
43.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
1:27.24
419
44.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
1:23.92
417
45.
LESZCZYŃSKI MirisławMasterskrasnik
47
1:27.83
410
46.
GAŁCZYŃSKI WojciechTma Barracuda Kalisz
30
1:24.45
403
47.
VALLEMAA Ossi albinMeisterujumise U-Klubi
64
1:39.92
396
48.
SZKLARZ ArturUKS Delfin Tarnobrzeg
43
1:26.89
392
49.
STEFURAK RadosławRoyal Swimmers Ślęza
44
1:27.80
380
50.
SZOZDA ZbigniewMKP Szczecin
58
1:33.99
378
51.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
2:01.52
376
52.
KACZMAREK MichałSTART Poznań
36
1:29.24
347
53.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
1:30.58
346
54.
KIERES MichałAquasfera Masters Olsztyn
34
1:29.06
343
55.
RUDZIŃSKI MichałWarsaw Masters Team
52
1:35.94
340
56.
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
2:04.09
306
56.
OBIEDZIŃSKI TadeuszUTW 'Masters' Zgierz
59
1:40.82
306
58.
KULISZ AdrianLegia Warszawa
41
1:36.17
289
59.
WIATR WłodzimierzWarta Poznań
61
1:51.14
287
60.
OSTAPCZUK SebastianWarsaw Masters Team
48
1:41.54
265
61.
WASIUK JanuszMasterskrasnik
65
1:56.83
262
62.
CAJDLER TomaszUTW 'Masters' Zgierz
57
1:46.94
256
63.
JANIK JacekMasterskrasnik
50
1:48.37
236
64.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
3:00.01
228
65.
PALUSZAK ZbigniewNiezrzeszony
51
1:51.18
218
66.
MARCINISZKO JerzyDelfin 92 Gliwice
74
2:26.71
185
67.
GOLA MarekTma Barracuda Kalisz
37
1:52.50
173
68.
MROZIK JanuszMasters Wisła Kraków
67
2:40.08
101
69.
SMID JakubPlavecky klub Zabreh
21
1:12.23
0
69.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
1:25.80
0
69.
CHOWANIEC MateuszUKS Trójka Częstochowa
23
1:13.60
0
69.
KOCHWASSER DavidPlavecky klub Zabreh
22
1:23.30
0
69.
PERL MichałUks Delfin Legionowo
22
1:08.57
0
69.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUks Delfin Legionowo
21
1:08.24
0
69.
SZOT MateuszDEEMTEAM
23
1:07.98
0
DNS
HARENDA AndrzejNiezrzeszony
50
-
0
DNS
KAPROŃ KacperAkademia WSB
25
-
0
DNS
MILEWSKI BogdanAquasfera Masters Olsztyn
49
-
0
DNS
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
-
0
DNS
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
-
0
DNS
SZCZECHLA Witoldniezrzeszony SW
58
-
0
DNS
FRIAUF RuslanMSC Euro-Lviv
49
-
0
DNS
JEKIEŁEK MaciejNabaiji Team Decathlon
27
-
0

Konkurencja 22, 50m motylkowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
DUDA AnnaRmks Rybnik
37
29.94
771
2.
KULIŚ MariolaMasters Korona Kraków
52
33.14
728
3.
GOŁĘBIOWSKA JoannaWarsaw Masters Team
36
30.85
705
4.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
32.30
679
5.
KACZMAREK AgnieszkaTarnowskie Termy
28
30.84
678
6.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
35.56
632
7.
GRZESZCZUK JoannaKu Azs Wum Warszawa
27
31.71
624
8.
MAZUREK-ŚWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
32.05
604
9.
FRĄCZEK IzabelaMasters Korona Kraków
48
33.66
600
10.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
32.17
597
11.
CYMERMAN IwonaKS. Górnik Radlin
33
33.03
575
12.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
33.94
530
13.
ZAWADZKA Jolantaniezrzeszona
61
40.31
513
14.
MACIERZEWSKA AgnieszkaMasters Korona Kraków
58
39.14
474
15.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
51.88
460
16.
WALKOWIAK AnnaKU AZS UAM Poznań
39
35.60
458
17.
KUCHARSKA JowitaAquasfera Masters Olsztyn
38
35.76
452
18.
JANECZKO AnnaMasters Korona Kraków
45
37.29
441
19.
MATLAK EwaWarsaw Masters Team
34
36.51
426
20.
JARUGA KingaCityzen Poznań
44
38.95
386
21.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
39.13
380
22.
MARCZEWSKA Aleksandraniezrzeszeni
30
37.98
378
22.
DAVYDOVA NadezdaPregel
50
41.21
378
24.
BORKOWSKA SoniaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
43
39.38
373
25.
BATÓG DorotaRoyal Swimmers Ślęza
46
40.09
355
26.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
50.76
291
27.
DĄBROWSKA AnnaKlub Sportowy MAKO
31
43.43
253
28.
UCZARCZYK JolantaMasters Korona Kraków
46
46.32
230
29.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
53.76
216
30.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
1:01.54
144
31.
BEDNARCZYK IwonaMasters Wisła Kraków
61
1:03.51
131
32.
ROMAŃSKA AlicjaMasters Korona Kraków
43
57.85
117
33.
MLECZKO MariaMasters Korona Kraków
72
1:36.51
47
34.
MENDOWSKA KatarzynaWarta Poznań
24
32.38
0
34.
GAJDOWSKA AgnieszkaUks Shark Rudna
23
31.23
0
34.
KITA KatarzynaUks Shark Rudna
23
32.62
0
34.
MILEWSKA AleksandraAquasfera Masters Olsztyn
23
35.51
0
34.
SASIN DominikaNabaiji Team Decathlon
24
29.49
0
DNS
MEKHTELEVA ElenaPregel
40
-
0
DNS
RUPA PatrycjaTma Barracuda Kalisz
22
-
0

Konkurencja 23, 50m motylkowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SOKULSKI JacekNabaiji Team Decathlon
27
25.00
853
2.
ZEMBRZUSKI MaciejAquasfera Masters Olsztyn
26
25.62
792
3.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
25.75
780
4.
SEFLERIS VedestasKauno Takas
46
28.43
719
5.
SUSZEK WojciechKs Azs Awf Biała Podlaska
26
26.62
706
6.
PRĘDKI SławomirTMKS Champions Toruń
41
28.52
678
7.
ALIASHKEVICH SiarheiZUBR Minsk
54
29.47
677
8.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
30.69
670
9.
RĘBAS IgorWarsaw Masters Team
29
27.23
660
10.
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
28.88
653
10.
WILCZEK JanWodnik 29 Katowice
60
32.10
653
12.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
29.86
651
13.
FORMAS SławomirMasters Oświęcim
49
29.68
632
14.
SKORYKOW AndrzejWarsaw Masters Team
49
29.76
627
15.
ŻEMIER KarolKs Rekin Świebodzice
36
28.24
624
16.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
28.43
612
17.
PISZCZEK WaldemarMasters Korona Kraków
56
31.66
610
18.
WITT PiotrWarta Poznań
27
28.02
605
19.
WOŹNIAK MichałUTW 'Masters' Zgierz
37
28.66
597
20.
ZIELONKA RafałMASTERS Lublin
32
27.67
594
21.
MAŃCZAK JakubDelfin Gdynia
47
30.47
584
22.
GAWŁOWICZ KrzysztofUTW 'Masters' Zgierz
31
27.87
581
23.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
29.01
576
24.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
32.55
561
25.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
30.92
559
26.
JANICKI WojciechWarsaw Masters Team
28
28.91
551
27.
BRODACKI MaciejSwimming Masters Team Szczecin
35
29.48
549
27.
STERCZYŃSKI JakubKU AZS UAM Poznań
30
28.39
549
29.
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
30.63
547
30.
PUZAN AliaksandrZUBR Minsk
46
31.27
541
31.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
34.20
540
31.
ŻEMIER AlfredKs Rekin Świebodzice
33
28.55
540
33.
KRULIKOWSKI RobertMasters Oświęcim
45
31.43
532
34.
BYSTRY JarosławKU AZS UAM Poznań
41
30.95
530
34.
RÓŻALSKI JózefMOSiR Ostrowiec Św.
73
37.13
530
36.
MACIASZEK MariuszRoyal Swimmers Ślęza
27
29.32
528
37.
STRUMIŃSKI Emilniezrzeszony SE
30
29.13
509
38.
RYBAK TomaszTarnowskie Termy
38
30.36
502
39.
KARCZEWSKI Tomaszniezrzeszony KT
44
32.00
480
40.
RYBARCZYK MichałUrsynów Masters
48
32.60
477
41.
ZIMKOWSKI DawidSikret Gliwice
37
31.17
464
42.
MATYSZCZAK JacekTS Olimpia Poznań
48
32.99
460
43.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
37.05
457
44.
BAGDI FerencDr. Regele Károly Szenior Úszóklub
29
30.82
455
44.
SZALBIERZ RobertUTW 'Masters' Zgierz
50
33.63
455
46.
ZIÓŁKOWSKI Damiannierzeszony ZD
40
32.86
443
47.
STEFAŃSKI KrzysztofTKKF Koszalin Masters
45
33.51
439
48.
BROSHEVAN SashaMASTERS Zdzieszowice
32
31.06
419
49.
ZIENKIEWICZ MarekSwimming Masters Team Szczecin
44
33.71
410
50.
JĘDRYCHOWSKI AdamSTART Poznań
29
31.94
409
51.
HORVAT PetrPlavecky klub Zabreh
45
34.52
402
52.
BERNAŚ KamilKU AZS UAM Poznań
34
31.74
393
53.
DRZAZGA Robertniezrzeszony DR
42
34.30
389
54.
PIŁATOWICZ MaciejIKS Konstancin
47
35.03
384
55.
MATUSIK MirosławMasters Białystok
62
38.41
381
55.
ARENTEWICZ GrzegorzToruń Multisport Team
37
33.27
381
57.
SIECZYŃSKI Bartłomiejniezrzeszony NL
39
33.93
360
58.
DZIEKOŃSKI Edwardniezrzeszony Białystok
75
45.90
358
59.
KORNICKI WiesławWeteran Zabrze
69
40.56
348
60.
THIEM JacekWarta Poznań
55
38.77
332
61.
JUSKOWIAK ŁukaszSTART Poznań
30
33.68
329
62.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
36.55
322
63.
KIERES MichałAquasfera Masters Olsztyn
34
33.97
321
64.
WALIŃSKI MaciejKU AZS UAM Poznań
26
36.29
278
65.
HANKUS JacekKs Rekin Świebodzice
30
35.81
274
66.
MLECZKO AndrzejMasters Korona Kraków
71
48.32
240
67.
KACZMAREK MichałSTART Poznań
36
38.89
239
68.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAquasfera Masters Olsztyn
44
40.45
237
69.
KORPETTA WojciechK.S.niezrzeszeni.pl
59
43.67
232
70.
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
40.99
228
71.
SERAFIN MarekKU AZS UAM Poznań
37
40.77
207
72.
BOBOLI JanGdynia Masters
70
52.10
192
73.
OSTAPCZUK SebastianWarsaw Masters Team
48
44.35
189
74.
MARSZAŁEK Andrzejniezrzeszony MA
64
48.82
185
75.
KOSIAK WojciechSikret Gliwice
78
57.36
183
76.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
49.63
158
77.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
1:00.33
157
78.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony
70
57.45
143
79.
BOSOWSKI WłodzimierzWeteran Zabrze
70
58.14
138
80.
BUGLA RudolfRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
1:04.31
130
81.
MICHALCZYK JerzyMasterskrasnik
62
55.20
128
82.
GOLA MarekTma Barracuda Kalisz
37
51.95
100
83.
PUZAN YauheniAZS KU Uniwersytetu Warszawskiego
23
26.17
0
83.
KORDOWSKI KamilToruń Multisport Team
21
31.63
0
83.
SMID JakubPlavecky klub Zabreh
21
29.94
0
83.
WOLAK BartoszAquasfera Masters Olsztyn
24
29.75
0
83.
PERL MichałUks Delfin Legionowo
22
26.87
0
83.
FILEK BernardCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
27.73
0
83.
KOWALIK DamianKU AZS UAM Poznań
24
26.10
0
83.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUks Delfin Legionowo
21
28.73
0
83.
CHOWANIEC MateuszUKS Trójka Częstochowa
23
31.94
0
83.
SZCZYPEK MateuszUKS Delfin Garwolin
22
29.30
0
83.
BEDNARCZYK PawełNabaiji Team Decathlon
24
26.08
0
83.
KUCZMA Jędrzejniezrzeszony KJ
20
29.13
0
83.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
25.55
0
83.
KOCHWASSER DavidPlavecky klub Zabreh
22
32.07
0
DNS
SZKLARZ ArturUKS Delfin Tarnobrzeg
43
-
0
DNS
ROŻEK ŁukaszSwimming Masters Team Szczecin
34
-
0
DNS
KĄDZIOŁA MichałRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
41
-
0
DNS
ROWIŃSKI FilipLegia Warszawa
28
-
0
DNS
SZYMIK PiotrUKS WODNIK Siemianowice Ślaskie
58
-
0
DNS
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
-
0
DNS
KOWALSKI SławomirUKS Delfin Tarnobrzeg
46
-
0
DNS
SZCZECHLA Witoldniezrzeszony SW
58
-
0
DNS
SAMSEL TomaszT.P.Masters Opole
30
-
0

Konkurencja 24, 100m grzbietowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
BARTNIKOWSKA AgnieszkaT.P.Masters Opole
28
1:10.16
733
2.
KRZYŻOSTANIAK AgnieszkaSwimming Masters Team Szczecin
26
1:12.20
672
3.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
1:46.70
636
4.
KULIŚ MariolaMasters Korona Kraków
52
1:21.67
610
5.
WEBER JadwigaMKP Szczecin
60
1:29.40
584
6.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTma Barracuda Kalisz
50
1:23.07
580
7.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
1:22.01
552
8.
MICHALSKA AnnaMASTERS Lublin
43
1:22.01
528
9.
OSMALA RenataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
1:22.90
511
10.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
1:29.50
504
11.
WOŹNIAK DorotaMASTERS Zdzieszowice
45
1:25.18
493
12.
PŁATEK JolantaMasters Oświęcim
47
1:25.83
482
13.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
1:31.35
474
14.
ZIELIŃSKA DominikaSwimming Masters Team Szczecin
38
1:19.29
472
15.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
1:28.96
414
16.
MARCZEWSKA Aleksandraniezrzeszeni
30
1:27.95
346
17.
DRZEWICKA JoannaAquasfera Masters Olsztyn
42
1:35.44
335
18.
LEGUTKO MirosławaMasters Korona Kraków
61
1:47.74
334
19.
KUCHARSKA JowitaAquasfera Masters Olsztyn
38
1:29.20
331
20.
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
1:42.95
304
21.
ŚLIWA AnitaToruń Multisport Team
46
1:40.77
298
22.
HEBEL AleksandraKs Rekin Świebodzice
31
1:33.33
290
23.
KOLERA MagdalenaTma Barracuda Kalisz
34
1:40.39
233
24.
HEISLER GrażynaGdynia Masters
67
2:03.25
231
25.
WASILEWICZ JoannaMasters Białystok
59
1:59.58
211
26.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
2:09.26
193
27.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
2:15.09
169
28.
MATYSZCZYK MonikaWandzioch Team Maters
26
1:58.36
152
29.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
2:21.89
146
30.
KERNER-MATEUSIAK EwaUKP Jedynka Elbląg
64
2:41.48
99
31.
RUPA PatrycjaTma Barracuda Kalisz
22
1:13.98
0
31.
RZEWUSKA Adriannaniezrzeszona RA
21
1:18.01
0
31.
MENDOWSKA KatarzynaWarta Poznań
24
1:16.09
0
31.
SZKUDLAREK KarolinaZawodnik Niezrzeszony
22
1:17.13
0
DNS
BERNAT AgnieszkaAkademia Sportów Wodnych 3 WATERS
50
-
0
DNS
GAŁCZYŃSKA AnnaTma Barracuda Kalisz
60
-
0
DNS
FRĄCZEK IzabelaMasters Korona Kraków
48
-
0
DNS
GAŁCZYŃSKA AgataTma Barracuda Kalisz
25
-
0
DNS
NICPOŃ KrystynaWodnik 29 Katowice
78
-
0
DNS
PLUTA KingaWyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
22
-
0
DNS
ANTONIJCZUK-KRZYŚKÓW MagdalenaRoyal Swimmers Ślęza
40
-
0

Konkurencja 25, 100m grzbietowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
JANUSZKIEWICZ ZbigniewT.P.Masters Opole
56
1:08.03
813
2.
WARCHOŁ MirosławWarsaw Masters Team
65
1:15.91
777
3.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
1:01.38
754
4.
TATARYNOWICZ PiotrKs Rekin Świebodzice
35
1:04.67
718
5.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
1:07.33
712
6.
ŻEMIER KarolKs Rekin Świebodzice
36
1:05.66
686
7.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
1:10.35
670
8.
GABIEC MariuszAquasfera Masters Olsztyn
60
1:17.83
640
9.
WOŹNIAK MichałUTW 'Masters' Zgierz
37
1:07.56
629
10.
SIP JiriPlavecky klub Zabreh
45
1:11.02
606
11.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
1:10.32
593
12.
JANYGA DariuszWarta Poznań
52
1:13.29
592
13.
OSIK DanielWarta Poznań
42
1:11.53
563
14.
WALENCIK MarekMASTERS Lublin
40
1:12.76
535
15.
SUSZEK WojciechKs Azs Awf Biała Podlaska
26
1:08.85
534
16.
BRODACKI MaciejSwimming Masters Team Szczecin
35
1:11.43
532
17.
PISZCZEK WaldemarMasters Korona Kraków
56
1:18.41
531
18.
KROMSKIY DmitriyPregel
57
1:18.42
530
19.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
1:18.69
525
20.
PACIEJ SzymonMASTERS Zdzieszowice
30
1:10.41
501
21.
ŻEMIER AlfredKs Rekin Świebodzice
33
1:10.63
496
22.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
1:15.02
488
23.
VECHIRKO PavloMasters Polkowice
50
1:18.21
487
24.
MARKOWSKI HubertLegia Warszawa
42
1:15.56
478
25.
MARCHEWKA AndrzejToruń Multisport Team
37
1:14.59
467
26.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
1:16.50
460
27.
SYPNIEWSKI AndrzejTma Barracuda Kalisz
61
1:27.27
454
28.
KRULIKOWSKI RobertMasters Oświęcim
45
1:18.69
446
29.
SAMSEL TomaszT.P.Masters Opole
30
1:13.65
437
30.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
1:21.22
435
30.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
1:36.97
435
32.
DORYWALSKI TomaszMasters Oświęcim
57
1:24.25
428
33.
GAŁCZYŃSKI WojciechTma Barracuda Kalisz
30
1:14.90
416
34.
DĄBROWSKI PawełAquasfera Masters Olsztyn
44
1:19.72
407
35.
POLOCZEK BernardWeteran Zabrze
71
1:39.40
404
36.
MAŃCZAK WawrzyniecDelfin Gdynia
70
1:39.55
402
37.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
1:32.69
379
38.
CIECIOR JerzyRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
65
1:36.82
374
39.
BARUCHA JanWeteran Zabrze
59
1:28.56
368
40.
ZIELEZIŃSKI Włodzimierzniezrzeszony Radom
65
1:38.23
358
41.
BROSHEVAN SashaMASTERS Zdzieszowice
32
1:19.59
347
42.
LESIŃSKI JacekTS Olimpia Poznań
74
1:45.35
339
43.
SITKOWSKI Tomaszniezrzeszony ST
44
1:24.82
337
44.
ZAKHARCHEVSKIY Mykhaylonierzeszony UKR
55
1:32.82
320
45.
NIEWITECKI WojciechTS Olimpia Poznań
59
1:32.99
318
46.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
1:25.27
313
47.
BORYSKI JerzyTS Olimpia Poznań
67
1:46.31
282
48.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
2:02.42
216
49.
LUDWICZAK ZbigniewSzczecineckie TP Masters
85
2:33.33
213
50.
WITKOWSKI TadeuszT.P.Masters Opole
81
2:30.56
189
51.
SZCZUREK BogdanMasters Wisła Kraków
66
2:05.59
171
52.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
2:29.54
158
53.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
2:06.35
149
54.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
1:58.51
140
55.
MARCINISZKO JerzyDelfin 92 Gliwice
74
2:22.92
135
56.
SZUREK WładysławRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
78
3:50.98
43
57.
JARASZKIEWICZ BartoszTarnowskie Termy
22
1:03.42
0
57.
BRUCHAJZER DominikKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:15.01
0
57.
FILEK BernardCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
1:09.18
0
DNS
MICHALAK BogusławSwimming Masters Team Szczecin
46
-
0
DNS
TOMASZEWSKI TomaszWarta Poznań
37
-
0
DNS
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
-
0
DNS
KAPROŃ KacperAkademia WSB
25
-
0
DNS
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
-
0
DNS
ORECKI LechMKP Szczecin
57
-
0
DNS
KOWALCZYK PiotrMKP Szczecin
44
-
0
DNS
CIS AndrzejMasterskrasnik
58
-
0
DNS
KOTSEBA LukashKryvbas Masters
70
-
0
DNS
ZIMKOWSKI DawidSikret Gliwice
37
-
0
DNS
KĄDZIOŁA MichałRydułtowska Akademia Aktywnego Seniora
41
-
0
DNS
ŁYSIAK PiotrMasters Korona Kraków
45
-
0
DNS
SZYDŁO KonradKlub Pływacki Masters Krosno
32
-
0
DNS
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoNabaiji Team Decathlon
25
-
0
DNS
KRZAK Krzysztofniezrzeszony KK
44
-
0
DNS
JANCZYK TomaszKs Rekin Świebodzice
26
-
0
DNS
ZABAWA SzymonSwimming Masters Team Szczecin
22
-
0

Konkurencja 26, 200m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
LANDSMANNOVÁ ŠárkaNeptun Masters Praha
43
2:15.37
871
2.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
2:13.36
814
3.
SERBIN MałgorzataMKP Szczecin
52
2:30.08
698
4.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
2:27.47
686
5.
MICHALIK DominikaMasters Białystok
39
2:25.40
650
6.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
2:30.05
565
7.
SZWARC AlicjaTarnowskie Termy
26
2:31.00
561
8.
ZIELIŃSKA DominikaSwimming Masters Team Szczecin
38
2:34.11
546
9.
TITOVA IrinaPregel
57
2:47.11
542
10.
GŁOWIAK Annaniezrzeszony GA
48
2:39.61
541
11.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAquasfera Masters Olsztyn
51
2:45.14
524
12.
WEBER JadwigaMKP Szczecin
60
2:56.98
510
13.
MACIERZEWSKA AgnieszkaMasters Korona Kraków
58
2:51.55
501
14.
STĘPIEŃ EwaUTW 'Masters' Zgierz
56
2:51.63
500
15.
OSMALA RenataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
2:43.91
490
16.
SZWAGIEL Katarzynaniezrzeszona SK
42
2:46.61
467
17.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
2:50.09
439
18.
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
2:51.24
430
19.
MATLAK EwaWarsaw Masters Team
34
2:44.48
428
20.
OLSZEWSKA EdytaWarsaw Masters Team
54
2:56.80
427
21.
DAVYDOVA NadezdaPregel
50
2:57.17
424
22.
OWCZARZAK PaulaWarta Poznań
29
2:51.27
384
23.
SZKUDLARZ IlonaMasters Oświęcim
52
3:03.56
381
24.
HEBEL AleksandraKs Rekin Świebodzice
31
2:51.72
376
25.
WACH MałgorzataMasters Wisła Kraków
45
3:01.59
367
26.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
3:25.30
354
27.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
3:05.35
345
28.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
3:15.61
338
29.
ROSTKOWSKA-KACZMAREK AnnaSTART Poznań
38
3:05.09
315
30.
DĄBROWSKA AnnaKlub Sportowy MAKO
31
3:09.67
279
31.
PIECHURA MałgorzataK.S.niezrzeszeni.pl
45
3:29.51
239
32.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
3:49.74
233
33.
ROMAŃSKA AlicjaMasters Korona Kraków
43
3:33.49
222
34.
KARAŚ KarolinaUKP Jedynka Elbląg
31
3:29.57
207
35.
LIPNIARSKA-SKUBIS BarbaraUnia Oświęcim Masters
66
4:17.32
180
36.
BEDNARCZYK IwonaMasters Wisła Kraków
61
4:11.03
179
37.
TOMCZYK ElzbietaTma Barracuda Kalisz
34
3:44.53
168
38.
SZEMBERG AnnaWarsaw Masters Team
69
4:26.02
162
39.
SASIN DominikaNabaiji Team Decathlon
24
2:17.62
0