Nr  1. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  4. Chłopców, 800m dowolny  Sprawdzian 12 lat
Nr  5. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  7. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  8. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  9. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  10. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  11. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  12. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  19. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  20. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  21. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  22. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  23. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  24. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  25. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  26. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  27. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  28. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  29. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  30. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  31. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  32. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  34. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  35. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  36. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  37. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  38. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  39. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  41. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open


Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu, Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat
Poznań, 10- - 11-11-2018


Konkurencja 1
2018-11-10 - 9:30
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan4:29.94655
50m:
100m:
30.02
1:04.14
30.02
34.12
150m:
200m:
1:39.05
2:13.66
34.91
34.61
250m:
300m:
2:48.33
3:22.81
34.67
34.48
350m:
400m:
3:57.19
4:29.94
34.38
32.75
2.BŁAJET Oliwia S P00K.S.Warta Poznan4:36.50610
50m:
100m:
32.02
1:06.91
32.02
34.89
150m:
200m:
1:42.12
2:17.35
35.21
35.23
250m:
300m:
2:52.43
3:27.42
35.08
34.99
350m:
400m:
4:02.55
4:36.50
35.13
33.95
3.KRZYSZTOFIAK Iga03K.S.Warta Poznan4:36.59609
50m:
100m:
31.76
1:06.62
31.76
34.86
150m:
200m:
1:42.33
2:17.79
35.71
35.46
250m:
300m:
2:52.88
3:28.25
35.09
35.37
350m:
400m:
4:03.45
4:36.59
35.20
33.14
4.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź4:55.98497
50m:
100m:
33.74
1:10.78
33.74
37.04
150m:
200m:
1:48.14
2:26.01
37.36
37.87
250m:
300m:
3:03.56
3:41.36
37.55
37.80
350m:
400m:
4:19.59
4:55.98
38.23
36.39
5.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal Leszno5:01.23471
50m:
100m:
33.75
1:10.79
33.75
37.04
150m:
200m:
1:49.20
2:27.96
38.41
38.76
250m:
300m:
3:06.65
3:45.93
38.69
39.28
350m:
400m:
4:24.45
5:01.23
38.52
36.78
6.ŁAKOMIAK Julia03Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:01.71469
50m:
100m:
33.95
1:10.68
33.95
36.73
150m:
200m:
1:48.58
2:26.58
37.90
38.00
250m:
300m:
3:05.35
3:44.18
38.77
38.83
350m:
400m:
4:23.11
5:01.71
38.93
38.60
7.KUBCZYK Gabriela04Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:01.94468
50m:
100m:
34.04
1:11.75
34.04
37.71
150m:
200m:
1:50.08
2:29.22
38.33
39.14
250m:
300m:
3:08.25
3:46.80
39.03
38.55
350m:
400m:
4:25.52
5:01.94
38.72
36.42
8.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan5:07.88441
50m:
100m:
34.66
1:13.43
34.66
38.77
150m:
200m:
1:53.81
2:33.21
40.38
39.40
250m:
300m:
3:12.68
3:52.55
39.47
39.87
350m:
400m:
4:29.20
5:07.88
36.65
38.68
9.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal Leszno5:08.57439
50m:
100m:
33.84
1:11.40
33.84
37.56
150m:
200m:
1:50.69
2:29.54
39.29
38.85
250m:
300m:
3:09.70
3:49.56
40.16
39.86
350m:
400m:
4:30.07
5:08.57
40.51
38.50
10.WIŚNIEWSKA Aleksandra05MKP Astromal Leszno5:12.75421
50m:
100m:
33.80
1:11.33
33.80
37.53
150m:
200m:
1:51.70
2:32.26
40.37
40.56
250m:
300m:
3:13.33
3:54.61
41.07
41.28
350m:
400m:
4:36.19
5:12.75
41.58
36.56
11.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź5:13.09420
50m:
100m:
34.31
1:11.94
34.31
37.63
150m:
200m:
1:51.27
2:31.06
39.33
39.79
250m:
300m:
3:11.24
3:51.91
40.18
40.67
350m:
400m:
4:33.70
5:13.09
41.79
39.39
12.ZARZECZNA Olga05KS Posnania Poznań5:13.11420
50m:
100m:
36.12
1:15.01
36.12
38.89
150m:
200m:
1:54.94
2:34.85
39.93
39.91
250m:
300m:
3:15.26
3:55.08
40.41
39.82
350m:
400m:
4:34.56
5:13.11
39.48
38.55
13.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań5:18.65398
50m:
100m:
36.34
1:18.06
36.34
41.72
150m:
200m:
1:59.03
2:40.19
40.97
41.16
250m:
300m:
3:20.68
4:01.67
40.49
40.99
350m:
400m:
4:41.21
5:18.65
39.54
37.44
14.KAPITAN Karolina03Uks Jedynka Kórnik5:21.36388
50m:
100m:
35.43
1:14.98
35.43
39.55
150m:
200m:
1:55.98
2:37.60
41.00
41.62
250m:
300m:
3:18.84
3:59.84
41.24
41.00
350m:
400m:
4:41.66
5:21.36
41.82
39.70
15.MATECKA Sandra04Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:21.40388
50m:
100m:
35.59
1:15.08
35.59
39.49
150m:
200m:
1:56.70
2:38.34
41.62
41.64
250m:
300m:
3:20.12
4:01.42
41.78
41.30
350m:
400m:
4:42.12
5:21.40
40.70
39.28
16.RYBAK Maja07K.S.Warta Poznan5:26.03372
50m:
100m:
36.29
1:17.53
36.29
41.24
150m:
200m:
1:59.22
2:40.75
41.69
41.53
250m:
300m:
3:22.06
4:03.66
41.31
41.60
350m:
400m:
4:44.94
5:26.03
41.28
41.09
17.DOMŻOL Zofia05Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:26.63370
50m:
100m:
36.62
1:17.03
36.62
40.41
150m:
200m:
1:58.86
2:40.96
41.83
42.10
250m:
300m:
3:22.58
4:04.66
41.62
42.08
350m:
400m:
4:46.23
5:26.63
41.57
40.40
18.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal Leszno5:34.58344
50m:
100m:
38.35
1:20.16
38.35
41.81
150m:
200m:
2:02.56
2:45.53
42.40
42.97
250m:
300m:
3:28.20
4:10.68
42.67
42.48
350m:
400m:
4:53.72
5:34.58
43.04
40.86
19.BRDĘK Patrycja05KS Posnania Poznań5:36.56338
50m:
100m:
36.22
1:18.28
36.22
42.06
150m:
200m:
2:01.36
2:44.17
43.08
42.81
250m:
300m:
3:27.45
4:10.47
43.28
43.02
350m:
400m:
4:53.37
5:36.56
42.90
43.19
20.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:39.58329
50m:
100m:
36.62
1:18.33
36.62
41.71
150m:
200m:
2:01.18
2:45.49
42.85
44.31
250m:
300m:
3:30.25
4:13.91
44.76
43.66
350m:
400m:
4:57.01
5:39.58
43.10
42.57
21.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan5:45.14313
50m:
100m:
37.82
1:19.97
37.82
42.15
150m:
200m:
2:04.11
2:48.14
44.14
44.03
250m:
300m:
3:32.26
4:16.93
44.12
44.67
350m:
400m:
5:01.73
5:45.14
44.80
43.41
22.GULCZYŃSKA Natalia07UKS CITYZEN Poznań5:48.42304
50m:
100m:
37.12
1:19.60
37.12
42.48
150m:
200m:
2:04.05
2:48.74
44.45
44.69
250m:
300m:
3:34.24
4:19.15
45.50
44.91
350m:
400m:
5:03.75
5:48.42
44.60
44.67
23.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań5:58.83279
50m:
100m:
39.47
1:22.05
39.47
42.58
150m:
200m:
2:07.06
2:52.06
45.01
45.00
250m:
300m:
3:38.99
4:26.11
46.93
47.12
350m:
400m:
5:13.15
5:58.83
47.04
45.68
24.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań6:01.40273
50m:
100m:
40.41
1:26.12
40.41
45.71
150m:
200m:
2:12.57
2:58.93
46.45
46.36
250m:
300m:
3:45.92
4:33.57
46.99
47.65
350m:
400m:
5:18.76
6:01.40
45.19
42.64
25.ŻYCKA Weronika07K.S.Warta Poznan6:01.91272
50m:
100m:
38.58
1:22.56
38.58
43.98
150m:
200m:
2:08.74
2:55.69
46.18
46.95
250m:
300m:
3:43.06
4:29.45
47.37
46.39
350m:
400m:
5:16.37
6:01.91
46.92
45.54
26.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin6:18.91237
50m:
100m:
41.19
1:28.46
41.19
47.27
150m:
200m:
2:17.43
3:05.95
48.97
48.52
250m:
300m:
3:54.10
4:42.83
48.15
48.73
350m:
400m:
5:31.34
6:18.91
48.51
47.57
27.RUMINIECKA Maja07UKS CITYZEN Poznań6:21.84231
50m:
100m:
39.29
1:25.23
39.29
45.94
150m:
200m:
2:14.41
3:03.79
49.18
49.38
250m:
300m:
3:54.86
4:44.96
51.07
50.10
350m:
400m:
5:35.20
6:21.84
50.24
46.64
28.MROZOWSKA Oliwia05MKP Astromal Leszno6:23.67228
50m:
100m:
44.24
1:33.26
44.24
49.02
150m:
200m:
2:24.42
3:14.81
51.16
50.39
250m:
300m:
4:04.23
4:54.82
49.42
50.59
350m:
400m:
5:41.22
6:23.67
46.40
42.45
29.LITWIŃSKA Margareta05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:29.83217
50m:
100m:
40.02
1:26.56
40.02
46.54
150m:
200m:
2:16.45
3:07.06
49.89
50.61
250m:
300m:
3:58.50
4:50.55
51.44
52.05
350m:
400m:
5:42.30
6:29.83
51.75
47.53
30.JUSZCZAK Gabriela07Kks Włókniarz 1925 Kalisz6:30.08217
50m:
100m:
39.86
1:27.25
39.86
47.39
150m:
200m:
2:16.46
3:06.58
49.21
50.12
250m:
300m:
4:48.46
5:40.50
1:41.88
52.04
350m:
400m:

6:30.08
31.CIĄŻYŃSKA Amelie07UKS CITYZEN Poznań6:38.66203
50m:
100m:
43.48
1:34.05
43.48
50.57
150m:
200m:
2:26.08
3:18.46
52.03
52.38
250m:
300m:
4:10.19
5:01.69
51.73
51.50
350m:
400m:
5:48.62
6:38.66
46.93
50.04
32.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:40.67200
50m:
100m:
46.92
1:37.53
46.92
50.61
150m:
200m:
2:28.01
3:19.49
50.48
51.48
250m:
300m:
4:10.49
5:02.58
51.00
52.09
350m:
400m:
5:54.01
6:40.67
51.43
46.66
33.NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań6:48.63189
50m:
100m:
43.64
1:34.59
43.64
50.95
150m:
200m:
2:27.16
3:19.63
52.57
52.47
250m:
300m:
4:12.17
5:05.31
52.54
53.14
350m:
400m:
5:58.63
6:48.63
53.32
50.00
34.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz6:51.38185
50m:
100m:
45.03
1:36.55
45.03
51.52
150m:
200m:
2:28.97
3:20.29
52.42
51.32
250m:
300m:
4:09.97
5:02.16
49.68
52.19
350m:
400m:
5:56.68
6:51.38
54.52
54.70
35.WASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań7:08.99163
50m:
100m:
45.34
1:37.42
45.34
52.08
150m:
200m:
2:32.00
3:25.89
54.58
53.89
250m:
300m:
4:18.66
5:13.75
52.77
55.09
350m:
400m:
6:07.98
7:08.99
54.23
1:01.01
36.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań7:13.26158
50m:
100m:
42.99
1:35.30
42.99
52.31
150m:
200m:
2:31.10
3:28.99
55.80
57.89
250m:
300m:
4:25.90
5:23.57
56.91
57.67
350m:
400m:
6:20.33
7:13.26
56.76
52.93
37.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029157:14.64157
50m:
100m:
47.98
1:40.86
47.98
52.88
150m:
200m:
3:33.15
6:26.79
1:52.29
2:53.64
250m:
300m:
7:14.8348.04350m:
400m:

7:14.64
38.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań7:14.74156
50m:
100m:
47.90
1:41.95
47.90
54.05
150m:
200m:
2:39.35
4:36.29
57.40
1:56.94
250m:
300m:
5:33.01
6:28.11
56.72
55.10
350m:
400m:
7:28.96
7:14.74
1:00.85
39.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań7:19.30152
50m:
100m:
49.08
1:46.49
49.08
57.41
150m:
200m:
2:44.30
3:41.60
57.81
57.30
250m:
300m:
4:37.24
5:33.63
55.64
56.39
350m:
400m:
6:28.26
7:19.30
54.63
51.04
40.KOŁODZIEJCZAK Anastazja07UKS CITYZEN Poznań7:46.06127
50m:
100m:
47.11
1:43.27
47.11
56.16
150m:
200m:
2:44.16
3:44.45
1:00.89
1:00.29
250m:
300m:
4:43.68
5:46.64
59.23
1:02.96
350m:
400m:
6:48.16
7:46.06
1:01.52
57.90
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWSUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań

14 - 16 lat

1.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan4:29.94655
50m:
100m:
30.02
1:04.14
30.02
34.12
150m:
200m:
1:39.05
2:13.66
34.91
34.61
250m:
300m:
2:48.33
3:22.81
34.67
34.48
350m:
400m:
3:57.19
4:29.94
34.38
32.75
2.KRZYSZTOFIAK Iga03K.S.Warta Poznan4:36.59609
50m:
100m:
31.76
1:06.62
31.76
34.86
150m:
200m:
1:42.33
2:17.79
35.71
35.46
250m:
300m:
2:52.88
3:28.25
35.09
35.37
350m:
400m:
4:03.45
4:36.59
35.20
33.14
3.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal Leszno5:01.23471
50m:
100m:
33.75
1:10.79
33.75
37.04
150m:
200m:
1:49.20
2:27.96
38.41
38.76
250m:
300m:
3:06.65
3:45.93
38.69
39.28
350m:
400m:
4:24.45
5:01.23
38.52
36.78
4.ŁAKOMIAK Julia03Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:01.71469
50m:
100m:
33.95
1:10.68
33.95
36.73
150m:
200m:
1:48.58
2:26.58
37.90
38.00
250m:
300m:
3:05.35
3:44.18
38.77
38.83
350m:
400m:
4:23.11
5:01.71
38.93
38.60
5.KUBCZYK Gabriela04Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:01.94468
50m:
100m:
34.04
1:11.75
34.04
37.71
150m:
200m:
1:50.08
2:29.22
38.33
39.14
250m:
300m:
3:08.25
3:46.80
39.03
38.55
350m:
400m:
4:25.52
5:01.94
38.72
36.42
6.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal Leszno5:08.57439
50m:
100m:
33.84
1:11.40
33.84
37.56
150m:
200m:
1:50.69
2:29.54
39.29
38.85
250m:
300m:
3:09.70
3:49.56
40.16
39.86
350m:
400m:
4:30.07
5:08.57
40.51
38.50
7.KAPITAN Karolina03Uks Jedynka Kórnik5:21.36388
50m:
100m:
35.43
1:14.98
35.43
39.55
150m:
200m:
1:55.98
2:37.60
41.00
41.62
250m:
300m:
3:18.84
3:59.84
41.24
41.00
350m:
400m:
4:41.66
5:21.36
41.82
39.70
8.MATECKA Sandra04Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:21.40388
50m:
100m:
35.59
1:15.08
35.59
39.49
150m:
200m:
1:56.70
2:38.34
41.62
41.64
250m:
300m:
3:20.12
4:01.42
41.78
41.30
350m:
400m:
4:42.12
5:21.40
40.70
39.28
9.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal Leszno5:34.58344
50m:
100m:
38.35
1:20.16
38.35
41.81
150m:
200m:
2:02.56
2:45.53
42.40
42.97
250m:
300m:
3:28.20
4:10.68
42.67
42.48
350m:
400m:
4:53.72
5:34.58
43.04
40.86

11 - 13 lat

1.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź4:55.98497
50m:
100m:
33.74
1:10.78
33.74
37.04
150m:
200m:
1:48.14
2:26.01
37.36
37.87
250m:
300m:
3:03.56
3:41.36
37.55
37.80
350m:
400m:
4:19.59
4:55.98
38.23
36.39
2.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan5:07.88441
50m:
100m:
34.66
1:13.43
34.66
38.77
150m:
200m:
1:53.81
2:33.21
40.38
39.40
250m:
300m:
3:12.68
3:52.55
39.47
39.87
350m:
400m:
4:29.20
5:07.88
36.65
38.68
3.WIŚNIEWSKA Aleksandra05MKP Astromal Leszno5:12.75421
50m:
100m:
33.80
1:11.33
33.80
37.53
150m:
200m:
1:51.70
2:32.26
40.37
40.56
250m:
300m:
3:13.33
3:54.61
41.07
41.28
350m:
400m:
4:36.19
5:12.75
41.58
36.56
4.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź5:13.09420
50m:
100m:
34.31
1:11.94
34.31
37.63
150m:
200m:
1:51.27
2:31.06
39.33
39.79
250m:
300m:
3:11.24
3:51.91
40.18
40.67
350m:
400m:
4:33.70
5:13.09
41.79
39.39
5.ZARZECZNA Olga05KS Posnania Poznań5:13.11420
50m:
100m:
36.12
1:15.01
36.12
38.89
150m:
200m:
1:54.94
2:34.85
39.93
39.91
250m:
300m:
3:15.26
3:55.08
40.41
39.82
350m:
400m:
4:34.56
5:13.11
39.48
38.55
6.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań5:18.65398
50m:
100m:
36.34
1:18.06
36.34
41.72
150m:
200m:
1:59.03
2:40.19
40.97
41.16
250m:
300m:
3:20.68
4:01.67
40.49
40.99
350m:
400m:
4:41.21
5:18.65
39.54
37.44
7.RYBAK Maja07K.S.Warta Poznan5:26.03372
50m:
100m:
36.29
1:17.53
36.29
41.24
150m:
200m:
1:59.22
2:40.75
41.69
41.53
250m:
300m:
3:22.06
4:03.66
41.31
41.60
350m:
400m:
4:44.94
5:26.03
41.28
41.09
8.DOMŻOL Zofia05Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:26.63370
50m:
100m:
36.62
1:17.03
36.62
40.41
150m:
200m:
1:58.86
2:40.96
41.83
42.10
250m:
300m:
3:22.58
4:04.66
41.62
42.08
350m:
400m:
4:46.23
5:26.63
41.57
40.40
9.BRDĘK Patrycja05KS Posnania Poznań5:36.56338
50m:
100m:
36.22
1:18.28
36.22
42.06
150m:
200m:
2:01.36
2:44.17
43.08
42.81
250m:
300m:
3:27.45
4:10.47
43.28
43.02
350m:
400m:
4:53.37
5:36.56
42.90
43.19
10.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz5:39.58329
50m:
100m:
36.62
1:18.33
36.62
41.71
150m:
200m:
2:01.18
2:45.49
42.85
44.31
250m:
300m:
3:30.25
4:13.91
44.76
43.66
350m:
400m:
4:57.01
5:39.58
43.10
42.57
11.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan5:45.14313
50m:
100m:
37.82
1:19.97
37.82
42.15
150m:
200m:
2:04.11
2:48.14
44.14
44.03
250m:
300m:
3:32.26
4:16.93
44.12
44.67
350m:
400m:
5:01.73
5:45.14
44.80
43.41
12.GULCZYŃSKA Natalia07UKS CITYZEN Poznań5:48.42304
50m:
100m:
37.12
1:19.60
37.12
42.48
150m:
200m:
2:04.05
2:48.74
44.45
44.69
250m:
300m:
3:34.24
4:19.15
45.50
44.91
350m:
400m:
5:03.75
5:48.42
44.60
44.67
13.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań5:58.83279
50m:
100m:
39.47
1:22.05
39.47
42.58
150m:
200m:
2:07.06
2:52.06
45.01
45.00
250m:
300m:
3:38.99
4:26.11
46.93
47.12
350m:
400m:
5:13.15
5:58.83
47.04
45.68
14.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań6:01.40273
50m:
100m:
40.41
1:26.12
40.41
45.71
150m:
200m:
2:12.57
2:58.93
46.45
46.36
250m:
300m:
3:45.92
4:33.57
46.99
47.65
350m:
400m:
5:18.76
6:01.40
45.19
42.64
15.ŻYCKA Weronika07K.S.Warta Poznan6:01.91272
50m:
100m:
38.58
1:22.56
38.58
43.98
150m:
200m:
2:08.74
2:55.69
46.18
46.95
250m:
300m:
3:43.06
4:29.45
47.37
46.39
350m:
400m:
5:16.37
6:01.91
46.92
45.54
16.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin6:18.91237
50m:
100m:
41.19
1:28.46
41.19
47.27
150m:
200m:
2:17.43
3:05.95
48.97
48.52
250m:
300m:
3:54.10
4:42.83
48.15
48.73
350m:
400m:
5:31.34
6:18.91
48.51
47.57
17.RUMINIECKA Maja07UKS CITYZEN Poznań6:21.84231
50m:
100m:
39.29
1:25.23
39.29
45.94
150m:
200m:
2:14.41
3:03.79
49.18
49.38
250m:
300m:
3:54.86
4:44.96
51.07
50.10
350m:
400m:
5:35.20
6:21.84
50.24
46.64
18.MROZOWSKA Oliwia05MKP Astromal Leszno6:23.67228
50m:
100m:
44.24
1:33.26
44.24
49.02
150m:
200m:
2:24.42
3:14.81
51.16
50.39
250m:
300m:
4:04.23
4:54.82
49.42
50.59
350m:
400m:
5:41.22
6:23.67
46.40
42.45
19.LITWIŃSKA Margareta05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:29.83217
50m:
100m:
40.02
1:26.56
40.02
46.54
150m:
200m:
2:16.45
3:07.06
49.89
50.61
250m:
300m:
3:58.50
4:50.55
51.44
52.05
350m:
400m:
5:42.30
6:29.83
51.75
47.53
20.JUSZCZAK Gabriela07Kks Włókniarz 1925 Kalisz6:30.08217
50m:
100m:
39.86
1:27.25
39.86
47.39
150m:
200m:
2:16.46
3:06.58
49.21
50.12
250m:
300m:
4:48.46
5:40.50
1:41.88
52.04
350m:
400m:

6:30.08
21.CIĄŻYŃSKA Amelie07UKS CITYZEN Poznań6:38.66203
50m:
100m:
43.48
1:34.05
43.48
50.57
150m:
200m:
2:26.08
3:18.46
52.03
52.38
250m:
300m:
4:10.19
5:01.69
51.73
51.50
350m:
400m:
5:48.62
6:38.66
46.93
50.04
22.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:40.67200
50m:
100m:
46.92
1:37.53
46.92
50.61
150m:
200m:
2:28.01
3:19.49
50.48
51.48
250m:
300m:
4:10.49
5:02.58
51.00
52.09
350m:
400m:
5:54.01
6:40.67
51.43
46.66
23.NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań6:48.63189
50m:
100m:
43.64
1:34.59
43.64
50.95
150m:
200m:
2:27.16
3:19.63
52.57
52.47
250m:
300m:
4:12.17
5:05.31
52.54
53.14
350m:
400m:
5:58.63
6:48.63
53.32
50.00
24.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz6:51.38185
50m:
100m:
45.03
1:36.55
45.03
51.52
150m:
200m:
2:28.97
3:20.29
52.42
51.32
250m:
300m:
4:09.97
5:02.16
49.68
52.19
350m:
400m:
5:56.68
6:51.38
54.52
54.70
25.WASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań7:08.99163
50m:
100m:
45.34
1:37.42
45.34
52.08
150m:
200m:
2:32.00
3:25.89
54.58
53.89
250m:
300m:
4:18.66
5:13.75
52.77
55.09
350m:
400m:
6:07.98
7:08.99
54.23
1:01.01
26.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań7:13.26158
50m:
100m:
42.99
1:35.30
42.99
52.31
150m:
200m:
2:31.10
3:28.99
55.80
57.89
250m:
300m:
4:25.90
5:23.57
56.91
57.67
350m:
400m:
6:20.33
7:13.26
56.76
52.93
27.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029157:14.64157
50m:
100m:
47.98
1:40.86
47.98
52.88
150m:
200m:
3:33.15
6:26.79
1:52.29
2:53.64
250m:
300m:
7:14.8348.04350m:
400m:

7:14.64
28.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań7:14.74156
50m:
100m:
47.90
1:41.95
47.90
54.05
150m:
200m:
2:39.35
4:36.29
57.40
1:56.94
250m:
300m:
5:33.01
6:28.11
56.72
55.10
350m:
400m:
7:28.96
7:14.74
1:00.85
29.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań7:19.30152
50m:
100m:
49.08
1:46.49
49.08
57.41
150m:
200m:
2:44.30
3:41.60
57.81
57.30
250m:
300m:
4:37.24
5:33.63
55.64
56.39
350m:
400m:
6:28.26
7:19.30
54.63
51.04
30.KOŁODZIEJCZAK Anastazja07UKS CITYZEN Poznań7:46.06127
50m:
100m:
47.11
1:43.27
47.11
56.16
150m:
200m:
2:44.16
3:44.45
1:00.89
1:00.29
250m:
300m:
4:43.68
5:46.64
59.23
1:02.96
350m:
400m:
6:48.16
7:46.06
1:01.52
57.90
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWSUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań

Sprawdzian 11 lat

1.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan5:07.88441
50m:
100m:
34.66
1:13.43
34.66
38.77
150m:
200m:
1:53.81
2:33.21
40.38
39.40
250m:
300m:
3:12.68
3:52.55
39.47
39.87
350m:
400m:
4:29.20
5:07.88
36.65
38.68
2.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań5:18.65398
50m:
100m:
36.34
1:18.06
36.34
41.72
150m:
200m:
1:59.03
2:40.19
40.97
41.16
250m:
300m:
3:20.68
4:01.67
40.49
40.99
350m:
400m:
4:41.21
5:18.65
39.54
37.44
3.RYBAK Maja07K.S.Warta Poznan5:26.03372
50m:
100m:
36.29
1:17.53
36.29
41.24
150m:
200m:
1:59.22
2:40.75
41.69
41.53
250m:
300m:
3:22.06
4:03.66
41.31
41.60
350m:
400m:
4:44.94
5:26.03
41.28
41.09
4.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan5:45.14313
50m:
100m:
37.82
1:19.97
37.82
42.15
150m:
200m:
2:04.11
2:48.14
44.14
44.03
250m:
300m:
3:32.26
4:16.93
44.12
44.67
350m:
400m:
5:01.73
5:45.14
44.80
43.41
5.GULCZYŃSKA Natalia07UKS CITYZEN Poznań5:48.42304
50m:
100m:
37.12
1:19.60
37.12
42.48
150m:
200m:
2:04.05
2:48.74
44.45
44.69
250m:
300m:
3:34.24
4:19.15
45.50
44.91
350m:
400m:
5:03.75
5:48.42
44.60
44.67
6.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań5:58.83279
50m:
100m:
39.47
1:22.05
39.47
42.58
150m:
200m:
2:07.06
2:52.06
45.01
45.00
250m:
300m:
3:38.99
4:26.11
46.93
47.12
350m:
400m:
5:13.15
5:58.83
47.04
45.68
7.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań6:01.40273
50m:
100m:
40.41
1:26.12
40.41
45.71
150m:
200m:
2:12.57
2:58.93
46.45
46.36
250m:
300m:
3:45.92
4:33.57
46.99
47.65
350m:
400m:
5:18.76
6:01.40
45.19
42.64
8.ŻYCKA Weronika07K.S.Warta Poznan6:01.91272
50m:
100m:
38.58
1:22.56
38.58
43.98
150m:
200m:
2:08.74
2:55.69
46.18
46.95
250m:
300m:
3:43.06
4:29.45
47.37
46.39
350m:
400m:
5:16.37
6:01.91
46.92
45.54
9.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin6:18.91237
50m:
100m:
41.19
1:28.46
41.19
47.27
150m:
200m:
2:17.43
3:05.95
48.97
48.52
250m:
300m:
3:54.10
4:42.83
48.15
48.73
350m:
400m:
5:31.34
6:18.91
48.51
47.57
10.RUMINIECKA Maja07UKS CITYZEN Poznań6:21.84231
50m:
100m:
39.29
1:25.23
39.29
45.94
150m:
200m:
2:14.41
3:03.79
49.18
49.38
250m:
300m:
3:54.86
4:44.96
51.07
50.10
350m:
400m:
5:35.20
6:21.84
50.24
46.64
11.JUSZCZAK Gabriela07Kks Włókniarz 1925 Kalisz6:30.08217
50m:
100m:
39.86
1:27.25
39.86
47.39
150m:
200m:
2:16.46
3:06.58
49.21
50.12
250m:
300m:
4:48.46
5:40.50
1:41.88
52.04
350m:
400m:

6:30.08
12.CIĄŻYŃSKA Amelie07UKS CITYZEN Poznań6:38.66203
50m:
100m:
43.48
1:34.05
43.48
50.57
150m:
200m:
2:26.08
3:18.46
52.03
52.38
250m:
300m:
4:10.19
5:01.69
51.73
51.50
350m:
400m:
5:48.62
6:38.66
46.93
50.04
13.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:40.67200
50m:
100m:
46.92
1:37.53
46.92
50.61
150m:
200m:
2:28.01
3:19.49
50.48
51.48
250m:
300m:
4:10.49
5:02.58
51.00
52.09
350m:
400m:
5:54.01
6:40.67
51.43
46.66
14.NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań6:48.63189
50m:
100m:
43.64
1:34.59
43.64
50.95
150m:
200m:
2:27.16
3:19.63
52.57
52.47
250m:
300m:
4:12.17
5:05.31
52.54
53.14
350m:
400m:
5:58.63
6:48.63
53.32
50.00
15.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz6:51.38185
50m:
100m:
45.03
1:36.55
45.03
51.52
150m:
200m:
2:28.97
3:20.29
52.42
51.32
250m:
300m:
4:09.97
5:02.16
49.68
52.19
350m:
400m:
5:56.68
6:51.38
54.52
54.70
16.WASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań7:08.99163
50m:
100m:
45.34
1:37.42
45.34
52.08
150m:
200m:
2:32.00
3:25.89
54.58
53.89
250m:
300m:
4:18.66
5:13.75
52.77
55.09
350m:
400m:
6:07.98
7:08.99
54.23
1:01.01
17.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań7:13.26158
50m:
100m:
42.99
1:35.30
42.99
52.31
150m:
200m:
2:31.10
3:28.99
55.80
57.89
250m:
300m:
4:25.90
5:23.57
56.91
57.67
350m:
400m:
6:20.33
7:13.26
56.76
52.93
18.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029157:14.64157
50m:
100m:
47.98
1:40.86
47.98
52.88
150m:
200m:
3:33.15
6:26.79
1:52.29
2:53.64
250m:
300m:
7:14.8348.04350m:
400m:

7:14.64
19.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań7:14.74156
50m:
100m:
47.90
1:41.95
47.90
54.05
150m:
200m:
2:39.35
4:36.29
57.40
1:56.94
250m:
300m:
5:33.01
6:28.11
56.72
55.10
350m:
400m:
7:28.96
7:14.74
1:00.85
20.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań7:19.30152
50m:
100m:
49.08
1:46.49
49.08
57.41
150m:
200m:
2:44.30
3:41.60
57.81
57.30
250m:
300m:
4:37.24
5:33.63
55.64
56.39
350m:
400m:
6:28.26
7:19.30
54.63
51.04
21.KOŁODZIEJCZAK Anastazja07UKS CITYZEN Poznań7:46.06127
50m:
100m:
47.11
1:43.27
47.11
56.16
150m:
200m:
2:44.16
3:44.45
1:00.89
1:00.29
250m:
300m:
4:43.68
5:46.64
59.23
1:02.96
350m:
400m:
6:48.16
7:46.06
1:01.52
57.90
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-11-10 - 10:06
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.OSSES Arkadiusz95K.S.Warta Poznan4:03.68660
50m:
100m:
28.91
59.61
28.91
30.70
150m:
200m:
1:30.01
2:00.67
30.40
30.66
250m:
300m:
2:31.62
3:02.32
30.95
30.70
350m:
400m:
3:33.15
4:03.68
30.83
30.53
2.WIATR Wojciech S P01K.S.Warta Poznan4:15.54573
50m:
100m:
29.41
1:01.43
29.41
32.02
150m:
200m:
1:33.79
2:06.75
32.36
32.96
250m:
300m:
2:39.82
3:12.49
33.07
32.67
350m:
400m:
3:44.73
4:15.54
32.24
30.81
3.RATAJCZAK Mateusz S P01KS Posnania Poznań4:15.81571
50m:
100m:
30.03
1:02.59
30.03
32.56
150m:
200m:
1:35.12
2:08.19
32.53
33.07
250m:
300m:
2:40.27
3:12.42
32.08
32.15
350m:
400m:
3:45.13
4:15.81
32.71
30.68
4.PRUS Mateusz00MKP Astromal Leszno4:15.93570
50m:
100m:
29.54
1:01.63
29.54
32.09
150m:
200m:
1:33.93
2:06.58
32.30
32.65
250m:
300m:
2:39.50
3:12.46
32.92
32.96
350m:
400m:
3:45.23
4:15.93
32.77
30.70
5.DUDEK Kacper S P02K.S.Warta Poznan4:16.10569
50m:
100m:
29.16
1:01.71
29.16
32.55
150m:
200m:
1:34.91
2:07.99
33.20
33.08
250m:
300m:
2:40.89
3:13.68
32.90
32.79
350m:
400m:
3:45.85
4:16.10
32.17
30.25
6.WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan4:21.97531
50m:
100m:
28.98
1:00.66
28.98
31.68
150m:
200m:
1:33.20
2:06.48
32.54
33.28
250m:
300m:
2:40.32
3:14.53
33.84
34.21
350m:
400m:
3:48.26
4:21.97
33.73
33.71
7.WIELGUS Kacper Sp01KS Posnania Poznań4:22.40529
50m:
100m:
29.67
1:02.49
29.67
32.82
150m:
200m:
1:35.70
2:09.03
33.21
33.33
250m:
300m:
2:42.65
3:16.55
33.62
33.90
350m:
400m:
3:50.18
4:22.40
33.63
32.22
8.KOSTYK Teodor00KS Posnania Poznań4:23.04525
50m:
100m:
29.81
1:02.36
29.81
32.55
150m:
200m:
1:35.45
2:09.04
33.09
33.59
250m:
300m:
2:42.06
3:15.53
33.02
33.47
350m:
400m:

4:23.04
9.ZIELIŃSKI Patryk S P02KS Posnania Poznań4:23.67521
50m:
100m:
29.16
1:01.89
29.16
32.73
150m:
200m:
1:35.14
2:08.61
33.25
33.47
250m:
300m:
2:41.92
3:15.66
33.31
33.74
350m:
400m:
3:49.21
4:23.67
33.55
34.46
10.SOBIECHOWSKI Filip04Uks Shark Rudna4:24.58516
50m:
100m:
29.29
1:02.22
29.29
32.93
150m:
200m:
1:35.44
2:09.25
33.22
33.81
250m:
300m:
2:43.20
3:17.17
33.95
33.97
350m:
400m:
3:52.00
4:24.58
34.83
32.58
11.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:25.83509
50m:
100m:
29.66
1:02.61
29.66
32.95
150m:
200m:
1:36.32
2:10.10
33.71
33.78
250m:
300m:
2:44.70
3:19.04
34.60
34.34
350m:
400m:
3:52.86
4:25.83
33.82
32.97
12.WOJTKOWIAK Mateusz03K.S.Warta Poznan4:27.45499
50m:
100m:
29.92
1:03.31
29.92
33.39
150m:
200m:
1:37.52
2:11.92
34.21
34.40
250m:
300m:
2:46.38
3:20.82
34.46
34.44
350m:
400m:
3:54.09
4:27.45
33.27
33.36
13.MAKOWSKI Dominik S P03K.S.Warta Poznan4:28.23495
50m:
100m:
30.57
1:03.95
30.57
33.38
150m:
200m:
1:38.12
2:12.50
34.17
34.38
250m:
300m:
2:46.68
3:21.14
34.18
34.46
350m:
400m:
3:55.63
4:28.23
34.49
32.60
14.WYTWER Daniel04Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:28.84492
50m:
100m:
29.54
1:02.74
29.54
33.20
150m:
200m:
1:37.02
2:11.62
34.28
34.60
250m:
300m:
2:46.14
3:20.76
34.52
34.62
350m:
400m:
3:55.74
4:28.84
34.98
33.10
15.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań4:32.88470
50m:
100m:
29.48
1:03.40
29.48
33.92
150m:
200m:
1:38.60
2:14.44
35.20
35.84
250m:
300m:
2:49.84
3:25.35
35.40
35.51
350m:
400m:
4:00.27
4:32.88
34.92
32.61
16.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź4:37.82445
50m:
100m:
31.67
1:06.63
31.67
34.96
150m:
200m:
1:41.70
2:16.78
35.07
35.08
250m:
300m:
2:51.79
3:26.93
35.01
35.14
350m:
400m:
4:02.02
4:37.82
35.09
35.80
17.KRAWCZYK Patryk02Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:42.93422
50m:
100m:
29.95
1:04.35
29.95
34.40
150m:
200m:
1:39.85
2:16.15
35.50
36.30
250m:
300m:
2:52.72
3:29.69
36.57
36.97
350m:
400m:
4:06.60
4:42.93
36.91
36.33
18.PŁAZIAK Szymon03K.S.Warta Poznan4:45.03412
50m:
100m:
30.98
1:04.71
30.98
33.73
150m:
200m:
1:39.90
2:16.18
35.19
36.28
250m:
300m:
2:52.97
3:30.01
36.79
37.04
350m:
400m:
4:07.69
4:45.03
37.68
37.34
19.ANDRZEJEWSKI Jan05K.S.Warta Poznan4:45.63410
50m:
100m:
32.62
1:08.23
32.62
35.61
150m:
200m:
1:44.57
2:21.15
36.34
36.58
250m:
300m:
2:57.55
3:34.13
36.40
36.58
350m:
400m:
4:10.03
4:45.63
35.90
35.60
20.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan4:50.06391
50m:
100m:
32.88
1:09.38
32.88
36.50
150m:
200m:
1:46.17
2:22.43
36.79
36.26
250m:
300m:
2:58.88
3:35.32
36.45
36.44
350m:
400m:
4:12.72
4:50.06
37.40
37.34
21.GIERJATOWICZ Daniel04K.S.Warta Poznan4:53.29379
50m:
100m:
32.04
1:08.12
32.04
36.08
150m:
200m:
1:45.54
2:23.67
37.42
38.13
250m:
300m:
3:01.40
3:39.14
37.73
37.74
350m:
400m:
4:17.67
4:53.29
38.53
35.62
22.GLAPA Filip04K.S.Warta Poznan4:53.48378
50m:
100m:
31.78
1:08.32
31.78
36.54
150m:
200m:
1:45.80
2:23.14
37.48
37.34
250m:
300m:
3:00.95
3:38.65
37.81
37.70
350m:
400m:
4:16.60
4:53.48
37.95
36.88
23.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź4:55.40370
50m:
100m:
32.58
1:09.42
32.58
36.84
150m:
200m:
1:46.89
2:25.61
37.47
38.72
250m:
300m:
3:04.80
3:43.89
39.19
39.09
350m:
400m:
4:21.74
4:55.40
37.85
33.66
24.KOCZOROWSKI Karol05K.S.Warta Poznan4:56.95365
50m:
100m:
32.80
1:09.85
32.80
37.05
150m:
200m:
1:47.89
2:25.50
38.04
37.61
250m:
300m:
3:03.60
3:41.84
38.10
38.24
350m:
400m:
4:19.63
4:56.95
37.79
37.32
25.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan4:57.95361
50m:
100m:
33.34
1:10.07
33.34
36.73
150m:
200m:
1:47.74
2:25.80
37.67
38.06
250m:
300m:
3:03.94
3:42.08
38.14
38.14
350m:
400m:
4:20.54
4:57.95
38.46
37.41
26.KARDOLLIŃSKI Łukasz03Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:58.47359
50m:
100m:
1:07.031:07.03150m:
200m:
2:23.23250m:
300m:
3:42.01
4:21.21

39.20
350m:
400m:

4:58.47
27.WYTWER Cezary02Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:59.76354
50m:
100m:
33.01
1:10.46
33.01
37.45
150m:
200m:
1:48.79
2:27.66
38.33
38.87
250m:
300m:
3:06.28
3:45.59
38.62
39.31
350m:
400m:
4:24.52
4:59.76
38.93
35.24
28.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno5:04.62338
50m:
100m:
32.98
1:10.41
32.98
37.43
150m:
200m:
1:49.60
2:29.16
39.19
39.56
250m:
300m:
3:08.78
3:48.05
39.62
39.27
350m:
400m:
4:26.28
5:04.62
38.23
38.34
29.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin5:06.63331
50m:
100m:
32.73
1:11.52
32.73
38.79
150m:
200m:
1:51.27
2:30.41
39.75
39.14
250m:
300m:
3:10.16
3:50.10
39.75
39.94
350m:
400m:
4:29.71
5:06.63
39.61
36.92
30.WOJTYNIAK Marcel05KS Posnania Poznań5:10.36319
50m:
100m:
34.93
1:14.13
34.93
39.20
150m:
200m:
1:54.27
2:34.23
40.14
39.96
250m:
300m:
3:14.65
3:54.64
40.42
39.99
350m:
400m:
4:33.81
5:10.36
39.17
36.55
31.PAWLAK Jan05KS Posnania Poznań5:10.56319
50m:
100m:
34.71
1:13.78
34.71
39.07
150m:
200m:
1:54.25
2:34.18
40.47
39.93
250m:
300m:
3:14.72
3:53.75
40.54
39.03
350m:
400m:
4:33.10
5:10.56
39.35
37.46
32.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań5:15.22305
50m:
100m:
34.32
1:13.71
34.32
39.39
150m:
200m:
1:54.22
2:35.44
40.51
41.22
250m:
300m:
3:16.35
3:57.16
40.91
40.81
350m:
400m:
4:37.57
5:15.22
40.41
37.65
33.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań5:15.42304
50m:
100m:
35.02
1:14.64
35.02
39.62
150m:
200m:
1:54.91
2:36.37
40.27
41.46
250m:
300m:
3:17.15
3:58.04
40.78
40.89
350m:
400m:
4:38.53
5:15.42
40.49
36.89
34.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań5:15.60304
50m:
100m:
34.29
1:14.87
34.29
40.58
150m:
200m:
1:56.82
2:37.34
41.95
40.52
250m:
300m:
3:18.71
3:59.25
41.37
40.54
350m:
400m:
4:39.20
5:15.60
39.95
36.40
35.BARCZYK Karol07UKS CITYZEN Poznań5:16.29302
50m:
100m:
35.53
1:15.53
35.53
40.00
150m:
200m:
1:56.47
2:37.76
40.94
41.29
250m:
300m:
3:17.74
3:58.48
39.98
40.74
350m:
400m:
4:38.50
5:16.29
40.02
37.79
36.FECHNER Damian05Uks Jedynka Kórnik5:16.90300
50m:
100m:
35.49
1:16.03
35.49
40.54
150m:
200m:
1:57.52
2:38.58
41.49
41.06
250m:
300m:
3:20.16
4:00.76
41.58
40.60
350m:
400m:
4:40.32
5:16.90
39.56
36.58
37.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań5:21.87286
50m:
100m:
35.93
1:16.00
35.93
40.07
150m:
200m:
1:57.47
2:38.83
41.47
41.36
250m:
300m:
3:21.52
4:02.99
42.69
41.47
350m:
400m:
4:43.02
5:21.87
40.03
38.85
38.SOBIECHOWSKI Kajetan06Uks Shark Rudna5:23.33282
50m:
100m:
33.88
1:17.15
33.88
43.27
150m:
200m:
1:59.85
2:41.38
42.70
41.53
250m:
300m:
3:22.01
4:03.16
40.63
41.15
350m:
400m:
4:44.55
5:23.33
41.39
38.78
39.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan5:24.22280
50m:
100m:
36.09
1:16.95
36.09
40.86
150m:
200m:
1:58.68
2:40.54
41.73
41.86
250m:
300m:
3:22.41
4:04.58
41.87
42.17
350m:
400m:
4:46.54
5:24.22
41.96
37.68
40.JAKUBIAK Jakub05MKP Astromal Leszno5:28.67269
50m:
100m:
35.96
1:16.85
35.96
40.89
150m:
200m:
1:58.18
2:40.78
41.33
42.60
250m:
300m:
3:24.30
4:07.72
43.52
43.42
350m:
400m:
4:48.73
5:28.67
41.01
39.94
41.KURPISZ Jędrzej05MKP Astromal Leszno5:31.62262
50m:
100m:
37.84
1:19.12
37.84
41.28
150m:
200m:
2:01.97
2:45.84
42.85
43.87
250m:
300m:
3:27.82
4:08.04
41.98
40.22
350m:
400m:
4:52.10
5:31.62
44.06
39.52
42.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań5:32.51260
50m:
100m:
35.98
1:17.08
35.98
41.10
150m:
200m:
2:01.47
2:45.23
44.39
43.76
250m:
300m:
3:27.49
4:05.97
42.26
38.48
350m:
400m:
4:47.78
5:32.51
41.81
44.73
43.PIETRZAK Michał07UKS CITYZEN Poznań5:37.65248
50m:
100m:
37.20
1:19.68
37.20
42.48
150m:
200m:
2:02.89
2:45.17
43.21
42.28
250m:
300m:
3:28.19
4:09.60
43.02
41.41
350m:
400m:
4:54.46
5:37.65
44.86
43.19
44.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań5:37.90247
50m:
100m:
34.89
1:14.56
34.89
39.67
150m:
200m:
1:56.76
2:39.47
42.20
42.71
250m:
300m:
3:23.96
4:09.11
44.49
45.15
350m:
400m:
4:53.65
5:37.90
44.54
44.25
45.TOMYS Maksymilian05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029155:37.99247
50m:
100m:
35.26
1:15.15
35.26
39.89
150m:
200m:
1:57.50
2:41.35
42.35
43.85
250m:
300m:
3:25.90
4:10.26
44.55
44.36
350m:
400m:
4:53.39
5:37.99
43.13
44.60
46.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan5:40.11243
50m:
100m:
37.03
1:19.63
37.03
42.60
150m:
200m:
2:03.33
2:46.88
43.70
43.55
250m:
300m:
3:30.89
4:15.29
44.01
44.40
350m:
400m:
4:59.31
5:40.11
44.02
40.80
47.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan5:42.37238
50m:
100m:
38.69
1:20.44
38.69
41.75
150m:
200m:
2:03.34
2:46.42
42.90
43.08
250m:
300m:
3:29.82
4:13.56
43.40
43.74
350m:
400m:
4:58.37
5:42.37
44.81
44.00
48.PELEC Łukasz05MKP Astromal Leszno5:42.86237
50m:
100m:
36.42
1:18.85
36.42
42.43
150m:
200m:
2:03.02
2:47.72
44.17
44.70
250m:
300m:
3:32.27
4:17.01
44.55
44.74
350m:
400m:
5:02.21
5:42.86
45.20
40.65
49.DURAS Maksym07Iskra Konin5:48.70225
50m:
100m:
37.07
1:21.73
37.07
44.66
150m:
200m:
2:07.13
2:51.85
45.40
44.72
250m:
300m:
3:38.03
4:24.16
46.18
46.13
350m:
400m:
5:09.31
5:48.70
45.15
39.39
50.KACZMAREK Kamil07UKS CITYZEN Poznań5:50.88221
50m:
100m:
39.34
1:23.19
39.34
43.85
150m:
200m:
2:08.05
2:53.44
44.86
45.39
250m:
300m:
3:39.45
4:23.75
46.01
44.30
350m:
400m:
5:08.11
5:50.88
44.36
42.77
51.KOSIOREK olaf07K.S.Warta Poznan5:52.19218
50m:
100m:
36.58
1:19.98
36.58
43.40
150m:
200m:
2:04.82
2:49.89
44.84
45.07
250m:
300m:
4:22.25
5:08.79
1:32.36
46.54
350m:
400m:

5:52.19
52.KRZYWANIA Miłosz07K.S.Warta Poznan5:57.02210
50m:
100m:
38.66
1:22.90
38.66
44.24
150m:
200m:
2:07.75
2:53.81
44.85
46.06
250m:
300m:
3:37.07
4:22.75
43.26
45.68
350m:
400m:
5:10.77
5:57.02
48.02
46.25
53.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan5:57.77208
50m:
100m:
38.90
1:23.92
38.90
45.02
150m:
200m:
2:09.58
2:56.15
45.66
46.57
250m:
300m:
3:42.39
4:29.13
46.24
46.74
350m:
400m:
5:15.42
5:57.77
46.29
42.35
54.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań5:58.33207
50m:
100m:
39.85
1:24.74
39.85
44.89
150m:
200m:
2:11.05
2:58.14
46.31
47.09
250m:
300m:
3:45.09
4:30.34
46.95
45.25
350m:
400m:
5:15.38
5:58.33
45.04
42.95
55.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań6:03.69198
50m:
100m:
40.81
1:26.25
40.81
45.44
150m:
200m:
2:12.93
2:59.91
46.68
46.98
250m:
300m:
3:46.91
4:33.95
47.00
47.04
350m:
400m:
5:20.56
6:03.69
46.61
43.13
56.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań6:04.73197
50m:
100m:
41.13
1:26.03
41.13
44.90
150m:
200m:
2:12.43
2:59.70
46.40
47.27
250m:
300m:
3:46.50
4:32.47
46.80
45.97
350m:
400m:
5:19.15
6:04.73
46.68
45.58
57.TROSZCZYŃSKI Szymon07UKS CITYZEN Poznań6:05.29196
50m:
100m:
39.93
1:25.24
39.93
45.31
150m:
200m:
2:10.70
2:57.45
45.46
46.75
250m:
300m:
3:44.70
4:31.74
47.25
47.04
350m:
400m:
5:18.41
6:05.29
46.67
46.88
58.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin6:08.43191
50m:
100m:
39.17
1:26.55
39.17
47.38
150m:
200m:
2:14.15
3:01.65
47.60
47.50
250m:
300m:
3:49.98
4:38.39
48.33
48.41
350m:
400m:
5:26.42
6:08.43
48.03
42.01
59.KOZŁOWSKI Filip04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:08.54191
50m:
100m:
41.17
1:26.55
41.17
45.38
150m:
200m:
2:13.65
3:01.26
47.10
47.61
250m:
300m:
3:49.5848.32350m:
400m:
6:08.60
6:08.54
60.JANCZAK Maciej07K.S.Warta Poznan6:09.04190
50m:
100m:
39.88
1:26.89
39.88
47.01
150m:
200m:
2:14.72
3:03.77
47.83
49.05
250m:
300m:
3:52.17
4:39.87
48.40
47.70
350m:
400m:
5:27.91
6:09.04
48.04
41.13
61.KUŁTON Jakub07Uks Jedynka Kórnik6:10.21188
50m:
100m:
42.48
1:28.97
42.48
46.49
150m:
200m:
2:15.89
3:03.60
46.92
47.71
250m:
300m:
3:51.28
4:39.16
47.68
47.88
350m:
400m:
5:27.32
6:10.21
48.16
42.89
62.SIEKIERCZAK Tymoteusz07K.S.Warta Poznan6:10.60187
50m:
100m:
39.00
1:26.48
39.00
47.48
150m:
200m:
2:14.36
3:02.15
47.88
47.79
250m:
300m:
3:50.96
4:39.31
48.81
48.35
350m:
400m:
5:26.91
6:10.60
47.60
43.69
63.WRÓBEL Jan07K.S.Warta Poznan6:11.74186
50m:
100m:
41.46
1:27.91
41.46
46.45
150m:
200m:
2:15.66
3:03.66
47.75
48.00
250m:
300m:
3:51.28
4:38.95
47.62
47.67
350m:
400m:
5:25.82
6:11.74
46.87
45.92
64.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin6:13.29183
50m:
100m:
36.01
1:18.73
36.01
42.72
150m:
200m:
2:05.56
2:54.25
46.83
48.69
250m:
300m:
3:43.33
4:31.98
49.08
48.65
350m:
400m:
5:22.13
6:13.29
50.15
51.16
65.HASAN Kyrylo07UKS CITYZEN Poznań6:20.97172
50m:
100m:
38.17
1:25.42
38.17
47.25
150m:
200m:
2:16.53
3:06.87
51.11
50.34
250m:
300m:
3:58.04
4:48.45
51.17
50.41
350m:
400m:
5:35.52
6:20.97
47.07
45.45
66.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin6:23.10170
50m:
100m:
38.60
1:23.70
38.60
45.10
150m:
200m:
2:12.31
3:02.04
48.61
49.73
250m:
300m:
3:53.39
4:44.59
51.35
51.20
350m:
400m:
5:35.74
6:23.10
51.15
47.36
67.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań6:24.83167
50m:
100m:
42.91
1:32.25
42.91
49.34
150m:
200m:
2:21.78
3:12.33
49.53
50.55
250m:
300m:
4:02.25
4:51.88
49.92
49.63
350m:
400m:
5:40.67
6:24.83
48.79
44.16
68.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań6:25.35167
50m:
100m:
43.35
1:32.93
43.35
49.58
150m:
200m:
2:20.54
3:11.19
47.61
50.65
250m:
300m:
4:00.94
4:51.53
49.75
50.59
350m:
400m:
5:39.82
6:25.35
48.29
45.53
69.WOJTKOWIAK Marcel07K.S.Warta Poznan6:26.28165
50m:
100m:
42.84
1:32.55
42.84
49.71
150m:
200m:
2:22.34
3:12.27
49.79
49.93
250m:
300m:
4:03.22
4:52.73
50.95
49.51
350m:
400m:
5:41.84
6:26.28
49.11
44.44
70.SZYMANOWSKI Jakub07UKS CITYZEN Poznań6:28.00163
50m:
100m:
38.11
1:25.69
38.11
47.58
150m:
200m:
2:16.20
3:06.04
50.51
49.84
250m:
300m:
3:57.66
4:48.26
51.62
50.60
350m:
400m:
5:37.66
6:28.00
49.40
50.34
71.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań6:28.65162
50m:
100m:
42.68
1:33.06
42.68
50.38
150m:
200m:
2:23.12
3:13.07
50.06
49.95
250m:
300m:
4:03.12
4:54.56
50.05
51.44
350m:
400m:
5:42.99
6:28.65
48.43
45.66
72.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań6:31.74159
50m:
100m:
46.64
1:35.73
46.64
49.09
150m:
200m:
2:25.57
3:15.32
49.84
49.75
250m:
300m:
4:04.29
4:55.05
48.97
50.76
350m:
400m:
5:43.46
6:31.74
48.41
48.28
73.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:31.78159
50m:
100m:
40.44
1:28.75
40.44
48.31
150m:
200m:
2:19.36
3:09.73
50.61
50.37
250m:
300m:
4:00.58
4:52.32
50.85
51.74
350m:
400m:
6:31.89
6:31.78
1:39.57
74.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań6:37.51152
50m:
100m:
44.15
1:35.19
44.15
51.04
150m:
200m:
2:26.17
3:16.46
50.98
50.29
250m:
300m:
4:07.21
4:58.90
50.75
51.69
350m:
400m:
5:50.23
6:37.51
51.33
47.28
75.MAZUR Adam05MKP Astromal Leszno6:44.34144
50m:
100m:
42.55
2:27.15
42.55
1:44.60
150m:
200m:
250m:
300m:

5:07.37
350m:
400m:

6:44.34
76.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań6:53.75134
50m:
100m:
46.82
1:38.41
46.82
51.59
150m:
200m:
2:30.78
3:24.41
52.37
53.63
250m:
300m:
4:17.47
5:10.41
53.06
52.94
350m:
400m:
6:03.28
6:53.75
52.87
50.47
77.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin7:08.97121
50m:
100m:
45.79
1:39.03
45.79
53.24
150m:
200m:
2:35.04
3:30.77
56.01
55.73
250m:
300m:
4:26.55
5:22.43
55.78
55.88
350m:
400m:
6:18.50
7:08.97
56.07
50.47
78.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin7:12.35118
50m:
100m:
46.33
1:41.19
46.33
54.86
150m:
200m:
2:37.07
3:33.89
55.88
56.82
250m:
300m:
4:30.49
5:29.89
56.60
59.40
350m:
400m:
6:24.64
7:12.35
54.75
47.71
79.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin7:16.35115
50m:
100m:
45.08
1:39.95
45.08
54.87
150m:
200m:
2:35.95
3:31.74
56.00
55.79
250m:
300m:
4:27.95
5:24.77
56.21
56.82
350m:
400m:
6:21.27
7:16.35
56.50
55.08
80.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań7:17.82113
50m:
100m:
46.9046.90150m:
200m:
2:38.55
3:34.94

56.39
250m:
300m:
4:32.06
5:32.84
57.12
1:00.78
350m:
400m:
6:28.15
7:17.82
55.31
49.67
81.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin7:25.49108
50m:
100m:
45.54
1:41.27
45.54
55.73
150m:
200m:
2:38.65
3:37.07
57.38
58.42
250m:
300m:
4:34.94
5:31.12
57.87
56.18
350m:
400m:
6:28.31
7:25.49
57.19
57.18
82.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin7:30.75104
50m:
100m:
44.88
1:39.64
44.88
54.76
150m:
200m:
2:38.10
3:38.67
58.46
1:00.57
250m:
300m:
4:37.85
5:37.45
59.18
59.60
350m:
400m:
6:34.28
7:30.75
56.83
56.47
83.BOSIACKI Kamil07UKS CITYZEN Poznań7:38.0499
50m:
100m:
45.7745.77150m:
200m:
2:41.14
3:40.54

59.40
250m:
300m:
5:41.22
6:42.30
2:00.68
1:01.08
350m:
400m:

7:38.04
DYSKW.JANUSZEWSKI Julian07K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 102915
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu.
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań
NWKOZIŃSKI Filip07K.S.Warta Poznan

14 - 16 lat

1.DUDEK Kacper S P02K.S.Warta Poznan4:16.10569
50m:
100m:
29.16
1:01.71
29.16
32.55
150m:
200m:
1:34.91
2:07.99
33.20
33.08
250m:
300m:
2:40.89
3:13.68
32.90
32.79
350m:
400m:
3:45.85
4:16.10
32.17
30.25
2.WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan4:21.97531
50m:
100m:
28.98
1:00.66
28.98
31.68
150m:
200m:
1:33.20
2:06.48
32.54
33.28
250m:
300m:
2:40.32
3:14.53
33.84
34.21
350m:
400m:
3:48.26
4:21.97
33.73
33.71
3.ZIELIŃSKI Patryk S P02KS Posnania Poznań4:23.67521
50m:
100m:
29.16
1:01.89
29.16
32.73
150m:
200m:
1:35.14
2:08.61
33.25
33.47
250m:
300m:
2:41.92
3:15.66
33.31
33.74
350m:
400m:
3:49.21
4:23.67
33.55
34.46
4.SOBIECHOWSKI Filip04Uks Shark Rudna4:24.58516
50m:
100m:
29.29
1:02.22
29.29
32.93
150m:
200m:
1:35.44
2:09.25
33.22
33.81
250m:
300m:
2:43.20
3:17.17
33.95
33.97
350m:
400m:
3:52.00
4:24.58
34.83
32.58
5.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:25.83509
50m:
100m:
29.66
1:02.61
29.66
32.95
150m:
200m:
1:36.32
2:10.10
33.71
33.78
250m:
300m:
2:44.70
3:19.04
34.60
34.34
350m:
400m:
3:52.86
4:25.83
33.82
32.97
6.WOJTKOWIAK Mateusz03K.S.Warta Poznan4:27.45499
50m:
100m:
29.92
1:03.31
29.92
33.39
150m:
200m:
1:37.52
2:11.92
34.21
34.40
250m:
300m:
2:46.38
3:20.82
34.46
34.44
350m:
400m:
3:54.09
4:27.45
33.27
33.36
7.MAKOWSKI Dominik S P03K.S.Warta Poznan4:28.23495
50m:
100m:
30.57
1:03.95
30.57
33.38
150m:
200m:
1:38.12
2:12.50
34.17
34.38
250m:
300m:
2:46.68
3:21.14
34.18
34.46
350m:
400m:
3:55.63
4:28.23
34.49
32.60
8.WYTWER Daniel04Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:28.84492
50m:
100m:
29.54
1:02.74
29.54
33.20
150m:
200m:
1:37.02
2:11.62
34.28
34.60
250m:
300m:
2:46.14
3:20.76
34.52
34.62
350m:
400m:
3:55.74
4:28.84
34.98
33.10
9.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań4:32.88470
50m:
100m:
29.48
1:03.40
29.48
33.92
150m:
200m:
1:38.60
2:14.44
35.20
35.84
250m:
300m:
2:49.84
3:25.35
35.40
35.51
350m:
400m:
4:00.27
4:32.88
34.92
32.61
10.KRAWCZYK Patryk02Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:42.93422
50m:
100m:
29.95
1:04.35
29.95
34.40
150m:
200m:
1:39.85
2:16.15
35.50
36.30
250m:
300m:
2:52.72
3:29.69
36.57
36.97
350m:
400m:
4:06.60
4:42.93
36.91
36.33
11.PŁAZIAK Szymon03K.S.Warta Poznan4:45.03412
50m:
100m:
30.98
1:04.71
30.98
33.73
150m:
200m:
1:39.90
2:16.18
35.19
36.28
250m:
300m:
2:52.97
3:30.01
36.79
37.04
350m:
400m:
4:07.69
4:45.03
37.68
37.34
12.GIERJATOWICZ Daniel04K.S.Warta Poznan4:53.29379
50m:
100m:
32.04
1:08.12
32.04
36.08
150m:
200m:
1:45.54
2:23.67
37.42
38.13
250m:
300m:
3:01.40
3:39.14
37.73
37.74
350m:
400m:
4:17.67
4:53.29
38.53
35.62
13.GLAPA Filip04K.S.Warta Poznan4:53.48378
50m:
100m:
31.78
1:08.32
31.78
36.54
150m:
200m:
1:45.80
2:23.14
37.48
37.34
250m:
300m:
3:00.95
3:38.65
37.81
37.70
350m:
400m:
4:16.60
4:53.48
37.95
36.88
14.KARDOLLIŃSKI Łukasz03Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:58.47359
50m:
100m:
1:07.031:07.03150m:
200m:
2:23.23250m:
300m:
3:42.01
4:21.21

39.20
350m:
400m:

4:58.47
15.WYTWER Cezary02Kks Włókniarz 1925 Kalisz4:59.76354
50m:
100m:
33.01
1:10.46
33.01
37.45
150m:
200m:
1:48.79
2:27.66
38.33
38.87
250m:
300m:
3:06.28
3:45.59
38.62
39.31
350m:
400m:
4:24.52
4:59.76
38.93
35.24
16.KOZŁOWSKI Filip04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:08.54191
50m:
100m:
41.17
1:26.55
41.17
45.38
150m:
200m:
2:13.65
3:01.26
47.10
47.61
250m:
300m:
3:49.5848.32350m:
400m:
6:08.60
6:08.54
17.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin6:13.29183
50m:
100m:
36.01
1:18.73
36.01
42.72
150m:
200m:
2:05.56
2:54.25
46.83
48.69
250m:
300m:
3:43.33
4:31.98
49.08
48.65
350m:
400m:
5:22.13
6:13.29
50.15
51.16
18.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin6:23.10170
50m:
100m:
38.60
1:23.70
38.60
45.10
150m:
200m:
2:12.31
3:02.04
48.61
49.73
250m:
300m:
3:53.39
4:44.59
51.35
51.20
350m:
400m:
5:35.74
6:23.10
51.15
47.36

11 - 13 lat

1.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź4:37.82445
50m:
100m:
31.67
1:06.63
31.67
34.96
150m:
200m:
1:41.70
2:16.78
35.07
35.08
250m:
300m:
2:51.79
3:26.93
35.01
35.14
350m:
400m:
4:02.02
4:37.82
35.09
35.80
2.ANDRZEJEWSKI Jan05K.S.Warta Poznan4:45.63410
50m:
100m:
32.62
1:08.23
32.62
35.61
150m:
200m:
1:44.57
2:21.15
36.34
36.58
250m:
300m:
2:57.55
3:34.13
36.40
36.58
350m:
400m:
4:10.03
4:45.63
35.90
35.60
3.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan4:50.06391
50m:
100m:
32.88
1:09.38
32.88
36.50
150m:
200m:
1:46.17
2:22.43
36.79
36.26
250m:
300m:
2:58.88
3:35.32
36.45
36.44
350m:
400m:
4:12.72
4:50.06
37.40
37.34
4.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź4:55.40370
50m:
100m:
32.58
1:09.42
32.58
36.84
150m:
200m:
1:46.89
2:25.61
37.47
38.72
250m:
300m:
3:04.80
3:43.89
39.19
39.09
350m:
400m:
4:21.74
4:55.40
37.85
33.66
5.KOCZOROWSKI Karol05K.S.Warta Poznan4:56.95365
50m:
100m:
32.80
1:09.85
32.80
37.05
150m:
200m:
1:47.89
2:25.50
38.04
37.61
250m:
300m:
3:03.60
3:41.84
38.10
38.24
350m:
400m:
4:19.63
4:56.95
37.79
37.32
6.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan4:57.95361
50m:
100m:
33.34
1:10.07
33.34
36.73
150m:
200m:
1:47.74
2:25.80
37.67
38.06
250m:
300m:
3:03.94
3:42.08
38.14
38.14
350m:
400m:
4:20.54
4:57.95
38.46
37.41
7.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno5:04.62338
50m:
100m:
32.98
1:10.41
32.98
37.43
150m:
200m:
1:49.60
2:29.16
39.19
39.56
250m:
300m:
3:08.78
3:48.05
39.62
39.27
350m:
400m:
4:26.28
5:04.62
38.23
38.34
8.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin5:06.63331
50m:
100m:
32.73
1:11.52
32.73
38.79
150m:
200m:
1:51.27
2:30.41
39.75
39.14
250m:
300m:
3:10.16
3:50.10
39.75
39.94
350m:
400m:
4:29.71
5:06.63
39.61
36.92
9.WOJTYNIAK Marcel05KS Posnania Poznań5:10.36319
50m:
100m:
34.93
1:14.13
34.93
39.20
150m:
200m:
1:54.27
2:34.23
40.14
39.96
250m:
300m:
3:14.65
3:54.64
40.42
39.99
350m:
400m:
4:33.81
5:10.36
39.17
36.55
10.PAWLAK Jan05KS Posnania Poznań5:10.56319
50m:
100m:
34.71
1:13.78
34.71
39.07
150m:
200m:
1:54.25
2:34.18
40.47
39.93
250m:
300m:
3:14.72
3:53.75
40.54
39.03
350m:
400m:
4:33.10
5:10.56
39.35
37.46
11.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań5:15.22305
50m:
100m:
34.32
1:13.71
34.32
39.39
150m:
200m:
1:54.22
2:35.44
40.51
41.22
250m:
300m:
3:16.35
3:57.16
40.91
40.81
350m:
400m:
4:37.57
5:15.22
40.41
37.65
12.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań5:15.42304
50m:
100m:
35.02
1:14.64
35.02
39.62
150m:
200m:
1:54.91
2:36.37
40.27
41.46
250m:
300m:
3:17.15
3:58.04
40.78
40.89
350m:
400m:
4:38.53
5:15.42
40.49
36.89
13.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań5:15.60304
50m:
100m:
34.29
1:14.87
34.29
40.58
150m:
200m:
1:56.82
2:37.34
41.95
40.52
250m:
300m:
3:18.71
3:59.25
41.37
40.54
350m:
400m:
4:39.20
5:15.60
39.95
36.40
14.BARCZYK Karol07UKS CITYZEN Poznań5:16.29302
50m:
100m:
35.53
1:15.53
35.53
40.00
150m:
200m:
1:56.47
2:37.76
40.94
41.29
250m:
300m:
3:17.74
3:58.48
39.98
40.74
350m:
400m:
4:38.50
5:16.29
40.02
37.79
15.FECHNER Damian05Uks Jedynka Kórnik5:16.90300
50m:
100m:
35.49
1:16.03
35.49
40.54
150m:
200m:
1:57.52
2:38.58
41.49
41.06
250m:
300m:
3:20.16
4:00.76
41.58
40.60
350m:
400m:
4:40.32
5:16.90
39.56
36.58
16.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań5:21.87286
50m:
100m:
35.93
1:16.00
35.93
40.07
150m:
200m:
1:57.47
2:38.83
41.47
41.36
250m:
300m:
3:21.52
4:02.99
42.69
41.47
350m:
400m:
4:43.02
5:21.87
40.03
38.85
17.SOBIECHOWSKI Kajetan06Uks Shark Rudna5:23.33282
50m:
100m:
33.88
1:17.15
33.88
43.27
150m:
200m:
1:59.85
2:41.38
42.70
41.53
250m:
300m:
3:22.01
4:03.16
40.63
41.15
350m:
400m:
4:44.55
5:23.33
41.39
38.78
18.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan5:24.22280
50m:
100m:
36.09
1:16.95
36.09
40.86
150m:
200m:
1:58.68
2:40.54
41.73
41.86
250m:
300m:
3:22.41
4:04.58
41.87
42.17
350m:
400m:
4:46.54
5:24.22
41.96
37.68
19.JAKUBIAK Jakub05MKP Astromal Leszno5:28.67269
50m:
100m:
35.96
1:16.85
35.96
40.89
150m:
200m:
1:58.18
2:40.78
41.33
42.60
250m:
300m:
3:24.30
4:07.72
43.52
43.42
350m:
400m:
4:48.73
5:28.67
41.01
39.94
20.KURPISZ Jędrzej05MKP Astromal Leszno5:31.62262
50m:
100m:
37.84
1:19.12
37.84
41.28
150m:
200m:
2:01.97
2:45.84
42.85
43.87
250m:
300m:
3:27.82
4:08.04
41.98
40.22
350m:
400m:
4:52.10
5:31.62
44.06
39.52
21.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań5:32.51260
50m:
100m:
35.98
1:17.08
35.98
41.10
150m:
200m:
2:01.47
2:45.23
44.39
43.76
250m:
300m:
3:27.49
4:05.97
42.26
38.48
350m:
400m:
4:47.78
5:32.51
41.81
44.73
22.PIETRZAK Michał07UKS CITYZEN Poznań5:37.65248
50m:
100m:
37.20
1:19.68
37.20
42.48
150m:
200m:
2:02.89
2:45.17
43.21
42.28
250m:
300m:
3:28.19
4:09.60
43.02
41.41
350m:
400m:
4:54.46
5:37.65
44.86
43.19
23.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań5:37.90247
50m:
100m:
34.89
1:14.56
34.89
39.67
150m:
200m:
1:56.76
2:39.47
42.20
42.71
250m:
300m:
3:23.96
4:09.11
44.49
45.15
350m:
400m:
4:53.65
5:37.90
44.54
44.25
24.TOMYS Maksymilian05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029155:37.99247
50m:
100m:
35.26
1:15.15
35.26
39.89
150m:
200m:
1:57.50
2:41.35
42.35
43.85
250m:
300m:
3:25.90
4:10.26
44.55
44.36
350m:
400m:
4:53.39
5:37.99
43.13
44.60
25.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan5:40.11243
50m:
100m:
37.03
1:19.63
37.03
42.60
150m:
200m:
2:03.33
2:46.88
43.70
43.55
250m:
300m:
3:30.89
4:15.29
44.01
44.40
350m:
400m:
4:59.31
5:40.11
44.02
40.80
26.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan5:42.37238
50m:
100m:
38.69
1:20.44
38.69
41.75
150m:
200m:
2:03.34
2:46.42
42.90
43.08
250m:
300m:
3:29.82
4:13.56
43.40
43.74
350m:
400m:
4:58.37
5:42.37
44.81
44.00
27.PELEC Łukasz05MKP Astromal Leszno5:42.86237
50m:
100m:
36.42
1:18.85
36.42
42.43
150m:
200m:
2:03.02
2:47.72
44.17
44.70
250m:
300m:
3:32.27
4:17.01
44.55
44.74
350m:
400m:
5:02.21
5:42.86
45.20
40.65
28.DURAS Maksym07Iskra Konin5:48.70225
50m:
100m:
37.07
1:21.73
37.07
44.66
150m:
200m:
2:07.13
2:51.85
45.40
44.72
250m:
300m:
3:38.03
4:24.16
46.18
46.13
350m:
400m:
5:09.31
5:48.70
45.15
39.39
29.KACZMAREK Kamil07UKS CITYZEN Poznań5:50.88221
50m:
100m:
39.34
1:23.19
39.34
43.85
150m:
200m:
2:08.05
2:53.44
44.86
45.39
250m:
300m:
3:39.45
4:23.75
46.01
44.30
350m:
400m:
5:08.11
5:50.88
44.36
42.77
30.KOSIOREK olaf07K.S.Warta Poznan5:52.19218
50m:
100m:
36.58
1:19.98
36.58
43.40
150m:
200m:
2:04.82
2:49.89
44.84
45.07
250m:
300m:
4:22.25
5:08.79
1:32.36
46.54
350m:
400m:

5:52.19
31.KRZYWANIA Miłosz07K.S.Warta Poznan5:57.02210
50m:
100m:
38.66
1:22.90
38.66
44.24
150m:
200m:
2:07.75
2:53.81
44.85
46.06
250m:
300m:
3:37.07
4:22.75
43.26
45.68
350m:
400m:
5:10.77
5:57.02
48.02
46.25
32.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan5:57.77208
50m:
100m:
38.90
1:23.92
38.90
45.02
150m:
200m:
2:09.58
2:56.15
45.66
46.57
250m:
300m:
3:42.39
4:29.13
46.24
46.74
350m:
400m:
5:15.42
5:57.77
46.29
42.35
33.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań5:58.33207
50m:
100m:
39.85
1:24.74
39.85
44.89
150m:
200m:
2:11.05
2:58.14
46.31
47.09
250m:
300m:
3:45.09
4:30.34
46.95
45.25
350m:
400m:
5:15.38
5:58.33
45.04
42.95
34.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań6:03.69198
50m:
100m:
40.81
1:26.25
40.81
45.44
150m:
200m:
2:12.93
2:59.91
46.68
46.98
250m:
300m:
3:46.91
4:33.95
47.00
47.04
350m:
400m:
5:20.56
6:03.69
46.61
43.13
35.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań6:04.73197
50m:
100m:
41.13
1:26.03
41.13
44.90
150m:
200m:
2:12.43
2:59.70
46.40
47.27
250m:
300m:
3:46.50
4:32.47
46.80
45.97
350m:
400m:
5:19.15
6:04.73
46.68
45.58
36.TROSZCZYŃSKI Szymon07UKS CITYZEN Poznań6:05.29196
50m:
100m:
39.93
1:25.24
39.93
45.31
150m:
200m:
2:10.70
2:57.45
45.46
46.75
250m:
300m:
3:44.70
4:31.74
47.25
47.04
350m:
400m:
5:18.41
6:05.29
46.67
46.88
37.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin6:08.43191
50m:
100m:
39.17
1:26.55
39.17
47.38
150m:
200m:
2:14.15
3:01.65
47.60
47.50
250m:
300m:
3:49.98
4:38.39
48.33
48.41
350m:
400m:
5:26.42
6:08.43
48.03
42.01
38.JANCZAK Maciej07K.S.Warta Poznan6:09.04190
50m:
100m:
39.88
1:26.89
39.88
47.01
150m:
200m:
2:14.72
3:03.77
47.83
49.05
250m:
300m:
3:52.17
4:39.87
48.40
47.70
350m:
400m:
5:27.91
6:09.04
48.04
41.13
39.KUŁTON Jakub07Uks Jedynka Kórnik6:10.21188
50m:
100m:
42.48
1:28.97
42.48
46.49
150m:
200m:
2:15.89
3:03.60
46.92
47.71
250m:
300m:
3:51.28
4:39.16
47.68
47.88
350m:
400m:
5:27.32
6:10.21
48.16
42.89
40.SIEKIERCZAK Tymoteusz07K.S.Warta Poznan6:10.60187
50m:
100m:
39.00
1:26.48
39.00
47.48
150m:
200m:
2:14.36
3:02.15
47.88
47.79
250m:
300m:
3:50.96
4:39.31
48.81
48.35
350m:
400m:
5:26.91
6:10.60
47.60
43.69
41.WRÓBEL Jan07K.S.Warta Poznan6:11.74186
50m:
100m:
41.46
1:27.91
41.46
46.45
150m:
200m:
2:15.66
3:03.66
47.75
48.00
250m:
300m:
3:51.28
4:38.95
47.62
47.67
350m:
400m:
5:25.82
6:11.74
46.87
45.92
42.HASAN Kyrylo07UKS CITYZEN Poznań6:20.97172
50m:
100m:
38.17
1:25.42
38.17
47.25
150m:
200m:
2:16.53
3:06.87
51.11
50.34
250m:
300m:
3:58.04
4:48.45
51.17
50.41
350m:
400m:
5:35.52
6:20.97
47.07
45.45
43.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań6:24.83167
50m:
100m:
42.91
1:32.25
42.91
49.34
150m:
200m:
2:21.78
3:12.33
49.53
50.55
250m:
300m:
4:02.25
4:51.88
49.92
49.63
350m:
400m:
5:40.67
6:24.83
48.79
44.16
44.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań6:25.35167
50m:
100m:
43.35
1:32.93
43.35
49.58
150m:
200m:
2:20.54
3:11.19
47.61
50.65
250m:
300m:
4:00.94
4:51.53
49.75
50.59
350m:
400m:
5:39.82
6:25.35
48.29
45.53
45.WOJTKOWIAK Marcel07K.S.Warta Poznan6:26.28165
50m:
100m:
42.84
1:32.55
42.84
49.71
150m:
200m:
2:22.34
3:12.27
49.79
49.93
250m:
300m:
4:03.22
4:52.73
50.95
49.51
350m:
400m:
5:41.84
6:26.28
49.11
44.44
46.SZYMANOWSKI Jakub07UKS CITYZEN Poznań6:28.00163
50m:
100m:
38.11
1:25.69
38.11
47.58
150m:
200m:
2:16.20
3:06.04
50.51
49.84
250m:
300m:
3:57.66
4:48.26
51.62
50.60
350m:
400m:
5:37.66
6:28.00
49.40
50.34
47.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań6:28.65162
50m:
100m:
42.68
1:33.06
42.68
50.38
150m:
200m:
2:23.12
3:13.07
50.06
49.95
250m:
300m:
4:03.12
4:54.56
50.05
51.44
350m:
400m:
5:42.99
6:28.65
48.43
45.66
48.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań6:31.74159
50m:
100m:
46.64
1:35.73
46.64
49.09
150m:
200m:
2:25.57
3:15.32
49.84
49.75
250m:
300m:
4:04.29
4:55.05
48.97
50.76
350m:
400m:
5:43.46
6:31.74
48.41
48.28
49.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:31.78159
50m:
100m:
40.44
1:28.75
40.44
48.31
150m:
200m:
2:19.36
3:09.73
50.61
50.37
250m:
300m:
4:00.58
4:52.32
50.85
51.74
350m:
400m:
6:31.89
6:31.78
1:39.57
50.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań6:37.51152
50m:
100m:
44.15
1:35.19
44.15
51.04
150m:
200m:
2:26.17
3:16.46
50.98
50.29
250m:
300m:
4:07.21
4:58.90
50.75
51.69
350m:
400m:
5:50.23
6:37.51
51.33
47.28
51.MAZUR Adam05MKP Astromal Leszno6:44.34144
50m:
100m:
42.55
2:27.15
42.55
1:44.60
150m:
200m:
250m:
300m:

5:07.37
350m:
400m:

6:44.34
52.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań6:53.75134
50m:
100m:
46.82
1:38.41
46.82
51.59
150m:
200m:
2:30.78
3:24.41
52.37
53.63
250m:
300m:
4:17.47
5:10.41
53.06
52.94
350m:
400m:
6:03.28
6:53.75
52.87
50.47
53.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin7:08.97121
50m:
100m:
45.79
1:39.03
45.79
53.24
150m:
200m:
2:35.04
3:30.77
56.01
55.73
250m:
300m:
4:26.55
5:22.43
55.78
55.88
350m:
400m:
6:18.50
7:08.97
56.07
50.47
54.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin7:12.35118
50m:
100m:
46.33
1:41.19
46.33
54.86
150m:
200m:
2:37.07
3:33.89
55.88
56.82
250m:
300m:
4:30.49
5:29.89
56.60
59.40
350m:
400m:
6:24.64
7:12.35
54.75
47.71
55.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin7:16.35115
50m:
100m:
45.08
1:39.95
45.08
54.87
150m:
200m:
2:35.95
3:31.74
56.00
55.79
250m:
300m:
4:27.95
5:24.77
56.21
56.82
350m:
400m:
6:21.27
7:16.35
56.50
55.08
56.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań7:17.82113
50m:
100m:
46.9046.90150m:
200m:
2:38.55
3:34.94

56.39
250m:
300m:
4:32.06
5:32.84
57.12
1:00.78
350m:
400m:
6:28.15
7:17.82
55.31
49.67
57.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin7:25.49108
50m:
100m:
45.54
1:41.27
45.54
55.73
150m:
200m:
2:38.65
3:37.07
57.38
58.42
250m:
300m:
4:34.94
5:31.12
57.87
56.18
350m:
400m:
6:28.31
7:25.49
57.19
57.18
58.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin7:30.75104
50m:
100m:
44.88
1:39.64
44.88
54.76
150m:
200m:
2:38.10
3:38.67
58.46
1:00.57
250m:
300m:
4:37.85
5:37.45
59.18
59.60
350m:
400m:
6:34.28
7:30.75
56.83
56.47
59.BOSIACKI Kamil07UKS CITYZEN Poznań7:38.0499
50m:
100m:
45.7745.77150m:
200m:
2:41.14
3:40.54

59.40
250m:
300m:
5:41.22
6:42.30
2:00.68
1:01.08
350m:
400m:

7:38.04
DYSKW.JANUSZEWSKI Julian07K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 102915
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu.
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań
NWKOZIŃSKI Filip07K.S.Warta Poznan

Sprawdzian 11 lat

1.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin5:06.63331
50m:
100m:
32.73
1:11.52
32.73
38.79
150m:
200m:
1:51.27
2:30.41
39.75
39.14
250m:
300m:
3:10.16
3:50.10
39.75
39.94
350m:
400m:
4:29.71
5:06.63
39.61
36.92
2.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań5:15.60304
50m:
100m:
34.29
1:14.87
34.29
40.58
150m:
200m:
1:56.82
2:37.34
41.95
40.52
250m:
300m:
3:18.71
3:59.25
41.37
40.54
350m:
400m:
4:39.20
5:15.60
39.95
36.40
3.BARCZYK Karol07UKS CITYZEN Poznań5:16.29302
50m:
100m:
35.53
1:15.53
35.53
40.00
150m:
200m:
1:56.47
2:37.76
40.94
41.29
250m:
300m:
3:17.74
3:58.48
39.98
40.74
350m:
400m:
4:38.50
5:16.29
40.02
37.79
4.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan5:24.22280
50m:
100m:
36.09
1:16.95
36.09
40.86
150m:
200m:
1:58.68
2:40.54
41.73
41.86
250m:
300m:
3:22.41
4:04.58
41.87
42.17
350m:
400m:
4:46.54
5:24.22
41.96
37.68
5.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań5:32.51260
50m:
100m:
35.98
1:17.08
35.98
41.10
150m:
200m:
2:01.47
2:45.23
44.39
43.76
250m:
300m:
3:27.49
4:05.97
42.26
38.48
350m:
400m:
4:47.78
5:32.51
41.81
44.73
6.PIETRZAK Michał07UKS CITYZEN Poznań5:37.65248
50m:
100m:
37.20
1:19.68
37.20
42.48
150m:
200m:
2:02.89
2:45.17
43.21
42.28
250m:
300m:
3:28.19
4:09.60
43.02
41.41
350m:
400m:
4:54.46
5:37.65
44.86
43.19
7.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan5:40.11243
50m:
100m:
37.03
1:19.63
37.03
42.60
150m:
200m:
2:03.33
2:46.88
43.70
43.55
250m:
300m:
3:30.89
4:15.29
44.01
44.40
350m:
400m:
4:59.31
5:40.11
44.02
40.80
8.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan5:42.37238
50m:
100m:
38.69
1:20.44
38.69
41.75
150m:
200m:
2:03.34
2:46.42
42.90
43.08
250m:
300m:
3:29.82
4:13.56
43.40
43.74
350m:
400m:
4:58.37
5:42.37
44.81
44.00
9.DURAS Maksym07Iskra Konin5:48.70225
50m:
100m:
37.07
1:21.73
37.07
44.66
150m:
200m:
2:07.13
2:51.85
45.40
44.72
250m:
300m:
3:38.03
4:24.16
46.18
46.13
350m:
400m:
5:09.31
5:48.70
45.15
39.39
10.KACZMAREK Kamil07UKS CITYZEN Poznań5:50.88221
50m:
100m:
39.34
1:23.19
39.34
43.85
150m:
200m:
2:08.05
2:53.44
44.86
45.39
250m:
300m:
3:39.45
4:23.75
46.01
44.30
350m:
400m:
5:08.11
5:50.88
44.36
42.77
11.KOSIOREK olaf07K.S.Warta Poznan5:52.19218
50m:
100m:
36.58
1:19.98
36.58
43.40
150m:
200m:
2:04.82
2:49.89
44.84
45.07
250m:
300m:
4:22.25
5:08.79
1:32.36
46.54
350m:
400m:

5:52.19
12.KRZYWANIA Miłosz07K.S.Warta Poznan5:57.02210
50m:
100m:
38.66
1:22.90
38.66
44.24
150m:
200m:
2:07.75
2:53.81
44.85
46.06
250m:
300m:
3:37.07
4:22.75
43.26
45.68
350m:
400m:
5:10.77
5:57.02
48.02
46.25
13.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan5:57.77208
50m:
100m:
38.90
1:23.92
38.90
45.02
150m:
200m:
2:09.58
2:56.15
45.66
46.57
250m:
300m:
3:42.39
4:29.13
46.24
46.74
350m:
400m:
5:15.42
5:57.77
46.29
42.35
14.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań5:58.33207
50m:
100m:
39.85
1:24.74
39.85
44.89
150m:
200m:
2:11.05
2:58.14
46.31
47.09
250m:
300m:
3:45.09
4:30.34
46.95
45.25
350m:
400m:
5:15.38
5:58.33
45.04
42.95
15.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań6:03.69198
50m:
100m:
40.81
1:26.25
40.81
45.44
150m:
200m:
2:12.93
2:59.91
46.68
46.98
250m:
300m:
3:46.91
4:33.95
47.00
47.04
350m:
400m:
5:20.56
6:03.69
46.61
43.13
16.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań6:04.73197
50m:
100m:
41.13
1:26.03
41.13
44.90
150m:
200m:
2:12.43
2:59.70
46.40
47.27
250m:
300m:
3:46.50
4:32.47
46.80
45.97
350m:
400m:
5:19.15
6:04.73
46.68
45.58
17.TROSZCZYŃSKI Szymon07UKS CITYZEN Poznań6:05.29196
50m:
100m:
39.93
1:25.24
39.93
45.31
150m:
200m:
2:10.70
2:57.45
45.46
46.75
250m:
300m:
3:44.70
4:31.74
47.25
47.04
350m:
400m:
5:18.41
6:05.29
46.67
46.88
18.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin6:08.43191
50m:
100m:
39.17
1:26.55
39.17
47.38
150m:
200m:
2:14.15
3:01.65
47.60
47.50
250m:
300m:
3:49.98
4:38.39
48.33
48.41
350m:
400m:
5:26.42
6:08.43
48.03
42.01
19.JANCZAK Maciej07K.S.Warta Poznan6:09.04190
50m:
100m:
39.88
1:26.89
39.88
47.01
150m:
200m:
2:14.72
3:03.77
47.83
49.05
250m:
300m:
3:52.17
4:39.87
48.40
47.70
350m:
400m:
5:27.91
6:09.04
48.04
41.13
20.KUŁTON Jakub07Uks Jedynka Kórnik6:10.21188
50m:
100m:
42.48
1:28.97
42.48
46.49
150m:
200m:
2:15.89
3:03.60
46.92
47.71
250m:
300m:
3:51.28
4:39.16
47.68
47.88
350m:
400m:
5:27.32
6:10.21
48.16
42.89
21.SIEKIERCZAK Tymoteusz07K.S.Warta Poznan6:10.60187
50m:
100m:
39.00
1:26.48
39.00
47.48
150m:
200m:
2:14.36
3:02.15
47.88
47.79
250m:
300m:
3:50.96
4:39.31
48.81
48.35
350m:
400m:
5:26.91
6:10.60
47.60
43.69
22.WRÓBEL Jan07K.S.Warta Poznan6:11.74186
50m:
100m:
41.46
1:27.91
41.46
46.45
150m:
200m:
2:15.66
3:03.66
47.75
48.00
250m:
300m:
3:51.28
4:38.95
47.62
47.67
350m:
400m:
5:25.82
6:11.74
46.87
45.92
23.HASAN Kyrylo07UKS CITYZEN Poznań6:20.97172
50m:
100m:
38.17
1:25.42
38.17
47.25
150m:
200m:
2:16.53
3:06.87
51.11
50.34
250m:
300m:
3:58.04
4:48.45
51.17
50.41
350m:
400m:
5:35.52
6:20.97
47.07
45.45
24.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań6:25.35167
50m:
100m:
43.35
1:32.93
43.35
49.58
150m:
200m:
2:20.54
3:11.19
47.61
50.65
250m:
300m:
4:00.94
4:51.53
49.75
50.59
350m:
400m:
5:39.82
6:25.35
48.29
45.53
25.WOJTKOWIAK Marcel07K.S.Warta Poznan6:26.28165
50m:
100m:
42.84
1:32.55
42.84
49.71
150m:
200m:
2:22.34
3:12.27
49.79
49.93
250m:
300m:
4:03.22
4:52.73
50.95
49.51
350m:
400m:
5:41.84
6:26.28
49.11
44.44
26.SZYMANOWSKI Jakub07UKS CITYZEN Poznań6:28.00163
50m:
100m:
38.11
1:25.69
38.11
47.58
150m:
200m:
2:16.20
3:06.04
50.51
49.84
250m:
300m:
3:57.66
4:48.26
51.62
50.60
350m:
400m:
5:37.66
6:28.00
49.40
50.34
27.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań6:28.65162
50m:
100m:
42.68
1:33.06
42.68
50.38
150m:
200m:
2:23.12
3:13.07
50.06
49.95
250m:
300m:
4:03.12
4:54.56
50.05
51.44
350m:
400m:
5:42.99
6:28.65
48.43
45.66
28.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań6:31.74159
50m:
100m:
46.64
1:35.73
46.64
49.09
150m:
200m:
2:25.57
3:15.32
49.84
49.75
250m:
300m:
4:04.29
4:55.05
48.97
50.76
350m:
400m:
5:43.46
6:31.74
48.41
48.28
29.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029156:31.78159
50m:
100m:
40.44
1:28.75
40.44
48.31
150m:
200m:
2:19.36
3:09.73
50.61
50.37
250m:
300m:
4:00.58
4:52.32
50.85
51.74
350m:
400m:
6:31.89
6:31.78
1:39.57
30.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań6:37.51152
50m:
100m:
44.15
1:35.19
44.15
51.04
150m:
200m:
2:26.17
3:16.46
50.98
50.29
250m:
300m:
4:07.21
4:58.90
50.75
51.69
350m:
400m:
5:50.23
6:37.51
51.33
47.28
31.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań6:53.75134
50m:
100m:
46.82
1:38.41
46.82
51.59
150m:
200m:
2:30.78
3:24.41
52.37
53.63
250m:
300m:
4:17.47
5:10.41
53.06
52.94
350m:
400m:
6:03.28
6:53.75
52.87
50.47
32.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin7:08.97121
50m:
100m:
45.79
1:39.03
45.79
53.24
150m:
200m:
2:35.04
3:30.77
56.01
55.73
250m:
300m:
4:26.55
5:22.43
55.78
55.88
350m:
400m:
6:18.50
7:08.97
56.07
50.47
33.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin7:12.35118
50m:
100m:
46.33
1:41.19
46.33
54.86
150m:
200m:
2:37.07
3:33.89
55.88
56.82
250m:
300m:
4:30.49
5:29.89
56.60
59.40
350m:
400m:
6:24.64
7:12.35
54.75
47.71
34.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin7:16.35115
50m:
100m:
45.08
1:39.95
45.08
54.87
150m:
200m:
2:35.95
3:31.74
56.00
55.79
250m:
300m:
4:27.95
5:24.77
56.21
56.82
350m:
400m:
6:21.27
7:16.35
56.50
55.08
35.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań7:17.82113
50m:
100m:
46.9046.90150m:
200m:
2:38.55
3:34.94

56.39
250m:
300m:
4:32.06
5:32.84
57.12
1:00.78
350m:
400m:
6:28.15
7:17.82
55.31
49.67
36.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin7:25.49108
50m:
100m:
45.54
1:41.27
45.54
55.73
150m:
200m:
2:38.65
3:37.07
57.38
58.42
250m:
300m:
4:34.94
5:31.12
57.87
56.18
350m:
400m:
6:28.31
7:25.49
57.19
57.18
37.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin7:30.75104
50m:
100m:
44.88
1:39.64
44.88
54.76
150m:
200m:
2:38.10
3:38.67
58.46
1:00.57
250m:
300m:
4:37.85
5:37.45
59.18
59.60
350m:
400m:
6:34.28
7:30.75
56.83
56.47
38.BOSIACKI Kamil07UKS CITYZEN Poznań7:38.0499
50m:
100m:
45.7745.77150m:
200m:
2:41.14
3:40.54

59.40
250m:
300m:
5:41.22
6:42.30
2:00.68
1:01.08
350m:
400m:

7:38.04
DYSKW.JANUSZEWSKI Julian07K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 102915
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu.
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań
NWKOZIŃSKI Filip07K.S.Warta Poznan


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-11-10 - 11:18
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.MARCINKOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź9:31.34590
100m:
200m:
1:10.28
2:23.01
1:10.28
1:12.73
300m:
400m:
3:35.46
4:47.52
1:12.45
1:12.06
500m:
600m:
5:59.25
7:10.91
1:11.73
1:11.66
700m:
800m:
8:22.54
9:31.34
1:11.63
1:08.80
2.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź9:51.18533
100m:
200m:
1:11.35
2:26.42
1:11.35
1:15.07
300m:
400m:
3:41.44
4:56.48
1:15.02
1:15.04
500m:
600m:
6:11.08
7:25.84
1:14.60
1:14.76
700m:
800m:
8:40.56
9:51.18
1:14.72
1:10.62
3.STASZAK Agnieszka04K.S.Warta Poznan9:51.80531
100m:
200m:
1:09.90
2:24.69
1:09.90
1:14.79
300m:
400m:
3:40.05
4:55.53
1:15.36
1:15.48
500m:
600m:
6:10.58
7:25.32
1:15.05
1:14.74
700m:
800m:
8:39.89
9:51.80
1:14.57
1:11.91
4.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan10:13.48477
100m:
200m:
1:12.33
2:29.82
1:12.33
1:17.49
300m:
400m:
3:47.96
5:05.67
1:18.14
1:17.71
500m:
600m:
6:23.90
7:42.00
1:18.23
1:18.10
700m:
800m:
9:00.04
10:13.48
1:18.04
1:13.44
5.MISIAK Nadia04Uks Jedynka Kórnik10:18.00466
100m:
200m:
1:14.65
2:32.99
1:14.65
1:18.34
300m:
400m:
3:51.14
5:09.21
1:18.15
1:18.07
500m:
600m:
6:27.18
7:44.96
1:17.97
1:17.78
700m:
800m:
9:02.40
10:18.00
1:17.44
1:15.60
6.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan10:18.29465
100m:
200m:
1:12.64
2:30.68
1:12.64
1:18.04
300m:
400m:
3:48.66
5:05.81
1:17.98
1:17.15
500m:
600m:
6:23.67
7:41.32
1:17.86
1:17.65
700m:
800m:
8:59.61
10:18.29
1:18.29
1:18.68
7.LUDWICZAK Paulina05K.S.Warta Poznan10:28.77443
100m:
200m:
1:13.09
2:31.28
1:13.09
1:18.19
300m:
400m:
3:49.06
5:08.27
1:17.78
1:19.21
500m:
600m:
6:29.03
7:49.62
1:20.76
1:20.59
700m:
800m:
9:09.90
10:28.77
1:20.28
1:18.87
8.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan10:38.49423
100m:
200m:
1:15.31
2:36.00
1:15.31
1:20.69
300m:
400m:
3:57.21
5:18.65
1:21.21
1:21.44
500m:
600m:
6:40.01
8:01.06
1:21.36
1:21.05
700m:
800m:
9:21.94
10:38.49
1:20.88
1:16.55
9.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan10:42.83414
100m:
200m:
1:15.38
2:36.12
1:15.38
1:20.74
300m:
400m:
3:57.02
5:17.72
1:20.90
1:20.70
500m:
600m:
6:38.85
8:00.78
1:21.13
1:21.93
700m:
800m:
9:23.66
10:42.83
1:22.88
1:19.17
10.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin10:56.99388
100m:
200m:
1:13.74
2:35.33
1:13.74
1:21.59
300m:
400m:
3:58.51
5:22.68
1:23.18
1:24.17
500m:
600m:
6:47.36
8:12.43
1:24.68
1:25.07
700m:
800m:
9:37.25
10:56.99
1:24.82
1:19.74
11.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin11:02.39378
100m:
200m:
1:17.35
2:41.04
1:17.35
1:23.69
300m:
400m:
4:05.42
5:29.91
1:24.38
1:24.49
500m:
600m:
6:54.92
8:19.34
1:25.01
1:24.42
700m:
800m:
9:42.35
11:02.39
1:23.01
1:20.04
12.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań11:15.84356
100m:
200m:
1:19.47
2:46.95
1:19.47
1:27.48
300m:
400m:
4:13.86
5:42.08
1:26.91
1:28.22
500m:
600m:
7:07.89
8:33.44
1:25.81
1:25.55
700m:
800m:
9:56.45
11:15.84
1:23.01
1:19.39
13.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan11:18.19353
100m:
200m:
1:18.34
2:44.89
1:18.34
1:26.55
300m:
400m:
4:12.01
5:38.76
1:27.12
1:26.75
500m:
600m:
7:05.60
8:32.05
1:26.84
1:26.45
700m:
800m:
9:57.89
11:18.19
1:25.84
1:20.30
14.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy11:24.14343
100m:
200m:
1:19.47
2:46.96
1:19.47
1:27.49
300m:
400m:
4:15.08
5:43.84
1:28.12
1:28.76
500m:
600m:
7:11.17
8:38.14
1:27.33
1:26.97
700m:
800m:
10:04.56
11:24.14
1:26.42
1:19.58
15.GORĄCZNIAK Julia06KS Posnania Poznań11:31.62332
100m:
200m:
1:19.56
2:45.99
1:19.56
1:26.43
300m:
400m:
4:14.20
5:43.80
1:28.21
1:29.60
500m:
600m:
7:12.93
8:41.04
1:29.13
1:28.11
700m:
800m:
10:08.48
11:31.62
1:27.44
1:23.14
16.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy11:36.74325
100m:
200m:
1:19.90
2:47.69
1:19.90
1:27.79
300m:
400m:
4:16.51
5:46.00
1:28.82
1:29.49
500m:
600m:
7:15.07
8:44.12
1:29.07
1:29.05
700m:
800m:
10:14.01
11:36.74
1:29.89
1:22.73
17.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291511:37.28324
100m:
200m:
1:19.45
2:46.83
1:19.45
1:27.38
300m:
400m:
4:16.97
5:48.03
1:30.14
1:31.06
500m:
600m:
7:18.79
8:46.88
1:30.76
1:28.09
700m:
800m:
10:14.47
11:37.28
1:27.59
1:22.81
18.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań11:39.94321
100m:
200m:
1:21.13
2:49.52
1:21.13
1:28.39
300m:
400m:
4:18.70
5:46.97
1:29.18
1:28.27
500m:
600m:
7:16.00
8:45.64
1:29.03
1:29.64
700m:
800m:
10:16.05
11:39.94
1:30.41
1:23.89
19.JANIAK Oliwia06Iskra Konin12:19.12272
100m:
200m:
1:20.98
2:54.66
1:20.98
1:33.68
300m:
400m:
4:29.49
6:05.26
1:34.83
1:35.77
500m:
600m:
7:40.58
9:17.19
1:35.32
1:36.61
700m:
800m:
10:51.93
12:19.12
1:34.74
1:27.19
20.MIZERSKA Anna06UKS GROT Koziegłowy12:27.67263
100m:
200m:
1:29.21
3:05.51
1:29.21
1:36.30
300m:
400m:
4:41.66
6:16.40
1:36.15
1:34.74
500m:
600m:
7:50.51
9:25.10
1:34.11
1:34.59
700m:
800m:
10:59.81
12:27.67
1:34.71
1:27.86
21.WYSOCKA Nadia06UKS CITYZEN Poznań12:28.32262
100m:
200m:
1:24.57
2:57.71
1:24.57
1:33.14
300m:
400m:
4:32.03
6:07.30
1:34.32
1:35.27
500m:
600m:
7:43.05
9:20.16
1:35.75
1:37.11
700m:
800m:
10:57.13
12:28.32
1:36.97
1:31.19
22.TOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz12:36.80254
100m:
200m:
1:25.76
3:03.13
1:25.76
1:37.37
300m:
400m:
4:39.41
6:15.82
1:36.28
1:36.41
500m:
600m:
7:50.94
9:27.41
1:35.12
1:36.47
700m:
800m:
11:02.97
12:36.80
1:35.56
1:33.83
23.MALIK Anastazja06UKS GROT Koziegłowy12:37.64253
100m:
200m:
1:27.04
3:02.08
1:27.04
1:35.04
300m:
400m:
4:38.81
6:15.09
1:36.73
1:36.28
500m:
600m:
7:53.64
9:29.88
1:38.55
1:36.24
700m:
800m:
11:08.41
12:37.64
1:38.53
1:29.23
24.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz12:53.28238
100m:
200m:
1:27.32
3:02.77
1:27.32
1:35.45
300m:
400m:
4:40.40
6:18.15
1:37.63
1:37.75
500m:
600m:
7:58.36
9:39.49
1:40.21
1:41.13
700m:
800m:
11:20.43
12:53.28
1:40.94
1:32.85
25.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291512:55.79235
100m:
200m:
1:26.69
3:01.92
1:26.69
1:35.23
300m:
400m:
4:37.98
6:16.84
1:36.06
1:38.86
500m:
600m:
7:54.75
9:33.32
1:37.91
1:38.57
700m:
800m:
11:11.73
12:55.79
1:38.41
1:44.06
26.BEYM Julia06KS Posnania Poznań13:06.68226
100m:
200m:
1:31.83
3:12.27
1:31.83
1:40.44
300m:
400m:
4:52.85
6:33.31
1:40.58
1:40.46
500m:
600m:
8:13.29
9:53.01
1:39.98
1:39.72
700m:
800m:
11:32.38
13:06.68
1:39.37
1:34.30
27.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin13:10.10223
100m:
200m:
1:25.86
3:03.17
1:25.86
1:37.31
300m:
400m:
4:43.76
6:26.12
1:40.59
1:42.36
500m:
600m:
8:08.61
9:51.38
1:42.49
1:42.77
700m:
800m:
11:32.90
13:10.10
1:41.52
1:37.20
28.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin13:23.77212
100m:
200m:
1:24.43
3:04.99
1:24.43
1:40.56
300m:
400m:
4:48.33
6:30.60
1:43.34
1:42.27
500m:
600m:
8:16.85
10:00.60
1:46.25
1:43.75
700m:
800m:
11:43.81
13:23.77
1:43.21
1:39.96
29.MAJDA Julia06Iskra Konin13:24.98211
100m:
200m:
1:27.90
3:07.23
1:27.90
1:39.33
300m:
400m:
4:49.94
6:33.59
1:42.71
1:43.65
500m:
600m:
8:18.72
10:03.27
1:45.13
1:44.55
700m:
800m:
11:48.13
13:24.98
1:44.86
1:36.85
30.CISZAK Oliwia06KS Posnania Poznań14:22.51171
100m:
200m:
1:32.76
3:17.64
1:32.76
1:44.88
300m:
400m:
5:03.21
6:52.95
1:45.57
1:49.74
500m:
600m:
8:44.69
10:37.94
1:51.74
1:53.25
700m:
800m:
12:29.33
14:22.51
1:51.39
1:53.18
DYSKW.NAWROCKA Oliwia06MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

14 - 16 lat

1.STASZAK Agnieszka04K.S.Warta Poznan9:51.80531
100m:
200m:
1:09.90
2:24.69
1:09.90
1:14.79
300m:
400m:
3:40.05
4:55.53
1:15.36
1:15.48
500m:
600m:
6:10.58
7:25.32
1:15.05
1:14.74
700m:
800m:
8:39.89
9:51.80
1:14.57
1:11.91
2.MISIAK Nadia04Uks Jedynka Kórnik10:18.00466
100m:
200m:
1:14.65
2:32.99
1:14.65
1:18.34
300m:
400m:
3:51.14
5:09.21
1:18.15
1:18.07
500m:
600m:
6:27.18
7:44.96
1:17.97
1:17.78
700m:
800m:
9:02.40
10:18.00
1:17.44
1:15.60

11 - 13 lat

1.MARCINKOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź9:31.34590
100m:
200m:
1:10.28
2:23.01
1:10.28
1:12.73
300m:
400m:
3:35.46
4:47.52
1:12.45
1:12.06
500m:
600m:
5:59.25
7:10.91
1:11.73
1:11.66
700m:
800m:
8:22.54
9:31.34
1:11.63
1:08.80
2.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź9:51.18533
100m:
200m:
1:11.35
2:26.42
1:11.35
1:15.07
300m:
400m:
3:41.44
4:56.48
1:15.02
1:15.04
500m:
600m:
6:11.08
7:25.84
1:14.60
1:14.76
700m:
800m:
8:40.56
9:51.18
1:14.72
1:10.62
3.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan10:13.48477
100m:
200m:
1:12.33
2:29.82
1:12.33
1:17.49
300m:
400m:
3:47.96
5:05.67
1:18.14
1:17.71
500m:
600m:
6:23.90
7:42.00
1:18.23
1:18.10
700m:
800m:
9:00.04
10:13.48
1:18.04
1:13.44
4.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan10:18.29465
100m:
200m:
1:12.64
2:30.68
1:12.64
1:18.04
300m:
400m:
3:48.66
5:05.81
1:17.98
1:17.15
500m:
600m:
6:23.67
7:41.32
1:17.86
1:17.65
700m:
800m:
8:59.61
10:18.29
1:18.29
1:18.68
5.LUDWICZAK Paulina05K.S.Warta Poznan10:28.77443
100m:
200m:
1:13.09
2:31.28
1:13.09
1:18.19
300m:
400m:
3:49.06
5:08.27
1:17.78
1:19.21
500m:
600m:
6:29.03
7:49.62
1:20.76
1:20.59
700m:
800m:
9:09.90
10:28.77
1:20.28
1:18.87
6.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan10:38.49423
100m:
200m:
1:15.31
2:36.00
1:15.31
1:20.69
300m:
400m:
3:57.21
5:18.65
1:21.21
1:21.44
500m:
600m:
6:40.01
8:01.06
1:21.36
1:21.05
700m:
800m:
9:21.94
10:38.49
1:20.88
1:16.55
7.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan10:42.83414
100m:
200m:
1:15.38
2:36.12
1:15.38
1:20.74
300m:
400m:
3:57.02
5:17.72
1:20.90
1:20.70
500m:
600m:
6:38.85
8:00.78
1:21.13
1:21.93
700m:
800m:
9:23.66
10:42.83
1:22.88
1:19.17
8.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin10:56.99388
100m:
200m:
1:13.74
2:35.33
1:13.74
1:21.59
300m:
400m:
3:58.51
5:22.68
1:23.18
1:24.17
500m:
600m:
6:47.36
8:12.43
1:24.68
1:25.07
700m:
800m:
9:37.25
10:56.99
1:24.82
1:19.74
9.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin11:02.39378
100m:
200m:
1:17.35
2:41.04
1:17.35
1:23.69
300m:
400m:
4:05.42
5:29.91
1:24.38
1:24.49
500m:
600m:
6:54.92
8:19.34
1:25.01
1:24.42
700m:
800m:
9:42.35
11:02.39
1:23.01
1:20.04
10.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań11:15.84356
100m:
200m:
1:19.47
2:46.95
1:19.47
1:27.48
300m:
400m:
4:13.86
5:42.08
1:26.91
1:28.22
500m:
600m:
7:07.89
8:33.44
1:25.81
1:25.55
700m:
800m:
9:56.45
11:15.84
1:23.01
1:19.39
11.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan11:18.19353
100m:
200m:
1:18.34
2:44.89
1:18.34
1:26.55
300m:
400m:
4:12.01
5:38.76
1:27.12
1:26.75
500m:
600m:
7:05.60
8:32.05
1:26.84
1:26.45
700m:
800m:
9:57.89
11:18.19
1:25.84
1:20.30
12.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy11:24.14343
100m:
200m:
1:19.47
2:46.96
1:19.47
1:27.49
300m:
400m:
4:15.08
5:43.84
1:28.12
1:28.76
500m:
600m:
7:11.17
8:38.14
1:27.33
1:26.97
700m:
800m:
10:04.56
11:24.14
1:26.42
1:19.58
13.GORĄCZNIAK Julia06KS Posnania Poznań11:31.62332
100m:
200m:
1:19.56
2:45.99
1:19.56
1:26.43
300m:
400m:
4:14.20
5:43.80
1:28.21
1:29.60
500m:
600m:
7:12.93
8:41.04
1:29.13
1:28.11
700m:
800m:
10:08.48
11:31.62
1:27.44
1:23.14
14.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy11:36.74325
100m:
200m:
1:19.90
2:47.69
1:19.90
1:27.79
300m:
400m:
4:16.51
5:46.00
1:28.82
1:29.49
500m:
600m:
7:15.07
8:44.12
1:29.07
1:29.05
700m:
800m:
10:14.01
11:36.74
1:29.89
1:22.73
15.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291511:37.28324
100m:
200m:
1:19.45
2:46.83
1:19.45
1:27.38
300m:
400m:
4:16.97
5:48.03
1:30.14
1:31.06
500m:
600m:
7:18.79
8:46.88
1:30.76
1:28.09
700m:
800m:
10:14.47
11:37.28
1:27.59
1:22.81
16.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań11:39.94321
100m:
200m:
1:21.13
2:49.52
1:21.13
1:28.39
300m:
400m:
4:18.70
5:46.97
1:29.18
1:28.27
500m:
600m:
7:16.00
8:45.64
1:29.03
1:29.64
700m:
800m:
10:16.05
11:39.94
1:30.41
1:23.89
17.JANIAK Oliwia06Iskra Konin12:19.12272
100m:
200m:
1:20.98
2:54.66
1:20.98
1:33.68
300m:
400m:
4:29.49
6:05.26
1:34.83
1:35.77
500m:
600m:
7:40.58
9:17.19
1:35.32
1:36.61
700m:
800m:
10:51.93
12:19.12
1:34.74
1:27.19
18.MIZERSKA Anna06UKS GROT Koziegłowy12:27.67263
100m:
200m:
1:29.21
3:05.51
1:29.21
1:36.30
300m:
400m:
4:41.66
6:16.40
1:36.15
1:34.74
500m:
600m:
7:50.51
9:25.10
1:34.11
1:34.59
700m:
800m:
10:59.81
12:27.67
1:34.71
1:27.86
19.WYSOCKA Nadia06UKS CITYZEN Poznań12:28.32262
100m:
200m:
1:24.57
2:57.71
1:24.57
1:33.14
300m:
400m:
4:32.03
6:07.30
1:34.32
1:35.27
500m:
600m:
7:43.05
9:20.16
1:35.75
1:37.11
700m:
800m:
10:57.13
12:28.32
1:36.97
1:31.19
20.TOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz12:36.80254
100m:
200m:
1:25.76
3:03.13
1:25.76
1:37.37
300m:
400m:
4:39.41
6:15.82
1:36.28
1:36.41
500m:
600m:
7:50.94
9:27.41
1:35.12
1:36.47
700m:
800m:
11:02.97
12:36.80
1:35.56
1:33.83
21.MALIK Anastazja06UKS GROT Koziegłowy12:37.64253
100m:
200m:
1:27.04
3:02.08
1:27.04
1:35.04
300m:
400m:
4:38.81
6:15.09
1:36.73
1:36.28
500m:
600m:
7:53.64
9:29.88
1:38.55
1:36.24
700m:
800m:
11:08.41
12:37.64
1:38.53
1:29.23
22.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz12:53.28238
100m:
200m:
1:27.32
3:02.77
1:27.32
1:35.45
300m:
400m:
4:40.40
6:18.15
1:37.63
1:37.75
500m:
600m:
7:58.36
9:39.49
1:40.21
1:41.13
700m:
800m:
11:20.43
12:53.28
1:40.94
1:32.85
23.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291512:55.79235
100m:
200m:
1:26.69
3:01.92
1:26.69
1:35.23
300m:
400m:
4:37.98
6:16.84
1:36.06
1:38.86
500m:
600m:
7:54.75
9:33.32
1:37.91
1:38.57
700m:
800m:
11:11.73
12:55.79
1:38.41
1:44.06
24.BEYM Julia06KS Posnania Poznań13:06.68226
100m:
200m:
1:31.83
3:12.27
1:31.83
1:40.44
300m:
400m:
4:52.85
6:33.31
1:40.58
1:40.46
500m:
600m:
8:13.29
9:53.01
1:39.98
1:39.72
700m:
800m:
11:32.38
13:06.68
1:39.37
1:34.30
25.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin13:10.10223
100m:
200m:
1:25.86
3:03.17
1:25.86
1:37.31
300m:
400m:
4:43.76
6:26.12
1:40.59
1:42.36
500m:
600m:
8:08.61
9:51.38
1:42.49
1:42.77
700m:
800m:
11:32.90
13:10.10
1:41.52
1:37.20
26.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin13:23.77212
100m:
200m:
1:24.43
3:04.99
1:24.43
1:40.56
300m:
400m:
4:48.33
6:30.60
1:43.34
1:42.27
500m:
600m:
8:16.85
10:00.60
1:46.25
1:43.75
700m:
800m:
11:43.81
13:23.77
1:43.21
1:39.96
27.MAJDA Julia06Iskra Konin13:24.98211
100m:
200m:
1:27.90
3:07.23
1:27.90
1:39.33
300m:
400m:
4:49.94
6:33.59
1:42.71
1:43.65
500m:
600m:
8:18.72
10:03.27
1:45.13
1:44.55
700m:
800m:
11:48.13
13:24.98
1:44.86
1:36.85
28.CISZAK Oliwia06KS Posnania Poznań14:22.51171
100m:
200m:
1:32.76
3:17.64
1:32.76
1:44.88
300m:
400m:
5:03.21
6:52.95
1:45.57
1:49.74
500m:
600m:
8:44.69
10:37.94
1:51.74
1:53.25
700m:
800m:
12:29.33
14:22.51
1:51.39
1:53.18
DYSKW.NAWROCKA Oliwia06MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

Sprawdzian 12 lat

1.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan10:13.48477
100m:
200m:
1:12.33
2:29.82
1:12.33
1:17.49
300m:
400m:
3:47.96
5:05.67
1:18.14
1:17.71
500m:
600m:
6:23.90
7:42.00
1:18.23
1:18.10
700m:
800m:
9:00.04
10:13.48
1:18.04
1:13.44
2.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan10:18.29465
100m:
200m:
1:12.64
2:30.68
1:12.64
1:18.04
300m:
400m:
3:48.66
5:05.81
1:17.98
1:17.15
500m:
600m:
6:23.67
7:41.32
1:17.86
1:17.65
700m:
800m:
8:59.61
10:18.29
1:18.29
1:18.68
3.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan10:38.49423
100m:
200m:
1:15.31
2:36.00
1:15.31
1:20.69
300m:
400m:
3:57.21
5:18.65
1:21.21
1:21.44
500m:
600m:
6:40.01
8:01.06
1:21.36
1:21.05
700m:
800m:
9:21.94
10:38.49
1:20.88
1:16.55
4.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin10:56.99388
100m:
200m:
1:13.74
2:35.33
1:13.74
1:21.59
300m:
400m:
3:58.51
5:22.68
1:23.18
1:24.17
500m:
600m:
6:47.36
8:12.43
1:24.68
1:25.07
700m:
800m:
9:37.25
10:56.99
1:24.82
1:19.74
5.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin11:02.39378
100m:
200m:
1:17.35
2:41.04
1:17.35
1:23.69
300m:
400m:
4:05.42
5:29.91
1:24.38
1:24.49
500m:
600m:
6:54.92
8:19.34
1:25.01
1:24.42
700m:
800m:
9:42.35
11:02.39
1:23.01
1:20.04
6.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań11:15.84356
100m:
200m:
1:19.47
2:46.95
1:19.47
1:27.48
300m:
400m:
4:13.86
5:42.08
1:26.91
1:28.22
500m:
600m:
7:07.89
8:33.44
1:25.81
1:25.55
700m:
800m:
9:56.45
11:15.84
1:23.01
1:19.39
7.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan11:18.19353
100m:
200m:
1:18.34
2:44.89
1:18.34
1:26.55
300m:
400m:
4:12.01
5:38.76
1:27.12
1:26.75
500m:
600m:
7:05.60
8:32.05
1:26.84
1:26.45
700m:
800m:
9:57.89
11:18.19
1:25.84
1:20.30
8.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy11:24.14343
100m:
200m:
1:19.47
2:46.96
1:19.47
1:27.49
300m:
400m:
4:15.08
5:43.84
1:28.12
1:28.76
500m:
600m:
7:11.17
8:38.14
1:27.33
1:26.97
700m:
800m:
10:04.56
11:24.14
1:26.42
1:19.58
9.GORĄCZNIAK Julia06KS Posnania Poznań11:31.62332
100m:
200m:
1:19.56
2:45.99
1:19.56
1:26.43
300m:
400m:
4:14.20
5:43.80
1:28.21
1:29.60
500m:
600m:
7:12.93
8:41.04
1:29.13
1:28.11
700m:
800m:
10:08.48
11:31.62
1:27.44
1:23.14
10.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy11:36.74325
100m:
200m:
1:19.90
2:47.69
1:19.90
1:27.79
300m:
400m:
4:16.51
5:46.00
1:28.82
1:29.49
500m:
600m:
7:15.07
8:44.12
1:29.07
1:29.05
700m:
800m:
10:14.01
11:36.74
1:29.89
1:22.73
11.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291511:37.28324
100m:
200m:
1:19.45
2:46.83
1:19.45
1:27.38
300m:
400m:
4:16.97
5:48.03
1:30.14
1:31.06
500m:
600m:
7:18.79
8:46.88
1:30.76
1:28.09
700m:
800m:
10:14.47
11:37.28
1:27.59
1:22.81
12.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań11:39.94321
100m:
200m:
1:21.13
2:49.52
1:21.13
1:28.39
300m:
400m:
4:18.70
5:46.97
1:29.18
1:28.27
500m:
600m:
7:16.00
8:45.64
1:29.03
1:29.64
700m:
800m:
10:16.05
11:39.94
1:30.41
1:23.89
13.JANIAK Oliwia06Iskra Konin12:19.12272
100m:
200m:
1:20.98
2:54.66
1:20.98
1:33.68
300m:
400m:
4:29.49
6:05.26
1:34.83
1:35.77
500m:
600m:
7:40.58
9:17.19
1:35.32
1:36.61
700m:
800m:
10:51.93
12:19.12
1:34.74
1:27.19
14.MIZERSKA Anna06UKS GROT Koziegłowy12:27.67263
100m:
200m:
1:29.21
3:05.51
1:29.21
1:36.30
300m:
400m:
4:41.66
6:16.40
1:36.15
1:34.74
500m:
600m:
7:50.51
9:25.10
1:34.11
1:34.59
700m:
800m:
10:59.81
12:27.67
1:34.71
1:27.86
15.WYSOCKA Nadia06UKS CITYZEN Poznań12:28.32262
100m:
200m:
1:24.57
2:57.71
1:24.57
1:33.14
300m:
400m:
4:32.03
6:07.30
1:34.32
1:35.27
500m:
600m:
7:43.05
9:20.16
1:35.75
1:37.11
700m:
800m:
10:57.13
12:28.32
1:36.97
1:31.19
16.TOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz12:36.80254
100m:
200m:
1:25.76
3:03.13
1:25.76
1:37.37
300m:
400m:
4:39.41
6:15.82
1:36.28
1:36.41
500m:
600m:
7:50.94
9:27.41
1:35.12
1:36.47
700m:
800m:
11:02.97
12:36.80
1:35.56
1:33.83
17.MALIK Anastazja06UKS GROT Koziegłowy12:37.64253
100m:
200m:
1:27.04
3:02.08
1:27.04
1:35.04
300m:
400m:
4:38.81
6:15.09
1:36.73
1:36.28
500m:
600m:
7:53.64
9:29.88
1:38.55
1:36.24
700m:
800m:
11:08.41
12:37.64
1:38.53
1:29.23
18.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz12:53.28238
100m:
200m:
1:27.32
3:02.77
1:27.32
1:35.45
300m:
400m:
4:40.40
6:18.15
1:37.63
1:37.75
500m:
600m:
7:58.36
9:39.49
1:40.21
1:41.13
700m:
800m:
11:20.43
12:53.28
1:40.94
1:32.85
19.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291512:55.79235
100m:
200m:
1:26.69
3:01.92
1:26.69
1:35.23
300m:
400m:
4:37.98
6:16.84
1:36.06
1:38.86
500m:
600m:
7:54.75
9:33.32
1:37.91
1:38.57
700m:
800m:
11:11.73
12:55.79
1:38.41
1:44.06
20.BEYM Julia06KS Posnania Poznań13:06.68226
100m:
200m:
1:31.83
3:12.27
1:31.83
1:40.44
300m:
400m:
4:52.85
6:33.31
1:40.58
1:40.46
500m:
600m:
8:13.29
9:53.01
1:39.98
1:39.72
700m:
800m:
11:32.38
13:06.68
1:39.37
1:34.30
21.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin13:10.10223
100m:
200m:
1:25.86
3:03.17
1:25.86
1:37.31
300m:
400m:
4:43.76
6:26.12
1:40.59
1:42.36
500m:
600m:
8:08.61
9:51.38
1:42.49
1:42.77
700m:
800m:
11:32.90
13:10.10
1:41.52
1:37.20
22.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin13:23.77212
100m:
200m:
1:24.43
3:04.99
1:24.43
1:40.56
300m:
400m:
4:48.33
6:30.60
1:43.34
1:42.27
500m:
600m:
8:16.85
10:00.60
1:46.25
1:43.75
700m:
800m:
11:43.81
13:23.77
1:43.21
1:39.96
23.MAJDA Julia06Iskra Konin13:24.98211
100m:
200m:
1:27.90
3:07.23
1:27.90
1:39.33
300m:
400m:
4:49.94
6:33.59
1:42.71
1:43.65
500m:
600m:
8:18.72
10:03.27
1:45.13
1:44.55
700m:
800m:
11:48.13
13:24.98
1:44.86
1:36.85
24.CISZAK Oliwia06KS Posnania Poznań14:22.51171
100m:
200m:
1:32.76
3:17.64
1:32.76
1:44.88
300m:
400m:
5:03.21
6:52.95
1:45.57
1:49.74
500m:
600m:
8:44.69
10:37.94
1:51.74
1:53.25
700m:
800m:
12:29.33
14:22.51
1:51.39
1:53.18
DYSKW.NAWROCKA Oliwia06MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-11-10 - 12:18
Chłopców, 800m dowolnySprawdzian 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKRZYPCZAK Adam06K.S.Warta Poznan9:51.03422
100m:
200m:
1:10.14
2:24.86
1:10.14
1:14.72
300m:
400m:
3:39.26
4:53.97
1:14.40
1:14.71
500m:
600m:
6:08.94
7:23.48
1:14.97
1:14.54
700m:
800m:
8:38.10
9:51.03
1:14.62
1:12.93
2.WRÓBLEWSKI Franciszek06K.S.Warta Poznan10:25.98355
100m:
200m:
1:11.62
2:31.17
1:11.62
1:19.55
300m:
400m:
3:50.98
5:11.42
1:19.81
1:20.44
500m:
600m:
6:31.14
7:50.56
1:19.72
1:19.42
700m:
800m:
9:10.55
10:25.98
1:19.99
1:15.43
3.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin10:39.02334
100m:
200m:
1:17.28
2:39.29
1:17.28
1:22.01
300m:
400m:
4:01.36
5:22.62
1:22.07
1:21.26
500m:
600m:
6:43.94
8:04.01
1:21.32
1:20.07
700m:
800m:
9:22.83
10:39.02
1:18.82
1:16.19
4.WIŚNIEWSKI Antoni06K.S.Warta Poznan10:54.65310
100m:
200m:
1:15.48
2:37.84
1:15.48
1:22.36
300m:
400m:
4:00.71
5:23.72
1:22.87
1:23.01
500m:
600m:
6:47.13
8:10.97
1:23.41
1:23.84
700m:
800m:
9:34.36
10:54.65
1:23.39
1:20.29
5.ZALEWSKI Jacek06KS Posnania Poznań10:56.92307
100m:
200m:
1:19.64
2:42.79
1:19.64
1:23.15
300m:
400m:
4:06.38
5:30.94
1:23.59
1:24.56
500m:
600m:
6:54.14
8:16.65
1:23.20
1:22.51
700m:
800m:
9:39.66
10:56.92
1:23.01
1:17.26
6.SZUBA Oskar06K.S.Warta Poznan11:02.02300
100m:
200m:
1:16.60
2:39.15
1:16.60
1:22.55
300m:
400m:
4:03.32
5:27.12
1:24.17
1:23.80
500m:
600m:
6:52.04
8:16.86
1:24.92
1:24.82
700m:
800m:
9:41.75
11:02.02
1:24.89
1:20.27
7.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan11:03.42298
100m:
200m:
1:17.73
2:41.72
1:17.73
1:23.99
300m:
400m:
4:06.41
5:30.92
1:24.69
1:24.51
500m:
600m:
6:54.84
8:19.06
1:23.92
1:24.22
700m:
800m:
9:42.66
11:03.42
1:23.60
1:20.76
8.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin11:09.05291
100m:
200m:
1:16.87
2:40.70
1:16.87
1:23.83
300m:
400m:
4:05.94
5:31.33
1:25.24
1:25.39
500m:
600m:
6:56.96
8:23.30
1:25.63
1:26.34
700m:
800m:
9:48.22
11:09.05
1:24.92
1:20.83
9.GORZEŃ Norbert06UKS CITYZEN Poznań11:11.38288
100m:
200m:
1:17.96
2:41.59
1:17.96
1:23.63
300m:
400m:
4:05.92
5:31.70
1:24.33
1:25.78
500m:
600m:
6:58.65
8:25.33
1:26.95
1:26.68
700m:
800m:
9:49.13
11:11.38
1:23.80
1:22.25
10.JARECKI Bartosz06K.S.Warta Poznan11:12.77286
100m:
200m:
1:16.62
2:40.73
1:16.62
1:24.11
300m:
400m:
4:05.56
5:31.70
1:24.83
1:26.14
500m:
600m:
6:57.37
8:23.17
1:25.67
1:25.80
700m:
800m:
9:49.34
11:12.77
1:26.17
1:23.43
11.ROGOZINSKI Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291511:15.26283
100m:
200m:
1:17.50
2:41.52
1:17.50
1:24.02
300m:
400m:
4:06.56
5:32.20
1:25.04
1:25.64
500m:
600m:
6:57.97
8:25.64
1:25.77
1:27.67
700m:
800m:
9:52.85
11:15.26
1:27.21
1:22.41
12.KRASOWSKI Szymon06K.S.Warta Poznan11:16.77281
100m:
200m:
1:19.78
2:45.65
1:19.78
1:25.87
300m:
400m:
4:13.09
5:38.88
1:27.44
1:25.79
500m:
600m:
7:04.59
8:28.92
1:25.71
1:24.33
700m:
800m:
9:54.74
11:16.77
1:25.82
1:22.03
13.GODLEWSKI Maciej06K.S.Warta Poznan11:24.50271
100m:
200m:
1:20.95
2:48.49
1:20.95
1:27.54
300m:
400m:
4:16.44
5:43.48
1:27.95
1:27.04
500m:
600m:
7:09.86
8:35.47
1:26.38
1:25.61
700m:
800m:
10:02.27
11:24.50
1:26.80
1:22.23
14.GÓRALCZYK Borys06KS Posnania Poznań11:29.38266
100m:
200m:
1:23.28
2:50.86
1:23.28
1:27.58
300m:
400m:
4:19.68
5:46.58
1:28.82
1:26.90
500m:
600m:
7:15.03
8:42.93
1:28.45
1:27.90
700m:
800m:
10:08.76
11:29.38
1:25.83
1:20.62
15.WITCZAK Maksymilian06K.S.Warta Poznan11:40.13254
100m:
200m:
1:23.35
2:52.59
1:23.35
1:29.24
300m:
400m:
4:21.72
5:49.52
1:29.13
1:27.80
500m:
600m:
7:18.66
8:46.14
1:29.14
1:27.48
700m:
800m:
10:15.48
11:40.13
1:29.34
1:24.65
16.BIDZIŃSKI Alan06Iskra Konin11:43.42250
100m:
200m:
1:21.37
2:52.67
1:21.37
1:31.30
300m:
400m:
4:23.85
5:56.03
1:31.18
1:32.18
500m:
600m:
7:27.64
8:57.72
1:31.61
1:30.08
700m:
800m:
10:26.72
11:43.42
1:29.00
1:16.70
17.FLIEGER Damian06KS Posnania Poznań11:47.13246
100m:
200m:
1:23.25
2:52.80
1:23.25
1:29.55
300m:
400m:
4:23.21
5:54.57
1:30.41
1:31.36
500m:
600m:
7:25.44
8:55.23
1:30.87
1:29.79
700m:
800m:
10:23.64
11:47.13
1:28.41
1:23.49
18.STARZYŃSKI Filip06MKP Wągrowiec12:09.54224
100m:
200m:
1:26.48
2:59.83
1:26.48
1:33.35
300m:
400m:
4:32.91
6:06.95
1:33.08
1:34.04
500m:
600m:
7:40.70
9:14.26
1:33.75
1:33.56
700m:
800m:
10:44.31
12:09.54
1:30.05
1:25.23
19.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań12:24.30211
100m:
200m:
1:26.07
2:59.35
1:26.07
1:33.28
300m:
400m:
4:34.77
6:09.71
1:35.42
1:34.94
500m:
600m:
7:44.57
9:20.71
1:34.86
1:36.14
700m:
800m:
10:57.10
12:24.30
1:36.39
1:27.20
20.BORKOWSKI Marcel06K.S.Warta Poznan12:24.92210
100m:
200m:
1:30.70
3:04.53
1:30.70
1:33.83
300m:
400m:
4:39.05
6:13.26
1:34.52
1:34.21
500m:
600m:
7:48.59
9:22.03
1:35.33
1:33.44
700m:
800m:
10:55.50
12:24.92
1:33.47
1:29.42
21.KACZMAREK Maksymilian06KS Posnania Poznań12:36.62201
100m:
200m:
1:29.33
3:05.19
1:29.33
1:35.86
300m:
400m:
5:31.80
8:45.93
2:26.61
3:14.13
500m:
600m:
10:21.73
11:55.76
1:35.80
1:34.03
700m:
800m:

12:36.62
22.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań12:54.55187
100m:
200m:
3:04.963:04.96300m:
400m:
6:24.41
8:55.47

2:31.06
500m:
600m:
10:34.81
12:12.08
1:39.34
1:37.27
700m:
800m:

12:54.55
23.MAKAREWICZ Filip06MKP Wągrowiec13:13.79174
100m:
200m:
3:16.68
5:02.03
3:16.68
1:45.35
300m:
400m:
8:28.21
11:46.37
3:26.18
3:18.16
500m:
600m:
13:14.101:27.73700m:
800m:

13:13.79
24.FARINE Antoine06UKS CITYZEN Poznań14:19.38137
100m:
200m:
1:33.53
3:20.60
1:33.53
1:47.07
300m:
400m:
5:09.62
7:01.30
1:49.02
1:51.68
500m:
600m:
8:53.76
10:45.99
1:52.46
1:52.23
700m:
800m:
12:34.97
14:19.38
1:48.98
1:44.41
25.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin15:07.49116
100m:
200m:
1:42.76
3:43.99
1:42.76
2:01.23
300m:
400m:
5:37.58
7:33.53
1:53.59
1:55.95
500m:
600m:
9:28.65
11:24.39
1:55.12
1:55.74
700m:
800m:
13:17.15
15:07.49
1:52.76
1:50.34
NWGRZECHOWIAK Maksymilian06KS Posnania Poznań
NIE UK.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-11-10 - 13:20
Mężczyzn, 1500m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.RATAJCZAK Mateusz S P01KS Posnania Poznań16:33.36622
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.21
2:11.15
3:17.20
4:23.62
1:04.21
1:06.94
1:06.05
1:06.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.75
6:36.70
7:43.28
8:49.59
1:06.13
1:06.95
1:06.58
1:06.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:56.53
11:02.89
12:08.93
13:15.52
1:06.94
1:06.36
1:06.04
1:06.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:22.78
15:29.63
16:33.36
1:07.26
1:06.85
1:03.73
2.DOPIERAŁA Tytus S P03K.S.Warta Poznan16:46.96597
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.30
2:11.49
3:18.57
4:25.97
1:04.30
1:07.19
1:07.08
1:07.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.28
6:40.88
7:48.60
8:56.14
1:07.31
1:07.60
1:07.72
1:07.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.71
11:11.46
12:19.28
13:26.66
1:07.57
1:07.75
1:07.82
1:07.38
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.90
15:41.99
16:46.96
1:08.24
1:07.09
1:04.97
3.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź16:52.65587
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:15.61
3:25.25
4:33.73
1:06.02
1:09.59
1:09.64
1:08.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.88
6:50.16
7:58.36
9:05.77
1:08.15
1:08.28
1:08.20
1:07.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.26
11:20.66
12:28.25
13:35.03
1:07.49
1:07.40
1:07.59
1:06.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.85
15:49.25
16:52.65
1:06.82
1:07.40
1:03.40
4.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź16:52.93586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.11
2:15.37
3:24.58
4:33.17
1:06.11
1:09.26
1:09.21
1:08.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.04
6:49.20
7:57.07
9:04.60
1:07.87
1:08.16
1:07.87
1:07.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.21
11:19.73
12:27.28
13:34.38
1:07.61
1:07.52
1:07.55
1:07.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.74
15:49.18
16:52.93
1:07.36
1:07.44
1:03.75
5.SOBIECHOWSKI Filip04Uks Shark Rudna17:16.01548
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.15
2:13.99
3:23.75
4:32.47
1:04.15
1:09.84
1:09.76
1:08.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.22
6:49.81
7:58.50
9:08.07
1:08.75
1:08.59
1:08.69
1:09.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.85
11:28.01
12:37.38
13:47.97
1:09.78
1:10.16
1:09.37
1:10.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.41
16:08.48
17:16.01
1:10.44
1:10.07
1:07.53
6.SOIŃSKI Dominik03K.S.Warta Poznan17:31.02525
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.04
2:15.43
3:25.36
4:35.50
1:06.04
1:09.39
1:09.93
1:10.14
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.82
6:56.81
8:07.98
9:18.78
1:10.32
1:10.99
1:11.17
1:10.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.04
11:41.85
12:53.15
14:03.81
1:11.26
1:11.81
1:11.30
1:10.66
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.69
16:24.01
17:31.02
1:10.88
1:09.32
1:07.01
7.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź17:31.35524
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.29
2:16.21
3:26.29
4:36.38
1:06.29
1:09.92
1:10.08
1:10.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.44
6:58.14
8:08.33
9:18.55
1:11.06
1:10.70
1:10.19
1:10.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:28.59
11:39.42
12:50.17
14:01.41
1:10.04
1:10.83
1:10.75
1:11.24
1300m:
1400m:
1500m:
15:11.90
16:22.43
17:31.35
1:10.49
1:10.53
1:08.92
8.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań17:43.90506
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.43
2:16.79
3:28.04
4:39.66
1:05.43
1:11.36
1:11.25
1:11.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.56
7:02.54
8:14.11
9:25.53
1:10.90
1:11.98
1:11.57
1:11.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.28
11:49.11
13:00.89
14:11.94
1:11.75
1:11.83
1:11.78
1:11.05
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.43
16:35.18
17:43.90
1:11.49
1:11.75
1:08.72
9.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań17:44.61505
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.73
2:13.98
3:23.77
4:33.56
1:04.73
1:09.25
1:09.79
1:09.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.49
6:56.79
8:08.21
9:20.37
1:10.93
1:12.30
1:11.42
1:12.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.93
11:45.87
12:59.07
14:11.80
1:12.56
1:12.94
1:13.20
1:12.73
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.29
16:34.89
17:44.61
1:11.49
1:11.60
1:09.72
10.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan17:57.51487
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.49
2:18.01
3:29.62
4:41.53
1:06.49
1:11.52
1:11.61
1:11.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.59
7:06.37
8:19.73
9:33.77
1:12.06
1:12.78
1:13.36
1:14.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:47.87
12:02.61
13:14.85
14:26.39
1:14.10
1:14.74
1:12.24
1:11.54
1300m:
1400m:
1500m:
15:36.97
16:49.38
17:57.51
1:10.58
1:12.41
1:08.13
11.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno17:58.80485
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.30
2:17.63
3:29.48
4:41.36
1:06.30
1:11.33
1:11.85
1:11.88
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.56
7:06.23
8:19.56
9:33.36
1:12.20
1:12.67
1:13.33
1:13.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:47.50
12:01.66
13:14.45
14:26.61
1:14.14
1:14.16
1:12.79
1:12.16
1300m:
1400m:
1500m:
15:38.55
16:52.05
17:58.80
1:11.94
1:13.50
1:06.75
12.CEMPURA Kamil05KS Posnania Poznań19:07.83403
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.07
2:17.28
3:30.92
4:47.02
1:06.07
1:11.21
1:13.64
1:16.10
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.77
7:22.01
8:40.30
9:59.56
1:16.75
1:18.24
1:18.29
1:19.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:18.89
12:37.80
13:56.49
15:14.65
1:19.33
1:18.91
1:18.69
1:18.16
1300m:
1400m:
1500m:
16:32.87
17:51.78
19:07.83
1:18.22
1:18.91
1:16.05

14 - 16 lat

1.DOPIERAŁA Tytus S P03K.S.Warta Poznan16:46.96597
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.30
2:11.49
3:18.57
4:25.97
1:04.30
1:07.19
1:07.08
1:07.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.28
6:40.88
7:48.60
8:56.14
1:07.31
1:07.60
1:07.72
1:07.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.71
11:11.46
12:19.28
13:26.66
1:07.57
1:07.75
1:07.82
1:07.38
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.90
15:41.99
16:46.96
1:08.24
1:07.09
1:04.97
2.SOBIECHOWSKI Filip04Uks Shark Rudna17:16.01548
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.15
2:13.99
3:23.75
4:32.47
1:04.15
1:09.84
1:09.76
1:08.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.22
6:49.81
7:58.50
9:08.07
1:08.75
1:08.59
1:08.69
1:09.57
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.85
11:28.01
12:37.38
13:47.97
1:09.78
1:10.16
1:09.37
1:10.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.41
16:08.48
17:16.01
1:10.44
1:10.07
1:07.53
3.SOIŃSKI Dominik03K.S.Warta Poznan17:31.02525
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.04
2:15.43
3:25.36
4:35.50
1:06.04
1:09.39
1:09.93
1:10.14
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.82
6:56.81
8:07.98
9:18.78
1:10.32
1:10.99
1:11.17
1:10.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.04
11:41.85
12:53.15
14:03.81
1:11.26
1:11.81
1:11.30
1:10.66
1300m:
1400m:
1500m:
15:14.69
16:24.01
17:31.02
1:10.88
1:09.32
1:07.01
4.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań17:43.90506
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.43
2:16.79
3:28.04
4:39.66
1:05.43
1:11.36
1:11.25
1:11.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.56
7:02.54
8:14.11
9:25.53
1:10.90
1:11.98
1:11.57
1:11.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.28
11:49.11
13:00.89
14:11.94
1:11.75
1:11.83
1:11.78
1:11.05
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.43
16:35.18
17:43.90
1:11.49
1:11.75
1:08.72
5.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań17:44.61505
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.73
2:13.98
3:23.77
4:33.56
1:04.73
1:09.25
1:09.79
1:09.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.49
6:56.79
8:08.21
9:20.37
1:10.93
1:12.30
1:11.42
1:12.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:32.93
11:45.87
12:59.07
14:11.80
1:12.56
1:12.94
1:13.20
1:12.73
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.29
16:34.89
17:44.61
1:11.49
1:11.60
1:09.72
6.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan17:57.51487
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.49
2:18.01
3:29.62
4:41.53
1:06.49
1:11.52
1:11.61
1:11.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.59
7:06.37
8:19.73
9:33.77
1:12.06
1:12.78
1:13.36
1:14.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:47.87
12:02.61
13:14.85
14:26.39
1:14.10
1:14.74
1:12.24
1:11.54
1300m:
1400m:
1500m:
15:36.97
16:49.38
17:57.51
1:10.58
1:12.41
1:08.13
7.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno17:58.80485
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.30
2:17.63
3:29.48
4:41.36
1:06.30
1:11.33
1:11.85
1:11.88
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.56
7:06.23
8:19.56
9:33.36
1:12.20
1:12.67
1:13.33
1:13.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:47.50
12:01.66
13:14.45
14:26.61
1:14.14
1:14.16
1:12.79
1:12.16
1300m:
1400m:
1500m:
15:38.55
16:52.05
17:58.80
1:11.94
1:13.50
1:06.75

11 - 13 lat

1.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź16:52.65587
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:15.61
3:25.25
4:33.73
1:06.02
1:09.59
1:09.64
1:08.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.88
6:50.16
7:58.36
9:05.77
1:08.15
1:08.28
1:08.20
1:07.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.26
11:20.66
12:28.25
13:35.03
1:07.49
1:07.40
1:07.59
1:06.78
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.85
15:49.25
16:52.65
1:06.82
1:07.40
1:03.40
2.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź16:52.93586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.11
2:15.37
3:24.58
4:33.17
1:06.11
1:09.26
1:09.21
1:08.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.04
6:49.20
7:57.07
9:04.60
1:07.87
1:08.16
1:07.87
1:07.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.21
11:19.73
12:27.28
13:34.38
1:07.61
1:07.52
1:07.55
1:07.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.74
15:49.18
16:52.93
1:07.36
1:07.44
1:03.75
3.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź17:31.35524
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.29
2:16.21
3:26.29
4:36.38
1:06.29
1:09.92
1:10.08
1:10.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.44
6:58.14
8:08.33
9:18.55
1:11.06
1:10.70
1:10.19
1:10.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:28.59
11:39.42
12:50.17
14:01.41
1:10.04
1:10.83
1:10.75
1:11.24
1300m:
1400m:
1500m:
15:11.90
16:22.43
17:31.35
1:10.49
1:10.53
1:08.92
4.CEMPURA Kamil05KS Posnania Poznań19:07.83403
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.07
2:17.28
3:30.92
4:47.02
1:06.07
1:11.21
1:13.64
1:16.10
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.77
7:22.01
8:40.30
9:59.56
1:16.75
1:18.24
1:18.29
1:19.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:18.89
12:37.80
13:56.49
15:14.65
1:19.33
1:18.91
1:18.69
1:18.16
1300m:
1400m:
1500m:
16:32.87
17:51.78
19:07.83
1:18.22
1:18.91
1:16.05


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-11-10 - 15:00
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan28.98595
2.CIEŚLAK Joanna96K.S.Warta Poznan29.19582
3.SZCZEPAŃSKA Maria03K.S.Warta Poznan29.63557
4.BIELEWICZ Joanna Sp00K.S.Warta Poznan30.25523
5.ŁUKASZEWICZ Emilia01Uczniowski Klub Sportowy Fala 30.30520
6.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno30.57507
7.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan30.60505
8.MATYSIAK Kinga02UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.30.75498
9.HIRSCH Nicole04K.S.Warta Poznan31.32471
10.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan31.60459
11.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź31.71454
12.STACHOWIAK Mia05K.S.Warta Poznan32.35428
BIMKIEWICZ Oliwia01UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291532.35428
14.ŁĘCKA Wiktoria06Towarzystwo Pływackie Zielona 32.56419
15.JARONI Dominika03K.S.Warta Poznan32.76412
16.WIŚNIEWSKA Aleksandra05MKP Astromal Leszno32.77411
17.ŁAKOMIAK Julia03Kks Włókniarz 1925 Kalisz32.98403
18.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź33.07400
19.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan33.71378
20.NAJDEK Klaudia04K.S.Warta Poznan33.81374
21.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan33.90371
22.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin34.16363
23.MICHAŁOWSKA Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań34.30359
24.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź34.74345
25.BANASZAK Eliza04MKP Astromal Leszno34.85342
26.KACZMAREK Julianna03MKP Astromal Leszno35.07335
27.ZARZECZNA Olga05KS Posnania Poznań35.29329
28.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz35.47324
29.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin35.56322
BOCHENSKA Dominika05UKS GROT Koziegłowy35.56322
31.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań36.67293
32.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy36.70293
33.PERLIK Zuzanna06UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.36.91288
34.SUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań37.55273
PYTLIK Maria03MKP Astromal Leszno37.55273
36.BIELAWNA Julia04KS Krotosz Krotoszyn37.78268
37.SOBCZYNSKA Teresa03MKP Astromal Leszno37.98264
38.JANIAK Oliwia06Iskra Konin38.41255
39.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291538.81247
40.BRDĘK Patrycja05KS Posnania Poznań39.47235
41.LITWIŃSKA Margareta05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291539.95227
42.SOBIERAJSKA Zuzanna05MKP Astromal Leszno40.02226
43.CUGIER Milena05UPKS Wodnik Rawicz40.06225
44.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 40.19223
45.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań40.40219
46.NIEDBAŁ Zuzanna03MKP Astromal Leszno41.05209
47.ŁAWSKA Matylda08Towarzystwo Pływackie Zielona 42.86184
48.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin43.35177
49.MAJDA Julia06Iskra Konin46.36145
50.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291546.90140
NWGLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona
NWRUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona

14 - 16 lat

1.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan28.98595
2.SZCZEPAŃSKA Maria03K.S.Warta Poznan29.63557
3.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno30.57507
4.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan30.60505
5.MATYSIAK Kinga02UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.30.75498
6.HIRSCH Nicole04K.S.Warta Poznan31.32471
7.JARONI Dominika03K.S.Warta Poznan32.76412
8.ŁAKOMIAK Julia03Kks Włókniarz 1925 Kalisz32.98403
9.NAJDEK Klaudia04K.S.Warta Poznan33.81374
10.BANASZAK Eliza04MKP Astromal Leszno34.85342
11.KACZMAREK Julianna03MKP Astromal Leszno35.07335
12.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz35.47324
13.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań36.67293
14.PYTLIK Maria03MKP Astromal Leszno37.55273
15.BIELAWNA Julia04KS Krotosz Krotoszyn37.78268
16.SOBCZYNSKA Teresa03MKP Astromal Leszno37.98264
17.NIEDBAŁ Zuzanna03MKP Astromal Leszno41.05209

11 - 13 lat

1.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan31.60459
2.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź31.71454
3.STACHOWIAK Mia05K.S.Warta Poznan32.35428
4.ŁĘCKA Wiktoria06Towarzystwo Pływackie Zielona 32.56419
5.WIŚNIEWSKA Aleksandra05MKP Astromal Leszno32.77411
6.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź33.07400
7.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan33.71378
8.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan33.90371
9.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin34.16363
10.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź34.74345
11.ZARZECZNA Olga05KS Posnania Poznań35.29329
12.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin35.56322
BOCHENSKA Dominika05UKS GROT Koziegłowy35.56322
14.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy36.70293
15.PERLIK Zuzanna06UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.36.91288
16.SUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań37.55273
17.JANIAK Oliwia06Iskra Konin38.41255
18.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291538.81247
19.BRDĘK Patrycja05KS Posnania Poznań39.47235
20.LITWIŃSKA Margareta05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291539.95227
21.SOBIERAJSKA Zuzanna05MKP Astromal Leszno40.02226
22.CUGIER Milena05UPKS Wodnik Rawicz40.06225
23.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 40.19223
24.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań40.40219
25.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin43.35177
26.MAJDA Julia06Iskra Konin46.36145
27.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291546.90140
NWGLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona
NWRUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-11-10 - 15:10
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.KOWALIK Piotr91KU AZS UAM Poznań25.04659
2.KUBOT Szymon97K.S.Warta Poznan25.64614
3.ŁANGOWSKI Maciej S P02KS Posnania Poznań26.14580
4.KOWALIK Damian94KU AZS UAM Poznań26.44560
5.KUPRACZ Szymon S P01K.S.Warta Poznan26.53554
6.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz26.55553
7.OSSES Arkadiusz95K.S.Warta Poznan26.68545
8.KOCZOROWSKI Kacper00MKP Astromal Leszno26.86534
9.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań26.98527
10.WNUK Jakub S P01KS Posnania Poznań27.30509
11.WYTYK Marcel03K.S.Warta Poznan27.38504
12.SZMYT Krzysztof03Uczniowski Klub Sportowy Fala 27.61492
13.WIATR Wojciech S P01K.S.Warta Poznan27.67489
14.LECIEJEWSKI Karol03MKP Astromal Leszno27.73485
15.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal Leszno28.03470
16.ZIELIŃSKI Patryk S P02KS Posnania Poznań28.04469
17.WARZOCHA Gustaw04UKS CITYZEN Poznań28.16463
18.SZYMKOWIAK Marcin80K.S.Warta Poznan28.20461
19.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291528.21461
20.DUDEK Kacper S P02K.S.Warta Poznan28.26459
21.NAPIECEK Jonasz02MKP Astromal Leszno28.37453
22.PRUS Mateusz00MKP Astromal Leszno28.41451
23.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz28.54445
24.KRÓL Wiktor Sp03Ukp Wodnik Włocławek28.60442
25.BURYŁO Krzysztof01K.S.Warta Poznan28.69438
26.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz28.74436
27.KRAWCZYK Patryk02Kks Włókniarz 1925 Kalisz28.79434
WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan28.79434
29.URBANIAK Sebastian S P01K.S.Warta Poznan28.94427
30.SKOLASIŃSKI Jakub05K.S.Warta Poznan29.16417
31.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań29.23414
32.WYTWER Daniel04Kks Włókniarz 1925 Kalisz29.40407
33.WOGA Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291529.76393
34.KARDOLLIŃSKI Łukasz03Kks Włókniarz 1925 Kalisz29.77392
35.KOPROWSKI Aleksander03UKS CITYZEN Poznań29.94386
36.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan30.28373
37.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz30.52364
38.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03Uczniowski Klub Sportowy Fala 30.61361
39.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz30.62360
40.RATAJCZAK Mateusz S P01KS Posnania Poznań30.74356
41.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz30.97348
42.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź31.31337
43.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź31.44333
44.SZYMAŃŚKI Łukasz05Kks Włókniarz 1925 Kalisz31.50331
GLAPA Filip04K.S.Warta Poznan31.50331
46.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno31.56329
47.NOWAK Kamil05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.31.60328
48.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań31.67326
49.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin32.59299
50.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 32.75294
51.PUPKA Filip04UKS CITYZEN Poznań33.18283
52.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno33.63272
53.ADAMCZYK Filip05Uczniowski Klub Sportowy Fala 33.65271
54.ANDRZEJEWSKI Jan05K.S.Warta Poznan34.14260
55.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz34.97242
56.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal Leszno35.12239
57.FLIEGER Damian06KS Posnania Poznań35.42233
58.ROGOZINSKI Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291535.55230
59.GOLEMBKA Jan05UPKS Wodnik Rawicz35.57230
60.KAFFLER Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291535.72227
61.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań36.15219
62.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań36.50213
63.MAJEWSKI Seweryn05UPKS Wodnik Rawicz36.53212
64.KOPP Kamil04MKP Astromal Leszno36.88206
65.TOMYS Maksymilian05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291537.01204
66.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin37.22200
67.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań37.24200
68.SZULCZEWSKI Krzysztof05UKS CITYZEN Poznań37.34198
69.DROBEK Julian07Towarzystwo Pływackie Zielona 37.66193
70.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin37.76192
71.STEFANIAK Maciej05K.S.Warta Poznan38.10187
72.PELEC Łukasz05MKP Astromal Leszno38.21185
73.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan38.34183
74.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań38.45182
75.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań39.46168
76.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin39.55167
77.KOZŁOWSKI Filip04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291540.09160
78.ROSŁOŃ Marcel05MKP Astromal Leszno40.18159
79.DURAS Maksym07Iskra Konin42.05139
MUCHA Mateusz05UPKS Wodnik Rawicz42.05139
81.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań43.04129
82.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań44.64116
DYSKW.KOCZOROWSKI Karol05K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

14 - 16 lat

1.ŁANGOWSKI Maciej S P02KS Posnania Poznań26.14580
2.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz26.55553
3.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań26.98527
4.WYTYK Marcel03K.S.Warta Poznan27.38504
5.SZMYT Krzysztof03Uczniowski Klub Sportowy Fala 27.61492
6.LECIEJEWSKI Karol03MKP Astromal Leszno27.73485
7.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal Leszno28.03470
8.ZIELIŃSKI Patryk S P02KS Posnania Poznań28.04469
9.WARZOCHA Gustaw04UKS CITYZEN Poznań28.16463
10.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291528.21461
11.DUDEK Kacper S P02K.S.Warta Poznan28.26459
12.NAPIECEK Jonasz02MKP Astromal Leszno28.37453
13.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz28.54445
14.KRÓL Wiktor Sp03Ukp Wodnik Włocławek28.60442
15.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz28.74436
16.KRAWCZYK Patryk02Kks Włókniarz 1925 Kalisz28.79434
WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan28.79434
18.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań29.23414
19.WYTWER Daniel04Kks Włókniarz 1925 Kalisz29.40407
20.WOGA Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291529.76393
21.KARDOLLIŃSKI Łukasz03Kks Włókniarz 1925 Kalisz29.77392
22.KOPROWSKI Aleksander03UKS CITYZEN Poznań29.94386
23.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan30.28373
24.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz30.52364
25.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03Uczniowski Klub Sportowy Fala 30.61361
26.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz30.62360
27.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz30.97348
28.GLAPA Filip04K.S.Warta Poznan31.50331
29.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno31.56329
30.PUPKA Filip04UKS CITYZEN Poznań33.18283
31.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz34.97242
32.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal Leszno35.12239
33.KAFFLER Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291535.72227
34.KOPP Kamil04MKP Astromal Leszno36.88206
35.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin37.22200
36.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin39.55167
37.KOZŁOWSKI Filip04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291540.09160

11 - 13 lat

1.SKOLASIŃSKI Jakub05K.S.Warta Poznan29.16417
2.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź31.31337
3.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź31.44333
4.SZYMAŃŚKI Łukasz05Kks Włókniarz 1925 Kalisz31.50331
5.NOWAK Kamil05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.31.60328
6.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań31.67326
7.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin32.59299
8.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 32.75294
9.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno33.63272
10.ADAMCZYK Filip05Uczniowski Klub Sportowy Fala 33.65271
11.ANDRZEJEWSKI Jan05K.S.Warta Poznan34.14260
12.FLIEGER Damian06KS Posnania Poznań35.42233
13.ROGOZINSKI Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291535.55230
14.GOLEMBKA Jan05UPKS Wodnik Rawicz35.57230
15.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań36.15219
16.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań36.50213
17.MAJEWSKI Seweryn05UPKS Wodnik Rawicz36.53212
18.TOMYS Maksymilian05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291537.01204
19.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań37.24200
20.SZULCZEWSKI Krzysztof05UKS CITYZEN Poznań37.34198
21.DROBEK Julian07Towarzystwo Pływackie Zielona 37.66193
22.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin37.76192
23.STEFANIAK Maciej05K.S.Warta Poznan38.10187
24.PELEC Łukasz05MKP Astromal Leszno38.21185
25.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan38.34183
26.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań38.45182
27.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań39.46168
28.ROSŁOŃ Marcel05MKP Astromal Leszno40.18159
29.DURAS Maksym07Iskra Konin42.05139
MUCHA Mateusz05UPKS Wodnik Rawicz42.05139
31.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań43.04129
32.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań44.64116
DYSKW.KOCZOROWSKI Karol05K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-11-10 - 15:22
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.CZECHYRA Agata03K.S.Warta Poznan31.33550
2.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan31.88522
3.ROGALKA Joanna S P02KS Posnania Poznań31.95518
4.GOLEC Ewa04MKP Astromal Leszno31.97517
5.BARANOWSKA Martyna03K.S.Warta Poznan33.60445
6.SOBCZYK Paulina03K.S.Warta Poznan33.82437
7.KOT Emilia07Towarzystwo Pływackie Zielona 33.85436
8.KRZYSZTOFIAK Iga03K.S.Warta Poznan34.01429
9.WIECZOREK Zuzanna05K.S.Warta Poznan34.17423
10.ŁĘCKA Wiktoria06Towarzystwo Pływackie Zielona 34.35417
11.WIDERAK Sonia04K.S.Warta Poznan34.74403
12.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno34.77402
13.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan34.83400
14.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz35.10391
15.MIELOCH Marcelina05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.35.39381
16.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz35.41380
17.JARZEMBOWSKA Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań35.63373
18.ANTCZAK Martyna04K.S.Warta Poznan35.69372
19.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź35.80368
20.PYTLIK Maria03MKP Astromal Leszno36.48348
21.SŁUPSKA Amelia05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.36.70342
22.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 36.99334
23.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań37.51320
24.DOMŻOL Zofia05Kks Włókniarz 1925 Kalisz37.64317
25.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy37.76314
26.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz37.83312
27.LITWIŃSKA Margareta05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291538.12305
28.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan38.32300
29.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 38.39298
30.NIEDBAŁ Zuzanna03MKP Astromal Leszno38.59294
31.ŻAK Malwina04MKP Astromal Leszno38.62293
32.KANIASTA Matylda05K.S.Warta Poznan38.72291
33.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan38.74290
34.DYMEK Aleksandra04K.S.Warta Poznan39.19281
35.KUBICKA Alicja04MKP Astromal Leszno39.53273
36.WRÓBLEWSKA Joanna05UPKS Wodnik Rawicz39.68270
37.MROWIEC Julia05MKP Astromal Leszno40.47255
38.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin43.59204
39.MAJDA Julia06Iskra Konin43.89200
40.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291544.32194
41.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin45.20183
42.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin45.70177
43.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań46.62166
44.PRENTKA Małgorzata07Uczniowski Klub Sportowy Fala 47.03162
45.PRENTKA Aleksandra05Uczniowski Klub Sportowy Fala 49.34140
46.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań53.13112
DYSKW.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 102915
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWKARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWWASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań

14 - 16 lat

1.CZECHYRA Agata03K.S.Warta Poznan31.33550
2.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan31.88522
3.ROGALKA Joanna S P02KS Posnania Poznań31.95518
4.GOLEC Ewa04MKP Astromal Leszno31.97517
5.BARANOWSKA Martyna03K.S.Warta Poznan33.60445
6.SOBCZYK Paulina03K.S.Warta Poznan33.82437
7.KRZYSZTOFIAK Iga03K.S.Warta Poznan34.01429
8.WIDERAK Sonia04K.S.Warta Poznan34.74403
9.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno34.77402
10.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz35.41380
11.ANTCZAK Martyna04K.S.Warta Poznan35.69372
12.PYTLIK Maria03MKP Astromal Leszno36.48348
13.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz37.83312
14.NIEDBAŁ Zuzanna03MKP Astromal Leszno38.59294
15.ŻAK Malwina04MKP Astromal Leszno38.62293
16.DYMEK Aleksandra04K.S.Warta Poznan39.19281
17.KUBICKA Alicja04MKP Astromal Leszno39.53273

11 - 13 lat

1.KOT Emilia07Towarzystwo Pływackie Zielona 33.85436
2.WIECZOREK Zuzanna05K.S.Warta Poznan34.17423
3.ŁĘCKA Wiktoria06Towarzystwo Pływackie Zielona 34.35417
4.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan34.83400
5.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz35.10391
6.MIELOCH Marcelina05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.35.39381
7.JARZEMBOWSKA Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań35.63373
8.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź35.80368
9.SŁUPSKA Amelia05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.36.70342
10.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 36.99334
11.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań37.51320
12.DOMŻOL Zofia05Kks Włókniarz 1925 Kalisz37.64317
13.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy37.76314
14.LITWIŃSKA Margareta05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291538.12305
15.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan38.32300
16.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 38.39298
17.KANIASTA Matylda05K.S.Warta Poznan38.72291
18.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan38.74290
19.WRÓBLEWSKA Joanna05UPKS Wodnik Rawicz39.68270
20.MROWIEC Julia05MKP Astromal Leszno40.47255
21.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin43.59204
22.MAJDA Julia06Iskra Konin43.89200
23.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291544.32194
24.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin45.20183
25.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin45.70177
26.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań46.62166
27.PRENTKA Małgorzata07Uczniowski Klub Sportowy Fala 47.03162
28.PRENTKA Aleksandra05Uczniowski Klub Sportowy Fala 49.34140
29.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań53.13112
DYSKW.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 102915
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWKARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWWASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-11-10 - 15:30
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Open

1.KOWALIK Piotr91KU AZS UAM Poznań26.94561
2.KLIBER Iwo02MKP Astromal Leszno27.60521
3.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291528.13492
4.KUPRACZ Szymon S P01K.S.Warta Poznan28.33482
5.WNUK Jakub S P01KS Posnania Poznań29.11444
6.MATYSIAK Kacper03K.S.Warta Poznan29.34434
7.SZMYT Krzysztof03Uczniowski Klub Sportowy Fala 29.73417
8.TRAFAS Tytus04K.S.Warta Poznan29.87411
9.WIELGUS Kacper Sp01KS Posnania Poznań29.91409
10.WIEJA Szymon78K.S.Warta Poznan30.97369
11.BAJEROWICZ Maksymilian05K.S.Warta Poznan31.17362
12.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź31.30357
13.BARTOSIK Stanisław04K.S.Warta Poznan31.49351
14.SZYMAŃŚKI Łukasz05Kks Włókniarz 1925 Kalisz32.21328
WOGA Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291532.21328
16.WYTWER Cezary02Kks Włókniarz 1925 Kalisz32.34324
17.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno32.61316
18.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz33.09302
19.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź33.21299
20.MEYER Krzysztof05K.S.Warta Poznan33.35295
21.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź33.36295
22.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz33.41294
23.SZYMAŃSKI Alan05UPKS Wodnik Rawicz33.63288
24.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań34.22273
25.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona 34.44268
26.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz34.52266
27.KUZ Volodymyr05K.S.Warta Poznan34.62264
28.WOJTYNIAK Marcel05KS Posnania Poznań34.78260
29.CEMPURA Kamil05KS Posnania Poznań34.79260
30.KUBALA Kuba03MKP Astromal Leszno35.00255
31.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan35.43246
32.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin35.44246
33.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz35.89237
34.MARUWKA Adrian05UPKS Wodnik Rawicz35.91236
35.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan36.08233
36.BIDZIŃSKI Alan06Iskra Konin36.12232
37.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan36.17231
38.KAFFLER Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291536.39227
39.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan36.61223
SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz36.61223
41.ZALEWSKI Jacek06KS Posnania Poznań37.44209
42.MUCHA Mateusz05UPKS Wodnik Rawicz37.49208
43.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan37.63205
44.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań37.69204
45.KOZŁOWSKI Filip04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291538.05199
46.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin40.25168
47.TOMYS Maksymilian05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291540.39166
48.ROSŁOŃ Marcel05MKP Astromal Leszno40.42166
49.DURAS Maksym07Iskra Konin41.48153
50.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan42.06147
51.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin42.36144
52.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań42.50142
53.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin43.16136
54.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291544.62123
55.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291544.98120
56.ŁAWNICZAK Szymon07Uczniowski Klub Sportowy Fala 45.45116
57.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań47.01105
58.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin48.2597
59.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań49.3691
60.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin49.7489
61.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin49.7888
62.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin50.5884
63.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin51.7679
64.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin55.3964
DYSKW.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
DYSKW.ZIELINSKI Andrzej03MKP Astromal Leszno
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
NWGRZECHOWIAK Maksymilian06KS Posnania Poznań
NWPLEŚNIEROWICZ Kamil02KS Posnania Poznań
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań

14 - 16 lat

1.KLIBER Iwo02MKP Astromal Leszno27.60521
2.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291528.13492
3.MATYSIAK Kacper03K.S.Warta Poznan29.34434
4.SZMYT Krzysztof03Uczniowski Klub Sportowy Fala 29.73417
5.TRAFAS Tytus04K.S.Warta Poznan29.87411
6.BARTOSIK Stanisław04K.S.Warta Poznan31.49351
7.WOGA Nikodem02UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291532.21328
8.WYTWER Cezary02Kks Włókniarz 1925 Kalisz32.34324
9.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno32.61316
10.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz33.09302
11.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz33.41294
12.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz34.52266
13.KUBALA Kuba03MKP Astromal Leszno35.00255
14.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz35.89237
15.KAFFLER Tymoteusz04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291536.39227
16.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz36.61223
17.KOZŁOWSKI Filip04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291538.05199
18.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin40.25168
19.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin43.16136
DYSKW.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
DYSKW.ZIELINSKI Andrzej03MKP Astromal Leszno
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.
NWPLEŚNIEROWICZ Kamil02KS Posnania Poznań

11 - 13 lat

1.BAJEROWICZ Maksymilian05K.S.Warta Poznan31.17362
2.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź31.30357
3.SZYMAŃŚKI Łukasz05Kks Włókniarz 1925 Kalisz32.21328
4.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź33.21299
5.MEYER Krzysztof05K.S.Warta Poznan33.35295
6.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź33.36295
7.SZYMAŃSKI Alan05UPKS Wodnik Rawicz33.63288
8.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań34.22273
9.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona 34.44268
10.KUZ Volodymyr05K.S.Warta Poznan34.62264
11.WOJTYNIAK Marcel05KS Posnania Poznań34.78260
12.CEMPURA Kamil05KS Posnania Poznań34.79260
13.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan35.43246
14.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin35.44246
15.MARUWKA Adrian05UPKS Wodnik Rawicz35.91236
16.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan36.08233
17.BIDZIŃSKI Alan06Iskra Konin36.12232
18.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan36.17231
19.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan36.61223
20.ZALEWSKI Jacek06KS Posnania Poznań37.44209
21.MUCHA Mateusz05UPKS Wodnik Rawicz37.49208
22.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan37.63205
23.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań37.69204
24.TOMYS Maksymilian05UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291540.39166
25.ROSŁOŃ Marcel05MKP Astromal Leszno40.42166
26.DURAS Maksym07Iskra Konin41.48153
27.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan42.06147
28.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin42.36144
29.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań42.50142
30.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291544.62123
31.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291544.98120
32.ŁAWNICZAK Szymon07Uczniowski Klub Sportowy Fala 45.45116
33.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań47.01105
34.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin48.2597
35.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań49.3691
36.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin49.7489
37.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin49.7888
38.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin50.5884
39.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin51.7679
40.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin55.3964
NWGRZECHOWIAK Maksymilian06KS Posnania Poznań
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-11-10 - 15:42
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.CHMIEL Liwia02UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.2:34.1466534.5339.9840.4139.22
2.KOZANECKA Katarzyna S P01KS Posnania Poznań2:39.2760335.8839.8141.4942.09
3.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal Leszno2:47.7551638.0843.0243.2743.38
4.KUCHARSKA Dominika05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.2:54.0646239.5843.6944.8545.94
5.NAJDEK Klaudia04K.S.Warta Poznan2:55.3045239.0645.0845.8945.27
6.ZARZECZNA Olga05KS Posnania Poznań2:55.7144940.2544.7045.9444.82
7.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal Leszno2:56.1744539.8344.8845.8645.60
8.KACZMAREK Julianna03MKP Astromal Leszno2:59.9441840.7045.0447.7946.41
9.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.3:01.6940641.1346.2047.8046.56
10.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy3:02.6240041.3546.6848.4946.10
11.TYCZYŃSKA Nicole05K.S.Warta Poznan3:07.9136743.6347.9548.3947.94
12.BIELAWNA Julia04KS Krotosz Krotoszyn3:09.1036041.7648.0449.1850.12
13.KUBICKA Alicja04MKP Astromal Leszno3:12.7034043.8949.0550.3649.40
14.CUGIER Milena05UPKS Wodnik Rawicz3:21.9529546.5251.6352.1451.66
15.NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań3:23.7428845.2152.9553.1352.45
16.MROZOWSKA Oliwia05MKP Astromal Leszno3:25.2428146.2853.0254.3551.59
17.ŁAWSKA Matylda08Towarzystwo Pływackie Zielona 3:29.2826547.3053.9555.8952.14
18.MROWIEC Julia05MKP Astromal Leszno3:30.2926246.9254.6255.3553.40
19.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań3:44.7721450.7358.4356.9858.63
20.JUSZCZAK Gabriela07Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:45.0621349.2056.8459.6459.38
21.TOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:45.6421249.9758.0359.2658.38
22.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin3:53.1619251.9459.681:00.881:00.66

14 - 16 lat

1.CHMIEL Liwia02UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.2:34.1466534.5339.9840.4139.22
2.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal Leszno2:47.7551638.0843.0243.2743.38
3.NAJDEK Klaudia04K.S.Warta Poznan2:55.3045239.0645.0845.8945.27
4.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal Leszno2:56.1744539.8344.8845.8645.60
5.KACZMAREK Julianna03MKP Astromal Leszno2:59.9441840.7045.0447.7946.41
6.KWIECIŃSKA Krystyna04UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.3:01.6940641.1346.2047.8046.56
7.BIELAWNA Julia04KS Krotosz Krotoszyn3:09.1036041.7648.0449.1850.12
8.KUBICKA Alicja04MKP Astromal Leszno3:12.7034043.8949.0550.3649.40

11 - 13 lat

1.KUCHARSKA Dominika05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.2:54.0646239.5843.6944.8545.94
2.ZARZECZNA Olga05KS Posnania Poznań2:55.7144940.2544.7045.9444.82
3.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy3:02.6240041.3546.6848.4946.10
4.TYCZYŃSKA Nicole05K.S.Warta Poznan3:07.9136743.6347.9548.3947.94
5.CUGIER Milena05UPKS Wodnik Rawicz3:21.9529546.5251.6352.1451.66
6.NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań3:23.7428845.2152.9553.1352.45
7.MROZOWSKA Oliwia05MKP Astromal Leszno3:25.2428146.2853.0254.3551.59
8.MROWIEC Julia05MKP Astromal Leszno3:30.2926246.9254.6255.3553.40
9.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań3:44.7721450.7358.4356.9858.63
10.JUSZCZAK Gabriela07Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:45.0621349.2056.8459.6459.38
11.TOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:45.6421249.9758.0359.2658.38
12.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin3:53.1619251.9459.681:00.881:00.66


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-11-10 - 15:56
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań2:23.3859232.6636.4636.9737.29
2.KUBOT Szymon97K.S.Warta Poznan2:26.7755232.9536.9438.1738.71
3.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal Leszno2:27.0654933.7537.9437.9337.44
4.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan2:29.1452634.3538.9638.7337.10
5.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal Leszno2:30.9650733.9238.2039.5439.30
6.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno2:32.9148834.6938.8540.5438.83
7.JANIAK Jakub05MKP Astromal Leszno2:34.0847735.1540.5840.8737.48
8.SKOLASIŃSKI Jakub05K.S.Warta Poznan2:34.3147536.0139.9339.9338.44
9.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź2:34.6847235.3739.3740.0039.94
10.ZIMNIAK Szymon01K.S.Warta Poznan2:36.0945935.5239.4639.6941.42
11.SOIŃSKI Dominik03K.S.Warta Poznan2:37.9244335.8840.4140.9240.71
12.SZUKAŁA Krzysztof03K.S.Warta Poznan2:41.8641136.7041.9942.8640.31
13.SKRZYPCZAK Hubert05K.S.Warta Poznan2:44.4539237.3542.1943.2741.64
14.ANDRZEJEWSKI Jan05K.S.Warta Poznan2:48.4036538.0843.1243.6343.57
15.CEMPURA Kamil05KS Posnania Poznań2:49.3935936.8242.5644.4245.59
16.KUZ Volodymyr05K.S.Warta Poznan2:51.5834538.0643.2945.0345.20
17.WALCZAK Jędrzej04K.S.Warta Poznan2:51.6934538.7443.9344.7344.29
18.PAWLAK Jan05KS Posnania Poznań2:52.6233938.7143.7945.9244.20
19.SZYMAŃSKI Alan05UPKS Wodnik Rawicz2:56.6031739.9545.4946.9744.19
20.PUPKA Filip04UKS CITYZEN Poznań2:57.5031240.4245.7546.7844.55
21.GÓRALCZYK Borys06KS Posnania Poznań3:11.0925044.5349.2549.6147.70
22.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan3:12.5724444.3051.2649.6447.37
23.KRASOWSKI Szymon06K.S.Warta Poznan3:16.7422945.0851.4350.6549.58
24.MAJEWSKI Seweryn05UPKS Wodnik Rawicz3:21.9621245.6251.9353.9650.45
25.GOLEMBKA Jan05UPKS Wodnik Rawicz3:25.1720244.9153.9256.5849.76
26.MAJAK Mateusz05UKS CITYZEN Poznań3:25.9020044.7053.2654.0653.88
27.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin3:39.7416447.4555.4859.7757.04
28.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań3:46.4115052.8758.0457.7957.71
29.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin3:50.9114151.2759.501:01.1259.02
30.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin4:15.3510458.321:07.871:08.401:00.76
DYSKW.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin
K13 - Pływak nie zwrócił stóp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg.

14 - 16 lat

1.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań2:23.3859232.6636.4636.9737.29
2.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal Leszno2:27.0654933.7537.9437.9337.44
3.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan2:29.1452634.3538.9638.7337.10
4.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal Leszno2:30.9650733.9238.2039.5439.30
5.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno2:32.9148834.6938.8540.5438.83
6.SOIŃSKI Dominik03K.S.Warta Poznan2:37.9244335.8840.4140.9240.71
7.SZUKAŁA Krzysztof03K.S.Warta Poznan2:41.8641136.7041.9942.8640.31
8.WALCZAK Jędrzej04K.S.Warta Poznan2:51.6934538.7443.9344.7344.29
9.PUPKA Filip04UKS CITYZEN Poznań2:57.5031240.4245.7546.7844.55
10.MICHALSKI Jakub03Iskra Konin3:39.7416447.4555.4859.7757.04

11 - 13 lat

1.JANIAK Jakub05MKP Astromal Leszno2:34.0847735.1540.5840.8737.48
2.SKOLASIŃSKI Jakub05K.S.Warta Poznan2:34.3147536.0139.9339.9338.44
3.STANISŁAWSKI Szymon05MKS Jedynka Łódź2:34.6847235.3739.3740.0039.94
4.SKRZYPCZAK Hubert05K.S.Warta Poznan2:44.4539237.3542.1943.2741.64
5.ANDRZEJEWSKI Jan05K.S.Warta Poznan2:48.4036538.0843.1243.6343.57
6.CEMPURA Kamil05KS Posnania Poznań2:49.3935936.8242.5644.4245.59
7.KUZ Volodymyr05K.S.Warta Poznan2:51.5834538.0643.2945.0345.20
8.PAWLAK Jan05KS Posnania Poznań2:52.6233938.7143.7945.9244.20
9.SZYMAŃSKI Alan05UPKS Wodnik Rawicz2:56.6031739.9545.4946.9744.19
10.GÓRALCZYK Borys06KS Posnania Poznań3:11.0925044.5349.2549.6147.70
11.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan3:12.5724444.3051.2649.6447.37
12.KRASOWSKI Szymon06K.S.Warta Poznan3:16.7422945.0851.4350.6549.58
13.MAJEWSKI Seweryn05UPKS Wodnik Rawicz3:21.9621245.6251.9353.9650.45
14.GOLEMBKA Jan05UPKS Wodnik Rawicz3:25.1720244.9153.9256.5849.76
15.MAJAK Mateusz05UKS CITYZEN Poznań3:25.9020044.7053.2654.0653.88
16.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań3:46.4115052.8758.0457.7957.71
17.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin3:50.9114151.2759.501:01.1259.02
18.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin4:15.3510458.321:07.871:08.401:00.76
DYSKW.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin
K13 - Pływak nie zwrócił stóp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu nóg.


<< TOP >>
Konkurencja 12
2018-11-10 - 16:14
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.GRZEGORCZYK Izabella93K.S.Warta Poznan2:21.3664030.4636.0142.4032.49
2.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan2:23.6561030.8537.3242.5932.89
3.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno2:32.3251232.2439.1346.1634.79
4.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:33.7549733.5539.4945.2135.50
5.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal Leszno2:38.2645637.2140.9842.9137.16
6.HIRSCH Nicole04K.S.Warta Poznan2:39.1844832.7842.6545.8437.91
7.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan2:39.3244735.5240.1349.0334.64
8.STACHOWIAK Mia05K.S.Warta Poznan2:39.9744233.8942.9048.5334.65
9.KOT Emilia07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:40.3943835.3641.9947.0136.03
10.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan2:43.7841135.3043.8648.8235.80
11.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan2:43.7941135.3843.9249.9834.51
12.GLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:45.3140035.5741.9549.7738.02
13.BANASZAK Eliza04MKP Astromal Leszno2:46.7439035.7442.6151.2037.19
14.RYBAK Maja07K.S.Warta Poznan2:46.9538838.3244.7346.8237.08
15.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:49.6437038.1042.3949.7739.38
16.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 2:51.4135937.0743.2751.6239.45
17.KUBCZYK Gabriela04Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:51.7835637.9443.6553.1637.03
18.MATECKA Sandra04Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:52.4035336.8244.7353.0937.76
19.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy2:53.6334539.6045.8848.6339.52
20.RUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:54.5834035.4744.0154.5140.59
21.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin2:54.9933737.4244.0252.2541.30
22.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań2:55.1033741.4943.0452.8637.71
23.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan2:55.5033439.6447.9449.6838.24
24.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin2:56.7232736.3643.5058.1538.71
25.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań2:56.8532738.8844.1551.6142.21
26.BRDĘK Patrycja05KS Posnania Poznań2:57.5032340.7947.6250.1538.94
27.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan2:58.7431639.4248.0451.4339.85
28.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029152:59.4031341.5548.9649.8039.09
29.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 2:59.9331041.5146.7053.0038.72
30.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy3:00.0830938.8245.0556.4339.78
31.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań3:00.6830643.4545.2951.5840.36
32.GULCZYŃSKA Natalia07UKS CITYZEN Poznań3:01.0830440.1349.3852.0339.54
33.GORĄCZNIAK Julia06KS Posnania Poznań3:01.2330442.0047.9950.9240.32
34.JANIAK Oliwia06Iskra Konin3:02.9529540.0648.0152.0342.85
35.WYSOCKA Nadia06UKS CITYZEN Poznań3:03.3929341.8845.9852.9742.56
36.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 3:04.6128740.8849.7852.7041.25
37.KANIASTA Matylda05K.S.Warta Poznan3:05.7028243.3744.4554.7743.11
38.MALIK Anastazja06UKS GROT Koziegłowy3:07.9027240.8649.5151.9845.55
39.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań3:10.1126341.8748.8558.4540.94
40.MIZERSKA Anna06UKS GROT Koziegłowy3:11.1625943.8349.5056.5641.27
41.ŻYCKA Weronika07K.S.Warta Poznan3:11.3825845.4247.9457.8540.17
42.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań3:12.5125344.5249.9753.3544.67
43.BEYM Julia06KS Posnania Poznań3:13.9624747.0149.1753.8043.98
44.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:14.2524641.4250.2058.9143.72
45.RUMINIECKA Maja07UKS CITYZEN Poznań3:16.372381:31.3843.80
46.CIĄŻYŃSKA Amelie07UKS CITYZEN Poznań3:19.0622943.8549.1159.0547.05
47.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:20.7922349.0051.1656.4044.23
48.NAWROCKA Oliwia06MKP Wągrowiec3:22.0221942.0953.6858.0748.18
49.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin3:22.1721849.3750.0357.6645.11
NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań3:22.1721846.9655.2153.4046.60
51.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin3:25.3420945.9152.511:04.9341.99
52.MAJDA Julia06Iskra Konin3:25.3920847.2750.911:01.2046.01
53.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:28.8219849.3953.3058.4947.64
54.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin3:29.5519649.3851.731:03.2645.18
55.CISZAK Oliwia06KS Posnania Poznań3:35.1218151.4453.151:03.4847.05
56.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:43.4716253.0258.381:03.4648.61
57.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań3:48.5715156.961:02.2158.2651.14
58.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań3:49.0015054.6957.961:04.8251.53
59.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań4:08.921171:07.131:04.791:04.1052.90
DYSKW.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K15
DYSKW.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /G7
DYSKW.KOŁODZIEJCZAK Anastazja07UKS CITYZEN Poznań
Z2 - Pływak pokonał jednym stylem więcej niż 1 dystansu.
NWKARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWSUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań

14 - 16 lat

1.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan2:23.6561030.8537.3242.5932.89
2.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno2:32.3251232.2439.1346.1634.79
3.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal Leszno2:38.2645637.2140.9842.9137.16
4.HIRSCH Nicole04K.S.Warta Poznan2:39.1844832.7842.6545.8437.91
5.BANASZAK Eliza04MKP Astromal Leszno2:46.7439035.7442.6151.2037.19
6.KUBCZYK Gabriela04Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:51.7835637.9443.6553.1637.03
7.MATECKA Sandra04Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:52.4035336.8244.7353.0937.76

11 - 13 lat

1.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:33.7549733.5539.4945.2135.50
2.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan2:39.3244735.5240.1349.0334.64
3.STACHOWIAK Mia05K.S.Warta Poznan2:39.9744233.8942.9048.5334.65
4.KOT Emilia07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:40.3943835.3641.9947.0136.03
5.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan2:43.7841135.3043.8648.8235.80
6.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan2:43.7941135.3843.9249.9834.51
7.GLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:45.3140035.5741.9549.7738.02
8.RYBAK Maja07K.S.Warta Poznan2:46.9538838.3244.7346.8237.08
9.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:49.6437038.1042.3949.7739.38
10.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 2:51.4135937.0743.2751.6239.45
11.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy2:53.6334539.6045.8848.6339.52
12.RUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:54.5834035.4744.0154.5140.59
13.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin2:54.9933737.4244.0252.2541.30
14.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań2:55.1033741.4943.0452.8637.71
15.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan2:55.5033439.6447.9449.6838.24
16.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin2:56.7232736.3643.5058.1538.71
17.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań2:56.8532738.8844.1551.6142.21
18.BRDĘK Patrycja05KS Posnania Poznań2:57.5032340.7947.6250.1538.94
19.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan2:58.7431639.4248.0451.4339.85
20.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029152:59.4031341.5548.9649.8039.09
21.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 2:59.9331041.5146.7053.0038.72
22.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy3:00.0830938.8245.0556.4339.78
23.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań3:00.6830643.4545.2951.5840.36
24.GULCZYŃSKA Natalia07UKS CITYZEN Poznań3:01.0830440.1349.3852.0339.54
25.GORĄCZNIAK Julia06KS Posnania Poznań3:01.2330442.0047.9950.9240.32
26.JANIAK Oliwia06Iskra Konin3:02.9529540.0648.0152.0342.85
27.WYSOCKA Nadia06UKS CITYZEN Poznań3:03.3929341.8845.9852.9742.56
28.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 3:04.6128740.8849.7852.7041.25
29.KANIASTA Matylda05K.S.Warta Poznan3:05.7028243.3744.4554.7743.11
30.MALIK Anastazja06UKS GROT Koziegłowy3:07.9027240.8649.5151.9845.55
31.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań3:10.1126341.8748.8558.4540.94
32.MIZERSKA Anna06UKS GROT Koziegłowy3:11.1625943.8349.5056.5641.27
33.ŻYCKA Weronika07K.S.Warta Poznan3:11.3825845.4247.9457.8540.17
34.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań3:12.5125344.5249.9753.3544.67
35.BEYM Julia06KS Posnania Poznań3:13.9624747.0149.1753.8043.98
36.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:14.2524641.4250.2058.9143.72
37.RUMINIECKA Maja07UKS CITYZEN Poznań3:16.372381:31.3843.80
38.CIĄŻYŃSKA Amelie07UKS CITYZEN Poznań3:19.0622943.8549.1159.0547.05
39.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:20.7922349.0051.1656.4044.23
40.NAWROCKA Oliwia06MKP Wągrowiec3:22.0221942.0953.6858.0748.18
41.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin3:22.1721849.3750.0357.6645.11
NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań3:22.1721846.9655.2153.4046.60
43.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin3:25.3420945.9152.511:04.9341.99
44.MAJDA Julia06Iskra Konin3:25.3920847.2750.911:01.2046.01
45.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:28.8219849.3953.3058.4947.64
46.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin3:29.5519649.3851.731:03.2645.18
47.CISZAK Oliwia06KS Posnania Poznań3:35.1218151.4453.151:03.4847.05
48.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:43.4716253.0258.381:03.4648.61
49.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań3:48.5715156.961:02.2158.2651.14
50.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań3:49.0015054.6957.961:04.8251.53
51.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań4:08.921171:07.131:04.791:04.1052.90
DYSKW.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K15
DYSKW.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /G7
DYSKW.KOŁODZIEJCZAK Anastazja07UKS CITYZEN Poznań
Z2 - Pływak pokonał jednym stylem więcej niż 1 dystansu.
NWKARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWSUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań

Sprawdzian 11 lat

1.KOT Emilia07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:40.3943835.3641.9947.0136.03
2.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan2:43.7841135.3043.8648.8235.80
3.GLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:45.3140035.5741.9549.7738.02
4.RYBAK Maja07K.S.Warta Poznan2:46.9538838.3244.7346.8237.08
5.RUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:54.5834035.4744.0154.5140.59
6.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań2:55.1033741.4943.0452.8637.71
7.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań2:56.8532738.8844.1551.6142.21
8.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan2:58.7431639.4248.0451.4339.85
9.GULCZYŃSKA Natalia07UKS CITYZEN Poznań3:01.0830440.1349.3852.0339.54
10.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 3:04.6128740.8849.7852.7041.25
11.ŻYCKA Weronika07K.S.Warta Poznan3:11.3825845.4247.9457.8540.17
12.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań3:12.5125344.5249.9753.3544.67
13.RUMINIECKA Maja07UKS CITYZEN Poznań3:16.372381:31.3843.80
14.CIĄŻYŃSKA Amelie07UKS CITYZEN Poznań3:19.0622943.8549.1159.0547.05
15.NOWAK Zuzanna07Iuks Jedynka Poznań3:22.1721846.9655.2153.4046.60
16.DUNAJ Marcelina07Iskra Konin3:25.3420945.9152.511:04.9341.99
17.HAGLAUER Julia07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:28.8219849.3953.3058.4947.64
18.HYPTA Małgorzata07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:43.4716253.0258.381:03.4648.61
19.MATUSZCZAK Kaja07Iuks Jedynka Poznań3:48.5715156.961:02.2158.2651.14
20.POŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań3:49.0015054.6957.961:04.8251.53
21.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań4:08.921171:07.131:04.791:04.1052.90
DYSKW.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /G7
DYSKW.KOŁODZIEJCZAK Anastazja07UKS CITYZEN Poznań
Z2 - Pływak pokonał jednym stylem więcej niż 1 dystansu.
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan

Sprawdzian 12 lat

1.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan2:39.3244735.5240.1349.0334.64
2.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan2:43.7941135.3843.9249.9834.51
3.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz2:49.6437038.1042.3949.7739.38
4.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 2:51.4135937.0743.2751.6239.45
5.KOSCIELAK Matylda06UKS GROT Koziegłowy2:53.6334539.6045.8848.6339.52
6.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin2:54.9933737.4244.0252.2541.30
7.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan2:55.5033439.6447.9449.6838.24
8.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin2:56.7232736.3643.5058.1538.71
9.KAZUBSKA Gabriela06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029152:59.4031341.5548.9649.8039.09
10.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 2:59.9331041.5146.7053.0038.72
11.ZWIERZYCKA Anna06UKS GROT Koziegłowy3:00.0830938.8245.0556.4339.78
12.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań3:00.6830643.4545.2951.5840.36
13.GORĄCZNIAK Julia06KS Posnania Poznań3:01.2330442.0047.9950.9240.32
14.JANIAK Oliwia06Iskra Konin3:02.9529540.0648.0152.0342.85
15.WYSOCKA Nadia06UKS CITYZEN Poznań3:03.3929341.8845.9852.9742.56
16.MALIK Anastazja06UKS GROT Koziegłowy3:07.9027240.8649.5151.9845.55
17.PRACHARCZYK Weronika06KS Posnania Poznań3:10.1126341.8748.8558.4540.94
18.MIZERSKA Anna06UKS GROT Koziegłowy3:11.1625943.8349.5056.5641.27
19.BEYM Julia06KS Posnania Poznań3:13.9624747.0149.1753.8043.98
20.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz3:14.2524641.4250.2058.9143.72
21.TOMYS Maja06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:20.7922349.0051.1656.4044.23
22.NAWROCKA Oliwia06MKP Wągrowiec3:22.0221942.0953.6858.0748.18
23.FILIPCZAK Julia06Iskra Konin3:22.1721849.3750.0357.6645.11
24.MAJDA Julia06Iskra Konin3:25.3920847.2750.911:01.2046.01
25.SKÓRZEWSKA Michalina06Iskra Konin3:29.5519649.3851.731:03.2645.18
26.CISZAK Oliwia06KS Posnania Poznań3:35.1218151.4453.151:03.4847.05
DYSKW.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K15


<< TOP >>
Konkurencja 13
2018-11-10 - 16:48
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.WIATR Wojciech S P01K.S.Warta Poznan2:13.2055729.2632.5140.7430.69
2.WARZOCHA Gustaw04UKS CITYZEN Poznań2:15.5552929.4234.5238.9732.64
3.DOPIERAŁA Tytus S P03K.S.Warta Poznan2:16.0952229.1037.7238.3930.88
4.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz2:17.8150329.9734.4040.1533.29
5.NAPIECEK Jonasz02MKP Astromal Leszno2:20.0048029.7532.9345.2832.04
6.MATYSIAK Kacper03K.S.Warta Poznan2:20.2147830.1436.3341.6632.08
7.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź2:21.5946430.0538.9440.3132.29
8.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:21.8646132.3236.1441.1832.22
9.MAKOWSKI Dominik S P03K.S.Warta Poznan2:22.9745030.1137.8843.0031.98
10.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz2:25.0943131.0536.0044.3733.67
11.BAJEROWICZ Maksymilian05K.S.Warta Poznan2:25.2243032.1236.8443.0933.17
12.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz2:25.6742632.6836.5042.6833.81
13.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań2:26.2142130.6438.7844.6132.18
14.BARTOSIK Stanisław04K.S.Warta Poznan2:27.8040832.8737.0743.8234.04
15.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź2:29.9439035.5739.7840.5334.06
16.SKRZYPCZAK Adam06K.S.Warta Poznan2:31.4637932.6838.2745.4535.06
17.WRÓBLEWSKI Franciszek06K.S.Warta Poznan2:37.5433633.6041.8945.1736.88
18.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin2:41.4231339.6740.1945.7535.81
19.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin2:41.6231233.9140.9449.6537.12
20.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz2:43.9429935.3341.7547.7439.12
21.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:44.3329634.7942.4149.6437.49
22.BARCZYK Karol07UKS CITYZEN Poznań2:45.9028836.5442.0150.7136.64
23.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan2:47.3428137.9042.7749.2937.38
24.JARECKI Bartosz06K.S.Warta Poznan2:47.6127934.0543.1652.2838.12
25.GORZEŃ Norbert06UKS CITYZEN Poznań2:47.6627936.0143.5950.0937.97
26.TOKAREK Cezary05UKS CITYZEN Poznań2:48.6127437.7144.4048.4438.06
27.ROGOZINSKI Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029152:49.5027036.7845.1749.2238.33
28.STARZYŃSKI Filip06MKP Wągrowiec2:50.8726439.7942.3651.3237.40
29.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan2:51.5026137.8145.1651.1337.40
30.GÓRALCZYK Borys06KS Posnania Poznań2:52.0825839.7945.7149.2537.33
31.ZALEWSKI Jacek06KS Posnania Poznań2:53.1125341.2044.5150.9836.42
32.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań2:53.3625239.7145.2251.3637.07
33.SZULCZEWSKI Krzysztof05UKS CITYZEN Poznań2:54.4824838.9447.0650.6537.83
34.STEFANIAK Maciej05K.S.Warta Poznan2:54.5324738.7945.3852.6737.69
35.MARUWKA Adrian05UPKS Wodnik Rawicz2:54.5824741.4843.3851.5838.14
36.FLIEGER Damian06KS Posnania Poznań2:54.7024738.4646.6752.6036.97
37.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań2:55.4924338.7843.8553.1839.68
38.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań2:56.7723839.5146.0353.4737.76
39.KACZMAREK Maksymilian06KS Posnania Poznań2:57.5123540.7248.3546.8741.57
40.BIDZIŃSKI Alan06Iskra Konin2:57.6223537.7744.1657.6938.00
41.SZUBA Oskar06K.S.Warta Poznan2:57.6823439.9646.9351.9838.81
42.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań2:57.8423439.6445.4455.0637.70
43.WIŚNIEWSKI Antoni06K.S.Warta Poznan2:58.5323141.2744.2252.9740.07
44.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań2:59.1622937.1244.661:00.6836.70
45.KOSIOREK olaf07K.S.Warta Poznan3:00.9522241.2643.5056.7439.45
46.KRASOWSKI Szymon06K.S.Warta Poznan3:01.2022141.5349.1150.3540.21
47.ROSŁOŃ Marcel05MKP Astromal Leszno3:02.3321740.9949.3352.5739.44
48.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin3:02.3721739.8747.6054.4840.42
49.PIETRZAK Michał07UKS CITYZEN Poznań3:05.3320641.2746.8955.8741.30
50.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań3:06.0920442.9750.2650.1542.71
51.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan3:06.3420344.3150.0950.9041.04
52.BORKOWSKI Marcel06K.S.Warta Poznan3:07.0820142.3850.7553.1340.82
53.JANUSZEWSKI Julian07K.S.Warta Poznan3:08.5919645.0946.0655.5241.92
54.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan3:08.7619544.8346.6954.8842.36
55.GODLEWSKI Maciej06K.S.Warta Poznan3:09.0619444.5148.4055.3040.85
56.SIEKIERCZAK Tymoteusz07K.S.Warta Poznan3:09.5119338.1253.4655.8942.04
57.MAKAREWICZ Filip06MKP Wągrowiec3:09.751921:30.7740.95
58.WITCZAK Maksymilian06K.S.Warta Poznan3:10.8618944.2552.6950.9742.95
59.KACZMAREK Kamil07UKS CITYZEN Poznań3:10.9718947.5547.3555.8940.18
60.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań3:11.1018844.2249.6357.7339.52
61.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań3:11.6518742.0848.2659.8141.50
62.DURAS Maksym07Iskra Konin3:12.3018544.0051.2057.9139.19
63.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan3:13.8718040.9250.631:00.2642.06
64.TROSZCZYŃSKI Szymon07UKS CITYZEN Poznań3:14.9117742.1752.1257.8542.77
65.JANCZAK Maciej07K.S.Warta Poznan3:16.3217445.3150.4057.8542.76
66.SZYMANOWSKI Jakub07UKS CITYZEN Poznań3:16.9017242.1650.431:01.2043.11
67.WOJTKOWIAK Marcel07K.S.Warta Poznan3:19.0316744.1851.2159.8443.80
68.KRZYWANIA Miłosz07K.S.Warta Poznan3:19.1416646.7650.201:01.5140.67
69.HASAN Kyrylo07UKS CITYZEN Poznań3:20.2416445.6352.6357.8444.14
70.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań3:20.5016346.6050.101:01.6042.20
71.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań3:23.2715651.3251.6859.4540.82
72.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin3:25.1715242.4752.201:04.2246.28
73.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:29.1414451.4354.1556.0747.49
74.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań3:29.5214347.2053.191:05.1643.97
75.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin3:31.151391:02.6745.85
76.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań3:31.4313950.2156.4057.3047.52
77.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań3:31.5513952.5355.121:00.6943.21
78.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań3:35.761311:00.2743.73
79.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:38.2312650.0054.791:04.1749.27
80.BOSIACKI Kamil07UKS CITYZEN Poznań3:51.2210653.2856.81
81.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań3:53.5810352.481:00.571:07.6652.87
82.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin3:54.2510254.961:03.961:08.7746.56
83.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin3:55.4410054.081:03.891:06.9350.54
84.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin4:01.14931:00.302:07.21
85.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin4:02.039257.7058.801:12.0253.51
86.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin4:06.618758.8859.581:11.5356.62
DYSKW.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K12
DYSKW.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M10
DYSKW.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K15
DYSKW.WRÓBEL Jan07K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M7
DYSKW.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /G3
DYSKW.FARINE Antoine06UKS CITYZEN Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M10
DYSKW.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWGRZECHOWIAK Maksymilian06KS Posnania Poznań
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań
NWKOZIŃSKI Filip07K.S.Warta Poznan

14 - 16 lat

1.WARZOCHA Gustaw04UKS CITYZEN Poznań2:15.5552929.4234.5238.9732.64
2.DOPIERAŁA Tytus S P03K.S.Warta Poznan2:16.0952229.1037.7238.3930.88
3.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz2:17.8150329.9734.4040.1533.29
4.NAPIECEK Jonasz02MKP Astromal Leszno2:20.0048029.7532.9345.2832.04
5.MATYSIAK Kacper03K.S.Warta Poznan2:20.2147830.1436.3341.6632.08
6.MAKOWSKI Dominik S P03K.S.Warta Poznan2:22.9745030.1137.8843.0031.98
7.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz2:25.0943131.0536.0044.3733.67
8.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz2:25.6742632.6836.5042.6833.81
9.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań2:26.2142130.6438.7844.6132.18
10.BARTOSIK Stanisław04K.S.Warta Poznan2:27.8040832.8737.0743.8234.04
11.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz2:43.9429935.3341.7547.7439.12
12.KUŚMIEREK Kamil04Iskra Konin3:25.1715242.4752.201:04.2246.28
DYSKW.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K15

11 - 13 lat

1.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź2:21.5946430.0538.9440.3132.29
2.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź2:21.8646132.3236.1441.1832.22
3.BAJEROWICZ Maksymilian05K.S.Warta Poznan2:25.2243032.1236.8443.0933.17
4.ARENT Artur05MKS Jedynka Łódź2:29.9439035.5739.7840.5334.06
5.SKRZYPCZAK Adam06K.S.Warta Poznan2:31.4637932.6838.2745.4535.06
6.WRÓBLEWSKI Franciszek06K.S.Warta Poznan2:37.5433633.6041.8945.1736.88
7.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin2:41.4231339.6740.1945.7535.81
8.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin2:41.6231233.9140.9449.6537.12
9.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:44.3329634.7942.4149.6437.49
10.BARCZYK Karol07UKS CITYZEN Poznań2:45.9028836.5442.0150.7136.64
11.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan2:47.3428137.9042.7749.2937.38
12.JARECKI Bartosz06K.S.Warta Poznan2:47.6127934.0543.1652.2838.12
13.GORZEŃ Norbert06UKS CITYZEN Poznań2:47.6627936.0143.5950.0937.97
14.TOKAREK Cezary05UKS CITYZEN Poznań2:48.6127437.7144.4048.4438.06
15.ROGOZINSKI Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029152:49.5027036.7845.1749.2238.33
16.STARZYŃSKI Filip06MKP Wągrowiec2:50.8726439.7942.3651.3237.40
17.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan2:51.5026137.8145.1651.1337.40
18.GÓRALCZYK Borys06KS Posnania Poznań2:52.0825839.7945.7149.2537.33
19.ZALEWSKI Jacek06KS Posnania Poznań2:53.1125341.2044.5150.9836.42
20.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań2:53.3625239.7145.2251.3637.07
21.SZULCZEWSKI Krzysztof05UKS CITYZEN Poznań2:54.4824838.9447.0650.6537.83
22.STEFANIAK Maciej05K.S.Warta Poznan2:54.5324738.7945.3852.6737.69
23.MARUWKA Adrian05UPKS Wodnik Rawicz2:54.5824741.4843.3851.5838.14
24.FLIEGER Damian06KS Posnania Poznań2:54.7024738.4646.6752.6036.97
25.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań2:55.4924338.7843.8553.1839.68
26.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań2:56.7723839.5146.0353.4737.76
27.KACZMAREK Maksymilian06KS Posnania Poznań2:57.5123540.7248.3546.8741.57
28.BIDZIŃSKI Alan06Iskra Konin2:57.6223537.7744.1657.6938.00
29.SZUBA Oskar06K.S.Warta Poznan2:57.6823439.9646.9351.9838.81
30.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań2:57.8423439.6445.4455.0637.70
31.WIŚNIEWSKI Antoni06K.S.Warta Poznan2:58.5323141.2744.2252.9740.07
32.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań2:59.1622937.1244.661:00.6836.70
33.KOSIOREK olaf07K.S.Warta Poznan3:00.9522241.2643.5056.7439.45
34.KRASOWSKI Szymon06K.S.Warta Poznan3:01.2022141.5349.1150.3540.21
35.ROSŁOŃ Marcel05MKP Astromal Leszno3:02.3321740.9949.3352.5739.44
36.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin3:02.3721739.8747.6054.4840.42
37.PIETRZAK Michał07UKS CITYZEN Poznań3:05.3320641.2746.8955.8741.30
38.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań3:06.0920442.9750.2650.1542.71
39.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan3:06.3420344.3150.0950.9041.04
40.BORKOWSKI Marcel06K.S.Warta Poznan3:07.0820142.3850.7553.1340.82
41.JANUSZEWSKI Julian07K.S.Warta Poznan3:08.5919645.0946.0655.5241.92
42.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan3:08.7619544.8346.6954.8842.36
43.GODLEWSKI Maciej06K.S.Warta Poznan3:09.0619444.5148.4055.3040.85
44.SIEKIERCZAK Tymoteusz07K.S.Warta Poznan3:09.5119338.1253.4655.8942.04
45.MAKAREWICZ Filip06MKP Wągrowiec3:09.751921:30.7740.95
46.WITCZAK Maksymilian06K.S.Warta Poznan3:10.8618944.2552.6950.9742.95
47.KACZMAREK Kamil07UKS CITYZEN Poznań3:10.9718947.5547.3555.8940.18
48.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań3:11.1018844.2249.6357.7339.52
49.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań3:11.6518742.0848.2659.8141.50
50.DURAS Maksym07Iskra Konin3:12.3018544.0051.2057.9139.19
51.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan3:13.8718040.9250.631:00.2642.06
52.TROSZCZYŃSKI Szymon07UKS CITYZEN Poznań3:14.9117742.1752.1257.8542.77
53.JANCZAK Maciej07K.S.Warta Poznan3:16.3217445.3150.4057.8542.76
54.SZYMANOWSKI Jakub07UKS CITYZEN Poznań3:16.9017242.1650.431:01.2043.11
55.WOJTKOWIAK Marcel07K.S.Warta Poznan3:19.0316744.1851.2159.8443.80
56.KRZYWANIA Miłosz07K.S.Warta Poznan3:19.1416646.7650.201:01.5140.67
57.HASAN Kyrylo07UKS CITYZEN Poznań3:20.2416445.6352.6357.8444.14
58.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań3:20.5016346.6050.101:01.6042.20
59.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań3:23.2715651.3251.6859.4540.82
60.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:29.1414451.4354.1556.0747.49
61.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań3:29.5214347.2053.191:05.1643.97
62.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin3:31.151391:02.6745.85
63.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań3:31.4313950.2156.4057.3047.52
64.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań3:31.5513952.5355.121:00.6943.21
65.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań3:35.761311:00.2743.73
66.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:38.2312650.0054.791:04.1749.27
67.BOSIACKI Kamil07UKS CITYZEN Poznań3:51.2210653.2856.81
68.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań3:53.5810352.481:00.571:07.6652.87
69.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin3:54.2510254.961:03.961:08.7746.56
70.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin3:55.4410054.081:03.891:06.9350.54
71.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin4:01.14931:00.302:07.21
72.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin4:02.039257.7058.801:12.0253.51
73.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin4:06.618758.8859.581:11.5356.62
DYSKW.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K12
DYSKW.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M10
DYSKW.WRÓBEL Jan07K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M7
DYSKW.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /G3
DYSKW.FARINE Antoine06UKS CITYZEN Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M10
DYSKW.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWGRZECHOWIAK Maksymilian06KS Posnania Poznań
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań
NWKOZIŃSKI Filip07K.S.Warta Poznan

Sprawdzian 11 lat

1.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin2:41.6231233.9140.9449.6537.12
2.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 2:44.3329634.7942.4149.6437.49
3.BARCZYK Karol07UKS CITYZEN Poznań2:45.9028836.5442.0150.7136.64
4.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań2:57.8423439.6445.4455.0637.70
5.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań2:59.1622937.1244.661:00.6836.70
6.KOSIOREK olaf07K.S.Warta Poznan3:00.9522241.2643.5056.7439.45
7.PIETRZAK Michał07UKS CITYZEN Poznań3:05.3320641.2746.8955.8741.30
8.GREBENNICOV Kacper07K.S.Warta Poznan3:06.3420344.3150.0950.9041.04
9.JANUSZEWSKI Julian07K.S.Warta Poznan3:08.5919645.0946.0655.5241.92
10.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan3:08.7619544.8346.6954.8842.36
11.SIEKIERCZAK Tymoteusz07K.S.Warta Poznan3:09.5119338.1253.4655.8942.04
12.KACZMAREK Kamil07UKS CITYZEN Poznań3:10.9718947.5547.3555.8940.18
13.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań3:11.6518742.0848.2659.8141.50
14.DURAS Maksym07Iskra Konin3:12.3018544.0051.2057.9139.19
15.BILSKI Antoni07K.S.Warta Poznan3:13.8718040.9250.631:00.2642.06
16.TROSZCZYŃSKI Szymon07UKS CITYZEN Poznań3:14.9117742.1752.1257.8542.77
17.JANCZAK Maciej07K.S.Warta Poznan3:16.3217445.3150.4057.8542.76
18.SZYMANOWSKI Jakub07UKS CITYZEN Poznań3:16.9017242.1650.431:01.2043.11
19.WOJTKOWIAK Marcel07K.S.Warta Poznan3:19.0316744.1851.2159.8443.80
20.KRZYWANIA Miłosz07K.S.Warta Poznan3:19.1416646.7650.201:01.5140.67
21.HASAN Kyrylo07UKS CITYZEN Poznań3:20.2416445.6352.6357.8444.14
22.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań3:20.5016346.6050.101:01.6042.20
23.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań3:23.2715651.3251.6859.4540.82
24.BARSKI Michał07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:29.1414451.4354.1556.0747.49
25.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań3:29.5214347.2053.191:05.1643.97
26.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin3:31.151391:02.6745.85
27.KLIMCZAK Patryk07Iuks Jedynka Poznań3:31.4313950.2156.4057.3047.52
28.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań3:35.761311:00.2743.73
29.WOJTKOWIAK Jan07UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029153:38.2312650.0054.791:04.1749.27
30.BOSIACKI Kamil07UKS CITYZEN Poznań3:51.2210653.2856.81
31.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań3:53.5810352.481:00.571:07.6652.87
32.KUŚMIEREK Wiktor07Iskra Konin3:54.2510254.961:03.961:08.7746.56
33.ZAJĄC Aleksander07Iskra Konin3:55.4410054.081:03.891:06.9350.54
34.ZBROSZCZYK Hubert07Iskra Konin4:02.039257.7058.801:12.0253.51
35.GORGOLEWSKI Tymon07Iskra Konin4:06.618758.8859.581:11.5356.62
DYSKW.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M10
DYSKW.WRÓBEL Jan07K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M7
DYSKW.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /G3
DYSKW.PRZYBOROWSKI Franciszek07Iskra Konin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań
NWKOZIŃSKI Filip07K.S.Warta Poznan

Sprawdzian 12 lat

1.SKRZYPCZAK Adam06K.S.Warta Poznan2:31.4637932.6838.2745.4535.06
2.WRÓBLEWSKI Franciszek06K.S.Warta Poznan2:37.5433633.6041.8945.1736.88
3.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin2:41.4231339.6740.1945.7535.81
4.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan2:47.3428137.9042.7749.2937.38
5.JARECKI Bartosz06K.S.Warta Poznan2:47.6127934.0543.1652.2838.12
6.GORZEŃ Norbert06UKS CITYZEN Poznań2:47.6627936.0143.5950.0937.97
7.ROGOZINSKI Bartosz06UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029152:49.5027036.7845.1749.2238.33
8.STARZYŃSKI Filip06MKP Wągrowiec2:50.8726439.7942.3651.3237.40
9.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan2:51.5026137.8145.1651.1337.40
10.GÓRALCZYK Borys06KS Posnania Poznań2:52.0825839.7945.7149.2537.33
11.ZALEWSKI Jacek06KS Posnania Poznań2:53.1125341.2044.5150.9836.42
12.FLIEGER Damian06KS Posnania Poznań2:54.7024738.4646.6752.6036.97
13.KACZMAREK Maksymilian06KS Posnania Poznań2:57.5123540.7248.3546.8741.57
14.BIDZIŃSKI Alan06Iskra Konin2:57.6223537.7744.1657.6938.00
15.SZUBA Oskar06K.S.Warta Poznan2:57.6823439.9646.9351.9838.81
16.WIŚNIEWSKI Antoni06K.S.Warta Poznan2:58.5323141.2744.2252.9740.07
17.KRASOWSKI Szymon06K.S.Warta Poznan3:01.2022141.5349.1150.3540.21
18.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin3:02.3721739.8747.6054.4840.42
19.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań3:06.0920442.9750.2650.1542.71
20.BORKOWSKI Marcel06K.S.Warta Poznan3:07.0820142.3850.7553.1340.82
21.GODLEWSKI Maciej06K.S.Warta Poznan3:09.0619444.5148.4055.3040.85
22.MAKAREWICZ Filip06MKP Wągrowiec3:09.751921:30.7740.95
23.WITCZAK Maksymilian06K.S.Warta Poznan3:10.8618944.2552.6950.9742.95
24.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań3:11.1018844.2249.6357.7339.52
25.GARBACIAK Mateusz06Iskra Konin4:01.14931:00.302:07.21
DYSKW.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K12
DYSKW.FARINE Antoine06UKS CITYZEN Poznań
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /M10
NWGRZECHOWIAK Maksymilian06KS Posnania Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 14
2018-11-10 - 17:34
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MKP Astromal Leszno 1MKP Astromal Leszno4:21.69491
GOLEC Ewa
PRZYBYSZ Kinga
+0,84
+0,56
31.54
31.79
1:04.71
1:06.89
ZIELINSKA Oliwia
SMEKTAŁA Oliwia
+0,47
+0,15
31.59
29.58
1:06.49
1:03.60
2.MKP Astromal Leszno 2MKP Astromal Leszno4:31.43440
POPŁAWSKA Apolonia
MATYSIAK Zofia
+0,73
+0,77
31.79
33.98
1:06.15
1:11.35
WIŚNIEWSKA Aleksandra
KAMINIARZ Sara
+0,55
+0,42
31.89
32.60
1:06.53
1:07.40
3.Posnania 2005KS Posnania Poznań4:42.42391
ZARZECZNA Olga
SUSZCZEWICZ Urszula
05
05
32.23
34.85
1:07.50
1:14.29
BRDĘK Patrycja
ROGALKA Joanna S P
05
02
36.36
31.13
1:14.64
1:05.99
4.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań5:01.94320
RUMINIECKA Maja
GULCZYŃSKA Natalia
+0,65
+0,50
36.47
34.62
1:17.81
1:12.70
WYSOCKA Nadia
JARZEMBOWSKA Aleksandra
+0,29
+0,45
38.73
32.21
1:21.59
1:09.84


<< TOP >>
Konkurencja 15
2018-11-10 - 17:40
Mężczyzn, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.MKP Astromal Leszno 1MKP Astromal Leszno3:38.50590
PRUS Mateusz
KOCZOROWSKI Kacper
+0,71
+0,39
26.32
26.06
54.44
55.48
NAPIECEK Jonasz
KLIBER Iwo
+0,25
+0,39
26.21
25.03
55.93
52.65
2.K.S.Warta Poznan 1K.S.Warta Poznan3:40.14577
DUDEK Kacper S P
KUPRACZ Szymon S P
+0,67
+0,27
26.22
26.53
54.59
56.87
DOPIERAŁA Tytus S P
WIATR Wojciech S P
+0,21
+0,32
25.91
25.97
54.63
54.05
3.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań3:43.10554
ŁANGOWSKI Maciej S P
ZIELIŃSKI Patryk S P
+0,61
+0,44
25.70
25.63
54.22
53.99
WIELGUS Kacper Sp
RATAJCZAK Mateusz S P
+0,65
+0,51
27.24
27.55
57.14
57.75
4.MKP Astromal Leszno 2MKP Astromal Leszno3:51.40497
ZIELINSKI Andrzej
LECIEJEWSKI Karol
03
03
28.18
27.44
59.12
58.47
FILIPIAK Grzegorz
KRAWCZYK Jakub
03
03
26.54
27.18
56.14
57.67
5.MKP Astromal Leszno 3MKP Astromal Leszno3:58.82452
CIERKOSZ Filip
GRZESIECKI Mikołaj
+0,69
+0,29
27.94
27.06
59.40
57.55
MARTYNÓW Mateusz
JANIAK Jakub
+0,49
+0,55
30.20
27.26
1:04.50
57.37
6.MKS Jedynka Łódź 1MKS Jedynka Łódź4:00.08445
PŁOSZKA Kacper
POGODA Krzysztof
+0,72
+0,53
27.66
29.09
57.11
1:00.54
ARENT Artur
STANISŁAWSKI Szymon
+0,71
+0,32
29.46
28.28
1:02.32
1:00.11
7.Posnania 2005KS Posnania Poznań4:15.86367
WOJTYNIAK Marcel
PAWLAK Jan
05
05
31.43
29.93
1:06.25
1:03.60
CEMPURA Kamil
PIETRZAK Mikołaj
05
05
31.05
29.73
1:03.29
1:02.72
8.MKP Astromal Leszno 4MKP Astromal Leszno4:30.20312
GRZEŚKOWIAK Igor
JAKUBIAK Jakub
04
05
29.72
33.82
1:02.54
1:10.79
KOPP Kamil
ZIEGLER Maciej
04
05
32.99
31.48
1:10.69
1:06.18
9.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań4:41.46276
TOKAREK Cezary
BARCZYK Karol
05
07
32.82
34.11
1:09.44
1:11.63
SZULCZEWSKI Krzysztof
GORZEŃ Norbert
05
06
33.94
31.81
1:11.52
1:08.87
10.Posnania 2005KS Posnania Poznań4:44.01268
ZAWIEJA Stanisław
DEPA Piotr
+0,60
+0,68
34.30
34.73
1:10.90
1:13.07
BUDNIK NIkodem
KOZANECKI Paweł
+0,63
+0,39
33.10
33.11
1:10.43
1:09.61
11.UKS CITYZEN Poznań 2UKS CITYZEN Poznań5:09.31208
PIETRZAK Michał
TROSZCZYŃSKI Szymon
+0,7236.84
37.66
1:18.24
1:22.07
LIBERSKI Mikołaj
KACZMAREK Kamil
-0,04
+0,26
36.29
35.05
1:14.84
1:14.16
12.Iuks Jedynka Poznań 1Iuks Jedynka Poznań5:30.82170
BOCIAN Wojciech
SZULC Jakub
+0,88
+0,54
35.49
42.08
1:15.05
1:28.09
ZIEMECKI Dawid
JANUSZCZAK Maksymilian
+0,8138.38
40.28
1:24.08
1:23.60


<< TOP >>
Konkurencja 16
2018-11-11 - 9:30
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.CIEŚLAK Joanna96K.S.Warta Poznan2:18.8063932.0436.5434.2535.97
2.BIELEWICZ Joanna Sp00K.S.Warta Poznan2:27.7253033.5937.4937.9438.70
3.HIRSCH Nicole04K.S.Warta Poznan2:35.6145433.6139.6942.5439.77
4.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno2:38.0543333.4138.8841.7144.05
5.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:42.9739535.1540.9543.8842.99

14 - 16 lat

1.HIRSCH Nicole04K.S.Warta Poznan2:35.6145433.6139.6942.5439.77
2.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno2:38.0543333.4138.8841.7144.05

11 - 13 lat

1.URBAŃSKA Patrycja05MKS Jedynka Łódź2:42.9739535.1540.9543.8842.99


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-11-11 - 9:34
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.OSSES Arkadiusz95K.S.Warta Poznan2:08.3960429.0632.0833.0634.19
2.WNUK Jakub S P01KS Posnania Poznań2:15.8751029.9835.0635.8934.94
3.NOWICKI Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań2:17.8648830.7435.1437.0834.90
4.WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan2:20.8945730.7635.8437.2537.04
5.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź2:28.2339233.8637.9238.4438.01
6.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz2:28.3639132.7238.2939.8537.50
7.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno2:33.5135334.1239.2440.4139.74
8.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań2:38.4732131.7738.4243.9344.35
9.STEFANIAK Maciej05K.S.Warta Poznan2:54.5724039.0545.3645.7644.40

14 - 16 lat

1.WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan2:20.8945730.7635.8437.2537.04
2.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz2:28.3639132.7238.2939.8537.50
3.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno2:33.5135334.1239.2440.4139.74
4.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań2:38.4732131.7738.4243.9344.35

11 - 13 lat

1.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź2:28.2339233.8637.9238.4438.01
2.STEFANIAK Maciej05K.S.Warta Poznan2:54.5724039.0545.3645.7644.40


<< TOP >>
Konkurencja 18
2018-11-11 - 9:42
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Open

1.CIEŚLAK Joanna96K.S.Warta Poznan57.5566528.0129.54
2.SZCZEPAŃSKA Maria03K.S.Warta Poznan58.3763827.8530.52
3.GRZEGORCZYK Izabella93K.S.Warta Poznan58.6362928.3830.25
4.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan59.8259228.9430.88
5.ŁUKASZEWICZ Emilia01Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:00.6856729.3231.36
6.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan1:01.2755129.1632.11
7.STASZAK Agnieszka04K.S.Warta Poznan1:02.3152430.2232.09
8.STACHOWIAK Mia05K.S.Warta Poznan1:02.3452330.2332.11
9.KRZYSZTOFIAK Iga03K.S.Warta Poznan1:02.4652029.9532.51
10.BŁAJET Oliwia S P00K.S.Warta Poznan1:03.0650530.0033.06
11.BARANOWSKA Martyna03K.S.Warta Poznan1:03.3349930.8132.52
12.BIELEWICZ Joanna Sp00K.S.Warta Poznan1:03.4849630.1833.30
13.MATYSIAK Kinga02UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:03.7249030.0633.66
14.ŁAKOMIAK Julia03Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:04.5647131.3733.19
15.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan1:04.8946431.8433.05
16.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan1:05.0446131.3133.73
17.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal Leszno1:05.3545431.2634.09
18.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź1:06.1343832.2133.92
19.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź1:06.2943531.8034.49
20.KUBCZYK Gabriela04Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:06.4643232.1934.27
21.WIDERAK Sonia04K.S.Warta Poznan1:06.9542233.2333.72
22.WIŚNIEWSKA Aleksandra05MKP Astromal Leszno1:06.9842232.3834.60
23.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno1:07.0242132.6834.34
BOCHENSKA Dominika05UKS GROT Koziegłowy1:07.0242131.7035.32
25.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań1:07.5741132.6134.96
26.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan1:07.6241032.8434.78
27.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal Leszno1:07.6341031.4636.17
28.JARONI Dominika03K.S.Warta Poznan1:07.8240632.6635.16
29.MICHAŁOWSKA Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań1:07.9340432.8635.07
30.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin1:08.5539332.8335.72
31.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan1:08.6639233.2035.46
32.MATECKA Sandra04Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:08.8638832.7736.09
33.MISIAK Nadia04Uks Jedynka Kórnik1:08.9038733.3435.56
34.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:09.3638032.9236.44
35.LUDWICZAK Paulina05K.S.Warta Poznan1:09.7037433.3036.40
36.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:09.7137433.6636.05
37.PERLIK Zuzanna06UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:11.3534933.0738.28
38.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin1:11.7434334.4737.27
39.KAPITAN Karolina03Uks Jedynka Kórnik1:11.8334234.8137.02
40.SOBIERAJSKA Zuzanna05MKP Astromal Leszno1:12.1633734.6437.52
41.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań1:12.5933135.1437.45
42.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal Leszno1:13.1132435.1537.96
43.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:13.2532234.8738.38
44.JANIAK Oliwia06Iskra Konin1:13.3532134.7538.60
SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań1:13.3532135.1238.23
46.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:13.6431735.1038.54
47.SUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań1:13.7931535.0638.73
48.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań1:13.9931335.0538.94
49.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań1:15.7029235.1540.55
50.NIEDBAŁ Zuzanna03MKP Astromal Leszno1:17.8826837.2040.68
51.ŁAWSKA Matylda08Towarzystwo Pływackie Zielona 1:18.7425938.6140.13
52.MROZOWSKA Oliwia05MKP Astromal Leszno1:20.6224237.6243.00
53.WASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań1:28.8418042.5446.30
54.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań1:34.9414844.1750.77
DYSKW.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWSOBCZYNSKA Teresa03MKP Astromal Leszno
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań
NWWIKA Katarzyna03KS Posnania Poznań
NWPOŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań
NWTOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz

14 - 16 lat

1.SZCZEPAŃSKA Maria03K.S.Warta Poznan58.3763827.8530.52
2.CELMER Wiktoria Sp03K.S.Warta Poznan59.8259228.9430.88
3.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan1:01.2755129.1632.11
4.STASZAK Agnieszka04K.S.Warta Poznan1:02.3152430.2232.09
5.KRZYSZTOFIAK Iga03K.S.Warta Poznan1:02.4652029.9532.51
6.BARANOWSKA Martyna03K.S.Warta Poznan1:03.3349930.8132.52
7.MATYSIAK Kinga02UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:03.7249030.0633.66
8.ŁAKOMIAK Julia03Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:04.5647131.3733.19
9.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal Leszno1:05.3545431.2634.09
10.KUBCZYK Gabriela04Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:06.4643232.1934.27
11.WIDERAK Sonia04K.S.Warta Poznan1:06.9542233.2333.72
12.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno1:07.0242132.6834.34
13.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań1:07.5741132.6134.96
14.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal Leszno1:07.6341031.4636.17
15.JARONI Dominika03K.S.Warta Poznan1:07.8240632.6635.16
16.MATECKA Sandra04Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:08.8638832.7736.09
17.MISIAK Nadia04Uks Jedynka Kórnik1:08.9038733.3435.56
18.KAPITAN Karolina03Uks Jedynka Kórnik1:11.8334234.8137.02
19.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal Leszno1:13.1132435.1537.96
20.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:13.2532234.8738.38
21.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań1:13.3532135.1238.23
22.NIEDBAŁ Zuzanna03MKP Astromal Leszno1:17.8826837.2040.68
NWSOBCZYNSKA Teresa03MKP Astromal Leszno
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań
NWWIKA Katarzyna03KS Posnania Poznań

11 - 13 lat

1.STACHOWIAK Mia05K.S.Warta Poznan1:02.3452330.2332.11
2.KOLAŃCZYK Wiktoria06K.S.Warta Poznan1:04.8946431.8433.05
3.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan1:05.0446131.3133.73
4.KIERUZEL Martyna05MKS Jedynka Łódź1:06.1343832.2133.92
5.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź1:06.2943531.8034.49
6.WIŚNIEWSKA Aleksandra05MKP Astromal Leszno1:06.9842232.3834.60
7.BOCHENSKA Dominika05UKS GROT Koziegłowy1:07.0242131.7035.32
8.WRZESZCZYŃSKA Marta07K.S.Warta Poznan1:07.6241032.8434.78
9.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin1:08.5539332.8335.72
10.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan1:08.6639233.2035.46
11.KAWKA Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:09.3638032.9236.44
12.LUDWICZAK Paulina05K.S.Warta Poznan1:09.7037433.3036.40
13.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:09.7137433.6636.05
14.PERLIK Zuzanna06UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:11.3534933.0738.28
15.KRAKOWSKA Kalina06Iskra Konin1:11.7434334.4737.27
16.SOBIERAJSKA Zuzanna05MKP Astromal Leszno1:12.1633734.6437.52
17.SMYKOWSKA Martyna06KU AZS UAM Poznań1:12.5933135.1437.45
18.JANIAK Oliwia06Iskra Konin1:13.3532134.7538.60
19.UTNIK Aleksandra07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:13.6431735.1038.54
20.SUSZCZEWICZ Urszula05KS Posnania Poznań1:13.7931535.0638.73
21.ROTNICKA Dominika07Iuks Jedynka Poznań1:13.9931335.0538.94
22.LASIK Lena07KU AZS UAM Poznań1:15.7029235.1540.55
23.MROZOWSKA Oliwia05MKP Astromal Leszno1:20.6224237.6243.00
24.WASIŃSKA Jagoda07Iuks Jedynka Poznań1:28.8418042.5446.30
25.OSZTYNOWICZ Antonina07Iuks Jedynka Poznań1:34.9414844.1750.77
DYSKW.HERMAN Karolina06K.S.Warta Poznan
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWCELMER Natalia07K.S.Warta Poznan
NWPOŹLEWICZ Maja07Iuks Jedynka Poznań
NWTOMASZEWSKA Paulina06Kks Włókniarz 1925 Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 19
2018-11-11 - 9:56
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Open

1.ŁANGOWSKI Maciej S P02KS Posnania Poznań53.1960325.3027.89
2.ZIELIŃSKI Patryk S P02KS Posnania Poznań53.4159525.4028.01
3.WIATR Wojciech S P01K.S.Warta Poznan54.2456825.9228.32
4.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz54.3456526.3627.98
5.PRUS Mateusz00MKP Astromal Leszno54.6755526.3828.29
6.BOROWCZYK Oskar96UKS CITYZEN Poznań54.8355026.4528.38
7.DUDEK Kacper S P02K.S.Warta Poznan55.0654326.3628.70
8.DOPIERAŁA Tytus S P03K.S.Warta Poznan55.1354126.1129.02
9.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291555.3453526.8128.53
10.KOSTYK Teodor00KS Posnania Poznań55.4853126.7828.70
11.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań55.7952226.1529.64
12.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno55.9151926.7229.19
13.TRAFAS Tytus04K.S.Warta Poznan56.3650626.8529.51
14.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań56.4150526.9229.49
15.KRÓL Wiktor Sp03Ukp Wodnik Włocławek56.6250026.8629.76
16.WARZOCHA Gustaw04UKS CITYZEN Poznań56.8949227.0429.85
17.STASIAK Hubert01UPKS Wodnik Rawicz56.9649127.1829.78
18.JANIAK Jakub05MKP Astromal Leszno56.9749027.2629.71
19.WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan57.0448927.6329.41
20.MAKOWSKI Dominik S P03K.S.Warta Poznan57.1748527.5729.60
21.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań57.1848527.2029.98
22.WOJTKOWIAK Mateusz03K.S.Warta Poznan57.3148227.6429.67
23.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź57.5847527.9529.63
24.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan57.6247427.2130.41
25.URBANIAK Sebastian S P01K.S.Warta Poznan57.6847227.4830.20
26.KRAWCZYK Patryk02Kks Włókniarz 1925 Kalisz57.7047227.3130.39
27.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz58.1346228.0730.06
28.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań58.1646127.7730.39
29.NOWICKI Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań58.1746128.4329.74
30.RATAJCZAK Mateusz S P01KS Posnania Poznań58.6345028.1630.47
31.WYTWER Daniel04Kks Włókniarz 1925 Kalisz58.7244828.0130.71
32.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz59.0644027.9131.15
33.OSTROWSKI Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz59.1443828.3730.77
34.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03Uczniowski Klub Sportowy Fala 59.6842628.8830.80
35.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal Leszno59.8642329.0830.78
36.SZUKAŁA Krzysztof03K.S.Warta Poznan1:00.0141928.9231.09
37.KOPROWSKI Aleksander03UKS CITYZEN Poznań1:00.4041128.7031.70
38.SOIŃSKI Dominik03K.S.Warta Poznan1:00.5040928.9931.51
39.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań1:01.0239929.3331.69
40.KARDOLLIŃSKI Łukasz03Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:01.2539428.9932.26
41.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz1:01.3139329.6431.67
42.PŁAZIAK Szymon03K.S.Warta Poznan1:02.0837929.3432.74
43.SKRZYPCZAK Adam06K.S.Warta Poznan1:02.4637230.2032.26
44.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz1:02.7636730.2032.56
45.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź1:03.0136229.9033.11
46.SKRZYPCZAK Hubert05K.S.Warta Poznan1:03.0836130.8032.28
47.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal Leszno1:03.3535630.4732.88
48.GIERJATOWICZ Daniel04K.S.Warta Poznan1:03.4435530.3533.09
49.STEFANIAK Bart³omiej04KS Posnania Poznań1:03.5235430.2133.31
50.NOWAK Kamil05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:04.5233730.7533.77
51.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin1:05.3432530.5634.78
52.KUBALA Kuba03MKP Astromal Leszno1:05.5932130.9234.67
53.KOCZOROWSKI Karol05K.S.Warta Poznan1:06.0431531.9234.12
54.ADAMCZYK Filip05Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:06.1431331.6934.45
55.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:06.6430631.8834.76
56.WALCZAK Jędrzej04K.S.Warta Poznan1:06.9130232.1434.77
57.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz1:07.0930031.9935.10
58.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno1:07.1030032.0435.06
59.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan1:07.3229732.1035.22
60.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:07.3329731.8735.46
61.TOKAREK Cezary05UKS CITYZEN Poznań1:07.8029132.2635.54
62.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan1:07.8329032.5235.31
63.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań1:07.9428932.3935.55
64.GOLEMBKA Jan05UPKS Wodnik Rawicz1:08.0428832.8335.21
65.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań1:08.4028332.4335.97
66.KOPP Kamil04MKP Astromal Leszno1:08.6128133.0335.58
67.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan1:08.6928032.3536.34
68.PUPKA Filip04UKS CITYZEN Poznań1:08.8827732.6836.20
69.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:08.9827632.8836.10
70.PAWLAK Wojciech03KS Posnania Poznań1:09.0127633.0635.95
71.SZULCZEWSKI Krzysztof05UKS CITYZEN Poznań1:09.2227332.7836.44
72.DROBEK Julian07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:09.3427232.3337.01
73.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan1:09.3827132.9336.45
74.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań1:09.6726833.4136.26
75.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań1:09.8526633.5736.28
76.WIŚNIEWSKI Antoni06K.S.Warta Poznan1:10.2226233.3136.91
77.JAKUBIAK Jakub05MKP Astromal Leszno1:10.3226133.7236.60
78.FECHNER Damian05Uks Jedynka Kórnik1:10.6125733.6336.98
79.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan1:11.3624934.2537.11
80.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin1:11.9124433.7638.15
81.KURPISZ Jędrzej05MKP Astromal Leszno1:12.0024334.9437.06
82.PELEC Łukasz05MKP Astromal Leszno1:12.3923934.0638.33
83.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań1:12.4823834.3338.15
84.TUCZYŃSKI Kacper05Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:12.5623734.4838.08
85.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań1:12.8423433.9438.90
86.MUCHA Mateusz05UPKS Wodnik Rawicz1:12.9523334.8338.12
87.DURAS Maksym07Iskra Konin1:15.2421336.1739.07
88.GODLEWSKI Maciej06K.S.Warta Poznan1:15.2521336.3238.93
89.WOHLGETAN Filip05KS Posnania Poznań1:15.6920935.4140.28
90.WITCZAK Maksymilian06K.S.Warta Poznan1:15.9120735.7740.14
91.WALIGÓRA Łukasz06Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:16.9519935.4941.46
92.MAJEWSKI Seweryn05UPKS Wodnik Rawicz1:17.1319736.7740.36
93.KUŁTON Jakub07Uks Jedynka Kórnik1:18.0019137.5140.49
94.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań1:18.1419038.4539.69
95.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań1:18.6018637.5241.08
96.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań1:20.0617637.8142.25
97.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin1:20.3317537.2743.06
98.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań1:21.5716739.4642.11
99.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań1:22.5316138.7043.83
100.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań1:23.3715640.3443.03
101.MAZUR Adam05MKP Astromal Leszno1:26.4714040.5345.94
102.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań1:27.0213741.1945.83
103.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań1:28.9312940.9048.03
104.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań1:36.0210245.8950.13
105.ŁAWNICZAK Szymon07Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:36.6410045.1351.51
DYSKW.PAWLAK Jan05KS Posnania Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWBAŃCZASZEK Gabriel04KS Posnania Poznań
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań

14 - 16 lat

1.ŁANGOWSKI Maciej S P02KS Posnania Poznań53.1960325.3027.89
2.ZIELIŃSKI Patryk S P02KS Posnania Poznań53.4159525.4028.01
3.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz54.3456526.3627.98
4.DUDEK Kacper S P02K.S.Warta Poznan55.0654326.3628.70
5.DOPIERAŁA Tytus S P03K.S.Warta Poznan55.1354126.1129.02
6.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 10291555.3453526.8128.53
7.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań55.7952226.1529.64
8.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal Leszno55.9151926.7229.19
9.TRAFAS Tytus04K.S.Warta Poznan56.3650626.8529.51
10.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań56.4150526.9229.49
11.KRÓL Wiktor Sp03Ukp Wodnik Włocławek56.6250026.8629.76
12.WARZOCHA Gustaw04UKS CITYZEN Poznań56.8949227.0429.85
13.WYSOCKI Piotr Sp04K.S.Warta Poznan57.0448927.6329.41
14.MAKOWSKI Dominik S P03K.S.Warta Poznan57.1748527.5729.60
15.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań57.1848527.2029.98
16.WOJTKOWIAK Mateusz03K.S.Warta Poznan57.3148227.6429.67
17.CICHOCKI Oliwier04K.S.Warta Poznan57.6247427.2130.41
18.KRAWCZYK Patryk02Kks Włókniarz 1925 Kalisz57.7047227.3130.39
19.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz58.1346228.0730.06
20.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań58.1646127.7730.39
21.WYTWER Daniel04Kks Włókniarz 1925 Kalisz58.7244828.0130.71
22.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz59.0644027.9131.15
23.OSTROWSKI Krzysztof03UPKS Wodnik Rawicz59.1443828.3730.77
24.MARSZAŁKIEWICZ Kacper03Uczniowski Klub Sportowy Fala 59.6842628.8830.80
25.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal Leszno59.8642329.0830.78
26.SZUKAŁA Krzysztof03K.S.Warta Poznan1:00.0141928.9231.09
27.KOPROWSKI Aleksander03UKS CITYZEN Poznań1:00.4041128.7031.70
28.SOIŃSKI Dominik03K.S.Warta Poznan1:00.5040928.9931.51
29.KARDOLLIŃSKI Łukasz03Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:01.2539428.9932.26
30.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz1:01.3139329.6431.67
31.PŁAZIAK Szymon03K.S.Warta Poznan1:02.0837929.3432.74
32.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz1:02.7636730.2032.56
33.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal Leszno1:03.3535630.4732.88
34.GIERJATOWICZ Daniel04K.S.Warta Poznan1:03.4435530.3533.09
35.STEFANIAK Bart³omiej04KS Posnania Poznań1:03.5235430.2133.31
36.KUBALA Kuba03MKP Astromal Leszno1:05.5932130.9234.67
37.WALCZAK Jędrzej04K.S.Warta Poznan1:06.9130232.1434.77
38.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz1:07.0930031.9935.10
39.KOPP Kamil04MKP Astromal Leszno1:08.6128133.0335.58
40.PUPKA Filip04UKS CITYZEN Poznań1:08.8827732.6836.20
41.PAWLAK Wojciech03KS Posnania Poznań1:09.0127633.0635.95
42.MICHAŁEK Bartosz04KS Posnania Poznań1:12.4823834.3338.15
NWBAŃCZASZEK Gabriel04KS Posnania Poznań

11 - 13 lat

1.JANIAK Jakub05MKP Astromal Leszno56.9749027.2629.71
2.PŁOSZKA Kacper05MKS Jedynka Łódź57.5847527.9529.63
3.PIETRZAK Mikołaj05KS Posnania Poznań1:01.0239929.3331.69
4.SKRZYPCZAK Adam06K.S.Warta Poznan1:02.4637230.2032.26
5.RUDZKI Jakub05MKS Jedynka Łódź1:03.0136229.9033.11
6.SKRZYPCZAK Hubert05K.S.Warta Poznan1:03.0836130.8032.28
7.NOWAK Kamil05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:04.5233730.7533.77
8.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin1:05.3432530.5634.78
9.KOCZOROWSKI Karol05K.S.Warta Poznan1:06.0431531.9234.12
10.ADAMCZYK Filip05Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:06.1431331.6934.45
11.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:06.6430631.8834.76
12.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno1:07.1030032.0435.06
13.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan1:07.3229732.1035.22
14.ŚMIGLAK Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:07.3329731.8735.46
15.TOKAREK Cezary05UKS CITYZEN Poznań1:07.8029132.2635.54
16.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan1:07.8329032.5235.31
17.BUDNIK NIkodem05KS Posnania Poznań1:07.9428932.3935.55
18.GOLEMBKA Jan05UPKS Wodnik Rawicz1:08.0428832.8335.21
19.KOZANECKI Paweł05KS Posnania Poznań1:08.4028332.4335.97
20.KRUCKI Kajetan06K.S.Warta Poznan1:08.6928032.3536.34
21.WIERASZKA Bartosz07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:08.9827632.8836.10
22.SZULCZEWSKI Krzysztof05UKS CITYZEN Poznań1:09.2227332.7836.44
23.DROBEK Julian07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:09.3427232.3337.01
24.BUDNY Maksymilian06K.S.Warta Poznan1:09.3827132.9336.45
25.LIBERSKI Mikołaj07UKS CITYZEN Poznań1:09.6726833.4136.26
26.ZAWIEJA Stanisław05KS Posnania Poznań1:09.8526633.5736.28
27.WIŚNIEWSKI Antoni06K.S.Warta Poznan1:10.2226233.3136.91
28.JAKUBIAK Jakub05MKP Astromal Leszno1:10.3226133.7236.60
29.FECHNER Damian05Uks Jedynka Kórnik1:10.6125733.6336.98
30.CHRUŚCIEL Filip07K.S.Warta Poznan1:11.3624934.2537.11
31.GORZEŃ Jakub06Iskra Konin1:11.9124433.7638.15
32.KURPISZ Jędrzej05MKP Astromal Leszno1:12.0024334.9437.06
33.PELEC Łukasz05MKP Astromal Leszno1:12.3923934.0638.33
34.TUCZYŃSKI Kacper05Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:12.5623734.4838.08
35.DEPA Piotr06KS Posnania Poznań1:12.8423433.9438.90
36.MUCHA Mateusz05UPKS Wodnik Rawicz1:12.9523334.8338.12
37.DURAS Maksym07Iskra Konin1:15.2421336.1739.07
38.GODLEWSKI Maciej06K.S.Warta Poznan1:15.2521336.3238.93
39.WOHLGETAN Filip05KS Posnania Poznań1:15.6920935.4140.28
40.WITCZAK Maksymilian06K.S.Warta Poznan1:15.9120735.7740.14
41.WALIGÓRA Łukasz06Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:16.9519935.4941.46
42.MAJEWSKI Seweryn05UPKS Wodnik Rawicz1:17.1319736.7740.36
43.KUŁTON Jakub07Uks Jedynka Kórnik1:18.0019137.5140.49
44.MICHALSKI Oskar07UKS CITYZEN Poznań1:18.1419038.4539.69
45.WAWRZYNIAK Leon06KS Posnania Poznań1:18.6018637.5241.08
46.SEWIŁO Mikołaj05KS Posnania Poznań1:20.0617637.8142.25
47.PRZYBYSZ Natan07Iskra Konin1:20.3317537.2743.06
48.MYDLARZ Wiktor07UKS CITYZEN Poznań1:21.5716739.4642.11
49.ZIEMECKI Dawid07Iuks Jedynka Poznań1:22.5316138.7043.83
50.JANUSZCZAK Maksymilian07Iuks Jedynka Poznań1:23.3715640.3443.03
51.MAZUR Adam05MKP Astromal Leszno1:26.4714040.5345.94
52.SZULC Jakub07Iuks Jedynka Poznań1:27.0213741.1945.83
53.FENRYCH Alan07Iuks Jedynka Poznań1:28.9312940.9048.03
54.WESOŁEK Stanisław07Iuks Jedynka Poznań1:36.0210245.8950.13
55.ŁAWNICZAK Szymon07Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:36.6410045.1351.51
DYSKW.PAWLAK Jan05KS Posnania Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWSKRZYPCZAK Krystian07Iuks Jedynka Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 20
2018-11-11 - 10:20
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Open

1.CZECHYRA Agata03K.S.Warta Poznan1:07.7853532.9534.83
2.ROGALKA Joanna S P02KS Posnania Poznań1:08.1452633.2634.88
3.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan1:08.5351732.8135.72
4.GOLEC Ewa04MKP Astromal Leszno1:10.8246933.7137.11
5.ŁĘCKA Wiktoria06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:11.4345735.6835.75
6.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno1:12.9342935.6437.29
7.WIECZOREK Zuzanna05K.S.Warta Poznan1:13.1542536.3036.85
8.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan1:13.9341236.0537.88
9.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź1:14.5940136.0938.50
10.SOBCZYK Paulina03K.S.Warta Poznan1:15.3239036.7238.60
11.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno1:15.7938236.4339.36
12.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin1:16.2337636.8039.43
13.JARZEMBOWSKA Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań1:16.5937036.8239.77
14.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:16.7436837.6239.12
15.RUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:17.7335438.2239.51
16.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz1:17.9335238.4639.47
17.GLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:18.1034938.2739.83
18.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:18.3034737.9540.35
19.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan1:18.6534237.2941.36
SŁUPSKA Amelia05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:18.6534237.7240.93
21.DOMŻOL Zofia05Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:18.9833838.4340.55
22.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:19.7932839.4040.39
23.BANASZAK Eliza04MKP Astromal Leszno1:20.0332538.7041.33
24.DYMEK Aleksandra04K.S.Warta Poznan1:20.1732339.6240.55
25.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan1:20.7831640.4840.30
26.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan1:21.2931039.9041.39
27.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:21.7330539.3142.42
28.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:27.1825142.2844.90
29.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:37.66178
NWKARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź
NWPYTLIK Maria03MKP Astromal Leszno

14 - 16 lat

1.CZECHYRA Agata03K.S.Warta Poznan1:07.7853532.9534.83
2.ROGALKA Joanna S P02KS Posnania Poznań1:08.1452633.2634.88
3.JANICKA Paula04K.S.Warta Poznan1:08.5351732.8135.72
4.GOLEC Ewa04MKP Astromal Leszno1:10.8246933.7137.11
5.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal Leszno1:12.9342935.6437.29
6.SOBCZYK Paulina03K.S.Warta Poznan1:15.3239036.7238.60
7.KAMINIARZ Sara03MKP Astromal Leszno1:15.7938236.4339.36
8.CHORAŁA Małgorzata03UPKS Wodnik Rawicz1:17.9335238.4639.47
9.BANASZAK Eliza04MKP Astromal Leszno1:20.0332538.7041.33
10.DYMEK Aleksandra04K.S.Warta Poznan1:20.1732339.6240.55
11.ADAMCZAK Maria03UPKS Wodnik Rawicz1:21.7330539.3142.42
NWPYTLIK Maria03MKP Astromal Leszno

11 - 13 lat

1.ŁĘCKA Wiktoria06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:11.4345735.6835.75
2.WIECZOREK Zuzanna05K.S.Warta Poznan1:13.1542536.3036.85
3.MIKOŁAJCZAK Malwina06K.S.Warta Poznan1:13.9341236.0537.88
4.KACZANOWSKA Maja05MKS Jedynka Łódź1:14.5940136.0938.50
5.BORKIEWICZ Klaudia06Iskra Konin1:16.2337636.8039.43
6.JARZEMBOWSKA Aleksandra05UKS CITYZEN Poznań1:16.5937036.8239.77
7.NOGAJ Alicja06Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:16.7436837.6239.12
8.RUTKOWSKA Dominika07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:17.7335438.2239.51
9.GLIŃSKA Oliwia07Towarzystwo Pływackie Zielona 1:18.1034938.2739.83
10.RYTTER Paula06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:18.3034737.9540.35
11.CZECHYRA Joanna06K.S.Warta Poznan1:18.6534237.2941.36
SŁUPSKA Amelia05UKS TRÓJKA Sroda Wlkp.1:18.6534237.7240.93
13.DOMŻOL Zofia05Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:18.9833838.4340.55
14.GRĄZKA Roksana06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:19.7932839.4040.39
15.ONOSZKO Anna05K.S.Warta Poznan1:20.7831640.4840.30
16.KRAKOWSKA Dominika07K.S.Warta Poznan1:21.2931039.9041.39
17.JARZYCKA Weronika06Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:27.1825142.2844.90
18.KRUPKA Katarzyna07Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:37.66178
NWKARBOWNIK Małgorzata05MKS Jedynka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 21
2018-11-11 - 10:28
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Open

1.KLIBER Iwo02MKP Astromal Leszno58.6957828.6130.08
2.NAPIECEK Jonasz02MKP Astromal Leszno1:00.2953329.0931.20
3.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz1:01.2150929.7231.49
4.WOGA Hubert04UKS "3 Wodnik Wolsztyn" 1029151:02.0848830.3631.72
5.SZMYT Krzysztof03Uczniowski Klub Sportowy Fala 1:03.0346630.6532.38
6.MATYSIAK Kacper03K.S.Warta Poznan1:03.5945430.3433.25
7.WIELGUS Kacper Sp01KS Posnania Poznań1:03.7545130.8932.86
8.ZIELINSKI Andrzej03MKP Astromal Leszno1:04.2944030.9233.37
9.TĘCZA Maciej03Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:05.6441332.4733.17
10.POGODA Krzysztof05MKS Jedynka Łódź1:06.1540332.5233.63
11.WNUK Jakub S P01KS Posnania Poznań1:06.2040332.1834.02
12.BARTOSIK Stanisław04K.S.Warta Poznan1:06.2240232.2633.96
13.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:07.2238432.4334.79
14.BAJEROWICZ Maksymilian05K.S.Warta Poznan1:07.3938232.1635.23
15.GLAPA Filip04K.S.Warta Poznan1:08.5936232.9735.62
16.WYTWER Cezary02Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:10.0234034.1435.88
17.MEYER Krzysztof05K.S.Warta Poznan1:10.2333733.5936.64
18.SZYMAŃŚKI Łukasz05Kks Włókniarz 1925 Kalisz1:10.5233333.6436.88
19.MOCHNAL Kacper05MKS Jedynka Łódź1:10.8432834.0936.75
20.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal Leszno1:11.3032234.0537.25
21.KUSZYŃSKI Adam07Iskra Konin1:12.5630635.2737.29
22.SKOPIŃSKI Maksymilian06Towarzystwo Pływackie Zielona 1:13.7929135.9237.87
23.ZIEGLER Maciej05MKP Astromal Leszno1:14.2428536.8637.38
24.WOJTYNIAK Marcel05KS Posnania Poznań1:14.2928535.9538.34
25.KIEREJEWSKI Igor06Iskra Konin1:14.7228037.1837.54
26.MIKA Kajetan05K.S.Warta Poznan1:15.9326737.0738.86
27.KUBALA Kuba03MKP Astromal Leszno1:16.4026236.9839.42
28.CHAŁUPKA Aleksander05K.S.Warta Poznan1:17.0325537.8539.18
29.GORZEŃ Norbert06UKS CITYZEN Poznań1:17.3925237.6239.77
30.MARUWKA Adrian05UPKS Wodnik Rawicz1:19.19235
31.JARECKI Bartosz06K.S.Warta Poznan1:19.4323338.7040.73
32.OLEJNIK Szymon07K.S.Warta Poznan1:22.8620539.9042.96
33.BOCIAN Wojciech07Iuks Jedynka Poznań1:23.30