Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi


Arena Grand Prix Polski w Pływaniu
Poznań, 24- - 25-11-2018


Konkurencja 1
2018-11-24 - 8:30
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź4:46.43738
50m:
100m:
31.28
1:04.31
31.28
33.03
150m:
200m:
1:40.77
2:16.26
36.46
35.49
250m:
300m:
2:58.19
3:41.87
41.93
43.68
350m:
400m:
4:13.97
4:46.43
32.10
32.46
2.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:47.25732
50m:
100m:
30.39
1:05.48
30.39
35.09
150m:
200m:
1:42.38
2:18.87
36.90
36.49
250m:
300m:
2:59.81
3:41.73
40.94
41.92
350m:
400m:
4:15.13
4:47.25
33.40
32.12
3.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:57.75657
50m:
100m:
33.17
1:11.50
33.17
38.33
150m:
200m:
1:51.37
2:29.09
39.87
37.72
250m:
300m:
3:08.90
3:49.23
39.81
40.33
350m:
400m:
4:23.73
4:57.75
34.50
34.02
4.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''4:58.62651
50m:
100m:
32.99
1:10.47
32.99
37.48
150m:
200m:
1:48.50
2:25.98
38.03
37.48
250m:
300m:
3:08.92
3:51.44
42.94
42.52
350m:
400m:
4:25.32
4:58.62
33.88
33.30
5.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''5:00.44640
50m:
100m:
31.36
1:07.08
31.36
35.72
150m:
200m:
1:44.42
2:20.37
37.34
35.95
250m:
300m:
3:04.02
3:48.99
43.65
44.97
350m:
400m:
4:24.85
5:00.44
35.86
35.59
6.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.97636
50m:
100m:
32.45
1:09.92
32.45
37.47
150m:
200m:
1:47.37
2:24.34
37.45
36.97
250m:
300m:
3:08.50
3:53.66
44.16
45.16
350m:
400m:
4:27.69
5:00.97
34.03
33.28
7.GRZEGORCZYK Izabella93KS Warta Poznań5:01.82631
50m:
100m:
32.51
1:10.57
32.51
38.06
150m:
200m:
1:48.96
2:26.38
38.39
37.42
250m:
300m:
3:10.02
3:54.41
43.64
44.39
350m:
400m:
4:28.64
5:01.82
34.23
33.18
8.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa5:02.40627
50m:
100m:
32.32
1:10.05
32.32
37.73
150m:
200m:
1:47.72
2:24.91
37.67
37.19
250m:
300m:
3:09.71
3:54.87
44.80
45.16
350m:
400m:
4:29.53
5:02.40
34.66
32.87
9.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:03.62620
50m:
100m:
31.86
1:09.32
31.86
37.46
150m:
200m:
1:48.15
2:27.96
38.83
39.81
250m:
300m:
3:11.67
3:55.46
43.71
43.79
350m:
400m:
4:29.56
5:03.62
34.10
34.06
10.MARGULA Weronika00MKP Szczecin5:04.33615
50m:
100m:
33.55
1:12.00
33.55
38.45
150m:
200m:
1:50.32
2:27.68
38.32
37.36
250m:
300m:
3:12.60
3:57.11
44.92
44.51
350m:
400m:
4:30.77
5:04.33
33.66
33.56
11.GROŃ Weronika03MUKS ''Piętnastka''5:06.42603
50m:
100m:
32.37
1:09.02
32.37
36.65
150m:
200m:
1:47.24
2:25.83
38.22
38.59
250m:
300m:
3:09.81
3:54.86
43.98
45.05
350m:
400m:
4:31.10
5:06.42
36.24
35.32
12.CYNARSKA Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.19598
50m:
100m:
32.88
1:11.96
32.88
39.08
150m:
200m:
1:50.07
2:27.49
38.11
37.42
250m:
300m:
3:11.48
3:56.39
43.99
44.91
350m:
400m:
4:32.43
5:07.19
36.04
34.76
13.MOZOŁOWSKA Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.22587
50m:
100m:
32.34
1:11.03
32.34
38.69
150m:
200m:
1:50.29
2:28.22
39.26
37.93
250m:
300m:
3:11.23
3:55.30
43.01
44.07
350m:
400m:
4:33.31
5:09.22
38.01
35.91
14.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''5:09.67584
50m:
100m:
31.80
1:09.49
31.80
37.69
150m:
200m:
1:48.03
2:27.25
38.54
39.22
250m:
300m:
3:13.84
3:59.30
46.59
45.46
350m:
400m:
4:35.36
5:09.67
36.06
34.31
15.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''5:09.70584
50m:
100m:
33.06
1:12.33
33.06
39.27
150m:
200m:
1:52.75
2:32.34
40.42
39.59
250m:
300m:
3:14.52
3:57.69
42.18
43.17
350m:
400m:
4:34.93
5:09.70
37.24
34.77
16.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź5:11.54574
50m:
100m:
34.67
1:14.64
34.67
39.97
150m:
200m:
1:55.22
2:34.75
40.58
39.53
250m:
300m:
3:17.88
4:01.41
43.13
43.53
350m:
400m:
4:36.89
5:11.54
35.48
34.65
17.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź5:11.98571
50m:
100m:
35.25
1:14.56
35.25
39.31
150m:
200m:
1:56.18
2:36.20
41.62
40.02
250m:
300m:
3:19.41
4:02.99
43.21
43.58
350m:
400m:
4:38.51
5:11.98
35.52
33.47
18.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''5:13.80561
50m:
100m:
33.25
1:11.19
33.25
37.94
150m:
200m:
1:51.16
2:29.99
39.97
38.83
250m:
300m:
3:14.97
4:00.89
44.98
45.92
350m:
400m:
4:37.95
5:13.80
37.06
35.85
19.DOMORADZKA Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:14.93555
50m:
100m:
33.13
1:12.37
33.13
39.24
150m:
200m:
1:53.27
2:33.38
40.90
40.11
250m:
300m:
3:18.51
4:03.49
45.13
44.98
350m:
400m:
4:39.94
5:14.93
36.45
34.99
20.KANTECKA Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:16.16549
50m:
100m:
34.24
1:14.16
34.24
39.92
150m:
200m:
1:53.37
2:30.61
39.21
37.24
250m:
300m:
3:18.20
4:06.09
47.59
47.89
350m:
400m:
4:41.94
5:16.16
35.85
34.22
21.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:20.39527
50m:
100m:
32.74
1:11.64
32.74
38.90
150m:
200m:
1:52.15
2:31.91
40.51
39.76
250m:
300m:
3:18.25
4:03.39
46.34
45.14
350m:
400m:
4:42.28
5:20.39
38.89
38.11
22.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin5:20.93525
50m:
100m:
33.89
1:13.88
33.89
39.99
150m:
200m:
1:54.81
2:34.93
40.93
40.12
250m:
300m:
3:21.58
4:09.00
46.65
47.42
350m:
400m:
4:45.69
5:20.93
36.69
35.24
23.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:21.91520
50m:
100m:
34.75
1:14.31
34.75
39.56
150m:
200m:
1:54.45
2:34.44
40.14
39.99
250m:
300m:
3:21.26
4:08.66
46.82
47.40
350m:
400m:
4:45.60
5:21.91
36.94
36.31
24.JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:22.75516
50m:
100m:
34.28
1:14.93
34.28
40.65
150m:
200m:
1:56.59
2:37.63
41.66
41.04
250m:
300m:
3:22.93
4:09.01
45.30
46.08
350m:
400m:
4:46.25
5:22.75
37.24
36.50
25.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:29.62484
50m:
100m:
34.76
1:16.52
34.76
41.76
150m:
200m:
1:56.44
2:36.41
39.92
39.97
250m:
300m:
3:24.61
4:13.37
48.20
48.76
350m:
400m:
4:52.31
5:29.62
38.94
37.31
26.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard5:44.54424
50m:
100m:
35.19
1:19.16
35.19
43.97
150m:
200m:
2:04.25
2:47.81
45.09
43.56
250m:
300m:
3:36.63
4:26.30
48.82
49.67
350m:
400m:
5:05.99
5:44.54
39.69
38.55

14 lat

1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:47.25732
50m:
100m:
30.39
1:05.48
30.39
35.09
150m:
200m:
1:42.38
2:18.87
36.90
36.49
250m:
300m:
2:59.81
3:41.73
40.94
41.92
350m:
400m:
4:15.13
4:47.25
33.40
32.12
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''5:00.44640
50m:
100m:
31.36
1:07.08
31.36
35.72
150m:
200m:
1:44.42
2:20.37
37.34
35.95
250m:
300m:
3:04.02
3:48.99
43.65
44.97
350m:
400m:
4:24.85
5:00.44
35.86
35.59
3.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.97636
50m:
100m:
32.45
1:09.92
32.45
37.47
150m:
200m:
1:47.37
2:24.34
37.45
36.97
250m:
300m:
3:08.50
3:53.66
44.16
45.16
350m:
400m:
4:27.69
5:00.97
34.03
33.28
4.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''5:09.70584
50m:
100m:
33.06
1:12.33
33.06
39.27
150m:
200m:
1:52.75
2:32.34
40.42
39.59
250m:
300m:
3:14.52
3:57.69
42.18
43.17
350m:
400m:
4:34.93
5:09.70
37.24
34.77
5.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź5:11.98571
50m:
100m:
35.25
1:14.56
35.25
39.31
150m:
200m:
1:56.18
2:36.20
41.62
40.02
250m:
300m:
3:19.41
4:02.99
43.21
43.58
350m:
400m:
4:38.51
5:11.98
35.52
33.47
6.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:20.39527
50m:
100m:
32.74
1:11.64
32.74
38.90
150m:
200m:
1:52.15
2:31.91
40.51
39.76
250m:
300m:
3:18.25
4:03.39
46.34
45.14
350m:
400m:
4:42.28
5:20.39
38.89
38.11
7.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard5:44.54424
50m:
100m:
35.19
1:19.16
35.19
43.97
150m:
200m:
2:04.25
2:47.81
45.09
43.56
250m:
300m:
3:36.63
4:26.30
48.82
49.67
350m:
400m:
5:05.99
5:44.54
39.69
38.55

15 lat

1.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź4:46.43738
50m:
100m:
31.28
1:04.31
31.28
33.03
150m:
200m:
1:40.77
2:16.26
36.46
35.49
250m:
300m:
2:58.19
3:41.87
41.93
43.68
350m:
400m:
4:13.97
4:46.43
32.10
32.46
2.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''4:58.62651
50m:
100m:
32.99
1:10.47
32.99
37.48
150m:
200m:
1:48.50
2:25.98
38.03
37.48
250m:
300m:
3:08.92
3:51.44
42.94
42.52
350m:
400m:
4:25.32
4:58.62
33.88
33.30
3.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa5:02.40627
50m:
100m:
32.32
1:10.05
32.32
37.73
150m:
200m:
1:47.72
2:24.91
37.67
37.19
250m:
300m:
3:09.71
3:54.87
44.80
45.16
350m:
400m:
4:29.53
5:02.40
34.66
32.87
4.GROŃ Weronika03MUKS ''Piętnastka''5:06.42603
50m:
100m:
32.37
1:09.02
32.37
36.65
150m:
200m:
1:47.24
2:25.83
38.22
38.59
250m:
300m:
3:09.81
3:54.86
43.98
45.05
350m:
400m:
4:31.10
5:06.42
36.24
35.32
5.CYNARSKA Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.19598
50m:
100m:
32.88
1:11.96
32.88
39.08
150m:
200m:
1:50.07
2:27.49
38.11
37.42
250m:
300m:
3:11.48
3:56.39
43.99
44.91
350m:
400m:
4:32.43
5:07.19
36.04
34.76
6.DOMORADZKA Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:14.93555
50m:
100m:
33.13
1:12.37
33.13
39.24
150m:
200m:
1:53.27
2:33.38
40.90
40.11
250m:
300m:
3:18.51
4:03.49
45.13
44.98
350m:
400m:
4:39.94
5:14.93
36.45
34.99
7.KANTECKA Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:16.16549
50m:
100m:
34.24
1:14.16
34.24
39.92
150m:
200m:
1:53.37
2:30.61
39.21
37.24
250m:
300m:
3:18.20
4:06.09
47.59
47.89
350m:
400m:
4:41.94
5:16.16
35.85
34.22
8.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin5:20.93525
50m:
100m:
33.89
1:13.88
33.89
39.99
150m:
200m:
1:54.81
2:34.93
40.93
40.12
250m:
300m:
3:21.58
4:09.00
46.65
47.42
350m:
400m:
4:45.69
5:20.93
36.69
35.24

16 lat

1.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:03.62620
50m:
100m:
31.86
1:09.32
31.86
37.46
150m:
200m:
1:48.15
2:27.96
38.83
39.81
250m:
300m:
3:11.67
3:55.46
43.71
43.79
350m:
400m:
4:29.56
5:03.62
34.10
34.06
2.MOZOŁOWSKA Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.22587
50m:
100m:
32.34
1:11.03
32.34
38.69
150m:
200m:
1:50.29
2:28.22
39.26
37.93
250m:
300m:
3:11.23
3:55.30
43.01
44.07
350m:
400m:
4:33.31
5:09.22
38.01
35.91
3.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:21.91520
50m:
100m:
34.75
1:14.31
34.75
39.56
150m:
200m:
1:54.45
2:34.44
40.14
39.99
250m:
300m:
3:21.26
4:08.66
46.82
47.40
350m:
400m:
4:45.60
5:21.91
36.94
36.31
4.JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:22.75516
50m:
100m:
34.28
1:14.93
34.28
40.65
150m:
200m:
1:56.59
2:37.63
41.66
41.04
250m:
300m:
3:22.93
4:09.01
45.30
46.08
350m:
400m:
4:46.25
5:22.75
37.24
36.50
5.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:29.62484
50m:
100m:
34.76
1:16.52
34.76
41.76
150m:
200m:
1:56.44
2:36.41
39.92
39.97
250m:
300m:
3:24.61
4:13.37
48.20
48.76
350m:
400m:
4:52.31
5:29.62
38.94
37.31

17 - 18 lat

1.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:57.75657
50m:
100m:
33.17
1:11.50
33.17
38.33
150m:
200m:
1:51.37
2:29.09
39.87
37.72
250m:
300m:
3:08.90
3:49.23
39.81
40.33
350m:
400m:
4:23.73
4:57.75
34.50
34.02
2.MARGULA Weronika00MKP Szczecin5:04.33615
50m:
100m:
33.55
1:12.00
33.55
38.45
150m:
200m:
1:50.32
2:27.68
38.32
37.36
250m:
300m:
3:12.60
3:57.11
44.92
44.51
350m:
400m:
4:30.77
5:04.33
33.66
33.56
3.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''5:09.67584
50m:
100m:
31.80
1:09.49
31.80
37.69
150m:
200m:
1:48.03
2:27.25
38.54
39.22
250m:
300m:
3:13.84
3:59.30
46.59
45.46
350m:
400m:
4:35.36
5:09.67
36.06
34.31
4.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''5:13.80561
50m:
100m:
33.25
1:11.19
33.25
37.94
150m:
200m:
1:51.16
2:29.99
39.97
38.83
250m:
300m:
3:14.97
4:00.89
44.98
45.92
350m:
400m:
4:37.95
5:13.80
37.06
35.85


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-11-24 - 8:50
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.POPRAWA Michał94AZS AWF Katowice4:17.25767
50m:
100m:
26.43
56.88
26.43
30.45
150m:
200m:
1:30.21
2:03.44
33.33
33.23
250m:
300m:
2:39.54
3:16.87
36.10
37.33
350m:
400m:
3:47.23
4:17.25
30.36
30.02
2.SZWEDZKI Dawid94WKS Śląsk Wrocław4:18.09759
50m:
100m:
28.04
59.63
28.04
31.59
150m:
200m:
1:33.27
2:05.53
33.64
32.26
250m:
300m:
2:40.91
3:16.95
35.38
36.04
350m:
400m:
3:48.21
4:18.09
31.26
29.88
3.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP Kormoran Olsztyn4:22.16724
50m:
100m:
29.17
1:01.89
29.17
32.72
150m:
200m:
1:36.84
2:10.52
34.95
33.68
250m:
300m:
2:47.72
3:25.23
37.20
37.51
350m:
400m:
3:54.62
4:22.16
29.39
27.54
4.CHMIELEWSKI Jakub99WKS Śląsk Wrocław4:24.48705
50m:
100m:
28.41
1:00.99
28.41
32.58
150m:
200m:
1:34.56
2:07.30
33.57
32.74
250m:
300m:
2:45.27
3:23.59
37.97
38.32
350m:
400m:
3:54.30
4:24.48
30.71
30.18
5.MALEC Mikołaj01MKS Trójka Łódź4:25.96694
50m:
100m:
28.88
1:01.27
28.88
32.39
150m:
200m:
1:34.75
2:08.07
33.48
33.32
250m:
300m:
2:46.48
3:25.81
38.41
39.33
350m:
400m:
3:56.45
4:25.96
30.64
29.51
6.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice4:27.18684
50m:
100m:
29.20
1:01.95
29.20
32.75
150m:
200m:
1:36.33
2:10.16
34.38
33.83
250m:
300m:
2:47.33
3:24.72
37.17
37.39
350m:
400m:
3:56.25
4:27.18
31.53
30.93
7.GALON Michał95AZS AWF Katowice4:30.18662
50m:
100m:
28.76
1:02.28
28.76
33.52
150m:
200m:
1:37.50
2:12.87
35.22
35.37
250m:
300m:
2:50.17
3:27.83
37.30
37.66
350m:
400m:
3:59.52
4:30.18
31.69
30.66
8.GAWRON Oskar99WKS Śląsk Wrocław4:33.71636
50m:
100m:
30.18
1:03.81
30.18
33.63
150m:
200m:
1:39.75
2:15.05
35.94
35.30
250m:
300m:
2:53.20
3:32.06
38.15
38.86
350m:
400m:
4:03.95
4:33.71
31.89
29.76
9.JAŚKIEWICZ Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:34.18633
50m:
100m:
27.82
59.56
27.82
31.74
150m:
200m:
1:34.66
2:08.86
35.10
34.20
250m:
300m:
2:49.68
3:31.33
40.82
41.65
350m:
400m:
4:03.56
4:34.18
32.23
30.62
10.ZAREMBA Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.25619
50m:
100m:
29.16
1:02.49
29.16
33.33
150m:
200m:
1:38.10
2:13.43
35.61
35.33
250m:
300m:
2:51.90
3:31.80
38.47
39.90
350m:
400m:
4:04.25
4:36.25
32.45
32.00
11.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń4:36.81615
50m:
100m:
29.89
1:04.83
29.89
34.94
150m:
200m:
1:41.44
2:17.15
36.61
35.71
250m:
300m:
2:55.11
3:33.61
37.96
38.50
350m:
400m:
4:06.26
4:36.81
32.65
30.55
URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.81615
50m:
100m:
28.18
59.91
28.18
31.73
150m:
200m:
1:35.48
2:10.77
35.57
35.29
250m:
300m:
2:49.76
3:31.29
38.99
41.53
350m:
400m:
4:04.86
4:36.81
33.57
31.95
13.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS ''Piętnastka''4:36.84615
50m:
100m:
28.26
1:01.46
28.26
33.20
150m:
200m:
1:37.79
2:12.84
36.33
35.05
250m:
300m:
2:54.07
3:35.39
41.23
41.32
350m:
400m:
4:06.95
4:36.84
31.56
29.89
14.ANTCZAK Bartosz03UKP ,,Polonia Warszawa''4:36.91615
50m:
100m:
28.52
1:02.00
28.52
33.48
150m:
200m:
1:37.68
2:12.29
35.68
34.61
250m:
300m:
2:51.92
3:32.38
39.63
40.46
350m:
400m:
4:05.16
4:36.91
32.78
31.75
15.BARUSIŃSKI Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.36605
50m:
100m:
28.49
1:01.98
28.49
33.49
150m:
200m:
1:36.10
2:10.93
34.12
34.83
250m:
300m:
2:49.96
3:31.61
39.03
41.65
350m:
400m:
4:05.18
4:38.36
33.57
33.18
16.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź4:39.60597
50m:
100m:
29.52
1:03.08
29.52
33.56
150m:
200m:
1:39.61
2:15.12
36.53
35.51
250m:
300m:
2:54.28
3:33.62
39.16
39.34
350m:
400m:
4:07.10
4:39.60
33.48
32.50
17.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź4:42.27580
50m:
100m:
30.09
1:04.37
30.09
34.28
150m:
200m:
1:40.11
2:15.32
35.74
35.21
250m:
300m:
2:55.41
3:36.43
40.09
41.02
350m:
400m:
4:10.06
4:42.27
33.63
32.21
18.KORONA Kacper03MKP Szczecin4:44.75565
50m:
100m:
20.05
1:02.77
20.05
42.72
150m:
200m:
1:38.59
2:14.09
35.82
35.50
250m:
300m:
2:54.91
3:37.54
40.82
42.63
350m:
400m:
4:11.89
4:44.75
34.35
32.86
19.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia4:46.29556
50m:
100m:
30.55
1:05.31
30.55
34.76
150m:
200m:
1:41.63
2:17.76
36.32
36.13
250m:
300m:
2:58.58
3:39.75
40.82
41.17
350m:
400m:
4:13.13
4:46.29
33.38
33.16
20.LINARD Bartosz04IKS Konstancin4:47.51549
50m:
100m:
29.97
1:05.26
29.97
35.29
150m:
200m:
1:43.76
2:20.50
38.50
36.74
250m:
300m:
2:59.72
3:39.92
39.22
40.20
350m:
400m:
4:14.38
4:47.51
34.46
33.13
21.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:50.76531
50m:
100m:
29.96
1:05.14
29.96
35.18
150m:
200m:
1:41.58
2:18.18
36.44
36.60
250m:
300m:
3:02.29
3:46.50
44.11
44.21
350m:
400m:
4:19.14
4:50.76
32.64
31.62
22.JELIŃSKI Marcel03MUKS ''Piętnastka''4:52.94519
50m:
100m:
29.54
1:03.88
29.54
34.34
150m:
200m:
1:40.51
2:16.78
36.63
36.27
250m:
300m:
3:02.03
3:46.17
45.25
44.14
350m:
400m:
4:20.62
4:52.94
34.45
32.32
23.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:53.07518
50m:
100m:
30.45
1:05.40
30.45
34.95
150m:
200m:
1:44.63
2:22.00
39.23
37.37
250m:
300m:
3:05.12
3:47.86
43.12
42.74
350m:
400m:
4:21.02
4:53.07
33.16
32.05
24.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:53.73515
50m:
100m:
28.68
1:02.65
28.68
33.97
150m:
200m:
1:39.59
2:17.04
36.94
37.45
250m:
300m:
2:58.72
3:42.57
41.68
43.85
350m:
400m:
4:18.40
4:53.73
35.83
35.33
25.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice4:56.32501
50m:
100m:
28.72
1:02.90
28.72
34.18
150m:
200m:
1:40.90
2:17.68
38.00
36.78
250m:
300m:
3:02.73
3:47.81
45.05
45.08
350m:
400m:
4:22.91
4:56.32
35.10
33.41
26.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:56.35501
50m:
100m:
31.48
1:07.77
31.48
36.29
150m:
200m:
1:46.39
2:24.50
38.62
38.11
250m:
300m:
3:07.31
3:50.27
42.81
42.96
350m:
400m:
4:24.04
4:56.35
33.77
32.31
27.KUBIAK Norbert02KS Warta Poznań4:56.38501
50m:
100m:
30.20
1:04.51
30.20
34.31
150m:
200m:
1:42.57
2:21.18
38.06
38.61
250m:
300m:
3:03.01
3:45.78
41.83
42.77
350m:
400m:
4:21.15
4:56.38
35.37
35.23
28.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa4:56.85499
50m:
100m:
30.25
1:06.19
30.25
35.94
150m:
200m:
1:45.06
2:23.05
38.87
37.99
250m:
300m:
3:03.44
3:45.35
40.39
41.91
350m:
400m:
4:21.60
4:56.85
36.25
35.25
29.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''4:59.41486
50m:
100m:
30.39
1:07.11
30.39
36.72
150m:
200m:
1:45.76
2:23.72
38.65
37.96
250m:
300m:
3:06.46
3:49.74
42.74
43.28
350m:
400m:
4:24.95
4:59.41
35.21
34.46
30.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk4:59.51486
50m:
100m:
31.40
1:10.05
31.40
38.65
150m:
200m:
1:49.82
2:28.52
39.77
38.70
250m:
300m:
3:09.27
3:50.43
40.75
41.16
350m:
400m:
4:25.12
4:59.51
34.69
34.39
31.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''5:02.26472
50m:
100m:
30.52
1:05.98
30.52
35.46
150m:
200m:
1:45.20
2:23.87
39.22
38.67
250m:
300m:
3:07.36
3:50.36
43.49
43.00
350m:
400m:
4:26.70
5:02.26
36.34
35.56
32.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''5:10.23437
50m:
100m:
30.45
1:06.97
30.45
36.52
150m:
200m:
1:48.33
2:27.63
41.36
39.30
250m:
300m:
3:10.55
3:54.95
42.92
44.40
350m:
400m:
4:33.29
5:10.23
38.34
36.94
DYSKW.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K1

14 lat

1.LINARD Bartosz04IKS Konstancin4:47.51549
50m:
100m:
29.97
1:05.26
29.97
35.29
150m:
200m:
1:43.76
2:20.50
38.50
36.74
250m:
300m:
2:59.72
3:39.92
39.22
40.20
350m:
400m:
4:14.38
4:47.51
34.46
33.13
2.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:50.76531
50m:
100m:
29.96
1:05.14
29.96
35.18
150m:
200m:
1:41.58
2:18.18
36.44
36.60
250m:
300m:
3:02.29
3:46.50
44.11
44.21
350m:
400m:
4:19.14
4:50.76
32.64
31.62
3.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:53.07518
50m:
100m:
30.45
1:05.40
30.45
34.95
150m:
200m:
1:44.63
2:22.00
39.23
37.37
250m:
300m:
3:05.12
3:47.86
43.12
42.74
350m:
400m:
4:21.02
4:53.07
33.16
32.05
4.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice4:56.32501
50m:
100m:
28.72
1:02.90
28.72
34.18
150m:
200m:
1:40.90
2:17.68
38.00
36.78
250m:
300m:
3:02.73
3:47.81
45.05
45.08
350m:
400m:
4:22.91
4:56.32
35.10
33.41
5.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:56.35501
50m:
100m:
31.48
1:07.77
31.48
36.29
150m:
200m:
1:46.39
2:24.50
38.62
38.11
250m:
300m:
3:07.31
3:50.27
42.81
42.96
350m:
400m:
4:24.04
4:56.35
33.77
32.31
6.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''5:02.26472
50m:
100m:
30.52
1:05.98
30.52
35.46
150m:
200m:
1:45.20
2:23.87
39.22
38.67
250m:
300m:
3:07.36
3:50.36
43.49
43.00
350m:
400m:
4:26.70
5:02.26
36.34
35.56

15 lat

1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.81615
50m:
100m:
28.18
59.91
28.18
31.73
150m:
200m:
1:35.48
2:10.77
35.57
35.29
250m:
300m:
2:49.76
3:31.29
38.99
41.53
350m:
400m:
4:04.86
4:36.81
33.57
31.95
2.ANTCZAK Bartosz03UKP ,,Polonia Warszawa''4:36.91615
50m:
100m:
28.52
1:02.00
28.52
33.48
150m:
200m:
1:37.68
2:12.29
35.68
34.61
250m:
300m:
2:51.92
3:32.38
39.63
40.46
350m:
400m:
4:05.16
4:36.91
32.78
31.75
3.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź4:39.60597
50m:
100m:
29.52
1:03.08
29.52
33.56
150m:
200m:
1:39.61
2:15.12
36.53
35.51
250m:
300m:
2:54.28
3:33.62
39.16
39.34
350m:
400m:
4:07.10
4:39.60
33.48
32.50
4.KORONA Kacper03MKP Szczecin4:44.75565
50m:
100m:
20.05
1:02.77
20.05
42.72
150m:
200m:
1:38.59
2:14.09
35.82
35.50
250m:
300m:
2:54.91
3:37.54
40.82
42.63
350m:
400m:
4:11.89
4:44.75
34.35
32.86
5.JELIŃSKI Marcel03MUKS ''Piętnastka''4:52.94519
50m:
100m:
29.54
1:03.88
29.54
34.34
150m:
200m:
1:40.51
2:16.78
36.63
36.27
250m:
300m:
3:02.03
3:46.17
45.25
44.14
350m:
400m:
4:20.62
4:52.94
34.45
32.32
6.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa4:56.85499
50m:
100m:
30.25
1:06.19
30.25
35.94
150m:
200m:
1:45.06
2:23.05
38.87
37.99
250m:
300m:
3:03.44
3:45.35
40.39
41.91
350m:
400m:
4:21.60
4:56.85
36.25
35.25
7.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''4:59.41486
50m:
100m:
30.39
1:07.11
30.39
36.72
150m:
200m:
1:45.76
2:23.72
38.65
37.96
250m:
300m:
3:06.46
3:49.74
42.74
43.28
350m:
400m:
4:24.95
4:59.41
35.21
34.46
8.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk4:59.51486
50m:
100m:
31.40
1:10.05
31.40
38.65
150m:
200m:
1:49.82
2:28.52
39.77
38.70
250m:
300m:
3:09.27
3:50.43
40.75
41.16
350m:
400m:
4:25.12
4:59.51
34.69
34.39

16 lat

1.JAŚKIEWICZ Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:34.18633
50m:
100m:
27.82
59.56
27.82
31.74
150m:
200m:
1:34.66
2:08.86
35.10
34.20
250m:
300m:
2:49.68
3:31.33
40.82
41.65
350m:
400m:
4:03.56
4:34.18
32.23
30.62
2.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź4:42.27580
50m:
100m:
30.09
1:04.37
30.09
34.28
150m:
200m:
1:40.11
2:15.32
35.74
35.21
250m:
300m:
2:55.41
3:36.43
40.09
41.02
350m:
400m:
4:10.06
4:42.27
33.63
32.21
3.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia4:46.29556
50m:
100m:
30.55
1:05.31
30.55
34.76
150m:
200m:
1:41.63
2:17.76
36.32
36.13
250m:
300m:
2:58.58
3:39.75
40.82
41.17
350m:
400m:
4:13.13
4:46.29
33.38
33.16
4.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:53.73515
50m:
100m:
28.68
1:02.65
28.68
33.97
150m:
200m:
1:39.59
2:17.04
36.94
37.45
250m:
300m:
2:58.72
3:42.57
41.68
43.85
350m:
400m:
4:18.40
4:53.73
35.83
35.33
5.KUBIAK Norbert02KS Warta Poznań4:56.38501
50m:
100m:
30.20
1:04.51
30.20
34.31
150m:
200m:
1:42.57
2:21.18
38.06
38.61
250m:
300m:
3:03.01
3:45.78
41.83
42.77
350m:
400m:
4:21.15
4:56.38
35.37
35.23
6.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''5:10.23437
50m:
100m:
30.45
1:06.97
30.45
36.52
150m:
200m:
1:48.33
2:27.63
41.36
39.30
250m:
300m:
3:10.55
3:54.95
42.92
44.40
350m:
400m:
4:33.29
5:10.23
38.34
36.94

17 - 18 lat

1.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP Kormoran Olsztyn4:22.16724
50m:
100m:
29.17
1:01.89
29.17
32.72
150m:
200m:
1:36.84
2:10.52
34.95
33.68
250m:
300m:
2:47.72
3:25.23
37.20
37.51
350m:
400m:
3:54.62
4:22.16
29.39
27.54
2.MALEC Mikołaj01MKS Trójka Łódź4:25.96694
50m:
100m:
28.88
1:01.27
28.88
32.39
150m:
200m:
1:34.75
2:08.07
33.48
33.32
250m:
300m:
2:46.48
3:25.81
38.41
39.33
350m:
400m:
3:56.45
4:25.96
30.64
29.51
3.ZAREMBA Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.25619
50m:
100m:
29.16
1:02.49
29.16
33.33
150m:
200m:
1:38.10
2:13.43
35.61
35.33
250m:
300m:
2:51.90
3:31.80
38.47
39.90
350m:
400m:
4:04.25
4:36.25
32.45
32.00
4.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń4:36.81615
50m:
100m:
29.89
1:04.83
29.89
34.94
150m:
200m:
1:41.44
2:17.15
36.61
35.71
250m:
300m:
2:55.11
3:33.61
37.96
38.50
350m:
400m:
4:06.26
4:36.81
32.65
30.55
5.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS ''Piętnastka''4:36.84615
50m:
100m:
28.26
1:01.46
28.26
33.20
150m:
200m:
1:37.79
2:12.84
36.33
35.05
250m:
300m:
2:54.07
3:35.39
41.23
41.32
350m:
400m:
4:06.95
4:36.84
31.56
29.89
6.BARUSIŃSKI Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.36605
50m:
100m:
28.49
1:01.98
28.49
33.49
150m:
200m:
1:36.10
2:10.93
34.12
34.83
250m:
300m:
2:49.96
3:31.61
39.03
41.65
350m:
400m:
4:05.18
4:38.36
33.57
33.18
DYSKW.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K1


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-11-24 - 9:06
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.DOWGIERT Anna90KS Warta Poznań25.48728
2.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno25.77704
3.WOŹNIAK Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa25.86697
4.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.12676
5.FRYCKOWSKA Natalia99MKP Szczecin26.23668
6.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.26665
7.BUSZKA Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.39655
8.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn26.44652
9.SIRIGNANO Luigia96KU AZS AGH Kraków26.49648
10.CIEŚLAK Joanna96KS Warta Poznań26.57642
11.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka26.62639
12.JANKOWSKA Klaudia98UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.69634
KLONOWSKA Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa26.69634
14.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.70633
15.DUDEK Aleksandra01MUKS ''Piętnastka''26.73631
16.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań26.83624
17.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn26.89620
18.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.96615
19.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00612
20.GONTA Oliwia98MKS Juvenia Wrocław27.08607
21.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej27.17601
22.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.24596
23.WARDAK Maria02MKP Szczecin27.25595
PAKUŁA Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa27.25595
25.KARPISZ Milena97AZS Łódź27.27594
MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.27594
27.KISIEL Gabriela00MKP Szczecin27.28593
28.PISARCZYK Amelia98KU AZS AGH Kraków27.40586
29.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''27.41585
30.NIEWIADOMSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''27.47581
31.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''27.50579
DĄBROWSKA Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.50579
33.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław27.59574
WRZOSEK Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.59574
35.BUJAK Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.61572
36.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.62572
37.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa27.64570
38.KANIAK Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.70567
39.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin27.72566
JANIK Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica27.72566
41.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy27.73565
42.JAKUBCZAK Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.77562
43.HERASIMOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.81560
SASIN Dominika94KS AZS AWF Wrocław27.81560
45.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS ''Piętnastka''27.86557
46.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław27.89555
47.PIECHOTA Paulina99UKS 190 Łódź27.97550
48.GÓRSKA Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.03547
49.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin28.07545
SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.07545
51.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.08544
52.JANICKA Paula04KS Warta Poznań28.12542
53.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań28.13541
54.GAJDZIŃSKA Amelia02MUKS ''Piętnastka''28.14541
55.PRUSIK Kamila02MKP Szczecin28.15540
56.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.16539
57.MATYSIAK Kinga02UKS Trójka Środa Wlkp.28.22536
58.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''28.40526
59.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław28.42525
60.TRYBUCH Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.47522
61.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg28.49521
SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.49521
63.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin28.62514
64.JASZCZUK Ewa02MTP Kormoran Olsztyn28.64513
65.FRYSIAK Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''28.75507
66.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.76506
67.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin28.77506
68.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin28.82503
69.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań28.86501
70.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa28.87501
71.BŁAJET Oliwia00KS Warta Poznań28.88500
72.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn28.96496
73.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań28.98495
74.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin28.99494
JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''28.99494
76.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź29.00494
77.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin29.01493
78.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa29.07490
ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa29.07490
80.GRZELCZYK Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.08490
81.CHUDORLIŃSKA Marta01Uczniowski Klub Sportowy Delfi29.13487
82.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań29.16486
83.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice29.21483
84.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn29.46471
85.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn29.48470
86.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.50469
87.MAŁKUS Amelia00Mokotowski UKP Warszawianka- W29.54467
88.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg29.64462
89.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź29.67461
KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa29.67461
91.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard29.73458
92.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa29.77456
93.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa29.80455
94.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''29.84453
95.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin29.90451
96.MAKSIM Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.01446
97.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz30.03445
BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa30.03445
99.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz30.07443
100.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.09442
101.MICHAŁOWSKA Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań30.10442
102.CHLEWIŃSKA Olimpia03MUKS ''Piętnastka''30.16439
103.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''30.29433
104.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.39429
105.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''30.40429
106.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.49425
107.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno30.58421
108.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz30.59421
109.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.60420
110.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań30.68417
111.OBUCHOWICZ Natasza03UKS GOS Raszyn30.85410
112.GROT Malwina03KS Posnania Poznań31.01404
113.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa31.32392
114.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.40389
115.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz31.63380
116.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań31.72377
117.LEWANDOWSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''32.02367
118.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań32.19361
119.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin32.21360
120.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal-Leszno32.59348
121.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''32.63347
122.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań33.01335
123.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy33.27327
124.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź36.64245
DYSKW.BARYŁA Julia00MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań
NWSTOSIEK Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''
NWROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''

14 lat

1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.70633
2.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.24596
3.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.27594
4.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''27.50579
5.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław27.59574
6.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa27.64570
7.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin27.72566
8.JANICKA Paula04KS Warta Poznań28.12542
9.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.16539
10.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''28.40526
11.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.49521
12.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin28.82503
13.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa28.87501
14.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź29.00494
15.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa29.07490
16.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań29.16486
17.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice29.21483
18.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg29.64462
19.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź29.67461
KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa29.67461
21.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard29.73458
22.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa29.80455
23.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''29.84453
24.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin29.90451
25.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz30.03445
26.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz30.07443
27.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''30.29433
28.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.39429
29.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''30.40429
30.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.49425
31.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno30.58421
32.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.60420
33.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań30.68417
34.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa31.32392
35.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.40389
36.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz31.63380
37.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin32.21360
38.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal-Leszno32.59348
39.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''32.63347
40.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań33.01335
41.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy33.27327
42.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź36.64245
DYSKW.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań

15 lat

1.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno25.77704
2.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.12676
3.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.26665
4.BUSZKA Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.39655
5.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań26.83624
6.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.96615
7.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00612
8.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''27.41585
9.DĄBROWSKA Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.50579
10.SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.07545
11.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.08544
12.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg28.49521
13.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin28.62514
14.FRYSIAK Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''28.75507
15.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.76506
16.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań28.86501
17.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań28.98495
18.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa29.07490
19.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn29.48470
20.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa29.77456
21.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa30.03445
22.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.09442
23.CHLEWIŃSKA Olimpia03MUKS ''Piętnastka''30.16439
24.OBUCHOWICZ Natasza03UKS GOS Raszyn30.85410
25.GROT Malwina03KS Posnania Poznań31.01404
26.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań31.72377
27.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań32.19361
DYSKW.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWSTOSIEK Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''
NWROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''

16 lat

1.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej27.17601
2.WARDAK Maria02MKP Szczecin27.25595
PAKUŁA Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa27.25595
4.NIEWIADOMSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''27.47581
5.BUJAK Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.61572
6.KANIAK Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.70567
7.JANIK Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica27.72566
8.JAKUBCZAK Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.77562
9.HERASIMOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.81560
10.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin28.07545
11.GAJDZIŃSKA Amelia02MUKS ''Piętnastka''28.14541
12.PRUSIK Kamila02MKP Szczecin28.15540
13.MATYSIAK Kinga02UKS Trójka Środa Wlkp.28.22536
14.TRYBUCH Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.47522
15.JASZCZUK Ewa02MTP Kormoran Olsztyn28.64513
16.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn28.96496
17.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin28.99494
JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''28.99494
19.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin29.01493
20.GRZELCZYK Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.08490
21.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn29.46471
22.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.50469
23.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz30.59421
24.LEWANDOWSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''32.02367

17 - 18 lat

1.WOŹNIAK Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa25.86697
2.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn26.44652
3.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka26.62639
4.KLONOWSKA Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa26.69634
5.DUDEK Aleksandra01MUKS ''Piętnastka''26.73631
6.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn26.89620
7.KISIEL Gabriela00MKP Szczecin27.28593
8.WRZOSEK Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.59574
9.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.62572
10.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy27.73565
11.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS ''Piętnastka''27.86557
12.GÓRSKA Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.03547
13.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań28.13541
14.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław28.42525
15.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin28.77506
16.BŁAJET Oliwia00KS Warta Poznań28.88500
17.CHUDORLIŃSKA Marta01Uczniowski Klub Sportowy Delfi29.13487
18.MAŁKUS Amelia00Mokotowski UKP Warszawianka- W29.54467
19.MAKSIM Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.01446
DYSKW.BARYŁA Julia00MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-11-24 - 9:14
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.JURASZEK Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów21.53833
2.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin21.97784
3.LASSEK Bartłomiej94KU AZS Politechniki Łódzkiej22.32747
4.PISZCZOROWICZ Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa22.38741
5.KRASKA Jakub00AZS Łódź22.41738
6.ORLICZ Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa22.71710
7.GAWRYSIAK Przemysław92LKS ,,OMEGA'' Kleszczów22.99684
8.MIKOŁAJCZYK Michał99WKS Śląsk Wrocław23.04679
9.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.15670
10.KOŁODZIEJCZYK Sebastian99UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica23.18667
11.BUGDOL Rafał95AZS AWF Katowice23.28659
12.WINIATOWSKI Patryk99MUKS ''Piętnastka''23.38650
13.BALCERAK Jakub00MKS Trójka Łódź23.44645
SMOLIŃSKI Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz23.44645
15.PIOTROWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.56635
16.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn23.60632
17.MOŚCICKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa23.67627
18.RADZISZEWSKI Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa23.68626
19.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź23.69625
20.LECHOWICZ Filip97KU AZS AGH Kraków23.81616
21.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Szczecin23.82615
SKIERKA Jakub98TP Zielona Góra23.82615
23.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa23.83614
24.TOMBARKIEWICZ Józef97KU AZS AGH Kraków23.89609
25.DOBRZYŃSKI Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa23.90609
26.GĘBKA Olaf00MKP Szczecin24.01600
27.KUCA Przemysław94KS Warta Poznań24.02600
28.DEREZIŃSKI Szymon01UKS G-8 Bielany Warszawa24.06597
29.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.12592
30.PRZYBYŁA Kacper98AZS AWF Katowice24.14591
KLIBER Iwo02MKP Astromal-Leszno24.14591
32.BUCZKOWSKI Kamil96KU AZS AGH Kraków24.15590
33.LESZEGA Szymon01KS Delfin Gdynia24.18588
34.PUZIO Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań24.19587
35.WŁODARCZYK Maciej99AZS AWF Warszawa24.22585
36.ADAMCZEWSKI Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn24.25583
37.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin24.26582
38.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin24.27581
39.KOSTANOWICZ Artur98Mokotowski UKP Warszawianka- W24.28580
40.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin24.35575
41.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin24.36575
42.GALON Michał95AZS AWF Katowice24.37574
43.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin24.38573
MIELNICZUK Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.38573
KACZOROWSKI Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa24.38573
46.DROZD Tymoteusz99AZS AWF Warszawa24.39573
MITRUS Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa24.39573
48.MĘCZYŃSKI Mateusz98KS AZS AWF Wrocław24.46568
49.CHEREDIS Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa24.48566
50.BIELAS Jakub02UKS Ruch Grudziądz24.50565
51.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa24.52564
52.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy24.53563
53.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz24.54562
54.ŁANGOWSKI Maciej02KS Posnania Poznań24.61557
55.WRÓBLEWSKI Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań24.62557
56.ZIELIŃSKI Patryk02KS Posnania Poznań24.66554
57.SULIGA Jeremi00UKS G-8 Bielany Warszawa24.69552
58.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard24.71551
59.KOWALIK Damian94KU AZS UAM Poznań24.80545
60.SMOLIŃSKI Rafał03Uczniowski Klub Sportowy Delfi24.82543
61.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań24.85541
62.KRUTOWICZ Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''24.86541
KOWALCZYK Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa24.86541
64.KOWALIK Piotr91KU AZS UAM Poznań24.87540
KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź24.87540
BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz24.87540
67.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź24.88539
68.KUREK Jakub01MKP Szczecin24.89539
69.REMBOWSKI Jan03IKS Konstancin24.94536
GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
72.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź24.95535
KOZŁOWSKI Kamil00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.95535
74.PRUS Mateusz00MKP Astromal-Leszno24.96534
75.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.99532
NOWOTNY Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa24.99532
77.ROMANOWSKI Kamil97AZS AWF Katowice25.02530
78.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia25.04529
RYTTER Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.04529
80.DOBECKI Mikołaj00KP Delfin25.08527
81.POWROŹNIK Konrad97WKS Śląsk Wrocław25.12524
82.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.14523
83.DUDKIEWICZ Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''25.15522
84.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard25.20519
85.WYTYK Marcel01KS Warta Poznań25.25516
86.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.26515
SIADEK Aleksy03MKP Astromal-Leszno25.26515
88.ABD EL RAZEK Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.28514
89.WEBER Albert01MKS Juvenia Wrocław25.29514
90.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.31512
91.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań25.33511
JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice25.33511
93.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź25.34511
94.MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław25.37509
95.JASIONOWSKI Mikołaj01TP Zielona Góra25.38508
96.BARCZYK Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.40507
97.WLAZŁOWSKI Kamil03UKP ,,Polonia Warszawa''25.48502
98.DUDEK Kacper02KS Warta Poznań25.49502
99.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin25.51500
100.RÓJ Jakub01MKP Szczecin25.52500
HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn25.52500
102.KULS Jan03KP Delfin25.53499
KOWALCZYK Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
KOWALCZYK Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
105.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź25.60495
106.GÓRAL Arkadiusz02MKP Kołobrzeg25.65492
107.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław25.66492
108.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki25.68491
109.ŻYCZKOWSKI Kamil03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.73488
110.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin25.78485
111.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław25.79484
112.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin25.82483
113.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin25.85481
114.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek25.86480
115.MUSZYŃSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''25.91478
116.SZAFRANEK Gabriel03MUKS ''Piętnastka''25.94476
117.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''25.96475
118.MAKOWSKI Dominik03KS Warta Poznań25.97474
119.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk25.99473
120.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin26.00473
TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań26.00473
SOBÓL Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.00473
123.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''26.02472
BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.02472
125.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal-Leszno26.06469
126.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.09468
TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard26.09468
128.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''26.10467
129.PRÓSZYŃSKI Igor99MKP Szczecin26.12466
130.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź26.14465
131.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin26.15465
132.KARPIŃSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.16464
133.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''26.18463
GRZEGRZÓŁKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.18463
135.BANASIK Samuel04IKS Konstancin26.23460
136.PAWLEWICZ Konrad03UKS ''ORKA'' Lubań26.24460
137.NOSARZEWSKI Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W26.26459
138.KRASICKI Artur95KP Delfin26.29457
139.KOTARSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.30457
140.BARSZCZEWSKI Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa26.33455
141.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.35454
142.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.40451
143.PAWŁOWSKI Dominik02MKS Juvenia Wrocław26.45449
144.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań26.53445
145.HALICKI Igor01MKP Szczecin26.54444
146.KRAWCZYK Patryk02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.55444
WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań26.55444
ADAMCZYK Michał97MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.55444
149.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''26.59442
CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz26.59442
151.KAMIŃSKI Mateusz02UKP ,,Polonia Warszawa''26.61441
WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa26.61441
153.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław26.62440
154.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin26.63440
155.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań26.65439
156.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.74434
157.PAPIS Dominik02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.76433
158.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź26.79432
159.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań26.80432
SOBOWIEC Mateusz03MUKS ''Piętnastka''26.80432
161.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.88428
162.OLENDER Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin26.95424
163.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań27.04420
164.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin27.07419
165.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask27.08418
166.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań27.11417
167.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź27.16415
168.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław27.17414
169.KUREK Alan04MKP Szczecin27.19413
170.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź27.23411
BIEGAŃSKI Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''27.23411
172.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń27.27410
173.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''27.29409
174.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław27.47401
175.KLISZ Krystian02MKP Szczecin27.53398
176.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg27.55397
177.TOKARSKI Krzysztof96AZS AWF Katowice27.59395
178.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz27.60395
179.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań27.76388
SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań27.76388
BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz27.76388
182.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź27.77388
183.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź27.82386
STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''27.82386
185.WYTWER Cezary02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.84385
186.HOŁUB Maciej95AZS AWF Katowice27.86384
187.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań27.99379
188.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask28.21370
189.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.41362
ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź28.41362
191.ŁAWRYNOWICZ Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.44361
192.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin28.46360
LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa28.46360
194.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań28.59355
195.MAŁEK Mikołaj03KS Posnania Poznań28.61355
196.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal-Leszno28.70351
197.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz28.74350
198.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.91344
199.KUBALA Kuba03MKP Astromal-Leszno29.63319
200.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz29.87312
201.MAŃCZAK Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa30.57291
202.KOPP Kamil04MKP Astromal-Leszno30.70287
203.PAWLAK Wojciech03KS Posnania Poznań31.15275
DYSKW.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.KARDOLIŃSKI Łukasz03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

14 lat

1.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa24.52564
2.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy24.53563
3.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.14523
4.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard25.20519
5.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice25.33511
6.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź25.60495
7.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki25.68491
8.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław25.79484
9.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''25.96475
10.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk25.99473
11.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań26.00473
12.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.02472
13.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.09468
14.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''26.10467
15.BANASIK Samuel04IKS Konstancin26.23460
16.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.35454
17.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.40451
18.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań26.53445
19.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''26.59442
CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz26.59442
21.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa26.61441
22.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław26.62440
23.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.74434
24.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź26.79432
25.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.88428
26.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań27.04420
27.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin27.07419
28.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask27.08418
29.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań27.11417
30.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław27.17414
31.KUREK Alan04MKP Szczecin27.19413
32.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń27.27410
33.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''27.29409
34.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław27.47401
35.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg27.55397
36.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań27.76388
BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz27.76388
38.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź27.77388
39.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź27.82386
40.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.41362
ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź28.41362
42.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin28.46360
LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa28.46360
44.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań28.59355
45.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal-Leszno28.70351
46.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz28.74350
47.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.91344
48.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz29.87312
49.KOPP Kamil04MKP Astromal-Leszno30.70287

15 lat

1.SMOLIŃSKI Rafał03Uczniowski Klub Sportowy Delfi24.82543
2.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań24.85541
3.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz24.87540
4.REMBOWSKI Jan03IKS Konstancin24.94536
ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
6.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.26515
SIADEK Aleksy03MKP Astromal-Leszno25.26515
8.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.31512
9.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań25.33511
10.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź25.34511
11.BARCZYK Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.40507
12.WLAZŁOWSKI Kamil03UKP ,,Polonia Warszawa''25.48502
13.KULS Jan03KP Delfin25.53499
KOWALCZYK Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
15.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław25.66492
16.ŻYCZKOWSKI Kamil03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.73488
17.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek25.86480
18.SZAFRANEK Gabriel03MUKS ''Piętnastka''25.94476
19.MAKOWSKI Dominik03KS Warta Poznań25.97474
20.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''26.02472
21.TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard26.09468
22.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź26.14465
23.KARPIŃSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.16464
24.GRZEGRZÓŁKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.18463
25.PAWLEWICZ Konrad03UKS ''ORKA'' Lubań26.24460
26.NOSARZEWSKI Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W26.26459
27.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań26.55444
28.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań26.65439
29.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań26.80432
SOBOWIEC Mateusz03MUKS ''Piętnastka''26.80432
31.OLENDER Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin26.95424
32.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź27.23411
33.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań27.76388
34.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań27.99379
35.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask28.21370
36.ŁAWRYNOWICZ Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.44361
37.MAŁEK Mikołaj03KS Posnania Poznań28.61355
38.KUBALA Kuba03MKP Astromal-Leszno29.63319
39.PAWLAK Wojciech03KS Posnania Poznań31.15275
DYSKW.KARDOLIŃSKI Łukasz03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

16 lat

1.ORLICZ Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa22.71710
2.RADZISZEWSKI Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa23.68626
3.KLIBER Iwo02MKP Astromal-Leszno24.14591
4.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin24.27581
5.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin24.36575
6.CHEREDIS Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa24.48566
7.BIELAS Jakub02UKS Ruch Grudziądz24.50565
8.ŁANGOWSKI Maciej02KS Posnania Poznań24.61557
9.WRÓBLEWSKI Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań24.62557
10.ZIELIŃSKI Patryk02KS Posnania Poznań24.66554
11.KRUTOWICZ Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''24.86541
KOWALCZYK Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa24.86541
13.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź24.88539
14.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź24.95535
15.DUDKIEWICZ Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''25.15522
16.ABD EL RAZEK Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.28514
17.MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław25.37509
18.DUDEK Kacper02KS Warta Poznań25.49502
19.KOWALCZYK Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
20.GÓRAL Arkadiusz02MKP Kołobrzeg25.65492
21.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin25.78485
22.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin25.82483
23.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin25.85481
24.SOBÓL Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.00473
25.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal-Leszno26.06469
26.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''26.18463
27.PAWŁOWSKI Dominik02MKS Juvenia Wrocław26.45449
28.KRAWCZYK Patryk02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.55444
29.KAMIŃSKI Mateusz02UKP ,,Polonia Warszawa''26.61441
30.PAPIS Dominik02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.76433
31.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź27.16415
32.BIEGAŃSKI Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''27.23411
33.KLISZ Krystian02MKP Szczecin27.53398
34.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz27.60395
35.STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''27.82386
36.WYTWER Cezary02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.84385
37.MAŃCZAK Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa30.57291
DYSKW.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

17 - 18 lat

1.KRASKA Jakub00AZS Łódź22.41738
2.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.15670
3.BALCERAK Jakub00MKS Trójka Łódź23.44645
SMOLIŃSKI Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz23.44645
5.PIOTROWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.56635
6.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn23.60632
7.MOŚCICKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa23.67627
8.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź23.69625
9.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Szczecin23.82615
10.GĘBKA Olaf00MKP Szczecin24.01600
11.DEREZIŃSKI Szymon01UKS G-8 Bielany Warszawa24.06597
12.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.12592
13.LESZEGA Szymon01KS Delfin Gdynia24.18588
14.PUZIO Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań24.19587
15.ADAMCZEWSKI Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn24.25583
16.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin24.26582
17.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin24.35575
18.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin24.38573
MIELNICZUK Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.38573
20.MITRUS Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa24.39573
21.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz24.54562
22.SULIGA Jeremi00UKS G-8 Bielany Warszawa24.69552
23.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard24.71551
24.KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź24.87540
25.KUREK Jakub01MKP Szczecin24.89539
26.GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
27.KOZŁOWSKI Kamil00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.95535
28.PRUS Mateusz00MKP Astromal-Leszno24.96534
29.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.99532
NOWOTNY Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa24.99532
31.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia25.04529
RYTTER Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.04529
33.DOBECKI Mikołaj00KP Delfin25.08527
34.WYTYK Marcel01KS Warta Poznań25.25516
35.WEBER Albert01MKS Juvenia Wrocław25.29514
36.JASIONOWSKI Mikołaj01TP Zielona Góra25.38508
37.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin25.51500
38.RÓJ Jakub01MKP Szczecin25.52500
HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn25.52500
40.MUSZYŃSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''25.91478
41.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin26.00473
42.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin26.15465
43.KOTARSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.30457
44.BARSZCZEWSKI Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa26.33455
45.HALICKI Igor01MKP Szczecin26.54444
46.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin26.63440


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-11-24 - 9:20
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.HALLMANN Weronika00AZS AWF Warszawa2:25.5279033.1537.5737.5737.23
2.PARADOWSKA Kinga01MUKS ''Piętnastka''2:29.7972534.9138.7938.6437.45
3.CHMIEL Liwia02UKS Trójka Środa Wlkp.2:31.6969835.0239.2738.9638.44
4.DZWONNIK Zuzanna00KU AZS Politechniki Łódzkiej2:31.8069635.3938.6638.6939.06
5.IWANOWSKA Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:33.6167235.0439.1239.4540.00
6.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:34.3466235.7539.5439.8239.23
7.URYGA Paulina95KU AZS AGH Kraków2:35.0165434.8339.6839.9640.54
8.WIKIEŁ Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:35.2965034.6638.7740.2241.64
9.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:35.5464735.5938.9940.3440.62
10.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław2:35.8164434.8639.4240.2241.31
11.KAMIŃSKA Anna03MUKS ''Piętnastka''2:37.5062335.0939.7741.4641.18
12.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.5261136.2740.3941.5240.34
13.KOBUSZEWSKA Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 2:39.5560035.8941.6041.7940.27
14.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.9159535.8939.6041.2143.21
15.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław2:40.3959036.7541.1141.5141.02
16.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań2:40.4858936.2941.1041.4341.66
17.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:41.8257536.2641.3442.0342.19
18.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:41.9857336.6741.4142.4441.46
19.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.3656936.0742.5442.0641.69
20.MARJAŃSKA Agata03MUKS ''Piętnastka''2:43.6655536.3740.7143.0943.49
21.KRYPA Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:43.7055536.5641.4442.7442.96
22.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal-Leszno2:44.1355136.6842.3842.1842.89
23.OBAJTEK Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:44.2554937.0041.2342.7443.28
24.ZIENTARSKA Karolina02IKS Konstancin2:44.8354437.3141.6143.2442.67
25.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:47.2552037.2442.6443.9443.43
26.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź2:47.5551838.6442.5543.4542.91
27.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:47.8351537.8442.2244.1443.63
28.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3251136.9742.8543.7444.76
29.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:48.6850737.3443.3944.4143.54
30.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:49.3450139.1244.7043.3342.19
31.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.2249438.8843.6943.7243.93
32.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''2:50.9348737.6243.7245.1044.49
33.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:51.0748638.2043.6645.1944.02
34.ZHUK Daria03UKP Manta Jelcz-Laskowice2:52.5047437.9843.9744.7745.78
35.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin2:54.4545938.6144.6846.5344.63
36.SZYMKOWIAK Aleksandra02MKS Swim Academy Termy Jakuba2:55.2045337.8544.0745.6647.62
37.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno2:55.2645239.2744.6146.1545.23
38.CISZEWSKA Amelia03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:55.4245139.9843.7445.7245.98
39.KOPAŃSKA Maja02UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.0444639.2144.2546.2646.32
40.KASJANIUK Patrycja03UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.6744138.3544.9846.5846.76
41.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań2:57.0343939.3544.9746.2246.49
42.ELSNER Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''3:01.0141041.6147.0547.1845.17
43.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno3:10.2435343.3848.8349.8448.19
44.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy3:10.8635041.6346.9151.9050.42

14 lat

1.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:41.8257536.2641.3442.0342.19
2.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:41.9857336.6741.4142.4441.46
3.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3251136.9742.8543.7444.76
4.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:48.6850737.3443.3944.4143.54
5.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:49.3450139.1244.7043.3342.19
6.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.2249438.8843.6943.7243.93
7.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''2:50.9348737.6243.7245.1044.49
8.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:51.0748638.2043.6645.1944.02
9.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno2:55.2645239.2744.6146.1545.23
10.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań2:57.0343939.3544.9746.2246.49
11.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno3:10.2435343.3848.8349.8448.19
12.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy3:10.8635041.6346.9151.9050.42

15 lat

1.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław2:35.8164434.8639.4240.2241.31
2.KAMIŃSKA Anna03MUKS ''Piętnastka''2:37.5062335.0939.7741.4641.18
3.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.5261136.2740.3941.5240.34
4.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.9159535.8939.6041.2143.21
5.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.3656936.0742.5442.0641.69
6.MARJAŃSKA Agata03MUKS ''Piętnastka''2:43.6655536.3740.7143.0943.49
7.OBAJTEK Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:44.2554937.0041.2342.7443.28
8.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:47.2552037.2442.6443.9443.43
9.ZHUK Daria03UKP Manta Jelcz-Laskowice2:52.5047437.9843.9744.7745.78
10.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin2:54.4545938.6144.6846.5344.63
11.CISZEWSKA Amelia03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:55.4245139.9843.7445.7245.98
12.KASJANIUK Patrycja03UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.6744138.3544.9846.5846.76
13.ELSNER Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''3:01.0141041.6147.0547.1845.17

16 lat

1.CHMIEL Liwia02UKS Trójka Środa Wlkp.2:31.6969835.0239.2738.9638.44
2.KRYPA Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:43.7055536.5641.4442.7442.96
3.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal-Leszno2:44.1355136.6842.3842.1842.89
4.ZIENTARSKA Karolina02IKS Konstancin2:44.8354437.3141.6143.2442.67
5.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:47.8351537.8442.2244.1443.63
6.SZYMKOWIAK Aleksandra02MKS Swim Academy Termy Jakuba2:55.2045337.8544.0745.6647.62
7.KOPAŃSKA Maja02UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.0444639.2144.2546.2646.32

17 - 18 lat

1.HALLMANN Weronika00AZS AWF Warszawa2:25.5279033.1537.5737.5737.23
2.PARADOWSKA Kinga01MUKS ''Piętnastka''2:29.7972534.9138.7938.6437.45
3.DZWONNIK Zuzanna00KU AZS Politechniki Łódzkiej2:31.8069635.3938.6638.6939.06
4.IWANOWSKA Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:33.6167235.0439.1239.4540.00
5.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:34.3466235.7539.5439.8239.23
6.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:35.5464735.5938.9940.3440.62
7.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław2:40.3959036.7541.1141.5141.02
8.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań2:40.4858936.2941.1041.4341.66


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-11-24 - 9:38
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.ROGUSKI Bartłomiej93AZS AWF Warszawa2:09.5480330.2632.7533.7232.81
2.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź2:10.6378329.9033.7433.7633.23
3.KUSTO Rafał99UKS ''ORKA'' Lubań2:12.0775829.9633.3734.0534.69
4.SZWEDZKI Dawid94WKS Śląsk Wrocław2:13.7872931.1233.8834.2634.52
5.KUSTO Robert98AZS AWF Warszawa2:14.4771830.3334.2134.6435.29
6.KRULIKOWSKI Maciej99AZS AWF Katowice2:16.8568131.3835.2335.4234.82
7.BĄCZKOWSKI Bartosz97MKS Polonia Warszawa2:17.6267031.0334.2235.6436.73
8.SUZIN Marcin93KU AZS AGH Kraków2:17.7366832.2636.3035.2833.89
9.PIOTROWICZ Kamil00MKS Trójka Łódź2:17.9666531.7435.9535.7134.56
10.SOLAK Łukasz99KU AZS AGH Kraków2:18.2766031.7935.7235.0235.74
11.KAMINIARZ Jakub96UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.3964532.2335.4036.1135.65
12.KŁOSIŃSKI Alan00MKS Jedynka Łódź2:20.4163131.9735.5036.4236.52
13.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.4861631.3236.8736.9936.30
14.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.6160232.3835.6936.1538.39
15.LITWA Krzysztof96KU AZS AGH Kraków2:23.4659131.2536.4737.8437.90
16.ROMANOWSKI Kamil97AZS AWF Katowice2:23.6758931.5035.7137.8338.63
17.HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn2:23.9258632.6437.4037.0336.85
18.OSZUTOWSKI Adam02MUKS ''Piętnastka''2:24.0158432.7936.4537.4437.33
19.DOBRINDT Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.4158032.7438.1937.7435.74
20.RYBARCZYK Adam00IKS Konstancin2:24.5557832.0937.0037.2538.21
21.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań2:24.6657732.5137.0437.3337.78
22.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:24.8157532.4638.0538.1136.19
23.NOWAK Patryk95AZS AWF Katowice2:25.4056832.3037.1437.7738.19
24.BEBEROK Filip00TP Zielona Góra2:25.4556732.9137.3937.6637.49
25.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:27.3654532.6538.3537.8538.51
26.GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.4553432.9737.5538.6539.28
27.MĘCZYŃSKI Mateusz98KS AZS AWF Wrocław2:28.5153332.9838.7539.1237.66
28.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal-Leszno2:29.0252733.0238.0838.6639.26
29.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:29.0552733.7438.6338.8737.81
30.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal-Leszno2:30.2851434.1538.4938.9438.70
31.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:30.3451432.7537.8539.1340.61
32.RUTKOWSKI Kacper02MUKS ''Piętnastka''2:30.9950733.1238.6539.0440.18
33.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:31.4650233.9039.2039.5438.82
34.KRASZEWSKI Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7749932.8237.6539.9941.31
35.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.9949733.8438.7540.2539.15
36.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:32.1449634.1338.9339.6839.40
37.WIŚNIEWSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''2:32.1849533.1738.3939.8240.80
38.DUSZCZAK Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.2:32.6549133.9939.4140.2139.04
39.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal-Leszno2:33.8447934.6739.0240.1939.96
40.STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:34.3147533.7738.6340.4641.45
41.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.3546533.0438.4441.1042.77
42.WORONKO Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn2:35.5846334.5539.2440.7741.02
43.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań2:35.9646036.3639.4539.2940.86
44.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:36.6945435.2039.8140.2441.44
45.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:36.9945135.6340.1940.7540.42
46.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.8444435.4540.2641.2740.86
47.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin2:38.1344133.6339.8642.2242.42
48.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław2:39.3343134.6940.9642.0141.67
49.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''2:39.4643034.1539.3942.5143.41
50.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask2:44.6139136.8443.1644.1740.44
51.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:44.9338934.7839.3343.8746.95
52.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań2:45.3438637.3843.0743.8141.08
53.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin2:45.7538335.9343.1944.4842.15
54.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź2:50.6735138.3743.5044.4544.35
55.WALCZAK Jędrzej04KS Warta Poznań2:51.5434638.0044.3745.5843.59

14 lat

1.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:29.0552733.7438.6338.8737.81
2.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:32.1449634.1338.9339.6839.40
3.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:36.6945435.2039.8140.2441.44
4.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław2:39.3343134.6940.9642.0141.67
5.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''2:39.4643034.1539.3942.5143.41
6.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask2:44.6139136.8443.1644.1740.44
7.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź2:50.6735138.3743.5044.4544.35
8.WALCZAK Jędrzej04KS Warta Poznań2:51.5434638.0044.3745.5843.59

15 lat

1.DOBRINDT Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.4158032.7438.1937.7435.74
2.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:27.3654532.6538.3537.8538.51
3.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal-Leszno2:29.0252733.0238.0838.6639.26
4.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal-Leszno2:30.2851434.1538.4938.9438.70
5.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:30.3451432.7537.8539.1340.61
6.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:31.4650233.9039.2039.5438.82
7.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.9949733.8438.7540.2539.15
8.DUSZCZAK Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.2:32.6549133.9939.4140.2139.04
9.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:36.9945135.6340.1940.7540.42
10.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.8444435.4540.2641.2740.86
11.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań2:45.3438637.3843.0743.8141.08
12.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin2:45.7538335.9343.1944.4842.15

16 lat

1.OSZUTOWSKI Adam02MUKS ''Piętnastka''2:24.0158432.7936.4537.4437.33
2.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań2:24.6657732.5137.0437.3337.78
3.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:24.8157532.4638.0538.1136.19
4.RUTKOWSKI Kacper02MUKS ''Piętnastka''2:30.9950733.1238.6539.0440.18
5.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal-Leszno2:33.8447934.6739.0240.1939.96
6.STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:34.3147533.7738.6340.4641.45
7.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.3546533.0438.4441.1042.77
8.WORONKO Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn2:35.5846334.5539.2440.7741.02
9.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:44.9338934.7839.3343.8746.95

17 - 18 lat

1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź2:10.6378329.9033.7433.7633.23
2.PIOTROWICZ Kamil00MKS Trójka Łódź2:17.9666531.7435.9535.7134.56
3.KŁOSIŃSKI Alan00MKS Jedynka Łódź2:20.4163131.9735.5036.4236.52
4.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.4861631.3236.8736.9936.30
5.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.6160232.3835.6936.1538.39
6.HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn2:23.9258632.6437.4037.0336.85
7.RYBARCZYK Adam00IKS Konstancin2:24.5557832.0937.0037.2538.21
8.BEBEROK Filip00TP Zielona Góra2:25.4556732.9137.3937.6637.49
9.GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.4553432.9737.5538.6539.28
10.KRASZEWSKI Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7749932.8237.6539.9941.31
11.WIŚNIEWSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''2:32.1849533.1738.3939.8240.80
12.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań2:35.9646036.3639.4539.2940.86
13.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin2:38.1344133.6339.8642.2242.42


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-11-24 - 9:56
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice59.7076527.9831.72
2.DOWGIERT Anna90KS Warta Poznań1:00.2374528.0832.15
3.TRAMBOWICZ Zuzanna02MKS SP 63 Bydgoszcz1:01.1771128.7232.45
4.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.3467228.9633.38
5.GONTA Oliwia98MKS Juvenia Wrocław1:02.6166329.4233.19
6.ZIELIŃSKA Daria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.6566229.6732.98
7.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:02.7266029.3933.33
8.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.0465029.6333.41
9.CIEŚLAK Joanna96KS Warta Poznań1:03.1964529.9333.26
10.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:03.5163529.7733.74
11.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun1:03.9562229.5134.44
12.CICHOWSKA Julia01MKS Juvenia Wrocław1:04.0062130.0533.95
13.PISARCZYK Amelia98KU AZS AGH Kraków1:04.4860729.8834.60
14.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.6760229.5935.08
15.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''1:04.7360030.6834.05
16.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej1:05.1159030.4034.71
17.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.1558830.4834.67
18.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.2458630.7734.47
NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2458630.4934.75
20.SZYSZKO Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:05.5457830.7934.75
21.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra1:05.8257130.9934.83
22.RUTKOWSKA Wiktoria99MUKS ''Piętnastka''1:05.9956631.1434.85
23.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań1:06.0356531.0734.96
24.SIRIGNANO Luigia96KU AZS AGH Kraków1:06.0656430.5535.51
25.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.0956430.9335.16
26.BADZIAN Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2156131.0535.16
27.SASIN Dominika94KS AZS AWF Wrocław1:06.2955930.2236.07
28.BRZOSTEK Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz1:06.3055830.6935.61
29.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:06.5155330.3436.17
30.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin1:06.7554731.3235.43
31.IŻYCKA Marta00KU AZS AGH Kraków1:06.7754731.1835.59
32.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin1:07.2153631.7635.45
33.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''1:07.2753431.6535.62
34.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.3253331.3136.01
35.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:07.4853032.0035.48
36.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin1:07.7852332.0435.74
37.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.8752032.0735.80
38.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.2151331.8136.40
39.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''1:08.2451231.9436.30
40.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.2651231.7936.47
41.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin1:08.5350630.8937.64
42.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5550531.0737.48
43.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:08.5650532.0736.49
44.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:08.6250431.6037.02
45.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''1:08.7050232.3336.37
46.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań1:09.1649231.7937.37
47.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.3048932.3037.00
48.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź1:09.3148932.5036.81
49.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.4448631.9937.45
50.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.5248433.0236.50
51.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:09.8447832.7637.08
52.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9747532.5437.43
53.JABŁOŃSKA Oliwia97Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow1:10.0947233.1236.97
54.BIELEWICZ Joanna00KS Warta Poznań1:10.4046632.0438.36
55.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''1:10.6846132.7537.93
56.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:10.6946131.9138.78
57.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.1145232.9038.21
58.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask1:11.1445232.4138.73
59.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań1:11.7744033.2338.54
60.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''1:11.8043932.9238.88
61.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn1:12.0743533.1638.91
62.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.8942034.2738.62
63.KACPERSKA Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.3641233.6539.71
64.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:13.5840833.7539.83
65.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz1:14.7239035.7638.96
66.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''1:14.9938634.5040.49
67.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno1:16.2236735.5540.67
68.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:17.5534936.2741.28
69.ROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.5734834.0643.51
70.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:18.4233736.3742.05
71.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań1:19.1132836.4142.70
72.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec1:19.2032736.0143.19
73.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:22.3829136.3945.99
74.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''1:23.1128339.5443.57
NWSKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.

14 lat

1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun1:03.9562229.5134.44
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''1:04.7360030.6834.05
3.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.2458630.7734.47
4.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.0956430.9335.16
5.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:07.4853032.0035.48
6.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin1:08.5350630.8937.64
7.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5550531.0737.48
8.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:08.5650532.0736.49
9.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''1:08.7050232.3336.37
10.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.3048932.3037.00
11.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź1:09.3148932.5036.81
12.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.4448631.9937.45
13.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.5248433.0236.50
14.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:09.8447832.7637.08
15.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''1:10.6846132.7537.93
16.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:10.6946131.9138.78
17.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań1:11.7744033.2338.54
18.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''1:11.8043932.9238.88
19.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:13.5840833.7539.83
20.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz1:14.7239035.7638.96
21.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''1:14.9938634.5040.49
22.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno1:16.2236735.5540.67
23.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:17.5534936.2741.28
24.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:18.4233736.3742.05
25.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:22.3829136.3945.99
26.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''1:23.1128339.5443.57

15 lat

1.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.3467228.9633.38
2.ZIELIŃSKA Daria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.6566229.6732.98
3.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.0465029.6333.41
4.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.6760229.5935.08
5.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2458630.4934.75
6.SZYSZKO Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:05.5457830.7934.75
7.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra1:05.8257130.9934.83
8.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań1:06.0356531.0734.96
9.BADZIAN Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2156131.0535.16
10.BRZOSTEK Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz1:06.3055830.6935.61
11.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.3253331.3136.01
12.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.8752032.0735.80
13.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.2151331.8136.40
14.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań1:09.1649231.7937.37
15.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9747532.5437.43
16.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.1145232.9038.21
17.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask1:11.1445232.4138.73
18.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn1:12.0743533.1638.91
19.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.8942034.2738.62
20.KACPERSKA Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.3641233.6539.71
21.ROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.5734834.0643.51
22.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań1:19.1132836.4142.70
23.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec1:19.2032736.0143.19

16 lat

1.TRAMBOWICZ Zuzanna02MKS SP 63 Bydgoszcz1:01.1771128.7232.45
2.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej1:05.1159030.4034.71
3.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.1558830.4834.67
4.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin1:07.2153631.7635.45
5.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin1:07.7852332.0435.74
6.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.2651231.7936.47
7.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:08.6250431.6037.02

17 - 18 lat

1.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:02.7266029.3933.33
2.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:03.5163529.7733.74
3.CICHOWSKA Julia01MKS Juvenia Wrocław1:04.0062130.0533.95
4.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:06.5155330.3436.17
5.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin1:06.7554731.3235.43
6.IŻYCKA Marta00KU AZS AGH Kraków1:06.7754731.1835.59
7.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''1:07.2753431.6535.62
8.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''1:08.2451231.9436.30
9.BIELEWICZ Joanna00KS Warta Poznań1:10.4046632.0438.36
NWSKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-11-24 - 10:06
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.MAJCHRZAK Kacper92KS Warta Poznań52.4577024.9427.51
2.POPRAWA Michał94AZS AWF Katowice52.6975924.5428.15
3.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn53.2573624.8228.43
4.CHUDY Michał97KS Warta Poznań53.4072924.3729.03
5.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław54.0170525.4528.56
6.CIĘŻKOWSKI Dominik96AZS AWF Warszawa54.9467025.4829.46
7.LASSEK Bartłomiej94KU AZS Politechniki Łódzkiej55.0166724.9530.06
MICIUL Michał00TP Zielona Góra55.0166726.0628.95
9.DOBRZYŃSKI Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa55.0466625.7429.30
10.DEREŃ Kacper98WKS Śląsk Wrocław55.4965025.8929.60
11.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa55.5065026.6728.83
12.ORLICZ Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5764725.3830.19
13.BAŁABUCH Krystian95BOSiR Brzesko55.6264526.1529.47
14.KRZYWNICKI Adrian01MPKS Orka Ciechanów55.7164226.0229.69
15.SAWICKI Oskar01Mokotowski UKP Warszawianka- W55.8963625.7930.10
16.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa55.9963326.1029.89
17.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany Warszawa56.0163225.9830.03
18.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa56.0663025.9830.08
19.NAUMENKO Artem96KU AZS AGH Kraków56.2662426.1430.12
20.JAŚKIEWICZ Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa56.5961326.6129.98
21.MITRUS Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa56.7060926.3230.38
22.SMOLIŃSKI Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz56.7560825.6131.14
23.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin56.8160626.3230.49
24.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa56.8960326.6630.23
25.MALEC Mikołaj01MKS Trójka Łódź57.0959726.7130.38
ZUBIK Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''57.0959726.3230.77
27.ĆWIEK Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa57.1159626.6730.44
POWROŹNIK Konrad97WKS Śląsk Wrocław57.1159626.7530.36
29.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin57.3059026.7830.52
30.TŁOMAK Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz57.3658826.7330.63
NOWOTNY Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa57.3658826.5330.83
32.KUBOT Szymon97KS Warta Poznań57.3758826.6930.68
33.CHEREDIS Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa57.4658526.4631.00
34.ŚWIDERSKI Bartłomiej98AZS AWF Warszawa57.4958426.1331.36
35.TOMBARKIEWICZ Józef97KU AZS AGH Kraków57.5158427.0930.42
36.GĘBKA Olaf00MKP Szczecin57.5558326.8830.67
37.FIKS Krzysztof00UKS 190 Łódź57.6957827.2530.44
38.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard57.7457727.0730.67
39.TYLICKI Mateusz01MUKS ''Piętnastka''57.7857626.9330.85
40.GIRUL Radosław01WKS Śląsk Wrocław57.8457427.7230.12
41.BĄCZKOWSKI Bartosz97MKS Polonia Warszawa57.9457127.7230.22
42.KORONA Kacper03MKP Szczecin58.0956727.2230.87
43.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin58.2356227.2031.03
44.GĄSTAŁ Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W58.5755326.8731.70
45.WALENCIAK Aleksander02UKS "V" Łomianki58.7254826.6732.05
46.BUCZKOWSKI Kamil96KU AZS AGH Kraków58.7554826.9131.84
47.KRUTOWICZ Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''58.9854127.1631.82
48.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP Kormoran Olsztyn59.1053827.6231.48
49.WLAZŁOWSKI Kamil03UKP ,,Polonia Warszawa''59.3953027.3232.07
50.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS ''Piętnastka''59.5652627.6031.96
51.ANTCZAK Bartosz03UKP ,,Polonia Warszawa''59.7752027.5032.27
52.ADAMCZEWSKI Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn59.8151927.9731.84
53.WRÓBLEWSKI Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań59.9151628.0731.84
54.NOSARZEWSKI Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W59.9551527.6732.28
55.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:00.1551028.1731.98
56.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź1:00.1751028.3931.78
57.PRZYBYŁA Kacper98AZS AWF Katowice1:00.1850926.7133.47
58.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz1:00.2650728.4631.80
59.KULS Jan03KP Delfin1:00.2850727.8032.48
60.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań1:00.3650527.6932.67
61.KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź1:00.5650028.1032.46
62.KOWALCZYK Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.6249828.5432.08
63.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź1:00.6449828.5632.08
64.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.8449328.1432.70
65.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin1:00.8749228.3732.50
66.ŁANGOWSKI Maciej02KS Posnania Poznań1:00.9349128.1232.81
67.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:00.9549028.5232.43
68.OSSOWSKI Damian02MKS SP 63 Bydgoszcz1:01.0748728.3932.68
69.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice1:01.2648328.0633.20
70.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:01.2848228.5432.74
71.SMOLIŃSKI Rafał03Uczniowski Klub Sportowy Delfi1:01.4147928.6532.76
72.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin1:01.4447928.8832.56
73.WNUK Jakub01KS Posnania Poznań1:01.4647828.3933.07
74.BARCZYK Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5347728.5133.02
75.WORONKO Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn1:01.5747628.7732.80
76.JELIŃSKI Marcel03MUKS ''Piętnastka''1:01.5847528.8832.70
77.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk1:01.7847128.4433.34
78.STAWARUK Michał99AZS Łódź1:01.8047028.9532.85
79.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin1:01.9246829.2732.65
80.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''1:02.2246128.9033.32
81.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin1:02.2546029.2233.03
82.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.4345629.3033.13
83.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań1:02.5145529.2133.30
84.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''1:02.5545429.5333.02
85.KUPCEWICZ Kajetan03MKS SP 63 Bydgoszcz1:02.5645329.2233.34
86.NOWICKI Kacper98UMKS Niesłyszących Poznań1:02.7345029.4133.32
87.PAWŁOWSKI Dominik02MKS Juvenia Wrocław1:02.8344829.0633.77
88.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań1:02.8644729.0033.86
89.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław1:02.9544529.5633.39
90.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:03.0444329.2433.80
91.GÓRAL Arkadiusz02MKP Kołobrzeg1:03.0944228.6134.48
92.LECIEJEWSKI Karol03MKP Astromal-Leszno1:03.1944028.8234.37
93.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''1:03.2943830.2433.05
94.KUBIAK Norbert02KS Warta Poznań1:03.3843629.3634.02
95.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.3943630.3933.00
96.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:03.5443329.7833.76
97.KUREK Alan04MKP Szczecin1:03.5743230.0733.50
98.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.6143129.9433.67
99.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:03.6343129.6733.96
100.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin1:03.7242930.0433.68
101.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań1:03.7442929.7134.03
102.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań1:03.9342529.4534.48
103.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''1:04.3741629.9034.47
104.ADAMCZYK Michał97MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:04.5241329.8634.66
105.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa1:04.5741230.6933.88
106.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:04.5941230.4234.17
107.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg1:04.7840830.4534.33
108.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:05.0740329.7635.31
109.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.1240229.9235.20
110.KRAWCZYK Patryk02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:05.1540130.0835.07
111.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań1:05.4139729.7235.69
112.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal-Leszno1:05.5239530.1935.33
113.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal-Leszno1:05.5839429.3836.20
114.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław1:06.0038629.8236.18
115.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.1738330.7835.39
116.GRZEGRZÓŁKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7637330.9235.84
117.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań1:07.2136631.1436.07
118.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa1:07.3336431.7035.63
119.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz1:08.2934831.2937.00
120.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań1:08.4834631.1637.32
121.SOBÓL Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.9933831.3537.64
122.MAŁEK Mikołaj03KS Posnania Poznań1:09.0233831.9337.09
123.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno1:09.2533431.9137.34
124.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:09.5333032.7336.80
125.KARDOLIŃSKI Łukasz03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:09.5633031.1438.42
126.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:10.7231433.1837.54
127.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz1:21.5620438.1743.39
128.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań1:25.2517938.9746.28

14 lat

1.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź1:00.1751028.3931.78
2.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice1:01.2648328.0633.20
3.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław1:01.2848228.5432.74
4.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk1:01.7847128.4433.34
5.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''1:02.2246128.9033.32
6.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''1:02.5545429.5333.02
7.WYSOCKI Piotr04KS Warta Poznań1:02.8644729.0033.86
8.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław1:02.9544529.5633.39
9.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''1:03.2943830.2433.05
10.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.3943630.3933.00
11.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:03.5443329.7833.76
12.KUREK Alan04MKP Szczecin1:03.5743230.0733.50
13.ŚLASKI Filip04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz1:03.6143129.9433.67
14.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:03.6343129.6733.96
15.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin1:03.7242930.0433.68
16.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań1:03.7442929.7134.03
17.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''1:04.3741629.9034.47
18.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa1:04.5741230.6933.88
19.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg1:04.7840830.4534.33
20.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz1:05.0740329.7635.31
21.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław1:06.0038629.8236.18
22.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.1738330.7835.39
23.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań1:07.2136631.1436.07
24.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa1:07.3336431.7035.63
25.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz1:08.2934831.2937.00
26.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań1:08.4834631.1637.32
27.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno1:09.2533431.9137.34
28.LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa1:09.5333032.7336.80
29.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:10.7231433.1837.54
30.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz1:21.5620438.1743.39
31.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań1:25.2517938.9746.28

15 lat

1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa56.0663025.9830.08
2.ZUBIK Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''57.0959726.3230.77
3.ĆWIEK Wiktor03UKS G-8 Bielany Warszawa57.1159626.6730.44
4.KORONA Kacper03MKP Szczecin58.0956727.2230.87
5.GĄSTAŁ Jan03Mokotowski UKP Warszawianka- W58.5755326.8731.70
6.WLAZŁOWSKI Kamil03UKP ,,Polonia Warszawa''59.3953027.3232.07
7.WIŚNIEWSKI Mikołaj03MUKS ''Piętnastka''59.5652627.6031.96
8.ANTCZAK Bartosz03UKP ,,Polonia Warszawa''59.7752027.5032.27
9.NOSARZEWSKI Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W59.9551527.6732.28
10.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław1:00.1551028.1731.98
11.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz1:00.2650728.4631.80
12.KULS Jan03KP Delfin1:00.2850727.8032.48
13.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź1:00.6449828.5632.08
14.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:00.9549028.5232.43
15.SMOLIŃSKI Rafał03Uczniowski Klub Sportowy Delfi1:01.4147928.6532.76
16.BARCZYK Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.5347728.5133.02
17.JELIŃSKI Marcel03MUKS ''Piętnastka''1:01.5847528.8832.70
18.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań1:02.5145529.2133.30
19.KUPCEWICZ Kajetan03MKS SP 63 Bydgoszcz1:02.5645329.2233.34
20.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz1:03.0444329.2433.80
21.LECIEJEWSKI Karol03MKP Astromal-Leszno1:03.1944028.8234.37
22.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań1:03.9342529.4534.48
23.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań1:05.4139729.7235.69
24.GRZEGRZÓŁKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7637330.9235.84
25.MAŁEK Mikołaj03KS Posnania Poznań1:09.0233831.9337.09
26.KARDOLIŃSKI Łukasz03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:09.5633031.1438.42

16 lat

1.ORLICZ Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5764725.3830.19
2.JAŚKIEWICZ Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa56.5961326.6129.98
3.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin57.3059026.7830.52
4.CHEREDIS Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa57.4658526.4631.00
5.WALENCIAK Aleksander02UKS "V" Łomianki58.7254826.6732.05
6.KRUTOWICZ Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''58.9854127.1631.82
7.WRÓBLEWSKI Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań59.9151628.0731.84
8.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań1:00.3650527.6932.67
9.KOWALCZYK Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.6249828.5432.08
10.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''1:00.8449328.1432.70
11.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin1:00.8749228.3732.50
12.ŁANGOWSKI Maciej02KS Posnania Poznań1:00.9349128.1232.81
13.OSSOWSKI Damian02MKS SP 63 Bydgoszcz1:01.0748728.3932.68
14.WORONKO Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn1:01.5747628.7732.80
15.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin1:01.9246829.2732.65
16.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin1:02.2546029.2233.03
17.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.4345629.3033.13
18.PAWŁOWSKI Dominik02MKS Juvenia Wrocław1:02.8344829.0633.77
19.GÓRAL Arkadiusz02MKP Kołobrzeg1:03.0944228.6134.48
20.KUBIAK Norbert02KS Warta Poznań1:03.3843629.3634.02
21.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:04.5941230.4234.17
22.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.1240229.9235.20
23.KRAWCZYK Patryk02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:05.1540130.0835.07
24.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal-Leszno1:05.5239530.1935.33
25.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal-Leszno1:05.5839429.3836.20
26.SOBÓL Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''1:08.9933831.3537.64

17 - 18 lat

1.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn53.2573624.8228.43
2.MICIUL Michał00TP Zielona Góra55.0166726.0628.95
3.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa55.5065026.6728.83
4.KRZYWNICKI Adrian01MPKS Orka Ciechanów55.7164226.0229.69
5.SAWICKI Oskar01Mokotowski UKP Warszawianka- W55.8963625.7930.10
6.BUTKIEWICZ Cezary00UKS G-8 Bielany Warszawa56.0163225.9830.03
7.MITRUS Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa56.7060926.3230.38
8.SMOLIŃSKI Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz56.7560825.6131.14
9.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin56.8160626.3230.49
10.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa56.8960326.6630.23
11.MALEC Mikołaj01MKS Trójka Łódź57.0959726.7130.38
12.TŁOMAK Andrzej01St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz57.3658826.7330.63
NOWOTNY Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa57.3658826.5330.83
14.GĘBKA Olaf00MKP Szczecin57.5558326.8830.67
15.FIKS Krzysztof00UKS 190 Łódź57.6957827.2530.44
16.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard57.7457727.0730.67
17.TYLICKI Mateusz01MUKS ''Piętnastka''57.7857626.9330.85
18.GIRUL Radosław01WKS Śląsk Wrocław57.8457427.7230.12
19.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin58.2356227.2031.03
20.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP Kormoran Olsztyn59.1053827.6231.48
21.ADAMCZEWSKI Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn59.8151927.9731.84
22.KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź1:00.5650028.1032.46
23.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin1:01.4447928.8832.56
24.WNUK Jakub01KS Posnania Poznań1:01.4647828.3933.07


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-11-24 - 10:14
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.NASKRĘT Agata98MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz27.80787
2.GÓRECKA Weronika00AZS AWF Warszawa28.90700
3.KOLUCH Julia00UKS Kapry-Armexim Pruszków29.07688
4.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice29.15682
5.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy29.28673
6.MOZOŁOWSKA Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''29.67647
7.ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin29.70645
8.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław29.77641
9.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław29.82637
10.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno29.97628
11.HERASIMOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa30.09620
12.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.14617
13.BUSZKA Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''30.30608
14.JAKUBCZAK Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.31607
15.BUJAK Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.34605
16.DUDEK Aleksandra01MUKS ''Piętnastka''30.50596
17.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław30.54593
18.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''30.61589
19.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin30.72583
20.PISKORSKA Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.80578
21.FRYCKOWSKA Natalia99MKP Szczecin30.83577
22.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin31.07563
23.GROŃ Weronika03MUKS ''Piętnastka''31.19557
24.WRZOSEK Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.28552
25.GAJDZIŃSKA Amelia02MUKS ''Piętnastka''31.47542
26.MARJAŃSKA Agata03MUKS ''Piętnastka''31.50541
27.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań31.52540
28.SZYSZKO Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy31.54539
29.GRZELCZYK Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.62535
30.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław31.64534
DĄBROWSKA Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''31.64534
32.ROGALKA Joanna02KS Posnania Poznań31.71530
33.CYNARSKA Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''31.73529
34.JANICKA Paula04KS Warta Poznań31.78527
PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa31.78527
36.KAMIŃSKA Anna03MUKS ''Piętnastka''31.91520
37.NIEWIADOMSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''32.06513
38.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź32.07512
39.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno32.08512
40.MACIOŁA Maja03AZS AWF Warszawa32.09511
41.FRYSIAK Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''32.22505
42.KANTECKA Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn32.35499
MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg32.35499
44.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice32.36499
45.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa32.47494
46.WRÓBEL Martyna03MKS Piaseczno32.48493
47.OBUCHOWICZ Natasza03UKS GOS Raszyn32.57489
48.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa32.65485
49.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn32.82478
50.TRYBUCH Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''33.13465
51.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa33.18463
52.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań33.21461
53.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań33.23460
54.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz33.40453
55.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg33.58446
56.PILARSKA Natalia03MKP Wągrowiec33.89434
57.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin33.96431
58.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz34.09426
59.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań34.35417
60.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań34.47413
61.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''35.24386
62.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn36.02361
63.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań36.04361
64.MICHAŁOWSKA Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań36.43349
65.GROT Malwina03KS Posnania Poznań36.44349
66.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard36.88337
67.CISZEWSKA Amelia03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy37.22328
68.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''37.38323
69.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn37.49321
70.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask37.70315
71.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn38.43298
72.ŻAK Malwina04MKP Astromal-Leszno38.69292
73.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin38.78290
74.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno40.83248
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań

14 lat

1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław29.77641
2.TRACZYK Justyna04WKS Śląsk Wrocław30.54593
3.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''30.61589
4.STRUŻYK Karolina04MKS Juvenia Wrocław31.64534
5.JANICKA Paula04KS Warta Poznań31.78527
PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa31.78527
7.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź32.07512
8.GOLEC Ewa04MKP Astromal-Leszno32.08512
9.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg32.35499
10.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice32.36499
11.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa32.65485
12.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa33.18463
13.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań33.21461
14.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz33.40453
15.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin33.96431
16.WIDERAK Sonia04KS Warta Poznań34.35417
17.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''35.24386
18.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn36.02361
19.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań36.04361
20.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard36.88337
21.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''37.38323
22.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn37.49321
23.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask37.70315
24.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn38.43298
25.ŻAK Malwina04MKP Astromal-Leszno38.69292
26.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin38.78290
27.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno40.83248
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań

15 lat

1.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno29.97628
2.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.14617
3.BUSZKA Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''30.30608
4.PISKORSKA Adela03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica30.80578
5.GROŃ Weronika03MUKS ''Piętnastka''31.19557
6.MARJAŃSKA Agata03MUKS ''Piętnastka''31.50541
7.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań31.52540
8.SZYSZKO Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy31.54539
9.DĄBROWSKA Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''31.64534
10.CYNARSKA Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''31.73529
11.KAMIŃSKA Anna03MUKS ''Piętnastka''31.91520
12.MACIOŁA Maja03AZS AWF Warszawa32.09511
13.FRYSIAK Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''32.22505
14.KANTECKA Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn32.35499
15.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa32.47494
16.WRÓBEL Martyna03MKS Piaseczno32.48493
17.OBUCHOWICZ Natasza03UKS GOS Raszyn32.57489
18.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn32.82478
19.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań33.23460
20.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg33.58446
21.PILARSKA Natalia03MKP Wągrowiec33.89434
22.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań34.47413
23.GROT Malwina03KS Posnania Poznań36.44349
24.CISZEWSKA Amelia03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy37.22328

16 lat

1.MOZOŁOWSKA Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''29.67647
2.HERASIMOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa30.09620
3.JAKUBCZAK Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.31607
4.BUJAK Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.34605
5.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin30.72583
6.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin31.07563
7.GAJDZIŃSKA Amelia02MUKS ''Piętnastka''31.47542
8.GRZELCZYK Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.62535
9.ROGALKA Joanna02KS Posnania Poznań31.71530
10.NIEWIADOMSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''32.06513
11.TRYBUCH Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''33.13465
12.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz34.09426

17 - 18 lat

1.GÓRECKA Weronika00AZS AWF Warszawa28.90700
2.KOLUCH Julia00UKS Kapry-Armexim Pruszków29.07688
3.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy29.28673
4.ROGOWSKA Katarzyna00MKP Szczecin29.70645
5.DUDEK Aleksandra01MUKS ''Piętnastka''30.50596
6.WRZOSEK Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.28552


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-11-24 - 10:22
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.RADZISZEWSKI Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.81718
2.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin24.83716
3.ZBUTOWICZ Karol98UKS G-8 Bielany Warszawa24.94707
4.UNGEHEUER Mateusz96KU AZS AGH Kraków25.03699
5.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa25.16688
6.BUGDOL Rafał95AZS AWF Katowice25.19686
7.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa25.29678
8.SKIERKA Jakub98TP Zielona Góra25.38671
9.MOŚCICKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa25.45665
10.BALCERAK Jakub00MKS Trójka Łódź25.51660
11.FRANKE Paweł99UKS G-8 Bielany Warszawa25.91630
12.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin26.13614
13.WINIATOWSKI Patryk99MUKS ''Piętnastka''26.33601
14.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy26.40596
15.ROŻENEK Patryk02KS Górnik Radlin26.58584
16.KOSTANOWICZ Artur98Mokotowski UKP Warszawianka- W26.60582
17.KOWALIK Piotr91KU AZS UAM Poznań26.79570
18.BŁAŃSKI Piotr01KS Delfin Gdynia26.82568
19.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.93561
20.PUZIO Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań26.98558
21.ZUBIK Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''27.05554
22.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin27.15548
23.CEPUCHOWICZ Jakub02UKS ''ORKA'' Lubań27.18546
24.KLIBER Iwo02MKP Astromal-Leszno27.34536
25.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa27.56524
26.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź27.62520
27.SIENKIEWICZ Aleksander03TP Zielona Góra27.63520
28.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź27.75513
29.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań27.80510
30.KUREK Jakub01MKP Szczecin28.03498
31.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz28.04497
32.KOWALCZYK Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''28.16491
33.GOTOWSKI Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa28.17490
34.ABD EL RAZEK Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W28.41478
WALENCIAK Aleksander02UKS "V" Łomianki28.41478
36.PIOTROWICZ Kamil00MKS Trójka Łódź28.53472
37.KAMIŃSKI Mateusz02UKP ,,Polonia Warszawa''28.59469
38.SZABLAK Franciszek02Mokotowski UKP Warszawianka- W28.63467
39.KOWALSKI Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów28.64466
40.KOWALCZYK Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa28.67465
41.DOBECKI Mikołaj00KP Delfin28.69464
42.SIADEK Aleksy03MKP Astromal-Leszno28.71463
43.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin28.73462
44.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa28.84457
45.WNUK Jakub01KS Posnania Poznań29.04447
46.ŻYCZKOWSKI Kamil03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy29.09445
TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard29.09445
48.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''29.24438
49.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''29.42430
50.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard29.64421
51.SZAFRANEK Gabriel03MUKS ''Piętnastka''29.75416
52.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask29.91409
53.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki29.94408
54.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań30.05404
BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin30.05404
56.DUDKIEWICZ Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''30.07403
57.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz30.12401
58.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''30.47387
59.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź30.76376
60.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki30.83374
61.BIEGAŃSKI Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''31.05366
62.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań31.10364
63.WYTWER Cezary02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.18361
64.SOBOWIEC Mateusz03MUKS ''Piętnastka''31.64346
65.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań31.68345
66.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.88338
67.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź32.06332
68.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz32.14330
69.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz32.15330
70.PAPIS Dominik02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.32324
71.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin32.39322
72.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz32.70313
73.ŁAWRYNOWICZ Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz32.97306
74.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask33.32296
75.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno33.45293
76.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław33.57289
77.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz33.91281
78.OLENDER Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin34.01278
79.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź34.33271
80.MICIUL Michał00TP Zielona Góra34.88258
81.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask35.02255
82.KUBALA Kuba03MKP Astromal-Leszno35.04254
NWKRASICKI Artur95KP Delfin

14 lat

1.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy26.40596
2.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa26.93561
3.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''29.24438
4.DOMAGAŁA Tymoteusz04MUKS ''Piętnastka''29.42430
5.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard29.64421
6.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask29.91409
7.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki29.94408
8.ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź30.76376
9.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki30.83374
10.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań31.10364
11.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań31.68345
12.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz31.88338
13.STRZELECKI Wiktor04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz32.14330
14.CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz32.15330
15.BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz32.70313
16.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask33.32296
17.MARTYNÓW Mateusz04MKP Astromal-Leszno33.45293
18.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław33.57289
19.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz33.91281
20.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź34.33271

15 lat

1.ZUBIK Jan03UKP ,,Polonia Warszawa''27.05554
2.ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa27.56524
3.SIENKIEWICZ Aleksander03TP Zielona Góra27.63520
4.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz28.04497
5.KOWALCZYK Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''28.16491
6.SIADEK Aleksy03MKP Astromal-Leszno28.71463
7.ŻYCZKOWSKI Kamil03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy29.09445
TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard29.09445
9.SZAFRANEK Gabriel03MUKS ''Piętnastka''29.75416
10.MARUWKA Bruno03UPKS Wodnik Rawicz30.12401
11.SOBOWIEC Mateusz03MUKS ''Piętnastka''31.64346
12.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź32.06332
13.ŁAWRYNOWICZ Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz32.97306
14.OLENDER Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin34.01278
15.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask35.02255
16.KUBALA Kuba03MKP Astromal-Leszno35.04254

16 lat

1.RADZISZEWSKI Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa24.81718
2.ROŻENEK Patryk02KS Górnik Radlin26.58584
3.CEPUCHOWICZ Jakub02UKS ''ORKA'' Lubań27.18546
4.KLIBER Iwo02MKP Astromal-Leszno27.34536
5.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź27.62520
6.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź27.75513
7.GOTOWSKI Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa28.17490
8.ABD EL RAZEK Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W28.41478
WALENCIAK Aleksander02UKS "V" Łomianki28.41478
10.KAMIŃSKI Mateusz02UKP ,,Polonia Warszawa''28.59469
11.SZABLAK Franciszek02Mokotowski UKP Warszawianka- W28.63467
12.KOWALCZYK Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa28.67465
13.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin28.73462
14.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin30.05404
15.DUDKIEWICZ Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''30.07403
16.JAROSZEWSKI Łukasz02UKP ,,Polonia Warszawa''30.47387
17.BIEGAŃSKI Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''31.05366
18.WYTWER Cezary02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.18361
19.PAPIS Dominik02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.32.32324

17 - 18 lat

1.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa25.16688
2.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa25.29678
3.MOŚCICKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa25.45665
4.BALCERAK Jakub00MKS Trójka Łódź25.51660
5.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin26.13614
6.BŁAŃSKI Piotr01KS Delfin Gdynia26.82568
7.PUZIO Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań26.98558
8.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin27.15548
9.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań27.80510
10.KUREK Jakub01MKP Szczecin28.03498
11.PIOTROWICZ Kamil00MKS Trójka Łódź28.53472
12.KOWALSKI Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów28.64466
13.DOBECKI Mikołaj00KP Delfin28.69464
14.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa28.84457
15.WNUK Jakub01KS Posnania Poznań29.04447
16.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań30.05404
17.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin32.39322
18.MICIUL Michał00TP Zielona Góra34.88258


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-11-24 - 10:28
Mężczyzn, 1500m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.WOJDAK Wojciech96BOSiR Brzesko14:59.25838
100m:
200m:
300m:
400m:
56.67
1:56.66
2:56.53
3:56.46
56.67
59.99
59.87
59.93
500m:
600m:
700m:
800m:
4:56.46
5:56.53
6:57.00
7:57.19
1:00.00
1:00.07
1:00.47
1:00.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
8:57.54
9:58.20
10:58.75
11:58.96
1:00.35
1:00.66
1:00.55
1:00.21
1300m:
1400m:
1500m:
12:59.52
14:00.59
14:59.25
1:00.56
1:01.07
58.66
2.JURA Maciej96AZS AWF Warszawa15:41.55730
100m:
200m:
300m:
400m:
58.92
2:01.64
3:04.40
4:07.04
58.92
1:02.72
1:02.76
1:02.64
500m:
600m:
700m:
800m:
5:09.95
6:12.71
7:15.62
8:19.33
1:02.91
1:02.76
1:02.91
1:03.71
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:22.25
10:25.95
11:29.10
12:32.76
1:02.92
1:03.70
1:03.15
1:03.66
1300m:
1400m:
1500m:
13:36.71
14:39.90
15:41.55
1:03.95
1:03.19
1:01.65
3.DOMINIAK Kacper00WKS Śląsk Wrocław15:50.26710
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.77
2:03.92
3:07.40
4:11.33
1:00.77
1:03.15
1:03.48
1:03.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.51
6:19.50
7:23.22
8:27.05
1:04.18
1:03.99
1:03.72
1:03.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:30.93
10:35.03
11:39.02
12:42.82
1:03.88
1:04.10
1:03.99
1:03.80
1300m:
1400m:
1500m:
13:46.31
14:49.09
15:50.26
1:03.49
1:02.78
1:01.17
4.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław15:52.85705
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.60
2:05.77
3:09.95
4:14.09
1:01.60
1:04.17
1:04.18
1:04.14
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.33
6:21.42
7:24.70
8:27.90
1:04.24
1:03.09
1:03.28
1:03.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.35
10:35.17
11:39.11
12:43.04
1:03.45
1:03.82
1:03.94
1:03.93
1300m:
1400m:
1500m:
13:47.12
14:50.94
15:52.85
1:04.08
1:03.82
1:01.91
5.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź16:01.64685
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.47
2:03.72
3:07.63
4:11.49
1:00.47
1:03.25
1:03.91
1:03.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.65
6:19.94
7:24.70
8:29.36
1:04.16
1:04.29
1:04.76
1:04.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.00
10:38.73
11:42.87
12:47.86
1:04.64
1:04.73
1:04.14
1:04.99
1300m:
1400m:
1500m:
13:52.72
14:57.49
16:01.64
1:04.86
1:04.77
1:04.15
6.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź16:03.95680
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.52
2:04.04
3:07.47
4:11.35
1:00.52
1:03.52
1:03.43
1:03.88
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.78
6:22.24
7:28.36
8:33.09
1:04.43
1:06.46
1:06.12
1:04.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:38.20
10:43.26
11:47.43
12:52.33
1:05.11
1:05.06
1:04.17
1:04.90
1300m:
1400m:
1500m:
13:57.27
15:02.03
16:03.95
1:04.94
1:04.76
1:01.92
7.MUSZYŃSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''16:05.99676
100m:
200m:
300m:
400m:
57.95
2:01.70
3:06.46
4:11.24
57.95
1:03.75
1:04.76
1:04.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.78
6:20.28
7:24.58
8:29.30
1:04.54
1:04.50
1:04.30
1:04.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.40
10:39.90
11:45.64
12:51.91
1:05.10
1:05.50
1:05.74
1:06.27
1300m:
1400m:
1500m:
13:58.10
15:03.45
16:05.99
1:06.19
1:05.35
1:02.54
8.KLISZ Krystian02MKP Szczecin16:09.88668
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.80
2:06.20
3:11.27
4:16.66
1:01.80
1:04.40
1:05.07
1:05.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:21.22
6:25.97
7:31.03
8:35.95
1:04.56
1:04.75
1:05.06
1:04.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:40.11
10:45.04
11:49.96
12:55.58
1:04.16
1:04.93
1:04.92
1:05.62
1300m:
1400m:
1500m:
14:00.69
15:06.14
16:09.88
1:05.11
1:05.45
1:03.74
9.SZCZEPAŃSKI Kacper99MUKS ''Piętnastka''16:18.01652
100m:
200m:
300m:
400m:
58.67
2:01.12
3:05.54
4:10.19
58.67
1:02.45
1:04.42
1:04.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.36
6:20.60
7:26.54
8:32.41
1:05.17
1:05.24
1:05.94
1:05.87
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:39.14
10:45.45
11:51.84
12:58.77
1:06.73
1:06.31
1:06.39
1:06.93
1300m:
1400m:
1500m:
14:06.20
15:12.80
16:18.01
1:07.43
1:06.60
1:05.21
10.KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź16:21.61644
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.13
2:03.84
3:08.20
4:13.61
1:00.13
1:03.71
1:04.36
1:05.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.18
6:25.69
7:31.67
8:37.99
1:05.57
1:06.51
1:05.98
1:06.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.18
10:50.55
11:56.57
13:01.72
1:06.19
1:06.37
1:06.02
1:05.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:08.38
15:15.67
16:21.61
1:06.66
1:07.29
1:05.94
11.RÓJ Jakub01MKP Szczecin16:24.70638
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.94
2:08.07
3:14.39
4:20.85
1:01.94
1:06.13
1:06.32
1:06.46
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.39
6:33.88
7:40.47
8:46.32
1:06.54
1:06.49
1:06.59
1:05.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.06
10:57.88
12:03.55
13:09.19
1:05.74
1:05.82
1:05.67
1:05.64
1300m:
1400m:
1500m:
14:14.87
15:20.63
16:24.70
1:05.68
1:05.76
1:04.07
12.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin16:25.77636
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.56
2:06.54
3:12.62
4:18.57
1:01.56
1:04.98
1:06.08
1:05.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.07
6:30.31
7:36.12
8:42.80
1:05.50
1:06.24
1:05.81
1:06.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.71
10:56.01
12:02.66
13:09.48
1:06.91
1:06.30
1:06.65
1:06.82
1300m:
1400m:
1500m:
14:15.88
15:22.47
16:25.77
1:06.40
1:06.59
1:03.30
13.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź16:30.03628
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.34
2:06.42
3:11.45
4:17.78
1:01.34
1:05.08
1:05.03
1:06.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.55
6:31.77
7:38.41
8:44.44
1:07.77
1:06.22
1:06.64
1:06.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.08
10:58.19
12:05.16
13:12.15
1:06.64
1:07.11
1:06.97
1:06.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.99
15:25.64
16:30.03
1:06.84
1:06.65
1:04.39
14.PRÓSZYŃSKI Igor99MKP Szczecin16:36.37616
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.84
2:11.71
3:19.21
4:26.41
1:04.84
1:06.87
1:07.50
1:07.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.77
6:40.71
7:46.70
8:53.04
1:07.36
1:06.94
1:05.99
1:06.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:59.18
11:05.79
12:12.35
13:19.10
1:06.14
1:06.61
1:06.56
1:06.75
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.63
15:31.92
16:36.37
1:06.53
1:06.29
1:04.45
15.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź16:43.59603
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.30
2:11.69
3:19.09
4:26.37
1:04.30
1:07.39
1:07.40
1:07.28
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.57
6:40.59
7:47.54
8:54.99
1:07.20
1:07.02
1:06.95
1:07.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.95
11:09.72
12:17.12
13:24.23
1:06.96
1:07.77
1:07.40
1:07.11
1300m:
1400m:
1500m:
14:31.81
15:38.02
16:43.59
1:07.58
1:06.21
1:05.57
16.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź16:45.96599
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.20
2:12.06
3:19.74
4:27.26
1:04.20
1:07.86
1:07.68
1:07.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.48
6:41.80
7:49.54
8:57.47
1:07.22
1:07.32
1:07.74
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.61
11:12.15
12:19.40
13:27.14
1:07.14
1:07.54
1:07.25
1:07.74
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.19
15:41.48
16:45.96
1:07.05
1:07.29
1:04.48
17.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa16:48.23595
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.72
2:08.36
3:15.57
4:22.41
1:01.72
1:06.64
1:07.21
1:06.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.79
6:37.87
7:45.47
8:53.45
1:07.38
1:08.08
1:07.60
1:07.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.74
11:09.98
12:17.61
13:25.43
1:08.29
1:08.24
1:07.63
1:07.82
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.89
15:41.84
16:48.23
1:08.46
1:07.95
1:06.39
18.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź16:53.15586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.15
2:08.28
3:15.27
4:22.24
1:02.15
1:06.13
1:06.99
1:06.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.90
6:38.04
7:46.41
8:54.57
1:07.66
1:08.14
1:08.37
1:08.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.30
11:12.11
12:21.47
13:29.45
1:08.73
1:08.81
1:09.36
1:07.98
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.33
15:45.93
16:53.15
1:07.88
1:08.60
1:07.22
19.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź16:56.76580
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.53
2:11.06
3:18.74
4:26.22
1:03.53
1:07.53
1:07.68
1:07.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.59
6:42.83
7:51.50
8:59.92
1:08.37
1:08.24
1:08.67
1:08.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.66
11:17.43
12:25.84
13:34.51
1:08.74
1:08.77
1:08.41
1:08.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.02
15:51.27
16:56.76
1:08.51
1:08.25
1:05.49
20.RĄPAŁA Tomasz02UKS GOS Raszyn16:58.94576
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.83
2:08.53
3:15.67
4:22.45
1:01.83
1:06.70
1:07.14
1:06.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.16
6:38.30
7:46.63
8:55.19
1:07.71
1:08.14
1:08.33
1:08.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.99
11:12.55
12:21.92
13:31.07
1:08.80
1:08.56
1:09.37
1:09.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:40.25
15:50.69
16:58.94
1:09.18
1:10.44
1:08.25
21.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz17:04.50567
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.75
2:10.00
3:16.99
4:24.96
1:02.75
1:07.25
1:06.99
1:07.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.25
6:41.62
7:51.12
9:00.16
1:08.29
1:08.37
1:09.50
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.41
11:18.26
12:27.94
13:38.20
1:09.25
1:08.85
1:09.68
1:10.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.86
15:57.01
17:04.50
1:09.66
1:09.15
1:07.49
22.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź17:08.41560
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.65
2:08.98
3:15.47
4:22.80
1:02.65
1:06.33
1:06.49
1:07.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.91
6:39.73
7:49.38
8:59.37
1:08.11
1:08.82
1:09.65
1:09.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.32
11:19.99
12:30.78
13:40.94
1:09.95
1:10.67
1:10.79
1:10.16
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.04
16:01.36
17:08.41
1:10.10
1:10.32
1:07.05
23.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.17:08.71560
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.09
2:14.51
3:24.24
4:34.81
1:05.09
1:09.42
1:09.73
1:10.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.01
6:54.65
8:04.06
9:13.17
1:10.20
1:09.64
1:09.41
1:09.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.83
11:30.57
12:39.52
13:48.24
1:08.66
1:08.74
1:08.95
1:08.72
1300m:
1400m:
1500m:
14:56.95
16:05.25
17:08.71
1:08.71
1:08.30
1:03.46
24.KARPIŃSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa17:09.33559
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.56
2:10.84
3:19.00
4:27.74
1:03.56
1:07.28
1:08.16
1:08.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.02
6:46.43
7:56.12
9:05.37
1:09.28
1:09.41
1:09.69
1:09.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.55
11:24.25
12:33.92
13:43.19
1:09.18
1:09.70
1:09.67
1:09.27
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.84
16:02.23
17:09.33
1:09.65
1:09.39
1:07.10
25.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań17:15.59549
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.36
2:13.24
3:21.66
4:31.10
1:04.36
1:08.88
1:08.42
1:09.44
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.94
6:50.54
8:00.39
9:09.74
1:09.84
1:09.60
1:09.85
1:09.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.77
11:30.15
12:40.24
13:49.34
1:10.03
1:10.38
1:10.09
1:09.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.82
16:08.32
17:15.59
1:09.48
1:09.50
1:07.27
26.WOŻNIAK Hubert02MUKS ''Piętnastka''17:19.65542
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:10.00
3:17.17
4:25.27
1:02.71
1:07.29
1:07.17
1:08.10
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.81
6:42.91
7:52.89
9:03.28
1:08.54
1:09.10
1:09.98
1:10.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.06
11:25.61
12:37.30
13:48.68
1:10.78
1:11.55
1:11.69
1:11.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.52
16:11.67
17:19.65
1:11.84
1:11.15
1:07.98
27.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki17:20.53541
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.28
2:16.59
3:26.52
4:36.82
1:07.28
1:09.31
1:09.93
1:10.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.09
6:56.86
8:07.16
9:16.91
1:10.27
1:09.77
1:10.30
1:09.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.34
11:36.56
12:45.84
13:54.79
1:09.43
1:10.22
1:09.28
1:08.95
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.00
16:13.34
17:20.53
1:09.21
1:09.34
1:07.19
28.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź17:23.11537
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.08
2:13.86
3:23.06
4:32.40
1:05.08
1:08.78
1:09.20
1:09.34
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.65
6:52.30
8:02.43
9:12.63
1:10.25
1:09.65
1:10.13
1:10.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.82
11:33.30
12:43.84
13:54.50
1:10.19
1:10.48
1:10.54
1:10.66
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.72
16:14.97
17:23.11
1:10.22
1:10.25
1:08.14
29.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań17:27.73530
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.40
2:13.91
3:23.82
4:33.94
1:04.40
1:09.51
1:09.91
1:10.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.51
6:54.69
8:05.63
9:16.16
1:10.57
1:10.18
1:10.94
1:10.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.15
11:37.82
12:48.51
13:59.10
1:10.99
1:10.67
1:10.69
1:10.59
1300m:
1400m:
1500m:
15:09.40
16:20.11
17:27.73
1:10.30
1:10.71
1:07.62
30.KAMIŃSKI Dawid01MKP Szczecin17:30.95525
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.94
2:12.93
3:21.65
4:30.89
1:04.94
1:07.99
1:08.72
1:09.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.87
6:51.40
8:02.54
9:14.34
1:09.98
1:10.53
1:11.14
1:11.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:25.39
11:37.07
12:47.98
13:59.70
1:11.05
1:11.68
1:10.91
1:11.72
1300m:
1400m:
1500m:
15:11.17
16:22.22
17:30.95
1:11.47
1:11.05
1:08.73
31.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań17:32.70522
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.38
2:13.54
3:23.44
4:33.44
1:04.38
1:09.16
1:09.90
1:10.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.94
6:52.93
8:03.24
9:14.09
1:09.50
1:09.99
1:10.31
1:10.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:25.80
11:37.45
12:49.61
14:01.41
1:11.71
1:11.65
1:12.16
1:11.80
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.53
16:25.49
17:32.70
1:12.12
1:11.96
1:07.21
32.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań17:33.22522
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.23
2:13.95
3:24.49
4:35.69
1:03.23
1:10.72
1:10.54
1:11.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.10
6:56.66
8:08.22
9:19.44
1:10.41
1:10.56
1:11.56
1:11.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.49
11:43.67
12:54.61
14:05.97
1:12.05
1:12.18
1:10.94
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:17.29
16:27.56
17:33.22
1:11.32
1:10.27
1:05.66
33.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin18:12.46467
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.63
2:16.10
3:27.30
4:40.07
1:05.63
1:10.47
1:11.20
1:12.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.31
7:07.28
8:21.10
9:35.72
1:13.24
1:13.97
1:13.82
1:14.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:49.70
12:04.47
13:18.28
14:33.04
1:13.98
1:14.77
1:13.81
1:14.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:46.71
17:01.43
18:12.46
1:13.67
1:14.72
1:11.03
34.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź18:13.22466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.20
2:19.00
3:30.71
4:43.09
1:07.20
1:11.80
1:11.71
1:12.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.84
7:08.63
8:22.56
9:36.52
1:12.75
1:12.79
1:13.93
1:13.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.51
12:05.13
13:19.31
14:32.96
1:13.99
1:14.62
1:14.18
1:13.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:47.34
17:01.24
18:13.22
1:14.38
1:13.90
1:11.98
NWKOSTYK Teodor00KS Posnania Poznań
NWRATAJCZAK Mateusz01KS Posnania Poznań
NWKUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.

14 lat

1.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź16:43.59603
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.30
2:11.69
3:19.09
4:26.37
1:04.30
1:07.39
1:07.40
1:07.28
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.57
6:40.59
7:47.54
8:54.99
1:07.20
1:07.02
1:06.95
1:07.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.95
11:09.72
12:17.12
13:24.23
1:06.96
1:07.77
1:07.40
1:07.11
1300m:
1400m:
1500m:
14:31.81
15:38.02
16:43.59
1:07.58
1:06.21
1:05.57
2.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź16:45.96599
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.20
2:12.06
3:19.74
4:27.26
1:04.20
1:07.86
1:07.68
1:07.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.48
6:41.80
7:49.54
8:57.47
1:07.22
1:07.32
1:07.74
1:07.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:04.61
11:12.15
12:19.40
13:27.14
1:07.14
1:07.54
1:07.25
1:07.74
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.19
15:41.48
16:45.96
1:07.05
1:07.29
1:04.48
3.SKIBIAK Hubert04UKS 190 Łódź16:53.15586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.15
2:08.28
3:15.27
4:22.24
1:02.15
1:06.13
1:06.99
1:06.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.90
6:38.04
7:46.41
8:54.57
1:07.66
1:08.14
1:08.37
1:08.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.30
11:12.11
12:21.47
13:29.45
1:08.73
1:08.81
1:09.36
1:07.98
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.33
15:45.93
16:53.15
1:07.88
1:08.60
1:07.22
4.KLIMCZAK Kacper04MKS Jedynka Łódź16:56.76580
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.53
2:11.06
3:18.74
4:26.22
1:03.53
1:07.53
1:07.68
1:07.48
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.59
6:42.83
7:51.50
8:59.92
1:08.37
1:08.24
1:08.67
1:08.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.66
11:17.43
12:25.84
13:34.51
1:08.74
1:08.77
1:08.41
1:08.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.02
15:51.27
16:56.76
1:08.51
1:08.25
1:05.49
5.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz17:04.50567
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.75
2:10.00
3:16.99
4:24.96
1:02.75
1:07.25
1:06.99
1:07.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.25
6:41.62
7:51.12
9:00.16
1:08.29
1:08.37
1:09.50
1:09.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.41
11:18.26
12:27.94
13:38.20
1:09.25
1:08.85
1:09.68
1:10.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:47.86
15:57.01
17:04.50
1:09.66
1:09.15
1:07.49
6.MINICHOWSKI Maksymilian04UKS "V" Łomianki17:20.53541
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.28
2:16.59
3:26.52
4:36.82
1:07.28
1:09.31
1:09.93
1:10.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.09
6:56.86
8:07.16
9:16.91
1:10.27
1:09.77
1:10.30
1:09.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.34
11:36.56
12:45.84
13:54.79
1:09.43
1:10.22
1:09.28
1:08.95
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.00
16:13.34
17:20.53
1:09.21
1:09.34
1:07.19
7.JĘDRYKA Nikodem04MKS Jedynka Łódź17:23.11537
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.08
2:13.86
3:23.06
4:32.40
1:05.08
1:08.78
1:09.20
1:09.34
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.65
6:52.30
8:02.43
9:12.63
1:10.25
1:09.65
1:10.13
1:10.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.82
11:33.30
12:43.84
13:54.50
1:10.19
1:10.48
1:10.54
1:10.66
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.72
16:14.97
17:23.11
1:10.22
1:10.25
1:08.14
8.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań17:33.22522
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.23
2:13.95
3:24.49
4:35.69
1:03.23
1:10.72
1:10.54
1:11.20
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.10
6:56.66
8:08.22
9:19.44
1:10.41
1:10.56
1:11.56
1:11.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.49
11:43.67
12:54.61
14:05.97
1:12.05
1:12.18
1:10.94
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:17.29
16:27.56
17:33.22
1:11.32
1:10.27
1:05.66
9.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin18:12.46467
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.63
2:16.10
3:27.30
4:40.07
1:05.63
1:10.47
1:11.20
1:12.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.31
7:07.28
8:21.10
9:35.72
1:13.24
1:13.97
1:13.82
1:14.62
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:49.70
12:04.47
13:18.28
14:33.04
1:13.98
1:14.77
1:13.81
1:14.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:46.71
17:01.43
18:12.46
1:13.67
1:14.72
1:11.03
10.KRYSIAK Kacper04MKS Trójka Łódź18:13.22466
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.20
2:19.00
3:30.71
4:43.09
1:07.20
1:11.80
1:11.71
1:12.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.84
7:08.63
8:22.56
9:36.52
1:12.75
1:12.79
1:13.93
1:13.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.51
12:05.13
13:19.31
14:32.96
1:13.99
1:14.62
1:14.18
1:13.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:47.34
17:01.24
18:13.22
1:14.38
1:13.90
1:11.98
NWKUROWSKI Tymon04MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.

15 lat

1.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź16:03.95680
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.52
2:04.04
3:07.47
4:11.35
1:00.52
1:03.52
1:03.43
1:03.88
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.78
6:22.24
7:28.36
8:33.09
1:04.43
1:06.46
1:06.12
1:04.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:38.20
10:43.26
11:47.43
12:52.33
1:05.11
1:05.06
1:04.17
1:04.90
1300m:
1400m:
1500m:
13:57.27
15:02.03
16:03.95
1:04.94
1:04.76
1:01.92
2.WOJCIECHOWSKI Kajetan03MKS Trójka Łódź16:30.03628
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.34
2:06.42
3:11.45
4:17.78
1:01.34
1:05.08
1:05.03
1:06.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.55
6:31.77
7:38.41
8:44.44
1:07.77
1:06.22
1:06.64
1:06.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.08
10:58.19
12:05.16
13:12.15
1:06.64
1:07.11
1:06.97
1:06.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:18.99
15:25.64
16:30.03
1:06.84
1:06.65
1:04.39
3.JASIŃSKI Jakub03MKS Jedynka Łódź17:08.41560
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.65
2:08.98
3:15.47
4:22.80
1:02.65
1:06.33
1:06.49
1:07.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.91
6:39.73
7:49.38
8:59.37
1:08.11
1:08.82
1:09.65
1:09.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.32
11:19.99
12:30.78
13:40.94
1:09.95
1:10.67
1:10.79
1:10.16
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.04
16:01.36
17:08.41
1:10.10
1:10.32
1:07.05
4.KARPIŃSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa17:09.33559
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.56
2:10.84
3:19.00
4:27.74
1:03.56
1:07.28
1:08.16
1:08.74
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.02
6:46.43
7:56.12
9:05.37
1:09.28
1:09.41
1:09.69
1:09.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.55
11:24.25
12:33.92
13:43.19
1:09.18
1:09.70
1:09.67
1:09.27
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.84
16:02.23
17:09.33
1:09.65
1:09.39
1:07.10
5.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań17:27.73530
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.40
2:13.91
3:23.82
4:33.94
1:04.40
1:09.51
1:09.91
1:10.12
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.51
6:54.69
8:05.63
9:16.16
1:10.57
1:10.18
1:10.94
1:10.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.15
11:37.82
12:48.51
13:59.10
1:10.99
1:10.67
1:10.69
1:10.59
1300m:
1400m:
1500m:
15:09.40
16:20.11
17:27.73
1:10.30
1:10.71
1:07.62
6.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań17:32.70522
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.38
2:13.54
3:23.44
4:33.44
1:04.38
1:09.16
1:09.90
1:10.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.94
6:52.93
8:03.24
9:14.09
1:09.50
1:09.99
1:10.31
1:10.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:25.80
11:37.45
12:49.61
14:01.41
1:11.71
1:11.65
1:12.16
1:11.80
1300m:
1400m:
1500m:
15:13.53
16:25.49
17:32.70
1:12.12
1:11.96
1:07.21

16 lat

1.LIK Kacper02MKS Jedynka Łódź16:01.64685
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.47
2:03.72
3:07.63
4:11.49
1:00.47
1:03.25
1:03.91
1:03.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.65
6:19.94
7:24.70
8:29.36
1:04.16
1:04.29
1:04.76
1:04.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.00
10:38.73
11:42.87
12:47.86
1:04.64
1:04.73
1:04.14
1:04.99
1300m:
1400m:
1500m:
13:52.72
14:57.49
16:01.64
1:04.86
1:04.77
1:04.15
2.KLISZ Krystian02MKP Szczecin16:09.88668
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.80
2:06.20
3:11.27
4:16.66
1:01.80
1:04.40
1:05.07
1:05.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:21.22
6:25.97
7:31.03
8:35.95
1:04.56
1:04.75
1:05.06
1:04.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:40.11
10:45.04
11:49.96
12:55.58
1:04.16
1:04.93
1:04.92
1:05.62
1300m:
1400m:
1500m:
14:00.69
15:06.14
16:09.88
1:05.11
1:05.45
1:03.74
3.RĄPAŁA Tomasz02UKS GOS Raszyn16:58.94576
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.83
2:08.53
3:15.67
4:22.45
1:01.83
1:06.70
1:07.14
1:06.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.16
6:38.30
7:46.63
8:55.19
1:07.71
1:08.14
1:08.33
1:08.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.99
11:12.55
12:21.92
13:31.07
1:08.80
1:08.56
1:09.37
1:09.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:40.25
15:50.69
16:58.94
1:09.18
1:10.44
1:08.25
4.KOWALSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.17:08.71560
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.09
2:14.51
3:24.24
4:34.81
1:05.09
1:09.42
1:09.73
1:10.57
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.01
6:54.65
8:04.06
9:13.17
1:10.20
1:09.64
1:09.41
1:09.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.83
11:30.57
12:39.52
13:48.24
1:08.66
1:08.74
1:08.95
1:08.72
1300m:
1400m:
1500m:
14:56.95
16:05.25
17:08.71
1:08.71
1:08.30
1:03.46
5.WOŻNIAK Hubert02MUKS ''Piętnastka''17:19.65542
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.71
2:10.00
3:17.17
4:25.27
1:02.71
1:07.29
1:07.17
1:08.10
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.81
6:42.91
7:52.89
9:03.28
1:08.54
1:09.10
1:09.98
1:10.39
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.06
11:25.61
12:37.30
13:48.68
1:10.78
1:11.55
1:11.69
1:11.38
1300m:
1400m:
1500m:
15:00.52
16:11.67
17:19.65
1:11.84
1:11.15
1:07.98

17 - 18 lat

1.DOMINIAK Kacper00WKS Śląsk Wrocław15:50.26710
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.77
2:03.92
3:07.40
4:11.33
1:00.77
1:03.15
1:03.48
1:03.93
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.51
6:19.50
7:23.22
8:27.05
1:04.18
1:03.99
1:03.72
1:03.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:30.93
10:35.03
11:39.02
12:42.82
1:03.88
1:04.10
1:03.99
1:03.80
1300m:
1400m:
1500m:
13:46.31
14:49.09
15:50.26
1:03.49
1:02.78
1:01.17
2.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław15:52.85705
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.60
2:05.77
3:09.95
4:14.09
1:01.60
1:04.17
1:04.18
1:04.14
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.33
6:21.42
7:24.70
8:27.90
1:04.24
1:03.09
1:03.28
1:03.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:31.35
10:35.17
11:39.11
12:43.04
1:03.45
1:03.82
1:03.94
1:03.93
1300m:
1400m:
1500m:
13:47.12
14:50.94
15:52.85
1:04.08
1:03.82
1:01.91
3.MUSZYŃSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''16:05.99676
100m:
200m:
300m:
400m:
57.95
2:01.70
3:06.46
4:11.24
57.95
1:03.75
1:04.76
1:04.78
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.78
6:20.28
7:24.58
8:29.30
1:04.54
1:04.50
1:04.30
1:04.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:34.40
10:39.90
11:45.64
12:51.91
1:05.10
1:05.50
1:05.74
1:06.27
1300m:
1400m:
1500m:
13:58.10
15:03.45
16:05.99
1:06.19
1:05.35
1:02.54
4.KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź16:21.61644
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.13
2:03.84
3:08.20
4:13.61
1:00.13
1:03.71
1:04.36
1:05.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.18
6:25.69
7:31.67
8:37.99
1:05.57
1:06.51
1:05.98
1:06.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.18
10:50.55
11:56.57
13:01.72
1:06.19
1:06.37
1:06.02
1:05.15
1300m:
1400m:
1500m:
14:08.38
15:15.67
16:21.61
1:06.66
1:07.29
1:05.94
5.RÓJ Jakub01MKP Szczecin16:24.70638
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.94
2:08.07
3:14.39
4:20.85
1:01.94
1:06.13
1:06.32
1:06.46
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.39
6:33.88
7:40.47
8:46.32
1:06.54
1:06.49
1:06.59
1:05.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:52.06
10:57.88
12:03.55
13:09.19
1:05.74
1:05.82
1:05.67
1:05.64
1300m:
1400m:
1500m:
14:14.87
15:20.63
16:24.70
1:05.68
1:05.76
1:04.07
6.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin16:25.77636
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.56
2:06.54
3:12.62
4:18.57
1:01.56
1:04.98
1:06.08
1:05.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.07
6:30.31
7:36.12
8:42.80
1:05.50
1:06.24
1:05.81
1:06.68
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.71
10:56.01
12:02.66
13:09.48
1:06.91
1:06.30
1:06.65
1:06.82
1300m:
1400m:
1500m:
14:15.88
15:22.47
16:25.77
1:06.40
1:06.59
1:03.30
7.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS G-8 Bielany Warszawa16:48.23595
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.72
2:08.36
3:15.57
4:22.41
1:01.72
1:06.64
1:07.21
1:06.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.79
6:37.87
7:45.47
8:53.45
1:07.38
1:08.08
1:07.60
1:07.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.74
11:09.98
12:17.61
13:25.43
1:08.29
1:08.24
1:07.63
1:07.82
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.89
15:41.84
16:48.23
1:08.46
1:07.95
1:06.39
8.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań17:15.59549
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.36
2:13.24
3:21.66
4:31.10
1:04.36
1:08.88
1:08.42
1:09.44
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.94
6:50.54
8:00.39
9:09.74
1:09.84
1:09.60
1:09.85
1:09.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.77
11:30.15
12:40.24
13:49.34
1:10.03
1:10.38
1:10.09
1:09.10
1300m:
1400m:
1500m:
14:58.82
16:08.32
17:15.59
1:09.48
1:09.50
1:07.27
9.KAMIŃSKI Dawid01MKP Szczecin17:30.95525
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.94
2:12.93
3:21.65
4:30.89
1:04.94
1:07.99
1:08.72
1:09.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.87
6:51.40
8:02.54
9:14.34
1:09.98
1:10.53
1:11.14
1:11.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:25.39
11:37.07
12:47.98
13:59.70
1:11.05
1:11.68
1:10.91
1:11.72
1300m:
1400m:
1500m:
15:11.17
16:22.22
17:30.95
1:11.47
1:11.05
1:08.73
NWKOSTYK Teodor00KS Posnania Poznań
NWRATAJCZAK Mateusz01KS Posnania Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 1
2018-11-24 - 11:22
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź4:46.43738
50m:
100m:
31.28
1:04.31
31.28
33.03
150m:
200m:
1:40.77
2:16.26
36.46
35.49
250m:
300m:
2:58.19
3:41.87
41.93
43.68
350m:
400m:
4:13.97
4:46.43
32.10
32.46
2.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:47.25732
50m:
100m:
30.39
1:05.48
30.39
35.09
150m:
200m:
1:42.38
2:18.87
36.90
36.49
250m:
300m:
2:59.81
3:41.73
40.94
41.92
350m:
400m:
4:15.13
4:47.25
33.40
32.12
3.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:57.75657
50m:
100m:
33.17
1:11.50
33.17
38.33
150m:
200m:
1:51.37
2:29.09
39.87
37.72
250m:
300m:
3:08.90
3:49.23
39.81
40.33
350m:
400m:
4:23.73
4:57.75
34.50
34.02
4.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''4:58.62651
50m:
100m:
32.99
1:10.47
32.99
37.48
150m:
200m:
1:48.50
2:25.98
38.03
37.48
250m:
300m:
3:08.92
3:51.44
42.94
42.52
350m:
400m:
4:25.32
4:58.62
33.88
33.30
5.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''5:00.44640
50m:
100m:
31.36
1:07.08
31.36
35.72
150m:
200m:
1:44.42
2:20.37
37.34
35.95
250m:
300m:
3:04.02
3:48.99
43.65
44.97
350m:
400m:
4:24.85
5:00.44
35.86
35.59
6.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.97636
50m:
100m:
32.45
1:09.92
32.45
37.47
150m:
200m:
1:47.37
2:24.34
37.45
36.97
250m:
300m:
3:08.50
3:53.66
44.16
45.16
350m:
400m:
4:27.69
5:00.97
34.03
33.28
7.GRZEGORCZYK Izabella93KS Warta Poznań5:01.82631
50m:
100m:
32.51
1:10.57
32.51
38.06
150m:
200m:
1:48.96
2:26.38
38.39
37.42
250m:
300m:
3:10.02
3:54.41
43.64
44.39
350m:
400m:
4:28.64
5:01.82
34.23
33.18
8.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa5:02.40627
50m:
100m:
32.32
1:10.05
32.32
37.73
150m:
200m:
1:47.72
2:24.91
37.67
37.19
250m:
300m:
3:09.71
3:54.87
44.80
45.16
350m:
400m:
4:29.53
5:02.40
34.66
32.87
9.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:03.62620
50m:
100m:
31.86
1:09.32
31.86
37.46
150m:
200m:
1:48.15
2:27.96
38.83
39.81
250m:
300m:
3:11.67
3:55.46
43.71
43.79
350m:
400m:
4:29.56
5:03.62
34.10
34.06
10.MARGULA Weronika00MKP Szczecin5:04.33615
50m:
100m:
33.55
1:12.00
33.55
38.45
150m:
200m:
1:50.32
2:27.68
38.32
37.36
250m:
300m:
3:12.60
3:57.11
44.92
44.51
350m:
400m:
4:30.77
5:04.33
33.66
33.56
11.GROŃ Weronika03MUKS ''Piętnastka''5:06.42603
50m:
100m:
32.37
1:09.02
32.37
36.65
150m:
200m:
1:47.24
2:25.83
38.22
38.59
250m:
300m:
3:09.81
3:54.86
43.98
45.05
350m:
400m:
4:31.10
5:06.42
36.24
35.32
12.CYNARSKA Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.19598
50m:
100m:
32.88
1:11.96
32.88
39.08
150m:
200m:
1:50.07
2:27.49
38.11
37.42
250m:
300m:
3:11.48
3:56.39
43.99
44.91
350m:
400m:
4:32.43
5:07.19
36.04
34.76
13.MOZOŁOWSKA Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.22587
50m:
100m:
32.34
1:11.03
32.34
38.69
150m:
200m:
1:50.29
2:28.22
39.26
37.93
250m:
300m:
3:11.23
3:55.30
43.01
44.07
350m:
400m:
4:33.31
5:09.22
38.01
35.91
14.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''5:09.67584
50m:
100m:
31.80
1:09.49
31.80
37.69
150m:
200m:
1:48.03
2:27.25
38.54
39.22
250m:
300m:
3:13.84
3:59.30
46.59
45.46
350m:
400m:
4:35.36
5:09.67
36.06
34.31
15.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''5:09.70584
50m:
100m:
33.06
1:12.33
33.06
39.27
150m:
200m:
1:52.75
2:32.34
40.42
39.59
250m:
300m:
3:14.52
3:57.69
42.18
43.17
350m:
400m:
4:34.93
5:09.70
37.24
34.77
16.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź5:11.54574
50m:
100m:
34.67
1:14.64
34.67
39.97
150m:
200m:
1:55.22
2:34.75
40.58
39.53
250m:
300m:
3:17.88
4:01.41
43.13
43.53
350m:
400m:
4:36.89
5:11.54
35.48
34.65
17.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź5:11.98571
50m:
100m:
35.25
1:14.56
35.25
39.31
150m:
200m:
1:56.18
2:36.20
41.62
40.02
250m:
300m:
3:19.41
4:02.99
43.21
43.58
350m:
400m:
4:38.51
5:11.98
35.52
33.47
18.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''5:13.80561
50m:
100m:
33.25
1:11.19
33.25
37.94
150m:
200m:
1:51.16
2:29.99
39.97
38.83
250m:
300m:
3:14.97
4:00.89
44.98
45.92
350m:
400m:
4:37.95
5:13.80
37.06
35.85
19.DOMORADZKA Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:14.93555
50m:
100m:
33.13
1:12.37
33.13
39.24
150m:
200m:
1:53.27
2:33.38
40.90
40.11
250m:
300m:
3:18.51
4:03.49
45.13
44.98
350m:
400m:
4:39.94
5:14.93
36.45
34.99
20.KANTECKA Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:16.16549
50m:
100m:
34.24
1:14.16
34.24
39.92
150m:
200m:
1:53.37
2:30.61
39.21
37.24
250m:
300m:
3:18.20
4:06.09
47.59
47.89
350m:
400m:
4:41.94
5:16.16
35.85
34.22
21.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:20.39527
50m:
100m:
32.74
1:11.64
32.74
38.90
150m:
200m:
1:52.15
2:31.91
40.51
39.76
250m:
300m:
3:18.25
4:03.39
46.34
45.14
350m:
400m:
4:42.28
5:20.39
38.89
38.11
22.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin5:20.93525
50m:
100m:
33.89
1:13.88
33.89
39.99
150m:
200m:
1:54.81
2:34.93
40.93
40.12
250m:
300m:
3:21.58
4:09.00
46.65
47.42
350m:
400m:
4:45.69
5:20.93
36.69
35.24
23.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:21.91520
50m:
100m:
34.75
1:14.31
34.75
39.56
150m:
200m:
1:54.45
2:34.44
40.14
39.99
250m:
300m:
3:21.26
4:08.66
46.82
47.40
350m:
400m:
4:45.60
5:21.91
36.94
36.31
24.JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:22.75516
50m:
100m:
34.28
1:14.93
34.28
40.65
150m:
200m:
1:56.59
2:37.63
41.66
41.04
250m:
300m:
3:22.93
4:09.01
45.30
46.08
350m:
400m:
4:46.25
5:22.75
37.24
36.50
25.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:29.62484
50m:
100m:
34.76
1:16.52
34.76
41.76
150m:
200m:
1:56.44
2:36.41
39.92
39.97
250m:
300m:
3:24.61
4:13.37
48.20
48.76
350m:
400m:
4:52.31
5:29.62
38.94
37.31
26.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard5:44.54424
50m:
100m:
35.19
1:19.16
35.19
43.97
150m:
200m:
2:04.25
2:47.81
45.09
43.56
250m:
300m:
3:36.63
4:26.30
48.82
49.67
350m:
400m:
5:05.99
5:44.54
39.69
38.55

14 lat

1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun4:47.25732
50m:
100m:
30.39
1:05.48
30.39
35.09
150m:
200m:
1:42.38
2:18.87
36.90
36.49
250m:
300m:
2:59.81
3:41.73
40.94
41.92
350m:
400m:
4:15.13
4:47.25
33.40
32.12
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''5:00.44640
50m:
100m:
31.36
1:07.08
31.36
35.72
150m:
200m:
1:44.42
2:20.37
37.34
35.95
250m:
300m:
3:04.02
3:48.99
43.65
44.97
350m:
400m:
4:24.85
5:00.44
35.86
35.59
3.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''5:00.97636
50m:
100m:
32.45
1:09.92
32.45
37.47
150m:
200m:
1:47.37
2:24.34
37.45
36.97
250m:
300m:
3:08.50
3:53.66
44.16
45.16
350m:
400m:
4:27.69
5:00.97
34.03
33.28
4.CYGAN Julia04MUKS ''Piętnastka''5:09.70584
50m:
100m:
33.06
1:12.33
33.06
39.27
150m:
200m:
1:52.75
2:32.34
40.42
39.59
250m:
300m:
3:14.52
3:57.69
42.18
43.17
350m:
400m:
4:34.93
5:09.70
37.24
34.77
5.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź5:11.98571
50m:
100m:
35.25
1:14.56
35.25
39.31
150m:
200m:
1:56.18
2:36.20
41.62
40.02
250m:
300m:
3:19.41
4:02.99
43.21
43.58
350m:
400m:
4:38.51
5:11.98
35.52
33.47
6.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:20.39527
50m:
100m:
32.74
1:11.64
32.74
38.90
150m:
200m:
1:52.15
2:31.91
40.51
39.76
250m:
300m:
3:18.25
4:03.39
46.34
45.14
350m:
400m:
4:42.28
5:20.39
38.89
38.11
7.PUCIATO Weronika04MKS Neptun Stargard5:44.54424
50m:
100m:
35.19
1:19.16
35.19
43.97
150m:
200m:
2:04.25
2:47.81
45.09
43.56
250m:
300m:
3:36.63
4:26.30
48.82
49.67
350m:
400m:
5:05.99
5:44.54
39.69
38.55

15 lat

1.KNOP Aleksandra03UKS 190 Łódź4:46.43738
50m:
100m:
31.28
1:04.31
31.28
33.03
150m:
200m:
1:40.77
2:16.26
36.46
35.49
250m:
300m:
2:58.19
3:41.87
41.93
43.68
350m:
400m:
4:13.97
4:46.43
32.10
32.46
2.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''4:58.62651
50m:
100m:
32.99
1:10.47
32.99
37.48
150m:
200m:
1:48.50
2:25.98
38.03
37.48
250m:
300m:
3:08.92
3:51.44
42.94
42.52
350m:
400m:
4:25.32
4:58.62
33.88
33.30
3.NOWAK Maja03AZS AWF Warszawa5:02.40627
50m:
100m:
32.32
1:10.05
32.32
37.73
150m:
200m:
1:47.72
2:24.91
37.67
37.19
250m:
300m:
3:09.71
3:54.87
44.80
45.16
350m:
400m:
4:29.53
5:02.40
34.66
32.87
4.GROŃ Weronika03MUKS ''Piętnastka''5:06.42603
50m:
100m:
32.37
1:09.02
32.37
36.65
150m:
200m:
1:47.24
2:25.83
38.22
38.59
250m:
300m:
3:09.81
3:54.86
43.98
45.05
350m:
400m:
4:31.10
5:06.42
36.24
35.32
5.CYNARSKA Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''5:07.19598
50m:
100m:
32.88
1:11.96
32.88
39.08
150m:
200m:
1:50.07
2:27.49
38.11
37.42
250m:
300m:
3:11.48
3:56.39
43.99
44.91
350m:
400m:
4:32.43
5:07.19
36.04
34.76
6.DOMORADZKA Aleksandra03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy5:14.93555
50m:
100m:
33.13
1:12.37
33.13
39.24
150m:
200m:
1:53.27
2:33.38
40.90
40.11
250m:
300m:
3:18.51
4:03.49
45.13
44.98
350m:
400m:
4:39.94
5:14.93
36.45
34.99
7.KANTECKA Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:16.16549
50m:
100m:
34.24
1:14.16
34.24
39.92
150m:
200m:
1:53.37
2:30.61
39.21
37.24
250m:
300m:
3:18.20
4:06.09
47.59
47.89
350m:
400m:
4:41.94
5:16.16
35.85
34.22
8.SŁOWIK Martyna03IKS Konstancin5:20.93525
50m:
100m:
33.89
1:13.88
33.89
39.99
150m:
200m:
1:54.81
2:34.93
40.93
40.12
250m:
300m:
3:21.58
4:09.00
46.65
47.42
350m:
400m:
4:45.69
5:20.93
36.69
35.24

16 lat

1.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5:03.62620
50m:
100m:
31.86
1:09.32
31.86
37.46
150m:
200m:
1:48.15
2:27.96
38.83
39.81
250m:
300m:
3:11.67
3:55.46
43.71
43.79
350m:
400m:
4:29.56
5:03.62
34.10
34.06
2.MOZOŁOWSKA Emilia02UKP ,,Polonia Warszawa''5:09.22587
50m:
100m:
32.34
1:11.03
32.34
38.69
150m:
200m:
1:50.29
2:28.22
39.26
37.93
250m:
300m:
3:11.23
3:55.30
43.01
44.07
350m:
400m:
4:33.31
5:09.22
38.01
35.91
3.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:21.91520
50m:
100m:
34.75
1:14.31
34.75
39.56
150m:
200m:
1:54.45
2:34.44
40.14
39.99
250m:
300m:
3:21.26
4:08.66
46.82
47.40
350m:
400m:
4:45.60
5:21.91
36.94
36.31
4.JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''5:22.75516
50m:
100m:
34.28
1:14.93
34.28
40.65
150m:
200m:
1:56.59
2:37.63
41.66
41.04
250m:
300m:
3:22.93
4:09.01
45.30
46.08
350m:
400m:
4:46.25
5:22.75
37.24
36.50
5.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn5:29.62484
50m:
100m:
34.76
1:16.52
34.76
41.76
150m:
200m:
1:56.44
2:36.41
39.92
39.97
250m:
300m:
3:24.61
4:13.37
48.20
48.76
350m:
400m:
4:52.31
5:29.62
38.94
37.31

17 - 18 lat

1.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk4:57.75657
50m:
100m:
33.17
1:11.50
33.17
38.33
150m:
200m:
1:51.37
2:29.09
39.87
37.72
250m:
300m:
3:08.90
3:49.23
39.81
40.33
350m:
400m:
4:23.73
4:57.75
34.50
34.02
2.MARGULA Weronika00MKP Szczecin5:04.33615
50m:
100m:
33.55
1:12.00
33.55
38.45
150m:
200m:
1:50.32
2:27.68
38.32
37.36
250m:
300m:
3:12.60
3:57.11
44.92
44.51
350m:
400m:
4:30.77
5:04.33
33.66
33.56
3.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''5:09.67584
50m:
100m:
31.80
1:09.49
31.80
37.69
150m:
200m:
1:48.03
2:27.25
38.54
39.22
250m:
300m:
3:13.84
3:59.30
46.59
45.46
350m:
400m:
4:35.36
5:09.67
36.06
34.31
4.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''5:13.80561
50m:
100m:
33.25
1:11.19
33.25
37.94
150m:
200m:
1:51.16
2:29.99
39.97
38.83
250m:
300m:
3:14.97
4:00.89
44.98
45.92
350m:
400m:
4:37.95
5:13.80
37.06
35.85


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-11-24 - 11:22
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.POPRAWA Michał94AZS AWF Katowice4:17.25767
50m:
100m:
26.43
56.88
26.43
30.45
150m:
200m:
1:30.21
2:03.44
33.33
33.23
250m:
300m:
2:39.54
3:16.87
36.10
37.33
350m:
400m:
3:47.23
4:17.25
30.36
30.02
2.SZWEDZKI Dawid94WKS Śląsk Wrocław4:18.09759
50m:
100m:
28.04
59.63
28.04
31.59
150m:
200m:
1:33.27
2:05.53
33.64
32.26
250m:
300m:
2:40.91
3:16.95
35.38
36.04
350m:
400m:
3:48.21
4:18.09
31.26
29.88
3.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP Kormoran Olsztyn4:22.16724
50m:
100m:
29.17
1:01.89
29.17
32.72
150m:
200m:
1:36.84
2:10.52
34.95
33.68
250m:
300m:
2:47.72
3:25.23
37.20
37.51
350m:
400m:
3:54.62
4:22.16
29.39
27.54
4.CHMIELEWSKI Jakub99WKS Śląsk Wrocław4:24.48705
50m:
100m:
28.41
1:00.99
28.41
32.58
150m:
200m:
1:34.56
2:07.30
33.57
32.74
250m:
300m:
2:45.27
3:23.59
37.97
38.32
350m:
400m:
3:54.30
4:24.48
30.71
30.18
5.MALEC Mikołaj01MKS Trójka Łódź4:25.96694
50m:
100m:
28.88
1:01.27
28.88
32.39
150m:
200m:
1:34.75
2:08.07
33.48
33.32
250m:
300m:
2:46.48
3:25.81
38.41
39.33
350m:
400m:
3:56.45
4:25.96
30.64
29.51
6.CIASTOŃ Sebastian99AZS AWF Katowice4:27.18684
50m:
100m:
29.20
1:01.95
29.20
32.75
150m:
200m:
1:36.33
2:10.16
34.38
33.83
250m:
300m:
2:47.33
3:24.72
37.17
37.39
350m:
400m:
3:56.25
4:27.18
31.53
30.93
7.GALON Michał95AZS AWF Katowice4:30.18662
50m:
100m:
28.76
1:02.28
28.76
33.52
150m:
200m:
1:37.50
2:12.87
35.22
35.37
250m:
300m:
2:50.17
3:27.83
37.30
37.66
350m:
400m:
3:59.52
4:30.18
31.69
30.66
8.GAWRON Oskar99WKS Śląsk Wrocław4:33.71636
50m:
100m:
30.18
1:03.81
30.18
33.63
150m:
200m:
1:39.75
2:15.05
35.94
35.30
250m:
300m:
2:53.20
3:32.06
38.15
38.86
350m:
400m:
4:03.95
4:33.71
31.89
29.76
9.JAŚKIEWICZ Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:34.18633
50m:
100m:
27.82
59.56
27.82
31.74
150m:
200m:
1:34.66
2:08.86
35.10
34.20
250m:
300m:
2:49.68
3:31.33
40.82
41.65
350m:
400m:
4:03.56
4:34.18
32.23
30.62
10.ZAREMBA Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.25619
50m:
100m:
29.16
1:02.49
29.16
33.33
150m:
200m:
1:38.10
2:13.43
35.61
35.33
250m:
300m:
2:51.90
3:31.80
38.47
39.90
350m:
400m:
4:04.25
4:36.25
32.45
32.00
11.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń4:36.81615
50m:
100m:
29.89
1:04.83
29.89
34.94
150m:
200m:
1:41.44
2:17.15
36.61
35.71
250m:
300m:
2:55.11
3:33.61
37.96
38.50
350m:
400m:
4:06.26
4:36.81
32.65
30.55
URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.81615
50m:
100m:
28.18
59.91
28.18
31.73
150m:
200m:
1:35.48
2:10.77
35.57
35.29
250m:
300m:
2:49.76
3:31.29
38.99
41.53
350m:
400m:
4:04.86
4:36.81
33.57
31.95
13.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS ''Piętnastka''4:36.84615
50m:
100m:
28.26
1:01.46
28.26
33.20
150m:
200m:
1:37.79
2:12.84
36.33
35.05
250m:
300m:
2:54.07
3:35.39
41.23
41.32
350m:
400m:
4:06.95
4:36.84
31.56
29.89
14.ANTCZAK Bartosz03UKP ,,Polonia Warszawa''4:36.91615
50m:
100m:
28.52
1:02.00
28.52
33.48
150m:
200m:
1:37.68
2:12.29
35.68
34.61
250m:
300m:
2:51.92
3:32.38
39.63
40.46
350m:
400m:
4:05.16
4:36.91
32.78
31.75
15.BARUSIŃSKI Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.36605
50m:
100m:
28.49
1:01.98
28.49
33.49
150m:
200m:
1:36.10
2:10.93
34.12
34.83
250m:
300m:
2:49.96
3:31.61
39.03
41.65
350m:
400m:
4:05.18
4:38.36
33.57
33.18
16.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź4:39.60597
50m:
100m:
29.52
1:03.08
29.52
33.56
150m:
200m:
1:39.61
2:15.12
36.53
35.51
250m:
300m:
2:54.28
3:33.62
39.16
39.34
350m:
400m:
4:07.10
4:39.60
33.48
32.50
17.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź4:42.27580
50m:
100m:
30.09
1:04.37
30.09
34.28
150m:
200m:
1:40.11
2:15.32
35.74
35.21
250m:
300m:
2:55.41
3:36.43
40.09
41.02
350m:
400m:
4:10.06
4:42.27
33.63
32.21
18.KORONA Kacper03MKP Szczecin4:44.75565
50m:
100m:
20.05
1:02.77
20.05
42.72
150m:
200m:
1:38.59
2:14.09
35.82
35.50
250m:
300m:
2:54.91
3:37.54
40.82
42.63
350m:
400m:
4:11.89
4:44.75
34.35
32.86
19.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia4:46.29556
50m:
100m:
30.55
1:05.31
30.55
34.76
150m:
200m:
1:41.63
2:17.76
36.32
36.13
250m:
300m:
2:58.58
3:39.75
40.82
41.17
350m:
400m:
4:13.13
4:46.29
33.38
33.16
20.LINARD Bartosz04IKS Konstancin4:47.51549
50m:
100m:
29.97
1:05.26
29.97
35.29
150m:
200m:
1:43.76
2:20.50
38.50
36.74
250m:
300m:
2:59.72
3:39.92
39.22
40.20
350m:
400m:
4:14.38
4:47.51
34.46
33.13
21.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:50.76531
50m:
100m:
29.96
1:05.14
29.96
35.18
150m:
200m:
1:41.58
2:18.18
36.44
36.60
250m:
300m:
3:02.29
3:46.50
44.11
44.21
350m:
400m:
4:19.14
4:50.76
32.64
31.62
22.JELIŃSKI Marcel03MUKS ''Piętnastka''4:52.94519
50m:
100m:
29.54
1:03.88
29.54
34.34
150m:
200m:
1:40.51
2:16.78
36.63
36.27
250m:
300m:
3:02.03
3:46.17
45.25
44.14
350m:
400m:
4:20.62
4:52.94
34.45
32.32
23.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:53.07518
50m:
100m:
30.45
1:05.40
30.45
34.95
150m:
200m:
1:44.63
2:22.00
39.23
37.37
250m:
300m:
3:05.12
3:47.86
43.12
42.74
350m:
400m:
4:21.02
4:53.07
33.16
32.05
24.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:53.73515
50m:
100m:
28.68
1:02.65
28.68
33.97
150m:
200m:
1:39.59
2:17.04
36.94
37.45
250m:
300m:
2:58.72
3:42.57
41.68
43.85
350m:
400m:
4:18.40
4:53.73
35.83
35.33
25.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice4:56.32501
50m:
100m:
28.72
1:02.90
28.72
34.18
150m:
200m:
1:40.90
2:17.68
38.00
36.78
250m:
300m:
3:02.73
3:47.81
45.05
45.08
350m:
400m:
4:22.91
4:56.32
35.10
33.41
26.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:56.35501
50m:
100m:
31.48
1:07.77
31.48
36.29
150m:
200m:
1:46.39
2:24.50
38.62
38.11
250m:
300m:
3:07.31
3:50.27
42.81
42.96
350m:
400m:
4:24.04
4:56.35
33.77
32.31
27.KUBIAK Norbert02KS Warta Poznań4:56.38501
50m:
100m:
30.20
1:04.51
30.20
34.31
150m:
200m:
1:42.57
2:21.18
38.06
38.61
250m:
300m:
3:03.01
3:45.78
41.83
42.77
350m:
400m:
4:21.15
4:56.38
35.37
35.23
28.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa4:56.85499
50m:
100m:
30.25
1:06.19
30.25
35.94
150m:
200m:
1:45.06
2:23.05
38.87
37.99
250m:
300m:
3:03.44
3:45.35
40.39
41.91
350m:
400m:
4:21.60
4:56.85
36.25
35.25
29.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''4:59.41486
50m:
100m:
30.39
1:07.11
30.39
36.72
150m:
200m:
1:45.76
2:23.72
38.65
37.96
250m:
300m:
3:06.46
3:49.74
42.74
43.28
350m:
400m:
4:24.95
4:59.41
35.21
34.46
30.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk4:59.51486
50m:
100m:
31.40
1:10.05
31.40
38.65
150m:
200m:
1:49.82
2:28.52
39.77
38.70
250m:
300m:
3:09.27
3:50.43
40.75
41.16
350m:
400m:
4:25.12
4:59.51
34.69
34.39
31.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''5:02.26472
50m:
100m:
30.52
1:05.98
30.52
35.46
150m:
200m:
1:45.20
2:23.87
39.22
38.67
250m:
300m:
3:07.36
3:50.36
43.49
43.00
350m:
400m:
4:26.70
5:02.26
36.34
35.56
32.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''5:10.23437
50m:
100m:
30.45
1:06.97
30.45
36.52
150m:
200m:
1:48.33
2:27.63
41.36
39.30
250m:
300m:
3:10.55
3:54.95
42.92
44.40
350m:
400m:
4:33.29
5:10.23
38.34
36.94
DYSKW.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K1

14 lat

1.LINARD Bartosz04IKS Konstancin4:47.51549
50m:
100m:
29.97
1:05.26
29.97
35.29
150m:
200m:
1:43.76
2:20.50
38.50
36.74
250m:
300m:
2:59.72
3:39.92
39.22
40.20
350m:
400m:
4:14.38
4:47.51
34.46
33.13
2.CALIŃSKI Aleksy04MKS Juvenia Wrocław4:50.76531
50m:
100m:
29.96
1:05.14
29.96
35.18
150m:
200m:
1:41.58
2:18.18
36.44
36.60
250m:
300m:
3:02.29
3:46.50
44.11
44.21
350m:
400m:
4:19.14
4:50.76
32.64
31.62
3.GOŁACKI Sergiusz04UKS 190 Łódź4:53.07518
50m:
100m:
30.45
1:05.40
30.45
34.95
150m:
200m:
1:44.63
2:22.00
39.23
37.37
250m:
300m:
3:05.12
3:47.86
43.12
42.74
350m:
400m:
4:21.02
4:53.07
33.16
32.05
4.WRABEC Szymon04UKP Manta Jelcz-Laskowice4:56.32501
50m:
100m:
28.72
1:02.90
28.72
34.18
150m:
200m:
1:40.90
2:17.68
38.00
36.78
250m:
300m:
3:02.73
3:47.81
45.05
45.08
350m:
400m:
4:22.91
4:56.32
35.10
33.41
5.ŻYRO Ignacy04UKS 307 Warszawa4:56.35501
50m:
100m:
31.48
1:07.77
31.48
36.29
150m:
200m:
1:46.39
2:24.50
38.62
38.11
250m:
300m:
3:07.31
3:50.27
42.81
42.96
350m:
400m:
4:24.04
4:56.35
33.77
32.31
6.KNOPP Jarosław04MUKS ''Piętnastka''5:02.26472
50m:
100m:
30.52
1:05.98
30.52
35.46
150m:
200m:
1:45.20
2:23.87
39.22
38.67
250m:
300m:
3:07.36
3:50.36
43.49
43.00
350m:
400m:
4:26.70
5:02.26
36.34
35.56

15 lat

1.URYNIUK Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.81615
50m:
100m:
28.18
59.91
28.18
31.73
150m:
200m:
1:35.48
2:10.77
35.57
35.29
250m:
300m:
2:49.76
3:31.29
38.99
41.53
350m:
400m:
4:04.86
4:36.81
33.57
31.95
2.ANTCZAK Bartosz03UKP ,,Polonia Warszawa''4:36.91615
50m:
100m:
28.52
1:02.00
28.52
33.48
150m:
200m:
1:37.68
2:12.29
35.68
34.61
250m:
300m:
2:51.92
3:32.38
39.63
40.46
350m:
400m:
4:05.16
4:36.91
32.78
31.75
3.LABICH Wiktor03MKS Trójka Łódź4:39.60597
50m:
100m:
29.52
1:03.08
29.52
33.56
150m:
200m:
1:39.61
2:15.12
36.53
35.51
250m:
300m:
2:54.28
3:33.62
39.16
39.34
350m:
400m:
4:07.10
4:39.60
33.48
32.50
4.KORONA Kacper03MKP Szczecin4:44.75565
50m:
100m:
20.05
1:02.77
20.05
42.72
150m:
200m:
1:38.59
2:14.09
35.82
35.50
250m:
300m:
2:54.91
3:37.54
40.82
42.63
350m:
400m:
4:11.89
4:44.75
34.35
32.86
5.JELIŃSKI Marcel03MUKS ''Piętnastka''4:52.94519
50m:
100m:
29.54
1:03.88
29.54
34.34
150m:
200m:
1:40.51
2:16.78
36.63
36.27
250m:
300m:
3:02.03
3:46.17
45.25
44.14
350m:
400m:
4:20.62
4:52.94
34.45
32.32
6.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa4:56.85499
50m:
100m:
30.25
1:06.19
30.25
35.94
150m:
200m:
1:45.06
2:23.05
38.87
37.99
250m:
300m:
3:03.44
3:45.35
40.39
41.91
350m:
400m:
4:21.60
4:56.85
36.25
35.25
7.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''4:59.41486
50m:
100m:
30.39
1:07.11
30.39
36.72
150m:
200m:
1:45.76
2:23.72
38.65
37.96
250m:
300m:
3:06.46
3:49.74
42.74
43.28
350m:
400m:
4:24.95
4:59.41
35.21
34.46
8.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk4:59.51486
50m:
100m:
31.40
1:10.05
31.40
38.65
150m:
200m:
1:49.82
2:28.52
39.77
38.70
250m:
300m:
3:09.27
3:50.43
40.75
41.16
350m:
400m:
4:25.12
4:59.51
34.69
34.39

16 lat

1.JAŚKIEWICZ Adrian02UKS G-8 Bielany Warszawa4:34.18633
50m:
100m:
27.82
59.56
27.82
31.74
150m:
200m:
1:34.66
2:08.86
35.10
34.20
250m:
300m:
2:49.68
3:31.33
40.82
41.65
350m:
400m:
4:03.56
4:34.18
32.23
30.62
2.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź4:42.27580
50m:
100m:
30.09
1:04.37
30.09
34.28
150m:
200m:
1:40.11
2:15.32
35.74
35.21
250m:
300m:
2:55.41
3:36.43
40.09
41.02
350m:
400m:
4:10.06
4:42.27
33.63
32.21
3.BOBORYK Wojciech02KS Delfin Gdynia4:46.29556
50m:
100m:
30.55
1:05.31
30.55
34.76
150m:
200m:
1:41.63
2:17.76
36.32
36.13
250m:
300m:
2:58.58
3:39.75
40.82
41.17
350m:
400m:
4:13.13
4:46.29
33.38
33.16
4.RUTA Kamil02UKP ,,Polonia Warszawa''4:53.73515
50m:
100m:
28.68
1:02.65
28.68
33.97
150m:
200m:
1:39.59
2:17.04
36.94
37.45
250m:
300m:
2:58.72
3:42.57
41.68
43.85
350m:
400m:
4:18.40
4:53.73
35.83
35.33
5.KUBIAK Norbert02KS Warta Poznań4:56.38501
50m:
100m:
30.20
1:04.51
30.20
34.31
150m:
200m:
1:42.57
2:21.18
38.06
38.61
250m:
300m:
3:03.01
3:45.78
41.83
42.77
350m:
400m:
4:21.15
4:56.38
35.37
35.23
6.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''5:10.23437
50m:
100m:
30.45
1:06.97
30.45
36.52
150m:
200m:
1:48.33
2:27.63
41.36
39.30
250m:
300m:
3:10.55
3:54.95
42.92
44.40
350m:
400m:
4:33.29
5:10.23
38.34
36.94

17 - 18 lat

1.KOZIEJKO Bartłomiej00MTP Kormoran Olsztyn4:22.16724
50m:
100m:
29.17
1:01.89
29.17
32.72
150m:
200m:
1:36.84
2:10.52
34.95
33.68
250m:
300m:
2:47.72
3:25.23
37.20
37.51
350m:
400m:
3:54.62
4:22.16
29.39
27.54
2.MALEC Mikołaj01MKS Trójka Łódź4:25.96694
50m:
100m:
28.88
1:01.27
28.88
32.39
150m:
200m:
1:34.75
2:08.07
33.48
33.32
250m:
300m:
2:46.48
3:25.81
38.41
39.33
350m:
400m:
3:56.45
4:25.96
30.64
29.51
3.ZAREMBA Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.25619
50m:
100m:
29.16
1:02.49
29.16
33.33
150m:
200m:
1:38.10
2:13.43
35.61
35.33
250m:
300m:
2:51.90
3:31.80
38.47
39.90
350m:
400m:
4:04.25
4:36.25
32.45
32.00
4.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń4:36.81615
50m:
100m:
29.89
1:04.83
29.89
34.94
150m:
200m:
1:41.44
2:17.15
36.61
35.71
250m:
300m:
2:55.11
3:33.61
37.96
38.50
350m:
400m:
4:06.26
4:36.81
32.65
30.55
5.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS ''Piętnastka''4:36.84615
50m:
100m:
28.26
1:01.46
28.26
33.20
150m:
200m:
1:37.79
2:12.84
36.33
35.05
250m:
300m:
2:54.07
3:35.39
41.23
41.32
350m:
400m:
4:06.95
4:36.84
31.56
29.89
6.BARUSIŃSKI Kordian01UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.36605
50m:
100m:
28.49
1:01.98
28.49
33.49
150m:
200m:
1:36.10
2:10.93
34.12
34.83
250m:
300m:
2:49.96
3:31.61
39.03
41.65
350m:
400m:
4:05.18
4:38.36
33.57
33.18
DYSKW.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin
Z3 - Pływak ukończył poszczególne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu., /K1


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-11-24 - 11:30
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.DOWGIERT Anna90KS Warta Poznań25.48728
2.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno25.77704
3.WOŹNIAK Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa25.86697
4.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.12676
5.FRYCKOWSKA Natalia99MKP Szczecin26.23668
6.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.26665
7.BUSZKA Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.39655
8.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn26.44652
9.SIRIGNANO Luigia96KU AZS AGH Kraków26.49648
10.CIEŚLAK Joanna96KS Warta Poznań26.57642
11.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka26.62639
12.JANKOWSKA Klaudia98UKS ,,GIM 92 Ursynów''26.69634
KLONOWSKA Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa26.69634
14.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.70633
15.DUDEK Aleksandra01MUKS ''Piętnastka''26.73631
16.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań26.83624
17.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn26.89620
18.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.96615
19.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00612
20.GONTA Oliwia98MKS Juvenia Wrocław27.08607
21.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej27.17601
22.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.24596
23.WARDAK Maria02MKP Szczecin27.25595
PAKUŁA Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa27.25595
25.KARPISZ Milena97AZS Łódź27.27594
MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.27594
27.KISIEL Gabriela00MKP Szczecin27.28593
28.PISARCZYK Amelia98KU AZS AGH Kraków27.40586
29.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''27.41585
30.NIEWIADOMSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''27.47581
31.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''27.50579
DĄBROWSKA Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.50579
33.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław27.59574
WRZOSEK Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.59574
35.BUJAK Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.61572
36.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.62572
37.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa27.64570
38.KANIAK Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.70567
39.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin27.72566
JANIK Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica27.72566
41.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy27.73565
42.JAKUBCZAK Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.77562
43.HERASIMOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.81560
SASIN Dominika94KS AZS AWF Wrocław27.81560
45.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS ''Piętnastka''27.86557
46.WŁODARCZYK Ewelina96WKS Śląsk Wrocław27.89555
47.PIECHOTA Paulina99UKS 190 Łódź27.97550
48.GÓRSKA Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.03547
49.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin28.07545
SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.07545
51.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.08544
52.JANICKA Paula04KS Warta Poznań28.12542
53.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań28.13541
54.GAJDZIŃSKA Amelia02MUKS ''Piętnastka''28.14541
55.PRUSIK Kamila02MKP Szczecin28.15540
56.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.16539
57.MATYSIAK Kinga02UKS Trójka Środa Wlkp.28.22536
58.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''28.40526
59.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław28.42525
60.TRYBUCH Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.47522
61.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg28.49521
SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.49521
63.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin28.62514
64.JASZCZUK Ewa02MTP Kormoran Olsztyn28.64513
65.FRYSIAK Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''28.75507
66.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.76506
67.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin28.77506
68.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin28.82503
69.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań28.86501
70.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa28.87501
71.BŁAJET Oliwia00KS Warta Poznań28.88500
72.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn28.96496
73.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań28.98495
74.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin28.99494
JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''28.99494
76.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź29.00494
77.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin29.01493
78.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa29.07490
ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa29.07490
80.GRZELCZYK Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.08490
81.CHUDORLIŃSKA Marta01Uczniowski Klub Sportowy Delfi29.13487
82.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań29.16486
83.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice29.21483
84.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn29.46471
85.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn29.48470
86.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.50469
87.MAŁKUS Amelia00Mokotowski UKP Warszawianka- W29.54467
88.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg29.64462
89.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź29.67461
KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa29.67461
91.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard29.73458
92.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa29.77456
93.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa29.80455
94.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''29.84453
95.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin29.90451
96.MAKSIM Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.01446
97.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz30.03445
BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa30.03445
99.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz30.07443
100.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.09442
101.MICHAŁOWSKA Sandra93UMKS Niesłyszących Poznań30.10442
102.CHLEWIŃSKA Olimpia03MUKS ''Piętnastka''30.16439
103.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''30.29433
104.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.39429
105.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''30.40429
106.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.49425
107.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno30.58421
108.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz30.59421
109.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.60420
110.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań30.68417
111.OBUCHOWICZ Natasza03UKS GOS Raszyn30.85410
112.GROT Malwina03KS Posnania Poznań31.01404
113.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa31.32392
114.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.40389
115.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz31.63380
116.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań31.72377
117.LEWANDOWSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''32.02367
118.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań32.19361
119.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin32.21360
120.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal-Leszno32.59348
121.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''32.63347
122.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań33.01335
123.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy33.27327
124.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź36.64245
DYSKW.BARYŁA Julia00MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań
NWSTOSIEK Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''
NWROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''

14 lat

1.MACIUSZEK Wiktoria04MKS Juvenia Wrocław26.70633
2.MIZIK Julia04UKS Manta Warszawa Włochy27.24596
3.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.27594
4.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''27.50579
5.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław27.59574
6.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa27.64570
7.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin27.72566
8.JANICKA Paula04KS Warta Poznań28.12542
9.JANUSZKO Patrycja04IKS Konstancin28.16539
10.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''28.40526
11.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''28.49521
12.ŚWIETLIK Julia04IKS Konstancin28.82503
13.GRABOWSKA Gabriela04UKS 307 Warszawa28.87501
14.WRZESIŃSKA Wiktoria04UKS 190 Łódź29.00494
15.NAGRABA Oliwia04UKS 307 Warszawa29.07490
16.STASZAK Agnieszka04KS Warta Poznań29.16486
17.KICIŃSKA Anna04UKP Manta Jelcz-Laskowice29.21483
18.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg29.64462
19.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź29.67461
KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa29.67461
21.JAGODZIŃSKA Zuzanna04MKS Neptun Stargard29.73458
22.PRZYBYLIŃSKA Julia04UKS 307 Warszawa29.80455
23.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''29.84453
24.KIERSNOWSKA Amelia04KP Totis Viribus Świebodzin29.90451
25.LENZ Vanessa04MKS SP 63 Bydgoszcz30.03445
26.KOWALSKA Zofia04MKS SP 63 Bydgoszcz30.07443
27.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''30.29433
28.KUBCZYK Gabriela04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.39429
29.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''30.40429
30.MATECKA Sandra04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.49425
31.ZIELINSKA Oliwia04MKP Astromal-Leszno30.58421
32.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz30.60420
33.KOZŁOWSKA Maja04KS Warta Poznań30.68417
34.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa31.32392
35.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn31.40389
36.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz31.63380
37.SŁUGOCKA Nina04KP Totis Viribus Świebodzin32.21360
38.MATYSIAK Zofia04MKP Astromal-Leszno32.59348
39.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''32.63347
40.JASNOCH Emilia04KS Posnania Poznań33.01335
41.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy33.27327
42.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź36.64245
DYSKW.SZCZYPEK Laura04KS Posnania Poznań
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWPUCHALSKA Magdalena04KS Posnania Poznań

15 lat

1.JABŁOŃSKA Martyna03MKS Piaseczno25.77704
2.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.12676
3.SZWABIŃSKA Adrianna03UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica26.26665
4.BUSZKA Kornelia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.39655
5.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań26.83624
6.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''26.96615
7.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.00612
8.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''27.41585
9.DĄBROWSKA Wiktoria03UKP ,,Polonia Warszawa''27.50579
10.SKIBCZAK Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa28.07545
11.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.08544
12.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg28.49521
13.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin28.62514
14.FRYSIAK Zuzanna03MUKS ''Piętnastka''28.75507
15.ADAMSKA Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa28.76506
16.CZECHYRA Agata03KS Warta Poznań28.86501
17.BARANOWSKA Martyna03KS Warta Poznań28.98495
18.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa29.07490
19.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn29.48470
20.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa29.77456
21.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa30.03445
22.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn30.09442
23.CHLEWIŃSKA Olimpia03MUKS ''Piętnastka''30.16439
24.OBUCHOWICZ Natasza03UKS GOS Raszyn30.85410
25.GROT Malwina03KS Posnania Poznań31.01404
26.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań31.72377
27.SOBCZYK Paulina03KS Warta Poznań32.19361
DYSKW.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
NWSTOSIEK Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''
NWROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''

16 lat

1.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej27.17601
2.WARDAK Maria02MKP Szczecin27.25595
PAKUŁA Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa27.25595
4.NIEWIADOMSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''27.47581
5.BUJAK Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa27.61572
6.KANIAK Oliwia02MKS Juvenia Wrocław27.70567
7.JANIK Julia02UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica27.72566
8.JAKUBCZAK Martyna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.77562
9.HERASIMOWICZ Zuzanna02AZS AWF Warszawa27.81560
10.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin28.07545
11.GAJDZIŃSKA Amelia02MUKS ''Piętnastka''28.14541
12.PRUSIK Kamila02MKP Szczecin28.15540
13.MATYSIAK Kinga02UKS Trójka Środa Wlkp.28.22536
14.TRYBUCH Oliwia02UKP ,,Polonia Warszawa''28.47522
15.JASZCZUK Ewa02MTP Kormoran Olsztyn28.64513
16.SZYMAŃSKA Wiktoria02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn28.96496
17.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin28.99494
JASIORSKA Aleksandra02UKP ,,Polonia Warszawa''28.99494
19.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin29.01493
20.GRZELCZYK Natalia02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.08490
21.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn29.46471
22.DOMŻOL Zuzanna02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn29.50469
23.DZIERKACZ Kaja02MKS SP 63 Bydgoszcz30.59421
24.LEWANDOWSKA Wiktoria02MUKS ''Piętnastka''32.02367

17 - 18 lat

1.WOŹNIAK Zofia01UKS G-8 Bielany Warszawa25.86697
2.POLAŃSKA Aleksandra00UKS GOS Raszyn26.44652
3.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka26.62639
4.KLONOWSKA Julia00UKS G-8 Bielany Warszawa26.69634
5.DUDEK Aleksandra01MUKS ''Piętnastka''26.73631
6.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn26.89620
7.KISIEL Gabriela00MKP Szczecin27.28593
8.WRZOSEK Iga00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz27.59574
9.SKIBCZAK Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa27.62572
10.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy27.73565
11.TOMKOWICZ Wiktoria00MUKS ''Piętnastka''27.86557
12.GÓRSKA Julia00Mokotowski UKP Warszawianka- W28.03547
13.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań28.13541
14.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław28.42525
15.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin28.77506
16.BŁAJET Oliwia00KS Warta Poznań28.88500
17.CHUDORLIŃSKA Marta01Uczniowski Klub Sportowy Delfi29.13487
18.MAŁKUS Amelia00Mokotowski UKP Warszawianka- W29.54467
19.MAKSIM Matylda00AZS AWFiS Gdańsk30.01446
DYSKW.BARYŁA Julia00MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-11-24 - 11:40
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat i starsi

1.JURASZEK Paweł94MKS Dziewiątka Dzierżoniów21.53833
2.OSTROWSKI Karol99MKP Szczecin21.97784
3.LASSEK Bartłomiej94KU AZS Politechniki Łódzkiej22.32747
4.PISZCZOROWICZ Bartosz99UKS G-8 Bielany Warszawa22.38741
5.KRASKA Jakub00AZS Łódź22.41738
6.ORLICZ Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa22.71710
7.GAWRYSIAK Przemysław92LKS ,,OMEGA'' Kleszczów22.99684
8.MIKOŁAJCZYK Michał99WKS Śląsk Wrocław23.04679
9.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.15670
10.KOŁODZIEJCZYK Sebastian99UKP ,,TORPEDA'' Oleśnica23.18667
11.BUGDOL Rafał95AZS AWF Katowice23.28659
12.WINIATOWSKI Patryk99MUKS ''Piętnastka''23.38650
13.BALCERAK Jakub00MKS Trójka Łódź23.44645
SMOLIŃSKI Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz23.44645
15.PIOTROWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.56635
16.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn23.60632
17.MOŚCICKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa23.67627
18.RADZISZEWSKI Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa23.68626
19.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź23.69625
20.LECHOWICZ Filip97KU AZS AGH Kraków23.81616
21.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Szczecin23.82615
SKIERKA Jakub98TP Zielona Góra23.82615
23.BARTOSIEWICZ Jakub95UKS G-8 Bielany Warszawa23.83614
24.TOMBARKIEWICZ Józef97KU AZS AGH Kraków23.89609
25.DOBRZYŃSKI Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa23.90609
26.GĘBKA Olaf00MKP Szczecin24.01600
27.KUCA Przemysław94KS Warta Poznań24.02600
28.DEREZIŃSKI Szymon01UKS G-8 Bielany Warszawa24.06597
29.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.12592
30.PRZYBYŁA Kacper98AZS AWF Katowice24.14591
KLIBER Iwo02MKP Astromal-Leszno24.14591
32.BUCZKOWSKI Kamil96KU AZS AGH Kraków24.15590
33.LESZEGA Szymon01KS Delfin Gdynia24.18588
34.PUZIO Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań24.19587
35.WŁODARCZYK Maciej99AZS AWF Warszawa24.22585
36.ADAMCZEWSKI Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn24.25583
37.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin24.26582
38.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin24.27581
39.KOSTANOWICZ Artur98Mokotowski UKP Warszawianka- W24.28580
40.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin24.35575
41.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin24.36575
42.GALON Michał95AZS AWF Katowice24.37574
43.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin24.38573
MIELNICZUK Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.38573
KACZOROWSKI Jakub97UKS G-8 Bielany Warszawa24.38573
46.DROZD Tymoteusz99AZS AWF Warszawa24.39573
MITRUS Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa24.39573
48.MĘCZYŃSKI Mateusz98KS AZS AWF Wrocław24.46568
49.CHEREDIS Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa24.48566
50.BIELAS Jakub02UKS Ruch Grudziądz24.50565
51.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa24.52564
52.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy24.53563
53.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz24.54562
54.ŁANGOWSKI Maciej02KS Posnania Poznań24.61557
55.WRÓBLEWSKI Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań24.62557
56.ZIELIŃSKI Patryk02KS Posnania Poznań24.66554
57.SULIGA Jeremi00UKS G-8 Bielany Warszawa24.69552
58.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard24.71551
59.KOWALIK Damian94KU AZS UAM Poznań24.80545
60.SMOLIŃSKI Rafał03Uczniowski Klub Sportowy Delfi24.82543
61.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań24.85541
62.KRUTOWICZ Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''24.86541
KOWALCZYK Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa24.86541
64.KOWALIK Piotr91KU AZS UAM Poznań24.87540
KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź24.87540
BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz24.87540
67.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź24.88539
68.KUREK Jakub01MKP Szczecin24.89539
69.REMBOWSKI Jan03IKS Konstancin24.94536
GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
72.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź24.95535
KOZŁOWSKI Kamil00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.95535
74.PRUS Mateusz00MKP Astromal-Leszno24.96534
75.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.99532
NOWOTNY Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa24.99532
77.ROMANOWSKI Kamil97AZS AWF Katowice25.02530
78.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia25.04529
RYTTER Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.04529
80.DOBECKI Mikołaj00KP Delfin25.08527
81.POWROŹNIK Konrad97WKS Śląsk Wrocław25.12524
82.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.14523
83.DUDKIEWICZ Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''25.15522
84.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard25.20519
85.WYTYK Marcel01KS Warta Poznań25.25516
86.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.26515
SIADEK Aleksy03MKP Astromal-Leszno25.26515
88.ABD EL RAZEK Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.28514
89.WEBER Albert01MKS Juvenia Wrocław25.29514
90.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.31512
91.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań25.33511
JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice25.33511
93.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź25.34511
94.MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław25.37509
95.JASIONOWSKI Mikołaj01TP Zielona Góra25.38508
96.BARCZYK Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.40507
97.WLAZŁOWSKI Kamil03UKP ,,Polonia Warszawa''25.48502
98.DUDEK Kacper02KS Warta Poznań25.49502
99.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin25.51500
100.RÓJ Jakub01MKP Szczecin25.52500
HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn25.52500
102.KULS Jan03KP Delfin25.53499
KOWALCZYK Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
KOWALCZYK Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
105.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź25.60495
106.GÓRAL Arkadiusz02MKP Kołobrzeg25.65492
107.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław25.66492
108.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki25.68491
109.ŻYCZKOWSKI Kamil03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.73488
110.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin25.78485
111.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław25.79484
112.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin25.82483
113.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin25.85481
114.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek25.86480
115.MUSZYŃSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''25.91478
116.SZAFRANEK Gabriel03MUKS ''Piętnastka''25.94476
117.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''25.96475
118.MAKOWSKI Dominik03KS Warta Poznań25.97474
119.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk25.99473
120.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin26.00473
TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań26.00473
SOBÓL Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.00473
123.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''26.02472
BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.02472
125.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal-Leszno26.06469
126.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.09468
TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard26.09468
128.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''26.10467
129.PRÓSZYŃSKI Igor99MKP Szczecin26.12466
130.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź26.14465
131.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin26.15465
132.KARPIŃSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.16464
133.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''26.18463
GRZEGRZÓŁKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.18463
135.BANASIK Samuel04IKS Konstancin26.23460
136.PAWLEWICZ Konrad03UKS ''ORKA'' Lubań26.24460
137.NOSARZEWSKI Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W26.26459
138.KRASICKI Artur95KP Delfin26.29457
139.KOTARSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.30457
140.BARSZCZEWSKI Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa26.33455
141.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.35454
142.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.40451
143.PAWŁOWSKI Dominik02MKS Juvenia Wrocław26.45449
144.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań26.53445
145.HALICKI Igor01MKP Szczecin26.54444
146.KRAWCZYK Patryk02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.55444
WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań26.55444
ADAMCZYK Michał97MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.55444
149.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''26.59442
CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz26.59442
151.KAMIŃSKI Mateusz02UKP ,,Polonia Warszawa''26.61441
WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa26.61441
153.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław26.62440
154.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin26.63440
155.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań26.65439
156.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.74434
157.PAPIS Dominik02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.76433
158.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź26.79432
159.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań26.80432
SOBOWIEC Mateusz03MUKS ''Piętnastka''26.80432
161.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.88428
162.OLENDER Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin26.95424
163.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań27.04420
164.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin27.07419
165.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask27.08418
166.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań27.11417
167.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź27.16415
168.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław27.17414
169.KUREK Alan04MKP Szczecin27.19413
170.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź27.23411
BIEGAŃSKI Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''27.23411
172.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń27.27410
173.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''27.29409
174.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław27.47401
175.KLISZ Krystian02MKP Szczecin27.53398
176.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg27.55397
177.TOKARSKI Krzysztof96AZS AWF Katowice27.59395
178.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz27.60395
179.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań27.76388
SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań27.76388
BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz27.76388
182.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź27.77388
183.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź27.82386
STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''27.82386
185.WYTWER Cezary02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.84385
186.HOŁUB Maciej95AZS AWF Katowice27.86384
187.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań27.99379
188.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask28.21370
189.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.41362
ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź28.41362
191.ŁAWRYNOWICZ Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.44361
192.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin28.46360
LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa28.46360
194.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań28.59355
195.MAŁEK Mikołaj03KS Posnania Poznań28.61355
196.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal-Leszno28.70351
197.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz28.74350
198.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.91344
199.KUBALA Kuba03MKP Astromal-Leszno29.63319
200.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz29.87312
201.MAŃCZAK Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa30.57291
202.KOPP Kamil04MKP Astromal-Leszno30.70287
203.PAWLAK Wojciech03KS Posnania Poznań31.15275
DYSKW.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.KARDOLIŃSKI Łukasz03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

14 lat

1.SIECZEK Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa24.52564
2.KOSIŃSKI Filip04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy24.53563
3.ECKARDT Jakub04MKS Juvenia Wrocław25.14523
4.SZMIT Maciej04MKS Neptun Stargard25.20519
5.JAWORSKI Marcel04UKP Manta Jelcz-Laskowice25.33511
6.OLCZAK Kacper04MKS Trójka Łódź25.60495
7.RAFAŁ Kacper04UKS "V" Łomianki25.68491
8.HATŁAS Michał04MKS Juvenia Wrocław25.79484
9.MINISZEWSKI Sebastian04MUKS ''Piętnastka''25.96475
10.GRZECZA Michał04TP Skalar Słupsk25.99473
11.TRAFAS Tytus04KS Warta Poznań26.00473
12.BOROWIECKI Jakub04UKS ''ORKA'' Lubań26.02472
13.WYTWER Daniel04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.09468
14.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''26.10467
15.BANASIK Samuel04IKS Konstancin26.23460
16.KOPROWSKI Marcin04MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz26.35454
17.OSZCZAK Norbert04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.40451
18.JĘDRYCH Krzysztof04KS Posnania Poznań26.53445
19.GULIŃSKI Maciej04MUKS ''Piętnastka''26.59442
CIEMNIAK Maciej04UPKS Wodnik Rawicz26.59442
21.WOŹNIAK Antoni04UKS 307 Warszawa26.61441
22.CALIŃSKI Marcin04MKS Juvenia Wrocław26.62440
23.PISKOR Mateusz04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz26.74434
24.LEŚNIAK Maksymilian04UKS 190 Łódź26.79432
25.BROŃCZYK Hubert04MTKP Delfin Toruń26.88428
26.DEPA Mateusz04KS Posnania Poznań27.04420
27.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin27.07419
28.PIEKARZ Adrian04MUKS Wodnik Łask27.08418
29.MUSIAŁ Filip04UKS ''ORKA'' Lubań27.11417
30.NOWAK Antoni04MKS Juvenia Wrocław27.17414
31.KUREK Alan04MKP Szczecin27.19413
32.KRUSZEWSKI Adrian04MTKP Delfin Toruń27.27410
33.KAŁASKA Patryk04UKP ,,Polonia Warszawa''27.29409
34.KOŁODYŃSKI Dawid04MKS Juvenia Wrocław27.47401
35.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg27.55397
36.BARTOSIK Stanisław04KS Warta Poznań27.76388
BORYCZKA Dominik04UPKS Wodnik Rawicz27.76388
38.KAŁUSOWSKI Gracjan04MKS Trójka Łódź27.77388
39.MILCZARCZYK Oliwier04MKS Trójka Łódź27.82386
40.DEREK Szymon04MKP ,,Szuwarek'' Piła28.41362
ŁYSONIEWSKI Oskar04MKS Trójka Łódź28.41362
42.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin28.46360
LITEWSKI Mikołaj04UKS 307 Warszawa28.46360
44.STEFANIAK Bartłomiej04KS Posnania Poznań28.59355
45.GRZEŚKOWIAK Igor04MKP Astromal-Leszno28.70351
46.GĄSIOR Tomasz04UPKS Wodnik Rawicz28.74350
47.BIRK Bartosz04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy28.91344
48.BIELECKI Oskar04UPKS Wodnik Rawicz29.87312
49.KOPP Kamil04MKP Astromal-Leszno30.70287

15 lat

1.SMOLIŃSKI Rafał03Uczniowski Klub Sportowy Delfi24.82543
2.WŁOCH Jakub03KS Posnania Poznań24.85541
3.BIDOWANIEC Kacper03UPKS Wodnik Rawicz24.87540
4.REMBOWSKI Jan03IKS Konstancin24.94536
ŻOŁĄDŹ Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
6.WĘGRZYNOWICZ Miłosz03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.26515
SIADEK Aleksy03MKP Astromal-Leszno25.26515
8.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn25.31512
9.DOPIERAŁA Tytus03KS Warta Poznań25.33511
10.ZIELIŃSKI Konrad03UKS 190 Łódź25.34511
11.BARCZYK Jan03UKS G-8 Bielany Warszawa25.40507
12.WLAZŁOWSKI Kamil03UKP ,,Polonia Warszawa''25.48502
13.KULS Jan03KP Delfin25.53499
KOWALCZYK Piotr03UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
15.SZYMCZAK Szymon03MKS Juvenia Wrocław25.66492
16.ŻYCZKOWSKI Kamil03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy25.73488
17.KRÓL Wiktor03UKP Wodnik Włocławek25.86480
18.SZAFRANEK Gabriel03MUKS ''Piętnastka''25.94476
19.MAKOWSKI Dominik03KS Warta Poznań25.97474
20.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''26.02472
21.TURAŁA Adrian03MKS Neptun Stargard26.09468
22.JASIŃSKI Bartłomiej03MKS Jedynka Łódź26.14465
23.KARPIŃSKI Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.16464
24.GRZEGRZÓŁKA Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa26.18463
25.PAWLEWICZ Konrad03UKS ''ORKA'' Lubań26.24460
26.NOSARZEWSKI Kornel03Mokotowski UKP Warszawianka- W26.26459
27.WOJTKOWIAK Mateusz03KS Warta Poznań26.55444
28.KRUPIŃSKI Wojciech03KS Posnania Poznań26.65439
29.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań26.80432
SOBOWIEC Mateusz03MUKS ''Piętnastka''26.80432
31.OLENDER Miłosz03KP Totis Viribus Świebodzin26.95424
32.STRASZYŃSKI Kacper03MKS Trójka Łódź27.23411
33.SOIŃSKI Dominik03KS Warta Poznań27.76388
34.PŁAZIAK Szymon03KS Warta Poznań27.99379
35.SZCZEPAŃSKI Jakub03MUKS Wodnik Łask28.21370
36.ŁAWRYNOWICZ Maciej03MKS ,,Astoria'' Bydgoszcz28.44361
37.MAŁEK Mikołaj03KS Posnania Poznań28.61355
38.KUBALA Kuba03MKP Astromal-Leszno29.63319
39.PAWLAK Wojciech03KS Posnania Poznań31.15275
DYSKW.KARDOLIŃSKI Łukasz03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

16 lat

1.ORLICZ Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa22.71710
2.RADZISZEWSKI Krzysztof02UKS G-8 Bielany Warszawa23.68626
3.KLIBER Iwo02MKP Astromal-Leszno24.14591
4.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin24.27581
5.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin24.36575
6.CHEREDIS Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa24.48566
7.BIELAS Jakub02UKS Ruch Grudziądz24.50565
8.ŁANGOWSKI Maciej02KS Posnania Poznań24.61557
9.WRÓBLEWSKI Kamil02UKS ''ORKA'' Lubań24.62557
10.ZIELIŃSKI Patryk02KS Posnania Poznań24.66554
11.KRUTOWICZ Bartłomiej02UKP ,,Polonia Warszawa''24.86541
KOWALCZYK Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa24.86541
13.KUSIŃSKI Aleksy02MKS Jedynka Łódź24.88539
14.BLIŹNIEWSKI Franciszek02MKS Trójka Łódź24.95535
15.DUDKIEWICZ Kacper02UKP ,,Polonia Warszawa''25.15522
16.ABD EL RAZEK Jakub02Mokotowski UKP Warszawianka- W25.28514
17.MENCEL Miłosz02WKS Śląsk Wrocław25.37509
18.DUDEK Kacper02KS Warta Poznań25.49502
19.KOWALCZYK Michał02UKP ,,Polonia Warszawa''25.53499
20.GÓRAL Arkadiusz02MKP Kołobrzeg25.65492
21.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin25.78485
22.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin25.82483
23.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin25.85481
24.SOBÓL Przemysław02UKP ,,Polonia Warszawa''26.00473
25.CIERKOSZ Filip02MKP Astromal-Leszno26.06469
26.BURDUKIEWICZ Maksymilian02UKP ,,Polonia Warszawa''26.18463
27.PAWŁOWSKI Dominik02MKS Juvenia Wrocław26.45449
28.KRAWCZYK Patryk02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn26.55444
29.KAMIŃSKI Mateusz02UKP ,,Polonia Warszawa''26.61441
30.PAPIS Dominik02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.26.76433
31.RAJCA Wiktor02UKS 190 Łódź27.16415
32.BIEGAŃSKI Marcin02UKP ,,Polonia Warszawa''27.23411
33.KLISZ Krystian02MKP Szczecin27.53398
34.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz27.60395
35.STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''27.82386
36.WYTWER Cezary02Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn27.84385
37.MAŃCZAK Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa30.57291
DYSKW.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

17 - 18 lat

1.KRASKA Jakub00AZS Łódź22.41738
2.KAROLCZAK Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa23.15670
3.BALCERAK Jakub00MKS Trójka Łódź23.44645
SMOLIŃSKI Jakub00St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz23.44645
5.PIOTROWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa23.56635
6.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn23.60632
7.MOŚCICKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa23.67627
8.WOŹNIAK Maciej00UKS 190 Łódź23.69625
9.DOMAŃSKI Gracjan00MKP Szczecin23.82615
10.GĘBKA Olaf00MKP Szczecin24.01600
11.DEREZIŃSKI Szymon01UKS G-8 Bielany Warszawa24.06597
12.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.12592
13.LESZEGA Szymon01KS Delfin Gdynia24.18588
14.PUZIO Radosław01UKS ''ORKA'' Lubań24.19587
15.ADAMCZEWSKI Eryk00Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn24.25583
16.KIEŁCZEWSKI Amadeusz00MKP Szczecin24.26582
17.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin24.35575
18.KĘDZIA Wiktor00MKP Szczecin24.38573
MIELNICZUK Bartosz01Mokotowski UKP Warszawianka- W24.38573
20.MITRUS Paweł00UKS G-8 Bielany Warszawa24.39573
21.MALAK Mikołaj01MKS SP 63 Bydgoszcz24.54562
22.SULIGA Jeremi00UKS G-8 Bielany Warszawa24.69552
23.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard24.71551
24.KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź24.87540
25.KUREK Jakub01MKP Szczecin24.89539
26.GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa24.94536
27.KOZŁOWSKI Kamil00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.95535
28.PRUS Mateusz00MKP Astromal-Leszno24.96534
29.JĘDRZEJEWSKI Mateusz00Mokotowski UKP Warszawianka- W24.99532
NOWOTNY Dawid01UKS G-8 Bielany Warszawa24.99532
31.URBAŃSKI Michał01KS Delfin Gdynia25.04529
RYTTER Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa25.04529
33.DOBECKI Mikołaj00KP Delfin25.08527
34.WYTYK Marcel01KS Warta Poznań25.25516
35.WEBER Albert01MKS Juvenia Wrocław25.29514
36.JASIONOWSKI Mikołaj01TP Zielona Góra25.38508
37.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin25.51500
38.RÓJ Jakub01MKP Szczecin25.52500
HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn25.52500
40.MUSZYŃSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''25.91478
41.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin26.00473
42.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin26.15465
43.KOTARSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.30457
44.BARSZCZEWSKI Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa26.33455
45.HALICKI Igor01MKP Szczecin26.54444
46.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin26.63440


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-11-24 - 12:00
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.HALLMANN Weronika00AZS AWF Warszawa2:25.5279033.1537.5737.5737.23
2.PARADOWSKA Kinga01MUKS ''Piętnastka''2:29.7972534.9138.7938.6437.45
3.CHMIEL Liwia02UKS Trójka Środa Wlkp.2:31.6969835.0239.2738.9638.44
4.DZWONNIK Zuzanna00KU AZS Politechniki Łódzkiej2:31.8069635.3938.6638.6939.06
5.IWANOWSKA Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:33.6167235.0439.1239.4540.00
6.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:34.3466235.7539.5439.8239.23
7.URYGA Paulina95KU AZS AGH Kraków2:35.0165434.8339.6839.9640.54
8.WIKIEŁ Angelika98SP ,,Narew'' w Ostrołęce2:35.2965034.6638.7740.2241.64
9.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:35.5464735.5938.9940.3440.62
10.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław2:35.8164434.8639.4240.2241.31
11.KAMIŃSKA Anna03MUKS ''Piętnastka''2:37.5062335.0939.7741.4641.18
12.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.5261136.2740.3941.5240.34
13.KOBUSZEWSKA Karolina96UKS ,,Huragan'' przy SP nr 45 2:39.5560035.8941.6041.7940.27
14.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.9159535.8939.6041.2143.21
15.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław2:40.3959036.7541.1141.5141.02
16.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań2:40.4858936.2941.1041.4341.66
17.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:41.8257536.2641.3442.0342.19
18.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:41.9857336.6741.4142.4441.46
19.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.3656936.0742.5442.0641.69
20.MARJAŃSKA Agata03MUKS ''Piętnastka''2:43.6655536.3740.7143.0943.49
21.KRYPA Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:43.7055536.5641.4442.7442.96
22.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal-Leszno2:44.1355136.6842.3842.1842.89
23.OBAJTEK Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:44.2554937.0041.2342.7443.28
24.ZIENTARSKA Karolina02IKS Konstancin2:44.8354437.3141.6143.2442.67
25.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:47.2552037.2442.6443.9443.43
26.BEDNAREK Aleksandra98UKS SP-149 Łódź2:47.5551838.6442.5543.4542.91
27.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:47.8351537.8442.2244.1443.63
28.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3251136.9742.8543.7444.76
29.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:48.6850737.3443.3944.4143.54
30.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:49.3450139.1244.7043.3342.19
31.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.2249438.8843.6943.7243.93
32.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''2:50.9348737.6243.7245.1044.49
33.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:51.0748638.2043.6645.1944.02
34.ZHUK Daria03UKP Manta Jelcz-Laskowice2:52.5047437.9843.9744.7745.78
35.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin2:54.4545938.6144.6846.5344.63
36.SZYMKOWIAK Aleksandra02MKS Swim Academy Termy Jakuba2:55.2045337.8544.0745.6647.62
37.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno2:55.2645239.2744.6146.1545.23
38.CISZEWSKA Amelia03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:55.4245139.9843.7445.7245.98
39.KOPAŃSKA Maja02UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.0444639.2144.2546.2646.32
40.KASJANIUK Patrycja03UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.6744138.3544.9846.5846.76
41.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań2:57.0343939.3544.9746.2246.49
42.ELSNER Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''3:01.0141041.6147.0547.1845.17
43.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno3:10.2435343.3848.8349.8448.19
44.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy3:10.8635041.6346.9151.9050.42

14 lat

1.BOROWIAK Justyna04MKS Juvenia Wrocław2:41.8257536.2641.3442.0342.19
2.KOWALCZYK Gabriela04MKS Trójka Łódź2:41.9857336.6741.4142.4441.46
3.HAR Zofia04MKS Piaseczno2:48.3251136.9742.8543.7444.76
4.PAĆKO Maja04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:48.6850737.3443.3944.4143.54
5.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask2:49.3450139.1244.7043.3342.19
6.GOMUŁKA Natalia04UKS 190 Łódź2:50.2249438.8843.6943.7243.93
7.STUDZIŃSKA Nadia04MUKS ''Piętnastka''2:50.9348737.6243.7245.1044.49
8.STRZĄDAŁA Karolina04UKP ,,Polonia Warszawa''2:51.0748638.2043.6645.1944.02
9.PRZYBYSZ Kinga04MKP Astromal-Leszno2:55.2645239.2744.6146.1545.23
10.NAJDEK Klaudia04KS Warta Poznań2:57.0343939.3544.9746.2246.49
11.KUBICKA Alicja04MKP Astromal-Leszno3:10.2435343.3848.8349.8448.19
12.BIELAWNA Julia04Klub Sportowy Krotosz Krotoszy3:10.8635041.6346.9151.9050.42

15 lat

1.HELLAK Emilia03WKS Śląsk Wrocław2:35.8164434.8639.4240.2241.31
2.KAMIŃSKA Anna03MUKS ''Piętnastka''2:37.5062335.0939.7741.4641.18
3.CYNARSKA Weronika03UKP ,,Polonia Warszawa''2:38.5261136.2740.3941.5240.34
4.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''2:39.9159535.8939.6041.2143.21
5.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask2:42.3656936.0742.5442.0641.69
6.MARJAŃSKA Agata03MUKS ''Piętnastka''2:43.6655536.3740.7143.0943.49
7.OBAJTEK Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:44.2554937.0041.2342.7443.28
8.MOTYL Sara03KU AZS Politechniki Łódzkiej2:47.2552037.2442.6443.9443.43
9.ZHUK Daria03UKP Manta Jelcz-Laskowice2:52.5047437.9843.9744.7745.78
10.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin2:54.4545938.6144.6846.5344.63
11.CISZEWSKA Amelia03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy2:55.4245139.9843.7445.7245.98
12.KASJANIUK Patrycja03UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.6744138.3544.9846.5846.76
13.ELSNER Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''3:01.0141041.6147.0547.1845.17

16 lat

1.CHMIEL Liwia02UKS Trójka Środa Wlkp.2:31.6969835.0239.2738.9638.44
2.KRYPA Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:43.7055536.5641.4442.7442.96
3.POPŁAWSKA Apolonia02MKP Astromal-Leszno2:44.1355136.6842.3842.1842.89
4.ZIENTARSKA Karolina02IKS Konstancin2:44.8354437.3141.6143.2442.67
5.OWERKO Julia02UKS GOS Raszyn2:47.8351537.8442.2244.1443.63
6.SZYMKOWIAK Aleksandra02MKS Swim Academy Termy Jakuba2:55.2045337.8544.0745.6647.62
7.KOPAŃSKA Maja02UKP ,,Polonia Warszawa''2:56.0444639.2144.2546.2646.32

17 - 18 lat

1.HALLMANN Weronika00AZS AWF Warszawa2:25.5279033.1537.5737.5737.23
2.PARADOWSKA Kinga01MUKS ''Piętnastka''2:29.7972534.9138.7938.6437.45
3.DZWONNIK Zuzanna00KU AZS Politechniki Łódzkiej2:31.8069635.3938.6638.6939.06
4.IWANOWSKA Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:33.6167235.0439.1239.4540.00
5.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:34.3466235.7539.5439.8239.23
6.PRZYBYSZ Olga01UKS ''ORKA'' Lubań2:35.5464735.5938.9940.3440.62
7.BURA Dominika01MKS Juvenia Wrocław2:40.3959036.7541.1141.5141.02
8.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań2:40.4858936.2941.1041.4341.66


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-11-24 - 12:00
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat i starsi

1.ROGUSKI Bartłomiej93AZS AWF Warszawa2:09.5480330.2632.7533.7232.81
2.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź2:10.6378329.9033.7433.7633.23
3.KUSTO Rafał99UKS ''ORKA'' Lubań2:12.0775829.9633.3734.0534.69
4.SZWEDZKI Dawid94WKS Śląsk Wrocław2:13.7872931.1233.8834.2634.52
5.KUSTO Robert98AZS AWF Warszawa2:14.4771830.3334.2134.6435.29
6.KRULIKOWSKI Maciej99AZS AWF Katowice2:16.8568131.3835.2335.4234.82
7.BĄCZKOWSKI Bartosz97MKS Polonia Warszawa2:17.6267031.0334.2235.6436.73
8.SUZIN Marcin93KU AZS AGH Kraków2:17.7366832.2636.3035.2833.89
9.PIOTROWICZ Kamil00MKS Trójka Łódź2:17.9666531.7435.9535.7134.56
10.SOLAK Łukasz99KU AZS AGH Kraków2:18.2766031.7935.7235.0235.74
11.KAMINIARZ Jakub96UKS G-8 Bielany Warszawa2:19.3964532.2335.4036.1135.65
12.KŁOSIŃSKI Alan00MKS Jedynka Łódź2:20.4163131.9735.5036.4236.52
13.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.4861631.3236.8736.9936.30
14.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.6160232.3835.6936.1538.39
15.LITWA Krzysztof96KU AZS AGH Kraków2:23.4659131.2536.4737.8437.90
16.ROMANOWSKI Kamil97AZS AWF Katowice2:23.6758931.5035.7137.8338.63
17.HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn2:23.9258632.6437.4037.0336.85
18.OSZUTOWSKI Adam02MUKS ''Piętnastka''2:24.0158432.7936.4537.4437.33
19.DOBRINDT Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.4158032.7438.1937.7435.74
20.RYBARCZYK Adam00IKS Konstancin2:24.5557832.0937.0037.2538.21
21.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań2:24.6657732.5137.0437.3337.78
22.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:24.8157532.4638.0538.1136.19
23.NOWAK Patryk95AZS AWF Katowice2:25.4056832.3037.1437.7738.19
24.BEBEROK Filip00TP Zielona Góra2:25.4556732.9137.3937.6637.49
25.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:27.3654532.6538.3537.8538.51
26.GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.4553432.9737.5538.6539.28
27.MĘCZYŃSKI Mateusz98KS AZS AWF Wrocław2:28.5153332.9838.7539.1237.66
28.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal-Leszno2:29.0252733.0238.0838.6639.26
29.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:29.0552733.7438.6338.8737.81
30.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal-Leszno2:30.2851434.1538.4938.9438.70
31.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:30.3451432.7537.8539.1340.61
32.RUTKOWSKI Kacper02MUKS ''Piętnastka''2:30.9950733.1238.6539.0440.18
33.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:31.4650233.9039.2039.5438.82
34.KRASZEWSKI Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7749932.8237.6539.9941.31
35.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.9949733.8438.7540.2539.15
36.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:32.1449634.1338.9339.6839.40
37.WIŚNIEWSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''2:32.1849533.1738.3939.8240.80
38.DUSZCZAK Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.2:32.6549133.9939.4140.2139.04
39.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal-Leszno2:33.8447934.6739.0240.1939.96
40.STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:34.3147533.7738.6340.4641.45
41.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.3546533.0438.4441.1042.77
42.WORONKO Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn2:35.5846334.5539.2440.7741.02
43.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań2:35.9646036.3639.4539.2940.86
44.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:36.6945435.2039.8140.2441.44
45.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:36.9945135.6340.1940.7540.42
46.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.8444435.4540.2641.2740.86
47.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin2:38.1344133.6339.8642.2242.42
48.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław2:39.3343134.6940.9642.0141.67
49.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''2:39.4643034.1539.3942.5143.41
50.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask2:44.6139136.8443.1644.1740.44
51.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:44.9338934.7839.3343.8746.95
52.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań2:45.3438637.3843.0743.8141.08
53.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin2:45.7538335.9343.1944.4842.15
54.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź2:50.6735138.3743.5044.4544.35
55.WALCZAK Jędrzej04KS Warta Poznań2:51.5434638.0044.3745.5843.59

14 lat

1.LINARD Bartosz04IKS Konstancin2:29.0552733.7438.6338.8737.81
2.KORONKIEWICZ Antoni04St. KF KS ,,Fenix'' Ożarów Maz2:32.1449634.1338.9339.6839.40
3.CICHOCKI Oliwier04KS Warta Poznań2:36.6945435.2039.8140.2441.44
4.SARNOWICZ Wiktor04MKS Juvenia Wrocław2:39.3343134.6940.9642.0141.67
5.JANECZEK Stanisław04MUKS ''Piętnastka''2:39.4643034.1539.3942.5143.41
6.GRZEGORZEWSKI Bartosz04MUKS Wodnik Łask2:44.6139136.8443.1644.1740.44
7.WALAS Jan04MKS Trójka Łódź2:50.6735138.3743.5044.4544.35
8.WALCZAK Jędrzej04KS Warta Poznań2:51.5434638.0044.3745.5843.59

15 lat

1.DOBRINDT Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.4158032.7438.1937.7435.74
2.OLEJNIK Adam03TP Skalar Słupsk2:27.3654532.6538.3537.8538.51
3.KRAWCZYK Jakub03MKP Astromal-Leszno2:29.0252733.0238.0838.6639.26
4.FILIPIAK Grzegorz03MKP Astromal-Leszno2:30.2851434.1538.4938.9438.70
5.JACHIMOWICZ Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:30.3451432.7537.8539.1340.61
6.BIEDKA Mikołaj03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn2:31.4650233.9039.2039.5438.82
7.PRZYSTAŁ Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.9949733.8438.7540.2539.15
8.DUSZCZAK Kacper03UKS Trójka Środa Wlkp.2:32.6549133.9939.4140.2139.04
9.WILANOWSKI Mateusz03MKS Jedynka Łódź2:36.9945135.6340.1940.7540.42
10.MACIOSZEK Maksymilian03UKP ,,Polonia Warszawa''2:37.8444435.4540.2641.2740.86
11.SZUKAŁA Krzysztof03KS Warta Poznań2:45.3438637.3843.0743.8141.08
12.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin2:45.7538335.9343.1944.4842.15

16 lat

1.OSZUTOWSKI Adam02MUKS ''Piętnastka''2:24.0158432.7936.4537.4437.33
2.TOMCZAK Tymoteusz02KS Posnania Poznań2:24.6657732.5137.0437.3337.78
3.SZCZEPANOWSKI Jakub02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.2:24.8157532.4638.0538.1136.19
4.RUTKOWSKI Kacper02MUKS ''Piętnastka''2:30.9950733.1238.6539.0440.18
5.GRZESIECKI Mikołaj02MKP Astromal-Leszno2:33.8447934.6739.0240.1939.96
6.STWORZYJANEK Marek02UKP ,,Polonia Warszawa''2:34.3147533.7738.6340.4641.45
7.DOLIŃSKI Radosław02UKP ,,Polonia Warszawa''2:35.3546533.0438.4441.1042.77
8.WORONKO Krzysztof02MTP Kormoran Olsztyn2:35.5846334.5539.2440.7741.02
9.SOWIŃSKI Rafał02UPKS Wodnik Rawicz2:44.9338934.7839.3343.8746.95

17 - 18 lat

1.KAŁUSOWSKI Jan00MKS Trójka Łódź2:10.6378329.9033.7433.7633.23
2.PIOTROWICZ Kamil00MKS Trójka Łódź2:17.9666531.7435.9535.7134.56
3.KŁOSIŃSKI Alan00MKS Jedynka Łódź2:20.4163131.9735.5036.4236.52
4.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.4861631.3236.8736.9936.30
5.RĘBACZ Maciej00UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.6160232.3835.6936.1538.39
6.HOLOD Arsenij01UKS GOS Raszyn2:23.9258632.6437.4037.0336.85
7.RYBARCZYK Adam00IKS Konstancin2:24.5557832.0937.0037.2538.21
8.BEBEROK Filip00TP Zielona Góra2:25.4556732.9137.3937.6637.49
9.GREBER Artur01UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.4553432.9737.5538.6539.28
10.KRASZEWSKI Daniel01UKP ,,Polonia Warszawa''2:31.7749932.8237.6539.9941.31
11.WIŚNIEWSKI Jakub01MUKS ''Piętnastka''2:32.1849533.1738.3939.8240.80
12.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań2:35.9646036.3639.4539.2940.86
13.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin2:38.1344133.6339.8642.2242.42


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-11-24 - 12:04
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.PEDA Paulina98AZS AWF Katowice59.7076527.9831.72
2.DOWGIERT Anna90KS Warta Poznań1:00.2374528.0832.15
3.TRAMBOWICZ Zuzanna02MKS SP 63 Bydgoszcz1:01.1771128.7232.45
4.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.3467228.9633.38
5.GONTA Oliwia98MKS Juvenia Wrocław1:02.6166329.4233.19
6.ZIELIŃSKA Daria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.6566229.6732.98
7.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:02.7266029.3933.33
8.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.0465029.6333.41
9.CIEŚLAK Joanna96KS Warta Poznań1:03.1964529.9333.26
10.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:03.5163529.7733.74
11.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun1:03.9562229.5134.44
12.CICHOWSKA Julia01MKS Juvenia Wrocław1:04.0062130.0533.95
13.PISARCZYK Amelia98KU AZS AGH Kraków1:04.4860729.8834.60
14.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.6760229.5935.08
15.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''1:04.7360030.6834.05
16.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej1:05.1159030.4034.71
17.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.1558830.4834.67
18.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.2458630.7734.47
NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2458630.4934.75
20.SZYSZKO Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:05.5457830.7934.75
21.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra1:05.8257130.9934.83
22.RUTKOWSKA Wiktoria99MUKS ''Piętnastka''1:05.9956631.1434.85
23.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań1:06.0356531.0734.96
24.SIRIGNANO Luigia96KU AZS AGH Kraków1:06.0656430.5535.51
25.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.0956430.9335.16
26.BADZIAN Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2156131.0535.16
27.SASIN Dominika94KS AZS AWF Wrocław1:06.2955930.2236.07
28.BRZOSTEK Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz1:06.3055830.6935.61
29.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:06.5155330.3436.17
30.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin1:06.7554731.3235.43
31.IŻYCKA Marta00KU AZS AGH Kraków1:06.7754731.1835.59
32.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin1:07.2153631.7635.45
33.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''1:07.2753431.6535.62
34.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.3253331.3136.01
35.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:07.4853032.0035.48
36.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin1:07.7852332.0435.74
37.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.8752032.0735.80
38.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.2151331.8136.40
39.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''1:08.2451231.9436.30
40.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.2651231.7936.47
41.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin1:08.5350630.8937.64
42.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5550531.0737.48
43.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:08.5650532.0736.49
44.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:08.6250431.6037.02
45.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''1:08.7050232.3336.37
46.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań1:09.1649231.7937.37
47.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.3048932.3037.00
48.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź1:09.3148932.5036.81
49.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.4448631.9937.45
50.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.5248433.0236.50
51.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:09.8447832.7637.08
52.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9747532.5437.43
53.JABŁOŃSKA Oliwia97Wojewódzkie Zrzeszenie Sportow1:10.0947233.1236.97
54.BIELEWICZ Joanna00KS Warta Poznań1:10.4046632.0438.36
55.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''1:10.6846132.7537.93
56.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:10.6946131.9138.78
57.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.1145232.9038.21
58.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask1:11.1445232.4138.73
59.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań1:11.7744033.2338.54
60.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''1:11.8043932.9238.88
61.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn1:12.0743533.1638.91
62.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.8942034.2738.62
63.KACPERSKA Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.3641233.6539.71
64.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:13.5840833.7539.83
65.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz1:14.7239035.7638.96
66.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''1:14.9938634.5040.49
67.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno1:16.2236735.5540.67
68.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:17.5534936.2741.28
69.ROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.5734834.0643.51
70.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:18.4233736.3742.05
71.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań1:19.1132836.4142.70
72.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec1:19.2032736.0143.19
73.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:22.3829136.3945.99
74.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''1:23.1128339.5443.57
NWSKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.

14 lat

1.GUŚĆ Wiktoria04UKS ,,Delfin'' Piotrków Trybun1:03.9562229.5134.44
2.RYDYŃSKA Marianna04MUKS ''Piętnastka''1:04.7360030.6834.05
3.TARASIEWICZ Klaudia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:05.2458630.7734.47
4.POZNACHOWSKA Nadia04UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.0956430.9335.16
5.SMEKTAŁA Oliwia04MKP Astromal-Leszno1:07.4853032.0035.48
6.KRÓLIK Adrianna04MKS Znicz Koszalin1:08.5350630.8937.64
7.KACZOROWSKA Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5550531.0737.48
8.SOKOŁOWSKA Dominika04KS Neptun Świdnica1:08.5650532.0736.49
9.HERMANOWSKA Natalia04MUKS ''Piętnastka''1:08.7050232.3336.37
10.GWAJ Julia04Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:09.3048932.3037.00
11.ZAJĄCZKOWSKA Ewa04MKS Trójka Łódź1:09.3148932.5036.81
12.SZREDZIŃSKA Gabriela04UKP ,,Polonia Warszawa''1:09.4448631.9937.45
13.KOWALSKA Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.5248433.0236.50
14.DĘBKOWSKA Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:09.8447832.7637.08
15.ORUM Melissa04MUKS ''Piętnastka''1:10.6846132.7537.93
16.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:10.6946131.9138.78
17.HIRSCH Nicole04KS Warta Poznań1:11.7744033.2338.54
18.TOMASIK Otylia04MUKS ''Piętnastka''1:11.8043932.9238.88
19.KUCHARSKA Marta04UKS 307 Warszawa1:13.5840833.7539.83
20.NEUMAN Marta04MKS SP 63 Bydgoszcz1:14.7239035.7638.96
21.ZELIS Julia04MUKS ''Piętnastka''1:14.9938634.5040.49
22.BANASZAK Eliza04MKP Astromal-Leszno1:16.2236735.5540.67
23.DĄBROWSKA Pola04UKS 307 Warszawa1:17.5534936.2741.28
24.SYSIO Zuzanna04MUKS Wodnik Łask1:18.4233736.3742.05
25.TRENOGOW Martyna04Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:22.3829136.3945.99
26.CZARNIAK Wiktoria04MUKS ''Piętnastka''1:23.1128339.5443.57

15 lat

1.MURAWSKA Maria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.3467228.9633.38
2.ZIELIŃSKA Daria03UKP ,,Polonia Warszawa''1:02.6566229.6732.98
3.WRÓBEL Julia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:03.0465029.6333.41
4.MAIK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:04.6760229.5935.08
5.NOWAK Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2458630.4934.75
6.SZYSZKO Karolina03Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczy1:05.5457830.7934.75
7.FRĄCKIEWICZ Martyna03TP Zielona Góra1:05.8257130.9934.83
8.CELMER Wiktoria03KS Warta Poznań1:06.0356531.0734.96
9.BADZIAN Natalia03UKP ,,Polonia Warszawa''1:06.2156131.0535.16
10.BRZOSTEK Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz1:06.3055830.6935.61
11.GRADEK Aleksandra03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.3253331.3136.01
12.RUSSEK Agata03UKP ,,Polonia Warszawa''1:07.8752032.0735.80
13.BIEGAŃSKA Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.2151331.8136.40
14.SZCZEPAŃSKA Maria03KS Warta Poznań1:09.1649231.7937.37
15.TOPP Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.9747532.5437.43
16.ADAMSKA Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.1145232.9038.21
17.BŁAŻEJEWSKA Nikola03MUKS Wodnik Łask1:11.1445232.4138.73
18.STANSBERRY Liliane03UKS GOS Raszyn1:12.0743533.1638.91
19.ŁAKOMIAK Julia03Kaliski Klub Sportowy  ,,Włókn1:12.8942034.2738.62
20.KACPERSKA Laura03UKP ,,Polonia Warszawa''1:13.3641233.6539.71
21.ROJEK Paula03UKP ,,Polonia Warszawa''1:17.5734834.0643.51
22.WILCZYŃSKA Zofia03KS Posnania Poznań1:19.1132836.4142.70
23.WOLNA Wiktoria03MKP Wągrowiec1:19.2032736.0143.19

16 lat

1.TRAMBOWICZ Zuzanna02MKS SP 63 Bydgoszcz1:01.1771128.7232.45
2.SZLĘK Katarzyna02KU AZS Politechniki Łódzkiej1:05.1159030.4034.71
3.MICIAK Agata02MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.1:05.1558830.4834.67
4.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin1:07.2153631.7635.45
5.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin1:07.7852332.0435.74
6.KRYPA Marta02UKS Manta Warszawa Włochy1:08.2651231.7936.47
7.WARDAK Maria02MKP Szczecin1:08.6250431.6037.02

17 - 18 lat

1.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:02.7266029.3933.33
2.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:03.5163529.7733.74
3.CICHOWSKA Julia01MKS Juvenia Wrocław1:04.0062130.0533.95
4.POGORZELSKA Inez00UKS GOS Raszyn1:06.5155330.3436.17
5.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin1:06.7554731.3235.43
6.IŻYCKA Marta00KU AZS AGH Kraków1:06.7754731.1835.59
7.HOLAK Marta01MUKS ''Piętnastka''1:07.2753431.6535.62
8.WOLSKA Karolina01MUKS ''Piętnastka''1:08.2451231.9436.30
9.BIELEWICZ Joanna00KS Warta Poznań1:10.4046632.0438.36
NWSKOWROŃSKA Wiktoria01MKP ,,SŁOWIANKA'' Gorzów Wlkp.


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-11-24 - 12:12
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat i starsi

1.MAJCHRZAK Kacper92KS Warta Poznań52.4577024.9427.51
2.POPRAWA Michał94AZS AWF Katowice52.6975924.5428.15
3.SADŁOWSKI Piotr00MTP Kormoran Olsztyn53.2573624.8228.43
4.CHUDY Michał97KS Warta Poznań53.4072924.3729.03
5.CHRZANOWSKI Damian98WKS Śląsk Wrocław54.0170525.4528.56
6.CIĘŻKOWSKI Dominik96AZS AWF Warszawa54.9467025.4829.46
7.LASSEK Bartłomiej94KU AZS Politechniki Łódzkiej55.0166724.9530.06
MICIUL Michał00TP Zielona Góra55.0166726.0628.95
9.DOBRZYŃSKI Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa55.0466625.7429.30
10.DEREŃ Kacper98WKS Śląsk Wrocław55.4965025.8929.60
11.MŁYNARCZYK Karol00UKS G-8 Bielany Warszawa