Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  17 - 18 lat
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  17 - 18 lat
Nr  13. Kobiet, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  17 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  17 - 18 lat
Nr  25. Kobiet, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  17 - 18 lat
Nr  29. Kobiet, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  17 - 18 lat
Nr  31. Kobiet, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  17 - 18 lat
Nr  33. Kobiet, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  17 - 18 lat
Nr  35. Kobiet, 800m dowolny  17 - 18 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  17 - 18 lat
Nr  37. Kobiet, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  17 - 18 lat


XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - MAZOWSZE 2017
Warszawa, 19. - 21.7.2017


Konkurencja 1
19.07.2017 - 9:00
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
25.01
25.31
25.31
URBANCZYK, Aleksandra
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
02305
00106
00106
Barcelona (ESP)
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Św.
03.08.2013
21.05.2009
14.08.2010

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin26.76697A
2.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn26.86689A
3.RZOŃCA, Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław27.02677A
4.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki27.15667A
5.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn27.20664A
6.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany27.42648A
7.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice27.51641A
8.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa27.52641A
9.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin27.54639A
10.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin27.60635A
11.SZCZOTKA, Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia27.66631B
12.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.85618B
13.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki27.94612B
14.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa28.00608B
15.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków28.08603B
16.GUS, Julia SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.12600B
17.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany28.15599B
18.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg28.16598B
19.BRZOZOWSKA, Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław28.20595B
20.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy28.22594B
21.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim28.39583R
22.CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna99Uks Pingwiny28.47579R
23.KACZMARCZYK, Natalia00MKS Polonia Warszawa28.54574
24.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin28.73563
25.JARKOWIEC, Dominika00Ks  Just Swim Jelenia Góra28.76561
26.KROMOLICKA, Wiktoria00K. S. WARTA Poznań28.79559
27.CZAJA, Barbara SK99Górnik Radlin28.85556
28.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki28.93551
29.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława29.04545
30.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin29.08543
31.RUTKOWSKA, Wiktoria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.22535
32.NAREWSKA, Klaudia00Klub Sportowy WANKAN Legnica29.29531
33.MALINOWSKA, Zuzanna SWR00WKS Śląsk Wrocław29.39526
34.SADOWSKA, Klaudia SWR99WKS Śląsk Wrocław29.42524
35.MALINOWSKA, Ada99UKS SMS Galicja Kraków29.52519
36.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin29.54518
37.CHODYNA, Kinga SOL00MTP KORMORAN Olsztyn29.62514
38.NADOLSKA, Julia00MUKS Lider Chełm29.66512
39.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.29.68511
40.ADAMCZYK, Wiktoria00Uks Shark Rudna29.72509
41.BILIŃSKA, Dominika00SiKReT Gliwice29.80504
42.RZEPCZYŃSKA, Patrycja SO99UKP Unia Oświęcim29.93498
43.KUSTRA, Julita00SiKReT Gliwice30.13488
44.ŚLĄZAK, Kamila00UKS PATOMSWIM Bogatynia30.19485
45.KNAPIK, Weronika SR99PWSZ Racibórz30.21484
46.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.31479
47.MAKSIM, Matylda00KS AZS-AWFiS Gdańsk30.34478
48.BŁAJET, Oliwia00K. S. WARTA Poznań30.37477
49.MAŁKUS, Amelia00UKS Ostrobramska Warszawa30.43474
50.WROŃSKA, Marianna00MOSiR Sopot30.60466
51.FELKEL, Maja00K. S. WARTA Poznań30.62465
52.BACHANEK, Julia99Buks  Warszawa30.76459
53.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice30.79457
54.MIKUS, Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.03447
55.DZIEWA, Julia99MUKS Lider Chełm31.20439
56.MICHALAK, Weronika00K. S. WARTA Poznań31.38432


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.07.2017 - 9:06
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
21.68
22.69
22.45
JURASZEK, Paweł
HOŁUB, Jan
HOŁUB, Jan
00701
00303
00601
Lublin
Dubai (UAE)
Dordrecht (NED)
18.05.2017
28.08.2013
13.07.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin23.47707A
2.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz23.76681A
3.PYTLARCZYK, Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park23.81677A
4.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki23.91668A
5.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany23.94666A
6.STOKOWSKI, Kacper99UKS G - 8 Bielany24.03658A
7.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany24.10653A
8.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa24.12651A
CUKANOW, Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.12651A
10.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska24.25641A
11.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki24.29637B
12.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock24.33634B
13.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław24.34634B
14.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy24.45625B
15.OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy24.47623B
16.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna24.50621B
17.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz24.53619B
18.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim24.56617B
19.SZAL, Mateusz00Zryw Opole24.63611B
20.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław24.67608B
21.PIŁKOWSKI, Patryk SWwa00MKS Polonia Warszawa24.70606R
22.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn24.73604R
23.WÓJCICKI, Maciej99Aquator Kozienice24.80599
DROZD, Tymoteusz SO99UKP Unia Oświęcim24.80599
25.ŁUKAWSKI, Mikołaj99SALOS Cortile KIELCE24.85595
GĘBKA, OLAF SSz00MKP Szczecin24.85595
27.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny24.90592
CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław24.90592
29.STEC, Kacper99UKP Kmita Zabierzów25.02583
30.STOSZEK, Szymon99PWSZ Racibórz25.03583
31.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock25.06580
WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa25.06580
33.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice25.12576
34.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź25.15574
35.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin25.23569
DĄBROWSKI, Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław25.23569
37.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki25.25567
38.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP,,Słowianka"Gorzów25.28565
39.WAŁCERZ, Mateusz00KP Stilon Gorzów Wlkp.25.33562
40.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław25.44555
41.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków25.47553
42.GŁĄB, Karol SO99UKP Unia Oświęcim25.48552
43.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra25.54548
44.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków25.62543
45.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków25.64542
46.GRABOŃ, Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.69539
47.SZAJNICKI, Szymon00Uks Shark Rudna25.73536
48.WOŁOWICZ, Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz25.77534
49.BUTKIEWICZ, Władysław SO00UKP Unia Oświęcim25.78533
50.PLAUSZTA, Arnold00MUKS Olimpijczyk  OSSM25.79532
KRASSOWSKI, Cyprian00MOSiR Sopot25.79532
ROGOZIŃSKI, Mateusz Soc99KS KSZO Ostrowiec Św.25.79532
PAWEŁEK, Paweł99MKS Polonia Warszawa25.79532
54.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice25.82531
55.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów25.95523
56.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa25.98521
57.MYNARSKI, Wojciech99Ks  Just Swim Jelenia Góra25.99520
58.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00UKS GOS Raszyn26.02518
59.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica26.04517
60.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin26.06516
61.SADOWSKI, Aureliusz99Uks Pingwiny26.07515
62.CAJZA, Szymon00SiKReT Gliwice26.08515
63.DOBECKI, Mikołaj00MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.16510
64.GRECZANIK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim26.17510
65.WIKTOROWSKI, Gracjan00Azs Uł Pł26.21507
HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław26.21507
67.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin26.25505
68.KĘPA, Kacper99MKS Polonia Warszawa26.26504
69.CIERPIKOWSKI, Robert00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki26.30502
70.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź26.31501
71.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław26.32501
72.RUCIŃSKI, Wiktor99UKS Sokół-Mościce Tarnów26.38498
73.KLEJ, Jakub00KS AZS - AWF Biała Podlaska26.39497
74.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź26.40496
75.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała26.45494
76.LEWANDOWSKI, Michał00Zryw Opole26.47492
77.CHMIELOWIEC, Mateusz00UKS NAWA Skierniewice26.49491
78.OPOLKA, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim26.58486
79.CHROMIK, Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.67481
80.GRABEK, Filip SL99KU AZS UMCS Lublin26.75477
81.KĘDZIA, WIKTOR SSz00MKP Szczecin26.80474
82.WOJACZEK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim26.89470
83.KRAWIEC, Maciej99Fala Kraśnik27.01463
84.MAZUR, Dominik SO99UKP Unia Oświęcim27.05461
85.KOWALSKI, Adam00EKS Skra Bełchatów27.08460
86.JAROSZ, Dawid99Uks Wodnik Końskie27.11458
BIEG, Oskar00MKP Wodnik 29 Tychy27.11458
88.CICHOCKI, Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa27.17455
89.ROŻEK, Oskar00K. S. WARTA Poznań27.30449
90.SHVETS, Maksym99Azs Uł Pł27.34447
91.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź27.44442
92.ŻERAŃSKI, Przemysław99Buks  Warszawa27.64432
93.GIBALSKI, Kajetan SR00MKS Rokita Brzeg Dolny28.25405
DYSKW.SULIGA, Jeremi00Uks,,Żoliborz'' Warszawa26.40
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 3
19.07.2017 - 9:16
Kobiet, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
31.07
31.55
31.34
SZTANDERA, Dominika
HALLMANN, Weronika
SZTANDERA, Dominika
00101
01310
00101
Uster (SUI)
Netanya (ISR)
Kazan (RUS)
05.02.2017
28.06.2017
08.08.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork31.91788A
2.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin32.77728A
3.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław33.01712A
4.CHMIELEWSKA, Aneta00Uks,,Żoliborz'' Warszawa33.36690A
5.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin33.62674A
6.JÓZEFIAK, Nikola00MKS Juvenia Wrocław33.68670A
7.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin33.78664A
8.KOCJAN, Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz33.92656A
9.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin34.11645A
10.MARUSZCZYK, Beata SR00MOSM Tychy34.19641A
11.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów34.71612B
12.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice34.81607B
13.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa34.87604B
14.RZOŃCA, Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław34.90602B
15.OŻÓG, Paulina99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.93601B
16.KOWALSKA, Dominika00Mks Trójka Łódź34.94600B
17.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin35.09592B
18.CHAMERA, Weronika99Klub Motyl Stalowa Wola36.02548B
19.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki36.15542B
20.PIEKUT, Zofia SWwa00MKS Polonia Warszawa36.23538B
21.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle36.27536R
22.KNAPIK, Weronika SR99PWSZ Racibórz36.47528R
23.BIELEWICZ, Joanna00K. S. WARTA Poznań36.58523
24.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki36.77515
25.KRUSZNIEWSKA, Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków37.00505
26.SADOWSKA, Klaudia SWR99WKS Śląsk Wrocław37.22496
27.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków37.36491
28.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin37.75476
29.PRZYGODA, Julia00KS Fenix Ożarów Mazowiecki37.78475
30.MIKUS, Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza38.92434
DYSKW.NAREWSKA, Klaudia00Klub Sportowy WANKAN Legnica41.55
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 4
19.07.2017 - 9:21
Chłopców, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
27.48
28.20
28.18
SZULICH, Dawid
TOKARSKI, Krzysztof
HOŁUB, Maciej
01414
01311
01008
Barcelona (ESP)
Dubai (UAE)
Dubai (UAE)
30.07.2013
30.08.2013
30.08.2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań28.96759A
2.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź29.02754A
3.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała29.38727A
4.KOCZOROWSKI, Kacper00MKP Astromal Leszno29.39726A
5.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim29.45722A
6.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów29.60711A
7.SZCZEPANIAK, Paweł SK99UKS SMS Galicja Kraków29.62709A
8.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra29.67706A
9.KRYSTYNIAK, Mateusz SR00UKS Nowy Klub Pływacki29.72702A
10.SIEMIŃSKI, Piotr00Uks,,Żoliborz'' Warszawa29.74701A
11.PĘTLAK, Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park29.79697B
12.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock30.11675B
13.JUNG, Krzysztof SR99AZS AWF Katowice30.14673B
14.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki30.20669B
15.NOWAK, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim30.25666B
16.KRASIŃSKI, Kacper00NKS 9 Dzierżoniów30.30662B
17.RĘBACZ, Maciej00UKS G - 8 Bielany30.41655B
18.CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa30.44653B
19.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy30.57645B
20.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin30.81630B
21.VOLODIN, Hryhorii99MUKP Warszawianka Wodny Park30.82629R
22.KAMINIARZ, Cezary99MKP Astromal Leszno30.83629R
23.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin30.85628
24.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec30.89625
25.KAŁA, Mikołaj00SiKReT Gliwice31.03617
26.WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki31.14610
27.DOBECKI, Jakub99MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.15610
28.BIEG, Oskar00MKP Wodnik 29 Tychy31.16609
29.PAKUŁA, Mateusz00Mks Jedynka Łódź31.19607
30.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa31.46592
31.ROKITA, Aleksander SK99MKS Park Wodny Tarn. Góry31.65581
32.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy31.69579
33.CZOP, Filip00MTS Kwidzyn31.76575
34.SZYNAWA, Oskar SO00UKP Unia Oświęcim31.96564
35.DATA, Mariusz00MKS Ikar Mielec32.13555
36.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin32.17553
37.WIATR, Krzysztof00UKS Szesnastka32.36544
38.SULIGA, Jeremi00Uks,,Żoliborz'' Warszawa32.41541
39.BAZYL, Kamil00MSP Aquarius Myślenice32.52536
40.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań33.05510
41.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00UKS GOS Raszyn33.48491
42.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa33.66483
43.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz33.76479
44.KLEJ, Jakub00KS AZS - AWF Biała Podlaska34.04467
45.KRZYŻANIAK, Krystian00MKS Juvenia Białystok34.40453
46.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź34.52448
DYSKW.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.30
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 5
19.07.2017 - 9:27
Kobiet, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
57.84
58.66
58.66
JEDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
POL
00114
Athens (GRE)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
14.08.2004
15.09.2000
16.09.2000

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim1:03.54665A30.4333.11
2.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin1:03.80657A30.2233.58
3.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim1:03.86655A29.9033.96
4.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim1:04.08648A29.7134.37
5.SOLAK, Anna00MZOS Płock1:04.93623A29.7735.16
6.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno1:04.98622A29.9135.07
7.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin1:05.15617A30.9734.18
8.TOMASZEWSKA, Aleksandra99SALOS Cortile KIELCE1:05.24614A30.3234.92
9.GOTOWSKA, Weronika00UKS G - 8 Bielany1:05.30613A30.3134.99
10.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin1:05.50607A30.8634.64
11.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa1:05.61604B30.7034.91
12.KAMIENIARZ, Weronika SWR99WKS Śląsk Wrocław1:06.63577B30.9235.71
13.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł1:07.20562B31.8235.38
14.IŻYCKA, Marta SR00UKS Wodnik Siemianowice Śl.1:07.21562B31.8935.32
15.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn1:07.38558B30.7136.67
16.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:07.52554B31.2836.24
17.FILIPEK, Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław1:07.71550B31.2336.48
18.CHODYNA, Kinga SOL00MTP KORMORAN Olsztyn1:07.80547B31.4136.39
19.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:08.32535B31.8236.50
20.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:08.36534B30.9337.43
21.CZAJA, Barbara SK99Górnik Radlin1:08.94521R32.1236.82
22.TOMASIAK, Weronika00MKP,,Słowianka"Gorzów1:09.07518R31.7737.30
23.RUTKOWSKA, Wiktoria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.1351632.5236.61
24.MALINOWSKA, Ada99UKS SMS Galicja Kraków1:09.4351032.4836.95
25.PYRLIK, Paulina SO99UKP Unia Oświęcim1:10.4648832.8137.65
26.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa1:10.4848732.3338.15
27.KRUSZNIEWSKA, Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków1:10.8448033.2537.59
28.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków1:10.8548032.8038.05
29.NIZIOŁEK, Kinga SMS00MKS Ikar Mielec1:12.6744433.5839.09
30.BIELEWICZ, Joanna00K. S. WARTA Poznań1:13.4943033.8839.61
31.KACZMARCZYK, Natalia00MKS Polonia Warszawa1:13.8542332.7141.14
32.ŚLĄZAK, Kamila00UKS PATOMSWIM Bogatynia1:14.3941434.0840.31
33.ŁOTECKA, Aleksandra SR00Górnik Radlin1:15.3839833.8941.49
34.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki1:15.4339734.0841.35
35.FELKEL, Maja00K. S. WARTA Poznań1:16.3538334.7841.57
36.BACHANEK, Julia99Buks  Warszawa1:16.4538234.7441.71


<< TOP >>
Konkurencja 6
19.07.2017 - 9:34
Chłopców, 100m motylkowy

17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
51.15
53.00
53.00
CZERNIAK, Konrad
CIEŚLAK, Marcin
CIEŚLAK, Marcin
00603
03914
03914
Shanghai (CHN)
Prague (CZE)
Praga (CZE)
30.07.2011
12.07.2009
10.07.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany55.48724A25.9329.55
2.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn55.95706A26.5429.41
WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki55.95706A26.2929.66
4.BOCHEŃ, Tomasz99MKS Juvenia Białystok55.97705A26.1729.80
5.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków56.00704A26.5829.42
6.SAWICKI, Bartosz00AZS AWF Katowice56.50685A26.3330.17
7.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany56.56683A26.3730.19
8.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki56.62681A25.7230.90
9.KAŹMIERCZAK, Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki56.68679A26.2430.44
10.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa56.71678A26.7929.92
11.FIKS, Krzysztof00Uks 190 Łódź56.89671B26.7230.17
12.BLACHURA, Patryk SO99UKP Unia Oświęcim56.91670B27.0129.90
13.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław57.03666B26.7030.33
14.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany57.06665B27.0430.02
15.BORKOWSKI, Kacper SL00KU AZS UMCS Lublin57.15662B26.6130.54
16.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn57.16662B27.2129.95
17.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa57.20660B26.4030.80
18.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz57.40653B26.9730.43
19.KASPRZYK, Albert00SiKReT Gliwice57.46651B26.8630.60
20.STEC, Kacper99UKP Kmita Zabierzów57.59647B27.2130.38
21.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice57.67644R26.8530.82
22.SZAL, Mateusz00Zryw Opole57.92636?27.1930.73
GRYZ, Dawid99MKP Szczecin57.92636?27.1130.81
24.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska57.9663526.6731.29
25.DROZD, Tymoteusz SO99UKP Unia Oświęcim58.1562827.1331.02
26.DEJNEŻENKO, Daniel SWwa00MKS Polonia Warszawa58.1862727.2630.92
27.CHODULSKI, Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin58.3362327.4730.86
28.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice58.4761826.7031.77
29.SMUL, Błażej99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki58.4961727.2831.21
30.ŁUKAWSKI, Mikołaj99SALOS Cortile KIELCE58.6761227.0931.58
31.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy58.9360427.2731.66
32.WAŁCERZ, Mateusz00KP Stilon Gorzów Wlkp.59.0360126.9432.09
33.GĘBKA, OLAF SSz00MKP Szczecin59.2359528.1931.04
34.WAŃKOWICZ, Błażej99MUKP Warszawianka Wodny Park59.3959028.1731.22
35.BŁASZCZYK, Kacper00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki59.4758727.9231.55
36.CZYŻAK, Arkadiusz SR99Ruda Śląska59.5058727.5131.99
37.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki59.5858427.3232.26
38.TOPOLSKI, Dawid00Mks Trójka Łódź59.6258327.8631.76
39.WIKTOROWSKI, Gracjan00Azs Uł Pł59.6458227.5232.12
40.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP,,Słowianka"Gorzów59.8557627.3232.53
41.SZYNDLER, Michał00Zryw Opole59.9057527.9331.97
42.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź1:00.0257127.1432.88
43.KRASSOWSKI, Cyprian00MOSiR Sopot1:00.4655928.8431.62
44.CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa1:00.4755927.9932.48
45.NOWICKI, Jakub00Mks-Astoria Bydgoszcz1:00.6855328.2632.42
46.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim1:00.7755028.4632.31
47.LEWKOWSKI, Patryk99Uks Shark Rudna1:01.1654027.3933.77
48.CZOP, Michał00MTS Kwidzyn1:01.4653227.8833.58
WOŹNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa1:01.4653228.3133.15
50.CHROMIK, Mateusz SO00UKP Unia Oświęcim1:01.5453028.6932.85
51.CICHOCKI, Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa1:02.1451528.5133.63
52.KOWALSKI, Rafał00KP Stilon Gorzów Wlkp.1:02.6450329.2433.40
53.RUCIŃSKI, Wiktor99UKS Sokół-Mościce Tarnów1:02.8449828.9233.92
54.BATOR, Kacper00AZS AGH Kraków1:03.1849029.7133.47
55.SZAŁAŚNY, Bartosz SO00UKP Unia Oświęcim1:03.7447729.6934.05
56.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Ks Rekin Świebodzice1:04.0147129.5634.45
57.KLEJ, Jakub00KS AZS - AWF Biała Podlaska1:05.2644430.1735.09
58.GONTARCZYK, Kamil00UKS G - 8 Bielany1:06.7041630.1236.58
DYSKW.PACŁAWSKI, Jakub SL00SAPAS Rzeszów59.6827.1332.55
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.BRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:00.0927.1732.92
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 7
19.07.2017 - 9:45
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:57.15
2:00.40
1:58.62
JEDRZEJCZAK, Otylia
SZCZEPANIAK, Karolina
BARZYCKA, Paulina
00114
00114
POL
Budapest (HUN)
Rome (ITA)
Athens (GRE)
03.08.2006
30.07.2009
17.08.2004

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin2:08.39681A29.9532.7132.7532.98
2.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn2:08.45680A30.1332.5133.1832.63
3.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy2:08.72676A31.4433.0632.3431.88
4.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn2:09.16669A30.3233.7133.5231.61
5.SZCZOTKA, Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia2:09.47664A30.8133.4432.8832.34
6.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin2:09.80659A30.4333.0033.8032.57
7.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany2:10.16653A30.4733.4333.2832.98
8.BARYŁA, JULIA SSz00MKP Szczecin2:10.26652A30.9133.4532.9932.91
9.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany2:10.46649A30.6533.1133.7932.91
10.SŁUPEK, Roksana SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:10.74645A29.9933.0834.0233.65
11.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:11.54633B31.2533.4834.1232.69
12.KROMOLICKA, Wiktoria00K. S. WARTA Poznań2:11.61632B30.9333.5034.0633.12
13.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.2:12.38621B31.3133.4733.9033.70
14.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:13.26609B30.8933.5434.7134.12
15.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:13.76602B31.0033.6334.9234.21
16.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin2:14.62591B31.6033.8034.5234.70
17.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin2:14.84588B31.3034.1935.2834.07
18.TOMOŃ, Martyna00UKS Skarpa Lublin2:15.56578B32.1834.0135.0934.28
19.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim2:15.64577B32.0134.2235.0834.33
20.GÓRSKA, Julia00MUKP Warszawianka Wodny Park2:15.93574B30.7434.2935.4635.44
21.KRUSZEWSKA, Kaja00MKS Juvenia Białystok2:16.69564R32.6634.7634.9734.30
22.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin2:16.90562R32.4435.3835.0034.08
23.MALINOWSKA, Zuzanna SWR00WKS Śląsk Wrocław2:17.1055931.4435.2035.5334.93
24.WIŚNIEWSKA, Barbara00Azs Awf Warszawa2:17.8855031.8934.7935.6435.56
25.BRZOZOWSKA, Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław2:18.0954732.6035.4735.8534.17
26.CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna99Uks Pingwiny2:18.1154731.5435.4536.3534.77
27.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice2:18.1854631.8235.1635.8935.31
28.BŁAJET, Oliwia00K. S. WARTA Poznań2:19.1353532.2935.2436.0135.59
29.RADECKA, Anna00UKS G - 8 Bielany2:20.5951831.2434.9737.7736.61
30.RZEPCZYŃSKA, Patrycja SO99UKP Unia Oświęcim2:20.7151731.8635.3337.1436.38
31.KUSTRA, Julita00SiKReT Gliwice2:21.5650832.3335.7237.1136.40
32.CIPORSKA, Katarzyna00MKS Polonia Warszawa2:24.3947932.5935.4537.8538.50
33.MICHALAK, Weronika00K. S. WARTA Poznań2:25.6346632.9536.4038.3437.94
34.DZIEWA, Julia99MUKS Lider Chełm2:27.4045033.6637.3538.6537.74
35.MAKSIM, Matylda00KS AZS-AWFiS Gdańsk2:27.4944933.0338.4039.0337.03
36.MAŁKUS, Amelia00UKS Ostrobramska Warszawa2:29.6443033.6337.3339.3939.29
37.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa2:30.1742532.4438.1540.3139.27


<< TOP >>
Konkurencja 8
19.07.2017 - 9:57
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:46.30
1:48.51
1:48.51
MAJCHRZAK, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
STOKOWSKI, Kacper
00115
05114
05114
Rio (BRA)
Hodmezovasarhely (HUN)
Hodmezovas (HUN)
07.08.2016
10.07.2016
17.07.2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin1:54.66703A26.5529.3729.7129.03
2.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa1:54.92699A27.0629.1029.6829.08
3.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:54.97698A27.1229.6829.6028.57
4.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany1:55.26693A27.7329.7129.1728.65
5.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna1:55.30692A26.3630.1030.2828.56
6.KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin1:55.46689A27.1629.4429.7929.07
7.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn1:55.75684A27.5029.8030.0628.39
8.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin1:55.76684A27.5429.5829.6429.00
9.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany1:55.78683A27.3329.6030.4628.39
10.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław1:56.49671A27.0329.4930.4129.56
11.OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy1:57.30657B27.4629.7430.2629.84
12.DĄBROWSKI, Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław1:57.49654B27.5230.0429.5030.43
13.BUTKIEWICZ, Władysław SO00UKP Unia Oświęcim1:57.56653B27.8229.7530.2829.71
14.KRULIKOWSKI, Maciej SO99UKP Unia Oświęcim1:57.61652B27.5629.6429.8430.57
DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź1:57.61652B27.8129.4430.3230.04
16.ROGOZIŃSKI, Mateusz Soc99KS KSZO Ostrowiec Św.1:57.71650B28.4229.4029.5830.31
17.KOMOSA, Maciej SWwa99MKS Polonia Warszawa1:58.29641B27.7429.9730.5630.02
18.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław1:58.30640B27.8130.7130.1529.63
19.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec1:58.34640B27.4429.7730.4930.64
20.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock1:58.64635B27.1930.2131.1930.05
21.HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław1:58.78633R27.8229.8630.4930.61
22.WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa1:58.87631R27.4029.9930.5130.97
23.PRÓSZYŃSKI, Igor99MKP Szczecin1:59.3062428.3930.1630.8029.95
24.STOSZEK, Szymon99PWSZ Racibórz1:59.4562228.1630.4031.2329.66
25.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków2:00.3660828.1430.1530.9131.16
26.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra2:01.8958527.9130.4831.7631.74
27.MACNER, Michał SOL99MTP KORMORAN Olsztyn2:01.9258528.0330.5131.7231.66
28.CAJZA, Szymon00SiKReT Gliwice2:02.7757327.6231.4332.4131.31
29.TOPOLSKI, Dawid00Mks Trójka Łódź2:03.4156428.4131.6131.6631.73
30.CHROMIK, Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:03.4756328.5331.3932.0331.52
31.LEWANDOWSKI, Michał00Zryw Opole2:03.5156328.0031.0431.6232.85
32.GRABOŃ, Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:03.6856028.3231.3932.7331.24
33.KŁAPUT, Bartosz SK00UKS SMS Galicja Kraków2:03.6956028.5231.5232.4031.25
34.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź2:04.1955428.4830.9132.2532.55
35.PAWEŁEK, Paweł99MKS Polonia Warszawa2:04.6554728.3632.0632.8031.43
36.KĘPA, Kacper99MKS Polonia Warszawa2:05.2454027.9831.0933.2732.90
37.MAZUR, Dominik SO99UKP Unia Oświęcim2:05.4053828.5831.4033.0532.37
38.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny2:05.7053428.1331.2432.9033.43
39.SHVETS, Maksym99Azs Uł Pł2:05.8753229.1931.1632.2533.27
40.JORDAN, Artur00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:05.9753029.2932.0432.5532.09
41.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa2:06.1452827.7031.8033.4433.20
42.SZAJNICKI, Szymon00Uks Shark Rudna2:06.2152729.1432.1633.7331.18
43.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice2:06.3352629.2731.4932.5433.03
44.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań2:06.5552329.4732.3033.2731.51
45.CHMIELOWIEC, Mateusz00UKS NAWA Skierniewice2:06.6452228.3932.4533.5032.30
46.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin2:07.6151027.4932.9334.2732.92
47.KAMINIARZ, Cezary99MKP Astromal Leszno2:08.5449930.7133.8432.7731.22
48.KOWALSKI, Adam00EKS Skra Bełchatów2:09.7748529.3332.7034.0133.73
49.ROŻEK, Oskar00K. S. WARTA Poznań2:10.0348229.1232.9134.2833.72
50.BATOR, Kacper00AZS AGH Kraków2:11.3346830.8433.0634.3533.08
51.WOŁOWICZ, Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz2:11.5246628.2334.0734.5834.64
52.KALISZ, Jakub00MKS Polonia Warszawa2:11.6146528.6332.4035.1735.41
53.GONTARCZYK, Kamil00UKS G - 8 Bielany2:12.3145830.4633.9734.9232.96
54.KRAWIEC, Maciej99Fala Kraśnik2:12.5945529.2934.6034.9233.78
55.GIBALSKI, Kajetan SR00MKS Rokita Brzeg Dolny2:15.6442530.2234.1136.2035.11
56.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki2:21.2137628.5131.6541.7339.32
57.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica2:22.2236830.2736.2937.9937.67


<< TOP >>
Konkurencja 9
19.07.2017 - 10:13
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
2:09.74
2:09.74
2:09.74
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
00104
00104
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Rzym (ITA)
31.07.2009
31.07.2009
31.07.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław2:21.35676A32.7735.6736.6736.24
2.KOLUCH, Julia SZG00UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków2:21.99666A33.2836.1137.2435.36
3.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin2:23.66644A33.8636.4937.1536.16
4.SKORUPA, Monika99DOKiS SP Vega Dobrodzień2:23.92640A33.8136.5237.0836.51
5.STRZĘPEK, Kornelia00Ks Rekin Świebodzice2:24.04638A33.4936.3438.0336.18
6.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok2:24.40634A33.0436.7937.3337.24
7.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa2:24.52632A33.8236.9137.5936.20
8.PABIN, Marta00Mks Trójka Łódź2:26.40608A33.8936.5638.4837.47
9.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź2:27.39596A34.2536.9137.8238.41
10.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:27.81591A34.6936.7637.9938.37
11.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin2:28.01588B34.9737.0538.2337.76
12.ŚWIĘCKA, Julia00MTP KORMORAN Olsztyn2:28.23586B34.2637.5038.8237.65
13.ROGOWSKA, Angelika SK99UKS SMS Galicja Kraków2:29.20574B34.0837.2938.2939.54
14.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno2:29.23574B36.1037.9138.2237.00
15.KOKOT, Angelika00SiKReT Gliwice2:31.41550B35.4138.6239.0638.32
16.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa2:32.02543B34.9537.7640.0639.25
17.NADOLSKA, Julia00MUKS Lider Chełm2:33.75525B34.2338.2840.7240.52
18.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań2:33.88524B34.8538.0040.4840.55
19.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn2:35.01512B37.4039.9039.2338.48
20.ADAMCZYK, Wiktoria00Uks Shark Rudna2:39.42471B37.8840.1641.0140.37
21.WROŃSKA, Marianna00MOSiR Sopot2:43.53436R37.8140.7142.6842.33


<< TOP >>
Konkurencja 10
19.07.2017 - 10:23
Chłopców, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:54.24
1:59.78
1:55.60
KAWĘCKI, Radosław
SKIERKA, Jakub
KAWĘCKI, Radosław
00304
02010
00304
Barcelona (ESP)
Baku (AZE)
Rome (ITA)
02.08.2013
26.06.2015
31.07.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź2:07.11682A30.1732.2532.5332.16
2.MICIUL, Michał SZG00TP Zielona Góra2:07.81671A30.6132.0232.7732.41
3.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław2:08.52660A30.5632.8033.2431.92
4.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław2:08.64658A30.1333.5133.0631.94
5.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G - 8 Bielany2:09.20650A29.8733.4433.7532.14
6.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków2:09.62643A30.2133.2233.9532.24
7.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin2:09.68642A30.2032.3633.9033.22
8.KĘDZIA, WIKTOR SSz00MKP Szczecin2:09.74641A30.4232.9333.8732.52
9.FRANKE, Paweł99UKS G - 8 Bielany2:10.01637A30.5733.1933.6332.62
10.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków2:10.14636A31.1632.8733.3032.81
11.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź2:10.56629B30.6933.2233.7832.87
12.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź2:12.17607B30.6033.6034.3733.60
13.KUCZAK, Adam SWR00TP Zielona Góra2:12.49602B31.2433.1334.2433.88
14.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice2:16.24554B30.7734.5236.0134.94
15.ŁUKASZCZYK, Mateusz SL00UKS Orka Zamość2:16.43552B31.4734.2335.8334.90
16.PAWŁOWSKI, Bogdan00Mkp Bobry Dębica2:18.15531B31.8434.5635.9335.82
17.PLAUSZTA, Arnold00MUKS Olimpijczyk  OSSM2:18.91523B32.6734.6535.5136.08
18.JAŁTUSZEWSKI, Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:19.13520B31.2534.9536.9535.98
19.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Ks Rekin Świebodzice2:19.59515B32.6434.7136.3035.94
20.FIEDOSIUK, Rafał SO99UKP Unia Oświęcim2:21.45495B31.5835.1736.6938.01
21.OPOLKA, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim2:22.35486R33.0235.5737.1436.62
22.GRABEK, Filip SL99KU AZS UMCS Lublin2:23.36475R34.0636.7036.6635.94
23.MASIAK, Mateusz00Fala Kraśnik2:27.26439


<< TOP >>
Konkurencja 11
19.07.2017 - 10:32
Kobiet, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
4:36.95
4:45.13
4:43.39
BARANOWSKA, Katarzyna
SZCZEPANIAK, Karolina
BARANOWSKA, Katarzyna
00116
00114
00116
Beijing (CHN)
Rome (ITA)
Debica
09.08.2008
02.08.2009
20.05.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JANISZEWSKA, Dominika99Azs Awf Warszawa5:16.24597A
50m:
100m:
32.48
1:09.76
32.48
37.28
150m:
200m:
1:52.86
2:34.41
43.10
41.55
250m:
300m:
3:17.77
4:03.13
43.36
45.36
350m:
400m:
4:40.48
5:16.24
37.35
35.76
2.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin5:16.89593A
50m:
100m:
33.96
1:13.37
33.96
39.41
150m:
200m:
1:54.94
2:35.30
41.57
40.36
250m:
300m:
3:21.16
4:04.29
45.86
43.13
350m:
400m:
4:41.25
5:16.89
36.96
35.64
3.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł5:17.97587A
50m:
100m:
33.79
1:12.66
33.79
38.87
150m:
200m:
1:53.79
2:35.35
41.13
41.56
250m:
300m:
3:19.18
4:03.37
43.83
44.19
350m:
400m:
4:40.66
5:17.97
37.29
37.31
4.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin5:18.13586A
50m:
100m:
33.25
1:12.14
33.25
38.89
150m:
200m:
1:52.67
2:32.53
40.53
39.86
250m:
300m:
3:18.23
4:04.33
45.70
46.10
350m:
400m:
4:41.82
5:18.13
37.49
36.31
5.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin5:18.29586A
50m:
100m:
32.92
1:11.56
32.92
38.64
150m:
200m:
1:55.77
2:38.46
44.21
42.69
250m:
300m:
3:21.59
4:06.15
43.13
44.56
350m:
400m:
4:42.92
5:18.29
36.77
35.37
6.ZAWISZA, Alina SO00UKP Unia Oświęcim5:18.68583A
50m:
100m:
34.06
1:12.94
34.06
38.88
150m:
200m:
1:53.15
2:32.75
40.21
39.60
250m:
300m:
3:18.85
4:04.23
46.10
45.38
350m:
400m:
4:41.79
5:18.68
37.56
36.89
7.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń5:21.91566A
50m:
100m:
34.16
1:13.39
34.16
39.23
150m:
200m:
1:55.95
2:37.28
42.56
41.33
250m:
300m:
3:23.05
4:08.47
45.77
45.42
350m:
400m:
4:45.95
5:21.91
37.48
35.96
8.BORCZYK, Martyna00Ks Rekin Świebodzice5:25.73546A
50m:
100m:
33.82
1:13.24
33.82
39.42
150m:
200m:
1:53.75
2:33.87
40.51
40.12
250m:
300m:
3:21.12
4:08.51
47.25
47.39
350m:
400m:
4:47.92
5:25.73
39.41
37.81
9.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle5:28.78531A
50m:
100m:
34.20
1:13.30
34.20
39.10
150m:
200m:
1:56.39
2:39.12
43.09
42.73
250m:
300m:
3:25.16
4:11.17
46.04
46.01
350m:
400m:
4:50.43
5:28.78
39.26
38.35
10.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin5:31.68517A
50m:
100m:
34.56
1:14.46
34.56
39.90
150m:
200m:
1:59.83
2:42.85
45.37
43.02
250m:
300m:
3:28.02
4:12.95
45.17
44.93
350m:
400m:
4:53.42
5:31.68
40.47
38.26
11.NIZIOŁEK, Kinga SMS00MKS Ikar Mielec5:46.14455B
50m:
100m:
35.82
1:18.01
35.82
42.19
150m:
200m:
2:03.83
2:46.83
45.82
43.00
250m:
300m:
3:38.29
4:29.03
51.46
50.74
350m:
400m:
5:08.42
5:46.14
39.39
37.72


<< TOP >>
Konkurencja 12
19.07.2017 - 10:45
Chłopców, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
4:12.28
4:20.27
4:18.40
MATCZAK, Mateusz
MATCZAK, Mateusz
MATCZAK, Mateusz
00905
00905
00905
Belgrade (SRB)
Palma de Mallorca (ESP)
Antwerp (BEL)
11.07.2009
06.07.2006
22.07.2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BUJAK, Dominik99SALOS Cortile KIELCE4:32.27718A
50m:
100m:
28.87
1:01.97
28.87
33.10
150m:
200m:
1:36.95
2:11.02
34.98
34.07
250m:
300m:
2:49.60
3:28.38
38.58
38.78
350m:
400m:
4:00.59
4:32.27
32.21
31.68
2.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław4:32.67715A
50m:
100m:
28.26
1:00.51
28.26
32.25
150m:
200m:
1:36.68
2:11.89
36.17
35.21
250m:
300m:
2:49.70
3:28.18
37.81
38.48
350m:
400m:
4:01.10
4:32.67
32.92
31.57
3.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź4:34.07704A
50m:
100m:
28.59
1:01.74
28.59
33.15
150m:
200m:
1:37.17
2:12.58
35.43
35.41
250m:
300m:
2:51.44
3:29.31
38.86
37.87
350m:
400m:
4:01.51
4:34.07
32.20
32.56
4.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn4:35.10696A
50m:
100m:
29.59
1:02.72
29.59
33.13
150m:
200m:
1:39.23
2:14.55
36.51
35.32
250m:
300m:
2:54.01
3:33.42
39.46
39.41
350m:
400m:
4:05.85
4:35.10
32.43
29.25
5.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim4:35.78691A
50m:
100m:
30.44
1:03.50
30.44
33.06
150m:
200m:
1:38.23
2:13.99
34.73
35.76
250m:
300m:
2:52.25
3:31.10
38.26
38.85
350m:
400m:
4:03.30
4:35.78
32.20
32.48
6.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn4:36.71684A
50m:
100m:
29.35
1:01.80
29.35
32.45
150m:
200m:
1:39.22
2:14.42
37.42
35.20
250m:
300m:
2:55.40
3:35.67
40.98
40.27
350m:
400m:
4:07.07
4:36.71
31.40
29.64
7.GAWRON, Oskar99WKS Śląsk Wrocław4:36.94682A
50m:
100m:
29.48
1:03.48
29.48
34.00
150m:
200m:
1:41.04
2:17.07
37.56
36.03
250m:
300m:
2:55.44
3:33.96
38.37
38.52
350m:
400m:
4:06.29
4:36.94
32.33
30.65
8.ŁAPOT, Radosław SR99MOS Katowice4:37.75676A
50m:
100m:
28.74
1:02.67
28.74
33.93
150m:
200m:
1:38.60
2:13.42
35.93
34.82
250m:
300m:
2:53.23
3:33.31
39.81
40.08
350m:
400m:
4:06.15
4:37.75
32.84
31.60
9.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź4:37.80676A
50m:
100m:
30.24
1:04.53
30.24
34.29
150m:
200m:
1:40.50
2:16.38
35.97
35.88
250m:
300m:
2:55.96
3:35.24
39.58
39.28
350m:
400m:
4:07.09
4:37.80
31.85
30.71
10.KEMPA, Mikołaj99MMKS Kędzierzyn-Koźle4:40.97653A
50m:
100m:
28.95
1:01.62
28.95
32.67
150m:
200m:
1:38.45
2:14.79
36.83
36.34
250m:
300m:
2:55.08
3:35.93
40.29
40.85
350m:
400m:
4:08.84
4:40.97
32.91
32.13
11.KŁOSIŃSKI, Alan00Mks Jedynka Łódź4:42.94640B
50m:
100m:
28.97
1:03.18
28.97
34.21
150m:
200m:
1:41.80
2:18.89
38.62
37.09
250m:
300m:
2:57.53
3:36.08
38.64
38.55
350m:
400m:
4:10.31
4:42.94
34.23
32.63
12.GOLENIEC, Kamil SO99UKP Unia Oświęcim4:43.46636B
50m:
100m:
29.37
1:02.94
29.37
33.57
150m:
200m:
1:39.52
2:15.31
36.58
35.79
250m:
300m:
2:54.78
3:35.85
39.47
41.07
350m:
400m:
4:10.52
4:43.46
34.67
32.94
13.WAWRZYŃCZAK, Alan SL99UKS Skarpa Lublin4:44.89627B
50m:
100m:
29.66
1:03.70
29.66
34.04
150m:
200m:
1:42.31
2:19.78
38.61
37.47
250m:
300m:
2:59.49
3:40.38
39.71
40.89
350m:
400m:
4:13.37
4:44.89
32.99
31.52
14.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy4:48.15605B
50m:
100m:
30.62
1:05.52
30.62
34.90
150m:
200m:
1:42.52
2:20.24
37.00
37.72
250m:
300m:
3:01.46
3:42.44
41.22
40.98
350m:
400m:
4:15.88
4:48.15
33.44
32.27
15.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy4:49.57597B
50m:
100m:
29.55
1:03.43
29.55
33.88
150m:
200m:
1:41.66
2:19.48
38.23
37.82
250m:
300m:
3:00.70
3:41.91
41.22
41.21
350m:
400m:
4:16.44
4:49.57
34.53
33.13
16.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin4:50.92588B
50m:
100m:
30.27
1:05.38
30.27
35.11
150m:
200m:
1:45.88
2:24.05
40.50
38.17
250m:
300m:
3:05.43
3:47.71
41.38
42.28
350m:
400m:
4:20.15
4:50.92
32.44
30.77
17.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim4:51.62584B
50m:
100m:
29.67
1:04.60
29.67
34.93
150m:
200m:
1:43.65
2:22.43
39.05
38.78
250m:
300m:
3:04.11
3:46.61
41.68
42.50
350m:
400m:
4:19.28
4:51.62
32.67
32.34
18.CZOP, Michał00MTS Kwidzyn4:53.90571B
50m:
100m:
30.56
1:05.92
30.56
35.36
150m:
200m:
1:43.78
2:21.93
37.86
38.15
250m:
300m:
3:02.71
3:43.95
40.78
41.24
350m:
400m:
4:18.64
4:53.90
34.69
35.26
19.KRZYŻANIAK, Krystian00MKS Juvenia Białystok4:56.68555B
50m:
100m:
29.10
1:04.61
29.10
35.51
150m:
200m:
1:45.26
2:24.66
40.65
39.40
250m:
300m:
3:06.35
3:49.74
41.69
43.39
350m:
400m:
4:24.27
4:56.68
34.53
32.41
20.WOŹNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa4:58.87543B
50m:
100m:
29.84
1:04.94
29.84
35.10
150m:
200m:
1:44.04
2:22.64
39.10
38.60
250m:
300m:
3:05.31
3:48.46
42.67
43.15
350m:
400m:
4:24.43
4:58.87
35.97
34.44
21.VOLODIN, Hryhorii99MUKP Warszawianka Wodny Park4:59.84537R
50m:
100m:
30.00
1:04.87
30.00
34.87
150m:
200m:
1:46.39
2:27.32
41.52
40.93
250m:
300m:
3:08.57
3:50.29
41.25
41.72
350m:
400m:
4:25.35
4:59.84
35.06
34.49
22.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa5:01.32529R
50m:
100m:
31.52
1:07.33
31.52
35.81
150m:
200m:
1:48.51
2:28.31
41.18
39.80
250m:
300m:
3:10.10
3:52.51
41.79
42.41
350m:
400m:
4:27.34
5:01.32
34.83
33.98
23.KOWALSKI, Rafał00KP Stilon Gorzów Wlkp.5:02.72522
50m:
100m:
30.86
1:05.95
30.86
35.09
150m:
200m:
1:47.14
2:27.28
41.19
40.14
250m:
300m:
3:10.29
3:53.82
43.01
43.53
350m:
400m:
4:27.65
5:02.72
33.83
35.07
24.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz5:06.74502
50m:
100m:
30.33
1:08.22
30.33
37.89
150m:
200m:
1:48.82
2:29.42
40.60
40.60
250m:
300m:
3:12.82
3:58.36
43.40
45.54
350m:
400m:
4:34.01
5:06.74
35.65
32.73
25.SZAŁAŚNY, Bartosz SO00UKP Unia Oświęcim5:06.90501
50m:
100m:
31.74
1:10.02
31.74
38.28
150m:
200m:
1:49.69
2:28.75
39.67
39.06
250m:
300m:
3:13.07
3:57.91
44.32
44.84
350m:
400m:
4:32.96
5:06.90
35.05
33.94
26.PAWŁOWSKI, Bogdan00Mkp Bobry Dębica5:11.40480
50m:
100m:
32.59
1:11.30
32.59
38.71
150m:
200m:
1:50.63
2:30.33
39.33
39.70
250m:
300m:
3:16.99
4:04.32
46.66
47.33
350m:
400m:
4:38.11
5:11.40
33.79
33.29
DYSKW.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź4:42.95
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
50m:
100m:
28.83
1:02.05
28.83
33.22
150m:
200m:
1:38.96
2:15.49
36.91
36.53
250m:
300m:
2:56.81
3:38.70
41.32
41.89
350m:
400m:
4:12.32
4:42.95
33.62
30.63
DYSKW.JAROSZ, Dawid99Uks Wodnik Końskie4:43.00
K 12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie
50m:
100m:
29.26
1:03.61
29.26
34.35
150m:
200m:
1:40.09
2:16.28
36.48
36.19
250m:
300m:
2:57.28
3:38.79
41.00
41.51
350m:
400m:
4:11.51
4:43.00
32.72
31.49
DYSKW.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:43.05
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
50m:
100m:
29.79
1:04.33
29.79
34.54
150m:
200m:
1:39.85
2:15.31
35.52
35.46
250m:
300m:
2:56.03
3:37.41
40.72
41.38
350m:
400m:
4:10.46
4:43.05
33.05
32.59


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.07.2017 - 11:02
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
21.68
22.69
22.45
JURASZEK, Paweł
HOŁUB, Jan
HOŁUB, Jan
00701
00303
00601
Lublin
Dubai (UAE)
Dordrecht (NED)
18.05.2017
28.08.2013
13.07.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DROZD, Tymoteusz SO99UKP Unia Oświęcim24.26640
2.WÓJCICKI, Maciej99Aquator Kozienice24.52620


<< TOP >>
Konkurencja 6
19.07.2017 - 11:03
Chłopców, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
51.15
53.00
53.00
CZERNIAK, Konrad
CIEŚLAK, Marcin
CIEŚLAK, Marcin
00603
03914
03914
Shanghai (CHN)
Prague (CZE)
Praga (CZE)
30.07.2011
12.07.2009
10.07.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GRYZ, Dawid99MKP Szczecin56.9966827.0429.95
2.SZAL, Mateusz00Zryw Opole57.4165326.4031.01


<< TOP >>
Konkurencja 1
19.07.2017 - 17:00
Kobiet, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin26.16746
2.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn26.23740
3.RZOŃCA, Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław26.50718
4.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki26.55714
5.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin26.69702
6.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn26.74698
7.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice26.86689
8.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany27.02677
9.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin27.27658
10.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa27.61634
Finał B
11.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg27.65632
12.GUS, Julia SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.73626
13.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.75625
14.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa27.78623
15.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków27.84619
16.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki27.89615
17.BRZOZOWSKA, Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław28.08603
18.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany28.22594
19.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim28.44580
20.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy30.02493


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.07.2017 - 17:02
Chłopców, 50m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G - 8 Bielany23.20732
2.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin23.21731
3.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz23.49705
4.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany23.51703
5.PYTLARCZYK, Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park23.57698
6.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki23.71685
7.CUKANOW, Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki23.99662
8.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany24.04658
9.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa24.08654
10.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska24.28638
Finał B
11.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock23.73684
12.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki23.86673
13.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław24.17647
14.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz24.18646
15.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna24.19645
16.OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy24.41628
17.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy24.43627
18.DROZD, Tymoteusz SO99UKP Unia Oświęcim24.49622
19.PIŁKOWSKI, Patryk SWwa00MKS Polonia Warszawa24.63611
20.SZAL, Mateusz00Zryw Opole24.86595


<< TOP >>
Konkurencja 3
19.07.2017 - 17:05
Kobiet, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork32.00781
2.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław32.80726
3.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin33.04710
4.JÓZEFIAK, Nikola00MKS Juvenia Wrocław33.31693
5.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin33.40687
6.CHMIELEWSKA, Aneta00Uks,,Żoliborz'' Warszawa33.61674
7.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin33.72668
8.KOCJAN, Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz34.16642
9.MARUSZCZYK, Beata SR00MOSM Tychy34.30634
10.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin34.80607
Finał B
11.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów34.11645
12.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa34.45626
13.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice34.47625
14.OŻÓG, Paulina99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki34.77609
15.KOWALSKA, Dominika00Mks Trójka Łódź35.10592
16.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin35.43576
17.CHAMERA, Weronika99Klub Motyl Stalowa Wola35.84556
18.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki36.06546
19.PIEKUT, Zofia SWwa00MKS Polonia Warszawa36.21539
20.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle36.90509


<< TOP >>
Konkurencja 4
19.07.2017 - 17:07
Chłopców, 50m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź28.92762
2.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań28.99756
3.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim29.17743
4.SZCZEPANIAK, Paweł SK99UKS SMS Galicja Kraków29.28734
5.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała29.32731
6.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra29.39726
7.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów29.60711
8.KOCZOROWSKI, Kacper00MKP Astromal Leszno29.69704
9.PĘTLAK, Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park29.89690
10.KRYSTYNIAK, Mateusz SR00UKS Nowy Klub Pływacki30.09676
Finał B
11.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock30.01682
12.NOWAK, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim30.16672
13.CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa30.19670
14.JUNG, Krzysztof SR99AZS AWF Katowice30.24666
15.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki30.34660
16.RĘBACZ, Maciej00UKS G - 8 Bielany30.37658
17.KRASIŃSKI, Kacper00NKS 9 Dzierżoniów30.45653
18.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin30.51649
19.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy30.75634
20.VOLODIN, Hryhorii99MUKP Warszawianka Wodny Park30.76633


<< TOP >>
Konkurencja 5
19.07.2017 - 17:22
Kobiet, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim1:01.9171929.6732.24
2.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin1:03.1267929.3933.73
3.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim1:03.5266629.8033.72
4.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno1:03.7266029.5934.13
5.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim1:03.7465929.7533.99
6.SOLAK, Anna00MZOS Płock1:03.9665229.9534.01
7.GOTOWSKA, Weronika00UKS G - 8 Bielany1:04.5963330.2834.31
8.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin1:04.6363230.5634.07
9.TOMASZEWSKA, Aleksandra99SALOS Cortile KIELCE1:05.1061829.8735.23
10.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin1:05.9059631.2434.66
Finał B
11.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa1:03.6866129.6234.06
12.KAMIENIARZ, Weronika SWR99WKS Śląsk Wrocław1:06.3858330.8535.53
13.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn1:06.5158030.7135.80
14.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł1:06.5457931.3935.15
15.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.7157531.2035.51
16.CHODYNA, Kinga SOL00MTP KORMORAN Olsztyn1:07.0556631.0835.97
17.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:07.0856530.7736.31
18.FILIPEK, Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław1:07.2556131.5335.72
19.IŻYCKA, Marta SR00UKS Wodnik Siemianowice Śl.1:07.3056031.7335.57
20.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń1:08.1553932.0036.15


<< TOP >>
Konkurencja 6
19.07.2017 - 17:26
Chłopców, 100m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki54.6175925.1429.47
2.KAŹMIERCZAK, Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki54.7575325.6329.12
3.WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki54.9374625.8329.10
4.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany55.1373725.7629.37
5.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn55.2973126.0129.28
6.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków55.4572525.7629.69
7.BOCHEŃ, Tomasz99MKS Juvenia Białystok55.9570625.9230.03
8.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany56.4268826.1630.26
9.SAWICKI, Bartosz00AZS AWF Katowice56.5768326.4330.14
10.FIKS, Krzysztof00Uks 190 Łódź57.1066426.8630.24
Finał B
11.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław55.7771225.9329.84
12.BORKOWSKI, Kacper SL00KU AZS UMCS Lublin56.6767926.3830.29
13.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz56.7667626.3930.37
14.BLACHURA, Patryk SO99UKP Unia Oświęcim57.0566525.7531.30
15.STEC, Kacper99UKP Kmita Zabierzów57.0666526.6630.40
16.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn57.0966426.9930.10
17.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice57.1966127.0030.19
18.KASPRZYK, Albert00SiKReT Gliwice57.3965427.0730.32
19.GRYZ, Dawid99MKP Szczecin57.4265326.9830.44
20.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa57.5564826.5531.00


<< TOP >>
Konkurencja 7
19.07.2017 - 17:41
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn2:02.9977530.2431.5330.6830.54
2.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany2:05.0873629.1931.9432.3531.60
3.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin2:06.3871430.1431.6431.9432.66
4.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy2:06.3971430.8931.1232.0832.30
5.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin2:07.2470030.5532.0632.3332.30
6.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn2:09.0867030.6132.5333.1932.75
7.SZCZOTKA, Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia2:10.2665230.0033.0733.8233.37
8.SŁUPEK, Roksana SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:10.5464829.9333.1134.2233.28
9.BARYŁA, JULIA SSz00MKP Szczecin2:11.0064130.4832.6533.6434.23
10.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany2:11.6863130.1933.3934.1533.95
Finał B
11.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.2:10.5764730.6932.7833.6033.50
12.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:10.6664630.3433.6734.1732.48
13.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:10.8464331.0433.3934.0832.33
14.KROMOLICKA, Wiktoria00K. S. WARTA Poznań2:11.4063530.4833.7634.1133.05
15.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:12.7161731.0433.6134.7533.31
16.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin2:14.0859830.9233.8635.0034.30
17.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin2:14.6959030.9034.2735.1734.35
18.GÓRSKA, Julia00MUKP Warszawianka Wodny Park2:15.0058631.3034.4135.3233.97
19.TOMOŃ, Martyna00UKS Skarpa Lublin2:15.2458331.6133.9434.9834.71
20.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim2:15.2558231.2434.2535.1234.64


<< TOP >>
Konkurencja 8
19.07.2017 - 17:47
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin1:51.4076726.1028.4428.9427.92
2.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:51.5676426.6529.0728.6227.22
3.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany1:51.9575626.8328.4528.6328.04
4.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa1:52.1575226.5228.5528.9528.13
5.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna1:53.1473226.3428.9929.4728.34
6.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn1:53.5172526.6628.8529.1428.86
7.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław1:55.5968727.6128.8930.0429.05
8.KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin1:55.8168327.0929.2030.3329.19
9.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin1:55.8668227.2229.4130.0629.17
10.OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy1:57.4165527.1129.5830.4330.29
Finał B
11.DĄBROWSKI, Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław1:56.7466727.8429.7229.7329.45
12.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź1:57.2865728.0430.0730.2728.90
13.KOMOSA, Maciej SWwa99MKS Polonia Warszawa1:57.9164727.8930.2830.3429.40
14.KRULIKOWSKI, Maciej SO99UKP Unia Oświęcim1:58.1864227.9930.4130.0129.77
15.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec1:58.2764127.9329.9530.0730.32
16.BUTKIEWICZ, Władysław SO00UKP Unia Oświęcim1:58.3863927.7329.9230.7629.97
17.ROGOZIŃSKI, Mateusz Soc99KS KSZO Ostrowiec Św.1:58.6163528.4630.2529.9329.97
18.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław1:58.6263527.9830.8630.4529.33
19.HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław1:58.7963328.1130.2330.3530.10
20.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock1:59.6162027.6030.9230.8930.20


<< TOP >>
Konkurencja 9
19.07.2017 - 18:04
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław2:14.5078432.1434.2634.4633.64
2.KOLUCH, Julia SZG00UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków2:18.3472132.8835.1635.4734.83
3.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin2:20.2669132.9935.7436.1435.39
4.STRZĘPEK, Kornelia00Ks Rekin Świebodzice2:23.4264732.9535.5837.9136.98
5.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok2:23.6464433.5836.1737.5536.34
6.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa2:24.9662633.7537.1037.5536.56
7.SKORUPA, Monika99DOKiS SP Vega Dobrodzień2:25.8061633.4036.8638.0437.50
8.PABIN, Marta00Mks Trójka Łódź2:26.3360934.3737.3838.1236.46
9.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:27.2559835.2137.4037.8136.83
10.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź2:29.1757534.4738.0038.8037.90
Finał B
11.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin2:21.8466933.2135.2137.0336.39
12.ŚWIĘCKA, Julia00MTP KORMORAN Olsztyn2:24.5863132.7436.1238.5437.18
13.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno2:27.2559835.1737.1637.7237.20
14.ROGOWSKA, Angelika SK99UKS SMS Galicja Kraków2:28.5458234.0837.3038.3438.82
15.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn2:29.7556835.8037.8438.6037.51
16.KOKOT, Angelika00SiKReT Gliwice2:30.8855535.0338.4639.2938.10
BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa2:30.8855536.0137.8738.9038.10
18.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań2:31.0355435.2438.4338.8438.52
19.ADAMCZYK, Wiktoria00Uks Shark Rudna2:36.1150136.1239.1940.4040.40
20.WROŃSKA, Marianna00MOSiR Sopot2:41.8045037.4940.4742.6841.16


<< TOP >>
Konkurencja 10
19.07.2017 - 18:11
Chłopców, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź2:02.2676729.2131.6131.3130.13
2.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin2:02.3576529.4330.8731.2030.85
3.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G - 8 Bielany2:04.7472229.3431.5632.3631.48
4.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław2:05.7070529.7632.3931.9431.61
5.MICIUL, Michał SZG00TP Zielona Góra2:05.9270229.9931.7232.3431.87
6.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław2:06.9668530.0432.5732.5531.80
7.KĘDZIA, WIKTOR SSz00MKP Szczecin2:07.2967930.1932.5433.2431.32
8.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków2:07.6467429.6632.6833.2532.05
9.FRANKE, Paweł99UKS G - 8 Bielany2:10.0863630.2132.4834.1033.29
10.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków2:10.2463430.9532.8533.2933.15
Finał B
11.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź2:09.1265130.5232.9033.4932.21
12.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź2:10.8862530.1033.5733.9833.23
13.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice2:11.9161030.6934.1234.2032.90
14.KUCZAK, Adam SWR00TP Zielona Góra2:13.6158731.0334.3834.5933.61
15.ŁUKASZCZYK, Mateusz SL00UKS Orka Zamość2:14.3957730.8634.3534.7534.43
16.JAŁTUSZEWSKI, Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:15.6356131.0234.4135.5034.70
17.PAWŁOWSKI, Bogdan00Mkp Bobry Dębica2:16.3355332.0134.1235.5134.69
18.FIEDOSIUK, Rafał SO99UKP Unia Oświęcim2:16.5955031.6234.7135.2435.02
19.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Ks Rekin Świebodzice2:18.2453031.7733.9236.1236.43
20.PLAUSZTA, Arnold00MUKS Olimpijczyk  OSSM2:19.6451432.6934.4535.9536.55


<< TOP >>
Konkurencja 11
19.07.2017 - 18:29
Kobiet, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin4:54.80737
50m:
100m:
31.18
1:06.26
31.18
35.08
150m:
200m:
1:44.89
2:23.01
38.63
38.12
250m:
300m:
3:05.59
3:46.82
42.58
41.23
350m:
400m:
4:21.35
4:54.80
34.53
33.45
2.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin4:58.39711
50m:
100m:
31.62
1:07.77
31.62
36.15
150m:
200m:
1:47.44
2:26.24
39.67
38.80
250m:
300m:
3:06.41
3:47.76
40.17
41.35
350m:
400m:
4:23.28
4:58.39
35.52
35.11
3.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł5:03.99672
50m:
100m:
32.03
1:09.07
32.03
37.04
150m:
200m:
1:48.62
2:28.57
39.55
39.95
250m:
300m:
3:11.34
3:53.50
42.77
42.16
350m:
400m:
4:28.82
5:03.99
35.32
35.17
4.ZAWISZA, Alina SO00UKP Unia Oświęcim5:04.83667
50m:
100m:
31.76
1:08.96
31.76
37.20
150m:
200m:
1:48.39
2:27.62
39.43
39.23
250m:
300m:
3:11.25
3:55.85
43.63
44.60
350m:
400m:
4:30.57
5:04.83
34.72
34.26
5.JANISZEWSKA, Dominika99Azs Awf Warszawa5:08.25645
50m:
100m:
31.56
1:07.02
31.56
35.46
150m:
200m:
1:48.30
2:28.53
41.28
40.23
250m:
300m:
3:11.39
3:55.75
42.86
44.36
350m:
400m:
4:32.34
5:08.25
36.59
35.91
6.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin5:14.14609
50m:
100m:
32.71
1:11.07
32.71
38.36
150m:
200m:
1:51.21
2:30.15
40.14
38.94
250m:
300m:
3:16.06
4:02.09
45.91
46.03
350m:
400m:
4:38.49
5:14.14
36.40
35.65
7.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń5:19.65578
50m:
100m:
33.47
1:12.02
33.47
38.55
150m:
200m:
1:53.78
2:34.43
41.76
40.65
250m:
300m:
3:19.70
4:04.95
45.27
45.25
350m:
400m:
4:43.34
5:19.65
38.39
36.31
8.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin5:22.09565
50m:
100m:
32.36
1:10.40
32.36
38.04
150m:
200m:
1:54.45
2:37.10
44.05
42.65
250m:
300m:
3:21.98
4:07.24
44.88
45.26
350m:
400m:
4:45.29
5:22.09
38.05
36.80
9.BORCZYK, Martyna00Ks Rekin Świebodzice5:25.96545
50m:
100m:
33.51
1:12.32
33.51
38.81
150m:
200m:
1:53.58
2:35.30
41.26
41.72
250m:
300m:
3:21.40
4:08.28
46.10
46.88
350m:
400m:
4:47.61
5:25.96
39.33
38.35
10.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle5:29.45528
50m:
100m:
33.92
1:13.27
33.92
39.35
150m:
200m:
1:54.92
2:36.63
41.65
41.71
250m:
300m:
3:22.96
4:09.94
46.33
46.98
350m:
400m:
4:50.09
5:29.45
40.15
39.36


<< TOP >>
Konkurencja 12
19.07.2017 - 18:36
Chłopców, 400m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.BUJAK, Dominik99SALOS Cortile KIELCE4:22.08805
50m:
100m:
27.97
1:00.22
27.97
32.25
150m:
200m:
1:34.34
2:07.74
34.12
33.40
250m:
300m:
2:44.94
3:22.48
37.20
37.54
350m:
400m:
3:52.87
4:22.08
30.39
29.21
2.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław4:28.02753
50m:
100m:
28.22
1:00.55
28.22
32.33
150m:
200m:
1:35.01
2:09.05
34.46
34.04
250m:
300m:
2:46.70
3:25.45
37.65
38.75
350m:
400m:
3:57.63
4:28.02
32.18
30.39
3.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź4:29.16743
50m:
100m:
27.89
1:00.28
27.89
32.39
150m:
200m:
1:36.03
2:10.89
35.75
34.86
250m:
300m:
2:48.50
3:27.11
37.61
38.61
350m:
400m:
3:58.83
4:29.16
31.72
30.33
4.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn4:30.15735
50m:
100m:
28.94
1:01.80
28.94
32.86
150m:
200m:
1:37.41
2:12.66
35.61
35.25
250m:
300m:
2:50.98
3:29.77
38.32
38.79
350m:
400m:
4:00.88
4:30.15
31.11
29.27
5.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim4:33.08711
50m:
100m:
29.63
1:02.69
29.63
33.06
150m:
200m:
1:38.30
2:14.58
35.61
36.28
250m:
300m:
2:51.79
3:30.49
37.21
38.70
350m:
400m:
4:01.89
4:33.08
31.40
31.19
6.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn4:33.46708
50m:
100m:
29.00
1:01.33
29.00
32.33
150m:
200m:
1:37.41
2:12.21
36.08
34.80
250m:
300m:
2:52.50
3:32.54
40.29
40.04
350m:
400m:
4:03.58
4:33.46
31.04
29.88
7.GAWRON, Oskar99WKS Śląsk Wrocław4:35.59692
50m:
100m:
29.26
1:03.26
29.26
34.00
150m:
200m:
1:39.86
2:15.74
36.60
35.88
250m:
300m:
2:53.52
3:31.80
37.78
38.28
350m:
400m:
4:04.27
4:35.59
32.47
31.32
8.ŁAPOT, Radosław SR99MOS Katowice4:36.44686
50m:
100m:
28.58
1:01.86
28.58
33.28
150m:
200m:
1:37.74
2:12.65
35.88
34.91
250m:
300m:
2:52.20
3:32.26
39.55
40.06
350m:
400m:
4:04.25
4:36.44
31.99
32.19
9.KEMPA, Mikołaj99MMKS Kędzierzyn-Koźle4:41.04653
50m:
100m:
28.47
1:00.97
28.47
32.50
150m:
200m:
1:36.65
2:13.02
35.68
36.37
250m:
300m:
2:53.29
3:34.63
40.27
41.34
350m:
400m:
4:08.19
4:41.04
33.56
32.85
DYSKW.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź4:35.78
M 6 - Nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu
50m:
100m:
29.58
1:03.35
29.58
33.77
150m:
200m:
1:38.83
2:15.24
35.48
36.41
250m:
300m:
2:53.52
3:33.44
38.28
39.92
350m:
400m:
4:05.30
4:35.78
31.86
30.48
Finał B
11.KŁOSIŃSKI, Alan00Mks Jedynka Łódź4:36.77683
50m:
100m:
27.50
1:00.62
27.50
33.12
150m:
200m:
1:39.01
2:16.18
38.39
37.17
250m:
300m:
2:52.88
3:29.98
36.70
37.10
350m:
400m:
4:03.67
4:36.77
33.69
33.10
12.WAWRZYŃCZAK, Alan SL99UKS Skarpa Lublin4:43.20638
50m:
100m:
29.11
1:03.12
29.11
34.01
150m:
200m:
1:41.39
2:18.24
38.27
36.85
250m:
300m:
2:58.35
3:38.60
40.11
40.25
350m:
400m:
4:11.70
4:43.20
33.10
31.50
13.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy4:45.35623
50m:
100m:
27.83
1:01.09
27.83
33.26
150m:
200m:
1:38.94
2:15.70
37.85
36.76
250m:
300m:
2:56.35
3:38.25
40.65
41.90
350m:
400m:
4:12.69
4:45.35
34.44
32.66
14.CZOP, Michał00MTS Kwidzyn4:47.86607
50m:
100m:
30.10
1:06.10
30.10
36.00
150m:
200m:
1:43.19
2:20.23
37.09
37.04
250m:
300m:
2:58.42
3:38.99
38.19
40.57
350m:
400m:
4:12.58
4:47.86
33.59
35.28
15.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim4:48.68602
50m:
100m:
29.12
1:02.86
29.12
33.74
150m:
200m:
1:42.83
2:21.09
39.97
38.26
250m:
300m:
3:02.18
3:43.69
41.09
41.51
350m:
400m:
4:17.11
4:48.68
33.42
31.57
16.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin4:48.81601
50m:
100m:
30.26
1:06.02
30.26
35.76
150m:
200m:
1:44.10
2:21.93
38.08
37.83
250m:
300m:
3:03.42
3:45.40
41.49
41.98
350m:
400m:
4:17.93
4:48.81
32.53
30.88
17.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy4:55.28563
50m:
100m:
30.15
1:05.12
30.15
34.97
150m:
200m:
1:43.71
2:22.00
38.59
38.29
250m:
300m:
3:03.69
3:47.29
41.69
43.60
350m:
400m:
4:21.68
4:55.28
34.39
33.60
18.KRZYŻANIAK, Krystian00MKS Juvenia Białystok4:56.90553
50m:
100m:
29.93
1:05.91
29.93
35.98
150m:
200m:
1:45.72
2:24.36
39.81
38.64
250m:
300m:
3:07.11
3:50.27
42.75
43.16
350m:
400m:
4:24.24
4:56.90
33.97
32.66
19.WOŹNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa4:59.27540
50m:
100m:
30.00
1:05.44
30.00
35.44
150m:
200m:
1:45.10
2:24.70
39.66
39.60
250m:
300m:
3:07.06
3:51.04
42.36
43.98
350m:
400m:
4:26.53
4:59.27
35.49
32.74


<< TOP >>
Konkurencja 13
19.07.2017 - 19:11
Kobiet, 4 x 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin8:34.17725
ANDRZEJEWSKA, Kamila SL
CZARNECKA, Wiktoria SL
OSINIAK, Ewa SL
ADAMCZYK, Julia SL
99
99
00
99

0.00
0.00
0.00
29.85
29.94
29.99
29.94
32.74
33.70
31.95
32.68
33.68
32.10
33.17
33.29
32.97
32.38
32.68
33.11
2:09.24
2:08.12
2:07.79
2:09.02
2.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim8:41.82694
PISAREK, Justyna SO
ADAMIEC, Dominika SO
ZAWISZA, Alina SO
KOŁODZIEJ, Katarzyna SO
00
99
00
00

0.00
0.00
0.00
30.50
30.09
30.17
30.15
33.00
33.58
33.44
32.35
33.70
34.86
33.95
33.22
32.84
34.38
33.45
32.14
2:10.04
2:12.91
2:11.01
2:07.86
3.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz8:43.75686
SŁUPEK, Roksana SB
TOMKOWICZ, Wiktoria SB
KARASZKIEWICZ, Daria SB
GUS, Julia SB
99
00
99
99

0.00
0.00
0.00
29.85
30.46
30.39
29.13
32.70
33.46
34.39
33.01
33.67
34.31
34.79
33.82
33.33
33.12
33.61
33.71
2:09.55
2:11.35
2:13.18
2:09.67
4.MKP Szczecin 1MKP Szczecin8:49.59664
ROGOWSKA, KATARZYNA SSz
FRYCKOWSKA, NATALIA SSz
MARGULA, Weronika
BARYŁA, JULIA SSz
00
99
00
00

0.00
0.00
0.00
30.51
30.20
30.41
30.04
33.16
34.20
33.72
33.22
34.25
35.61
34.58
34.68
33.08
32.95
34.54
34.44
2:11.00
2:12.96
2:13.25
2:12.38
5.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin8:56.29639
SAMUŁA, Wiktoria SL
PROCHOWNIK, Olimpia SL
SMYŁEK, Karolina SL
ŻMUDA, Weronika SL
99
99
00
00

0.00
0.00
0.00
30.66
30.63
31.13
31.19
32.81
34.18
35.20
33.97
33.61
35.17
36.09
35.42
32.27
34.16
34.93
34.87
2:09.35
2:14.14
2:17.35
2:15.45
6.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław9:02.05619
RZOŃCA, Patrycja SWR
MALINOWSKA, Zuzanna SWR
KAMIENIARZ, Weronika SWR
FILIPEK, Jagoda SWR
99
00
99
99

0.00
0.00
0.00
30.34
30.89
30.74
30.34
32.76
34.67
34.05
34.78
33.88
36.07
35.28
36.46
34.37
35.34
35.42
36.66
2:11.35
2:16.97
2:15.49
2:18.24
7.K. S. WARTA Poznań 1K. S. WARTA Poznań9:14.64578
KROMOLICKA, Wiktoria
BIELEWICZ, Joanna
BŁAJET, Oliwia
MICHALAK, Weronika
00
00
00
00

0.00
0.00
0.00
30.65
31.45
31.48
32.19
34.32
35.21
35.10
36.15
34.83
36.43
36.15
37.73
34.59
35.27
35.43
37.66
2:14.39
2:18.36
2:18.16
2:23.73


<< TOP >>
Konkurencja 14
19.07.2017 - 19:21
Chłopców, 4 x 200m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany7:35.20777
PISZCZOROWICZ, Bartosz
MŁYNARCZYK, Karol
SŁOWIK, Rafał
BUTKIEWICZ, Cezary
99
00
00
00

0.00
0.00
0.00
26.05
26.37
26.17
26.11
28.30
28.99
28.68
28.63
29.43
29.87
29.98
29.09
28.35
30.23
30.26
28.69
1:52.13
1:55.46
1:55.09
1:52.52
2.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław7:38.83759
DUTKOWIAK, Wojciech SWR
KISZCZAK, Jakub SWR
DĄBROWSKI, Patryk SWR
CHMIELEWSKI, Jakub
00
00
00
99

0.00
0.00
0.00
27.19
25.73
26.60
26.86
29.05
28.80
28.65
29.05
29.40
30.02
30.85
30.18
28.87
28.61
28.83
30.14
1:54.51
1:53.16
1:54.93
1:56.23
3.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn7:47.55717
SADŁOWSKI, Piotr SOL
MACNER, Michał SOL
OLLER, Krzysztof SOL
KOZIEJKO, Bartłomiej SOL
00
99
00
00

0.00
0.00
0.00
26.89
27.83
27.47
26.41
29.22
30.67
29.91
29.59
29.67
32.04
30.50
29.70
29.33
29.94
30.20
28.18
1:55.11
2:00.48
1:58.08
1:53.88
4.Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki7:47.63717
WĄGROWSKI, Marcel
SMUL, Błażej
CUKANOW, Michał
KAŹMIERCZAK, Kamil
99
99
99
99

0.00
0.00
0.00
26.88
26.62
26.15
26.41
29.56
30.62
29.66
29.37
30.07
33.32
30.14
29.17
29.59
33.41
29.14
27.52
1:56.10
2:03.97
1:55.09
1:52.47
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim7:50.91702
KRULIKOWSKI, Maciej SO
BUTKIEWICZ, Władysław SO
BLACHURA, Patryk SO
GOLENIEC, Kamil SO
99
00
99
99

0.00
0.00
0.00
27.55
26.46
28.12
26.57
29.89
29.80
30.87
29.40
29.90
30.47
30.25
30.54
30.17
30.55
28.90
31.47
1:57.51
1:57.28
1:58.14
1:57.98
6.MKP Szczecin 1MKP Szczecin7:52.69694
KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz
PRÓSZYŃSKI, Igor
GĘBKA, OLAF SSz
OSTROWSKI, KAROL SSz
00
99
00
99

0.00
0.00
0.00
27.40
27.07
26.59
25.50
30.59
30.32
30.23
28.97
31.84
31.09
31.57
30.25
30.85
30.00
30.31
30.11
2:00.68
1:58.48
1:58.70
1:54.83
7.Mks Trójka Łódź 1Mks Trójka Łódź7:55.18683
BALCERAK, Jakub
DOMAŃSKI, Kamil
TOPOLSKI, Dawid
KAŁUSOWSKI, Jan
00
00
00
00

0.00
0.00
0.00
27.61
26.47
26.54
27.34
30.46
29.42
29.97
29.80
29.93
31.46
32.22
30.66
29.82
30.71
32.69
30.08
1:57.82
1:58.06
2:01.42
1:57.88
8.Uks 190 Łódź 1Uks 190 Łódź7:59.77663
FIKS, Krzysztof
PAWLACZYK, Patryk
WOŹNIAK, Maciej
MAŃKA, Filip
00
00
00
00

0.00
0.00
0.00
27.73
27.56
26.21
27.50
31.01
30.64
29.68
31.01
31.44
32.04
31.14
32.20
29.75
30.72
29.50
31.64
1:59.93
2:00.96
1:56.53
2:02.35
9.UKS Skarpa Lublin 1UKS Skarpa Lublin8:03.44648
CHODULSKI, Jakub Sl
MAŁYSKA, Bartosz SL
CHAŁAT, Stanisław SL
WAWRZYŃCZAK, Alan SL
00
99
99
99

0.00
0.00
0.00
27.68
26.64
29.40
27.84
30.28
29.89
31.48
31.00
31.14
31.05
31.69
31.34
31.16
30.76
31.07
31.02
2:00.26
1:58.34
2:03.64
2:01.20
10.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa8:06.67636
WLAZŁOWSKI, Damian SWwa
PAWEŁEK, Paweł
DEJNEŻENKO, Daniel SWwa
KOMOSA, Maciej SWwa
99
99
00
99

0.00
0.00
0.00
27.83
26.75
27.33
27.61
30.16
31.53
30.23
31.26
31.68
32.89
31.13
32.28
30.86
32.93
30.34
31.86
2:00.53
2:04.10
1:59.03
2:03.01
11.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków8:13.00611
KOLANOWSKI, Wiktor SK
MAJERSKI, Jakub SK
KŁAPUT, Bartosz SK
BALICKI, Michał SWR
99
00
00
00

0.00
+0,33
+0,32
28.44
27.23
28.35
27.46
31.34
31.47
31.61
32.34
31.33
32.77
32.01
33.30
29.93
31.24
31.66
32.52
2:01.04
2:02.71
2:03.63
2:05.62
12.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim8:19.19589
NOWAK, Kacper SO
FIEDOSIUK, Rafał SO
OPOLKA, Kacper SO
DROZD, Tymoteusz SO
00
99
00
99

0.00
0.00
0.00
27.75
28.49
28.68
27.13
31.02
31.61
32.05
30.81
32.54
33.83
33.57
31.97
33.94
31.39
32.00
32.41
2:05.25
2:05.32
2:06.30
2:02.32
13.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice8:34.06539
CHMIELOWIEC, Mateusz
BRODOWSKI, Bartosz
DĘBSKI, Szymon
CHMIELOWIEC, Łukasz
00
00
99
00

0.00
0.00
0.00
28.41
28.49
29.04
29.08
33.01
31.73
31.63
33.87
34.64
34.29
32.66
35.16
32.65
32.54
31.99
34.87
2:08.71
2:07.05
2:05.32
2:12.98


<< TOP >>
Konkurencja 15
20.07.2017 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
25.91
27.04
26.94
DOWGIERT, Anna
KORC, Agata
URBANCZYK, Aleksandra
00601

POL
Kazan (RUS)
Oświęcim
Praha (CZE)
07.08.2015
27.11.2004
19.03.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł28.57625A
2.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin28.65620A
3.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim28.75613A
4.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin28.88605A
5.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany28.99598A
6.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno29.23583A
7.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin29.25582A
8.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork29.30579A
POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn29.30579A
10.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki29.36576A
11.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim29.37575B
12.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław29.40573B
13.SOLAK, Anna00MZOS Płock29.46570B
14.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim29.59562B
15.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin29.80550B
16.TOMASZEWSKA, Aleksandra99SALOS Cortile KIELCE29.81550B
17.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice29.84548B
ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki29.84548B
19.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa29.86547B
20.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł29.90545B
21.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków29.91544R
22.CHODYNA, Kinga SOL00MTP KORMORAN Olsztyn30.13533R
23.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków30.15531
24.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.19529
25.KAMIENIARZ, Weronika SWR99WKS Śląsk Wrocław30.24527
26.KRUSZNIEWSKA, Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków30.47515
27.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa30.54511
28.SKORUPA, Monika99DOKiS SP Vega Dobrodzień30.57510
29.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg30.65506
30.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki30.82498
31.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy30.99489
32.CZAJA, Barbara SK99Górnik Radlin31.00489
33.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin31.09485
34.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno31.33474
35.TOMASIAK, Weronika00MKP,,Słowianka"Gorzów31.34473
36.BIELEWICZ, Joanna00K. S. WARTA Poznań31.41470
37.RADECKA, Anna00UKS G - 8 Bielany31.49466
38.KACZMARCZYK, Natalia00MKS Polonia Warszawa31.54464
39.MALINOWSKA, Ada99UKS SMS Galicja Kraków31.62461
40.ŚLĄZAK, Kamila00UKS PATOMSWIM Bogatynia31.84451
41.BACHANEK, Julia99Buks  Warszawa31.91448
42.JARKOWIEC, Dominika00Ks  Just Swim Jelenia Góra31.94447
43.IŻYCKA, Marta SR00UKS Wodnik Siemianowice Śl.31.99445
44.SADOWSKA, Klaudia SWR99WKS Śląsk Wrocław32.08441
45.NIZIOŁEK, Kinga SMS00MKS Ikar Mielec32.45426
46.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki32.48425
47.ŁOTECKA, Aleksandra SR00Górnik Radlin32.60420
48.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa32.62420
49.PYRLIK, Paulina SO99UKP Unia Oświęcim32.67418
50.PIEKUT, Zofia SWwa00MKS Polonia Warszawa33.27395
51.MIKUS, Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.28395
52.WROŃSKA, Marianna00MOSiR Sopot33.34393
53.FELKEL, Maja00K. S. WARTA Poznań33.78378
54.MAKSIM, Matylda00KS AZS-AWFiS Gdańsk34.07368


<< TOP >>
Konkurencja 16
20.07.2017 - 9:07
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
23.07
24.19
23.97
CZERNIAK, Konrad
STOKOWSKI, Kacper
SENDYK, Paweł
00603
05114
00116
Kazan (RUS)
Szczecin
Baku (AZE)
02.08.2015
30.05.2016
23.06.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki24.79740A
2.KAŹMIERCZAK, Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.95726A
3.CUKANOW, Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki25.07716A
4.WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki25.18706A
5.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn25.26700A
6.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany25.35692A
7.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin25.42687A
8.MICIUL, Michał SZG00TP Zielona Góra25.53678A
9.STOKOWSKI, Kacper99UKS G - 8 Bielany25.56675A
10.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków25.58674A
11.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa25.65668B
12.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany25.69665B
13.KAŁUŻYŃSKI, Antoni99MUKP Warszawianka Wodny Park25.72663B
14.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim25.80657B
15.DEJNEŻENKO, Daniel SWwa00MKS Polonia Warszawa25.81656B
16.GĘBKA, OLAF SSz00MKP Szczecin25.82655B
17.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy25.89650B
18.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra26.11633B
CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska26.11633B
20.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice26.12633B
21.BOCHEŃ, Tomasz99MKS Juvenia Białystok26.16630R
22.SZAL, Mateusz00Zryw Opole26.17629?
SMUL, Błażej99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki26.17629?
24.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.19628
25.WAŁCERZ, Mateusz00KP Stilon Gorzów Wlkp.26.27622
26.ŁUKAWSKI, Mikołaj99SALOS Cortile KIELCE26.28621
27.CZYŻAK, Arkadiusz SR99Ruda Śląska26.29621
SAWICKI, Bartosz00AZS AWF Katowice26.29621
29.BLACHURA, Patryk SO99UKP Unia Oświęcim26.36616
OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy26.36616
31.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany26.37615
32.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna26.41612
33.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock26.45609
BORKOWSKI, Kacper SL00KU AZS UMCS Lublin26.45609
35.SZCZEPANIAK, Paweł SK99UKS SMS Galicja Kraków26.53604
36.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin26.54603
37.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice26.59600
38.STEC, Kacper99UKP Kmita Zabierzów26.62598
DROZD, Tymoteusz SO99UKP Unia Oświęcim26.62598
40.PYTLARCZYK, Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park26.67594
41.KASPRZYK, Albert00SiKReT Gliwice26.71592
PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź26.71592
43.WIKTOROWSKI, Gracjan00Azs Uł Pł26.78587
44.LEWKOWSKI, Patryk99Uks Shark Rudna26.80586
STOSZEK, Szymon99PWSZ Racibórz26.80586
46.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy26.84583
GRYZ, Dawid99MKP Szczecin26.84583
48.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice26.86582
49.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn26.88581
50.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki26.93577
51.FIKS, Krzysztof00Uks 190 Łódź26.95576
MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz26.95576
53.WAŃKOWICZ, Błażej99MUKP Warszawianka Wodny Park27.03571
54.KRASIŃSKI, Kacper00NKS 9 Dzierżoniów27.11566
55.CHODULSKI, Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin27.13565
56.GRABOŃ, Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.16563
57.PACŁAWSKI, Jakub SL00SAPAS Rzeszów27.25557
58.PLAUSZTA, Arnold00MUKS Olimpijczyk  OSSM27.29555
59.PĘTLAK, Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park27.31554
60.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny27.40548
61.GRECZANIK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim27.45545
62.NOWICKI, Jakub00Mks-Astoria Bydgoszcz27.47544
63.BRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice27.55539
64.WOŁOWICZ, Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz27.57538
65.ROGOZIŃSKI, Mateusz Soc99KS KSZO Ostrowiec Św.27.58537
66.SZAJNICKI, Szymon00Uks Shark Rudna27.59537
67.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP,,Słowianka"Gorzów27.60536
68.CIERPIKOWSKI, Robert00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki27.65533
69.SZYNDLER, Michał00Zryw Opole27.72529
70.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy27.73529
71.KRASSOWSKI, Cyprian00MOSiR Sopot27.74528
72.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów27.86521
73.TOPOLSKI, Dawid00Mks Trójka Łódź27.87521
74.BŁASZCZYK, Kacper00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki27.98515
75.WOŹNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa28.01513
76.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin28.10508
77.CHROMIK, Mateusz SO00UKP Unia Oświęcim28.13506
78.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz28.21502
CICHOCKI, Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa28.21502
80.RUCIŃSKI, Wiktor99UKS Sokół-Mościce Tarnów28.23501
81.ROKITA, Aleksander SK99MKS Park Wodny Tarn. Góry28.28498
82.DOBECKI, Mikołaj00MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.32496
83.GRABEK, Filip SL99KU AZS UMCS Lublin28.33496
84.SZAŁAŚNY, Bartosz SO00UKP Unia Oświęcim28.61481
85.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź28.64480
86.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa28.65479
87.KRZYŻANIAK, Krystian00MKS Juvenia Białystok28.67478
88.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa28.78473
89.BATOR, Kacper00AZS AGH Kraków28.84470
90.KLEJ, Jakub00KS AZS - AWF Biała Podlaska29.06459
91.SADOWSKI, Aureliusz99Uks Pingwiny29.13456
92.BAZYL, Kamil00MSP Aquarius Myślenice29.15455
93.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa29.28449
GONTARCZYK, Kamil00UKS G - 8 Bielany29.28449
95.KOWALSKI, Adam00EKS Skra Bełchatów29.35446
96.BIEG, Oskar00MKP Wodnik 29 Tychy30.00417
97.MYNARSKI, Wojciech99Ks  Just Swim Jelenia Góra30.03416
98.KRAWIEC, Maciej99Fala Kraśnik30.45399
99.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica30.70390
100.MAZUR, Dominik SO99UKP Unia Oświęcim30.99379


<< TOP >>
Konkurencja 17
20.07.2017 - 9:17
Kobiet, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
28.05
28.96
28.96
URBANCZYK, Aleksandra
TCHÓRZ, Alicja
TCHÓRZ, Alicja
02305
00104
Opole
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw.
29.04.2017
23.05.2009
23.05.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOLUCH, Julia SZG00UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków30.25715A
2.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława30.71684A
3.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa30.77680A
4.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki30.92670A
5.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław31.01664A
6.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa31.04662A
7.ŚWIĘCKA, Julia00MTP KORMORAN Olsztyn31.05661A
8.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin31.30646A
9.BILIŃSKA, Dominika00SiKReT Gliwice31.48635A
10.GUS, Julia SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.51633A
11.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok31.56630B
12.SZCZOTKA, Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia31.79616B
13.PABIN, Marta00Mks Trójka Łódź31.84613B
14.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź31.97606B
15.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno32.02603B
16.CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna99Uks Pingwiny32.23591B
17.KOKOT, Angelika00SiKReT Gliwice32.24591B
18.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.56574B
19.STRZĘPEK, Kornelia00Ks Rekin Świebodzice32.59572B
20.SOLAK, Anna00MZOS Płock32.60571B
21.ROGOWSKA, Angelika SK99UKS SMS Galicja Kraków32.64569?
BORCZYK, Martyna00Ks Rekin Świebodzice32.64569?
23.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno32.89556
24.NADOLSKA, Julia00MUKS Lider Chełm32.90556
25.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa32.93554
26.ADAMCZYK, Wiktoria00Uks Shark Rudna33.01550
27.KROMOLICKA, Wiktoria00K. S. WARTA Poznań33.06548
28.NAREWSKA, Klaudia00Klub Sportowy WANKAN Legnica33.44529
29.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań33.73516
30.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł34.62477
31.SADOWSKA, Klaudia SWR99WKS Śląsk Wrocław35.85430


<< TOP >>
Konkurencja 18
20.07.2017 - 9:21
Chłopców, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
24.71
25.90
25.27
POLEWKA, Tomasz
KAŹMIERCZAK, Kamil
STOKOWSKI, Kacper
00611
00505
05114
Lublin
Szczecin
Lublin
20.05.2017
29.05.2016
20.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G - 8 Bielany26.93711A
2.KAŹMIERCZAK, Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki26.94710A
3.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany27.00705A
4.FRANKE, Paweł99UKS G - 8 Bielany27.11697A
5.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław27.15694A
6.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki27.25686A
7.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław27.33680A
8.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź27.38676A
9.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin27.46670A
10.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław27.51667A
11.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice27.72652B
GRZYBOWSKI, Miłosz00Uks "Polonez" Wyszków27.72652B
13.WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa27.75650B
14.GŁĄB, Karol SO99UKP Unia Oświęcim28.00632B
15.FIEDOSIUK, Rafał SO99UKP Unia Oświęcim28.06628B
16.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków28.16622B
17.PIŁKOWSKI, Patryk SWwa00MKS Polonia Warszawa28.22618B
18.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska28.24616B
19.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków28.65590B
20.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.77583B
21.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź28.79582R
22.SAWICKI, Bartosz00AZS AWF Katowice28.92574R
23.JAŁTUSZEWSKI, Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz28.93573
24.ŁUKASZCZYK, Mateusz SL00UKS Orka Zamość28.95572
KĘDZIA, WIKTOR SSz00MKP Szczecin28.95572
26.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock29.06566
27.OPOLKA, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim29.31551
28.KUCZAK, Adam SWR00TP Zielona Góra29.38547
29.PAWŁOWSKI, Bogdan00Mkp Bobry Dębica29.54538
30.WOJACZEK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim29.59536
31.SZAL, Mateusz00Zryw Opole29.69530
32.NOWICKI, Jakub00Mks-Astoria Bydgoszcz29.83523
33.PLAUSZTA, Arnold00MUKS Olimpijczyk  OSSM29.87521
34.BRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice30.02513
35.KĘPA, Kacper99MKS Polonia Warszawa30.07510
36.DOBECKI, Mikołaj00MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.32498
37.GRABEK, Filip SL99KU AZS UMCS Lublin31.08462
38.ŻERAŃSKI, Przemysław99Buks  Warszawa31.35450
39.SULIGA, Jeremi00Uks,,Żoliborz'' Warszawa31.53443
40.CHMIELOWIEC, Mateusz00UKS NAWA Skierniewice31.83430
41.MASIAK, Mateusz00Fala Kraśnik32.56402
42.SADOWSKI, Aureliusz99Uks Pingwiny34.00353


<< TOP >>
Konkurencja 19
20.07.2017 - 9:27
Kobiet, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
4:04.23
4:12.62
4:12.62
JEDRZEJCZAK, Otylia
ŻUKOWSKA, Paulina
ŻUKOWSKA, Paula
00114Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
25.03.2007
14.05.2012
09.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin4:33.86643A
50m:
100m:
32.04
1:07.01
32.04
34.97
150m:
200m:
1:42.02
2:16.97
35.01
34.95
250m:
300m:
2:51.44
3:26.01
34.47
34.57
350m:
400m:
4:00.50
4:33.86
34.49
33.36
2.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin4:34.22641A
50m:
100m:
31.84
1:06.50
31.84
34.66
150m:
200m:
1:41.30
2:16.39
34.80
35.09
250m:
300m:
2:50.70
3:25.40
34.31
34.70
350m:
400m:
4:00.20
4:34.22
34.80
34.02
3.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.4:34.64638A
50m:
100m:
31.83
1:06.06
31.83
34.23
150m:
200m:
1:40.95
2:16.06
34.89
35.11
250m:
300m:
2:51.01
3:26.21
34.95
35.20
350m:
400m:
4:01.06
4:34.64
34.85
33.58
4.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin4:34.74637A
50m:
100m:
32.34
1:07.55
32.34
35.21
150m:
200m:
1:42.55
2:17.79
35.00
35.24
250m:
300m:
2:51.93
3:26.67
34.14
34.74
350m:
400m:
4:01.06
4:34.74
34.39
33.68
5.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin4:34.86636A
50m:
100m:
32.12
1:07.02
32.12
34.90
150m:
200m:
1:42.21
2:17.26
35.19
35.05
250m:
300m:
2:52.15
3:26.81
34.89
34.66
350m:
400m:
4:01.49
4:34.86
34.68
33.37
6.BARYŁA, JULIA SSz00MKP Szczecin4:34.94636A
50m:
100m:
31.96
1:06.94
31.96
34.98
150m:
200m:
1:42.17
2:17.21
35.23
35.04
250m:
300m:
2:51.81
3:26.29
34.60
34.48
350m:
400m:
4:00.92
4:34.94
34.63
34.02
7.JANISZEWSKA, Dominika99Azs Awf Warszawa4:34.98635A
50m:
100m:
31.57
1:05.67
31.57
34.10
150m:
200m:
1:40.91
2:15.65
35.24
34.74
250m:
300m:
2:50.33
3:25.70
34.68
35.37
350m:
400m:
4:00.45
4:34.98
34.75
34.53
8.SŁUPEK, Roksana SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:35.05635A
50m:
100m:
31.03
1:05.46
31.03
34.43
150m:
200m:
1:40.17
2:15.46
34.71
35.29
250m:
300m:
2:50.36
3:25.77
34.90
35.41
350m:
400m:
4:01.19
4:35.05
35.42
33.86
9.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim4:35.15634A
50m:
100m:
31.79
1:05.86
31.79
34.07
150m:
200m:
1:40.70
2:15.70
34.84
35.00
250m:
300m:
2:50.99
3:26.20
35.29
35.21
350m:
400m:
4:01.31
4:35.15
35.11
33.84
10.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy4:37.75617A
50m:
100m:
32.65
1:07.49
32.65
34.84
150m:
200m:
1:42.11
2:17.35
34.62
35.24
250m:
300m:
2:51.73
3:27.62
34.38
35.89
350m:
400m:
4:03.53
4:37.75
35.91
34.22
11.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin4:39.49605B
50m:
100m:
32.55
1:07.49
32.55
34.94
150m:
200m:
1:42.70
2:17.94
35.21
35.24
250m:
300m:
2:52.79
3:28.50
34.85
35.71
350m:
400m:
4:04.00
4:39.49
35.50
35.49
12.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim4:40.36599B
50m:
100m:
32.59
1:07.17
32.59
34.58
150m:
200m:
1:42.17
2:17.48
35.00
35.31
250m:
300m:
2:53.15
3:29.16
35.67
36.01
350m:
400m:
4:05.48
4:40.36
36.32
34.88
13.KRUSZEWSKA, Kaja00MKS Juvenia Białystok4:42.79584B
50m:
100m:
33.13
1:08.67
33.13
35.54
150m:
200m:
1:44.53
2:20.43
35.86
35.90
250m:
300m:
2:56.53
3:32.71
36.10
36.18
350m:
400m:
4:08.45
4:42.79
35.74
34.34
14.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:43.77578B
50m:
100m:
32.19
1:06.82
32.19
34.63
150m:
200m:
1:42.51
2:18.41
35.69
35.90
250m:
300m:
2:54.38
3:31.26
35.97
36.88
350m:
400m:
4:08.07
4:43.77
36.81
35.70
15.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice4:44.02577B
50m:
100m:
32.47
1:07.40
32.47
34.93
150m:
200m:
1:42.48
2:18.27
35.08
35.79
250m:
300m:
2:54.99
3:32.16
36.72
37.17
350m:
400m:
4:08.92
4:44.02
36.76
35.10
16.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim4:44.05576B
50m:
100m:
32.15
1:07.90
32.15
35.75
150m:
200m:
1:44.52
2:21.20
36.62
36.68
250m:
300m:
2:57.30
3:34.08
36.10
36.78
350m:
400m:
4:09.87
4:44.05
35.79
34.18
17.RUTKOWSKA, Wiktoria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:44.78572B
50m:
100m:
32.94
1:08.35
32.94
35.41
150m:
200m:
1:43.96
2:19.73
35.61
35.77
250m:
300m:
2:56.00
3:32.48
36.27
36.48
350m:
400m:
4:09.44
4:44.78
36.96
35.34
18.TOMOŃ, Martyna00UKS Skarpa Lublin4:45.69567B
50m:
100m:
32.94
1:08.49
32.94
35.55
150m:
200m:
1:44.70
2:20.57
36.21
35.87
250m:
300m:
2:56.67
3:33.46
36.10
36.79
350m:
400m:
4:10.09
4:45.69
36.63
35.60
19.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany4:45.74566B
50m:
100m:
32.62
1:08.61
32.62
35.99
150m:
200m:
1:44.94
2:21.01
36.33
36.07
250m:
300m:
2:57.53
3:34.13
36.52
36.60
350m:
400m:
4:10.75
4:45.74
36.62
34.99
20.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin4:46.67561B
50m:
100m:
32.39
1:09.04
32.39
36.65
150m:
200m:
1:46.31
2:23.34
37.27
37.03
250m:
300m:
2:59.87
3:36.29
36.53
36.42
350m:
400m:
4:12.03
4:46.67
35.74
34.64
21.BŁAJET, Oliwia00K. S. WARTA Poznań4:47.30557R
50m:
100m:
33.17
1:09.23
33.17
36.06
150m:
200m:
1:45.44
2:21.93
36.21
36.49
250m:
300m:
2:58.06
3:34.63
36.13
36.57
350m:
400m:
4:11.31
4:47.30
36.68
35.99
22.MALINOWSKA, Zuzanna SWR00WKS Śląsk Wrocław4:48.35551R
50m:
100m:
32.96
1:09.78
32.96
36.82
150m:
200m:
1:46.65
2:23.77
36.87
37.12
250m:
300m:
3:00.60
3:37.04
36.83
36.44
350m:
400m:
4:13.44
4:48.35
36.40
34.91
23.WIŚNIEWSKA, Barbara00Azs Awf Warszawa4:49.16546
50m:
100m:
32.82
1:08.38
32.82
35.56
150m:
200m:
1:44.77
2:20.91
36.39
36.14
250m:
300m:
2:58.06
3:35.26
37.15
37.20
350m:
400m:
4:12.90
4:49.16
37.64
36.26
24.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa4:50.69538
50m:
100m:
32.76
1:09.11
32.76
36.35
150m:
200m:
1:45.64
2:22.45
36.53
36.81
250m:
300m:
2:58.94
3:36.31
36.49
37.37
350m:
400m:
4:13.82
4:50.69
37.51
36.87
25.RADECKA, Anna00UKS G - 8 Bielany4:51.45534
50m:
100m:
33.16
1:09.58
33.16
36.42
150m:
200m:
1:46.82
2:24.71
37.24
37.89
250m:
300m:
3:01.50
3:37.90
36.79
36.40
350m:
400m:
4:14.53
4:51.45
36.63
36.92
26.PYRLIK, Paulina SO99UKP Unia Oświęcim4:51.82532
50m:
100m:
33.83
1:10.16
33.83
36.33
150m:
200m:
1:46.91
2:23.68
36.75
36.77
250m:
300m:
3:00.88
3:38.64
37.20
37.76
350m:
400m:
4:15.62
4:51.82
36.98
36.20
27.GÓRSKA, Julia00MUKP Warszawianka Wodny Park4:52.94525
50m:
100m:
32.68
1:08.38
32.68
35.70
150m:
200m:
1:44.97
2:21.89
36.59
36.92
250m:
300m:
2:59.11
3:37.31
37.22
38.20
350m:
400m:
4:15.33
4:52.94
38.02
37.61
28.RZEPCZYŃSKA, Patrycja SO99UKP Unia Oświęcim4:53.43523
50m:
100m:
32.20
1:07.65
32.20
35.45
150m:
200m:
1:44.79
2:22.36
37.14
37.57
250m:
300m:
2:59.85
3:37.97
37.49
38.12
350m:
400m:
4:16.46
4:53.43
38.49
36.97
29.KUSTRA, Julita00SiKReT Gliwice4:55.34513
50m:
100m:
33.21
1:09.70
33.21
36.49
150m:
200m:
1:47.23
2:25.34
37.53
38.11
250m:
300m:
3:03.31
3:41.29
37.97
37.98
350m:
400m:
4:18.96
4:55.34
37.67
36.38
30.CIPORSKA, Katarzyna00MKS Polonia Warszawa5:06.40459
50m:
100m:
34.04
1:11.39
34.04
37.35
150m:
200m:
1:50.12
2:29.33
38.73
39.21
250m:
300m:
3:08.77
3:48.19
39.44
39.42
350m:
400m:
4:27.59
5:06.40
39.40
38.81
31.MICHALAK, Weronika00K. S. WARTA Poznań5:06.91457
50m:
100m:
33.49
1:11.42
33.49
37.93
150m:
200m:
1:49.75
2:28.92
38.33
39.17
250m:
300m:
3:08.18
3:48.22
39.26
40.04
350m:
400m:
4:27.84
5:06.91
39.62
39.07
32.MAŁKUS, Amelia00UKS Ostrobramska Warszawa5:25.36383
50m:
100m:
34.40
1:12.75
34.40
38.35
150m:
200m:
1:52.79
2:34.19
40.04
41.40
250m:
300m:
3:16.75
3:59.98
42.56
43.23
350m:
400m:
4:43.64
5:25.36
43.66
41.72


<< TOP >>
Konkurencja 20
20.07.2017 - 9:49
Chłopców, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
3:45.71
3:51.80
3:49.21
STANCZYK, Przemyslaw
WOJDAK, Wojciech
WOJDAK, Wojciech
00116
03106
Chiba (JPN)
Poznan
Dordrecht (NED)
21.08.2007
10.07.2013
09.07.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa4:02.52747A
50m:
100m:
27.70
57.47
27.70
29.77
150m:
200m:
1:28.41
1:59.97
30.94
31.56
250m:
300m:
2:31.78
3:03.77
31.81
31.99
350m:
400m:
3:33.46
4:02.52
29.69
29.06
2.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4:02.54747A
50m:
100m:
27.99
58.55
27.99
30.56
150m:
200m:
1:29.76
2:01.12
31.21
31.36
250m:
300m:
2:32.51
3:03.69
31.39
31.18
350m:
400m:
3:34.74
4:02.54
31.05
27.80
3.KAŁUŻYŃSKI, Antoni99MUKP Warszawianka Wodny Park4:04.10732A
50m:
100m:
28.03
58.39
28.03
30.36
150m:
200m:
1:29.26
2:00.67
30.87
31.41
250m:
300m:
2:31.89
3:03.17
31.22
31.28
350m:
400m:
3:35.10
4:04.10
31.93
29.00
4.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn4:04.51729A
50m:
100m:
28.35
58.77
28.35
30.42
150m:
200m:
1:29.71
2:00.99
30.94
31.28
250m:
300m:
2:32.28
3:03.47
31.29
31.19
350m:
400m:
3:35.17
4:04.51
31.70
29.34
5.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin4:04.87725A
50m:
100m:
28.58
59.38
28.58
30.80
150m:
200m:
1:30.52
2:01.62
31.14
31.10
250m:
300m:
2:32.94
3:04.25
31.32
31.31
350m:
400m:
3:35.09
4:04.87
30.84
29.78
6.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław4:06.08715A
50m:
100m:
28.31
59.08
28.31
30.77
150m:
200m:
1:30.31
2:02.08
31.23
31.77
250m:
300m:
2:33.56
3:05.44
31.48
31.88
350m:
400m:
3:36.36
4:06.08
30.92
29.72
7.KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin4:06.25713A
50m:
100m:
28.02
58.81
28.02
30.79
150m:
200m:
1:30.34
2:01.62
31.53
31.28
250m:
300m:
2:33.32
3:04.76
31.70
31.44
350m:
400m:
3:36.15
4:06.25
31.39
30.10
8.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź4:08.74692A
50m:
100m:
28.14
59.52
28.14
31.38
150m:
200m:
1:31.24
2:03.06
31.72
31.82
250m:
300m:
2:35.10
3:07.24
32.04
32.14
350m:
400m:
3:39.32
4:08.74
32.08
29.42
9.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław4:09.67684A
50m:
100m:
29.07
1:00.29
29.07
31.22
150m:
200m:
1:31.98
2:03.78
31.69
31.80
250m:
300m:
2:35.64
3:07.70
31.86
32.06
350m:
400m:
3:39.47
4:09.67
31.77
30.20
10.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź4:10.01682A
50m:
100m:
28.32
1:00.41
28.32
32.09
150m:
200m:
1:32.40
2:04.79
31.99
32.39
250m:
300m:
2:36.41
3:08.30
31.62
31.89
350m:
400m:
3:40.14
4:10.01
31.84
29.87
11.PRÓSZYŃSKI, Igor99MKP Szczecin4:11.67668B
50m:
100m:
29.51
1:00.53
29.51
31.02
150m:
200m:
1:32.39
2:04.13
31.86
31.74
250m:
300m:
2:36.15
3:08.20
32.02
32.05
350m:
400m:
3:40.10
4:11.67
31.90
31.57
12.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin4:11.86667B
50m:
100m:
29.58
1:01.06
29.58
31.48
150m:
200m:
1:33.17
2:05.24
32.11
32.07
250m:
300m:
2:37.27
3:09.34
32.03
32.07
350m:
400m:
3:41.02
4:11.86
31.68
30.84
13.KOMOSA, Maciej SWwa99MKS Polonia Warszawa4:13.13657B
50m:
100m:
29.81
1:01.25
29.81
31.44
150m:
200m:
1:33.35
2:05.02
32.10
31.67
250m:
300m:
2:06.961.94350m:
400m:
2:37.17
4:13.13

1:35.96
14.HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław4:13.90651B
50m:
100m:
28.99
1:00.44
28.99
31.45
150m:
200m:
1:31.91
2:04.34
31.47
32.43
250m:
300m:
2:37.20
3:10.17
32.86
32.97
350m:
400m:
3:42.30
4:13.90
32.13
31.60
15.KEMPA, Mikołaj99MMKS Kędzierzyn-Koźle4:14.30648B
50m:
100m:
29.21
1:00.73
29.21
31.52
150m:
200m:
1:32.70
2:05.05
31.97
32.35
250m:
300m:
2:37.69
3:10.51
32.64
32.82
350m:
400m:
3:43.01
4:14.30
32.50
31.29
16.STOSZEK, Szymon99PWSZ Racibórz4:14.52646B
50m:
100m:
29.62
1:01.51
29.62
31.89
150m:
200m:
1:34.40
2:07.46
32.89
33.06
250m:
300m:
2:39.74
3:12.54
32.28
32.80
350m:
400m:
3:44.78
4:14.52
32.24
29.74
17.BUTKIEWICZ, Władysław SO00UKP Unia Oświęcim4:14.53646B
50m:
100m:
28.93
1:00.74
28.93
31.81
150m:
200m:
1:33.36
2:05.93
32.62
32.57
250m:
300m:
2:39.1133.18350m:
400m:
2:59.84
4:14.53

1:14.69
18.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra4:14.56646B
50m:
100m:
29.33
1:01.04
29.33
31.71
150m:
200m:
1:33.62
2:06.16
32.58
32.54
250m:
300m:
2:38.92
3:11.85
32.76
32.93
350m:
400m:
3:44.32
4:14.56
32.47
30.24
19.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock4:14.68645B
50m:
100m:
28.49
59.39
28.49
30.90
150m:
200m:
1:31.21
2:03.87
31.82
32.66
250m:
300m:
2:37.08
3:09.86
33.21
32.78
350m:
400m:
3:43.12
4:14.68
33.26
31.56
20.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków4:14.69645B
50m:
100m:
28.48
1:00.31
28.48
31.83
150m:
200m:
1:32.82
2:05.49
32.51
32.67
250m:
300m:
2:37.64
3:10.54
32.15
32.90
350m:
400m:
3:43.21
4:14.69
32.67
31.48
21.DĄBROWSKI, Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław4:15.08642R
50m:
100m:
28.17
1:00.09
28.17
31.92
150m:
200m:
1:32.01
2:04.82
31.92
32.81
250m:
300m:
2:37.46
3:09.57
32.64
32.11
350m:
400m:
3:42.89
4:15.08
33.32
32.19
22.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź4:16.77629R
50m:
100m:
29.87
1:02.96
29.87
33.09
150m:
200m:
1:34.76
2:06.46
31.80
31.70
250m:
300m:
2:39.00
3:12.09
32.54
33.09
350m:
400m:
3:44.82
4:16.77
32.73
31.95
23.ROGOZIŃSKI, Mateusz Soc99KS KSZO Ostrowiec Św.4:18.04620
50m:
100m:
30.08
1:02.08
30.08
32.00
150m:
200m:
1:34.55
2:06.71
32.47
32.16
250m:
300m:
2:39.03
3:12.00
32.32
32.97
350m:
400m:
3:45.00
4:18.04
33.00
33.04
24.MACNER, Michał SOL99MTP KORMORAN Olsztyn4:18.72615
50m:
100m:
29.55
1:02.27
29.55
32.72
150m:
200m:
1:35.54
2:08.78
33.27
33.24
250m:
300m:
2:41.72
3:14.94
32.94
33.22
350m:
400m:
3:48.10
4:18.72
33.16
30.62
25.KŁAPUT, Bartosz SK00UKS SMS Galicja Kraków4:20.19605
50m:
100m:
29.48
1:02.25
29.48
32.77
150m:
200m:
1:34.58
2:07.32
32.33
32.74
250m:
300m:
2:39.74
3:13.02
32.42
33.28
350m:
400m:
3:46.86
4:20.19
33.84
33.33
26.WAWRZYŃCZAK, Alan SL99UKS Skarpa Lublin4:20.25604
50m:
100m:
29.84
1:02.43
29.84
32.59
150m:
200m:
1:35.91
2:09.41
33.48
33.50
250m:
300m:
2:42.00
3:15.69
32.59
33.69
350m:
400m:
3:48.53
4:20.25
32.84
31.72
27.CHODULSKI, Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin4:20.55602
50m:
100m:
30.69
1:04.24
30.69
33.55
150m:
200m:
1:38.22
2:11.78
33.98
33.56
250m:
300m:
2:45.24
3:18.13
33.46
32.89
350m:
400m:
3:50.42
4:20.55
32.29
30.13
28.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim4:20.96599
50m:
100m:
29.61
1:01.86
29.61
32.25
150m:
200m:
1:35.01
2:08.74
33.15
33.73
250m:
300m:
2:42.69
3:16.51
33.95
33.82
350m:
400m:
3:48.86
4:20.96
32.35
32.10
29.JORDAN, Artur00KS Fenix Ożarów Mazowiecki4:22.42589
50m:
100m:
29.81
1:02.94
29.81
33.13
150m:
200m:
1:36.27
2:09.59
33.33
33.32
250m:
300m:
2:43.17
3:16.58
33.58
33.41
350m:
400m:
3:50.03
4:22.42
33.45
32.39
30.CHROMIK, Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:23.48582
50m:
100m:
29.70
1:02.90
29.70
33.20
150m:
200m:
1:36.72
2:10.49
33.82
33.77
250m:
300m:
2:44.58
3:18.73
34.09
34.15
350m:
400m:
3:52.49
4:23.48
33.76
30.99
31.LEWANDOWSKI, Michał00Zryw Opole4:24.18578
50m:
100m:
29.51
1:03.08
29.51
33.57
150m:
200m:
1:36.70
2:10.49
33.62
33.79
250m:
300m:
2:43.63
3:17.63
33.14
34.00
350m:
400m:
3:51.63
4:24.18
34.00
32.55
32.PAWEŁEK, Paweł99MKS Polonia Warszawa4:24.42576
50m:
100m:
29.07
1:02.59
29.07
33.52
150m:
200m:
1:36.57
2:10.43
33.98
33.86
250m:
300m:
2:44.34
3:18.23
33.91
33.89
350m:
400m:
3:51.93
4:24.42
33.70
32.49
33.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań4:25.29570
50m:
100m:
30.20
1:04.08
30.20
33.88
150m:
200m:
1:38.18
2:12.05
34.10
33.87
250m:
300m:
2:45.39
3:18.90
33.34
33.51
350m:
400m:
3:52.94
4:25.29
34.04
32.35
34.SHVETS, Maksym99Azs Uł Pł4:29.53544
50m:
100m:
30.34
1:03.66
30.34
33.32
150m:
200m:
1:37.44
2:11.92
33.78
34.48
250m:
300m:
2:46.63
3:21.52
34.71
34.89
350m:
400m:
3:55.82
4:29.53
34.30
33.71
35.SZAJNICKI, Szymon00Uks Shark Rudna4:30.26539
50m:
100m:
31.09
1:05.44
31.09
34.35
150m:
200m:
1:40.13
2:15.20
34.69
35.07
250m:
300m:
2:50.41
3:24.96
35.21
34.55
350m:
400m:
3:58.66
4:30.26
33.70
31.60
36.WOŹNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa4:31.08535
50m:
100m:
31.03
1:04.54
31.03
33.51
150m:
200m:
1:38.47
2:12.88
33.93
34.41
250m:
300m:
2:47.29
3:22.85
34.41
35.56
350m:
400m:
3:58.20
4:31.08
35.35
32.88
37.ROŻEK, Oskar00K. S. WARTA Poznań4:33.35521
50m:
100m:
30.50
1:04.17
30.50
33.67
150m:
200m:
1:38.44
2:13.52
34.27
35.08
250m:
300m:
2:48.56
3:23.76
35.04
35.20
350m:
400m:
3:58.79
4:33.35
35.03
34.56
38.SZYNDLER, Michał00Zryw Opole4:35.69508
50m:
100m:
30.63
1:04.15
30.63
33.52
150m:
200m:
1:38.85
2:14.35
34.70
35.50
250m:
300m:
2:50.10
3:25.89
35.75
35.79
350m:
400m:
4:01.62
4:35.69
35.73
34.07
39.KRAWIEC, Maciej99Fala Kraśnik4:37.53498
50m:
100m:
30.89
1:05.64
30.89
34.75
150m:
200m:
1:41.47
2:17.67
35.83
36.20
250m:
300m:
2:53.00
3:28.41
35.33
35.41
350m:
400m:
4:04.27
4:37.53
35.86
33.26
40.KALISZ, Jakub00MKS Polonia Warszawa4:44.31463
50m:
100m:
30.48
1:05.15
30.48
34.67
150m:
200m:
1:41.13
2:17.48
35.98
36.35
250m:
300m:
2:54.34
3:31.27
36.86
36.93
350m:
400m:
4:08.11
4:44.31
36.84
36.20


<< TOP >>
Konkurencja 21
20.07.2017 - 10:14
Kobiet, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
2:26.84
2:26.84
2:26.94
BIEŃKOWSKA, Wiktoria
BIEŃKOWSKA, Wiktoria
BIENKOWSKA, Wiktoria
00110

POL
Prague (CZE)
Praga (CZE)
Praga (CZE)
10.07.2009
10.07.2009
09.07.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin2:38.15680A36.5640.5640.3640.67
2.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork2:38.78672A37.9040.6040.2540.03
3.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin2:41.12643A36.4941.6241.9041.11
4.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:41.23642A37.3441.4141.9940.49
5.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa2:41.51638A37.4941.7641.0441.22
6.KOCJAN, Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:41.53638A37.0741.6441.9640.86
7.KNAPIK, Weronika SR99PWSZ Racibórz2:42.39628A36.8542.2141.5841.75
8.MARUSZCZYK, Beata SR00MOSM Tychy2:42.60626A36.0741.4342.1043.00
9.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin2:44.65603A37.0742.6442.4942.45
10.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów2:46.73580A36.8642.5544.3442.98
11.CHMIELEWSKA, Aneta00Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:47.59571B36.9942.8944.0443.67
12.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki2:48.75560B39.0043.3742.8543.53
13.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków2:50.53542B38.2243.9344.4843.90
14.PRZYGODA, Julia00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:50.67541B38.2543.8343.0645.53
15.CHAMERA, Weronika99Klub Motyl Stalowa Wola2:51.18536B39.2043.3844.2244.38
16.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle2:52.38525B38.8844.4944.3844.63
17.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin2:52.63523B38.2344.7644.1845.46
18.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin2:58.83470B40.4245.7134.4158.29
DYSKW.BIELEWICZ, Joanna00K. S. WARTA Poznań2:48.0237.8443.0743.4443.67
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 22
20.07.2017 - 10:22
Chłopców, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
2:10.90
2:14.13
2:13.48
WOLNIAK, Sławomir
KUSTO, Rafał
STOLARSKI, Marcin
00110
02101
02314
Ostrowiec Sw.
Szczecin
Olsztyn
23.05.2009
29.05.2016
07.06.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:21.80718A31.9336.6336.2736.97
2.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań2:22.05714A31.5935.9237.5836.96
3.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:22.28711A31.8635.9337.1337.36
4.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź2:22.54707A31.5437.0237.4436.54
5.KŁOSIŃSKI, Alan00Mks Jedynka Łódź2:22.60706A32.3236.4636.9836.84
6.JUNG, Krzysztof SR99AZS AWF Katowice2:22.87702A31.7936.9637.0937.03
7.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim2:23.42694A33.5736.7936.5036.56
8.KRULIKOWSKI, Maciej SO99UKP Unia Oświęcim2:23.68690A32.5137.0036.3637.81
9.CZOP, Filip00MTS Kwidzyn2:24.22683A33.2935.8437.7837.31
10.KAŁA, Mikołaj00SiKReT Gliwice2:26.83647A33.5137.4838.0537.79
11.SZYNAWA, Oskar SO00UKP Unia Oświęcim2:26.88646B33.8737.3439.3636.31
12.BIEG, Oskar00MKP Wodnik 29 Tychy2:26.89646B33.2137.9038.0637.72
13.NOWAK, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim2:27.10643B33.1437.1138.0938.76
14.VOLODIN, Hryhorii99MUKP Warszawianka Wodny Park2:28.40626B33.0137.4238.7139.26
15.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra2:28.69623B34.8137.6338.0038.25
16.BAZYL, Kamil00MSP Aquarius Myślenice2:30.27603B33.6137.0239.0140.63
17.KRYSTYNIAK, Mateusz SR00UKS Nowy Klub Pływacki2:30.52600B32.8739.5539.3138.79
18.KAMINIARZ, Cezary99MKP Astromal Leszno2:31.70586B33.9738.5338.9440.26
19.WODZIEŃ, Szymon00Ukp Gryf Dębica2:31.77586B
20.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:33.10570B33.0239.0540.4340.60
21.CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa2:33.68564R33.7539.3340.2140.39
22.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki2:34.72553R33.2939.6141.4240.40
23.PAKUŁA, Mateusz00Mks Jedynka Łódź2:37.1952733.9640.2441.8841.11
24.DATA, Mariusz00MKS Ikar Mielec2:37.3052633.7240.6142.6440.33
25.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa2:37.3552535.3740.2040.9840.80
26.WIATR, Krzysztof00UKS Szesnastka2:37.4952434.6539.5941.3541.90
27.SULIGA, Jeremi00Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:37.6252334.7039.0240.7743.13
28.DOBECKI, Jakub99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:38.9351035.0840.3238.5045.03
29.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa2:41.4748644.88
30.KRZYŻANIAK, Krystian00MKS Juvenia Białystok2:45.5945135.7542.1943.3044.35
DYSKW.RĘBACZ, Maciej00UKS G - 8 Bielany2:25.2233.1736.9537.1337.97
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.PĘTLAK, Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park2:30.8133.4938.4539.7939.08
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 23
20.07.2017 - 10:34
Kobiet, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
2:12.13
2:16.19
2:13.86
BARANOWSKA, Katarzyna
SZCZEPANIAK, Karolina
BARANOWSKA, Katarzyna
00116
00114
POL
Beijing (CHN)
Ostrowiec Sw.
Montreal (CAN)
12.08.2008
23.05.2009
24.07.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin2:24.82660A31.6638.1740.2734.72
2.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł2:24.84660A30.6137.2742.4134.55
3.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim2:25.93645A30.9838.9043.3332.72
GOTOWSKA, Weronika00UKS G - 8 Bielany2:25.93645A31.3136.6543.6134.36
5.ZAWISZA, Alina SO00UKP Unia Oświęcim2:26.34640A31.1336.9344.0434.24
6.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin2:26.61636A31.2237.7642.2835.35
7.GUS, Julia SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:27.12629A31.7738.1542.4134.79
8.SKORUPA, Monika99DOKiS SP Vega Dobrodzień2:27.21628A31.8536.5143.7335.12
9.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź2:27.75621A31.2237.5143.8535.17
10.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin2:27.78621A31.4837.6343.0435.63
11.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin2:27.88620B32.4239.4642.4033.60
12.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:29.23603B32.0940.3340.1536.66
13.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok2:29.84596B32.4137.7144.7235.00
14.FILIPEK, Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław2:30.12592B31.6239.2244.4234.86
15.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:31.18580B31.6538.5845.8635.09
16.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin2:31.38578B31.1437.1845.7837.28
17.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn2:32.04570B31.3239.5044.3136.91
18.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:32.54565B31.8939.9748.2432.44
19.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:33.17558B32.5339.0145.2536.38
SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów2:33.17558B32.6840.5144.5935.39
21.CZAJA, Barbara SK99Górnik Radlin2:33.52554R32.8539.1545.1036.42
22.ŁOTECKA, Aleksandra SR00Górnik Radlin2:41.22478R33.5241.9647.5938.15
23.BACHANEK, Julia99Buks  Warszawa2:41.5947533.6241.0848.5638.33
24.WROŃSKA, Marianna00MOSiR Sopot2:42.7046534.2041.1049.3138.09
25.NIZIOŁEK, Kinga SMS00MKS Ikar Mielec2:45.3744333.1443.8749.2139.15
DYSKW.NAREWSKA, Klaudia00Klub Sportowy WANKAN Legnica2:51.9135.4744.1254.9937.33
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 24
20.07.2017 - 10:45
Chłopców, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:58.14
2:03.70
2:03.18
CIEŚLAK, Marcin
KAŁUSOWSKI, Jan
POPRAWA, Michał
03914
00905
00611
Kazan (RUS)
Lublin
Oswiecim
06.08.2015
20.05.2017
19.07.2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.BUJAK, Dominik99SALOS Cortile KIELCE2:08.38700A27.5232.1638.1530.55
2.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy2:08.59696A27.3532.8738.7129.66
3.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim2:08.76694A28.6633.4336.5230.15
4.WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:08.80693A26.9632.9338.7430.17
5.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław2:08.93691A27.8932.4637.1731.41
6.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:09.24686A26.2533.2338.1831.58
7.GOLENIEC, Kamil SO99UKP Unia Oświęcim2:09.69679A27.2733.4637.6131.35
8.ŁAPOT, Radosław SR99MOS Katowice2:09.92675A27.7532.8438.7030.63
9.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław2:10.22670A26.4633.7739.7530.24
10.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice2:10.32669A27.7432.8439.0130.73
11.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn2:10.54666B26.5434.3240.2029.48
12.JAROSZ, Dawid99Uks Wodnik Końskie2:11.59650B28.1232.5639.9930.92
13.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź2:11.74647B27.6233.8740.3829.87
14.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.54636B28.8133.0339.5331.17
15.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź2:13.02629B28.7133.6539.3531.31
16.GAWRON, Oskar99WKS Śląsk Wrocław2:13.24626B28.9335.0037.6331.68
17.DEJNEŻENKO, Daniel SWwa00MKS Polonia Warszawa2:14.27612B27.5734.5939.8132.30
18.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy2:15.02601B27.9835.5239.3832.14
19.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy2:15.45596B28.8734.9839.1532.45
20.PACŁAWSKI, Jakub SL00SAPAS Rzeszów2:15.69593B27.7834.6541.3231.94
21.WŁODARCZYK, Bruno00TS Wisła Kraków2:16.02588R28.5833.1141.0033.33
22.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin2:17.40571R27.4233.1942.8833.91
23.WAWRZYŃCZAK, Alan SL99UKS Skarpa Lublin2:18.3455929.5237.28
24.GRECZANIK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim2:18.8055428.3238.2441.9230.32
25.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:18.8155328.1936.4742.7831.37
26.PAWŁOWSKI, Bogdan00Mkp Bobry Dębica2:19.6454429.3235.5342.5432.25
27.CHROMIK, Mateusz SO00UKP Unia Oświęcim2:20.1753728.7235.6741.8533.93
28.CZOP, Michał00MTS Kwidzyn2:20.5053428.2936.0341.4134.77
29.KUCZAK, Adam SWR00TP Zielona Góra2:21.2652542.9633.81
30.ROKITA, Aleksander SK99MKS Park Wodny Tarn. Góry2:21.7751929.2238.3540.4933.71
31.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00UKS GOS Raszyn2:22.8450829.6138.4741.6833.08
32.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz2:23.5050129.1438.8341.7833.75
33.BATOR, Kacper00AZS AGH Kraków2:23.8749730.0638.2441.9433.63
34.CIERPIKOWSKI, Robert00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:25.3548228.3237.5544.4835.00
35.SZAŁAŚNY, Bartosz SO00UKP Unia Oświęcim2:25.44481
36.KOWALSKI, Adam00EKS Skra Bełchatów2:28.5045230.6539.1345.1133.61
37.MASIAK, Mateusz00Fala Kraśnik2:34.7739931.6639.8546.5536.71
DYSKW.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec2:09.6327.6833.8537.0931.01
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.BORKOWSKI, Kacper SL00KU AZS UMCS Lublin2:10.1027.1433.2039.1630.60
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany2:14.5927.6235.4041.2630.31
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.KOWALSKI, Rafał00KP Stilon Gorzów Wlkp.2:19.90
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Ks Rekin Świebodzice2:21.6129.6335.5045.2231.26
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 15
20.07.2017 - 17:02
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin27.73683
2.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin27.93669
3.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim28.28644
4.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł28.54627
5.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin28.68618
6.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany28.87605
7.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno28.93602
8.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim28.97599
9.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork29.07593
10.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn29.35576
Finał B
11.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice29.21585
12.SOLAK, Anna00MZOS Płock29.25582
13.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki29.33577
14.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim29.61561
15.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin29.62561
16.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł29.67558
17.CHODYNA, Kinga SOL00MTP KORMORAN Olsztyn29.90545
18.TOMASZEWSKA, Aleksandra99SALOS Cortile KIELCE29.91544
19.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków30.02538
20.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków30.09535


<< TOP >>
Konkurencja 16
20.07.2017 - 17:04
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G - 8 Bielany24.27789
2.KAŹMIERCZAK, Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.55762
3.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki24.68750
4.CUKANOW, Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.89731
WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.89731
6.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin24.91730
7.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn25.11712
8.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany25.13711
9.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków25.32695
10.MICIUL, Michał SZG00TP Zielona Góra25.72663
Finał B
11.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa25.43686
12.GĘBKA, OLAF SSz00MKP Szczecin25.69665
13.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim25.86652
14.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice26.02640
15.DEJNEŻENKO, Daniel SWwa00MKS Polonia Warszawa26.08636
16.SMUL, Błażej99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki26.11633
17.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra26.15631
18.SZAL, Mateusz00Zryw Opole26.32618
19.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska26.33618


<< TOP >>
Konkurencja 17
20.07.2017 - 17:07
Kobiet, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KOLUCH, Julia SZG00UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków29.49772
2.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław30.29712
3.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława30.32710
4.ŚWIĘCKA, Julia00MTP KORMORAN Olsztyn30.51697
5.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa30.52696
6.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki30.68686
7.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa30.69685
8.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin31.17654
9.GUS, Julia SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.22651
10.BILIŃSKA, Dominika00SiKReT Gliwice31.40640
Finał B
11.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno31.60627
12.PABIN, Marta00Mks Trójka Łódź31.66624
13.SZCZOTKA, Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia31.78617
14.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok31.86612
15.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki31.94608
16.KOKOT, Angelika00SiKReT Gliwice32.04602
17.CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna99Uks Pingwiny32.27589
18.SOLAK, Anna00MZOS Płock32.35585
19.STRZĘPEK, Kornelia00Ks Rekin Świebodzice32.53575
20.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź34.48483


<< TOP >>
Konkurencja 18
20.07.2017 - 17:09
Chłopców, 50m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAŹMIERCZAK, Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki26.04786
2.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G - 8 Bielany26.58739
3.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany26.61737
4.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław26.95709
5.FRANKE, Paweł99UKS G - 8 Bielany26.99706
6.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław27.00705
7.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki27.04702
8.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź27.08699
9.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin27.29683
10.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław27.53665
Finał B
11.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice27.38676
12.WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa27.71652
13.GRZYBOWSKI, Miłosz00Uks "Polonez" Wyszków27.87641
14.PIŁKOWSKI, Patryk SWwa00MKS Polonia Warszawa27.90639
15.GŁĄB, Karol SO99UKP Unia Oświęcim28.03630
16.FIEDOSIUK, Rafał SO99UKP Unia Oświęcim28.07628
17.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska28.15622
18.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków28.27614
19.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź28.40606
20.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.48601


<< TOP >>
Konkurencja 19
20.07.2017 - 17:24
Kobiet, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin4:22.71729
50m:
100m:
30.42
1:03.20
30.42
32.78
150m:
200m:
1:36.04
2:09.07
32.84
33.03
250m:
300m:
2:42.17
3:15.78
33.10
33.61
350m:
400m:
3:49.45
4:22.71
33.67
33.26
2.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin4:26.62697
50m:
100m:
31.02
1:04.26
31.02
33.24
150m:
200m:
1:37.78
2:11.87
33.52
34.09
250m:
300m:
2:45.36
3:19.38
33.49
34.02
350m:
400m:
3:53.34
4:26.62
33.96
33.28
3.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin4:27.42691
50m:
100m:
31.37
1:04.52
31.37
33.15
150m:
200m:
1:38.19
2:12.28
33.67
34.09
250m:
300m:
2:46.37
3:20.91
34.09
34.54
350m:
400m:
3:54.66
4:27.42
33.75
32.76
4.BARYŁA, JULIA SSz00MKP Szczecin4:29.78673
50m:
100m:
31.01
1:04.24
31.01
33.23
150m:
200m:
1:38.06
2:12.39
33.82
34.33
250m:
300m:
2:46.04
3:20.24
33.65
34.20
350m:
400m:
3:55.03
4:29.78
34.79
34.75
5.SŁUPEK, Roksana SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:32.25655
50m:
100m:
31.21
1:05.06
31.21
33.85
150m:
200m:
1:39.78
2:14.71
34.72
34.93
250m:
300m:
2:49.54
3:24.37
34.83
34.83
350m:
400m:
3:58.94
4:32.25
34.57
33.31
6.JANISZEWSKA, Dominika99Azs Awf Warszawa4:33.19648
50m:
100m:
31.66
1:05.15
31.66
33.49
150m:
200m:
1:39.39
2:13.35
34.24
33.96
250m:
300m:
2:47.48
3:22.49
34.13
35.01
350m:
400m:
3:58.55
4:33.19
36.06
34.64
7.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.4:34.19641
50m:
100m:
31.51
1:05.21
31.51
33.70
150m:
200m:
1:39.42
2:14.35
34.21
34.93
250m:
300m:
2:49.31
3:24.63
34.96
35.32
350m:
400m:
4:00.03
4:34.19
35.40
34.16
8.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin4:34.86636
50m:
100m:
31.54
1:05.61
31.54
34.07
150m:
200m:
1:39.56
2:14.71
33.95
35.15
250m:
300m:
2:49.74
3:25.37
35.03
35.63
350m:
400m:
4:00.45
4:34.86
35.08
34.41
9.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim4:37.37619
50m:
100m:
31.50
1:05.52
31.50
34.02
150m:
200m:
1:39.74
2:15.12
34.22
35.38
250m:
300m:
2:50.60
3:26.73
35.48
36.13
350m:
400m:
4:02.34
4:37.37
35.61
35.03
10.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy4:41.61592
50m:
100m:
32.03
1:06.54
32.03
34.51
150m:
200m:
1:41.24
2:17.38
34.70
36.14
250m:
300m:
2:53.40
3:30.29
36.02
36.89
350m:
400m:
4:06.40
4:41.61
36.11
35.21
Finał B
11.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim4:38.31613
50m:
100m:
31.32
1:05.30
31.32
33.98
150m:
200m:
1:40.26
2:15.83
34.96
35.57
250m:
300m:
2:51.94
3:27.89
36.11
35.95
350m:
400m:
4:04.07
4:38.31
36.18
34.24
12.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin4:38.72610
50m:
100m:
31.03
1:05.16
31.03
34.13
150m:
200m:
1:40.11
2:15.95
34.95
35.84
250m:
300m:
2:51.68
3:27.98
35.73
36.30
350m:
400m:
4:03.48
4:38.72
35.50
35.24
13.KRUSZEWSKA, Kaja00MKS Juvenia Białystok4:41.02595
50m:
100m:
33.02
1:08.22
33.02
35.20
150m:
200m:
1:43.67
2:19.32
35.45
35.65
250m:
300m:
2:54.86
3:30.95
35.54
36.09
350m:
400m:
4:06.52
4:41.02
35.57
34.50
14.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:42.81584
50m:
100m:
31.68
1:06.23
31.68
34.55
150m:
200m:
1:42.16
2:18.89
35.93
36.73
250m:
300m:
2:55.76
3:32.80
36.87
37.04
350m:
400m:
4:08.92
4:42.81
36.12
33.89
15.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany4:42.86584
50m:
100m:
33.66
1:09.86
33.66
36.20
150m:
200m:
1:45.49
2:21.16
35.63
35.67
250m:
300m:
2:56.88
3:32.94
35.72
36.06
350m:
400m:
4:08.68
4:42.86
35.74
34.18
16.RUTKOWSKA, Wiktoria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:43.12582
50m:
100m:
33.38
1:09.21
33.38
35.83
150m:
200m:
1:44.76
2:20.31
35.55
35.55
250m:
300m:
2:56.08
3:32.03
35.77
35.95
350m:
400m:
4:08.16
4:43.12
36.13
34.96
17.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim4:44.42574
50m:
100m:
31.60
1:06.82
31.60
35.22
150m:
200m:
1:42.99
2:19.82
36.17
36.83
250m:
300m:
2:56.54
3:33.56
36.72
37.02
350m:
400m:
4:09.96
4:44.42
36.40
34.46
18.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice4:44.61573
50m:
100m:
32.47
1:07.54
32.47
35.07
150m:
200m:
1:43.37
2:19.59
35.83
36.22
250m:
300m:
2:55.76
3:32.48
36.17
36.72
350m:
400m:
4:08.97
4:44.61
36.49
35.64
19.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin4:46.35563
50m:
100m:
31.71
1:07.01
31.71
35.30
150m:
200m:
1:43.55
2:20.47
36.54
36.92
250m:
300m:
2:57.51
3:34.96
37.04
37.45
350m:
400m:
4:11.45
4:46.35
36.49
34.90


<< TOP >>
Konkurencja 20
20.07.2017 - 17:35
Chłopców, 400m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAŁUŻYŃSKI, Antoni99MUKP Warszawianka Wodny Park3:54.14830
50m:
100m:
27.05
56.06
27.05
29.01
150m:
200m:
1:25.52
1:55.90
29.46
30.38
250m:
300m:
2:26.69
2:56.37
30.79
29.68
350m:
400m:
3:25.63
3:54.14
29.26
28.51
2.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa3:56.04810
50m:
100m:
27.07
56.46
27.07
29.39
150m:
200m:
1:26.28
1:56.68
29.82
30.40
250m:
300m:
2:26.82
2:57.05
30.14
30.23
350m:
400m:
3:26.97
3:56.04
29.92
29.07
3.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn3:58.00790
50m:
100m:
27.29
57.15
27.29
29.86
150m:
200m:
1:27.68
1:58.40
30.53
30.72
250m:
300m:
2:28.71
2:58.81
30.31
30.10
350m:
400m:
3:28.63
3:58.00
29.82
29.37
4.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin4:01.20759
50m:
100m:
27.47
56.79
27.47
29.32
150m:
200m:
1:27.00
1:58.00
30.21
31.00
250m:
300m:
2:28.90
3:00.18
30.90
31.28
350m:
400m:
3:31.71
4:01.20
31.53
29.49
5.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław4:01.79753
50m:
100m:
27.99
58.22
27.99
30.23
150m:
200m:
1:28.72
1:59.40
30.50
30.68
250m:
300m:
2:30.38
3:01.42
30.98
31.04
350m:
400m:
3:32.31
4:01.79
30.89
29.48
6.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4:03.25740
50m:
100m:
26.95
56.93
26.95
29.98
150m:
200m:
1:27.75
1:58.42
30.82
30.67
250m:
300m:
2:29.49
3:00.54
31.07
31.05
350m:
400m:
3:32.12
4:03.25
31.58
31.13
7.KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin4:07.92699
50m:
100m:
27.82
58.27
27.82
30.45
150m:
200m:
1:29.37
2:01.43
31.10
32.06
250m:
300m:
2:33.05
3:05.39
31.62
32.34
350m:
400m:
3:36.60
4:07.92
31.21
31.32
8.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław4:08.43695
50m:
100m:
28.71
59.65
28.71
30.94
150m:
200m:
1:31.32
2:02.93
31.67
31.61
250m:
300m:
2:34.82
3:06.72
31.89
31.90
350m:
400m:
3:38.29
4:08.43
31.57
30.14
9.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź4:10.14680
50m:
100m:
28.22
59.16
28.22
30.94
150m:
200m:
1:31.20
2:03.73
32.04
32.53
250m:
300m:
2:35.99
3:08.63
32.26
32.64
350m:
400m:
3:41.18
4:10.14
32.55
28.96
10.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź4:11.46670
50m:
100m:
28.38
58.87
28.38
30.49
150m:
200m:
1:30.60
2:02.42
31.73
31.82
250m:
300m:
2:34.49
3:07.10
32.07
32.61
350m:
400m:
3:40.18
4:11.46
33.08
31.28
Finał B
11.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin4:09.06689
50m:
100m:
29.45
1:00.94
29.45
31.49
150m:
200m:
1:32.79
2:04.53
31.85
31.74
250m:
300m:
2:36.26
3:07.64
31.73
31.38
350m:
400m:
3:38.99
4:09.06
31.35
30.07
12.PRÓSZYŃSKI, Igor99MKP Szczecin4:09.53685
50m:
100m:
29.41
1:00.85
29.41
31.44
150m:
200m:
1:32.56
2:04.52
31.71
31.96
250m:
300m:
2:36.08
3:07.68
31.56
31.60
350m:
400m:
3:39.63
4:09.53
31.95
29.90
13.STOSZEK, Szymon99PWSZ Racibórz4:10.55677
50m:
100m:
28.98
1:01.04
28.98
32.06
150m:
200m:
1:33.05
2:05.39
32.01
32.34
250m:
300m:
2:37.46
3:09.81
32.07
32.35
350m:
400m:
3:41.22
4:10.55
31.41
29.33
14.KOMOSA, Maciej SWwa99MKS Polonia Warszawa4:11.68668
50m:
100m:
29.22
1:01.02
29.22
31.80
150m:
200m:
1:33.06
2:05.16
32.04
32.10
250m:
300m:
2:36.88
3:08.74
31.72
31.86
350m:
400m:
3:40.84
4:11.68
32.10
30.84
15.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra4:12.56661
50m:
100m:
29.38
1:01.47
29.38
32.09
150m:
200m:
1:34.25
2:06.27
32.78
32.02
250m:
300m:
2:38.60
3:10.76
32.33
32.16
350m:
400m:
3:43.20
4:12.56
32.44
29.36
16.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź4:14.12649
50m:
100m:
28.78
1:00.70
28.78
31.92
150m:
200m:
1:32.43
2:04.49
31.73
32.06
250m:
300m:
2:36.61
3:09.18
32.12
32.57
350m:
400m:
3:42.25
4:14.12
33.07
31.87
17.HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław4:14.14649
50m:
100m:
29.02
1:00.48
29.02
31.46
150m:
200m:
1:32.17
2:04.70
31.69
32.53
250m:
300m:
2:37.77
3:11.00
33.07
33.23
350m:
400m:
3:43.27
4:14.14
32.27
30.87
18.BUTKIEWICZ, Władysław SO00UKP Unia Oświęcim4:15.58638
50m:
100m:
28.26
1:00.07
28.26
31.81
150m:
200m:
1:32.41
2:04.91
32.34
32.50
250m:
300m:
2:37.72
3:11.00
32.81
33.28
350m:
400m:
3:43.86
4:15.58
32.86
31.72
19.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock4:16.36632
50m:
100m:
28.38
1:00.15
28.38
31.77
150m:
200m:
1:32.84
2:05.58
32.69
32.74
250m:
300m:
2:38.23
3:11.26
32.65
33.03
350m:
400m:
3:44.68
4:16.36
33.42
31.68
20.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków4:18.26618
50m:
100m:
29.42
1:01.98
29.42
32.56
150m:
200m:
1:34.70
2:07.59
32.72
32.89
250m:
300m:
2:40.23
3:13.15
32.64
32.92
350m:
400m:
3:45.74
4:18.26
32.59
32.52


<< TOP >>
Konkurencja 21
20.07.2017 - 17:57
Kobiet, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork2:33.2774735.2739.7439.5238.74
2.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin2:33.6674135.3539.6439.3639.31
3.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław2:37.4269035.8739.9239.9141.72
4.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin2:37.8068535.6039.4740.9441.79
5.KOCJAN, Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:39.0166935.9840.7541.1341.15
6.KNAPIK, Weronika SR99PWSZ Racibórz2:41.3864036.5641.2141.8141.80
7.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin2:43.0262135.9341.6041.8243.67
8.MARUSZCZYK, Beata SR00MOSM Tychy2:43.0862036.6441.2742.4142.76
9.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa2:43.2861836.8041.1541.9343.40
10.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów2:47.5757236.0543.1244.6943.71
Finał B
11.CHMIELEWSKA, Aneta00Uks,,Żoliborz'' Warszawa2:47.59571
12.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki2:48.75560
13.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków2:50.53542
14.PRZYGODA, Julia00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:50.67541
15.CHAMERA, Weronika99Klub Motyl Stalowa Wola2:51.18536
16.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle2:52.38525
17.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin2:52.63523
18.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin2:58.83470


<< TOP >>
Konkurencja 22
20.07.2017 - 18:04
Chłopców, 200m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań2:15.0283230.4633.8134.4736.28
2.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:16.5780431.5434.6535.0635.32
3.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź2:17.0179630.7334.9136.0335.34
4.KRULIKOWSKI, Maciej SO99UKP Unia Oświęcim2:18.8976431.5935.6435.8035.86
5.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:20.5973731.7235.7936.4236.66
6.KŁOSIŃSKI, Alan00Mks Jedynka Łódź2:21.8971731.4235.4636.9538.06
7.JUNG, Krzysztof SR99AZS AWF Katowice2:22.7670432.0336.5337.0237.18
8.CZOP, Filip00MTS Kwidzyn2:23.1969732.3036.5737.1337.19
9.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim2:23.2669632.7635.8436.9237.74
10.KAŁA, Mikołaj00SiKReT Gliwice2:28.2662832.1536.9339.0640.12
Finał B
11.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra2:24.8567434.5338.6236.5935.11
12.SZYNAWA, Oskar SO00UKP Unia Oświęcim2:24.9367334.0138.1737.2635.49
13.BIEG, Oskar00MKP Wodnik 29 Tychy2:25.4866532.4436.8038.1338.11
14.NOWAK, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim2:27.7263533.3138.0738.2038.14
15.VOLODIN, Hryhorii99MUKP Warszawianka Wodny Park2:28.3262733.6837.3738.3738.90
16.KRYSTYNIAK, Mateusz SR00UKS Nowy Klub Pływacki2:28.9362032.4137.6039.4839.44
17.WODZIEŃ, Szymon00Ukp Gryf Dębica2:31.2759133.7439.3838.7539.40
18.BAZYL, Kamil00MSP Aquarius Myślenice2:31.5658834.6138.9039.1238.93
19.KAMINIARZ, Cezary99MKP Astromal Leszno2:34.1155935.9839.8739.8438.42
20.PAKUŁA, Mateusz00Mks Jedynka Łódź2:38.1351834.8941.0741.9040.27


<< TOP >>
Konkurencja 23
20.07.2017 - 18:23
Kobiet, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin2:20.3672530.4937.2940.3832.20
2.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin2:20.4672331.0537.5139.0932.81
3.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim2:22.1669830.5837.5041.7532.33
4.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł2:23.4367931.0836.4141.9633.98
5.GOTOWSKA, Weronika00UKS G - 8 Bielany2:24.1866930.8536.9142.0634.36
6.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin2:25.2365431.2338.1441.6934.17
7.ZAWISZA, Alina SO00UKP Unia Oświęcim2:25.4665131.0036.9843.8833.60
8.SKORUPA, Monika99DOKiS SP Vega Dobrodzień2:26.8463331.0236.2344.0735.52
9.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź2:29.8559631.5237.9444.1736.22
10.GUS, Julia SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:43.8445633.3442.9546.6340.92
Finał B
11.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin2:24.0767029.9538.6642.4633.00
12.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok2:28.6461032.2836.9844.6334.75
13.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:30.6458631.9439.3244.4034.98
14.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów2:31.0258232.5740.8643.6933.90
15.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:32.0957032.0039.3645.6635.07
16.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin2:32.2256831.5538.4346.5535.69
17.FILIPEK, Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław2:32.2656831.9339.9345.6034.80
18.CZAJA, Barbara SK99Górnik Radlin2:34.0354832.6639.2246.4435.71
19.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:36.7952033.6040.7448.9933.46
20.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn2:40.6748332.7542.0447.2338.65


<< TOP >>
Konkurencja 24
20.07.2017 - 18:29
Chłopców, 200m zmienny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.BUJAK, Dominik99SALOS Cortile KIELCE2:03.5878527.1331.4735.8629.12
2.WĄGROWSKI, Marcel99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:05.1175626.1231.3737.6230.00
3.CHMIELEWSKI, Jakub99WKS Śląsk Wrocław2:05.4375027.6731.8736.5829.31
4.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy2:05.9574126.7932.2735.6431.25
5.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:08.3970026.4932.7437.7531.41
6.GOLENIEC, Kamil SO99UKP Unia Oświęcim2:08.8369227.5534.6336.3830.27
7.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim2:09.3468428.6033.3336.7830.63
8.ŁAPOT, Radosław SR99MOS Katowice2:10.5966527.5532.6438.3532.05
9.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław2:10.6966326.8934.4639.1930.15
10.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice2:13.2262628.3334.0238.4432.43
Finał B
11.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin2:11.2565527.3132.2141.2030.53
12.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź2:11.6264927.5534.4039.8029.87
13.JAROSZ, Dawid99Uks Wodnik Końskie2:12.6063528.1933.9840.0230.41
14.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź2:12.6863429.2034.8738.6329.98
15.GAWRON, Oskar99WKS Śląsk Wrocław2:13.0862828.8535.6337.6530.95
16.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.9461628.7733.5340.1031.54
17.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy2:14.7260528.9235.3040.0030.50
18.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy2:15.0860127.3935.2440.1332.32
19.WAWRZYŃCZAK, Alan SL99UKS Skarpa Lublin2:15.9358929.0035.3940.0931.45
20.PACŁAWSKI, Jakub SL00SAPAS Rzeszów2:16.0858727.6034.6241.9431.92


<< TOP >>
Konkurencja 25
20.07.2017 - 18:59
Kobiet, 4 x 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski3:47.43MKS JUVENIA Wrocław00101Lublin19.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin3:56.12710
CZARNECKA, Wiktoria SL
ANDRZEJEWSKA, Kamila SL

0.00
28.04
28.49
58.59
59.49
ADAMCZYK, Julia SL
OSINIAK, Ewa SL
0.00
0.00
28.76
28.38
59.21
58.83
2.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:57.51697
ROGOWSKA, KATARZYNA SSz
BARYŁA, JULIA SSz

0.00
28.56
28.19
59.39
59.29
MARGULA, Weronika
FRYCKOWSKA, NATALIA SSz
0.00
0.00
28.76
27.86
1:00.74
58.09
3.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:00.24674
SŁUPEK, Roksana SB
TOMKOWICZ, Wiktoria SB

0.00
29.06
28.49
1:00.57
59.46
KARASZKIEWICZ, Daria SB
GUS, Julia SB
0.00
0.00
29.39
27.63
1:01.27
58.94
4.UKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn4:01.83660
NIEWIADOMSKA, Ada
WOJCIECHOWSKA, Maria

0.00
28.95
30.03
1:02.34
1:03.59
POLANSKA, Aleksandra
POGORZELSKA, Inez
0.00
0.00
26.70
27.48
56.24
59.66
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:03.09650
PISAREK, Justyna SO
ADAMIEC, Dominika SO

0.00
29.05
28.94
1:00.81
1:00.63
ZAWISZA, Alina SO
KOŁODZIEJ, Katarzyna SO
0.00
0.00
29.26
29.48
1:01.26
1:00.39
6.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:03.73645
GÓRECKA, Weronika SWR
BRZOZOWSKA, Marta SWR

0.00
28.87
28.66
59.96
1:00.44
JÓZEFIAK, Nikola
IWANOWSKA, Alexandra
0.00
0.00
30.28
29.41
1:02.79
1:00.54
7.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław4:07.30618
SADOWSKA, Klaudia SWR
KAMIENIARZ, Weronika SWR

0.00
30.25
29.49
1:02.80
1:01.74
MALINOWSKA, Zuzanna SWR
RZOŃCA, Patrycja SWR
0.00
0.00
30.09
27.93
1:03.46
59.30
8.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:11.16589
MALINOWSKA, Ada
KRUSZNIEWSKA, Kinga SK

0.00
30.94
29.98
1:04.16
1:03.96
DURCZYŃSKA, Katarzyna SK
ŚWISTUŃ, Julia SK
0.00
0.00
29.69
27.86
1:03.40
59.64
9.K. S. WARTA Poznań 1K. S. WARTA Poznań4:17.10550
KROMOLICKA, Wiktoria
BIELEWICZ, Joanna

0.00
29.11
30.27
1:01.11
1:03.66
BŁAJET, Oliwia
MICHALAK, Weronika
0.00
0.00
30.57
31.64
1:05.15
1:07.18
10.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin4:17.15549
SAMUŁA, Wiktoria SL
PROCHOWNIK, Olimpia SL

0.00
31.13
30.00
1:04.91
1:02.30
SMYŁEK, Karolina SL
ŻMUDA, Weronika SL
0.00
0.00
30.89
30.57
1:05.31
1:04.63
11.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:21.54522
KACZMARCZYK, Natalia
BOROWSKA, Agnieszka

0.00
29.44
30.51
1:01.95
1:06.15
CIPORSKA, Katarzyna
PIEKUT, Zofia SWwa
0.00
0.00
31.00
31.13
1:06.56
1:06.88


<< TOP >>
Konkurencja 26
20.07.2017 - 19:09
Chłopców, 4 x 100m dowolny

17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski3:19.13MKP SzczecinLublin19.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany3:24.14784
Wynik lepszy od Rekordu Polski 18 - latków
SŁOWIK, Rafał
BUTKIEWICZ, Cezary

0.00
25.36
25.03
52.30
52.10
STOKOWSKI, Kacper
PISZCZOROWICZ, Bartosz
0.00
0.00
24.10
24.09
49.94
49.80
2.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:29.25728
OSTROWSKI, KAROL SSz
GĘBKA, OLAF SSz

0.00
24.53
24.93
50.68
52.78
KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz
MŁYNARCZYK, Piotr
0.00
0.00
25.40
25.06
53.17
52.62
3.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:30.43715
BIEROŃSKI, Michał SWR
DĄBROWSKI, Patryk SWR

0.00
25.64
25.75
52.76
53.44
KISZCZAK, Jakub SWR
CHMIELEWSKI, Jakub
0.00
0.00
25.13
25.03
52.33
51.90
4.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:32.93690
MICHALCZYK, Andrzej SO
KRULIKOWSKI, Maciej SO

0.00
25.52
25.29
53.29
53.67
GOLENIEC, Kamil SO
BLACHURA, Patryk SO
0.00
0.00
24.53
25.31
52.00
53.97
5.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa3:33.11689
DEJNEŻENKO, Daniel SWwa
CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa

0.00
25.82
26.01
54.05
54.85
WLAZŁOWSKI, Damian SWwa
MADEJ, David
0.00
0.00
24.84
24.51
52.84
51.37
6.Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:33.96680
CUKANOW, Michał
WĄGROWSKI, Marcel

0.00
25.26
24.83
52.24
52.35
CIERPIKOWSKI, Robert
KAŹMIERCZAK, Kamil
0.00
0.00
26.78
25.14
56.91
52.46
7.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn3:38.60638
KOZIEJKO, Bartłomiej SOL
OLLER, Krzysztof SOL

0.00
26.18
26.79
53.96
55.77
MACNER, Michał SOL
SADŁOWSKI, Piotr SOL
0.00
0.00
26.77
25.23
55.48
53.39
8.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra3:40.91618
MICIUL, Michał SZG
BEBEROK, Filip SZG

0.00
26.15
26.34
54.10
56.29
KUCZAK, Adam SWR
TARADYŚ, Jakub SZG
0.00
0.00
27.19
25.44
57.29
53.23
9.UKS Skarpa Lublin 1UKS Skarpa Lublin3:44.31591
MAŁYSKA, Bartosz SL
CHAŁAT, Stanisław SL

0.00
27.10
28.09
55.00
57.47
CHODULSKI, Jakub Sl
WAWRZYŃCZAK, Alan SL
0.00
0.00
26.74
27.44
55.29
56.55
10.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim3:44.90586
DROZD, Tymoteusz SO
FIEDOSIUK, Rafał SO

0.00
26.04
26.23
55.47
55.78
MAYERBERG, Kacper SO
GŁĄB, Karol SO
0.00
0.00
27.72
26.52
57.74
55.91
11.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice3:45.83579
DĘBSKI, Szymon
CHMIELOWIEC, Łukasz

0.00
26.95
27.33
55.82
56.79
BRODOWSKI, Bartosz
CHMIELOWIEC, Mateusz
0.00
0.00
26.44
26.64
56.18
57.04


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.07.2017 - 9:00
Kobiet, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
2:05.61
2:07.81
2:07.81
JEDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
JEDRZEJCZAK, Otylia
POL
00114
POL
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
28.07.2005
19.09.2000
19.09.2000

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GOTOWSKA, Weronika00UKS G - 8 Bielany2:24.19602A31.8536.9836.9438.42
2.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin2:25.50586A33.0537.0137.8937.55
3.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim2:26.20578A32.3237.3337.9138.64
4.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin2:26.43575A32.7437.5738.3437.78
5.FILIPEK, Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław2:27.10567A32.1137.8739.3037.82
6.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin2:27.32565A32.6637.4038.6838.58
7.IŻYCKA, Marta SR00UKS Wodnik Siemianowice Śl.2:27.78560A33.1137.2339.0438.40
8.TOMASIAK, Weronika00MKP,,Słowianka"Gorzów2:29.09545A33.8237.4439.4638.37
9.ZAWISZA, Alina SO00UKP Unia Oświęcim2:29.38542A33.1738.4539.1538.61
10.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł2:29.40541A32.6637.7739.4439.53
11.RUTKOWSKA, Wiktoria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:29.49541B33.4739.1238.5138.39
12.KAMIENIARZ, Weronika SWR99WKS Śląsk Wrocław2:29.59539B32.5138.6040.0638.42
13.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:31.36521B32.9237.7339.3341.38
14.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:33.47500B33.9038.7339.1141.73
15.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł2:34.60489B32.9739.0140.0442.58
16.NIZIOŁEK, Kinga SMS00MKS Ikar Mielec2:36.97467B33.5341.5042.0139.93
17.PYRLIK, Paulina SO99UKP Unia Oświęcim2:37.10466B34.2040.3341.4841.09
18.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa2:38.85450B34.6041.3140.8642.08
19.KRUSZNIEWSKA, Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków2:40.51437B33.3640.7142.7643.68


<< TOP >>
Konkurencja 28
21.07.2017 - 9:10
Chłopców, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:53.23
1:56.13
1:56.13
KORZENIOWSKI, Pawel
CIEŚLAK, Marcin
CIEŚLAK, Marcin
00114
03914
03914
Rome (ITA)
Prague (CZE)
Praga (CZE)
29.07.2009
10.07.2009
10.07.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn2:05.51701A29.2032.1632.9331.22
2.BOCHEŃ, Tomasz99MKS Juvenia Białystok2:05.58700A26.9532.0032.8133.82
3.BLACHURA, Patryk SO99UKP Unia Oświęcim2:05.90694A29.0232.4632.0132.41
4.BORKOWSKI, Kacper SL00KU AZS UMCS Lublin2:06.22689A28.9931.7832.4533.00
5.FIKS, Krzysztof00Uks 190 Łódź2:06.40686A28.7732.0932.9532.59
6.BUJAK, Dominik99SALOS Cortile KIELCE2:06.71681A27.9832.4232.9933.32
7.CUKANOW, Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:06.91678A28.2532.5333.3332.80
8.KEMPA, Mikołaj99MMKS Kędzierzyn-Koźle2:07.20673A28.5432.6332.6133.42
9.BŁASZCZYK, Kacper00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:08.04660A28.6232.0633.4633.90
10.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice2:09.03645A28.8332.6733.2334.30
11.ŁAPOT, Radosław SR99MOS Katowice2:09.39640B28.2033.4734.5433.18
12.WAŃKOWICZ, Błażej99MUKP Warszawianka Wodny Park2:09.54637B28.7432.0134.0834.71
13.CHODULSKI, Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin2:10.20628B29.0932.7234.0634.33
GOLENIEC, Kamil SO99UKP Unia Oświęcim2:10.20628B29.4733.6133.5333.59
15.STEC, Kacper99UKP Kmita Zabierzów2:10.68621B28.7133.1834.6134.18
SMUL, Błażej99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:10.68621B28.1232.9033.7535.91
17.GRYZ, Dawid99MKP Szczecin2:10.78619B28.6232.6133.9635.59
18.SAWICKI, Bartosz00AZS AWF Katowice2:11.78605B29.2833.5134.6334.36
19.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP,,Słowianka"Gorzów2:12.02602B27.4232.9735.1736.46
20.CZOP, Michał00MTS Kwidzyn2:12.35598B30.0433.7634.0334.52
21.TOPOLSKI, Dawid00Mks Trójka Łódź2:12.48596R28.8933.0134.6435.94
22.KASPRZYK, Albert00SiKReT Gliwice2:12.89590R27.8233.8634.5236.69
23.SORDYL, Mateusz SO99UKS Victoria Kozy2:13.0358828.9033.5034.9135.72
24.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim2:13.0958829.5533.8334.7035.01
25.CZYŻAK, Arkadiusz SR99Ruda Śląska2:13.8857728.7934.2735.1635.66
26.PACŁAWSKI, Jakub SL00SAPAS Rzeszów2:13.8957729.3134.8235.6134.15
27.KRASSOWSKI, Cyprian00MOSiR Sopot2:15.1356130.0434.2235.3135.56
28.BRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:15.1656130.2134.7635.4234.77
29.GAWRON, Oskar99WKS Śląsk Wrocław2:15.2556030.3534.7234.9535.23
30.SZYNDLER, Michał00Zryw Opole2:16.0855028.4534.2035.2338.20
31.NOWICKI, Jakub00Mks-Astoria Bydgoszcz2:17.0253929.8734.5035.7136.94
32.KOWALSKI, Rafał00KP Stilon Gorzów Wlkp.2:17.3053530.7834.5635.8336.13
33.WOŹNIAK, Kamil00UKS FREGATA Kolbuszowa2:18.7451930.1135.4536.3036.88
34.SZAŁAŚNY, Bartosz SO00UKP Unia Oświęcim2:22.7547630.6336.1437.5138.47
35.GONTARCZYK, Kamil00UKS G - 8 Bielany2:24.3846030.6036.9537.7639.07
36.BATOR, Kacper00AZS AGH Kraków2:24.4845930.9635.3838.5839.56
DYSKW.WAWRZYŃCZAK, Alan SL99UKS Skarpa Lublin2:15.1529.6633.3435.8336.32
M 12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 29
21.07.2017 - 9:21
Kobiet, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
54.38
55.29
54.95
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
WILK, Katarzyna
00611
00106
00106
Szczecin
Ostrowiec Sw.
Budapest (HUN)
28.05.2016
24.05.2009
10.08.2010

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn58.36709A28.1130.25
2.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany59.17681A28.5130.66
3.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin59.40673A28.6430.76
4.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin59.60666A29.1230.48
5.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki59.70663A28.8230.88
6.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim59.71662A29.1330.58
7.RZOŃCA, Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław59.74661A28.2231.52
8.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.96654A28.9331.03
9.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany1:00.01652A28.8931.12
10.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin1:00.17647A29.0531.12
11.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn1:00.23645B29.2830.95
12.SOLAK, Anna00MZOS Płock1:00.39640B29.0731.32
13.KROMOLICKA, Wiktoria00K. S. WARTA Poznań1:00.59634B28.9431.65
14.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków1:00.73629B29.0031.73
15.BRZOZOWSKA, Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław1:01.04620B29.1131.93
16.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:01.08619B29.2931.79
17.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin1:01.09618B29.6231.47
18.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy1:01.30612B29.6931.61
19.TOMASZEWSKA, Aleksandra99SALOS Cortile KIELCE1:01.33611B29.5331.80
20.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice1:01.38610B29.9331.45
21.SZUSTER, Aleksandra SO00UKP Unia Oświęcim1:01.44608R29.3132.13
22.CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna99Uks Pingwiny1:02.34582R29.8032.54
23.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.1:02.5557630.0232.53
24.CZAJA, Barbara SK99Górnik Radlin1:02.9856429.8733.11
25.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno1:03.0256329.9833.04
26.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki1:03.0756229.8733.20
27.DOMŻALSKA, Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg1:03.2055829.7233.48
28.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin1:03.6454730.6233.02
29.TOMOŃ, Martyna00UKS Skarpa Lublin1:03.8654130.9832.88
30.GÓRSKA, Julia00MUKP Warszawianka Wodny Park1:03.9254030.2333.69
31.JARKOWIEC, Dominika00Ks  Just Swim Jelenia Góra1:04.2053330.0534.15
32.CHODYNA, Kinga SOL00MTP KORMORAN Olsztyn1:04.3352930.5933.74
33.WIŚNIEWSKA, Barbara00Azs Awf Warszawa1:04.4052830.6633.74
34.KRUSZEWSKA, Kaja00MKS Juvenia Białystok1:04.4352731.6332.80
35.MALINOWSKA, Ada99UKS SMS Galicja Kraków1:04.7252030.7234.00
36.RZEPCZYŃSKA, Patrycja SO99UKP Unia Oświęcim1:05.2150830.5534.66
37.KUSTRA, Julita00SiKReT Gliwice1:05.3950431.0334.36
38.MIKUS, Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:05.6749831.1034.57
39.MAKSIM, Matylda00KS AZS-AWFiS Gdańsk1:05.9249231.4534.47
40.ŁOTECKA, Aleksandra SR00Górnik Radlin1:06.0249031.8934.13
41.NAREWSKA, Klaudia00Klub Sportowy WANKAN Legnica1:06.0448931.7534.29
42.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice1:06.0548931.5234.53
43.BŁAJET, Oliwia00K. S. WARTA Poznań1:06.2648531.5234.74
44.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:06.6147730.7435.87
45.FELKEL, Maja00K. S. WARTA Poznań1:06.9347031.6535.28
46.DZIEWA, Julia99MUKS Lider Chełm1:06.9447031.7635.18
47.MAŁKUS, Amelia00UKS Ostrobramska Warszawa1:07.4146031.9835.43
48.CIPORSKA, Katarzyna00MKS Polonia Warszawa1:07.8545132.3735.48
49.MICHALAK, Weronika00K. S. WARTA Poznań1:07.9544932.3135.64
DYSKW.SZCZOTKA, Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia1:00.0029.2930.71
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 30
21.07.2017 - 9:31
Chłopców, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
48.22
49.35
49.28
CZERNIAK, Konrad
KRASKA, Jakub
HOŁUB, Jan
00603
01305
00601
Rome (ITA)
Netanya (ISR)
Dordrecht (NED)
29.07.2009
30.06.2017
09.07.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin51.83741A24.7627.07
2.KAŁUŻYŃSKI, Antoni99MUKP Warszawianka Wodny Park52.19726A25.6926.50
3.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz52.20725A24.9327.27
KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki52.20725A25.5526.65
5.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz52.26723A25.0227.24
6.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany52.30721A25.3027.00
7.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna52.32720A25.3027.02
8.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock52.33720A25.3926.94
9.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa52.48714A25.1427.34
10.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany52.65707A25.7026.95
11.PYTLARCZYK, Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park52.67706B25.3327.34
12.OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy52.91696B25.2527.66
13.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany53.02692B25.8527.17
14.ŁUKAWSKI, Mikołaj99SALOS Cortile KIELCE53.14687B25.6327.51
15.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn53.20685B25.6427.56
16.WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa53.21685B25.4927.72
17.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny53.25683B25.5927.66
18.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki53.27682B25.5627.71
19.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa53.54672B25.8727.67
20.GĘBKA, OLAF SSz00MKP Szczecin53.61669B26.0627.55
21.CHAREWICZ, Hubert00KS AZS - AWF Biała Podlaska53.73665R25.7727.96
22.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź54.05653R26.1127.94
23.MAJERSKI, Jakub SK00UKS SMS Galicja Kraków54.1565025.9728.18
ROGOZIŃSKI, Mateusz Soc99KS KSZO Ostrowiec Św.54.1565025.9428.21
25.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec54.2664626.0028.26
26.STOSZEK, Szymon99PWSZ Racibórz54.30644
27.DEJNEŻENKO, Daniel SWwa00MKS Polonia Warszawa54.4264025.7828.64
28.BUTKIEWICZ, Władysław SO00UKP Unia Oświęcim54.6063426.7527.85
29.SZAL, Mateusz00Zryw Opole54.6263325.6428.98
30.DĄBROWSKI, Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław54.6763125.9728.70
31.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra54.9462226.1028.84
32.WÓJCICKI, Maciej99Aquator Kozienice54.9762125.9828.99
33.WAŁCERZ, Mateusz00KP Stilon Gorzów Wlkp.55.1861426.1829.00
34.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki55.2361226.7428.49
35.CAJZA, Szymon00SiKReT Gliwice55.2861126.4228.86
36.DROZD, Tymoteusz SO99UKP Unia Oświęcim55.3560826.3928.96
37.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków55.4660526.7528.71
38.WIKTOROWSKI, Gracjan00Azs Uł Pł55.5460227.1928.35
39.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa55.5960026.4529.14
40.MACNER, Michał SOL99MTP KORMORAN Olsztyn55.9658927.1728.79
41.JAROSZ, Dawid99Uks Wodnik Końskie55.9758827.2928.68
42.PLAUSZTA, Arnold00MUKS Olimpijczyk  OSSM56.1158427.2728.84
43.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź56.2558027.0229.23
44.SURDYK, Patryk00MKP Szczecin56.4757326.6029.87
45.LEWANDOWSKI, Michał00Zryw Opole56.5457126.7329.81
46.KOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów56.5956926.8629.73
47.SZAJNICKI, Szymon00Uks Shark Rudna56.6456827.2829.36
48.PAWEŁEK, Paweł99MKS Polonia Warszawa56.6656727.0429.62
49.GRABOŃ, Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza56.7356526.9629.77
50.CHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice56.8856027.0229.86
51.GRECZANIK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim57.0655527.0330.03
52.WOŁOWICZ, Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz57.3054826.6430.66
53.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań57.3354727.7729.56
54.JĘDRZEJEWSKI, Mateusz00UKS GOS Raszyn57.3454727.8929.45
55.KLEJ, Jakub00KS AZS - AWF Biała Podlaska57.6653827.3030.36
56.KĘPA, Kacper99MKS Polonia Warszawa57.6953727.3030.39
57.KOWALSKI, Adam00EKS Skra Bełchatów57.9553027.6730.28
58.WODZIEŃ, Szymon00Ukp Gryf Dębica57.9653027.9230.04
59.SZYNALSKI, Szymon00UPKS Wodnik Rawicz58.3751927.7030.67
60.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin58.3851828.3929.99
61.SHVETS, Maksym99Azs Uł Pł58.3951828.1130.28
62.KALISZ, Jakub00MKS Polonia Warszawa58.5751327.7030.87
63.MYNARSKI, Wojciech99Ks  Just Swim Jelenia Góra58.5951327.9630.63
RUCIŃSKI, Wiktor99UKS Sokół-Mościce Tarnów58.5951327.9130.68
65.CICHOCKI, Maciej00UKS Jagiellonka Warszawa58.6451127.5231.12
66.CHROMIK, Mateusz SO00UKP Unia Oświęcim58.6751127.5631.11
67.CIERPIKOWSKI, Robert00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki58.6851027.5831.10
68.ŁASZUK, Filip00KS Neptun Świdnica59.0050227.4531.55
69.LEWKOWSKI, Patryk99Uks Shark Rudna59.0750027.8731.20
70.KRAWIEC, Maciej99Fala Kraśnik59.1050027.9331.17
71.ROŻEK, Oskar00K. S. WARTA Poznań59.2149728.4630.75
72.MAZUR, Dominik SO99UKP Unia Oświęcim59.6648628.1231.54
73.GONTARCZYK, Kamil00UKS G - 8 Bielany59.9847828.9331.05
74.SADOWSKI, Aureliusz99Uks Pingwiny1:00.5746428.6231.95
75.GIBALSKI, Kajetan SR00MKS Rokita Brzeg Dolny1:02.0243229.1532.87


<< TOP >>
Konkurencja 31
21.07.2017 - 9:44
Kobiet, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:00.61
1:01.49
1:01.49
TCHÓRZ, Alicja
NAZIĘBŁO, Klaudia
NAZIĘBŁO, Klaudia
00101
00104
Kazan (RUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
03.08.2015
22.05.2009
12.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn1:05.08712A31.4033.68
2.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława1:05.55697A32.0533.50
3.KOLUCH, Julia SZG00UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków1:05.60695A31.6333.97
4.ŚWIĘCKA, Julia00MTP KORMORAN Olsztyn1:05.65693A31.3734.28
5.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław1:05.82688A32.3033.52
6.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin1:06.20676A32.1034.10
7.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa1:06.29673A32.1934.10
8.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin1:06.58665A32.4834.10
9.PABIN, Marta00Mks Trójka Łódź1:07.25645A32.6234.63
10.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok1:07.83629A32.4935.34
11.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa1:08.36614B33.0335.33
12.STRZĘPEK, Kornelia00Ks Rekin Świebodzice1:08.47611B33.3335.14
13.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:08.50610B33.2935.21
14.SKORUPA, Monika99DOKiS SP Vega Dobrodzień1:09.03596B33.6435.39
15.BORCZYK, Martyna00Ks Rekin Świebodzice1:09.36588B33.6735.69
16.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.38587B33.8335.55
17.KOKOT, Angelika00SiKReT Gliwice1:09.71579B33.5736.14
18.MISIORNY, Anna00Mks Trójka Łódź1:09.73579B32.7936.94
19.ROGOWSKA, Angelika SK99UKS SMS Galicja Kraków1:09.99572B33.1136.88
20.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa1:10.13569B34.0636.07
21.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno1:10.26566R34.1436.12
22.BILIŃSKA, Dominika00SiKReT Gliwice1:10.71555R33.7137.00
23.WOJCIECHOWSKA, Maria00UKS GOS Raszyn1:11.0554734.2436.81
24.CIEŚLIKOWSKA, Zuzanna99Uks Pingwiny1:11.1354534.1436.99
25.NADOLSKA, Julia00MUKS Lider Chełm1:11.3654033.4637.90
26.RUDEK, Wiktoria00Uks Orka Lubań1:11.8652934.2837.58
27.ADAMCZYK, Wiktoria00Uks Shark Rudna1:13.3749734.5338.84
28.WROŃSKA, Marianna00MOSiR Sopot1:15.6245436.6338.99


<< TOP >>
Konkurencja 32
21.07.2017 - 9:49
Chłopców, 100m grzbietowy

17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
53.82
55.47
54.60
KAWĘCKI, Radosław
SKIERKA, Jakub
STOKOWSKI, Kacper
00304
02010
05114
Barcelona (ESP)
Baku (AZE)
Netanya (ISR)
29.07.2013
23.06.2015
29.06.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin58.08711A28.6629.42
2.STOKOWSKI, Kacper99UKS G - 8 Bielany58.10710A27.9630.14
3.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź58.32702A28.6429.68
4.FRANKE, Paweł99UKS G - 8 Bielany58.74687A28.4230.32
5.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław58.77686A29.1229.65
6.MICIUL, Michał SZG00TP Zielona Góra58.97679A28.8230.15
7.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G - 8 Bielany59.40665A28.0531.35
8.KĘDZIA, WIKTOR SSz00MKP Szczecin59.73654A29.2430.49
9.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice59.84650A29.4030.44
10.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków59.89648A28.8231.07
11.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław1:00.39632B29.1231.27
12.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź1:00.62625B29.6930.93
13.FIEDOSIUK, Rafał SO99UKP Unia Oświęcim1:00.80620B29.6631.14
14.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim1:01.02613B30.5930.43
15.GŁĄB, Karol SO99UKP Unia Oświęcim1:01.04612B29.7631.28
16.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź1:01.12610B29.2831.84
17.GRZYBOWSKI, Miłosz00Uks "Polonez" Wyszków1:01.26606B29.0132.25
18.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.27606B29.8731.40
19.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock1:01.67594B29.6132.06
20.OPOLKA, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim1:01.99585B30.3931.60
21.ŁUKASZCZYK, Mateusz SL00UKS Orka Zamość1:02.54569R29.8632.68
22.PIŁKOWSKI, Patryk SWwa00MKS Polonia Warszawa1:02.61567R30.0632.55
23.PAWŁOWSKI, Bogdan00Mkp Bobry Dębica1:03.0855530.5332.55
24.JAŁTUSZEWSKI, Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:03.4054630.2033.20
25.KUCZAK, Adam SWR00TP Zielona Góra1:03.5954230.6032.99
26.SŁOMIŃSKI, Sebastian00Ks Rekin Świebodzice1:05.3549931.8033.55
27.DOBECKI, Mikołaj00MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.6249331.8733.75
28.WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa1:05.9548530.2135.74
29.WOJACZEK, Paweł SO00UKP Unia Oświęcim1:06.7346930.6236.11
30.CHMIELOWIEC, Mateusz00UKS NAWA Skierniewice1:07.6145132.4735.14
31.ŻERAŃSKI, Przemysław99Buks  Warszawa1:07.8344633.1334.70
32.GRABEK, Filip SL99KU AZS UMCS Lublin1:09.1242232.6436.48
33.MASIAK, Mateusz00Fala Kraśnik1:09.2142033.8935.32


<< TOP >>
Konkurencja 33
21.07.2017 - 9:56
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:07.92
1:09.19
1:08.89
SZTANDERA, Dominika
ZACHOSZCZ, Paulina
DULIAN, Katarzyna
00101

POL
Lublin
Praga (CZE)
Montreal (CAN)
21.05.2017
12.07.2009
25.07.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin1:11.16739A33.6237.54
2.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork1:13.36674A33.8339.53
3.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin1:14.06655A34.7539.31
4.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław1:14.55643A35.0839.47
5.CHMIELEWSKA, Aneta00Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:14.72638A34.1140.61
6.KOCJAN, Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:14.76637A35.0039.76
7.MARUSZCZYK, Beata SR00MOSM Tychy1:14.78637A34.5040.28
8.KOWALSKA, Dominika00Mks Trójka Łódź1:15.19626A35.4639.73
9.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin1:15.27624A34.8140.46
10.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów1:15.94608A35.8440.10
11.JÓZEFIAK, Nikola00MKS Juvenia Wrocław1:15.95608B35.2440.71
12.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa1:16.45596B35.3441.11
13.KNAPIK, Weronika SR99PWSZ Racibórz1:17.53571B36.6340.90
14.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki1:18.64547B37.5841.06
15.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin1:19.25535B36.4942.76
16.BIELEWICZ, Joanna00K. S. WARTA Poznań1:19.56529B36.8042.76
17.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki1:20.22516B37.8042.42
18.PRZYGODA, Julia00KS Fenix Ożarów Mazowiecki1:20.24515B38.3841.86
19.SADOWSKA, Klaudia SWR99WKS Śląsk Wrocław1:20.30514B38.0842.22
20.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin1:20.37513B37.9842.39
21.NOWAK, Marta99MMKS Kędzierzyn-Koźle1:20.65507R36.8543.80
22.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków1:20.99501R37.8943.10
23.PIEKUT, Zofia SWwa00MKS Polonia Warszawa1:23.3046138.0345.27
24.MIKUS, Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:25.9341939.5646.37
DYSKW.ĆWIL, Angela99MKS Piaseczno1:16.6835.3641.32
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.CHAMERA, Weronika99Klub Motyl Stalowa Wola1:20.0537.6142.44
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 34
21.07.2017 - 10:02
Chłopców, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
1:00.24
1:02.25
1:02.04
STOLARSKI, Marcin
TOKARSKI, Krzysztof
KUSTO, Robert
02314
01311
02101
Szczecin
Dubai (UAE)
Hodmezovasarhely (HUN)
30.05.2016
26.08.2013
10.07.2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź1:03.41731A29.9333.48
2.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów1:04.94680A30.3134.63
3.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań1:05.03678A30.5434.49
4.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra1:05.23671A30.8334.40
5.KRULIKOWSKI, Maciej SO99UKP Unia Oświęcim1:05.25671A30.8734.38
6.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała1:05.33668A30.7434.59
7.SZCZEPANIAK, Paweł SK99UKS SMS Galicja Kraków1:05.39666A30.5134.88
8.JUNG, Krzysztof SR99AZS AWF Katowice1:05.54662A30.4235.12
9.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim1:05.88652A30.6235.26
10.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy1:06.25641A31.2934.96
11.KOCZOROWSKI, Kacper00MKP Astromal Leszno1:06.38637B31.0435.34
12.KRYSTYNIAK, Mateusz SR00UKS Nowy Klub Pływacki1:07.44607B30.8036.64
13.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki1:07.46607B31.0936.37
14.CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa1:07.52605B31.1236.40
15.PĘTLAK, Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park1:07.66602B31.4636.20
16.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin1:07.74599B31.6336.11
17.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin1:07.84597B31.6836.16
18.NOWAK, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim1:08.11590B30.8837.23
19.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec1:08.15589B31.4636.69
20.PAKUŁA, Mateusz00Mks Jedynka Łódź1:08.31584B31.1137.20
21.VOLODIN, Hryhorii99MUKP Warszawianka Wodny Park1:08.37583R31.4736.90
22.CZOP, Filip00MTS Kwidzyn1:08.44581R31.7736.67
23.KAŁA, Mikołaj00SiKReT Gliwice1:08.4558132.0936.36
24.SKIERSKI, Radosław00MKP Wodnik 29 Tychy1:08.5357932.3936.14
25.DOBECKI, Jakub99MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.9556831.7537.20
SZYNAWA, Oskar SO00UKP Unia Oświęcim1:08.9556833.1735.78
27.KRASIŃSKI, Kacper00NKS 9 Dzierżoniów1:09.1056532.6336.47
28.BIEG, Oskar00MKP Wodnik 29 Tychy1:09.4955531.7437.75
29.KAMINIARZ, Cezary99MKP Astromal Leszno1:09.6655132.0237.64
30.BAZYL, Kamil00MSP Aquarius Myślenice1:10.5753032.7637.81
31.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa1:11.4051232.3339.07
32.ROKITA, Aleksander SK99MKS Park Wodny Tarn. Góry1:11.4851032.5238.96
33.WIATR, Krzysztof00UKS Szesnastka1:11.4951032.0639.43
34.WODZIEŃ, Szymon00Ukp Gryf Dębica1:11.6950633.7137.98
35.DATA, Mariusz00MKS Ikar Mielec1:12.2449433.2938.95
36.SULIGA, Jeremi00Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:13.1347632.3240.81
37.URBAŃCZYK, Daniel00UKS Jagiellonka Warszawa1:14.2745534.2340.04
38.KOSTYK, Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:14.3045434.8239.48
39.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź1:16.8041136.6240.18
DYSKW.RĘBACZ, Maciej00UKS G - 8 Bielany1:06.1131.1434.97
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim1:08.9834.0734.91
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 35
21.07.2017 - 10:11
Kobiet, 800m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
8:35.73
8:40.48
8:39.55
JEDRZEJCZAK, Otylia
KILJANSKA, Donata
PIECHOTA, Paulina
00114

01605
Ostrowiec Sw.
Belgrad (SRB)
Lublin
17.05.2008
06.07.2016
18.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin9:01.27718
100m:
200m:
1:06.07
2:14.41
1:06.07
1:08.34
300m:
400m:
3:22.65
4:30.58
1:08.24
1:07.93
500m:
600m:
5:38.51
6:46.50
1:07.93
1:07.99
700m:
800m:
7:54.46
9:01.27
1:07.96
1:06.81
2.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin9:15.69663
100m:
200m:
1:07.49
2:17.80
1:07.49
1:10.31
300m:
400m:
3:28.35
4:38.30
1:10.55
1:09.95
500m:
600m:
5:47.42
6:56.58
1:09.12
1:09.16
700m:
800m:
8:07.20
9:15.69
1:10.62
1:08.49
3.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin9:16.57660
100m:
200m:
1:07.18
2:17.54
1:07.18
1:10.36
300m:
400m:
3:28.31
4:38.99
1:10.77
1:10.68
500m:
600m:
5:49.26
6:59.74
1:10.27
1:10.48
700m:
800m:
8:09.93
9:16.57
1:10.19
1:06.64
4.JANISZEWSKA, Dominika99Azs Awf Warszawa9:16.69660
100m:
200m:
1:05.95
2:14.99
1:05.95
1:09.04
300m:
400m:
3:25.21
4:36.27
1:10.22
1:11.06
500m:
600m:
5:46.59
6:58.05
1:10.32
1:11.46
700m:
800m:
8:07.95
9:16.69
1:09.90
1:08.74
5.BARYŁA, JULIA SSz00MKP Szczecin9:19.85649
100m:
200m:
1:06.57
2:16.12
1:06.57
1:09.55
300m:
400m:
3:26.43
4:37.08
1:10.31
1:10.65
500m:
600m:
5:48.06
6:59.06
1:10.98
1:11.00
700m:
800m:
8:10.70
9:19.85
1:11.64
1:09.15
6.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin9:20.30647
100m:
200m:
1:07.28
2:17.86
1:07.28
1:10.58
300m:
400m:
3:29.46
4:40.31
1:11.60
1:10.85
500m:
600m:
5:51.08
7:01.96
1:10.77
1:10.88
700m:
800m:
8:12.68
9:20.30
1:10.72
1:07.62
7.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim9:26.25627
100m:
200m:
1:06.78
2:17.04
1:06.78
1:10.26
300m:
400m:
3:27.40
4:38.55
1:10.36
1:11.15
500m:
600m:
5:49.57
7:01.60
1:11.02
1:12.03
700m:
800m:
8:14.90
9:26.25
1:13.30
1:11.35
8.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.9:28.50620
100m:
200m:
1:07.09
2:17.84
1:07.09
1:10.75
300m:
400m:
3:29.80
4:41.92
1:11.96
1:12.12
500m:
600m:
5:53.74
7:06.40
1:11.82
1:12.66
700m:
800m:
8:18.46
9:28.50
1:12.06
1:10.04
9.KRUSZEWSKA, Kaja00MKS Juvenia Białystok9:36.04596
100m:
200m:
1:08.99
2:21.50
1:08.99
1:12.51
300m:
400m:
3:34.80
4:47.41
1:13.30
1:12.61
500m:
600m:
6:00.37
7:13.08
1:12.96
1:12.71
700m:
800m:
8:25.78
9:36.04
1:12.70
1:10.26
10.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin9:39.10586
100m:
200m:
1:07.91
2:19.29
1:07.91
1:11.38
300m:
400m:
3:31.71
4:44.77
1:12.42
1:13.06
500m:
600m:
5:58.07
7:12.11
1:13.30
1:14.04
700m:
800m:
8:26.38
9:39.10
1:14.27
1:12.72
11.TOMOŃ, Martyna00UKS Skarpa Lublin9:49.22556
100m:
200m:
1:10.49
2:24.41
1:10.49
1:13.92
300m:
400m:
3:38.54
4:52.45
1:14.13
1:13.91
500m:
600m:
6:06.63
7:21.78
1:14.18
1:15.15
700m:
800m:
8:36.88
9:49.22
1:15.10
1:12.34
12.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice9:49.47556
100m:
200m:
1:08.77
2:22.31
1:08.77
1:13.54
300m:
400m:
3:36.43
4:51.36
1:14.12
1:14.93
500m:
600m:
6:05.58
7:21.03
1:14.22
1:15.45
700m:
800m:
8:36.58
9:49.47
1:15.55
1:12.89
13.MALINOWSKA, Zuzanna SWR00WKS Śląsk Wrocław9:55.85538
100m:
200m:
1:10.79
2:26.21
1:10.79
1:15.42
300m:
400m:
3:41.84
4:57.91
1:15.63
1:16.07
500m:
600m:
6:12.68
7:27.50
1:14.77
1:14.82
700m:
800m:
8:42.18
9:55.85
1:14.68
1:13.67
14.BŁAJET, Oliwia00K. S. WARTA Poznań9:59.26529
100m:
200m:
1:10.93
2:25.85
1:10.93
1:14.92
300m:
400m:
3:40.84
4:55.92
1:14.99
1:15.08
500m:
600m:
6:11.77
7:28.21
1:15.85
1:16.44
700m:
800m:
8:45.01
9:59.26
1:16.80
1:14.25
15.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin10:05.17514
100m:
200m:
1:10.09
2:24.76
1:10.09
1:14.67
300m:
400m:
3:40.12
4:56.53
1:15.36
1:16.41
500m:
600m:
6:13.77
7:32.25
1:17.24
1:18.48
700m:
800m:
8:51.32
10:05.17
1:19.07
1:13.85


<< TOP >>
Konkurencja 36
21.07.2017 - 10:22
Chłopców, 1500m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
14:45.94
15:11.93
14:59.38
SAWRYMOWICZ, Mateusz
HRENIAK, Maciej
SAWRYMOWICZ, Mateusz
00116
01102
POL
Melbourne (AUS)
Palma de Mallorca (ESP)
Montreal (CAN)
01.04.2007
08.07.2006
31.07.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa15:33.68811
100m:
200m:
300m:
400m:
57.37
1:58.24
3:00.04
4:02.46
57.37
1:00.87
1:01.80
1:02.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:05.30
6:08.23
7:11.09
8:14.00
1:02.84
1:02.93
1:02.86
1:02.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.21
10:20.37
11:23.43
12:26.88
1:03.21
1:03.16
1:03.06
1:03.45
1300m:
1400m:
1500m:
13:30.52
14:32.97
15:33.68
1:03.64
1:02.45
1:00.71
2.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn15:36.99803
100m:
200m:
300m:
400m:
58.60
2:00.27
3:02.55
4:04.70
58.60
1:01.67
1:02.28
1:02.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.17
6:09.71
7:12.42
8:15.34
1:02.47
1:02.54
1:02.71
1:02.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.43
10:21.33
11:24.34
12:27.84
1:03.09
1:02.90
1:03.01
1:03.50
1300m:
1400m:
1500m:
13:31.07
14:34.93
15:36.99
1:03.23
1:03.86
1:02.06
3.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław15:47.79776
100m:
200m:
300m:
400m:
59.80
2:03.25
3:06.90
4:10.55
59.80
1:03.45
1:03.65
1:03.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.63
6:18.54
7:22.87
8:26.83
1:04.08
1:03.91
1:04.33
1:03.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:30.72
10:34.32
11:37.78
12:40.88
1:03.89
1:03.60
1:03.46
1:03.10
1300m:
1400m:
1500m:
13:44.49
14:46.61
15:47.79
1:03.61
1:02.12
1:01.18
4.KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin15:53.01763
100m:
200m:
300m:
400m:
59.65
2:02.27
3:05.41
4:09.24
59.65
1:02.62
1:03.14
1:03.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:13.23
6:17.43
7:22.28
8:26.52
1:03.99
1:04.20
1:04.85
1:04.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:30.51
10:34.19
11:38.28
12:42.29
1:03.99
1:03.68
1:04.09
1:04.01
1300m:
1400m:
1500m:
13:45.95
14:49.20
15:53.01
1:03.66
1:03.25
1:03.81
5.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin15:57.79752
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.69
2:04.61
3:08.81
4:12.68
1:00.69
1:03.92
1:04.20
1:03.87
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.31
6:20.03
7:24.46
8:28.60
1:03.63
1:03.72
1:04.43
1:04.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.10
10:37.11
11:40.86
12:45.08
1:04.50
1:04.01
1:03.75
1:04.22
1300m:
1400m:
1500m:
13:49.86
14:54.25
15:57.79
1:04.78
1:04.39
1:03.54
6.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź16:12.94717
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.03
2:04.05
3:08.68
4:13.70
1:00.03
1:04.02
1:04.63
1:05.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.59
6:24.05
7:29.65
8:35.84
1:04.89
1:05.46
1:05.60
1:06.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.87
10:47.82
11:53.74
12:59.62
1:06.03
1:05.95
1:05.92
1:05.88
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.47
15:11.14
16:12.94
1:05.85
1:05.67
1:01.80
7.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin16:13.10717
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.16
2:07.55
3:12.65
4:18.03
1:02.16
1:05.39
1:05.10
1:05.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.40
6:29.02
7:34.38
8:40.22
1:05.37
1:05.62
1:05.36
1:05.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.29
10:51.29
11:55.76
13:00.32
1:05.07
1:06.00
1:04.47
1:04.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.47
15:10.67
16:13.10
1:05.15
1:05.20
1:02.43
8.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra16:38.15664
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.72
2:10.81
3:18.04
4:25.17
1:03.72
1:07.09
1:07.23
1:07.13
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.85
6:38.55
7:45.54
8:52.20
1:06.68
1:06.70
1:06.99
1:06.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.66
11:04.93
12:11.29
13:18.29
1:06.46
1:06.27
1:06.36
1:07.00
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.79
15:33.15
16:38.15
1:07.50
1:07.36
1:05.00
9.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław16:38.60663
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.81
2:09.67
3:16.94
4:24.24
1:02.81
1:06.86
1:07.27
1:07.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.88
6:39.15
7:46.51
8:53.94
1:07.64
1:07.27
1:07.36
1:07.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.43
11:08.66
12:15.61
13:22.87
1:07.49
1:07.23
1:06.95
1:07.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.00
15:35.95
16:38.60
1:07.13
1:05.95
1:02.65
10.KOMOSA, Maciej SWwa99MKS Polonia Warszawa16:43.57653
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.65
2:10.51
3:16.80
4:23.74
1:03.65
1:06.86
1:06.29
1:06.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.83
6:38.35
7:45.69
8:53.25
1:07.09
1:07.52
1:07.34
1:07.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.60
11:07.76
12:15.26
13:23.28
1:07.35
1:07.16
1:07.50
1:08.02
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.90
15:37.79
16:43.57
1:07.62
1:06.89
1:05.78
11.KŁOSIŃSKI, Alan00Mks Jedynka Łódź16:43.97653
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.90
2:09.94
3:16.92
4:24.72
1:01.90
1:08.04
1:06.98
1:07.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.41
6:40.84
7:48.00
8:56.01
1:07.69
1:08.43
1:07.16
1:08.01
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.97
11:11.82
12:19.16
13:25.95
1:07.96
1:07.85
1:07.34
1:06.79
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.21
15:39.08
16:43.97
1:07.26
1:05.87
1:04.89
12.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź16:45.26650
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:08.87
3:16.72
4:23.31
1:02.24
1:06.63
1:07.85
1:06.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.30
6:38.13
7:45.81
8:53.35
1:07.99
1:06.83
1:07.68
1:07.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.19
11:08.79
12:15.19
13:22.98
1:07.84
1:07.60
1:06.40
1:07.79
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.67
15:38.45
16:45.26
1:07.69
1:07.78
1:06.81
13.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź16:48.27644
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.30
2:11.63
3:19.02
4:26.54
1:04.30
1:07.33
1:07.39
1:07.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.79
6:41.34
7:48.87
8:56.60
1:07.25
1:07.55
1:07.53
1:07.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.97
11:11.11
12:19.28
13:27.67
1:07.37
1:07.14
1:08.17
1:08.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:36.38
15:44.27
16:48.27
1:08.71
1:07.89
1:04.00
14.HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław16:50.11641
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.39
2:08.06
3:14.40
4:22.11
1:02.39
1:05.67
1:06.34
1:07.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.81
6:37.67
7:45.35
8:53.27
1:07.70
1:07.86
1:07.68
1:07.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.12
11:09.35
12:17.48
13:25.92
1:07.85
1:08.23
1:08.13
1:08.44
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.56
15:43.24
16:50.11
1:08.64
1:08.68
1:06.87
15.MACNER, Michał SOL99MTP KORMORAN Olsztyn16:57.98626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:10.97
3:18.04
4:25.66
1:03.61
1:07.36
1:07.07
1:07.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.51
6:41.40
7:49.45
8:57.89
1:07.85
1:07.89
1:08.05
1:08.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:06.22
11:14.72
12:23.50
13:32.27
1:08.33
1:08.50
1:08.78
1:08.77
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.35
15:50.33
16:57.98
1:09.08
1:08.98
1:07.65
16.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź16:59.39623
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.90
2:11.10
3:19.19
4:26.52
1:03.90
1:07.20
1:08.09
1:07.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.05
6:43.85
7:51.49
8:59.40
1:08.53
1:08.80
1:07.64
1:07.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.24
11:16.63
12:25.51
13:34.04
1:08.84
1:08.39
1:08.88
1:08.53
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.72
15:52.66
16:59.39
1:09.68
1:08.94
1:06.73
17.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź17:01.69619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.17
2:10.14
3:17.59
4:26.74
1:03.17
1:06.97
1:07.45
1:09.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.08
6:42.75
7:51.29
8:59.71
1:07.34
1:08.67
1:08.54
1:08.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.55
11:18.20
12:27.62
13:37.24
1:09.84
1:08.65
1:09.42
1:09.62
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.78
15:55.31
17:01.69
1:08.54
1:09.53
1:06.38
18.PRÓSZYŃSKI, Igor99MKP Szczecin17:09.05606
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.51
2:11.42
3:17.95
4:24.85
1:04.51
1:06.91
1:06.53
1:06.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.06
6:39.61
7:47.08
8:54.67
1:07.21
1:07.55
1:07.47
1:07.59
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.18
11:16.05
12:27.52
13:38.69
1:10.51
1:10.87
1:11.47
1:11.17
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.80
16:02.97
17:09.05
1:12.11
1:12.17
1:06.08
19.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim17:09.79605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.41
2:12.39
3:21.50
4:31.37
1:04.41
1:07.98
1:09.11
1:09.87
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.85
6:49.84
7:59.83
9:09.33
1:08.48
1:09.99
1:09.99
1:09.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.37
11:29.18
12:38.64
13:48.36
1:10.04
1:09.81
1:09.46
1:09.72
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.72
16:06.92
17:09.79
1:09.36
1:09.20
1:02.87
20.KŁAPUT, Bartosz SK00UKS SMS Galicja Kraków17:20.37586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.52
2:15.72
3:25.78
4:36.10
1:06.52
1:09.20
1:10.06
1:10.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.80
6:57.30
8:07.39
9:17.63
1:10.70
1:10.50
1:10.09
1:10.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.55
11:37.01
12:46.62
13:56.67
1:09.92
1:09.46
1:09.61
1:10.05
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.38
16:14.31
17:20.37
1:08.71
1:08.93
1:06.06
21.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków17:20.86586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.63
2:12.27
3:21.11
4:30.70
1:03.63
1:08.64
1:08.84
1:09.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.77
6:50.61
8:00.05
9:10.88
1:10.07
1:09.84
1:09.44
1:10.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.49
11:31.94
12:41.82
13:53.21
1:10.61
1:10.45
1:09.88
1:11.39
1300m:
1400m:
1500m:
15:03.84
16:13.49
17:20.86
1:10.63
1:09.65
1:07.37
22.JORDAN, Artur00KS Fenix Ożarów Mazowiecki17:35.54561
100m:
200m:
300m:
400m:


3:23.94
4:34.18



1:10.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.84
6:55.97
8:06.52
9:16.86
1:10.66
1:11.13
1:10.55
1:10.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.16
11:38.23
12:49.43
14:00.58
1:10.30
1:11.07
1:11.20
1:11.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.40
16:24.79
17:35.54
1:11.82
1:12.39
1:10.75
23.CHROMIK, Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza17:52.31535
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.34
2:14.80
3:24.52
4:34.75
1:05.34
1:09.46
1:09.72
1:10.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.35
6:56.27
8:07.21
9:18.26
1:10.60
1:10.92
1:10.94
1:11.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.56
11:43.72
12:56.88
14:10.05
1:12.30
1:13.16
1:13.16
1:13.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.01
16:37.11
17:52.31
1:12.96
1:14.10
1:15.20
24.SHVETS, Maksym99Azs Uł Pł18:07.41513
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.27
2:17.05
3:28.79
4:41.59
1:06.27
1:10.78
1:11.74
1:12.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.76
7:06.12
8:19.00
9:32.04
1:12.17
1:12.36
1:12.88
1:13.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:45.41
11:59.28
13:13.90
14:28.77
1:13.37
1:13.87
1:14.62
1:14.87
1300m:
1400m:
1500m:
15:43.29
16:57.34
18:07.41
1:14.52
1:14.05
1:10.07


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.07.2017 - 16:02
Kobiet, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin2:19.3566731.7035.6236.2735.76
2.ADAMIEC, Dominika SO99UKP Unia Oświęcim2:20.4365231.9735.9136.6635.89
3.REDNER, Sandra99UKS Skarpa Lublin2:20.7264832.5135.6536.8335.73
4.GOTOWSKA, Weronika00UKS G - 8 Bielany2:20.7364831.7535.9735.8537.16
5.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin2:24.4859932.6636.1537.8137.86
6.ZAWISZA, Alina SO00UKP Unia Oświęcim2:25.3158932.2337.9637.6737.45
7.IŻYCKA, Marta SR00UKS Wodnik Siemianowice Śl.2:26.0358032.1237.0137.9838.92
8.FILIPEK, Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław2:29.0154632.1737.0239.2040.62
9.TOMASIAK, Weronika00MKP,,Słowianka"Gorzów2:29.9853533.1438.1139.5639.17
10.DZWONNIK, Zuzanna00Azs Uł Pł2:30.3753133.2837.7139.1940.19
Finał B
11.RUTKOWSKA, Wiktoria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:29.49541
12.KAMIENIARZ, Weronika SWR99WKS Śląsk Wrocław2:29.59539
13.KUJAWSKA, Katarzyna00MTKP Delfin Toruń2:31.36521
14.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:33.47500
15.BARTCZAK, Julia00Azs Uł Pł2:34.60489
16.NIZIOŁEK, Kinga SMS00MKS Ikar Mielec2:36.97467
17.PYRLIK, Paulina SO99UKP Unia Oświęcim2:37.10466
18.MALCZEWSKA, Zofia00Legia Warszawa2:38.85450
19.KRUSZNIEWSKA, Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków2:40.51437


<< TOP >>
Konkurencja 28
21.07.2017 - 16:05
Chłopców, 200m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.OLLER, Krzysztof SOL00MTP KORMORAN Olsztyn2:01.7176927.8930.5031.0732.25
2.BUJAK, Dominik99SALOS Cortile KIELCE2:03.5273527.8631.6132.0032.05
3.FIKS, Krzysztof00Uks 190 Łódź2:03.6773328.0831.4931.8432.26
4.BOCHEŃ, Tomasz99MKS Juvenia Białystok2:03.9172826.6030.5231.9834.81
5.CUKANOW, Michał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:03.9472828.1431.7131.1232.97
6.BORKOWSKI, Kacper SL00KU AZS UMCS Lublin2:05.5670027.8831.2232.5433.92
7.BLACHURA, Patryk SO99UKP Unia Oświęcim2:06.0569228.1931.6232.3233.92
8.KEMPA, Mikołaj99MMKS Kędzierzyn-Koźle2:07.3767128.7432.2432.6233.77
9.BŁASZCZYK, Kacper00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:08.1365928.2232.9833.3233.61
10.DĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice2:08.7664928.4332.4333.4234.48
Finał B
11.WAŃKOWICZ, Błażej99MUKP Warszawianka Wodny Park2:08.5365328.9231.7834.2433.59
12.CHODULSKI, Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin2:08.9164728.2732.4033.6434.60
13.STEC, Kacper99UKP Kmita Zabierzów2:09.6663628.1232.9334.4834.13
14.GOLENIEC, Kamil SO99UKP Unia Oświęcim2:10.2062829.1434.1533.2033.71
15.ŁAPOT, Radosław SR99MOS Katowice2:10.4262528.1732.9634.7334.56
16.GRYZ, Dawid99MKP Szczecin2:10.6162229.0233.7834.1533.66
17.CHYCZEWSKI, Oliwer00MKP,,Słowianka"Gorzów2:10.9861728.5434.0234.5833.84
18.TOPOLSKI, Dawid00Mks Trójka Łódź2:11.4661029.2933.7434.5033.93
19.CZOP, Michał00MTS Kwidzyn2:11.6060829.4133.0233.2735.90
20.SAWICKI, Bartosz00AZS AWF Katowice2:11.6360729.0233.0033.9035.71


<< TOP >>
Konkurencja 29
21.07.2017 - 16:11
Kobiet, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn57.1775528.0529.12
2.FRYCKOWSKA, NATALIA SSz99MKP Szczecin57.5673927.8629.70
3.RZOŃCA, Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław58.5370328.1530.38
4.CZARNECKA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin58.5670228.1730.39
5.ROGOWSKA, KATARZYNA SSz00MKP Szczecin58.6270028.1730.45
6.KLONOWSKA, Julia00UKS G - 8 Bielany58.6569928.2530.40
7.WRZOSEK, Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki58.6769828.0330.64
8.KOŁODZIEJ, Katarzyna SO00UKP Unia Oświęcim58.6869828.7729.91
9.TOMKOWICZ, Wiktoria SB00MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.4067328.6530.75
10.SKIBCZAK, Natalia00UKS G - 8 Bielany59.5266928.7130.81
Finał B
11.WALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice59.3567428.6830.67
12.POGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn59.4967028.9330.56
13.SOLAK, Anna00MZOS Płock1:00.1764728.6831.49
14.BRZOZOWSKA, Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław1:00.6863129.1531.53
15.ŚWISTUŃ, Julia SK00UKS SMS Galicja Kraków1:00.8862528.7632.12
TOMASZEWSKA, Aleksandra99SALOS Cortile KIELCE1:00.8862529.3031.58
17.KROMOLICKA, Wiktoria00K. S. WARTA Poznań1:00.9262429.2131.71
18.ZROBEK, Natalia99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:00.9462329.5731.37
19.ZAWADZKA, Anna00MKP Wodnik 29 Tychy1:01.2761329.7931.48
20.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin1:07.0346832.1934.84


<< TOP >>
Konkurencja 30
21.07.2017 - 16:15
Chłopców, 100m dowolny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.PISZCZOROWICZ, Bartosz99UKS G - 8 Bielany50.3181024.5225.79
2.OSTROWSKI, KAROL SSz99MKP Szczecin50.6079624.6625.94
3.KRASKA, Jakub00UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki50.8778424.8726.00
4.KAŁUŻYŃSKI, Antoni99MUKP Warszawianka Wodny Park50.9777925.0725.90
5.SOLAK, Łukasz99MZOS Płock51.6375024.7726.86
6.MIKOŁAJCZYK, Michał99KKS Włókniarz 1925 Kalisz51.7974325.0626.73
7.DOMAŃSKI, Gracjan00Uks Shark Rudna52.2872225.1127.17
8.SŁOWIK, Rafał00UKS G - 8 Bielany52.2972225.3626.93
9.WINIATOWSKI, Patryk SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz52.4671524.9227.54
10.MADEJ, David99MKS Polonia Warszawa52.5271225.2327.29
Finał B
11.BUTKIEWICZ, Cezary00UKS G - 8 Bielany52.0473225.2626.78
12.PYTLARCZYK, Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park52.2072524.9827.22
13.SMOLIŃSKI, Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki52.4071724.4527.95
14.WLAZŁOWSKI, Damian SWwa99MKS Polonia Warszawa52.6870625.3527.33
15.OGORZAŁEK, Kamil99MKP Wodnik 29 Tychy52.7370425.6127.12
16.SADŁOWSKI, Piotr SOL00MTP KORMORAN Olsztyn53.2168525.6227.59
17.ŁUKAWSKI, Mikołaj99SALOS Cortile KIELCE53.3567925.5927.76
18.GĘBKA, OLAF SSz00MKP Szczecin53.7166625.5828.13
19.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź53.8166226.0427.77
20.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny53.8666025.8028.06


<< TOP >>
Konkurencja 31
21.07.2017 - 16:30
Kobiet, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.KOLUCH, Julia SZG00UKS KAPRY-ARMEXIM Pruszków1:03.0478330.6232.42
2.GÓRECKA, Weronika SWR00MKS Juvenia Wrocław1:04.1774231.3832.79
3.POLANSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn1:04.7872232.4632.32
4.ŚWIĘCKA, Julia00MTP KORMORAN Olsztyn1:05.2570631.6533.60
5.SMYŁEK, Karolina SL00KU AZS UMCS Lublin1:05.5169832.0333.48
6.SUCHECKA, Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa1:05.7169132.1533.56
7.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin1:05.8168832.2233.59
8.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława1:06.4666832.8633.60
9.LISOWSKA, Wiktoria SOL00MKS Juvenia Białystok1:06.4866832.2334.25
10.PABIN, Marta00Mks Trójka Łódź1:07.1364832.3434.79
Finał B
11.ROMANOWSKA, Patrycja00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:06.4666832.5033.96
12.ODZIEMCZYK, Maja00UKS Jagiellonka Warszawa1:07.8162932.1235.69
13.STRZĘPEK, Kornelia00Ks Rekin Świebodzice1:08.2661733.1635.10
14.JURA, Klaudia99SP Meduza Pajęczno1:08.6060833.4435.16
15.KARASZKIEWICZ, Daria SB99MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.8260233.5535.27
16.BORCZYK, Martyna00Ks Rekin Świebodzice1:09.7257933.7236.00
17.ROGOWSKA, Angelika SK99UKS SMS Galicja Kraków1:09.9857233.4036.58
18.KOKOT, Angelika00SiKReT Gliwice1:10.0257134.0835.94
19.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa1:10.3756334.4035.97


<< TOP >>
Konkurencja 32
21.07.2017 - 16:34
Chłopców, 100m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.STOKOWSKI, Kacper99UKS G - 8 Bielany55.1882927.3427.84
2.BRYŁA, Kamil SL99KU AZS UMCS Lublin56.6276727.9828.64
3.BALCERAK, Jakub00Mks Trójka Łódź56.9875327.9829.00
4.MŁYNARCZYK, Karol00UKS G - 8 Bielany57.5773028.3129.26
5.FRANKE, Paweł99UKS G - 8 Bielany57.9071828.2129.69
6.BIEROŃSKI, Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław58.5069628.8429.66
7.MICIUL, Michał SZG00TP Zielona Góra58.9268128.4930.43
8.KĘDZIA, WIKTOR SSz00MKP Szczecin59.6565628.9830.67
9.BALICKI, Michał SWR00UKS SMS Galicja Kraków59.9664629.1530.81
10.KAPIAS, Michał00SiKReT Gliwice1:00.3163528.7631.55
Finał B
11.PORCZYŃSKI, Michał00Mks Trójka Łódź1:00.3063529.6430.66
12.CIASTOŃ, Sebastian SO99UKP Unia Oświęcim1:00.5862629.9430.64
13.KISZCZAK, Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław1:00.7262229.8330.89
14.GRZYBOWSKI, Miłosz00Uks "Polonez" Wyszków1:01.1460929.3131.83
15.GUZIOR, Maciej00MZOS Płock1:01.7159329.6232.09
16.OPOLKA, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim1:01.7259230.6731.05
17.WALCZYSKO, Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.8259030.2631.56
18.GŁĄB, Karol SO99UKP Unia Oświęcim1:01.9158730.1431.77
19.FIEDOSIUK, Rafał SO99UKP Unia Oświęcim1:02.9056029.6733.23
20.ŁUKASZCZYK, Mateusz SL00UKS Orka Zamość1:03.2155130.2033.01


<< TOP >>
Konkurencja 33
21.07.2017 - 16:49
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.HALLMANN, Weronika001 Solex Lębork1:10.5176032.9237.59
2.SAMUŁA, Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lublin1:10.7975133.1837.61
3.IWANOWSKA, Alexandra00MKS Juvenia Wrocław1:11.8471833.8038.04
4.ŻMUDA, Weronika SL00KU AZS UMCS Lublin1:12.5769734.4738.10
5.CHMIELEWSKA, Aneta00Uks,,Żoliborz'' Warszawa1:13.6366734.2739.36
6.KOCJAN, Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:14.0265734.6339.39
7.MARUSZCZYK, Beata SR00MOSM Tychy1:14.4164634.3940.02
8.KOWALSKA, Dominika00Mks Trójka Łódź1:15.9760735.1440.83
9.SZOPA, Marta SL00CSTiR Strzyżów1:16.1160435.6540.46
10.PROCHOWNIK, Olimpia SL99KU AZS UMCS Lublin1:16.5459434.9841.56
Finał B
11.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa1:14.7463835.5139.23
12.JÓZEFIAK, Nikola00MKS Juvenia Wrocław1:15.8960935.0240.87
13.DURCZYŃSKA, Katarzyna SK99UKS SMS Galicja Kraków1:18.3955336.4941.90
14.PRZYGODA, Julia00KS Fenix Ożarów Mazowiecki1:18.9654137.5541.41
15.ADAMCZYK, Zofia SR99Górnik Radlin1:19.0254036.5142.51
16.WAWRZYNKIEWICZ, Wiktoria99UKS V Łomianki1:19.3053437.2542.05
17.BIELEWICZ, Joanna00K. S. WARTA Poznań1:19.8952237.5242.37
18.SADOWSKA, Klaudia SWR99WKS Śląsk Wrocław1:20.6450837.9442.70
19.KISIEL, Gabriela00MKP Szczecin1:20.8750338.1242.75
DYSKW.BLUGE, Angelika00Extreme Team Oborniki1:21.6038.6043.00
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 34
21.07.2017 - 16:54
Chłopców, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.KAŁUSOWSKI, Jan00Mks Trójka Łódź1:02.7075629.4833.22
2.KUSTO, Rafał99Uks Orka Lubań1:02.7175629.5333.18
3.BACHLAJ, Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała1:03.9671229.9234.04
4.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów1:04.3869830.2434.14
5.KRULIKOWSKI, Maciej SO99UKP Unia Oświęcim1:04.6868930.6834.00
6.BEBEROK, Filip SZG00TP Zielona Góra1:04.8068529.8534.95
7.MICHALCZYK, Andrzej SO00UKP Unia Oświęcim1:04.9568029.8135.14
8.SZCZEPANIAK, Paweł SK99UKS SMS Galicja Kraków1:05.1267530.2234.90
9.JUNG, Krzysztof SR99AZS AWF Katowice1:06.2364130.4235.81
10.DZIEDZIC, Dawid SR99MOSM Tychy1:06.5263330.1436.38
Finał B
11.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin1:06.1164531.2334.88
12.KOCZOROWSKI, Kacper00MKP Astromal Leszno1:06.7162830.7635.95
13.PĘTLAK, Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park1:06.7962531.0635.73
14.KRYSTYNIAK, Mateusz SR00UKS Nowy Klub Pływacki1:07.0261931.6035.42
15.KWIATKOWSKI, Szymon00Extreme Team Oborniki1:07.5660431.5236.04
16.MŁYNARCZYK, Piotr99MKP Szczecin1:08.0559131.3636.69
17.CZOP, Filip00MTS Kwidzyn1:08.1858831.6136.57
18.NOWAK, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim1:08.2258732.7035.52
19.CERLICH, Maksymilian SMS00MKS Ikar Mielec1:08.3258431.5536.77
20.PAKUŁA, Mateusz00Mks Jedynka Łódź1:08.3658332.1136.25


<< TOP >>
Konkurencja 35
21.07.2017 - 17:09
Kobiet, 800m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
8:35.73
8:40.48
8:39.55
JEDRZEJCZAK, Otylia
KILJANSKA, Donata
PIECHOTA, Paulina
00114

01605
Ostrowiec Sw.
Belgrad (SRB)
Lublin
17.05.2008
06.07.2016
18.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ADAMCZYK, Julia SL99KU AZS UMCS Lublin9:01.27718
100m:
200m:
1:06.07
2:14.41
1:06.07
1:08.34
300m:
400m:
3:22.65
4:30.58
1:08.24
1:07.93
500m:
600m:
5:38.51
6:46.50
1:07.93
1:07.99
700m:
800m:
7:54.46
9:01.27
1:07.96
1:06.81
2.ANDRZEJEWSKA, Kamila SL99KU AZS UMCS Lublin9:15.69663
100m:
200m:
1:07.49
2:17.80
1:07.49
1:10.31
300m:
400m:
3:28.35
4:38.30
1:10.55
1:09.95
500m:
600m:
5:47.42
6:56.58
1:09.12
1:09.16
700m:
800m:
8:07.20
9:15.69
1:10.62
1:08.49
3.OSINIAK, Ewa SL00KU AZS UMCS Lublin9:16.57660
100m:
200m:
1:07.18
2:17.54
1:07.18
1:10.36
300m:
400m:
3:28.31
4:38.99
1:10.77
1:10.68
500m:
600m:
5:49.26
6:59.74
1:10.27
1:10.48
700m:
800m:
8:09.93
9:16.57
1:10.19
1:06.64
4.JANISZEWSKA, Dominika99Azs Awf Warszawa9:16.69660
100m:
200m:
1:05.95
2:14.99
1:05.95
1:09.04
300m:
400m:
3:25.21
4:36.27
1:10.22
1:11.06
500m:
600m:
5:46.59
6:58.05
1:10.32
1:11.46
700m:
800m:
8:07.95
9:16.69
1:09.90
1:08.74
5.BARYŁA, JULIA SSz00MKP Szczecin9:19.85649
100m:
200m:
1:06.57
2:16.12
1:06.57
1:09.55
300m:
400m:
3:26.43
4:37.08
1:10.31
1:10.65
500m:
600m:
5:48.06
6:59.06
1:10.98
1:11.00
700m:
800m:
8:10.70
9:19.85
1:11.64
1:09.15
6.MARGULA, Weronika00MKP Szczecin9:20.30647
100m:
200m:
1:07.28
2:17.86
1:07.28
1:10.58
300m:
400m:
3:29.46
4:40.31
1:11.60
1:10.85
500m:
600m:
5:51.08
7:01.96
1:10.77
1:10.88
700m:
800m:
8:12.68
9:20.30
1:10.72
1:07.62
7.PISAREK, Justyna SO00UKP Unia Oświęcim9:26.25627
100m:
200m:
1:06.78
2:17.04
1:06.78
1:10.26
300m:
400m:
3:27.40
4:38.55
1:10.36
1:11.15
500m:
600m:
5:49.57
7:01.60
1:11.02
1:12.03
700m:
800m:
8:14.90
9:26.25
1:13.30
1:11.35
8.SZAFRAŃSKA, Julia Soc00KS KSZO Ostrowiec Św.9:28.50620
100m:
200m:
1:07.09
2:17.84
1:07.09
1:10.75
300m:
400m:
3:29.80
4:41.92
1:11.96
1:12.12
500m:
600m:
5:53.74
7:06.40
1:11.82
1:12.66
700m:
800m:
8:18.46
9:28.50
1:12.06
1:10.04
9.KRUSZEWSKA, Kaja00MKS Juvenia Białystok9:36.04596
100m:
200m:
1:08.99
2:21.50
1:08.99
1:12.51
300m:
400m:
3:34.80
4:47.41
1:13.30
1:12.61
500m:
600m:
6:00.37
7:13.08
1:12.96
1:12.71
700m:
800m:
8:25.78
9:36.04
1:12.70
1:10.26
10.REKS, Aleksandra00MKP Szczecin9:39.10586
100m:
200m:
1:07.91
2:19.29
1:07.91
1:11.38
300m:
400m:
3:31.71
4:44.77
1:12.42
1:13.06
500m:
600m:
5:58.07
7:12.11
1:13.30
1:14.04
700m:
800m:
8:26.38
9:39.10
1:14.27
1:12.72
11.TOMOŃ, Martyna00UKS Skarpa Lublin9:49.22556
100m:
200m:
1:10.49
2:24.41
1:10.49
1:13.92
300m:
400m:
3:38.54
4:52.45
1:14.13
1:13.91
500m:
600m:
6:06.63
7:21.78
1:14.18
1:15.15
700m:
800m:
8:36.88
9:49.22
1:15.10
1:12.34
12.BOGUCKA, Karolina SR00Karol Wadowice9:49.47556
100m:
200m:
1:08.77
2:22.31
1:08.77
1:13.54
300m:
400m:
3:36.43
4:51.36
1:14.12
1:14.93
500m:
600m:
6:05.58
7:21.03
1:14.22
1:15.45
700m:
800m:
8:36.58
9:49.47
1:15.55
1:12.89
13.MALINOWSKA, Zuzanna SWR00WKS Śląsk Wrocław9:55.85538
100m:
200m:
1:10.79
2:26.21
1:10.79
1:15.42
300m:
400m:
3:41.84
4:57.91
1:15.63
1:16.07
500m:
600m:
6:12.68
7:27.50
1:14.77
1:14.82
700m:
800m:
8:42.18
9:55.85
1:14.68
1:13.67
14.BŁAJET, Oliwia00K. S. WARTA Poznań9:59.26529
100m:
200m:
1:10.93
2:25.85
1:10.93
1:14.92
300m:
400m:
3:40.84
4:55.92
1:14.99
1:15.08
500m:
600m:
6:11.77
7:28.21
1:15.85
1:16.44
700m:
800m:
8:45.01
9:59.26
1:16.80
1:14.25
15.WÓJTOWICZ, Julia SL00UKS Skarpa Lublin10:05.17514
100m:
200m:
1:10.09
2:24.76
1:10.09
1:14.67
300m:
400m:
3:40.12
4:56.53
1:15.36
1:16.41
500m:
600m:
6:13.77
7:32.25
1:17.24
1:18.48
700m:
800m:
8:51.32
10:05.17
1:19.07
1:13.85


<< TOP >>
Konkurencja 36
21.07.2017 - 17:20
Chłopców, 1500m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
14:45.94
15:11.93
14:59.38
SAWRYMOWICZ, Mateusz
HRENIAK, Maciej
SAWRYMOWICZ, Mateusz
00116
01102
POL
Melbourne (AUS)
Palma de Mallorca (ESP)
Montreal (CAN)
01.04.2007
08.07.2006
31.07.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRAWCZYK, Paweł99Buks  Warszawa15:33.68811
100m:
200m:
300m:
400m:
57.37
1:58.24
3:00.04
4:02.46
57.37
1:00.87
1:01.80
1:02.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:05.30
6:08.23
7:11.09
8:14.00
1:02.84
1:02.93
1:02.86
1:02.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:17.21
10:20.37
11:23.43
12:26.88
1:03.21
1:03.16
1:03.06
1:03.45
1300m:
1400m:
1500m:
13:30.52
14:32.97
15:33.68
1:03.64
1:02.45
1:00.71
2.KOZIEJKO, Bartłomiej SOL00MTP KORMORAN Olsztyn15:36.99803
100m:
200m:
300m:
400m:
58.60
2:00.27
3:02.55
4:04.70
58.60
1:01.67
1:02.28
1:02.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.17
6:09.71
7:12.42
8:15.34
1:02.47
1:02.54
1:02.71
1:02.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:18.43
10:21.33
11:24.34
12:27.84
1:03.09
1:02.90
1:03.01
1:03.50
1300m:
1400m:
1500m:
13:31.07
14:34.93
15:36.99
1:03.23
1:03.86
1:02.06
3.DUTKOWIAK, Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław15:47.79776
100m:
200m:
300m:
400m:
59.80
2:03.25
3:06.90
4:10.55
59.80
1:03.45
1:03.65
1:03.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:14.63
6:18.54
7:22.87
8:26.83
1:04.08
1:03.91
1:04.33
1:03.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:30.72
10:34.32
11:37.78
12:40.88
1:03.89
1:03.60
1:03.46
1:03.10
1300m:
1400m:
1500m:
13:44.49
14:46.61
15:47.79
1:03.61
1:02.12
1:01.18
4.KIEŁCZEWSKI, AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin15:53.01763
100m:
200m:
300m:
400m:
59.65
2:02.27
3:05.41
4:09.24
59.65
1:02.62
1:03.14
1:03.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:13.23
6:17.43
7:22.28
8:26.52
1:03.99
1:04.20
1:04.85
1:04.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:30.51
10:34.19
11:38.28
12:42.29
1:03.99
1:03.68
1:04.09
1:04.01
1300m:
1400m:
1500m:
13:45.95
14:49.20
15:53.01
1:03.66
1:03.25
1:03.81
5.MAŁYSKA, Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin15:57.79752
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.69
2:04.61
3:08.81
4:12.68
1:00.69
1:03.92
1:04.20
1:03.87
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.31
6:20.03
7:24.46
8:28.60
1:03.63
1:03.72
1:04.43
1:04.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:33.10
10:37.11
11:40.86
12:45.08
1:04.50
1:04.01
1:03.75
1:04.22
1300m:
1400m:
1500m:
13:49.86
14:54.25
15:57.79
1:04.78
1:04.39
1:03.54
6.PAWLACZYK, Patryk00Uks 190 Łódź16:12.94717
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.03
2:04.05
3:08.68
4:13.70
1:00.03
1:04.02
1:04.63
1:05.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.59
6:24.05
7:29.65
8:35.84
1:04.89
1:05.46
1:05.60
1:06.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.87
10:47.82
11:53.74
12:59.62
1:06.03
1:05.95
1:05.92
1:05.88
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.47
15:11.14
16:12.94
1:05.85
1:05.67
1:01.80
7.CHAŁAT, Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin16:13.10717
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.16
2:07.55
3:12.65
4:18.03
1:02.16
1:05.39
1:05.10
1:05.38
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.40
6:29.02
7:34.38
8:40.22
1:05.37
1:05.62
1:05.36
1:05.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.29
10:51.29
11:55.76
13:00.32
1:05.07
1:06.00
1:04.47
1:04.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.47
15:10.67
16:13.10
1:05.15
1:05.20
1:02.43
8.TARADYŚ, Jakub SZG00TP Zielona Góra16:38.15664
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.72
2:10.81
3:18.04
4:25.17
1:03.72
1:07.09
1:07.23
1:07.13
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.85
6:38.55
7:45.54
8:52.20
1:06.68
1:06.70
1:06.99
1:06.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:58.66
11:04.93
12:11.29
13:18.29
1:06.46
1:06.27
1:06.36
1:07.00
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.79
15:33.15
16:38.15
1:07.50
1:07.36
1:05.00
9.DOMINIAK, Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław16:38.60663
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.81
2:09.67
3:16.94
4:24.24
1:02.81
1:06.86
1:07.27
1:07.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.88
6:39.15
7:46.51
8:53.94
1:07.64
1:07.27
1:07.36
1:07.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.43
11:08.66
12:15.61
13:22.87
1:07.49
1:07.23
1:06.95
1:07.26
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.00
15:35.95
16:38.60
1:07.13
1:05.95
1:02.65
10.KOMOSA, Maciej SWwa99MKS Polonia Warszawa16:43.57653
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.65
2:10.51
3:16.80
4:23.74
1:03.65
1:06.86
1:06.29
1:06.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.83
6:38.35
7:45.69
8:53.25
1:07.09
1:07.52
1:07.34
1:07.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.60
11:07.76
12:15.26
13:23.28
1:07.35
1:07.16
1:07.50
1:08.02
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.90
15:37.79
16:43.57
1:07.62
1:06.89
1:05.78
11.KŁOSIŃSKI, Alan00Mks Jedynka Łódź16:43.97653
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.90
2:09.94
3:16.92
4:24.72
1:01.90
1:08.04
1:06.98
1:07.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.41
6:40.84
7:48.00
8:56.01
1:07.69
1:08.43
1:07.16
1:08.01
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.97
11:11.82
12:19.16
13:25.95
1:07.96
1:07.85
1:07.34
1:06.79
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.21
15:39.08
16:43.97
1:07.26
1:05.87
1:04.89
12.MAŃKA, Filip00Uks 190 Łódź16:45.26650
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:08.87
3:16.72
4:23.31
1:02.24
1:06.63
1:07.85
1:06.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.30
6:38.13
7:45.81
8:53.35
1:07.99
1:06.83
1:07.68
1:07.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.19
11:08.79
12:15.19
13:22.98
1:07.84
1:07.60
1:06.40
1:07.79
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.67
15:38.45
16:45.26
1:07.69
1:07.78
1:06.81
13.DOMAŃSKI, Kamil00Mks Trójka Łódź16:48.27644
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.30
2:11.63
3:19.02
4:26.54
1:04.30
1:07.33
1:07.39
1:07.52
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.79
6:41.34
7:48.87
8:56.60
1:07.25
1:07.55
1:07.53
1:07.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.97
11:11.11
12:19.28
13:27.67
1:07.37
1:07.14
1:08.17
1:08.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:36.38
15:44.27
16:48.27
1:08.71
1:07.89
1:04.00
14.HANO, Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław16:50.11641
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.39
2:08.06
3:14.40
4:22.11
1:02.39
1:05.67
1:06.34
1:07.71
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.81
6:37.67
7:45.35
8:53.27
1:07.70
1:07.86
1:07.68
1:07.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.12
11:09.35
12:17.48
13:25.92
1:07.85
1:08.23
1:08.13
1:08.44
1300m:
1400m:
1500m:
14:34.56
15:43.24
16:50.11
1:08.64
1:08.68
1:06.87
15.MACNER, Michał SOL99MTP KORMORAN Olsztyn16:57.98626
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.61
2:10.97
3:18.04
4:25.66
1:03.61
1:07.36
1:07.07
1:07.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.51
6:41.40
7:49.45
8:57.89
1:07.85
1:07.89
1:08.05
1:08.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:06.22
11:14.72
12:23.50
13:32.27
1:08.33
1:08.50
1:08.78
1:08.77
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.35
15:50.33
16:57.98
1:09.08
1:08.98
1:07.65
16.WOŹNIAK, Maciej00Uks 190 Łódź16:59.39623
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.90
2:11.10
3:19.19
4:26.52
1:03.90
1:07.20
1:08.09
1:07.33
500m:
600m:
700m:
800m:
5:35.05
6:43.85
7:51.49
8:59.40
1:08.53
1:08.80
1:07.64
1:07.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:08.24
11:16.63
12:25.51
13:34.04
1:08.84
1:08.39
1:08.88
1:08.53
1300m:
1400m:
1500m:
14:43.72
15:52.66
16:59.39
1:09.68
1:08.94
1:06.73
17.STAWARUK, Michał99Mks Jedynka Łódź17:01.69619
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.17
2:10.14
3:17.59
4:26.74
1:03.17
1:06.97
1:07.45
1:09.15
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.08
6:42.75
7:51.29
8:59.71
1:07.34
1:08.67
1:08.54
1:08.42
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.55
11:18.20
12:27.62
13:37.24
1:09.84
1:08.65
1:09.42
1:09.62
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.78
15:55.31
17:01.69
1:08.54
1:09.53
1:06.38
18.PRÓSZYŃSKI, Igor99MKP Szczecin17:09.05606
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.51
2:11.42
3:17.95
4:24.85
1:04.51
1:06.91
1:06.53
1:06.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.06
6:39.61
7:47.08
8:54.67
1:07.21
1:07.55
1:07.47
1:07.59
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.18
11:16.05
12:27.52
13:38.69
1:10.51
1:10.87
1:11.47
1:11.17
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.80
16:02.97
17:09.05
1:12.11
1:12.17
1:06.08
19.MAYERBERG, Kacper SO00UKP Unia Oświęcim17:09.79605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.41
2:12.39
3:21.50
4:31.37
1:04.41
1:07.98
1:09.11
1:09.87
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.85
6:49.84
7:59.83
9:09.33
1:08.48
1:09.99
1:09.99
1:09.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.37
11:29.18
12:38.64
13:48.36
1:10.04
1:09.81
1:09.46
1:09.72
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.72
16:06.92
17:09.79
1:09.36
1:09.20
1:02.87
20.KŁAPUT, Bartosz SK00UKS SMS Galicja Kraków17:20.37586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.52
2:15.72
3:25.78
4:36.10
1:06.52
1:09.20
1:10.06
1:10.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:46.80
6:57.30
8:07.39
9:17.63
1:10.70
1:10.50
1:10.09
1:10.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.55
11:37.01
12:46.62
13:56.67
1:09.92
1:09.46
1:09.61
1:10.05
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.38
16:14.31
17:20.37
1:08.71
1:08.93
1:06.06
21.KOLANOWSKI, Wiktor SK99UKS SMS Galicja Kraków17:20.86586
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.63
2:12.27
3:21.11
4:30.70
1:03.63
1:08.64
1:08.84
1:09.59
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.77
6:50.61
8:00.05
9:10.88
1:10.07
1:09.84
1:09.44
1:10.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.49
11:31.94
12:41.82
13:53.21
1:10.61
1:10.45
1:09.88
1:11.39
1300m:
1400m:
1500m:
15:03.84
16:13.49
17:20.86
1:10.63
1:09.65
1:07.37
22.JORDAN, Artur00KS Fenix Ożarów Mazowiecki17:35.54561
100m:
200m:
300m:
400m:


3:23.94
4:34.18



1:10.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.84
6:55.97
8:06.52
9:16.86
1:10.66
1:11.13
1:10.55
1:10.34
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:27.16
11:38.23
12:49.43
14:00.58
1:10.30
1:11.07
1:11.20
1:11.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.40
16:24.79
17:35.54
1:11.82
1:12.39
1:10.75
23.CHROMIK, Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza17:52.31535
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.34
2:14.80
3:24.52
4:34.75
1:05.34
1:09.46
1:09.72
1:10.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.35
6:56.27
8:07.21
9:18.26
1:10.60
1:10.92
1:10.94
1:11.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.56
11:43.72
12:56.88
14:10.05
1:12.30
1:13.16
1:13.16
1:13.17
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.01
16:37.11
17:52.31
1:12.96
1:14.10
1:15.20
24.SHVETS, Maksym99Azs Uł Pł18:07.41513
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.27
2:17.05
3:28.79
4:41.59
1:06.27
1:10.78
1:11.74
1:12.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:53.76
7:06.12
8:19.00
9:32.04
1:12.17
1:12.36
1:12.88
1:13.04
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:45.41
11:59.28
13:13.90
14:28.77
1:13.37
1:13.87
1:14.62
1:14.87
1300m:
1400m:
1500m:
15:43.29
16:57.34
18:07.41
1:14.52
1:14.05
1:10.07


<< TOP >>
Konkurencja 37
21.07.2017 - 18:02
Kobiet, 4 x 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski4:07.59MKS JUVENIA Wrocław00101Lublin21.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.KU AZS UMCS Lublin 1KU AZS UMCS Lublin4:22.05694
ADAMCZYK, Julia SL
SAMUŁA, Wiktoria SL

0.00
33.08
33.02
1:07.71
1:10.83
CZARNECKA, Wiktoria SL
PROCHOWNIK, Olimpia SL
0.00
0.00
28.66
28.72
1:02.66
1:00.85
2.KU AZS UMCS Lublin 2KU AZS UMCS Lublin4:27.32654
SMYŁEK, Karolina SL
ŻMUDA, Weronika SL

0.00
32.03
34.60
1:05.75
1:13.86
ANDRZEJEWSKA, Kamila SL
OSINIAK, Ewa SL
0.00
0.00
31.80
29.32
1:07.66
1:00.05
3.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:29.96635
GÓRECKA, Weronika SWR
JÓZEFIAK, Nikola

0.00
31.56
34.28
1:04.87
1:15.45
IWANOWSKA, Alexandra
BRZOZOWSKA, Marta SWR
0.00
0.00
31.02
28.62
1:09.41
1:00.23
4.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:31.86621
KARASZKIEWICZ, Daria SB
GUS, Julia SB

0.00
33.50
35.19
1:08.66
1:16.36
RUTKOWSKA, Wiktoria SB
TOMKOWICZ, Wiktoria SB
0.00
0.00
31.26
28.66
1:07.76
59.08
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:32.49617
ZAWISZA, Alina SO
KOŁODZIEJ, Katarzyna SO

0.00
33.12
37.28
1:07.80
1:19.08
ADAMIEC, Dominika SO
PISAREK, Justyna SO
0.00
0.00
29.75
29.64
1:03.73
1:01.88
6.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:36.92588
ROGOWSKA, Angelika SK
DURCZYŃSKA, Katarzyna SK

0.00
33.34
37.52
1:09.09
1:19.03
MALINOWSKA, Ada
ŚWISTUŃ, Julia SK
0.00
0.00
31.76
28.32
1:08.63
1:00.17
7.UKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn4:37.73583
POLANSKA, Aleksandra
NIEWIADOMSKA, Ada

0.00
32.10
40.37
1:05.67
1:26.88
WOJCIECHOWSKA, Maria
POGORZELSKA, Inez
0.00
0.00

4.59
25.52
1:39.66
8.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:42.92551
BORYS, Anna
TOMASZEK, Aleksandra SWwa

0.00
33.48
34.26
1:10.72
1:15.20
KACZMARCZYK, Natalia
BOROWSKA, Agnieszka
0.00
0.00
32.14
30.39
1:11.46
1:05.54
DYSKW.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:25.13
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
MARGULA, Weronika
FRYCKOWSKA, NATALIA SSz

0.00
33.36
34.75
1:07.82
1:14.28
ROGOWSKA, KATARZYNA SSz
BARYŁA, JULIA SSz
0.00
0.00
29.55
28.20
1:03.34
59.69
DYSKW.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław4:38.63
K 14 - Praca nóg  w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
FILIPEK, Jagoda SWR
SADOWSKA, Klaudia SWR

0.00
35.19
37.37
1:12.35
1:19.70
KAMIENIARZ, Weronika SWR
RZOŃCA, Patrycja SWR
0.00
0.00
30.55
28.13
1:07.79
58.79


<< TOP >>
Konkurencja 38
21.07.2017 - 18:12
Chłopców, 4 x 100m zmienny

17 - 18 lat
Wyniki

Rekord Polski3:36.61KS AZS AWF Katowice00611Lublin21.05.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany3:48.12750
Wynik lepszy od Rekordu Polski 18l
MŁYNARCZYK, Karol
RĘBACZ, Maciej

0.00
27.87
29.88
57.90
1:05.93
STOKOWSKI, Kacper
PISZCZOROWICZ, Bartosz
0.00
0.00
24.72
24.56
54.05
50.24
2.Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki 1Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:52.15711
KAŹMIERCZAK, Kamil
WĄGROWSKI, Marcel

0.00
27.25
31.64
56.04
1:07.71
SMUL, Błażej
CUKANOW, Michał
0.00
0.00
25.71
24.50
56.79
51.61
3.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:52.78706
BALICKI, Michał SWR
SZCZEPANIAK, Paweł SK

0.00
28.83
30.23
58.99
1:05.23
MAJERSKI, Jakub SK
KOLANOWSKI, Wiktor SK
0.00
0.00
25.04
25.54
54.69
53.87
4.Mks Trójka Łódź 1Mks Trójka Łódź3:54.40691
BALCERAK, Jakub
KAŁUSOWSKI, Jan

0.00
28.63
29.21
57.89
1:02.66
TOPOLSKI, Dawid
DOMAŃSKI, Kamil
0.00
0.00
27.04
26.35
58.82
55.03
5.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:54.60689
FIEDOSIUK, Rafał SO
KRULIKOWSKI, Maciej SO

0.00
29.20
30.23
1:00.63
1:04.59
BLACHURA, Patryk SO
GOLENIEC, Kamil SO
0.00
0.00
26.33
25.06
56.25
53.13
6.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:54.82687
KĘDZIA, WIKTOR SSz
MŁYNARCZYK, Piotr

0.00
29.25
30.61
59.94
1:07.37
GRYZ, Dawid
OSTROWSKI, KAROL SSz
0.00
0.00
26.90
24.23
57.58
49.93
7.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa3:57.29666
WLAZŁOWSKI, Damian SWwa
CHAŁUPCZYŃSKI, Bartosz SWwa

0.00
29.01
30.56
1:01.28
1:06.18
DEJNEŻENKO, Daniel SWwa
MADEJ, David
0.00
0.00
26.75
24.34
57.83
52.00
8.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:59.36649
BIEROŃSKI, Michał SWR
GAWRON, Oskar

0.00
29.28
32.82
59.44
1:09.69
KISZCZAK, Jakub SWR
DĄBROWSKI, Patryk SWR
0.00
0.00
26.00
26.32
56.30
53.93
9.TP Zielona Góra 1TP Zielona Góra3:59.92644
KUCZAK, Adam SWR
BEBEROK, Filip SZG

0.00
29.65
29.40
1:01.49
1:06.82
MICIUL, Michał SZG
TARADYŚ, Jakub SZG
0.00
0.00
26.53
26.47
57.05
54.56
10.UKP Unia Oświęcim 2UKP Unia Oświęcim4:00.51640
CIASTOŃ, Sebastian SO
NOWAK, Kacper SO

0.00
29.17
30.83
59.89
1:07.38
DROZD, Tymoteusz SO
MICHALCZYK, Andrzej SO
0.00
0.00
26.21
25.25
58.49
54.75
11.MTP KORMORAN Olsztyn 1MTP KORMORAN Olsztyn4:02.33625
SADŁOWSKI, Piotr SOL
KOZIEJKO, Bartłomiej SOL

0.00
28.63
33.54
59.28
1:10.51
OLLER, Krzysztof SOL
MACNER, Michał SOL
0.00
0.00
26.22
26.81
56.25
56.29
12.Uks 190 Łódź 1Uks 190 Łódź4:04.97605
PAWLACZYK, Patryk
MAŃKA, Filip

0.00
31.06
33.31
1:02.78
1:11.39
FIKS, Krzysztof
WOŹNIAK, Maciej
0.00
0.00
27.01
25.99
57.50
53.30
13.UKS Skarpa Lublin 1UKS Skarpa Lublin4:12.51553
WAWRZYŃCZAK, Alan SL
CHAŁAT, Stanisław SL

0.00
30.64
35.15
1:04.14
1:14.76
CHODULSKI, Jakub Sl
MAŁYSKA, Bartosz SL
0.00
0.00
27.01
26.67
58.69
54.92
14.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice4:19.82507
CHMIELOWIEC, Mateusz
BRODOWSKI, Bartosz