Ostatnia aktualizacja 13.12.2020 19:59
Statystyka medalowaProgresja zawodników (szczegóły)Pobite rekordy wg konkurencji
Medaliści wg konkurencjiProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
Medaliści wg klubuNajlepsze wyniki wg punktów
MultimedaliściKlasyfikacja Klubowa
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mFinał15Lista startowaWyniki 50mFinał15Lista startowaWyniki
50mEliminacje15Lista startowaWyniki 50mEliminacje15Lista startowaWyniki
100mFinał15Lista startowaWyniki 100mFinał15Lista startowaWyniki
100mEliminacje15Lista startowaWyniki 100mEliminacje15Lista startowaWyniki
200mFinał15Lista startowaWyniki 200mFinał15Lista startowaWyniki
200mEliminacje15Lista startowaWyniki 200mEliminacje15Lista startowaWyniki
400mFinał15Lista startowaWyniki 400mFinał15Lista startowaWyniki
400mEliminacje15Lista startowaWyniki 400mEliminacje15Lista startowaWyniki
1500mSerie na czas15Lista startowaWyniki 800mSerie na czas15Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mFinał15Lista startowaWyniki 50mFinał15Lista startowaWyniki
50mEliminacje15Lista startowaWyniki 50mEliminacje15Lista startowaWyniki
100mFinał15Lista startowaWyniki 100mFinał15Lista startowaWyniki
100mEliminacje15Lista startowaWyniki 100mEliminacje15Lista startowaWyniki
200mFinał15Lista startowaWyniki 200mFinał15Lista startowaWyniki
200mEliminacje15Lista startowaWyniki 200mEliminacje15Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mFinał15Lista startowaWyniki 50mFinał15Lista startowaWyniki
50mEliminacje15Lista startowaWyniki 50mEliminacje15Lista startowaWyniki
100mFinał15Lista startowaWyniki 100mFinał15Lista startowaWyniki
100mEliminacje15Lista startowaWyniki 100mEliminacje15Lista startowaWyniki
200mFinał15Lista startowaWyniki 200mFinał15Lista startowaWyniki
200mEliminacje15Lista startowaWyniki 200mEliminacje15Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mFinał15Lista startowaWyniki 50mFinał15Lista startowaWyniki
50mEliminacje15Lista startowaWyniki 50mEliminacje15Lista startowaWyniki
100mFinał15Lista startowaWyniki 100mFinał15Lista startowaWyniki
100mEliminacje15Lista startowaWyniki 100mEliminacje15Lista startowaWyniki
200mFinał15Lista startowaWyniki 200mFinał15Lista startowaWyniki
200mEliminacje15Lista startowaWyniki 200mEliminacje15Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mFinał15Lista startowaWyniki 100mFinał15Lista startowaWyniki
100mEliminacje15Lista startowaWyniki 100mEliminacje15Lista startowaWyniki
200mFinał15Lista startowaWyniki 200mFinał15Lista startowaWyniki
200mEliminacje15Lista startowaWyniki 200mEliminacje15Lista startowaWyniki
400mFinał15Lista startowaWyniki 400mFinał15Lista startowaWyniki
400mEliminacje15Lista startowaWyniki 400mEliminacje15Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 100mSerie na czas15Lista startowaWyniki 4 x 100mSerie na czas15Lista startowaWyniki
4 x 200mSerie na czas15Lista startowaWyniki 4 x 200mSerie na czas15Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 100mSerie na czas15Lista startowaWyniki 4 x 100mSerie na czas15Lista startowaWyniki
Statystyka medalowaProgresja zawodników (szczegóły)Pobite rekordy wg konkurencji
Medaliści wg konkurencjiProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
Medaliści wg klubuNajlepsze wyniki wg punktów
MultimedaliściKlasyfikacja Klubowa
 
1 - 1 dzień - Eliminacje - 11.12.2020 - 8:30
1.Dziewcząt50m dowolnyEliminacje8:3015 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnyEliminacje8:4815 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m klasycznyEliminacje9:1315 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m klasycznyEliminacje9:2415 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m motylkowyEliminacje9:3915 latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m motylkowyEliminacje9:4915 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt200m dowolnyEliminacje10:0215 latLista startowaWyniki
8.Chłopców200m dowolnyEliminacje10:2215 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt200m grzbietowyEliminacje10:5115 latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m grzbietowyEliminacje11:0715 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt400m zmiennyEliminacje11:2315 latLista startowaWyniki
12.Chłopców400m zmiennyEliminacje11:3715 latLista startowaWyniki
 
2 - 1 dzień - Finały - Sesja 1 - 11.12.2020 - 16:30
CEREMONIA OTWARCIA ZAWODÓW
1.Dziewcząt50m dowolnyFinał16:3015 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnyFinał16:3415 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m klasycznyFinał16:3815 latLista startowaWyniki
4.Chłopców50m klasycznyFinał16:4215 latLista startowaWyniki
1.Dziewcząt50m dowolnyCeremonia medalowa16:4615 lat
2.Chłopców50m dowolnyCeremonia medalowa16:5115 lat
5.Dziewcząt100m motylkowyFinał16:5615 latLista startowaWyniki
6.Chłopców100m motylkowyFinał17:0115 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt50m klasycznyCeremonia medalowa17:0615 lat
4.Chłopców50m klasycznyCeremonia medalowa17:1115 lat
7.Dziewcząt200m dowolnyFinał17:1615 latLista startowaWyniki
8.Chłopców200m dowolnyFinał17:2315 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt100m motylkowyCeremonia medalowa17:3015 lat
6.Chłopców100m motylkowyCeremonia medalowa17:3515 lat
9.Dziewcząt200m grzbietowyFinał17:4015 latLista startowaWyniki
10.Chłopców200m grzbietowyFinał17:4815 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt200m dowolnyCeremonia medalowa17:5615 lat
8.Chłopców200m dowolnyCeremonia medalowa18:0115 lat
9.Dziewcząt200m grzbietowyCeremonia medalowa18:0615 lat
10.Chłopców200m grzbietowyCeremonia medalowa18:1115 lat
 
3 - 1 dzień - Finały - Sesja 2 - 11.12.2020 - 19:00
11.Dziewcząt400m zmiennyFinał19:0015 latLista startowaWyniki
12.Chłopców400m zmiennyFinał19:1415 latLista startowaWyniki
13.Dziewcząt4 x 200m dowolnySerie na czas19:2715 latLista startowaWyniki
14.Chłopców4 x 200m dowolnySerie na czas19:3815 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt400m zmiennyCeremonia medalowa19:5815 lat
12.Chłopców400m zmiennyCeremonia medalowa20:0315 lat
13.Dziewcząt4 x 200m dowolnyCeremonia medalowa20:0815 lat
14.Chłopców4 x 200m dowolnyCeremonia medalowa20:1315 lat
Statystyka medalowaProgresja zawodników (szczegóły)Pobite rekordy wg konkurencji
Medaliści wg konkurencjiProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
Medaliści wg klubuNajlepsze wyniki wg punktów
MultimedaliściKlasyfikacja Klubowa
 
4 - 2 dzień-eliminacje - 12.12.2020 - 8:30
15.Dziewcząt50m motylkowyEliminacje8:3015 latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m motylkowyEliminacje8:4415 latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt50m grzbietowyEliminacje9:0415 latLista startowaWyniki
18.Chłopców50m grzbietowyEliminacje9:1715 latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt400m dowolnyEliminacje9:3015 latLista startowaWyniki
20.Chłopców400m dowolnyEliminacje10:0315 latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt100m klasycznyEliminacje10:4015 latLista startowaWyniki
22.Chłopców100m klasycznyEliminacje10:5115 latLista startowaWyniki
23.Dziewcząt200m zmiennyEliminacje11:0715 latLista startowaWyniki
24.Chłopców200m zmiennyEliminacje11:2315 latLista startowaWyniki
 
5 - 2 dzień - Finały - Sesja 1 - 12.12.2020 - 16:30
15.Dziewcząt50m motylkowyFinał16:3015 latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m motylkowyFinał16:3415 latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt50m grzbietowyFinał16:3815 latLista startowaWyniki
18.Chłopców50m grzbietowyFinał16:4215 latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m motylkowyCeremonia medalowa16:4615 lat
16.Chłopców50m motylkowyCeremonia medalowa16:5115 lat
19.Dziewcząt400m dowolnyFinał16:5615 latLista startowaWyniki
20.Chłopców400m dowolnyFinał17:0815 latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt50m grzbietowyCeremonia medalowa17:2015 lat
18.Chłopców50m grzbietowyCeremonia medalowa17:2515 lat
21.Dziewcząt100m klasycznyFinał17:3015 latLista startowaWyniki
22.Chłopców100m klasycznyFinał17:3515 latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt400m dowolnyCeremonia medalowa17:4015 lat
20.Chłopców400m dowolnyCeremonia medalowa17:4515 lat
23.Dziewcząt200m zmiennyFinał17:5015 latLista startowaWyniki
24.Chłopców200m zmiennyFinał17:5815 latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt100m klasycznyCeremonia medalowa18:0615 lat
22.Chłopców100m klasycznyCeremonia medalowa18:1115 lat
23.Dziewcząt200m zmiennyCeremonia medalowa18:1615 lat
24.Chłopców200m zmiennyCeremonia medalowa18:2115 lat
 
6 - 2 dzień - Finały - Sesja 2 - 12.12.2020 - 19:00
25.Dziewcząt4 x 100m dowolnySerie na czas19:0015 latLista startowaWyniki
26.Chłopców4 x 100m dowolnySerie na czas19:1115 latLista startowaWyniki
25.Dziewcząt4 x 100m dowolnyCeremonia medalowa19:2215 lat
26.Chłopców4 x 100m dowolnyCeremonia medalowa19:2715 lat
Statystyka medalowaProgresja zawodników (szczegóły)Pobite rekordy wg konkurencji
Medaliści wg konkurencjiProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
Medaliści wg klubuNajlepsze wyniki wg punktów
MultimedaliściKlasyfikacja Klubowa
 
7 - 3 dzień - Eliminacje - 13.12.2020 - 8:30
27.Dziewcząt200m motylkowyEliminacje8:3015 latLista startowaWyniki
28.Chłopców200m motylkowyEliminacje8:4315 latLista startowaWyniki
29.Dziewcząt100m dowolnyEliminacje8:5415 latLista startowaWyniki
30.Chłopców100m dowolnyEliminacje9:1515 latLista startowaWyniki
31.Dziewcząt100m grzbietowyEliminacje9:4815 latLista startowaWyniki
32.Chłopców100m grzbietowyEliminacje10:0115 latLista startowaWyniki
33.Dziewcząt200m klasycznyEliminacje10:1415 latLista startowaWyniki
34.Chłopców200m klasycznyEliminacje10:2715 latLista startowaWyniki
35.Dziewcząt100m zmiennyEliminacje10:4815 latLista startowaWyniki
36.Chłopców100m zmiennyEliminacje11:0215 latLista startowaWyniki
37.Dziewcząt800m dowolnyWolniejsze serie11:2115 latLista startowaWyniki
38.Chłopców1500m dowolnyWolniejsze serie11:4315 latLista startowaWyniki
 
8 - 3 dzień - Finały - Sesja 1 - 13.12.2020 - 16:30
27.Dziewcząt200m motylkowyFinał16:3015 latLista startowaWyniki
28.Chłopców200m motylkowyFinał16:3815 latLista startowaWyniki
29.Dziewcząt100m dowolnyFinał16:4615 latLista startowaWyniki
30.Chłopców100m dowolnyFinał16:5115 latLista startowaWyniki
27.Dziewcząt200m motylkowyCeremonia medalowa16:5515 lat
28.Chłopców200m motylkowyCeremonia medalowa17:0015 lat
31.Dziewcząt100m grzbietowyFinał17:0515 latLista startowaWyniki
32.Chłopców100m grzbietowyFinał17:1115 latLista startowaWyniki
29.Dziewcząt100m dowolnyCeremonia medalowa17:1615 lat
30.Chłopców100m dowolnyCeremonia medalowa17:2115 lat
33.Dziewcząt200m klasycznyFinał17:2615 latLista startowaWyniki
34.Chłopców200m klasycznyFinał17:3415 latLista startowaWyniki
31.Dziewcząt100m grzbietowyCeremonia medalowa17:4215 lat
32.Chłopców100m grzbietowyCeremonia medalowa17:4715 lat
35.Dziewcząt100m zmiennyFinał17:5215 latLista startowaWyniki
36.Chłopców100m zmiennyFinał17:5715 latLista startowaWyniki
33.Dziewcząt200m klasycznyCeremonia medalowa18:0315 lat
34.Chłopców200m klasycznyCeremonia medalowa18:0815 lat
35.Dziewcząt100m zmiennyCeremonia medalowa18:1315 lat
36.Chłopców100m zmiennyCeremonia medalowa18:1815 lat
 
9 - 3 dzień - Finały - Sesja 2 - 13.12.2020 - 19:00
37.Dziewcząt800m dowolnyNajszybsza seria19:0015 latLista startowaWyniki
38.Chłopców1500m dowolnyNajszybsza seria19:1115 latLista startowaWyniki
39.Dziewcząt4 x 100m zmiennySerie na czas19:2915 latLista startowaWyniki
40.Chłopców4 x 100m zmiennySerie na czas19:4215 latLista startowaWyniki
37.Dziewcząt800m dowolnyCeremonia medalowa19:5315 lat
38.Chłopców1500m dowolnyCeremonia medalowa19:5815 lat
39.Dziewcząt4 x 100m zmiennyCeremonia medalowa20:0315 lat
40.Chłopców4 x 100m zmiennyCeremonia medalowa20:0815 lat