Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Mł-15 lat
Gorzów Wlkp., 4- - 6-3-2016


Konkurencja 1
2016-03-04 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat25.49KORC Agata00201Antwerpen (BEL)2001-12-16

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów26.29690A
2.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica26.35686A
3.WOŹNIAK Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów26.54671A
4.REGULSKA Nastazja01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa27.10630A
5.DUDEK Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.31616A
6.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk27.37612A
7.BARAN Sonia01MKS Juvenia Wrocław27.47605A
COCHÓR Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa27.47605A
9.NITA Daria01KS Korona Kraków27.49604B
10.GOŁĘBIEWSKA Dominika01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa27.50603B
11.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.68591B
ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia01KS Piątka Chorzów27.68591B
13.RABINIAK Zuzanna01MKS Wodnik Radom27.73588B
14.ŻEKAŁO Julia01MKS Barracuda Białystok27.82582B
15.SZYMAŃSKA Magda01BUKS Warszawa27.95574B
16.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy27.98573B
17.ULICKA Alicja01UKS Dwójka Sochaczew28.04569R
18.ŁUKASZEWICZ Emilia01KS Warta Poznań28.06568R
19.KWIATKOWSKA Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.07567
20.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka28.16562
21.WETT Oliwia01MKS Sambor Tczew28.32552
22.MULARCZYK Paulina01UKS Skalar Warszawa28.33552
23.WŁODARCZYK Agnieszka01MKP Wągrowiec28.38549
24.ZIĘBA Gabriela SO01UKP Unia Oświęcim28.40547
25.SOLIWODA Julia01UKS Nawa Skierniewice28.44545
26.CIOSTEK Anastazja01UKS Dwójka Morena Gdańsk28.46544
MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk28.46544
28.SERAFIN Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków28.47543
29.MICHALAK Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.50542
30.TYMIŃSKA Zofia01UKS Polonez Wyszków28.52541
31.KRYMOW Natalia01KP MZOS Płock28.54539
32.STEFANIUK Oliwia01KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski28.55539
33.LIPKOWSKA Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa28.61535
KACPRZAK Paulina01MKP Szczecin28.61535
35.HAŁKA Wiktoria01RWKS Sparta Biłgoraj28.64534
36.GONDEK Wiktoria01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola28.66533
37.CIESIUL Karolina01KS Wankan Legnica28.67532
38.MIĄSKO Julia01MKS Neptun Stargard Szczeciński28.85522
39.KOTWAS Aleksandra01KTP Iskra Konin28.89520
40.URBAŃSKA Paulina01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.28.95517
41.WITKOWSKA Anastazja01MPKS Orka Ciechanów29.00514
42.SKRZOS Agata01UKS G-8 Bielany Warszawa29.14507
FIJOŁEK Aleksandra01MOSM Tychy29.14507
44.SAWICKA Aleksandra01UKS 307 Warszawa-Mokotów29.18505
45.ZIELIŃSKA Oliwia01MKP Szczecin29.22503
KUROPATWA Weronika01UKS Żabianka Gdańsk29.22503
47.JACKIEWICZ Dominika01UKS Polonez Wyszków29.24502
48.GÓRNA Julia01KS Warta Poznań29.25501
KACZANOWSKA Maria01UKS Żabianka Gdańsk29.25501
50.POPIEL Anna01CKS-SMS Szczecin29.28500
51.MACULEWICZ Oliwia01MKS Znicz Koszalin29.33497
52.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka29.36495
53.KICIŃSKA Julia01UKP Manta Jelcz-Laskowice29.37495
54.MARCINKIEWICZ Marta01PSP Swim Płock29.48489
55.ŻABIŃSKA Kamila01MTKP Delfin Toruń29.50488
56.RZADEK Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała29.51488
57.GĄSOWSKA Martyna01MTKP Delfin Toruń29.53487
58.KACZOR Natalia01UKS Junior Kluczbork29.54486
TOMASIAK Agnieszka01UKS Salmo Żory29.54486
60.KALETA Oliwia01UKS Żoliborz Warszawa29.61483
61.OLEKSY Aleksandra01MKS Piaseczno29.63482
JUŹWICKA Zuzanna01MKS Trójka Łódź29.63482
63.BORZYMEK Julia01UKS Polonez Wyszków29.68480
64.KOSZELA Martyna01KS AZS AWFiS Gdańsk29.70479
65.AUGUSTYNIAK Michalina01MOSM Tychy29.73477
66.GRĄZ Gabriela01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola29.75476
67.BOCHENEK Anna01UKS Skalar Warszawa29.77475
68.GRYCHTOŁ Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice29.78475
69.MALINOWSKA Zuzanna01KS Olimpia Lublin29.81473
70.JAKUBCZAK Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz29.82473
71.MARSZAŁEK Anna01MKP Szczecin29.84472
72.TRUSKOLAWSKA Olga SOL01MTP Kormoran Olsztyn29.87470
73.DĘBICKA Gabriela01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola29.88470
OSIEWALSKA Agnieszka01UKS Shark Rudna29.88470
75.SKUDLIK Marta01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska29.92468
76.RADECKA Maja01UKS Posejdon Pułtusk30.01464
77.KOLCZYŃSKA Helena01UKS Kapry Armexim Pruszków30.12459
78.BURAKOWSKA Wiktoria01MKP Bobry Dębica30.14458
79.BĄK Julia01UKS Victoria Józefów30.15457
80.SKOWRONEK Zuzanna01UKS 51 Lublin30.19456
81.MIKOŁAJCZYK Julia01UKS 190 Łódź30.25453
82.TROJA Delfina SOL01MTP Kormoran Olsztyn30.26453
83.SZELUGA Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn30.28452
SKÓRKA Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.28452
85.NIEMYWSKA Kinga01MKS Piaseczno30.39447
86.PIECHOTA Karolina01UKS 190 Łódź30.41446
87.KACZMAREK Adrianna01KS Posnania Poznań30.42445
88.MAZUR Klaudia01KP Stilon Gorzów Wlkp.30.44445
89.ZAŁĘSKA Adrianna01MPKS Orka Ciechanów30.45444
90.WARSZOWSKA Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz30.46444
91.WIKTOR Marika SOL01MTP Kormoran Olsztyn30.51441
BRONIECKA Sandra01MKP Wągrowiec30.51441
93.JACKIEWICZ Klaudia01UKS Polonez Wyszków30.52441
94.GRABOWSKA Zuzanna01UKS Ósemka Toruń30.60438
95.CZYPIONKA Anna01MOSM Tychy30.68434
DUDZIAK Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn30.68434
97.ZYCH Natalia01UKS 51 Lublin30.77430
98.ZIELIŃSKA Laura01KP Delfin Inowrocław30.78430
GABRYSZAK Martyna01KTP Iskra Konin30.78430
100.ADAMCZYK Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.81429
101.ZOLKOWSKA Anna01UKS Skarpa Lublin30.94423
102.JASIAK Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz30.96422
103.KOTLENGA Agata01UKS Żabianka Gdańsk30.97422
104.LUŻYNA Alicja01UKS Salmo Żory30.98422
105.GALANT Maja01MKS Jedynka Łódź31.03420
106.KRÓL Patrycja01UKS Żabianka Gdańsk31.04419
107.KOWALCZYK Agata01UKS Wodnik 29 Katowice31.07418
108.KAŁEK Karolina01UKS G-8 Bielany Warszawa31.13416
109.KUŚMIERCZYK Weronika01SKP Barakuda Starachowice31.17414
110.MARUCHA Julia01MOSM Tychy31.23412
111.SZUBARTOWSKA Pola01MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.38406
DECHNIK Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn31.38406
113.KRÓLIKOWSKA Paulina01UKS Ósemka Toruń31.41405
114.WĄSIK Anna01KS Korona Kraków31.42404
115.JANKOWSKA Malwina SOL01MTP Kormoran Olsztyn31.47402
116.SKÓRKA Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza31.56399
117.SKOCZEK Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz31.69394
118.CHAŃKO Dominika01MKS Juvenia Białystok31.82389
119.BIGOS Dominika01KS Piątka Chorzów31.95384
120.MAZURKIEWICZ Zuzanna01MKS Polonia Warszawa32.15377
121.MAZUR Barbara01UKS Żoliborz Warszawa32.26373
122.NIEDŹWIEDŹ Małgorzata01KS Piątka Chorzów33.61330
123.GOLONKO Aleksandra01UKS Żoliborz Warszawa34.29311
124.KAPITAN Paulina01KS Piątka Chorzów34.51305


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-04 - 9:25
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat23.11WERNER Paweł00101Nowa Ruda2008-12-12

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GOTSZLING Dawid01SKP Barakuda Starachowice24.16589A
2.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik24.41571A
3.MARSZAŁEK Kacper01MKP Bobry Dębica24.55562A
4.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa24.58559A
5.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.60558A
6.JAWORSKI Szymon01UKS Salmo Żory24.63556A
7.MUSZYŃSKI Wiktor01KS Warta Poznań24.80545A
8.KRAUTSZTRUNG Witold01UKS 190 Łódź24.94536?
LESZEGA Szymon01Delfin Gdynia24.94536?
10.KRZYMAŃSKI Kajetan01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa24.95535B
11.DEREZIŃSKI Szymon01MKS Piaseczno24.99532B
12.LIPIŃSKI Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn25.03530B
13.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa25.07527B
14.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin25.10525B
15.HERMANOWSKI Oskar01UKS Posejdon Pułtusk25.14523B
16.KOWALCZYK Michał01MUKS Gilus Gilowice25.19520B
17.BATKO Karol01UKS SMS Galicja Kraków25.26515R
18.MIRAŃSKI Michał01KS Korner Zielona Góra25.29514R
19.LECH Filip01SKP Avia Świdnik25.35510
20.MALAK Mikołaj01MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.37509
21.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.40507
22.MILCZARCZYK Piotr01MKS Płetval Polkowice25.48502
23.CIEŚLA Oskar01KS Piątka Chorzów25.57497
24.WEŻGOWIEC Mikołaj01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.25.59496
KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź25.59496
26.JASIONOWSKI Mikołaj01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka25.61495
27.PAJĄCZKOWSKI Olaf01UKS Salmo Żory25.62494
28.GUŚCIN Eryk01UKS Shark Rudna25.64493
29.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard Szczeciński25.74487
30.HENCNER Wojciech01MOSM Tychy25.76486
BOBOWIEC Maksymilian01WKS Śląsk Wrocław25.76486
32.KRÓL Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz25.77485
ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań25.77485
34.KWAŚNY Michał01UKP Torpeda Oleśnica25.81483
35.JOCHYMEK Oskar01WKS Śląsk Wrocław25.87480
WARMIAK Tymoteusz01MKS Wodnik Radom25.87480
KAMIŃSKI Damian01MKS Znicz Koszalin25.87480
38.KWAPISZ Arkadiusz01UKP Manta Jelcz-Laskowice25.88479
39.PRZYBYSZEWSKI Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz25.92477
40.ŚWIDERSKI Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz25.94476
41.SOSNA Tomasz01UKS Aligator Gorzyce26.04470
PUZIO Radosław01UKS Orka Lubań26.04470
43.ANGOWSKI Szymon01UKS 5 plus 1 Opole26.12466
44.ZALEWSKI Piotr01UKS Patomswim Bogatynia26.15465
PASIERBIEWICZ Dominik01KS Wisła Puławy26.15465
46.SIP Michał01KKS Włókniarz 1925 Kalisz26.16464
47.ZAGRZEJEWSKI Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy26.20462
48.ZUBIK Stanisław01MKS Polonia Warszawa26.22461
49.DRZYZGA Damian01BKS Swim Team Bielawa26.25459
50.HAŁADAJ Dawid01KTP Iskra Konin26.27458
ZUEHLKE Kajetan01KP MZOS Płock26.27458
WYTYK Marcel01KS Warta Poznań26.27458
53.KOWALSKI Kacper01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa26.28458
54.REJNIAK Mateusz01MPKS Orka Ciechanów26.29457
55.ŚMIGIELSKI Mateusz01MKS Jedynka Łódź26.35454
PASTERNACKI Mikołaj01UKS Kurort Ciechocinek26.35454
57.SIEMEK Damian01UKS Posejdon Pułtusk26.40451
58.DŁUŻNIEWSKI Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.42450
59.JAKUBOWSKI Piotr01UKS Skalar Warszawa26.43450
60.SUSZEK Piotr01UKS Skarpa Lublin26.45449
61.SŁOJEWSKI Adam01KS Warta Poznań26.47448
62.URBAŃSKI Michał01Delfin Gdynia26.49447
63.SZNAJDER Filip01WKS Śląsk Wrocław26.51446
64.WESOŁOWSKI Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.53445
65.NOWICZKOW Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.55444
66.SZUBERT Krzysztof01MOSM Tychy26.58442
67.STEPANIK Piotr SOL01MTP Kormoran Olsztyn26.61441
68.OPAŁA Krystian01UKS Dwójka Morena Gdańsk26.63440
KWASOWSKI Mateusz01UKS Ósemka Toruń26.63440
GIRUL Radosław01WKS Śląsk Wrocław26.63440
71.BOROWSKI Adam01SL Salos Cortile Kielce26.73435
72.MYSZCZYSZYN Jakub01KS Korner Zielona Góra26.75434
73.PATRZYKĄT Konrad01KTP Iskra Konin26.76433
74.FRONC Jakub01MKS Barracuda Białystok26.78432
75.CIAK Bernard01UKS Posejdon Pułtusk26.79432
OGIERMAN Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój26.79432
77.WAWRZYNIAK Mateusz01KS Górnik Radlin26.80432
78.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów26.81431
79.SKABRAT Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój26.83430
80.MAJER Mikołaj01Delfin Gdynia26.85429
81.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin Inowrocław26.86429
NOSAL Bartosz01Hobby Sport Kietrz26.86429
MECH Mateusz01UKS Pirat Elbląg26.86429
84.JĄKALSKI Wojciech01ULKS Victoria Kozy26.88428
85.PTAK Filip01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska26.89427
86.KUPRACZ Szymon01KS Warta Poznań26.91426
STANISZEWSKI Olaf01KKS Włókniarz 1925 Kalisz26.91426
88.WEBER Albert01KS Wodnik Śrem26.92426
89.PŁÓCINIAK Gustaw01KP Astromal Akwawit Leszno26.93425
90.WOŹNY Wiktor01UKS Shark Rudna26.94425
91.TOKARSKI Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.98423
92.BUGAŁA Krzysztof01MKP Szczecin27.01422
93.SZAMBURSKI Cezary01UKP Manta Jelcz-Laskowice27.08418
94.GARDOCKI Szymon01MKS Juvenia Białystok27.09418
WOSIEK Dawid01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski27.09418
96.MOSOŃ Piotr01KS Górnik Radlin27.12416
97.NOWAKOWSKI Jakub01WOPR Rawa Mazowiecka27.17414
98.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS Jagiellonka Warszawa27.20413
99.SACZUK Rafał01IUKP Wodnik Police27.21412
100.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin27.22412
PIOTROWSKI Natan01UKS Salmo Żory27.22412
LEŚNIEWSKI Paweł01IUKP Wodnik Police27.22412
103.LINDE Miłosz SOL01MTP Kormoran Olsztyn27.26410
104.GROBORZ Paweł01KS Górnik Radlin27.31408
PAZIK Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice27.31408
STASIAK Hubert01UPKS Wodnik Rawicz27.31408
107.WIŚNIEWSKI Paweł01UKS Wodnik 29 Katowice27.35406
108.MASŁOWSKI Hubert01MKS Barracuda Białystok27.45402
SMOLAREK Mikołaj01UKS Jagiellonka Warszawa27.45402
ZIARKIEWICZ Jakub01IUKP Wodnik Police27.45402
111.SZULIERZ Michał01SKP Avia Świdnik27.51399
TARNOWSKI Aleks01UKS Nawa Skierniewice27.51399
113.SUCHAN Łukasz01KS Korona Kraków27.52399
114.MATUSIAK Adrian01UKS Posejdon Pułtusk27.54398
115.MALEWSKI Bartłomiej01SKS 137 Delfin Łódź27.56397
SENKOWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa27.56397
117.URBANIAK Sebastian01KS Warta Poznań27.61395
KOTOŃSKI Jakub01IUKP Wodnik Police27.61395
119.CIELECKI Kacper01UKS Salmo Żory27.72390
SZCZEREK Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz27.72390
121.GĘBICKI Filip01MUKS Lider Chełm27.73390
HALICKI Igor01MKP Szczecin27.73390
123.KUBARSKI Kamil01UKS Wodnik 29 Katowice27.78387
124.IWAN Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój27.82386
125.ŚCISEŁ Olaf01UKS Kapry Armexim Pruszków27.86384
126.MUSZYŃSKI Jakub01MKP Wągrowiec27.87384
127.KAŹMIEROWSKI Klaudiusz01UKS 9 Kalisz27.92382
MALICKI Hubert01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski27.92382
129.PALOWSKI Zbigniew01UKS Wodnik 29 Katowice27.93381
130.SZCZĘSNY Antoni01SKP Legia Warszawa27.94381
131.SZRAMSKI Kacper01KTP Iskra Konin27.95380
JUSKOWIAK Jakub01KS Warta Poznań27.95380
133.KRYSZPINIUK Gabriel01MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.98379
134.WYRZYKOWSKI Norbert01UKS Ósemka Toruń28.01378
135.JAROSZEWSKI Jakub01UKS Żoliborz Warszawa28.04377
136.FAJKOWSKI Piotr01MKS Trójka Łódź28.09375
137.ŁYSEK Maciej01UKS SMS Galicja Kraków28.10374
138.ROWIŃSKI Aleksander01MUKP Warszawianka28.11374
139.BUSZ Krystian01MTKP Delfin Toruń28.15372
140.DZIKI Maciej01UKS G-8 Bielany Warszawa28.22370
OCHMAN Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry28.22370
142.BEDNARSKI Mateusz01UKS Dwójka Morena Gdańsk28.25368
143.KRZYŻANOWSKI Sławomir01IUKP Wodnik Police28.27368
144.WAWRZYNKIEWICZ Dawid01KS Wodnik Śrem28.28367
145.ROGOZIŃSKI Dominik01UKS 3 Wodnik Wolsztyn28.32366
146.ONOSZKO Tomasz01KS Warta Poznań28.34365
147.BIELSKI Kacper01Delfin Gdynia28.36364
148.WALKOWSKI Jonasz01KP Astromal Akwawit Leszno28.42362
149.PAWLAK Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa28.44361
150.MOCZULSKI Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.50359
151.BRZEŚKIEWICZ Adam01BUKS Warszawa28.51358
152.ROGULSKI Krystian01UKS Patomswim Bogatynia28.61355
153.SAC Sebastian01MKS Juvenia Białystok28.62354
154.MIZIAK Adam01UKS Jagiellonka Warszawa28.75349
155.BIELAWA Piotr01Delfin Gdynia28.84346
156.PIEKARSKI Eryk01UKS G-8 Bielany Warszawa28.85346
157.JASTRZĘBSKI Tomasz01KS Korona Kraków28.88345
158.SKROCKI Maciej01KP MZOS Płock28.90344
159.DEPTA Kajetan01UKS Polonez Wyszków28.93343
160.BRODOWSKI Krzysztof01UKS Delfin Tarnobrzeg28.95342
161.BARSZCZEWSKI Maksymilian01MKS Polonia Warszawa29.02340
162.SOSIŃSKI Bartosz01UKS CITYZEN Poznań29.13336
163.PICHNAR Filip01UKS Salmo Żory29.14336
164.KUŚ Artur01UKS Wodnik 29 Katowice29.18334
165.CEMPURA Szymon01KS Posnania Poznań29.52323
166.DUTKIEWICZ Mikołaj01Stow. Siemacha ASP Kraków29.86312
167.KOTARSKI Jakub01BUKS Warszawa29.90311
168.ŻURAWSKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn30.07305
169.BRONIECKI Damian01MKP Wągrowiec30.14303
170.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań30.93281
171.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice30.97279
172.GAJZLER Bryan01UKS Żabianka Gdańsk37.19161
DYSKW.LEŚNIEWSKI Borys01KTP Iskra Konin
O 4


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-03-04 - 9:57
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat31.45SZTANDERA Dominika00101Ostrowiec Sw.2012-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.33.03662A
2.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk33.29647A
3.BIEGAŁA Klaudia01MKS Trójka Łódź33.35644A
4.PISKORZ Aleksandra01UKS Wodnik Siemianowice Ślaskie34.04605A
5.CHOLEWA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków34.06604A
6.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola34.43585A
7.MICHALAK Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz34.47583A
8.BURA Dominika01UKS Aligator Gorzyce34.56578A
9.DZIAŁKOWSKA Natalia01MUKS Gilus Gilowice34.61576B
10.GARDOCKA Julia01MKS Roś Pisz34.63575B
11.CHUDORLIŃSKA Marta01UKS Delfin Legionowo34.79567B
12.MIODEK Karolina01UKS Żabianka Gdańsk34.91561B
13.RABINIAK Zuzanna01MKS Wodnik Radom34.94560B
14.KRUZEROWSKA Ada01MKS Jedynka Łódź35.00557B
15.CICHOWSKA Julia01WKS Śląsk Wrocław35.07553B
16.PRZYBYSZ Olga01KP Astromal Akwawit Leszno35.17549B
17.NIEWIADOMSKA Wiktoria01PSP Swim Płock35.25545R
18.RUDNICKA Ewa01UKS Ostrobramska Warszawa35.27544R
19.ROLNICKA Oliwia01UKS SMS Galicja Kraków35.38539
JARZĄBEK Natalia01MKS Trójka Łódź35.38539
21.ZATORSKA Agata01UKP Manta Jelcz-Laskowice35.40538
22.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia01KS Piątka Chorzów35.43537
23.DYBCIO Karolina01MUKS Lider Chełm35.48534
24.FARYNA Patrycja01KS Wankan Legnica35.50533
25.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski35.53532
26.KAŁEK Karolina01UKS G-8 Bielany Warszawa35.66526
27.BUJAK Maria01UKS Skarpa Lublin35.67526
28.WAGNER Monika01UKS Salmo Żory35.69525
29.KIKEL Wiktoria01MKS Znicz Koszalin35.89516
30.JAKUBCZAK Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz35.97513
31.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle36.16505
32.ADAMCZYK Julia01UKS Aligator Gorzyce36.37496
33.ROPELA Klaudia01UKS Żabianka Gdańsk36.38496
34.KIDAWA Julia01KS Korner Zielona Góra36.53490
35.MARKUNAS Julia01MKP Szczecin36.64485
WESOŁOWSKA Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski36.64485
37.JEZIORNA Julia01KS AZS AWF Wrocław36.73482
38.KOŁAKOWSKA Julia01MKS Piaseczno36.79479
39.OCHAŁ Maja01UKS SMS Galicja Kraków36.83478
40.DEMBKOWSKA Monika01UKS Żabianka Gdańsk37.01471
41.ROMAN Magdalena01IKS Konstancin37.20464
42.GÓRECZNA Weronika01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.37.27461
43.TOBIASZ Anna01UKS Victoria Józefów37.54451
44.BORZYMEK Julia01UKS Polonez Wyszków37.55451
45.KOWALCZYK Agata01UKS Wodnik 29 Katowice37.68446
46.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań37.74444
47.ŻABIŃSKA Kamila01MTKP Delfin Toruń37.81441
48.DESZCZKA Laura01MKS Trójka Łódź37.86440
49.KUDALA Justyna01UKS Wodnik 29 Katowice37.93437
50.KRAWCZK Jowita01UKS Polonez Wyszków38.18429
51.OCHAB Julia01Nowy KP Bielsko-Biała39.10399
52.RYGIEL Julia01KS Swim2win Krosno39.12399
53.JĘDRYCH Julia01UKS Żoliborz Warszawa39.14398
54.SZYMBORSKA Dominika01MKS Juvenia Białystok39.43389
55.DECHNIK Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn39.63383
56.LEPCZYŃSKA Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała39.82378
57.FARON Zuzanna01KS Górnik Radlin39.89376
58.LUŻYNA Alicja01UKS Salmo Żory40.43361
59.NIEDŹWIEDŹ Małgorzata01KS Piątka Chorzów40.59357
60.NIESIOŁOWSKA Patrycja01UKS Żabianka Gdańsk41.33338
61.WĄSIK Anna01KS Korona Kraków41.47334
62.GWIZDAŁA Marta01Nowy KP Bielsko-Biała41.85325
63.BRZEZIŃSKA Aleksandra01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.42.37314


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-03-04 - 10:11
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat28.43SIEMIŃSKI Piotr02314Lublin2015-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GĘBCZYK Łukasz01MKS Wodnik Radom29.54624A
2.GRZYWACZ Oliwer01KP MZOS Płock30.13588A
3.SOBIECKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa30.16586A
4.MALAK Mikołaj01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.81550A
5.BARUSIŃSKI Kordian01MUKS Korona Swim Kielce30.90545A
6.KARNIK Kacper01MKS Wodnik Radom31.04538A
7.ADAMCZAK Jakub01UKS Shark Rudna31.21529A
8.KOWOL Tymoteusz01MOSM Tychy31.22529A
9.GREBER Artur01WKS Śląsk Wrocław31.23528B
10.DUBAS Mateusz01KS Piątka Chorzów31.28525B
URYGA Bartłomiej01UKS Salmo Żory31.28525B
12.SMOLIŃSKI Paweł01UKS Junior Kluczbork31.36521B
13.ŻURAWSKI Marcel01MKS Sambor Tczew31.54513B
14.WOŹNIAK Łukasz01UKS SMS Galicja Kraków31.64508B
15.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń31.69505B
16.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów31.79501B
17.WEŻGOWIEC Mikołaj01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.31.84498R
18.NOWOTNY Dawid SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska32.00491R
19.PARTYKA Damian01Delfin Gdynia32.12485
20.CZUBA Marcin01KS Wisła Puławy32.14484
21.MICHALAK Jacek01UKS Kapry Armexim Pruszków32.55466
22.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin Inowrocław32.60464
23.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań32.62463
24.BELSKI Jakub01MKS STP Nowy Sącz32.66462
25.OLEK Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.32.67461
26.LEBEDYŃSKI Sebastian01MKS Znicz Koszalin32.72459
27.PAJĄCZKOWSKI Olaf01UKS Salmo Żory32.73459
28.WYSZYŃSKI Aleksander01UKS Polonez Wyszków32.83454
29.WIŚNIEWSKI Jakub01UKS Ósemka Toruń32.90452
SMOLCZEWSKI Igor01UKS Nawa Skierniewice32.90452
31.KANIA Filip01MKS Neptun Stargard Szczeciński32.92451
32.ŁOCHIŃSKI Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.33.09444
33.SYSKA Miłosz01MKS Trójka Łódź33.12443
34.DUDZIK Sebastian01UKS SMS Galicja Kraków33.25437
35.REMIAN Igor01UKS Patomswim Bogatynia33.36433
36.KOŁODZIEJSKI Filip01BUKS Warszawa33.39432
37.SUCHAN Przemysław01KS Korona Kraków33.40432
38.ZALEWSKI Ronald01WKS Śląsk Wrocław33.43430
39.SIENKIEWICZ Dawid01WKS Śląsk Wrocław33.61424
40.KUPRACZ Szymon01KS Warta Poznań33.69420
41.KUBICKI Maciej01KS Posnania Poznań33.72419
42.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin33.79417
43.NIEDOJAD Aleksy01KS Piątka Chorzów33.86414
44.SZEWCZYK Bartosz01MKS Znicz Koszalin33.90413
45.REJNIAK Mateusz01MPKS Orka Ciechanów34.10405
46.OGIERMAN Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój34.38396
47.JURCZAK Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn34.43394
48.IWAN Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój34.49392
49.TOKARSKI Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz34.52391
50.CIAK Bernard01UKS Posejdon Pułtusk34.69385
51.STASIAK Hubert01UPKS Wodnik Rawicz34.81381
52.KUCHARSKI Jakub01UKS Piątka Konstantynów Łódzki34.82381
53.WESOŁOWSKI Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski34.99375
54.KWASOWSKI Mateusz01UKS Ósemka Toruń35.00375
55.PASTERNACKI Mikołaj01UKS Kurort Ciechocinek35.03374
56.SZAMBURSKI Cezary01UKP Manta Jelcz-Laskowice35.22368
57.LACH Wojciech01UKS Dwójka Morena Gdańsk35.74352
58.SAC Sebastian01MKS Juvenia Białystok36.57329
59.ŚCIESZKO Mateusz01MKS Trójka Łódź38.68278


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-03-04 - 10:24
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:00.07SOKOŁOWSKA Diana00309Poznan2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin1:04.03620A29.9534.08
2.ZABOROWICZ Julia01KS Górnik Sosnowiec1:04.19615A30.6933.50
3.PARADOWSKA Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.71601A30.4334.28
4.LEWANDOWSKA Natalia SO01UKP Unia Oświęcim1:05.17588A30.6334.54
5.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:05.80571A30.8234.98
6.LITWIN Andrea01MKS Ikar Mielec1:05.86570A30.8635.00
7.WOŹNIAK Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów1:05.96567A31.3134.65
8.KUCZAJ Julia01MKS Juvenia Wrocław1:06.29559A30.7335.56
9.WICHA Karolina01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:06.76547B31.4635.30
10.MIODEK Karolina01UKS Żabianka Gdańsk1:06.80546B32.8633.94
11.RZADEK Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:07.19536B31.7035.49
12.BALCER Julia01UKS 190 Łódź1:07.25535B30.7536.50
13.WOJTANEK Wiktoria01UKS Kapry Armexim Pruszków1:07.63526B32.7434.89
14.ŚMIETANA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków1:07.77523B31.7536.02
15.TOMASIAK Agnieszka01UKS Salmo Żory1:07.98518B32.2435.74
16.HOJOŁ Agata01UKS SMS Galicja Kraków1:07.99518B31.7236.27
17.STANISZEWSKA Maryla01UKS SMS Galicja Kraków1:08.02517R32.3735.65
18.WAGNER Monika01UKS Salmo Żory1:08.20513R31.8636.34
19.FRYDRYCH Nicole01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.2751131.1637.11
20.ŚWIDERSKA Barbara01UKS Pingwiny Warszawa1:08.3251032.3435.98
21.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4750731.8536.62
22.OSIŃSKA Wiktoria01UKS SP 149 Łódź1:08.7450132.2136.53
23.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica1:08.7550132.2936.46
24.BOROWIEC Weronika01MUKS Lider Chełm1:09.1549233.2035.95
25.ZAŁĘSKA Adrianna01MPKS Orka Ciechanów1:09.7348032.6237.11
26.SZEBESCZYK Hanna01WKS Śląsk Wrocław1:09.7747932.1237.65
27.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin1:09.7847932.8336.95
28.HOLAK Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.8347832.3537.48
29.FIJOŁEK Aleksandra01MOSM Tychy1:10.3146833.4236.89
30.BIENIECKA Natalia01MKS Polonia Warszawa1:10.3946631.8238.57
31.WOLSKA Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.5646331.7238.84
32.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk1:10.5746333.1137.46
33.MARSZAŁEK Anna01MKP Szczecin1:11.3144932.8438.47
34.PRZEWOŻNIAK Patrycja SO01UKP Unia Oświęcim1:11.5044533.1438.36
35.MARUCHA Julia01MOSM Tychy1:11.6844233.0438.64
36.MUCHA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków1:11.8343933.7338.10
37.MACULEWICZ Oliwia01MKS Znicz Koszalin1:12.1843332.6439.54
38.KRZYŻAŃSKA Karolina01MKP Szczecin1:12.2443133.4738.77
39.WIKTOR Marika SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:12.5542634.6137.94
40.KRUPIŃSKA Laura SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:12.9841833.9639.02
41.DZIĘGIEL Julia01KS Korona Kraków1:13.1541634.6238.53
42.SZYMAŃSKA Magda01BUKS Warszawa1:13.2441433.1840.06
43.MORAWSKA Nina01UKS Dwójka Morena Gdańsk1:13.2741433.2440.03
44.PEPLAK Julia01KS 1 Ożarów Mazowiecki1:13.5240933.1940.33
45.KRÓLIKOWSKA Paulina01UKS Ósemka Toruń1:13.6440734.0839.56
46.MAZUR Klaudia01KP Stilon Gorzów Wlkp.1:13.8140533.8140.00
47.OCHAB Julia01Nowy KP Bielsko-Biała1:14.1639934.4339.73
48.SZYMBORSKA Dominika01MKS Juvenia Białystok1:15.5637734.8840.68
49.WĘGLICKA Julita01KS Wankan Legnica1:15.6037635.1540.45
50.MISIEJUK Aldona SO01UKP Unia Oświęcim1:16.0437035.5940.45
51.DĄBROWSKA Oliwia01MUKP Warszawianka1:16.0836933.7342.35
52.MAJEWSKA Weronika SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska1:16.1236934.9041.22
53.OSIEWALSKA Agnieszka01UKS Shark Rudna1:16.1936836.1240.07
54.BIGOS Dominika01KS Piątka Chorzów1:18.2334036.4241.81
55.SIERPUTOWSKA Oliwia01MKS Znicz Koszalin1:21.0830536.4144.67
56.FRANKIEWICZ Zuzanna01UKS Ósemka Toruń1:21.4730137.1644.31
57.KAPITAN Paulina01KS Piątka Chorzów1:23.0828439.4043.68
58.MARCZUK Aleksandra01UKS Orka Zamość1:26.0225534.9351.09


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-03-04 - 10:42
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat54.76CIĘŻKOWSKI Dominik00106Poznan2011-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KRZYWNICKI Adrian01MPKS Orka Ciechanów57.42600A26.7030.72
2.GORAJ Marcin01UKS SMS Galicja Kraków57.55596A26.6430.91
3.JAWORSKI Szymon01UKS Salmo Żory57.95584A27.0130.94
4.MUSZYŃSKI Wiktor01KS Warta Poznań59.33544A27.5031.83
5.KOTWICA Bartosz01SKP Avia Świdnik59.45540A27.3932.06
6.TYLICKI Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.47540A27.7531.72
7.CIEŚLA Oskar01KS Piątka Chorzów59.65535A28.2531.40
CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin59.65535A27.3932.26
9.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa59.69534B27.7531.94
10.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia59.72533B27.6732.05
11.KARNIK Kacper01MKS Wodnik Radom59.88529B28.1531.73
12.MISTAKIEWICZ Patryk01UKS 190 Łódź1:00.25519B28.1932.06
13.MAJOR Daniel SO01UKP Unia Oświęcim1:00.39516B28.2832.11
14.SOSNA Tomasz01UKS Aligator Gorzyce1:00.45514B28.5431.91
15.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin1:00.99500B28.2732.72
16.GRZYBOWSKI Artur01MKS Znicz Koszalin1:01.17496B28.4032.77
17.PASZKO Mikołaj01UKS SMS Galicja Kraków1:01.25494R29.2032.05
18.MILBRANT Kacper01UKS Salmo Żory1:01.42490R28.5932.83
19.TŁOMAK Andrzej01KS 1 Ożarów Mazowiecki1:01.5748628.2433.33
20.SŁOJEWSKI Adam01KS Warta Poznań1:01.6648429.0532.61
21.NOWOTNY Dawid SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska1:01.9247828.8933.03
22.ZUBIK Stanisław01MKS Polonia Warszawa1:02.0047628.9033.10
MARCIÓW Jakub01WKS Śląsk Wrocław1:02.0047628.2733.73
24.SADŁO Marcel01UKS Salmo Żory1:02.0847528.7633.32
25.GĘGOTEK Radosław01MOSM Tychy1:02.1947228.6633.53
26.SKABRAT Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój1:02.3746829.1833.19
27.KOŚCIELAK Jacek01MKS Zryw Opole1:02.5246528.1234.40
28.WĄSIAKOWSKI Kamil01KP MZOS Płock1:02.6846130.3132.37
29.WAWRZYNIAK Mateusz01KS Górnik Radlin1:02.9045628.9933.91
30.GALICKI Bartosz01BUKS Warszawa1:02.9145628.4734.44
31.TARNOWSKI Aleks01UKS Nawa Skierniewice1:02.9445528.6934.25
32.KŁAK Marcin01KS Płetwal Szczytno1:02.9645530.4532.51
33.NAWROCKI Filip01MKS Juvenia Wrocław1:03.0145428.9934.02
34.STEFANOWSKI Dawid01UKS Nawa Skierniewice1:03.3544729.1434.21
35.ŁOCHIŃSKI Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:03.3744629.5733.80
36.KRAWCZYK Stanisław01UKS Żoliborz Warszawa1:03.3844629.4033.98
37.STEPANIK Piotr SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:03.4144528.8534.56
DEREZIŃSKI Szymon01MKS Piaseczno1:03.4144528.9334.48
39.JARANOWSKI Igor01UKS Ósemka Toruń1:03.4744428.1235.35
40.KWAŚNY Jakub01KS Piątka Chorzów1:03.5644230.2733.29
41.WOJCIECH Sterniczuk01UKS Piątka Konstantynów Łódzki1:03.6844029.9133.77
42.BAŁDYGA Marceli SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:03.8243729.9633.86
43.MILCZARCZYK Piotr01MKS Płetval Polkowice1:03.8943530.1833.71
44.DACZKOWSKI Patryk01BUKS Warszawa1:04.1043129.3134.79
45.MAJ Jakub01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.3142729.9834.33
46.PERZANKOWSKI Maciej01UKS Nawa Skierniewice1:04.4142530.0934.32
47.GŁUSZKOWSKI Mateusz01UKS CITYZEN Poznań1:04.4242530.2634.16
48.KAVA Jurji01UKS 9 Kalisz1:04.4442430.0434.40
49.PARTYKA Damian01Delfin Gdynia1:04.5942131.2333.36
50.BORSUK Łukasz01UKP Fala Kraśnik1:04.6042129.9534.65
51.SIEMEK Damian01UKS Posejdon Pułtusk1:04.6442029.4935.15
52.JASIONOWSKI Mikołaj01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka1:04.8241729.8534.97
53.SZUBERT Krzysztof01MOSM Tychy1:04.8941530.0034.89
54.PATRZYKĄT Konrad01KTP Iskra Konin1:04.9841429.4535.53
55.GRZEMSKI Kamil01MKP Wągrowiec1:05.0541230.2234.83
56.LIBERSKI Piotr01KS Warta Poznań1:05.1141130.8434.27
57.GRELEWSKI Wojciech01MKS Jedynka Łódź1:05.2140930.2434.97
58.JĄKALSKI Wojciech01ULKS Victoria Kozy1:05.2840830.3134.97
59.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów1:05.4940430.0935.40
60.SZCZĘSNY Antoni01SKP Legia Warszawa1:05.5040430.0835.42
61.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław1:05.6840130.1835.50
62.LEWANDOWSKI Mateusz01MKS Trójka Łódź1:05.7440030.0635.68
63.BURYŁO Krzysztof01KS Warta Poznań1:05.7739930.8534.92
64.MIZIAK Adam01UKS Jagiellonka Warszawa1:05.8339830.5935.24
RESPONDEK Remigiusz01KS Piątka Chorzów1:05.8339830.4735.36
66.SZRAMSKI Kacper01KTP Iskra Konin1:05.9039730.4035.50
67.LEBEDYŃSKI Sebastian01MKS Znicz Koszalin1:05.9539630.8335.12
68.KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź1:06.1339330.6935.44
69.DRZYZGA Damian01BKS Swim Team Bielawa1:06.2739029.6536.62
70.ZIÓŁKOWSKI Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała1:06.3138931.1135.20
71.GĘBICKI Filip01MUKS Lider Chełm1:06.3638830.7135.65
72.KRASNODĘBSKI Andrzej01UKS Żoliborz Warszawa1:06.5238631.2435.28
73.POLASZYK Radosław01UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.6838330.3036.38
74.PIOTROWSKI Natan01UKS Salmo Żory1:08.0036131.1736.83
75.MALICKI Hubert01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:08.2535731.9736.28
76.PTAK Filip01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska1:08.2835731.0837.20
77.JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:08.8334831.5337.30
WAWRZYNKIEWICZ Dawid01KS Wodnik Śrem1:08.8334831.9736.86
79.URBAŃCZYK Adrian01KS Korona Kraków1:11.7130833.3938.32
80.BIELSKI Kacper01Delfin Gdynia1:12.8029432.1940.61
81.DUTKIEWICZ Mikołaj01Stow. Siemacha ASP Kraków1:13.3328833.1940.14
KRAMARCZYK Jakub SO01UKP Unia Oświęcim1:13.3328834.5838.75
83.CEMPURA Szymon01KS Posnania Poznań1:13.4828633.5739.91
84.BIELAWA Piotr01Delfin Gdynia1:13.7828333.8639.92
85.BILIŃSKI Szymon01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:23.4319538.9644.47


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-03-04 - 11:06
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:58.06SOKOŁOWSKA Diana00309Poznan2011-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.ZABOROWICZ Julia01KS Górnik Sosnowiec2:06.82666A29.9032.3632.9831.58
2.NITA Daria01KS Korona Kraków2:07.08662A30.1532.9532.9031.08
3.KOSSAKOWSKA Dominika01SiKReT Gliwice2:07.32658A29.5331.9532.8133.03
4.STĘPIŃSKA Natalia01KS Korona Kraków2:07.36658A30.7132.7932.7131.15
5.BEDNAREK Zuzanna01MKS Jedynka Łódź2:08.09646A29.8432.3733.2232.66
6.KRAUZE Alicja01MAL WOPR Malbork2:08.38642A30.3032.2633.4332.39
7.GOŁĘBIEWSKA Dominika01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:08.69637A30.0932.3232.8933.39
8.PIECHOTA Karolina01UKS 190 Łódź2:08.85635A30.3932.3633.2832.82
9.JUŹWICKA Zuzanna01MKS Trójka Łódź2:09.50626B30.2532.5633.4333.26
10.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów2:11.09603B29.8233.9034.6732.70
11.WICHA Karolina01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:11.40599B30.7832.8334.0733.72
12.WŁODARCZYK Agnieszka01MKP Wągrowiec2:11.50597B30.4833.1334.1033.79
13.BALCER Julia01UKS 190 Łódź2:11.52597B30.9633.5433.8533.17
14.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:11.56597B30.2033.2634.2633.84
15.GORZYNIK Aleksandra01KS Swim2win Krosno2:11.67595B30.5833.6434.1533.30
16.SUDAK Zuzanna01UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.48584B31.0233.6234.1633.68
17.SOKÓŁ Zuzanna01IKS Konstancin2:12.91579R30.3934.1434.5733.81
18.BOCHENEK Anna01UKS Skalar Warszawa2:13.27574R31.1533.4034.4434.28
19.ZIELIŃSKA Oliwia01MKP Szczecin2:13.5757031.2133.6234.6734.07
20.MARCZUK Zuzanna01MKS Neptun Stargard Szczeciński2:13.8556631.0133.6534.9134.28
21.ŚMIETANA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków2:14.0256430.7634.0635.2433.96
22.SERAFIN Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków2:14.3056130.6633.8634.9634.82
23.SZEBESCZYK Hanna01WKS Śląsk Wrocław2:14.3356031.0733.5835.2734.41
24.WOLSKA Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:14.4055930.6933.8035.0834.83
25.URBAŃSKA Paulina01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:14.8655431.2134.4635.3933.80
26.MAŃDOK Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:15.1655031.0334.2434.9534.94
27.KOSIŃSKA Dominika01KS Piątka Chorzów2:15.2554931.0634.0235.7134.46
28.SOJA Malgorzata01UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.2954931.5633.7334.8535.15
KACZMAREK Julia01MKS Juvenia Wrocław2:15.2954931.1034.7035.1334.36
30.HAŁKA Wiktoria01RWKS Sparta Biłgoraj2:15.3154831.2634.6134.5434.90
31.CZECH Wiktoria01KS Swim2win Krosno2:16.5953331.6034.6235.5134.86
32.ROMAN Magdalena01IKS Konstancin2:16.7353131.1234.5035.6835.43
33.GAZDA Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:17.1352731.7534.8635.5334.99
34.KWIATKOWSKA Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:17.4852330.9434.5836.1635.80
35.NIEWIADOMSKA Wiktoria01PSP Swim Płock2:17.6452131.0234.8436.1235.66
36.KRYMOW Natalia01KP MZOS Płock2:17.6952031.8635.4735.7634.60
37.ŁUKASZEWICZ Emilia01KS Warta Poznań2:17.7052031.1536.0435.8934.62
38.GĄSOWSKA Martyna01MTKP Delfin Toruń2:17.7152032.3135.4035.8434.16
39.CIEŚLAR Zuzanna01UKS SMS Galicja Kraków2:18.5651131.9035.2536.3035.11
40.ROPELA Klaudia01UKS Żabianka Gdańsk2:18.6351031.4835.9435.4435.77
41.BATOR Aleksandra SO01UKP Unia Oświęcim2:18.8150831.9235.3136.1335.45
42.AUGUSTYNIAK Michalina01MOSM Tychy2:18.9150731.5436.1936.5234.66
43.WÓJCIK Zuzanna01MKS Juvenia Wrocław2:19.0850532.0935.7936.3634.84
44.SZELUGA Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:19.2150331.9035.3436.1935.78
45.FARYNA Patrycja01KS Wankan Legnica2:19.2750330.9535.6237.2835.42
46.KACZOR Natalia01UKS Junior Kluczbork2:19.3850231.5335.5536.4335.87
47.MARKUNAS Julia01MKP Szczecin2:19.3950131.8735.5736.7335.22
48.SKROK Zuzanna01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:19.4250131.8735.7936.6135.15
49.MARCINKIEWICZ Marta01PSP Swim Płock2:19.7349831.5435.3437.5435.31
50.JEZIORNA Julia01KS AZS AWF Wrocław2:20.0949432.1735.0336.6236.27
51.DESZCZKA Laura01MKS Trójka Łódź2:20.2249334.0235.5735.8834.75
52.SKUDLIK Marta01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska2:20.3149231.7235.6136.7136.27
53.KACZMAREK Adrianna01KS Posnania Poznań2:20.6048932.5936.0036.6135.40
54.BĄK Julia01UKS Victoria Józefów2:20.8148631.6535.1236.7037.34
55.BRONIECKA Sandra01MKP Wągrowiec2:21.0948432.5636.0036.3236.21
56.SAWICKA Aleksandra01UKS 307 Warszawa-Mokotów2:21.2348231.0735.8237.7536.59
57.KOSZELA Martyna01KS AZS AWFiS Gdańsk2:21.3348132.2235.7536.8136.55
58.OLEKSY Aleksandra01MKS Piaseczno2:21.6247832.1435.45
59.PEPLAK Julia01KS 1 Ożarów Mazowiecki2:21.6347832.1135.7937.1236.61
60.MAJEWSKA Weronika SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska2:21.7447732.5236.0037.3935.83
61.CHWAŁCZYŃSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:21.8547631.7735.9237.3836.78
62.PRZEWOŻNIAK Patrycja SO01UKP Unia Oświęcim2:22.0347433.0535.9236.8536.21
63.JAKOWICKA Aleksandra01MKS Barracuda Białystok2:22.0847431.6435.9937.4137.04
64.GALANT Maja01MKS Jedynka Łódź2:22.5046931.8135.9238.3436.43
65.POPIEL Anna01CKS-SMS Szczecin2:22.5246932.2036.3637.3936.57
66.KABAŃSKA Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.7646733.0636.5337.1136.06
67.KOTWAS Aleksandra01KTP Iskra Konin2:22.8746631.6636.8138.3636.04
68.MALINOWSKA Zuzanna01KS Olimpia Lublin2:22.9946533.9936.6536.8935.46
69.DĘBICKA Gabriela01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:23.5445932.6636.9937.0736.82
GÓRNA Julia01KS Warta Poznań2:23.5445931.1736.3438.2337.80
71.ZIĘBA Gabriela SO01UKP Unia Oświęcim2:23.9745532.4136.4537.6237.49
72.STEFANIUK Oliwia01KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski2:23.9945533.3436.9437.2736.44
73.OCHAŁ Maja01UKS SMS Galicja Kraków2:24.0245533.6736.0837.7736.50
74.ADAMCZYK Julia01UKS Aligator Gorzyce2:24.2545233.2836.9337.4036.64
75.SKOCZEK Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:24.3745133.2437.3138.3335.49
WARSZOWSKA Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:24.3745132.8837.3237.8836.29
77.KRÓL Patrycja01UKS Żabianka Gdańsk2:24.5844932.4635.5838.7937.75
78.SKÓRKA Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.6044933.3637.1537.8836.21
79.JĘDRYCH Julia01UKS Żoliborz Warszawa2:24.7044832.1235.9738.2438.37
80.ZOLKOWSKA Anna01UKS Skarpa Lublin2:25.0044533.0936.3137.8837.72
81.KOTLENGA Agata01UKS Żabianka Gdańsk2:25.2444332.4436.9238.8437.04
82.KICIŃSKA Julia01UKP Manta Jelcz-Laskowice2:25.3744232.3237.5038.2937.26
83.ŻURAWSKA Sabina SO01UKP Unia Oświęcim2:25.5144133.4836.6838.3237.03
84.ZIELIŃSKA Laura01KP Delfin Inowrocław2:25.5244132.5437.0238.6437.32
85.TROJA Delfina SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:25.5544033.1136.8939.0536.50
86.ADAMCZYK Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.5743132.2237.1639.2437.95
87.CHAŃKO Dominika01MKS Juvenia Białystok2:28.0841835.2337.8538.3636.64
88.RADECKA Maja01UKS Posejdon Pułtusk2:28.6641332.0437.0139.8739.74
89.FRANKIEWICZ Zuzanna01UKS Ósemka Toruń2:29.1740934.1437.5638.7938.68
90.FARON Zuzanna01KS Górnik Radlin2:29.2540834.6737.6338.1738.78
91.MAZURKIEWICZ Zuzanna01MKS Polonia Warszawa2:32.1538535.2239.2539.7237.96
92.NIESIOŁOWSKA Patrycja01UKS Żabianka Gdańsk2:32.1838535.3539.6039.4437.79
93.JAROSZ Angelika SO01UKP Unia Oświęcim2:32.5138335.4139.9239.0138.17
94.GRABOWSKA Zuzanna01UKS Ósemka Toruń2:32.8638032.2039.4941.3639.81
95.GWIZDAŁA Marta01Nowy KP Bielsko-Biała2:34.9636535.8838.8940.2239.97
96.SZUBARTOWSKA Pola01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:40.9432635.9441.7542.2241.03


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-03-04 - 11:51
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:49.31MŁYNARCZYK Karol05114Lublin2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów1:53.93663A26.4329.1229.2229.16
2.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik1:54.28657A26.6729.5829.2628.77
3.KRZYMAŃSKI Kajetan01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:55.12643A26.9528.3329.4130.43
4.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:55.65634A26.4329.3329.6430.25
5.PIOTROWSKI Kacper01WKS Śląsk Wrocław1:55.83631A26.7229.2829.8330.00
6.LESZEGA Szymon01Delfin Gdynia1:56.47621A27.2928.2929.5331.36
7.LIPIŃSKI Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:57.55604A27.0529.3530.3530.80
8.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań1:59.56574A27.5030.7131.0630.29
9.BOBOWIEC Maksymilian01WKS Śląsk Wrocław1:59.71571B27.8730.3631.7129.77
10.KOWALCZYK Michał01MUKS Gilus Gilowice2:00.35562B27.4030.2531.7730.93
11.DROZDA Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:01.13552B27.8730.2931.7431.23
12.GUŚCIN Eryk01UKS Shark Rudna2:01.43548B28.3531.3031.1430.64
13.SUCHAN Przemysław01KS Korona Kraków2:02.01540B28.0730.7931.6031.55
14.JOCHYMEK Oskar01WKS Śląsk Wrocław2:02.21537B28.6831.3031.6230.61
15.OPAŁA Krystian01UKS Dwójka Morena Gdańsk2:02.35535B28.7431.8731.7330.01
16.PRZYBYSZEWSKI Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:02.56532B27.5930.7832.4331.76
17.GIRUL Radosław01WKS Śląsk Wrocław2:02.60532R28.8031.4031.9930.41
18.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów2:02.79530R28.3031.7831.9230.79
19.DŁUŻNIEWSKI Dawid01MPKS Orka Ciechanów2:02.9852727.7731.8432.3131.06
20.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard Szczeciński2:03.0152728.2131.4532.0931.26
21.HERMANOWSKI Oskar01UKS Posejdon Pułtusk2:03.3052328.3132.0132.5730.41
22.LECH Filip01SKP Avia Świdnik2:03.7451728.0530.7332.1032.86
23.URBAŃSKI Michał01Delfin Gdynia2:03.8751628.8031.9632.4430.67
24.ŚMIGIELSKI Mateusz01MKS Jedynka Łódź2:03.9551528.1731.5932.2731.92
25.KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź2:04.0251427.8831.9132.9231.31
26.SZARPAK Marcin01KS Piątka Chorzów2:04.1351328.4831.6133.2830.76
RYTTER Igor01WKS Śląsk Wrocław2:04.1351328.2830.6632.2732.92
28.JAKUBOWSKI Piotr01UKS Skalar Warszawa2:04.1651228.5531.3031.9932.32
29.PAJĄK Bartosz01BUKS Warszawa2:04.2851128.1331.5132.2632.38
30.WEBER Albert01KS Wodnik Śrem2:04.3351027.9431.6533.0631.68
31.ZAREMBA Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:04.6950628.3631.5432.7132.08
32.WOŹNY Wiktor01UKS Shark Rudna2:04.8950328.6031.8832.9131.50
33.GŁUSZKOWSKI Mateusz01UKS CITYZEN Poznań2:04.9350329.2632.4731.8231.38
34.KUREK Jakub01IUKP Wodnik Police2:05.0950128.6031.4232.4932.58
35.SENKOWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.1850028.9831.4032.4332.37
36.KRÓL Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz2:05.2349928.3132.1033.0931.73
37.RÓJ Jakub01MKP Szczecin2:05.3149828.0432.2933.3631.62
38.RESPONDEK Remigiusz01KS Piątka Chorzów2:05.3349829.7532.1732.4630.95
39.MICHALSKI Wojciech01MUKS Gilus Gilowice2:05.4049729.2632.2032.1931.75
40.ZAGRZEJEWSKI Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy2:05.4449729.0432.5032.6631.24
41.KARPIEL Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:05.5049629.4732.2632.4031.37
42.BAŁDYGA Marceli SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:05.6449429.3632.2832.5131.49
43.MUSZYŃSKI Jakub01MKP Wągrowiec2:05.6949429.3632.2332.5431.56
44.KWAPISZ Arkadiusz01UKP Manta Jelcz-Laskowice2:05.7149329.2831.9032.6031.93
45.KWAŚNY Jakub01KS Piątka Chorzów2:05.8349229.7832.9632.5130.58
JUSKOWIAK Jakub01KS Warta Poznań2:05.8349229.5131.6432.3032.38
47.MAJ Jakub01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:05.8749229.8032.1333.3830.56
48.ZUEHLKE Kajetan01KP MZOS Płock2:05.9049127.6331.4033.7533.12
49.WÓJCIK Paweł01UKS SMS Galicja Kraków2:06.0249028.3631.7433.2632.66
50.MYSZCZYSZYN Jakub01KS Korner Zielona Góra2:06.0848929.1531.5132.8132.61
51.JURCZAK Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:06.1148928.6832.1932.7532.49
52.WOLIŃSKI Igor01MKP Szczecin2:06.4248528.4931.9633.3432.63
53.HENCNER Wojciech01MOSM Tychy2:06.7548128.4031.5233.6433.19
54.BUGAŁA Krzysztof01MKP Szczecin2:07.0247828.9832.2233.0332.79
55.SACZUK Rafał01IUKP Wodnik Police2:07.1147728.7331.7733.4333.18
56.WAMKA Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:07.2147628.6831.9833.8032.75
57.GARDOCKI Szymon01MKS Juvenia Białystok2:07.2247628.5632.2333.3333.10
58.BATKO Karol01UKS SMS Galicja Kraków2:07.2347628.6433.5733.5431.48
59.SUCHAN Łukasz01KS Korona Kraków2:07.2747530.2632.8833.4330.70
60.NOWAK Aleksander01UKS Nawa Skierniewice2:07.5447228.8132.5633.5932.58
61.WOŹNIAK Kamil01KS Wisła Puławy2:07.7747029.6532.4133.2232.49
62.MAJOR Daniel SO01UKP Unia Oświęcim2:08.1046628.7833.0734.0032.25
63.LEWANDOWSKI Mateusz01MKS Trójka Łódź2:08.1346629.0532.4934.2632.33
64.STANISZEWSKI Olaf01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:08.1646628.7232.2533.7733.42
WIŚNIEWSKI Paweł01UKS Wodnik 29 Katowice2:08.1646629.7632.5133.6532.24
66.PERZANKOWSKI Maciej01UKS Nawa Skierniewice2:08.4546229.3132.4733.6433.03
67.WOSIEK Dawid01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:08.4946229.2032.7034.1532.44
KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź2:08.4946229.8032.5033.2232.97
69.KOTOŃSKI Jakub01IUKP Wodnik Police2:08.6346129.4633.1934.1431.84
70.MECH Mateusz01UKS Pirat Elbląg2:08.6546029.2032.9934.5431.92
SZCZEREK Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:08.6546029.3532.2533.6333.42
72.JANECKI Mateusz01MKS Pałac Młodzieży2:08.9745728.8932.3334.1533.60
73.ŚWIDERSKI Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:09.0745628.5432.6933.7634.08
74.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin2:09.0945629.3132.4834.2933.01
75.LINDE Miłosz SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:09.2345429.7933.1633.2233.06
76.KRASNODĘBSKI Andrzej01UKS Żoliborz Warszawa2:09.2645429.6032.8233.6333.21
77.WYTYK Marcel01KS Warta Poznań2:09.3845328.5632.9835.1532.69
78.OCHMAN Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:10.0244631.0233.3532.8732.78
79.JAROSZEWSKI Jakub01UKS Żoliborz Warszawa2:10.4344229.6132.5834.1334.11
80.LIBERSKI Piotr01KS Warta Poznań2:10.4644130.6333.1534.3332.35
81.KULCZYCKI Patryk01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:10.6344029.9333.3634.0033.34
82.MICHALAK Jacek01UKS Kapry Armexim Pruszków2:10.6743930.4934.0934.3731.72
83.KUBARSKI Kamil01UKS Wodnik 29 Katowice2:10.9243729.8333.3333.9033.86
84.MOCZULSKI Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:11.1243529.3633.0034.5834.18
85.NOSAL Bartosz01Hobby Sport Kietrz2:11.1343529.4532.8834.6034.20
86.SUSZEK Piotr01UKS Skarpa Lublin2:11.7042929.6333.4234.9033.75
87.ŚCISEŁ Olaf01UKS Kapry Armexim Pruszków2:11.7542930.1333.3534.3433.93
88.ROWIŃSKI Aleksander01MUKP Warszawianka2:11.7642830.4533.7734.4133.13
89.TWARDOWSKI Piotr01UKS SMS Galicja Kraków2:11.7742830.1033.4134.7233.54
90.KIEDROWSKI Adam01UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.0842530.5534.4733.8233.24
91.URBANIAK Sebastian01KS Warta Poznań2:12.2242430.1633.4535.1133.50
92.MATUSIAK Adrian01UKS Posejdon Pułtusk2:12.2542429.4933.7435.0333.99
93.JARANOWSKI Igor01UKS Ósemka Toruń2:12.9641729.2433.2735.5134.94
94.KRAMARCZYK Jakub SO01UKP Unia Oświęcim2:13.0041731.0534.1934.6233.14
95.KONCKI Bartłomiej01KS Wisła Puławy2:13.0241630.5033.4934.5734.46
96.BEDNARSKI Mateusz01UKS Dwójka Morena Gdańsk2:13.3241430.0233.6535.2934.36
97.LEŚNIEWSKI Borys01KTP Iskra Konin2:13.5341229.6534.1536.2433.49
98.KRZYŻANOWSKI Sławomir01IUKP Wodnik Police2:13.5741131.1934.0134.1534.22
99.PAWLAK Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.6141130.3533.8535.3234.09
100.KUCHARSKI Jakub01UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:13.8040930.3733.7834.6435.01
101.MASŁOWSKI Hubert01MKS Barracuda Białystok2:13.8340930.4834.4735.0833.80
102.ONOSZKO Tomasz01KS Warta Poznań2:14.4140429.5833.4035.8035.63
103.JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:14.5940230.7234.0535.2534.57
104.MALEWSKI Bartłomiej01SKS 137 Delfin Łódź2:14.7540131.1834.3635.6833.53
105.DADOS Aleksander01KS Wisła Puławy2:15.3839530.1634.8534.7835.59
106.SKROCKI Maciej01KP MZOS Płock2:15.4239530.4334.6135.6134.77
107.WALKOWSKI Jonasz01KP Astromal Akwawit Leszno2:16.5738530.7933.8536.3235.61
108.BARSZCZEWSKI Maksymilian01MKS Polonia Warszawa2:16.6938430.9834.9835.5235.21
109.SZULIERZ Michał01SKP Avia Świdnik2:17.0438131.3935.0735.0135.57
110.KUŚ Artur01UKS Wodnik 29 Katowice2:17.2837930.9334.8835.6635.81
111.ŻURAWSKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:17.5537731.8935.0535.5035.11
112.KUŹNIAK Mateusz01UKS Żoliborz Warszawa2:18.8336631.7634.9636.1935.92
113.BRZEŚKIEWICZ Adam01BUKS Warszawa2:19.1036429.9334.8837.1037.19
114.KRYSZPINIUK Gabriel01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:19.2136331.3035.0036.9335.98
115.SOSIŃSKI Bartosz01UKS CITYZEN Poznań2:19.2236332.5635.2835.9935.39
116.KOTARSKI Jakub01BUKS Warszawa2:21.7034432.1435.7337.4136.42
117.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice2:21.7734432.7536.1837.3235.52
118.BRONIECKI Damian01MKP Wągrowiec2:24.1332731.7735.2838.4738.61
119.JASTRZĘBSKI Tomasz01KS Korona Kraków2:24.6532433.8636.9137.9035.98
120.GAJZLER Bryan01UKS Żabianka Gdańsk2:53.1418939.6544.0945.7443.66


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-03-04 - 12:43
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:09.98LEFANOWICZ Iwona01003Katowice2007-01-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WIŚNIEWSKA Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.02644A32.2734.8735.5535.33
2.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy2:19.52624A32.4435.6736.1235.29
3.ULICKA Alicja01UKS Dwójka Sochaczew2:20.86606A32.7535.3036.3436.47
4.POGORZELSKA Laura01UKS SMS Galicja Kraków2:21.50598A33.5635.5636.7635.62
5.DUDEK Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.56585A32.9835.8837.0236.68
6.ŁYSAKOWSKA Julia SL01AZS UMCS Lublin2:22.61584A34.3136.1636.7935.35
7.ŻEKAŁO Julia01MKS Barracuda Białystok2:23.05579A32.1135.9437.4137.59
8.KORDALA Monika01UKS SP 149 Łódź2:23.48573A33.1035.5337.0837.77
9.MULARCZYK Paulina01UKS Skalar Warszawa2:24.15565B32.9736.8437.7036.64
10.NADYBSKA Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:24.18565B33.9836.2037.2936.71
11.SOLIWODA Julia01UKS Nawa Skierniewice2:24.42562B33.8636.2937.7936.48
12.KACZANOWSKA Maria01UKS Żabianka Gdańsk2:24.49561B34.1436.5337.3936.43
13.CIESIUL Karolina01KS Wankan Legnica2:25.09554B33.8835.9937.5937.63
14.MIKOŁAJCZYK Julia01UKS 190 Łódź2:25.24553B34.7436.8437.2236.44
15.GONDEK Wiktoria01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:25.37551B33.8836.1937.5937.71
16.BARAN Sonia01MKS Juvenia Wrocław2:25.53549B32.9236.7338.6537.23
17.BARCZYK Dominika01UKS Fala Swarzędz2:25.65548R33.1736.9238.3537.21
18.ŚLIWA Maja01Hobby Sport Kietrz2:25.69548R33.5236.7837.9837.41
19.MIĄSKO Julia01MKS Neptun Stargard Szczeciński2:25.8254634.7537.3638.0535.66
20.SKOWRONEK Zuzanna01UKS 51 Lublin2:25.9554534.0936.9737.7237.17
21.DZIAŁKOWSKA Natalia01MUKS Gilus Gilowice2:25.9954433.5936.3337.9838.09
22.PEPLAK Aleksandra01KS 1 Ożarów Mazowiecki2:26.8053534.3437.2237.9637.28
23.LEWANDOWSKA Natalia SO01UKP Unia Oświęcim2:27.0253332.9235.9638.9939.15
24.KUROPATWA Weronika01UKS Żabianka Gdańsk2:27.0853234.0437.1638.1637.72
25.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin2:27.2053134.3036.8637.9938.05
26.ŁUSZCZYŃSKA Natalia01UKS Dwójka Morena Gdańsk2:27.8852433.9937.6238.4937.78
27.GRZESZAK Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:28.6051634.9537.6838.7237.25
28.LIPKOWSKA Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.1650034.2437.2138.7140.00
29.SKÓRKA Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:31.3048935.1737.5439.7038.89
30.KOŁTUNIEWICZ Aleksandra01MKS Juvenia Wrocław2:31.4148834.0137.7139.0640.63
31.PILAREK Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica2:31.6648534.2439.1740.7037.55
32.MUCHA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków2:32.1248135.6238.5439.3438.62
33.STĘPAK Weronika01UKS SMS Galicja Kraków2:32.3647935.4337.0939.4540.39
34.GRYCHTOŁ Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice2:32.4047836.1938.3038.4439.47
35.KRÓL Wiktoria01KS Warta Poznań2:32.5547735.3938.3539.6739.14
36.BILSKA Aleksandra01KS Korner Zielona Góra2:32.6747634.5337.2139.3741.56
37.WOJCIECHOWSKA Martyna01MKS Znicz Koszalin2:34.4546035.5138.6639.9340.35
38.BILSKA Natalia01UKS Żabianka Gdańsk2:34.8945635.5939.0540.8139.44
39.SMĘTEK Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:35.4245134.8639.0241.1540.39
40.WĘGLICKA Julita01KS Wankan Legnica2:35.7544835.7539.5940.9939.42
41.NIEMYWSKA Kinga01MKS Piaseczno2:35.9344735.7439.8840.6839.63
42.CZYPIONKA Anna01MOSM Tychy2:35.9444635.5938.8941.0140.45
43.GRĄZ Gabriela01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:36.5044235.1539.6140.8640.88
44.MILEWICZ Natalia01UKS Ósemka Toruń2:39.0042135.7540.2742.5240.46
45.CHWAŁCZYŃSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:39.2141935.3439.6741.6342.57
46.KALETA Oliwia01UKS Żoliborz Warszawa2:39.4341835.5639.9441.9142.02
47.BERENT Marta01UKS Żoliborz Warszawa2:39.7341535.3040.0242.2342.18
48.KUŚMIERCZYK Weronika01SKP Barakuda Starachowice2:40.1841236.2640.5042.3341.09
49.JASIAK Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:40.2541137.3239.7241.6241.59
50.WOŹNIAK Joanna01MKP Szczecin2:40.8740737.5839.8041.6441.85
51.MARCZUK Aleksandra01UKS Orka Zamość2:44.3938138.6442.5242.1041.13
52.JANKOWSKA Malwina SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:47.1136338.8041.7343.2343.35
53.LEPCZYŃSKA Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:47.3136139.4942.4643.5041.86
54.GOLONKO Aleksandra01UKS Żoliborz Warszawa2:55.5131340.3444.0945.7445.34


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-03-04 - 13:09
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:59.57STOKOWSKI Kacper05114Ostrowiec Sw2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa2:05.59603A28.8032.3832.5931.82
2.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:06.42591A30.3733.0732.2530.73
3.PIOTROWSKI Kacper01WKS Śląsk Wrocław2:07.44577A30.0832.2632.4832.62
4.KOTWICA Bartosz01SKP Avia Świdnik2:07.55575A29.3132.0433.5632.64
5.GORAJ Marcin01UKS SMS Galicja Kraków2:07.97570A29.3732.1732.7233.71
6.MALEC Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:08.24566A31.0932.4532.9631.74
7.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź2:09.74547A29.9733.3933.8732.51
8.LEŚNIEWSKI Paweł01IUKP Wodnik Police2:11.59524A30.8233.8233.9832.97
9.MILBRANT Kacper01UKS Salmo Żory2:12.02519B31.5233.8334.2632.41
10.KOWALSKI Kacper01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:12.37515B31.3433.5733.8733.59
11.DUBIEL Kornel01UKS Żabianka Gdańsk2:12.75510B31.6033.2133.7434.20
12.SZARPAK Marcin01KS Piątka Chorzów2:12.98508B31.7933.4734.9432.78
13.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia2:13.74499B30.3834.2134.9034.25
14.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań2:14.41492B31.2333.8534.9534.38
15.SZMYTKE Jakub01UKS Żoliborz Warszawa2:14.92486B31.0633.8934.9135.06
16.SZEWCZYK Bartosz01MKS Znicz Koszalin2:15.30482B31.8433.9435.3134.21
17.WISZNIEWSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.71478R31.3934.1035.8634.36
18.WAMKA Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:16.03474R31.4434.3535.3334.91
19.KAMIŃSKI Damian01MKS Znicz Koszalin2:16.0747431.2933.8935.6135.28
20.RACZKOWSKI Krzysztof01KS Korona Kraków2:16.3247132.5334.6435.8633.29
21.NOWICZKOW Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:16.5146930.9834.5535.7435.24
22.KUREK Jakub01IUKP Wodnik Police2:16.6146832.1334.0935.3035.09
23.FAJKOWSKI Piotr01MKS Trójka Łódź2:17.3146132.5634.9236.1733.66
24.DUDZIK Sebastian01UKS SMS Galicja Kraków2:17.9545531.8934.8935.4335.74
25.BOROWSKI Adam01SL Salos Cortile Kielce2:18.1845233.1435.0036.1733.87
26.SZNAJDER Filip01WKS Śląsk Wrocław2:18.3145132.1234.4635.2336.50
27.RÓJ Jakub01MKP Szczecin2:18.8444631.4935.9536.4634.94
28.MARCIÓW Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:18.8644631.3935.2536.4835.74
29.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS Jagiellonka Warszawa2:18.9444531.3635.1536.2836.15
30.STEFANOWSKI Dawid01UKS Nawa Skierniewice2:18.9844532.2135.0835.7135.98
31.SUCHAŃSKI Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:19.2444231.9535.5836.6835.03
32.JANIK Jakub SO01UKP Unia Oświęcim2:19.4444032.5535.2536.5835.06
33.ZIARKIEWICZ Jakub01IUKP Wodnik Police2:19.7343731.8935.1636.2036.48
34.ŁYSEK Maciej01UKS SMS Galicja Kraków2:19.8943633.0435.9836.8534.02
35.BRODOWSKI Krzysztof01UKS Delfin Tarnobrzeg2:20.0543432.5736.2636.7734.45
36.SIP Michał01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:20.5343030.7434.8236.0038.97
37.WOŁOSZYN Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.3142332.8835.4437.1335.86
38.KALINOWSKI Michał01MTKP Delfin Toruń2:21.7541932.6835.9236.7436.41
39.WYRZYKOWSKI Norbert01UKS Ósemka Toruń2:22.0241732.8436.3036.8836.00
40.GROBORZ Paweł01KS Górnik Radlin2:22.0941632.1236.1637.1236.69
41.MOSOŃ Piotr01KS Górnik Radlin2:22.1341632.3335.3937.0337.38
42.PUZIO Radosław01UKS Orka Lubań2:22.6941134.0835.9637.3835.27
43.PASIERBIEWICZ Dominik01KS Wisła Puławy2:23.1540733.1035.3137.0237.72
44.SMOLAREK Mikołaj01UKS Jagiellonka Warszawa2:23.5140433.7536.6937.0935.98
45.ZIĘBA Dawid01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:23.6840232.5836.6637.9536.49
46.PŁÓCINIAK Gustaw01KP Astromal Akwawit Leszno2:24.4739634.7636.3836.9936.34
47.PIEKARSKI Eryk01UKS G-8 Bielany Warszawa2:24.6239432.6335.8538.1737.97
48.KONCKI Bartłomiej01KS Wisła Puławy2:24.9439234.3636.6737.0536.86
49.DZIKI Maciej01UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.6838633.1836.3837.5638.56
50.ANGOWSKI Szymon01UKS 5 plus 1 Opole2:26.5737933.9837.6838.0636.85
51.MAJER Mikołaj01Delfin Gdynia2:30.6234935.1438.5739.5737.34
52.CIELECKI Kacper01UKS Salmo Żory2:32.4633733.6938.3839.7240.67
53.PAWLICKI Mateusz01ULKS Victoria Kozy2:34.1632635.8438.7340.3139.28
54.KUŹNIAK Mateusz01UKS Żoliborz Warszawa2:37.5330536.4140.5340.6139.98
55.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań2:37.7530438.5740.0540.5638.57
56.SOMOGYI Szymon01UKS Dwójka Morena Gdańsk2:38.2330137.1939.5841.1340.33


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-03-04 - 13:33
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:45.72SZPUCHA Katarzyna00505Ciechanow2011-03-11

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.HALICKA Lidia01WKS Śląsk Wrocław5:02.62633A
50m:
100m:
32.25
1:10.53
32.25
38.28
150m:
200m:
1:49.24
2:27.30
38.71
38.06
250m:
300m:
3:10.45
3:53.14
43.15
42.69
350m:
400m:
4:29.36
5:02.62
36.22
33.26
2.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski5:03.50627A
50m:
100m:
33.40
1:11.03
33.40
37.63
150m:
200m:
1:50.40
2:28.45
39.37
38.05
250m:
300m:
3:10.55
3:52.56
42.10
42.01
350m:
400m:
4:29.46
5:03.50
36.90
34.04
3.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin5:04.82619A
50m:
100m:
31.34
1:07.26
31.34
35.92
150m:
200m:
1:46.87
2:25.62
39.61
38.75
250m:
300m:
3:09.43
3:54.50
43.81
45.07
350m:
400m:
4:30.70
5:04.82
36.20
34.12
4.WETT Oliwia01MKS Sambor Tczew5:06.24610A
50m:
100m:
32.44
1:09.63
32.44
37.19
150m:
200m:
1:49.81
2:28.93
40.18
39.12
250m:
300m:
3:12.25
3:55.23
43.32
42.98
350m:
400m:
4:31.45
5:06.24
36.22
34.79
5.COCHÓR Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa5:06.91606A
50m:
100m:
32.79
1:11.70
32.79
38.91
150m:
200m:
1:50.19
2:28.05
38.49
37.86
250m:
300m:
3:12.18
3:56.68
44.13
44.50
350m:
400m:
4:32.18
5:06.91
35.50
34.73
6.BURA Dominika01UKS Aligator Gorzyce5:07.46603A
50m:
100m:
33.62
1:10.31
33.62
36.69
150m:
200m:
1:50.52
2:31.14
40.21
40.62
250m:
300m:
3:12.83
3:55.41
41.69
42.58
350m:
400m:
4:32.29
5:07.46
36.88
35.17
7.OSTROWSKA Kamila01UKS Aligator Gorzyce5:09.14593A
50m:
100m:
32.43
1:10.82
32.43
38.39
150m:
200m:
1:49.22
2:28.75
38.40
39.53
250m:
300m:
3:12.78
3:57.44
44.03
44.66
350m:
400m:
4:34.72
5:09.14
37.28
34.42
8.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław5:09.68590A
50m:
100m:
33.05
1:11.79
33.05
38.74
150m:
200m:
1:51.74
2:32.10
39.95
40.36
250m:
300m:
3:16.64
4:01.89
44.54
45.25
350m:
400m:
4:36.50
5:09.68
34.61
33.18
9.STĘPIŃSKA Natalia01KS Korona Kraków5:12.53574B
50m:
100m:
34.20
1:15.56
34.20
41.36
150m:
200m:
1:54.35
2:32.98
38.79
38.63
250m:
300m:
3:18.06
4:04.11
45.08
46.05
350m:
400m:
4:38.97
5:12.53
34.86
33.56
10.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa5:14.23565B
50m:
100m:
33.08
1:11.86
33.08
38.78
150m:
200m:
1:51.39
2:30.61
39.53
39.22
250m:
300m:
3:17.27
4:04.17
46.66
46.90
350m:
400m:
4:39.82
5:14.23
35.65
34.41
11.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:17.10550B
50m:
100m:
33.69
1:13.13
33.69
39.44
150m:
200m:
1:54.12
2:34.42
40.99
40.30
250m:
300m:
3:16.48
4:00.97
42.06
44.49
350m:
400m:
4:40.73
5:17.10
39.76
36.37
12.CZORNIK Julia01KS Piątka Chorzów5:17.87546B
50m:
100m:
34.06
1:13.73
34.06
39.67
150m:
200m:
1:52.81
2:31.69
39.08
38.88
250m:
300m:
3:18.02
4:05.45
46.33
47.43
350m:
400m:
4:42.85
5:17.87
37.40
35.02
13.OSIŃSKA Wiktoria01UKS SP 149 Łódź5:21.34528B
50m:
100m:
32.34
1:10.04
32.34
37.70
150m:
200m:
1:50.73
2:30.85
40.69
40.12
250m:
300m:
3:19.09
4:08.61
48.24
49.52
350m:
400m:
4:46.09
5:21.34
37.48
35.25
14.KRZYŻAŃSKA Karolina01MKP Szczecin5:21.52527B
50m:
100m:
34.11
1:13.15
34.11
39.04
150m:
200m:
1:55.08
2:36.15
41.93
41.07
250m:
300m:
3:21.66
4:07.80
45.51
46.14
350m:
400m:
4:44.88
5:21.52
37.08
36.64
15.ŚWIDERSKA Barbara01UKS Pingwiny Warszawa5:21.54527B
50m:
100m:
33.54
1:11.71
33.54
38.17
150m:
200m:
1:53.76
2:34.34
42.05
40.58
250m:
300m:
3:21.90
4:07.74
47.56
45.84
350m:
400m:
4:45.87
5:21.54
38.13
35.67
16.MAŃDOK Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:21.77526B
50m:
100m:
34.88
1:14.66
34.88
39.78
150m:
200m:
1:55.40
2:35.30
40.74
39.90
250m:
300m:
3:23.87
4:11.24
48.57
47.37
350m:
400m:
4:46.74
5:21.77
35.50
35.03
17.HOLAK Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:23.96516R
50m:
100m:
33.49
1:11.75
33.49
38.26
150m:
200m:
1:52.26
2:32.67
40.51
40.41
250m:
300m:
3:21.12
4:08.62
48.45
47.50
350m:
400m:
4:46.98
5:23.96
38.36
36.98
18.HOJOŁ Agata01UKS SMS Galicja Kraków5:26.94502R
50m:
100m:
31.92
1:09.31
31.92
37.39
150m:
200m:
1:53.47
2:35.56
44.16
42.09
250m:
300m:
3:22.85
4:11.33
47.29
48.48
350m:
400m:
4:50.37
5:26.94
39.04
36.57
19.TOBIASZ Anna01UKS Victoria Józefów5:29.98488
50m:
100m:
33.35
1:13.43
33.35
40.08
150m:
200m:
1:55.09
2:36.36
41.66
41.27
250m:
300m:
3:25.15
4:15.19
48.79
50.04
350m:
400m:
4:53.14
5:29.98
37.95
36.84
20.SKROK Zuzanna01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola5:31.52481
50m:
100m:
33.97
1:14.54
33.97
40.57
150m:
200m:
1:58.21
2:41.24
43.67
43.03
250m:
300m:
3:27.36
4:14.79
46.12
47.43
350m:
400m:
4:53.81
5:31.52
39.02
37.71
21.BIENIECKA Natalia01MKS Polonia Warszawa5:34.08470
50m:
100m:
33.61
1:13.72
33.61
40.11
150m:
200m:
1:57.09
2:39.57
43.37
42.48
250m:
300m:
3:25.92
4:13.35
46.35
47.43
350m:
400m:
4:54.76
5:34.08
41.41
39.32
22.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań5:35.00466
50m:
100m:
36.68
1:20.37
36.68
43.69
150m:
200m:
2:03.65
2:47.06
43.28
43.41
250m:
300m:
3:33.46
4:21.23
46.40
47.77
350m:
400m:
4:59.27
5:35.00
38.04
35.73
23.KRÓL Wiktoria01KS Warta Poznań5:35.45464
50m:
100m:
36.62
1:20.39
36.62
43.77
150m:
200m:
2:01.21
2:43.02
40.82
41.81
250m:
300m:
3:30.78
4:21.13
47.76
50.35
350m:
400m:
4:58.81
5:35.45
37.68
36.64
24.ZYCH Natalia01UKS 51 Lublin5:39.08450
50m:
100m:
34.91
1:18.47
34.91
43.56
150m:
200m:
2:01.04
2:42.89
42.57
41.85
250m:
300m:
3:31.21
4:19.89
48.32
48.68
350m:
400m:
4:59.80
5:39.08
39.91
39.28
25.MAZUREK Gabriela01KS Korona Kraków5:41.12442
50m:
100m:
38.06
1:21.61
38.06
43.55
150m:
200m:
2:04.60
2:47.18
42.99
42.58
250m:
300m:
3:35.55
4:24.19
48.37
48.64
350m:
400m:
5:03.62
5:41.12
39.43
37.50
26.WOŹNIAK Joanna01MKP Szczecin5:42.25437
50m:
100m:
37.71
1:19.88
37.71
42.17
150m:
200m:
2:02.25
2:43.81
42.37
41.56
250m:
300m:
3:33.90
4:24.21
50.09
50.31
350m:
400m:
5:04.04
5:42.25
39.83
38.21


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-03-04 - 14:00
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:23.69KAŁUSOWSKI Jan00905Lublin2015-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SACHA Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:37.69609A
50m:
100m:
29.47
1:02.80
29.47
33.33
150m:
200m:
1:38.33
2:13.52
35.53
35.19
250m:
300m:
2:53.62
3:34.15
40.10
40.53
350m:
400m:
4:06.69
4:37.69
32.54
31.00
2.WARZOCHA Albert01KS Warta Poznań4:38.33605A
50m:
100m:
31.07
1:03.92
31.07
32.85
150m:
200m:
1:40.14
2:16.91
36.22
36.77
250m:
300m:
2:55.85
3:35.50
38.94
39.65
350m:
400m:
4:08.38
4:38.33
32.88
29.95
3.BARUSIŃSKI Kordian01MUKS Korona Swim Kielce4:40.04594A
50m:
100m:
28.76
1:02.76
28.76
34.00
150m:
200m:
1:38.74
2:14.76
35.98
36.02
250m:
300m:
2:55.53
3:35.31
40.77
39.78
350m:
400m:
4:08.36
4:40.04
33.05
31.68
4.GOTSZLING Dawid01SKP Barakuda Starachowice4:40.31593A
50m:
100m:
29.04
1:03.64
29.04
34.60
150m:
200m:
1:39.67
2:15.24
36.03
35.57
250m:
300m:
2:54.90
3:36.03
39.66
41.13
350m:
400m:
4:09.12
4:40.31
33.09
31.19
5.ADAMCZAK Jakub01UKS Shark Rudna4:41.20587A
50m:
100m:
30.51
1:06.66
30.51
36.15
150m:
200m:
1:42.30
2:19.43
35.64
37.13
250m:
300m:
2:57.57
3:35.55
38.14
37.98
350m:
400m:
4:09.38
4:41.20
33.83
31.82
6.WILEJTO Igor01MKS Sambor Tczew4:41.66584A
50m:
100m:
30.65
1:05.53
30.65
34.88
150m:
200m:
1:41.66
2:16.43
36.13
34.77
250m:
300m:
2:56.84
3:38.32
40.41
41.48
350m:
400m:
4:10.78
4:41.66
32.46
30.88
7.WOJCIECHOWSKI Jakub01KS Warta Poznań4:44.27568A
50m:
100m:
31.08
1:06.19
31.08
35.11
150m:
200m:
1:41.31
2:16.30
35.12
34.99
250m:
300m:
2:58.57
3:39.71
42.27
41.14
350m:
400m:
4:12.16
4:44.27
32.45
32.11
8.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź4:46.23556A
50m:
100m:
30.29
1:05.87
30.29
35.58
150m:
200m:
1:42.26
2:18.89
36.39
36.63
250m:
300m:
3:00.57
3:42.41
41.68
41.84
350m:
400m:
4:15.49
4:46.23
33.08
30.74
9.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:47.87547B
50m:
100m:
30.54
1:05.51
30.54
34.97
150m:
200m:
1:41.51
2:17.47
36.00
35.96
250m:
300m:
2:58.21
3:39.94
40.74
41.73
350m:
400m:
4:14.55
4:47.87
34.61
33.32
10.GUZY Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień4:48.83542B
50m:
100m:
31.18
1:06.92
31.18
35.74
150m:
200m:
1:43.78
2:20.61
36.86
36.83
250m:
300m:
3:00.27
3:40.23
39.66
39.96
350m:
400m:
4:14.97
4:48.83
34.74
33.86
11.SOLARSKI Antoni01KP Koziegłowy4:50.31533B
50m:
100m:
30.89
1:06.97
30.89
36.08
150m:
200m:
1:44.91
2:23.43
37.94
38.52
250m:
300m:
3:03.41
3:44.21
39.98
40.80
350m:
400m:
4:17.48
4:50.31
33.27
32.83
12.ZAREMBA Jakub01WKS Śląsk Wrocław4:51.94524B
50m:
100m:
30.73
1:06.12
30.73
35.39
150m:
200m:
1:43.95
2:21.25
37.83
37.30
250m:
300m:
3:03.18
3:45.00
41.93
41.82
350m:
400m:
4:19.02
4:51.94
34.02
32.92
13.OLEK Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:52.52521B
50m:
100m:
30.60
1:05.74
30.60
35.14
150m:
200m:
1:45.43
2:24.05
39.69
38.62
250m:
300m:
3:03.42
3:44.51
39.37
41.09
350m:
400m:
4:19.12
4:52.52
34.61
33.40
14.WOLIŃSKI Igor01MKP Szczecin4:52.58521B
50m:
100m:
31.31
1:05.96
31.31
34.65
150m:
200m:
1:42.95
2:19.19
36.99
36.24
250m:
300m:
3:01.91
3:45.05
42.72
43.14
350m:
400m:
4:19.20
4:52.58
34.15
33.38
15.GRZYBOWSKI Artur01MKS Znicz Koszalin4:52.80520B
50m:
100m:
28.93
1:03.18
28.93
34.25
150m:
200m:
1:40.75
2:17.52
37.57
36.77
250m:
300m:
3:01.32
3:45.30
43.80
43.98
350m:
400m:
4:18.82
4:52.80
33.52
33.98
16.KORZENIEWSKI Witold01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:55.15507B
50m:
100m:
31.45
1:07.81
31.45
36.36
150m:
200m:
1:44.89
2:21.03
37.08
36.14
250m:
300m:
3:03.11
3:46.51
42.08
43.40
350m:
400m:
4:21.41
4:55.15
34.90
33.74
17.DUBIEL Kornel01UKS Żabianka Gdańsk4:56.95498R
50m:
100m:
31.81
1:08.66
31.81
36.85
150m:
200m:
1:44.49
2:21.08
35.83
36.59
250m:
300m:
3:05.73
3:48.35
44.65
42.62
350m:
400m:
4:22.85
4:56.95
34.50
34.10
18.MUC Filip01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:57.18497R
50m:
100m:
31.37
1:07.81
31.37
36.44
150m:
200m:
1:47.18
2:25.43
39.37
38.25
250m:
300m:
3:05.21
3:47.21
39.78
42.00
350m:
400m:
4:23.02
4:57.18
35.81
34.16
19.PAJĄK Bartosz01BUKS Warszawa4:57.35496
50m:
100m:
29.90
1:06.01
29.90
36.11
150m:
200m:
1:44.62
2:22.35
38.61
37.73
250m:
300m:
3:06.02
3:51.08
43.67
45.06
350m:
400m:
4:25.47
4:57.35
34.39
31.88
20.MICHALSKI Wojciech01MUKS Gilus Gilowice5:00.71480
50m:
100m:
32.62
1:10.68
32.62
38.06
150m:
200m:
1:48.54
2:26.20
37.86
37.66
250m:
300m:
3:09.02
3:52.77
42.82
43.75
350m:
400m:
4:26.76
5:00.71
33.99
33.95
21.KŁAK Marcin01KS Płetwal Szczytno5:01.91474
50m:
100m:
30.43
1:06.40
30.43
35.97
150m:
200m:
1:46.42
2:24.31
40.02
37.89
250m:
300m:
3:07.97
3:51.54
43.66
43.57
350m:
400m:
4:27.92
5:01.91
36.38
33.99
22.ZIÓŁKOWSKI Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała5:04.33463
50m:
100m:
31.79
1:09.61
31.79
37.82
150m:
200m:
1:49.57
2:29.68
39.96
40.11
250m:
300m:
3:09.95
3:53.32
40.27
43.37
350m:
400m:
4:29.91
5:04.33
36.59
34.42
23.ŚCIESZKO Mateusz01MKS Trójka Łódź5:04.66461
50m:
100m:
31.16
1:07.00
31.16
35.84
150m:
200m:
1:46.17
2:24.57
39.17
38.40
250m:
300m:
3:07.87
3:52.40
43.30
44.53
350m:
400m:
4:28.79
5:04.66
36.39
35.87
24.WOŹNIAK Kamil01KS Wisła Puławy5:06.13455
50m:
100m:
32.22
1:08.92
32.22
36.70
150m:
200m:
1:50.99
2:32.53
42.07
41.54
250m:
300m:
3:15.76
3:58.82
43.23
43.06
350m:
400m:
4:32.97
5:06.13
34.15
33.16
25.WOJCIECH Sterniczuk01UKS Piątka Konstantynów Łódzki5:06.74452
50m:
100m:
31.08
1:07.77
31.08
36.69
150m:
200m:
1:49.07
2:29.75
41.30
40.68
250m:
300m:
3:14.93
3:59.20
45.18
44.27
350m:
400m:
4:34.06
5:06.74
34.86
32.68
26.HAŁADAJ Dawid01KTP Iskra Konin5:08.57444
50m:
100m:
29.93
1:05.80
29.93
35.87
150m:
200m:
1:44.51
2:24.10
38.71
39.59
250m:
300m:
3:11.85
3:57.03
47.75
45.18
350m:
400m:
4:33.87
5:08.57
36.84
34.70
27.NOWAK Aleksander01UKS Nawa Skierniewice5:08.71443
50m:
100m:
31.29
1:08.69
31.29
37.40
150m:
200m:
1:49.44
2:28.45
40.75
39.01
250m:
300m:
3:12.62
3:56.98
44.17
44.36
350m:
400m:
4:33.75
5:08.71
36.77
34.96
28.ROGULIN Bogdan01UKP Unia Oświęcim5:12.73427
50m:
100m:
30.91
1:08.90
30.91
37.99
150m:
200m:
1:50.54
2:31.25
41.64
40.71
250m:
300m:
3:14.34
3:58.48
43.09
44.14
350m:
400m:
4:35.80
5:12.73
37.32
36.93


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-04
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 15 lat23.11WERNER Paweł00101Nowa Ruda2008-12-12

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KRAUTSZTRUNG Witold01UKS 190 Łódź24.81544
2.LESZEGA Szymon01Delfin Gdynia24.99532


<< TOP >>
Konkurencja 1
2016-03-04 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat25.49KORC Agata00201Antwerpen (BEL)2001-12-16

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica26.03711
2.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów26.08707
3.WOŹNIAK Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów26.35686
4.DUDEK Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.70659
5.REGULSKA Nastazja01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa26.83649
6.NITA Daria01KS Korona Kraków26.95641
7.BARAN Sonia01MKS Juvenia Wrocław27.28618
8.COCHÓR Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa27.61596
Finał B
9.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola27.16626
10.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy27.43608
11.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia01KS Piątka Chorzów27.64594
12.ŻEKAŁO Julia01MKS Barracuda Białystok27.68591
13.RABINIAK Zuzanna01MKS Wodnik Radom27.77586
14.ŁUKASZEWICZ Emilia01KS Warta Poznań27.83582
15.SZYMAŃSKA Magda01BUKS Warszawa27.99572
16.ULICKA Alicja01UKS Dwójka Sochaczew28.71530


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-03-04 - 17:04
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat23.11WERNER Paweł00101Nowa Ruda2008-12-12

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa23.95605
2.GOTSZLING Dawid01SKP Barakuda Starachowice24.19587
KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik24.19587
4.MUSZYŃSKI Wiktor01KS Warta Poznań24.23584
5.JAWORSKI Szymon01UKS Salmo Żory24.36575
6.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.50565
7.MARSZAŁEK Kacper01MKP Bobry Dębica24.57560
8.KRAUTSZTRUNG Witold01UKS 190 Łódź24.72550
Finał B
9.DEREZIŃSKI Szymon01MKS Piaseczno24.53563
10.MIRAŃSKI Michał01KS Korner Zielona Góra24.94536
11.LIPIŃSKI Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn25.03530
12.KOWALCZYK Michał01MUKS Gilus Gilowice25.05529
13.HERMANOWSKI Oskar01UKS Posejdon Pułtusk25.15522
14.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin25.32512
15.LESZEGA Szymon01Delfin Gdynia25.45504
16.BATKO Karol01UKS SMS Galicja Kraków25.46503


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-03-04 - 17:14
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat31.45SZTANDERA Dominika00101Ostrowiec Sw.2012-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.32.37704
2.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk32.67685
3.BIEGAŁA Klaudia01MKS Trójka Łódź33.34644
4.PISKORZ Aleksandra01UKS Wodnik Siemianowice Ślaskie33.62628
5.MICHALAK Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz33.91612
6.CHOLEWA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków34.37588
7.BURA Dominika01UKS Aligator Gorzyce34.41586
8.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola34.49582
Finał B
9.GARDOCKA Julia01MKS Roś Pisz33.98608
10.CICHOWSKA Julia01WKS Śląsk Wrocław34.08603
11.DZIAŁKOWSKA Natalia01MUKS Gilus Gilowice34.57578
12.CHUDORLIŃSKA Marta01UKS Delfin Legionowo34.83565
13.MIODEK Karolina01UKS Żabianka Gdańsk34.92560
14.RABINIAK Zuzanna01MKS Wodnik Radom34.97558
15.KRUZEROWSKA Ada01MKS Jedynka Łódź35.16549
PRZYBYSZ Olga01KP Astromal Akwawit Leszno35.16549


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-03-04 - 17:24
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat28.43SIEMIŃSKI Piotr02314Lublin2015-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SOBIECKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa29.29640
2.GĘBCZYK Łukasz01MKS Wodnik Radom29.80608
3.KARNIK Kacper01MKS Wodnik Radom30.44570
4.GRZYWACZ Oliwer01KP MZOS Płock30.47569
5.MALAK Mikołaj01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.59562
6.ADAMCZAK Jakub01UKS Shark Rudna30.61561
7.BARUSIŃSKI Kordian01MUKS Korona Swim Kielce30.78552
8.KOWOL Tymoteusz01MOSM Tychy30.93544
Finał B
9.GREBER Artur01WKS Śląsk Wrocław31.10535
10.ŻURAWSKI Marcel01MKS Sambor Tczew31.25527
11.URYGA Bartłomiej01UKS Salmo Żory31.40519
DUBAS Mateusz01KS Piątka Chorzów31.40519
13.WOŹNIAK Łukasz01UKS SMS Galicja Kraków31.54513
14.SMOLIŃSKI Paweł01UKS Junior Kluczbork31.70505
15.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń31.77502
16.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów32.05488


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-03-04 - 17:34
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:00.07SOKOŁOWSKA Diana00309Poznan2011-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin1:01.4570128.7932.66
2.ZABOROWICZ Julia01KS Górnik Sosnowiec1:03.2264429.5633.66
3.PARADOWSKA Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.8562530.3833.47
4.WOŹNIAK Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów1:04.3361130.8833.45
5.LEWANDOWSKA Natalia SO01UKP Unia Oświęcim1:04.9659430.0034.96
6.LITWIN Andrea01MKS Ikar Mielec1:05.1658830.2534.91
7.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka1:05.4658030.7034.76
8.KUCZAJ Julia01MKS Juvenia Wrocław1:06.4855430.9335.55
Finał B
9.MIODEK Karolina01UKS Żabianka Gdańsk1:05.3058431.3833.92
10.WICHA Karolina01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski1:05.8956930.9434.95
11.BALCER Julia01UKS 190 Łódź1:07.3553331.6335.72
12.RZADEK Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:07.4153131.9635.45
13.ŚMIETANA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków1:07.8152231.6536.16
14.WOJTANEK Wiktoria01UKS Kapry Armexim Pruszków1:07.9451932.7435.20
15.HOJOŁ Agata01UKS SMS Galicja Kraków1:08.0751631.5436.53
16.TOMASIAK Agnieszka01UKS Salmo Żory1:08.2451231.0837.16


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-03-04 - 17:46
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat54.76CIĘŻKOWSKI Dominik00106Poznan2011-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.GORAJ Marcin01UKS SMS Galicja Kraków55.9664826.2429.72
2.KRZYWNICKI Adrian01MPKS Orka Ciechanów56.9661526.8130.15
3.JAWORSKI Szymon01UKS Salmo Żory57.2660526.6230.64
4.CIEŚLA Oskar01KS Piątka Chorzów58.7156127.5731.14
5.KOTWICA Bartosz01SKP Avia Świdnik58.7556027.3231.43
6.TYLICKI Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.0255227.8431.18
7.MUSZYŃSKI Wiktor01KS Warta Poznań59.6553527.1732.48
8.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin59.8652926.6333.23
Finał B
9.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa57.9958226.6031.39
10.MAJOR Daniel SO01UKP Unia Oświęcim59.2254727.7431.48
11.MISTAKIEWICZ Patryk01UKS 190 Łódź59.8453028.2131.63
12.KARNIK Kacper01MKS Wodnik Radom1:00.4451428.5231.92
13.SOSNA Tomasz01UKS Aligator Gorzyce1:00.8150527.9632.85
14.GRZYBOWSKI Artur01MKS Znicz Koszalin1:00.8750328.2332.64
15.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin1:00.9250229.5031.42
16.PASZKO Mikołaj01UKS SMS Galicja Kraków1:01.0350028.7232.31


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-03-04 - 17:58
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:58.06SOKOŁOWSKA Diana00309Poznan2011-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KOSSAKOWSKA Dominika01SiKReT Gliwice2:02.8273328.5731.3731.7731.11
2.ZABOROWICZ Julia01KS Górnik Sosnowiec2:04.5870329.1031.6832.2831.52
3.BEDNAREK Zuzanna01MKS Jedynka Łódź2:06.4467229.4532.0832.6432.27
4.NITA Daria01KS Korona Kraków2:06.8866529.4032.3832.9932.11
5.STĘPIŃSKA Natalia01KS Korona Kraków2:07.5065530.4332.5032.6631.91
6.KRAUZE Alicja01MAL WOPR Malbork2:07.9364930.0532.3333.0132.54
7.PIECHOTA Karolina01UKS 190 Łódź2:10.5061130.6732.5333.4933.81
8.GOŁĘBIEWSKA Dominika01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:10.5261129.7532.4233.9434.41
Finał B
9.JUŹWICKA Zuzanna01MKS Trójka Łódź2:09.3762729.7132.0733.5734.02
10.WICHA Karolina01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:09.4162730.5932.9833.6832.16
11.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:10.8760630.8133.6033.7732.69
12.WŁODARCZYK Agnieszka01MKP Wągrowiec2:11.1060330.4733.6933.9433.00
13.GORZYNIK Aleksandra01KS Swim2win Krosno2:11.4359831.1433.3333.8533.11
14.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów2:11.7359430.2833.2734.6733.51
15.BALCER Julia01UKS 190 Łódź2:12.9857830.7333.8734.6233.76
16.SUDAK Zuzanna01UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.8856631.0633.4734.4134.94


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-03-04 - 18:10
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:49.31MŁYNARCZYK Karol05114Lublin2015-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik1:52.9968027.0629.2228.6128.10
2.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów1:53.9566326.9229.2728.7329.03
3.KRZYMAŃSKI Kajetan01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa1:54.7065026.7228.4729.5929.92
4.PIOTROWSKI Kacper01WKS Śląsk Wrocław1:55.2964026.2029.2229.7130.16
5.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:55.4363727.7929.3329.1829.13
6.LESZEGA Szymon01Delfin Gdynia1:56.7961526.9729.1029.5631.16
7.LIPIŃSKI Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:58.1459526.6529.5330.7731.19
8.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań1:58.3859127.9030.0530.4729.96
Finał B
9.KOWALCZYK Michał01MUKS Gilus Gilowice1:58.8458427.4130.5831.3629.49
10.DROZDA Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:59.4257627.8530.0430.9930.54
11.BOBOWIEC Maksymilian01WKS Śląsk Wrocław1:59.4757527.0830.0232.2530.12
12.GUŚCIN Eryk01UKS Shark Rudna1:59.8357027.3030.5731.5430.42
13.OPAŁA Krystian01UKS Dwójka Morena Gdańsk2:01.7754328.3530.5231.5931.31
14.PRZYBYSZEWSKI Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.1352527.3230.5732.4332.81
15.SUCHAN Przemysław01KS Korona Kraków2:03.2352428.1230.9331.7232.46
16.JOCHYMEK Oskar01WKS Śląsk Wrocław2:06.2748728.1231.6733.4932.99


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-03-04 - 18:24
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:09.98LEFANOWICZ Iwona01003Katowice2007-01-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.WIŚNIEWSKA Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:14.2170131.2533.5434.8634.56
2.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy2:16.8266131.8234.9235.4134.67
3.POGORZELSKA Laura01UKS SMS Galicja Kraków2:18.2064232.3334.7135.7035.46
4.ULICKA Alicja01UKS Dwójka Sochaczew2:19.5962331.6634.3936.4837.06
5.ŁYSAKOWSKA Julia SL01AZS UMCS Lublin2:21.3759934.0235.8036.1835.37
6.ŻEKAŁO Julia01MKS Barracuda Białystok2:22.5458532.5736.6437.0036.33
7.DUDEK Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.5958432.4035.7837.2437.17
8.KORDALA Monika01UKS SP 149 Łódź2:22.8458133.4135.9137.0536.47
Finał B
9.NADYBSKA Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:21.9959233.3636.1036.9635.57
10.MULARCZYK Paulina01UKS Skalar Warszawa2:22.3158833.3036.1136.5636.34
11.SOLIWODA Julia01UKS Nawa Skierniewice2:23.4857333.7636.3737.0236.33
12.KACZANOWSKA Maria01UKS Żabianka Gdańsk2:24.2056533.9736.9837.3835.87
13.MIKOŁAJCZYK Julia01UKS 190 Łódź2:24.4656234.1837.0337.0936.16
14.CIESIUL Karolina01KS Wankan Legnica2:24.7555833.5437.1837.7136.32
15.GONDEK Wiktoria01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:24.8855734.0136.5537.3736.95
16.BARAN Sonia01MKS Juvenia Wrocław2:28.3051934.5637.6738.4637.61


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-03-04 - 18:38
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:59.57STOKOWSKI Kacper05114Ostrowiec Sw2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa2:01.5366528.2031.2131.4630.66
2.GORAJ Marcin01UKS SMS Galicja Kraków2:02.1065628.1730.6232.0031.31
3.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:06.0259630.0931.9332.9831.02
4.MALEC Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:07.7157331.2132.2132.7931.50
5.KOTWICA Bartosz01SKP Avia Świdnik2:07.8557129.0931.5933.8533.32
6.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź2:08.0256929.9533.3633.3131.40
7.PIOTROWSKI Kacper01WKS Śląsk Wrocław2:09.2155330.2332.9433.3732.67
8.LEŚNIEWSKI Paweł01IUKP Wodnik Police2:10.7653430.6333.2533.9232.96
Finał B
9.MILBRANT Kacper01UKS Salmo Żory2:11.3452730.9033.3434.5732.53
10.KOWALSKI Kacper01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:11.9152031.0333.4634.0833.34
11.SZARPAK Marcin01KS Piątka Chorzów2:12.5651231.8233.7934.0332.92
12.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia2:13.1050631.0433.8534.6333.58
13.SZEWCZYK Bartosz01MKS Znicz Koszalin2:14.2049432.4034.1434.7732.89
14.SZMYTKE Jakub01UKS Żoliborz Warszawa2:15.4348031.7234.7234.7134.28
15.DUBIEL Kornel01UKS Żabianka Gdańsk2:15.7347732.0234.4534.7434.52
16.WISZNIEWSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.7847732.0934.5835.2433.87


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-03-04 - 18:52
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:45.72SZPUCHA Katarzyna00505Ciechanow2011-03-11

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.HALICKA Lidia01WKS Śląsk Wrocław4:52.52701
50m:
100m:
31.42
1:08.53
31.42
37.11
150m:
200m:
1:44.46
2:20.57
35.93
36.11
250m:
300m:
3:02.87
3:44.97
42.30
42.10
350m:
400m:
4:19.87
4:52.52
34.90
32.65
2.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:56.48673
50m:
100m:
33.01
1:09.24
33.01
36.23
150m:
200m:
1:47.92
2:25.49
38.68
37.57
250m:
300m:
3:06.64
3:48.82
41.15
42.18
350m:
400m:
4:23.28
4:56.48
34.46
33.20
3.WETT Oliwia01MKS Sambor Tczew4:56.74671
50m:
100m:
31.72
1:08.50
31.72
36.78
150m:
200m:
1:47.13
2:24.73
38.63
37.60
250m:
300m:
3:07.06
3:49.41
42.33
42.35
350m:
400m:
4:23.83
4:56.74
34.42
32.91
4.BURA Dominika01UKS Aligator Gorzyce4:59.06656
50m:
100m:
32.72
1:09.81
32.72
37.09
150m:
200m:
1:50.72
2:32.22
40.91
41.50
250m:
300m:
3:12.76
3:54.41
40.54
41.65
350m:
400m:
4:27.49
4:59.06
33.08
31.57
5.OSTROWSKA Kamila01UKS Aligator Gorzyce5:03.50627
50m:
100m:
32.14
1:09.08
32.14
36.94
150m:
200m:
1:46.80
2:25.59
37.72
38.79
250m:
300m:
3:08.95
3:52.61
43.36
43.66
350m:
400m:
4:28.76
5:03.50
36.15
34.74
6.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin5:05.69614
50m:
100m:
31.18
1:07.12
31.18
35.94
150m:
200m:
1:46.99
2:26.10
39.87
39.11
250m:
300m:
3:11.07
3:56.44
44.97
45.37
350m:
400m:
4:32.14
5:05.69
35.70
33.55
7.COCHÓR Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa5:06.80607
50m:
100m:
32.65
1:10.97
32.65
38.32
150m:
200m:
1:50.02
2:28.15
39.05
38.13
250m:
300m:
3:12.53
3:57.96
44.38
45.43
350m:
400m:
4:33.63
5:06.80
35.67
33.17
8.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław5:11.40581
50m:
100m:
33.12
1:11.62
33.12
38.50
150m:
200m:
1:51.23
2:31.07
39.61
39.84
250m:
300m:
3:16.34
4:01.87
45.27
45.53
350m:
400m:
4:36.94
5:11.40
35.07
34.46
Finał B
9.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa5:10.04588
50m:
100m:
32.90
1:10.68
32.90
37.78
150m:
200m:
1:49.35
2:28.51
38.67
39.16
250m:
300m:
3:14.79
4:00.69
46.28
45.90
350m:
400m:
4:35.79
5:10.04
35.10
34.25
10.STĘPIŃSKA Natalia01KS Korona Kraków5:12.33575
50m:
100m:
35.49
1:14.44
35.49
38.95
150m:
200m:
1:53.45
2:32.02
39.01
38.57
250m:
300m:
3:18.93
4:03.28
46.91
44.35
350m:
400m:
4:38.95
5:12.33
35.67
33.38
11.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:15.27559
50m:
100m:
33.86
1:13.25
33.86
39.39
150m:
200m:
1:54.52
2:35.58
41.27
41.06
250m:
300m:
3:17.74
4:01.27
42.16
43.53
350m:
400m:
4:39.00
5:15.27
37.73
36.27
12.CZORNIK Julia01KS Piątka Chorzów5:19.26539
50m:
100m:
34.70
1:14.34
34.70
39.64
150m:
200m:
1:53.01
2:33.44
38.67
40.43
250m:
300m:
3:19.03
4:05.28
45.59
46.25
350m:
400m:
4:42.53
5:19.26
37.25
36.73
13.OSIŃSKA Wiktoria01UKS SP 149 Łódź5:20.74531
50m:
100m:
32.63
1:10.57
32.63
37.94
150m:
200m:
1:51.41
2:31.59
40.84
40.18
250m:
300m:
3:19.88
4:08.78
48.29
48.90
350m:
400m:
4:45.90
5:20.74
37.12
34.84
14.ŚWIDERSKA Barbara01UKS Pingwiny Warszawa5:21.19529
50m:
100m:
33.10
1:10.54
33.10
37.44
150m:
200m:
1:52.55
2:33.20
42.01
40.65
250m:
300m:
3:21.05
4:08.43
47.85
47.38
350m:
400m:
4:46.15
5:21.19
37.72
35.04
15.MAŃDOK Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:22.53523
50m:
100m:
34.59
1:14.17
34.59
39.58
150m:
200m:
1:55.79
2:36.14
41.62
40.35
250m:
300m:
3:25.32
4:12.89
49.18
47.57
350m:
400m:
4:48.79
5:22.53
35.90
33.74
16.KRZYŻAŃSKA Karolina01MKP Szczecin5:24.58513
50m:
100m:
33.67
1:14.15
33.67
40.48
150m:
200m:
1:55.49
2:36.09
41.34
40.60
250m:
300m:
3:22.19
4:09.30
46.10
47.11
350m:
400m:
4:47.30
5:24.58
38.00
37.28


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-03-04 - 19:12
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:23.69KAŁUSOWSKI Jan00905Lublin2015-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.SACHA Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:30.56659
50m:
100m:
28.37
1:01.23
28.37
32.86
150m:
200m:
1:35.85
2:10.52
34.62
34.67
250m:
300m:
2:47.76
3:26.57
37.24
38.81
350m:
400m:
3:58.74
4:30.56
32.17
31.82
2.BARUSIŃSKI Kordian01MUKS Korona Swim Kielce4:33.06641
50m:
100m:
28.66
1:01.77
28.66
33.11
150m:
200m:
1:36.33
2:11.31
34.56
34.98
250m:
300m:
2:49.06
3:29.03
37.75
39.97
350m:
400m:
4:01.98
4:33.06
32.95
31.08
3.WARZOCHA Albert01KS Warta Poznań4:33.92635
50m:
100m:
29.61
1:03.70
29.61
34.09
150m:
200m:
1:39.18
2:14.90
35.48
35.72
250m:
300m:
2:53.93
3:32.82
39.03
38.89
350m:
400m:
4:04.17
4:33.92
31.35
29.75
4.GOTSZLING Dawid01SKP Barakuda Starachowice4:38.13607
50m:
100m:
28.89
1:03.57
28.89
34.68
150m:
200m:
1:38.87
2:14.01
35.30
35.14
250m:
300m:
2:53.05
3:33.38
39.04
40.33
350m:
400m:
4:06.24
4:38.13
32.86
31.89
5.ADAMCZAK Jakub01UKS Shark Rudna4:38.41605
50m:
100m:
31.29
1:07.05
31.29
35.76
150m:
200m:
1:43.95
2:19.96
36.90
36.01
250m:
300m:
2:57.58
3:35.64
37.62
38.06
350m:
400m:
4:07.99
4:38.41
32.35
30.42
6.WILEJTO Igor01MKS Sambor Tczew4:42.78577
50m:
100m:
30.30
1:05.49
30.30
35.19
150m:
200m:
1:41.69
2:16.89
36.20
35.20
250m:
300m:
2:57.59
3:39.47
40.70
41.88
350m:
400m:
4:11.84
4:42.78
32.37
30.94
7.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź4:45.69560
50m:
100m:
30.29
1:05.28
30.29
34.99
150m:
200m:
1:41.42
2:17.55
36.14
36.13
250m:
300m:
2:58.73
3:41.21
41.18
42.48
350m:
400m:
4:14.19
4:45.69
32.98
31.50
8.WOJCIECHOWSKI Jakub01KS Warta Poznań4:51.44527
50m:
100m:
32.25
1:10.01
32.25
37.76
150m:
200m:
1:46.50
2:22.33
36.49
35.83
250m:
300m:
3:04.29
3:46.27
41.96
41.98
350m:
400m:
4:19.47
4:51.44
33.20
31.97
Finał B
9.GUZY Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień4:45.25562
50m:
100m:
31.93
1:06.19
31.93
34.26
150m:
200m:
1:43.86
2:20.67
37.67
36.81
250m:
300m:
2:59.72
3:38.47
39.05
38.75
350m:
400m:
4:12.06
4:45.25
33.59
33.19
10.SOLARSKI Antoni01KP Koziegłowy4:47.45549
50m:
100m:
31.06
1:07.08
31.06
36.02
150m:
200m:
1:44.79
2:23.09
37.71
38.30
250m:
300m:
3:01.54
3:41.86
38.45
40.32
350m:
400m:
4:15.04
4:47.45
33.18
32.41
11.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:49.62537
50m:
100m:
30.70
1:05.44
30.70
34.74
150m:
200m:
1:41.23
2:17.01
35.79
35.78
250m:
300m:
2:57.75
3:39.95
40.74
42.20
350m:
400m:
4:14.83
4:49.62
34.88
34.79
12.GRZYBOWSKI Artur01MKS Znicz Koszalin4:51.02529
50m:
100m:
29.85
1:04.19
29.85
34.34
150m:
200m:
1:41.26
2:17.95
37.07
36.69
250m:
300m:
3:01.28
3:44.73
43.33
43.45
350m:
400m:
4:18.35
4:51.02
33.62
32.67
13.ZAREMBA Jakub01WKS Śląsk Wrocław4:51.54527
50m:
100m:
30.09
1:05.30
30.09
35.21
150m:
200m:
1:43.09
2:20.35
37.79
37.26
250m:
300m:
3:02.74
3:45.21
42.39
42.47
350m:
400m:
4:19.16
4:51.54
33.95
32.38
14.OLEK Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:51.91525
50m:
100m:
30.78
1:06.01
30.78
35.23
150m:
200m:
1:45.73
2:24.11
39.72
38.38
250m:
300m:
3:03.26
3:44.42
39.15
41.16
350m:
400m:
4:18.73
4:51.91
34.31
33.18
15.KORZENIEWSKI Witold01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:53.88514
50m:
100m:
31.68
1:07.73
31.68
36.05
150m:
200m:
1:45.36
2:22.43
37.63
37.07
250m:
300m:
3:04.51
3:47.57
42.08
43.06
350m:
400m:
4:21.32
4:53.88
33.75
32.56
16.WOLIŃSKI Igor01MKP Szczecin5:00.26482
50m:
100m:
30.81
1:06.47
30.81
35.66
150m:
200m:
1:44.56
2:21.94
38.09
37.38
250m:
300m:
3:06.30
3:51.19
44.36
44.89
350m:
400m:
4:25.97
5:00.26
34.78
34.29


<< TOP >>
Konkurencja 13
2016-03-04 - 19:32
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat8:30.27BUKS WarszawaGorzów Wlkp.2005-11-25

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz8:48.42629
PARADOWSKA Kinga
WOLSKA Karolina
DUDEK Aleksandra
HOLAK Marta
01
01
01
01
+0,76
+0,47
+0,55
+0,12
29.47
29.44
29.01
30.32
32.60
32.92
32.83
35.25
33.31
35.51
34.51
36.21
32.27
36.05
34.03
34.69
2:07.65
2:13.92
2:10.38
2:16.47
2.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław8:48.44629
SZEBESCZYK Hanna
CICHOWSKA Julia
WĘGRZYNOWSKA Aleksandra
HALICKA Lidia
01
01
01
01

+0,48
+0,47
+0,38
30.48
31.90
30.04
29.76
33.37
35.29
33.24
32.56
34.57
36.76
34.09
33.37
34.34
34.91
32.11
31.65
2:12.76
2:18.86
2:09.48
2:07.34
3.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim9:00.24588
LEWANDOWSKA Natalia SO
PRZEWOŻNIAK Patrycja SO
ZIĘBA Gabriela SO
BATOR Aleksandra SO
01
01
01
01
29.55
31.63
30.67
30.42
32.05
34.57
34.89
34.59
33.46
36.90
35.16
36.17
33.49
35.63
35.21
35.85
2:08.55
2:18.73
2:15.93
2:17.03
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa9:01.94583
LIPKOWSKA Dominika
MICHNIEWSKA Anna
SOJA Malgorzata
SUDAK Zuzanna
01
01
01
01
+0,50
+0,67
+0,46
+0,15
30.47
30.69
30.32
30.29
34.63
33.82
34.08
33.89
37.14
34.64
35.56
35.10
37.37
33.88
35.77
34.29
2:19.61
2:13.03
2:15.73
2:13.57
5.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza9:05.31572
WIŚNIEWSKA Oliwia
GAZDA Zuzanna
SKÓRKA Julia
KABAŃSKA Nicol
01
01
01
01
+0,70
+0,12
+0,16
+0,28
29.57
30.96
31.40
31.74
32.34
34.75
35.89
35.56
32.79
35.88
36.95
36.77
32.35
35.59
36.55
36.22
2:07.05
2:17.18
2:20.79
2:20.29
6.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.9:12.54550
SKOWROŃSKA Wiktoria
URBAŃSKA Paulina
GRZESZAK Wiktoria
GÓRECZNA Weronika
01
01
01
01
+1,34
+0,14

+0,73
30.71
30.56
31.68
32.93
33.58
34.37
35.76
37.14
34.11
35.44
36.49
38.83
32.73
36.09
35.33
36.79
2:11.13
2:16.46
2:19.26
2:25.69
7.KS Wankan Legnica 1KS Wankan Legnica9:15.18542
FARYNA Patrycja
WĘGLICKA Julita
CIESIUL Karolina
FIEDKIEWICZ Kornelia
01
01
01
01

+0,62
+0,29
+0,38
30.19
33.09
30.78
29.49
34.15
37.89
34.06
33.87
37.12
39.87
35.01
35.29
37.61
39.72
33.02
34.02
2:19.07
2:30.57
2:12.87
2:12.67
8.SP Motyl MOSiR Stalowa Wola 1SP Motyl MOSiR Stalowa Wola9:16.66538
GANCARZ Karolina
DĘBICKA Gabriela
SKROK Zuzanna
GONDEK Wiktoria
01
01
01
01
+0,75

+0,06
+0,47
30.22
31.40
31.37
30.26
34.87
35.96
36.50
33.04
36.22
37.50
37.99
34.42
36.79
39.33
36.82
33.97
2:18.10
2:24.19
2:22.68
2:11.69
9.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:26.00512
ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia
KOSIŃSKA Dominika
BIGOS Dominika
CZORNIK Julia
01
01
01
01
+0,81
+0,43
+0,26
31.82
31.15
34.11
32.12
35.99
34.49
38.07
35.80
37.73
36.21
39.01
36.96
34.32
35.34
36.78
36.10
2:19.86
2:17.19
2:27.97
2:20.98
10.UKS Polonez Wyszków 1UKS Polonez Wyszków9:39.82476
JACKIEWICZ Dominika
JACKIEWICZ Klaudia
KRAWCZK Jowita
TYMIŃSKA Zofia
01
01
01
01
+0,77
+0,49
+0,67
+0,39
31.86
32.92
32.04
30.69
37.25
37.58
37.23
36.20
38.15
39.75
38.88
39.44
36.54
36.81
36.11
38.37
2:23.80
2:27.06
2:24.26
2:24.70
DYSKW.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków
S4 III zmiana
SERAFIN Magdalena, CIEŚLAR Zuzanna, POGORZELSKA Laura, ŚMIETANA Karolina
DYSKW.MOSM Tychy 1MOSM Tychy
S 4 III zmiana
MARUCHA Julia, CZYPIONKA Anna, FIJOŁEK Aleksandra, AUGUSTYNIAK Michalina


<< TOP >>
Konkurencja 14
2016-03-04 - 20:00
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat7:38.55TP Olimpijczyk Aleksandrów ŁódzkiOstrowiec Św.2014-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań7:58.42624
WARZOCHA Albert
WOJCIECHOWSKI Jakub
MUSZYŃSKI Wiktor
WIATR Wojciech
01
01
01
01
+0,78
+0,49
+0,05
+0,15
27.25
27.85
25.85
26.83
30.40
31.00
30.59
30.07
31.30
31.54
32.36
31.16
30.00
31.47
30.86
29.89
1:58.95
2:01.86
1:59.66
1:57.95
2.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory8:00.81615
JAWORSKI Szymon
URYGA Bartłomiej
PAJĄCZKOWSKI Olaf
MILBRANT Kacper
01
01
01
01
+0,67
+0,57
+0,30
+0,23
26.24
28.14
27.17
27.17
29.03
31.06
31.76
30.27
29.93
32.29
33.69
29.96
30.05
33.94
30.86
29.25
1:55.25
2:05.43
2:03.48
1:56.65
3.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn8:01.65612
MOŚCICKI Jakub SOL
LIPIŃSKI Szymon SOL
JURCZAK Kacper SOL
BAŁDYGA Marceli SOL
01
01
01
01
+0,76
+0,56
+0,35
+0,53
27.33
27.72
28.14
28.10
29.93
30.42
31.66
31.78
30.41
30.91
32.31
32.61
29.43
28.55
31.92
30.43
1:57.10
1:57.60
2:04.03
2:02.92
4.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław8:01.79611
PIOTROWSKI Kacper
GIRUL Radosław
JOCHYMEK Oskar
BOBOWIEC Maksymilian
01
01
01
01
+0,80
+0,31
+0,40
+0,55
27.36
28.37
28.22
27.03
29.90
31.55
31.06
30.29
30.80
32.34
32.35
31.02
29.72
31.40
30.93
29.45
1:57.78
2:03.66
2:02.56
1:57.79
5.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów8:10.44580
DUBAS Mateusz
CIEŚLA Oskar
KWAŚNY Jakub
SZARPAK Marcin
01
01
01
01
+0,77
+0,56
+0,46
+0,53
27.58
27.77
28.44
28.50
30.19
31.15
31.86
31.68
31.30
32.05
32.84
32.14
30.84
30.71
32.44
30.95
1:59.91
2:01.68
2:05.58
2:03.27
6.SKP Avia Świdnik 1SKP Avia Świdnik8:13.74568
SZULIERZ Michał
LECH Filip
KRZYKAŁA Emil
KOTWICA Bartosz
01
01
01
01
+0,74
+0,18
+0,40
+0,26
31.00
26.19
27.09
25.97
33.75
30.70
29.97
28.97
36.22
32.00
30.25
31.51
35.31
33.38
29.36
32.07
2:16.28
2:02.27
1:56.67
1:58.52
7.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków8:14.37566
GORAJ Marcin
WÓJCIK Paweł
PASZKO Mikołaj
BATKO Karol
01
01
01
01
26.23
28.09
28.22
28.02
29.71
31.30
31.11
33.00
31.45
32.48
33.23
33.91
31.42
32.09
31.91
32.20
1:58.81
2:03.96
2:04.47
2:07.13
8.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza8:18.60552
MAJ Jakub
MUC Filip
KARPIEL Dominik
SACHA Kamil
01
01
01
01
+0,73
+0,50
+0,56
+0,61
28.94
28.44
28.89
27.79
32.13
32.23
32.07
31.00
33.55
32.38
32.96
31.99
32.31
31.74
32.12
30.06
2:06.93
2:04.79
2:06.04
2:00.84
9.WKS Śląsk Wrocław 2WKS Śląsk Wrocław8:22.21540
RYTTER Igor
GREBER Artur
ZAREMBA Jakub
SZNAJDER Filip
01
01
01
01
+0,78
+0,72
+0,80
+0,56
29.40
27.64
28.63
27.65
32.13
31.44
32.05
31.79
31.19
33.10
33.08
30.80
32.78
32.77
2:03.52
2:04.96
2:06.53
2:07.20
10.MKS Trójka Łódź 1MKS Trójka Łódź8:26.60526
FAJKOWSKI Piotr
KRYSIAK Michał
KOMOROWSKI Jan
LEWANDOWSKI Mateusz
01
01
01
01


+0,57
+0,57
29.25
29.69
26.93
28.79
32.87
33.20
31.10
32.94
32.81
33.48
32.46
34.88
31.18
32.65
31.52
32.85
2:06.11
2:09.02
2:02.01
2:09.46
11.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.8:31.29512
KORZENIEWSKI Witold
WEŻGOWIEC Mikołaj
OLEK Jakub
DROZDA Jakub
01
01
01
01
+0,78
+0,39
+0,41
+0,25
29.28
29.25
29.06
27.78
32.67
34.11
32.81
31.04
33.26
34.72
33.78
32.87
32.05
34.63
32.05
31.93
2:07.26
2:12.71
2:07.70
2:03.62
12.KS Warta Poznań 2KS Warta Poznań8:33.44505
WYTYK Marcel
LIBERSKI Piotr
ZIMNIAK Szymon
JUSKOWIAK Jakub
01
01
01
01
29.24
28.96
27.56
28.89
34.04
32.51
31.83
31.79
35.28
34.18
32.42
33.15
33.70
34.17
32.80
32.92
2:12.26
2:09.82
2:04.61
2:06.75
13.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice8:35.67499
SMOLCZEWSKI Igor
PERZANKOWSKI Maciej
NOWAK Aleksander
STEFANOWSKI Dawid
01
01
01
01
+0,68
+0,35
+0,35
+0,35
29.52
29.36
29.43
28.20
33.50
32.30
32.92
32.27
34.71
33.15
34.36
33.22
34.29
33.00
32.78
32.66
2:12.02
2:07.81
2:09.49
2:06.35
14.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:42.87478
WARDAWA Filip
SOBIECKI Jakub
WISZNIEWSKI Jakub
SENKOWSKI Kacper
01
01
01
01
+0,72
+0,39
+0,42
+0,47
27.71
28.04
29.54
28.70
32.61
33.00
34.80
32.18
34.43
35.59
35.08
33.71
34.54
34.81
34.69
33.44
2:09.29
2:11.44
2:14.11
2:08.03
15.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa9:01.82430
PAWLAK Rafał
POLASZYK Radosław
PIEKARSKI Eryk
KIEDROWSKI Adam
01
01
01
01
+0,75
+0,33
+0,27
+0,64
30.16
28.55
29.35
30.64
33.94
33.75
34.80
35.21
34.69
34.78
38.35
35.33
34.28
35.85
37.47
34.67
2:13.07
2:12.93
2:19.97
2:15.85


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-03-05 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat27.38URBANCZYK AleksandraPOLPłock2002-11-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin28.08654A
2.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów28.58620A
3.PARADOWSKA Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.73611A
4.KOSSAKOWSKA Dominika01SiKReT Gliwice28.76609A
5.KUCZAJ Julia01MKS Juvenia Wrocław28.83604A
6.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica28.92599A
7.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola29.07589A
8.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski29.40570A
9.LEWANDOWSKA Natalia SO01UKP Unia Oświęcim29.56561B
10.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka29.61558B
11.MIODEK Karolina01UKS Żabianka Gdańsk29.95539B
12.TOMASIAK Agnieszka01UKS Salmo Żory29.99537B
13.LITWIN Andrea01MKS Ikar Mielec30.05534B
14.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk30.23524B
15.BALCER Julia01UKS 190 Łódź30.25523B
16.DUDEK Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.29521B
17.ŚMIETANA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków30.40515R
18.WAGNER Monika01UKS Salmo Żory30.43514R
19.KRYMOW Natalia01KP MZOS Płock30.53509
20.MICHALAK Wiktoria01KKS Włókniarz 1925 Kalisz30.59506
21.STANISZEWSKA Maryla01UKS SMS Galicja Kraków30.77497
22.SKRZOS Agata01UKS G-8 Bielany Warszawa30.84494
BOROWIEC Weronika01MUKS Lider Chełm30.84494
24.ŚLIWA Maja01Hobby Sport Kietrz30.89491
25.REGULSKA Nastazja01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa30.90491
26.FRYDRYCH Nicole01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.91490
27.RZADEK Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.94489
28.STEFANIUK Oliwia01KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski30.97487
MACULEWICZ Oliwia01MKS Znicz Koszalin30.97487
30.BIENIECKA Natalia01MKS Polonia Warszawa31.01485
31.HOJOŁ Agata01UKS SMS Galicja Kraków31.18478
32.SZYMAŃSKA Magda01BUKS Warszawa31.20477
33.OSTROWSKA Kamila01UKS Aligator Gorzyce31.30472
34.WITKOWSKA Anastazja01MPKS Orka Ciechanów31.41467
35.ROLNICKA Oliwia01UKS SMS Galicja Kraków31.51463
36.HOLAK Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.54461
37.ZIĘBA Gabriela SO01UKP Unia Oświęcim31.56460
38.MARSZAŁEK Anna01MKP Szczecin31.70454
39.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin31.80450
40.SKOWRONEK Zuzanna01UKS 51 Lublin31.85448
41.FIJOŁEK Aleksandra01MOSM Tychy31.93445
42.HAŁKA Wiktoria01RWKS Sparta Biłgoraj31.96443
43.SZELUGA Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn32.03440
44.MUCHA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków32.09438
45.PEPLAK Julia01KS 1 Ożarów Mazowiecki32.19434
46.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka32.20434
47.ŁUKASZEWICZ Emilia01KS Warta Poznań32.22433
48.BĄK Julia01UKS Victoria Józefów32.35428
49.WĘGLICKA Julita01KS Wankan Legnica32.43424
50.WIKTOR Marika SOL01MTP Kormoran Olsztyn32.45424
51.KRÓLIKOWSKA Paulina01UKS Ósemka Toruń32.68415
52.GÓRNA Julia01KS Warta Poznań32.69414
53.KRZYŻAŃSKA Karolina01MKP Szczecin32.73413
CHWAŁCZYŃSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław32.73413
55.LUŻYNA Alicja01UKS Salmo Żory32.82409
56.DĘBICKA Gabriela01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola32.83409
57.KOTWAS Aleksandra01KTP Iskra Konin32.85408
MARUCHA Julia01MOSM Tychy32.85408
59.MORAWSKA Nina01UKS Dwójka Morena Gdańsk32.88407
60.KIKEL Wiktoria01MKS Znicz Koszalin32.89407
61.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań32.95405
62.ZATORSKA Agata01UKP Manta Jelcz-Laskowice32.97404
63.SZYMBORSKA Dominika01MKS Juvenia Białystok33.00403
MARCINKIEWICZ Marta01PSP Swim Płock33.00403
65.KRUPIŃSKA Laura SOL01MTP Kormoran Olsztyn33.11399
66.CHUDORLIŃSKA Marta01UKS Delfin Legionowo33.52384
DZIĘGIEL Julia01KS Korona Kraków33.52384
68.MARCZUK Zuzanna01MKS Neptun Stargard Szczeciński33.58382
69.JARZĄBEK Natalia01MKS Trójka Łódź33.66379
70.MAZUR Klaudia01KP Stilon Gorzów Wlkp.33.71378
WESOŁOWSKA Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.71378
72.DĄBROWSKA Oliwia01MUKP Warszawianka33.74377
73.OSIEWALSKA Agnieszka01UKS Shark Rudna33.80375
74.MISIEJUK Aldona SO01UKP Unia Oświęcim33.83374
75.TRUSKOLAWSKA Olga SOL01MTP Kormoran Olsztyn33.88372
76.CHAŃKO Dominika01MKS Juvenia Białystok34.19362
77.MALINOWSKA Zuzanna01KS Olimpia Lublin34.33358
78.WARSZOWSKA Zofia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz34.34357
79.BIGOS Dominika01KS Piątka Chorzów34.95339
80.MARCZUK Aleksandra01UKS Orka Zamość35.21331
81.GABRYSZAK Martyna01KTP Iskra Konin35.50323
82.MAJEWSKA Weronika SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska35.65319
83.SIERPUTOWSKA Oliwia01MKS Znicz Koszalin36.64294
84.FRANKIEWICZ Zuzanna01UKS Ósemka Toruń36.81290
DYSKW.WOŹNIAK Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów
O 4
DYSKW.ZAŁĘSKA Adrianna01MPKS Orka Ciechanów
M 11


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-05 - 9:14
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat24.16STOKOWSKI Kacper05114Ostrowiec Sw2014-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JAWORSKI Szymon01UKS Salmo Żory25.96592A
2.GORAJ Marcin01UKS SMS Galicja Kraków26.16578A
3.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa26.21575A
4.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia26.25572A
5.KRZYWNICKI Adrian01MPKS Orka Ciechanów26.43561A
6.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik26.51556A
7.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin26.54554A
8.WARZOCHA Albert01KS Warta Poznań26.56552A
9.TYLICKI Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.67546B
10.KRAUTSZTRUNG Witold01UKS 190 Łódź26.71543B
11.SŁOJEWSKI Adam01KS Warta Poznań26.91531B
12.MUSZYŃSKI Wiktor01KS Warta Poznań26.94529B
13.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard Szczeciński26.99526B
14.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów27.07522B
15.SOBIECKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa27.08521B
16.CIEŚLA Oskar01KS Piątka Chorzów27.10520B
17.DEREZIŃSKI Szymon01MKS Piaseczno27.20514R
18.MARSZAŁEK Kacper01MKP Bobry Dębica27.37505R
19.WAWRZYNIAK Mateusz01KS Górnik Radlin27.39504
PAJĄCZKOWSKI Olaf01UKS Salmo Żory27.39504
21.TŁOMAK Andrzej01KS 1 Ożarów Mazowiecki27.55495
HERMANOWSKI Oskar01UKS Posejdon Pułtusk27.55495
KOŚCIELAK Jacek01MKS Zryw Opole27.55495
24.GALICKI Bartosz01BUKS Warszawa27.61492
25.LIPIŃSKI Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn27.63491
26.GRZYBOWSKI Artur01MKS Znicz Koszalin27.70487
27.TOKARSKI Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz27.73485
28.JARANOWSKI Igor01UKS Ósemka Toruń27.75484
MAJOR Daniel SO01UKP Unia Oświęcim27.75484
30.SOSNA Tomasz01UKS Aligator Gorzyce27.84480
31.GUŚCIN Eryk01UKS Shark Rudna27.89477
32.NOWOTNY Dawid SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska27.90477
33.SKABRAT Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój27.95474
34.MALAK Mikołaj01MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.97473
MARCIÓW Jakub01WKS Śląsk Wrocław27.97473
36.PATRZYKĄT Konrad01KTP Iskra Konin27.98472
NOWICZKOW Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.98472
38.PASZKO Mikołaj01UKS SMS Galicja Kraków28.00471
39.JĄKALSKI Wojciech01ULKS Victoria Kozy28.04469
40.GĘGOTEK Radosław01MOSM Tychy28.06468
DRZYZGA Damian01BKS Swim Team Bielawa28.06468
42.MISTAKIEWICZ Patryk01UKS 190 Łódź28.12465
PARTYKA Damian01Delfin Gdynia28.12465
44.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin28.15464
45.ZUBIK Stanisław01MKS Polonia Warszawa28.16463
46.NAWROCKI Filip01MKS Juvenia Wrocław28.23460
47.RÓG Adrian01KP Sokół Rzeszów28.31456
48.STEPANIK Piotr SOL01MTP Kormoran Olsztyn28.34455
49.MILCZARCZYK Piotr01MKS Płetval Polkowice28.36454
50.JASIONOWSKI Mikołaj01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka28.39452
51.DACZKOWSKI Patryk01BUKS Warszawa28.40452
52.LEŚNIEWSKI Paweł01IUKP Wodnik Police28.48448
53.SZRAMSKI Kacper01KTP Iskra Konin28.49448
54.TARNOWSKI Aleks01UKS Nawa Skierniewice28.56444
55.MAJ Jakub01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.57444
56.SADŁO Marcel01UKS Salmo Żory28.58443
57.KAVA Jurji01UKS 9 Kalisz28.60442
58.KRAWCZYK Stanisław01UKS Żoliborz Warszawa28.62441
59.SOLARSKI Antoni01KP Koziegłowy28.65440
WOJCIECH Sterniczuk01UKS Piątka Konstantynów Łódzki28.65440
WOŹNY Wiktor01UKS Shark Rudna28.65440
62.PRZYBYSZEWSKI Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.67439
63.SIEMEK Damian01UKS Posejdon Pułtusk28.71437
64.WĄSIAKOWSKI Kamil01KP MZOS Płock28.73436
65.OGIERMAN Jakub01UMKS Goczałkowice-Zdrój28.88430
66.KWAŚNY Michał01UKP Torpeda Oleśnica28.92428
PASIERBIEWICZ Dominik01KS Wisła Puławy28.92428
68.KUREK Jakub01IUKP Wodnik Police28.95426
69.KWAŚNY Jakub01KS Piątka Chorzów28.96426
70.BORSUK Łukasz01UKP Fala Kraśnik28.97426
71.MYSZCZYSZYN Jakub01KS Korner Zielona Góra29.01424
72.KŁAK Marcin01KS Płetwal Szczytno29.13419
73.SZUBERT Krzysztof01MOSM Tychy29.20416
74.PIOTROWSKI Natan01UKS Salmo Żory29.21415
PAZIK Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice29.21415
76.ZIÓŁKOWSKI Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała29.23414
77.WYTYK Marcel01KS Warta Poznań29.28412
78.WOŁOSZYN Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.30411
79.WEBER Albert01KS Wodnik Śrem29.31411
80.HENCNER Wojciech01MOSM Tychy29.33410
81.SACZUK Rafał01IUKP Wodnik Police29.35409
LEBEDYŃSKI Sebastian01MKS Znicz Koszalin29.35409
83.GRZEMSKI Kamil01MKP Wągrowiec29.36409
84.BURYŁO Krzysztof01KS Warta Poznań29.41407
85.LEŚNIEWSKI Borys01KTP Iskra Konin29.42406
86.SZCZĘSNY Antoni01SKP Legia Warszawa29.59399
87.FRONC Jakub01MKS Barracuda Białystok29.60399
PTAK Filip01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska29.60399
89.RYTTER Igor01WKS Śląsk Wrocław29.63398
90.SUSZEK Piotr01UKS Skarpa Lublin29.69395
91.MIZIAK Adam01UKS Jagiellonka Warszawa29.70395
92.ŁANCZKOWSKI Dominik01MKP Szczecin29.72394
93.POLASZYK Radosław01UKS G-8 Bielany Warszawa29.73394
94.GRELEWSKI Wojciech01MKS Jedynka Łódź29.79391
PERZANKOWSKI Maciej01UKS Nawa Skierniewice29.79391
96.GĘBICKI Filip01MUKS Lider Chełm29.84389
97.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń29.86389
98.LIBERSKI Piotr01KS Warta Poznań29.93386
99.ZIARKIEWICZ Jakub01IUKP Wodnik Police29.98384
100.NOSAL Bartosz01Hobby Sport Kietrz30.03382
101.KWASOWSKI Mateusz01UKS Ósemka Toruń30.08380
102.KOŁODZIEJSKI Filip01BUKS Warszawa30.09380
103.RESPONDEK Remigiusz01KS Piątka Chorzów30.20376
104.PALOWSKI Zbigniew01UKS Wodnik 29 Katowice30.21375
105.KOWOL Tymoteusz01MOSM Tychy30.24374
106.GARDOCKI Szymon01MKS Juvenia Białystok30.27373
107.KRYSZPINIUK Gabriel01MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.32371
108.KANIA Filip01MKS Neptun Stargard Szczeciński30.33371
109.MALICKI Hubert01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski30.35370
110.SIENKIEWICZ Dawid01WKS Śląsk Wrocław30.41368
WESOŁOWSKI Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.41368
112.URBANIAK Sebastian01KS Warta Poznań30.44367
113.PASTERNACKI Mikołaj01UKS Kurort Ciechocinek30.53364
114.KUBICKI Maciej01KS Posnania Poznań30.57362
115.IWAN Wiktor01UMKS Goczałkowice-Zdrój30.62360
116.WAWRZYNKIEWICZ Dawid01KS Wodnik Śrem30.66359
117.MALEWSKI Bartłomiej01SKS 137 Delfin Łódź30.78355
118.KAŹMIEROWSKI Klaudiusz01UKS 9 Kalisz30.80354
119.NOWAKOWSKI Jakub01WOPR Rawa Mazowiecka30.84353
120.WAGA Marcel01MKP Atol Oleśnica31.06345
MATUSIAK Adrian01UKS Posejdon Pułtusk31.06345
122.BEDNARSKI Mateusz01UKS Dwójka Morena Gdańsk31.08345
123.OCHMAN Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.18341
124.URBAŃCZYK Adrian01KS Korona Kraków31.26339
125.BIELSKI Kacper01Delfin Gdynia31.30337
126.LACH Wojciech01UKS Dwójka Morena Gdańsk31.41334
127.WIŚNIEWSKI Jakub01UKS Ósemka Toruń31.52330
128.BUSZ Krystian01MTKP Delfin Toruń32.21310
129.DUTKIEWICZ Mikołaj01Stow. Siemacha ASP Kraków32.25308
130.BIELAWA Piotr01Delfin Gdynia32.42304
131.BARSZCZEWSKI Maksymilian01MKS Polonia Warszawa32.52301
132.BRZEŚKIEWICZ Adam01BUKS Warszawa32.84292
133.KUŚ Artur01UKS Wodnik 29 Katowice32.87291
134.CEMPURA Szymon01KS Posnania Poznań32.94289
135.JASTRZĘBSKI Tomasz01KS Korona Kraków33.87266
136.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice34.18259
137.PICHNAR Filip01UKS Salmo Żory34.34255
138.BILIŃSKI Szymon01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.37.22200


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-03-05 - 9:37
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat28.68NAZIĘBŁO Klaudia00101Gorzów Wlkp.2008-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy29.53656A
2.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów30.21613A
3.ULICKA Alicja01UKS Dwójka Sochaczew30.30608A
4.ŻEKAŁO Julia01MKS Barracuda Białystok30.36604A
5.WIŚNIEWSKA Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.37603A
6.POGORZELSKA Laura01UKS SMS Galicja Kraków30.44599A
7.CIOSTEK Anastazja01UKS Dwójka Morena Gdańsk30.58591A
8.BARCZYK Dominika01UKS Fala Swarzędz30.63588A
9.KACZANOWSKA Maria01UKS Żabianka Gdańsk30.90573B
10.ŚLIWA Maja01Hobby Sport Kietrz30.98568B
11.BARAN Sonia01MKS Juvenia Wrocław31.09562B
KUROPATWA Weronika01UKS Żabianka Gdańsk31.09562B
13.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica31.14560B
14.KORDALA Monika01UKS SP 149 Łódź31.26553B
15.ŚWIDERSKA Barbara01UKS Pingwiny Warszawa31.34549B
16.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk31.47542B
17.KWIATKOWSKA Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski31.72530R
18.SOKÓŁ Zuzanna01IKS Konstancin31.83524R
19.MIKOŁAJCZYK Julia01UKS 190 Łódź31.84524
20.ŁYSAKOWSKA Julia SL01AZS UMCS Lublin31.90521
21.FRYDRYCH Nicole01MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.97517
22.GONDEK Wiktoria01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola31.99516
CZORNIK Julia01KS Piątka Chorzów31.99516
24.SKRZOS Agata01UKS G-8 Bielany Warszawa32.02515
25.SOLIWODA Julia01UKS Nawa Skierniewice32.07512
26.MULARCZYK Paulina01UKS Skalar Warszawa32.08512
27.NADYBSKA Natalia01SSKSiT Glosator Kraków32.13509
28.TOMASIAK Agnieszka01UKS Salmo Żory32.22505
29.MIĄSKO Julia01MKS Neptun Stargard Szczeciński32.23505
30.BILSKA Aleksandra01KS Korner Zielona Góra32.26503
31.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia01KS Piątka Chorzów32.46494
32.WITKOWSKA Anastazja01MPKS Orka Ciechanów32.75481
33.BURAKOWSKA Wiktoria01MKP Bobry Dębica32.81478
34.KOŁTUNIEWICZ Aleksandra01MKS Juvenia Wrocław32.91474
35.GRĄZ Gabriela01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola32.94473
GRZESZAK Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.32.94473
37.PEPLAK Aleksandra01KS 1 Ożarów Mazowiecki32.95472
38.ŁUKASZEWICZ Emilia01KS Warta Poznań33.19462
39.CZYPIONKA Anna01MOSM Tychy33.20462
40.NIEMYWSKA Kinga01MKS Piaseczno33.26459
GĄSOWSKA Martyna01MTKP Delfin Toruń33.26459
42.BILSKA Natalia01UKS Żabianka Gdańsk33.30458
43.SKÓRKA Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.35456
44.PILAREK Aleksandra01UKP Torpeda Oleśnica33.51449
45.CIEŚLAR Zuzanna01UKS SMS Galicja Kraków33.57447
46.STĘPAK Weronika01UKS SMS Galicja Kraków33.61445
47.KUŚMIERCZYK Weronika01SKP Barakuda Starachowice33.64444
48.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka33.71441
49.JAKOWICKA Aleksandra01MKS Barracuda Białystok33.73440
50.JACKIEWICZ Klaudia01UKS Polonez Wyszków33.82437
51.RUDNICKA Ewa01UKS Ostrobramska Warszawa33.87435
52.ZYCH Natalia01UKS 51 Lublin33.93433
53.WĘGLICKA Julita01KS Wankan Legnica33.95432
54.SMĘTEK Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle33.97431
55.WOJCIECHOWSKA Martyna01MKS Znicz Koszalin34.03429
56.BERENT Marta01UKS Żoliborz Warszawa34.32418
57.KOWALCZYK Agata01UKS Wodnik 29 Katowice34.47413
58.JACKIEWICZ Dominika01UKS Polonez Wyszków34.49412
59.KOSZELA Martyna01KS AZS AWFiS Gdańsk34.85399
60.KICIŃSKA Julia01UKP Manta Jelcz-Laskowice35.16389
61.LUŻYNA Alicja01UKS Salmo Żory35.22387
62.ADAMCZYK Julia01UKS Aligator Gorzyce35.36382
MALINOWSKA Zuzanna01KS Olimpia Lublin35.36382
64.KRÓLIKOWSKA Paulina01UKS Ósemka Toruń35.61374
KACZMAREK Adrianna01KS Posnania Poznań35.61374
66.SKÓRKA Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza35.62374
67.JASIAK Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz35.67372
68.TRUSKOLAWSKA Olga SOL01MTP Kormoran Olsztyn36.08360
MARCZUK Aleksandra01UKS Orka Zamość36.08360
70.ADAMCZYK Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza36.12358
71.GRABOWSKA Zuzanna01UKS Ósemka Toruń36.20356
72.WOŹNIAK Joanna01MKP Szczecin36.30353
73.KUDALA Justyna01UKS Wodnik 29 Katowice36.44349
74.SZUBARTOWSKA Pola01MUKS Piętnastka Bydgoszcz36.51347
75.TROJA Delfina SOL01MTP Kormoran Olsztyn37.23327
76.SKOCZEK Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz37.32325
77.JANKOWSKA Malwina SOL01MTP Kormoran Olsztyn37.58318
78.MAZUR Barbara01UKS Żoliborz Warszawa38.02307
79.MAZURKIEWICZ Zuzanna01MKS Polonia Warszawa38.09306
80.GOLONKO Aleksandra01UKS Żoliborz Warszawa38.76290
DYSKW.KOLCZYŃSKA Helena01UKS Kapry Armexim Pruszków
O 4
DYSKW.BIEGAŁA Klaudia01MKS Trójka Łódź
G 2


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-03-05 - 9:51
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat25.29MURZYN Dawid00106Ostrowiec Sw.2012-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa27.07553A
2.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn27.47529A
3.KOTWICA Bartosz01SKP Avia Świdnik27.72515A
4.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia27.73514A
5.MILBRANT Kacper01UKS Salmo Żory27.98500A
6.BATKO Karol01UKS SMS Galicja Kraków28.02498A
7.GALICKI Bartosz01BUKS Warszawa28.07496A
8.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin28.10494A
9.MALEC Mikołaj01MKS Ikar Mielec28.18490B
10.SIP Michał01KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.25486B
11.MIRAŃSKI Michał01KS Korner Zielona Góra28.29484B
12.GĘBCZYK Łukasz01MKS Wodnik Radom28.60468B
13.NOWICZKOW Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.76461B
14.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań28.82458B
15.LEŚNIEWSKI Paweł01IUKP Wodnik Police28.86456B
16.DUDZIK Sebastian01UKS SMS Galicja Kraków28.88455B
17.SZMYTKE Jakub01UKS Żoliborz Warszawa28.97451R
18.LESZEGA Szymon01Delfin Gdynia29.03448R
19.PAJĄCZKOWSKI Olaf01UKS Salmo Żory29.28437
20.KAMIŃSKI Damian01MKS Znicz Koszalin29.29436
21.WISZNIEWSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa29.38432
22.WYSZYŃSKI Aleksander01UKS Polonez Wyszków29.39432
23.SZNAJDER Filip01WKS Śląsk Wrocław29.41431
24.ŚWIDERSKI Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz29.43430
25.RÓJ Jakub01MKP Szczecin29.49427
26.DRZYZGA Damian01BKS Swim Team Bielawa29.50427
27.PAZIK Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice29.53426
28.RACZKOWSKI Krzysztof01KS Korona Kraków29.54425
29.MOSOŃ Piotr01KS Górnik Radlin29.60423
30.PUZIO Radosław01UKS Orka Lubań29.62422
31.KWAPISZ Arkadiusz01UKP Manta Jelcz-Laskowice29.64421
32.PASTERNACKI Mikołaj01UKS Kurort Ciechocinek29.85412
WOŁOSZYN Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.85412
34.KAVA Jurji01UKS 9 Kalisz29.90410
GUŚCIN Eryk01UKS Shark Rudna29.90410
36.SIEMEK Damian01UKS Posejdon Pułtusk29.95408
DUBIEL Kornel01UKS Żabianka Gdańsk29.95408
38.SMOLIŃSKI Paweł01UKS Junior Kluczbork29.99406
SZEWCZYK Bartosz01MKS Znicz Koszalin29.99406
40.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard Szczeciński30.01405
41.ŁYSEK Maciej01UKS SMS Galicja Kraków30.04404
42.REJNIAK Mateusz01MPKS Orka Ciechanów30.07403
43.KUPRACZ Szymon01KS Warta Poznań30.08403
44.BRODOWSKI Krzysztof01UKS Delfin Tarnobrzeg30.15400
45.KOŚCIELAK Jacek01MKS Zryw Opole30.16399
46.JĄKALSKI Wojciech01ULKS Victoria Kozy30.20398
47.MALAK Mikołaj01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.21397
48.STEFANOWSKI Dawid01UKS Nawa Skierniewice30.23397
49.SMOLAREK Mikołaj01UKS Jagiellonka Warszawa30.28395
50.ZIĘBA Dawid01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.30.29394
51.BORSUK Łukasz01UKP Fala Kraśnik30.33393
52.PŁÓCINIAK Gustaw01KP Astromal Akwawit Leszno30.38391
53.GROBORZ Paweł01KS Górnik Radlin30.48387
54.KALINOWSKI Michał01MTKP Delfin Toruń30.49387
55.ZALEWSKI Piotr01UKS Patomswim Bogatynia30.50386
56.PASIERBIEWICZ Dominik01KS Wisła Puławy30.70379
57.DACZKOWSKI Patryk01BUKS Warszawa30.71378
58.FRONC Jakub01MKS Barracuda Białystok30.78376
59.ZIARKIEWICZ Jakub01IUKP Wodnik Police30.86373
60.FAJKOWSKI Piotr01MKS Trójka Łódź30.89372
61.JASIONOWSKI Mikołaj01PUKS Orka Ostrów Mazowiecka30.93370
62.ROGULSKI Krystian01UKS Patomswim Bogatynia30.98368
63.DZIKI Maciej01UKS G-8 Bielany Warszawa31.10364
64.SUCHAŃSKI Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.13363
65.WYRZYKOWSKI Norbert01UKS Ósemka Toruń31.23360
66.SZUBERT Krzysztof01MOSM Tychy31.42353
67.PIEKARSKI Eryk01UKS G-8 Bielany Warszawa31.47351
68.KIEDROWSKI Adam01UKS G-8 Bielany Warszawa31.60347
69.ANGOWSKI Szymon01UKS 5 plus 1 Opole31.66345
70.MAJER Mikołaj01Delfin Gdynia31.75342
71.URYGA Bartłomiej01UKS Salmo Żory31.88338
72.GĘGOTEK Radosław01MOSM Tychy32.31325
73.WOJCIECH Sterniczuk01UKS Piątka Konstantynów Łódzki32.58317
74.ŚCISEŁ Olaf01UKS Kapry Armexim Pruszków32.73312
75.PALOWSKI Zbigniew01UKS Wodnik 29 Katowice32.92307
76.BUSZ Krystian01MTKP Delfin Toruń33.02304
77.SZCZESNY Hubert01UKS Polonez Wyszków33.05303
78.PAWLICKI Mateusz01ULKS Victoria Kozy33.23298
79.ONOSZKO Tomasz01KS Warta Poznań33.78284
80.WAWRZYNKIEWICZ Dawid01KS Wodnik Śrem33.83283
81.PICHNAR Filip01UKS Salmo Żory34.66263
82.SOMOGYI Szymon01UKS Dwójka Morena Gdańsk34.76261
83.WIELGUS Kacper01KS Posnania Poznań34.84259
84.KOTARSKI Jakub01BUKS Warszawa35.40247
85.WALKOWSKI Jonasz01KP Astromal Akwawit Leszno36.54224
86.GAJZLER Bryan01UKS Żabianka Gdańsk39.37179
87.SYSKA Miłosz01MKS Trójka Łódź39.61176


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-03-05 - 10:07
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:11.12KILIJAŃSKA Donata00612Lodz2010-11-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOSSAKOWSKA Dominika01SiKReT Gliwice4:29.51658A
50m:
100m:
31.92
1:05.73
31.92
33.81
150m:
200m:
1:39.96
2:14.31
34.23
34.35
250m:
300m:
2:49.00
3:23.16
34.69
34.16
350m:
400m:
3:57.33
4:29.51
34.17
32.18
2.ZABOROWICZ Julia01KS Górnik Sosnowiec4:29.53658A
50m:
100m:
31.72
1:05.18
31.72
33.46
150m:
200m:
1:39.31
2:14.18
34.13
34.87
250m:
300m:
2:49.02
3:23.03
34.84
34.01
350m:
400m:
3:57.49
4:29.53
34.46
32.04
3.NITA Daria01KS Korona Kraków4:29.89656A
50m:
100m:
31.00
1:05.15
31.00
34.15
150m:
200m:
1:39.75
2:14.58
34.60
34.83
250m:
300m:
2:49.62
3:24.19
35.04
34.57
350m:
400m:
3:58.25
4:29.89
34.06
31.64
4.KRAUZE Alicja01MAL WOPR Malbork4:30.04655A
50m:
100m:
31.06
1:05.22
31.06
34.16
150m:
200m:
1:39.89
2:14.50
34.67
34.61
250m:
300m:
2:49.56
3:23.89
35.06
34.33
350m:
400m:
3:57.94
4:30.04
34.05
32.10
5.HALICKA Lidia01WKS Śląsk Wrocław4:31.22646A
50m:
100m:
32.09
1:06.11
32.09
34.02
150m:
200m:
1:40.22
2:14.98
34.11
34.76
250m:
300m:
2:49.41
3:23.94
34.43
34.53
350m:
400m:
3:58.36
4:31.22
34.42
32.86
6.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław4:33.89627A
50m:
100m:
31.68
1:06.39
31.68
34.71
150m:
200m:
1:41.15
2:16.31
34.76
35.16
250m:
300m:
2:51.30
3:26.28
34.99
34.98
350m:
400m:
4:00.58
4:33.89
34.30
33.31
7.BOCHENEK Anna01UKS Skalar Warszawa4:34.58623A
50m:
100m:
31.53
1:04.94
31.53
33.41
150m:
200m:
1:39.37
2:14.21
34.43
34.84
250m:
300m:
2:49.19
3:24.12
34.98
34.93
350m:
400m:
3:59.27
4:34.58
35.15
35.31
8.GORZYNIK Aleksandra01KS Swim2win Krosno4:35.38617A
50m:
100m:
31.76
1:05.86
31.76
34.10
150m:
200m:
1:40.91
2:16.23
35.05
35.32
250m:
300m:
2:51.37
3:26.54
35.14
35.17
350m:
400m:
4:01.65
4:35.38
35.11
33.73
9.ŁYSAKOWSKA Julia SL01AZS UMCS Lublin4:35.65615B
50m:
100m:
32.51
1:06.71
32.51
34.20
150m:
200m:
1:41.56
2:16.52
34.85
34.96
250m:
300m:
2:51.73
3:26.63
35.21
34.90
350m:
400m:
4:01.75
4:35.65
35.12
33.90
10.PIECHOTA Karolina01UKS 190 Łódź4:35.75615B
50m:
100m:
31.54
1:05.25
31.54
33.71
150m:
200m:
1:40.07
2:15.39
34.82
35.32
250m:
300m:
2:50.92
3:26.76
35.53
35.84
350m:
400m:
4:02.13
4:35.75
35.37
33.62
11.JUŹWICKA Zuzanna01MKS Trójka Łódź4:35.98613B
50m:
100m:
31.69
1:05.50
31.69
33.81
150m:
200m:
1:40.60
2:15.75
35.10
35.15
250m:
300m:
2:50.86
3:26.12
35.11
35.26
350m:
400m:
4:01.78
4:35.98
35.66
34.20
12.BEDNAREK Zuzanna01MKS Jedynka Łódź4:36.05613B
50m:
100m:
31.91
1:06.74
31.91
34.83
150m:
200m:
1:41.31
2:16.07
34.57
34.76
250m:
300m:
2:50.82
3:26.16
34.75
35.34
350m:
400m:
4:01.87
4:36.05
35.71
34.18
13.OSIŃSKA Wiktoria01UKS SP 149 Łódź4:36.45610B
50m:
100m:
31.56
1:06.06
31.56
34.50
150m:
200m:
1:40.85
2:15.76
34.79
34.91
250m:
300m:
2:51.36
3:26.67
35.60
35.31
350m:
400m:
4:02.34
4:36.45
35.67
34.11
14.GOŁĘBIEWSKA Dominika01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa4:36.81608B
50m:
100m:
31.32
1:05.95
31.32
34.63
150m:
200m:
1:40.95
2:16.32
35.00
35.37
250m:
300m:
2:51.35
3:26.68
35.03
35.33
350m:
400m:
4:02.04
4:36.81
35.36
34.77
15.BALCER Julia01UKS 190 Łódź4:37.23605B
50m:
100m:
31.70
1:06.17
31.70
34.47
150m:
200m:
1:41.20
2:16.54
35.03
35.34
250m:
300m:
2:52.37
3:28.05
35.83
35.68
350m:
400m:
4:03.10
4:37.23
35.05
34.13
16.WŁODARCZYK Agnieszka01MKP Wągrowiec4:37.65602B
50m:
100m:
30.64
1:03.91
30.64
33.27
150m:
200m:
1:38.51
2:13.74
34.60
35.23
250m:
300m:
2:49.53
3:26.49
35.79
36.96
350m:
400m:
4:03.13
4:37.65
36.64
34.52
17.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.42597R
50m:
100m:
31.99
1:06.82
31.99
34.83
150m:
200m:
1:42.43
2:18.29
35.61
35.86
250m:
300m:
2:53.80
3:29.53
35.51
35.73
350m:
400m:
4:04.79
4:38.42
35.26
33.63
18.SUDAK Zuzanna01UKS G-8 Bielany Warszawa4:38.51597R
50m:
100m:
31.85
1:06.64
31.85
34.79
150m:
200m:
1:41.97
2:17.81
35.33
35.84
250m:
300m:
2:53.43
3:29.55
35.62
36.12
350m:
400m:
4:04.94
4:38.51
35.39
33.57
19.SERAFIN Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków4:39.51590
50m:
100m:
31.35
1:05.98
31.35
34.63
150m:
200m:
1:41.46
2:17.66
35.48
36.20
250m:
300m:
2:53.56
3:29.79
35.90
36.23
350m:
400m:
4:05.41
4:39.51
35.62
34.10
20.ŚMIETANA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków4:39.75589
50m:
100m:
31.98
1:07.13
31.98
35.15
150m:
200m:
1:42.71
2:18.33
35.58
35.62
250m:
300m:
2:54.05
3:29.98
35.72
35.93
350m:
400m:
4:05.05
4:39.75
35.07
34.70
SZEBESCZYK Hanna01WKS Śląsk Wrocław4:39.75589
50m:
100m:
31.64
1:06.33
31.64
34.69
150m:
200m:
1:41.95
2:17.81
35.62
35.86
250m:
300m:
2:53.07
3:28.60
35.26
35.53
350m:
400m:
4:04.32
4:39.75
35.72
35.43
22.ZIELIŃSKA Oliwia01MKP Szczecin4:39.78588
50m:
100m:
31.92
1:06.52
31.92
34.60
150m:
200m:
1:41.99
2:17.59
35.47
35.60
250m:
300m:
2:53.27
3:29.15
35.68
35.88
350m:
400m:
4:04.90
4:39.78
35.75
34.88
23.SOKÓŁ Zuzanna01IKS Konstancin4:39.93588
50m:
100m:
31.12
1:05.90
31.12
34.78
150m:
200m:
1:41.42
2:17.01
35.52
35.59
250m:
300m:
2:52.95
3:29.04
35.94
36.09
350m:
400m:
4:05.12
4:39.93
36.08
34.81
24.KACZMAREK Julia01MKS Juvenia Wrocław4:41.91575
50m:
100m:
31.62
1:06.62
31.62
35.00
150m:
200m:
1:42.52
2:18.58
35.90
36.06
250m:
300m:
2:54.78
3:30.87
36.20
36.09
350m:
400m:
4:06.77
4:41.91
35.90
35.14
25.MARCZUK Zuzanna01MKS Neptun Stargard Szczeciński4:43.16568
50m:
100m:
32.56
1:07.91
32.56
35.35
150m:
200m:
1:44.21
2:20.59
36.30
36.38
250m:
300m:
2:56.41
3:32.50
35.82
36.09
350m:
400m:
4:08.18
4:43.16
35.68
34.98
26.ŁUSZCZYŃSKA Natalia01UKS Dwójka Morena Gdańsk4:43.35566
50m:
100m:
31.89
1:07.52
31.89
35.63
150m:
200m:
1:43.86
2:20.51
36.34
36.65
250m:
300m:
2:57.03
3:34.34
36.52
37.31
350m:
400m:
4:10.30
4:43.35
35.96
33.05
27.KOSIŃSKA Dominika01KS Piątka Chorzów4:43.36566
50m:
100m:
32.12
1:07.79
32.12
35.67
150m:
200m:
1:44.02
2:20.38
36.23
36.36
250m:
300m:
2:57.04
3:33.86
36.66
36.82
350m:
400m:
4:09.92
4:43.36
36.06
33.44
28.SOLIWODA Julia01UKS Nawa Skierniewice4:44.39560
50m:
100m:
31.95
1:07.80
31.95
35.85
150m:
200m:
1:44.35
2:20.75
36.55
36.40
250m:
300m:
2:57.27
3:33.89
36.52
36.62
350m:
400m:
4:10.43
4:44.39
36.54
33.96
29.GAZDA Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:44.94557
50m:
100m:
32.89
1:08.76
32.89
35.87
150m:
200m:
1:45.16
2:21.54
36.40
36.38
250m:
300m:
2:57.92
3:34.15
36.38
36.23
350m:
400m:
4:10.03
4:44.94
35.88
34.91
30.CZECH Wiktoria01KS Swim2win Krosno4:46.39549
50m:
100m:
31.82
1:06.73
31.82
34.91
150m:
200m:
1:44.57
2:22.04
37.84
37.47
250m:
300m:
2:58.87
3:35.47
36.83
36.60
350m:
400m:
4:11.14
4:46.39
35.67
35.25
31.MAŃDOK Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:46.83546
50m:
100m:
32.56
1:08.39
32.56
35.83
150m:
200m:
1:45.11
2:21.73
36.72
36.62
250m:
300m:
2:57.79
3:34.48
36.06
36.69
350m:
400m:
4:11.09
4:46.83
36.61
35.74
32.SOJA Malgorzata01UKS G-8 Bielany Warszawa4:49.24533
50m:
100m:
32.56
1:07.59
32.56
35.03
150m:
200m:
1:43.35
2:20.07
35.76
36.72
250m:
300m:
2:57.22
3:34.08
37.15
36.86
350m:
400m:
4:11.95
4:49.24
37.87
37.29
33.SZELUGA Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:50.15528
50m:
100m:
32.41
1:08.23
32.41
35.82
150m:
200m:
1:45.14
2:22.20
36.91
37.06
250m:
300m:
2:59.75
3:37.19
37.55
37.44
350m:
400m:
4:14.61
4:50.15
37.42
35.54
34.GRYCHTOŁ Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice4:50.49526
50m:
100m:
33.08
1:09.21
33.08
36.13
150m:
200m:
1:45.57
2:22.30
36.36
36.73
250m:
300m:
2:59.61
3:36.89
37.31
37.28
350m:
400m:
4:13.99
4:50.49
37.10
36.50
35.URBAŃSKA Paulina01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:52.18517
50m:
100m:
32.55
1:08.45
32.55
35.90
150m:
200m:
1:44.74
2:21.80
36.29
37.06
250m:
300m:
2:59.25
3:37.37
37.45
38.12
350m:
400m:
4:14.77
4:52.18
37.40
37.41
36.WÓJCIK Zuzanna01MKS Juvenia Wrocław4:52.21516
50m:
100m:
33.22
1:10.39
33.22
37.17
150m:
200m:
1:47.29
2:24.76
36.90
37.47
250m:
300m:
3:01.82
3:38.51
37.06
36.69
350m:
400m:
4:16.08
4:52.21
37.57
36.13
37.BATOR Aleksandra SO01UKP Unia Oświęcim4:52.55515
50m:
100m:
32.63
1:09.53
32.63
36.90
150m:
200m:
1:46.59
2:24.00
37.06
37.41
250m:
300m:
3:01.60
3:39.28
37.60
37.68
350m:
400m:
4:16.71
4:52.55
37.43
35.84
38.SZYMAŃSKA Magda01BUKS Warszawa4:53.69509
50m:
100m:
32.37
1:09.29
32.37
36.92
150m:
200m:
1:46.66
2:24.86
37.37
38.20
250m:
300m:
3:02.86
3:41.02
38.00
38.16
350m:
400m:
4:18.97
4:53.69
37.95
34.72
39.GĄSOWSKA Martyna01MTKP Delfin Toruń4:53.98507
50m:
100m:
32.79
1:08.47
32.79
35.68
150m:
200m:
1:45.50
2:22.97
37.03
37.47
250m:
300m:
3:00.86
3:38.90
37.89
38.04
350m:
400m:
4:17.67
4:53.98
38.77
36.31
40.SKOWRONEK Zuzanna01UKS 51 Lublin4:54.01507
50m:
100m:
33.32
1:09.95
33.32
36.63
150m:
200m:
1:47.16
2:25.12
37.21
37.96
250m:
300m:
3:02.46
3:40.21
37.34
37.75
350m:
400m:
4:17.87
4:54.01
37.66
36.14
41.STANISZEWSKA Maryla01UKS SMS Galicja Kraków4:54.52504
50m:
100m:
34.19
1:10.39
34.19
36.20
150m:
200m:
1:47.60
2:24.92
37.21
37.32
250m:
300m:
3:03.13
3:40.93
38.21
37.80
350m:
400m:
4:18.24
4:54.52
37.31
36.28
42.ZOLKOWSKA Anna01UKS Skarpa Lublin4:54.73503
50m:
100m:
32.06
1:07.37
32.06
35.31
150m:
200m:
1:44.19
2:21.67
36.82
37.48
250m:
300m:
2:59.81
3:38.80
38.14
38.99
350m:
400m:
4:17.49
4:54.73
38.69
37.24
43.CIEŚLAR Zuzanna01UKS SMS Galicja Kraków4:54.76503
50m:
100m:
33.62
1:10.56
33.62
36.94
150m:
200m:
1:48.04
2:26.03
37.48
37.99
250m:
300m:
3:03.38
3:41.43
37.35
38.05
350m:
400m:
4:18.76
4:54.76
37.33
36.00
44.BILSKA Natalia01UKS Żabianka Gdańsk4:54.86503
50m:
100m:
32.60
1:08.77
32.60
36.17
150m:
200m:
1:46.48
2:25.28
37.71
38.80
250m:
300m:
3:02.50
3:39.96
37.22
37.46
350m:
400m:
4:17.92
4:54.86
37.96
36.94
45.KACZOR Natalia01UKS Junior Kluczbork4:55.41500
50m:
100m:
31.96
1:07.89
31.96
35.93
150m:
200m:
1:45.55
2:23.48
37.66
37.93
250m:
300m:
3:01.42
3:40.35
37.94
38.93
350m:
400m:
4:18.64
4:55.41
38.29
36.77
46.PEPLAK Aleksandra01KS 1 Ożarów Mazowiecki4:55.51499
50m:
100m:
33.21
1:10.25
33.21
37.04
150m:
200m:
1:47.68
2:25.51
37.43
37.83
250m:
300m:
3:03.57
3:41.11
38.06
37.54
350m:
400m:
4:18.94
4:55.51
37.83
36.57
47.PEPLAK Julia01KS 1 Ożarów Mazowiecki4:56.43495
50m:
100m:
33.20
1:09.86
33.20
36.66
150m:
200m:
1:47.53
2:25.76
37.67
38.23
250m:
300m:
3:03.69
3:41.32
37.93
37.63
350m:
400m:
4:19.28
4:56.43
37.96
37.15
48.BĄK Julia01UKS Victoria Józefów4:56.46495
50m:
100m:
33.61
1:10.39
33.61
36.78
150m:
200m:
1:48.00
2:25.58
37.61
37.58
250m:
300m:
3:03.25
3:41.15
37.67
37.90
350m:
400m:
4:18.99
4:56.46
37.84
37.47
49.MAJEWSKA Weronika SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska4:56.49494
50m:
100m:
32.75
1:09.74
32.75
36.99
150m:
200m:
1:46.89
2:24.76
37.15
37.87
250m:
300m:
3:03.05
3:41.74
38.29
38.69
350m:
400m:
4:20.12
4:56.49
38.38
36.37
50.PRZEWOŻNIAK Patrycja SO01UKP Unia Oświęcim4:58.94482
50m:
100m:
34.91
1:12.73
34.91
37.82
150m:
200m:
1:50.79
2:28.80
38.06
38.01
250m:
300m:
3:06.51
3:44.38
37.71
37.87
350m:
400m:
4:22.28
4:58.94
37.90
36.66
51.OLEKSY Aleksandra01MKS Piaseczno4:59.15481
50m:
100m:
32.66
1:09.59
32.66
36.93
150m:
200m:
1:47.28
2:25.59
37.69
38.31
250m:
300m:
3:04.07
3:42.84
38.48
38.77
350m:
400m:
4:21.96
4:59.15
39.12
37.19
52.KOTLENGA Agata01UKS Żabianka Gdańsk4:59.31481
50m:
100m:
33.79
1:11.56
33.79
37.77
150m:
200m:
1:49.26
2:27.54
37.70
38.28
250m:
300m:
3:05.55
3:43.81
38.01
38.26
350m:
400m:
4:21.87
4:59.31
38.06
37.44
53.POPIEL Anna01CKS-SMS Szczecin5:00.20476
50m:
100m:
32.45
1:10.37
32.45
37.92
150m:
200m:
1:48.60
2:26.89
38.23
38.29
250m:
300m:
3:05.88
3:44.71
38.99
38.83
350m:
400m:
4:24.25
5:00.20
39.54
35.95
54.KABAŃSKA Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:00.42475
50m:
100m:
33.54
1:10.72
33.54
37.18
150m:
200m:
1:48.58
2:27.18
37.86
38.60
250m:
300m:

3:44.72
350m:
400m:
4:23.11
5:00.42
38.39
37.31
55.SMĘTEK Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:01.03472
50m:
100m:
33.40
1:10.57
33.40
37.17
150m:
200m:
1:49.21
2:28.20
38.64
38.99
250m:
300m:
3:06.82
3:45.43
38.62
38.61
350m:
400m:
4:23.44
5:01.03
38.01
37.59
56.WIKTOR Marika SOL01MTP Kormoran Olsztyn5:01.85468
50m:
100m:
33.51
1:11.39
33.51
37.88
150m:
200m:
1:51.20
2:30.29
39.81
39.09
250m:
300m:
3:09.19
3:47.81
38.90
38.62
350m:
400m:
4:25.21
5:01.85
37.40
36.64
57.ZIĘBA Gabriela SO01UKP Unia Oświęcim5:02.08467
50m:
100m:
33.24
1:10.26
33.24
37.02
150m:
200m:
1:48.29
2:27.28
38.03
38.99
250m:
300m:
3:06.06
3:45.35
38.78
39.29
350m:
400m:
4:24.40
5:02.08
39.05
37.68
58.BRONIECKA Sandra01MKP Wągrowiec5:02.27467
50m:
100m:
33.65
1:10.86
33.65
37.21
150m:
200m:
1:48.51
2:26.94
37.65
38.43
250m:
300m:
3:05.42
3:44.34
38.48
38.92
350m:
400m:
4:23.38
5:02.27
39.04
38.89
59.SKOCZEK Julia01KKS Włókniarz 1925 Kalisz5:02.98463
50m:
100m:
33.99
1:12.73
33.99
38.74
150m:
200m:
1:51.56
2:30.70
38.83
39.14
250m:
300m:
3:10.32
3:49.23
39.62
38.91
350m:
400m:
4:27.48
5:02.98
38.25
35.50
60.SKUDLIK Marta01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska5:03.00463
50m:
100m:
34.14
1:11.52
34.14
37.38
150m:
200m:
1:49.28
2:27.30
37.76
38.02
250m:
300m:
3:05.83
3:45.05
38.53
39.22
350m:
400m:
4:23.78
5:03.00
38.73
39.22
61.CHWAŁCZYŃSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław5:03.21462
50m:
100m:
34.71
1:13.19
34.71
38.48
150m:
200m:
1:52.30
2:30.34
39.11
38.04
250m:
300m:
3:08.49
3:47.21
38.15
38.72
350m:
400m:
4:26.08
5:03.21
38.87
37.13
62.KALETA Oliwia01UKS Żoliborz Warszawa5:03.68460
50m:
100m:
32.96
1:09.42
32.96
36.46
150m:
200m:
1:47.24
2:25.78
37.82
38.54
250m:
300m:
3:04.90
3:44.37
39.12
39.47
350m:
400m:
4:24.32
5:03.68
39.95
39.36
63.TROJA Delfina SOL01MTP Kormoran Olsztyn5:04.69456
50m:
100m:
34.47
1:12.43
34.47
37.96
150m:
200m:
1:51.62
2:31.14
39.19
39.52
250m:
300m:
3:10.26
3:50.19
39.12
39.93
350m:
400m:
4:28.87
5:04.69
38.68
35.82
64.JAKOWICKA Aleksandra01MKS Barracuda Białystok5:04.72455
50m:
100m:
34.15
1:11.83
34.15
37.68
150m:
200m:
1:50.60
2:29.60
38.77
39.00
250m:
300m:
3:08.28
3:47.94
38.68
39.66
350m:
400m:
4:27.01
5:04.72
39.07
37.71
65.WOJCIECHOWSKA Martyna01MKS Znicz Koszalin5:05.15453
50m:
100m:
34.12
1:12.41
34.12
38.29
150m:
200m:
1:51.84
2:30.57
39.43
38.73
250m:
300m:
3:09.79
3:48.86
39.22
39.07
350m:
400m:
4:28.74
5:05.15
39.88
36.41
66.MILEWICZ Natalia01UKS Ósemka Toruń5:05.17453
50m:
100m:
32.12
1:10.04
32.12
37.92
150m:
200m:
1:49.16
2:29.14
39.12
39.98
250m:
300m:
3:08.96
3:48.91
39.82
39.95
350m:
400m:
4:28.31
5:05.17
39.40
36.86
67.STĘPAK Weronika01UKS SMS Galicja Kraków5:06.05449
50m:
100m:
34.70
1:12.55
34.70
37.85
150m:
200m:
1:51.38
2:30.58
38.83
39.20
250m:
300m:
3:09.73
3:49.08
39.15
39.35
350m:
400m:
4:28.20
5:06.05
39.12
37.85
68.GALANT Maja01MKS Jedynka Łódź5:06.28448
50m:
100m:
33.65
1:12.05
33.65
38.40
150m:
200m:
1:51.53
2:30.88
39.48
39.35
250m:
300m:
3:10.04
3:49.67
39.16
39.63
350m:
400m:
4:28.87
5:06.28
39.20
37.41
69.SZYMBORSKA Dominika01MKS Juvenia Białystok5:07.26444
50m:
100m:
33.55
1:10.85
33.55
37.30
150m:
200m:
1:50.27
2:29.99
39.42
39.72
250m:
300m:
3:10.35
3:50.19
40.36
39.84
350m:
400m:
4:29.58
5:07.26
39.39
37.68
70.BERENT Marta01UKS Żoliborz Warszawa5:08.79438
50m:
100m:
34.09
1:12.61
34.09
38.52
150m:
200m:
1:51.37
2:31.01
38.76
39.64
250m:
300m:
3:10.27
3:50.34
39.26
40.07
350m:
400m:
4:29.62
5:08.79
39.28
39.17
71.FRANKIEWICZ Zuzanna01UKS Ósemka Toruń5:09.31435
50m:
100m:
34.08
1:12.57
34.08
38.49
150m:
200m:
1:51.86
2:31.40
39.29
39.54
250m:
300m:
3:10.84
3:50.76
39.44
39.92
350m:
400m:
4:30.40
5:09.31
39.64
38.91
KRUPIŃSKA Laura SOL01MTP Kormoran Olsztyn5:09.31435
50m:
100m:
34.64
1:13.33
34.64
38.69
150m:
200m:
1:52.93
2:32.46
39.60
39.53
250m:
300m:
3:12.36
3:51.30
39.90
38.94
350m:
400m:
4:30.55
5:09.31
39.25
38.76
73.KRÓL Patrycja01UKS Żabianka Gdańsk5:09.86433
50m:
100m:
34.09
1:11.45
34.09
37.36
150m:
200m:
1:50.19
2:30.52
38.74
40.33
250m:
300m:
3:10.64
3:50.51
40.12
39.87
350m:
400m:
4:30.17
5:09.86
39.66
39.69
74.ZIELIŃSKA Laura01KP Delfin Inowrocław5:10.26431
50m:
100m:
33.55
1:11.91
33.55
38.36
150m:
200m:
1:51.21
2:31.12
39.30
39.91
250m:
300m:
3:11.03
3:52.18
39.91
41.15
350m:
400m:
4:31.46
5:10.26
39.28
38.80
75.SAWICKA Aleksandra01UKS 307 Warszawa-Mokotów5:10.48430
50m:
100m:
32.06
1:10.15
32.06
38.09
150m:
200m:
1:49.45
2:29.42
39.30
39.97
250m:
300m:
3:09.92
3:50.96
40.50
41.04
350m:
400m:
4:31.35
5:10.48
40.39
39.13
76.RADECKA Maja01UKS Posejdon Pułtusk5:11.74425
50m:
100m:
32.84
1:10.90
32.84
38.06
150m:
200m:
1:49.93
2:30.45
39.03
40.52
250m:
300m:
3:11.49
3:52.55
41.04
41.06
350m:
400m:
4:32.80
5:11.74
40.25
38.94
77.KOTWAS Aleksandra01KTP Iskra Konin5:13.51418
50m:
100m:
32.97
1:11.28
32.97
38.31
150m:
200m:
1:51.23
2:32.21
39.95
40.98
250m:
300m:
3:12.77
3:53.18
40.56
40.41
350m:
400m:
4:33.61
5:13.51
40.43
39.90
78.SIERPUTOWSKA Oliwia01MKS Znicz Koszalin5:25.05375
50m:
100m:
35.18
1:14.31
35.18
39.13
150m:
200m:
1:55.56
2:37.59
41.25
42.03
250m:
300m:
3:19.64
4:01.81
42.05
42.17
350m:
400m:
4:44.08
5:25.05
42.27
40.97
DYSKW.WIŚNIEWSKA Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
O 2


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-03-05 - 11:05
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat3:50.76MŁYNARCZYK Karol05114Lublin2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa4:06.28640A
50m:
100m:
27.70
58.66
27.70
30.96
150m:
200m:
1:30.15
2:01.82
31.49
31.67
250m:
300m:
2:33.18
3:04.89
31.36
31.71
350m:
400m:
3:36.61
4:06.28
31.72
29.67
2.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik4:06.52638A
50m:
100m:
27.71
58.66
27.71
30.95
150m:
200m:
1:30.28
2:01.90
31.62
31.62
250m:
300m:
2:33.35
3:05.08
31.45
31.73
350m:
400m:
3:36.52
4:06.52
31.44
30.00
3.PIOTROWSKI Kacper01WKS Śląsk Wrocław4:07.35631A
50m:
100m:
27.80
58.61
27.80
30.81
150m:
200m:
1:29.98
2:01.59
31.37
31.61
250m:
300m:
2:32.94
3:04.72
31.35
31.78
350m:
400m:
3:36.81
4:07.35
32.09
30.54
4.JEMIELITA Oskar01MPKS Orka Ciechanów4:08.58622A
50m:
100m:
27.69
59.18
27.69
31.49
150m:
200m:
1:31.49
2:03.84
32.31
32.35
250m:
300m:
2:35.63
3:07.25
31.79
31.62
350m:
400m:
3:38.71
4:08.58
31.46
29.87
5.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:09.44616A
50m:
100m:
28.48
59.58
28.48
31.10
150m:
200m:
1:31.70
2:03.93
32.12
32.23
250m:
300m:
2:35.87
3:07.58
31.94
31.71
350m:
400m:
3:39.10
4:09.44
31.52
30.34
6.DROZDA Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:11.19603A
50m:
100m:
28.51
1:00.05
28.51
31.54
150m:
200m:
1:32.53
2:04.75
32.48
32.22
250m:
300m:
2:37.00
3:08.10
32.25
31.10
350m:
400m:
3:40.28
4:11.19
32.18
30.91
7.KRZYMAŃSKI Kajetan01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa4:11.46601A
50m:
100m:
28.22
59.52
28.22
31.30
150m:
200m:
1:30.98
2:03.09
31.46
32.11
250m:
300m:
2:34.74
3:06.69
31.65
31.95
350m:
400m:
3:39.42
4:11.46
32.73
32.04
8.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź4:11.85598A
50m:
100m:
28.05
1:00.45
28.05
32.40
150m:
200m:
1:32.92
2:05.00
32.47
32.08
250m:
300m:
2:37.36
3:09.27
32.36
31.91
350m:
400m:
3:41.48
4:11.85
32.21
30.37
9.WILEJTO Igor01MKS Sambor Tczew4:12.68592B
50m:
100m:
28.54
59.90
28.54
31.36
150m:
200m:
1:32.30
2:04.73
32.40
32.43
250m:
300m:
2:36.96
3:09.26
32.23
32.30
350m:
400m:
3:41.06
4:12.68
31.80
31.62
10.OPAŁA Krystian01UKS Dwójka Morena Gdańsk4:17.06562B
50m:
100m:
29.43
1:01.40
29.43
31.97
150m:
200m:
1:33.88
2:06.57
32.48
32.69
250m:
300m:
2:39.30
3:12.17
32.73
32.87
350m:
400m:
3:45.17
4:17.06
33.00
31.89
11.WOJCIECHOWSKI Jakub01KS Warta Poznań4:17.17562B
50m:
100m:
29.05
1:01.42
29.05
32.37
150m:
200m:
1:34.23
2:07.15
32.81
32.92
250m:
300m:
2:40.07
3:12.80
32.92
32.73
350m:
400m:
3:45.58
4:17.17
32.78
31.59
12.BOBOWIEC Maksymilian01WKS Śląsk Wrocław4:17.79558B
50m:
100m:
28.68
1:00.16
28.68
31.48
150m:
200m:
1:32.84
2:05.37
32.68
32.53
250m:
300m:
2:38.34
3:12.14
32.97
33.80
350m:
400m:
3:45.45
4:17.79
33.31
32.34
13.SZARPAK Marcin01KS Piątka Chorzów4:18.03556B
50m:
100m:
29.95
1:01.99
29.95
32.04
150m:
200m:
1:34.62
2:07.59
32.63
32.97
250m:
300m:
2:40.27
3:13.00
32.68
32.73
350m:
400m:
3:46.41
4:18.03
33.41
31.62
14.RYTTER Igor01WKS Śląsk Wrocław4:18.95550B
50m:
100m:
29.57
1:01.67
29.57
32.10
150m:
200m:
1:34.47
2:07.47
32.80
33.00
250m:
300m:
2:40.50
3:13.49
33.03
32.99
350m:
400m:
3:45.81
4:18.95
32.32
33.14
15.KOWALCZYK Michał01MUKS Gilus Gilowice4:19.28548B
50m:
100m:
28.16
1:00.13
28.16
31.97
150m:
200m:
1:32.17
2:05.08
32.04
32.91
250m:
300m:
2:38.19
3:11.83
33.11
33.64
350m:
400m:
3:46.60
4:19.28
34.77
32.68
16.SUCHAN Przemysław01KS Korona Kraków4:20.90538B
50m:
100m:
29.36
1:01.99
29.36
32.63
150m:
200m:
1:35.37
2:08.93
33.38
33.56
250m:
300m:
2:42.20
3:15.31
33.27
33.11
350m:
400m:
3:48.37
4:20.90
33.06
32.53
17.ZAREMBA Jakub01WKS Śląsk Wrocław4:20.98537R
50m:
100m:
29.59
1:02.09
29.59
32.50
150m:
200m:
1:35.46
2:08.67
33.37
33.21
250m:
300m:
2:42.10
3:15.96
33.43
33.86
350m:
400m:
3:49.06
4:20.98
33.10
31.92
18.URBAŃSKI Michał01Delfin Gdynia4:21.07537R
50m:
100m:
29.31
1:02.05
29.31
32.74
150m:
200m:
1:35.38
2:09.26
33.33
33.88
250m:
300m:
2:43.09
3:17.23
33.83
34.14
350m:
400m:
3:50.33
4:21.07
33.10
30.74
19.DŁUŻNIEWSKI Dawid01MPKS Orka Ciechanów4:21.45535
50m:
100m:
28.64
1:01.76
28.64
33.12
150m:
200m:
1:35.60
2:09.55
33.84
33.95
250m:
300m:
2:43.19
3:17.20
33.64
34.01
350m:
400m:
3:50.68
4:21.45
33.48
30.77
20.WÓJCIK Paweł01UKS SMS Galicja Kraków4:21.69533
50m:
100m:
28.83
1:01.33
28.83
32.50
150m:
200m:
1:34.79
2:08.08
33.46
33.29
250m:
300m:
2:42.00
3:14.97
33.92
32.97
350m:
400m:
3:48.76
4:21.69
33.79
32.93
21.GŁUSZKOWSKI Mateusz01UKS CITYZEN Poznań4:21.84532
50m:
100m:
29.99
1:02.83
29.99
32.84
150m:
200m:
1:36.11
2:10.02
33.28
33.91
250m:
300m:
2:43.27
3:16.67
33.25
33.40
350m:
400m:
3:50.23
4:21.84
33.56
31.61
22.PAJĄK Bartosz01BUKS Warszawa4:22.09531
50m:
100m:
27.63
59.30
27.63
31.67
150m:
200m:
1:32.25
2:06.00
32.95
33.75
250m:
300m:
2:39.98
3:14.39
33.98
34.41
350m:
400m:
3:49.04
4:22.09
34.65
33.05
23.JUSKOWIAK Jakub01KS Warta Poznań4:22.48528
50m:
100m:
30.42
1:03.37
30.42
32.95
150m:
200m:
1:36.43
2:09.85
33.06
33.42
250m:
300m:
2:42.86
3:16.36
33.01
33.50
350m:
400m:
3:49.53
4:22.48
33.17
32.95
24.ŚMIGIELSKI Mateusz01MKS Jedynka Łódź4:22.69527
50m:
100m:
28.59
1:01.64
28.59
33.05
150m:
200m:
1:34.94
2:08.40
33.30
33.46
250m:
300m:
2:41.81
3:15.83
33.41
34.02
350m:
400m:
3:49.89
4:22.69
34.06
32.80
25.KRÓL Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz4:23.18524
50m:
100m:
28.88
1:01.69
28.88
32.81
150m:
200m:
1:35.78
2:10.22
34.09
34.44
250m:
300m:
2:44.16
3:18.44
33.94
34.28
350m:
400m:
3:52.51
4:23.18
34.07
30.67
26.KOTOŃSKI Jakub01IUKP Wodnik Police4:23.35523
50m:
100m:
29.45
1:02.07
29.45
32.62
150m:
200m:
1:35.50
2:08.73
33.43
33.23
250m:
300m:
2:42.61
3:16.17
33.88
33.56
350m:
400m:
3:50.71
4:23.35
34.54
32.64
27.MICHALSKI Wojciech01MUKS Gilus Gilowice4:23.41523
50m:
100m:
30.18
1:03.47
30.18
33.29
150m:
200m:
1:37.46
2:11.73
33.99
34.27
250m:
300m:
2:44.81
3:18.20
33.08
33.39
350m:
400m:
3:51.88
4:23.41
33.68
31.53
28.WOŹNY Wiktor01UKS Shark Rudna4:23.44522
50m:
100m:
29.58
1:01.57
29.58
31.99
150m:
200m:
1:35.15
2:08.78
33.58
33.63
250m:
300m:
2:42.77
3:17.07
33.99
34.30
350m:
400m:
3:51.09
4:23.44
34.02
32.35
29.BAŁDYGA Marceli SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:23.46522
50m:
100m:
29.61
1:02.62
29.61
33.01
150m:
200m:
1:36.97
2:11.77
34.35
34.80
250m:
300m:
2:46.01
3:20.34
34.24
34.33
350m:
400m:
3:52.93
4:23.46
32.59
30.53
KARPIEL Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:23.46522
50m:
100m:
29.41
1:02.75
29.41
33.34
150m:
200m:
1:36.34
2:10.20
33.59
33.86
250m:
300m:
2:44.09
3:17.78
33.89
33.69
350m:
400m:
3:51.45
4:23.46
33.67
32.01
31.MUSZYŃSKI Jakub01MKP Wągrowiec4:24.03519
50m:
100m:
29.63
1:02.32
29.63
32.69
150m:
200m:
1:36.09
2:09.49
33.77
33.40
250m:
300m:
2:43.43
3:17.22
33.94
33.79
350m:
400m:
3:51.46
4:24.03
34.24
32.57
32.BUGAŁA Krzysztof01MKP Szczecin4:24.12518
50m:
100m:
29.02
1:01.41
29.02
32.39
150m:
200m:
1:34.62
2:08.28
33.21
33.66
250m:
300m:
2:42.03
3:16.08
33.75
34.05
350m:
400m:
3:50.26
4:24.12
34.18
33.86
33.GIRUL Radosław01WKS Śląsk Wrocław4:24.45517
50m:
100m:
29.44
1:01.84
29.44
32.40
150m:
200m:
1:35.20
2:08.81
33.36
33.61
250m:
300m:
2:42.73
3:16.90
33.92
34.17
350m:
400m:
3:51.28
4:24.45
34.38
33.17
34.NAWROCKI Filip01MKS Juvenia Wrocław4:24.52516
50m:
100m:
28.22
1:00.32
28.22
32.10
150m:
200m:
1:34.14
2:08.43
33.82
34.29
250m:
300m:
2:42.91
3:17.20
34.48
34.29
350m:
400m:
3:52.01
4:24.52
34.81
32.51
35.RACZKOWSKI Krzysztof01KS Korona Kraków4:24.69515
50m:
100m:
30.33
1:03.91
30.33
33.58
150m:
200m:
1:37.68
2:11.79
33.77
34.11
250m:
300m:
2:46.09
3:20.00
34.30
33.91
350m:
400m:
3:53.17
4:24.69
33.17
31.52
36.WAMKA Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:25.22512
50m:
100m:
29.06
1:01.77
29.06
32.71
150m:
200m:
1:35.40
2:09.72
33.63
34.32
250m:
300m:
2:43.34
3:17.66
33.62
34.32
350m:
400m:
3:52.19
4:25.22
34.53
33.03
37.JANIK Jakub SO01UKP Unia Oświęcim4:25.56510
50m:
100m:
28.81
1:01.62
28.81
32.81
150m:
200m:
1:35.95
2:09.50
34.33
33.55
250m:
300m:
2:43.69
3:17.86
34.19
34.17
350m:
400m:
3:52.01
4:25.56
34.15
33.55
38.WOŹNIAK Kamil01KS Wisła Puławy4:25.81509
50m:
100m:
30.70
1:03.63
30.70
32.93
150m:
200m:
1:37.11
2:10.87
33.48
33.76
250m:
300m:
2:44.49
3:18.88
33.62
34.39
350m:
400m:
3:53.17
4:25.81
34.29
32.64
39.LECH Filip01SKP Avia Świdnik4:26.18507
50m:
100m:
28.62
1:01.77
28.62
33.15
150m:
200m:
1:35.43
2:09.49
33.66
34.06
250m:
300m:
2:43.47
3:17.88
33.98
34.41
350m:
400m:
3:52.13
4:26.18
34.25
34.05
40.CZERWIŃSKI Łukasz01UKS Jagiellonka Warszawa4:26.56504
50m:
100m:
29.17
1:02.14
29.17
32.97
150m:
200m:
1:35.67
2:10.04
33.53
34.37
250m:
300m:
2:44.55
3:19.38
34.51
34.83
350m:
400m:
3:53.56
4:26.56
34.18
33.00
41.ZIÓŁKOWSKI Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała4:26.72503
50m:
100m:
29.49
1:02.02
29.49
32.53
150m:
200m:
1:35.94
2:10.96
33.92
35.02
250m:
300m:
2:45.40
3:20.11
34.44
34.71
350m:
400m:
3:53.79
4:26.72
33.68
32.93
42.ZAGRZEJEWSKI Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy4:26.80503
50m:
100m:
28.97
1:01.58
28.97
32.61
150m:
200m:
1:35.27
2:09.14
33.69
33.87
250m:
300m:
2:43.66
3:18.94
34.52
35.28
350m:
400m:
3:54.20
4:26.80
35.26
32.60
43.WOLIŃSKI Igor01MKP Szczecin4:26.94502
50m:
100m:
30.00
1:03.33
30.00
33.33
150m:
200m:
1:38.06
2:12.21
34.73
34.15
250m:
300m:
2:46.30
3:21.14
34.09
34.84
350m:
400m:
3:53.94
4:26.94
32.80
33.00
44.JANECKI Mateusz01MKS Pałac Młodzieży4:27.24501
50m:
100m:
29.53
1:02.52
29.53
32.99
150m:
200m:
1:36.58
2:11.30
34.06
34.72
250m:
300m:
2:45.95
3:20.10
34.65
34.15
350m:
400m:
3:54.45
4:27.24
34.35
32.79
FAJKOWSKI Piotr01MKS Trójka Łódź4:27.24501
50m:
100m:
30.06
1:03.08
30.06
33.02
150m:
200m:
1:36.96
2:11.52
33.88
34.56
250m:
300m:
2:45.90
3:20.36
34.38
34.46
350m:
400m:
3:54.66
4:27.24
34.30
32.58
46.WIŚNIEWSKI Paweł01UKS Wodnik 29 Katowice4:27.26500
50m:
100m:
30.53
1:04.17
30.53
33.64
150m:
200m:
1:37.77
2:11.90
33.60
34.13
250m:
300m:
2:45.89
3:20.23
33.99
34.34
350m:
400m:
3:54.34
4:27.26
34.11
32.92
47.SZCZEREK Szymon01KKS Włókniarz 1925 Kalisz4:27.94497
50m:
100m:
30.25
1:03.61
30.25
33.36
150m:
200m:
1:37.40
2:11.62
33.79
34.22
250m:
300m:
2:45.80
3:20.43
34.18
34.63
350m:
400m:
3:54.70
4:27.94
34.27
33.24
48.KRYSIAK Michał01MKS Trójka Łódź4:28.26495
50m:
100m:
30.37
1:03.82
30.37
33.45
150m:
200m:
1:37.85
2:12.30
34.03
34.45
250m:
300m:
2:46.43
3:20.51
34.13
34.08
350m:
400m:
3:54.87
4:28.26
34.36
33.39
49.ZUEHLKE Kajetan01KP MZOS Płock4:28.78492
50m:
100m:
30.21
1:02.93
30.21
32.72
150m:
200m:
1:36.81
2:11.84
33.88
35.03
250m:
300m:
2:45.75
3:20.75
33.91
35.00
350m:
400m:
3:54.74
4:28.78
33.99
34.04
50.LEWANDOWSKI Mateusz01MKS Trójka Łódź4:28.80492
50m:
100m:
30.56
1:05.16
30.56
34.60
150m:
200m:
1:40.10
2:15.36
34.94
35.26
250m:
300m:
2:49.47
3:23.87
34.11
34.40
350m:
400m:
3:57.58
4:28.80
33.71
31.22
51.SENKOWSKI Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa4:29.15490
50m:
100m:
29.57
1:02.33
29.57
32.76
150m:
200m:
1:36.24
2:10.86
33.91
34.62
250m:
300m:
2:46.01
3:21.20
35.15
35.19
350m:
400m:
3:56.22
4:29.15
35.02
32.93
52.SUCHAN Łukasz01KS Korona Kraków4:29.42488
50m:
100m:
31.25
1:05.76
31.25
34.51
150m:
200m:
1:40.61
2:15.76
34.85
35.15
250m:
300m:
2:50.08
3:24.25
34.32
34.17
350m:
400m:
3:57.24
4:29.42
32.99
32.18
53.JAKUBOWSKI Piotr01UKS Skalar Warszawa4:29.48488
50m:
100m:
29.22
1:01.89
29.22
32.67
150m:
200m:
1:35.81
2:10.85
33.92
35.04
250m:
300m:
2:45.83
3:20.00
34.98
34.17
350m:
400m:
3:54.53
4:29.48
34.53
34.95
54.NOWAK Aleksander01UKS Nawa Skierniewice4:29.69487
50m:
100m:
29.69
1:03.15
29.69
33.46
150m:
200m:
1:37.56
2:11.84
34.41
34.28
250m:
300m:
2:46.56
3:20.85
34.72
34.29
350m:
400m:
3:54.25
4:29.69
33.40
35.44
55.JOCHYMEK Oskar01WKS Śląsk Wrocław4:29.92486
50m:
100m:
29.79
1:03.56
29.79
33.77
150m:
200m:
1:37.28
2:11.88
33.72
34.60
250m:
300m:
2:45.95
3:20.56
34.07
34.61
350m:
400m:
3:55.08
4:29.92
34.52
34.84
56.MYSZCZYSZYN Jakub01KS Korner Zielona Góra4:30.50483
50m:
100m:
29.46
1:02.55
29.46
33.09
150m:
200m:
1:36.57
2:11.73
34.02
35.16
250m:
300m:
2:47.03
3:22.39
35.30
35.36
350m:
400m:
3:57.01
4:30.50
34.62
33.49
57.KULCZYCKI Patryk01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:30.56482
50m:
100m:
29.97
1:03.49
29.97
33.52
150m:
200m:
1:37.93
2:12.80
34.44
34.87
250m:
300m:
2:47.97
3:22.36
35.17
34.39
350m:
400m:
3:56.73
4:30.56
34.37
33.83
58.KUREK Jakub01IUKP Wodnik Police4:31.47477
50m:
100m:
29.28
1:02.10
29.28
32.82
150m:
200m:
1:35.85
2:10.13
33.75
34.28
250m:
300m:
2:44.71
3:20.51
34.58
35.80
350m:
400m:
3:56.25
4:31.47
35.74
35.22
59.TWARDOWSKI Piotr01UKS SMS Galicja Kraków4:31.61477
50m:
100m:
30.12
1:03.57
30.12
33.45
150m:
200m:
1:37.94
2:12.75
34.37
34.81
250m:
300m:
2:47.54
3:22.82
34.79
35.28
350m:
400m:
3:58.10
4:31.61
35.28
33.51
60.PERZANKOWSKI Maciej01UKS Nawa Skierniewice4:33.05469
50m:
100m:
30.41
1:04.39
30.41
33.98
150m:
200m:
1:38.95
2:13.92
34.56
34.97
250m:
300m:
2:49.12
3:24.24
35.20
35.12
350m:
400m:
3:59.33
4:33.05
35.09
33.72
61.KRASNODĘBSKI Andrzej01UKS Żoliborz Warszawa4:33.08469
50m:
100m:
29.77
1:03.89
29.77
34.12
150m:
200m:
1:38.48
2:13.59
34.59
35.11
250m:
300m:
2:48.79
3:24.28
35.20
35.49
350m:
400m:
3:59.45
4:33.08
35.17
33.63
62.ZALEWSKI Ronald01WKS Śląsk Wrocław4:33.10469
50m:
100m:
30.23
1:04.01
30.23
33.78
150m:
200m:
1:38.38
2:13.61
34.37
35.23
250m:
300m:
2:49.01
3:24.53
35.40
35.52
350m:
400m:
3:59.33
4:33.10
34.80
33.77
63.WOSIEK Dawid01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski4:33.77465
50m:
100m:
30.50
1:05.00
30.50
34.50
150m:
200m:
1:40.18
2:14.74
35.18
34.56
250m:
300m:
2:49.72
3:25.51
34.98
35.79
350m:
400m:
4:00.53
4:33.77
35.02
33.24
64.LINDE Miłosz SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:33.80465
50m:
100m:
31.55
1:06.03
31.55
34.48
150m:
200m:
1:40.33
2:15.13
34.30
34.80
250m:
300m:
2:50.25
3:25.37
35.12
35.12
350m:
400m:
3:59.84
4:33.80
34.47
33.96
65.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:34.28463
50m:
100m:
30.48
1:04.19
30.48
33.71
150m:
200m:
1:38.71
2:13.87
34.52
35.16
250m:
300m:
2:49.29
3:24.45
35.42
35.16
350m:
400m:
3:59.50
4:34.28
35.05
34.78
66.OCHMAN Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:34.70461
50m:
100m:
31.05
1:04.68
31.05
33.63
150m:
200m:
1:39.18
2:14.13
34.50
34.95
250m:
300m:
2:49.65
3:25.22
35.52
35.57
350m:
400m:
4:00.11
4:34.70
34.89
34.59
MATUSIAK Adrian01UKS Posejdon Pułtusk4:34.70461
50m:
100m:
29.66
1:04.09
29.66
34.43
150m:
200m:
1:39.68
2:15.80
35.59
36.12
250m:
300m:
2:51.23
3:26.68
35.43
35.45
350m:
400m:
4:01.59
4:34.70
34.91
33.11
68.GARDOCKI Szymon01MKS Juvenia Białystok4:35.18458
50m:
100m:
30.75
1:04.01
30.75
33.26
150m:
200m:
1:38.26
2:13.30
34.25
35.04
250m:
300m:
2:48.07
3:24.17
34.77
36.10
350m:
400m:
4:00.37
4:35.18
36.20
34.81
69.ROWIŃSKI Aleksander01MUKP Warszawianka4:35.63456
50m:
100m:
31.11
1:06.56
31.11
35.45
150m:
200m:
1:41.36
2:16.52
34.80
35.16
250m:
300m:
2:51.93
3:27.49
35.41
35.56
350m:
400m:
4:01.70
4:35.63
34.21
33.93
70.KIEDROWSKI Adam01UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.11454
50m:
100m:
32.03
1:07.32
32.03
35.29
150m:
200m:
1:41.61
2:17.42
34.29
35.81
250m:
300m:
2:52.92
3:27.89
35.50
34.97
350m:
400m:
4:03.00
4:36.11
35.11
33.11
71.MAJOR Daniel SO01UKP Unia Oświęcim4:36.40452
50m:
100m:
29.33
1:02.74
29.33
33.41
150m:
200m:
1:36.75
2:11.80
34.01
35.05
250m:
300m:
2:48.27
3:24.94
36.47
36.67
350m:
400m:
4:01.55
4:36.40
36.61
34.85
72.STANISZEWSKI Olaf01KKS Włókniarz 1925 Kalisz4:37.57447
50m:
100m:
30.26
1:04.55
30.26
34.29
150m:
200m:
1:39.70
2:15.20
35.15
35.50
250m:
300m:
2:50.41
3:25.62
35.21
35.21
350m:
400m:
4:00.67
4:37.57
35.05
36.90
73.KRAMARCZYK Jakub SO01UKP Unia Oświęcim4:37.95445
50m:
100m:
31.61
1:07.11
31.61
35.50
150m:
200m:
1:43.10
2:19.28
35.99
36.18
250m:
300m:
2:54.92
3:30.01
35.64
35.09
350m:
400m:
4:04.78
4:37.95
34.77
33.17
74.MECH Mateusz01UKS Pirat Elbląg4:38.14444
50m:
100m:
30.89
1:05.74
30.89
34.85
150m:
200m:
1:41.65
2:17.63
35.91
35.98
250m:
300m:
2:53.42
3:29.68
35.79
36.26
350m:
400m:
4:04.98
4:38.14
35.30
33.16
75.MOCZULSKI Mateusz01KKS Włókniarz 1925 Kalisz4:38.78441
50m:
100m:
29.72
1:03.62
29.72
33.90
150m:
200m:
1:38.41
2:14.12
34.79
35.71
250m:
300m:
2:50.39
3:26.91
36.27
36.52
350m:
400m:
4:03.75
4:38.78
36.84
35.03
76.KRAWCZYK Stanisław01UKS Żoliborz Warszawa4:38.90440
50m:
100m:
30.03
1:03.92
30.03
33.89
150m:
200m:
1:39.03
2:15.14
35.11
36.11
250m:
300m:
2:51.48
3:28.49
36.34
37.01
350m:
400m:
4:04.92
4:38.90
36.43
33.98
77.JAROSZEWSKI Jakub01UKS Żoliborz Warszawa4:40.42433
50m:
100m:
29.98
1:03.76
29.98
33.78
150m:
200m:
1:39.08
2:15.29
35.32
36.21
250m:
300m:
2:51.53
3:27.92
36.24
36.39
350m:
400m:
4:04.32
4:40.42
36.40
36.10
78.KONCKI Bartłomiej01KS Wisła Puławy4:40.98431
50m:
100m:
32.08
1:07.09
32.08
35.01
150m:
200m:
1:42.55
2:18.19
35.46
35.64
250m:
300m:
2:54.18
3:30.20
35.99
36.02
350m:
400m:
4:06.00
4:40.98
35.80
34.98
79.PAWLAK Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.15416
50m:
100m:
30.86
1:05.87
30.86
35.01
150m:
200m:
1:42.47
2:19.05
36.60
36.58
250m:
300m:
2:55.90
3:32.83
36.85
36.93
350m:
400m:
4:09.61
4:44.15
36.78
34.54
80.URBAŃCZYK Adrian01KS Korona Kraków4:44.16416
50m:
100m:
33.42
1:10.01
33.42
36.59
150m:
200m:
1:46.47
2:22.62
36.46
36.15
250m:
300m:
2:59.10
3:34.43
36.48
35.33
350m:
400m:
4:09.76
4:44.16
35.33
34.40
81.ŻURAWSKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:44.92413
50m:
100m:
31.70
1:07.17
31.70
35.47
150m:
200m:
1:42.90
2:19.17
35.73
36.27
250m:
300m:
2:56.47
3:34.06
37.30
37.59
350m:
400m:
4:10.33
4:44.92
36.27
34.59
82.KUŚ Artur01UKS Wodnik 29 Katowice4:46.41406
50m:
100m:
31.34
1:06.39
31.34
35.05
150m:
200m:
1:42.30
2:19.23
35.91
36.93
250m:
300m:
2:55.82
3:33.37
36.59
37.55
350m:
400m:
4:10.50
4:46.41
37.13
35.91
83.DADOS Aleksander01KS Wisła Puławy4:46.88404
50m:
100m:
31.09
1:06.37
31.09
35.28
150m:
200m:
1:42.42
2:18.82
36.05
36.40
250m:
300m:
2:55.50
3:33.20
36.68
37.70
350m:
400m:
4:10.09
4:46.88
36.89
36.79
84.ONOSZKO Tomasz01KS Warta Poznań4:47.09404
50m:
100m:
30.69
1:05.10
30.69
34.41
150m:
200m:
1:40.83
2:17.66
35.73
36.83
250m:
300m:
2:55.33
3:33.10
37.67
37.77
350m:
400m:
4:10.67
4:47.09
37.57
36.42
85.WYRZYKOWSKI Norbert01UKS Ósemka Toruń4:47.19403
50m:
100m:
31.31
1:06.63
31.31
35.32
150m:
200m:
1:42.73
2:19.05
36.10
36.32
250m:
300m:
2:55.88
3:33.06
36.83
37.18
350m:
400m:
4:10.91
4:47.19
37.85
36.28
86.MALEWSKI Bartłomiej01SKS 137 Delfin Łódź4:48.03400
50m:
100m:
30.99
1:05.83
30.99
34.84
150m:
200m:
1:41.99
2:19.16
36.16
37.17
250m:
300m:
2:56.17
3:34.15
37.01
37.98
350m:
400m:
4:11.49
4:48.03
37.34
36.54
87.KUŹNIAK Mateusz01UKS Żoliborz Warszawa4:48.26399
50m:
100m:
32.27
1:08.08
32.27
35.81
150m:
200m:
1:44.24
2:21.08
36.16
36.84
250m:
300m:
2:58.02
3:35.40
36.94
37.38
350m:
400m:
4:12.38
4:48.26
36.98
35.88
88.MASŁOWSKI Hubert01MKS Barracuda Białystok4:51.41386
50m:
100m:
32.51
1:09.04
32.51
36.53
150m:
200m:
1:46.41
2:23.72
37.37
37.31
250m:
300m:
3:00.96
3:38.52
37.24
37.56
350m:
400m:
4:17.33
4:51.41
38.81
34.08
89.SOSIŃSKI Bartosz01UKS CITYZEN Poznań4:51.43386
50m:
100m:
33.03
1:09.18
33.03
36.15
150m:
200m:
1:46.17
2:23.33
36.99
37.16
250m:
300m:
3:00.37
3:37.66
37.04
37.29
350m:
400m:
4:14.96
4:51.43
37.30
36.47
90.SKROCKI Maciej01KP MZOS Płock4:51.60385
50m:
100m:
31.23
1:06.37
31.23
35.14
150m:
200m:
1:42.92
2:19.89
36.55
36.97
250m:
300m:
2:57.91
3:36.02
38.02
38.11
350m:
400m:
4:14.71
4:51.60
38.69
36.89
91.DEPTA Kajetan01UKS Polonez Wyszków4:59.34356
50m:
100m:
31.87
1:07.97
31.87
36.10
150m:
200m:
1:45.31
2:23.32
37.34
38.01
250m:
300m:
3:02.14
3:41.32
38.82
39.18
350m:
400m:
4:21.03
4:59.34
39.71
38.31
92.CEMPURA Szymon01KS Posnania Poznań5:02.21346
50m:
100m:
32.27
1:09.16
32.27
36.89
150m:
200m:
1:47.66
2:26.96
38.50
39.30
250m:
300m:
3:06.20
3:45.04
39.24
38.84
350m:
400m:
4:24.52
5:02.21
39.48
37.69
93.LIBERA Daniel01UKS Nawa Skierniewice5:04.29339
50m:
100m:
34.20
1:11.98
34.20
37.78
150m:
200m:
1:50.32
2:29.53
38.34
39.21
250m:
300m:
3:09.05
3:47.95
39.52
38.90
350m:
400m:
4:26.90
5:04.29
38.95
37.39
94.KRYSZPINIUK Gabriel01MKP Wodnik Bielsk Podlaski5:05.82334
50m:
100m:
32.15
1:08.09
32.15
35.94
150m:
200m:
1:45.79
2:25.75
37.70
39.96
250m:
300m:
3:05.48
3:46.02
39.73
40.54
350m:
400m:
4:25.90
5:05.82
39.88
39.92
95.BRONIECKI Damian01MKP Wągrowiec5:05.92333
50m:
100m:
33.48
1:10.44
33.48
36.96
150m:
200m:
1:48.34
2:27.71
37.90
39.37
250m:
300m:
3:06.84
3:47.06
39.13
40.22
350m:
400m:
4:26.70
5:05.92
39.64
39.22
96.SZULIERZ Michał01SKP Avia Świdnik5:13.35310
50m:
100m:
28.66
1:02.52
28.66
33.86
150m:
200m:
1:46.19
2:28.74
43.67
42.55
250m:
300m:
3:10.56
3:52.68
41.82
42.12
350m:
400m:
4:34.59
5:13.35
41.91
38.76


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-03-05 - 12:10
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:28.43WIKIEŁ Angelika01914Ostrowiec Sw2013-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:36.11640A35.1340.0840.6040.30
2.PISKORZ Aleksandra01UKS Wodnik Siemianowice Ślaskie2:36.99629A35.0939.7540.6841.47
3.PRZYBYSZ Olga01KP Astromal Akwawit Leszno2:37.96618A35.7740.2342.3139.65
4.CHOLEWA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków2:38.42612A36.0840.4240.9440.98
5.CICHOWSKA Julia01WKS Śląsk Wrocław2:38.51611A35.7440.2342.6239.92
6.BUJAK Maria01UKS Skarpa Lublin2:41.29580A37.0041.0341.8541.41
7.WOJTANEK Wiktoria01UKS Kapry Armexim Pruszków2:41.73576A36.7541.1442.4941.35
8.RABINIAK Zuzanna01MKS Wodnik Radom2:41.96573A36.3341.7342.3241.58
9.BIEGAŁA Klaudia01MKS Trójka Łódź2:42.90563B37.1242.1742.6740.94
10.NIEWIADOMSKA Wiktoria01PSP Swim Płock2:43.73555B36.3842.8642.3842.11
11.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:43.86553B37.3342.2742.3441.92
12.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:43.98552B37.3042.3842.7541.55
13.ADAMCZYK Julia01UKS Aligator Gorzyce2:44.61546B37.5441.7242.5342.82
14.JARZĄBEK Natalia01MKS Trójka Łódź2:46.15531B38.6342.7242.7142.09
15.GÓRECZNA Weronika01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:46.59527B38.8640.8944.7542.09
16.KOŁAKOWSKA Julia01MKS Piaseczno2:46.71525B38.6442.8942.8142.37
17.JAKUBCZAK Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:46.88524R39.0042.6643.4841.74
18.ROPELA Klaudia01UKS Żabianka Gdańsk2:47.35519R37.5842.7543.1343.89
19.DESZCZKA Laura01MKS Trójka Łódź2:47.4251939.1541.9742.6243.68
20.MARKUNAS Julia01MKP Szczecin2:47.5551836.7142.6744.4543.72
21.KRUZEROWSKA Ada01MKS Jedynka Łódź2:48.1851237.9442.4944.3543.40
22.JEZIORNA Julia01KS AZS AWF Wrocław2:50.1449437.9943.5344.4844.14
23.KIKEL Wiktoria01MKS Znicz Koszalin2:50.4049237.4843.4844.7344.71
24.ROLNICKA Oliwia01UKS SMS Galicja Kraków2:50.4849137.9143.4645.5643.55
25.GARDOCKA Julia01MKS Roś Pisz2:50.5949037.1043.4344.6745.39
26.DEMBKOWSKA Monika01UKS Żabianka Gdańsk2:51.9447937.3442.8046.0545.75
27.KAŁEK Karolina01UKS G-8 Bielany Warszawa2:52.0247837.1043.1445.6346.15
28.ZATORSKA Agata01UKP Manta Jelcz-Laskowice2:53.4846640.3043.5144.8944.78
29.KOWALCZYK Agata01UKS Wodnik 29 Katowice2:53.8946338.3044.1345.1746.29
30.ROMAN Magdalena01IKS Konstancin2:54.1346138.4445.1045.7844.81
31.KUDALA Justyna01UKS Wodnik 29 Katowice2:54.3745939.3144.7544.9345.38
32.DYBCIO Karolina01MUKS Lider Chełm2:54.7645638.5844.6545.6145.92
33.ŻABIŃSKA Kamila01MTKP Delfin Toruń2:54.9745439.3844.9745.7544.87
34.WESOŁOWSKA Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:55.0045437.6444.4046.5446.42
35.OCHAŁ Maja01UKS SMS Galicja Kraków2:55.3145240.3045.5745.2244.22
36.RYGIEL Julia01KS Swim2win Krosno2:55.7044939.9144.9946.0944.71
37.FARYNA Patrycja01KS Wankan Legnica2:56.1544538.5542.9047.9246.78
38.JĘDRYCH Julia01UKS Żoliborz Warszawa2:57.3643640.3344.7845.6646.59
39.KIDAWA Julia01KS Korner Zielona Góra3:03.1439639.5646.6149.2647.71
40.FARON Zuzanna01KS Górnik Radlin3:03.7839240.0245.6248.8749.27
41.MAZUREK Gabriela01KS Korona Kraków3:04.6238742.7146.7148.2846.92
42.LEPCZYŃSKA Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała3:04.7338642.3848.3247.8146.22
43.NIESIOŁOWSKA Patrycja01UKS Żabianka Gdańsk3:07.9336742.7048.1848.1648.89
44.BRZEZIŃSKA Aleksandra01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.3:08.1836542.9947.6849.7047.81
45.NIEDŹWIEDŹ Małgorzata01KS Piątka Chorzów3:10.7735144.2748.8749.7947.84
46.WĄSIK Anna01KS Korona Kraków3:13.4733643.6449.5150.3749.95


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-03-05 - 12:32
Chłopców, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:12.63SIEMIŃSKI Piotr02314Poznan2015-11-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.DUBAS Mateusz01KS Piątka Chorzów2:22.05610A32.7935.8836.8136.57
2.GĘBCZYK Łukasz01MKS Wodnik Radom2:22.46604A32.3037.3037.4635.40
3.KARNIK Kacper01MKS Wodnik Radom2:24.05585A33.0136.9137.8636.27
4.ADAMCZAK Jakub01UKS Shark Rudna2:26.31558A33.7938.3938.5135.62
5.ŻURAWSKI Marcel01MKS Sambor Tczew2:26.70553A33.6338.2937.4237.36
6.GRZYWACZ Oliwer01KP MZOS Płock2:26.98550A32.4439.1038.9836.46
7.GUZY Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień2:27.03550A33.5437.6137.6438.24
8.KOWOL Tymoteusz01MOSM Tychy2:27.52544A33.1137.9838.5537.88
9.WOŹNIAK Łukasz01UKS SMS Galicja Kraków2:29.53523B33.4337.8139.0739.22
10.GREBER Artur01WKS Śląsk Wrocław2:30.31514B33.8838.5538.8739.01
11.SADŁO Marcel01UKS Salmo Żory2:30.75510B34.1437.2939.0840.24
12.URYGA Bartłomiej01UKS Salmo Żory2:30.76510B32.3736.9339.6041.86
13.LEBEDYŃSKI Sebastian01MKS Znicz Koszalin2:31.45503B33.9638.0939.7639.64
14.SZEWCZYK Bartosz01MKS Znicz Koszalin2:31.73500B34.0338.6939.5339.48
15.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów2:31.86499B33.1538.6239.7640.33
16.OLEK Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:32.91489B33.9039.0540.4139.55
17.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań2:32.97488R36.3838.5838.8039.21
18.SYSKA Miłosz01MKS Trójka Łódź2:32.98488R34.4437.5740.6140.36
19.WIECIŃSKI Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:33.4948333.2839.5241.0339.66
20.PARTYKA Damian01Delfin Gdynia2:34.4547434.6539.2140.4440.15
21.SOBIECKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:34.6547233.9938.8740.8540.94
22.NOWOTNY Dawid SR01UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska2:35.2546734.5539.1940.3641.15
23.ŁOCHIŃSKI Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:35.7546234.5639.4740.7141.01
24.SMOLCZEWSKI Igor01UKS Nawa Skierniewice2:37.5244735.1539.2841.7541.34
25.MICHALAK Jacek01UKS Kapry Armexim Pruszków2:38.2044134.5340.9041.6141.16
26.WIŚNIEWSKI Jakub01UKS Ósemka Toruń2:39.5943035.4840.6141.3442.16
27.BELSKI Jakub01MKS STP Nowy Sącz2:40.7142134.3340.6942.5343.16
28.SIENKIEWICZ Dawid01WKS Śląsk Wrocław2:40.8841934.9940.1342.7742.99
29.TUSZYŃSKI Dominik01KP Delfin Inowrocław2:41.5241534.3441.7143.3442.13
30.KOŁODZIEJSKI Filip01BUKS Warszawa2:42.0941035.4841.0942.7542.77
31.ZALEWSKI Ronald01WKS Śląsk Wrocław2:44.0239635.4941.5343.1543.85
32.CIAK Bernard01UKS Posejdon Pułtusk2:44.3839334.9842.5644.3442.50
33.KUCHARSKI Jakub01UKS Piątka Konstantynów Łódzki2:44.7739037.1542.5542.8742.20
34.NIEDOJAD Aleksy01KS Piątka Chorzów2:45.0238935.3741.8343.5944.23
35.REMIAN Igor01UKS Patomswim Bogatynia2:45.7038436.6143.4643.9941.64
36.KANIA Filip01MKS Neptun Stargard Szczeciński2:45.8538335.7142.6244.7242.80
37.STASIAK Hubert01UPKS Wodnik Rawicz2:47.2537337.1543.1144.4242.57
38.KUBICKI Maciej01KS Posnania Poznań2:49.0336237.8942.9644.9243.26
39.JURCZAK Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:50.8835036.0742.5445.5046.77
DYSKW.ROGULIN Bogdan01UKP Unia Oświęcim
K 1


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-03-05 - 12:50
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:14.52URBANCZYK AleksandraPOLPłock2002-11-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.PARADOWSKA Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:20.03659A30.3234.7140.4934.51
2.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin2:23.46612A30.2236.3642.9233.96
3.HALICKA Lidia01WKS Śląsk Wrocław2:23.53612A31.3638.1540.3033.72
4.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:24.19603A31.8337.3240.6334.41
5.BURA Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:24.93594A31.5738.2041.7533.41
6.WETT Oliwia01MKS Sambor Tczew2:25.34589A31.2537.3842.7333.98
7.COCHÓR Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa2:26.08580A31.5336.9243.8233.81
8.STĘPIŃSKA Natalia01KS Korona Kraków2:27.07568A32.7837.8244.2532.22
9.LITWIN Andrea01MKS Ikar Mielec2:27.12568B31.9638.4542.7933.92
10.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:27.35565B30.5839.3342.0635.38
11.DZIAŁKOWSKA Natalia01MUKS Gilus Gilowice2:27.62562B32.2437.0442.6835.66
12.OSTROWSKA Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:28.22555B31.9237.0544.2335.02
13.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.90537B31.8738.1245.4434.47
14.LEWANDOWSKA Natalia SO01UKP Unia Oświęcim2:29.96536B31.5037.5944.2236.65
15.BEDNAREK Zuzanna01MKS Jedynka Łódź2:30.28533B32.8439.8143.4734.16
16.WOJTANEK Wiktoria01UKS Kapry Armexim Pruszków2:30.39532B34.1138.1943.1834.91
17.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:30.74528R33.5239.4741.7336.02
18.KORDALA Monika01UKS SP 149 Łódź2:31.53520R32.4737.0646.1935.81
19.LIPKOWSKA Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.4851032.3236.4146.9636.79
20.CZECH Wiktoria01KS Swim2win Krosno2:32.5151033.2539.0945.3234.85
21.POGORZELSKA Laura01UKS SMS Galicja Kraków2:32.6750834.0537.4545.0736.10
22.WOLSKA Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:32.7350731.7036.8247.5436.67
23.MIĄSKO Julia01MKS Neptun Stargard Szczeciński2:33.4150134.0140.5744.2234.61
24.BOROWIEC Weronika01MUKS Lider Chełm2:33.7649732.6941.3944.2935.39
25.NADYBSKA Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:33.8049734.9338.0644.8635.95
26.CIESIUL Karolina01KS Wankan Legnica2:33.8149734.0538.7646.5334.47
27.HOJOŁ Agata01UKS SMS Galicja Kraków2:33.8949631.8239.6446.5635.87
28.HOLAK Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:34.3549232.3038.8348.2334.99
29.KUCZAJ Julia01MKS Juvenia Wrocław2:34.6948831.2241.6246.2535.60
30.WÓJCIK Zuzanna01MKS Juvenia Wrocław2:35.1048533.6141.3645.8534.28
31.MARSZAŁEK Anna01MKP Szczecin2:35.5448033.9340.1645.9835.47
32.RZADEK Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:35.7647833.1539.0048.7334.88
33.KOZANECKA Katarzyna01KS Posnania Poznań2:35.7847834.0142.0144.6635.10
34.TOBIASZ Anna01UKS Victoria Józefów2:35.8147832.8540.4846.2836.20
35.KRZYŻAŃSKA Karolina01MKP Szczecin2:36.4447233.5840.3845.9736.51
36.GORZYNIK Aleksandra01KS Swim2win Krosno2:36.8446935.7539.2345.9635.90
37.KOSIŃSKA Dominika01KS Piątka Chorzów2:38.1445734.0239.6448.0736.41
38.MARCINKIEWICZ Marta01PSP Swim Płock2:38.8045133.4841.4047.3336.59
39.ŻURAWSKA Sabina SO01UKP Unia Oświęcim2:38.8545135.8940.8244.0638.08
40.SOJA Malgorzata01UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.0444935.6141.4446.0135.98
41.GARDOCKA Julia01MKS Roś Pisz2:39.4744633.9042.9945.9436.64
42.ZYCH Natalia01UKS 51 Lublin2:39.9344235.7238.2648.0437.91
43.AUGUSTYNIAK Michalina01MOSM Tychy2:40.0644134.3441.9747.9335.82
44.BIENIECKA Natalia01MKS Polonia Warszawa2:40.1744033.9241.1745.8039.28
45.KOŁAKOWSKA Julia01MKS Piaseczno2:40.8043535.3143.9444.0137.54
46.OCHAB Julia01Nowy KP Bielsko-Biała2:40.9643333.4041.3247.0539.19
47.CZORNIK Julia01KS Piątka Chorzów2:41.5742936.0942.1046.2037.18
48.ADAMCZYK Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:41.6042835.4641.4648.4936.19
49.RUDNICKA Ewa01UKS Ostrobramska Warszawa2:41.7842735.0641.6246.2738.83
50.WOŹNIAK Joanna01MKP Szczecin2:42.4442235.4340.2848.5338.20
51.DĄBROWSKA Oliwia01MUKP Warszawianka2:42.8841833.9543.3646.9438.63
52.KRÓL Wiktoria01KS Warta Poznań2:44.0940934.8840.6049.6039.01
53.MISIEJUK Aldona SO01UKP Unia Oświęcim2:44.3940736.0842.8446.2739.20
54.RYGIEL Julia01KS Swim2win Krosno2:45.5139936.7543.2247.2038.34
55.DZIĘGIEL Julia01KS Korona Kraków2:46.1639435.6143.5049.3437.71
56.MAZUREK Gabriela01KS Korona Kraków2:46.7039039.3743.3547.1036.88
57.MILEWICZ Natalia01UKS Ósemka Toruń2:47.0938735.8541.3250.1039.82
58.RADECKA Maja01UKS Posejdon Pułtusk2:49.3337236.9343.0650.8038.54
59.JAROSZ Angelika SO01UKP Unia Oświęcim2:50.4036538.9047.0145.5938.90
60.KAPITAN Paulina01KS Piątka Chorzów2:53.1734838.2345.4650.7338.75
61.GWIZDAŁA Marta01Nowy KP Bielsko-Biała2:54.8633840.7242.8951.6639.59


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-03-05 - 13:17
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:03.13KAŁUSOWSKI Jan00905Poznan2015-11-22

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.GOTSZLING Dawid01SKP Barakuda Starachowice2:10.18597A27.9532.1039.2630.87
2.SACHA Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:10.95586A28.5034.0637.4430.95
3.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź2:11.16583A28.8633.9139.4028.99
4.WARZOCHA Albert01KS Warta Poznań2:12.25569A29.0135.9737.8229.45
5.BARUSIŃSKI Kordian01MUKS Korona Swim Kielce2:14.62540A28.1733.2839.8133.36
6.DUBAS Mateusz01KS Piątka Chorzów2:14.75538A29.8536.3736.1832.35
7.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:15.35531A28.9433.2941.6031.52
8.KOWALSKI Kacper01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:15.86525A28.8433.1441.6132.27
9.TYLICKI Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:16.54517B28.5234.4442.2531.33
10.SOLARSKI Antoni01KP Koziegłowy2:16.79514B29.9036.5538.9231.42
11.MALEC Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:17.22509B30.0034.1740.4832.57
12.KAMIŃSKI Damian01MKS Znicz Koszalin2:17.28509B28.7934.9641.8031.73
13.KORZENIEWSKI Witold01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:17.66505B30.5334.9440.3931.80
14.WISZNIEWSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.66494B30.2135.2540.6232.58
15.DUBIEL Kornel01UKS Żabianka Gdańsk2:18.79492B30.1233.8242.5132.34
16.PASZKO Mikołaj01UKS SMS Galicja Kraków2:19.07489B29.5336.1141.0932.34
17.HAŁADAJ Dawid01KTP Iskra Konin2:19.26487R28.4135.8542.1932.81
18.KOMOROWSKI Jan01MKS Trójka Łódź2:19.33487R28.9136.0442.5731.81
19.MUC Filip01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:19.3548630.4837.0839.7132.08
20.GUZY Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień2:19.8948131.8635.7439.0633.23
21.GRZYBOWSKI Artur01MKS Znicz Koszalin2:20.2547728.4834.5743.7333.47
22.WEŻGOWIEC Mikołaj01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:21.3046730.2936.8140.4633.74
23.SMOLIŃSKI Paweł01UKS Junior Kluczbork2:21.5246430.1935.5741.1534.61
24.PAJĄK Bartosz01BUKS Warszawa2:21.7746229.8637.0142.2932.61
25.KALINOWSKI Michał01MTKP Delfin Toruń2:21.8546130.0036.4943.7231.64
26.SUCHAŃSKI Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:21.8646132.2234.6841.8133.15
27.KŁAK Marcin01KS Płetwal Szczytno2:21.8846129.9737.0641.8133.04
28.WEBER Albert01KS Wodnik Śrem2:22.1045929.6836.1242.9633.34
29.WAMKA Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.2945730.5036.5341.7833.48
30.SZMYTKE Jakub01UKS Żoliborz Warszawa2:22.4145631.6434.7543.3232.70
31.SMOLCZEWSKI Igor01UKS Nawa Skierniewice2:23.7144332.0837.7740.7333.13
32.ŚCIESZKO Mateusz01MKS Trójka Łódź2:24.2243930.6636.3542.9534.26
33.GRZEMSKI Kamil01MKP Wągrowiec2:24.9043330.1237.6343.5833.57
34.WOLIŃSKI Igor01MKP Szczecin2:25.0643131.1237.4443.2733.23
35.GREBER Artur01WKS Śląsk Wrocław2:25.4442829.9339.5141.3134.69
36.POLASZYK Radosław01UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.0142330.7838.0343.3933.81
37.NOWAK Aleksander01UKS Nawa Skierniewice2:26.0942231.2837.5144.1233.18
38.TOKARSKI Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:26.1342230.5237.0743.3135.23
39.WYSZYŃSKI Aleksander01UKS Polonez Wyszków2:26.1942129.2736.8443.8536.23
40.ROGULIN Bogdan01UKP Unia Oświęcim2:27.2741231.3239.2741.8434.84
41.JÓŹKÓW Cezary01WKS Śląsk Wrocław2:27.6140931.3837.8143.6334.79
42.BURYŁO Krzysztof01KS Warta Poznań2:28.0540630.0739.5743.5034.91
43.KUBARSKI Kamil01UKS Wodnik 29 Katowice2:29.8439133.1039.1544.3533.24
44.JEDNASZEWSKI Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:31.9037532.0639.3045.1535.39
45.NIEDOJAD Aleksy01KS Piątka Chorzów2:33.2636632.9040.4142.3637.59
46.SAC Sebastian01MKS Juvenia Białystok2:33.4736433.8038.8346.3734.47
47.PAWLICKI Mateusz01ULKS Victoria Kozy2:34.8335433.3238.4846.9736.06
48.PAWLAK Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa2:34.9935333.6640.1746.2834.88
49.WAGA Marcel01MKP Atol Oleśnica2:35.9534731.8840.6147.2336.23
50.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.7931127.9044.9648.0240.91


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-03-05 - 17:01
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat27.38URBANCZYK AleksandraPOLPłock2002-11-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin28.06655
2.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów28.41631
3.KOSSAKOWSKA Dominika01SiKReT Gliwice28.42631
4.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica28.53624
5.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola28.67614
6.PARADOWSKA Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.86602
7.KUCZAJ Julia01MKS Juvenia Wrocław28.93598
8.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski29.20582
Finał B
9.CIEPLAK Aleksandra01UKS Olimpic Warka29.03592
10.MIODEK Karolina01UKS Żabianka Gdańsk29.30576
11.LEWANDOWSKA Natalia SO01UKP Unia Oświęcim29.41569
12.TOMASIAK Agnieszka01UKS Salmo Żory29.95539
13.DUDEK Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.03535
14.LITWIN Andrea01MKS Ikar Mielec30.12530
15.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk30.17527
16.BALCER Julia01UKS 190 Łódź30.24524


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-03-05 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat24.16STOKOWSKI Kacper05114Ostrowiec Sw2014-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.GORAJ Marcin01UKS SMS Galicja Kraków25.70610
2.JAWORSKI Szymon01UKS Salmo Żory25.86599
3.WARDAWA Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa25.87598
4.KRZYWNICKI Adrian01MPKS Orka Ciechanów25.97591
5.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia26.01588
6.WARZOCHA Albert01KS Warta Poznań26.32568
7.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin26.34566
8.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik26.40563
Finał B
9.SOBIECKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa26.48557
10.PABICH Bartosz01MKS Neptun Stargard Szczeciński26.62549
11.KRAUTSZTRUNG Witold01UKS 190 Łódź26.73542
12.TYLICKI Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.78539
13.MUSZYŃSKI Wiktor01KS Warta Poznań26.83536
14.CIEŚLA Oskar01KS Piątka Chorzów26.97528
15.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów27.06522
16.SŁOJEWSKI Adam01KS Warta Poznań27.12519


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-03-05 - 17:17
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat28.68NAZIĘBŁO Klaudia00101Gorzów Wlkp.2008-11-29

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.JUC Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy28.72714
2.WIŚNIEWSKA Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza29.84636
3.ULICKA Alicja01UKS Dwójka Sochaczew29.93630
4.JURCZYK Karolina01MKS 9 Dzierżoniów30.00626
5.ŻEKAŁO Julia01MKS Barracuda Białystok30.14617
6.POGORZELSKA Laura01UKS SMS Galicja Kraków30.23612
7.BARCZYK Dominika01UKS Fala Swarzędz30.36604
8.CIOSTEK Anastazja01UKS Dwójka Morena Gdańsk30.39602
Finał B
9.ŚLIWA Maja01Hobby Sport Kietrz30.63588
10.KACZANOWSKA Maria01UKS Żabianka Gdańsk30.81578
11.FIEDKIEWICZ Kornelia01KS Wankan Legnica30.87574
12.KUROPATWA Weronika01UKS Żabianka Gdańsk31.01567
13.MIGDAŁ Maria01UKS Żabianka Gdańsk31.32550
14.KORDALA Monika01UKS SP 149 Łódź31.65533
15.BARAN Sonia01MKS Juvenia Wrocław31.92520
16.ŚWIDERSKA Barbara01UKS Pingwiny Warszawa32.31501


<< TOP >>
Konkurencja 18
2016-03-05 - 17:29
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat25.29MURZYN Dawid00106Ostrowiec Sw.2012-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa25.97626
2.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn26.97559
3.KOTWICA Bartosz01SKP Avia Świdnik27.31538
4.GALICKI Bartosz01BUKS Warszawa27.64519
5.BŁAŃSKI Piotr01Delfin Gdynia27.76512
6.CZESZEWSKI Krystian01MKS Znicz Koszalin27.91504
7.MILBRANT Kacper01UKS Salmo Żory28.06496
8.BATKO Karol01UKS SMS Galicja Kraków28.40478
Finał B
9.MIRAŃSKI Michał01KS Korner Zielona Góra27.96501
10.MALEC Mikołaj01MKS Ikar Mielec28.34481
11.NOWICZKOW Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.45476
12.SIP Michał01KKS Włókniarz 1925 Kalisz28.48474
13.LEŚNIEWSKI Paweł01IUKP Wodnik Police28.57470
14.WIATR Wojciech01KS Warta Poznań28.66466
15.DUDZIK Sebastian01UKS SMS Galicja Kraków29.41431
16.GĘBCZYK Łukasz01MKS Wodnik Radom29.42430


<< TOP >>
Konkurencja 19
2016-03-05 - 17:41
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:11.12KILIJAŃSKA Donata00612Lodz2010-11-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.ZABOROWICZ Julia01KS Górnik Sosnowiec4:20.32731
50m:
100m:
30.12
1:02.72
30.12
32.60
150m:
200m:
1:35.95
2:09.51
33.23
33.56
250m:
300m:
2:42.99
3:16.47
33.48
33.48
350m:
400m:
3:49.22
4:20.32
32.75
31.10
2.KOSSAKOWSKA Dominika01SiKReT Gliwice4:20.35730
50m:
100m:
30.50
1:03.56
30.50
33.06
150m:
200m:
1:36.74
2:10.53
33.18
33.79
250m:
300m:
2:44.07
3:17.00
33.54
32.93
350m:
400m:
3:49.50
4:20.35
32.50
30.85
3.HALICKA Lidia01WKS Śląsk Wrocław4:27.07677
50m:
100m:
30.76
1:04.47
30.76
33.71
150m:
200m:
1:38.34
2:12.10
33.87
33.76
250m:
300m:
2:45.98
3:20.18
33.88
34.20
350m:
400m:
3:54.35
4:27.07
34.17
32.72
4.NITA Daria01KS Korona Kraków4:30.56651
50m:
100m:
31.13
1:05.36
31.13
34.23
150m:
200m:
1:39.76
2:14.42
34.40
34.66
250m:
300m:
2:48.57
3:23.19
34.15
34.62
350m:
400m:
3:57.45
4:30.56
34.26
33.11
5.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław4:30.81649
50m:
100m:
31.15
1:05.17
31.15
34.02
150m:
200m:
1:39.66
2:14.41
34.49
34.75
250m:
300m:
2:49.26
3:24.16
34.85
34.90
350m:
400m:
3:57.91
4:30.81
33.75
32.90
6.KRAUZE Alicja01MAL WOPR Malbork4:32.42638
50m:
100m:
30.38
1:04.22
30.38
33.84
150m:
200m:
1:38.92
2:13.92
34.70
35.00
250m:
300m:
2:49.24
3:24.29
35.32
35.05
350m:
400m:
3:58.99
4:32.42
34.70
33.43
7.GORZYNIK Aleksandra01KS Swim2win Krosno4:32.85634
50m:
100m:
31.34
1:05.28
31.34
33.94
150m:
200m:
1:40.13
2:15.09
34.85
34.96
250m:
300m:
2:50.09
3:24.73
35.00
34.64
350m:
400m:
3:59.54
4:32.85
34.81
33.31
8.BOCHENEK Anna01UKS Skalar Warszawa4:36.47610
50m:
100m:
31.31
1:05.30
31.31
33.99
150m:
200m:
1:39.82
2:14.85
34.52
35.03
250m:
300m:
2:49.76
3:24.86
34.91
35.10
350m:
400m:
4:00.69
4:36.47
35.83
35.78
Finał B
9.JUŹWICKA Zuzanna01MKS Trójka Łódź4:32.46637
50m:
100m:
31.31
1:05.26
31.31
33.95
150m:
200m:
1:40.24
2:15.17
34.98
34.93
250m:
300m:
2:49.37
3:24.38
34.20
35.01
350m:
400m:
3:59.22
4:32.46
34.84
33.24
10.ŁYSAKOWSKA Julia SL01AZS UMCS Lublin4:32.59636
50m:
100m:
32.25
1:06.31
32.25
34.06
150m:
200m:
1:41.06
2:15.87
34.75
34.81
250m:
300m:
2:50.69
3:25.25
34.82
34.56
350m:
400m:
3:59.85
4:32.59
34.60
32.74
11.PIECHOTA Karolina01UKS 190 Łódź4:34.64622
50m:
100m:
31.92
1:06.05
31.92
34.13
150m:
200m:
1:40.80
2:15.68
34.75
34.88
250m:
300m:
2:50.76
3:25.85
35.08
35.09
350m:
400m:
4:00.84
4:34.64
34.99
33.80
12.OSIŃSKA Wiktoria01UKS SP 149 Łódź4:37.40604
50m:
100m:
31.61
1:05.99
31.61
34.38
150m:
200m:
1:40.83
2:16.35
34.84
35.52
250m:
300m:
2:51.86
3:27.56
35.51
35.70
350m:
400m:
4:03.38
4:37.40
35.82
34.02
13.WŁODARCZYK Agnieszka01MKP Wągrowiec4:37.96600
50m:
100m:
31.13
1:05.60
31.13
34.47
150m:
200m:
1:40.99
2:16.53
35.39
35.54
250m:
300m:
2:52.10
3:28.10
35.57
36.00
350m:
400m:
4:03.89
4:37.96
35.79
34.07
14.SUDAK Zuzanna01UKS G-8 Bielany Warszawa4:39.11593
50m:
100m:
32.11
1:06.28
32.11
34.17
150m:
200m:
1:41.29
2:17.03
35.01
35.74
250m:
300m:
2:52.71
3:28.74
35.68
36.03
350m:
400m:
4:04.31
4:39.11
35.57
34.80
15.BALCER Julia01UKS 190 Łódź4:41.10580
50m:
100m:
31.63
1:06.19
31.63
34.56
150m:
200m:
1:41.37
2:17.37
35.18
36.00
250m:
300m:
2:53.67
3:30.07
36.30
36.40
350m:
400m:
4:06.07
4:41.10
36.00
35.03
16.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa4:42.57571
50m:
100m:
31.90
1:06.47
31.90
34.57
150m:
200m:
1:42.06
2:18.33
35.59
36.27
250m:
300m:
2:55.21
3:31.78
36.88
36.57
350m:
400m:
4:08.14
4:42.57
36.36
34.43


<< TOP >>
Konkurencja 20
2016-03-05 - 18:02
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat3:50.76MŁYNARCZYK Karol05114Lublin2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.KAROLCZAK Jan01BUKS Warszawa4:01.68677
50m:
100m:
26.51
55.95
26.51
29.44
150m:
200m:
1:25.96
1:56.45
30.01
30.49
250m:
300m:
2:27.23
2:57.91
30.78
30.68
350m:
400m:
3:27.56
4:01.68
29.65
34.12
2.KRZYKAŁA Emil01SKP Avia Świdnik4:01.76676
50m:
100m:
27.62
57.90
27.62
30.28
150m:
200m:
1:28.55
1:59.31
30.65
30.76
250m:
300m:
2:30.13
3:00.64
30.82
30.51
350m:
400m:
3:31.27
4:01.76
30.63
30.49
3.MOŚCICKI Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:04.66652
50m:
100m:
28.06
58.52
28.06
30.46
150m:
200m:
1:29.19
2:00.19
30.67
31.00
250m:
300m:
2:31.45
3:02.84
31.26
31.39
350m:
400m:
3:33.24
4:04.66
30.40
31.42
4.PIOTROWSKI Kacper01WKS Śląsk Wrocław4:08.25624
50m:
100m:
26.80
56.57
26.80
29.77
150m:
200m:
1:27.06
1:57.91
30.49
30.85
250m:
300m:
2:28.97
3:00.76
31.06
31.79
350m:
400m:
3:32.46
4:08.25
31.70
35.79
5.WILEJTO Igor01MKS Sambor Tczew4:12.41594
50m:
100m:
28.58
59.62
28.58
31.04
150m:
200m:
1:31.64
2:04.18
32.02
32.54
250m:
300m:
2:36.53
3:08.58
32.35
32.05
350m:
400m:
3:41.16
4:12.41
32.58
31.25
6.DROZDA Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:12.68592
50m:
100m:
28.27
58.80
28.27
30.53
150m:
200m:
1:30.72
2:03.22
31.92
32.50
250m:
300m:
2:36.11
3:08.98
32.89
32.87
350m:
400m:
3:41.66
4:12.68
32.68
31.02
7.OPAŁA Krystian01UKS Dwójka Morena Gdańsk4:15.13575
50m:
100m:
28.78
59.48
28.78
30.70
150m:
200m:
1:31.30
2:03.78
31.82
32.48
250m:
300m:
2:36.63
3:09.72
32.85
33.09
350m:
400m:
3:42.93
4:15.13
33.21
32.20
8.WOJCIECHOWSKI Jakub01KS Warta Poznań4:19.67546
50m:
100m:
29.40
1:02.43
29.40
33.03
150m:
200m:
1:34.98
2:07.74
32.55
32.76
250m:
300m:
2:40.98
3:14.22
33.24
33.24
350m:
400m:
3:47.23
4:19.67
33.01
32.44
Finał B
9.KOWALCZYK Michał01MUKS Gilus Gilowice4:13.47587
50m:
100m:
28.90
1:01.63
28.90
32.73
150m:
200m:
1:34.39
2:06.70
32.76
32.31
250m:
300m:
2:38.73
3:10.72
32.03
31.99
350m:
400m:
3:42.60
4:13.47
31.88
30.87
10.BOBOWIEC Maksymilian01WKS Śląsk Wrocław4:17.13562
50m:
100m:
27.23
58.17
27.23
30.94
150m:
200m:
1:31.43
2:05.04
33.26
33.61
250m:
300m:
2:38.96
3:12.61
33.92
33.65
350m:
400m:
3:45.85
4:17.13
33.24
31.28
11.SZARPAK Marcin01KS Piątka Chorzów4:17.51559
50m:
100m:
29.19
1:01.27
29.19
32.08
150m:
200m:
1:34.45
2:07.67
33.18
33.22
250m:
300m:
2:40.79
3:14.51
33.12
33.72
350m:
400m:
3:48.11
4:17.51
33.60
29.40
12.RYTTER Igor01WKS Śląsk Wrocław4:17.97556
50m:
100m:
28.64
1:00.55
28.64
31.91
150m:
200m:
1:32.99
2:05.92
32.44
32.93
250m:
300m:
2:39.32
3:13.14
33.40
33.82
350m:
400m:
3:46.32
4:17.97
33.18
31.65
13.WÓJCIK Paweł01UKS SMS Galicja Kraków4:19.95544
50m:
100m:
29.27
1:01.85
29.27
32.58
150m:
200m:
1:34.78
2:08.15
32.93
33.37
250m:
300m:
2:41.78
3:14.99
33.63
33.21
350m:
400m:
3:48.36
4:19.95
33.37
31.59
14.ZAREMBA Jakub01WKS Śląsk Wrocław4:20.04543
50m:
100m:
29.33
1:01.96
29.33
32.63
150m:
200m:
1:34.99
2:08.36
33.03
33.37
250m:
300m:
2:41.86
3:15.53
33.50
33.67
350m:
400m:
3:48.66
4:20.04
33.13
31.38
15.SUCHAN Przemysław01KS Korona Kraków4:20.68539
50m:
100m:
29.17
1:01.12
29.17
31.95
150m:
200m:
1:34.13
2:07.62
33.01
33.49
250m:
300m:
2:40.80
3:14.35
33.18
33.55
350m:
400m:
3:47.83
4:20.68
33.48
32.85
16.URBAŃSKI Michał01Delfin Gdynia4:24.76515
50m:
100m:
28.98
1:01.10
28.98
32.12
150m:
200m:
1:34.40
2:08.73
33.30
34.33
250m:
300m:
2:43.53
3:18.41
34.80
34.88
350m:
400m:
3:52.75
4:24.76
34.34
32.01


<< TOP >>
Konkurencja 21
2016-03-05 - 18:22
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:28.43WIKIEŁ Angelika01914Ostrowiec Sw2013-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.RUTKOWSKA Agnieszka01TP Skalar Słupsk2:29.8672433.8238.5739.3138.16
2.PISKORZ Aleksandra01UKS Wodnik Siemianowice Ślaskie2:33.1167834.4439.0639.4240.19
3.CHOLEWA Karolina01UKS SMS Galicja Kraków2:37.1462835.6340.1639.9541.40
4.PRZYBYSZ Olga01KP Astromal Akwawit Leszno2:38.2561435.6040.6241.1640.87
5.CICHOWSKA Julia01WKS Śląsk Wrocław2:39.8459635.6040.9242.4840.84
6.WOJTANEK Wiktoria01UKS Kapry Armexim Pruszków2:40.4758936.3540.8641.3341.93
7.RABINIAK Zuzanna01MKS Wodnik Radom2:41.0758336.4840.8941.9541.75
8.BUJAK Maria01UKS Skarpa Lublin2:41.5257837.8441.1741.4241.09
Finał B
9.SKOWROŃSKA Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:41.0258335.3241.6842.1541.87
10.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:43.0156237.0841.4442.3042.19
11.NIEWIADOMSKA Wiktoria01PSP Swim Płock2:44.1255136.3041.3543.9942.48
12.ADAMCZYK Julia01UKS Aligator Gorzyce2:45.2554037.9342.1742.3842.77
13.JARZĄBEK Natalia01MKS Trójka Łódź2:45.7353537.5042.6643.1742.40
14.JAKUBCZAK Weronika01KKS Włókniarz 1925 Kalisz2:46.3152937.2243.1243.0642.91
15.GÓRECZNA Weronika01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:48.9650539.0041.5044.4644.00
16.KOŁAKOWSKA Julia01MKS Piaseczno2:49.2850238.4443.5344.1843.13


<< TOP >>
Konkurencja 22
2016-03-05 - 18:39
Chłopców, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:12.63SIEMIŃSKI Piotr02314Poznan2015-11-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ŻURAWSKI Marcel01MKS Sambor Tczew2:19.4764432.8635.8935.0635.66
2.GĘBCZYK Łukasz01MKS Wodnik Radom2:20.5063032.6336.2036.5035.17
3.DUBAS Mateusz01KS Piątka Chorzów2:20.8862532.3735.9836.5535.98
4.KARNIK Kacper01MKS Wodnik Radom2:22.8460032.4136.3437.0237.07
5.ADAMCZAK Jakub01UKS Shark Rudna2:23.4559233.3837.0137.3535.71
6.GRZYWACZ Oliwer01KP MZOS Płock2:23.8258733.4538.3437.3834.65
7.GUZY Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień2:26.8555233.5437.0137.4638.84
8.KOWOL Tymoteusz01MOSM Tychy2:27.9254033.1637.7038.7138.35
Finał B
9.LEBEDYŃSKI Sebastian01MKS Znicz Koszalin2:30.1851634.0539.3539.0137.77
10.MAJEWSKI Wojciech01UKS TKKF Siódemka Rzeszów2:30.3051533.5538.9439.1938.62
11.GREBER Artur01WKS Śląsk Wrocław2:30.6251133.1738.0639.6439.75
12.SADŁO Marcel01UKS Salmo Żory2:31.0550734.4237.6738.7740.19
13.SZEWCZYK Bartosz01MKS Znicz Koszalin2:31.3250434.6238.6638.8739.17
14.WOŹNIAK Łukasz01UKS SMS Galicja Kraków2:32.4049433.6238.5339.9540.30
15.OLEK Jakub01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:33.0148834.4539.2240.4238.92
16.ZIMNIAK Szymon01KS Warta Poznań2:40.2142536.5641.1441.3741.14


<< TOP >>
Konkurencja 23
2016-03-05 - 18:55
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:14.52URBANCZYK AleksandraPOLPłock2002-11-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.PARADOWSKA Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:18.5867930.4435.2239.6333.29
2.HALICKA Lidia01WKS Śląsk Wrocław2:18.8867530.9134.8540.8132.31
3.WOŁEK Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:20.5865131.6637.4738.7632.69
4.MAZURKIEWICZ Barbara01IKS Konstancin2:20.6265029.7237.6541.3531.90
5.WETT Oliwia01MKS Sambor Tczew2:23.1161732.3135.2142.3033.29
6.COCHÓR Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa2:23.4961230.9935.6643.4133.43
7.BURA Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:24.1360431.5539.0941.0232.47
8.STĘPIŃSKA Natalia01KS Korona Kraków2:25.3058932.5036.1243.7932.89
Finał B
9.LITWIN Andrea01MKS Ikar Mielec2:25.3158930.7536.3942.7335.44
10.OSTROWSKA Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:26.3657731.6036.5243.5234.72
11.BEDNAREK Zuzanna01MKS Jedynka Łódź2:28.4555332.0839.9243.6232.83
12.GANCARZ Karolina01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:28.5155230.8738.9742.3536.32
13.DZIAŁKOWSKA Natalia01MUKS Gilus Gilowice2:28.6355133.2335.9445.0134.45
14.WOJTANEK Wiktoria01UKS Kapry Armexim Pruszków2:30.0253533.4538.9843.0034.59
15.KEMPA Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:30.6852833.2040.4641.5035.52
16.MICHNIEWSKA Anna01UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.8951632.7438.5346.8933.73


<< TOP >>
Konkurencja 24
2016-03-05 - 19:12
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:03.13KAŁUSOWSKI Jan00905Poznan2015-11-22

Punkty: FINA 2015
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.SACHA Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.0364227.7432.5336.6130.15
2.BARUSIŃSKI Kordian01MUKS Korona Swim Kielce2:08.8161627.7132.8537.5630.69
3.WARZOCHA Albert01KS Warta Poznań2:08.9361428.3733.9137.2829.37
4.ELGALAL Sami01UKS SP 149 Łódź2:09.2661028.1632.9239.0229.16
5.GOTSZLING Dawid01SKP Barakuda Starachowice2:10.3459527.5732.4939.2930.99
6.DUBAS Mateusz01KS Piątka Chorzów2:14.3254329.6436.3836.1232.18
7.MIKOŁAJCZAK Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:14.8853628.2333.1041.0932.46
8.KOWALSKI Kacper01UKS Gim 92 Ursynów Warszawa2:15.2453228.1933.0741.8732.11
Finał B
9.SOLARSKI Antoni01KP Koziegłowy2:14.7553829.4636.4937.4831.32
10.MALEC Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:16.3951930.6833.0140.8731.83
11.KAMIŃSKI Damian01MKS Znicz Koszalin2:16.9451328.3834.4642.5731.53
12.TYLICKI Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.6450528.3935.0342.0632.16
13.WISZNIEWSKI Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.6550529.2134.9240.8232.70
14.KORZENIEWSKI Witold01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:18.6849431.0135.1140.7031.86
15.DUBIEL Kornel01UKS Żabianka Gdańsk2:19.9848030.2635.7342.1131.88
16.PASZKO Mikołaj01UKS SMS Galicja Kraków2:20.4747528.9036.2841.9533.34


<< TOP >>
Konkurencja 25
2016-03-05 - 19:27
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat3:53.37MUKS Piętnastka BydgoszczOstrowiec Św.2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:00.57632
DUDEK Aleksandra
WOLSKA Karolina
+0,79
+0,37
28.44
29.46
58.93
1:01.42
PARADOWSKA Kinga
FRYDRYCH Nicole
+0,24
+0,25
27.72
28.86
58.10
1:02.12
2.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław4:04.94599
SZEBESCZYK Hanna
WĘGRZYNOWSKA Aleksandra

+0,33
29.87
29.12
1:01.62
1:00.80
CICHOWSKA Julia
HALICKA Lidia
+0,3430.08
28.82
1:02.81
59.71
3.UKS Żabianka Gdańsk 1UKS Żabianka Gdańsk4:05.54595
MIGDAŁ Maria
KUROPATWA Weronika
+0,72
+0,16
29.22
29.22
1:02.32
1:01.77
KACZANOWSKA Maria
MIODEK Karolina
+0,14
+0,33
29.67
28.56
1:01.70
59.75
4.KS Wankan Legnica 1KS Wankan Legnica4:07.52580
FARYNA Patrycja
WĘGLICKA Julita
+0,77
+0,45
29.66
32.00
1:01.97
1:08.03
CIESIUL Karolina
FIEDKIEWICZ Kornelia
+0,16
+0,15
28.95
27.51
1:00.06
57.46
5.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:08.33575
SERAFIN Magdalena
POGORZELSKA Laura
+0,76
+0,09
29.10
29.32
1:00.68
1:02.73
CHOLEWA Karolina
ŚMIETANA Karolina
+0,22
+0,50
29.43
29.37
1:03.15
1:01.77
6.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim4:09.17569
LEWANDOWSKA Natalia SO
ZIĘBA Gabriela SO
+0,75
+0,55
28.78
29.20
1:00.32
1:02.01
PRZEWOŻNIAK Patrycja SO
BATOR Aleksandra SO
+1,29
+0,23
30.33
30.09
1:03.81
1:03.03
7.SP Motyl MOSiR Stalowa Wola 1SP Motyl MOSiR Stalowa Wola4:09.42567
GONDEK Wiktoria
GRĄZ Gabriela
+0,76
+0,58
29.50
29.91
1:01.61
1:03.29
SKROK Zuzanna
GANCARZ Karolina
+0,09
+0,65
30.41
28.57
1:04.06
1:00.46
8.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:09.85564
SUDAK Zuzanna
MICHNIEWSKA Anna
+0,74
+0,36
29.90
30.06
1:02.22
1:02.88
SOJA Malgorzata
LIPKOWSKA Dominika
+0,30
+0,15
30.14
28.08
1:03.54
1:01.21
9.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław4:11.71552
BARAN Sonia
KACZMAREK Julia
+0,91
+0,52
29.58
30.67
1:01.55
1:03.88
WÓJCIK Zuzanna
KUCZAJ Julia
+0,5030.96
29.09
1:04.95
1:01.33
10.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:13.27542
WIŚNIEWSKA Oliwia
GAZDA Zuzanna
+0,69
+0,22
28.45
30.23
59.24
1:03.95
SKÓRKA Julia
ADAMCZYK Daria

+0,38
29.98
31.02
1:04.02
1:06.06
11.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:13.58540
SKOWROŃSKA Wiktoria
URBAŃSKA Paulina
+0,72
+0,67
29.15
29.23
1:00.29
1:02.35
GRZESZAK Wiktoria
GÓRECZNA Weronika
+0,50
+0,50
29.66
32.08
1:03.00
1:07.94
12.UKS SMS Galicja Kraków 2UKS SMS Galicja Kraków4:14.09537
ROLNICKA Oliwia
CIEŚLAR Zuzanna
30.20
30.57
1:03.70
1:04.40
HOJOŁ Agata
STANISZEWSKA Maryla

+0,21
29.65
29.77
1:04.08
1:01.91
13.MOSM Tychy 1MOSM Tychy4:17.27517
MARUCHA Julia
CZYPIONKA Anna
+0,65
+0,64
31.77
31.02
1:06.40
1:04.78
FIJOŁEK Aleksandra
AUGUSTYNIAK Michalina
+0,48
+0,29
29.94
30.27
1:03.32
1:02.77
14.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:17.57515
KOSIŃSKA Dominika
CZORNIK Julia
+0,93
+0,44
31.34
30.63
1:05.80
1:03.40
ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia
BIGOS Dominika
+0,49
+0,37
28.95
32.45
1:00.53
1:07.84
15.UKS Polonez Wyszków 1UKS Polonez Wyszków4:18.70508
JACKIEWICZ Dominika
BORZYMEK Julia
+0,60
+0,20
30.78
30.77
1:04.89
1:06.40
KRAWCZK Jowita
TYMIŃSKA Zofia
+0,52
+0,43
31.16
29.60
1:04.55
1:02.86
16.UKS Żabianka Gdańsk 2UKS Żabianka Gdańsk4:18.78508
ROPELA Klaudia
KRÓL Patrycja
+0,75
+0,66
30.70
30.84
1:04.58
1:04.77
KOTLENGA Agata
BILSKA Natalia
+0,70
+0,30
30.67
30.22
1:06.04
1:03.39
17.UKS Ósemka Toruń 1UKS Ósemka Toruń4:34.76424
MILEWICZ Natalia
KRÓLIKOWSKA Paulina
+0,79
+0,55
31.48
32.46
1:06.53
1:09.54
FRANKIEWICZ Zuzanna
GRABOWSKA Zuzanna
+0,28
+0,39
33.07
30.83
1:10.11
1:08.58
18.MKS Znicz Koszalin 1MKS Znicz Koszalin4:34.93423
KIKEL Wiktoria
SIERPUTOWSKA Oliwia
+0,74
+0,57
32.56
34.07
1:08.21
1:12.07
WOJCIECHOWSKA Martyna
MACULEWICZ Oliwia
+0,2532.59
30.91
1:08.72
1:05.93


<< TOP >>
Konkurencja 26
2016-03-05 - 19:53
Chłopców, 4 x 100m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15 lat3:27.81TP Olimpijczyk Aleksandrów ŁódzkiOstrowiec Św.2014-12-20

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory3:37.48598
JAWORSKI Szymon
URYGA Bartłomiej
+0,70
+0,62
24.98
26.68
52.74
56.24
PAJĄCZKOWSKI Olaf
MILBRANT Kacper
+0,29
+0,27
26.27
25.27
55.51
52.99
2.MPKS Orka Ciechanów 1MPKS Orka Ciechanów3:37.64597
DŁUŻNIEWSKI Dawid
REJNIAK Mateusz
+0,71
+0,35
26.78
26.62
56.20
56.76
KRZYWNICKI Adrian
JEMIELITA Oskar
+0,41
+0,51
25.27
24.39
53.05
51.63
3.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań3:39.03586
WARZOCHA Albert
ZIMNIAK Szymon
+0,78
+0,28
26.28
26.59
54.52
56.37
MUSZYŃSKI Wiktor
WIATR Wojciech
+0,35
+0,11
25.43
25.90
53.81
54.33
4.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:41.15569
RYTTER Igor
JOCHYMEK Oskar
+0,79
+0,43
27.39
27.01
56.89
56.09
BOBOWIEC Maksymilian
PIOTROWSKI Kacper
+0,48
+0,43
26.20
25.57
55.05
53.12
5.SKP Avia Świdnik 1SKP Avia Świdnik3:41.22568
KOTWICA Bartosz
SZULIERZ Michał
+0,71
+0,13
25.66
28.81
53.23
1:00.91
LECH Filip
KRZYKAŁA Emil
+0,22
+0,45
25.13
25.18
54.49
52.59
6.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn3:42.73557
LIPIŃSKI Szymon SOL
JURCZAK Kacper SOL
+0,71
+0,37
26.02
27.19
53.76
58.10
BAŁDYGA Marceli SOL
MOŚCICKI Jakub SOL
+0,36
+0,42
27.83
25.00
58.34
52.53
7.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:44.69542
GORAJ Marcin
BATKO Karol
+0,68
+0,45
25.86
26.70
53.93
56.34
PASZKO Mikołaj
DUDZIK Sebastian
+0,40
+0,18
27.49
26.76
57.60
56.82
8.Delfin Gdynia 1Delfin Gdynia3:44.77542
URBAŃSKI Michał
MAJER Mikołaj
+0,76
+0,36
27.77
27.60
58.03
57.73
BŁAŃSKI Piotr
LESZEGA Szymon
+0,69
+0,53
26.57
25.31
55.22
53.79
9.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:45.04540
MIKOŁAJCZAK Błażej
WAMKA Mateusz
+0,6326.20
27.83
55.41
58.89
TYLICKI Mateusz
MALAK Mikołaj
+0,31
+0,38
26.06
26.05
55.32
55.42
10.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:46.70528
WARDAWA Filip
WISZNIEWSKI Jakub
+0,78
+0,39
25.99
27.42
56.00
57.87
SENKOWSKI Kacper
SOBIECKI Jakub
+1,87
+0,28
27.22
25.54
57.40
55.43
11.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów3:47.07526
CIEŚLA Oskar
RESPONDEK Remigiusz
+0,74
+0,30
26.58
27.71
55.44
57.68
SZARPAK Marcin
KWAŚNY Jakub
+0,53
+0,42
27.08
27.09
56.63
57.32
12.MKS Znicz Koszalin 1MKS Znicz Koszalin3:47.50523
LEBEDYŃSKI Sebastian
GRZYBOWSKI Artur
+0,79
+0,50
28.58
26.77
1:00.05
56.19
KAMIŃSKI Damian
CZESZEWSKI Krystian
+0,39
+0,44
26.45
25.82
55.54
55.72
13.MKP Słowianka Gorzów Wlkp. 1MKP Słowianka Gorzów Wlkp.3:48.38517
KORZENIEWSKI Witold
OLEK Jakub
+0,76
+0,37
27.65
27.63
57.60
58.03
DROZDA Jakub
WEŻGOWIEC Mikołaj
+0,34
+0,50
27.40
26.93
56.82
55.93
14.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza3:50.01506
MAJ Jakub
MUC Filip
+0,71
+0,63
27.62
27.55
58.08
57.76
WOŁOSZYN Roman
SACHA Kamil
+0,44
+0,57
28.05
26.80
58.74
55.43
15.WKS Śląsk Wrocław 2WKS Śląsk Wrocław3:50.14505
GREBER Artur
JÓŹKÓW Cezary
+0,83
+0,62
27.36
28.20
57.10
59.22
SZNAJDER Filip
ZAREMBA Jakub
+0,49
+0,49
26.41
27.43
56.22
57.60
16.BUKS Warszawa 1BUKS Warszawa3:50.93500
KOŁODZIEJSKI Filip
DACZKOWSKI Patryk
+0,79
+0,24
27.92
27.51
58.57
57.96
GALICKI Bartosz
PAJĄK Bartosz
+0,34
+0,38
26.36
26.78
57.69
56.71
17.MKP Szczecin 1MKP Szczecin3:51.17498
RÓJ Jakub
WOLIŃSKI Igor
+0,66
+0,25
27.81
27.81
58.11
58.50
BUGAŁA Krzysztof
NALEŹNIK Jakub
+0,38
+0,21
27.44
26.49
58.06
56.50
18.KS Warta Poznań 2KS Warta Poznań3:52.29491
SŁOJEWSKI Adam
WYTYK Marcel
+0,76
+0,20
27.38
27.19
58.14
58.76
WOJCIECHOWSKI Jakub
JUSKOWIAK Jakub
+0,26
+0,29
27.42
27.25
57.63
57.76
19.MOSM Tychy 1MOSM Tychy3:52.65489
KOWOL Tymoteusz
SZUBERT Krzysztof
+0,79
+0,30
28.71
27.30
1:00.34
57.81
GĘGOTEK Radosław
HENCNER Wojciech
+0,66
+0,44
27.75
26.04
57.75
56.75
20.UKS Żoliborz Warszawa 1UKS Żoliborz Warszawa3:53.46484
JAROSZEWSKI Jakub
KRASNODĘBSKI Andrzej
+0,6728.36
28.92
59.00
1:00.38
KRAWCZYK Stanisław
SZMYTKE Jakub
+0,06
+0,43
26.78
26.96
58.05
56.03
21.UKS Nawa Skierniewice 1UKS Nawa Skierniewice3:53.58483
NOWAK Aleksander
TARNOWSKI Aleks
+0,72
+0,25
28.29
27.63
58.78
58.89
PERZANKOWSKI Maciej
STEFANOWSKI Dawid
+0,28
+0,26
27.47
27.47
58.08
57.83
22.UKS Posejdon Pułtusk 1UKS Posejdon Pułtusk3:54.54477
SIEMEK Damian
MATUSIAK Adrian
+0,6228.14
28.46
1:00.74
59.54
CIAK Bernard
HERMANOWSKI Oskar
+0,42
+0,48
28.37
26.13
59.59
54.67
23.UKS Ósemka Toruń 1UKS Ósemka Toruń3:56.12467
JARANOWSKI Igor
WYRZYKOWSKI Norbert
+0,78
+0,36
27.96
28.60
59.28
1:00.31
WIŚNIEWSKI Jakub
KWASOWSKI Mateusz
-0,03
+0,32
27.49
27.23
59.13
57.40
24.KS Warta Poznań 3KS Warta Poznań3:57.91457
LIBERSKI Piotr
ONOSZKO Tomasz
+0,66
+0,30
27.56
28.58
58.99
1:00.10
URBANIAK Sebastian
KUPRACZ Szymon
+0,38
+0,20
28.75
27.42
1:00.00
58.82
25.UKS SMS Galicja Kraków 2UKS SMS Galicja Kraków3:59.10450
WÓJCIK Paweł
ŁYSEK Maciej
+0,74
+0,47
28.40
27.95
59.57
1:00.32
TWARDOWSKI Piotr
WOŹNIAK Łukasz
+0,21
+0,52
28.40
28.65
59.33
59.88
26.UKP Unia Oświęcim 1UKP Unia Oświęcim3:59.59447
MAJOR Daniel SO
ROGULIN Bogdan
+0,68
+0,47
28.30
28.16
59.99
1:00.06
KRAMARCZYK Jakub SO
JANIK Jakub SO
+0,24
+0,33
29.95
26.42
1:02.62
56.92