Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu w kategoriach Masters,
Puchar Polski [25 m]
Olsztyn 16-18.11.2018

Konkurencja 1, 50m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SYCH ReginaPregel Kaliningrad
31
26.66
841
2.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
27.40
798
3.
PIELOWSKA MonikaAQUASFERA Masters Olsztyn
26
27.63
778
4.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
38.03
751
5.
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKS Rekin Świebodzice
32
27.98
727
6.
FRĄCZEK IzabelaKraków Masters
48
29.33
726
7.
FAJKOWSKA DariaUTW 'Masters' Zgierz
45
29.51
713
8.
KULIŚ MariolaKraków Masters
52
30.14
662
9.
KACZMAREK AgnieszkaLegia Warszawa
33
29.12
645
10.
SPYCHALSKA MajaRakTeam
29
29.66
629
11.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
32.56
623
12.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
29.72
607
13.
DAUTOVA ElenaPregel Kaliningrad
47
31.35
595
14.
OSTROWSKA AnnaMASTERS Łódź
40
31.10
585
15.
MATÚŠOVÁ ZuzanaKúpele Piešťany
36
30.07
581
16.
MODZELAN KarolinaLegia Warszawa
32
30.45
564
17.
MACIERZEWSKA AgnieszkaKraków Masters
58
33.68
562
18.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTM Barracuda Kalisz
50
31.93
556
19.
KACALSKA ZuzannaNabaiji Team Decathlon
31
30.72
550
20.
JAHNZ KarolinaKS Rekin Świebodzice
34
30.77
547
21.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
32.08
533
22.
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
32.16
529
23.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
36.21
526
24.
TITOVA IrinaPregel Kaliningrad
57
34.48
524
24.
KURSTAK-JAGIEŁŁO MonikaMASTERS Łódź
37
31.12
524
26.
JARECKA-SKORYKOW MonikaWarsaw Masters Team
44
32.39
518
27.
LEGUTKO MirosławaKraków Masters
61
36.41
517
28.
GŁOWIAK AnnaMasters Wrocław
48
33.17
502
29.
BORKOWSKA SoniaNiezrzeszona Siewierz
43
32.75
501
30.
BATÓG DorotaMasters Ślęza
46
33.30
496
31.
ROSTKOWSKA-KACZMAREK AnnaStart Poznań
38
32.08
478
32.
ŁOWKIS BarbaraWarsaw Masters Team
71
41.54
473
33.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
33.41
472
34.
KUCHARSKA JowitaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
32.28
470
35.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
33.76
457
36.
ŁUKASIUK EwaTeam Karaś Warszawa
38
32.62
455
37.
HEBEL AleksandraKS Rekin Świebodzice
31
32.75
453
38.
PEREYASLOVA OlenaEuro-Lviv MSC
50
34.33
448
39.
PRANCKEVICIENE JurateTorpedos Marijampole
43
34.09
444
40.
DRZEWICKA JoannaAQUASFERA Masters Olsztyn
42
34.86
415
41.
MIKOLAJEK MarzenaNabaiji Team Decathlon
28
34.08
414
42.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
37.35
412
43.
KISZCZAK GrażynaWeteran Zabrze
68
39.64
403
44.
PETECKA MariaMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
51
35.66
399
45.
KROWICKA JoannaMasters Ślęza
58
38.02
391
46.
ŚLIWA AnitaToruń Multisport Team
46
37.05
360
47.
DUSZA-SABADASZ AgnieszkaNabaiji Team Decathlon
42
37.52
333
48.
HEISLER GrażynaGdynia Masters
67
42.63
324
49.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
42.71
322
50.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
42.85
317
51.
BOSOWSKA JaninaWeteran Zabrze
71
48.02
306
52.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
43.81
299
53.
ŁAGOWSKA JustynaAQUASFERA Masters Olsztyn
36
40.60
236
54.
GŁOWACKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
40.78
233
55.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
48.34
221
56.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
49.24
209
57.
KARAŚ KarolinaJedynka Elbląg Masters
31
42.57
206
58.
ŻYLIŃSKA TeresaSikret Gliwice
68
52.36
175
59.
WEGEN DanutaAQUASFERA Masters Olsztyn
49
49.05
155
60.
BŁAZUCKA AnnaNiezrzeszona Warszawa
63
55.07
149
61.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
51.32
130
62.
MLECZKO MariaKraków Masters
72
1:08.84
104
63.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
55.79
101
64.
GÓRAJEWSKA MartynaNabaiji Team Decathlon
24
32.21
0
64.
ŻBIKOWSKA JoannaUKS Delfin Legionowo
22
30.69
0
64.
SZKUDLAREK KarolinaNiezrzeszona Kraków
22
29.62
0
DNS
WALKOWICZ UrszulaWodnik 29 Katowice
86
-
0
DNS
KOC AgataNabaiji Team Decathlon
24
-
0
DNS
BARNIK EdytaSMT Szczecin
33
-
0
DNS
KOLYADINA ElenaPregel Kaliningrad
63
-
0
DNS
CZECHOWICZ AleksandraNabaiji Team Decathlon
22
-
0
DNS
MADUZIA AnetaStart Poznań
34
-
0
DNS
GALICA EwaWarsaw Masters Team
33
-
0

Konkurencja 2, 50m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KORZENIOWSKI Paweł5STYL Warszawa
33
22.23
916
2.
KACZMAREK MarcinLegia Warszawa
41
23.69
885
3.
SAFROŃCZYK PiotrKS MAKO Warszawa
30
23.00
827
4.
BIELAWSKI MichałUKS Manta Warszawa Włochy
25
23.18
783
5.
KOŁODZIEJSKI MateuszNabaiji Team Decathlon
26
23.38
763
6.
SZUTER BolekWarsaw Masters Team
48
25.65
748
7.
DIXON PeterConcept Swimming Club
50
26.02
725
8.
KACZYŃSKI JacekLegia Warszawa
32
24.15
714
9.
MELNYK DmytroEuro-Lviv MSC
44
25.61
700
10.
SYRBU OleksandrEuro-Lviv MSC
46
26.26
697
11.
MIKOŁAJEWSKI MariuszLegia Warszawa
28
24.26
683
12.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
27.84
682
13.
ŻEMIER KarolKS Rekin Świebodzice
36
24.46
681
14.
SZYMAŃSKI MaciejWarsaw Masters Team
38
24.68
663
15.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
26.13
659
15.
SIP JiriPK Zabreh
45
26.75
659
17.
WARCHOŁ MirosławWarsaw Masters Team
65
29.53
653
17.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
28.24
653
19.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
26.86
651
20.
GABIEC MariuszAQUASFERA Masters Olsztyn
60
28.74
650
21.
MONCZAK PiotrStart Poznań
51
27.00
649
22.
ŚLĘCZKA KrzysztofUKS Delfin Tarnobrzeg
44
26.30
647
22.
ŻEMIER AlfredKS Rekin Świebodzice
33
24.95
647
24.
GETMAN VladimirPregel Kaliningrad
65
29.71
641
25.
ZIEJA DawidAQUASFERA Masters Olsztyn
29
24.79
640
26.
WILCZĘGA TomaszLegia Warszawa
31
25.06
639
27.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
27.05
638
28.
ŻEMIER FilipKS Rekin Świebodzice
34
25.25
625
29.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
27.40
621
30.
ROWIŃSKI FilipLegia Warszawa
28
25.05
620
31.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
25.11
616
32.
WYSOCKI TomaszJedynka Elbląg Masters
38
25.34
613
32.
WITT PiotrWarta Poznań
27
25.15
613
32.
GORBACZOW DariuszSopot Masters
60
29.31
613
35.
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
26.87
606
36.
WAKUŁA PatrykLegia Warszawa
31
25.54
604
37.
KARAKCHIEV SergeiPregel Kaliningrad
50
27.68
602
37.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
25.49
602
39.
BARAN RobertMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
43
26.97
600
40.
BRODACKI MaciejSMT Szczecin
35
25.57
596
41.
STUCZYŃSKI MarekKS Rekin Świebodzice
34
25.66
595
42.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
25.62
593
42.
ZAŁUSKI WiesławWarsaw Masters Team
68
30.48
593
44.
FRĄCKOWIAK ArturMASTERS Łódź
40
27.08
592
45.
CZERNIECKI TomaszKraków Masters
36
25.65
591
46.
JANYGA DariuszWarta Poznań
52
27.93
586
47.
WILCZĘGA MarcinLegia Warszawa
37
25.77
583
47.
BARANOWSKI MarekAZS KU UW
27
25.57
583
49.
SARNA TomaszSwim Tri Rzeszów
43
27.28
579
49.
BAR WieslawNiezrzeszony Warszawa
48
27.94
579
51.
KOZŁOWSKI RomanLegia Warszawa
52
28.14
573
52.
WILCZEK JanWodnik 29 Katowice
60
30.08
567
53.
PIOTROWSKI FilipWarta Poznań
41
27.49
566
54.
GAWŁOWICZ KrzysztofUTW 'Masters' Zgierz
31
26.11
565
55.
OLSZEWSKI KrzysztofWarsaw Masters Team
29
25.92
560
56.
OLEJARCZYK IgorMASTERS Łódź
39
26.16
557
57.
MARCHEWKA AndrzejToruń Multisport Team
37
26.26
551
58.
KOZIKOWSKI MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
38
26.33
546
58.
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
26.33
546
60.
BYSTRY JarekKS MAKO Warszawa
41
27.85
545
61.
MICHNIEWSKI PrzemysławMASTERS Łódź
35
26.39
543
61.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
27.87
543
63.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
28.68
541
64.
RYBARCZYK MichałUrsynów Masters
48
28.62
538
65.
KRASAUSKAS VilmantasTorpedos Marijampole
54
28.78
536
66.
ŁUCZAK JacekAQUASFERA Masters Olsztyn
40
28.01
535
66.
STRUMIŃSKI EmilNabaiji Team Decathlon
30
26.59
535
68.
JUODESKA Arlandas antanasKauno Takas
57
30.21
534
69.
LISZEWSKI RafalNabaiji Team Decathlon
34
26.68
529
70.
JEKIELEK MaciejNabaiji Team Decathlon
27
26.43
528
71.
ALBERTO García rodríguezMasters Wisła Kraków
33
26.80
522
72.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
28.29
520
73.
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
28.36
516
74.
MARCISZONEK AdamNabaiji Team Decathlon
27
26.68
513
74.
STEFAŃSKI KrzysztofTKKF Koszalin Masters
45
29.09
513
76.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
28.43
512
76.
STARCZOWSKI MichałNiezrzeszony Nowy Targ
26
26.70
512
78.
WIADEREK KsaweryMASTERS Łódź
31
27.05
508
79.
FLUDER StanisławLegia Warszawa
32
27.09
506
80.
LOPIN GrigoriiPregel Kaliningrad
55
30.89
499
81.
BERNAŚ KamilKU AZS UAM Poznań
34
27.31
494
82.
RYBICKI ArturToruń Multisport Team
34
27.34
492
83.
MROZIŃSKI JerzyWodnik 29 Katowice
59
31.07
490
84.
DAWID ŚwiderskiISWIM Białystok
39
27.32
489
85.
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
34.27
482
86.
OTLIK MarianRydułtowska AAS
52
30.03
471
87.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
33.05
465
87.
KORNICKI WiesławWeteran Zabrze
69
33.05
465
87.
PARYSEK SławomirStart Poznań
41
29.35
465
90.
KLUGE KrzysztofJedynka Elbląg Masters
34
27.89
463
91.
GRABARCZYK MarcinMASTERS Łódź
39
27.96
456
92.
OLKOWICZ ArkadiuszMASTERS Łódź
42
29.57
455
93.
ZIENKIEWICZ MarekSMT Szczecin
44
29.58
454
94.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
29.63
452
95.
EZHKOV VadimPregel Kaliningrad
53
30.60
446
96.
RYBIŃSKI ŁukaszWarsaw Masters Team
43
29.80
444
97.
SYPNIEWSKI AndrzejNiezrzeszony Kalisz
61
32.69
441
98.
TRUDNOS RafałMASTERS Łódź
38
28.52
430
99.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
28.54
429
100.
STĘPIEŃ JakubAQUASFERA Masters Olsztyn
35
28.72
421
101.
GLEB TomaszJedynka Elbląg Masters
51
31.27
417
102.
LAWNICZAK PiotrNabaiji Team Decathlon
27
28.72
411
103.
JAGODZIŃSKI AdrianLegia Warszawa
33
29.07
409
104.
TERVINSKII AleksandrPregel Kaliningrad
60
33.61
406
105.
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
29.13
403
105.
KACZMAREK BartoszKU AZS UAM Poznań
35
29.13
403
107.
BĄK ZdzisławMasters Kraśnik
57
33.19
402
108.
JANKOWIAK BartoszKU AZS UAM Poznań
37
29.29
397
109.
KUJAWA MaciejToruń Multisport Team
64
34.03
391
110.
TUROWSKI MateuszNabaiji Team Decathlon
27
29.31
387
111.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
32.42
370
112.
KULISZ Adrian5STYL Warszawa
41
31.70
369
113.
WOLNIEWICZ JanuszKS Extreme Team Oborniki
70
37.57
366
114.
SABADASZ TomaszNabaiji Team Decathlon
43
31.87
363
115.
KOSIAK WojciechSikret Gliwice
78
42.01
360
116.
KORPETTA WojciechKS_Niezrzeszeni_pl
59
34.46
359
116.
DZIEKOŃSKI EdwardNiezrzeszony Białystok
75
42.07
359
118.
ARENTEWICZ GrzegorzToruń Multisport Team
37
30.42
354
119.
TWARDYSKO StanisławSikret Gliwice
62
35.26
352
120.
PERKOWSKI DariuszKU AZS UAM Poznań
44
32.35
347
121.
WALKOWICZ MarcinLegia Warszawa
40
32.41
345
122.
KARKUSIŃSKI DamianMASTERS Łódź
38
30.78
342
123.
IWAŃCZYK Tomasz5STYL Warszawa
34
31.10
334
124.
PIETRZAK AdamMasters Lublin
30
31.17
332
125.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
43.24
330
126.
BOBOLI Jan maciejGdynia Masters
70
38.92
329
127.
KIEŻUN PiotrKS MAKO Warszawa
38
31.22
327
128.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAQUASFERA Masters Olsztyn
44
33.21
321
129.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
43.69
320
130.
RAJ ŁukaszMASTERS Łódź
39
31.72
312
131.
YAKOVENKO YuriPregel Kaliningrad
66
38.11
303
132.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
48.07
301
133.
ROŻEK ŁukaszSMT Szczecin
34
32.55
291
134.
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
34.38
289
135.
WAGA StanisławKraków Masters
78
45.62
281
136.
SIBIRCEVS AndrejsPK CHAMPIONS Riga
36
32.98
278
136.
CHOROSZEWSKI ZdzisławAQUASFERA Masters Olsztyn
71
41.16
278
138.
JANIK JacekMasters Kraśnik
50
36.72
258
139.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
38.57
256
140.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
39.57
249
141.
BOSOWSKI WłodzimierzWeteran Zabrze
70
42.89
246
142.
ADAMOWICZ PawełKS MAKO Warszawa
51
38.02
232
143.
MICHALCZYK JerzyMasters Kraśnik
62
42.16
206
144.
GRIGAS StasysTorpedos Marijampole
77
51.02
201
145.
BUGLA RudolfRydułtowska AAS
78
52.11
188
146.
GRZYBCZYK GrzegorzMasters Wisła Kraków
40
39.97
184
147.
BOGUSIAK ŁukaszNiezrzeszony Łódź
36
38.98
168
148.
STAROSTA MironRydułtowska AAS
73
49.93
156
149.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
44.38
146
150.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
48.72
145
151.
SIELSKI RyszardWarsaw Masters Team
81
1:03.64
124
152.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
1:04.96
122
153.
ŁATECKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
51.33
114
153.
KWIATKOWSKI BogusławKraków Masters
62
51.31
114
155.
SZUREK WładysławRydułtowska AAS
78
1:13.56
67
156.
OSÓBKA TomaszToruń Multisport Team
81
1:19.11
64
157.
KOLODZIEJSKI FilipNabaiji Team Decathlon
22
23.64
0
157.
PERL MichałUKS Delfin Legionowo
22
23.58
0
157.
WARWAS SzymonWodnik 29 Katowice
23
24.19
0
157.
PLUTECKI KonradMasters Wisła Kraków
23
25.89
0
157.
WASIELEWSKI FilipNabaiji Team Decathlon
24
27.31
0
157.
SMID JakubPK Zabreh
21
26.06
0
157.
BEDNARCZYK PawelNabaiji Team Decathlon
24
24.48
0
157.
PINKOSZ MateuszNiezrzeszony Wrocław
20
24.71
0
157.
KOWALIK DamianKU AZS UAM Poznań
24
24.69
0
157.
WOLAK BartoszAQUASFERA Masters Olsztyn
24
26.15
0
157.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUKS Delfin Legionowo
21
25.66
0
157.
KOCHWASSER DavidPK Zabreh
22
28.77
0
157.
BOROWICZ-SKONECZNY SebastianNiezrzeszony Olsztyn
24
26.77
0
157.
LUKASZEWICZ KrystianNabaiji Team Decathlon
24
27.28
0
157.
ZIEMINSKI AleksanderNabaiji Team Decathlon
24
36.14
0
157.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
23.43
0
157.
KORDOWSKI KamilToruń Multisport Team
21
26.45
0
DNS
BUSZAN RadekNiemaniemogę Sopot
38
-
0
DNS
TIKHONOV VyacheslavPregel Kaliningrad
72
-
0
DNS
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
-
0
DNS
FILIPOWSKI PawełLegia Warszawa
36
-
0
DNS
SUWARA PiotrSopot Masters
39
-
0
DNS
OLKOWICZ MichałMASTERS Łódź
37
-
0
DNS
WÓJCICKI RafałMasters Lublin
43
-
0
DNS
KACZMARZYK WojciechSopot Masters
34
-
0
DNS
GARGAS MarcinMKP Szczecin
34
-
0
DNS
KOROBOV Dmitry105th Element Dubna
32
-
0
DNS
SZALBIERZ RobertUTW 'Masters' Zgierz
50
-
0
DNS
MIKHAYLOV SergeiPregel Kaliningrad
59
-
0
DNS
CIEKLIŃSKI WiesławMasters Rzeszów
61
-
0
DNS
PODHORECKI MarcinLegia Warszawa
42
-
0
DNS
DOBIES JakubLegia Warszawa
31
-
0
DSQ
HUMBLA SebastianISWIM Białystok
39
26.76
0
DSQ
KANTEK KarolKúpele Piešťany
70
31.92
0
DSQ
GURBSKI MarekMASTERS Łódź
40
28.43
0

Konkurencja 3, 200m zmienny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
2:22.91
884
2.
ŻOŁNOWSKA KatarzynaLegia Warszawa
28
2:24.24
860
3.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
2:39.85
694
4.
KACZMAREK AgnieszkaLegia Warszawa
33
2:35.42
632
5.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
3:55.81
630
6.
MATÚŠOVÁ ZuzanaKúpele Piešťany
36
2:41.47
620
7.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
2:37.72
605
8.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
3:03.66
556
9.
THORPE JessicaConcept Swimming Club
33
2:46.10
518
10.
SZWAGIEL KatarzynaUKS Delfin Tarnobrzeg
42
2:53.96
512
11.
PETECKA MariaMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
51
3:07.97
494
12.
ZAWADZKA JolantaNiezrzeszona Piaseczno
61
3:24.48
492
13.
DAVYDOVA NadezhdaPregel Kaliningrad
50
3:09.50
482
14.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
2:51.13
473
15.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
51
3:11.49
467
16.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
3:00.13
461
17.
GŁOWIAK AnnaMasters Wrocław
48
3:04.77
449
18.
MICHALSKA AnnaMasters Lublin
43
3:02.32
445
19.
KIČÍNOVÁ AnnaKúpele Piešťany
57
3:18.91
438
19.
KLUSEK MajaDelfin Masters Łódz
43
3:03.30
438
21.
KUCHARSKA JowitaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
3:03.11
425
22.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
2:59.64
409
23.
BATÓG DorotaMasters Ślęza
46
3:10.88
407
24.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
3:19.61
356
25.
STANKIEWICZ-MAJKOWSKA JoannaTKKF Koszalin Masters
46
3:32.30
296
26.
ŚCISŁOWICZ KarolinaToruń Multisport Team
31
3:27.09
267
27.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
3:55.76
263
28.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
4:36.11
200
29.
MLECZKO MariaKraków Masters
72
7:10.34
85
30.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
2:29.71
0
30.
MACIUPA KingaSMT Szczecin
24
2:43.03
0
DNS
KARAŚ BeataJedynka Elbląg Masters
56
-
0
DNS
KOSTENCKA JoannaStart Poznań
31
-
0
DNS
JAKUBÓW MarlenaNiezrzeszona Wrocław
44
-
0

Konkurencja 4, 200m zmienny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KORZENIOWSKI Paweł5STYL Warszawa
33
2:00.39
916
2.
ŻEMIER KarolKS Rekin Świebodzice
36
2:10.93
834
3.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoAQUASFERA Masters Olsztyn
25
2:09.04
798
4.
HOROVOY VladyslavEuro-Lviv MSC
45
2:16.94
754
5.
BERWECKI ArkadiuszMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
45
2:16.95
753
6.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
2:27.28
733
7.
GABIEC MariuszAQUASFERA Masters Olsztyn
60
2:35.79
725
8.
MONCZAK PiotrStart Poznań
51
2:28.98
709
9.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
2:34.58
687
10.
GREGOROWICZ PawełAQUASFERA Masters Olsztyn
44
2:22.39
684
11.
OZOLINS EdgarsPK CHAMPIONS Riga
59
2:34.95
682
12.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
2:23.54
667
13.
WRÓBLEWSKI DawidNiezrzeszony Koszalin
28
2:17.05
666
14.
STYRZYŃSKI AdrianUTW 'Masters' Zgierz
31
2:14.71
654
15.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
2:22.07
653
16.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
2:23.70
652
17.
KATKEVICIUS SigitasAlytus Litwa
61
2:42.32
641
18.
HASIK KonradMASTERS Łódź
35
2:23.65
632
19.
FRĄCKOWIAK ArturMASTERS Łódź
40
2:27.15
619
20.
SIP JiriPK Zabreh
45
2:26.96
610
21.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
2:25.56
607
22.
GETMAN VladimirPregel Kaliningrad
65
2:53.64
553
23.
ŠKODNÝ PavolKúpele Piešťany
49
2:32.38
547
24.
ZEMBRZUSKI MaciejAQUASFERA Masters Olsztyn
26
2:26.79
542
25.
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
2:32.22
531
26.
ŻEMIER AlfredKS Rekin Świebodzice
33
2:24.60
529
26.
MARCHEWKA AndrzejToruń Multisport Team
37
2:32.42
529
28.
BROŻYNA MarekToruń Multisport Team
38
2:33.79
515
28.
MARKOWSKI HubertLegia Warszawa
42
2:36.42
515
30.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofStart Poznań
54
2:46.22
510
31.
ALBERTO García rodríguezMasters Wisła Kraków
33
2:27.39
499
32.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
2:52.22
497
33.
STRUMIŃSKI EmilNabaiji Team Decathlon
30
2:27.77
495
34.
LORKOWSKI RobertMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
58
2:52.85
491
35.
PAWŁOWSKI KrzysztofMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
41
2:40.69
475
36.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
2:41.01
463
37.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
3:01.10
461
38.
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
2:39.87
458
39.
SYPNIEWSKI AndrzejNiezrzeszony Kalisz
61
3:01.76
456
40.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
2:43.89
448
40.
KACHNIARZ ArturToruń Multisport Team
37
2:41.10
448
42.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
3:06.37
447
43.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
5:03.54
437
44.
KUNICKI MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
46
2:49.23
399
45.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
3:10.84
394
46.
TRACIECKI KarolISWIM Białystok
41
2:52.62
383
47.
LESIŃSKI JacekTS Olimpia Poznań
74
3:43.90
381
48.
GRZESZEWSKI SławomirMKP Szczecin
65
3:18.52
370
49.
KIERES MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
34
2:43.06
369
50.
OTLIK MarianRydułtowska AAS
52
3:07.04
358
51.
MLECZKO AndrzejKraków Masters
71
3:48.97
357
52.
TWAROWSKI AndrzejMasters Białystok
53
3:11.40
334
53.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
2:58.79
327
54.
KOSSOWSKI WojciechWarsaw Masters Team
63
3:23.77
324
55.
GUOGA AntanasTorpedos Marijampole
70
3:59.21
313
56.
SABADASZ TomaszNabaiji Team Decathlon
43
3:09.01
292
57.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
3:10.31
280
58.
AVDEEV VitaliiPregel Kaliningrad
69
3:40.56
270
59.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
4:31.79
269
60.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
4:14.94
258
61.
TOPORSKI JanuszKraków Masters
59
3:35.56
253
62.
SAMONEK KrzysztofMasters Kraśnik
61
3:54.36
212
63.
LIPKA PawełMASTERS Łódź
38
3:27.24
210
64.
STAROSTA MironRydułtowska AAS
73
4:39.26
196
65.
BUGLA RudolfRydułtowska AAS
78
5:02.92
194
66.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
4:15.07
165
67.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony Gdynia
70
5:01.37
156
68.
GRZYBCZYK GrzegorzMasters Wisła Kraków
40
4:13.47
121
69.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
5:09.46
97
70.
SMID JakubPK Zabreh
21
2:29.55
0
DNS
JEZNACH JakubNiezrzeszony Wołomin
26
-
0
DNS
MORGAN ChristopherConcept Swimming Club
46
-
0
DNS
MICHNIEWSKI PrzemysławMASTERS Łódź
35
-
0
DNS
KACZMARZYK WojciechSopot Masters
34
-
0
DNS
STERCZYŃSKI JakubKU AZS UAM Poznań
30
-
0
DNS
GIEJSZTOWT MarcinWarsaw Masters Team
40
-
0
DNS
DYMECKI ZbigniewNiezrzeszony Sosnowiec
77
-
0
DNS
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
-
0
DSQ
CIECIOR JerzyRydułtowska AAS
65
3:18.30
0
DSQ
BIEDNY SzymonNiezrzeszony Leszno
33
2:30.00
0
DSQ
DAROWSKI PiotrUKS Delfin Tarnobrzeg
47
2:25.38
0

Konkurencja 5, 4x50m dowolny Mieszane

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KACZYŃSKI ŻOŁNOWSKA KACZMAREK KACZMAREKLegia Warszawa
134
1:43.14
845
2.
ZEMBRZUSKI PALMI-KUKIEŁKO PIELOWSKA LEWANDOWSKAAQUASFERA Masters Olsztyn
102
1:47.69
785
3.
ŻEMIER STUCZYŃSKI CAMPBELL-ŻEMIER JAHNZKS Rekin Świebodzice
136
1:48.11
734
4.
KARAKCHIEV GETMAN SYCH TITOVAPregel Kaliningrad
203
1:58.83
711
5.
JAGIEŁŁO ŚCIBIOREK FAJKOWSKA GAWŁOWICZUTW 'Masters' Zgierz
162
1:53.72
697
6.
KOŁODZIEJSKI MIKOLAJEK KACALSKA JEKIELEKNabaiji Team Decathlon
112
1:52.55
688
7.
KULIŚ MUCHA FRĄCZEK CZERNIECKIKraków Masters
187
1:56.26
652
8.
OSTROWSKA KURSTAK-JAGIEŁŁO OLEJARCZYK WIADEREKMASTERS Łódź
147
1:53.84
629
9.
ZIEJA GREGOROWICZ KUCHARSKA GOŹDZIEJEWSKAAQUASFERA Masters Olsztyn
162
1:57.87
626
10.
PAZIEWSKA PIEŚLAK MIKOŁAJCZYK SZYMANOWSKITKKF Koszalin Masters
160
1:59.31
604
11.
DAROWSKI ŚLĘCZKA MEKSUŁA ROZMUSUKS Delfin Tarnobrzeg
172
1:59.75
597
12.
ZIENKIEWICZ MACIUPA GĘBKA BRODACKISMT Szczecin
133
1:56.44
587
13.
KANTEK KIČÍNOVÁ MATÚŠOVÁ ŠKODNÝKúpele Piešťany
212
2:06.91
584
14.
ŚCISŁOWICZ WALENTA RYBICKI APTEWICZToruń Multisport Team
123
1:56.93
580
15.
TERVINSKII DAVYDOVA KOLYADINA AVDEEVPregel Kaliningrad
242
2:17.13
554
16.
KOTECKA PIOTROWSKI DRELA JANYGAWarta Poznań
207
2:11.44
525
17.
KAPAŁCZYŃSKI MADUZIA ROSTKOWSKA-KACZMAREK MONCZAKStart Poznań
177
2:06.35
508
18.
MACIERZEWSKA LEGUTKO MLECZKO TOPORSKIKraków Masters
249
2:23.56
483
19.
PAWLICZEK STEFAŃSKI STANKIEWICZ-MAJKOWSKA ĆWIKŁATKKF Koszalin Masters
176
2:15.33
413
20.
ZAGAŁA TWARDYSKO DĄBROWSKA KOSIAKSikret Gliwice
259
2:40.44
346
21.
SEROŻYŃSKA ŚLIWA LIETZ KUJAWAToruń Multisport Team
239
2:32.51
336
22.
ZAJĄCZEK WACHOWSKI DEMBECKA THIEMWarta Poznań
196
2:40.28
249
23.
BEDNARCZYK CZECHOWICZ GÓRAJEWSKA KOLODZIEJSKINabaiji Team Decathlon
92
2:02.30
0
DNS
PRZYTULSKI KAŃSKA-PAPIERNIK MRÓZ SZALBIERZUTW 'Masters' Zgierz
209
-
0
DNS
ROWIŃSKI MODZELAN MIKOŁAJEWSKI MARIANEKLegia Warszawa
116
-
0
DSQ
BASTEK KISZCZAK BOSOWSKI KORNICKIWeteran Zabrze
282
2:36.33
0

Konkurencja 6, 800m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
10:15.54
718
2.
LEWANDOWSKA OrianaAQUASFERA Masters Olsztyn
25
9:58.21
700
3.
THORPE JessicaConcept Swimming Club
33
10:12.07
608
4.
MACIERZEWSKA AgnieszkaKraków Masters
58
12:18.41
466
5.
JAHNZ KarolinaKS Rekin Świebodzice
34
11:11.11
461
6.
SZWAGIEL KatarzynaUKS Delfin Tarnobrzeg
42
11:36.66
453
7.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
11:30.30
423
8.
KOSTENCKA JoannaStart Poznań
31
11:34.28
416
9.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
16:42.05
411
10.
LEGUTKO MirosławaKraków Masters
61
14:16.15
382
11.
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
13:16.26
354
12.
MADUZIA AnetaStart Poznań
34
12:19.48
344
12.
ROSTKOWSKA-KACZMAREK AnnaStart Poznań
38
12:46.67
344
14.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
13:07.68
342
14.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
13:38.71
342
16.
SKABE AigaPK CHAMPIONS Riga
44
12:57.66
326
17.
ŚLIWA AnitaToruń Multisport Team
46
13:44.01
299
18.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
15:36.84
292
19.
JAKUBÓW MarlenaNiezrzeszona Wrocław
44
13:38.91
279
20.
STEFANOWSKA AgnieszkaISWIM Białystok
44
13:53.38
265
21.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
15:17.25
243
22.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
17:10.30
219
23.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
17:18.49
214
24.
SZKUDLAREK KarolinaNiezrzeszona Kraków
22
10:45.06
0
24.
KISIEL MonikaAkademia WSB w Dąbrowie Górniczej
22
11:05.46
0
24.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
10:08.43
0
DNF
KERNER MATUSIAK EwaJedynka Elbląg Masters
64
-
0
DNS
WALKOWICZ UrszulaWodnik 29 Katowice
86
-
0
DNS
KARAŚ BeataJedynka Elbląg Masters
56
-
0
DSQ
KARAŚ KarolinaJedynka Elbląg Masters
31
14:26.26
0
DSQ
KLARECKA MonikaMASTERS Łódź
41
15:38.28
0

Konkurencja 7, 800m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
DIXON PeterConcept Swimming Club
50
9:05.46
889
2.
APTEWICZ ArkadiuszToruń Multisport Team
25
8:59.81
738
3.
GREGOROWICZ PawełAQUASFERA Masters Olsztyn
44
9:21.38
688
4.
FLUDER StanisławLegia Warszawa
32
9:40.22
628
4.
MORGAN ChristopherConcept Swimming Club
46
9:49.38
628
6.
JANYGA DariuszWarta Poznań
52
10:18.67
609
7.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
10:45.39
536
8.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
11:49.35
514
9.
ŠKODNÝ PavolKúpele Piešťany
49
10:31.17
511
10.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
10:21.57
507
11.
EZHKOV VadimPregel Kaliningrad
53
10:59.94
502
12.
KOŚMIDER JanUKS Victoria Józefów
52
11:00.12
501
13.
ZEMBRZUSKI MaciejAQUASFERA Masters Olsztyn
26
10:18.83
490
14.
MELNYK DmytroEuro-Lviv MSC
44
10:30.72
485
15.
KOTUS TomaszUKS Piątka Konstantynów Łódzki
37
10:34.21
478
16.
WACHOWSKI BłażejWarta Poznań
38
10:43.50
458
17.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
12:55.48
447
18.
SAWICKI JózekISWIM Białystok
29
10:42.10
438
19.
SUWARA PiotrSopot Masters
39
10:57.18
430
20.
PAWŁOWSKI KrzysztofMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
41
11:01.17
421
21.
CYBERTOWICZ SławomirTS Olimpia Poznań
52
11:41.88
417
22.
MLECZKO AndrzejKraków Masters
71
14:33.94
416
23.
KOŹLIKOWSKI MarekAQUASFERA Masters Olsztyn
57
11:52.77
414
23.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
12:42.27
414
25.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
11:06.73
410
26.
LOPIN GrigoriiPregel Kaliningrad
55
12:00.58
400
27.
MÓWIŃSKI GrzegorzAQUASFERA Masters Olsztyn
49
11:26.66
397
28.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
11:17.47
391
29.
OLKOWICZ ArkadiuszMASTERS Łódź
42
11:20.56
386
30.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAQUASFERA Masters Olsztyn
44
11:24.39
379
31.
DZIEKOŃSKI EdwardNiezrzeszony Białystok
75
15:29.75
356
32.
KORPETTA WojciechKS_Niezrzeszeni_pl
59
12:37.83
344
33.
THIEM JacekWarta Poznań
55
12:47.97
331
34.
BORYSKI JerzyTS Olimpia Poznań
67
14:34.18
312
35.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
13:10.99
303
36.
CHOROSZEWSKI ZdzisławAQUASFERA Masters Olsztyn
71
16:36.19
281
37.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
16:44.46
274
38.
MARKOWSKI BartekISWIM Białystok
41
13:11.76
245
39.
ROŻEK ŁukaszSMT Szczecin
34
13:21.95
238
40.
PLUTECKI KonradMasters Wisła Kraków
23
10:34.51
0
DNS
PARYSEK SławomirStart Poznań
41
-
0
DNS
DYMECKI ZbigniewNiezrzeszony Sosnowiec
77
-
0
DNS
GRIGAS StasysTorpedos Marijampole
77
-
0
DNS
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
-
0
DNS
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
-
0
DNS
GRABARCZYK MarcinMASTERS Łódź
39
-
0
DNS
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
-
0

Konkurencja 8, 1500m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
ŻOŁNOWSKA KatarzynaLegia Warszawa
28
17:59.31
786
2.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
19:17.17
637
3.
MICHALIK DominikaMasters Białystok
39
20:29.41
559
4.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
51
22:06.16
524
5.
ZALESKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
30
21:55.33
422
6.
GĘBKA KamilaSMT Szczecin
30
22:09.46
409
7.
JARUGA KingaCityZen Poznań
44
22:59.91
403
8.
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
25:11.32
366
9.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
28:53.79
349
10.
BOŁTUĆ MałgorzataNiezrzeszona Wrocław
35
24:10.33
340
11.
BURANDT MartaMasters Ślęza
46
25:37.57
311
12.
SZEMBERG AnnaWarsaw Masters Team
69
32:07.40
254
13.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataKraków Masters
58
31:33.38
186
DNS
ROMAŃSKA AlicjaKraków Masters
43
-
0
DSQ
MARKOWSKA EwaISWIM Białystok
37
27:46.78
0
DSQ
ŚCISŁOWICZ KarolinaToruń Multisport Team
31
25:58.87
0
DSQ
GRIFFIN LeeConcept Swimming Club
43
29:13.24
0

Konkurencja 9, 1500m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoAQUASFERA Masters Olsztyn
25
17:07.56
740
2.
MONCZAK GrzegorzCityZen Poznań
45
18:22.04
688
3.
KONOPACKI PiotrAQUASFERA Masters Olsztyn
40
18:44.45
606
4.
KULAGA BartlomiejConcept Swimming Club
40
19:02.37
578
5.
BIEDNY SzymonNiezrzeszony Leszno
33
19:08.91
567
6.
SMIRNOV AleksandrPregel Kaliningrad
50
20:02.02
563
7.
BAR WieslawNiezrzeszony Warszawa
48
19:42.93
557
8.
PADUCH DanielMasters Ikar Mielec
30
19:18.12
553
9.
SARNA TomaszSwim Tri Rzeszów
43
19:40.31
524
10.
GOGACZ SebastianUKS Trójka Puławy
42
19:55.74
504
11.
AVDEEV VitaliiPregel Kaliningrad
69
24:34.22
454
12.
CIECIOR JerzyRydułtowska AAS
65
24:57.96
433
13.
DOMERACKI RafałOcean’s 7 Inowrocław
36
21:12.21
425
14.
GUOGA AntanasTorpedos Marijampole
70
27:50.10
423
15.
GLEB TomaszJedynka Elbląg Masters
51
22:05.82
420
16.
CIEKLIŃSKI WiesławMasters Rzeszów
61
24:25.05
409
17.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
21:24.35
406
18.
SZMIT AdamAQUASFERA Masters Olsztyn
54
22:40.66
388
19.
WOLNIEWICZ JanuszKS Extreme Team Oborniki
70
30:11.64
332
20.
SKRZYPEK StefanSteef Wrocław
62
26:23.59
323
21.
LASOWY MarianK.P. Stilon Gorzów Wlkp.
63
27:16.63
293
22.
WAGA StanisławKraków Masters
78
32:52.22
248
23.
WIŚNIEWSKI AndrzejNiezrzeszony Kraków
80
35:20.27
241
24.
MIKOŁAJCZYK CzesławGdynia Masters
68
30:22.31
240
25.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
45:22.06
222
26.
PINKOSZ MateuszNiezrzeszony Wrocław
20
17:38.96
0
26.
URBAŃSKI MichałNiezrzeszony Bydgoszcz
21
17:35.07
0
26.
MUSIALIK MarcinMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
24
18:16.83
0
DNS
MIKHAYLOV SergeiPregel Kaliningrad
59
-
0
DNS
PIŁATOWICZ MaciejIKS Konstancin
47
-
0
DNS
RAK MateuszRakTeam
28
-
0
DSQ
STĘPIEŃ JakubAQUASFERA Masters Olsztyn
35
22:47.55
0
DSQ
STASZAK KrzysztofUKS Piątka Konstantynów Łódzki
30
20:46.57
0

Konkurencja 10, 50m grzbietowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
FAJKOWSKA DariaUTW 'Masters' Zgierz
45
33.13
761
2.
ŻOŁNOWSKA KatarzynaLegia Warszawa
28
31.68
681
3.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
47.96
630
4.
KULIŚ MariolaKraków Masters
52
35.45
622
5.
KACZMAREK AgnieszkaLegia Warszawa
33
32.20
618
6.
SYCH ReginaPregel Kaliningrad
31
32.81
584
7.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTM Barracuda Kalisz
50
36.99
548
8.
KISZCZAK GrażynaWeteran Zabrze
68
42.11
530
9.
WEBER JadwigaMKP Szczecin
60
41.02
521
9.
DAUTOVA ElenaPregel Kaliningrad
47
37.58
521
11.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
38.27
487
12.
MICHALSKA AnnaMasters Lublin
43
37.19
467
13.
KAŃSKA-PAPIERNIK JoannaUTW 'Masters' Zgierz
42
37.29
463
14.
KOSTENCKA JoannaStart Poznań
31
35.66
455
15.
GŁOWIAK AnnaMasters Wrocław
48
39.76
440
16.
DRZEWICKA JoannaAQUASFERA Masters Olsztyn
42
38.09
434
17.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
39.89
430
18.
LEGUTKO MirosławaKraków Masters
61
43.77
428
19.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
38.74
413
20.
ZALESKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
30
36.97
408
21.
ŁOWKIS BarbaraWarsaw Masters Team
71
50.63
406
22.
MATÚŠOVÁ ZuzanaKúpele Piešťany
36
37.47
400
23.
KUCHARSKA JowitaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
38.05
382
24.
KURSTAK-JAGIEŁŁO MonikaMASTERS Łódź
37
39.15
351
25.
TITOVA IrinaPregel Kaliningrad
57
43.22
338
25.
ŚLIWA AnitaToruń Multisport Team
46
43.40
338
27.
BOSOWSKA JaninaWeteran Zabrze
71
55.80
303
28.
JAKUBÓW MarlenaNiezrzeszona Wrocław
44
43.37
294
29.
MYSIAK KatarzynaGdynia Masters
57
46.64
269
30.
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
47.11
265
31.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
53.40
260
32.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
48.58
238
33.
GŁOWACKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
44.92
232
34.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
57.18
192
35.
WEGEN DanutaAQUASFERA Masters Olsztyn
49
54.55
170
36.
ŻYLIŃSKA TeresaSikret Gliwice
68
1:02.56
161
37.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
1:01.30
156
38.
GAŁCZYŃSKA AgataTM Barracuda Kalisz
25
1:00.22
99
39.
LIPPA MariaRydułtowska AAS
72
1:27.15
79
40.
BŁAZUCKA AnnaNiezrzeszona Warszawa
63
1:18.51
74
41.
RADONSKA EwelinaNabaiji Team Decathlon
22
41.99
0
41.
PLUTA KingaDąbrowska Szkoła Pływania
22
39.60
0
41.
KISIEL MonikaAkademia WSB w Dąbrowie Górniczej
22
33.15
0
41.
RZEWUSKA AdriannaUTW 'Masters' Zgierz
21
32.85
0
41.
TERESKO AnnaCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
31.99
0
41.
SZKUDLAREK KarolinaNiezrzeszona Kraków
22
34.78
0
DNS
BARNIK EdytaSMT Szczecin
33
-
0
DNS
WALKOWICZ UrszulaWodnik 29 Katowice
86
-
0
DNS
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
-
0
DNS
KOLERA MagdalenaTM Barracuda Kalisz
34
-
0

Konkurencja 11, 50m grzbietowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KACZMAREK MarcinLegia Warszawa
41
25.78
971
2.
ŻEMIER KarolKS Rekin Świebodzice
36
27.74
793
3.
SZYMAŃSKI MaciejWarsaw Masters Team
38
27.96
774
4.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
26.89
760
5.
ROTHER MarekWKS Śląsk Wrocław
50
29.54
737
6.
GABIEC MariuszAQUASFERA Masters Olsztyn
60
33.22
710
7.
RAK MateuszRakTeam
28
27.73
693
8.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
30.24
680
9.
WOŹNIAK MichałUTW 'Masters' Zgierz
37
29.22
678
10.
HOROVOY VladyslavEuro-Lviv MSC
45
30.35
673
11.
HASIK KonradMASTERS Łódź
35
29.52
658
12.
SKORYKOW AndrzejWarsaw Masters Team
49
30.59
657
13.
WARCHOŁ MirosławWarsaw Masters Team
65
35.21
639
14.
ZAŁUSKI WiesławWarsaw Masters Team
68
35.29
635
15.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
31.06
634
16.
BARAN RobertMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
43
29.94
620
17.
GORBACZOW DariuszSopot Masters
60
34.96
609
18.
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
30.48
598
19.
SIP JiriPK Zabreh
45
31.59
597
20.
JANYGA DariuszWarta Poznań
52
31.71
596
21.
KANTEK KarolKúpele Piešťany
70
39.87
584
22.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
30.63
579
23.
MARCHEWKA AndrzejToruń Multisport Team
37
30.91
573
24.
WITT PiotrWarta Poznań
27
29.75
561
25.
OLSZEWSKI KrzysztofWarsaw Masters Team
29
29.98
549
26.
JUODESKA Arlandas antanasKauno Takas
57
34.35
539
27.
DASZUTA MaciejISWIM Białystok
45
32.78
534
28.
ŻEMIER AlfredKS Rekin Świebodzice
33
29.45
531
29.
WALENCIK MarekMasters Lublin
40
31.68
523
30.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
36.94
516
31.
ŠKODNÝ PavolKúpele Piešťany
49
33.33
508
32.
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
32.10
503
33.
BROŻYNA MarekToruń Multisport Team
38
32.41
497
34.
POLOCZEK BernardWeteran Zabrze
71
42.76
473
35.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
35.89
472
36.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
32.96
464
37.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
33.01
462
38.
PFITZNER JanWarsaw Masters Team
32
30.93
459
39.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
43.51
449
40.
CIECIOR JerzyRydułtowska AAS
65
40.23
428
41.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
33.91
426
42.
PACIEJ SzymonMASTERS Zdzieszowice
30
31.72
425
43.
GURBSKI MarekMASTERS Łódź
40
34.13
418
44.
GAŁCZYŃSKI WojciechTM Barracuda Kalisz
30
32.13
409
45.
MARKOWSKI HubertLegia Warszawa
42
34.55
403
46.
SUWARA PiotrSopot Masters
39
34.78
402
47.
FLUDER StanisławLegia Warszawa
32
32.49
396
48.
LESIŃSKI JacekTS Olimpia Poznań
74
45.74
386
49.
KARKUSIŃSKI DamianMASTERS Łódź
38
35.98
363
50.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
42.19
346
51.
BARUCHA JanWeteran Zabrze
59
40.41
331
52.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
52.25
313
53.
TWARDYSKO StanisławSikret Gliwice
62
43.72
311
54.
KAPROŃ KacperDąbrowska Szkoła Pływania
25
36.45
305
55.
OLKOWICZ ArkadiuszMASTERS Łódź
42
38.01
303
56.
WÓJCICKI RafałMasters Lublin
43
38.11
300
57.
TERVINSKII AleksandrPregel Kaliningrad
60
44.46
296
58.
DZIEKOŃSKI EdwardNiezrzeszony Białystok
75
53.31
295
59.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
1:01.70
284
60.
BORYSKI JerzyTS Olimpia Poznań
67
46.54
277
61.
PIETRZAK AdamMasters Lublin
30
36.75
273
62.
SAMONEK KrzysztofMasters Kraśnik
61
46.74
255
63.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAQUASFERA Masters Olsztyn
44
41.36
235
64.
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
54.74
225
65.
IWAŃCZYK Tomasz5STYL Warszawa
34
40.14
210
66.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
59.97
207
67.
MARKOWSKI DominikKS MAKO Warszawa
42
43.39
203
68.
BUGLA RudolfRydułtowska AAS
78
1:02.95
179
69.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
48.20
169
70.
GRIGAS StasysTorpedos Marijampole
77
1:04.36
167
71.
MICHALCZYK JerzyMasters Kraśnik
62
55.88
149
72.
BOBOLI Jan maciejGdynia Masters
70
1:03.27
146
73.
SIELSKI RyszardWarsaw Masters Team
81
1:14.22
132
74.
ŚMIGIELSKI JózefKraków Masters
72
1:06.54
125
75.
GRZYBCZYK GrzegorzMasters Wisła Kraków
40
54.17
104
76.
KWIATKOWSKI BogusławKraków Masters
62
1:06.32
89
77.
OSÓBKA TomaszToruń Multisport Team
81
1:30.54
72
78.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
1:15.71
64
79.
SZUREK WładysławRydułtowska AAS
78
1:42.42
41
80.
KOLODZIEJSKI FilipNabaiji Team Decathlon
22
26.28
0
80.
PLUTECKI KonradMasters Wisła Kraków
23
33.76
0
80.
FILEK BernardCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
30.27
0
80.
WARWAS SzymonWodnik 29 Katowice
23
28.37
0
80.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
26.71
0
DNS
OLKOWICZ MichałMASTERS Łódź
37
-
0
DNS
TIKHONOV VyacheslavPregel Kaliningrad
72
-
0
DNS
KACZMARZYK WojciechSopot Masters
34
-
0
DNS
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
-
0
DNS
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
-
0
DNS
PAWŁOWSKI KrzysztofMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
41
-
0
DSQ
KARAKCHIEV SergeiPregel Kaliningrad
50
32.92
0

Konkurencja 12, 200m klasyczny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
3:27.46
705
2.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
3:01.85
655
3.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
4:14.29
587
4.
KIČÍNOVÁ AnnaKúpele Piešťany
57
3:27.25
583
5.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
2:57.42
568
6.
KOWALEWSKA KarollinaWarsaw Masters Team
25
3:05.28
528
7.
MRUK MagdalenaMKS Swim Academy Termy Jakuba Oława
40
3:09.49
519
7.
JAHNZ KarolinaKS Rekin Świebodzice
34
3:02.76
519
9.
THORPE JessicaConcept Swimming Club
33
3:04.99
501
10.
MORKISZ AleksandraConcept Swimming Club
40
3:12.68
494
11.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
4:01.41
493
12.
PETECKA MariaMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
51
3:35.80
457
13.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
51
3:36.32
453
14.
GĘBKA KamilaSMT Szczecin
30
3:11.48
452
15.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
3:26.21
449
16.
MARIANEK AleksandraLegia Warszawa
28
3:17.57
435
16.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
3:13.95
435
18.
KROWICKA JoannaMasters Ślęza
58
3:49.08
431
19.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
3:22.82
424
20.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
4:08.74
409
21.
JARECKA-SKORYKOW MonikaWarsaw Masters Team
44
3:26.49
401
22.
SKABE AigaPK CHAMPIONS Riga
44
3:31.51
373
23.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
4:09.24
335
24.
ŚCISŁOWICZ KarolinaToruń Multisport Team
31
3:42.72
287
25.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
4:40.51
285
26.
DRUŻYŃSKA GenowefaWeteran Zabrze
67
5:01.70
252
27.
KLARECKA MonikaMASTERS Łódź
41
4:19.62
202
28.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
4:24.96
190
29.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
4:25.68
188
30.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataKraków Masters
58
5:18.15
161
31.
LIPIŃSKA JolantaNiezrzeszona Częstochowa
67
6:33.54
113
32.
KERNER MATUSIAK EwaJedynka Elbląg Masters
64
6:33.55
103
33.
LIPPA MariaRydułtowska AAS
72
7:23.64
98
34.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
2:43.86
0
34.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
3:22.12
0
34.
PLUTA KingaDąbrowska Szkoła Pływania
22
3:10.14
0
DNS
MODZELAN KarolinaLegia Warszawa
32
-
0
DNS
KOLYADINA ElenaPregel Kaliningrad
63
-
0
DNS
CUCH EwelinaMASTERS Zdzieszowice
39
-
0
DNS
HEBEL AleksandraKS Rekin Świebodzice
31
-
0

Konkurencja 13, 200m klasyczny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
APTEWICZ ArkadiuszToruń Multisport Team
25
2:22.04
778
2.
KATKEVICIUS SigitasAlytus Litwa
61
2:55.91
719
3.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
2:33.20
690
4.
DAROWSKI PiotrUKS Delfin Tarnobrzeg
47
2:41.41
637
5.
KOZIKOWSKI MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
38
2:37.59
634
6.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
3:26.04
621
7.
GETMAN VladimirPregel Kaliningrad
65
3:05.46
604
8.
KOZAK StanisławWarsaw Masters Team
32
2:38.08
589
9.
MROZIŃSKI JerzyWodnik 29 Katowice
59
2:56.90
573
10.
MORGAN ChristopherConcept Swimming Club
46
2:47.89
566
11.
FECICA DanielWeteran Zabrze
78
3:46.12
563
12.
STUCZYŃSKI MarekKS Rekin Świebodzice
34
2:41.03
557
13.
MICHNIEWSKI PrzemysławMASTERS Łódź
35
2:45.00
552
13.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
3:11.19
552
15.
SYPNIEWSKI AndrzejNiezrzeszony Kalisz
61
3:18.21
502
16.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
3:19.24
495
17.
PACIEJ SzymonMASTERS Zdzieszowice
30
2:49.01
482
18.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofStart Poznań
54
3:01.38
476
19.
ZIEMIANIN KamilNabaiji Team Decathlon
28
2:47.47
475
20.
KOŚMIDER JanUKS Victoria Józefów
52
3:03.38
460
21.
JACASZEK AndrzejGdynia Masters
65
3:23.69
456
22.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
2:56.68
450
23.
LOPIN GrigoriiPregel Kaliningrad
55
3:12.91
442
24.
KOSSOWSKI WojciechWarsaw Masters Team
63
3:27.46
438
25.
KOŹLIKOWSKI MarekAQUASFERA Masters Olsztyn
57
3:14.33
432
26.
KIERES MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
34
2:55.60
429
27.
BIELSKYI DmytroNiezrzeszony Warszawa
41
2:58.86
417
28.
GRZESZEWSKI SławomirMKP Szczecin
65
3:31.98
405
29.
KAPROŃ KacperDąbrowska Szkoła Pływania
25
2:56.84
403
30.
TRACIECKI KarolISWIM Białystok
41
3:02.02
396
31.
GOLIK JanuszMUKS Lider Chełm
77
4:16.89
384
32.
CYBERTOWICZ SławomirTS Olimpia Poznań
52
3:14.94
383
33.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
3:11.92
379
34.
TOPORSKI JanuszKraków Masters
59
3:31.25
336
35.
TWAROWSKI AndrzejMasters Białystok
53
3:25.32
328
36.
NOWACZYK MaciejStart Poznań
36
3:16.95
325
37.
GUOGA AntanasTorpedos Marijampole
70
4:16.26
323
38.
RUDZIŃSKI MichałNiezrzeszony Warszawa
52
3:26.98
320
39.
YAKOVENKO YuriPregel Kaliningrad
66
3:56.97
289
40.
OBIEDZIŃSKI TadeuszUTW 'Masters' Zgierz
59
3:46.24
274
41.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
6:09.53
273
42.
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
4:37.26
255
43.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
4:41.44
244
44.
JANIK JacekMasters Kraśnik
50
3:46.94
243
45.
PALUSZAK ZbigniewWarsaw Masters Team
51
3:51.63
228
46.
STAROSTA MironRydułtowska AAS
73
5:01.49
198
47.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony Gdynia
70
5:22.17
162
48.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
2:54.43
0
48.
URBAŃSKI MichałNiezrzeszony Bydgoszcz
21
2:28.69
0
48.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUKS Delfin Legionowo
21
2:30.10
0
48.
DROŚ PatrykCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
2:30.31
0
DNS
BISTRON AlanTeam Karaś Płońsk
29
-
0
DNS
DYMECKI ZbigniewNiezrzeszony Sosnowiec
77
-
0
DNS
GRABARCZYK MarcinMASTERS Łódź
39
-
0
DNS
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
-
0
DNS
KISTER PiotrNiezrzeszony Warszawa
29
-
0
DNS
DMYTRÓW WojciechStart Poznań
57
-
0
DNS
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
-
0
DNS
TRUDNOS RafałMASTERS Łódź
38
-
0
DNS
LUBAS MaciejNiezrzeszony Bydgoszcz
40
-
0

Konkurencja 14, 100m dowolny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SYCH ReginaPregel Kaliningrad
31
58.27
829
2.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
59.28
778
3.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
59.71
761
4.
ŻOŁNOWSKA KatarzynaLegia Warszawa
28
1:00.18
743
5.
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKS Rekin Świebodzice
32
1:01.83
694
6.
FRĄCZEK IzabelaKraków Masters
48
1:08.07
625
7.
MICHALIK DominikaMasters Białystok
39
1:05.25
597
8.
MATÚŠOVÁ ZuzanaKúpele Piešťany
36
1:05.33
595
9.
SOŁTYK JudytaNiezrzeszona Warszawa
44
1:08.38
581
10.
OSTROWSKA AnnaMASTERS Łódź
40
1:10.20
537
11.
TITOVA IrinaPregel Kaliningrad
57
1:14.94
529
12.
GŁOWIAK AnnaMasters Wrocław
48
1:12.21
523
12.
DAUTOVA ElenaPregel Kaliningrad
47
1:12.23
523
12.
KACALSKA ZuzannaNabaiji Team Decathlon
31
1:07.92
523
15.
MACIERZEWSKA AgnieszkaKraków Masters
58
1:15.49
517
16.
WEBER JadwigaMKP Szczecin
60
1:19.13
516
17.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
1:12.20
494
18.
KOSTENCKA JoannaStart Poznań
31
1:09.42
490
19.
BORKOWSKA SoniaNiezrzeszona Siewierz
43
1:13.11
475
20.
GOŹDZIEJEWSKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
51
1:15.12
474
21.
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
1:13.44
469
22.
GALICA EwaWarsaw Masters Team
33
1:10.89
460
23.
KUCHARSKA JowitaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
1:11.38
456
24.
BATÓG DorotaMasters Ślęza
46
1:16.05
448
25.
PEREYASLOVA OlenaEuro-Lviv MSC
50
1:17.48
432
26.
ŁUKASIUK EwaTeam Karaś Warszawa
38
1:13.40
419
27.
PAWLICZEK WiolettaTKKF Koszalin Masters
41
1:16.67
412
28.
ROSTKOWSKA-KACZMAREK AnnaStart Poznań
38
1:14.54
400
29.
MADUZIA AnetaStart Poznań
34
1:14.38
398
30.
HEBEL AleksandraKS Rekin Świebodzice
31
1:14.90
390
31.
PRANCKEVICIENE JurateTorpedos Marijampole
43
1:18.38
386
32.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
1:23.96
376
33.
KOTECKA AnnaWarta Poznań
53
1:24.24
336
34.
MIKOLAJEK MarzenaNabaiji Team Decathlon
28
1:18.65
333
35.
MYSIAK KatarzynaGdynia Masters
57
1:27.80
328
36.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
1:34.83
326
37.
RADOMSKA KarolinaTM Barracuda Kalisz
36
1:21.83
302
38.
DUSZA-SABADASZ AgnieszkaNabaiji Team Decathlon
42
1:25.52
297
39.
BOŁTUĆ MałgorzataNiezrzeszona Wrocław
35
1:24.82
271
40.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
1:42.34
259
41.
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
1:46.39
212
42.
RUPP EwaMasters Wisła Kraków
62
1:47.36
206
43.
KARAŚ KarolinaJedynka Elbląg Masters
31
1:32.97
204
44.
ADAMIAK EdytaSMT Szczecin
31
1:36.13
184
45.
SEROŻYŃSKA LucynaToruń Multisport Team
63
1:54.58
170
46.
ŻYLIŃSKA TeresaSikret Gliwice
68
1:58.07
168
47.
SZEMBERG AnnaWarsaw Masters Team
69
2:01.35
155
48.
WEGEN DanutaAQUASFERA Masters Olsztyn
49
1:50.96
144
49.
MLECZKO MariaKraków Masters
72
2:24.63
126
50.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
2:14.06
77
51.
CZECHOWICZ AleksandraNabaiji Team Decathlon
22
1:37.20
0
51.
SZKUDLAREK KarolinaNiezrzeszona Kraków
22
1:04.04
0
DNS
PIELOWSKA MonikaAQUASFERA Masters Olsztyn
26
-
0
DNS
WALKOWICZ UrszulaWodnik 29 Katowice
86
-
0
DNS
MODZELAN KarolinaLegia Warszawa
32
-
0
DNS
JANECZKO AnnaKraków Masters
46
-
0
DNS
SPYCHALSKA MajaRakTeam
29
-
0
DNS
CUCH EwelinaMASTERS Zdzieszowice
39
-
0
DNS
KOC AgataNabaiji Team Decathlon
24
-
0

Konkurencja 15, 100m dowolny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KORZENIOWSKI Paweł5STYL Warszawa
33
49.17
889
2.
BIELAWSKI MichałUKS Manta Warszawa Włochy
25
49.68
870
3.
SZUTER BolekWarsaw Masters Team
48
54.67
826
4.
OZOLINS EdgarsPK CHAMPIONS Riga
59
59.29
776
5.
BERWECKI ArkadiuszMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
45
56.03
767
6.
DIXON PeterConcept Swimming Club
50
56.44
759
7.
WARCHOŁ MirosławWarsaw Masters Team
65
1:05.11
713
8.
MONCZAK PiotrStart Poznań
51
57.70
710
9.
GREGOROWICZ PawełAQUASFERA Masters Olsztyn
44
55.71
707
10.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
1:01.42
698
11.
SYRBU OleksandrEuro-Lviv MSC
46
58.30
681
12.
WITT PiotrWarta Poznań
27
54.07
674
13.
BRODACKI MaciejSMT Szczecin
35
56.52
672
14.
RĘBAS IgorWarsaw Masters Team
29
54.22
669
14.
SIP JiriPK Zabreh
45
58.63
669
16.
BARANOWSKI MarekAZS KU UW
27
54.54
657
17.
WIEJA SzymonWarta Poznań
40
57.12
656
18.
MELNYK DmytroEuro-Lviv MSC
44
57.18
654
18.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
57.06
654
20.
OLEJARCZYK IgorMASTERS Łódź
39
57.32
645
21.
WILCZĘGA MarcinLegia Warszawa
37
57.48
639
21.
ZEMBRZUSKI MaciejAQUASFERA Masters Olsztyn
26
55.06
639
23.
JULIAN AGUILAR DanielWarsaw Masters Team
36
57.53
638
23.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
59.57
638
25.
WILCZĘGA TomaszLegia Warszawa
31
55.32
624
26.
ŚLĘCZKA KrzysztofUKS Delfin Tarnobrzeg
44
58.21
620
26.
MONCZAK GrzegorzCityZen Poznań
45
1:00.16
620
28.
FAFF MariuszSwim Tri Rzeszów
55
1:04.34
607
29.
CZERNIECKI TomaszKraków Masters
36
58.77
598
30.
JAJUGA DawidMASTERS Zdzieszowice
32
56.27
593
31.
BARAN RobertMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
43
59.39
583
32.
GORBACZOW DariuszSopot Masters
60
1:07.09
577
33.
KONOPACKI PiotrAQUASFERA Masters Olsztyn
40
59.78
572
34.
KRASAUSKAS VilmantasTorpedos Marijampole
54
1:02.09
570
35.
ŻEMIER FilipKS Rekin Świebodzice
34
57.22
564
36.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
1:02.44
560
37.
BAR WieslawNiezrzeszony Warszawa
48
1:02.24
559
38.
PIOTROWSKI FilipWarta Poznań
41
1:00.30
557
39.
SARNA TomaszSwim Tri Rzeszów
43
1:00.71
546
40.
SZULC JakubWarsaw Masters Team
42
1:00.90
541
41.
STRUMIŃSKI EmilNabaiji Team Decathlon
30
58.04
540
42.
FLUDER StanisławLegia Warszawa
32
58.35
532
43.
RYBARCZYK MichałUrsynów Masters
48
1:03.39
530
44.
BYSTRY JarekKS MAKO Warszawa
41
1:01.34
529
45.
ALBERTO García rodríguezMasters Wisła Kraków
33
58.69
523
46.
HUMBLA SebastianISWIM Białystok
39
1:01.76
515
47.
MLECZKO AndrzejKraków Masters
71
1:17.01
514
48.
WILCZEK JanWodnik 29 Katowice
60
1:09.75
513
48.
LORKOWSKI RobertMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
58
1:08.08
513
50.
SZYMANOWSKI TomaszTKKF Koszalin Masters
41
1:02.41
503
51.
STEFAŃSKI KrzysztofTKKF Koszalin Masters
45
1:04.78
496
52.
STARCZOWSKI MichałNiezrzeszony Nowy Targ
26
1:00.08
492
53.
STASZAK KrzysztofUKS Piątka Konstantynów Łódzki
30
1:00.20
484
54.
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
1:03.34
481
55.
LIETZ KrzysztofToruń Multisport Team
66
1:14.68
473
56.
SUWARA PiotrSopot Masters
39
1:03.63
471
56.
STĘPIEŃ JakubAQUASFERA Masters Olsztyn
35
1:03.62
471
58.
GURBSKI MarekMASTERS Łódź
40
1:04.50
455
59.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
1:04.42
454
60.
BERNAŚ KamilKU AZS UAM Poznań
34
1:02.28
437
60.
BARUCHA JanWeteran Zabrze
59
1:11.78
437
62.
EZHKOV VadimPregel Kaliningrad
53
1:08.02
433
63.
WESOŁOWSKI DariuszMasters Wisła Kraków
47
1:08.18
425
64.
WIADEREK KsaweryMASTERS Łódź
31
1:02.93
424
64.
KACZMAREK BartoszKU AZS UAM Poznań
35
1:05.92
424
66.
PARYSEK SławomirStart Poznań
41
1:06.11
423
66.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
1:06.09
423
66.
MACIEJCZYK ZbigniewUTW 'Masters' Zgierz
71
1:22.14
423
69.
SAWICKI JózekISWIM Białystok
29
1:03.30
420
69.
JANKOWIAK BartoszKU AZS UAM Poznań
37
1:06.11
420
71.
CIEKLIŃSKI WiesławMasters Rzeszów
61
1:14.76
417
72.
RYBIŃSKI ŁukaszWarsaw Masters Team
43
1:06.54
415
73.
OLKOWICZ ArkadiuszMASTERS Łódź
42
1:06.58
414
74.
LAWNICZAK PiotrNabaiji Team Decathlon
27
1:03.71
412
75.
OTLIK MarianRydułtowska AAS
52
1:10.00
397
76.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
1:07.65
395
77.
ARENTEWICZ GrzegorzToruń Multisport Team
37
1:07.99
386
78.
BĄK ZdzisławMasters Kraśnik
57
1:15.16
381
79.
ZIENKIEWICZ MarekSMT Szczecin
44
1:08.84
374
80.
WOLNIEWICZ JanuszKS Extreme Team Oborniki
70
1:25.67
373
81.
KULISZ Adrian5STYL Warszawa
41
1:09.95
357
82.
DZIEKOŃSKI EdwardNiezrzeszony Białystok
75
1:32.63
347
83.
SZMIT AdamAQUASFERA Masters Olsztyn
54
1:13.86
338
84.
TUROWSKI MateuszNabaiji Team Decathlon
27
1:08.39
333
85.
KIEŻUN PiotrKS MAKO Warszawa
38
1:12.58
317
86.
TWARDYSKO StanisławSikret Gliwice
62
1:22.98
305
86.
MATUSIAK VEL MATUSZEWSKI AdamAQUASFERA Masters Olsztyn
44
1:13.68
305
88.
NOWACZYK MaciejStart Poznań
36
1:13.63
304
89.
KOSIAK WojciechSikret Gliwice
78
1:36.92
303
90.
SIBIRCEVS AndrejsPK CHAMPIONS Riga
36
1:13.87
301
91.
IWAŃCZYK Tomasz5STYL Warszawa
34
1:10.57
300
92.
SABADASZ TomaszNabaiji Team Decathlon
43
1:14.51
295
93.
MARKOWSKI BartekISWIM Białystok
41
1:14.94
290
94.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
1:53.02
288
95.
OSTAPCZUK SebastianKS MAKO Warszawa
48
1:18.42
279
96.
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
1:17.60
261
97.
WAGA StanisławKraków Masters
78
1:42.48
256
98.
SUTOWSKI RobertWarsaw Masters Team
59
1:26.09
253
99.
PERKOWSKI DariuszKU AZS UAM Poznań
44
1:19.07
247
100.
KOROLKO EdwardToruń Multisport Team
78
1:44.17
244
101.
ROŻEK ŁukaszSMT Szczecin
34
1:16.76
233
102.
JANIK JacekMasters Kraśnik
50
1:25.04
221
103.
LASOWY MarianK.P. Stilon Gorzów Wlkp.
63
1:33.06
216
104.
MARKOWSKI DominikKS MAKO Warszawa
42
1:25.34
196
105.
BOGUSIAK ŁukaszNiezrzeszony Łódź
36
1:25.92
191
106.
SZCZUREK BogdanMasters Wisła Kraków
66
1:50.57
145
107.
SZWED LeszekTKKF Koszalin Masters
51
1:39.79
137
108.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
2:29.36
125
109.
KWIATKOWSKI BogusławKraków Masters
62
1:55.79
112
110.
GRIGAS StasysTorpedos Marijampole
77
2:17.13
107
111.
SZUREK WładysławRydułtowska AAS
78
2:34.62
74
112.
PINKOSZ MateuszNiezrzeszony Wrocław
20
54.19
0
112.
KORDOWSKI KamilToruń Multisport Team
21
1:01.00
0
112.
KOCHWASSER DavidPK Zabreh
22
1:03.88
0
112.
KOLODZIEJSKI FilipNabaiji Team Decathlon
22
51.39
0
112.
BEDNARCZYK PawelNabaiji Team Decathlon
24
53.92
0
112.
KOWALIK DamianKU AZS UAM Poznań
24
55.68
0
112.
SMID JakubPK Zabreh
21
57.18
0
112.
PLUTECKI KonradMasters Wisła Kraków
23
57.81
0
112.
WOLAK BartoszAQUASFERA Masters Olsztyn
24
58.89
0
112.
BRUCHAJZER DominikKPiRS PŁYWAK Płock
21
59.69
0
112.
LUKASZEWICZ KrystianNabaiji Team Decathlon
24
1:00.63
0
112.
WASIELEWSKI FilipNabaiji Team Decathlon
24
1:00.93
0
112.
BOROWICZ-SKONECZNY SebastianNiezrzeszony Olsztyn
24
1:02.35
0
112.
PERL MichałUKS Delfin Legionowo
22
53.85
0
DNS
BUSZAN RadekNiemaniemogę Sopot
38
-
0
DNS
WARWAS SzymonWodnik 29 Katowice
23
-
0
DNS
KOROBOV Dmitry105th Element Dubna
32
-
0
DNS
PIŁATOWICZ MaciejIKS Konstancin
47
-
0
DNS
SERAFIN MarekKU AZS UAM Poznań
37
-
0
DNS
GIEJSZTOWT MarcinWarsaw Masters Team
40
-
0
DNS
TIKHONOV VyacheslavPregel Kaliningrad
72
-
0
DNS
DROŚ PatrykCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
-
0
DNS
SZALBIERZ RobertUTW 'Masters' Zgierz
50
-
0
DNS
JEZNACH JakubNiezrzeszony Wołomin
26
-
0
DNS
FRĄCKOWIAK ArturMASTERS Łódź
40
-
0
DNS
MIKHAYLOV SergeiPregel Kaliningrad
59
-
0

Konkurencja 16, 100m zmienny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
GOŁĘBIOWSKA JoannaWarsaw Masters Team
36
1:07.32
826
2.
DRAB MagdalenaMasters Wisła Kraków
26
1:07.36
790
3.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
1:08.87
739
4.
MAZUREK-SWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
1:09.33
725
5.
KULIŚ MariolaKraków Masters
52
1:16.03
710
6.
FAJKOWSKA DariaUTW 'Masters' Zgierz
45
1:13.59
708
7.
KACZMAREK AgnieszkaLegia Warszawa
33
1:11.13
679
8.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
1:46.23
636
9.
MATÚŠOVÁ ZuzanaKúpele Piešťany
36
1:13.92
624
10.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
1:13.54
614
11.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTM Barracuda Kalisz
50
1:20.20
605
12.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
1:28.88
602
13.
MRUK MagdalenaMKS Swim Academy Termy Jakuba Oława
40
1:17.19
575
14.
SOŁTYK JudytaNiezrzeszona Warszawa
44
1:18.56
545
15.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
1:24.82
540
16.
ZAWADZKA JolantaNiezrzeszona Piaseczno
61
1:32.67
531
17.
SZAŁA EwaSteef Wrocław
59
1:25.80
521
18.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
1:18.17
511
19.
KAŃSKA-PAPIERNIK JoannaUTW 'Masters' Zgierz
42
1:20.67
503
20.
WOŹNIAK DorotaMASTERS Zdzieszowice
45
1:22.87
496
21.
MICHALSKA AnnaMasters Lublin
43
1:21.18
494
22.
PETECKA MariaMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
51
1:26.34
485
23.
THORPE JessicaConcept Swimming Club
33
1:19.60
484
24.
SZWAGIEL KatarzynaUKS Delfin Tarnobrzeg
42
1:21.93
480
25.
DAVYDOVA NadezhdaPregel Kaliningrad
50
1:26.86
476
26.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
1:23.40
455
27.
BATÓG DorotaMasters Ślęza
46
1:26.05
443
28.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
1:24.28
441
29.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
1:22.52
434
30.
DRZEWICKA JoannaAQUASFERA Masters Olsztyn
42
1:27.55
394
31.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
1:31.14
373
32.
MAZUR MartaNabaiji Team Decathlon
34
1:27.18
368
33.
BURANDT MartaMasters Ślęza
46
1:33.68
343
34.
GUDANIEC DorotaTKKF Koszalin Masters
58
1:38.76
342
35.
BOSOWSKA JaninaWeteran Zabrze
71
2:00.27
331
36.
KROWICKA JoannaMasters Ślęza
58
1:40.58
323
37.
STANKIEWICZ-MAJKOWSKA JoannaTKKF Koszalin Masters
46
1:36.87
310
38.
HEISLER GrażynaGdynia Masters
67
1:54.84
297
39.
ŚCISŁOWICZ KarolinaToruń Multisport Team
31
1:34.13
293
40.
JAKUBÓW MarlenaNiezrzeszona Wrocław
44
1:38.65
275
41.
BOŁTUĆ MałgorzataNiezrzeszona Wrocław
35
1:38.25
265
42.
ROMAŃSKA AlicjaKraków Masters
43
1:49.03
204
43.
ADAMIAK EdytaSMT Szczecin
31
1:46.39
202
44.
BŁAZUCKA AnnaNiezrzeszona Warszawa
63
2:37.18
108
45.
MLECZKO MariaKraków Masters
72
3:06.23
89
46.
LIPIŃSKA JolantaNiezrzeszona Częstochowa
67
3:10.89
64
47.
ILCEWICZ EdytaAZS KU UW
22
1:10.94
0
47.
MACIUPA KingaSMT Szczecin
24
1:14.44
0
47.
ŻBIKOWSKA JoannaUKS Delfin Legionowo
22
1:15.66
0
47.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
1:09.65
0
47.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:19.59
0
47.
GÓRAJEWSKA MartynaNabaiji Team Decathlon
24
1:21.92
0
DNS
MODZELAN KarolinaLegia Warszawa
32
-
0
DNS
KOLYADINA ElenaPregel Kaliningrad
63
-
0

Konkurencja 17, 100m zmienny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KORZENIOWSKI Paweł5STYL Warszawa
33
54.41
938
2.
SAFROŃCZYK PiotrKS MAKO Warszawa
30
57.22
807
3.
HOROVOY VladyslavEuro-Lviv MSC
45
1:02.11
800
4.
KOŁODZIEJSKI MateuszNabaiji Team Decathlon
26
57.88
788
5.
BERWECKI ArkadiuszMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
45
1:02.90
771
6.
MIKOŁAJEWSKI MariuszLegia Warszawa
28
58.47
764
7.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoAQUASFERA Masters Olsztyn
25
58.76
753
8.
SZYMAŃSKI MaciejWarsaw Masters Team
38
1:02.01
750
9.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
1:04.55
713
10.
ROWIŃSKI FilipLegia Warszawa
28
1:00.45
692
11.
GREGOROWICZ PawełAQUASFERA Masters Olsztyn
44
1:04.98
677
12.
MICHNIEWSKI PrzemysławMASTERS Łódź
35
1:04.29
673
13.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
1:04.59
664
14.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
1:10.82
663
15.
ROTHER MarekWKS Śląsk Wrocław
50
1:06.47
653
16.
MARCHEWKA AndrzejToruń Multisport Team
37
1:05.87
626
17.
FRĄCKOWIAK ArturMASTERS Łódź
40
1:06.93
619
18.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
1:07.70
618
19.
BRODACKI MaciejSMT Szczecin
35
1:06.27
615
20.
MONCZAK PiotrStart Poznań
51
1:07.91
613
21.
KARAKCHIEV SergeiPregel Kaliningrad
50
1:08.44
598
22.
ŻEMIER AlfredKS Rekin Świebodzice
33
1:03.25
597
22.
GETMAN VladimirPregel Kaliningrad
65
1:17.67
597
24.
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
1:07.87
594
25.
ZAŁUSKI WiesławWarsaw Masters Team
68
1:17.87
593
26.
SKORYKOW AndrzejWarsaw Masters Team
49
1:09.21
578
27.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
1:18.80
572
28.
WALENCIK MarekMasters Lublin
40
1:08.88
568
29.
PRZYTULSKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
1:17.78
563
29.
OLSZEWSKI KrzysztofWarsaw Masters Team
29
1:04.72
563
31.
KOZŁOWSKI RomanLegia Warszawa
52
1:09.87
562
32.
STERCZYŃSKI JakubKU AZS UAM Poznań
30
1:04.62
560
33.
CZERNIECKI TomaszKraków Masters
36
1:08.52
556
34.
ŻEMIER FilipKS Rekin Świebodzice
34
1:05.38
541
35.
SARNA TomaszSwim Tri Rzeszów
43
1:10.34
534
36.
JUODESKA Arlandas antanasKauno Takas
57
1:16.42
527
37.
BAR WieslawNiezrzeszony Warszawa
48
1:12.15
510
38.
PAWŁOWSKI KrzysztofMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
41
1:11.67
504
38.
SYPNIEWSKI AndrzejNiezrzeszony Kalisz
61
1:20.71
504
40.
BROŻYNA MarekToruń Multisport Team
38
1:10.93
501
41.
OBIEDZIŃSKI PawełIKS Konstancin
49
1:12.77
497
42.
WILCZĘGA TomaszLegia Warszawa
31
1:07.29
496
43.
TRUDNOS RafałMASTERS Łódź
38
1:11.34
493
44.
ĆWIKŁA GrzegorzTKKF Koszalin Masters
44
1:13.31
471
45.
BYSTRY JarekKS MAKO Warszawa
41
1:13.96
459
46.
GAŁCZYŃSKI WojciechTM Barracuda Kalisz
30
1:09.43
451
47.
ĆWIKŁA KonradMasters Lublin
43
1:14.50
449
48.
KACHNIARZ ArturToruń Multisport Team
37
1:13.70
447
48.
LISZEWSKI RafalNabaiji Team Decathlon
34
1:09.65
447
50.
BIEDNY SzymonNiezrzeszony Leszno
33
1:09.80
444
51.
PIETRASZEWSKI ZbigniewTS Olimpia Poznań
63
1:24.53
438
52.
GRABARCZYK MarcinMASTERS Łódź
39
1:14.25
437
53.
EZHKOV VadimPregel Kaliningrad
53
1:16.54
428
54.
KOŹLIKOWSKI MarekAQUASFERA Masters Olsztyn
57
1:22.58
418
55.
JANKOWIAK BartoszKU AZS UAM Poznań
37
1:15.62
414
56.
KUJAWA MaciejToruń Multisport Team
64
1:27.49
395
57.
STEFAŃSKI KrzysztofTKKF Koszalin Masters
45
1:18.68
393
58.
LESIŃSKI JacekTS Olimpia Poznań
74
1:40.12
389
59.
KARCZMARCZYK JakubMASTERS Łódź
38
1:18.09
375
60.
BERNAŚ KamilKU AZS UAM Poznań
34
1:14.19
370
61.
ZIENKIEWICZ MarekSMT Szczecin
44
1:20.31
358
62.
KOSSOWSKI WojciechWarsaw Masters Team
63
1:31.86
341
63.
MILEWSKI BogdanAQUASFERA Masters Olsztyn
49
1:22.57
340
64.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
1:23.80
326
65.
KACZMAREK BartoszKU AZS UAM Poznań
35
1:22.53
318
66.
PIETRZAK AdamMasters Lublin
30
1:18.17
316
67.
AVDEEV VitaliiPregel Kaliningrad
69
1:36.62
310
68.
KORNICKI WiesławWeteran Zabrze
69
1:37.25
304
69.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
1:56.99
291
70.
KORPETTA WojciechKS_Niezrzeszeni_pl
59
1:33.63
286
71.
SABADASZ TomaszNabaiji Team Decathlon
43
1:28.24
270
72.
LIPKA PawełMASTERS Łódź
38
1:29.17
252
72.
OSTAPCZUK SebastianKS MAKO Warszawa
48
1:31.20
252
74.
TOPORSKI JanuszKraków Masters
59
1:40.49
232
75.
BOSOWSKI WłodzimierzWeteran Zabrze
70
2:01.38
218
76.
STRZELCZYK KrzysztofKU AZS UAM Poznań
40
1:35.62
212
77.
MARKOWSKI DominikKS MAKO Warszawa
42
1:35.80
211
78.
MICHALCZYK JerzyMasters Kraśnik
62
1:49.99
199
79.
BOBOLI Jan maciejGdynia Masters
70
2:05.88
195
80.
PERKOWSKI DariuszKU AZS UAM Poznań
44
1:38.76
192
81.
ROŻEK ŁukaszSMT Szczecin
34
1:32.41
191
82.
SIELSKI RyszardWarsaw Masters Team
81
2:30.00
179
83.
ADAMOWICZ PawełKS MAKO Warszawa
51
1:43.42
173
84.
STAROSTA MironRydułtowska AAS
73
2:11.46
171
85.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
1:57.67
162
86.
GRZYBCZYK GrzegorzMasters Wisła Kraków
40
1:55.26
121
87.
SZCZUREK BogdanMasters Wisła Kraków
66
2:23.37
95
88.
NOWODWORSKI DawidCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
57.17
0
88.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
1:08.78
0
88.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUKS Delfin Legionowo
21
1:02.91
0
88.
WARWAS SzymonWodnik 29 Katowice
23
1:03.62
0
88.
SMID JakubPK Zabreh
21
1:03.79
0
88.
BRUCHAJZER DominikKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:09.85
0
DNS
STYRZYŃSKI AdrianUTW 'Masters' Zgierz
31
-
0
DNS
MARCISZONEK AdamNabaiji Team Decathlon
27
-
0
DNS
WOŹNIAK MichałUTW 'Masters' Zgierz
37
-
0
DNS
JEKIELEK MaciejNabaiji Team Decathlon
27
-
0
DNS
CIEKLIŃSKI WiesławMasters Rzeszów
61
-
0
DNS
LUBAS MaciejNiezrzeszony Bydgoszcz
40
-
0
DNS
BEDNARZ MateuszWarsaw Masters Team
35
-
0
DNS
JACASZEK AndrzejGdynia Masters
65
-
0
DNS
KACZMARZYK WojciechSopot Masters
34
-
0
DNS
STRUMIŃSKI EmilNabaiji Team Decathlon
30
-
0
DNS
PIŁATOWICZ MaciejIKS Konstancin
47
-
0
DNS
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
-
0
DNS
BEDNARCZYK PawelNabaiji Team Decathlon
24
-
0
DNS
SZALBIERZ RobertUTW 'Masters' Zgierz
50
-
0
DNS
RAJ ŁukaszMASTERS Łódź
39
-
0
DNS
KOŚMIDER JanUKS Victoria Józefów
52
-
0
DSQ
PALUSZAK ZbigniewWarsaw Masters Team
51
1:52.43
0
DSQ
RĘBAS IgorWarsaw Masters Team
29
1:03.84
0
DSQ
ŻEMIER KarolKS Rekin Świebodzice
36
59.08
0

Konkurencja 18, 200m motylkowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
LEWANDOWSKA OrianaAQUASFERA Masters Olsztyn
25
2:23.24
741
2.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
2:45.22
650
3.
WILIŃSKA-NOWAK JoannaMASTERS Łódź
38
2:45.63
561
4.
ZALESKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
30
2:49.43
484
5.
MACIERZEWSKA AgnieszkaKraków Masters
58
3:20.84
426
6.
KIČÍNOVÁ AnnaKúpele Piešťany
57
3:22.29
416
7.
KLUSEK MajaDelfin Masters Łódz
43
3:10.82
400
8.
JAHNZ KarolinaKS Rekin Świebodzice
34
3:04.70
374
9.
LEGUTKO MirosławaKraków Masters
61
3:54.54
324
10.
MADUZIA AnetaStart Poznań
34
3:20.18
293
11.
JARUGA KingaCityZen Poznań
44
3:36.92
272
12.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
3:26.89
266
13.
STEFANOWSKA AgnieszkaISWIM Białystok
44
3:51.00
225
14.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
4:27.83
179
15.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
4:52.81
167
16.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataKraków Masters
58
5:07.97
118
17.
MARKOWSKA EwaISWIM Białystok
37
4:51.29
103
18.
TERESKO AnnaCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
2:25.63
0
DNS
KARAŚ BeataJedynka Elbląg Masters
56
-
0

Konkurencja 19, 200m motylkowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
PALMI-KUKIEŁKO MieszkoAQUASFERA Masters Olsztyn
25
2:11.64
736
2.
DIXON PeterConcept Swimming Club
50
2:27.63
691
3.
WRÓBLEWSKI DawidNiezrzeszony Koszalin
28
2:18.03
638
4.
SYRBU OleksandrEuro-Lviv MSC
46
2:27.60
623
5.
GABIEC MariuszAQUASFERA Masters Olsztyn
60
2:47.89
621
6.
JAJUGA DawidMASTERS Zdzieszowice
32
2:16.04
581
7.
MORGAN ChristopherConcept Swimming Club
46
2:31.78
573
8.
GOGACZ SebastianUKS Trójka Puławy
42
2:30.92
540
9.
KULAGA BartlomiejConcept Swimming Club
40
2:34.33
505
10.
MARKOWSKI HubertLegia Warszawa
42
2:35.49
494
11.
OLEJARCZYK IgorMASTERS Łódź
39
2:38.73
465
12.
HASIK KonradMASTERS Łódź
35
2:40.22
452
13.
ŠKODNÝ PavolKúpele Piešťany
49
2:45.90
439
14.
SKOCZYLAS TomaszWodnik 29 Katowice
52
2:54.63
417
15.
KOTUS TomaszUKS Piątka Konstantynów Łódzki
37
2:45.08
413
16.
WILCZEK JanWodnik 29 Katowice
60
3:12.59
411
17.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofStart Poznań
54
2:56.48
404
18.
WACHOWSKI BłażejWarta Poznań
38
2:50.09
377
19.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
3:19.37
371
20.
KUNICKI MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
46
2:56.04
367
21.
LORKOWSKI RobertMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
58
3:10.22
365
22.
GOLIK JanuszMUKS Lider Chełm
77
4:36.83
353
23.
THIEM JacekWarta Poznań
55
3:12.69
351
24.
KIERES MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
34
2:42.37
342
25.
PŁANETA MaciejUKS Delfin Tarnobrzeg
44
3:00.23
317
26.
BIEDNY SzymonNiezrzeszony Leszno
33
2:48.47
306
27.
AVDEEV VitaliiPregel Kaliningrad
69
3:43.22
276
28.
OTLIK MarianRydułtowska AAS
52
3:22.70
266
29.
CIECIOR JerzyRydułtowska AAS
65
3:58.19
227
30.
DASZYŃSKI AndrzejUKS Energetyk Zgorzelec
70
4:41.38
225
31.
RUDZIŃSKI MichałNiezrzeszony Warszawa
52
3:39.46
210
32.
GUOGA AntanasTorpedos Marijampole
70
4:50.33
205
33.
BUGLA RudolfRydułtowska AAS
78
6:04.31
155
34.
PŁONKA JanuszNiezrzeszony Gdynia
70
5:25.60
145
35.
MIKOŁAJCZYK CzesławGdynia Masters
68
5:06.98
106
36.
BŁASIAK JanuszUTW 'Masters' Zgierz
63
5:09.93
98
37.
ŁATECKI WłodzimierzUTW 'Masters' Zgierz
61
5:38.16
76
38.
BANTKOWSKI JanToruń Multisport Team
69
6:04.88
63
39.
DROŚ PatrykCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
2:33.24
0
39.
MUSIALIK MarcinMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
24
2:31.64
0
39.
PERKOWSKI DawidISWIM Białystok
22
2:28.78
0
DNF
MLECZKO AndrzejKraków Masters
71
-
0
DNS
BISTRON AlanTeam Karaś Płońsk
29
-
0
DNS
FILEK BernardCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
-
0
DNS
PADUCH DanielMasters Ikar Mielec
30
-
0
DNS
KISTER PiotrNiezrzeszony Warszawa
29
-
0
DNS
DYMECKI ZbigniewNiezrzeszony Sosnowiec
77
-
0
DNS
KACZMAREK StanisławWarta Poznań
39
-
0
DSQ
TWAROWSKI AndrzejMasters Białystok
53
3:41.97
0

Konkurencja 20, 4x50m zmienny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
MACIERZEWSKA KULIŚ JANECZKO FRĄCZEKKraków Masters
204
2:24.38
725
2.
ZALESKA PIELOWSKA LEWANDOWSKA KUCHARSKAAQUASFERA Masters Olsztyn
119
2:14.00
698
3.
FAJKOWSKA KAŃSKA-PAPIERNIK ŚCIBIOREK MRÓZUTW 'Masters' Zgierz
190
2:18.60
662
4.
KISZCZAK BOSOWSKA FECICA BASTEKWeteran Zabrze
289
3:09.01
661
5.
DAUTOVA KOLYADINA DAVYDOVA TITOVAPregel Kaliningrad
217
2:30.27
643
6.
KACZMAREK MARIANEK ŻOŁNOWSKA MODZELANLegia Warszawa
121
2:26.00
510
7.
MAZUREK-SWISTAK MAZUR MIKOLAJEK KACALSKANabaiji Team Decathlon
122
2:26.61
503
8.
KOTECKA DRELA PUTOWSKA KRUPIŃSKAWarta Poznań
235
3:04.68
346
9.
ŚLIWA ŚCISŁOWICZ WALENTA SEROŻYŃSKAToruń Multisport Team
173
2:52.50
343
DNS
OSTROWSKA KLARECKA WILIŃSKA-NOWAK KURSTAK-JAGIEŁŁOMASTERS Łódź
156
-
0
DNS
KOLERA GAŁCZYŃSKA REMBOWSKA-ŚWIEBODA RADOMSKATM Barracuda Kalisz
145
-
0
DSQ
PAWLICZEK STANKIEWICZ-MAJKOWSKA MIKOŁAJCZYK PAZIEWTKKF Koszalin Masters
162
2:32.36
0
DSQ
CZECHOWICZ GÓRAJEWSKA DUSZA-SABADASZ RADONSKANabaiji Team Decathlon
110
2:50.41
0

Konkurencja 21, 4x50m zmienny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
MIKOŁAJEWSKI ROWIŃSKI KACZYŃSKI WILCZĘGALegia Warszawa
119
1:46.23
816
2.
ŻEMIER STUCZYŃSKI ŻEMIER ŻEMIERKS Rekin Świebodzice
137
1:49.20
751
3.
SZYMAŃSKI NOWAK SZUTER SKOŚKIEWICZWarsaw Masters Team
204
2:01.14
736
4.
PALMI-KUKIEŁKO KOZIKOWSKI ZEMBRZUSKI ZIEJAAQUASFERA Masters Olsztyn
118
1:50.66
722
5.
JANYGA SZYMKOWIAK PIOTROWSKI WIEJAWarta Poznań
171
1:57.77
669
6.
KACZMAREK WILCZĘGA MARKOWSKI FLUDERLegia Warszawa
152
1:55.01
643
7.
HASIK MICHNIEWSKI OLEJARCZYK WIADEREKMASTERS Łódź
140
1:56.70
615
8.
GABIEC ŁUCZAK GREGOROWICZ KOŹLIKOWSKIAQUASFERA Masters Olsztyn
201
2:08.74
613
9.
JULIAN AGUILAR KOZAK SZULC OLSZEWSKIWarsaw Masters Team
139
1:57.78
598
10.
MARCHEWKA APTEWICZ KACHNIARZ RYBICKIToruń Multisport Team
133
1:58.03
595
11.
JAGIEŁŁO WICZEL PRZYTULSKI MACIEJCZYKUTW 'Masters' Zgierz
241
2:19.78
594
12.
MARCISZONEK LAWNICZAK TUROWSKI JEKIELEKNabaiji Team Decathlon
108
1:59.00
580
13.
KOWALIK STERCZYŃSKI BERNAŚ JANKOWIAKKU AZS UAM Poznań
128
1:59.22
577
14.
KARAKCHIEV GETMAN AVDEEV TERVINSKIIPregel Kaliningrad
244
2:21.96
567
15.
WOŹNIAK STYRZYŃSKI GAWŁOWICZ BŁASIAKUTW 'Masters' Zgierz
162
2:06.09
545
15.
DASZUTA TRACIECKI DAWID HUMBLAISWIM Białystok
164
2:06.12
545
17.
LISZEWSKI ZIEMIANIN SABADASZ STRUMIŃSKINabaiji Team Decathlon
135
2:02.22
535
18.
PŁANETA DAROWSKI KUNICKI ŚLĘCZKAUKS Delfin Tarnobrzeg
181
2:08.32
517
19.
BROŻYNA KUJAWA ARENTEWICZ LIETZToruń Multisport Team
205
2:17.73
501
20.
SZYMANOWSKI PIEŚLAK STEFAŃSKI PIEŚLAKTKKF Koszalin Masters
169
2:10.49
492
21.
KARCZMARCZYK TRUDNOS GRABARCZYK FRĄCKOWIAKMASTERS Łódź
155
2:09.10
454
22.
POLOCZEK FECICA KORNICKI BOSOWSKIWeteran Zabrze
288
2:54.68
439
23.
WALENCIK PIETRZAK WÓJCICKI ĆWIKŁAMasters Lublin
156
2:12.45
421
24.
KAPAŁCZYŃSKI MONCZAK PARYSEK NOWACZYKStart Poznań
182
2:18.20
414
25.
SKWARŁO JACASZEK BOBOLI MIKOŁAJCZYKGdynia Masters
282
3:02.36
385
26.
KACZMAREK STRZELCZYK KOWALIK PERKOWSKIKU AZS UAM Poznań
143
2:18.81
365
27.
KARKUSIŃSKI LIPKA OLKOWICZ GURBSKIMASTERS Łódź
158
2:21.28
347
28.
DOBIES CIAŁKOWSKI WAKUŁA JAGODZIŃSKILegia Warszawa
126
2:22.48
338
29.
MARKOWSKI ADAMOWICZ BYSTRY OSTAPCZUKKS MAKO Warszawa
182
2:30.75
319
30.
MLECZKO MUCHA TOPORSKI WAGAKraków Masters
259
2:56.46
295
31.
ZIENTARA OSÓBKA BANTKOWSKI KOROLKOToruń Multisport Team
300
4:41.05
105
32.
KOLODZIEJSKI LUKASZEWICZ BEDNARCZYK WASIELEWSKINabaiji Team Decathlon
94
1:56.64
0
DNS
WITT ZADOROŻNY WACHOWSKI THIEMWarta Poznań
160
-
0
DNS
BARAN PAWŁOWSKI BERWECKI LORKOWSKIMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
187
-
0

Konkurencja 22, 100m klasyczny Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
GOŁĘBIOWSKA JoannaWarsaw Masters Team
36
1:16.45
741
2.
DRELA GrażynaWarta Poznań
61
1:35.00
700
3.
CAMPBELL-ŻEMIER VeronicaKS Rekin Świebodzice
32
1:16.86
661
4.
GRZESZCZUK JoannaNiezrzeszona Warszawa
27
1:16.90
656
5.
SULEWSKA BeataWeteran Zabrze
46
1:22.15
635
6.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
1:54.96
591
7.
MRUK MagdalenaMKS Swim Academy Termy Jakuba Oława
40
1:24.30
571
8.
ZAWADZKA JolantaNiezrzeszona Piaseczno
61
1:41.86
568
9.
MAZUREK-SWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
1:21.27
556
10.
KIČÍNOVÁ AnnaKúpele Piešťany
57
1:35.42
546
11.
SPYCHALSKA MajaRakTeam
29
1:21.86
544
12.
WALENTA KatarzynaToruń Multisport Team
33
1:22.55
534
13.
BARTOSIEWICZ JoannaTS Olimpia Poznań
54
1:32.70
530
14.
KRUPIŃSKA AnnaWarta Poznań
65
1:51.39
505
15.
JAHNZ KarolinaKS Rekin Świebodzice
34
1:24.76
493
16.
KAŃSKA-PAPIERNIK JoannaUTW 'Masters' Zgierz
42
1:28.95
486
17.
MORKISZ AleksandraConcept Swimming Club
40
1:29.95
470
18.
JARECKA-SKORYKOW MonikaWarsaw Masters Team
44
1:30.79
457
19.
KOWALEWSKA KarollinaWarsaw Masters Team
25
1:26.79
456
20.
GŁOWIAK AnnaMasters Wrocław
48
1:32.74
441
21.
KROWICKA JoannaMasters Ślęza
58
1:42.99
434
22.
GĘBKA KamilaSMT Szczecin
30
1:28.68
430
23.
MIKOŁAJCZYK LidiaTKKF Koszalin Masters
31
1:28.96
426
24.
ROZMUS AngelikaUKS Delfin Tarnobrzeg
40
1:33.30
421
25.
BALAJCZA TimeaWarsaw Masters Team
47
1:35.41
405
26.
DĄBROWSKA ZofiaSikret Gliwice
60
1:54.12
404
27.
PUTOWSKA MałgorzataWarta Poznań
56
1:46.28
395
28.
PETECKA MariaMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
51
1:42.30
394
29.
BORKOWSKA SoniaNiezrzeszona Siewierz
43
1:35.77
389
30.
MAZUR MartaNabaiji Team Decathlon
34
1:34.05
361
31.
ZAGAŁA JoannaSikret Gliwice
59
1:51.97
338
32.
DRUŻYŃSKA GenowefaWeteran Zabrze
67
2:24.51
231
33.
ZAJĄCZEK MagdalenaWarta Poznań
42
2:06.69
168
34.
GOROCKIEWICZ SylwiaWarta Poznań
43
2:06.90
167
35.
ORLEWICZ-MUSIAŁ MałgorzataKraków Masters
58
2:26.34
151
36.
MLECZKO MariaKraków Masters
72
2:59.03
144
37.
GAŁCZYŃSKA AgataTM Barracuda Kalisz
25
2:12.33
128
38.
BŁAZUCKA AnnaNiezrzeszona Warszawa
63
2:49.80
122
39.
LIPIŃSKA JolantaNiezrzeszona Częstochowa
67
3:13.70
96
40.
LIPPA MariaRydułtowska AAS
72
3:38.33
79
41.
KERNER MATUSIAK EwaJedynka Elbląg Masters
64
3:16.83
78
42.
ILCEWICZ EdytaAZS KU UW
22
1:19.47
0
42.
PLUTA KingaDąbrowska Szkoła Pływania
22
1:25.26
0
42.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
1:31.79
0
42.
ŻBIKOWSKA JoannaUKS Delfin Legionowo
22
1:22.09
0
42.
HOFMAN AdrianaNiezrzeszona Wrocław
23
1:19.96
0
42.
WIŚNIEWSKA NataliaWarta Poznań
21
1:14.94
0
DNS
CUCH EwelinaMASTERS Zdzieszowice
39
-
0
DNS
DEMBECKA RusłanaWarta Poznań
61
-
0
DNS
MARIANEK AleksandraLegia Warszawa
28
-
0
DNS
MODZELAN KarolinaLegia Warszawa
32
-
0
DNS
KOLYADINA ElenaPregel Kaliningrad
63
-
0
DNS
PAZIEWSKA AgnieszkaTKKF Koszalin Masters
44
-
0

Konkurencja 23, 100m klasyczny Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SAFROŃCZYK PiotrKS MAKO Warszawa
30
1:01.37
921
2.
SZULICH DawidUKS Delfin Legionowo
28
1:02.79
838
3.
KOŁODZIEJSKI MateuszNabaiji Team Decathlon
26
1:03.25
820
4.
ROWIŃSKI FilipLegia Warszawa
28
1:04.02
791
5.
HOROVOY VladyslavEuro-Lviv MSC
45
1:08.40
789
6.
SZYMKOWIAK MarcinWarta Poznań
38
1:07.28
731
7.
APTEWICZ ArkadiuszToruń Multisport Team
25
1:06.07
719
8.
GETMAN VladimirPregel Kaliningrad
65
1:22.14
706
9.
NOWAK MichałWarsaw Masters Team
66
1:22.89
687
10.
DAROWSKI PiotrUKS Delfin Tarnobrzeg
47
1:12.90
652
11.
ZADOROŻNY BartłomiejWarta Poznań
40
1:10.84
651
12.
KOZŁOWSKI RomanLegia Warszawa
52
1:14.24
649
13.
JAGIEŁŁO WaldemarUTW 'Masters' Zgierz
39
1:10.72
629
14.
WICZEL RomanUTW 'Masters' Zgierz
70
1:32.76
618
15.
STUCZYŃSKI MarekKS Rekin Świebodzice
34
1:10.31
612
16.
MICHNIEWSKI PrzemysławMASTERS Łódź
35
1:11.56
607
17.
KOZIKOWSKI MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
38
1:11.69
604
18.
MROZIŃSKI JerzyWodnik 29 Katowice
59
1:19.12
601
19.
MELNYK DmytroEuro-Lviv MSC
44
1:12.80
600
20.
HASIK KonradMASTERS Łódź
35
1:11.94
598
21.
KOZAK StanisławWarsaw Masters Team
32
1:11.22
589
22.
FECICA DanielWeteran Zabrze
78
1:43.39
563
23.
SIP JiriPK Zabreh
45
1:16.93
555
24.
JACASZEK AndrzejGdynia Masters
65
1:29.43
547
24.
WALENCIK MarekMasters Lublin
40
1:15.06
547
26.
ZIEMIANIN KamilNabaiji Team Decathlon
28
1:13.44
524
27.
LISZEWSKI RafalNabaiji Team Decathlon
34
1:14.39
517
28.
MARCISZONEK AdamNabaiji Team Decathlon
27
1:13.87
514
29.
GOLIK JanuszMUKS Lider Chełm
77
1:47.09
506
30.
GOLON MariuszAquaStars Gdynia
40
1:17.08
505
31.
PIECHULA AdolfAZS PWSZ Racibórz
61
1:28.35
495
32.
TRUDNOS RafałMASTERS Łódź
38
1:16.63
494
33.
KOŚMIDER JanUKS Victoria Józefów
52
1:21.58
489
34.
SYPNIEWSKI AndrzejNiezrzeszony Kalisz
61
1:28.80
488
35.
EZHKOV VadimPregel Kaliningrad
53
1:21.81
485
36.
LOPIN GrigoriiPregel Kaliningrad
55
1:26.18
465
37.
ŁUCZAK JacekAQUASFERA Masters Olsztyn
40
1:19.37
463
38.
KAPAŁCZYŃSKI KrzysztofStart Poznań
54
1:23.39
458
39.
JEKIELEK MaciejNabaiji Team Decathlon
27
1:16.88
456
40.
KAPROŃ KacperDąbrowska Szkoła Pływania
25
1:17.04
453
40.
CYBERTOWICZ SławomirTS Olimpia Poznań
52
1:23.66
453
42.
PIEŚLAK RomanTKKF Koszalin Masters
39
1:18.92
452
43.
BIELSKYI DmytroNiezrzeszony Warszawa
41
1:20.42
445
44.
KOSSOWSKI WojciechWarsaw Masters Team
63
1:31.74
442
45.
MUCHA GrzegorzKraków Masters
51
1:24.56
439
46.
KIERES MichałAQUASFERA Masters Olsztyn
34
1:19.26
427
47.
KUJAWA MaciejToruń Multisport Team
64
1:34.16
409
48.
MATYSZEWSKI GrzegorzWarsaw Masters Team
47
1:25.87
399
49.
IWAŃCZYK Tomasz5STYL Warszawa
34
1:21.22
397
50.
RYBIŃSKI ŁukaszWarsaw Masters Team
43
1:24.78
380
51.
MILEWSKI BogdanAQUASFERA Masters Olsztyn
49
1:27.91
372
52.
PIETRZAK AdamMasters Lublin
30
1:23.72
362
53.
ZIENKIEWICZ MarekSMT Szczecin
44
1:26.19
361
54.
SKWARŁO AndrzejGdynia Masters
79
2:00.13
359
55.
KROKOSZYŃSKI StanisławMasters Wisła Kraków
88
2:26.57
354
56.
JUCHNO RafalIKS Konstancin
42
1:27.42
346
57.
YAKOVENKO YuriPregel Kaliningrad
66
1:45.76
331
58.
NOWACZYK MaciejStart Poznań
36
1:28.28
323
59.
KULISZ Adrian5STYL Warszawa
41
1:29.73
320
60.
RUDZIŃSKI MichałNiezrzeszony Warszawa
52
1:34.63
313
61.
OBIEDZIŃSKI TadeuszUTW 'Masters' Zgierz
59
1:38.90
308
62.
TOPORSKI JanuszKraków Masters
59
1:41.65
283
63.
OSTAPCZUK SebastianKS MAKO Warszawa
48
1:36.89
277
64.
JANIK JacekMasters Kraśnik
50
1:39.02
273
65.
ADAMOWICZ PawełKS MAKO Warszawa
51
1:39.34
270
66.
ZIENTARA HenrykToruń Multisport Team
72
2:06.86
241
67.
PALUSZAK ZbigniewWarsaw Masters Team
51
1:47.21
215
68.
ŚLĘŻYŃSKI JanAZS AWF Katowice
87
2:53.15
214
69.
STAROSTA MironRydułtowska AAS
73
2:19.58
181
70.
SIELSKI RyszardWarsaw Masters Team
81
2:51.65
152
71.
GRZYBCZYK GrzegorzMasters Wisła Kraków
40
2:02.05
127
72.
GRIGAS StasysTorpedos Marijampole
77
2:52.23
121
73.
KWIATKOWSKI BogusławKraków Masters
62
2:28.82
103
74.
KOCHWASSER DavidPK Zabreh
22
1:17.86
0
74.
PERL MichałUKS Delfin Legionowo
22
1:05.89
0
74.
ZIEMINSKI AleksanderNabaiji Team Decathlon
24
1:46.58
0
74.
PLUTECKI KonradMasters Wisła Kraków
23
1:17.45
0
74.
ŻBIKOWSKI KrzysztofUKS Delfin Legionowo
21
1:06.00
0
74.
SMID JakubPK Zabreh
21
1:08.76
0
74.
DROŚ PatrykCSIR MOS Dąbrowa Górnicza
21
1:05.42
0
74.
CICHOCKI JakubKPiRS PŁYWAK Płock
20
1:18.95
0
DNS
GRZESZEWSKI SławomirMKP Szczecin
65
-
0
DNS
KISTER PiotrNiezrzeszony Warszawa
29
-
0
DNS
DASZUTA MaciejISWIM Białystok
45
-
0
DNS
TWAROWSKI AndrzejMasters Białystok
53
-
0
DNS
GAŁCZYŃSKI WojciechTM Barracuda Kalisz
30
-
0
DNS
OSÓBKA TomaszToruń Multisport Team
81
-
0
DNS
PIEŚLAK MichałTKKF Koszalin Masters
44
-
0
DNS
RAJ ŁukaszMASTERS Łódź
39
-
0
DNS
DMYTRÓW WojciechStart Poznań
57
-
0
DNS
LUBAS MaciejNiezrzeszony Bydgoszcz
40
-
0
DNS
TERVINSKII AleksandrPregel Kaliningrad
60
-
0
DNS
MIKOŁAJEWSKI MariuszLegia Warszawa
28
-
0

Konkurencja 24, 50m motylkowy Kobiet

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
SYCH ReginaPregel Kaliningrad
31
29.01
813
2.
GOŁĘBIOWSKA JoannaWarsaw Masters Team
36
30.25
747
3.
ŚCIBIOREK MałgorzataUTW 'Masters' Zgierz
47
31.86
718
4.
KULIŚ MariolaKraków Masters
52
32.74
713
5.
FRĄCZEK IzabelaKraków Masters
48
32.18
696
6.
STERCZYŃSKA KarolinaKU AZS UAM Poznań
29
30.81
679
7.
GRZESZCZUK JoannaNiezrzeszona Warszawa
27
30.98
667
8.
MAZUREK-SWISTAK KarolinaNabaiji Team Decathlon
29
31.17
655
9.
LEWANDOWSKA OrianaAQUASFERA Masters Olsztyn
25
31.32
646
10.
MRÓZ UrszulaUTW 'Masters' Zgierz
56
34.85
599
11.
MATÚŠOVÁ ZuzanaKúpele Piešťany
36
32.75
588
12.
MRUK MagdalenaMKS Swim Academy Termy Jakuba Oława
40
34.63
539
13.
ZALESKA AnnaAQUASFERA Masters Olsztyn
30
33.58
524
14.
REMBOWSKA-ŚWIEBODA MałgorzataTM Barracuda Kalisz
50
36.47
515
15.
KUCHARSKA JowitaAQUASFERA Masters Olsztyn
38
34.60
499
16.
ZAWADZKA JolantaNiezrzeszona Piaseczno
61
40.88
498
17.
OSTROWSKA AnnaMASTERS Łódź
40
35.59
496
18.
BASTEK RenataWeteran Zabrze
75
52.12
476
19.
FECICA KrystynaWeteran Zabrze
75
52.38
469
19.
KLUSEK MajaDelfin Masters Łódz
43
36.28
469
21.
MACIERZEWSKA AgnieszkaKraków Masters
58
38.02
461
22.
DZIEDZIC KatarzynaWarsaw Masters Team
33
35.06
460
22.
LEGUTKO MirosławaKraków Masters
61
41.99
460
24.
GALICA EwaWarsaw Masters Team
33
35.26
453
25.
BATÓG DorotaMasters Ślęza
46
37.19
451
26.
JANECZKO AnnaKraków Masters
46
37.46
441
27.
DAVYDOVA NadezhdaPregel Kaliningrad
50
38.62
434
28.
MEKSUŁA AgataUKS Delfin Tarnobrzeg
41
38.00
408
29.
PETECKA MariaMOTYL SENIOR MOSIR Stalowa Wola
51
39.48
406
30.
KISZCZAK GrażynaWeteran Zabrze
68
44.79
402
31.
MADUZIA AnetaStart Poznań
34
36.89
395
32.
KIČÍNOVÁ AnnaKúpele Piešťany
57
40.38
385
33.
MAZUR MartaNabaiji Team Decathlon
34
37.40
379
34.
BORKOWSKA SoniaNiezrzeszona Siewierz
43
39.72
357
35.
ŁUTOWICZ MariaTS Olimpia Poznań
68
51.44
265
36.
ŚCISŁOWICZ KarolinaToruń Multisport Team
31
44.92
219
37.
KLARECKA MonikaMASTERS Łódź
41
50.23
176
38.
ROMAŃSKA AlicjaKraków Masters
43
52.43
155
39.
MLECZKO MariaKraków Masters
72
1:42.58
40
40.
JANISZKIEWICZ KatarzynaKPiRS PŁYWAK Płock
21
34.29
0
40.
MACIUPA KingaSMT Szczecin
24
32.08
0
DNS
KOLERA MagdalenaTM Barracuda Kalisz
34
-
0
DNS
PRANCKEVICIENE JurateTorpedos Marijampole
43
-
0

Konkurencja 25, 50m motylkowy Mężczyzn

Pozycja
Nazwisko, imięKlubWiek
Czas
Pkt

1.
KORZENIOWSKI Paweł5STYL Warszawa
33
23.43
929
2.
KACZMAREK MarcinLegia Warszawa
41
24.74
928
3.
KOWALIK PiotrKU AZS UAM Poznań
27
24.53
860
4.
SAFROŃCZYK PiotrKS MAKO Warszawa
30
24.94
771
5.
KOŁODZIEJSKI MateuszNabaiji Team Decathlon
26
25.51
764
6.
ZEMBRZUSKI MaciejAQUASFERA Masters Olsztyn
26
25.71
747
7.
SYRBU OleksandrEuro-Lviv MSC
46
27.34
709
8.
KACZYŃSKI JacekLegia Warszawa
32
25.85
692
8.
ŻEMIER KarolKS Rekin Świebodzice
36
26.81
692
10.
STOPIŃSKI JózefGdynia Masters
37
26.88
687
10.
WRÓBLEWSKI DawidNiezrzeszony Koszalin
28
26.43
687
12.
ŻMIEJKO WojciechNiezrzeszony Białystok
55
30.05
681
13.
RĘBAS IgorWarsaw Masters Team
29
26.94
649
14.
CHRZAN MariuszMKS Neptun Stargard
45
28.16
648
15.
SZUTER BolekWarsaw Masters Team
48
28.26
642
16.
ROWIŃSKI FilipLegia Warszawa
28
27.07
640
17.
GORBACZOW DariuszSopot Masters
60
31.26
628
18.
SKOŚKIEWICZ RafałWarsaw Masters Team
52
29.92
618
19.
GABIEC MariuszAQUASFERA Masters Olsztyn
60
31.48
615
20.
SKORYKOW AndrzejWarsaw Masters Team
49
28.70
612
21.
<