Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  5. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  9. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  11. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  12. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  13. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  14. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  15. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  16. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  17. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  19. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  20. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  26. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  27. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  28. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  29. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  30. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  31. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open


OTWARTE MISTRZOSTWA SZCZECINA
Szczecin, 15- - 16-5-2019


Konkurencja 1
2019-05-15 - 11:00
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GIETKA Pola09MKP Szczecin34.17332
2.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin41.30188
3.STASZEK Michalina09MKP Szczecin41.69183
4.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin43.79157
5.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin45.45141
6.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino46.45132
DYSKW.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

11 lat

1.SIENKIEWICZ Amelia08MKP Szczecin39.03223
2.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin41.52185
3.MISZTAL Maja08MKP Szczecin44.23153
4.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin45.82137

12 lat

1.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino30.33475
2.MAŁOLEPSZA Weronika07Marlin Gryfino31.62419
3.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin32.33392
4.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin32.48387
5.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin33.25360
6.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin33.46354
7.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin34.30328
8.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin36.67268
9.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino37.24256
10.SZTUK Justyna07MKP Szczecin37.46252
11.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin37.61249
12.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin38.49232

13 lat

1.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin30.21480
2.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin30.30476
3.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin32.08401
4.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin32.87373
5.KRYŚ Patrycja06MKP Szczecin33.05367
6.KUJAWA Jagoda06Marlin Gryfino34.14333
7.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin34.28329
8.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin34.98309

14 lat

1.KARLIŃSKA Paula05Wodnik Police28.88550
2.GÓRSKA Zofia05Polonia Warszawa29.20532
3.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino30.23480
4.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin30.59463
5.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin31.25434
6.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin33.53351

15 lat

1.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.72622
2.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg30.11485
3.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin32.38390

16 lat

1.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.14595
2.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg28.95546
3.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin29.55513
4.KARWOWSKA Anna03MKS CKS-SMS Szczecin31.27433
5.RESZKIEWICZ Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin33.16363

Open

1.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg27.72622
2.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin28.14595
3.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin28.55569
4.SKOWRON Maja02MKP Szczecin28.69561
5.KARLIŃSKA Paula05Wodnik Police28.88550
6.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg28.95546
7.GÓRSKA Zofia05Polonia Warszawa29.20532
8.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin29.55513
9.POPIEL Anna01MKS CKS-SMS Szczecin29.82500
10.FASZCZEWSKA Karolina99MKS CKS-SMS Szczecin29.84499
11.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg30.11485
12.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin30.21480
13.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino30.23480
14.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin30.30476
15.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino30.33475
16.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin30.59463
17.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin31.25434
18.KARWOWSKA Anna03MKS CKS-SMS Szczecin31.27433
19.MAŁOLEPSZA Weronika07Marlin Gryfino31.62419
20.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin32.08401
21.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin32.33392
22.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin32.38390
23.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin32.48387
24.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin32.87373
25.KRYŚ Patrycja06MKP Szczecin33.05367
26.RESZKIEWICZ Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin33.16363
27.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin33.25360
28.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin33.46354
29.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin33.53351
30.KUJAWA Jagoda06Marlin Gryfino34.14333
31.GIETKA Pola09MKP Szczecin34.17332
32.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin34.28329
33.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin34.30328
34.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin34.98309
35.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin36.67268
36.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino37.24256
37.SZTUK Justyna07MKP Szczecin37.46252
38.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin37.61249
39.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin38.49232
40.SIENKIEWICZ Amelia08MKP Szczecin39.03223
41.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin41.30188
42.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin41.52185
43.STASZEK Michalina09MKP Szczecin41.69183
44.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin43.79157
45.MISZTAL Maja08MKP Szczecin44.23153
46.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin45.45141
47.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin45.82137
48.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino46.45132
DYSKW.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 2
2019-05-15 - 11:13
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.DEJ Karol09MKP Szczecin34.68219
2.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin35.59202
3.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino36.83183
4.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin39.52148
5.PARYPA Paweł09MKP Szczecin40.26140
6.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin40.44138
7.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin42.55118
8.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin44.43104
9.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin45.2498
10.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin45.5796
11.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin45.8794
12.PACEK Adrian09MKP Szczecin48.1182

11 lat

1.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino33.28248
2.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin33.82236
3.SULARZ Szymon08MKP Szczecin35.56203
4.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin36.46188
5.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin37.53172
6.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin39.16152
7.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin41.99123
8.WLEKLAK Kacper08MKP Szczecin44.51103

12 lat

1.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin32.17274
2.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin32.56264
3.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin33.24248
4.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin34.29226
5.STASZAK Jan07Marlin Gryfino34.37225
6.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin34.99213
7.KUKIER Jan07MKP Szczecin36.71184
8.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin37.35175
9.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin39.28150
10.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin40.22140
11.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin46.1992

13 lat

1.BURZYŃSKI Oskar06MKP Szczecin28.05414
2.LIPIŃSKI Adam06MKP Szczecin28.22406
3.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin29.97339
4.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin31.05305
5.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin31.32297
6.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin32.76260
7.URBAN Michał06MKP Szczecin32.82258
8.TELEJ Kacper06MKP Szczecin33.44244
9.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin34.26227
10.SOROKA Oliwier06MKP Szczecin34.39224

14 lat

1.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin26.17510
2.BETKA Stanisław05MKP Szczecin26.64483
3.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin27.20454
4.SZPALER Jakub05MKP Szczecin27.44442
5.WŁODARCZYK Igor05MKP Szczecin28.59391
6.MRÓZ Dominik05CKS-Orka Szczecin28.95376
7.GRZESIK Igor05MKP Szczecin29.15369
8.SZUKAJŁO Kacper05MKP Szczecin29.17368
9.DOBOSZ Ksawery05MKP Szczecin29.47357
10.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin29.63351
11.MĄDRZAK Miłosz05MKS CKS-SMS Szczecin30.19332
12.CHUDOWOLSKI Daniel05MKS CKS-SMS Szczecin30.49322
13.CZERW Szymon05MKS CKS-SMS Szczecin31.87282
14.PASTERNAK Wojciech05MKS CKS-SMS Szczecin32.85257

15 lat

1.CZAPLA Kacper04Wodnik Police25.72537
2.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin26.01519
3.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin26.92468
4.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin27.59435
5.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin27.75427
6.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin28.24405
7.BIERNACIK Szymon04MKS CKS-SMS Szczecin28.57392
8.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin28.91378
9.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin29.30363

16 lat

1.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin25.99520
2.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin26.63484
3.NAZARUK Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin26.92468
4.WITES Bartłomiej03MKP Szczecin28.22406
5.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino28.39399
6.ROSIAK Krzysztof03Marlin Gryfino29.34361
7.GAWRON Jakub03MKS CKS-SMS Szczecin30.71315

Open

1.KOTOWSKI Wojciech94MKS CKS-SMS Szczecin24.00661
2.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin24.82597
3.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin24.86595
4.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin25.22569
5.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin25.58546
6.KUREK Jakub01MKP Szczecin25.61544
7.CZAPLA Kacper04Wodnik Police25.72537
8.PABICH Bartosz01Neptun Stargard25.96522
9.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin25.99520
10.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin26.00520
11.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin26.01519
12.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin26.17510
13.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin26.63484
14.BETKA Stanisław05MKP Szczecin26.64483
15.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin26.67481
16.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin26.92468
NAZARUK Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin26.92468
18.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin27.20454
19.SZPALER Jakub05MKP Szczecin27.44442
20.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin27.59435
21.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin27.75427
22.BURZYŃSKI Oskar06MKP Szczecin28.05414
23.LIPIŃSKI Adam06MKP Szczecin28.22406
WITES Bartłomiej03MKP Szczecin28.22406
25.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin28.24405
26.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino28.39399
27.BIERNACIK Szymon04MKS CKS-SMS Szczecin28.57392
28.WŁODARCZYK Igor05MKP Szczecin28.59391
29.ZALEWSKI Maciej02MKS CKS-SMS Szczecin28.73385
30.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin28.91378
31.MRÓZ Dominik05CKS-Orka Szczecin28.95376
32.GRZESIK Igor05MKP Szczecin29.15369
33.SZUKAJŁO Kacper05MKP Szczecin29.17368
34.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin29.30363
35.ROSIAK Krzysztof03Marlin Gryfino29.34361
36.DOBOSZ Ksawery05MKP Szczecin29.47357
37.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin29.63351
38.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin29.97339
39.MĄDRZAK Miłosz05MKS CKS-SMS Szczecin30.19332
40.CHUDOWOLSKI Daniel05MKS CKS-SMS Szczecin30.49322
41.GAWRON Jakub03MKS CKS-SMS Szczecin30.71315
42.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin31.05305
43.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin31.32297
44.CZERW Szymon05MKS CKS-SMS Szczecin31.87282
45.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin32.17274
46.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin32.56264
47.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin32.76260
48.URBAN Michał06MKP Szczecin32.82258
49.PASTERNAK Wojciech05MKS CKS-SMS Szczecin32.85257
50.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin33.24248
51.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino33.28248
52.TELEJ Kacper06MKP Szczecin33.44244
53.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin33.82236
54.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin34.26227
55.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin34.29226
56.STASZAK Jan07Marlin Gryfino34.37225
57.SOROKA Oliwier06MKP Szczecin34.39224
58.DEJ Karol09MKP Szczecin34.68219
59.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin34.99213
60.SULARZ Szymon08MKP Szczecin35.56203
61.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin35.59202
62.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin36.46188
63.KUKIER Jan07MKP Szczecin36.71184
64.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino36.83183
65.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin37.35175
66.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin37.53172
67.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin39.16152
68.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin39.28150
69.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin39.52148
70.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin40.22140
71.PARYPA Paweł09MKP Szczecin40.26140
72.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin40.44138
73.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin41.99123
74.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin42.55118
75.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin44.43104
76.WLEKLAK Kacper08MKP Szczecin44.51103
77.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin45.2498
78.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin45.5796
79.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin45.8794
80.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin46.1992
81.PACEK Adrian09MKP Szczecin48.1182


<< TOP >>
Konkurencja 3
2019-05-15 - 11:33
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin48.75219
2.JANECZKO Maja09MKP Szczecin52.28177
3.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin55.48148
4.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino57.31135

11 lat

1.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin47.16242
2.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin49.21213
3.KULEC Zofia08MKP Szczecin49.63207
4.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin51.42186
5.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin52.98170
6.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin56.31142

12 lat

1.DUDA Anna07MKP Szczecin40.77374
2.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica41.34359
3.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin42.45332
4.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin46.62250
5.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin52.41176
6.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino52.50175

13 lat

1.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino39.47413
2.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin41.26361
3.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin41.51355
4.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino42.28336
5.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin44.40290
6.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin48.92217

15 lat

1.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin42.08341

16 lat

1.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin36.20535
2.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin36.43525

Open

1.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin36.20535
2.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin36.43525
3.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino39.47413
4.DUDA Anna07MKP Szczecin40.77374
5.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin41.26361
6.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica41.34359
7.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin41.51355
8.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin42.08341
9.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino42.28336
10.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin42.45332
11.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin44.40290
12.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin46.62250
13.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin47.16242
14.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin48.75219
15.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin48.92217
16.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin49.21213
17.KULEC Zofia08MKP Szczecin49.63207
18.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin51.42186
19.JANECZKO Maja09MKP Szczecin52.28177
20.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin52.41176
21.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino52.50175
22.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin52.98170
23.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin55.48148
24.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin56.31142
25.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino57.31135


<< TOP >>
Konkurencja 4
2019-05-15 - 11:41
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin47.84159
2.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin48.13156
3.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin50.16138
4.KRÓL Tomasz09MKP Szczecin50.41136
5.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin50.60134
6.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin53.99111
7.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin55.03104
DYSKW.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

11 lat

1.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin43.19216
2.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin44.08204
3.SULARZ Szymon08MKP Szczecin49.09147
4.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino49.63142
5.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin51.88125
6.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin59.3483
DYSKW.SZCZEPAŃSKI Miłosz08MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

12 lat

1.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin43.45213
2.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin47.63161
3.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin52.28122
DYSKW.DULNIK Adam07MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

13 lat

1.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin38.18313
2.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino39.49283
3.BIELECKI Wiktor06MKP Szczecin45.89180
DYSKW.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

14 lat

1.JANOWSKI Damian05MKP Szczecin33.02485
2.SZPALER Jakub05MKP Szczecin35.01407
3.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin35.77381
4.GRZESIK Igor05MKP Szczecin38.58304
5.KUREK Kacper05Foka Choszczno39.41285

15 lat

1.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin36.24367
2.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin37.03344

16 lat

1.KORONA Kacper03MKP Szczecin32.95488
2.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin33.65458
3.WRZESZCZ Mateusz03MKP Szczecin36.94346

Open

1.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin32.47510
2.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin32.77496
3.KORONA Kacper03MKP Szczecin32.95488
4.JANOWSKI Damian05MKP Szczecin33.02485
5.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin33.65458
6.SZPALER Jakub05MKP Szczecin35.01407
7.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin35.77381
8.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin36.24367
9.WRZESZCZ Mateusz03MKP Szczecin36.94346
10.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin37.03344
11.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin38.18313
12.GRZESIK Igor05MKP Szczecin38.58304
13.KUREK Kacper05Foka Choszczno39.41285
14.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino39.49283
15.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin43.19216
16.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin43.45213
17.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin44.08204
18.BIELECKI Wiktor06MKP Szczecin45.89180
19.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin47.63161
20.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin47.84159
21.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin48.13156
22.SULARZ Szymon08MKP Szczecin49.09147
23.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino49.63142
24.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin50.16138
25.KRÓL Tomasz09MKP Szczecin50.41136
26.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin50.60134
27.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin51.88125
28.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin52.28122
29.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin53.99111
30.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin55.03104
31.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin59.3483
DYSKW.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.DULNIK Adam07MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.SZCZEPAŃSKI Miłosz08MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 5
2019-05-15 - 11:51
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin3:17.64247
50m:46.4246.42100m:1:37.6151.19150m:2:30.0252.41200m:3:17.6447.62
2.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin4:08.04125
50m:57.4457.44100m:2:00.821:03.38150m:3:05.091:04.27200m:4:08.041:02.95

11 lat

1.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin3:10.27277
50m:45.3045.30100m:1:33.8248.52150m:2:24.0750.25200m:3:10.2746.20
2.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin3:46.50164
50m:50.2650.26100m:1:50.541:00.28150m:2:51.731:01.19200m:3:46.5054.77
3.MISZTAL Maja08MKP Szczecin3:48.61159
50m:52.8452.84100m:1:50.6957.85150m:2:51.041:00.35200m:3:48.6157.57

12 lat

1.MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin2:46.74411
50m:38.2438.24100m:1:20.1041.86150m:2:04.3744.27200m:2:46.7442.37
2.KULAS Anna07Wankan Legnica2:54.07362
50m:41.4241.42100m:1:26.5545.13150m:2:11.4544.90200m:2:54.0742.62
3.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin3:03.43309
50m:42.3342.33100m:1:29.8147.48150m:2:20.1950.38200m:3:03.4343.24
4.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin3:03.56308
50m:44.0544.05100m:1:32.1548.10150m:2:19.4447.29200m:3:03.5644.12
5.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin3:09.11282
50m:44.8544.85100m:1:33.0448.19150m:2:22.6249.58200m:3:09.1146.49

13 lat

1.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin2:46.90410
50m:39.5239.52100m:1:23.0543.53150m:2:06.5143.46200m:2:46.9040.39
2.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin3:01.19320
50m:42.4142.41100m:1:28.4846.07150m:2:14.9746.49200m:3:01.1946.22

14 lat

1.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino2:35.06512
50m:35.8835.88100m:1:14.7738.89150m:1:55.7140.94200m:2:35.0639.35
2.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin2:54.42359
50m:41.8141.81100m:1:25.7843.97150m:2:10.7644.98200m:2:54.4243.66

15 lat

1.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin2:41.94449
50m:37.5237.52100m:1:17.6440.12150m:1:59.5541.91200m:2:41.9442.39

16 lat

1.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin2:30.58559
50m:33.8133.81100m:1:11.3237.51150m:1:50.9639.64200m:2:30.5839.62

Open

1.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin2:24.74629
50m:34.5834.58100m:1:11.3236.74150m:1:48.6937.37200m:2:24.7436.05
2.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin2:30.58559
50m:33.8133.81100m:1:11.3237.51150m:1:50.9639.64200m:2:30.5839.62
3.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino2:35.06512
50m:35.8835.88100m:1:14.7738.89150m:1:55.7140.94200m:2:35.0639.35
4.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin2:35.22510
50m:35.9635.96100m:1:15.6839.72150m:1:57.1041.42200m:2:35.2238.12
5.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin2:41.94449
50m:37.5237.52100m:1:17.6440.12150m:1:59.5541.91200m:2:41.9442.39
6.MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin2:46.74411
50m:38.2438.24100m:1:20.1041.86150m:2:04.3744.27200m:2:46.7442.37
7.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin2:46.90410
50m:39.5239.52100m:1:23.0543.53150m:2:06.5143.46200m:2:46.9040.39
8.KULAS Anna07Wankan Legnica2:54.07362
50m:41.4241.42100m:1:26.5545.13150m:2:11.4544.90200m:2:54.0742.62
9.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin2:54.42359
50m:41.8141.81100m:1:25.7843.97150m:2:10.7644.98200m:2:54.4243.66
10.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin3:01.19320
50m:42.4142.41100m:1:28.4846.07150m:2:14.9746.49200m:3:01.1946.22
11.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin3:03.43309
50m:42.3342.33100m:1:29.8147.48150m:2:20.1950.38200m:3:03.4343.24
12.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin3:03.56308
50m:44.0544.05100m:1:32.1548.10150m:2:19.4447.29200m:3:03.5644.12
13.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin3:09.11282
50m:44.8544.85100m:1:33.0448.19150m:2:22.6249.58200m:3:09.1146.49
14.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin3:10.27277
50m:45.3045.30100m:1:33.8248.52150m:2:24.0750.25200m:3:10.2746.20
15.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin3:17.64247
50m:46.4246.42100m:1:37.6151.19150m:2:30.0252.41200m:3:17.6447.62
16.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin3:46.50164
50m:50.2650.26100m:1:50.541:00.28150m:2:51.731:01.19200m:3:46.5054.77
17.MISZTAL Maja08MKP Szczecin3:48.61159
50m:52.8452.84100m:1:50.6957.85150m:2:51.041:00.35200m:3:48.6157.57
18.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin4:08.04125
50m:57.4457.44100m:2:00.821:03.38150m:3:05.091:04.27200m:4:08.041:02.95


<< TOP >>
Konkurencja 6
2019-05-15 - 12:01
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino3:15.27188
50m:47.1847.18100m:1:37.9750.79150m:2:30.0452.07200m:3:15.2745.23
2.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin3:30.72149
50m:51.2051.20100m:1:46.1754.97150m:2:42.1655.99200m:3:30.7248.56
3.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin3:53.33110
50m:54.9054.90100m:1:54.901:00.00150m:2:55.231:00.33200m:3:53.3358.10

11 lat

1.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin2:58.71245
50m:40.5540.55100m:1:26.9946.44200m:2:58.711:31.72
2.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin3:16.14185
50m:47.0347.03100m:1:36.8449.81150m:2:27.9251.08200m:3:16.1448.22
3.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin3:22.04169
50m:47.4047.40100m:1:40.3352.93150m:2:34.0653.73200m:3:22.0447.98
4.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin3:26.04160
50m:50.2050.20100m:1:43.2053.00150m:2:36.9253.72200m:3:26.0449.12

12 lat

1.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin2:54.60263
50m:2:12.252:12.25100m:1:26.29200m:2:54.601:28.31
2.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica2:57.80249
50m:43.3543.35100m:1:28.7145.36150m:2:14.1345.42200m:2:57.8043.67
3.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin3:10.58202
50m:44.1044.10100m:1:33.5949.49150m:2:23.8250.23200m:3:10.5846.76
4.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin3:35.73139
50m:50.0150.01150m:2:42.901:52.89200m:3:35.7352.83
5.MAJCHROWSKI Wiktor07MKP Szczecin3:40.65130
100m:1:47.091:47.09200m:3:40.651:53.56
6.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin4:12.6086
50m:59.4459.44100m:2:03.591:04.15150m:3:10.811:07.22200m:4:12.601:01.79

13 lat

1.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin2:44.14317
50m:37.8537.85100m:1:20.2242.37150m:2:04.6344.41200m:2:44.1439.51
2.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin2:45.85307
50m:40.0640.06100m:1:22.8642.80150m:2:06.2143.35200m:2:45.8539.64
3.PRZYBYLSKI Franciszek06MKP Szczecin2:50.55282
50m:39.6439.64100m:1:24.3644.72150m:2:09.0444.68200m:2:50.5541.51
4.TELEJ Kacper06MKP Szczecin3:03.52226
50m:42.8942.89100m:1:30.4347.54150m:2:18.1947.76200m:3:03.5245.33
5.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin3:07.52212
50m:44.9144.91100m:1:33.1248.21150m:2:21.9748.85200m:3:07.5245.55
6.KULON Bartosz06Wankan Legnica3:21.25171
50m:47.3647.36100m:1:38.7451.38150m:2:30.6251.88200m:3:21.2550.63

15 lat

1.CZAPLA Kacper04Wodnik Police2:17.73536
50m:32.8332.83100m:1:08.3635.53150m:1:44.6336.27200m:2:17.7333.10

16 lat

1.WOJNOWSKI Damian03Wodnik Police2:18.93522
50m:31.3831.38100m:1:07.3035.92150m:1:44.2436.94200m:2:18.9334.69

Open

1.CZAPLA Kacper04Wodnik Police2:17.73536
50m:32.8332.83100m:1:08.3635.53150m:1:44.6336.27200m:2:17.7333.10
2.WOJNOWSKI Damian03Wodnik Police2:18.93522
50m:31.3831.38100m:1:07.3035.92150m:1:44.2436.94200m:2:18.9334.69
3.KUREK Jakub01MKP Szczecin2:19.40517
50m:32.3032.30100m:1:07.6535.35150m:1:43.8736.22200m:2:19.4035.53
4.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin2:27.93433
50m:33.4933.49100m:1:10.3636.87150m:1:49.4539.09200m:2:27.9338.48
5.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin2:44.14317
50m:37.8537.85100m:1:20.2242.37150m:2:04.6344.41200m:2:44.1439.51
6.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin2:45.85307
50m:40.0640.06100m:1:22.8642.80150m:2:06.2143.35200m:2:45.8539.64
7.PRZYBYLSKI Franciszek06MKP Szczecin2:50.55282
50m:39.6439.64100m:1:24.3644.72150m:2:09.0444.68200m:2:50.5541.51
8.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin2:54.60263
50m:2:12.252:12.25100m:1:26.29200m:2:54.601:28.31
9.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica2:57.80249
50m:43.3543.35100m:1:28.7145.36150m:2:14.1345.42200m:2:57.8043.67
10.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin2:58.71245
50m:40.5540.55100m:1:26.9946.44200m:2:58.711:31.72
11.TELEJ Kacper06MKP Szczecin3:03.52226
50m:42.8942.89100m:1:30.4347.54150m:2:18.1947.76200m:3:03.5245.33
12.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin3:07.52212
50m:44.9144.91100m:1:33.1248.21150m:2:21.9748.85200m:3:07.5245.55
13.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin3:10.58202
50m:44.1044.10100m:1:33.5949.49150m:2:23.8250.23200m:3:10.5846.76
14.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino3:15.27188
50m:47.1847.18100m:1:37.9750.79150m:2:30.0452.07200m:3:15.2745.23
15.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin3:16.14185
50m:47.0347.03100m:1:36.8449.81150m:2:27.9251.08200m:3:16.1448.22
16.KULON Bartosz06Wankan Legnica3:21.25171
50m:47.3647.36100m:1:38.7451.38150m:2:30.6251.88200m:3:21.2550.63
17.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin3:22.04169
50m:47.4047.40100m:1:40.3352.93150m:2:34.0653.73200m:3:22.0447.98
18.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin3:26.04160
50m:50.2050.20100m:1:43.2053.00150m:2:36.9253.72200m:3:26.0449.12
19.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin3:30.72149
50m:51.2051.20100m:1:46.1754.97150m:2:42.1655.99200m:3:30.7248.56
20.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin3:35.73139
50m:50.0150.01150m:2:42.901:52.89200m:3:35.7352.83
21.MAJCHROWSKI Wiktor07MKP Szczecin3:40.65130
100m:1:47.091:47.09200m:3:40.651:53.56
22.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin3:53.33110
50m:54.9054.90100m:1:54.901:00.00150m:2:55.231:00.33200m:3:53.3358.10
23.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin4:12.6086
50m:59.4459.44100m:2:03.591:04.15150m:3:10.811:07.22200m:4:12.601:01.79


<< TOP >>
Konkurencja 7
2019-05-15 - 12:15
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GIETKA Pola09MKP Szczecin3:01.67240
50m:38.2338.23100m:1:25.6647.43150m:2:15.4149.75200m:3:01.6746.26
2.STASZEK Michalina09MKP Szczecin3:32.90149
50m:44.6644.66100m:1:39.3654.70150m:2:38.3859.02200m:3:32.9054.52
3.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin3:36.69141
50m:49.5449.54100m:1:48.5759.03150m:2:45.5256.95200m:3:36.6951.17
4.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin3:37.19140
50m:48.2948.29100m:1:45.3357.04150m:2:44.0358.70200m:3:37.1953.16
5.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin3:59.33105
50m:48.7248.72100m:1:51.001:02.28150m:2:54.681:03.68200m:3:59.331:04.65

11 lat

1.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin3:05.60225
50m:41.1541.15100m:1:29.6748.52150m:2:18.7649.09200m:3:05.6046.84
2.SIENKIEWICZ Amelia08MKP Szczecin3:28.71158
50m:43.1543.15100m:1:39.1355.98150m:2:37.8258.69200m:3:28.7150.89
3.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin3:48.17121
50m:48.7248.72100m:1:48.861:00.14150m:2:50.081:01.22200m:3:48.1758.09

12 lat

1.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin2:46.05314
50m:36.9836.98100m:1:20.3243.34150m:2:05.5245.20200m:2:46.0540.53
2.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin2:54.19272
50m:37.2437.24100m:1:20.6743.43150m:2:11.3850.71200m:2:54.1942.81
3.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin3:03.07235
50m:40.1440.14100m:1:28.2448.10150m:2:18.9250.68200m:3:03.0744.15

13 lat

1.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin2:23.94483
50m:33.1033.10100m:1:10.1737.07150m:1:48.2138.04200m:2:23.9435.73
2.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin2:42.43336
50m:35.8935.89100m:1:15.8339.94150m:2:00.5444.71200m:2:42.4341.89
3.KRYŚ Patrycja06MKP Szczecin2:48.16303
50m:37.2537.25100m:1:20.1242.87150m:2:04.3844.26200m:2:48.1643.78
4.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin2:53.98273
50m:37.7737.77100m:1:23.2345.46150m:2:09.9346.70200m:2:53.9844.05
5.KUJAWA Jagoda06Marlin Gryfino3:01.66240
50m:39.6839.68100m:1:27.1747.49150m:2:14.6147.44200m:3:01.6647.05

14 lat

1.GÓRSKA Zofia05Polonia Warszawa2:14.50592
50m:31.3731.37100m:1:05.4834.11150m:1:40.1734.69200m:2:14.5034.33
2.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin2:21.80505
50m:32.7332.73100m:1:09.4736.74150m:1:47.1537.68200m:2:21.8034.65
3.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin2:30.51422
50m:33.4633.46100m:1:11.7938.33150m:1:51.8740.08200m:2:30.5138.64
4.ŁASISZ Julia05MKS Znicz Koszalin2:36.33377
50m:33.1533.15100m:1:12.1438.99150m:1:54.4142.27200m:2:36.3341.92

15 lat

1.FIGAS Alicja04MKP Szczecin2:18.69540
50m:31.6631.66100m:1:06.4734.81150m:1:42.5836.11200m:2:18.6936.11
2.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin2:34.30392
50m:36.0036.00100m:1:15.6039.60150m:1:55.1939.59200m:2:34.3039.11
3.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin2:43.09332
50m:38.0438.04100m:1:19.4141.37150m:2:03.1243.71200m:2:43.0939.97
4.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin2:44.09326
50m:38.1938.19100m:1:21.4243.23150m:2:06.1244.70200m:2:44.0937.97

16 lat

1.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin2:13.49606
50m:30.4630.46100m:1:03.7633.30150m:1:38.6034.84200m:2:13.4934.89
2.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin2:16.94561
50m:32.2632.26100m:1:07.4035.14150m:1:43.1835.78200m:2:16.9433.76
3.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg2:19.99525
50m:31.8431.84100m:1:07.2535.41150m:1:44.3537.10200m:2:19.9935.64
4.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin2:25.35469
50m:32.4032.40100m:1:09.1436.74150m:1:47.5038.36200m:2:25.3537.85
5.KARWOWSKA Anna03MKS CKS-SMS Szczecin2:32.93403
50m:34.7634.76100m:1:13.8239.06150m:1:54.0040.18200m:2:32.9338.93
6.RESZKIEWICZ Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin2:40.99345
50m:35.3135.31100m:1:16.6741.36150m:1:59.8743.20200m:2:40.9941.12

Open

1.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin2:10.39650
50m:30.8130.81100m:1:04.1433.33150m:1:37.6033.46200m:2:10.3932.79
2.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin2:13.49606
50m:30.4630.46100m:1:03.7633.30150m:1:38.6034.84200m:2:13.4934.89
3.GÓRSKA Zofia05Polonia Warszawa2:14.50592
50m:31.3731.37100m:1:05.4834.11150m:1:40.1734.69200m:2:14.5034.33
4.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin2:15.02585
50m:30.9730.97100m:1:05.5534.58150m:1:41.1635.61200m:2:15.0233.86
5.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin2:16.94561
50m:32.2632.26100m:1:07.4035.14150m:1:43.1835.78200m:2:16.9433.76
6.FIGAS Alicja04MKP Szczecin2:18.69540
50m:31.6631.66100m:1:06.4734.81150m:1:42.5836.11200m:2:18.6936.11
7.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg2:19.99525
50m:31.8431.84100m:1:07.2535.41150m:1:44.3537.10200m:2:19.9935.64
8.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin2:21.80505
50m:32.7332.73100m:1:09.4736.74150m:1:47.1537.68200m:2:21.8034.65
9.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin2:23.94483
50m:33.1033.10100m:1:10.1737.07150m:1:48.2138.04200m:2:23.9435.73
10.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin2:25.35469
50m:32.4032.40100m:1:09.1436.74150m:1:47.5038.36200m:2:25.3537.85
11.POPIEL Anna01MKS CKS-SMS Szczecin2:27.25451
50m:32.6032.60100m:1:09.9737.37150m:1:49.2739.30200m:2:27.2537.98
12.FASZCZEWSKA Karolina99MKS CKS-SMS Szczecin2:28.25442
50m:32.1132.11100m:1:09.1937.08150m:1:48.7439.55200m:2:28.2539.51
13.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin2:30.51422
50m:33.4633.46100m:1:11.7938.33150m:1:51.8740.08200m:2:30.5138.64
14.KARWOWSKA Anna03MKS CKS-SMS Szczecin2:32.93403
50m:34.7634.76100m:1:13.8239.06150m:1:54.0040.18200m:2:32.9338.93
15.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin2:34.30392
50m:36.0036.00100m:1:15.6039.60150m:1:55.1939.59200m:2:34.3039.11
16.ŁASISZ Julia05MKS Znicz Koszalin2:36.33377
50m:33.1533.15100m:1:12.1438.99150m:1:54.4142.27200m:2:36.3341.92
17.RESZKIEWICZ Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin2:40.99345
50m:35.3135.31100m:1:16.6741.36150m:1:59.8743.20200m:2:40.9941.12
18.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin2:42.43336
50m:35.8935.89100m:1:15.8339.94150m:2:00.5444.71200m:2:42.4341.89
19.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin2:43.09332
50m:38.0438.04100m:1:19.4141.37150m:2:03.1243.71200m:2:43.0939.97
20.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin2:44.09326
50m:38.1938.19100m:1:21.4243.23150m:2:06.1244.70200m:2:44.0937.97
21.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin2:46.05314
50m:36.9836.98100m:1:20.3243.34150m:2:05.5245.20200m:2:46.0540.53
22.KRYŚ Patrycja06MKP Szczecin2:48.16303
50m:37.2537.25100m:1:20.1242.87150m:2:04.3844.26200m:2:48.1643.78
23.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin2:53.98273
50m:37.7737.77100m:1:23.2345.46150m:2:09.9346.70200m:2:53.9844.05
24.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin2:54.19272
50m:37.2437.24100m:1:20.6743.43150m:2:11.3850.71200m:2:54.1942.81
25.KUJAWA Jagoda06Marlin Gryfino3:01.66240
50m:39.6839.68100m:1:27.1747.49150m:2:14.6147.44200m:3:01.6647.05
26.GIETKA Pola09MKP Szczecin3:01.67240
50m:38.2338.23100m:1:25.6647.43150m:2:15.4149.75200m:3:01.6746.26
27.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin3:03.07235
50m:40.1440.14100m:1:28.2448.10150m:2:18.9250.68200m:3:03.0744.15
28.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin3:05.60225
50m:41.1541.15100m:1:29.6748.52150m:2:18.7649.09200m:3:05.6046.84
29.SIENKIEWICZ Amelia08MKP Szczecin3:28.71158
50m:43.1543.15100m:1:39.1355.98150m:2:37.8258.69200m:3:28.7150.89
30.STASZEK Michalina09MKP Szczecin3:32.90149
50m:44.6644.66100m:1:39.3654.70150m:2:38.3859.02200m:3:32.9054.52
31.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin3:36.69141
50m:49.5449.54100m:1:48.5759.03150m:2:45.5256.95200m:3:36.6951.17
32.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin3:37.19140
50m:48.2948.29100m:1:45.3357.04150m:2:44.0358.70200m:3:37.1953.16
33.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin3:48.17121
50m:48.7248.72100m:1:48.861:00.14150m:2:50.081:01.22200m:3:48.1758.09
34.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin3:59.33105
50m:48.7248.72100m:1:51.001:02.28150m:2:54.681:03.68200m:3:59.331:04.65


<< TOP >>
Konkurencja 8
2019-05-15 - 12:34
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.DEJ Karol09MKP Szczecin3:03.99170
50m:38.5238.52100m:1:26.4647.94150m:2:17.2250.76200m:3:03.9946.77
2.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin3:08.91157
50m:41.8141.81100m:1:30.4048.59150m:2:22.7252.32200m:3:08.9146.19
3.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin3:09.15156
50m:2:23.172:23.17100m:1:31.63200m:3:09.151:37.52
4.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin3:10.26154
50m:40.2940.29100m:1:30.2249.93150m:2:21.8051.58200m:3:10.2648.46
5.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin3:12.76148
50m:43.5143.51100m:1:34.4250.91150m:2:27.6153.19200m:3:12.7645.15
6.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin3:23.82125
50m:46.6146.61100m:1:40.3053.69150m:2:33.6453.34200m:3:23.8250.18
7.PARYPA Paweł09MKP Szczecin3:24.02124
50m:44.4844.48100m:1:37.0252.54150m:2:32.3455.32200m:3:24.0251.68
8.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin3:29.67115
50m:44.3544.35100m:1:38.3353.98150m:2:35.1656.83200m:3:29.6754.51
9.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin3:42.5996
50m:49.1049.10100m:1:49.301:00.20150m:2:48.3559.05200m:3:42.5954.24
10.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin3:44.0694
50m:49.7349.73100m:1:50.801:01.07150m:2:50.3159.51200m:3:44.0653.75
11.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin3:44.4393
50m:48.8248.82150m:2:47.211:58.39200m:3:44.4357.22
12.PACEK Adrian09MKP Szczecin3:45.9791
50m:50.3950.39100m:1:49.1658.77150m:2:47.9458.78200m:3:45.9758.03
13.KRÓL Tomasz09MKP Szczecin4:03.4373
50m:52.6952.69100m:1:55.691:03.00150m:3:01.101:05.41200m:4:03.431:02.33

11 lat

1.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin3:08.48158
50m:43.7343.73100m:1:34.4950.76150m:2:25.9751.48200m:3:08.4842.51
2.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin3:16.36140
50m:41.6441.64100m:1:32.5850.94150m:2:25.5352.95200m:3:16.3650.83

12 lat

1.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin2:42.55247
50m:36.0536.05100m:1:18.2642.21150m:2:01.2542.99200m:2:42.5541.30
2.KUKIER Jan07MKP Szczecin2:57.69189
50m:41.2941.29100m:1:26.8045.51150m:2:13.9547.15200m:2:57.6943.74
3.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin3:48.1589
50m:53.1753.17100m:1:50.9457.77150m:2:51.111:00.17200m:3:48.1557.04

13 lat

1.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin2:34.18289
50m:34.2734.27100m:1:13.4139.14150m:1:54.1840.77200m:2:34.1840.00
2.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin2:35.86280
50m:35.5935.59100m:1:17.4541.86150m:1:58.0140.56200m:2:35.8637.85
3.SOROKA Oliwier06MKP Szczecin2:40.31257
50m:36.9336.93100m:1:18.5341.60150m:2:00.2541.72200m:2:40.3140.06
4.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin2:54.76198
50m:36.7736.77100m:1:21.1244.35150m:2:07.9446.82200m:2:54.7646.82

14 lat

1.BETKA Stanisław05MKP Szczecin2:09.28491
50m:29.2729.27100m:1:02.2833.01150m:1:36.5934.31200m:2:09.2832.69
2.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin2:10.17481
50m:29.5629.56100m:1:02.7133.15150m:1:36.8534.14200m:2:10.1733.32
3.MĄDRZAK Miłosz05MKS CKS-SMS Szczecin2:25.79342
50m:33.2933.29100m:1:11.4238.13150m:1:50.0238.60200m:2:25.7935.77
4.CHUDOWOLSKI Daniel05MKS CKS-SMS Szczecin2:32.80297
50m:34.4934.49100m:1:13.3938.90150m:1:54.6041.21200m:2:32.8038.20
5.CZERW Szymon05MKS CKS-SMS Szczecin2:35.99279
50m:34.5434.54100m:1:14.7940.25150m:1:57.1442.35200m:2:35.9938.85
6.PASTERNAK Wojciech05MKS CKS-SMS Szczecin2:44.63237
50m:37.2937.29100m:1:19.7742.48150m:2:03.9444.17200m:2:44.6340.69

15 lat

1.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin2:09.08493
50m:28.9528.95100m:1:01.0832.13150m:1:35.1434.06200m:2:09.0833.94
2.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin2:11.95461
50m:30.1730.17100m:1:03.5933.42150m:1:38.9035.31200m:2:11.9533.05
3.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin2:14.32437
50m:29.5329.53100m:1:03.2833.75150m:1:39.0235.74200m:2:14.3235.30
4.BIERNACIK Szymon04MKS CKS-SMS Szczecin2:20.72380
50m:31.6731.67100m:1:07.5535.88150m:1:44.7537.20200m:2:20.7235.97
5.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin2:27.82328
50m:35.1335.13100m:1:13.6038.47150m:1:52.8739.27200m:2:27.8234.95

16 lat

1.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin2:11.68464
50m:31.0131.01100m:1:04.8433.83150m:1:39.1734.33200m:2:11.6832.51
2.NAZARUK Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin2:12.05460
50m:29.4929.49100m:1:02.2732.78150m:1:36.7034.43200m:2:12.0535.35
3.GAWEŁ Jakub03MKP Szczecin2:12.43456
50m:30.4330.43100m:1:03.7833.35150m:1:38.2234.44200m:2:12.4334.21
4.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin2:13.38447
50m:29.4329.43100m:1:03.0533.62150m:1:38.7735.72200m:2:13.3834.61
5.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino2:29.66316
50m:32.5532.55100m:1:09.7037.15150m:1:49.7740.07200m:2:29.6639.89
6.GAWRON Jakub03MKS CKS-SMS Szczecin2:33.37294
50m:34.7634.76100m:1:13.2038.44150m:1:54.7741.57200m:2:33.3738.60

Open

1.PRÓSZYŃSKI Igor99MKP Szczecin2:02.48577
50m:27.9427.94100m:57.7329.79150m:1:29.0031.27200m:2:02.4833.48
2.BUGAŁA Krzysztof01MKP Szczecin2:02.49577
50m:28.8328.83100m:1:00.1431.31150m:1:32.3132.17200m:2:02.4930.18
3.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin2:03.01570
50m:28.2628.26100m:59.0730.81150m:1:30.7031.63200m:2:03.0132.31
4.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin2:05.15541
50m:29.1829.18100m:1:01.1131.93150m:1:33.6032.49200m:2:05.1531.55
5.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin2:05.59535
50m:28.6628.66100m:59.8931.23150m:1:32.8832.99200m:2:05.5932.71
6.KOTOWSKI Wojciech94MKS CKS-SMS Szczecin2:07.52511
50m:27.5427.54100m:59.4531.91150m:1:33.8234.37200m:2:07.5233.70
7.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin2:09.08493
50m:28.9528.95100m:1:01.0832.13150m:1:35.1434.06200m:2:09.0833.94
8.BETKA Stanisław05MKP Szczecin2:09.28491
50m:29.2729.27100m:1:02.2833.01150m:1:36.5934.31200m:2:09.2832.69
9.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin2:10.17481
50m:29.5629.56100m:1:02.7133.15150m:1:36.8534.14200m:2:10.1733.32
10.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin2:11.68464
50m:31.0131.01100m:1:04.8433.83150m:1:39.1734.33200m:2:11.6832.51
11.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin2:11.95461
50m:30.1730.17100m:1:03.5933.42150m:1:38.9035.31200m:2:11.9533.05
12.NAZARUK Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin2:12.05460
50m:29.4929.49100m:1:02.2732.78150m:1:36.7034.43200m:2:12.0535.35
13.GAWEŁ Jakub03MKP Szczecin2:12.43456
50m:30.4330.43100m:1:03.7833.35150m:1:38.2234.44200m:2:12.4334.21
14.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin2:13.38447
50m:29.4329.43100m:1:03.0533.62150m:1:38.7735.72200m:2:13.3834.61
15.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin2:14.32437
50m:29.5329.53100m:1:03.2833.75150m:1:39.0235.74200m:2:14.3235.30
16.BIERNACIK Szymon04MKS CKS-SMS Szczecin2:20.72380
50m:31.6731.67100m:1:07.5535.88150m:1:44.7537.20200m:2:20.7235.97
17.ZALEWSKI Maciej02MKS CKS-SMS Szczecin2:22.66365
50m:32.4732.47100m:1:09.7637.29150m:1:48.3138.55200m:2:22.6634.35
18.MĄDRZAK Miłosz05MKS CKS-SMS Szczecin2:25.79342
50m:33.2933.29100m:1:11.4238.13150m:1:50.0238.60200m:2:25.7935.77
19.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin2:27.82328
50m:35.1335.13100m:1:13.6038.47150m:1:52.8739.27200m:2:27.8234.95
20.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino2:29.66316
50m:32.5532.55100m:1:09.7037.15150m:1:49.7740.07200m:2:29.6639.89
21.CHUDOWOLSKI Daniel05MKS CKS-SMS Szczecin2:32.80297
50m:34.4934.49100m:1:13.3938.90150m:1:54.6041.21200m:2:32.8038.20
22.GAWRON Jakub03MKS CKS-SMS Szczecin2:33.37294
50m:34.7634.76100m:1:13.2038.44150m:1:54.7741.57200m:2:33.3738.60
23.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin2:34.18289
50m:34.2734.27100m:1:13.4139.14150m:1:54.1840.77200m:2:34.1840.00
24.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin2:35.86280
50m:35.5935.59100m:1:17.4541.86150m:1:58.0140.56200m:2:35.8637.85
25.CZERW Szymon05MKS CKS-SMS Szczecin2:35.99279
50m:34.5434.54100m:1:14.7940.25150m:1:57.1442.35200m:2:35.9938.85
26.SOROKA Oliwier06MKP Szczecin2:40.31257
50m:36.9336.93100m:1:18.5341.60150m:2:00.2541.72200m:2:40.3140.06
27.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin2:42.55247
50m:36.0536.05100m:1:18.2642.21150m:2:01.2542.99200m:2:42.5541.30
28.PASTERNAK Wojciech05MKS CKS-SMS Szczecin2:44.63237
50m:37.2937.29100m:1:19.7742.48150m:2:03.9444.17200m:2:44.6340.69
29.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin2:54.76198
50m:36.7736.77100m:1:21.1244.35150m:2:07.9446.82200m:2:54.7646.82
30.KUKIER Jan07MKP Szczecin2:57.69189
50m:41.2941.29100m:1:26.8045.51150m:2:13.9547.15200m:2:57.6943.74
31.DEJ Karol09MKP Szczecin3:03.99170
50m:38.5238.52100m:1:26.4647.94150m:2:17.2250.76200m:3:03.9946.77
32.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin3:08.48158
50m:43.7343.73100m:1:34.4950.76150m:2:25.9751.48200m:3:08.4842.51
33.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin3:08.91157
50m:41.8141.81100m:1:30.4048.59150m:2:22.7252.32200m:3:08.9146.19
34.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin3:09.15156
50m:2:23.172:23.17100m:1:31.63200m:3:09.151:37.52
35.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin3:10.26154
50m:40.2940.29100m:1:30.2249.93150m:2:21.8051.58200m:3:10.2648.46
36.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin3:12.76148
50m:43.5143.51100m:1:34.4250.91150m:2:27.6153.19200m:3:12.7645.15
37.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin3:16.36140
50m:41.6441.64100m:1:32.5850.94150m:2:25.5352.95200m:3:16.3650.83
38.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin3:23.82125
50m:46.6146.61100m:1:40.3053.69150m:2:33.6453.34200m:3:23.8250.18
39.PARYPA Paweł09MKP Szczecin3:24.02124
50m:44.4844.48100m:1:37.0252.54150m:2:32.3455.32200m:3:24.0251.68
40.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin3:29.67115
50m:44.3544.35100m:1:38.3353.98150m:2:35.1656.83200m:3:29.6754.51
41.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin3:42.5996
50m:49.1049.10100m:1:49.301:00.20150m:2:48.3559.05200m:3:42.5954.24
42.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin3:44.0694
50m:49.7349.73100m:1:50.801:01.07150m:2:50.3159.51200m:3:44.0653.75
43.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin3:44.4393
50m:48.8248.82150m:2:47.211:58.39200m:3:44.4357.22
44.PACEK Adrian09MKP Szczecin3:45.9791
50m:50.3950.39100m:1:49.1658.77150m:2:47.9458.78200m:3:45.9758.03
45.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin3:48.1589
50m:53.1753.17100m:1:50.9457.77150m:2:51.111:00.17200m:3:48.1557.04
46.KRÓL Tomasz09MKP Szczecin4:03.4373
50m:52.6952.69100m:1:55.691:03.00150m:3:01.101:05.41200m:4:03.431:02.33


<< TOP >>
Konkurencja 9
2019-05-15 - 12:55
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

DYSKW.JANECZKO Maja09MKP Szczecin
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

11 lat

1.URIASZ Maria08MKP Szczecin3:42.28245
50m:49.2249.22100m:1:45.3056.08150m:2:43.6158.31200m:3:42.2858.67
2.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin3:51.46217
50m:52.7152.71100m:1:51.8659.15150m:2:52.371:00.51200m:3:51.4659.09
3.KULEC Zofia08MKP Szczecin3:52.06215
50m:51.0451.04100m:1:49.7558.71150m:2:50.951:01.20200m:3:52.061:01.11
4.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin3:58.02199
50m:52.4552.45100m:1:53.541:01.09150m:2:56.541:03.00200m:3:58.021:01.48
5.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin4:09.12174
50m:57.8857.88100m:2:02.591:04.71150m:3:06.931:04.34200m:4:09.121:02.19
6.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin4:09.75172
50m:56.4256.42100m:2:00.231:03.81150m:3:05.371:05.14200m:4:09.751:04.38

12 lat

1.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica3:14.29367
50m:43.7543.75100m:1:33.7249.97150m:2:24.1950.47200m:3:14.2950.10
2.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin3:21.73327
50m:44.7544.75100m:1:36.2051.45150m:2:29.5253.32200m:3:21.7352.21
3.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin4:01.40191
50m:54.2254.22100m:1:56.321:02.10150m:3:00.331:04.01200m:4:01.401:01.07
DYSKW.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu).

13 lat

1.PIETRUSZYŃSKA Joanna06MKP Szczecin3:05.31423
50m:42.9542.95100m:1:30.1947.24150m:2:17.6947.50200m:3:05.3147.62
2.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino3:11.66382
50m:42.9142.91100m:1:32.2849.37150m:2:22.4750.19200m:3:11.6649.19
3.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino3:13.22373
50m:44.4044.40100m:1:34.0849.68150m:2:23.8649.78200m:3:13.2249.36
4.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin3:15.06362
50m:43.2443.24100m:1:33.3350.09150m:2:24.9351.60200m:3:15.0650.13
5.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin3:21.55328
50m:45.5745.57100m:1:38.5652.99150m:2:31.5152.95200m:3:21.5550.04

14 lat

1.WIESIOŁEK Oliwia05Wankan Legnica3:02.42443
50m:40.5740.57100m:1:26.6746.10150m:2:14.5047.83200m:3:02.4247.92

Open

1.WIESIOŁEK Oliwia05Wankan Legnica3:02.42443
50m:40.5740.57100m:1:26.6746.10150m:2:14.5047.83200m:3:02.4247.92
2.PIETRUSZYŃSKA Joanna06MKP Szczecin3:05.31423
50m:42.9542.95100m:1:30.1947.24150m:2:17.6947.50200m:3:05.3147.62
3.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino3:11.66382
50m:42.9142.91100m:1:32.2849.37150m:2:22.4750.19200m:3:11.6649.19
4.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino3:13.22373
50m:44.4044.40100m:1:34.0849.68150m:2:23.8649.78200m:3:13.2249.36
5.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica3:14.29367
50m:43.7543.75100m:1:33.7249.97150m:2:24.1950.47200m:3:14.2950.10
6.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin3:15.06362
50m:43.2443.24100m:1:33.3350.09150m:2:24.9351.60200m:3:15.0650.13
7.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin3:21.55328
50m:45.5745.57100m:1:38.5652.99150m:2:31.5152.95200m:3:21.5550.04
8.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin3:21.73327
50m:44.7544.75100m:1:36.2051.45150m:2:29.5253.32200m:3:21.7352.21
9.URIASZ Maria08MKP Szczecin3:42.28245
50m:49.2249.22100m:1:45.3056.08150m:2:43.6158.31200m:3:42.2858.67
10.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin3:51.46217
50m:52.7152.71100m:1:51.8659.15150m:2:52.371:00.51200m:3:51.4659.09
11.KULEC Zofia08MKP Szczecin3:52.06215
50m:51.0451.04100m:1:49.7558.71150m:2:50.951:01.20200m:3:52.061:01.11
12.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin3:58.02199
50m:52.4552.45100m:1:53.541:01.09150m:2:56.541:03.00200m:3:58.021:01.48
13.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin4:01.40191
50m:54.2254.22100m:1:56.321:02.10150m:3:00.331:04.01200m:4:01.401:01.07
14.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin4:09.12174
50m:57.8857.88100m:2:02.591:04.71150m:3:06.931:04.34200m:4:09.121:02.19
15.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin4:09.75172
50m:56.4256.42100m:2:00.231:03.81150m:3:05.371:05.14200m:4:09.751:04.38
DYSKW.JANECZKO Maja09MKP Szczecin
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu).


<< TOP >>
Konkurencja 10
2019-05-15 - 13:06
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin3:44.78178
50m:52.9552.95100m:1:50.8957.94150m:2:48.7757.88200m:3:44.7856.01
2.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin3:50.82165
50m:51.0251.02100m:1:50.3959.37150m:2:51.431:01.04200m:3:50.8259.39
DYSKW.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach).

11 lat

1.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin3:20.39252
50m:45.3145.31100m:1:38.0452.73150m:2:29.8351.79200m:3:20.3950.56
2.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin3:33.56208
50m:49.1949.19100m:1:45.5256.33150m:2:41.0955.57200m:3:33.5652.47
3.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino3:41.39187
50m:50.7850.78100m:1:47.6156.83150m:2:45.1757.56200m:3:41.3956.22
4.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin4:08.00133
50m:58.1058.10100m:2:02.441:04.34150m:3:07.091:04.65200m:4:08.001:00.91
5.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin4:41.0491
50m:1:05.161:05.16100m:2:17.001:11.84150m:3:30.951:13.95200m:4:41.041:10.09
DYSKW.SZCZEPAŃSKI Miłosz08MKP Szczecin
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

12 lat

1.STASZAK Jan07Marlin Gryfino3:55.31155
50m:48.3548.35100m:1:49.731:01.38150m:2:53.021:03.29200m:3:55.311:02.29
2.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin4:07.68133
50m:54.8554.85100m:1:59.801:04.95150m:3:04.821:05.02200m:4:07.681:02.86
3.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin4:08.68132
50m:55.4355.43100m:2:00.511:05.08150m:3:05.561:05.05200m:4:08.681:03.12
4.DULNIK Adam07MKP Szczecin4:18.46117
50m:57.1657.16100m:2:06.531:09.37150m:3:12.791:06.26200m:4:18.461:05.67

13 lat

1.KULON Bartosz06Wankan Legnica3:11.46289
50m:43.5443.54100m:1:32.3448.80150m:2:23.3451.00200m:3:11.4648.12
2.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin3:15.06273
50m:43.5343.53100m:1:33.7450.21150m:2:26.7152.97200m:3:15.0648.35
3.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino3:15.63271
50m:43.1343.13100m:1:33.2750.14150m:2:24.5951.32200m:3:15.6351.04

14 lat

1.JANOWSKI Damian05MKP Szczecin2:32.95568
50m:35.4935.49100m:1:14.6939.20150m:1:54.1539.46200m:2:32.9538.80

15 lat

1.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin2:42.53473
50m:36.3236.32100m:1:18.3041.98150m:1:59.9941.69200m:2:42.5342.54

16 lat

1.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin2:55.27377
50m:39.4139.41100m:1:23.8244.41150m:2:09.6545.83200m:2:55.2745.62
2.WRZESZCZ Mateusz03MKP Szczecin3:01.32340
50m:40.3740.37100m:1:26.1045.73150m:2:14.1048.00200m:3:01.3247.22

Open

1.JANOWSKI Damian05MKP Szczecin2:32.95568
50m:35.4935.49100m:1:14.6939.20150m:1:54.1539.46200m:2:32.9538.80
2.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin2:42.53473
50m:36.3236.32100m:1:18.3041.98150m:1:59.9941.69200m:2:42.5342.54
3.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin2:55.27377
50m:39.4139.41100m:1:23.8244.41150m:2:09.6545.83200m:2:55.2745.62
4.WRZESZCZ Mateusz03MKP Szczecin3:01.32340
50m:40.3740.37100m:1:26.1045.73150m:2:14.1048.00200m:3:01.3247.22
5.KULON Bartosz06Wankan Legnica3:11.46289
50m:43.5443.54100m:1:32.3448.80150m:2:23.3451.00200m:3:11.4648.12
6.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin3:15.06273
50m:43.5343.53100m:1:33.7450.21150m:2:26.7152.97200m:3:15.0648.35
7.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino3:15.63271
50m:43.1343.13100m:1:33.2750.14150m:2:24.5951.32200m:3:15.6351.04
8.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin3:20.39252
50m:45.3145.31100m:1:38.0452.73150m:2:29.8351.79200m:3:20.3950.56
9.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin3:33.56208
50m:49.1949.19100m:1:45.5256.33150m:2:41.0955.57200m:3:33.5652.47
10.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino3:41.39187
50m:50.7850.78100m:1:47.6156.83150m:2:45.1757.56200m:3:41.3956.22
11.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin3:44.78178
50m:52.9552.95100m:1:50.8957.94150m:2:48.7757.88200m:3:44.7856.01
12.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin3:50.82165
50m:51.0251.02100m:1:50.3959.37150m:2:51.431:01.04200m:3:50.8259.39
13.STASZAK Jan07Marlin Gryfino3:55.31155
50m:48.3548.35100m:1:49.731:01.38150m:2:53.021:03.29200m:3:55.311:02.29
14.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin4:07.68133
50m:54.8554.85100m:1:59.801:04.95150m:3:04.821:05.02200m:4:07.681:02.86
15.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin4:08.00133
50m:58.1058.10100m:2:02.441:04.34150m:3:07.091:04.65200m:4:08.001:00.91
16.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin4:08.68132
50m:55.4355.43100m:2:00.511:05.08150m:3:05.561:05.05200m:4:08.681:03.12
17.DULNIK Adam07MKP Szczecin4:18.46117
50m:57.1657.16100m:2:06.531:09.37150m:3:12.791:06.26200m:4:18.461:05.67
18.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin4:41.0491
50m:1:05.161:05.16100m:2:17.001:11.84150m:3:30.951:13.95200m:4:41.041:10.09
DYSKW.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach).
DYSKW.SZCZEPAŃSKI Miłosz08MKP Szczecin
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 11
2019-05-15 - 13:19
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.DUDA Anna07MKP Szczecin2:46.72390
50m:34.7434.74100m:1:16.6141.87150m:2:02.3245.71200m:2:46.7244.40
2.MAŁOLEPSZA Weronika07Marlin Gryfino3:03.29293
50m:40.7440.74100m:1:27.5746.83150m:2:15.9648.39200m:3:03.2947.33

13 lat

1.ŁADZIAK Nadia06MKP Szczecin3:08.13271
50m:39.6039.60100m:1:27.3147.71150m:2:17.4550.14200m:3:08.1350.68

15 lat

1.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:49.09373
50m:36.0536.05100m:1:19.2343.18150m:2:04.2445.01200m:2:49.0944.85

Open

1.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin2:32.50509
50m:34.0334.03100m:1:13.1639.13150m:1:53.7440.58200m:2:32.5038.76
2.BAKUNIAK Hanna96MKP Szczecin2:36.28473
50m:34.6934.69100m:1:13.2638.57150m:1:54.0140.75200m:2:36.2842.27
3.DUDA Anna07MKP Szczecin2:46.72390
50m:34.7434.74100m:1:16.6141.87150m:2:02.3245.71200m:2:46.7244.40
4.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:49.09373
50m:36.0536.05100m:1:19.2343.18150m:2:04.2445.01200m:2:49.0944.85
5.MAŁOLEPSZA Weronika07Marlin Gryfino3:03.29293
50m:40.7440.74100m:1:27.5746.83150m:2:15.9648.39200m:3:03.2947.33
6.ŁADZIAK Nadia06MKP Szczecin3:08.13271
50m:39.6039.60100m:1:27.3147.71150m:2:17.4550.14200m:3:08.1350.68


<< TOP >>
Konkurencja 12
2019-05-15 - 13:24
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica3:00.79234
50m:37.7437.74100m:1:27.4549.71150m:2:13.7646.31200m:3:00.7947.03

14 lat

1.KUCHARSKI Bartłomiej05Wankan Legnica2:32.12393
50m:32.2432.24100m:1:10.3438.10150m:1:51.5641.22200m:2:32.1240.56

15 lat

1.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin2:22.82475
50m:31.0831.08100m:1:07.1836.10150m:1:44.9337.75200m:2:22.8237.89
2.KUREK Alan04MKP Szczecin2:26.55440
50m:31.3731.37100m:1:09.8338.46150m:1:49.3239.49200m:2:26.5537.23
3.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin2:26.83438
50m:30.7230.72100m:1:06.3135.59150m:1:45.5839.27200m:2:26.8341.25
4.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin2:30.28408
50m:32.4032.40100m:1:10.4738.07150m:1:50.5240.05200m:2:30.2839.76

16 lat

1.KORONA Kacper03MKP Szczecin2:09.22642
50m:28.8128.81100m:1:01.6532.84150m:1:35.6233.97200m:2:09.2233.60

Open

1.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin2:07.99661
50m:28.7128.71100m:1:01.7133.00150m:1:34.9433.23200m:2:07.9933.05
2.KORONA Kacper03MKP Szczecin2:09.22642
50m:28.8128.81100m:1:01.6532.84150m:1:35.6233.97200m:2:09.2233.60
3.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin2:09.33640
50m:27.7827.78100m:1:00.4132.63150m:1:34.7134.30200m:2:09.3334.62
4.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin2:17.35535
50m:30.1330.13100m:1:04.5434.41150m:1:40.9136.37200m:2:17.3536.44
5.PABICH Bartosz01Neptun Stargard2:20.20503
50m:29.4729.47100m:1:04.9735.50150m:1:42.8837.91200m:2:20.2037.32
6.MAZUREK Błażej04MKS Znicz Koszalin2:22.82475
50m:31.0831.08100m:1:07.1836.10150m:1:44.9337.75200m:2:22.8237.89
7.KUREK Alan04MKP Szczecin2:26.55440
50m:31.3731.37100m:1:09.8338.46150m:1:49.3239.49200m:2:26.5537.23
8.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin2:26.83438
50m:30.7230.72100m:1:06.3135.59150m:1:45.5839.27200m:2:26.8341.25
9.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin2:30.28408
50m:32.4032.40100m:1:10.4738.07150m:1:50.5240.05200m:2:30.2839.76
10.KUCHARSKI Bartłomiej05Wankan Legnica2:32.12393
50m:32.2432.24100m:1:10.3438.10150m:1:51.5641.22200m:2:32.1240.56
11.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica3:00.79234
50m:37.7437.74100m:1:27.4549.71150m:2:13.7646.31200m:3:00.7947.03


<< TOP >>
Konkurencja 13
2019-05-15 - 13:34
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin3:29.17219
50m:49.5149.51100m:1:44.1454.63150m:2:40.5856.44200m:3:29.1748.59

11 lat

1.URIASZ Maria08MKP Szczecin3:19.58252
50m:42.1642.16100m:1:33.7951.63150m:2:32.6458.85200m:3:19.5846.94

12 lat

1.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino2:53.55383
50m:36.4836.48100m:1:19.7143.23150m:2:14.3254.61200m:2:53.5539.23
2.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin3:10.38290
50m:40.0940.09100m:1:29.5149.42150m:2:25.7156.20200m:3:10.3844.67

13 lat

1.PIETRUSZYŃSKA Joanna06MKP Szczecin2:55.74369
50m:40.5640.56100m:1:26.3945.83150m:2:15.4249.03200m:2:55.7440.32

14 lat

1.KARLIŃSKA Paula05Wodnik Police2:33.25557
50m:31.1331.13100m:1:11.3540.22150m:1:57.8046.45200m:2:33.2535.45
2.WIESIOŁEK Oliwia05Wankan Legnica2:53.39384
50m:39.0239.02100m:1:26.9347.91150m:2:14.4047.47200m:2:53.3938.99

Open

1.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin2:32.70563
50m:34.3134.31100m:1:12.2937.98150m:1:59.5047.21200m:2:32.7033.20
2.KARLIŃSKA Paula05Wodnik Police2:33.25557
50m:31.1331.13100m:1:11.3540.22150m:1:57.8046.45200m:2:33.2535.45
3.WIESIOŁEK Oliwia05Wankan Legnica2:53.39384
50m:39.0239.02100m:1:26.9347.91150m:2:14.4047.47200m:2:53.3938.99
4.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino2:53.55383
50m:36.4836.48100m:1:19.7143.23150m:2:14.3254.61200m:2:53.5539.23
5.PIETRUSZYŃSKA Joanna06MKP Szczecin2:55.74369
50m:40.5640.56100m:1:26.3945.83150m:2:15.4249.03200m:2:55.7440.32
6.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin3:10.38290
50m:40.0940.09100m:1:29.5149.42150m:2:25.7156.20200m:3:10.3844.67
7.URIASZ Maria08MKP Szczecin3:19.58252
50m:42.1642.16100m:1:33.7951.63150m:2:32.6458.85200m:3:19.5846.94
8.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin3:29.17219
50m:49.5149.51100m:1:44.1454.63150m:2:40.5856.44200m:3:29.1748.59


<< TOP >>
Konkurencja 14
2019-05-15 - 13:39
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin3:38.63141
50m:48.5648.56100m:1:44.1555.59150m:2:47.291:03.14200m:3:38.6351.34

11 lat

1.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin3:08.90219
50m:39.3339.33100m:1:26.5547.22150m:2:25.2258.67200m:3:08.9043.68
2.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin3:11.81209
50m:41.9341.93100m:1:32.2250.29150m:2:31.8159.59200m:3:11.8140.00
3.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin3:32.30154
50m:47.3847.38100m:1:40.8853.50150m:2:43.631:02.75200m:3:32.3048.67

12 lat

1.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin3:02.19244
50m:41.2541.25100m:1:28.0046.75150m:2:23.1255.12200m:3:02.1939.07
2.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin3:46.56127
50m:50.3150.31100m:1:43.9753.66150m:2:54.171:10.20200m:3:46.5652.39

13 lat

1.BURZYŃSKI Oskar06MKP Szczecin2:26.84467
50m:29.7729.77100m:1:07.8138.04150m:1:52.2144.40200m:2:26.8434.63
2.LIPIŃSKI Adam06MKP Szczecin2:43.21340
50m:32.9432.94100m:1:15.9242.98150m:2:05.0549.13200m:2:43.2138.16
3.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin2:51.94291
50m:38.4538.45100m:1:23.6245.17150m:2:12.8649.24200m:2:51.9439.08
4.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin2:54.21280
50m:39.7239.72100m:1:24.6544.93150m:2:16.7552.10200m:2:54.2137.46

14 lat

1.KUREK Kacper05Foka Choszczno2:40.60357
50m:33.4133.41100m:1:16.0642.65150m:2:04.0447.98200m:2:40.6036.56
2.MRÓZ Dominik05CKS-Orka Szczecin2:41.75350
50m:32.8332.83100m:1:15.4142.58150m:2:04.0848.67200m:2:41.7537.67

15 lat

1.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg2:30.09438
50m:28.6428.64100m:1:08.3439.70150m:1:56.1247.78200m:2:30.0933.97

Open

1.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin2:20.14538
50m:29.1029.10100m:1:06.5037.40150m:1:49.3842.88200m:2:20.1430.76
2.BURZYŃSKI Oskar06MKP Szczecin2:26.84467
50m:29.7729.77100m:1:07.8138.04150m:1:52.2144.40200m:2:26.8434.63
3.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg2:30.09438
50m:28.6428.64100m:1:08.3439.70150m:1:56.1247.78200m:2:30.0933.97
4.KUREK Kacper05Foka Choszczno2:40.60357
50m:33.4133.41100m:1:16.0642.65150m:2:04.0447.98200m:2:40.6036.56
5.MRÓZ Dominik05CKS-Orka Szczecin2:41.75350
50m:32.8332.83100m:1:15.4142.58150m:2:04.0848.67200m:2:41.7537.67
6.LIPIŃSKI Adam06MKP Szczecin2:43.21340
50m:32.9432.94100m:1:15.9242.98150m:2:05.0549.13200m:2:43.2138.16
7.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin2:51.94291
50m:38.4538.45100m:1:23.6245.17150m:2:12.8649.24200m:2:51.9439.08
8.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin2:54.21280
50m:39.7239.72100m:1:24.6544.93150m:2:16.7552.10200m:2:54.2137.46
9.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin3:02.19244
50m:41.2541.25100m:1:28.0046.75150m:2:23.1255.12200m:3:02.1939.07
10.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin3:08.90219
50m:39.3339.33100m:1:26.5547.22150m:2:25.2258.67200m:3:08.9043.68
11.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin3:11.81209
50m:41.9341.93100m:1:32.2250.29150m:2:31.8159.59200m:3:11.8140.00
12.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin3:32.30154
50m:47.3847.38100m:1:40.8853.50150m:2:43.631:02.75200m:3:32.3048.67
13.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin3:38.63141
50m:48.5648.56100m:1:44.1555.59150m:2:47.291:03.14200m:3:38.6351.34
14.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin3:46.56127
50m:50.3150.31100m:1:43.9753.66150m:2:54.171:10.20200m:3:46.5652.39


<< TOP >>
Konkurencja 15
2019-05-15 - 13:48
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin6:29.90223
50m:
100m:
43.60
1:32.54
43.60
48.94
150m:
200m:
2:21.65
3:11.35
49.11
49.70
250m:
300m:
4:01.44
4:51.99
50.09
50.55
350m:
400m:
5:41.46
6:29.90
49.47
48.44

12 lat

1.MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin5:22.38394
50m:
100m:
36.15
1:17.22
36.15
41.07
150m:
200m:
1:58.56
2:40.25
41.34
41.69
250m:
300m:
3:21.72
4:03.52
41.47
41.80
350m:
400m:
4:44.60
5:22.38
41.08
37.78
2.KULAS Anna07Wankan Legnica5:38.22341
50m:
100m:
36.91
1:19.55
36.91
42.64
150m:
200m:
2:02.71
2:46.31
43.16
43.60
250m:
300m:
3:30.27
4:13.57
43.96
43.30
350m:
400m:
4:56.60
5:38.22
43.03
41.62
3.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin6:06.85267
50m:
100m:
41.04
1:26.30
41.04
45.26
150m:
200m:
2:13.73
3:01.91
47.43
48.18
250m:
300m:
3:49.43
4:37.52
47.52
48.09
350m:
400m:
5:22.59
6:06.85
45.07
44.26
4.SZTUK Justyna07MKP Szczecin6:13.16254
50m:
100m:
43.17
1:30.46
43.17
47.29
150m:
200m:
3:55.27
3:07.75
2:24.81250m:
300m:
5:30.50
4:43.62
2:22.75400m:6:13.161:29.54

13 lat

1.ŁADZIAK Nadia06MKP Szczecin5:12.23434
50m:
100m:
34.49
1:14.20
34.49
39.71
150m:
200m:
1:54.12
2:34.59
39.92
40.47
250m:
300m:
3:15.35
3:56.54
40.76
41.19
350m:
400m:
4:35.65
5:12.23
39.11
36.58

14 lat

1.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin4:56.32508
50m:
100m:
33.29
1:10.69
33.29
37.40
150m:
200m:
1:48.88
2:26.87
38.19
37.99
250m:
300m:
3:04.87
3:42.93
38.00
38.06
350m:
400m:
4:20.93
4:56.32
38.00
35.39
2.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin5:03.12474
50m:
100m:
34.06
1:11.72
34.06
37.66
150m:
200m:
1:49.80
2:28.69
38.08
38.89
250m:
300m:
3:07.41
3:46.44
38.72
39.03
350m:
400m:
4:25.59
5:03.12
39.15
37.53

15 lat

1.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg4:44.38574
50m:
100m:
31.98
1:06.76
31.98
34.78
150m:
200m:
1:42.79
2:19.29
36.03
36.50
250m:
300m:
2:56.24
3:32.93
36.95
36.69
350m:
400m:
4:10.18
4:44.38
37.25
34.20
2.FIGAS Alicja04MKP Szczecin4:54.55517
50m:
100m:
34.05
1:10.79
34.05
36.74
150m:
200m:
1:48.48
2:26.25
37.69
37.77
250m:
300m:
3:04.36
3:41.45
38.11
37.09
350m:
400m:
4:19.16
4:54.55
37.71
35.39

16 lat

1.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin4:54.57517
50m:
100m:
33.90
1:10.60
33.90
36.70
150m:
200m:
1:48.19
2:25.97
37.59
37.78
250m:
300m:
3:04.30
3:41.97
38.33
37.67
350m:
400m:
4:19.33
4:54.57
37.36
35.24

Open

1.ŚRODA Dominika02MKP Szczecin4:33.65645
50m:
100m:
32.00
1:06.35
32.00
34.35
150m:
200m:
1:40.78
2:15.45
34.43
34.67
250m:
300m:
2:50.15
3:24.81
34.70
34.66
350m:
400m:
3:59.81
4:33.65
35.00
33.84
2.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg4:44.38574
50m:
100m:
31.98
1:06.76
31.98
34.78
150m:
200m:
1:42.79
2:19.29
36.03
36.50
250m:
300m:
2:56.24
3:32.93
36.95
36.69
350m:
400m:
4:10.18
4:44.38
37.25
34.20
3.BAKUNIAK Hanna96MKP Szczecin4:47.10558
50m:
100m:
33.92
1:09.49
33.92
35.57
150m:
200m:
1:47.99
2:24.27
38.50
36.28
250m:
300m:
3:00.41
3:36.35
36.14
35.94
350m:
400m:
4:11.97
4:47.10
35.62
35.13
4.FIGAS Alicja04MKP Szczecin4:54.55517
50m:
100m:
34.05
1:10.79
34.05
36.74
150m:
200m:
1:48.48
2:26.25
37.69
37.77
250m:
300m:
3:04.36
3:41.45
38.11
37.09
350m:
400m:
4:19.16
4:54.55
37.71
35.39
5.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin4:54.57517
50m:
100m:
33.90
1:10.60
33.90
36.70
150m:
200m:
1:48.19
2:25.97
37.59
37.78
250m:
300m:
3:04.30
3:41.97
38.33
37.67
350m:
400m:
4:19.33
4:54.57
37.36
35.24
6.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin4:56.32508
50m:
100m:
33.29
1:10.69
33.29
37.40
150m:
200m:
1:48.88
2:26.87
38.19
37.99
250m:
300m:
3:04.87
3:42.93
38.00
38.06
350m:
400m:
4:20.93
4:56.32
38.00
35.39
7.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin5:03.12474
50m:
100m:
34.06
1:11.72
34.06
37.66
150m:
200m:
1:49.80
2:28.69
38.08
38.89
250m:
300m:
3:07.41
3:46.44
38.72
39.03
350m:
400m:
4:25.59
5:03.12
39.15
37.53
8.ŁADZIAK Nadia06MKP Szczecin5:12.23434
50m:
100m:
34.49
1:14.20
34.49
39.71
150m:
200m:
1:54.12
2:34.59
39.92
40.47
250m:
300m:
3:15.35
3:56.54
40.76
41.19
350m:
400m:
4:35.65
5:12.23
39.11
36.58
9.MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin5:22.38394
50m:
100m:
36.15
1:17.22
36.15
41.07
150m:
200m:
1:58.56
2:40.25
41.34
41.69
250m:
300m:
3:21.72
4:03.52
41.47
41.80
350m:
400m:
4:44.60
5:22.38
41.08
37.78
10.KULAS Anna07Wankan Legnica5:38.22341
50m:
100m:
36.91
1:19.55
36.91
42.64
150m:
200m:
2:02.71
2:46.31
43.16
43.60
250m:
300m:
3:30.27
4:13.57
43.96
43.30
350m:
400m:
4:56.60
5:38.22
43.03
41.62
11.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin6:06.85267
50m:
100m:
41.04
1:26.30
41.04
45.26
150m:
200m:
2:13.73
3:01.91
47.43
48.18
250m:
300m:
3:49.43
4:37.52
47.52
48.09
350m:
400m:
5:22.59
6:06.85
45.07
44.26
12.SZTUK Justyna07MKP Szczecin6:13.16254
50m:
100m:
43.17
1:30.46
43.17
47.29
150m:
200m:
3:55.27
3:07.75
2:24.81250m:
300m:
5:30.50
4:43.62
2:22.75400m:6:13.161:29.54
13.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin6:29.90223
50m:
100m:
43.60
1:32.54
43.60
48.94
150m:
200m:
2:21.65
3:11.35
49.11
49.70
250m:
300m:
4:01.44
4:51.99
50.09
50.55
350m:
400m:
5:41.46
6:29.90
49.47
48.44


<< TOP >>
Konkurencja 16
2019-05-15 - 14:03
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino5:59.72228
50m:
100m:
37.91
1:22.73
37.91
44.82
150m:
200m:
2:10.29
2:55.96
47.56
45.67
250m:
300m:
3:44.03
4:30.04
48.07
46.01
350m:
400m:
5:15.58
5:59.72
45.54
44.14

13 lat

1.PRZYBYLSKI Franciszek06MKP Szczecin5:27.94302
50m:
100m:
33.89
1:14.20
33.89
40.31
150m:
200m:
1:56.99
2:39.97
42.79
42.98
250m:
300m:
3:22.40
4:05.91
42.43
43.51
350m:
400m:
4:48.45
5:27.94
42.54
39.49

14 lat

1.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin4:35.75508
50m:
100m:
29.78
1:03.87
29.78
34.09
150m:
200m:
1:39.36
2:14.80
35.49
35.44
250m:
300m:
2:51.14
3:27.19
36.34
36.05
350m:
400m:
4:02.74
4:35.75
35.55
33.01
2.SZUKAJŁO Kacper05MKP Szczecin4:42.22474
50m:
100m:
30.97
1:06.21
30.97
35.24
150m:
200m:
1:41.98
2:18.61
35.77
36.63
250m:
300m:
2:54.87
3:31.26
36.26
36.39
350m:
400m:
4:07.51
4:42.22
36.25
34.71
3.KUCHARSKI Bartłomiej05Wankan Legnica4:49.44439
50m:
100m:
31.11
1:05.77
31.11
34.66
150m:
200m:
1:42.05
2:18.98
36.28
36.93
250m:
300m:
2:56.57
3:34.57
37.59
38.00
350m:
400m:
4:12.61
4:49.44
38.04
36.83
4.WŁODARCZYK Igor05MKP Szczecin5:00.50392
50m:
100m:
30.59
1:05.40
30.59
34.81
150m:
200m:
1:43.50
2:22.66
38.10
39.16
250m:
300m:
3:02.66
3:43.05
40.00
40.39
350m:
400m:
4:22.85
5:00.50
39.80
37.65

15 lat

1.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin4:28.45550
50m:
100m:
29.53
1:03.08
29.53
33.55
150m:
200m:
1:37.33
2:11.84
34.25
34.51
250m:
300m:
2:46.65
3:21.43
34.81
34.78
350m:
400m:
3:56.13
4:28.45
34.70
32.32
2.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg4:33.46521
50m:
100m:
29.98
1:03.91
29.98
33.93
150m:
200m:
1:39.18
2:14.12
35.27
34.94
250m:
300m:
2:49.19
3:24.57
35.07
35.38
350m:
400m:
4:00.02
4:33.46
35.45
33.44
3.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin4:37.30499
50m:
100m:
30.85
1:04.61
30.85
33.76
150m:
200m:
1:39.44
2:14.96
34.83
35.52
250m:
300m:
2:50.60
3:26.32
35.64
35.72
350m:
400m:
4:02.71
4:37.30
36.39
34.59
4.KUREK Alan04MKP Szczecin4:38.26494
50m:
100m:
30.97
1:06.02
30.97
35.05
150m:
200m:
1:41.34
2:17.12
35.32
35.78
250m:
300m:
2:52.64
3:29.23
35.52
36.59
350m:
400m:
4:04.90
4:38.26
35.67
33.36
5.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin4:45.18459
50m:
100m:
31.10
1:06.41
31.10
35.31
150m:
200m:
1:42.50
2:19.03
36.09
36.53
250m:
300m:
2:55.38
3:32.25
36.35
36.87
350m:
400m:
4:09.21
4:45.18
36.96
35.97

16 lat

1.WOJNOWSKI Damian03Wodnik Police4:31.92530
50m:
100m:
29.30
1:03.71
29.30
34.41
150m:
200m:
1:38.71
2:13.87
35.00
35.16
250m:
300m:
2:49.21
3:24.11
35.34
34.90
350m:
400m:
3:59.05
4:31.92
34.94
32.87
2.GAWEŁ Jakub03MKP Szczecin4:38.90491
50m:
100m:
31.07
1:05.12
31.07
34.05
150m:
200m:
1:40.33
2:16.37
35.21
36.04
250m:
300m:
2:52.59
3:28.54
36.22
35.95
350m:
400m:
4:04.21
4:38.90
35.67
34.69
3.ROSIAK Krzysztof03Marlin Gryfino5:10.27356
50m:
100m:
31.71
1:08.98
31.71
37.27
150m:
200m:
1:48.94
2:29.44
39.96
40.50
250m:
300m:
3:10.08
3:50.98
40.64
40.90
350m:
400m:
4:32.90
5:10.27
41.92
37.37

Open

1.BUGAŁA Krzysztof01MKP Szczecin4:23.47582
50m:
100m:
30.08
1:02.87
30.08
32.79
150m:
200m:
1:36.45
2:10.32
33.58
33.87
250m:
300m:
2:44.13
3:18.12
33.81
33.99
350m:
400m:
3:51.62
4:23.47
33.50
31.85
2.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin4:27.45557
50m:
100m:
30.76
1:04.81
30.76
34.05
150m:
200m:
1:39.51
2:14.48
34.70
34.97
250m:
300m:
2:48.63
3:22.99
34.15
34.36
350m:
400m:
3:56.63
4:27.45
33.64
30.82
3.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin4:28.45550
50m:
100m:
29.53
1:03.08
29.53
33.55
150m:
200m:
1:37.33
2:11.84
34.25
34.51
250m:
300m:
2:46.65
3:21.43
34.81
34.78
350m:
400m:
3:56.13
4:28.45
34.70
32.32
4.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin4:29.89542
50m:
100m:
30.47
1:04.34
30.47
33.87
150m:
200m:
1:38.90
2:13.72
34.56
34.82
250m:
300m:
2:48.80
3:23.50
35.08
34.70
350m:
400m:
3:56.54
4:29.89
33.04
33.35
5.WOJNOWSKI Damian03Wodnik Police4:31.92530
50m:
100m:
29.30
1:03.71
29.30
34.41
150m:
200m:
1:38.71
2:13.87
35.00
35.16
250m:
300m:
2:49.21
3:24.11
35.34
34.90
350m:
400m:
3:59.05
4:31.92
34.94
32.87
6.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg4:33.46521
50m:
100m:
29.98
1:03.91
29.98
33.93
150m:
200m:
1:39.18
2:14.12
35.27
34.94
250m:
300m:
2:49.19
3:24.57
35.07
35.38
350m:
400m:
4:00.02
4:33.46
35.45
33.44
7.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin4:35.75508
50m:
100m:
29.78
1:03.87
29.78
34.09
150m:
200m:
1:39.36
2:14.80
35.49
35.44
250m:
300m:
2:51.14
3:27.19
36.34
36.05
350m:
400m:
4:02.74
4:35.75
35.55
33.01
8.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin4:37.30499
50m:
100m:
30.85
1:04.61
30.85
33.76
150m:
200m:
1:39.44
2:14.96
34.83
35.52
250m:
300m:
2:50.60
3:26.32
35.64
35.72
350m:
400m:
4:02.71
4:37.30
36.39
34.59
9.KUREK Alan04MKP Szczecin4:38.26494
50m:
100m:
30.97
1:06.02
30.97
35.05
150m:
200m:
1:41.34
2:17.12
35.32
35.78
250m:
300m:
2:52.64
3:29.23
35.52
36.59
350m:
400m:
4:04.90
4:38.26
35.67
33.36
10.GAWEŁ Jakub03MKP Szczecin4:38.90491
50m:
100m:
31.07
1:05.12
31.07
34.05
150m:
200m:
1:40.33
2:16.37
35.21
36.04
250m:
300m:
2:52.59
3:28.54
36.22
35.95
350m:
400m:
4:04.21
4:38.90
35.67
34.69
11.SZUKAJŁO Kacper05MKP Szczecin4:42.22474
50m:
100m:
30.97
1:06.21
30.97
35.24
150m:
200m:
1:41.98
2:18.61
35.77
36.63
250m:
300m:
2:54.87
3:31.26
36.26
36.39
350m:
400m:
4:07.51
4:42.22
36.25
34.71
12.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin4:45.18459
50m:
100m:
31.10
1:06.41
31.10
35.31
150m:
200m:
1:42.50
2:19.03
36.09
36.53
250m:
300m:
2:55.38
3:32.25
36.35
36.87
350m:
400m:
4:09.21
4:45.18
36.96
35.97
13.KUCHARSKI Bartłomiej05Wankan Legnica4:49.44439
50m:
100m:
31.11
1:05.77
31.11
34.66
150m:
200m:
1:42.05
2:18.98
36.28
36.93
250m:
300m:
2:56.57
3:34.57
37.59
38.00
350m:
400m:
4:12.61
4:49.44
38.04
36.83
14.WŁODARCZYK Igor05MKP Szczecin5:00.50392
50m:
100m:
30.59
1:05.40
30.59
34.81
150m:
200m:
1:43.50
2:22.66
38.10
39.16
250m:
300m:
3:02.66
3:43.05
40.00
40.39
350m:
400m:
4:22.85
5:00.50
39.80
37.65
15.ROSIAK Krzysztof03Marlin Gryfino5:10.27356
50m:
100m:
31.71
1:08.98
31.71
37.27
150m:
200m:
1:48.94
2:29.44
39.96
40.50
250m:
300m:
3:10.08
3:50.98
40.64
40.90
350m:
400m:
4:32.90
5:10.27
41.92
37.37
16.PRZYBYLSKI Franciszek06MKP Szczecin5:27.94302
50m:
100m:
33.89
1:14.20
33.89
40.31
150m:
200m:
1:56.99
2:39.97
42.79
42.98
250m:
300m:
3:22.40
4:05.91
42.43
43.51
350m:
400m:
4:48.45
5:27.94
42.54
39.49
17.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino5:59.72228
50m:
100m:
37.91
1:22.73
37.91
44.82
150m:
200m:
2:10.29
2:55.96
47.56
45.67
250m:
300m:
3:44.03
4:30.04
48.07
46.01
350m:
400m:
5:15.58
5:59.72
45.54
44.14


<< TOP >>
Konkurencja 17
2019-05-16 - 11:00
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GIETKA Pola09MKP Szczecin39.71232
2.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin48.81125
3.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin50.43113
4.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin54.6989
5.STASZEK Michalina09MKP Szczecin55.9683
6.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin57.5676

11 lat

1.SIENKIEWICZ Amelia08MKP Szczecin47.28137
2.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin47.94132

12 lat

1.MAŁOLEPSZA Weronika07Marlin Gryfino34.37359
2.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica37.08285
3.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin37.99265
4.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin38.13263
5.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin40.72215
6.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin44.05170
7.SZTUK Justyna07MKP Szczecin44.36167
8.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin45.72152

13 lat

1.ŁADZIAK Nadia06MKP Szczecin34.06369
2.ALEKSANDROWICZ Hanna06Foka Choszczno34.98340
3.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino35.01339
4.KRYŚ Patrycja06MKP Szczecin35.45327
5.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin38.46256
6.BŁASZCZYK Nikola06Foka Choszczno38.56254
DYSKW.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

14 lat

1.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin33.63383

15 lat

1.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg31.49466
2.FIGAS Alicja04MKP Szczecin33.23397
3.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin36.60297

16 lat

1.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg31.17481
2.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin32.46426

Open

1.SKOWRON Maja02MKP Szczecin29.74554
2.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg31.17481
3.HAŁAWCZAK Marcelina02MKP Szczecin31.28476
4.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg31.49466
5.FASZCZEWSKA Karolina99MKS CKS-SMS Szczecin31.60462
6.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin32.46426
7.FIGAS Alicja04MKP Szczecin33.23397
8.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin33.63383
9.ŁADZIAK Nadia06MKP Szczecin34.06369
10.MAŁOLEPSZA Weronika07Marlin Gryfino34.37359
11.ALEKSANDROWICZ Hanna06Foka Choszczno34.98340
12.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino35.01339
13.KRYŚ Patrycja06MKP Szczecin35.45327
14.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin36.60297
15.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica37.08285
16.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin37.99265
17.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin38.13263
18.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin38.46256
19.BŁASZCZYK Nikola06Foka Choszczno38.56254
20.GIETKA Pola09MKP Szczecin39.71232
21.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin40.72215
22.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin44.05170
23.SZTUK Justyna07MKP Szczecin44.36167
24.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin45.72152
25.SIENKIEWICZ Amelia08MKP Szczecin47.28137
26.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin47.94132
27.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin48.81125
28.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin50.43113
29.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin54.6989
30.STASZEK Michalina09MKP Szczecin55.9683
31.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin57.5676
DYSKW.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 18
2019-05-16 - 11:10
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.PARYPA Paweł09MKP Szczecin44.61124
2.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin48.4697
3.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin49.1593
4.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin49.9088
5.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin49.9688
6.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin51.3581
7.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin52.3077
8.PACEK Adrian09MKP Szczecin1:01.2148

11 lat

1.DOKURNO Jakub08Foka Choszczno37.44210
2.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin40.55165
3.SZEWCZYK Jeremi08Foka Choszczno43.49134
4.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin45.41117

12 lat

1.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin38.18198
2.BRZĘCZEK Jakub07Foka Choszczno38.59192
3.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin39.13184
4.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin41.69152

13 lat

1.BURZYŃSKI Oskar06MKP Szczecin29.37435
2.LIPIŃSKI Adam06MKP Szczecin31.86341
3.PRZYBYLSKI Franciszek06MKP Szczecin32.59319
4.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin34.64265
5.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino34.98258
6.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin36.32230
7.TELEJ Kacper06MKP Szczecin40.39167

14 lat

1.SZPALER Jakub05MKP Szczecin28.88458
2.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin29.22442
3.SZUKAJŁO Kacper05MKP Szczecin32.23329
4.KUREK Kacper05Foka Choszczno32.31327
5.DOBOSZ Ksawery05MKP Szczecin34.33272

15 lat

1.CZAPLA Kacper04Wodnik Police26.04625
2.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg28.23490
3.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin28.43480
4.KUREK Alan04MKP Szczecin28.98453
5.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin29.33437
6.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin30.17402
7.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin30.83376
8.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin31.09367

16 lat

1.KORONA Kacper03MKP Szczecin26.44597
2.NAZARUK Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin27.73517
3.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin29.26440
4.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino30.83376
5.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin31.01370

Open

1.KRYŚ Jarosław02MKP Szczecin25.73648
2.PABICH Bartosz01Neptun Stargard25.78644
3.CZAPLA Kacper04Wodnik Police26.04625
4.KORONA Kacper03MKP Szczecin26.44597
5.GRZYBOWSKI Artur01MKP Szczecin26.81573
6.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin27.15551
7.NAZARUK Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin27.73517
8.MODRZYŃSKI Hubert02MKP Szczecin27.81513
9.NALEŹNIK Jakub01MKP Szczecin28.08498
10.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg28.23490
11.KAMIŃSKI Fabian04MKP Szczecin28.43480
12.SZPALER Jakub05MKP Szczecin28.88458
13.KUREK Alan04MKP Szczecin28.98453
14.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin29.22442
15.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin29.26440
16.GRUL Jakub04MKP H2O Koszalin29.33437
17.BURZYŃSKI Oskar06MKP Szczecin29.37435
18.GERMANEK Alexander04MKP Szczecin30.17402
19.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin30.83376
JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino30.83376
21.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin31.01370
22.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin31.09367
23.LIPIŃSKI Adam06MKP Szczecin31.86341
24.SZUKAJŁO Kacper05MKP Szczecin32.23329
25.KUREK Kacper05Foka Choszczno32.31327
26.PRZYBYLSKI Franciszek06MKP Szczecin32.59319
27.DOBOSZ Ksawery05MKP Szczecin34.33272
28.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin34.64265
29.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino34.98258
30.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin36.32230
31.DOKURNO Jakub08Foka Choszczno37.44210
32.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin38.18198
33.BRZĘCZEK Jakub07Foka Choszczno38.59192
34.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin39.13184
35.TELEJ Kacper06MKP Szczecin40.39167
36.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin40.55165
37.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin41.69152
38.SZEWCZYK Jeremi08Foka Choszczno43.49134
39.PARYPA Paweł09MKP Szczecin44.61124
40.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin45.41117
41.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin48.4697
42.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin49.1593
43.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin49.9088
44.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin49.9688
45.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin51.3581
46.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin52.3077
47.PACEK Adrian09MKP Szczecin1:01.2148


<< TOP >>
Konkurencja 19
2019-05-16 - 11:21
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin40.51298
2.KOWALSKA Maja09MKP Szczecin49.69161
3.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino51.62144
4.JANECZKO Maja09MKP Szczecin53.18131
5.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin55.28117

11 lat

1.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin41.15284
2.KULEC Zofia08MKP Szczecin41.89269
3.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin47.69182
4.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin47.75181
5.MISZTAL Maja08MKP Szczecin48.80170
6.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin49.36164
7.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin52.89133

12 lat

1.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino34.65476
2.DUDA Anna07MKP Szczecin35.93427
3.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin36.78398
4.MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin37.08388
5.KULAS Anna07Wankan Legnica38.54346
6.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin39.52321
7.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin40.46299
8.KĘSIK Julia07Foka Choszczno41.42278
9.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin45.00217
10.SZTUK Justyna07MKP Szczecin45.65208
11.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin48.27176

13 lat

1.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin35.10458
2.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin38.34351
3.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin38.99334
4.MĘŻYKOWSKA Antonina06Foka Choszczno39.37324
5.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin43.64238

14 lat

1.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino32.40582
2.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin35.62438
3.WIESIOŁEK Oliwia05Wankan Legnica36.08421

15 lat

1.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin35.15456
2.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin38.77340

16 lat

1.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin32.08600

Open

1.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin31.95607
2.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin32.08600
3.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin32.12597
4.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino32.40582
5.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino34.65476
6.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin35.10458
7.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin35.15456
8.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin35.62438
9.DUDA Anna07MKP Szczecin35.93427
10.WIESIOŁEK Oliwia05Wankan Legnica36.08421
11.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin36.78398
12.MODRZYŃSKA Wiktoria07MKP Szczecin37.08388
13.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin38.34351
14.KULAS Anna07Wankan Legnica38.54346
15.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin38.77340
16.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin38.99334
17.MĘŻYKOWSKA Antonina06Foka Choszczno39.37324
18.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin39.52321
19.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin40.46299
20.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin40.51298
21.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin41.15284
22.KĘSIK Julia07Foka Choszczno41.42278
23.KULEC Zofia08MKP Szczecin41.89269
24.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin43.64238
25.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin45.00217
26.SZTUK Justyna07MKP Szczecin45.65208
27.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin47.69182
28.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin47.75181
29.KAWCZYŃSKA Hanna07MKP Szczecin48.27176
30.MISZTAL Maja08MKP Szczecin48.80170
31.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin49.36164
32.KOWALSKA Maja09MKP Szczecin49.69161
33.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino51.62144
34.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin52.89133
35.JANECZKO Maja09MKP Szczecin53.18131
36.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin55.28117


<< TOP >>
Konkurencja 20
2019-05-16 - 11:32
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin41.92187
2.DEJ Karol09MKP Szczecin42.44180
3.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin43.14172
4.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin43.16171
5.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin46.78135
6.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin47.60128
7.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin49.13116
8.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin52.3096

11 lat

1.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin37.20268
2.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin41.19197
3.SULARZ Szymon08MKP Szczecin41.22197
4.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin42.40181
5.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin43.24170
6.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin45.85143
7.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin50.41107
8.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin56.5576
9.WLEKLAK Kacper08MKP Szczecin1:01.6459

12 lat

1.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin40.75204
2.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin43.63166
3.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin45.16150
4.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin45.68145
5.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin47.03132

13 lat

1.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin35.39311
2.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin38.38244
3.KULON Bartosz06Wankan Legnica43.97162
4.BIELECKI Wiktor06MKP Szczecin44.55156
DYSKW.URBAN Michał06MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.SOROKA Oliwier06MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

14 lat

1.BETKA Stanisław05MKP Szczecin30.22500
2.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin31.59438

15 lat

1.CZAPLA Kacper04Wodnik Police28.31609
2.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin35.34313

16 lat

1.WITES Bartłomiej03MKP Szczecin33.43370

Open

1.CZAPLA Kacper04Wodnik Police28.31609
2.KUREK Jakub01MKP Szczecin29.25552
3.BETKA Stanisław05MKP Szczecin30.22500
4.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin31.59438
5.WITES Bartłomiej03MKP Szczecin33.43370
6.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin35.34313
7.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin35.39311
8.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin37.20268
9.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin38.38244
10.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin40.75204
11.ZUBKO Olaf08MKP Szczecin41.19197
12.SULARZ Szymon08MKP Szczecin41.22197
13.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin41.92187
14.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin42.40181
15.DEJ Karol09MKP Szczecin42.44180
16.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin43.14172
17.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin43.16171
18.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin43.24170
19.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin43.63166
20.KULON Bartosz06Wankan Legnica43.97162
21.BIELECKI Wiktor06MKP Szczecin44.55156
22.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin45.16150
23.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin45.68145
24.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin45.85143
25.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin46.78135
26.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin47.03132
27.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin47.60128
28.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin49.13116
29.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin50.41107
30.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin52.3096
31.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin56.5576
32.WLEKLAK Kacper08MKP Szczecin1:01.6459
DYSKW.URBAN Michał06MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.
DYSKW.SOROKA Oliwier06MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 21
2019-05-16 - 11:42
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GIETKA Pola09MKP Szczecin1:18.32287
50m:37.6037.60100m:1:18.3240.72
2.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin1:34.60163
50m:45.5245.52100m:1:34.6049.08
3.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin1:37.22150
50m:46.1846.18100m:1:37.2251.04
4.STASZEK Michalina09MKP Szczecin1:39.69139
50m:45.1045.10100m:1:39.6954.59
5.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino1:41.24133
50m:48.8748.87100m:1:41.2452.37

11 lat

1.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin1:24.90225
50m:41.4241.42100m:1:24.9043.48
2.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin1:27.24208
50m:39.0839.08100m:1:27.2448.16
3.MISZTAL Maja08MKP Szczecin1:36.14155
50m:45.0445.04100m:1:36.1451.10
4.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin1:45.09119
50m:47.6747.67100m:1:45.0957.42

12 lat

1.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino1:08.51429
50m:32.2432.24100m:1:08.5136.27
2.STEPOWY Agata07MKP H2O Koszalin1:09.14418
50m:33.4833.48100m:1:09.1435.66
3.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin1:14.32336
50m:36.3136.31100m:1:14.3238.01
4.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin1:15.26324
50m:35.2535.25100m:1:15.2640.01
KĘSIK Julia07Foka Choszczno1:15.26324
50m:36.7136.71100m:1:15.2638.55
6.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin1:16.60307
50m:38.2238.22100m:1:16.6038.38
7.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin1:17.18300
50m:37.0437.04100m:1:17.1840.14
8.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin1:17.35298
50m:35.7535.75100m:1:17.3541.60
9.IWAN Wiktoria07Marlin Gryfino1:18.36287
50m:37.5137.51100m:1:18.3640.85
10.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino1:26.49213
50m:40.2440.24100m:1:26.4946.25
11.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin1:28.75197
50m:41.2141.21100m:1:28.7547.54

13 lat

1.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin1:06.11478
50m:32.2332.23100m:1:06.1133.88
2.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin1:06.80463
50m:31.8731.87100m:1:06.8034.93
3.BŁASZCZYK Nikola06Foka Choszczno1:11.67375
50m:34.0634.06100m:1:11.6737.61
4.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin1:12.22367
50m:35.2835.28100m:1:12.2236.94
5.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino1:14.37336
50m:35.2735.27100m:1:14.3739.10
6.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin1:15.06326
50m:35.8835.88100m:1:15.0639.18
7.KUJAWA Jagoda06Marlin Gryfino1:17.81293
50m:37.2937.29100m:1:17.8140.52

14 lat

1.GÓRSKA Zofia05Polonia Warszawa1:02.64562
50m:30.1030.10100m:1:02.6432.54
2.KARLIŃSKA Paula05Wodnik Police1:03.86530
50m:30.5830.58100m:1:03.8633.28
3.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin1:06.39472
50m:31.8431.84100m:1:06.3934.55
4.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin1:06.45471
50m:32.0532.05100m:1:06.4534.40
5.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin1:07.83443
50m:32.5132.51100m:1:07.8335.32
6.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin1:11.17383
50m:33.8733.87100m:1:11.1737.30

15 lat

1.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg1:01.31599
50m:29.9129.91100m:1:01.3131.40
2.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:07.78444
50m:31.8731.87100m:1:07.7835.91
3.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin1:13.63346
50m:36.0136.01100m:1:13.6337.62

16 lat

1.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin1:01.10606
50m:29.0029.00100m:1:01.1032.10
2.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin1:02.99553
50m:30.8130.81100m:1:02.9932.18
3.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg1:03.53539
50m:30.8230.82100m:1:03.5332.71
4.KARWOWSKA Anna03MKS CKS-SMS Szczecin1:08.86423
50m:33.2833.28100m:1:08.8635.58
5.RESZKIEWICZ Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin1:12.29366
50m:34.5034.50100m:1:12.2937.79

Open

1.GARBARCZYK Weronika03MKP Szczecin1:01.10606
50m:29.0029.00100m:1:01.1032.10
2.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg1:01.31599
50m:29.9129.91100m:1:01.3131.40
3.GÓRNICKA Aleksandra02MKP Szczecin1:02.51566
50m:30.1830.18100m:1:02.5132.33
4.GÓRSKA Zofia05Polonia Warszawa1:02.64562
50m:30.1030.10100m:1:02.6432.54
5.KAWCZYŃSKA Zuzanna03MKP Szczecin1:02.99553
50m:30.8130.81100m:1:02.9932.18
6.ŁAWRYNOWICZ Gabriela03MKP Kołobrzeg1:03.53539
50m:30.8230.82100m:1:03.5332.71
7.KARLIŃSKA Paula05Wodnik Police1:03.86530
50m:30.5830.58100m:1:03.8633.28
8.POPIEL Anna01MKS CKS-SMS Szczecin1:05.23498
50m:30.7630.76100m:1:05.2334.47
9.FASZCZEWSKA Karolina99MKS CKS-SMS Szczecin1:05.72487
50m:30.9430.94100m:1:05.7234.78
10.TRUSZKOWSKA Wiktoria06MKP Szczecin1:06.11478
50m:32.2332.23100m:1:06.1133.88
11.KOWALCZYK Katarzyna05MKP Szczecin1:06.39472
50m:31.8431.84100m:1:06.3934.55
12.NOWICKA Wiktoria05MKP Szczecin1:06.45471
50m:32.0532.05100m:1:06.4534.40
13.ZDROJEWSKA Karolina06MKP Szczecin1:06.80463
50m:31.8731.87100m:1:06.8034.93
14.MIELCAREK Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:07.78444
50m:31.8731.87100m:1:07.7835.91
15.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin1:07.83443
50m:32.5132.51100m:1:07.8335.32
16.SZEWCZUK Aleksandra07Marlin Gryfino1:08.51429
50m:32.2432.24100m:1:08.5136.27
17.KARWOWSKA Anna03MKS CKS-SMS Szczecin1:08.86423
50m:33.2833.28100m:1:08.8635.58
18.STEPOWY Agata07MKP H2O Koszalin1:09.14418
50m:33.4833.48100m:1:09.1435.66
19.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin1:11.17383
50m:33.8733.87100m:1:11.1737.30
20.BŁASZCZYK Nikola06Foka Choszczno1:11.67375
50m:34.0634.06100m:1:11.6737.61
21.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin1:12.22367
50m:35.2835.28100m:1:12.2236.94
22.RESZKIEWICZ Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin1:12.29366
50m:34.5034.50100m:1:12.2937.79
23.LIWOSZ Maja04MKS CKS-SMS Szczecin1:13.63346
50m:36.0136.01100m:1:13.6337.62
24.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin1:14.32336
50m:36.3136.31100m:1:14.3238.01
25.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino1:14.37336
50m:35.2735.27100m:1:14.3739.10
26.DANIELEWICZ Martyna06MKP Szczecin1:15.06326
50m:35.8835.88100m:1:15.0639.18
27.DOLGUN Mariya07MKP Szczecin1:15.26324
50m:35.2535.25100m:1:15.2640.01
KĘSIK Julia07Foka Choszczno1:15.26324
50m:36.7136.71100m:1:15.2638.55
29.RÓŻYŁO Dominika07MKP Szczecin1:16.60307
50m:38.2238.22100m:1:16.6038.38
30.HOŁYSZ Amelia07MKP Szczecin1:17.18300
50m:37.0437.04100m:1:17.1840.14
31.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin1:17.35298
50m:35.7535.75100m:1:17.3541.60
32.KUJAWA Jagoda06Marlin Gryfino1:17.81293
50m:37.2937.29100m:1:17.8140.52
33.GIETKA Pola09MKP Szczecin1:18.32287
50m:37.6037.60100m:1:18.3240.72
34.IWAN Wiktoria07Marlin Gryfino1:18.36287
50m:37.5137.51100m:1:18.3640.85
35.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin1:24.90225
50m:41.4241.42100m:1:24.9043.48
36.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino1:26.49213
50m:40.2440.24100m:1:26.4946.25
37.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin1:27.24208
50m:39.0839.08100m:1:27.2448.16
38.GÓRKA Oliwia07MKP Szczecin1:28.75197
50m:41.2141.21100m:1:28.7547.54
39.NICIEJEWSKA Hanna09MKP Szczecin1:34.60163
50m:45.5245.52100m:1:34.6049.08
40.MISZTAL Maja08MKP Szczecin1:36.14155
50m:45.0445.04100m:1:36.1451.10
41.WŁODARCZYK Dominika09MKP Szczecin1:37.22150
50m:46.1846.18100m:1:37.2251.04
42.STASZEK Michalina09MKP Szczecin1:39.69139
50m:45.1045.10100m:1:39.6954.59
43.BABIŃSKA Liwia09Marlin Gryfino1:41.24133
50m:48.8748.87100m:1:41.2452.37
44.KRASUCKA Olga08MKP Szczecin1:45.09119
50m:47.6747.67100m:1:45.0957.42


<< TOP >>
Konkurencja 22
2019-05-16 - 11:58
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.KORONA Eryk09MKP H2O Koszalin1:14.34251
50m:35.2735.27100m:1:14.3439.07
2.DEJ Karol09MKP Szczecin1:20.48198
50m:38.4538.45100m:1:20.4842.03
3.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino1:23.99174
50m:39.1039.10100m:1:23.9944.89
4.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin1:24.58170
50m:38.6238.62100m:1:24.5845.96
5.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin1:25.31166
6.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin1:28.08151
50m:42.7542.75100m:1:28.0845.33
7.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin1:29.99141
50m:43.8143.81100m:1:29.9946.18
8.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin1:30.64138
50m:42.4642.46100m:1:30.6448.18
9.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin1:33.79125
50m:43.2543.25100m:1:33.7950.54
10.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin1:41.03100
11.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin1:48.9079
50m:48.9648.96100m:1:48.9059.94
DYSKW.PARYPA Paweł09MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.

11 lat

1.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino1:13.30262
50m:35.4035.40100m:1:13.3037.90
2.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin1:17.36222
50m:37.0637.06100m:1:17.3640.30
3.DOKURNO Jakub08Foka Choszczno1:17.45222
50m:37.2437.24100m:1:17.4540.21
4.SZEWCZYK Jeremi08Foka Choszczno1:19.01209
50m:37.8037.80100m:1:19.0141.21
5.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin1:23.56176
50m:38.8738.87100m:1:23.5644.69
6.SULARZ Szymon08MKP Szczecin1:23.97174
50m:39.7539.75100m:1:23.9744.22
7.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino1:24.30172
50m:39.3939.39100m:1:24.3044.91
8.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin1:25.45165
50m:40.8440.84100m:1:25.4544.61
9.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin1:26.64158
50m:41.1641.16100m:1:26.6445.48
10.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin1:43.6592
50m:48.2848.28100m:1:43.6555.37

12 lat

1.SZEMBORSKI Wiktor07MKP H2O Koszalin1:03.90395
50m:30.2130.21100m:1:03.9033.69
2.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin1:11.63280
50m:34.3034.30100m:1:11.6337.33
3.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica1:11.95277
50m:34.5334.53100m:1:11.9537.42
4.BRZĘCZEK Jakub07Foka Choszczno1:13.80256
50m:35.8435.84100m:1:13.8037.96
5.KUKIER Jan07MKP Szczecin1:20.91194
50m:40.5140.51100m:1:20.9140.40
6.STASZAK Jan07Marlin Gryfino1:20.98194
50m:37.3537.35100m:1:20.9843.63
7.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin1:21.14193
50m:38.2838.28100m:1:21.1442.86
8.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin1:24.96168
50m:40.5140.51100m:1:24.9644.45
9.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin1:35.10120
50m:44.1744.17100m:1:35.1050.93
10.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin1:44.8289
50m:49.4349.43100m:1:44.8255.39

13 lat

1.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin1:05.71363
50m:31.3931.39100m:1:05.7134.32
2.OLSZEWSKI Marcel06Foka Choszczno1:07.65333
50m:31.6431.64100m:1:07.6536.01
3.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin1:08.40322
50m:32.4532.45100m:1:08.4035.95
4.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin1:09.02313
50m:32.1932.19100m:1:09.0236.83
5.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin1:09.03313
50m:33.5833.58100m:1:09.0335.45
6.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin1:11.98276
50m:34.7434.74100m:1:11.9837.24
7.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin1:12.44271
50m:34.1834.18100m:1:12.4438.26
8.TELEJ Kacper06MKP Szczecin1:15.44240
50m:35.7135.71100m:1:15.4439.73
9.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin1:18.81210
50m:36.6936.69100m:1:18.8142.12

14 lat

1.BETKA Stanisław05MKP Szczecin57.72536
50m:27.8227.82100m:57.7229.90
2.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin58.28521
50m:28.0628.06100m:58.2830.22
3.KUCHARSKI Bartłomiej05Wankan Legnica59.02502
50m:28.3028.30100m:59.0230.72
4.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin59.93479
50m:28.6928.69100m:59.9331.24
5.SZPALER Jakub05MKP Szczecin1:00.49466
50m:28.6128.61100m:1:00.4931.88
6.WŁODARCZYK Igor05MKP Szczecin1:02.07431
50m:29.0429.04100m:1:02.0733.03
7.MRÓZ Dominik05CKS-Orka Szczecin1:03.57401
50m:30.4630.46100m:1:03.5733.11
8.GRZESIK Igor05MKP Szczecin1:04.15391
50m:30.1730.17100m:1:04.1533.98
9.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin1:04.25389
50m:31.3831.38100m:1:04.2532.87
10.DOBOSZ Ksawery05MKP Szczecin1:05.33370
50m:31.1831.18100m:1:05.3334.15
11.MĄDRZAK Miłosz05MKS CKS-SMS Szczecin1:06.92344
50m:32.3432.34100m:1:06.9234.58
12.CHUDOWOLSKI Daniel05MKS CKS-SMS Szczecin1:08.52320
50m:32.8532.85100m:1:08.5235.67
13.CZERW Szymon05MKS CKS-SMS Szczecin1:10.42295
50m:33.4933.49100m:1:10.4236.93
14.PASTERNAK Wojciech05MKS CKS-SMS Szczecin1:13.36261
50m:34.8934.89100m:1:13.3638.47

15 lat

1.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin55.62599
50m:26.7426.74100m:55.6228.88
2.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin59.25496
50m:28.7928.79100m:59.2530.46
3.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg59.39492
50m:29.0929.09100m:59.3930.30
4.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin1:00.22472
50m:28.4028.40100m:1:00.2231.82
5.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin1:00.66462
50m:28.9428.94100m:1:00.6631.72
6.BIERNACIK Szymon04MKS CKS-SMS Szczecin1:03.02412
50m:29.7529.75100m:1:03.0233.27
7.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin1:06.06358
50m:32.5032.50100m:1:06.0633.56

16 lat

1.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin57.74536
50m:28.1728.17100m:57.7429.57
2.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin59.28495
50m:28.0628.06100m:59.2831.22
3.GAWEŁ Jakub03MKP Szczecin1:02.50422
50m:30.4830.48100m:1:02.5032.02
4.WITES Bartłomiej03MKP Szczecin1:03.03412
50m:29.3029.30100m:1:03.0333.73
5.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino1:03.88396
50m:30.0030.00100m:1:03.8833.88
6.ROSIAK Krzysztof03Marlin Gryfino1:05.59365
50m:30.9530.95100m:1:05.5934.64
7.GAWRON Jakub03MKS CKS-SMS Szczecin1:07.53335
50m:33.1133.11100m:1:07.5334.42

Open

1.KUREK Jakub01MKP Szczecin54.97621
50m:26.3726.37100m:54.9728.60
2.KOLAŃCZYK Kacper02MKP Szczecin55.07618
50m:26.5326.53100m:55.0728.54
3.ALEKSANDER Jakub02MKP Szczecin55.56601
50m:26.4626.46100m:55.5629.10
4.MYŚLIWIEC Bartosz04MKP Szczecin55.62599
50m:26.7426.74100m:55.6228.88
5.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin56.19581
50m:26.5926.59100m:56.1929.60
6.BUGAŁA Krzysztof01MKP Szczecin56.64568
50m:26.9826.98100m:56.6429.66
7.GÓRAL Mateusz02MKP Szczecin56.82562
50m:26.9726.97100m:56.8229.85
8.MICHALSKI Wojciech01MKP Szczecin57.15553
50m:27.6127.61100m:57.1529.54
9.BETKA Stanisław05MKP Szczecin57.72536
50m:27.8227.82100m:57.7229.90
10.ROGOZIŃSKI Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin57.74536
50m:28.1728.17100m:57.7429.57
11.PRÓSZYŃSKI Igor99MKP Szczecin57.80534
50m:27.7227.72100m:57.8030.08
12.GRYKIEŃ Aleksander05MKP Szczecin58.28521
50m:28.0628.06100m:58.2830.22
13.KUCHARSKI Bartłomiej05Wankan Legnica59.02502
50m:28.3028.30100m:59.0230.72
14.ROGOZIŃSKI Konrad04MKS CKS-SMS Szczecin59.25496
50m:28.7928.79100m:59.2530.46
15.GRABSKI Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin59.28495
50m:28.0628.06100m:59.2831.22
16.ŻUROWICZ Antoni04MKP Kołobrzeg59.39492
50m:29.0929.09100m:59.3930.30
17.PIEŃKOWSKI Bartłomiej05MKP Szczecin59.93479
50m:28.6928.69100m:59.9331.24
18.PIĘTKA Hubert04MKP Szczecin1:00.22472
50m:28.4028.40100m:1:00.2231.82
19.SZPALER Jakub05MKP Szczecin1:00.49466
50m:28.6128.61100m:1:00.4931.88
20.ZAWALICH Oskar04MKP H2O Koszalin1:00.66462
50m:28.9428.94100m:1:00.6631.72
21.WŁODARCZYK Igor05MKP Szczecin1:02.07431
50m:29.0429.04100m:1:02.0733.03
22.GAWEŁ Jakub03MKP Szczecin1:02.50422
50m:30.4830.48100m:1:02.5032.02
23.BIERNACIK Szymon04MKS CKS-SMS Szczecin1:03.02412
50m:29.7529.75100m:1:03.0233.27
24.WITES Bartłomiej03MKP Szczecin1:03.03412
50m:29.3029.30100m:1:03.0333.73
25.ZALEWSKI Maciej02MKS CKS-SMS Szczecin1:03.33406
50m:29.7829.78100m:1:03.3333.55
26.MRÓZ Dominik05CKS-Orka Szczecin1:03.57401
50m:30.4630.46100m:1:03.5733.11
27.JASTROWICZ Kacper03Marlin Gryfino1:03.88396
50m:30.0030.00100m:1:03.8833.88
28.SZEMBORSKI Wiktor07MKP H2O Koszalin1:03.90395
50m:30.2130.21100m:1:03.9033.69
29.GRZESIK Igor05MKP Szczecin1:04.15391
50m:30.1730.17100m:1:04.1533.98
30.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin1:04.25389
50m:31.3831.38100m:1:04.2532.87
31.DOBOSZ Ksawery05MKP Szczecin1:05.33370
50m:31.1831.18100m:1:05.3334.15
32.ROSIAK Krzysztof03Marlin Gryfino1:05.59365
50m:30.9530.95100m:1:05.5934.64
33.CZAJKOWSKI Olivier06MKP Szczecin1:05.71363
50m:31.3931.39100m:1:05.7134.32
34.ĆWIKLIŃSKI Jan04MKS CKS-SMS Szczecin1:06.06358
50m:32.5032.50100m:1:06.0633.56
35.MĄDRZAK Miłosz05MKS CKS-SMS Szczecin1:06.92344
50m:32.3432.34100m:1:06.9234.58
36.GAWRON Jakub03MKS CKS-SMS Szczecin1:07.53335
50m:33.1133.11100m:1:07.5334.42
37.OLSZEWSKI Marcel06Foka Choszczno1:07.65333
50m:31.6431.64100m:1:07.6536.01
38.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin1:08.40322
50m:32.4532.45100m:1:08.4035.95
39.CHUDOWOLSKI Daniel05MKS CKS-SMS Szczecin1:08.52320
50m:32.8532.85100m:1:08.5235.67
40.PAWLUS Mikołaj06MKP Szczecin1:09.02313
50m:32.1932.19100m:1:09.0236.83
41.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin1:09.03313
50m:33.5833.58100m:1:09.0335.45
42.CZERW Szymon05MKS CKS-SMS Szczecin1:10.42295
50m:33.4933.49100m:1:10.4236.93
43.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin1:11.63280
50m:34.3034.30100m:1:11.6337.33
44.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica1:11.95277
50m:34.5334.53100m:1:11.9537.42
45.JAGODZIŃSKI Filip06MKP Szczecin1:11.98276
50m:34.7434.74100m:1:11.9837.24
46.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin1:12.44271
50m:34.1834.18100m:1:12.4438.26
47.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino1:13.30262
50m:35.4035.40100m:1:13.3037.90
48.PASTERNAK Wojciech05MKS CKS-SMS Szczecin1:13.36261
50m:34.8934.89100m:1:13.3638.47
49.BRZĘCZEK Jakub07Foka Choszczno1:13.80256
50m:35.8435.84100m:1:13.8037.96
50.KORONA Eryk09MKP H2O Koszalin1:14.34251
50m:35.2735.27100m:1:14.3439.07
51.TELEJ Kacper06MKP Szczecin1:15.44240
50m:35.7135.71100m:1:15.4439.73
52.GRYKIEŃ Maksymilian08MKP Szczecin1:17.36222
50m:37.0637.06100m:1:17.3640.30
53.DOKURNO Jakub08Foka Choszczno1:17.45222
50m:37.2437.24100m:1:17.4540.21
54.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin1:18.81210
50m:36.6936.69100m:1:18.8142.12
55.SZEWCZYK Jeremi08Foka Choszczno1:19.01209
50m:37.8037.80100m:1:19.0141.21
56.DEJ Karol09MKP Szczecin1:20.48198
50m:38.4538.45100m:1:20.4842.03
57.KUKIER Jan07MKP Szczecin1:20.91194
50m:40.5140.51100m:1:20.9140.40
58.STASZAK Jan07Marlin Gryfino1:20.98194
50m:37.3537.35100m:1:20.9843.63
59.ŚNIADY Maciej07MKP Szczecin1:21.14193
50m:38.2838.28100m:1:21.1442.86
60.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin1:23.56176
50m:38.8738.87100m:1:23.5644.69
61.SULARZ Szymon08MKP Szczecin1:23.97174
50m:39.7539.75100m:1:23.9744.22
62.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino1:23.99174
50m:39.1039.10100m:1:23.9944.89
63.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino1:24.30172
50m:39.3939.39100m:1:24.3044.91
64.ZALEWSKI Aleksander09MKP Szczecin1:24.58170
50m:38.6238.62100m:1:24.5845.96
65.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin1:24.96168
50m:40.5140.51100m:1:24.9644.45
66.WARKOCZ Jan09MKP Szczecin1:25.31166
67.ŻYWICKI Oliwier08MKP Szczecin1:25.45165
50m:40.8440.84100m:1:25.4544.61
68.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin1:26.64158
50m:41.1641.16100m:1:26.6445.48
69.JANKOWSKI Jacek09MKP Szczecin1:28.08151
50m:42.7542.75100m:1:28.0845.33
70.ZIELIŃSKI Dawid09MKP Szczecin1:29.99141
50m:43.8143.81100m:1:29.9946.18
71.ZIELIŃSKI Szymon09MKP Szczecin1:30.64138
50m:42.4642.46100m:1:30.6448.18
72.BUGAŁA Bartek09MKP Szczecin1:33.79125
50m:43.2543.25100m:1:33.7950.54
73.WÓJCIK Marcel07MKP Szczecin1:35.10120
50m:44.1744.17100m:1:35.1050.93
74.KACZMAREK Oliwier09MKP Szczecin1:41.03100
75.URBAN Jeremiasz08MKP Szczecin1:43.6592
50m:48.2848.28100m:1:43.6555.37
76.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin1:44.8289
50m:49.4349.43100m:1:44.8255.39
77.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin1:48.9079
50m:48.9648.96100m:1:48.9059.94
DYSKW.PARYPA Paweł09MKP Szczecin
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 23
2019-05-16 - 12:22
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin1:45.11227
50m:49.6449.64100m:1:45.1155.47
2.JANECZKO Maja09MKP Szczecin1:56.98164
50m:55.3355.33100m:1:56.981:01.65
3.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin2:03.50140
50m:57.7357.73100m:2:03.501:05.77
4.KOWALSKA Maja09MKP Szczecin2:03.62139
50m:1:00.361:00.36100m:2:03.621:03.26

11 lat

1.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin1:41.39253
50m:48.7748.77100m:1:41.3952.62
2.URIASZ Maria08MKP Szczecin1:42.05248
50m:47.9847.98100m:1:42.0554.07
3.KULEC Zofia08MKP Szczecin1:44.09233
50m:48.5648.56100m:1:44.0955.53
4.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin1:48.12208
50m:51.2951.29100m:1:48.1256.83
5.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin1:48.85204
50m:51.9251.92100m:1:48.8556.93
6.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin1:55.43171
50m:55.8855.88100m:1:55.4359.55
7.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin2:00.36151
50m:58.0858.08100m:2:00.361:02.28
8.BUDKA Alicja08MKP Szczecin2:00.52150
50m:56.5756.57100m:2:00.521:03.95

12 lat

1.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin1:28.71377
50m:41.9141.91100m:1:28.7146.80
2.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica1:31.49344
50m:42.5142.51100m:1:31.4948.98
3.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin1:34.84309
50m:43.9743.97100m:1:34.8450.87
4.IWAN Wiktoria07Marlin Gryfino1:43.12240
50m:49.2949.29100m:1:43.1253.83
5.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin1:54.01177
50m:54.4854.48100m:1:54.0159.53

13 lat

1.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino1:28.28383
50m:41.2741.27100m:1:28.2847.01
2.PIETRUSZYŃSKA Joanna06MKP Szczecin1:28.96374
50m:42.4842.48100m:1:28.9646.48
3.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino1:30.11360
50m:42.9842.98100m:1:30.1147.13
4.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin1:31.72341
50m:43.0143.01100m:1:31.7248.71
5.MĘŻYKOWSKA Antonina06Foka Choszczno1:35.92298
50m:45.1445.14100m:1:35.9250.78
6.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin1:36.62292
50m:46.1146.11100m:1:36.6250.51
7.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin1:44.83228
50m:49.0049.00100m:1:44.8355.83

15 lat

1.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin1:37.35285
50m:46.1546.15100m:1:37.3551.20

16 lat

1.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin1:19.51524
50m:37.4337.43100m:1:19.5142.08
2.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin1:25.52421
50m:39.2639.26100m:1:25.5246.26

Open

1.WALCZAK Oliwia03MKP Szczecin1:19.51524
50m:37.4337.43100m:1:19.5142.08
2.DZIEDZIC Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin1:25.52421
50m:39.2639.26100m:1:25.5246.26
3.SZULC Celestyna06Marlin Gryfino1:28.28383
50m:41.2741.27100m:1:28.2847.01
4.WACŁAWIK Zuzanna07MKP Szczecin1:28.71377
50m:41.9141.91100m:1:28.7146.80
5.PIETRUSZYŃSKA Joanna06MKP Szczecin1:28.96374
50m:42.4842.48100m:1:28.9646.48
6.GNIŁKA Adrianna06Marlin Gryfino1:30.11360
50m:42.9842.98100m:1:30.1147.13
7.MATUSZEWSKA Maja07Wankan Legnica1:31.49344
50m:42.5142.51100m:1:31.4948.98
8.BASAŁAJ Milena06MKP Szczecin1:31.72341
50m:43.0143.01100m:1:31.7248.71
9.MIKIELIS Wiktoria07MKP Szczecin1:34.84309
50m:43.9743.97100m:1:34.8450.87
10.MĘŻYKOWSKA Antonina06Foka Choszczno1:35.92298
50m:45.1445.14100m:1:35.9250.78
11.GAJEWSKA Zofia06MKP Szczecin1:36.62292
50m:46.1146.11100m:1:36.6250.51
12.JANISZEWSKA Wiktoria04MKS CKS-SMS Szczecin1:37.35285
50m:46.1546.15100m:1:37.3551.20
13.KRYWIEL Maja08MKP Szczecin1:41.39253
50m:48.7748.77100m:1:41.3952.62
14.URIASZ Maria08MKP Szczecin1:42.05248
50m:47.9847.98100m:1:42.0554.07
15.IWAN Wiktoria07Marlin Gryfino1:43.12240
50m:49.2949.29100m:1:43.1253.83
16.KULEC Zofia08MKP Szczecin1:44.09233
50m:48.5648.56100m:1:44.0955.53
17.KRAWCZAK Maja06MKP Szczecin1:44.83228
50m:49.0049.00100m:1:44.8355.83
18.GODLEWSKA Anastazja09MKP Szczecin1:45.11227
50m:49.6449.64100m:1:45.1155.47
19.DOPIERAŁA Apolonia08MKP Szczecin1:48.12208
50m:51.2951.29100m:1:48.1256.83
20.GLAUBITZ Julia08MKP Szczecin1:48.85204
50m:51.9251.92100m:1:48.8556.93
21.ŁAWRYNOWICZ Alicja07MKP Szczecin1:54.01177
50m:54.4854.48100m:1:54.0159.53
22.BŁASZCZAK Maja08MKP Szczecin1:55.43171
50m:55.8855.88100m:1:55.4359.55
23.JANECZKO Maja09MKP Szczecin1:56.98164
50m:55.3355.33100m:1:56.981:01.65
24.GĘBICZ Marta08MKP Szczecin2:00.36151
50m:58.0858.08100m:2:00.361:02.28
25.BUDKA Alicja08MKP Szczecin2:00.52150
50m:56.5756.57100m:2:00.521:03.95
26.STAWARZ Izabella09MKP Szczecin2:03.50140
50m:57.7357.73100m:2:03.501:05.77
27.KOWALSKA Maja09MKP Szczecin2:03.62139
50m:1:00.361:00.36100m:2:03.621:03.26


<< TOP >>
Konkurencja 24
2019-05-16 - 12:33
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin1:46.08155
50m:49.9849.98100m:1:46.0856.10
2.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin1:46.42154
50m:49.7749.77100m:1:46.4256.65
3.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin2:02.28101
50m:57.4457.44100m:2:02.281:04.84
4.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin2:19.2768
50m:1:04.041:04.04100m:2:19.271:15.23
NIE UK.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin

11 lat

1.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin1:34.49220
50m:44.8344.83100m:1:34.4949.66
2.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin1:35.51213
50m:44.3344.33100m:1:35.5151.18
3.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino1:47.93148
50m:50.2750.27100m:1:47.9357.66
4.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin1:52.27131
50m:53.3353.33100m:1:52.2758.94
5.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin2:11.0982
50m:1:03.601:03.60100m:2:11.091:07.49

12 lat

1.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin1:36.36208
50m:45.2045.20100m:1:36.3651.16
2.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin1:38.19196
50m:46.5346.53100m:1:38.1951.66
3.STASZAK Jan07Marlin Gryfino1:50.54137
50m:49.9249.92100m:1:50.541:00.62
4.KUKIER Jan07MKP Szczecin1:54.93122
50m:54.3854.38100m:1:54.931:00.55
5.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin1:58.50111
50m:55.3255.32100m:1:58.501:03.18
6.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin2:01.25104
50m:58.2558.25100m:2:01.251:03.00
7.MAJCHROWSKI Wiktor07MKP Szczecin2:08.5587
50m:1:00.301:00.30100m:2:08.551:08.25

13 lat

1.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin1:26.91283
50m:41.2241.22100m:1:26.9145.69
2.KULON Bartosz06Wankan Legnica1:27.96273
50m:42.5542.55100m:1:27.9645.41
3.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino1:28.05272
50m:41.1441.14100m:1:28.0546.91
4.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin1:36.78205
50m:45.2745.27100m:1:36.7851.51
5.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin1:41.55177
50m:48.1348.13100m:1:41.5553.42

14 lat

1.JANOWSKI Damian05MKP Szczecin1:10.75525
50m:34.0434.04100m:1:10.7536.71
2.ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin1:16.79411
50m:36.8736.87100m:1:16.7939.92
3.KUREK Kacper05Foka Choszczno1:26.03292
50m:40.2340.23100m:1:26.0345.80

15 lat

1.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin1:16.34418
50m:36.0036.00100m:1:16.3440.34

16 lat

1.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin1:16.79411
50m:35.6535.65100m:1:16.7941.14
2.WRZESZCZ Mateusz03MKP Szczecin1:20.55356
50m:37.7137.71100m:1:20.5542.84

Open

1.JANOWSKI Damian05MKP Szczecin1:10.75525
50m:34.0434.04100m:1:10.7536.71
2.DEMBSKI-KORNAGA Eryk02MKP Szczecin1:14.54449
50m:35.4935.49100m:1:14.5439.05
3.SZCZEPANIAK Kacper04MKP Szczecin1:16.34418
50m:36.0036.00100m:1:16.3440.34
4.NOWAK Jakub03MKP H2O Koszalin1:16.79411
50m:35.6535.65100m:1:16.7941.14
ZDZIEBŁOWSKI Wiktor05MKP Szczecin1:16.79411
50m:36.8736.87100m:1:16.7939.92
6.WRZESZCZ Mateusz03MKP Szczecin1:20.55356
50m:37.7137.71100m:1:20.5542.84
7.KUREK Kacper05Foka Choszczno1:26.03292
50m:40.2340.23100m:1:26.0345.80
8.KRÓL Aleksander06MKP Szczecin1:26.91283
50m:41.2241.22100m:1:26.9145.69
9.KULON Bartosz06Wankan Legnica1:27.96273
50m:42.5542.55100m:1:27.9645.41
10.ROZMIAREK Mateusz06Marlin Gryfino1:28.05272
50m:41.1441.14100m:1:28.0546.91
11.KRAWCZAK Bartosz08MKP Szczecin1:34.49220
50m:44.8344.83100m:1:34.4949.66
12.KAMIŃSKI Maciej08MKP Szczecin1:35.51213
50m:44.3344.33100m:1:35.5151.18
13.KOWALIK Hubert07MKP Szczecin1:36.36208
50m:45.2045.20100m:1:36.3651.16
14.WAWRZONEK Borys06MKP Szczecin1:36.78205
50m:45.2745.27100m:1:36.7851.51
15.FILINOWICZ Piotr07MKP Szczecin1:38.19196
50m:46.5346.53100m:1:38.1951.66
16.STANKIEWICZ Mateusz06MKP Szczecin1:41.55177
50m:48.1348.13100m:1:41.5553.42
17.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin1:46.08155
50m:49.9849.98100m:1:46.0856.10
18.SEMCZUK Artur09MKP Szczecin1:46.42154
50m:49.7749.77100m:1:46.4256.65
19.PROKOPOWICZ Bartłomiej08Marlin Gryfino1:47.93148
50m:50.2750.27100m:1:47.9357.66
20.STASZAK Jan07Marlin Gryfino1:50.54137
50m:49.9249.92100m:1:50.541:00.62
21.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin1:52.27131
50m:53.3353.33100m:1:52.2758.94
22.KUKIER Jan07MKP Szczecin1:54.93122
50m:54.3854.38100m:1:54.931:00.55
23.SMUNIEWSKI Szymon07MKP Szczecin1:58.50111
50m:55.3255.32100m:1:58.501:03.18
24.RYCHTARSKI Aleksander07MKP Szczecin2:01.25104
50m:58.2558.25100m:2:01.251:03.00
25.SUDENIS Miłosz09MKP Szczecin2:02.28101
50m:57.4457.44100m:2:02.281:04.84
26.MAJCHROWSKI Wiktor07MKP Szczecin2:08.5587
50m:1:00.301:00.30100m:2:08.551:08.25
27.KOWEJSZA Kacper08MKP Szczecin2:11.0982
50m:1:03.601:03.60100m:2:11.091:07.49
28.WIERZCHOWSKI Patryk09MKP Szczecin2:19.2768
50m:1:04.041:04.04100m:2:19.271:15.23
NIE UK.OLSZEWSKI Jakub09MKP Szczecin


<< TOP >>
Konkurencja 25
2019-05-16 - 12:44
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin1:30.18266
50m:43.6443.64100m:1:30.1846.54
2.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin2:03.53103

11 lat

1.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin1:29.79269
50m:44.2844.28100m:1:29.7945.51
2.BUDKA Alicja08MKP Szczecin1:41.42187
50m:45.4945.49100m:1:41.4255.93
3.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin1:43.73174
50m:49.7249.72100m:1:43.7354.01

12 lat

1.STEPOWY Agata07MKP H2O Koszalin1:22.25350
50m:40.1140.11100m:1:22.2542.14
2.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin1:23.29337
50m:40.3340.33100m:1:23.2942.96
3.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin1:25.09316
50m:41.6141.61100m:1:25.0943.48
4.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin1:28.83278
50m:43.9043.90100m:1:28.8344.93
5.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino1:38.99201
50m:48.1348.13100m:1:38.9950.86

13 lat

1.ALEKSANDROWICZ Hanna06Foka Choszczno1:18.10409
50m:38.1738.17100m:1:18.1039.93
2.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin1:23.66333
50m:40.3040.30100m:1:23.6643.36
3.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin1:28.86278
50m:42.4742.47100m:1:28.8646.39

14 lat

1.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino1:10.89547
50m:34.5034.50100m:1:10.8936.39
2.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin1:20.15378
50m:39.0039.00100m:1:20.1541.15
3.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin1:21.56359
50m:39.4139.41100m:1:21.5642.15

15 lat

1.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg1:12.49512
50m:35.8935.89100m:1:12.4936.60
2.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin1:15.12460
50m:36.6636.66100m:1:15.1238.46

16 lat

1.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin1:09.91571
50m:33.9233.92100m:1:09.9135.99

Open

1.KUPIS Aleksandra02MKP Szczecin1:07.44636
50m:33.1833.18100m:1:07.4434.26
2.MARSZAŁEK Magdalena01MKP Szczecin1:09.60578
50m:33.4433.44100m:1:09.6036.16
3.FILOCHA Julia03MKS CKS-SMS Szczecin1:09.91571
50m:33.9233.92100m:1:09.9135.99
4.ZIELIŃSKA Hanna05Marlin Gryfino1:10.89547
50m:34.5034.50100m:1:10.8936.39
5.MROŻEK Weronika04MKP Kołobrzeg1:12.49512
50m:35.8935.89100m:1:12.4936.60
6.SZCZEPANIAK Justyna04MKP Szczecin1:15.12460
50m:36.6636.66100m:1:15.1238.46
7.ALEKSANDROWICZ Hanna06Foka Choszczno1:18.10409
50m:38.1738.17100m:1:18.1039.93
8.MICHAŁOWSKA Amelia05MKP H2O Koszalin1:20.15378
50m:39.0039.00100m:1:20.1541.15
9.MARUSZAK Maja05MKP Szczecin1:21.56359
50m:39.4139.41100m:1:21.5642.15
10.STEPOWY Agata07MKP H2O Koszalin1:22.25350
50m:40.1140.11100m:1:22.2542.14
11.YAKYMENKO Sofija07MKP Szczecin1:23.29337
50m:40.3340.33100m:1:23.2942.96
12.LESIŃSKA Nina06MKP Szczecin1:23.66333
50m:40.3040.30100m:1:23.6643.36
13.KOSOBUCKA Maria07MKP Szczecin1:25.09316
50m:41.6141.61100m:1:25.0943.48
14.PAWŁASZEK Hanna07MKP Szczecin1:28.83278
50m:43.9043.90100m:1:28.8344.93
15.SZWARCZEWSKA Hanna06MKS CKS-SMS Szczecin1:28.86278
50m:42.4742.47100m:1:28.8646.39
16.PRĄDZIŃSKA Paulina08MKP Szczecin1:29.79269
50m:44.2844.28100m:1:29.7945.51
17.GRZELAK Wiktoria09MKP Szczecin1:30.18266
50m:43.6443.64100m:1:30.1846.54
18.LINKOWSKA Oliwia07Marlin Gryfino1:38.99201
50m:48.1348.13100m:1:38.9950.86
19.BUDKA Alicja08MKP Szczecin1:41.42187
50m:45.4945.49100m:1:41.4255.93
20.ADAŚKO Nikola08MKP Szczecin1:43.73174
50m:49.7249.72100m:1:43.7354.01
21.PROCIAK Amelia09MKP Szczecin2:03.53103


<< TOP >>
Konkurencja 26
2019-05-16 - 12:54
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.KORONA Eryk09MKP H2O Koszalin1:25.32224
50m:40.9040.90100m:1:25.3244.42
2.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino1:33.64169
3.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin1:35.85158
50m:47.0047.00100m:1:35.8548.85
4.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin1:41.34133
50m:50.1550.15100m:1:41.3451.19
5.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin1:46.12116
50m:52.3652.36100m:1:46.1253.76
6.PACEK Adrian09MKP Szczecin1:47.88111
50m:50.5750.57100m:1:47.8857.31
7.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin1:50.43103
50m:52.1252.12100m:1:50.4358.31

11 lat

1.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin1:22.55247
50m:39.1939.19100m:1:22.5543.36
2.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino1:24.74229
50m:41.7041.70100m:1:24.7443.04
3.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin1:33.16172
50m:45.4645.46100m:1:33.1647.70
4.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin1:34.82163
50m:47.2447.24100m:1:34.8247.58
5.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin1:35.62159
50m:48.9648.96100m:1:35.6246.66

12 lat

1.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin1:21.91253
50m:40.6940.69100m:1:21.9141.22
2.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica1:23.62238
50m:40.9840.98100m:1:23.6242.64
3.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin1:26.47215
50m:42.1642.16100m:1:26.4744.31
4.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin1:38.58145
50m:48.4848.48100m:1:38.5850.10
5.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin1:41.65132
50m:50.9450.94100m:1:41.6550.71
6.MAJCHROWSKI Wiktor07MKP Szczecin1:42.16130
7.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin1:56.8987
50m:56.4656.46100m:1:56.891:00.43

13 lat

1.OLSZEWSKI Marcel06Foka Choszczno1:15.21327
50m:36.8736.87100m:1:15.2138.34
2.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin1:18.62286
50m:39.3739.37100m:1:18.6239.25
3.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin1:23.51239
50m:40.5040.50100m:1:23.5143.01

16 lat

DYSKW.WOJNOWSKI Damian03Wodnik Police
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.

Open

1.BRONIKOWSKI Bruno02MKP Szczecin1:07.54452
50m:32.2732.27100m:1:07.5435.27
2.OLSZEWSKI Marcel06Foka Choszczno1:15.21327
50m:36.8736.87100m:1:15.2138.34
3.KOWALSKI Jakub06MKP Szczecin1:18.62286
50m:39.3739.37100m:1:18.6239.25
4.KOŁCZYK Hubert07MKP Szczecin1:21.91253
50m:40.6940.69100m:1:21.9141.22
5.FECHNER Mateusz08MKP Szczecin1:22.55247
50m:39.1939.19100m:1:22.5543.36
6.NOWAK Aleksander06MKP Szczecin1:23.51239
50m:40.5040.50100m:1:23.5143.01
7.SAROWSKI Bartosz07Wankan Legnica1:23.62238
50m:40.9840.98100m:1:23.6242.64
8.SERAFIN Szymon08Marlin Gryfino1:24.74229
50m:41.7041.70100m:1:24.7443.04
9.KORONA Eryk09MKP H2O Koszalin1:25.32224
50m:40.9040.90100m:1:25.3244.42
10.BIEGASIEWICZ Franciszek07MKP Szczecin1:26.47215
50m:42.1642.16100m:1:26.4744.31
11.RÓŻAŃSKI Adam08MKP Szczecin1:33.16172
50m:45.4645.46100m:1:33.1647.70
12.ROSIAK Mikołaj09Marlin Gryfino1:33.64169
13.CHMIEL Tomasz08MKP Szczecin1:34.82163
50m:47.2447.24100m:1:34.8247.58
14.NOWORYTA Tymon08MKP Szczecin1:35.62159
50m:48.9648.96100m:1:35.6246.66
15.SZELĄŻEK Alan09MKP Szczecin1:35.85158
50m:47.0047.00100m:1:35.8548.85
16.KUBISIAK Bartosz07MKP Szczecin1:38.58145
50m:48.4848.48100m:1:38.5850.10
17.KOWALSKI Aleksander09MKP Szczecin1:41.34133
50m:50.1550.15100m:1:41.3451.19
18.SOLIS Mateusz07MKP Szczecin1:41.65132
50m:50.9450.94100m:1:41.6550.71
19.MAJCHROWSKI Wiktor07MKP Szczecin1:42.16130
20.KOWAL Mikołaj09MKP Szczecin1:46.12116
50m:52.3652.36100m:1:46.1253.76
21.PACEK Adrian09MKP Szczecin1:47.88111
50m:50.5750.57100m:1:47.8857.31
22.CHUDZIK Jakub09MKP Szczecin1:50.43103
50m:52.1252.12100m:1:50.4358.31
23.KONIECZNY Jakub07MKP Szczecin1:56.8987
50m:56.4656.46100m:1:56.891:00.43
DYSKW.WOJNOWSKI Damian03Wodnik Police
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 27
2019-05-16 - 13:04
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.