Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  16 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  16 lat


Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych 16 lat
Opole, 14. - 16.7.2017


Konkurencja 1
14.07.2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
25.01
25.54
Urbanczyk Aleksandra
Korc Agata
POL
POL
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
03.08.2013
04.08.2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław26.79694A
2.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów26.87688A
3.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów27.03676A
4.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.74625A
5.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok27.86617A
6.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków28.07604A
7.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom28.19596A
8.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim28.36585A
9.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice28.37585A
10.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice28.38584A
11.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa28.40583B
12.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk28.43581B
13.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań28.44580B
14.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola28.47579B
15.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy28.57573B
16.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica28.59571B
17.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań28.66567B
18.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.74562B
19.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz28.87555B
Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.87555B
21.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy28.89554R
22.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice28.95550R
23.Migdał Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk29.17538
24.Kicińska Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice29.18537
25.Szymańska Magda01BUKS Warszawa29.28532
Gorzynik Aleksandra01KS Swim2win Krosno29.28532
27.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.45523
28.Gardocka Julia01MKS Roś  Pisz29.48521
29.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń29.52519
30.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała29.68511
31.Orpel Milena01MKS MOS Katowice29.69510
32.Schmidt Zuzanna01UKS GOS Raszyn29.75507
33.Gąsowska Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.79505
34.Krakowska Martyna01KS Warta Poznań29.88500
35.Borowiec Weronika01MUKS Lider Chełm29.96496
36.Grychtoł Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice30.06491
37.Dudziak Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn30.10489
38.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź30.16487
39.Błaszczyk Klaudia01MKS Polonia Warszawa30.23483
40.Gondek Wiktoria01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola30.25482
41.Jakowicka Aleksandra01BARRACUDA Białystok30.35477
42.Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk30.43474
43.Załęska Adrianna01MPKS Orka Ciechanów30.47472
44.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk30.74460
45.Gazda Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza30.83456
46.Stępak Weronika01UKS SMS Galicja Kraków31.02447
47.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława31.31435
48.Susek Dominika01AZS AWF Katowice31.33434
49.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice31.38432
50.Adamczyk Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza32.02407
51.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice32.03406
52.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź32.10403
53.Kaczmarczyk Monika01UKS Kronos Strzelce Opolskie33.99340


<< TOP >>
Konkurencja 2
14.07.2017 - 9:10
Chłopców, 50m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
22.45
21.68
Hołub Jan
Juraszek Paweł
POL
POL
Dordrecht (NED)
Lublin
13.07.2014
18.05.2017

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany24.24641A
2.Lipiński Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn24.51620A
3.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań24.63611A
Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.63611A
5.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik24.73604A
6.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice24.89592A
7.Lech Filip01KP AVIA Świdnik24.90592A
8.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków24.91591A
9.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia24.96587A
10.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory25.07580A
11.Wardawa Filip01UKS G-8 Bielany25.13576B
12.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole25.14575B
13.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek25.17573B
14.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin25.18572B
15.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy25.24568B
16.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany25.25567B
17.Kotwica Bartosz01KP AVIA Świdnik25.30564B
18.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork25.37559B
19.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.40557B
20.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice25.42556B
21.Jasionowski Mikołaj SZG01TP Zielona Góra25.44555R
22.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz25.47553R
23.Dereziński Szymon01MKS Piaseczno25.52550
24.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.57546
25.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory25.60544
26.Marciów Jakub01WKS Śląsk Wrocław25.62543
27.Marszałek Kacper01MKP Bobry Dębica25.65541
28.Surowiecki Wojciech01KS Rekin Świebodzice25.66541
29.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława25.68539
30.Suszek Piotr01UKS Skarpa Lublin25.77534
31.Król Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz25.80532
32.Hencner Wojciech01MUKS Gilus Gilowice25.82531
33.Urbański Michał01DELFIN Gdynia25.83530
34.Astashev Bogdan01UKS SMS Galicja Kraków25.87528
35.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań25.89526
36.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard25.91525
37.Girul Radosław01WKS Śląsk Wrocław25.94523
38.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź25.97521
39.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź25.98521
40.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława25.99520
41.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań26.00520
Guścin Eryk01UKS Shark Rudna26.00520
43.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice26.05517
44.Nowotny Dawid SR01UKS Manta Kochłowice26.06516
Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań26.06516
46.Krasowski Michał01MKS ZRYW Opole26.08515
47.Wytyk Marcel01KS Warta Poznań26.10514
48.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań26.11513
49.Majda Adam01UKP Kmita Zabierzów26.14511
50.Kurek Jakub01IUKP Wodnik Police26.18509
51.Zalewski Piotr01UKS PATOMSWIM Bogatynia26.20508
52.Jochymek Oskar01WKS Śląsk Wrocław26.21507
53.Wesołowski Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski26.22507
54.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa26.31501
55.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź26.32501
56.Pająk Mikołaj01UKS Jasień Sucha Beskidzka26.34500
57.Tuszyński Dominik01KP Delfin Inowrocław26.35499
58.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.36499
59.Kwasowski Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.37498
60.Rój Jakub SSz01MKP Szczecin26.43495
61.Nowakowski Jakub01UKS NAWA Skierniewice26.47492
62.Bielski Kacper01DELFIN Gdynia26.52490
63.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin26.59486
64.Słojewski Adam01KS Warta Poznań26.61485
65.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik26.62484
66.Fronc Jakub01BARRACUDA Białystok26.67481
67.Nosal Bartosz01Hobby Sport Kietrz26.69480
68.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa26.73478
69.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój26.78476
70.Haba Jakub Soc01KS KSZO Ostrowiec Św26.79475
71.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.82473
72.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań26.87471
73.Senkowski Kacper01UKS G-8 Bielany26.89470
74.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań26.90469
75.Naleźnik Jakub SSz01MKP Szczecin26.91469
Dłużniewski Dawid01MPKS Orka Ciechanów26.91469
77.Gęgotek Radosław01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza27.13457
78.Smolarek Mikołaj01UKS JAGIELLONKA Warszawa27.23452
79.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna27.25451
80.Saczuk Rafał01IUKP Wodnik Police27.27450
81.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań27.28450
82.Szczęsny Antoni01Legia warszawa27.33447
Ratajczak Mateusz01KS Posnania27.33447
84.Pazik Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice27.40444
85.Grzemski Kamil01MKP Wągrowiec27.41443
86.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź27.42443
Malewski Bartłomiej01AZS UŁ PŁ Łódź27.42443
88.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice27.43442
89.Remian Igor01UKS PATOMSWIM Bogatynia27.47441
90.Urbańczyk Adrian01KS Korona Kraków27.61434
91.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park27.67431
92.Muszyński Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.72429
93.Koczur Michał01UKS Jasień Sucha Beskidzka27.75427
94.Jednaszewski Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn28.00416
95.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława28.02415
96.Barszczewski Maximilian01UKS JAGIELLONKA Warszawa28.36400
97.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice28.49395


<< TOP >>
Konkurencja 3
14.07.2017 - 9:30
Dziewcząt, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
31.07
31.75
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
POL
POL
Uster (SUI)
Prague (CZE)
05.02.2017
12.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.33.62674A
2.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław33.85660A
3.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław34.71612A
Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź34.71612A
5.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.74611A
6.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania35.23585A
7.Chudorlińska Marta01UKS Delfin Legionowo35.32581A
8.Kołakowska Julia01MKS Piaseczno35.45575A
9.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice35.82557A
10.Gardocka Julia01MKS Roś  Pisz35.88554A
11.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin35.94551B
12.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice35.99549B
13.Przybysz Olga01UKS Orka Lubań36.07545B
14.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle36.29536B
15.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków36.46528B
16.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń36.79514B
Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle36.79514B
18.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra37.12500B
19.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź37.39490B
20.Wesołowska Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski37.44488B
21.Ochał Maja01UKS SMS Galicja Kraków37.52485R
22.Krakowska Martyna01KS Warta Poznań37.78475R
23.Buda Aleksandra01SALOS Cortile KIELCE37.89470
24.Dechnik Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn38.99432
25.Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk39.41418
26.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice40.49385
27.Kaczmarczyk Monika01UKS Kronos Strzelce Opolskie42.02345


<< TOP >>
Konkurencja 4
14.07.2017 - 9:40
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
27.48
28.69
Szulich Dawid
Tokarski Krzysztof
POL
POL
Barcelona (ESP)
Olsztyn
30.07.2013
13.05.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Adamczak Jakub01UKS Shark Rudna30.16672A
2.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław30.46652A
3.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany30.51649A
4.Partyka Damian01DELFIN Gdynia30.63641A
5.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń30.81630A
6.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork30.83629A
7.Karnik Kacper01MKS Wodnik Radom31.03617A
8.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice31.05616A
9.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom31.18608A
10.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice31.26603A
11.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice31.31600B
12.Żurawski Marcel01UKS Orka Lubań31.43593B
13.Tuszyński Dominik01KP Delfin Inowrocław31.45592B
14.Socha Kacper01Znicz Koszalin31.58585B
15.Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków31.60584B
16.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim31.64582B
17.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień31.74576B
18.Czuba Marcin01KS Wisła Puławy31.79574B
19.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin31.96564B
20.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.31.98563B
21.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory32.15554R
22.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz32.17553?
Syska Miłosz01MKS Trójka Łódź32.17553?
24.Zięba Krzysztof01KP ORLIK Przeworsk32.21551
25.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin32.34545
26.Solarski Antoni01KS Warta Poznań32.38543
27.Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków32.47538
28.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław32.64530
29.Król Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz32.97514
30.Wiśniewski Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz32.98514
31.Suchan Przemysław01KS Korona Kraków33.09508
32.Jurczak Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn33.28500
33.Dudzik Sebastian SK01UKS SMS Galicja Kraków33.74480
34.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa33.78478
35.Koczur Michał01UKS Jasień Sucha Beskidzka33.87474
36.Remian Igor01UKS PATOMSWIM Bogatynia34.45451
37.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław34.60445
38.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań34.74439
39.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice35.06427
40.Hajduk Robert01SALOS Cortile KIELCE35.32418
41.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława37.85340


<< TOP >>
Konkurencja 5
14.07.2017 - 9:50
Dziewcząt, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
57.84
59.74
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
POL
POL
Athens (GRE)
Doha (QAT)
14.08.2004
11.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mazurkiewicz Barbara01IKS Konstancin1:03.68667A29.2534.43
2.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:04.78633A30.1934.59
3.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec1:04.81632A30.3034.51
4.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław1:05.11624A29.4435.67
5.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.33617A31.0634.27
6.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św1:06.37589A31.1635.21
7.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk1:06.94574A30.3436.60
8.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim1:07.08570A31.3235.76
9.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków1:07.18568A31.2635.92
10.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów1:07.21567A30.4536.76
11.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:08.18543B31.9536.23
12.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:08.36539B31.4436.92
13.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków1:08.52535B31.9836.54
14.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.64532B32.3536.29
15.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław1:08.65532B32.4036.25
16.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków1:08.99524B32.3336.66
17.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.04523B31.9237.12
18.Załęska Adrianna01MPKS Orka Ciechanów1:10.11499B32.4137.70
19.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz1:10.14499B32.3637.78
20.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:10.27496B32.8237.45
21.Marszałek Magdalena01MKP Szczecin1:10.40493R32.5637.84
22.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:11.20477R33.2937.91
23.Szeluga Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:11.2447632.7338.51
24.Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:11.5846933.7337.85
25.Bura Dominika01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:11.7846532.6939.09
26.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław1:12.1045933.3738.73
27.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:12.4045332.7139.69
28.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice1:12.4645233.3339.13
29.Borowiec Weronika01MUKS Lider Chełm1:13.7942833.6840.11
30.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice1:17.1437535.4241.72
31.Susek Dominika01AZS AWF Katowice1:18.2136036.4741.74
32.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice1:23.1729936.6146.56
33.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice1:23.4629637.0246.44


<< TOP >>
Konkurencja 6
14.07.2017 - 10:00
Chłopców, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
51.15
54.61
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
POL
POL
Shanghai (CHN)
Hodmezovasarhely (HUN)
30.07.2011
12.12.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Goraj Marcin SK01UKS SMS Galicja Kraków57.60647A27.5330.07
2.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów57.64645A26.5331.11
3.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań57.85638A26.7131.14
4.Major Daniel SO01UKP Unia Oświęcim58.15628A26.8431.31
5.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz58.32623A27.0931.23
6.Błański Piotr01DELFIN Gdynia58.85606A27.4531.40
7.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice58.88605A27.5031.38
8.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice59.01601A27.9431.07
9.Wardawa Filip01UKS G-8 Bielany59.21595A27.6031.61
10.Sosna Tomasz SK01UKS SMS Galicja Kraków59.22595A27.6231.60
11.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz59.27593B27.5731.70
12.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin59.49587B27.7531.74
13.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin59.52586B27.6231.90
14.Nowotny Dawid SR01UKS Manta Kochłowice59.67582B27.4932.18
15.Borsuk Łukasz01UKP Fala Kraśnik59.99572B27.8732.12
16.Kamiński Damian01Znicz Koszalin1:00.04571B27.9232.12
17.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole1:00.07570B27.2232.85
18.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police1:00.16567B27.6632.50
19.Kłak Marcin01KS Płetwal Szczytno1:00.31563B27.7932.52
20.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard1:00.46559B28.4931.97
21.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice1:00.53557R28.2832.25
22.Majda Adam01UKP Kmita Zabierzów1:00.80550R28.6232.18
23.Marciów Jakub01WKS Śląsk Wrocław1:00.9254628.3332.59
24.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław1:00.9554628.2732.68
25.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:00.9754528.7132.26
26.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań1:00.9854527.6933.29
27.Naleźnik Jakub SSz01MKP Szczecin1:01.2553828.8132.44
28.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:01.2753728.7132.56
29.Słojewski Adam01KS Warta Poznań1:01.5353027.7833.75
30.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin1:01.8252328.7833.04
31.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków1:01.8352327.7334.10
32.Galicki Bartosz01BUKS Warszawa1:01.8952127.9033.99
33.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:01.9452027.9434.00
34.Wnuk Jakub01KS Posnania1:01.9651928.6933.27
35.Paszko Mikołaj SK01UKS SMS Galicja Kraków1:02.3351028.2434.09
36.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław1:02.4850628.8333.65
37.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój1:02.4950628.9633.53
38.Gębicki Filip01MUKS Lider Chełm1:02.9049629.2033.70
39.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice1:02.9449528.7634.18
40.Astashev Bogdan01UKS SMS Galicja Kraków1:03.0549329.1733.88
41.Gęgotek Radosław01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.4048529.1834.22
42.Miziak Adam01UKS JAGIELLONKA Warszawa1:03.4848329.3334.15
43.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź1:03.6747929.5434.13
44.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań1:03.9647229.6134.35
Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława1:03.9647229.3234.64
46.Jurczak Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:04.0047129.3834.62
47.Surowiecki Wojciech01KS Rekin Świebodzice1:04.9045230.2034.70
48.Szczęsny Antoni01Legia warszawa1:04.9145229.0135.90
49.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice1:05.0844830.0535.03
50.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań1:05.5843830.7134.87
51.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań1:06.0542931.0135.04
52.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław1:06.8041430.8036.00
53.Pazik Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice1:07.1640831.4135.75
54.Wesołowski Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:08.1938930.3537.84
55.Malewski Bartłomiej01AZS UŁ PŁ Łódź1:10.3035532.9237.38
DYSKW.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława
M 11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 7
14.07.2017 - 10:15
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:57.15
2:01.17
Jedrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
POL
POL
Budapest (HUN)
Antwerp (BEL)
03.08.2006
07.07.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:09.48664A29.7832.6333.3833.69
2.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:10.53648A29.3433.0533.9234.22
3.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk2:11.02641A29.7832.5734.2034.47
4.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec2:11.59632A30.7133.6134.3432.93
5.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:12.07626A31.5433.2034.2633.07
6.Nita Daria01KS Korona Kraków2:12.49620A30.4433.5134.3934.15
Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:12.49620A30.3933.7634.1934.15
8.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź2:12.98613A31.8334.1833.5233.45
9.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków2:13.45606A31.6134.5534.7132.58
10.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:13.50606A31.5434.1434.1933.63
11.Krauze Alicja01Mal Wopr2:13.77602B31.1834.3934.7733.43
12.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań2:13.93600B30.8134.6034.5833.94
13.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania2:14.15597B31.3534.4834.7733.55
14.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:14.20596B32.0733.9734.6833.48
15.Gorzynik Aleksandra01KS Swim2win Krosno2:14.38594B32.0933.6134.7233.96
16.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków2:14.61591B31.6234.4034.6633.93
17.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom2:14.65590B30.5033.9835.4334.74
18.Gąsowska Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:18.03548B32.5535.0435.9734.47
19.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław2:18.45543B31.6135.3136.6134.92
20.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk2:19.05536B31.9635.2936.5835.22
21.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:19.38532R31.6635.3236.7135.69
22.Szymańska Magda01BUKS Warszawa2:19.76528R32.7535.6235.9935.40
23.Dudziak Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn2:20.7451732.2834.7536.8836.83
24.Grychtoł Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice2:21.5250833.1135.6536.6936.07
25.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice2:22.5849731.9836.0638.5036.04
26.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:23.1249132.1336.1237.8437.03
27.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław2:23.2249032.2736.1337.5037.32
28.Szeluga Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:23.3248933.2435.9837.0537.05
29.Kicińska Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:24.3547933.7636.7037.9135.98
30.Kabańska Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.3847933.3036.0337.4637.59
31.Błaszczyk Klaudia01MKS Polonia Warszawa2:24.8547433.2736.6637.6737.25
32.Jakowicka Aleksandra01BARRACUDA Białystok2:25.6646632.9836.7438.2837.66
33.Skórka Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.4945832.9236.7338.5538.29
34.Ochał Maja01UKS SMS Galicja Kraków2:28.5344034.2938.2239.0237.00
35.Stępak Weronika01UKS SMS Galicja Kraków2:31.1541734.9238.5039.5638.17
36.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:31.9741035.9338.9839.8437.22
37.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława2:33.0440233.7538.2340.1440.92
DYSKW.Gazda Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 8
14.07.2017 - 10:35
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:46.30
1:51.87
Majchrzak Kacper
Młynarczyk Karol
POL
POL
Rio (BRA)
Ostrowiec Sw
07.08.2016
15.07.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory1:55.66685A27.3029.6829.5429.14
2.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław1:56.48671A27.1529.7630.1229.45
3.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia1:57.02662A26.6729.0230.3930.94
4.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik1:57.39656A27.6630.5430.0729.12
5.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa1:57.86648A27.5030.6929.8329.84
6.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów1:57.89647A27.4330.6229.9729.87
7.Urbański Michał01DELFIN Gdynia1:58.31640A27.3629.4730.7330.75
8.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław1:58.90631A28.1830.5629.9730.19
9.Girul Radosław01WKS Śląsk Wrocław1:59.17627A27.8430.1030.7330.50
10.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa1:59.36624A27.3729.7330.9131.35
11.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:59.91615B27.5830.2330.9031.20
12.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań2:00.55605B28.1030.0031.6430.81
13.Lech Filip01KP AVIA Świdnik2:00.58605B27.8430.6731.0631.01
14.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań2:00.75602B28.1631.8130.9129.87
15.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław2:01.31594B28.3131.0031.0930.91
16.Kurek Jakub01IUKP Wodnik Police2:01.94585B28.0430.5931.5431.77
17.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:02.09583B28.9931.3730.9730.76
18.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź2:03.13568B28.0330.6431.4732.99
19.Karpiel Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:03.20567B28.6131.0532.0731.47
20.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź2:03.47563B28.3931.3032.2131.57
21.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań2:03.50563R30.4330.9531.5830.54
22.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy2:03.73560R29.0932.2331.3231.09
23.Kulczycki Patryk01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:03.9855628.6931.8432.2231.23
24.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice2:04.0655528.9431.4932.1831.45
25.Jasionowski Mikołaj SZG01TP Zielona Góra2:04.0955527.1431.2032.8732.88
26.Jochymek Oskar01WKS Śląsk Wrocław2:04.2855229.3131.7431.8731.36
27.Senkowski Kacper01UKS G-8 Bielany2:04.7754629.0332.0932.3731.28
28.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna2:04.8354528.8731.6632.4331.87
29.Suchan Przemysław01KS Korona Kraków2:04.8454528.0731.1232.2433.41
30.Twardowski Piotr01UKS SMS Galicja Kraków2:05.4453728.7032.1732.5132.06
31.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin2:05.6153529.0431.4932.6432.44
32.Bielski Kacper01DELFIN Gdynia2:05.6853429.4931.4232.2832.49
33.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice2:05.6953429.0932.3632.9531.29
34.Ratajczak Mateusz01KS Posnania2:05.9353128.5131.9732.6232.83
Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź2:05.9353129.7432.0232.6531.52
36.Krasowski Michał01MKS ZRYW Opole2:06.0353029.1631.9232.2932.66
37.Hencner Wojciech01MUKS Gilus Gilowice2:07.2351529.5632.8233.5031.35
38.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice2:08.1250428.9832.2233.8533.07
39.Wójcik Paweł01UKS SMS Galicja Kraków2:08.3050229.4132.7733.5832.54
40.Dłużniewski Dawid01MPKS Orka Ciechanów2:08.8049628.8032.7234.2633.02
41.Wytyk Marcel01KS Warta Poznań2:09.2149128.4132.2834.2834.24
42.Urbańczyk Adrian01KS Korona Kraków2:10.3047930.8533.3033.2932.86
43.Nosal Bartosz01Hobby Sport Kietrz2:10.4147829.7733.5634.0033.08
44.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park2:11.3746829.4533.4234.7533.75
45.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik2:11.5046630.8134.3533.1033.24
46.Kwasowski Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:11.5446630.4733.2335.0732.77
47.Nowakowski Jakub01UKS NAWA Skierniewice2:12.2845830.8835.3933.3132.70
48.Saczuk Rafał01IUKP Wodnik Police2:12.3545730.1332.5234.4135.29
49.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice2:13.0445031.5633.9933.9833.51
50.Jednaszewski Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:13.3444729.5533.5035.3434.95
51.Juskowiak Jakub01KS Warta Poznań2:14.1943931.0533.1834.0335.93
52.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań2:14.4943630.4234.6035.0334.44
53.Haba Jakub Soc01KS KSZO Ostrowiec Św2:14.5243530.9333.9634.6135.02
54.Pająk Mikołaj01UKS Jasień Sucha Beskidzka2:16.0542131.1535.3936.8132.70
55.Barszczewski Maximilian01UKS JAGIELLONKA Warszawa2:16.1742030.8235.0435.9034.41
56.Biliński Szymon01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:16.2441931.3234.4435.1835.30
57.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława2:21.2037632.5235.9036.4036.38
58.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława2:22.6936532.5135.4837.4337.27
DYSKW.Muszyński Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 9
14.07.2017 - 10:55
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:09.74
2:12.36
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
POL
POL
Rome (ITA)
Ostrowiec Sw.
31.07.2009
21.05.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.77656A33.1836.0037.0036.59
2.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice2:23.58645A33.5536.1437.1136.78
3.Pogorzelska Laura SK01UKS SMS Galicja Kraków2:23.91640A32.9736.3137.4937.14
4.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice2:24.27635A34.8137.0136.9835.47
5.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:24.91627A34.9436.2037.3636.41
6.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:26.09612A33.5136.2437.9338.41
7.Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk2:27.88590A34.3637.0738.8937.56
8.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:27.90590A34.6837.6338.5837.01
9.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin2:28.90578A34.8937.8338.4837.70
10.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań2:29.84567A34.9338.4839.5136.92
11.Skórka Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.47560B35.1038.0938.5838.70
12.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:32.06543B34.8238.5740.0238.65
13.Mikołajczyk Julia01UKS 190 Łódź2:32.14542B34.9937.8639.5639.73
14.Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk2:32.38539B34.9037.9439.6239.92
15.Gondek Wiktoria01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:33.77525B35.7538.0640.1339.83
16.Kołtuniewicz Aleksandra01MKS Juvenia Wrocław2:33.96523B35.5739.0140.5238.86
17.Król Wiktoria01KS Warta Poznań2:34.34519B35.2238.7140.6839.73
18.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:36.67496B35.7039.5740.5440.86
19.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:38.70477B35.5840.0742.2640.79
20.Kaproń Aleksandra01UKP Fala Kraśnik2:40.18464B36.5740.9741.2141.43
21.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:43.97433R37.3241.1042.4743.08


<< TOP >>
Konkurencja 10
14.07.2017 - 11:10
Chłopców, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:54.24
2:02.82
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
POL
POL
Barcelona (ESP)
Gorzow Wlkp.
02.08.2013
29.11.2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:07.51676A28.8932.0033.3933.23
2.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:10.23634A30.5433.1133.9232.66
3.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany2:10.66628A30.1632.8533.8833.77
4.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna2:11.76612A30.8633.6434.2133.05
5.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin2:12.38604A31.2333.5134.8432.80
6.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice2:12.41603A30.6333.1634.6034.02
7.Kotwica Bartosz01KP AVIA Świdnik2:12.67600A31.1333.7234.8033.02
8.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.88597A31.0933.8234.3933.58
9.Wiszniewski Jakub01UKS G-8 Bielany2:12.93596A30.7933.2634.5834.30
10.Dubiel Kornel SG01UKS Żabianka Gdańsk2:13.45589A32.3733.8333.7333.52
11.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań2:13.49589B31.4133.6935.0033.39
12.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:13.67586B31.0633.4635.1134.04
13.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań2:14.64574B32.1434.1234.5433.84
14.Rój Jakub SSz01MKP Szczecin2:14.89571B31.2034.1234.9034.67
15.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:15.10568B30.8434.0735.1435.05
16.Borowski Adam01SALOS Cortile KIELCE2:15.82559B31.9434.1435.2534.49
17.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:16.21554B30.8334.4435.9634.98
18.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek2:16.44551B30.0933.8736.5535.93
19.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź2:16.82547B31.7134.9135.8534.35
20.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.24542B31.4034.9035.9734.97
21.Zalewski Piotr01UKS PATOMSWIM Bogatynia2:17.66537R31.6435.2136.3034.51
22.Czerwiński Łukasz01UKS JAGIELLONKA Warszawa2:18.27530R30.6134.9336.5836.15
23.Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków2:19.0552132.9535.2835.5735.25
24.Dudzik Sebastian SK01UKS SMS Galicja Kraków2:19.4751632.2635.0436.1536.02
25.Wojciechowski Jakub01KS Warta Poznań2:22.2148732.3035.6237.3736.92
26.Kalinowski Michał01MTKP Delfin Toruń2:22.3348633.7036.2736.8235.54
27.Koncki Bartłomiej01KS Wisła Puławy2:24.2946633.5336.1536.9437.67
28.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań2:25.7245334.3136.7937.4537.17
29.Wielgus Kacper01KS Posnania2:25.8545133.5236.4038.2237.71
30.Wnuk Jakub01KS Posnania2:27.5143634.4937.9937.9337.10
31.Smolarek Mikołaj01UKS JAGIELLONKA Warszawa2:27.9143334.0636.2638.4639.13
32.Juskowiak Jakub01KS Warta Poznań2:34.6437936.3438.5139.6440.15
33.Busz Krystian01MTKP Delfin Toruń2:35.6437135.9039.9840.3139.45


<< TOP >>
Konkurencja 11
14.07.2017 - 11:25
Dziewcząt, 400m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
4:36.95
4:48.17
Baranowska Katarzyna
Czopek Agnieszka
POL
POL
Beijing (CHN)
Moskwa (RUS)
09.08.2008
26.07.1980

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław5:10.32647A
50m:
100m:
31.75
1:08.09
31.75
36.34
150m:
200m:
1:48.32
2:26.89
40.23
38.57
250m:
300m:
3:09.24
3:53.23
42.35
43.99
350m:
400m:
4:32.61
5:10.32
39.38
37.71
2.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław5:11.01642A
50m:
100m:
32.92
1:10.67
32.92
37.75
150m:
200m:
1:51.68
2:31.13
41.01
39.45
250m:
300m:
3:16.59
4:01.69
45.46
45.10
350m:
400m:
4:37.65
5:11.01
35.96
33.36
3.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk5:12.88631A
50m:
100m:
33.31
1:11.81
33.31
38.50
150m:
200m:
1:53.46
2:33.33
41.65
39.87
250m:
300m:
3:17.12
4:01.03
43.79
43.91
350m:
400m:
4:37.94
5:12.88
36.91
34.94
4.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa5:13.44628A
50m:
100m:
32.36
1:10.40
32.36
38.04
150m:
200m:
1:50.47
2:29.82
40.07
39.35
250m:
300m:
3:13.55
3:58.92
43.73
45.37
350m:
400m:
4:36.76
5:13.44
37.84
36.68
5.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:15.17617A
50m:
100m:
33.68
1:12.31
33.68
38.63
150m:
200m:
1:53.38
2:32.40
41.07
39.02
250m:
300m:
3:16.31
4:00.37
43.91
44.06
350m:
400m:
4:37.88
5:15.17
37.51
37.29
6.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn5:16.22611A
50m:
100m:
32.68
1:09.78
32.68
37.10
150m:
200m:
1:52.11
2:33.34
42.33
41.23
250m:
300m:
3:17.48
4:03.64
44.14
46.16
350m:
400m:
4:40.55
5:16.22
36.91
35.67
7.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:20.93585A
50m:
100m:
34.03
1:13.71
34.03
39.68
150m:
200m:
1:57.47
2:39.69
43.76
42.22
250m:
300m:
3:22.86
4:07.02
43.17
44.16
350m:
400m:
4:44.44
5:20.93
37.42
36.49
8.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra5:22.77575A
50m:
100m:
33.82
1:13.62
33.82
39.80
150m:
200m:
1:57.06
2:39.05
43.44
41.99
250m:
300m:
3:23.31
4:09.10
44.26
45.79
350m:
400m:
4:47.10
5:22.77
38.00
35.67
9.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:22.90574A
50m:
100m:
34.78
1:16.56
34.78
41.78
150m:
200m:
1:58.84
2:39.27
42.28
40.43
250m:
300m:
3:23.35
4:09.02
44.08
45.67
350m:
400m:
4:47.17
5:22.90
38.15
35.73
10.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:23.15573?
50m:
100m:
33.80
1:12.95
33.80
39.15
150m:
200m:
1:53.87
2:34.43
40.92
40.56
250m:
300m:
3:21.08
4:07.58
46.65
46.50
350m:
400m:
4:46.31
5:23.15
38.73
36.84
Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn5:23.15573?
50m:
100m:
33.02
1:12.06
33.02
39.04
150m:
200m:
1:54.96
2:36.07
42.90
41.11
250m:
300m:
3:21.41
4:07.55
45.34
46.14
350m:
400m:
4:47.60
5:23.15
40.05
35.55
12.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:23.21572B
50m:
100m:
33.49
1:12.21
33.49
38.72
150m:
200m:
1:54.25
2:35.43
42.04
41.18
250m:
300m:
3:22.75
4:10.29
47.32
47.54
350m:
400m:
4:48.58
5:23.21
38.29
34.63
13.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków5:23.77569B
50m:
100m:
33.01
1:11.31
33.01
38.30
150m:
200m:
1:55.07
2:37.04
43.76
41.97
250m:
300m:
3:23.26
4:10.23
46.22
46.97
350m:
400m:
4:46.65
5:23.77
36.42
37.12
14.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica5:25.52560B
50m:
100m:
33.08
1:13.16
33.08
40.08
150m:
200m:
1:54.46
2:33.54
41.30
39.08
250m:
300m:
3:21.37
4:11.22
47.83
49.85
350m:
400m:
4:48.85
5:25.52
37.63
36.67
15.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:30.45536B
50m:
100m:
33.25
1:13.36
33.25
40.11
150m:
200m:
1:55.60
2:36.84
42.24
41.24
250m:
300m:
3:25.39
4:13.89
48.55
48.50
350m:
400m:
4:51.14
5:30.45
37.25
39.31
16.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:30.98533B
50m:
100m:
34.84
1:16.57
34.84
41.73
150m:
200m:
1:58.83
2:40.38
42.26
41.55
250m:
300m:
3:28.24
4:19.15
47.86
50.91
350m:
400m:
4:54.32
5:30.98
35.17
36.66
17.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice5:37.09504B
50m:
100m:
34.37
1:16.37
34.37
42.00
150m:
200m:
2:00.19
2:42.38
43.82
42.19
250m:
300m:
3:31.85
4:22.99
49.47
51.14
350m:
400m:
5:00.20
5:37.09
37.21
36.89
18.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź5:39.00496B
50m:
100m:
36.24
1:18.12
36.24
41.88
150m:
200m:
2:00.70
2:42.66
42.58
41.96
250m:
300m:
3:30.86
4:20.03
48.20
49.17
350m:
400m:
5:00.26
5:39.00
40.23
38.74
19.Rygiel Julia01KS Swim2win Krosno5:45.78467B
50m:
100m:
37.24
1:22.02
37.24
44.78
150m:
200m:
2:06.51
2:50.57
44.49
44.06
250m:
300m:
3:37.19
4:26.42
46.62
49.23
350m:
400m:
5:06.88
5:45.78
40.46
38.90
20.Dechnik Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn5:58.30420B
50m:
100m:
39.32
1:26.22
39.32
46.90
150m:
200m:
2:13.50
2:59.97
47.28
46.47
250m:
300m:
3:47.33
4:36.56
47.36
49.23
350m:
400m:
5:18.48
5:58.30
41.92
39.82


<< TOP >>
Konkurencja 12
14.07.2017 - 11:45
Chłopców, 400m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
4:12.28
4:26.91
Matczak Mateusz
Kałusowski Jan
POL
POL
Belgrade (SRB)
Ostrowiec Sw
11.07.2009
15.07.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań4:41.93646A
50m:
100m:
29.47
1:03.74
29.47
34.27
150m:
200m:
1:41.47
2:18.09
37.73
36.62
250m:
300m:
2:58.34
3:39.38
40.25
41.04
350m:
400m:
4:10.65
4:41.93
31.27
31.28
2.Sacha Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:42.51643A
50m:
100m:
30.05
1:04.71
30.05
34.66
150m:
200m:
1:41.81
2:18.63
37.10
36.82
250m:
300m:
2:58.08
3:38.11
39.45
40.03
350m:
400m:
4:11.12
4:42.51
33.01
31.39
3.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław4:43.20638A
50m:
100m:
29.74
1:03.58
29.74
33.84
150m:
200m:
1:40.94
2:18.08
37.36
37.14
250m:
300m:
2:58.36
3:39.30
40.28
40.94
350m:
400m:
4:11.91
4:43.20
32.61
31.29
4.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź4:43.78634A
50m:
100m:
30.06
1:05.68
30.06
35.62
150m:
200m:
1:42.48
2:18.81
36.80
36.33
250m:
300m:
3:00.14
3:41.00
41.33
40.86
350m:
400m:
4:12.94
4:43.78
31.94
30.84
5.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice4:43.94633A
50m:
100m:
29.58
1:03.87
29.58
34.29
150m:
200m:
1:42.00
2:19.16
38.13
37.16
250m:
300m:
2:57.63
3:36.70
38.47
39.07
350m:
400m:
4:10.62
4:43.94
33.92
33.32
6.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań4:46.06619A
50m:
100m:
30.54
1:06.54
30.54
36.00
150m:
200m:
1:43.31
2:20.21
36.77
36.90
250m:
300m:
3:01.35
3:43.88
41.14
42.53
350m:
400m:
4:16.08
4:46.06
32.20
29.98
7.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:46.09619A
50m:
100m:
30.26
1:07.01
30.26
36.75
150m:
200m:
1:42.89
2:17.96
35.88
35.07
250m:
300m:
2:58.25
3:40.48
40.29
42.23
350m:
400m:
4:14.00
4:46.09
33.52
32.09
8.Wilejto Igor01Dwójka Tczew4:46.82614A
50m:
100m:
30.26
1:05.02
30.26
34.76
150m:
200m:
1:42.05
2:17.94
37.03
35.89
250m:
300m:
2:59.46
3:43.13
41.52
43.67
350m:
400m:
4:15.36
4:46.82
32.23
31.46
9.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień4:47.52609A
50m:
100m:
30.54
1:05.84
30.54
35.30
150m:
200m:
1:43.77
2:21.51
37.93
37.74
250m:
300m:
3:00.10
3:40.44
38.59
40.34
350m:
400m:
4:13.67
4:47.52
33.23
33.85
10.Barusiński Kordian01UKS G-8 Bielany4:48.25605A
50m:
100m:
29.17
1:03.73
29.17
34.56
150m:
200m:
1:42.02
2:18.96
38.29
36.94
250m:
300m:
3:00.49
3:41.69
41.53
41.20
350m:
400m:
4:15.85
4:48.25
34.16
32.40
11.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin4:49.52597B
50m:
100m:
30.70
1:06.53
30.70
35.83
150m:
200m:
1:45.67
2:22.65
39.14
36.98
250m:
300m:
3:02.13
3:43.73
39.48
41.60
350m:
400m:
4:17.92
4:49.52
34.19
31.60
12.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:49.69596B
50m:
100m:
29.46
1:03.84
29.46
34.38
150m:
200m:
1:42.21
2:19.68
38.37
37.47
250m:
300m:
3:01.47
3:43.53
41.79
42.06
350m:
400m:
4:17.95
4:49.69
34.42
31.74
13.Solarski Antoni01KS Warta Poznań4:49.95594B
50m:
100m:
30.31
1:05.79
30.31
35.48
150m:
200m:
1:43.20
2:20.56
37.41
37.36
250m:
300m:
3:00.79
3:42.98
40.23
42.19
350m:
400m:
4:16.13
4:49.95
33.15
33.82
14.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin4:54.70566B
50m:
100m:
30.61
1:06.81
30.61
36.20
150m:
200m:
1:45.15
2:23.08
38.34
37.93
250m:
300m:
3:04.83
3:48.13
41.75
43.30
350m:
400m:
4:22.54
4:54.70
34.41
32.16
15.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:54.78566B
50m:
100m:
30.66
1:06.17
30.66
35.51
150m:
200m:
1:43.94
2:21.50
37.77
37.56
250m:
300m:
3:03.58
3:46.34
42.08
42.76
350m:
400m:
4:22.60
4:54.78
36.26
32.18
16.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:55.66560B
50m:
100m:
29.23
1:02.83
29.23
33.60
150m:
200m:
1:42.19
2:20.83
39.36
38.64
250m:
300m:
3:02.51
3:45.56
41.68
43.05
350m:
400m:
4:20.95
4:55.66
35.39
34.71
17.Muc Filip01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.22557B
50m:
100m:
30.35
1:05.94
30.35
35.59
150m:
200m:
1:44.27
2:21.65
38.33
37.38
250m:
300m:
3:03.54
3:47.17
41.89
43.63
350m:
400m:
4:22.39
4:56.22
35.22
33.83
18.Woźniak Kamil01KS Wisła Puławy4:56.77554B
50m:
100m:
29.95
1:04.71
29.95
34.76
150m:
200m:
1:44.75
2:23.38
40.04
38.63
250m:
300m:
3:05.82
3:49.41
42.44
43.59
350m:
400m:
4:23.87
4:56.77
34.46
32.90
19.Woliński Igor01MKP Szczecin4:56.82554B
50m:
100m:
30.38
1:05.12
30.38
34.74
150m:
200m:
1:45.29
2:23.41
40.17
38.12
250m:
300m:
3:06.29
3:49.80
42.88
43.51
350m:
400m:
4:23.99
4:56.82
34.19
32.83
20.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice4:58.35545B
50m:
100m:
30.55
1:06.70
30.55
36.15
150m:
200m:
1:48.12
2:27.09
41.42
38.97
250m:
300m:
3:05.37
3:46.41
38.28
41.04
350m:
400m:
4:22.92
4:58.35
36.51
35.43
21.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim4:59.23541R
50m:
100m:
30.98
1:07.49
30.98
36.51
150m:
200m:
1:48.04
2:27.58
40.55
39.54
250m:
300m:
3:07.99
3:48.48
40.41
40.49
350m:
400m:
4:24.22
4:59.23
35.74
35.01
22.Kamiński Damian01Znicz Koszalin4:59.58539R
50m:
100m:
29.76
1:04.81
29.76
35.05
150m:
200m:
1:43.24
2:20.91
38.43
37.67
250m:
300m:
3:05.08
3:50.14
44.17
45.06
350m:
400m:
4:24.68
4:59.58
34.54
34.90
23.Koncki Bartłomiej01KS Wisła Puławy5:01.05531
50m:
100m:
32.84
1:09.93
32.84
37.09
150m:
200m:
1:49.32
2:26.44
39.39
37.12
250m:
300m:
3:09.12
3:52.61
42.68
43.49
350m:
400m:
4:28.18
5:01.05
35.57
32.87
24.Dados Aleksander01KS Wisła Puławy5:04.87511
50m:
100m:
30.88
1:07.08
30.88
36.20
150m:
200m:
1:45.82
2:24.06
38.74
38.24
250m:
300m:
3:07.99
3:54.45
43.93
46.46
350m:
400m:
4:30.45
5:04.87
36.00
34.42
25.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice5:05.21509
50m:
100m:
31.97
1:10.10
31.97
38.13
150m:
200m:
1:49.79
2:28.77
39.69
38.98
250m:
300m:
3:12.93
3:57.97
44.16
45.04
350m:
400m:
4:32.66
5:05.21
34.69
32.55
26.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa5:06.85501
50m:
100m:
30.81
1:07.40
30.81
36.59
150m:
200m:
1:47.70
2:27.73
40.30
40.03
250m:
300m:
3:11.30
3:58.03
43.57
46.73
350m:
400m:
4:32.35
5:06.85
34.32
34.50
27.Kalinowski Michał01MTKP Delfin Toruń5:08.80492
50m:
100m:
31.18
1:07.15
31.18
35.97
150m:
200m:
1:46.64
2:26.01
39.49
39.37
250m:
300m:
3:10.84
3:57.16
44.83
46.32
350m:
400m:
4:34.84
5:08.80
37.68
33.96
28.Miziak Adam01UKS JAGIELLONKA Warszawa5:10.86482
50m:
100m:
31.19
1:08.28
31.19
37.09
150m:
200m:
1:50.10
2:29.27
41.82
39.17
250m:
300m:
3:14.47
3:59.97
45.20
45.50
350m:
400m:
4:36.55
5:10.86
36.58
34.31
29.Wielgus Kacper01KS Posnania5:15.19463
50m:
100m:
35.01
1:15.46
35.01
40.45
150m:
200m:
1:54.57
2:33.21
39.11
38.64
250m:
300m:
3:19.04
4:04.08
45.83
45.04
350m:
400m:
4:40.28
5:15.19
36.20
34.91
DYSKW.Grzemski Kamil01MKP Wągrowiec
Z 2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.Kamiński Dawid01MKP Szczecin
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 1
14.07.2017 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
25.01
25.54
Urbanczyk Aleksandra
Korc Agata
POL
POL
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
03.08.2013
04.08.2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław25.82776
2.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów26.32732
3.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów26.43723
4.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.21663
5.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok27.33654
6.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków27.78623
7.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice27.84619
8.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim28.09602
9.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom28.12600
10.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice28.16598
Finał B
11.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola28.24593
12.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań28.34587
13.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy28.35586
14.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa28.37585
15.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk28.50577
16.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań28.67567
17.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica28.82558
18.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.85556
19.Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.99548
20.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz29.01547


<< TOP >>
Konkurencja 2
14.07.2017 - 17:05
Chłopców, 50m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
22.45
21.68
Hołub Jan
Juraszek Paweł
POL
POL
Dordrecht (NED)
Lublin
13.07.2014
18.05.2017

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany23.92668
2.Lipiński Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn24.14649
3.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań24.18646
4.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik24.56617
5.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia24.58615
6.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów24.63611
7.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice24.66609
8.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków24.73604
9.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory24.91591
10.Lech Filip01KP AVIA Świdnik24.97587
Finał B
11.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy24.83597
12.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek25.11577
13.Dereziński Szymon01MKS Piaseczno25.13576
14.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin25.21570
15.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice25.22569
16.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole25.23569
17.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz25.36560
18.Jasionowski Mikołaj SZG01TP Zielona Góra25.53549
19.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz25.63543
20.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.79532


<< TOP >>
Konkurencja 3
14.07.2017 - 17:10
Dziewcząt, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
31.07
31.75
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
POL
POL
Uster (SUI)
Prague (CZE)
05.02.2017
12.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.32.69733
2.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław33.84661
3.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.27636
4.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław34.38630
5.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź34.58619
6.Gardocka Julia01MKS Roś  Pisz34.82606
7.Chudorlińska Marta01UKS Delfin Legionowo35.11591
8.Kołakowska Julia01MKS Piaseczno35.14590
9.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania35.29582
10.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice36.06546
Finał B
11.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle35.62566
12.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin35.94551
13.Przybysz Olga01UKS Orka Lubań36.07545
14.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice36.20540
15.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków36.22539
16.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń36.48527
17.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle36.53525
18.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra36.91509
19.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź37.13500
20.Wesołowska Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski37.50485


<< TOP >>
Konkurencja 4
14.07.2017 - 17:20
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
27.48
28.69
Szulich Dawid
Tokarski Krzysztof
POL
POL
Barcelona (ESP)
Olsztyn
30.07.2013
13.05.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany29.77698
2.Adamczak Jakub01UKS Shark Rudna30.27664
3.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław30.37658
4.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice30.56646
5.Karnik Kacper01MKS Wodnik Radom30.75634
6.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń30.93623
7.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork30.96621
8.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom31.20607
9.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice31.21606
DYSKW.Partyka Damian01DELFIN Gdynia
O 4 - Przedwczesny start
Finał B
11.Żurawski Marcel01UKS Orka Lubań31.18608
12.Tuszyński Dominik01KP Delfin Inowrocław31.21606
13.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice31.30601
14.Socha Kacper01Znicz Koszalin31.61583
15.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień31.65581
16.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim31.68580
17.Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków31.79574
18.Czuba Marcin01KS Wisła Puławy31.98563
19.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.32.10557
20.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin32.12556


<< TOP >>
Konkurencja 5
14.07.2017 - 17:25
Dziewcząt, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
57.84
59.74
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
POL
POL
Athens (GRE)
Doha (QAT)
14.08.2004
11.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Mazurkiewicz Barbara01IKS Konstancin1:02.4070828.8933.51
2.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:03.4967329.3134.18
3.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec1:03.5567129.7033.85
4.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.7666430.2633.50
5.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław1:05.7760530.2935.48
6.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św1:05.8360331.0834.75
7.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów1:06.2659231.2435.02
8.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk1:06.5858330.4536.13
9.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków1:07.6355631.3136.32
10.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim1:08.9352531.5037.43
Finał B
11.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:06.4258731.5634.86
12.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:07.5255932.0335.49
13.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków1:07.6455631.4236.22
14.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków1:07.7355431.8135.92
15.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.4753631.8136.66
16.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław1:08.6153331.6836.93
17.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:08.9152631.5737.34
18.Załęska Adrianna01MPKS Orka Ciechanów1:09.4751332.1537.32
19.Marszałek Magdalena01MKP Szczecin1:09.7450732.3137.43
20.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:10.5549032.8737.68


<< TOP >>
Konkurencja 6
14.07.2017 - 17:30
Chłopców, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
51.15
54.61
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
POL
POL
Shanghai (CHN)
Hodmezovasarhely (HUN)
30.07.2011
12.12.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Goraj Marcin SK01UKS SMS Galicja Kraków55.6071925.7029.90
2.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów56.1369926.3829.75
3.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań56.7067826.2130.49
4.Wardawa Filip01UKS G-8 Bielany56.7767526.0330.74
5.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice57.1366326.9430.19
6.Major Daniel SO01UKP Unia Oświęcim57.9963426.5531.44
7.Błański Piotr01DELFIN Gdynia58.1962726.7731.42
8.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz58.3262326.7231.60
9.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice59.1559727.5831.57
10.Sosna Tomasz SK01UKS SMS Galicja Kraków59.2259527.8331.39
Finał B
11.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard58.4961726.5931.90
12.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin59.3859027.9931.39
13.Nowotny Dawid SR01UKS Manta Kochłowice59.4258927.4931.93
14.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police59.4458827.4531.99
15.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz59.4858728.2731.21
Kamiński Damian01Znicz Koszalin59.4858727.7531.73
17.Borsuk Łukasz01UKP Fala Kraśnik59.5958427.2832.31
18.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin59.7557928.0431.71
19.Kłak Marcin01KS Płetwal Szczytno59.9357428.2431.69
20.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole1:00.8354927.4933.34


<< TOP >>
Konkurencja 7
14.07.2017 - 17:40
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:57.15
2:01.17
Jedrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
POL
POL
Budapest (HUN)
Antwerp (BEL)
03.08.2006
07.07.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:04.2275229.1231.6731.9031.53
2.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec2:06.4171329.6532.2632.2032.30
3.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:07.3969729.2031.9133.1333.15
4.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk2:10.6564629.5932.2833.9934.79
5.Nita Daria01KS Korona Kraków2:11.5263330.6433.2434.1533.49
6.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:11.8462931.0633.5034.2433.04
7.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:11.8762830.4433.3534.5333.55
8.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:11.9962731.1433.5833.8933.38
9.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź2:12.9161430.5933.7034.2934.33
10.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków2:14.1859630.8734.1534.7634.40
Finał B
11.Krauze Alicja01Mal Wopr2:11.6363230.9733.7334.3132.62
12.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków2:11.8362930.5833.2034.0434.01
13.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:13.1461131.3233.9834.5933.25
14.Gorzynik Aleksandra01KS Swim2win Krosno2:13.6460431.6733.9134.4933.57
15.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań2:13.8960030.3134.4134.8034.37
16.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław2:16.6656531.3434.2636.0135.05
17.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom2:16.7056431.0934.7035.9434.97
18.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk2:17.4855431.9635.0235.8534.65
19.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:17.5155431.8835.1035.2535.28
20.Gąsowska Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.6055332.1335.1836.1534.14


<< TOP >>
Konkurencja 8
14.07.2017 - 17:50
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:46.30
1:51.87
Majchrzak Kacper
Młynarczyk Karol
POL
POL
Rio (BRA)
Ostrowiec Sw
07.08.2016
15.07.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław1:54.3570926.7429.5929.7928.23
2.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory1:54.9369927.2429.6729.8228.20
3.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik1:56.1067827.2829.8329.9229.07
4.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa1:56.2667527.4929.3229.9229.53
5.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia1:56.4367227.1129.3730.1129.84
6.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów1:56.8066527.0830.2130.4329.08
7.Urbański Michał01DELFIN Gdynia1:57.8964727.6629.8730.6129.75
8.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław1:58.8163227.7130.4230.5230.16
9.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa1:58.9163127.7530.8930.9829.29
10.Girul Radosław01WKS Śląsk Wrocław2:00.5560528.1630.4031.3930.60
Finał B
11.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:59.4662227.6030.7030.6330.53
12.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań1:59.5962027.2730.7831.0830.46
13.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy2:00.3960828.1730.6930.7630.77
14.Lech Filip01KP AVIA Świdnik2:00.9759927.9930.6630.8531.47
15.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław2:01.2259528.3530.8531.1130.91
16.Kurek Jakub01IUKP Wodnik Police2:01.8858627.7530.7831.7931.56
17.Karpiel Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:02.1658228.2630.7931.8231.29
18.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań2:02.4457829.0330.9431.3431.13
19.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź2:02.7357427.6230.6832.1632.27
20.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź2:04.1455428.5531.9231.7631.91


<< TOP >>
Konkurencja 9
14.07.2017 - 18:00
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:09.74
2:12.36
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
POL
POL
Rome (ITA)
Ostrowiec Sw.
31.07.2009
21.05.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice2:17.0074232.1934.3435.2235.25
2.Pogorzelska Laura SK01UKS SMS Galicja Kraków2:19.9369632.6835.4935.8135.95
3.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.9465332.5235.8537.5237.05
4.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice2:23.0365234.0036.8336.6235.58
5.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:24.3263535.1737.1136.9935.05
6.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:25.9761334.0936.6638.0537.17
7.Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk2:26.0361333.3836.9438.0737.64
8.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin2:27.0160035.1537.6237.5236.72
9.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:28.3158534.5737.9338.5937.22
10.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań2:31.1855234.1938.7539.8838.36
Finał B
11.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:29.7656834.6637.6339.2638.21
12.Skórka Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.6755834.7037.6139.3639.00
13.Mikołajczyk Julia01UKS 190 Łódź2:32.5753735.8439.4939.1938.05
14.Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk2:32.5953735.6138.1140.0938.78
15.Kołtuniewicz Aleksandra01MKS Juvenia Wrocław2:32.6953635.4138.6040.0138.67
16.Gondek Wiktoria01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:33.0553236.6638.8439.4738.08
17.Król Wiktoria01KS Warta Poznań2:34.7151535.7838.8440.9539.14
18.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:37.1249234.8739.4741.4341.35
19.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola2:37.2449136.0639.5341.0240.63
20.Kaproń Aleksandra01UKP Fala Kraśnik2:40.3146336.6940.3841.8941.35


<< TOP >>
Konkurencja 10
14.07.2017 - 18:10
Chłopców, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:54.24
2:02.82
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
POL
POL
Barcelona (ESP)
Gorzow Wlkp.
02.08.2013
29.11.2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:04.9071929.4331.5632.5131.40
2.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:05.8670330.4431.9532.6630.81
3.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany2:06.3069529.3632.0532.8832.01
4.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice2:09.4364630.3332.7033.5332.87
5.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna2:10.7762630.3833.3233.7533.32
6.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin2:11.8961130.8933.2134.1433.65
7.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:11.9661030.9633.6034.1433.26
8.Wiszniewski Jakub01UKS G-8 Bielany2:12.2360630.9933.3134.4133.52
9.Kotwica Bartosz01KP AVIA Świdnik2:14.9657030.9333.7835.2535.00
10.Dubiel Kornel SG01UKS Żabianka Gdańsk2:15.3856532.0034.1834.5434.66
Finał B
11.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:11.7561331.4533.5933.7332.98
12.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań2:11.8961131.0934.0534.2232.53
13.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:12.1860731.5533.0234.6033.01
14.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań2:14.5057631.7833.6535.0734.00
15.Rój Jakub SSz01MKP Szczecin2:15.0456930.9734.1535.5734.35
16.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź2:15.7955931.5334.9335.4133.92
17.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:16.3555331.6134.9035.6834.16
18.Borowski Adam01SALOS Cortile KIELCE2:17.4953931.8834.4335.8735.31
19.Zalewski Piotr01UKS PATOMSWIM Bogatynia2:17.5853832.1235.4535.5834.43
20.Czerwiński Łukasz01UKS JAGIELLONKA Warszawa2:18.0753231.0435.4935.5136.03


<< TOP >>
Konkurencja 11
14.07.2017 - 18:20
Dziewcząt, 400m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
4:36.95
4:48.17
Baranowska Katarzyna
Czopek Agnieszka
POL
POL
Beijing (CHN)
Moskwa (RUS)
09.08.2008
26.07.1980

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław4:55.93746
50m:
100m:
31.36
1:06.71
31.36
35.35
150m:
200m:
1:46.63
2:25.41
39.92
38.78
250m:
300m:
3:05.70
3:45.76
40.29
40.06
350m:
400m:
4:21.67
4:55.93
35.91
34.26
2.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk5:02.89696
50m:
100m:
32.92
1:11.07
32.92
38.15
150m:
200m:
1:51.32
2:28.73
40.25
37.41
250m:
300m:
3:10.77
3:54.84
42.04
44.07
350m:
400m:
4:28.97
5:02.89
34.13
33.92
3.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:05.68677
50m:
100m:
33.03
1:11.37
33.03
38.34
150m:
200m:
1:51.19
2:29.76
39.82
38.57
250m:
300m:
3:11.87
3:54.16
42.11
42.29
350m:
400m:
4:30.58
5:05.68
36.42
35.10
4.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa5:08.64657
50m:
100m:
32.40
1:11.12
32.40
38.72
150m:
200m:
1:51.48
2:31.22
40.36
39.74
250m:
300m:
3:14.53
3:59.15
43.31
44.62
350m:
400m:
4:33.33
5:08.64
34.18
35.31
5.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn5:10.18648
50m:
100m:
32.23
1:09.44
32.23
37.21
150m:
200m:
1:49.31
2:28.57
39.87
39.26
250m:
300m:
3:13.07
3:58.79
44.50
45.72
350m:
400m:
4:35.36
5:10.18
36.57
34.82
6.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław5:11.69638
50m:
100m:
32.50
1:11.49
32.50
38.99
150m:
200m:
1:51.35
2:31.34
39.86
39.99
250m:
300m:
3:17.05
4:02.76
45.71
45.71
350m:
400m:
4:37.71
5:11.69
34.95
33.98
7.Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn5:17.81602
50m:
100m:
35.22
1:16.24
35.22
41.02
150m:
200m:
1:57.23
2:38.11
40.99
40.88
250m:
300m:
3:20.61
4:04.97
42.50
44.36
350m:
400m:
4:41.88
5:17.81
36.91
35.93
8.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:21.40582
50m:
100m:
34.27
1:13.47
34.27
39.20
150m:
200m:
1:57.36
2:38.77
43.89
41.41
250m:
300m:
3:21.89
4:05.85
43.12
43.96
350m:
400m:
4:44.20
5:21.40
38.35
37.20
9.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle5:21.85580
50m:
100m:
35.35
1:18.41
35.35
43.06
150m:
200m:
1:59.80
2:39.76
41.39
39.96
250m:
300m:
3:23.36
4:09.55
43.60
46.19
350m:
400m:
4:46.70
5:21.85
37.15
35.15
10.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra5:21.96579
50m:
100m:
33.06
1:12.05
33.06
38.99
150m:
200m:
1:54.25
2:35.14
42.20
40.89
250m:
300m:
3:19.84
4:06.28
44.70
46.44
350m:
400m:
4:45.53
5:21.96
39.25
36.43
Finał B
11.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:20.40588
50m:
100m:
33.11
1:11.42
33.11
38.31
150m:
200m:
1:52.16
2:32.56
40.74
40.40
250m:
300m:
3:18.67
4:05.49
46.11
46.82
350m:
400m:
4:43.56
5:20.40
38.07
36.84
12.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:22.38577
50m:
100m:
32.57
1:11.48
32.57
38.91
150m:
200m:
1:53.62
2:34.24
42.14
40.62
250m:
300m:
3:20.37
4:06.11
46.13
45.74
350m:
400m:
4:44.52
5:22.38
38.41
37.86
13.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica5:26.52555
50m:
100m:
33.87
1:15.95
33.87
42.08
150m:
200m:
1:56.72
2:36.94
40.77
40.22
250m:
300m:
3:25.21
4:14.82
48.27
49.61
350m:
400m:
4:51.37
5:26.52
36.55
35.15
14.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:31.47531
50m:
100m:
35.07
1:16.66
35.07
41.59
150m:
200m:
1:59.87
2:42.41
43.21
42.54
250m:
300m:
3:31.20
4:19.99
48.79
48.79
350m:
400m:
4:57.84
5:31.47
37.85
33.63
15.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź5:31.77529
50m:
100m:
35.94
1:16.78
35.94
40.84
150m:
200m:
1:59.14
2:41.00
42.36
41.86
250m:
300m:
3:27.87
4:15.18
46.87
47.31
350m:
400m:
4:54.51
5:31.77
39.33
37.26
16.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice5:37.70502
50m:
100m:
34.12
1:15.39
34.12
41.27
150m:
200m:
1:59.08
2:41.72
43.69
42.64
250m:
300m:
3:31.77
4:22.24
50.05
50.47
350m:
400m:
5:00.48
5:37.70
38.24
37.22
17.Rygiel Julia01KS Swim2win Krosno5:44.00475
50m:
100m:
37.49
1:22.23
37.49
44.74
150m:
200m:
2:07.11
2:50.22
44.88
43.11
250m:
300m:
3:38.17
4:25.95
47.95
47.78
350m:
400m:
5:06.27
5:44.00
40.32
37.73
18.Dechnik Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn6:00.34413
50m:
100m:
38.95
1:26.34
38.95
47.39
150m:
200m:
2:14.92
3:02.14
48.58
47.22
250m:
300m:
3:49.24
4:38.40
47.10
49.16
350m:
400m:
5:20.30
6:00.34
41.90
40.04


<< TOP >>
Konkurencja 12
14.07.2017 - 18:35
Chłopców, 400m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
4:12.28
4:26.91
Matczak Mateusz
Kałusowski Jan
POL
POL
Belgrade (SRB)
Ostrowiec Sw
11.07.2009
15.07.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań4:32.53716
50m:
100m:
29.28
1:02.73
29.28
33.45
150m:
200m:
1:38.64
2:14.26
35.91
35.62
250m:
300m:
2:52.55
3:31.78
38.29
39.23
350m:
400m:
4:02.11
4:32.53
30.33
30.42
2.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice4:34.74699
50m:
100m:
28.81
1:03.05
28.81
34.24
150m:
200m:
1:38.58
2:14.35
35.53
35.77
250m:
300m:
2:51.83
3:30.55
37.48
38.72
350m:
400m:
4:02.88
4:34.74
32.33
31.86
3.Sacha Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:35.55692
50m:
100m:
29.21
1:03.07
29.21
33.86
150m:
200m:
1:38.87
2:14.78
35.80
35.91
250m:
300m:
2:53.74
3:33.18
38.96
39.44
350m:
400m:
4:05.00
4:35.55
31.82
30.55
4.Barusiński Kordian01UKS G-8 Bielany4:38.92668
50m:
100m:
28.91
1:02.76
28.91
33.85
150m:
200m:
1:39.09
2:14.89
36.33
35.80
250m:
300m:
2:54.88
3:35.04
39.99
40.16
350m:
400m:
4:08.18
4:38.92
33.14
30.74
5.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław4:39.21666
50m:
100m:
29.41
1:03.48
29.41
34.07
150m:
200m:
1:39.13
2:15.04
35.65
35.91
250m:
300m:
2:55.10
3:35.90
40.06
40.80
350m:
400m:
4:08.15
4:39.21
32.25
31.06
6.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry4:46.80614
50m:
100m:
30.16
1:07.01
30.16
36.85
150m:
200m:
1:42.64
2:17.04
35.63
34.40
250m:
300m:
2:58.43
3:40.56
41.39
42.13
350m:
400m:
4:13.83
4:46.80
33.27
32.97
7.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań4:47.53609
50m:
100m:
30.16
1:05.73
30.16
35.57
150m:
200m:
1:43.36
2:19.47
37.63
36.11
250m:
300m:
3:01.53
3:45.70
42.06
44.17
350m:
400m:
4:17.41
4:47.53
31.71
30.12
Wilejto Igor01Dwójka Tczew4:47.53609
50m:
100m:
29.77
1:05.34
29.77
35.57
150m:
200m:
1:42.70
2:19.17
37.36
36.47
250m:
300m:
3:01.02
3:43.79
41.85
42.77
350m:
400m:
4:17.38
4:47.53
33.59
30.15
9.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź4:48.72602
50m:
100m:
29.08
1:04.17
29.08
35.09
150m:
200m:
1:41.99
2:19.52
37.82
37.53
250m:
300m:
3:01.62
3:44.23
42.10
42.61
350m:
400m:
4:17.05
4:48.72
32.82
31.67
10.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień4:48.91601
50m:
100m:
30.51
1:06.96
30.51
36.45
150m:
200m:
1:44.04
2:22.81
37.08
38.77
250m:
300m:
3:00.15
3:40.65
37.34
40.50
350m:
400m:
4:14.58
4:48.91
33.93
34.33
Finał B
11.Solarski Antoni01KS Warta Poznań4:48.34604
50m:
100m:
30.42
1:05.43
30.42
35.01
150m:
200m:
1:44.11
2:22.11
38.68
38.00
250m:
300m:
3:01.82
3:42.68
39.71
40.86
350m:
400m:
4:16.27
4:48.34
33.59
32.07
12.Muc Filip01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:52.43579
50m:
100m:
30.52
1:06.89
30.52
36.37
150m:
200m:
1:45.07
2:22.46
38.18
37.39
250m:
300m:
3:03.66
3:45.87
41.20
42.21
350m:
400m:
4:19.32
4:52.43
33.45
33.11
13.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin4:54.82565
50m:
100m:
29.85
1:05.16
29.85
35.31
150m:
200m:
1:43.87
2:22.69
38.71
38.82
250m:
300m:
3:04.89
3:48.79
42.20
43.90
350m:
400m:
4:23.63
4:54.82
34.84
31.19
14.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:55.64561
50m:
100m:
30.28
1:05.73
30.28
35.45
150m:
200m:
1:44.10
2:21.19
38.37
37.09
250m:
300m:
3:03.74
3:47.01
42.55
43.27
350m:
400m:
4:22.63
4:55.64
35.62
33.01
15.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim4:56.26557
50m:
100m:
29.92
1:05.62
29.92
35.70
150m:
200m:
1:46.43
2:26.40
40.81
39.97
250m:
300m:
3:05.98
3:47.53
39.58
41.55
350m:
400m:
4:22.93
4:56.26
35.40
33.33
16.Woźniak Kamil01KS Wisła Puławy4:56.44556
50m:
100m:
30.21
1:05.03
30.21
34.82
150m:
200m:
1:45.89
2:25.44
40.86
39.55
250m:
300m:
3:08.52
3:52.04
43.08
43.52
350m:
400m:
4:25.65
4:56.44
33.61
30.79
17.Kamiński Damian01Znicz Koszalin4:56.47556
50m:
100m:
29.95
1:05.65
29.95
35.70
150m:
200m:
1:44.86
2:23.28
39.21
38.42
250m:
300m:
3:06.92
3:50.51
43.64
43.59
350m:
400m:
4:23.99
4:56.47
33.48
32.48
18.Koncki Bartłomiej01KS Wisła Puławy4:57.57550
50m:
100m:
31.37
1:07.57
31.37
36.20
150m:
200m:
1:46.07
2:23.91
38.50
37.84
250m:
300m:
3:06.90
3:49.88
42.99
42.98
350m:
400m:
4:24.90
4:57.57
35.02
32.67
19.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:59.53539
50m:
100m:
29.18
1:03.26
29.18
34.08
150m:
200m:
1:41.87
2:20.28
38.61
38.41
250m:
300m:
3:03.52
3:48.46
43.24
44.94
350m:
400m:
4:24.29
4:59.53
35.83
35.24
20.Woliński Igor01MKP Szczecin5:08.86492
50m:
100m:
30.90
1:06.65
30.90
35.75
150m:
200m:
1:47.25
2:26.45
40.60
39.20
250m:
300m:
3:12.64
3:58.61
46.19
45.97
350m:
400m:
4:34.09
5:08.86
35.48
34.77


<< TOP >>
Konkurencja 13
14.07.2017 - 18:50
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny16 lat
Wyniki

Rekord Polski
Rekord Polski Juniorów 16 lat
8:09.99
8:18.82
Warschau PZP
PZP
POLOstrowiec Sw.
Budapeszt (HUN)
17.05.2008
14.07.2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS Piętnastka BydgoszczMUKS Piętnastka Bydgoszcz8:51.78656
Paradowska Kinga
Wolska Karolina
Włodarczyk Agnieszka
Dudek Aleksandra
01
01
01
01
+0,71
+0,56
+0,38
+0,65
30.52
31.54
30.29
29.62
32.89
35.18
33.72
32.82
33.71
36.34
35.36
34.07
31.93
34.74
34.78
34.27
2:09.05
2:17.80
2:14.15
2:10.78
2.WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk Wrocław8:59.06629
Szebesczyk Hanna
Jeziorna Julia
Halicka Lidia
Węgrzynowska Aleksandra
01
01
01
01
+0,79
+0,52
+0,43
+0,51
30.93
31.19
30.88
28.78
33.74
35.16
34.26
32.82
35.54
36.56
34.73
34.44
35.25
36.64
34.18
33.96
2:15.46
2:19.55
2:14.05
2:10.00
3.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków9:05.35608
Serafin Magdalena
Pogorzelska Laura SK
Litwin Andrea SK
Śmietana Karolina
01
01
01
01
+0,79
+0,35
+0,51
+0,32
30.97
32.02
31.09
30.99
33.82
35.27
34.48
34.32
34.79
36.06
35.18
36.32
34.28
34.54
35.28
35.94
2:13.86
2:17.89
2:16.03
2:17.57
4.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza9:12.90583
Wiśniewska Oliwia
Gazda Zuzanna
Skórka Julia
Bura Dominika
01
01
01
01
+0,77
+0,36
+0,27
+0,70
30.42
31.48
31.52
32.25
33.24
35.29
35.61
35.31
34.45
36.75
36.57
36.74
34.52
37.09
37.21
34.45
2:12.63
2:20.61
2:20.91
2:18.75
5.UKS Żabianka GdańskUKS Żabianka Gdańsk9:23.27552
Miodek Karolina SG
Kuropatwa Weronika SG
Kaczanowska Maria SG
Bilska Natalia SG
01
01
01
01
31.39
32.00
31.85
31.33
34.48
35.26
36.38
35.61
35.76
37.44
38.13
37.48
35.67
38.15
37.01
35.33
2:17.30
2:22.85
2:23.37
2:19.75
6.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice9:25.96544
Zając-Więckowska Julia
Czornik Julia
Kosińska Dominika
Bigos Dominika
01
01
01
01
+0,85
+0,68
+0,74
+0,68
31.89
32.84
32.13
34.35
35.46
36.33
34.31
37.99
38.09
36.54
34.75
38.96
36.67
35.19
33.52
36.94
2:22.11
2:20.90
2:14.71
2:28.24
7.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSIR MOS Dąbrowa Górnicza9:50.04480
Skórka Maja
Kabańska Nicol
Adamczyk Daria
Ostrowska Kamila
01
01
01
01
+0,73
+0,43
+0,60
+0,15
32.79
33.08
32.73
31.99
37.46
36.88
39.15
37.20
38.83
37.55
40.29
38.82
39.38
37.99
38.21
37.69
2:28.46
2:25.50
2:30.38
2:25.70


<< TOP >>
Konkurencja 14
14.07.2017 - 19:05
Chłopców, 4 x 200m dowolny

16 lat
Wyniki

Rekord Polski
Rekord Polski Juniorów 16 lat
7:20.99
7:38.27
AZS AWF Warszawa
PZP
POLOstrowiec Sw.
Praga
21.05.2009
06.12.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław7:53.57690
Rytter Igor
Girul Radosław
Jóźków Cezary
Piotrowski Kacper
01
01
01
01
+0,79
+0,30
+0,43
+0,38
28.33
27.34
27.91
26.06
30.80
30.60
30.52
29.13
31.32
31.16
30.25
30.14
30.01
30.08
29.92
30.00
2:00.46
1:59.18
1:58.60
1:55.33
2.UKS CITYZEN PoznańUKS CITYZEN Poznań7:59.78663
Muszyński Wiktor
Zimniak Szymon
Głuszkowski Mateusz
Warzocha Albert
01
01
01
01
+0,61
+0,11
+0,23
+0,20
26.95
28.53
27.11
26.55
30.10
31.13
29.88
30.58
31.51
31.86
30.85
31.03
31.80
31.63
31.31
28.96
2:00.36
2:03.15
1:59.15
1:57.12
3.DELFIN GdyniaDELFIN Gdynia8:03.05650
Urbański Michał
Leszega Szymon
Błański Piotr
Bielski Kacper
01
01
01
01
+0,79
+0,34
+0,56
+0,38
27.51
26.02
27.57
28.40
29.74
29.11
31.05
31.54
31.39
30.92
32.02
32.54
30.23
31.71
30.08
33.22
1:58.87
1:57.76
2:00.72
2:05.70
4.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice8:04.76643
Cieśla Oskar
Milbrant Kacper
Respondek Remigiusz
Dubas Mateusz
01
01
01
01
+0,75
+0,15
+0,43
+0,52
27.88
26.34
28.05
27.70
30.97
29.84
31.13
31.17
31.81
31.15
31.78
32.85
30.94
30.37
31.07
31.71
2:01.60
1:57.70
2:02.03
2:03.43
5.MTP Kormoran OlsztynMTP Kormoran Olsztyn8:05.58640
Mościcki Jakub SOL
Lipiński Szymon SOL
Jurczak Kacper SOL
Jednaszewski Mikołaj SOL
01
01
01
01
27.58
26.47
28.11
29.10
29.69
30.16
31.25
32.77
30.05
30.72
31.40
34.22
29.54
29.37
31.26
33.89
1:56.86
1:56.72
2:02.02
2:09.98
6.MUKS Piętnastka BydgoszczMUKS Piętnastka Bydgoszcz8:14.84605
Muszyński Jakub
Mikołajczak Błażej
Wamka Mateusz
Tylicki Mateusz
01
01
01
01

+0,38
+0,45
+0,36
28.01
26.95
29.67
27.14
30.98
30.09
32.32
31.49
32.41
32.01
34.55
32.19
31.76
30.93
32.89
31.45
2:03.16
1:59.98
2:09.43
2:02.27
7.MKP SzczecinMKP Szczecin8:16.24600
Bugała Krzysztof SSz
Naleźnik Jakub SSz
Woliński Igor
Rój Jakub SSz
01
01
01
01
+0,72
+0,22
+0,26
+0,33
28.43
27.82
29.10
27.20
30.83
31.59
33.34
30.92
31.18
32.61
33.48
31.65
30.78
33.03
33.32
30.96
2:01.22
2:05.05
2:09.24
2:00.73
8.WKS Śląsk Wrocław 2WKS Śląsk Wrocław8:18.33592
Zaremba Jakub
Jochymek Oskar
Marciów Jakub
Greber Artur
01
01
01
01
+0,66
+0,43
+0,13
+0,78
28.50
28.36
27.38
28.30
31.12
31.01
32.22
31.34
31.46
31.83
34.86
33.38
30.86
32.24
32.97
32.50
2:01.94
2:03.44
2:07.43
2:05.52
9.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań8:20.88583
Wojciechowski Jakub
Wytyk Marcel
Wiatr Wojciech
Solarski Antoni
01
01
01
01
+0,66
+0,10
+0,39
+0,35
28.70
27.12
27.76
28.39
31.52
31.92
30.90
31.81
33.86
34.11
31.92
32.59
33.87
32.76
31.09
32.56
2:07.95
2:05.91
2:01.67
2:05.35
10.CSIR MOS Dąbrowa GórniczaCSIR MOS Dąbrowa Górnicza8:21.34581
Karpiel Dominik
Gęgotek Radosław
Muc Filip
Sacha Kamil
01
01
01
01
+0,65
+0,41
+0,69
+0,64
28.30
27.39
28.79
27.53
31.52
31.66
31.87
31.30
33.07
33.92
33.17
32.28
33.06
33.94
31.91
31.63
2:05.95
2:06.91
2:05.74
2:02.74
11.UKS G-8 BielanyUKS G-8 Bielany8:33.52541
Karolczak Jan
Wiszniewski Jakub
Senkowski Kacper
Barusiński Kordian
01
01
01
01
+0,76
+0,48
+0,46
+0,41
26.86
31.02
29.02
27.55
31.24
35.12
31.92
31.33
33.75
36.33
33.17
33.42
31.24
36.50
32.46
32.59
2:03.09
2:18.97
2:06.57
2:04.89
12.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków8:37.12530
Twardowski Piotr
Dudzik Sebastian SK
Wójcik Paweł
Astashev Bogdan
01
01
01
01
+0,74
+0,10
+0,43
+0,74
29.20
28.57
28.33
27.54
31.98
33.39
32.31
31.98
32.91
34.86
34.79
34.50
31.93
35.15
35.47
34.21
2:06.02
2:11.97
2:10.90
2:08.23


<< TOP >>
Konkurencja 15
15.07.2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
25.91
27.04
Dowgiert Anna
Korc Agata
POL
POL
Kazan (RUS)
Berlin (GER)
07.08.2015
29.07.2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów27.82677A
2.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław28.53627A
3.Mazurkiewicz Barbara01IKS Konstancin28.69617A
4.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka28.71616A
5.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów29.15588A
6.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola29.72555A
7.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim30.03538A
8.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.30.21528A
9.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk30.31523A
10.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św30.37520A
11.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz30.46515B
12.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom30.49514B
13.Szymańska Magda01BUKS Warszawa30.51513B
14.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.52512B
15.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków30.82498B
16.Migdał Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk31.01488B
17.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków31.11484B
Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice31.11484B
19.Załęska Adrianna01MPKS Orka Ciechanów31.34473B
20.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.46468B
21.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn31.51466R
22.Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski31.56463R
23.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź31.67459
24.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań31.73456
25.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice31.79453
26.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy31.87450
27.Borowiec Weronika01MUKS Lider Chełm31.89449
28.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź32.61420
29.Szeluga Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn32.76414
30.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice32.80413
31.Wesołowska Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski32.93408
32.Chudorlińska Marta01UKS Delfin Legionowo32.98406
33.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza32.99406
34.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin33.24396
35.Susek Dominika01AZS AWF Katowice33.35393
36.Kabańska Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.44389
37.Schmidt Zuzanna01UKS GOS Raszyn33.55386
38.Marszałek Magdalena01MKP Szczecin33.70380
39.Orpel Milena01MKS MOS Katowice33.72380
40.Kaproń Aleksandra01UKP Fala Kraśnik34.14366
41.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice35.29331
42.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice36.51299
43.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice36.73294
44.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice36.93289
DYSKW.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 16
15.07.2017 - 9:10
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
23.07
24.75
Czerniak Konrad
Smoliński Jakub
POL
POL
Kazan (RUS)
Szczecin
02.08.2015
30.05.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Goraj Marcin SK01UKS SMS Galicja Kraków25.94646A
Lipiński Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn25.94646A
3.Wardawa Filip01UKS G-8 Bielany26.01641A
4.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań26.19628A
5.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów26.24624A
6.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork26.27622A
7.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard26.29621A
Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław26.29621A
9.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz26.39614A
Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik26.39614A
11.Błański Piotr01DELFIN Gdynia26.47608B
12.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory26.50606B
13.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole26.53604B
14.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin26.59600B
15.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory26.66595B
16.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.67594B
17.Partyka Damian01DELFIN Gdynia26.73590B
18.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice26.76588B
19.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań26.77588B
20.Surowiecki Wojciech01KS Rekin Świebodzice26.82584B
21.Nowotny Dawid SR01UKS Manta Kochłowice26.94577R
22.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków26.95576R
23.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława26.98574
24.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany26.99573
25.Major Daniel SO01UKP Unia Oświęcim27.01572
26.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice27.08568
27.Borsuk Łukasz01UKP Fala Kraśnik27.12565
28.Majda Adam01UKP Kmita Zabierzów27.15563
29.Galicki Bartosz01BUKS Warszawa27.31554
30.Marszałek Kacper01MKP Bobry Dębica27.41547
31.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin27.53540
32.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz27.65533
Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój27.65533
34.Kłak Marcin01KS Płetwal Szczytno27.67532
Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź27.67532
36.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy27.71530
37.Jasionowski Mikołaj SZG01TP Zielona Góra27.74528
Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława27.74528
39.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław27.76527
40.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police27.80525
41.Paszko Mikołaj SK01UKS SMS Galicja Kraków27.83523
42.Kamiński Damian01Znicz Koszalin27.84522
Wytyk Marcel01KS Warta Poznań27.84522
44.Wesołowski Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.85522
45.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz27.91519
Sosna Tomasz SK01UKS SMS Galicja Kraków27.91519
47.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice27.93517
48.Lech Filip01KP AVIA Świdnik28.06510
49.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice28.20503
50.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin28.21502
51.Marciów Jakub01WKS Śląsk Wrocław28.22502
52.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.32496
53.Gębicki Filip01MUKS Lider Chełm28.46489
54.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.47489
55.Nowakowski Jakub01UKS NAWA Skierniewice28.51486
56.Wnuk Jakub01KS Posnania28.55484
57.Gęgotek Radosław01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.59482
58.Bielski Kacper01DELFIN Gdynia28.65479
59.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice28.67478
60.Kwasowski Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.71476
61.Szczęsny Antoni01Legia warszawa28.72476
62.Suszek Piotr01UKS Skarpa Lublin28.75474
63.Jurczak Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn28.82471
64.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań28.84470
65.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa28.90467
66.Astashev Bogdan01UKS SMS Galicja Kraków28.94465
67.Miziak Adam01UKS JAGIELLONKA Warszawa29.00462
68.Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków29.13456
69.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław29.26450
70.Pająk Mikołaj01UKS Jasień Sucha Beskidzka29.28449
71.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań29.29449
72.Malewski Bartłomiej01AZS UŁ PŁ Łódź29.38444
73.Grzemski Kamil01MKP Wągrowiec29.41443
74.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań29.54437
Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań29.54437
76.Nosal Bartosz01Hobby Sport Kietrz29.61434
77.Saczuk Rafał01IUKP Wodnik Police29.62434
78.Koczur Michał01UKS Jasień Sucha Beskidzka29.84424
79.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice30.78386
80.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik31.13374
81.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława31.49361
82.Barszczewski Maximilian01UKS JAGIELLONKA Warszawa31.83349
83.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice32.65324
DYSKW.Słojewski Adam01KS Warta Poznań
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 17
15.07.2017 - 9:20
Dziewcząt, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
28.05
29.13
Urbanczyk Aleksandra
Górniak Katarzyna
POL
POL
Opole
Belgrade (SRB)
29.04.2017
08.07.2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów30.12725A
2.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.52696A
3.Pogorzelska Laura SK01UKS SMS Galicja Kraków30.85674A
4.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok30.94668A
5.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.17654A
6.Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk31.24649A
Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk31.24649A
8.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice31.28647A
9.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola31.95607A
10.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka32.01604A
11.Czornik Julia01AZS AWF Katowice32.11598B
12.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań32.22592B
13.Migdał Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk32.30587B
14.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory32.34585B
15.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz32.45579B
16.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice32.58572B
17.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków32.77563B
18.Mikołajczyk Julia01UKS 190 Łódź32.88557B
19.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków33.11545B
20.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław33.29537B
21.Gondek Wiktoria01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola33.31536R
22.Skórka Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza33.45529R
23.Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.47528
24.Jakowicka Aleksandra01BARRACUDA Białystok34.01503
25.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice34.12498
26.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola34.23494
27.Kołtuniewicz Aleksandra01MKS Juvenia Wrocław34.29491
28.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków34.31490
29.Kaproń Aleksandra01UKP Fala Kraśnik35.42445
30.Orpel Milena01MKS MOS Katowice35.51442
31.Stępak Weronika01UKS SMS Galicja Kraków35.88428
32.Adamczyk Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza38.55345


<< TOP >>
Konkurencja 18
15.07.2017 - 9:25
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
24.71
26.14
Polewka Tomasz
Kraska Jakub
POL
POL
Lublin
Szczecin
20.05.2017
29.05.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn26.80721A
2.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany27.63658A
3.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin28.06628A
4.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań28.10626A
5.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec28.11625A
6.Błański Piotr01DELFIN Gdynia28.27614A
7.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.35609A
8.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice28.37608A
9.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek28.47602A
10.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź28.56596?
Puzio Radosław01UKS Orka Lubań28.56596?
12.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.57595B
13.Dudzik Sebastian SK01UKS SMS Galicja Kraków28.82580B
14.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna28.85578B
15.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań29.12562B
16.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police29.18559B
17.Rój Jakub SSz01MKP Szczecin29.37548B
18.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom29.40546B
19.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.52540B
20.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków29.53539B
21.Borowski Adam01SALOS Cortile KIELCE29.62534R
22.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.63534R
23.Wiszniewski Jakub01UKS G-8 Bielany29.74528
24.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork29.79525
25.Galicki Bartosz01BUKS Warszawa29.83523
26.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań29.89520
27.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard29.90519
28.Dubiel Kornel SG01UKS Żabianka Gdańsk30.06511
29.Pazik Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice30.12508
30.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań30.20504
31.Czerwiński Łukasz01UKS JAGIELLONKA Warszawa30.33497
32.Zalewski Piotr01UKS PATOMSWIM Bogatynia30.35496
33.Kurek Jakub01IUKP Wodnik Police30.38495
34.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań30.52488
35.Borsuk Łukasz01UKP Fala Kraśnik30.62483
36.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice30.67481
37.Fronc Jakub01BARRACUDA Białystok31.20457
38.Smolarek Mikołaj01UKS JAGIELLONKA Warszawa31.24455
39.Gębicki Filip01MUKS Lider Chełm31.37450
40.Haba Jakub Soc01KS KSZO Ostrowiec Św31.40448
41.Wielgus Kacper01KS Posnania31.72435
42.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań32.06421
43.Busz Krystian01MTKP Delfin Toruń33.41372
DYSKW.Kotwica Bartosz01KP AVIA Świdnik
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 19
15.07.2017 - 9:35
Dziewcząt, 400m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
4:04.23
4:12.62
Jedrzejczak Otylia
Zukowska Paula
POL
POL
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
25.03.2007
09.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Krauze Alicja01Mal Wopr4:33.34663A
50m:
100m:
31.86
1:06.54
31.86
34.68
150m:
200m:
1:41.27
2:16.20
34.73
34.93
250m:
300m:
2:50.88
3:25.60
34.68
34.72
350m:
400m:
3:59.71
4:33.34
34.11
33.63
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice4:33.70660A
50m:
100m:
32.00
1:07.19
32.00
35.19
150m:
200m:
1:42.01
2:16.49
34.82
34.48
250m:
300m:
2:50.83
3:25.71
34.34
34.88
350m:
400m:
4:00.41
4:33.70
34.70
33.29
3.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec4:34.03658A
50m:
100m:
32.29
1:07.64
32.29
35.35
150m:
200m:
1:42.98
2:18.43
35.34
35.45
250m:
300m:
2:54.00
3:28.40
35.57
34.40
350m:
400m:
4:02.48
4:34.03
34.08
31.55
4.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław4:34.14657A
50m:
100m:
32.10
1:06.54
32.10
34.44
150m:
200m:
1:41.52
2:16.40
34.98
34.88
250m:
300m:
2:51.42
3:26.31
35.02
34.89
350m:
400m:
4:01.04
4:34.14
34.73
33.10
5.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź4:34.20656A
50m:
100m:
32.44
1:06.56
32.44
34.12
150m:
200m:
1:41.18
2:16.07
34.62
34.89
250m:
300m:
2:50.95
3:25.51
34.88
34.56
350m:
400m:
4:00.36
4:34.20
34.85
33.84
6.Nita Daria01KS Korona Kraków4:36.76638A
50m:
100m:
32.23
1:07.35
32.23
35.12
150m:
200m:
1:42.63
2:18.19
35.28
35.56
250m:
300m:
2:53.24
3:28.47
35.05
35.23
350m:
400m:
4:03.33
4:36.76
34.86
33.43
7.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice4:40.32614A
50m:
100m:
33.12
1:08.94
33.12
35.82
150m:
200m:
1:45.18
2:21.50
36.24
36.32
250m:
300m:
2:57.06
3:32.37
35.56
35.31
350m:
400m:
4:07.49
4:40.32
35.12
32.83
8.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:41.15609A
50m:
100m:
32.42
1:08.07
32.42
35.65
150m:
200m:
1:43.76
2:20.06
35.69
36.30
250m:
300m:
2:55.98
3:32.08
35.92
36.10
350m:
400m:
4:07.59
4:41.15
35.51
33.56
9.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź4:41.22608A
50m:
100m:
32.59
1:08.41
32.59
35.82
150m:
200m:
1:44.46
2:20.60
36.05
36.14
250m:
300m:
2:55.52
3:31.36
34.92
35.84
350m:
400m:
4:06.80
4:41.22
35.44
34.42
10.Gorzynik Aleksandra01KS Swim2win Krosno4:42.01603A
50m:
100m:
33.50
1:10.07
33.50
36.57
150m:
200m:
1:45.96
2:21.95
35.89
35.99
250m:
300m:
2:58.08
3:33.82
36.13
35.74
350m:
400m:
4:08.93
4:42.01
35.11
33.08
11.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin4:42.02603B
50m:
100m:
32.39
1:08.03
32.39
35.64
150m:
200m:
1:43.61
2:19.44
35.58
35.83
250m:
300m:
2:55.30
3:31.47
35.86
36.17
350m:
400m:
4:07.18
4:42.02
35.71
34.84
12.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków4:42.23602B
50m:
100m:
32.38
1:08.28
32.38
35.90
150m:
200m:
1:44.68
2:21.03
36.40
36.35
250m:
300m:
2:56.99
3:32.95
35.96
35.96
350m:
400m:
4:08.25
4:42.23
35.30
33.98
13.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica4:43.74592B
50m:
100m:
32.74
1:07.97
32.74
35.23
150m:
200m:
1:43.96
2:20.15
35.99
36.19
250m:
300m:
2:56.18
3:32.39
36.03
36.21
350m:
400m:
4:08.35
4:43.74
35.96
35.39
14.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków4:45.73580B
50m:
100m:
32.32
1:08.16
32.32
35.84
150m:
200m:
1:43.77
2:19.90
35.61
36.13
250m:
300m:
2:56.27
3:32.96
36.37
36.69
350m:
400m:
4:09.67
4:45.73
36.71
36.06
15.Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn4:46.83573B
50m:
100m:
33.35
1:09.54
33.35
36.19
150m:
200m:
1:46.11
2:22.43
36.57
36.32
250m:
300m:
2:58.82
3:35.12
36.39
36.30
350m:
400m:
4:11.54
4:46.83
36.42
35.29
16.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław4:49.48558B
50m:
100m:
32.95
1:08.91
32.95
35.96
150m:
200m:
1:46.28
2:23.51
37.37
37.23
250m:
300m:
3:01.50
3:38.61
37.99
37.11
350m:
400m:
4:15.35
4:49.48
36.74
34.13
17.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:50.15554B
50m:
100m:
33.34
1:09.85
33.34
36.51
150m:
200m:
1:47.05
2:24.11
37.20
37.06
250m:
300m:
3:00.95
3:38.42
36.84
37.47
350m:
400m:
4:15.87
4:50.15
37.45
34.28
18.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk4:52.55540B
50m:
100m:
32.89
1:08.70
32.89
35.81
150m:
200m:
1:45.74
2:23.33
37.04
37.59
250m:
300m:
3:00.97
3:39.28
37.64
38.31
350m:
400m:
4:17.35
4:52.55
38.07
35.20
19.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków4:53.04538B
50m:
100m:
33.49
1:09.82
33.49
36.33
150m:
200m:
1:46.92
2:23.73
37.10
36.81
250m:
300m:
3:00.70
3:38.11
36.97
37.41
350m:
400m:
4:15.87
4:53.04
37.76
37.17
20.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław4:53.12537B
50m:
100m:
33.21
1:10.03
33.21
36.82
150m:
200m:
1:47.22
2:25.12
37.19
37.90
250m:
300m:
3:02.98
3:39.86
37.86
36.88
350m:
400m:
4:17.49
4:53.12
37.63
35.63
21.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:55.40525R
50m:
100m:
33.13
1:09.85
33.13
36.72
150m:
200m:
1:47.00
2:24.21
37.15
37.21
250m:
300m:
3:01.77
3:39.56
37.56
37.79
350m:
400m:
4:18.02
4:55.40
38.46
37.38
22.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice4:57.45514R
50m:
100m:
33.41
1:10.74
33.41
37.33
150m:
200m:
1:48.69
2:26.90
37.95
38.21
250m:
300m:
3:05.52
3:44.06
38.62
38.54
350m:
400m:
4:21.26
4:57.45
37.20
36.19
23.Dudziak Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn4:57.87512
50m:
100m:
33.02
1:10.47
33.02
37.45
150m:
200m:
1:48.44
2:27.33
37.97
38.89
250m:
300m:
3:06.41
3:45.44
39.08
39.03
350m:
400m:
4:22.48
4:57.87
37.04
35.39
24.Grychtoł Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice4:59.56503
50m:
100m:
33.10
1:10.11
33.10
37.01
150m:
200m:
1:47.67
2:25.66
37.56
37.99
250m:
300m:
3:03.78
3:42.24
38.12
38.46
350m:
400m:
4:21.12
4:59.56
38.88
38.44
25.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola4:59.74502
50m:
100m:
33.00
1:09.82
33.00
36.82
150m:
200m:
1:47.82
2:26.30
38.00
38.48
250m:
300m:
3:04.79
3:43.79
38.49
39.00
350m:
400m:
4:22.36
4:59.74
38.57
37.38
26.Gazda Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:00.30500
50m:
100m:
33.57
1:09.94
33.57
36.37
150m:
200m:
1:47.28
2:25.09
37.34
37.81
250m:
300m:
3:03.85
3:43.51
38.76
39.66
350m:
400m:
4:22.52
5:00.30
39.01
37.78
27.Król Wiktoria01KS Warta Poznań5:01.27495
50m:
100m:
32.22
1:09.24
32.22
37.02
150m:
200m:
1:47.30
2:26.10
38.06
38.80
250m:
300m:
3:04.70
3:43.80
38.60
39.10
350m:
400m:
4:22.49
5:01.27
38.69
38.78
28.Kabańska Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:02.36489
50m:
100m:
34.39
1:11.47
34.39
37.08
150m:
200m:
1:49.85
2:28.28
38.38
38.43
250m:
300m:
3:07.04
3:46.04
38.76
39.00
350m:
400m:
4:24.65
5:02.36
38.61
37.71
29.Gąsowska Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz5:02.40489
50m:
100m:
33.43
1:11.05
33.43
37.62
150m:
200m:
1:49.82
2:29.21
38.77
39.39
250m:
300m:
3:07.51
3:46.24
38.30
38.73
350m:
400m:
4:24.90
5:02.40
38.66
37.50
30.Skórka Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza5:02.96487
50m:
100m:
34.17
1:11.74
34.17
37.57
150m:
200m:
1:50.07
2:29.56
38.33
39.49
250m:
300m:
3:08.10
3:47.53
38.54
39.43
350m:
400m:
4:25.93
5:02.96
38.40
37.03
31.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław5:03.39485
50m:
100m:
33.88
1:11.64
33.88
37.76
150m:
200m:
1:50.11
2:28.52
38.47
38.41
250m:
300m:
3:06.88
3:46.10
38.36
39.22
350m:
400m:
4:25.04
5:03.39
38.94
38.35
32.Kicińska Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice5:06.33471
50m:
100m:
33.89
1:12.09
33.89
38.20
150m:
200m:
1:50.88
2:29.62
38.79
38.74
250m:
300m:
3:08.57
3:48.77
38.95
40.20
350m:
400m:
4:27.71
5:06.33
38.94
38.62
33.Błaszczyk Klaudia01MKS Polonia Warszawa5:08.80459
50m:
100m:
34.32
1:12.08
34.32
37.76
150m:
200m:
1:51.30
2:30.39
39.22
39.09
250m:
300m:
3:09.74
3:49.97
39.35
40.23
350m:
400m:
4:29.78
5:08.80
39.81
39.02
34.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice5:26.10390
50m:
100m:
36.61
1:17.86
36.61
41.25
150m:
200m:
1:59.73
2:41.90
41.87
42.17
250m:
300m:
3:23.38
4:04.73
41.48
41.35
350m:
400m:
4:45.82
5:26.10
41.09
40.28


<< TOP >>
Konkurencja 20
15.07.2017 - 10:00
Chłopców, 400m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
3:45.71
3:56.47
Stanczyk Przemyslaw
Kałużyński Antoni
POL
POL
Chiba (JPN)
Hodmezovasarhely (HUN)
21.08.2007
12.12.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:09.62685A
50m:
100m:
28.77
59.98
28.77
31.21
150m:
200m:
1:31.17
2:02.56
31.19
31.39
250m:
300m:
2:34.59
3:06.12
32.03
31.53
350m:
400m:
3:38.23
4:09.62
32.11
31.39
2.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa4:11.46670A
50m:
100m:
28.46
1:00.05
28.46
31.59
150m:
200m:
1:32.11
2:03.70
32.06
31.59
250m:
300m:
2:35.88
3:07.92
32.18
32.04
350m:
400m:
3:40.08
4:11.46
32.16
31.38
3.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław4:12.78659A
50m:
100m:
28.27
59.94
28.27
31.67
150m:
200m:
1:32.97
2:04.99
33.03
32.02
250m:
300m:
2:37.78
3:10.18
32.79
32.40
350m:
400m:
3:42.83
4:12.78
32.65
29.95
4.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik4:13.07657A
50m:
100m:
27.98
59.33
27.98
31.35
150m:
200m:
1:31.79
2:04.50
32.46
32.71
250m:
300m:
2:37.43
3:09.75
32.93
32.32
350m:
400m:
3:42.25
4:13.07
32.50
30.82
5.Urbański Michał01DELFIN Gdynia4:13.31655A
50m:
100m:
29.12
1:00.61
29.12
31.49
150m:
200m:
1:32.88
2:05.42
32.27
32.54
250m:
300m:
2:38.20
3:10.66
32.78
32.46
350m:
400m:
3:42.78
4:13.31
32.12
30.53
6.Girul Radosław01WKS Śląsk Wrocław4:13.48654A
50m:
100m:
28.88
1:00.38
28.88
31.50
150m:
200m:
1:32.69
2:05.09
32.31
32.40
250m:
300m:
2:37.80
3:10.41
32.71
32.61
350m:
400m:
3:42.81
4:13.48
32.40
30.67
7.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice4:13.78652A
50m:
100m:
29.01
1:00.97
29.01
31.96
150m:
200m:
1:33.17
2:06.09
32.20
32.92
250m:
300m:
2:39.26
3:11.91
33.17
32.65
350m:
400m:
3:43.64
4:13.78
31.73
30.14
8.Wilejto Igor01Dwójka Tczew4:14.83644A
50m:
100m:
29.52
1:01.11
29.52
31.59
150m:
200m:
1:33.34
2:05.74
32.23
32.40
250m:
300m:
2:38.59
3:11.28
32.85
32.69
350m:
400m:
3:44.12
4:14.83
32.84
30.71
9.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:15.06642A
50m:
100m:
28.75
1:00.31
28.75
31.56
150m:
200m:
1:32.39
2:05.21
32.08
32.82
250m:
300m:
2:38.14
3:11.21
32.93
33.07
350m:
400m:
3:44.07
4:15.06
32.86
30.99
10.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań4:15.39639A
50m:
100m:
29.94
1:03.12
29.94
33.18
150m:
200m:
1:35.10
2:07.66
31.98
32.56
250m:
300m:
2:39.45
3:11.57
31.79
32.12
350m:
400m:
3:43.49
4:15.39
31.92
31.90
11.Kulczycki Patryk01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:15.97635B
50m:
100m:
29.00
1:00.99
29.00
31.99
150m:
200m:
1:33.80
2:06.17
32.81
32.37
250m:
300m:
2:39.06
3:11.72
32.89
32.66
350m:
400m:
3:44.41
4:15.97
32.69
31.56
12.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin4:16.05634B
50m:
100m:
29.63
1:01.56
29.63
31.93
150m:
200m:
1:33.66
2:06.08
32.10
32.42
250m:
300m:
2:38.64
3:11.40
32.56
32.76
350m:
400m:
3:44.21
4:16.05
32.81
31.84
13.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa4:17.25626B
50m:
100m:
29.27
1:01.93
29.27
32.66
150m:
200m:
1:34.66
2:07.28
32.73
32.62
250m:
300m:
2:39.94
3:12.80
32.66
32.86
350m:
400m:
3:45.62
4:17.25
32.82
31.63
14.Rój Jakub SSz01MKP Szczecin4:18.10619B
50m:
100m:
29.32
1:01.97
29.32
32.65
150m:
200m:
1:35.02
2:08.53
33.05
33.51
250m:
300m:
2:41.55
3:14.63
33.02
33.08
350m:
400m:
3:47.03
4:18.10
32.40
31.07
15.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław4:18.56616B
50m:
100m:
29.33
1:01.57
29.33
32.24
150m:
200m:
1:34.65
2:07.94
33.08
33.29
250m:
300m:
2:41.33
3:14.91
33.39
33.58
350m:
400m:
3:47.46
4:18.56
32.55
31.10
16.Karpiel Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:18.64616B
50m:
100m:
29.43
1:01.46
29.43
32.03
150m:
200m:
1:34.61
2:07.92
33.15
33.31
250m:
300m:
2:41.41
3:14.51
33.49
33.10
350m:
400m:
3:47.48
4:18.64
32.97
31.16
17.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź4:19.11612B
50m:
100m:
29.73
1:01.77
29.73
32.04
150m:
200m:
1:34.38
2:07.37
32.61
32.99
250m:
300m:
2:40.45
3:13.61
33.08
33.16
350m:
400m:
3:46.57
4:19.11
32.96
32.54
18.Muszyński Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:19.76608B
50m:
100m:
28.87
1:00.93
28.87
32.06
150m:
200m:
1:33.42
2:06.19
32.49
32.77
250m:
300m:
2:39.04
3:12.29
32.85
33.25
350m:
400m:
3:45.79
4:19.76
33.50
33.97
19.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna4:21.49596B
50m:
100m:
29.24
1:00.73
29.24
31.49
150m:
200m:
1:32.71
2:05.39
31.98
32.68
250m:
300m:
2:39.34
3:14.14
33.95
34.80
350m:
400m:
3:48.70
4:21.49
34.56
32.79
20.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań4:22.02592B
50m:
100m:
30.83
1:04.56
30.83
33.73
150m:
200m:
1:37.07
2:10.17
32.51
33.10
250m:
300m:
2:42.97
3:15.96
32.80
32.99
350m:
400m:
3:48.94
4:22.02
32.98
33.08
21.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice4:22.13591R
50m:
100m:
29.30
1:01.98
29.30
32.68
150m:
200m:
1:34.82
2:08.09
32.84
33.27
250m:
300m:
2:41.75
3:15.72
33.66
33.97
350m:
400m:
3:49.63
4:22.13
33.91
32.50
22.Naleźnik Jakub SSz01MKP Szczecin4:22.30590R
50m:
100m:
30.25
1:03.40
30.25
33.15
150m:
200m:
1:37.59
2:11.55
34.19
33.96
250m:
300m:
2:44.56
3:17.54
33.01
32.98
350m:
400m:
3:50.18
4:22.30
32.64
32.12
23.Barusiński Kordian01UKS G-8 Bielany4:22.43589
50m:
100m:
29.58
1:03.12
29.58
33.54
150m:
200m:
1:35.55
2:08.53
32.43
32.98
250m:
300m:
2:41.40
3:14.82
32.87
33.42
350m:
400m:
3:49.42
4:22.43
34.60
33.01
24.Twardowski Piotr01UKS SMS Galicja Kraków4:24.57575
50m:
100m:
29.77
1:03.43
29.77
33.66
150m:
200m:
1:36.99
2:11.35
33.56
34.36
250m:
300m:
2:44.73
3:18.50
33.38
33.77
350m:
400m:
3:51.50
4:24.57
33.00
33.07
25.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice4:25.18571
50m:
100m:
29.58
1:02.29
29.58
32.71
150m:
200m:
1:36.10
2:10.33
33.81
34.23
250m:
300m:
2:44.44
3:18.59
34.11
34.15
350m:
400m:
3:52.98
4:25.18
34.39
32.20
26.Ratajczak Mateusz01KS Posnania4:25.58568
50m:
100m:
29.30
1:01.34
29.30
32.04
150m:
200m:
1:34.38
2:07.90
33.04
33.52
250m:
300m:
2:42.06
3:16.75
34.16
34.69
350m:
400m:
3:51.34
4:25.58
34.59
34.24
27.Koncki Bartłomiej01KS Wisła Puławy4:26.09565
50m:
100m:
30.10
1:02.91
30.10
32.81
150m:
200m:
1:36.36
2:10.07
33.45
33.71
250m:
300m:
2:43.70
3:18.21
33.63
34.51
350m:
400m:
3:53.09
4:26.09
34.88
33.00
28.Czerwiński Łukasz01UKS JAGIELLONKA Warszawa4:26.16565
50m:
100m:
29.43
1:02.11
29.43
32.68
150m:
200m:
1:35.54
2:09.12
33.43
33.58
250m:
300m:
2:43.39
3:17.82
34.27
34.43
350m:
400m:
3:52.85
4:26.16
35.03
33.31
29.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice4:26.67562
50m:
100m:
29.47
1:02.65
29.47
33.18
150m:
200m:
1:36.41
2:10.74
33.76
34.33
250m:
300m:
2:45.20
3:19.72
34.46
34.52
350m:
400m:
3:53.64
4:26.67
33.92
33.03
30.Woźniak Kamil01KS Wisła Puławy4:27.56556
50m:
100m:
30.49
1:03.46
30.49
32.97
150m:
200m:
1:37.15
2:10.98
33.69
33.83
250m:
300m:
2:45.29
3:19.84
34.31
34.55
350m:
400m:
3:54.50
4:27.56
34.66
33.06
31.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice4:27.90554
50m:
100m:
30.25
1:03.58
30.25
33.33
150m:
200m:
1:38.19
2:12.51
34.61
34.32
250m:
300m:
2:46.69
3:21.52
34.18
34.83
350m:
400m:
3:55.59
4:27.90
34.07
32.31
Woliński Igor01MKP Szczecin4:27.90554
50m:
100m:
31.56
1:04.93
31.56
33.37
150m:
200m:
1:39.25
2:12.76
34.32
33.51
250m:
300m:
2:46.97
3:21.21
34.21
34.24
350m:
400m:
3:54.16
4:27.90
32.95
33.74
33.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź4:28.41551
50m:
100m:
29.69
1:02.55
29.69
32.86
150m:
200m:
1:35.72
2:09.53
33.17
33.81
250m:
300m:
2:43.64
3:18.03
34.11
34.39
350m:
400m:
3:53.14
4:28.41
35.11
35.27
34.Wojciechowski Jakub01KS Warta Poznań4:31.00535
50m:
100m:
29.87
1:02.74
29.87
32.87
150m:
200m:
1:36.62
2:11.03
33.88
34.41
250m:
300m:
2:45.65
3:20.75
34.62
35.10
350m:
400m:
3:55.85
4:31.00
35.10
35.15
35.Kamiński Dawid01MKP Szczecin4:31.12534
50m:
100m:
30.35
1:03.26
30.35
32.91
150m:
200m:
1:36.93
2:11.49
33.67
34.56
250m:
300m:
2:45.76
3:21.12
34.27
35.36
350m:
400m:
3:56.24
4:31.12
35.12
34.88
36.Senkowski Kacper01UKS G-8 Bielany4:31.39533
50m:
100m:
31.27
1:05.65
31.27
34.38
150m:
200m:
1:40.77
2:15.86
35.12
35.09
250m:
300m:
2:51.33
3:26.87
35.47
35.54
350m:
400m:
4:00.04
4:31.39
33.17
31.35
37.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy4:32.60526
50m:
100m:
29.49
1:02.66
29.49
33.17
150m:
200m:
1:36.90
2:12.16
34.24
35.26
250m:
300m:
2:47.42
3:23.18
35.26
35.76
350m:
400m:
3:58.04
4:32.60
34.86
34.56
38.Dados Aleksander01KS Wisła Puławy4:33.26522
50m:
100m:
29.28
1:02.89
29.28
33.61
150m:
200m:
1:38.15
2:13.56
35.26
35.41
250m:
300m:
2:49.26
3:25.29
35.70
36.03
350m:
400m:
3:59.90
4:33.26
34.61
33.36
39.Urbańczyk Adrian01KS Korona Kraków4:33.93518
50m:
100m:
30.83
1:04.93
30.83
34.10
150m:
200m:
1:39.80
2:15.14
34.87
35.34
250m:
300m:
2:50.02
3:25.74
34.88
35.72
350m:
400m:
4:00.84
4:33.93
35.10
33.09
40.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park4:34.71514
50m:
100m:
30.59
1:04.67
30.59
34.08
150m:
200m:
1:39.42
2:14.40
34.75
34.98
250m:
300m:
2:49.56
3:25.04
35.16
35.48
350m:
400m:
4:00.48
4:34.71
35.44
34.23
41.Wójcik Paweł01UKS SMS Galicja Kraków4:35.69508
50m:
100m:
31.08
1:04.09
31.08
33.01
150m:
200m:
1:38.22
2:13.57
34.13
35.35
250m:
300m:
2:49.04
3:24.43
35.47
35.39
350m:
400m:
4:00.29
4:35.69
35.86
35.40
42.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa4:35.96507
50m:
100m:
31.00
1:05.53
31.00
34.53
150m:
200m:
1:40.26
2:15.84
34.73
35.58
250m:
300m:
2:50.54
3:26.20
34.70
35.66
350m:
400m:
4:01.80
4:35.96
35.60
34.16
43.Nosal Bartosz01Hobby Sport Kietrz4:37.09500
50m:
100m:
30.77
1:04.94
30.77
34.17
150m:
200m:
1:40.56
2:16.95
35.62
36.39
250m:
300m:
2:53.28
3:29.15
36.33
35.87
350m:
400m:
4:04.46
4:37.09
35.31
32.63
44.Wielgus Kacper01KS Posnania4:37.26500
50m:
100m:
32.36
1:06.82
32.36
34.46
150m:
200m:
1:41.84
2:17.51
35.02
35.67
250m:
300m:
2:52.84
3:28.30
35.33
35.46
350m:
400m:
4:03.79
4:37.26
35.49
33.47
45.Biliński Szymon01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:38.56493
50m:
100m:
31.99
1:06.65
31.99
34.66
150m:
200m:
1:42.03
2:17.83
35.38
35.80
250m:
300m:
2:53.79
3:29.84
35.96
36.05
350m:
400m:
4:05.06
4:38.56
35.22
33.50
46.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice4:39.24489
50m:
100m:
32.23
1:07.71
32.23
35.48
150m:
200m:
1:43.06
2:19.67
35.35
36.61
250m:
300m:
2:54.92
3:30.56
35.25
35.64
350m:
400m:
4:05.87
4:39.24
35.31
33.37
47.Jednaszewski Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:39.81486
50m:
100m:
30.36
1:04.62
30.36
34.26
150m:
200m:
1:41.06
2:17.53
36.44
36.47
250m:
300m:
2:53.11
3:29.48
35.58
36.37
350m:
400m:
4:05.43
4:39.81
35.95
34.38
48.Krasowski Michał01MKS ZRYW Opole4:41.40478
50m:
100m:
30.39
1:03.10
30.39
32.71
150m:
200m:
1:37.31
2:12.98
34.21
35.67
250m:
300m:
2:49.33
3:26.66
36.35
37.33
350m:
400m:
4:04.62
4:41.40
37.96
36.78
49.Nowakowski Jakub01UKS NAWA Skierniewice4:42.45472
50m:
100m:
28.66
1:01.73
28.66
33.07
150m:
200m:
1:37.42
2:14.25
35.69
36.83
250m:
300m:
2:51.17
3:29.04
36.92
37.87
350m:
400m:
4:06.49
4:42.45
37.45
35.96
50.Barszczewski Maximilian01UKS JAGIELLONKA Warszawa4:47.92446
50m:
100m:
31.00
1:05.56
31.00
34.56
150m:
200m:
1:42.54
2:20.37
36.98
37.83
250m:
300m:
2:56.51
3:33.34
36.14
36.83
350m:
400m:
4:11.07
4:47.92
37.73
36.85
51.Juskowiak Jakub01KS Warta Poznań4:50.13436
50m:
100m:
31.40
1:06.33
31.40
34.93
150m:
200m:
1:41.94
2:19.15
35.61
37.21
250m:
300m:
2:56.53
3:34.31
37.38
37.78
350m:
400m:
4:12.97
4:50.13
38.66
37.16


<< TOP >>
Konkurencja 18
15.07.2017
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
24.71
26.14
Polewka Tomasz
Kraska Jakub
POL
POL
Lublin
Szczecin
20.05.2017
29.05.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź28.42605
2.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań28.65590


<< TOP >>
Konkurencja 21
15.07.2017 - 10:30
Dziewcząt, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:26.84
2:26.84
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
POL
POL
Prague (CZE)
Prague (CZE)
10.07.2009
10.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Przybysz Olga01UKS Orka Lubań2:43.59614A36.8741.6342.5242.57
2.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:44.41605A36.3841.7743.0343.23
3.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:44.79601A35.7843.3542.3143.35
4.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław2:44.83601A36.6442.5543.0442.60
5.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania2:45.04598A38.0342.5942.2742.15
6.Kołakowska Julia01MKS Piaseczno2:45.10598A36.7642.1842.9243.24
7.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków2:46.42584A37.5741.9643.6443.25
8.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:47.16576A37.8443.1743.5842.57
9.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice2:50.68541A39.1444.7843.8342.93
10.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin2:51.22536A37.7144.8143.5645.14
11.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:52.52524B38.2844.5345.3144.40
12.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź2:52.88521B39.2945.0844.5343.98
13.Buda Aleksandra01SALOS Cortile KIELCE2:53.47515B39.5844.0344.7345.13
14.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń2:54.83503B40.7444.7745.4343.89
15.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław2:56.44490B40.2246.3245.2644.64
16.Krakowska Martyna01KS Warta Poznań2:56.65488B40.6545.8444.8145.35
17.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:57.03485B40.6545.2845.6845.42
18.Ochał Maja01UKS SMS Galicja Kraków3:00.01461B39.6445.4946.3248.56
19.Dechnik Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn3:03.08438B41.6946.8047.4247.17
20.Rygiel Julia01KS Swim2win Krosno3:04.61427B42.5947.7247.4446.86
21.Wesołowska Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski3:05.31423R38.9146.7148.7550.94


<< TOP >>
Konkurencja 22
15.07.2017 - 10:45
Chłopców, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:10.90
2:15.63
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
POL
POL
Ostrowiec Sw.
Tampere (FIN)
23.05.2009
21.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień2:25.25668A33.1937.0736.9338.06
2.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice2:26.33653A33.2137.3638.0637.70
3.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:27.11643A33.1737.7138.2637.97
4.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin2:27.68636A33.7937.8638.4437.59
5.Socha Kacper01Znicz Koszalin2:27.77634A33.1137.4838.8838.30
6.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom2:29.70610A33.6438.2438.7839.04
7.Adamczak Jakub01UKS Shark Rudna2:30.39602A33.7237.6639.0339.98
8.Żurawski Marcel01UKS Orka Lubań2:30.82597A34.1738.4540.6937.51
9.Solarski Antoni01KS Warta Poznań2:31.08594A34.6339.0438.9438.47
10.Czuba Marcin01KS Wisła Puławy2:31.11593A33.5538.8339.3139.42
11.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław2:31.46589B33.3138.1639.5540.44
12.Zięba Krzysztof01KP ORLIK Przeworsk2:32.31579B33.9339.5039.2739.61
13.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:32.62576B34.5740.3040.0037.75
14.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin2:33.30568B33.1938.3340.3941.39
15.Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków2:33.63565B33.6939.8740.0939.98
16.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:34.27558B32.9139.1340.3841.85
17.Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków2:36.46534B35.6039.8640.5340.47
18.Syska Miłosz01MKS Trójka Łódź2:37.01529B34.1639.1641.9841.71
19.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim2:37.24527B35.5241.0640.4340.23
20.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:38.12518B35.2940.6440.6641.53
21.Tuszyński Dominik01KP Delfin Inowrocław2:38.18517R33.4540.0742.5342.13
22.Suchan Przemysław01KS Korona Kraków2:38.19517R34.7640.2441.3341.86
23.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław2:38.5451434.0340.5742.3341.61
24.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań2:39.0650936.4640.2140.5541.84
25.Król Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz2:41.4048734.6041.6641.8543.29
26.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice2:42.7947438.3641.3442.6740.42
27.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin2:43.0747235.3842.7943.6641.24
28.Remian Igor01UKS PATOMSWIM Bogatynia2:43.8646537.0542.6543.1740.99
29.Koczur Michał01UKS Jasień Sucha Beskidzka2:43.9646435.9841.7143.4942.78
30.Wiśniewski Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:44.8245735.4041.5043.1644.76
31.Hajduk Robert01SALOS Cortile KIELCE2:46.8844037.7842.9243.0643.12
32.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław2:47.2443836.3643.0243.8644.00
33.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława3:02.5933640.6546.0747.9447.93


<< TOP >>
Konkurencja 23
15.07.2017 - 11:00
Dziewcząt, 200m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:12.13
2:17.28
Baranowska Katarzyna
Urbanczyk Aleksandra
POL
POL
Beijing (CHN)
Barcelona (ESP)
12.08.2008
20.07.2003

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa2:26.63636A31.4937.8543.1434.15
2.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.94632A31.3437.4243.1135.07
3.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk2:26.95632A32.1439.3440.3235.15
4.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:28.62611A31.7938.3442.8735.62
5.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:30.73585A32.1839.7143.8534.99
6.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim2:30.80584A32.0039.1944.5835.03
7.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:31.10581A32.6937.1346.1635.12
8.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:32.30567A33.0838.3445.5035.38
9.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków2:32.75562A32.5239.2045.8835.15
10.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św2:32.77562A32.1538.9144.5437.17
11.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk2:33.04559B31.0239.6945.7136.62
12.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:33.27557B32.6239.1646.0035.49
13.Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn2:33.98549B33.4842.9742.1535.38
14.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:34.42544B32.6040.1346.5335.16
15.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica2:34.47544B32.8438.7747.4235.44
16.Bura Dominika01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:34.53543B32.9341.4543.9736.18
17.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra2:34.62542B32.6941.3445.1735.42
18.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:35.17536B33.4243.2442.1036.41
19.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:35.48533B34.8440.3244.5835.74
20.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków2:35.57532B31.5939.9546.2637.77
21.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:37.37514R33.0240.4648.4135.48
22.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:38.82500R34.1840.4746.7637.41
23.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:39.2649633.5840.6148.5336.54
24.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:43.1646136.7541.3347.4437.64
25.Adamczyk Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:47.9242336.1143.9449.4038.47
26.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice2:50.8740236.7544.2348.5041.39
27.Schmidt Zuzanna01UKS GOS Raszyn2:53.1538635.4445.3853.4338.90


<< TOP >>
Konkurencja 24
15.07.2017 - 11:10
Chłopców, 200m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:58.14
2:04.29
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
POL
POL
Kazan (RUS)
Prague - Podoli (CZE)
06.08.2015
07.12.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź2:11.54650A27.8134.7438.3130.68
2.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice2:11.65649A27.1433.5240.2530.74
3.Sacha Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:11.72648A28.5734.6238.2430.29
4.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory2:12.46637A29.0235.1037.3930.95
5.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań2:12.54636A29.0535.5537.7730.17
6.Karnik Kacper01MKS Wodnik Radom2:12.89631A28.3034.4238.3131.86
7.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:13.50622A28.2133.9940.3530.95
8.Kamiński Damian01Znicz Koszalin2:13.75619A28.0934.0640.8230.78
9.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:14.74605A28.2934.4041.2630.79
10.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:14.87603A28.8135.0039.9031.16
11.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec2:15.04601B28.6533.4641.2831.65
12.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź2:15.66593B29.4134.7240.1931.34
13.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:16.01588B29.4833.8140.8131.91
14.Barusiński Kordian01UKS G-8 Bielany2:16.58581B28.6434.6641.3031.98
15.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice2:16.93577B28.4736.7437.8533.87
16.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień2:17.12574B29.4436.1638.8732.65
17.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.20573B27.8337.0641.6930.62
18.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź2:17.38571B28.5735.7841.4831.55
19.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin2:18.16561B29.4935.5839.2333.86
20.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin2:18.44558B28.3634.5942.5432.95
21.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory2:18.90552R28.1736.9240.3033.51
22.Dubiel Kornel SG01UKS Żabianka Gdańsk2:19.41546R30.1434.5041.6533.12
23.Kalinowski Michał01MTKP Delfin Toruń2:19.5954430.0637.5540.5031.48
24.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:20.2253729.8236.8541.1532.40
25.Jochymek Oskar01WKS Śląsk Wrocław2:20.2753630.0635.9942.1332.09
26.Muc Filip01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:20.5953329.9836.4541.2332.93
27.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:20.9052928.7037.2741.6333.30
28.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole2:21.1552627.5836.1944.0333.35
29.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:21.2952530.3136.6840.5233.78
30.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice2:21.3352430.7338.0440.7431.82
31.Socha Kacper01Znicz Koszalin2:22.0651629.4641.7137.9332.96
32.Astashev Bogdan01UKS SMS Galicja Kraków2:22.0951628.9837.4342.9132.77
33.Grzemski Kamil01MKP Wągrowiec2:23.5150130.9636.1944.4931.87
34.Hencner Wojciech01MUKS Gilus Gilowice2:24.9548629.4837.1144.8433.52
35.Paszko Mikołaj SK01UKS SMS Galicja Kraków2:26.3247229.7537.4044.0535.12
36.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa2:27.2546430.8938.2544.2433.87
37.Jurczak Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:27.3746229.5841.4541.5234.82
38.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek2:30.4443530.6739.1945.2535.33
39.Hajduk Robert01SALOS Cortile KIELCE2:30.8743132.0842.1642.9933.64
40.Wesołowski Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:32.4241829.6139.7447.4235.65
41.Remian Igor01UKS PATOMSWIM Bogatynia2:35.6839233.7742.0443.3536.52
42.Pająk Mikołaj01UKS Jasień Sucha Beskidzka2:36.7738431.4742.4746.8036.03
DYSKW.Wiszniewski Jakub01UKS G-8 Bielany
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Miziak Adam01UKS JAGIELLONKA Warszawa
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 15
15.07.2017 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
25.91
27.04
Dowgiert Anna
Korc Agata
POL
POL
Kazan (RUS)
Berlin (GER)
07.08.2015
29.07.2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów27.42707
2.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław27.54698
3.Mazurkiewicz Barbara01IKS Konstancin28.15653
4.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka28.27645
5.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów28.28644
6.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola29.40573
7.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim29.43572
8.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.29.82549
9.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk30.17530
10.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św30.29524
Finał B
11.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.30524
12.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz30.57510
13.Załęska Adrianna01MPKS Orka Ciechanów30.78499
14.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom30.79499
15.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice30.90494
16.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków30.98490
17.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków30.99489
18.Migdał Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk31.01488
19.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.45468
20.Szymańska Magda01BUKS Warszawa31.50466


<< TOP >>
Konkurencja 16
15.07.2017 - 17:05
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
23.07
24.75
Czerniak Konrad
Smoliński Jakub
POL
POL
Kazan (RUS)
Szczecin
02.08.2015
30.05.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Goraj Marcin SK01UKS SMS Galicja Kraków25.11712
2.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów25.81656
3.Wardawa Filip01UKS G-8 Bielany25.82655
4.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań25.83654
5.Lipiński Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn25.92648
6.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork25.95645
7.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik25.97644
8.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard26.20627
9.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław26.31619
10.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz26.41612
Finał B
11.Partyka Damian01DELFIN Gdynia26.45609
12.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory26.46609
13.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz26.54603
14.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory26.61598
15.Nowotny Dawid SR01UKS Manta Kochłowice26.69593
16.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole26.75589
17.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań26.83584
18.Surowiecki Wojciech01KS Rekin Świebodzice26.87581
19.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice26.92578
20.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków27.09567


<< TOP >>
Konkurencja 17
15.07.2017 - 17:15
Dziewcząt, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
28.05
29.13
Urbanczyk Aleksandra
Górniak Katarzyna
POL
POL
Opole
Belgrade (SRB)
29.04.2017
08.07.2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów29.93739
2.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy30.00733
3.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok30.32710
4.Pogorzelska Laura SK01UKS SMS Galicja Kraków30.40705
5.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz30.81677
6.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice30.89672
7.Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk31.13656
Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk31.13656
9.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka31.58629
10.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola31.97606
Finał B
11.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice32.04602
12.Migdał Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk32.12597
Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz32.12597
14.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań32.14596
15.Czornik Julia01AZS AWF Katowice32.17595
16.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków32.39583
17.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory32.59572
18.Mikołajczyk Julia01UKS 190 Łódź32.85558
19.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków33.33535
20.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław33.66519


<< TOP >>
Konkurencja 18
15.07.2017 - 17:20
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
24.71
26.14
Polewka Tomasz
Kraska Jakub
POL
POL
Lublin
Szczecin
20.05.2017
29.05.2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn26.82720
2.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany26.92712
3.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań27.75650
4.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec27.77648
5.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin27.80646
6.Błański Piotr01DELFIN Gdynia28.01632
7.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek28.11625
8.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.23617
9.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice28.26615
10.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź28.49600
Finał B
11.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza28.42605
12.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna28.73585
13.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań28.89576
14.Dudzik Sebastian SK01UKS SMS Galicja Kraków28.92574
15.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań28.95572
16.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków29.11563
17.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police29.33550
Rój Jakub SSz01MKP Szczecin29.33550
19.Borowski Adam01SALOS Cortile KIELCE29.61535
20.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.81524


<< TOP >>
Konkurencja 19
15.07.2017 - 17:25
Dziewcząt, 400m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
4:04.23
4:12.62
Jedrzejczak Otylia
Zukowska Paula
POL
POL
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
25.03.2007
09.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice4:22.81746
50m:
100m:
30.42
1:03.42
30.42
33.00
150m:
200m:
1:36.78
2:10.69
33.36
33.91
250m:
300m:
2:44.02
3:17.96
33.33
33.94
350m:
400m:
3:50.97
4:22.81
33.01
31.84
2.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź4:26.45715
50m:
100m:
31.24
1:04.62
31.24
33.38
150m:
200m:
1:38.49
2:12.26
33.87
33.77
250m:
300m:
2:45.85
3:19.69
33.59
33.84
350m:
400m:
3:53.07
4:26.45
33.38
33.38
3.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec4:27.52707
50m:
100m:
31.03
1:04.46
31.03
33.43
150m:
200m:
1:38.87
2:13.23
34.41
34.36
250m:
300m:
2:47.53
3:22.21
34.30
34.68
350m:
400m:
3:56.17
4:27.52
33.96
31.35
4.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław4:30.00688
50m:
100m:
30.44
1:04.28
30.44
33.84
150m:
200m:
1:38.44
2:12.99
34.16
34.55
250m:
300m:
2:47.31
3:22.26
34.32
34.95
350m:
400m:
3:56.79
4:30.00
34.53
33.21
5.Krauze Alicja01Mal Wopr4:33.44662
50m:
100m:
31.57
1:05.78
31.57
34.21
150m:
200m:
1:40.45
2:15.33
34.67
34.88
250m:
300m:
2:50.42
3:25.25
35.09
34.83
350m:
400m:
3:59.94
4:33.44
34.69
33.50
6.Nita Daria01KS Korona Kraków4:35.96644
50m:
100m:
31.31
1:04.81
31.31
33.50
150m:
200m:
1:39.43
2:14.52
34.62
35.09
250m:
300m:
2:50.01
3:25.44
35.49
35.43
350m:
400m:
4:00.87
4:35.96
35.43
35.09
7.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź4:38.48627
50m:
100m:
32.12
1:06.99
32.12
34.87
150m:
200m:
1:42.04
2:17.39
35.05
35.35
250m:
300m:
2:52.39
3:28.01
35.00
35.62
350m:
400m:
4:03.57
4:38.48
35.56
34.91
8.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice4:39.63619
50m:
100m:
32.82
1:08.46
32.82
35.64
150m:
200m:
1:43.91
2:19.77
35.45
35.86
250m:
300m:
2:55.51
3:31.31
35.74
35.80
350m:
400m:
4:06.52
4:39.63
35.21
33.11
9.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:41.89604
50m:
100m:
32.37
1:07.43
32.37
35.06
150m:
200m:
1:43.64
2:19.83
36.21
36.19
250m:
300m:
2:56.54
3:32.57
36.71
36.03
350m:
400m:
4:08.35
4:41.89
35.78
33.54
10.Gorzynik Aleksandra01KS Swim2win Krosno4:43.24596
50m:
100m:
33.21
1:09.17
33.21
35.96
150m:
200m:
1:44.92
2:21.42
35.75
36.50
250m:
300m:
2:57.66
3:34.15
36.24
36.49
350m:
400m:
4:09.48
4:43.24
35.33
33.76
Finał B
11.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin4:35.91644
50m:
100m:
32.51
1:06.62
32.51
34.11
150m:
200m:
1:41.43
2:16.15
34.81
34.72
250m:
300m:
2:50.93
3:25.99
34.78
35.06
350m:
400m:
4:01.32
4:35.91
35.33
34.59
12.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków4:42.21602
50m:
100m:
32.47
1:07.93
32.47
35.46
150m:
200m:
1:44.12
2:20.75
36.19
36.63
250m:
300m:
2:56.72
3:33.07
35.97
36.35
350m:
400m:
4:08.19
4:42.21
35.12
34.02
13.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków4:45.12584
50m:
100m:
32.29
1:07.56
32.29
35.27
150m:
200m:
1:43.71
2:20.21
36.15
36.50
250m:
300m:
2:56.40
3:33.38
36.19
36.98
350m:
400m:
4:09.94
4:45.12
36.56
35.18
14.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica4:45.46582
50m:
100m:
32.97
1:08.46
32.97
35.49
150m:
200m:
1:44.71
2:21.37
36.25
36.66
250m:
300m:
2:58.14
3:34.69
36.77
36.55
350m:
400m:
4:10.97
4:45.46
36.28
34.49
15.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk4:47.03572
50m:
100m:
33.51
1:09.64
33.51
36.13
150m:
200m:
1:46.07
2:23.33
36.43
37.26
250m:
300m:
2:59.28
3:36.63
35.95
37.35
350m:
400m:
4:12.67
4:47.03
36.04
34.36
16.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:51.56546
50m:
100m:
33.18
1:09.71
33.18
36.53
150m:
200m:
1:47.08
2:24.93
37.37
37.85
250m:
300m:
3:02.11
3:40.17
37.18
38.06
350m:
400m:
4:16.61
4:51.56
36.44
34.95
17.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław4:52.54541
50m:
100m:
33.14
1:09.94
33.14
36.80
150m:
200m:
1:47.63
2:24.81
37.69
37.18
250m:
300m:
3:02.09
3:39.46
37.28
37.37
350m:
400m:
4:16.99
4:52.54
37.53
35.55
18.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław4:53.75534
50m:
100m:
32.92
1:08.92
32.92
36.00
150m:
200m:
1:45.81
2:23.36
36.89
37.55
250m:
300m:
3:00.84
3:39.02
37.48
38.18
350m:
400m:
4:16.91
4:53.75
37.89
36.84
19.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice4:54.42530
50m:
100m:
33.31
1:10.15
33.31
36.84
150m:
200m:
1:47.45
2:25.46
37.30
38.01
250m:
300m:
3:03.63
3:41.71
38.17
38.08
350m:
400m:
4:18.44
4:54.42
36.73
35.98
20.Dudziak Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn4:57.70513
50m:
100m:
33.21
1:10.20
33.21
36.99
150m:
200m:
1:48.61
2:26.70
38.41
38.09
250m:
300m:
3:05.06
3:43.42
38.36
38.36
350m:
400m:
4:21.64
4:57.70
38.22
36.06


<< TOP >>
Konkurencja 20
15.07.2017 - 17:40
Chłopców, 400m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
3:45.71
3:56.47
Stanczyk Przemyslaw
Kałużyński Antoni
POL
POL
Chiba (JPN)
Hodmezovasarhely (HUN)
21.08.2007
12.12.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa4:02.91743
50m:
100m:
27.42
57.47
27.42
30.05
150m:
200m:
1:28.17
1:59.27
30.70
31.10
250m:
300m:
2:30.39
3:02.08
31.12
31.69
350m:
400m:
3:32.67
4:02.91
30.59
30.24
2.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn4:05.00724
50m:
100m:
28.27
58.48
28.27
30.21
150m:
200m:
1:29.62
2:00.97
31.14
31.35
250m:
300m:
2:32.16
3:03.48
31.19
31.32
350m:
400m:
3:34.81
4:05.00
31.33
30.19
3.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik4:06.70709
50m:
100m:
27.39
57.88
27.39
30.49
150m:
200m:
1:29.35
2:01.26
31.47
31.91
250m:
300m:
2:33.40
3:05.28
32.14
31.88
350m:
400m:
3:36.89
4:06.70
31.61
29.81
4.Urbański Michał01DELFIN Gdynia4:08.21696
50m:
100m:
28.20
58.88
28.20
30.68
150m:
200m:
1:30.43
2:02.32
31.55
31.89
250m:
300m:
2:34.00
3:05.76
31.68
31.76
350m:
400m:
3:37.47
4:08.21
31.71
30.74
5.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań4:10.23680
50m:
100m:
29.02
1:00.95
29.02
31.93
150m:
200m:
1:32.94
2:05.26
31.99
32.32
250m:
300m:
2:36.81
3:08.27
31.55
31.46
350m:
400m:
3:39.69
4:10.23
31.42
30.54
6.Girul Radosław01WKS Śląsk Wrocław4:12.45662
50m:
100m:
28.59
59.84
28.59
31.25
150m:
200m:
1:31.95
2:04.02
32.11
32.07
250m:
300m:
2:36.53
3:08.90
32.51
32.37
350m:
400m:
3:41.42
4:12.45
32.52
31.03
7.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław4:12.69660
50m:
100m:
28.04
58.77
28.04
30.73
150m:
200m:
1:30.64
2:02.87
31.87
32.23
250m:
300m:
2:35.76
3:08.24
32.89
32.48
350m:
400m:
3:40.61
4:12.69
32.37
32.08
8.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław4:14.69645
50m:
100m:
28.50
59.56
28.50
31.06
150m:
200m:
1:31.62
2:03.78
32.06
32.16
250m:
300m:
2:36.48
3:09.75
32.70
33.27
350m:
400m:
3:42.56
4:14.69
32.81
32.13
9.Wilejto Igor01Dwójka Tczew4:15.41639
50m:
100m:
29.15
1:00.73
29.15
31.58
150m:
200m:
1:33.01
2:05.65
32.28
32.64
250m:
300m:
2:38.77
3:11.54
33.12
32.77
350m:
400m:
3:44.26
4:15.41
32.72
31.15
10.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice4:16.53631
50m:
100m:
28.63
1:00.16
28.63
31.53
150m:
200m:
1:32.81
2:05.98
32.65
33.17
250m:
300m:
2:38.79
3:11.59
32.81
32.80
350m:
400m:
3:44.57
4:16.53
32.98
31.96
Finał B
11.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin4:12.66660
50m:
100m:
28.85
1:00.07
28.85
31.22
150m:
200m:
1:31.94
2:03.63
31.87
31.69
250m:
300m:
2:35.75
3:08.44
32.12
32.69
350m:
400m:
3:40.96
4:12.66
32.52
31.70
12.Kulczycki Patryk01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.4:13.81651
50m:
100m:
28.48
59.78
28.48
31.30
150m:
200m:
1:32.33
2:04.58
32.55
32.25
250m:
300m:
2:37.33
3:10.24
32.75
32.91
350m:
400m:
3:42.98
4:13.81
32.74
30.83
13.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa4:13.89651
50m:
100m:
28.01
59.26
28.01
31.25
150m:
200m:
1:32.15
2:04.56
32.89
32.41
250m:
300m:
2:37.65
3:10.72
33.09
33.07
350m:
400m:
3:43.44
4:13.89
32.72
30.45
14.Rój Jakub SSz01MKP Szczecin4:14.09649
50m:
100m:
28.79
1:00.35
28.79
31.56
150m:
200m:
1:32.92
2:05.38
32.57
32.46
250m:
300m:
2:38.06
3:10.86
32.68
32.80
350m:
400m:
3:43.24
4:14.09
32.38
30.85
15.Muszyński Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:16.65630
50m:
100m:
29.12
1:01.02
29.12
31.90
150m:
200m:
1:33.67
2:06.21
32.65
32.54
250m:
300m:
2:39.05
3:12.40
32.84
33.35
350m:
400m:
3:45.41
4:16.65
33.01
31.24
16.Karpiel Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:16.88628
50m:
100m:
29.13
1:00.77
29.13
31.64
150m:
200m:
1:33.47
2:06.44
32.70
32.97
250m:
300m:
2:39.51
3:12.67
33.07
33.16
350m:
400m:
3:45.70
4:16.88
33.03
31.18
17.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław4:17.09627
50m:
100m:
29.81
1:02.82
29.81
33.01
150m:
200m:
1:35.00
2:07.55
32.18
32.55
250m:
300m:
2:40.17
3:13.55
32.62
33.38
350m:
400m:
3:45.61
4:17.09
32.06
31.48
18.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań4:21.14598
50m:
100m:
30.16
1:02.93
30.16
32.77
150m:
200m:
1:35.63
2:08.55
32.70
32.92
250m:
300m:
2:41.25
3:14.64
32.70
33.39
350m:
400m:
3:47.75
4:21.14
33.11
33.39
19.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź4:22.85586
50m:
100m:
29.87
1:02.82
29.87
32.95
150m:
200m:
1:35.94
2:09.61
33.12
33.67
250m:
300m:
2:43.25
3:16.95
33.64
33.70
350m:
400m:
3:50.16
4:22.85
33.21
32.69
20.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna4:25.87567
50m:
100m:
29.87
1:03.03
29.87
33.16
150m:
200m:
1:36.09
2:09.90
33.06
33.81
250m:
300m:
2:43.14
3:18.12
33.24
34.98
350m:
400m:
3:52.62
4:25.87
34.50
33.25


<< TOP >>
Konkurencja 21
15.07.2017 - 17:55
Dziewcząt, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:26.84
2:26.84
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
POL
POL
Prague (CZE)
Prague (CZE)
10.07.2009
10.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław2:33.4774434.4339.0439.9640.04
2.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:35.4271735.0939.4940.4740.37
3.Przybysz Olga01UKS Orka Lubań2:39.4966336.2041.1040.3141.88
4.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:41.8363535.8641.3641.7942.82
5.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania2:41.9063437.5141.1841.3441.87
6.Kołakowska Julia01MKS Piaseczno2:41.9663336.4240.5641.8643.12
7.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:45.3359537.2141.8343.0243.27
8.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków2:48.2656537.0842.2644.2744.65
9.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin2:48.9055837.7142.5943.8244.78
10.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice2:48.9855737.4444.9743.1043.47
Finał B
11.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:46.8257936.8742.1944.0643.70
12.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź2:52.9952039.0744.4845.6243.82
13.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń2:54.0551040.4543.4644.8245.32
14.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:55.1750039.8645.0745.5244.72
15.Buda Aleksandra01SALOS Cortile KIELCE2:55.3649940.1944.6645.1945.32
16.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław2:58.2947540.2245.6447.0745.36
17.Ochał Maja01UKS SMS Galicja Kraków2:58.8947039.9645.0946.5947.25
18.Rygiel Julia01KS Swim2win Krosno3:01.7144842.6446.2146.4446.42
19.Dechnik Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn3:02.2744441.3247.0946.5347.33
DYSKW.Krakowska Martyna01KS Warta Poznań
SW - Nieukończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 22
15.07.2017 - 18:05
Chłopców, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:10.90
2:15.63
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
POL
POL
Ostrowiec Sw.
Tampere (FIN)
23.05.2009
21.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:20.7873432.0035.6136.9036.27
2.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień2:21.1772832.2136.3036.1336.53
3.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice2:24.8667432.0536.5837.4238.81
4.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom2:26.0065833.1537.6838.0737.10
5.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin2:27.2564133.0137.0237.9839.24
6.Adamczak Jakub01UKS Shark Rudna2:28.6162433.4638.9739.5936.59
7.Solarski Antoni01KS Warta Poznań2:28.7262233.7938.3438.2038.39
8.Socha Kacper01Znicz Koszalin2:29.6061133.2938.1239.3538.84
9.Żurawski Marcel01UKS Orka Lubań2:29.9960733.7137.7138.8039.77
DYSKW.Czuba Marcin01KS Wisła Puławy
K 1 - Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)
Finał B
11.Zięba Krzysztof01KP ORLIK Przeworsk2:29.9260833.6839.4038.1938.65
12.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń2:30.2960333.7738.9939.0838.45
13.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław2:31.7858533.1838.7340.0839.79
14.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin2:32.3657933.6339.2139.5040.02
15.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:32.5557734.6538.4139.4140.08
16.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim2:33.5556533.5939.3540.2340.38
17.Syska Miłosz01MKS Trójka Łódź2:34.4855533.8539.1441.2740.22
18.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.3354633.5139.9640.6041.26
19.Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków2:37.3052635.7840.7540.5740.20
DYSKW.Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 23
15.07.2017 - 18:15
Dziewcząt, 200m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:12.13
2:17.28
Baranowska Katarzyna
Urbanczyk Aleksandra
POL
POL
Beijing (CHN)
Barcelona (ESP)
12.08.2008
20.07.2003

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:20.8371830.8736.0540.4233.49
2.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.7867430.7936.1043.5533.34
3.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk2:24.4566530.9937.0441.4334.99
4.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa2:26.8963230.6237.8844.5133.88
5.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim2:28.2261631.4439.0743.9333.78
6.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:28.4461331.6239.0044.0533.77
7.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków2:29.7059731.7236.8745.5735.54
8.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św2:32.1656932.5839.6343.8136.14
9.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:32.9056132.9338.4745.9135.59
10.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków2:33.4055531.8339.4245.6136.54
Finał B
11.Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn2:31.1658032.1540.5543.0735.39
12.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:31.6757434.5939.2142.9934.88
13.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra2:32.9056132.3439.9044.8135.85
14.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:33.1055931.9638.9446.5835.62
15.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:35.4553432.9140.3846.7335.43
16.Bura Dominika01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.5253333.0742.2044.6035.65
17.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków2:35.5653231.7940.0846.0437.65
18.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:36.5852233.5143.9642.2836.83
19.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica2:37.4951333.3039.5648.6635.97
20.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:38.3450533.5839.8948.6136.26


<< TOP >>
Konkurencja 24
15.07.2017 - 18:25
Chłopców, 200m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:58.14
2:04.29
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
POL
POL
Kazan (RUS)
Prague - Podoli (CZE)
06.08.2015
07.12.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory2:08.4369927.7034.4537.0229.26
2.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań2:08.6369628.3034.6936.8928.75
3.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice2:08.6869526.7632.9239.1929.81
4.Sacha Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:09.6667928.2034.7037.1229.64
5.Karnik Kacper01MKS Wodnik Radom2:11.8464628.1034.2537.7631.73
6.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:11.9064527.9733.8338.5931.51
7.Kamiński Damian01Znicz Koszalin2:14.6160728.1833.9441.2731.22
8.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź2:15.2259928.2935.3340.2531.35
9.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:17.2157328.3235.4842.2431.17
10.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:18.2856029.3035.5041.0332.45
Finał B
11.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:15.1959929.0433.8340.4331.89
12.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź2:16.4858229.4436.3439.6131.09
13.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice2:16.7357928.1437.4338.0733.09
14.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.1657427.7437.1541.8030.47
15.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź2:17.5056929.5834.6841.4331.81
16.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory2:18.2756027.8537.4340.0332.96
17.Dubiel Kornel SG01UKS Żabianka Gdańsk2:19.3554730.3334.9341.2932.80
18.Jochymek Oskar01WKS Śląsk Wrocław2:19.8754129.9436.6241.5331.78
19.Kalinowski Michał01MTKP Delfin Toruń2:19.9354030.0437.4541.6230.82
20.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:20.8453029.7336.7741.0333.31


<< TOP >>
Konkurencja 25
15.07.2017 - 18:35
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny16 lat
Wyniki

Rekord Polski
Rekord Polski Juniorów 16 lat
3:47.43
3:49.86
MKS JUVENIA Wrocław
PZP
POLLublin
Belgrad (SRB)
19.05.2017
31.07.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.MUKS Piętnastka BydgoszczMUKS Piętnastka Bydgoszcz4:04.55642
Dudek Aleksandra
Wolska Karolina
+0,75
+0,61
28.51
30.91
59.03
1:04.15
Włodarczyk Agnieszka
Paradowska Kinga
+0,44
+0,33
29.74
29.39
1:01.71
59.66
2.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków4:07.14622
Serafin Magdalena
Pogorzelska Laura SK
+0,76
+0,12
28.90
29.56
59.88
1:02.63
Litwin Andrea SK
Śmietana Karolina
+0,40
+0,51
29.71
29.52
1:02.87
1:01.76
3.WKS Śląsk WrocławWKS Śląsk Wrocław4:12.21585
Szebesczyk Hanna
Jeziorna Julia
+0,76
+0,60
30.75
31.86
1:03.31
1:06.71
Halicka Lidia
Węgrzynowska Aleksandra
+0,36
+0,38
29.72
28.56
1:02.26
59.93
4.UKS Żabianka GdańskUKS Żabianka Gdańsk4:14.81567
Migdał Maria SG
Kuropatwa Weronika SG
+0,69
+0,29
30.17
30.68
1:03.92
1:04.16
Kaczanowska Maria SG
Miodek Karolina SG
+0,17
+0,12
30.72
28.52
1:04.98
1:01.75
5.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:15.74561
Bura Dominika
Skórka Julia
+0,79
+0,36
31.15
29.74
1:04.52
1:03.17
Gazda Zuzanna
Wiśniewska Oliwia
+0,39
+0,16
31.34
29.70
1:06.56
1:01.49
6.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice4:16.61555
Zając-Więckowska Julia
Kosińska Dominika
01
01
29.52
30.45
1:01.84
1:02.51
Czornik Julia
Bigos Dominika
01
01
31.05
32.21
1:04.27
1:07.99
7.UKS SMS Galicja Kraków 2UKS SMS Galicja Kraków4:27.42491
Cholewa Karolina SK
Ochał Maja
+0,80
+0,16
32.50
32.10
1:07.66
1:06.85
Stępak Weronika
Hojoł Agata SK
+0,37
+0,61
31.34
32.11
1:06.09
1:06.82
8.CSIR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSIR MOS Dąbrowa Górnicza4:30.31475
Skórka Maja
Kabańska Nicol
+0,4632.57
31.87
1:08.88
1:06.81
Adamczyk Daria
Ostrowska Kamila
+0,62
+0,01
31.78
30.45
1:08.80
1:05.82


<< TOP >>
Konkurencja 26
15.07.2017 - 18:45
Chłopców, 4 x 100m dowolny

16 lat
Wyniki

Rekord Polski
Rekord Polski Juniorów 16 lat
3:16.08
3:26.76
Warschau PZP
PZP
POLOstrowiec Sw.
Hodmezovasaehely (HUN)
21.05.2009
13.12.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.KP AVIA ŚwidnikKP AVIA Świdnik3:37.41649
Lech Filip
Kotwica Bartosz
+0,73
+0,24
25.19
25.14
54.88
53.17
Szulierz Michał
Krzykała Emil
+0,28
+0,38
27.27
24.67
57.45
51.91
2.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:37.51648
Rytter Igor
Jochymek Oskar
+0,69
+0,43
27.06
26.66
55.26
55.82
Jóźków Cezary
Piotrowski Kacper
+0,31
+0,24
25.81
25.20
53.90
52.53
3.UKS CITYZEN PoznańUKS CITYZEN Poznań3:37.68646
Muszyński Wiktor
Zimniak Szymon
+0,60
+0,14
25.85
27.08
54.14
56.34
Głuszkowski Mateusz
Warzocha Albert
+0,08
+0,30
25.86
25.38
54.73
52.47
4.DELFIN GdyniaDELFIN Gdynia3:38.39640
Leszega Szymon
Partyka Damian
01
01
25.29
26.69
53.42
54.88
Błański Piotr
Urbański Michał
01
01
26.67
26.08
55.25
54.84
5.UKS G-8 BielanyUKS G-8 Bielany3:38.56638
Barusiński Kordian
Sobiecki Jakub
01
01
27.12
26.40
55.64
56.13
Karolczak Jan
Wardawa Filip
01
01
24.84
25.66
52.28
54.51
6.UKS SMS Galicja Kraków 1UKS SMS Galicja Kraków3:41.79611
Astashev Bogdan
Goraj Marcin SK
+0,80
+0,35
26.47
25.70
56.00
53.83
Dudzik Sebastian SK
Batko Karol SK
+0,17
+0,34
26.66
25.66
56.88
55.08
7.AZS AWF KatowiceAZS AWF Katowice3:44.08592
Cieśla Oskar
Szarpak Marcin
+0,72
+0,46
27.18
26.85
56.49
57.41
Dubas Mateusz
Milbrant Kacper
+0,31
+0,32
26.51
25.72
55.84
54.34
8.Znicz KoszalinZnicz Koszalin3:44.66588
Kamiński Damian
Socha Kacper
+0,68
+0,51
26.89
27.02
55.65
57.85
Grzybowski Artur
Czeszewski Krystian
+0,46
+0,45
26.45
25.86
56.34
54.82
9.MUKS Piętnastka BydgoszczMUKS Piętnastka Bydgoszcz3:45.30583
Mikołajczak Błażej
Kwasowski Mateusz
+0,70
+0,41
26.36
26.73
55.12
55.76
Tylicki Mateusz
Muszyński Jakub
+0,50
+0,49
26.78
27.78
55.60
58.82
10.MTP Kormoran OlsztynMTP Kormoran Olsztyn3:46.36575
Mościcki Jakub SOL
Lipiński Szymon SOL
+0,77
+0,68
26.89
25.73
55.56
53.40
Jurczak Kacper SOL
Jednaszewski Mikołaj SOL
+0,27
+0,28
26.95
28.48
57.42
59.98
11.WKS Śląsk Wrocław 2WKS Śląsk Wrocław3:46.88571
Marciów Jakub
Zaremba Jakub
+0,66
+0,50
26.75
27.82
56.19
57.49
Girul Radosław
Greber Artur
+0,26
+0,57
26.78
27.29
55.69
57.51
12.KS Warta Poznań 1KS Warta Poznań3:47.37567
Solarski Antoni
Wytyk Marcel
+0,68
+0,49
27.66
26.54
57.70
57.26
Urbaniak Sebastian
Wiatr Wojciech
+0,15
+0,20
26.89
25.66
57.96
54.45
13.CSIR MOS Dąbrowa GórniczaCSIR MOS Dąbrowa Górnicza3:47.38567
Muc Filip
Wołoszyn Roman
+0,71
+0,57
27.80
27.61
57.93
57.36
Karpiel Dominik
Sacha Kamil
+0,44
+0,64
27.57
26.64
57.30
54.79
14.UKS SMS Galicja Kraków 2UKS SMS Galicja Kraków3:54.57516
Paszko Mikołaj SK
Sosna Tomasz SK
+0,71
+0,42
27.43
27.70
59.06
56.97
Wójcik Paweł
Twardowski Piotr
+0,40
+0,52
27.54
29.06
58.56
59.98
15.KS Warta Poznań 2KS Warta Poznań3:57.12500
Wojciechowski Jakub
Juskowiak Jakub
+0,64
+0,26
28.38
28.57
58.26
59.98
Słojewski Adam
Kupracz Szymon
+0,25
+0,21
27.92
26.99
59.79
59.09
16.UKS JAGIELLONKA WarszawaUKS JAGIELLONKA Warszawa4:00.17481
Czerwiński Łukasz
Smolarek Mikołaj
+0,6427.83
27.30
58.95
58.97
Barszczewski Maximilian
Miziak Adam
+0,57
+0,58
29.05
29.02
1:01.24
1:01.01


<< TOP >>
Konkurencja 27
16.07.2017 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:05.61
2:08.72
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
POL
POL
Montreal (CAN)
Rome (ITA)
28.07.2005
29.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:26.30577A33.1636.9138.2737.96
2.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec2:26.37576A32.7237.3537.9438.36
3.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:26.45575A32.9137.3338.1638.05
4.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św2:27.43564A33.1236.9438.2539.12
5.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków2:27.73560A32.9138.1339.1237.57
6.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:27.90558A32.7837.1339.0238.97
7.Mazurkiewicz Barbara01IKS Konstancin2:28.17555A31.9136.9739.5239.77
8.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:28.77548A33.2638.0139.5737.93
9.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków2:31.08524A33.6538.4339.0639.94
10.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków2:33.76497A33.6938.4339.8241.82
11.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:36.04475B34.9240.1540.2840.69
12.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy2:37.22465B33.5839.1141.0843.45
13.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:37.52462B32.4539.2442.1243.71
14.Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:42.49421B35.0641.9542.9642.52
15.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra2:42.67419B33.3040.6643.1945.52
16.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice2:43.00417B34.5041.3143.6843.51
17.Bura Dominika01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:46.13394B35.6842.2743.9744.21
18.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:54.66339B36.6144.2946.5647.20
19.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław2:55.39334B34.6246.0447.0147.72


<< TOP >>
Konkurencja 28
16.07.2017 - 9:10
Chłopców, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:53.23
1:59.36
Korzeniowski Pawel
Cieślak Marcin
POL
POL
Rome (ITA)
Prague - Podoli (CZE)
29.07.2009
07.12.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:08.36655A28.0932.6033.9233.75
2.Major Daniel SO01UKP Unia Oświęcim2:08.59652A28.2331.7933.9634.61
3.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań2:08.86648A28.9033.3833.9032.68
4.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:09.30641A28.1432.9533.9234.29
5.Sosna Tomasz SK01UKS SMS Galicja Kraków2:10.33626A29.4132.7034.5133.71
6.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:10.35626A29.4033.4834.0533.42
7.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów2:10.63622A28.8833.6534.3833.72
8.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin2:10.96617A28.9432.8934.6534.48
9.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:12.17600A29.2633.7135.2733.93
10.Kłak Marcin01KS Płetwal Szczytno2:12.71593A30.7334.0133.7034.27
11.Kamiński Damian01Znicz Koszalin2:13.64580B28.8433.5235.1036.18
12.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.75554B29.5033.6235.4637.17
13.Marciów Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:15.83553B28.7733.4235.9037.74
14.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin2:18.92517B29.4634.3836.5238.56
15.Solarski Antoni01KS Warta Poznań2:19.26513B30.6236.0836.2036.36
16.Wnuk Jakub01KS Posnania2:19.34512B30.0336.1036.7036.51
17.Woźniak Kamil01KS Wisła Puławy2:19.75508B30.6235.1636.8537.12
18.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice2:19.93506B30.5236.4936.4436.48
19.Gęgotek Radosław01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.24492B29.6834.6836.9839.90
20.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź2:21.34491B30.6335.4036.8238.49
21.Borsuk Łukasz01UKP Fala Kraśnik2:21.41490R30.4636.1736.5038.28
22.Dados Aleksander01KS Wisła Puławy2:21.93484R30.7836.1836.6438.33
23.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój2:22.2448130.5736.4836.8838.31
24.Miziak Adam01UKS JAGIELLONKA Warszawa2:22.8047631.6137.9236.9136.36
25.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.2:30.2040931.2037.0339.8442.13
26.Grzemski Kamil01MKP Wągrowiec2:30.5640633.2338.8340.0638.44
27.Woliński Igor01MKP Szczecin2:32.4139133.0839.0840.4639.79
28.Paszko Mikołaj SK01UKS SMS Galicja Kraków2:33.5138332.9340.8741.5438.17
29.Szczęsny Antoni01Legia warszawa2:39.5634131.6739.3243.8444.73
DYSKW.Barusiński Kordian01UKS G-8 Bielany
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg
DYSKW.Naleźnik Jakub SSz01MKP Szczecin
M 12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań
M 11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 29
16.07.2017 - 9:20
Dziewcząt, 100m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
54.38
56.48
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
POL
POL
Szczecin
Monterrey (MEX)
28.05.2016
09.07.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów59.55668A29.0730.48
2.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław59.61666A28.4331.18
3.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice59.91656A28.6831.23
4.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów1:00.00653A28.7131.29
5.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków1:00.55635A28.9931.56
6.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:00.71630A29.4631.25
7.Nita Daria01KS Korona Kraków1:00.76629A29.7531.01
8.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim1:00.90625A29.2531.65
9.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:00.95623A29.4431.51
10.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań1:01.07619A29.2331.84
11.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:01.16617B29.7031.46
12.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok1:01.20615B29.3731.83
13.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice1:02.00592B29.7232.28
14.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom1:02.15588B29.4832.67
15.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.42580B30.3532.07
16.Krauze Alicja01Mal Wopr1:02.68573B30.5232.16
17.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków1:02.70572B30.0932.61
18.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:02.81569B29.9232.89
19.Szymańska Magda01BUKS Warszawa1:03.10561B30.3332.77
20.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice1:03.65547B30.1033.55
21.Gorzynik Aleksandra01KS Swim2win Krosno1:03.96539R31.2232.74
22.Gąsowska Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.18534R31.1533.03
23.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice1:04.3652930.6933.67
24.Kicińska Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:04.4352730.6233.81
25.Błaszczyk Klaudia01MKS Polonia Warszawa1:04.6152330.6233.99
26.Gardocka Julia01MKS Roś  Pisz1:05.0251330.5034.52
27.Dudziak Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn1:05.1850931.1634.02
28.Grychtoł Weronika01UKS Wodnik 29 Katowice1:05.3050730.7534.55
29.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk1:05.3350631.6333.70
30.Orpel Milena01MKS MOS Katowice1:05.6349931.1734.46
31.Jakowicka Aleksandra01BARRACUDA Białystok1:05.8049531.5534.25
32.Borowiec Weronika01MUKS Lider Chełm1:05.8949331.2134.68
33.Szeluga Wiktoria SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:06.6647631.9434.72
34.Załęska Adrianna01MPKS Orka Ciechanów1:06.7547431.9434.81
35.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź1:07.0346832.2534.78
36.Susek Dominika01AZS AWF Katowice1:07.6645532.4335.23
37.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice1:08.8043333.0635.74
38.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława1:08.8143332.3536.46
39.Adamczyk Daria01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:09.0342932.3436.69
40.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice1:11.0039433.5337.47
41.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice1:13.5735434.5339.04
42.Kaczmarczyk Monika01UKS Kronos Strzelce Opolskie1:17.2730635.8941.38


<< TOP >>
Konkurencja 30
16.07.2017 - 9:30
Chłopców, 100m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
48.22
50.48
Czerniak Konrad
Werner Paweł
POL
POL
Rome (ITA)
Doha (QAT)
29.07.2009
10.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław52.99693A26.0026.99
2.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia53.10689A26.2026.90
3.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory53.23684A25.8627.37
4.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik53.26683A25.7827.48
5.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów53.43676A25.6127.82
6.Lipiński Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn53.50674A26.2927.21
7.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice54.05653A26.0827.97
8.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice54.20648A26.1028.10
9.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard54.46639A26.5127.95
10.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań54.55635A26.0028.55
11.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy54.60634B25.8628.74
12.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława54.66632B25.7628.90
13.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań54.73629B26.3928.34
14.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław54.74629B26.4328.31
15.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz54.78627B26.4928.29
16.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź55.06618B26.5328.53
17.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa55.17614B26.3128.86
18.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice55.21613B26.1629.05
19.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa55.25612B26.3828.87
20.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole55.49604B26.1329.36
21.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków55.57601R26.1529.42
22.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław55.58601R27.2628.32
23.Urbański Michał01DELFIN Gdynia55.6259926.7028.92
24.Wardawa Filip01UKS G-8 Bielany55.7059726.1529.55
25.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory55.7759527.1928.58
26.Lech Filip01KP AVIA Świdnik55.9458926.0229.92
27.Czaja Przemysław01UKS Omega Olkusz56.0558626.5629.49
Kurek Jakub01IUKP Wodnik Police56.0558627.0129.04
29.Marszałek Kacper01MKP Bobry Dębica56.2358026.8729.36
30.Jasionowski Mikołaj SZG01TP Zielona Góra56.3257726.8629.46
31.Kwasowski Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz56.4157527.1229.29
32.Nowotny Dawid SR01UKS Manta Kochłowice56.4557326.7229.73
33.Król Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz56.5257127.3229.20
34.Hencner Wojciech01MUKS Gilus Gilowice56.6556726.7629.89
35.Astashev Bogdan01UKS SMS Galicja Kraków56.7156626.5930.12
36.Suchan Przemysław01KS Korona Kraków56.7756427.2029.57
37.Jochymek Oskar01WKS Śląsk Wrocław56.9855726.9530.03
38.Wytyk Marcel01KS Warta Poznań57.0255626.7230.30
39.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława57.2654927.3529.91
40.Zimniak Szymon01UKS CITYZEN Poznań57.2754927.6029.67
41.Senkowski Kacper01UKS G-8 Bielany57.4254527.6129.81
42.Fronc Jakub01BARRACUDA Białystok57.4654427.6929.77
43.Pająk Mikołaj01UKS Jasień Sucha Beskidzka57.5054227.9029.60
44.Krasowski Michał01MKS ZRYW Opole57.5454126.7330.81
45.Bielski Kacper01DELFIN Gdynia57.7453627.3730.37
46.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice57.9852927.6730.31
Dłużniewski Dawid01MPKS Orka Ciechanów57.9852927.4730.51
48.Muc Filip01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza58.0052927.7030.30
49.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice58.0152828.0929.92
50.Saczuk Rafał01IUKP Wodnik Police58.0352827.3930.64
51.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik58.1552428.3129.84
52.Nowakowski Jakub01UKS NAWA Skierniewice58.1952327.4930.70
53.Suszek Piotr01UKS Skarpa Lublin58.4651627.4231.04
54.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice58.5051528.5429.96
55.Tuszyński Dominik01KP Delfin Inowrocław58.6551127.1531.50
Nosal Bartosz01Hobby Sport Kietrz58.6551127.9430.71
57.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój59.0150227.9431.07
58.Haba Jakub Soc01KS KSZO Ostrowiec Św59.0450128.2230.82
59.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna59.1050027.6731.43
60.Buryło Krzysztof01KS Warta Poznań59.2749528.1331.14
61.Wojciechowski Jakub01KS Warta Poznań59.2949528.9230.37
62.Ratajczak Mateusz01KS Posnania59.4449128.4530.99
63.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz59.6248728.6430.98
64.Kupracz Szymon01KS Warta Poznań59.9247927.9831.94
65.Słojewski Adam01KS Warta Poznań59.9347927.9931.94
66.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice59.9947828.7331.26
67.Jednaszewski Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:00.0747628.7931.28
Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park1:00.0747628.6631.41
69.Szczęsny Antoni01Legia warszawa1:00.4446728.5031.94
70.Smolarek Mikołaj01UKS JAGIELLONKA Warszawa1:00.5846428.2532.33
71.Urbańczyk Adrian01KS Korona Kraków1:00.7246128.5132.21
72.Kamiński Dawid01MKP Szczecin1:00.8145929.5831.23
73.Malewski Bartłomiej01AZS UŁ PŁ Łódź1:01.0245428.5032.52
74.Gębicki Filip01MUKS Lider Chełm1:01.1745128.4432.73
75.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa1:01.5044329.3032.20
76.Urbaniak Sebastian01KS Warta Poznań1:01.7643829.2032.56
77.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice1:01.8643629.5732.29
78.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława1:02.9241429.6933.23
79.Juskowiak Jakub01KS Warta Poznań1:02.9941330.1132.88
Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź1:02.9941330.5832.41
81.Barszczewski Maximilian01UKS JAGIELLONKA Warszawa1:03.5940129.2234.37
82.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława1:04.4538531.2433.21
DYSKW.Muszyński Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 31
16.07.2017 - 9:50
Dziewcząt, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:00.61
1:01.49
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
POL
POL
Kazan (RUS)
Doha (QAT)
03.08.2015
10.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice1:05.81688A31.9933.82
2.Pogorzelska Laura SK01UKS SMS Galicja Kraków1:06.57665A31.6734.90
3.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy1:06.73660A31.7035.03
4.Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk1:06.75660A31.9834.77
5.Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk1:06.92655A32.1834.74
6.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:07.62634A32.8434.78
7.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice1:07.82629A33.2434.58
8.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok1:08.03623A32.9335.10
9.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice1:08.33615A33.9134.42
10.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.55609A33.2335.32
11.Czornik Julia01AZS AWF Katowice1:08.86601B33.6735.19
12.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:08.89600B33.3235.57
13.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków1:09.42586B33.7135.71
14.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica1:09.49585B33.2636.23
15.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań1:09.51584B33.2936.22
16.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa1:09.84576B34.2035.64
17.Mikołajczyk Julia01UKS 190 Łódź1:10.01572B33.4836.53
18.Wolska Karolina01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.46561B33.6136.85
19.Skórka Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:10.47561B34.2036.27
20.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz1:10.61557B33.9436.67
21.Gondek Wiktoria01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:10.64556R34.1536.49
22.Marszałek Magdalena01MKP Szczecin1:11.10546R34.5336.57
23.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:11.3354033.5437.79
24.Migdał Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk1:11.3554033.9437.41
25.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin1:11.5153634.4537.06
26.Chwałczyńska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:12.5151434.0838.43
27.Kołtuniewicz Aleksandra01MKS Juvenia Wrocław1:12.9350635.2237.71
28.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:13.5449335.2138.33
29.Kaproń Aleksandra01UKP Fala Kraśnik1:15.0346436.0438.99
30.Jakowicka Aleksandra01BARRACUDA Białystok1:15.3545837.2938.06
31.Król Wiktoria01KS Warta Poznań1:15.4445735.2340.21
32.Stępak Weronika01UKS SMS Galicja Kraków1:15.7145236.8338.88


<< TOP >>
Konkurencja 32
16.07.2017 - 10:00
Chłopców, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
53.82
56.16
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
POL
POL
Barcelona (ESP)
Szczecin
29.07.2013
29.05.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec59.16676A28.9830.18
2.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn59.76656A29.9529.81
3.Goraj Marcin SK01UKS SMS Galicja Kraków1:00.15643A30.2729.88
4.Błański Piotr01DELFIN Gdynia1:00.17643A29.5730.60
5.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany1:00.65628A29.2331.42
6.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin1:01.01617A28.8232.19
7.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań1:01.18611A29.9731.21
8.Kotwica Bartosz01KP AVIA Świdnik1:01.23610A29.5231.71
9.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:01.51602A29.9031.61
10.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań1:01.60599A29.9431.66
11.Kulpa Michał01UKS Kurort Ciechocinek1:01.66597B29.1832.48
12.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice1:01.70596B30.1331.57
13.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź1:01.91590B30.1531.76
14.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:02.19582B30.2631.93
15.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna1:02.56572B30.1832.38
16.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:02.59571B30.3432.25
17.Borowski Adam01SALOS Cortile KIELCE1:02.83564B30.7832.05
18.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police1:02.85564B30.0332.82
Dudzik Sebastian SK01UKS SMS Galicja Kraków1:02.85564B30.8032.05
20.Wiszniewski Jakub01UKS G-8 Bielany1:02.92562B30.4732.45
21.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.00560R30.2432.76
22.Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków1:03.47548R31.5431.93
23.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań1:03.4854730.0733.41
24.Zalewski Piotr01UKS PATOMSWIM Bogatynia1:03.9353631.1232.81
25.Dubiel Kornel SG01UKS Żabianka Gdańsk1:04.0453331.3932.65
Rój Jakub SSz01MKP Szczecin1:04.0453330.8033.24
27.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:04.3052731.0333.27
28.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice1:05.1450631.0734.07
29.Czerwiński Łukasz01UKS JAGIELLONKA Warszawa1:05.3050331.0134.29
30.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź1:05.4549931.4534.00
31.Marciów Jakub01WKS Śląsk Wrocław1:05.7949231.3234.47
32.Pazik Wojciech01UKS Wodnik 29 Katowice1:06.0048731.6934.31
33.Kalinowski Michał01MTKP Delfin Toruń1:06.5947432.6233.97
34.Galicki Bartosz01BUKS Warszawa1:06.6747230.8835.79
35.Koncki Bartłomiej01KS Wisła Puławy1:07.0546432.4134.64
36.Wielgus Kacper01KS Posnania1:07.7145132.8134.90
37.Haba Jakub Soc01KS KSZO Ostrowiec Św1:07.8644833.4334.43
38.Smolarek Mikołaj01UKS JAGIELLONKA Warszawa1:08.5143532.3436.17
39.Hencner Wojciech01MUKS Gilus Gilowice1:09.6041533.4436.16
40.Jochymek Oskar01WKS Śląsk Wrocław1:09.6241533.6735.95
41.Busz Krystian01MTKP Delfin Toruń1:12.1937234.5137.68


<< TOP >>
Konkurencja 33
16.07.2017 - 10:10
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:07.92
1:09.19
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
POL
POL
Lublin
Prague (CZE)
21.05.2017
12.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław1:13.77663A34.4639.31
2.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:15.00631A34.5840.42
3.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław1:15.43620A35.1140.32
4.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk1:15.58617A35.6539.93
5.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania1:16.42597A36.0640.36
6.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:17.24578A36.3040.94
7.Kołakowska Julia01MKS Piaseczno1:17.80565A36.3341.47
8.Przybysz Olga01UKS Orka Lubań1:17.89563A36.7041.19
9.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź1:18.09559A36.6241.47
10.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:18.71546A36.9941.72
11.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice1:19.53529B37.3342.20
12.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk1:19.74525B37.1742.57
13.Gardocka Julia01MKS Roś  Pisz1:20.43512B37.4842.95
14.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków1:20.44511B37.0543.39
15.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom1:20.45511B37.6342.82
16.Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn1:20.55509B38.1442.41
17.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin1:20.61508B37.2243.39
18.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:20.86504B37.6243.24
19.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:20.93502B37.4043.53
20.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń1:20.95502B37.8943.06
21.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź1:21.41493R38.3543.06
22.Chudorlińska Marta01UKS Delfin Legionowo1:21.51492R37.1244.39
23.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra1:22.1348038.6243.51
24.Buda Aleksandra01SALOS Cortile KIELCE1:22.2747838.7243.55
25.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław1:23.6845438.8444.84
26.Ochał Maja01UKS SMS Galicja Kraków1:23.7145438.4045.31
27.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź1:25.5542539.9845.57
28.Wesołowska Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:26.2341538.1748.06
29.Dechnik Anna01UKS 3 Wodnik Wolsztyn1:27.6939541.0646.63
30.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice1:28.5338441.0847.45
31.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice1:29.7936842.0347.76
32.Kaczmarczyk Monika01UKS Kronos Strzelce Opolskie1:35.1030945.6249.48
DYSKW.Krakowska Martyna01KS Warta Poznań
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 34
16.07.2017 - 10:20
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:00.24
1:02.45
Stolarski Marcin
Machnik Mikołaj
POL
POL
Szczecin
Ostrowiec Sw.
30.05.2016
24.05.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Adamczak Jakub01UKS Shark Rudna1:07.26638A32.1935.07
2.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice1:07.32636A31.9435.38
3.Partyka Damian01DELFIN Gdynia1:07.50631A32.1035.40
4.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień1:07.65627A31.8435.81
5.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:07.67627A31.7335.94
6.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom1:07.68626A31.8035.88
7.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany1:07.81623A31.4636.35
8.Karnik Kacper01MKS Wodnik Radom1:08.16613A32.1935.97
9.Socha Kacper01Znicz Koszalin1:08.42606A32.2636.16
10.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń1:08.93593A32.0336.90
11.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork1:09.14587B31.7337.41
12.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław1:09.39581B31.9637.43
13.Solarski Antoni01KS Warta Poznań1:09.84570B32.7637.08
14.Sacha Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:09.85570B32.5237.33
15.Żurawski Marcel01UKS Orka Lubań1:09.89569B33.1836.71
16.Zięba Krzysztof01KP ORLIK Przeworsk1:09.94567B32.3637.58
17.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin1:10.05565B32.6937.36
18.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin1:10.30559B32.8437.46
Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków1:10.30559B32.0738.23
20.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice1:10.46555B32.2438.22
21.Rogulin Bogdan SO01UKP Unia Oświęcim1:10.61551R32.6237.99
22.Tuszyński Dominik01KP Delfin Inowrocław1:11.02542R32.5038.52
23.Łochiński Jan01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:11.1553934.0437.11
24.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.3353532.5738.76
25.Czuba Marcin01KS Wisła Puławy1:11.3753432.7838.59
26.Syska Miłosz01MKS Trójka Łódź1:11.4353333.2938.14
27.Suchan Przemysław01KS Korona Kraków1:12.6050733.0839.52
28.Wiśniewski Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:12.7850432.6040.18
29.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin1:12.9250133.4539.47
30.Król Mateusz01MKS Astoria Bydgoszcz1:12.9949933.8139.18
Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków1:12.9949934.2138.78
32.Jurczak Kacper SOL01MTP Kormoran Olsztyn1:14.6746634.0040.67
33.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań1:14.7046634.4840.22
34.Remian Igor01UKS PATOMSWIM Bogatynia1:14.8646334.8340.03
35.Koczur Michał01UKS Jasień Sucha Beskidzka1:14.9746134.1640.81
36.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań1:15.5445035.6839.86
37.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław1:16.6543134.5242.13
38.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa1:16.8942735.0541.84
39.Wesołowski Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:18.9639434.8744.09
40.Hajduk Robert01SALOS Cortile KIELCE1:19.5238637.3142.21
41.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława1:23.9332839.4044.53
DYSKW.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław
K 1 - Kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie)
DYSKW.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice
O 4 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 35
16.07.2017 - 10:30
Dziewcząt, 800m dowolny16 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
8:35.73
8:40.48
Jedrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
POL
POL
Ostrowiec Sw.
Belgrade (SRB)
17.05.2008
06.07.2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź9:08.27702
100m:
200m:
1:06.68
2:16.74
1:06.68
1:10.06
300m:
400m:
3:26.64
4:36.21
1:09.90
1:09.57
500m:
600m:
5:45.48
6:53.60
1:09.27
1:08.12
700m:
800m:
8:01.83
9:08.27
1:08.23
1:06.44
2.Krauze Alicja01Mal Wopr9:10.49694
100m:
200m:
1:07.24
2:17.59
1:07.24
1:10.35
300m:
400m:
3:27.54
4:36.90
1:09.95
1:09.36
500m:
600m:
5:45.99
6:55.02
1:09.09
1:09.03
700m:
800m:
8:03.43
9:10.49
1:08.41
1:07.06
3.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:15.93673
100m:
200m:
1:07.55
2:18.25
1:07.55
1:10.70
300m:
400m:
3:28.55
4:38.75
1:10.30
1:10.20
500m:
600m:
5:48.19
6:56.39
1:09.44
1:08.20
700m:
800m:
8:05.86
9:15.93
1:09.47
1:10.07
4.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec9:19.20662
100m:
200m:
1:07.62
2:17.98
1:07.62
1:10.36
300m:
400m:
3:28.42
4:39.72
1:10.44
1:11.30
500m:
600m:
5:49.61
7:00.45
1:09.89
1:10.84
700m:
800m:
8:10.69
9:19.20
1:10.24
1:08.51
5.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin9:32.29617
100m:
200m:
1:08.16
2:19.02
1:08.16
1:10.86
300m:
400m:
3:30.03
4:41.75
1:11.01
1:11.72
500m:
600m:
5:53.92
7:06.65
1:12.17
1:12.73
700m:
800m:
8:19.68
9:32.29
1:13.03
1:12.61
6.Nita Daria01KS Korona Kraków9:35.46607
100m:
200m:
1:07.92
2:19.98
1:07.92
1:12.06
300m:
400m:
3:32.76
4:46.67
1:12.78
1:13.91
500m:
600m:
6:00.37
7:13.35
1:13.70
1:12.98
700m:
800m:
8:25.65
9:35.46
1:12.30
1:09.81
7.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice9:35.90606
100m:
200m:
1:10.07
2:23.57
1:10.07
1:13.50
300m:
400m:
3:36.82
4:49.37
1:13.25
1:12.55
500m:
600m:
6:02.54
7:15.12
1:13.17
1:12.58
700m:
800m:
8:27.79
9:35.90
1:12.67
1:08.11
8.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź9:39.98593
100m:
200m:
1:08.20
2:20.90
1:08.20
1:12.70
300m:
400m:
3:33.94
4:47.44
1:13.04
1:13.50
500m:
600m:
6:00.70
7:15.00
1:13.26
1:14.30
700m:
800m:
8:28.56
9:39.98
1:13.56
1:11.42
9.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław9:41.10590
100m:
200m:
1:09.53
2:23.32
1:09.53
1:13.79
300m:
400m:
3:37.21
4:51.66
1:13.89
1:14.45
500m:
600m:
6:05.35
7:19.68
1:13.69
1:14.33
700m:
800m:
8:33.95
9:41.10
1:14.27
1:07.15
10.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:42.18586
100m:
200m:
1:09.78
2:23.22
1:09.78
1:13.44
300m:
400m:
3:35.60
4:49.12
1:12.38
1:13.52
500m:
600m:
6:03.12
7:16.97
1:14.00
1:13.85
700m:
800m:
8:31.16
9:42.18
1:14.19
1:11.02
11.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław9:56.60545
100m:
200m:
1:09.33
2:23.53
1:09.33
1:14.20
300m:
400m:
3:39.52
4:55.42
1:15.99
1:15.90
500m:
600m:
6:11.44
7:27.92
1:16.02
1:16.48
700m:
800m:
8:44.24
9:56.60
1:16.32
1:12.36
12.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk9:57.54542
100m:
200m:
1:10.86
2:26.01
1:10.86
1:15.15
300m:
400m:
3:41.62
4:57.73
1:15.61
1:16.11
500m:
600m:
6:13.55
7:29.74
1:15.82
1:16.19
700m:
800m:
8:45.76
9:57.54
1:16.02
1:11.78
13.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków9:58.47540
100m:
200m:
1:10.40
2:24.51
1:10.40
1:14.11
300m:
400m:
3:39.36
4:54.98
1:14.85
1:15.62
500m:
600m:
6:11.49
7:27.74
1:16.51
1:16.25
700m:
800m:
8:43.57
9:58.47
1:15.83
1:14.90
14.Gazda Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza10:13.12502
100m:
200m:
1:10.51
2:26.39
1:10.51
1:15.88
300m:
400m:
3:42.47
4:59.90
1:16.08
1:17.43
500m:
600m:
6:17.51
7:36.49
1:17.61
1:18.98
700m:
800m:
8:55.85
10:13.12
1:19.36
1:17.27
15.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała10:14.79498
100m:
200m:
1:10.35
2:26.32
1:10.35
1:15.97
300m:
400m:
3:45.50
5:03.39
1:19.18
1:17.89
500m:
600m:
6:22.76
7:41.76
1:19.37
1:19.00
700m:
800m:
8:59.80
10:14.79
1:18.04
1:14.99
16.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola10:18.31489
100m:
200m:
1:15.24
2:34.51
1:15.24
1:19.27
300m:
400m:
3:52.59
5:10.82
1:18.08
1:18.23
500m:
600m:
6:27.66
7:45.20
1:16.84
1:17.54
700m:
800m:
9:02.13
10:18.31
1:16.93
1:16.18
17.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław10:18.49489
100m:
200m:
1:12.44
2:29.47
1:12.44
1:17.03
300m:
400m:
3:46.93
5:04.99
1:17.46
1:18.06
500m:
600m:
6:24.26
7:43.17
1:19.27
1:18.91
700m:
800m:
9:02.05
10:18.49
1:18.88
1:16.44
18.Kabańska Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza10:24.36475
100m:
200m:
1:11.64
2:29.31
1:11.64
1:17.67
300m:
400m:
3:48.36
5:07.39
1:19.05
1:19.03
500m:
600m:
6:27.53
7:47.61
1:20.14
1:20.08
700m:
800m:
9:07.47
10:24.36
1:19.86
1:16.89
19.Skórka Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza10:25.16473
100m:
200m:
1:12.23
2:29.79
1:12.23
1:17.56
300m:
400m:
3:48.30
5:08.49
1:18.51
1:20.19
500m:
600m:
6:28.20
7:48.82
1:19.71
1:20.62
700m:
800m:
9:09.33
10:25.16
1:20.51
1:15.83


<< TOP >>
Konkurencja 36
16.07.2017 - 10:45
Chłopców, 1500m dowolny16 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
14:45.94
15:35.41
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
POL
POL
Melbourne (AUS)
Gorzow Wlkp.
01.04.2007
02.12.2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa16:13.57716
100m:
200m:
300m:
400m:
58.67
2:02.74
3:07.42
4:12.47
58.67
1:04.07
1:04.68
1:05.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.56
6:24.51
7:29.54
8:35.69
1:06.09
1:05.95
1:05.03
1:06.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.55
10:47.35
11:53.73
12:59.13
1:05.86
1:05.80
1:06.38
1:05.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.10
15:10.55
16:13.57
1:05.97
1:05.45
1:03.02
2.Wilejto Igor01Dwójka Tczew16:31.67677
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.55
2:06.70
3:11.96
4:18.12
1:01.55
1:05.15
1:05.26
1:06.16
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.02
6:30.76
7:38.18
8:45.92
1:05.90
1:06.74
1:07.42
1:07.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:53.03
11:00.27
12:07.66
13:15.29
1:07.11
1:07.24
1:07.39
1:07.63
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.84
15:27.72
16:31.67
1:06.55
1:05.88
1:03.95
3.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań16:34.74671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.28
2:09.85
3:16.48
4:23.34
1:03.28
1:06.57
1:06.63
1:06.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.68
6:37.19
7:44.17
8:51.36
1:07.34
1:06.51
1:06.98
1:07.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.70
11:04.60
12:11.86
13:18.44
1:06.34
1:06.90
1:07.26
1:06.58
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.52
15:31.61
16:34.74
1:06.08
1:07.09
1:03.13
4.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin16:36.23668
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.08
2:07.98
3:14.36
4:21.33
1:02.08
1:05.90
1:06.38
1:06.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.08
6:35.14
7:42.65
8:50.39
1:06.75
1:07.06
1:07.51
1:07.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.37
11:04.69
12:11.36
13:18.08
1:06.98
1:07.32
1:06.67
1:06.72
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.82
15:31.52
16:36.23
1:06.74
1:06.70
1:04.71
5.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław16:42.28656
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.21
2:08.27
3:14.84
4:21.79
1:02.21
1:06.06
1:06.57
1:06.95
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.68
6:37.41
7:45.28
8:52.82
1:07.89
1:07.73
1:07.87
1:07.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.82
11:09.05
12:16.23
13:23.37
1:08.00
1:08.23
1:07.18
1:07.14
1300m:
1400m:
1500m:
14:30.76
15:37.48
16:42.28
1:07.39
1:06.72
1:04.80
6.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław16:45.63649
100m:
200m:
300m:
400m:
59.98
2:04.67
3:11.39
4:19.82
59.98
1:04.69
1:06.72
1:08.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:27.98
6:36.15
7:44.95
8:52.95
1:08.16
1:08.17
1:08.80
1:08.00
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.19
11:09.16
12:16.91
13:24.64
1:08.24
1:07.97
1:07.75
1:07.73
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.96
15:41.18
16:45.63
1:08.32
1:08.22
1:04.45
7.Muszyński Jakub01MUKS Piętnastka Bydgoszcz16:46.30648
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.28
2:08.66
3:15.41
4:22.48
1:02.28
1:06.38
1:06.75
1:07.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.92
6:37.37
7:44.86
8:52.58
1:07.44
1:07.45
1:07.49
1:07.72
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.66
11:08.66
12:16.46
13:24.33
1:08.08
1:08.00
1:07.80
1:07.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:32.14
15:40.37
16:46.30
1:07.81
1:08.23
1:05.93
8.Kulczycki Patryk01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.16:48.45644
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.63
2:09.77
3:17.00
4:24.63
1:02.63
1:07.14
1:07.23
1:07.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.87
6:41.00
7:49.30
8:57.68
1:08.24
1:08.13
1:08.30
1:08.38
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:05.54
11:13.47
12:21.44
13:29.03
1:07.86
1:07.93
1:07.97
1:07.59
1300m:
1400m:
1500m:
14:36.38
15:43.68
16:48.45
1:07.35
1:07.30
1:04.77
9.Girul Radosław01WKS Śląsk Wrocław16:50.87639
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.02
2:08.01
3:14.81
4:22.02
1:02.02
1:05.99
1:06.80
1:07.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.66
6:37.27
7:44.82
8:52.40
1:07.64
1:07.61
1:07.55
1:07.58
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:00.67
11:08.84
12:16.89
13:25.60
1:08.27
1:08.17
1:08.05
1:08.71
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.21
15:44.60
16:50.87
1:09.61
1:09.39
1:06.27
10.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź16:51.71638
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.64
2:09.66
3:17.48
4:25.24
1:02.64
1:07.02
1:07.82
1:07.76
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.26
6:41.43
7:49.62
8:58.10
1:08.02
1:08.17
1:08.19
1:08.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:06.62
11:14.91
12:22.84
13:30.82
1:08.52
1:08.29
1:07.93
1:07.98
1300m:
1400m:
1500m:
14:38.90
15:46.44
16:51.71
1:08.08
1:07.54
1:05.27
11.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź16:51.76638
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.72
2:10.91
3:19.06
4:27.03
1:02.72
1:08.19
1:08.15
1:07.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:34.32
6:42.37
7:51.15
8:59.52
1:07.29
1:08.05
1:08.78
1:08.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.48
11:16.17
12:24.66
13:33.23
1:07.96
1:08.69
1:08.49
1:08.57
1300m:
1400m:
1500m:
14:39.78
15:47.54
16:51.76
1:06.55
1:07.76
1:04.22
12.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice16:52.23637
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.86
2:11.03
3:19.58
4:28.54
1:02.86
1:08.17
1:08.55
1:08.96
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.86
6:46.94
7:55.70
9:03.58
1:09.32
1:09.08
1:08.76
1:07.88
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.02
11:20.33
12:26.24
13:33.04
1:07.44
1:09.31
1:05.91
1:06.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:41.24
15:47.99
16:52.23
1:08.20
1:06.75
1:04.24
13.Koncki Bartłomiej01KS Wisła Puławy17:04.65614
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.65
2:11.90
3:19.91
4:28.55
1:04.65
1:07.25
1:08.01
1:08.64
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.30
6:46.02
7:54.38
9:02.86
1:08.75
1:08.72
1:08.36
1:08.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.00
11:19.74
12:29.58
13:38.96
1:08.14
1:08.74
1:09.84
1:09.38
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.08
15:58.51
17:04.65
1:09.12
1:10.43
1:06.14
14.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice17:05.62612
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.26
2:08.68
3:16.11
4:24.08
1:02.26
1:06.42
1:07.43
1:07.97
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.73
6:41.07
7:50.34
8:59.46
1:08.65
1:08.34
1:09.27
1:09.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.69
11:19.26
12:28.79
13:38.64
1:10.23
1:09.57
1:09.53
1:09.85
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.17
15:57.70
17:05.62
1:09.53
1:09.53
1:07.92
15.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice17:13.86597
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.20
2:13.46
3:22.32
4:31.97
1:04.20
1:09.26
1:08.86
1:09.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.49
6:51.53
8:00.97
9:10.09
1:09.52
1:10.04
1:09.44
1:09.12
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:19.58
11:28.96
12:38.15
13:47.92
1:09.49
1:09.38
1:09.19
1:09.77
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.73
16:06.54
17:13.86
1:09.81
1:08.81
1:07.32
16.Rytter Igor01WKS Śląsk Wrocław17:20.95585
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.99
2:12.60
3:21.56
4:30.46
1:03.99
1:08.61
1:08.96
1:08.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.80
6:49.23
7:57.33
9:05.93
1:09.34
1:09.43
1:08.10
1:08.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.51
11:24.98
12:35.37
13:45.76
1:09.58
1:09.47
1:10.39
1:10.39
1300m:
1400m:
1500m:
14:56.95
16:08.51
17:20.95
1:11.19
1:11.56
1:12.44
17.Karpiel Dominik01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza17:21.19585
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.81
2:13.33
3:22.68
4:31.92
1:03.81
1:09.52
1:09.35
1:09.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.47
6:51.55
8:01.87
9:12.12
1:09.55
1:10.08
1:10.32
1:10.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.95
11:31.12
12:40.64
13:50.98
1:09.83
1:09.17
1:09.52
1:10.34
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.50
16:12.54
17:21.19
1:10.52
1:11.04
1:08.65
18.Twardowski Piotr01UKS SMS Galicja Kraków17:27.58574
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.01
2:12.11
3:20.40
4:29.38
1:04.01
1:08.10
1:08.29
1:08.98
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.05
6:49.41
8:00.06
9:11.37
1:09.67
1:10.36
1:10.65
1:11.31
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.30
11:32.62
12:44.19
13:56.47
1:09.93
1:11.32
1:11.57
1:12.28
1300m:
1400m:
1500m:
15:07.97
16:18.82
17:27.58
1:11.50
1:10.85
1:08.76
19.Ratajczak Mateusz01KS Posnania17:31.19568
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.24
2:13.80
3:23.35
4:32.95
1:04.24
1:09.56
1:09.55
1:09.60
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.82
6:53.79
8:04.15
9:14.47
1:09.87
1:10.97
1:10.36
1:10.32
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.05
11:37.69
12:48.69
14:01.03
1:11.58
1:11.64
1:11.00
1:12.34
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.85
16:23.83
17:31.19
1:11.82
1:10.98
1:07.36
20.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna17:35.04562
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.88
2:12.54
3:21.37
4:30.37
1:03.88
1:08.66
1:08.83
1:09.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.90
6:49.48
7:58.02
9:08.37
1:09.53
1:09.58
1:08.54
1:10.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:18.37
11:29.78
12:39.73
13:52.49
1:10.00
1:11.41
1:09.95
1:12.76
1300m:
1400m:
1500m:
15:05.44
16:20.36
17:35.04
1:12.95
1:14.92
1:14.68
21.Woźniak Kamil01KS Wisła Puławy17:36.33560
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.56
2:13.86
3:23.77
4:34.21
1:04.56
1:09.30
1:09.91
1:10.44
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.06
6:56.37
8:08.19
9:19.89
1:10.85
1:11.31
1:11.82
1:11.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:30.24
11:42.20
12:53.61
14:05.90
1:10.35
1:11.96
1:11.41
1:12.29
1300m:
1400m:
1500m:
15:18.18
16:28.64
17:36.33
1:12.28
1:10.46
1:07.69
22.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice17:39.18556
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.29
2:15.99
3:26.56
4:37.90
1:05.29
1:10.70
1:10.57
1:11.34
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.00
7:00.42
8:12.13
9:24.37
1:11.10
1:11.42
1:11.71
1:12.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:35.83
11:47.72
12:58.94
14:10.07
1:11.46
1:11.89
1:11.22
1:11.13
1300m:
1400m:
1500m:
15:21.60
16:32.06
17:39.18
1:11.53
1:10.46
1:07.12
23.Wójcik Paweł01UKS SMS Galicja Kraków17:54.46532
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.01
2:13.50
3:24.58
4:36.47
1:04.01
1:09.49
1:11.08
1:11.89
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.11
7:00.87
8:13.41
9:25.54
1:11.64
1:12.76
1:12.54
1:12.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.47
11:49.96
13:03.02
14:17.74
1:11.93
1:12.49
1:13.06
1:14.72
1300m:
1400m:
1500m:
15:31.35
16:44.55
17:54.46
1:13.61
1:13.20
1:09.91
24.Dados Aleksander01KS Wisła Puławy17:56.84529
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.20
2:17.70
3:29.99
4:42.89
1:05.20
1:12.50
1:12.29
1:12.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:56.08
7:10.05
8:23.02
9:36.22
1:13.19
1:13.97
1:12.97
1:13.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:49.19
12:02.25
13:14.54
14:26.80
1:12.97
1:13.06
1:12.29
1:12.26
1300m:
1400m:
1500m:
15:38.52
16:50.00
17:56.84
1:11.72
1:11.48
1:06.84
25.Czerwiński Łukasz01UKS JAGIELLONKA Warszawa17:57.27528
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.12
2:16.48
3:26.83
4:36.27
1:06.12
1:10.36
1:10.35
1:09.44
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.58
6:56.67
8:07.88
9:24.18
1:09.31
1:11.09
1:11.21
1:16.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:35.77
11:50.99
13:06.30
14:21.28
1:11.59
1:15.22
1:15.31
1:14.98
1300m:
1400m:
1500m:
15:35.01
16:47.48
17:57.27
1:13.73
1:12.47
1:09.79
26.Senkowski Kacper01UKS G-8 Bielany17:59.94524
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.99
2:13.77
3:25.69
4:39.12
1:03.99
1:09.78
1:11.92
1:13.43
500m:
600m:
700m:
800m:
5:52.25
7:05.34
8:18.67
9:31.32
1:13.13
1:13.09
1:13.33
1:12.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:44.52
11:57.94
13:10.66
14:24.44
1:13.20
1:13.42
1:12.72
1:13.78
1300m:
1400m:
1500m:
15:37.65
16:50.82
17:59.94
1:13.21
1:13.17
1:09.12
27.Jednaszewski Mikołaj SOL01MTP Kormoran Olsztyn18:10.84509
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.57
2:16.95
3:28.53
4:41.47
1:05.57
1:11.38
1:11.58
1:12.94
500m:
600m:
700m:
800m:
5:55.36
7:09.38
8:23.43
9:36.66
1:13.89
1:14.02
1:14.05
1:13.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.56
12:03.94
13:17.06
14:30.76
1:13.90
1:13.38
1:13.12
1:13.70
1300m:
1400m:
1500m:
15:44.60
16:58.41
18:10.84
1:13.84
1:13.81
1:12.43
28.Biliński Szymon01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.18:17.64499
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.61
2:21.00
3:33.57
4:46.13
1:08.61
1:12.39
1:12.57
1:12.56
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.94
7:13.07
8:26.19
9:38.88
1:13.81
1:13.13
1:13.12
1:12.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.19
12:06.35
13:20.85
14:35.50
1:13.31
1:14.16
1:14.50
1:14.65
1300m:
1400m:
1500m:
15:49.85
17:04.33
18:17.64
1:14.35
1:14.48
1:13.31


<< TOP >>
Konkurencja 27
16.07.2017 - 16:00
Dziewcząt, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
2:05.61
2:08.72
Jedrzejczak Otylia
Olczak Mirela
POL
POL
Montreal (CAN)
Rome (ITA)
28.07.2005
29.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:21.2364131.7136.5236.9136.09
2.Mazurkiewicz Barbara01IKS Konstancin2:21.6563531.5136.2637.0436.84
3.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec2:23.3561331.0334.6737.6939.96
4.Wett Oliwia SOL01MTP Kormoran Olsztyn2:25.0459232.4136.6938.0537.89
5.Wołek Oliwia01KS KSZO Ostrowiec Św2:26.0058033.5836.6837.3638.38
6.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:26.1857832.3236.6338.7038.53
7.Hojoł Agata SK01UKS SMS Galicja Kraków2:28.0655632.2336.9839.1039.75
8.Holak Marta01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:29.5554033.1038.3939.8238.24
9.Litwin Andrea SK01UKS SMS Galicja Kraków2:30.4653032.9838.0839.0440.36
10.Śmietana Karolina01UKS SMS Galicja Kraków2:34.3549133.1737.8240.8142.55
Finał B
11.Ostrowska Kamila01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.7650733.7338.7339.9140.39
12.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:32.8750533.7639.2740.4039.44
13.Faryna Patrycja01TP Zielona Góra2:37.7946033.6040.4541.9541.79
14.Majewska Weronika SR01UKS Manta Kochłowice2:40.1943934.8641.1443.1741.02
15.Bura Dominika01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:40.7243534.4241.5442.1942.57
16.Kwiatkowska Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:41.6042834.7541.9042.0242.93
17.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy2:41.6142835.1240.4142.9943.09
18.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:52.2235337.1244.0045.8045.30


<< TOP >>
Konkurencja 28
16.07.2017 - 16:11
Chłopców, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:53.23
1:59.36
Korzeniowski Pawel
Cieślak Marcin
POL
POL
Rome (ITA)
Prague - Podoli (CZE)
29.07.2009
07.12.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:04.9371127.1731.5632.6833.52
2.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań2:05.3370428.1732.4632.5732.13
3.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów2:07.1667428.5532.4233.2332.96
4.Major Daniel SO01UKP Unia Oświęcim2:07.8366327.4332.1133.5434.75
5.Zaremba Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:08.1165928.8632.8533.5332.87
6.Sosna Tomasz SK01UKS SMS Galicja Kraków2:08.2765728.7132.4133.5733.58
7.Tylicki Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:09.5363828.2833.4334.2033.62
8.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:10.7062128.7833.4133.8134.70
9.Grzybowski Artur01Znicz Koszalin2:11.6060829.1633.4834.6334.33
10.Kłak Marcin01KS Płetwal Szczytno2:12.0960130.3933.2533.8834.57
Finał B
11.Marciów Jakub01WKS Śląsk Wrocław2:14.2157328.3033.8535.6536.41
12.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:14.4757029.6134.5734.7735.52
13.Kamiński Damian01Znicz Koszalin2:16.5654428.5633.3635.8138.83
14.Woźniak Kamil01KS Wisła Puławy2:17.3753429.7934.7837.0135.79
15.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin2:18.1952529.6233.9237.0137.64
16.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice2:18.9351730.4636.2137.1235.14
17.Wnuk Jakub01KS Posnania2:19.1551430.5735.7236.9835.88
18.Gęgotek Radosław01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:19.6450929.7734.1736.3939.31
19.Dados Aleksander01KS Wisła Puławy2:25.1945331.1337.6538.3438.07
20.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź2:35.2537033.3539.2439.9942.67


<< TOP >>
Konkurencja 29
16.07.2017 - 16:22
Dziewcząt, 100m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
54.38
56.48
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
POL
POL
Szczecin
Monterrey (MEX)
28.05.2016
09.07.2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice56.7177427.5129.20
2.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław57.2075427.8029.40
3.Jurczyk Karolina01MKS 9 Dzierżoniów57.2675127.8629.40
4.Woźniak Zofia01UKS 307 Warszawa-Mokotów57.7773228.0629.71
5.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz59.5366928.8130.72
6.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków1:00.2764428.6531.62
7.Łukaszewicz Emilia01KS Warta Poznań1:00.5063729.1431.36
8.Nita Daria01KS Korona Kraków1:00.9962229.4331.56
9.Lewandowska Natalia SO01UKP Unia Oświęcim1:01.3061229.2232.08
10.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:01.6360329.4932.14
Finał B
11.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom1:00.6763229.1031.57
12.Stępińska Natalia01KS Korona Kraków1:01.6960129.8431.85
13.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice1:01.9759329.8832.09
14.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:02.0659029.6932.37
15.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.3458230.1932.15
16.Szymańska Magda01BUKS Warszawa1:02.4457929.9332.51
17.Kicińska Julia01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:03.9853930.4733.51
18.Dudziak Agata01UKS 3 Wodnik Wolsztyn1:04.1453530.9033.24
19.Gąsowska Martyna01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.4352731.1333.30
20.Błaszczyk Klaudia01MKS Polonia Warszawa1:04.8251830.7534.07


<< TOP >>
Konkurencja 30
16.07.2017 - 16:30
Chłopców, 100m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
48.22
50.48
Czerniak Konrad
Werner Paweł
POL
POL
Rome (ITA)
Doha (QAT)
29.07.2009
10.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Krzykała Emil01KP AVIA Świdnik52.4971325.2427.25
2.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory52.6970525.5927.10
3.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów52.7470325.3527.39
4.Piotrowski Kacper01WKS Śląsk Wrocław52.8170025.6927.12
5.Leszega Szymon01DELFIN Gdynia52.9669425.7027.26
6.Lipiński Szymon SOL01MTP Kormoran Olsztyn53.6466825.9927.65
7.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice54.1365025.7828.35
8.Milczarczyk Piotr01MKS Płetval Polkowice54.2764525.8728.40
9.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań54.4463925.6928.75
10.Pabich Bartosz01MKS NEPTUN Stargard54.9262326.3328.59
Finał B
11.Puzio Radosław01UKS Orka Lubań54.2764526.1228.15
12.Jóźków Cezary01WKS Śląsk Wrocław54.5063726.3528.15
13.Zagrzejewski Tomasz01UKS Manta Warszawa Włochy54.5163725.6928.82
14.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława54.6563226.0028.65
15.Batko Karol SK01UKS SMS Galicja Kraków54.6863125.8028.88
16.Mikołajczak Błażej01MUKS Piętnastka Bydgoszcz55.0162026.1828.83
17.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź55.4260626.4628.96
Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice55.4260626.5028.92
19.Zubik Stanisław SWwa01MKS Polonia Warszawa55.4760426.5228.95
20.Kościelak Jacek01MKS ZRYW Opole55.6160026.1229.49


<< TOP >>
Konkurencja 31
16.07.2017 - 16:38
Dziewcząt, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:00.61
1:01.49
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
POL
POL
Kazan (RUS)
Doha (QAT)
03.08.2015
10.12.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice1:04.3173831.0833.23
2.Pogorzelska Laura SK01UKS SMS Galicja Kraków1:04.5672931.1233.44
3.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy1:05.4270131.5133.91
4.Żekało Julia01BARRACUDA Białystok1:05.8468732.1433.70
5.Kuropatwa Weronika SG01UKS Żabianka Gdańsk1:06.6466331.6634.98
6.Soliwoda Julia01UKS NAWA Skierniewice1:06.7665932.3634.40
7.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.8365732.4334.40
8.Kaczanowska Maria SG01UKS Żabianka Gdańsk1:07.1564832.3934.76
9.Dudek Aleksandra01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:07.8162933.0234.79
10.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice1:09.3258934.0035.32
Finał B
11.Nadybska Natalia01SSKSiT Glosator Kraków1:07.9462632.9834.96
12.Gancarz Karolina01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:07.9862432.8135.17
13.Czornik Julia01AZS AWF Katowice1:08.0062433.1234.88
14.Cochór Izabela01UKS Ostrobramska Warszawa1:08.3661433.6134.75
15.Barczyk Dominika01UKS CITYZEN Poznań1:09.0559633.4535.60
16.Ciesiul Karolina01KS Wankan Legnica1:09.4358633.6335.80
17.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz1:09.6258133.2536.37
18.Mikołajczyk Julia01UKS 190 Łódź1:10.5156034.2836.23
19.Skórka Julia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:10.8555234.2936.56
20.Gondek Wiktoria01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola1:11.4453834.5536.89


<< TOP >>
Konkurencja 32
16.07.2017 - 16:46
Chłopców, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
53.82
56.16
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
POL
POL
Barcelona (ESP)
Szczecin
29.07.2013
29.05.2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Mościcki Jakub SOL01MTP Kormoran Olsztyn57.0175627.4429.57
2.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany58.6569427.9330.72
3.Goraj Marcin SK01UKS SMS Galicja Kraków58.6669428.1430.52
4.Malec Mikołaj01MKS Ikar Mielec58.8068928.7130.09
5.Błański Piotr01DELFIN Gdynia1:00.6262929.4231.20
6.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań1:00.7362529.5631.17
7.Wiatr Wojciech01KS Warta Poznań1:00.8462229.4931.35
8.Nowiczkow Jakub01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:00.9261929.3231.60
9.Kotwica Bartosz01KP AVIA Świdnik1:01.0661529.0532.01
10.Czeszewski Krystian01Znicz Koszalin1:01.6059929.5532.05
Finał B
11.Gotszling Dawid SZG01SKP BARAKUDA Starachowice1:00.9162029.5331.38
12.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.2261029.7231.50
13.Borowski Adam01SALOS Cortile KIELCE1:01.9558930.1731.78
14.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:02.5057330.3632.14
15.Wiszniewski Jakub01UKS G-8 Bielany1:02.8356430.4232.41
16.Leśniewski Paweł01IUKP Wodnik Police1:02.8856330.5032.38
17.Wamka Mateusz01MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.0156030.1132.90
18.Raczkowski Krzysztof01KS Korona Kraków1:03.1055731.1831.92
19.Dudzik Sebastian SK01UKS SMS Galicja Kraków1:03.1655630.9232.24
DYSKW.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna
G 1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m


<< TOP >>
Konkurencja 33
16.07.2017 - 16:54
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:07.92
1:09.19
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
POL
POL
Lublin
Prague (CZE)
21.05.2017
12.07.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław1:11.8671834.0437.82
2.Rutkowska Agnieszka01TP SKALAR Słupsk1:13.0068434.4338.57
3.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:13.2067934.4938.71
4.Skowrońska Wiktoria01MKP Słowianka Gorzów Wlkp.1:13.4067334.2639.14
5.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław1:14.0865534.5439.54
6.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź1:15.5761735.3240.25
7.Kozanecka Katarzyna01KS Posnania1:16.1060435.7540.35
8.Przybysz Olga01UKS Orka Lubań1:16.9158535.9740.94
9.Kołakowska Julia01MKS Piaseczno1:17.3657535.6341.73
10.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:18.3455436.4041.94
Finał B
11.Cholewa Karolina SK01UKS SMS Galicja Kraków1:17.3357636.2741.06
12.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:19.0553936.9342.12
13.Kowalczyk Agata01UKS Wodnik 29 Katowice1:19.3653337.0442.32
14.Miodek Karolina SG01UKS Żabianka Gdańsk1:19.3953236.5942.80
15.Kikel Wiktoria01Znicz Koszalin1:19.6652736.7442.92
16.Wojtanek Wiktoria01UKS GOS Raszyn1:20.0052037.8742.13
17.Zatorska Agata01UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:20.1251837.4642.66
18.Rabiniak Zuzanna01MKS Wodnik Radom1:20.5151037.1243.39
19.Żabińska Kamila01MTKP Delfin Toruń1:21.8248639.2942.53
20.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź1:22.7447039.2643.48


<< TOP >>
Konkurencja 34
16.07.2017 - 17:03
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
1:00.24
1:02.45
Stolarski Marcin
Machnik Mikołaj
POL
POL
Szczecin
Ostrowiec Sw.
30.05.2016
24.05.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Adamczak Jakub01UKS Shark Rudna1:06.5365932.1634.37
2.Guzy Marcel01DOKiS SP Vega Dobrodzień1:06.9164831.6935.22
3.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice1:07.0164531.5135.50
4.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:07.0664432.0235.04
5.Gębczyk Łukasz01MKS Wodnik Radom1:07.6362831.6735.96
6.Wieciński Andrzej01MTKP Delfin Toruń1:07.8762131.8736.00
7.Karnik Kacper01MKS Wodnik Radom1:07.9361931.8536.08
8.Partyka Damian01DELFIN Gdynia1:08.0361732.2835.75
9.Socha Kacper01Znicz Koszalin1:08.4260632.3036.12
DYSKW.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany
SW - Nieukończenie wyścigu
Finał B
11.Solarski Antoni01KS Warta Poznań1:08.5860232.6635.92
12.Żurawski Marcel01UKS Orka Lubań1:08.6360132.1936.44
13.Zięba Krzysztof01KP ORLIK Przeworsk1:08.9259332.4436.48
14.Sacha Kamil01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.9959132.8836.11
15.Greber Artur01WKS Śląsk Wrocław1:09.0559032.6736.38
16.Smoliński Paweł01UKS Junior Kluczbork1:09.1958632.6736.52
17.Woźniak Łukasz SK01UKS SMS Galicja Kraków1:09.7857132.1337.65
18.Szewczyk Bartosz01Znicz Koszalin1:10.1856233.1737.01
19.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice1:10.3655732.3238.04
20.Lebedyński Sebastian01Znicz Koszalin1:10.4155633.0737.34


<< TOP >>
Konkurencja 35
16.07.2017 - 17:11
Dziewcząt, 800m dowolny16 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
8:35.73
8:40.48
Jedrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
POL
POL
Ostrowiec Sw.
Belgrade (SRB)
17.05.2008
06.07.2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź9:08.27702
100m:
200m:
1:06.68
2:16.74
1:06.68
1:10.06
300m:
400m:
3:26.64
4:36.21
1:09.90
1:09.57
500m:
600m:
5:45.48
6:53.60
1:09.27
1:08.12
700m:
800m:
8:01.83
9:08.27
1:08.23
1:06.44
2.Krauze Alicja01Mal Wopr9:10.49694
100m:
200m:
1:07.24
2:17.59
1:07.24
1:10.35
300m:
400m:
3:27.54
4:36.90
1:09.95
1:09.36
500m:
600m:
5:45.99
6:55.02
1:09.09
1:09.03
700m:
800m:
8:03.43
9:10.49
1:08.41
1:07.06
3.Paradowska Kinga01MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:15.93673
100m:
200m:
1:07.55
2:18.25
1:07.55
1:10.70
300m:
400m:
3:28.55
4:38.75
1:10.30
1:10.20
500m:
600m:
5:48.19
6:56.39
1:09.44
1:08.20
700m:
800m:
8:05.86
9:15.93
1:09.47
1:10.07
4.Zaborowicz Julia01KS Górnik Sosnowiec9:19.20662
100m:
200m:
1:07.62
2:17.98
1:07.62
1:10.36
300m:
400m:
3:28.42
4:39.72
1:10.44
1:11.30
500m:
600m:
5:49.61
7:00.45
1:09.89
1:10.84
700m:
800m:
8:10.69
9:19.20
1:10.24
1:08.51
5.Łysakowska Julia01KU AZS UMCS Lublin9:32.29617
100m:
200m:
1:08.16
2:19.02
1:08.16
1:10.86
300m:
400m:
3:30.03
4:41.75
1:11.01
1:11.72
500m:
600m:
5:53.92
7:06.65
1:12.17
1:12.73
700m:
800m:
8:19.68
9:32.29
1:13.03
1:12.61
6.Nita Daria01KS Korona Kraków9:35.46607
100m:
200m:
1:07.92
2:19.98
1:07.92
1:12.06
300m:
400m:
3:32.76
4:46.67
1:12.78
1:13.91
500m:
600m:
6:00.37
7:13.35
1:13.70
1:12.98
700m:
800m:
8:25.65
9:35.46
1:12.30
1:09.81
7.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice9:35.90606
100m:
200m:
1:10.07
2:23.57
1:10.07
1:13.50
300m:
400m:
3:36.82
4:49.37
1:13.25
1:12.55
500m:
600m:
6:02.54
7:15.12
1:13.17
1:12.58
700m:
800m:
8:27.79
9:35.90
1:12.67
1:08.11
8.Juźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź9:39.98593
100m:
200m:
1:08.20
2:20.90
1:08.20
1:12.70
300m:
400m:
3:33.94
4:47.44
1:13.04
1:13.50
500m:
600m:
6:00.70
7:15.00
1:13.26
1:14.30
700m:
800m:
8:28.56
9:39.98
1:13.56
1:11.42
9.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław9:41.10590
100m:
200m:
1:09.53
2:23.32
1:09.53
1:13.79
300m:
400m:
3:37.21
4:51.66
1:13.89
1:14.45
500m:
600m:
6:05.35
7:19.68
1:13.69
1:14.33
700m:
800m:
8:33.95
9:41.10
1:14.27
1:07.15
10.Włodarczyk Agnieszka01MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:42.18586
100m:
200m:
1:09.78
2:23.22
1:09.78
1:13.44
300m:
400m:
3:35.60
4:49.12
1:12.38
1:13.52
500m:
600m:
6:03.12
7:16.97
1:14.00
1:13.85
700m:
800m:
8:31.16
9:42.18
1:14.19
1:11.02
11.Szebesczyk Hanna01WKS Śląsk Wrocław9:56.60545
100m:
200m:
1:09.33
2:23.53
1:09.33
1:14.20
300m:
400m:
3:39.52
4:55.42
1:15.99
1:15.90
500m:
600m:
6:11.44
7:27.92
1:16.02
1:16.48
700m:
800m:
8:44.24
9:56.60
1:16.32
1:12.36
12.Bilska Natalia SG01UKS Żabianka Gdańsk9:57.54542
100m:
200m:
1:10.86
2:26.01
1:10.86
1:15.15
300m:
400m:
3:41.62
4:57.73
1:15.61
1:16.11
500m:
600m:
6:13.55
7:29.74
1:15.82
1:16.19
700m:
800m:
8:45.76
9:57.54
1:16.02
1:11.78
13.Serafin Magdalena01UKS SMS Galicja Kraków9:58.47540
100m:
200m:
1:10.40
2:24.51
1:10.40
1:14.11
300m:
400m:
3:39.36
4:54.98
1:14.85
1:15.62
500m:
600m:
6:11.49
7:27.74
1:16.51
1:16.25
700m:
800m:
8:43.57
9:58.47
1:15.83
1:14.90
14.Gazda Zuzanna01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza10:13.12502
100m:
200m:
1:10.51
2:26.39
1:10.51
1:15.88
300m:
400m:
3:42.47
4:59.90
1:16.08
1:17.43
500m:
600m:
6:17.51
7:36.49
1:17.61
1:18.98
700m:
800m:
8:55.85
10:13.12
1:19.36
1:17.27
15.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała10:14.79498
100m:
200m:
1:10.35
2:26.32
1:10.35
1:15.97
300m:
400m:
3:45.50
5:03.39
1:19.18
1:17.89
500m:
600m:
6:22.76
7:41.76
1:19.37
1:19.00
700m:
800m:
8:59.80
10:14.79
1:18.04
1:14.99
16.Grąz Gabriela01SP MOTYL MOSiR Stalowa Wola10:18.31489
100m:
200m:
1:15.24
2:34.51
1:15.24
1:19.27
300m:
400m:
3:52.59
5:10.82
1:18.08
1:18.23
500m:
600m:
6:27.66
7:45.20
1:16.84
1:17.54
700m:
800m:
9:02.13
10:18.31
1:16.93
1:16.18
17.Jeziorna Julia01WKS Śląsk Wrocław10:18.49489
100m:
200m:
1:12.44
2:29.47
1:12.44
1:17.03
300m:
400m:
3:46.93
5:04.99
1:17.46
1:18.06
500m:
600m:
6:24.26
7:43.17
1:19.27
1:18.91
700m:
800m:
9:02.05
10:18.49
1:18.88
1:16.44
18.Kabańska Nicol01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza10:24.36475
100m:
200m:
1:11.64
2:29.31
1:11.64
1:17.67
300m:
400m:
3:48.36
5:07.39
1:19.05
1:19.03
500m:
600m:
6:27.53
7:47.61
1:20.14
1:20.08
700m:
800m:
9:07.47
10:24.36
1:19.86
1:16.89
19.Skórka Maja01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza10:25.16473
100m:
200m:
1:12.23
2:29.79
1:12.23
1:17.56
300m:
400m:
3:48.30
5:08.49
1:18.51
1:20.19
500m:
600m:
6:28.20
7:48.82
1:19.71
1:20.62
700m:
800m:
9:09.33
10:25.16
1:20.51
1:15.83


<< TOP >>
Konkurencja 36
16.07.2017 - 17:26
Chłopców, 1500m dowolny16 lat
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 16
14:45.94
15:35.41
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
POL
POL
Melbourne (AUS)
Gorzow Wlkp.
01.04.2007
02.12.2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa16:13.57716
100m:
200m:
300m:
400m:
58.67
2:02.74
3:07.42
4:12.47
58.67
1:04.07
1:04.68
1:05.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.56
6:24.51
7:29.54
8:35.69
1:06.09
1:05.95
1:05.03
1:06.15
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:41.55
10:47.35
11:53.73
12:59.13
1:05.86
1:05.80
1:06.38
1:05.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:05.10
15:10.55
16:13.57
1:05.97
1:05.45
1:03.02
2.Wilejto Igor01Dwójka Tczew16:31.67677
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.55
2:06.70
3:11.96
4:18.12
1:01.55
1:05.15
1:05.26
1:06.16
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.02
6:30.76
7:38.18
8:45.92
1:05.90
1:06.74
1:07.42
1:07.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:53.03
11:00.27
12:07.66
13:15.29
1:07.11
1:07.24
1:07.39
1:07.63
1300m:
1400m:
1500m:
14:21.84
15:27.72
16:31.67
1:06.55
1:05.88
1:03.95
3.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań16:34.74671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.28
2:09.85
3:16.48
4:23.34
1:03.28
1:06.57
1:06.63
1:06.86
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.68
6:37.19
7:44.17
8:51.36
1:07.34
1:06.51
1:06.98
1:07.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.70
11:04.60
12:11.86
13:18.44
1:06.34
1:06.90
1:07.26
1:06.58
1300m:
1400m:
1500m:
14:24.52
15:31.61
16:34.74
1:06.08
1:07.09
1:03.13
4.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin16:36.23668