Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  14. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  21. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  23. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  24. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  25. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  26. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  27. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  28. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  29. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  30. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  31. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  32. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  33. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  34. Mężczyzn, 800m dowolny  Open


Arena Grand Prix Puchar Polski
Łódź, 4- - 5-11-2017


1 - Blok I2017-11-04 - 9:00


Konkurencja 1
2017-11-04 - 9:00
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cieślak Joanna96KS Warta Poznań2:00.5977529.5131.3730.7428.97
2.Karpisz Milena97Ku Azs Pł2:00.9576828.9930.5030.8830.58
3.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice2:01.8575129.3931.5730.9829.91
4.Polanska Aleksandra00Uks Gos Raszyn2:02.4074129.2531.4131.0130.73
5.Andrzejewska Kamila SL99KU AZS UMCS Lubllin2:03.1472829.8831.1731.4630.63
6.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź2:03.3272429.0731.6031.2531.40
7.Dowgiert Anna90KS Warta Poznań2:03.9671328.6331.8632.0431.43
8.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź2:04.1571029.5131.5231.5631.56
9.Kossakowska Dominika SWR01WKS Śląsk Wrocław2:04.6470229.3732.0431.8631.37
10.Rabiniak Zuzanna SL01MKS WODNIK Radom2:05.3369028.3331.9632.6532.39
11.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław2:05.3968928.6132.0232.7032.06
12.Czarnecka Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin2:05.8368229.1631.8232.0332.82
13.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim2:06.4067329.6532.3132.6031.84
14.Peda Paulina98AZS AWF Katowice2:06.7166829.3832.2832.9832.07
15.Szczotka Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia2:06.8166629.5532.1732.9932.10
16.Baryła JULIA SSz00MKP Szczecin2:07.3865730.1132.5732.2932.41
17.Grzegorczyk Izabella93KS Warta Poznań2:07.6465329.6132.1733.0232.84
18.Pogorzelska Inez00Uks Gos Raszyn2:07.7565229.8532.4833.2932.13
19.Czechyra Agata03KS Warta Poznań2:08.0464729.8832.6933.0432.43
20.Rzońca Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław2:08.7363730.2832.8632.8432.75
Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:08.7363730.7232.4232.9932.60
22.Łysakowska Julia SL01KU AZS UMCS Lubllin2:08.7963630.8932.6032.8232.48
23.Szlęk Katarzyna02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:09.2263030.2932.8933.5032.54
24.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno2:09.5062629.9532.7233.7033.13
25.Górnicka ALEKSANDRA SSz02MKP Szczecin2:09.6362431.1732.9133.4932.06
Kryszkowska Natalia02MZOS Płock2:09.6362429.9132.6533.8633.21
27.Jasiorska Aleksandra02UKP Polonia Warszawa2:09.7962129.9032.1533.7833.96
28.Fryckowska Natalia SSz99MKP Szczecin2:09.8362129.8233.2434.3532.42
29.Zrobek Natalia99Ku Azs Pł2:09.9361929.9432.9233.9833.09
30.Krauze Alicja SO01WOPR Malbork2:09.9961831.0732.8833.3732.67
31.Dąbrowska Wiktoria03UKS JAGIELLONKA Warszawa2:10.0461830.3232.7633.6633.30
Pakuła Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.0461830.1933.2633.3533.24
33.Bujak Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa2:10.2161530.2633.1333.8233.00
34.Musioł Wiktoria98AZS AWF Katowice2:10.2861430.1333.1833.6233.35
35.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź2:10.3061430.3733.8133.6432.48
36.Szczepańska Maria03KS Warta Poznań2:10.4161229.6333.4634.5432.78
37.Szkarłat Julia98AZS AWF Katowice2:10.5761029.8432.6733.9134.15
38.Adamiec Dominika SO99UKP UNIA Oświęcim2:10.7460829.8833.4933.9433.43
39.Hellak Emilia SWR03WKS Śląsk Wrocław2:10.8060729.7632.8934.1833.97
40.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia2:11.3659929.9333.2234.3133.90
41.Jabłonowska Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.3959930.1332.9334.1734.16
42.Wardzińska Martyna98Azs Awf Warszawa2:11.4359831.1233.3134.0832.92
43.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka2:11.5159729.8133.2034.4534.05
44.Wójtowicz Julia SL00UKS Skarpa Lublin2:11.5259730.9333.5334.2132.85
45.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin2:11.6859530.6333.6834.2933.08
46.Piękoś Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź2:11.7159530.3133.0934.2734.04
47.Białas Aniela SWwa02UKP Polonia Warszawa2:12.0559030.8033.3534.2833.62
48.Wrzosek Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:12.1058929.8233.1634.1934.93
49.Bura Dominika01MKS Juvenia Wrocław2:12.2058831.0633.4334.4733.24
50.Słowik Martyna03IKS Konstancin2:12.4158530.6633.4234.3134.02
51.Smyłek Karolina SL00KU AZS UMCS Lubllin2:12.4558530.5133.4734.3534.12
52.Borkowska Małgorzata02UKS Olimpijczyk 232:12.4758430.4233.7834.7933.48
53.Zbrojewska Zofia03MKS Trójka Łódź2:12.5158430.4133.3534.5334.22
54.Kwiatkowska Zofia SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:13.0757630.7234.2434.5833.53
55.Jabłońska Oliwia97START Wrocław2:13.1257631.3133.4734.4133.93
56.Zając Wiktoria02UKP Polonia Warszawa2:13.2757430.1733.5834.9034.62
57.Hałka Wiktoria SL01KU AZS UMCS Lubllin2:13.3457330.8233.9234.4434.16
58.Reks Aleksandra00MKP Szczecin2:13.3657330.8533.2134.2835.02
59.Zając-Więckowska Julia SWR01WKS Śląsk Wrocław2:13.4557230.5934.4235.1033.34
60.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów2:13.5957030.0534.0035.2634.28
61.Brzozowska Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław2:13.7756731.6633.7534.4233.94
62.Wikieł Angelika98KS AZS UWM Olsztyn2:13.8756631.6334.3634.0633.82
63.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław2:13.9556530.5134.1835.0134.25
64.Filipek Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław2:14.0856430.5733.7735.3634.38
65.Maciejewska Beata03UKS SP 149 Łódź2:14.3256032.1534.6934.0233.46
66.Sterniczuk Weronika03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:14.3856031.0233.9635.1334.27
Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy2:14.3856031.4835.0735.0832.75
68.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:14.4055931.2834.2734.7634.09
69.Jaworska Maja02MZOS Płock2:14.4355930.9033.8335.1834.52
70.Krypa Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:14.5055830.6234.0234.9834.88
71.Bielewicz Joanna Sp00KS Warta Poznań2:14.5555831.1033.8535.4234.18
72.Redner Sandra SL99KU AZS UMCS Lubllin2:14.6155731.8534.3434.4533.97
73.Wojtanek Wiktoria01Uks Gos Raszyn2:14.7255632.1733.8834.6534.02
74.Cochór Izabela01MUKP Warszawianka Wodny Park2:15.0855130.6434.9335.3434.17
75.Szymańska Julia03UKS 190 Łódź2:15.3654832.1934.7934.6733.71
76.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź2:15.4854631.5934.0935.2134.59
77.Gondek Wiktoria SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:15.6454431.7735.0435.0033.83
78.Haładyn Karolina03UKS 190 Łódź2:15.9754031.4334.6035.4334.51
79.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:16.0054031.5634.5635.2234.66
80.Kołodziejczyk Oliwia03KS Olimpia Lublin2:16.0753932.2434.7335.0434.06
81.Haławczak MARCELINA SSz02MKP Szczecin2:16.1953831.3134.1935.7134.98
82.Kopiczyńska Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.6353331.9434.7235.1934.78
83.Kupis Aleksandra02MKP Szczecin2:16.7053232.07
84.Kozanecka Laura03UKS 190 Łódź2:16.8753032.0034.5735.2835.02
85.Topp Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.9552931.4234.9535.8534.73
86.Trybuch Oliwia02UKP Polonia Warszawa2:17.9051831.5635.4635.8335.05
87.Sakson- Szafrańska Sara00UKS Ostrobramska Warszawa2:18.1551532.1134.7435.7035.60
88.Grąz Gabriela SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:18.3251331.1034.8336.1036.29
89.Kurzepa Adrianna02UKS Pirania Targówek2:19.1350432.9635.6435.9134.62
90.Januszewska Otylia03MZOS Płock2:19.3650232.4335.7336.0335.17
91.Ciporska Katarzyna SWwa00MKS Polonia Warszawa2:19.4950032.7834.8735.6236.22
92.Chomicka Zofia02UKS Pirania Targówek2:19.8849632.9735.5636.3535.00
93.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łódź2:19.9649534.0035.4935.9834.49
94.Jaskułowska Zofia03IKS Konstancin2:20.3249232.6535.9736.0335.67
95.Adamska Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.3349132.5335.7536.6535.40
96.Środa Dominika02MKP Szczecin2:20.4949032.0535.1837.0236.24
97.Niewiadomska Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:20.6948831.6035.8436.6936.56
98.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa2:20.9348532.0035.8736.5836.48
99.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:21.2048233.2635.5036.3736.07
100.Adamska Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.2448231.8536.0437.6735.68
101.Kukiełka Liliana02SSP Orka Iława2:21.6547831.2635.4037.5137.48
102.Jasińska Martyna03MUKS Wodnik Łask2:22.1447332.8136.6836.6436.01
103.Bugała Martyna02UKS Skarpa Lublin2:22.9146533.1936.4136.8536.46
104.Kuśmierz Anna02UKS 190 Łódź2:23.1246332.8236.5837.8935.83
105.Tomoń Martyna SL00UKS Skarpa Lublin2:23.1446332.1936.1037.8636.99
106.Milewska Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.4446033.2436.3437.4236.44
107.Gosławska Sylwia02SP Meduza Pajęczno2:23.7145833.1936.8238.1435.56
108.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa2:23.8745632.6736.0137.7137.48
109.Orłowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice2:24.0045533.3336.8337.4736.37
110.Tomkiel Aleksandra02UKP Polonia Warszawa2:24.0945431.7636.6238.4137.30
111.Liwowska Maria03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:24.1445332.5737.9239.1334.52
112.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:24.9844633.6436.3837.7737.19
113.Ciesielska Natalia03UKS SP 149 Łódź2:25.0144533.9836.6937.7836.56
114.Karbowska Julia03UKS Victoria Józefów2:25.8543832.6436.9238.6837.61
115.Boczkowska Dominika01Nowodworski OSiR2:28.0241932.4337.0539.0839.46
116.Bujnowicz Laura03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:28.2841733.2337.6539.1038.30
117.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława2:28.4641533.4436.8638.5539.61
118.Prus Florentyna01SP Meduza Pajęczno2:30.2040134.3738.2438.7938.80
119.Rezner Julia02Uks Kapry Armexim Pruszków2:31.0739435.4038.7939.1737.71
120.Grot Malwina03K.S. Posnania2:35.7435936.1639.8140.8938.88
NIE UK.Błajet Olivia Sp00KS Warta Poznań


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-11-04 - 9:14
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Majchrzak Kacper92KS Warta Poznań1:43.7487823.7726.6226.7926.56
2.Czerniak Konrad89KU AZS UMCS Lubllin1:45.8882624.0226.5727.3827.91
3.Ostrowski Karol SSz99MKP Szczecin1:47.6278724.7127.4227.7727.72
4.Zaborowski Filip94MKP Szczecin1:48.1177625.2827.1427.8427.85
5.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia1:48.6176525.5927.5627.7127.75
6.Hołub Jan96WKS Śląsk Wrocław1:49.1775425.7927.9128.0127.46
7.Książek Jakub98MKP Szczecin1:49.2775225.5827.8327.9727.89
8.Kraska Jakub00Ku Azs Pł1:50.2073325.5228.1628.8227.70
9.Lassek Bartłomiej94Azs Uł Pł Łódź1:50.2773124.9728.1228.7028.48
10.Dubiel Adam93Azs Awf Warszawa1:51.1171526.2128.3828.7827.74
11.Wągrowski Marcel99Ku Azs Pł1:51.2571226.0628.0928.6028.50
12.Orlicz Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa1:51.7470326.2029.0529.5926.90
13.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce1:51.8970026.7328.8228.6127.73
14.Kiszczak Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław1:52.1869525.8728.4628.9728.88
15.Klich Kacper94AZS AWF Katowice1:52.3269225.9928.2629.0529.02
16.Domański Gracjan SSz00MKP Szczecin1:52.7568426.0228.6329.2828.82
17.Dobrzyńśki Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa1:53.0068026.4228.7129.0328.84
18.Opalski Marcin93MUKP Warszawianka Wodny Park1:53.0267926.6228.9929.0028.41
19.Chrzanowski Damian98WKS Śląsk Wrocław1:53.1267726.3128.2929.0829.44
20.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice1:53.2567526.5928.9329.2528.48
21.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice1:53.2967426.3529.2629.6128.07
22.Leszega Szymon01KS Delfin Gdynia1:53.3767326.5228.5728.8529.43
23.Solak Łukasz99MZOS Płock1:53.4667126.5829.0329.1528.70
24.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów1:53.6466826.1528.7829.2329.48
25.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa1:53.9766226.4428.9729.4029.16
Jaworski Szymon SWR01WKS Śląsk Wrocław1:53.9766226.4929.0129.3429.13
27.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań1:54.0166226.7929.6129.6727.94
28.Jackowski Tomasz SWR02WKS Śląsk Wrocław1:54.0866025.9028.8630.5228.80
29.Smoliński Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki1:54.2765724.7428.0430.4031.09
30.Jura Maciej96WKS Śląsk Wrocław1:54.2865726.4029.0029.7829.10
31.Hano Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław1:54.3365626.9028.8129.3729.25
Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice1:54.3365626.8728.2728.9930.20
33.Komosa Maciej99MKS Polonia Warszawa1:54.3465627.2329.3129.3228.48
34.Osses Arkadiusz95KS Warta Poznań1:54.3965527.1928.8129.1029.29
Cukanow Michał Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:54.3965526.3128.5929.4330.06
36.Guzior Maciej00MZOS Płock1:54.4965325.6128.2629.6031.02
Dąbrowski Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław1:54.4965326.9129.0229.6328.93
38.Kaczmarski Marcin94Azs Awf Warszawa1:54.7264926.1528.7730.1129.69
39.Cieśla Oskar SO01AZS AWF Katowice1:54.7864826.6529.2529.7229.16
40.Gębka Olaf00MKP Szczecin1:54.8264826.6628.9329.5329.70
41.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice1:54.8364827.0129.3129.4429.07
42.Goleniec Kamil SO99UKP UNIA Oświęcim1:54.9464627.5429.7829.3428.28
43.Sacha Kamil SWR01WKS Śląsk Wrocław1:55.1264327.4329.7129.6428.34
44.Dutkowiak Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław1:55.2164127.3429.5029.5928.78
45.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź1:55.2764026.9229.4529.5629.34
46.Małyska Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin1:55.3163926.4128.6529.8730.38
47.Wlazłowski Damian99MKS Polonia Warszawa1:55.3863825.3428.7529.8431.45
48.Kiełczewski AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin1:55.3963826.6429.2829.9329.54
49.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice1:55.4263827.1129.0929.7329.49
50.Chmielewski Jakub SWR99WKS Śląsk Wrocław1:55.6363427.9229.6629.3828.67
51.Dominiak Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław1:55.8063127.7129.6929.6028.80
52.Drozd Tymoteusz SO99UKP UNIA Oświęcim1:55.9462926.7229.6230.0929.51
53.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź1:56.2662427.6129.9930.0128.65
54.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań1:56.3662227.0528.5730.3830.36
55.Bączkowski Bartosz97MKS Polonia Warszawa1:56.6061827.0429.3930.4429.73
56.Szczerba Adam02KU AZS UMCS Lubllin1:56.6261826.7029.4030.3130.21
57.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice1:56.7061727.2829.6130.2329.58
58.Kędzia WIKTOR SSz00MKP Szczecin1:56.7461626.9129.7330.6829.42
59.Ciężkowski Dominik96Azs Awf Warszawa1:56.7961527.2729.5129.9130.10
60.Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice1:56.8561527.1829.4230.4229.83
61.Lech Filip01KU AZS UMCS Lubllin1:56.9161427.0029.5029.1831.23
62.Powroźnik Konrad97WKS Śląsk Wrocław1:56.9361327.6930.0130.0329.20
63.Jóźków Cezary SWR01WKS Śląsk Wrocław1:56.9561327.4729.6330.1429.71
64.Uryniuk Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa1:57.1760927.6130.1130.0229.43
65.Jakimiak Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski1:57.1960927.2330.0230.5429.40
66.Oller Krzysztof SL00MTP KORMORAN Olsztyn1:57.3260728.0730.0130.1129.13
67.Gawron Oskar99WKS Śląsk Wrocław1:57.3460727.3729.8930.1629.92
68.Urbański Michał01KS Delfin Gdynia1:57.3560727.0629.0930.2230.98
69.Pytlarczyk Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park1:57.4060627.7930.0030.4329.18
70.Wawrzyńczak Alan SL99UKS Skarpa Lublin1:57.5660327.7630.0730.3929.34
71.Bochen Tomasz99MKS Juvenia Białystok1:57.7360127.0130.4330.4429.85
72.Bugała KRZYSZTOF SSz01MKP Szczecin1:57.8259927.9730.1930.5529.11
73.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź1:57.9559726.3129.2331.1731.24
74.Domański Kamil00MKS Trójka Łódź1:57.9659727.7029.7430.6729.85
75.Kadrow Konrad97KU AZS UMCS Lubllin1:58.1559428.3030.0030.4429.41
76.Bielas Jakub02UKS RUCH Grudziądz1:58.1759427.4630.2831.0129.42
77.Chodulski Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin1:58.2259328.0230.0130.6629.53
78.Rój JAKUB SSz01MKP Szczecin1:58.2359327.6030.2430.6529.74
79.Kempa Mikołaj SO99MMKS Kędzierzyn Koźle1:58.2559326.7329.6630.9330.93
80.Doroba Michał SWR02WKS Śląsk Wrocław1:58.3559128.3030.1130.0229.92
81.Malec Mikołaj01MKS Trójka Łódź1:58.4259027.4630.7030.7029.56
82.Raban Maciej02IKS Konstancin1:58.5058958.00
83.Czerniak Konrad98KU AZS UMCS Lubllin1:58.5258927.3229.8330.4730.90
84.Zubik Stanisław01UKP Polonia Warszawa1:58.5558827.5130.0831.0429.92
Rytter Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa1:58.5558826.7429.3630.8231.63
86.Girul Radosław SWR01WKS Śląsk Wrocław1:58.5958827.8629.9730.5530.21
87.Wiatr Wojciech Sp01KS Warta Poznań1:58.6158828.0630.6230.6029.33
88.Milczarczyk Piotr SWR01MKS Płetwal Polkowice1:58.7058628.4630.4330.2529.56
89.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra1:58.7258627.5830.5330.7129.90
90.Prószyński Igor99MKP Szczecin1:58.9058328.0229.8230.6530.41
Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:58.9058327.5430.3430.5630.46
92.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź1:58.9158328.1830.3130.7629.66
93.Jędrys Igor02MUKP Warszawianka Wodny Park1:59.0458127.4730.7631.0129.80
94.Dudkiewicz Kacper02UKP Polonia Warszawa1:59.0658128.2830.4730.5529.76
Mańka Filip00UKS 190 Łódź1:59.0658127.6130.6230.3630.47
96.Kotwica Bartosz01KU AZS UMCS Lubllin1:59.1957926.7230.3531.0631.06
97.Białecki Jan02UKS Victoria Józefów1:59.2357827.0830.3631.3630.43
98.Lis Przemysław96KU AZS UMCS Lubllin1:59.3157757.10
99.Zaremba Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:59.4057627.6930.7230.9430.05
100.Jarosz Dawid99UKS Wodnik Końskie1:59.5157428.1130.0930.5330.78
101.Chałat Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin1:59.6757228.7630.2430.6730.00
102.Róg Adrian SL01KP SOKÓŁ Rzeszów1:59.7357128.1530.8030.9429.84
103.Nowiczkow Jakub SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:00.0056727.6130.6731.1930.53
104.Fajfer Mateusz96MKS Juvenia Wrocław2:00.0456726.4030.1731.6931.78
105.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź2:00.1356527.5130.4731.1131.04
106.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:00.1556528.5231.6331.1528.85
107.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań2:00.3156328.0230.7331.1930.37
108.Czyżak Arkadiusz99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:00.3556226.8830.2131.7531.51
109.Pierzyński Michał97Ku Azs Pł2:00.5755927.3630.2731.5031.44
110.Purtak Wiktor SŁ02MKS Jedynka Łódź2:00.6655826.8131.0831.9830.79
111.Kaźmierczak Bruno02Uks Gos Raszyn2:00.7255727.8430.6431.3830.86
112.Więckowski Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa2:00.7455727.5930.7831.8430.53
113.Mikoś Dawid02MKS Trójka Łódź2:00.8555527.8531.3531.6430.01
114.Pawełek Paweł99MKS Polonia Warszawa2:00.9255427.1231.1231.4831.20
115.Pawłowski Maksymilian99MKS Polonia Warszawa2:00.9655428.8232.0530.0330.06
116.Misiarz Adrian98MUKP Warszawianka Wodny Park2:01.2155028.7531.3331.2929.84
117.Stawaruk Michał99Ku Azs Pł2:01.2555028.0030.8230.9031.53
118.Piotrowicz Kamil00MKS Trójka Łódź2:01.3354927.9830.8331.3831.14
119.Koncki Bartłomiej01Ks Wisła Puławy2:01.4654728.9930.9431.1930.34
120.Kowalczyk Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa2:01.5154628.0831.3531.6230.46
121.Lipowski Oskar02UKP Polonia Warszawa2:01.5254628.0330.7631.4831.25
122.Łukaszczyk Mateusz SL00UKS Orka Zamość2:01.5954527.7331.0631.4331.37
123.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk2:01.6354527.6730.7831.8031.38
124.Bieroński Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław2:01.7554327.1730.2232.1432.22
125.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława2:01.7654328.1430.5931.8131.22
126.Mazur Dominik SO99UKP UNIA Oświęcim2:01.9154128.2731.1631.6130.87
127.Wodyński Bartosz02Ku Azs Pł2:02.1353827.4330.7032.1431.86
128.Abd El Razek Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park2:02.1453828.9331.1531.7030.36
129.Sobieszuk Kacper02UKS Skarpa Lublin2:02.1553828.4931.6032.8829.18
130.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź2:02.1953727.9631.2331.9431.06
131.Wytyk Marcel Sp01KS Warta Poznań2:02.2253727.1830.7332.3831.93
132.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice2:02.2453728.2330.9231.9531.14
133.Cielecki Kuba SWR02WKS Śląsk Wrocław2:02.2853627.9131.0232.2331.12
134.Malinowski Wojciech SŁ03MKS Jedynka Łódź2:02.3953528.6430.8331.6831.24
135.Weber Albert01MKS Juvenia Wrocław2:02.4953328.4931.0631.9031.04
136.Knyszyński Maciej SŁ02MKS Jedynka Łódź2:02.5253328.9331.0731.8830.64
137.Cybulski Cyprian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:02.6753128.5330.6731.3732.10
138.Syska Kacper SŁ02MKS Jedynka Łódź2:02.7253028.3931.1631.8331.34
139.Wiktorowski Gracjan00Azs Uł Pł Łódź2:02.7353027.6231.3631.2832.47
140.Gotowski Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa2:02.9152827.8231.4732.3731.25
141.Lik Kacper SŁ02MKS Jedynka Łódź2:02.9252828.5031.2232.0331.17
142.Cheredis Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:03.0752627.2531.1931.4833.15
143.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia2:03.1152529.1431.3731.5731.03
144.Marciów Jakub SWR01WKS Śląsk Wrocław2:03.2352427.8531.6831.8431.86
145.Naleźnik JAKUB SSz01MKP Szczecin2:03.2452428.2031.0331.8832.13
146.Rozmysłowski Eryk02Uks Gos Raszyn2:03.2752327.5031.4532.3431.98
147.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:03.2852329.8131.9531.3030.22
148.Ratajczak Mateusz Sp01K.S. Posnania2:03.3552228.6631.3232.0231.35
149.Bielski Kacper01KS Delfin Gdynia2:03.4652127.9731.2331.9732.29
150.Paczyński Kornel98KU AZS UMCS Lubllin2:03.6551928.4031.2532.1931.81
151.Rembowski Jan03IKS Konstancin2:03.74517
152.Woźniak Kamil01Ks Wisła Puławy2:03.8551628.2031.2732.5831.80
153.Mieszkuniec Szymon02UKS Victoria Józefów2:03.9351528.5531.6332.3031.45
154.Kowalski Adam00EKS Skra Bełchatów2:04.1851228.2631.1432.4032.38
155.Kamiński Dawid01MKP Szczecin2:04.3451029.1431.8932.1231.19
156.Grzemski Kamil Sp01MKP Wągrowiec2:04.4050928.7131.6532.1231.92
157.Dados Aleksander01Ks Wisła Puławy2:04.6050728.4231.0132.8432.33
158.Zarychta Marcel03KS Olimpia Lublin2:04.6550627.9231.1032.9232.71
159.Kostanowicz Artur98MUKP Warszawianka Wodny Park2:04.7550527.3331.1133.6032.71
160.Chełstowski Maciej02UKP Polonia Warszawa2:05.3149827.9631.6133.1932.55
161.Cichocki Maciej00UKS Ostrobramska Warszawa2:05.3649828.4832.5132.6331.74
162.Kowalczyk Michał02UKP Polonia Warszawa2:05.5049629.2631.7332.5132.00
163.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice2:05.5149628.8832.1232.9431.57
Nosarzewski Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park2:05.5149628.6231.6833.2831.93
165.Szeląg Dawid03SP Meduza Pajęczno2:05.5749528.7731.9333.1331.74
166.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park2:05.6549428.4032.2233.0132.02
167.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:05.7549328.5031.8232.7232.71
168.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:05.8549228.6131.7032.7932.75
169.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław2:05.8849128.1231.5133.2333.02
170.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź2:05.9449129.9331.8732.3231.82
171.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź2:06.0848928.8532.3833.0231.83
172.Rąpała Tomasz02Uks Gos Raszyn2:06.1448830.0831.6032.6031.86
173.JĘDRZEJEWSKI Albert02MUKP Warszawianka Wodny Park2:06.1648828.4632.0833.1932.43
174.Żołądź Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.2348728.1632.2233.3832.47
175.Urbaniak Sebastian Sp01KS Warta Poznań2:06.5648428.9232.5332.5532.56
176.Wyborski Jakub02MZOS Płock2:06.6148328.1732.0533.0333.36
177.Popiołek Dawid02UKS Skarpa Lublin2:06.6248328.5631.8333.1533.08
178.Kotarski Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.9048029.3632.7833.4031.36
179.Romanowski Dawid03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:07.0247828.6632.6734.0031.69
180.Kudliński Łukasz03UKS SP 149 Łódź2:07.0447828.7532.7632.9232.61
181.Pyczot Paweł02UKS Pirania Targówek2:07.2247627.8632.3234.2032.84
182.Przybylski Michał98UKS OLIMPIC Warka2:07.4447428.0331.3533.8334.23
183.Stachecki Jan02UKS CITYZEN Poznań2:07.6447129.6332.5532.9632.50
184.Soból Przemysław02UKP Polonia Warszawa2:07.8246929.0232.8933.5632.35
185.Włoch Jakub03K.S. Posnania2:07.9246829.4032.7833.7332.01
186.Walat Sebastian03UKS Pirania Targówek2:07.9846829.4732.5633.0032.95
187.Gałecki Krzysztof03MKS Trójka Łódź2:08.08467
188.Węgrzynowicz Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:08.1046629.5032.3433.1833.08
189.Grzegrzólka Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa2:08.2146529.5633.1034.0231.53
190.Wojtasiak Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park2:08.2546529.3833.0133.6832.18
191.Jasiński Jakub SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź2:08.4346329.6232.5833.7232.51
192.Adamczyk Jan03UKS Olimpijczyk 232:09.0445629.4232.5233.6133.49
193.Sobiech Szymon03UKS SP 149 Łódź2:09.5745129.7332.9333.9532.96
194.Skóra Bartosz03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:09.6745029.0833.8334.3832.38
195.Miziak Adam01MKS Polonia Warszawa2:10.2044429.9032.9833.9333.39
196.Stefanowski Bartosz03UKS NAWA Skierniewice2:10.2444429.0031.9233.9535.37
197.Kucharski Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków2:10.3744229.0932.4934.1334.66
198.Molenda Dominik02UKS Pirania Targówek2:10.5244129.6232.5834.4133.91
199.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:10.7343929.1133.4035.1333.09
200.Malewski Bartłomiej01Azs Uł Pł Łódź2:10.8543729.4733.0034.3834.00
201.Berbelski Adam03MUKS Wodnik Łask2:11.8842730.0234.1534.0633.65
202.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik2:12.5142129.3832.9535.1535.03
203.Zieliński Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.9641730.2634.4234.8933.39
204.Stworzyjanek Marek02UKP Polonia Warszawa2:13.22415
205.Mierzwa Dorian01MKS Polonia Warszawa2:13.5941127.4932.8237.1836.10
206.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława2:13.9340830.4933.1034.5535.79
207.Zamojski Kacper03MKS Trójka Łódź2:14.79400
208.Ilcewicz Hubert03UKS Victoria Józefów2:14.9139929.8934.3235.9734.73
209.Kalisiak Norbert02UKS NAWA Skierniewice2:15.1939729.9034.4335.8535.01
210.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice2:15.3339527.9938.0235.0834.24
211.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice2:17.3437829.8834.6436.7836.04
212.Krajewski Mateusz03SSP Orka Iława2:17.36378
213.Niedużak Maurycy03UKS Pirania Targówek2:17.37378
214.Barszczewski Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.6837528.5933.7336.3339.03
215.Straszyński Kacper03MKS Trójka Łódź2:18.0137330.7334.8036.5335.95
216.Szczepański Jakub03MUKS Wodnik Łask2:19.03365
217.Pawlak Hubert03Azs Uł Pł Łódź2:20.6035330.9135.9737.2936.43
218.Rowiński Dominik03MUKP Warszawianka Wodny Park2:20.8735131.0334.8337.6837.33
219.Lewandowski Jakub03MUKS Wodnik Łask2:24.79323
220.Leśniewski Patryk03SKS 137 Delfin Łódź2:26.57311
221.Brzeziński Rafał03Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:26.90309
222.Prus Mikołaj03SP Meduza Pajęczno2:29.2129534.1939.0038.8637.16
NWKutynia Szymon03K.S. Posnania
SKREŚL.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-11-04 - 9:26
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław1:07.5478732.4535.09
2.Hallmann Weronika00Azs Awf Warszawa1:07.7078132.0135.69
3.Samuła Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin1:09.4672333.0436.42
4.Żmuda Weronika SL00KU AZS UMCS Lubllin1:09.5172232.5536.96
5.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk1:10.7468533.7237.02
6.Tomaszek Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa1:10.9068033.1337.77
7.Wikieł Angelika98KS AZS UWM Olsztyn1:11.3966633.9737.42
8.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław1:12.1464534.5537.59
9.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów1:12.7063134.1538.55
10.Chmielewska Aneta00UKP Polonia Warszawa1:12.9862333.8139.17
11.Dzwonnik Zuzanna00Azs Uł Pł Łódź1:13.0562234.7838.27
12.Piskorz Aleksandra SWR01WKS Śląsk Wrocław1:13.4061334.6038.80
13.Pastuszuk Paulina03KS Olimpia Lublin1:13.6060835.0738.53
14.Dobosz Kalina02UKP Polonia Warszawa1:13.7460434.7239.02
15.Hellak Emilia SWR03WKS Śląsk Wrocław1:13.9060034.6239.28
16.Krypa Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy1:14.2659234.9939.27
17.Cieślak Katarzyna94K.S. Posnania1:14.3159034.7139.60
18.Motyl Sara03Ku Azs Pł1:14.5758435.0539.52
19.Russek Agata03UKP Polonia Warszawa1:14.7358134.7739.96
20.Kozanecka Katarzyna Sp01K.S. Posnania1:14.7957935.5339.26
21.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław1:15.0857235.1339.95
22.Adamek Barbara02KS Olimpia Lublin1:15.8155635.3140.50
23.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź1:15.9855235.8840.10
24.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice1:16.0455135.7440.30
25.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź1:16.7353635.2041.53
26.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław1:16.8253436.4240.40
27.Błażejewska Nikola03MUKS Wodnik Łask1:16.8653436.3240.54
28.BUJAK Maria SL01KU AZS UMCS Lubllin1:16.9453236.7840.16
29.Prusik Kamila SSz02MKP Szczecin1:18.0950936.8841.21
30.Włodarkiewicz Magdalena03UKS Pirania Targówek1:18.9549236.3342.62
31.Wesołowska Agata SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:19.2348737.2242.01
32.Owerko Julia02Uks Gos Raszyn1:19.7647736.8942.87
33.Bednarczyk Aleksandra02MKS WODNIK Radom1:19.8047736.9642.84
34.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź1:20.2346937.4942.74
35.Wikieł Żaklina00SP Narew Ostrołęka1:21.1545338.4042.75
36.Sakson- Szafrańska Sara00UKS Ostrobramska Warszawa1:21.1645337.0544.11
37.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź1:22.0143939.0442.97
38.Prus Florentyna01SP Meduza Pajęczno1:23.2242038.2344.99
Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:23.2242040.3742.85
40.Lato Karolina03UKS Skarpa Lublin1:23.2442038.5544.69
41.Auguściak Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków1:23.3141938.7844.53
42.Szubska Oliwia SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź1:25.0239440.1144.91
43.Auguściak Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszków1:25.5938639.9945.60
44.Nowakowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice1:27.2336540.7646.47
45.Brońska Julia02Ks Wisła Puławy1:34.2928944.2250.07


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-11-04 - 9:36
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Roguski Bartłomiej93Azs Awf Warszawa1:00.0779328.3031.77
2.Stolarski Marcin96KS Warta Poznań1:00.2278728.3131.91
3.Tokarski Krzysztof96AZS AWF Katowice1:00.3178328.2932.02
4.Majchrzak Kacper92KS Warta Poznań1:00.9975828.7732.22
5.Hołub Maciej95AZS AWF Katowice1:01.5173828.3633.15
6.Kusto Robert98Azs Awf Warszawa1:01.9372429.2432.69
7.Juraszek Paweł94MKS 9 Dzierżoniów1:02.4470628.9833.46
8.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź1:02.6170029.7032.91
9.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:02.9668929.3933.57
10.Paczyński Oliwer97KU AZS UMCS Lubllin1:03.5866929.6433.94
11.Dubas Mateusz SO01AZS AWF Katowice1:03.6766630.4333.24
12.Chałupczyński Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa1:03.8865929.9933.89
13.Ciastoń Sebastian SO99UKP UNIA Oświęcim1:03.9065930.4733.43
14.Sowa Marcin97SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:03.9665730.3133.65
15.Kadrow Konrad97KU AZS UMCS Lubllin1:04.1665130.6833.48
16.Krulikowski Maciej SO99UKP UNIA Oświęcim1:04.1865030.3833.80
17.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice1:04.3664530.2934.07
18.Rybarczyk Adam00IKS Konstancin1:04.4564230.3834.07
19.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:04.4864130.0634.42
20.Kłosiński Alan00MKS Jedynka Łódź1:04.7263430.2234.50
21.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa1:05.1262230.2534.87
22.Bączkowski Bartosz97MKS Polonia Warszawa1:05.2062030.8834.32
23.Zhuravel Nazar SWR03WKS Śląsk Wrocław1:05.2361930.6534.58
Piotrowicz Kamil00MKS Trójka Łódź1:05.2361930.4834.75
25.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:05.4861230.8034.68
26.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice1:05.7060631.1434.56
27.Pakuła Mateusz00Azs Uł Pł Łódź1:05.8360231.2334.60
28.Żebrowski Juliusz91KU AZS UAM Poznań1:05.9859830.7535.23
29.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.0359730.5735.46
30.Rutkowski Krzysztof96KU AZS UMCS Lubllin1:06.5358330.8935.64
Pętlak Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park1:06.5358330.7035.83
32.Kawczyński Marcin95MKS Jedynka Łódź1:06.9457331.2235.72
33.Misiarz Adrian98MUKP Warszawianka Wodny Park1:07.1756731.5035.67
34.Skóra Bartosz03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:07.2756431.6235.65
35.Perkowski Wiktor98MTP KORMORAN Olsztyn1:07.3956131.4035.99
36.Solarski Antoni01KS Warta Poznań1:08.4153732.6035.81
37.Jachimowicz Maksymilian03UKP Polonia Warszawa1:08.4353632.0636.37
38.Suliga Jeremi00UKP Polonia Warszawa1:08.6453131.4937.15
39.Gregorczyk Jan02UKP Polonia Warszawa1:08.7252932.7136.01
40.Grabek Oskar03UKS Olimpijczyk 231:08.9752431.8237.15
41.Czuba Marcin01Ks Wisła Puławy1:09.1152032.3836.73
42.Mańczak Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.2751731.7937.48
43.Lewandowski Oliwier03MZOS Płock1:09.7650632.7637.00
44.Mielczarek Maciej SWwa02UKP Polonia Warszawa1:09.8850331.6938.19
45.Piekaruś Dawid02KP AVIA Świdnik1:09.8950333.0736.82
46.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin1:09.9650232.4537.51
47.Domański Kamil00MKS Trójka Łódź1:10.0949932.9137.18
48.Rembowski Jan03IKS Konstancin1:10.2649532.5837.68
49.Doroba Michał SWR02WKS Śląsk Wrocław1:10.3449433.7136.63
50.Boboryk Wojciech02KS Delfin Gdynia1:10.5748933.7636.81
51.Labich Wiktor03MKS Trójka Łódź1:10.7648533.3537.41
52.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław1:11.2647533.0438.22
53.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław1:12.2545533.3038.95
54.Skrzypek Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:12.3345434.0738.26
55.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź1:12.3845333.2339.15
56.Czajka Marcel02UKP Polonia Warszawa1:13.0144133.8439.17
57.Biegański Marcin02UKP Polonia Warszawa1:13.7642833.8539.91
58.Jasiński Bartłomiej SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź1:13.8742634.8639.01
59.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań1:14.0242435.4038.62
60.Stworzyjanek Marek02UKP Polonia Warszawa1:14.5841434.4740.11
61.Styczyński Wojciech02UKS NAWA Skierniewice1:14.7941135.2239.57
62.Michalak Jan03UKS NAWA Skierniewice1:15.0340735.6339.40
63.Szlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:15.5039935.4340.07
64.Berkan Piotr02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:17.1737436.3040.87
65.Słowiński Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:18.4635636.8141.65
66.Kuzia Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków1:18.5535437.0041.55
67.Auguściński Mateusz03MKS Trójka Łódź1:20.1333437.2742.86
68.Krupiński Wojciech03K.S. Posnania1:21.1732138.0443.13
69.Lewandowski Jakub03MUKS Wodnik Łask1:22.2430937.0845.16
NWKraszewski Daniel01UKS Fala Nieporęt
NWRomanowski Dawid03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-11-04 - 9:44
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Urbańczyk Aleksandra87Azs Uł Pł Łódź85425.69
2.Dowgiert Anna90KS Warta Poznań82126.03
3.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław69327.55
4.Peda Paulina98AZS AWF Katowice68727.62
5.Jagoda Julia95AZS AWF Katowice68027.72
6.Solak Anna00MZOS Płock66127.98
7.Szkarłat Julia98AZS AWF Katowice64928.15
8.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka64728.18
9.Fryckowska Natalia SSz99MKP Szczecin64128.27
10.Cieślak Joanna96KS Warta Poznań64028.28
11.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice64028.29
12.Górecka Weronika00Azs Awf Warszawa61228.70
13.Czarnecka Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin60928.76
14.Odziemczyk Maja00MKS Polonia Warszawa60028.90
15.Pisarczyk Amelia98AZS AWF Katowice59728.94
16.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin59728.95
17.Celmer Wiktoria03KS Warta Poznań59628.96
18.Hallmann Weronika00Azs Awf Warszawa59129.05
Kącka Natalia95AZS AWF Katowice59129.05
20.Redner Sandra SL99KU AZS UMCS Lubllin58329.17
21.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów57829.26
22.Żmuda Weronika SL00KU AZS UMCS Lubllin57729.27
Gancarz Karolina SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola57729.27
24.Polanska Aleksandra00Uks Gos Raszyn57629.30
25.Musioł Wiktoria98AZS AWF Katowice57029.40
26.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg56829.43
27.Bartczak Julia00Azs Uł Pł Łódź56229.54
28.Verbytska Polina01UKS 190 Łódź56129.55
29.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM56029.57
30.Adamiec Dominika SO99UKP UNIA Oświęcim55829.61
31.Szczepek Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa55029.74
32.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza54829.78
Wróbel Julia Sał01Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki54829.78
34.Suchecka Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa53530.02
35.Borkowska Małgorzata02UKS Olimpijczyk 2353230.07
36.Dąbrowska Wiktoria03UKS JAGIELLONKA Warszawa53230.08
Pogorzelska Inez00Uks Gos Raszyn53230.08
38.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa52830.15
39.Wrzosek Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki52530.22
40.Kwiatkowska Zofia SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski52230.26
41.Bielewicz Joanna Sp00KS Warta Poznań52030.30
42.Osiniak Iga03KS Olimpia Lublin52030.31
43.Filipek Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław51730.36
44.Zrobek Natalia99Ku Azs Pł50830.54
Zając-Więckowska Julia SWR01WKS Śląsk Wrocław50830.54
46.Szlęk Katarzyna02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki50830.55
47.Bednarczyk Aleksandra02MKS WODNIK Radom50530.60
Nowak Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa50530.60
49.Kukiełka Liliana02SSP Orka Iława49930.72
50.Szczepańska Maria03KS Warta Poznań49930.73
51.Krypa Marta02UKS Manta Warszawa Włochy49230.87
52.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź49130.90
53.Jabłonowska Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa48830.95
54.Małek Martyna02UKS Skarpa Lublin48531.01
55.Świątek Martyna02UKS Skarpa Lublin47631.21
Białas Aniela SWwa02UKP Polonia Warszawa47631.21
57.Lutkiewicz Gabriela03Ks Wisła Puławy47531.24
58.Pakuła Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa47231.30
59.Wieczorek Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.47131.33
60.Boczkowska Dominika01Nowodworski OSiR46731.42
61.Błażejewska Nikola03MUKS Wodnik Łask46431.47
62.Pabin Marta00MKS Trójka Łódź46231.52
63.Wojtanek Wiktoria01Uks Gos Raszyn45531.69
64.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin45431.70
65.Szymańska Julia03UKS 190 Łódź45431.71
66.Karbowska Julia03UKS Victoria Józefów45231.75
67.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź45231.76
68.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa44431.95
69.Wesołowska Agata SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski44331.98
Topp Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa44331.98
71.Kuśmierz Anna02UKS 190 Łódź43532.17
72.Środa Dominika02MKP Szczecin42932.31
73.Jaskułowska Zofia03IKS Konstancin42432.44
74.Orłowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice41832.59
Mijas Agata02SSP Orka Iława41832.59
76.Gosławska Sylwia02SP Meduza Pajęczno40832.86
77.Tomkiel Aleksandra02UKP Polonia Warszawa40532.95
78.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź38433.52
79.Cader Aleksandra99UKS Ostrobramska Warszawa37833.69
80.Szubska Oliwia SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź35334.47
81.Chomicka Zofia02UKS Pirania Targówek29336.67
82.Broniarek Pamela96UKS NAWA Skierniewice28037.25


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-11-04 - 9:50
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Czerniak Konrad89KU AZS UMCS Lubllin82923.20
2.Majchrzak Kacper92KS Warta Poznań79623.52
3.Kaźmierczak Kamil Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki75723.91
4.Chudy Michał97KS Warta Poznań75323.96
5.Ostrowski Karol SSz99MKP Szczecin72224.29
6.Zgierski Maksymilian94Azs Uł Pł Łódź71424.39
7.Bugdol Rafał95AZS AWF Katowice69524.60
8.Gawrysiak Przemysław92Lks"Omega"Kleszczów67524.85
Dobrzyńśki Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa67524.85
10.Smoliński Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki66824.93
11.Ciężkowski Dominik96Azs Awf Warszawa66524.97
12.Szulerecki Pawel95Nowodworski OSiR66125.02
13.Hołub Jan96WKS Śląsk Wrocław66025.03
14.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice64725.20
15.Książek Jakub98MKP Szczecin64525.22
Chrzanowski Damian98WKS Śląsk Wrocław64525.22
17.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice64025.29
18.Blachura Patryk SO99UKP UNIA Oświęcim63525.36
19.Piotrowski Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa62925.43
Puzan Yauheni95KU AZS Uniwersytet Warszawski62925.43
21.Kowalik Piotr91KU AZS UAM Poznań62625.48
22.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów62525.49
23.Kiszczak Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław62425.50
24.Perkowski Wiktor98MTP KORMORAN Olsztyn62225.53
25.Piwowarski Konrad98Ku Azs Pł62125.54
26.Wlazłowski Damian99MKS Polonia Warszawa61825.59
27.Goleniec Kamil SO99UKP UNIA Oświęcim61725.60
28.Borkowski Kacper SL00KU AZS UMCS Lubllin61625.62
29.Smul Błażej Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki60825.73
30.Wypych Filip91Azs Uł Pł Łódź60625.75
31.Kaźmierczak Wojciech97MUKP Warszawianka Wodny Park60525.77
32.Czyżak Arkadiusz99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs59925.86
33.Gębka Olaf00MKP Szczecin59725.88
34.Bryła Kamil SL99KU AZS UMCS Lubllin59525.91
35.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice59225.96
36.Bochen Tomasz99MKS Juvenia Białystok58526.06
37.Drozd Tymoteusz SO99UKP UNIA Oświęcim58226.10
38.Orlicz Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa58226.11
39.Fajfer Mateusz96MKS Juvenia Wrocław57826.17
40.Uryniuk Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa57626.20
41.Świderski Bartłomiej98Azs Awf Warszawa57426.22
42.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań57426.23
43.Błański Piotr01KS Delfin Gdynia57226.25
44.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów57126.27
45.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa56926.30
46.Domański Gracjan SSz00MKP Szczecin56726.33
47.Cierpikowski Robert Sał00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki56426.37
Cheredis Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa56426.37
49.Kowalik Damian94KU AZS UAM Poznań56426.38
50.Waśko Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki56326.39
51.Powroźnik Konrad97WKS Śląsk Wrocław56126.43
52.Osses Arkadiusz95KS Warta Poznań55526.52
53.Grychtoł Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs55426.54
54.BORSUK ŁUKASZ SL01UKP Fala Kraśnik55226.56
55.Dereziński Szymon SWwa01MKS Piaseczno55226.57
56.Zhuravel Nazar SWR03WKS Śląsk Wrocław54926.61
57.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice54826.63
58.Leszega Szymon01KS Delfin Gdynia54726.65
59.Gryz Dawid99MKP Szczecin54526.68
60.Dąbrowski Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław54426.69
61.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź54326.71
Malec Mikołaj01MKS Trójka Łódź54326.71
63.Rкbas Igor89KU AZS Uniwersytet Warszawski54126.74
64.Chałupczyński Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa53926.78
65.Kaźmierczak Bruno02Uks Gos Raszyn53726.82
66.Przybylski Michał98UKS OLIMPIC Warka53226.89
67.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława53026.93
68.Pacławski Jakub SL00SAPAS Rzeszów52926.94
69.Pytlarczyk Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park52626.99
70.Porczyński Michał00MKS Trójka Łódź52527.02
71.Ferenc Filip SWR02WKS Śląsk Wrocław52227.07
72.Sobieszuk Kacper02UKS Skarpa Lublin52127.09
73.Kryś Jarosław02MKP Szczecin52027.10
74.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława51527.19
75.Chodulski Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin51427.20
76.Grzybowski ARTUR SSz01MKP Szczecin51327.23
77.Milczarczyk Piotr SWR01MKS Płetwal Polkowice51127.26
Wiktorowski Gracjan00Azs Uł Pł Łódź51127.26
79.Marciów Jakub SWR01WKS Śląsk Wrocław50827.32
80.Jakimiak Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski50727.33
Misiarz Adrian98MUKP Warszawianka Wodny Park50727.33
82.Purtak Wiktor SŁ02MKS Jedynka Łódź50627.35
Stefanowski Bartosz03UKS NAWA Skierniewice50627.35
84.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza50427.39
85.Jackowski Tomasz SWR02WKS Śląsk Wrocław50327.40
86.Słowikowski Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków50227.42
87.Białecki Jan02UKS Victoria Józefów49827.50
88.Kulisiewicz Rafał99MKS Polonia Warszawa49727.52
89.Wytyk Marcel Sp01KS Warta Poznań49127.63
90.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra48727.70
91.Cichocki Maciej00UKS Ostrobramska Warszawa48027.84
92.Czerniak Konrad98KU AZS UMCS Lubllin47827.87
93.Pierzyński Michał97Ku Azs Pł47727.90
94.Lech Filip01KU AZS UMCS Lubllin47627.92
95.Skupin Krzysztof98UKS CITYZEN Poznań47527.93
96.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź47427.95
97.Wesołowski Jacek SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski47327.97
98.Wyborski Jakub02MZOS Płock47028.02
Kislyi Denys01UKS 190 Łódź47028.02
100.Musiński Mikołaj02SSP Orka Iława46628.11
101.Syska Kacper SŁ02MKS Jedynka Łódź46528.12
102.Pawełek Paweł99MKS Polonia Warszawa46428.14
103.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice46228.18
Róg Adrian SL01KP SOKÓŁ Rzeszów46228.18
105.Szustak Hubert99Uks Gos Raszyn46128.20
106.Kowalczyk Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa46128.21
107.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza46028.23
108.Mańczak Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa45928.25
109.Zubik Stanisław01UKP Polonia Warszawa45828.28
110.Więckowski Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa45528.33
111.Wodyński Bartosz02Ku Azs Pł45528.34
112.Naleźnik JAKUB SSz01MKP Szczecin45328.38
113.Bielski Kacper01KS Delfin Gdynia45028.44
114.Jarosz Dawid99UKS Wodnik Końskie44928.46
115.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice44628.52
116.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice44328.58
117.Szeląg Dawid03SP Meduza Pajęczno43928.68
118.Jochymek Oskar SWR01WKS Śląsk Wrocław43828.69
119.Grzemski Kamil Sp01MKP Wągrowiec43328.80
Burdukiewicz Maksymilian02UKP Polonia Warszawa43328.80
121.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki43128.84
122.Lipowski Oskar02UKP Polonia Warszawa42928.89
123.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łódź42828.92
124.Piekaruś Dawid02KP AVIA Świdnik42628.95
125.Kudliński Łukasz03UKS SP 149 Łódź42628.97
126.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław42029.10
127.Miziak Adam01MKS Polonia Warszawa41729.16
128.Urbaniak Sebastian Sp01KS Warta Poznań41529.21
129.Burczyński Piotr02UKP Polonia Warszawa41429.23
130.Soból Przemysław02UKP Polonia Warszawa41229.28
131.Dudkiewicz Kacper02UKP Polonia Warszawa41129.32
132.Kowalczyk Michał02UKP Polonia Warszawa40829.37
Malewski Bartłomiej01Azs Uł Pł Łódź40829.37
134.Nosarzewski Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park40629.42
135.JĘDRZEJEWSKI Albert02MUKP Warszawianka Wodny Park40629.43
136.Włoch Jakub03K.S. Posnania40329.49
137.Grzegrzólka Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa39829.62
Chałat Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin39829.62
139.Chełstowski Maciej02UKP Polonia Warszawa39729.65
140.Zajączkowski Filip02Uks Kapry Armexim Pruszków39429.72
141.Berbelski Adam03MUKS Wodnik Łask39229.78
142.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park39129.80
143.Urbanowski Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa39129.81
144.Kucharski Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków38030.09
145.Michalak Jan03UKS NAWA Skierniewice37230.30
146.Barszczewski Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa36930.37
147.Węgrzynowicz Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM36430.52
148.Skrzypek Jan Sał01Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki36430.53
149.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik36130.60
150.Zieliński Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa36030.62
151.Wojciechowski Kajetan03MKS Trójka Łódź35930.67
152.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława35330.84
153.Rowiński Dominik03MUKP Warszawianka Wodny Park35130.88
154.Walat Sebastian03UKS Pirania Targówek34731.01
155.Jacuński Maciej02SSP Orka Iława34731.02
156.Pyczot Paweł02UKS Pirania Targówek34331.13
157.Gałecki Krzysztof03MKS Trójka Łódź33931.25
158.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice33631.34
159.Krajewski Mateusz03SSP Orka Iława32431.72
160.Słowiński Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27633.47
161.Pawlak Hubert03Azs Uł Pł Łódź27333.58
162.Niedużak Maurycy03UKS Pirania Targówek25734.27
DYSKW.Maj Jakub SWR01KS Górnik Sosnowiec
o4


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-11-04 - 9:55
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Naskręt Agata98MKS Astoria Bydgoszcz2:11.5174530.6232.8233.9934.08
2.Górecka Weronika00Azs Awf Warszawa2:13.0272031.3533.7334.1633.78
3.Adamczyk Julia SL99KU AZS UMCS Lubllin2:16.3066931.8434.3835.3734.71
4.Piesko Martyna03UKS Olimpijczyk 232:16.7066331.6134.4234.8135.86
5.Margula WERONIKA SSz00MKP Szczecin2:18.2664133.0434.1034.9436.18
6.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice2:18.4963831.7234.3835.8436.55
7.Smyłek Karolina SL00KU AZS UMCS Lubllin2:18.7663432.3734.6235.6936.08
8.Górnicka ALEKSANDRA SSz02MKP Szczecin2:20.9360533.7435.4436.5535.20
9.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy2:22.0759132.6536.5236.7936.11
10.Pichola Weronika02MKS Piaseczno2:22.2458832.8836.0637.4135.89
11.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa2:22.8458133.3035.1436.8137.59
12.Mozołowska Emilia02UKP Polonia Warszawa2:23.0257932.9336.7537.1436.20
13.Polanska Aleksandra00Uks Gos Raszyn2:23.4857333.5835.9536.4937.46
14.Jońska Zuzanna02UKS Olimpijczyk 232:23.7657032.6335.2637.6738.20
15.Suchecka Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa2:24.0956634.0736.8937.0436.09
16.Szczepek Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.0055534.2637.4537.4735.82
17.Wilczewska Aleksandra02KS Olimpia Lublin2:25.4755034.9336.6837.2136.65
Pabin Marta00MKS Trójka Łódź2:25.4755034.3636.8137.4836.82
19.Gondek Wiktoria SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola2:25.8654634.2736.8537.5437.20
20.Dekoninck Laura SWwa02UKP Polonia Warszawa2:26.0754333.3436.1837.6938.86
21.Kopiczyńska Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.7453634.2737.4937.3537.63
22.Czechyra Agata03KS Warta Poznań2:26.8353534.2237.3738.2736.97
23.Grzelczyk Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź2:27.4352834.5337.5638.2637.08
24.Sterniczuk Weronika03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:29.7250534.6237.2739.3038.53
25.Kozanecka Laura03UKS 190 Łódź2:29.9850235.5037.9138.5338.04
26.SUCHAN Zuzanna99KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:30.5949635.7338.3538.8237.69
27.Sajecka Zofia98Swimmers St. Pływackie2:30.7249534.2837.7339.2939.42
28.Kaczyńska Anna03Azs Uł Pł Łódź2:30.8149434.8038.0738.8439.10
29.Haładyn Karolina03UKS 190 Łódź2:30.8749335.1238.1739.0838.50
30.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź2:30.9249334.5037.4839.4639.48
31.Milewska Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.8848334.8537.4239.7339.88
32.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno2:32.5947735.8838.1839.4939.04
33.Szynal Amelia03UKS Skarpa Lublin2:33.2447134.8538.8040.2839.31
34.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:34.7045735.6238.3940.5340.16
35.Kurzepa Adrianna02UKS Pirania Targówek2:35.1345437.2738.9739.9638.93
36.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łódź2:37.9842935.6639.1841.7041.44
37.Rezner Julia02Uks Kapry Armexim Pruszków2:49.6134739.4342.6444.4043.14
DYSKW.Bujak Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa
o4
NWJuźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź
NWZbrojewska Zofia03MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-11-04 - 10:07
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Skierka Jakub98Azs Awf Warszawa1:58.7570327.6330.1130.3230.69
2.Dubiel Adam93Azs Awf Warszawa2:02.2464528.4431.4531.4830.87
3.Bryła Kamil SL99KU AZS UMCS Lubllin2:02.2564529.0231.8231.2230.19
4.Kędzia WIKTOR SSz00MKP Szczecin2:02.7263728.8631.0931.7731.00
5.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce2:03.0263329.4031.3131.4430.87
6.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:05.0960229.4732.3432.3330.95
7.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:05.5659528.9831.6933.1231.77
8.Raban Maciej02IKS Konstancin2:06.6258029.3232.0633.1332.11
9.Blachura Patryk SO99UKP UNIA Oświęcim2:07.2257228.8232.0633.3033.04
10.Bieroński Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław2:07.4156929.4832.8033.1731.96
11.Oller Krzysztof SL00MTP KORMORAN Olsztyn2:07.9656230.5132.0332.8732.55
12.Nowiczkow Jakub SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:08.7855129.3532.0633.1534.22
13.Mańka Filip00UKS 190 Łódź2:09.0854830.3232.9132.5333.32
14.Gotowski Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.1354730.2732.5533.5532.76
15.Porczyński Michał00MKS Trójka Łódź2:09.2154630.3932.8833.4232.52
16.Balcerak Jakub00MKS Trójka Łódź2:09.8853729.6132.5734.0133.69
17.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań2:10.1653430.8232.9333.6232.79
18.Mieszkuniec Szymon02UKS Victoria Józefów2:10.4753030.4933.0934.0632.83
19.Błański Piotr01KS Delfin Gdynia2:10.6652830.1733.2334.0733.19
20.Wiatr Wojciech Sp01KS Warta Poznań2:11.4151930.0533.6834.1633.52
21.Grychtoł Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:12.5350630.3534.1034.8633.22
22.Kotwica Bartosz01KU AZS UMCS Lubllin2:12.5450630.0733.1634.9434.37
23.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź2:12.6150531.8534.5133.7932.46
24.Łukaszczyk Mateusz SL00UKS Orka Zamość2:13.2149830.6633.2934.3934.87
25.Rój JAKUB SSz01MKP Szczecin2:13.2649830.7934.1634.7633.55
Żołądź Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.2649830.4934.0634.6534.06
27.Balicki Michał SWR00UKS Galicja Kraków2:13.3249729.3433.0435.6735.27
28.Walczysko Jakub SL00KU AZS UMCS Lubllin2:13.3749630.0733.9935.0334.28
29.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.6049431.2534.4834.5233.35
30.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:14.4748431.1633.7835.3634.17
31.Małyska Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin2:14.6648230.7133.5935.0435.32
32.Koncki Bartłomiej01Ks Wisła Puławy2:14.9048032.1334.5634.7733.44
33.Boboryk Wojciech02KS Delfin Gdynia2:15.9846831.1334.2435.5735.04
34.Kislyi Denys01UKS 190 Łódź2:16.3446532.4535.0135.5533.33
35.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:16.3646430.7235.1435.9834.52
36.Wojtasiak Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park2:16.7946031.8333.8335.5635.57
37.Wojciechowski Kajetan03MKS Trójka Łódź2:17.9644833.1634.4135.9134.48
38.Coleman Alan SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź2:18.1244731.63
39.Abd El Razek Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park2:18.7044131.9733.7536.2836.70
40.Grabek Filip SL99KU AZS UMCS Lubllin2:19.3343530.8834.5036.4937.46
41.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań2:19.5743333.1834.8335.7235.84
42.Sobiech Szymon03UKS SP 149 Łódź2:21.6141533.4535.8336.8435.49
43.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk2:21.9241232.2736.1737.8035.68
44.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź2:22.0941032.1635.2836.7937.86
45.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź2:22.6340634.5336.3736.2035.53
46.Rąpała Tomasz02Uks Gos Raszyn2:23.3939934.6335.6436.9636.16
47.Urbanowski Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.2937633.6336.7138.7637.19
48.Rozmysłowski Eryk02Uks Gos Raszyn2:26.3137633.0838.0538.3036.88
49.Tarka Maciej03Centrum Staszów2:26.6737334.3336.7838.1237.44
50.Straszyński Kacper03MKS Trójka Łódź2:31.5133834.3938.9939.2738.86
51.Dziuba Gerard02Ks Wisła Puławy2:31.5233834.9339.2639.5637.77
52.Krupiński Wojciech03K.S. Posnania2:33.6532435.4339.0140.1939.02
53.Auguściński Mateusz03MKS Trójka Łódź2:33.7732435.2639.2440.3538.92
54.Prus Mikołaj03SP Meduza Pajęczno2:43.9326739.5942.0641.8040.48
NWMolenda Dominik02UKS Pirania Targówek


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-11-04 - 10:22
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław1:02.7273730.2532.47
2.Dzwonnik Zuzanna00Azs Uł Pł Łódź1:02.9772828.9534.02
3.Osiniak Ewa SL00KU AZS UMCS Lubllin1:04.9866330.5734.41
4.Kossakowska Dominika SWR01WKS Śląsk Wrocław1:05.3365230.1935.14
5.Solak Anna00MZOS Płock1:05.37651
6.Samuła Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin1:06.1063031.4734.63
7.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice1:06.1262930.1236.00
8.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin1:06.7161331.2435.47
9.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:06.9160730.0236.89
10.Mozołowska Emilia02UKP Polonia Warszawa1:07.0960231.1035.99
11.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów1:07.1060231.4735.63
12.Grzegorczyk Izabella93KS Warta Poznań1:07.1460131.1735.97
13.Mendyk Adrianna98MKS WODNIK Radom1:07.1860030.5836.60
14.Cochór Izabela01MUKP Warszawianka Wodny Park1:07.2459830.9236.32
15.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:07.2659831.5435.72
16.Piesko Martyna03UKS Olimpijczyk 231:07.4259329.9037.52
17.Rabiniak Zuzanna SL01MKS WODNIK Radom1:07.6358831.9435.69
18.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice1:07.7858432.6035.18
19.Odziemczyk Maja00MKS Polonia Warszawa1:08.1657430.5837.58
20.Russek Agata03UKP Polonia Warszawa1:08.3257032.3935.93
21.Kozanecka Katarzyna Sp01K.S. Posnania1:08.4156832.1136.30
22.Celmer Wiktoria03KS Warta Poznań1:08.4856630.8237.66
23.Jońska Zuzanna02UKS Olimpijczyk 231:08.9255531.5737.35
24.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno1:08.9355532.0936.84
25.Pogorzelska Inez00Uks Gos Raszyn1:09.0455332.0936.95
26.Osiniak Iga03KS Olimpia Lublin1:09.1055132.3136.79
27.Adamek Barbara02KS Olimpia Lublin1:09.2754732.7436.53
28.Piskorz Aleksandra SWR01WKS Śląsk Wrocław1:09.3554532.4236.93
29.Tomaszek Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa1:09.4254433.0636.36
30.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski1:09.4854231.8137.67
31.Gancarz Karolina SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:09.6253930.8538.77
32.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia1:10.1552733.0437.11
33.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:10.2552432.4737.78
34.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź1:10.2952433.1137.18
Dekoninck Laura SWwa02UKP Polonia Warszawa1:10.2952431.4138.88
36.Sajecka Zofia98Swimmers St. Pływackie1:10.5151931.4039.11
37.Motyl Sara03Ku Azs Pł1:10.6751535.0935.58
38.Bednarczyk Aleksandra02MKS WODNIK Radom1:10.7051431.9738.73
39.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa1:11.0850633.4937.59
40.Verbytska Polina01UKS 190 Łódź1:11.6249532.3739.25
41.Trybuch Oliwia02UKP Polonia Warszawa1:12.0148733.7738.24
42.Wojtanek Wiktoria01Uks Gos Raszyn1:12.1048534.3337.77
43.Chmielewska Aneta00UKP Polonia Warszawa1:12.2948134.7737.52
44.Dobosz Kalina02UKP Polonia Warszawa1:12.3648034.6837.68
45.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice1:12.6747434.2138.46
46.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łódź1:12.8047133.8838.92
47.Pastuszuk Paulina03KS Olimpia Lublin1:12.8946935.6837.21
48.Auguściak Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszków1:12.9646832.6540.31
49.Nowak Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.8545133.1440.71
50.Jasińska Martyna03MUKS Wodnik Łask1:14.1244634.0040.12
51.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź1:14.3144335.4038.91
52.Boczkowska Dominika01Nowodworski OSiR1:14.6343733.4141.22
53.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:14.8643333.6641.20
54.Auguściak Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków1:19.7435837.5042.24
55.Nowakowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice1:20.2835137.4842.80
56.Grot Malwina03K.S. Posnania1:20.8634435.9244.94


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-11-04 - 10:31
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Chudy Michał97KS Warta Poznań55.2477125.5729.67
2.Lassek Bartłomiej94Azs Uł Pł Łódź55.8574625.2830.57
3.Wągrowski Marcel99Ku Azs Pł55.9274325.5830.34
4.Kaźmierczak Kamil Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki56.2972824.6531.64
5.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice56.5272025.0331.49
6.Szwedzki Dawid94WKS Śląsk Wrocław56.5771827.2429.33
7.Stolarski Marcin96KS Warta Poznań56.9070527.2529.65
8.Kaźmierczak Wojciech97MUKP Warszawianka Wodny Park57.4268626.2231.20
9.Szulerecki Pawel95Nowodworski OSiR57.5468225.8831.66
10.Solak Łukasz99MZOS Płock57.8667126.6931.17
11.Chałupczyński Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa58.2565728.2430.01
12.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań58.3565427.2531.10
13.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa58.3865326.6431.74
Piotrowski Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa58.3865326.7331.65
15.Ciastoń Sebastian SO99UKP UNIA Oświęcim58.4365127.5230.91
16.Dobrzyńśki Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa58.6064627.0931.51
17.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź59.0063327.3231.68
18.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź59.0363228.5030.53
19.Dubas Mateusz SO01AZS AWF Katowice59.1462827.7831.36
20.Wlazłowski Damian99MKS Polonia Warszawa59.2762426.7232.55
21.Świderski Bartłomiej98Azs Awf Warszawa59.3362226.6632.67
22.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa59.9860227.9432.04
23.Perkowski Wiktor98MTP KORMORAN Olsztyn1:00.0660027.3932.67
24.Rybarczyk Adam00IKS Konstancin1:00.1259828.7631.36
25.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:00.2659428.2731.99
26.Paczyński Oliwer97KU AZS UMCS Lubllin1:00.2759329.2531.02
27.Lis Przemysław96KU AZS UMCS Lubllin1:00.4558828.1632.29
28.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice1:00.4658827.6932.77
29.Bochen Tomasz99MKS Juvenia Białystok1:01.0157228.0932.92
30.Mańka Filip00UKS 190 Łódź1:01.2556528.1233.13
31.Dereziński Szymon SWwa01MKS Piaseczno1:01.6155528.7432.87
Kawczyński Marcin95MKS Jedynka Łódź1:01.6155528.6332.98
33.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań1:01.6755428.8032.87
34.Wawrzyńczak Alan SL99UKS Skarpa Lublin1:01.7955128.6133.18
35.Ferenc Filip SWR02WKS Śląsk Wrocław1:02.0154528.2633.75
36.Pacławski Jakub SL00SAPAS Rzeszów1:02.2253928.3033.92
37.Waśko Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki1:02.2553828.4833.77
38.Pawłowski Maksymilian99MKS Polonia Warszawa1:02.3253728.7133.61
39.Pętlak Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park1:02.5653129.8332.73
40.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:02.6552827.7734.88
41.Bieroński Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław1:02.6952727.8434.85
42.Cheredis Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.9252127.7535.17
43.Solarski Antoni01KS Warta Poznań1:02.9952030.1932.80
44.Grabek Oskar03UKS Olimpijczyk 231:03.0451829.9533.09
45.BORSUK ŁUKASZ SL01UKP Fala Kraśnik1:03.2151428.8834.33
46.Weber Albert01MKS Juvenia Wrocław1:03.2951230.0433.25
47.Jochymek Oskar SWR01WKS Śląsk Wrocław1:03.6150529.8533.76
48.Słowikowski Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków1:03.9249729.0634.86
49.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.9949629.2034.79
50.Sagan Jakub02UKS Skarpa Lublin1:04.0749429.6134.46
51.Żebrowski Juliusz91KU AZS UAM Poznań1:04.1149330.7633.35
52.Skupin Krzysztof98UKS CITYZEN Poznań1:04.3248829.7234.60
53.Kaźmierczak Bruno02Uks Gos Raszyn1:04.3648727.8536.51
54.Mańczak Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.3848730.9133.47
55.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź1:04.4048629.5634.84
56.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań1:04.6648031.2333.43
Kowalczyk Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.6648028.7135.95
Mielczarek Maciej SWwa02UKP Polonia Warszawa1:04.6648029.4835.18
59.Kulisiewicz Rafał99MKS Polonia Warszawa1:04.6748029.8834.79
60.Szustak Hubert99Uks Gos Raszyn1:04.6848029.2935.39
61.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań1:04.6948028.6136.08
62.Gregorczyk Jan02UKP Polonia Warszawa1:04.9147530.8434.07
63.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:05.2746730.3534.92
64.Przybylski Michał98UKS OLIMPIC Warka1:05.2846730.6034.68
65.Czuba Marcin01Ks Wisła Puławy1:05.3846530.7834.60
66.Mikoś Dawid02MKS Trójka Łódź1:05.6246030.7934.83
67.Bielas Jakub02UKS RUCH Grudziądz1:05.8645530.7435.12
Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź1:05.8645531.4034.46
69.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łódź1:05.9845231.6134.37
70.Labich Wiktor03MKS Trójka Łódź1:06.1144931.7034.41
71.Zajączkowski Filip02Uks Kapry Armexim Pruszków1:06.3344531.2735.06
72.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań1:06.5044229.7936.71
73.Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin1:06.5344131.6734.86
74.Styczyński Wojciech02UKS NAWA Skierniewice1:06.5544131.5435.01
75.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:06.5944030.3536.24
76.Woźniak Kamil01Ks Wisła Puławy1:06.6143930.3636.25
77.Biegański Marcin02UKP Polonia Warszawa1:07.3642530.7836.58
Burczyński Piotr02UKP Polonia Warszawa1:07.3642531.1036.26
79.Mazur Dominik SO99UKP UNIA Oświęcim1:07.4542331.7235.73
Lewandowski Oliwier03MZOS Płock1:07.4542332.4734.98
Jachimowicz Maksymilian03UKP Polonia Warszawa1:07.4542332.4834.97
82.Mierzwa Dorian01MKS Polonia Warszawa1:07.6142032.1935.42
83.Kraszewski Daniel01UKS Fala Nieporęt1:07.8641631.1436.72
84.Czajka Marcel02UKP Polonia Warszawa1:08.0141331.8236.19
85.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk1:08.0741231.3436.73
86.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:08.0841231.1636.92
87.Dados Aleksander01Ks Wisła Puławy1:08.1741032.0236.15
88.Skrzypek Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:08.1941033.1435.05
89.Jasiński Bartłomiej SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź1:08.2840832.6935.59
90.Szlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:08.3740632.0736.30
91.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice1:09.1739232.4636.71
92.Stachecki Jan02UKS CITYZEN Poznań1:09.4838732.7036.78
93.Kotarski Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.7138333.0836.63
94.Pyczot Paweł02UKS Pirania Targówek1:09.9338033.1836.75
95.Michalak Jan03UKS NAWA Skierniewice1:10.2937432.8937.40
96.Rybiński Filip02SSP Orka Iława1:10.9336431.4939.44
97.Berkan Piotr02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:11.8835033.5838.30
98.Kalisiak Norbert02UKS NAWA Skierniewice1:12.3834233.8838.50
99.Kuzia Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków1:12.4734134.1238.35
100.Ilcewicz Hubert03UKS Victoria Józefów1:14.4231533.9640.46
101.Zamojski Kacper03MKS Trójka Łódź1:15.7029935.0840.62
102.Leśniewski Patryk03SKS 137 Delfin Łódź1:18.6326735.7142.92
DYSKW.Kusto Robert98Azs Awf Warszawa
o4
DYSKW.Suliga Jeremi00UKP Polonia Warszawa
g7
NWKowalski Adam00EKS Skra Bełchatów
NWSobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa
NWKutynia Szymon03K.S. Posnania


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-11-04 - 10:39
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Karpisz Milena97Ku Azs Pł8018:36.02
100m:
200m:
1:03.56
2:09.05
1:03.56
1:05.49
300m:
400m:
3:14.56
4:20.26
1:05.51
1:05.70
500m:
600m:
5:24.97
6:29.71
1:04.71
1:04.74
700m:
800m:
7:34.01
8:36.02
1:04.30
1:02.01
2.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź7968:37.08
100m:
200m:
1:04.00
2:09.78
1:04.00
1:05.78
300m:
400m:
3:15.00
4:20.36
1:05.22
1:05.36
500m:
600m:
5:25.03
6:29.61
1:04.67
1:04.58
700m:
800m:
7:34.20
8:37.08
1:04.59
1:02.88
3.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice7638:44.47
100m:
200m:
1:04.05
2:10.88
1:04.05
1:06.83
300m:
400m:
3:17.48
4:23.88
1:06.60
1:06.40
500m:
600m:
5:29.78
6:34.81
1:05.90
1:05.03
700m:
800m:
7:40.11
8:44.47
1:05.30
1:04.36
4.Adamczyk Julia SL99KU AZS UMCS Lubllin7458:48.65
100m:
200m:
1:04.47
2:11.24
1:04.47
1:06.77
300m:
400m:
3:18.85
4:26.14
1:07.61
1:07.29
500m:
600m:
5:31.58
6:37.41
1:05.44
1:05.83
700m:
800m:
7:43.26
8:48.65
1:05.85
1:05.39
5.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź7318:51.88
100m:
200m:
1:04.63
2:10.54
1:04.63
1:05.91
300m:
400m:
3:17.11
4:23.53
1:06.57
1:06.42
500m:
600m:
5:30.08
6:36.80
1:06.55
1:06.72
700m:
800m:
7:44.51
8:51.88
1:07.71
1:07.37
6.Andrzejewska Kamila SL99KU AZS UMCS Lubllin7288:52.82
100m:
200m:
1:04.13
2:12.51
1:04.13
1:08.38
300m:
400m:
3:20.35
4:27.80
1:07.84
1:07.45
500m:
600m:
5:34.15
6:40.58
1:06.35
1:06.43
700m:
800m:
7:47.03
8:52.82
1:06.45
1:05.79
7.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź7148:56.29
100m:
200m:
1:04.36
2:11.12
1:04.36
1:06.76
300m:
400m:
3:18.54
4:26.23
1:07.42
1:07.69
500m:
600m:
5:33.61
6:41.39
1:07.38
1:07.78
700m:
800m:
7:49.00
8:56.29
1:07.61
1:07.29
8.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź7078:57.96
100m:
200m:
1:05.95
2:14.36
1:05.95
1:08.41
300m:
400m:
3:22.64
4:30.54
1:08.28
1:07.90
500m:
600m:
5:38.14
6:45.54
1:07.60
1:07.40
700m:
800m:
7:52.76
8:57.96
1:07.22
1:05.20
9.Baryła JULIA SSz00MKP Szczecin7028:59.32
100m:
200m:
1:05.79
2:13.87
1:05.79
1:08.08
300m:
400m:
3:22.23
4:30.24
1:08.36
1:08.01
500m:
600m:
5:37.86
6:46.60
1:07.62
1:08.74
700m:
800m:
7:54.67
8:59.32
1:08.07
1:04.65
10.Margula WERONIKA SSz00MKP Szczecin7018:59.58
100m:
200m:
1:05.80
2:13.92
1:05.80
1:08.12
300m:
400m:
3:22.24
4:30.59
1:08.32
1:08.35
500m:
600m:
5:38.07
6:46.50
1:07.48
1:08.43
700m:
800m:
7:54.33
8:59.58
1:07.83
1:05.25
11.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim6819:04.60
100m:
200m:
1:04.28
2:11.86
1:04.28
1:07.58
300m:
400m:
3:19.50
4:27.69
1:07.64
1:08.19
500m:
600m:
5:36.14
6:45.09
1:08.45
1:08.95
700m:
800m:
7:55.18
9:04.60
1:10.09
1:09.42
12.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk6709:07.59
100m:
200m:
1:04.59
2:13.17
1:04.59
1:08.58
300m:
400m:
3:22.09
4:31.48
1:08.92
1:09.39
500m:
600m:
5:40.76
6:50.84
1:09.28
1:10.08
700m:
800m:
8:00.14
9:07.59
1:09.30
1:07.45
13.Krauze Alicja SO01WOPR Malbork6569:11.52
100m:
200m:
1:06.09
2:15.39
1:06.09
1:09.30
300m:
400m:
3:25.34
4:35.19
1:09.95
1:09.85
500m:
600m:
5:44.49
6:53.97
1:09.30
1:09.48
700m:
800m:
8:03.39
9:11.52
1:09.42
1:08.13
14.Kryszkowska Natalia02MZOS Płock6479:14.13
100m:
200m:
1:04.67
2:13.57
1:04.67
1:08.90
300m:
400m:
3:22.35
4:31.79
1:08.78
1:09.44
500m:
600m:
5:41.91
6:52.86
1:10.12
1:10.95
700m:
800m:
8:04.16
9:14.13
1:11.30
1:09.97
15.Wilczewska Aleksandra02KS Olimpia Lublin6419:15.82
100m:
200m:
1:07.14
2:17.10
1:07.14
1:09.96
300m:
400m:
3:27.41
4:37.99
1:10.31
1:10.58
500m:
600m:
5:47.72
6:57.66
1:09.73
1:09.94
700m:
800m:
8:07.12
9:15.82
1:09.46
1:08.70
16.Prochownik Martyna SO02UKP UNIA Oświęcim6399:16.37
100m:
200m:
1:06.80
2:16.58
1:06.80
1:09.78
300m:
400m:
3:26.89
4:37.16
1:10.31
1:10.27
500m:
600m:
5:47.58
6:58.25
1:10.42
1:10.67
700m:
800m:
8:07.97
9:16.37
1:09.72
1:08.40
17.Osiniak Ewa SL00KU AZS UMCS Lubllin6359:17.44
100m:
200m:
1:06.43
2:16.49
1:06.43
1:10.06
300m:
400m:
3:27.60
4:38.40
1:11.11
1:10.80
500m:
600m:
5:49.11
6:59.48
1:10.71
1:10.37
700m:
800m:
8:10.22
9:17.44
1:10.74
1:07.22
18.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław6319:18.82
100m:
200m:
1:05.73
2:14.87
1:05.73
1:09.14
300m:
400m:
3:24.94
4:35.61
1:10.07
1:10.67
500m:
600m:
5:46.43
6:57.70
1:10.82
1:11.27
700m:
800m:
8:08.89
9:18.82
1:11.19
1:09.93
19.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź6309:19.11
100m:
200m:
1:06.57
2:16.45
1:06.57
1:09.88
300m:
400m:
3:25.95
4:36.35
1:09.50
1:10.40
500m:
600m:
5:46.00
6:58.10
1:09.65
1:12.10
700m:
800m:
8:08.43
9:19.11
1:10.33
1:10.68
20.Słowik Martyna03IKS Konstancin6299:19.18
100m:
200m:
1:07.61
2:17.97
1:07.61
1:10.36
300m:
400m:
3:28.42
4:39.13
1:10.45
1:10.71
500m:
600m:
5:49.64
6:59.95
1:10.51
1:10.31
700m:
800m:
8:10.50
9:19.18
1:10.55
1:08.68
21.Wardzińska Martyna98Azs Awf Warszawa6259:20.53
100m:
200m:
1:06.56
2:17.14
1:06.56
1:10.58
300m:
400m:
3:27.49
4:37.93
1:10.35
1:10.44
500m:
600m:
5:49.23
7:00.85
1:11.30
1:11.62
700m:
800m:
8:11.01
9:20.53
1:10.16
1:09.52
22.Łysakowska Julia SL01KU AZS UMCS Lubllin6249:20.72
100m:
200m:
1:05.33
2:14.27
1:05.33
1:08.94
300m:
400m:
3:23.58
4:34.21
1:09.31
1:10.63
500m:
600m:
5:45.68
6:57.69
1:11.47
1:12.01
700m:
800m:
8:09.43
9:20.72
1:11.74
1:11.29
23.Zając Wiktoria02UKP Polonia Warszawa6189:22.74
100m:
200m:
1:06.12
2:16.86
1:06.12
1:10.74
300m:
400m:
3:27.63
4:38.37
1:10.77
1:10.74
500m:
600m:
5:50.05
7:01.77
1:11.68
1:11.72
700m:
800m:
8:12.98
9:22.74
1:11.21
1:09.76
24.Maciejewska Beata03UKS SP 149 Łódź6169:23.19
100m:
200m:
1:07.68
2:19.31
1:07.68
1:11.63
300m:
400m:
3:31.29
4:43.29
1:11.98
1:12.00
500m:
600m:
5:54.39
7:04.83
1:11.10
1:10.44
700m:
800m:
8:14.65
9:23.19
1:09.82
1:08.54
25.Bura Dominika01MKS Juvenia Wrocław6119:24.63
100m:
200m:
1:06.93
2:17.45
1:06.93
1:10.52
300m:
400m:
3:28.91
4:40.76
1:11.46
1:11.85
500m:
600m:
5:52.73
7:04.59
1:11.97
1:11.86
700m:
800m:
8:15.94
9:24.63
1:11.35
1:08.69
26.Reks Aleksandra00MKP Szczecin6059:26.45
100m:
200m:
1:06.66
2:16.83
1:06.66
1:10.17
300m:
400m:
3:27.21
4:38.08
1:10.38
1:10.87
500m:
600m:
5:49.10
7:00.99
1:11.02
1:11.89
700m:
800m:
8:13.47
9:26.45
1:12.48
1:12.98
27.Krypa Marta02UKS Manta Warszawa Włochy5979:29.00
100m:
200m:
1:06.74
2:17.71
1:06.74
1:10.97
300m:
400m:
3:28.83
4:40.87
1:11.12
1:12.04
500m:
600m:
5:53.14
7:05.42
1:12.27
1:12.28
700m:
800m:
8:17.76
9:29.00
1:12.34
1:11.24
28.Bujak Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa5939:30.29
100m:
200m:
1:05.71
2:16.10
1:05.71
1:10.39
300m:
400m:
3:28.31
4:40.14
1:12.21
1:11.83
500m:
600m:
5:52.36
7:05.45
1:12.22
1:13.09
700m:
800m:
8:19.75
9:30.29
1:14.30
1:10.54
29.Jasiorska Aleksandra02UKP Polonia Warszawa5929:30.62
100m:
200m:
1:06.63
2:17.53
1:06.63
1:10.90
300m:
400m:
3:29.07
4:41.06
1:11.54
1:11.99
500m:
600m:
5:53.01
7:05.44
1:11.95
1:12.43
700m:
800m:
8:18.27
9:30.62
1:12.83
1:12.35
30.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź5929:30.77
100m:
200m:
1:07.10
2:18.02
1:07.10
1:10.92
300m:
400m:
3:29.95
4:41.47
1:11.93
1:11.52
500m:
600m:
5:53.90
7:06.35
1:12.43
1:12.45
700m:
800m:
8:18.96
9:30.77
1:12.61
1:11.81
31.Lutkiewicz Gabriela03Ks Wisła Puławy5819:34.20
100m:
200m:
1:06.70
2:18.44
1:06.70
1:11.74
300m:
400m:
3:30.84
4:44.38
1:12.40
1:13.54
500m:
600m:
5:57.35
7:10.15
1:12.97
1:12.80
700m:
800m:
8:23.33
9:34.20
1:13.18
1:10.87
32.Tomoń Martyna SL00UKS Skarpa Lublin5779:35.60
100m:
200m:
1:09.22
2:21.00
1:09.22
1:11.78
300m:
400m:
3:33.06
4:45.85
1:12.06
1:12.79
500m:
600m:
5:58.44
7:11.27
1:12.59
1:12.83
700m:
800m:
8:24.03
9:35.60
1:12.76
1:11.57
Wójtowicz Julia SL00UKS Skarpa Lublin5779:35.60
100m:
200m:
1:08.07
2:20.01
1:08.07
1:11.94
300m:
400m:
3:32.82
4:45.32
1:12.81
1:12.50
500m:
600m:
5:58.70
7:11.94
1:13.38
1:13.24
700m:
800m:
8:25.91
9:35.60
1:13.97
1:09.69
34.Haławczak MARCELINA SSz02MKP Szczecin5649:39.83
100m:
200m:
1:09.71
2:23.57
1:09.71
1:13.86
300m:
400m:
3:37.64
4:51.02
1:14.07
1:13.38
500m:
600m:
6:03.98
7:16.16
1:12.96
1:12.18
700m:
800m:
8:28.77
9:39.83
1:12.61
1:11.06
35.Błajet Olivia Sp00KS Warta Poznań5649:40.05
100m:
200m:
1:08.27
2:20.86
1:08.27
1:12.59
300m:
400m:
3:33.20
4:45.54
1:12.34
1:12.34
500m:
600m:
5:57.92
7:11.49
1:12.38
1:13.57
700m:
800m:
8:26.10
9:40.05
1:14.61
1:13.95
36.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice5619:41.11
100m:
200m:
1:07.65
2:20.00
1:07.65
1:12.35
300m:
400m:
3:33.29
4:46.20
1:13.29
1:12.91
500m:
600m:
5:59.30
7:13.47
1:13.10
1:14.17
700m:
800m:
8:27.91
9:41.11
1:14.44
1:13.20
37.Kurzepa Adrianna02UKS Pirania Targówek5559:43.23
100m:
200m:
1:09.42
2:22.81
1:09.42
1:13.39
300m:
400m:
3:36.75
4:50.19
1:13.94
1:13.44
500m:
600m:
6:03.86
7:17.76
1:13.67
1:13.90
700m:
800m:
8:31.57
9:43.23
1:13.81
1:11.66
38.Środa Dominika02MKP Szczecin5509:45.02
100m:
200m:
1:08.92
2:21.79
1:08.92
1:12.87
300m:
400m:
3:35.37
4:49.15
1:13.58
1:13.78
500m:
600m:
6:02.24
7:16.60
1:13.09
1:14.36
700m:
800m:
8:31.32
9:45.02
1:14.72
1:13.70
39.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5499:45.09
100m:
200m:
1:07.85
2:20.43
1:07.85
1:12.58
300m:
400m:
3:34.14
4:47.89
1:13.71
1:13.75
500m:
600m:
6:01.99
7:16.62
1:14.10
1:14.63
700m:
800m:
8:31.27
9:45.09
1:14.65
1:13.82
40.Nowak Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa5499:45.28
100m:
200m:
1:07.55
2:20.52
1:07.55
1:12.97
300m:
400m:
3:34.29
4:48.86
1:13.77
1:14.57
500m:
600m:
6:03.44
7:18.48
1:14.58
1:15.04
700m:
800m:
8:33.36
9:45.28
1:14.88
1:11.92
41.Topp Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa5469:46.44
100m:
200m:
1:09.42
2:22.88
1:09.42
1:13.46
300m:
400m:
3:37.24
4:51.46
1:14.36
1:14.22
500m:
600m:
6:06.12
7:20.49
1:14.66
1:14.37
700m:
800m:
8:34.55
9:46.44
1:14.06
1:11.89
42.Adamska Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa5319:51.62
100m:
200m:
1:11.34
2:26.33
1:11.34
1:14.99
300m:
400m:
3:40.85
4:56.60
1:14.52
1:15.75
500m:
600m:
6:11.05
7:26.02
1:14.45
1:14.97
700m:
800m:
8:39.79
9:51.62
1:13.77
1:11.83
43.Grąz Gabriela SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola5199:56.21
100m:
200m:
1:10.71
2:24.96
1:10.71
1:14.25
300m:
400m:
3:39.49
4:54.79
1:14.53
1:15.30
500m:
600m:
6:10.11
7:26.00
1:15.32
1:15.89
700m:
800m:
8:42.24
9:56.21
1:16.24
1:13.97
44.Adamska Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa49210:07.01
100m:
200m:
1:12.94
2:30.56
1:12.94
1:17.62
300m:
400m:
3:48.46
5:05.90
1:17.90
1:17.44
500m:
600m:
6:22.66
7:39.57
1:16.76
1:16.91
700m:
800m:
8:56.04
10:07.01
1:16.47
1:10.97
45.Bugała Martyna02UKS Skarpa Lublin49210:07.12
100m:
200m:
1:11.06
2:27.16
1:11.06
1:16.10
300m:
400m:
3:44.50
5:01.65
1:17.34
1:17.15
500m:
600m:
6:19.67
7:35.80
1:18.02
1:16.13
700m:
800m:
8:53.30
10:07.12
1:17.50
1:13.82
46.Niewiadomska Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs49010:07.80
100m:
200m:
1:09.94
2:27.64
1:09.94
1:17.70
300m:
400m:
3:44.89
5:02.05
1:17.25
1:17.16
500m:
600m:
6:19.93
7:36.45
1:17.88
1:16.52
700m:
800m:
8:53.45
10:07.80
1:17.00
1:14.35
47.Chomicka Zofia02UKS Pirania Targówek47210:15.36
100m:
200m:
1:12.92
2:29.43
1:12.92
1:16.51
300m:
400m:
3:46.92
5:05.59
1:17.49
1:18.67
500m:
600m:
6:23.21
7:40.98
1:17.62
1:17.77
700m:
800m:
8:59.27
10:15.36
1:18.29
1:16.09
48.Ciesielska Natalia03UKS SP 149 Łódź46910:16.70
100m:
200m:
1:15.78
2:33.98
1:15.78
1:18.20
300m:
400m:
3:51.48
5:09.13
1:17.50
1:17.65
500m:
600m:
6:26.93
7:44.02
1:17.80
1:17.09
700m:
800m:
9:01.72
10:16.70
1:17.70
1:14.98
49.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM43810:31.12
100m:
200m:
1:13.45
2:32.16
1:13.45
1:18.71
300m:
400m:
3:52.33
5:13.48
1:20.17
1:21.15
500m:
600m:
6:32.78
7:53.32
1:19.30
1:20.54
700m:
800m:
9:13.15
10:31.12
1:19.83
1:17.97
NWJuźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
2 - Blok II2017-11-04 - 17:00


Konkurencja 12
2017-11-04 - 17:00
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Dowgiert Anna90KS Warta Poznań55.2078426.8228.38
2.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław56.1074727.4828.62
3.Cieślak Joanna96KS Warta Poznań56.3473727.4628.88
4.Polanska Aleksandra00Uks Gos Raszyn56.7572127.7728.98
5.Peda Paulina98AZS AWF Katowice56.9471427.7529.19
6.Czarnecka Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin57.3769827.7329.64
7.Fryckowska Natalia SSz99MKP Szczecin57.4069727.6929.71
8.Rabiniak Zuzanna SL01MKS WODNIK Radom58.0067627.9330.07
9.Szczotka Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia58.4566028.4929.96
Skibczak Natalia00UKS G-8 Bielany Warszawa58.4566028.2330.22
11.Andrzejewska Kamila SL99KU AZS UMCS Lubllin58.6065528.5130.09
12.Szlęk Katarzyna02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki58.6465428.5230.12
13.Wrzosek Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki58.6765328.1930.48
14.Szczepańska Maria03KS Warta Poznań58.7165227.8930.82
15.Zając-Więckowska Julia SWR01WKS Śląsk Wrocław58.7864928.0030.78
16.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno58.8464728.3130.53
17.Grzegorczyk Izabella93KS Warta Poznań58.8564728.3930.46
18.Rzońca Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław58.8664728.3830.48
19.Dzwonnik Zuzanna00Azs Uł Pł Łódź58.8864628.2930.59
20.Karpisz Milena97Ku Azs Pł58.8964628.7230.17
21.Pawlaczek Natalia93AZS AWF Katowice59.0564028.4230.63
22.Pisarczyk Amelia98AZS AWF Katowice59.3263228.5030.82
23.Pakuła Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa59.4662728.9130.55
24.Wróbel Julia Sał01Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki59.5662427.9631.60
25.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów59.5862328.1731.41
26.Dąbrowska Wiktoria03UKS JAGIELLONKA Warszawa59.6162228.9130.70
27.Jagoda Julia95AZS AWF Katowice59.7661827.8331.93
28.Czechyra Agata03KS Warta Poznań59.9261329.1330.79
29.Hellak Emilia SWR03WKS Śląsk Wrocław59.9361329.0130.92
30.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg59.9461228.6031.34
31.Zrobek Natalia99Ku Azs Pł59.9561228.7731.18
32.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka1:00.0161029.2430.77
33.Pogorzelska Inez00Uks Gos Raszyn1:00.0560928.9931.06
34.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice1:00.0660928.8831.18
Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa1:00.0660929.1230.94
36.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk1:00.1760529.1731.00
37.Szczepek Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.1960529.3930.80
38.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia1:00.2260429.2430.98
39.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy1:00.2460328.3131.93
Dekoninck Laura SWwa02UKP Polonia Warszawa1:00.2460328.7031.54
41.Kwiatkowska Zofia SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:00.4259829.0931.33
Białas Aniela SWwa02UKP Polonia Warszawa1:00.4259828.9331.49
43.Jasiorska Aleksandra02UKP Polonia Warszawa1:00.4659729.1031.36
44.Brzozowska Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław1:00.6559129.0531.60
45.Kryszkowska Natalia02MZOS Płock1:00.6859029.5331.15
46.Suchecka Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa1:00.6959029.3631.33
47.Baryła JULIA SSz00MKP Szczecin1:00.7058929.5231.18
48.Celmer Wiktoria03KS Warta Poznań1:00.7258928.8731.85
49.Bujak Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.7758729.2631.51
50.Jabłonowska Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.8358629.0331.80
51.Musioł Wiktoria98AZS AWF Katowice1:00.8658529.1331.73
52.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin1:00.9358328.9831.95
53.Borkowska Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:00.9858129.1831.80
54.Jaworska Maja02MZOS Płock1:01.0757929.4731.60
55.Zbrojewska Zofia03MKS Trójka Łódź1:01.1057829.2931.81
56.Verbytska Polina01UKS 190 Łódź1:01.1657628.6132.55
57.Piskorz Aleksandra SWR01WKS Śląsk Wrocław1:01.1757629.4731.70
58.Zając Wiktoria02UKP Polonia Warszawa1:01.3457129.5831.76
59.Szkarłat Julia98AZS AWF Katowice1:01.4556829.5031.95
60.Cochór Izabela01MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.6856230.0231.66
61.Wójtowicz Julia SL00UKS Skarpa Lublin1:01.7356029.8931.84
62.Redner Sandra SL99KU AZS UMCS Lubllin1:01.8155830.1831.63
63.Rozberg Adriana03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:01.9555430.0831.87
64.Bura Dominika01MKS Juvenia Wrocław1:01.9855430.1031.88
65.Wieczorek Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:01.9955330.4331.56
66.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:02.2454730.2432.00
67.Hałka Wiktoria SL01KU AZS UMCS Lubllin1:02.2654629.6832.58
68.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź1:02.4054330.2132.19
69.Trybuch Oliwia02UKP Polonia Warszawa1:02.5154029.9432.57
70.Filipek Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław1:02.5353929.6132.92
Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź1:02.5353930.4832.05
72.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:02.5553930.1132.44
73.Gancarz Karolina SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:02.8553129.9532.90
74.Piękoś Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź1:02.9252930.6732.25
75.Kopiczyńska Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.9652830.4232.54
76.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław1:03.0152730.1732.84
77.Kozanecka Laura03UKS 190 Łódź1:03.2652130.9632.30
78.Słowik Martyna03IKS Konstancin1:03.3751829.9633.41
79.Jabłońska Oliwia97START Wrocław1:03.4651631.1532.31
80.Boczkowska Dominika01Nowodworski OSiR1:03.6351230.0133.62
81.Kołodziejczyk Oliwia03KS Olimpia Lublin1:03.6951031.2932.40
Mijas Agata02SSP Orka Iława1:03.6951030.3033.39
83.Ciporska Katarzyna SWwa00MKS Polonia Warszawa1:03.8750630.7833.09
84.Wojtanek Wiktoria01Uks Gos Raszyn1:03.8950531.1432.75
85.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:04.0450230.1333.91
86.Jasińska Martyna03MUKS Wodnik Łask1:04.1350030.9833.15
87.Adamska Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.2249830.9933.23
88.Bielewicz Joanna Sp00KS Warta Poznań1:04.3349530.0934.24
89.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź1:04.3649431.3433.02
Tomkiel Aleksandra02UKP Polonia Warszawa1:04.3649430.7333.63
91.Topp Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.3849430.3234.06
92.Błajet Olivia Sp00KS Warta Poznań1:04.4049430.8633.54
93.Adamska Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.4249330.9333.49
94.Włodarkiewicz Magdalena03UKS Pirania Targówek1:04.4649231.4832.98
95.Nowak Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.4949130.3334.16
96.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:04.9648130.8634.10
97.Karbowska Julia03UKS Victoria Józefów1:04.9748130.7234.25
98.Owerko Julia02Uks Gos Raszyn1:05.0447931.1833.86
99.Małek Martyna02UKS Skarpa Lublin1:05.1447731.5333.61
Wikieł Żaklina00SP Narew Ostrołęka1:05.1447731.5133.63
101.Sakson- Szafrańska Sara00UKS Ostrobramska Warszawa1:05.2547431.1834.07
102.Januszewska Otylia03MZOS Płock1:05.2947431.3233.97
103.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława1:05.4247131.2634.16
104.Chomicka Zofia02UKS Pirania Targówek1:05.4846931.5933.89
105.Niewiadomska Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:05.5046930.8834.62
106.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź1:05.6546631.7533.90
107.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź1:05.7046531.9633.74
108.Gosławska Sylwia02SP Meduza Pajęczno1:06.0145832.1133.90
109.Liwowska Maria03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:06.0645731.9434.12
110.Milewska Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.1345632.0534.08
111.Jaskułowska Zofia03IKS Konstancin1:06.3045231.6334.67
112.Kuśmierz Anna02UKS 190 Łódź1:06.5544732.2034.35
113.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:07.6442633.0034.64
114.Cader Aleksandra99UKS Ostrobramska Warszawa1:07.8942131.9135.98
115.Szynal Amelia03UKS Skarpa Lublin1:08.0141932.9835.03
116.Bujnowicz Laura03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:08.6040832.9635.64
117.Prus Florentyna01SP Meduza Pajęczno1:08.9440232.8536.09
118.Lato Karolina03UKS Skarpa Lublin1:09.6039133.7935.81
119.Nowakowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice1:10.0238433.7736.25
120.Grot Malwina03K.S. Posnania1:10.3737833.4636.91
121.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:10.4237734.3536.07
122.Broniarek Pamela96UKS NAWA Skierniewice1:10.8337134.1036.73
NWJuźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź
NWUrbańczyk Aleksandra87Azs Uł Pł Łódź
NWNowak Martyna96AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-11-04 - 17:08
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Majchrzak Kacper92KS Warta Poznań47.4485023.0424.40
2.Czerniak Konrad89KU AZS UMCS Lubllin47.9282422.7225.20
3.Ostrowski Karol SSz99MKP Szczecin48.3980023.1725.22
4.Juraszek Paweł94MKS 9 Dzierżoniów48.6578822.7425.91
5.Hołub Jan96WKS Śląsk Wrocław48.9477423.6125.33
6.Bugdol Rafał95AZS AWF Katowice49.3675423.9425.42
7.Książek Jakub98MKP Szczecin49.6774023.8525.82
8.Kraska Jakub00Ku Azs Pł49.9173024.5925.32
9.Wypych Filip91Azs Uł Pł Łódź50.1272023.7526.37
10.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice50.4470724.6025.84
11.Szulerecki Pawel95Nowodworski OSiR50.5470323.9326.61
Puk Dariusz95AZS AWF Katowice50.5470324.2326.31
13.Gawrysiak Przemysław92Lks"Omega"Kleszczów50.6170024.3826.23
14.Tokarski Krzysztof96AZS AWF Katowice50.6569824.2826.37
15.Solak Łukasz99MZOS Płock50.7969224.1626.63
16.Zaborowski Filip94MKP Szczecin50.8868924.6426.24
17.Orlicz Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa50.9168724.3626.55
18.Lassek Bartłomiej94Azs Uł Pł Łódź51.0068424.3026.70
19.Guzior Maciej00MZOS Płock51.3766924.5826.79
20.Domański Gracjan SSz00MKP Szczecin51.3966824.9826.41
21.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia51.4766524.8426.63
22.Dubiel Adam93Azs Awf Warszawa51.5166424.6026.91
23.Wlazłowski Damian99MKS Polonia Warszawa51.5766124.6026.97
Leszega Szymon01KS Delfin Gdynia51.5766125.0826.49
25.Dobrzyńśki Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa51.5866124.8726.71
26.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice51.6565825.0226.63
27.Kiszczak Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław51.7065624.9926.71
Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice51.7065625.0826.62
29.Jemielita Oskar01MPKS Orka Ciechanów51.7365524.9726.76
30.Smoliński Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki51.7965324.3627.43
31.Pytlarczyk Szymon00MUKP Warszawianka Wodny Park51.8165225.1926.62
32.Gębka Olaf00MKP Szczecin51.8565125.2326.62
33.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź52.0264425.1726.85
34.Kaźmierczak Wojciech97MUKP Warszawianka Wodny Park52.0564324.9927.06
35.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa52.1963824.7527.44
36.Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice52.3663225.3527.01
37.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski52.4063024.3928.01
38.Drozd Tymoteusz SO99UKP UNIA Oświęcim52.4263025.0127.41
39.Dąbrowski Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław52.8761425.6827.19
40.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań52.9161225.4427.47
41.Jaworski Szymon SWR01WKS Śląsk Wrocław52.9361225.4027.53
42.Balicki Michał SWR00UKS Galicja Kraków53.1460425.2527.89
43.Kotwica Bartosz01KU AZS UMCS Lubllin53.2760025.7427.53
44.Krulikowski Maciej SO99UKP UNIA Oświęcim53.2959925.6427.65
45.Lech Filip01KU AZS UMCS Lubllin53.3059925.3927.91
Bielas Jakub02UKS RUCH Grudziądz53.3059925.8727.43
47.Dereziński Szymon SWwa01MKS Piaseczno53.4359525.4827.95
48.Skierka Jakub98Azs Awf Warszawa53.4559425.3728.08
49.Klich Kacper94AZS AWF Katowice53.4659425.9227.54
50.Ciężkowski Dominik96Azs Awf Warszawa53.5059225.6127.89
51.Kaźmierczak Bruno02Uks Gos Raszyn53.6058925.5028.10
52.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława53.6458825.7127.93
53.Jakimiak Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski53.6858625.9127.77
54.Czyżak Arkadiusz99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs53.6958625.5128.18
55.Milczarczyk Piotr SWR01MKS Płetwal Polkowice53.7458426.0427.70
56.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice53.7558425.5528.20
57.Kiełczewski AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin53.7858326.1427.64
58.Nowiczkow Jakub SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski53.8758026.0927.78
59.Komosa Maciej99MKS Polonia Warszawa53.9057926.1227.78
60.Piwowarski Konrad98Ku Azs Pł53.9457825.3728.57
Błański Piotr01KS Delfin Gdynia53.9457826.1627.78
62.Małyska Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin53.9657726.0927.87
63.Hano Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław54.0057626.3327.67
64.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice54.0157626.0227.99
65.Lis Przemysław96KU AZS UMCS Lubllin54.0257525.7928.23
66.Jóźków Cezary SWR01WKS Śląsk Wrocław54.0357526.2027.83
67.Szczerba Adam02KU AZS UMCS Lubllin54.0557425.8828.17
68.Perkowski Wiktor98MTP KORMORAN Olsztyn54.1357226.0128.12
69.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice54.2156926.0328.18
70.Chmielewski Jakub SWR99WKS Śląsk Wrocław54.2356926.6727.56
71.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań54.3256625.7128.61
72.Wiatr Wojciech Sp01KS Warta Poznań54.3456526.3328.01
73.Rytter Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa54.3556526.2728.08
74.Rкbas Igor89KU AZS Uniwersytet Warszawski54.4356226.4727.96
75.Malec Mikołaj01MKS Trójka Łódź54.5256026.2828.24
76.Kulisiewicz Rafał99MKS Polonia Warszawa54.6155726.0628.55
77.Łukaszczyk Mateusz SL00UKS Orka Zamość54.6255625.9828.64
78.Dominiak Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław54.6655526.7927.87
79.Waśko Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki54.6855526.6028.08
80.Girul Radosław SWR01WKS Śląsk Wrocław54.7255326.7727.95
81.Cierpikowski Robert Sał00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki54.7555326.0328.72
82.Sobieszuk Kacper02UKS Skarpa Lublin54.9054826.7728.13
83.Ferenc Filip SWR02WKS Śląsk Wrocław54.9354726.4528.48
84.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława55.0554427.1827.87
85.Pierzyński Michał97Ku Azs Pł55.0954226.5628.53
86.Urbański Michał01KS Delfin Gdynia55.1354127.0128.12
87.Doroba Michał SWR02WKS Śląsk Wrocław55.1854026.7628.42
Piotrowicz Kamil00MKS Trójka Łódź55.1854026.5028.68
89.Białecki Jan02UKS Victoria Józefów55.1953926.2728.92
90.Cheredis Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa55.2053926.3428.86
91.Weber Albert01MKS Juvenia Wrocław55.2353826.5928.64
92.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk55.3453527.0828.26
93.Zubik Stanisław01UKP Polonia Warszawa55.3553526.7528.60
Czerniak Konrad98KU AZS UMCS Lubllin55.3553526.5428.81
95.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź55.4453227.2628.18
Marciów Jakub SWR01WKS Śląsk Wrocław55.4453226.3629.08
97.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź55.4553226.7328.72
98.Kowalczyk Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa55.5452926.8228.72
99.Przybylski Michał98UKS OLIMPIC Warka55.5652926.8128.75
100.Misiarz Adrian98MUKP Warszawianka Wodny Park55.6552626.8328.82
101.Więckowski Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa55.7152426.6029.11
Kawczyński Marcin95MKS Jedynka Łódź55.7152426.5229.19
103.Prószyński Igor99MKP Szczecin55.7252427.5428.18
Jochymek Oskar SWR01WKS Śląsk Wrocław55.7252427.0228.70
105.Bielski Kacper01KS Delfin Gdynia55.7552326.8728.88
106.Róg Adrian SL01KP SOKÓŁ Rzeszów55.7652326.9228.84
107.Bugała KRZYSZTOF SSz01MKP Szczecin55.9951726.7929.20
108.Pawłowski Maksymilian99MKS Polonia Warszawa56.0551527.0029.05
Wiktorowski Gracjan00Azs Uł Pł Łódź56.0551527.0029.05
110.Wodyński Bartosz02Ku Azs Pł56.1651227.1229.04
111.Jędrys Igor02MUKP Warszawianka Wodny Park56.2251026.9029.32
112.Mikoś Dawid02MKS Trójka Łódź56.3350727.1229.21
113.Cielecki Kuba SWR02WKS Śląsk Wrocław56.3750627.1029.27
114.Pawełek Paweł99MKS Polonia Warszawa56.4550426.9829.47
115.Kostanowicz Artur98MUKP Warszawianka Wodny Park56.4750426.7929.68
116.Grabek Filip SL99KU AZS UMCS Lubllin56.5750127.0729.50
117.Rozmysłowski Eryk02Uks Gos Raszyn56.6050027.0029.60
118.Włoch Jakub03K.S. Posnania56.6449926.9329.71
119.Lipowski Oskar02UKP Polonia Warszawa56.6649827.3929.27
120.Dutkowiak Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław56.7449627.3529.39
121.Abd El Razek Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park56.8549327.9228.93
122.Wyborski Jakub02MZOS Płock56.8749327.1529.72
123.Romanowski Dawid03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki56.8949227.4029.49
124.Szustak Hubert99Uks Gos Raszyn56.9049227.2729.63
Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź56.9049227.4229.48
126.Chałat Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin56.9249228.0028.92
127.Kowalski Adam00EKS Skra Bełchatów56.9349127.6929.24
128.Dudkiewicz Kacper02UKP Polonia Warszawa56.9449127.4129.53
129.Cichocki Maciej00UKS Ostrobramska Warszawa57.0148926.8530.16
130.Skupin Krzysztof98UKS CITYZEN Poznań57.0348927.6629.37
131.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław57.0448927.2329.81
132.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice57.1448627.8929.25
133.Stefanowski Bartosz03UKS NAWA Skierniewice57.1648527.4829.68
134.Urbaniak Sebastian Sp01KS Warta Poznań57.1848527.4829.70
135.Grychtoł Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs57.2548327.3829.87
136.Chełstowski Maciej02UKP Polonia Warszawa57.2748327.2430.03
137.Wojtasiak Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park57.3148227.8229.49
138.Suliga Jeremi00UKP Polonia Warszawa57.3748027.6829.69
139.Zarychta Marcel03KS Olimpia Lublin57.4247927.5729.85
140.Mazur Dominik SO99UKP UNIA Oświęcim57.4947727.6329.86
141.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź57.5047727.2830.22
142.Knyszyński Maciej SŁ02MKS Jedynka Łódź57.5247627.8729.65
143.Cukanow Michał Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki57.5647526.9930.57
144.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM57.5847527.3130.27
Gotowski Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa57.5847527.2330.35
146.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park57.6247427.6829.94
147.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice57.6347427.9929.64
148.Paczyński Kornel98KU AZS UMCS Lubllin57.6547327.4930.16
149.Borkowski Kacper SL00KU AZS UMCS Lubllin57.6647328.0529.61
150.Wytyk Marcel Sp01KS Warta Poznań57.7047226.8830.82
151.Żołądź Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa57.7747027.1930.58
152.JĘDRZEJEWSKI Albert02MUKP Warszawianka Wodny Park57.8047027.5930.21
153.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź57.9846528.2629.72
154.Grzemski Kamil Sp01MKP Wągrowiec57.9946527.3930.60
155.Wesołowski Jacek SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski58.0246427.2230.80
Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik58.0246427.9630.06
157.Soból Przemysław02UKP Polonia Warszawa58.0546327.7430.31
158.Mierzwa Dorian01MKS Polonia Warszawa58.0746327.0031.07
159.Węgrzynowicz Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM58.3145728.2330.08
160.Malinowski Wojciech SŁ03MKS Jedynka Łódź58.3345728.3429.99
161.Maj Jakub SWR01KS Górnik Sosnowiec58.4245527.5530.87
162.Czajka Marcel02UKP Polonia Warszawa58.4445427.5830.86
163.Ratajczak Mateusz Sp01K.S. Posnania58.5345228.2730.26
164.Malewski Bartłomiej01Azs Uł Pł Łódź58.5445227.2931.25
165.Grzegrzólka Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa58.7844628.2130.57
166.Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice58.8244527.7631.06
167.Stawaruk Michał99Ku Azs Pł58.8744428.2130.66
168.Nosarzewski Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park58.9244328.3130.61
169.Kudliński Łukasz03UKS SP 149 Łódź58.9744228.3030.67
170.Molenda Dominik02UKS Pirania Targówek58.9844228.4730.51
171.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław59.0044127.8531.15
172.Pyczot Paweł02UKS Pirania Targówek59.1043928.1430.96
Gałecki Krzysztof03MKS Trójka Łódź59.1043928.4830.62
174.Szlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki59.1543828.4630.69
175.Lik Kacper SŁ02MKS Jedynka Łódź59.1743828.8530.32
176.Skóra Bartosz03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki59.2943528.1131.18
177.Mieszkuniec Szymon02UKS Victoria Józefów59.3043528.4930.81
178.Wojciechowski Kajetan03MKS Trójka Łódź59.3443428.9130.43
179.Labich Wiktor03MKS Trójka Łódź59.5343028.7830.75
180.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM59.5742928.7130.86
181.Musiński Mikołaj02SSP Orka Iława59.8042428.4031.40
182.Burczyński Piotr02UKP Polonia Warszawa59.8242328.8530.97
183.Walat Sebastian03UKS Pirania Targówek59.8342328.5131.32
184.Skrzypek Jan Sał01Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki59.8442328.2231.62
185.Burdukiewicz Maksymilian02UKP Polonia Warszawa59.8942228.9930.90
186.Berbelski Adam03MUKS Wodnik Łask1:00.1741629.0731.10
187.Sobiech Szymon03UKS SP 149 Łódź1:00.2441529.0231.22
188.Krajewski Mateusz03SSP Orka Iława1:00.5140929.8030.71
189.Urbanowski Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.7340529.1631.57
190.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice1:00.7440529.5831.16
191.Stworzyjanek Marek02UKP Polonia Warszawa1:00.9140128.9731.94
192.Zieliński Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.0139929.4831.53
193.Jasiński Bartłomiej SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź1:01.0939829.4831.61
194.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława1:01.1939629.9431.25
195.Kalisiak Norbert02UKS NAWA Skierniewice1:01.4139129.5231.89
196.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice1:01.5238928.6032.92
197.Zamojski Kacper03MKS Trójka Łódź1:01.5938829.5532.04
198.Jacuński Maciej02SSP Orka Iława1:01.6238729.0232.60
199.Ilcewicz Hubert03UKS Victoria Józefów1:01.7538529.6432.11
200.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława1:01.8138429.9831.83
Barszczewski Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.8138428.8532.96
202.Dziuba Gerard02Ks Wisła Puławy1:01.8838329.6832.20
203.Berkan Piotr02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:02.6036929.3933.21
204.Rowiński Dominik03MUKP Warszawianka Wodny Park1:02.6736830.5632.11
205.Krupiński Wojciech03K.S. Posnania1:02.8436529.8033.04
206.Pawlak Hubert03Azs Uł Pł Łódź1:03.3135730.2233.09
207.Niedużak Maurycy03UKS Pirania Targówek1:03.8034930.4833.32
208.Słowiński Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:03.9134730.3533.56
209.Szczepański Jakub03MUKS Wodnik Łask1:04.7633431.3133.45
210.Leśniewski Patryk03SKS 137 Delfin Łódź1:06.3631030.7935.57
211.Brzeziński Rafał03Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:07.01301
NWRąpała Tomasz02Uks Gos Raszyn
NWKutynia Szymon03K.S. Posnania


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-11-04 - 17:15
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław80530.95
2.Hallmann Weronika00Azs Awf Warszawa78831.18
3.Samuła Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin70532.35
4.Żmuda Weronika SL00KU AZS UMCS Lubllin67632.80
5.Tomaszek Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa66632.97
6.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice64933.25
7.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów64833.28
8.Wikieł Angelika98KS AZS UWM Olsztyn64633.31
9.Chmielewska Aneta00UKP Polonia Warszawa63633.48
10.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice63333.54
11.Pastuszuk Paulina03KS Olimpia Lublin61333.89
12.Osiniak Iga03KS Olimpia Lublin60434.06
13.Hellak Emilia SWR03WKS Śląsk Wrocław59434.26
14.Cieślak Katarzyna94K.S. Posnania58634.40
15.Dobosz Kalina02UKP Polonia Warszawa58434.45
16.Krypa Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy58334.46
17.Adamek Barbara02KS Olimpia Lublin57634.61
18.Russek Agata03UKP Polonia Warszawa57534.63
19.Rzońca Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław57434.64
20.Motyl Sara03Ku Azs Pł57434.65
21.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław57234.69
22.Prusik Kamila SSz02MKP Szczecin56934.75
23.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin56834.76
24.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź56234.88
25.Błażejewska Nikola03MUKS Wodnik Łask55934.95
26.Kozanecka Katarzyna Sp01K.S. Posnania55535.03
27.Włodarkiewicz Magdalena03UKS Pirania Targówek54135.34
28.Owerko Julia02Uks Gos Raszyn53635.45
29.Wesołowska Agata SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski52635.67
30.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski52135.77
31.Wojtanek Wiktoria01Uks Gos Raszyn51635.90
32.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno50636.14
33.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin49836.32
34.Bednarczyk Aleksandra02MKS WODNIK Radom49636.36
35.BUJAK Maria SL01KU AZS UMCS Lubllin49236.48
Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź49236.48
37.Zając-Więckowska Julia SWR01WKS Śląsk Wrocław47336.96
38.Lato Karolina03UKS Skarpa Lublin46737.12
39.Małek Martyna02UKS Skarpa Lublin45837.36
40.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki44637.68
Wikieł Żaklina00SP Narew Ostrołęka44637.68
42.Prus Florentyna01SP Meduza Pajęczno44137.81
43.Sakson- Szafrańska Sara00UKS Ostrobramska Warszawa43837.90
44.Boczkowska Dominika01Nowodworski OSiR43537.99
45.Szubska Oliwia SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź42838.20
46.Kaczyńska Anna03Azs Uł Pł Łódź40039.08
47.Ciesielska Natalia03UKS SP 149 Łódź35740.59
48.Brońska Julia02Ks Wisła Puławy34341.13
49.Niewiadomska Nikola03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31442.36
NWNowakowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice
NWHalicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-11-04 - 17:21
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Tokarski Krzysztof96AZS AWF Katowice76027.66
2.Hołub Maciej95AZS AWF Katowice74227.88
3.Roguski Bartłomiej93Azs Awf Warszawa73228.01
4.Stolarski Marcin96KS Warta Poznań73028.03
5.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice70828.32
6.Szczeciński Robert00MKS Polonia Warszawa66628.91
7.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski65829.03
8.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź65529.07
9.Paczyński Oliwer97KU AZS UMCS Lubllin65429.08
10.Kusto Robert98Azs Awf Warszawa65029.14
11.Sowa Marcin97SP Motyl MOSiR Stalowa Wola64929.16
12.Sobiecki Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa64429.23
13.Rybarczyk Adam00IKS Konstancin63829.32
14.Rutkowski Krzysztof96KU AZS UMCS Lubllin63429.38
15.Chałupczyński Bartosz SWwa99MKS Polonia Warszawa63129.43
16.Wągrowski Marcel99Ku Azs Pł62329.55
17.Kłosiński Alan00MKS Jedynka Łódź61229.74
18.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice60929.78
19.Wypych Filip91Azs Uł Pł Łódź60729.81
20.Zhuravel Nazar SWR03WKS Śląsk Wrocław60529.84
21.Pętlak Tadeusz00MUKP Warszawianka Wodny Park60129.91
22.Kadrow Konrad97KU AZS UMCS Lubllin59330.05
23.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice59030.09
24.Piotrowicz Kamil00MKS Trójka Łódź58730.14
25.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice57430.37
26.Szulerecki Pawel95Nowodworski OSiR56630.52
27.Jachimowicz Maksymilian03UKP Polonia Warszawa56530.53
28.Pakuła Mateusz00Azs Uł Pł Łódź54830.85
29.Perkowski Wiktor98MTP KORMORAN Olsztyn54730.87
30.Grabek Oskar03UKS Olimpijczyk 2353931.01
31.Skóra Bartosz03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki53631.07
32.Misiarz Adrian98MUKP Warszawianka Wodny Park53231.16
Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice53231.16
34.Solarski Antoni01KS Warta Poznań53131.18
35.Kraszewski Daniel01UKS Fala Nieporęt52931.22
36.Mańczak Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa52731.25
37.Pierzyński Michał97Ku Azs Pł52431.31
38.Czuba Marcin01Ks Wisła Puławy52231.35
Mielczarek Maciej SWwa02UKP Polonia Warszawa52231.35
40.Suliga Jeremi00UKP Polonia Warszawa52031.39
41.Piotrowski Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa51831.43
42.Sagan Jakub02UKS Skarpa Lublin50631.68
Łanczkowski Dominik SSz01MKP Szczecin50631.68
44.Piekaruś Dawid02KP AVIA Świdnik50331.73
45.Dereziński Szymon SWwa01MKS Piaseczno50231.76
46.Kawczyński Marcin95MKS Jedynka Łódź49831.84
47.Gregorczyk Jan02UKP Polonia Warszawa49331.96
48.Lewandowski Oliwier03MZOS Płock49131.99
49.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice49132.00
50.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań48632.11
51.Rembowski Jan03IKS Konstancin48532.13
52.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź47232.43
53.Czajka Marcel02UKP Polonia Warszawa45632.79
54.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław45432.85
55.Biegański Marcin02UKP Polonia Warszawa45032.94
56.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa44433.09
57.Styczyński Wojciech02UKS NAWA Skierniewice43933.21
58.Romanowski Dawid03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki42833.49
59.Kulisiewicz Rafał99MKS Polonia Warszawa42033.69
60.Jasiński Bartłomiej SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź41933.73
61.Skrzypek Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa41533.83
62.Michalak Jan03UKS NAWA Skierniewice40034.25
63.Paczyński Kornel98KU AZS UMCS Lubllin38234.77
64.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań37834.92
65.Lewandowski Jakub03MUKS Wodnik Łask35835.56
66.Auguściński Mateusz03MKS Trójka Łódź33136.47
67.Słowiński Kamil03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31337.18
NWBerkan Piotr02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
NWSzlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
NWŻebrowski Juliusz91KU AZS UAM Poznań
NWBalcerak Jakub00MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-11-04 - 17:27
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice2:15.8468231.3235.7235.5333.27
2.Cieślak Joanna96KS Warta Poznań2:16.3367531.2034.6435.3035.19
3.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź2:16.7366931.7435.7034.4534.84
4.Kossakowska Dominika SWR01WKS Śląsk Wrocław2:18.1464931.1935.7035.7935.46
5.Adamiec Dominika SO99UKP UNIA Oświęcim2:18.2664731.4935.8235.4535.50
6.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław2:18.4964431.7735.3335.6135.78
7.Musioł Wiktoria98AZS AWF Katowice2:19.5063032.0136.1535.7535.59
8.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:19.7862630.7935.5536.5736.87
9.Żmuda Weronika SL00KU AZS UMCS Lubllin2:21.1360831.8336.2436.3036.76
10.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź2:21.3160631.5436.1336.7036.94
11.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka2:22.0559731.1835.7837.3837.71
12.Prochownik Martyna SO02UKP UNIA Oświęcim2:23.9157431.9536.6738.2637.03
13.Russek Agata03UKP Polonia Warszawa2:26.4554432.7836.7138.1238.84
14.Krypa Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:26.6054332.0737.4639.0937.98
15.Bartczak Julia00Azs Uł Pł Łódź2:27.1653632.4338.0638.2438.43
16.Lutkiewicz Gabriela03Ks Wisła Puławy2:27.3053532.2037.1538.7239.23
17.Filipek Jagoda SWR99WKS Śląsk Wrocław2:27.8952933.0737.5838.5238.72
18.Odziemczyk Maja00MKS Polonia Warszawa2:28.3252432.1637.1939.1639.81
19.Nowak Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.4152332.2137.1739.1239.91
20.Szymańska Julia03UKS 190 Łódź2:30.4250233.6538.3339.2339.21
21.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:31.0949632.1238.1340.3740.47
22.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:32.8447933.5438.7940.0440.47
23.Haławczak MARCELINA SSz02MKP Szczecin2:33.2147533.9140.5440.8437.92
24.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:35.8545233.0038.4041.7642.69
25.Świątek Martyna02UKS Skarpa Lublin2:35.9945034.5240.0140.7940.67
26.Orłowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice2:41.6140535.8943.6240.8741.23
27.Jaskułowska Zofia03IKS Konstancin2:44.0738734.2641.3443.8144.66
28.Gosławska Sylwia02SP Meduza Pajęczno2:48.3935835.9743.4045.8143.21
DYSKW.Tomoń Martyna SL00UKS Skarpa Lublin
m6,m9


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-11-04 - 17:36
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Chrzanowski Damian98WKS Śląsk Wrocław1:58.4576927.5130.5329.8730.54
2.Kaczmarski Marcin94Azs Awf Warszawa1:59.2075526.7129.9730.9631.56
3.Cukanow Michał Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:00.7472627.3930.6630.9331.76
4.Opalski Marcin93MUKP Warszawianka Wodny Park2:00.8972426.9530.6531.2832.01
5.Ciężkowski Dominik96Azs Awf Warszawa2:01.0272127.7831.4831.2530.51
6.Oller Krzysztof SL00MTP KORMORAN Olsztyn2:02.1470228.8031.1931.0131.14
7.Cieśla Oskar SO01AZS AWF Katowice2:02.2370027.4431.0931.8531.85
8.Blachura Patryk SO99UKP UNIA Oświęcim2:02.9068927.0331.0732.1232.68
9.Borkowski Kacper SL00KU AZS UMCS Lubllin2:03.1468527.4031.5032.1432.10
10.Smul Błażej Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:04.3666527.7031.4332.4732.76
11.Krzywnicki Adrian01MPKS Orka Ciechanów2:04.7565927.4132.1332.4432.77
12.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:04.8165828.4931.5332.2732.52
13.Uryniuk Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.3664928.0032.0432.5332.79
WYNIK LEPSZY OD REDORDU POLSKI JUNIORÓW 14-LETNICH
14.Szwedzki Dawid94WKS Śląsk Wrocław2:05.3764928.2231.9132.3132.93
15.Osses Arkadiusz95KS Warta Poznań2:05.5164728.4031.5231.9733.62
16.Kryś Jarosław02MKP Szczecin2:05.6764428.3632.1132.7932.41
17.Fajfer Mateusz96MKS Juvenia Wrocław2:05.8264227.5932.0233.0133.20
18.Stec Kacper99UKP Kmita Zabierzów2:06.2263628.1931.9733.1132.95
19.Kempa Mikołaj SO99MMKS Kędzierzyn Koźle2:06.4663228.4832.1932.5033.29
20.Bochen Tomasz99MKS Juvenia Białystok2:06.6662928.1032.6332.5133.42
21.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań2:07.5361629.6332.2633.0332.61
Sacha Kamil SWR01WKS Śląsk Wrocław2:07.5361628.9132.6333.4032.59
23.Malec Mikołaj01MKS Trójka Łódź2:07.6861429.0232.7233.2032.74
24.Pawłowski Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa2:07.7861329.3433.2632.5232.66
25.Purtak Wiktor SŁ02MKS Jedynka Łódź2:08.1760729.0532.5333.5733.02
26.Powroźnik Konrad97WKS Śląsk Wrocław2:08.5360228.4332.6733.6133.82
27.Wawrzyńczak Alan SL99UKS Skarpa Lublin2:08.8659729.3333.1833.1833.17
28.Pacławski Jakub SL00SAPAS Rzeszów2:08.8859728.7732.5133.6433.96
29.Chodulski Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin2:09.2659229.5833.2233.0833.38
30.Grzybowski ARTUR SSz01MKP Szczecin2:09.4558929.2933.6433.7332.79
31.Zaremba Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.7658529.1333.4833.9433.21
32.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:10.0858128.6533.0033.7634.67
33.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:10.3057829.9733.6733.8232.84
34.Gryz Dawid99MKP Szczecin2:10.6157429.0833.6234.4033.51
35.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań2:11.7155929.4133.6733.8234.81
36.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łódź2:12.6054830.6834.0834.4733.37
37.Sadło Marcel01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.7254729.4834.0634.8734.31
38.Naleźnik JAKUB SSz01MKP Szczecin2:12.9554429.9934.2634.3434.36
39.Czyżak Arkadiusz99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:13.1354228.6034.1535.1735.21
40.Piwowarski Konrad98Ku Azs Pł2:13.2154128.9733.7535.4535.04
41.Marciów Jakub SWR01WKS Śląsk Wrocław2:13.5453729.4334.1834.1535.78
42.Syska Kacper SŁ02MKS Jedynka Łódź2:13.7253529.8834.6135.0234.21
43.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź2:13.8253329.5333.8034.3536.14
44.Woźniak Kamil01Ks Wisła Puławy2:14.6052430.3034.2235.2334.85
45.Stefanowski Bartosz03UKS NAWA Skierniewice2:14.8052231.4134.8434.6933.86
46.Popiołek Dawid02UKS Skarpa Lublin2:15.4351530.0034.6035.5735.26
47.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź2:15.7451131.4735.8334.1034.34
48.Boboryk Wojciech02KS Delfin Gdynia2:17.1249630.3335.2135.6235.96
49.BORSUK ŁUKASZ SL01UKP Fala Kraśnik2:18.9547629.2134.6536.9138.18
50.Kislyi Denys01UKS 190 Łódź2:19.0147630.8834.8136.1437.18
51.Kowalczyk Michał02UKP Polonia Warszawa2:19.0247631.3835.7236.0935.83
52.Dados Aleksander01Ks Wisła Puławy2:19.2347430.2735.2436.5137.21
53.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:19.8146830.4036.2137.1036.10
54.Kudliński Łukasz03UKS SP 149 Łódź2:19.8446729.8135.8537.4036.78
55.Nosarzewski Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park2:20.3446231.1035.6336.7636.85
56.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź2:22.1544530.9635.8337.3138.05
57.Miziak Adam01MKS Polonia Warszawa2:22.4144231.1236.1637.4937.64
58.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice2:23.4643331.1436.3938.5437.39
59.Jasiński Jakub SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź2:26.0041132.8238.1738.1536.86
60.Urbaniak Sebastian Sp01KS Warta Poznań2:26.1840931.6536.2138.7939.53
61.Zieliński Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.5536733.5439.0740.6138.33
62.Gałecki Krzysztof03MKS Trójka Łódź2:32.8035832.8438.2841.4440.24
63.Szeląg Dawid03SP Meduza Pajęczno2:34.7834531.9438.4741.2243.15
NWLech Filip01KU AZS UMCS Lubllin


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-11-04 - 17:50
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Naskręt Agata98MKS Astoria Bydgoszcz1:00.2076329.6530.55
2.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:01.8170530.1831.63
3.Górecka Weronika00Azs Awf Warszawa1:02.4068530.1832.22
4.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:03.0466530.4232.62
5.Juc Aleksandra01UKS Manta Warszawa Włochy1:03.2165930.7232.49
6.Smyłek Karolina SL00KU AZS UMCS Lubllin1:03.8564031.2832.57
7.Piesko Martyna03UKS Olimpijczyk 231:04.1363131.0733.06
8.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice1:04.2162930.9433.27
9.Margula WERONIKA SSz00MKP Szczecin1:04.7361431.7432.99
10.Suchecka Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa1:04.7461431.5733.17
11.Górnicka ALEKSANDRA SSz02MKP Szczecin1:04.8461131.4533.39
12.Polanska Aleksandra00Uks Gos Raszyn1:05.3959631.9933.40
13.Bujak Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.5959032.1933.40
14.Pichola Weronika02MKS Piaseczno1:05.9858032.1633.82
Mozołowska Emilia02UKP Polonia Warszawa1:05.9858031.9534.03
16.Szczepek Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.4856732.7133.77
17.Pabin Marta00MKS Trójka Łódź1:06.5356532.4434.09
18.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź1:06.8355832.5234.31
19.Szkarłat Julia98AZS AWF Katowice1:06.9355532.3134.62
20.Dekoninck Laura SWwa02UKP Polonia Warszawa1:06.9455532.5234.42
21.Łysakowska Julia SL01KU AZS UMCS Lubllin1:06.9655532.9733.99
22.Jońska Zuzanna02UKS Olimpijczyk 231:07.0655232.5434.52
23.Kupis Aleksandra02MKP Szczecin1:07.2054932.8334.37
24.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów1:07.2554732.0335.22
25.Redner Sandra SL99KU AZS UMCS Lubllin1:07.3654532.8034.56
26.Grzelczyk Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź1:07.4354332.5634.87
27.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa1:07.4654232.7134.75
28.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski1:07.4754232.4535.02
29.Wrzosek Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki1:07.6453832.0435.60
30.Szczepańska Maria03KS Warta Poznań1:07.8453332.7035.14
31.Gancarz Karolina SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:08.0852832.7135.37
32.Kopiczyńska Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.1052733.2734.83
33.Kwiatkowska Zofia SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:08.2152533.2834.93
34.Borkowska Małgorzata02UKS Olimpijczyk 231:08.4052033.0335.37
35.Gondek Wiktoria SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:08.5551733.5734.98
36.Kozanecka Laura03UKS 190 Łódź1:09.4749734.1235.35
37.Pogorzelska Inez00Uks Gos Raszyn1:09.5449533.8735.67
38.Haładyn Karolina03UKS 190 Łódź1:09.7949033.9835.81
39.Grąz Gabriela SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola1:10.0548434.1335.92
40.Sterniczuk Weronika03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:10.5747434.2736.30
41.Verbytska Polina01UKS 190 Łódź1:10.8946734.1536.74
42.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno1:11.0746435.1135.96
43.SUCHAN Zuzanna99KS Fenix Ożarów Mazowiecki1:11.1946134.5736.62
44.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź1:11.3045934.4136.89
45.Milewska Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.8444934.8636.98
46.Szynal Amelia03UKS Skarpa Lublin1:11.9644735.0036.96
47.Wieczorek Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.1:12.0444535.1236.92
48.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łódź1:12.0644534.6137.45
49.Kaczyńska Anna03Azs Uł Pł Łódź1:12.6043534.7037.90
50.Włodarkiewicz Magdalena03UKS Pirania Targówek1:14.3540536.4837.87
51.Kurzepa Adrianna02UKS Pirania Targówek1:14.5040336.7437.76
52.Nowak Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3638936.2639.10
53.Bujnowicz Laura03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki1:17.5435737.4340.11


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-11-04 - 17:59
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bryła Kamil SL99KU AZS UMCS Lubllin55.2169527.1528.06
2.Ostrowski Karol SSz99MKP Szczecin56.3165527.1129.20
3.Skierka Jakub98Azs Awf Warszawa56.7664027.2029.56
4.Kiszczak Jakub SWR00WKS Śląsk Wrocław57.3662027.6629.70
5.Raban Maciej02IKS Konstancin57.5361428.1229.41
6.Błański Piotr01KS Delfin Gdynia57.7860628.0729.71
7.Świderski Bartłomiej98Azs Awf Warszawa58.0459827.9030.14
8.Smoliński Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki58.0659827.4030.66
9.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź58.3858829.0729.31
10.Bieroński Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław58.4158728.5029.91
11.Kędzia WIKTOR SSz00MKP Szczecin58.8357428.4430.39
12.Balicki Michał SWR00UKS Galicja Kraków58.8757328.2730.60
13.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra58.9957028.9530.04
14.Chmielewski Jakub SWR99WKS Śląsk Wrocław59.0156928.4730.54
15.Nowiczkow Jakub SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski59.1256628.6530.47
16.Łukaszczyk Mateusz SL00UKS Orka Zamość59.6255228.7730.85
17.Kaźmierczak Bruno02Uks Gos Raszyn59.7055028.7630.94
18.Wiatr Wojciech Sp01KS Warta Poznań59.8354628.9230.91
19.Porczyński Michał00MKS Trójka Łódź1:00.0654028.8231.24
20.Wołoszyn Roman01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza1:00.2053628.9131.29
21.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań1:00.3153329.1731.14
22.Żołądź Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.8751929.0831.79
23.Sagan Jakub02UKS Skarpa Lublin1:01.0251529.1231.90
24.Grychtoł Arkadiusz03UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:01.0751429.4031.67
25.Kostanowicz Artur98MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.2850829.6031.68
26.Mieszkuniec Szymon02UKS Victoria Józefów1:01.3450730.0031.34
27.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź1:01.6150029.4532.16
28.Rój JAKUB SSz01MKP Szczecin1:01.7949629.9531.84
29.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź1:01.9949130.2031.79
30.Pawłowski Maksymilian99MKS Polonia Warszawa1:02.2348530.6631.57
31.Kowalczyk Kacper02UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.2548530.3131.94
32.Abd El Razek Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park1:02.5147930.5132.00
33.Rybiński Filip02SSP Orka Iława1:02.5747729.8932.68
34.Grabek Filip SL99KU AZS UMCS Lubllin1:02.6547630.2132.44
35.Sawczuk Oskar98Azs Uł Pł Łódź1:02.8647130.4332.43
36.Kislyi Denys01UKS 190 Łódź1:03.4345830.7932.64
37.Koncki Bartłomiej01Ks Wisła Puławy1:03.5245631.0032.52
38.Domański Kamil00MKS Trójka Łódź1:04.1144430.7133.40
39.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź1:04.1344330.3733.76
40.Szustak Hubert99Uks Gos Raszyn1:04.3643930.7833.58
41.Wojtasiak Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park1:04.4443731.1733.27
42.Molenda Dominik02UKS Pirania Targówek1:04.7643131.1633.60
43.Cheredis Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.9742631.0633.91
44.Coleman Alan SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź1:05.0442531.5133.53
45.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk1:05.2142231.5033.71
46.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań1:05.3941831.1834.21
47.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM1:05.8441031.9433.90
48.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:05.9840731.8034.18
49.Rozmysłowski Eryk02Uks Gos Raszyn1:06.0040731.7734.23
50.Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź1:06.0240631.5734.45
51.Tarka Maciej03Centrum Staszów1:06.8339231.9634.87
52.Sobiech Szymon03UKS SP 149 Łódź1:06.8539132.4534.40
53.Dziuba Gerard02Ks Wisła Puławy1:07.1338632.4334.70
54.Urbanowski Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.1838632.7534.43
55.Mielczarek Maciej SWwa02UKP Polonia Warszawa1:07.3038432.8034.50
56.Doroba Michał SWR02WKS Śląsk Wrocław1:07.4638133.2134.25
57.Straszyński Kacper03MKS Trójka Łódź1:09.4234933.3536.07
58.Rąpała Tomasz02Uks Gos Raszyn1:10.6133234.5636.05
59.Grzegrzólka Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.8432934.4336.41
60.Barszczewski Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.3932135.1136.28
61.Auguściński Mateusz03MKS Trójka Łódź1:12.6230535.7836.84
62.Walat Sebastian03UKS Pirania Targówek1:15.1427536.9738.17
63.Niedużak Maurycy03UKS Pirania Targówek1:17.0325637.5339.50
64.Prus Mikołaj03SP Meduza Pajęczno1:18.1824537.4940.69
65.Leśniewski Patryk03SKS 137 Delfin Łódź1:20.3822537.5342.85
DYSKW.Kaźmierczak Kamil Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
g1
DYSKW.Kotwica Bartosz01KU AZS UMCS Lubllin
o4
NWWięckowski Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa
NWBalcerak Jakub00MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-11-04 - 18:07
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice2:15.2973029.9034.8638.8131.72
2.Adamczyk Julia SL99KU AZS UMCS Lubllin2:16.0171930.1934.5739.5031.75
3.Dzwonnik Zuzanna00Azs Uł Pł Łódź2:16.4671230.3735.0739.2931.73
4.Samuła Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin2:18.1568630.6036.5339.2631.76
5.Osiniak Ewa SL00KU AZS UMCS Lubllin2:19.7566330.8635.7340.3032.86
6.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław2:21.4463929.8137.9639.8633.81
7.Solak Anna00MZOS Płock2:21.5263829.5635.9342.8233.21
8.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk2:21.5863731.2638.6139.1032.61
9.Wiśniewska Oliwia01CSIR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.6763631.0735.7841.6833.14
10.Celmer Wiktoria03KS Warta Poznań2:22.2962830.3436.7442.7932.42
11.Kossakowska Dominika SWR01WKS Śląsk Wrocław2:22.5362430.7736.7942.9632.01
12.Mendyk Adrianna98MKS WODNIK Radom2:23.0461831.2336.6741.4433.70
13.Węgrzynowska Aleksandra01WKS Śląsk Wrocław2:23.1361731.3937.3842.0632.30
14.Grzegorczyk Izabella93KS Warta Poznań2:23.8260830.5936.8444.5031.89
15.Rabiniak Zuzanna SL01MKS WODNIK Radom2:24.7659632.0539.0940.6233.00
16.Cochór Izabela01MUKP Warszawianka Wodny Park2:25.3358931.3637.6042.8933.48
17.Piesko Martyna03UKS Olimpijczyk 232:26.0858032.1935.9143.9134.07
18.Wilczewska Aleksandra02KS Olimpia Lublin2:26.3157732.0737.5442.3834.32
19.Maciejewska Beata03UKS SP 149 Łódź2:28.1555633.3837.7443.0134.02
20.Kozanecka Katarzyna Sp01K.S. Posnania2:28.4555332.7539.7441.1334.83
21.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów2:28.7155032.1738.7542.2735.52
22.Kącka Natalia95AZS AWF Katowice2:29.2554430.5738.5444.5035.64
23.Mozołowska Emilia02UKP Polonia Warszawa2:29.2854332.5837.3544.1035.25
24.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice2:29.4254231.4638.3543.1836.43
25.Wojtanek Wiktoria01Uks Gos Raszyn2:29.7253933.1539.9342.6334.01
26.Jońska Zuzanna02UKS Olimpijczyk 232:30.1753432.3437.3543.7536.73
27.Krypa Marta02UKS Manta Warszawa Włochy2:30.2853332.6439.3044.0734.27
28.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia2:30.6352931.5540.2944.1334.66
Krypa Oliwia02UKS Manta Warszawa Włochy2:30.6352932.4240.7941.2636.16
30.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź2:30.6552932.7338.0743.7136.14
31.Sajecka Zofia98Swimmers St. Pływackie2:30.7452831.3937.8945.5835.88
32.Lutkiewicz Gabriela03Ks Wisła Puławy2:31.8251732.0438.8846.1934.71
33.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łódź2:32.7050833.1339.4144.8035.36
34.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM2:33.6949833.8738.7844.7136.33
35.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź2:34.3149232.3241.2844.9635.75
36.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:34.8848733.2642.0942.4737.06
37.Dobosz Kalina02UKP Polonia Warszawa2:35.0948533.2041.6943.1037.10
38.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:35.6348034.8539.0045.2536.53
39.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa2:36.5347132.1140.6146.8836.93
40.Zbrojewska Zofia03MKS Trójka Łódź2:39.1744832.4340.9549.3136.48
41.Błażejewska Nikola03MUKS Wodnik Łask2:40.0844133.7843.7342.9539.62
42.Wesołowska Agata SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:40.3543834.1443.1444.8738.20
43.Jasińska Martyna03MUKS Wodnik Łask2:42.5342134.8243.1048.4836.13
44.Kuśmierz Anna02UKS 190 Łódź2:42.6342033.5444.1049.8435.15
45.Orłowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice2:42.8441933.1842.4450.8636.36
46.Prus Florentyna01SP Meduza Pajęczno2:50.0236837.5744.8847.0740.50
DYSKW.Chmielewska Aneta00UKP Polonia Warszawa
o4


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-11-04 - 18:23
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wągrowski Marcel99Ku Azs Pł2:00.2775726.2430.4135.4628.16
2.Szwedzki Dawid94WKS Śląsk Wrocław2:01.4373527.2231.5734.2128.43
3.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce2:01.9472626.6530.7935.3029.20
4.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź2:04.1368827.5733.1334.6228.81
5.Kusto Robert98Azs Awf Warszawa2:04.3168527.4232.9934.3029.60
6.Chudy Michał97KS Warta Poznań2:05.3266926.2131.2337.5830.30
7.Goleniec Kamil SO99UKP UNIA Oświęcim2:05.8366127.3832.2936.0530.11
8.Stolarski Marcin96KS Warta Poznań2:06.8464527.4132.6335.0831.72
9.Kaźmierczak Wojciech97MUKP Warszawianka Wodny Park2:07.0564226.8532.2937.8730.04
10.Bączkowski Bartosz97MKS Polonia Warszawa2:07.7863127.7033.7136.1730.20
11.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice2:07.8163126.1330.7638.9731.95
12.Dubas Mateusz SO01AZS AWF Katowice2:07.8763027.7233.5336.1030.52
13.Borkowski Kacper SL00KU AZS UMCS Lubllin2:08.1962526.1833.5538.9629.50
14.Świderski Bartłomiej98Azs Awf Warszawa2:08.3362327.1632.2338.5030.44
15.Dejneżenko Daniel00MKS Polonia Warszawa2:08.4562127.4132.9238.0330.09
16.Solak Łukasz99MZOS Płock2:08.5362027.2933.4537.3330.46
17.Kempa Mikołaj SO99MMKS Kędzierzyn Koźle2:08.6161927.9933.8236.9929.81
18.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:09.3360927.8633.4938.7129.27
19.Dobrzyńśki Tomasz98UKS G-8 Bielany Warszawa2:09.8460127.2234.7336.5331.36
20.Walczysko Jakub SL00KU AZS UMCS Lubllin2:09.9060128.3132.5138.6330.45
21.Gawron Oskar99WKS Śląsk Wrocław2:09.9959929.4534.7936.1229.63
22.Jura Maciej96WKS Śląsk Wrocław2:10.1059827.5735.0939.2128.23
23.Chrzanowski Damian98WKS Śląsk Wrocław2:10.1259827.0933.8739.3829.78
24.Powroźnik Konrad97WKS Śląsk Wrocław2:10.2359628.9534.8537.6328.80
25.Kadrow Konrad97KU AZS UMCS Lubllin2:11.6757728.6435.6236.3631.05
26.Zhuravel Nazar SWR03WKS Śląsk Wrocław2:11.7957528.1435.2337.5030.92
27.Rybarczyk Adam00IKS Konstancin2:11.9157428.2434.6837.7731.22
28.Guzior Maciej00MZOS Płock2:12.6356427.3033.3940.8031.14
29.Ferenc Filip SWR02WKS Śląsk Wrocław2:13.1155828.6134.8939.3930.22
30.Jackowski Tomasz SWR02WKS Śląsk Wrocław2:13.3755528.5934.8239.6330.33
31.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice2:13.7755027.7734.9737.8933.14
32.Solarski Antoni01KS Warta Poznań2:13.7855029.3135.0338.3831.06
33.Wawrzyńczak Alan SL99UKS Skarpa Lublin2:13.8354928.9434.4839.4930.92
34.Pacławski Jakub SL00SAPAS Rzeszów2:14.0154728.0934.3540.5631.01
35.Bochen Tomasz99MKS Juvenia Białystok2:14.1654528.4635.4738.3631.87
36.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:14.5854027.2935.0640.3131.92
37.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:15.4353029.4733.8641.2430.86
38.Jarosz Dawid99UKS Wodnik Końskie2:15.5352928.7133.7640.1232.94
39.Boboryk Wojciech02KS Delfin Gdynia2:15.5452929.5535.1139.4231.46
40.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź2:15.8552529.4934.6539.9131.80
41.Róg Adrian SL01KP SOKÓŁ Rzeszów2:16.6251628.7635.2241.0031.64
42.Zaremba Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa2:16.6851629.0736.3639.2432.01
43.Lis Przemysław96KU AZS UMCS Lubllin2:16.8951328.9136.5138.5532.92
44.Białecki Jan02UKS Victoria Józefów2:16.9351327.8433.7943.6231.68
45.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:16.9751230.4135.3042.6828.58
46.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łódź2:17.2650930.2836.2639.5631.16
47.Grzybowski ARTUR SSz01MKP Szczecin2:17.3150827.5734.2642.1433.34
48.Jochymek Oskar SWR01WKS Śląsk Wrocław2:18.0150129.4535.0741.8631.63
49.Grabek Oskar03UKS Olimpijczyk 232:18.3649731.5335.6439.5731.62
50.Labich Wiktor03MKS Trójka Łódź2:18.9649131.2737.2339.2231.24
51.Waśko Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki2:20.0547927.6935.3344.1332.90
52.Gregorczyk Jan02UKP Polonia Warszawa2:20.1547829.6739.1438.2633.08
53.Mieszkuniec Szymon02UKS Victoria Józefów2:20.7547230.4835.4541.8832.94
54.Popiołek Dawid02UKS Skarpa Lublin2:20.8747130.0636.4742.5231.82
55.Adamczyk Jan03UKS Olimpijczyk 232:21.2246730.5836.5140.9233.21
56.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź2:21.9846031.6137.0941.3031.98
57.Rembowski Jan03IKS Konstancin2:22.0245929.4736.8641.9033.79
58.Mańczak Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.4045629.5637.5140.8734.46
59.Stworzyjanek Marek02UKP Polonia Warszawa2:23.0145032.2437.1440.1933.44
60.Gotowski Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa2:23.4644629.4233.4547.0233.57
61.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań2:23.7644333.0735.9840.7134.00
62.Burczyński Piotr02UKP Polonia Warszawa2:24.3543830.4637.0643.2133.62
63.Biegański Marcin02UKP Polonia Warszawa2:28.5240232.0038.1443.5434.84
64.Michalak Jan03UKS NAWA Skierniewice2:29.6939231.1838.9042.2537.36
65.Styczyński Wojciech02UKS NAWA Skierniewice2:30.4838632.6140.2542.2835.34
66.Kalisiak Norbert02UKS NAWA Skierniewice2:34.1635933.3939.3545.1736.25
67.Ilcewicz Hubert03UKS Victoria Józefów2:36.2434533.5241.8446.7734.11
68.Prus Mikołaj03SP Meduza Pajęczno2:49.2927137.3142.8450.1239.02
DYSKW.Mańka Filip00UKS 190 Łódź
m6
NWKowalski Adam00EKS Skra Bełchatów
NWPrzybylski Michał98UKS OLIMPIC Warka


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-11-04 - 18:37
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Karpisz Milena97Ku Azs Pł8294:09.56
50m:
100m:
30.21
1:01.87
30.21
31.66
150m:
200m:
1:33.55
2:05.14
31.68
31.59
250m:
300m:
2:36.37
3:07.83
31.23
31.46
350m:
400m:
3:39.03
4:09.56
31.20
30.53
2.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice7864:14.03
50m:
100m:
30.21
1:02.99
30.21
32.78
150m:
200m:
1:35.55
2:08.19
32.56
32.64
250m:
300m:
2:40.44
3:12.66
32.25
32.22
350m:
400m:
3:44.01
4:14.03
31.35
30.02
3.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź7834:14.40
50m:
100m:
30.30
1:02.69
30.30
32.39
150m:
200m:
1:34.86
2:07.19
32.17
32.33
250m:
300m:
2:39.24
3:11.53
32.05
32.29
350m:
400m:
3:43.51
4:14.40
31.98
30.89
4.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź7824:14.51
50m:
100m:
30.56
1:02.64
30.56
32.08
150m:
200m:
1:34.88
2:06.94
32.24
32.06
250m:
300m:
2:39.08
3:11.16
32.14
32.08
350m:
400m:
3:43.40
4:14.51
32.24
31.11
5.Andrzejewska Kamila SL99KU AZS UMCS Lubllin7394:19.33
50m:
100m:
30.42
1:03.20
30.42
32.78
150m:
200m:
1:35.72
2:08.62
32.52
32.90
250m:
300m:
2:41.29
3:14.20
32.67
32.91
350m:
400m:
3:47.10
4:19.33
32.90
32.23
6.Adamczyk Julia SL99KU AZS UMCS Lubllin7304:20.34
50m:
100m:
30.78
1:03.64
30.78
32.86
150m:
200m:
1:36.51
2:09.75
32.87
33.24
250m:
300m:
2:42.73
3:15.56
32.98
32.83
350m:
400m:
3:48.24
4:20.34
32.68
32.10
7.Polanska Aleksandra00Uks Gos Raszyn6914:25.18
50m:
100m:
30.61
1:03.64
30.61
33.03
150m:
200m:
1:36.46
2:09.30
32.82
32.84
250m:
300m:
2:42.75
3:16.92
33.45
34.17
350m:
400m:
3:51.21
4:25.18
34.29
33.97
8.Margula WERONIKA SSz00MKP Szczecin6884:25.54
50m:
100m:
30.96
1:04.52
30.96
33.56
150m:
200m:
1:38.03
2:12.07
33.51
34.04
250m:
300m:
2:45.63
3:19.56
33.56
33.93
350m:
400m:
3:52.94
4:25.54
33.38
32.60
9.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź6884:25.60
50m:
100m:
31.18
1:04.28
31.18
33.10
150m:
200m:
1:37.82
2:11.35
33.54
33.53
250m:
300m:
2:45.00
3:18.88
33.65
33.88
350m:
400m:
3:52.72
4:25.60
33.84
32.88
10.Pisarek Justyna SO00UKP UNIA Oświęcim6854:26.04
50m:
100m:
31.10
1:04.62
31.10
33.52
150m:
200m:
1:38.20
2:12.11
33.58
33.91
250m:
300m:
2:45.95
3:19.85
33.84
33.90
350m:
400m:
3:53.63
4:26.04
33.78
32.41
11.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź6774:27.08
50m:
100m:
31.85
1:05.67
31.85
33.82
150m:
200m:
1:39.77
2:13.90
34.10
34.13
250m:
300m:
2:47.70
3:21.45
33.80
33.75
350m:
400m:
3:55.29
4:27.08
33.84
31.79
12.Górnicka ALEKSANDRA SSz02MKP Szczecin6634:28.84
50m:
100m:
31.29
1:05.51
31.29
34.22
150m:
200m:
1:39.72
2:14.45
34.21
34.73
250m:
300m:
2:48.78
3:23.22
34.33
34.44
350m:
400m:
3:57.46
4:28.84
34.24
31.38
13.Łysakowska Julia SL01KU AZS UMCS Lubllin6604:29.28
50m:
100m:
31.38
1:05.28
31.38
33.90
150m:
200m:
1:39.56
2:13.90
34.28
34.34
250m:
300m:
2:48.38
3:22.43
34.48
34.05
350m:
400m:
3:56.42
4:29.28
33.99
32.86
14.Szczotka Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia6584:29.55
50m:
100m:
30.60
1:04.17
30.60
33.57
150m:
200m:
1:39.08
2:13.49
34.91
34.41
250m:
300m:
2:47.77
3:22.16
34.28
34.39
350m:
400m:
3:56.54
4:29.55
34.38
33.01
15.Baryła JULIA SSz00MKP Szczecin6574:29.73
50m:
100m:
30.93
1:04.97
30.93
34.04
150m:
200m:
1:39.53
2:14.01
34.56
34.48
250m:
300m:
2:47.85
3:22.10
33.84
34.25
350m:
400m:
3:56.35
4:29.73
34.25
33.38
16.Jabłońska Oliwia97START Wrocław6514:30.53
50m:
100m:
31.61
1:05.65
31.61
34.04
150m:
200m:
1:39.85
2:14.15
34.20
34.30
250m:
300m:
2:48.31
3:22.73
34.16
34.42
350m:
400m:
3:57.01
4:30.53
34.28
33.52
17.Pakuła Alicja02UKS G-8 Bielany Warszawa6494:30.84
50m:
100m:
31.50
1:06.02
31.50
34.52
150m:
200m:
1:40.71
2:15.50
34.69
34.79
250m:
300m:
2:49.74
3:24.07
34.24
34.33
350m:
400m:
3:58.00
4:30.84
33.93
32.84
18.Pogorzelska Inez00Uks Gos Raszyn6494:30.86
50m:
100m:
31.24
1:05.54
31.24
34.30
150m:
200m:
1:40.32
2:14.96
34.78
34.64
250m:
300m:
2:49.11
3:23.48
34.15
34.37
350m:
400m:
3:57.74
4:30.86
34.26
33.12
19.Piękoś Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź6474:31.09
50m:
100m:
31.24
1:05.20
31.24
33.96
150m:
200m:
1:39.48
2:14.21
34.28
34.73
250m:
300m:
2:48.78
3:23.51
34.57
34.73
350m:
400m:
3:58.04
4:31.09
34.53
33.05
20.Kryszkowska Natalia02MZOS Płock6444:31.55
50m:
100m:
31.13
1:04.56
31.13
33.43
150m:
200m:
1:38.86
2:13.29
34.30
34.43
250m:
300m:
2:48.06
3:22.99
34.77
34.93
350m:
400m:
3:57.86
4:31.55
34.87
33.69
21.Szlęk Katarzyna02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki6394:32.20
50m:
100m:
31.52
1:05.30
31.52
33.78
150m:
200m:
1:39.67
2:14.63
34.37
34.96
250m:
300m:
2:49.40
3:24.14
34.77
34.74
350m:
400m:
3:58.99
4:32.20
34.85
33.21
22.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź6384:32.33
50m:
100m:
30.79
1:04.68
30.79
33.89
150m:
200m:
1:39.88
2:15.00
35.20
35.12
250m:
300m:
2:50.03
3:24.74
35.03
34.71
350m:
400m:
3:58.91
4:32.33
34.17
33.42
23.Prochownik Martyna SO02UKP UNIA Oświęcim6354:32.79
50m:
100m:
31.59
1:06.02
31.59
34.43
150m:
200m:
1:41.03
2:15.63
35.01
34.60
250m:
300m:
2:49.96
3:24.53
34.33
34.57
350m:
400m:
3:58.94
4:32.79
34.41
33.85
24.Wardzińska Martyna98Azs Awf Warszawa6354:32.81
50m:
100m:
31.17
1:05.31
31.17
34.14
150m:
200m:
1:40.34
2:15.44
35.03
35.10
250m:
300m:
2:49.55
3:24.81
34.11
35.26
350m:
400m:
3:59.48
4:32.81
34.67
33.33
25.Krauze Alicja SO01WOPR Malbork6344:32.90
50m:
100m:
31.42
1:05.88
31.42
34.46
150m:
200m:
1:40.88
2:15.73
35.00
34.85
250m:
300m:
2:50.25
3:25.13
34.52
34.88
350m:
400m:
3:59.88
4:32.90
34.75
33.02
26.Reks Aleksandra00MKP Szczecin6334:33.02
50m:
100m:
31.81
1:05.75
31.81
33.94
150m:
200m:
1:40.11
2:14.58
34.36
34.47
250m:
300m:
2:49.13
3:23.77
34.55
34.64
350m:
400m:
3:58.49
4:33.02
34.72
34.53
27.Dąbrowska Wiktoria03UKS JAGIELLONKA Warszawa6244:34.40
50m:
100m:
31.77
1:05.85
31.77
34.08
150m:
200m:
1:40.67
2:15.49
34.82
34.82
250m:
300m:
2:50.84
3:25.67
35.35
34.83
350m:
400m:
4:00.39
4:34.40
34.72
34.01
28.Piskorz Aleksandra SWR01WKS Śląsk Wrocław6224:34.64
50m:
100m:
31.11
1:05.19
31.11
34.08
150m:
200m:
1:39.72
2:14.61
34.53
34.89
250m:
300m:
2:49.39
3:24.62
34.78
35.23
350m:
400m:
4:00.09
4:34.64
35.47
34.55
29.Maciejewska Beata03UKS SP 149 Łódź6144:35.92
50m:
100m:
32.56
1:08.00
32.56
35.44
150m:
200m:
1:43.32
2:18.39
35.32
35.07
250m:
300m:
2:52.90
3:27.69
34.51
34.79
350m:
400m:
4:01.91
4:35.92
34.22
34.01
30.Wrzosek Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki6124:36.14
50m:
100m:
31.38
1:06.17
31.38
34.79
150m:
200m:
1:41.10
2:16.47
34.93
35.37
250m:
300m:
2:51.66
3:26.90
35.19
35.24
350m:
400m:
4:02.15
4:36.14
35.25
33.99
31.Zając Wiktoria02UKP Polonia Warszawa6124:36.21
50m:
100m:
31.52
1:05.76
31.52
34.24
150m:
200m:
1:40.73
2:16.25
34.97
35.52
250m:
300m:
2:51.70
3:26.57
35.45
34.87
350m:
400m:
4:02.02
4:36.21
35.45
34.19
32.Smyłek Karolina SL00KU AZS UMCS Lubllin6104:36.50
50m:
100m:
31.65
1:06.70
31.65
35.05
150m:
200m:
1:42.10
2:17.45
35.40
35.35
250m:
300m:
2:52.37
3:27.45
34.92
35.08
350m:
400m:
4:02.65
4:36.50
35.20
33.85
33.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno6084:36.69
50m:
100m:
31.07
1:05.03
31.07
33.96
150m:
200m:
1:39.94
2:15.23
34.91
35.29
250m:
300m:
2:50.68
3:26.08
35.45
35.40
350m:
400m:
4:01.64
4:36.69
35.56
35.05
34.Bura Dominika01MKS Juvenia Wrocław6034:37.45
50m:
100m:
31.73
1:06.35
31.73
34.62
150m:
200m:
1:41.78
2:17.56
35.43
35.78
250m:
300m:
2:53.04
3:28.76
35.48
35.72
350m:
400m:
4:04.00
4:37.45
35.24
33.45
35.Jasiorska Aleksandra02UKP Polonia Warszawa6004:38.02
50m:
100m:
31.66
1:05.89
31.66
34.23
150m:
200m:
1:41.03
2:16.52
35.14
35.49
250m:
300m:
2:52.22
3:27.72
35.70
35.50
350m:
400m:
4:03.65
4:38.02
35.93
34.37
36.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź6004:38.05
50m:
100m:
32.40
1:07.17
32.40
34.77
150m:
200m:
1:42.57
2:17.66
35.40
35.09
250m:
300m:
2:52.67
3:28.05
35.01
35.38
350m:
400m:
4:03.60
4:38.05
35.55
34.45
37.Jabłonowska Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa5964:38.64
50m:
100m:
32.12
1:06.48
32.12
34.36
150m:
200m:
1:41.48
2:16.80
35.00
35.32
250m:
300m:
2:52.08
3:27.74
35.28
35.66
350m:
400m:
4:03.32
4:38.64
35.58
35.32
38.Czechyra Agata03KS Warta Poznań5954:38.69
50m:
100m:
31.23
1:05.72
31.23
34.49
150m:
200m:
1:40.64
2:16.29
34.92
35.65
250m:
300m:
2:51.95
3:27.76
35.66
35.81
350m:
400m:
4:03.35
4:38.69
35.59
35.34
39.Słowik Martyna03IKS Konstancin5944:38.94
50m:
100m:
31.55
1:06.25
31.55
34.70
150m:
200m:
1:41.38
2:16.81
35.13
35.43
250m:
300m:
2:52.35
3:28.15
35.54
35.80
350m:
400m:
4:03.66
4:38.94
35.51
35.28
40.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice5904:39.58
50m:
100m:
31.40
1:05.91
31.40
34.51
150m:
200m:
1:41.32
2:17.02
35.41
35.70
250m:
300m:
2:53.08
3:28.92
36.06
35.84
350m:
400m:
4:04.37
4:39.58
35.45
35.21
41.Szymańska Julia03UKS 190 Łódź5894:39.74
50m:
100m:
32.90
1:08.68
32.90
35.78
150m:
200m:
1:44.32
2:19.98
35.64
35.66
250m:
300m:
2:55.42
3:30.45
35.44
35.03
350m:
400m:
4:05.69
4:39.74
35.24
34.05
42.Haławczak MARCELINA SSz02MKP Szczecin5884:39.80
50m:
100m:
32.63
1:08.13
32.63
35.50
150m:
200m:
1:44.00
2:19.86
35.87
35.86
250m:
300m:
2:55.77
3:31.48
35.91
35.71
350m:
400m:
4:06.80
4:39.80
35.32
33.00
43.Wójtowicz Julia SL00UKS Skarpa Lublin5884:39.90
50m:
100m:
31.78
1:06.90
31.78
35.12
150m:
200m:
1:42.36
2:18.18
35.46
35.82
250m:
300m:
2:53.91
3:29.88
35.73
35.97
350m:
400m:
4:05.42
4:39.90
35.54
34.48
44.Kopiczyńska Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa5804:41.18
50m:
100m:
32.42
1:07.91
32.42
35.49
150m:
200m:
1:43.84
2:19.92
35.93
36.08
250m:
300m:
2:55.64
3:31.27
35.72
35.63
350m:
400m:
4:06.67
4:41.18
35.40
34.51
45.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łódź5764:41.80
50m:
100m:
33.02
1:08.79
33.02
35.77
150m:
200m:
1:44.81
2:20.46
36.02
35.65
250m:
300m:
2:56.17
3:31.83
35.71
35.66
350m:
400m:
4:07.30
4:41.80
35.47
34.50
46.Hałka Wiktoria SL01KU AZS UMCS Lubllin5724:42.41
50m:
100m:
31.80
1:06.66
31.80
34.86
150m:
200m:
1:42.15
2:18.17
35.49
36.02
250m:
300m:
2:54.52
3:30.78
36.35
36.26
350m:
400m:
4:07.33
4:42.41
36.55
35.08
47.Tomoń Martyna SL00UKS Skarpa Lublin5674:43.22
50m:
100m:
33.07
1:08.34
33.07
35.27
150m:
200m:
1:43.74
2:19.68
35.40
35.94
250m:
300m:
2:55.30
3:31.12
35.62
35.82
350m:
400m:
4:07.57
4:43.22
36.45
35.65
48.Kołodziejczyk Oliwia03KS Olimpia Lublin5654:43.55
50m:
100m:
32.65
1:08.16
32.65
35.51
150m:
200m:
1:43.79
2:19.95
35.63
36.16
250m:
300m:
2:56.30
3:32.27
36.35
35.97
350m:
400m:
4:08.42
4:43.55
36.15
35.13
49.Błajet Olivia Sp00KS Warta Poznań5654:43.57
50m:
100m:
32.19
1:07.63
32.19
35.44
150m:
200m:
1:43.43
2:19.43
35.80
36.00
250m:
300m:
2:55.68
3:31.99
36.25
36.31
350m:
400m:
4:08.07
4:43.57
36.08
35.50
50.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław5644:43.78
50m:
100m:
32.27
1:07.96
32.27
35.69
150m:
200m:
1:43.85
2:20.43
35.89
36.58
250m:
300m:
2:56.88
3:32.74
36.45
35.86
350m:
400m:
4:08.62
4:43.78
35.88
35.16
51.Haładyn Karolina03UKS 190 Łódź5574:44.88
50m:
100m:
32.42
1:07.88
32.42
35.46
150m:
200m:
1:43.95
2:20.20
36.07
36.25
250m:
300m:
2:56.37
3:32.80
36.17
36.43
350m:
400m:
4:08.95
4:44.88
36.15
35.93
52.Środa Dominika02MKP Szczecin5574:44.94
50m:
100m:
32.24
1:07.16
32.24
34.92
150m:
200m:
1:43.08
2:19.81
35.92
36.73
250m:
300m:
2:56.73
3:33.64
36.92
36.91
350m:
400m:
4:10.18
4:44.94
36.54
34.76
53.Białas Aniela SWwa02UKP Polonia Warszawa5574:45.03
50m:
100m:
31.81
1:06.49
31.81
34.68
150m:
200m:
1:41.63
2:17.36
35.14
35.73
250m:
300m:
2:53.43
3:30.64
36.07
37.21
350m:
400m:
4:07.61
4:45.03
36.97
37.42
54.Topp Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa5514:45.90
50m:
100m:
32.86
1:08.41
32.86
35.55
150m:
200m:
1:44.58
2:21.22
36.17
36.64
250m:
300m:
2:57.68
3:34.39
36.46
36.71
350m:
400m:
4:10.92
4:45.90
36.53
34.98
55.Gondek Wiktoria SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola5494:46.25
50m:
100m:
33.24
1:09.77
33.24
36.53
150m:
200m:
1:46.20
2:22.85
36.43
36.65
250m:
300m:
2:59.08
3:35.16
36.23
36.08
350m:
400m:
4:11.15
4:46.25
35.99
35.10
56.Grzelczyk Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź5484:46.45
50m:
100m:
32.15
1:07.66
32.15
35.51
150m:
200m:
1:43.70
2:20.46
36.04
36.76
250m:
300m:
2:57.52
3:34.36
37.06
36.84
350m:
400m:
4:11.45
4:46.45
37.09
35.00
57.Grąz Gabriela SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola5414:47.67
50m:
100m:
31.74
1:07.00
31.74
35.26
150m:
200m:
1:43.06
2:19.66
36.06
36.60
250m:
300m:
2:56.31
3:33.58
36.65
37.27
350m:
400m:
4:10.92
4:47.67
37.34
36.75
58.Adamska Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa5334:49.08
50m:
100m:
32.64
1:08.48
32.64
35.84
150m:
200m:
1:46.00
2:23.36
37.52
37.36
250m:
300m:
3:00.59
3:37.94
37.23
37.35
350m:
400m:
4:14.67
4:49.08
36.73
34.41
59.Adamska Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa5324:49.27
50m:
100m:
32.86
1:08.95
32.86
36.09
150m:
200m:
1:45.93
2:23.25
36.98
37.32
250m:
300m:
3:00.30
3:37.26
37.05
36.96
350m:
400m:
4:14.14
4:49.27
36.88
35.13
60.Ciporska Katarzyna SWwa00MKS Polonia Warszawa5274:50.18
50m:
100m:
32.87
1:08.56
32.87
35.69
150m:
200m:
1:44.75
2:21.33
36.19
36.58
250m:
300m:
2:58.49
3:35.68
37.16
37.19
350m:
400m:
4:12.95
4:50.18
37.27
37.23
61.Januszewska Otylia03MZOS Płock5234:50.96
50m:
100m:
32.26
1:08.21
32.26
35.95
150m:
200m:
1:45.08
2:22.24
36.87
37.16
250m:
300m:
2:59.33
3:36.91
37.09
37.58
350m:
400m:
4:14.50
4:50.96
37.59
36.46
62.Trybuch Oliwia02UKP Polonia Warszawa5004:55.44
50m:
100m:
33.47
1:09.95
33.47
36.48
150m:
200m:
1:47.71
2:25.92
37.76
38.21
250m:
300m:
3:03.75
3:41.61
37.83
37.86
350m:
400m:
4:18.86
4:55.44
37.25
36.58
63.Ciesielska Natalia03UKS SP 149 Łódź4934:56.71
50m:
100m:
34.04
1:10.78
34.04
36.74
150m:
200m:
1:48.55
2:26.36
37.77
37.81
250m:
300m:
3:04.04
3:41.85
37.68
37.81
350m:
400m:
4:19.56
4:56.71
37.71
37.15
64.Bugała Martyna02UKS Skarpa Lublin4725:01.11
50m:
100m:
33.41
1:10.08
33.41
36.67
150m:
200m:
1:48.20
2:26.94
38.12
38.74
250m:
300m:
3:05.61
3:44.72
38.67
39.11
350m:
400m:
4:23.64
5:01.11
38.92
37.47
65.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM4635:03.12
50m:
100m:
34.66
1:11.92
34.66
37.26
150m:
200m:
1:50.85
2:30.03
38.93
39.18
250m:
300m:
3:09.49
3:48.72
39.46
39.23
350m:
400m:
4:27.05
5:03.12
38.33
36.07
66.Liwowska Maria03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4595:03.87
50m:
100m:
34.16
1:11.87
34.16
37.71
150m:
200m:
1:50.68
2:29.46
38.81
38.78
250m:
300m:
3:08.59
3:47.06
39.13
38.47
350m:
400m:
4:26.27
5:03.87
39.21
37.60
NWJuźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-11-04 - 18:53
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Zaborowski Filip94MKP Szczecin8353:45.32
50m:
100m:
26.21
54.45
26.21
28.24
150m:
200m:
1:22.77
1:51.21
28.32
28.44
250m:
300m:
2:19.73
2:48.47
28.52
28.74
350m:
400m:
3:17.21
3:45.32
28.74
28.11
2.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia7723:51.32
50m:
100m:
26.69
55.74
26.69
29.05
150m:
200m:
1:24.43
1:53.43
28.69
29.00
250m:
300m:
2:22.57
2:52.53
29.14
29.96
350m:
400m:
3:22.41
3:51.32
29.88
28.91
3.Kraska Jakub00Ku Azs Pł7463:53.96
50m:
100m:
26.70
55.95
26.70
29.25
150m:
200m:
1:25.55
1:55.14
29.60
29.59
250m:
300m:
2:25.30
2:55.50
30.16
30.20
350m:
400m:
3:25.60
3:53.96
30.10
28.36
4.Dubiel Adam93Azs Awf Warszawa7383:54.86
50m:
100m:
27.09
56.61
27.09
29.52
150m:
200m:
1:26.32
1:56.24
29.71
29.92
250m:
300m:
2:26.32
2:56.36
30.08
30.04
350m:
400m:
3:26.13
3:54.86
29.77
28.73
5.Kiełczewski AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin7193:56.83
50m:
100m:
27.47
57.11
27.47
29.64
150m:
200m:
1:26.80
1:57.05
29.69
30.25
250m:
300m:
2:27.54
2:58.14
30.49
30.60
350m:
400m:
3:28.32
3:56.83
30.18
28.51
6.Jura Maciej96WKS Śląsk Wrocław7133:57.58
50m:
100m:
27.67
56.97
27.67
29.30
150m:
200m:
1:26.90
1:57.14
29.93
30.24
250m:
300m:
2:27.50
2:58.06
30.36
30.56
350m:
400m:
3:28.22
3:57.58
30.16
29.36
7.Orlicz Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa7113:57.78
50m:
100m:
27.35
57.07
27.35
29.72
150m:
200m:
1:27.23
1:57.90
30.16
30.67
250m:
300m:
2:28.83
2:59.17
30.93
30.34
350m:
400m:
3:29.04
3:57.78
29.87
28.74
8.Bujak Dominik99SALOS Cortile Kielce7043:58.51
50m:
100m:
27.50
57.29
27.50
29.79
150m:
200m:
1:27.56
1:58.11
30.27
30.55
250m:
300m:
2:28.50
2:58.98
30.39
30.48
350m:
400m:
3:29.28
3:58.51
30.30
29.23
9.Kaczmarski Marcin94Azs Awf Warszawa6943:59.73
50m:
100m:
26.95
57.21
26.95
30.26
150m:
200m:
1:27.62
1:58.13
30.41
30.51
250m:
300m:
2:28.13
2:58.72
30.00
30.59
350m:
400m:
3:29.77
3:59.73
31.05
29.96
10.Dutkowiak Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław6933:59.80
50m:
100m:
27.70
58.04
27.70
30.34
150m:
200m:
1:28.16
1:59.11
30.12
30.95
250m:
300m:
2:29.60
3:00.60
30.49
31.00
350m:
400m:
3:31.03
3:59.80
30.43
28.77
11.Małyska Bartosz SL99UKS Skarpa Lublin6933:59.81
50m:
100m:
27.94
58.52
27.94
30.58
150m:
200m:
1:29.43
2:00.34
30.91
30.91
250m:
300m:
2:30.36
3:00.64
30.02
30.28
350m:
400m:
3:30.54
3:59.81
29.90
29.27
12.Ciastoń Sebastian SO99UKP UNIA Oświęcim6894:00.25
50m:
100m:
27.53
57.70
27.53
30.17
150m:
200m:
1:28.19
1:59.18
30.49
30.99
250m:
300m:
2:29.48
3:00.10
30.30
30.62
350m:
400m:
3:30.51
4:00.25
30.41
29.74
13.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań6864:00.57
50m:
100m:
27.63
58.54
27.63
30.91
150m:
200m:
1:29.31
2:00.10
30.77
30.79
250m:
300m:
2:30.91
3:01.36
30.81
30.45
350m:
400m:
3:31.81
4:00.57
30.45
28.76
14.Dominiak Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław6684:02.76
50m:
100m:
28.38
58.89
28.38
30.51
150m:
200m:
1:29.65
2:00.48
30.76
30.83
250m:
300m:
2:31.20
3:02.58
30.72
31.38
350m:
400m:
3:33.35
4:02.76
30.77
29.41
15.Komosa Maciej99MKS Polonia Warszawa6624:03.48
50m:
100m:
28.16
58.87
28.16
30.71
150m:
200m:
1:29.31
1:59.83
30.44
30.52
250m:
300m:
2:30.70
3:01.83
30.87
31.13
350m:
400m:
3:33.09
4:03.48
31.26
30.39
16.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice6614:03.60
50m:
100m:
28.11
58.89
28.11
30.78
150m:
200m:
1:29.88
2:00.93
30.99
31.05
250m:
300m:
2:31.91
3:02.93
30.98
31.02
350m:
400m:
3:33.91
4:03.60
30.98
29.69
17.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź6604:03.74
50m:
100m:
28.15
58.92
28.15
30.77
150m:
200m:
1:30.32
2:01.73
31.40
31.41
250m:
300m:
2:33.09
3:04.63
31.36
31.54
350m:
400m:
3:35.76
4:03.74
31.13
27.98
18.Stec Kacper99UKP Kmita Zabierzów6584:03.93
50m:
100m:
27.90
58.39
27.90
30.49
150m:
200m:
1:29.27
2:00.69
30.88
31.42
250m:
300m:
2:31.99
3:03.67
31.30
31.68
350m:
400m:
3:34.69
4:03.93
31.02
29.24
19.Głuszkowski Mateusz01UKS CITYZEN Poznań6574:04.13
50m:
100m:
28.68
59.92
28.68
31.24
150m:
200m:
1:31.43
2:02.81
31.51
31.38
250m:
300m:
2:33.30
3:03.97
30.49
30.67
350m:
400m:
3:34.28
4:04.13
30.31
29.85
20.Jaworski Szymon SWR01WKS Śląsk Wrocław6534:04.55
50m:
100m:
28.11
59.11
28.11
31.00
150m:
200m:
1:30.25
2:01.75
31.14
31.50
250m:
300m:
2:33.01
3:04.41
31.26
31.40
350m:
400m:
3:35.00
4:04.55
30.59
29.55
21.Krulikowski Maciej SO99UKP UNIA Oświęcim6524:04.73
50m:
100m:
28.76
1:00.40
28.76
31.64
150m:
200m:
1:31.69
2:02.92
31.29
31.23
250m:
300m:
2:33.97
3:04.96
31.05
30.99
350m:
400m:
3:35.27
4:04.73
30.31
29.46
22.Oller Krzysztof SL00MTP KORMORAN Olsztyn6514:04.89
50m:
100m:
28.79
1:00.20
28.79
31.41
150m:
200m:
1:31.26
2:02.33
31.06
31.07
250m:
300m:
2:33.87
3:04.45
31.54
30.58
350m:
400m:
3:35.13
4:04.89
30.68
29.76
23.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra6494:05.12
50m:
100m:
28.24
59.08
28.24
30.84
150m:
200m:
1:30.26
2:01.56
31.18
31.30
250m:
300m:
2:32.37
3:03.38
30.81
31.01
350m:
400m:
3:34.41
4:05.12
31.03
30.71
24.Osses Arkadiusz95KS Warta Poznań6484:05.19
50m:
100m:
28.28
58.01
28.28
29.73
150m:
200m:
1:27.88
1:58.45
29.87
30.57
250m:
300m:
2:29.55
3:01.45
31.10
31.90
350m:
400m:
3:33.55
4:05.19
32.10
31.64
25.Hano Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław6464:05.46
50m:
100m:
28.39
58.73
28.39
30.34
150m:
200m:
1:29.39
2:00.34
30.66
30.95
250m:
300m:
2:31.63
3:03.29
31.29
31.66
350m:
400m:
3:35.06
4:05.46
31.77
30.40
26.Cieśla Oskar SO01AZS AWF Katowice6454:05.57
50m:
100m:
28.21
59.08
28.21
30.87
150m:
200m:
1:30.28
2:01.55
31.20
31.27
250m:
300m:
2:32.86
3:04.27
31.31
31.41
350m:
400m:
3:35.37
4:05.57
31.10
30.20
27.Bugała KRZYSZTOF SSz01MKP Szczecin6424:06.02
50m:
100m:
28.74
59.60
28.74
30.86
150m:
200m:
1:30.84
2:02.62
31.24
31.78
250m:
300m:
2:33.81
3:05.00
31.19
31.19
350m:
400m:
3:36.08
4:06.02
31.08
29.94
28.Klich Kacper94AZS AWF Katowice6414:06.11
50m:
100m:
27.20
56.70
27.20
29.50
150m:
200m:
1:27.02
1:58.10
30.32
31.08
250m:
300m:
2:29.08
3:01.00
30.98
31.92
350m:
400m:
3:33.50
4:06.11
32.50
32.61
29.Prószyński Igor99MKP Szczecin6404:06.20
50m:
100m:
29.38
59.87
29.38
30.49
150m:
200m:
1:30.71
2:01.83
30.84
31.12
250m:
300m:
2:33.00
3:04.43
31.17
31.43
350m:
400m:
3:36.01
4:06.20
31.58
30.19
30.Raban Maciej02IKS Konstancin6404:06.27
50m:
100m:
27.67
58.00
27.67
30.33
150m:
200m:
1:28.95
2:00.34
30.95
31.39
250m:
300m:
2:31.74
3:03.25
31.40
31.51
350m:
400m:
3:35.23
4:06.27
31.98
31.04
31.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź6394:06.40
50m:
100m:
27.58
58.61
27.58
31.03
150m:
200m:
1:30.38
2:02.42
31.77
32.04
250m:
300m:
2:34.30
3:06.36
31.88
32.06
350m:
400m:
3:37.99
4:06.40
31.63
28.41
32.Sacha Kamil SWR01WKS Śląsk Wrocław6354:06.85
50m:
100m:
28.97
59.88
28.97
30.91
150m:
200m:
1:31.20
2:03.37
31.32
32.17
250m:
300m:
2:34.95
3:06.81
31.58
31.86
350m:
400m:
3:37.89
4:06.85
31.08
28.96
33.Szczerba Adam02KU AZS UMCS Lubllin6344:07.00
50m:
100m:
28.63
59.57
28.63
30.94
150m:
200m:
1:30.86
2:02.40
31.29
31.54
250m:
300m:
2:33.70
3:05.14
31.30
31.44
350m:
400m:
3:36.51
4:07.00
31.37
30.49
34.Jóźków Cezary SWR01WKS Śląsk Wrocław6294:07.62
50m:
100m:
29.12
59.76
29.12
30.64
150m:
200m:
1:30.96
2:02.22
31.20
31.26
250m:
300m:
2:33.83
3:05.58
31.61
31.75
350m:
400m:
3:37.12
4:07.62
31.54
30.50
35.Mańka Filip00UKS 190 Łódź6284:07.85
50m:
100m:
28.13
59.29
28.13
31.16
150m:
200m:
1:30.99
2:03.17
31.70
32.18
250m:
300m:
2:34.66
3:06.92
31.49
32.26
350m:
400m:
3:38.49
4:07.85
31.57
29.36
36.Urbański Michał01KS Delfin Gdynia6214:08.69
50m:
100m:
28.63
59.43
28.63
30.80
150m:
200m:
1:31.35
2:03.32
31.92
31.97
250m:
300m:
2:35.44
3:07.68
32.12
32.24
350m:
400m:
3:39.23
4:08.69
31.55
29.46
37.Czerniak Konrad98KU AZS UMCS Lubllin6204:08.88
50m:
100m:
28.78
59.92
28.78
31.14
150m:
200m:
1:32.11
2:04.18
32.19
32.07
250m:
300m:
2:35.19
3:06.47
31.01
31.28
350m:
400m:
3:38.01
4:08.88
31.54
30.87
38.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice6194:08.94
50m:
100m:
28.88
1:00.30
28.88
31.42
150m:
200m:
1:31.60
2:03.46
31.30
31.86
250m:
300m:
2:35.44
3:07.27
31.98
31.83
350m:
400m:
3:39.20
4:08.94
31.93
29.74
39.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź6184:09.13
50m:
100m:
28.85
1:00.13
28.85
31.28
150m:
200m:
1:31.82
2:03.62
31.69
31.80
250m:
300m:
2:35.52
3:07.37
31.90
31.85
350m:
400m:
3:39.22
4:09.13
31.85
29.91
40.Chałat Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin6174:09.19
50m:
100m:
29.56
1:01.42
29.56
31.86
150m:
200m:
1:33.58
2:05.40
32.16
31.82
250m:
300m:
2:36.57
3:07.46
31.17
30.89
350m:
400m:
3:38.62
4:09.19
31.16
30.57
41.Girul Radosław SWR01WKS Śląsk Wrocław6164:09.34
50m:
100m:
29.13
1:00.53
29.13
31.40
150m:
200m:
1:32.03
2:03.67
31.50
31.64
250m:
300m:
2:35.56
3:07.18
31.89
31.62
350m:
400m:
3:38.89
4:09.34
31.71
30.45
42.Rój JAKUB SSz01MKP Szczecin6164:09.43
50m:
100m:
28.91
59.95
28.91
31.04
150m:
200m:
1:31.65
2:03.47
31.70
31.82
250m:
300m:
2:35.47
3:07.53
32.00
32.06
350m:
400m:
3:39.17
4:09.43
31.64
30.26
43.Jędrys Igor02MUKP Warszawianka Wodny Park6134:09.79
50m:
100m:
28.56
1:00.08
28.56
31.52
150m:
200m:
1:32.01
2:03.98
31.93
31.97
250m:
300m:
2:35.62
3:07.44
31.64
31.82
350m:
400m:
3:39.18
4:09.79
31.74
30.61
44.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź6114:10.05
50m:
100m:
29.81
1:01.46
29.81
31.65
150m:
200m:
1:33.34
2:05.19
31.88
31.85
250m:
300m:
2:36.28
3:07.47
31.09
31.19
350m:
400m:
3:39.10
4:10.05
31.63
30.95
45.Bieroński Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław6074:10.60
50m:
100m:
28.63
1:00.30
28.63
31.67
150m:
200m:
1:32.66
2:05.35
32.36
32.69
250m:
300m:
2:37.89
3:10.41
32.54
32.52
350m:
400m:
3:41.59
4:10.60
31.18
29.01
46.Skierka Jakub98Azs Awf Warszawa6074:10.61
50m:
100m:
28.52
1:00.18
28.52
31.66
150m:
200m:
1:31.81
2:03.72
31.63
31.91
250m:
300m:
2:35.68
3:07.65
31.96
31.97
350m:
400m:
3:39.74
4:10.61
32.09
30.87
47.Uryniuk Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa6064:10.72
50m:
100m:
29.05
1:01.01
29.05
31.96
150m:
200m:
1:32.63
2:04.33
31.62
31.70
250m:
300m:
2:35.23
3:06.90
30.90
31.67
350m:
400m:
3:39.20
4:10.72
32.30
31.52
48.Pawłowski Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa6044:10.99
50m:
100m:
28.81
59.77
28.81
30.96
150m:
200m:
1:31.78
2:03.87
32.01
32.09
250m:
300m:
2:35.23
3:07.66
31.36
32.43
350m:
400m:
3:39.78
4:10.99
32.12
31.21
49.Koncki Bartłomiej01Ks Wisła Puławy6044:11.06
50m:
100m:
29.53
1:01.15
29.53
31.62
150m:
200m:
1:32.52
2:04.20
31.37
31.68
250m:
300m:
2:36.16
3:08.12
31.96
31.96
350m:
400m:
3:40.35
4:11.06
32.23
30.71
50.Walczysko Jakub SL00KU AZS UMCS Lubllin6034:11.21
50m:
100m:
28.90
1:00.99
28.90
32.09
150m:
200m:
1:33.19
2:05.51
32.20
32.32
250m:
300m:
2:37.49
3:09.60
31.98
32.11
350m:
400m:
3:41.32
4:11.21
31.72
29.89
51.Domański Kamil00MKS Trójka Łódź5924:12.77
50m:
100m:
28.60
59.55
28.60
30.95
150m:
200m:
1:31.40
2:03.50
31.85
32.10
250m:
300m:
2:35.88
3:08.24
32.38
32.36
350m:
400m:
3:41.49
4:12.77
33.25
31.28
52.Trylski Wiktor03UKS TRI-Team Rumia5914:12.90
50m:
100m:
29.05
1:00.73
29.05
31.68
150m:
200m:
1:33.02
2:05.49
32.29
32.47
250m:
300m:
2:37.78
3:10.11
32.29
32.33
350m:
400m:
3:42.25
4:12.90
32.14
30.65
53.Dudkiewicz Kacper02UKP Polonia Warszawa5894:13.08
50m:
100m:
28.37
59.55
28.37
31.18
150m:
200m:
1:31.87
2:04.05
32.32
32.18
250m:
300m:
2:36.36
3:09.08
32.31
32.72
350m:
400m:
3:41.35
4:13.08
32.27
31.73
54.Stawaruk Michał99Ku Azs Pł5874:13.42
50m:
100m:
28.54
1:00.47
28.54
31.93
150m:
200m:
1:31.53
2:03.67
31.06
32.14
250m:
300m:
2:35.94
3:08.31
32.27
32.37
350m:
400m:
3:40.96
4:13.42
32.65
32.46
55.Malinowski Wojciech SŁ03MKS Jedynka Łódź5854:13.75
50m:
100m:
29.18
1:01.01
29.18
31.83
150m:
200m:
1:33.53
2:06.38
32.52
32.85
250m:
300m:
2:37.66
3:09.73
31.28
32.07
350m:
400m:
3:41.81
4:13.75
32.08
31.94
56.Lik Kacper SŁ02MKS Jedynka Łódź5824:14.11
50m:
100m:
29.59
1:01.59
29.59
32.00
150m:
200m:
1:33.83
2:06.06
32.24
32.23
250m:
300m:
2:38.29
3:10.80
32.23
32.51
350m:
400m:
3:42.72
4:14.11
31.92
31.39
57.Rytter Igor01UKS G-8 Bielany Warszawa5804:14.48
50m:
100m:
28.72
1:00.25
28.72
31.53
150m:
200m:
1:32.45
2:05.22
32.20
32.77
250m:
300m:
2:37.79
3:10.75
32.57
32.96
350m:
400m:
3:43.66
4:14.48
32.91
30.82
58.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź5794:14.54
50m:
100m:
30.10
1:02.22
30.10
32.12
150m:
200m:
1:34.82
2:07.47
32.60
32.65
250m:
300m:
2:39.67
3:11.74
32.20
32.07
350m:
400m:
3:43.48
4:14.54
31.74
31.06
59.Knyszyński Maciej SŁ02MKS Jedynka Łódź5784:14.67
50m:
100m:
29.65
1:01.73
29.65
32.08
150m:
200m:
1:34.01
2:06.37
32.28
32.36
250m:
300m:
2:38.54
3:10.88
32.17
32.34
350m:
400m:
3:43.30
4:14.67
32.42
31.37
60.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk5744:15.32
50m:
100m:
28.64
1:00.27
28.64
31.63
150m:
200m:
1:32.88
2:05.38
32.61
32.50
250m:
300m:
2:37.89
3:10.52
32.51
32.63
350m:
400m:
3:43.95
4:15.32
33.43
31.37
61.Zubik Stanisław01UKP Polonia Warszawa5714:15.71
50m:
100m:
29.76
1:01.80
29.76
32.04
150m:
200m:
1:34.01
2:05.92
32.21
31.91
250m:
300m:
2:38.35
3:10.92
32.43
32.57
350m:
400m:
3:43.64
4:15.71
32.72
32.07
62.Woźniak Kamil01Ks Wisła Puławy5614:17.22
50m:
100m:
29.21
1:01.05
29.21
31.84
150m:
200m:
1:33.85
2:06.71
32.80
32.86
250m:
300m:
2:39.43
3:12.63
32.72
33.20
350m:
400m:
3:45.62
4:17.22
32.99
31.60
63.Kamiński Dawid01MKP Szczecin5604:17.38
50m:
100m:
29.56
1:01.09
29.56
31.53
150m:
200m:
1:33.27
2:05.83
32.18
32.56
250m:
300m:
2:38.62
3:11.62
32.79
33.00
350m:
400m:
3:45.14
4:17.38
33.52
32.24
Wojciechowski Kajetan03MKS Trójka Łódź5604:17.38
50m:
100m:
29.90
1:02.22
29.90
32.32
150m:
200m:
1:34.79
2:07.70
32.57
32.91
250m:
300m:
2:41.04
3:13.49
33.34
32.45
350m:
400m:
3:46.41
4:17.38
32.92
30.97
65.Lipowski Oskar02UKP Polonia Warszawa5564:18.07
50m:
100m:
29.41
1:01.11
29.41
31.70
150m:
200m:
1:33.84
2:07.08
32.73
33.24
250m:
300m:
2:40.40
3:13.89
33.32
33.49
350m:
400m:
3:46.98
4:18.07
33.09
31.09
66.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań5524:18.74
50m:
100m:
29.45
1:01.69
29.45
32.24
150m:
200m:
1:34.52
2:08.32
32.83
33.80
250m:
300m:
2:40.33
3:13.48
32.01
33.15
350m:
400m:
3:46.61
4:18.74
33.13
32.13
67.Ratajczak Mateusz Sp01K.S. Posnania5514:18.79
50m:
100m:
29.02
1:00.62
29.02
31.60
150m:
200m:
1:33.37
2:06.55
32.75
33.18
250m:
300m:
2:39.53
3:11.98
32.98
32.45
350m:
400m:
3:45.62
4:18.79
33.64
33.17
68.Cielecki Kuba SWR02WKS Śląsk Wrocław5494:19.16
50m:
100m:
28.59
1:00.42
28.59
31.83
150m:
200m:
1:33.54
2:06.57
33.12
33.03
250m:
300m:
2:39.57
3:12.87
33.00
33.30
350m:
400m:
3:46.47
4:19.16
33.60
32.69
69.Krysiak Michał01MKS Trójka Łódź5474:19.40
50m:
100m:
29.81
1:01.96
29.81
32.15
150m:
200m:
1:34.71
2:07.63
32.75
32.92
250m:
300m:
2:40.78
3:14.01
33.15
33.23
350m:
400m:
3:47.14
4:19.40
33.13
32.26
70.Naleźnik JAKUB SSz01MKP Szczecin5454:19.82
50m:
100m:
30.51
1:03.50
30.51
32.99
150m:
200m:
1:36.69
2:10.06
33.19
33.37
250m:
300m:
2:43.11
3:15.45
33.05
32.34
350m:
400m:
3:48.05
4:19.82
32.60
31.77
71.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice5434:20.15
50m:
100m:
29.75
1:02.48
29.75
32.73
150m:
200m:
1:35.17
2:08.20
32.69
33.03
250m:
300m:
2:41.17
3:14.54
32.97
33.37
350m:
400m:
3:47.84
4:20.15
33.30
32.31
72.Weber Albert01MKS Juvenia Wrocław5384:20.83
50m:
100m:
29.50
1:01.97
29.50
32.47
150m:
200m:
1:34.99
2:08.34
33.02
33.35
250m:
300m:
2:41.89
3:15.58
33.55
33.69
350m:
400m:
3:48.58
4:20.83
33.00
32.25
73.Wodyński Bartosz02Ku Azs Pł5384:20.88
50m:
100m:
28.39
1:00.62
28.39
32.23
150m:
200m:
1:33.76
2:06.77
33.14
33.01
250m:
300m:
2:39.60
3:13.64
32.83
34.04
350m:
400m:
3:47.74
4:20.88
34.10
33.14
74.Jarosz Dawid99UKS Wodnik Końskie5354:21.32
50m:
100m:
28.85
1:00.00
28.85
31.15
150m:
200m:
1:31.74
2:04.39
31.74
32.65
250m:
300m:
2:38.51
3:13.05
34.12
34.54
350m:
400m:
3:47.65
4:21.32
34.60
33.67
75.Mikoś Dawid02MKS Trójka Łódź5344:21.49
50m:
100m:
29.48
1:01.85
29.48
32.37
150m:
200m:
1:35.70
2:09.62
33.85
33.92
250m:
300m:
2:42.81
3:16.13
33.19
33.32
350m:
400m:
3:49.66
4:21.49
33.53
31.83
76.Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź5314:22.05
50m:
100m:
29.16
1:01.47
29.16
32.31
150m:
200m:
1:35.00
2:08.90
33.53
33.90
250m:
300m:
2:42.27
3:16.48
33.37
34.21
350m:
400m:
3:49.25
4:22.05
32.77
32.80
77.Rozmysłowski Eryk02Uks Gos Raszyn5274:22.65
50m:
100m:
29.39
1:02.21
29.39
32.82
150m:
200m:
1:35.81
2:09.57
33.60
33.76
250m:
300m:
2:43.41
3:17.41
33.84
34.00
350m:
400m:
3:50.54
4:22.65
33.13
32.11
78.Chodulski Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin5244:23.22
50m:
100m:
30.10
1:03.56
30.10
33.46
150m:
200m:
1:37.40
2:11.42
33.84
34.02
250m:
300m:
2:45.04
3:18.03
33.62
32.99
350m:
400m:
3:51.51
4:23.22
33.48
31.71
79.Pleśnierowicz Kamil02UKS CITYZEN Poznań5234:23.37
50m:
100m:
29.95
1:03.35
29.95
33.40
150m:
200m:
1:36.63
2:09.96
33.28
33.33
250m:
300m:
2:42.78
3:16.88
32.82
34.10
350m:
400m:
3:50.42
4:23.37
33.54
32.95
80.Leszega Szymon01KS Delfin Gdynia5204:23.80
50m:
100m:
29.75
1:02.10
29.75
32.35
150m:
200m:
1:35.12
2:08.22
33.02
33.10
250m:
300m:
2:39.52
3:11.54
31.30
32.02
350m:
400m:
3:46.91
4:23.80
35.37
36.89
81.Stachecki Jan02UKS CITYZEN Poznań5144:24.90
50m:
100m:
30.17
1:03.05
30.17
32.88
150m:
200m:
1:36.27
2:10.15
33.22
33.88
250m:
300m:
2:43.94
3:18.09
33.79
34.15
350m:
400m:
3:52.20
4:24.90
34.11
32.70
82.Chełstowski Maciej02UKP Polonia Warszawa5124:25.14
50m:
100m:
29.39
1:01.72
29.39
32.33
150m:
200m:
1:35.03
2:09.09
33.31
34.06
250m:
300m:
2:43.34
3:17.83
34.25
34.49
350m:
400m:
3:52.44
4:25.14
34.61
32.70
83.Dados Aleksander01Ks Wisła Puławy5114:25.34
50m:
100m:
29.48
1:02.74
29.48
33.26
150m:
200m:
1:36.67
2:10.88
33.93
34.21
250m:
300m:
2:44.70
3:19.24
33.82
34.54
350m:
400m:
3:53.15
4:25.34
33.91
32.19
84.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice5114:25.42
50m:
100m:
29.26
1:02.22
29.26
32.96
150m:
200m:
1:36.63
2:10.83
34.41
34.20
250m:
300m:
2:45.29
3:19.51
34.46
34.22
350m:
400m:
3:53.31
4:25.42
33.80
32.11
85.Kudliński Łukasz03UKS SP 149 Łódź5084:25.86
50m:
100m:
29.49
1:03.32
29.49
33.83
150m:
200m:
1:37.49
2:11.67
34.17
34.18
250m:
300m:
2:45.74
3:19.58
34.07
33.84
350m:
400m:
3:53.79
4:25.86
34.21
32.07
86.Rąpała Tomasz02Uks Gos Raszyn5084:26.00
50m:
100m:
31.60
1:05.11
31.60
33.51
150m:
200m:
1:38.87
2:12.29
33.76
33.42
250m:
300m:
2:45.72
3:19.66
33.43
33.94
350m:
400m:
3:53.87
4:26.00
34.21
32.13
87.Kowalczyk Michał02UKP Polonia Warszawa5064:26.24
50m:
100m:
30.08
1:02.80
30.08
32.72
150m:
200m:
1:36.84
2:11.31
34.04
34.47
250m:
300m:
2:45.65
3:20.43
34.34
34.78
350m:
400m:
3:54.76
4:26.24
34.33
31.48
88.Kotarski Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa5044:26.59
50m:
100m:
30.35
1:04.16
30.35
33.81
150m:
200m:
1:38.26
2:12.61
34.10
34.35
250m:
300m:
2:45.94
3:19.69
33.33
33.75
350m:
400m:
3:53.79
4:26.59
34.10
32.80
89.Coleman Alan SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź4984:27.72
50m:
100m:
30.15
1:03.85
30.15
33.70
150m:
200m:
1:38.33
2:12.40
34.48
34.07
250m:
300m:
2:46.14
3:19.95
33.74
33.81
350m:
400m:
3:54.37
4:27.72
34.42
33.35
90.Cichocki Maciej00UKS Ostrobramska Warszawa4944:28.48
50m:
100m:
30.11
1:04.29
30.11
34.18
150m:
200m:
1:38.85
2:13.30
34.56
34.45
250m:
300m:
2:46.95
3:20.80
33.65
33.85
350m:
400m:
3:54.91
4:28.48
34.11
33.57
91.Szeląg Dawid03SP Meduza Pajęczno4934:28.66
50m:
100m:
30.52
1:04.57
30.52
34.05
150m:
200m:
1:39.13
2:14.10
34.56
34.97
250m:
300m:
2:47.92
3:22.29
33.82
34.37
350m:
400m:
3:56.47
4:28.66
34.18
32.19
92.Owsiejew Michał03MUKS Olimpijczyk  OSSM4914:28.89
50m:
100m:
30.12
1:03.79
30.12
33.67
150m:
200m:
1:37.96
2:12.38
34.17
34.42
250m:
300m:
2:46.33
3:20.56
33.95
34.23
350m:
400m:
3:55.23
4:28.89
34.67
33.66
93.Rowiński Aleksander01MUKP Warszawianka Wodny Park4864:29.83
50m:
100m:
30.23
1:04.58
30.23
34.35
150m:
200m:
1:39.23
2:14.16
34.65
34.93
250m:
300m:
2:48.25
3:22.43
34.09
34.18
350m:
400m:
3:56.73
4:29.83
34.30
33.10
94.Cybulski Cyprian02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4854:30.02
50m:
100m:
29.52
1:02.41
29.52
32.89
150m:
200m:
1:36.79
2:11.69
34.38
34.90
250m:
300m:
2:46.65
3:21.99
34.96
35.34
350m:
400m:
3:56.05
4:30.02
34.06
33.97
95.Skrzypek Piotr03Śródmiejski UKS Polna Warszawa4784:31.34
50m:
100m:
30.48
1:04.43
30.48
33.95
150m:
200m:
1:39.17
2:13.94
34.74
34.77
250m:
300m:
2:48.90
3:23.64
34.96
34.74
350m:
400m:
3:57.90
4:31.34
34.26
33.44
96.Stefanowski Bartosz03UKS NAWA Skierniewice4774:31.60
50m:
100m:
30.32
1:04.20
30.32
33.88
150m:
200m:
1:38.85
2:13.65
34.65
34.80
250m:
300m:
2:48.26
3:22.97
34.61
34.71
350m:
400m:
3:57.83
4:31.60
34.86
33.77
97.Gotowski Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa4764:31.75
50m:
100m:
30.67
1:04.14
30.67
33.47
150m:
200m:
1:36.10
2:09.23
31.96
33.13
250m:
300m:
2:43.60
3:20.46
34.37
36.86
350m:
400m:
3:57.08
4:31.75
36.62
34.67
98.Grzemski Kamil Sp01MKP Wągrowiec4714:32.65
50m:
100m:
29.48
1:02.07
29.48
32.59
150m:
200m:
1:35.69
2:10.14
33.62
34.45
250m:
300m:
2:45.3535.21350m:
400m:

4:32.65
99.Soból Przemysław02UKP Polonia Warszawa4604:34.91
50m:
100m:
30.34
1:03.85
30.34
33.51
150m:
200m:
1:38.47
2:12.86
34.62
34.39
250m:
300m:
2:47.35
3:23.10
34.49
35.75
350m:
400m:
3:59.32
4:34.91
36.22
35.59
100.Sobiech Szymon03UKS SP 149 Łódź4574:35.50
50m:
100m:
31.04
1:05.71
31.04
34.67
150m:
200m:
1:40.79
2:16.43
35.08
35.64
250m:
300m:
2:51.62
3:27.66
35.19
36.04
350m:
400m:
4:01.85
4:35.50
34.19
33.65
101.Berbelski Adam03MUKS Wodnik Łask4564:35.72
50m:
100m:
31.03
1:05.19
31.03
34.16
150m:
200m:
1:40.15
2:15.54
34.96
35.39
250m:
300m:
2:50.83
3:26.19
35.29
35.36
350m:
400m:
4:02.20
4:35.72
36.01
33.52
102.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice4274:41.74
50m:
100m:
31.53
1:06.99
31.53
35.46
150m:
200m:
1:43.05
2:19.34
36.06
36.29
250m:
300m:
2:55.68
3:32.09
36.34
36.41
350m:
400m:
4:07.49
4:41.74
35.40
34.25
103.Węgrzynowicz Miłosz03MUKS Olimpijczyk  OSSM4084:46.16
50m:
100m:
30.70
1:05.68
30.70
34.98
150m:
200m:
1:42.15
2:18.88
36.47
36.73
250m:
300m:
2:55.71
3:33.24
36.83
37.53
350m:
400m:
4:10.48
4:46.16
37.24
35.68
104.Straszyński Kacper03MKS Trójka Łódź3734:54.84
50m:
100m:
32.48
1:09.27
32.48
36.79
150m:
200m:
1:46.98
2:25.08
37.71
38.10
250m:
300m:
3:03.50
3:41.39
38.42
37.89
350m:
400m:
4:19.03
4:54.84
37.64
35.81
105.Szczepański Jakub03MUKS Wodnik Łask3475:01.87
50m:
100m:
33.51
1:11.65
33.51
38.14
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.87
SKREŚL.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź


<< TOP >>
3 - Blok III2017-11-05 - 9:00


Konkurencja 24
2017-11-05 - 9:00
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice7454:46.15
50m:
100m:
31.47
1:06.76
31.47
35.29
150m:
200m:
1:44.05
2:19.78
37.29
35.73
250m:
300m:
3:00.44
3:41.02
40.66
40.58
350m:
400m:
4:14.33
4:46.15
33.31
31.82
2.Adamczyk Julia SL99KU AZS UMCS Lubllin7274:48.52
50m:
100m:
31.37
1:06.49
31.37
35.12
150m:
200m:
1:42.78
2:18.74
36.29
35.96
250m:
300m:
2:59.67
3:41.10
40.93
41.43
350m:
400m:
4:15.73
4:48.52
34.63
32.79
3.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź7094:50.95
50m:
100m:
31.98
1:07.62
31.98
35.64
150m:
200m:
1:44.63
2:20.59
37.01
35.96
250m:
300m:
3:03.73
3:47.30
43.14
43.57
350m:
400m:
4:19.53
4:50.95
32.23
31.42
4.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław7034:51.78
50m:
100m:
31.74
1:07.78
31.74
36.04
150m:
200m:
1:45.23
2:23.06
37.45
37.83
250m:
300m:
3:03.30
3:44.40
40.24
41.10
350m:
400m:
4:18.81
4:51.78
34.41
32.97
5.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź6894:53.64
50m:
100m:
32.09
1:08.05
32.09
35.96
150m:
200m:
1:44.75
2:20.82
36.70
36.07
250m:
300m:
3:03.32
3:46.90
42.50
43.58
350m:
400m:
4:20.59
4:53.64
33.69
33.05
6.Andrzejewska Kamila SL99KU AZS UMCS Lubllin6684:56.80
50m:
100m:
32.26
1:08.38
32.26
36.12
150m:
200m:
1:47.51
2:26.14
39.13
38.63
250m:
300m:
3:09.29
3:51.55
43.15
42.26
350m:
400m:
4:24.69
4:56.80
33.14
32.11
7.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk6504:59.52
50m:
100m:
33.82
1:12.90
33.82
39.08
150m:
200m:
1:50.95
2:27.60
38.05
36.65
250m:
300m:
3:09.31
3:50.70
41.71
41.39
350m:
400m:
4:25.24
4:59.52
34.54
34.28
8.Mendyk Adrianna98MKS WODNIK Radom6415:00.86
50m:
100m:
32.31
1:09.75
32.31
37.44
150m:
200m:
1:48.28
2:25.56
38.53
37.28
250m:
300m:
3:09.28
3:52.79
43.72
43.51
350m:
400m:
4:27.77
5:00.86
34.98
33.09
9.Musioł Wiktoria98AZS AWF Katowice6415:00.92
50m:
100m:
31.99
1:08.65
31.99
36.66
150m:
200m:
1:47.20
2:25.59
38.55
38.39
250m:
300m:
3:09.68
3:53.59
44.09
43.91
350m:
400m:
4:28.03
5:00.92
34.44
32.89
10.Prochownik Martyna SO02UKP UNIA Oświęcim6395:01.13
50m:
100m:
32.20
1:08.42
32.20
36.22
150m:
200m:
1:46.79
2:24.73
38.37
37.94
250m:
300m:
3:09.35
3:52.36
44.62
43.01
350m:
400m:
4:27.47
5:01.13
35.11
33.66
11.Osiniak Ewa SL00KU AZS UMCS Lubllin6335:02.09
50m:
100m:
31.74
1:08.97
31.74
37.23
150m:
200m:
1:47.23
2:24.95
38.26
37.72
250m:
300m:
3:08.12
3:52.30
43.17
44.18
350m:
400m:
4:27.77
5:02.09
35.47
34.32
12.Wilczewska Aleksandra02KS Olimpia Lublin6225:03.84
50m:
100m:
33.49
1:12.68
33.49
39.19
150m:
200m:
1:50.51
2:27.12
37.83
36.61
250m:
300m:
3:10.54
3:53.69
43.42
43.15
350m:
400m:
4:29.41
5:03.84
35.72
34.43
13.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź6185:04.57
50m:
100m:
31.46
1:07.33
31.46
35.87
150m:
200m:
1:48.11
2:27.46
40.78
39.35
250m:
300m:
3:10.90
3:54.42
43.44
43.52
350m:
400m:
4:29.96
5:04.57
35.54
34.61
14.Grzegorczyk Izabella93KS Warta Poznań6075:06.27
50m:
100m:
31.77
1:10.13
31.77
38.36
150m:
200m:
1:48.79
2:27.07
38.66
38.28
250m:
300m:
3:12.58
3:58.26
45.51
45.68
350m:
400m:
4:32.58
5:06.27
34.32
33.69
15.Maciejewska Beata03UKS SP 149 Łódź6015:07.44
50m:
100m:
34.10
1:13.13
34.10
39.03
150m:
200m:
1:51.97
2:29.86
38.84
37.89
250m:
300m:
3:13.45
3:57.58
43.59
44.13
350m:
400m:
4:33.02
5:07.44
35.44
34.42
16.Celmer Wiktoria03KS Warta Poznań5915:09.14
50m:
100m:
32.16
1:09.39
32.16
37.23
150m:
200m:
1:48.27
2:27.07
38.88
38.80
250m:
300m:
3:12.65
3:58.54
45.58
45.89
350m:
400m:
4:34.43
5:09.14
35.89
34.71
17.Rabiniak Zuzanna SL01MKS WODNIK Radom5875:09.72
50m:
100m:
32.13
1:11.64
32.13
39.51
150m:
200m:
1:53.16
2:33.82
41.52
40.66
250m:
300m:
3:15.67
3:58.30
41.85
42.63
350m:
400m:
4:34.02
5:09.72
35.72
35.70
18.Krauze Alicja SO01WOPR Malbork5735:12.23
50m:
100m:
33.00
1:11.19
33.00
38.19
150m:
200m:
1:52.39
2:32.58
41.20
40.19
250m:
300m:
3:18.08
4:04.56
45.50
46.48
350m:
400m:
4:39.37
5:12.23
34.81
32.86
19.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów5675:13.46
50m:
100m:
33.60
1:14.96
33.60
41.36
150m:
200m:
1:55.34
2:35.00
40.38
39.66
250m:
300m:
3:18.46
4:02.40
43.46
43.94
350m:
400m:
4:38.12
5:13.46
35.72
35.34
20.Wójtowicz Julia SL00UKS Skarpa Lublin5665:13.65
50m:
100m:
33.61
1:12.88
33.61
39.27
150m:
200m:
1:53.50
2:32.32
40.62
38.82
250m:
300m:
3:18.78
4:04.99
46.46
46.21
350m:
400m:
4:39.78
5:13.65
34.79
33.87
21.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź5595:14.96
50m:
100m:
32.38
1:08.72
32.38
36.34
150m:
200m:
1:48.71
2:29.12
39.99
40.41
250m:
300m:
3:15.13
4:01.52
46.01
46.39
350m:
400m:
4:39.10
5:14.96
37.58
35.86
22.Wardzińska Martyna98Azs Awf Warszawa5555:15.56
50m:
100m:
33.66
1:12.17
33.66
38.51
150m:
200m:
1:54.03
2:34.54
41.86
40.51
250m:
300m:
3:19.64
4:05.89
45.10
46.25
350m:
400m:
4:41.60
5:15.56
35.71
33.96
23.Tomoń Martyna SL00UKS Skarpa Lublin5335:19.96
50m:
100m:
34.56
1:13.01
34.56
38.45
150m:
200m:
1:55.94
2:36.85
42.93
40.91
250m:
300m:
3:22.83
4:08.81
45.98
45.98
350m:
400m:
4:45.02
5:19.96
36.21
34.94
24.Lutkiewicz Gabriela03Ks Wisła Puławy5325:20.10
50m:
100m:
32.54
1:11.10
32.54
38.56
150m:
200m:
1:51.87
2:32.14
40.77
40.27
250m:
300m:
3:19.42
4:08.48
47.28
49.06
350m:
400m:
4:45.44
5:20.10
36.96
34.66
25.Słowik Martyna03IKS Konstancin5305:20.43
50m:
100m:
33.83
1:13.26
33.83
39.43
150m:
200m:
1:54.1440.88250m:
300m:
350m:
400m:
4:44.38
5:20.43

36.05
26.Jasiorska Aleksandra02UKP Polonia Warszawa5255:21.61
50m:
100m:
33.83
1:14.86
33.83
41.03
150m:
200m:
1:55.66
2:37.04
40.80
41.38
250m:
300m:
3:21.61
4:07.44
44.57
45.83
350m:
400m:
4:44.95
5:21.61
37.51
36.66
27.Sajecka Zofia98Swimmers St. Pływackie5145:23.79
50m:
100m:
32.83
1:12.95
32.83
40.12
150m:
200m:
1:53.19
2:33.33
40.24
40.14
250m:
300m:
3:20.01
4:08.12
46.68
48.11
350m:
400m:
4:46.32
5:23.79
38.20
37.47
28.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łódź5115:24.43
50m:
100m:
35.36
1:15.84
35.36
40.48
150m:
200m:
1:58.13
2:38.86
42.29
40.73
250m:
300m:
3:25.46
4:12.04
46.60
46.58
350m:
400m:
4:49.45
5:24.43
37.41
34.98
29.Gondek Wiktoria SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola4845:30.37
50m:
100m:
37.32
1:20.13
37.32
42.81
150m:
200m:
1:59.90
2:39.30
39.77
39.40
250m:
300m:
3:28.37
4:16.79
49.07
48.42
350m:
400m:
4:54.24
5:30.37
37.45
36.13
30.Kołodziejczyk Oliwia03KS Olimpia Lublin4835:30.51
50m:
100m:
34.90
1:15.41
34.90
40.51
150m:
200m:
1:57.88
2:39.80
42.47
41.92
250m:
300m:
3:27.95
4:16.82
48.15
48.87
350m:
400m:
4:55.17
5:30.51
38.35
35.34
31.Szynal Amelia03UKS Skarpa Lublin4395:41.14
50m:
100m:
37.24
1:21.04
37.24
43.80
150m:
200m:
2:03.48
2:44.75
42.44
41.27
250m:
300m:
3:35.45
4:23.89
50.70
48.44
350m:
400m:
5:03.55
5:41.14
39.66
37.59
32.Orłowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice4365:42.03
50m:
100m:
35.33
1:16.27
35.33
40.94
150m:
200m:
1:59.81
2:42.13
43.54
42.32
250m:
300m:
3:33.28
4:24.47
51.15
51.19
350m:
400m:
5:03.74
5:42.03
39.27
38.29
33.Ciesielska Natalia03UKS SP 149 Łódź4315:43.45
50m:
100m:
38.06
1:22.67
38.06
44.61
150m:
200m:
2:07.78
2:50.66
45.11
42.88
250m:
300m:
3:37.67
4:26.43
47.01
48.76
350m:
400m:
5:06.01
5:43.45
39.58
37.44
DYSKW.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź
z2,m12
DYSKW.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź
k4,k6
NWBura Dominika01MKS Juvenia Wrocław


<< TOP >>
Konkurencja 25
2017-11-05 - 9:18
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Wągrowski Marcel99Ku Azs Pł7814:15.66
50m:
100m:
27.40
58.47
27.40
31.07
150m:
200m:
1:30.94
2:02.54
32.47
31.60
250m:
300m:
2:39.41
3:16.54
36.87
37.13
350m:
400m:
3:46.53
4:15.66
29.99
29.13
2.Szwedzki Dawid94WKS Śląsk Wrocław7444:19.85
50m:
100m:
27.93
59.86
27.93
31.93
150m:
200m:
1:33.50
2:05.92
33.64
32.42
250m:
300m:
2:41.86
3:18.34
35.94
36.48
350m:
400m:
3:49.65
4:19.85
31.31
30.20
3.Ciastoń Sebastian SO99UKP UNIA Oświęcim6964:25.63
50m:
100m:
30.14
1:03.39
30.14
33.25
150m:
200m:
1:37.19
2:10.83
33.80
33.64
250m:
300m:
2:47.88
3:25.25
37.05
37.37
350m:
400m:
3:55.71
4:25.63
30.46
29.92
4.Warzocha Albert01UKS CITYZEN Poznań6904:26.38
50m:
100m:
28.63
1:01.32
28.63
32.69
150m:
200m:
1:35.47
2:09.46
34.15
33.99
250m:
300m:
2:47.35
3:25.67
37.89
38.32
350m:
400m:
3:56.86
4:26.38
31.19
29.52
5.Mańka Filip00UKS 190 Łódź6754:28.39
50m:
100m:
28.55
1:02.05
28.55
33.50
150m:
200m:
1:36.19
2:09.93
34.14
33.74
250m:
300m:
2:48.53
3:27.27
38.60
38.74
350m:
400m:
3:59.50
4:28.39
32.23
28.89
6.Oller Krzysztof SL00MTP KORMORAN Olsztyn6694:29.17
50m:
100m:
28.56
1:00.50
28.56
31.94
150m:
200m:
1:34.80
2:09.83
34.30
35.03
250m:
300m:
2:48.30
3:27.34
38.47
39.04
350m:
400m:
3:59.46
4:29.17
32.12
29.71
7.Borkowski Kacper SL00KU AZS UMCS Lubllin6594:30.52
50m:
100m:
28.21
1:00.22
28.21
32.01
150m:
200m:
1:35.29
2:10.36
35.07
35.07
250m:
300m:
2:50.12
3:29.85
39.76
39.73
350m:
400m:
4:00.32
4:30.52
30.47
30.20
8.Gawron Oskar99WKS Śląsk Wrocław6374:33.61
50m:
100m:
29.67
1:03.68
29.67
34.01
150m:
200m:
1:39.92
2:15.39
36.24
35.47
250m:
300m:
2:52.78
3:30.89
37.39
38.11
350m:
400m:
4:02.86
4:33.61
31.97
30.75
9.Chmielewski Jakub SWR99WKS Śląsk Wrocław6324:34.29
50m:
100m:
29.75
1:02.93
29.75
33.18
150m:
200m:
1:37.94
2:12.34
35.01
34.40
250m:
300m:
2:50.73
3:30.44
38.39
39.71
350m:
400m:
4:03.26
4:34.29
32.82
31.03
10.Wawrzyńczak Alan SL99UKS Skarpa Lublin6304:34.64
50m:
100m:
29.62
1:03.17
29.62
33.55
150m:
200m:
1:38.98
2:13.41
35.81
34.43
250m:
300m:
2:53.44
3:33.34
40.03
39.90
350m:
400m:
4:04.56
4:34.64
31.22
30.08
11.Malec Mikołaj01MKS Trójka Łódź6244:35.55
50m:
100m:
29.31
1:03.00
29.31
33.69
150m:
200m:
1:37.57
2:11.18
34.57
33.61
250m:
300m:
2:51.80
3:32.75
40.62
40.95
350m:
400m:
4:04.68
4:35.55
31.93
30.87
12.Kadrow Konrad97KU AZS UMCS Lubllin6064:38.26
50m:
100m:
29.06
1:03.13
29.06
34.07
150m:
200m:
1:41.17
2:18.42
38.04
37.25
250m:
300m:
2:55.92
3:34.17
37.50
38.25
350m:
400m:
4:07.13
4:38.26
32.96
31.13
13.Raban Maciej02IKS Konstancin6054:38.35
50m:
100m:
29.26
1:03.54
29.26
34.28
150m:
200m:
1:37.89
2:10.91
34.35
33.02
250m:
300m:
2:50.79
3:31.61
39.88
40.82
350m:
400m:
4:05.67
4:38.35
34.06
32.68
14.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź5874:41.26
50m:
100m:
29.92
1:03.98
29.92
34.06
150m:
200m:
1:40.49
2:15.73
36.51
35.24
250m:
300m:
2:56.06
3:36.77
40.33
40.71
350m:
400m:
4:09.84
4:41.26
33.07
31.42
15.Walczysko Jakub SL00KU AZS UMCS Lubllin5834:41.84
50m:
100m:
30.00
1:05.42
30.00
35.42
150m:
200m:
1:41.48
2:17.21
36.06
35.73
250m:
300m:
2:57.20
3:37.80
39.99
40.60
350m:
400m:
4:10.09
4:41.84
32.29
31.75
16.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice5724:43.55
50m:
100m:
29.79
1:04.97
29.79
35.18
150m:
200m:
1:42.50
2:19.53
37.53
37.03
250m:
300m:
3:00.49
3:42.12
40.96
41.63
350m:
400m:
4:13.58
4:43.55
31.46
29.97
17.Pacławski Jakub SL00SAPAS Rzeszów5704:43.98
50m:
100m:
29.89
1:03.81
29.89
33.92
150m:
200m:
1:41.36
2:17.27
37.55
35.91
250m:
300m:
2:59.11
3:40.84
41.84
41.73
350m:
400m:
4:12.96
4:43.98
32.12
31.02
18.Nowiczkow Jakub SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski5654:44.86
50m:
100m:
30.59
1:05.59
30.59
35.00
150m:
200m:
1:40.62
2:14.90
35.03
34.28
250m:
300m:
2:58.80
3:42.56
43.90
43.76
350m:
400m:
4:14.55
4:44.86
31.99
30.31
19.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań5644:44.92
50m:
100m:
29.26
1:03.26
29.26
34.00
150m:
200m:
1:41.44
2:20.59
38.18
39.15
250m:
300m:
3:01.56
3:42.93
40.97
41.37
350m:
400m:
4:14.82
4:44.92
31.89
30.10
20.Chałat Stanisław SL99UKS Skarpa Lublin5634:45.11
50m:
100m:
31.09
1:06.12
31.09
35.03
150m:
200m:
1:45.52
2:22.41
39.40
36.89
250m:
300m:
3:03.44
3:44.58
41.03
41.14
350m:
400m:
4:15.76
4:45.11
31.18
29.35
21.Solarski Antoni01KS Warta Poznań5584:45.92
50m:
100m:
30.51
1:05.77
30.51
35.26
150m:
200m:
1:43.31
2:19.98
37.54
36.67
250m:
300m:
2:59.72
3:40.20
39.74
40.48
350m:
400m:
4:13.98
4:45.92
33.78
31.94
22.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź5544:46.62
50m:
100m:
30.31
1:06.00
30.31
35.69
150m:
200m:
1:41.28
2:15.56
35.28
34.28
250m:
300m:
2:57.72
3:40.14
42.16
42.42
350m:
400m:
4:14.08
4:46.62
33.94
32.54
23.Bochen Tomasz99MKS Juvenia Białystok5504:47.41
50m:
100m:
30.14
1:05.43
30.14
35.29
150m:
200m:
1:44.48
2:21.93
39.05
37.45
250m:
300m:
3:02.40
3:43.66
40.47
41.26
350m:
400m:
4:16.88
4:47.41
33.22
30.53
24.Grzybowski ARTUR SSz01MKP Szczecin5484:47.63
50m:
100m:
29.94
1:04.28
29.94
34.34
150m:
200m:
1:41.72
2:18.30
37.44
36.58
250m:
300m:
2:59.73
3:42.28
41.43
42.55
350m:
400m:
4:15.42
4:47.63
33.14
32.21
25.Boboryk Wojciech02KS Delfin Gdynia5354:50.03
50m:
100m:
30.30
1:05.94
30.30
35.64
150m:
200m:
1:43.33
2:19.78
37.39
36.45
250m:
300m:
3:00.82
3:42.50
41.04
41.68
350m:
400m:
4:16.99
4:50.03
34.49
33.04
26.Ferenc Filip SWR02WKS Śląsk Wrocław5344:50.12
50m:
100m:
30.26
1:05.20
30.26
34.94
150m:
200m:
1:43.27
2:19.80
38.07
36.53
250m:
300m:
3:00.79
3:43.30
40.99
42.51
350m:
400m:
4:16.49
4:50.12
33.19
33.63
Labich Wiktor03MKS Trójka Łódź5344:50.12
50m:
100m:
31.46
1:07.70
31.46
36.24
150m:
200m:
1:44.85
2:22.60
37.15
37.75
250m:
300m:
3:01.94
3:43.20
39.34
41.26
350m:
400m:
4:17.07
4:50.12
33.87
33.05
28.Koncki Bartłomiej01Ks Wisła Puławy5244:51.97
50m:
100m:
31.69
1:08.34
31.69
36.65
150m:
200m:
1:46.24
2:22.48
37.90
36.24
250m:
300m:
3:04.44
3:46.32
41.96
41.88
350m:
400m:
4:20.40
4:51.97
34.08
31.57
29.Brodowski Bartosz00UKS NAWA Skierniewice5184:53.22
50m:
100m:
29.88
1:05.44
29.88
35.56
150m:
200m:
1:44.08
2:21.00
38.64
36.92
250m:
300m:
3:02.30
3:44.63
41.30
42.33
350m:
400m:
4:19.56
4:53.22
34.93
33.66
30.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łódź5134:54.01
50m:
100m:
31.05
1:06.60
31.05
35.55
150m:
200m:
1:45.64
2:23.39
39.04
37.75
250m:
300m:
3:05.89
3:49.07
42.50
43.18
350m:
400m:
4:22.52
4:54.01
33.45
31.49
31.Woźniak Kamil01Ks Wisła Puławy5134:54.17
50m:
100m:
30.20
1:05.09
30.20
34.89
150m:
200m:
1:45.06
2:24.31
39.97
39.25
250m:
300m:
3:07.50
3:49.75
43.19
42.25
350m:
400m:
4:22.78
4:54.17
33.03
31.39
32.Szwedzki Jakub00MKS Trójka Łódź5134:54.18
50m:
100m:
33.64
1:12.12
33.64
38.48
150m:
200m:
1:50.31
2:27.68
38.19
37.37
250m:
300m:
3:07.89
3:49.34
40.21
41.45
350m:
400m:
4:23.34
4:54.18
34.00
30.84
33.Popiołek Dawid02UKS Skarpa Lublin5004:56.53
50m:
100m:
30.86
1:05.98
30.86
35.12
150m:
200m:
1:44.54
2:21.58
38.56
37.04
250m:
300m:
3:04.39
3:46.96
42.81
42.57
350m:
400m:
4:22.10
4:56.53
35.14
34.43
34.Zarychta Marcel03KS Olimpia Lublin4854:59.59
50m:
100m:
31.07
1:07.03
31.07
35.96
150m:
200m:
1:44.03
2:20.53
37.00
36.50
250m:
300m:
3:06.26
3:51.37
45.73
45.11
350m:
400m:
4:26.53
4:59.59
35.16
33.06
35.Adamczyk Jan03UKS Olimpijczyk 234825:00.18
50m:
100m:
32.22
1:08.31
32.22
36.09
150m:
200m:
1:47.68
2:26.69
39.37
39.01
250m:
300m:
3:08.53
3:52.07
41.84
43.54
350m:
400m:
4:26.99
5:00.18
34.92
33.19
36.Kostyk Teodor00UKS CITYZEN Poznań4675:03.34
50m:
100m:
31.45
1:07.55
31.45
36.10
150m:
200m:
1:47.51
2:26.26
39.96
38.75
250m:
300m:
3:10.18
3:54.71
43.92
44.53
350m:
400m:
4:30.04
5:03.34
35.33
33.30
37.Kotarski Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa4665:03.62
50m:
100m:
32.06
1:09.14
32.06
37.08
150m:
200m:
1:48.85
2:28.04
39.71
39.19
250m:
300m:
3:10.71
3:54.77
42.67
44.06
350m:
400m:
4:30.27
5:03.62
35.50
33.35
38.Sosiński Bartosz01UKS CITYZEN Poznań4665:03.74
50m:
100m:
35.83
1:16.64
35.83
40.81
150m:
200m:
1:54.98
2:32.41
38.34
37.43
250m:
300m:
3:13.23
3:54.47
40.82
41.24
350m:
400m:
4:30.15
5:03.74
35.68
33.59
39.Dados Aleksander01Ks Wisła Puławy4595:05.12
50m:
100m:
31.45
1:08.48
31.45
37.03
150m:
200m:
1:48.13
2:26.91
39.65
38.78
250m:
300m:
3:11.12
3:56.63
44.21
45.51
350m:
400m:
4:32.07
5:05.12
35.44
33.05
40.Stachecki Jan02UKS CITYZEN Poznań4565:05.87
50m:
100m:
32.64
1:09.92
32.64
37.28
150m:
200m:
1:48.72
2:26.85
38.80
38.13
250m:
300m:
3:13.11
3:58.95
46.26
45.84
350m:
400m:
4:32.77
5:05.87
33.82
33.10
41.Szeląg Dawid03SP Meduza Pajęczno4335:11.21
50m:
100m:
31.73
1:09.93
31.73
38.20
150m:
200m:
1:53.84
2:35.10
43.91
41.26
250m:
300m:
3:20.39
4:04.84
45.29
44.45
350m:
400m:
4:38.99
5:11.21
34.15
32.22
42.Liberski Piotr01UKS CITYZEN Poznań4205:14.46
50m:
100m:
32.13
1:08.82
32.13
36.69
150m:
200m:
1:46.57
2:23.39
37.75
36.82
250m:
300m:
3:12.31
4:01.37
48.92
49.06
350m:
400m:
4:37.82
5:14.46
36.45
36.64
43.Kalisiak Norbert02UKS NAWA Skierniewice4055:18.27
50m:
100m:
33.61
1:12.81
33.61
39.20
150m:
200m:
1:54.09
2:33.28
41.28
39.19
250m:
300m:
3:18.83
4:05.64
45.55
46.81
350m:
400m:
4:42.42
5:18.27
36.78
35.85
DYSKW.Doedel Alex01UKS CITYZEN Poznań
m12
NWBalcerak Jakub00MKS Trójka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 26
2017-11-05 - 9:34
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Urbańczyk Aleksandra87Azs Uł Pł Łódź85024.53
2.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław78625.18
Dowgiert Anna90KS Warta Poznań78625.18
4.Fiedkiewicz Kornelia01MKS Juvenia Wrocław74925.59
5.Fryckowska Natalia SSz99MKP Szczecin71625.97
6.Peda Paulina98AZS AWF Katowice70526.11
7.Cieślak Joanna96KS Warta Poznań68726.33
8.Jagoda Julia95AZS AWF Katowice67526.49
9.Walz Kornelia00UKS NAWA Skierniewice66726.59
10.Rabiniak Zuzanna SL01MKS WODNIK Radom66426.63
11.Wrzosek Iga00KS Fenix Ożarów Mazowiecki66026.68
12.Czarnecka Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin65126.81
13.Rzońca Patrycja SWR99WKS Śląsk Wrocław65026.82
14.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin64826.85
15.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno64726.86
16.Domżalska Wiktoria00UKP Jedynka Elbląg64226.93
17.Naskręt Agata98MKS Astoria Bydgoszcz64126.94
18.Szlęk Katarzyna02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki63427.05
19.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź63227.08
20.Grzegorczyk Izabella93KS Warta Poznań63127.09
21.Mozołowska Emilia02UKP Polonia Warszawa62727.14
Pisarczyk Amelia98AZS AWF Katowice62727.14
23.Cieplak Aleksandra01UKS OLIMPIC Warka62727.15
24.Zając-Więckowska Julia SWR01WKS Śląsk Wrocław62627.16
25.Szczepańska Maria03KS Warta Poznań61927.26
26.Wróbel Julia Sał01Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki61627.31
27.Brzozowska Marta SWR00MKS Juvenia Wrocław61227.36
28.Dąbrowska Wiktoria03UKS JAGIELLONKA Warszawa61027.39
29.Dekoninck Laura SWwa02UKP Polonia Warszawa60927.41
30.Suchota Magdalena97Huragan Międzyrzec Podlaski60827.43
31.Zrobek Natalia99Ku Azs Pł60227.51
32.Szczotka Olga00UKS PATOMSWIM Bogatynia60127.53
33.Verbytska Polina01UKS 190 Łódź59527.62
34.Gancarz Karolina SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola58927.72
35.Kwiatkowska Zofia SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski57727.90
36.Rozberg Adriana03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki57427.96
37.Mendak Joanna89MUKS Olimpijczyk  OSSM56928.04
38.Piesko Martyna03UKS Olimpijczyk 2356528.11
39.Suchecka Katarzyna99UKS Ostrobramska Warszawa56228.15
Białas Aniela SWwa02UKP Polonia Warszawa56228.15
41.Ulicka Alicja01UKS NAWA Skierniewice56028.19
42.Borkowska Małgorzata02UKS Olimpijczyk 2355928.20
Zbrojewska Zofia03MKS Trójka Łódź55928.20
44.Wieczorek Marika03MUKS Wiking Tomaszów Maz.55728.24
45.Margula WERONIKA SSz00MKP Szczecin55628.25
46.Baryła JULIA SSz00MKP Szczecin55428.29
Jasiorska Aleksandra02UKP Polonia Warszawa55428.29
48.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź55228.33
49.Tomkiel Aleksandra02UKP Polonia Warszawa55028.35
50.Skibiak Klaudia02UKS TRI-Team Rumia55028.36
51.Wikieł Angelika98KS AZS UWM Olsztyn54728.40
52.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin54628.42
53.Szyszko Karolina03MUKS Olimpijczyk  OSSM54528.44
54.Czechyra Agata03KS Warta Poznań54428.46
55.Trybuch Oliwia02UKP Polonia Warszawa54328.47
56.Adamek Barbara02KS Olimpia Lublin54328.48
Wójtowicz Julia SL00UKS Skarpa Lublin54328.48
58.Kukiełka Liliana02SSP Orka Iława54028.53
59.Osiniak Iga03KS Olimpia Lublin53828.56
60.Zając Wiktoria02UKP Polonia Warszawa53728.59
61.Hałka Wiktoria SL01KU AZS UMCS Lubllin53528.61
62.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź53328.66
63.Boczkowska Dominika01Nowodworski OSiR53128.69
64.Malinowska Zuzanna00WKS Śląsk Wrocław52828.75
65.Domoradzka Aleksandra03MUKS Olimpijczyk  OSSM52728.77
66.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice52628.78
67.Jaworska Maja02MZOS Płock52428.81
68.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź51728.95
69.Piękoś Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź51628.97
70.Jońska Zuzanna02UKS Olimpijczyk 2351528.98
Kryszkowska Natalia02MZOS Płock51528.98
72.Grzelczyk Natalia SŁ02MKS Jedynka Łódź50929.09
73.Biegała Klaudia01MKS Trójka Łódź50329.21
74.Borowska Agnieszka00MKS Polonia Warszawa50229.23
75.Kozanecka Laura03UKS 190 Łódź50129.26
76.Jasińska Martyna03MUKS Wodnik Łask50029.28
77.Tomaszek Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa49729.32
78.Mijas Agata02SSP Orka Iława49429.38
Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łódź49429.38
80.Bielewicz Joanna Sp00KS Warta Poznań49129.44
Błajet Olivia Sp00KS Warta Poznań49129.44
82.BUJAK Maria SL01KU AZS UMCS Lubllin49129.45
83.Dobosz Kalina02UKP Polonia Warszawa48929.49
84.Małek Martyna02UKS Skarpa Lublin48729.52
85.Borys Anna00MKS Polonia Warszawa47929.69
86.Grąz Gabriela SL01SP Motyl MOSiR Stalowa Wola47529.77
87.Środa Dominika02MKP Szczecin47429.80
88.Gosławska Sylwia02SP Meduza Pajęczno47229.83
Haładyn Karolina03UKS 190 Łódź47229.83
90.Szymańska Julia03UKS 190 Łódź46729.94
91.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź46629.96
92.Wróbel Martyna03MKS Piaseczno46629.97
93.Markowska-Wуjcik Anna94KU AZS Uniwersytet Warszawski46430.01
94.Sakson- Szafrańska Sara00UKS Ostrobramska Warszawa46130.07
95.Urbańska Natalia01SSP Orka Iława46030.10
96.Liwowska Maria03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki45330.26
97.Kuśmierz Anna02UKS 190 Łódź43930.56
98.Szubska Oliwia SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź43230.72
99.Świątek Martyna02UKS Skarpa Lublin43230.73
100.Bugała Martyna02UKS Skarpa Lublin42330.94
101.Wesołowska Agata SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski42330.95
102.Wikieł Żaklina00SP Narew Ostrołęka42031.02
103.Ciszewska Amelia03MUKS Olimpijczyk  OSSM40631.36
104.Broniarek Pamela96UKS NAWA Skierniewice40631.38
105.Nowakowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice40431.43
106.Bujnowicz Laura03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki39831.58
107.Cader Aleksandra99UKS Ostrobramska Warszawa39731.62
108.Lato Karolina03UKS Skarpa Lublin39331.72
109.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki35332.86
110.Chmielewska Aneta00UKP Polonia Warszawa32733.72
NWBrońska Julia02Ks Wisła Puławy
NWReks Aleksandra00MKP Szczecin
NWJuźwicka Zuzanna01MKS Trójka Łódź
NWNowak Martyna96AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 27
2017-11-05 - 9:39
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.Pkt.Czas
1.Juraszek Paweł94MKS 9 Dzierżoniów82821.57
2.Czerniak Konrad89KU AZS UMCS Lubllin81421.69
3.Majchrzak Kacper92KS Warta Poznań78321.98
4.Hołub Jan96WKS Śląsk Wrocław75822.22
5.Wypych Filip91Azs Uł Pł Łódź75722.23
6.Ostrowski Karol SSz99MKP Szczecin73822.41
7.Lassek Bartłomiej94Azs Uł Pł Łódź72322.57
8.Bugdol Rafał95AZS AWF Katowice71822.62
9.Książek Jakub98MKP Szczecin70422.77
10.Szulerecki Pawel95Nowodworski OSiR70022.81
11.Gawrysiak Przemysław92Lks"Omega"Kleszczów68822.94
12.Solak Łukasz99MZOS Płock63923.51
13.Smoliński Jakub00KS Fenix Ożarów Mazowiecki63123.61
14.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice62523.69
15.Cukanow Michał Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki62323.71
16.Guzior Maciej00MZOS Płock62323.72
17.Karolczak Jan01UKS G-8 Bielany Warszawa61723.79
18.Chudy Michał97KS Warta Poznań61623.80
19.Gębka Olaf00MKP Szczecin61623.81
20.Wawulski Norbert97MKP Wodnik Bielsk Podlaski61023.88
21.Drozd Tymoteusz SO99UKP UNIA Oświęcim60323.97
22.Domański Gracjan SSz00MKP Szczecin60223.99
Bieroński Michał SWR99WKS Śląsk Wrocław60223.99
24.Skierka Jakub98Azs Awf Warszawa60024.01
25.Rutkowski Krzysztof96KU AZS UMCS Lubllin59824.04
26.Borkowski Kacper SL00KU AZS UMCS Lubllin59424.09
27.Lech Filip01KU AZS UMCS Lubllin59124.13
28.Arndt Mateusz98KS Delfin Gdynia59124.14
29.Zaborowski Filip94MKP Szczecin58524.22
30.Piwowarski Konrad98Ku Azs Pł58424.23
31.Dąbrowski Patryk SWR00WKS Śląsk Wrocław58224.26
Puzan Yauheni95KU AZS Uniwersytet Warszawski58224.26
33.Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice57924.30
34.Bednarczyk Aleksander00MKS Polonia Warszawa57524.35
35.Leszega Szymon01KS Delfin Gdynia57324.38
36.Paczyński Oliwer97KU AZS UMCS Lubllin57324.39
37.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź56724.47
38.Kiełczewski AMADEUSZ SSz00MKP Szczecin56524.50
39.Jackowski Tomasz SWR02WKS Śląsk Wrocław56224.55
40.Łukaszczyk Mateusz SL00UKS Orka Zamość56124.56
41.Lis Przemysław96KU AZS UMCS Lubllin55024.72
Dutkowiak Wojciech SWR00WKS Śląsk Wrocław55024.72
43.Balicki Michał SWR00UKS Galicja Kraków54924.74
44.Smul Błażej Sał99Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki54624.78
45.Jakimiak Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski54524.79
46.Milczarczyk Piotr SWR01MKS Płetwal Polkowice54524.80
47.Jaworski Szymon SWR01WKS Śląsk Wrocław54424.81
48.Waśko Adam00KS Fenix Ożarów Mazowiecki54324.82
49.Marciów Jakub SWR01WKS Śląsk Wrocław54324.83
50.Szczerba Adam02KU AZS UMCS Lubllin54224.84
51.Kotwica Bartosz01KU AZS UMCS Lubllin54024.87
52.Zhuravel Nazar SWR03WKS Śląsk Wrocław53924.89
53.Jóźków Cezary SWR01WKS Śląsk Wrocław53624.93
54.Butrykiewicz Kuba01SSP Orka Iława53424.96
55.Cierpikowski Robert Sał00Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki53025.02
56.Kowalik Damian94KU AZS UAM Poznań52325.14
57.Przybylski Michał98UKS OLIMPIC Warka52225.16
58.Suliga Jeremi00UKP Polonia Warszawa52125.17
59.Weber Albert01MKS Juvenia Wrocław52025.18
60.Perkowski Wiktor98MTP KORMORAN Olsztyn52025.19
61.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź51925.20
62.Romanowski Dawid03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki51625.25
63.Wytyk Marcel Sp01KS Warta Poznań51525.26
64.Kowalik Piotr91KU AZS UAM Poznań51225.31
65.Pierzyński Michał97Ku Azs Pł51225.32
Komorowski Jan01MKS Trójka Łódź51225.32
67.Ciarczyński Janusz01SSP Orka Iława50925.36
68.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź50525.44
Róg Adrian SL01KP SOKÓŁ Rzeszów50525.44
70.Więckowski Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa50225.49
71.Grabek Oskar03UKS Olimpijczyk 2349825.55
Hano Grzegorz SWR00WKS Śląsk Wrocław49825.55
Topolski Dawid00MKS Trójka Łódź49825.55
74.Stefanowski Bartosz03UKS NAWA Skierniewice49725.57
75.Wyborski Jakub02MZOS Płock49625.59
Chodulski Jakub Sl00UKS Skarpa Lublin49625.59
77.Wiatr Wojciech Sp01KS Warta Poznań49525.61
78.Wiktorowski Gracjan00Azs Uł Pł Łódź49325.64
79.Urbański Michał01KS Delfin Gdynia48925.70
80.Dominiak Kacper SWR00WKS Śląsk Wrocław48725.74
Jochymek Oskar SWR01WKS Śląsk Wrocław48725.74
82.Bielski Kacper01KS Delfin Gdynia48425.80
83.Grabek Filip SL99KU AZS UMCS Lubllin48325.81
Porczyński Michał00MKS Trójka Łódź48325.81
85.Girul Radosław SWR01WKS Śląsk Wrocław48225.83
86.Zubik Stanisław01UKP Polonia Warszawa48125.85
87.Grzegorczyk Wiktor02Uks Mos Ełk47925.88
88.Szeląg Dawid03SP Meduza Pajęczno47825.91
89.Cielecki Kuba SWR02WKS Śląsk Wrocław47725.92
90.Paczyński Kornel98KU AZS UMCS Lubllin47525.96
Cichocki Maciej00UKS Ostrobramska Warszawa47525.96
92.Wodyński Bartosz02Ku Azs Pł47425.97
93.BORSUK ŁUKASZ SL01UKP Fala Kraśnik47425.98
94.Mikoś Dawid02MKS Trójka Łódź47326.00
95.Skupin Krzysztof98UKS CITYZEN Poznań47226.01
Chmielowiec Łukasz00UKS NAWA Skierniewice47226.01
Czajka Marcel02UKP Polonia Warszawa47226.01
98.Prószyński Igor99MKP Szczecin47126.03
99.Czerniak Konrad98KU AZS UMCS Lubllin47026.04
100.Kaniewski Maciej99Lks"Omega"Kleszczów46926.06
Kowalski Adam00EKS Skra Bełchatów46926.06
102.Maj Jakub SWR01KS Górnik Sosnowiec46826.08
103.Fajkowski Piotr01MKS Trójka Łódź46526.14
104.Sobieszuk Kacper02UKS Skarpa Lublin46226.19
105.Lipowski Oskar02UKP Polonia Warszawa46126.21
106.Sienkiewicz Dawid01WKS Śląsk Wrocław46126.22
107.Chełstowski Maciej02UKP Polonia Warszawa46026.23
108.Sagan Jakub02UKS Skarpa Lublin45926.25
109.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź45626.32
110.Jacuński Maciej02SSP Orka Iława45526.34
111.Wesołowski Jacek SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski45326.37
112.Styczyński Wojciech02UKS NAWA Skierniewice45026.42
113.Urbaniak Sebastian Sp01KS Warta Poznań44826.46
114.Szulierz Michał01KP AVIA Świdnik44826.47
115.Chmielowiec Mateusz00UKS NAWA Skierniewice44626.50
Musiński Mikołaj02SSP Orka Iława44626.50
117.Malewski Bartłomiej01Azs Uł Pł Łódź44526.52
118.Zalewski Ronald01WKS Śląsk Wrocław44126.61
119.Grzemski Kamil Sp01MKP Wągrowiec44026.62
120.Kowol Tymoteusz01MUKS Gilus Gilowice43626.71
121.Soból Przemysław02UKP Polonia Warszawa43426.75
122.Jachimowicz Maksymilian03UKP Polonia Warszawa43226.78
123.Michalski Wojciech01MUKS Gilus Gilowice42326.97
124.Burdukiewicz Maksymilian02UKP Polonia Warszawa42227.00
125.Tarnowski Aleks01UKS NAWA Skierniewice42027.04
126.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki41827.08
127.Życzkowski Kamil03MUKS Olimpijczyk  OSSM41227.22
Ratajczak Mateusz Sp01K.S. Posnania41227.22
129.Stawaruk Michał99Ku Azs Pł41027.26
130.Skóra Bartosz03UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki40627.35
131.Szlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki40527.37
132.Burczyński Piotr02UKP Polonia Warszawa40127.47
133.Bryła Kamil SL99KU AZS UMCS Lubllin39727.56
134.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź39627.58
135.Zamojski Kacper03MKS Trójka Łódź39527.60
136.Kudliński Łukasz03UKS SP 149 Łódź39227.67
137.Rutkiewicz Jakub01SSP Orka Iława39227.68
138.Jakubczyk Patryk01SSP Orka Iława39127.69
139.Skrzypek Jan Sał01Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki39027.72
140.Jasiński Bartłomiej SMS Łódź03MKS Jedynka Łódź38827.77
141.Tarka Maciej03Centrum Staszów38627.82
142.Krajewski Mateusz03SSP Orka Iława38527.83
143.Gałecki Krzysztof03MKS Trójka Łódź38427.87
144.Stworzyjanek Marek02UKP Polonia Warszawa38327.88
145.Berkan Piotr02Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki38127.94
146.Pawlak Hubert03Azs Uł Pł Łódź38027.97
147.Lewandowski Jakub03MUKS Wodnik Łask37828.01
148.Kotarski Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa37428.10
149.Libera Daniel01UKS NAWA Skierniewice36828.27
150.Kalisiak Norbert02UKS NAWA Skierniewice36428.37
151.Dziuba Gerard02Ks Wisła Puławy36328.38
152.Szczepański Jakub03MUKS Wodnik Łask32229.53
153.Piotrowicz Kamil00MKS Trójka Łódź30530.08
154.Leśniewski Patryk03SKS 137 Delfin Łódź30030.25
155.Kawczyński Marcin95MKS Jedynka Łódź29030.59
156.Prus Mikołaj03SP Meduza Pajęczno27331.21
DYSKW.Zgierski Maksymilian94Azs Uł Pł Łódź
o4
DYSKW.Roguski Bartłomiej93Azs Awf Warszawa
o4
DYSKW.Domański Kamil00MKS Trójka Łódź
o4
DYSKW.Bugała KRZYSZTOF SSz01MKP Szczecin
o4
NWKamiński Dawid01MKP Szczecin
NWPiotrowski Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa
SKREŚL.Śmigielski Mateusz01MKS Jedynka Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 28
2017-11-05 - 9:44
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wikieł Angelika98KS AZS UWM Olsztyn2:29.1773434.7937.8738.3838.13
2.Samuła Wiktoria SL99KU AZS UMCS Lubllin2:29.3773134.2338.3838.4638.30
3.Sztandera Dominika97MKS Juvenia Wrocław2:29.9572234.4539.7438.8336.93
4.Hallmann Weronika00Azs Awf Warszawa2:31.1270635.0439.0138.9938.08
5.Żmuda Weronika SL00KU AZS UMCS Lubllin2:32.0169334.4239.2438.5539.80
6.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk2:32.2269035.3338.9839.1438.77
7.Dzwonnik Zuzanna00Azs Uł Pł Łódź2:35.3165035.4639.9239.9140.02
8.Tomaszek Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa2:36.2963835.6639.0440.0241.57
9.Dobosz Kalina02UKP Polonia Warszawa2:36.8663136.3639.7240.7939.99
10.Hellak Emilia SWR03WKS Śląsk Wrocław2:37.5462335.9440.1840.5640.86
11.Piskorz Aleksandra SWR01WKS Śląsk Wrocław2:37.6362234.9039.8141.1841.74
12.Russek Agata03UKP Polonia Warszawa2:38.1361635.7639.9940.6441.74
13.Cieślak Katarzyna94K.S. Posnania2:38.2461536.1040.1740.6041.37
14.Pastuszuk Paulina03KS Olimpia Lublin2:40.4359036.6641.0641.0641.65
15.Kozanecka Katarzyna Sp01K.S. Posnania2:42.3656936.7441.6642.2241.74
16.Halicka Lidia01WKS Śląsk Wrocław2:42.4056836.0941.1842.7242.41
17.Misiorny Anna00MKS Trójka Łódź2:42.5456737.0341.3742.0542.09
18.Motyl Sara03Ku Azs Pł2:43.9755237.5142.0042.8541.61
19.BUJAK Maria SL01KU AZS UMCS Lubllin2:44.4254837.2642.5942.2042.37
20.Chmielewska Aneta00UKP Polonia Warszawa2:45.0754135.9142.2043.6743.29
21.Cichowska Julia01MKS Juvenia Wrocław2:46.4352835.9742.2243.8944.35
22.Błażejewska Nikola03MUKS Wodnik Łask2:46.9652337.11
23.Wikieł Żaklina00SP Narew Ostrołęka2:47.7451637.9842.1043.3944.27
24.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów2:48.3251137.7443.3344.9842.27
25.Jarząbek Natalia01MKS Trójka Łódź2:49.4150138.5443.3344.0143.53
26.Wesołowska Agata SL01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:51.0448738.3744.1844.7043.79
Prusik Kamila SSz02MKP Szczecin2:51.0448738.9843.5644.4744.03
28.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź2:53.9146340.6144.6244.7143.97
29.Maciejewska Beata03UKS SP 149 Łódź2:55.1745339.7544.8845.2445.30
30.Deszczka Laura01MKS Trójka Łódź2:57.9043240.7145.24
31.Banasiak Anna02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki3:03.7539241.9546.9047.5747.33
32.Lato Karolina03UKS Skarpa Lublin3:06.8637340.6747.3949.2149.59
33.Nowakowska Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice3:10.4535242.7349.1549.6348.94
34.Brońska Julia02Ks Wisła Puławy3:20.0030444.9650.4752.0152.56


<< TOP >>
Konkurencja 29
2017-11-05 - 9:58
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Roguski Bartłomiej93Azs Awf Warszawa2:10.9277930.0133.1133.5134.29
2.Stolarski Marcin96KS Warta Poznań2:13.1474129.9334.0934.2234.90
3.Kusto Robert98Azs Awf Warszawa2:14.3172130.7133.9434.7334.93
4.Kałusowski Jan00MKS Trójka Łódź2:16.0869431.1335.0534.8335.07
5.Tokarski Krzysztof96AZS AWF Katowice2:16.2269129.7634.4436.1435.88
6.Dubas Mateusz SO01AZS AWF Katowice2:17.1667731.3635.5235.4834.80
7.Ciastoń Sebastian SO99UKP UNIA Oświęcim2:17.2767631.6134.9035.4835.28
8.Kłosiński Alan00MKS Jedynka Łódź2:18.4665831.5135.6235.8035.53
9.Paczyński Oliwer97KU AZS UMCS Lubllin2:19.0665031.2735.2935.7636.74
10.Hołub Maciej95AZS AWF Katowice2:19.7464030.5135.5236.7236.99
11.Krulikowski Maciej SO99UKP UNIA Oświęcim2:19.92