Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  Junior 15-lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  Junior 15-lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  Junior 15-lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  Junior 15-lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  Junior 15-lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  Junior 15-lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  Junior 15-lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  Junior 15-lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  Junior 15-lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  Junior 15-lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  Junior 15-lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  Junior 15-lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  Junior 15-lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  Junior 15-lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  Junior 15-lat


Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat
Ostrowiec Św., 10-12 lipca 2015r



1 - 1 dzień - Eliminacje10-07-2015 - 9:00


Konkurencja 1
10-07-2015 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.01
25.84
Urbańczyk Aleksandra
Korc Agata
AZLOD
ENZGO
Barcelona (ESP)
La Valetta (MLT)
03-08-2013
10-07-2001

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn27.61634A
2.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz27.78623A
3.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz27.79622A
4.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin27.82620A
Kowalska DominikaMZOS Płock27.82620A
6.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec27.85618A
7.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia27.86617A
8.Klonowska JuliaMorena Gdańsk28.00608A
9.Koluch JuliaKapry Armexim28.13600A
10.Adamska AlicjaAligator Gorzyce28.25592A
11.Bronek MartynaAligator Gorzyce28.29590B
12.Świstuń JuliaGórnik Radlin28.33587B
13.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa28.42582B
14.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa28.46579B SKR
15.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn28.47579B
16.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław28.48578B
17.Malczewska ZofiaLegia Warszawa28.52576B
18.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa28.55574B
19.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg28.77561B
20.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim28.82558B
21.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława28.91553R
22.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań28.93551R
23.Zawadzka AnnaWodnik 29 Katowice28.94551
24.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn29.26533
Markowska JuliaZnicz Koszalin29.26533
26.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów29.28532
27.Hadubiak KatarzynaWankan Legnica29.40525
28.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa29.41525
29.Szopa MartaCSTR Strzyżów29.42524
Pieczka MartynaAligator Gorzyce29.42524
31.Rogala JuliaFala Ropczyce29.46522
32.Junak NikolaDELFIN Łódź29.54518
33.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin29.56517
34.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław29.66512
35.Chojecka KarolinaOlimpic Warka29.67511
36.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław29.72509
37.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów29.73508
38.Hartlieb KlaudiaShark Rudna29.77506
39.Kacprzycka WeronikaKapry Armexim29.80504
40.Borejszo PaulaMKP Szczecin29.81504
41.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik29.82503
42.Rudek WiktoriaOrka Lubań29.86501
43.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin29.87501
44.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin29.88500
45.Święcka JuliaKormoran Olsztyn29.90499
46.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz29.92498
47.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa29.98495
Kowalska JuliaKorner Zielona Góra29.98495
49.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa30.07491
50.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa30.08490
51.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin30.12489
52.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn30.24483
53.Popiel VanessaRekin Świebodzice30.25482
54.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin30.31479
Groblica JoannaMKP Szczecin30.31479
56.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa30.36477
57.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań30.38476
58.Wrońska MariannaSiódemka Sopot30.41475
59.Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa30.47472
60.Borys AnnaPOLONIA Warszawa30.49471
61.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok30.54469
62.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.30.56468
63.Felkel MajaWARTA Poznań30.69462
64.Łotecka AleksandraGórnik Radlin30.73460
65.Hajdenraich JuliaFala Kraśnik30.79457
66.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa30.81456
67.Grieger WeronikaBUKS Warszawa30.86454
Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa30.86454
69.Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź30.88453
70.Kościanek NataliaOlimpic Warka30.89453
71.Maciejewska MartynaKS Posnania30.95450
72.Błajet OliwiaWARTA Poznań31.12443
73.Pawelska DominikaGlosator Kraków31.28436
74.Widanka AleksandraJuvenia Wrocław31.29436
75.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce31.35433
76.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia31.40431
77.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław31.50427
78.Wróblewska MajaŚLĄSK Wrocław31.53426
79.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa31.59423
80.Orwat MariaKS Posnania31.64421
81.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk31.69419
82.Głogowska AgataMorena Gdańsk31.72418
83.Bekier MagdalenaSłowianka Gorzów Wlkp.31.86413
84.Trella MatyldaSiódemka Sopot31.88412
85.Hajduk AnitaJuvenia Białystok32.10403
86.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa32.16401
87.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław32.17401
88.Brosowska SandraRUCH Grudziądz32.47390
89.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk32.48389
90.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów32.63384
91.Lechowicz NadiaGalicja Kraków32.64384
92.Wilisowska JuliaŚLĄSK Wrocław32.75380
93.Trzcińska ZuzannaPOLONIA Warszawa33.05370
94.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka33.36359
95.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot33.57353
96.Małek KatarzynaSkalar Warszawa33.62351
97.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz34.26332


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-07-2015 - 9:12
Chłopców, 50m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
21.72
23.84
Czerniak Konrad
Bujoczek Filip
WIPUL
CSDAB
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
31-07-2009
12-12-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa24.05657A
2.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz24.15649A
3.Domański GracjanMKP Kołobrzeg24.73604A
4.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław24.95588A
5.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki25.13576A
6.Kapias MichałSiKReT Gliwice25.17573A
7.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik25.20571A
8.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław25.23569A
9.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa25.33562A
10.Gębka OlafWARTA Poznań25.39558A
11.Glazer RafałMKS Piaseczno25.47553B
12.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim25.59545B
13.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.25.62543B
14.Roman MateuszZRYW Opole25.68539B
15.Zychowicz JakubZnicz Koszalin25.74536B
16.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów25.78533B
17.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.25.81531B
18.Beberok FilipVictoria Kozy25.90526B
19.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa25.91525B
20.Piątkowiak HubertKorner Zielona Góra25.92524B
21.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska25.93524?
Piłkowski Patryk SWwaPOLONIA Warszawa25.93524?
23.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź25.95523
24.Torba KacperOrka Lubań25.98521
25.Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów26.05517
26.Guzior MaciejMZOS Płock26.06516
27.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz26.08515
28.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków26.10514
Jankowiak MarcinWodnik Rawicz26.10514
Bednarczyk Aleksander SWwaPOLONIA Warszawa26.10514
31.Taradyś JakubKorner Zielona Góra26.12513
32.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów26.13512
33.Rybarczyk AdamLegia Warszawa26.14511
34.Juraszek AdrianSkalar Słupsk26.15511
35.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec26.16510
Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn26.16510
37.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław26.28503
38.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn26.31501
39.Szyndler MichałZRYW Opole26.34500
40.Glonek MaciejWARTA Poznań26.36499
Łukaszczyk MateuszORKA Zamość26.36499
42.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław26.38498
43.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz26.42495
44.Szajnicki SzymonShark Rudna26.43495
Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław26.43495
46.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy26.47492
47.Nowak WojciechAkwawit Leszno26.48492
48.Misztal MikołajPolonez Wyszków26.60485
49.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn26.62484
50.Cwajna KarolGórnik Radlin26.66482
51.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec26.75477
52.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl26.83473
53.Prus MateuszAkwawit Leszno26.84472
54.Romaniec SzymonDelfin Gdynia26.89470
55.Balicki MichałGalicja Kraków26.94467
56.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.26.95467
57.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice26.99465
58.Majerski JakubGalicja Kraków27.03462
59.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki27.09459
60.Siejo MateuszLider Chełm27.14457
Frydrychowicz IgnacyDelfinek Legnica27.14457
62.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa27.17455
63.Bykowski ŁukaszDziewiątka Dzierżoniów27.20454
64.Dobrzański KrystianDziewiątka Dzierżoniów27.22453
65.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz27.23452
66.Lewandowski MichałZRYW Opole27.24452
Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław27.24452
68.Henke Marek SOUNIA Oświęcim27.27450
69.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice27.35446
70.Wiktorowski GracjanDELFIN Łódź27.37445
71.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław27.40444
72.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów27.42443
73.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów27.45442
74.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów27.47441
75.Wieczorek WojciechZRYW Opole27.48440
76.Muth MichałJedynka Ożarów Maz27.49440
77.Zahab HazemLegia Warszawa27.51439
78.Wojaczek Paweł SOUNIA Oświęcim27.52438
79.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz27.59435
Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa27.59435
81.Krassowski CyprianSiódemka Sopot27.63433
82.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz27.72429
83.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn27.74428
Rel MaciejTRÓJKA Łódź27.74428
85.Popiela KarolMOSM Tychy27.76427
86.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Grn27.79425
87.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.27.82424
88.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz27.95418
89.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa27.98417
90.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa28.04414
91.Małysz PawełOstrobramska Warszawa28.06413
92.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice28.14410
93.Pabich JakubOrka Ciechanów28.21407
94.Łonak PatrykMOS Dąbrowa Grn28.22406
95.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl28.36400
Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice28.36400
97.Łaszuk FilipDziewiątka Dzierżoniów28.38399
98.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim28.43397
99.Morga JakubOrka Sochaczew28.51394
100.Sokołowski SzymonFala Ropczyce28.53393
101.Bednarz OlafSłowianka Gorzów Wlkp.28.55392
102.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl28.62389
103.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim28.85380
104.Rybiński PiotrSiódemka Sopot28.92377
105.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów29.03373
106.Kokosza FilipWARTA Poznań29.21366
Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa29.21366
108.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa29.22366
109.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa29.32362
110.Piątkiewicz DawidMZOS Płock29.35361
111.Bącler JakubŚLĄSK Wrocław29.60352
112.Kowalski AdamSkra Bełchatów29.65350
113.Kotula KamilSokół Rzeszów29.75347
114.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl29.86343
115.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław29.96339
116.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa29.99338
117.Rybka DamianSkra Bełchatów30.01338
118.Kania SzymonFala Ropczyce30.04337
119.Polak RafałSokół Rzeszów30.26329
120.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny30.75314
121.Urban KacperRUCH Grudziądz31.06305
122.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz33.85235
DYSKW.Zdunek JakubKP Ciechanów
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-07-2015 - 9:27
Dziewcząt, 50m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
31.61
32.36
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
STLOD
ZNKOS
Belgrad (SRB)
Gorzów Wlkp.
10-07-2009
11-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław33.67671A
2.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork33.70669A
3.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn34.19641A
4.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg34.28636A
5.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz34.55621A
6.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa34.58619A
7.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka34.83606A
8.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa34.86604A
9.Chmielewska AnetaOlimpic Warka34.90602A
10.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź35.13590A
11.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław35.27583B
12.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa35.73561B
13.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.35.89554B
14.Pawelska DominikaGlosator Kraków36.11544B
15.Maruszczyk BeataMOSM Tychy36.23538B
16.Dąbrowska AgnieszkaKorner Zielona Góra36.35533B
17.Kościanek NataliaOlimpic Warka36.36532B
18.Szlęk KatarzynaMOS Katowice36.54525B
19.Mordak JuliaMKP Szczecin36.55524B
20.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk36.72517B
21.Kowalska ElizaAligator Gorzyce36.80514R
22.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk36.83512R
23.Szopa MartaCSTR Strzyżów36.86511
24.Walz KorneliaNAWA Skierniewice36.94508
25.Morchat KatarzynaKorner Zielona Góra36.95507
26.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno37.03504
27.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź37.26495
28.Gruca Alicja SRUnia Racibórz37.30493
29.Bielewicz JoannaWARTA Poznań37.54484
30.Hajduk AnitaJuvenia Białystok37.65480
Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa37.65480
32.Stojanowska AleksandraKorner Zielona Góra37.74476
33.Kocjan Victoria SRVictoria Racibórz37.77475
34.Kocurek MartaKS Posnania37.82473
35.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok37.87471
36.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin37.92469
37.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz37.99467
38.Koterba AdriannaKorner Zielona Góra38.07464
39.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska38.27457
40.Goździejewicz JuliaKorner Zielona Góra38.32455
41.Łopacińska NataliaMorena Gdańsk38.42451
42.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka38.71441
43.Piestrzeniewicz OliwiaMorena Gdańsk39.34420
44.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki39.55414
45.Plóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz40.27392
46.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków40.31391
47.Felkel JustynaSiKReT Gliwice41.03370
48.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa43.22317
49.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów43.55310
50.Małek KatarzynaSkalar Warszawa43.62308


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-07-2015 - 9:34
Chłopców, 50m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
27.48
29.94
Szulich Dawid
Kulesza Łukasz
DELEG
ORZAM
Barcelona (ESP)
Warszawa
30-07-2013
10-12-2010

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź30.29682A
2.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim30.94640A
3.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa31.08631A
4.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa31.09631A
5.Koczorowski KacperAkwawit Leszno31.18625A
6.Juraszek AdrianSkalar Słupsk31.20624A
7.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa31.24622A
8.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki31.41612A
9.Czop FilipMTS Kwidzyn31.45609A
10.Pakuła MateuszJedynka Łódź31.67597A
11.Kapias MichałSiKReT Gliwice31.68596B
12.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz31.71594B
13.Adamski MikołajKP Ciechanów31.84587B
14.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa32.08574B
15.Kłosiński AlanJedynka Łódź32.19568B
16.Glazer RafałMKS Piaseczno32.71542B
Kała MikołajSiKReT Gliwice32.71542B
18.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki32.85535B
19.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa32.87534B
20.Nowak KacperWARTA Poznań32.92531B
21.Szczutkowski DamianŚLĄSK Wrocław32.96529R
22.Krasiński KacperDziewiątka Dzierżoniów32.99528R
23.Bieg OskarWodnik 29 Katowice33.08524
24.Rdzanek SzymonGórnik Radlin33.10523
25.Wodzień SzymonBobry Dębica33.21517
26.Kosmala SzymonOrlik Lublin33.22517
27.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice33.30513
28.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa33.32512
29.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice33.35511
30.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź33.37510
31.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa33.38510
32.Data MariuszIKAR Mielec33.39509
33.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn33.44507
34.Dabrowski MateuszWARTA Poznań33.56501
35.Cieślar MateuszKS Piątka Chorzów33.59500
36.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa33.67496
37.Kotula KamilSokół Rzeszów33.77492
38.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn33.81490
39.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice33.85489
40.Dopierała KrystianKorner Zielona Góra33.93485
41.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz33.99483
42.Birecki JakubWodnik 29 Katowice34.03481
43.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl34.08479
44.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn34.26471
45.Bieniek JakubSokół Rzeszów34.33468
46.Zahab HazemLegia Warszawa34.34468
47.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim34.52461
48.Stadnyk MichałKormoran Olsztyn34.55459
49.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa34.64456
50.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.34.82449
51.Gorycki JanDelfin Horyniec Zdrój35.19435
52.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa35.32430
53.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska35.43426
54.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów35.67417
55.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz36.05404
56.Polak RafałSokół Rzeszów36.23398
57.Gardyan AdrianGórnik Radlin36.34395
58.Jordan ArturJedynka Ożarów Maz36.49390
59.Dzik Marek SOcKS KSZO Ostrowiec36.83379
60.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl36.90377
61.Piątkiewicz DawidMZOS Płock36.94376
62.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska36.98375
63.Morga JakubOrka Sochaczew37.58357
64.Kania SzymonFala Ropczyce38.33336


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-07-2015 - 9:44
Dziewcząt, 100m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.84
1:01.43
Jędrzejczak Otylia
Nogaj Paulina
AZWAR
WORAD
Athens (GRE)
Dubai (UAE)
14-08-2004
30-08-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Solak AnnaPSP Swim Płock1:04.59651A29.9034.69
2.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław1:04.96639A29.9535.01
3.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź1:06.81588A30.6536.16
4.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa1:06.92585A31.1735.75
5.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa1:07.06581A31.0236.04
6.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec1:08.25551A32.0636.19
7.Duda KatarzynaMKP Szczecin1:08.39548A32.7335.66
8.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim1:08.85537A31.2237.63
9.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim1:08.88536A31.7437.14
10.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl1:09.01533A31.9237.09
11.Kruszewska KajaJuvenia Białystok1:09.12531B32.0437.08
12.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka1:09.20529B31.7537.45
13.Tomasiak WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.1:09.44523B32.7736.67
14.Popiel VanessaRekin Świebodzice1:09.53521B31.8837.65
15.Górska JuliaSkalar Warszawa1:09.75516B32.0237.73
16.Bartczak JuliaDELFIN Łódź1:09.85514B31.3438.51
17.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok1:10.60498B33.9036.70
18.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź1:11.39482B33.3838.01
19.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:11.69476B32.2639.43
20.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań1:11.77474B33.1938.58
21.Lazopoulos AnnaJuvenia Wrocław1:11.90471R32.8239.08
22.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska1:12.09468R33.9238.17
23.Janczak PatrycjaMKP Szczecin1:12.3846234.2038.18
24.Knapik AgataOxpress Bolesławiec1:12.5345932.4840.05
25.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa1:12.8945232.8940.00
26.Żylska JoannaKorona Kraków1:13.0145033.1239.89
27.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń1:13.1544833.4039.75
28.Bielewicz JoannaWARTA Poznań1:13.1644733.2339.93
29.Niziołek KingaIKAR Mielec1:13.2644633.7339.53
30.Maruszczyk BeataMOSM Tychy1:13.3044533.5739.73
31.Borczyk MartynaRekin Świebodzice1:13.4644234.0239.44
32.Felkel MajaWARTA Poznań1:13.7443734.6739.07
33.Markowska JuliaZnicz Koszalin1:13.8043634.6039.20
34.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim1:14.0443234.5739.47
35.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik1:14.3942633.6140.78
36.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia1:14.4442534.0240.42
37.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań1:15.3241033.5541.77
38.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia1:15.3541033.6841.67
39.Mikus KatarzynaMOS Dąbrowa Grn1:15.4140934.1841.23
40.Łotecka AleksandraGórnik Radlin1:15.8340235.3740.46
41.Grieger WeronikaBUKS Warszawa1:16.2739534.6841.59
42.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz1:16.5739035.4341.14
43.Wilisowska JuliaŚLĄSK Wrocław1:16.6638936.9039.76
44.Junak NikolaDELFIN Łódź1:16.7538834.6442.11
45.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot1:16.8038737.2239.58
46.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków1:16.8938535.2541.64
47.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa1:17.2338034.6242.61
48.Rogala JuliaFala Ropczyce1:17.5337634.9942.54
49.Głogowska AgataMorena Gdańsk1:18.7635936.7741.99
50.Plóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz1:28.2225540.0848.14
DYSKW.Chodyna KingaKormoran Olsztyn
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Święcka JuliaKormoran Olsztyn
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-07-2015 - 9:56
Chłopców, 100m motylkowy

Junior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
51.15
56.13
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Shanghai (CHN)
Gliwice
30-07-2011
18-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kurleto PiotrKorona Kraków58.93604A27.2931.64
2.Miciul MichałKorner Zielona Góra59.26594A27.8931.37
3.Sawicki BartoszGórnik Radlin59.33592A27.2832.05
4.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz59.41589A28.1031.31
5.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn59.67582A28.0331.64
6.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław59.77579A27.6932.08
Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź59.77579A29.1430.63
8.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa59.88575A28.1931.69
9.Popiela KarolMOSM Tychy1:00.34562A27.9832.36
10.Gębka OlafWARTA Poznań1:00.77550A29.4131.36
11.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim1:01.07542B27.6533.42
12.Kwiasowski JakubJedynka Łódź1:01.37534B28.5432.83
13.Szyndler MichałZRYW Opole1:01.40534B29.2732.13
14.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:01.51531B28.0333.48
15.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim1:01.59529B28.2133.38
16.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa1:01.65527B27.5334.12
17.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim1:01.68526B29.0832.60
18.Nowak WojciechAkwawit Leszno1:01.75525B29.0932.66
19.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice1:01.97519B28.7433.23
20.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:01.98519B SKR29.3032.68
21.Czop MichałMTS Kwidzyn1:02.14515R SKR28.5833.56
22.Majerski JakubGalicja Kraków1:02.19514R28.9533.24
23.Serżysko KasperDelfin Gdynia1:02.3451027.6634.68
24.Cwajna KarolGórnik Radlin1:02.8749728.8134.06
25.Glonek MaciejWARTA Poznań1:03.0649329.5533.51
26.Bomastyk MichałSiKReT Gliwice1:03.3048728.2735.03
27.Szczepański OskarMKP Szczecin1:03.5248229.8433.68
28.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl1:03.7347730.1333.60
29.Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów1:03.7847629.4634.32
30.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim1:03.8347530.3533.48
31.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:03.8647428.6735.19
Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice1:03.8647428.3235.54
33.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn1:04.1646828.7235.44
34.Barczyk NorbertGalicja Kraków1:04.2046729.5634.64
35.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:04.2946528.8635.43
36.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim1:04.3046529.3035.00
37.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim1:04.5445929.6934.85
38.Topolski DawidTRÓJKA Łódź1:04.6045829.3035.30
39.Wiktorowski GracjanDELFIN Łódź1:04.6845630.1434.54
40.Plutecki DawidGalicja Kraków1:04.7145629.0735.64
41.Krassowski CyprianSiódemka Sopot1:04.8145430.0034.81
42.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa1:05.1144730.1135.00
43.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz1:05.3744230.9934.38
44.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa1:05.5343931.1534.38
45.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz1:05.5643830.0935.47
46.Torba KacperOrka Lubań1:05.6743629.8935.78
47.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz1:05.7543529.5636.19
48.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk1:05.8843230.1335.75
49.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim1:05.9243130.4335.49
50.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec1:05.9343130.4235.51
51.Kucharski FilipSiKReT Gliwice1:05.9443129.9036.04
52.Henke Marek SOUNIA Oświęcim1:06.0542930.5035.55
53.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój1:06.3742231.2935.08
54.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa1:06.5741930.7335.84
55.Muth MichałJedynka Ożarów Maz1:06.6041830.1936.41
56.Bykowski ŁukaszDziewiątka Dzierżoniów1:06.9341229.7937.14
57.Misina MateuszIKAR Mielec1:07.0940930.7236.37
58.Kłaput BartoszGalicja Kraków1:07.3340531.1636.17
59.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim1:07.5840030.8336.75
60.Gontarczyk KamilKapry Armexim1:07.7139831.3736.34
61.Stepień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:08.2438930.9337.31
62.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim1:09.0137631.9537.06
63.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa1:09.5936633.0336.56
64.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Grn1:10.4535331.0439.41
65.Pabich JakubOrka Ciechanów1:10.7734832.0938.68
66.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz1:10.7934832.1738.62
67.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz1:10.9934531.6739.32
68.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl1:11.0134532.4438.57
69.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa1:11.6833531.5140.17
70.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:11.9833132.5139.47
71.Sokołowski SzymonFala Ropczyce1:14.9429333.9141.03


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-07-2015 - 10:11
Dziewcząt, 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:57.15
2:01.95
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Budapest (HUN)
Corfu (GRE)
03-08-2006
17-04-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Baryła JuliaMorena Gdańsk2:09.70660A30.4333.1133.4832.68
2.Klonowska JuliaMorena Gdańsk2:09.83658A30.5833.5332.8432.88
3.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa2:11.14639A30.8233.4233.3033.60
4.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin2:11.96627A30.4833.6734.0433.77
5.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec2:12.51619A30.8633.4833.9134.26
6.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn2:12.70617A31.0833.2933.2135.12
7.Kowalska DominikaMZOS Płock2:12.92614A30.8233.8335.3432.93
8.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn2:14.62591A30.1734.0335.0435.38
9.Bronek MartynaAligator Gorzyce2:15.18583A31.0534.1535.5434.44
10.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno2:15.24583A30.7834.7334.9234.81
11.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław2:15.31582B32.1234.3334.5334.33
12.Chojecka KarolinaOlimpic Warka2:15.51579B31.3734.4235.6134.11
13.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim2:15.70577B32.5835.1834.7933.15
14.Klessa HelenaNielba Wągrowiec2:15.90574B31.4833.9935.0535.38
15.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów2:16.01573B31.4834.8435.6334.06
16.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim2:16.24570B31.2635.2435.3634.38
17.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław2:16.31569B31.7034.9335.4234.26
18.Świstuń JuliaGórnik Radlin2:16.46567B31.3334.9636.0134.16
19.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz2:16.89562B31.6934.2535.9335.02
20.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa2:17.19558B31.5133.8035.7336.15
21.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn2:17.45555R31.1434.8935.7135.71
22.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik2:17.85550R31.7435.6135.8234.68
23.Borejszo PaulaMKP Szczecin2:18.0854731.9834.3535.7136.04
24.Malczewska ZofiaLegia Warszawa2:18.3354432.1636.0136.1034.06
Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań2:18.3354430.9935.3235.7936.23
26.Duda KatarzynaMKP Szczecin2:18.8253932.2235.3536.2934.96
27.Chodyna KingaKormoran Olsztyn2:19.2153432.4335.9236.3334.53
28.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa2:19.4253231.7335.6036.6435.45
29.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno2:19.4553131.4235.5136.3336.19
30.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa2:19.5753032.1735.1936.7335.48
31.Górska JuliaSkalar Warszawa2:19.8252732.3034.7936.6036.13
32.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn2:20.0752431.7735.9437.1135.25
33.Błajet OliwiaWARTA Poznań2:20.3152232.0135.3736.8736.06
34.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn2:20.3652133.1436.0536.6134.56
35.Janczak PatrycjaMKP Szczecin2:20.5851932.6935.5736.2736.05
36.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław2:20.9351532.5936.2835.6936.37
37.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa2:21.0751332.3735.4836.5736.65
38.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl2:21.3251031.9835.4437.3836.52
39.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:21.3851032.6435.6136.9136.22
40.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:21.6850733.3836.3136.6435.35
41.Pieczka MartynaAligator Gorzyce2:21.7150632.9135.5237.0336.25
42.Groblica JoannaMKP Szczecin2:21.9850332.4635.5037.0636.96
43.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa2:22.1450233.1135.5336.7836.72
44.Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa2:23.0549232.3335.8237.4437.46
45.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa2:23.0749231.9936.1838.1336.77
46.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz2:23.2549031.5536.0437.9737.69
47.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa2:23.3648932.8136.3837.4236.75
48.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław2:23.4348833.1836.2436.9337.08
49.Hajdenraich JuliaFala Kraśnik2:23.5648732.6435.7137.3937.82
50.Maciejewska MartynaKS Posnania2:23.6648632.7336.9237.3836.63
51.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz2:23.7548531.8736.1038.2637.52
52.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice2:24.2448032.2936.5038.0437.41
53.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.2:24.4647832.2336.5437.7937.90
54.Lazopoulos AnnaJuvenia Wrocław2:24.9747332.9736.8838.4136.71
55.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska2:25.6546633.4236.4738.0637.70
56.Ciporska KatarzynaPOLONIA Warszawa2:25.9446332.7136.5638.5838.09
57.Podleśny EmiliaGalicja Kraków2:26.0646232.5436.3139.0838.13
58.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot2:27.0845335.5437.7338.0735.74
59.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk2:27.7244734.7638.8238.1835.96
60.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki2:28.2144232.6437.3439.6538.58
61.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce2:28.9743633.5837.1639.4338.80
62.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa2:29.1243433.5437.8638.7938.93
63.Trella MatyldaSiódemka Sopot2:29.5643134.0238.1239.5437.88
64.Michalak WeronikaWARTA Poznań2:29.6243033.6037.3039.7438.98
65.Widanka AleksandraJuvenia Wrocław2:29.7242934.1237.8739.1338.60
66.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław2:31.5541434.4038.0640.2638.83
67.Bekier MagdalenaSłowianka Gorzów Wlkp.2:34.8538833.6738.4241.8040.96
68.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa2:37.8836633.5040.2842.6441.46
69.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz2:39.5335535.8940.3742.5140.76
70.Trzcińska ZuzannaPOLONIA Warszawa2:40.8934634.5039.6743.8442.88


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-07-2015 - 10:33
Chłopców, 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:46.59
1:53.87
Korzeniowski Paweł
Bujoczek Filip
AZWAR
CSDAB
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
31-07-2009
13-12-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław1:57.19659A26.7229.9030.3730.20
2.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn1:57.77649A27.1329.6830.4830.48
3.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa1:59.14627A27.2629.6431.1931.05
4.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki1:59.50621A28.3230.7031.2429.24
5.Domański GracjanMKP Kołobrzeg2:00.23610A27.8630.7931.4730.11
6.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa2:00.50606A27.8030.7231.6830.30
7.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław2:00.89600A28.5631.2730.7030.36
8.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec2:01.15596A28.1930.5131.3631.09
9.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik2:01.27595A27.9130.2931.4631.61
10.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew2:01.45592A27.7730.7832.2530.65
11.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław2:01.46592B SKR28.0631.3131.4830.61
12.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa2:01.91585B27.7230.5231.9231.75
13.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:02.14582B28.4730.8531.3231.50
14.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.2:02.28580B28.2631.1231.7531.15
15.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa2:02.34579B28.2131.2531.5331.35
16.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław2:02.41578B29.2031.4631.1330.62
17.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec2:04.49550B27.5430.4132.7033.84
18.Guzior MaciejMZOS Płock2:04.50549B28.4931.8932.9031.22
19.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:04.65547B26.9430.4033.3633.95
20.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn2:04.68547B28.7431.4732.5431.93
21.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów2:04.86545R28.6831.0232.7632.40
22.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów2:04.98543R29.0331.6932.7031.56
23.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn2:05.1754129.0631.6732.9731.47
24.Błądek JędrzejGórnik Radlin2:05.5153628.5131.1232.9332.95
25.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.2:05.9453128.9331.7832.6232.61
26.Liss MateuszJuvenia Wrocław2:06.1352828.9531.7833.0032.40
27.Prus MateuszAkwawit Leszno2:06.4452428.9232.6732.4132.44
28.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.2:06.6152229.1231.5333.4232.54
29.Taradyś JakubKorner Zielona Góra2:07.1751528.9732.9833.1932.03
30.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:07.2251528.8031.3933.5733.46
31.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa2:07.3151429.0231.9933.2533.05
32.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn2:08.1650429.2432.5932.9233.41
33.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki2:08.1750427.5331.7734.2034.67
34.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz2:08.7449729.5632.1133.4633.61
35.Rel MaciejTRÓJKA Łódź2:08.7949629.9733.0234.0331.77
36.Lewandowski MichałZRYW Opole2:09.6448730.6732.6533.2933.03
37.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa2:09.7048629.2132.6233.6534.22
38.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn2:09.8048530.0433.6135.1331.02
39.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy2:09.8948428.5133.0035.0533.33
40.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn2:09.9948328.7532.6434.4234.18
41.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn2:10.0548229.7633.0033.7433.55
42.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok2:10.0948229.8532.9734.1933.08
43.Bednarz OlafSłowianka Gorzów Wlkp.2:10.4747729.6933.5333.9333.32
44.Rybiński PiotrSiódemka Sopot2:11.5446630.2334.5934.7431.98
45.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa2:11.9446228.8633.3235.1534.61
46.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec2:12.5045629.4934.0635.4833.47
47.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska2:12.7445330.3733.2634.9134.20
48.Topolski DawidTRÓJKA Łódź2:12.8645229.3033.0735.3235.17
49.Siejo MateuszLider Chełm2:13.1744929.9233.1634.7235.37
50.Misztal MikołajPolonez Wyszków2:13.1944929.4033.7335.6834.38
51.Bieniek JakubSokół Rzeszów2:13.3444730.4935.1534.9832.72
52.Gontarczyk KamilKapry Armexim2:13.3744730.5834.6534.0634.08
53.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa2:13.5044630.9633.9134.4334.20
54.Jordan ArturJedynka Ożarów Maz2:13.8344231.3034.6735.0132.85
55.Warzecha KonradIKAR Mielec2:14.2743829.6733.7736.3534.48
56.Beberok FilipVictoria Kozy2:14.8643230.4433.9436.6333.85
57.Wojaczek Paweł SOUNIA Oświęcim2:15.1343029.7434.0936.7034.60
58.Sumara KonradTS Wisła Kraków2:16.3641829.6534.0036.6836.03
59.Kokosza FilipWARTA Poznań2:17.1141131.5335.1135.9434.53
60.Małysz PawełOstrobramska Warszawa2:18.0640330.2434.1036.4937.23
61.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz2:18.1740230.9835.4837.3434.37
62.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław2:18.1840230.8335.1236.1236.11
63.Kowalski AdamSkra Bełchatów2:18.4639931.3935.6136.7534.71
64.Bącler JakubŚLĄSK Wrocław2:20.9237932.4035.4036.7336.39
65.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz2:21.0137830.2935.2937.9837.45
66.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa2:21.3837537.7036.15
67.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa2:21.6437331.8735.7637.1436.87
68.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny2:22.0037030.9635.6837.6837.68
69.Masiak MateuszFala Kraśnik2:22.8136432.9936.7037.7835.34
70.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl2:23.8935631.6836.7038.8736.64
71.Urban KacperRUCH Grudziądz2:25.0134832.5936.6338.1837.61
72.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny2:26.7533532.9737.3738.7137.70
73.Rybka DamianSkra Bełchatów2:29.7331632.6537.9241.0138.15
74.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz2:33.8529135.2238.8340.8538.95


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-07-2015 - 10:57
Dziewcząt, 200m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:09.74
2:14.24
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
SLGOR
JUWRO
Rome (ITA)
Gorzów Wlkp.
31-07-2009
11-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław2:23.68643A33.9337.1536.6235.98
2.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin2:25.83615A33.5037.0637.6237.65
3.Koluch JuliaKapry Armexim2:26.23610A32.8136.5037.9838.94
4.Margula WeronikaMKP Szczecin2:26.71604A35.2936.6337.5237.27
5.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok2:26.98601A34.7836.9437.9237.34
6.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki2:27.55594A34.4837.2838.0137.78
7.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk2:27.84590A35.4337.4237.8037.19
8.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn2:28.25586A36.8537.2537.6436.51
9.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin2:28.29585A34.2536.5938.6038.85
10.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław2:28.52582A35.1038.2037.9037.32
11.Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź2:31.38550B34.9038.2339.2738.98
12.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn2:31.68547B35.8638.6339.2837.91
13.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa2:32.47538B35.4338.5639.5838.90
14.Piekarz DariaIKAR Mielec2:32.72536B36.2438.2239.0839.18
15.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk2:33.72525B36.6238.9239.8038.38
16.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec2:33.88524B SKR35.3339.7340.5138.31
17.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów2:33.99522B34.1139.9540.8739.06
18.Borys AnnaPOLONIA Warszawa2:34.23520B35.1638.3240.2740.48
19.Lechowicz NadiaGalicja Kraków2:34.58516B36.5139.0840.0738.92
20.Wróblewska MajaŚLĄSK Wrocław2:35.47508B37.2539.2339.5939.40
21.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa2:35.56507R36.0839.2640.3539.87
22.Pabin MartaDELFIN Łódź2:35.85504R35.5239.7141.0439.58
23.Rudek WiktoriaOrka Lubań2:35.8650436.0439.1740.2540.40
24.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg2:36.0250236.4739.8741.0538.63
25.Bużycka MajaPłetwal Mława2:36.3249938.5440.4039.5737.81
26.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia2:36.5449738.2040.6040.9036.84
27.Radecka AnnaBarakuda Starachowice2:37.3649037.0540.2141.4738.63
28.Nadolska JuliaLider Chełm2:37.7448635.8139.6341.1041.20
29.Hartlieb KlaudiaShark Rudna2:39.2947236.5040.6842.2839.83
30.Wrońska MariannaSiódemka Sopot2:39.5147037.1739.6740.9741.70
31.Hermanowska PatrycjaMOS Dąbrowa Grn2:40.7345938.1341.0641.9139.63
32.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice2:40.7545936.1740.4742.6941.42
33.Koślicka NataliaMOS Dąbrowa Grn2:41.1345636.5941.0542.0441.45
34.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia2:44.3143039.2241.7242.4440.93
35.Orwat MariaKS Posnania2:44.5542837.6041.6343.4641.86
36.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice2:45.6741938.3141.9643.3042.10
37.Brosowska SandraRUCH Grudziądz2:46.0041738.5541.9743.1442.34
38.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin2:46.9241038.7042.3143.4042.51
39.Hadubiak KatarzynaWankan Legnica2:47.2440838.1142.5343.9342.67
40.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot2:48.6139839.3342.7643.8542.67
41.Chudzińska BarbaraAkwawit Leszno2:54.1436140.4644.2645.9543.47


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-07-2015 - 11:15
Chłopców, 200m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.24
2:05.41
Kawęcki Radosław
Skierka Jakub
NOZIE
TRKAR
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
02-08-2013
21-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki2:13.12594A32.7234.2133.8832.31
2.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz2:13.78585A30.8233.7935.6433.53
3.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź2:14.42577A30.4634.0534.9934.92
4.Miciul MichałKorner Zielona Góra2:15.41564A32.2434.4134.9833.78
5.Kuczak AdamKorner Zielona Góra2:15.64561A31.9234.7434.7334.25
6.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź2:15.69561A31.0035.2636.7632.67
7.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa2:15.81559A31.3834.3335.6334.47
8.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław2:16.06556A32.2233.9834.9734.89
9.Kędzia WiktorMKP Szczecin2:16.21554A31.5834.9235.9233.79
10.Balicki MichałGalicja Kraków2:16.26554A32.1435.1836.0732.87
11.Roman MateuszZRYW Opole2:16.78547B31.9334.1135.6035.14
12.Jarocha Oskar SOcKS KSZO Ostrowiec2:17.31541B32.4734.7035.6434.50
13.Karnik ErykWodnik Radom2:17.53538B SKR31.7234.7435.8035.27
14.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław2:17.67537B SKR32.4735.2535.2534.70
15.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:17.70536B31.2334.5236.0935.86
16.Barczyk NorbertGalicja Kraków2:18.19531B31.5234.6937.1134.87
17.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa2:18.59526B32.3834.9735.5535.69
18.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków2:18.83523B31.6234.8337.0435.34
19.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów2:19.01521B32.1935.17
20.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź2:19.34518B32.2636.2035.8934.99
21.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew2:20.63504R SKR32.7236.0736.7035.14
22.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz2:21.44495R33.6835.4536.6635.65
23.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów2:21.6849233.2236.0737.3435.05
24.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim2:21.7649234.1535.5436.8935.18
25.Piłkowski Patryk SWwaPOLONIA Warszawa2:21.7849132.4636.2436.9936.09
26.Jodłowski MateuszGalicja Kraków2:22.5748333.5936.3536.7235.91
27.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa2:22.9048033.6735.5936.7436.90
28.Jastrząb DominikWARTA Poznań2:22.9647933.3335.7037.1436.79
29.Pawłowski BogdanBobry Dębica2:23.7147232.5036.5137.8436.86
30.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz2:24.4046534.9136.4937.4235.58
31.Romaniec SzymonDelfin Gdynia2:24.8046132.9736.7237.5337.58
32.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz2:24.8946033.0336.3537.6437.87
33.Słomiński SebastianRekin Świebodzice2:25.4045634.1036.9637.7436.60
34.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice2:26.2744733.1337.0138.7937.34
35.Gardyan AdrianGórnik Radlin2:26.3144733.3136.7138.1138.18
36.Wieczorek WojciechZRYW Opole2:26.4844634.2937.4637.8036.93
37.Zychowicz JakubZnicz Koszalin2:28.3042934.1937.4738.8637.78
38.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość2:29.7841732.9037.8239.9639.10
39.Kałek OliwerKorner Zielona Góra2:29.8441633.4337.3538.9140.15
40.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim2:30.9440735.3339.0839.1937.34
41.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim2:31.1440634.5638.2739.7938.52
42.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice2:34.5437935.8938.7740.7839.10
43.Sumara KonradTS Wisła Kraków2:35.4837236.2038.9040.5939.79


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-07-2015 - 11:31
Dziewcząt, 400m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:36.95
4:49.27
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
MKSZC
AZWAR
Beijing (CHN)
Gorzów Wlkp.
09-08-2008
30-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Pecyna MichalinaIKS Konstancin5:12.05636A
50m:
100m:
31.96
1:11.66
31.96
39.70
150m:
200m:
1:49.88
2:28.83
38.22
38.95
250m:
300m:
3:14.69
4:00.25
45.86
45.56
350m:
400m:
4:36.65
5:12.05
36.40
35.40
2.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź5:12.79632A
50m:
100m:
33.37
1:11.44
33.37
38.07
150m:
200m:
1:50.45
2:29.85
39.01
39.40
250m:
300m:
3:14.96
4:00.11
45.11
45.15
350m:
400m:
4:36.78
5:12.79
36.67
36.01
3.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim5:14.02624A
50m:
100m:
34.27
1:13.44
34.27
39.17
150m:
200m:
1:52.69
2:31.33
39.25
38.64
250m:
300m:
3:17.59
4:03.50
46.26
45.91
350m:
400m:
4:38.99
5:14.02
35.49
35.03
4.Adamska AlicjaAligator Gorzyce5:18.48598A
50m:
100m:
32.57
1:10.92
32.57
38.35
150m:
200m:
1:51.86
2:32.30
40.94
40.44
250m:
300m:
3:18.21
4:05.00
45.91
46.79
350m:
400m:
4:42.31
5:18.48
37.31
36.17
5.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin5:18.55598A
50m:
100m:
33.14
1:12.19
33.14
39.05
150m:
200m:
1:53.28
2:32.90
41.09
39.62
250m:
300m:
3:18.44
4:05.20
45.54
46.76
350m:
400m:
4:42.38
5:18.55
37.18
36.17
6.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław5:20.39588A
50m:
100m:
34.34
1:13.64
34.34
39.30
150m:
200m:
1:55.70
2:36.68
42.06
40.98
250m:
300m:
3:20.63
4:06.32
43.95
45.69
350m:
400m:
4:43.87
5:20.39
37.55
36.52
7.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn5:21.07584A
50m:
100m:
33.21
1:11.79
33.21
38.58
150m:
200m:
1:55.16
2:36.88
43.37
41.72
250m:
300m:
3:19.53
4:03.12
42.65
43.59
350m:
400m:
4:42.36
5:21.07
39.24
38.71
8.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec5:21.44582A
50m:
100m:
33.70
1:11.97
33.70
38.27
150m:
200m:
1:55.62
2:37.90
43.65
42.28
250m:
300m:
3:24.20
4:10.56
46.30
46.36
350m:
400m:
4:46.66
5:21.44
36.10
34.78
9.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka5:21.70580A
50m:
100m:
34.23
1:13.58
34.23
39.35
150m:
200m:
1:54.06
2:34.78
40.48
40.72
250m:
300m:
3:19.09
4:05.11
44.31
46.02
350m:
400m:
4:44.25
5:21.70
39.14
37.45
10.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim5:24.58565A
50m:
100m:
34.29
1:13.47
34.29
39.18
150m:
200m:
1:56.00
2:38.67
42.53
42.67
250m:
300m:
3:24.39
4:10.21
45.72
45.82
350m:
400m:
4:47.22
5:24.58
37.01
37.36
11.Kruszewska KajaJuvenia Białystok5:29.68539B
50m:
100m:
35.05
1:15.74
35.05
40.69
150m:
200m:
1:59.96
2:42.73
44.22
42.77
250m:
300m:
3:28.85
4:16.51
46.12
47.66
350m:
400m:
4:53.92
5:29.68
37.41
35.76
12.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim5:32.35526B
50m:
100m:
35.07
1:15.85
35.07
40.78
150m:
200m:
2:00.04
2:44.01
44.19
43.97
250m:
300m:
3:26.22
4:12.40
42.21
46.18
350m:
400m:
4:54.09
5:32.35
41.69
38.26
13.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń5:32.77524B
50m:
100m:
33.99
1:13.80
33.99
39.81
150m:
200m:
1:57.89
2:41.10
44.09
43.21
250m:
300m:
3:28.42
4:15.34
47.32
46.92
350m:
400m:
4:54.99
5:32.77
39.65
37.78
14.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź5:33.45521B
50m:
100m:
33.99
1:13.65
33.99
39.66
150m:
200m:
1:58.30
2:41.54
44.65
43.24
250m:
300m:
3:29.21
4:17.85
47.67
48.64
350m:
400m:
4:55.75
5:33.45
37.90
37.70
15.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik5:35.98509B
50m:
100m:
34.41
1:15.23
34.41
40.82
150m:
200m:
2:01.02
2:45.80
45.79
44.78
250m:
300m:
3:32.36
4:20.19
46.56
47.83
350m:
400m:
4:59.63
5:35.98
39.44
36.35
16.Żylska JoannaKorona Kraków5:37.73502B
50m:
100m:
36.02
1:17.57
36.02
41.55
150m:
200m:
1:59.51
2:41.34
41.94
41.83
250m:
300m:
3:28.05
4:17.13
46.71
49.08
350m:
400m:
4:57.70
5:37.73
40.57
40.03
17.Borczyk MartynaRekin Świebodzice5:38.81497B
50m:
100m:
35.05
1:16.80
35.05
41.75
150m:
200m:
2:01.74
2:45.86
44.94
44.12
250m:
300m:
3:32.71
4:21.06
46.85
48.35
350m:
400m:
5:01.15
5:38.81
40.09
37.66
18.Knapik AgataOxpress Bolesławiec5:39.24495B
50m:
100m:
34.91
1:16.88
34.91
41.97
150m:
200m:
2:01.60
2:46.89
44.72
45.29
250m:
300m:
3:34.79
4:21.16
47.90
46.37
350m:
400m:
5:01.23
5:39.24
40.07
38.01
19.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź5:41.85484B
50m:
100m:
36.79
1:20.66
36.79
43.87
150m:
200m:
2:05.76
2:51.42
45.10
45.66
250m:
300m:
3:37.12
4:25.26
45.70
48.14
350m:
400m:
5:03.48
5:41.85
38.22
38.37
20.Stojanowska AleksandraKorner Zielona Góra5:48.80455B
50m:
100m:
37.90
1:21.50
37.90
43.60
150m:
200m:
2:05.05
2:47.48
43.55
42.43
250m:
300m:
3:35.42
4:24.32
47.94
48.90
350m:
400m:
5:07.49
5:48.80
43.17
41.31
21.Kocurek MartaKS Posnania5:52.54441R
50m:
100m:
38.16
1:22.71
38.16
44.55
150m:
200m:
2:08.16
2:52.22
45.45
44.06
250m:
300m:
3:39.21
4:27.80
46.99
48.59
350m:
400m:
5:11.77
5:52.54
43.97
40.77
22.Podleśny EmiliaGalicja Kraków5:55.43430R
50m:
100m:
37.04
1:21.46
37.04
44.42
150m:
200m:
2:09.01
2:54.81
47.55
45.80
250m:
300m:
3:44.97
4:35.49
50.16
50.52
350m:
400m:
5:16.05
5:55.43
40.56
39.38
DYSKW.Niziołek KingaIKAR Mielec
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-07-2015 - 11:51
Chłopców, 400m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:12.28
4:32.62
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
TRLOD
MUWAR
Belgrad (SRB)
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
30-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Czop MichałMTS Kwidzyn4:49.06600A
50m:
100m:
31.55
1:07.21
31.55
35.66
150m:
200m:
1:44.83
2:22.07
37.62
37.24
250m:
300m:
3:01.75
3:41.87
39.68
40.12
350m:
400m:
4:15.94
4:49.06
34.07
33.12
2.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn4:49.77595A
50m:
100m:
30.71
1:07.02
30.71
36.31
150m:
200m:
1:43.99
2:20.31
36.97
36.32
250m:
300m:
3:00.46
3:42.65
40.15
42.19
350m:
400m:
4:16.53
4:49.77
33.88
33.24
3.Mańka FilipUKS 190 Łódź4:50.16593A
50m:
100m:
31.40
1:07.50
31.40
36.10
150m:
200m:
1:43.91
2:20.66
36.41
36.75
250m:
300m:
3:02.38
3:43.89
41.72
41.51
350m:
400m:
4:17.76
4:50.16
33.87
32.40
4.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź4:52.64578A
50m:
100m:
30.72
1:05.25
30.72
34.53
150m:
200m:
1:43.79
2:20.76
38.54
36.97
250m:
300m:
3:00.69
3:41.65
39.93
40.96
350m:
400m:
4:17.55
4:52.64
35.90
35.09
5.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn4:53.37574A
50m:
100m:
30.73
1:06.34
30.73
35.61
150m:
200m:
1:44.11
2:21.20
37.77
37.09
250m:
300m:
3:01.10
3:42.12
39.90
41.02
350m:
400m:
4:18.01
4:53.37
35.89
35.36
6.Czop FilipMTS Kwidzyn4:54.32568A
50m:
100m:
31.37
1:08.79
31.37
37.42
150m:
200m:
1:48.14
2:26.65
39.35
38.51
250m:
300m:
3:04.70
3:43.57
38.05
38.87
350m:
400m:
4:19.25
4:54.32
35.68
35.07
7.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:55.51561A
50m:
100m:
31.05
1:07.73
31.05
36.68
150m:
200m:
1:47.48
2:26.58
39.75
39.10
250m:
300m:
3:07.59
3:49.60
41.01
42.01
350m:
400m:
4:24.25
4:55.51
34.65
31.26
8.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:55.76560A
50m:
100m:
31.46
1:07.78
31.46
36.32
150m:
200m:
1:45.33
2:24.80
37.55
39.47
250m:
300m:
3:06.31
3:49.45
41.51
43.14
350m:
400m:
4:23.72
4:55.76
34.27
32.04
9.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź4:57.92548A
50m:
100m:
30.54
1:03.14
30.54
32.60
150m:
200m:
1:42.54
2:19.89
39.40
37.35
250m:
300m:
3:06.27
3:50.36
46.38
44.09
350m:
400m:
4:24.45
4:57.92
34.09
33.47
10.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.4:58.31546A
50m:
100m:
30.78
1:05.81
30.78
35.03
150m:
200m:
1:45.01
2:23.69
39.20
38.68
250m:
300m:
3:06.99
3:50.85
43.30
43.86
350m:
400m:
4:25.11
4:58.31
34.26
33.20
11.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź5:00.79532B SKR
50m:
100m:
31.60
1:07.49
31.60
35.89
150m:
200m:
1:45.68
2:22.18
38.19
36.50
250m:
300m:
3:09.91
3:55.23
47.73
45.32
350m:
400m:
4:29.29
5:00.79
34.06
31.50
12.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa5:02.14525B
50m:
100m:
31.52
1:07.24
31.52
35.72
150m:
200m:
1:49.32
2:28.86
42.08
39.54
250m:
300m:
3:08.30
3:49.83
39.44
41.53
350m:
400m:
4:27.39
5:02.14
37.56
34.75
13.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim5:02.55523B
50m:
100m:
32.29
1:09.88
32.29
37.59
150m:
200m:
1:47.72
2:25.67
37.84
37.95
250m:
300m:
3:08.10
3:51.28
42.43
43.18
350m:
400m:
4:27.04
5:02.55
35.76
35.51
14.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice5:04.37514B
50m:
100m:
30.77
1:07.61
30.77
36.84
150m:
200m:
1:46.71
2:24.98
39.10
38.27
250m:
300m:
3:10.24
3:55.39
45.26
45.15
350m:
400m:
4:30.42
5:04.37
35.03
33.95
15.Błądek JędrzejGórnik Radlin5:04.87511B
50m:
100m:
29.83
1:05.35
29.83
35.52
150m:
200m:
1:45.93
2:25.55
40.58
39.62
250m:
300m:
3:09.98
3:55.01
44.43
45.03
350m:
400m:
4:29.88
5:04.87
34.87
34.99
16.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim5:04.98511B
50m:
100m:
32.01
1:08.65
32.01
36.64
150m:
200m:
1:49.12
2:29.42
40.47
40.30
250m:
300m:
3:13.08
3:57.25
43.66
44.17
350m:
400m:
4:31.22
5:04.98
33.97
33.76
17.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok5:05.09510B
50m:
100m:
31.18
1:08.39
31.18
37.21
150m:
200m:
1:49.19
2:28.22
40.80
39.03
250m:
300m:
3:12.15
3:55.54
43.93
43.39
350m:
400m:
4:30.83
5:05.09
35.29
34.26
18.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim5:05.49508B
50m:
100m:
34.59
1:12.24
34.59
37.65
150m:
200m:
1:51.39
2:29.27
39.15
37.88
250m:
300m:
3:13.30
3:56.15
44.03
42.85
350m:
400m:
4:31.06
5:05.49
34.91
34.43
19.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice5:06.97501B
50m:
100m:
30.77
1:07.83
30.77
37.06
150m:
200m:
1:48.31
2:29.05
40.48
40.74
250m:
300m:
3:11.51
3:56.11
42.46
44.60
350m:
400m:
4:32.21
5:06.97
36.10
34.76
20.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa5:08.09495B
50m:
100m:
30.49
1:06.56
30.49
36.07
150m:
200m:
1:47.19
2:27.21
40.63
40.02
250m:
300m:
3:11.78
3:58.11
44.57
46.33
350m:
400m:
4:34.67
5:08.09
36.56
33.42
21.Maciak ArturMKP Szczecin5:08.49493R
50m:
100m:
33.79
1:11.46
33.79
37.67
150m:
200m:
1:54.49
2:34.47
43.03
39.98
250m:
300m:
3:19.24
4:02.05
44.77
42.81
350m:
400m:
4:36.83
5:08.49
34.78
31.66
22.Plutecki DawidGalicja Kraków5:10.36484R
50m:
100m:
30.85
1:07.05
30.85
36.20
150m:
200m:
1:47.26
2:27.47
40.21
40.21
250m:
300m:
3:13.35
3:59.21
45.88
45.86
350m:
400m:
4:35.58
5:10.36
36.37
34.78
23.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź5:10.85482
50m:
100m:
31.15
1:07.83
31.15
36.68
150m:
200m:
1:48.50
2:26.97
40.67
38.47
250m:
300m:
3:11.52
3:57.06
44.55
45.54
350m:
400m:
4:34.14
5:10.85
37.08
36.71
24.Nowak KacperWARTA Poznań5:11.36480
50m:
100m:
31.27
1:09.75
31.27
38.48
150m:
200m:
1:51.73
2:34.06
41.98
42.33
250m:
300m:
3:15.21
3:58.62
41.15
43.41
350m:
400m:
4:35.89
5:11.36
37.27
35.47
25.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki5:11.88477
50m:
100m:
31.09
1:07.78
31.09
36.69
150m:
200m:
1:48.83
2:29.11
41.05
40.28
250m:
300m:
3:14.77
4:01.12
45.66
46.35
350m:
400m:
4:37.07
5:11.88
35.95
34.81
26.Dabrowski MateuszWARTA Poznań5:11.90477
50m:
100m:
32.44
1:11.86
32.44
39.42
150m:
200m:
1:54.09
2:35.20
42.23
41.11
250m:
300m:
3:18.55
4:02.73
43.35
44.18
350m:
400m:
4:38.69
5:11.90
35.96
33.21
27.Słomiński SebastianRekin Świebodzice5:13.13472
50m:
100m:
32.59
1:11.41
32.59
38.82
150m:
200m:
1:51.13
2:29.27
39.72
38.14
250m:
300m:
3:15.52
4:02.98
46.25
47.46
350m:
400m:
4:38.58
5:13.13
35.60
34.55
28.Szynalski SzymonWodnik Rawicz5:14.75464
50m:
100m:
31.88
1:10.76
31.88
38.88
150m:
200m:
1:52.28
2:32.31
41.52
40.03
250m:
300m:
3:16.99
4:03.50
44.68
46.51
350m:
400m:
4:40.01
5:14.75
36.51
34.74
29.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój5:15.02463
50m:
100m:
33.52
1:11.94
33.52
38.42
150m:
200m:
1:53.82
2:34.94
41.88
41.12
250m:
300m:
3:17.73
4:01.36
42.79
43.63
350m:
400m:
4:38.62
5:15.02
37.26
36.40
30.Pawłowski BogdanBobry Dębica5:16.75456
50m:
100m:
32.04
1:12.69
32.04
40.65
150m:
200m:
1:51.41
2:31.60
38.72
40.19
250m:
300m:
3:17.12
4:04.63
45.52
47.51
350m:
400m:
4:41.53
5:16.75
36.90
35.22
31.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki5:18.35449
50m:
100m:
32.49
1:11.18
32.49
38.69
150m:
200m:
1:53.49
2:35.62
42.31
42.13
250m:
300m:
3:17.10
4:00.15
41.48
43.05
350m:
400m:
4:40.51
5:18.35
40.36
37.84
32.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa5:18.95446
50m:
100m:
33.02
1:11.18
33.02
38.16
150m:
200m:
1:53.25
2:35.92
42.07
42.67
250m:
300m:
3:21.86
4:08.34
45.94
46.48
350m:
400m:
4:43.95
5:18.95
35.61
35.00
33.Warzecha KonradIKAR Mielec5:19.57444
50m:
100m:
35.05
1:16.51
35.05
41.46
150m:
200m:
1:56.67
2:36.21
40.16
39.54
250m:
300m:
3:23.65
4:11.01
47.44
47.36
350m:
400m:
4:46.11
5:19.57
35.10
33.46
34.Misina MateuszIKAR Mielec5:19.71443
50m:
100m:
32.29
1:09.78
32.29
37.49
150m:
200m:
1:50.79
2:31.88
41.01
41.09
250m:
300m:
3:18.00
4:05.14
46.12
47.14
350m:
400m:
4:43.82
5:19.71
38.68
35.89
35.Stadnyk MichałKormoran Olsztyn5:20.81439
50m:
100m:
30.75
1:07.83
30.75
37.08
150m:
200m:
1:51.34
2:33.41
43.51
42.07
250m:
300m:
3:17.88
4:05.64
44.47
47.76
350m:
400m:
4:43.07
5:20.81
37.43
37.74
36.Bator KacperTS Wisła Kraków5:25.81419
50m:
100m:
33.56
1:14.28
33.56
40.72
150m:
200m:
1:56.79
2:37.65
42.51
40.86
250m:
300m:
3:25.17
4:10.71
47.52
45.54
350m:
400m:
4:50.02
5:25.81
39.31
35.79
37.Rdzanek SzymonGórnik Radlin5:25.86419
50m:
100m:
30.10
1:08.47
30.10
38.37
150m:
200m:
1:51.19
2:34.37
42.72
43.18
250m:
300m:
3:19.90
4:06.79
45.53
46.89
350m:
400m:
4:47.72
5:25.86
40.93
38.14
38.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim5:32.60394
50m:
100m:
34.29
1:14.47
34.29
40.18
150m:
200m:
1:58.00
2:39.85
43.53
41.85
250m:
300m:
3:29.03
4:17.62
49.18
48.59
350m:
400m:
4:56.01
5:32.60
38.39
36.59
39.Masiak MateuszFala Kraśnik5:43.94356
50m:
100m:
34.86
1:17.15
34.86
42.29
150m:
200m:
2:02.65
2:45.71
45.50
43.06
250m:
300m:
3:34.71
4:25.61
49.00
50.90
350m:
400m:
5:05.56
5:43.94
39.95
38.38
DYSKW.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Frydrychowicz IgnacyDelfinek Legnica
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
2 - 1 dzień - Finały10-07-2015 - 17:00


Konkurencja 1
10-07-2015 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.01
25.84
Urbańczyk Aleksandra
Korc Agata
AZLOD
ENZGO
Barcelona (ESP)
La Valetta (MLT)
03-08-2013
10-07-2001

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz27.48643
Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin27.48643
3.Klonowska JuliaMorena Gdańsk27.60635
4.Kowalska DominikaMZOS Płock27.71628
5.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz27.76624
Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia27.76624
7.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn27.80621
8.Adamska AlicjaAligator Gorzyce27.84619
9.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec27.87617
Koluch JuliaKapry Armexim27.87617
Finał B
11.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław27.87617
12.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa28.39583
13.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa28.40583
14.Bronek MartynaAligator Gorzyce28.43581
15.Świstuń JuliaGórnik Radlin28.57573
16.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn28.69565
17.Malczewska ZofiaLegia Warszawa28.83557
18.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim28.90553
19.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława28.92552
20.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg28.95550


<< TOP >>
Konkurencja 2
10-07-2015 - 17:03
Chłopców, 50m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
21.72
23.84
Czerniak Konrad
Bujoczek Filip
WIPUL
CSDAB
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
31-07-2009
12-12-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa24.02659
2.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz24.21644
3.Domański GracjanMKP Kołobrzeg24.64611
4.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki24.70606
5.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik24.88593
6.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław25.02583
7.Kapias MichałSiKReT Gliwice25.11577
8.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa25.21570
9.Gębka OlafWARTA Poznań25.60544
10.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław26.26504
Finał B
11.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa25.48552
12.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów25.53549
13.Glazer RafałMKS Piaseczno25.54548
14.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim25.59545
15.Roman MateuszZRYW Opole25.70538
16.Piątkowiak HubertKorner Zielona Góra25.71537
17.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.25.72537
18.Zychowicz JakubZnicz Koszalin25.82531
19.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.25.86528
20.Beberok FilipVictoria Kozy26.04517


<< TOP >>
Konkurencja 3
10-07-2015 - 17:05
Dziewcząt, 50m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
31.61
32.36
Ścieszko Ewa
Zachoszcz Paulina
STLOD
ZNKOS
Belgrad (SRB)
Gorzów Wlkp.
10-07-2009
11-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg32.98714
2.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław33.36690
3.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn33.54679
4.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork33.99652
5.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka34.64616
6.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa34.73611
7.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa34.74611
8.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź34.91602
9.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz35.10592
10.Chmielewska AnetaOlimpic Warka35.22586
Finał B
11.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław34.96599
12.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk35.48573
13.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.35.64565
14.Maruszczyk BeataMOSM Tychy35.78559
15.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa36.18540
16.Dąbrowska AgnieszkaKorner Zielona Góra36.20540
17.Mordak JuliaMKP Szczecin36.21539
18.Pawelska DominikaGlosator Kraków36.35533
19.Kościanek NataliaOlimpic Warka36.39531
20.Szlęk KatarzynaMOS Katowice36.81513


<< TOP >>
Konkurencja 4
10-07-2015 - 17:08
Chłopców, 50m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
27.48
29.94
Szulich Dawid
Kulesza Łukasz
DELEG
ORZAM
Barcelona (ESP)
Warszawa
30-07-2013
10-12-2010

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź30.05699
2.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa30.62660
3.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa30.69656
4.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim30.79649
5.Koczorowski KacperAkwawit Leszno31.08631
6.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa31.17626
7.Juraszek AdrianSkalar Słupsk31.35615
8.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki31.59601
9.Czop FilipMTS Kwidzyn31.64598
10.Pakuła MateuszJedynka Łódź32.09574
Finał B
11.Adamski MikołajKP Ciechanów31.77591
12.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz31.83588
13.Kapias MichałSiKReT Gliwice31.93582
14.Kała MikołajSiKReT Gliwice32.31562
15.Glazer RafałMKS Piaseczno32.33561
16.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa32.34560
Kłosiński AlanJedynka Łódź32.34560
18.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa32.75540
19.Nowak KacperWARTA Poznań32.77539
20.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki32.85535


<< TOP >>
Konkurencja 5
10-07-2015 - 17:21
Dziewcząt, 100m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.84
1:01.43
Jędrzejczak Otylia
Nogaj Paulina
AZWAR
WORAD
Athens (GRE)
Dubai (UAE)
14-08-2004
30-08-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Solak AnnaPSP Swim Płock1:03.0969828.9834.11
2.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław1:03.6468029.3634.28
3.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa1:05.0063829.9535.05
4.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim1:05.9161231.4934.42
5.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź1:05.9561130.2335.72
6.Duda KatarzynaMKP Szczecin1:06.7758931.0335.74
7.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa1:07.1657930.7736.39
8.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim1:08.2355231.2536.98
9.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec1:08.5254532.0536.47
10.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl1:10.2650532.7037.56
Finał B
11.Bartczak JuliaDELFIN Łódź1:07.6456631.7035.94
12.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka1:08.5954331.8736.72
13.Kruszewska KajaJuvenia Białystok1:09.4852332.6336.85
14.Popiel VanessaRekin Świebodzice1:09.4952231.7337.76
15.Górska JuliaSkalar Warszawa1:09.5652132.2537.31
16.Tomasiak WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.1:09.6851832.9536.73
17.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:10.2550631.5938.66
18.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok1:10.2850533.2837.00
19.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań1:11.5647834.2737.29
20.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź1:11.8747233.1038.77


<< TOP >>
Konkurencja 6
10-07-2015 - 17:25
Chłopców, 100m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
51.15
56.13
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Shanghai (CHN)
Gliwice
30-07-2011
18-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa56.9167026.5630.35
2.Miciul MichałKorner Zielona Góra57.3665526.7830.58
3.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz57.5264926.6630.86
4.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław57.7864126.9430.84
5.Sawicki BartoszGórnik Radlin58.1762827.3030.87
6.Kurleto PiotrKorona Kraków58.3162326.9831.33
7.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn59.1259827.5031.62
8.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź59.3359227.8031.53
9.Gębka OlafWARTA Poznań1:00.5455728.4032.14
10.Popiela KarolMOSM Tychy1:00.6055527.9832.62
Finał B
11.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim1:00.2956428.2432.05
12.Kwiasowski JakubJedynka Łódź1:00.7355228.7731.96
13.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:00.7755028.2432.53
14.Szyndler MichałZRYW Opole1:00.8354928.3932.44
15.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim1:00.9954527.9033.09
16.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa1:01.0354327.9333.10
17.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim1:01.4253328.8732.55
18.Nowak WojciechAkwawit Leszno1:01.4553228.7732.68
19.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice1:02.2351328.3733.86
20.Majerski JakubGalicja Kraków1:02.2551228.3433.91


<< TOP >>
Konkurencja 7
10-07-2015 - 17:38
Dziewcząt, 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:57.15
2:01.95
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Budapest (HUN)
Corfu (GRE)
03-08-2006
17-04-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Baryła JuliaMorena Gdańsk2:08.8667330.0232.3333.4633.05
2.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin2:09.1566930.6332.3333.6732.52
3.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn2:09.2766730.6132.3132.8233.53
4.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa2:09.8465830.1932.5433.9633.15
5.Klonowska JuliaMorena Gdańsk2:11.5963229.8232.4434.1835.15
6.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn2:12.2562330.8533.4334.1733.80
7.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec2:12.4362030.5533.3534.4934.04
8.Bronek MartynaAligator Gorzyce2:13.8760130.3333.6235.6334.29
9.Kowalska DominikaMZOS Płock2:14.8358830.1633.9035.3635.41
10.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno2:16.5356631.0734.6235.1235.72
Finał B
11.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim2:12.5961832.3234.6233.4132.24
12.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław2:14.4459331.0834.4334.7134.22
13.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów2:14.6159131.1934.1335.2034.09
14.Chojecka KarolinaOlimpic Warka2:14.9258731.1233.8235.2834.70
15.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz2:14.9858630.9033.5835.3335.17
16.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław2:15.3958131.7034.0334.8634.80
17.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim2:15.6657731.3234.4535.1934.70
18.Klessa HelenaNielba Wągrowiec2:15.7657631.5033.6535.5135.10
19.Świstuń JuliaGórnik Radlin2:16.9056231.4934.5535.7135.15
20.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa2:19.5153131.4134.6136.3937.10


<< TOP >>
Konkurencja 8
10-07-2015 - 17:44
Chłopców, 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:46.59
1:53.87
Korzeniowski Paweł
Bujoczek Filip
AZWAR
CSDAB
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
31-07-2009
13-12-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa1:54.1071427.0929.1529.3828.48
2.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław1:55.8268326.7729.2630.0529.74
3.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn1:57.2565827.9330.0530.0029.27
4.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa1:57.6265227.1829.6630.6730.11
5.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki1:57.7764927.9930.0430.7528.99
6.Domański GracjanMKP Kołobrzeg1:58.5463727.1530.0830.8330.48
7.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik2:00.3460828.3030.4931.4430.11
8.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław2:00.5560527.7730.9430.9530.89
9.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec2:00.8760027.8530.5131.5330.98
10.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew2:00.9160027.7031.2131.2830.72
Finał B
11.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec2:01.1959628.9530.2831.1530.81
12.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.2:01.3359427.8930.8231.9930.63
13.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:01.4959127.9030.1631.4232.01
14.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa2:01.7958727.7330.3432.0631.66
15.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław2:02.2258128.4930.3231.5931.82
16.Guzior MaciejMZOS Płock2:02.7657327.8831.0732.5131.30
17.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa2:03.6156128.6531.0831.8931.99
18.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów2:04.4155128.9631.5732.0531.83
19.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:05.4453728.3431.5232.4933.09
20.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn2:05.9653128.6831.6233.2332.43


<< TOP >>
Konkurencja 9
10-07-2015 - 18:01
Dziewcząt, 200m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:09.74
2:14.24
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
SLGOR
JUWRO
Rome (ITA)
Gorzów Wlkp.
31-07-2009
11-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław2:18.8171332.8335.5835.6934.71
2.Koluch JuliaKapry Armexim2:22.7165632.6336.0336.7537.30
3.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin2:22.8465533.4336.4736.8236.12
4.Margula WeronikaMKP Szczecin2:24.7163033.6636.5237.8236.71
5.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok2:25.5161934.4536.7437.6436.68
6.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki2:27.0060133.7536.4038.1238.73
7.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk2:28.1458734.7537.1138.0238.26
8.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin2:28.5058334.3637.0038.7038.44
9.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn2:30.8855535.6237.3738.9538.94
10.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław2:35.1051135.3338.4540.0641.26
Finał B
11.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn2:29.9356635.2137.7238.4838.52
12.Piekarz DariaIKAR Mielec2:31.9354436.2638.1638.8638.65
13.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa2:32.0454335.6338.4039.2638.75
14.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk2:32.7553536.6138.3039.4538.39
15.Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź2:33.4552836.0639.6740.8636.86
16.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów2:33.7052535.5539.8840.0738.20
17.Wróblewska MajaŚLĄSK Wrocław2:36.3050037.5239.7239.7639.30
18.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa2:37.6748736.9840.2440.9239.53
19.Borys AnnaPOLONIA Warszawa2:37.8548535.3539.1041.5941.81
20.Lechowicz NadiaGalicja Kraków2:43.2443838.3741.4341.9441.50


<< TOP >>
Konkurencja 10
10-07-2015 - 18:07
Chłopców, 200m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.24
2:05.41
Kawęcki Radosław
Skierka Jakub
NOZIE
TRKAR
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
02-08-2013
21-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki2:08.1666530.8332.7633.6930.88
2.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź2:11.0462330.0232.7033.7034.62
3.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz2:11.2661930.6333.7534.6732.21
4.Miciul MichałKorner Zielona Góra2:11.9960931.2033.4934.2833.02
5.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź2:13.2759230.7934.0835.6732.73
6.Balicki MichałGalicja Kraków2:14.6157431.2434.1635.3133.90
7.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław2:15.5156331.6333.8535.2734.76
8.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa2:15.7456030.8634.0335.8934.96
9.Kuczak AdamKorner Zielona Góra2:17.0154531.4434.8235.5135.24
10.Kędzia WiktorMKP Szczecin2:17.6753731.6934.9436.3634.68
Finał B
11.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:17.2554231.4934.2535.7935.72
12.Jarocha Oskar SOcKS KSZO Ostrowiec2:18.1753132.1234.7936.3034.96
13.Roman MateuszZRYW Opole2:18.4252832.0934.9436.2735.12
14.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa2:18.6452632.5435.2235.7335.15
15.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź2:18.9152332.3435.4236.7834.37
16.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków2:19.0652131.7935.5137.1034.66
17.Barczyk NorbertGalicja Kraków2:19.5151632.7335.5035.0436.24
18.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów2:19.9851132.8336.2837.1133.76
19.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz2:22.4748433.6136.4636.5635.84
20.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów2:23.2647633.0435.4638.0236.74


<< TOP >>
Konkurencja 11
10-07-2015 - 18:24
Dziewcząt, 400m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:36.95
4:49.27
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
MKSZC
AZWAR
Beijing (CHN)
Gorzów Wlkp.
09-08-2008
30-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Pecyna MichalinaIKS Konstancin5:05.13680
50m:
100m:
32.16
1:09.85
32.16
37.69
150m:
200m:
1:48.34
2:27.81
38.49
39.47
250m:
300m:
3:10.07
3:54.64
42.26
44.57
350m:
400m:
4:30.37
5:05.13
35.73
34.76
2.Adamska AlicjaAligator Gorzyce5:08.64657
50m:
100m:
31.79
1:08.28
31.79
36.49
150m:
200m:
1:48.25
2:27.39
39.97
39.14
250m:
300m:
3:12.85
3:59.74
45.46
46.89
350m:
400m:
4:34.17
5:08.64
34.43
34.47
3.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław5:09.88649
50m:
100m:
32.16
1:10.58
32.16
38.42
150m:
200m:
1:51.72
2:33.08
41.14
41.36
250m:
300m:
3:13.74
3:57.25
40.66
43.51
350m:
400m:
4:33.79
5:09.88
36.54
36.09
4.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź5:11.20641
50m:
100m:
33.24
1:11.11
33.24
37.87
150m:
200m:
1:49.80
2:28.43
38.69
38.63
250m:
300m:
3:12.51
3:57.86
44.08
45.35
350m:
400m:
4:34.67
5:11.20
36.81
36.53
5.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin5:13.32628
50m:
100m:
34.29
1:13.95
34.29
39.66
150m:
200m:
1:55.14
2:35.01
41.19
39.87
250m:
300m:
3:19.96
4:05.35
44.95
45.39
350m:
400m:
4:40.13
5:13.32
34.78
33.19
6.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim5:15.88613
50m:
100m:
34.41
1:12.73
34.41
38.32
150m:
200m:
1:51.91
2:30.67
39.18
38.76
250m:
300m:
3:18.26
4:05.16
47.59
46.90
350m:
400m:
4:40.38
5:15.88
35.22
35.50
7.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka5:17.59603
50m:
100m:
34.00
1:15.17
34.00
41.17
150m:
200m:
1:56.13
2:37.45
40.96
41.32
250m:
300m:
3:20.74
4:05.75
43.29
45.01
350m:
400m:
4:42.36
5:17.59
36.61
35.23
8.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn5:18.63597
50m:
100m:
34.24
1:13.32
34.24
39.08
150m:
200m:
1:55.82
2:37.05
42.50
41.23
250m:
300m:
3:19.70
4:03.71
42.65
44.01
350m:
400m:
4:41.50
5:18.63
37.79
37.13
9.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim5:26.19557
50m:
100m:
35.50
1:13.56
35.50
38.06
150m:
200m:
1:55.38
2:37.48
41.82
42.10
250m:
300m:
3:25.46
4:10.99
47.98
45.53
350m:
400m:
4:48.59
5:26.19
37.60
37.60
10.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec5:27.94548
50m:
100m:
33.58
1:11.88
33.58
38.30
150m:
200m:
1:55.24
2:37.88
43.36
42.64
250m:
300m:
3:24.71
4:13.22
46.83
48.51
350m:
400m:
4:51.19
5:27.94
37.97
36.75
Finał B
11.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik5:29.33541
50m:
100m:
33.92
1:14.58
33.92
40.66
150m:
200m:
1:58.95
2:42.05
44.37
43.10
250m:
300m:
3:27.40
4:13.94
45.35
46.54
350m:
400m:
4:52.83
5:29.33
38.89
36.50
12.Kruszewska KajaJuvenia Białystok5:29.85538
50m:
100m:
35.38
1:16.75
35.38
41.37
150m:
200m:
1:59.64
2:42.78
42.89
43.14
250m:
300m:
3:29.52
4:17.19
46.74
47.67
350m:
400m:
4:54.17
5:29.85
36.98
35.68
13.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń5:30.93533
50m:
100m:
34.04
1:14.09
34.04
40.05
150m:
200m:
1:58.91
2:42.31
44.82
43.40
250m:
300m:
3:27.50
4:13.62
45.19
46.12
350m:
400m:
4:52.98
5:30.93
39.36
37.95
14.Żylska JoannaKorona Kraków5:32.26527
50m:
100m:
35.81
1:18.76
35.81
42.95
150m:
200m:
2:00.20
2:42.14
41.44
41.94
250m:
300m:
3:28.10
4:15.96
45.96
47.86
350m:
400m:
4:54.06
5:32.26
38.10
38.20
15.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź5:33.24522
50m:
100m:
34.18
1:15.95
34.18
41.77
150m:
200m:
2:01.06
2:45.55
45.11
44.49
250m:
300m:
3:33.30
4:21.25
47.75
47.95
350m:
400m:
4:57.84
5:33.24
36.59
35.40
16.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim5:36.54507
50m:
100m:
36.06
1:16.68
36.06
40.62
150m:
200m:
2:02.65
2:47.87
45.97
45.22
250m:
300m:
3:29.14
4:14.63
41.27
45.49
350m:
400m:
4:57.19
5:36.54
42.56
39.35
17.Knapik AgataOxpress Bolesławiec5:37.46503
50m:
100m:
34.25
1:16.24
34.25
41.99
150m:
200m:
1:59.90
2:43.95
43.66
44.05
250m:
300m:
3:29.46
4:17.66
45.51
48.20
350m:
400m:
4:57.97
5:37.46
40.31
39.49
18.Borczyk MartynaRekin Świebodzice5:38.93496
50m:
100m:
34.91
1:16.65
34.91
41.74
150m:
200m:
2:01.96
2:45.84
45.31
43.88
250m:
300m:
3:33.78
4:22.02
47.94
48.24
350m:
400m:
5:02.27
5:38.93
40.25
36.66
19.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź5:39.80492
50m:
100m:
35.71
1:19.67
35.71
43.96
150m:
200m:
2:04.37
2:49.00
44.70
44.63
250m:
300m:
3:35.42
4:23.17
46.42
47.75
350m:
400m:
5:02.01
5:39.80
38.84
37.79
20.Stojanowska AleksandraKorner Zielona Góra5:42.74480
50m:
100m:
37.87
1:20.94
37.87
43.07
150m:
200m:
2:04.24
2:47.55
43.30
43.31
250m:
300m:
3:35.27
4:22.52
47.72
47.25
350m:
400m:
5:03.88
5:42.74
41.36
38.86


<< TOP >>
Konkurencja 12
10-07-2015 - 18:30
Chłopców, 400m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:12.28
4:32.62
Matczak Mateusz
Cieślak Marcin
TRLOD
MUWAR
Belgrad (SRB)
Gorzów Wlkp.
11-07-2009
30-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź4:30.55732
Rekord Polski Juniorów 15-lat
50m:
100m:
29.00
1:01.97
29.00
32.97
150m:
200m:
1:38.51
2:13.76
36.54
35.25
250m:
300m:
2:50.90
3:28.20
37.14
37.30
350m:
400m:
4:00.19
4:30.55
31.99
30.36
2.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn4:43.03639
50m:
100m:
30.77
1:05.60
30.77
34.83
150m:
200m:
1:42.26
2:19.10
36.66
36.84
250m:
300m:
2:58.67
3:38.86
39.57
40.19
350m:
400m:
4:10.89
4:43.03
32.03
32.14
3.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn4:44.76627
50m:
100m:
30.36
1:04.50
30.36
34.14
150m:
200m:
1:41.27
2:17.90
36.77
36.63
250m:
300m:
2:58.58
3:39.87
40.68
41.29
350m:
400m:
4:12.80
4:44.76
32.93
31.96
4.Czop MichałMTS Kwidzyn4:45.12625
50m:
100m:
31.08
1:05.96
31.08
34.88
150m:
200m:
1:43.07
2:20.23
37.11
37.16
250m:
300m:
2:58.27
3:37.78
38.04
39.51
350m:
400m:
4:11.94
4:45.12
34.16
33.18
5.Mańka FilipUKS 190 Łódź4:49.30598
50m:
100m:
30.66
1:05.17
30.66
34.51
150m:
200m:
1:41.25
2:17.39
36.08
36.14
250m:
300m:
2:58.74
3:40.77
41.35
42.03
350m:
400m:
4:15.10
4:49.30
34.33
34.20
6.Czop FilipMTS Kwidzyn4:55.16563
50m:
100m:
30.27
1:06.40
30.27
36.13
150m:
200m:
1:45.87
2:24.51
39.47
38.64
250m:
300m:
3:03.67
3:43.42
39.16
39.75
350m:
400m:
4:19.98
4:55.16
36.56
35.18
7.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.4:56.67555
50m:
100m:
31.13
1:06.04
31.13
34.91
150m:
200m:
1:46.02
2:23.91
39.98
37.89
250m:
300m:
3:07.41
3:51.58
43.50
44.17
350m:
400m:
4:25.14
4:56.67
33.56
31.53
8.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:58.67544
50m:
100m:
31.02
1:06.58
31.02
35.56
150m:
200m:
1:44.90
2:23.09
38.32
38.19
250m:
300m:
3:06.45
3:50.24
43.36
43.79
350m:
400m:
4:25.58
4:58.67
35.34
33.09
9.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź5:01.86527
50m:
100m:
30.34
1:04.87
30.34
34.53
150m:
200m:
1:44.51
2:22.18
39.64
37.67
250m:
300m:
3:09.77
3:56.44
47.59
46.67
350m:
400m:
4:30.23
5:01.86
33.79
31.63
10.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.5:10.52484
50m:
100m:
31.47
1:08.69
31.47
37.22
150m:
200m:
1:51.14
2:31.38
42.45
40.24
250m:
300m:
3:13.95
3:58.00
42.57
44.05
350m:
400m:
4:35.43
5:10.52
37.43
35.09
Finał B
11.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa4:57.81548
50m:
100m:
32.10
1:07.99
32.10
35.89
150m:
200m:
1:49.59
2:29.78
41.60
40.19
250m:
300m:
3:09.44
3:50.28
39.66
40.84
350m:
400m:
4:25.45
4:57.81
35.17
32.36
12.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice4:59.57539
50m:
100m:
31.65
1:07.49
31.65
35.84
150m:
200m:
1:45.62
2:22.38
38.13
36.76
250m:
300m:
3:06.80
3:51.57
44.42
44.77
350m:
400m:
4:26.36
4:59.57
34.79
33.21
13.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim5:01.03531
50m:
100m:
31.44
1:07.78
31.44
36.34
150m:
200m:
1:49.29
2:28.58
41.51
39.29
250m:
300m:
3:11.67
3:55.30
43.09
43.63
350m:
400m:
4:28.42
5:01.03
33.12
32.61
14.Błądek JędrzejGórnik Radlin5:01.37529
50m:
100m:
30.85
1:07.31
30.85
36.46
150m:
200m:
1:47.81
2:27.68
40.50
39.87
250m:
300m:
3:11.52
3:55.79
43.84
44.27
350m:
400m:
4:28.86
5:01.37
33.07
32.51
15.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice5:02.30524
50m:
100m:
32.10
1:09.48
32.10
37.38
150m:
200m:
1:49.77
2:28.88
40.29
39.11
250m:
300m:
3:11.08
3:53.39
42.20
42.31
350m:
400m:
4:28.15
5:02.30
34.76
34.15
16.Maciak ArturMKP Szczecin5:02.58523
50m:
100m:
33.02
1:09.31
33.02
36.29
150m:
200m:
1:51.52
2:31.36
42.21
39.84
250m:
300m:
3:14.48
3:57.78
43.12
43.30
350m:
400m:
4:31.41
5:02.58
33.63
31.17
17.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok5:03.11520
50m:
100m:
30.86
1:07.02
30.86
36.16
150m:
200m:
1:48.17
2:27.70
41.15
39.53
250m:
300m:
3:11.34
3:55.95
43.64
44.61
350m:
400m:
4:29.96
5:03.11
34.01
33.15
18.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa5:04.18515
50m:
100m:
30.76
1:07.21
30.76
36.45
150m:
200m:
1:47.02
2:26.84
39.81
39.82
250m:
300m:
3:10.65
3:55.07
43.81
44.42
350m:
400m:
4:30.62
5:04.18
35.55
33.56
19.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim5:05.08510
50m:
100m:
33.75
1:11.82
33.75
38.07
150m:
200m:
1:50.73
2:29.28
38.91
38.55
250m:
300m:
3:13.21
3:56.58
43.93
43.37
350m:
400m:
4:31.74
5:05.08
35.16
33.34
20.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim5:05.82506
50m:
100m:
32.43
1:11.52
32.43
39.09
150m:
200m:
1:49.07
2:27.14
37.55
38.07
250m:
300m:
3:10.21
3:53.94
43.07
43.73
350m:
400m:
4:29.89
5:05.82
35.95
35.93


<< TOP >>
Konkurencja 13
10-07-2015 - 18:51
Dziewcząt, 4 x 200m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
8:17.07
8:45.87
AZS AWF Warszawa
BUKS Warszawa
AZWAR
BUWAR
Dębica
Dębica
12-04-2007
20-05-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.MKP SzczecinMKP Szczecin8:54.89644
Borejszo Paula
Duda Katarzyna
Janczak Patrycja
Margula Weronika
00
00
00
00
+0,77
+0,62
+0,50
+0,53
32.32
30.36
32.10
29.72
33.90
33.51
34.84
32.71
33.98
34.52
35.47
33.60
35.06
33.57
34.93
34.30
2:15.26
2:11.96
2:17.34
2:10.33
2.Juvenia WrocławJuvenia Wrocław8:57.70634
Górecka Weronika
Brzozowska Marta
Józefiak Nikola
Iwanowska Alexandra
00
00
00
00
+0,71
+0,10
+0,22
+0,30
30.27
30.11
31.46
30.68
33.06
34.38
35.35
33.36
34.65
35.23
36.13
34.30
34.21
34.50
35.98
34.03
2:12.19
2:14.22
2:18.92
2:12.37
3.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim9:03.52614
Kolodziej Katarzyna SO
Szuster Aleksandra SO
Zawisza Alina SO
Pisarek Justyna SO
00
00
00
00
+0,70
+0,25
+0,46
+0,50
31.83
30.02
30.93
30.09
33.87
34.52
34.93
34.59
33.48
36.11
35.83
36.88
32.41
35.91
35.28
36.84
2:11.59
2:16.56
2:16.97
2:18.40
4.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa9:03.99612
Reks Aleksandra
Gotowska Weronika
Skibczak Natalia
Sudak Magdalena
00
00
00
00
+0,69
+0,64
+0,60
+0,52
29.91
31.28
31.15
31.19
33.27
34.89
34.89
34.00
34.39
35.77
36.79
36.28
33.97
35.07
35.19
35.95
2:11.54
2:17.01
2:18.02
2:17.42
5.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn9:08.38598
Sinitchine Zoja
Żemajtis Maria
Chodyna Kinga
Wikieł Żaklina
00
00
00
00
+0,68
+0,49

+0,63
31.42
29.55
30.58
32.07
33.39
34.62
34.80
35.01
34.21
36.56
36.47
36.64
33.41
36.88
36.47
36.30
2:12.43
2:17.61
2:18.32
2:20.02
6.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław9:25.56545
Śliwińska Kalina
Mycek Agnieszka
Wilisowska Julia
Malinowska Zuzanna
00
00
00
00
+0,78
+0,35
+0,05
+0,52
32.25
32.16
33.71
31.66
35.06
35.73
36.91
35.86
35.78
36.93
37.61
36.73
35.40
36.38
37.10
36.29
2:18.49
2:21.20
2:25.33
2:20.54
7.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa9:32.39526
Kaczmarczyk Natalia
Ciporska Katarzyna
Borys Anna
Piekut Zofia SWwa
00
00
00
00
+0,68
+0,22
+0,48
+0,37
31.42
32.61
32.05
33.05
34.16
37.26
37.09
37.24
34.96
38.15
38.51
38.52
34.31
37.86
37.59
37.61
2:14.85
2:25.88
2:25.24
2:26.42
8.Siódemka SopotSiódemka Sopot9:53.14472
Wrońska Marianna
Trella Matylda
Szumska Wiktoria
Ziemian Weronika
00
00
00
00
+0,79
+0,80
+0,56
+0,74
32.19
33.53
35.12
33.98
36.50
38.19
39.56
36.99
37.52
39.66
41.24
37.69
34.90
38.68
40.53
36.86
2:21.11
2:30.06
2:36.45
2:25.52


<< TOP >>
Konkurencja 14
10-07-2015 - 19:12
Chłopców, 4 x 200m dowolny

Junior 15-lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
7:23.41
8:02.67
AZS AWF Warszawa
TP Olimpijczyk Aleksandrów Ł.
AZWAR
OLALE
Gorzów Wlkp.
Gliwice
29-11-2007
18-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław7:57.88671
Rekord Polski Juniorów 15-lat
Kiełczewski Amadeusz
Dąbrowski Patryk
Łaś Wiktor
Dutkowiak Wojciech
00
00
00
00
+0,67

+0,58
+0,49
26.92
26.71
27.40
27.43
30.03
30.09
30.77
30.13
29.84
31.16
32.41
31.05
29.19
31.28
32.59
30.88
1:55.98
1:59.24
2:03.17
1:59.49
2.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa8:03.32649
Młynarczyk Karol
Słowik Rafał
Butkiewicz Cezary
Wardak Jakub
00
00
00
00
+0,63
+0,52
+0,48
+0,14
27.40
27.12
26.72
27.06
29.49
30.71
29.84
31.77
30.21
31.81
31.37
33.66
28.98
31.67
30.96
34.55
1:56.08
2:01.31
1:58.89
2:07.04
3.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn8:18.04593
Staniszewski Jakub
Chwastek Dominik
Trzęsiec Daniel
Borkowski Kacper
00
00
00
00
+0,76
+0,64
+0,50
+0,40
28.40
28.29
28.18
27.30
31.79
31.81
31.58
30.49
33.01
33.00
32.51
32.02
32.99
32.71
32.15
31.81
2:06.19
2:05.81
2:04.42
2:01.62
4.KS KSZO OstrowiecKS KSZO Ostrowiec8:19.68587
Orłowski Kamil SOc
Jarocha Oskar SOc
Pietrzyk Cezary SOc
Michta Kacper SOc
00
00
00
00
+0,72
+0,56
+0,36
+0,50
29.03
27.94
29.51
28.36
30.73
31.21
33.29
30.97
32.26
31.86
34.36
31.53
31.48
31.78
34.04
31.33
2:03.50
2:02.79
2:11.20
2:02.19
5.Słowianka Gorzów Wlkp.Słowianka Gorzów Wlkp.8:25.13568
Wałcerz Mateusz
Stonawski Maciej
Lisek Aleksander
Bednarz Olaf
00
00
00
00
+0,79
+0,46

+0,57
27.35
28.23
28.49
28.94
30.42
31.57
31.25
32.75
31.69
33.68
32.45
35.33
31.31
33.88
32.95
34.84
2:00.77
2:07.36
2:05.14
2:11.86
6.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa8:28.97556
Dejneżenko Daniel SWwa
Koput Kamil SWwa
Kalisz Jakub
Pytlarczyk Szymon SWwa
00
00
00
00
+0,59
+0,53
+0,12
+0,42
28.20
27.95
29.53
27.37
31.77
32.41
34.26
31.54
32.22
34.25
35.03
32.39
31.94
34.42
33.73
31.96
2:04.13
2:09.03
2:12.55
2:03.26
7.UNIA Oświęcim 1UNIA Oświęcim8:32.52544
Michalczyk Andrzej SO
Opolka Kacper SO
Biecki Szymon SO
Chromik Mateusz SO
00
00
00
00
+0,64
+0,55
+0,53
+0,28
27.29
28.79
28.15
29.06
32.06
32.02
32.85
32.62
35.00
33.50
34.61
34.39
32.74
32.95
32.46
34.03
2:07.09
2:07.26
2:08.07
2:10.10
8.ZRYW OpoleZRYW Opole8:39.31523
Lewandowski Michał
Wieczorek Wojciech
Szyndler Michał
Roman Mateusz
00
00
00
00
+0,73
+0,45
+0,33
+0,27
31.22
29.17
28.57
28.38
34.45
33.58
33.06
32.84
34.43
34.63
33.66
34.02
33.23
33.87
31.28
32.92
2:13.33
2:11.25
2:06.57
2:08.16
9.Olimpijczyk Aleksandrów Ł.Olimpijczyk Aleksandrów Ł.8:44.67507
Błaszczyk Kacper
Porczyński Michał
Domański Kamil
Racinowski Piotr
00
00
00
00
+0,73
+0,39
+0,42
+0,31
31.28
28.57
29.08
27.46
35.03
32.48
32.38
32.42
35.75
34.12
34.11
35.22
35.29
34.10
33.01
34.37
2:17.35
2:09.27
2:08.58
2:09.47
10.UNIA Oświęcim 2UNIA Oświęcim8:53.53482
Greczanik Paweł SO
Mayerberg Kacper SO
Niedziela Hubert SO
Henke Marek SO
00
00
00
00
+0,73
+0,09
+0,51
+0,32
29.58
30.77
29.50
30.98
34.26
33.30
33.17
35.02
35.70
34.23
34.45
36.31
34.06
33.40
35.04
33.76
2:13.60
2:11.70
2:12.16
2:16.07
11.IKAR MielecIKAR Mielec9:01.30462
Cerlich Maksymilian
Data Mariusz
Misina Mateusz
Warzecha Konrad
00
00
00
00
+0,78
+0,55
+0,28
+0,35
28.03
31.65
30.61
30.00
31.04
35.65
34.65
35.40
33.09
36.77
35.87
37.80
33.30
35.69
35.25
36.50
2:05.46
2:19.76
2:16.38
2:19.70
12.UNIA Oświęcim 3UNIA Oświęcim9:10.42439
Jedliński Radoslaw SO
Babiuch Filip SO
Piwowarczyk Artur SO
Szałaśny Bartosz SO
00
00
00
00
+0,73
+0,13
+0,32
+0,29
31.78
29.86
30.85
32.49
34.09
35.87
35.10
36.77
36.39
34.44
36.22
37.81
34.18
34.20
35.11
35.26
2:16.44
2:14.37
2:17.28
2:22.33


<< TOP >>
3 - 2 dzień - Eliminacje11-07-2015 - 9:00


Konkurencja 15
11-07-2015 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.13
28.00
Dowgiert Anna
Fryckowska Natalia
SLWRO
PIBYD
Szczecin
Gliwice
31-05-2015
19-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Solak AnnaPSP Swim Płock28.71665A
2.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin28.80659A
3.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź29.34623A
4.Klonowska JuliaMorena Gdańsk29.68602A
5.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim29.80595A
6.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław29.81594A
7.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn29.82594A
8.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa30.03581A
9.Świstuń JuliaGórnik Radlin30.21571A
10.Święcka JuliaKormoran Olsztyn30.29566A
11.Adamska AlicjaAligator Gorzyce30.71544B SKR
12.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka30.75541B
13.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok30.81538B
14.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia30.86536B
15.Dąbrowska AgnieszkaKorner Zielona Góra30.93532B
16.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim30.95531B
Radecka AnnaBarakuda Starachowice30.95531B
18.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork31.06525? SKR
Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz31.06525?
Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa31.06525?
Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec31.06525?
22.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz31.10523?
Duda KatarzynaMKP Szczecin31.10523?
24.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa31.17520
25.Górska JuliaSkalar Warszawa31.23517
26.Chodyna KingaKormoran Olsztyn31.31513
Markowska JuliaZnicz Koszalin31.31513
28.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława31.39509
Kacprzycka WeronikaKapry Armexim31.39509
30.Malczewska ZofiaLegia Warszawa31.45506
31.Popiel VanessaRekin Świebodzice31.52503
32.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg31.57500
33.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa31.64497
34.Bartczak JuliaDELFIN Łódź31.69495
35.Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź31.72493
36.Bielewicz JoannaWARTA Poznań31.81489
37.Tomasiak WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.31.86487
38.Kowalska ElizaAligator Gorzyce31.87486
39.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków31.99481
40.Knapik AgataOxpress Bolesławiec32.18472
41.Lazopoulos AnnaJuvenia Wrocław32.24470
42.Wasilewicz JuliaWARTA Poznań32.31467
43.Hadubiak KatarzynaWankan Legnica32.40463
Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź32.40463
45.Zawadzka AnnaWodnik 29 Katowice32.52458
Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik32.52458
47.Rogala JuliaFala Ropczyce32.74448
48.Felkel MajaWARTA Poznań32.84444
49.Maruszczyk BeataMOSM Tychy32.88443
50.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań32.90442
51.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska32.92441
52.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin32.93441
53.Szlęk KatarzynaMOS Katowice32.97439
54.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław32.98439
55.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź33.07435
56.Żylska JoannaKorona Kraków33.14432
57.Chmielewska AnetaOlimpic Warka33.16432
58.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia33.32425
59.Łotecka AleksandraGórnik Radlin33.42422
60.Junak NikolaDELFIN Łódź33.47420
61.Głogowska AgataMorena Gdańsk33.48419
62.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin33.49419
63.Mikus KatarzynaMOS Dąbrowa Grn33.50419
64.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz33.54417
65.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn33.60415
66.Pawelska DominikaGlosator Kraków33.73410
67.Grieger WeronikaBUKS Warszawa34.14395
Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa34.14395
69.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz34.69377
70.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa34.86371
71.Plóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz35.08364
72.Podleśny EmiliaGalicja Kraków35.23360
73.Lechowicz NadiaGalicja Kraków35.24360
74.Trella MatyldaSiódemka Sopot35.30358
75.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce35.54351
76.Wilisowska JuliaŚLĄSK Wrocław35.88341
77.Maciejewska MartynaKS Posnania35.93339
78.Bużycka MajaPłetwal Mława36.58321
79.Małek KatarzynaSkalar Warszawa38.23282
80.Trzcińska ZuzannaPOLONIA Warszawa41.01228


<< TOP >>
Konkurencja 16
11-07-2015 - 9:10
Chłopców, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.41
25.20
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Olsztyn
Gliwice
16-06-2013
19-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz25.50680A
2.Kurleto PiotrKorona Kraków26.00642A
3.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki26.30620A
4.Miciul MichałKorner Zielona Góra26.33618A
5.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa26.54603A
6.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa26.79586A
7.Kapias MichałSiKReT Gliwice26.85582A
8.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn26.86582A
9.Bednarczyk Aleksander SWwaPOLONIA Warszawa26.91579A
Domański GracjanMKP Kołobrzeg26.91579A
11.Sawicki BartoszGórnik Radlin26.94577B
12.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów26.96575B
13.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa27.00573B
14.Gębka OlafWARTA Poznań27.14564B
15.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim27.19561B
16.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków27.22559B SKR
17.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa27.37550B
18.Mitrus PawełMKS Piaseczno27.38549B
19.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok27.52541B
20.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź27.54540B
21.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.27.55539R
22.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik27.58537R
23.Serżysko KasperDelfin Gdynia27.59537
24.Popiela KarolMOSM Tychy27.60536
25.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim27.65533
26.Nowak WojciechAkwawit Leszno27.71530
27.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa27.72529
28.Cwajna KarolGórnik Radlin27.88520
29.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz27.94517
30.Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów27.96516
31.Zdunek JakubKP Ciechanów28.00514
32.Torba KacperOrka Lubań28.04511
Beberok FilipVictoria Kozy28.04511
34.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.28.06510
35.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.28.07510
36.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice28.09509
Bomastyk MichałSiKReT Gliwice28.09509
Waśko AdamJedynka Ożarów Maz28.09509
39.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz28.11508
40.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim28.12507
41.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice28.23501
42.Jastrząb DominikWARTA Poznań28.25500
43.Majerski JakubGalicja Kraków28.30497
44.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa28.32496
45.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim28.34495
46.Romaniec SzymonDelfin Gdynia28.35495
47.Szyndler MichałZRYW Opole28.37494
48.Łaban MichałAZS AWF Wrocław28.39493
49.Bykowski ŁukaszDziewiątka Dzierżoniów28.51486
50.Taradyś JakubKorner Zielona Góra28.52486
51.Glonek MaciejWARTA Poznań28.54485
Szczepański OskarMKP Szczecin28.54485
53.Piątkowiak HubertKorner Zielona Góra28.56484
54.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów28.57483
Kwiasowski JakubJedynka Łódź28.57483
56.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa28.58483
57.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów28.59482
58.Plutecki DawidGalicja Kraków28.76474
59.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy28.80472
60.Dopierała KrystianKorner Zielona Góra28.96464
61.Rybarczyk AdamLegia Warszawa28.98463
62.Krassowski CyprianSiódemka Sopot28.99463
63.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl29.04460
64.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim29.06459
65.Wiktorowski GracjanDELFIN Łódź29.10457
66.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk29.14456
67.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz29.18454
Kucharski FilipSiKReT Gliwice29.18454
69.Balicki MichałGalicja Kraków29.21452
70.Henke Marek SOUNIA Oświęcim29.22452
71.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim29.29449
72.Wojaczek Paweł SOUNIA Oświęcim29.46441
73.Muth MichałJedynka Ożarów Maz29.49440
74.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec29.54437
75.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim29.55437
76.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki29.58436
77.Czop MichałMTS Kwidzyn29.67432
78.Frydrychowicz IgnacyDelfinek Legnica29.69431
79.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz29.94420
80.Liss MateuszJuvenia Wrocław29.99418
81.Kosmala SzymonOrlik Lublin30.03416
82.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn30.17410
83.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki30.20409
84.Szajnicki SzymonShark Rudna30.28406
85.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec30.53396
86.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa30.55395
87.Gontarczyk KamilKapry Armexim30.56395
88.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa30.58394
89.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn30.70390
90.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim30.73388
91.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim30.74388
92.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Grn30.75388
Gostkowski KacperRUCH Grudziądz30.75388
94.Dobrzański KrystianDziewiątka Dzierżoniów30.88383
95.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz31.02378
96.Stepień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.31.07376
97.Zbrożek MikołajGim-92 Ursynów W-wa31.10375
98.Misina MateuszIKAR Mielec31.16372
99.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz31.37365
100.Rybiński PiotrSiódemka Sopot31.50361
Pabich JakubOrka Ciechanów31.50361
102.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa31.72353
103.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl31.95345
104.Sokołowski SzymonFala Ropczyce32.43330
105.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz32.46329
Bieg OskarWodnik 29 Katowice32.46329
107.Czop FilipMTS Kwidzyn32.80319
108.Kowalski AdamSkra Bełchatów33.85290
109.Birecki JakubWodnik 29 Katowice34.06285
110.Łaszuk FilipDziewiątka Dzierżoniów34.41276
111.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny34.57273
112.Kania SzymonFala Ropczyce34.75268
113.Rybka DamianSkra Bełchatów37.90207
DYSKW.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 17
11-07-2015 - 9:25
Dziewcząt, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
28.21
29.62
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
AZLOD
JUWRO
Olsztyn
Belgrad (SRB)
15-06-2013
01-08-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Koluch JuliaKapry Armexim30.90671A
2.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa31.28647A
3.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława31.33644A
4.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław31.55630A
Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów31.55630A
6.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin31.63626A
7.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki31.65624A
8.Święcka JuliaKormoran Olsztyn31.66624A
9.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin31.74619A
10.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok31.76618A
11.Solak AnnaPSP Swim Płock31.81615B
12.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa31.92609B SKR
13.Kowalska DominikaMZOS Płock32.30587B
14.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia32.40582B
Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź32.40582B
16.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz32.42581B
17.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn32.60571B
18.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa32.77563B
Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn32.77563B
20.Junak NikolaDELFIN Łódź33.02550B
21.Kowalska JuliaKorner Zielona Góra33.20541R
22.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań33.50527R
23.Hartlieb KlaudiaShark Rudna33.55524
24.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa33.56524
25.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice33.67519
26.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz33.69518
27.Borys AnnaPOLONIA Warszawa33.70517
28.Nadolska JuliaLider Chełm33.71517
29.Pabin MartaDELFIN Łódź33.75515
30.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław33.84511
31.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław34.10499
32.Koślicka NataliaMOS Dąbrowa Grn34.31490
33.Rogala JuliaFala Ropczyce34.52481
34.Orwat MariaKS Posnania34.67475
35.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin34.84468
36.Piekarz DariaIKAR Mielec34.92465
37.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa34.94464
38.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa35.04460
39.Bużycka MajaPłetwal Mława35.11457
40.Wróblewska MajaŚLĄSK Wrocław35.12457
41.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia35.45444
42.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa35.46444
Brosowska SandraRUCH Grudziądz35.46444
44.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.35.59439
45.Hadubiak KatarzynaWankan Legnica35.60439
46.Hermanowska PatrycjaMOS Dąbrowa Grn36.42410
47.Bekier MagdalenaSłowianka Gorzów Wlkp.36.97392
48.Łopacińska NataliaMorena Gdańsk36.98391
49.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot37.72369
50.Matuszczyk ZuzannaDziewiątka Dzierżoniów37.99361
51.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa38.17356
52.Chudzińska BarbaraAkwawit Leszno38.22354
53.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka40.16305


<< TOP >>
Konkurencja 18
11-07-2015 - 9:33
Chłopców, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
24.80
26.96
Polewka Tomasz
Skierka Jakub
AZKAT
TRKAR
Szczecin
Berlin (GER)
30-05-2015
21-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki27.43673A
2.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz27.77648A
3.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław27.87641A
4.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź28.35609A
5.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów28.60593A
6.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków28.80581A
7.Domański GracjanMKP Kołobrzeg28.88576A
8.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki29.05566A
9.Roman MateuszZRYW Opole29.21557A
10.Piłkowski Patryk SWwaPOLONIA Warszawa29.33550?
Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz29.33550?
12.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa29.34550B
13.Sawicki BartoszGórnik Radlin29.41546B
14.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice29.42545B
15.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów29.50541B
16.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec29.67531B
17.Balicki MichałGalicja Kraków29.70530B
18.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków29.71529B
19.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa29.86521B
20.Jastrząb DominikWARTA Poznań29.87521B
21.Karnik ErykWodnik Radom30.01514?
Kuczak AdamKorner Zielona Góra30.01514?
23.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska30.02513
24.Barczyk NorbertGalicja Kraków30.14507
25.Guzior MaciejMZOS Płock30.17505
26.Mitrus PawełMKS Piaseczno30.21503
27.Romaniec SzymonDelfin Gdynia30.29499
28.Zdunek JakubKP Ciechanów30.34497
29.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź30.36496
Łukaszczyk MateuszORKA Zamość30.36496
31.Pawłowski BogdanBobry Dębica30.44492
32.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk30.46491
33.Mańka FilipUKS 190 Łódź30.53488
34.Kędzia WiktorMKP Szczecin30.54487
35.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa30.75477
36.Glazer RafałMKS Piaseczno30.77476
37.Komkowski MaciejPiętnastka Bydgoszcz30.89471
38.Zychowicz JakubZnicz Koszalin30.90470
39.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz30.92469
40.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.31.00466
41.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki31.03465
42.Jodłowski MateuszGalicja Kraków31.32452
43.Popiela KarolMOSM Tychy31.40448
44.Kałek OliwerKorner Zielona Góra31.60440
45.Wojaczek Paweł SOUNIA Oświęcim31.61439
46.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz31.63439
47.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim31.96425
48.Gardyan AdrianGórnik Radlin32.02423
49.Rdzanek SzymonGórnik Radlin32.24414
50.Łaban MichałAZS AWF Wrocław32.67398
51.Łonak PatrykMOS Dąbrowa Grn32.75395
52.Dobrzański KrystianDziewiątka Dzierżoniów32.81393
53.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz32.90390
54.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice33.08383
55.Małysz PawełOstrobramska Warszawa33.11382
56.Kania SzymonFala Ropczyce34.14349
57.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl34.85328
58.Henke Marek SOUNIA Oświęcim35.10321
59.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz40.16214


<< TOP >>
Konkurencja 19
11-07-2015 - 9:40
Dziewcząt, 400m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:04.23
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Melbourne (AUS)
Tampere (FIN)
25-03-2007
20-07-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Baryła JuliaMorena Gdańsk4:38.77631A
50m:
100m:
31.94
1:06.13
31.94
34.19
150m:
200m:
1:41.05
2:16.60
34.92
35.55
250m:
300m:
2:51.87
3:27.71
35.27
35.84
350m:
400m:
4:04.03
4:38.77
36.32
34.74
2.Pecyna MichalinaIKS Konstancin4:41.09615A
50m:
100m:
32.31
1:07.09
32.31
34.78
150m:
200m:
1:42.59
2:18.48
35.50
35.89
250m:
300m:
2:54.61
3:30.66
36.13
36.05
350m:
400m:
4:06.58
4:41.09
35.92
34.51
3.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa4:41.19615A
50m:
100m:
32.33
1:06.36
32.33
34.03
150m:
200m:
1:41.40
2:17.07
35.04
35.67
250m:
300m:
2:53.00
3:29.37
35.93
36.37
350m:
400m:
4:05.81
4:41.19
36.44
35.38
4.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn4:41.68611A
50m:
100m:
32.90
1:08.62
32.90
35.72
150m:
200m:
1:44.59
2:20.50
35.97
35.91
250m:
300m:
2:55.93
3:31.13
35.43
35.20
350m:
400m:
4:06.31
4:41.68
35.18
35.37
5.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin4:42.15608A
50m:
100m:
32.27
1:07.28
32.27
35.01
150m:
200m:
1:42.81
2:18.63
35.53
35.82
250m:
300m:
2:54.52
3:30.43
35.89
35.91
350m:
400m:
4:06.52
4:42.15
36.09
35.63
6.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec4:42.43607A
50m:
100m:
32.31
1:07.33
32.31
35.02
150m:
200m:
1:42.23
2:18.15
34.90
35.92
250m:
300m:
2:54.50
3:31.31
36.35
36.81
350m:
400m:
4:07.18
4:42.43
35.87
35.25
7.Bronek MartynaAligator Gorzyce4:42.59606A
50m:
100m:
31.64
1:07.34
31.64
35.70
150m:
200m:
1:43.63
2:19.80
36.29
36.17
250m:
300m:
2:55.77
3:31.93
35.97
36.16
350m:
400m:
4:07.90
4:42.59
35.97
34.69
8.Margula WeronikaMKP Szczecin4:42.81604A
50m:
100m:
31.89
1:07.17
31.89
35.28
150m:
200m:
1:42.22
2:18.27
35.05
36.05
250m:
300m:
2:53.91
3:30.20
35.64
36.29
350m:
400m:
4:06.68
4:42.81
36.48
36.13
9.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów4:42.91604A
50m:
100m:
31.41
1:06.90
31.41
35.49
150m:
200m:
1:43.15
2:19.68
36.25
36.53
250m:
300m:
2:56.18
3:32.66
36.50
36.48
350m:
400m:
4:08.49
4:42.91
35.83
34.42
10.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn4:43.30601A
50m:
100m:
32.55
1:08.40
32.55
35.85
150m:
200m:
1:44.24
2:20.58
35.84
36.34
250m:
300m:
2:56.68
3:32.85
36.10
36.17
350m:
400m:
4:08.83
4:43.30
35.98
34.47
11.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim4:44.41594B
50m:
100m:
32.39
1:08.25
32.39
35.86
150m:
200m:
1:44.45
2:20.87
36.20
36.42
250m:
300m:
2:57.19
3:33.37
36.32
36.18
350m:
400m:
4:09.27
4:44.41
35.90
35.14
12.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno4:44.70592B
50m:
100m:
32.00
1:07.80
32.00
35.80
150m:
200m:
1:43.84
2:20.22
36.04
36.38
250m:
300m:
2:55.87
3:32.87
35.65
37.00
350m:
400m:
4:09.26
4:44.70
36.39
35.44
13.Janczak PatrycjaMKP Szczecin4:45.23589B
50m:
100m:
32.97
1:08.50
32.97
35.53
150m:
200m:
1:44.65
2:20.94
36.15
36.29
250m:
300m:
2:57.27
3:33.86
36.33
36.59
350m:
400m:
4:09.68
4:45.23
35.82
35.55
14.Klessa HelenaNielba Wągrowiec4:45.76586B
50m:
100m:
32.15
1:07.83
32.15
35.68
150m:
200m:
1:44.08
2:20.69
36.25
36.61
250m:
300m:
2:57.39
3:34.26
36.70
36.87
350m:
400m:
4:10.53
4:45.76
36.27
35.23
15.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk4:45.93585B SKR
50m:
100m:
32.99
1:08.93
32.99
35.94
150m:
200m:
1:45.21
2:21.69
36.28
36.48
250m:
300m:
2:57.75
3:34.33
36.06
36.58
350m:
400m:
4:10.46
4:45.93
36.13
35.47
16.Błajet OliwiaWARTA Poznań4:46.19583B
50m:
100m:
32.64
1:08.27
32.64
35.63
150m:
200m:
1:44.79
2:21.10
36.52
36.31
250m:
300m:
2:57.66
3:34.04
36.56
36.38
350m:
400m:
4:10.32
4:46.19
36.28
35.87
17.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik4:46.37582B
50m:
100m:
31.87
1:07.63
31.87
35.76
150m:
200m:
1:44.04
2:20.40
36.41
36.36
250m:
300m:
2:56.49
3:33.16
36.09
36.67
350m:
400m:
4:10.20
4:46.37
37.04
36.17
18.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław4:47.46575B
50m:
100m:
33.14
1:08.70
33.14
35.56
150m:
200m:
1:44.94
2:21.66
36.24
36.72
250m:
300m:
2:58.14
3:35.07
36.48
36.93
350m:
400m:
4:11.52
4:47.46
36.45
35.94
19.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn4:48.15571B
50m:
100m:
33.42
1:10.20
33.42
36.78
150m:
200m:
1:46.96
2:24.23
36.76
37.27
250m:
300m:
3:01.40
3:38.14
37.17
36.74
350m:
400m:
4:13.65
4:48.15
35.51
34.50
20.Borejszo PaulaMKP Szczecin4:48.45569B
50m:
100m:
32.90
1:08.69
32.90
35.79
150m:
200m:
1:45.71
2:22.58
37.02
36.87
250m:
300m:
2:58.76
3:35.59
36.18
36.83
350m:
400m:
4:12.16
4:48.45
36.57
36.29
21.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn4:48.80567R
50m:
100m:
32.40
1:08.84
32.40
36.44
150m:
200m:
1:44.99
2:21.50
36.15
36.51
250m:
300m:
2:57.92
3:34.76
36.42
36.84
350m:
400m:
4:12.13
4:48.80
37.37
36.67
22.Kruszewska KajaJuvenia Białystok4:49.06566R
50m:
100m:
32.90
1:09.01
32.90
36.11
150m:
200m:
1:45.96
2:23.04
36.95
37.08
250m:
300m:
3:00.04
3:37.30
37.00
37.26
350m:
400m:
4:14.39
4:49.06
37.09
34.67
23.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa4:49.31564
50m:
100m:
31.90
1:07.66
31.90
35.76
150m:
200m:
1:44.32
2:20.96
36.66
36.64
250m:
300m:
2:58.10
3:35.47
37.14
37.37
350m:
400m:
4:12.88
4:49.31
37.41
36.43
24.Chodyna KingaKormoran Olsztyn4:50.38558
50m:
100m:
33.67
1:10.27
33.67
36.60
150m:
200m:
1:47.77
2:24.95
37.50
37.18
250m:
300m:
3:02.27
3:39.55
37.32
37.28
350m:
400m:
4:15.94
4:50.38
36.39
34.44
25.Chojecka KarolinaOlimpic Warka4:50.60557
50m:
100m:
32.17
1:07.63
32.17
35.46
150m:
200m:
1:44.70
2:22.35
37.07
37.65
250m:
300m:
3:00.22
3:38.34
37.87
38.12
350m:
400m:
4:15.74
4:50.60
37.40
34.86
26.Mycek AgnieszkaŚLĄSK Wrocław4:50.93555
50m:
100m:
33.26
1:09.15
33.26
35.89
150m:
200m:
1:45.93
2:23.17
36.78
37.24
250m:
300m:
3:00.64
3:37.91
37.47
37.27
350m:
400m:
4:15.06
4:50.93
37.15
35.87
27.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno4:52.41547
50m:
100m:
32.90
1:08.77
32.90
35.87
150m:
200m:
1:44.52
2:21.18
35.75
36.66
250m:
300m:
2:58.34
3:35.75
37.16
37.41
350m:
400m:
4:14.01
4:52.41
38.26
38.40
28.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim4:54.31536
50m:
100m:
31.53
1:07.58
31.53
36.05
150m:
200m:
1:44.63
2:23.05
37.05
38.42
250m:
300m:
3:01.00
3:39.73
37.95
38.73
350m:
400m:
4:17.49
4:54.31
37.76
36.82
29.Górska JuliaSkalar Warszawa4:55.08532
50m:
100m:
33.24
1:09.82
33.24
36.58
150m:
200m:
1:47.50
2:25.39
37.68
37.89
250m:
300m:
3:03.81
3:41.55
38.42
37.74
350m:
400m:
4:19.30
4:55.08
37.75
35.78
30.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa4:55.48530
50m:
100m:
33.81
1:10.16
33.81
36.35
150m:
200m:
1:47.89
2:25.39
37.73
37.50
250m:
300m:
3:04.10
3:42.10
38.71
38.00
350m:
400m:
4:19.68
4:55.48
37.58
35.80
31.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa4:55.72528
50m:
100m:
33.87
1:09.69
33.87
35.82
150m:
200m:
1:46.55
2:23.91
36.86
37.36
250m:
300m:
3:01.42
3:39.63
37.51
38.21
350m:
400m:
4:17.90
4:55.72
38.27
37.82
32.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl4:55.80528
50m:
100m:
31.83
1:07.48
31.83
35.65
150m:
200m:
1:44.34
2:23.25
36.86
38.91
250m:
300m:
3:00.82
3:39.63
37.57
38.81
350m:
400m:
4:17.87
4:55.80
38.24
37.93
33.Wrońska MariannaSiódemka Sopot4:56.70523
50m:
100m:
33.02
1:11.26
33.02
38.24
150m:
200m:
1:50.09
2:28.69
38.83
38.60
250m:
300m:
3:06.25
3:44.70
37.56
38.45
350m:
400m:
4:21.98
4:56.70
37.28
34.72
34.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa4:58.43514
50m:
100m:
33.39
1:10.04
33.39
36.65
150m:
200m:
1:47.43
2:25.90
37.39
38.47
250m:
300m:
3:04.13
3:42.66
38.23
38.53
350m:
400m:
4:21.25
4:58.43
38.59
37.18
35.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa4:58.51514
50m:
100m:
33.74
1:10.17
33.74
36.43
150m:
200m:
1:47.88
2:26.39
37.71
38.51
250m:
300m:
3:05.31
3:43.97
38.92
38.66
350m:
400m:
4:22.77
4:58.51
38.80
35.74
36.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław4:58.58513
50m:
100m:
33.54
1:11.02
33.54
37.48
150m:
200m:
1:49.78
2:28.85
38.76
39.07
250m:
300m:
3:07.38
3:44.72
38.53
37.34
350m:
400m:
4:21.79
4:58.58
37.07
36.79
37.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa4:59.02511
50m:
100m:
32.16
1:08.96
32.16
36.80
150m:
200m:
1:46.83
2:24.95
37.87
38.12
250m:
300m:
3:03.69
3:43.06
38.74
39.37
350m:
400m:
4:21.43
4:59.02
38.37
37.59
38.Hajdenraich JuliaFala Kraśnik5:00.67503
50m:
100m:
33.86
1:10.86
33.86
37.00
150m:
200m:
1:49.37
2:27.45
38.51
38.08
250m:
300m:
3:06.47
3:45.46
39.02
38.99
350m:
400m:
4:24.02
5:00.67
38.56
36.65
39.Świstuń JuliaGórnik Radlin5:03.57488
50m:
100m:
33.22
1:11.21
33.22
37.99
150m:
200m:
1:49.84
2:29.30
38.63
39.46
250m:
300m:
3:08.42
3:48.43
39.12
40.01
350m:
400m:
4:27.81
5:03.57
39.38
35.76
40.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot5:04.60483
50m:
100m:
35.82
1:14.10
35.82
38.28
150m:
200m:
1:52.76
2:31.70
38.66
38.94
250m:
300m:
3:10.77
3:49.54
39.07
38.77
350m:
400m:
4:27.95
5:04.60
38.41
36.65
41.Lechowicz NadiaGalicja Kraków5:05.34480
50m:
100m:
33.75
1:11.73
33.75
37.98
150m:
200m:
1:51.18
2:30.82
39.45
39.64
250m:
300m:
3:10.24
3:49.05
39.42
38.81
350m:
400m:
4:27.46
5:05.34
38.41
37.88
42.Groblica JoannaMKP Szczecin5:06.59474
50m:
100m:
33.36
1:10.41
33.36
37.05
150m:
200m:
1:49.28
2:29.09
38.87
39.81
250m:
300m:
3:09.49
3:49.32
40.40
39.83
350m:
400m:
4:29.83
5:06.59
40.51
36.76
43.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska5:06.65474
50m:
100m:
34.04
1:11.09
34.04
37.05
150m:
200m:
1:50.23
2:29.36
39.14
39.13
250m:
300m:
3:09.05
3:48.74
39.69
39.69
350m:
400m:
4:28.44
5:06.65
39.70
38.21
44.Ciporska KatarzynaPOLONIA Warszawa5:08.05467
50m:
100m:
34.17
1:11.74
34.17
37.57
150m:
200m:
1:50.99
2:30.21
39.25
39.22
250m:
300m:
3:09.94
3:49.69
39.73
39.75
350m:
400m:
4:29.74
5:08.05
40.05
38.31
45.Głogowska AgataMorena Gdańsk5:08.11467
50m:
100m:
33.75
1:12.24
33.75
38.49
150m:
200m:
1:52.41
2:32.97
40.17
40.56
250m:
300m:
3:12.73
3:52.69
39.76
39.96
350m:
400m:
4:31.35
5:08.11
38.66
36.76
46.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk5:08.25466
50m:
100m:
35.06
1:14.54
35.06
39.48
150m:
200m:
1:54.14
2:33.80
39.60
39.66
250m:
300m:
3:12.75
3:52.36
38.95
39.61
350m:
400m:
4:30.96
5:08.25
38.60
37.29
47.Niziołek KingaIKAR Mielec5:08.42466
50m:
100m:
34.16
1:13.41
34.16
39.25
150m:
200m:
1:53.11
2:33.27
39.70
40.16
250m:
300m:
3:11.95
3:51.58
38.68
39.63
350m:
400m:
4:30.64
5:08.42
39.06
37.78
48.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz5:08.69464
50m:
100m:
33.64
1:11.94
33.64
38.30
150m:
200m:
1:51.92
2:32.03
39.98
40.11
250m:
300m:
3:12.03
3:52.61
40.00
40.58
350m:
400m:
4:32.05
5:08.69
39.44
36.64
49.Wilisowska JuliaŚLĄSK Wrocław5:09.11463
50m:
100m:
36.03
1:14.60
36.03
38.57
150m:
200m:
1:54.04
2:33.51
39.44
39.47
250m:
300m:
3:12.73
3:52.08
39.22
39.35
350m:
400m:
4:30.90
5:09.11
38.82
38.21
50.Rudek WiktoriaOrka Lubań5:10.51456
50m:
100m:
31.49
1:08.55
31.49
37.06
150m:
200m:
1:48.00
2:29.03
39.45
41.03
250m:
300m:
3:10.82
3:51.99
41.79
41.17
350m:
400m:
4:31.75
5:10.51
39.76
38.76
51.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki5:10.93455
50m:
100m:
33.53
1:11.55
33.53
38.02
150m:
200m:
1:51.36
2:31.17
39.81
39.81
250m:
300m:
3:11.88
3:52.61
40.71
40.73
350m:
400m:
4:33.15
5:10.93
40.54
37.78
52.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce5:12.74447
50m:
100m:
33.94
1:11.86
33.94
37.92
150m:
200m:
1:51.25
2:31.17
39.39
39.92
250m:
300m:
3:11.55
3:52.18
40.38
40.63
350m:
400m:
4:33.05
5:12.74
40.87
39.69
53.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa5:12.90446
50m:
100m:
35.09
1:13.99
35.09
38.90
150m:
200m:
1:54.10
2:34.53
40.11
40.43
250m:
300m:
3:14.73
3:54.98
40.20
40.25
350m:
400m:
4:35.19
5:12.90
40.21
37.71
54.Gielniewska WiktoriaAZS AWF Wrocław5:13.02445
50m:
100m:
33.74
1:12.10
33.74
38.36
150m:
200m:
1:51.62
2:32.05
39.52
40.43
250m:
300m:
3:12.58
3:52.98
40.53
40.40
350m:
400m:
4:33.47
5:13.02
40.49
39.55
55.Michalak WeronikaWARTA Poznań5:13.26444
50m:
100m:
35.35
1:13.42
35.35
38.07
150m:
200m:
1:54.26
2:34.21
40.84
39.95
250m:
300m:
3:14.87
3:55.13
40.66
40.26
350m:
400m:
4:34.91
5:13.26
39.78
38.35
56.Grieger WeronikaBUKS Warszawa5:15.08437
50m:
100m:
32.63
1:10.49
32.63
37.86
150m:
200m:
1:50.40
2:31.17
39.91
40.77
250m:
300m:
3:12.07
3:53.50
40.90
41.43
350m:
400m:
4:34.83
5:15.08
41.33
40.25
57.Szypula KlaudiaFregata Kolbuszowa5:31.04377
50m:
100m:
36.51
1:17.27
36.51
40.76
150m:
200m:
1:58.57
2:41.18
41.30
42.61
250m:
300m:
3:23.60
4:06.85
42.42
43.25
350m:
400m:
4:49.47
5:31.04
42.62
41.57
58.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz5:34.09366
50m:
100m:
36.89
1:17.92
36.89
41.03
150m:
200m:
2:00.61
2:43.75
42.69
43.14
250m:
300m:
3:27.36
4:10.50
43.61
43.14
350m:
400m:
4:53.33
5:34.09
42.83
40.76
DYSKW.Lazopoulos AnnaJuvenia Wrocław
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 20
11-07-2015 - 10:15
Chłopców, 400m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:45.71
4:01.28
Stańczyk Przemyslaw
Wojdak Wojciech
MKSZC
BOBRZ
Chiba (JPN)
Oświecim
21-08-2007
16-07-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa4:11.29671A
50m:
100m:
27.09
57.94
27.09
30.85
150m:
200m:
1:29.84
2:01.96
31.90
32.12
250m:
300m:
2:34.46
3:07.23
32.50
32.77
350m:
400m:
3:39.69
4:11.29
32.46
31.60
2.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn4:14.27648A
50m:
100m:
28.87
1:00.61
28.87
31.74
150m:
200m:
1:32.95
2:05.47
32.34
32.52
250m:
300m:
2:37.53
3:09.74
32.06
32.21
350m:
400m:
3:42.10
4:14.27
32.36
32.17
3.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław4:14.54646A
50m:
100m:
26.99
58.01
26.99
31.02
150m:
200m:
1:29.87
2:02.87
31.86
33.00
250m:
300m:
2:35.76
3:08.96
32.89
33.20
350m:
400m:
3:42.16
4:14.54
33.20
32.38
4.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław4:15.94635A
50m:
100m:
28.74
1:00.44
28.74
31.70
150m:
200m:
1:32.86
2:05.78
32.42
32.92
250m:
300m:
2:38.59
3:11.41
32.81
32.82
350m:
400m:
3:44.41
4:15.94
33.00
31.53
5.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec4:16.05634A
50m:
100m:
29.81
1:01.69
29.81
31.88
150m:
200m:
1:34.50
2:07.10
32.81
32.60
250m:
300m:
2:39.83
3:12.50
32.73
32.67
350m:
400m:
3:44.43
4:16.05
31.93
31.62
6.Jarocha Oskar SOcKS KSZO Ostrowiec4:16.34632A
50m:
100m:
28.58
1:00.49
28.58
31.91
150m:
200m:
1:32.98
2:06.08
32.49
33.10
250m:
300m:
2:38.91
3:11.92
32.83
33.01
350m:
400m:
3:44.81
4:16.34
32.89
31.53
7.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew4:17.12627A
50m:
100m:
29.24
1:01.09
29.24
31.85
150m:
200m:
1:33.56
2:06.34
32.47
32.78
250m:
300m:
2:39.08
3:11.96
32.74
32.88
350m:
400m:
3:45.07
4:17.12
33.11
32.05
8.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź4:18.26618A
50m:
100m:
28.64
1:01.11
28.64
32.47
150m:
200m:
1:34.40
2:07.56
33.29
33.16
250m:
300m:
2:40.50
3:13.71
32.94
33.21
350m:
400m:
3:47.29
4:18.26
33.58
30.97
9.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec4:20.47603A
50m:
100m:
29.43
1:01.47
29.43
32.04
150m:
200m:
1:34.50
2:08.26
33.03
33.76
250m:
300m:
2:42.01
3:15.44
33.75
33.43
350m:
400m:
3:49.21
4:20.47
33.77
31.26
10.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław4:20.76601A
50m:
100m:
29.12
1:01.36
29.12
32.24
150m:
200m:
1:34.66
2:07.71
33.30
33.05
250m:
300m:
2:41.21
3:14.77
33.50
33.56
350m:
400m:
3:47.82
4:20.76
33.05
32.94
11.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.4:20.79600B
50m:
100m:
29.07
1:01.65
29.07
32.58
150m:
200m:
1:34.76
2:08.44
33.11
33.68
250m:
300m:
2:42.12
3:15.92
33.68
33.80
350m:
400m:
3:49.49
4:20.79
33.57
31.30
12.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław4:21.24597B
50m:
100m:
29.11
1:01.14
29.11
32.03
150m:
200m:
1:34.24
2:07.70
33.10
33.46
250m:
300m:
2:41.68
3:14.73
33.98
33.05
350m:
400m:
3:48.31
4:21.24
33.58
32.93
13.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.4:22.70587B
50m:
100m:
29.47
1:01.43
29.47
31.96
150m:
200m:
1:34.49
2:08.10
33.06
33.61
250m:
300m:
2:41.98
3:16.09
33.88
34.11
350m:
400m:
3:50.01
4:22.70
33.92
32.69
14.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław4:22.73587B
50m:
100m:
30.17
1:03.59
30.17
33.42
150m:
200m:
1:37.27
2:11.46
33.68
34.19
250m:
300m:
2:44.48
3:17.96
33.02
33.48
350m:
400m:
3:51.15
4:22.73
33.19
31.58
15.Liss MateuszJuvenia Wrocław4:23.18584B
50m:
100m:
28.67
1:00.24
28.67
31.57
150m:
200m:
1:33.55
2:07.59
33.31
34.04
250m:
300m:
2:41.54
3:15.74
33.95
34.20
350m:
400m:
3:49.81
4:23.18
34.07
33.37
16.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:23.45582B
50m:
100m:
29.19
1:01.08
29.19
31.89
150m:
200m:
1:34.19
2:07.48
33.11
33.29
250m:
300m:
2:41.30
3:15.47
33.82
34.17
350m:
400m:
3:49.96
4:23.45
34.49
33.49
17.Maciak ArturMKP Szczecin4:24.29577B
50m:
100m:
30.24
1:02.65
30.24
32.41
150m:
200m:
1:35.95
2:09.70
33.30
33.75
250m:
300m:
2:43.64
3:17.32
33.94
33.68
350m:
400m:
3:51.90
4:24.29
34.58
32.39
18.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz4:25.79567B
50m:
100m:
29.81
1:02.93
29.81
33.12
150m:
200m:
1:37.10
2:10.99
34.17
33.89
250m:
300m:
2:45.31
3:19.10
34.32
33.79
350m:
400m:
3:53.40
4:25.79
34.30
32.39
19.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn4:26.75561B
50m:
100m:
30.22
1:03.83
30.22
33.61
150m:
200m:
1:37.71
2:11.70
33.88
33.99
250m:
300m:
2:45.55
3:20.15
33.85
34.60
350m:
400m:
3:53.51
4:26.75
33.36
33.24
20.Topolski DawidTRÓJKA Łódź4:27.57556B
50m:
100m:
29.22
1:01.70
29.22
32.48
150m:
200m:
1:35.63
2:10.05
33.93
34.42
250m:
300m:
2:44.54
3:19.22
34.49
34.68
350m:
400m:
3:53.52
4:27.57
34.30
34.05
21.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn4:27.62556R
50m:
100m:
29.68
1:03.47
29.68
33.79
150m:
200m:
1:37.02
2:11.71
33.55
34.69
250m:
300m:
2:45.58
3:20.65
33.87
35.07
350m:
400m:
3:54.46
4:27.62
33.81
33.16
22.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów4:27.69555R
50m:
100m:
29.09
1:02.10
29.09
33.01
150m:
200m:
1:35.53
2:09.45
33.43
33.92
250m:
300m:
2:43.87
3:18.74
34.42
34.87
350m:
400m:
3:53.97
4:27.69
35.23
33.72
23.Rel MaciejTRÓJKA Łódź4:28.02553
50m:
100m:
30.14
1:03.27
30.14
33.13
150m:
200m:
1:36.70
2:10.82
33.43
34.12
250m:
300m:
2:45.76
3:20.89
34.94
35.13
350m:
400m:
3:55.43
4:28.02
34.54
32.59
24.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław4:28.22552
50m:
100m:
30.22
1:02.77
30.22
32.55
150m:
200m:
1:36.63
2:11.02
33.86
34.39
250m:
300m:
2:45.90
3:20.78
34.88
34.88
350m:
400m:
3:55.67
4:28.22
34.89
32.55
25.Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa4:28.53550
50m:
100m:
29.82
1:03.02
29.82
33.20
150m:
200m:
1:37.24
2:11.67
34.22
34.43
250m:
300m:
2:45.96
3:21.06
34.29
35.10
350m:
400m:
3:55.04
4:28.53
33.98
33.49
26.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.4:29.73543
50m:
100m:
30.10
1:02.90
30.10
32.80
150m:
200m:
1:37.53
2:11.84
34.63
34.31
250m:
300m:
2:46.37
3:21.19
34.53
34.82
350m:
400m:
3:56.08
4:29.73
34.89
33.65
27.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl4:29.76542
50m:
100m:
28.95
1:02.69
28.95
33.74
150m:
200m:
1:36.85
2:12.45
34.16
35.60
250m:
300m:
2:46.66
3:22.41
34.21
35.75
350m:
400m:
3:56.63
4:29.76
34.22
33.13
28.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:29.99541
50m:
100m:
30.62
1:04.28
30.62
33.66
150m:
200m:
1:39.08
2:14.15
34.80
35.07
250m:
300m:
2:48.96
3:23.85
34.81
34.89
350m:
400m:
3:57.74
4:29.99
33.89
32.25
29.Prus MateuszAkwawit Leszno4:30.97535
50m:
100m:
29.08
1:02.10
29.08
33.02
150m:
200m:
1:36.28
2:11.01
34.18
34.73
250m:
300m:
2:45.99
3:21.14
34.98
35.15
350m:
400m:
3:56.61
4:30.97
35.47
34.36
30.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim4:31.61531
50m:
100m:
30.80
1:04.11
30.80
33.31
150m:
200m:
1:38.94
2:13.81
34.83
34.87
250m:
300m:
2:49.20
3:24.83
35.39
35.63
350m:
400m:
3:59.89
4:31.61
35.06
31.72
31.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim4:31.64531
50m:
100m:
31.91
1:05.23
31.91
33.32
150m:
200m:
1:40.12
2:15.13
34.89
35.01
250m:
300m:
2:49.96
3:24.49
34.83
34.53
350m:
400m:
3:58.06
4:31.64
33.57
33.58
32.Wozniak KamilFregata Kolbuszowa4:32.78525
50m:
100m:
29.55
1:02.58
29.55
33.03
150m:
200m:
1:37.05
2:12.21
34.47
35.16
250m:
300m:
2:47.22
3:22.65
35.01
35.43
350m:
400m:
3:58.40
4:32.78
35.75
34.38
33.Plutecki DawidGalicja Kraków4:32.90524
50m:
100m:
29.39
1:02.60
29.39
33.21
150m:
200m:
1:37.15
2:12.71
34.55
35.56
250m:
300m:
2:47.96
3:24.24
35.25
36.28
350m:
400m:
3:59.36
4:32.90
35.12
33.54
34.Twardzik BartoszSiKReT Gliwice4:33.48521
50m:
100m:
29.84
1:03.92
29.84
34.08
150m:
200m:
1:38.24
2:13.01
34.32
34.77
250m:
300m:
2:48.20
3:24.02
35.19
35.82
350m:
400m:
3:59.28
4:33.48
35.26
34.20
35.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa4:34.58514
50m:
100m:
31.14
1:05.20
31.14
34.06
150m:
200m:
1:39.50
2:14.51
34.30
35.01
250m:
300m:
2:49.55
3:24.67
35.04
35.12
350m:
400m:
3:59.89
4:34.58
35.22
34.69
36.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz4:35.67508
50m:
100m:
30.54
1:03.80
30.54
33.26
150m:
200m:
1:39.28
2:13.86
35.48
34.58
250m:
300m:
2:49.41
3:25.05
35.55
35.64
350m:
400m:
4:00.80
4:35.67
35.75
34.87
37.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska4:35.99506
50m:
100m:
30.95
1:04.58
30.95
33.63
150m:
200m:
1:39.24
2:14.51
34.66
35.27
250m:
300m:
2:50.52
3:26.44
36.01
35.92
350m:
400m:
4:01.90
4:35.99
35.46
34.09
38.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki4:36.07506
50m:
100m:
30.60
1:04.90
30.60
34.30
150m:
200m:
1:39.96
2:15.55
35.06
35.59
250m:
300m:
2:51.68
3:27.39
36.13
35.71
350m:
400m:
4:02.59
4:36.07
35.20
33.48
39.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn4:37.29499
50m:
100m:
31.58
1:06.64
31.58
35.06
150m:
200m:
1:43.03
2:19.21
36.39
36.18
250m:
300m:
2:54.83
3:29.77
35.62
34.94
350m:
400m:
4:05.32
4:37.29
35.55
31.97
40.Szynalski SzymonWodnik Rawicz4:37.82497
50m:
100m:
30.41
1:05.01
30.41
34.60
150m:
200m:
1:40.23
2:15.49
35.22
35.26
250m:
300m:
2:51.07
3:26.95
35.58
35.88
350m:
400m:
4:03.05
4:37.82
36.10
34.77
41.Lewandowski MichałZRYW Opole4:39.00490
50m:
100m:
31.55
1:06.90
31.55
35.35
150m:
200m:
1:42.52
2:17.82
35.62
35.30
250m:
300m:
2:52.55
3:28.04
34.73
35.49
350m:
400m:
4:03.72
4:39.00
35.68
35.28
42.Kłaput BartoszGalicja Kraków4:39.41488
50m:
100m:
30.56
1:05.88
30.56
35.32
150m:
200m:
1:42.28
2:18.57
36.40
36.29
250m:
300m:
2:54.41
3:30.00
35.84
35.59
350m:
400m:
4:04.88
4:39.41
34.88
34.53
43.Jordan ArturJedynka Ożarów Maz4:40.45483
50m:
100m:
31.48
1:06.42
31.48
34.94
150m:
200m:
1:42.58
2:18.71
36.16
36.13
250m:
300m:
2:54.44
3:30.60
35.73
36.16
350m:
400m:
4:05.98
4:40.45
35.38
34.47
44.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa4:40.73481
50m:
100m:
30.36
1:05.09
30.36
34.73
150m:
200m:
1:41.44
2:17.79
36.35
36.35
250m:
300m:
2:54.87
3:31.09
37.08
36.22
350m:
400m:
4:06.35
4:40.73
35.26
34.38
45.Misztal MikołajPolonez Wyszków4:41.26479
50m:
100m:
29.66
1:04.32
29.66
34.66
150m:
200m:
1:40.37
2:16.21
36.05
35.84
250m:
300m:
2:53.08
3:29.39
36.87
36.31
350m:
400m:
4:05.84
4:41.26
36.45
35.42
46.Bednarz OlafSłowianka Gorzów Wlkp.4:42.39473
50m:
100m:
29.99
1:03.65
29.99
33.66
150m:
200m:
1:38.99
2:15.64
35.34
36.65
250m:
300m:
2:52.70
3:29.74
37.06
37.04
350m:
400m:
4:06.23
4:42.39
36.49
36.16
47.Gontarczyk KamilKapry Armexim4:43.21469
50m:
100m:
30.55
1:06.00
30.55
35.45
150m:
200m:
1:42.49
2:18.74
36.49
36.25
250m:
300m:
2:55.52
3:31.98
36.78
36.46
350m:
400m:
4:07.85
4:43.21
35.87
35.36
48.Chmielewski JakubRUCH Grudziądz4:44.98460
50m:
100m:
31.69
1:06.41
31.69
34.72
150m:
200m:
1:42.29
2:18.71
35.88
36.42
250m:
300m:
2:55.48
3:32.88
36.77
37.40
350m:
400m:
4:10.07
4:44.98
37.19
34.91
49.Pabich JakubOrka Ciechanów4:45.49458
50m:
100m:
30.65
1:06.06
30.65
35.41
150m:
200m:
1:42.45
2:19.56
36.39
37.11
250m:
300m:
2:56.50
3:33.68
36.94
37.18
350m:
400m:
4:10.45
4:45.49
36.77
35.04
50.Sumara KonradTS Wisła Kraków4:46.70452
50m:
100m:
30.80
1:06.23
30.80
35.43
150m:
200m:
1:42.57
2:19.12
36.34
36.55
250m:
300m:
2:55.64
3:33.11
36.52
37.47
350m:
400m:
4:10.46
4:46.70
37.35
36.24
51.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim4:48.36444
50m:
100m:
31.22
1:06.55
31.22
35.33
150m:
200m:
1:42.96
2:20.01
36.41
37.05
250m:
300m:
2:58.38
3:35.71
38.37
37.33
350m:
400m:
4:13.42
4:48.36
37.71
34.94
52.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław4:49.55439
50m:
100m:
32.18
1:08.16
32.18
35.98
150m:
200m:
1:44.52
2:21.59
36.36
37.07
250m:
300m:
2:58.70
3:36.63
37.11
37.93
350m:
400m:
4:14.20
4:49.55
37.57
35.35
53.Kokosza FilipWARTA Poznań4:49.62438
50m:
100m:
32.03
1:07.59
32.03
35.56
150m:
200m:
1:43.71
2:20.16
36.12
36.45
250m:
300m:
2:57.14
3:35.20
36.98
38.06
350m:
400m:
4:13.10
4:49.62
37.90
36.52
54.Muth MichałJedynka Ożarów Maz4:50.03436
50m:
100m:
31.08
1:06.71
31.08
35.63
150m:
200m:
1:44.59
2:22.66
37.88
38.07
250m:
300m:
3:00.05
3:37.99
37.39
37.94
350m:
400m:
4:15.18
4:50.03
37.19
34.85
55.Kowalski AdamSkra Bełchatów4:54.84415
50m:
100m:
32.44
1:09.08
32.44
36.64
150m:
200m:
1:47.00
2:25.77
37.92
38.77
250m:
300m:
3:04.35
3:43.26
38.58
38.91
350m:
400m:
4:20.47
4:54.84
37.21
34.37
56.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl4:55.55412
50m:
100m:
30.45
1:05.86
30.45
35.41
150m:
200m:
1:43.66
2:22.23
37.80
38.57
250m:
300m:
3:00.59
3:39.37
38.36
38.78
350m:
400m:
4:18.25
4:55.55
38.88
37.30
57.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa4:55.65412
50m:
100m:
31.69
1:08.07
31.69
36.38
150m:
200m:
1:45.92
2:24.53
37.85
38.61
250m:
300m:
3:02.96
3:41.17
38.43
38.21
350m:
400m:
4:19.14
4:55.65
37.97
36.51
58.Bącler JakubŚLĄSK Wrocław4:57.02406
50m:
100m:
32.91
1:09.00
32.91
36.09
150m:
200m:
1:46.49
2:24.37
37.49
37.88
250m:
300m:
3:03.20
3:41.75
38.83
38.55
350m:
400m:
4:19.83
4:57.02
38.08
37.19
59.Masiak MateuszFala Kraśnik4:59.23397
50m:
100m:
32.35
1:10.01
32.35
37.66
150m:
200m:
1:48.33
2:27.37
38.32
39.04
250m:
300m:
3:06.59
3:46.08
39.22
39.49
350m:
400m:
4:23.50
4:59.23
37.42
35.73
60.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa5:03.21382
50m:
100m:
32.97
1:10.13
32.97
37.16
150m:
200m:
1:48.50
2:27.12
38.37
38.62
250m:
300m:
3:06.40
3:45.93
39.28
39.53
350m:
400m:
4:25.72
5:03.21
39.79
37.49
61.Urban KacperRUCH Grudziądz5:04.21378
50m:
100m:
32.77
1:09.91
32.77
37.14
150m:
200m:
1:49.04
2:28.45
39.13
39.41
250m:
300m:
3:08.39
3:47.52
39.94
39.13
350m:
400m:
4:26.34
5:04.21
38.82
37.87


<< TOP >>
Konkurencja 21
11-07-2015 - 10:54
Dziewcząt, 200m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:26.84
2:29.47
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
AWGDA
ZNKOS
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
10-07-2009
12-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa2:42.37628A36.0840.5342.5243.24
2.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław2:42.79624A36.7842.5641.0542.40
3.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn2:44.05609A37.8643.5241.0041.67
4.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:44.46605A37.1441.6043.2342.49
5.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork2:44.53604A36.7542.7343.9641.09
6.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg2:44.74602A36.6441.5343.3643.21
7.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:45.42594A36.5842.5342.9743.34
8.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:45.77590A38.0141.5443.6342.59
9.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź2:46.31585A37.9742.7844.1641.40
10.Maruszczyk BeataMOSM Tychy2:47.21575A37.4243.7145.1340.95
11.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka2:47.29574B37.3342.4343.8443.69
12.Kowalska ElizaAligator Gorzyce2:48.27565B38.2943.8642.0944.03
13.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim2:48.50562B38.0243.4045.0842.00
14.Bielewicz JoannaWARTA Poznań2:48.93558B38.2543.8843.0743.73
15.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz2:49.35554B38.1244.2345.0042.00
16.Gruca Alicja SRUnia Racibórz2:49.62551B38.3942.8943.9444.40
17.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa2:49.70550B37.5944.2844.6143.22
18.Morchat KatarzynaKorner Zielona Góra2:50.28545B38.2044.0544.6243.41
19.Stojanowska AleksandraKorner Zielona Góra2:50.51543B38.8943.4345.1843.01
20.Kościanek NataliaOlimpic Warka2:50.98538B38.1342.6745.0045.18
21.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń2:51.17536R40.1442.0445.4643.53
22.Józefiak NikolaJuvenia Wrocław2:51.22536R38.0643.8045.2644.10
23.Kocjan Victoria SRVictoria Racibórz2:52.6152339.2544.1944.5744.60
24.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa2:52.9552038.9944.0746.0943.80
25.Koterba AdriannaKorner Zielona Góra2:53.4951540.2343.6044.5245.14
26.Mordak JuliaMKP Szczecin2:53.7351338.8343.8445.1045.96
27.Hajduk AnitaJuvenia Białystok2:54.5250639.6944.8645.5444.43
28.Chmielewska AnetaOlimpic Warka2:54.6750537.7744.6346.8545.42
29.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk2:54.7150438.8443.8846.4445.55
30.Kacprzak PatrycjaTRÓJKA Łódź2:54.8450339.7643.7945.3045.99
31.Przygoda JuliaJedynka Ożarów Maz2:56.0349340.9244.7644.5045.85
32.Pieczka MartynaAligator Gorzyce2:56.0749338.7444.6746.1446.52
33.Szlęk KatarzynaMOS Katowice2:56.3049137.1445.7146.4347.02
34.Kocurek MartaKS Posnania2:57.7747940.8045.6045.9745.40
35.Pawelska DominikaGlosator Kraków3:01.0945341.7447.2946.8245.24
36.Szeremeta WeronikaSkalar Słupsk3:02.7144138.7046.2648.7049.05
37.Borczyk MartynaRekin Świebodzice3:02.7544141.6047.0248.3145.82
38.Piestrzeniewicz OliwiaMorena Gdańsk3:03.7743342.1747.4948.2345.88
39.Goździejewicz JuliaKorner Zielona Góra3:04.5642843.8747.2948.8844.52
40.Palcar MartaJasień Sucha Beskidzka3:05.0442441.8247.9048.3247.00
41.Surmiak GabrysiaUKP Ruda Śląska3:07.2441042.9648.5650.0845.64
42.Felkel JustynaSiKReT Gliwice3:08.0140541.7347.7149.1949.38
43.Małek KatarzynaSkalar Warszawa3:25.3931044.6253.8052.8554.12


<< TOP >>
Konkurencja 22
11-07-2015 - 11:13
Chłopców, 200m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:10.90
2:18.70
Wolniak Sławomir
Zbutowicz Karol
AWGDA
KOOLS
Ostrowiec Św.
Utrecht (NED)
23-05-2009
19-07-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź2:27.20642A33.1837.3838.4238.22
2.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa2:28.46626A33.3338.2037.8139.12
3.Adamski MikołajKP Ciechanów2:28.92620A33.0736.9438.3140.60
4.Czop FilipMTS Kwidzyn2:30.26603A34.8038.7237.7738.97
5.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa2:30.32603A33.7639.0138.3839.17
6.Bieg OskarWodnik 29 Katowice2:30.77597A34.2338.4939.5938.46
7.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa2:31.53588A35.5638.4538.8238.70
8.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim2:32.16581A33.2738.7440.2539.90
9.Koczorowski KacperAkwawit Leszno2:32.64576A34.3939.0939.3239.84
10.Kała MikołajSiKReT Gliwice2:32.83573A34.0839.6839.6739.40
11.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa2:33.48566B35.5739.1040.4138.40
12.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa2:33.75563B33.9438.6640.4340.72
13.Wodzień SzymonBobry Dębica2:33.86562B35.3739.7239.7339.04
14.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl2:34.49555B34.3339.3040.8839.98
15.Nowak KacperWARTA Poznań2:35.29547B34.7339.1840.5140.87
16.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice2:35.51544B35.4540.3739.4940.20
17.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz2:36.48534B34.7740.3740.9640.38
18.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki2:37.02529B35.1440.1841.6240.08
19.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź2:37.75521B35.0340.4041.3640.96
20.Pakuła MateuszJedynka Łódź2:38.40515B35.1841.4940.9640.77
21.Data MariuszIKAR Mielec2:38.79511R35.9441.4943.0038.36
22.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:38.88510R35.5540.7141.6940.93
23.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa2:39.0550935.8341.2041.6640.36
24.Szczeciński Robert SWwaPOLONIA Warszawa2:39.1250835.9640.2641.1041.80
25.Dopierała KrystianKorner Zielona Góra2:39.4750536.7143.0241.2038.54
26.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków2:40.3649637.2240.9541.5040.69
27.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn2:41.3148835.9440.9642.3042.11
28.Kosmala SzymonOrlik Lublin2:41.3548734.9040.6842.8842.89
29.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn2:41.6648436.1741.6442.2341.62
30.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój2:41.8548336.2141.4142.8741.36
31.Krasiński KacperDziewiątka Dzierżoniów2:41.9648236.1442.8443.1939.79
32.Rdzanek SzymonGórnik Radlin2:42.6747534.9242.0943.6142.05
33.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok2:43.2047137.6041.0342.3342.24
34.Janiszewski MikołajSiKReT Gliwice2:43.2347136.0141.3543.9041.97
35.Greczanik Paweł SOUNIA Oświęcim2:43.9046536.2243.1442.5342.01
36.Szczutkowski DamianŚLĄSK Wrocław2:44.1246336.8241.7643.9441.60
37.Cieślar MateuszKS Piątka Chorzów2:44.4446034.7942.9643.5643.13
38.Dąbrowski DanielUKP Ruda Śląska2:46.0044736.5842.4943.7843.15
39.Birecki JakubWodnik 29 Katowice2:46.7244236.4142.7843.8443.69
40.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa2:48.2842935.7042.0344.7145.84
41.Zahab HazemLegia Warszawa2:50.0741636.8743.6444.0245.54
42.Gorycki JanDelfin Horyniec Zdrój2:53.1039537.4543.3346.2646.06
43.Bator KacperTS Wisła Kraków2:53.2439438.7646.2044.1444.14
44.Piątkiewicz DawidMZOS Płock2:53.7039038.6643.9945.6845.37
45.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl2:58.2836138.0244.5647.9347.77
46.Dzik Marek SOcKS KSZO Ostrowiec2:59.6235339.9345.0949.0145.59
47.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny3:12.7228640.2448.4951.9852.01
DYSKW.Kłosiński AlanJedynka Łódź
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 23
11-07-2015 - 11:31
Dziewcząt, 200m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:12.13
2:17.63
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
MKSZC
AZWAR
Beijing (CHN)
Gorzów Wlkp.
12-08-2008
01-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin2:26.64636A31.3740.5941.5533.13
2.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin2:28.30615A31.8137.4744.5834.44
3.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław2:28.66611A31.8041.2340.5335.10
4.Pecyna MichalinaIKS Konstancin2:29.23604A32.0937.3044.8335.01
5.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:29.30603A32.4138.0244.3134.56
6.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź2:29.38602A31.7336.1845.8735.60
7.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:30.00594A31.6738.8743.5435.92
8.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim2:30.17592A33.4037.4145.6833.68
9.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław2:30.84584A31.8238.3744.0736.58
10.Adamska AlicjaAligator Gorzyce2:31.43578A31.4638.8745.5135.59
11.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim2:31.75574B33.1539.6944.1934.72
12.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec2:32.23569B32.6541.0145.3033.27
13.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok2:32.46566B32.3938.5645.3936.12
14.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn2:32.96560B33.0538.2545.4436.22
15.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec2:33.41556B33.1439.3744.7436.16
16.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim2:33.69552B31.9340.7245.0336.01
17.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa2:34.44544B31.6839.4846.8936.39
18.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:35.71531B33.6640.7244.3536.98
19.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź2:36.37525B33.4641.2247.1334.56
20.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa2:36.58522B34.0240.4547.0335.08
21.Szopa MartaCSTR Strzyżów2:36.77521R34.1841.4943.6437.46
22.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik2:37.13517R32.4741.7245.8337.11
23.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin2:37.3051532.3839.4146.3639.15
24.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa2:37.5851333.8342.1247.0134.62
25.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg2:37.8651033.4241.0246.9436.48
26.Żylska JoannaKorona Kraków2:38.0550835.4739.3945.9837.21
27.Knapik AgataOxpress Bolesławiec2:39.1049833.9141.3845.8237.99
28.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa2:40.2548735.8341.1047.5535.77
29.Kujawska KatarzynaMTKP Delfin Toruń2:40.6548434.6042.2046.6937.16
30.Radecka AnnaBarakuda Starachowice2:41.2347832.0541.6750.7636.75
31.Mikus KatarzynaMOS Dąbrowa Grn2:42.9646334.9643.1746.9437.89
32.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań2:43.2746133.2543.4549.8036.77
33.Łotecka AleksandraGórnik Radlin2:44.1145434.5143.7147.6638.23
34.Kaczmarczyk JuliaGórnik Radlin2:44.2445334.8043.2946.8639.29
35.Ziąbek WeronikaGalicja Kraków2:44.2545334.6142.4547.3639.83
36.Gliwa HannaG-8 Bielany Warszawa2:44.9044734.6542.8947.4039.96
37.Maciejewska MartynaKS Posnania2:47.9742336.9743.5950.5336.88
38.Podleśny EmiliaGalicja Kraków2:50.4640536.4045.4351.1937.44
39.Gielniewska WiktoriaAZS AWF Wrocław2:50.8140236.8644.1952.5137.25
40.Plóciennik WiktoriaDziewiątka Kalisz2:58.4835338.1847.5250.6342.15


<< TOP >>
Konkurencja 24
11-07-2015 - 11:45
Chłopców, 200m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:59.30
2:07.56
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
MUWAR
MUWAR
Szczecin
Gorzów Wlkp.
30-05-2015
01-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź2:15.07601A28.6136.7636.9532.75
2.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:15.87590A28.8935.2740.5831.13
3.Juraszek AdrianSkalar Słupsk2:16.45583A28.8735.5239.6732.39
4.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław2:16.52582A27.7336.3740.2132.21
5.Kapias MichałSiKReT Gliwice2:16.77579A28.8234.4939.6433.82
6.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki2:16.83578A28.3835.4141.4731.57
7.Kurleto PiotrKorona Kraków2:17.16574A28.7836.3937.8434.15
8.Roman MateuszZRYW Opole2:17.26572A29.3936.1140.6131.15
9.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn2:17.56569A29.2435.8140.6331.88
10.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn2:18.09562A28.7935.8540.8432.61
11.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:18.31559B30.2934.7741.0732.18
12.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa2:18.92552B28.8037.4239.3233.38
13.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok2:19.18549B28.3336.1943.0231.64
14.Czop MichałMTS Kwidzyn2:19.27548B28.8335.8840.7233.84
15.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:19.95540B28.3334.9744.0132.64
16.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź2:20.22537B29.7034.8343.1332.56
17.Błądek JędrzejGórnik Radlin2:21.13527B29.0537.1142.4532.52
18.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik2:21.77519B28.5936.9344.2032.05
Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.2:21.77519B29.7737.0842.0832.84
20.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim2:22.43512B29.6837.0242.4733.26
21.Taradyś JakubKorner Zielona Góra2:22.49512R29.8036.9544.3631.38
22.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim2:22.69509R30.0736.6743.5832.37
23.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa2:23.1350528.6235.1145.4833.92
24.Barczyk NorbertGalicja Kraków2:23.4050229.5535.8644.0133.98
25.Szczepański OskarMKP Szczecin2:23.5750029.6337.5843.8132.55
26.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim2:23.8749730.7637.7242.8232.57
27.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:23.8849729.1038.2742.0134.50
28.Krzyżaniak KrystianJuvenia Białystok2:24.4949130.4939.3142.8931.80
29.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki2:24.5949029.2037.9144.0833.40
30.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice2:24.8848731.8337.5440.6434.87
31.Pawłowski BogdanBobry Dębica2:24.9248629.8436.8144.3033.97
32.Jodłowski MateuszGalicja Kraków2:24.9448630.3937.7142.1234.72
33.Wieczorek WojciechZRYW Opole2:25.2848331.1437.0745.0632.01
34.Dabrowski MateuszWARTA Poznań2:25.3148231.0639.0442.1633.05
35.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój2:27.0746533.3039.4142.6731.69
36.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa2:27.1146530.4938.1444.6433.84
37.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość2:27.6746029.4738.6944.1035.41
38.Szynalski SzymonWodnik Rawicz2:28.2145530.7239.8943.9133.69
39.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim2:28.2645431.6138.6445.3332.68
40.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa2:30.0343832.5037.0845.9334.52
41.Misina MateuszIKAR Mielec2:30.6043331.4739.6844.4435.01
42.Stadnyk MichałKormoran Olsztyn2:30.9343029.6340.9843.5136.81
43.Bator KacperTS Wisła Kraków2:32.3341932.5440.4044.7934.60
44.Beberok FilipVictoria Kozy2:32.8241531.5641.9044.6934.67
45.Warzecha KonradIKAR Mielec2:33.6140833.2639.1047.1634.09
46.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim2:35.6039332.6440.7546.8335.38
47.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska2:37.1438133.1942.6545.6035.70
48.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim2:37.6137833.6740.3648.0135.57
49.Siejo MateuszLider Chełm2:37.6337832.3241.4448.7935.08
50.Gostkowski KacperRUCH Grudziądz2:37.9837534.9840.0149.7033.29
51.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów2:39.6436432.6443.2746.3037.43
52.Masiak MateuszFala Kraśnik2:39.8236233.3441.9248.9235.64
53.Mytula MikołajDziewiątka Kalisz2:42.3534633.7443.1945.9739.45
DYSKW.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 15
11-07-2015
Dziewcząt, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.13
28.00
Dowgiert Anna
Fryckowska Natalia
SLWRO
PIBYD
Szczecin
Gliwice
31-05-2015
19-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz29.89590
2.Duda KatarzynaMKP Szczecin30.63548


<< TOP >>
Konkurencja 18
11-07-2015
Chłopców, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
24.80
26.96
Polewka Tomasz
Skierka Jakub
AZKAT
TRKAR
Szczecin
Berlin (GER)
30-05-2015
21-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz29.16560
2.Piłkowski Patryk SWwaPOLONIA Warszawa29.20558
3.Kuczak AdamKorner Zielona Góra29.49541
4.Karnik ErykWodnik Radom29.59536


<< TOP >>
4 - 2 dzień - Finały11-07-2015 - 17:00


Konkurencja 15
11-07-2015 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.13
28.00
Dowgiert Anna
Fryckowska Natalia
SLWRO
PIBYD
Szczecin
Gliwice
31-05-2015
19-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin28.29695
2.Solak AnnaPSP Swim Płock28.46683
3.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław29.04643
4.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź29.07641
5.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim29.34623
6.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn29.39620
7.Klonowska JuliaMorena Gdańsk29.62606
8.Święcka JuliaKormoran Olsztyn29.98584
9.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa30.04581
10.Świstuń JuliaGórnik Radlin30.15574
Finał B
11.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz30.08578
12.Radecka AnnaBarakuda Starachowice30.41560
Rekord Okręgu Święt. Jun. 15-lat
13.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia30.46557
14.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec30.65547
15.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz30.70544
16.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka30.74542
17.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa30.86536
18.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok30.97530
19.Dąbrowska AgnieszkaKorner Zielona Góra31.06525
20.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim31.24516


<< TOP >>
Konkurencja 16
11-07-2015 - 17:03
Chłopców, 50m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.41
25.20
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Olsztyn
Gliwice
16-06-2013
19-07-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz25.18706
Rekord Polski Juniorów 15-lat
2.Kurleto PiotrKorona Kraków26.14631
Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki26.14631
4.Miciul MichałKorner Zielona Góra26.26623
5.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa26.45609
Kapias MichałSiKReT Gliwice26.45609
7.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa26.50606
8.Bednarczyk Aleksander SWwaPOLONIA Warszawa26.74590
9.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn26.93577
10.Domański GracjanMKP Kołobrzeg26.96575
Finał B
11.Sawicki BartoszGórnik Radlin26.55602
12.Mitrus PawełMKS Piaseczno26.89580
Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok26.89580
14.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów26.91579
15.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim27.10566
16.Gębka OlafWARTA Poznań27.26557
17.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź27.31554
18.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa27.34552
19.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.27.37550
DYSKW.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 17
11-07-2015 - 17:05
Dziewcząt, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
28.21
29.62
Urbańczyk Aleksandra
Naziębło Klaudia
AZLOD
JUWRO
Olsztyn
Belgrad (SRB)
15-06-2013
01-08-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa30.90671
2.Koluch JuliaKapry Armexim30.98666
3.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin31.03663
4.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława31.08659
5.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki31.09659
6.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław31.15655
7.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów31.43638
8.Święcka JuliaKormoran Olsztyn31.61627
9.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin32.04602
10.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok32.26590
Finał B
11.Solak AnnaPSP Swim Płock31.82615
12.Kowalska DominikaMZOS Płock31.87612
Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz31.87612
14.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia32.32586
15.Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź32.38583
16.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn32.59572
17.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn32.65569
18.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa33.02550
19.Junak NikolaDELFIN Łódź33.20541
20.Kowalska JuliaKorner Zielona Góra34.29491


<< TOP >>
Konkurencja 18
11-07-2015 - 17:08
Chłopców, 50m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
24.80
26.96
Polewka Tomasz
Skierka Jakub
AZKAT
TRKAR
Szczecin
Berlin (GER)
30-05-2015
21-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz27.17692
2.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki27.19691
3.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław27.85643
4.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź28.19620
5.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów28.39607
6.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków28.45603
7.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki28.55597
8.Domański GracjanMKP Kołobrzeg28.64591
9.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz28.95572
10.Roman MateuszZRYW Opole29.31551
Finał B
11.Sawicki BartoszGórnik Radlin29.04567
12.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa29.08564
13.Piłkowski Patryk SWwaPOLONIA Warszawa29.37548
14.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec29.52540
15.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice29.66532
16.Balicki MichałGalicja Kraków29.67531
17.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów29.69530
18.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków29.86521
19.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa29.92518
20.Jastrząb DominikWARTA Poznań30.14507


<< TOP >>
Konkurencja 19
11-07-2015 - 17:21
Dziewcząt, 400m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:04.23
4:16.54
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Melbourne (AUS)
Tampere (FIN)
25-03-2007
20-07-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Margula WeronikaMKP Szczecin4:30.40691
50m:
100m:
30.73
1:04.10
30.73
33.37
150m:
200m:
1:38.83
2:13.44
34.73
34.61
250m:
300m:
2:48.01
3:22.37
34.57
34.36
350m:
400m:
3:56.88
4:30.40
34.51
33.52
2.Pecyna MichalinaIKS Konstancin4:31.30684
50m:
100m:
31.06
1:04.63
31.06
33.57
150m:
200m:
1:39.20
2:13.96
34.57
34.76
250m:
300m:
2:48.62
3:23.11
34.66
34.49
350m:
400m:
3:57.95
4:31.30
34.84
33.35
3.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn4:32.38676
50m:
100m:
31.81
1:05.77
31.81
33.96
150m:
200m:
1:40.29
2:15.21
34.52
34.92
250m:
300m:
2:49.96
3:24.78
34.75
34.82
350m:
400m:
3:59.01
4:32.38
34.23
33.37
4.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin4:33.60667
50m:
100m:
31.56
1:05.75
31.56
34.19
150m:
200m:
1:40.70
2:16.04
34.95
35.34
250m:
300m:
2:51.40
3:26.81
35.36
35.41
350m:
400m:
4:00.56
4:33.60
33.75
33.04
5.Baryła JuliaMorena Gdańsk4:34.32662
50m:
100m:
30.66
1:03.96
30.66
33.30
150m:
200m:
1:38.30
2:12.90
34.34
34.60
250m:
300m:
2:47.63
3:22.53
34.73
34.90
350m:
400m:
3:58.32
4:34.32
35.79
36.00
6.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów4:38.63632
50m:
100m:
31.26
1:05.94
31.26
34.68
150m:
200m:
1:41.51
2:17.38
35.57
35.87
250m:
300m:
2:52.96
3:29.01
35.58
36.05
350m:
400m:
4:04.13
4:38.63
35.12
34.50
7.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn4:40.91617
50m:
100m:
31.77
1:06.40
31.77
34.63
150m:
200m:
1:41.81
2:17.50
35.41
35.69
250m:
300m:
2:53.69
3:29.74
36.19
36.05
350m:
400m:
4:05.80
4:40.91
36.06
35.11
8.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa4:41.46613
50m:
100m:
30.94
1:04.27
30.94
33.33
150m:
200m:
1:38.94
2:14.09
34.67
35.15
250m:
300m:
2:50.44
3:27.86
36.35
37.42
350m:
400m:
4:05.23
4:41.46
37.37
36.23
9.Bronek MartynaAligator Gorzyce4:42.38607
50m:
100m:
31.39
1:06.57
31.39
35.18
150m:
200m:
1:42.37
2:18.66
35.80
36.29
250m:
300m:
2:54.27
3:30.62
35.61
36.35
350m:
400m:
4:06.54
4:42.38
35.92
35.84
10.Szafrańska Julia SOcKS KSZO Ostrowiec4:43.68599
50m:
100m:
31.70
1:06.39
31.70
34.69
150m:
200m:
1:41.60
2:17.38
35.21
35.78
250m:
300m:
2:53.95
3:30.85
36.57
36.90
350m:
400m:
4:07.66
4:43.68
36.81
36.02
Finał B
11.Janczak PatrycjaMKP Szczecin4:41.65612
50m:
100m:
32.33
1:07.42
32.33
35.09
150m:
200m:
1:43.48
2:19.53
36.06
36.05
250m:
300m:
2:55.42
3:31.30
35.89
35.88
350m:
400m:
4:06.85
4:41.65
35.55
34.80
12.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno4:42.05609
50m:
100m:
31.68
1:06.41
31.68
34.73
150m:
200m:
1:42.56
2:18.67
36.15
36.11
250m:
300m:
2:54.80
3:31.36
36.13
36.56
350m:
400m:
4:06.84
4:42.05
35.48
35.21
13.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim4:42.49606
50m:
100m:
32.41
1:07.31
32.41
34.90
150m:
200m:
1:42.79
2:18.94
35.48
36.15
250m:
300m:
2:54.89
3:31.27
35.95
36.38
350m:
400m:
4:07.52
4:42.49
36.25
34.97
14.Klessa HelenaNielba Wągrowiec4:42.52606
50m:
100m:
31.69
1:06.51
31.69
34.82
150m:
200m:
1:42.28
2:18.54
35.77
36.26
250m:
300m:
2:54.75
3:31.37
36.21
36.62
350m:
400m:
4:07.43
4:42.52
36.06
35.09
15.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik4:45.21589
50m:
100m:
31.98
1:07.25
31.98
35.27
150m:
200m:
1:43.56
2:20.11
36.31
36.55
250m:
300m:
2:56.70
3:33.43
36.59
36.73
350m:
400m:
4:10.03
4:45.21
36.60
35.18
16.Śliwińska KalinaŚLĄSK Wrocław4:45.66586
50m:
100m:
32.89
1:08.68
32.89
35.79
150m:
200m:
1:44.88
2:21.36
36.20
36.48
250m:
300m:
2:57.89
3:34.64
36.53
36.75
350m:
400m:
4:10.66
4:45.66
36.02
35.00
17.Nowicka PatrycjaMTS Kwidzyn4:45.75586
50m:
100m:
32.64
1:08.43
32.64
35.79
150m:
200m:
1:44.91
2:21.60
36.48
36.69
250m:
300m:
2:57.94
3:35.04
36.34
37.10
350m:
400m:
4:11.11
4:45.75
36.07
34.64
18.Żemajtis MariaKormoran Olsztyn4:47.61574
50m:
100m:
32.81
1:09.25
32.81
36.44
150m:
200m:
1:45.86
2:22.06
36.61
36.20
250m:
300m:
2:58.77
3:35.56
36.71
36.79
350m:
400m:
4:12.12
4:47.61
36.56
35.49
19.Błajet OliwiaWARTA Poznań4:47.85573
50m:
100m:
32.33
1:08.10
32.33
35.77
150m:
200m:
1:44.39
2:20.88
36.29
36.49
250m:
300m:
2:57.85
3:34.54
36.97
36.69
350m:
400m:
4:11.30
4:47.85
36.76
36.55
20.Borejszo PaulaMKP Szczecin4:48.50569
50m:
100m:
32.71
1:07.98
32.71
35.27
150m:
200m:
1:43.78
2:20.57
35.80
36.79
250m:
300m:
2:56.83
3:34.23
36.26
37.40
350m:
400m:
4:11.36
4:48.50
37.13
37.14


<< TOP >>
Konkurencja 20
11-07-2015 - 17:32
Chłopców, 400m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:45.71
4:01.28
Stańczyk Przemyslaw
Wojdak Wojciech
MKSZC
BOBRZ
Chiba (JPN)
Oświecim
21-08-2007
16-07-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa4:04.26731
50m:
100m:
28.12
58.40
28.12
30.28
150m:
200m:
1:30.58
2:02.72
32.18
32.14
250m:
300m:
2:34.59
3:05.66
31.87
31.07
350m:
400m:
3:36.03
4:04.26
30.37
28.23
2.Kiełczewski AmadeuszŚLĄSK Wrocław4:05.27722
50m:
100m:
27.94
58.50
27.94
30.56
150m:
200m:
1:30.58
2:02.38
32.08
31.80
250m:
300m:
2:34.25
3:05.72
31.87
31.47
350m:
400m:
3:36.17
4:05.27
30.45
29.10
3.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn4:07.36704
50m:
100m:
28.83
59.99
28.83
31.16
150m:
200m:
1:31.38
2:03.15
31.39
31.77
250m:
300m:
2:34.82
3:06.14
31.67
31.32
350m:
400m:
3:37.01
4:07.36
30.87
30.35
4.Dutkowiak WojciechŚLĄSK Wrocław4:13.75652
50m:
100m:
29.30
1:00.67
29.30
31.37
150m:
200m:
1:32.88
2:05.16
32.21
32.28
250m:
300m:
2:36.91
3:09.63
31.75
32.72
350m:
400m:
3:42.46
4:13.75
32.83
31.29
5.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew4:14.18649
50m:
100m:
28.95
1:00.42
28.95
31.47
150m:
200m:
1:32.61
2:05.27
32.19
32.66
250m:
300m:
2:38.05
3:11.21
32.78
33.16
350m:
400m:
3:43.98
4:14.18
32.77
30.20
6.Dąbrowski PatrykŚLĄSK Wrocław4:15.41639
50m:
100m:
28.69
1:00.41
28.69
31.72
150m:
200m:
1:32.72
2:05.81
32.31
33.09
250m:
300m:
2:38.87
3:11.94
33.06
33.07
350m:
400m:
3:44.45
4:15.41
32.51
30.96
7.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź4:17.36625
50m:
100m:
28.51
1:00.56
28.51
32.05
150m:
200m:
1:33.57
2:06.71
33.01
33.14
250m:
300m:
2:39.66
3:13.00
32.95
33.34
350m:
400m:
3:46.50
4:17.36
33.50
30.86
8.Orłowski Kamil SOcKS KSZO Ostrowiec4:17.71622
50m:
100m:
28.92
1:00.37
28.92
31.45
150m:
200m:
1:32.61
2:05.18
32.24
32.57
250m:
300m:
2:38.01
3:11.35
32.83
33.34
350m:
400m:
3:45.05
4:17.71
33.70
32.66
9.Jarocha Oskar SOcKS KSZO Ostrowiec4:20.37603
50m:
100m:
29.15
1:01.23
29.15
32.08
150m:
200m:
1:33.89
2:07.01
32.66
33.12
250m:
300m:
2:39.91
3:13.29
32.90
33.38
350m:
400m:
3:46.30
4:20.37
33.01
34.07
10.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec4:22.03592
50m:
100m:
29.52
1:01.59
29.52
32.07
150m:
200m:
1:34.33
2:07.79
32.74
33.46
250m:
300m:
2:41.66
3:15.98
33.87
34.32
350m:
400m:
3:49.32
4:22.03
33.34
32.71
Finał B
11.Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław4:15.92635
50m:
100m:
29.12
1:01.19
29.12
32.07
150m:
200m:
1:33.85
2:06.95
32.66
33.10
250m:
300m:
2:39.60
3:12.73
32.65
33.13
350m:
400m:
3:45.37
4:15.92
32.64
30.55
12.Dominiak KacperŚLĄSK Wrocław4:15.99635
50m:
100m:
29.48
1:01.64
29.48
32.16
150m:
200m:
1:34.30
2:07.57
32.66
33.27
250m:
300m:
2:39.94
3:12.53
32.37
32.59
350m:
400m:
3:44.82
4:15.99
32.29
31.17
13.Liss MateuszJuvenia Wrocław4:21.01599
50m:
100m:
28.78
1:00.39
28.78
31.61
150m:
200m:
1:33.03
2:07.25
32.64
34.22
250m:
300m:
2:41.31
3:14.96
34.06
33.65
350m:
400m:
3:48.47
4:21.01
33.51
32.54
14.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.4:22.17591
50m:
100m:
29.08
1:01.18
29.08
32.10
150m:
200m:
1:34.01
2:07.73
32.83
33.72
250m:
300m:
2:41.48
3:15.38
33.75
33.90
350m:
400m:
3:49.51
4:22.17
34.13
32.66
15.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:25.10572
50m:
100m:
28.75
59.93
28.75
31.18
150m:
200m:
1:32.70
2:06.59
32.77
33.89
250m:
300m:
2:41.48
3:16.94
34.89
35.46
350m:
400m:
3:52.12
4:25.10
35.18
32.98
16.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.4:25.39570
50m:
100m:
29.56
1:01.36
29.56
31.80
150m:
200m:
1:34.77
2:08.91
33.41
34.14
250m:
300m:
2:43.32
3:17.84
34.41
34.52
350m:
400m:
3:52.64
4:25.39
34.80
32.75
17.Topolski DawidTRÓJKA Łódź4:25.44569
50m:
100m:
30.68
1:03.62
30.68
32.94
150m:
200m:
1:37.69
2:11.87
34.07
34.18
250m:
300m:
2:45.90
3:20.34
34.03
34.44
350m:
400m:
3:54.25
4:25.44
33.91
31.19
18.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn4:25.71568
50m:
100m:
30.47
1:04.06
30.47
33.59
150m:
200m:
1:37.96
2:12.26
33.90
34.30
250m:
300m:
2:45.91
3:19.75
33.65
33.84
350m:
400m:
3:53.24
4:25.71
33.49
32.47
19.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz4:30.79536
50m:
100m:
29.95
1:03.94
29.95
33.99
150m:
200m:
1:38.10
2:12.86
34.16
34.76
250m:
300m:
2:47.71
3:22.48
34.85
34.77
350m:
400m:
3:57.27
4:30.79
34.79
33.52
20.Maciak ArturMKP Szczecin4:30.97535
50m:
100m:
30.91
1:04.18
30.91
33.27
150m:
200m:
1:38.24
2:12.82
34.06
34.58
250m:
300m:
2:47.88
3:22.93
35.06
35.05
350m:
400m:
3:57.63
4:30.97
34.70
33.34


<< TOP >>
Konkurencja 21
11-07-2015 - 17:53
Dziewcząt, 200m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:26.84
2:29.47
Bieńkowska Wiktoria
Zachoszcz Paulina
AWGDA
ZNKOS
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
10-07-2009
12-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław2:35.7471235.1940.3340.6439.58
2.Aściukiewicz MartaMKP Kołobrzeg2:39.7965935.0540.4042.6541.69
3.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn2:40.7264836.3340.9141.0142.47
4.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa2:42.7462436.1842.2641.2443.06
5.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:43.5061536.4842.4642.4742.09
6.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź2:43.6461437.9542.4743.0240.20
7.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork2:44.5660436.4144.1342.4841.54
8.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:44.8360137.4042.3842.1442.91
9.Kwiatkowska AgataOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:46.3158537.2143.1242.4543.53
10.Maruszczyk BeataMOSM Tychy2:46.3458436.5643.5944.5341.66
Finał B
11.Kisiel GabrielaNeptun Stargard Szcz2:46.6958137.1343.9142.6742.98
12.Morchat KatarzynaKorner Zielona Góra2:46.9557838.0642.5343.3842.98
13.Piekut Zofia SWwaPOLONIA Warszawa2:48.8155937.7043.8044.1543.16
14.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka2:48.8955838.8142.9144.4742.70
15.Kowalska ElizaAligator Gorzyce2:49.7255038.4742.2345.2943.73
16.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim2:49.9254838.0043.3145.0443.57
17.Kościanek NataliaOlimpic Warka2:51.2353637.6943.7244.6345.19
18.Gruca Alicja SRUnia Racibórz2:51.2953539.2643.3744.1644.50
19.Stojanowska AleksandraKorner Zielona Góra2:51.6353239.2542.7146.4243.25
20.Bielewicz JoannaWARTA Poznań2:52.6052338.0843.1545.9145.46


<< TOP >>
Konkurencja 22
11-07-2015 - 17:57
Chłopców, 200m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:10.90
2:18.70
Wolniak Sławomir
Zbutowicz Karol
AWGDA
KOOLS
Ostrowiec Św.
Utrecht (NED)
23-05-2009
19-07-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź2:18.9376432.1735.8335.4635.47
2.Siemiński PiotrŻoliborz Warszawa2:21.8771731.8635.8336.6237.56
3.Szabłowski HubertJagiellonka Warszawa2:22.5870631.5236.1636.8838.02
4.Czop FilipMTS Kwidzyn2:23.8768833.0235.8237.6537.38
5.Michalczyk Andrzej SOUNIA Oświęcim2:28.4862532.6138.1739.3438.36
6.Rębacz MaciejG-8 Bielany Warszawa2:29.7061034.1738.1638.6038.77
7.Koczorowski KacperAkwawit Leszno2:30.7959733.4138.5638.8439.98
8.Kała MikołajSiKReT Gliwice2:33.3656834.7040.0839.9938.59
9.Bieg OskarWodnik 29 Katowice2:34.1555933.4638.5741.2140.91
DYSKW.Adamski MikołajKP Ciechanów
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
Finał B
11.Wiatr KrzysztofLegia Warszawa2:30.6159934.5938.9839.2737.77
12.Pętlak TadeuszOstrobramska Warszawa2:31.1759333.2239.6439.0039.31
13.Piotrowicz KamilPiątka Konstantynów Łódzki2:32.0858234.1139.0139.5039.46
14.Nowak KacperWARTA Poznań2:33.3956734.9439.2139.7839.46
15.Wodzień SzymonBobry Dębica2:34.1055935.3840.2339.4939.00
16.Kowalczyk Jakub SRVictoria Racibórz2:35.0754934.7139.8640.6439.86
17.Szynawa OskarWodnik Siemianowice Śl2:35.3654634.7340.4241.4138.80
18.Pakuła MateuszJedynka Łódź2:37.1652734.6538.9642.4241.13
19.Skierski RadosławWodnik 29 Katowice2:38.3851535.4839.7741.0742.06
20.Derendarz AleksanderUKS 190 Łódź2:41.0949035.7540.9141.7642.67


<< TOP >>
Konkurencja 23
11-07-2015 - 18:14
Dziewcząt, 200m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:12.13
2:17.63
Baranowska Katarzyna
Szczepaniak Karolina
MKSZC
AZWAR
Beijing (CHN)
Gorzów Wlkp.
12-08-2008
01-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin2:24.6966230.7438.8342.0533.07
2.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław2:26.1564331.0839.6641.2634.15
3.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin2:26.2064232.3637.9143.2032.73
4.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:26.9263331.9038.2443.0733.71
5.Pecyna MichalinaIKS Konstancin2:26.9363231.7638.8442.4033.93
6.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź2:27.1563031.2737.6544.0334.20
7.Adamska AlicjaAligator Gorzyce2:27.5062531.7136.8244.6834.29
8.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka2:28.4061431.6738.9942.6735.07
9.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim2:30.6958632.1838.2946.1434.08
10.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław2:31.8957232.0038.4745.0436.38
Finał B
11.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim2:28.6861032.6640.2442.1833.60
12.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok2:31.0258232.0739.2144.1335.61
13.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn2:31.6457533.3637.2845.6035.40
14.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec2:33.1955833.0040.2746.8633.06
15.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec2:33.6455333.2740.1445.5834.65
16.Walz KorneliaNAWA Skierniewice2:33.8455133.7839.7545.3734.94
17.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim2:35.1253732.5340.8844.9936.72
18.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź2:36.4052432.9740.9246.9335.58
19.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa2:38.9150034.1841.2347.1236.38
DYSKW.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 24
11-07-2015 - 18:20
Chłopców, 200m zmiennyJunior 15-lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:59.30
2:07.56
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
MUWAR
MUWAR
Szczecin
Gorzów Wlkp.
30-05-2015
01-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kałusowski JanTRÓJKA Łódź2:07.6971127.7435.3335.0529.57
2.Kapias MichałSiKReT Gliwice2:11.3365427.9533.6538.2931.44
3.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki2:11.5365127.1234.1940.7929.43
4.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław2:12.3863828.1932.5841.4530.16
5.Kurleto PiotrKorona Kraków2:12.5363628.0434.3438.3531.80
6.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec2:14.9960228.9134.7240.3631.00
7.Roman MateuszZRYW Opole2:16.7657928.9735.8940.3931.51
8.Juraszek AdrianSkalar Słupsk2:16.7857828.2234.4639.1934.91
9.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn2:17.5556928.4935.9140.2732.88
10.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn2:18.8555329.2135.7441.6832.22
Finał B
11.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa2:18.1556128.8835.3641.0832.83
12.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok2:18.3855928.4936.4742.5530.87
13.Czop MichałMTS Kwidzyn2:18.6355628.7836.1039.6734.08
14.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik2:18.7255528.6936.6142.7330.69
15.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:18.8155328.7134.6443.2332.23
16.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:18.9055230.1134.4441.2033.15
17.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź2:20.7553129.3535.0243.2033.18
18.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.2:23.2050430.2937.4743.1232.32
19.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim2:24.2749331.1735.5144.0633.53
DYSKW.Błądek JędrzejGórnik Radlin
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 25
11-07-2015 - 18:37
Dziewcząt, 4 x 100m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:49.31
4:02.92
WKS Śląsk Wrocław
MKS Jordan Kraków
SLWRO
JOKRA
Szczecin
Oświęcim
29-05-2015
16-07-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Juvenia WrocławJuvenia Wrocław4:09.35612
Górecka Weronika
Brzozowska Marta
+0,70
+0,01
29.43
28.74
1:01.66
1:00.53
Lazopoulos Anna
Iwanowska Alexandra
+0,38
+0,15
30.95
29.78
1:05.38
1:01.78
2.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn4:10.26605
Sinitchine Zoja
Żemajtis Maria
+0,71
+0,37
29.61
29.68
1:02.00
1:02.05
Święcka Julia
Chodyna Kinga
+0,40
+0,64
29.61
30.25
1:01.88
1:04.33
3.UNIA OświęcimUNIA Oświęcim4:11.51596
Kolodziej Katarzyna SO
Szuster Aleksandra SO
+0,70
+0,29
30.46
29.69
1:01.21
1:02.77
Zawisza Alina SO
Pisarek Justyna SO
+0,59
+0,49
30.11
29.74
1:03.45
1:04.08
4.MKP SzczecinMKP Szczecin4:11.56596
Borejszo Paula
Duda Katarzyna
+0,76
+0,68
30.42
30.10
1:03.36
1:02.10
Groblica Joanna
Margula Weronika
+0,40
+0,53
30.62
29.27
1:04.48
1:01.62
5.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa4:11.88593
Reks Aleksandra
Baranowska Weronika
+0,69
+0,49
29.54
31.06
1:01.73
1:04.49
Sudak Magdalena
Gotowska Weronika
+0,51
+0,59
30.34
30.09
1:03.74
1:01.92
6.Znicz KoszalinZnicz Koszalin4:13.71581
Biernacka Wiktoria
Szemro Patrycja
+0,76
+0,45
30.55
29.57
1:04.36
1:03.62
Markowska Julia
Rogowska Katarzyna
+0,50
+0,38
31.19
29.53
1:04.80
1:00.93
7.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa4:17.55555
Kaczmarczyk Natalia
Borys Anna
+0,65
+0,43
29.06
30.80
1:01.17
1:06.70
Tomaszek Aleksandra SWwa
Piekut Zofia SWwa
+0,35
+0,46
29.72
30.88
1:04.31
1:05.37
8.WARTA PoznańWARTA Poznań4:21.08533
Bielewicz Joanna
Felkel Maja
+0,79
+0,40
31.54
31.43
1:05.98
1:06.07
Błajet Oliwia
Kromolicka Wiktoria
+0,43
+0,20
31.13
29.24
1:06.98
1:02.05
9.MOS Dąbrowa GrnMOS Dąbrowa Grn4:21.61530
Mikus Katarzyna
Koślicka Natalia
+0,73
+0,18
31.70
30.87
1:07.11
1:05.72
Sobik Oliwia
Jeżowska Kamila
+0,53
+0,55
29.74
30.72
1:03.99
1:04.79
10.Korner Zielona GóraKorner Zielona Góra4:27.92493
Dąbrowska Agnieszka
Koterba Adrianna
+0,77
+0,48
31.11
31.20
1:06.16
1:06.38
Stojanowska Aleksandra
Morchat Katarzyna
+0,59
+0,59
32.59
32.03
1:08.40
1:06.98


<< TOP >>
Konkurencja 26
11-07-2015 - 18:52
Chłopców, 4 x 100m dowolny

Junior 15-lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:21.03
3:39.68
AZS AWF Warszawa
BUKS Warszawa
AZWAR
BUWAR
Ostrowiec Św.
Warszawa
04-04-2008
02-12-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa3:38.36640
Rekord Polski Juniorów 15-lat
Butkiewicz Cezary
Wardak Jakub
+0,76
+0,19
26.18
26.48
54.37
56.38
Słowik Rafał
Młynarczyk Karol
+0,4026.04
24.94
55.09
52.52
2.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:42.21607
Kiełczewski Amadeusz
Dutkowiak Wojciech
+0,63
+0,51
26.50
26.57
54.69
55.81
Łaś Wiktor
Dąbrowski Patryk
+0,59
+0,47
27.15
25.88
56.87
54.84
3.POLONIA WarszawaPOLONIA Warszawa3:47.11569
Dejneżenko Daniel SWwa
Koput Kamil SWwa
+0,60
+0,62
26.53
27.19
56.63
57.19
Piłkowski Patryk SWwa
Pytlarczyk Szymon SWwa
+0,45
+0,28
27.91
25.18
1:00.26
53.03
4.Korner Zielona GóraKorner Zielona Góra3:47.77564
Miciul Michał
Kuczak Adam
+0,68
+0,50
26.41
28.23
55.43
59.90
Taradyś Jakub
Piątkowiak Hubert
+0,50
+0,73
27.02
26.59
56.53
55.91
5.UNIA Oświęcim 1UNIA Oświęcim3:47.83564
Opolka Kacper SO
Chromik Mateusz SO
+0,67
+0,43
27.15
28.04
56.88
1:00.16
Michalczyk Andrzej SO
Biecki Szymon SO
+0,34
+0,40
26.14
26.21
55.31
55.48
6.Górnik RadlinGórnik Radlin3:49.90548
Cwajna Karol
Błądek Jędrzej
+0,70
+0,51
27.59
28.16
58.04
57.12
Rdzanek Szymon
Sawicki Bartosz
+0,45
+0,60
27.80
26.92
59.07
55.67
7.Słowianka Gorzów Wlkp.Słowianka Gorzów Wlkp.3:49.95548
Wałcerz Mateusz
Lisek Aleksander
+0,74
+0,57
26.69
28.19
56.22
58.11
Kowalski Rafał
Stonawski Maciej
+0,60
+0,51
28.58
26.92
58.93
56.69
8.MOS Dąbrowa Grn 1MOS Dąbrowa Grn3:50.78542
Graboń Przemysław
Trzęsiec Daniel
+0,78
+0,52
26.85
27.49
57.78
57.99
Chwastek Dominik
Borkowski Kacper
+0,80
+0,54
27.58
26.78
58.98
56.03
9.Dziewiątka DzierżoniówDziewiątka Dzierżoniów3:51.30539
Wiewiórka Daniel
Bykowski Łukasz
+0,60
+0,44
26.90
27.48
58.28
58.58
Michalkiewicz Filip
Bielski Jakub
+0,57
+0,48
27.72
27.18
57.98
56.46
10.SiKReT GliwiceSiKReT Gliwice3:52.65529
Janiszewski Mikołaj
Kała Mikołaj
+0,63
+0,34
27.18
28.27
58.78
59.00
Stradomski Patryk
Kapias Michał
+0,31
+0,60
27.93
27.66
58.29
56.58
11.Galicja KrakówGalicja Kraków3:52.84528
Balicki Michał
Majerski Jakub
+0,69
+0,53
27.73
28.22
58.40
59.56
Plutecki Dawid
Barczyk Norbert
+0,27
+0,46
27.53
27.11
58.40
56.48
12.KS KSZO OstrowiecKS KSZO Ostrowiec3:52.99527
Rekord Okręgu Święt. Jun. 15-lat
Orłowski Kamil SOc
Bartkowski Jakub SOc
+0,75
+0,50
27.67
28.97
57.49
1:00.62
Jarocha Oskar SOc
Michta Kacper SOc
+0,55
+0,22
27.66
27.24
58.17
56.71
13.ZRYW OpoleZRYW Opole3:53.00527
Roman Mateusz
Szyndler Michał
+0,72
+0,55
27.51
28.11
57.47
57.64
Wieczorek Wojciech
Lewandowski Michał
+0,24
+0,62
28.31
28.40
59.14
58.75
14.WARTA PoznańWARTA Poznań3:53.56523
Glonek Maciej
Dabrowski Mateusz
+0,63
+0,27
27.38
28.51
57.34
1:00.21
Nowak Kacper
Gębka Olaf
+0,2728.11
26.09
1:00.53
55.48
15.Olimpijczyk Aleksandrów Ł.Olimpijczyk Aleksandrów Ł.3:55.27512
Stepień Mateusz
Domański Kamil
+0,70
+0,44
26.26
28.05
55.81
58.14
Błaszczyk Kacper
Racinowski Piotr
+0,49
+0,50
27.74
30.21
58.22
1:03.10
16.MOS Dąbrowa Grn 2MOS Dąbrowa Grn3:56.85502
Staniszewski Jakub
Bochenek Konrad
+0,78
+0,76
28.21
29.16
58.64
1:00.51
Małkowski Jakub
Walczysko Jakub
+0,46
+0,23
28.09
27.80
58.93
58.77
17.UNIA Oświęcim 2UNIA Oświęcim4:01.04476
Niedziela Hubert SO
Mayerberg Kacper SO
+0,68
+0,21
28.48
29.29
59.34
1:01.14
Greczanik Paweł SO
Henke Marek SO
+0,06
+0,35
28.35
28.34
1:00.42
1:00.14
18.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa4:01.68472
Jabłoński Mateusz
Wasilewski Michał
+0,70
+0,43
27.85
28.52
58.74
59.32
Cichocki Maciej
Urbańczyk Daniel
-0,02
+0,21
28.83
29.16
1:02.38
1:01.24
19.IKAR MielecIKAR Mielec4:02.45468
Cerlich Maksymilian
Data Mariusz
+0,84
+0,55
27.79
30.00
57.65
1:02.01
Misina Mateusz
Warzecha Konrad
+0,34
+0,31
29.61
28.12
1:02.24
1:00.55
20.UNIA Oświęcim 3UNIA Oświęcim4:13.35410
Szałaśny Bartosz SO
Jedliński Radoslaw SO
+0,73
+0,49
30.56
30.24
1:04.20
1:03.43
Piwowarczyk Artur SO
Babiuch Filip SO
+0,12
+0,42
29.13
30.30
1:01.59
1:04.13


<< TOP >>
5 - 3 dzień - Eliminacje12-07-2015 - 9:00


Konkurencja 27
12-07-2015 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:05.61
2:11.36
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Montreal (CAN)
Belgrad (SRB)
28-07-2005
30-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Dzwonnik ZuzannaUKS SP19 Łódź2:29.44541A32.9937.8539.1339.47
2.Solak AnnaPSP Swim Płock2:31.13523A31.7638.4240.0740.88
3.Gotowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa2:32.24512A33.7737.9140.8939.67
4.Pisarek Justyna SOUNIA Oświęcim2:33.12503A34.1239.2739.4040.33
5.Tomoń Martyna SOcKS KSZO Ostrowiec2:33.53499A33.9938.5039.1241.92
6.Kruszewska KajaJuvenia Białystok2:33.79496A34.8539.6941.1138.14
7.Tomasiak WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.2:33.96495A35.3640.1340.2238.25
8.Kolodziej Katarzyna SOUNIA Oświęcim2:34.36491A34.6840.3441.1738.17
9.Duda KatarzynaMKP Szczecin2:34.78487A32.8238.1642.3441.46
10.Iżycka MartaWodnik Siemianowice Śl2:34.85486A33.5637.9540.6942.65
11.Zawisza Alina SOUNIA Oświęcim2:35.26482B34.5040.4040.4139.95
12.Janczak PatrycjaMKP Szczecin2:36.37472B34.4639.6740.9741.27
13.Niziołek KingaIKAR Mielec2:37.29464B34.8340.1141.2341.12
14.Żmuda WeronikaMTP Lublinianka2:37.79460B SKR33.5240.1442.5141.62
15.Malewicka GabrielaJuvenia Białystok2:39.17448B36.0039.2641.0342.88
16.Sałbut Roksana SOUNIA Oświęcim2:40.97433B SKR35.6441.2942.2441.80
17.Bartczak JuliaDELFIN Łódź2:41.16431B33.3638.2242.6846.90
18.Kudlińska PaulinaWARTA Poznań2:42.73419B34.1840.4542.3745.73
19.Ziemian WeronikaSiódemka Sopot2:43.64412B37.8941.3741.8542.53
20.Borczyk MartynaRekin Świebodzice2:43.98409B35.9243.2943.1441.63
21.Wilisowska JuliaŚLĄSK Wrocław2:45.57398R36.8042.8943.0042.88
22.Mikołajek AleksandraKP AVIA Świdnik2:47.11387R35.0941.8944.5645.57
23.Żylska JoannaKorona Kraków2:48.0738035.9540.3742.3249.43
24.Felkel MajaWARTA Poznań2:50.1836635.3242.1645.0447.66
25.Czarnecka KatarzynaG-8 Bielany Warszawa2:51.2036037.1943.8345.1845.00
26.Głogowska AgataMorena Gdańsk2:59.4331238.3745.4547.8747.74


<< TOP >>
Konkurencja 28
12-07-2015 - 9:11
Chłopców, 200m motylkowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:53.23
2:03.33
Korzeniowski Paweł
Łuczak Piotr
AZWAR
AWKAT
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
29-07-2009
26-07-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Oller KrzysztofKormoran Olsztyn2:11.78605A30.5533.8133.9133.51
2.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź2:14.20573A30.1734.8334.8934.31
3.Sawicki BartoszGórnik Radlin2:14.52569A30.0734.7434.8434.87
4.Borkowski KacperMOS Dąbrowa Grn2:15.73554A29.9834.2835.4835.99
5.Szyndler MichałZRYW Opole2:16.65543A30.6635.3635.5435.09
6.Czop MichałMTS Kwidzyn2:16.77541A31.4435.4535.2534.63
7.Mańka FilipUKS 190 Łódź2:17.12537A30.9535.1435.0635.97
8.Miciul MichałKorner Zielona Góra2:17.25536A29.7635.7635.5336.20
9.Mayerberg Kacper SOUNIA Oświęcim2:17.98527A31.2335.2836.3335.14
10.Butkiewicz CezaryG-8 Bielany Warszawa2:18.11526A30.0635.2336.1136.71
11.Kwiasowski JakubJedynka Łódź2:18.64520B31.4735.1536.1935.83
12.Michta Kacper SOcKS KSZO Ostrowiec2:18.68519B31.4134.7336.2136.33
13.Brodowski BartoszNAWA Skierniewice2:19.16514B30.6034.8536.6837.03
14.Charewicz HubertŻAK Biała Podlaska2:19.84507B SKR29.3634.8637.2438.38
15.Popiela KarolMOSM Tychy2:19.89506B30.5236.0036.9836.39
16.Krassowski CyprianSiódemka Sopot2:20.34501B30.7635.1036.6937.79
17.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim2:21.14493B30.4334.8737.8238.02
18.Błaszczyk KacperOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:23.29471B31.1736.4238.0537.65
19.Wolny KrzysztofWodnik Siemianowice Śl2:23.42470B30.0835.6937.7639.89
20.Nowak WojciechAkwawit Leszno2:23.69467B30.6335.7337.6939.64
21.Pietrzyk Cezary SOcKS KSZO Ostrowiec2:24.05463R31.2236.4237.5138.90
22.Kucharski FilipSiKReT Gliwice2:24.25461R29.7736.4537.9640.07
23.Glonek MaciejWARTA Poznań2:24.2946131.8038.5037.5136.48
24.Roskosz Szymon SRUnia Racibórz2:24.4446031.5235.9838.8138.13
25.Niedziela Hubert SOUNIA Oświęcim2:24.9345531.8736.6138.3438.11
Wozniak KamilFregata Kolbuszowa2:24.9345530.4935.9038.9539.59
27.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:25.5844931.0436.4038.1839.96
28.Majerski JakubGalicja Kraków2:27.7642932.2437.8138.6539.06
29.Chromik Mateusz SOUNIA Oświęcim2:27.8542932.3138.1640.6736.71
30.Plutecki DawidGalicja Kraków2:28.7042131.6136.8238.9041.37
31.Topolski DawidTRÓJKA Łódź2:28.7442131.9737.5039.2640.01
32.Słomiński SebastianRekin Świebodzice2:28.8742032.2237.5039.2139.94
33.Stepień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:30.3140832.0337.3940.7240.17
34.Kłaput BartoszGalicja Kraków2:31.0340233.4138.5939.8439.19
35.Augustyn AleksanderFregata Kolbuszowa2:31.1640133.2337.5439.9740.42
36.Gontarczyk KamilKapry Armexim2:31.8039632.6741.1739.2138.75
37.Chmielowiec ŁukaszNAWA Skierniewice2:33.8838032.3739.5940.1941.73
38.Urbańczyk DanielJagiellonka Warszawa2:33.9338033.3639.6240.8740.08
39.Frydrychowicz IgnacyDelfinek Legnica2:34.8637332.9339.5040.4042.03
40.Kowalski KarolUNIA Busko-Zdrój2:34.9237234.6638.8141.8439.61
41.Pabich JakubOrka Ciechanów2:35.7836633.8839.0141.2541.64
42.Cichocki MaciejJagiellonka Warszawa2:38.5834732.5240.3342.2443.49
43.Szałaśny Bartosz SOUNIA Oświęcim2:40.3233634.0440.3843.1542.75
44.Masiak MateuszFala Kraśnik2:42.7232134.4840.3344.3343.58


<< TOP >>
Konkurencja 29
12-07-2015 - 9:28
Dziewcząt, 100m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
54.95
56.75
Wilk Katarzyna
Korc Agata
JOKRA
SLWRO
Budapest (HUN)
Warszawa
10-08-2010
27-05-2001

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Rogowska KatarzynaZnicz Koszalin59.93655A29.0630.87
2.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn59.99653A29.1530.84
3.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn1:00.29644A28.7531.54
4.Kowalska DominikaMZOS Płock1:00.42640A28.7431.68
5.Osiniak EwaOlimpijczyk Lublin1:00.43639A29.2331.20
6.Klonowska JuliaMorena Gdańsk1:00.60634A28.9131.69
7.Brzozowska MartaJuvenia Wrocław1:01.04620A29.2131.83
Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia1:01.04620A29.3931.65
9.Bronek MartynaAligator Gorzyce1:01.12618A29.3031.82
10.Sinitchine ZojaKormoran Olsztyn1:01.25614A29.4131.84
11.Adamska AlicjaAligator Gorzyce1:01.31612B29.2832.03
12.Kaczmarczyk NataliaPOLONIA Warszawa1:01.46608B29.2132.25
13.Świstuń JuliaGórnik Radlin1:01.47607B29.4732.00
14.Tomkowicz WiktoriaPiętnastka Bydgoszcz1:01.94594B29.2632.68
15.Wrzosek IgaJedynka Ożarów Maz1:02.40581B29.4132.99
16.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań1:02.42580B30.2732.15
17.Reks AleksandraG-8 Bielany Warszawa1:02.87568B29.4233.45
18.Domżalska WiktoriaJedynka Elbląg1:03.06562B30.0533.01
19.Chojecka KarolinaOlimpic Warka1:03.14560?30.3532.79
Żemajtis MariaKormoran Olsztyn1:03.14560?29.9633.18
Malczewska ZofiaLegia Warszawa1:03.14560?30.4332.71
22.Zawadzka AnnaWodnik 29 Katowice1:03.35555R30.6532.70
23.Jaworska MarcelinaMKS Piaseczno1:03.4855130.2433.24
24.Tkaczyk IzabelaOxpress Bolesławiec1:03.5055130.1833.32
25.Szuster Aleksandra SOUNIA Oświęcim1:03.5255030.3833.14
26.Górska JuliaSkalar Warszawa1:03.5854930.8032.78
27.Pipczyńska KamilaVictoria Józefów1:03.6454730.1833.46
28.Pieczka MartynaAligator Gorzyce1:03.7254530.5933.13
29.Malinowska ZuzannaŚLĄSK Wrocław1:03.7554430.1933.56
30.Junak NikolaDELFIN Łódź1:03.8154330.5933.22
31.Błażyczek KlaudiaAkwawit Leszno1:03.8854130.0933.79
32.Sobik OliwiaMOS Dąbrowa Grn1:03.9354030.9432.99
33.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa1:04.0253831.3032.72
34.Pachowska WiktoriaJagiellonka Warszawa1:04.0953629.6734.42
35.Borejszo PaulaMKP Szczecin1:04.2853130.9633.32
36.Kacprzycka WeronikaKapry Armexim1:04.3353030.5333.80
37.Giemza AleksandraTRÓJKA Łódź1:04.4652730.6733.79
38.Chodyna KingaKormoran Olsztyn1:04.5252530.9933.53
39.Wrońska MariannaSiódemka Sopot1:04.8651731.0333.83
40.Mikołajek WeronikaKP AVIA Świdnik1:04.8951631.4133.48
41.Baranowska WeronikaG-8 Bielany Warszawa1:05.0151331.1933.82
42.Szopa MartaCSTR Strzyżów1:05.1151130.7534.36
43.Wiśniewska BarbaraŻoliborz Warszawa1:05.2050931.3533.85
44.Klessa HelenaNielba Wągrowiec1:05.3250631.4733.85
45.Sudak MagdalenaG-8 Bielany Warszawa1:05.4850231.4034.08
46.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.1:05.6449931.1334.51
47.Hajdenraich JuliaFala Kraśnik1:05.6749831.6434.03
48.Groblica JoannaMKP Szczecin1:05.7949531.9833.81
49.Lazopoulos AnnaJuvenia Wrocław1:05.8449431.5134.33
50.Markowska JuliaZnicz Koszalin1:05.9049331.7134.19
51.Rzadkowolska ZuzannaDziewiątka Kalisz1:05.9449231.5834.36
52.Knapik AgataOxpress Bolesławiec1:05.9849131.1334.85
53.Kubiak KarolinaG-8 Bielany Warszawa1:06.1148832.2333.88
54.Wysokińska AgnieszkaG-8 Bielany Warszawa1:06.1348830.8835.25
55.Biernacka WiktoriaZnicz Koszalin1:06.1948630.8835.31
56.Berwid LigiaG-8 Bielany Warszawa1:06.3048431.6934.61
57.Maciejewska MartynaKS Posnania1:06.3548331.8434.51
58.Popiel VanessaRekin Świebodzice1:06.4448131.8934.55
59.Kiewel ZuzannaBUKS Warszawa1:06.4748032.4034.07
60.Gielniewska WiktoriaAZS AWF Wrocław1:06.5647832.1334.43
61.Łotecka AleksandraGórnik Radlin1:06.7847431.7335.05
62.Grieger WeronikaBUKS Warszawa1:06.9747032.1434.83
63.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa1:06.9946931.2835.71
64.Dąbrowska AgnieszkaKorner Zielona Góra1:07.2246431.6335.59
65.Krysa AgataOlimpijczyk Suwałki1:07.2846332.1435.14
66.Błajet OliwiaWARTA Poznań1:07.4146031.9235.49
67.Maksim MatyldaŻabianka Gdańsk1:07.5345832.9534.58
68.Ciporska KatarzynaPOLONIA Warszawa1:07.5745732.1735.40
69.Mikus KatarzynaMOS Dąbrowa Grn1:07.6745532.9834.69
70.Pawera KarolinaUKP Ruda Śląska1:07.6945532.4235.27
71.Prądzyńska RoksanaPatomSwim Bogatynia1:07.9445032.5735.37
72.Trella MatyldaSiódemka Sopot1:08.0444832.5535.49
73.Gajtkowska ZuzannaAligator Gorzyce1:08.2544432.2136.04
74.Widanka AleksandraJuvenia Wrocław1:08.5143932.7335.78
75.Bekier MagdalenaSłowianka Gorzów Wlkp.1:08.8543232.8336.02
76.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa1:09.0842832.3336.75
77.Michalak WeronikaWARTA Poznań1:09.3342333.2136.12
78.Borowska AgnieszkaPOLONIA Warszawa1:09.6941731.9737.72
79.Kołomańska AmeliaJuvenia Wrocław1:10.1740832.8537.32
80.Kocurek MartaKS Posnania1:10.7639834.0836.68
81.Małkus AmeliaOstrobramska Warszawa1:10.8639632.3138.55
82.Łopacińska NataliaMorena Gdańsk1:10.9039633.9136.99
83.Brosowska SandraRUCH Grudziądz1:11.6038434.0537.55
84.Trzcińska ZuzannaPOLONIA Warszawa1:12.3337334.1338.20
85.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz1:14.1334635.5738.56
86.Małek KatarzynaSkalar Warszawa1:15.4732834.6840.79


<< TOP >>
Konkurencja 30
12-07-2015 - 9:44
Chłopców, 100m dowolnyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
48.22
51.59
Czerniak Konrad
Bujoczek Filip
WIPUL
CSDAB
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
29-07-2009
11-12-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Sadłowski PiotrOlimpijczyk Suwałki54.15650A25.8628.29
2.Kurleto PiotrKorona Kraków54.30644A26.0328.27
3.Kapias MichałSiKReT Gliwice54.38641A26.5527.83
4.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa54.65632A26.2528.40
5.Domański GracjanMKP Kołobrzeg54.73629A26.1328.60
6.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok55.00620A26.3128.69
7.Pytlarczyk Szymon SWwaPOLONIA Warszawa55.06618A26.5528.51
8.Gębka OlafWARTA Poznań55.15615A26.4528.70
9.Hołub KrzysztofKP AVIA Świdnik55.26611A26.6728.59
10.Biecki Szymon SOUNIA Oświęcim55.42606A26.8128.61
11.Taradyś JakubKorner Zielona Góra55.71597B26.5729.14
12.Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów56.08585B27.3728.71
13.Cerlich MaksymilianIKAR Mielec56.15583B27.1229.03
14.Dejneżenko Daniel SWwaPOLONIA Warszawa56.39575B26.5529.84
15.Racinowski PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.56.50572B27.0229.48
16.Glazer RafałMKS Piaseczno56.58569B27.0829.50
Piątkowiak HubertKorner Zielona Góra56.58569B26.9329.65
18.Zdunek JakubKP Ciechanów56.70566B26.5630.14
19.Błądek JędrzejGórnik Radlin56.74565B27.2829.46
20.Guzior MaciejMZOS Płock56.95558?26.7030.25
Łaś WiktorŚLĄSK Wrocław56.95558?27.4729.48
22.Kalkowski DawidSAMBOR Tczew57.00557R27.4929.51
23.Graboń PrzemysławMOS Dąbrowa Grn57.0255628.0428.98
24.Zychowicz JakubZnicz Koszalin57.1155427.2629.85
25.Torba KacperOrka Lubań57.2255127.1230.10
26.Cwajna KarolGórnik Radlin57.3354727.5729.76
27.Śmiarowski BeniaminKormoran Olsztyn57.4954327.4630.03
28.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz57.5054227.4530.05
29.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz57.5754127.1530.42
30.Beberok FilipVictoria Kozy57.7653527.2130.55
31.Michalkiewicz FilipDziewiątka Dzierżoniów57.8353328.0129.82
32.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów57.8753227.4530.42
33.Prus MateuszAkwawit Leszno57.8853227.5930.29
34.Rybarczyk AdamLegia Warszawa57.9053127.7330.17
35.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław57.9653028.1129.85
36.Łaban MichałAZS AWF Wrocław58.1952327.5430.65
37.Szyndler MichałZRYW Opole58.2052328.5429.66
38.Jędrzejewski MateuszUKS GOS Raszyn58.2152328.0130.20
39.Szczepański OskarMKP Szczecin58.2352227.5730.66
40.Zamelski MichałAstoria Bydgoszcz58.3152027.5930.72
Wardak JakubG-8 Bielany Warszawa58.3152027.3930.92
42.Serżysko KasperDelfin Gdynia58.4651628.2030.26
43.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki58.5051527.1431.36
44.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.58.5251527.9030.62
45.Wiktorowski GracjanDELFIN Łódź58.5551428.2230.33
46.Szajnicki SzymonShark Rudna58.6251228.1630.46
47.Misztal MikołajPolonez Wyszków58.6651127.2231.44
48.Bykowski ŁukaszDziewiątka Dzierżoniów58.9250428.1830.74
49.Siejo MateuszLider Chełm58.9350428.1030.83
Lewandowski MichałZRYW Opole58.9350428.4230.51
51.Staniszewski JakubMOS Dąbrowa Grn59.0050228.4730.53
52.Domański KamilOlimpijczyk Aleksandrów Ł.59.0950028.2730.82
53.Trzęsiec DanielMOS Dąbrowa Grn59.1449928.2930.85
54.Wieczorek WojciechZRYW Opole59.1549828.6830.47
55.Cierpikowski RobertPiątka Konstantynów Łódzki59.1849828.5030.68
56.Małkowski JakubMOS Dąbrowa Grn59.2349628.2430.99
Bednarczyk Aleksander SWwaPOLONIA Warszawa59.2349627.7631.47
58.Bochenek KonradMOS Dąbrowa Grn59.2449628.7030.54
59.Chwastek DominikMOS Dąbrowa Grn59.3449428.1531.19
60.Jabłoński MateuszJagiellonka Warszawa59.4849027.8731.61
61.Adamczak ZiemowitTrops Kartuzy59.6748527.9031.77
62.Bieniek JakubSokół Rzeszów59.6948528.7230.97
63.Sionkowski ArkadiuszKmita Zabierzów59.7748328.1331.64
64.Rel MaciejTRÓJKA Łódź1:00.0547628.9331.12
65.Lewicki AleksanderPOLONIA Warszawa1:00.1347428.7131.42
66.Rybiński PiotrSiódemka Sopot1:00.1847329.1331.05
Gostkowski KacperRUCH Grudziądz1:00.1847328.9231.26
68.Szynalski SzymonWodnik Rawicz1:00.6746228.5932.08
69.Dobrzański KrystianDziewiątka Dzierżoniów1:00.8645728.0632.80
70.Warzecha KonradIKAR Mielec1:00.9345629.1331.80
71.Liss MateuszJuvenia Wrocław1:00.9645529.2631.70
72.Muth MichałJedynka Ożarów Maz1:01.0345428.9732.06
73.Bartkowski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec1:01.0845329.7031.38
74.Koziejko BartłomiejKormoran Olsztyn1:01.1145229.4131.70
75.Zahab HazemLegia Warszawa1:01.2145029.1132.10
76.Krzysztofiak HubertWodnik Rawicz1:01.2344929.1932.04
77.Kalisz JakubPOLONIA Warszawa1:01.2844828.9032.38
78.Łonak PatrykMOS Dąbrowa Grn1:01.4544429.2632.19
79.Krawczak PatrykŻAK Biała Podlaska1:01.5044329.7931.71
80.Wojaczek Paweł SOUNIA Oświęcim1:01.7743728.8432.93
81.Małysz PawełOstrobramska Warszawa1:01.9843329.1232.86
82.Zwyrtek DominikWodnik Siemianowice Śl1:02.1143028.9533.16
83.Lisek AleksanderSłowianka Gorzów Wlkp.1:02.2342829.1733.06
84.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim1:02.2942729.5632.73
85.Babiuch Filip SOUNIA Oświęcim1:02.4142429.7732.64
86.Sokołowski SzymonFala Ropczyce1:02.4842329.6532.83
87.Jedliński Radoslaw SOUNIA Oświęcim1:02.6342029.8132.82
88.Osiński PiotrOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:02.8841529.6233.26
89.Karpiński DominikKS Piątka Chorzów1:02.9941329.8333.16
90.Piątkiewicz DawidMZOS Płock1:03.0741129.6933.38
91.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa1:03.2040829.7033.50
92.Puszer DamianWodnik Siemianowice Śl1:03.2140829.3133.90
93.Bednarz OlafSłowianka Gorzów Wlkp.1:03.2440830.0233.22
94.Morga JakubOrka Sochaczew1:03.3940529.8433.55
95.Kokosza FilipWARTA Poznań1:03.5340230.3933.14
96.Strzelczyk FilipSkalar Warszawa1:03.8139730.3933.42
97.Kowalski AdamSkra Bełchatów1:04.0939230.6633.43
98.Kędzia PiotrJuvenia Wrocław1:04.4838530.4234.06
99.Fidurski JakubWodnik Siemianowice Śl1:04.9237730.7234.20
100.Olbert GabrielRokita Brzeg Dolny1:05.0037530.6434.36
101.Kosmala SzymonOrlik Lublin1:05.3337030.7534.58
102.Stepień MateuszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:05.5136731.4334.08
103.Łaszuk FilipDziewiątka Dzierżoniów1:05.6136531.6833.93
104.Jaworski MaciejG-8 Bielany Warszawa1:06.3535330.6835.67
105.Bącler JakubŚLĄSK Wrocław1:06.4435131.5834.86
106.Kotula KamilSokół Rzeszów1:07.0334231.6735.36
Rybka DamianSkra Bełchatów1:07.0334231.0535.98
108.Kania SzymonFala Ropczyce1:07.1434130.8136.33
109.Urban KacperRUCH Grudziądz1:07.4833531.6535.83
110.Gibalski KajetanRokita Brzeg Dolny1:07.6333331.9635.67
111.Polak RafałSokół Rzeszów1:08.0132831.9736.04
112.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz1:12.9426634.8738.07


<< TOP >>
Konkurencja 31
12-07-2015 - 10:05
Dziewcząt, 100m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:01.02
1:03.13
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
JUWRO
JUWRO
Olsztyn
Gorzów Wlkp.
13-05-2012
13-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Smyłek KarolinaSKARPA Lublin1:06.59664A32.4434.15
2.Koluch JuliaKapry Armexim1:07.14648A31.8935.25
3.Górecka WeronikaJuvenia Wrocław1:07.66633A33.0834.58
4.Margula WeronikaMKP Szczecin1:07.68633A SKR32.4935.19
5.Łyczek AndżelikaPłetwal Mława1:08.06622A32.0735.99
6.Lisowska WiktoriaJuvenia Białystok1:08.16619A33.3434.82
7.Szemro PatrycjaZnicz Koszalin1:08.29616A33.0735.22
8.Romanowska PatrycjaPiątka Konstantynów Łódzki1:08.34615A33.0635.28
9.Odziemczyk MajaJagiellonka Warszawa1:09.19592A33.6035.59
10.Święcka JuliaKormoran Olsztyn1:09.32589A33.9635.36
11.Polanska AleksandraUKS GOS Raszyn1:10.24566B SKR34.7035.54
12.Misiorny AnnaTRÓJKA Łódź1:10.36563B34.0236.34
13.Sikorska MariaGim-92 Ursynów W-wa1:10.40562B33.8836.52
14.Jeżowska KamilaMOS Dąbrowa Grn1:10.41562B34.0336.38
15.Bilińska DominikaKS Piątka Chorzów1:10.80553B33.9736.83
16.Strzępek KorneliaJuvenia Wrocław1:10.86551B34.3236.54
17.Biernacka MichalinaUKS MOS Ełk1:11.36540B34.7636.60
Pabin MartaDELFIN Łódź1:11.36540B34.8136.55
19.Kowalska JuliaKorner Zielona Góra1:11.75531B34.9936.76
20.Kowalska DominikaMZOS Płock1:12.20521B SKR34.6237.58
21.Kokot AngelikaSiKReT Gliwice1:12.45516R35.0637.39
22.Kromolicka WiktoriaWARTA Poznań1:12.63512R34.9237.71
23.Bużycka MajaPłetwal Mława1:12.6651135.2937.37
24.Piekarz DariaIKAR Mielec1:12.7151035.8036.91
25.Lewandowicz NataliaŻabianka Gdańsk1:12.8050835.1637.64
26.Szczotka OlgaPatomSwim Bogatynia1:12.9350636.2736.66
27.Nadolska JuliaLider Chełm1:12.9650534.3638.60
28.Hartlieb KlaudiaShark Rudna1:13.0050434.7338.27
29.Rudek WiktoriaOrka Lubań1:13.2150035.0638.15
30.Brzózka ZuzannaG-8 Bielany Warszawa1:13.2549935.3837.87
31.Wróblewska MajaŚLĄSK Wrocław1:14.2447936.6137.63
32.Borys AnnaPOLONIA Warszawa1:14.4047635.0839.32
33.Wrońska MariannaSiódemka Sopot1:14.5847336.5738.01
34.Rogala JuliaFala Ropczyce1:14.9946536.4838.51
35.Orwat MariaKS Posnania1:15.2146136.7938.42
36.Koślicka NataliaMOS Dąbrowa Grn1:15.2746035.7239.55
37.Kozikowska JoannaŻoliborz Warszawa1:15.3845836.4638.92
38.Tołłoczko OliwiaZnicz Koszalin1:15.7645136.7938.97
39.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa1:15.8445037.5038.34
40.Hadubiak KatarzynaWankan Legnica1:16.0244636.5739.45
41.Sakson-Szafrańska SaraPOLONIA Warszawa1:16.2044337.4838.72
42.Hermanowska PatrycjaMOS Dąbrowa Grn1:16.4743937.5338.94
43.Lechowicz NadiaGalicja Kraków1:16.5143836.8839.63
44.Ślązak KamilaPatomSwim Bogatynia1:17.0442936.8340.21
45.Wójtowicz JuliaBarakuda Starachowice1:17.2542536.9840.27
46.Prusinowska KlaudynaSłowianka Gorzów Wlkp.1:17.9241438.3439.58
47.Brosowska SandraRUCH Grudziądz1:18.4040739.1939.21
48.Szumska WiktoriaSiódemka Sopot1:21.4236338.7942.63
49.Chudzińska BarbaraAkwawit Leszno1:21.6236139.5742.05
50.Szulc EmiliaRUCH Grudziądz1:25.6431242.4343.21


<< TOP >>
Konkurencja 32
12-07-2015 - 10:15
Chłopców, 100m grzbietowyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
53.82
58.42
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
NOZIE
G8WAR
Barcelona (ESP)
Praha (CZE)
29-07-2013
06-12-2014

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Balcerak JakubTRÓJKA Łódź1:00.66627A29.0631.60
2.Smoliński JakubJedynka Ożarów Maz1:00.95618A29.7231.23
3.Młynarczyk KarolG-8 Bielany Warszawa1:01.29608A29.7731.52
4.Kiszczak JakubJuvenia Wrocław1:01.93589A30.1231.81
5.Jałtuszewski Jakub SRVictoria Racibórz1:01.98588A30.1731.81
6.Grzybowski MiłoszPolonez Wyszków1:02.16583A29.5432.62
7.Słowik RafałG-8 Bielany Warszawa1:02.37577A30.0132.36
8.Kraska JakubPiątka Konstantynów Łódzki1:02.60571A31.8830.72
9.Woliński ArturOceanik Ostrzeszów1:02.83564A30.6932.14
10.Balicki MichałGalicja Kraków1:02.99560A30.8832.11
11.Walczysko JakubMOS Dąbrowa Grn1:03.03559B30.8432.19
12.Włodarczyk BrunoTS Wisła Kraków1:03.13556B30.6232.51
13.Opolka Kacper SOUNIA Oświęcim1:03.26553B31.5231.74
14.Barczyk NorbertGalicja Kraków1:03.30552B30.8732.43
15.Piłkowski Patryk SWwaPOLONIA Warszawa1:03.37550B30.5032.87
16.Roman MateuszZRYW Opole1:03.51546B30.8732.64
17.Kędzia WiktorMKP Szczecin1:03.56545B31.0232.54
18.Koput Kamil SWwaPOLONIA Warszawa1:03.60544B30.6033.00
19.Pawlaczyk PatrykUKS 190 Łódź1:03.67542B SKR30.3833.29
20.Karnik ErykWodnik Radom1:03.78540?31.2332.55
Bielski JakubDziewiątka Dzierżoniów1:03.78540? SKR31.5632.22
22.Miciul MichałKorner Zielona Góra1:03.82539R31.8831.94
23.Wiewiórka DanielDziewiątka Dzierżoniów1:03.8753730.0733.80
24.Kuczak AdamKorner Zielona Góra1:03.8953730.7333.16
25.Hano GrzegorzŚLĄSK Wrocław1:04.2052931.7832.42
26.Jastrząb DominikWARTA Poznań1:04.5852030.5734.01
27.Stradomski PatrykSiKReT Gliwice1:04.7951531.1533.64
28.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź1:04.8351431.4433.39
29.Romaniec SzymonDelfin Gdynia1:05.0950831.2733.82
30.Butkiewicz WładysławJuvenia Białystok1:05.1350731.8433.29
31.Wałcerz MateuszSłowianka Gorzów Wlkp.1:05.3950131.0234.37
32.Dobecki MikołajPiętnastka Bydgoszcz1:05.4250032.0033.42
33.Porczyński MichałOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:05.4350031.6333.80
34.Mańka JakubG-8 Bielany Warszawa1:05.4549931.6933.76
35.Kubiś KamilPiętnastka Bydgoszcz1:05.7749232.5033.27
36.Zychowicz JakubZnicz Koszalin1:05.8549031.9733.88
37.Waśko AdamJedynka Ożarów Maz1:05.9348831.4534.48
38.Jodłowski MateuszGalicja Kraków1:06.2748132.2534.02
39.Cwajna KarolGórnik Radlin1:06.4447732.5333.91
40.Kałek OliwerKorner Zielona Góra1:07.0846432.4034.68
41.Mitrus PawełMKS Piaseczno1:07.4345731.2636.17
42.Łukaszczyk MateuszORKA Zamość1:07.4445631.4635.98
43.Pawłowski BogdanBobry Dębica1:07.4545632.4035.05
44.Gardyan AdrianGórnik Radlin1:07.9744632.6835.29
45.Plauszta ArnoldOlimpijczyk Suwałki1:08.0344533.4734.56
46.Łaban MichałAZS AWF Wrocław1:08.1044333.4834.62
47.Henke Marek SOUNIA Oświęcim1:08.6143333.0335.58
48.Wieczorek WojciechZRYW Opole1:08.6943234.1234.57
49.Wasilewski MichałJagiellonka Warszawa1:08.8742832.8636.01
50.Guzior MaciejMZOS Płock1:08.8842835.0733.81
51.Kęsik KonradŻabianka Gdańsk1:08.9042832.6436.26
52.Słomiński SebastianRekin Świebodzice1:09.4541834.1435.31
53.Kowalski MaxymilianOrka Ciechanów1:09.7141333.5036.21
54.Piwowarczyk Artur SOUNIA Oświęcim1:09.8641034.3835.48
55.Warzecha KonradIKAR Mielec1:10.4440034.7535.69
56.Stonawski MaciejSłowianka Gorzów Wlkp.1:10.4940034.7335.76
57.Kowalski RafałSłowianka Gorzów Wlkp.1:10.9039334.8736.03
58.Łonak PatrykMOS Dąbrowa Grn1:11.1038934.4636.64
59.Chmielowiec MateuszNAWA Skierniewice1:11.2038834.6136.59
60.Kordziak ArnoldG-8 Bielany Warszawa1:12.9736035.6237.35
61.Małysz PawełOstrobramska Warszawa1:13.9234634.7139.21
62.Jankowiak MarcinWodnik Rawicz1:15.4132636.7338.68
63.Frydrychowicz IgnacyDelfinek Legnica1:15.4932536.4839.01
64.Lewandowski MichałRUCH Grudziądz1:23.3124241.8441.47
DYSKW.Mańka FilipUKS 190 Łódź
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m


<< TOP >>
Konkurencja 33
12-07-2015 - 10:28
Dziewcząt, 100m klasycznyJunior 15-lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:08.54
1:10.43
Kamińska Beata
Zachoszcz Paulina
AWGDA
ZNKOS
Montreal (CAN)
Gorzów Wlkp.
25-07-2005
13-07-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Hallmann WeronikaSOLEX Lębork1:14.47645A35.4239.05
2.Tomaszek Aleksandra SWwaPOLONIA Warszawa1:15.25625A34.6840.57
3.Wikieł ŻaklinaKormoran Olsztyn1:15.89609A36.1639.73
4.Kowalska DominikaTRÓJKA Łódź1:16.15603A35.3440.81
5.Iwanowska AlexandraJuvenia Wrocław1:16.25601A35.9540.30
6.Sikora MartaJasień Sucha Beskidzka1:16.41597A35.8140.60
7.Pieku