Nr  1. Kobiet, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  11. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  12. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  13. Mieszane, 8 x 50m motylkowy  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  22. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  23. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  19. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  20. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  22. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  23. Mężczyzn, 100m zmienny  Open


Puchar Silesia
Katowice, 4-2-2012


Konkurencja 1
2012-02-04 - 9:00
Kobiet, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki


PozycjaCzasCR
1.WKS"Slask"Wroclaw 1DOLWKS"Slask"Wroclaw1:58.51+0,83
ZAWISZEWSKA Maja SWR
OLBERT Dominika SWR
93
95
+0,8329.38
35.99
SKRZYDŁO Sara SWR
DOWGIERT Anna
93
90
27.69
25.45
2.klasa IGMSMALUKP UNIA Oświęcim2:01.06+0,72
KUNKA KAMILA SO
CZŁOWIEK ROKSANA SO
96
96
+0,72
+0,10
31.21
34.55
JANICZEK JOANNA SO
ULATOWSKA ALICJA S0
96
96
+0,29
+0,24
28.30
27.00
3.AZS AWF Katowice 1SLAAZS AWF Katowice2:05.39+0,79
PUŁKA Magdalena
KLIMAS Paulina SO
92
95
+0,79
+0,08
32.11
36.05
WYŻGOLIK Vanessa
GAWEŁCZYK Dominika
91
91
+0,44
+0,19
29.42
27.81
4.Csir Mos Dąbrowa Górnicza 1SLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:10.28+0,69
TERESKO Anna
OLSZEWSKA Zuzanna
97
97
+0,69
+0,47
32.24
37.95
ŚLIWIŃSKA Marta
ROSTOWSKA Wiktoria
97
97
+0,50
+0,58
31.50
28.59
5.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1KPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:11.13+0,68
PIWKO Dominika
TOMASIK Sara
98
98
+0,68
+0,70
32.92
37.80
PIOTROWSKA Klaudia
KAJKO Paula
98
98
+0,43
+0,47
31.44
28.97
6.Klub Pływacki Sokół Rzeszów 1RZKlub Pływacki Sokół Rzeszów2:14.50+0,68
KULAGA Dominika
GRUCHALSKA Natalia
97
96
+0,68
+0,34
32.42
38.90
ŚWIECA Kamila
KUTNIK Karolina
97
95
+0,30
+0,34
34.01
29.17
7.UKS 9 Kalisz 1WIEUKS 9 Kalisz2:15.39+0,76
ŚWIĄTEK Dorota
POPOVA Anguela
97
98
+0,7635.61
36.67
MARCINIAK Oliwia
POPŁONYK Aleksandra
97
98
32.74
30.37
8.Klub Sportowy REKIN 1DOLKlub Sportowy REKIN2:45.44+0,72
ZIETA Wiktoria
APOLENIS Anna
01
99
+0,72
+0,37
40.88
46.62
ZAWADZKA HANNA
BORCZYK Martyna
02
00
+0,43
+0,13
41.06
36.88
DYSKW.UKP UNIA Oświęcim 1MALUKP UNIA Oświęcim1:59.24+0,82
S-4 - Popełnianie przez zawodników w trakcie zmian przedwczesnych startów, Zmiana 2
+0,82
+0,01
29.63
34.73
-0,04
+0,18
28.23
26.65


<< TOP >>
Konkurencja 2
2012-02-04 - 9:05
Mężczyzn, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Top Times "Poland"1:38.12AZS AWF KatowiceAWKATGorzow Wielkopolski2009-11-26


PozycjaCzasCR
1.WKS"Slask"Wroclaw 1DOLWKS"Slask"Wroclaw1:42.78+0,60
JOŃCZYK Jakub
SZOT Mateusz SWR
92
95
+0,60
+0,49
25.45
29.81
SOKULSKI Jacek
BUJOCZEK Filip SWR
91
94
+0,43
+0,11
24.93
22.59
2.AZS AWF Katowice 1SLAAZS AWF Katowice1:42.89+0,62
TRENDA Paweł
MACHNIK Mikołaj
92
93
+0,6226.55
28.85
POPRAWA Michał SO
SMOLIŃSKI Jan
94
90
24.62
22.87
3.WKS"Slask"Wroclaw 2DOLWKS"Slask"Wroclaw1:47.00+0,63
KUBKOWSKI Bartłomiej SWR
ŻUKOWSKI Bartłomiej SWR
95
93
+0,63
+0,42
27.46
29.84
KUŚWIK Maciej SWR
SZAMOTULSKI Wojciech
96
91
+0,39
+0,39
25.29
24.41
4.AZS AWF Katowice 3SLAAZS AWF Katowice1:48.99+0,69
CEBULA Sebastian
NOWAK Patryk
95
95
+0,69
+0,37
28.46
29.86
KUDŁA Łukasz SO95+0,27
+0,19
25.47
25.20
5.UKP UNIA Oświęcim 1MALUKP UNIA Oświęcim1:49.25+0,75
+0,75
+0,04
27.27
30.52
+0,49
+0,34
26.47
24.99
6.Uczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA 1SLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:54.96+0,75
+0,75
+0,58
30.36
31.50
+0,61
+0,24
27.74
25.36
7.Csir Mos Dąbrowa Górnicza 1SLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:57.45+0,72
NOWODWORSKI Dawid
JUCHNO Szymon
97
97
+0,72
+0,60
30.19
33.12
JANICKI Jakub
KATOLIK Bartosz
97
97
+0,34
+0,47
28.21
25.93
8.UKS 9 Kalisz 1WIEUKS 9 Kalisz1:58.89+0,66
KUBIACZYK Jakub
TYBISZEWSKI Hubert
97
97
+0,6629.76
33.92
AMBROZIAK Kamil
KUCEL Jakub
96
98
26.50
28.71
9.klasa IGMSMALUKP UNIA Oświęcim1:59.61+0,60
TOPOLSKI Arkadiusz SO
SEREMET Konrad SO
98
98
+0,60
+0,35
29.97
32.08
HOJDA Bartłomiej SO
ULATOWSKI Wojciech SO
98
98
+0,27
+0,40
29.95
27.61
10.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1KPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:03.09+0,53
KRZEWIŃSKI Patryk
BODZIOCH Andrzej
96
98
+0,53
+0,57
28.84
35.69
JAGODZIŃSKI Oskar
KRAWISZ Szymon
98
98
+0,28
+0,46
29.56
29.00
11.REKIN ŚWIEBODZICE 1DOLKlub Sportowy REKIN2:04.42+0,67
KOŚCIELNIAK Bartosz
WARZECHA KRYSTIAN
93
95
+0,67
+0,26
31.79
34.05
FERENS KAMIL
STANKIEWICZ ARTUR
95
95
+0,37
+0,51
31.95
26.63
12.UKS WODNIK Siemianowice Śląskie 1SLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:04.74+0,41
+0,4132.04
33.86
31.25
27.59
NWAZS AWF Katowice 4SLAAZS AWF Katowice
NWAZS AWF Katowice 2SLAAZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-02-04 - 9:15
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"23.98KORC AgataAWWROGorzow Wielkopolski2009-11-29


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.PISAREK JustynaSLAUKS Aquatica Pawłowice33.81+0,71
2.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec33.84+0,97
3.MISIEJUK AldonaMALUKS SP 8 Chrzanów34.34+0,99
4.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza34.77+0,89
5.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza37.11+0,94
6.ZIETA WiktoriaDOLKlub Sportowy REKIN37.12+0,81
7.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN37.90
8.KOZIOŁ AdriannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza37.94+1,11
9.ZAWADZKA HANNADOLKlub Sportowy REKIN39.00
10.WOŹNIAK KarolinaMALUKS SP 8 Chrzanów39.81+0,85
11.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN46.56+0,98
12.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN47.87+0,62

13 - 14 lat

1.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień28.79+0,81
2.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów29.15+0,72
3.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.55+0,97
4.MYCAK Katarzyna SOOPOMKS Zryw Opole30.15+0,78
5.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice30.27+0,83
6.KOZIK AnnaMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice30.30
7.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz30.42+0,91
8.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza30.48+0,79
9.POPOVA AnguelaWIEUKS 9 Kalisz30.79+0,78
10.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz30.95
11.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice31.12+0,93
TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec31.12+0,88
13.MATUSZCZYK KatarzynaSLAUks Huragan Sosnowiec31.15+0,96
14.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica31.32+0,74
15.SOŁTYSIK LidiaMALUKP UNIA Oświęcim31.47+0,82
16.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT32.23
17.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.46+0,89
18.CHODYŁA PaulinaWIEUKS 9 Kalisz33.05
19.NĘDZA AdriannaMALKmita Zabierzów33.83+0,80
20.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice33.95+0,91
21.FICEK EwelinaMALUKP UNIA Oświęcim34.58+0,80
22.MARCINIAK AgnieszkaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA35.08+0,71
23.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN37.80+0,84
NWWOZNIAK WeronikaWIEUKS 9 Kalisz

15 - 16 lat

1.ULATOWSKA ALICJA S0MALUKP UNIA Oświęcim27.51+0,78A
2.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice28.32+0,83R
3.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice28.50+0,85R
4.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec28.60+0,77R
5.GÓRALCZYK NikolinaMALUKS SP 8 Chrzanów28.88+0,74
6.LEWANDOWSKA PAULINA SOMALUKP UNIA Oświęcim29.00+0,77
7.MUSIK WiktoriaSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa29.07+0,84
8.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów29.28
9.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"29.55+0,82
10.WORONIECKA DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.75
11.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza29.81+0,86
12.CHOROMAŃSKA Natalia SOMALUKP UNIA Oświęcim30.49+0,85
13.KULAGA DominikaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów30.50+0,67
14.BOŻEK DOMINIKA SOMALUKP UNIA Oświęcim30.66
15.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów31.24+0,86
16.OLMA SabinaSLAULKS VICTORIA Kozy31.60+0,88
17.POLAK Justyna SOMALUKP UNIA Oświęcim31.89+0,75
18.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim31.95+0,94
19.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.59+0,84
20.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.91+0,82
21.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim33.10+0,97

Open

1.DOWGIERT AnnaDOLWKS"Slask"Wroclaw26.96A
2.GÓRNIAK KatarzynaMALUKP UNIA Oświęcim26.99A
3.ŻELAZNA Paulina SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.13+0,86A
4.SKRZYDŁO Sara SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.20+0,66A
5.ZAWISZEWSKA Maja SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.32+0,83A
6.ULATOWSKA ALICJA S0MALUKP UNIA Oświęcim27.51+0,78A
7.HARAF Iga SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.80+0,74R
8.GAWEŁCZYK DominikaSLAAZS AWF Katowice27.81R
9.WRÓBLEWSKA Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw28.07+0,80R
10.URYGA PaulinaMALKmita Zabierzów28.11+0,88R
11.MISZTAL Beata SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw28.20+0,72R
12.PUŁKA MagdalenaSLAAZS AWF Katowice28.25+0,76R
13.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice28.32+0,83R
14.JAROMA Agata SWRDOLMKS"Juvenia"28.36R
15.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice28.50+0,85R
16.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec28.60+0,77R
17.WYŻGOLIK VanessaSLAAZS AWF Katowice28.66+0,79
18.GAJDOWSKA AGNIESZKADOLKlub Sportowy REKIN28.68+0,77
19.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień28.79+0,81
20.GÓRALCZYK NikolinaMALUKS SP 8 Chrzanów28.88+0,74
21.LEWANDOWSKA PAULINA SOMALUKP UNIA Oświęcim29.00+0,77
22.MUSIK WiktoriaSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa29.07+0,84
23.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów29.15+0,72
24.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów29.28
25.KUTNIK KarolinaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów29.37+0,76
26.SASIN DOMINIKADOLKlub Sportowy REKIN29.41+0,82
27.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"29.55+0,82
KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.55+0,97
29.KOŁODZIEJ AlicjaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA29.74+0,95
30.WORONIECKA DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.75
31.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza29.81+0,86
32.MYCAK Katarzyna SOOPOMKS Zryw Opole30.15+0,78
33.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice30.27+0,83
34.KOZIK AnnaMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice30.30
35.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz30.42+0,91
36.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza30.48+0,79
37.CHOROMAŃSKA Natalia SOMALUKP UNIA Oświęcim30.49+0,85
38.KULAGA DominikaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów30.50+0,67
39.BOŻEK DOMINIKA SOMALUKP UNIA Oświęcim30.66
40.POPOVA AnguelaWIEUKS 9 Kalisz30.79+0,78
41.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz30.95
42.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice31.12+0,93
TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec31.12+0,88
44.MATUSZCZYK KatarzynaSLAUks Huragan Sosnowiec31.15+0,96
45.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów31.24+0,86
46.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica31.32+0,74
47.SOŁTYSIK LidiaMALUKP UNIA Oświęcim31.47+0,82
48.OLMA SabinaSLAULKS VICTORIA Kozy31.60+0,88
49.POLAK Justyna SOMALUKP UNIA Oświęcim31.89+0,75
50.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim31.95+0,94
51.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT32.23
52.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.46+0,89
53.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.59+0,84
54.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.91+0,82
55.CHODYŁA PaulinaWIEUKS 9 Kalisz33.05
56.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim33.10+0,97
57.PISAREK JustynaSLAUKS Aquatica Pawłowice33.81+0,71
58.NĘDZA AdriannaMALKmita Zabierzów33.83+0,80
59.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec33.84+0,97
60.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice33.95+0,91
61.MISIEJUK AldonaMALUKS SP 8 Chrzanów34.34+0,99
62.FICEK EwelinaMALUKP UNIA Oświęcim34.58+0,80
63.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza34.77+0,89
64.MARCINIAK AgnieszkaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA35.08+0,71
65.DZIADEK KrystynaSLAAZS AWF Katowice35.69+0,89
66.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza37.11+0,94
67.ZIETA WiktoriaDOLKlub Sportowy REKIN37.12+0,81
68.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN37.80+0,84
69.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN37.90
70.KOZIOŁ AdriannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza37.94+1,11
71.ZAWADZKA HANNADOLKlub Sportowy REKIN39.00
72.WOŹNIAK KarolinaMALUKS SP 8 Chrzanów39.81+0,85
73.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN46.56+0,98
74.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN47.87+0,62
NWWOZNIAK WeronikaWIEUKS 9 Kalisz
NWJURCZYK KlaudiaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA


<< TOP >>
Konkurencja 4
2012-02-04 - 9:35
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"20.88CZERNIAK KonradWIPULSzczecin2011-12-08


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza31.06
2.BIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN31.99+0,66
3.KASPRZYK AlbertSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA32.78
4.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.58+0,82
5.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice34.08+0,71
6.CYZA OskarSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA34.26+0,76
7.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza34.44+0,77
8.KNIHNICKI MIŁOSZDOLKlub Sportowy REKIN34.68+0,87
9.MESJASZ ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza35.96+0,77
10.BOCHENEK KonradSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza40.16
11.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN42.74
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT

13 - 14 lat

1.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim27.02+0,71
2.ZIEMIANIN JakubMALKmita Zabierzów28.22
3.HOJDA Bartłomiej SOMALUKP UNIA Oświęcim28.51+0,64
4.PUK GrzegorzSLAUks Huragan Sosnowiec28.55
5.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz28.68+0,79
6.ŻURAWA KacperWIEUKS 9 Kalisz28.90+0,86
7.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice29.07+0,76
8.BODZIOCH AndrzejKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.15+0,84
9.KRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.21+0,78
10.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice29.34+0,69
11.BRZYKOWSKI KrystianRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów29.87+0,85
12.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów29.94+0,79
13.DUDA MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA30.43+0,76
14.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów30.55+0,75
15.JUSTYNIARKI OskarSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza30.79+0,81
16.ŁAPOT RadosławSLAMks Mos Katowice31.62+0,75
17.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów32.34+0,87
18.DRAPIEWSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.72+0,83
19.GÓRAL MichałSLAMks Mos Katowice32.94
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN

15 - 16 lat

1.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów24.93+0,71R
2.ŻMIJA MarekSLAMks Mos Katowice25.59+0,77
3.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim25.61+0,80
4.KATOLIK BartoszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza25.70
5.CHOWANIEC ŁukaszSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa25.85+0,85
6.KRZEWIŃSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz26.04+0,70
7.MOŚKO MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA26.20+0,73
8.JANICKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza26.67+0,72
9.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza26.71+0,78
10.GOLENIEC Łukasz SOMALUKP UNIA Oświęcim26.79
11.ŻOŁDAK Dominik SOMALUKP UNIA Oświęcim26.86+0,83
12.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice27.17+0,83
13.FUKS KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie27.18+0,86
14.POWROŹNIK KonradWIEKS Krotosz Krotoszyn27.20
15.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice27.22+0,86
16.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim28.19
17.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim28.20+0,86
18.DAMSKI DariuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA28.61+0,78
19.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim28.87+0,73
20.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów29.07+0,71
21.WALESSA DawidSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA29.59+0,72
22.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN29.65+0,69
23.PŁONKA MateuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA31.00+0,85
NWSKRZYPIEC WojciechSLAAZS AWF Katowice

Open

1.SMOLIŃSKI JanSLAAZS AWF Katowice23.65A
2.ŁOPACIŃSKI Kacper SOSWIFoka Sandomierz23.66A
3.SOKULSKI JacekDOLWKS"Slask"Wroclaw23.92+0,69A
4.JOŃCZYK JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw23.93A
5.SZAMOTULSKI WojciechDOLWKS"Slask"Wroclaw24.43+0,73A
6.GAWEŁCZYK MateuszSLAAZS AWF Katowice24.63+0,75A
7.KACZOR Damian SOMALKmita Zabierzów24.64+0,72R
8.CHOJAK RafałLUKS"Wisła"Puławy24.76+0,75R
9.ŻUKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw24.83+0,85R
10.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów24.93+0,71R
11.BEDNARCZYK Paweł SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw24.95+0,76R
12.LEMEK Andrzej SWROPOUKS"Junior"25.01+0,68R
13.WRÓBEL AndrzejMALUKS "Jasień"25.07+0,69R
14.MUSIAŁOWSKI Marcin SWRDOLMKS"Juvenia"25.10R
15.SADOWSKI WojciechSLAAZS AWF Katowice25.12+0,79?
BLACHA MateuszSLAMks Pałac Młodzieży Katowice25.12?
17.KISIEL Adrian SOSLAAZS AWF Katowice25.15+0,72
18.WARWAS SzymonSLAAZS AWF Katowice25.23+0,73
KORZUCH MateuszSLAMks Mos Katowice25.23+0,79
20.OLEASZ MichałDOLWKS"Slask"Wroclaw25.24+0,67
FURTEK PawełDOLWKS"Slask"Wroclaw25.24+0,85
22.PUK DariuszSLAUks Huragan Sosnowiec25.39+0,71
23.BRZOZA JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw25.40+0,70
24.DZIENISZEWSKI MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA25.51+0,75
25.ORPISZAK Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw25.57+0,76
26.ŻMIJA MarekSLAMks Mos Katowice25.59+0,77
27.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim25.61+0,80
28.KATOLIK BartoszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza25.70
29.CHOWANIEC ŁukaszSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa25.85+0,85
30.SIKORA MichałDOLWKS"Slask"Wroclaw26.01+0,73
31.KRZEWIŃSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz26.04+0,70
32.SONGIN ArturSLAAZS AWF Katowice26.13+0,72
33.MOŚKO MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA26.20+0,73
34.SZEWCZYK Arkadiusz SWRMALKS Fala26.52
35.STANKIEWICZ ARTURDOLKlub Sportowy REKIN26.55+0,75
36.CEBULA SebastianSLAAZS AWF Katowice26.65+0,70
GŁYK WojciechSLAAZS AWF Katowice26.65+0,86
38.ZABDYR MateuszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice26.66+0,80
39.JANICKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza26.67+0,72
40.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza26.71+0,78
41.GOLENIEC Łukasz SOMALUKP UNIA Oświęcim26.79
42.ŻOŁDAK Dominik SOMALUKP UNIA Oświęcim26.86+0,83
43.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim27.02+0,71
44.ŚWIATŁOŃ MichałMALUKS "Jasień"27.04+0,76
STAŃKO SebastianDOLWKS"Slask"Wroclaw27.04+0,71
46.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice27.17+0,83
47.FUKS KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie27.18+0,86
48.POWROŹNIK KonradWIEKS Krotosz Krotoszyn27.20
49.PIPANS MarekSLAAZS AWF Katowice27.22+0,68
DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice27.22+0,86
51.WARZECHA KRYSTIANDOLKlub Sportowy REKIN27.54+0,87
52.FERENS KAMILDOLKlub Sportowy REKIN28.15
53.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim28.19
54.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim28.20+0,86
55.ZIEMIANIN JakubMALKmita Zabierzów28.22
56.HOJDA Bartłomiej SOMALUKP UNIA Oświęcim28.51+0,64
57.PUK GrzegorzSLAUks Huragan Sosnowiec28.55
58.DAMSKI DariuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA28.61+0,78
59.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz28.68+0,79
60.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim28.87+0,73
61.ŻURAWA KacperWIEUKS 9 Kalisz28.90+0,86
62.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice29.07+0,76
MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów29.07+0,71
64.BODZIOCH AndrzejKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.15+0,84
65.KRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.21+0,78
66.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice29.34+0,69
67.WALESSA DawidSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA29.59+0,72
68.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN29.65+0,69
69.BRZYKOWSKI KrystianRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów29.87+0,85
70.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów29.94+0,79
71.DUDA MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA30.43+0,76
72.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów30.55+0,75
73.JUSTYNIARKI OskarSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza30.79+0,81
74.PŁONKA MateuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA31.00+0,85
75.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza31.06
76.ŁAPOT RadosławSLAMks Mos Katowice31.62+0,75
77.BIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN31.99+0,66
78.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów32.34+0,87
79.DRAPIEWSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.72+0,83
80.KASPRZYK AlbertSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA32.78
81.GÓRAL MichałSLAMks Mos Katowice32.94
82.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.58+0,82
83.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice34.08+0,71
84.CYZA OskarSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA34.26+0,76
85.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza34.44+0,77
86.KNIHNICKI MIŁOSZDOLKlub Sportowy REKIN34.68+0,87
87.MESJASZ ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza35.96+0,77
88.BOCHENEK KonradSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza40.16
89.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN42.74
NWSKRZYPIEC WojciechSLAAZS AWF Katowice
NWTOWAREK Sebastian SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN
NWBENING Emil SWRDOLMKS"Juvenia"
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT
NWPOCHOPIEŃ JanMALUKS "Jasień"


<< TOP >>
Konkurencja 5
2012-02-04 - 9:55
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"57.54JEDRZEJCZAK OtyliaAZWARDebrecen (HUN)2007-12-15


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.SAŁBUT RoksanaSLAUKS Salmo Żory1:25.07
50m:40.5740.57100m:1:25.0744.50
2.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:35.24
50m:43.3543.35100m:1:35.2451.89
3.PAWERA KarolinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:45.94
50m:46.9646.96100m:1:45.9458.98

13 - 14 lat

1.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:05.73+0,81R
50m:31.7531.75100m:1:05.7333.98
2.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice1:08.32+0,83R
50m:32.7732.77100m:1:08.3235.55
3.GRUCA Marcelina SOMALUKP UNIA Oświęcim1:09.04+0,76R
50m:32.1332.13100m:1:09.0436.91
4.MENDYK Adrianna SOMAZMKS Wodnik Radom1:09.16+0,81R
50m:32.5332.53100m:1:09.1636.63
5.PAWELEC NataliaWIEUKS 9 Kalisz1:10.90+0,78
50m:32.9832.98100m:1:10.9037.92
6.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:12.35+0,88
50m:32.9432.94100m:1:12.3539.41
7.HASNY Marta SOOPOMKS Zryw Opole1:12.67+0,80
50m:34.1934.19100m:1:12.6738.48
8.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"1:12.74+0,75
50m:32.9632.96100m:1:12.7439.78
9.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:16.20+0,84
50m:34.5034.50100m:1:16.2041.70
10.WORONIECKA WeronikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:21.33+0,87
50m:36.6736.67100m:1:21.3344.66

15 - 16 lat

1.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.96+0,77A
50m:30.4830.48100m:1:03.9633.48
2.WOJCIECHOWSKA GABRIELA S0MALUKP UNIA Oświęcim1:04.73+0,78A
50m:30.2130.21100m:1:04.7334.52
3.JANICZEK JOANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:05.56+0,85R
50m:31.8731.87100m:1:05.5633.69
4.ĆWIĘKAŁA OLGA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:08.50+0,81R
50m:32.3932.39100m:1:08.5036.11
5.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim1:08.77+0,86R
50m:32.2432.24100m:1:08.7736.53
6.ŚLIWIŃSKA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:09.95+0,77R
50m:32.4332.43100m:1:09.9537.52
7.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:11.00
50m:32.7332.73100m:1:11.0038.27
8.MARCINIAK OliwiaWIEUKS 9 Kalisz1:12.18+0,86
50m:33.8533.85100m:1:12.1838.33
9.KUBACKA Magda SOMALUKP UNIA Oświęcim1:12.23
50m:33.8833.88100m:1:12.2338.35
10.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz1:15.09+0,83
50m:33.8333.83100m:1:15.0941.26
11.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.66+0,86
50m:36.2436.24100m:1:16.6640.42
12.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim1:24.12
50m:37.9137.91100m:1:24.1246.21

Open

1.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.96+0,77A
50m:30.4830.48100m:1:03.9633.48
2.SKRZYDŁO Sara SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:04.23A
50m:29.8229.82100m:1:04.2334.41
3.WOJCIECHOWSKA GABRIELA S0MALUKP UNIA Oświęcim1:04.73+0,78A
50m:30.2130.21100m:1:04.7334.52
4.KORZENIOWSKA Marta SOMALUKP UNIA Oświęcim1:04.74A
50m:31.0931.09100m:1:04.7433.65
5.WRÓBLEWSKA Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:04.75A
50m:30.5930.59100m:1:04.7534.16
6.SIKORA Paulina SOMALUKP UNIA Oświęcim1:04.98+0,84A
50m:31.2431.24100m:1:04.9833.74
7.JANICZEK JOANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:05.56+0,85R
50m:31.8731.87100m:1:05.5633.69
8.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:05.73+0,81R
50m:31.7531.75100m:1:05.7333.98
9.WAKUŁA Karolina SOSLAAZS AWF Katowice1:06.55+0,89R
50m:31.3831.38100m:1:06.5535.17
10.URYGA PaulinaMALKmita Zabierzów1:06.66+0,93R
50m:31.0831.08100m:1:06.6635.58
11.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice1:08.32+0,83R
50m:32.7732.77100m:1:08.3235.55
12.ĆWIĘKAŁA OLGA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:08.50+0,81R
50m:32.3932.39100m:1:08.5036.11
13.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim1:08.77+0,86R
50m:32.2432.24100m:1:08.7736.53
14.GRUCA Marcelina SOMALUKP UNIA Oświęcim1:09.04+0,76R
50m:32.1332.13100m:1:09.0436.91
15.MENDYK Adrianna SOMAZMKS Wodnik Radom1:09.16+0,81R
50m:32.5332.53100m:1:09.1636.63
16.ŚLIWIŃSKA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:09.95+0,77R
50m:32.4332.43100m:1:09.9537.52
17.PAWELEC NataliaWIEUKS 9 Kalisz1:10.90+0,78
50m:32.9832.98100m:1:10.9037.92
18.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:11.00
50m:32.7332.73100m:1:11.0038.27
19.SASIN DOMINIKADOLKlub Sportowy REKIN1:12.01+0,84
50m:33.7133.71100m:1:12.0138.30
20.KRUK AnnaMALUKP UNIA Oświęcim1:12.05+0,80
50m:34.4634.46100m:1:12.0537.59
21.MARCINIAK OliwiaWIEUKS 9 Kalisz1:12.18+0,86
50m:33.8533.85100m:1:12.1838.33
22.KUBACKA Magda SOMALUKP UNIA Oświęcim1:12.23
50m:33.8833.88100m:1:12.2338.35
23.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:12.35+0,88
50m:32.9432.94100m:1:12.3539.41
24.HASNY Marta SOOPOMKS Zryw Opole1:12.67+0,80
50m:34.1934.19100m:1:12.6738.48
25.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"1:12.74+0,75
50m:32.9632.96100m:1:12.7439.78
26.SZKROBOCZ MartynaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:14.50+0,90
50m:33.8433.84100m:1:14.5040.66
27.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz1:15.09+0,83
50m:33.8333.83100m:1:15.0941.26
28.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:16.20+0,84
50m:34.5034.50100m:1:16.2041.70
29.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.66+0,86
50m:36.2436.24100m:1:16.6640.42
30.WORONIECKA WeronikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:21.33+0,87
50m:36.6736.67100m:1:21.3344.66
31.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim1:24.12
50m:37.9137.91100m:1:24.1246.21
32.SAŁBUT RoksanaSLAUKS Salmo Żory1:25.07
50m:40.5740.57100m:1:25.0744.50
33.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:35.24
50m:43.3543.35100m:1:35.2451.89
34.PAWERA KarolinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:45.94
50m:46.9646.96100m:1:45.9458.98


<< TOP >>
Konkurencja 6
2012-02-04 - 10:10
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"49.62CZERNIAK KonradWIPULSzczecin2011-12-09


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.SLOMINSKI SebastianDOLKlub Sportowy REKIN1:21.51+0,68
50m:37.0637.06100m:1:21.5144.45
2.BANASZAK PatrykMKP Toruńczyk Toruń / Janikowo1:22.45+0,73
50m:38.0738.07100m:1:22.4544.38
3.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.52+0,89
50m:37.7937.79100m:1:22.5244.73

13 - 14 lat

1.JAGODZIŃSKI OskarKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.66+0,72
50m:30.3430.34100m:1:06.6636.32
2.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice1:10.96
50m:33.5933.59100m:1:10.9637.37
3.KUCEL JakubWIEUKS 9 Kalisz1:11.76+0,95
50m:32.9632.96100m:1:11.7638.80
4.LEŚ FilipMALKmita Zabierzów1:11.96+0,78
50m:33.7333.73100m:1:11.9638.23
5.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:14.53+0,81
50m:34.2534.25100m:1:14.5340.28
6.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:14.73+0,76
50m:34.3834.38100m:1:14.7340.35
7.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:16.38+0,67
50m:34.4934.49100m:1:16.3841.89
8.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:16.86
50m:36.3036.30100m:1:16.8640.56
9.ŁAPOT RadosławSLAMks Mos Katowice1:19.26+0,75
50m:36.7036.70100m:1:19.2642.56

15 - 16 lat

1.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw56.52+0,73A
50m:26.9626.96100m:56.5229.56
2.KONIECZNY BARTŁOMIEJ SOMALUKP UNIA Oświęcim58.30+0,72?
50m:27.0127.01100m:58.3031.29
3.AMBROZIAK KamilWIEUKS 9 Kalisz59.60+0,72R
50m:28.0028.00100m:59.6031.60
4.KUBIACZYK JakubWIEUKS 9 Kalisz1:02.08
50m:29.3829.38100m:1:02.0832.70
5.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:04.97+0,85
50m:30.6630.66100m:1:04.9734.31
6.CHOWANIEC ŁukaszSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa1:05.26+0,91
50m:30.3630.36100m:1:05.2634.90
7.ZWOLIŃSKI MarcinSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:06.21+0,83
50m:31.0831.08100m:1:06.2135.13
8.STANKIEWICZ DOMINIK SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.69+0,76
50m:30.7130.71100m:1:07.6936.98
9.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:08.65+0,87
50m:31.6631.66100m:1:08.6536.99
10.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice1:08.73+0,80
50m:32.2332.23100m:1:08.7336.50
11.STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:09.16
50m:32.2532.25100m:1:09.1636.91
12.TYBISZEWSKI HubertWIEUKS 9 Kalisz1:09.20+0,80
50m:31.4631.46100m:1:09.2037.74

Open

1.SOKULSKI JacekDOLWKS"Slask"Wroclaw55.49A
50m:26.2526.25100m:55.4929.24
2.POPRAWA Michał SOSLAAZS AWF Katowice55.72+0,82A
50m:26.5726.57100m:55.7229.15
3.CHMIEL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza56.23A
50m:26.5326.53100m:56.2329.70
4.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw56.52+0,73A
50m:26.9626.96100m:56.5229.56
5.KUDŁA Łukasz SOSLAAZS AWF Katowice56.87+0,77A
50m:26.5126.51100m:56.8730.36
6.ZABOJSZCZ WojciechSWIKorona Swim Kielce57.61+0,80A
50m:27.0227.02100m:57.6130.59
7.BUJOCZEK Filip SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw57.84R
50m:27.1627.16100m:57.8430.68
8.BEDNARCZYK Paweł SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw58.27+0,75R
50m:27.5927.59100m:58.2730.68
9.KONIECZNY BARTŁOMIEJ SOMALUKP UNIA Oświęcim58.30+0,72?
50m:27.0127.01100m:58.3031.29
SADOWSKI WojciechSLAAZS AWF Katowice58.30+0,83?
50m:28.3428.34100m:58.3029.96
11.BAŁABUCH KrystianMALBOSiR Brzesko58.94+0,73R
50m:27.8227.82100m:58.9431.12
12.GIERACKI Bartosz SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw59.27+0,74R
50m:27.8727.87100m:59.2731.40
13.STEFANIAK Jakub SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw59.39+0,73R
50m:28.3528.35100m:59.3931.04
14.AMBROZIAK KamilWIEUKS 9 Kalisz59.60+0,72R
50m:28.0028.00100m:59.6031.60
15.MUSIAŁOWSKI Marcin SWRDOLMKS"Juvenia"59.87+0,88R
50m:28.0828.08100m:59.8731.79
16.FARA Kacper SOPDKFala Ropczyce59.89+0,81R
50m:28.5928.59100m:59.8931.30
17.MALCZYK Marcin SOMALUKP UNIA Oświęcim1:00.36+0,82
50m:28.2328.23100m:1:00.3632.13
18.WASILEWSKI RaivoMALKmita Zabierzów1:01.75+0,75
50m:28.4228.42100m:1:01.7533.33
19.KUBIACZYK JakubWIEUKS 9 Kalisz1:02.08
50m:29.3829.38100m:1:02.0832.70
20.KOŚCIELNIAK BartoszDOLKlub Sportowy REKIN1:04.74+0,72
50m:30.1030.10100m:1:04.7434.64
21.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:04.97+0,85
50m:30.6630.66100m:1:04.9734.31
22.CHOWANIEC ŁukaszSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa1:05.26+0,91
50m:30.3630.36100m:1:05.2634.90
23.ZWOLIŃSKI MarcinSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:06.21+0,83
50m:31.0831.08100m:1:06.2135.13
24.JAGODZIŃSKI OskarKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.66+0,72
50m:30.3430.34100m:1:06.6636.32
25.STANKIEWICZ DOMINIK SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.69+0,76
50m:30.7130.71100m:1:07.6936.98
26.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:08.65+0,87
50m:31.6631.66100m:1:08.6536.99
27.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice1:08.73+0,80
50m:32.2332.23100m:1:08.7336.50
28.STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:09.16
50m:32.2532.25100m:1:09.1636.91
29.TYBISZEWSKI HubertWIEUKS 9 Kalisz1:09.20+0,80
50m:31.4631.46100m:1:09.2037.74
30.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice1:10.96
50m:33.5933.59100m:1:10.9637.37
31.KUCEL JakubWIEUKS 9 Kalisz1:11.76+0,95
50m:32.9632.96100m:1:11.7638.80
32.FERENS KAMILDOLKlub Sportowy REKIN1:11.86+0,79
50m:33.8433.84100m:1:11.8638.02
33.LEŚ FilipMALKmita Zabierzów1:11.96+0,78
50m:33.7333.73100m:1:11.9638.23
34.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:14.53+0,81
50m:34.2534.25100m:1:14.5340.28
35.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:14.73+0,76
50m:34.3834.38100m:1:14.7340.35
36.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:16.38+0,67
50m:34.4934.49100m:1:16.3841.89
37.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:16.86
50m:36.3036.30100m:1:16.8640.56
38.ŁAPOT RadosławSLAMks Mos Katowice1:19.26+0,75
50m:36.7036.70100m:1:19.2642.56
39.SLOMINSKI SebastianDOLKlub Sportowy REKIN1:21.51+0,68
50m:37.0637.06100m:1:21.5144.45
40.BANASZAK PatrykMKP Toruńczyk Toruń / Janikowo1:22.45+0,73
50m:38.0738.07100m:1:22.4544.38
41.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.52+0,89
50m:37.7937.79100m:1:22.5244.73


<< TOP >>
Konkurencja 7
2012-02-04 - 10:25
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"30.61ŚCIESZKO EwaAZLODGorzow Wielkopolski2009-11-26


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.38.95
2.SAŁBUT RoksanaSLAUKS Salmo Żory40.05+1,16
3.MISIEJUK AldonaMALUKS SP 8 Chrzanów44.06+0,89
4.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza44.46
5.GLUZIŃSKA PaulinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA49.42+0,74
6.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN1:01.09+0,87
DYSKW.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN55.28+1,02
K - 10

13 - 14 lat

1.WARMIŃSKA Daria SOMALUKP UNIA Oświęcim36.01R
2.KRĘTOSZ GabrielaSLAMks Mos Katowice36.11+0,87R
3.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice36.17+0,83?
4.POPOVA AnguelaWIEUKS 9 Kalisz36.34+0,79R
5.TROJANOWSKA Zuzanna SOMMKS Kędzierzyn Koźle36.85+0,72R
6.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz37.90+0,93
7.KOLBER Roksana SOMALUKP UNIA Oświęcim38.80+0,91
8.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice40.46+0,96
9.NĘDZA AdriannaMALKmita Zabierzów41.25+0,84
10.JUSZCZAK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz42.86+0,85

15 - 16 lat

1.NOWAK PAULINA SOMAZWodnik Radom33.40A
2.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec34.71A
3.CZŁOWIEK ROKSANA SOMALUKP UNIA Oświęcim35.31+0,81A
4.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów35.74+0,81A
5.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza37.99+0,93
6.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów38.49+0,83
7.MARZEC Sara SOMALUKP UNIA Oświęcim38.53+0,83
8.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim38.56
9.KIERAGA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza38.99+0,96
10.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów39.04+0,78
11.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"39.40+0,79
DYSKW.MUSIK WiktoriaSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa42.41+0,85
K-14 - Dotkniecie ściany jedną ręka przy nawrocie
NWSOŁTYSIAK PatrycjaSLAMOSiR Mysłowice

Open

1.NOWAK PAULINA SOMAZWodnik Radom33.40A
2.URYGA PaulinaMALKmita Zabierzów34.58+0,86A
3.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec34.71A
4.KORZENIOWSKA Marta SOMALUKP UNIA Oświęcim35.21+0,76A
5.CZŁOWIEK ROKSANA SOMALUKP UNIA Oświęcim35.31+0,81A
6.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów35.74+0,81A
7.WNUK Sylwia SOLBLHuragan Międzyrzec Podlaski35.75+0,77R
8.WARMIŃSKA Daria SOMALUKP UNIA Oświęcim36.01R
9.DUDEK Marlena SOMALUKP UNIA Oświęcim36.06+0,80R
10.KRĘTOSZ GabrielaSLAMks Mos Katowice36.11+0,87R
11.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice36.17+0,83?
OLBERT Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw36.17?
13.POPOVA AnguelaWIEUKS 9 Kalisz36.34+0,79R
14.KLIMAS Paulina SOSLAAZS AWF Katowice36.39+0,66R
15.HARAF Iga SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw36.60+0,83R
16.TROJANOWSKA Zuzanna SOMMKS Kędzierzyn Koźle36.85+0,72R
17.PAPLA Jolanta SOMALUKP UNIA Oświęcim37.30+0,83
18.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz37.90+0,93
19.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza37.99+0,93
20.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów38.49+0,83
21.MARZEC Sara SOMALUKP UNIA Oświęcim38.53+0,83
22.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim38.56
23.KOLBER Roksana SOMALUKP UNIA Oświęcim38.80+0,91
24.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.38.95
25.KIERAGA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza38.99+0,96
26.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów39.04+0,78
27.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"39.40+0,79
28.SAŁBUT RoksanaSLAUKS Salmo Żory40.05+1,16
29.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice40.46+0,96
30.NĘDZA AdriannaMALKmita Zabierzów41.25+0,84
31.JUSZCZAK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz42.86+0,85
32.MISIEJUK AldonaMALUKS SP 8 Chrzanów44.06+0,89
33.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza44.46
34.GLUZIŃSKA PaulinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA49.42+0,74
35.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN1:01.09+0,87
DYSKW.MUSIK WiktoriaSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa42.41+0,85
K-14 - Dotkniecie ściany jedną ręka przy nawrocie
DYSKW.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN55.28+1,02
K - 10
NWTYRPA Aleksandra SOMALCKIS Skawina
NWSOŁTYSIAK PatrycjaSLAMOSiR Mysłowice


<< TOP >>
Konkurencja 8
2012-02-04 - 10:35
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"26.19PLUTECKI AdamNOZIEGorzow Wielkopolski2009-11-28


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.DĄBROWSKI DanielSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA43.07+0,72
2.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza45.13+0,86
3.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza46.10+0,78
4.TRZĘSIEC DanielSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza46.11+0,82
5.ZIMNAL KarolSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza47.03
DYSKW.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN52.83+0,83
K - 2 / K - 3

13 - 14 lat

1.SEREMET Konrad SOMALUKP UNIA Oświęcim32.95+0,81
2.KŁAPA Filip SOMALUKP UNIA Oświęcim33.77+0,71
3.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim34.08+0,68
4.KASPRZYCKI MiłoszWIEUKS 9 Kalisz34.53+0,93
5.BRZYKOWSKI KrystianRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów35.29
6.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów35.61+0,78
7.PRZYBYLSKI JakubWIEUKS 9 Kalisz36.26+0,87
8.KUBIAK BartłomiejWIEUKS 9 Kalisz38.55
9.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy39.48+0,68
NWKRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz

15 - 16 lat

1.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim31.05+0,72R
2.FREMEL DAWID SOMALUKP UNIA Oświęcim31.23+0,71R
3.ŻMIJA MarekSLAMks Mos Katowice31.66+0,79R
4.KIERCZ MATEUSZ SOMALUKP UNIA Oświęcim32.34+0,79R
5.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice32.75+0,90
6.JUCHNO SzymonSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.19+0,83
7.NOWODWORSKI DawidSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.43
8.ŻOŁDAK Dominik SOMALUKP UNIA Oświęcim33.99+0,81
9.CHOWANIEC ŁukaszSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa34.16+0,89
10.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie34.65+0,87
11.TYBISZEWSKI HubertWIEUKS 9 Kalisz34.70+0,75
12.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim35.37
13.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim37.09+0,73
14.DAMSKI DariuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA38.46+0,75
NWKUŚ PrzemysławDOLWKS"Slask"Wroclaw

Open

1.MACHNIK MikołajSLAAZS AWF Katowice29.85A
2.ŻUKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw30.22+0,87A
SZOT Mateusz SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw30.22A
4.NOWAK PatrykSLAAZS AWF Katowice30.31A
5.CZERMAK TomaszSLAAZS AWF Katowice30.70+0,73A
6.GÓRSKI WitoszDOLWKS"Slask"Wroclaw30.91+0,77A
7.DUDEK Michał SOPDKUKP Bobry Dębica30.93+0,82R
8.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim31.05+0,72R
9.POMIETŁO AdrianMALUKP UNIA Oświęcim31.14+0,63R
10.FREMEL DAWID SOMALUKP UNIA Oświęcim31.23+0,71R
11.RUTKOWSKI JakubSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA31.34+0,81R
12.KACZOR Damian SOMALKmita Zabierzów31.43+0,75R
13.ŻMIJA MarekSLAMks Mos Katowice31.66+0,79R
14.KORZUCH MateuszSLAMks Mos Katowice31.87+0,80R
15.CHOJAK RafałLUKS"Wisła"Puławy32.16+0,74R
16.KIERCZ MATEUSZ SOMALUKP UNIA Oświęcim32.34+0,79R
17.OGIERMANN MateuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA32.39+0,81
18.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice32.75+0,90
19.SEREMET Konrad SOMALUKP UNIA Oświęcim32.95+0,81
20.JUCHNO SzymonSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.19+0,83
21.NOWODWORSKI DawidSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.43
22.KŁAPA Filip SOMALUKP UNIA Oświęcim33.77+0,71
23.ŻOŁDAK Dominik SOMALUKP UNIA Oświęcim33.99+0,81
24.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim34.08+0,68
25.CHOWANIEC ŁukaszSLAUKS "TRÓJKA"  Częstochowa34.16+0,89
26.WARZECHA KRYSTIANDOLKlub Sportowy REKIN34.40+0,90
27.KASPRZYCKI MiłoszWIEUKS 9 Kalisz34.53+0,93
28.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie34.65+0,87
29.TYBISZEWSKI HubertWIEUKS 9 Kalisz34.70+0,75
30.ŚWIATŁOŃ MichałMALUKS "Jasień"35.02+0,78
31.BRZYKOWSKI KrystianRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów35.29
32.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim35.37
33.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów35.61+0,78
34.PRZYBYLSKI JakubWIEUKS 9 Kalisz36.26+0,87
35.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim37.09+0,73
36.DAMSKI DariuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA38.46+0,75
37.KUBIAK BartłomiejWIEUKS 9 Kalisz38.55
38.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy39.48+0,68
39.DĄBROWSKI DanielSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA43.07+0,72
40.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza45.13+0,86
41.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza46.10+0,78
42.TRZĘSIEC DanielSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza46.11+0,82
43.ZIMNAL KarolSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza47.03
DYSKW.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN52.83+0,83
K - 2 / K - 3
NWKRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz
NWKUŚ PrzemysławDOLWKS"Slask"Wroclaw


<< TOP >>
Konkurencja 9
2012-02-04 - 10:50
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"58.43TCHÓRZ AlicjaSLGORGorzow Wielkopolski2009-11-27


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.1:12.74+0,82R
50m:35.9135.91100m:1:12.7436.83
2.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec1:20.66+0,88
50m:40.2840.28100m:1:20.6640.38
3.HERMANOWSKA PatrycjaSLAUks Huragan Sosnowiec1:22.43+0,82
50m:40.3640.36100m:1:22.4342.07
4.PRZEGĘZA AgataSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:26.82+0,60
50m:41.9341.93100m:1:26.8244.89
5.PISAREK JustynaSLAUKS Aquatica Pawłowice1:28.92+0,64
6.WOŹNIAK KarolinaMALUKS SP 8 Chrzanów1:33.73
50m:45.1445.14100m:1:33.7348.59
7.ZIETA WiktoriaDOLKlub Sportowy REKIN1:35.51+0,84
50m:47.8547.85100m:1:35.5147.66
8.BARTOSIK AnnaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:36.18+0,72
50m:45.1345.13100m:1:36.1851.05

13 - 14 lat

1.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:07.22+0,69A
50m:32.3532.35100m:1:07.2234.87
2.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:07.94+0,75A
50m:33.0733.07100m:1:07.9434.87
3.PIWKO DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.11+0,66R
50m:33.9833.98100m:1:10.1136.13
4.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień1:10.68+0,91R
50m:34.5534.55100m:1:10.6836.13
5.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice1:11.09+0,86R
50m:34.8434.84100m:1:11.0936.25
6.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:14.32
50m:36.6736.67100m:1:14.3237.65
7.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica1:14.73+0,84
50m:36.6636.66100m:1:14.7338.07
8.WARMIŃSKA Daria SOMALUKP UNIA Oświęcim1:15.21+0,83
50m:36.9136.91100m:1:15.2138.30
9.WORONIECKA WeronikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:16.02+0,76
50m:38.3238.32100m:1:16.0237.70
10.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"1:16.24+0,81
50m:36.5236.52100m:1:16.2439.72
11.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:17.09+0,66
50m:37.4037.40100m:1:17.0939.69
12.MATUSZCZYK KatarzynaSLAUks Huragan Sosnowiec1:17.97+0,75
50m:37.7937.79100m:1:17.9740.18
13.GORAL MarlenaWIEUKS 9 Kalisz1:19.66+0,76
50m:39.4339.43100m:1:19.6640.23
14.HASPERT DorotaSLAUKS Aquatica Pawłowice1:20.58+0,68
50m:38.6138.61100m:1:20.5841.97
15.CHODYŁA PaulinaWIEUKS 9 Kalisz1:21.56
50m:39.4939.49100m:1:21.5642.07
16.FICEK EwelinaMALUKP UNIA Oświęcim1:21.84+0,70
50m:40.0640.06100m:1:21.8441.78
17.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN1:39.29+0,85

15 - 16 lat

1.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:06.87+0,78A
50m:32.7732.77100m:1:06.8734.10
2.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.71+0,65A
50m:32.9032.90100m:1:07.7134.81
3.KISIEL MonikaSLAAZS AWF Katowice1:08.34+0,73R
50m:33.7333.73100m:1:08.3434.61
4.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:08.58+0,67R
50m:33.4833.48100m:1:08.5835.10
5.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice1:08.86+0,81R
50m:33.2733.27100m:1:08.8635.59
6.GÓRALCZYK NikolinaMALUKS SP 8 Chrzanów1:10.28+0,71R
50m:34.1934.19100m:1:10.2836.09
7.KULAGA DominikaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:11.16+0,65R
50m:34.2134.21100m:1:11.1636.95
8.BOŻEK DOMINIKA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:12.95+0,85
50m:35.3935.39100m:1:12.9537.56
9.WATOŁA MartynaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:16.72+0,72
50m:36.3436.34100m:1:16.7240.38
10.ŚWIĄTEK DorotaWIEUKS 9 Kalisz1:16.74+0,85
50m:37.2337.23100m:1:16.7439.51
11.POLAK Justyna SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.99+0,83
50m:37.8137.81100m:1:16.9939.18
12.OLMA SabinaSLAULKS VICTORIA Kozy1:25.51+0,72
50m:40.5640.56100m:1:25.5144.95

Open

1.ZAWISZEWSKA Maja SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:04.66+0,83A
50m:31.0931.09100m:1:04.6633.57
2.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:06.87+0,78A
50m:32.7732.77100m:1:06.8734.10
3.GÓRNIAK KatarzynaMALUKP UNIA Oświęcim1:07.20+0,75A
50m:32.2432.24100m:1:07.2034.96
4.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:07.22+0,69A
50m:32.3532.35100m:1:07.2234.87
5.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.71+0,65A
50m:32.9032.90100m:1:07.7134.81
6.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:07.94+0,75A
50m:33.0733.07100m:1:07.9434.87
7.JAROMA Agata SWRDOLMKS"Juvenia"1:08.24+0,79R
50m:33.1133.11100m:1:08.2435.13
8.KISIEL MonikaSLAAZS AWF Katowice1:08.34+0,73R
50m:33.7333.73100m:1:08.3434.61
9.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:08.58+0,67R
50m:33.4833.48100m:1:08.5835.10
10.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice1:08.86+0,81R
50m:33.2733.27100m:1:08.8635.59
11.PIWKO DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:10.11+0,66R
50m:33.9833.98100m:1:10.1136.13
12.GÓRALCZYK NikolinaMALUKS SP 8 Chrzanów1:10.28+0,71R
50m:34.1934.19100m:1:10.2836.09
13.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień1:10.68+0,91R
50m:34.5534.55100m:1:10.6836.13
14.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice1:11.09+0,86R
50m:34.8434.84100m:1:11.0936.25
15.KULAGA DominikaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:11.16+0,65R
50m:34.2134.21100m:1:11.1636.95
16.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.1:12.74+0,82R
50m:35.9135.91100m:1:12.7436.83
17.BOŻEK DOMINIKA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:12.95+0,85
50m:35.3935.39100m:1:12.9537.56
18.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:14.32
50m:36.6736.67100m:1:14.3237.65
19.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica1:14.73+0,84
50m:36.6636.66100m:1:14.7338.07
20.WARMIŃSKA Daria SOMALUKP UNIA Oświęcim1:15.21+0,83
50m:36.9136.91100m:1:15.2138.30
21.WORONIECKA WeronikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:16.02+0,76
50m:38.3238.32100m:1:16.0237.70
22.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"1:16.24+0,81
50m:36.5236.52100m:1:16.2439.72
23.WATOŁA MartynaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:16.72+0,72
50m:36.3436.34100m:1:16.7240.38
24.ŚWIĄTEK DorotaWIEUKS 9 Kalisz1:16.74+0,85
50m:37.2337.23100m:1:16.7439.51
25.POLAK Justyna SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.99+0,83
50m:37.8137.81100m:1:16.9939.18
26.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:17.09+0,66
50m:37.4037.40100m:1:17.0939.69
27.MATUSZCZYK KatarzynaSLAUks Huragan Sosnowiec1:17.97+0,75
50m:37.7937.79100m:1:17.9740.18
28.GORAL MarlenaWIEUKS 9 Kalisz1:19.66+0,76
50m:39.4339.43100m:1:19.6640.23
29.HASPERT DorotaSLAUKS Aquatica Pawłowice1:20.58+0,68
50m:38.6138.61100m:1:20.5841.97
30.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec1:20.66+0,88
50m:40.2840.28100m:1:20.6640.38
31.CHODYŁA PaulinaWIEUKS 9 Kalisz1:21.56
50m:39.4939.49100m:1:21.5642.07
32.FICEK EwelinaMALUKP UNIA Oświęcim1:21.84+0,70
50m:40.0640.06100m:1:21.8441.78
33.HERMANOWSKA PatrycjaSLAUks Huragan Sosnowiec1:22.43+0,82
50m:40.3640.36100m:1:22.4342.07
34.OLMA SabinaSLAULKS VICTORIA Kozy1:25.51+0,72
50m:40.5640.56100m:1:25.5144.95
35.PRZEGĘZA AgataSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:26.82+0,60
50m:41.9341.93100m:1:26.8244.89
36.PISAREK JustynaSLAUKS Aquatica Pawłowice1:28.92+0,64
37.WOŹNIAK KarolinaMALUKS SP 8 Chrzanów1:33.73
50m:45.1445.14100m:1:33.7348.59
38.ZIETA WiktoriaDOLKlub Sportowy REKIN1:35.51+0,84
50m:47.8547.85100m:1:35.5147.66
39.BARTOSIK AnnaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:36.18+0,72
50m:45.1345.13100m:1:36.1851.05
40.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN1:39.29+0,85


<< TOP >>
Konkurencja 10
2012-02-04 - 11:05
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"49.69KAWĘCKI RadosławNOZIEIstanbul (TUR)2009-12-12


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WALESSA KamilSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:18.68+0,66
50m:38.0238.02100m:1:18.6840.66
2.BIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN1:19.42+0,74
50m:39.5439.54100m:1:19.4239.88
3.CYZA OskarSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:28.44+0,61
50m:43.3643.36100m:1:28.4445.08
4.TOMCZYK DamianSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:28.83+0,65
50m:41.8141.81100m:1:28.8347.02
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT

13 - 14 lat

1.BODZIOCH AndrzejKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.90+0,70R
50m:32.4332.43100m:1:05.9033.47
2.JAGODZIŃSKI OskarKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.75+0,68R
50m:32.9432.94100m:1:06.7533.81
3.GÓRAL MichałSLAMks Mos Katowice1:13.47+0,61
50m:36.0236.02100m:1:13.4737.45
4.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy1:15.34+0,69
50m:35.7935.79100m:1:15.3439.55
5.ŻURAWA KacperWIEUKS 9 Kalisz1:15.51+0,68
50m:36.8936.89100m:1:15.5138.62
6.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:20.30+0,74
50m:38.0238.02100m:1:20.3042.28
NWKASPRZYCKI MiłoszWIEUKS 9 Kalisz

15 - 16 lat

1.KROGULSKI FILIP SOMALUKP UNIA Oświęcim57.96+0,68A
50m:28.4528.45100m:57.9629.51
2.KRZEWIŃSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz59.99+0,52A
50m:29.2729.27100m:59.9930.72
3.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:00.65+0,68A
50m:29.2329.23100m:1:00.6531.42
4.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim1:06.17+0,71R
50m:32.5232.52100m:1:06.1733.65
5.NOWODWORSKI DawidSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:06.45+0,74R
50m:31.9231.92100m:1:06.4534.53
6.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice1:08.17+0,69R
50m:32.3232.32100m:1:08.1735.85
7.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim1:08.98+0,68
50m:33.4933.49100m:1:08.9835.49
8.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN1:14.48+0,65
50m:35.8235.82100m:1:14.4838.66

Open

1.JOŃCZYK JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw57.06+0,71A
50m:27.8227.82100m:57.0629.24
2.KROGULSKI FILIP SOMALUKP UNIA Oświęcim57.96+0,68A
50m:28.4528.45100m:57.9629.51
3.KUBKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw58.80+0,66A
50m:28.8028.80100m:58.8030.00
4.KISIEL Adrian SOSLAAZS AWF Katowice59.61+0,68A
50m:29.6129.61100m:59.6130.00
5.KRZEWIŃSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz59.99+0,52A
50m:29.2729.27100m:59.9930.72
6.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:00.65+0,68A
50m:29.2329.23100m:1:00.6531.42
7.BAŁABUCH KrystianMALBOSiR Brzesko1:01.24+0,72R
50m:30.1230.12100m:1:01.2431.12
8.FURMAN ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:01.71+0,66R
50m:29.9729.97100m:1:01.7131.74
9.KŁOS GrzegorzSLAAZS AWF Katowice1:03.08+0,76R
50m:30.5430.54100m:1:03.0832.54
10.KWESTOROWSKI BartoszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:05.06+0,64R
50m:31.2331.23100m:1:05.0633.83
11.STAŃKO SebastianDOLWKS"Slask"Wroclaw1:05.81+0,78R
50m:31.5631.56100m:1:05.8134.25
12.BODZIOCH AndrzejKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.90+0,70R
50m:32.4332.43100m:1:05.9033.47
13.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim1:06.17+0,71R
50m:32.5232.52100m:1:06.1733.65
14.NOWODWORSKI DawidSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:06.45+0,74R
50m:31.9231.92100m:1:06.4534.53
15.JAGODZIŃSKI OskarKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.75+0,68R
50m:32.9432.94100m:1:06.7533.81
16.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice1:08.17+0,69R
50m:32.3232.32100m:1:08.1735.85
17.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim1:08.98+0,68
50m:33.4933.49100m:1:08.9835.49
18.GÓRAL MichałSLAMks Mos Katowice1:13.47+0,61
50m:36.0236.02100m:1:13.4737.45
19.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN1:14.48+0,65
50m:35.8235.82100m:1:14.4838.66
20.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy1:15.34+0,69
50m:35.7935.79100m:1:15.3439.55
21.ŻURAWA KacperWIEUKS 9 Kalisz1:15.51+0,68
50m:36.8936.89100m:1:15.5138.62
22.WALESSA KamilSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:18.68+0,66
50m:38.0238.02100m:1:18.6840.66
23.BIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN1:19.42+0,74
50m:39.5439.54100m:1:19.4239.88
24.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:20.30+0,74
50m:38.0238.02100m:1:20.3042.28
25.CYZA OskarSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:28.44+0,61
50m:43.3643.36100m:1:28.4445.08
26.TOMCZYK DamianSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:28.83+0,65
50m:41.8141.81100m:1:28.8347.02
NWPOCHOPIEŃ JanMALUKS "Jasień"
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT
NWKASPRZYCKI MiłoszWIEUKS 9 Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 11
2012-02-04 - 11:15
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"1:54.39JEDRZEJCZAK OtyliaAZWARHelsinki (FIN)2006-12-10


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec2:43.24+0,92
50m:38.1538.15100m:1:21.7643.61150m:2:04.6042.84200m:2:43.2438.64
2.HERMANOWSKA PatrycjaSLAUks Huragan Sosnowiec2:52.46
50m:39.4139.41100m:1:24.2944.88150m:2:09.9245.63200m:2:52.4642.54
3.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN2:55.80+0,90
50m:39.4939.49100m:1:25.6646.17150m:2:12.7047.04200m:2:55.8043.10
4.KOZIOŁ AdriannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza3:02.33+1,16
50m:43.0143.01100m:1:29.8846.87150m:2:17.8547.97200m:3:02.3344.48
5.PAWERA KarolinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA3:04.49
100m:1:27.981:27.98200m:3:04.491:36.51
6.ZAWADZKA HANNADOLKlub Sportowy REKIN3:12.29+0,92
50m:42.8842.88100m:1:32.0949.21150m:2:23.6251.53200m:3:12.2948.67
7.BARTOSIK AnnaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA3:25.27+0,89
50m:47.1947.19100m:1:37.4950.30150m:2:32.3454.85200m:3:25.2752.93

13 - 14 lat

1.GRUCA Marcelina SOMALUKP UNIA Oświęcim2:16.30+0,77R
50m:32.1332.13100m:1:07.4535.32150m:1:42.8735.42200m:2:16.3033.43
2.MYCAK Katarzyna SOOPOMKS Zryw Opole2:19.14+0,82
50m:32.5032.50100m:1:07.8435.34150m:1:43.6235.78200m:2:19.1435.52
3.PIWKO DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:19.18+0,84
50m:33.0233.02100m:1:07.4834.46150m:1:43.6236.14200m:2:19.1835.56
4.MENDYK Adrianna SOMAZMKS Wodnik Radom2:19.74+0,81
50m:32.5432.54100m:1:08.6436.10150m:1:45.3336.69200m:2:19.7434.41
5.KOZIK AnnaMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice2:20.72+0,95
50m:33.2433.24100m:1:09.1235.88150m:1:46.0836.96200m:2:20.7234.64
6.TROJANOWSKA Zuzanna SOMMKS Kędzierzyn Koźle2:22.30
50m:32.3532.35100m:1:08.9336.58150m:1:46.4337.50200m:2:22.3035.87
7.HASNY Marta SOOPOMKS Zryw Opole2:22.43+0,79
50m:32.6332.63100m:1:10.4537.82150m:1:47.8337.38200m:2:22.4334.60
8.SOŁTYSIK LidiaMALUKP UNIA Oświęcim2:25.09+0,86
50m:34.2634.26100m:1:11.2737.01150m:1:49.7638.49200m:2:25.0935.33
9.TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec2:25.76+0,85
50m:33.7233.72100m:1:11.7738.05150m:1:50.4038.63200m:2:25.7635.36
10.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz2:25.79+0,89
50m:32.5132.51100m:1:10.0037.49150m:1:49.0339.03200m:2:25.7936.76
11.KOLBER Roksana SOMALUKP UNIA Oświęcim2:27.64+0,94
50m:34.6134.61100m:1:12.8738.26150m:1:51.8538.98200m:2:27.6435.79
12.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:28.54+0,75
50m:33.3333.33100m:1:10.8037.47150m:1:49.3538.55200m:2:28.5439.19
13.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT2:29.23
50m:34.4534.45100m:1:12.5638.11150m:1:51.2938.73200m:2:29.2337.94
14.PYRLIK PaulinaMALCentrum Kultury I Sportu W Skawinie2:34.65+0,88
50m:36.1236.12100m:1:15.0638.94150m:1:54.9739.91200m:2:34.6539.68
15.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice2:39.43
50m:36.6336.63100m:1:17.7941.16150m:2:00.1842.39200m:2:39.4339.25
16.HASPERT DorotaSLAUKS Aquatica Pawłowice2:41.60+0,75
50m:37.0437.04100m:1:18.0641.02150m:2:01.4243.36200m:2:41.6040.18

15 - 16 lat

1.ULATOWSKA ALICJA S0MALUKP UNIA Oświęcim2:08.45+0,76A
50m:30.4330.43100m:1:03.2232.79150m:1:36.5733.35200m:2:08.4531.88
2.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:08.56A
50m:30.2630.26100m:1:03.0732.81150m:1:36.2833.21200m:2:08.5632.28
3.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice2:08.79+0,88A
50m:30.6630.66100m:1:03.8133.15150m:1:36.7732.96200m:2:08.7932.02
4.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:09.80+0,78A
50m:30.7330.73100m:1:04.5033.77150m:1:38.1633.66200m:2:09.8031.64
5.CZŁOWIEK ROKSANA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:13.21+0,80A
50m:30.5530.55100m:1:04.5033.95150m:1:39.2534.75200m:2:13.2133.96
6.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:13.96+0,81R
50m:32.0232.02100m:1:06.2834.26150m:1:40.6534.37200m:2:13.9633.31
7.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:14.44+0,81R
50m:31.5231.52100m:1:05.2533.73150m:1:40.1034.85200m:2:14.4434.34
8.LEWANDOWSKA PAULINA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:15.36+0,79R
50m:31.4331.43100m:1:05.7634.33150m:1:41.0135.25200m:2:15.3634.35
9.KUBACKA Magda SOMALUKP UNIA Oświęcim2:15.42+0,81R
50m:31.6831.68100m:1:05.3833.70150m:1:40.4335.05200m:2:15.4234.99
10.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim2:15.77+0,82R
50m:31.6431.64100m:1:05.7534.11150m:1:40.6534.90200m:2:15.7735.12
11.ŚLIWIŃSKA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:16.52+0,82
50m:31.3131.31100m:1:05.8634.55150m:1:41.1035.24200m:2:16.5235.42
12.WORONIECKA DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:18.95+0,90
50m:31.6231.62100m:1:06.4834.86150m:1:42.5036.02200m:2:18.9536.45
13.MARZEC Sara SOMALUKP UNIA Oświęcim2:19.70+0,87
50m:32.2532.25100m:1:07.2034.95150m:1:43.0435.84200m:2:19.7036.66
14.CHOROMAŃSKA Natalia SOMALUKP UNIA Oświęcim2:25.15+0,89
50m:33.8633.86100m:1:10.6236.76150m:1:48.6638.04200m:2:25.1536.49
15.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim2:26.11+0,86
50m:33.8133.81100m:1:10.8737.06150m:1:48.9838.11200m:2:26.1137.13
16.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz2:27.07+0,84
50m:33.2633.26100m:1:10.8137.55150m:1:49.1938.38200m:2:27.0737.88
17.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów2:28.36+0,89
50m:33.6033.60100m:1:11.5537.95150m:1:50.7139.16200m:2:28.3637.65
NWWATOŁA MartynaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza

Open

1.ŻELAZNA Paulina SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw2:08.22A
50m:29.8429.84100m:1:02.5032.66150m:1:35.8433.34200m:2:08.2232.38
2.ULATOWSKA ALICJA S0MALUKP UNIA Oświęcim2:08.45+0,76A
50m:30.4330.43100m:1:03.2232.79150m:1:36.5733.35200m:2:08.4531.88
3.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:08.56A
50m:30.2630.26100m:1:03.0732.81150m:1:36.2833.21200m:2:08.5632.28
4.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice2:08.79+0,88A
50m:30.6630.66100m:1:03.8133.15150m:1:36.7732.96200m:2:08.7932.02
5.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:09.80+0,78A
50m:30.7330.73100m:1:04.5033.77150m:1:38.1633.66200m:2:09.8031.64
6.CZŁOWIEK ROKSANA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:13.21+0,80A
50m:30.5530.55100m:1:04.5033.95150m:1:39.2534.75200m:2:13.2133.96
7.GAWEŁCZYK DominikaSLAAZS AWF Katowice2:13.61R
50m:30.7130.71100m:1:04.5233.81150m:1:39.2634.74200m:2:13.6134.35
8.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:13.96+0,81R
50m:32.0232.02100m:1:06.2834.26150m:1:40.6534.37200m:2:13.9633.31
9.WAKUŁA Karolina SOSLAAZS AWF Katowice2:14.26+0,89R
50m:31.9731.97100m:1:05.7233.75150m:1:39.8934.17200m:2:14.2634.37
10.MISZTAL Beata SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw2:14.27+0,72R
50m:31.2431.24100m:1:04.9733.73150m:1:39.7134.74200m:2:14.2734.56
11.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:14.44+0,81R
50m:31.5231.52100m:1:05.2533.73150m:1:40.1034.85200m:2:14.4434.34
12.KĄCKA NataliaMALUKP UNIA Oświęcim2:14.60+0,83R
50m:31.7531.75100m:1:05.7333.98150m:1:40.4834.75200m:2:14.6034.12
13.LEWANDOWSKA PAULINA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:15.36+0,79R
50m:31.4331.43100m:1:05.7634.33150m:1:41.0135.25200m:2:15.3634.35
14.KUBACKA Magda SOMALUKP UNIA Oświęcim2:15.42+0,81R
50m:31.6831.68100m:1:05.3833.70150m:1:40.4335.05200m:2:15.4234.99
15.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim2:15.77+0,82R
50m:31.6431.64100m:1:05.7534.11150m:1:40.6534.90200m:2:15.7735.12
16.GRUCA Marcelina SOMALUKP UNIA Oświęcim2:16.30+0,77R
50m:32.1332.13100m:1:07.4535.32150m:1:42.8735.42200m:2:16.3033.43
17.ŚLIWIŃSKA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:16.52+0,82
50m:31.3131.31100m:1:05.8634.55150m:1:41.1035.24200m:2:16.5235.42
18.WORONIECKA DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:18.95+0,90
50m:31.6231.62100m:1:06.4834.86150m:1:42.5036.02200m:2:18.9536.45
19.OLBERT Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw2:19.06+0,85
50m:32.7032.70100m:1:07.6634.96150m:1:43.5935.93200m:2:19.0635.47
20.MYCAK Katarzyna SOOPOMKS Zryw Opole2:19.14+0,82
50m:32.5032.50100m:1:07.8435.34150m:1:43.6235.78200m:2:19.1435.52
21.PIWKO DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:19.18+0,84
50m:33.0233.02100m:1:07.4834.46150m:1:43.6236.14200m:2:19.1835.56
22.MARZEC Sara SOMALUKP UNIA Oświęcim2:19.70+0,87
50m:32.2532.25100m:1:07.2034.95150m:1:43.0435.84200m:2:19.7036.66
23.MENDYK Adrianna SOMAZMKS Wodnik Radom2:19.74+0,81
50m:32.5432.54100m:1:08.6436.10150m:1:45.3336.69200m:2:19.7434.41
24.KOZIK AnnaMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice2:20.72+0,95
50m:33.2433.24100m:1:09.1235.88150m:1:46.0836.96200m:2:20.7234.64
25.SZKROBOCZ MartynaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA2:21.93
50m:31.4531.45100m:1:06.9335.48150m:1:44.4237.49200m:2:21.9337.51
26.TROJANOWSKA Zuzanna SOMMKS Kędzierzyn Koźle2:22.30
50m:32.3532.35100m:1:08.9336.58150m:1:46.4337.50200m:2:22.3035.87
27.HASNY Marta SOOPOMKS Zryw Opole2:22.43+0,79
50m:32.6332.63100m:1:10.4537.82150m:1:47.8337.38200m:2:22.4334.60
28.SOŁTYSIK LidiaMALUKP UNIA Oświęcim2:25.09+0,86
50m:34.2634.26100m:1:11.2737.01150m:1:49.7638.49200m:2:25.0935.33
29.CHOROMAŃSKA Natalia SOMALUKP UNIA Oświęcim2:25.15+0,89
50m:33.8633.86100m:1:10.6236.76150m:1:48.6638.04200m:2:25.1536.49
30.TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec2:25.76+0,85
50m:33.7233.72100m:1:11.7738.05150m:1:50.4038.63200m:2:25.7635.36
31.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz2:25.79+0,89
50m:32.5132.51100m:1:10.0037.49150m:1:49.0339.03200m:2:25.7936.76
32.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim2:26.11+0,86
50m:33.8133.81100m:1:10.8737.06150m:1:48.9838.11200m:2:26.1137.13
33.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz2:27.07+0,84
50m:33.2633.26100m:1:10.8137.55150m:1:49.1938.38200m:2:27.0737.88
34.KOLBER Roksana SOMALUKP UNIA Oświęcim2:27.64+0,94
50m:34.6134.61100m:1:12.8738.26150m:1:51.8538.98200m:2:27.6435.79
35.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów2:28.36+0,89
50m:33.6033.60100m:1:11.5537.95150m:1:50.7139.16200m:2:28.3637.65
36.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:28.54+0,75
50m:33.3333.33100m:1:10.8037.47150m:1:49.3538.55200m:2:28.5439.19
37.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT2:29.23
50m:34.4534.45100m:1:12.5638.11150m:1:51.2938.73200m:2:29.2337.94
38.PYRLIK PaulinaMALCentrum Kultury I Sportu W Skawinie2:34.65+0,88
50m:36.1236.12100m:1:15.0638.94150m:1:54.9739.91200m:2:34.6539.68
39.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice2:39.43
50m:36.6336.63100m:1:17.7941.16150m:2:00.1842.39200m:2:39.4339.25
40.HASPERT DorotaSLAUKS Aquatica Pawłowice2:41.60+0,75
50m:37.0437.04100m:1:18.0641.02150m:2:01.4243.36200m:2:41.6040.18
41.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec2:43.24+0,92
50m:38.1538.15100m:1:21.7643.61150m:2:04.6042.84200m:2:43.2438.64
42.HERMANOWSKA PatrycjaSLAUks Huragan Sosnowiec2:52.46
50m:39.4139.41100m:1:24.2944.88150m:2:09.9245.63200m:2:52.4642.54
43.DZIADEK KrystynaSLAAZS AWF Katowice2:54.29+0,86
50m:37.0237.02100m:1:20.7343.71150m:2:07.6846.95200m:2:54.2946.61
44.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN2:55.80+0,90
50m:39.4939.49100m:1:25.6646.17150m:2:12.7047.04200m:2:55.8043.10
45.KOZIOŁ AdriannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza3:02.33+1,16
50m:43.0143.01100m:1:29.8846.87150m:2:17.8547.97200m:3:02.3344.48
46.PAWERA KarolinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA3:04.49
100m:1:27.981:27.98200m:3:04.491:36.51
47.ZAWADZKA HANNADOLKlub Sportowy REKIN3:12.29+0,92
50m:42.8842.88100m:1:32.0949.21150m:2:23.6251.53200m:3:12.2948.67
48.BARTOSIK AnnaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA3:25.27+0,89
50m:47.1947.19100m:1:37.4950.30150m:2:32.3454.85200m:3:25.2752.93
NWWATOŁA MartynaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza


<< TOP >>
Konkurencja 12
2012-02-04 - 11:45
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"1:42.10KORZENIOWSKI PawelAZWARIstanbul (TUR)2009-12-13


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.SLOMINSKI SebastianDOLKlub Sportowy REKIN2:33.14+0,70
50m:34.0134.01100m:1:13.0739.06150m:1:54.0640.99200m:2:33.1439.08
2.BANASZAK PatrykMKP Toruńczyk Toruń / Janikowo2:34.65
50m:35.6635.66100m:1:14.8839.22150m:1:54.7539.87200m:2:34.6539.90
3.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:40.94+0,91
50m:36.5536.55100m:1:19.2542.70150m:2:01.3942.14200m:2:40.9439.55
4.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice2:42.43+0,73
50m:37.4837.48100m:1:19.2041.72150m:2:01.9742.77200m:2:42.4340.46
5.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:42.98+0,90
50m:38.1538.15100m:1:19.9741.82150m:2:03.1043.13200m:2:42.9839.88
6.TRZĘSIEC DanielSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:43.99+0,88
50m:36.7336.73100m:1:18.4541.72150m:2:02.7144.26200m:2:43.9941.28
7.WALESSA KamilSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA2:44.06+0,76
50m:36.8236.82100m:1:18.4341.61150m:2:01.8643.43200m:2:44.0642.20
8.ZIMNAL KarolSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:44.92
50m:38.3338.33100m:1:20.5142.18150m:2:06.2145.70200m:2:44.9238.71
9.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:49.70+0,88
50m:39.0239.02100m:1:21.8842.86150m:2:06.3744.49200m:2:49.7043.33
10.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:50.09+0,85
50m:39.2939.29100m:1:22.9243.63150m:2:08.3545.43200m:2:50.0941.74
11.MESJASZ ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:58.37+0,89
50m:40.3440.34100m:1:27.2546.91150m:2:15.0347.78200m:2:58.3743.34
12.KNIHNICKI MIŁOSZDOLKlub Sportowy REKIN3:01.44
50m:39.8139.81100m:1:26.7146.90150m:2:15.8249.11200m:3:01.4445.62
13.BOCHENEK KonradSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza3:05.41+1,22
50m:43.8643.86100m:1:31.4147.55150m:2:19.8348.42200m:3:05.4145.58
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN

13 - 14 lat

1.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim2:07.74+0,67
50m:29.4129.41100m:1:02.1632.75150m:1:36.1433.98200m:2:07.7431.60
2.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim2:09.12+0,73
50m:29.8229.82100m:1:02.4932.67150m:1:36.1433.65200m:2:09.1232.98
3.KŁAPA Filip SOMALUKP UNIA Oświęcim2:14.49
50m:31.0831.08100m:1:05.5134.43150m:1:40.7135.20200m:2:14.4933.78
4.ZIEMIANIN JakubMALKmita Zabierzów2:16.59+0,76
50m:31.7831.78100m:1:07.0735.29150m:1:43.6736.60200m:2:16.5932.92
5.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice2:17.46+0,75
50m:31.3931.39100m:1:05.9834.59150m:1:41.9335.95200m:2:17.4635.53
6.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:19.26
50m:31.7631.76100m:1:06.7234.96150m:1:42.8236.10200m:2:19.2636.44
7.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:20.01+0,69
50m:31.3131.31100m:1:06.7535.44150m:1:43.4836.73200m:2:20.0136.53
8.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice2:20.09+0,71
50m:31.6831.68100m:1:07.4335.75150m:1:44.2236.79200m:2:20.0935.87
9.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice2:21.98+0,79
50m:32.1132.11100m:1:08.8036.69150m:1:46.4737.67200m:2:21.9835.51
10.SEREMET Konrad SOMALUKP UNIA Oświęcim2:22.24+0,99
50m:31.5931.59100m:1:08.0836.49150m:1:45.7437.66200m:2:22.2436.50
11.STANEK AdamOPOMKS Gogolin2:23.61+0,84
50m:34.3434.34100m:1:10.9636.62150m:1:48.5037.54200m:2:23.6135.11
12.OTRZĄSEK DamianSLAULKS VICTORIA Kozy2:25.17+0,98
50m:33.1033.10100m:1:10.1837.08150m:1:48.7538.57200m:2:25.1736.42
13.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:25.74+0,83
50m:32.7332.73100m:1:09.7136.98150m:1:47.7738.06200m:2:25.7437.97
14.LEŚ FilipMALKmita Zabierzów2:26.96+0,78
50m:33.6233.62100m:1:11.5837.96150m:1:49.6738.09200m:2:26.9637.29
15.HOJDA Bartłomiej SOMALUKP UNIA Oświęcim2:28.06+0,66
50m:31.2431.24100m:1:08.6137.37150m:1:48.3139.70200m:2:28.0639.75
16.JUSTYNIARKI OskarSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:29.16+0,82
50m:33.4833.48100m:1:11.6638.18150m:1:51.1139.45200m:2:29.1638.05
17.ZIMNAL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:31.02+0,67
50m:35.3735.37100m:1:15.4840.11150m:1:54.9739.49200m:2:31.0236.05
18.DRAPIEWSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:31.19+0,83
50m:34.8734.87100m:1:14.4939.62150m:1:54.5040.01200m:2:31.1936.69
19.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów2:34.30+0,89
50m:35.1035.10100m:1:14.4539.35150m:1:55.6341.18200m:2:34.3038.67
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN

15 - 16 lat

1.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:54.84+0,81A
50m:27.8827.88100m:57.3229.44150m:1:26.8529.53200m:1:54.8427.99
2.GOLENIEC Łukasz SOMALUKP UNIA Oświęcim1:59.55+0,83
50m:28.5228.52100m:58.9330.41150m:1:29.7930.86200m:1:59.5529.76
3.BURZAWA MateuszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:02.02+0,85
50m:28.7728.77100m:59.8831.11150m:1:31.2531.37200m:2:02.0230.77
4.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim2:04.12+0,72
50m:28.1528.15100m:59.9831.83150m:1:32.0932.11200m:2:04.1232.03
5.JANICKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:04.67+0,74
50m:29.1929.19100m:1:00.9831.79150m:1:33.4332.45200m:2:04.6731.24
6.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:06.78+0,81
50m:29.7229.72100m:1:02.6632.94150m:1:35.9633.30200m:2:06.7830.82
7.STANKIEWICZ DOMINIK SOMALUKP UNIA Oświęcim2:07.30+0,77
50m:29.1029.10100m:1:01.0931.99150m:1:34.2333.14200m:2:07.3033.07
8.ZWOLIŃSKI MarcinSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:07.59+0,78
50m:29.9829.98100m:1:02.8932.91150m:1:35.9533.06200m:2:07.5931.64
9.FUKS KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:07.61
50m:29.8629.86100m:1:02.8733.01150m:1:36.5333.66200m:2:07.6131.08
10.POWROŹNIK KonradWIEKS Krotosz Krotoszyn2:07.87
50m:29.5029.50100m:1:01.8932.39150m:1:35.5933.70200m:2:07.8732.28
11.STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:11.45
50m:29.9329.93100m:1:03.4133.48150m:1:38.4735.06200m:2:11.4532.98
12.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:15.77+0,87
50m:30.9930.99100m:1:05.7434.75150m:1:41.6335.89200m:2:15.7734.14
13.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów2:23.15+0,75
50m:31.9431.94100m:1:08.3336.39150m:1:45.9137.58200m:2:23.1537.24
14.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice2:24.15+0,75
50m:32.1632.16100m:1:08.0735.91150m:1:46.0838.01200m:2:24.1538.07

Open

1.ŁOPACIŃSKI Kacper SOSWIFoka Sandomierz1:53.32+0,81A
50m:26.5826.58100m:55.5328.95150m:1:24.4928.96200m:1:53.3228.83
2.FURTEK PawełDOLWKS"Slask"Wroclaw1:53.77+0,87A
50m:27.0227.02100m:56.0629.04150m:1:25.0829.02200m:1:53.7728.69
3.BUJOCZEK Filip SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:53.80A
50m:27.2627.26100m:56.4729.21150m:1:25.4729.00200m:1:53.8028.33
4.POPRAWA Michał SOSLAAZS AWF Katowice1:53.83A
50m:27.0927.09100m:56.4729.38150m:1:25.6929.22200m:1:53.8328.14
5.PIÓRO ArturSLAAZS AWF Katowice1:54.71+0,78A
50m:27.4127.41100m:56.8329.42150m:1:26.1429.31200m:1:54.7128.57
6.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:54.84+0,81A
50m:27.8827.88100m:57.3229.44150m:1:26.8529.53200m:1:54.8427.99
7.SZAMOTULSKI WojciechDOLWKS"Slask"Wroclaw1:54.94+0,75R
50m:27.8227.82100m:57.5729.75150m:1:26.9029.33200m:1:54.9428.04
8.KUDŁA Łukasz SOSLAAZS AWF Katowice1:55.08+0,76R
50m:27.2127.21100m:56.7629.55150m:1:26.5229.76200m:1:55.0828.56
9.KŁOS GrzegorzSLAAZS AWF Katowice1:55.78+0,76R
50m:27.4227.42100m:56.4729.05150m:1:26.1129.64200m:1:55.7829.67
10.CZARNOTA MateuszMALUKP UNIA Oświęcim1:55.87R
50m:27.4027.40100m:56.5529.15150m:1:26.3729.82200m:1:55.8729.50
11.SŁAWIŃSKI MateuszSLAAZS AWF Katowice1:56.08+0,77R
50m:27.1327.13100m:57.1029.97150m:1:26.9529.85200m:1:56.0829.13
12.KUBKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:56.39+0,74R
50m:28.0728.07100m:57.9229.85150m:1:27.0529.13200m:1:56.3929.34
13.BRZOZA JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw1:56.78+0,68R
50m:28.3628.36100m:58.8230.46150m:1:27.9929.17200m:1:56.7828.79
14.GŁYK WojciechSLAAZS AWF Katowice1:57.71+0,87R
50m:27.9927.99100m:57.9729.98150m:1:27.9529.98200m:1:57.7129.76
15.GIERACKI Bartosz SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:58.44+0,75R
50m:27.7127.71100m:57.4029.69150m:1:27.8330.43200m:1:58.4430.61
16.BEDNARCZYK Paweł SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:59.12R
50m:28.2128.21100m:58.4430.23150m:1:29.4831.04200m:1:59.1229.64
17.GOLENIEC Łukasz SOMALUKP UNIA Oświęcim1:59.55+0,83
50m:28.5228.52100m:58.9330.41150m:1:29.7930.86200m:1:59.5529.76
18.WARWAS SzymonSLAAZS AWF Katowice2:00.46+0,76
50m:27.3527.35100m:57.1629.81150m:1:28.4831.32200m:2:00.4631.98
19.BURZAWA MateuszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:02.02+0,85
50m:28.7728.77100m:59.8831.11150m:1:31.2531.37200m:2:02.0230.77
20.MALCZYK Marcin SOMALUKP UNIA Oświęcim2:02.56+0,79
50m:28.4328.43100m:1:00.0331.60150m:1:31.7531.72200m:2:02.5630.81
21.WRÓBEL AndrzejMALUKS "Jasień"2:03.57+0,74
50m:28.6328.63100m:59.9431.31150m:1:31.9331.99200m:2:03.5731.64
22.LEMEK Andrzej SWROPOUKS"Junior"2:03.75+0,72
50m:28.0128.01100m:58.6030.59150m:1:30.5531.95200m:2:03.7533.20
23.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim2:04.12+0,72
50m:28.1528.15100m:59.9831.83150m:1:32.0932.11200m:2:04.1232.03
24.SIKORA MichałDOLWKS"Slask"Wroclaw2:04.62
50m:28.2428.24100m:59.2030.96150m:1:32.2133.01200m:2:04.6232.41
25.JANICKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:04.67+0,74
50m:29.1929.19100m:1:00.9831.79150m:1:33.4332.45200m:2:04.6731.24
26.SZEWCZYK Arkadiusz SWRMALKS Fala2:05.68+0,80
50m:28.5328.53100m:1:00.5031.97150m:1:32.8132.31200m:2:05.6832.87
27.ORPISZAK Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw2:06.59+0,79
50m:27.6927.69100m:58.3030.61150m:1:31.4833.18200m:2:06.5935.11
28.WASILEWSKI RaivoMALKmita Zabierzów2:06.71+0,75
50m:28.8928.89100m:1:00.6231.73150m:1:34.0733.45200m:2:06.7132.64
29.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:06.78+0,81
50m:29.7229.72100m:1:02.6632.94150m:1:35.9633.30200m:2:06.7830.82
30.STANKIEWICZ DOMINIK SOMALUKP UNIA Oświęcim2:07.30+0,77
50m:29.1029.10100m:1:01.0931.99150m:1:34.2333.14200m:2:07.3033.07
31.SONGIN ArturSLAAZS AWF Katowice2:07.49+0,75
50m:28.3828.38100m:59.8231.44150m:1:33.3933.57200m:2:07.4934.10
32.ZWOLIŃSKI MarcinSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:07.59+0,78
50m:29.9829.98100m:1:02.8932.91150m:1:35.9533.06200m:2:07.5931.64
33.FUKS KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:07.61
50m:29.8629.86100m:1:02.8733.01150m:1:36.5333.66200m:2:07.6131.08
34.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim2:07.74+0,67
50m:29.4129.41100m:1:02.1632.75150m:1:36.1433.98200m:2:07.7431.60
35.ZABDYR MateuszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice2:07.83+0,79
50m:29.3329.33100m:1:02.4833.15150m:1:36.0433.56200m:2:07.8331.79
36.POWROŹNIK KonradWIEKS Krotosz Krotoszyn2:07.87
50m:29.5029.50100m:1:01.8932.39150m:1:35.5933.70200m:2:07.8732.28
37.WARZECHA KRYSTIANDOLKlub Sportowy REKIN2:08.71+0,85
50m:29.7529.75100m:1:02.9933.24150m:1:36.3333.34200m:2:08.7132.38
38.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim2:09.12+0,73
50m:29.8229.82100m:1:02.4932.67150m:1:36.1433.65200m:2:09.1232.98
39.STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:11.45
50m:29.9329.93100m:1:03.4133.48150m:1:38.4735.06200m:2:11.4532.98
40.KOŚCIELNIAK BartoszDOLKlub Sportowy REKIN2:13.06+0,73
50m:29.3129.31100m:1:02.8733.56150m:1:38.1135.24200m:2:13.0634.95
41.KŁAPA Filip SOMALUKP UNIA Oświęcim2:14.49
50m:31.0831.08100m:1:05.5134.43150m:1:40.7135.20200m:2:14.4933.78
42.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie2:15.77+0,87
50m:30.9930.99100m:1:05.7434.75150m:1:41.6335.89200m:2:15.7734.14
43.ZIEMIANIN JakubMALKmita Zabierzów2:16.59+0,76
50m:31.7831.78100m:1:07.0735.29150m:1:43.6736.60200m:2:16.5932.92
44.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice2:17.46+0,75
50m:31.3931.39100m:1:05.9834.59150m:1:41.9335.95200m:2:17.4635.53
45.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:19.26
50m:31.7631.76100m:1:06.7234.96150m:1:42.8236.10200m:2:19.2636.44
46.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:20.01+0,69
50m:31.3131.31100m:1:06.7535.44150m:1:43.4836.73200m:2:20.0136.53
47.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice2:20.09+0,71
50m:31.6831.68100m:1:07.4335.75150m:1:44.2236.79200m:2:20.0935.87
48.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice2:21.98+0,79
50m:32.1132.11100m:1:08.8036.69150m:1:46.4737.67200m:2:21.9835.51
49.SEREMET Konrad SOMALUKP UNIA Oświęcim2:22.24+0,99
50m:31.5931.59100m:1:08.0836.49150m:1:45.7437.66200m:2:22.2436.50
50.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów2:23.15+0,75
50m:31.9431.94100m:1:08.3336.39150m:1:45.9137.58200m:2:23.1537.24
51.STANEK AdamOPOMKS Gogolin2:23.61+0,84
50m:34.3434.34100m:1:10.9636.62150m:1:48.5037.54200m:2:23.6135.11
52.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice2:24.15+0,75
50m:32.1632.16100m:1:08.0735.91150m:1:46.0838.01200m:2:24.1538.07
53.OTRZĄSEK DamianSLAULKS VICTORIA Kozy2:25.17+0,98
50m:33.1033.10100m:1:10.1837.08150m:1:48.7538.57200m:2:25.1736.42
54.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:25.74+0,83
50m:32.7332.73100m:1:09.7136.98150m:1:47.7738.06200m:2:25.7437.97
55.LEŚ FilipMALKmita Zabierzów2:26.96+0,78
50m:33.6233.62100m:1:11.5837.96150m:1:49.6738.09200m:2:26.9637.29
56.HOJDA Bartłomiej SOMALUKP UNIA Oświęcim2:28.06+0,66
50m:31.2431.24100m:1:08.6137.37150m:1:48.3139.70200m:2:28.0639.75
57.JUSTYNIARKI OskarSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:29.16+0,82
50m:33.4833.48100m:1:11.6638.18150m:1:51.1139.45200m:2:29.1638.05
58.ZIMNAL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:31.02+0,67
50m:35.3735.37100m:1:15.4840.11150m:1:54.9739.49200m:2:31.0236.05
59.DRAPIEWSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz2:31.19+0,83
50m:34.8734.87100m:1:14.4939.62150m:1:54.5040.01200m:2:31.1936.69
60.SLOMINSKI SebastianDOLKlub Sportowy REKIN2:33.14+0,70
50m:34.0134.01100m:1:13.0739.06150m:1:54.0640.99200m:2:33.1439.08
61.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów2:34.30+0,89
50m:35.1035.10100m:1:14.4539.35150m:1:55.6341.18200m:2:34.3038.67
62.BANASZAK PatrykMKP Toruńczyk Toruń / Janikowo2:34.65
50m:35.6635.66100m:1:14.8839.22150m:1:54.7539.87200m:2:34.6539.90
63.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:40.94+0,91
50m:36.5536.55100m:1:19.2542.70150m:2:01.3942.14200m:2:40.9439.55
64.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice2:42.43+0,73
50m:37.4837.48100m:1:19.2041.72150m:2:01.9742.77200m:2:42.4340.46
65.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:42.98+0,90
50m:38.1538.15100m:1:19.9741.82150m:2:03.1043.13200m:2:42.9839.88
66.TRZĘSIEC DanielSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:43.99+0,88
50m:36.7336.73100m:1:18.4541.72150m:2:02.7144.26200m:2:43.9941.28
67.WALESSA KamilSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA2:44.06+0,76
50m:36.8236.82100m:1:18.4341.61150m:2:01.8643.43200m:2:44.0642.20
68.ZIMNAL KarolSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:44.92
50m:38.3338.33100m:1:20.5142.18150m:2:06.2145.70200m:2:44.9238.71
69.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:49.70+0,88
50m:39.0239.02100m:1:21.8842.86150m:2:06.3744.49200m:2:49.7043.33
70.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:50.09+0,85
50m:39.2939.29100m:1:22.9243.63150m:2:08.3545.43200m:2:50.0941.74
71.MESJASZ ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:58.37+0,89
50m:40.3440.34100m:1:27.2546.91150m:2:15.0347.78200m:2:58.3743.34
72.KNIHNICKI MIŁOSZDOLKlub Sportowy REKIN3:01.44
50m:39.8139.81100m:1:26.7146.90150m:2:15.8249.11200m:3:01.4445.62
73.BOCHENEK KonradSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza3:05.41+1,22
50m:43.8643.86100m:1:31.4147.55150m:2:19.8348.42200m:3:05.4145.58
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN
NWTOWAREK Sebastian SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw


<< TOP >>
Konkurencja 3
2012-02-04 - 12:30
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"23.98KORC AgataAWWROGorzow Wielkopolski2009-11-29


PozycjaCzasCR
Finał A
1.DOWGIERT AnnaDOLWKS"Slask"Wroclaw25.71
2.GÓRNIAK KatarzynaMALUKP UNIA Oświęcim26.88+0,78
3.ŻELAZNA Paulina SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw26.95+0,77
4.GAWEŁCZYK DominikaSLAAZS AWF Katowice27.07+0,72
5.PUŁKA MagdalenaSLAAZS AWF Katowice27.87+0,75
6.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice28.14+0,87


<< TOP >>
Konkurencja 4
2012-02-04 - 12:30
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"20.88CZERNIAK KonradWIPULSzczecin2011-12-08


PozycjaCzasCR
Finał A
1.SMOLIŃSKI JanSLAAZS AWF Katowice23.25
2.ŁOPACIŃSKI Kacper SOSWIFoka Sandomierz23.58+0,77
3.SOKULSKI JacekDOLWKS"Slask"Wroclaw23.70+0,70
4.GAWEŁCZYK MateuszSLAAZS AWF Katowice24.69+0,75
5.JOŃCZYK JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw27.39+0,71
NWBLACHA MateuszSLAMks Pałac Młodzieży Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 5
2012-02-04 - 12:35
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"57.54JEDRZEJCZAK OtyliaAZWARDebrecen (HUN)2007-12-15


PozycjaCzasCR
Finał A
1.SKRZYDŁO Sara SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:02.75+0,72
50m:30.2030.20100m:1:02.7532.55
2.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.87
50m:30.1930.19100m:1:03.8733.68
3.WOJCIECHOWSKA GABRIELA S0MALUKP UNIA Oświęcim1:05.12+0,78
50m:30.8530.85100m:1:05.1234.27
4.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:05.80+0,84
50m:31.1131.11100m:1:05.8034.69
5.WAKUŁA Karolina SOSLAAZS AWF Katowice1:06.31+0,84
50m:31.3531.35100m:1:06.3134.96
6.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice1:08.23+0,79
50m:32.4232.42100m:1:08.2335.81


<< TOP >>
Konkurencja 6
2012-02-04 - 12:35
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"49.62CZERNIAK KonradWIPULSzczecin2011-12-09


PozycjaCzasCR
Finał A
1.POPRAWA Michał SOSLAAZS AWF Katowice54.21+0,78
50m:25.7225.72100m:54.2128.49
2.CHMIEL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza54.98+0,70
50m:25.3825.38100m:54.9829.60
3.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw55.99+0,76
50m:26.6626.66100m:55.9929.33
4.SOKULSKI JacekDOLWKS"Slask"Wroclaw56.62
50m:26.1126.11100m:56.6230.51
5.ZABOJSZCZ WojciechSWIKorona Swim Kielce57.73+0,81
50m:27.6127.61100m:57.7330.12
6.KUDŁA Łukasz SOSLAAZS AWF Katowice58.11+0,74
50m:26.9626.96100m:58.1131.15


<< TOP >>
Konkurencja 7
2012-02-04 - 12:40
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"30.61ŚCIESZKO EwaAZLODGorzow Wielkopolski2009-11-26


PozycjaCzasCR
Finał A
1.NOWAK PAULINA SOMAZWodnik Radom33.35
2.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec33.91+0,77
3.URYGA PaulinaMALKmita Zabierzów34.80+0,85
4.KORZENIOWSKA Marta SOMALUKP UNIA Oświęcim34.84+0,77
5.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice36.10+0,84
6.KRĘTOSZ GabrielaSLAMks Mos Katowice36.36+0,83


<< TOP >>
Konkurencja 8
2012-02-04 - 12:40
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"26.19PLUTECKI AdamNOZIEGorzow Wielkopolski2009-11-28


PozycjaCzasCR
Finał A
1.NOWAK PatrykSLAAZS AWF Katowice29.68+0,69
2.MACHNIK MikołajSLAAZS AWF Katowice29.72
3.SZOT Mateusz SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw30.07+0,73
4.ŻUKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw30.31+0,86
5.CZERMAK TomaszSLAAZS AWF Katowice30.87+0,73
6.GÓRSKI WitoszDOLWKS"Slask"Wroclaw30.88+0,77


<< TOP >>
Konkurencja 9
2012-02-04 - 12:45
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"58.43TCHÓRZ AlicjaSLGORGorzow Wielkopolski2009-11-27


PozycjaCzasCR
Finał A
1.ZAWISZEWSKA Maja SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:02.47+0,80
50m:30.1530.15100m:1:02.4732.32
2.GÓRNIAK KatarzynaMALUKP UNIA Oświęcim1:04.37+0,78
50m:31.0331.03100m:1:04.3733.34
3.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:06.83+0,63
50m:32.2532.25100m:1:06.8334.58
4.KISIEL MonikaSLAAZS AWF Katowice1:07.02
50m:32.9532.95100m:1:07.0234.07
5.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.03+0,72
50m:32.7632.76100m:1:07.0334.27
6.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów1:08.18+0,67
50m:33.1933.19100m:1:08.1834.99


<< TOP >>
Konkurencja 10
2012-02-04 - 12:45
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"49.69KAWĘCKI RadosławNOZIEIstanbul (TUR)2009-12-12


PozycjaCzasCR
Finał A
1.JOŃCZYK JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw55.15+0,65
50m:26.6326.63100m:55.1528.52
2.KROGULSKI FILIP SOMALUKP UNIA Oświęcim56.39+0,70
50m:27.6727.67100m:56.3928.72
3.KISIEL Adrian SOSLAAZS AWF Katowice56.63+0,70
50m:27.4827.48100m:56.6329.15
4.KUBKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw58.28+0,68
50m:28.4528.45100m:58.2829.83
5.FURMAN ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza59.71+0,62
50m:28.7128.71100m:59.7131.00
6.KŁOS GrzegorzSLAAZS AWF Katowice1:04.40+0,79
50m:31.4831.48100m:1:04.4032.92


<< TOP >>
Konkurencja 11
2012-02-04 - 12:50
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"1:54.39JEDRZEJCZAK OtyliaAZWARHelsinki (FIN)2006-12-10


PozycjaCzasCR
Finał A
1.ŻELAZNA Paulina SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw2:06.55
50m:29.5729.57100m:1:01.7132.14150m:1:34.3632.65200m:2:06.5532.19
2.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim2:07.02+0,70
50m:30.0830.08100m:1:02.5332.45150m:1:35.4732.94200m:2:07.0231.55
3.GAWEŁCZYK DominikaSLAAZS AWF Katowice2:07.10+0,74
50m:29.3929.39100m:1:01.5732.18150m:1:34.4532.88200m:2:07.1032.65
4.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice2:07.19+0,91
50m:30.3030.30100m:1:02.9432.64150m:1:35.3632.42200m:2:07.1931.83
5.ULATOWSKA ALICJA S0MALUKP UNIA Oświęcim2:07.37+0,78
50m:29.8129.81100m:1:02.1932.38150m:1:35.2233.03200m:2:07.3732.15
6.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza2:13.67+0,84
50m:31.0131.01100m:1:04.4833.47150m:1:39.1834.70200m:2:13.6734.49


<< TOP >>
Konkurencja 12
2012-02-04 - 12:55
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki Finał

Top Times "Poland"1:42.10KORZENIOWSKI PawelAZWARIstanbul (TUR)2009-12-13


PozycjaCzasCR
Finał A
1.POPRAWA Michał SOSLAAZS AWF Katowice1:50.64+0,75
50m:26.6326.63100m:54.8328.20150m:1:23.2528.42200m:1:50.6427.39
2.BUJOCZEK Filip SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:51.92+0,80
50m:26.7026.70100m:55.6228.92150m:1:24.1928.57200m:1:51.9227.73
3.FURTEK PawełDOLWKS"Slask"Wroclaw1:52.43+0,88
50m:27.1027.10100m:55.7528.65150m:1:24.3428.59200m:1:52.4328.09
4.KUDŁA Łukasz SOSLAAZS AWF Katowice1:56.16+0,77
50m:27.0627.06100m:56.5829.52150m:1:27.2130.63200m:1:56.1628.95
5.PIÓRO ArturSLAAZS AWF Katowice1:56.72+0,83
50m:27.4927.49100m:57.3229.83150m:1:28.1530.83200m:1:56.7228.57
6.ŁOPACIŃSKI Kacper SOSWIFoka Sandomierz1:59.43
50m:27.0227.02100m:57.1930.17150m:1:28.3731.18200m:1:59.4331.06


<< TOP >>
Konkurencja 13
2012-02-04 - 16:00
Mieszane, 8 x 50m motylkowyOpen
Wyniki


PozycjaCzasCR
1.WKS"Slask"Wroclaw 1DOLWKS"Slask"Wroclaw3:35.37+0,66
DOWGIERT Anna
SOKULSKI Jacek
SKRZYDŁO Sara SWR
BUJOCZEK Filip SWR
90
91
93
94
+0,66
+0,28
+0,43
+0,10
27.30
24.91
28.47
24.75
ZAWISZEWSKA Maja SWR
KUŚWIK Maciej SWR
ŻELAZNA Paulina SWR
JOŃCZYK Jakub
93
96
94
92
+0,17
+0,31
+0,38
+0,20
28.85
25.12
28.92
27.05
2.UKP UNIA Oświęcim 1MALUKP UNIA Oświęcim3:41.06+0,78
+0,78
+0,11
+0,32
0.00
29.16
26.31
28.78
26.01
+0,30
+0,56
+0,21
+0,18
28.90
26.77
28.37
26.76
3.Csir Mos Dąbrowa Górnicza 1SLACsir Mos Dąbrowa Górnicza4:04.63+0,82
ŚLIWIŃSKA Marta
NOWODWORSKI Dawid
OLSZEWSKA Zuzanna
FILEK Bernard
97
97
97
97
+0,82
+0,31
+0,92
+0,36
31.58
28.32
34.87
28.88
TERESKO Anna
JANICKI Jakub
ROSTOWSKA Wiktoria
KATOLIK Bartosz
97
97
97
97
+0,56
+0,53
+0,56
+0,37
32.47
28.71
31.94
27.86
4.Uczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA 1SLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA4:17.44+0,92
+0,92
+0,23
+0,38
+0,69
33.72
28.74
32.36
30.10
+0,64
+0,58
+0,32
0.00
34.39
29.82
37.94
30.37
5.REKIN ŚWIEBODZICE 1DOLKlub Sportowy REKIN4:24.81+0,85
SASIN DOMINIKA
STANKIEWICZ ARTUR
GAJDOWSKA AGNIESZKA
KOŚCIELNIAK Bartosz
94
95
95
93
+0,85
+0,41
+0,33
+0,44
32.02
30.05
31.76
28.41
ZIETA Wiktoria
WARZECHA KRYSTIAN
ZAWADZKA HANNA
SKALNY DAWID
01
95
02
96
+0,62
+0,21
+0,36
+0,22
39.46
30.69
40.14
32.28
DYSKW.AZS AWF Katowice 1SLAAZS AWF Katowice3:40.92+0,79
S-4 - Popełnianie przez zawodników w trakcie zmian przedwczesnych startów, 1 - ZMIANA
WYŻGOLIK Vanessa
POPRAWA Michał SO
GAWEŁCZYK Dominika
SMOLIŃSKI Jan
91
94
91
90
+0,79
-0,07
+0,32
+1,91
30.23
23.75
30.07
25.64
PUŁKA Magdalena
TRENDA Paweł
WAKUŁA Karolina SO
SADOWSKI Wojciech
92
92
93
83
+0,34
+0,32
+0,26
+0,39
30.43
24.45
30.39
25.96
DYSKW.klasa I GMSMALUKP UNIA Oświęcim4:06.98+0,84
S-4 - Popełnianie przez zawodników w trakcie zmian przedwczesnych startów, 7 - ZMIANA
OLCZYK Martyna SO
KŁAPA Filip SO
GRUCA Marcelina SO
SEREMET Konrad SO
97
98
98
98
+0,84
+0,34
+0,56
+0,49
31.54
29.80
31.22
28.26
BOŻEK Izabela SO
HOJDA Bartłomiej SO
KUBACKA Magda SO
TOPOLSKI Arkadiusz SO
97
98
97
98
+0,77
+0,20
+0,32
-0,69
33.39
30.46
34.54
27.77
NWUKS 9 Kalisz 1WIEUKS 9 Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 14
2012-02-04 - 16:10
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"1:06.51KAMINSKA BeataAWGDATrieste (ITA)2005-12-11


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.MISIEJUK AldonaMALUKS SP 8 Chrzanów1:33.49+0,78
50m:43.9643.96100m:1:33.4949.53
2.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:39.27+0,93
50m:47.0047.00100m:1:39.2752.27
3.GLUZIŃSKA PaulinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:48.09+0,81
50m:50.9650.96100m:1:48.0957.13
4.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN2:15.50+0,74
50m:1:03.851:03.85100m:2:15.501:11.65

13 - 14 lat

1.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice1:17.31+0,84R
50m:36.7136.71100m:1:17.3140.60
2.WARMIŃSKA Daria SOMALUKP UNIA Oświęcim1:18.70+0,87R
50m:37.9037.90100m:1:18.7040.80
3.POPOVA AnguelaWIEUKS 9 Kalisz1:19.13+0,78R
50m:38.0738.07100m:1:19.1341.06
4.TROJANOWSKA Zuzanna SOMMKS Kędzierzyn Koźle1:19.15+0,75R
50m:37.5637.56100m:1:19.1541.59
5.KRĘTOSZ GabrielaSLAMks Mos Katowice1:20.66+0,84R
50m:37.3937.39100m:1:20.6643.27
6.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:24.19+0,95
50m:40.4640.46100m:1:24.1943.73
7.KOLBER Roksana SOMALUKP UNIA Oświęcim1:24.24+0,97
50m:40.3240.32100m:1:24.2443.92
8.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:24.70+0,84
50m:39.6339.63100m:1:24.7045.07
9.NĘDZA AdriannaMALKmita Zabierzów1:27.77+0,80
50m:41.5141.51100m:1:27.7746.26
10.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice1:31.34+0,89
50m:43.8843.88100m:1:31.3447.46
11.GORAL MarlenaWIEUKS 9 Kalisz1:33.48+1,01
50m:44.9144.91100m:1:33.4848.57
12.JUSZCZAK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz1:33.92+0,91
50m:43.5843.58100m:1:33.9250.34
13.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN1:43.14+0,92
50m:49.7149.71100m:1:43.1453.43

15 - 16 lat

1.NOWAK PAULINA SOMAZWodnik Radom1:14.71+0,66A
50m:35.5735.57100m:1:14.7139.14
2.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec1:14.98+0,77A
50m:35.4335.43100m:1:14.9839.55
3.CZŁOWIEK ROKSANA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.40+0,84A
50m:36.3036.30100m:1:16.4040.10
4.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów1:17.91+0,82R
50m:37.0237.02100m:1:17.9140.89
5.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim1:20.68+1,04R
50m:38.9338.93100m:1:20.6841.75
6.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.13+0,90R
50m:39.1839.18100m:1:22.1342.95
7.KIERAGA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:24.07+0,84R
50m:39.4339.43100m:1:24.0744.64
8.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:24.64+0,80
50m:39.8839.88100m:1:24.6444.76
9.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:28.09+0,75
50m:40.7140.71100m:1:28.0947.38
NWSOŁTYSIAK PatrycjaSLAMOSiR Mysłowice

Open

1.NOWAK PAULINA SOMAZWodnik Radom1:14.71+0,66A
50m:35.5735.57100m:1:14.7139.14
2.KOBUSZEWSKA KarolinaSLAUks Huragan Sosnowiec1:14.98+0,77A
50m:35.4335.43100m:1:14.9839.55
3.KLIMAS Paulina SOSLAAZS AWF Katowice1:15.53+0,62A
50m:36.6936.69100m:1:15.5338.84
4.DUDEK Marlena SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.03+0,85A
50m:36.4436.44100m:1:16.0339.59
5.CZŁOWIEK ROKSANA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.40+0,84A
50m:36.3036.30100m:1:16.4040.10
6.WNUK Sylwia SOLBLHuragan Międzyrzec Podlaski1:16.80+0,78A
50m:36.5036.50100m:1:16.8040.30
7.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice1:17.31+0,84R
50m:36.7136.71100m:1:17.3140.60
8.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów1:17.91+0,82R
50m:37.0237.02100m:1:17.9140.89
9.PAPLA Jolanta SOMALUKP UNIA Oświęcim1:18.68+0,78R
50m:37.7137.71100m:1:18.6840.97
10.WARMIŃSKA Daria SOMALUKP UNIA Oświęcim1:18.70+0,87R
50m:37.9037.90100m:1:18.7040.80
11.POPOVA AnguelaWIEUKS 9 Kalisz1:19.13+0,78R
50m:38.0738.07100m:1:19.1341.06
12.TROJANOWSKA Zuzanna SOMMKS Kędzierzyn Koźle1:19.15+0,75R
50m:37.5637.56100m:1:19.1541.59
13.KRĘTOSZ GabrielaSLAMks Mos Katowice1:20.66+0,84R
50m:37.3937.39100m:1:20.6643.27
14.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim1:20.68+1,04R
50m:38.9338.93100m:1:20.6841.75
15.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.13+0,90R
50m:39.1839.18100m:1:22.1342.95
16.KIERAGA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:24.07+0,84R
50m:39.4339.43100m:1:24.0744.64
17.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:24.19+0,95
50m:40.4640.46100m:1:24.1943.73
18.KOLBER Roksana SOMALUKP UNIA Oświęcim1:24.24+0,97
50m:40.3240.32100m:1:24.2443.92
19.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:24.64+0,80
50m:39.8839.88100m:1:24.6444.76
20.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:24.70+0,84
50m:39.6339.63100m:1:24.7045.07
21.NĘDZA AdriannaMALKmita Zabierzów1:27.77+0,80
50m:41.5141.51100m:1:27.7746.26
22.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:28.09+0,75
50m:40.7140.71100m:1:28.0947.38
23.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice1:31.34+0,89
50m:43.8843.88100m:1:31.3447.46
24.GORAL MarlenaWIEUKS 9 Kalisz1:33.48+1,01
50m:44.9144.91100m:1:33.4848.57
25.MISIEJUK AldonaMALUKS SP 8 Chrzanów1:33.49+0,78
50m:43.9643.96100m:1:33.4949.53
26.JUSZCZAK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz1:33.92+0,91
50m:43.5843.58100m:1:33.9250.34
27.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:39.27+0,93
50m:47.0047.00100m:1:39.2752.27
28.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN1:43.14+0,92
50m:49.7149.71100m:1:43.1453.43
29.GLUZIŃSKA PaulinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:48.09+0,81
50m:50.9650.96100m:1:48.0957.13
30.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN2:15.50+0,74
50m:1:03.851:03.85100m:2:15.501:11.65
NWTYRPA Aleksandra SOMALCKIS Skawina
NWSOŁTYSIAK PatrycjaSLAMOSiR Mysłowice
NWOLBERT Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw


<< TOP >>
Konkurencja 15
2012-02-04 - 16:25
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"58.80PLUTECKI AdamNOZIEWarsaw2009-12-19


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.DĄBROWSKI DanielSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:35.86+0,80
50m:45.4245.42100m:1:35.8650.44
2.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:40.60+0,85
50m:48.2648.26100m:1:40.6052.34
3.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:41.19+0,87
50m:48.1748.17100m:1:41.1953.02
4.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN1:54.90+0,85
50m:52.8852.88100m:1:54.901:02.02

13 - 14 lat

1.BODZIOCH AndrzejKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:15.28+0,77
50m:35.7435.74100m:1:15.2839.54
2.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice1:15.50+0,75
50m:36.0636.06100m:1:15.5039.44
3.PRZYBYLSKI JakubWIEUKS 9 Kalisz1:17.75+0,84
50m:36.7336.73100m:1:17.7541.02
4.BRZYKOWSKI KrystianRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:17.92+0,77
50m:36.2136.21100m:1:17.9241.71
5.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów1:20.12+0,80
50m:37.9537.95100m:1:20.1242.17
6.KUBIAK BartłomiejWIEUKS 9 Kalisz1:25.22+0,73
50m:39.8439.84100m:1:25.2245.38
7.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy1:25.43+0,68
50m:39.9539.95100m:1:25.4345.48
8.ZIMNAL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:36.52+0,67
50m:46.3246.32100m:1:36.5250.20

15 - 16 lat

1.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim1:06.37+0,71A
50m:31.8931.89100m:1:06.3734.48
2.FREMEL DAWID SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.03+0,73R
50m:31.3631.36100m:1:07.0335.67
3.ŻMIJA MarekSLAMks Mos Katowice1:08.13+0,78R
50m:32.5532.55100m:1:08.1335.58
4.KUŚ PrzemysławDOLWKS"Slask"Wroclaw1:09.10+0,69R
50m:32.8932.89100m:1:09.1036.21
5.KIERCZ MATEUSZ SOMALUKP UNIA Oświęcim1:10.71+0,61
50m:33.0833.08100m:1:10.7137.63
6.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice1:11.32+0,90
50m:33.6133.61100m:1:11.3237.71
7.JANICKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:11.68+0,76
50m:33.9733.97100m:1:11.6837.71
8.JUCHNO SzymonSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:11.76+0,80
50m:34.9134.91100m:1:11.7636.85
9.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice1:13.63+0,84
50m:35.4235.42100m:1:13.6338.21
10.ŻOŁDAK Dominik SOMALUKP UNIA Oświęcim1:14.78+0,85
50m:35.4035.40100m:1:14.7839.38
11.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:15.88+0,88
50m:35.5435.54100m:1:15.8840.34
12.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.52+0,79
50m:36.3236.32100m:1:16.5240.20
13.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim1:18.15+0,75
50m:37.2037.20100m:1:18.1540.95

Open

1.SZOT Mateusz SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:05.64+0,72A
50m:31.0931.09100m:1:05.6434.55
2.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim1:06.37+0,71A
50m:31.8931.89100m:1:06.3734.48
3.MACHNIK MikołajSLAAZS AWF Katowice1:06.49+0,78A
50m:31.7531.75100m:1:06.4934.74
4.KŁOS GrzegorzSLAAZS AWF Katowice1:06.58+0,73A
50m:31.6831.68100m:1:06.5834.90
5.ŻUKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:06.74+0,87A
50m:32.0732.07100m:1:06.7434.67
6.CZERMAK TomaszSLAAZS AWF Katowice1:06.91+0,73A
50m:31.6031.60100m:1:06.9135.31
7.DUDEK Michał SOPDKUKP Bobry Dębica1:06.92+0,87R
50m:32.0032.00100m:1:06.9234.92
8.FREMEL DAWID SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.03+0,73R
50m:31.3631.36100m:1:07.0335.67
9.POMIETŁO AdrianMALUKP UNIA Oświęcim1:07.05+0,63R
50m:32.0132.01100m:1:07.0535.04
10.NOWAK PatrykSLAAZS AWF Katowice1:07.09+0,70R
50m:31.6431.64100m:1:07.0935.45
11.CZARNOTA MateuszMALUKP UNIA Oświęcim1:07.25+0,74R
50m:31.9231.92100m:1:07.2535.33
12.ŚWIERCZYŃSKI JakubSLAAZS AWF Katowice1:07.59+0,78R
50m:31.9931.99100m:1:07.5935.60
13.GÓRSKI WitoszDOLWKS"Slask"Wroclaw1:07.86+0,78R
50m:31.8331.83100m:1:07.8636.03
14.ŻMIJA MarekSLAMks Mos Katowice1:08.13+0,78R
50m:32.5532.55100m:1:08.1335.58
15.RUTKOWSKI JakubSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:09.03+0,81R
50m:32.9332.93100m:1:09.0336.10
16.KUŚ PrzemysławDOLWKS"Slask"Wroclaw1:09.10+0,69R
50m:32.8932.89100m:1:09.1036.21
17.KIERCZ MATEUSZ SOMALUKP UNIA Oświęcim1:10.71+0,61
50m:33.0833.08100m:1:10.7137.63
18.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice1:11.32+0,90
50m:33.6133.61100m:1:11.3237.71
19.JANICKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:11.68+0,76
50m:33.9733.97100m:1:11.6837.71
20.JUCHNO SzymonSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:11.76+0,80
50m:34.9134.91100m:1:11.7636.85
21.OGIERMANN MateuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:11.81+0,85
50m:33.6733.67100m:1:11.8138.14
22.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice1:13.63+0,84
50m:35.4235.42100m:1:13.6338.21
23.ŻOŁDAK Dominik SOMALUKP UNIA Oświęcim1:14.78+0,85
50m:35.4035.40100m:1:14.7839.38
24.BODZIOCH AndrzejKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:15.28+0,77
50m:35.7435.74100m:1:15.2839.54
25.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice1:15.50+0,75
50m:36.0636.06100m:1:15.5039.44
26.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:15.88+0,88
50m:35.5435.54100m:1:15.8840.34
27.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim1:16.52+0,79
50m:36.3236.32100m:1:16.5240.20
28.PRZYBYLSKI JakubWIEUKS 9 Kalisz1:17.75+0,84
50m:36.7336.73100m:1:17.7541.02
29.BRZYKOWSKI KrystianRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:17.92+0,77
50m:36.2136.21100m:1:17.9241.71
30.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim1:18.15+0,75
50m:37.2037.20100m:1:18.1540.95
31.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów1:20.12+0,80
50m:37.9537.95100m:1:20.1242.17
32.KUBIAK BartłomiejWIEUKS 9 Kalisz1:25.22+0,73
50m:39.8439.84100m:1:25.2245.38
33.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy1:25.43+0,68
50m:39.9539.95100m:1:25.4345.48
34.DĄBROWSKI DanielSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:35.86+0,80
50m:45.4245.42100m:1:35.8650.44
35.ZIMNAL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:36.52+0,67
50m:46.3246.32100m:1:36.5250.20
36.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:40.60+0,85
50m:48.2648.26100m:1:40.6052.34
37.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:41.19+0,87
50m:48.1748.17100m:1:41.1953.02
38.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN1:54.90+0,85
50m:52.8852.88100m:1:54.901:02.02


<< TOP >>
Konkurencja 16
2012-02-04 - 16:40
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"25.94KORC AgataAWWROGorzow Wielkopolski2009-11-27


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.33.49+0,92
2.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza38.50+0,93
3.ZIETA WiktoriaDOLKlub Sportowy REKIN39.68+0,78
4.ZAWADZKA HANNADOLKlub Sportowy REKIN40.27+0,72
5.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN40.51+0,86
6.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN49.50+0,94

13 - 14 lat

1.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów29.74+0,80R
2.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice30.66+0,74R
3.GRUCA Marcelina SOMALUKP UNIA Oświęcim30.89+0,70
4.MENDYK Adrianna SOMAZMKS Wodnik Radom30.90+0,78
5.HASNY Marta SOOPOMKS Zryw Opole31.21+0,79
6.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.07+0,82
7.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"32.20+0,71
8.PAWELEC NataliaWIEUKS 9 Kalisz32.41+0,79
9.KOZIK AnnaMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice33.59+0,95
10.TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec33.71+0,81
11.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza34.01+0,80
12.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice34.86+0,94
13.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz35.79+0,90
14.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT37.17+0,83
15.MARCINIAK AgnieszkaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA39.32+0,74

15 - 16 lat

1.JANICZEK JOANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim29.22+0,81A
2.WOJCIECHOWSKA GABRIELA S0MALUKP UNIA Oświęcim29.39+0,74A
3.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice30.67+0,88R
4.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim30.93+0,98
5.ĆWIĘKAŁA OLGA SOMALUKP UNIA Oświęcim31.33+0,81
6.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim31.68+0,85
7.ŚLIWIŃSKA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza31.71+0,79
8.MARCINIAK OliwiaWIEUKS 9 Kalisz32.10+0,88
9.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza32.18+0,85
10.MARZEC Sara SOMALUKP UNIA Oświęcim33.27+0,77
11.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz33.54+0,85
12.KUBACKA Magda SOMALUKP UNIA Oświęcim34.11+0,76
13.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim34.71+0,90
14.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów35.38+0,83
15.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim36.42+0,86
16.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim36.46+0,96
17.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów36.54+0,87

Open

1.DOWGIERT AnnaDOLWKS"Slask"Wroclaw28.51+0,68A
2.WRÓBLEWSKA Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw29.04+0,79A
3.SKRZYDŁO Sara SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw29.17+0,68A
4.JANICZEK JOANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim29.22+0,81A
5.ZAWISZEWSKA Maja SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw29.37+0,89A
6.WOJCIECHOWSKA GABRIELA S0MALUKP UNIA Oświęcim29.39+0,74A
7.KORZENIOWSKA Marta SOMALUKP UNIA Oświęcim29.53+0,76R
8.ŻELAZNA Paulina SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw29.64+0,79R
9.KĄCKA NataliaMALUKP UNIA Oświęcim29.72+0,77R
10.MUSIOŁ WiktoriaSLATKKF Szczygłowice Knurów29.74+0,80R
11.SIKORA Paulina SOMALUKP UNIA Oświęcim29.89+0,76R
12.URYGA PaulinaMALKmita Zabierzów30.06+0,84R
13.WYŻGOLIK VanessaSLAAZS AWF Katowice30.22+0,82R
14.KWIATEK MiriamSLAMuks Gilus Gilowice30.66+0,74R
15.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice30.67+0,88R
16.HARAF Iga SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw30.79+0,74R
17.GRUCA Marcelina SOMALUKP UNIA Oświęcim30.89+0,70
18.MENDYK Adrianna SOMAZMKS Wodnik Radom30.90+0,78
19.WAKUŁA Karolina SOSLAAZS AWF Katowice30.91+0,78
20.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim30.93+0,98
21.HASNY Marta SOOPOMKS Zryw Opole31.21+0,79
22.ĆWIĘKAŁA OLGA SOMALUKP UNIA Oświęcim31.33+0,81
23.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim31.68+0,85
24.ŚLIWIŃSKA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza31.71+0,79
25.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.07+0,82
26.MARCINIAK OliwiaWIEUKS 9 Kalisz32.10+0,88
27.KUTNIK KarolinaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.18+0,81
ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza32.18+0,85
29.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"32.20+0,71
30.PAWELEC NataliaWIEUKS 9 Kalisz32.41+0,79
31.SASIN DOMINIKADOLKlub Sportowy REKIN32.79+0,81
32.KRUK AnnaMALUKP UNIA Oświęcim32.96+0,76
33.MARZEC Sara SOMALUKP UNIA Oświęcim33.27+0,77
34.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.33.49+0,92
35.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz33.54+0,85
36.KOZIK AnnaMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice33.59+0,95
37.TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec33.71+0,81
38.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza34.01+0,80
39.KUBACKA Magda SOMALUKP UNIA Oświęcim34.11+0,76
40.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim34.71+0,90
41.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice34.86+0,94
42.ŚWIECA KamilaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów35.38+0,83
43.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz35.79+0,90
44.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim36.42+0,86
45.WAWRZUSISZYN Dominika SOMALUKP UNIA Oświęcim36.46+0,96
46.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów36.54+0,87
47.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT37.17+0,83
48.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza38.50+0,93
49.MARCINIAK AgnieszkaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA39.32+0,74
50.ZIETA WiktoriaDOLKlub Sportowy REKIN39.68+0,78
51.ZAWADZKA HANNADOLKlub Sportowy REKIN40.27+0,72
52.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN40.51+0,86
53.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN49.50+0,94


<< TOP >>
Konkurencja 17
2012-02-04 - 16:55
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"22.77CZERNIAK KonradWIPULSzczecin2011-12-11


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza35.15+0,76
2.KASPRZYK AlbertSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA36.32+0,70
3.SLOMINSKI SebastianDOLKlub Sportowy REKIN36.35+0,71
4.BANASZAK PatrykMKP Toruńczyk Toruń / Janikowo37.23+0,77
5.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza39.53+0,81
6.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice39.69+0,71
7.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza40.05+0,83
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN

13 - 14 lat

1.SEREMET Konrad SOMALUKP UNIA Oświęcim28.34+0,77
2.JAGODZIŃSKI OskarKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.62+0,72
3.HOJDA Bartłomiej SOMALUKP UNIA Oświęcim30.62+0,66
4.KŁAPA Filip SOMALUKP UNIA Oświęcim30.88+0,69
5.KUCEL JakubWIEUKS 9 Kalisz31.18+0,88
6.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim31.28+0,67
7.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice32.25+0,69
8.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy32.29+0,66
LEŚ FilipMALKmita Zabierzów32.29+0,78
10.KRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.31+0,82
11.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice32.94+0,70
12.ŁAPOT RadosławSLAMks Mos Katowice33.02+0,75
13.OTRZĄSEK DamianSLAULKS VICTORIA Kozy33.23+0,78
14.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.87+0,75
15.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz33.91+0,80
16.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów34.10+0,75
17.DUDA MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA34.88+0,77
18.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów39.32+0,84
NWSTANEK AdamOPOMKS Gogolin

15 - 16 lat

1.AMBROZIAK KamilWIEUKS 9 Kalisz26.41+0,76R
2.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów26.79+0,74R
3.KONIECZNY BARTŁOMIEJ SOMALUKP UNIA Oświęcim26.80+0,73R
4.KUBIACZYK JakubWIEUKS 9 Kalisz27.57+0,76
5.KATOLIK BartoszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza28.19+0,80
6.MOŚKO MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA28.30+0,74
7.GOLENIEC Łukasz SOMALUKP UNIA Oświęcim29.47+0,78
8.POWROŹNIK KonradWIEKS Krotosz Krotoszyn29.48+0,77
9.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza29.56+0,83
10.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie29.59+0,86
11.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice30.12+0,92
12.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim30.26+0,81
13.TYBISZEWSKI HubertWIEUKS 9 Kalisz30.33+0,74
14.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie31.07+0,80
15.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice31.62+0,71
16.WALESSA DawidSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA32.15+0,75
STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie32.15+0,79
18.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN32.85+0,73

Open

1.SOKULSKI JacekDOLWKS"Slask"Wroclaw25.08+0,73A
2.CHMIEL ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza25.31+0,69A
3.SMOLIŃSKI JanSLAAZS AWF Katowice25.53+0,66A
4.POPRAWA Michał SOSLAAZS AWF Katowice25.61+0,76A
5.BUJOCZEK Filip SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw25.82+0,79A
6.ZABOJSZCZ WojciechSWIKorona Swim Kielce26.17+0,77A
7.KUDŁA Łukasz SOSLAAZS AWF Katowice26.29+0,77R
8.SADOWSKI WojciechSLAAZS AWF Katowice26.33+0,79R
9.AMBROZIAK KamilWIEUKS 9 Kalisz26.41+0,76R
10.MUSIAŁOWSKI Marcin SWRDOLMKS"Juvenia"26.70+0,75R
11.FARA Kacper SOPDKFala Ropczyce26.73+0,72R
12.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów26.79+0,74R
13.KONIECZNY BARTŁOMIEJ SOMALUKP UNIA Oświęcim26.80+0,73R
14.DZIENISZEWSKI MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA26.93+0,76R
15.STEFANIAK Jakub SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.20+0,73R
16.CHOJAK RafałLUKS"Wisła"Puławy27.25+0,74R
17.KULA ArkadiuszSLAAZS AWF Katowice27.42+0,74
18.GIERACKI Bartosz SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.44+0,75
19.MALCZYK Marcin SOMALUKP UNIA Oświęcim27.52+0,77
20.KUBIACZYK JakubWIEUKS 9 Kalisz27.57+0,76
21.GAWEŁCZYK MateuszSLAAZS AWF Katowice27.61+0,77
22.DERBIS TomaszSLAAZS AWF Katowice27.63+0,78
23.WASILEWSKI RaivoMALKmita Zabierzów27.78+0,76
24.KORZUCH MateuszSLAMks Mos Katowice27.83+0,81
25.LEMEK Andrzej SWROPOUKS"Junior"27.89+0,71
26.WRÓBEL AndrzejMALUKS "Jasień"27.91+0,70
27.KATOLIK BartoszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza28.19+0,80
28.MOŚKO MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA28.30+0,74
29.SEREMET Konrad SOMALUKP UNIA Oświęcim28.34+0,77
30.ORPISZAK Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw28.61+0,74
31.KOŚCIELNIAK BartoszDOLKlub Sportowy REKIN29.01+0,72
32.SZEWCZYK Arkadiusz SWRMALKS Fala29.30+0,81
33.GOLENIEC Łukasz SOMALUKP UNIA Oświęcim29.47+0,78
34.POWROŹNIK KonradWIEKS Krotosz Krotoszyn29.48+0,77
35.STAŃKO SebastianDOLWKS"Slask"Wroclaw29.54+0,73
36.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza29.56+0,83
37.BOBROWSKI MartinSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie29.59+0,86
38.JAGODZIŃSKI OskarKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.62+0,72
39.FURTEK PawełDOLWKS"Slask"Wroclaw29.73+0,89
40.STANKIEWICZ ARTURDOLKlub Sportowy REKIN29.82+0,72
41.DROŚ PatrykSLAMks Mos Katowice30.12+0,92
42.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim30.26+0,81
43.TYBISZEWSKI HubertWIEUKS 9 Kalisz30.33+0,74
44.HOJDA Bartłomiej SOMALUKP UNIA Oświęcim30.62+0,66
45.KŁAPA Filip SOMALUKP UNIA Oświęcim30.88+0,69
46.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie31.07+0,80
47.KUCEL JakubWIEUKS 9 Kalisz31.18+0,88
48.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim31.28+0,67
49.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice31.62+0,71
50.WALESSA DawidSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA32.15+0,75
STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie32.15+0,79
52.FERENS KAMILDOLKlub Sportowy REKIN32.18+0,84
53.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice32.25+0,69
54.SORDYL MateuszSLAULKS VICTORIA Kozy32.29+0,66
LEŚ FilipMALKmita Zabierzów32.29+0,78
56.KRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz32.31+0,82
57.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN32.85+0,73
58.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice32.94+0,70
59.ŁAPOT RadosławSLAMks Mos Katowice33.02+0,75
60.OTRZĄSEK DamianSLAULKS VICTORIA Kozy33.23+0,78
61.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza33.87+0,75
62.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz33.91+0,80
63.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów34.10+0,75
64.DUDA MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA34.88+0,77
65.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza35.15+0,76
66.KASPRZYK AlbertSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA36.32+0,70
67.SLOMINSKI SebastianDOLKlub Sportowy REKIN36.35+0,71
68.BANASZAK PatrykMKP Toruńczyk Toruń / Janikowo37.23+0,77
69.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów39.32+0,84
70.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza39.53+0,81
71.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice39.69+0,71
72.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza40.05+0,83
NWSTANEK AdamOPOMKS Gogolin
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN
NWBENING Emil SWRDOLMKS"Juvenia"


<< TOP >>
Konkurencja 18
2012-02-04 - 17:15
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"26.69URBANCZYK AleksandraTRLODIstanbul (TUR)2009-12-12


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.33.87+0,82
2.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec37.54+0,75
3.HERMANOWSKA PatrycjaSLAUks Huragan Sosnowiec39.60+0,87
4.PRZEGĘZA AgataSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA39.97+0,64
5.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN52.09+0,70

13 - 14 lat

1.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów31.26+0,66A
2.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień32.57+0,77R
3.PIWKO DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz33.46+0,69R
4.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"34.21+0,68
5.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica34.84+0,67
6.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.25+0,82
7.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.60+0,68
8.WORONIECKA WeronikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.69+0,77
9.MATUSZCZYK KatarzynaSLAUks Huragan Sosnowiec35.81+0,73
10.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.99+0,86
11.HASPERT DorotaSLAUKS Aquatica Pawłowice36.85+0,72
12.CHODYŁA PaulinaWIEUKS 9 Kalisz37.51+0,64
13.GORAL MarlenaWIEUKS 9 Kalisz38.00+0,71
14.PYRLIK PaulinaMALCentrum Kultury I Sportu W Skawinie38.81+0,75
15.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN46.68+0,82

15 - 16 lat

1.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.32+0,69A
2.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim31.38+0,67A
3.KISIEL MonikaSLAAZS AWF Katowice31.87+0,76R
4.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza32.11+0,65R
5.GÓRALCZYK NikolinaMALUKS SP 8 Chrzanów32.15+0,63R
6.JANICZEK JOANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim32.19+0,72R
7.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim32.41+0,72R
8.KULAGA DominikaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.61+0,61R
9.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"33.54+0,81R
10.POLAK Justyna SOMALUKP UNIA Oświęcim35.01+0,76
11.ŚWIĄTEK DorotaWIEUKS 9 Kalisz35.41+0,72
12.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim38.16+0,90
13.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów38.33+0,81
14.OLMA SabinaSLAULKS VICTORIA Kozy38.76+0,83
NWWATOŁA MartynaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza

Open

1.KOZŁOWSKA AniaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz29.32+0,69A
2.ZAWISZEWSKA Maja SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw29.78+0,79A
3.GÓRNIAK KatarzynaMALUKP UNIA Oświęcim30.00+0,76A
4.WOLNY MagdalenaSLATKKF Szczygłowice Knurów31.26+0,66A
5.KUNKA KAMILA SOMALUKP UNIA Oświęcim31.38+0,67A
6.JAROMA Agata SWRDOLMKS"Juvenia"31.54+0,71A
7.KISIEL MonikaSLAAZS AWF Katowice31.87+0,76R
8.TERESKO AnnaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza32.11+0,65R
9.GÓRALCZYK NikolinaMALUKS SP 8 Chrzanów32.15+0,63R
10.JANICZEK JOANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim32.19+0,72R
11.URYGA PaulinaMALKmita Zabierzów32.24+0,73R
12.BURACZYŃSKA ADRIANNA SOMALUKP UNIA Oświęcim32.41+0,72R
13.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień32.57+0,77R
14.KULAGA DominikaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów32.61+0,61R
15.PIWKO DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz33.46+0,69R
16.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"33.54+0,81R
17.WOJCIECHOWSKA MariaLODUKS Delfin Piotrkółw Tryb.33.87+0,82
18.HARAF Iga SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw34.08+0,68
19.ADAMIEC DominikaSLAUMKS "Jedynka Zabrze"34.21+0,68
20.KOŁODZIEJ AlicjaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA34.27+0,78
21.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica34.84+0,67
22.POLAK Justyna SOMALUKP UNIA Oświęcim35.01+0,76
23.OLBIŃSKA DariaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.25+0,82
24.ŚWIĄTEK DorotaWIEUKS 9 Kalisz35.41+0,72
25.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.60+0,68
26.WORONIECKA WeronikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.69+0,77
27.MATUSZCZYK KatarzynaSLAUks Huragan Sosnowiec35.81+0,73
28.TOMASIK SaraKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz35.99+0,86
29.HASPERT DorotaSLAUKS Aquatica Pawłowice36.85+0,72
30.CHODYŁA PaulinaWIEUKS 9 Kalisz37.51+0,64
31.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec37.54+0,75
32.GORAL MarlenaWIEUKS 9 Kalisz38.00+0,71
33.BOŻEK Izabela SOMALUKP UNIA Oświęcim38.16+0,90
34.GRUCHALSKA NataliaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów38.33+0,81
35.OLMA SabinaSLAULKS VICTORIA Kozy38.76+0,83
36.PYRLIK PaulinaMALCentrum Kultury I Sportu W Skawinie38.81+0,75
37.HERMANOWSKA PatrycjaSLAUks Huragan Sosnowiec39.60+0,87
38.PRZEGĘZA AgataSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA39.97+0,64
39.APOLENIS AnnaDOLKlub Sportowy REKIN46.68+0,82
40.GLEJZER MARCELINADOLKlub Sportowy REKIN52.09+0,70
NWWATOŁA MartynaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza


<< TOP >>
Konkurencja 19
2012-02-04 - 17:25
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"23.83KAWĘCKI RadosławNOZIEWarsaw2009-12-18


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.BIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN37.17+0,66
2.WALESSA KamilSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA37.56+0,68
3.TOMCZYK DamianSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA40.36+0,68
4.KNIHNICKI MIŁOSZDOLKlub Sportowy REKIN41.88+0,75
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT

13 - 14 lat

1.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim29.74+0,64R
2.KASPRZYCKI MiłoszWIEUKS 9 Kalisz32.95+0,68
3.ZIEMIANIN JakubMALKmita Zabierzów33.25+0,52
4.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz33.52+0,84
5.GÓRAL MichałSLAMks Mos Katowice34.22+0,63
6.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz34.99+0,62
7.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów35.34+0,71
8.DRAPIEWSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz36.39+0,63
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN

15 - 16 lat

1.KROGULSKI FILIP SOMALUKP UNIA Oświęcim27.05+0,74A
2.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.20A
3.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów27.80+0,73R
4.KIERCZ MATEUSZ SOMALUKP UNIA Oświęcim29.39+0,64R
5.NOWODWORSKI DawidSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza30.10R
6.MOŚKO MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA30.18+0,69R
7.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim30.49+0,77R
8.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice30.81+0,63
9.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim31.89+0,69
10.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN35.69+0,72
11.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów35.73+0,78
DYSKW.KRZEWIŃSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz28.31
O-4 - Start wykonany przed sygnałem (Przedwczesny start)

Open

1.JOŃCZYK JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw25.41+0,69A
2.TRENDA PawełSLAAZS AWF Katowice26.58A
3.KISIEL Adrian SOSLAAZS AWF Katowice26.66A
4.KROGULSKI FILIP SOMALUKP UNIA Oświęcim27.05+0,74A
5.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.20A
6.KUBKOWSKI Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw27.54+0,61A
7.OLEASZ MichałDOLWKS"Slask"Wroclaw27.75+0,53R
8.UNGEHEUER MateuszRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów27.80+0,73R
9.FURMAN ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza28.50+0,70R
10.CEBULA SebastianSLAAZS AWF Katowice28.90+0,68R
11.KIERCZ MATEUSZ SOMALUKP UNIA Oświęcim29.39+0,64R
12.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim29.74+0,64R
13.MACHNIK MikołajSLAAZS AWF Katowice30.06+0,80R
14.NOWODWORSKI DawidSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza30.10R
15.MOŚKO MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA30.18+0,69R
16.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim30.49+0,77R
17.STAŃKO SebastianDOLWKS"Slask"Wroclaw30.78
18.TRÓJCA MateuszSLAMks Mos Katowice30.81+0,63
19.ZABDYR MateuszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice31.30+0,81
20.WĘGLARZ Kamil SOMALUKP UNIA Oświęcim31.89+0,69
21.KASPRZYCKI MiłoszWIEUKS 9 Kalisz32.95+0,68
22.ZIEMIANIN JakubMALKmita Zabierzów33.25+0,52
23.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz33.52+0,84
24.GÓRAL MichałSLAMks Mos Katowice34.22+0,63
25.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz34.99+0,62
26.GŁĄB KarolRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów35.34+0,71
27.SKALNY DAWIDDOLKlub Sportowy REKIN35.69+0,72
28.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów35.73+0,78
29.DRAPIEWSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz36.39+0,63
30.BIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN37.17+0,66
31.WALESSA KamilSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA37.56+0,68
32.TOMCZYK DamianSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA40.36+0,68
33.KNIHNICKI MIŁOSZDOLKlub Sportowy REKIN41.88+0,75
DYSKW.KRZEWIŃSKI PatrykKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz28.31
O-4 - Start wykonany przed sygnałem (Przedwczesny start)
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN
NWPOCHOPIEŃ JanMALUKS "Jasień"
NWSTRADOMSKI PatrykSLASiKReT


<< TOP >>
Konkurencja 20
2012-02-04 - 17:35
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"53.14WILK KatarzynaJOKRAIstanbul (TUR)2009-12-10


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec1:14.96+0,94
50m:36.7536.75100m:1:14.9638.21
2.PISAREK JustynaSLAUKS Aquatica Pawłowice1:16.64+0,76
50m:36.4036.40100m:1:16.6440.24
3.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:19.49+0,82
50m:37.3137.31100m:1:19.4942.18
4.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN1:22.18+0,84
50m:39.7239.72100m:1:22.1842.46
5.GLUZIŃSKA PaulinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:22.65+0,78
50m:39.6939.69100m:1:22.6542.96
6.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.91+1,01
50m:38.1138.11100m:1:22.9144.80
7.KOZIOŁ AdriannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:25.45+1,21
50m:41.6841.68100m:1:25.4543.77
8.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN1:58.48+0,67
50m:53.1353.13100m:1:58.481:05.35

13 - 14 lat

1.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień1:03.32+0,82R
50m:30.3030.30100m:1:03.3233.02
2.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.90+0,82
50m:30.9430.94100m:1:04.9033.96
3.MYCAK Katarzyna SOOPOMKS Zryw Opole1:05.42+0,76
50m:32.0932.09100m:1:05.4233.33
4.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.60+0,82
50m:31.4131.41100m:1:05.6034.19
5.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz1:06.31+0,87
50m:32.0932.09100m:1:06.3134.22
6.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica1:07.23+0,75
50m:32.6532.65100m:1:07.2334.58
7.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice1:07.51+0,92
50m:32.4132.41100m:1:07.5135.10
8.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:07.74+0,82
50m:32.4232.42100m:1:07.7435.32
9.SOŁTYSIK LidiaMALUKP UNIA Oświęcim1:07.81+0,82
50m:33.0833.08100m:1:07.8134.73
10.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice1:07.90+0,86
50m:31.9131.91100m:1:07.9035.99
11.TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec1:08.52+0,90
50m:32.9632.96100m:1:08.5235.56
12.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT1:09.64+0,80
50m:33.4833.48100m:1:09.6436.16
13.FICEK EwelinaMALUKP UNIA Oświęcim1:12.70+0,80
50m:35.2435.24100m:1:12.7037.46
14.JUSZCZAK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz1:12.81+0,88
50m:34.1234.12100m:1:12.8138.69
15.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice1:15.12+0,91
50m:36.2536.25100m:1:15.1238.87
NWWOZNIAK WeronikaWIEUKS 9 Kalisz

15 - 16 lat

1.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice1:01.96+0,90R
50m:29.7829.78100m:1:01.9632.18
2.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice1:02.17+0,88R
50m:29.9729.97100m:1:02.1732.20
3.LEWANDOWSKA PAULINA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:02.54+0,78R
50m:30.0930.09100m:1:02.5432.45
4.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów1:03.53+0,82R
50m:30.2230.22100m:1:03.5333.31
5.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:03.60+0,90R
50m:30.8630.86100m:1:03.6032.74
6.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim1:04.25+0,81R
50m:31.1031.10100m:1:04.2533.15
7.WORONIECKA DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.55+0,88
50m:30.6830.68100m:1:04.5533.87
8.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:05.28+0,91
50m:31.5331.53100m:1:05.2833.75
9.CHOROMAŃSKA Natalia SOMALUKP UNIA Oświęcim1:05.86+0,83
50m:31.7331.73100m:1:05.8634.13
10.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"1:06.55+0,82
50m:31.5831.58100m:1:06.5534.97
11.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.42+0,87
50m:32.5532.55100m:1:07.4234.87
12.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz1:08.05+0,88
50m:32.5732.57100m:1:08.0535.48
13.ŚWIĄTEK DorotaWIEUKS 9 Kalisz1:08.89+0,76
50m:32.6832.68100m:1:08.8936.21
14.KIERAGA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:09.12+0,87
50m:32.8732.87100m:1:09.1236.25
15.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów1:09.30+0,88
50m:33.8133.81100m:1:09.3035.49

Open

1.ŻELAZNA Paulina SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw59.38+0,76A
50m:28.8128.81100m:59.3830.57
2.DOWGIERT AnnaDOLWKS"Slask"Wroclaw1:00.22+0,71A
50m:28.5628.56100m:1:00.2231.66
3.WRÓBLEWSKA Dominika SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:00.41+0,78A
50m:29.2329.23100m:1:00.4131.18
4.GÓRNIAK KatarzynaMALUKP UNIA Oświęcim1:00.46+0,78A
50m:29.2129.21100m:1:00.4631.25
5.SKRZYDŁO Sara SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:00.92+0,71A
50m:29.3529.35100m:1:00.9231.57
6.MISZTAL Beata SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw1:01.24+0,69A
50m:29.6029.60100m:1:01.2431.64
7.GAJDOWSKA AGNIESZKADOLKlub Sportowy REKIN1:01.26+0,74R
50m:29.8129.81100m:1:01.2631.45
8.OKAJ OliwiaSLAMks Mos Katowice1:01.96+0,90R
50m:29.7829.78100m:1:01.9632.18
9.BARTOSZEK JoannaSLAMuks Gilus Gilowice1:02.17+0,88R
50m:29.9729.97100m:1:02.1732.20
10.JAROMA Agata SWRDOLMKS"Juvenia"1:02.48+0,87R
50m:30.7830.78100m:1:02.4831.70
11.LEWANDOWSKA PAULINA SOMALUKP UNIA Oświęcim1:02.54+0,78R
50m:30.0930.09100m:1:02.5432.45
12.GRUSZCZYŃSKA Aleksandra SOSLAVega Dobrodzień1:03.32+0,82R
50m:30.3030.30100m:1:03.3233.02
13.MADEJA MagdalenaMALUKS SP 8 Chrzanów1:03.53+0,82R
50m:30.2230.22100m:1:03.5333.31
14.WAKUŁA Karolina SOSLAAZS AWF Katowice1:03.55+0,85R
50m:30.8930.89100m:1:03.5532.66
15.ROSTOWSKA WiktoriaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:03.60+0,90R
50m:30.8630.86100m:1:03.6032.74
16.OLCZYK Martyna SOMALUKP UNIA Oświęcim1:04.25+0,81R
50m:31.1031.10100m:1:04.2533.15
17.WORONIECKA DominikaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.55+0,88
50m:30.6830.68100m:1:04.5533.87
18.KAJKO PaulaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.90+0,82
50m:30.9430.94100m:1:04.9033.96
19.OLSZEWSKA ZuzannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:05.28+0,91
50m:31.5331.53100m:1:05.2833.75
20.MYCAK Katarzyna SOOPOMKS Zryw Opole1:05.42+0,76
50m:32.0932.09100m:1:05.4233.33
21.PIOTROWSKA KlaudiaKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.60+0,82
50m:31.4131.41100m:1:05.6034.19
22.SASIN DOMINIKADOLKlub Sportowy REKIN1:05.70+0,80
50m:31.1131.11100m:1:05.7034.59
23.CHOROMAŃSKA Natalia SOMALUKP UNIA Oświęcim1:05.86+0,83
50m:31.7331.73100m:1:05.8634.13
24.SZKROBOCZ MartynaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:06.09+0,78
50m:31.1431.14100m:1:06.0934.95
25.POPŁONYK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz1:06.31+0,87
50m:32.0932.09100m:1:06.3134.22
26.KACZOROWSKA IzabelaMALUKS "Jasień"1:06.55+0,82
50m:31.5831.58100m:1:06.5534.97
27.KRUK AnnaMALUKP UNIA Oświęcim1:06.79+0,77
50m:32.3532.35100m:1:06.7934.44
28.SROCZYŃSKA PaulaRZMkp Bobry Dębica1:07.23+0,75
50m:32.6532.65100m:1:07.2334.58
29.KURKIEWICZ Kamila SOMALUKP UNIA Oświęcim1:07.42+0,87
50m:32.5532.55100m:1:07.4234.87
30.MAROSZEK DominikaSLAMuks Gilus Gilowice1:07.51+0,92
50m:32.4132.41100m:1:07.5135.10
31.KUTNIK KarolinaRZKlub Pływacki Sokół Rzeszów1:07.71+0,81
50m:31.9631.96100m:1:07.7135.75
32.KUŚ NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:07.74+0,82
50m:32.4232.42100m:1:07.7435.32
33.SOŁTYSIK LidiaMALUKP UNIA Oświęcim1:07.81+0,82
50m:33.0833.08100m:1:07.8134.73
34.MIETLIŃSKA AgataSLAMuks Gilus Gilowice1:07.90+0,86
50m:31.9131.91100m:1:07.9035.99
35.KLIBER AgnieszkaWIEUKS 9 Kalisz1:08.05+0,88
50m:32.5732.57100m:1:08.0535.48
36.TURZA PatrycjaSLAKS"Górnik"Sosnowiec1:08.52+0,90
50m:32.9632.96100m:1:08.5235.56
37.ŚWIĄTEK DorotaWIEUKS 9 Kalisz1:08.89+0,76
50m:32.6832.68100m:1:08.8936.21
38.KIERAGA MartaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:09.12+0,87
50m:32.8732.87100m:1:09.1236.25
39.PRZYWARA DominikaMALKmita Zabierzów1:09.30+0,88
50m:33.8133.81100m:1:09.3035.49
40.BOCHEŃSKA WiktoriaSLASiKReT1:09.64+0,80
50m:33.4833.48100m:1:09.6436.16
41.FICEK EwelinaMALUKP UNIA Oświęcim1:12.70+0,80
50m:35.2435.24100m:1:12.7037.46
42.JUSZCZAK AleksandraWIEUKS 9 Kalisz1:12.81+0,88
50m:34.1234.12100m:1:12.8138.69
43.WIŚNIEWSKA OliwiaSLAKS"Górnik"Sosnowiec1:14.96+0,94
50m:36.7536.75100m:1:14.9638.21
44.MICHALSKA KatarzynaSLAMuks Gilus Gilowice1:15.12+0,91
50m:36.2536.25100m:1:15.1238.87
45.PISAREK JustynaSLAUKS Aquatica Pawłowice1:16.64+0,76
50m:36.4036.40100m:1:16.6440.24
46.DOMAGAŁA JuliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:19.49+0,82
50m:37.3137.31100m:1:19.4942.18
47.BORCZYK MartynaDOLKlub Sportowy REKIN1:22.18+0,84
50m:39.7239.72100m:1:22.1842.46
48.GLUZIŃSKA PaulinaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:22.65+0,78
50m:39.6939.69100m:1:22.6542.96
49.ŚLUSARCZYK NataliaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.91+1,01
50m:38.1138.11100m:1:22.9144.80
50.KOZIOŁ AdriannaSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:25.45+1,21
50m:41.6841.68100m:1:25.4543.77
51.MAZIAR ALICJADOLKlub Sportowy REKIN1:58.48+0,67
50m:53.1353.13100m:1:58.481:05.35
NWJURCZYK KlaudiaSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA
NWWOZNIAK WeronikaWIEUKS 9 Kalisz
NWGAWEŁCZYK DominikaSLAAZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 21
2012-02-04 - 17:55
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki Eliminacje

Top Times "Poland"46.63CZERNIAK KonradWIPULGorzow Wielkopolski2009-11-28


PozycjaCzasCR
10 - 12 lat

1.BORKOWSKI KacperSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:09.34+0,76
50m:33.3433.34100m:1:09.3436.00
2.MAŁKOWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:13.67+0,83
50m:35.5235.52100m:1:13.6738.15
3.TRZĘSIEC DanielSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:14.23+0,82
50m:36.1536.15100m:1:14.2338.08
4.MICHALSKI WojciechSLAMuks Gilus Gilowice1:15.68+0,66
50m:35.8135.81100m:1:15.6839.87
5.CYZA OskarSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:15.82+0,72
50m:36.0236.02100m:1:15.8239.80
6.ZIMNAL KarolSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:18.28+0,91
50m:38.6238.62100m:1:18.2839.66
7.ZIMNAL BartłomiejSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:18.34+0,90
50m:38.0038.00100m:1:18.3440.34
8.STANISZEWSKI JakubSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:18.68+0,85
50m:38.4538.45100m:1:18.6840.23
9.GAWROŃSKI DamianSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:22.14+0,88
50m:38.4838.48100m:1:22.1443.66
10.BOCHENEK KonradSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:25.34+1,08
50m:42.3642.36100m:1:25.3442.98
11.DAMSZ ANDRZEJDOLKlub Sportowy REKIN1:44.25+0,81
50m:48.9148.91100m:1:44.2555.34
NWTOMCZYK DamianSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA
NWMESJASZ ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza
NWBIELSKI JAKUBDOLKlub Sportowy REKIN
NWKASIŃSKI KACPERDOLKlub Sportowy REKIN

13 - 14 lat

1.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim58.56+0,69
50m:28.5528.55100m:58.5630.01
2.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim59.91+0,72
50m:29.0729.07100m:59.9130.84
3.ŻURAWA KacperWIEUKS 9 Kalisz1:02.05+0,88
50m:30.0130.01100m:1:02.0532.04
4.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice1:02.80+0,73
50m:30.4330.43100m:1:02.8032.37
5.KUCEL JakubWIEUKS 9 Kalisz1:02.91+0,92
50m:30.2630.26100m:1:02.9132.65
6.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.58+0,82
50m:29.9529.95100m:1:03.5833.63
7.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice1:03.70+0,68
50m:31.1131.11100m:1:03.7032.59
8.KRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.87+0,81
50m:31.0931.09100m:1:03.8732.78
9.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.89+0,77
50m:31.0531.05100m:1:04.8933.84
10.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice1:05.80+0,79
50m:31.5231.52100m:1:05.8034.28
11.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów1:06.37+0,79
50m:31.6031.60100m:1:06.3734.77
12.PUK GrzegorzSLAUks Huragan Sosnowiec1:06.58+0,78
50m:31.7631.76100m:1:06.5834.82
13.LEŚ FilipMALKmita Zabierzów1:06.59+0,78
50m:32.2832.28100m:1:06.5934.31
14.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:06.68+0,75
50m:31.4931.49100m:1:06.6835.19
15.OTRZĄSEK DamianSLAULKS VICTORIA Kozy1:06.80+0,81
50m:32.1132.11100m:1:06.8034.69
16.JUSTYNIARKI OskarSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:07.34+0,82
50m:31.8831.88100m:1:07.3435.46
17.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.26+0,81
50m:32.5532.55100m:1:08.2635.71
18.DUDA MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:10.79+0,81
50m:33.3033.30100m:1:10.7937.49
19.ZIELIŃSKI SzymonMALKmita Zabierzów1:11.39+0,78
50m:33.6333.63100m:1:11.3937.76
NWGIEDROWICZ MateuszDOLKlub Sportowy REKIN

15 - 16 lat

1.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw53.42+0,76A
50m:25.9625.96100m:53.4227.46
2.KATOLIK BartoszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza56.27+0,83
50m:27.4427.44100m:56.2728.83
3.STANKIEWICZ DOMINIK SOMALUKP UNIA Oświęcim57.00+0,76
50m:27.0927.09100m:57.0029.91
4.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim57.04+0,78
50m:27.4727.47100m:57.0429.57
5.FUKS KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie58.62+0,80
50m:28.4228.42100m:58.6230.20
6.ZWOLIŃSKI MarcinSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza58.83+0,83
50m:28.4828.48100m:58.8330.35
7.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza59.14+0,84
50m:28.2928.29100m:59.1430.85
8.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim59.99+0,68
50m:28.0728.07100m:59.9931.92
9.STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:00.68+0,80
50m:29.3929.39100m:1:00.6831.29
10.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim1:01.39+0,78
50m:29.5629.56100m:1:01.3931.83
11.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim1:03.12+0,73
50m:30.1330.13100m:1:03.1232.99
12.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:03.38+0,81
50m:30.2830.28100m:1:03.3833.10
13.WALESSA DawidSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:04.52+0,71
50m:30.5130.51100m:1:04.5234.01
14.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów1:04.69+0,75
50m:31.2931.29100m:1:04.6933.40
15.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice1:05.88+0,72
50m:31.3531.35100m:1:05.8834.53
16.DAMSKI DariuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:06.14+0,78
50m:30.8530.85100m:1:06.1435.29
17.PŁONKA MateuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:10.60+0,79
50m:33.4133.41100m:1:10.6037.19

Open

1.SŁAWIŃSKI MateuszSLAAZS AWF Katowice51.23+0,76A
50m:24.7724.77100m:51.2326.46
2.ŁOPACIŃSKI Kacper SOSWIFoka Sandomierz52.81+0,77A
50m:25.4625.46100m:52.8127.35
3.POPRAWA Michał SOSLAAZS AWF Katowice53.12+0,72A
50m:25.8625.86100m:53.1227.26
4.KUŚWIK Maciej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw53.42+0,76A
50m:25.9625.96100m:53.4227.46
5.PIÓRO ArturSLAAZS AWF Katowice53.51+0,83A
50m:25.8925.89100m:53.5127.62
6.FURMAN ŁukaszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza54.44+0,77A
50m:26.4426.44100m:54.4428.00
7.FURTEK PawełDOLWKS"Slask"Wroclaw54.48+0,92R
50m:26.5826.58100m:54.4827.90
8.WARWAS SzymonSLAAZS AWF Katowice54.89+0,76R
50m:26.3826.38100m:54.8928.51
9.BRZOZA JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw54.92+0,74R
50m:26.5626.56100m:54.9228.36
10.MUSIAŁOWSKI Marcin SWRDOLMKS"Juvenia"55.09+0,80R
50m:26.7226.72100m:55.0928.37
11.CHOJAK RafałLUKS"Wisła"Puławy55.15+0,75R
50m:26.6426.64100m:55.1528.51
12.KULA ArkadiuszSLAAZS AWF Katowice55.25+0,77R
50m:26.2526.25100m:55.2529.00
13.BLACHA MateuszSLAMks Pałac Młodzieży Katowice55.40+0,81R
50m:26.5526.55100m:55.4028.85
14.SZAMOTULSKI WojciechDOLWKS"Slask"Wroclaw55.43+0,68R
50m:26.4526.45100m:55.4328.98
15.LEMEK Andrzej SWROPOUKS"Junior"55.75+0,70R
50m:26.6026.60100m:55.7529.15
16.CZARNOTA MateuszMALUKP UNIA Oświęcim55.90+0,78R
50m:26.8126.81100m:55.9029.09
17.ORPISZAK Bartłomiej SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw55.97+0,72
50m:26.2726.27100m:55.9729.70
18.PUK DariuszSLAUks Huragan Sosnowiec56.17+0,72
50m:26.2426.24100m:56.1729.93
19.DZIENISZEWSKI MichałSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA56.21+0,71
50m:26.9226.92100m:56.2129.29
20.KATOLIK BartoszSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza56.27+0,83
50m:27.4427.44100m:56.2728.83
21.WRÓBEL AndrzejMALUKS "Jasień"56.32+0,69
50m:27.1427.14100m:56.3229.18
22.SONGIN ArturSLAAZS AWF Katowice56.95+0,72
50m:27.1227.12100m:56.9529.83
23.STANKIEWICZ DOMINIK SOMALUKP UNIA Oświęcim57.00+0,76
50m:27.0927.09100m:57.0029.91
24.PIEŚNIAK Jakub SOMALUKP UNIA Oświęcim57.04+0,78
50m:27.4727.47100m:57.0429.57
25.STEFANIAK Jakub SWRDOLWKS"Slask"Wroclaw57.15+0,73
50m:27.6827.68100m:57.1529.47
26.WASILEWSKI RaivoMALKmita Zabierzów57.29+0,81
50m:27.4727.47100m:57.2929.82
27.SZEWCZYK Arkadiusz SWRMALKS Fala57.45+0,83
50m:28.3028.30100m:57.4529.15
28.ZABDYR MateuszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice58.03+0,79
50m:27.9827.98100m:58.0330.05
29.SIKORA MichałDOLWKS"Slask"Wroclaw58.43+0,76
50m:27.8727.87100m:58.4330.56
30.STANKIEWICZ ARTURDOLKlub Sportowy REKIN58.49+0,73
50m:28.0528.05100m:58.4930.44
31.TOPOLSKI Arkadiusz SOMALUKP UNIA Oświęcim58.56+0,69
50m:28.5528.55100m:58.5630.01
32.FUKS KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie58.62+0,80
50m:28.4228.42100m:58.6230.20
33.ZWOLIŃSKI MarcinSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza58.83+0,83
50m:28.4828.48100m:58.8330.35
34.FILEK BernardSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza59.14+0,84
50m:28.2928.29100m:59.1430.85
35.KOŚCIELNIAK BartoszDOLKlub Sportowy REKIN59.35+0,72
50m:27.9127.91100m:59.3531.44
36.WARZECHA KRYSTIANDOLKlub Sportowy REKIN59.50+0,82
50m:28.3028.30100m:59.5031.20
37.ULATOWSKI Wojciech SOMALUKP UNIA Oświęcim59.91+0,72
50m:29.0729.07100m:59.9130.84
38.SZYMANOWSKI JAKUB SOMALUKP UNIA Oświęcim59.99+0,68
50m:28.0728.07100m:59.9931.92
39.STOLARCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:00.68+0,80
50m:29.3929.39100m:1:00.6831.29
40.ŚWIATŁOŃ MichałMALUKS "Jasień"1:01.19+0,76
50m:28.9428.94100m:1:01.1932.25
41.MARCINIEC Patryk SOMALUKP UNIA Oświęcim1:01.39+0,78
50m:29.5629.56100m:1:01.3931.83
42.FERENS KAMILDOLKlub Sportowy REKIN1:01.92+0,78
50m:29.7629.76100m:1:01.9232.16
43.JOŃCZYK JakubDOLWKS"Slask"Wroclaw1:01.96+0,71
50m:28.0428.04100m:1:01.9633.92
44.ŻURAWA KacperWIEUKS 9 Kalisz1:02.05+0,88
50m:30.0130.01100m:1:02.0532.04
45.TRELA KarolSLAMuks Gilus Gilowice1:02.80+0,73
50m:30.4330.43100m:1:02.8032.37
46.KUCEL JakubWIEUKS 9 Kalisz1:02.91+0,92
50m:30.2630.26100m:1:02.9132.65
47.NAGI Mateusz SOMALUKP UNIA Oświęcim1:03.12+0,73
50m:30.1330.13100m:1:03.1232.99
48.JAKÓBCZYK KamilSLAUKS WODNIK Siemianowice Śląskie1:03.38+0,81
50m:30.2830.28100m:1:03.3833.10
49.KRAWISZ SzymonKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.58+0,82
50m:29.9529.95100m:1:03.5833.63
50.BRAUNTSCH MarekSLAMuks Gilus Gilowice1:03.70+0,68
50m:31.1131.11100m:1:03.7032.59
51.KRUKOWSKI DominikKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.87+0,81
50m:31.0931.09100m:1:03.8732.78
52.NOWAK PatrykSLAAZS AWF Katowice1:04.04+0,72
50m:29.8829.88100m:1:04.0434.16
53.WALESSA DawidSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:04.52+0,71
50m:30.5130.51100m:1:04.5234.01
54.MICHAŁÓW JakubSLATKKF Szczygłowice Knurów1:04.69+0,75
50m:31.2931.29100m:1:04.6933.40
55.OLEKSY HubertKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.89+0,77
50m:31.0531.05100m:1:04.8933.84
56.MURAŃSKI KacperSLAMuks Gilus Gilowice1:05.80+0,79
50m:31.5231.52100m:1:05.8034.28
57.SZURA BartoszMALKlub Sportowy "Fala" Niepołomice1:05.88+0,72
50m:31.3531.35100m:1:05.8834.53
58.DAMSKI DariuszSLAUczniowski Klub Pływacki RUDA ŚLASKA1:06.14+0,78
50m:30.8530.85100m:1:06.1435.29
59.KUŹMOCZKA JuriiMALKmita Zabierzów1:06.37+0,79
50m:31.6031.60100m:1:06.3734.77
60.PUK GrzegorzSLAUks Huragan Sosnowiec1:06.58+0,78
50m:31.7631.76100m:1:06.5834.82
61.LEŚ FilipMALKmita Zabierzów1:06.59+0,78
50m:32.2832.28100m:1:06.5934.31
62.SUMARA BeniaminSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:06.68+0,75
50m:31.4931.49100m:1:06.6835.19
63.OTRZĄSEK DamianSLAULKS VICTORIA Kozy1:06.80+0,81
50m:32.1132.11100m:1:06.8034.69
64.JUSTYNIARKI OskarSLACsir Mos Dąbrowa Górnicza1:07.34+0,82
50m:31.8831.88100m:1:07.3435.46
65.FAC MichałKPMUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.26