Punktacja drużynowa
Puchar Silesia 2014
opracowanie M.Harasim omegatiming.pl
Klub Nazwisko Styl   Suma punktów
AZS AWF Katowice 13428
POLEWKA Tomasz 1579
50m grzbietowy 803
100m grzbietowy 776
POPRAWA Michał 1504
100m zmienny 756
100m motylkowy 748
CHMIEL Łukasz 1409
100m zmienny 725
100m motylkowy 684
MACHNIK Mikołaj 1400
100m klasyczny 720
50m klasyczny 680
PEDA Paulina 1350
100m zmienny 676
100m motylkowy 674
NOWAK Patryk 1267
100m klasyczny 647
50m klasyczny 620
KŁOS Grzegorz 1261
100m klasyczny 645
100m zmienny 616
SMEJA Sławomir 1247
200m dowolny 674
100m zmienny 573
WARWAS Szymon 1210
50m dowolny 607
100m dowolny 603
ŚWIERCZYŃS Jakub 1201
100m klasyczny 620
100m dowolny 581
WKS Śląsk Wrocław 12977
ZACZYŃSKI Karol 1449
100m zmienny 736
100m motylkowy 713
HOŁUB Jan SWR 1414
200m dowolny 718
100m dowolny 696
CHABA Mateusz SWR 1345
50m motylkowy 681
100m motylkowy 664
ZAWISZEWSK Maja 1341
50m grzbietowy 676
100m grzbietowy 665
ŻELAZNA Paulina 1329
100m dowolny 671
50m dowolny 658
PETRYKA Nikola SWR 1259
50m dowolny 637
100m dowolny 622
BOR Radosław 1241
200m dowolny 636
100m dowolny 605
DYRDA Karolina SWR 1221
200m dowolny 616
50m dowolny 605
HARAF Iga SWR 1218
50m dowolny 625
100m zmienny 593
SADOWSKA Klaudia 1160
100m dowolny 593
200m dowolny 567
Ukp Unia Oświęcim 12326
GÓRNIAK Katarzyna SO 1386
50m grzbietowy 718
100m grzbietowy 668
KUNKA Kamila SO 1367
200m dowolny 716
100m dowolny 651
JANICZEK Joanna SO 1330
50m dowolny 680
100m dowolny 650
ULATOWSKA Alicja SO 1297
200m dowolny 677
100m dowolny 620
MICHALCZYK Urszula SO 1223
100m klasyczny 629
50m klasyczny 594
GRUCA Marcelina SO 1187
200m dowolny 600
100m motylkowy 587
MUSIOŁ Wiktoria SO 1170
100m motylkowy 598
100m dowolny 572
WOLNY Magdalena SO 1142
50m grzbietowy 578
100m grzbietowy 564
SZYMANOWSK Jakub SO 1113
100m klasyczny 582
100m motylkowy 531
CAŁKA Anna SO 1111
100m grzbietowy 570
50m grzbietowy 541
MKS-SMS Victoria Racibórz 11445
BUGDOL Rafał SR 1402
100m grzbietowy 705
50m grzbietowy 697
TOKARSKI Krzysztof SR 1330
50m klasyczny 697
100m dowolny 633
NAWARYŃSKA Katarzyna SR 1299
100m grzbietowy 653
50m grzbietowy 646
GABRYSZ Wojciech SR 1293
100m grzbietowy 671
50m grzbietowy 622
PISARCZYK Amelia SR 1085
50m dowolny 545
100m dowolny 540
POPIS Emil SR 1071
200m dowolny 551
100m dowolny 520
WAWRYCA Szymon SR 1016
100m klasyczny 512
100m zmienny 504
CZECH Szymon SR 994
50m grzbietowy 507
50m dowolny 487
GUNIA Kamil SR 978
50m klasyczny 514
100m klasyczny 464
ZARYCZNY Piotr SR 977
50m klasyczny 492
50m dowolny 485
CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 10806
FURMAN Łukasz 1241
100m grzbietowy 622
100m dowolny 619
TERESKO Anna 1182
200m dowolny 616
100m zmienny 566
FALIS Dawid 1091
200m dowolny 594
100m zmienny 497
ZWOLIŃSKI Marcin 1075
200m dowolny 550
100m zmienny 525
JUCHNO Szymon 1072
100m klasyczny 548
50m klasyczny 524
DROŚ Patryk 1056
100m klasyczny 546
50m klasyczny 510
NOWODWORSK Dawid 1048
100m klasyczny 530
200m dowolny 518
BRZOSTOWSK Axel 1030
200m dowolny 515
100m dowolny 515
BUDA Karolina 1008
200m dowolny 525
100m dowolny 483
ŚLIWIŃSKA Marta 1003
100m motylkowy 517
50m motylkowy 486
UKS Wodnik 29 Katowice 9745
PAWLUKIEWI Randia 1138
100m dowolny 583
50m dowolny 555
SKOCZYLAS Adam 1131
100m grzbietowy 577
50m grzbietowy 554
BAJURA Marta 1130
100m zmienny 570
100m grzbietowy 560
JASTRZĄBEK Karol 1028
200m dowolny 531
100m dowolny 497
GOLEC Aleksandra  932
100m klasyczny 466
50m klasyczny 466
OGORZAŁEK Kamil 906
200m dowolny 461
100m dowolny 445
PAWLINIAK Mariusz 901
200m dowolny 484
100m dowolny 417
SŁOWIK Piotr 889
200m dowolny 450
100m dowolny 439
FESTERKIEW Paulina 872
100m klasyczny 445
100m zmienny 427
TERCZYŃSKI Szymon 818
200m dowolny 437
100m dowolny 381
KS. Górnik Radlin 9542
DURCZYŃSKA Katarzyna 1140
50m klasyczny 593
100m klasyczny 547
ANDREJKO Szymon SR 1068
100m dowolny 550
50m dowolny 518
ADAMCZYK Zofia 1023
100m zmienny 515
50m klasyczny 508
SAWICKI Bartosz 1003
100m motylkowy 509
50m motylkowy 494
KACZMARCZY Julia 976
100m zmienny 498
50m dowolny 478
KAMIENIARZ Weronika 961
100m dowolny 488
100m motylkowy 473
ŻYBAŁA Nikola 923
50m klasyczny 464
100m zmienny 459
RZEMIENIAK Weronika 853
50m grzbietowy 440
50m dowolny 413
RDZANEK Szymon 838
50m klasyczny 424
100m klasyczny 414
CWAJNA Karol 757
100m dowolny 392
50m dowolny 365
Klub Pływacki Sokół Rzeszów 8977
KULAGA Dominika 1076
50m grzbietowy 546
100m grzbietowy 530
ŚWIECA Kamila 1053
50m klasyczny 538
100m klasyczny 515
BRZYKOWSKI Krystian 1011
100m klasyczny 509
50m klasyczny 502
KOBIAŁKA Kamila 928
100m klasyczny 472
50m klasyczny 456
KANIUCZAK Sylwia 887
50m dowolny 451
100m dowolny 436
GŁĄB Karol 887
100m zmienny 451
50m grzbietowy 436
CZURCZAK Jakub 886
100m dowolny 453
50m dowolny 433
MIŚ Mateusz 820
50m motylkowy 420
100m motylkowy 400
BAL Dominik 737
100m klasyczny 384
50m klasyczny 353
PAWŁOWSKI Bogdan 692
100m zmienny 361
50m motylkowy 331
SiKReT Gliwice 8779
KOSSAKOWSK Dominika 1040
200m dowolny 526
50m dowolny 514
KAPIAS Michał 992
100m zmienny 503
100m dowolny 489
SUGIER Sonia 935
50m dowolny 470
100m dowolny 465
BOMASTYK Michał 878
100m klasyczny 448
100m zmienny 430
LEWANDOWSK Natalia 878
100m klasyczny 448
50m klasyczny 430
KOKOT Angelika 833
100m grzbietowy 422
100m zmienny 411
NOWICKI Jakub 831
50m dowolny 417
100m dowolny 414
KAŁA Mikołaj 804
100m klasyczny 425
50m klasyczny 379
STRADOMSKI Patryk 802
50m grzbietowy 402
100m grzbietowy 400
TWARDZIK Bartosz 786
200m dowolny 408
100m dowolny 378
UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska 8623
NOCOŃ Anna 997
100m dowolny 515
50m dowolny 482
CZYŻAK Arkadiusz 984
50m motylkowy 514
100m dowolny 470
SKUDLIK Magdalena 906
200m dowolny 464
100m dowolny 442
ŻYDEK Magdalena 878
50m dowolny 464
100m motylkowy 414
JEZIORSKI Patryk 858
100m dowolny 448
100m zmienny 410
MATURA Klaudiusz 841
100m dowolny 427
200m dowolny 414
KOMENDERA Karolina 818
100m klasyczny 420
50m klasyczny 398
SZYMCZAK Patrycja 809
50m dowolny 412
50m grzbietowy 397
PIOTROWSKA Nicole 806
50m dowolny 408
100m dowolny 398
WYCIŚLOK Artur 726
50m dowolny 369
100m zmienny 357
MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 8458
ŚWIĄDER Patrycja 1049
200m dowolny 591
100m motylkowy 458
WALCZAK Szymon 972
200m dowolny 520
50m dowolny 452
STOLARCZYK Kamil 947
200m dowolny 523
100m motylkowy 424
PODZIMSKI Wojciech 915
200m dowolny 497
100m motylkowy 418
KIERZEK Wiktoria 845
50m dowolny 428
100m grzbietowy 417
WOJTOWICZ Jakub 838
100m grzbietowy 421
50m dowolny 417
ROKITA Aleksander 828
50m klasyczny 429
100m motylkowy 399
SIWY Marcel 765
200m dowolny 411
100m motylkowy 354
DUSZYŃSKA Magdalena 680
100m dowolny 345
50m motylkowy 335
POLACZEK Jakub 619
50m dowolny 325
50m klasyczny 294
ks Piątka Chorzów 8353
JUNG Krzysztof 1056
100m klasyczny 534
50m klasyczny 522
KOWALSKA Karolina 1013
200m dowolny 509
100m dowolny 504
KNAPIK Weronika 960
100m klasyczny 494
50m klasyczny 466
BILIŃSKA Dominika 954
100m grzbietowy 484
50m grzbietowy 470
BREMBOR Patrycja 909
100m dowolny 472
200m dowolny 437
BARTNIKIEW Jan 782
100m dowolny 393
200m dowolny 389
LITKE Mateusz 695
50m dowolny 352
100m dowolny 343
STYPIŃSKI Ewa 666
100m klasyczny 335
50m klasyczny 331
MAJCHREWIC Patrycjusz 663
100m klasyczny 344
100m zmienny 319
LEGOMIŃSKI Jakub 655
100m klasyczny 334
50m klasyczny 321
Mosm Tychy 8303
DZIEDZIC Dawid 1105
100m zmienny 561
100m klasyczny 544
ZAJĄC Mikołaj 986
100m dowolny 496
50m dowolny 490
ZŁOTECKA Sylwia 897
100m klasyczny 451
50m dowolny 446
ŻAK Klaudia 821
50m dowolny 412
50m motylkowy 409
KOBUSZKO Wiktoria 812
100m zmienny 415
50m dowolny 397
GRAF Adrianna 808
100m klasyczny 409
50m klasyczny 399
MARUSZCZYK Beata 758
100m dowolny 387
50m dowolny 371
KULAK Paweł 738
200m dowolny 376
100m klasyczny 362
MATLAK Agata 704
100m dowolny 353
200m dowolny 351
GEMBALA Adam 674
200m dowolny 353
50m dowolny 321
UKP Ruda Śląska 8212
SZKROBOCZ Martyna 1019
100m grzbietowy 525
200m dowolny 494
MĘDRELA Marta 998
200m dowolny 500
100m dowolny 498
WALESSA Dawid 854
100m dowolny 428
100m motylkowy 426
DĄBROWSKI Daniel 836
100m klasyczny 420
50m klasyczny 416
DUDA Michał 792
50m motylkowy 403
50m dowolny 389
MARCINIAK Agnieszka 779
100m zmienny 397
50m dowolny 382
JAROŃ Wiktoria 753
100m dowolny 380
50m klasyczny 373
GLUZIŃSKA Paulina 740
50m dowolny 379
100m zmienny 361
CYZA Oskar 734
200m dowolny 402
100m zmienny 332
KASPRZYK Albert 707
100m motylkowy 358
50m motylkowy 349
MKS Juvenia Wrocław 8115
TCHÓRZ Alicja 1533
200m dowolny 779
100m motylkowy 754
NAZIĘBŁO Klaudia 1511
100m grzbietowy 761
50m grzbietowy 750
SZTANDERA Dominika 1439
50m klasyczny 746
100m klasyczny 693
POŻAROWSZC Beata 1286
200m dowolny 675
100m dowolny 611
BOGUCKA Dagmara SWR 1192
50m grzbietowy 597
100m grzbietowy 595
WRÓBEL Angelika SWR 1154
100m dowolny 581
200m dowolny 573
UKP Kmita Zabierzów 7955
JANKOWSKA Justyna 1146
50m dowolny 579
100m dowolny 567
ZIEMIANIN Jakub 1016
200m dowolny 518
50m dowolny 498
STEC Kacper 970
200m dowolny 494
100m dowolny 476
GRELA Anna 917
100m dowolny 473
50m dowolny 444
KOPRYNIA Tomasz 891
100m klasyczny 447
50m klasyczny 444
MAZUR Dominik 868
100m dowolny 441
50m dowolny 427
ŚLĘCZKOWSK Weronika 766
50m dowolny 384
50m grzbietowy 382
SIONKOWSKI Arkadiusz 722
200m dowolny 383
100m dowolny 339
MAJDA Adam 659
200m dowolny 343
100m dowolny 316
UKP MANTA Jelcz-Laskowice 7705
BARTYZEL Aleksandra 1124
100m zmienny 567
100m klasyczny 557
MISIEWICZ Karol 1068
50m motylkowy 547
50m dowolny 521
RASZCZUK Michał 969
50m klasyczny 490
100m klasyczny 479
ZOGLOWEK Joanna 822
50m dowolny 419
100m zmienny 403
RASZCZUK Zofia 775
100m zmienny 396
50m dowolny 379
ZATORSKA Agata 741
50m klasyczny 374
50m dowolny 367
KWAPISZ Arkadiusz 644
100m dowolny 327
50m dowolny 317
SZAMBURSKI Cezary 561
50m dowolny 299
100m zmienny 262
SOJKA Matylda 506
100m zmienny 257
100m grzbietowy 249
TYC Łukasz 495
50m dowolny 495
UKS Huragan Sosnowiec 7403
KOBUSZEWSK Karolina 1185
100m klasyczny 594
50m klasyczny 591
MATUSZCZYK Katarzyna 1101
50m dowolny 555
100m dowolny 546
PUK Grzegorz 985
100m dowolny 544
50m grzbietowy 441
TRZEJA Marta 822
50m grzbietowy 412
50m dowolny 410
KOŚCIELNIA Mateusz 683
100m zmienny 342
50m dowolny 341
SKWARA Oliwia 597
50m dowolny 331
50m grzbietowy 266
ŁĄCZNY Michał 557
50m dowolny 328
50m motylkowy 229
ZILELIŃSKA Julia 552
50m klasyczny 285
100m klasyczny 267
KLOCEK Katarzyna 534
50m dowolny 301
100m dowolny 233
HERMANOWSK Weronika 387
50m grzbietowy 196
50m dowolny 191
UKS WODNIK Siemianowice Śląskie 7344
KOLBE Wiktoria 918
50m dowolny 484
50m motylkowy 434
IŻYCKA Marta 866
200m dowolny 457
100m motylkowy 409
ZAJĄC-WIĘC Julia 828
50m dowolny 443
100m zmienny 385
PISKORZ Aleksandra 788
100m zmienny 399
100m klasyczny 389
SZYNAWA Oskar 705
100m klasyczny 357
50m klasyczny 348
REDZIMSKA Wiktoria 671
100m zmienny 342
50m grzbietowy 329
WOLNY Krzysztof 661
50m dowolny 344
100m dowolny 317
LANUSZNY Sebastian 646
200m dowolny 327
100m dowolny 319
PRZEWOŹNIA Kamila 637
50m klasyczny 334
100m klasyczny 303
SIERADZKI Kamil 624
50m dowolny 318
200m dowolny 306
MOSiR Mysłowice 6931
ZAWADZKA Anna 975
50m dowolny 494
100m dowolny 481
GĘBAL Radosław 836
100m dowolny 431
50m dowolny 405
SIKORA Tomasz 821
100m dowolny 420
200m dowolny 401
GRZĄDZIEL Arkadiusz 790
100m dowolny 409
50m dowolny 381
LAUFER Dagmara 720
50m grzbietowy 362
100m grzbietowy 358
KARLIŃSKA Paulina 663
50m motylkowy 347
50m grzbietowy 316
OLEJNIK Marcin 638
200m dowolny 327
100m dowolny 311
CISZEK Krystian 633
50m klasyczny 324
100m klasyczny 309
GARBIEC Paulina 466
100m dowolny 238
50m klasyczny 228
GRABOŃ Mateusz 389
50m grzbietowy 197
100m grzbietowy 192
Klub Sportowy REKIN 6809
POPIEL Vanessa 836
100m zmienny 418
50m dowolny 418
POPŁAWSKI Jakub 815
100m zmienny 410
50m dowolny 405
OŁDAK Jakub 752
50m dowolny 377
100m dowolny 375
BORCZYK Martyna 742
100m zmienny 386
50m dowolny 356
OBAJTEK Aleksandra  668
50m dowolny 350
100m dowolny 318
SŁOMIŃSKI Sebastian 641
200m dowolny 325
100m zmienny 316
APOŁENIS Anna 630
50m dowolny 316
100m klasyczny 314
GRYLEWICZ Zuzanna 591
50m dowolny 305
100m zmienny 286
BOGDAŃSKA Zuzanna 578
50m dowolny 326
50m klasyczny 252
PROCE Marta 556
50m dowolny 278
100m zmienny 278
UKS Aquatica Pawłowice 6477
OLBRICH Karolina 968
50m dowolny 489