Punktacja drużynowa
Puchar Silesia 2015
opracowanie M.Harasim megatiming.pl
Klub Nazwisko Styl   Suma punktów
AZS AWF Katowice 13877
POLEWKA Tomasz 1569
50m grzbietowy 790
100m grzbietowy 779
MACHNIK Mikołaj 1445
100m klasyczny 747
50m klasyczny 698
CHMIEL Łukasz 1396
100m zmienny 717
50m motylkowy 679
POPRAWA Michał 1383
50m motylkowy 692
100m dowolny 691
KŁOS Grzegorz 1380
200m dowolny 713
100m dowolny 667
PEDA Paulina 1376
100m zmienny 713
50m dowolny 663
NOWAK Patryk 1375
50m klasyczny 702
100m klasyczny 673
ŁOPACIŃSKI Kacper 1343
200m dowolny 694
100m dowolny 649
GALON Michał 1305
100m zmienny 657
200m dowolny 648
PUK Dariusz 1305
100m dowolny 667
100m motylkowy 638
UKP UNIA Oświęcim 11938
KOZŁOWSKA Anna SO 1415
100m zmienny 720
50m grzbietowy 695
KUNKA Kamila SO 1382
200m dowolny 734
100m dowolny 648
KOLODZIEJ Katarzyna SO 1197
200m dowolny 605
100m motylkowy 592
PIEŚNIAK Jakub 1192
100m dowolny 612
200m dowolny 580
MICHALCZYK Urszula 1189
50m klasyczny 599
100m klasyczny 590
SEREMET Konrad SO 1168
100m zmienny 603
50m klasyczny 565
KROGULSKI Filip 1135
100m grzbietowy 576
200m dowolny 559
BIECKI Szymon SO 1101
100m dowolny 573
50m dowolny 528
CAŁKA Anna 1084
200m dowolny 564
100m dowolny 520
SAŁBUT Roksana SO 1075
100m klasyczny 545
50m klasyczny 530
CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 11019
FURMAN Łukasz 1191
100m grzbietowy 603
50m grzbietowy 588
DROŚ Patryk 1149
100m klasyczny 594
100m zmienny 555
TERESKO Anna 1149
200m dowolny 609
100m zmienny 540
POWROŹNIK Konrad 1123
100m zmienny 564
100m dowolny 559
WIŚNIEWSKA Oliwia 1110
100m grzbietowy 562
50m grzbietowy 548
SZLACHCIC Wiktoria 1103
100m dowolny 553
50m dowolny 550
KATOLIK Bartosz 1091
50m motylkowy 548
50m dowolny 543
BORKOWSKI Kacper 1067
50m motylkowy 535
100m motylkowy 532
JEŻOWSKA Kamila 1046
100m grzbietowy 529
50m grzbietowy 517
SUMARA Beniamin 990
200m dowolny 517
100m zmienny 473
KS. Górnik Radlin 9884
SAWICKI Bartosz 1068
100m zmienny 538
100m motylkowy 530
ŚWISTUŃ Julia 1062
50m dowolny 531
100m dowolny 531
ADAMCZYK Zofia 1031
100m klasyczny 517
100m zmienny 514
KRUSZNIEWS Kinga 1010
50m dowolny 522
100m zmienny 488
ŻYBAŁA Nikola 1000
100m klasyczny 510
100m zmienny 490
TURKO Daria 976
50m dowolny 497
100m klasyczny 479
BŁĄDEK Jędrzej 969
200m dowolny 488
100m dowolny 481
KAMIENIARZ Weronika 927
100m motylkowy 482
100m grzbietowy 445
WOJACZEK Agnieszka 924
100m zmienny 475
100m dowolny 449
RZEMIENIAK Weronika 917
50m grzbietowy 465
100m grzbietowy 452
MOSM Tychy 9359
DZIEDZIC Dawid 1212
100m zmienny 628
50m motylkowy 584
ZAJĄC Mikołaj 977
100m dowolny 506
50m motylkowy 471
MARUSZCZYK Beata 968
100m zmienny 487
100m klasyczny 481
AUGUSTYNIA Michalina 967
100m dowolny 496
50m dowolny 471
ŻAK Klaudia 960
100m grzbietowy 487
50m grzbietowy 473
ZŁOTECKA Sylwia 895
100m dowolny 450
100m zmienny 445
CZYPIONKA Anna 860
100m dowolny 436
50m dowolny 424
GĘGOTEK Radosław 856
100m dowolny 441
50m motylkowy 415
MOŁDRZYK Maciej 842
100m dowolny 440
50m grzbietowy 402
POPIELA Karol 822
100m motylkowy 416
50m motylkowy 406
Uks Wodnik 29 Katowice 8744
SKOCZYLAS Adam 1064
100m grzbietowy 537
50m grzbietowy 527
ZAWADZKA Anna 996
100m dowolny 508
200m dowolny 488
PAWLINIAK Mariusz 933
200m dowolny 499
100m dowolny 434
SKIERSKI Radosław 902
100m zmienny 452
200m dowolny 450
OGORZAŁEK Kamil 900
100m dowolny 454
200m dowolny 446
TERCZYŃSKI Szymon 877
200m dowolny 458
100m dowolny 419
BIEG Oskar 839
200m dowolny 421
100m klasyczny 418
FESTERKIEW Paulina 797
100m grzbietowy 399
100m zmienny 398
BIELA Martyna 721
200m dowolny 372
100m zmienny 349
STABIK Kamil 715
100m grzbietowy 358
50m grzbietowy 357
SiKReT Gliwice 8595
KAPIAS Michał 1072
100m zmienny 557
50m dowolny 515
KAŁA Mikołaj 961
100m klasyczny 488
50m klasyczny 473
STRADOMSKI Patryk 950
100m grzbietowy 480
50m grzbietowy 470
BOMASTYK Michał 938
100m klasyczny 476
50m klasyczny 462
KOSSAKOWSK Dominika 874
100m dowolny 466
50m motylkowy 408
TWARDZIK Bartosz 872
200m dowolny 444
100m dowolny 428
JANISZEWSK Mikołaj 868
100m dowolny 448
50m klasyczny 420
KUCHARSKI Filip 778
100m dowolny 395
100m motylkowy 383
REICHELT Adrian 699
100m dowolny 362
50m dowolny 337
ŚWIDERSKI Filip 583
200m dowolny 299
100m dowolny 284
UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląska 8459
SZYMCZAK Patrycja 1066
100m dowolny 536
200m dowolny 530
CZYŻAK Arkadiusz 1023
50m motylkowy 533
100m dowolny 490
JEZIORSKI Patryk 969
200m dowolny 488
50m motylkowy 481
SKUDLIK Marta 866
50m klasyczny 436
50m motylkowy 430
DRAŻYK Natalia 803
100m zmienny 408
50m dowolny 395
KIJEK Wiktor 775
100m dowolny 391
200m dowolny 384
PIOTROWSKA Nicole 770
50m dowolny 391
50m grzbietowy 379
MAJEWSKA Weronika 764
200m dowolny 393
50m dowolny 371
NOCOŃ Dominika 760
100m zmienny 412
100m klasyczny 348
NOWOTNY Dawid 663
50m dowolny 342
100m klasyczny 321
UKS Salmo Żory 8455
REMIGIUSZ Kolawa 1184
100m zmienny 616
50m grzbietowy 568
JAWORSKI Szymon 1038
100m dowolny 522
100m zmienny 516
TOMASIAK Agnieszka 972
50m motylkowy 486
100m zmienny 486
MILBRANT Kacper 947
200m dowolny 481
100m grzbietowy 466
URYGA Bartłomiej 856
100m klasyczny 441
100m zmienny 415
SADŁO Marcel 777
100m zmienny 392
100m klasyczny 385
LUŻYNA Alicja 767
100m zmienny 391
50m dowolny 376
CIELECKI Kacper 666
100m grzbietowy 338
50m motylkowy 328
PIOTROWSKI Natan 653
100m dowolny 331
50m dowolny 322
FIRA Weronika 595
100m dowolny 308
50m dowolny 287
ks Piątka Chorzów 8337
KNAPIK Weronika 1122
100m klasyczny 584
50m klasyczny 538
CZORNIK Julia 938
100m zmienny 481
50m grzbietowy 457
ZAJĄC-WIĘC Julia 864
100m dowolny 516
50m motylkowy 348
BARTNIKIEW Jan 828
100m dowolny 437
50m motylkowy 391
CIEŚLA Oskar 785
100m dowolny 413
50m motylkowy 372
SZARPAK Marcin 778
100m dowolny 416
50m motylkowy 362
DUBAS Mateusz 777
100m zmienny 389
100m dowolny 388
JUNG Krzysztof 774
100m zmienny 485
100m dowolny 289
BREMBOR Patrycja 762
50m motylkowy 430
100m dowolny 332
KARPIŃSKI Dominik 709
100m dowolny 386
100m zmienny 323
UKP MANTA Jelcz-Laskowice 8326
BARTYZEL Aleksandra 1202
100m klasyczny 607
100m zmienny 595
RASZCZUK Michał 1149
50m klasyczny 582
100m klasyczny 567
RASZCZUK Zofia 959
100m zmienny 493
100m grzbietowy 466
ZATORSKA Agata 902
50m klasyczny 455
50m dowolny 447
ZOGLOWEK Joanna 858
50m dowolny 436
50m motylkowy 422
KWAPISZ Arkadiusz 816
50m dowolny 441
100m grzbietowy 375
SZAMBURSKI Cezary 679
50m motylkowy 344
50m dowolny 335
KICIŃSKA Julia 613
50m dowolny 342
100m zmienny 271
GILŻYŃSKI Szymon 588
50m dowolny 304
200m dowolny 284
SZAMBURSKA Martyna 560
50m dowolny 299
200m dowolny 261
Klub Sportowy REKIN ŚWIEBODZICE 8314
POPIEL VANESSA 948
50m dowolny 499
50m klasyczny 449
WARZECHA Grzegorz 923
100m dowolny 469
50m dowolny 454
ZAWADZKA Hanna 922
50m dowolny 463
100m dowolny 459
OBAJTEK Aleksandra 894
100m zmienny 456
50m klasyczny 438
BORCZYK Martyna 884
100m zmienny 461
100m klasyczny 423
POPŁAWSKI Jakub 869
100m zmienny 436
100m dowolny 433
SŁOMIŃSKI Sebastian 823
200m dowolny 414
100m dowolny 409
LEWICKA Oliwia 689
100m klasyczny 347
50m klasyczny 342
KLONOWSKA Martyna 685
50m dowolny 346
50m klasyczny 339
MAZIAR Alicja 677
200m dowolny 341
100m dowolny 336
Ukp Ruda Śląska 8196
MĘDRELA Marta 1016
100m dowolny 517
200m dowolny 499
PAWERA Karolina 926
200m dowolny 481
50m dowolny 445
RUTKOWSKI Jakub 925
100m dowolny 472
50m klasyczny 453
ZIĘBA Natalia 843
50m klasyczny 432
100m klasyczny 411
KASPRZYK Albert 826
50m motylkowy 419
100m motylkowy 407
SURMIAK Gabrysia 824
50m klasyczny 425
100m klasyczny 399
WALESSA Kamil 792
50m dowolny 400
100m dowolny 392
KAPCIŃSKA Maja 787
200m dowolny 399
100m zmienny 388
MARCINIAK Agnieszka 749
50m dowolny 389
100m dowolny 360
WRĘCZYCKA Julia 508
100m dowolny 264
100m zmienny 244
Mks - Mos Katowice 7913
ŁAPOT Radosław 1055
200m dowolny 543
100m zmienny 512
GÓRAL Michał 1041
100m grzbietowy 534
100m dowolny 507
SZLĘK Katarzyna 1038
100m klasyczny 527
50m klasyczny 511
KOTAS Krzysztof 899
50m dowolny 464
100m dowolny 435
NIEMCZYK Wiktoria 842
200m dowolny 425
100m zmienny 417
KRASNODĘBS Małgorzata 703
50m dowolny 367
50m motylkowy 336
OKAJ Martyna 667
50m klasyczny 334
100m klasyczny 333
SZYMCZYK Adam 640
50m dowolny 325
100m dowolny 315
OCHNICKA Natalia 517
100m dowolny 266
100m zmienny 251
WITES Zuzanna 511
100m zmienny 256
50m grzbietowy 255
MKS Pałac Młodzieży Katowice 7764
BART Patrycja 1324
100m dowolny 666
200m dowolny 658
KONCZEWSKI Jakub 1136
100m dowolny 571
100m grzbietowy 565
STRZELECKI Kacper 1031
100m dowolny 523
50m dowolny 508
LUBIK Aleksander 974
50m grzbietowy 509
100m grzbietowy 465
KONDROT Wiktoria 683
50m dowolny 352
100m grzbietowy 331
SOBOLEWSKA Magdalena 639
100m dowolny 320
200m dowolny 319
CZECH Edyta 620
50m dowolny 329
50m motylkowy 291
PALIKIJ Justyna 509
50m dowolny 509
SIWY Natasza 424
50m dowolny 242
50m klasyczny 182
MILER Martyna 424
50m dowolny 255
100m motylkowy 169
UKS WODNIK Siemianowice Śląskie 7449
PISKORZ Aleksandra 1023
100m klasyczny 525
50m klasyczny 498
WOLNY Krzystzof 880
100m dowolny 451
200m dowolny 429
SZYNAWA Oskar 805
50m klasyczny 426
100m zmienny 379
KROSTA Emilia 736
50m klasyczny 368
100m zmienny 368
TARTAS Aleksandra 726
50m dowolny 368
100m dowolny 358
CHYRA Julia 710
50m grzbietowy 359
50m dowolny 351
SIERADZKI Kamil 700
50m dowolny 356
50m motylkowy 344
ZWYRTEK Dominik 677
50m dowolny 340
100m dowolny 337
KAFTAN Natalia 634
50m grzbietowy 321
50m dowolny 313
WOCHNIK Nicole 558
50m dowolny 279
100m zmienny 279
Tkkf Szczygłowice Knurów 7442
BAŃBOR Aleksandra 1105
100m dowolny 555
200m dowolny 550
IDZIKOWSKA Alicja 971
50m grzbietowy 489
100m zmienny 482
DZIUBLIŃSK Maja 898
200m dowolny 457
100m dowolny 441
SOSNA Tomasz 880
100m motylkowy 447
50m motylkowy 433
FURTAK Wiktoria 713
50m dowolny 368
200m dowolny 345
KALETA Karolina 703
200m dowolny 352
50m dowolny 351
PAWLIK Szymon 593
50m dowolny 305
100m dowolny 288
SZOŁTYSEK Karolina 578
50m grzbietowy 289
50m dowolny 289
DEMBIA Mateusz 569
50m dowolny 290
100m dowolny 279
KALETA Kalina 432
50m dowolny 221
100m dowolny 211
K.S.Wodnik Śrem 7173
MUCHA Karolina 1126
100m dowolny 579
50m dowolny 547
WEBER Albert 806
200m dowolny 417
50m dowolny 389
SKIBA Jędrzej 790
100m dowolny 399
50m dowolny 391
WIELIŃSKA Paulina 772
50m dowolny 441
100m motylkowy 331
MUSIELAK Wiktoria 706
50m dowolny 372
100m grzbietowy 334
WAWRZYNKIE Dawid 694
100m klasyczny 360
50m klasyczny 334
KASPRZAK Wiktoria 632
50m dowolny 317
100m dowolny 315
GOZDOWIAK Zofia 599
50m klasyczny 324
100m klasyczny 275
WENCKA Anna 569
50m dowolny 287
100m zmienny 282
GALEWSKA Nikola 479
50m klasyczny 240
100m klasyczny 239
Muks Gilus Gilowice 6020
DZIAŁKOWSK Natalia 1019
200m dowolny 524
100m grzbietowy 495
MURAŃSKI Kacper 1019
100m motylkowy 532
200m dowolny 487
KOWALCZYK Michał 947
200m dowolny 493
50m dowolny 454
FUKS Gabriela 937
100m klasyczny 479
200m dowolny 458
LATUSEK Szymon 784
200m dowolny 417
100m klasyczny 367
MICHALSKI Wojciech 742
200m dowolny 421
50m dowolny 321
MRZYGŁÓD Michał 572
200m dowolny 288
50m dowolny 284
ULKS VICTORIA Kozy 5444
BEBEROK Filip 909
50m dowolny 457
100m zmienny 452
OTRZĄSEK Damian 874
200m dowolny 459
100m motylkowy 415
CEMPLA Jakub 857
50m dowolny 440
100m dowolny 417
PASZKO Mikołaj 808
200m dowolny 405
50m motylkowy 403
KUZIÓW Martyna 686
100m dowolny 344
200m dowolny 342
PAWLICKI Mateusz 552
50m dowolny 282
200m dowolny 270
MALARZ Marcin 494
100m zmienny 256
50m motylkowy 238
GRZYBEK Zofia 264
50m dowolny 156
50m klasyczny 108
UKP Kmita Zabierzów 5410
STEC Kacper 1102
200m dowolny 571
100m dowolny 531
JANKOWSKA Justyna 1034
50m motylkowy 519
100m grzbietowy 515
SIONKOWSKI Arkadiusz 964
200m dowolny 504
100m dowolny 460
KOPRYNIA Tomasz 950
100m klasyczny 488
50m klasyczny 462
LIPIARSKA Zofia 933
50m dowolny 517
100m motylkowy 416
ZAWARTKA Jakub 427
50m dowolny 233
100m dowolny 194
Klub Pływacki Sukces Chorzów 5375
BERUŚ Marta 684
50m dowolny 349
100m dowolny 335
STANISZEWS Paulina 658
50m dowolny 337
100m dowolny 321
BIAŁOŃ Klaudia 637
100m dowolny 324
50m dowolny 313
PAWLETA Roksana 578
100m dowolny 294
200m dowolny 284
OKOŃ Wiktoria 501
50m dowolny 257
100m zmienny 244
RYBNICKA Angelika 499
50m dowolny