Punktacja drużynowa
Puchar Silesia 2016
opracowanie M.Harasim megatiming.pl
Klub Nazwisko Styl Punkty
KS AZS AWF Katowice 13671
POLEWKA Tomasz 1647
50m grzbietowy, 24.16 819
50m grzbietowy finał, 24.07 828
TOKARSKI Krzysztof 1466
100m klasyczny finał, 1:01.26 748
50m klasyczny finał, 28.19 718
POPRAWA Michał 1450
200m dowolny finał, 1:50.30 731
50m motylkowy finał, 24.33 719
FALACIŃSKI Maciej 1401
50m grzbietowy finał, 25.40 705
100m dowolny finał, 50.71 696
CHMIEL Łukasz 1350
100m motylkowy finał, 55.76 657
100m zmienny finał, 57.36 693
PEDA Paulina 1328
100m grzbietowy finał, 1:03.02 673
100m motylkowy finał, 1:03.38 655
PUK Dariusz 1300
100m dowolny finał, 51.66 658
100m motylkowy, 56.19 642
GALON Michał 1288
100m grzbietowy finał, 57.45 618
100m zmienny finał, 57.99 670
LICHWA Dominika 1246
200m dowolny finał, 2:09.69 629
200m dowolny, 2:10.53 617
KULA Arkadiusz 1195
50m motylkowy, 25.74 607
50m motylkowy finał, 26.02 588
WKS Śląsk Wrocław 12820
ZACZYŃSKI Karol 1468
200m dowolny finał, 1:51.50 707
400m dowolny, 3:52.99 761
NITA Anna 1364
200m dowolny finał, 2:07.92 656
400m dowolny, 4:23.53 708
CHMIELEWSK Jakub 1362
200m dowolny finał, 1:52.99 680
400m dowolny, 4:01.69 682
PETRYKA Nikola SWR 1318
50m dowolny finał, 26.10 706
50m dowolny, 27.38 612
PALMI-KUKI Mieszko 1246
200m dowolny finał, 1:56.36 622
200m dowolny, 1:56.28 624
DUDA Zuzanna SWR 1242
100m grzbietowy finał, 1:04.15 638
100m grzbietowy, 1:05.32 604
CZUK Agata 1241
100m klasyczny finał, 1:12.89 636
50m klasyczny, 34.04 605
HALICKA Lidia 1217
200m dowolny, 2:14.82 560
400m dowolny, 4:30.18 657
BIEROŃSKI Michał 1193
100m grzbietowy finał, 57.82 606
100m grzbietowy, 58.44 587
FILIPEK Jagoda 1169
200m dowolny, 2:16.28 542
400m dowolny, 4:34.33 627
KKS Włókniarz 1925 Kalisz 11649
PISZCZOROW Bartosz 1418
200m dowolny finał, 1:51.19 713
400m dowolny, 3:59.06 705
KIT Zuzanna 1294
100m klasyczny finał, 1:12.58 644
50m klasyczny finał, 33.24 650
MIKOŁAJCZY Michał 1248
100m zmienny finał, 59.02 636
100m zmienny, 59.78 612
KUBIAK Bartłomiej 1200
200m dowolny, 1:59.01 582
400m dowolny, 4:09.79 618
CECERE Marco 1176
100m grzbietowy finał, 58.30 591
100m grzbietowy, 58.49 585
MICHALAK Wiktoria 1139
100m klasyczny finał, 1:16.00 561
100m klasyczny, 1:15.24 578
KIT Natalia 1134
100m dowolny, 1:01.82 561
200m dowolny, 2:13.83 573
ADAMCZEWSK Eryk 1096
200m dowolny, 2:01.72 544
400m dowolny, 4:19.23 552
SIP Michał 981
200m dowolny, 2:06.39 485
50m grzbietowy, 28.55 496
ŚWIDERSKI Szymon 963
200m dowolny, 2:07.11 477
400m dowolny, 4:30.59 486
KS Górnik Radlin 10400
DURCZYŃSKA Katarzyna SK 1193
50m klasyczny finał, 34.42 585
50m klasyczny, 33.99 608
SAWICKI Bartosz 1189
50m grzbietowy, 27.02 585
50m grzbietowy finał, 26.74 604
KAMIENIARZ Weronika 1143
100m motylkowy finał, 1:06.33 571
200m dowolny, 2:13.90 572
TURKO Daria SR 1108
100m klasyczny, 1:16.11 559
50m dowolny, 28.38 549
ADAMCZYK Zofia SR 1046
100m zmienny, 1:11.54 525
100m zmienny finał, 1:11.75 521
KRUSZNIEWS Kinga SK 1043
50m dowolny, 28.71 531
50m motylkowy, 30.47 512
ŻYBAŁA Nikola SR 1042
100m klasyczny, 1:18.29 513
50m klasyczny, 35.60 529
KARCZMARZY Anna 909
100m dowolny, 1:08.24 417
50m motylkowy, 30.88 492
KOSIOROWSK Oliwia 869
100m zmienny, 1:17.31 416
50m grzbietowy, 33.44 453
ROŻENEK Patryk 858
50m grzbietowy, 29.56 447
100m zmienny, 1:08.24 411
CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 10255
WIŚNIEWSKA Oliwia 1316
200m dowolny, 2:09.35 634
400m dowolny, 4:26.88 682
JANECKA Zuzanna 1194
200m dowolny finał, 2:13.46 577
200m dowolny, 2:10.58 617
SUMARA Beniamin 1160
100m dowolny, 54.83 550
200m dowolny, 1:57.15 610
SACHA Kamil 1152
400m dowolny, 4:11.30 606
100m zmienny, 1:02.10 546
JEŻOWSKA Kamila 1020
400m dowolny, 4:53.84 511
100m zmienny, 1:12.31 509
GAZDA Zuzanna 999
200m dowolny, 2:22.00 479
400m dowolny, 4:51.98 520
SKÓRKA Julia 915
100m grzbietowy, 1:11.93 452
50m dowolny, 30.05 463
KABAŃSKA Nicol 851
200m dowolny, 2:29.69 409
400m dowolny, 5:08.18 442
STRZEMIŃSK Natalia 827
100m klasyczny, 1:25.80 390
50m dowolny, 30.62 437
WOŁOSZYN Roman 821
100m grzbietowy, 1:06.01 407
50m grzbietowy, 30.32 414
SiKReT Gliwice 10252
KOSSAKOWSK Dominika 1340
200m dowolny finał, 2:06.59 677
200m dowolny, 2:07.48 663
KAPIAS Michał 1261
100m zmienny finał, 58.98 637
100m zmienny, 59.37 624
IDZIKOWSKA Alicja 1187
50m grzbietowy, 30.58 593
100m zmienny finał, 1:08.67 594
TWARDZIK Bartosz 1076
200m dowolny, 2:03.32 523
400m dowolny, 4:19.17 553
BOMASTYK Michał 1012
100m motylkowy, 1:01.30 494
100m zmienny, 1:03.19 518
KOKOT Angelika 999
100m grzbietowy, 1:09.17 509
50m grzbietowy, 32.58 490
JANISZEWSK Mikołaj 972
100m klasyczny, 1:11.35 473
100m zmienny, 1:03.99 499
GÓRKA Łukasz 915
200m dowolny, 2:08.77 459
400m dowolny, 4:36.35 456
REICHELT Adrian 800
100m dowolny, 1:01.06 398
100m grzbietowy, 1:06.27 402
ŚWIDERSKI Filip 690
200m dowolny, 2:21.54 346
100m zmienny, 1:12.39 344
UKS WODNIK Siemianowice Ślaskie 9735
PISKORZ Aleksandra 1219
100m klasyczny finał, 1:14.11 605
100m klasyczny, 1:13.73 614
KOLBE Wiktoria SR 1117
100m klasyczny, 1:16.68 546
50m klasyczny, 34.71 571
SZYNAWA Oskar 1022
100m klasyczny, 1:08.80 528
50m klasyczny, 31.93 494
SZYNAWA Wiktor 1020
100m klasyczny, 1:08.77 528
50m klasyczny, 31.97 492
KROSTA Emilia 1008
50m klasyczny, 36.59 487
100m zmienny, 1:11.74 521
WOLNY Krzysztof 980
400m dowolny, 4:30.77 485
100m dowolny, 56.81 495
FUKS Emilia 909
100m dowolny, 1:07.16 438
400m dowolny, 5:01.81 471
SIERADZKI Kamil 869
200m dowolny, 2:10.82 438
50m motylkowy, 28.85 431
CHYRA Julia 805
100m dowolny, 1:09.21 400
50m grzbietowy, 34.71 405
FIDURSKI Jakub 786
50m dowolny, 28.19 373
50m klasyczny, 33.88 413
UKS Salmo Żory 9317
JAWORSKI Szymon 1173
100m dowolny finał, 53.65 587
100m dowolny, 53.69 586
URYGA Bartłomiej 1057
100m klasyczny, 1:08.06 545
50m klasyczny, 31.56 512
MILBRANT Kacper 1025
400m dowolny, 4:25.58 514
50m grzbietowy, 28.28 511
TOMASIAK Agnieszka 987
50m grzbietowy, 32.26 505
50m motylkowy, 31.09 482
SADŁO Marcel 930
100m klasyczny, 1:11.99 460
100m motylkowy, 1:02.33 470
PAJĄCZKOWS Olaf 925
200m dowolny, 2:08.40 463
50m dowolny, 26.25 462
KUSAK Izabela 868
50m grzbietowy, 34.11 427
100m zmienny, 1:15.82 441
ZDZIEBŁO Piotr 858
100m grzbietowy, 1:05.72 412
100m zmienny, 1:06.39 446
PIOTROWSKI Natan 852
200m dowolny, 2:11.66 429
100m dowolny, 59.83 423
SZCZASIUK Alan 642
50m grzbietowy, 33.27 313
100m dowolny, 1:05.06 329
UKS Wodnik 29 Katowice 9270
ZAWADZKA Anna 1159
100m dowolny, 1:01.48 571
200m dowolny, 2:12.66 588
OGORZAŁEK Kamil 1084
200m dowolny, 2:00.78 556
100m dowolny, 55.58 528
PAWLINIAK Mariusz 1073
200m dowolny, 2:04.22 511
400m dowolny, 4:17.70 562
BIEG Oskar 978
100m klasyczny, 1:09.88 503
50m klasyczny, 32.36 475
GRYCHTOŁ Weronika 969
200m dowolny, 2:21.29 487
400m dowolny, 4:59.62 482
KOWALCZYK Agata 868
100m klasyczny, 1:23.37 425
100m zmienny, 1:15.72 443
PAZIK Wojciech 853
50m grzbietowy, 30.30 415
100m dowolny, 59.17 438
WIŚNIEWSKI Paweł 832
400m dowolny, 4:42.52 427
100m dowolny, 1:00.71 405
KRÓL Julia 764
50m dowolny, 31.53 400
50m klasyczny, 40.32 364
KOŁODZIEJ Mateusz 690
100m klasyczny, 1:19.82 338
50m dowolny, 28.74 352
MOSM Tychy 9252
DZIEDZIC Dawid SR 1340
100m klasyczny finał, 1:02.74 696
50m klasyczny finał, 29.23 644
MARUSZCZYK Beata 1158
50m klasyczny finał, 34.78 567
50m klasyczny, 34.30 591
POPIELA Karol 1062
100m motylkowy, 59.26 547
50m motylkowy, 27.18 515
KOWOL Tymoteusz 1018
100m klasyczny, 1:09.59 510
50m klasyczny, 31.63 508
AUGUSTYNIA Michalina 1015
100m dowolny, 1:03.31 523
50m dowolny, 29.45 492
ŻAK Klaudia 916
50m grzbietowy, 33.75 441
50m motylkowy, 31.24 475
CZYPIONKA Anna 893
100m dowolny, 1:07.01 441
50m grzbietowy, 33.47 452
BOCIAN Roksana 706
200m dowolny, 2:36.89 355
50m klasyczny, 40.79 351
BANAŚ Emilia 580
100m dowolny, 1:18.20 277
50m dowolny, 34.58 303
MLECZEK Natalia 564
50m dowolny, 35.43 282
50m klasyczny, 43.87 282
K.S. Górnik Sosnowiec 8925
ZABOROWICZ Julia 1254
100m dowolny, 59.41 632
100m dowolny finał, 59.74 622
MALINA Amelia 1052
100m zmienny finał, 1:11.32 530
100m zmienny, 1:11.68 522
KASPRZYK Wiktoria 1034
100m dowolny, 1:04.49 494
200m dowolny, 2:16.45 540
CZECH Arkadiusz 875
100m dowolny, 1:00.14 417
200m dowolny, 2:08.88 458
PASTUSZKA Wiktoria 870
100m motylkowy, 1:12.30 441
50m motylkowy, 32.32 429
BOCIEK Wiktoria 868
200m dowolny, 2:26.63 435
400m dowolny, 5:10.35 433
KUCZERA Wiktoria 841
100m dowolny, 1:08.70 409
200m dowolny, 2:27.02 432
GAŁA Kornel 743
200m dowolny, 2:16.91 382
100m zmienny, 1:11.25 361
ADAMCZYK Wojciech 695
100m dowolny, 1:04.43 339
200m dowolny, 2:20.14 356
HERISZ Jakub 693
200m dowolny, 2:19.34 362
100m zmienny, 1:13.36 331
UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląska 8898
SZYMCZAK Patrycja 1113
200m dowolny, 2:13.62 575
50m dowolny, 28.57 538
CZYŻAK Arkadiusz 1024
50m motylkowy, 26.89 532
100m dowolny, 56.89 492
JEZIORSKI Patryk 1000
50m motylkowy, 27.66 489
100m dowolny, 56.19 511
KIJEK Wiktor 961
200m dowolny, 2:05.61 495
50m dowolny, 26.18 466
NOWOTNY Dawid 954
100m klasyczny, 1:10.73 486
50m motylkowy, 28.06 468
SKUDLIK Marta 916
200m dowolny, 2:23.88 461
50m dowolny, 30.22 455
NOCOŃ Dominika 897
200m dowolny, 2:25.24 448
50m dowolny, 30.35 449
PROKOP Bartosz 780
200m dowolny, 2:17.68 375
400m dowolny, 4:47.43 405
PTAK Filip 749
200m dowolny, 2:18.59 368
50m dowolny, 28.00 381
GRYCHTOŁ Arkadiusz 504
100m grzbietowy, 1:15.66 270
400m dowolny, 5:45.13 234
TS Wisła Kraków 8824
MACIĄG Piotr 1088
200m dowolny, 2:01.42 548
400m dowolny, 4:21.19 540
WŁODARCZYK Bruno 1066
100m grzbietowy, 59.99 542
100m zmienny, 1:02.94 524
PIĘTKA Marcin 968
400m dowolny, 4:31.30 482
100m zmienny, 1:04.52 486
PODLEŚNY Emilia 922
400m dowolny, 5:01.79 471
100m zmienny, 1:15.28 451
SUMARA Konrad 897
200m dowolny, 2:10.07 445
400m dowolny, 4:37.23 452
BATOR Kacper 896
200m dowolny, 2:08.14 466
100m dowolny, 59.54 430
MIROWSKA Zuzanna 877
200m dowolny, 2:26.58 436
100m zmienny, 1:15.83 441
SCHAB Zuzanna 738
200m dowolny, 2:36.27 360
100m zmienny, 1:19.81 378
RYŚ Szymon 697
100m motylkowy, 1:09.25 343
50m motylkowy, 30.80 354
DOCEW Maksymilian 675
100m dowolny, 1:05.17 327
50m dowolny, 28.85 348
Mks - Mos Katowice 8653
SZLĘK Katarzyna 1067
100m klasyczny, 1:17.28 534
50m klasyczny, 35.51 533
ŁAPOT Radosław SR 1018
100m grzbietowy, 1:02.41 482
100m dowolny, 55.31 536
OKAJ Martyna 992
100m klasyczny, 1:18.85 502
50m klasyczny, 36.51 490
KOTAS Krzysztof 933
100m dowolny, 58.75 447
50m dowolny, 25.81 486
PAWŁOWSKA Paulina 869
100m klasyczny, 1:25.01 401
50m klasyczny, 37.07 468
AMEREK Daria 865
50m dowolny, 30.68 435
50m grzbietowy, 34.03 430
ULFIK Paweł 861
100m motylkowy, 1:03.81 438
50m motylkowy, 29.02 423
PANDZICH Zuzanna 698
100m grzbietowy, 1:18.05 354
50m grzbietowy, 36.65 344
KRĘTOSZ Maria 685
100m klasyczny, 1:30.97 327
50m dowolny, 32.72 358
MYSZKOWSKA Paulina 665
50m dowolny, 33.34 339
50m klasyczny, 41.84 326
MKS Zryw Opole 8539
TOMALA Aleksandra SR 1231
50m grzbietowy finał, 29.80 641
50m motylkowy finał, 29.06 590
HASNY Marta 1103
100m motylkowy, 1:07.45 543
200m dowolny, 2:14.80 560
SZYNDLER Michał 1097
100m motylkowy, 59.08 552
200m dowolny, 2:01.62 545
WIECZOREK Wojciech 923
200m dowolny, 2:07.66 471
100m zmienny, 1:06.10 452
KOŚCIELAK Jacek 786
100m motylkowy, 1:05.93 397
50m motylkowy, 29.85 389
TRENTKIEWI Dominika 728
100m grzbietowy, 1:17.39 363
50m grzbietowy, 35.95 365
MAJSTRENKO Michał 726
100m klasyczny, 1:16.61 382
50m klasyczny, 36.03 344
PODGÓRSKI Patryk 724
100m grzbietowy, 1:07.95 373
50m grzbietowy, 32.05 351
SZYMCZYKOW Jakub 690
100m motylkowy, 1:09.40 340
100m dowolny, 1:03.75 350
FRYDEL Adam 531
100m grzbietowy, 1:15.15 276
50m grzbietowy, 35.64 255
Nowy KP Bielsko-Biała 8024
MAŃDOK Klaudia 1037
200m dowolny, 2:19.73 503
400m dowolny, 4:49.54 534
KRYSTYNIAK Mateusz 984
100m klasyczny, 1:10.73 486
50m klasyczny, 31.85 498
RZADEK Natalia 984
100m dowolny, 1:04.83 487
100m motylkowy, 1:09.49 497
ZIÓŁKOWSKI Norbert 926
200m dowolny, 2:10.15 445
400m dowolny, 4:31.54 481
OCHAB Julia 863
100m dowolny, 1:08.03 421
100m zmienny, 1:15.80 442
LECHOWICZ Marcin 711
50m dowolny, 29.14 338
100m dowolny, 1:02.43 373
GWIZDAŁA Marta 687
100m dowolny, 1:12.55 347
50m grzbietowy, 36.80 340
LEPCZYŃSKA Natalia 639
100m klasyczny, 1:31.81 318
50m klasyczny, 42.04 321
KRUKOWSKA Julia 611
100m zmienny, 1:28.36 279
50m dowolny, 33.56 332
KLIŚ Oliwia 582
50m dowolny, 34.91 295
100m zmienny, 1:27.46 287
Ukp Ruda Śląska 7771
WALESSA Kamil 1001
100m dowolny, 56.39 506
200m dowolny, 2:05.55 495
PAWERA Karolina 936
100m motylkowy, 1:11.06 464
200m dowolny, 2:22.78 472
SURMIAK Gabrysia 917
100m zmienny, 1:14.90 458
50m klasyczny, 37.32 459
DUDA Michał 899
100m dowolny, 58.26 458
50m dowolny, 26.65 441
ZIĘBA Natalia 882
100m klasyczny, 1:24.63 406
50m klasyczny, 36.88 476
DĄBROWSKI Daniel 855
400m dowolny, 4:41.26 432
100m dowolny, 59.82 423
SMOLORZ Dawid 611
200m dowolny, 2:27.26 307
50m dowolny, 30.19 304
WRĘCZYCKA Julia 591
400m dowolny, 5:53.19 294
50m grzbietowy, 38.51 297
GUL Łukasz 545
200m dowolny, 2:34.98 263
50m dowolny, 30.92 282
SURMIAK Klara 534
100m dowolny, 1:19.22 266
50m dowolny, 36.05 268
Uks Huragan Sosnowiec 7606
PUK Grzegorz 1247
50m dowolny finał, 23.63 634
50m dowolny, 23.89 613
KOBUSZEWSK Karolina 1165
100m klasyczny, 1:15.14 581
50m klasyczny, 34.45 584
SKWARA Oliwia 1044
50m dowolny, 29.03 513
50m grzbietowy, 31.72 531
TURZA Patrycja 900
200m dowolny, 2:25.81 443
400m dowolny, 5:04.78 457
DYMCZYK Maria 715
100m dowolny, 1:13.26 337
50m dowolny, 32.15 378
KNAP Oliwia 555
50m dowolny, 36.05 268
50m klasyczny, 43.62 287
PIETRASZCZ Jakub 549
200m dowolny, 2:34.41 266
50m dowolny, 30.90 283
HERMANOWSK Weronika 526
200m dowolny, 2:53.71 262
50m dowolny, 36.23 264
ADAMUS Patryk 470
50m motylkowy, 35.42 233
100m zmienny, 1:21.99 237
KRAJEWSKI Paweł 435
50m dowolny, 33.68 218
100m dowolny, 1:14.72 217
MKS-SMS Victoria Racibórz 7582
MATURA Klaudiusz SR 1108
200m dowolny, 2:00.94 554
400m dowolny, 4:19.05 554
WAWRYCA Szymon SR 1105
100m klasyczny, 1:07.07 569
50m klasyczny, 31.07 536
PISARCZYK Amelia SR 1049
100m motylkowy, 1:09.60 494
50m dowolny, 28.29 555
GRABARCZYK Olaf SR 1041
200m dowolny, 2:03.82 516
400m dowolny, 4:23.67 525
LESIK Radosław SR 1037
200m dowolny, 2:04.12 513
400m dowolny, 4:23.78 524
JASTRZĄBEK Karol SR 956
50m dowolny, 26.11 469
100m dowolny, 57.12 487
KUBIK Martyna SR 840
100m motylkowy, 1:12.01 446
50m dowolny, 31.70 394
WOŁOWICZ Mateusz SR 446
50m dowolny, 26.56 446
LKS Jedność 32 Przyszowice 7378
WYROBEK Rafał 1006
200m dowolny, 2:06.02 490
400m dowolny, 4:25.14 516
CAJZA Szymon 978
200m dowolny, 2:05.25 499
400m dowolny, 4:31.89 479
KOCUR Sandra 928
200m dowolny, 2:26.00 441
400m dowolny, 4:58.51 487
WYROBEK Robert 842
200m dowolny, 2:13.36 413
400m dowolny, 4:42.03 429
LAMLA Filip 762
200m dowolny, 2:19.50 361
400m dowolny, 4:48.48 401
KALKAN Jakub 722
200m dowolny, 2:19.72 359
400m dowolny, 4:58.04 363
WOLNY Natalia 704
200m dowolny, 2:38.50 345
400m dowolny, 5:30.35 359
SMOLAREK Alina 573
200m dowolny, 2:51.50 272
50m dowolny, 34.67 301
GORSZANÓW Jagoda 558
200m dowolny, 2:49.23 283
400m dowolny, 6:01.16 275
URA Marcel 305
200m dowolny, 3:05.29 154
50m dowolny, 38.09 151
Glosator Kraków 6846
NADYBSKA Natalia 1177
100m grzbietowy finał, 1:05.76 592
100m grzbietowy, 1:06.03 585
ŻUKOWSKA Natalia 1050
100m dowolny, 1:02.48 544
200m dowolny, 2:19.44 506
SZALEWSKA Maja 1026
100m dowolny, 1:02.64 540
200m dowolny, 2:21.31 486
SUDEK Agnieszka 1020
100m grzbietowy, 1:09.01 512
50m dowolny, 29.13 508
PAWELSKA Dominika 997
50m klasyczny, 36.34 497
100m zmienny, 1:12.71 500
SZCZYGIEŁ Olga 796
200m dowolny, 2:31.38 396
400m dowolny, 5:18.76 400
MALINA Szymon 780
200m dowolny, 2:16.31 387
400m dowolny, 4:50.34 393
Uks Junior Kluczbork 6832
KACZOR Natalia 1010
100m dowolny, 1:04.45 495
200m dowolny, 2:18.61 515
SMOLIŃSKI Paweł 988
100m klasyczny, 1:09.97 502
100m zmienny, 1:04.52 486
RYGIEL Oliwia 847
100m dowolny, 1:07.98 422
200m dowolny, 2:27.82 425
BŁASZCZYK Weronika 818
100m dowolny, 1:09.92 388
200m dowolny, 2:27.25 430
PAWŁOWSKA Jessica 798
200m dowolny, 2:32.65 386
400m dowolny, 5:15.70 412
SZEWCZYK Maksymilian 557
200m dowolny, 2:34.19 267
400m dowolny, 5:21.40 290
LIS Krzysztof 554
50m dowolny, 31.10 278
100m dowolny, 1:09.02 276
RADŁOWSKI Jędrzej 504
100m klasyczny, 1:26.55 265
50m klasyczny, 40.66 239
WILK Nikola 448
50m dowolny, 38.06 227
50m grzbietowy, 42.45 221
PIECHOWSKI Jakub 308
100m dowolny, 1:24.11 152
50m dowolny, 37.65 156
UMKS Goczałkowice-Zdrój 6318
SKABRAT Jakub 872
100m motylkowy, 1:04.05 433
50m motylkowy, 28.68 439
OGIERMAN Jakub 820
100m dowolny, 1:00.09 418
50m dowolny, 27.49 402
IWAN Wiktor 799
50m dowolny, 27.44 404
100m dowolny, 1:01.20 395
KAPERA Jakub 779
50m dowolny, 27.77 390
100m dowolny, 1:01.51 389
WOJTYLAK Maja 757
100m motylkowy, 1:20.54 319
50m dowolny, 30.61 438
WOJTYLAK Szymon 638
50m dowolny, 28.93 345
50m klasyczny, 37.99 293
KISIAŁA Mikołaj 518
50m dowolny, 31.38 270
50m klasyczny, 40.16 248
KOLON Karolina 504
100m dowolny, 1:21.45 245
50m dowolny, 36.47 259
SZWEDA Jowita 347
100m dowolny, 1:30.16 181
100m zmienny, 1:44.95 166
BORKO Julia 284
50m grzbietowy, 48.76 146
100m zmienny, 1:51.55 138
K.S.Wodnik Śrem 6262
WEBER Albert 967
200m dowolny, 2:06.08 489
400m dowolny, 4:31.97 478
WAWRZYNKIE Dawid 725
50m dowolny, 28.43 364
100m dowolny, 1:03.08 361
FOERSTER Olga 670
50m dowolny, 32.57 363
50m motylkowy, 36.13 307
SÓJKA Natalia 658
100m klasyczny, 1:33.42 302
50m klasyczny, 40.62 356
GALEWSKA Nikola 636
100m klasyczny, 1:32.04 316
50m klasyczny, 42.08 320
MUCHA Wiktoria 571
100m klasyczny, 1:36.21 276
50m klasyczny, 43.22 295
SZAŁEK Joanna 555
50m grzbietowy, 40.01 265
100m zmienny, 1:27.22 290
STACHOWSKA Aleksandra 553
100m dowolny, 1:17.86 281
50m klasyczny, 44.43 272
LUTO Ksawier 465
50m dowolny, 32.74 238
100m dowolny, 1:13.64 227
SŁOMA Kamila 462
200m dowolny, 3:01.65 229
50m dowolny, 37.77 233
UKS TROJKA Częstochowa 6019
CHOWANIEC Łukasz 1316
50m motylkowy finał, 25.02 661
50m motylkowy, 25.09 655
MUSIK Wiktoria 1282
100m dowolny, 59.26 637
100m dowolny finał, 59.02 645
MARSZAŁEK Julia 815
50m dowolny, 32.46 367
50m grzbietowy, 33.57 448
WOSZCZYŃSK Jan 608
50m dowolny, 30.13 305
50m klasyczny, 37.57 303
TORBUS Wiktoria 594
50m dowolny, 34.05 318
50m klasyczny, 44.22 276
STRZELECKA Agnieszka 567
50m klasyczny, 43.16 297
100m zmienny, 1:29.24 270
CZECH Patryk 435
50m dowolny, 32.43 245
50m motylkowy, 37.92 190
KSYTA Szymon 402
50m dowolny, 33.83 216
50m motylkowy, 38.13 186
UKP Kmita Zabierzów 5709
STEC Kacper 1198
100m motylkowy, 58.31 574
400m dowolny, 4:08.98 624
JANKOWSKA Justyna 1160
100m dowolny, 1:01.34 575
50m dowolny, 27.79 585
SIONKOWSKI Arkadiusz 959
100m dowolny, 56.87 493
50m motylkowy, 28.10 466
KOPRYNIA Tomasz 889
50m dowolny, 27.08 421
50m klasyczny, 32.50 468
MAJDA Adam 883
100m motylkowy, 1:03.70 440
400m dowolny, 4:38.99 443
ZAWARTKA Jakub 620
400m dowolny, 5:13.24 313