Punktacja drużynowa
Puchar Silesia 2017
opracowanie M.Harasim megatiming.pl
Miejsce Klub Nazwisko Styl Punkty
1 AZS AWF Katowice 13985
POLEWKA Tomasz 1655
100m grzbietowy finał, 52.06 829
50m grzbietowy finał, 23.68 826
BUGDOL Rafał 1533
200m dowolny finał, 1:48.45 769
100m grzbietowy finał, 53.50 764
POPRAWA Michał 1516
100m zmienny finał, 55.50 760
50m motylkowy finał, 23.92 756
FALACIŃSKI Maciej 1451
100m grzbietowy finał, 54.20 735
50m grzbietowy finał, 24.83 716
MACHNIK Mikołaj 1443
50m klasyczny finał, 28.41 702
100m klasyczny finał, 1:01.43 741
ZWOLIŃSKI Marcin 1331
400m dowolny, 4:01.46 679
200m dowolny, 1:54.58 652
GALON Michał 1330
100m zmienny finał, 57.72 676
100m zmienny, 58.34 654
KOSIŃSKA Dominka 1260
400m dowolny, 4:33.16 632
200m dowolny finał, 2:09.35 628
DUBAS Mateusz 1245
400m dowolny, 4:08.33 624
100m klasyczny, 1:05.17 621
SUMARA Beniamin 1221
200m dowolny, 1:56.85 615
100m dowolny, 53.09 606
2 UKP Unia Oœwięcim 11289
MICHALCZYK Andrzej SO 1324
50m klasyczny, 29.12 651
100m klasyczny finał, 1:03.44 673
KOŁODZIEJ Katarzyna SO 1319
100m motylkowy finał, 1:02.51 666
200m dowolny finał, 2:07.65 653
TOPOLSKI Arkadiusz SO 1300
200m dowolny, 1:54.16 659
400m dowolny, 4:06.15 641
NOWAK Kacper SO 1190
100m klasyczny, 1:05.78 604
50m klasyczny, 30.16 586
DROZD Tymoteusz SO 1146
200m dowolny, 1:59.60 573
50m dowolny, 24.39 573
SZUSTER Aleksandra SO 1109
50m dowolny, 28.38 549
200m dowolny, 2:14.32 560
SZYNAWA Oskar SO 1046
50m klasyczny, 31.60 510
100m klasyczny, 1:08.43 536
OPOLKA Kacper SO 1038
100m grzbietowy, 1:00.38 531
200m dowolny, 2:04.55 507
JEDLIŃSKI Radosław SO 954
50m dowolny, 26.11 467
200m dowolny, 2:06.22 487
WOJACZEK Paweł SO 863
100m grzbietowy, 1:04.48 436
200m dowolny, 2:11.90 427
3 SiKReT Gliwice 10306
KAPIAS Michał 1309
100m zmienny, 58.23 658
100m zmienny finał, 58.45 651
IDZIKOWSKA Alicja 1258
50m grzbietowy, 30.05 623
50m grzbietowy finał, 29.86 635
CAJZA Szymon 1109
200m dowolny, 2:00.76 557
400m dowolny, 4:18.60 552
KINDRAT Julia 1099
100m dowolny, 1:01.67 562
50m dowolny, 28.58 537
KOKOT Angelika 1047
400m dowolny, 4:49.82 529
50m grzbietowy, 31.96 518
GÓRKA Łukasz 1039
100m grzbietowy, 1:00.29 534
100m motylkowy, 1:00.79 505
BOMASTYK Michał 1031
100m motylkowy, 59.93 528
50m motylkowy, 27.40 503
MORCISZEK Weronika 846
400m dowolny, 5:09.80 433
200m dowolny, 2:28.68 413
GABRYΠMaciej 829
100m dowolny, 1:00.29 414
100m zmienny, 1:07.89 415
TUSZYŃSKA Matylda 739
100m grzbietowy, 1:16.96 365
50m dowolny, 32.25 374
4 MOSM Tychy 9850
MARUSZCZYK Beata SR 1312
50m klasyczny, 33.06 661
50m klasyczny finał, 33.22 651
FIJOŁEK Aleksandra 1062
50m dowolny, 28.90 520
100m dowolny, 1:02.41 542
AUGUSTYNIA Michalina 1056
50m dowolny, 28.74 528
100m dowolny, 1:02.95 528
NIEMCZYK Wiktoria 1023
400m dowolny, 4:50.03 528
100m motylkowy, 1:09.00 495
WIEKIERA Dawid 989
100m klasyczny, 1:09.74 507
50m klasyczny, 32.20 482
ZAJĽC Aleksandra 962
50m dowolny, 29.58 484
100m zmienny, 1:12.44 478
KOMOROWSKI Kacper 942
50m klasyczny, 32.56 466
100m klasyczny, 1:11.22 476
PINKOWICZ Alicja 894
50m dowolny, 30.22 454
50m grzbietowy, 33.74 440
TERMIN Liwia 864
50m dowolny, 30.71 433
50m klasyczny, 38.11 431
GÓRSKA Aleksandra 746
50m dowolny, 32.15 377
100m klasyczny, 1:26.91 369
5 UKS WODNIK Siemianowice Œlaskie 9790
PISKORZ Aleksandra 1250
400m dowolny, 4:34.26 625
100m klasyczny, 1:12.90 625
FUKS Emilia 1107
400m dowolny, 4:44.97 557
200m dowolny, 2:15.16 550
KROSTA Emilia 1076
400m dowolny, 4:46.72 547
100m klasyczny, 1:17.08 529
SIERADZKI Kamil 1042
400m dowolny, 4:22.74 527
200m dowolny, 2:03.93 515
CHYRA Julia 1031
400m dowolny, 4:50.48 526
100m dowolny, 1:03.90 505
CHOWANIEC Mateusz 994
400m dowolny, 4:26.86 503
100m dowolny, 56.94 491
FIDURSKI Jakub 948
400m dowolny, 4:31.58 477
200m dowolny, 2:07.67 471
BARTOSIEWI Remigiusz 909
400m dowolny, 4:34.56 461
200m dowolny, 2:09.78 448
KRĘTOSZ Maria 822
50m dowolny, 31.18 414
50m klasyczny, 38.82 408
CEBULA Kamil 611
100m dowolny, 1:09.14 274
400m dowolny, 5:04.82 337
6 CSiR MOS Dšbrowa Górnicza 9774
JEŻOWSKA Kamila 1156
100m grzbietowy, 1:05.78 585
50m grzbietowy, 30.94 571
BURA Dominika 1107
50m dowolny, 29.10 509
400m dowolny, 4:38.28 598
POGOŃ Milena 1093
400m dowolny, 4:44.01 563
200m dowolny, 2:16.83 530
SACHA Kamil 1053
50m klasyczny, 31.96 493
100m zmienny, 1:01.45 560
OSTROWSKA Kamila 951
50m grzbietowy, 32.85 477
100m grzbietowy, 1:10.54 474
WOŁOSZYN Roman 944
400m dowolny, 4:28.65 493
50m grzbietowy, 28.96 451
SADŁO Marcel 916
400m dowolny, 4:34.17 463
100m motylkowy, 1:03.05 453
MUC Filip 906
50m klasyczny, 33.24 438
100m zmienny, 1:05.25 468
ŒCIEŻKA Mikołaj 861
100m dowolny, 59.42 432
200m dowolny, 2:11.67 429
MAJKA Maksymilian 787
400m dowolny, 4:47.91 400
200m dowolny, 2:16.30 387
7 UKS Aquatica Pawłowice 9670
FAMULOK Zuzanna 1212
50m dowolny, 27.44 607
100m dowolny, 1:00.18 605
BIERNAT Oliwia 1109
100m klasyczny, 1:14.46 587
50m grzbietowy, 31.87 522
URYGA Bartłomiej 1083
50m klasyczny, 31.03 538
100m klasyczny, 1:08.08 545
SZYMAŃSKA Kinga 1007
100m klasyczny, 1:18.11 508
100m zmienny, 1:11.41 499
SIKORA Balbina 989
100m dowolny, 1:04.01 503
200m dowolny, 2:20.83 486
PUZOŃ Paulina 985
50m dowolny, 29.36 495
100m dowolny, 1:04.56 490
MIKSZAN Zuzanna 905
100m dowolny, 1:06.14 456
200m dowolny, 2:24.63 449
KOBYLARCZY Damian 860
200m dowolny, 2:12.43 422
100m zmienny, 1:06.66 438
SALAMON Zuzanna 790
200m dowolny, 2:32.18 385
400m dowolny, 5:16.96 405
SALIK Mateusz 730
100m dowolny, 1:03.00 362
200m dowolny, 2:18.59 368
8 K.S. Górnik Sosnowiec 9611
ZABOROWICZ Julia 1407
400m dowolny, 4:19.41 738
100m dowolny finał, 58.20 669
BOCIEK Wiktoria 1179
400m dowolny, 4:37.40 604
200m dowolny finał, 2:13.18 575
CZECH Arkadiusz 1028
400m dowolny, 4:22.98 525
200m dowolny, 2:04.87 503
MALINA Amelia 1009
100m zmienny, 1:10.47 520
100m motylkowy, 1:09.31 489
KUCZERA Wiktoria 985
100m dowolny, 1:03.41 517
100m motylkowy, 1:10.32 468
MAJ Jakub 899
200m dowolny, 2:08.58 461
100m dowolny, 59.14 438
HERISZ Jakub 812
400m dowolny, 4:46.42 406
100m zmienny, 1:08.41 406
GAŁA Kornel 783
100m zmienny, 1:07.47 423
100m motylkowy, 1:08.09 360
GOJ Aleksandra 756
400m dowolny, 5:21.50 388
100m dowolny, 1:11.00 368
ADAMCZYK Wojciech 753
50m dowolny, 28.30 366
100m dowolny, 1:01.63 387
9 UKS MANTA Kochłowice Ruda Œlšska 9471
CZYŻAK Arkadiusz 1091
100m motylkowy, 1:00.15 522
50m motylkowy, 26.30 569
SZYMCZAK Patrycja 1081
400m dowolny, 4:47.78 541
100m dowolny, 1:02.50 540
NOWOTNY Dawid 1043
50m motylkowy, 27.11 519
100m motylkowy, 1:00.07 524
KIJEK Wiktor 1003
100m dowolny, 56.59 500
100m zmienny, 1:03.68 503
NOCOŃ Dominika 998
100m motylkowy, 1:09.23 490
100m zmienny, 1:10.98 508
SKUDLIK Marta 919
100m dowolny, 1:05.72 464
200m dowolny, 2:23.93 455
PTAK Filip 916
100m dowolny, 58.48 453
400m dowolny, 4:34.23 463
GRYCHTOŁ Arkadiusz 846
100m grzbietowy, 1:05.41 418
100m dowolny, 59.63 428
POPPE Anna 817
50m dowolny, 31.01 420
100m dowolny, 1:09.23 397
PIECZUL Inga 757
50m dowolny, 31.93 385
100m zmienny, 1:18.75 372
10 Mks - Mos Katowice 9377
ŁAPOT Radosław SR 1194
100m motylkowy, 58.21 576
200m dowolny, 1:56.60 618
OKAJ Martyna 1147
50m klasyczny, 34.41 586
100m klasyczny, 1:15.59 561
AMEREK Daria 1074
50m dowolny, 28.62 535
100m dowolny, 1:02.55 539
GĽGAŁKA Marta 940
50m klasyczny, 36.85 477
100m klasyczny, 1:20.56 463
ORPEL Milena 912
100m dowolny, 1:06.53 448
50m dowolny, 30.01 464
PAWŁOWSKA Paulina 911
100m klasyczny, 1:23.29 419
50m klasyczny, 36.46 492
SZCZYGIEŁ Aleksandra 894
100m dowolny, 1:06.00 458
50m dowolny, 30.64 436
NOWAK Jagoda 818
100m dowolny, 1:07.98 420
50m dowolny, 31.57 398
SKUTTA Paweł 763
50m klasyczny, 35.51 359
100m klasyczny, 1:15.21 404
PANDZICH Zuzanna 724
100m grzbietowy, 1:16.56 371
50m grzbietowy, 36.30 353
11 MKS Park Wodny Tarnowskie Góry 9212
WOJTKOWIAK Alicja 1236
50m klasyczny finał, 33.80 618
50m klasyczny, 33.80 618
ROKITA Hanna 1090
100m klasyczny, 1:15.99 552
50m klasyczny, 35.40 538
SUCHAŃSKI Przemysław 1050
400m dowolny, 4:21.70 533
100m grzbietowy, 1:00.95 517
SWOJNÓG Igor 1000
400m dowolny, 4:24.88 514
200m dowolny, 2:06.31 486
OGRODNIK Wojciech 979
100m motylkowy, 1:01.85 480
50m motylkowy, 27.47 499
TOMASZOWSK Michał 950
400m dowolny, 4:30.69 482
200m dowolny, 2:07.93 468
KARPIŃSKI Jakub 948
400m dowolny, 4:29.53 488
200m dowolny, 2:08.67 460
KOWOLIK Alex 734
400m dowolny, 4:52.91 380
200m dowolny, 2:20.45 354
ŻEGLEŃ Miłosz 620
400m dowolny, 5:17.29 299
100m zmienny, 1:13.98 321
SKALSKI Konrad 605
400m dowolny, 5:15.80 303
100m dowolny, 1:06.91 302
12 Ks Rekin Œwiebodzice 9169
ZAWADZKA Hanna 1319
200m dowolny finał, 2:07.81 651
100m dowolny finał, 58.22 668
OBAJTEK Aleksandra 1100
100m klasyczny, 1:15.86 555
100m zmienny, 1:09.36 545
MAZIAR Alicja 1068
400m dowolny, 4:47.88 540
200m dowolny, 2:17.00 528
KNIHNICKI Miłosz 942
200m dowolny, 2:07.74 470
100m dowolny, 57.70 472
PROCE Marta 908
200m dowolny, 2:23.02 464
100m dowolny, 1:06.72 444
KUTYŁO Maria 833
50m dowolny, 31.04 419
100m dowolny, 1:08.28 414
GRYLEWICZ Zuzanna 812
50m dowolny, 31.06 418
100m zmienny, 1:17.25 394
TOKARSKI StanisłAw 778
50m dowolny, 27.57 396
100m dowolny, 1:01.91 382
JACHYM Maciej 762
400m dowolny, 4:52.07 383
100m zmienny, 1:09.98 379
ŒWIDNICKA Kamila 647
50m dowolny, 33.53 332
100m dowolny, 1:14.75 315
13 LKS Jednoœć 32 Przyszowice 9119
BOCIAN Roksana 1034
400m dowolny, 4:51.25 522
200m dowolny, 2:18.40 512
LAMLA Filip 981
400m dowolny, 4:23.00 525
200m dowolny, 2:09.07 456
WYROBEK Robert 977
400m dowolny, 4:28.34 494
200m dowolny, 2:06.60 483
WOLNY Natalia 960
200m dowolny, 2:21.16 483
100m dowolny, 1:05.15 477
BROWARSKA Emilia 959
400m dowolny, 4:58.80 483
200m dowolny, 2:21.83 476
BARTNIK Dariusz 925
400m dowolny, 4:34.51 462
100m dowolny, 58.09 463
HUDZIKOWSK Mateusz 890
400m dowolny, 4:32.90 470
200m dowolny, 2:12.68 420
PIERCHAŁA Maksymilian 852
400m dowolny, 4:37.97 445
200m dowolny, 2:14.08 407
MLECZEK Natalia 814
200m dowolny, 2:28.90 411
400m dowolny, 5:17.42 403
GORSZANÓW Jagoda 727
200m dowolny, 2:36.89 352
400m dowolny, 5:25.06 375
14 Gtsor 8940
IVANOUSKAY Hanna 1131
400m dowolny, 4:41.35 579
200m dowolny, 2:15.01 552
PETRASH Sviatlana 1019
50m klasyczny, 35.91 515
100m klasyczny, 1:18.34 504
ZIANKO Ruslan 986
100m dowolny, 57.34 481
200m dowolny, 2:04.76 505
VIARBITSKI Danila 971
100m motylkowy, 1:01.83 480
100m dowolny, 56.94 491
YURKO Artur 920
100m grzbietowy, 1:03.29 461
50m motylkowy, 28.25 459
MINAKOV Pavel 880
100m dowolny, 59.52 430
200m dowolny, 2:09.61 450
HOTSEU Arseny 803
100m dowolny, 1:00.92 401
200m dowolny, 2:14.60 402
PUSHKIN Danila 782
200m dowolny, 2:15.02 398
50m motylkowy, 29.97 384
PUSHKIN Andrei 729
200m dowolny, 2:20.04 357
400m dowolny, 4:55.06 372
RAZDABARIN Hleb 719
200m dowolny, 2:18.13 372
100m dowolny, 1:03.92 347
15 KS Pištka Chorzów 8831
MAGIEROWSK Julia 1183
50m grzbietowy, 30.96 569
50m grzbietowy finał, 30.20 614
KUBIK Szymon 1098
100m dowolny, 55.13 541
100m zmienny, 1:01.55 557
BERUΠMarta 1065
50m klasyczny, 35.07 553
100m klasyczny, 1:17.92 512
JĘDRZEJCZY Julia 908
100m grzbietowy, 1:11.44 457
50m grzbietowy, 33.45 451
KEMPA Kinga 889
50m dowolny, 30.90 425
50m grzbietowy, 33.15 464
ELLGOTH Szymon 864
400m dowolny, 4:34.85 460
200m dowolny, 2:14.41 404
IDZIKOWSKA Iga 848
50m klasyczny, 38.30 425
100m klasyczny, 1:23.05 423
WRÓBEL Igor 769
50m klasyczny, 35.44 361
100m klasyczny, 1:14.92 408
GŁOMBICA Julia 609
200m dowolny, 2:45.03 302
50m grzbietowy, 38.05 307
HOLECZEK Bartosz 598
400m dowolny, 5:12.29 313
200m dowolny, 2:30.87 285
16 Uks Wodnik 29 8723
GRYCHTOŁ Weronika 1017
400m dowolny, 4:50.58 525
200m dowolny, 2:20.26 492
KRÓL Julia 993
50m dowolny, 28.97 516
400m dowolny, 5:00.02 477
MISZCZYK Alicja 930
100m dowolny, 1:05.72 464
200m dowolny, 2:22.82 466
TATURA Paweł 924
200m dowolny, 2:08.76 459
100m dowolny, 58.00 465
WŁADYKA Marcin 861
50m klasyczny, 33.54 426
100m klasyczny, 1:13.34 435
KUDALA Justyna 857
50m dowolny, 30.91 425
100m klasyczny, 1:22.46 432
KOŁODZIEJ Mateusz 820
50m dowolny, 27.35 406
200m dowolny, 2:13.30 414
PODSIADŁO Grzegorz 796
100m dowolny, 1:01.71 386
50m dowolny, 27.26 410
KAJZER Oliwier 779
200m dowolny, 2:17.20 379
100m dowolny, 1:00.95 400
BYWALEC Karolina 746
100m dowolny, 1:10.80 371
50m dowolny, 32.20 375
17 Neptun 8693
PUDAK Yauheni 1160
50m motylkowy, 26.16 578
50m motylkowy finał, 26.11 582
SUDNEKA Alena 1089
50m dowolny, 28.47 543
50m motylkowy finał, 29.82 546
VITKOUSKI Siarhei 908
400m dowolny, 4:35.49 457
200m dowolny, 2:09.50 451
TRATSEUSKA Viktoryia 890
200m dowolny, 2:25.30 443
100m dowolny, 1:06.56 447
KOTSESHAVA Lizaveta 855
200m dowolny, 2:28.12 418
400m dowolny, 5:08.95 437
SELIAUSKI Siarhei 845
100m grzbietowy, 1:04.79 430
50m grzbietowy, 29.78 415
ARTSISHEUS Darya 779
100m zmienny, 1:17.15 396
50m motylkowy, 33.57 383
SMANTSAR Maryia 749
400m dowolny, 5:24.12 378
100m dowolny, 1:10.85 371
ZAROUSKI Dzmitry 716
400m dowolny, 4:58.22 360
100m zmienny, 1:11.45 356
SHELEG Anna 702
400m dowolny, 5:36.62 338
50m grzbietowy, 35.93 364
18 UKS Salmo Żory 8519
JAWORSKI Szymon 1342
400m dowolny, 4:01.33 680
200m dowolny finał, 1:54.00 662
PAJĽCZKOWS Olaf 1083
50m motylkowy, 26.46 559
100m dowolny, 55.73 524
TOMASIAK Agnieszka 1053
50m grzbietowy, 31.86 523
400m dowolny, 4:49.71 530
ZDZIEBŁO Piotr 1043
200m dowolny, 2:03.73 518
400m dowolny, 4:23.01 525
FIRA Weronika 917
400m dowolny, 5:02.77 464
200m dowolny, 2:24.14 453
OLMA Julia 802
100m grzbietowy, 1:13.56 418
400m dowolny, 5:22.38 384
ŒLIWKA Jakub 769
100m klasyczny, 1:15.57 398
50m klasyczny, 35.12 371
JOJKO Julia 615
50m dowolny, 33.86 323
100m motylkowy, 1:22.30 292
KAPUSTA Kacper 462
50m dowolny, 33.23 226
200m dowolny, 2:40.62 236
OLEKSY Jakub 433
100m klasyczny, 1:33.32 211
100m zmienny, 1:23.65 222
19 Klub Pływacki Sokół Rzeszów 8446
KOTULA Kamil 1006
50m klasyczny, 31.53 513
100m klasyczny, 1:10.36 493
RÓG Adrian 977
100m zmienny, 1:03.79 500
100m klasyczny, 1:11.13 477
GAWRON Amelia 974
50m dowolny, 29.55 486
100m dowolny, 1:04.64 488
FLORKIEWIC Liwia 972
100m dowolny, 1:05.34 473
50m dowolny, 29.30 499
WOJNAR Mateusz 944
50m dowolny, 25.84 481
50m klasyczny, 32.63 463
KAPUSTA Karolina 799
50m klasyczny, 38.93 404
100m klasyczny, 1:24.98 395
WINNICKA Wiktoria 751
50m klasyczny, 39.74 380
100m klasyczny, 1:26.73 371
ROKITA Martyna 705
50m dowolny, 33.07 347
50m grzbietowy, 36.13 358
KOKOSZKA Oliwier 663
50m dowolny, 29.19 334
50m motylkowy, 31.55 329
WOŁOWIEC Vittoria 655
50m motylkowy, 35.74 317
50m grzbietowy, 36.85 338
20 Nowy KP Bielsko-Biała 8094
RZADEK Natalia 1170
100m motylkowy, 1:05.12 589
100m motylkowy finał, 1:05.41 581
MAŃDOK Klaudia 1129
400m dowolny, 4:39.51 590
100m dowolny, 1:02.54 539
KRYSTYNIAK Mateusz SR 1079
50m klasyczny, 30.97 541
100m klasyczny, 1:08.36 538
LEPCZYŃSKA Natalia 841
400m dowolny, 5:11.48 426
50m klasyczny, 38.59 415
KRUKOWSKA Julia 797
50m dowolny, 31.07 418
100m dowolny, 1:10.31 379
KLIΠOliwia 754
50m dowolny, 31.90 386
200m dowolny, 2:34.51 368
WYKRĘT Marcin 642
100m klasyczny, 1:22.43 307
100m zmienny, 1:12.89 335
MASŁOWSKA Wiktoria 626
50m dowolny, 33.22 342
50m grzbietowy, 39.02 284
ZASTĘPIŃSK Natalia 585
100m dowolny, 1:15.83 302
100m zmienny, 1:26.27 283
KUCHARSKI Paweł 471
50m dowolny, 32.48 242
100m dowolny, 1:13.37 229
21 Uks Huragan Sosnowiec 7852
PUK Grzegorz 1272
50m dowolny finał, 23.58 634
50m motylkowy finał, 25.32 638
KOBUSZEWSK Karolina 1260
50m klasyczny finał, 33.57 631
50m klasyczny, 33.61 629
TURZA Patrycja 897
100m motylkowy, 1:10.62 462
50m motylkowy, 32.17 435
FELIŃSKI Mateusz 784
100m dowolny, 1:00.85 402
50m dowolny, 27.90 382
DYMCZYK Maria 728
50m motylkowy, 34.69 347
100m dowolny, 1:10.19 381
KNAP Oliwia 719
50m klasyczny, 40.22 367
200m dowolny, 2:36.75 352
JAKUB Pietraszczyk 681
50m dowolny, 29.02 340
100m dowolny, 1:04.27 341
KORALEWICZ Jakub 562
50m dowolny, 30.55 291
100m dowolny, 1:09.37 271
BIELAŃSKI Remigiusz 496
100m klasyczny, 1:28.05 251
50m dowolny, 32.36 245
SMOK Jakub 453
50m klasyczny, 42.01 217
100m zmienny, 1:21.88 236
22 MKS Pałac Młodzieży Katowice 7286
KONDROT Wiktoria 1098
50m grzbietowy, 31.43 544
50m grzbietowy finał, 31.25 554
CIOCH-GRAD Wiktoria 1035
400m dowolny, 4:47.53 542
200m dowolny, 2:20.19 493
SOBOLEWSKA Magdalena 907
400m dowolny, 5:04.13 458
200m dowolny, 2:24.60 449
CZECH Edyta 778
100m dowolny, 1:08.64 408
50m motylkowy, 33.93 370
MILER Martyna 676
100m dowolny, 1:11.26 364
50m motylkowy, 35.91 312
GOIK Bartłomiej 629
400m dowolny, 5:09.50 322
200m dowolny, 2:27.29 307
STOLARCZYK Jakub 603
100m dowolny, 1:06.93 302
50m dowolny, 30.22 301
CHODNICKI Adam 599
50m dowolny, 29.90 311
100m dowolny, 1:08.00 288
SOSNA Dominik 542
100m dowolny, 1:09.44 271
50m dowolny, 31.27 271
MAŃKA Borys 419
50m dowolny, 34.04 210
100m dowolny, 1:15.61 209
23 Dolphin-KIEV 6772
ZORINA Daria 959
100m klasyczny, 1:19.71 478
50m klasyczny, 36.75 481
YERMISHYNA Yelyzaveta 847
100m dowolny, 1:08.16 416
50m dowolny, 30.75 431
VERNYBA Marharyta 821
100m grzbietowy, 1:13.66 416
50m grzbietowy, 34.68 405
SHARAPIN Platon 787
400m dowolny, 4:43.49 419
200m dowolny, 2:18.63 368
VORONA Anton 766
100m dowolny, 1:01.76 385
100m zmienny, 1:09.87 381
KOCHU Anton 760
400m dowolny, 4:52.89 380
100m grzbietowy, 1:07.53 380
ZAITSEV Maksym 675
100m dowolny, 1:04.83 333
400m dowolny, 5:03.30 342
YERMISHYNA Anastasiya 652
50m dowolny, 33.45 335
100m grzbietowy, 1:20.64 317
TKACHENKO Daniil 505
400m dowolny, 5:29.34 267
50m motylkowy, 35.13 238
24 UKS Karlik Katowice 6607
THAMM Milena 842
50m klasyczny, 38.08 432
100m klasyczny, 1:23.91 410
KOLAKOWSKA Weronika 766
50m dowolny, 32.18 376
100m dowolny, 1:09.67 390
WĘGRZYN Anna 756
50m dowolny, 32.03 381
100m dowolny, 1:10.56 375
GĘBICZ Agata 738
50m dowolny, 31.87 387
50m motylkowy, 34.53 351
KALAGA Oliwia 669
50m dowolny, 33.14 344
50m grzbietowy, 37.30 325
KUPCZAK Natalia 648
50m dowolny, 33.21 342
100m dowolny, 1:15.48 306
BŁĘDOWSKA Alicja 600
50m dowolny, 33.73 327
100m dowolny, 1:18.46 273
MARGAS Aleksandra 589
50m klasyczny, 43.17 296
50m dowolny, 34.99 293
SZCZEPANEK Amalia 532
50m grzbietowy, 39.46 275
100m zmienny, 1:29.04 257
CZERNER Agnieszka 467
50m dowolny, 37.59 236
50m grzbietowy, 41.79 231
25 Ukp Ruda Œlšska 6517
SMOLORZ Dawid 813
100m dowolny, 1:00.74 405
200m dowolny, 2:13.89 408
SURMIAK Klara 811
50m klasyczny, 39.02 402
100m klasyczny, 1:23.99 409
LIP Patrycja 772
50m dowolny, 31.72 393
100m dowolny, 1:10.33 379
STANISZEWS Bartosz 646
50m dowolny, 30.02 307
400m dowolny, 5:04.32 339
KOWALSKA Julia