Ostatnia aktualizacja 2018-06-20 18:41
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodnik za 2 starty wg. FINA
Statystyka medalowaProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
Medaliści wg konkurencjiNajlepsze wyniki wg punktów
MultimedaliściNajlepsza zawodniczka za 2 starty wg. FINA
 
MężczyznKobiet
dowolnydowolny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
200mSerie na czas10Lista startowaWyniki 200mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
grzbietowygrzbietowy
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
klasycznyklasyczny
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
motylkowymotylkowy
50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
zmiennyzmienny
100mSerie na czas10Lista startowaWyniki 100mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
dowolny sztafetadowolny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
 
zmienny sztafetazmienny sztafeta
4 x 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki 4 x 50mSerie na czas10Lista startowaWyniki
Statystyki zgłoszeń wg klubuProgresja zawodników (szczegóły)Najlepsza zawodnik za 2 starty wg. FINA
Statystyka medalowaProgresja zawodników (podsumowanie)Plik wyników (Lenex)
Medaliści wg konkurencjiNajlepsze wyniki wg punktów
MultimedaliściNajlepsza zawodniczka za 2 starty wg. FINA
 
1 - I Blok - 2018-06-20 - 10:00
1.Dziewcząt50m dowolnySerie na czas10:0010 latLista startowaWyniki
2.Chłopców50m dowolnySerie na czas10:2010 latLista startowaWyniki
3.Dziewcząt100m klasycznySerie na czas10:3510 latLista startowaWyniki
4.Chłopców100m klasycznySerie na czas11:0010 latLista startowaWyniki
5.Dziewcząt50m motylkowySerie na czas11:2010 latLista startowaWyniki
6.Chłopców50m motylkowySerie na czas11:3010 latLista startowaWyniki
7.Dziewcząt200m dowolnySerie na czas11:3510 latLista startowaWyniki
8.Chłopców200m dowolnySerie na czas12:0010 latLista startowaWyniki
9.Dziewcząt100m grzbietowySerie na czas12:1510 latLista startowaWyniki
10.Chłopców100m grzbietowySerie na czas12:3010 latLista startowaWyniki
11.Dziewcząt4 x 50m dowolnySerie na czas12:4510 latLista startowaWyniki
12.Chłopców4 x 50m dowolnySerie na czas13:0010 latLista startowaWyniki
 
2 - II Blok - 2018-06-20 - 16:00
13.Dziewcząt50m grzbietowySerie na czas16:0010 latLista startowaWyniki
14.Chłopców50m grzbietowySerie na czas16:1510 latLista startowaWyniki
15.Dziewcząt50m klasycznySerie na czas16:3010 latLista startowaWyniki
16.Chłopców50m klasycznySerie na czas16:4510 latLista startowaWyniki
17.Dziewcząt100m dowolnySerie na czas16:5510 latLista startowaWyniki
18.Chłopców100m dowolnySerie na czas17:2010 latLista startowaWyniki
19.Dziewcząt100m motylkowySerie na czas17:4510 latLista startowaWyniki
20.Chłopców100m motylkowySerie na czas17:5010 latLista startowaWyniki
21.Dziewcząt100m zmiennySerie na czas17:5510 latLista startowaWyniki
22.Chłopców100m zmiennySerie na czas18:1510 latLista startowaWyniki
23.Dziewcząt4 x 50m zmiennySerie na czas18:3010 latLista startowaWyniki
24.Chłopców4 x 50m zmiennySerie na czas18:4010 latLista startowaWyniki