Nr  1. Mieszane, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  4. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  6. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  9. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  10. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  16. Mieszane, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  17. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  19. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  20. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  21. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  27. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  34. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  35. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  36. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  37. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  38. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  39. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  40. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Okręgu Śląskiego Open
Gliwice, 17-18.06.2014r.


Konkurencja 1
17.06.2016 - 10:00
Mieszane, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz2:02.77440
Modrzejewska Magdalena SR
Bubak Dawid SR
02
02
+0,5931.39
33.54
Zarembik Katarzyna SR
Lesik Jarosław SR
02
02
+0,6132.02
25.82
2.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce2:06.43403
Zając Mateusz
Bura Julia
02
02
+0,5431.03
36.40
Mencel Miłosz
Pluta Emilia
02
02
29.08
29.92
3.KS. Górnik Radlin 11KS. Górnik Radlin2:07.33395
Rożenek Patryk
Wołoszyn Alicja
02
02
+0,7229.57
37.35
Strączek Jan
Kosiorowska Oliwia
02
02
+0,4229.53
30.88
4.UKS WODNIK Siemianowice Ślaski 1UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:08.02388
Krosta Emilia
Szynawa Wiktor
02
02
+0,7134.94
33.25
Fuks Emilia
Sieradzki Kamil
02
02
+0,4832.36
27.47
5.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:08.88380
Nocoń Dominika
Kijek Wiktor
02
02
+0,6634.85
34.96
Kowalczyk Dawid
Szymczak Patrycja
02
02
29.95
29.12
6.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:11.24360
Zając Aleksandra
Wiekiera Dawid
02
02
+0,7035.30
34.31
Niemczyk Wiktoria
Szojda Paweł
02
02
+0,4832.30
29.33
7.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów2:11.66357
Magierowska Julia
Kubik Szymon
02
02
+0,6032.76
33.90
Beruś Marta
Demir Deniz
02
02
+0,3134.08
30.92
8.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 14CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.36307
Szkoda Klaudia
Żak Maciej
02
02
+0,6537.44
39.22
Garula Wiktoria
Majka Maksymilian
02
02
+0,4031.88
29.82
9.UKS Huragan Sosnowiec 1UKS Huragan Sosnowiec2:36.77211
Ziętek Maxymilian
Bielański Remigiusz
02
02
+0,5841.97
45.07
Dymczyk Maria
Klocek Katarzyna
02
02
+0,7238.86
30.87
10.MKS Pałac Młodzieży Katowice 1MKS Pałac Młodzieży Katowice2:41.79192
Wczasek Aleksandra
Kobel Maksymilian
02
02
+0,4244.74
41.73
Przewoźny Jakub
Gawrońska Klaudia
02
02
+0,7740.43
34.89

15 lat

1.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów2:00.60464
Czornik Julia
Dubas Mateusz
01
01
+0,7033.02
32.48
Cieśla Oskar
Zając-Więckowska Julia
01
01
+0,4927.43
27.67
2.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory2:01.29457
Jaworski Szymon
Uryga Bartłomiej
01
01
+0,6728.74
32.29
Tomasiak Agnieszka
Wagner Monika
01
01
+0,1830.64
29.62
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:06.98398
Augustyniak Michalina
Kowol Tymoteusz
01
01
+0,6234.81
31.81
Fijołek Aleksandra
Gęgotek Radosław
01
01
+0,3433.17
27.19
4.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów2:08.80381
Kosińska Dominika
Niedojad Aleksy
01
01
+0,6734.13
35.23
Szarpak Marcin
Gołąbowska Aleksandra
01
01
28.93
30.51
5.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:10.52366
Wołoszyn Roman
Muc Filip
01
01
+0,6531.72
37.23
Wiśniewska Oliwia
Skórka Julia
01
01
+0,4230.70
30.87
6.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice2:10.77364
Pazik Wojciech
Kowalczyk Agata
01
01
+0,7530.61
38.73
Kubarski Kamil
Grychtoł Weronika
01
01
+0,2031.37
30.06
7.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 2UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:10.82364
Majewska Weronika SR
Nowotny Dawid
01
01
37.11
34.18
Ptak Filip
Skudlik Marta
01
01
+0,3729.20
30.33
8.MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:13.22344
Czypionka Anna
Hencner Wojciech
01
01
35.27
35.51
Marucha Julia
Pawlik Kamil
01
01
+0,3233.35
29.09
9.KS Piątka Chorzów 3KS Piątka Chorzów2:15.91324
Respondek Remigiusz
Niedźwiedź Małgorzata
01
01
32.51
41.43
Kwaśny Jakub
Bigos Dominika
01
01
30.29
31.68

16 - 18 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz1:58.98484
Jałtuszewski Jakub SR
Kocjan Victoria SR
00
00
+0,6629.90
36.17
Pisarczyk Amelia SR
Wawryca Szymon SR
98
98
+0,4128.65
24.26
2.KS. Górnik Radlin 1KS. Górnik Radlin1:59.74475
Sawicki Bartosz
Durczyńska Katarzyna
00
99
+0,6529.48
35.07
Błądek Jędrzej
Czaja Barbara
00
99
+0,5027.25
27.94
3.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice2:00.86461
Bajura Marta SR
Bieg Oskar
98
00
+0,7033.49
32.15
Ogorzałek Kamil
Zawadzka Anna
99
00
+0,6227.16
28.06
4.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:03.73430
Szlachcic Wiktoria
Szota Grzegorz
99
99
+0,6132.18
34.04
Żaak Robert
Kolber Roksana
99
98
+0,2932.42
25.09
5.Ukp Ruda Śląska 1Ukp Ruda Śląska2:06.35404
Walessa Kamil
Surmiak Gabriela
00
00
+0,6130.40
36.45
Pawera Karolina
Dąbrowski Daniel
00
00
+0,5432.47
27.03
6.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 6CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:06.57402
Jeżowska Kamila
Walczysko Jakub
00
00
+0,6833.94
34.66
Borkowski Kacper
Mikus Katarzyna
00
00
+0,5527.37
30.60

Open

1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:58.22493
Konczewski Jakub
Żmija Marek
97
97
+0,6731.87
28.51
Lichwa Dominika
Janecka Zuzanna
99
99
+0,4429.75
28.09
2.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:00.87461
Dziedzic Dawid SR
Maruszczyk Beata
99
00
+0,6428.19
34.60
Popiela Karol
Michalak Laura
00
02
+0,8026.87
31.21
3.UKS Huragan Sosnowiec 1UKS Huragan Sosnowiec2:06.36404
Skwara Oliwia
Kobuszewska Karolina
03
96
+0,7833.67
35.21
Feliński Mateusz
Puk Grzegorz
00
98
+0,5532.06
25.42
4.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów2:21.24289
Wieczorek Miłosz
Jędrzejczyk Julia
01
02
+0,7533.77
40.27
Ossowski Wiktor
Wiśniewska Wiktoria
02
02
+0,2434.37
32.83


<< TOP >>
Konkurencja 2
17.06.2016 - 10:12
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.69565
2.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.52519
3.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów29.66512
4.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.72509
5.Amerek Daria02MOS Katowice29.86501
6.Furtak Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce30.27481
7.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce30.71461
8.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory31.44429
9.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.72418
10.Michalak Laura02MOSM Tychy31.93410
11.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin31.96409
12.Pawłowska Paulina02MOS Katowice32.28397
13.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.40392
Klocek Katarzyna02UKS Huragan Sosnowiec32.40392
15.Wiśniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów32.52388
16.Okoń Wiktoria02KS Piątka Chorzów32.65383
17.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik33.10368
18.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice33.28362
19.Gawrońska Klaudia02MKS Pałac Młodzieży Katowice33.44357
20.Sobik Martyna02RMKS Rybnik33.84344
21.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów33.86344
22.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice33.92342
23.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów34.51325
24.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów36.03285
25.Wczasek Aleksandra02MKS Pałac Młodzieży Katowice36.19281
DYSKW.Lupa Karolina02MOSM Tychy34.44
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:22)

15 lat

1.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów28.00608
2.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec28.76561
3.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin29.39526
4.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy29.47522
5.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy29.83503
6.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała29.94497
7.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory30.37477
8.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice30.38476
9.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.45473
10.Wagner Monika01UKS Salmo Żory30.51470
11.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.52470
12.Czypionka Anna01MOSM Tychy30.71461
13.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów30.75459
14.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.98449
15.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory31.05446
16.Orpel Milena01MOS Katowice31.21439
17.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice31.56425
18.Pęcak Agnieszka01Muks Gilus Gilowice31.65421
19.Marucha Julia01MOSM Tychy31.70419
20.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice31.74417
21.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.95409
22.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz32.10403
23.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów32.44391
24.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała32.48389
25.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice32.51388
26.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.06369
27.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin33.44357
DYSKW.Jagiełka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.90
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:23)

16 - 18 lat

1.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz27.39650
2.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce28.22594
3.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice28.30589
4.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin28.51576
5.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice28.55574
6.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin28.63569
7.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.70565
8.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice28.88554
9.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin28.89554
10.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice28.96550
11.Matuszczyk Katarzyna98UKS Huragan Sosnowiec29.50520
12.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice29.71509
13.Sobik Oliwia00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.73508
14.Kozik Anna98AZS AWF Katowice29.77506
15.Krętosz Gabriela98MOS Katowice29.85502
16.Kolbe Wiktoria SR98UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.87501
17.Żybała Nikola SR98KS. Górnik Radlin29.88500
18.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice29.92498
19.Bajura Marta SR98Uks Wodnik 29 Katowice29.96496
Bilińska Dominika00AZS AWF Katowice29.96496
21.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin30.25482
22.Kustra Julita00KS MarioSport30.34478
23.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice30.74460
24.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.00448
25.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj31.22439
26.Kustra Dominika98KS MarioSport32.45391

Open

1.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz27.39650
2.Musik Wiktoria97UKS TROJKA Częstochowa27.57637
3.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów28.00608
4.Ostrowska Agnieszka90Ku Azs Pwsz Racibórz28.10602
5.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce28.22594
6.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice28.30589
7.Kowal Emilia02Omega Olkusz28.45580
8.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin28.51576
9.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice28.55574
10.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin28.63569
11.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.69565
12.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.70565
13.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec28.76561
14.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice28.88554
15.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin28.89554
16.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice28.96550
17.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin29.39526
18.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy29.47522
19.Matuszczyk Katarzyna98UKS Huragan Sosnowiec29.50520
20.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.52519
21.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów29.66512
22.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice29.71509
23.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.72509
24.Sobik Oliwia00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.73508
25.Kozik Anna98AZS AWF Katowice29.77506
26.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy29.83503
27.Krętosz Gabriela98MOS Katowice29.85502
28.Amerek Daria02MOS Katowice29.86501
29.Kolbe Wiktoria SR98UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.87501
30.Żybała Nikola SR98KS. Górnik Radlin29.88500
31.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice29.92498
32.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała29.94497
33.Bajura Marta SR98Uks Wodnik 29 Katowice29.96496
Bilińska Dominika00AZS AWF Katowice29.96496
35.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin30.25482
36.Furtak Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce30.27481
37.Kustra Julita00KS MarioSport30.34478
38.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory30.37477
39.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice30.38476
40.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.45473
41.Wagner Monika01UKS Salmo Żory30.51470
42.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.52470
43.Osiewalska Agnieszka01UKS Shark Rudna30.53469
44.Czypionka Anna01MOSM Tychy30.71461
Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce30.71461
46.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice30.74460
47.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów30.75459
48.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.98449
49.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.00448
50.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory31.05446
51.Orpel Milena01MOS Katowice31.21439
52.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj31.22439
53.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory31.44429
54.Bogucka Karolina SR00Karol Wadowice31.54425
55.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice31.56425
56.Pęcak Agnieszka01Muks Gilus Gilowice31.65421
57.Marucha Julia01MOSM Tychy31.70419
58.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry31.72418
59.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice31.74417
60.Michalak Laura02MOSM Tychy31.93410
61.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.95409
62.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin31.96409
63.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz32.10403
64.Pawłowska Paulina02MOS Katowice32.28397
65.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.40392
Klocek Katarzyna02UKS Huragan Sosnowiec32.40392
67.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów32.44391
68.Kustra Dominika98KS MarioSport32.45391
69.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała32.48389
70.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice32.51388
71.Wiśniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów32.52388
72.Krętosz Maria03MOS Katowice32.56387
73.Okoń Wiktoria02KS Piątka Chorzów32.65383
74.Żelazko Emilia03MOS Katowice33.05370
75.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.06369
76.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik33.10368
77.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice33.28362
78.Gawrońska Klaudia02MKS Pałac Młodzieży Katowice33.44357
Nowak Agata01KS. Górnik Radlin33.44357
80.Sobik Martyna02RMKS Rybnik33.84344
81.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów33.86344
82.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice33.92342
83.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów34.51325
84.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów36.03285
85.Wites Zuzanna03MOS Katowice36.06284
86.Wczasek Aleksandra02MKS Pałac Młodzieży Katowice36.19281
DYSKW.Lupa Karolina02MOSM Tychy34.44
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:22)
DYSKW.Jagiełka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.90
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:23)


<< TOP >>
Konkurencja 3
17.06.2016 - 10:26
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz26.19508
2.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski26.99465
3.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.44442
4.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory27.46441
5.Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice27.76427
6.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.99416
7.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice28.03415
Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin28.03415
9.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice28.12411
10.Pawlik Kacper02MOSM Tychy28.15409
11.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice28.22406
12.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin28.26405
13.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce28.44397
14.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.57392
Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice28.57392
16.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice28.58391
17.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice28.95376
18.Sendacki Jakub02MOSM Tychy29.00374
19.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.13369
20.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec29.25365
21.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska29.26364
22.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.27364
23.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.28364
24.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice29.33362
25.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce29.39360
26.Walter Alan02MOSM Tychy29.50356
27.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce29.56353
28.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce29.61352
29.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy29.99338
30.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.31328
31.Mateja Igor02SiKReT Gliwice30.39325
32.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów30.50322
33.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.53321
34.Smolorz Dawid02Ukp Ruda Śląska30.55320
35.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.59319
36.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów30.63318
37.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice30.76314
38.Dudys Dominik02MKP Zabrze31.26299
39.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice31.37296
40.Biela Mateusz02MOS Katowice31.42294
41.Parkitny Kamil02Ukp Ruda Śląska31.55291
42.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice31.61289
43.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice31.63288
Demir Deniz02KS Piątka Chorzów31.63288
45.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze31.75285
46.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.85282
47.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy32.10276
48.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.33270
49.Kacprzykowski Marcel02MOSM Tychy32.58264
50.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.83258
51.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.94255
52.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy32.98254
53.Janik Dominik02MOSM Tychy33.12251
54.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik33.79236
55.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice34.03231
56.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec35.89197
57.Ziętek Maxymilian02UKS Huragan Sosnowiec36.43189

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory25.27566
2.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory25.87528
3.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory26.19508
4.Wolf Bartłomiej01MKS Pałac Młodzieży Katowice26.35499
5.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów26.69480
6.Hencner Wojciech01MOSM Tychy26.93468
7.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.95467
8.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj26.99465
Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin26.99465
10.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory27.07460
11.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory27.17455
12.Pazik Wojciech01Uks Wodnik 29 Katowice27.19454
13.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.38445
14.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin27.48440
15.Ptak Filip01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.51439
16.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj27.67431
Gęgotek Radosław01MOSM Tychy27.67431
18.Wiśniewski Paweł01Uks Wodnik 29 Katowice27.69430
19.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice27.76427
20.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin27.78426
21.Maj Jakub01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.09412
22.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj28.12411
23.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory28.48395
24.Wieczorek Miłosz01KS Piątka Chorzów28.54393
25.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice29.23366
26.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory29.58353
27.Piechocki Michał01MOSM Tychy29.73347
28.Malec Mikołaj01MOSM Tychy30.59319
29.Danel Błażej01MOSM Tychy31.11303
30.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz31.34297
31.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów31.97279
32.Sęk Jakub01MOS Katowice32.52265
DYSKW.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.01
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:39)

16 - 18 lat

1.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec24.39630
2.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice24.80599
3.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz25.00585
4.Żaak Robert99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.30564
5.Kapias Michał00SiKReT Gliwice25.46553
6.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice25.48552
7.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.49552
8.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice25.50551
9.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn25.51550
10.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs25.59545
11.Biecki Szymon00AZS AWF Katowice25.65541
12.Łapot Radosław SR99MOS Katowice25.66541
13.Góral Michał99MOS Katowice25.71537
14.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz25.73536
15.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz25.92524
16.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce25.97521
17.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice25.99520
18.Błądek Jędrzej00KS. Górnik Radlin26.07515
19.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.15511
20.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice26.25505
21.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.26504
22.Cajza Szymon00LKS Jedność 32 Przyszowice26.67481
23.Walessa Kamil00Ukp Ruda Śląska26.78476
24.Grabarczyk Olaf SR98MKS-SMS Victoria Racibórz26.80474
25.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice26.89470
26.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.91469
27.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice26.95467
28.Chromik Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.97466
29.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz27.05461
30.Łączny Michał00UKS Huragan Sosnowiec27.06461
31.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.12458
Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice27.12458
33.Popiela Karol00MOSM Tychy27.25451
34.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice27.40444
35.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice27.56436
36.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.71429
37.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice27.98417
38.Lubik Aleksander99MKS Pałac Młodzieży Katowice28.22406
39.Karpiński Dominik00KS Piątka Chorzów28.34401
40.Kapera Jakub99UMKS Goczałkowice Zdroj28.68387
41.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy28.79383
42.Feliński Mateusz00UKS Huragan Sosnowiec28.97376
43.Dziodzio Dawid99KS. Górnik Radlin29.48356
44.Mróz Jakub00KS Piątka Chorzów29.70348
45.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice34.61220
DYSKW.Krzykawski Michał99UKS Huragan Sosnowiec29.49
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:38)

Open

1.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice23.99662
2.Chowaniec Łukasz97UKS TROJKA Częstochowa24.06656
3.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec24.39630
4.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice24.41628
5.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice24.80599
6.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz25.00585
7.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.02583
8.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory25.27566
9.Żaak Robert99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.30564
10.Żmija Marek97AZS AWF Katowice25.39558
11.Kochański Wojciech97AZS AWF Katowice25.44555
12.Kapias Michał00SiKReT Gliwice25.46553
13.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice25.48552
14.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.49552
15.Gajda Maciej95UKS TROJKA Częstochowa25.50551
Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice25.50551
17.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn25.51550
18.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno25.55548
19.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs25.59545
20.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice25.64542
21.Biecki Szymon00AZS AWF Katowice25.65541
22.Łapot Radosław SR99MOS Katowice25.66541
23.Góral Michał99MOS Katowice25.71537
24.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz25.73536
25.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory25.87528
26.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz25.92524
27.Adamczk Jakub01UKS Shark Rudna25.94523
28.Maślanka Szymon96AZS AWF Katowice25.96522
29.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce25.97521
30.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice25.99520
31.Błądek Jędrzej00KS. Górnik Radlin26.07515
32.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.15511
33.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory26.19508
Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz26.19508
35.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice26.25505
36.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.26504
37.Czaja Przemysław01Omega Olkusz26.29503
38.Wolf Bartłomiej01MKS Pałac Młodzieży Katowice26.35499
39.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna26.65483
40.Cajza Szymon00LKS Jedność 32 Przyszowice26.67481
41.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów26.69480
42.Walessa Kamil00Ukp Ruda Śląska26.78476
43.Grabarczyk Olaf SR98MKS-SMS Victoria Racibórz26.80474
44.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice26.89470
45.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.91469
46.Hencner Wojciech01MOSM Tychy26.93468
47.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.95467
Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice26.95467
49.Chromik Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.97466
50.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski26.99465
Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj26.99465
Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin26.99465
53.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz27.05461
54.Łączny Michał00UKS Huragan Sosnowiec27.06461
55.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory27.07460
56.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.12458
Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice27.12458
58.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory27.17455
59.Pazik Wojciech01Uks Wodnik 29 Katowice27.19454
60.Popiela Karol00MOSM Tychy27.25451
61.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.38445
62.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice27.40444
63.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.44442
64.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory27.46441
65.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin27.48440
66.Ptak Filip01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.51439
67.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice27.56436
68.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj27.67431
Gęgotek Radosław01MOSM Tychy27.67431
70.Wiśniewski Paweł01Uks Wodnik 29 Katowice27.69430
71.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.71429
72.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice27.76427
Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice27.76427
74.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin27.78426
75.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice27.98417
76.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.99416
77.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice28.03415
Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin28.03415
79.Maj Jakub01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.09412
80.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj28.12411
Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice28.12411
82.Pawlik Kacper02MOSM Tychy28.15409
83.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna28.17408
84.Lubik Aleksander99MKS Pałac Młodzieży Katowice28.22406
Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice28.22406
86.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin28.26405
87.Karpiński Dominik00KS Piątka Chorzów28.34401
88.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce28.44397
89.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory28.48395
90.Wieczorek Miłosz01KS Piątka Chorzów28.54393
91.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.57392
Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice28.57392
93.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice28.58391
94.Kapera Jakub99UMKS Goczałkowice Zdroj28.68387
95.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy28.79383
96.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice28.95376
97.Feliński Mateusz00UKS Huragan Sosnowiec28.97376
98.Sendacki Jakub02MOSM Tychy29.00374
99.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.13369
100.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice29.23366
101.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec29.25365
102.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska29.26364
103.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.27364
104.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.28364
105.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice29.33362
106.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce29.39360
107.Dziodzio Dawid99KS. Górnik Radlin29.48356
108.Walter Alan02MOSM Tychy29.50356
109.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce29.56353
110.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory29.58353
111.Magosz Michał03UKS Huragan Sosnowiec29.59352
112.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce29.61352
113.Mróz Jakub00KS Piątka Chorzów29.70348
114.Piechocki Michał01MOSM Tychy29.73347
115.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy29.99338
116.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik30.06336
117.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.31328
118.Mateja Igor02SiKReT Gliwice30.39325
119.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów30.50322
120.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.53321
121.Smolorz Dawid02Ukp Ruda Śląska30.55320
122.Malec Mikołaj01MOSM Tychy30.59319
Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.59319
124.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów30.63318
125.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice30.76314
126.Danel Błażej01MOSM Tychy31.11303
127.Dudys Dominik02MKP Zabrze31.26299
128.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz31.34297
129.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice31.37296
130.Biela Mateusz02MOS Katowice31.42294
131.Parkitny Kamil02Ukp Ruda Śląska31.55291
132.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice31.61289
133.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice31.63288
Demir Deniz02KS Piątka Chorzów31.63288
135.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze31.75285
136.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.85282
137.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów31.97279
138.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy32.10276
139.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.33270
140.Sęk Jakub01MOS Katowice32.52265
141.Kacprzykowski Marcel02MOSM Tychy32.58264
142.Kurzak Kamil04RMKS Rybnik32.61263
143.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.83258
144.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.94255
145.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy32.98254
146.Janik Dominik02MOSM Tychy33.12251
147.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik33.79236
148.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice34.03231
149.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice34.61220
150.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec35.89197
151.Ziętek Maxymilian02UKS Huragan Sosnowiec36.43189
DYSKW.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.01
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:39)
DYSKW.Krzykawski Michał99UKS Huragan Sosnowiec29.49
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 10:38)


<< TOP >>
Konkurencja 4
17.06.2016 - 10:46
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Okaj Martyna02MOS Katowice36.41530
2.Gorecka Weronika02Muks Gilus Gilowice36.53525
3.Pawłowska Paulina02MOS Katowice36.65520
4.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski36.76515
5.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce36.79514
6.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów36.86511
7.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska37.01505
8.Ściślak Julia02Kp H2o37.64480
9.Borsuk Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz37.69478
10.Wołoszyn Alicja02KS. Górnik Radlin37.71477
11.Okoń Wiktoria02KS Piątka Chorzów44.59288
12.Gawrońska Klaudia02MKS Pałac Młodzieży Katowice45.91264
13.Bogocz Kinga02RMKS Rybnik47.33241

15 lat

1.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.88603
2.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów36.91509
3.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce38.20459
4.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice38.81438
5.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin38.88435
6.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice39.76407
7.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała40.67380
8.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin41.16367
9.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała41.44360
10.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów42.08343
11.Munzdorf Magdalena01MKS Pałac Młodzieży Katowice43.26316
12.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów43.93302

16 - 18 lat

1.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy34.43627
2.Michalska Katarzyna98AZS AWF Katowice34.60618
3.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice34.92601
4.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin35.43576
5.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice35.48573
6.Kolbe Wiktoria SR98UKS WODNIK Siemianowice Ślaski36.08545
7.Kocjan Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz36.16541
8.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska36.42530
9.Żybała Nikola SR98KS. Górnik Radlin36.54525
10.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin36.68519
11.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce37.37490
12.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice37.45487
13.Krętosz Gabriela98MOS Katowice39.01431
14.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza41.55357
15.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz43.19318
16.Kustra Dominika98KS MarioSport45.60270

Open

1.Ostrowska Agnieszka90Ku Azs Pwsz Racibórz34.23638
2.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy34.43627
3.Dymarek Ewa95MKS ZRYW Opole34.57620
4.Michalska Katarzyna98AZS AWF Katowice34.60618
5.Kobuszewska Karolina96UKS Huragan Sosnowiec34.69613
6.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.88603
7.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice34.92601
8.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin35.43576
9.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice35.48573
10.Kowal Emilia02Omega Olkusz35.67564
11.Kolbe Wiktoria SR98UKS WODNIK Siemianowice Ślaski36.08545
12.Kocjan Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz36.16541
13.Okaj Martyna02MOS Katowice36.41530
14.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska36.42530
15.Gorecka Weronika02Muks Gilus Gilowice36.53525
16.Żybała Nikola SR98KS. Górnik Radlin36.54525
17.Pawłowska Paulina02MOS Katowice36.65520
18.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin36.68519
19.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski36.76515
20.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce36.79514
21.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów36.86511
22.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów36.91509
23.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska37.01505
24.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce37.37490
25.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice37.45487
26.Ściślak Julia02Kp H2o37.64480
27.Borsuk Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz37.69478
28.Wołoszyn Alicja02KS. Górnik Radlin37.71477
29.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce38.20459
30.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice38.81438
31.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin38.88435
32.Krętosz Gabriela98MOS Katowice39.01431
33.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice39.76407
34.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała40.67380
35.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin41.16367
36.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała41.44360
37.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza41.55357
38.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów42.08343
39.Krętosz Maria03MOS Katowice43.10320
40.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz43.19318
41.Munzdorf Magdalena01MKS Pałac Młodzieży Katowice43.26316
42.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów43.93302
43.Okoń Wiktoria02KS Piątka Chorzów44.59288
44.Kustra Dominika98KS MarioSport45.60270
45.Żelazko Emilia03MOS Katowice45.72268
46.Gawrońska Klaudia02MKS Pałac Młodzieży Katowice45.91264
47.Bogocz Kinga02RMKS Rybnik47.33241


<< TOP >>
Konkurencja 5
17.06.2016 - 10:54
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.17505
2.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz33.57487
3.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy33.70481
4.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów33.92472
5.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs35.02429
6.Norek Mateusz02Muks Gilus Gilowice35.36417
7.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice35.80401
8.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz36.40382
9.Szojda Paweł02MOSM Tychy36.62375
10.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice36.87367
11.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce37.80341
12.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice38.24329
13.Pawlik Kacper02MOSM Tychy38.57321
14.Mateja Igor02SiKReT Gliwice40.33281
15.Chowaniec Bartosz02Muks Gilus Gilowice41.24262
16.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice42.50240
17.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy42.91233
18.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice43.94217
19.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec45.46196
DYSKW.Draga Karol02RMKS Rybnik40.87
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 11:03)

15 lat

1.Kowol Tymoteusz01MOSM Tychy31.71578
2.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory31.87569
3.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów32.55534
4.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów34.42452
5.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz34.56446
6.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs34.57446
7.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj35.34417
8.Skutta Paweł01MOS Katowice35.75403
9.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza36.25387
10.Hencner Wojciech01MOSM Tychy36.41382
11.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj36.48379
12.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała37.78341
13.Białek Mateusz01MOS Katowice38.91313
14.Danel Błażej01MOSM Tychy38.99311
15.Malec Mikołaj01MOSM Tychy41.16264

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy29.82695
2.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice30.35659
3.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała30.60643
4.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice30.62642
5.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz31.51589
6.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice31.58585
7.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała31.88569
8.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice32.04560
9.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice32.33545
10.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn32.61531
11.Kapias Michał00SiKReT Gliwice33.28500
12.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec33.33498
13.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.55488
14.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.57487
15.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice33.73480
16.Dąbrowski Daniel00Ukp Ruda Śląska34.66442
17.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.89434
18.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski35.14425
19.Kapera Jakub99UMKS Goczałkowice Zdroj36.73372
20.Tanzola Sebastian00KS MarioSport37.17359

Open

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy29.82695
2.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice29.96685
3.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice30.35659
4.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała30.60643
5.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice30.62642
6.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.05616
7.Żmija Marek97AZS AWF Katowice31.15610
8.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz31.51589
9.Szydłowski Kamil SR98KP Astromal Akwawit Leszno31.54587
10.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice31.58585
11.Maślanka Szymon96AZS AWF Katowice31.67580
12.Kowol Tymoteusz01MOSM Tychy31.71578
13.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory31.87569
14.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała31.88569
15.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice32.04560
16.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice32.33545
17.Adamczk Jakub01UKS Shark Rudna32.35544
18.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów32.55534
19.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn32.61531
20.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.17505
21.Kapias Michał00SiKReT Gliwice33.28500
22.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec33.33498
23.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.55488
24.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.57487
Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz33.57487
26.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy33.70481
27.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice33.73480
28.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów33.92472
29.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów34.42452
30.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz34.56446
31.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs34.57446
32.Dąbrowski Daniel00Ukp Ruda Śląska34.66442
33.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.89434
34.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs35.02429
35.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski35.14425
36.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj35.34417
37.Norek Mateusz02Muks Gilus Gilowice35.36417
38.Skutta Paweł01MOS Katowice35.75403
39.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice35.80401
40.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza36.25387
41.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz36.40382
42.Hencner Wojciech01MOSM Tychy36.41382
43.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj36.48379
44.Szojda Paweł02MOSM Tychy36.62375
45.Kapera Jakub99UMKS Goczałkowice Zdroj36.73372
46.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice36.87367
47.Tanzola Sebastian00KS MarioSport37.17359
48.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała37.78341
49.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce37.80341
50.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice38.24329
51.Pawlik Kacper02MOSM Tychy38.57321
52.Białek Mateusz01MOS Katowice38.91313
53.Danel Błażej01MOSM Tychy38.99311
54.Mateja Igor02SiKReT Gliwice40.33281
55.Malec Mikołaj01MOSM Tychy41.16264
56.Chowaniec Bartosz02Muks Gilus Gilowice41.24262
57.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice42.50240
58.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy42.91233
59.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice43.94217
60.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec45.46196
DYSKW.Draga Karol02RMKS Rybnik40.87
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 11:03)


<< TOP >>
Konkurencja 6
17.06.2016 - 11:04
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice1:08.2654132.3435.92
2.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.8352831.2737.56
3.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy1:09.9050433.0536.85
4.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:10.9548232.0738.88
5.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:11.5946933.7837.81
6.Furtak Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce1:13.4243535.1038.32
7.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:13.4643434.1939.27
8.Drażyk Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:14.1142332.8241.29
9.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów1:14.7041333.7540.95
10.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:20.3333236.5043.83
11.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska1:20.6632836.0644.60
12.Ściślak Julia02Kp H2o1:20.9232539.1941.73
13.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów1:29.7023839.5450.16
14.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów1:33.1421341.1252.02

15 lat

1.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:08.3653932.6835.68
2.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce1:08.7553032.7036.05
3.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce1:09.6451032.8936.75
4.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:09.9450332.8337.11
5.Wagner Monika01UKS Salmo Żory1:11.4847133.4238.06
6.Marucha Julia01MOSM Tychy1:14.0542433.8940.16
7.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:15.6939734.6741.02
8.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:16.7438135.4641.28
9.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory1:17.5336935.0542.48
10.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów1:18.5335536.2342.30
11.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów1:22.7530337.2845.47
12.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice1:24.8628138.6146.25

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:03.7766430.1833.59
2.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.1262330.9434.18
3.Kamieniarz Weronika99KS. Górnik Radlin1:08.0254731.9336.09
4.Iżycka Marta SR00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:08.9352532.7636.17
5.Kruszniewska Kinga99KS. Górnik Radlin1:10.2149732.2737.94
6.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy1:10.8348432.7338.10
7.Bachryj Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.0348032.9438.09
8.Pawera Karolina00Ukp Ruda Śląska1:11.6846733.4938.19
9.Kozik Anna98AZS AWF Katowice1:13.4743433.3340.14
10.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec1:13.4943333.5239.97
11.Durczyńska Katarzyna99KS. Górnik Radlin1:13.8642734.7139.15
12.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice1:13.9442633.9839.96
13.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:14.3641835.1739.19
14.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice1:19.2034635.7943.41
15.Ryszka Ada98RMKS Rybnik1:36.1019442.0454.06

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:03.7766430.1833.59
2.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.1262330.9434.18
3.Kamieniarz Weronika99KS. Górnik Radlin1:08.0254731.9336.09
4.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice1:08.2654132.3435.92
5.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:08.3653932.6835.68
6.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce1:08.7553032.7036.05
7.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.8352831.2737.56
8.Iżycka Marta SR00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:08.9352532.7636.17
9.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce1:09.6451032.8936.75
10.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy1:09.9050433.0536.85
11.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:09.9450332.8337.11
12.Kruszniewska Kinga99KS. Górnik Radlin1:10.2149732.2737.94
13.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy1:10.8348432.7338.10
14.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:10.9548232.0738.88
15.Bachryj Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.0348032.9438.09
16.Wagner Monika01UKS Salmo Żory1:11.4847133.4238.06
17.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:11.5946933.7837.81
18.Pawera Karolina00Ukp Ruda Śląska1:11.6846733.4938.19
19.Furtak Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce1:13.4243535.1038.32
20.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:13.4643434.1939.27
21.Kozik Anna98AZS AWF Katowice1:13.4743433.3340.14
22.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec1:13.4943333.5239.97
23.Durczyńska Katarzyna99KS. Górnik Radlin1:13.8642734.7139.15
24.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice1:13.9442633.9839.96
25.Marucha Julia01MOSM Tychy1:14.0542433.8940.16
26.Drażyk Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:14.1142332.8241.29
27.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:14.3641835.1739.19
28.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów1:14.7041333.7540.95
29.Osiewalska Agnieszka01UKS Shark Rudna1:14.8741035.6839.19
30.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:15.6939734.6741.02
31.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:16.7438135.4641.28
32.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory1:17.5336935.0542.48
33.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów1:18.5335536.2342.30
34.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice1:19.2034635.7943.41
35.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:20.3333236.5043.83
36.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska1:20.6632836.0644.60
37.Ściślak Julia02Kp H2o1:20.9232539.1941.73
38.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów1:22.7530337.2845.47
39.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice1:24.8628138.6146.25
40.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów1:29.7023839.5450.16
41.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów1:33.1421341.1252.02
42.Ryszka Ada98RMKS Rybnik1:36.1019442.0454.06


<< TOP >>
Konkurencja 7
17.06.2016 - 11:15
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice1:04.9245129.6235.30
2.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:05.1444730.6934.45
3.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.6043830.6234.98
4.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce1:05.7343530.6335.10
5.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin1:05.8843230.6835.20
6.Norek Mateusz02Muks Gilus Gilowice1:08.4938432.8835.61
7.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice1:08.5638332.2336.33
8.Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice1:08.8837832.5936.29
9.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:09.9136132.1137.80
10.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice1:12.3232633.3938.93
11.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:12.3332633.0639.27
12.Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce1:13.7730833.8339.94
13.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:13.7930733.6640.13
14.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin1:14.8829434.9239.96
15.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice1:15.5728634.7540.82
16.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce1:15.8528335.1940.66
17.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska1:16.4527634.2342.22
18.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy1:19.1324936.3042.83
19.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice1:28.5917740.1748.42
20.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice1:39.3112641.3058.01

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory59.8057827.8431.96
2.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory1:01.1754028.9032.27
3.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów1:01.2153929.0932.12
4.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce1:01.8252328.7033.12
5.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory1:02.1351528.7833.35
6.Gęgotek Radosław01MOSM Tychy1:02.6450328.9933.65
7.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory1:03.5448229.2734.27
8.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin1:03.7247728.5335.19
9.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory1:05.2144529.1936.02
10.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:05.7143530.3635.35
11.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj1:05.9243130.4835.44
12.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory1:07.1240831.3235.80
13.Kwaśny Jakub01KS Piątka Chorzów1:07.3540431.7435.61
14.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.0239231.3236.70
15.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów1:08.8037931.9336.87
16.Pawlik Kamil01MOSM Tychy1:09.8536231.9437.91
17.Ptak Filip01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:12.5932332.9639.63
18.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice1:14.6029733.3341.27
19.Białek Mateusz01MOS Katowice1:16.7327335.2241.51
DYSKW.Piechocki Michał01MOSM Tychy1:11.9833.2538.73
M9 - Nieprzeminnna lub równoczesna praca nóg  (Czas: 11:27)

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy57.4165327.6329.78
2.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy58.1262927.4930.63
3.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza59.2759328.2830.99
4.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin59.8457727.9831.86
5.Popiela Karol00MOSM Tychy59.8857528.0731.81
6.Sordyl Mateusz SO99ULKS VICTORIA Kozy1:01.5353028.3133.22
7.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice1:02.0351829.0932.94
8.Błądek Jędrzej00KS. Górnik Radlin1:02.0851629.1932.89
9.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:02.5750428.5234.05
10.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice1:02.6950129.1633.53
11.Żaak Robert99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.2248928.8034.42
12.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice1:03.2648828.9334.33
13.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice1:03.3348628.8334.50
14.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.8847429.1534.73
15.Grabarczyk Olaf SR98MKS-SMS Victoria Racibórz1:04.5845930.5334.05
16.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:04.7745530.2934.48
17.Roskosz Szymon SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.5743830.1035.47
18.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice1:05.9043230.5135.39
19.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice1:06.6341829.6836.95
20.Latusek Szymon00Muks Gilus Gilowice1:08.4938430.8837.61
21.Mróz Jakub00KS Piątka Chorzów1:14.7129633.3341.38

Open

1.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice57.3565527.1830.17
2.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy57.4165327.6329.78
3.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy58.1262927.4930.63
4.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza58.5061727.5330.97
5.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza59.2759328.2830.99
6.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory59.8057827.8431.96
7.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin59.8457727.9831.86
8.Popiela Karol00MOSM Tychy59.8857528.0731.81
9.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice1:00.5055827.7432.76
10.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory1:01.1754028.9032.27
11.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów1:01.2153929.0932.12
12.Sordyl Mateusz SO99ULKS VICTORIA Kozy1:01.5353028.3133.22
13.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce1:01.8252328.7033.12
14.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice1:02.0351829.0932.94
15.Błądek Jędrzej00KS. Górnik Radlin1:02.0851629.1932.89
16.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory1:02.1351528.7833.35
17.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:02.5750428.5234.05
18.Gęgotek Radosław01MOSM Tychy1:02.6450328.9933.65
19.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice1:02.6950129.1633.53
20.Żaak Robert99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.2248928.8034.42
21.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice1:03.2648828.9334.33
22.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice1:03.3348628.8334.50
23.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory1:03.5448229.2734.27
24.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin1:03.7247728.5335.19
25.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.8847429.1534.73
26.Grabarczyk Olaf SR98MKS-SMS Victoria Racibórz1:04.5845930.5334.05
27.Czaja Przemysław01Omega Olkusz1:04.6245830.0834.54
28.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:04.7745530.2934.48
29.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice1:04.9245129.6235.30
30.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:05.1444730.6934.45
31.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory1:05.2144529.1936.02
32.Roskosz Szymon SR00MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.5743830.1035.47
33.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:05.6043830.6234.98
34.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:05.7143530.3635.35
35.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce1:05.7343530.6335.10
36.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin1:05.8843230.6835.20
37.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice1:05.9043230.5135.39
38.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj1:05.9243130.4835.44
39.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice1:06.6341829.6836.95
40.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory1:07.1240831.3235.80
41.Kwaśny Jakub01KS Piątka Chorzów1:07.3540431.7435.61
42.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:08.0239231.3236.70
43.Norek Mateusz02Muks Gilus Gilowice1:08.4938432.8835.61
Latusek Szymon00Muks Gilus Gilowice1:08.4938430.8837.61
45.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice1:08.5638332.2336.33
46.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów1:08.8037931.9336.87
47.Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice1:08.8837832.5936.29
48.Pawlik Kamil01MOSM Tychy1:09.8536231.9437.91
49.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:09.9136132.1137.80
50.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice1:12.3232633.3938.93
51.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:12.3332633.0639.27
52.Ptak Filip01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:12.5932332.9639.63
53.Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce1:13.7730833.8339.94
54.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:13.7930733.6640.13
55.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice1:14.6029733.3341.27
56.Mróz Jakub00KS Piątka Chorzów1:14.7129633.3341.38
57.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin1:14.8829434.9239.96
58.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice1:15.5728634.7540.82
59.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce1:15.8528335.1940.66
60.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska1:16.4527634.2342.22
61.Białek Mateusz01MOS Katowice1:16.7327335.2241.51
62.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy1:19.1324936.3042.83
63.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice1:28.5917740.1748.42
64.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice1:39.3112641.3058.01
DYSKW.Kula Arkadiusz90AZS AWF Katowice58.0426.9931.05
M1 - Głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na lini 15m  (Czas: 11:26)
DYSKW.Piechocki Michał01MOSM Tychy1:11.9833.2538.73
M9 - Nieprzeminnna lub równoczesna praca nóg  (Czas: 11:27)


<< TOP >>
Konkurencja 8
17.06.2016 - 11:28
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:14.4759332.1634.4134.4933.41
2.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:16.1057232.2935.5535.2333.03
3.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:21.9550433.5435.7436.7835.89
4.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce2:22.9949334.8337.6337.2633.27
5.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:23.0149334.7137.2036.9534.15
6.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.6247633.4636.6437.4237.10
7.Gorecka Weronika02Muks Gilus Gilowice2:25.1447133.5736.9638.4436.17
8.Okaj Martyna02MOS Katowice2:26.6745732.1336.6339.2538.66
9.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:31.4741432.9938.8541.0938.54
10.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:35.2138534.3839.1040.8840.85
11.Michalak Laura02MOSM Tychy2:42.8433334.8541.2742.7943.93
12.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice2:47.0330944.6742.42
13.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów3:01.3024139.2844.6448.8548.53

15 lat

1.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec2:14.4359331.1634.2534.6234.40
2.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:16.1957032.5834.4435.2433.93
3.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:20.5051933.1135.7936.5135.09
4.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin2:21.2451132.4136.0137.3435.48
5.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy2:21.7550632.2736.4537.4235.61
6.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.5445833.6636.4439.4636.98
7.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:27.9844533.2537.7338.1738.83
8.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.3242434.1538.7539.4138.01
9.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.7340435.0539.0739.1039.51
10.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce2:33.2640033.7739.9741.5937.93
11.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów2:36.0837935.7240.6441.1138.61
12.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów2:38.5136236.2040.9941.7939.53
13.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:43.4633036.2541.60

16 - 18 lat

1.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice2:12.6161832.1633.2534.1133.09
2.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice2:12.7361630.5333.1234.7434.34
3.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce2:15.1358432.1234.7335.0433.24
4.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice2:16.5356631.2435.0535.2834.96
5.Kocjan Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:20.1552332.8035.9436.6034.81
6.Kustra Julita00KS MarioSport2:25.0847232.8236.6038.3137.35
7.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj2:28.8243732.8737.2639.3239.37
8.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.5342234.1637.7439.2739.36
9.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin2:33.5539834.3838.8540.9139.41
10.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska2:37.2537036.3840.7941.2938.79

Open

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice2:08.2968329.4031.9133.4633.52
2.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice2:12.6161832.1633.2534.1133.09
3.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice2:12.7361630.5333.1234.7434.34
4.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec2:14.4359331.1634.2534.6234.40
5.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:14.4759332.1634.4134.4933.41
6.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce2:15.1358432.1234.7335.0433.24
7.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:16.1057232.2935.5535.2333.03
8.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:16.1957032.5834.4435.2433.93
9.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice2:16.5356631.2435.0535.2834.96
10.Fuks Aleksandra03Muks Gilus Gilowice2:19.1553532.5636.3936.1934.01
11.Kocjan Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:20.1552332.8035.9436.6034.81
12.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:20.5051933.1135.7936.5135.09
13.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin2:21.2451132.4136.0137.3435.48
14.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy2:21.7550632.2736.4537.4235.61
15.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:21.9550433.5435.7436.7835.89
16.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce2:22.9949334.8337.6337.2633.27
17.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:23.0149334.7137.2036.9534.15
18.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.6247633.4636.6437.4237.10
19.Kustra Julita00KS MarioSport2:25.0847232.8236.6038.3137.35
20.Gorecka Weronika02Muks Gilus Gilowice2:25.1447133.5736.9638.4436.17
21.Bogucka Karolina SR00Karol Wadowice2:25.4646833.9736.9538.1336.41
22.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.5445833.6636.4439.4636.98
23.Okaj Martyna02MOS Katowice2:26.6745732.1336.6339.2538.66
24.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:27.9844533.2537.7338.1738.83
25.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj2:28.8243732.8737.2639.3239.37
26.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.3242434.1538.7539.4138.01
27.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.5342234.1637.7439.2739.36
28.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:31.4741432.9938.8541.0938.54
29.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.7340435.0539.0739.1039.51
30.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce2:33.2640033.7739.9741.5937.93
31.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin2:33.5539834.3838.8540.9139.41
32.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:35.2138534.3839.1040.8840.85
33.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów2:36.0837935.7240.6441.1138.61
34.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska2:37.2537036.3840.7941.2938.79
35.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów2:38.5136236.2040.9941.7939.53
36.Żelazko Emilia03MOS Katowice2:39.6835436.1840.9442.4340.13
37.Michalak Laura02MOSM Tychy2:42.8433334.8541.2742.7943.93
38.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:43.4633036.2541.60
39.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice2:47.0330944.6742.42
40.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów3:01.3024139.2844.6448.8548.53


<< TOP >>
Konkurencja 9
17.06.2016 - 11:45
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:08.8549629.7533.1133.4132.58
2.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:10.5447728.9832.5134.2134.84
3.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:10.5747630.2532.8335.1632.33
4.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:14.7643331.2635.3035.0933.11
5.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:16.1942031.9435.8535.4832.92
6.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.1240231.7835.8035.4435.10
7.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:18.9939531.6936.0336.2335.04
8.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:20.4238332.4336.1637.1234.71
9.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:20.6238133.3636.8137.1733.28
10.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:20.6338133.3735.7137.0634.49
11.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec2:20.6438132.7736.3736.5434.96
12.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:20.7238032.5936.1936.6535.29
13.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice2:21.6237332.8636.3637.4134.99
14.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice2:21.9537132.4737.3037.8534.33
15.Szojda Paweł02MOSM Tychy2:22.7936432.6737.7238.1134.29
16.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:23.1536134.1937.1637.7934.01
17.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice2:23.5435832.5837.0737.1436.75
18.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.2735333.0337.4537.2836.51
19.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:25.7334233.0237.0938.8236.80
20.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:25.7834233.0837.5238.7536.43
21.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce2:26.0234032.6937.8738.4337.03
22.Smolorz Dawid02Ukp Ruda Śląska2:27.6232931.5036.9240.0939.11
23.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:29.1132035.0837.8838.9937.16
24.Mateja Igor02SiKReT Gliwice2:31.6030434.9539.3340.2537.07
25.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice2:33.5829233.0838.1942.0040.31
26.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów2:34.3828833.7538.3841.3840.87
27.Walter Alan02MOSM Tychy2:34.5928734.5940.3140.9638.73
28.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice2:35.8528035.1740.3741.0239.29
29.Chowaniec Bartosz02Muks Gilus Gilowice2:36.5427636.2341.4040.7938.12
30.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów2:37.8326934.8840.3442.5940.02
31.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:40.7625533.4441.5645.3540.41
32.Parkitny Kamil02Ukp Ruda Śląska2:42.6624635.2241.7343.7541.96
33.Dudys Dominik02MKP Zabrze2:46.0523137.3244.3344.2140.19
34.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice2:47.8122438.0343.6443.6042.54
35.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy2:48.0522335.3543.5846.3842.74
36.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice2:57.7818841.0746.5048.4741.74
37.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik2:59.2218438.0147.01
38.Jasiński Mikołaj02MKS Pałac Młodzieży Katowice3:00.4618037.9447.76

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory2:00.6260428.9131.0430.7929.88
2.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.7249729.7632.7633.5332.67
3.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice2:11.0747130.0033.3534.8732.85
4.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:11.2646928.8932.0933.5236.76
5.Michalski Wojciech01Muks Gilus Gilowice2:11.5046631.2334.9133.4831.88
6.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:11.6546529.4133.1734.6634.41
7.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów2:12.0546031.1633.7734.2832.84
8.Kubarski Kamil01Uks Wodnik 29 Katowice2:12.6245430.9733.4434.7033.51
9.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory2:12.7445330.4234.1035.2332.99
10.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory2:13.8344235.1834.75
11.Wiśniewski Paweł01Uks Wodnik 29 Katowice2:14.9243231.5134.3034.8534.26
12.Wieczorek Miłosz01KS Piątka Chorzów2:19.1539331.6636.1737.1234.20
13.Kwaśny Jakub01KS Piątka Chorzów2:21.9237133.3436.7236.5535.31
14.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory2:22.4236731.7237.0838.0035.62
15.Pawlik Kamil01MOSM Tychy2:22.7236532.7836.6338.3834.93
16.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice2:23.3136032.0937.2037.6836.34
17.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów2:37.8027035.8240.6341.8439.51
18.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:39.7126034.6041.2442.6741.20

16 - 18 lat

1.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice1:59.6961828.7430.7030.5829.67
2.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice2:00.5660528.7130.7631.6129.48
3.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce2:00.6360428.8731.4330.8529.48
4.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn2:01.5459129.3031.3430.1430.76
5.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:03.9155728.7931.8432.1031.18
6.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice2:04.2455329.2630.7131.8032.47
7.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice2:05.7653328.5831.8933.4431.85
8.Chromik Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:06.4152529.4032.7332.8631.42
9.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.4551228.6032.3533.1433.36
10.Cajza Szymon00LKS Jedność 32 Przyszowice2:07.5351129.3132.8233.8131.59
11.Chwastek Dominik00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.7550929.7832.7833.7031.49
12.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.7449729.7032.8033.8932.35
13.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:09.8548430.0733.1633.8332.79
14.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:10.9847230.1033.7534.7032.43
15.Lesik Radosław SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:11.3746829.8733.1434.7933.57
16.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:12.4345629.8234.3135.4132.89
17.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:13.9644131.0434.9835.3532.59
18.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:15.7142430.0635.2535.9634.44
19.Włodarski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:19.5939031.5735.7136.5035.81
20.Tanzola Sebastian00KS MarioSport2:21.0337831.7836.7136.8635.68

Open

1.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice1:59.5062128.9430.8730.1029.59
2.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice1:59.6961828.7430.7030.5829.67
3.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice2:00.5660528.7130.7631.6129.48
4.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory2:00.6260428.9131.0430.7929.88
5.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce2:00.6360428.8731.4330.8529.48
6.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno2:01.4859128.4131.1031.2630.71
7.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn2:01.5459129.3031.3430.1430.76
8.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice2:01.7758727.3030.3131.8732.29
9.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice2:02.2058128.3531.7931.9430.12
10.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:03.9155728.7931.8432.1031.18
11.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice2:04.2455329.2630.7131.8032.47
12.Adamczk Jakub01UKS Shark Rudna2:04.3955128.8531.6431.9831.92
13.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice2:05.7653328.5831.8933.4431.85
14.Chromik Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:06.4152529.4032.7332.8631.42
15.Kula Arkadiusz90AZS AWF Katowice2:06.8651929.2432.2333.2532.14
16.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.4551228.6032.3533.1433.36
17.Cajza Szymon00LKS Jedność 32 Przyszowice2:07.5351129.3132.8233.8131.59
18.Chwastek Dominik00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.7550929.7832.7833.7031.49
19.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice2:08.4550029.1132.4632.1134.77
20.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.7249729.7632.7633.5332.67
21.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:08.7449729.7032.8033.8932.35
22.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:08.8549629.7533.1133.4132.58
23.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:09.8548430.0733.1633.8332.79
24.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:10.3047929.4034.0234.1032.78
25.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:10.5447728.9832.5134.2134.84
26.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:10.5747630.2532.8335.1632.33
27.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:10.9847230.1033.7534.7032.43
28.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice2:11.0747130.0033.3534.8732.85
29.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:11.2646928.8932.0933.5236.76
30.Lesik Radosław SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:11.3746829.8733.1434.7933.57
31.Michalski Wojciech01Muks Gilus Gilowice2:11.5046631.2334.9133.4831.88
32.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:11.6546529.4133.1734.6634.41
33.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna2:11.7946334.3832.64
34.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów2:12.0546031.1633.7734.2832.84
35.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:12.4345629.8234.3135.4132.89
36.Kubarski Kamil01Uks Wodnik 29 Katowice2:12.6245430.9733.4434.7033.51
37.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory2:12.7445330.4234.1035.2332.99
38.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna2:13.3244729.4833.5535.0535.24
39.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory2:13.8344235.1834.75
40.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:13.9644131.0434.9835.3532.59
41.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:14.7643331.2635.3035.0933.11
42.Wiśniewski Paweł01Uks Wodnik 29 Katowice2:14.9243231.5134.3034.8534.26
43.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:15.7142430.0635.2535.9634.44
44.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:16.1942031.9435.8535.4832.92
45.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.1240231.7835.8035.4435.10
46.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:18.9939531.6936.0336.2335.04
47.Wieczorek Miłosz01KS Piątka Chorzów2:19.1539331.6636.1737.1234.20
48.Włodarski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:19.5939031.5735.7136.5035.81
49.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:20.4238332.4336.1637.1234.71
50.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:20.6238133.3636.8137.1733.28
51.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:20.6338133.3735.7137.0634.49
52.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec2:20.6438132.7736.3736.5434.96
53.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:20.7238032.5936.1936.6535.29
54.Tanzola Sebastian00KS MarioSport2:21.0337831.7836.7136.8635.68
55.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice2:21.6237332.8636.3637.4134.99
56.Kwaśny Jakub01KS Piątka Chorzów2:21.9237133.3436.7236.5535.31
57.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice2:21.9537132.4737.3037.8534.33
58.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory2:22.4236731.7237.0838.0035.62
59.Pawlik Kamil01MOSM Tychy2:22.7236532.7836.6338.3834.93
60.Szojda Paweł02MOSM Tychy2:22.7936432.6737.7238.1134.29
61.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:23.1536134.1937.1637.7934.01
62.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice2:23.3136032.0937.2037.6836.34
63.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice2:23.5435832.5837.0737.1436.75
64.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.2735333.0337.4537.2836.51
65.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:25.7334233.0237.0938.8236.80
66.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:25.7834233.0837.5238.7536.43
67.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce2:26.0234032.6937.8738.4337.03
68.Smolorz Dawid02Ukp Ruda Śląska2:27.6232931.5036.9240.0939.11
69.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:29.1132035.0837.8838.9937.16
70.Mateja Igor02SiKReT Gliwice2:31.6030434.9539.3340.2537.07
71.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice2:33.5829233.0838.1942.0040.31
72.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów2:34.3828833.7538.3841.3840.87
73.Walter Alan02MOSM Tychy2:34.5928734.5940.3140.9638.73
74.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice2:35.8528035.1740.3741.0239.29
75.Chowaniec Bartosz02Muks Gilus Gilowice2:36.5427636.2341.4040.7938.12
76.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów2:37.8027035.8240.6341.8439.51
77.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów2:37.8326934.8840.3442.5940.02
78.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:39.7126034.6041.2442.6741.20
79.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:40.7625533.4441.5645.3540.41
80.Parkitny Kamil02Ukp Ruda Śląska2:42.6624635.2241.7343.7541.96
81.Dudys Dominik02MKP Zabrze2:46.0523137.3244.3344.2140.19
82.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice2:47.8122438.0343.6443.6042.54
83.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy2:48.0522335.3543.5846.3842.74
84.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice2:57.7818841.0746.5048.4741.74
85.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik2:59.2218438.0147.01
86.Jasiński Mikołaj02MKS Pałac Młodzieży Katowice3:00.4618037.9447.76


<< TOP >>
Konkurencja 10
17.06.2016 - 12:17
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:26.7960335.2837.3338.1536.03
2.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów2:37.3249036.6339.7141.6039.38
3.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory2:39.2847238.4740.8940.8939.03
4.Amerek Daria02MOS Katowice2:40.7645936.9740.9641.8740.96
5.Zając Aleksandra02MOSM Tychy2:43.9143337.7141.4242.8341.95
6.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice2:50.7138340.6444.0843.9842.01
7.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik2:51.6737739.6443.0344.9144.09
DYSKW.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice2:29.0033.7438.6539.3337.28
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 12:29)

15 lat

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.9662635.0336.3937.4436.10
2.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:36.1550138.1340.3440.2437.44
3.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:38.8647636.9240.7441.2139.99
4.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:38.8947537.0340.0441.5440.28
5.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice2:40.1946437.7440.5041.5740.38
6.Czypionka Anna01MOSM Tychy2:43.7143536.7341.8742.8242.29
7.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.0540939.6941.8542.8242.69

16 - 18 lat

1.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin2:31.3955037.0538.9737.9537.42
2.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:33.2753036.2238.8439.4338.78
3.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin2:34.4951736.9938.6039.5539.35
4.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice2:36.1250135.8738.9640.8140.48
5.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:36.9249436.2338.9440.9940.76
6.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.4940639.5442.0143.4242.52

Open

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:24.9662635.0336.3937.4436.10
2.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:26.7960335.2837.3338.1536.03
3.Kiszka Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów2:27.5059534.7638.0638.3436.34
4.Kowal Emilia02Omega Olkusz2:28.0158834.6438.2538.5336.59
5.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin2:31.3955037.0538.9737.9537.42
6.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:33.2753036.2238.8439.4338.78
7.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin2:34.4951736.9938.6039.5539.35
8.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice2:36.1250135.8738.9640.8140.48
9.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:36.1550138.1340.3440.2437.44
10.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:36.9249436.2338.9440.9940.76
11.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów2:37.3249036.6339.7141.6039.38
12.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:38.8647636.9240.7441.2139.99
13.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:38.8947537.0340.0441.5440.28
14.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory2:39.2847238.4740.8940.8939.03
15.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice2:40.1946437.7440.5041.5740.38
16.Amerek Daria02MOS Katowice2:40.7645936.9740.9641.8740.96
17.Czypionka Anna01MOSM Tychy2:43.7143536.7341.8742.8242.29
18.Zając Aleksandra02MOSM Tychy2:43.9143337.7141.4242.8341.95
19.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.0540939.6941.8542.8242.69
20.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.4940639.5442.0143.4242.52
21.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice2:50.7138340.6444.0843.9842.01
22.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik2:51.6737739.6443.0344.9144.09
23.Wites Zuzanna03MOS Katowice2:58.9333341.9745.1446.2845.54
DYSKW.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice2:29.0033.7438.6539.3337.28
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 12:29)


<< TOP >>
Konkurencja 11
17.06.2016 - 12:28
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice2:21.4649532.7636.7936.0935.82
2.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce2:21.6149332.7136.3236.6435.94
3.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin2:24.2246734.2937.4538.1934.29
4.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:26.4844634.4037.3438.7735.97
5.Sendacki Jakub02MOSM Tychy2:31.0940634.7339.3539.7937.22
6.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:33.3038935.0338.3340.5739.37
7.Żak Maciej02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:37.4535937.3540.4340.7438.93
8.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:40.4133937.7539.65
9.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:41.9732938.6540.5342.7540.04
10.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice2:44.5631438.3043.1942.9840.09
11.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze2:45.0931139.2541.7843.1740.89
12.Biela Mateusz02MOS Katowice2:46.1030538.6241.4244.2241.84

15 lat

1.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:18.1653132.8134.8036.4934.06
2.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory2:19.9351133.2535.7136.0134.96
3.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:25.4445533.5337.4538.3136.15
4.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory2:25.6645333.1836.1137.9438.43
5.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin2:30.5441034.2737.5739.4539.25
6.Sęk Jakub01MOS Katowice3:03.0822842.8647.2446.5846.40
DYSKW.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin2:30.7835.0938.0439.7937.86
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na lini 15m  (Czas: 12:40)

16 - 18 lat

1.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy2:15.2656632.8434.3234.7333.37
2.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice2:22.4148532.7636.7937.5335.33
3.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:22.9747933.0336.7837.2635.90
4.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice2:23.8547033.5536.3337.4736.50
5.Walessa Kamil00Ukp Ruda Śląska2:26.2444834.3337.3638.5036.05
6.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.1237536.3940.7139.9038.12
7.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała2:40.2034037.1241.5341.9339.62
8.Latusek Szymon00Muks Gilus Gilowice2:41.4233336.8141.1742.0341.41

Open

1.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy2:15.2656632.8434.3234.7333.37
2.Sawka Juliusz97MKS Pałac Młodzieży Katowice2:15.3756532.8635.3533.8433.32
3.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:18.1653132.8134.8036.4934.06
4.Szydłowski Kamil SR98KP Astromal Akwawit Leszno2:18.2653032.5334.8835.3735.48
5.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory2:19.9351133.2535.7136.0134.96
6.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice2:21.4649532.7636.7936.0935.82
7.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce2:21.6149332.7136.3236.6435.94
8.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice2:22.4148532.7636.7937.5335.33
9.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:22.9747933.0336.7837.2635.90
10.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice2:23.8547033.5536.3337.4736.50
11.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin2:24.2246734.2937.4538.1934.29
12.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:25.4445533.5337.4538.3136.15
13.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory2:25.6645333.1836.1137.9438.43
14.Walessa Kamil00Ukp Ruda Śląska2:26.2444834.3337.3638.5036.05
15.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:26.4844634.4037.3438.7735.97
16.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin2:30.5441034.2737.5739.4539.25
17.Sendacki Jakub02MOSM Tychy2:31.0940634.7339.3539.7937.22
18.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:33.3038935.0338.3340.5739.37
19.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.1237536.3940.7139.9038.12
20.Żak Maciej02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:37.4535937.3540.4340.7438.93
21.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała2:40.2034037.1241.5341.9339.62
22.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:40.4133937.7539.65
23.Latusek Szymon00Muks Gilus Gilowice2:41.4233336.8141.1742.0341.41
24.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:41.9732938.6540.5342.7540.04
25.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice2:44.5631438.3043.1942.9840.09
26.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze2:45.0931139.2541.7843.1740.89
27.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik2:45.5830837.9841.6543.9342.02
28.Biela Mateusz02MOS Katowice2:46.1030538.6241.4244.2241.84
29.Kurzak Kamil04RMKS Rybnik2:57.8924941.0346.2645.9244.68
30.Sęk Jakub01MOS Katowice3:03.0822842.8647.2446.5846.40
DYSKW.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin2:30.7835.0938.0439.7937.86
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na lini 15m  (Czas: 12:40)


<< TOP >>
Konkurencja 12
17.06.2016 - 12:42
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:19.36593
50m:
100m:
33.47
1:12.23
33.47
38.76
150m:
200m:
1:54.53
2:35.21
42.30
40.68
250m:
300m:
3:21.02
4:07.03
45.81
46.01
350m:
400m:
4:44.24
5:19.36
37.21
35.12
2.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce5:27.81549
50m:
100m:
36.61
1:19.25
36.61
42.64
150m:
200m:
2:02.66
2:44.23
43.41
41.57
250m:
300m:
3:28.35
4:12.90
44.12
44.55
350m:
400m:
4:51.86
5:27.81
38.96
35.95
3.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce5:29.41541
50m:
100m:
35.97
1:17.56
35.97
41.59
150m:
200m:
2:01.74
2:44.96
44.18
43.22
250m:
300m:
3:30.73
4:17.68
45.77
46.95
350m:
400m:
4:54.50
5:29.41
36.82
34.91
4.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:33.48521
50m:
100m:
34.41
1:15.34
34.41
40.93
150m:
200m:
2:00.42
2:46.12
45.08
45.70
250m:
300m:
3:33.84
4:20.48
47.72
46.64
350m:
400m:
4:58.23
5:33.48
37.75
35.25
5.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy5:41.23486
50m:
100m:
34.95
1:14.60
34.95
39.65
150m:
200m:
1:59.05
2:42.75
44.45
43.70
250m:
300m:
3:33.70
4:24.95
50.95
51.25
350m:
400m:
5:03.72
5:41.23
38.77
37.51
6.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów5:56.01428
50m:
100m:
37.16
1:22.78
37.16
45.62
150m:
200m:
2:07.47
2:50.17
44.69
42.70
250m:
300m:
3:43.40
4:35.78
53.23
52.38
350m:
400m:
5:16.82
5:56.01
41.04
39.19
7.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry6:04.05400
50m:
100m:
36.47
1:24.59
36.47
48.12
150m:
200m:
2:11.17
2:55.87
46.58
44.70
250m:
300m:
3:49.86
4:45.83
53.99
55.97
350m:
400m:
5:25.05
6:04.05
39.22
39.00
DYSKW.Drażyk Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:39.14
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:56), Z-2
50m:
100m:
33.91
1:14.54
33.91
40.63
150m:
200m:
1:57.75
2:39.58
43.21
41.83
250m:
300m:
3:28.89
4:19.02
49.31
50.13
350m:
400m:
4:59.39
5:39.14
40.37
39.75

15 lat

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:10.53645
50m:
100m:
32.27
1:09.66
32.27
37.39
150m:
200m:
1:50.47
2:28.54
40.81
38.07
250m:
300m:
3:13.69
3:59.96
45.15
46.27
350m:
400m:
4:36.50
5:10.53
36.54
34.03
2.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce5:14.98618
50m:
100m:
33.42
1:11.89
33.42
38.47
150m:
200m:
1:51.73
2:30.87
39.84
39.14
250m:
300m:
3:15.70
4:00.90
44.83
45.20
350m:
400m:
4:38.57
5:14.98
37.67
36.41
3.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:16.36610
50m:
100m:
34.45
1:15.28
34.45
40.83
150m:
200m:
1:55.67
2:34.91
40.39
39.24
250m:
300m:
3:17.39
4:00.80
42.48
43.41
350m:
400m:
4:39.11
5:16.36
38.31
37.25
4.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce5:20.28588
50m:
100m:
34.93
1:14.77
34.93
39.84
150m:
200m:
1:57.82
2:40.13
43.05
42.31
250m:
300m:
3:24.86
4:10.31
44.73
45.45
350m:
400m:
4:46.39
5:20.28
36.08
33.89
5.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:28.73544
50m:
100m:
35.02
1:17.79
35.02
42.77
150m:
200m:
2:00.45
2:41.70
42.66
41.25
250m:
300m:
3:29.07
4:18.72
47.37
49.65
350m:
400m:
4:54.42
5:28.73
35.70
34.31
6.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów5:32.53526
50m:
100m:
34.58
1:15.60
34.58
41.02
150m:
200m:
1:57.63
2:39.49
42.03
41.86
250m:
300m:
3:28.04
4:16.28
48.55
48.24
350m:
400m:
4:54.38
5:32.53
38.10
38.15
7.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy5:47.48461
50m:
100m:
35.67
1:19.67
35.67
44.00
150m:
200m:
2:03.92
2:49.14
44.25
45.22
250m:
300m:
3:39.61
4:30.88
50.47
51.27
350m:
400m:
5:10.20
5:47.48
39.32
37.28
8.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice6:03.45402
50m:
100m:
39.19
1:27.35
39.19
48.16
150m:
200m:
2:14.81
3:03.27
47.46
48.46
250m:
300m:
3:51.51
4:41.49
48.24
49.98
350m:
400m:

6:03.45

16 - 18 lat

1.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin5:21.02584
50m:
100m:
34.76
1:15.73
34.76
40.97
150m:
200m:
1:58.90
2:40.72
43.17
41.82
250m:
300m:
3:26.31
4:11.86
45.59
45.55
350m:
400m:
4:47.00
5:21.02
35.14
34.02
2.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce5:25.88558
50m:
100m:
34.11
1:14.27
34.11
40.16
150m:
200m:
1:55.59
2:36.22
41.32
40.63
250m:
300m:
3:24.22
4:12.87
48.00
48.65
350m:
400m:
4:49.58
5:25.88
36.71
36.30
3.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin5:28.72544
50m:
100m:
37.68
1:21.64
37.68
43.96
150m:
200m:
2:02.81
2:43.71
41.17
40.90
250m:
300m:
3:28.66
4:14.89
44.95
46.23
350m:
400m:
4:53.37
5:28.72
38.48
35.35
4.Pawera Karolina00Ukp Ruda Śląska5:49.90451
50m:
100m:
36.00
1:17.67
36.00
41.67
150m:
200m:
2:04.17
2:49.51
46.50
45.34
250m:
300m:
3:40.69
4:31.63
51.18
50.94
350m:
400m:
5:11.18
5:49.90
39.55
38.72
5.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:55.27431
50m:
100m:
35.94
1:16.05
35.94
40.11
150m:
200m:
2:05.47
2:53.71
49.42
48.24
250m:
300m:
3:43.04
4:32.64
49.33
49.60
350m:
400m:
5:14.53
5:55.27
41.89
40.74

Open

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:10.53645
50m:
100m:
32.27
1:09.66
32.27
37.39
150m:
200m:
1:50.47
2:28.54
40.81
38.07
250m:
300m:
3:13.69
3:59.96
45.15
46.27
350m:
400m:
4:36.50
5:10.53
36.54
34.03
2.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce5:14.98618
50m:
100m:
33.42
1:11.89
33.42
38.47
150m:
200m:
1:51.73
2:30.87
39.84
39.14
250m:
300m:
3:15.70
4:00.90
44.83
45.20
350m:
400m:
4:38.57
5:14.98
37.67
36.41
3.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:16.36610
50m:
100m:
34.45
1:15.28
34.45
40.83
150m:
200m:
1:55.67
2:34.91
40.39
39.24
250m:
300m:
3:17.39
4:00.80
42.48
43.41
350m:
400m:
4:39.11
5:16.36
38.31
37.25
4.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:19.36593
50m:
100m:
33.47
1:12.23
33.47
38.76
150m:
200m:
1:54.53
2:35.21
42.30
40.68
250m:
300m:
3:21.02
4:07.03
45.81
46.01
350m:
400m:
4:44.24
5:19.36
37.21
35.12
5.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce5:20.28588
50m:
100m:
34.93
1:14.77
34.93
39.84
150m:
200m:
1:57.82
2:40.13
43.05
42.31
250m:
300m:
3:24.86
4:10.31
44.73
45.45
350m:
400m:
4:46.39
5:20.28
36.08
33.89
6.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin5:21.02584
50m:
100m:
34.76
1:15.73
34.76
40.97
150m:
200m:
1:58.90
2:40.72
43.17
41.82
250m:
300m:
3:26.31
4:11.86
45.59
45.55
350m:
400m:
4:47.00
5:21.02
35.14
34.02
7.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce5:25.88558
50m:
100m:
34.11
1:14.27
34.11
40.16
150m:
200m:
1:55.59
2:36.22
41.32
40.63
250m:
300m:
3:24.22
4:12.87
48.00
48.65
350m:
400m:
4:49.58
5:25.88
36.71
36.30
8.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce5:27.81549
50m:
100m:
36.61
1:19.25
36.61
42.64
150m:
200m:
2:02.66
2:44.23
43.41
41.57
250m:
300m:
3:28.35
4:12.90
44.12
44.55
350m:
400m:
4:51.86
5:27.81
38.96
35.95
9.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin5:28.72544
50m:
100m:
37.68
1:21.64
37.68
43.96
150m:
200m:
2:02.81
2:43.71
41.17
40.90
250m:
300m:
3:28.66
4:14.89
44.95
46.23
350m:
400m:
4:53.37
5:28.72
38.48
35.35
10.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:28.73544
50m:
100m:
35.02
1:17.79
35.02
42.77
150m:
200m:
2:00.45
2:41.70
42.66
41.25
250m:
300m:
3:29.07
4:18.72
47.37
49.65
350m:
400m:
4:54.42
5:28.73
35.70
34.31
11.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce5:29.41541
50m:
100m:
35.97
1:17.56
35.97
41.59
150m:
200m:
2:01.74
2:44.96
44.18
43.22
250m:
300m:
3:30.73
4:17.68
45.77
46.95
350m:
400m:
4:54.50
5:29.41
36.82
34.91
12.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów5:32.53526
50m:
100m:
34.58
1:15.60
34.58
41.02
150m:
200m:
1:57.63
2:39.49
42.03
41.86
250m:
300m:
3:28.04
4:16.28
48.55
48.24
350m:
400m:
4:54.38
5:32.53
38.10
38.15
13.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:33.48521
50m:
100m:
34.41
1:15.34
34.41
40.93
150m:
200m:
2:00.42
2:46.12
45.08
45.70
250m:
300m:
3:33.84
4:20.48
47.72
46.64
350m:
400m:
4:58.23
5:33.48
37.75
35.25
14.Fuks Aleksandra03Muks Gilus Gilowice5:33.60520
50m:
100m:
35.80
1:16.82
35.80
41.02
150m:
200m:
2:00.79
2:43.77
43.97
42.98
250m:
300m:
3:30.71
4:18.27
46.94
47.56
350m:
400m:
4:58.47
5:33.60
40.20
35.13
15.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy5:41.23486
50m:
100m:
34.95
1:14.60
34.95
39.65
150m:
200m:
1:59.05
2:42.75
44.45
43.70
250m:
300m:
3:33.70
4:24.95
50.95
51.25
350m:
400m:
5:03.72
5:41.23
38.77
37.51
16.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy5:47.48461
50m:
100m:
35.67
1:19.67
35.67
44.00
150m:
200m:
2:03.92
2:49.14
44.25
45.22
250m:
300m:
3:39.61
4:30.88
50.47
51.27
350m:
400m:
5:10.20
5:47.48
39.32
37.28
17.Pawera Karolina00Ukp Ruda Śląska5:49.90451
50m:
100m:
36.00
1:17.67
36.00
41.67
150m:
200m:
2:04.17
2:49.51
46.50
45.34
250m:
300m:
3:40.69
4:31.63
51.18
50.94
350m:
400m:
5:11.18
5:49.90
39.55
38.72
18.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:55.27431
50m:
100m:
35.94
1:16.05
35.94
40.11
150m:
200m:
2:05.47
2:53.71
49.42
48.24
250m:
300m:
3:43.04
4:32.64
49.33
49.60
350m:
400m:
5:14.53
5:55.27
41.89
40.74
19.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów5:56.01428
50m:
100m:
37.16
1:22.78
37.16
45.62
150m:
200m:
2:07.47
2:50.17
44.69
42.70
250m:
300m:
3:43.40
4:35.78
53.23
52.38
350m:
400m:
5:16.82
5:56.01
41.04
39.19
20.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice6:03.45402
50m:
100m:
39.19
1:27.35
39.19
48.16
150m:
200m:
2:14.81
3:03.27
47.46
48.46
250m:
300m:
3:51.51
4:41.49
48.24
49.98
350m:
400m:

6:03.45
21.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry6:04.05400
50m:
100m:
36.47
1:24.59
36.47
48.12
150m:
200m:
2:11.17
2:55.87
46.58
44.70
250m:
300m:
3:49.86
4:45.83
53.99
55.97
350m:
400m:
5:25.05
6:04.05
39.22
39.00
DYSKW.Drażyk Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:39.14
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:56), Z-2
50m:
100m:
33.91
1:14.54
33.91
40.63
150m:
200m:
1:57.75
2:39.58
43.21
41.83
250m:
300m:
3:28.89
4:19.02
49.31
50.13
350m:
400m:
4:59.39
5:39.14
40.37
39.75


<< TOP >>
Konkurencja 13
17.06.2016 - 13:02
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce5:07.63497
50m:
100m:
31.16
1:08.75
31.16
37.59
150m:
200m:
1:49.10
2:28.41
40.35
39.31
250m:
300m:
3:12.42
3:57.43
44.01
45.01
350m:
400m:
4:33.24
5:07.63
35.81
34.39
2.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:09.90487
50m:
100m:
32.53
1:10.99
32.53
38.46
150m:
200m:
1:50.78
2:31.39
39.79
40.61
250m:
300m:
3:15.45
4:00.35
44.06
44.90
350m:
400m:
4:35.96
5:09.90
35.61
33.94
3.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin5:17.85451
50m:
100m:
32.96
1:12.12
32.96
39.16
150m:
200m:
1:53.18
2:33.40
41.06
40.22
250m:
300m:
3:18.39
4:04.47
44.99
46.08
350m:
400m:
4:41.97
5:17.85
37.50
35.88
4.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec5:29.52405
50m:
100m:
33.73
1:12.49
33.73
38.76
150m:
200m:
1:53.91
2:34.93
41.42
41.02
250m:
300m:
3:21.32
4:09.81
46.39
48.49
350m:
400m:
4:49.61
5:29.52
39.80
39.91
5.Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce5:37.58376
50m:
100m:
35.49
1:17.47
35.49
41.98
150m:
200m:
2:02.13
2:43.56
44.66
41.43
250m:
300m:
3:32.78
4:22.68
49.22
49.90
350m:
400m:
5:00.05
5:37.58
37.37
37.53
6.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec5:41.09365
50m:
100m:
35.99
1:17.13
35.99
41.14
150m:
200m:
2:01.26
2:45.39
44.13
44.13
250m:
300m:
3:31.52
4:21.35
46.13
49.83
350m:
400m:
5:01.81
5:41.09
40.46
39.28
7.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:41.26364
50m:
100m:
35.68
1:17.29
35.68
41.61
150m:
200m:
2:00.79
2:43.75
43.50
42.96
250m:
300m:
3:33.33
4:24.66
49.58
51.33
350m:
400m:
5:03.43
5:41.26
38.77
37.83

15 lat

1.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów4:49.04600
50m:
100m:
30.67
1:06.04
30.67
35.37
150m:
200m:
1:45.25
2:23.19
39.21
37.94
250m:
300m:
3:01.95
3:41.73
38.76
39.78
350m:
400m:
4:16.11
4:49.04
34.38
32.93
2.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory5:07.70497
50m:
100m:
33.88
1:12.30
33.88
38.42
150m:
200m:
1:53.61
2:34.65
41.31
41.04
250m:
300m:
3:15.51
3:57.15
40.86
41.64
350m:
400m:
4:32.91
5:07.70
35.76
34.79
3.Michalski Wojciech01Muks Gilus Gilowice5:11.77478
50m:
100m:
34.63
1:14.87
34.63
40.24
150m:
200m:
1:56.62
2:36.20
41.75
39.58
250m:
300m:
3:20.44
4:04.76
44.24
44.32
350m:
400m:
4:40.07
5:11.77
35.31
31.70
4.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:11.89477
50m:
100m:
33.67
1:12.72
33.67
39.05
150m:
200m:
1:53.96
2:35.30
41.24
41.34
250m:
300m:
3:16.88
4:00.42
41.58
43.54
350m:
400m:
4:37.78
5:11.89
37.36
34.11
5.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice5:14.55465
50m:
100m:
32.74
1:14.21
32.74
41.47
150m:
200m:
1:56.22
2:36.69
42.01
40.47
250m:
300m:
3:19.06
4:02.31
42.37
43.25
350m:
400m:
4:39.40
5:14.55
37.09
35.15
6.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała5:23.18429
50m:
100m:
33.00
1:13.63
33.00
40.63
150m:
200m:
1:57.41
2:40.38
43.78
42.97
250m:
300m:
3:25.87
4:10.35
45.49
44.48
350m:
400m:
4:48.25
5:23.18
37.90
34.93
7.Kubarski Kamil01Uks Wodnik 29 Katowice5:25.14421
50m:
100m:
34.46
1:14.98
34.46
40.52
150m:
200m:
1:58.52
2:41.66
43.54
43.14
250m:
300m:
3:27.28
4:13.72
45.62
46.44
350m:
400m:
4:49.77
5:25.14
36.05
35.37
8.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce5:35.52383
50m:
100m:
33.77
1:14.40
33.77
40.63
150m:
200m:
1:57.53
2:41.39
43.13
43.86
250m:
300m:
3:30.47
4:20.25
49.08
49.78
350m:
400m:
4:57.62
5:35.52
37.37
37.90

16 - 18 lat

1.Łapot Radosław SR99MOS Katowice4:41.35650
50m:
100m:
30.16
1:05.24
30.16
35.08
150m:
200m:
1:42.23
2:18.46
36.99
36.23
250m:
300m:
2:58.31
3:38.48
39.85
40.17
350m:
400m:
4:10.16
4:41.35
31.68
31.19
2.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice4:49.61596
50m:
100m:
30.75
1:07.05
30.75
36.30
150m:
200m:
1:43.92
2:22.24
36.87
38.32
250m:
300m:
3:02.54
3:43.31
40.30
40.77
350m:
400m:
4:17.33
4:49.61
34.02
32.28
3.Sordyl Mateusz SO99ULKS VICTORIA Kozy4:50.58590
50m:
100m:
29.78
1:04.74
29.78
34.96
150m:
200m:
1:42.72
2:19.85
37.98
37.13
250m:
300m:
3:01.98
3:43.60
42.13
41.62
350m:
400m:
4:17.92
4:50.58
34.32
32.66
4.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.02558
50m:
100m:
31.66
1:08.71
31.66
37.05
150m:
200m:
1:46.60
2:23.95
37.89
37.35
250m:
300m:
3:05.29
3:47.49
41.34
42.20
350m:
400m:
4:22.28
4:56.02
34.79
33.74
5.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice4:58.48545
50m:
100m:
30.58
1:06.35
30.58
35.77
150m:
200m:
1:44.62
2:23.12
38.27
38.50
250m:
300m:
3:06.90
3:51.62
43.78
44.72
350m:
400m:
4:25.14
4:58.48
33.52
33.34
6.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz5:02.58523
50m:
100m:
31.27
1:08.69
31.27
37.42
150m:
200m:
1:51.02
2:31.96
42.33
40.94
250m:
300m:
3:12.32
3:53.66
40.36
41.34
350m:
400m:
4:29.26
5:02.58
35.60
33.32
7.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała5:02.62523
50m:
100m:
32.37
1:11.17
32.37
38.80
150m:
200m:
1:51.20
2:30.09
40.03
38.89
250m:
300m:
3:09.23
3:48.87
39.14
39.64
350m:
400m:
4:26.80
5:02.62
37.93
35.82

Open

1.Łapot Radosław SR99MOS Katowice4:41.35650
50m:
100m:
30.16
1:05.24
30.16
35.08
150m:
200m:
1:42.23
2:18.46
36.99
36.23
250m:
300m:
2:58.31
3:38.48
39.85
40.17
350m:
400m:
4:10.16
4:41.35
31.68
31.19
2.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:41.39650
50m:
100m:
30.00
1:05.20
30.00
35.20
150m:
200m:
1:42.49
2:18.78
37.29
36.29
250m:
300m:
2:58.36
3:38.98
39.58
40.62
350m:
400m:
4:11.18
4:41.39
32.20
30.21
3.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów4:49.04600
50m:
100m:
30.67
1:06.04
30.67
35.37
150m:
200m:
1:45.25
2:23.19
39.21
37.94
250m:
300m:
3:01.95
3:41.73
38.76
39.78
350m:
400m:
4:16.11
4:49.04
34.38
32.93
4.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice4:49.61596
50m:
100m:
30.75
1:07.05
30.75
36.30
150m:
200m:
1:43.92
2:22.24
36.87
38.32
250m:
300m:
3:02.54
3:43.31
40.30
40.77
350m:
400m:
4:17.33
4:49.61
34.02
32.28
5.Sordyl Mateusz SO99ULKS VICTORIA Kozy4:50.58590
50m:
100m:
29.78
1:04.74
29.78
34.96
150m:
200m:
1:42.72
2:19.85
37.98
37.13
250m:
300m:
3:01.98
3:43.60
42.13
41.62
350m:
400m:
4:17.92
4:50.58
34.32
32.66
6.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.02558
50m:
100m:
31.66
1:08.71
31.66
37.05
150m:
200m:
1:46.60
2:23.95
37.89
37.35
250m:
300m:
3:05.29
3:47.49
41.34
42.20
350m:
400m:
4:22.28
4:56.02
34.79
33.74
7.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice4:58.48545
50m:
100m:
30.58
1:06.35
30.58
35.77
150m:
200m:
1:44.62
2:23.12
38.27
38.50
250m:
300m:
3:06.90
3:51.62
43.78
44.72
350m:
400m:
4:25.14
4:58.48
33.52
33.34
8.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz5:02.58523
50m:
100m:
31.27
1:08.69
31.27
37.42
150m:
200m:
1:51.02
2:31.96
42.33
40.94
250m:
300m:
3:12.32
3:53.66
40.36
41.34
350m:
400m:
4:29.26
5:02.58
35.60
33.32
9.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała5:02.62523
50m:
100m:
32.37
1:11.17
32.37
38.80
150m:
200m:
1:51.20
2:30.09
40.03
38.89
250m:
300m:
3:09.23
3:48.87
39.14
39.64
350m:
400m:
4:26.80
5:02.62
37.93
35.82
10.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce5:07.63497
50m:
100m:
31.16
1:08.75
31.16
37.59
150m:
200m:
1:49.10
2:28.41
40.35
39.31
250m:
300m:
3:12.42
3:57.43
44.01
45.01
350m:
400m:
4:33.24
5:07.63
35.81
34.39
11.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory5:07.70497
50m:
100m:
33.88
1:12.30
33.88
38.42
150m:
200m:
1:53.61
2:34.65
41.31
41.04
250m:
300m:
3:15.51
3:57.15
40.86
41.64
350m:
400m:
4:32.91
5:07.70
35.76
34.79
12.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:09.90487
50m:
100m:
32.53
1:10.99
32.53
38.46
150m:
200m:
1:50.78
2:31.39
39.79
40.61
250m:
300m:
3:15.45
4:00.35
44.06
44.90
350m:
400m:
4:35.96
5:09.90
35.61
33.94
13.Michalski Wojciech01Muks Gilus Gilowice5:11.77478
50m:
100m:
34.63
1:14.87
34.63
40.24
150m:
200m:
1:56.62
2:36.20
41.75
39.58
250m:
300m:
3:20.44
4:04.76
44.24
44.32
350m:
400m:
4:40.07
5:11.77
35.31
31.70
14.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:11.89477
50m:
100m:
33.67
1:12.72
33.67
39.05
150m:
200m:
1:53.96
2:35.30
41.24
41.34
250m:
300m:
3:16.88
4:00.42
41.58
43.54
350m:
400m:
4:37.78
5:11.89
37.36
34.11
15.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice5:14.55465
50m:
100m:
32.74
1:14.21
32.74
41.47
150m:
200m:
1:56.22
2:36.69
42.01
40.47
250m:
300m:
3:19.06
4:02.31
42.37
43.25
350m:
400m:
4:39.40
5:14.55
37.09
35.15
16.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin5:17.85451
50m:
100m:
32.96
1:12.12
32.96
39.16
150m:
200m:
1:53.18
2:33.40
41.06
40.22
250m:
300m:
3:18.39
4:04.47
44.99
46.08
350m:
400m:
4:41.97
5:17.85
37.50
35.88
17.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała5:23.18429
50m:
100m:
33.00
1:13.63
33.00
40.63
150m:
200m:
1:57.41
2:40.38
43.78
42.97
250m:
300m:
3:25.87
4:10.35
45.49
44.48
350m:
400m:
4:48.25
5:23.18
37.90
34.93
18.Kubarski Kamil01Uks Wodnik 29 Katowice5:25.14421
50m:
100m:
34.46
1:14.98
34.46
40.52
150m:
200m:
1:58.52
2:41.66
43.54
43.14
250m:
300m:
3:27.28
4:13.72
45.62
46.44
350m:
400m:
4:49.77
5:25.14
36.05
35.37
19.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec5:29.52405
50m:
100m:
33.73
1:12.49
33.73
38.76
150m:
200m:
1:53.91
2:34.93
41.42
41.02
250m:
300m:
3:21.32
4:09.81
46.39
48.49
350m:
400m:
4:49.61
5:29.52
39.80
39.91
20.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce5:35.52383
50m:
100m:
33.77
1:14.40
33.77
40.63
150m:
200m:
1:57.53
2:41.39
43.13
43.86
250m:
300m:
3:30.47
4:20.25
49.08
49.78
350m:
400m:
4:57.62
5:35.52
37.37
37.90
21.Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce5:37.58376
50m:
100m:
35.49
1:17.47
35.49
41.98
150m:
200m:
2:02.13
2:43.56
44.66
41.43
250m:
300m:
3:32.78
4:22.68
49.22
49.90
350m:
400m:
5:00.05
5:37.58
37.37
37.53
22.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec5:41.09365
50m:
100m:
35.99
1:17.13
35.99
41.14
150m:
200m:
2:01.26
2:45.39
44.13
44.13
250m:
300m:
3:31.52
4:21.35
46.13
49.83
350m:
400m:
5:01.81
5:41.09
40.46
39.28
23.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:41.26364
50m:
100m:
35.68
1:17.29
35.68
41.61
150m:
200m:
2:00.79
2:43.75
43.50
42.96
250m:
300m:
3:33.33
4:24.66
49.58
51.33
350m:
400m:
5:03.43
5:41.26
38.77
37.83
DYSKW.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz5:10.68
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 13:22), Z-2
50m:
100m:
31.75
1:10.28
31.75
38.53
150m:
200m:
1:51.51
2:31.08
41.23
39.57
250m:
300m:
3:15.83
4:00.37
44.75
44.54
350m:
400m:
4:36.54
5:10.68
36.17
34.14


<< TOP >>
Konkurencja 14
17.06.2016 - 13:21
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce9:40.50504
Furtak Wiktoria
Wojtasik Anita
Bura Julia
Pluta Emilia
02
02
02
02
34.41
33.99
34.28
32.71
37.43
36.78
38.05
38.92
37.58
39.07
37.09
33.48
35.93
36.90
2:27.85
2:21.83
2:27.33
2:23.49
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów10:07.47440
Magierowska Julia
Beruś Marta
Jędrzejczyk Julia
Wiśniewska Wiktoria
02
02
02
02
+0,77
+0,44
+0,57
+0,51
33.11
33.41
36.36
34.23
36.90
39.57
39.99
40.50
38.10
39.85
40.27
43.21
34.96
37.66
38.24
41.11
2:23.07
2:30.49
2:34.86
2:39.05

15 lat

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 3CSiR MOS Dąbrowa Górnicza9:36.08516
Wiśniewska Oliwia
Gazda Zuzanna
Skórka Julia
Kabańska Nicol
01
01
01
01
+0,73
+0,48
+0,55
+0,41
32.23
33.45
34.01
34.09
34.23
37.66
38.03
37.74
34.84
38.41
38.54
38.17
32.57
37.04
37.25
37.82
2:13.87
2:26.56
2:27.83
2:27.82
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:36.52514
Kosińska Dominika
Zając-Więckowska Julia
Czornik Julia
Bigos Dominika
01
01
01
01
+0,82
+0,59
+0,62
+0,20
33.17
32.89
33.53
34.18
35.80
37.08
37.70
38.47
36.24
37.86
37.49
39.31
34.72
34.88
35.87
37.33
2:19.93
2:22.71
2:24.59
2:29.29
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy10:07.70439
Fijołek Aleksandra
Marucha Julia
Czypionka Anna
Augustyniak Michalina
01
01
01
01
+0,72
+0,49
+0,11
35.06
35.82
33.15
39.16
39.41
38.55
38.90
39.46
41.42
40.30
39.39
39.04
40.05

34.96
2:32.72
2:36.70

Open

1.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs9:31.23529
Nocoń Dominika
Skudlik Marta
Drażyk Natalia SR
Szymczak Patrycja
02
01
02
02
+0,73
+0,39
+0,51
+0,67
32.75
32.96
33.03
31.25
35.62
37.11
37.11
34.20
37.30
39.62
39.28
34.39
36.83
38.73
37.33
33.72
2:22.50
2:28.42
2:26.75
2:13.56


<< TOP >>
Konkurencja 15
17.06.2016 - 13:32
Mężczyzn, 4 x 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz9:03.12457
Podlasek Adrian SR
Bubak Dawid SR
Wituszyński Jakub SR
Lesik Jarosław SR
02
02
02
02
+0,77
+0,72
+0,67
+0,58
30.97
30.77
31.41
29.05
34.53
35.14
37.10
33.68
34.96
34.92
38.40
35.24
33.59
32.88
36.18
34.30
2:14.05
2:13.71
2:23.09
2:12.27
2.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce9:10.03440
Schreiber Patrick
Zając Mateusz
Nachlik Szymon
Mencel Miłosz
02
02
02
02
+0,70
+0,34
+0,68
+0,45
32.98
30.33
32.59
29.66
36.23
34.62
36.77
33.67
37.18
35.59
38.01
34.33
34.93
34.65
35.57
32.92
2:21.32
2:15.19
2:22.94
2:10.58
3.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice9:20.55416
Porszke Kacper
Tatura Paweł
Kołodziej Mateusz
Janosz Aleksander
02
02
02
02
+0,74
+0,43
+0,49
+0,54
32.03
31.18
30.97
31.73
35.68
36.62
36.19
36.50
36.40
37.13
36.88
36.33
35.84
35.58
34.04
37.45
2:19.95
2:20.51
2:18.08
2:22.01
4.UKS WODNIK Siemianowice Ślaski 2UKS WODNIK Siemianowice Ślaski9:21.85413
Pawłowski Eryk
Szynawa Wiktor
Bartosiewicz Remigiusz
Sieradzki Kamil
02
02
02
02
31.93
33.55
31.68
31.18
36.22
37.89
35.90
35.54
37.10
37.48
35.67
36.24
36.84
35.46
34.12
35.05
2:22.09
2:24.38
2:17.37
2:18.01
5.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice9:30.26395
Górka Łukasz
Gorczyński Jan
Mateja Igor
Grabowski Tomasz
02
02
02
02
30.50
32.13
33.40
31.51
35.01
37.65
37.16
36.16
34.53
40.76
39.39
37.47
33.04
39.44
36.78
35.33
2:13.08
2:29.98
2:26.73
2:20.47
6.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 18CSiR MOS Dąbrowa Górnicza9:30.87394
Majka Maksymilian
Susek Mikołaj
Żak Maciej
Orłowski Jakub
02
02
02
02
+0,85
+0,69
+0,72
+0,42
31.96
32.52
33.69
32.95
35.37
38.17
37.00
35.86
36.05
39.67
37.62
36.33
34.94
37.68
36.38
34.68
2:18.32
2:28.04
2:24.69
2:19.82
7.MOSM Tychy 1MOSM Tychy9:42.21371
Wiekiera Dawid
Szojda Paweł
Sendacki Jakub
Pawlik Kacper
02
02
02
02
+0,86

+0,34
+0,46
31.41

31.01
35.53
38.24
36.24
35.89
39.07
37.80

37.07
36.26


2:21.31
2:35.59

15 lat

1.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory8:28.56557
Jaworski Szymon
Pajączkowski Olaf
Uryga Bartłomiej
Milbrant Kacper
01
01
01
01
+0,73
+0,24
+0,51
+0,24
29.02
28.29

28.07
31.29
32.48

33.15
31.22
34.88

33.28
30.51
32.21

32.29
2:02.04
2:07.86
2:11.87
2:06.79
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów8:35.60534
Szarpak Marcin
Respondek Remigiusz
Cieśla Oskar
Dubas Mateusz
01
01
01
01
29.91
30.52
29.53
29.58
33.45
33.51
33.33
32.69
33.55
34.27
33.28
33.09
32.56
33.23
32.02
31.08
2:09.47
2:11.53
2:08.16
2:06.44
3.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 13CSiR MOS Dąbrowa Górnicza8:52.44485
Maj Jakub
Wołoszyn Roman
Muc Filip
Karpiel Dominik
01
01
01
01
+0,86
+0,34
+0,43
+0,48
31.11
30.93
30.46
30.09
34.17
34.46
34.14
33.93
35.76
35.16
35.04
34.54
33.59
32.26
32.90
33.90
2:14.63
2:12.81
2:12.54
2:12.46
4.UKS Salmo Żory 2UKS Salmo Żory9:02.19460
Sadło Marcel
Piotrowski Natan
Cielecki Kacper
Pichnar Filip
01
01
01
01
+0,72
+0,25
+0,41
+0,45
30.13
29.57
29.38
30.76
33.98
33.61
33.65
35.30
35.69
34.96
35.96
38.35
35.46
33.32
34.74
37.33
2:15.26
2:11.46
2:13.73
2:21.74
5.MOSM Tychy 1MOSM Tychy9:13.35432
Hencner Wojciech
Gęgotek Radosław
Pawlik Kamil
Kowol Tymoteusz
01
01
01
01
+0,69
+0,44
+0,56
+0,40
30.22
29.81
32.73
31.65
34.82
34.29
37.08
35.19
37.46
34.08
37.85
35.78
37.26
33.58
36.47
35.08
2:19.76
2:11.76
2:24.13
2:17.70
6.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów9:32.57390
Kwaśny Jakub
Wieczorek Miłosz
Niedojad Aleksy
Żurowski Jakub
01
01
01
01
+0,78
0.00
+0,38
+0,43
32.09
30.91
32.26
35.51
35.04
36.03
36.57
40.21
35.17
36.38
38.71
41.42
31.73
34.15
37.47
38.92
2:14.03
2:17.47
2:25.01
2:36.06

16 - 18 lat

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 10CSiR MOS Dąbrowa Górnicza8:35.11536
Walczysko Jakub
Trzęsiec Daniel
Staniszewski Jakub
Borkowski Kacper
00
00
00
00
+0,70
+0,37
+0,35
+0,59
30.26
30.15
29.90
28.51
33.11
34.26
33.70
31.54
33.94
34.44
34.07
32.34
32.45
32.66
33.01
30.77
2:09.76
2:11.51
2:10.68
2:03.16

Open

1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice8:20.19585
Kłos Grzegorz
Kudła Łukasz
Brauntsch Marek
Sumara Beniamin
95
95
98
99
+0,68
+0,04
+0,69
+0,58
29.33
27.69
29.99
29.53
30.77
31.45
33.87
31.44
29.29
31.91
34.56
32.03
29.50
33.16
33.71
31.96
1:58.89
2:04.21
2:12.13
2:04.96
2.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs8:50.61490
Nowotny Dawid
Ptak Filip
Jeziorski Patryk SR
Czyżak Arkadiusz SR
01
01
99
99
30.14
32.45
29.67
28.48
33.95
35.19
32.79
32.51
35.75
35.71
33.87
34.66
35.14
34.24
31.41
34.65
2:14.98
2:17.59
2:07.74
2:10.30
DYSKW.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz8:44.92
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotkną ściany)  (Czas: 13:44), Na 3 zmianie
Wawryca Szymon SR
Przybyszewski Kamil SR
Lesik Radosław SR
Jastrząbek Karol SR
98
01
98
98
+0,69
+0,53
+0,40
-0,30
30.26
29.89
29.88
29.86
34.23
33.54
33.46
34.49
34.56
34.72
33.92
34.33
31.43
34.46
33.79
32.10
2:10.48
2:12.61
2:11.05
2:10.78


<< TOP >>
Konkurencja 16
17.06.2016 - 16:00
Mieszane, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz1:53.53417
Modrzejewska Magdalena SR
Bubak Dawid SR
02
02
+0,7729.97
27.63
Zarembik Katarzyna SR
Lesik Jarosław SR
02
02
+0,7129.57
26.36
2.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:56.02391
Szymczak Patrycja
Kijek Wiktor
02
02
+0,7529.64
27.79
Nocoń Dominika
Kowalczyk Dawid
02
02
+0,4930.11
28.48
3.UKS Aligator Gorzyce 1UKS Aligator Gorzyce1:56.88382
Bura Julia
Zając Mateusz
02
02
31.08
28.28
Pluta Emilia
Mencel Miłosz
02
02
30.37
27.15
4.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice1:59.10361
Idzikowska Alicja
Górka Łukasz
02
02
29.53
27.93
Kaleta Karolina
Gorczyński Jan
02
02
32.17
29.47
5.MOSM Tychy 1MOSM Tychy1:59.59357
Niemczyk Wiktoria
Szojda Paweł
02
02
+0,7230.28
29.93
Zając Aleksandra
Wiekiera Dawid
02
02
+0,3031.43
27.95
6.UKS Aligator Gorzyce 2UKS Aligator Gorzyce2:00.06352
Furtak Wiktoria
Schreiber Patrick
02
02
+0,7830.80
29.25
Wojtasik Anita
Ryba Michał
02
02
+0,69
7.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów2:00.12352
Magierowska Julia
Demir Deniz
02
02
+0,7430.15
31.84
Beruś Marta
Kubik Szymon
02
02
+0,3031.11
27.02
8.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 15CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:01.37341
Garula Wiktoria
Majka Maksymilian
02
02
+0,7529.61
30.63
Szkoda Klaudia
Żak Maciej
02
02
+0,6331.61
29.52
9.UKS Huragan Sosnowiec 1UKS Huragan Sosnowiec2:19.24226
Klocek Katarzyna
Ziętek Maxymilian
02
02
32.03
37.26
Dymczyk Maria
Bielański Remigiusz
02
02
34.00
35.95

15 lat

1.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory1:50.98446
Wagner Monika
Pajączkowski Olaf
01
01
+0,7331.17
25.53
Tomasiak Agnieszka
Jaworski Szymon
01
01
+0,1929.68
24.60
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów1:51.79437
Zając-Więckowska Julia
Dubas Mateusz
01
01
+0,7928.67
26.76
Czornik Julia
Cieśla Oskar
01
01
+0,3829.85
26.51
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy1:54.91402
Fijołek Aleksandra
Hencner Wojciech
01
01
+0,7030.28
27.08
Augustyniak Michalina
Gęgotek Radosław
01
01
29.81
27.74
4.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów1:56.00391
Kosińska Dominika
Szarpak Marcin
01
01
+0,9131.11
27.25
Gołąbowska Aleksandra
Respondek Remigiusz
01
01
+0,3029.80
27.84
5.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:58.33368
Wołoszyn Roman
Muc Filip
01
01
28.33
29.11
Skórka Julia
Wiśniewska Oliwia
01
01
31.69
29.20
6.MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:01.77338
Czypionka Anna
Kowol Tymoteusz
01
01
+0,7331.82
28.18
Marucha Julia
Pawlik Kamil
01
01
31.91
29.86
7.KS Piątka Chorzów 3KS Piątka Chorzów2:02.23334
Bigos Dominika
Kwaśny Jakub
01
01
+0,7432.57
28.52
Kapitan Paulina
Wieczorek Miłosz
01
01
+0,5732.42
28.72

16 - 18 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz1:48.16482
Pisarczyk Amelia SR
Wawryca Szymon SR
98
98
+0,7227.90
24.73
Kocjan Victoria SR
Wołowicz Mateusz SR
00
99
+0,6329.33
26.20
2.KS. Górnik Radlin 1KS. Górnik Radlin1:48.62476
Świstuń Julia
Błądek Jędrzej
00
00
+0,6628.89
25.92
Czaja Barbara
Sawicki Bartosz
99
00
+0,5727.84
25.97
3.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:49.72462
Janecka Zuzanna
Brauntsch Marek
99
98
+0,7028.77
26.62
Lichwa Dominika
Wojtowicz Jakub
99
98
+0,4428.19
26.14
4.UKS Huragan Sosnowiec 1UKS Huragan Sosnowiec1:50.35454
Puk Grzegorz
Matuszczyk Katarzyna
98
98
24.59
29.22
Łączny Michał
Turza Patrycja
00
98
26.19
30.35
5.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice1:50.87448
Bajura Marta SR
Pawliniak Mariusz
98
99
+0,8730.00
26.79
Zawadzka Anna
Ogorzałek Kamil
00
99
+0,5028.36
25.72
6.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 7CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:55.17399
Jeżowska Kamila
Borkowski Kacper
00
00
+0,4430.71
25.73
Mikus Katarzyna
Graboń Przemysław
00
00
+0,3231.19
27.54

Open

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 1CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:47.34493
Szlachcic Wiktoria
Nowodworski Dawid
99
97
28.70
24.53
Sobik Oliwia
Żaak Robert
00
99
+0,5628.80
25.31
2.MOSM Tychy 1MOSM Tychy1:54.14410
Maruszczyk Beata
Popiela Karol
00
00
30.45
27.27
Michalak Laura
Dziedzic Dawid SR
02
99
31.92
24.50
3.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 2UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:56.91382
Skudlik Marta
Nowotny Dawid
01
01
+0,6831.34
27.45
Drażyk Natalia SR
Ptak Filip
02
01
+0,5730.87
27.25
4.UKS Huragan Sosnowiec 1UKS Huragan Sosnowiec1:58.04371
Kobuszewska Karolina
Skwara Oliwia
96
03
+0,7629.46
29.54
Krzykawski Michał
Magosz Michał
99
03
+0,6229.58
29.46
5.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów2:03.83321
Jędrzejczyk Julia
Ossowski Wiktor
02
02
+0,7931.70
30.08
Wiśniewska Wiktoria
Niedojad Aleksy
02
01
+0,5332.97
29.08


<< TOP >>
Konkurencja 17
17.06.2016 - 16:08
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice30.51513
2.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.59509
3.Borsuk Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.92493
4.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.03488
5.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.31475
6.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce31.60462
7.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.73456
8.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy31.97446
9.Furtak Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce32.49425
10.Okaj Martyna02MOS Katowice32.74415
11.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.84411
12.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory32.86410
13.Ściślak Julia02Kp H2o33.08402
14.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów33.53386
15.Amerek Daria02MOS Katowice33.68381
16.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska33.76378
17.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice33.79377
18.Zając Aleksandra02MOSM Tychy35.32330
19.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.62322
20.Klocek Katarzyna02UKS Huragan Sosnowiec35.73319
21.Wołoszyn Alicja02KS. Górnik Radlin35.81317
22.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów36.34303
23.Pawłowska Paulina02MOS Katowice36.64296
24.Wiśniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów37.28281
25.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów40.24223
26.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów42.63188
27.Wczasek Aleksandra02MKS Pałac Młodzieży Katowice46.10148
DYSKW.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice38.02
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 16:23)
DYSKW.Bogocz Kinga02RMKS Rybnik46.05
M9 - Nieprzeminnna lub równoczesna praca nóg  (Czas: 16:21)

15 lat

1.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory30.29524
2.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała31.02488
3.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce31.27476
4.Wagner Monika01UKS Salmo Żory31.33474
5.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin31.71457
6.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów32.56422
7.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy32.57422
8.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory33.04404
9.Marucha Julia01MOSM Tychy33.13400
10.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała33.56385
11.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs34.49355
12.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.60351
13.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów35.11336
14.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów35.51325
15.Pęcak Agnieszka01Muks Gilus Gilowice36.39302
16.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice36.41302
17.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin38.02265
18.Jagiełka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza41.82199

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice28.46632
2.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz29.28580
3.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice29.94543
4.Kolbe Wiktoria SR98UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.54511
5.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce30.60508
6.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin30.70503
7.Kamieniarz Weronika99KS. Górnik Radlin30.88495
8.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin31.37472
9.Durczyńska Katarzyna99KS. Górnik Radlin31.41470
10.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice31.65459
11.Bilińska Dominika00AZS AWF Katowice31.67459
12.Iżycka Marta SR00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.93447
13.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin32.06442
14.Bachryj Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz32.21436
15.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice32.22435
16.Pawera Karolina00Ukp Ruda Śląska32.23435
17.Kruszniewska Kinga99KS. Górnik Radlin32.67418
18.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy32.92408
19.Krętosz Gabriela98MOS Katowice33.01405
20.Kozik Anna98AZS AWF Katowice33.03404
21.Matuszczyk Katarzyna98UKS Huragan Sosnowiec33.24396
22.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.30394
23.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice33.70380
24.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj34.40358
25.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce34.78346
26.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska35.20334
27.Kustra Dominika98KS MarioSport36.83291
28.Ryszka Ada98RMKS Rybnik41.03211

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice28.46632
2.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz29.28580
3.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice29.84548
4.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice29.94543
5.Kowal Emilia02Omega Olkusz30.11534
6.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory30.29524
7.Kiszka Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów30.50513
8.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice30.51513
9.Kolbe Wiktoria SR98UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.54511
10.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.59509
11.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce30.60508
12.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin30.70503
13.Kamieniarz Weronika99KS. Górnik Radlin30.88495
14.Borsuk Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.92493
15.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała31.02488
16.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.03488
17.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce31.27476
18.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.31475
19.Wagner Monika01UKS Salmo Żory31.33474
20.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin31.37472
21.Durczyńska Katarzyna99KS. Górnik Radlin31.41470
22.Kobuszewska Karolina96UKS Huragan Sosnowiec31.47467
23.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce31.60462
24.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice31.65459
25.Bilińska Dominika00AZS AWF Katowice31.67459
26.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin31.71457
27.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.73456
28.Iżycka Marta SR00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.93447
29.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy31.97446
30.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin32.06442
31.Bachryj Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz32.21436
32.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice32.22435
33.Pawera Karolina00Ukp Ruda Śląska32.23435
34.Furtak Wiktoria02UKS Aligator Gorzyce32.49425
35.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów32.56422
36.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy32.57422
37.Osiewalska Agnieszka01UKS Shark Rudna32.58421
38.Kruszniewska Kinga99KS. Górnik Radlin32.67418
39.Okaj Martyna02MOS Katowice32.74415
40.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.84411
41.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory32.86410
42.Maruszczyk Beata00MOSM Tychy32.92408
43.Krętosz Gabriela98MOS Katowice33.01405
44.Kozik Anna98AZS AWF Katowice33.03404
45.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory33.04404
46.Ściślak Julia02Kp H2o33.08402
47.Marucha Julia01MOSM Tychy33.13400
48.Matuszczyk Katarzyna98UKS Huragan Sosnowiec33.24396
49.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.30394
50.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów33.53386
51.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała33.56385
52.Amerek Daria02MOS Katowice33.68381
53.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice33.70380
54.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska33.76378
55.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice33.79377
56.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj34.40358
57.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs34.49355
58.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.60351
59.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce34.78346
60.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów35.11336
61.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska35.20334
62.Zając Aleksandra02MOSM Tychy35.32330
63.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów35.51325
64.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.62322
65.Klocek Katarzyna02UKS Huragan Sosnowiec35.73319
66.Wołoszyn Alicja02KS. Górnik Radlin35.81317
67.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów36.34303
68.Pęcak Agnieszka01Muks Gilus Gilowice36.39302
69.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice36.41302
70.Pawłowska Paulina02MOS Katowice36.64296
71.Kustra Dominika98KS MarioSport36.83291
72.Wiśniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów37.28281
73.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin38.02265
74.Wites Zuzanna03MOS Katowice38.69251
75.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów40.24223
76.Ryszka Ada98RMKS Rybnik41.03211
77.Jagiełka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza41.82199
78.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów42.63188
79.Wczasek Aleksandra02MKS Pałac Młodzieży Katowice46.10148
DYSKW.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice38.02
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 16:23)
DYSKW.Żelazko Emilia03MOS Katowice39.03
M11 - Brak dotknięcia sciany obydwoma rozłonczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 16:26)
DYSKW.Bogocz Kinga02RMKS Rybnik46.05
M9 - Nieprzeminnna lub równoczesna praca nóg  (Czas: 16:21)


<< TOP >>
Konkurencja 18
17.06.2016 - 16:21
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski28.79472
2.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz28.93466
3.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin28.99463
4.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory29.11457
5.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.23451
6.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.44442
7.Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice29.62434
8.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice29.71430
9.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy29.82425
10.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin30.09414
11.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce30.24408
12.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.29406
13.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice30.57395
14.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice30.60393
15.Walter Alan02MOSM Tychy30.73388
16.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec30.74388
17.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce31.10375
18.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin31.27369
19.Pawlik Kacper02MOSM Tychy31.40364
20.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce31.84349
21.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.94346
22.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.60325
23.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.67323
24.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice33.13310
25.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska33.48300
26.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce34.43276
27.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice34.55273
28.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy34.73269
29.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów35.16259
30.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza35.26257
31.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice35.76246
32.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice36.02241
33.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy36.11239
34.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza38.12203
35.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice38.61196
36.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice38.70194
37.Dudys Dominik02MKP Zabrze39.11188
38.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice39.58181
39.Jasiński Mikołaj02MKS Pałac Młodzieży Katowice47.13107

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory27.02572
2.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin27.53540
3.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory27.69531
4.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów27.74528
5.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory27.78526
6.Gęgotek Radosław01MOSM Tychy28.20503
7.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.27499
8.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.46489
9.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory28.66479
10.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce28.71476
11.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj28.98463
12.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory29.04460
Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin29.04460
14.Pazik Wojciech01Uks Wodnik 29 Katowice29.05460
15.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj29.10457
16.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory29.59435
17.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz29.62434
18.Maj Jakub01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.68431
Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin29.68431
20.Kowol Tymoteusz01MOSM Tychy30.07415
21.Ptak Filip01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.16411
22.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.22408
23.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów30.32404
24.Pawlik Kamil01MOSM Tychy30.60393
25.Kwaśny Jakub01KS Piątka Chorzów30.83385
26.Bińkowski Bartosz01SiKReT Gliwice31.50361
27.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów31.69354
28.Hencner Wojciech01MOSM Tychy31.90347
29.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice31.95345
30.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice32.12340
31.Piechocki Michał01MOSM Tychy32.49329
32.Białek Mateusz01MOS Katowice33.38303
33.Danel Błażej01MOSM Tychy33.43302
34.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice33.64296
35.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory33.98287
36.Cygrimus Szymon01SiKReT Gliwice35.95242
37.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów36.68228
DYSKW.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice31.78
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 16:31)

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy25.61671
2.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy26.46609
3.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.69593
4.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.73590
5.Żaak Robert99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.83584
6.Łapot Radosław SR99MOS Katowice27.09567
7.Popiela Karol00MOSM Tychy27.35551
8.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice27.39549
9.Kapias Michał00SiKReT Gliwice27.41547
10.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice27.43546
11.Błądek Jędrzej00KS. Górnik Radlin27.46544
12.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice27.48543
13.Góral Michał99MOS Katowice27.65533
14.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice27.69531
15.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.71530
16.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec27.80525
17.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin27.82524
18.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice27.86521
19.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice27.97515
20.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce28.14506
21.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice28.16505
22.Lubik Aleksander99MKS Pałac Młodzieży Katowice28.44490
23.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.53485
Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.53485
25.Lesik Radosław SR98MKS-SMS Victoria Racibórz28.76474
26.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz28.92466
27.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice28.95465
28.Grabarczyk Olaf SR98MKS-SMS Victoria Racibórz28.98463
29.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice29.03461
30.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz29.36445
31.Roskosz Szymon SR00MKS-SMS Victoria Racibórz29.63433
32.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.05415
33.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.68390
34.Dąbrowski Daniel00Ukp Ruda Śląska30.87383
35.Łączny Michał00UKS Huragan Sosnowiec30.96380
36.Feliński Mateusz00UKS Huragan Sosnowiec31.56358
37.Dziodzio Dawid99KS. Górnik Radlin31.62356
38.Mróz Jakub00KS Piątka Chorzów32.10341
39.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice37.56212

Open

1.Kisiel Adrian93Ku Azs Pwsz Racibórz24.77742
2.Chowaniec Łukasz97UKS TROJKA Częstochowa25.16708
3.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy25.61671
4.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.37615
5.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy26.46609
6.Kula Arkadiusz90AZS AWF Katowice26.50606
7.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.69593
8.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.73590
9.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice26.74590
10.Żaak Robert99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.83584
11.Konczewski Jakub97AZS AWF Katowice26.96575
12.Sawka Juliusz97MKS Pałac Młodzieży Katowice27.01572
13.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory27.02572
14.Łapot Radosław SR99MOS Katowice27.09567
15.Żmija Marek97AZS AWF Katowice27.13565
16.Popiela Karol00MOSM Tychy27.35551
17.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice27.39549
18.Kapias Michał00SiKReT Gliwice27.41547
19.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice27.43546
20.Błądek Jędrzej00KS. Górnik Radlin27.46544
21.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice27.48543
22.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin27.53540
23.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.54540
24.Adamczk Jakub01UKS Shark Rudna27.57538
25.Góral Michał99MOS Katowice27.65533
26.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice27.69531
Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory27.69531
Czermak Tomasz91AZS AWF Katowice27.69531
29.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.71530
30.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów27.74528
31.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory27.78526
32.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec27.80525
33.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin27.82524
34.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice27.86521
35.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice27.97515
36.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce28.14506
37.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice28.16505
38.Gęgotek Radosław01MOSM Tychy28.20503
39.Maślanka Szymon96AZS AWF Katowice28.23501
40.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.27499
41.Lubik Aleksander99MKS Pałac Młodzieży Katowice28.44490
42.Nowotny Dawid01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.46489
43.Gajda Maciej95UKS TROJKA Częstochowa28.51486
44.Czaja Przemysław01Omega Olkusz28.53485
Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.53485
Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.53485
47.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory28.66479
48.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce28.71476
49.Lesik Radosław SR98MKS-SMS Victoria Racibórz28.76474
50.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski28.79472
51.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz28.92466
52.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz28.93466
53.Kucharski Filip00SiKReT Gliwice28.95465
54.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj28.98463
Grabarczyk Olaf SR98MKS-SMS Victoria Racibórz28.98463
56.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin28.99463
57.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice29.03461
58.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory29.04460
Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin29.04460
60.Pazik Wojciech01Uks Wodnik 29 Katowice29.05460
61.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj29.10457
62.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory29.11457
63.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.23451
64.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz29.36445
65.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.44442
66.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna29.45441
67.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory29.59435
68.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz29.62434
Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice29.62434
70.Roskosz Szymon SR00MKS-SMS Victoria Racibórz29.63433
71.Maj Jakub01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.68431
Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin29.68431
73.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice29.71430
74.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy29.82425
75.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.05415
76.Kowol Tymoteusz01MOSM Tychy30.07415
77.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin30.09414
78.Ptak Filip01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.16411
79.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.22408
80.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce30.24408
81.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.29406
82.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów30.32404
83.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice30.57395
84.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice30.60393
Pawlik Kamil01MOSM Tychy30.60393
86.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.68390
87.Walter Alan02MOSM Tychy30.73388
88.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec30.74388
89.Kwaśny Jakub01KS Piątka Chorzów30.83385
90.Dąbrowski Daniel00Ukp Ruda Śląska30.87383
91.Łączny Michał00UKS Huragan Sosnowiec30.96380
92.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce31.10375
93.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin31.27369
94.Pawlik Kacper02MOSM Tychy31.40364
95.Bińkowski Bartosz01SiKReT Gliwice31.50361
96.Feliński Mateusz00UKS Huragan Sosnowiec31.56358
97.Dziodzio Dawid99KS. Górnik Radlin31.62356
98.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów31.69354
99.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce31.84349
100.Hencner Wojciech01MOSM Tychy31.90347
101.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.94346
102.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice31.95345
103.Mróz Jakub00KS Piątka Chorzów32.10341
104.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice32.12340
105.Piechocki Michał01MOSM Tychy32.49329
106.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.60325
107.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.67323
108.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice33.13310
109.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik33.28306
110.Białek Mateusz01MOS Katowice33.38303
111.Danel Błażej01MOSM Tychy33.43302
112.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska33.48300
113.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice33.64296
114.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory33.98287
115.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce34.43276
116.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice34.55273
117.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy34.73269
118.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów35.16259
119.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza35.26257
120.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice35.76246
121.Cygrimus Szymon01SiKReT Gliwice35.95242
122.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice36.02241
123.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy36.11239
124.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów36.68228
125.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice37.56212
126.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza38.12203
127.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice38.61196
128.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice38.70194
129.Dudys Dominik02MKP Zabrze39.11188
130.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice39.58181
131.Jasiński Mikołaj02MKS Pałac Młodzieży Katowice47.13107
DYSKW.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice31.78
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 16:31)


<< TOP >>
Konkurencja 19
17.06.2016 - 16:40
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.73682
2.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice32.04602
3.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin33.64520
4.Amerek Daria02MOS Katowice34.07501
5.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów34.51482
6.Okaj Martyna02MOS Katowice34.70474
7.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory35.39447
8.Zając Aleksandra02MOSM Tychy36.55405
9.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice37.40378
10.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik37.61372
11.Sobik Martyna02RMKS Rybnik39.55320
12.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice40.15306
13.Okoń Wiktoria02KS Piątka Chorzów40.65294
14.Wiśniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów41.08285
15.Lupa Karolina02MOSM Tychy41.22282

15 lat

1.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów32.85558
2.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory33.43530
3.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce33.61521
4.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.93507
5.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice34.76471
6.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory35.34448
7.Czypionka Anna01MOSM Tychy35.71435
8.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza35.87429
9.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz36.84396
10.Pęcak Agnieszka01Muks Gilus Gilowice37.45377
11.Orpel Milena01MOS Katowice37.86365
12.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce37.92363
13.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała38.46348
14.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała38.50347
15.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów38.67342
16.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza39.05332
17.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin39.26327
18.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin39.75315
19.Jagiełka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza42.99249

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice30.54695
2.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.08600
3.Bilińska Dominika00AZS AWF Katowice32.42581
4.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin32.63570
5.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.11545
6.Kruszniewska Kinga99KS. Górnik Radlin33.74515
7.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice33.79513
8.Kozik Anna98AZS AWF Katowice33.86510
9.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin33.94506
10.Bajura Marta SR98Uks Wodnik 29 Katowice34.63477
11.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin34.65476
12.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice34.95464
13.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice35.37447
14.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz37.38379
15.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice37.77367
16.Kustra Dominika98KS MarioSport38.19355

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice30.54695
2.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.73682
3.Kowal Emilia02Omega Olkusz31.67623
4.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice32.04602
5.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.08600
6.Bilińska Dominika00AZS AWF Katowice32.42581
7.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin32.63570
8.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów32.85558
9.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.11545
10.Kiszka Dominika02Uks Sp 8 Chrzanów33.18542
11.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory33.43530
12.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce33.61521
13.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin33.64520
14.Kruszniewska Kinga99KS. Górnik Radlin33.74515
15.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice33.79513
16.Kozik Anna98AZS AWF Katowice33.86510
17.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.93507
18.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin33.94506
19.Amerek Daria02MOS Katowice34.07501
20.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów34.51482
21.Bajura Marta SR98Uks Wodnik 29 Katowice34.63477
22.Świstuń Julia00KS. Górnik Radlin34.65476
23.Kuc Weronika02Starachowicki Klub Pływacki Ba34.69474
24.Okaj Martyna02MOS Katowice34.70474
25.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice34.76471
26.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice34.95464
27.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory35.34448
28.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice35.37447
29.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory35.39447
30.Czypionka Anna01MOSM Tychy35.71435
31.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza35.87429
32.Zając Aleksandra02MOSM Tychy36.55405
33.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz36.84396
34.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz37.38379
35.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice37.40378
36.Pęcak Agnieszka01Muks Gilus Gilowice37.45377
37.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik37.61372
38.Dobrowolska Marta00Muks Gilus Gilowice37.77367
39.Orpel Milena01MOS Katowice37.86365
40.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce37.92363
41.Kustra Dominika98KS MarioSport38.19355
42.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała38.46348
43.Ochab Julia01Nowy KP Bielsko-Biała38.50347
44.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów38.67342
45.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza39.05332
46.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin39.26327
47.Sobik Martyna02RMKS Rybnik39.55320
48.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin39.75315
49.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice40.15306
50.Wites Zuzanna03MOS Katowice40.24304
51.Okoń Wiktoria02KS Piątka Chorzów40.65294
52.Żelazko Emilia03MOS Katowice40.76292
53.Wiśniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów41.08285
54.Lupa Karolina02MOSM Tychy41.22282
55.Jagiełka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza42.99249


<< TOP >>
Konkurencja 20
17.06.2016 - 16:48
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin29.59536
2.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.06463
3.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice31.26454
4.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.40448
5.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce31.45446
6.Sendacki Jakub02MOSM Tychy32.95388
7.Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce33.17380
8.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.29376
9.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs33.34374
10.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz33.43371
11.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec34.09350
12.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.37342
13.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec34.60335
14.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec34.77330
15.Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice34.98324
16.Biela Mateusz02MOS Katowice35.07322
17.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice35.25317
18.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze35.71305
19.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice36.04296
20.Walter Alan02MOSM Tychy36.87277
21.Kacprzykowski Marcel02MOSM Tychy38.65240
22.Parkitny Kamil02Ukp Ruda Śląska38.73239
23.Janik Dominik02MOSM Tychy39.45226
24.Jasiński Mikołaj02MKS Pałac Młodzieży Katowice40.70206
25.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy41.00201
26.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik43.38170
27.Ziętek Maxymilian02UKS Huragan Sosnowiec44.29159
DYSKW.Pawlik Kacper02MOSM Tychy37.34
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 17:00)

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory28.70587
2.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory29.93518
3.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory30.02513
4.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.77476
5.Pazik Wojciech01Uks Wodnik 29 Katowice31.05464
6.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin31.17458
7.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory31.92427
8.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin32.33411
9.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory32.35410
10.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice32.41408
11.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj32.82392
12.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj33.40372
13.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj34.76330
14.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory35.57308
15.Wolf Bartłomiej01MKS Pałac Młodzieży Katowice38.44244
16.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice38.89236
17.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz39.13231
18.Danel Błażej01MOSM Tychy39.72221
19.Sęk Jakub01MOS Katowice40.54208
DYSKW.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice36.29
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 17:01)

16 - 18 lat

1.Kapias Michał00SiKReT Gliwice28.33611
2.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy28.59594
3.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice28.91574
4.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice29.18559
5.Góral Michał99MOS Katowice29.54538
6.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec29.92518
7.Lubik Aleksander99MKS Pałac Młodzieży Katowice29.93518
8.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.00514
9.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin30.24502
10.Walessa Kamil00Ukp Ruda Śląska30.58485
11.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice30.87472
12.Biecki Szymon00AZS AWF Katowice30.91470
13.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz30.92469
14.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz31.12460
15.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.16459
16.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice31.25455
17.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice31.64438
18.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.01423
19.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz32.15418
20.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała33.17380
21.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz34.18347
22.Dziodzio Dawid99KS. Górnik Radlin34.50338
23.Kapera Jakub99UMKS Goczałkowice Zdroj35.48311
DYSKW.Popiela Karol00MOSM Tychy32.53
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na lini 15m  (Czas: 17:05)

Open

1.Chowaniec Łukasz97UKS TROJKA Częstochowa27.63658
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice28.33611
3.Blachura Patryk SO99ULKS VICTORIA Kozy28.59594
4.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory28.70587
5.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice28.91574
6.Konczewski Jakub97AZS AWF Katowice28.94573
7.Sawka Juliusz97MKS Pałac Młodzieży Katowice28.96572
8.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.06566
9.Stradomski Patryk00SiKReT Gliwice29.18559
10.Żmija Marek97AZS AWF Katowice29.44544
11.Góral Michał99MOS Katowice29.54538
12.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin29.59536
13.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec29.92518
14.Lubik Aleksander99MKS Pałac Młodzieży Katowice29.93518
Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory29.93518
16.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.00514
17.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory30.02513
18.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin30.24502
19.Walessa Kamil00Ukp Ruda Śląska30.58485
20.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.77476
21.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice30.87472
22.Biecki Szymon00AZS AWF Katowice30.91470
23.Wawryca Szymon SR98MKS-SMS Victoria Racibórz30.92469
24.Pazik Wojciech01Uks Wodnik 29 Katowice31.05464
25.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.06463
26.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz31.12460
27.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.16459
28.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin31.17458
29.Murański Kacper99Muks Gilus Gilowice31.25455
30.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice31.26454
31.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.40448
32.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce31.45446
33.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice31.64438
34.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory31.92427
35.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.01423
36.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz32.15418
37.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin32.33411
38.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory32.35410
39.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice32.41408
40.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj32.82392
41.Czaja Przemysław01Omega Olkusz32.90390
42.Sendacki Jakub02MOSM Tychy32.95388
43.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała33.17380
Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce33.17380
45.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.29376
46.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs33.34374
47.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj33.40372
48.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz33.43371
49.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec34.09350
50.Jabłoński Marcin SR00MKS-SMS Victoria Racibórz34.18347
51.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.37342
52.Dziodzio Dawid99KS. Górnik Radlin34.50338
53.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec34.60335
54.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj34.76330
55.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec34.77330
56.Mrzygłód Michał02Muks Gilus Gilowice34.98324
57.Biela Mateusz02MOS Katowice35.07322
58.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice35.25317
59.Kapera Jakub99UMKS Goczałkowice Zdroj35.48311
60.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory35.57308
61.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze35.71305
62.Kurzak Kamil04RMKS Rybnik35.90300
63.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik35.99298
64.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice36.04296
65.Walter Alan02MOSM Tychy36.87277
66.Magosz Michał03UKS Huragan Sosnowiec37.09272
67.Wolf Bartłomiej01MKS Pałac Młodzieży Katowice38.44244
68.Kacprzykowski Marcel02MOSM Tychy38.65240
69.Parkitny Kamil02Ukp Ruda Śląska38.73239
70.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice38.89236
71.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz39.13231
72.Janik Dominik02MOSM Tychy39.45226
73.Danel Błażej01MOSM Tychy39.72221
74.Sęk Jakub01MOS Katowice40.54208
75.Jasiński Mikołaj02MKS Pałac Młodzieży Katowice40.70206
76.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy41.00201
77.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik43.38170
78.Ziętek Maxymilian02UKS Huragan Sosnowiec44.29159
DYSKW.Popiela Karol00MOSM Tychy32.53
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na lini 15m  (Czas: 17:05)
DYSKW.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice36.29
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 17:01)
DYSKW.Pawlik Kacper02MOSM Tychy37.34
G2 - Całkowite zanurzenie w trakcie wyścigu (za wyjątkiem 15m po starcie lub nawrocie)  (Czas: 17:00)


<< TOP >>
Konkurencja 21
17.06.2016 - 17:00
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:43.17596
50m:
100m:
32.06
1:07.36
32.06
35.30
150m:
200m:
1:43.80
2:20.36
36.44
36.56
250m:
300m:
2:57.28
3:34.28
36.92
37.00
350m:
400m:
4:09.92
4:43.17
35.64
33.25
2.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce4:44.06590
50m:
100m:
33.64
1:09.88
33.64
36.24
150m:
200m:
1:46.81
2:23.71
36.93
36.90
250m:
300m:
2:59.70
3:36.19
35.99
36.49
350m:
400m:
4:10.77
4:44.06
34.58
33.29
3.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:45.64581
50m:
100m:
32.37
1:09.23
32.37
36.86
150m:
200m:
1:46.27
2:22.88
37.04
36.61
250m:
300m:
2:59.56
3:35.64
36.68
36.08
350m:
400m:
4:10.98
4:45.64
35.34
34.66
4.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:55.69523
50m:
100m:
33.90
1:11.39
33.90
37.49
150m:
200m:
1:48.77
2:26.52
37.38
37.75
250m:
300m:
3:04.32
3:42.27
37.80
37.95
350m:
400m:
4:19.44
4:55.69
37.17
36.25
5.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.04522
50m:
100m:
34.00
1:11.01
34.00
37.01
150m:
200m:
1:48.48
2:26.33
37.47
37.85
250m:
300m:
3:04.04
3:41.75
37.71
37.71
350m:
400m:
4:19.45
4:56.04
37.70
36.59
6.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy5:01.80492
50m:
100m:
34.33
1:12.04
34.33
37.71
150m:
200m:
1:51.12
2:29.86
39.08
38.74
250m:
300m:
3:08.87
3:48.05
39.01
39.18
350m:
400m:
4:26.18
5:01.80
38.13
35.62
7.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce5:02.18490
50m:
100m:
35.84
1:14.78
35.84
38.94
150m:
200m:
1:53.90
2:33.40
39.12
39.50
250m:
300m:
3:12.25
3:51.64
38.85
39.39
350m:
400m:
4:28.21
5:02.18
36.57
33.97
8.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów5:20.80410
50m:
100m:

1:16.44
150m:
200m:

2:37.99
250m:
300m:

4:00.68
350m:
400m:
4:41.78
5:20.80
41.10
39.02
9.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów6:04.58279
50m:
100m:
38.18
1:23.37
38.18
45.19
150m:
200m:
2:09.98
2:57.64
46.61
47.66
250m:
300m:
3:45.09
4:31.97
47.45
46.88
350m:
400m:
5:18.85
6:04.58
46.88
45.73
10.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów6:25.23236
50m:
100m:
40.77
1:28.04
40.77
47.27
150m:
200m:
2:16.94
3:06.91
48.90
49.97
250m:
300m:
3:55.51
4:45.46
48.60
49.95
350m:
400m:
5:35.99
6:25.23
50.53
49.24

15 lat

1.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec4:30.47684
50m:
100m:
32.10
1:06.68
32.10
34.58
150m:
200m:
1:41.47
2:16.61
34.79
35.14
250m:
300m:
2:51.76
3:25.37
35.15
33.61
350m:
400m:
3:59.11
4:30.47
33.74
31.36
2.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:36.72639
50m:
100m:
32.48
1:07.61
32.48
35.13
150m:
200m:
1:42.53
2:17.82
34.92
35.29
250m:
300m:
2:51.71
3:26.60
33.89
34.89
350m:
400m:
4:01.53
4:36.72
34.93
35.19
3.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów4:49.16560
50m:
100m:
33.26
1:10.31
33.26
37.05
150m:
200m:
1:47.41
2:24.29
37.10
36.88
250m:
300m:
3:01.53
3:39.01
37.24
37.48
350m:
400m:
4:15.10
4:49.16
36.09
34.06
4.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:49.51558
50m:
100m:
33.58
1:11.09
33.58
37.51
150m:
200m:
1:49.35
2:26.45
38.26
37.10
250m:
300m:
3:03.18
3:40.54
36.73
37.36
350m:
400m:
4:15.80
4:49.51
35.26
33.71
5.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin5:02.05491
50m:
100m:
32.74
1:10.51
32.74
37.77
150m:
200m:
1:49.02
2:28.15
38.51
39.13
250m:
300m:
3:07.56
3:47.04
39.41
39.48
350m:
400m:
4:24.84
5:02.05
37.80
37.21
6.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:02.13491
50m:
100m:
34.49
1:12.36
34.49
37.87
150m:
200m:
1:51.09
2:30.10
38.73
39.01
250m:
300m:
3:09.11
3:48.10
39.01
38.99
350m:
400m:
4:26.07
5:02.13
37.97
36.06
7.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:02.33490
50m:
100m:
34.39
1:12.29
34.39
37.90
150m:
200m:
1:51.42
2:30.72
39.13
39.30
250m:
300m:
3:09.48
3:48.62
38.76
39.14
350m:
400m:
4:26.39
5:02.33
37.77
35.94
8.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice5:05.81473
50m:
100m:
34.19
1:12.46
34.19
38.27
150m:
200m:
1:51.29
2:30.22
38.83
38.93
250m:
300m:
3:09.39
3:48.20
39.17
38.81
350m:
400m:
4:27.23
5:05.81
39.03
38.58
9.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:08.77460
50m:
100m:
34.31
1:12.52
34.31
38.21
150m:
200m:
1:51.68
2:31.50
39.16
39.82
250m:
300m:
3:11.21
3:50.94
39.71
39.73
350m:
400m:
4:30.42
5:08.77
39.48
38.35
10.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:11.02450
50m:
100m:
35.49
1:14.44
35.49
38.95
150m:
200m:
1:54.38
2:34.42
39.94
40.04
250m:
300m:
3:13.99
3:54.09
39.57
40.10
350m:
400m:
4:32.58
5:11.02
38.49
38.44
11.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:13.95437
50m:
100m:
35.79
1:15.12
35.79
39.33
150m:
200m:
1:55.07
2:35.31
39.95
40.24
250m:
300m:
3:15.47
3:55.68
40.16
40.21
350m:
400m:
4:35.48
5:13.95
39.80
38.47

16 - 18 lat

1.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice4:40.38614
50m:
100m:
31.85
1:06.91
31.85
35.06
150m:
200m:
1:42.26
2:18.05
35.35
35.79
250m:
300m:
2:53.78
3:30.06
35.73
36.28
350m:
400m:
4:06.04
4:40.38
35.98
34.34
2.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce4:40.71612
50m:
100m:
32.45
1:07.73
32.45
35.28
150m:
200m:
1:43.43
2:19.71
35.70
36.28
250m:
300m:
2:56.02
3:31.81
36.31
35.79
350m:
400m:
4:07.25
4:40.71
35.44
33.46
3.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice4:44.16590
50m:
100m:
32.37
1:08.09
32.37
35.72
150m:
200m:
1:44.14
2:20.79
36.05
36.65
250m:
300m:
2:57.66
3:34.65
36.87
36.99
350m:
400m:
4:10.90
4:44.16
36.25
33.26
4.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice4:50.22554
50m:
100m:
33.30
1:10.35
33.30
37.05
150m:
200m:
1:47.36
2:24.71
37.01
37.35
250m:
300m:
3:00.98
3:37.36
36.27
36.38
350m:
400m:
4:13.98
4:50.22
36.62
36.24
5.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin4:53.58535
50m:
100m:
34.03
1:11.46
34.03
37.43
150m:
200m:
1:48.45
2:26.19
36.99
37.74
250m:
300m:
3:02.94
3:39.88
36.75
36.94
350m:
400m:
4:16.94
4:53.58
37.06
36.64
6.Iżycka Marta SR00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:57.75513
50m:
100m:
33.22
1:10.56
33.22
37.34
150m:
200m:
1:48.32
2:26.18
37.76
37.86
250m:
300m:
3:03.67
3:42.34
37.49
38.67
350m:
400m:
4:20.61
4:57.75
38.27
37.14
7.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:00.00501
50m:
100m:
34.24
1:12.29
34.24
38.05
150m:
200m:
1:51.28
2:30.26
38.99
38.98
250m:
300m:
3:08.85
3:46.18
38.59
37.33
350m:
400m:
4:23.60
5:00.00
37.42
36.40
8.Kustra Julita00KS MarioSport5:05.89473
50m:
100m:
34.69
1:12.47
34.69
37.78
150m:
200m:
1:51.43
2:30.72
38.96
39.29
250m:
300m:
3:10.51
3:49.95
39.79
39.44
350m:
400m:
4:28.79
5:05.89
38.84
37.10

Open

1.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec4:30.47684
50m:
100m:
32.10
1:06.68
32.10
34.58
150m:
200m:
1:41.47
2:16.61
34.79
35.14
250m:
300m:
2:51.76
3:25.37
35.15
33.61
350m:
400m:
3:59.11
4:30.47
33.74
31.36
2.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice4:30.48684
50m:
100m:
31.85
1:06.69
31.85
34.84
150m:
200m:
1:41.76
2:16.69
35.07
34.93
250m:
300m:
2:51.49
3:25.54
34.80
34.05
350m:
400m:
3:59.43
4:30.48
33.89
31.05
3.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:36.72639
50m:
100m:
32.48
1:07.61
32.48
35.13
150m:
200m:
1:42.53
2:17.82
34.92
35.29
250m:
300m:
2:51.71
3:26.60
33.89
34.89
350m:
400m:
4:01.53
4:36.72
34.93
35.19
4.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice4:40.38614
50m:
100m:
31.85
1:06.91
31.85
35.06
150m:
200m:
1:42.26
2:18.05
35.35
35.79
250m:
300m:
2:53.78
3:30.06
35.73
36.28
350m:
400m:
4:06.04
4:40.38
35.98
34.34
5.Adamczyk Agata99UKS Aligator Gorzyce4:40.71612
50m:
100m:
32.45
1:07.73
32.45
35.28
150m:
200m:
1:43.43
2:19.71
35.70
36.28
250m:
300m:
2:56.02
3:31.81
36.31
35.79
350m:
400m:
4:07.25
4:40.71
35.44
33.46
6.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:43.17596
50m:
100m:
32.06
1:07.36
32.06
35.30
150m:
200m:
1:43.80
2:20.36
36.44
36.56
250m:
300m:
2:57.28
3:34.28
36.92
37.00
350m:
400m:
4:09.92
4:43.17
35.64
33.25
7.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce4:44.06590
50m:
100m:
33.64
1:09.88
33.64
36.24
150m:
200m:
1:46.81
2:23.71
36.93
36.90
250m:
300m:
2:59.70
3:36.19
35.99
36.49
350m:
400m:
4:10.77
4:44.06
34.58
33.29
8.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice4:44.16590
50m:
100m:
32.37
1:08.09
32.37
35.72
150m:
200m:
1:44.14
2:20.79
36.05
36.65
250m:
300m:
2:57.66
3:34.65
36.87
36.99
350m:
400m:
4:10.90
4:44.16
36.25
33.26
9.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:45.64581
50m:
100m:
32.37
1:09.23
32.37
36.86
150m:
200m:
1:46.27
2:22.88
37.04
36.61
250m:
300m:
2:59.56
3:35.64
36.68
36.08
350m:
400m:
4:10.98
4:45.64
35.34
34.66
10.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów4:49.16560
50m:
100m:
33.26
1:10.31
33.26
37.05
150m:
200m:
1:47.41
2:24.29
37.10
36.88
250m:
300m:
3:01.53
3:39.01
37.24
37.48
350m:
400m:
4:15.10
4:49.16
36.09
34.06
11.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:49.51558
50m:
100m:
33.58
1:11.09
33.58
37.51
150m:
200m:
1:49.35
2:26.45
38.26
37.10
250m:
300m:
3:03.18
3:40.54
36.73
37.36
350m:
400m:
4:15.80
4:49.51
35.26
33.71
12.Janecka Zuzanna99AZS AWF Katowice4:50.22554
50m:
100m:
33.30
1:10.35
33.30
37.05
150m:
200m:
1:47.36
2:24.71
37.01
37.35
250m:
300m:
3:00.98
3:37.36
36.27
36.38
350m:
400m:
4:13.98
4:50.22
36.62
36.24
13.Fuks Aleksandra03Muks Gilus Gilowice4:53.05538
50m:
100m:
34.17
1:10.98
34.17
36.81
150m:
200m:
1:48.76
2:26.70
37.78
37.94
250m:
300m:
3:04.10
3:41.37
37.40
37.27
350m:
400m:
4:18.21
4:53.05
36.84
34.84
14.Bogucka Karolina SR00Karol Wadowice4:53.33536
50m:
100m:
33.24
1:09.22
33.24
35.98
150m:
200m:
1:46.17
2:23.64
36.95
37.47
250m:
300m:
3:00.78
3:39.04
37.14
38.26
350m:
400m:
4:16.60
4:53.33
37.56
36.73
15.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin4:53.58535
50m:
100m:
34.03
1:11.46
34.03
37.43
150m:
200m:
1:48.45
2:26.19
36.99
37.74
250m:
300m:
3:02.94
3:39.88
36.75
36.94
350m:
400m:
4:16.94
4:53.58
37.06
36.64
16.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:55.69523
50m:
100m:
33.90
1:11.39
33.90
37.49
150m:
200m:
1:48.77
2:26.52
37.38
37.75
250m:
300m:
3:04.32
3:42.27
37.80
37.95
350m:
400m:
4:19.44
4:55.69
37.17
36.25
17.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.04522
50m:
100m:
34.00
1:11.01
34.00
37.01
150m:
200m:
1:48.48
2:26.33
37.47
37.85
250m:
300m:
3:04.04
3:41.75
37.71
37.71
350m:
400m:
4:19.45
4:56.04
37.70
36.59
18.Iżycka Marta SR00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:57.75513
50m:
100m:
33.22
1:10.56
33.22
37.34
150m:
200m:
1:48.32
2:26.18
37.76
37.86
250m:
300m:
3:03.67
3:42.34
37.49
38.67
350m:
400m:
4:20.61
4:57.75
38.27
37.14
19.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:00.00501
50m:
100m:
34.24
1:12.29
34.24
38.05
150m:
200m:
1:51.28
2:30.26
38.99
38.98
250m:
300m:
3:08.85
3:46.18
38.59
37.33
350m:
400m:
4:23.60
5:00.00
37.42
36.40
20.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy5:01.80492
50m:
100m:
34.33
1:12.04
34.33
37.71
150m:
200m:
1:51.12
2:29.86
39.08
38.74
250m:
300m:
3:08.87
3:48.05
39.01
39.18
350m:
400m:
4:26.18
5:01.80
38.13
35.62
21.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin5:02.05491
50m:
100m:
32.74
1:10.51
32.74
37.77
150m:
200m:
1:49.02
2:28.15
38.51
39.13
250m:
300m:
3:07.56
3:47.04
39.41
39.48
350m:
400m:
4:24.84
5:02.05
37.80
37.21
22.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:02.13491
50m:
100m:
34.49
1:12.36
34.49
37.87
150m:
200m:
1:51.09
2:30.10
38.73
39.01
250m:
300m:
3:09.11
3:48.10
39.01
38.99
350m:
400m:
4:26.07
5:02.13
37.97
36.06
23.Wojtasik Anita02UKS Aligator Gorzyce5:02.18490
50m:
100m:
35.84
1:14.78
35.84
38.94
150m:
200m:
1:53.90
2:33.40
39.12
39.50
250m:
300m:
3:12.25
3:51.64
38.85
39.39
350m:
400m:
4:28.21
5:02.18
36.57
33.97
24.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:02.33490
50m:
100m:
34.39
1:12.29
34.39
37.90
150m:
200m:
1:51.42
2:30.72
39.13
39.30
250m:
300m:
3:09.48
3:48.62
38.76
39.14
350m:
400m:
4:26.39
5:02.33
37.77
35.94
25.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice5:05.81473
50m:
100m:
34.19
1:12.46
34.19
38.27
150m:
200m:
1:51.29
2:30.22
38.83
38.93
250m:
300m:
3:09.39
3:48.20
39.17
38.81
350m:
400m:
4:27.23
5:05.81
39.03
38.58
26.Kustra Julita00KS MarioSport5:05.89473
50m:
100m:
34.69
1:12.47
34.69
37.78
150m:
200m:
1:51.43
2:30.72
38.96
39.29
250m:
300m:
3:10.51
3:49.95
39.79
39.44
350m:
400m:
4:28.79
5:05.89
38.84
37.10
27.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:08.77460
50m:
100m:
34.31
1:12.52
34.31
38.21
150m:
200m:
1:51.68
2:31.50
39.16
39.82
250m:
300m:
3:11.21
3:50.94
39.71
39.73
350m:
400m:
4:30.42
5:08.77
39.48
38.35
28.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:11.02450
50m:
100m:
35.49
1:14.44
35.49
38.95
150m:
200m:
1:54.38
2:34.42
39.94
40.04
250m:
300m:
3:13.99
3:54.09
39.57
40.10
350m:
400m:
4:32.58
5:11.02
38.49
38.44
29.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:13.95437
50m:
100m:
35.79
1:15.12
35.79
39.33
150m:
200m:
1:55.07
2:35.31
39.95
40.24
250m:
300m:
3:15.47
3:55.68
40.16
40.21
350m:
400m:
4:35.48
5:13.95
39.80
38.47
30.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów5:20.80410
50m:
100m:

1:16.44
150m:
200m:

2:37.99
250m:
300m:

4:00.68
350m:
400m:
4:41.78
5:20.80
41.10
39.02
31.Pawlik Alicja02KS Piątka Chorzów6:04.58279
50m:
100m:
38.18
1:23.37
38.18
45.19
150m:
200m:
2:09.98
2:57.64
46.61
47.66
250m:
300m:
3:45.09
4:31.97
47.45
46.88
350m:
400m:
5:18.85
6:04.58
46.88
45.73
32.Deutsch Marlena02KS Piątka Chorzów6:25.23236
50m:
100m:
40.77
1:28.04
40.77
47.27
150m:
200m:
2:16.94
3:06.91
48.90
49.97
250m:
300m:
3:55.51
4:45.46
48.60
49.95
350m:
400m:
5:35.99
6:25.23
50.53
49.24


<< TOP >>
Konkurencja 22
17.06.2016 - 17:24
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory4:35.62509
50m:
100m:
31.16
1:05.35
31.16
34.19
150m:
200m:
1:40.29
2:15.69
34.94
35.40
250m:
300m:
2:50.63
3:25.81
34.94
35.18
350m:
400m:
4:01.19
4:35.62
35.38
34.43
2.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:35.75508
50m:
100m:
30.36
1:04.91
30.36
34.55
150m:
200m:
1:39.51
2:15.09
34.60
35.58
250m:
300m:
2:50.36
3:26.52
35.27
36.16
350m:
400m:
4:01.65
4:35.75
35.13
34.10
3.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:39.55487
50m:
100m:
31.48
1:06.64
31.48
35.16
150m:
200m:
1:42.88
2:18.98
36.24
36.10
250m:
300m:
2:55.08
3:30.62
36.10
35.54
350m:
400m:
4:06.18
4:39.55
35.56
33.37
4.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:43.92465
50m:
100m:
31.90
1:08.63
31.90
36.73
150m:
200m:
1:44.81
2:21.63
36.18
36.82
250m:
300m:
2:57.94
3:34.69
36.31
36.75
350m:
400m:
4:10.33
4:43.92
35.64
33.59
5.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin4:45.73456
50m:
100m:
32.36
1:07.91
32.36
35.55
150m:
200m:
1:44.64
2:21.86
36.73
37.22
250m:
300m:
2:58.59
3:35.99
36.73
37.40
350m:
400m:
4:12.35
4:45.73
36.36
33.38
6.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce4:47.03450
50m:
100m:
31.43
1:06.89
31.43
35.46
150m:
200m:
1:43.09
2:20.27
36.20
37.18
250m:
300m:
2:57.66
3:34.59
37.39
36.93
350m:
400m:
4:12.33
4:47.03
37.74
34.70
7.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:51.59429
50m:
100m:
31.80
1:08.10
31.80
36.30
150m:
200m:
1:45.89
2:24.24
37.79
38.35
250m:
300m:
3:01.34
3:38.91
37.10
37.57
350m:
400m:
4:15.95
4:51.59
37.04
35.64
8.Żak Maciej02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:53.70420
50m:
100m:
33.14
1:10.67
33.14
37.53
150m:
200m:
1:48.11
2:25.51
37.44
37.40
250m:
300m:
3:03.24
3:40.92
37.73
37.68
350m:
400m:
4:18.37
4:53.70
37.45
35.33
9.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice4:54.25418
50m:
100m:
33.29
1:09.93
33.29
36.64
150m:
200m:
1:47.88
2:25.88
37.95
38.00
250m:
300m:
3:03.78
3:41.81
37.90
38.03
350m:
400m:
4:19.30
4:54.25
37.49
34.95
10.Szojda Paweł02MOSM Tychy4:57.20406
50m:
100m:
32.96
1:10.25
32.96
37.29
150m:
200m:
1:49.02
2:27.57
38.77
38.55
250m:
300m:
3:06.25
3:45.22
38.68
38.97
350m:
400m:
4:22.90
4:57.20
37.68
34.30
11.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:57.41405
50m:
100m:
33.38
1:11.19
33.38
37.81
150m:
200m:
1:49.37
2:27.27
38.18
37.90
250m:
300m:
3:05.33
3:43.71
38.06
38.38
350m:
400m:
4:21.06
4:57.41
37.35
36.35
12.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:58.70399
50m:
100m:
34.39
1:12.34
34.39
37.95
150m:
200m:
1:50.46
2:28.94
38.12
38.48
250m:
300m:
3:06.71
3:44.44
37.77
37.73
350m:
400m:
4:21.49
4:58.70
37.05
37.21
13.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:59.41397
50m:
100m:
33.31
1:11.23
33.31
37.92
150m:
200m:
4:22.78
2:28.31
3:11.55250m:
300m:

3:44.59
350m:
400m:

4:59.41
14.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec5:00.57392
50m:
100m:
33.27
1:11.20
33.27
37.93
150m:
200m:
1:49.27
2:27.67
38.07
38.40
250m:
300m:
3:05.95
3:46.28
38.28
40.33
350m:
400m:
4:23.81
5:00.57
37.53
36.76
15.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:01.00390
50m:
100m:
33.60
1:11.18
33.60
37.58
150m:
200m:
1:50.15
2:29.78
38.97
39.63
250m:
300m:
3:08.75
3:46.37
38.97
37.62
350m:
400m:
4:24.11
5:01.00
37.74
36.89
16.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:01.10390
50m:
100m:
33.74
1:12.00
33.74
38.26
150m:
200m:
1:49.51
2:28.37
37.51
38.86
250m:
300m:
3:06.87
3:46.25
38.50
39.38
350m:
400m:
4:24.46
5:01.10
38.21
36.64
17.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce5:02.49385
50m:
100m:
34.30
1:12.27
34.30
37.97
150m:
200m:
1:51.69
2:31.12
39.42
39.43
250m:
300m:
3:10.08
3:49.40
38.96
39.32
350m:
400m:
4:26.62
5:02.49
37.22
35.87
18.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice5:03.30382
50m:
100m:
33.95
1:12.92
33.95
38.97
150m:
200m:
1:52.25
2:31.79
39.33
39.54
250m:
300m:
3:10.83
3:49.62
39.04
38.79
350m:
400m:
4:27.60
5:03.30
37.98
35.70
19.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce5:04.14378
50m:
100m:
33.12
1:10.05
33.12
36.93
150m:
200m:
1:48.74
2:28.39
38.69
39.65
250m:
300m:
3:07.86
3:47.54
39.47
39.68
350m:
400m:
4:26.69
5:04.14
39.15
37.45
20.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec5:06.06371
50m:
100m:
34.13
1:12.81
34.13
38.68
150m:
200m:
1:51.95
2:31.03
39.14
39.08
250m:
300m:
3:10.18
3:49.75
39.15
39.57
350m:
400m:
4:28.37
5:06.06
38.62
37.69
21.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:07.68365
50m:
100m:
35.69
1:14.59
35.69
38.90
150m:
200m:
1:53.89
2:34.07
39.30
40.18
250m:
300m:
3:13.56
3:53.02
39.49
39.46
350m:
400m:
4:30.57
5:07.68
37.55
37.11
22.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze5:20.02325
50m:
100m:
34.68
1:14.51
34.68
39.83
150m:
200m:
1:55.22
2:36.08
40.71
40.86
250m:
300m:
3:17.10
3:57.98
41.02
40.88
350m:
400m:
4:39.28
5:20.02
41.30
40.74
23.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice5:24.80311
50m:
100m:
36.58
1:18.37
36.58
41.79
150m:
200m:
2:00.36
2:42.53
41.99
42.17
250m:
300m:
3:24.31
4:06.37
41.78
42.06
350m:
400m:
4:46.09
5:24.80
39.72
38.71
24.Smolorz Dawid02Ukp Ruda Śląska5:30.08296
50m:
100m:
33.87
1:14.14
33.87
40.27
150m:
200m:
1:56.29
2:39.19
42.15
42.90
250m:
300m:
3:21.84
4:05.29
42.65
43.45
350m:
400m:
4:48.73
5:30.08
43.44
41.35
25.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów5:49.64249
50m:
100m:
36.45
1:19.68
36.45
43.23
150m:
200m:
2:05.03
2:50.45
45.35
45.42
250m:
300m:
3:35.57
4:21.72
45.12
46.15
350m:
400m:
5:07.18
5:49.64
45.46
42.46
26.Dudys Dominik02MKP Zabrze5:57.91232
50m:
100m:
37.09
1:20.62
37.09
43.53
150m:
200m:
2:07.22
2:53.41
46.60
46.19
250m:
300m:
3:39.88
4:27.45
46.47
47.57
350m:
400m:
5:14.46
5:57.91
47.01
43.45
27.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska5:58.73230
50m:
100m:
36.36
1:21.76
36.36
45.40
150m:
200m:
2:09.13
2:56.54
47.37
47.41
250m:
300m:
3:44.73
4:32.89
48.19
48.16
350m:
400m:
5:20.07
5:58.73
47.18
38.66

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory4:20.17605
50m:
100m:
29.89
1:02.87
29.89
32.98
150m:
200m:
1:35.79
2:08.90
32.92
33.11
250m:
300m:
2:41.88
3:15.29
32.98
33.41
350m:
400m:
3:48.70
4:20.17
33.41
31.47
2.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów4:23.29583
50m:
100m:
30.22
1:03.23
30.22
33.01
150m:
200m:
1:36.55
2:09.95
33.32
33.40
250m:
300m:
2:43.27
3:17.24
33.32
33.97
350m:
400m:
3:50.84
4:23.29
33.60
32.45
3.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory4:26.41563
50m:
100m:
29.02
1:02.03
29.02
33.01
150m:
200m:
1:36.10
2:10.94
34.07
34.84
250m:
300m:
2:45.18
3:20.10
34.24
34.92
350m:
400m:
3:53.72
4:26.41
33.62
32.69
4.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów4:28.83548
50m:
100m:
30.91
1:05.09
30.91
34.18
150m:
200m:
1:39.92
2:14.26
34.83
34.34
250m:
300m:
2:48.95
3:23.07
34.69
34.12
350m:
400m:
3:56.66
4:28.83
33.59
32.17
5.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:33.88518
50m:
100m:
30.78
1:05.10
30.78
34.32
150m:
200m:
1:40.73
2:16.30
35.63
35.57
250m:
300m:
2:51.77
3:27.14
35.47
35.37
350m:
400m:
4:01.64
4:33.88
34.50
32.24
6.Michalski Wojciech01Muks Gilus Gilowice4:35.96507
50m:
100m:
31.70
1:07.18
31.70
35.48
150m:
200m:
1:43.05
2:18.43
35.87
35.38
250m:
300m:
2:54.05
3:28.97
35.62
34.92
350m:
400m:
4:03.12
4:35.96
34.15
32.84
7.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice4:37.22500
50m:
100m:
31.26
1:06.74
31.26
35.48
150m:
200m:
1:42.17
2:18.51
35.43
36.34
250m:
300m:
2:53.82
3:29.48
35.31
35.66
350m:
400m:
4:03.64
4:37.22
34.16
33.58
8.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz4:42.27473
50m:
100m:
31.16
1:05.38
31.16
34.22
150m:
200m:
1:41.00
2:17.49
35.62
36.49
250m:
300m:
2:54.23
3:30.75
36.74
36.52
350m:
400m:
4:07.56
4:42.27
36.81
34.71
9.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce4:43.78466
50m:
100m:
31.64
1:06.80
31.64
35.16
150m:
200m:
1:43.03
2:19.69
36.23
36.66
250m:
300m:
2:56.77
3:34.00
37.08
37.23
350m:
400m:
4:09.19
4:43.78
35.19
34.59
10.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin4:44.73461
50m:
100m:
31.78
1:08.07
31.78
36.29
150m:
200m:
1:44.45
2:21.63
36.38
37.18
250m:
300m:
2:58.07
3:36.79
36.44
38.72
350m:
400m:
4:11.18
4:44.73
34.39
33.55
11.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory4:45.99455
50m:
100m:
32.24
1:08.43
32.24
36.19
150m:
200m:
1:44.61
2:21.40
36.18
36.79
250m:
300m:
2:57.98
3:34.73
36.58
36.75
350m:
400m:
4:11.70
4:45.99
36.97
34.29
12.Wiśniewski Paweł01Uks Wodnik 29 Katowice4:49.52439
50m:
100m:
33.15
1:09.05
33.15
35.90
150m:
200m:
1:45.73
2:22.93
36.68
37.20
250m:
300m:
2:59.91
3:37.20
36.98
37.29
350m:
400m:
4:14.53
4:49.52
37.33
34.99
13.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała4:49.84437
50m:
100m:
32.10
1:08.70
32.10
36.60
150m:
200m:
1:45.84
2:23.10
37.14
37.26
250m:
300m:
3:00.77
3:38.17
37.67
37.40
350m:
400m:
4:15.09
4:49.84
36.92
34.75
14.Wieczorek Miłosz01KS Piątka Chorzów4:55.22414
50m:
100m:
33.26
1:09.77
33.26
36.51
150m:
200m:
1:48.08
2:26.56
38.31
38.48
250m:
300m:
3:05.30
3:43.43
38.74
38.13
350m:
400m:
4:21.14
4:55.22
37.71
34.08
15.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj5:02.40385
50m:
100m:
32.73
2:32.14
32.73
1:59.41
150m:
200m:
1:51.46
3:54.22

2:02.76
250m:
300m:
3:13.40350m:
400m:
4:30.75
5:02.40

31.65
16.Pawlik Kamil01MOSM Tychy5:05.09375
50m:
100m:
32.62
1:09.66
32.62
37.04
150m:
200m:
1:48.88
2:29.58
39.22
40.70
250m:
300m:
3:09.79
3:49.45
40.21
39.66
350m:
400m:
4:28.80
5:05.09
39.35
36.29
17.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice5:05.14375
50m:
100m:
33.11
1:11.79
33.11
38.68
150m:
200m:
1:50.95
2:30.42
39.16
39.47
250m:
300m:
3:09.4839.06350m:
400m:
4:28.46
5:05.14

36.68
18.Piechocki Michał01MOSM Tychy5:06.75369
50m:
100m:
32.55
1:11.15
32.55
38.60
150m:
200m:
1:51.2740.12250m:
300m:
3:11.95
3:52.02

40.07
350m:
400m:

5:06.75
19.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj5:07.75365
50m:
100m:
35.58
1:16.30
35.58
40.72
150m:
200m:
1:55.52
2:36.15
39.22
40.63
250m:
300m:
3:15.66
3:54.25
39.51
38.59
350m:
400m:
4:32.55
5:07.75
38.30
35.20
20.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów5:34.79284
50m:
100m:
37.27
1:19.88
37.27
42.61
150m:
200m:
2:03.15
2:46.02
43.27
42.87
250m:
300m:
3:29.21
4:12.62
43.19
43.41
350m:
400m:
4:55.35
5:34.79
42.73
39.44

16 - 18 lat

1.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce4:15.28640
50m:
100m:
29.61
1:02.36
29.61
32.75
150m:
200m:
1:35.05
2:08.07
32.69
33.02
250m:
300m:
2:40.48
3:13.50
32.41
33.02
350m:
400m:
3:45.44
4:15.28
31.94
29.84
2.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn4:22.39589
50m:
100m:
29.31
1:02.17
29.31
32.86
150m:
200m:
1:35.90
2:09.48
33.73
33.58
250m:
300m:
2:43.25
3:16.08
33.77
32.83
350m:
400m:
3:49.43
4:22.39
33.35
32.96
3.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice4:22.45589
50m:
100m:
30.47
1:03.15
30.47
32.68
150m:
200m:
1:36.15
2:09.31
33.00
33.16
250m:
300m:
2:42.60
3:16.23
33.29
33.63
350m:
400m:
3:49.57
4:22.45
33.34
32.88
4.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin4:26.66562
50m:
100m:
30.15
1:03.87
30.15
33.72
150m:
200m:
1:38.10
2:12.53
34.23
34.43
250m:
300m:
2:46.43
3:20.54
33.90
34.11
350m:
400m:
3:54.25
4:26.66
33.71
32.41
5.Chromik Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:28.49550
50m:
100m:
30.82
1:04.74
30.82
33.92
150m:
200m:
1:39.40
2:14.29
34.66
34.89
250m:
300m:
2:48.36
3:23.05
34.07
34.69
350m:
400m:
3:56.85
4:28.49
33.80
31.64
6.Cajza Szymon00LKS Jedność 32 Przyszowice4:30.40539
50m:
100m:
31.36
1:05.30
31.36
33.94
150m:
200m:
1:40.44
2:15.25
35.14
34.81
250m:
300m:
2:50.18
3:24.79
34.93
34.61
350m:
400m:
3:58.92
4:30.40
34.13
31.48
7.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice4:30.83536
50m:
100m:
31.50
1:05.14
31.50
33.64
150m:
200m:
1:39.57
2:14.54
34.43
34.97
250m:
300m:
2:49.20
3:23.28
34.66
34.08
350m:
400m:
3:57.66
4:30.83
34.38
33.17
8.Roskosz Szymon SR00MKS-SMS Victoria Racibórz4:32.32527
50m:
100m:
30.46
1:04.02
30.46
33.56
150m:
200m:
1:38.67
2:13.27
34.65
34.60
250m:
300m:
2:48.65
3:23.79
35.38
35.14
350m:
400m:
3:58.83
4:32.32
35.04
33.49
9.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice4:32.38527
50m:
100m:
30.47
1:04.96
30.47
34.49
150m:
200m:
1:39.88
2:14.95
34.92
35.07
250m:
300m:
2:49.83
3:24.41
34.88
34.58
350m:
400m:
3:58.38
4:32.38
33.97
34.00
10.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:33.47521
50m:
100m:
30.93
1:05.63
30.93
34.70
150m:
200m:
1:40.79
2:15.82
35.16
35.03
250m:
300m:
2:50.66
3:25.48
34.84
34.82
350m:
400m:
4:00.33
4:33.47
34.85
33.14
11.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:36.40504
50m:
100m:
31.09
1:06.18
31.09
35.09
150m:
200m:
1:42.46
2:18.17
36.28
35.71
250m:
300m:
2:53.99
3:29.22
35.82
35.23
350m:
400m:
4:04.03
4:36.40
34.81
32.37
12.Biecki Szymon00AZS AWF Katowice4:38.93491
50m:
100m:
31.25
1:06.51
31.25
35.26
150m:
200m:
1:41.28
2:17.04
34.77
35.76
250m:
300m:
2:52.46
3:28.40
35.42
35.94
350m:
400m:
4:03.93
4:38.93
35.53
35.00
13.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:41.25479
50m:
100m:
31.91
1:07.46
31.91
35.55
150m:
200m:
1:42.89
2:19.67
35.43
36.78
250m:
300m:
2:56.44
3:32.96
36.77
36.52
350m:
400m:
4:07.67
4:41.25
34.71
33.58
14.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice4:50.61434
50m:
100m:
31.33
1:07.40
31.33
36.07
150m:
200m:
1:44.37
2:21.97
36.97
37.60
250m:
300m:
2:59.39
3:37.16
37.42
37.77
350m:
400m:
4:14.12
4:50.61
36.96
36.49
15.Włodarski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz4:58.61400
50m:
100m:
33.17
1:10.74
33.17
37.57
150m:
200m:
1:48.55
2:27.26
37.81
38.71
250m:
300m:
3:05.28
3:44.12
38.02
38.84
350m:
400m:
4:22.28
4:58.61
38.16
36.33
16.Tanzola Sebastian00KS MarioSport5:02.11386
50m:
100m:
33.72
1:10.98
33.72
37.26
150m:
200m:
1:50.49
2:29.25
39.51
38.76
250m:
300m:
3:09.29
3:48.16
40.04
38.87
350m:
400m:
4:26.92
5:02.11
38.76
35.19
DYSKW.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:15.26
D1 - Głowa pływaka nie załamała lustra wody przed lub na lini 15 m  (Czas: 17:48)
50m:
100m:
31.82
1:08.75
31.82
36.93
150m:
200m:
1:47.42
2:28.63
38.67
41.21
250m:
300m:
3:10.82
3:52.96
42.19
42.14
350m:
400m:
4:35.56
5:15.26
42.60
39.70

Open

1.Stoszek Szymon99UKS Aligator Gorzyce4:15.28640
50m:
100m:
29.61
1:02.36
29.61
32.75
150m:
200m:
1:35.05
2:08.07
32.69
33.02
250m:
300m:
2:40.48
3:13.50
32.41
33.02
350m:
400m:
3:45.44
4:15.28
31.94
29.84
2.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice4:15.36640
50m:
100m:
29.95
1:02.71
29.95
32.76
150m:
200m:
1:35.18
2:07.89
32.47
32.71
250m:
300m:
2:40.31
3:13.46
32.42
33.15
350m:
400m:
3:46.95
4:15.36
33.49
28.41
3.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory4:20.17605
50m:
100m:
29.89
1:02.87
29.89
32.98
150m:
200m:
1:35.79
2:08.90
32.92
33.11
250m:
300m:
2:41.88
3:15.29
32.98
33.41
350m:
400m:
3:48.70
4:20.17
33.41
31.47
4.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn4:22.39589
50m:
100m:
29.31
1:02.17
29.31
32.86
150m:
200m:
1:35.90
2:09.48
33.73
33.58
250m:
300m:
2:43.25
3:16.08
33.77
32.83
350m:
400m:
3:49.43
4:22.39
33.35
32.96
5.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice4:22.45589
50m:
100m:
30.47
1:03.15
30.47
32.68
150m:
200m:
1:36.15
2:09.31
33.00
33.16
250m:
300m:
2:42.60
3:16.23
33.29
33.63
350m:
400m:
3:49.57
4:22.45
33.34
32.88
6.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno4:23.18584
50m:
100m:
29.11
1:02.09
29.11
32.98
150m:
200m:
1:36.17
2:10.00
34.08
33.83
250m:
300m:
2:44.13
3:17.82
34.13
33.69
350m:
400m:
3:51.17
4:23.18
33.35
32.01
7.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów4:23.29583
50m:
100m:
30.22
1:03.23
30.22
33.01
150m:
200m:
1:36.55
2:09.95
33.32
33.40
250m:
300m:
2:43.27
3:17.24
33.32
33.97
350m:
400m:
3:50.84
4:23.29
33.60
32.45
8.Milbrant Kacper01UKS Salmo Żory4:26.41563
50m:
100m:
29.02
1:02.03
29.02
33.01
150m:
200m:
1:36.10
2:10.94
34.07
34.84
250m:
300m:
2:45.18
3:20.10
34.24
34.92
350m:
400m:
3:53.72
4:26.41
33.62
32.69
9.Sawicki Bartosz00KS. Górnik Radlin4:26.66562
50m:
100m:
30.15
1:03.87
30.15
33.72
150m:
200m:
1:38.10
2:12.53
34.23
34.43
250m:
300m:
2:46.43
3:20.54
33.90
34.11
350m:
400m:
3:54.25
4:26.66
33.71
32.41
10.Chromik Szymon SR99CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:28.49550
50m:
100m:
30.82
1:04.74
30.82
33.92
150m:
200m:
1:39.40
2:14.29
34.66
34.89
250m:
300m:
2:48.36
3:23.05
34.07
34.69
350m:
400m:
3:56.85
4:28.49
33.80
31.64
11.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów4:28.83548
50m:
100m:
30.91
1:05.09
30.91
34.18
150m:
200m:
1:39.92
2:14.26
34.83
34.34
250m:
300m:
2:48.95
3:23.07
34.69
34.12
350m:
400m:
3:56.66
4:28.83
33.59
32.17
12.Cajza Szymon00LKS Jedność 32 Przyszowice4:30.40539
50m:
100m:
31.36
1:05.30
31.36
33.94
150m:
200m:
1:40.44
2:15.25
35.14
34.81
250m:
300m:
2:50.18
3:24.79
34.93
34.61
350m:
400m:
3:58.92
4:30.40
34.13
31.48
13.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice4:30.83536
50m:
100m:
31.50
1:05.14
31.50
33.64
150m:
200m:
1:39.57
2:14.54
34.43
34.97
250m:
300m:
2:49.20
3:23.28
34.66
34.08
350m:
400m:
3:57.66
4:30.83
34.38
33.17
14.Roskosz Szymon SR00MKS-SMS Victoria Racibórz4:32.32527
50m:
100m:
30.46
1:04.02
30.46
33.56
150m:
200m:
1:38.67
2:13.27
34.65
34.60
250m:
300m:
2:48.65
3:23.79
35.38
35.14
350m:
400m:
3:58.83
4:32.32
35.04
33.49
15.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice4:32.38527
50m:
100m:
30.47
1:04.96
30.47
34.49
150m:
200m:
1:39.88
2:14.95
34.92
35.07
250m:
300m:
2:49.83
3:24.41
34.88
34.58
350m:
400m:
3:58.38
4:32.38
33.97
34.00
16.Staniszewski Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:33.47521
50m:
100m:
30.93
1:05.63
30.93
34.70
150m:
200m:
1:40.79
2:15.82
35.16
35.03
250m:
300m:
2:50.66
3:25.48
34.84
34.82
350m:
400m:
4:00.33
4:33.47
34.85
33.14
17.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:33.88518
50m:
100m:
30.78
1:05.10
30.78
34.32
150m:
200m:
1:40.73
2:16.30
35.63
35.57
250m:
300m:
2:51.77
3:27.14
35.47
35.37
350m:
400m:
4:01.64
4:33.88
34.50
32.24
18.Woźny Wiktor01UKS Shark Rudna4:34.02518
50m:
100m:
31.18
1:05.75
31.18
34.57
150m:
200m:
1:40.91
2:16.01
35.16
35.10
250m:
300m:
4:02.22
3:27.16
1:46.21350m:
400m:

4:34.02
19.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory4:35.62509
50m:
100m:
31.16
1:05.35
31.16
34.19
150m:
200m:
1:40.29
2:15.69
34.94
35.40
250m:
300m:
2:50.63
3:25.81
34.94
35.18
350m:
400m:
4:01.19
4:35.62
35.38
34.43
20.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:35.75508
50m:
100m:
30.36
1:04.91
30.36
34.55
150m:
200m:
1:39.51
2:15.09
34.60
35.58
250m:
300m:
2:50.36
3:26.52
35.27
36.16
350m:
400m:
4:01.65
4:35.75
35.13
34.10
21.Michalski Wojciech01Muks Gilus Gilowice4:35.96507
50m:
100m:
31.70
1:07.18
31.70
35.48
150m:
200m:
1:43.05
2:18.43
35.87
35.38
250m:
300m:
2:54.05
3:28.97
35.62
34.92
350m:
400m:
4:03.12
4:35.96
34.15
32.84
22.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:36.40504
50m:
100m:
31.09
1:06.18
31.09
35.09
150m:
200m:
1:42.46
2:18.17
36.28
35.71
250m:
300m:
2:53.99
3:29.22
35.82
35.23
350m:
400m:
4:04.03
4:36.40
34.81
32.37
23.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice4:37.22500
50m:
100m:
31.26
1:06.74
31.26
35.48
150m:
200m:
1:42.17
2:18.51
35.43
36.34
250m:
300m:
2:53.82
3:29.48
35.31
35.66
350m:
400m:
4:03.64
4:37.22
34.16
33.58
24.Biecki Szymon00AZS AWF Katowice4:38.93491
50m:
100m:
31.25
1:06.51
31.25
35.26
150m:
200m:
1:41.28
2:17.04
34.77
35.76
250m:
300m:
2:52.46
3:28.40
35.42
35.94
350m:
400m:
4:03.93
4:38.93
35.53
35.00
25.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:39.55487
50m:
100m:
31.48
1:06.64
31.48
35.16
150m:
200m:
1:42.88
2:18.98
36.24
36.10
250m:
300m:
2:55.08
3:30.62
36.10
35.54
350m:
400m:
4:06.18
4:39.55
35.56
33.37
26.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:41.25479
50m:
100m:
31.91
1:07.46
31.91
35.55
150m:
200m:
1:42.89
2:19.67
35.43
36.78
250m:
300m:
2:56.44
3:32.96
36.77
36.52
350m:
400m:
4:07.67
4:41.25
34.71
33.58
27.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz4:42.27473
50m:
100m:
31.16
1:05.38
31.16
34.22
150m:
200m:
1:41.00
2:17.49
35.62
36.49
250m:
300m:
2:54.23
3:30.75
36.74
36.52
350m:
400m:
4:07.56
4:42.27
36.81
34.71
28.Sosna Tomasz01UKS Aligator Gorzyce4:43.78466
50m:
100m:
31.64
1:06.80
31.64
35.16
150m:
200m:
1:43.03
2:19.69
36.23
36.66
250m:
300m:
2:56.77
3:34.00
37.08
37.23
350m:
400m:
4:09.19
4:43.78
35.19
34.59
29.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:43.92465
50m:
100m:
31.90
1:08.63
31.90
36.73
150m:
200m:
1:44.81
2:21.63
36.18
36.82
250m:
300m:
2:57.94
3:34.69
36.31
36.75
350m:
400m:
4:10.33
4:43.92
35.64
33.59
30.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin4:44.73461
50m:
100m:
31.78
1:08.07
31.78
36.29
150m:
200m:
1:44.45
2:21.63
36.38
37.18
250m:
300m:
2:58.07
3:36.79
36.44
38.72
350m:
400m:
4:11.18
4:44.73
34.39
33.55
31.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin4:45.73456
50m:
100m:
32.36
1:07.91
32.36
35.55
150m:
200m:
1:44.64
2:21.86
36.73
37.22
250m:
300m:
2:58.59
3:35.99
36.73
37.40
350m:
400m:
4:12.35
4:45.73
36.36
33.38
32.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory4:45.99455
50m:
100m:
32.24
1:08.43
32.24
36.19
150m:
200m:
1:44.61
2:21.40
36.18
36.79
250m:
300m:
2:57.98
3:34.73
36.58
36.75
350m:
400m:
4:11.70
4:45.99
36.97
34.29
33.Zając Mateusz02UKS Aligator Gorzyce4:47.03450
50m:
100m:
31.43
1:06.89
31.43
35.46
150m:
200m:
1:43.09
2:20.27
36.20
37.18
250m:
300m:
2:57.66
3:34.59
37.39
36.93
350m:
400m:
4:12.33
4:47.03
37.74
34.70
34.Wiśniewski Paweł01Uks Wodnik 29 Katowice4:49.52439
50m:
100m:
33.15
1:09.05
33.15
35.90
150m:
200m:
1:45.73
2:22.93
36.68
37.20
250m:
300m:
2:59.91
3:37.20
36.98
37.29
350m:
400m:
4:14.53
4:49.52
37.33
34.99
35.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała4:49.84437
50m:
100m:
32.10
1:08.70
32.10
36.60
150m:
200m:
1:45.84
2:23.10
37.14
37.26
250m:
300m:
3:00.77
3:38.17
37.67
37.40
350m:
400m:
4:15.09
4:49.84
36.92
34.75
36.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice4:50.61434
50m:
100m:
31.33
1:07.40
31.33
36.07
150m:
200m:
1:44.37
2:21.97
36.97
37.60
250m:
300m:
2:59.39
3:37.16
37.42
37.77
350m:
400m:
4:14.12
4:50.61
36.96
36.49
37.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:51.59429
50m:
100m:
31.80
1:08.10
31.80
36.30
150m:
200m:
1:45.89
2:24.24
37.79
38.35
250m:
300m:
3:01.34
3:38.91
37.10
37.57
350m:
400m:
4:15.95
4:51.59
37.04
35.64
38.Żak Maciej02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:53.70420
50m:
100m:
33.14
1:10.67
33.14
37.53
150m:
200m:
1:48.11
2:25.51
37.44
37.40
250m:
300m:
3:03.24
3:40.92
37.73
37.68
350m:
400m:
4:18.37
4:53.70
37.45
35.33
39.Nachyła Jakub02Muks Gilus Gilowice4:54.25418
50m:
100m:
33.29
1:09.93
33.29
36.64
150m:
200m:
1:47.88
2:25.88
37.95
38.00
250m:
300m:
3:03.78
3:41.81
37.90
38.03
350m:
400m:
4:19.30
4:54.25
37.49
34.95
40.Wieczorek Miłosz01KS Piątka Chorzów4:55.22414
50m:
100m:
33.26
1:09.77
33.26
36.51
150m:
200m:
1:48.08
2:26.56
38.31
38.48
250m:
300m:
3:05.30
3:43.43
38.74
38.13
350m:
400m:
4:21.14
4:55.22
37.71
34.08
41.Szojda Paweł02MOSM Tychy4:57.20406
50m:
100m:
32.96
1:10.25
32.96
37.29
150m:
200m:
1:49.02
2:27.57
38.77
38.55
250m:
300m:
3:06.25
3:45.22
38.68
38.97
350m:
400m:
4:22.90
4:57.20
37.68
34.30
42.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:57.41405
50m:
100m:
33.38
1:11.19
33.38
37.81
150m:
200m:
1:49.37
2:27.27
38.18
37.90
250m:
300m:
3:05.33
3:43.71
38.06
38.38
350m:
400m:
4:21.06
4:57.41
37.35
36.35
43.Włodarski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz4:58.61400
50m:
100m:
33.17
1:10.74
33.17
37.57
150m:
200m:
1:48.55
2:27.26
37.81
38.71
250m:
300m:
3:05.28
3:44.12
38.02
38.84
350m:
400m:
4:22.28
4:58.61
38.16
36.33
44.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:58.70399
50m:
100m:
34.39
1:12.34
34.39
37.95
150m:
200m:
1:50.46
2:28.94
38.12
38.48
250m:
300m:
3:06.71
3:44.44
37.77
37.73
350m:
400m:
4:21.49
4:58.70
37.05
37.21
45.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:59.41397
50m:
100m:
33.31
1:11.23
33.31
37.92
150m:
200m:
4:22.78
2:28.31
3:11.55250m:
300m:

3:44.59
350m:
400m:

4:59.41
46.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec5:00.57392
50m:
100m:
33.27
1:11.20
33.27
37.93
150m:
200m:
1:49.27
2:27.67
38.07
38.40
250m:
300m:
3:05.95
3:46.28
38.28
40.33
350m:
400m:
4:23.81
5:00.57
37.53
36.76
47.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:01.00390
50m:
100m:
33.60
1:11.18
33.60
37.58
150m:
200m:
1:50.15
2:29.78
38.97
39.63
250m:
300m:
3:08.75
3:46.37
38.97
37.62
350m:
400m:
4:24.11
5:01.00
37.74
36.89
48.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:01.10390
50m:
100m:
33.74
1:12.00
33.74
38.26
150m:
200m:
1:49.51
2:28.37
37.51
38.86
250m:
300m:
3:06.87
3:46.25
38.50
39.38
350m:
400m:
4:24.46
5:01.10
38.21
36.64
49.Tanzola Sebastian00KS MarioSport5:02.11386
50m:
100m:
33.72
1:10.98
33.72
37.26
150m:
200m:
1:50.49
2:29.25
39.51
38.76
250m:
300m:
3:09.29
3:48.16
40.04
38.87
350m:
400m:
4:26.92
5:02.11
38.76
35.19
50.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdroj5:02.40385
50m:
100m:
32.73
2:32.14
32.73
1:59.41
150m:
200m:
1:51.46
3:54.22

2:02.76
250m:
300m:
3:13.40350m:
400m:
4:30.75
5:02.40

31.65
51.Schreiber Patrick02UKS Aligator Gorzyce5:02.49385
50m:
100m:
34.30
1:12.27
34.30
37.97
150m:
200m:
1:51.69
2:31.12
39.42
39.43
250m:
300m:
3:10.08
3:49.40
38.96
39.32
350m:
400m:
4:26.62
5:02.49
37.22
35.87
52.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice5:03.30382
50m:
100m:
33.95
1:12.92
33.95
38.97
150m:
200m:
1:52.25
2:31.79
39.33
39.54
250m:
300m:
3:10.83
3:49.62
39.04
38.79
350m:
400m:
4:27.60
5:03.30
37.98
35.70
53.Ryba Michał02UKS Aligator Gorzyce5:04.14378
50m:
100m:
33.12
1:10.05
33.12
36.93
150m:
200m:
1:48.74
2:28.39
38.69
39.65
250m:
300m:
3:07.86
3:47.54
39.47
39.68
350m:
400m:
4:26.69
5:04.14
39.15
37.45
54.Pawlik Kamil01MOSM Tychy5:05.09375
50m:
100m:
32.62
1:09.66
32.62
37.04
150m:
200m:
1:48.88
2:29.58
39.22
40.70
250m:
300m:
3:09.79
3:49.45
40.21
39.66
350m:
400m:
4:28.80
5:05.09
39.35
36.29
55.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice5:05.14375
50m:
100m:
33.11
1:11.79
33.11
38.68
150m:
200m:
1:50.95
2:30.42
39.16
39.47
250m:
300m:
3:09.4839.06350m:
400m:
4:28.46
5:05.14

36.68
56.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec5:06.06371
50m:
100m:
34.13
1:12.81
34.13
38.68
150m:
200m:
1:51.95
2:31.03
39.14
39.08
250m:
300m:
3:10.18
3:49.75
39.15
39.57
350m:
400m:
4:28.37
5:06.06
38.62
37.69
57.Piechocki Michał01MOSM Tychy5:06.75369
50m:
100m:
32.55
1:11.15
32.55
38.60
150m:
200m:
1:51.2740.12250m:
300m:
3:11.95
3:52.02

40.07
350m:
400m:

5:06.75
58.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:07.68365
50m:
100m:
35.69
1:14.59
35.69
38.90
150m:
200m:
1:53.89
2:34.07
39.30
40.18
250m:
300m:
3:13.56
3:53.02
39.49
39.46
350m:
400m:
4:30.57
5:07.68
37.55
37.11
59.Iwan Wiktor01UMKS Goczałkowice Zdroj5:07.75365
50m:
100m:
35.58
1:16.30
35.58
40.72
150m:
200m:
1:55.52
2:36.15
39.22
40.63
250m:
300m:
3:15.66
3:54.25
39.51
38.59
350m:
400m:
4:32.55
5:07.75
38.30
35.20
60.Adamek Krzysztof02MKP Zabrze5:20.02325
50m:
100m:
34.68
1:14.51
34.68
39.83
150m:
200m:
1:55.22
2:36.08
40.71
40.86
250m:
300m:
3:17.10
3:57.98
41.02
40.88
350m:
400m:
4:39.28
5:20.02
41.30
40.74
61.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice5:24.80311
50m:
100m:
36.58
1:18.37
36.58
41.79
150m:
200m:
2:00.36
2:42.53
41.99
42.17
250m:
300m:
3:24.31
4:06.37
41.78
42.06
350m:
400m:
4:46.09
5:24.80
39.72
38.71
62.Smolorz Dawid02Ukp Ruda Śląska5:30.08296
50m:
100m:
33.87
1:14.14
33.87
40.27
150m:
200m:
1:56.29
2:39.19
42.15
42.90
250m:
300m:
3:21.84
4:05.29
42.65
43.45
350m:
400m:
4:48.73
5:30.08
43.44
41.35
63.Żurowski Jakub01KS Piątka Chorzów5:34.79284
50m:
100m:
37.27
1:19.88
37.27
42.61
150m:
200m:
2:03.15
2:46.02
43.27
42.87
250m:
300m:
3:29.21
4:12.62
43.19
43.41
350m:
400m:
4:55.35
5:34.79
42.73
39.44
64.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów5:49.64249
50m:
100m:
36.45
1:19.68
36.45
43.23
150m:
200m:
2:05.03
2:50.45
45.35
45.42
250m:
300m:
3:35.57
4:21.72
45.12
46.15
350m:
400m:
5:07.18
5:49.64
45.46
42.46
65.Dudys Dominik02MKP Zabrze5:57.91232
50m:
100m:
37.09
1:20.62
37.09
43.53
150m:
200m:
2:07.22
2:53.41
46.60
46.19
250m:
300m:
3:39.88
4:27.45
46.47
47.57
350m:
400m:
5:14.46
5:57.91
47.01
43.45
66.Gul Łukasz02Ukp Ruda Śląska5:58.73230
50m:
100m:
36.36
1:21.76
36.36
45.40
150m:
200m:
2:09.13
2:56.54
47.37
47.41
250m:
300m:
3:44.73
4:32.89
48.19
48.16
350m:
400m:
5:20.07
5:58.73
47.18
38.66
DYSKW.Jeziorski Patryk SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:15.26
D1 - Głowa pływaka nie załamała lustra wody przed lub na lini 15 m  (Czas: 17:48)
50m:
100m:
31.82
1:08.75
31.82
36.93
150m:
200m:
1:47.42
2:28.63
38.67
41.21
250m:
300m:
3:10.82
3:52.96
42.19
42.14
350m:
400m:
4:35.56
5:15.26
42.60
39.70
NIE UK.Guścin Eryk01UKS Shark Rudna
50m:
100m:
27.33
57.69
27.33
30.36
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:


<< TOP >>
Konkurencja 23
17.06.2016 - 18:05
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce2:47.0357738.2042.7343.2442.86
2.Borsuk Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.2457539.1443.8842.9241.30
3.Okaj Martyna02MOS Katowice2:50.5654238.6143.6844.0544.22
4.Gorecka Weronika02Muks Gilus Gilowice2:56.9748538.7545.5947.5845.05
5.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:59.4446539.7446.4447.6345.63
6.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska2:59.4846541.0046.4746.0945.92
7.Pawłowska Paulina02MOS Katowice3:12.2337844.0648.9249.9449.31

15 lat

1.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:39.3666536.5641.1341.0140.66
2.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce2:55.8649439.0745.4945.6545.65
3.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice2:57.5748041.1546.5344.8245.07
4.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała3:10.7738743.0648.3149.9049.50
5.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów3:12.2337842.5348.9150.6850.11
6.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów3:20.2633545.6750.4352.6251.54
7.Munzdorf Magdalena01MKS Pałac Młodzieży Katowice3:37.1026344.2154.7358.2559.91

16 - 18 lat

1.Michalska Katarzyna98AZS AWF Katowice2:45.9158936.8542.4443.6842.94
2.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice2:46.1958637.1543.1942.9642.89
3.Kocjan Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:46.5858239.7543.2242.0641.55
4.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin2:50.0854738.0343.7944.0144.25
5.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin2:56.3849039.7345.3945.9145.35
6.Żybała Nikola SR98KS. Górnik Radlin3:00.5645741.9647.3446.6144.65
7.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska3:00.7545541.4047.1947.0445.12
8.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:04.9942542.0347.0947.8947.98
9.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:12.8837544.9649.6550.2148.06

Open

1.Ostrowska Agnieszka90Ku Azs Pwsz Racibórz2:36.4070335.3239.2840.4241.38
2.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:39.3666536.5641.1341.0140.66
3.Michalska Katarzyna98AZS AWF Katowice2:45.9158936.8542.4443.6842.94
4.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice2:46.1958637.1543.1942.9642.89
5.Kocjan Victoria SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:46.5858239.7543.2242.0641.55
6.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce2:47.0357738.2042.7343.2442.86
7.Borsuk Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:47.2457539.1443.8842.9241.30
8.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin2:50.0854738.0343.7944.0144.25
9.Okaj Martyna02MOS Katowice2:50.5654238.6143.6844.0544.22
10.Fuks Aleksandra03Muks Gilus Gilowice2:54.2450840.7246.1745.3342.02
11.Adamczyk Julia01UKS Aligator Gorzyce2:55.8649439.0745.4945.6545.65
12.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin2:56.3849039.7345.3945.9145.35
13.Gorecka Weronika02Muks Gilus Gilowice2:56.9748538.7545.5947.5845.05
14.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice2:57.5748041.1546.5344.8245.07
15.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:59.4446539.7446.4447.6345.63
16.Zięba Natalia02Ukp Ruda Śląska2:59.4846541.0046.4746.0945.92
17.Żybała Nikola SR98KS. Górnik Radlin3:00.5645741.9647.3446.6144.65
18.Surmiak Gabriela00Ukp Ruda Śląska3:00.7545541.4047.1947.0445.12
19.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:04.9942542.0347.0947.8947.98
20.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała3:10.7738743.0648.3149.9049.50
21.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów3:12.2337842.5348.9150.6850.11
Pawłowska Paulina02MOS Katowice3:12.2337844.0648.9249.9449.31
23.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:12.8837544.9649.6550.2148.06
24.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów3:20.2633545.6750.4352.6251.54
25.Munzdorf Magdalena01MKS Pałac Młodzieży Katowice3:37.1026344.2154.7358.2559.91


<< TOP >>
Konkurencja 24
17.06.2016 - 18:18
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.2454735.1141.0839.8339.22
2.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:37.6152335.9840.1141.0440.48
3.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:41.7448435.8841.7142.4341.72
4.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:43.2647036.8043.7843.7038.98
5.Norek Mateusz02Muks Gilus Gilowice2:43.7646636.7742.6642.2142.12
6.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:44.1946236.9643.0342.4741.73
7.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:50.2041538.8843.9943.4943.84
8.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice2:53.7539039.3145.3345.5043.61
9.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice2:55.0438239.6045.2144.9045.33
10.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce2:59.1735639.4146.2047.5446.02
11.Chowaniec Bartosz02Muks Gilus Gilowice3:14.5927843.9251.9751.4947.21
12.Draga Karol02RMKS Rybnik3:16.0527142.3850.3850.8752.42
13.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice3:19.7725644.3451.8751.6851.88
14.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice3:36.9120049.4557.3256.2053.94
DYSKW.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy3:23.8546.1354.5553.7549.42
K7 - Ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie  (Czas: 18:34)

15 lat

1.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów2:27.5663733.8738.2137.8337.65
2.Kowol Tymoteusz01MOSM Tychy2:32.6157635.1440.5639.1437.77
3.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory2:37.4552436.1040.7741.4639.12
4.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory2:40.0849935.8240.9741.9541.34
5.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów2:45.0945536.0942.2245.0241.76
6.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:46.1144736.7142.4143.4043.59
7.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice2:46.9644037.2242.6944.3742.68
8.Skutta Paweł01MOS Katowice2:49.2742237.1544.1144.6043.41
9.Malec Mikołaj01MOSM Tychy3:09.7729942.9548.6949.7648.37
10.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice3:15.5727342.7748.7851.2952.73

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:25.2166933.4638.0238.0435.69
2.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:25.9865833.1837.3438.4736.99
3.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice2:26.0365732.8737.8537.9037.41
4.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:27.4663833.2438.0438.2837.90
5.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:28.9262032.7438.7038.8538.63
6.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:32.1558134.0739.6439.7338.71
7.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice2:36.9752935.6139.3939.8542.12
8.Sordyl Mateusz SO99ULKS VICTORIA Kozy2:38.4051535.5840.3641.2141.25
9.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn2:43.0547234.4640.5843.8644.15
10.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała2:44.4946036.4043.8243.2940.98
11.Chwastek Dominik00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:45.0345537.3241.2343.1843.30

Open

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:25.2166933.4638.0238.0435.69
2.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:25.9865833.1837.3438.4736.99
3.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice2:26.0365732.8737.8537.9037.41
4.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:27.4663833.2438.0438.2837.90
5.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów2:27.5663733.8738.2137.8337.65
6.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:28.9262032.7438.7038.8538.63
7.Adamczk Jakub01UKS Shark Rudna2:31.6458734.6739.0039.1538.82
8.Szynawa Oskar00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:32.1558134.0739.6439.7338.71
9.Kowol Tymoteusz01MOSM Tychy2:32.6157635.1440.5639.1437.77
10.Szydłowski Kamil SR98KP Astromal Akwawit Leszno2:33.2656934.6439.1839.4340.01
11.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.2454735.1141.0839.8339.22
12.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice2:36.9752935.6139.3939.8542.12
13.Uryga Bartłomiej01UKS Salmo Żory2:37.4552436.1040.7741.4639.12
14.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:37.6152335.9840.1141.0440.48
15.Sordyl Mateusz SO99ULKS VICTORIA Kozy2:38.4051535.5840.3641.2141.25
16.Sadło Marcel01UKS Salmo Żory2:40.0849935.8240.9741.9541.34
17.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:41.7448435.8841.7142.4341.72
18.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn2:43.0547234.4640.5843.8644.15
19.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:43.2647036.8043.7843.7038.98
20.Norek Mateusz02Muks Gilus Gilowice2:43.7646636.7742.6642.2142.12
21.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:44.1946236.9643.0342.4741.73
22.Krystyniak Mateusz00Nowy KP Bielsko-Biała2:44.4946036.4043.8243.2940.98
23.Chwastek Dominik00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:45.0345537.3241.2343.1843.30
24.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów2:45.0945536.0942.2245.0241.76
25.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:46.1144736.7142.4143.4043.59
26.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:46.3644537.6342.0143.5043.22
27.Janecki Mateusz01MKS Pałac Młodzieży Katowice2:46.9644037.2242.6944.3742.68
28.Skutta Paweł01MOS Katowice2:49.2742237.1544.1144.6043.41
29.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:50.2041538.8843.9943.4943.84
30.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice2:53.7539039.3145.3345.5043.61
31.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice2:55.0438239.6045.2144.9045.33
32.Niejadlik Michał02UKS Aligator Gorzyce2:59.1735639.4146.2047.5446.02
33.Malec Mikołaj01MOSM Tychy3:09.7729942.9548.6949.7648.37
34.Chowaniec Bartosz02Muks Gilus Gilowice3:14.5927843.9251.9751.4947.21
35.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice3:15.5727342.7748.7851.2952.73
36.Draga Karol02RMKS Rybnik3:16.0527142.3850.3850.8752.42
37.Kobel Maksymilian02MKS Pałac Młodzieży Katowice3:19.7725644.3451.8751.6851.88
38.Przewoźny Jakub02MKS Pałac Młodzieży Katowice3:36.9120049.4557.3256.2053.94
DYSKW.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy3:23.8546.1354.5553.7549.42
K7 - Ruchy ramion nie w tej samej poziomej płaszczyźnie  (Czas: 18:34)


<< TOP >>
Konkurencja 25
17.06.2016 - 18:33
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.1059331.1539.4844.9934.48
2.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:33.7855132.5440.9945.2035.05
3.Drażyk Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:35.2053632.9839.0246.5236.68
4.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce2:36.8451935.0942.0142.7337.01
5.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.9651833.2838.9146.9937.78
6.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:39.2149732.4840.0248.4138.30
7.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:39.8149135.5242.6446.4535.20
8.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów2:42.8946434.9240.5051.6735.80
9.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory2:45.6244136.0143.2049.2637.15
10.Amerek Daria02MOS Katowice2:46.0643834.8842.4251.7936.97
11.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów2:47.6942536.3043.5950.3637.44
12.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:49.6841037.0745.4248.6338.56
13.Ściślak Julia02Kp H2o2:51.8739536.6050.2145.1539.91
14.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:51.9839436.3544.5450.3940.70
15.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice3:00.3134243.7344.3350.7641.49
16.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów3:05.6731342.3147.8254.3041.24

15 lat

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:28.6661031.5436.9045.6234.60
2.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:29.3160232.8438.8541.5536.07
3.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:31.7257432.1938.5344.8836.12
4.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:31.7557432.6940.1243.7635.18
5.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:36.5752233.7040.1047.6435.13
6.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:38.0450834.0640.3048.3235.36
7.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:40.8148232.6940.7450.0337.35
8.Wagner Monika01UKS Salmo Żory2:42.5646634.5242.1949.2136.64
9.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:43.8845533.6743.1550.4736.59
10.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy2:44.9344734.8543.5350.0536.50
11.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów2:47.8242436.0644.7349.3837.65
12.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory2:48.5241934.5243.9952.3137.70
13.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów2:49.5241134.1542.4349.8543.09
14.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów2:52.3439136.5746.5951.3437.84

16 - 18 lat

1.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice2:28.6861031.2540.2942.6134.53
2.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin2:32.3856633.0040.0444.7334.61
3.Durczyńska Katarzyna99KS. Górnik Radlin2:33.7355234.3442.3441.9835.07
4.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce2:34.4054532.7839.6047.6634.36
5.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.0253832.4242.0346.6333.94
6.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin2:35.3953433.8241.1744.4235.98
7.Bajura Marta SR98Uks Wodnik 29 Katowice2:38.3750533.5541.0545.8237.95
8.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin2:41.4247633.5443.3847.5936.91
9.Sobik Oliwia00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:42.6546634.3042.2848.8337.24
10.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:48.3842034.5046.1647.6740.05
11.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj2:54.8337535.7539.58

Open

1.Ostrowska Agnieszka90Ku Azs Pwsz Racibórz2:26.0964331.8038.0840.7635.45
2.Kowal Emilia02Omega Olkusz2:28.5061231.9138.0144.4134.17
3.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:28.6661031.5436.9045.6234.60
4.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice2:28.6861031.2540.2942.6134.53
5.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:29.3160232.8438.8541.5536.07
6.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.1059331.1539.4844.9934.48
7.Dymarek Ewa95MKS ZRYW Opole2:31.6357532.4941.8241.6835.64
8.Ostrowska Kamila01UKS Aligator Gorzyce2:31.7257432.1938.5344.8836.12
9.Bura Dominika01UKS Aligator Gorzyce2:31.7557432.6940.1243.7635.18
10.Czaja Barbara99KS. Górnik Radlin2:32.3856633.0040.0444.7334.61
11.Durczyńska Katarzyna99KS. Górnik Radlin2:33.7355234.3442.3441.9835.07
12.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:33.7855132.5440.9945.2035.05
13.Adamska Alicja00UKS Aligator Gorzyce2:34.4054532.7839.6047.6634.36
14.Pisarczyk Amelia SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.0253832.4242.0346.6333.94
15.Drażyk Natalia SR02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:35.2053632.9839.0246.5236.68
16.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin2:35.3953433.8241.1744.4235.98
17.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:36.5752233.7040.1047.6435.13
18.Bura Julia02UKS Aligator Gorzyce2:36.8451935.0942.0142.7337.01
19.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.9651833.2838.9146.9937.78
20.Musik Wiktoria97UKS TROJKA Częstochowa2:37.8251033.2141.8446.6036.17
21.Kuc Weronika02Starachowicki Klub Pływacki Ba2:37.9850834.3441.6846.5435.42
22.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:38.0450834.0640.3048.3235.36
23.Bajura Marta SR98Uks Wodnik 29 Katowice2:38.3750533.5541.0545.8237.95
24.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:39.2149732.4840.0248.4138.30
25.Pluta Emilia02UKS Aligator Gorzyce2:39.8149135.5242.6446.4535.20
26.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:40.8148232.6940.7450.0337.35
27.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin2:41.4247633.5443.3847.5936.91
28.Wagner Monika01UKS Salmo Żory2:42.5646634.5242.1949.2136.64
29.Sobik Oliwia00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:42.6546634.3042.2848.8337.24
30.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów2:42.8946434.9240.5051.6735.80
31.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:43.8845533.6743.1550.4736.59
32.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy2:44.9344734.8543.5350.0536.50
33.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory2:45.6244136.0143.2049.2637.15
34.Amerek Daria02MOS Katowice2:46.0643834.8842.4251.7936.97
35.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów2:47.6942536.3043.5950.3637.44
36.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów2:47.8242436.0644.7349.3837.65
37.Kolber Roksana98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:48.3842034.5046.1647.6740.05
38.Lużyna Alicja01UKS Salmo Żory2:48.5241934.5243.9952.3137.70
39.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów2:49.5241134.1542.4349.8543.09
40.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:49.6841037.0745.4248.6338.56
41.Ściślak Julia02Kp H2o2:51.8739536.6050.2145.1539.91
42.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:51.9839436.3544.5450.3940.70
43.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów2:52.3439136.5746.5951.3437.84
44.Wojtylak Maja00UMKS Goczałkowice Zdroj2:54.8337535.7539.58
45.Krętosz Maria03MOS Katowice2:57.4035941.5645.7750.5139.56
46.Żelazko Emilia03MOS Katowice2:59.6634539.1347.9753.2439.32
47.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice3:00.3134243.7344.3350.7641.49
48.Naskręt Aneta02KS Piątka Chorzów3:05.6731342.3147.8254.3041.24


<< TOP >>
Konkurencja 26
17.06.2016 - 18:55
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:24.8148730.7038.0843.2632.77
2.Mencel Miłosz02UKS Aligator Gorzyce2:24.8248730.2840.0141.5033.03
3.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:28.1245529.7840.3641.9336.05
4.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:29.3344431.3938.9144.7034.33
5.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin2:29.3944432.0039.1443.3234.93
6.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin2:34.3040332.3541.2246.1534.58
7.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec2:35.4239434.1840.6445.3735.23
8.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec2:35.7439231.4841.0045.9037.36
9.Szojda Paweł02MOSM Tychy2:35.9139034.3441.7644.0135.80
10.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:40.5035834.8241.9247.9135.85
11.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice2:41.0935437.4943.6044.3935.61
12.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin2:41.4535233.1343.0248.5336.77
13.Szremski Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:41.7235033.9543.4948.2336.05
14.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:42.5034535.4743.5545.4738.01
15.Nachlik Szymon02UKS Aligator Gorzyce2:42.5434533.9641.8451.0135.73
16.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec