Nr  1. Mieszane, 4 x 50m zmienny  Open
Nr  2. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  3. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  4. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  5. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  6. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  8. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  9. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  10. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  11. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  14. Kobiet, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  15. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  Open
Nr  16. Mieszane, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  17. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  18. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  19. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  20. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  21. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  22. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  23. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  24. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  25. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  26. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  27. Kobiet, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  28. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  Open
Nr  29. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  30. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  31. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  32. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  33. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  34. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  35. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  36. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  37. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  38. Mężczyzn, 100m zmienny  Open
Nr  39. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  40. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open
Nr  41. Kobiet, 4 x 100m zmienny  Open
Nr  42. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  Open


Mistrzostwa Okręgu Śląskiego 14,15,16-18 lat i Open
Gliwice, 25-26.11.2016r.


Konkurencja 1
25.11.2016 - 9:00
Mieszane, 4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 2MKS-SMS Victoria Racibórz2:00.32425
Mistrz Śląska
Modrzejewska Magdalena SR
Bura Julia SR
02
02
+0,66
+0,55
31.30
35.86
Mencel Miłosz SR
Lesik Jarosław SR
02
02
+0,42
+0,33
27.97
25.19
2.UKS WODNIK Siemianowice Ślaski 1UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:00.53423
Bartosiewicz Remigiusz
Krosta Emilia
02
02
+0,73
+0,62
29.81
34.88
Sieradzki Kamil
Fuks Emilia
02
02
+0,55
+0,43
27.16
28.68
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy2:01.68411
Zając Aleksandra
Wiekiera Dawid
02
02

+0,42
33.17
32.01
Niemczyk Wiktoria
Pawlik Kacper
02
02
+0,57
+0,28
30.62
25.88
4.MKS-SMS Victoria Racibórz 3MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.09397
Bubak Dawid SR
Zięba Natalia SR
02
02

+0,52
29.30
36.83
Wituszyński Jakub SR
Zarembik Katarzyna SR
02
02
+0,43
+0,84
27.65
29.31
5.KS. Górnik Radlin 1KS. Górnik Radlin2:03.24396
Rożenek Patryk
Wołoszyn Alicja
02
02
+0,7128.26
20.04
Wojtasik Anita
Strączek Jan
02
02
48.20
26.74
6.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:03.75391
Nocoń Dominika
Kijek Wiktor
02
02
+0,73
+0,47
34.02
32.66
Kowalczyk Dawid
Szymczak Patrycja
02
02
+0,54
+0,61
28.77
28.30
7.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice2:04.89380
Idzikowska Alicja
Grabowski Tomasz
02
02
+0,65
+0,35
30.41
37.01
Górka Łukasz
Furtak Wiktoria
02
02
+0,23
+0,41
28.62
28.85
8.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów2:05.76372
Magierowska Julia
Kubik Szymon
02
02
+0,5531.37
32.96
Beruś Marta
Ossowski Wiktor
02
02
32.45
28.98
9.MKS-SMS Victoria Racibórz 4MKS-SMS Victoria Racibórz2:09.13344
Zwadło Piotr SR
Drażyk Natalia SR
02
02
33.75
37.13
Karczmarzyk Anna SR
Niejadlik Michał SR
02
02
+0,43
+0,48
30.75
27.50
10.MOSM Tychy 2MOSM Tychy2:10.71332
Sendacki Jakub
Walczyk Martna
02
02
+0,67
+0,27
30.91
37.73
Litewczuk Mateusz
Michalak Laura
02
02
+0,49
+0,39
29.42
32.65
11.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 10CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.38312
Majka Maksymilian
Juchno Michał
02
02
+0,88
+0,80
34.02
38.71
Garula Wiktoria
Szkoda Klaudia
02
02
+0,47
+0,40
29.99
30.66
12.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:34.07202
Przewoźnik Hanna
Jakimowicz Julia
02
02

+0,31
49.39
43.52
Krajewski Mateusz
Prokop Bartosz
02
02
+0,54
+0,35
31.36
29.80

15 lat

1.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów1:55.83477
Mistrz Śląska
Czornik Julia
Dubas Mateusz
01
01
+0,61
+0,37
31.81
30.10
Cieśla Oskar
Zając-Więckowska Julia
01
01
+0,60
+0,56
26.63
27.29
2.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów2:04.57383
Kosińska Dominika
Niedojad Aleksy
01
01
+0,69
+0,64
33.55
32.83
Susek Dominika
Milbrant Kacper
01
01
+0,68
+0,25
33.61
24.58
3.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice2:07.82355
Pazik Wojciech
Kubarski Kamil
01
01
+0,79
+0,44
34.41
36.30
Kowalczyk Agata
Grychtoł Weronika
01
01
+0,24
+0,28
31.49
25.62
4.KS. Górnik Radlin 2KS. Górnik Radlin2:09.45341
Mosoń Piotr
Wojaczek Agnieszka
01
01
+0,54
+0,18
30.28
38.12
Groborz Paweł
Nowak Agata
01
01
+0,4524.94
36.11
5.MOS Katowice 1MOS Katowice2:12.74317
Orpel Milena
Skutta Paweł
01
01
+0,67
+0,48
34.16
35.03
Białek Mateusz
Szczygieł Aleksandra
01
01
+0,57
+0,62
32.40
31.15
6.KS Piątka Chorzów 4KS Piątka Chorzów2:14.89302
Respondek Remigiusz
Kapitan Paulina
01
01
+0,68
+0,61
30.42
40.29
Bigos Dominika
Rosłaniec Szymon
01
01
+0,39
+0,47
34.27
29.91
DYSKW.KS Piątka Chorzów 3KS Piątka Chorzów2:07.13
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotkną ściany)  (Czas: 9:07), Na 3 zmianie
Szarpak Marcin
Niedźwiedź Małgorzata
01
01
+0,74
+0,59
29.34
38.54
Kwasny Jakub
Gołąbowska Aleksandra
01
01
+0,48
-0,18
29.73
29.52

16 - 18 lat

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 12CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:59.14438
Mistrz Śląska
Jeżowska Kamila
Walczysko Jakub
00
00
+0,67
+0,22
30.84
32.78
Borkowski Kacper
Mikus Katarzyna
00
00
+0,36
+0,50
26.15
29.37
2.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice2:01.82410
Kokot Angelika
Kała Mikołaj
00
00
+0,64
+0,19
32.70
31.10
Cajza Szymon
Mędrala Marta
00
00
+0,55
3.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice2:01.91409
Bilińska Dominika
Bomastyk Michał
00
00
+0,70
+0,55
31.71
33.81
Kasprzyk Albert
Kustra Julita
00
00
+0,42
+0,49
27.55
28.84

Open

1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:53.72504
Peda Paulina
Nowak Martyna
98
96
+0,58Korzuch Mateusz
Kula Arkadiusz
95
90
+0,40
+0,56
25.95
24.06
2.MOS Katowice 1MOS Katowice2:01.70411
Góral Michał
Szlęk Katarzyna
99
00
+0,63
+0,17
28.26
34.36
Okaj Martyna
Kotas Krzysztof
02
96
+1,82
+0,35
34.25
24.83
3.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz2:10.41334
Jałtuszewski Jakub SR
Bałys Wiktoria SR
00
02

+0,61
28.83
42.09
Jasiak Martyna SR
Wołowicz Mateusz SR
01
99
+0,59
+0,51
34.15
25.34


<< TOP >>
Konkurencja 2
25.11.2016 - 9:09
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
25.22
27.08
26.33
25.82
25.82
25.82
Wilk Katarzyna
Kossakowska Dominika
Peda Paulina
Peda Paulina
Peda Paulina
Peda Paulina
AZS AWF Katowice
SiKReT Gliwice
KS Piątka Chorzów
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
01.01.2011
04.12.2015
01.01.2013
01.01.2014
01.01.2014
01.01.2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.09566
Mistrz Śląska
2.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów28.23557
Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.23557
4.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice29.23502
5.Okaj Martyna02MOS Katowice29.29499
6.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.31498
7.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory29.72478
8.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.77475
9.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.81473
10.Amerek Daria02MOS Katowice29.93468
11.Zając Aleksandra02MOSM Tychy29.94467
12.Krasnodębska Małgorzata02Mks Pałac Młodzieży Katowice30.64436
13.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice31.08418
14.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.23412
15.Nowak Jagoda02MOS Katowice31.25411
16.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice31.43404
17.Myszkowska Paulina02MOS Katowice31.51401
18.Pawłowska Paulina02MOS Katowice32.00383
19.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów32.05381
20.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice32.31372
21.Wencławek Dorota02RMKS Rybnik32.41368
22.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik32.67359
23.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała32.82355
24.Lupa Karolina02MOSM Tychy33.56332
25.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała33.71327
26.Sobik Martyna02RMKS Rybnik34.07317
27.Michalak Laura02MOSM Tychy34.15315
28.Gacka Nikola02MOSM Tychy35.48281
29.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs40.41190
DYSKW.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice34.09
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:21)

15 lat

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice26.81651
Mistrz Śląska
2.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec27.20623
3.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów28.09566
4.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.29554
5.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy28.59537
6.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.78526
7.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice28.83523
8.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy28.98515
9.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin29.25501
10.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory29.34496
11.Orpel Milena01MOS Katowice29.54486
12.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.71478
13.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice30.00464
14.Sito Maria01UKS Aligator gorzyce30.20455
15.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz30.51441
16.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice30.85427
17.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.03420
18.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice31.54400
19.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów31.59398
20.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.69394
21.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów31.85388
22.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin32.55363
23.Mania Julia01KS Piątka Chorzów37.59236

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice26.56669
Mistrz Śląska
2.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice27.75587
3.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice28.05568
4.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin28.22558
5.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.72529
6.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice29.06511
7.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice29.34496
8.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin29.49489
9.Mędrala Marta00SiKReT Gliwice29.57485
10.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice29.60483
11.Kustra Julita00SiKReT Gliwice29.61483
12.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice30.99421
13.Chwastek Nikola00UKS Huragan Sosnowiec34.76298

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice26.56669
Mistrz Śląska
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice26.81651
3.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec27.20623
4.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice27.69591
5.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice27.75587
6.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice28.05568
7.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs28.09566
Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów28.09566
9.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin28.22558
10.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów28.23557
Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.23557
12.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.29554
13.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy28.59537
14.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.72529
15.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.78526
16.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice28.83523
17.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy28.98515
18.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice29.06511
19.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice29.23502
20.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin29.25501
21.Okaj Martyna02MOS Katowice29.29499
22.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.31498
23.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory29.34496
Kokot Angelika00SiKReT Gliwice29.34496
25.Kruszniewska Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków29.49489
Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin29.49489
27.Orpel Milena01MOS Katowice29.54486
28.Mędrala Marta00SiKReT Gliwice29.57485
29.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice29.60483
30.Kustra Julita00SiKReT Gliwice29.61483
31.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.71478
32.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory29.72478
33.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.77475
34.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.81473
35.Amerek Daria02MOS Katowice29.93468
36.Zając Aleksandra02MOSM Tychy29.94467
37.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice30.00464
38.Sito Maria01UKS Aligator gorzyce30.20455
39.Sępioł Maja03Mus Gilus Gilowice30.38447
40.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz30.51441
41.Krasnodębska Małgorzata02Mks Pałac Młodzieży Katowice30.64436
42.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice30.85427
43.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice30.99421
44.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.03420
45.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice31.08418
46.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.23412
47.Nowak Jagoda02MOS Katowice31.25411
48.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice31.43404
49.Myszkowska Paulina02MOS Katowice31.51401
50.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice31.54400
51.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów31.59398
52.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.69394
53.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów31.85388
54.Pawłowska Paulina02MOS Katowice32.00383
55.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów32.05381
56.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice32.31372
57.Żelazko Emilia03MOS Katowice32.33371
58.Wencławek Dorota02RMKS Rybnik32.41368
59.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin32.55363
60.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik32.67359
61.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała32.82355
62.Lupa Karolina02MOSM Tychy33.56332
63.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała33.71327
64.Sobik Martyna02RMKS Rybnik34.07317
65.Michalak Laura02MOSM Tychy34.15315
66.Chwastek Nikola00UKS Huragan Sosnowiec34.76298
67.Gacka Nikola02MOSM Tychy35.48281
68.Mania Julia01KS Piątka Chorzów37.59236
69.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs40.41190
DYSKW.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice34.09
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:21)


<< TOP >>
Konkurencja 3
25.11.2016 - 9:19
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
21.43
24.80
23.59
23.59
23.35
22.78
Czerniak Konrad
Bujoczek Filip
Kajetan Załuski
Załuski Kajetan
Sapoń Michał
Żymańczyk Mateusz
AZS AWF KAtowice
MOS Dąbrowa Górnicza
Kusy Chorzów
Kusy Chorzów
MKS Pałac Katowice
AZS AWF Katowice
01.01.2014
01.01.2008
03.12.2002
03.12.2002
05.12.1998
01.01.2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz25.23517
Mistrz Śląska
2.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów25.77485
3.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski25.97474
4.Pawlik Kacper02MOSM Tychy26.13466
5.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice26.21461
6.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz26.55444
7.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice26.70436
8.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin26.73435
9.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce26.79432
10.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice26.82431
11.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice27.17414
12.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin27.21412
13.Walter Alan02MOSM Tychy27.45402
14.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.51399
15.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.56397
16.Sendacki Jakub02MOSM Tychy27.62394
17.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.65393
18.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice27.71390
19.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice27.74389
20.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice27.89383
21.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice27.92382
22.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz28.04377
23.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy28.12374
24.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice28.13373
25.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce28.33365
26.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec28.53358
27.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.69352
28.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec28.79348
29.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec28.81347
30.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice28.86345
31.Dudys Dominik02Mkp Zabrze29.02340
32.Przybyło Piotr02Mks Pałac Młodzieży Katowice29.19334
33.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice29.23332
34.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów29.29330
35.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.32329
36.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.41326
37.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.54322
38.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.64319
39.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec29.88311
40.Jastrzębski Denis02SiKReT Gliwice30.01307
41.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów30.38296
42.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy30.73286
43.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy30.78285
44.Markefka Tomasz02Mkp Zabrze30.90281
45.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.00279
46.Kobel Maksymilian02Mks Pałac Młodzieży Katowice31.42268
47.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.59263
48.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice31.99254
49.Egorov Zachar02Mks Pałac Młodzieży Katowice33.09229
50.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec33.19227
51.Kamrowski Maciej02MOS Katowice33.55220
52.Maksymilian Ziętek02UKS Huragan Sosnowiec34.39204
53.Przewoźny Jakub02Mks Pałac Młodzieży Katowice34.75198
54.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs36.91165
DYSKW.Jasiński Mikołaj02Mks Pałac Młodzieży Katowice32.65
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:30)

15 lat

1.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów24.96534
Mistrz Śląska
2.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice25.07527
3.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice25.24517
4.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory25.27515
5.Sacha Kamil01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.37509
6.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz25.66492
7.Maj Jakub01K.S. Górnik Sosnowiec25.73488
8.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.99473
9.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.05470
10.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory26.20462
11.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice26.29457
12.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój26.41451
13.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin26.60441
14.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.79432
15.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.90427
16.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin26.93425
17.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój26.95424
18.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin27.14415
19.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice28.28367
20.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów28.52358
21.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.84346
22.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice28.93343
23.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz29.08338
24.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice29.19334
25.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory29.24332
26.Zubrzycki Piotr01Mks Pałac Młodzieży Katowice29.29330
27.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice29.56321
28.Białek Mateusz01MOS Katowice29.61320
29.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała30.14303
30.Razmus Paweł01SiKReT Gliwice31.25272
31.Wolf Bartłomiej01Mks Pałac Młodzieży Katowice31.32270
32.Żurkowski Jakub01KS Piątka Chorzów32.00253
33.Sęk Jakub01MOS Katowice32.86234
34.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice32.93232

16 - 18 lat

1.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec24.07596
Mistrz Śląska
2.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy24.09594
3.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice24.11593
4.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn24.49566
5.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce24.52564
Góral Michał99MOS Katowice24.52564
7.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz24.62557
8.Błądek Jędrzej00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza24.80545
9.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza24.83543
10.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice25.04529
11.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz25.05529
12.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice25.13524
13.Stoszek Kacper00Delfin Cieszyn25.19520
14.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs25.26515
15.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice25.38508
16.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice25.42506
17.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice25.51500
18.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice25.55498
19.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice25.62494
20.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice25.63493
21.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice25.64493
22.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice25.74487
23.Łączny Michał00UKS Huragan Sosnowiec25.76486
24.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice26.05470
25.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała26.11467
26.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.15465
27.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.19462
28.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy26.36454
29.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.61441
30.Burzawa Michał98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.97423
31.Pawlas Jakub98RMKS Rybnik27.09418
32.Feliński Mateusz00UKS Huragan Sosnowiec27.40404
33.Zimnal Bartłomiej00K.S. Górnik Sosnowiec27.50399
34.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice27.51399
35.Cichulski Szymon00RMKS Rybnik28.68352
36.Sosna Bartosz99RMKS Rybnik29.85312

Open

1.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice23.46644
Mistrz Śląska
2.Pieśniak Jakub97AZS AWF Katowice23.65628
3.Kisiel Adrian93KU AZS PWSZ Racibórz24.07596
Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec24.07596
5.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy24.09594
6.Katolik Bartosz97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza24.10594
7.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice24.11593
Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice24.11593
9.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn24.49566
10.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce24.52564
Góral Michał99MOS Katowice24.52564
12.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz24.62557
Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice24.62557
14.Błądek Jędrzej00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza24.80545
Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice24.80545
16.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza24.83543
Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice24.83543
18.Pióro Artur91Mks Pałac Młodzieży Katowice24.94536
19.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów24.96534
20.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice25.04529
21.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz25.05529
22.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice25.07527
23.Wróbel Andrzej94KU AZS PWSZ Racibórz25.09526
24.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice25.13524
25.Stoszek Kacper00Delfin Cieszyn25.19520
26.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz25.23517
27.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice25.24517
28.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs25.26515
29.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory25.27515
30.Sacha Kamil01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.37509
31.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice25.38508
32.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice25.42506
33.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice25.51500
34.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice25.55498
35.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice25.62494
36.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice25.63493
37.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice25.64493
38.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz25.66492
39.Maj Jakub01K.S. Górnik Sosnowiec25.73488
40.Kotas Krzysztof96MOS Katowice25.74487
Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice25.74487
42.Łączny Michał00UKS Huragan Sosnowiec25.76486
43.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów25.77485
44.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski25.97474
45.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza25.99473
46.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.05470
Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice26.05470
48.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała26.11467
49.Pawlik Kacper02MOSM Tychy26.13466
50.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.15465
51.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.19462
52.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory26.20462
53.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice26.21461
54.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice26.29457
55.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy26.36454
56.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój26.41451
57.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz26.55444
58.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin26.60441
59.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.61441
60.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice26.70436
61.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin26.73435
62.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.79432
Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce26.79432
64.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice26.82431
65.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry26.90427
66.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin26.93425
67.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój26.95424
68.Burzawa Michał98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.97423
69.Pawlas Jakub98RMKS Rybnik27.09418
70.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin27.14415
71.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice27.17414
72.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin27.21412
73.Feliński Mateusz00UKS Huragan Sosnowiec27.40404
74.Walter Alan02MOSM Tychy27.45402
75.Zimnal Bartłomiej00K.S. Górnik Sosnowiec27.50399
76.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice27.51399
Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.51399
78.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs27.56397
79.Sendacki Jakub02MOSM Tychy27.62394
80.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.65393
81.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice27.71390
82.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice27.74389
83.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice27.89383
84.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice27.92382
85.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz28.04377
86.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy28.12374
87.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice28.13373
88.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice28.28367
89.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce28.33365
90.Gibalski Kajetan SR00MKS Rokita Brzeg Dolny28.41362
91.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów28.52358
92.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec28.53358
93.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik28.55357
94.Cichulski Szymon00RMKS Rybnik28.68352
95.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.69352
96.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec28.79348
97.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec28.81347
98.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.84346
99.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice28.86345
100.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice28.93343
101.Dudys Dominik02Mkp Zabrze29.02340
102.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz29.08338
103.Przybyło Piotr02Mks Pałac Młodzieży Katowice29.19334
Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice29.19334
105.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice29.23332
106.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory29.24332
107.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów29.29330
Zubrzycki Piotr01Mks Pałac Młodzieży Katowice29.29330
109.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.32329
110.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.41326
111.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.54322
112.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice29.56321
113.Białek Mateusz01MOS Katowice29.61320
114.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.64319
115.Sosna Bartosz99RMKS Rybnik29.85312
116.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec29.88311
117.Jastrzębski Denis02SiKReT Gliwice30.01307
118.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała30.14303
119.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów30.38296
120.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy30.73286
121.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy30.78285
122.Markefka Tomasz02Mkp Zabrze30.90281
123.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.00279
124.Razmus Paweł01SiKReT Gliwice31.25272
125.Wolf Bartłomiej01Mks Pałac Młodzieży Katowice31.32270
126.Kobel Maksymilian02Mks Pałac Młodzieży Katowice31.42268
127.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.59263
128.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice31.99254
129.Żurkowski Jakub01KS Piątka Chorzów32.00253
130.Sęk Jakub01MOS Katowice32.86234
131.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice32.93232
132.Egorov Zachar02Mks Pałac Młodzieży Katowice33.09229
133.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec33.19227
134.Kamrowski Maciej02MOS Katowice33.55220
135.Maksymilian Ziętek02UKS Huragan Sosnowiec34.39204
136.Przewoźny Jakub02Mks Pałac Młodzieży Katowice34.75198
137.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs36.91165
DYSKW.Jasiński Mikołaj02Mks Pałac Młodzieży Katowice32.65
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 9:30)


<< TOP >>
Konkurencja 4
25.11.2016 - 9:39
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
31.89
33.41
32.95
32.80
32.36
31.89
Dulian Katrzyna
Wojtkowiak Alicja
Dembniak Katarzyna
Dembniak Katarzyna
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Victoria Racibórz
Park Wodny Tarnowskie Góry
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
01.01.2005
01.01.2016
01.01.2005
01.01.2006
01.01.2004
01.01.2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów34.99557
Mistrz Śląska
2.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice35.35540
3.Okaj Martyna02MOS Katowice35.55531
4.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski35.83519
5.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz35.92515
6.Pawłowska Paulina02MOS Katowice36.22502
7.Zięba Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz36.70483
8.Wołoszyn Alicja02KS. Górnik Radlin37.15465
9.Walczyk Martna02MOSM Tychy37.54451
10.Amerek Daria02MOS Katowice39.38391
11.Wencławek Dorota02RMKS Rybnik39.64383
12.Myszkowska Paulina02MOS Katowice40.63356
13.Nowak Jagoda02MOS Katowice40.83350
14.Lupa Karolina02MOSM Tychy43.22295
15.Jakimowicz Julia02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs43.35293
16.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała45.37255
17.Sobik Martyna02RMKS Rybnik46.43238
18.Gacka Nikola02MOSM Tychy49.10201

15 lat

1.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.39587
Mistrz Śląska
2.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów35.81520
3.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice35.95514
4.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza36.45493
5.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice37.13466
6.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice37.73444
7.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce37.85440
8.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin38.03434
9.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała39.01402
10.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów39.45389
11.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin40.79351
12.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów41.93324

16 - 18 lat

1.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice33.97609
Mistrz Śląska
2.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice34.10602
3.Peda Paulina98AZS AWF Katowice34.13600
4.Katarzyna Michalska98AZS AWF Katowice34.46583
5.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin35.38539
6.Adamczyk Agata99UKS Aligator gorzyce35.47535
7.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin35.93514
8.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice36.75481
9.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza36.81478

Open

1.Kobuszewska Karolina96UKS Huragan Sosnowiec33.58630
Mistrz Śląska
2.Ostrowska Agnieszka90KU AZS PWSZ Racibórz33.87614
3.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice33.88614
4.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice33.92612
5.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice33.97609
6.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice34.10602
7.Peda Paulina98AZS AWF Katowice34.13600
8.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice34.26594
9.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski34.39587
10.Katarzyna Michalska98AZS AWF Katowice34.46583
11.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów34.99557
12.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice35.35540
13.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin35.38539
14.Adamczyk Agata99UKS Aligator gorzyce35.47535
15.Okaj Martyna02MOS Katowice35.55531
16.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów35.81520
17.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski35.83519
18.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz35.92515
19.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin35.93514
20.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice35.95514
21.Pawłowska Paulina02MOS Katowice36.22502
22.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza36.45493
23.Zięba Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz36.70483
24.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice36.75481
25.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza36.81478
26.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice37.13466
27.Wołoszyn Alicja02KS. Górnik Radlin37.15465
28.Walczyk Martna02MOSM Tychy37.54451
29.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice37.73444
30.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce37.85440
31.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle37.86440
32.Jamróz Sara03SiKReT Gliwice38.01434
33.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin38.03434
34.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała39.01402
35.Amerek Daria02MOS Katowice39.38391
36.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów39.45389
37.Wencławek Dorota02RMKS Rybnik39.64383
38.Myszkowska Paulina02MOS Katowice40.63356
39.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin40.79351
40.Nowak Jagoda02MOS Katowice40.83350
41.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów41.93324
42.Lupa Karolina02MOSM Tychy43.22295
43.Jakimowicz Julia02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs43.35293
44.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała45.37255
45.Sobik Martyna02RMKS Rybnik46.43238
46.Gacka Nikola02MOSM Tychy49.10201


<< TOP >>
Konkurencja 5
25.11.2016 - 9:45
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
27.18
30.30
28.93
28.17
27.85
27.18
Tokarski Krzysztof
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Tokarski Krzysztof
Tokarski Krzysztof
Tokarski Krzysztof
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
MKS MOS Katowice
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
01.01.2014
01.01.2010
03.12.2008
03.12.2012
05.12.2013
01.01.2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.43518
Mistrz Śląska
2.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.94494
3.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy32.01490
4.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów32.79456
5.Litewczuk Mateusz02MOSM Tychy32.95450
6.Szojda Paweł02MOSM Tychy33.12443
7.Norek Mateusz02Mus Gilus Gilowice33.37433
8.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz34.00409
9.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice34.02408
10.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz34.15404
11.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice34.26400
12.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec34.61388
13.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz34.75383
14.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice35.80350
15.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice35.82350
16.Chowaniec Bartosz02Mus Gilus Gilowice35.84349
17.Kobel Maksymilian02Mks Pałac Młodzieży Katowice37.58303
18.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs39.05270
19.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza39.71257
20.Kamrowski Maciej02MOS Katowice39.72256
21.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy40.27246
22.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik42.22213
23.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec42.34212
24.Przewoźny Jakub02Mks Pałac Młodzieży Katowice43.48195
25.Przybyło Piotr02Mks Pałac Młodzieży Katowice46.21163
26.Maksymilian Ziętek02UKS Huragan Sosnowiec47.72148

15 lat

1.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów30.41572
Mistrz Śląska
2.Kowol Tymoteusz01Mus Gilus Gilowice30.85548
3.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice31.11534
4.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs32.00491
5.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz32.81455
6.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów33.48428
7.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz33.92412
8.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój33.97410
9.Skutta Paweł01MOS Katowice35.60356
10.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice36.03344
11.Białek Mateusz01MOS Katowice36.41333
12.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice41.06232
13.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice41.97217
14.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała42.82205

16 - 18 lat

1.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice29.44630
Mistrz Śląska
2.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy29.83606
3.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała30.08591
4.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice30.20584
5.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice30.22583
6.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice30.73554
7.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn31.00540
8.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała31.15532
9.Moskała Michał98Delfin Cieszyn31.41519
10.Kapias Michał00SiKReT Gliwice31.56512
11.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.82499
12.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice31.84498
13.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.93450
14.Świecak Tymoteusz99RMKS Rybnik34.24401
15.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.37396
16.Burzawa Michał98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.50392
17.Zimnal Karol00K.S. Górnik Sosnowiec35.59357
18.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik36.73324

Open

1.Tokarski Krzysztof96AZS AWF Katowice28.08727
Mistrz Śląska
2.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice29.44630
3.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice29.82607
4.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy29.83606
5.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała30.08591
6.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice30.20584
7.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice30.22583
8.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów30.41572
9.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice30.73554
10.Pieśniak Jakub97AZS AWF Katowice30.83549
11.Kowol Tymoteusz01Mus Gilus Gilowice30.85548
12.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn31.00540
13.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice31.11534
14.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała31.15532
15.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice31.16532
16.Moskała Michał98Delfin Cieszyn31.41519
17.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.43518
18.Szydłowski Kamil SR98KP Astromal Akwawit Leszno31.47516
19.Kapias Michał00SiKReT Gliwice31.56512
20.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.82499
21.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice31.84498
22.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.94494
23.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs32.00491
24.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy32.01490
25.Wróbel Andrzej94KU AZS PWSZ Racibórz32.33476
26.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów32.79456
27.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz32.81455
28.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.93450
29.Litewczuk Mateusz02MOSM Tychy32.95450
30.Szojda Paweł02MOSM Tychy33.12443
31.Norek Mateusz02Mus Gilus Gilowice33.37433
32.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów33.48428
33.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz33.92412
34.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój33.97410
35.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz34.00409
36.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice34.02408
37.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz34.15404
38.Świecak Tymoteusz99RMKS Rybnik34.24401
39.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice34.26400
40.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry34.37396
41.Burzawa Michał98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.50392
42.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec34.61388
43.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz34.75383
44.Zimnal Karol00K.S. Górnik Sosnowiec35.59357
45.Skutta Paweł01MOS Katowice35.60356
46.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice35.80350
47.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice35.82350
48.Chowaniec Bartosz02Mus Gilus Gilowice35.84349
49.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice36.03344
50.Białek Mateusz01MOS Katowice36.41333
51.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik36.73324
52.Kaszycki Jakub04SiKReT Gliwice37.24311
53.Kobel Maksymilian02Mks Pałac Młodzieży Katowice37.58303
54.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs39.05270
55.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza39.71257
56.Kamrowski Maciej02MOS Katowice39.72256
57.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy40.27246
58.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice41.06232
59.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice41.97217
60.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik42.22213
61.Bielański Remigiusz02UKS Huragan Sosnowiec42.34212
62.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała42.82205
63.Przewoźny Jakub02Mks Pałac Młodzieży Katowice43.48195
64.Przybyło Piotr02Mks Pałac Młodzieży Katowice46.21163
65.Maksymilian Ziętek02UKS Huragan Sosnowiec47.72148


<< TOP >>
Konkurencja 6
25.11.2016 - 9:59
Kobiet, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
58.69
1:04.04
1:01.52
59.88
58.69
58.69
Jędrzejczak Otylia
Kossakowska Dominika
Jędrzejczak Olylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
MKS Pałac Katowice
SiKReT Gliwice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
01.01.2000
04.12.2015
01.01.1998
01.01.1999
01.01.2000
01.01.2000

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice1:05.2058730.2734.93
Mistrz Śląska
2.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.3555730.5935.76
3.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice1:08.5450533.3235.22
4.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy1:08.7850032.4836.30
5.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:09.1149332.7036.41
6.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:09.2948932.4736.82
7.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:09.3848731.5737.81
8.Karczmarzyk Anna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:09.9547532.2937.66
9.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.4944533.7237.77
10.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin1:11.5844434.1237.46
11.Walczyk Martna02MOSM Tychy1:13.4341135.1138.32
12.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:16.2736735.5940.68
13.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice1:16.6136235.2041.41
14.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:18.7133335.9842.73
15.Krasnodębska Małgorzata02Mks Pałac Młodzieży Katowice1:18.9933035.8043.19
16.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała1:27.5524239.6247.93

15 lat

1.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec1:03.6563130.4133.24
Mistrz Śląska
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice1:03.6663129.9933.67
3.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:05.5757731.3234.25
4.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.7154831.2735.44
5.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:07.8152231.4236.39
6.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:11.7244133.6238.10
7.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów1:16.1436835.8440.30
8.Sito Maria01UKS Aligator gorzyce1:16.7935934.5842.21
9.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice1:18.8333235.9842.85

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:02.6066329.5533.05
Mistrz Śląska
2.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice1:07.0354031.4435.59
3.Czaja Barbara SK99KS. Górnik Radlin1:07.3653231.7035.66
4.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec1:10.2047032.0938.11
5.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice1:11.4244733.4737.95
6.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice1:12.3942934.3038.09
7.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:12.8342133.0639.77

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:02.6066329.5533.05
Mistrz Śląska
2.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec1:03.6563130.4133.24
3.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice1:03.6663129.9933.67
4.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice1:05.2058730.2734.93
5.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała1:05.5757731.3234.25
6.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.3555730.5935.76
7.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:06.7154831.2735.44
8.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice1:07.0354031.4435.59
9.Czaja Barbara SK99KS. Górnik Radlin1:07.3653231.7035.66
10.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice1:07.4453031.2536.19
11.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory1:07.8152231.4236.39
12.Kruszniewska Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków1:08.3251031.9636.36
13.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice1:08.5450533.3235.22
14.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy1:08.7850032.4836.30
15.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:09.1149332.7036.41
16.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:09.2948932.4736.82
17.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:09.3848731.5737.81
18.Karczmarzyk Anna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:09.9547532.2937.66
19.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec1:10.2047032.0938.11
20.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice1:11.4244733.4737.95
21.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:11.4944533.7237.77
22.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin1:11.5844434.1237.46
23.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:11.7244133.6238.10
24.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice1:12.3942934.3038.09
25.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:12.8342133.0639.77
26.Walczyk Martna02MOSM Tychy1:13.4341135.1138.32
27.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów1:16.1436835.8440.30
28.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:16.2736735.5940.68
29.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice1:16.6136235.2041.41
30.Sito Maria01UKS Aligator gorzyce1:16.7935934.5842.21
31.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:18.7133335.9842.73
32.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice1:18.8333235.9842.85
33.Krasnodębska Małgorzata02Mks Pałac Młodzieży Katowice1:18.9933035.8043.19
34.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała1:27.5524239.6247.93


<< TOP >>
Konkurencja 7
25.11.2016 - 10:07
Mężczyzn, 100m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
50.79
56.19
55.67
54.00
53.72
51.90
Wisniewski Bartosz
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
Wiśniewski Bartosz
Poprawa Michał
AZS AWF KAtowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
MMKS Dąbrowa Górnicza
AZS AWF KAtowice
05.12.2009
01.01.2006
03.12.2007
05.12.2008
05.12.2004
05.12.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin1:01.7448229.1232.62
Mistrz Śląska
2.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice1:01.7648228.6733.09
3.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:02.3246928.6833.64
4.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:02.4546629.5732.88
5.Litewczuk Mateusz02MOSM Tychy1:04.3042731.1933.11
6.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice1:04.4842329.9434.54
7.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:04.9741430.3934.58
8.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:05.3840630.5634.82
9.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce1:06.2139130.4635.75
10.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:06.7438230.5636.18
11.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:07.9536231.3236.63
12.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin1:08.2935631.9036.39
13.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec1:08.7335030.4538.28
14.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice1:09.3834031.8837.50
15.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice1:09.6433632.3337.31
16.Walter Alan02MOSM Tychy1:09.7833432.9836.80
17.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin1:10.3332632.3737.96
18.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice1:12.4429932.9439.50
19.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:12.8529334.1338.72
20.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy1:12.8829333.3639.52
21.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów1:13.1029033.2239.88
22.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:21.4721034.9746.50
23.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy1:22.4520237.7844.67

15 lat

1.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs58.7156127.5531.16
Mistrz Śląska
2.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów58.9055628.1530.75
3.Maj Jakub01K.S. Górnik Sosnowiec1:00.2052028.2032.00
4.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:00.5751128.0432.53
5.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory1:01.0749929.7631.31
6.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.4848928.2333.25
7.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój1:02.3646829.0133.35
8.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory1:02.5746328.4734.10
9.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów1:03.7443829.5334.21
10.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów1:04.1043130.1533.95
11.Kowol Tymoteusz01Mus Gilus Gilowice1:05.0941230.3534.74
12.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin1:05.2240929.7535.47
13.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów1:06.6138431.1235.49
14.Białek Mateusz01MOS Katowice1:12.1230333.7638.36
15.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice1:12.28300
16.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory1:13.5828534.0939.49

16 - 18 lat

1.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza56.1164326.8529.26
Mistrz Śląska
2.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy57.4260026.8830.54
3.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice58.5256727.4131.11
4.Błądek Jędrzej00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza58.6956227.7030.99
5.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice58.8155828.0730.74
6.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice59.4554027.7031.75
7.Matura Klaudiusz SR98MKS-SMS Victoria Racibórz59.4953927.6831.81
8.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice59.6553527.7131.94
9.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice1:00.2152027.5432.67
10.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:00.7150727.3033.41
11.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice1:01.2049528.4332.77
12.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice1:02.3846828.5733.81
13.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.8043729.2834.52
14.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.4142529.2435.17

Open

1.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice55.0768026.6628.41
Mistrz Śląska
2.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza56.1164326.8529.26
3.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza56.7262226.5530.17
4.Kula Arkadiusz90AZS AWF Katowice57.0161326.9430.07
5.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy57.4260026.8830.54
6.Sudenis Maciej93KU AZS PWSZ Racibórz57.9558427.4430.51
7.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice58.5256727.4131.11
8.Błądek Jędrzej00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza58.6956227.7030.99
9.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs58.7156127.5531.16
10.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice58.8155828.0730.74
11.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów58.9055628.1530.75
12.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice59.4554027.7031.75
13.Matura Klaudiusz SR98MKS-SMS Victoria Racibórz59.4953927.6831.81
14.Czech Szymon97AZS AWF Katowice59.5153927.3532.16
15.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice59.6053627.1932.41
16.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice59.6553527.7131.94
17.Katolik Bartosz97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza59.8553027.9231.93
18.Maj Jakub01K.S. Górnik Sosnowiec1:00.2052028.2032.00
19.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice1:00.2152027.5432.67
20.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:00.5751128.0432.53
21.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:00.7150727.3033.41
22.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory1:01.0749929.7631.31
23.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice1:01.2049528.4332.77
24.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:01.4848928.2333.25
25.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin1:01.7448229.1232.62
26.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice1:01.7648228.6733.09
27.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:02.3246928.6833.64
28.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój1:02.3646829.0133.35
29.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice1:02.3846828.5733.81
30.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:02.4546629.5732.88
31.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory1:02.5746328.4734.10
32.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów1:03.7443829.5334.21
33.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.8043729.2834.52
34.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów1:04.1043130.1533.95
35.Litewczuk Mateusz02MOSM Tychy1:04.3042731.1933.11
36.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:04.4142529.2435.17
37.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice1:04.4842329.9434.54
38.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:04.9741430.3934.58
39.Kowol Tymoteusz01Mus Gilus Gilowice1:05.0941230.3534.74
40.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin1:05.2240929.7535.47
41.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:05.3840630.5634.82
42.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce1:06.2139130.4635.75
43.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów1:06.6138431.1235.49
44.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:06.7438230.5636.18
45.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:07.9536231.3236.63
46.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin1:08.2935631.9036.39
47.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec1:08.7335030.4538.28
48.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice1:09.3834031.8837.50
49.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice1:09.6433632.3337.31
50.Walter Alan02MOSM Tychy1:09.7833432.9836.80
51.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin1:10.3332632.3737.96
52.Białek Mateusz01MOS Katowice1:12.1230333.7638.36
53.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice1:12.28300
54.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice1:12.4429932.9439.50
55.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:12.8529334.1338.72
56.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy1:12.8829333.3639.52
57.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów1:13.1029033.2239.88
58.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory1:13.5828534.0939.49
59.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:21.4721034.9746.50
60.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy1:22.4520237.7844.67
61.Kaszycki Jakub04SiKReT Gliwice1:29.9715639.7050.27


<< TOP >>
Konkurencja 8
25.11.2016 - 10:24
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
1:59.38
2:05.67
2:02.82
2:02.77
2:02.02
1:59.38
Gawełczyk Dominika
Kossakowska Dominika
Kossakowska Dominika
Gawełczyk Dominika
Gawełczyk Dominika
Gawełczyk Dominika
AZS AWF Katowice
SiKReT Gliwice
SiKReT Gliwice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
01.01.2009
01.01.2015
01.01.2016
01.01.2007
02.01.2008
01.01.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:10.4061329.9532.9233.3034.23
Mistrz Śląska
2.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:13.4757131.2634.2434.8833.09
3.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce2:16.9852832.0734.6135.2935.01
4.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy2:20.3049232.3435.9136.8335.22
5.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:20.7948732.8035.4536.2036.34
6.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.2948232.7536.1136.5035.93
7.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin2:22.7346733.5636.8537.5334.79
8.Michalak Laura02MOSM Tychy2:29.0541032.7737.3938.9039.99
9.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice2:29.3240833.2238.7340.4836.89
10.Nowak Jagoda02MOS Katowice2:32.7338134.3938.3340.7739.24
11.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice2:40.0733136.4940.3543.1740.06
12.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik2:40.1633035.4540.1242.3642.23
13.Myszkowska Paulina02MOS Katowice2:40.3632936.4041.3442.1440.48
14.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice2:40.3832935.7941.4943.1040.00
15.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs3:07.1220741.8048.0350.2547.04

15 lat

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:04.3170729.2932.1331.4231.47
Mistrz Śląska
2.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:11.8859231.0033.7534.0333.10
3.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:13.0957631.1633.7334.2833.92
4.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice2:14.2856131.3634.2434.4434.24
5.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:17.7052031.5434.6735.7035.79
6.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy2:20.9348530.8035.2638.0436.83
7.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.4448032.9636.3536.5735.56
8.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy2:22.9546533.8437.1737.4534.49
9.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.9339535.0438.3339.2238.34
10.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:33.0237934.7438.7840.0439.46

16 - 18 lat

1.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice2:08.9163431.0732.4133.4431.99
Mistrz Śląska
2.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice2:11.0760330.1132.9334.1333.90
3.Adamczyk Agata99UKS Aligator gorzyce2:12.0559031.0733.8934.1832.91
4.Mędrala Marta00SiKReT Gliwice2:17.7652030.8834.4036.3436.14
5.Kustra Julita00SiKReT Gliwice2:17.9451731.4035.0636.3035.18

Open

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:04.3170729.2932.1331.4231.47
Mistrz Śląska
2.Bart Patrycja97Mks Pałac Młodzieży Katowice2:05.7768329.4531.8932.3832.05
3.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice2:08.9163431.0732.4133.4431.99
4.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:10.4061329.9532.9233.3034.23
5.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice2:11.0760330.1132.9334.1333.90
6.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:11.8859231.0033.7534.0333.10
7.Adamczyk Agata99UKS Aligator gorzyce2:12.0559031.0733.8934.1832.91
8.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:13.0957631.1633.7334.2833.92
9.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:13.4757131.2634.2434.8833.09
10.Fuks Aleksandra03Mus Gilus Gilowice2:14.1156331.4733.9134.6834.05
11.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice2:14.2856131.3634.2434.4434.24
12.Leszczyńska Klaudia Julia SK99UKP Unia Oświęcim2:14.4355930.6433.5235.3434.93
13.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce2:16.9852832.0734.6135.2935.01
14.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:17.7052031.5434.6735.7035.79
15.Mędrala Marta00SiKReT Gliwice2:17.7652030.8834.4036.3436.14
16.Kustra Julita00SiKReT Gliwice2:17.9451731.4035.0636.3035.18
17.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy2:20.3049232.3435.9136.8335.22
18.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:20.7948732.8035.4536.2036.34
19.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy2:20.9348530.8035.2638.0436.83
20.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.2948232.7536.1136.5035.93
21.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.4448032.9636.3536.5735.56
22.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin2:22.7346733.5636.8537.5334.79
23.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy2:22.9546533.8437.1737.4534.49
24.Michalak Laura02MOSM Tychy2:29.0541032.7737.3938.9039.99
25.Sępioł Maja03Mus Gilus Gilowice2:29.0641034.5837.8439.2037.44
26.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice2:29.3240833.2238.7340.4836.89
27.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:30.9339535.0438.3339.2238.34
28.Żelazko Emilia03MOS Katowice2:31.6039034.4938.0639.9239.13
29.Nowak Jagoda02MOS Katowice2:32.7338134.3938.3340.7739.24
30.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:33.0237934.7438.7840.0439.46
31.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice2:40.0733136.4940.3543.1740.06
32.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik2:40.1633035.4540.1242.3642.23
33.Myszkowska Paulina02MOS Katowice2:40.3632936.4041.3442.1440.48
34.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice2:40.3832935.7941.4943.1040.00
35.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs3:07.1220741.8048.0350.2547.04


<< TOP >>
Konkurencja 9
25.11.2016 - 10:38
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
1:47.44
1:55.17
1:54.71
1:50.49
1:47.44
1:47.44
Poprawa Michał
Bujoczek Filip
Łuczak Piotr
Poprawa Michał
Poprawa Michał
Poprawa Michał
AZS AWF KAtowice
MOS Dąbrowa Górnicza
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF KAtowice
05.12.2011
01.01.2008
03.12.2007
03.12.2010
05.12.2011
05.12.2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:00.6855827.8930.2431.4131.14
Mistrz Śląska
2.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.3652228.1031.2432.2531.77
3.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:03.9351528.0731.3932.2232.25
4.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:04.8650428.7631.9632.6331.51
5.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce2:08.7246030.3032.5833.4432.40
6.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:08.8445830.1333.2633.4232.03
7.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec2:11.3243330.5333.8834.0232.89
8.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.0742529.8233.5834.5034.17
9.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice2:12.3142330.9333.8034.1433.44
10.Prokop Bartosz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:14.7040130.7934.5035.2434.17
11.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.0539831.4634.1835.1034.31
12.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:15.0739832.1734.2135.3233.37
Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice2:15.0739830.6834.2735.5334.59
14.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.5939332.0134.6134.9434.03
15.Pawlik Kacper02MOSM Tychy2:15.7539235.6135.99
16.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice2:16.8038332.1534.3934.9935.27
17.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice2:18.1937131.1335.0435.5836.44
18.Chowaniec Bartosz02Mus Gilus Gilowice2:20.3935431.8936.2937.1135.10
19.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.3933931.2334.8037.1739.19
20.Dudys Dominik02Mkp Zabrze2:22.6633732.0236.5437.6536.45
21.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice2:34.1826732.9538.8541.3940.99
22.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice2:41.1223434.7639.9143.6642.79
23.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik2:51.9819236.2342.4947.6145.65

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory1:56.5961926.8629.6030.2229.91
Mistrz Śląska
2.Sacha Kamil01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:57.4760527.3329.3930.7130.04
3.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:00.9055527.4430.2132.0931.16
4.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice2:01.2355027.4730.7830.9732.01
5.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów2:01.9854029.1531.2131.2430.38
6.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice2:02.9952727.7231.1032.6731.50
7.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.1452527.3730.5532.5932.63
8.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:04.2251128.3831.7732.4431.63
9.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała2:05.4849628.7632.0932.8931.74
10.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin2:06.8248129.5732.1933.2031.86
11.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory2:07.7447029.5133.0133.0632.16
12.Michalski Wojciech01Mus Gilus Gilowice2:09.6545029.4232.7333.8133.69
13.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów2:12.8841830.5733.5834.6934.04
14.Ochman Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:13.1641531.4534.0634.0533.60
15.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin2:18.6336832.1435.9736.0034.52
16.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:20.5235331.9636.2637.7234.58

16 - 18 lat

1.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce1:54.9064626.4129.2630.2828.95
Mistrz Śląska
2.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:55.3463926.7429.3530.3828.87
3.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice1:56.6761726.9729.8630.5229.32
4.Matura Klaudiusz SR98MKS-SMS Victoria Racibórz1:56.7861627.3629.8130.1329.48
5.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn1:57.5960327.6929.7730.0330.10
6.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice1:58.6658727.1029.9430.4031.22
7.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice1:58.9658228.1930.6530.6229.50
8.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice1:59.0858127.7230.5430.6630.16
9.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice1:59.1558027.6630.1530.7330.61
10.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice1:59.6457227.8130.3730.5930.87
11.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:00.1456527.5830.4731.5130.58
12.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:00.2256427.9030.58
13.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice2:00.4656126.8030.1232.0231.52
14.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:01.8254227.8130.4631.4832.07
15.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice2:06.7848127.7731.4033.0234.59
16.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice2:07.1247729.2332.8133.0132.07
17.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.8346928.3932.4933.5933.36
18.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice2:08.2546529.6833.2833.5331.76
19.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:09.3045330.4133.0733.0932.73
20.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała2:10.5844029.5133.9134.7132.45
21.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik2:21.4534630.2135.5138.9236.81
22.Cichulski Szymon00RMKS Rybnik2:27.3030731.111:16.80

Open

1.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice1:53.6166926.3629.2428.9529.06
Mistrz Śląska
2.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce1:54.9064626.4129.2630.2828.95
3.Pióro Artur91Mks Pałac Młodzieży Katowice1:55.0264427.6429.8829.0328.47
4.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice1:55.2464127.0228.8029.2630.16
5.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:55.3463926.7429.3530.3828.87
6.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory1:56.5961926.8629.6030.2229.91
7.Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice1:56.6761726.9729.8630.5229.32
8.Matura Klaudiusz SR98MKS-SMS Victoria Racibórz1:56.7861627.3629.8130.1329.48
9.Sacha Kamil01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:57.4760527.3329.3930.7130.04
10.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn1:57.5960327.6929.7730.0330.10
11.Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice1:57.6260327.5629.7930.5429.73
12.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno1:57.6360226.9429.7630.9829.95
13.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice1:57.6760226.4829.7430.5830.87
14.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice1:58.6658727.1029.9430.4031.22
15.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice1:58.8958328.4931.5529.6529.20
16.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice1:58.9658228.1930.6530.6229.50
17.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice1:59.0858127.7230.5430.6630.16
18.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice1:59.1558027.6630.1530.7330.61
19.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice1:59.6457227.8130.3730.5930.87
20.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:00.1456527.5830.4731.5130.58
21.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz2:00.2256427.9030.58
22.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice2:00.4656126.8030.1232.0231.52
23.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice2:00.6455827.8630.3431.2931.15
24.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:00.6855827.8930.2431.4131.14
25.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:00.9055527.4430.2132.0931.16
26.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice2:01.2355027.4730.7830.9732.01
27.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:01.8254227.8130.4631.4832.07
28.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów2:01.9854029.1531.2131.2430.38
29.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice2:02.9952727.7231.1032.6731.50
30.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.1452527.3730.5532.5932.63
31.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:03.3652228.1031.2432.2531.77
32.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:03.9351528.0731.3932.2232.25
33.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:04.2251128.3831.7732.4431.63
34.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:04.8650428.7631.9632.6331.51
35.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała2:05.4849628.7632.0932.8931.74
36.Kurowski Szymon SR98AZS AWF Katowice2:06.7848127.7731.4033.0234.59
37.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin2:06.8248129.5732.1933.2031.86
38.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice2:07.1247729.2332.8133.0132.07
39.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory2:07.7447029.5133.0133.0632.16
40.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.8346928.3932.4933.5933.36
41.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice2:08.2546529.6833.2833.5331.76
42.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce2:08.7246030.3032.5833.4432.40
43.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:08.8445830.1333.2633.4232.03
44.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:09.3045330.4133.0733.0932.73
45.Michalski Wojciech01Mus Gilus Gilowice2:09.6545029.4232.7333.8133.69
46.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała2:10.5844029.5133.9134.7132.45
47.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec2:11.3243330.5333.8834.0232.89
48.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:12.0742529.8233.5834.5034.17
49.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice2:12.3142330.9333.8034.1433.44
50.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów2:12.8841830.5733.5834.6934.04
51.Ochman Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:13.1641531.4534.0634.0533.60
52.Prokop Bartosz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:14.7040130.7934.5035.2434.17
53.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.0539831.4634.1835.1034.31
54.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:15.0739832.1734.2135.3233.37
Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice2:15.0739830.6834.2735.5334.59
56.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.5939332.0134.6134.9434.03
57.Pawlik Kacper02MOSM Tychy2:15.7539235.6135.99
58.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice2:16.8038332.1534.3934.9935.27
59.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice2:18.1937131.1335.0435.5836.44
60.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin2:18.6336832.1435.9736.0034.52
61.Chowaniec Bartosz02Mus Gilus Gilowice2:20.3935431.8936.2937.1135.10
62.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:20.5235331.9636.2637.7234.58
63.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik2:21.4534630.2135.5138.9236.81
64.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:22.3933931.2334.8037.1739.19
65.Dudys Dominik02Mkp Zabrze2:22.6633732.0236.5437.6536.45
66.Cichulski Szymon00RMKS Rybnik2:27.3030731.111:16.80
67.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice2:34.1826732.9538.8541.3940.99
68.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice2:41.1223434.7639.9143.6642.79
69.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik2:51.9819236.2342.4947.6145.65

PKJeziorski Patryk99AZS AWF Katowice2:01.0855228.7431.0131.1630.17
PKBaran Jan99AZS AWF Katowice2:04.4350927.9131.5332.7432.25
PKKelner Nikodem00AZS AWF Katowice2:05.8749227.8731.3832.8333.79
PKRogacz Grzegorz00AZS AWF Katowice2:06.7748128.5131.5033.3233.44
PKGonska Szymon00AZS AWF Katowice2:11.9542729.3432.8034.7035.11


<< TOP >>
Konkurencja 10
25.11.2016 - 11:09
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
2:12.71
2:17.51
2:14.21
2:14.21
2:13.69
2:12.71
Nawaryńska Katarzyna
Żarłok Martyna
Wiśniewska Oliwia
Wiśniewska Oliwia
Żarłok Martyna
Nawaryńska Katarzyna
Victoria Racibórz
Górnik Radlin
MOS Dąbrowa Górnicza
MOS Dąbrowa Górnicza
Górnik Radlin
Victoria Racibórz
01.01.2014
01.01.2011
01.01.2016
01.01.2016
01.01.2014
01.01.2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:18.0464432.2134.4135.5935.83
Mistrz Śląska
2.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice2:22.2758832.9835.9937.0536.25
3.Amerek Daria02MOS Katowice2:28.7951434.5438.0538.8337.37
4.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory2:30.5949635.9137.64
5.Zając Aleksandra02MOSM Tychy2:30.9649235.4138.2939.2438.02
6.Okaj Martyna02MOS Katowice2:33.8346536.0439.0640.1738.56
7.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów2:35.4045136.4639.0740.5739.30
8.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin2:36.2544436.6840.0641.3638.15
9.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:45.6037339.6642.1942.0741.68
DYSKW.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice2:55.4540.0144.7445.4845.22
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie  (Czas: 11:20)

15 lat

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.1168731.3733.7635.0434.94
Mistrz Śląska
2.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.9656832.9935.6037.3338.04
3.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:26.8753534.5637.2637.9137.14
4.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:28.5851634.9338.1138.9636.58
5.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice2:33.1847135.9238.1439.5039.62
6.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.7944836.3538.4740.7540.22
7.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce2:43.0039138.9841.7442.3539.93

16 - 18 lat

1.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.6653733.3638.23
Mistrz Śląska
2.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice2:30.5049734.9838.1939.1638.17
3.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice2:30.6649534.8039.2139.2937.36

Open

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.1168731.3733.7635.0434.94
Mistrz Śląska
2.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:18.0464432.2134.4135.5935.83
3.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice2:22.2758832.9835.9937.0536.25
4.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:23.9656832.9935.6037.3338.04
5.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.6653733.3638.23
6.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:26.8753534.5637.2637.9137.14
7.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów2:28.5851634.9338.1138.9636.58
8.Amerek Daria02MOS Katowice2:28.7951434.5438.0538.8337.37
9.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:29.2251034.4338.0938.7237.98
10.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice2:30.5049734.9838.1939.1638.17
11.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory2:30.5949635.9137.64
12.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice2:30.6649534.8039.2139.2937.36
13.Zając Aleksandra02MOSM Tychy2:30.9649235.4138.2939.2438.02
14.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice2:33.1847135.9238.1439.5039.62
15.Okaj Martyna02MOS Katowice2:33.8346536.0439.0640.1738.56
16.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów2:35.4045136.4639.0740.5739.30
17.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.7944836.3538.4740.7540.22
18.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin2:36.2544436.6840.0641.3638.15
19.Jamróz Sara03SiKReT Gliwice2:38.6842436.8339.9341.6240.30
20.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce2:43.0039138.9841.7442.3539.93
21.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:45.6037339.6642.1942.0741.68
22.Żelazko Emilia03MOS Katowice2:52.9832741.2944.0144.5243.16
DYSKW.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice2:55.4540.0144.7445.4845.22
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwona ramionami jednocześnie  (Czas: 11:20)


<< TOP >>
Konkurencja 11
25.11.2016 - 11:19
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
1:56.32
2:11.22
2:06.08
2:01.55
2:01.18
1:57.34
Polewka Tomasz
Macner Michał
Wilkowiecki Robert
Kisiel Adrian
Gabrysz Wojciech
Grabysz Wojciech
AZS AWF Katowice
MKS PW Tarnowskie Góry
Victoria Racibórz
AZS AWF Katowice
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
01.01.2014
01.01.2013
03.12.2009
01.01.2009
05.12.2012
01.01.2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice2:08.6155430.8432.7232.8832.17
Mistrz Śląska, Wynik lepszy od Rekordu Śląska
2.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin2:13.3749631.2134.0534.1733.94
3.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce2:14.3848530.5933.8934.8935.01
4.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:19.3943531.3234.5635.8737.64
5.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:20.2642733.0136.4135.8534.99
6.Sendacki Jakub02MOSM Tychy2:21.8641232.5236.4236.7036.22
7.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:28.4136034.6137.4138.4337.96
8.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:28.5735935.3737.3838.4637.36
9.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice2:28.9035733.9637.2238.8738.85
10.Norek Mateusz02Mus Gilus Gilowice2:29.6235134.9737.1439.0038.51
11.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice2:32.0533535.8839.0239.8237.33
12.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:36.2330936.8339.2740.2039.93
13.Markefka Tomasz02Mkp Zabrze2:37.2530336.1339.5041.4640.16
14.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów2:40.5228436.2739.8643.0441.35

15 lat

1.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów2:07.9356230.0832.5333.0032.32
Mistrz Śląska
2.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.6750431.2534.4334.2232.77
3.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:12.8650231.0133.2234.8533.78
4.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.0144831.6135.5536.1634.69
5.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin2:22.1541032.4735.5137.1337.04
6.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory2:23.9339532.3835.6837.3738.50
7.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice2:40.1028738.2140.8843.2037.81
DYSKW.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów2:46.2839.1142.1442.9142.12
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 11:27)

16 - 18 lat

1.Stoszek Kacper00Delfin Cieszyn2:09.3154529.1231.2533.8635.08
Mistrz Śląska
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:11.8051430.0533.3034.3034.15
3.Góral Michał99MOS Katowice2:13.5049530.1033.4334.7435.23
4.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:14.6148330.4534.2835.1934.69
5.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice2:17.5345332.2234.6235.6935.00

Open

1.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów2:07.9356230.0832.5333.0032.32
Mistrz Śląska
2.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice2:08.6155430.8432.7232.8832.17
Wynik lepszy od Rekordu Śląska
3.Stoszek Kacper00Delfin Cieszyn2:09.3154529.1231.2533.8635.08
4.Blachura Patryk SO99UKP Unia Oświęcim2:09.5454229.2932.2434.0333.98
5.Czech Szymon97AZS AWF Katowice2:10.4053130.5233.5833.6732.63
6.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:11.8051430.0533.3034.3034.15
7.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:12.6750431.2534.4334.2232.77
8.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów2:12.8650231.0133.2234.8533.78
9.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin2:13.3749631.2134.0534.1733.94
10.Góral Michał99MOS Katowice2:13.5049530.1033.4334.7435.23
11.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce2:14.3848530.5933.8934.8935.01
12.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz2:14.6148330.4534.2835.1934.69
13.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice2:17.5345332.2234.6235.6935.00
14.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:18.0144831.6135.5536.1634.69
15.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:19.3943531.3234.5635.8737.64
16.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:20.2642733.0136.4135.8534.99
17.Sendacki Jakub02MOSM Tychy2:21.8641232.5236.4236.7036.22
18.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin2:22.1541032.4735.5137.1337.04
19.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory2:23.9339532.3835.6837.3738.50
20.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:28.4136034.6137.4138.4337.96
21.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:28.5735935.3737.3838.4637.36
22.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice2:28.9035733.9637.2238.8738.85
23.Norek Mateusz02Mus Gilus Gilowice2:29.6235134.9737.1439.0038.51
24.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice2:32.0533535.8839.0239.8237.33
25.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik2:35.8031134.6039.2941.1740.74
26.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:36.2330936.8339.2740.2039.93
27.Markefka Tomasz02Mkp Zabrze2:37.2530336.1339.5041.4640.16
28.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice2:40.1028738.2140.8843.2037.81
29.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów2:40.5228436.2739.8643.0441.35
DYSKW.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów2:46.2839.1142.1442.9142.12
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 11:27)


<< TOP >>
Konkurencja 12
25.11.2016 - 11:36
Kobiet, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
4:40.26
5:03.83
4:56.79
4:42.49
4:42.49
4:42.49
Szczepaniak Karolina
Kwiatek Miriam
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
AZS AWF Katowice
MUKS Gilus Gilowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
01.01.2012
01.01.2012
01.01.1998
01.01.1999
01.01.2000
01.01.2000

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce5:14.37562
Mistrz Śląska
50m:
100m:
34.72
1:15.20
34.72
40.48
150m:
200m:
1:57.50
2:38.52
42.30
41.02
250m:
300m:
3:21.71
4:04.77
43.19
43.06
350m:
400m:
4:40.03
5:14.37
35.26
34.34
2.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz5:16.99548
50m:
100m:
33.59
1:13.00
33.59
39.41
150m:
200m:
1:53.26
2:32.09
40.26
38.83
250m:
300m:
3:18.17
4:04.19
46.08
46.02
350m:
400m:
4:41.83
5:16.99
37.64
35.16
3.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:18.11542
50m:
100m:
31.13
1:07.78
31.13
36.65
150m:
200m:
1:49.06
2:29.29
41.28
40.23
250m:
300m:
3:16.44
4:03.86
47.15
47.42
350m:
400m:
4:40.45
5:18.11
36.59
37.66
4.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz5:20.25531
50m:
100m:
33.42
1:12.08
33.42
38.66
150m:
200m:
1:54.08
2:35.24
42.00
41.16
250m:
300m:
3:20.11
4:06.22
44.87
46.11
350m:
400m:
4:44.69
5:20.25
38.47
35.56
5.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz5:20.39531
50m:
100m:
36.52
1:17.50
36.52
40.98
150m:
200m:
1:58.52
2:38.31
41.02
39.79
250m:
300m:
3:22.27
4:06.21
43.96
43.94
350m:
400m:
4:44.47
5:20.39
38.26
35.92
6.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:22.47520
50m:
100m:
34.59
1:13.15
34.59
38.56
150m:
200m:
1:52.25
2:33.61
39.10
41.36
250m:
300m:
3:20.42
4:07.71
46.81
47.29
350m:
400m:
4:44.23
5:22.47
36.52
38.24

15 lat

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:00.94640
Mistrz Śląska
50m:
100m:
31.75
1:08.22
31.75
36.47
150m:
200m:
1:45.26
2:21.09
37.04
35.83
250m:
300m:
3:05.45
3:50.46
44.36
45.01
350m:
400m:
4:26.71
5:00.94
36.25
34.23
2.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:11.62577
50m:
100m:
33.29
1:12.09
33.29
38.80
150m:
200m:
1:51.60
2:31.41
39.51
39.81
250m:
300m:
3:12.98
3:56.86
41.57
43.88
350m:
400m:
4:35.82
5:11.62
38.96
35.80
3.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:11.64577
50m:
100m:
32.77
1:10.76
32.77
37.99
150m:
200m:
1:49.64
2:28.21
38.88
38.57
250m:
300m:
3:13.34
3:58.68
45.13
45.34
350m:
400m:
4:36.27
5:11.64
37.59
35.37
4.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała5:16.94548
50m:
100m:
32.01
1:08.95
32.01
36.94
150m:
200m:
1:50.08
2:30.75
41.13
40.67
250m:
300m:
3:18.48
4:05.95
47.73
47.47
350m:
400m:
4:43.11
5:16.94
37.16
33.83
5.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:21.27526
50m:
100m:
33.38
1:12.98
33.38
39.60
150m:
200m:
1:53.53
2:33.42
40.55
39.89
250m:
300m:
3:21.08
4:08.51
47.66
47.43
350m:
400m:
4:45.14
5:21.27
36.63
36.13
6.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:25.98504
50m:
100m:
34.89
1:15.38
34.89
40.49
150m:
200m:
1:56.83
2:37.40
41.45
40.57
250m:
300m:
3:25.02
4:13.27
47.62
48.25
350m:
400m:
4:50.49
5:25.98
37.22
35.49
7.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów5:26.69500
50m:
100m:
35.8335.83150m:
200m:

2:35.32
250m:
300m:

4:09.70
350m:
400m:
4:48.84
5:26.69
39.14
37.85
8.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów5:41.27439
50m:
100m:
37.43
1:19.93
37.43
42.50
150m:
200m:
2:04.07
2:47.58
44.14
43.51
250m:
300m:
3:35.82
4:24.80
48.24
48.98
350m:
400m:
5:03.90
5:41.27
39.10
37.37
9.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów6:00.22373
50m:
100m:
38.68
1:24.31
38.68
45.63
150m:
200m:
2:09.85
2:54.23
45.54
44.38
250m:
300m:
3:46.77
4:38.61
52.54
51.84
350m:
400m:
5:19.25
6:00.22
40.64
40.97

16 - 18 lat

1.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin5:17.72544
Mistrz Śląska
50m:
100m:
35.52
1:17.52
35.52
42.00
150m:
200m:
1:57.19
2:36.61
39.67
39.42
250m:
300m:
3:20.04
4:04.14
43.43
44.10
350m:
400m:
4:40.55
5:17.72
36.41
37.17
2.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin5:46.96418
50m:
100m:
36.99
1:17.75
36.99
40.76
150m:
200m:
2:04.00
2:49.32
46.25
45.32
250m:
300m:
3:38.30
4:26.61
48.98
48.31
350m:
400m:
5:07.18
5:46.96
40.57
39.78

Open

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:00.94640
Mistrz Śląska
50m:
100m:
31.75
1:08.22
31.75
36.47
150m:
200m:
1:45.26
2:21.09
37.04
35.83
250m:
300m:
3:05.45
3:50.46
44.36
45.01
350m:
400m:
4:26.71
5:00.94
36.25
34.23
2.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:08.12597
50m:
100m:
33.98
1:11.38
33.98
37.40
150m:
200m:
1:49.9338.55250m:
300m:
3:13.60
3:58.96

45.36
350m:
400m:
4:33.23
5:08.12
34.27
34.89
3.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski5:11.62577
50m:
100m:
33.29
1:12.09
33.29
38.80
150m:
200m:
1:51.60
2:31.41
39.51
39.81
250m:
300m:
3:12.98
3:56.86
41.57
43.88
350m:
400m:
4:35.82
5:11.62
38.96
35.80
4.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:11.64577
50m:
100m:
32.77
1:10.76
32.77
37.99
150m:
200m:
1:49.64
2:28.21
38.88
38.57
250m:
300m:
3:13.34
3:58.68
45.13
45.34
350m:
400m:
4:36.27
5:11.64
37.59
35.37
5.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce5:14.37562
50m:
100m:
34.72
1:15.20
34.72
40.48
150m:
200m:
1:57.50
2:38.52
42.30
41.02
250m:
300m:
3:21.71
4:04.77
43.19
43.06
350m:
400m:
4:40.03
5:14.37
35.26
34.34
6.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała5:16.94548
50m:
100m:
32.01
1:08.95
32.01
36.94
150m:
200m:
1:50.08
2:30.75
41.13
40.67
250m:
300m:
3:18.48
4:05.95
47.73
47.47
350m:
400m:
4:43.11
5:16.94
37.16
33.83
7.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz5:16.99548
50m:
100m:
33.59
1:13.00
33.59
39.41
150m:
200m:
1:53.26
2:32.09
40.26
38.83
250m:
300m:
3:18.17
4:04.19
46.08
46.02
350m:
400m:
4:41.83
5:16.99
37.64
35.16
8.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin5:17.72544
50m:
100m:
35.52
1:17.52
35.52
42.00
150m:
200m:
1:57.19
2:36.61
39.67
39.42
250m:
300m:
3:20.04
4:04.14
43.43
44.10
350m:
400m:
4:40.55
5:17.72
36.41
37.17
9.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:18.11542
50m:
100m:
31.13
1:07.78
31.13
36.65
150m:
200m:
1:49.06
2:29.29
41.28
40.23
250m:
300m:
3:16.44
4:03.86
47.15
47.42
350m:
400m:
4:40.45
5:18.11
36.59
37.66
10.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz5:20.25531
50m:
100m:
33.42
1:12.08
33.42
38.66
150m:
200m:
1:54.08
2:35.24
42.00
41.16
250m:
300m:
3:20.11
4:06.22
44.87
46.11
350m:
400m:
4:44.69
5:20.25
38.47
35.56
11.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz5:20.39531
50m:
100m:
36.52
1:17.50
36.52
40.98
150m:
200m:
1:58.52
2:38.31
41.02
39.79
250m:
300m:
3:22.27
4:06.21
43.96
43.94
350m:
400m:
4:44.47
5:20.39
38.26
35.92
12.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała5:21.27526
50m:
100m:
33.38
1:12.98
33.38
39.60
150m:
200m:
1:53.53
2:33.42
40.55
39.89
250m:
300m:
3:21.08
4:08.51
47.66
47.43
350m:
400m:
4:45.14
5:21.27
36.63
36.13
13.Fuks Aleksandra03Mus Gilus Gilowice5:21.65524
50m:
100m:
34.63
1:14.28
34.63
39.65
150m:
200m:
1:55.74
2:36.74
41.46
41.00
250m:
300m:
3:21.21
4:07.22
44.47
46.01
350m:
400m:
4:45.88
5:21.65
38.66
35.77
14.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:22.47520
50m:
100m:
34.59
1:13.15
34.59
38.56
150m:
200m:
1:52.25
2:33.61
39.10
41.36
250m:
300m:
3:20.42
4:07.71
46.81
47.29
350m:
400m:
4:44.23
5:22.47
36.52
38.24
15.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:25.98504
50m:
100m:
34.89
1:15.38
34.89
40.49
150m:
200m:
1:56.83
2:37.40
41.45
40.57
250m:
300m:
3:25.02
4:13.27
47.62
48.25
350m:
400m:
4:50.49
5:25.98
37.22
35.49
16.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów5:26.69500
50m:
100m:
35.8335.83150m:
200m:

2:35.32
250m:
300m:

4:09.70
350m:
400m:
4:48.84
5:26.69
39.14
37.85
17.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów5:41.27439
50m:
100m:
37.43
1:19.93
37.43
42.50
150m:
200m:
2:04.07
2:47.58
44.14
43.51
250m:
300m:
3:35.82
4:24.80
48.24
48.98
350m:
400m:
5:03.90
5:41.27
39.10
37.37
18.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin5:46.96418
50m:
100m:
36.99
1:17.75
36.99
40.76
150m:
200m:
2:04.00
2:49.32
46.25
45.32
250m:
300m:
3:38.30
4:26.61
48.98
48.31
350m:
400m:
5:07.18
5:46.96
40.57
39.78
19.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów6:00.22373
50m:
100m:
38.68
1:24.31
38.68
45.63
150m:
200m:
2:09.85
2:54.23
45.54
44.38
250m:
300m:
3:46.77
4:38.61
52.54
51.84
350m:
400m:
5:19.25
6:00.22
40.64
40.97


<< TOP >>
Konkurencja 13
25.11.2016 - 11:49
Mężczyzn, 400m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
4:12.93
4:39.61
4:30.56
4:28.06
4:22.50
4:19.11
Poprawa Michał
Sacha Kamil
Sacha Kamil
Łapot Radowław
Poprawa Michał
Zaczyński Karol
AZS AWF Katowice
MOS Dąbrowa Górnicza
MOS Dąbrowa Górnicza
MKS MOS Katowice
AZS AWF KAtowice
AZS AWF Katowice
01.01.2013
01.01.2015
01.01.2016
01.01.2015
05.12.2011
01.01.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory4:46.98552
Mistrz Śląska
50m:
100m:
30.02
1:05.12
30.02
35.10
150m:
200m:
1:41.71
2:17.62
36.59
35.91
250m:
300m:
2:59.62
3:40.93
42.00
41.31
350m:
400m:
4:14.70
4:46.98
33.77
32.28
2.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:51.79525
50m:
100m:
30.96
1:07.22
30.96
36.26
150m:
200m:
1:44.83
2:21.85
37.61
37.02
250m:
300m:
3:03.58
3:45.42
41.73
41.84
350m:
400m:
4:19.68
4:51.79
34.26
32.11
3.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin4:57.31496
50m:
100m:
30.73
1:05.98
30.73
35.25
150m:
200m:
1:44.48
2:22.35
38.50
37.87
250m:
300m:
3:04.99
3:48.72
42.64
43.73
350m:
400m:
4:23.84
4:57.31
35.12
33.47
4.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:04.99460
50m:
100m:
31.90
1:09.69
31.90
37.79
150m:
200m:
1:48.57
2:26.86
38.88
38.29
250m:
300m:
3:10.40
3:54.12
43.54
43.72
350m:
400m:
4:30.38
5:04.99
36.26
34.61
5.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec5:15.10417
50m:
100m:
32.47
1:10.76
32.47
38.29
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.10
6.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce5:15.26416
50m:
100m:
32.57
1:11.65
32.57
39.08
150m:
200m:
1:52.84
2:32.27
41.19
39.43
250m:
300m:
3:17.61
4:03.16
45.34
45.55
350m:
400m:
4:39.98
5:15.26
36.82
35.28
7.Holeczek Jakub02Mkp Zabrze5:21.14394
50m:
100m:
34.48
1:15.69
34.48
41.21
150m:
200m:
1:58.73
2:39.90
43.04
41.17
250m:
300m:
3:22.68
4:06.68
42.78
44.00
350m:
400m:
4:44.59
5:21.14
37.91
36.55
8.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:26.80374
50m:
100m:
35.62
1:14.27
35.62
38.65
150m:
200m:
1:56.41
2:37.75
42.14
41.34
250m:
300m:
3:25.79
4:13.52
48.04
47.73
350m:
400m:
4:51.10
5:26.80
37.58
35.70

15 lat

1.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów4:36.81615
Mistrz Śląska
50m:
100m:
28.73
1:01.54
28.73
32.81
150m:
200m:
1:37.94
2:15.22
36.40
37.28
250m:
300m:
2:51.46
3:30.28
36.24
38.82
350m:
400m:
4:04.72
4:36.81
34.44
32.09
2.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów4:45.20563
50m:
100m:
28.75
1:01.63
28.75
32.88
150m:
200m:
1:40.46
2:17.74
38.83
37.28
250m:
300m:
2:59.87
3:41.55
42.13
41.68
350m:
400m:
4:13.61
4:45.20
32.06
31.59
3.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory4:46.39556
50m:
100m:
29.64
1:04.38
29.64
34.74
150m:
200m:
1:41.12
2:18.13
36.74
37.01
250m:
300m:
2:58.78
3:40.04
40.65
41.26
350m:
400m:
4:14.07
4:46.39
34.03
32.32
4.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:46.47555
50m:
100m:
30.77
1:06.10
30.77
35.33
150m:
200m:
1:43.02
2:20.35
36.92
37.33
250m:
300m:
2:58.75
3:39.30
38.40
40.55
350m:
400m:
4:13.18
4:46.47
33.88
33.29
5.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:50.58532
50m:
100m:
29.55
1:02.85
29.55
33.30
150m:
200m:
1:40.27
2:16.76
37.42
36.49
250m:
300m:
2:57.73
3:40.38
40.97
42.65
350m:
400m:
4:15.34
4:50.58
34.96
35.24
6.Janecki Mateusz01Mks Pałac Młodzieży Katowice4:59.14487
50m:
100m:
30.03
1:06.62
30.03
36.59
150m:
200m:
1:45.26
2:23.33
38.64
38.07
250m:
300m:
3:05.84
3:49.65
42.51
43.81
350m:
400m:
4:24.80
4:59.14
35.15
34.34
7.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała5:01.90474
50m:
100m:
31.74
1:08.90
31.74
37.16
150m:
200m:
1:48.83
2:28.26
39.93
39.43
250m:
300m:
3:10.69
3:53.73
42.43
43.04
350m:
400m:
4:29.09
5:01.90
35.36
32.81
8.Michalski Wojciech01Mus Gilus Gilowice5:11.35432
50m:
100m:
32.93
1:11.16
32.93
38.23
150m:
200m:
1:51.34
2:30.51
40.18
39.17
250m:
300m:
3:14.40
3:59.29
43.89
44.89
350m:
400m:
4:35.55
5:11.35
36.26
35.80

16 - 18 lat

1.Łapot Radosław SR99MOS Katowice4:29.71665
Mistrz Śląska
50m:
100m:
28.58
1:02.19
28.58
33.61
150m:
200m:
1:36.01
2:09.50
33.82
33.49
250m:
300m:
2:47.84
3:27.25
38.34
39.41
350m:
400m:
3:58.57
4:29.71
31.32
31.14
2.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:37.88608
50m:
100m:
29.24
1:03.50
29.24
34.26
150m:
200m:
1:38.93
2:14.56
35.43
35.63
250m:
300m:
2:53.12
3:32.49
38.56
39.37
350m:
400m:
4:05.69
4:37.88
33.20
32.19
3.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice4:40.82589
50m:
100m:
29.50
1:04.00
29.50
34.50
150m:
200m:
1:40.90
2:17.72
36.90
36.82
250m:
300m:
2:56.32
3:36.53
38.60
40.21
350m:
400m:
4:09.69
4:40.82
33.16
31.13
4.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy4:43.32574
50m:
100m:
28.95
1:03.43
28.95
34.48
150m:
200m:
1:40.17
2:16.41
36.74
36.24
250m:
300m:
2:57.04
3:38.23
40.63
41.19
350m:
400m:
4:11.67
4:43.32
33.44
31.65
5.Kapias Michał00SiKReT Gliwice4:49.26539
50m:
100m:
29.08
1:05.34
29.08
36.26
150m:
200m:
1:41.86
2:18.01
36.52
36.15
250m:
300m:
2:58.80
3:41.19
40.79
42.39
350m:
400m:
4:15.95
4:49.26
34.76
33.31
6.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice5:02.36472
50m:
100m:
31.81
1:08.94
31.81
37.13
150m:
200m:
1:48.31
2:26.49
39.37
38.18
250m:
300m:
3:09.11
3:52.32
42.62
43.21
350m:
400m:
4:27.99
5:02.36
35.67
34.37

Open

1.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:28.80672
Mistrz Śląska
50m:
100m:
29.11
1:02.67
29.11
33.56
150m:
200m:
1:36.96
2:11.62
34.29
34.66
250m:
300m:
2:49.50
3:28.39
37.88
38.89
350m:
400m:
3:59.48
4:28.80
31.09
29.32
2.Łapot Radosław SR99MOS Katowice4:29.71665
50m:
100m:
28.58
1:02.19
28.58
33.61
150m:
200m:
1:36.01
2:09.50
33.82
33.49
250m:
300m:
2:47.84
3:27.25
38.34
39.41
350m:
400m:
3:58.57
4:29.71
31.32
31.14
3.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów4:36.81615
50m:
100m:
28.73
1:01.54
28.73
32.81
150m:
200m:
1:37.94
2:15.22
36.40
37.28
250m:
300m:
2:51.46
3:30.28
36.24
38.82
350m:
400m:
4:04.72
4:36.81
34.44
32.09
4.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:37.88608
50m:
100m:
29.24
1:03.50
29.24
34.26
150m:
200m:
1:38.93
2:14.56
35.43
35.63
250m:
300m:
2:53.12
3:32.49
38.56
39.37
350m:
400m:
4:05.69
4:37.88
33.20
32.19
5.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno4:39.07600
50m:
100m:
28.82
1:02.46
28.82
33.64
150m:
200m:
1:39.45
2:15.62
36.99
36.17
250m:
300m:
2:55.57
3:35.91
39.95
40.34
350m:
400m:
4:08.04
4:39.07
32.13
31.03
6.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice4:40.82589
50m:
100m:
29.50
1:04.00
29.50
34.50
150m:
200m:
1:40.90
2:17.72
36.90
36.82
250m:
300m:
2:56.32
3:36.53
38.60
40.21
350m:
400m:
4:09.69
4:40.82
33.16
31.13
7.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy4:43.32574
50m:
100m:
28.95
1:03.43
28.95
34.48
150m:
200m:
1:40.17
2:16.41
36.74
36.24
250m:
300m:
2:57.04
3:38.23
40.63
41.19
350m:
400m:
4:11.67
4:43.32
33.44
31.65
8.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów4:45.20563
50m:
100m:
28.75
1:01.63
28.75
32.88
150m:
200m:
1:40.46
2:17.74
38.83
37.28
250m:
300m:
2:59.87
3:41.55
42.13
41.68
350m:
400m:
4:13.61
4:45.20
32.06
31.59
9.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory4:46.39556
50m:
100m:
29.64
1:04.38
29.64
34.74
150m:
200m:
1:41.12
2:18.13
36.74
37.01
250m:
300m:
2:58.78
3:40.04
40.65
41.26
350m:
400m:
4:14.07
4:46.39
34.03
32.32
10.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:46.47555
50m:
100m:
30.77
1:06.10
30.77
35.33
150m:
200m:
1:43.02
2:20.35
36.92
37.33
250m:
300m:
2:58.75
3:39.30
38.40
40.55
350m:
400m:
4:13.18
4:46.47
33.88
33.29
11.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory4:46.98552
50m:
100m:
30.02
1:05.12
30.02
35.10
150m:
200m:
1:41.71
2:17.62
36.59
35.91
250m:
300m:
2:59.62
3:40.93
42.00
41.31
350m:
400m:
4:14.70
4:46.98
33.77
32.28
12.Kapias Michał00SiKReT Gliwice4:49.26539
50m:
100m:
29.08
1:05.34
29.08
36.26
150m:
200m:
1:41.86
2:18.01
36.52
36.15
250m:
300m:
2:58.80
3:41.19
40.79
42.39
350m:
400m:
4:15.95
4:49.26
34.76
33.31
13.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:50.58532
50m:
100m:
29.55
1:02.85
29.55
33.30
150m:
200m:
1:40.27
2:16.76
37.42
36.49
250m:
300m:
2:57.73
3:40.38
40.97
42.65
350m:
400m:
4:15.34
4:50.58
34.96
35.24
14.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:51.79525
50m:
100m:
30.96
1:07.22
30.96
36.26
150m:
200m:
1:44.83
2:21.85
37.61
37.02
250m:
300m:
3:03.58
3:45.42
41.73
41.84
350m:
400m:
4:19.68
4:51.79
34.26
32.11
15.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin4:57.31496
50m:
100m:
30.73
1:05.98
30.73
35.25
150m:
200m:
1:44.48
2:22.35
38.50
37.87
250m:
300m:
3:04.99
3:48.72
42.64
43.73
350m:
400m:
4:23.84
4:57.31
35.12
33.47
16.Janecki Mateusz01Mks Pałac Młodzieży Katowice4:59.14487
50m:
100m:
30.03
1:06.62
30.03
36.59
150m:
200m:
1:45.26
2:23.33
38.64
38.07
250m:
300m:
3:05.84
3:49.65
42.51
43.81
350m:
400m:
4:24.80
4:59.14
35.15
34.34
17.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała5:01.90474
50m:
100m:
31.74
1:08.90
31.74
37.16
150m:
200m:
1:48.83
2:28.26
39.93
39.43
250m:
300m:
3:10.69
3:53.73
42.43
43.04
350m:
400m:
4:29.09
5:01.90
35.36
32.81
18.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice5:02.36472
50m:
100m:
31.81
1:08.94
31.81
37.13
150m:
200m:
1:48.31
2:26.49
39.37
38.18
250m:
300m:
3:09.11
3:52.32
42.62
43.21
350m:
400m:
4:27.99
5:02.36
35.67
34.37
19.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:04.99460
50m:
100m:
31.90
1:09.69
31.90
37.79
150m:
200m:
1:48.57
2:26.86
38.88
38.29
250m:
300m:
3:10.40
3:54.12
43.54
43.72
350m:
400m:
4:30.38
5:04.99
36.26
34.61
20.Michalski Wojciech01Mus Gilus Gilowice5:11.35432
50m:
100m:
32.93
1:11.16
32.93
38.23
150m:
200m:
1:51.34
2:30.51
40.18
39.17
250m:
300m:
3:14.40
3:59.29
43.89
44.89
350m:
400m:
4:35.55
5:11.35
36.26
35.80
21.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec5:15.10417
50m:
100m:
32.47
1:10.76
32.47
38.29
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.10
22.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce5:15.26416
50m:
100m:
32.57
1:11.65
32.57
39.08
150m:
200m:
1:52.84
2:32.27
41.19
39.43
250m:
300m:
3:17.61
4:03.16
45.34
45.55
350m:
400m:
4:39.98
5:15.26
36.82
35.28
23.Holeczek Jakub02Mkp Zabrze5:21.14394
50m:
100m:
34.48
1:15.69
34.48
41.21
150m:
200m:
1:58.73
2:39.90
43.04
41.17
250m:
300m:
3:22.68
4:06.68
42.78
44.00
350m:
400m:
4:44.59
5:21.14
37.91
36.55
24.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza5:26.80374
50m:
100m:
35.62
1:14.27
35.62
38.65
150m:
200m:
1:56.41
2:37.75
42.14
41.34
250m:
300m:
3:25.79
4:13.52
48.04
47.73
350m:
400m:
4:51.10
5:26.80
37.58
35.70


<< TOP >>
Konkurencja 14
25.11.2016 - 12:11
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz9:14.53544
Mistrz Śląska
Bura Julia SR
Modrzejewska Magdalena SR
Drażyk Natalia SR
Zarembik Katarzyna SR
02
02
02
02
+0,80
+0,60
+0,72
+0,61
32.87
32.60
32.53
30.60
35.96
36.23
35.89
33.63
36.53
36.61
37.17
34.42
34.78
35.05
36.80
32.86
2:20.14
2:20.49
2:22.39
2:11.51
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:40.54474
Beruś Marta
Jędrzejczyk Julia
Magierowska Julia
Wisniewska Wiktoria
02
02
02
02
32.97

30.35
34.46
36.95

34.51
38.56
37.72
38.85
36.12
40.74
34.77
37.16
34.77
40.70
2:22.41
2:27.92
2:15.75
2:34.46
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy9:53.62443
Michalak Laura
Zając Aleksandra
Walczyk Martna
Niemczyk Wiktoria
02
02
02
02
+0,68
+0,18
+0,26
+0,42
34.91
32.90
32.98
32.01
39.78
38.34
37.45
36.39
41.57
39.75
38.78
37.11
41.41
38.14
36.37
35.73
2:37.67
2:29.13
2:25.58
2:21.24

15 lat

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 4CSiR MOS Dąbrowa Górnicza8:56.72600
Mistrz Śląska
Bura Dominika
Skórka Julia
Ostrowska Kamila
Wiśniewska Oliwia
01
01
01
01
+0,85
+0,55
+0,26
+0,60
30.82
30.61
31.17
30.25
33.25
34.47
35.91
32.80
33.69
36.00
36.63
33.84
32.73
35.17
36.33
33.05
2:10.49
2:16.25
2:20.04
2:09.94
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów9:25.48513
Kosińska Dominika
Bigos Dominika
Zając-Więckowska Julia
Czornik Julia
01
01
01
01
+0,85
+0,51
+0,63
+0,59
31.35
34.60
31.59
32.97
34.61
38.97
35.95
35.94
34.65
39.36
37.95
36.85
33.49
37.80
34.12
35.28
2:14.10
2:30.73
2:19.61
2:21.04
3.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów10:59.00324
Niedźwiedź Małgorzata
Kapitan Paulina
Mania Julia
Gołąbowska Aleksandra
01
01
01
01
+0,74

+0,55
+0,77
36.47
36.13
39.61
35.79
42.25
40.40
44.73
42.88
42.24
46.92
41.75
39.79
46.97
40.03
2:43.35
2:38.56
2:58.23
2:38.86

16 - 18 lat

1.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice9:17.78535
Mistrz Śląska
Kokot Angelika
Bilińska Dominika
Kustra Julita
Mędrala Marta
00
00
00
00
+0,69
+0,36
+0,21
+0,75
31.96
32.10
30.72
31.29
35.79
37.02
34.91
35.09
36.48
38.37
36.29
36.24
35.15
37.05
34.90
34.42
2:19.38
2:24.54
2:16.82
2:17.04

Open

1.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs9:09.23560
Mistrz Śląska
Majewska Weronika SR
Skudlik Marta
Nocoń Dominika
Szymczak Patrycja
01
01
02
02
+0,76
+0,53
+0,51
+0,49
32.92
31.73
31.82
29.55
35.67
35.42
35.26
33.18
36.35
36.63
36.59
33.57
35.20
35.99
35.38
33.97
2:20.14
2:19.77
2:19.05
2:10.27
2.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 21CSiR MOS Dąbrowa Górnicza9:38.17480
Mikus Katarzyna
Skórka Maja
Kabańska Nicol
Szkoda Klaudia
00
01
01
02
+0,73
+0,62
+0,35
+0,47
32.63
33.21
34.54
31.77
36.41
37.44
37.94
35.80
37.61
38.12
38.58
36.80
37.03
36.90
37.26
36.13
2:23.68
2:25.67
2:28.32
2:20.50


<< TOP >>
Konkurencja 15
25.11.2016 - 12:23
Mężczyzn, 4 x 200m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 2MKS-SMS Victoria Racibórz8:25.48529
Mistrz Śląska
Mencel Miłosz SR
Bubak Dawid SR
Podlasek Adrian SR
Lesik Jarosław SR
02
02
02
02
+0,67
+0,43
+0,74
+0,52
29.02
28.71
29.72
27.27
31.86
33.01
33.70
31.42
31.38
33.58
34.39
33.26
30.85
32.69
32.62
32.00
2:03.11
2:07.99
2:10.43
2:03.95
2.UKS WODNIK Siemianowice Ślaski 3UKS WODNIK Siemianowice Ślaski8:47.69465
Sieradzki Kamil
Pawłowski Eryk
Szynawa Wiktor
Bartosiewicz Remigiusz
02
02
02
02
+0,75
+0,51
+0,65
+0,46
28.38
30.93
29.96
29.72
32.15
36.01
33.22
33.27
33.69
37.49
33.67
33.44
33.25
37.12
32.51
32.88
2:07.47
2:21.55
2:09.36
2:09.31
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy8:50.23459
Litewczuk Mateusz
Pawlik Kacper
Szojda Paweł
Wiekiera Dawid
02
02
02
02
+0,74
+0,36
+0,61
+0,50
30.44
30.06
30.42
29.15
34.36
33.98
34.82
32.68
35.90
35.77
34.60
33.14
34.78
33.71
34.28
32.14
2:15.48
2:13.52
2:14.12
2:07.11
4.Uks Wodnik 29 Katowice 3Uks Wodnik 29 Katowice8:50.48458
Kołodziej Mateusz
Porszke Kacper
Janosz Aleksander
Tatura Paweł
02
02
02
02
+0,81
+0,46
+0,66
+0,56
32.41
19.95
30.49
29.80
35.26
43.47
34.03
33.12
35.07
33.15
35.79
33.78
34.88
33.75
33.40
32.13
2:17.62
2:10.32
2:13.71
2:08.83
5.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 7CSiR MOS Dąbrowa Górnicza9:05.70421
Susek Mikołaj
Wilanowski Jakub
Orłowski Jakub
Majka Maksymilian
02
02
02
02
+0,81
+0,51
+0,37
+0,87
32.12
31.59
30.99
30.70
35.73
34.55
34.55
34.11
36.75
35.62
35.11
34.62
36.46
34.70
33.60
34.50
2:21.06
2:16.46
2:14.25
2:13.93
DYSKW.MKS-SMS Victoria Racibórz 3MKS-SMS Victoria Racibórz9:07.28
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotkną ściany)  (Czas: 12:37), Na 2 zmianie
Wituszyński Jakub SR
Niejadlik Michał SR
Drajewicz Jakub SR
Zwadło Piotr SR
02
02
02
02
+0,86
+0,64
-0,74
+0,41
31.75
30.18
32.14
28.69
37.61
34.98
37.67
31.51
37.53
36.25
39.08
32.59
34.25
35.05
37.23
30.77
2:21.14
2:16.46
2:26.12
2:03.56

15 lat

1.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów8:04.67601
Mistrz Śląska
Milbrant Kacper
Respondek Remigiusz
Szarpak Marcin
Dubas Mateusz
01
01
01
01
+0,81
+0,38
+0,46
+0,57
27.49
21.48
27.97
27.76
30.69
37.30
31.50
30.78
30.31
31.62
32.74
32.10
29.85
30.91
31.30
30.87
1:58.34
2:01.31
2:03.51
2:01.51
2.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 16CSiR MOS Dąbrowa Górnicza8:12.13574
Sacha Kamil
Gęgotek Radosław
Sadło Marcel
Muc Filip
01
01
01
01
27.98
27.62
28.58
27.89
30.19
30.67
31.95
31.41
30.76
31.90
33.29
32.48
30.89
32.55
32.90
31.07
1:59.82
2:02.74
2:06.72
2:02.85
3.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory8:42.75479
Piotrowski Natan
Cielecki Kacper
Pajączkowski Olaf
Pichnar Filip
01
01
01
01
+0,66
+0,22
+0,03
+0,39
28.51
28.59
27.65
31.14
31.79
32.60
32.37
34.70
34.36
34.05
33.91
36.42
34.39
35.40
32.27
34.60
2:09.05
2:10.64
2:06.20
2:16.86
4.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów8:51.97454
Cieśla Oskar
Niedojad Aleksy
Kwasny Jakub
Rosłaniec Szymon
01
01
01
01
+0,71
+0,58
+0,43
+0,58
28.21
30.15
29.61
31.62
31.31
34.25
34.08
36.04
31.52
36.35
34.37
38.28
30.34
35.56
33.18
37.10
2:01.38
2:16.31
2:11.24
2:23.04

16 - 18 lat

1.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice7:58.78623
Mistrz Śląska
Bieg Oskar
Pawliniak Mariusz
Skierski Radosław
Ogorzałek Kamil
00
99
00
99
+0,66
+0,25
+0,50
+0,54
27.77
26.89
27.46
27.43
31.42
30.08
29.51
30.12
32.46
31.08
30.76
30.09
32.56
30.87
31.03
29.25
2:04.21
1:58.92
1:58.76
1:56.89
2.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice8:03.42605
Twardzik Bartosz
Kasprzyk Albert
Kała Mikołaj
Cajza Szymon
00
00
00
00
+0,71
+0,59
+0,36
+0,57
26.88
27.32
27.43
26.87
29.66
30.86
30.75
30.28
31.04
32.78
31.73
31.66
31.09
32.80
30.76
31.51
1:58.67
2:03.76
2:00.67
2:00.32
3.Delfin Cieszyn 1Delfin Cieszyn8:10.62579
Stoszek Kacper
Witoszek Bartłomiej
Moskała Michał
Chrapek Marcin
00
99
98
98
+0,72
+0,57
+0,50
+0,57
27.00
27.45
27.84
27.06
29.26
30.76
31.91
29.16
30.07
33.68
33.87
30.88
29.61
32.75
36.23
33.09
1:55.94
2:04.64
2:09.85
2:00.19
4.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz8:12.14574
Jałtuszewski Jakub SR
Jastrząbek Karol SR
Matura Klaudiusz SR
Wołowicz Mateusz SR
00
98
98
99
+0,71
+0,49
+0,58
+0,44
28.42
28.23
27.13
27.25
33.02
31.24
30.60
30.97
32.65
31.86
30.98
32.91
32.75
30.59
30.90
32.64
2:06.84
2:01.92
1:59.61
2:03.77
5.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 26CSiR MOS Dąbrowa Górnicza8:29.72516
Graboń Przemysław
Trzęsiec Daniel
Łonak Patryk
Pozlewicz Sławomir
00
00
00
98
+0,80
+0,49
+0,27
+0,12
27.63
29.25
28.99
27.05
30.67
33.80
32.84
31.77
32.10
35.38
34.63
32.80
32.94
33.01
34.91
31.95
2:03.34
2:11.44
2:11.37
2:03.57

Open

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 27CSiR MOS Dąbrowa Górnicza7:55.16637
Mistrz Śląska
Borkowski Kacper
Błądek Jędrzej
Powroźnik Konrad
Walczysko Jakub
00
00
97
00
+0,72
+0,44
+0,64
+0,10
26.53
26.08
27.71
27.08
29.92
29.42
30.14
30.36
30.64
31.14
30.64
31.81
29.97
31.76
30.50
31.46
1:57.06
1:58.40
1:58.99
2:00.71


<< TOP >>
Konkurencja 16
25.11.2016 - 15:00
Mieszane, 4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 2MKS-SMS Victoria Racibórz1:49.49429
Mistrz Śląska
Modrzejewska Magdalena SR
Mencel Miłosz SR
02
02
+0,72
+0,29
28.73
25.54
Bura Julia SR
Lesik Jarosław SR
02
02
+0,55
+0,47
29.87
25.35
2.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:50.54417
Szymczak Patrycja
Kowalczyk Dawid
02
02
+0,74
+0,57
28.29
27.54
Nocoń Dominika
Kijek Wiktor
02
02
+0,31
+0,60
28.91
25.80
3.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice1:51.75403
Idzikowska Alicja
Grabowski Tomasz
02
02
+0,73
+1,81
28.10
27.95
Furtak Wiktoria
Górka Łukasz
02
02
+1,76
+0,23
29.84
25.86
4.UKS WODNIK Siemianowice Ślaski 2UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:51.89402
Bartosiewicz Remigiusz
Fuks Emilia
02
02
+0,77
+0,35
29.56
27.03
Krosta Emilia
Sieradzki Kamil
02
02
+0,42
+0,71
29.35
25.95
5.MKS-SMS Victoria Racibórz 3MKS-SMS Victoria Racibórz1:52.22398
Zięba Natalia SR
Bubak Dawid SR
02
02
+0,65
+0,52
30.46
26.17
Zarembik Katarzyna SR
Wituszyński Jakub SR
02
02
+0,74
+0,47
29.32
26.27
6.MOSM Tychy 1MOSM Tychy1:53.23388
Zając Aleksandra
Pawlik Kacper
02
02
+0,67
+0,27
30.21
26.10
Niemczyk Wiktoria
Litewczuk Mateusz
02
02
+1,85
+0,72
29.98
26.94
7.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów1:53.49385
Magierowska Julia
Kubik Szymon
02
02
28.27
26.32
Beruś Marta
Ossowski Wiktor
02
02
30.19
28.71
8.KS. Górnik Radlin 1KS. Górnik Radlin1:53.84381
Kosiorowska Oliwia
Rożenek Patryk
02
02
+0,64
+0,28
30.25
26.30
Wojtasik Anita
Strączek Jan
02
02
+0,54
+0,43
30.66
26.63
9.MKS-SMS Victoria Racibórz 4MKS-SMS Victoria Racibórz1:56.38357
Drażyk Natalia SR
Niejadlik Michał SR
02
02
+0,72Karczmarzyk Anna SR
Zwadło Piotr SR
02
02

+0,59
27.92
27.14
10.MOSM Tychy 2MOSM Tychy1:56.87353
Walczyk Martna
Wiekiera Dawid
02
02
+0,74
+0,61
30.17
26.71
Lupa Karolina
Walter Alan
02
02
+0,48
+0,13
33.12
26.87
11.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 11CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:56.90352
Garula Wiktoria
Majka Maksymilian
02
02
+0,67
+0,71
28.10
28.90
Szkoda Klaudia
Susek Mikołaj
02
02
+0,47
+0,76
30.50
29.40

15 lat

1.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów1:47.75450
Mistrz Śląska
Zając-Więckowska Julia
Cieśla Oskar
01
01
+0,84
+0,52
28.10
25.79
Kosińska Dominika
Milbrant Kacper
01
01
+0,58
+0,27
29.18
24.68
2.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów1:50.47418
Gołąbowska Aleksandra
Dubas Mateusz
01
01
+0,87
+0,33
30.24
25.29
Czornik Julia
Szarpak Marcin
01
01
+0,50
+0,62
29.40
25.54
3.Uks Wodnik 29 Katowice 1Uks Wodnik 29 Katowice1:55.53365
Kudala Justyna
Pazik Wojciech
01
01
+0,69
+0,31
31.23
28.35
Grychtoł Weronika
Kubarski Kamil
01
01
+0,45
+0,60
29.56
26.39
4.KS Piątka Chorzów 3KS Piątka Chorzów1:56.85353
Bigos Dominika
Respondek Remigiusz
01
01
+0,73
+0,41
31.31
26.60
Susek Dominika
Kwasny Jakub
01
01
+0,46
+0,52
31.96
26.98
5.KS Piątka Chorzów 4KS Piątka Chorzów2:02.50306
Niedźwiedź Małgorzata
Rosłaniec Szymon
01
01
+0,76
+0,74
31.11
29.92
Kapitan Paulina
Niedojad Aleksy
01
01
+0,64
+0,54
32.64
28.83

16 - 18 lat

1.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice1:49.59428
Mistrz Śląska
Mędrala Marta
Bomastyk Michał
00
00
+0,82
+0,53
29.31
25.70
Kokot Angelika
Cajza Szymon
00
00
+0,61
+0,59
29.07
25.51
2.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice1:50.00423
Bilińska Dominika
Kała Mikołaj
00
00
+0,74
+0,32
29.56
26.17
Kustra Julita
Kasprzyk Albert
00
00
+0,63
+0,49
28.86
25.41

Open

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 15CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:45.33482
Mistrz Śląska
Teresko Anna
Furman Łukasz
97
93
+0,75
+0,56
28.77
24.05
Jeżowska Kamila
Borkowski Kacper
00
00
+0,25
+0,47
28.07
24.44
2.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 14CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:49.46429
Mikus Katarzyna
Graboń Przemysław
00
00
+0,74
+0,08
29.82
25.38
Gazda Zuzanna
Błądek Jędrzej
01
00
29.68
24.58
3.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz1:50.16421
Jasiak Martyna SR
Jastrząbek Karol SR
01
98
30.58
25.19
Bałys Wiktoria SR
Wołowicz Mateusz SR
02
99
29.56
24.83
4.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:51.73404
Skudlik Marta
Nowotny Dawid SR
01
01
+0,71
+0,20
30.22
25.09
Majewska Weronika SR
Czyżak Arkadiusz SR
01
99
+0,65
+0,37
31.39
25.03


<< TOP >>
Konkurencja 17
25.11.2016 - 15:09
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
27.20
29.03
28.42
27.76
27.41
27.41
Jagoda Julia
Peda Paulina
Peda Paulina/ Kossakowska Dominika
Peda Paulina
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
AZS AWF Katowice
KS Piatka Chorzów
KS Piatka Chorzów/ SiKReT
AZS AWF Katowice
MKS Pałac Młodzierzy
MKS Pałac Katowice
01.01.2014
01.01.2012
02.01.2013
01.01.2014
01.01.2000
01.01.2000

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice29.17583
Mistrz Śląska
2.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.80547
3.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów30.59506
4.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice30.75498
5.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.92490
6.Karczmarzyk Anna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.11481
7.Okaj Martyna02MOS Katowice31.35470
8.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.49464
9.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy31.61458
10.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin31.80450
Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.80450
12.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory32.05440
13.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice32.49422
14.Zięba Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.81410
15.Amerek Daria02MOS Katowice32.93405
16.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.08400
17.Walczyk Martna02MOSM Tychy33.53384
18.Zając Aleksandra02MOSM Tychy33.83374
19.Nowak Jagoda02MOS Katowice34.95339
20.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.30329
21.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów35.39326
22.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice36.58296
23.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik37.08284
24.Pawłowska Paulina02MOS Katowice37.75269
25.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała37.81268
26.Myszkowska Paulina02MOS Katowice37.96264
27.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice42.90183
28.Jakimowicz Julia02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs46.64142

15 lat

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice28.81605
Mistrz Śląska
2.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec29.97538
3.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.17527
4.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory30.49511
5.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.51510
6.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy31.06483
7.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy31.71454
8.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.76452
9.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice31.88447
10.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin32.34428
11.Sito Maria01UKS Aligator gorzyce33.25394
12.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów33.41388
13.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.12364
14.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów34.14364
15.Susek Dominika01KS Piątka Chorzów34.56351
16.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów34.97338
17.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice35.18332
18.Orpel Milena01MOS Katowice35.23331
19.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice35.35328
20.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin37.17282

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice27.85670
Mistrz Śląska
2.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice30.03535
3.Czaja Barbara SK99KS. Górnik Radlin30.77497
4.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin31.28473
5.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin31.39468
6.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec31.50463
7.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice31.55461
8.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice31.61458
9.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice32.09438
10.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.35428
11.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice32.78411
12.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice34.20362
13.Chwastek Nikola00UKS Huragan Sosnowiec41.38204

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice27.85670
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice28.81605
3.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice29.17583
4.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza29.80547
5.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec29.97538
6.Kruszniewska Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków30.03535
Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice30.03535
Bart Patrycja97Mks Pałac Młodzieży Katowice30.03535
9.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała30.17527
10.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice30.46512
11.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory30.49511
12.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.51510
13.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów30.59506
14.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice30.75498
15.Czaja Barbara SK99KS. Górnik Radlin30.77497
16.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs30.92490
17.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy31.06483
18.Karczmarzyk Anna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.11481
19.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin31.28473
20.Okaj Martyna02MOS Katowice31.35470
21.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin31.39468
22.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.49464
23.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec31.50463
24.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice31.55461
25.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy31.61458
Kokot Angelika00SiKReT Gliwice31.61458
27.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy31.71454
28.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.76452
29.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin31.80450
Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.80450
31.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice31.81450
32.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice31.88447
33.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory32.05440
34.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice32.09438
35.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin32.34428
36.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.35428
37.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice32.49422
38.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice32.78411
39.Zięba Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz32.81410
40.Amerek Daria02MOS Katowice32.93405
41.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski33.08400
42.Sito Maria01UKS Aligator gorzyce33.25394
43.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów33.41388
44.Walczyk Martna02MOSM Tychy33.53384
45.Zając Aleksandra02MOSM Tychy33.83374
46.Kabańska Nicol01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza34.12364
47.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów34.14364
48.Szlęk Katarzyna00MOS Katowice34.20362
49.Susek Dominika01KS Piątka Chorzów34.56351
50.Nowak Jagoda02MOS Katowice34.95339
51.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów34.97338
52.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice35.18332
53.Orpel Milena01MOS Katowice35.23331
54.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.30329
55.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice35.35328
56.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów35.39326
57.Żelazko Emilia03MOS Katowice35.40326
58.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice36.58296
59.Kuczera Dominika02RMKS Rybnik37.08284
60.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin37.17282
61.Pawłowska Paulina02MOS Katowice37.75269
62.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała37.81268
63.Myszkowska Paulina02MOS Katowice37.96264
64.Chwastek Nikola00UKS Huragan Sosnowiec41.38204
65.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice42.90183
66.Jakimowicz Julia02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs46.64142


<< TOP >>
Konkurencja 18
25.11.2016 - 15:18
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
23.37
26.17
25.49
25.19
24.32
23.72
Poprawa Michał
Łuczak Piotr
Bajdoł Kamil
Bajdoł Kamil
Poprawa Michał
Poprawa Michał
AZS AWF KAtowice
AZS AWF Katowice
MOSM Tychy
MOSM Tychy
AZS AWF KAtowice
AZS AWF KAtowice
01.01.2014
01.01.2006
03.12.2009
05.12.2010
05.12.2011
05.12.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.20514
Mistrz Śląska
2.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.80482
3.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice28.05469
4.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice28.09467
5.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz28.37453
6.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice28.66440
7.Litewczuk Mateusz02MOSM Tychy28.71437
8.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin29.24414
9.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs29.41407
10.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin29.49403
Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce29.49403
12.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.86389
13.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice30.01383
14.Pawlik Kacper02MOSM Tychy30.04382
15.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce30.12379
16.Walter Alan02MOSM Tychy30.15378
17.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec30.29372
18.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice30.33371
19.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice30.80354
20.Szojda Paweł02MOSM Tychy30.95349
21.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.18341
22.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.31337
23.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów31.37335
24.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.41334
25.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy31.46332
26.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.48332
27.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice31.53330
28.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec31.71324
29.Jastrzębski Denis02SiKReT Gliwice32.62298
30.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.91290
31.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.96289
32.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.79268
33.Dudys Dominik02Mkp Zabrze34.28257
34.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice34.72247
35.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy34.74247
36.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów36.03221
37.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice38.27184
38.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik39.46168

15 lat

1.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory26.34566
Mistrz Śląska
2.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.70544
3.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.75541
4.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów26.99526
5.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin27.44501
6.Sacha Kamil01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.62491
7.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.64490
8.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój27.74485
9.Maj Jakub01K.S. Górnik Sosnowiec27.76484
10.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin28.15464
11.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.30457
12.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.37453
13.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory28.50447
14.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice28.54445
15.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.64441
16.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin28.82432
17.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój29.18416
18.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice29.27413
19.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory29.33410
20.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów29.78392
21.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice31.63327
22.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice31.88319
23.Białek Mateusz01MOS Katowice32.18310
24.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice32.38305
25.Ochman Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry32.72295
26.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice32.86291
27.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice33.13284
28.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory33.65271
29.Razmus Paweł01SiKReT Gliwice33.80268
30.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice34.71247
31.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów35.48231
32.Wolf Bartłomiej01Mks Pałac Młodzieży Katowice35.76226
33.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała36.04221
34.Żurkowski Jakub01KS Piątka Chorzów36.88206
35.Zubrzycki Piotr01Mks Pałac Młodzieży Katowice36.92205

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy25.93594
Mistrz Śląska
2.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.00589
3.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec26.35566
4.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.51556
5.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice26.54554
6.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.57552
7.Kapias Michał00SiKReT Gliwice26.65547
8.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce26.91531
9.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy26.97528
Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice26.97528
11.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice27.01525
12.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice27.02525
13.Błądek Jędrzej00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.09521
14.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice27.21514
15.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz27.36505
16.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice27.37505
17.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice27.42502
18.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice27.45500
19.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice27.49498
20.Góral Michał99MOS Katowice27.55495
21.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice28.03470
22.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.24460
23.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.35454
24.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice28.48448
25.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.36409
26.Pawlas Jakub98RMKS Rybnik29.49403
27.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała30.48365
28.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.15342
29.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik31.51331
30.Cichulski Szymon00RMKS Rybnik33.27281
31.Sosna Bartosz99RMKS Rybnik33.90265

Open

1.Kula Arkadiusz90AZS AWF Katowice25.13652
2.Sudenis Maciej93KU AZS PWSZ Racibórz25.20647
3.Czech Szymon97AZS AWF Katowice25.23645
4.Kisiel Adrian93KU AZS PWSZ Racibórz25.45628
5.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy25.93594
6.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno25.98590
7.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.00589
8.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.24573
9.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory26.34566
10.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec26.35566
11.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice26.36565
12.Katolik Bartosz97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.38564
13.Pieśniak Jakub97AZS AWF Katowice26.40563
14.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.51556
15.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice26.54554
16.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.57552
17.Blachura Patryk SO99UKP Unia Oświęcim26.64547
18.Kapias Michał00SiKReT Gliwice26.65547
19.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz26.70544
20.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs26.75541
21.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce26.91531
22.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy26.97528
Ogorzałek Kamil99Uks Wodnik 29 Katowice26.97528
24.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów26.99526
25.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice27.01525
26.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice27.02525
27.Błądek Jędrzej00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.09521
28.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski27.20514
29.Świstek Krzysztof SR98AZS AWF Katowice27.21514
30.Wołowicz Mateusz SR99MKS-SMS Victoria Racibórz27.36505
31.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice27.37505
32.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice27.42502
33.Wawrzyniak Mateusz01KS. Górnik Radlin27.44501
34.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice27.45500
35.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice27.49498
36.Góral Michał99MOS Katowice27.55495
Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice27.55495
38.Sacha Kamil01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.62491
39.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza27.64490
40.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój27.74485
41.Maj Jakub01K.S. Górnik Sosnowiec27.76484
42.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz27.80482
43.Wróbel Andrzej94KU AZS PWSZ Racibórz27.81481
44.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice28.03470
45.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice28.05469
46.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice28.09467
47.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin28.15464
48.Pozlewicz Sławomir98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.24460
49.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.30457
50.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.35454
51.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz28.37453
Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz28.37453
53.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice28.48448
54.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory28.50447
55.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice28.54445
56.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.64441
57.Porszke Kacper02Uks Wodnik 29 Katowice28.66440
58.Litewczuk Mateusz02MOSM Tychy28.71437
59.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin28.82432
60.Ogierman Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój29.18416
61.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin29.24414
62.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice29.27413
63.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory29.33410
64.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.36409
65.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs29.41407
66.Jajko Jakub02KS. Górnik Radlin29.49403
Pawlas Jakub98RMKS Rybnik29.49403
Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce29.49403
69.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów29.78392
70.Szynawa Wiktor02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski29.86389
71.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice30.01383
72.Pawlik Kacper02MOSM Tychy30.04382
73.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce30.12379
74.Walter Alan02MOSM Tychy30.15378
75.Adamczyk Wojciech02K.S. Górnik Sosnowiec30.29372
76.Gorczyński Jan02SiKReT Gliwice30.33371
77.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała30.48365
78.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice30.80354
79.Szojda Paweł02MOSM Tychy30.95349
80.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski31.15342
81.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.18341
82.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.31337
83.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów31.37335
84.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs31.41334
85.Poprawa-Jakubas Jakub02MOSM Tychy31.46332
86.Drajewicz Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz31.48332
87.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik31.51331
88.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice31.53330
89.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice31.63327
90.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec31.71324
91.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice31.88319
92.Gibalski Kajetan SR00MKS Rokita Brzeg Dolny32.09313
93.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik32.10313
94.Białek Mateusz01MOS Katowice32.18310
95.Kuś Artur01Uks Wodnik 29 Katowice32.38305
96.Jastrzębski Denis02SiKReT Gliwice32.62298
97.Ochman Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry32.72295
98.Przybyła Paweł01SiKReT Gliwice32.86291
99.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.91290
100.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.96289
101.Dudek Krzysztof01SiKReT Gliwice33.13284
102.Cichulski Szymon00RMKS Rybnik33.27281
103.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory33.65271
104.Juchno Michał02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza33.79268
105.Razmus Paweł01SiKReT Gliwice33.80268
106.Sosna Bartosz99RMKS Rybnik33.90265
107.Dudys Dominik02Mkp Zabrze34.28257
108.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice34.71247
109.Janosz Aleksander02Uks Wodnik 29 Katowice34.72247
110.Jasiński Miłosz02MOSM Tychy34.74247
111.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów35.48231
112.Wolf Bartłomiej01Mks Pałac Młodzieży Katowice35.76226
113.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów36.03221
114.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała36.04221
115.Żurkowski Jakub01KS Piątka Chorzów36.88206
116.Zubrzycki Piotr01Mks Pałac Młodzieży Katowice36.92205
117.Kowalczyk Oskar02Uks Wodnik 29 Katowice38.27184
118.Szyniec Jakub02RMKS Rybnik39.46168
DYSKW.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice24.37
M1 - Głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na lini 15m  (Czas: 15:50)


<< TOP >>
Konkurencja 19
25.11.2016 - 15:35
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
28.61
29.77
29.26
28.61
28.61
28.61
Peda P./Nawaryńska K
Idzikowska Alicja
Peda Paulina
Peda Paulina
Peda Paulina
Peda P./Nawaryńska K
AZS K-ce/ Victoria R-rz
SiKReT Gliwice
Ks Piątka Chorzów
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS K-ce/ Victoria R-rz
01.01.2014
01.01.2016
01.01.2013
01.01.2014
01.01.2014
01.01.2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice30.27609
Mistrz Śląska
2.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.41601
3.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów31.97517
4.Amerek Daria02MOS Katowice32.18507
5.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin32.77480
6.Okaj Martyna02MOS Katowice33.31457
7.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów33.41453
8.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory33.88434
9.Zając Aleksandra02MOSM Tychy33.95432
10.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice34.94396
11.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice36.31353
12.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice36.36351
13.Nowak Jagoda02MOS Katowice37.74314
14.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów38.03307
15.Sobik Martyna02RMKS Rybnik38.21303
16.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała38.25302
17.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice38.41298
18.Lupa Karolina02MOSM Tychy39.32278
19.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs51.21125

15 lat

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice30.12619
Mistrz Śląska
2.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.53539
3.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów31.82525
4.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.95472
5.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice33.03469
6.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz34.03429
7.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów34.17423
8.Orpel Milena01MOS Katowice34.35417
9.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów36.08360
10.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce36.91336
11.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała37.32325
12.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin38.28301
13.Susek Dominika01KS Piątka Chorzów39.13282
14.Mania Julia01KS Piątka Chorzów44.89186

16 - 18 lat

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice29.15682
Mistrz Śląska
2.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.36548
3.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice31.56538
4.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice32.81478
5.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice32.93473
6.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz36.39351

Open

1.Peda Paulina98AZS AWF Katowice29.15682
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice30.12619
3.Idzikowska Alicja02SiKReT Gliwice30.27609
4.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz30.41601
5.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.36548
6.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza31.53539
7.Bilińska Dominika00SiKReT Gliwice31.56538
8.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów31.82525
9.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów31.97517
10.Amerek Daria02MOS Katowice32.18507
11.Kosiorowska Oliwia02KS. Górnik Radlin32.77480
12.Kokot Angelika00SiKReT Gliwice32.81478
13.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice32.93473
14.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza32.95472
15.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle33.00470
16.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice33.03469
17.Okaj Martyna02MOS Katowice33.31457
18.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów33.41453
19.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory33.88434
20.Zając Aleksandra02MOSM Tychy33.95432
21.Jasiak Martyna SR01MKS-SMS Victoria Racibórz34.03429
22.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów34.17423
23.Orpel Milena01MOS Katowice34.35417
24.Jamróz Sara03SiKReT Gliwice34.47413
25.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice34.94396
26.Gołąbowska Aleksandra01KS Piątka Chorzów36.08360
27.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice36.31353
28.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice36.36351
29.Babicz Aleksandra SR00MKS-SMS Victoria Racibórz36.39351
30.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce36.91336
31.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała37.32325
32.Nowak Jagoda02MOS Katowice37.74314
33.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów38.03307
34.Sobik Martyna02RMKS Rybnik38.21303
35.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała38.25302
36.Nowak Agata01KS. Górnik Radlin38.28301
37.Stopa Aleksandra02SiKReT Gliwice38.41298
38.Żelazko Emilia03MOS Katowice38.97285
39.Susek Dominika01KS Piątka Chorzów39.13282
40.Lupa Karolina02MOSM Tychy39.32278
41.Mania Julia01KS Piątka Chorzów44.89186
42.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs51.21125


<< TOP >>
Konkurencja 20
25.11.2016 - 15:42
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
20.04
28.08
27.03
26.05
25.20
25.20
Sawka Juliusz
Kapias Michał
Sawicki Bartosz
Wiśniewski Bartosz
Wiśniewski Bartosz
Wiśniewski Bartosz
00811Gliwice
SiKReT Gliwice
Górnik Radlin
MMKS Dąbrowa Górnicza
MMKS Dąbrowa Górnicza
MMKS Dąbrowa Górnicza
04.12.2015
01.01.2014
05.12.2015
01.01.2003
05.12.2004
05.12.2004

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin27.84508
Mistrz Śląska, Wynik lepszy od Rekordu Śląska
2.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice28.69464
3.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce28.95452
4.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.56424
5.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.31393
6.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.41390
7.Sendacki Jakub02MOSM Tychy30.93370
8.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.36323
9.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice32.67314
10.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów33.26298
11.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec33.37295
12.Jastrzębski Denis02SiKReT Gliwice33.38294
13.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec33.54290
14.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec33.66287
15.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec34.07277
16.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice34.29272
17.Markefka Tomasz02Mkp Zabrze34.61264
18.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs36.04234
19.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów36.68222

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory27.53525
Mistrz Śląska
2.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów27.87506
3.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów28.21488
4.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory28.80459
5.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.92453
6.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.79414
7.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin30.11401
8.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory30.21397
9.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów30.73378
10.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz30.99368
11.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów34.25273
12.Zubrzycki Piotr01Mks Pałac Młodzieży Katowice34.31271
13.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory34.60264
14.Ochman Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.08254
15.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice35.11253
16.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice35.34248
17.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice35.57243
18.Wolf Bartłomiej01Mks Pałac Młodzieży Katowice37.00216
19.Sęk Jakub01MOS Katowice39.04184

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy27.15548
Mistrz Śląska
2.Kapias Michał00SiKReT Gliwice27.49528
3.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice27.65518
4.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice27.67517
5.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec27.77512
6.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.39479
7.Góral Michał99MOS Katowice28.42477
8.Łapot Radosław SR99MOS Katowice28.60468
9.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice28.84457
10.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice29.04447
11.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy29.34434
12.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz29.35433
13.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz29.67420
14.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice30.25396
15.Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.41390
16.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn30.81375
17.Pawlas Jakub98RMKS Rybnik33.11302
18.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry33.55290

Open

1.Chmiel Łukasz93AZS AWF Katowice26.09617
2.Furman Łukasz93CSiR MOS Dąbrowa Górnicza26.94561
3.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy27.15548
4.Czech Szymon97AZS AWF Katowice27.31538
5.Kapias Michał00SiKReT Gliwice27.49528
6.Blachura Patryk SO99UKP Unia Oświęcim27.51526
7.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory27.53525
8.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice27.65518
9.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice27.67517
10.Puk Grzegorz98UKS Huragan Sosnowiec27.77512
11.Rożenek Patryk02KS. Górnik Radlin27.84508
Wynik lepszy od Rekordu Śląska
12.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów27.87506
13.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów28.21488
14.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.39479
15.Góral Michał99MOS Katowice28.42477
16.Łapot Radosław SR99MOS Katowice28.60468
17.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice28.69464
18.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice28.77460
19.Pajączkowski Olaf01UKS Salmo Żory28.80459
20.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice28.84457
21.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza28.92453
22.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce28.95452
23.Bomastyk Michał00SiKReT Gliwice29.04447
24.Pieśniak Jakub97AZS AWF Katowice29.19441
25.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy29.34434
26.Jałtuszewski Jakub SR00MKS-SMS Victoria Racibórz29.35433
27.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz29.56424
28.Jastrząbek Karol SR98MKS-SMS Victoria Racibórz29.67420
29.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry29.79414
30.Mosoń Piotr01KS. Górnik Radlin30.11401
31.Cielecki Kacper01UKS Salmo Żory30.21397
32.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice30.25396
33.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.31393
34.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski30.41390
Łonak Patryk00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza30.41390
36.Kotas Krzysztof96MOS Katowice30.66380
37.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów30.73378
38.Chrapek Marcin98Delfin Cieszyn30.81375
39.Sendacki Jakub02MOSM Tychy30.93370
40.Tokarski Adam SR01MKS-SMS Victoria Racibórz30.99368
41.Pawłowski Eryk02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski32.36323
42.Małek Jakub02Uks Wodnik 29 Katowice32.67314
43.Pawlas Jakub98RMKS Rybnik33.11302
44.Demir Deniz02KS Piątka Chorzów33.26298
45.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec33.37295
46.Jastrzębski Denis02SiKReT Gliwice33.38294
47.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec33.54290
48.Polaczek Jakub00MKS Park Wodny Tarnowskie Góry33.55290
49.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec33.66287
50.Faleńczyk Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec34.07277
51.Rosłaniec Szymon01KS Piątka Chorzów34.25273
52.Pronobis Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice34.29272
53.Zubrzycki Piotr01Mks Pałac Młodzieży Katowice34.31271
54.Pichnar Filip01UKS Salmo Żory34.60264
55.Markefka Tomasz02Mkp Zabrze34.61264
56.Ochman Michał01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry35.08254
57.Hajduga Antoni01SiKReT Gliwice35.11253
58.Palowski Zbigniew01Uks Wodnik 29 Katowice35.34248
59.Doluk Patryk01SiKReT Gliwice35.57243
60.Krajewski Mateusz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs36.04234
61.Ossowski Wiktor02KS Piątka Chorzów36.68222
62.Wolf Bartłomiej01Mks Pałac Młodzieży Katowice37.00216
63.Sęk Jakub01MOS Katowice39.04184


<< TOP >>
Konkurencja 21
25.11.2016 - 15:55
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
4:10.96
4:25.99
4:20.32
4:16.54
4:15.35
4:10.96
Gawełczyk Dominika
Kossakowska Dominika
Zaborowicz Julia
Gawełczyk Dominika
Gawełczyk Dominika
Gawełczyk Dominika
AZS AWF Katowice
SiKReT Gliwice
KS Górnik Sosnowiec
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
01.01.2009
01.01.2015
01.01.2016
01.01.2007
01.01.2008
01.01.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:32.55637
Mistrz Śląska
50m:
100m:
31.45
1:05.80
31.45
34.35
150m:
200m:
1:40.59
2:15.40
34.79
34.81
250m:
300m:
2:50.26
3:25.02
34.86
34.76
350m:
400m:
3:59.38
4:32.55
34.36
33.17
2.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce4:40.39585
50m:
100m:
32.64
1:07.91
32.64
35.27
150m:
200m:
1:43.98
2:20.36
36.07
36.38
250m:
300m:
2:55.94
3:31.09
35.58
35.15
350m:
400m:
4:06.04
4:40.39
34.95
34.35
3.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:43.17568
50m:
100m:
32.68
1:08.68
32.68
36.00
150m:
200m:
1:44.90
2:21.29
36.22
36.39
250m:
300m:
2:57.77
3:33.79
36.48
36.02
350m:
400m:
4:09.33
4:43.17
35.54
33.84
4.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:52.10517
50m:
100m:
33.08
1:09.42
33.08
36.34
150m:
200m:
1:46.30
2:23.71
36.88
37.41
250m:
300m:
3:00.94
3:38.40
37.23
37.46
350m:
400m:
4:15.67
4:52.10
37.27
36.43
5.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice5:06.26449
50m:
100m:
34.24
1:13.55
34.24
39.31
150m:
200m:
1:54.42
2:34.55
40.87
40.13
250m:
300m:
3:14.20
3:53.92
39.65
39.72
350m:
400m:
4:31.29
5:06.26
37.37
34.97
6.Michalak Laura02MOSM Tychy5:16.07408
50m:
100m:
36.53
1:17.52
36.53
40.99
150m:
200m:
1:59.67
2:40.21
42.15
40.54
250m:
300m:
3:18.32
3:57.38
38.11
39.06
350m:
400m:
4:37.52
5:16.07
40.14
38.55

15 lat

1.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec4:20.22732
Mistrz Śląska, Wynik lepszy od Rekordu Śląska
50m:
100m:
30.35
1:03.17
30.35
32.82
150m:
200m:
1:37.12
2:10.86
33.95
33.74
250m:
300m:
2:43.75
3:17.08
32.89
33.33
350m:
400m:
3:49.53
4:20.22
32.45
30.69
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice4:20.25731
50m:
100m:
30.17
1:03.06
30.17
32.89
150m:
200m:
1:36.69
2:10.58
33.63
33.89
250m:
300m:
2:43.80
3:17.13
33.22
33.33
350m:
400m:
3:49.55
4:20.25
32.42
30.70
3.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:38.05600
50m:
100m:
32.36
1:07.09
32.36
34.73
150m:
200m:
1:42.63
2:17.93
35.54
35.30
250m:
300m:
2:53.68
3:28.55
35.75
34.87
350m:
400m:
4:03.77
4:38.05
35.22
34.28
4.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów4:45.86552
50m:
100m:
33.01
1:09.09
33.01
36.08
150m:
200m:
1:45.44
2:22.06
36.35
36.62
250m:
300m:
2:58.52
3:34.60
36.46
36.08
350m:
400m:
4:10.96
4:45.86
36.36
34.90
5.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:47.19544
50m:
100m:
32.87
1:08.44
32.87
35.57
150m:
200m:
1:44.69
2:21.34
36.25
36.65
250m:
300m:
2:57.39
3:34.18
36.05
36.79
350m:
400m:
4:10.90
4:47.19
36.72
36.29
6.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory4:49.95529
50m:
100m:
32.76
1:08.77
32.76
36.01
150m:
200m:
1:45.50
2:22.44
36.73
36.94
250m:
300m:
2:59.10
3:35.81
36.66
36.71
350m:
400m:
4:12.68
4:49.95
36.87
37.27
7.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:49.98528
50m:
100m:
34.06
1:10.70
34.06
36.64
150m:
200m:
1:47.63
2:24.41
36.93
36.78
250m:
300m:
3:01.00
3:38.20
36.59
37.20
350m:
400m:
4:14.47
4:49.98
36.27
35.51
8.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice4:55.75498
50m:
100m:
32.71
1:09.13
32.71
36.42
150m:
200m:
1:46.56
2:24.27
37.43
37.71
250m:
300m:
3:02.13
3:40.08
37.86
37.95
350m:
400m:
4:18.52
4:55.75
38.44
37.23
9.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.81493
50m:
100m:
33.96
1:11.93
33.96
37.97
150m:
200m:
1:50.76
2:28.66
38.83
37.90
250m:
300m:
3:06.36
3:44.29
37.70
37.93
350m:
400m:
4:21.29
4:56.81
37.00
35.52
10.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:01.63470
50m:
100m:
33.59
1:10.00
33.59
36.41
150m:
200m:
1:47.83
2:26.09
37.83
38.26
250m:
300m:
3:04.59
3:44.24
38.50
39.65
350m:
400m:
4:23.09
5:01.63
38.85
38.54
11.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów5:08.56439
50m:
100m:
35.94
1:15.31
35.94
39.37
150m:
200m:
1:55.56
2:35.09
40.25
39.53
250m:
300m:
3:14.28
3:53.21
39.19
38.93
350m:
400m:
4:31.98
5:08.56
38.77
36.58

16 - 18 lat

1.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice4:29.80656
Mistrz Śląska
50m:
100m:
31.48
1:05.04
31.48
33.56
150m:
200m:
1:38.88
2:13.00
33.84
34.12
250m:
300m:
2:47.36
3:21.88
34.36
34.52
350m:
400m:
3:56.40
4:29.80
34.52
33.40
2.Adamczyk Agata99UKS Aligator gorzyce4:32.58636
50m:
100m:
32.08
1:06.43
32.08
34.35
150m:
200m:
1:40.99
2:15.96
34.56
34.97
250m:
300m:
2:50.52
3:25.51
34.56
34.99
350m:
400m:
3:59.62
4:32.58
34.11
32.96
3.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice4:39.88588
50m:
100m:
31.56
1:05.82
31.56
34.26
150m:
200m:
1:41.01
2:16.79
35.19
35.78
250m:
300m:
2:52.68
3:28.59
35.89
35.91
350m:
400m:
4:04.99
4:39.88
36.40
34.89
4.Kustra Julita00SiKReT Gliwice4:45.44554
50m:
100m:
32.59
1:08.86
32.59
36.27
150m:
200m:
1:45.48
2:21.98
36.62
36.50
250m:
300m:
2:58.28
3:34.47
36.30
36.19
350m:
400m:
4:10.70
4:45.44
36.23
34.74

Open

1.Zaborowicz Julia01K.S. Górnik Sosnowiec4:20.22732
Wynik lepszy od Rekordu Śląska
50m:
100m:
30.35
1:03.17
30.35
32.82
150m:
200m:
1:37.12
2:10.86
33.95
33.74
250m:
300m:
2:43.75
3:17.08
32.89
33.33
350m:
400m:
3:49.53
4:20.22
32.45
30.69
2.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice4:20.25731
50m:
100m:
30.17
1:03.06
30.17
32.89
150m:
200m:
1:36.69
2:10.58
33.63
33.89
250m:
300m:
2:43.80
3:17.13
33.22
33.33
350m:
400m:
3:49.55
4:20.25
32.42
30.70
3.Bart Patrycja97Mks Pałac Młodzieży Katowice4:27.32675
50m:
100m:
30.78
1:04.15
30.78
33.37
150m:
200m:
1:38.16
2:12.12
34.01
33.96
250m:
300m:
2:45.73
3:19.52
33.61
33.79
350m:
400m:
3:53.70
4:27.32
34.18
33.62
4.Zawadzka Anna00Uks Wodnik 29 Katowice4:29.80656
50m:
100m:
31.48
1:05.04
31.48
33.56
150m:
200m:
1:38.88
2:13.00
33.84
34.12
250m:
300m:
2:47.36
3:21.88
34.36
34.52
350m:
400m:
3:56.40
4:29.80
34.52
33.40
5.Teresko Anna97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:30.06654
50m:
100m:
31.39
1:04.89
31.39
33.50
150m:
200m:
1:38.76
2:12.96
33.87
34.20
250m:
300m:
2:47.24
3:21.92
34.28
34.68
350m:
400m:
3:56.70
4:30.06
34.78
33.36
6.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:32.55637
50m:
100m:
31.45
1:05.80
31.45
34.35
150m:
200m:
1:40.59
2:15.40
34.79
34.81
250m:
300m:
2:50.26
3:25.02
34.86
34.76
350m:
400m:
3:59.38
4:32.55
34.36
33.17
7.Adamczyk Agata99UKS Aligator gorzyce4:32.58636
50m:
100m:
32.08
1:06.43
32.08
34.35
150m:
200m:
1:40.99
2:15.96
34.56
34.97
250m:
300m:
2:50.52
3:25.51
34.56
34.99
350m:
400m:
3:59.62
4:32.58
34.11
32.96
8.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała4:38.05600
50m:
100m:
32.36
1:07.09
32.36
34.73
150m:
200m:
1:42.63
2:17.93
35.54
35.30
250m:
300m:
2:53.68
3:28.55
35.75
34.87
350m:
400m:
4:03.77
4:38.05
35.22
34.28
9.Fuks Aleksandra03Mus Gilus Gilowice4:39.67589
50m:
100m:
32.07
1:06.95
32.07
34.88
150m:
200m:
1:42.52
2:17.98
35.57
35.46
250m:
300m:
2:53.83
3:29.42
35.85
35.59
350m:
400m:
4:05.37
4:39.67
35.95
34.30
10.Lichwa Dominika99AZS AWF Katowice4:39.88588
50m:
100m:
31.56
1:05.82
31.56
34.26
150m:
200m:
1:41.01
2:16.79
35.19
35.78
250m:
300m:
2:52.68
3:28.59
35.89
35.91
350m:
400m:
4:04.99
4:39.88
36.40
34.89
11.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce4:40.39585
50m:
100m:
32.64
1:07.91
32.64
35.27
150m:
200m:
1:43.98
2:20.36
36.07
36.38
250m:
300m:
2:55.94
3:31.09
35.58
35.15
350m:
400m:
4:06.04
4:40.39
34.95
34.35
12.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:43.17568
50m:
100m:
32.68
1:08.68
32.68
36.00
150m:
200m:
1:44.90
2:21.29
36.22
36.39
250m:
300m:
2:57.77
3:33.79
36.48
36.02
350m:
400m:
4:09.33
4:43.17
35.54
33.84
13.Kustra Julita00SiKReT Gliwice4:45.44554
50m:
100m:
32.59
1:08.86
32.59
36.27
150m:
200m:
1:45.48
2:21.98
36.62
36.50
250m:
300m:
2:58.28
3:34.47
36.30
36.19
350m:
400m:
4:10.70
4:45.44
36.23
34.74
14.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów4:45.86552
50m:
100m:
33.01
1:09.09
33.01
36.08
150m:
200m:
1:45.44
2:22.06
36.35
36.62
250m:
300m:
2:58.52
3:34.60
36.46
36.08
350m:
400m:
4:10.96
4:45.86
36.36
34.90
15.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:47.19544
50m:
100m:
32.87
1:08.44
32.87
35.57
150m:
200m:
1:44.69
2:21.34
36.25
36.65
250m:
300m:
2:57.39
3:34.18
36.05
36.79
350m:
400m:
4:10.90
4:47.19
36.72
36.29
16.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory4:49.95529
50m:
100m:
32.76
1:08.77
32.76
36.01
150m:
200m:
1:45.50
2:22.44
36.73
36.94
250m:
300m:
2:59.10
3:35.81
36.66
36.71
350m:
400m:
4:12.68
4:49.95
36.87
37.27
17.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:49.98528
50m:
100m:
34.06
1:10.70
34.06
36.64
150m:
200m:
1:47.63
2:24.41
36.93
36.78
250m:
300m:
3:01.00
3:38.20
36.59
37.20
350m:
400m:
4:14.47
4:49.98
36.27
35.51
18.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:52.10517
50m:
100m:
33.08
1:09.42
33.08
36.34
150m:
200m:
1:46.30
2:23.71
36.88
37.41
250m:
300m:
3:00.94
3:38.40
37.23
37.46
350m:
400m:
4:15.67
4:52.10
37.27
36.43
19.Grychtoł Weronika01Uks Wodnik 29 Katowice4:55.75498
50m:
100m:
32.71
1:09.13
32.71
36.42
150m:
200m:
1:46.56
2:24.27
37.43
37.71
250m:
300m:
3:02.13
3:40.08
37.86
37.95
350m:
400m:
4:18.52
4:55.75
38.44
37.23
20.Skórka Maja01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:56.81493
50m:
100m:
33.96
1:11.93
33.96
37.97
150m:
200m:
1:50.76
2:28.66
38.83
37.90
250m:
300m:
3:06.36
3:44.29
37.70
37.93
350m:
400m:
4:21.29
4:56.81
37.00
35.52
21.Skudlik Marta01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs5:01.63470
50m:
100m:
33.59
1:10.00
33.59
36.41
150m:
200m:
1:47.83
2:26.09
37.83
38.26
250m:
300m:
3:04.59
3:44.24
38.50
39.65
350m:
400m:
4:23.09
5:01.63
38.85
38.54
22.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice5:06.26449
50m:
100m:
34.24
1:13.55
34.24
39.31
150m:
200m:
1:54.42
2:34.55
40.87
40.13
250m:
300m:
3:14.20
3:53.92
39.65
39.72
350m:
400m:
4:31.29
5:06.26
37.37
34.97
23.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów5:08.56439
50m:
100m:
35.94
1:15.31
35.94
39.37
150m:
200m:
1:55.56
2:35.09
40.25
39.53
250m:
300m:
3:14.28
3:53.21
39.19
38.93
350m:
400m:
4:31.98
5:08.56
38.77
36.58
24.Michalak Laura02MOSM Tychy5:16.07408
50m:
100m:
36.53
1:17.52
36.53
40.99
150m:
200m:
1:59.67
2:40.21
42.15
40.54
250m:
300m:
3:18.32
3:57.38
38.11
39.06
350m:
400m:
4:37.52
5:16.07
40.14
38.55


<< TOP >>
Konkurencja 22
25.11.2016 - 16:12
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
3:47.88
4:05.50
4:02.05
3:59.11
3:53.14
3:51.20
Zaczyński Karol
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
Rokicki Michał
Klich Kacper
Klich Kacper
AZS AWF KAtowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
Victoria Racibórz
AZS AWF Katowice
AZS AWF KAtowice
05.12.2012
01.01.2006
03.12.2007
03.12.2000
05.12.2011
05.12.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 lat

1.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:12.66592
Mistrz Śląska
50m:
100m:
28.14
59.46
28.14
31.32
150m:
200m:
1:31.57
2:04.27
32.11
32.70
250m:
300m:
2:36.50
3:09.86
32.23
33.36
350m:
400m:
3:42.20
4:12.66
32.34
30.46
2.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory4:20.83538
50m:
100m:
29.28
1:01.59
29.28
32.31
150m:
200m:
1:34.62
2:07.95
33.03
33.33
250m:
300m:
2:41.33
3:14.93
33.38
33.60
350m:
400m:
3:48.60
4:20.83
33.67
32.23
3.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:25.51510
50m:
100m:
29.32
1:02.65
29.32
33.33
150m:
200m:
1:35.93
2:09.81
33.28
33.88
250m:
300m:
2:43.91
3:18.89
34.10
34.98
350m:
400m:
3:52.99
4:25.51
34.10
32.52
4.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce4:25.76509
50m:
100m:
30.32
1:03.34
30.32
33.02
150m:
200m:
1:36.77
2:10.90
33.43
34.13
250m:
300m:
2:45.14
3:19.03
34.24
33.89
350m:
400m:
3:52.81
4:25.76
33.78
32.95
5.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce4:28.01496
50m:
100m:
31.53
1:05.67
31.53
34.14
150m:
200m:
1:40.02
2:14.00
34.35
33.98
250m:
300m:
2:48.12
3:21.98
34.12
33.86
350m:
400m:
3:55.59
4:28.01
33.61
32.42
6.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:29.30489
50m:
100m:
29.62
1:02.65
29.62
33.03
150m:
200m:
1:36.79
2:11.03
34.14
34.24
250m:
300m:
2:45.55
3:20.33
34.52
34.78
350m:
400m:
3:55.51
4:29.30
35.18
33.79
7.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin4:35.72456
50m:
100m:
30.69
1:05.06
30.69
34.37
150m:
200m:
1:40.50
2:16.36
35.44
35.86
250m:
300m:
2:52.27
3:28.43
35.91
36.16
350m:
400m:
4:04.01
4:35.72
35.58
31.71
8.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:37.04449
50m:
100m:
31.24
1:06.36
31.24
35.12
150m:
200m:
1:41.55
2:17.35
35.19
35.80
250m:
300m:
2:52.64
4:03.45
35.29
1:10.81
350m:
400m:

4:37.04
9.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:37.34448
50m:
100m:
31.27
1:06.46
31.27
35.19
150m:
200m:
1:42.34
2:18.55
35.88
36.21
250m:
300m:
2:55.01
3:30.67
36.46
35.66
350m:
400m:
4:05.69
4:37.34
35.02
31.65
10.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec4:37.55447
50m:
100m:
30.72
1:05.61
30.72
34.89
150m:
200m:
1:41.38
2:17.16
35.77
35.78
250m:
300m:
2:53.12
3:28.39
35.96
35.27
350m:
400m:
4:03.85
4:37.55
35.46
33.70
11.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice4:40.34433
50m:
100m:
32.67
1:08.43
32.67
35.76
150m:
200m:
1:44.72
2:21.07
36.29
36.35
250m:
300m:
2:57.10
3:33.46
36.03
36.36
350m:
400m:
4:08.38
4:40.34
34.92
31.96
12.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice4:40.42433
50m:
100m:
30.87
1:05.86
30.87
34.99
150m:
200m:
1:41.72
2:18.17
35.86
36.45
250m:
300m:
2:54.91
3:31.76
36.74
36.85
350m:
400m:
4:07.84
4:40.42
36.08
32.58
13.Prokop Bartosz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:40.74432
50m:
100m:
31.06
1:05.60
31.06
34.54
150m:
200m:
1:41.16
2:17.01
35.56
35.85
250m:
300m:
2:53.10
3:29.36
36.09
36.26
350m:
400m:

4:40.74
14.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:41.65427
50m:
100m:
31.87
1:06.68
31.87
34.81
150m:
200m:
2:18.561:11.88250m:
300m:
3:30.93
4:06.99

36.06
350m:
400m:

4:41.65
15.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:44.53415
50m:
100m:
32.86
1:08.20
32.86
35.34
150m:
200m:
1:43.94
2:19.27
35.74
35.33
250m:
300m:
2:55.47
3:31.56
36.20
36.09
350m:
400m:
4:08.13
4:44.53
36.57
36.40
16.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:44.80413
50m:
100m:
32.55
1:07.45
32.55
34.90
150m:
200m:
1:43.34
2:19.97
35.89
36.63
250m:
300m:
2:56.74
3:32.86
36.77
36.12
350m:
400m:
4:09.48
4:44.80
36.62
35.32
17.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice4:47.66401
50m:
100m:
32.00
1:08.09
32.00
36.09
150m:
200m:
1:44.58
2:20.87
36.49
36.29
250m:
300m:
2:57.69
3:35.23
36.82
37.54
350m:
400m:
4:12.15
4:47.66
36.92
35.51
18.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:48.56397
50m:
100m:
32.12
1:07.34
32.12
35.22
150m:
200m:
1:43.57
2:20.05
36.23
36.48
250m:
300m:
2:56.83
3:34.01
36.78
37.18
350m:
400m:
4:11.27
4:48.56
37.26
37.29
19.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:50.33390
50m:
100m:
32.35
1:08.84
32.35
36.49
150m:
200m:
1:45.66
2:22.35
36.82
36.69
250m:
300m:
2:59.68
3:36.75
37.33
37.07
350m:
400m:
4:14.47
4:50.33
37.72
35.86
20.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice4:55.15371
50m:
100m:
33.64
1:10.16
33.64
36.52
150m:
200m:
1:47.92
2:25.58
37.76
37.66
250m:
300m:
3:03.34
3:41.09
37.76
37.75
350m:
400m:
4:18.28
4:55.15
37.19
36.87

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory4:09.61614
Mistrz Śląska
50m:
100m:
29.30
1:00.67
29.30
31.37
150m:
200m:
1:32.66
2:04.83
31.99
32.17
250m:
300m:
2:36.82
3:08.79
31.99
31.97
350m:
400m:
3:39.87
4:09.61
31.08
29.74
2.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów4:16.28568
50m:
100m:
29.63
1:01.82
29.63
32.19
150m:
200m:
1:34.47
2:07.46
32.65
32.99
250m:
300m:
2:40.36
3:13.42
32.90
33.06
350m:
400m:
3:45.63
4:16.28
32.21
30.65
3.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:16.92563
50m:
100m:
28.91
1:01.29
28.91
32.38
150m:
200m:
1:33.96
2:06.89
32.67
32.93
250m:
300m:
2:39.75
3:12.52
32.86
32.77
350m:
400m:
3:45.33
4:16.92
32.81
31.59
4.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów4:17.11562
50m:
100m:
29.22
1:00.86
29.22
31.64
150m:
200m:
1:33.76
2:07.00
32.90
33.24
250m:
300m:
2:39.88
3:13.00
32.88
33.12
350m:
400m:
3:45.27
4:17.11
32.27
31.84
5.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz4:17.69558
50m:
100m:
29.01
1:00.77
29.01
31.76
150m:
200m:
1:33.23
2:06.62
32.46
33.39
250m:
300m:
2:39.96
3:13.37
33.34
33.41
350m:
400m:
3:46.65
4:17.69
33.28
31.04
6.Janecki Mateusz01Mks Pałac Młodzieży Katowice4:21.60534
50m:
100m:
29.59
1:02.34
29.59
32.75
150m:
200m:
1:35.17
2:08.22
32.83
33.05
250m:
300m:
2:41.50
3:15.11
33.28
33.61
350m:
400m:
3:49.19
4:21.60
34.08
32.41
7.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice4:22.99525
50m:
100m:
29.62
1:02.31
29.62
32.69
150m:
200m:
1:35.52
2:09.05
33.21
33.53
250m:
300m:
2:42.73
3:16.74
33.68
34.01
350m:
400m:
3:50.75
4:22.99
34.01
32.24
8.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała4:27.46499
50m:
100m:
30.83
1:04.49
30.83
33.66
150m:
200m:
1:39.12
2:13.84
34.63
34.72
250m:
300m:
2:48.13
3:22.28
34.29
34.15
350m:
400m:
3:56.34
4:27.46
34.06
31.12
9.Michalski Wojciech01Mus Gilus Gilowice4:27.67498
50m:
100m:
30.86
1:04.64
30.86
33.78
150m:
200m:
1:39.15
2:13.96
34.51
34.81
250m:
300m:
2:48.19
3:22.08
34.23
33.89
350m:
400m:
3:56.32
4:27.67
34.24
31.35
10.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin4:32.83470
50m:
100m:
30.98
1:05.06
30.98
34.08
150m:
200m:
1:39.65
2:14.64
34.59
34.99
250m:
300m:
2:49.12
3:24.14
34.48
35.02
350m:
400m:
3:58.98
4:32.83
34.84
33.85
11.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory4:34.92460
50m:
100m:
30.82
1:04.89
30.82
34.07
150m:
200m:
1:39.52
2:14.43
34.63
34.91
250m:
300m:
2:49.26
3:24.70
34.83
35.44
350m:
400m:
4:00.29
4:34.92
35.59
34.63
12.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów4:39.92435
50m:
100m:
32.40
1:08.17
32.40
35.77
150m:
200m:
1:44.39
2:20.10
36.22
35.71
250m:
300m:
2:55.22
3:31.00
35.12
35.78
350m:
400m:
4:05.77
4:39.92
34.77
34.15
13.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz4:47.09404
50m:
100m:
31.55
1:07.19
31.55
35.64
150m:
200m:
1:44.30
2:20.97
37.11
36.67
250m:
300m:
2:58.14
3:34.93
37.17
36.79
350m:
400m:
4:11.83
4:47.09
36.90
35.26
14.Żurkowski Jakub01KS Piątka Chorzów5:29.76266
50m:
100m:
35.39
1:16.00
35.39
40.61
150m:
200m:
1:58.25
2:40.57
42.25
42.32
250m:
300m:
3:23.45
4:06.24
42.88
42.79
350m:
400m:
4:48.53
5:29.76
42.29
41.23
15.Razmus Paweł01SiKReT Gliwice5:35.94252
50m:
100m:
36.25
1:17.07
36.25
40.82
150m:
200m:
2:00.61
2:43.84
43.54
43.23
250m:
300m:
3:27.56
4:12.11
43.72
44.55
350m:
400m:
4:55.60
5:35.94
43.49
40.34

16 - 18 lat

1.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce4:02.11673
Mistrz Śląska
50m:
100m:
28.06
58.59
28.06
30.53
150m:
200m:
1:29.51
2:00.38
30.92
30.87
250m:
300m:
2:31.13
3:01.81
30.75
30.68
350m:
400m:
3:33.15
4:02.11
31.34
28.96
2.Stoszek Kacper00Delfin Cieszyn4:08.15625
50m:
100m:
28.69
59.56
28.69
30.87
150m:
200m:
1:30.05
2:01.52
30.49
31.47
250m:
300m:
2:33.06
3:04.31
31.54
31.25
350m:
400m:
3:36.66
4:08.15
32.35
31.49
3.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:09.22617
50m:
100m:
29.57
1:00.51
29.57
30.94
150m:
200m:
1:32.52
2:04.63
32.01
32.11
250m:
300m:
2:36.55
3:08.63
31.92
32.08
350m:
400m:
3:39.51
4:09.22
30.88
29.71
4.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice4:12.56593
50m:
100m:
27.67
58.66
27.67
30.99
150m:
200m:
1:30.56
2:02.53
31.90
31.97
250m:
300m:
2:34.92
3:08.29
32.39
33.37
350m:
400m:
3:40.77
4:12.56
32.48
31.79
5.Matura Klaudiusz SR98MKS-SMS Victoria Racibórz4:13.08589
50m:
100m:
28.79
1:00.06
28.79
31.27
150m:
200m:
1:32.20
2:04.43
32.14
32.23
250m:
300m:
2:36.87
3:09.20
32.44
32.33
350m:
400m:
3:41.57
4:13.08
32.37
31.51
6.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice4:13.24588
50m:
100m:
29.48
1:01.29
29.48
31.81
150m:
200m:
1:33.48
2:06.24
32.19
32.76
250m:
300m:
2:38.22
3:09.77
31.98
31.55
350m:
400m:
3:42.07
4:13.24
32.30
31.17
7.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice4:13.56586
50m:
100m:
28.50
59.48
28.50
30.98
150m:
200m:
1:31.16
2:03.36
31.68
32.20
250m:
300m:
2:35.71
3:08.56
32.35
32.85
350m:
400m:
3:41.16
4:13.56
32.60
32.40
8.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice4:19.41547
50m:
100m:
29.52
1:01.29
29.52
31.77
150m:
200m:
1:34.26
2:07.57
32.97
33.31
250m:
300m:
2:40.80
3:14.51
33.23
33.71
350m:
400m:
3:47.51
4:19.41
33.00
31.90
9.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice4:22.80526
50m:
100m:
30.27
1:03.70
30.27
33.43
150m:
200m:
1:37.23
2:10.83
33.53
33.60
250m:
300m:
2:44.73
3:18.11
33.90
33.38
350m:
400m:
3:51.62
4:22.80
33.51
31.18
10.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice4:25.30512
50m:
100m:
30.01
1:03.12
30.01
33.11
150m:
200m:
1:36.68
2:10.71
33.56
34.03
250m:
300m:
2:44.15
3:18.01
33.44
33.86
350m:
400m:
3:52.02
4:25.30
34.01
33.28
11.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:31.93475
50m:
100m:
29.51
1:03.19
29.51
33.68
150m:
200m:
1:37.69
2:12.84
34.50
35.15
250m:
300m:
2:48.14
3:23.58
35.30
35.44
350m:
400m:
3:58.41
4:31.93
34.83
33.52

Open

1.Stoszek Szymon99UKS Aligator gorzyce4:02.11673
50m:
100m:
28.06
58.59
28.06
30.53
150m:
200m:
1:29.51
2:00.38
30.92
30.87
250m:
300m:
2:31.13
3:01.81
30.75
30.68
350m:
400m:
3:33.15
4:02.11
31.34
28.96
2.Pióro Artur91Mks Pałac Młodzieży Katowice4:03.26664
50m:
100m:
28.15
58.53
28.15
30.38
150m:
200m:
1:29.67
2:01.22
31.14
31.55
250m:
300m:
2:32.04
3:03.85
30.82
31.81
350m:
400m:
3:33.85
4:03.26
30.00
29.41
3.Stoszek Kacper00Delfin Cieszyn4:08.15625
50m:
100m:
28.69
59.56
28.69
30.87
150m:
200m:
1:30.05
2:01.52
30.49
31.47
250m:
300m:
2:33.06
3:04.31
31.54
31.25
350m:
400m:
3:36.66
4:08.15
32.35
31.49
4.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:09.22617
50m:
100m:
29.57
1:00.51
29.57
30.94
150m:
200m:
1:32.52
2:04.63
32.01
32.11
250m:
300m:
2:36.55
3:08.63
31.92
32.08
350m:
400m:
3:39.51
4:09.22
30.88
29.71
5.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory4:09.61614
50m:
100m:
29.30
1:00.67
29.30
31.37
150m:
200m:
1:32.66
2:04.83
31.99
32.17
250m:
300m:
2:36.82
3:08.79
31.99
31.97
350m:
400m:
3:39.87
4:09.61
31.08
29.74
6.Twardzik Bartosz00SiKReT Gliwice4:12.56593
50m:
100m:
27.67
58.66
27.67
30.99
150m:
200m:
1:30.56
2:02.53
31.90
31.97
250m:
300m:
2:34.92
3:08.29
32.39
33.37
350m:
400m:
3:40.77
4:12.56
32.48
31.79
7.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:12.66592
50m:
100m:
28.14
59.46
28.14
31.32
150m:
200m:
1:31.57
2:04.27
32.11
32.70
250m:
300m:
2:36.50
3:09.86
32.23
33.36
350m:
400m:
3:42.20
4:12.66
32.34
30.46
8.Matura Klaudiusz SR98MKS-SMS Victoria Racibórz4:13.08589
50m:
100m:
28.79
1:00.06
28.79
31.27
150m:
200m:
1:32.20
2:04.43
32.14
32.23
250m:
300m:
2:36.87
3:09.20
32.44
32.33
350m:
400m:
3:41.57
4:13.08
32.37
31.51
9.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice4:13.24588
50m:
100m:
29.48
1:01.29
29.48
31.81
150m:
200m:
1:33.48
2:06.24
32.19
32.76
250m:
300m:
2:38.22
3:09.77
31.98
31.55
350m:
400m:
3:42.07
4:13.24
32.30
31.17
10.Kudła Łukasz95AZS AWF Katowice4:13.32588
50m:
100m:
28.97
1:01.03
28.97
32.06
150m:
200m:
1:33.67
2:06.92
32.64
33.25
250m:
300m:
2:39.71
3:12.56
32.79
32.85
350m:
400m:
3:43.98
4:13.32
31.42
29.34
11.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice4:13.56586
50m:
100m:
28.50
59.48
28.50
30.98
150m:
200m:
1:31.16
2:03.36
31.68
32.20
250m:
300m:
2:35.71
3:08.56
32.35
32.85
350m:
400m:
3:41.16
4:13.56
32.60
32.40
12.Respondek Remigiusz01KS Piątka Chorzów4:16.28568
50m:
100m:
29.63
1:01.82
29.63
32.19
150m:
200m:
1:34.47
2:07.46
32.65
32.99
250m:
300m:
2:40.36
3:13.42
32.90
33.06
350m:
400m:
3:45.63
4:16.28
32.21
30.65
13.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:16.92563
50m:
100m:
28.91
1:01.29
28.91
32.38
150m:
200m:
1:33.96
2:06.89
32.67
32.93
250m:
300m:
2:39.75
3:12.52
32.86
32.77
350m:
400m:
3:45.33
4:16.92
32.81
31.59
14.Szarpak Marcin01KS Piątka Chorzów4:17.11562
50m:
100m:
29.22
1:00.86
29.22
31.64
150m:
200m:
1:33.76
2:07.00
32.90
33.24
250m:
300m:
2:39.88
3:13.00
32.88
33.12
350m:
400m:
3:45.27
4:17.11
32.27
31.84
15.Przybyszewski Kamil SR01MKS-SMS Victoria Racibórz4:17.69558
50m:
100m:
29.01
1:00.77
29.01
31.76
150m:
200m:
1:33.23
2:06.62
32.46
33.39
250m:
300m:
2:39.96
3:13.37
33.34
33.41
350m:
400m:
3:46.65
4:17.69
33.28
31.04
16.Wyrobek Rafał00LKS Jedność 32 Przyszowice4:19.41547
50m:
100m:
29.52
1:01.29
29.52
31.77
150m:
200m:
1:34.26
2:07.57
32.97
33.31
250m:
300m:
2:40.80
3:14.51
33.23
33.71
350m:
400m:
3:47.51
4:19.41
33.00
31.90
17.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory4:20.83538
50m:
100m:
29.28
1:01.59
29.28
32.31
150m:
200m:
1:34.62
2:07.95
33.03
33.33
250m:
300m:
2:41.33
3:14.93
33.38
33.60
350m:
400m:
3:48.60
4:20.83
33.67
32.23
18.Janecki Mateusz01Mks Pałac Młodzieży Katowice4:21.60534
50m:
100m:
29.59
1:02.34
29.59
32.75
150m:
200m:
1:35.17
2:08.22
32.83
33.05
250m:
300m:
2:41.50
3:15.11
33.28
33.61
350m:
400m:
3:49.19
4:21.60
34.08
32.41
19.Cajza Szymon00SiKReT Gliwice4:22.80526
50m:
100m:
30.27
1:03.70
30.27
33.43
150m:
200m:
1:37.23
2:10.83
33.53
33.60
250m:
300m:
2:44.73
3:18.11
33.90
33.38
350m:
400m:
3:51.62
4:22.80
33.51
31.18
20.Kowalczyk Michał01Mus Gilus Gilowice4:22.99525
50m:
100m:
29.62
1:02.31
29.62
32.69
150m:
200m:
1:35.52
2:09.05
33.21
33.53
250m:
300m:
2:42.73
3:16.74
33.68
34.01
350m:
400m:
3:50.75
4:22.99
34.01
32.24
21.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice4:25.30512
50m:
100m:
30.01
1:03.12
30.01
33.11
150m:
200m:
1:36.68
2:10.71
33.56
34.03
250m:
300m:
2:44.15
3:18.01
33.44
33.86
350m:
400m:
3:52.02
4:25.30
34.01
33.28
22.Lesik Jarosław SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:25.51510
50m:
100m:
29.32
1:02.65
29.32
33.33
150m:
200m:
1:35.93
2:09.81
33.28
33.88
250m:
300m:
2:43.91
3:18.89
34.10
34.98
350m:
400m:
3:52.99
4:25.51
34.10
32.52
23.Zając Mateusz02UKS Aligator gorzyce4:25.76509
50m:
100m:
30.32
1:03.34
30.32
33.02
150m:
200m:
1:36.77
2:10.90
33.43
34.13
250m:
300m:
2:45.14
3:19.03
34.24
33.89
350m:
400m:
3:52.81
4:25.76
33.78
32.95
24.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała4:27.46499
50m:
100m:
30.83
1:04.49
30.83
33.66
150m:
200m:
1:39.12
2:13.84
34.63
34.72
250m:
300m:
2:48.13
3:22.28
34.29
34.15
350m:
400m:
3:56.34
4:27.46
34.06
31.12
25.Michalski Wojciech01Mus Gilus Gilowice4:27.67498
50m:
100m:
30.86
1:04.64
30.86
33.78
150m:
200m:
1:39.15
2:13.96
34.51
34.81
250m:
300m:
2:48.19
3:22.08
34.23
33.89
350m:
400m:
3:56.32
4:27.67
34.24
31.35
26.Schreiber Patrick02UKS Aligator gorzyce4:28.01496
50m:
100m:
31.53
1:05.67
31.53
34.14
150m:
200m:
1:40.02
2:14.00
34.35
33.98
250m:
300m:
2:48.12
3:21.98
34.12
33.86
350m:
400m:
3:55.59
4:28.01
33.61
32.42
27.Sieradzki Kamil02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:29.30489
50m:
100m:
29.62
1:02.65
29.62
33.03
150m:
200m:
1:36.79
2:11.03
34.14
34.24
250m:
300m:
2:45.55
3:20.33
34.52
34.78
350m:
400m:
3:55.51
4:29.30
35.18
33.79
28.Trzęsiec Daniel00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:31.93475
50m:
100m:
29.51
1:03.19
29.51
33.68
150m:
200m:
1:37.69
2:12.84
34.50
35.15
250m:
300m:
2:48.14
3:23.58
35.30
35.44
350m:
400m:
3:58.41
4:31.93
34.83
33.52
29.Groborz Paweł01KS. Górnik Radlin4:32.83470
50m:
100m:
30.98
1:05.06
30.98
34.08
150m:
200m:
1:39.65
2:14.64
34.59
34.99
250m:
300m:
2:49.12
3:24.14
34.48
35.02
350m:
400m:
3:58.98
4:32.83
34.84
33.85
30.Piotrowski Natan01UKS Salmo Żory4:34.92460
50m:
100m:
30.82
1:04.89
30.82
34.07
150m:
200m:
1:39.52
2:14.43
34.63
34.91
250m:
300m:
2:49.26
3:24.70
34.83
35.44
350m:
400m:
4:00.29
4:34.92
35.59
34.63
31.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin4:35.72456
50m:
100m:
30.69
1:05.06
30.69
34.37
150m:
200m:
1:40.50
2:16.36
35.44
35.86
250m:
300m:
2:52.27
3:28.43
35.91
36.16
350m:
400m:
4:04.01
4:35.72
35.58
31.71
32.Majka Maksymilian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:37.04449
50m:
100m:
31.24
1:06.36
31.24
35.12
150m:
200m:
1:41.55
2:17.35
35.19
35.80
250m:
300m:
2:52.64
4:03.45
35.29
1:10.81
350m:
400m:

4:37.04
33.Bartosiewicz Remigiusz02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:37.34448
50m:
100m:
31.27
1:06.46
31.27
35.19
150m:
200m:
1:42.34
2:18.55
35.88
36.21
250m:
300m:
2:55.01
3:30.67
36.46
35.66
350m:
400m:
4:05.69
4:37.34
35.02
31.65
34.Rubik Mikołaj02K.S. Górnik Sosnowiec4:37.55447
50m:
100m:
30.72
1:05.61
30.72
34.89
150m:
200m:
1:41.38
2:17.16
35.77
35.78
250m:
300m:
2:53.12
3:28.39
35.96
35.27
350m:
400m:
4:03.85
4:37.55
35.46
33.70
35.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów4:39.92435
50m:
100m:
32.40
1:08.17
32.40
35.77
150m:
200m:
1:44.39
2:20.10
36.22
35.71
250m:
300m:
2:55.22
3:31.00
35.12
35.78
350m:
400m:
4:05.77
4:39.92
34.77
34.15
36.Tatura Paweł02Uks Wodnik 29 Katowice4:40.34433
50m:
100m:
32.67
1:08.43
32.67
35.76
150m:
200m:
1:44.72
2:21.07
36.29
36.35
250m:
300m:
2:57.10
3:33.46
36.03
36.36
350m:
400m:
4:08.38
4:40.34
34.92
31.96
37.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice4:40.42433
50m:
100m:
30.87
1:05.86
30.87
34.99
150m:
200m:
1:41.72
2:18.17
35.86
36.45
250m:
300m:
2:54.91
3:31.76
36.74
36.85
350m:
400m:
4:07.84
4:40.42
36.08
32.58
38.Prokop Bartosz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:40.74432
50m:
100m:
31.06
1:05.60
31.06
34.54
150m:
200m:
1:41.16
2:17.01
35.56
35.85
250m:
300m:
2:53.10
3:29.36
36.09
36.26
350m:
400m:

4:40.74
39.Wilanowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:41.65427
50m:
100m:
31.87
1:06.68
31.87
34.81
150m:
200m:
2:18.561:11.88250m:
300m:
3:30.93
4:06.99

36.06
350m:
400m:

4:41.65
40.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:44.53415
50m:
100m:
32.86
1:08.20
32.86
35.34
150m:
200m:
1:43.94
2:19.27
35.74
35.33
250m:
300m:
2:55.47
3:31.56
36.20
36.09
350m:
400m:
4:08.13
4:44.53
36.57
36.40
41.Orłowski Jakub02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:44.80413
50m:
100m:
32.55
1:07.45
32.55
34.90
150m:
200m:
1:43.34
2:19.97
35.89
36.63
250m:
300m:
2:56.74
3:32.86
36.77
36.12
350m:
400m:
4:09.48
4:44.80
36.62
35.32
42.Michałek Kacper SR01MKS-SMS Victoria Racibórz4:47.09404
50m:
100m:
31.55
1:07.19
31.55
35.64
150m:
200m:
1:44.30
2:20.97
37.11
36.67
250m:
300m:
2:58.14
3:34.93
37.17
36.79
350m:
400m:
4:11.83
4:47.09
36.90
35.26
43.Mrzygłód Michał02Mus Gilus Gilowice4:47.66401
50m:
100m:
32.00
1:08.09
32.00
36.09
150m:
200m:
1:44.58
2:20.87
36.49
36.29
250m:
300m:
2:57.69
3:35.23
36.82
37.54
350m:
400m:
4:12.15
4:47.66
36.92
35.51
44.Susek Mikołaj02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:48.56397
50m:
100m:
32.12
1:07.34
32.12
35.22
150m:
200m:
1:43.57
2:20.05
36.23
36.48
250m:
300m:
2:56.83
3:34.01
36.78
37.18
350m:
400m:
4:11.27
4:48.56
37.26
37.29
45.Wituszyński Jakub SR02MKS-SMS Victoria Racibórz4:50.33390
50m:
100m:
32.35
1:08.84
32.35
36.49
150m:
200m:
1:45.66
2:22.35
36.82
36.69
250m:
300m:
2:59.68
3:36.75
37.33
37.07
350m:
400m:
4:14.47
4:50.33
37.72
35.86
46.Pawłowski Wojciech02Uks Wodnik 29 Katowice4:55.15371
50m:
100m:
33.64
1:10.16
33.64
36.52
150m:
200m:
1:47.92
2:25.58
37.76
37.66
250m:
300m:
3:03.34
3:41.09
37.76
37.75
350m:
400m:
4:18.28
4:55.15
37.19
36.87
47.Żurkowski Jakub01KS Piątka Chorzów5:29.76266
50m:
100m:
35.39
1:16.00
35.39
40.61
150m:
200m:
1:58.25
2:40.57
42.25
42.32
250m:
300m:
3:23.45
4:06.24
42.88
42.79
350m:
400m:
4:48.53
5:29.76
42.29
41.23
48.Razmus Paweł01SiKReT Gliwice5:35.94252
50m:
100m:
36.25
1:17.07
36.25
40.82
150m:
200m:
2:00.61
2:43.84
43.54
43.23
250m:
300m:
3:27.56
4:12.11
43.72
44.55
350m:
400m:
4:55.60
5:35.94
43.49
40.34

PKJeziorski Patryk99AZS AWF Katowice4:17.83557
50m:
100m:
29.77
1:02.91
29.77
33.14
150m:
200m:
1:35.40
2:08.80
32.49
33.40
250m:
300m:
2:41.85
3:14.73
33.05
32.88
350m:
400m:
3:47.26
4:17.83
32.53
30.57
PKBaran Jan99AZS AWF Katowice4:26.01507
50m:
100m:
29.86
1:03.12
29.86
33.26
150m:
200m:
1:36.88
2:10.79
33.76
33.91
250m:
300m:
2:44.67
3:18.86
33.88
34.19
350m:
400m:
3:53.12
4:26.01
34.26
32.89
PKKelner Nikodem00AZS AWF Katowice4:31.46477
50m:
100m:
30.85
1:05.21
30.85
34.36
150m:
200m:
1:39.94
2:15.05
34.73
35.11
250m:
300m:
2:49.81
3:25.03
34.76
35.22
350m:
400m:
3:58.88
4:31.46
33.85
32.58
PKRogacz Grzegorz00AZS AWF Katowice4:34.39462
50m:
100m:
30.72
1:05.17
30.72
34.45
150m:
200m:
1:40.13
2:15.22
34.96
35.09
250m:
300m:
2:50.39
3:25.66
35.17
35.27
350m:
400m:
4:00.35
4:34.39
34.69
34.04
PKGonska Szymon00AZS AWF Katowice4:55.36371
50m:
100m:
32.70
1:09.12
32.70
36.42
150m:
200m:
1:46.74
2:24.78
37.62
38.04
250m:
300m:
3:03.42
3:40.86
38.64
37.44
350m:
400m:
4:19.56
4:55.36
38.70
35.80


<< TOP >>
Konkurencja 23
25.11.2016 - 16:51
Kobiet, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
2:23.24
2:38.89
2:31.27
2:30.58
2:26.17
2:23.24
Dulian Katarzyna
Dembniak Katarzyna
Gnyp K.
Dembniak Katarzyna
Dulian Katarzyna
Dulian Katarzyna
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
Pirania Częstochowa
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
Victoria Racibórz
01.01.2005
01.01.2004
01.01.1998
01.01.2006
02.01.2004
01.01.2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:43.4755737.4142.7643.6739.63
Mistrz Śląska
2.Okaj Martyna02MOS Katowice2:44.0755136.9241.6642.5042.99
3.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:44.7354537.8142.3242.6042.00
4.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice2:46.3352937.5642.5743.3542.85
5.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:48.2051237.5742.8343.6444.16
6.Walczyk Martna02MOSM Tychy2:52.9047138.6143.9944.9745.33
7.Zięba Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:53.4446738.8943.7345.1245.70
8.Karczmarzyk Anna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:56.1744539.9045.1746.1444.96
9.Pawłowska Paulina02MOS Katowice3:04.4938840.2746.1548.5449.53
10.Wencławek Dorota02RMKS Rybnik3:15.0732842.3049.0151.8751.89
11.Jakimowicz Julia02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs3:18.3131244.4749.9052.7651.18
12.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała3:37.9223547.9655.0057.1457.82

15 lat

1.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:38.1361635.8340.0740.9341.30
Mistrz Śląska
2.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice2:48.9750538.0543.4143.5843.93
3.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce2:49.8049738.5243.6144.8542.82
4.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:53.6646539.6544.0445.3244.65
5.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów3:05.6938041.7748.2548.7446.93
6.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów3:08.7836241.6448.5549.4049.19

16 - 18 lat

1.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice2:34.5066035.9140.1839.5838.83
Mistrz Śląska
2.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice2:36.3463736.2040.5839.7439.82
3.Katarzyna Michalska98AZS AWF Katowice2:43.6655535.8841.7343.1642.89
4.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin2:54.7145640.1945.0344.3745.12

Open

1.Ostrowska Agnieszka90KU AZS PWSZ Racibórz2:33.9466836.1038.8439.0839.92
2.Knapik Weronika SR99AZS AWF Katowice2:34.5066035.9140.1839.5838.83
3.Spoljar Sylwia SR98AZS AWF Katowice2:36.3463736.2040.5839.7439.82
4.Piskorz Aleksandra01UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:38.1361635.8340.0740.9341.30
5.Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice2:40.6458736.7541.2741.2641.36
6.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:43.4755737.4142.7643.6739.63
7.Katarzyna Michalska98AZS AWF Katowice2:43.6655535.8841.7343.1642.89
8.Okaj Martyna02MOS Katowice2:44.0755136.9241.6642.5042.99
9.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:44.7354537.8142.3242.6042.00
10.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice2:46.0553238.1443.1343.0341.75
11.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice2:46.3352937.5642.5743.3542.85
12.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:48.2051237.5742.8343.6444.16
13.Kowalczyk Agata01Uks Wodnik 29 Katowice2:48.9750538.0543.4143.5843.93
14.Adamczyk Julia01UKS Aligator gorzyce2:49.8049738.5243.6144.8542.82
15.Smętek Wiktoria SR01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:50.0449537.9143.7844.7743.58
16.Walczyk Martna02MOSM Tychy2:52.9047138.6143.9944.9745.33
17.Zięba Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:53.4446738.8943.7345.1245.70
18.Lepczyńska Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:53.6646539.6544.0445.3244.65
19.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin2:54.7145640.1945.0344.3745.12
20.Karczmarzyk Anna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:56.1744539.9045.1746.1444.96
21.Pawłowska Paulina02MOS Katowice3:04.4938840.2746.1548.5449.53
22.Niedźwiedź Małgorzata01KS Piątka Chorzów3:05.6938041.7748.2548.7446.93
23.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów3:08.7836241.6448.5549.4049.19
24.Sępioł Maja03Mus Gilus Gilowice3:09.1236043.5648.9150.1846.47
25.Wencławek Dorota02RMKS Rybnik3:15.0732842.3049.0151.8751.89
26.Jakimowicz Julia02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs3:18.3131244.4749.9052.7651.18
27.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała3:37.9223547.9655.0057.1457.82


<< TOP >>
Konkurencja 24
25.11.2016 - 17:02
Mężczyzn, 200m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
2:06.91
2:23.15
2:15.81
2:13.34
2:09.73
2:09.73
Machnik Mikołaj
Dubas Mateusz
Machnik Mikołaj
Machnik Mikołaj
Wolniak Sławomir
Wolniak Sławomir
AZS AWF KAtowice
KS Piatka Chorzów
MKS MOS Katowice
MKS MOS Katowice
AZS AWF KAtowice
AZS AWF KAtowice
01.01.2013
05.12.2015
03.12.2008
03.12.2009
05.12.2005
05.12.2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:28.5553333.8438.4638.4437.81
Mistrz Śląska
2.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:28.7753133.2537.5439.1338.85
3.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:29.7052133.0238.2539.0739.36
4.Norek Mateusz02Mus Gilus Gilowice2:32.8448935.0038.9040.1138.83
5.Holeczek Jakub02Mkp Zabrze2:37.7044537.0239.5541.0240.11
6.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice2:40.4742335.8841.1641.7041.73
7.Szojda Paweł02MOSM Tychy2:41.6541435.3441.5143.2741.53
8.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice2:43.3040137.9741.8642.3441.13
9.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:47.5237238.9342.3542.9743.27
10.Chowaniec Bartosz02Mus Gilus Gilowice2:50.1535538.0344.5145.6042.01
11.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice2:54.6232838.5245.1545.9644.99
12.Prokop Bartosz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:58.5030739.6545.7146.8446.30
13.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy3:05.9627142.4748.3649.3245.81

15 lat

1.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów2:19.8363931.7436.0136.2735.81
Mistrz Śląska
2.Kowol Tymoteusz01Mus Gilus Gilowice2:25.7456432.9837.6738.7536.34
3.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice2:30.4051433.3738.4039.8038.83
4.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:31.4350334.3938.4838.9539.61
5.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.6946334.8840.2140.7439.86
6.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów2:39.7042936.5241.2341.4440.51
7.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała2:39.7442936.5241.0041.7240.50
8.Skutta Paweł01MOS Katowice2:40.2642436.7741.0342.6339.83
9.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała3:30.6218745.6854.1757.0153.76

16 - 18 lat

1.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:20.2063432.1635.6336.0036.41
Mistrz Śląska
2.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice2:21.9961032.1637.0136.3236.50
3.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice2:22.6360233.2536.6836.7135.99
4.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:23.6259033.4537.0836.5636.53
5.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:24.2558232.2736.7537.6937.54
6.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy2:28.0153933.6838.1738.2337.93
7.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała2:31.2650533.6739.2439.9338.42
8.Moskała Michał98Delfin Cieszyn2:31.4750334.6838.8238.4239.55
9.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn2:33.4448434.6039.0640.4839.30
10.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:39.1243435.2841.1542.2440.45
11.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik3:03.8628140.2646.9948.6447.97

Open

1.Dubas Mateusz01KS Piątka Chorzów2:19.8363931.7436.0136.2735.81
2.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice2:20.2063432.1635.6336.0036.41
3.Jung Krzysztof SR99AZS AWF Katowice2:21.9961032.1637.0136.3236.50
4.Bieg Oskar00Uks Wodnik 29 Katowice2:22.6360233.2536.6836.7135.99
5.Bachlaj Dorian SR99UKS Ondraszek Bielsko-Biała2:23.6259033.4537.0836.5636.53
6.Kała Mikołaj00SiKReT Gliwice2:24.2558232.2736.7537.6937.54
7.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice2:25.2757032.0836.7238.0238.45
8.Kowol Tymoteusz01Mus Gilus Gilowice2:25.7456432.9837.6738.7536.34
9.Szydłowski Kamil SR98KP Astromal Akwawit Leszno2:27.4254534.1738.1437.1138.00
10.Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy2:28.0153933.6838.1738.2337.93
11.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:28.5553333.8438.4638.4437.81
12.Kubik Szymon02KS Piątka Chorzów2:28.7753133.2537.5439.1338.85
13.Bubak Dawid SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:29.7052133.0238.2539.0739.36
14.Uryga Bartłomiej01UKS Aquatica Pawłowice2:30.4051433.3738.4039.8038.83
15.Krystyniak Mateusz SR00Nowy KP Bielsko-Biała2:31.2650533.6739.2439.9338.42
16.Nowotny Dawid SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:31.4350334.3938.4838.9539.61
17.Moskała Michał98Delfin Cieszyn2:31.4750334.6838.8238.4239.55
18.Norek Mateusz02Mus Gilus Gilowice2:32.8448935.0038.9040.1138.83
19.Witoszek Bartłomiej99Delfin Cieszyn2:33.4448434.6039.0640.4839.30
20.Mosek Oskar SR01MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.6946334.8840.2140.7439.86
21.Holeczek Jakub02Mkp Zabrze2:37.7044537.0239.5541.0240.11
22.Fidurski Jakub00UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:39.1243435.2841.1542.2440.45
23.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów2:39.7042936.5241.2341.4440.51
24.Ziółkowski Norbert01Nowy KP Bielsko-Biała2:39.7442936.5241.0041.7240.50
25.Skutta Paweł01MOS Katowice2:40.2642436.7741.0342.6339.83
26.Władyka Marcin02Uks Wodnik 29 Katowice2:40.4742335.8841.1641.7041.73
27.Szojda Paweł02MOSM Tychy2:41.6541435.3441.5143.2741.53
28.Łuczak Bartosz02Uks Wodnik 29 Katowice2:43.3040137.9741.8642.3441.13
29.Śliwka Jakub04UKS Salmo Żory2:45.7338438.7242.1142.8342.07
30.Kołodziej Mateusz02Uks Wodnik 29 Katowice2:47.5237238.9342.3542.9743.27
31.Chowaniec Bartosz02Mus Gilus Gilowice2:50.1535538.0344.5145.6042.01
32.Grabowski Tomasz02SiKReT Gliwice2:54.6232838.5245.1545.9644.99
33.Prokop Bartosz02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:58.5030739.6545.7146.8446.30
34.Zapert Korneliusz00RMKS Rybnik3:03.8628140.2646.9948.6447.97
35.Kaszycki Jakub04SiKReT Gliwice3:04.1827940.8648.0648.6546.61
36.Kołodziej Eliasz02MOSM Tychy3:05.9627142.4748.3649.3245.81
37.Adamczyk Ryszard01Nowy KP Bielsko-Biała3:30.6218745.6854.1757.0153.76


<< TOP >>
Konkurencja 25
25.11.2016 - 17:21
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
2:12.66
2:22.45
2:20.24
2:17.69
2:13.32
2:13.32
Szczepaniak Karolina
Wiśniewska Oliwia
Skoczylas Izabela
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
AZS AWF Katowice
MOS Dąbrowa Górnicza
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
01.01.2012
05.12.2015
01.01.2007
01.01.1999
01.01.2000
01.01.2000

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.8457131.0637.2644.3534.17
Mistrz Śląska
2.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:28.7155032.7841.2140.1334.59
3.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:29.5654032.6137.4543.8935.61
4.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:30.7452832.7337.9945.1234.90
5.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce2:31.5052034.4840.1142.8134.10
6.Okaj Martyna02MOS Katowice2:32.8950632.4239.6144.6236.24
7.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:33.8049733.2839.8144.8035.91
8.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.9647735.3940.6942.7937.09
9.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:37.2946535.7242.2342.7436.60
10.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin2:37.8446033.6242.5346.0635.63
11.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy2:37.9745934.1241.8647.2434.75
12.Amerek Daria02MOS Katowice2:39.7344435.4739.8448.8835.54
13.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice2:40.9743336.8042.1443.8338.20
14.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów2:42.9841836.1340.5749.0537.23
15.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:44.2840834.3843.1348.4238.35
16.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:45.3240036.0740.9951.7136.55
17.Myszkowska Paulina02MOS Katowice3:03.8429141.7748.7451.4741.86
18.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała3:04.8528640.7945.4255.8942.75

15 lat

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.3364130.8334.4142.5733.52
Mistrz Śląska
2.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice2:29.2654432.9137.7844.1434.43
3.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:30.7652832.5038.0045.2734.99
4.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:31.4952032.3638.8344.2536.05
5.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:32.8550632.4439.8046.4434.17
6.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:34.0949433.5738.7346.5935.20
7.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:39.3844634.8040.6248.7135.25
8.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice2:44.8340438.4743.3444.5638.46
9.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice2:48.3737935.9645.5646.8140.04
10.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów2:51.0536139.4242.4950.8838.26

16 - 18 lat

1.Czaja Barbara SK99KS. Górnik Radlin2:26.6157432.0537.4043.9633.20
Mistrz Śląska
2.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin2:27.1356832.9737.0343.1933.94
3.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin2:30.8652734.6538.4943.3534.37
4.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.1651334.1936.3746.1235.48
5.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin2:37.4846333.7642.3145.6535.76
6.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:38.6545333.5540.9345.5638.61
7.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice2:42.8641833.7142.5848.4238.15

Open

1.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:21.3364130.8334.4142.5733.52
2.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice2:23.2761530.7537.1141.8933.52
3.Ostrowska Agnieszka90KU AZS PWSZ Racibórz2:23.6960932.7137.6140.7432.63
4.Czaja Barbara SK99KS. Górnik Radlin2:26.6157432.0537.4043.9633.20
5.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:26.8457131.0637.2644.3534.17
6.Turko Daria SR99KS. Górnik Radlin2:27.1356832.9737.0343.1933.94
7.Krosta Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:28.7155032.7841.2140.1334.59
8.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice2:29.2654432.9137.7844.1434.43
9.Modrzejewska Magdalena SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:29.5654032.6137.4543.8935.61
10.Leszczyńska Klaudia Julia SK99UKP Unia Oświęcim2:30.0653533.7238.5743.2434.53
11.Nocoń Dominika02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:30.7452832.7337.9945.1234.90
12.Mańdok Klaudia01Nowy KP Bielsko-Biała2:30.7652832.5038.0045.2734.99
13.Koral Julia SR98KS. Górnik Radlin2:30.8652734.6538.4943.3534.37
14.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:31.4952032.3638.8344.2536.05
15.Pluta Emilia02UKS Aligator gorzyce2:31.5052034.4840.1142.8134.10
16.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.1651334.1936.3746.1235.48
17.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:32.8550632.4439.8046.4434.17
18.Okaj Martyna02MOS Katowice2:32.8950632.4239.6144.6236.24
19.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:33.8049733.2839.8144.8035.91
20.Czornik Julia01KS Piątka Chorzów2:34.0949433.5738.7346.5935.20
21.Bura Julia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:35.9647735.3940.6942.7937.09
22.Beruś Marta02KS Piątka Chorzów2:37.2946535.7242.2342.7436.60
23.Łotecka Aleksandra SR00KS. Górnik Radlin2:37.4846333.7642.3145.6535.76
24.Wojtasik Anita02KS. Górnik Radlin2:37.8446033.6242.5346.0635.63
25.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy2:37.9745934.1241.8647.2434.75
26.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:38.6545333.5540.9345.5638.61
27.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:39.3844634.8040.6248.7135.25
28.Amerek Daria02MOS Katowice2:39.7344435.4739.8448.8835.54
29.Gorecka Weronika02Mus Gilus Gilowice2:40.9743336.8042.1443.8338.20
30.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice2:42.8641833.7142.5848.4238.15
31.Jędrzejczyk Julia02KS Piątka Chorzów2:42.9841836.1340.5749.0537.23
32.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:44.2840834.3843.1348.4238.35
33.Kudala Justyna01Uks Wodnik 29 Katowice2:44.8340438.4743.3444.5638.46
34.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:45.3240036.0740.9951.7136.55
35.Szczygieł Aleksandra01MOS Katowice2:48.3737935.9645.5646.8140.04
36.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów2:51.0536139.4242.4950.8838.26
37.Żelazko Emilia03MOS Katowice2:52.2235438.3543.2753.5537.05
38.Myszkowska Paulina02MOS Katowice3:03.8429141.7748.7451.4741.86
39.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała3:04.8528640.7945.4255.8942.75


<< TOP >>
Konkurencja 26
25.11.2016 - 17:34
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
1:57.05
2:11.18
2:07.03
2:05.72
2:00.66
1:57.65
Poprawa Michał
Kapias Michał
Sacha Kamil
Poprawa Michał
Poprawa Michał
Poprawa Michał
AZS AWF Katowice
SiKReT Gliwice
MOS Dąbrowa Górnicza
AZS AWF Katowice
AZS AWF KAtowice
AZS AWF KAtowice
01.01.2013
01.01.2014
01.01.2016
05.12.2010
05.12.2011
05.12.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:14.3254329.4331.08
Mistrz Śląska
2.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:15.9952329.3934.8840.6131.11
3.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin2:19.8948130.1536.6642.1230.96
4.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:20.0148029.7036.4041.0332.88
5.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:24.7043431.6839.1839.3034.54
6.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec2:28.0440633.1737.8042.8534.22
7.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:28.6140133.5939.3140.9134.80
8.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce2:28.6840032.1738.4043.9934.12
9.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin2:29.7539233.2038.5043.9334.12
10.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:33.0436731.7439.6945.3636.25
11.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.0435334.1339.3946.3535.17

15 lat

1.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory2:10.7258928.4133.8339.0229.46
Mistrz Śląska
2.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów2:11.4458028.9132.5240.0529.96
3.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.0353529.5735.4139.0331.02
4.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:16.9551227.9935.5340.5832.85
5.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:17.2051030.5734.0440.5032.09
6.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów2:17.5450628.3236.9840.9831.26
7.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice2:19.7848229.6936.9141.6431.54
8.Janecki Mateusz01Mks Pałac Młodzieży Katowice2:21.5746430.3237.9641.8831.41
9.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów2:24.8043331.7338.8240.4733.78
10.Białek Mateusz01MOS Katowice2:38.2233233.2943.6944.9236.32

16 - 18 lat

1.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:07.6963228.3433.5436.1929.62
Mistrz Śląska
2.Łapot Radosław SR99MOS Katowice2:08.9061528.5032.8038.1429.46
3.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:10.2659628.6432.9137.7530.96
4.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.7555029.0634.1338.9031.66
5.Góral Michał99MOS Katowice2:17.1151128.7034.6142.5031.30
6.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice2:18.8649229.1636.3840.4832.84
7.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice2:19.8248228.7836.5842.7431.72
8.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice2:24.2043931.2737.9341.1433.86
9.Zimnal Karol00K.S. Górnik Sosnowiec2:29.4639431.2839.1442.5736.47
10.Burzawa Michał98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:29.5639331.1039.4943.9235.05

Open

1.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:07.3863728.4533.0336.6129.29
2.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:07.6963228.3433.5436.1929.62
3.Łapot Radosław SR99MOS Katowice2:08.9061528.5032.8038.1429.46
4.Przybyła Kacper SR98KP Astromal Akwawit Leszno2:10.2359627.5234.8738.0329.81
5.Kapias Michał00SiKReT Gliwice2:10.2659628.6432.9137.7530.96
6.Jaworski Szymon01UKS Salmo Żory2:10.7258928.4133.8339.0229.46
7.Milbrant Kacper01KS Piątka Chorzów2:11.4458028.9132.5240.0529.96
8.Szydłowski Kamil SR98KP Astromal Akwawit Leszno2:12.8156229.8136.0835.8031.12
9.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:13.7555029.0634.1338.9031.66
10.Goleniec Łukasz97AZS AWF Katowice2:14.1754524.7238.8039.7930.86
11.Mencel Miłosz SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:14.3254329.4331.08
12.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice2:14.7853829.3036.2436.9832.26
13.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.0353529.5735.4139.0331.02
14.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:15.9952329.3934.8840.6131.11
15.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:16.9551227.9935.5340.5832.85
16.Góral Michał99MOS Katowice2:17.1151128.7034.6142.5031.30
17.Suchański Przemysław01MKS Park Wodny Tarnowskie Góry2:17.2051030.5734.0440.5032.09
18.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów2:17.5450628.3236.9840.9831.26
19.Skierski Radosław00Uks Wodnik 29 Katowice2:18.8649229.1636.3840.4832.84
20.Hencner Wojciech01Mus Gilus Gilowice2:19.7848229.6936.9141.6431.54
21.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice2:19.8248228.7836.5842.7431.72
22.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin2:19.8948130.1536.6642.1230.96
23.Kijek Wiktor02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:20.0148029.7036.4041.0332.88
24.Janecki Mateusz01Mks Pałac Młodzieży Katowice2:21.5746430.3237.9641.8831.41
25.Latusek Szymon00Mus Gilus Gilowice2:24.2043931.2737.9341.1433.86
26.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:24.7043431.6839.1839.3034.54
27.Niedojad Aleksy01KS Piątka Chorzów2:24.8043331.7338.8240.4733.78
28.Gała Kornel02K.S. Górnik Sosnowiec2:28.0440633.1737.8042.8534.22
29.Herisz Jakub02K.S. Górnik Sosnowiec2:28.6140133.5939.3140.9134.80
30.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce2:28.6840032.1738.4043.9934.12
31.Zimnal Karol00K.S. Górnik Sosnowiec2:29.4639431.2839.1442.5736.47
32.Burzawa Michał98CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:29.5639331.1039.4943.9235.05
33.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin2:29.7539233.2038.5043.9334.12
34.Niejadlik Michał SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:33.0436731.7439.6945.3636.25
35.Kłosek Krystian02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:35.0435334.1339.3946.3535.17
36.Białek Mateusz01MOS Katowice2:38.2233233.2943.6944.9236.32
37.Bannikov Vladislav03RMKS Rybnik2:41.8231032.9540.7650.7537.36


<< TOP >>
Konkurencja 27
25.11.2016 - 17:52
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz4:20.63497
Bura Julia SR
Modrzejewska Magdalena SR
+0,91
+0,42
33.32
31.01
1:08.34
1:04.48
Bałys Wiktoria SR
Zarembik Katarzyna SR
+0,65
+0,69
30.91
30.10
1:05.67
1:02.14
2.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice4:22.97484
Idzikowska Alicja
Furtak Wiktoria
+0,74
+0,57
29.80
30.48
1:01.19
1:04.07
Kaleta Karolina
Szołtysek Karolina

-0,01
32.22
32.42
1:10.07
1:07.64
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy4:27.08462
Zając Aleksandra
Walczyk Martna
+0,72
+0,39
31.94
32.26
1:05.81
1:07.84
Michalak Laura
Niemczyk Wiktoria
+0,14
+0,50
32.76
30.69
1:08.41
1:05.02
4.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:30.14446
Beruś Marta
Jędrzejczyk Julia
+0,75
+0,64
31.92
33.62
1:08.41
1:08.92
Magierowska Julia
Wisniewska Wiktoria
+0,47
+0,33
29.76
33.37
1:02.69
1:10.12
5.MOS Katowice 1MOS Katowice4:31.46440
Myszkowska Paulina
Nowak Jagoda
02
02
34.99
33.00
1:12.81
1:09.67
Okaj Martyna
Amerek Daria
02
02
31.01
31.20
1:05.19
1:03.79

15 lat

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 5CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:06.83585
Bura Dominika
Gazda Zuzanna
+0,79
+0,19
29.79
30.23
1:01.02
1:33.99
Skórka Julia
Wiśniewska Oliwia
1:01.041:31.78
0.04
2.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów4:19.89501
Zając-Więckowska Julia
Kosińska Dominika
+0,86
+0,73
30.16
30.70
1:02.07
1:03.40
Gołąbowska Aleksandra
Czornik Julia
+0,67
+0,54
32.29
31.79
1:08.65
1:05.77
3.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów4:48.31367
Bigos Dominika
Niedźwiedź Małgorzata
+0,7333.39Susek Dominika
Kapitan Paulina
+0,70
+0,70
34.72
35.02
1:12.44
1:13.58

16 - 18 lat

1.KS. Górnik Radlin 2KS. Górnik Radlin4:15.44528
Adamczyk Zofia SR
Koral Julia SR
+0,69
+0,51
29.98
30.58
1:03.47
1:04.50
Łotecka Aleksandra SR
Czaja Barbara SK
+0,56
+0,60
31.42
29.60
1:06.02
1:01.45
2.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice4:20.13500
Kokot Angelika
Bilińska Dominika
+0,66
+0,32
31.30
31.96
1:05.48
1:07.99
Kustra Julita
Mędrala Marta
+0,56
+0,67
30.82
30.30
1:04.07
1:02.59

Open

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 16CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:11.09556
Garula Wiktoria
Teresko Anna
+0,7130.11
30.01
1:01.19
1:01.79
Jeżowska Kamila
Mikus Katarzyna
+0,4230.001:34.11
34.00
2.UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs 1UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs4:14.92531
Skudlik Marta
Majewska Weronika SR
+0,69
+0,69
31.14
31.67
1:04.98
1:06.58
Nocoń Dominika
Szymczak Patrycja
+0,69
+0,55
30.33
28.39
1:03.69
59.67
3.MKS-SMS Victoria RacibórzMKS-SMS Victoria Racibórz4:29.05452
Jasiak Martyna SR
Zięba Natalia SR
+0,91
+0,61
31.65
32.09
1:07.20
1:07.49
Drażyk Natalia SR
Karczmarzyk Anna SR
+0,62
+0,47
32.23
31.84
1:07.35
1:07.01
4.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 17CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:32.82433
Ostrowska Kamila
Skórka Maja
+0,68
+0,58
31.22
33.24
1:05.31
1:11.08
Kabańska Nicol
Szkoda Klaudia
+0,45
+0,61
33.74
31.95
1:09.42
1:07.01


<< TOP >>
Konkurencja 28
25.11.2016 - 18:03
Mężczyzn, 4 x 100m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
14 lat

1.MKS-SMS Victoria Racibórz 2MKS-SMS Victoria Racibórz3:48.36517
Mencel Miłosz SR
Bubak Dawid SR
+0,66
+0,44
27.51
27.43
55.83
57.82
Podlasek Adrian SR
Lesik Jarosław SR
+0,68
+0,50
28.75
26.18
59.06
55.65
2.Uks Wodnik 29 Katowice 5Uks Wodnik 29 Katowice3:56.32466
Kołodziej Mateusz
Władyka Marcin
+0,67
+0,53
29.24
28.57
1:00.24
1:00.60
Tatura Paweł
Porszke Kacper
+0,37
+0,51
27.30
28.08
57.38
58.10
3.MOSM Tychy 1MOSM Tychy3:57.09462
Litewczuk Mateusz
Sendacki Jakub
+0,71
+0,49
28.98
28.49
1:00.32
59.24
Wiekiera Dawid
Pawlik Kacper
+0,59
+0,39
28.27
27.74
59.21
58.32
4.KS. Górnik Radlin 1KS. Górnik Radlin3:59.43448
Jajko Jakub
Rożenek Patryk
+0,82
+0,46
29.30
27.47
1:01.92
58.13
Wojta Michał
Strączek Jan
+0,56
+0,71
29.57
27.83
1:01.82
57.56
5.UKS WODNIK Siemianowice Ślaski 4UKS WODNIK Siemianowice Ślaski4:01.66436
Bartosiewicz Remigiusz
Pawłowski Eryk
+0,72
+0,34
29.28
29.66
59.65
1:04.44
Szynawa Wiktor
Sieradzki Kamil
+0,58
+0,68
29.05
27.43
59.54
58.03
6.Mus Gilus Gilowice 1Mus Gilus Gilowice4:04.25422
Mrzygłód Michał
Nachyła Jakub
+0,66
+0,39
27.85
28.70
58.88
1:01.22
Norek Mateusz
Chowaniec Bartosz
+0,55
+0,49
28.95
30.11
1:00.67
1:03.48
7.MKS-SMS Victoria Racibórz 3MKS-SMS Victoria Racibórz4:09.31397
Wituszyński Jakub SR
Drajewicz Jakub SR
+0,79
+0,91
29.06
31.07
1:00.74
1:04.70
Zwadło Piotr SR
Niejadlik Michał SR
+0,47
+0,80
28.68
30.71
58.87
1:05.00
8.Uks Wodnik 29 Katowice 6Uks Wodnik 29 Katowice4:10.06393
Małek Jakub
Janosz Aleksander
+0,81
+0,32
29.89
28.56
1:02.15
1:01.48
Pawłowski Wojciech
Pronobis Paweł
+0,6531.50
9.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice4:17.87359
Jastrzębski Denis
Grabowski Tomasz
+0,7731.85
30.68
1:07.46
1:07.07
Gorczyński Jan
Górka Łukasz
+0,43
+0,31
30.16
28.40
1:03.35
59.99
10.MOSM Tychy 2MOSM Tychy4:19.16353
Szojda Paweł
Walter Alan
+0,77
+0,40
30.86
29.09
1:04.13
1:02.86
Poprawa-Jakubas Jakub
Kołodziej Eliasz
+0,50
+0,39
29.67
32.65
1:02.64
1:09.53
11.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 8CSiR MOS Dąbrowa Górnicza4:21.13345
Majka Maksymilian
Juchno Michał
+0,75
+0,67
29.88
29.96
1:02.28
1:04.30
Orłowski Jakub
Susek Mikołaj
+0,38
+0,47
32.07
32.09
1:07.04
1:07.51

15 lat

1.KS Piątka Chorzów 1KS Piątka Chorzów3:42.96555
Dubas Mateusz
Respondek Remigiusz
+0,72
+0,32
26.83
27.26
55.35
56.89
Cieśla Oskar
Milbrant Kacper
+0,55
+0,39
27.14
25.77
56.82
53.90
2.UKS Salmo Żory 1UKS Salmo Żory3:43.65550
Pajączkowski Olaf
Cielecki Kacper
+0,67
+0,29
27.09
26.82
56.47
57.46
Jaworski Szymon
Piotrowski Natan
+0,37
+0,29
25.52
27.36
53.20
56.52
3.Mus Gilus Gilowice 1Mus Gilus Gilowice3:47.04526
Kowalczyk Michał
Hencner Wojciech
+0,64
+0,42
26.28
27.82
54.91
56.25
Kowol Tymoteusz
Michalski Wojciech
+0,61
+0,39
27.40
27.53
58.12
57.76
4.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 2CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:47.26524
Sacha Kamil
Sadło Marcel
01
01
27.23
27.89
55.38
58.60
Gęgotek Radosław
Muc Filip
01
01
27.28
27.38
56.46
56.82
5.KS Piątka Chorzów 2KS Piątka Chorzów4:04.28422
Szarpak Marcin
Kwasny Jakub
01
01
27.16
29.32
56.55
1:01.17
Niedojad Aleksy
Rosłaniec Szymon
01
01
30.03
31.08
1:02.05
1:04.51

16 - 18 lat

1.Delfin Cieszyn 1Delfin Cieszyn3:37.68597
Witoszek Bartłomiej
Stoszek Kacper
+0,73
+0,57
26.40
25.95
55.34
53.51
Moskała Michał
Chrapek Marcin
+1,49
+0,55
26.42
25.61
55.77
53.06
2.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 23CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:38.47590
Błądek Jędrzej
Graboń Przemysław
+0,66
+0,75
25.94
26.15
53.36
54.04
Pozlewicz Sławomir
Walczysko Jakub
+0,66
+0,20
26.52
26.29
55.44
55.63
3.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice3:42.38560
Cajza Szymon
Twardzik Bartosz
+0,79
+0,42
26.82
26.01
56.06
55.69
Kasprzyk Albert
Kapias Michał
+0,42
+0,26
26.67
26.05
55.48
55.15
4.MKS-SMS Victoria Racibórz 1MKS-SMS Victoria Racibórz3:43.47551
Jałtuszewski Jakub SR
Jastrząbek Karol SR
+0,82
+0,44
27.87
26.41
58.77
55.06
Matura Klaudiusz SR
Wołowicz Mateusz SR
+0,33
+0,46
26.06
25.71
54.70
54.94

Open

1.CSiR MOS Dąbrowa Górnicza 22CSiR MOS Dąbrowa Górnicza3:35.62614
Katolik Bartosz
Furman Łukasz
+0,70
+0,54
27.21
25.28
56.35
52.49
Powroźnik Konrad
Borkowski Kacper
+0,66
+0,07
25.40
24.66
53.90
52.88


<< TOP >>
Konkurencja 29
26.11.2016 - 9:00
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
2:07.81
2:21.14
2:16.63
2:09.57
2:07.81
2:07.81
Jędrzejczak Otylia
Zaborowicz Julia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
MKS Pałac Katowice
Ks Górnik Sosnowiec
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
MKS Pałac Katowice
01.01.2000
01.01.2015
01.01.1998
01.01.1999
01.01.2000
01.01.2000

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.2948432.1037.9140.2042.08
Mistrz Śląska
2.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:34.4446433.3739.0240.8241.23
3.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:35.3645632.8939.3240.0543.10
4.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy2:36.6644533.8639.2841.4542.07
5.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice2:43.3039235.8043.0542.7041.75
6.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:52.2933448.17

15 lat

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:20.0562232.0137.3834.6935.97
Mistrz Śląska
2.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:25.6155432.1536.6938.0238.75
3.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:28.5652133.1538.0638.5338.82
4.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:35.0045934.9839.8440.9939.19
5.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:35.3845634.0439.5541.0840.71
6.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów2:47.4736437.0142.4743.6244.37
7.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów3:00.5029038.3945.9649.2246.93

16 - 18 lat

1.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice2:40.2241634.4539.7742.6743.33
Mistrz Śląska
2.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec2:43.9638833.5640.2044.8245.38
3.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin2:54.0632439.0346.4044.8943.74

Open

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice2:20.0562232.0137.3834.6935.97
Mistrz Śląska
2.Rzadek Natalia01Nowy KP Bielsko-Biała2:25.6155432.1536.6938.0238.75
3.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:28.5652133.1538.0638.5338.82
4.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:32.2948432.1037.9140.2042.08
5.Kruszniewska Kinga SK99UKS SMS Galicja Kraków2:33.6347132.0838.7741.4641.32
6.Drażyk Natalia SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:34.4446433.3739.0240.8241.23
7.Fuks Aleksandra03Mus Gilus Gilowice2:34.9246034.6539.4440.7740.06
8.Majewska Weronika SR01UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:35.0045934.9839.8440.9939.19
9.Fuks Emilia02UKS WODNIK Siemianowice Ślaski2:35.3645632.8939.3240.0543.10
10.Tomasiak Agnieszka01UKS Salmo Żory2:35.3845634.0439.5541.0840.71
11.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy2:36.6644533.8639.2841.4542.07
12.Pawera Karolina00SiKReT Gliwice2:40.2241634.4539.7742.6743.33
13.Furtak Wiktoria02SiKReT Gliwice2:43.3039235.8043.0542.7041.75
14.Turza Patrycja98UKS Huragan Sosnowiec2:43.9638833.5640.2044.8245.38
15.Bigos Dominika01KS Piątka Chorzów2:47.4736437.0142.4743.6244.37
16.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:52.2933448.17
17.Adamczyk Zofia SR99KS. Górnik Radlin2:54.0632439.0346.4044.8943.74
18.Kapitan Paulina01KS Piątka Chorzów3:00.5029038.3945.9649.2246.93


<< TOP >>
Konkurencja 30
26.11.2016 - 9:07
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
1:52.87
2:05.95
2:01.80
1:58.26
1:55.89
1:53.80
Poprawa Michał
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
Poprawa Michał
Poprawa Michał
AZS AWF KAtowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF Katowice
AZS AWF KAtowice
AZS AWF KAtowice
01.01.2013
01.01.2006
03.12.2007
05.12.2008
05.12.2011
05.12.2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 lat

1.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:17.2249529.5535.0035.8736.80
Mistrz Śląska
2.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice2:17.4149331.5036.4634.2735.18
3.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin2:17.9148730.6334.9436.4335.91
4.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:23.6543131.1635.4037.0640.03
5.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce2:28.0039432.9338.0039.6637.41
6.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:31.4536830.9937.8140.6042.05
7.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.5933332.8239.1041.9542.72
8.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin2:38.0332433.4940.2242.5941.73
9.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice2:40.5830833.0739.5343.7344.25

15 lat

1.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów2:08.7859928.7233.3434.1832.54
Mistrz Śląska
2.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.9950828.9533.5734.8938.58
3.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:17.3549329.5534.1535.3738.28
4.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów2:19.3547231.0835.5937.2535.43
5.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój2:21.1445532.1837.2036.8234.94

16 - 18 lat

1.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:04.6566028.6332.0932.4531.48
Mistrz Śląska
2.Łapot Radosław SR99MOS Katowice2:08.4760328.9533.1633.5332.83
3.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:10.4857529.3533.3333.4834.32
4.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice2:13.1454228.7433.3634.6036.44
5.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice2:15.6351229.6733.6735.1437.15
6.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:16.9249830.6633.9036.5635.80
7.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:17.3049428.2734.3936.7837.86
8.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice2:17.3149430.8634.4834.8137.16

Open

1.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:04.6566028.6332.0932.4531.48
Mistrz Śląska
2.Powroźnik Konrad97CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:05.6464528.9532.6532.3431.70
3.Blachura Patryk SO99UKP Unia Oświęcim2:06.8262728.8832.9131.8833.15
4.Łapot Radosław SR99MOS Katowice2:08.4760328.9533.1633.5332.83
5.Cieśla Oskar01KS Piątka Chorzów2:08.7859928.7233.3434.1832.54
6.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:10.4857529.3533.3333.4834.32
7.Muszyński Wiktor01UKS CITYZEN Poznań2:11.1156728.5533.0934.0035.47
8.Murański Kacper99Mus Gilus Gilowice2:13.1454228.7433.3634.6036.44
9.Kula Arkadiusz90AZS AWF Katowice2:14.0853029.0634.0835.9235.02
10.Kasprzyk Albert00SiKReT Gliwice2:15.6351229.6733.6735.1437.15
11.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:15.9950828.9533.5734.8938.58
12.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:16.9249830.6633.9036.5635.80
13.Zdziebło Piotr02UKS Salmo Żory2:17.2249529.5535.0035.8736.80
14.Czyżak Arkadiusz SR99UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:17.3049428.2734.3936.7837.86
15.Pawliniak Mariusz99Uks Wodnik 29 Katowice2:17.3149430.8634.4834.8137.16
16.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza2:17.3549329.5534.1535.3738.28
17.Górka Łukasz02SiKReT Gliwice2:17.4149331.5036.4634.2735.18
18.Strączek Jan02KS. Górnik Radlin2:17.9148730.6334.9436.4335.91
19.Kwasny Jakub01KS Piątka Chorzów2:19.3547231.0835.5937.2535.43
20.Skabrat Jakub01UMKS Goczałkowice Zdrój2:21.1445532.1837.2036.8234.94
21.Podlasek Adrian SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:23.6543131.1635.4037.0640.03
22.Nachlik Szymon02UKS Aligator gorzyce2:28.0039432.9338.0039.6637.41
23.Kowalczyk Dawid02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs2:31.4536830.9937.8140.6042.05
24.Zwadło Piotr SR02MKS-SMS Victoria Racibórz2:36.5933332.8239.1041.9542.72
25.Wojta Michał02KS. Górnik Radlin2:38.0332433.4940.2242.5941.73
26.Nachyła Jakub02Mus Gilus Gilowice2:40.5830833.0739.5343.7344.25


<< TOP >>
Konkurencja 31
26.11.2016 - 9:18
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Śląska Open
Rekord Śląska 14
Rekord Śląska 15
Rekord Śląska 16
Rekord Śląska 17
Rekord Śląska 18
54.59
57.82
56.99
56.99
56.99
55.61
Wilk Katarzyna
Kossakowska Dominika
Kossakowska Dominika
Kossakowska Dominika
Kossakowska Dominika
Gawełczyk Dominika
AZS AWF Katowice
SiKReT Gliwice
SiKReT Gliwice
SiKReT Gliwice
SiKReT Gliwice
AZS AWF Katowice
01.01.2011
01.01.2015
01.01.2016
01.01.2016
01.01.2016
01.01.2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 lat

1.Szymczak Patrycja02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:00.5059528.6631.84
Mistrz Śląska
2.Zarembik Katarzyna SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:02.0855130.2131.87
3.Magierowska Julia02KS Piątka Chorzów1:02.1954829.5832.61
4.Amerek Daria02MOS Katowice1:04.0750131.0333.04
5.Kusak Izabela02UKS Salmo Żory1:05.4047131.6433.76
6.Czichy Małgorzata02MKS Park Wodny Tarnowskie Góry1:06.4145031.6434.77
7.Bałys Wiktoria SR02MKS-SMS Victoria Racibórz1:06.5744731.2835.29
8.Szkoda Klaudia02CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:07.5342832.5434.99
9.Nowak Jagoda02MOS Katowice1:09.6739033.4336.24
10.Michalak Laura02MOSM Tychy1:10.0938333.3036.79
11.Szołtysek Karolina02SiKReT Gliwice1:10.6337433.1537.48
12.Myszkowska Paulina02MOS Katowice1:10.8937033.7237.17
13.Wisniewska Wiktoria02KS Piątka Chorzów1:11.2636433.7737.49
14.Krukowska Julia02Nowy KP Bielsko-Biała1:12.0135334.2137.80
15.Pawłowska Paulina02MOS Katowice1:12.2934933.7638.53
16.Pandzich Zuzanna02MOS Katowice1:13.6133034.9638.65
17.Lupa Karolina02MOSM Tychy1:14.2732236.1338.14
18.Masłowska Wiktoria02Nowy KP Bielsko-Biała1:14.7231635.9038.82
19.Sobik Martyna02RMKS Rybnik1:17.1128736.2940.82
20.Przewoźnik Hanna02UKS MANTA Kochłowice Ruda Śląs1:24.7821640.7943.99

15 lat

1.Kossakowska Dominika01SiKReT Gliwice57.9767728.1029.87
Mistrz Śląska
2.Zając-Więckowska Julia01KS Piątka Chorzów1:01.7156129.7931.92
3.Działkowska Natalia01Mus Gilus Gilowice1:02.3154529.9132.40
4.Kosińska Dominika01KS Piątka Chorzów1:02.6853530.6232.06
5.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:02.7053529.8132.89
6.Augustyniak Michalina01MOSM Tychy1:03.1152429.9633.15
7.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Górnicza1:03.1352430.0433.09
8.Wojaczek Agnieszka01KS. Górnik Radlin1:03.4151730.3633.05
9.Orpel Milena01MOS Katowice1:04.39