Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 200m zmienny  20 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 200m zmienny  20 lat i starsi
Nr  5. Mieszane, 4 x 50m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  6. Kobiet, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  6. Kobiet, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 50m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 50m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 200m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 200m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 100m zmienny  20 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 100m zmienny  20 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 200m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 200m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 4 x 50m zmienny  KW 80 i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  KW 80 i starsi
Nr  43. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  22. Kobiet, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 200m dowolny  20 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 200m dowolny  20 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 4 x 50m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  32. Kobiet, 400m zmienny  20 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 400m zmienny  20 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  35. Mężczyzn, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  36. Kobiet, 200m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  37. Mężczyzn, 200m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  38. Kobiet, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  39. Mężczyzn, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  40. Mieszane, 4 x 50m zmienny  KW 80 i starsi
Nr  41. Kobiet, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  41. Kobiet, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  42. Mężczyzn, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  42. Mężczyzn, 400m dowolny  20 lat i starsi


Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters
Gliwice, 17-19.11.2017


Konkurencja 1
17.11.2017 - 15:00
Kobiet, 50m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa27.20623
2.Krzyżostaniak Agnieszka93Swimminmg Masters Team Szczeci28.48543
3.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszeni30.50442
4.Górka Karolina94Masters Wisła Kraków30.84427
5.Matraszek Aleksandra93Niezrzeszeni31.75392
6.Milewska Aleksandra95AQUASFERA Masters Olsztyn31.78391
7.Górajewska Martyna94Nabaiji Team Decathlon32.29372
8.Wolska Sandra95Masters Wisła Kraków32.75357

25 - 29 lat

1.Sterczyńska Karolina89KU AZS UAM Poznań27.58598
2.Drab Magdalena92Masters Wisła Kraków27.60597
3.Bochyńska Sonia90UTW"Masters"Zgierz27.78585
4.Krysiak Olga91Warsaw Masters Team28.91519
5.Kuśpiet Sylwia90TKKF Koszalin Masters29.67480

30 - 34 lat

1.Kaczmarek Agnieszka85Legia Warszawa29.09509
2.Walenta Katarzyna85Toruń Multisport Team29.34496
3.Czarnecka Katarzyna85Warsaw Masters Team30.34449
4.Modzelan Karolina86UKS Delfin Legionowo30.83428
5.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon31.48402
6.Hanczewska Marta84Swim2tri32.59362
7.Bubienko Katarzyna84Klub Pływacki "Totis Viribus" 32.68359
8.Hebel Aleksandra87KS Rekin Świebodzice32.90352
9.Dąbrowska Anna87Klub Sportowy MAKO36.11266
10.Karaś Karolina87Vctory Masters Elbląg45.14136
11.Wycisk Agata85Diana49.78101

35 - 39 lat

1.Duda Anna81RMKS Rybnik27.50603
2.Matúšová Zuzana82ŠPK Kúpele Piešťany29.24502
3.Ostrowska Anna78Masters Łódź30.86427
4.Marchuk Maryna78Euro-Lviv MSC31.45403
5.Kucharska Jowita80AQUASFERA Masters Olsztyn32.67359
6.Rozmus Angelika78UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg33.40336
7.Gniot Katarzyna80MASTERS Zdzieszowice37.34241
8.Solak Ewelina80Klub Pływacki "Totis Viribus" 43.33154
9.Milczarek Małgorzata79TKKF Koszalin Masters45.44133

40 - 44 lat

1.Meksuła Agata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg31.89387
2.Borkowska Sonia75Park Wodny Tarnowskie Góry Mas32.13378
3.Sołtyk Judyta74Niezrzeszeni32.16377
4.Jarecka-Skorykow Monika74Warsaw Masters Team32.81355
5.Michalska Anna75Stowarzyszenie Pływackie MASTE33.57331
6.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters33.74326
7.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters34.99293
8.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn36.60256
9.Wach Małgorzata73Masters Wisła Kraków36.95248
10.Sienkiewicz Katarzyna74AQUASFERA Masters Olsztyn38.84214
11.Dusza-Sabadasz Agnieszka76Nabaiji Team Decathlon38.98211
12.Ábelová Lucia73AQUATICS Nitra40.74185
13.Żmijewska Edyta73Solne Miasto Wieliczka43.00157

45 - 49 lat

1.Frączek Izabela70KS Korona Kraków29.14507
2.Głowiak Anna70Niezrzeszeni32.22375
3.Hlatká Nina68MPK Prievidza33.13345
4.Batóg Dorota72SBC33.29340
5.Janeczko Anna72KS Korona Kraków34.18314
6.Uczarczyk Jolanta72KS Korona Kraków37.43239
7.DanekWiśniak Agnieszka71Solne Miasto Wieliczka45.03137
8.Turanská Katarína72PKM Turčianski raci47.87114
9.Salaiová Adriana69PKM Turčianski raci1:00.4356

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66KS Korona Kraków29.69479
2.Hordii Inna63Euro-Lviv MSC32.34371
3.Goździejewska Anna67AQUASFERA Masters Olsztyn34.91295
4.Petecka Maria67MOTYL MOSiR STALOWA WOLA35.98269
5.Nowak-Bereś Elżbieta67MKP Bobry Dębica45.02137

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"Zgierz32.66360
2.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków34.35309
3.Zagała Joanna59SiKReT Gliwice37.35240
4.Krowicka Joanna60SBC37.82232
5.Tsovkh Larysa61Euro-Lviv MSC40.98182
6.Dąbrowska Zofia58SiKReT Gliwice42.18167
7.Karczewska Danuta58Weteran Zabrze48.27111
8.Orlewicz-Musiał Małgorzata60KS Korona Kraków48.55109
9.Hamowska Elżbieta60Solne Miasto Wieliczka58.2763

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57Klub Sportowy Warta Poznań35.61277
2.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków37.21243
3.Khiresh Lyudmyla57Euro-Lviv MSC37.40239
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team48.60109
5.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków52.1188

65 - 69 lat

1.Hausnerová Mária49MPK Prievidza37.85231
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań40.36190
3.Brendler Barbara50Weteran Zabrze40.96182
4.Kozakova Tetiana51Euro-Lviv MSC49.18105

70 - 74 lat

1.Bastek Renata43Weteran Zabrze38.64217
2.Mleczko Maria46KS Korona Kraków1:04.3847

85 - 89 lat

1.Walkowicz Urszula32UKS Wodnik 29 Katowice1:18.7425


<< TOP >>
Konkurencja 2
17.11.2017 - 15:15
Mężczyzn, 50m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo23.78618
2.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon24.12592
3.Warwas Szymon95MKP Wodnik 29 Tychy24.29580
4.Drozd Mateusz94MKS Neptun Stargard24.40572
5.Olszak Łukasz95TKKF Koszalin Masters24.85541
6.Bor Radosław93TKKF Koszalin Masters24.88539
7.Kowalik Damian94KU AZS UAM Poznań25.09526
8.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Górnicza25.23517
9.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo25.30513
10.Gniazdowski Jerzy96KU AZS UAM Poznań27.36406
11.Kordowski Kamil97Toruń Multisport Team28.14373
12.Ziemiński Aleksander94Nabaiji Team Decathlon35.19190

25 - 29 lat

1.Rurak Paweł88Klub Sportowy MAKO23.70624
2.Safrończyk Piotr88Klub Sportowy MAKO23.95605
3.Michałkowski Marek91KU AZS UAM Poznań24.43570
4.Kowalik Piotr91KU AZS UAM Poznań24.73549
5.Biadoń Tomasz90Niezrzeszeni24.75548
6.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole25.58496
7.Baranowski Marek91KU AZS Uniwersytet Warszawski25.88479
8.Sterczyński Jakub88KU AZS UAM Poznań26.16464
9.Jekiełek Maciej91Nabaiji Team Decathlon26.34455
10.Rębas Igor89Warsaw Masters Team26.50446
11.Strumiński Emil88Niezrzeszeni26.80432
12.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni26.81431
13.Kozioł Adrian90Niezrzeszeni27.60395
14.Mudruňka Tomáš91Neptun Masters Praha27.98379
15.Szota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci28.31366
16.Dunajczyk Błażej88Masters Łódź28.51358
17.Waliński Maciej92KU AZS UAM Poznań29.61320
18.Wiklański Dawid88Neptun Team Tarnow36.05177

30 - 34 lat

1.Unold Marcin86AZS AWF Katowice24.02600
2.Kwaśniewski Mateusz87Niezrzeszeni24.96534
3.Stuczyński Marek84KS Rekin Świebodzice25.03530
4.Brodacki Maciej83Swimminmg Masters Team Szczeci25.28514
5.Gawłowicz Krzysztof87UTW"Masters"Zgierz25.47503
6.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice25.80484
7.Żemier Filip84KS Rekin Świebodzice26.34455
8.Bober Bartłomiej83Weteran Zabrze26.44449
9.Wiaderek Ksawery87Masters Łódź26.77433
10.Roenig Jan86Swimminmg Masters Team Szczeci26.92426
11.Rybicki Artur84Toruń Multisport Team27.05420
12.Porada Tomasz83Warsaw Masters Team27.46401
13.Marszałek Patryk87TKKF Koszalin Masters27.74389
14.Dymiter Mateusz86Neptun Team Tarnow27.76388
15.Rauczyński Bartosz85Niezrzeszeni28.42362
16.Bednarz Mateusz83Warsaw Masters Team28.57356
17.Stępień Jakub83AQUASFERA Masters Olsztyn29.08338
18.Szydlo Konrad86Klub Plywacki Masters Krosno30.28299
19.Łogin Marcin84Swimminmg Masters Team Szczeci30.33298
20.Nowiński Wojciech84Weteran Zabrze30.44294
21.Zawadzki Leszek83Niezrzeszeni30.62289
22.Rożek Łukasz84Swimminmg Masters Team Szczeci34.59200

35 - 39 lat

1.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"Zgierz25.63493
2.Spławiński Michał81UKS Wodnik 29 Katowice25.79484
3.Dzięcioł Karol81Warsaw Masters Team25.93476
4.Julian Aguilar Daniel82Warsaw Masters Team26.00473
5.Czerniecki Tomasz82KS Korona Kraków26.05470
Szymkowiak Marcin80Klub Sportowy Warta Poznań26.05470
7.Olejarczyk Igor79Masters Łódź26.24460
8.Pintara Kornel78Masters Łódź26.43450
9.Frąckowiak Artur78Masters Łódź26.62440
10.Zadorożny Bartłomiej78Klub Sportowy Warta Poznań26.70436
11.Wilczęga Marcin81Legia Warszawa26.84430
12.Trudnos Rafał80Masters Łódź27.66392
13.Wieja Szymon78Klub Sportowy Warta Poznań28.03377
14.Karczmarczyk Jakub80Masters Łódź28.93343
15.Strąkowski Marcin79Masters Łódź29.28331
16.Brożyna Marek80Swimmers St. Pływackie29.50323
17.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters29.78314
18.Karkusiński Damian80Masters Łódź30.06306
19.Jankowiak Bartosz81KU AZS UAM Poznań30.24300
20.Arentewicz Grzegorz81Toruń Multisport Team30.30298
21.Gurbski Marek78Masters Łódź30.36297
22.Jaworski Marcin78TKKF Koszalin Masters31.31270
23.Raj Łukasz79Masters Łódź31.38269
24.Kieżun Piotr80Klub Sportowy MAKO31.47266
25.Gryczyński Jakub80Masters Łódź31.59263
26.Zimkowski Dawid81SiKReT Gliwice32.90233
27.Jakubiński Jakub82Solne Miasto Wieliczka33.78215
28.Strzelczyk Krzysztof78KU AZS UAM Poznań34.88195
29.Markiewicz Szymon80Solne Miasto Wieliczka36.70168

40 - 44 lat

1.Krzyśków Piotr76Niezrzeszeni25.48502
2.Melnyk Dmytro74Euro-Lviv MSC25.74487
3.Ślęczka Krzysztof74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg25.86480
4.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn26.00473
5.Berwecki Arkadiusz73MOTYL MOSiR STALOWA WOLA26.54444
6.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team27.89383
7.Pieślak Michał74TKKF Koszalin Masters27.92382
8.Bystry Jarosław77KU AZS UAM Poznań28.00378
9.Szklarz Artur75UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg28.18371
10.Kądzioła Michał77Rydułtoeska Akademia Aktywnego28.22370
11.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters28.38363
12.Żuber Marek75Stowarzyszenie Pływackie MASTE28.69352
13.Pawłowski Bartłomiej75Warsaw Masters Team28.95342
14.Dąbrowski Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn29.16335
15.Zienkiewicz Marek74Swimminmg Masters Team Szczeci29.20334
16.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg29.44325
17.Olkowicz Arkadiusz76Masters Łódź30.72286
18.Boicetta Sebastian75Masters Ikar Mielec30.76285
19.Amanowicz Łukasz76Niezrzeszeni31.48266
20.Budek Robert74Warsaw Masters Team32.33246
21.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon32.59240
22.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn33.92213
23.Markowski Dominik76Klub Sportowy MAKO35.47186
24.Gawłowski Filip76Neptun Team Tarnow36.63169

45 - 49 lat

1.Havlíček Vlastimil72Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň24.37574
2.Shchotkin Ihor72Euro-Lviv MSC25.19520
3.Syrbu Oleksandr72Euro-Lviv MSC25.91478
4.Beym Robert69Start Poznań26.06469
5.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków26.89427
6.Zubets Oleksandr70No Stars26.91426
7.Kowalski Sławomir72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg27.56397
8.Rybarczyk Michał70Ursynów Masters28.70351
9.Woźniak Mirosław69Collegium Medicum UJ Masters K28.72351
10.Ishchenko Dmytro69Euro-Lviv MSC29.21333
11.Szwajkowski Albert71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg29.67318
12.Horil Juraj72ŠPK Kúpele Piešťany30.44294
13.Milewski Bogdan69AQUASFERA Masters Olsztyn31.92255
14.Stachurski Ireneusz69Niezrzeszeni35.63183

50 - 54 lat

1.Andrzejczak Dariusz67SG Erkelenz - Hückelhoven25.70489
2.Monczak Piotr67Start Poznań27.07419
3.Turanský Branislav67PKM Turčianski raci27.12416
4.Skośkiewicz Rafał66Warsaw Masters Team27.54398
5.Mezherytskyi Sergii66No Stars27.73390
6.Vonšovský Tomáš67Neptun Masters Praha27.83385
7.Zmiejko Wojciech63Niezrzeszeni27.87384
8.Soukup Petr66MPK Prievidza28.43361
9.Obr Pavel67TJ Alcedo Vsetín28.45361
10.Grelewicz Mariusz67UKS Wodnik 29 Katowice28.95342
11.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice29.03339
12.Kozłowski Roman66Legia Warszawa29.51323
13.Kośmider Jan66UKS Victoria Józefów30.41295
14.Ezhkov Vadim65Pregel30.54291
15.Zadrożny Jarosław66KS Korona Kraków34.62200
16.Kubera Roman65PKM Turčianski raci34.85196
17.Brożek Wacław67KS Korona Kraków35.09192
18.Adamowicz Paweł67Klub Sportowy MAKO40.12128
DYSKW.Janyga Dariusz66Klub Sportowy Warta Poznań
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 15:34)

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole26.97423
2.Warchoł Wojciech61Niezrzeszeni27.92382
3.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn28.75349
4.Wilczek Jan58UKS Wodnik 29 Katowice29.93310
5.Piszczek Waldemar62KS Korona Kraków30.39296
6.Cis Andrzej60Masterskrasnik31.04278
7.Barucha Jan59Weteran Zabrze31.20273
8.Cajdler Tomasz61UTW"Masters"Zgierz32.39244
9.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team39.38136
10.Toporski Janusz59KS Korona Kraków41.42117
DYSKW.Orecki Lech61MKP Szczecin
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 15:32)

60 - 64 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team28.72351
2.Klymko Mykola57Crazy Fish29.08338
3.Sinicki Kazimierz55Niezrzeszeni29.57321
4.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów31.34270
5.Sypniewski Andrzej57TMA BARRACUDA Kalisz31.75259
6.Ciekliński Wiesław57Niezrzeszeni31.80258
7.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa33.69217
8.Pawlak Andrzej54Niezrzeszeni34.46203
9.Vanko Ján55PKM Turčianski raci34.51202
10.Twardysko Stanisław56SiKReT Gliwice34.68199
11.Błasiak Janusz55UTW"Masters"Zgierz39.76132
12.Michalczyk Jerzy56Masterskrasnik43.8998
13.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik44.4794
14.Kwiatkowski Bogusław56KS Korona Kraków54.2352

65 - 69 lat

1.Kantek Karol48ŠPK Kúpele Piešťany30.89282
2.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team32.73237
3.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice34.03211
4.Kornicki Wiesław49Weteran Zabrze34.74198
5.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki36.45171
6.Boboli Jan Maciej48Gdynia Masters37.96152
7.Rekunkov Oleksandr49Euro-Lviv MSC38.04151
8.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań38.45146
9.Bosowski Włodzimierz48Weteran Zabrze39.90130
10.Koretskyy Roman49Euro-Lviv MSC40.33126
11.Szczurek Bogdan52Masters Wisła Kraków48.9071
12.Gołębiowski Janusz48KS Korona Kraków1:05.9528

70 - 74 lat

1.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Św.33.28225
2.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"Zgierz33.40223
3.Zieliński Stanisław47MKP Wodnik 29 Tychy39.97130
4.Starosta Miron45Rydułtoeska Akademia Aktywnego48.0574
5.Krawczyk Tadeusz43KS Korona Kraków49.2069

75 - 79 lat

1.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters41.01120
2.Kosiak Wojciech40SiKReT Gliwice41.38117
3.Waga Stanisław40KS Korona Kraków47.6776
4.Bugla Rudolf40Rydułtoeska Akademia Aktywnego49.8667

80 - 84 lat

1.Witkowski Tadeusz37T.P.Masters Opole45.3189
2.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice47.6277

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków45.8786


<< TOP >>
Konkurencja 3
17.11.2017 - 15:45
Kobiet, 200m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natlia97Klub Sportowy Warta Poznań2:33.3550131.6940.2143.5437.91
2.Maciupa Kinga94Swimminmg Masters Team Szczeci2:35.1148432.8239.6545.2737.37
3.Ilcewicz Edyta96KU AZS Uniwersytet Warszawski2:41.9342634.4141.8047.0038.72
4.Piwońska Monika95AQUASFERA Masters Olsztyn2:50.5736434.5743.5550.0842.37
5.Wolska Sandra95Masters Wisła Kraków2:59.9531041.6946.7849.3142.17
6.Matraszek Aleksandra93Niezrzeszeni3:02.5329743.4045.6549.1744.31

25 - 29 lat

1.Drab Magdalena92Masters Wisła Kraków2:21.4663931.7136.5740.3332.85
Wynik lepszy od Rekordu Polski
2.Kvita Valentyna88Euro-Lviv MSC2:30.8052732.8637.5544.0436.35
3.Kostyra Agnieszka90Toruński Klub Triathlonowy3:01.3030338.4745.3353.7843.72

30 - 34 lat

1.Kaczmarek Agnieszka85Legia Warszawa2:35.7947833.4840.3644.4337.52
2.Walenta Katarzyna85Toruń Multisport Team2:37.5546233.5240.5445.2238.27
3.Mikołajczyk Lidia87TKKF Koszalin Masters2:45.6339835.3342.6447.7139.95
4.Thorpe Jessica85UKS Wodnik 29 Katowice2:47.9638136.7742.4548.6040.14
5.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice2:49.0237437.0243.5748.4340.00
6.Szulc Helena86Swimminmg Masters Team Szczeci2:59.1731438.5144.8852.4043.38
7.Szymańska Katharina85Warsaw Masters Team3:41.4016650.6358.5759.7152.49

35 - 39 lat

1.Duda Anna81RMKS Rybnik2:39.2944733.0043.5246.1336.64
2.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci2:42.1342434.3940.7147.8439.19
3.Matúšová Zuzana82ŠPK Kúpele Piešťany2:42.5842133.8444.1847.0537.51
4.Rozmus Angelika78UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:58.7931640.1645.14
5.Kucharska Jowita80AQUASFERA Masters Olsztyn3:03.6029240.5947.1756.3839.46
6.Spišáková Linda79PKM Turčianski raci3:25.5820848.3354.9255.1847.15
7.Gniot Katarzyna80MASTERS Zdzieszowice3:46.3115652.4258.101:03.7152.08
8.Kuna Agnieszka81Solne Miasto Wieliczka4:20.5310253.211:10.431:10.421:06.47

40 - 44 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"Zgierz2:37.4346332.8039.5146.4138.71
2.Sołtyk Judyta74Niezrzeszeni2:48.3237935.4743.0550.4339.37
3.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice2:56.7432738.3244.4952.1141.82

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"Zgierz2:40.0744133.3641.1447.5138.06
2.Bohuslávková Hana68Neptun Masters Praha2:43.6641234.7441.7046.4340.79
3.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team3:11.2425841.6351.3050.9747.34
4.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team3:25.6020845.0650.091:03.6146.84
5.Uczarczyk Jolanta72KS Korona Kraków3:39.6417046.3158.001:03.4851.85

50 - 54 lat

1.Wysocka Klaudia66KS Korona Kraków3:02.8929537.5148.57
2.Petecka Maria67MOTYL MOSiR STALOWA WOLA3:14.8224440.7253.2654.7246.12
3.Nowak-Bereś Elżbieta67MKP Bobry Dębica4:03.571252:01.751:09.07

55 - 59 lat

1.Szała Ewa59steef3:05.5828339.7148.0051.9645.91
2.Kičínová Anna61ŠPK Kúpele Piešťany3:19.1522942.6256.2453.1447.15
3.Krowicka Joanna60SBC3:40.1316953.3559.8758.1448.77
4.Karaś Beata62Vctory Masters Elbląg4:12.1811255.431:06.391:17.4352.93

60 - 64 lat

1.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni3:25.8720742.4655.6257.2250.57
2.Benova Dana56SK Spolchemie Usti nad Labem4:39.43821:06.921:11.521:13.811:07.18

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań3:53.8114152.531:02.951:07.9650.37
2.Koźmin Anna51KS Korona Kraków4:46.19771:00.371:21.321:14.001:10.50

70 - 74 lat

1.Mleczko Maria46KS Korona Kraków6:18.86331:32.941:57.651:31.501:16.77


<< TOP >>
Konkurencja 4
17.11.2017 - 16:10
Mężczyzn, 200m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Gąsior Patryk94Warsaw Masters Team2:07.6863328.6032.2336.4830.37
2.Aptewicz Arkadiusz93Niezrzeszeni2:11.4657927.3536.0437.1030.97
3.Drozd Mateusz94MKS Neptun Stargard2:13.9554827.9034.6739.9731.41
4.Zalewski Igor93Niezrzeszeni2:27.5541031.1938.8944.6832.79

25 - 29 lat

1.Sterczyński Jakub88KU AZS UAM Poznań2:21.1246830.1636.1040.3934.47
2.Szczuka Paweł92AQUASFERA Masters Olsztyn2:23.7844330.1937.3541.6534.59
3.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha2:26.9341530.6537.9042.7435.64
4.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole2:27.6940931.1738.4544.2633.81
5.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni2:29.0239830.5836.3444.7737.33
6.Paciej Szymon88MASTERS Zdzieszowice2:30.7738432.0438.9644.4535.32
7.Palczynski Mateusz89TMA BARRACUDA Kalisz2:38.1333333.6740.8544.1539.46
8.Szczypiński Przemysław90Niezrzeszeni2:43.2030331.3242.0150.2939.58
9.Jania Darek88Solne Miasto Wieliczka3:32.8413643.3259.6856.9952.85
DYSKW.Stanek Wojciech92ORS Opole
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 16:29)

30 - 34 lat

1.Radomski Grzegorz84T.P.Masters Opole2:15.5452929.5233.1538.5834.29
2.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice2:19.3048729.0836.7541.1232.35
3.Hasik Konrad83Masters Łódź2:23.3844731.3436.4141.4334.20
4.Porada Tomasz83Warsaw Masters Team2:28.8139930.4941.7741.6134.94
5.Dymiter Mateusz86Neptun Team Tarnow2:30.2038830.6940.1943.0336.29
6.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice2:38.6433030.4941.8446.6139.70
7.Kieres Michał84AQUASFERA Masters Olsztyn2:45.0129333.5545.2246.3939.85
DYSKW.Bednarz Mateusz83Warsaw Masters Team
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 16:34), Z-2

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań2:17.0551129.5036.4039.3831.77
2.Melańczuk Tomasz80Masters Team Biała Podlaska2:25.1143130.1636.2943.3135.35
3.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"Zgierz2:25.5042731.0737.9742.9033.56
4.Julian Aguilar Daniel82Warsaw Masters Team2:25.8042532.5937.8642.4632.89
5.Frąckowiak Artur78Masters Łódź2:26.7041730.6038.9143.7333.46
6.Brożyna Marek80Swimmers St. Pływackie2:39.4732435.9338.9549.4835.11
7.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC2:41.7031133.7941.4949.9536.47
8.Karczmarczyk Jakub80Masters Łódź2:57.6623435.9146.8352.3542.57

40 - 44 lat

1.Ábel Miroslav73AQUATICS Nitra2:19.0748929.8835.1140.2033.88
2.Berwecki Arkadiusz73MOTYL MOSiR STALOWA WOLA2:19.4548529.5538.3038.9532.65
3.Hlavatý Martin73Vysokoskolsky klub Univerzity 2:21.6046429.8338.2540.6632.86
4.Ślęczka Krzysztof74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:27.6440930.4039.6143.1334.50
5.Chrzan Mariusz73MKS Neptun Stargard2:29.4539430.5138.2445.2235.48
6.Hejnic Petr77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň2:31.8237632.0640.4942.7136.56
7.Šíp Jiří73Plavecký klub Zábřeh2:32.4637133.1138.8446.4534.06
8.Szklarz Artur75UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:39.2432633.5543.9844.4137.30
9.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters2:42.1530933.2243.7647.2637.91
10.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters2:44.9229336.1344.4248.9935.38
11.Kądzioła Michał77Rydułtoeska Akademia Aktywnego2:53.5025233.4442.1454.3343.59
12.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon3:12.6018439.8354.9955.6642.12

45 - 49 lat

1.Horínek Marian71Vysokoskolsky klub Univerzity 2:22.7845230.5337.9941.9732.29
2.Formas Sławomir69Masters Oświęcim2:23.4344629.9938.4239.9535.07
3.Darowski Piotr71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:28.1540530.9738.7442.0236.42
4.Kowalski Sławomir72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:34.4935732.8342.6343.4935.54
5.Zubets Oleksandr70No Stars2:43.5930031.3240.8851.2940.10
6.Woźniak Mirosław69Collegium Medicum UJ Masters K2:44.8129434.3443.7148.3838.38
7.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:46.5228532.0544.6752.3437.46
8.Friauf Ruslan69Euro-Lviv MSC3:06.5820239.9048.0354.3144.34

50 - 54 lat

1.Skośkiewicz Rafał66Warsaw Masters Team2:28.1640531.5737.5344.9734.09
2.Monczak Piotr67Start Poznań2:31.4537932.2838.5345.8234.82
3.Zmiejko Wojciech63Niezrzeszeni2:36.0334633.1340.0346.9735.90
4.Obr Pavel67TJ Alcedo Vsetín2:36.5034331.6141.9745.3637.56
5.Turanský Branislav67PKM Turčianski raci2:40.0632135.0739.8248.7736.40
6.Mezherytskyi Sergii66No Stars2:41.9031033.5544.8445.6337.88
7.Ezhkov Vadim65Pregel2:51.6826034.9746.9247.5342.26
8.Twarowski Andrzej65Masters Białystok3:10.8518938.9145.3655.8950.69
9.Brożek Wacław67KS Korona Kraków3:35.7413152.3158.541:01.5843.31

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole2:28.4740232.0336.4246.1133.91
2.Waraczewski Przemysław62Klub Sportowy Warta Poznań2:57.6223538.6248.6248.5441.84
3.Szymik Piotr60UKS WODNIK Siemianowice Ślaski3:06.0020439.8948.4154.1443.56
4.Toporski Janusz59KS Korona Kraków3:41.6812051.161:03.9156.5450.07

60 - 64 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team2:45.0729234.8641.5952.0436.58
2.Sypniewski Andrzej57TMA BARRACUDA Kalisz2:58.5223135.8447.9251.1143.65
3.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań3:07.2620046.0646.4651.8042.94
4.Vanko Ján55PKM Turčianski raci3:32.9313643.0657.781:03.3448.75
5.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik3:55.3510151.541:00.351:11.1152.35
6.Błasiak Janusz55UTW"Masters"Zgierz4:12.678157.201:08.631:17.4049.44

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team3:07.8619844.4551.1649.6842.57
2.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice3:28.2514539.2352.411:08.5548.06
3.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec4:18.56761:02.541:01.951:18.1455.93
4.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team4:49.98541:05.471:20.801:25.8157.90

70 - 74 lat

1.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Św.3:32.3613742.581:02.771:03.5443.47
2.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań3:41.0612151.2557.281:02.7549.78
3.Mleczko Andrzej47KS Korona Kraków3:42.4011948.2459.081:06.8448.24
4.Starosta Miron45Rydułtoeska Akademia Aktywnego4:42.53581:03.411:14.571:22.881:01.67

75 - 79 lat

1.Bastek Ewald39Weteran Zabrze3:47.6511154.581:00.811:04.4847.78
2.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters4:08.108659.131:08.921:06.0454.01
3.Bugla Rudolf40Rydułtoeska Akademia Aktywnego4:39.04601:05.031:12.201:19.391:02.42
NIE UK.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków4:48.36541:15.361:17.941:17.1357.93


<< TOP >>
Konkurencja 5
17.11.2017 - 16:45
Mieszane, 4 x 50m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
AG 80 - 99

1.Nabaiji Team Decathlon 2Nabaiji Team Decathlon2:01.90383
Górajewska Martyna
Ziemiński Aleksander
94
94
+0,88
+0,45
32.47
36.31
Sproska Magdalena
Bednarczyk Paweł
97
94
+0,37
+0,43
29.18
23.94

AG 120 - 159

1.WMT Zorza PolarnaWarsaw Masters Team1:48.47544
Rębas Igor
Krysiak Olga
89
91
+0,77
+0,53
24.81
28.48
Czarnecka Katarzyna
Szymański Maciej
85
80
+0,41
+0,26
30.71
24.47
2.Masters Łódź 1Masters Łódź1:53.56474
Olejarczyk Igor
Ostrowska Anna
79
78
+0,83
+0,51
26.40
30.64
Wilińska Joanna
Wiaderek Ksawery
80
87
+0,46
+0,37
30.46
26.06
3.Rekin Świebodzodzice 303KS Rekin Świebodzice1:55.14455
Żemier Karol
Hebel Aleksandra
82
87
+0,70
+0,77
25.30
32.85
Stuczyński Marek
Campbell-Żemier Veronica
84
86
+0,23
+0,26
25.84
31.15
4.SMT SZCZECIN 1Swimminmg Masters Team Szczeci1:56.03444
Roenig Jan
Szulc Helena
86
86
+0,87
+0,49
27.08
32.82
Zielińska Dominika
Brodacki Maciej
80
83
+0,49
+0,48
31.28
24.85
5.SMT SZCZECIN 2Swimminmg Masters Team Szczeci1:57.15432
Zienkiewicz Marek
Maciupa Kinga
74
94
+0,73
+0,61
28.80
30.43
Łogin Marcin
Krzyżostaniak Agnieszka
84
93
+0,72
+0,48
30.04
27.88
6.Toruń Multisport Team 2Toruń Multisport Team1:59.20410
Walenta Katarzyna
Śliwa Anita
85
72
+0,74
+0,90
29.89
36.36
Rybicki Artur
Gołembiewski Andrzej
84
86
+0,39
+0,60
27.29
25.66
7.AQUASFERA Masters Olsztyn 3AQUASFERA Masters Olsztyn2:01.30389
Szczuka Paweł
Kucharska Jowita
92
80
+0,73
+0,60
26.49
33.16
Goździejewska Anna
Gregorowicz Paweł
67
74
+0,42
+0,36
35.02
26.63
8.team3TKKF Koszalin Masters2:03.77366
Ćwikła Grzegorz
Pawliczek Wioletta
74
77
+0,78
+0,59
29.53
35.22
Kuśpiet Sylwia
Pieślak Roman
90
79
+0,63
+0,51
29.37
29.65
9.MASTERS Zdzieszowice 1MASTERS Zdzieszowice2:06.90339
Jajuga Dawid
Gniot Katarzyna
86
80
+0,77
+0,78
28.13
36.95
Woźniak Dorota
Paciej Szymon
73
88
+0,99
+0,73
33.58
28.24
10.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:08.15330
Dusza-Sabadasz Agnieszka
Liszewski Rafał
76
84
+0,86
+0,12
39.86
31.24
Kacalska Zuzanna
Jekiełek Maciej
87
91
+0,46
+0,33
31.13
25.92
11.Solne Miasto Wieliczka 1Solne Miasto Wieliczka2:38.41174
Kuna Agnieszka
Żmijewska Edyta
81
73
+0,96
+0,56
45.13
43.51
Markiewicz Szymon
Jakubiński Jakub
80
82
+0,58
+0,48
35.57
34.20

AG 160 - 199

1.Euro-Lviv MSC - kat.CEuro-Lviv MSC1:49.38530
Shchotkin Ihor
Melnyk Dmytro
72
74
+0,80
+0,38
24.99
25.21
Hordii Inna
Kvita Valentyna
63
88
+0,58
+0,52
31.73
27.45
2.UTW"Masters"Zgierz 1UTW"Masters"Zgierz1:56.23442
Bochyńska Sonia
Cajdler Tomasz
90
61
+0,83
+0,68
28.40
32.92
Fajkowska Daria
Jagiełło Waldemar
73
79
+0,31
+0,61
29.20
25.71
3.UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:57.81424
Ślęczka Krzysztof
Rozmus Angelika
74
78
+0,85
+0,46
26.65
32.61
Meksuła Agata
Kowalski Sławomir
77
72
+0,51
+0,08
31.43
27.12
4.team1TKKF Koszalin Masters1:59.56406
Mikołajczyk Lidia
Paziewska Agnieszka
87
74
+0,92
+0,50
30.55
33.13
Stefański Krzysztof
Pieślak Michał
73
74
+0,01
+0,51
28.15
27.73
5.WMT KasjopeaWarsaw Masters Team2:04.29361
Jarecka-Skorykow Monika
Balajcza Timea
74
71
+0,87
+0,38
32.29
36.06
Szulc Jakub
Pawłowski Bartłomiej
76
75
+0,56
+0,24
27.88
28.06
6.Klub Sportowy Warta Poznań 1Klub Sportowy Warta Poznań2:07.96331
Kotecka Anna
Drela Grażyna
65
57

+0,65
39.13
35.21
Kaczmarek Stanisław
Zadorożny Bartłomiej
79
78
+1,92
+0,59
26.89
26.73
7.AQUASFERA Masters Olsztyn 1AQUASFERA Masters Olsztyn2:11.70304
Konopacki Piotr
Drzewicka Joanna
78
76
+0,71
+0,34
28.26
35.67
Sienkiewicz Katarzyna
Dąbrowski Paweł
74
74
+0,17
+0,29
38.94
28.83
8.PKM Turčianski raci 1PKM Turčianski raci2:27.28217
Kubera Roman
Spišáková Linda
65
79
+0,95
+0,49
34.39
37.22
Turanská Katarína
Turanský Branislav
72
67
+0,68
+0,54
48.08
27.59

AG 200 - 239

1.Korona Kraków DKS Korona Kraków1:58.44418
Wynik lepszy od Rekordu Polski
Kuliś Mariola
Mleczko Andrzej
66
47
+0,83
+0,50
29.91
34.29
Frączek Izabela
Czerniecki Tomasz
70
82
+0,18
+0,39
28.56
25.68
2.ŠPK Kúpele Piešťany 1ŠPK Kúpele Piešťany2:05.88348
Kantek Karol
Kičínová Anna
48
61
+0,86
+0,62
31.11
41.51
Matúšová Zuzana
Škodný Pavol
82
69

+0,47
26.07
27.19
3.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice2:23.13236
Dąbrowska Zofia
Twardysko Stanisław
58
56
+0,95
+0,39
42.14
34.24
Zagała Joanna
Zimkowski Dawid
59
81
+0,55
-0,03
37.77
28.98

AG 240 - 279

1.UTW"Masters"Zgierz 2UTW"Masters"Zgierz2:15.43279
Mróz Urszula
Wiczel Roman
62
48
+0,98
+0,31
32.85
39.33
Maciejczyk Zbigniew
Ścibiorek Małgorzata
47
71
+0,19
+0,38
32.46
30.79
2.Weteran Zabrze 2Weteran Zabrze2:15.56278
Bastek Renata
Kornicki Wiesław
43
49
+0,84Sulewska Beata
Barucha Jan
72
59
+0,58
+0,28
31.99
31.45
3.Korona Kraków EKS Korona Kraków2:25.93223
Piszczek Waldemar
Legutko Mirosława
62
57
+0,92
+0,64
30.47
37.96
Kubis Antoni
Macierzewska Agnieszka
47
60
+0,95
+0,61
43.36
34.14

KW 280 i starsi

1.Weteran Zabrze 1Weteran Zabrze2:48.00146
Fecica Daniel
Bosowska Janina
40
47
+0,89
+0,58
38.99
46.80
Brendler Barbara
Bosowski Włodzimierz
50
48
41.27
40.94
2.Korona Kraków FKS Korona Kraków3:35.4369
Mleczko Maria
Krawczyk Tadeusz
46
43
+1,12
+0,84
1:06.91
49.50
Waga Stanisław
Koźmin Anna
40
51
+0,24
+1,04
47.34
51.68


<< TOP >>
Konkurencja 6
17.11.2017 - 17:00
Kobiet, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Kisiel Monika96AZS WSB Dąbrowa Górnicza10:58.16386
100m:
200m:
1:12.39
2:31.79
1:12.39
1:19.40
300m:
400m:
3:55.30
5:21.02
1:23.51
1:25.72
500m:
600m:
6:46.43
8:11.59
1:25.41
1:25.16
700m:
800m:
9:36.05
10:58.16
1:24.46
1:22.11
OTLMilewska Aleksandra95AQUASFERA Masters Olsztyn

25 - 29 lat

OTLKostyra Agnieszka90Toruński Klub Triathlonowy

30 - 34 lat

1.Thorpe Jessica85UKS Wodnik 29 Katowice10:16.71469
100m:
200m:
1:11.34
2:28.28
1:11.34
1:16.94
300m:
400m:
3:46.52
5:05.77
1:18.24
1:19.25
500m:
600m:
6:23.43
7:41.73
1:17.66
1:18.30
700m:
800m:
8:59.71
10:16.71
1:17.98
1:17.00
2.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice10:52.92395
100m:
200m:
1:14.71
2:36.52
1:14.71
1:21.81
300m:
400m:
3:59.95
5:23.59
1:23.43
1:23.64
500m:
600m:
6:48.44
8:11.22
1:24.85
1:22.78
700m:
800m:
9:33.95
10:52.92
1:22.73
1:18.97
OTLKaraś Karolina87Vctory Masters Elbląg

35 - 39 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok10:28.58443
100m:
200m:
1:13.49
2:32.03
1:13.49
1:18.54
300m:
400m:
3:50.99
5:09.23
1:18.96
1:18.24
500m:
600m:
6:29.00
7:49.38
1:19.77
1:20.38
700m:
800m:
9:09.76
10:28.58
1:20.38
1:18.82
2.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci11:06.56371
100m:
200m:
1:16.18
2:39.46
1:16.18
1:23.28
300m:
400m:
4:04.45
5:29.86
1:24.99
1:25.41
500m:
600m:
6:55.13
8:20.35
1:25.27
1:25.22
700m:
800m:
9:44.51
11:06.56
1:24.16
1:22.05

40 - 44 lat

1.Osmala Renata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg11:17.74353
100m:
200m:
1:17.67
2:42.07
1:17.67
1:24.40
300m:
400m:
4:07.72
5:33.64
1:25.65
1:25.92
500m:
600m:
6:59.75
8:26.03
1:26.11
1:26.28
700m:
800m:
9:53.30
11:17.74
1:27.27
1:24.44
OTLWach Małgorzata73Masters Wisła Kraków

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran Zabrze10:07.02492
Wynik lepszy od Rekordu Polski na 800m i 400m
100m:
200m:
1:12.44
2:28.62
1:12.44
1:16.18
300m:
400m:
3:45.27
5:01.68
1:16.65
1:16.41
500m:
600m:
6:18.08
7:34.89
1:16.40
1:16.81
700m:
800m:
8:51.42
10:07.02
1:16.53
1:15.60
2.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team12:37.31253
100m:
200m:
1:27.72
3:02.94
1:27.72
1:35.22
300m:
400m:
4:38.87
6:15.47
1:35.93
1:36.60
500m:
600m:
7:50.60
9:26.72
1:35.13
1:36.12
700m:
800m:
11:03.46
12:37.31
1:36.74
1:33.85
3.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team13:13.39220
100m:
200m:
1:30.59
3:10.74
1:30.59
1:40.15
300m:
400m:
4:52.94
6:34.08
1:42.20
1:41.14
500m:
600m:
8:16.20
9:57.17
1:42.12
1:40.97
700m:
800m:
11:37.44
13:13.39
1:40.27
1:35.95
NIE UK.Oracz Marta71Park Wodny Tarnowskie Góry Mas
OTLKrupa Agnieszka69Masters Wisła Kraków
OTLWolska Marta69Masters Wisła Kraków

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin10:57.47387
100m:
200m:
1:15.13
2:36.46
1:15.13
1:21.33
300m:
400m:
3:58.55
5:21.53
1:22.09
1:22.98
500m:
600m:
6:45.34
8:09.06
1:23.81
1:23.72
700m:
800m:
9:33.48
10:57.47
1:24.42
1:23.99

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków12:21.49270
100m:
200m:
1:23.11
2:56.32
1:23.11
1:33.21
300m:
400m:
4:31.19
6:05.99
1:34.87
1:34.80
500m:
600m:
7:40.57
9:15.95
1:34.58
1:35.38
700m:
800m:
10:50.71
12:21.49
1:34.76
1:30.78
OTLOrlewicz-Musiał Małgorzata60KS Korona Kraków
OTLMolenda Gabriela59Weteran Zabrze
OTLDąbrowska Zofia58SiKReT Gliwice
OTLKarczewska Danuta58Weteran Zabrze

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków15:05.27148
100m:
200m:
1:43.70
3:40.03
1:43.70
1:56.33
300m:
400m:
5:34.69
7:30.31
1:54.66
1:55.62
500m:
600m:
9:26.16
11:20.96
1:55.85
1:54.80
700m:
800m:
14:11.03
15:05.27
2:50.07
54.24
NIE UK.Kerner-Mateusiak Ewa54Vctory Masters Elbląg
OTLDembecka Rusłana57Klub Sportowy Warta Poznań
OTLBednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków

65 - 69 lat

1.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team16:44.23108
100m:
200m:
2:01.61
4:08.52
2:01.61
2:06.91
300m:
400m:
6:19.24
8:24.31
2:10.72
2:05.07
500m:
600m:
10:30.39
12:37.34
2:06.08
2:06.95
700m:
800m:
14:42.92
16:44.23
2:05.58
2:01.31

70 - 74 lat

OTLMaria Lippa46Rydułtoeska Akademia Aktywnego

85 - 89 lat

1.Walkowicz Urszula32UKS Wodnik 29 Katowice25:55.8529
100m:
200m:
3:03.903:03.90300m:
400m:
500m:
600m:
16:05.20
19:24.94

3:19.74
700m:
800m:
22:46.14
25:55.85
3:21.20
3:09.71


<< TOP >>
Konkurencja 6
17.11.2017 - 17:10
Kobiet, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Kisiel Monika96AZS WSB Dąbrowa Górnicza10:58.16386
100m:
200m:
1:12.39
2:31.79
1:12.39
1:19.40
300m:
400m:
3:55.30
5:21.02
1:23.51
1:25.72
500m:
600m:
6:46.43
8:11.59
1:25.41
1:25.16
700m:
800m:
9:36.05
10:58.16
1:24.46
1:22.11
OTLMilewska Aleksandra95AQUASFERA Masters Olsztyn

25 - 29 lat

OTLKostyra Agnieszka90Toruński Klub Triathlonowy

30 - 34 lat

1.Thorpe Jessica85UKS Wodnik 29 Katowice10:16.71469
100m:
200m:
1:11.34
2:28.28
1:11.34
1:16.94
300m:
400m:
3:46.52
5:05.77
1:18.24
1:19.25
500m:
600m:
6:23.43
7:41.73
1:17.66
1:18.30
700m:
800m:
8:59.71
10:16.71
1:17.98
1:17.00
2.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice10:52.92395
100m:
200m:
1:14.71
2:36.52
1:14.71
1:21.81
300m:
400m:
3:59.95
5:23.59
1:23.43
1:23.64
500m:
600m:
6:48.44
8:11.22
1:24.85
1:22.78
700m:
800m:
9:33.95
10:52.92
1:22.73
1:18.97
OTLKaraś Karolina87Vctory Masters Elbląg

35 - 39 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok10:28.58443
100m:
200m:
1:13.49
2:32.03
1:13.49
1:18.54
300m:
400m:
3:50.99
5:09.23
1:18.96
1:18.24
500m:
600m:
6:29.00
7:49.38
1:19.77
1:20.38
700m:
800m:
9:09.76
10:28.58
1:20.38
1:18.82
2.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci11:06.56371
100m:
200m:
1:16.18
2:39.46
1:16.18
1:23.28
300m:
400m:
4:04.45
5:29.86
1:24.99
1:25.41
500m:
600m:
6:55.13
8:20.35
1:25.27
1:25.22
700m:
800m:
9:44.51
11:06.56
1:24.16
1:22.05

40 - 44 lat

1.Osmala Renata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg11:17.74353
100m:
200m:
1:17.67
2:42.07
1:17.67
1:24.40
300m:
400m:
4:07.72
5:33.64
1:25.65
1:25.92
500m:
600m:
6:59.75
8:26.03
1:26.11
1:26.28
700m:
800m:
9:53.30
11:17.74
1:27.27
1:24.44
OTLWach Małgorzata73Masters Wisła Kraków

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran Zabrze10:07.02492
Wynik lepszy od Rekordu Polski na 800m i 400m
100m:
200m:
1:12.44
2:28.62
1:12.44
1:16.18
300m:
400m:
3:45.27
5:01.68
1:16.65
1:16.41
500m:
600m:
6:18.08
7:34.89
1:16.40
1:16.81
700m:
800m:
8:51.42
10:07.02
1:16.53
1:15.60
2.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team12:37.31253
100m:
200m:
1:27.72
3:02.94
1:27.72
1:35.22
300m:
400m:
4:38.87
6:15.47
1:35.93
1:36.60
500m:
600m:
7:50.60
9:26.72
1:35.13
1:36.12
700m:
800m:
11:03.46
12:37.31
1:36.74
1:33.85
3.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team13:13.39220
100m:
200m:
1:30.59
3:10.74
1:30.59
1:40.15
300m:
400m:
4:52.94
6:34.08
1:42.20
1:41.14
500m:
600m:
8:16.20
9:57.17
1:42.12
1:40.97
700m:
800m:
11:37.44
13:13.39
1:40.27
1:35.95
NIE UK.Oracz Marta71Park Wodny Tarnowskie Góry Mas
OTLKrupa Agnieszka69Masters Wisła Kraków
OTLWolska Marta69Masters Wisła Kraków

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin10:57.47387
100m:
200m:
1:15.13
2:36.46
1:15.13
1:21.33
300m:
400m:
3:58.55
5:21.53
1:22.09
1:22.98
500m:
600m:
6:45.34
8:09.06
1:23.81
1:23.72
700m:
800m:
9:33.48
10:57.47
1:24.42
1:23.99

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków12:21.49270
100m:
200m:
1:23.11
2:56.32
1:23.11
1:33.21
300m:
400m:
4:31.19
6:05.99
1:34.87
1:34.80
500m:
600m:
7:40.57
9:15.95
1:34.58
1:35.38
700m:
800m:
10:50.71
12:21.49
1:34.76
1:30.78
OTLOrlewicz-Musiał Małgorzata60KS Korona Kraków
OTLMolenda Gabriela59Weteran Zabrze
OTLDąbrowska Zofia58SiKReT Gliwice
OTLKarczewska Danuta58Weteran Zabrze

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków15:05.27148
100m:
200m:
1:43.70
3:40.03
1:43.70
1:56.33
300m:
400m:
5:34.69
7:30.31
1:54.66
1:55.62
500m:
600m:
9:26.16
11:20.96
1:55.85
1:54.80
700m:
800m:
14:11.03
15:05.27
2:50.07
54.24
NIE UK.Kerner-Mateusiak Ewa54Vctory Masters Elbląg
OTLDembecka Rusłana57Klub Sportowy Warta Poznań
OTLBednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków

65 - 69 lat

1.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team16:44.23108
100m:
200m:
2:01.61
4:08.52
2:01.61
2:06.91
300m:
400m:
6:19.24
8:24.31
2:10.72
2:05.07
500m:
600m:
10:30.39
12:37.34
2:06.08
2:06.95
700m:
800m:
14:42.92
16:44.23
2:05.58
2:01.31

70 - 74 lat

OTLMaria Lippa46Rydułtoeska Akademia Aktywnego

85 - 89 lat

1.Walkowicz Urszula32UKS Wodnik 29 Katowice25:55.8529
100m:
200m:
3:03.903:03.90300m:
400m:
500m:
600m:
16:05.20
19:24.94

3:19.74
700m:
800m:
22:46.14
25:55.85
3:21.20
3:09.71


<< TOP >>
Konkurencja 7
17.11.2017 - 17:50
Mężczyzn, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

OTLBednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon
OTLPrzybyłowski Filip96Swimminmg Masters Team Szczeci
OTLFilek Bernard97MOS Dąbrowa Górnicza
OTLWarwas Szymon95MKP Wodnik 29 Tychy

25 - 29 lat

1.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha9:27.77476
100m:
200m:
1:06.02
2:16.65
1:06.02
1:10.63
300m:
400m:
3:28.75
4:41.16
1:12.10
1:12.41
500m:
600m:
5:53.20
7:05.50
1:12.04
1:12.30
700m:
800m:
8:17.97
9:27.77
1:12.47
1:09.80
NIE UK.Palczynski Mateusz89TMA BARRACUDA Kalisz
OTLSzota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci
OTLJekiełek Maciej91Nabaiji Team Decathlon

30 - 34 lat

1.Śliwiński Jacek85Dwójka Tczew9:06.24534
100m:
200m:
1:04.36
2:12.51
1:04.36
1:08.15
300m:
400m:
3:20.70
4:28.80
1:08.19
1:08.10
500m:
600m:
5:37.61
6:47.18
1:08.81
1:09.57
700m:
800m:
7:56.90
9:06.24
1:09.72
1:09.34
2.Bober Bartłomiej83Weteran Zabrze9:27.45477
100m:
200m:
1:06.36
2:17.02
1:06.36
1:10.66
300m:
400m:
3:28.96
4:40.96
1:11.94
1:12.00
500m:
600m:
5:52.92
7:05.34
1:11.96
1:12.42
700m:
800m:
8:17.81
9:27.45
1:12.47
1:09.64
3.Radomski Grzegorz84T.P.Masters Opole9:30.79468
100m:
200m:
1:04.31
2:15.35
1:04.31
1:11.04
300m:
400m:
3:26.86
4:39.74
1:11.51
1:12.88
500m:
600m:
5:52.57
7:05.97
1:12.83
1:13.40
700m:
800m:
8:19.27
9:30.79
1:13.30
1:11.52
4.Zielonka Rafał86Stowarzyszenie Pływackie MASTE9:34.53459
100m:
200m:
1:05.92
2:17.23
1:05.92
1:11.31
300m:
400m:
3:28.82
4:41.56
1:11.59
1:12.74
500m:
600m:
5:53.88
7:07.71
1:12.32
1:13.83
700m:
800m:
8:21.66
9:34.53
1:13.95
1:12.87
5.Kwaśniewski Mateusz87Niezrzeszeni9:48.54427
100m:
200m:
1:41.78
2:18.20
1:41.78
36.42
300m:
400m:
3:31.43
4:45.49
1:13.23
1:14.06
500m:
600m:
6:00.21
7:15.41
1:14.72
1:15.20
700m:
800m:
8:32.49
9:48.54
1:17.08
1:16.05
OTLStępień Jakub83AQUASFERA Masters Olsztyn
OTLZieliński Kamil83Swimminmg Masters Team Szczeci
OTLRożek Łukasz84Swimminmg Masters Team Szczeci

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań9:13.63513
100m:
200m:
1:05.43
2:14.98
1:05.43
1:09.55
300m:
400m:
3:24.23
4:33.99
1:09.25
1:09.76
500m:
600m:
5:43.29
6:53.53
1:09.30
1:10.24
700m:
800m:
8:04.16
9:13.63
1:10.63
1:09.47
2.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn10:12.92378
100m:
200m:
1:09.66
2:27.39
1:09.66
1:17.73
300m:
400m:
3:46.35
5:05.07
1:18.96
1:18.72
500m:
600m:
6:23.35
7:41.13
1:18.28
1:17.78
700m:
800m:
8:59.00
10:12.92
1:17.87
1:13.92
OTLJankowiak Bartosz81KU AZS UAM Poznań

40 - 44 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn9:22.06491
100m:
200m:
1:05.98
2:16.70
1:05.98
1:10.72
300m:
400m:
3:27.56
4:38.67
1:10.86
1:11.11
500m:
600m:
5:49.74
7:01.00
1:11.07
1:11.26
700m:
800m:
8:12.00
9:22.06
1:11.00
1:10.06
2.Olkowicz Arkadiusz76Masters Łódź11:07.00293
100m:
200m:
1:16.47
2:37.80
1:16.47
1:21.33
300m:
400m:
4:00.77
5:25.10
1:22.97
1:24.33
500m:
600m:
6:50.90
8:16.75
1:25.80
1:25.85
700m:
800m:
9:43.42
11:07.00
1:26.67
1:23.58

45 - 49 lat

1.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków10:16.54372
100m:
200m:
1:11.46
2:28.48
1:11.46
1:17.02
300m:
400m:
3:46.89
5:05.67
1:18.41
1:18.78
500m:
600m:
6:24.74
7:43.57
1:19.07
1:18.83
700m:
800m:
9:01.96
10:16.54
1:18.39
1:14.58
2.Mówiński Grzegorz69AQUASFERA Masters Olsztyn12:08.33225
100m:
200m:
1:23.23
2:53.88
1:23.23
1:30.65
300m:
400m:
4:26.75
5:59.85
1:32.87
1:33.10
500m:
600m:
7:33.64
9:07.62
1:33.79
1:33.98
700m:
800m:
10:40.75
12:08.33
1:33.13
1:27.58
3.Horil Juraj72ŠPK Kúpele Piešťany12:19.99215
100m:
200m:
1:17.86
2:46.03
1:17.86
1:28.17
300m:
400m:
4:17.94
5:52.29
1:31.91
1:34.35
500m:
600m:
7:28.01
9:05.13
1:35.72
1:37.12
700m:
800m:
10:43.77
12:19.99
1:38.64
1:36.22

50 - 54 lat

1.Janyga Dariusz66Klub Sportowy Warta Poznań10:45.66323
100m:
200m:
1:15.32
2:35.47
1:15.32
1:20.15
300m:
400m:
3:56.60
5:18.23
1:21.13
1:21.63
500m:
600m:
6:40.13
8:03.03
1:21.90
1:22.90
700m:
800m:
9:25.50
10:45.66
1:22.47
1:20.16

55 - 59 lat

1.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn10:25.66355
100m:
200m:
1:14.31
2:31.81
1:14.31
1:17.50
300m:
400m:
4:28.67
5:47.43
1:56.86
1:18.76
500m:
600m:
7:06.95
8:27.19
1:19.52
1:20.24
700m:
800m:
9:46.99
10:25.66
1:19.80
38.67
2.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team13:33.41162
100m:
200m:
1:35.93
3:19.59
1:35.93
1:43.66
300m:
400m:
5:03.19
6:47.25
1:43.60
1:44.06
500m:
600m:
8:30.23
10:13.55
1:42.98
1:43.32
700m:
800m:
11:57.30
13:33.41
1:43.75
1:36.11
3.Cis Andrzej60Masterskrasnik13:56.74148
100m:
200m:
1:27.65
3:08.22
1:27.65
1:40.57
300m:
400m:
4:54.52
6:44.62
1:46.30
1:50.10
500m:
600m:
8:30.40
10:17.33
1:45.78
1:46.93
700m:
800m:
12:05.67
13:56.74
1:48.34
1:51.07

60 - 64 lat

1.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań12:38.16200
100m:
200m:
1:28.35
3:03.31
1:28.35
1:34.96
300m:
400m:
4:39.08
6:16.47
1:35.77
1:37.39
500m:
600m:
7:52.64
9:29.07
1:36.17
1:36.43
700m:
800m:
11:04.55
12:38.16
1:35.48
1:33.61
2.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów13:05.38179
100m:
200m:
1:27.59
3:06.31
1:27.59
1:38.72
300m:
400m:
4:47.62
6:30.07
1:41.31
1:42.45
500m:
600m:
8:10.81
9:51.04
1:40.74
1:40.23
700m:
800m:
11:30.96
13:05.38
1:39.92
1:34.42

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team13:00.73183
100m:
200m:
1:27.94
3:55.62
1:27.94
2:27.68
300m:
400m:
4:46.0550.43500m:
600m:
7:16.98
8:56.61

1:39.63
700m:
800m:
10:37.53
13:00.73
1:40.92
2:23.20
2.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań14:43.49126
100m:
200m:
1:41.53
3:31.77
1:41.53
1:50.24
300m:
400m:
5:23.02
7:14.41
1:51.25
1:51.39
500m:
600m:
9:06.51
11:00.23
1:52.10
1:53.72
700m:
800m:
12:54.20
14:43.49
1:53.97
1:49.29
3.Wiczel Roman48UTW"Masters"Zgierz15:18.39112
100m:
200m:
1:45.15
3:42.50
1:45.15
1:57.35
300m:
400m:
5:38.13
8:31.16
1:55.63
2:53.03
500m:
600m:
9:30.5059.34700m:
800m:
13:27.76
15:18.39

1:50.63
4.Mikołajczyk Czesław50Gdynia Masters15:45.60103
100m:
200m:
1:46.31
5:48.73
1:46.31
4:02.42
300m:
400m:
500m:
600m:

12:52.66
700m:
800m:

15:45.60
5.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec16:25.6091
100m:
200m:
1:53.99
3:56.37
1:53.99
2:02.38
300m:
400m:
5:57.84
8:02.65
2:01.47
2:04.81
500m:
600m:
10:07.96
12:12.40
2:05.31
2:04.44
700m:
800m:
14:19.30
16:25.60
2:06.90
2:06.30

70 - 74 lat

1.Zieliński Stanisław47MKP Wodnik 29 Tychy15:11.49115
100m:
200m:
1:43.29
3:37.60
1:43.29
1:54.31
300m:
400m:
5:33.28
7:30.02
1:55.68
1:56.74
500m:
600m:
9:26.96
11:25.64
1:56.94
1:58.68
700m:
800m:
13:21.36
15:11.49
1:55.72
1:50.13

PKGogacz Sebastian76MKP Bobry Dębica10:22.14362
100m:
200m:
1:14.00
2:32.53
1:14.00
1:18.53
300m:
400m:
3:51.36
5:09.87
1:18.83
1:18.51
500m:
600m:
6:27.93
7:45.67
1:18.06
1:17.74
700m:
800m:
9:03.85
10:22.14
1:18.18
1:18.29


<< TOP >>
Konkurencja 7
17.11.2017 - 18:05
Mężczyzn, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

OTLBednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon
OTLPrzybyłowski Filip96Swimminmg Masters Team Szczeci
OTLFilek Bernard97MOS Dąbrowa Górnicza
OTLWarwas Szymon95MKP Wodnik 29 Tychy

25 - 29 lat

1.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha9:27.77476
100m:
200m:
1:06.02
2:16.65
1:06.02
1:10.63
300m:
400m:
3:28.75
4:41.16
1:12.10
1:12.41
500m:
600m:
5:53.20
7:05.50
1:12.04
1:12.30
700m:
800m:
8:17.97
9:27.77
1:12.47
1:09.80
NIE UK.Palczynski Mateusz89TMA BARRACUDA Kalisz
OTLSzota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci
OTLJekiełek Maciej91Nabaiji Team Decathlon

30 - 34 lat

1.Śliwiński Jacek85Dwójka Tczew9:06.24534
100m:
200m:
1:04.36
2:12.51
1:04.36
1:08.15
300m:
400m:
3:20.70
4:28.80
1:08.19
1:08.10
500m:
600m:
5:37.61
6:47.18
1:08.81
1:09.57
700m:
800m:
7:56.90
9:06.24
1:09.72
1:09.34
2.Bober Bartłomiej83Weteran Zabrze9:27.45477
100m:
200m:
1:06.36
2:17.02
1:06.36
1:10.66
300m:
400m:
3:28.96
4:40.96
1:11.94
1:12.00
500m:
600m:
5:52.92
7:05.34
1:11.96
1:12.42
700m:
800m:
8:17.81
9:27.45
1:12.47
1:09.64
3.Radomski Grzegorz84T.P.Masters Opole9:30.79468
100m:
200m:
1:04.31
2:15.35
1:04.31
1:11.04
300m:
400m:
3:26.86
4:39.74
1:11.51
1:12.88
500m:
600m:
5:52.57
7:05.97
1:12.83
1:13.40
700m:
800m:
8:19.27
9:30.79
1:13.30
1:11.52
4.Zielonka Rafał86Stowarzyszenie Pływackie MASTE9:34.53459
100m:
200m:
1:05.92
2:17.23
1:05.92
1:11.31
300m:
400m:
3:28.82
4:41.56
1:11.59
1:12.74
500m:
600m:
5:53.88
7:07.71
1:12.32
1:13.83
700m:
800m:
8:21.66
9:34.53
1:13.95
1:12.87
5.Kwaśniewski Mateusz87Niezrzeszeni9:48.54427
100m:
200m:
1:41.78
2:18.20
1:41.78
36.42
300m:
400m:
3:31.43
4:45.49
1:13.23
1:14.06
500m:
600m:
6:00.21
7:15.41
1:14.72
1:15.20
700m:
800m:
8:32.49
9:48.54
1:17.08
1:16.05
OTLStępień Jakub83AQUASFERA Masters Olsztyn
OTLZieliński Kamil83Swimminmg Masters Team Szczeci
OTLRożek Łukasz84Swimminmg Masters Team Szczeci

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań9:13.63513
100m:
200m:
1:05.43
2:14.98
1:05.43
1:09.55
300m:
400m:
3:24.23
4:33.99
1:09.25
1:09.76
500m:
600m:
5:43.29
6:53.53
1:09.30
1:10.24
700m:
800m:
8:04.16
9:13.63
1:10.63
1:09.47
2.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn10:12.92378
100m:
200m:
1:09.66
2:27.39
1:09.66
1:17.73
300m:
400m:
3:46.35
5:05.07
1:18.96
1:18.72
500m:
600m:
6:23.35
7:41.13
1:18.28
1:17.78
700m:
800m:
8:59.00
10:12.92
1:17.87
1:13.92
OTLJankowiak Bartosz81KU AZS UAM Poznań

40 - 44 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn9:22.06491
100m:
200m:
1:05.98
2:16.70
1:05.98
1:10.72
300m:
400m:
3:27.56
4:38.67
1:10.86
1:11.11
500m:
600m:
5:49.74
7:01.00
1:11.07
1:11.26
700m:
800m:
8:12.00
9:22.06
1:11.00
1:10.06
2.Olkowicz Arkadiusz76Masters Łódź11:07.00293
100m:
200m:
1:16.47
2:37.80
1:16.47
1:21.33
300m:
400m:
4:00.77
5:25.10
1:22.97
1:24.33
500m:
600m:
6:50.90
8:16.75
1:25.80
1:25.85
700m:
800m:
9:43.42
11:07.00
1:26.67
1:23.58

45 - 49 lat

1.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków10:16.54372
100m:
200m:
1:11.46
2:28.48
1:11.46
1:17.02
300m:
400m:
3:46.89
5:05.67
1:18.41
1:18.78
500m:
600m:
6:24.74
7:43.57
1:19.07
1:18.83
700m:
800m:
9:01.96
10:16.54
1:18.39
1:14.58
2.Mówiński Grzegorz69AQUASFERA Masters Olsztyn12:08.33225
100m:
200m:
1:23.23
2:53.88
1:23.23
1:30.65
300m:
400m:
4:26.75
5:59.85
1:32.87
1:33.10
500m:
600m:
7:33.64
9:07.62
1:33.79
1:33.98
700m:
800m:
10:40.75
12:08.33
1:33.13
1:27.58
3.Horil Juraj72ŠPK Kúpele Piešťany12:19.99215
100m:
200m:
1:17.86
2:46.03
1:17.86
1:28.17
300m:
400m:
4:17.94
5:52.29
1:31.91
1:34.35
500m:
600m:
7:28.01
9:05.13
1:35.72
1:37.12
700m:
800m:
10:43.77
12:19.99
1:38.64
1:36.22

50 - 54 lat

1.Janyga Dariusz66Klub Sportowy Warta Poznań10:45.66323
100m:
200m:
1:15.32
2:35.47
1:15.32
1:20.15
300m:
400m:
3:56.60
5:18.23
1:21.13
1:21.63
500m:
600m:
6:40.13
8:03.03
1:21.90
1:22.90
700m:
800m:
9:25.50
10:45.66
1:22.47
1:20.16

55 - 59 lat

1.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn10:25.66355
100m:
200m:
1:14.31
2:31.81
1:14.31
1:17.50
300m:
400m:
4:28.67
5:47.43
1:56.86
1:18.76
500m:
600m:
7:06.95
8:27.19
1:19.52
1:20.24
700m:
800m:
9:46.99
10:25.66
1:19.80
38.67
2.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team13:33.41162
100m:
200m:
1:35.93
3:19.59
1:35.93
1:43.66
300m:
400m:
5:03.19
6:47.25
1:43.60
1:44.06
500m:
600m:
8:30.23
10:13.55
1:42.98
1:43.32
700m:
800m:
11:57.30
13:33.41
1:43.75
1:36.11
3.Cis Andrzej60Masterskrasnik13:56.74148
100m:
200m:
1:27.65
3:08.22
1:27.65
1:40.57
300m:
400m:
4:54.52
6:44.62
1:46.30
1:50.10
500m:
600m:
8:30.40
10:17.33
1:45.78
1:46.93
700m:
800m:
12:05.67
13:56.74
1:48.34
1:51.07

60 - 64 lat

1.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań12:38.16200
100m:
200m:
1:28.35
3:03.31
1:28.35
1:34.96
300m:
400m:
4:39.08
6:16.47
1:35.77
1:37.39
500m:
600m:
7:52.64
9:29.07
1:36.17
1:36.43
700m:
800m:
11:04.55
12:38.16
1:35.48
1:33.61
2.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów13:05.38179
100m:
200m:
1:27.59
3:06.31
1:27.59
1:38.72
300m:
400m:
4:47.62
6:30.07
1:41.31
1:42.45
500m:
600m:
8:10.81
9:51.04
1:40.74
1:40.23
700m:
800m:
11:30.96
13:05.38
1:39.92
1:34.42

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team13:00.73183
100m:
200m:
1:27.94
3:55.62
1:27.94
2:27.68
300m:
400m:
4:46.0550.43500m:
600m:
7:16.98
8:56.61

1:39.63
700m:
800m:
10:37.53
13:00.73
1:40.92
2:23.20
2.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań14:43.49126
100m:
200m:
1:41.53
3:31.77
1:41.53
1:50.24
300m:
400m:
5:23.02
7:14.41
1:51.25
1:51.39
500m:
600m:
9:06.51
11:00.23
1:52.10
1:53.72
700m:
800m:
12:54.20
14:43.49
1:53.97
1:49.29
3.Wiczel Roman48UTW"Masters"Zgierz15:18.39112
100m:
200m:
1:45.15
3:42.50
1:45.15
1:57.35
300m:
400m:
5:38.13
8:31.16
1:55.63
2:53.03
500m:
600m:
9:30.5059.34700m:
800m:
13:27.76
15:18.39

1:50.63
4.Mikołajczyk Czesław50Gdynia Masters15:45.60103
100m:
200m:
1:46.31
5:48.73
1:46.31
4:02.42
300m:
400m:
500m:
600m:

12:52.66
700m:
800m:

15:45.60
5.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec16:25.6091
100m:
200m:
1:53.99
3:56.37
1:53.99
2:02.38
300m:
400m:
5:57.84
8:02.65
2:01.47
2:04.81
500m:
600m:
10:07.96
12:12.40
2:05.31
2:04.44
700m:
800m:
14:19.30
16:25.60
2:06.90
2:06.30

70 - 74 lat

1.Zieliński Stanisław47MKP Wodnik 29 Tychy15:11.49115
100m:
200m:
1:43.29
3:37.60
1:43.29
1:54.31
300m:
400m:
5:33.28
7:30.02
1:55.68
1:56.74
500m:
600m:
9:26.96
11:25.64
1:56.94
1:58.68
700m:
800m:
13:21.36
15:11.49
1:55.72
1:50.13

PKGogacz Sebastian76MKP Bobry Dębica10:22.14362
100m:
200m:
1:14.00
2:32.53
1:14.00
1:18.53
300m:
400m:
3:51.36
5:09.87
1:18.83
1:18.51
500m:
600m:
6:27.93
7:45.67
1:18.06
1:17.74
700m:
800m:
9:03.85
10:22.14
1:18.18
1:18.29


<< TOP >>
Konkurencja 8
17.11.2017 - 19:05
Kobiet, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
30 - 34 lat

1.Palmowska - Latuszek Paulina85Masters Wisła Kraków21:05.26384
Wynik lepszy od Rekordu Polski
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.49
2:40.15
4:04.74
5:29.80
1:16.49
1:23.66
1:24.59
1:25.06
500m:
600m:
700m:
800m:
6:54.29
8:19.23
9:44.82
11:10.29
1:24.49
1:24.94
1:25.59
1:25.47
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:35.89
14:01.42
15:26.35
16:52.18
1:25.60
1:25.53
1:24.93
1:25.83
1300m:
1400m:
1500m:
18:17.22
19:42.54
21:05.26
1:25.04
1:25.32
1:22.72

40 - 44 lat

1.Mostowska Magdalena77Warsaw Masters Team23:13.73287
100m:
200m:
300m:
400m:
1:27.33
2:58.09
4:30.36
6:02.53
1:27.33
1:30.76
1:32.27
1:32.17
500m:
600m:
700m:
800m:
7:35.87
9:10.01
10:43.10
12:16.91
1:33.34
1:34.14
1:33.09
1:33.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:50.80
15:24.93
16:59.19
18:33.87
1:33.89
1:34.13
1:34.26
1:34.68
1300m:
1400m:
1500m:
20:08.23
21:42.60
23:13.73
1:34.36
1:34.37
1:31.13

50 - 54 lat

1.Goździejewska Anna67AQUASFERA Masters Olsztyn21:54.74342
100m:
200m:
300m:
400m:
1:24.84
2:53.90
4:22.69
5:51.57
1:24.84
1:29.06
1:28.79
1:28.88
500m:
600m:
700m:
800m:
7:20.03
8:48.31
10:16.52
11:44.32
1:28.46
1:28.28
1:28.21
1:27.80
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:11.79
14:39.14
16:06.01
17:33.48
1:27.47
1:27.35
1:26.87
1:27.47
1300m:
1400m:
1500m:
19:01.12
20:29.08
21:54.74
1:27.64
1:27.96
1:25.66
2.Kotecka Anna65Klub Sportowy Warta Poznań24:58.90231
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.25
3:07.07
4:44.31
6:23.56
1:30.25
1:36.82
1:37.24
1:39.25
500m:
600m:
700m:
800m:
8:04.48
9:44.73
11:26.27
13:07.45
1:40.92
1:40.25
1:41.54
1:41.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:47.70
16:29.19
18:10.40
19:53.18
1:40.25
1:41.49
1:41.21
1:42.78
1300m:
1400m:
1500m:
21:35.98
23:17.88
24:58.90
1:42.80
1:41.90
1:41.02

55 - 59 lat

1.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters24:50.25235
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.40
3:09.32
4:49.11
6:29.21
1:30.40
1:38.92
1:39.79
1:40.10
500m:
600m:
700m:
800m:
8:09.44
9:49.64
11:29.82
13:10.12
1:40.23
1:40.20
1:40.18
1:40.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:50.23
16:30.50
18:10.86
19:51.35
1:40.11
1:40.27
1:40.36
1:40.49
1300m:
1400m:
1500m:
21:31.94
23:12.76
24:50.25
1:40.59
1:40.82
1:37.49
2.Zagała Joanna59SiKReT Gliwice26:28.79193
100m:
200m:
300m:
400m:
2:32.73
5:14.29
7:55.98
19:31.60
2:32.73
2:41.56
2:41.69
11:35.62
500m:
600m:
700m:
800m:
23:04.743:33.14900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


26:28.79
3.Karaś Beata62Vctory Masters Elbląg28:29.02155
100m:
200m:
300m:
400m:
1:45.32
3:37.20
5:31.78
7:27.25
1:45.32
1:51.88
1:54.58
1:55.47
500m:
600m:
700m:
800m:
9:22.41
11:17.86
13:12.30
15:08.03
1:55.16
1:55.45
1:54.44
1:55.73
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:03.64
18:59.07
20:54.54
22:50.11
1:55.61
1:55.43
1:55.47
1:55.57
1300m:
1400m:
1500m:
24:44.89
25:42.01
28:29.02
1:54.78
57.12
2:47.01

60 - 64 lat

1.Benova Dana56SK Spolchemie Usti nad Labem34:50.4285
100m:
200m:
300m:
400m:
2:05.22
4:21.19
6:40.75
8:59.40
2:05.22
2:15.97
2:19.56
2:18.65
500m:
600m:
700m:
800m:
11:19.08
13:39.33
15:59.08
18:20.06
2:19.68
2:20.25
2:19.75
2:20.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
20:40.22
23:02.04
25:23.90
27:46.85
2:20.16
2:21.82
2:21.86
2:22.95
1300m:
1400m:
1500m:
30:09.42
32:32.42
34:50.42
2:22.57
2:23.00
2:18.00

70 - 74 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran Zabrze31:47.16112
100m:
200m:
300m:
400m:
1:52.47
3:56.90
6:02.42
8:12.81
1:52.47
2:04.43
2:05.52
2:10.39
500m:
600m:
700m:
800m:
11:25.34
13:36.53
17:54.71
21:07.81
3:12.53
2:11.19
4:18.18
3:13.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
24:22.03
26:31.41
28:37.68
3:14.22
2:09.38
2:06.27
1300m:
1400m:
1500m:


31:47.16


<< TOP >>
Konkurencja 9
17.11.2017 - 19:40
Mężczyzn, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Zalewski Igor93Niezrzeszeni19:14.22396
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.86
2:24.40
3:41.07
4:58.78
1:08.86
1:15.54
1:16.67
1:17.71
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.66
7:36.19
8:54.81
10:13.37
1:18.88
1:18.53
1:18.62
1:18.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.22
12:48.43
14:05.95
15:24.04
1:17.85
1:17.21
1:17.52
1:18.09
1300m:
1400m:
1500m:
16:41.79
17:59.08
19:14.22
1:17.75
1:17.29
1:15.14
OTLPopławski Łukasz97Niezrzeszeni

25 - 29 lat

1.Paduch Daniel88Masters Ikar Mielec17:52.55494
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.39
2:15.12
3:25.44
4:37.08
1:05.39
1:09.73
1:10.32
1:11.64
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.92
7:01.75
8:13.85
9:26.68
1:11.84
1:12.83
1:12.10
1:12.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:39.31
11:52.34
13:04.11
14:16.63
1:12.63
1:13.03
1:11.77
1:12.52
1300m:
1400m:
1500m:
15:29.57
16:41.77
17:52.55
1:12.94
1:12.20
1:10.78
2.Rowiński Filip90Legia Warszawa18:31.53444
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.13
2:18.63
3:32.10
4:47.11
1:06.13
1:12.50
1:13.47
1:15.01
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.47
7:17.99
8:33.57
9:48.76
1:15.36
1:15.52
1:15.58
1:15.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.89
12:19.62
13:35.80
14:52.07
1:15.13
1:15.73
1:16.18
1:16.27
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.83
17:23.58
18:31.53
1:15.76
1:15.75
1:07.95

30 - 34 lat

1.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team18:32.22443
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.42
2:16.44
3:29.65
4:44.48
1:05.42
1:11.02
1:13.21
1:14.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.49
7:15.12
8:30.95
9:46.69
1:15.01
1:15.63
1:15.83
1:15.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:02.25
12:17.70
13:33.62
14:49.39
1:15.56
1:15.45
1:15.92
1:15.77
1300m:
1400m:
1500m:
16:03.73
17:19.73
18:32.22
1:14.34
1:16.00
1:12.49
2.Szydlo Konrad86Klub Plywacki Masters Krosno20:41.50318
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.50
2:40.85
4:06.01
5:31.32
1:17.50
1:23.35
1:25.16
1:25.31
500m:
600m:
700m:
800m:
6:56.93
8:20.98
9:45.81
11:12.04
1:25.61
1:24.05
1:24.83
1:26.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:38.60
14:05.31
15:32.16
16:59.58
1:26.56
1:26.71
1:26.85
1:27.42
1300m:
1400m:
1500m:
18:28.69
19:58.08
20:41.50
1:29.11
1:29.39
43.42
OTLZawadzki Leszek83Niezrzeszeni

35 - 39 lat

1.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC20:09.46344
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.91
2:31.50

5:12.33
1:11.91
1:19.59
500m:
600m:
700m:
800m:

7:52.97
9:13.32


1:20.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:58.42


16:10.04
1300m:
1400m:
1500m:

18:54.00
20:09.46


1:15.46
OTLDomeracki Rafał82Park Wodny Tarnowskie Góry Mas

40 - 44 lat

1.Gogacz Sebastian76MKP Bobry Dębica19:44.30367
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.62
2:30.25
3:48.97
5:07.23
1:12.62
1:17.63
1:18.72
1:18.26
500m:
600m:
700m:
800m:
6:26.43
7:45.54
9:04.50
10:23.59
1:19.20
1:19.11
1:18.96
1:19.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:43.13
13:03.58
14:23.12
15:43.77
1:19.54
1:20.45
1:19.54
1:20.65
1300m:
1400m:
1500m:
17:05.08
18:24.98
19:44.30
1:21.31
1:19.90
1:19.32
2.Krzak Krzysztof74Niezrzeszeni20:24.44332
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.30
2:34.35
3:54.13
5:14.97
1:14.30
1:20.05
1:19.78
1:20.84
500m:
600m:
700m:
800m:
6:36.15
7:58.64
9:21.14
10:45.11
1:21.18
1:22.49
1:22.50
1:23.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:08.95
13:33.18
14:56.60
16:20.46
1:23.84
1:24.23
1:23.42
1:23.86
1300m:
1400m:
1500m:
17:43.47
19:05.57
20:24.44
1:23.01
1:22.10
1:18.87
3.Okarmus Igor76Niezrzeszeni20:40.23319
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.27
2:31.06
3:50.66
5:10.72
1:12.27
1:18.79
1:19.60
1:20.06
500m:
600m:
700m:
800m:
6:33.65
7:56.91
9:21.73
10:46.80
1:22.93
1:23.26
1:24.82
1:25.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:11.81
13:37.00
15:02.75
16:27.75
1:25.01
1:25.19
1:25.75
1:25.00
1300m:
1400m:
1500m:
17:53.09
19:17.18
20:40.23
1:25.34
1:24.09
1:23.05
4.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters21:35.11280
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.76
2:42.24
4:08.51
5:35.26
1:16.76
1:25.48
1:26.27
1:26.75
500m:
600m:
700m:
800m:
7:02.61
8:30.02
9:57.18
11:24.84
1:27.35
1:27.41
1:27.16
1:27.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:52.46
14:21.33
15:49.93
17:18.67
1:27.62
1:28.87
1:28.60
1:28.74
1300m:
1400m:
1500m:
18:47.03
20:13.35
21:35.11
1:28.36
1:26.32
1:21.76
5.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg21:41.50276
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.75
2:40.91
4:04.92
5:29.93
1:17.75
1:23.16
1:24.01
1:25.01
500m:
600m:
700m:
800m:
6:56.19
8:21.74
9:49.37
11:16.67
1:26.26
1:25.55
1:27.63
1:27.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:45.31
14:14.52
15:43.49
17:14.06
1:28.64
1:29.21
1:28.97
1:30.57
1300m:
1400m:
1500m:
18:44.42
20:15.51
21:41.50
1:30.36
1:31.09
1:25.99
OTLMatusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn

45 - 49 lat

1.Smirnov Aleksandr68Pregel19:21.01389
100m:
200m:
300m:
400m:

2:27.72
3:43.42
5:00.17


1:15.70
1:16.75
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.02
7:34.71
8:53.10
10:11.47
1:16.85
1:17.69
1:18.39
1:18.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.79
12:48.63
14:07.95
15:27.12
1:18.32
1:18.84
1:19.32
1:19.17
1300m:
1400m:
1500m:
16:46.53
18:05.16
19:21.01
1:19.41
1:18.63
1:15.85
2.Škodný Pavol69ŠPK Kúpele Piešťany20:52.08310
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.86
2:36.58
4:00.32
5:24.47
1:14.86
1:21.72
1:23.74
1:24.15
500m:
600m:
700m:
800m:
7:30.91
9:38.13
11:02.78
12:28.05
2:06.44
2:07.22
1:24.65
1:25.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:53.34
15:17.55
16:42.46
18:07.27
1:25.29
1:24.21
1:24.91
1:24.81
1300m:
1400m:
1500m:
19:31.45

20:52.08
1:24.18
OTLSzwajkowski Albert71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg

50 - 54 lat

1.Lacko Karol64AQUATICS Nitra20:18.48337
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.66
2:38.67
3:59.01
5:19.25
1:17.66
1:21.01
1:20.34
1:20.24
500m:
600m:
700m:
800m:
6:39.94
8:01.07
9:22.09
10:42.79
1:20.69
1:21.13
1:21.02
1:20.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:03.90
13:25.76
14:48.34
16:11.45
1:21.11
1:21.86
1:22.58
1:23.11
1300m:
1400m:
1500m:
17:34.85
18:57.76
20:18.48
1:23.40
1:22.91
1:20.72
2.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice21:26.06286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.76
2:36.98
4:01.52
5:29.61
1:14.76
1:22.22
1:24.54
1:28.09
500m:
600m:
700m:
800m:
6:55.89
8:21.56
9:47.07
11:13.32
1:26.28
1:25.67
1:25.51
1:26.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:39.83
14:06.60
15:33.23
17:00.78
1:26.51
1:26.77
1:26.63
1:27.55
1300m:
1400m:
1500m:
18:28.25
19:57.33
21:26.06
1:27.47
1:29.08
1:28.73
3.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn22:21.02252
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


22:21.02
4.Zadrożny Jarosław66KS Korona Kraków23:54.36206
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.16
2:54.76
4:29.76
6:05.09
1:23.16
1:31.60
1:35.00
1:35.33
500m:
600m:
700m:
800m:
7:41.87
9:19.08
10:57.03
12:35.05
1:36.78
1:37.21
1:37.95
1:38.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:13.32
15:51.40
17:28.38
19:05.62
1:38.27
1:38.08
1:36.98
1:37.24
1300m:
1400m:
1500m:
20:42.78
22:20.71
23:54.36
1:37.16
1:37.93
1:33.65
5.Thiem Jacek63Klub Sportowy Warta Poznań25:13.62175
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.49
3:08.20
4:48.74
6:30.61
1:30.49
1:37.71
1:40.54
1:41.87
500m:
600m:
700m:
800m:
8:14.08
9:57.22
11:39.33
13:21.36
1:43.47
1:43.14
1:42.11
1:42.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:03.32
16:46.76
18:29.93
20:13.79
1:41.96
1:43.44
1:43.17
1:43.86
1300m:
1400m:
1500m:
21:56.78
23:37.44
25:13.62
1:42.99
1:40.66
1:36.18

55 - 59 lat

1.Orecki Lech61MKP Szczecin21:50.62270
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.58
2:48.81
4:18.07
5:47.01
1:20.58
1:28.23
1:29.26
1:28.94
500m:
600m:
700m:
800m:
7:15.92
8:45.57
10:59.83
12:27.39
1:28.91
1:29.65
2:14.26
1:27.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:55.97
15:24.01
16:50.89
18:17.59
1:28.58
1:28.04
1:26.88
1:26.70
1300m:
1400m:
1500m:
19:45.39
21:12.35
21:50.62
1:27.80
1:26.96
38.27
2.Szymik Piotr60UKS WODNIK Siemianowice Ślaski22:49.58237
100m:
200m:
300m:
400m:
1:21.82
2:53.42
4:26.14
5:58.89
1:21.82
1:31.60
1:32.72
1:32.75
500m:
600m:
700m:
800m:
7:31.23
9:03.06
10:34.11
12:06.02
1:32.34
1:31.83
1:31.05
1:31.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:39.39
15:11.87
16:44.38
18:17.27
1:33.37
1:32.48
1:32.51
1:32.89
1300m:
1400m:
1500m:
19:49.38
21:21.83
22:49.58
1:32.11
1:32.45
1:27.75
3.Koźlikowski Marek61AQUASFERA Masters Olsztyn23:24.05220
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.29
3:03.16
4:37.90
6:13.55
1:29.29
1:33.87
1:34.74
1:35.65
500m:
600m:
700m:
800m:
7:48.18
9:22.17
10:55.93
12:30.11
1:34.63
1:33.99
1:33.76
1:34.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:04.22
15:37.52
17:10.73
18:44.53
1:34.11
1:33.30
1:33.21
1:33.80
1300m:
1400m:
1500m:
20:19.51
21:54.43
23:24.05
1:34.98
1:34.92
1:29.62
4.Korpetta Wojciech59K.S.niezrzeszeni.pl24:27.23193
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.96
3:06.85
4:45.89
6:26.06
1:29.96
1:36.89
1:39.04
1:40.17
500m:
600m:
700m:
800m:
8:55.26
11:25.31
15:33.61
17:14.17
2:29.20
2:30.05
4:08.30
1:40.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
18:54.82
20:34.04
22:58.19
1:40.65
1:39.22
2:24.15
1300m:
1400m:
1500m:


24:27.23

60 - 64 lat

1.Krčík Jozef57THREE POOLS Bernolákovo21:01.85303
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.14
2:44.21
4:08.75
5:32.71
1:19.14
1:25.07
1:24.54
1:23.96
500m:
600m:
700m:
800m:
7:38.57
9:02.73
10:26.36
11:50.84
2:05.86
1:24.16
1:23.63
1:24.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:

13:57.63
15:22.15
16:46.79


1:24.52
1:24.64
1300m:
1400m:
1500m:
18:12.36
19:37.49
21:01.85
1:25.57
1:25.13
1:24.36
2.Ciecior Jerzy53Rydułtoeska Akademia Aktywnego24:30.60191
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.42
3:05.88
4:43.80
6:22.54
1:29.42
1:36.46
1:37.92
1:38.74
500m:
600m:
700m:
800m:
8:01.26
9:40.19
11:19.93
13:00.09
1:38.72
1:38.93
1:39.74
1:40.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:39.38
16:18.40
17:57.66
19:36.88
1:39.29
1:39.02
1:39.26
1:39.22
1300m:
1400m:
1500m:
21:16.18
22:55.14
24:30.60
1:39.30
1:38.96
1:35.46
3.Ciekliński Wiesław57Niezrzeszeni24:32.48191
100m:
200m:
300m:
400m:

3:04.67
8:52.02
10:31.68


5:47.35
1:39.66
500m:
600m:
700m:
800m:
15:31.02
18:50.53
22:10.81

4:59.34
3:19.51
3:20.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


24:32.48
4.Skrzypek Stefan56steef25:38.48167
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.13
3:06.43
4:47.06
6:29.62
1:30.13
1:36.30
1:40.63
1:42.56
500m:
600m:
700m:
800m:
8:13.82
9:56.83
11:39.96
13:23.89
1:44.20
1:43.01
1:43.13
1:43.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:09.15
16:56.50
18:42.02
20:28.33
1:45.26
1:47.35
1:45.52
1:46.31
1300m:
1400m:
1500m:
22:14.35
24:00.19
25:38.48
1:46.02
1:45.84
1:38.29
5.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa26:11.98157
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.16
3:07.66
4:49.31
6:34.77
1:30.16
1:37.50
1:41.65
1:45.46
500m:
600m:
700m:
800m:
8:21.92
10:09.05
11:55.86
13:43.47
1:47.15
1:47.13
1:46.81
1:47.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:32.37
17:20.53
19:08.67
20:56.57
1:48.90
1:48.16
1:48.14
1:47.90
1300m:
1400m:
1500m:
22:43.20
24:30.39
26:11.98
1:46.63
1:47.19
1:41.59
6.Lasowy Marian55KP Stilon Gorzów Wlkp.28:20.78123
100m:
200m:
300m:
400m:
1:42.73
3:32.35
5:24.24
7:17.40
1:42.73
1:49.62
1:51.89
1:53.16
500m:
600m:
700m:
800m:
9:11.58
11:05.81
13:01.16
14:56.82
1:54.18
1:54.23
1:55.35
1:55.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:51.80
18:47.59
20:42.87
22:37.90
1:54.98
1:55.79
1:55.28
1:55.03
1300m:
1400m:
1500m:
24:34.97
26:29.95
28:20.78
1:57.07
1:54.98
1:50.83

65 - 69 lat

1.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki29:10.69113
100m:
200m:
300m:
400m:
1:40.12
3:32.69
5:27.08
7:22.29
1:40.12
1:52.57
1:54.39
1:55.21
500m:
600m:
700m:
800m:
9:19.29
11:15.12
13:11.61
15:13.86
1:57.00
1:55.83
1:56.49
2:02.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:11.39
19:13.28
21:13.78
23:14.16
1:57.53
2:01.89
2:00.50
2:00.38
1300m:
1400m:
1500m:
25:15.99
27:15.42
29:10.69
2:01.83
1:59.43
1:55.27
OTLSzczurek Bogdan52Masters Wisła Kraków

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47KS Korona Kraków27:25.35136
100m:
200m:
300m:
400m:
1:43.30
3:32.10
5:24.14
7:16.49
1:43.30
1:48.80
1:52.04
1:52.35
500m:
600m:
700m:
800m:
9:05.71
10:56.15
12:47.29
14:37.42
1:49.22
1:50.44
1:51.14
1:50.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:28.83
18:19.74
20:10.72
22:01.43
1:51.41
1:50.91
1:50.98
1:50.71
1300m:
1400m:
1500m:
23:50.99
25:43.13
27:25.35
1:49.56
1:52.14
1:42.22

75 - 79 lat

1.Waga Stanisław40KS Korona Kraków33:27.1075
100m:
200m:
300m:
400m:
2:04.10
4:22.11
6:38.94
8:53.91
2:04.10
2:18.01
2:16.83
2:14.97
500m:
600m:
700m:
800m:
11:11.51
13:24.76
15:38.55
17:55.78
2:17.60
2:13.25
2:13.79
2:17.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
20:11.38
22:26.69
24:39.66
26:52.66
2:15.60
2:15.31
2:12.97
2:13.00
1300m:
1400m:
1500m:
29:05.49
31:18.46
33:27.10
2:12.83
2:12.97
2:08.64


<< TOP >>
Konkurencja 9
17.11.2017 - 20:05
Mężczyzn, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Zalewski Igor93Niezrzeszeni19:14.22396
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.86
2:24.40
3:41.07
4:58.78
1:08.86
1:15.54
1:16.67
1:17.71
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.66
7:36.19
8:54.81
10:13.37
1:18.88
1:18.53
1:18.62
1:18.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.22
12:48.43
14:05.95
15:24.04
1:17.85
1:17.21
1:17.52
1:18.09
1300m:
1400m:
1500m:
16:41.79
17:59.08
19:14.22
1:17.75
1:17.29
1:15.14
OTLPopławski Łukasz97Niezrzeszeni

25 - 29 lat

1.Paduch Daniel88Masters Ikar Mielec17:52.55494
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.39
2:15.12
3:25.44
4:37.08
1:05.39
1:09.73
1:10.32
1:11.64
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.92
7:01.75
8:13.85
9:26.68
1:11.84
1:12.83
1:12.10
1:12.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:39.31
11:52.34
13:04.11
14:16.63
1:12.63
1:13.03
1:11.77
1:12.52
1300m:
1400m:
1500m:
15:29.57
16:41.77
17:52.55
1:12.94
1:12.20
1:10.78
2.Rowiński Filip90Legia Warszawa18:31.53444
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.13
2:18.63
3:32.10
4:47.11
1:06.13
1:12.50
1:13.47
1:15.01
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.47
7:17.99
8:33.57
9:48.76
1:15.36
1:15.52
1:15.58
1:15.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:03.89
12:19.62
13:35.80
14:52.07
1:15.13
1:15.73
1:16.18
1:16.27
1300m:
1400m:
1500m:
16:07.83
17:23.58
18:31.53
1:15.76
1:15.75
1:07.95

30 - 34 lat

1.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team18:32.22443
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.42
2:16.44
3:29.65
4:44.48
1:05.42
1:11.02
1:13.21
1:14.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:59.49
7:15.12
8:30.95
9:46.69
1:15.01
1:15.63
1:15.83
1:15.74
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:02.25
12:17.70
13:33.62
14:49.39
1:15.56
1:15.45
1:15.92
1:15.77
1300m:
1400m:
1500m:
16:03.73
17:19.73
18:32.22
1:14.34
1:16.00
1:12.49
2.Szydlo Konrad86Klub Plywacki Masters Krosno20:41.50318
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.50
2:40.85
4:06.01
5:31.32
1:17.50
1:23.35
1:25.16
1:25.31
500m:
600m:
700m:
800m:
6:56.93
8:20.98
9:45.81
11:12.04
1:25.61
1:24.05
1:24.83
1:26.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:38.60
14:05.31
15:32.16
16:59.58
1:26.56
1:26.71
1:26.85
1:27.42
1300m:
1400m:
1500m:
18:28.69
19:58.08
20:41.50
1:29.11
1:29.39
43.42
OTLZawadzki Leszek83Niezrzeszeni

35 - 39 lat

1.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC20:09.46344
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.91
2:31.50

5:12.33
1:11.91
1:19.59
500m:
600m:
700m:
800m:

7:52.97
9:13.32


1:20.35
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:58.42


16:10.04
1300m:
1400m:
1500m:

18:54.00
20:09.46


1:15.46
OTLDomeracki Rafał82Park Wodny Tarnowskie Góry Mas

40 - 44 lat

1.Gogacz Sebastian76MKP Bobry Dębica19:44.30367
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.62
2:30.25
3:48.97
5:07.23
1:12.62
1:17.63
1:18.72
1:18.26
500m:
600m:
700m:
800m:
6:26.43
7:45.54
9:04.50
10:23.59
1:19.20
1:19.11
1:18.96
1:19.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:43.13
13:03.58
14:23.12
15:43.77
1:19.54
1:20.45
1:19.54
1:20.65
1300m:
1400m:
1500m:
17:05.08
18:24.98
19:44.30
1:21.31
1:19.90
1:19.32
2.Krzak Krzysztof74Niezrzeszeni20:24.44332
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.30
2:34.35
3:54.13
5:14.97
1:14.30
1:20.05
1:19.78
1:20.84
500m:
600m:
700m:
800m:
6:36.15
7:58.64
9:21.14
10:45.11
1:21.18
1:22.49
1:22.50
1:23.97
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:08.95
13:33.18
14:56.60
16:20.46
1:23.84
1:24.23
1:23.42
1:23.86
1300m:
1400m:
1500m:
17:43.47
19:05.57
20:24.44
1:23.01
1:22.10
1:18.87
3.Okarmus Igor76Niezrzeszeni20:40.23319
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.27
2:31.06
3:50.66
5:10.72
1:12.27
1:18.79
1:19.60
1:20.06
500m:
600m:
700m:
800m:
6:33.65
7:56.91
9:21.73
10:46.80
1:22.93
1:23.26
1:24.82
1:25.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:11.81
13:37.00
15:02.75
16:27.75
1:25.01
1:25.19
1:25.75
1:25.00
1300m:
1400m:
1500m:
17:53.09
19:17.18
20:40.23
1:25.34
1:24.09
1:23.05
4.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters21:35.11280
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.76
2:42.24
4:08.51
5:35.26
1:16.76
1:25.48
1:26.27
1:26.75
500m:
600m:
700m:
800m:
7:02.61
8:30.02
9:57.18
11:24.84
1:27.35
1:27.41
1:27.16
1:27.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:52.46
14:21.33
15:49.93
17:18.67
1:27.62
1:28.87
1:28.60
1:28.74
1300m:
1400m:
1500m:
18:47.03
20:13.35
21:35.11
1:28.36
1:26.32
1:21.76
5.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg21:41.50276
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.75
2:40.91
4:04.92
5:29.93
1:17.75
1:23.16
1:24.01
1:25.01
500m:
600m:
700m:
800m:
6:56.19
8:21.74
9:49.37
11:16.67
1:26.26
1:25.55
1:27.63
1:27.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:45.31
14:14.52
15:43.49
17:14.06
1:28.64
1:29.21
1:28.97
1:30.57
1300m:
1400m:
1500m:
18:44.42
20:15.51
21:41.50
1:30.36
1:31.09
1:25.99
OTLMatusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn

45 - 49 lat

1.Smirnov Aleksandr68Pregel19:21.01389
100m:
200m:
300m:
400m:

2:27.72
3:43.42
5:00.17


1:15.70
1:16.75
500m:
600m:
700m:
800m:
6:17.02
7:34.71
8:53.10
10:11.47
1:16.85
1:17.69
1:18.39
1:18.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:29.79
12:48.63
14:07.95
15:27.12
1:18.32
1:18.84
1:19.32
1:19.17
1300m:
1400m:
1500m:
16:46.53
18:05.16
19:21.01
1:19.41
1:18.63
1:15.85
2.Škodný Pavol69ŠPK Kúpele Piešťany20:52.08310
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.86
2:36.58
4:00.32
5:24.47
1:14.86
1:21.72
1:23.74
1:24.15
500m:
600m:
700m:
800m:
7:30.91
9:38.13
11:02.78
12:28.05
2:06.44
2:07.22
1:24.65
1:25.27
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:53.34
15:17.55
16:42.46
18:07.27
1:25.29
1:24.21
1:24.91
1:24.81
1300m:
1400m:
1500m:
19:31.45

20:52.08
1:24.18
OTLSzwajkowski Albert71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg

50 - 54 lat

1.Lacko Karol64AQUATICS Nitra20:18.48337
100m:
200m:
300m:
400m:
1:17.66
2:38.67
3:59.01
5:19.25
1:17.66
1:21.01
1:20.34
1:20.24
500m:
600m:
700m:
800m:
6:39.94
8:01.07
9:22.09
10:42.79
1:20.69
1:21.13
1:21.02
1:20.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:03.90
13:25.76
14:48.34
16:11.45
1:21.11
1:21.86
1:22.58
1:23.11
1300m:
1400m:
1500m:
17:34.85
18:57.76
20:18.48
1:23.40
1:22.91
1:20.72
2.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice21:26.06286
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.76
2:36.98
4:01.52
5:29.61
1:14.76
1:22.22
1:24.54
1:28.09
500m:
600m:
700m:
800m:
6:55.89
8:21.56
9:47.07
11:13.32
1:26.28
1:25.67
1:25.51
1:26.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:39.83
14:06.60
15:33.23
17:00.78
1:26.51
1:26.77
1:26.63
1:27.55
1300m:
1400m:
1500m:
18:28.25
19:57.33
21:26.06
1:27.47
1:29.08
1:28.73
3.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn22:21.02252
100m:
200m:
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


22:21.02
4.Zadrożny Jarosław66KS Korona Kraków23:54.36206
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.16
2:54.76
4:29.76
6:05.09
1:23.16
1:31.60
1:35.00
1:35.33
500m:
600m:
700m:
800m:
7:41.87
9:19.08
10:57.03
12:35.05
1:36.78
1:37.21
1:37.95
1:38.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:13.32
15:51.40
17:28.38
19:05.62
1:38.27
1:38.08
1:36.98
1:37.24
1300m:
1400m:
1500m:
20:42.78
22:20.71
23:54.36
1:37.16
1:37.93
1:33.65
5.Thiem Jacek63Klub Sportowy Warta Poznań25:13.62175
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.49
3:08.20
4:48.74
6:30.61
1:30.49
1:37.71
1:40.54
1:41.87
500m:
600m:
700m:
800m:
8:14.08
9:57.22
11:39.33
13:21.36
1:43.47
1:43.14
1:42.11
1:42.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:03.32
16:46.76
18:29.93
20:13.79
1:41.96
1:43.44
1:43.17
1:43.86
1300m:
1400m:
1500m:
21:56.78
23:37.44
25:13.62
1:42.99
1:40.66
1:36.18

55 - 59 lat

1.Orecki Lech61MKP Szczecin21:50.62270
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.58
2:48.81
4:18.07
5:47.01
1:20.58
1:28.23
1:29.26
1:28.94
500m:
600m:
700m:
800m:
7:15.92
8:45.57
10:59.83
12:27.39
1:28.91
1:29.65
2:14.26
1:27.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:55.97
15:24.01
16:50.89
18:17.59
1:28.58
1:28.04
1:26.88
1:26.70
1300m:
1400m:
1500m:
19:45.39
21:12.35
21:50.62
1:27.80
1:26.96
38.27
2.Szymik Piotr60UKS WODNIK Siemianowice Ślaski22:49.58237
100m:
200m:
300m:
400m:
1:21.82
2:53.42
4:26.14
5:58.89
1:21.82
1:31.60
1:32.72
1:32.75
500m:
600m:
700m:
800m:
7:31.23
9:03.06
10:34.11
12:06.02
1:32.34
1:31.83
1:31.05
1:31.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:39.39
15:11.87
16:44.38
18:17.27
1:33.37
1:32.48
1:32.51
1:32.89
1300m:
1400m:
1500m:
19:49.38
21:21.83
22:49.58
1:32.11
1:32.45
1:27.75
3.Koźlikowski Marek61AQUASFERA Masters Olsztyn23:24.05220
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.29
3:03.16
4:37.90
6:13.55
1:29.29
1:33.87
1:34.74
1:35.65
500m:
600m:
700m:
800m:
7:48.18
9:22.17
10:55.93
12:30.11
1:34.63
1:33.99
1:33.76
1:34.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:04.22
15:37.52
17:10.73
18:44.53
1:34.11
1:33.30
1:33.21
1:33.80
1300m:
1400m:
1500m:
20:19.51
21:54.43
23:24.05
1:34.98
1:34.92
1:29.62
4.Korpetta Wojciech59K.S.niezrzeszeni.pl24:27.23193
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.96
3:06.85
4:45.89
6:26.06
1:29.96
1:36.89
1:39.04
1:40.17
500m:
600m:
700m:
800m:
8:55.26
11:25.31
15:33.61
17:14.17
2:29.20
2:30.05
4:08.30
1:40.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
18:54.82
20:34.04
22:58.19
1:40.65
1:39.22
2:24.15
1300m:
1400m:
1500m:


24:27.23

60 - 64 lat

1.Krčík Jozef57THREE POOLS Bernolákovo21:01.85303
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.14
2:44.21
4:08.75
5:32.71
1:19.14
1:25.07
1:24.54
1:23.96
500m:
600m:
700m:
800m:
7:38.57
9:02.73
10:26.36
11:50.84
2:05.86
1:24.16
1:23.63
1:24.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:

13:57.63
15:22.15
16:46.79


1:24.52
1:24.64
1300m:
1400m:
1500m:
18:12.36
19:37.49
21:01.85
1:25.57
1:25.13
1:24.36
2.Ciecior Jerzy53Rydułtoeska Akademia Aktywnego24:30.60191
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.42
3:05.88
4:43.80
6:22.54
1:29.42
1:36.46
1:37.92
1:38.74
500m:
600m:
700m:
800m:
8:01.26
9:40.19
11:19.93
13:00.09
1:38.72
1:38.93
1:39.74
1:40.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
14:39.38
16:18.40
17:57.66
19:36.88
1:39.29
1:39.02
1:39.26
1:39.22
1300m:
1400m:
1500m:
21:16.18
22:55.14
24:30.60
1:39.30
1:38.96
1:35.46
3.Ciekliński Wiesław57Niezrzeszeni24:32.48191
100m:
200m:
300m:
400m:

3:04.67
8:52.02
10:31.68


5:47.35
1:39.66
500m:
600m:
700m:
800m:
15:31.02
18:50.53
22:10.81

4:59.34
3:19.51
3:20.28
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


24:32.48
4.Skrzypek Stefan56steef25:38.48167
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.13
3:06.43
4:47.06
6:29.62
1:30.13
1:36.30
1:40.63
1:42.56
500m:
600m:
700m:
800m:
8:13.82
9:56.83
11:39.96
13:23.89
1:44.20
1:43.01
1:43.13
1:43.93
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:09.15
16:56.50
18:42.02
20:28.33
1:45.26
1:47.35
1:45.52
1:46.31
1300m:
1400m:
1500m:
22:14.35
24:00.19
25:38.48
1:46.02
1:45.84
1:38.29
5.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa26:11.98157
100m:
200m:
300m:
400m:
1:30.16
3:07.66
4:49.31
6:34.77
1:30.16
1:37.50
1:41.65
1:45.46
500m:
600m:
700m:
800m:
8:21.92
10:09.05
11:55.86
13:43.47
1:47.15
1:47.13
1:46.81
1:47.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:32.37
17:20.53
19:08.67
20:56.57
1:48.90
1:48.16
1:48.14
1:47.90
1300m:
1400m:
1500m:
22:43.20
24:30.39
26:11.98
1:46.63
1:47.19
1:41.59
6.Lasowy Marian55KP Stilon Gorzów Wlkp.28:20.78123
100m:
200m:
300m:
400m:
1:42.73
3:32.35
5:24.24
7:17.40
1:42.73
1:49.62
1:51.89
1:53.16
500m:
600m:
700m:
800m:
9:11.58
11:05.81
13:01.16
14:56.82
1:54.18
1:54.23
1:55.35
1:55.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:51.80
18:47.59
20:42.87
22:37.90
1:54.98
1:55.79
1:55.28
1:55.03
1300m:
1400m:
1500m:
24:34.97
26:29.95
28:20.78
1:57.07
1:54.98
1:50.83

65 - 69 lat

1.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki29:10.69113
100m:
200m:
300m:
400m:
1:40.12
3:32.69
5:27.08
7:22.29
1:40.12
1:52.57
1:54.39
1:55.21
500m:
600m:
700m:
800m:
9:19.29
11:15.12
13:11.61
15:13.86
1:57.00
1:55.83
1:56.49
2:02.25
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:11.39
19:13.28
21:13.78
23:14.16
1:57.53
2:01.89
2:00.50
2:00.38
1300m:
1400m:
1500m:
25:15.99
27:15.42
29:10.69
2:01.83
1:59.43
1:55.27
OTLSzczurek Bogdan52Masters Wisła Kraków

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47KS Korona Kraków27:25.35136
100m:
200m:
300m:
400m:
1:43.30
3:32.10
5:24.14
7:16.49
1:43.30
1:48.80
1:52.04
1:52.35
500m:
600m:
700m:
800m:
9:05.71
10:56.15
12:47.29
14:37.42
1:49.22
1:50.44
1:51.14
1:50.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:28.83
18:19.74
20:10.72
22:01.43
1:51.41
1:50.91
1:50.98
1:50.71
1300m:
1400m:
1500m:
23:50.99
25:43.13
27:25.35
1:49.56
1:52.14
1:42.22

75 - 79 lat

1.Waga Stanisław40KS Korona Kraków33:27.1075
100m:
200m:
300m:
400m:
2:04.10
4:22.11
6:38.94
8:53.91
2:04.10
2:18.01
2:16.83
2:14.97
500m:
600m:
700m:
800m:
11:11.51
13:24.76
15:38.55
17:55.78
2:17.60
2:13.25
2:13.79
2:17.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
20:11.38
22:26.69
24:39.66
26:52.66
2:15.60
2:15.31
2:12.97
2:13.00
1300m:
1400m:
1500m:
29:05.49
31:18.46
33:27.10
2:12.83
2:12.97
2:08.64


<< TOP >>
Konkurencja 10
18.11.2017 - 9:00
Kobiet, 50m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Krzyżostaniak Agnieszka93Swimminmg Masters Team Szczeci31.27553
2.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górnicza31.56538
3.Maciupa Kinga94Swimminmg Masters Team Szczeci32.85477
4.Sproska Magdalena97Nabaiji Team Decathlon33.99430
5.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszeni35.95364

25 - 29 lat

1.Bochyńska Sonia90UTW"Masters"Zgierz31.10562
2.Kujawa Paulina91Masters Wisła Kraków34.47413
3.Sączyńska Emilia90Warsaw Masters Team36.21356

30 - 34 lat

1.Kaczmarek Agnieszka85Legia Warszawa32.54490
2.Palmowska - Latuszek Paulina85Masters Wisła Kraków34.13425

35 - 39 lat

1.Olszanowska Iga81Masters Team Biała Podlaska32.65485
2.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci35.64373
3.Matúšová Zuzana82ŠPK Kúpele Piešťany36.50347
4.Antonijczuk- Krzyśków Magdalena78Niezrzeszeni40.31258
5.Gniot Katarzyna80MASTERS Zdzieszowice49.63138

40 - 44 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"Zgierz33.00470
2.Michalska Anna75Stowarzyszenie Pływackie MASTE36.16357
3.Osmala Renata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg38.77290
4.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn39.47275
5.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters40.16261
6.Wach Małgorzata73Masters Wisła Kraków40.86247
7.Ábelová Lucia73AQUATICS Nitra50.23133
8.Sienkiewicz Katarzyna74AQUASFERA Masters Olsztyn51.08126
9.Żmijewska Edyta73Solne Miasto Wieliczka51.50123

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"Zgierz35.79368
2.Sołtysiak Marta72Niezrzeszeni38.82289
3.Głowiak Anna70Niezrzeszeni39.58272
4.Janeczko Anna72KS Korona Kraków41.15242
5.Batóg Dorota72SBC41.26240
6.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team42.30223
7.Wolska Marta69Masters Wisła Kraków53.06113

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66KS Korona Kraków34.88398
2.Hordii Inna63Euro-Lviv MSC39.00285
3.Kotecka Anna65Klub Sportowy Warta Poznań46.83164

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"Zgierz37.60318
2.Szała Ewa59steef39.76269
3.Weber Jadwiga58MKP Szczecin41.40238
4.Zagała Joanna59SiKReT Gliwice47.66156
5.Molenda Gabriela59Weteran Zabrze54.76103
6.Orlewicz-Musiał Małgorzata60KS Korona Kraków1:04.4663
7.Skorupa Danuta58Weteran Zabrze1:08.1453

60 - 64 lat

1.Stritezska Jaroslava53PVK Brno55.07101
2.Dembecka Rusłana57Klub Sportowy Warta Poznań56.6493
3.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team1:04.0764
4.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków1:04.5262

65 - 69 lat

1.Hausnerová Mária49MPK Prievidza45.56178
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań48.38149
3.Kozakova Tetiana51Euro-Lviv MSC55.4699

70 - 74 lat

1.Bastek Renata43Weteran Zabrze48.66146
2.Maria Lippa46Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:22.8929

75 - 79 lat

1.Nicpoń Krystyna40UKS Wodnik 29 Katowice57.0491

80 - 84 lat

1.Śmiglewska Maria34UKS Wodnik 29 Katowice1:22.6729

85 - 89 lat

1.Walkowicz Urszula32UKS Wodnik 29 Katowice1:18.2335


<< TOP >>
Konkurencja 11
18.11.2017 - 9:10
Mężczyzn, 50m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Chmiel Łukasz93Niezrzeszeni26.63580
2.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górnicza26.80569
3.Warwas Szymon95MKP Wodnik 29 Tychy28.76461
4.Kowalik Damian94KU AZS UAM Poznań29.54425
5.Bor Radosław93TKKF Koszalin Masters29.65420
6.Olszak Łukasz95TKKF Koszalin Masters30.00406
7.Gniazdowski Jerzy96KU AZS UAM Poznań34.20274
DYSKW.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na lini 15m  (Czas: 9:31)

25 - 29 lat

1.Rurak Paweł88Klub Sportowy MAKO26.54586
2.Kowalik Piotr91KU AZS UAM Poznań27.36535
3.Safrończyk Piotr88Klub Sportowy MAKO28.40478
4.Sterczyński Jakub88KU AZS UAM Poznań30.55384
5.Drózd Krzysztod92Niezrzeszeni32.63315

30 - 34 lat

1.Unold Marcin86AZS AWF Katowice26.52588
2.Hasik Konrad83Masters Łódź29.40431
3.Miłek Mateusz87MIŁEK TRIATHLON TEAM29.92409
4.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice29.99406
5.Pfitzner Jan86Warsaw Masters Team31.48351
6.Pietryka Bartosz86UKS FREGATA Kolbuszowa32.11331
7.Wiaderek Ksawery87Masters Łódź33.13301
8.Bednarz Mateusz83Warsaw Masters Team34.88258
9.Nowiński Wojciech84Weteran Zabrze36.26230
10.Zieliński Kamil83Swimminmg Masters Team Szczeci38.09198

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice28.24487
2.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team29.22439
3.Melańczuk Tomasz80Masters Team Biała Podlaska29.41431
4.Julian Aguilar Daniel82Warsaw Masters Team29.72417
5.Tomaszewski Tomasz81Klub Sportowy Warta Poznań30.25396
6.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"Zgierz30.77376
7.Marchewka Andrzej81Toruń Multisport Team31.80341
8.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn32.75312
9.Brożyna Marek80Swimmers St. Pływackie33.05303
10.Bobeł Paweł78UKS Wodnik 29 Katowice34.05277
11.Zimkowski Dawid81SiKReT Gliwice35.37247
12.Gurbski Marek78Masters Łódź36.02234
13.Jaworski Marcin78TKKF Koszalin Masters36.23230
14.Karkusiński Damian80Masters Łódź36.35228
15.Próchniewicz Bartosz78KS Korona Kraków49.2192

40 - 44 lat

1.Gromisz Wilhelm77Masters Team Biała Podlaska28.71463
2.Šíp Jiří73Plavecký klub Zábřeh32.21328
3.Kądzioła Michał77Rydułtoeska Akademia Aktywnego32.93307
4.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team33.43293
5.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters33.99279
6.Dąbrowski Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn35.18251
7.Wójcicki Rafał75Stowarzyszenie Pływackie MASTE35.64242
8.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters36.01234
9.Olkowicz Arkadiusz76Masters Łódź36.60223
10.Boicetta Sebastian75Masters Ikar Mielec37.31211
11.Markowski Dominik76Klub Sportowy MAKO41.00159
12.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn46.68107

45 - 49 lat

1.Rother Marek68WKS Śląsk Wrocław29.36433
2.Beym Robert69Start Poznań30.91371
3.Liszkowski Wojciech72KS Korona Kraków31.60347
4.Hewelke Piotr72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg35.20251
5.Dąbrowski Maciej68Niezrzeszeni35.83238
6.Friauf Ruslan69Euro-Lviv MSC38.43193
7.Rybarczyk Michał70Ursynów Masters44.51124

50 - 54 lat

1.Skośkiewicz Rafał66Warsaw Masters Team30.88372
2.Vonšovský Tomáš67Neptun Masters Praha31.65346
3.Andrzejczak Dariusz67SG Erkelenz - Hückelhoven31.77342
4.Janyga Dariusz66Klub Sportowy Warta Poznań32.89308
5.Kozłowski Roman66Legia Warszawa35.16252
6.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice35.83238
7.Brożek Wacław67KS Korona Kraków53.5771

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole30.99368
2.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn33.79284
3.Piszczek Waldemar62KS Korona Kraków35.08254
4.Dorywalski Tomasz61Unia Oświęcim Masters37.92201
5.Cis Andrzej60Masterskrasnik38.81187
6.Barucha Jan59Weteran Zabrze40.44165
7.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team57.4357

60 - 64 lat

1.Klymko Mykola57Crazy Fish35.83238
2.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"Zgierz35.89237
3.Ciecior Jerzy53Rydułtoeska Akademia Aktywnego40.08170
4.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów41.48153
5.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań41.54153
6.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa42.17146
7.Pawlak Andrzej54Niezrzeszeni42.40143
8.Twardysko Stanisław56SiKReT Gliwice42.55142
9.Vanko Ján55PKM Turčianski raci45.03120
10.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik45.97112
11.Michalczyk Jerzy56Masterskrasnik52.2077
12.Kwiatkowski Bogusław56KS Korona Kraków1:09.1333

65 - 69 lat

1.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice41.49153
2.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań42.61141
3.Wiczel Roman48UTW"Masters"Zgierz43.78130
4.Rekunkov Oleksandr49Euro-Lviv MSC45.65115
5.Sikorski Stanisław51UTW"Masters"Zgierz55.3164
6.Szczurek Bogdan52Masters Wisła Kraków56.5260
7.Boboli Jan Maciej48Gdynia Masters58.5054
8.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team1:12.7728
9.Gołębiowski Janusz48KS Korona Kraków1:39.6111

70 - 74 lat

1.Poloczek Bernard47Weteran Zabrze42.81139
2.Zientara Henryk46Toruń Multisport Team55.7663
3.Śmigielski Józef46KS Korona Kraków1:00.6649

75 - 79 lat

1.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters50.2686
2.Bugla Rudolf40Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:01.5946
3.Korolko Edward40Toruń Multisport Team1:05.8038
4.Szurek Władysław40Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:30.8314

80 - 84 lat

1.Witkowski Tadeusz37T.P.Masters Opole1:00.8348
2.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice1:03.0843
3.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team1:13.2027

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków59.4252


<< TOP >>
Konkurencja 12
18.11.2017 - 9:30
Kobiet, 200m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natlia97Klub Sportowy Warta Poznań2:47.7351637.9243.1843.2343.40
2.Sołtysiak Patrycja97Niezrzeszeni3:01.0141040.7445.7548.1546.37
3.Pluta Kinga96Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu3:03.3439540.7245.7447.8549.03
4.Wolska Sandra95Masters Wisła Kraków3:10.8335042.4548.1550.4249.81
5.Górka Karolina94Masters Wisła Kraków3:12.9533943.0148.5149.9851.45
6.Milewska Aleksandra95AQUASFERA Masters Olsztyn3:21.1329946.6351.3051.8651.34

25 - 29 lat

1.Marianek Aleksandra90Legia Warszawa3:17.2131745.1350.3851.5350.17
2.Gębka Kamila88Swimminmg Masters Team Szczeci3:17.2331745.1451.2749.4151.41

30 - 34 lat

1.Walenta Katarzyna85Toruń Multisport Team2:59.0442440.7245.1546.1747.00
2.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice3:04.1239042.9946.2547.6247.26
3.Mikołajczyk Lidia87TKKF Koszalin Masters3:07.2637142.1147.5449.7647.85
4.Thorpe Jessica85UKS Wodnik 29 Katowice3:10.2735341.8546.5949.7952.04
5.Bubienko Katarzyna84Klub Pływacki "Totis Viribus" 3:38.2823446.8954.1357.6759.59
6.Hebel Aleksandra87KS Rekin Świebodzice3:43.8221748.7456.24
7.Wycisk Agata85Diana3:53.6119155.4358.8759.8859.43

35 - 39 lat

1.Rozmus Angelika78UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg3:22.7129245.6750.9353.4652.65
2.Spišáková Linda79PKM Turčianski raci3:29.8326348.0253.7755.6552.39
3.Drejka Agnieszka78SiKReT Gliwice3:52.5319351.8159.071:01.441:00.21
4.Gniot Katarzyna80MASTERS Zdzieszowice4:01.7717254.191:00.491:02.451:04.64
5.Kuna Agnieszka81Solne Miasto Wieliczka4:22.6113454.601:06.031:11.281:10.70

40 - 44 lat

1.Velitsová Lívia76PKM Turčianski raci4:04.5016656.381:01.011:02.761:04.35

45 - 49 lat

1.Bohuslávková Hana68Neptun Masters Praha2:53.5246639.5043.6844.3146.03
2.Sulewska Beata72Weteran Zabrze2:59.0642440.1345.2646.4947.18
3.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team3:20.6230145.8550.5951.6852.50
4.Turanská Katarína72PKM Turčianski raci3:57.6718154.771:00.981:01.251:00.67

50 - 54 lat

1.Olszewska Edyta64Warsaw Masters Team3:09.8735643.9348.7048.3148.93
2.Petecka Maria67MOTYL MOSiR STALOWA WOLA3:32.1925548.9154.3555.0353.90
3.Goździejewska Anna67AQUASFERA Masters Olsztyn3:34.7324650.2856.2055.3852.87

55 - 59 lat

1.Kičínová Anna61ŠPK Kúpele Piešťany3:28.0227048.9353.0153.5552.53
2.Krowicka Joanna60SBC3:43.1921949.5058.1958.7056.80
3.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters3:57.2518252.4859.961:02.561:02.25
4.Dąbrowska Zofia58SiKReT Gliwice4:34.2511857.111:06.531:12.041:18.57
DYSKW.Hamowska Elżbieta60Solne Miasto Wieliczka
K11 - Nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg  (Czas: 9:52)

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57Klub Sportowy Warta Poznań3:23.0929046.3451.5053.5051.75
2.Sannikova Nadiya56Euro-Lviv MSC4:06.7016255.311:01.141:05.901:04.35
3.Bardzicka Iwona54AQUASFERA Masters Olsztyn4:47.731021:05.611:10.551:15.221:16.35
4.Benova Dana56SK Spolchemie Usti nad Labem4:56.70931:07.871:17.791:19.751:11.29
5.Kerner-Mateusiak Ewa54Vctory Masters Elbląg5:47.1858

65 - 69 lat

1.Drużyńska Genowefa51Weteran Zabrze4:50.95981:18.101:13.67
2.Lipińska Jolanta51Niezrzeszeni6:23.20431:27.341:38.661:41.591:35.61

80 - 84 lat

1.Noetzel Stefania35MKP Szczecin5:04.65861:14.292:35.29


<< TOP >>
Konkurencja 13
18.11.2017 - 10:00
Mężczyzn, 200m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Aptewicz Arkadiusz93Niezrzeszeni2:21.5961531.5636.0436.5637.43
2.Droś Patryk97MOS Dąbrowa Górnicza2:25.8356331.7336.8138.1439.15
3.Burzawa Mateusz96Niezrzeszeni2:36.9645135.5540.1640.0141.24
4.Żuczek Piotr94Niezrzeszeni2:39.5643034.6939.8141.3043.76
5.Popławski Łukasz97Niezrzeszeni2:40.0642635.9340.1741.6342.33

25 - 29 lat

1.Mudruňka Tomáš91Neptun Masters Praha2:33.6148234.4538.8540.6239.69
2.Paciej Szymon88MASTERS Zdzieszowice2:49.2636038.1143.8044.1743.18
3.Palczynski Mateusz89TMA BARRACUDA Kalisz2:55.7432137.3543.4146.8048.18

30 - 34 lat

1.Porada Tomasz83Warsaw Masters Team2:34.2747535.0339.1639.7640.32
2.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team2:34.7047135.1539.5540.2039.80
3.Dymiter Mateusz86Neptun Team Tarnow2:48.0136837.2541.4243.5645.78
4.Kieres Michał84AQUASFERA Masters Olsztyn2:56.0931938.7543.9646.9746.41
5.Łogin Marcin84Swimminmg Masters Team Szczeci3:15.2623444.8549.8651.1449.41

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań2:33.3948435.1039.3539.9638.98
2.Zadorożny Bartłomiej78Klub Sportowy Warta Poznań2:42.1440936.1139.9342.1943.91
3.Trudnos Rafał80Masters Łódź2:43.1140236.4840.5942.4743.57
4.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters3:04.2427939.4845.1848.8050.78
5.Fiala Michal79PVK Brno3:14.0523944.3149.4351.7048.61

40 - 44 lat

1.Hlavatý Martin73Vysokoskolsky klub Univerzity 2:38.2344135.4140.2541.9940.58
2.Hejnic Petr77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň2:45.9438237.6242.9442.3743.01
3.Szklarz Artur75UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:51.5134639.3543.7744.6543.74
4.Łysiak Piotr73KS Korona Kraków2:52.7333938.7742.8344.2346.90
5.Bielskyi Dmytro77Niezrzeszeni2:59.7430039.0045.4948.4046.85
6.Pawłowski Bartłomiej75Warsaw Masters Team3:01.9728940.6346.0447.3947.91
7.Stefurak Radosław74SBC3:07.1326640.3846.0749.5551.13
8.Rybiński Łukasz75Warsaw Masters Team3:15.6023342.9347.7451.1453.79

45 - 49 lat

1.Formas Sławomir69Masters Oświęcim2:31.4050334.4038.3739.3939.24
2.Darowski Piotr71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:37.3844834.4439.0241.4942.43
3.Kowalski Sławomir72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:48.9836237.3942.6644.4944.44
4.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków2:51.3334737.7043.4045.3444.89
5.Horil Juraj72ŠPK Kúpele Piešťany3:01.9229038.2745.6448.5549.46
6.Milewski Bogdan69AQUASFERA Masters Olsztyn3:20.3521744.1050.1953.2252.84
7.Ostapczuk Sebastian70Warsaw Masters Team3:29.7518947.9253.0855.7353.02

50 - 54 lat

1.Pycia Adam66KS Korona Kraków3:18.6722242.5847.5653.1655.37
2.Rudziński Michał66Warsaw Masters Team3:20.0921844.7149.5351.5654.29
3.Twarowski Andrzej65Masters Białystok3:24.0620546.1451.5054.5651.86
4.Brożek Wacław67KS Korona Kraków3:56.9613158.721:00.571:00.0957.58

55 - 59 lat

1.Mroziński Jerzy59UKS Wodnik 29 Katowice2:59.0530440.2144.6246.7747.45
2.Dmytrów Wojciech61Start Poznań3:03.1628438.1045.5248.5750.97
3.Waraczewski Przemysław62Klub Sportowy Warta Poznań3:06.8126740.8045.8649.0351.12
4.Szozda Zbigniew60MKP Szczecin3:16.0023243.9549.7551.2651.04
5.Koźlikowski Marek61AQUASFERA Masters Olsztyn3:16.8522945.0950.2151.1050.45
6.Toporski Janusz59KS Korona Kraków3:41.4216053.2456.3757.1954.62

60 - 64 lat

1.Piechula Adolf57Akademicki Związek Sportowy Pa3:17.2322743.4351.2551.7350.82
2.Sypniewski Andrzej57TMA BARRACUDA Kalisz3:18.0322443.7349.1452.4852.68
3.Jacaszek Andrzej53Gdynia Masters3:22.8420954.3251.71
4.Kwiatkowski Bogusław56KS Korona Kraków5:15.81551:10.391:22.031:23.931:19.46

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team3:07.4326543.0047.5548.9147.97
2.Wiczel Roman48UTW"Masters"Zgierz3:27.5319548.2753.9555.0650.25
3.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec4:46.18741:06.221:13.221:14.091:12.65

70 - 74 lat

1.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Św.3:58.99127
2.Starosta Miron45Rydułtoeska Akademia Aktywnego4:57.67661:08.011:16.251:17.871:15.54
DYSKW.Zientara Henryk46Toruń Multisport Team
K4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jadno kopnięcie nogami  (Czas: 10:21)

75 - 79 lat

1.Fecica Daniel40Weteran Zabrze3:38.6416749.3156.2557.6955.39
2.Golik Janusz41MUKS Lider Chełm4:12.501081:00.881:05.011:05.491:01.12
3.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni4:48.08731:02.311:13.881:16.091:15.80


<< TOP >>
Konkurencja 14
18.11.2017 - 10:30
Kobiet, 100m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa59.3163228.5730.74
2.Ilcewicz Edyta96KU AZS Uniwersytet Warszawski1:03.0952530.3032.79
3.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszeni1:07.7942331.9435.85
4.Matraszek Aleksandra93Niezrzeszeni1:11.2036533.0538.15
5.Kos Agnieszka96Nabaiji Team Decathlon1:23.0223039.2443.78

25 - 29 lat

1.Drab Magdalena92Masters Wisła Kraków59.2363528.6430.59
2.Kvita Valentyna88Euro-Lviv MSC1:00.2160428.8331.38
3.Sterczyńska Karolina89KU AZS UAM Poznań1:00.4659729.2531.21
4.Bochyńska Sonia90UTW"Masters"Zgierz1:01.6056429.5932.01
5.Krysiak Olga91Warsaw Masters Team1:02.6453629.9432.70
6.Konecna Michaela88PVK Brno1:16.2729736.2740.00

30 - 34 lat

1.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon1:09.4839333.4935.99
2.Hebel Aleksandra87KS Rekin Świebodzice1:15.0031235.7539.25
3.Dąbrowska Anna87Klub Sportowy MAKO1:20.3025437.3642.94
4.Karaś Karolina87Vctory Masters Elbląg1:36.5714646.3950.18
5.Wycisk Agata85Diana1:48.5910352.3256.27

35 - 39 lat

1.Duda Anna81RMKS Rybnik1:02.4354229.1833.25
2.Michalik Dominika79Masters Białystok1:06.0445831.5234.52
3.Ostrowska Anna78Masters Łódź1:10.8637033.6837.18
4.Kucharska Jowita80AQUASFERA Masters Olsztyn1:12.0135334.4237.59
5.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice1:16.8629036.4740.39
6.Mazurkiewicz Agnieszka82Warsaw Masters Team1:19.0326737.6041.43
7.Drejka Agnieszka78SiKReT Gliwice1:29.5118341.2548.26
8.Solak Ewelina80Klub Pływacki "Totis Viribus" 1:38.4513845.9152.54

40 - 44 lat

1.Meksuła Agata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:11.4236233.7537.67
2.Borkowska Sonia75Park Wodny Tarnowskie Góry Mas1:13.5133234.0739.44
3.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters1:14.0032535.0039.00
4.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters1:18.0827736.8541.23
5.Chmiel Anna75Park Wodny Tarnowskie Góry Mas1:25.2421340.1445.10
6.Wach Małgorzata73Masters Wisła Kraków1:25.7620941.0144.75
7.Sienkiewicz Katarzyna74AQUASFERA Masters Olsztyn1:31.0817440.5050.58

45 - 49 lat

1.Frączek Izabela70KS Korona Kraków1:04.6648830.6634.00
Wynik lepszy od Rekordu Polski
2.Hlatká Nina68MPK Prievidza1:13.8532736.1037.75
3.Batóg Dorota72SBC1:15.5730535.7439.83
4.Sołtysiak Marta72Niezrzeszeni1:16.1629835.9640.20
5.Janeczko Anna72KS Korona Kraków1:17.5828237.6239.96
6.Uczarczyk Jolanta72KS Korona Kraków1:28.8618842.5046.36
7.Krupa Agnieszka69Masters Wisła Kraków1:29.1218642.8546.27
8.DanekWiśniak Agnieszka71Solne Miasto Wieliczka1:41.7412549.2852.46
9.Salaiová Adriana69PKM Turčianski raci2:15.05531:02.441:12.61

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin1:09.0340133.5435.49
2.Goździejewska Anna67AQUASFERA Masters Olsztyn1:15.7330336.8938.84
3.Kotecka Anna65Klub Sportowy Warta Poznań1:24.6521741.4843.17
4.Nowak-Bereś Elżbieta67MKP Bobry Dębica1:37.2714345.9351.34

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków1:16.0629936.3339.73
2.Stępień Ewa62UTW"Masters"Zgierz1:18.0027836.4041.60
3.Karczewska Danuta58Weteran Zabrze1:51.029652.6758.35

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków1:31.571711:31.58
2.Dembecka Rusłana57Klub Sportowy Warta Poznań1:56.728254.401:02.32
3.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team2:02.117256.761:05.35
4.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków2:03.197054.971:08.22

65 - 69 lat

1.Hausnerová Mária49MPK Prievidza1:25.7220941.1344.59
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań1:33.4616144.1949.27
3.Brendler Barbara50Weteran Zabrze1:37.1414346.0951.05
4.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team1:54.888754.741:00.14

70 - 74 lat

1.Bastek Renata43Weteran Zabrze1:27.4919742.6344.86
2.Mleczko Maria46KS Korona Kraków2:20.40471:06.151:14.25
3.Maria Lippa46Rydułtoeska Akademia Aktywnego2:47.12281:15.801:31.32

85 - 89 lat

1.Walkowicz Urszula32UKS Wodnik 29 Katowice2:54.3424


<< TOP >>
Konkurencja 15
18.11.2017 - 10:50
Mężczyzn, 100m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon53.0260825.8027.22
2.Droś Patryk97MOS Dąbrowa Górnicza53.1960325.9727.22
3.Bor Radosław93TKKF Koszalin Masters53.6058926.2427.36
4.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo54.0557425.4328.62
5.Olszak Łukasz95TKKF Koszalin Masters55.6852526.6129.07
6.Zalewski Igor93Niezrzeszeni58.4745427.7330.74
7.Borkowski Paweł93Niezrzeszeni59.6142828.8830.73
8.Gniazdowski Jerzy96KU AZS UAM Poznań59.7442527.4132.33
9.Kordowski Kamil97Toruń Multisport Team1:03.8634830.8233.04
10.Mazur Tomasz94Swimminmg Masters Team Szczeci1:29.2312741.8547.38

25 - 29 lat

1.Rębas Igor89Warsaw Masters Team54.6355625.9128.72
2.Baranowski Marek91KU AZS Uniwersytet Warszawski55.8252126.5429.28
3.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole56.0051626.8929.11
4.Biadoń Tomasz90Niezrzeszeni56.3050826.0330.27
5.Strumiński Emil88Niezrzeszeni58.3745627.9130.46
6.Drózd Krzysztod92Niezrzeszeni1:02.2437628.9533.29
7.Szota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci1:03.3535630.4532.90
8.Waliński Maciej92KU AZS UAM Poznań1:06.8830331.9834.90
9.Kaczmarek Marcin88Swimminmg Masters Team Szczeci1:17.0119837.5139.50
10.Wiklański Dawid88Neptun Team Tarnow1:29.6512540.7448.91

30 - 34 lat

1.Unold Marcin86AZS AWF Katowice51.5366324.8426.69
2.Kwaśniewski Mateusz87Niezrzeszeni54.6255626.0928.53
3.Stuczyński Marek84KS Rekin Świebodzice55.8052226.7829.02
4.Brodacki Maciej83Swimminmg Masters Team Szczeci55.8452126.6929.15
5.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice57.7247126.5631.16
6.Żemier Filip84KS Rekin Świebodzice1:00.3441328.8931.45
7.Rybicki Artur84Toruń Multisport Team1:00.6740629.1631.51
8.Roenig Jan86Swimminmg Masters Team Szczeci1:01.6538729.4332.22
9.Marszałek Patryk87TKKF Koszalin Masters1:02.6536929.4433.21
10.Wiaderek Ksawery87Masters Łódź1:02.7436729.9832.76
11.Stępień Jakub83AQUASFERA Masters Olsztyn1:03.7635030.3333.43
12.Tomczak Marcin85KU AZS UAM Poznań1:06.9230231.0335.89
13.Nowiński Wojciech84Weteran Zabrze1:09.2927231.9737.32
14.Zawadzki Leszek83Niezrzeszeni1:09.4727031.1338.34
15.Zieliński Kamil83Swimminmg Masters Team Szczeci1:10.9925334.0636.93
16.Rożek Łukasz84Swimminmg Masters Team Szczeci1:14.7421735.0939.65

35 - 39 lat

1.Stolarczyk Łukasz81SiKReT Gliwice56.1851127.1928.99
2.Dzięcioł Karol81Warsaw Masters Team56.7249727.5729.15
3.Frąckowiak Artur78Masters Łódź58.9244328.4830.44
4.Szymkowiak Marcin80Klub Sportowy Warta Poznań59.0644028.1530.91
5.Olejarczyk Igor79Masters Łódź59.2243728.5830.64
6.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC1:00.0541929.1130.94
7.Zadorożny Bartłomiej78Klub Sportowy Warta Poznań1:00.6440729.0931.55
8.Wieja Szymon78Klub Sportowy Warta Poznań1:01.0139928.7732.24
9.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn1:02.1537829.4932.66
10.Jabłoński Michał80Warsaw Masters Team1:05.2632630.9534.31
11.Arentewicz Grzegorz81Toruń Multisport Team1:07.3629632.6734.69
12.Jankowiak Bartosz81KU AZS UAM Poznań1:07.4329631.9835.45
13.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters1:07.4829532.4735.01
14.Kaczmarek Michał82Start Poznań1:09.2527332.6236.63
15.Domeracki Rafał82Park Wodny Tarnowskie Góry Mas1:11.5124834.9436.57
16.Kieżun Piotr80Klub Sportowy MAKO1:15.0721433.6641.41
17.Markiewicz Szymon80Solne Miasto Wieliczka1:20.8517138.5142.34
18.Strzelczyk Krzysztof78KU AZS UAM Poznań1:22.58161
19.Jakubiński Jakub82Solne Miasto Wieliczka1:22.6316039.0043.63

40 - 44 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn56.7649626.9329.83
2.Melnyk Dmytro74Euro-Lviv MSC56.9549127.2429.71
3.Berwecki Arkadiusz73MOTYL MOSiR STALOWA WOLA57.2548327.4429.81
4.Ślęczka Krzysztof74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg57.6447327.3930.25
5.Krzyśków Piotr76Niezrzeszeni57.8846827.4630.42
6.Gromisz Wilhelm77Masters Team Biała Podlaska58.5045328.4430.06
7.Bystry Jarosław77KU AZS UAM Poznań1:01.7338529.5532.18
8.Pieślak Michał74TKKF Koszalin Masters1:02.1737729.1832.99
9.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters1:04.9233131.2033.72
10.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:05.6532031.1134.54
11.Zienkiewicz Marek74Swimminmg Masters Team Szczeci1:07.9828832.7935.19
12.Drzazga Robert76Niezrzeszeni1:08.4128331.1437.27
13.Rybiński Łukasz75Warsaw Masters Team1:09.2527333.0036.25
14.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon1:14.3322134.9239.41
15.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn1:15.3621236.3439.02
16.Amanowicz Łukasz76Niezrzeszeni1:17.1519734.6542.50
17.Budek Robert74Warsaw Masters Team1:17.6819335.7641.92
18.Markowski Dominik76Klub Sportowy MAKO1:21.0917037.2343.86
19.Panasiuk Tomasz73Swimminmg Masters Team Szczeci1:29.7812543.9045.88

45 - 49 lat

1.Shchotkin Ihor72Euro-Lviv MSC55.2153926.8328.38
2.Horínek Marian71Vysokoskolsky klub Univerzity 56.2051127.5528.65
3.Syrbu Oleksandr72Euro-Lviv MSC57.9446628.0829.86
4.Zubets Oleksandr70No Stars58.8844428.4030.48
5.Mańczak Jakub71KS Delfin Gdynia1:02.6236930.2532.37
6.Ishchenko Dmytro69Euro-Lviv MSC1:04.0634531.0533.01
7.Rybarczyk Michał70Ursynów Masters1:04.6833530.8433.84
8.Wesołowski Dariusz71Masters Wisła Kraków1:07.1729931.5035.67
9.Ostapczuk Sebastian70Warsaw Masters Team1:20.3417539.2041.14
10.Juszkiewicz Grzegorz71Swimminmg Masters Team Szczeci1:40.868853.4847.38
11.Kaczmarczyk Wojciech68KS Korona Kraków1:52.556350.221:02.33

50 - 54 lat

1.Monczak Piotr67Start Poznań58.3345728.2030.13
2.Obr Pavel67TJ Alcedo Vsetín59.8442328.6731.17
3.Mezherytskyi Sergii66No Stars1:00.8940229.1431.75
4.Turanský Branislav67PKM Turčianski raci1:01.2239529.2731.95
5.Zmiejko Wojciech63Niezrzeszeni1:02.0438030.1031.94
6.Soukup Petr66MPK Prievidza1:04.3334030.8533.48
7.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice1:04.9333131.6633.27
8.Ezhkov Vadim65Pregel1:06.9530232.4134.54
9.Orski Oskar67T.P.Masters Opole1:08.2628532.8235.44
10.Pycia Adam66KS Korona Kraków1:08.5428133.1735.37
11.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn1:12.5623734.5438.02
12.Kapara Zbigniew67Niezrzeszeni1:18.2118937.1041.11
13.Kubera Roman65PKM Turčianski raci1:23.1915737.7445.45

55 - 59 lat

1.Olszewski Paweł62Klub Sportowy Warta Poznań1:00.6640628.7431.92
2.Warchoł Wojciech61Niezrzeszeni1:02.6936831.0931.60
3.Orecki Lech61MKP Szczecin1:07.2229832.3534.87
4.Barucha Jan59Weteran Zabrze1:12.56237
5.Cajdler Tomasz61UTW"Masters"Zgierz1:18.3718835.5942.78
6.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team1:25.9014340.8945.01
7.Kočalka Miroslav59PKM Turčianski raci1:28.3413142.2546.09

60 - 64 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team1:03.0736130.5732.50
2.Sinicki Kazimierz55Niezrzeszeni1:08.6528032.4736.18
3.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów1:11.7524533.6238.13
4.Ciekliński Wiesław57Niezrzeszeni1:12.6223634.0038.62
5.Twardysko Stanisław56SiKReT Gliwice1:17.4519535.8841.57
6.Błasiak Janusz55UTW"Masters"Zgierz1:30.7712143.3247.45
7.Michalczyk Jerzy56Masterskrasnik1:35.5310445.5549.98

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team1:14.8321635.0239.81
2.Kornicki Wiesław49Weteran Zabrze1:18.4518737.2441.21
3.Rekunkov Oleksandr49Euro-Lviv MSC1:25.6314440.8244.81
4.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki1:27.8113441.8046.01
5.Koretskyy Roman49Euro-Lviv MSC1:34.6710642.0252.65
6.Boboli Jan Maciej48Gdynia Masters1:37.949643.7054.24
7.Szczurek Bogdan52Masters Wisła Kraków1:58.605453.271:05.33
DYSKW.Kantek Karol48ŠPK Kúpele Piešťany
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 11:03)

70 - 74 lat

1.Smerda Rudolf43PVK Brno1:10.4625933.3737.09
2.Mleczko Andrzej47KS Korona Kraków1:16.7720037.0439.73
3.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"Zgierz1:18.2918936.9041.39
4.Zieliński Stanisław47MKP Wodnik 29 Tychy1:30.0112442.5647.45

75 - 79 lat

1.Kosiak Wojciech40SiKReT Gliwice1:38.469547.5250.94
2.Korolko Edward40Toruń Multisport Team1:45.647648.8956.75
3.Waga Stanisław40KS Korona Kraków1:49.576848.891:00.68
4.Szurek Władysław40Rydułtoeska Akademia Aktywnego2:37.60231:13.441:24.16

80 - 84 lat

1.Witkowski Tadeusz37T.P.Masters Opole1:50.866650.331:00.53
2.Osóbka Tomasz37Toruń Multisport Team2:58.69151:18.841:39.85

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków1:47.097348.1758.92


<< TOP >>
Konkurencja 16
18.11.2017 - 11:25
Kobiet, 100m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa1:10.2852433.1137.17
2.Wiśniewska Natlia97Klub Sportowy Warta Poznań1:10.8451132.3238.52
3.Ilcewicz Edyta96KU AZS Uniwersytet Warszawski1:11.4249933.3938.03
4.Maciupa Kinga94Swimminmg Masters Team Szczeci1:11.5049732.8238.68
5.Sproska Magdalena97Nabaiji Team Decathlon1:11.7749232.7739.00
6.Krzyżostaniak Agnieszka93Swimminmg Masters Team Szczeci1:12.2548232.4539.80
7.Piwońska Monika95AQUASFERA Masters Olsztyn1:17.2539434.9942.26
8.Górka Karolina94Masters Wisła Kraków1:20.5434838.5741.97
9.Matraszek Aleksandra93Niezrzeszeni1:20.5934738.8641.73
10.Górajewska Martyna94Nabaiji Team Decathlon1:21.7833238.0943.69

25 - 29 lat

1.Drab Magdalena92Masters Wisła Kraków1:07.0560332.2734.78
2.Sterczyńska Karolina89KU AZS UAM Poznań1:10.0352932.6537.38
3.Kuśpiet Sylwia90TKKF Koszalin Masters1:11.0550731.4439.61
4.Sączyńska Emilia90Warsaw Masters Team1:22.2832636.8145.47
5.Konecna Michaela88PVK Brno1:26.8327841.5745.26

30 - 34 lat

1.Walenta Katarzyna85Toruń Multisport Team1:12.3847933.3639.02
2.Kaczmarek Agnieszka85Legia Warszawa1:12.6947332.7639.93
3.Mikołajczyk Lidia87TKKF Koszalin Masters1:16.8240135.9240.90
4.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon1:19.3036439.2440.06
5.Modzelan Karolina86UKS Delfin Legionowo1:20.1035435.8244.28
6.Szulc Helena86Swimminmg Masters Team Szczeci1:20.6334736.8043.83
7.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team1:22.3032638.2444.06
8.Czarnecka Katarzyna85Warsaw Masters Team1:22.6032239.0043.60
9.Hanczewska Marta84Swim2tri1:25.3229339.6845.64
10.Szymańska Katharina85Warsaw Masters Team1:40.8817749.4751.41

35 - 39 lat

1.Gołębiowska Joanna82Warsaw Masters Team1:07.2559831.6335.62
Wynik lepszy od Rekordu Polski
2.Duda Anna81RMKS Rybnik1:12.4847733.4039.08
3.Matúšová Zuzana82ŠPK Kúpele Piešťany1:13.1946434.2738.92
4.Olszanowska Iga81Masters Team Biała Podlaska1:14.3944233.9540.44
5.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci1:15.5142234.6040.91
6.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice1:24.2930341.2443.05
7.Morkisz Aleksandra78UKS Wodnik 29 Katowice1:26.8927740.0846.81
8.Janovská Michaela80PKM Turčianski raci1:31.9423442.1949.75
9.Spišáková Linda79PKM Turčianski raci1:35.9120647.9547.96

40 - 44 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"Zgierz1:11.4249932.6938.73
2.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice1:21.3633737.4043.96
3.Meksuła Agata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:22.4632438.2544.21
4.Jarecka-Skorykow Monika74Warsaw Masters Team1:25.5329040.0145.52
5.Borkowska Sonia75Park Wodny Tarnowskie Góry Mas1:26.9227739.4247.50
6.Mostowska Magdalena77Warsaw Masters Team1:37.68195
7.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn1:39.7218342.9356.79
8.Ábelová Lucia73AQUATICS Nitra1:50.5713456.7753.80

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"Zgierz1:14.0544834.2739.78
2.Głowiak Anna70Niezrzeszeni1:24.7229939.6245.10
3.Batóg Dorota72SBC1:25.3529240.1045.25
4.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team1:29.2125643.7245.49
5.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team1:35.6520743.2552.40
6.Krupa Agnieszka69Masters Wisła Kraków1:48.9014053.2555.65
7.Wolska Marta69Masters Wisła Kraków1:57.5011255.791:01.71

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66KS Korona Kraków1:15.8341735.0640.77
2.Hordii Inna63Euro-Lviv MSC1:23.1531638.1345.02
3.Wysocka Klaudia66KS Korona Kraków1:23.3831338.9544.43
4.Petecka Maria67MOTYL MOSiR STALOWA WOLA1:29.4525443.0646.39
5.Nowak-Bereś Elżbieta67MKP Bobry Dębica1:48.5614250.5258.04

55 - 59 lat

1.Szała Ewa59steef1:28.6026139.9248.68
2.Krowicka Joanna60SBC1:36.8120048.4348.38
3.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters1:37.7819446.1151.67
4.Zagała Joanna59SiKReT Gliwice1:39.6918347.3152.38

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57Klub Sportowy Warta Poznań1:26.7727841.9944.78
2.Khiresh Lyudmyla57Euro-Lviv MSC1:29.6725241.4348.24
3.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni1:31.2023943.3447.86
4.Stritezska Jaroslava53PVK Brno1:58.7010855.481:03.22

65 - 69 lat

1.Kozakova Tetiana51Euro-Lviv MSC1:59.6410655.661:03.98
2.Koźmin Anna51KS Korona Kraków2:06.808959.781:07.02
3.Lipińska Jolanta51Niezrzeszeni3:13.04251:35.061:37.98

70 - 74 lat

1.Bosowska Janina47Weteran Zabrze2:08.27861:00.151:08.12
2.Mleczko Maria46KS Korona Kraków2:52.37351:34.121:18.25

75 - 79 lat

1.Nicpoń Krystyna40UKS Wodnik 29 Katowice2:17.79691:07.531:10.26


<< TOP >>
Konkurencja 17
18.11.2017 - 11:50
Mężczyzn, 100m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Chmiel Łukasz93Niezrzeszeni58.1564725.4832.67
2.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górnicza58.3664026.4131.95
3.Grula Mateusz93Warsaw Masters Team58.5163527.0131.50
4.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon1:00.8556428.4632.39
5.Drozd Mateusz94MKS Neptun Stargard1:01.5654527.8133.75
6.Fremel Dawid95TKKF Koszalin Masters1:02.0053329.6632.34
7.Kowalik Damian94KU AZS UAM Poznań1:02.3552527.8334.52
8.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo1:02.7451529.5133.23
9.Zalewski Igor93Niezrzeszeni1:06.2943630.2836.01
10.Mika Kamil95TKKF Koszalin Masters1:09.3538132.5136.84

25 - 29 lat

1.Kowalik Piotr91KU AZS UAM Poznań1:01.4154926.4135.00
2.Sterczyński Jakub88KU AZS UAM Poznań1:01.7154128.7133.00
3.Michałkowski Marek91KU AZS UAM Poznań1:01.8253830.4331.39
4.Guzik Jakub91Masters Wisła Kraków1:01.9553527.9833.97
5.Rębas Igor89Warsaw Masters Team1:03.7549129.7633.99
6.Wróbel Krzysztof88TKKF Koszalin Masters1:04.0748330.0734.00
7.Szczuka Paweł92AQUASFERA Masters Olsztyn1:04.5747229.9734.60
8.Biadoń Tomasz90Niezrzeszeni1:06.4843330.2736.21
9.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole1:06.8342631.7135.12
10.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha1:07.6641031.3936.27
11.Jekiełek Maciej91Nabaiji Team Decathlon1:10.4436434.1436.30
12.Mudruňka Tomáš91Neptun Masters Praha1:11.9034236.4135.49
13.Szczypiński Przemysław90Niezrzeszeni1:13.5232032.3641.16
14.Szota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci1:13.5631935.8037.76
15.Waliński Maciej92KU AZS UAM Poznań1:23.7821638.7445.04
16.Jania Darek88Solne Miasto Wieliczka1:34.4015146.4847.92
17.Jeznach Jakub92Niezrzeszeni1:54.368553.101:01.26

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice1:03.8548829.5534.30
2.Brodacki Maciej83Swimminmg Masters Team Szczeci1:05.2345829.8235.41
3.Dymiter Mateusz86Neptun Team Tarnow1:09.2638332.1837.08
4.Bednarz Mateusz83Warsaw Masters Team1:11.3834933.2738.11

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice1:01.6954228.0933.60
2.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team1:01.8553729.2432.61
3.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"Zgierz1:04.3147830.1434.17
4.Melańczuk Tomasz80Masters Team Biała Podlaska1:04.3547729.4034.95
5.Julian Aguilar Daniel82Warsaw Masters Team1:04.6047230.0134.59
6.Dzięcioł Karol81Warsaw Masters Team1:05.7344831.2734.46
7.Szymkowiak Marcin80Klub Sportowy Warta Poznań1:07.2641831.9635.30
8.Czerniecki Tomasz82KS Korona Kraków1:07.62411
9.Wilczęga Marcin81Legia Warszawa1:08.3839832.1136.27
10.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC1:10.5536233.0637.49
11.Marchewka Andrzej81Toruń Multisport Team1:11.4634832.7738.69
12.Brożyna Marek80Swimmers St. Pływackie1:12.5733232.8139.76
13.Zimkowski Dawid81SiKReT Gliwice1:15.9829033.6242.36
14.Pintara Kornel78Masters Łódź1:16.3128635.2341.08
15.Bobeł Paweł78UKS Wodnik 29 Katowice1:17.0327834.2342.80
16.Gurbski Marek78Masters Łódź1:19.7925035.2344.56
17.Jankowiak Bartosz81KU AZS UAM Poznań1:19.8524937.4542.40
18.Kaczmarek Michał82Start Poznań1:20.7124238.4742.24
19.Fiala Michal79PVK Brno1:23.3421939.9843.36
20.Strzelczyk Krzysztof78KU AZS UAM Poznań1:38.8713147.3151.56
21.Próchniewicz Bartosz78KS Korona Kraków1:49.729648.951:00.77

40 - 44 lat

1.Hlavatý Martin73Vysokoskolsky klub Univerzity 1:02.4052329.5532.85
2.Horbacz Marcin74TKKF Koszalin Masters1:04.3047830.5233.78
3.Ślęczka Krzysztof74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:06.3243631.1735.15
4.Chrzan Mariusz73MKS Neptun Stargard1:06.5943030.4236.17
5.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn1:07.1042132.1334.97
6.Šíp Jiří73Plavecký klub Zábřeh1:07.3741631.5735.80
7.Hejnic Petr77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň1:09.4837933.0436.44
8.Ćwikła Konrad75Stowarzyszenie Pływackie MASTE1:10.8035833.0137.79
9.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team1:11.6234633.0238.60
10.Krulikowski Robert73Masters Oświęcim1:12.5933233.2339.36
11.Szklarz Artur75UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:12.9932733.5639.43
12.Kądzioła Michał77Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:14.3131032.6641.65
13.Dąbrowski Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn1:15.3729734.9440.43
14.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters1:15.5929434.5841.01
15.Zienkiewicz Marek74Swimminmg Masters Team Szczeci1:20.2824539.1541.13
16.Boicetta Sebastian75Masters Ikar Mielec1:21.2923636.8444.45
17.Drzazga Robert76Niezrzeszeni1:21.4823537.2644.22
18.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon1:27.0319341.7945.24
19.Panasiuk Tomasz73Swimminmg Masters Team Szczeci1:49.989551.8058.18

45 - 49 lat

1.Formas Sławomir69Masters Oświęcim1:03.8348931.0232.81
2.Beym Robert69Start Poznań1:05.3645529.9535.41
3.Rother Marek68WKS Śląsk Wrocław1:07.1042130.1136.99
4.Zubets Oleksandr70No Stars1:08.9038931.9436.96
5.Kowalski Sławomir72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:10.2936633.1737.12
6.Friauf Ruslan69Euro-Lviv MSC1:19.2925536.0243.27
7.Horil Juraj72ŠPK Kúpele Piešťany1:19.3025537.1242.18
8.Juszkiewicz Grzegorz71Swimminmg Masters Team Szczeci2:05.05651:07.0258.03
DYSKW.Wesołowski Dariusz71Masters Wisła Kraków
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 12:02)

50 - 54 lat

1.Skośkiewicz Rafał66Warsaw Masters Team1:07.5341330.5736.96
2.Andrzejczak Dariusz67SG Erkelenz - Hückelhoven1:08.9138830.7538.16
3.Monczak Piotr67Start Poznań1:09.4238033.6835.74
4.Vonšovský Tomáš67Neptun Masters Praha1:10.5936131.7838.81
5.Zmiejko Wojciech63Niezrzeszeni1:10.8935733.4637.43
6.Kozłowski Roman66Legia Warszawa1:13.4832033.8439.64
7.Ezhkov Vadim65Pregel1:15.7029336.3539.35
8.Kośmider Jan66UKS Victoria Józefów1:16.5328337.1939.34
9.Kapara Zbigniew67Niezrzeszeni1:39.9212747.4352.49
10.Adamowicz Paweł67Klub Sportowy MAKO1:50.109553.5856.52
DYSKW.Obr Pavel67TJ Alcedo Vsetín
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:03)

55 - 59 lat

1.Warchoł Wojciech61Niezrzeszeni1:10.6036133.7236.88
2.Piszczek Waldemar62KS Korona Kraków1:15.5429534.4841.06
3.Szozda Zbigniew60MKP Szczecin1:18.5326236.4142.12
4.Koźlikowski Marek61AQUASFERA Masters Olsztyn1:22.0023041.6240.38
5.Toporski Janusz59KS Korona Kraków1:44.3211253.8550.47

60 - 64 lat

1.Sypniewski Andrzej57TMA BARRACUDA Kalisz1:20.0724737.3542.72
2.Krčík Jozef57THREE POOLS Bernolákovo1:22.8222438.5144.31
3.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań1:24.2221340.5943.63
4.Vanko Ján55PKM Turčianski raci1:33.9215343.8350.09
5.Ciekliński Wiesław57Niezrzeszeni1:37.5013745.3152.19
6.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik1:43.1211647.4455.68

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team1:19.2725539.6039.67
2.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team1:28.8318142.5446.29
3.Kornicki Wiesław49Weteran Zabrze1:35.0514843.5051.55

70 - 74 lat

1.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Św.1:32.6516042.0950.56
2.Mleczko Andrzej47KS Korona Kraków1:38.8613149.4649.40
3.Starosta Miron45Rydułtoeska Akademia Aktywnego2:08.48601:00.401:08.08
DYSKW.Kubis Antoni47KS Korona Kraków
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 11:49), Z-2

75 - 79 lat

1.Pokorny Frantisek41PVK Brno1:28.6218241.6746.95
2.Bastek Ewald39Weteran Zabrze1:44.6211152.8351.79
3.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters1:52.288956.8955.39
4.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni2:02.316958.211:04.10

80 - 84 lat

1.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team2:28.86381:12.531:16.33


<< TOP >>
Konkurencja 18
18.11.2017 - 12:20
Kobiet, 200m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górnicza2:32.0048733.4637.7140.0240.81
2.Wolska Sandra95Masters Wisła Kraków3:32.4117847.7255.3956.1253.18

30 - 34 lat

1.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice3:01.6028538.3745.9649.2048.07
2.Szulc Helena86Swimminmg Masters Team Szczeci3:16.0222744.2150.1352.3849.30
3.Szymańska Katharina85Warsaw Masters Team4:10.8510853.251:01.03

40 - 44 lat

1.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice3:10.5524743.6148.0050.0348.91

45 - 49 lat

1.Uczarczyk Jolanta72KS Korona Kraków3:53.1113549.7758.931:01.631:02.78

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"Zgierz3:16.3522647.7350.6051.1046.92
2.Kičínová Anna61ŠPK Kúpele Piešťany3:16.7622442.9449.3452.0052.48
3.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków3:20.9521044.4149.2953.7253.53
4.Karaś Beata62Vctory Masters Elbląg4:24.429259.181:05.701:09.201:10.34

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków4:04.6211653.511:03.071:04.171:03.87
2.Benova Dana56SK Spolchemie Usti nad Labem5:57.86371:17.521:33.891:38.811:27.64

70 - 74 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran Zabrze4:25.169158.381:07.421:09.561:09.80


<< TOP >>
Konkurencja 19
18.11.2017 - 12:35
Mężczyzn, 200m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Gąsior Patryk94Warsaw Masters Team2:06.6063028.3132.6132.9032.78
2.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Górnicza2:32.2136232.8338.1040.5940.69

25 - 29 lat

1.Paduch Daniel88Masters Ikar Mielec2:14.2452830.0134.6034.7434.89
2.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha2:35.2334234.4340.6741.2638.87
3.Paciej Szymon88MASTERS Zdzieszowice2:45.7928035.0940.4943.9846.23
4.Kister Piotr89Niezrzeszeni2:47.4927234.8539.9343.3949.32
5.Palczynski Mateusz89TMA BARRACUDA Kalisz2:52.8724735.5840.8048.1748.32

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice2:23.9742833.7235.6139.0535.59
2.Miłek Mateusz87MIŁEK TRIATHLON TEAM2:37.3532833.4340.0741.7242.13
3.Kieres Michał84AQUASFERA Masters Olsztyn2:42.6029733.1539.9643.3446.15
4.Rauczyński Bartosz85Niezrzeszeni2:46.0927935.8041.2344.7844.28

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań2:16.8849830.4034.7435.5736.17
2.Osiwała Przemysław79MASTERS Zdzieszowice2:40.1931136.1240.7440.2843.05
3.Kulaga Bartłomiej78UKS Wodnik 29 Katowice2:43.9529033.9538.1942.0749.74
4.Jabłoński Michał80Warsaw Masters Team2:52.0725139.5143.6145.3443.61

40 - 44 lat

1.Berwecki Arkadiusz73MOTYL MOSiR STALOWA WOLA2:23.2543533.4835.5737.1037.10
2.Ábel Miroslav73AQUATICS Nitra2:26.2840832.1936.3438.3639.39
3.Gogacz Sebastian76MKP Bobry Dębica2:30.9237234.0738.7739.3838.70
4.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters2:51.0025535.2742.3444.3949.00
5.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:57.4722837.6744.7949.1845.83

45 - 49 lat

1.Syrbu Oleksandr72Euro-Lviv MSC2:28.9338734.4838.8238.6536.98
2.Škodný Pavol69ŠPK Kúpele Piešťany2:47.0527435.5841.6444.6245.21
3.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:49.5926237.2344.3645.0242.98
4.Mańczak Jakub71KS Delfin Gdynia2:49.9626037.3943.3245.1944.06
5.Mówiński Grzegorz69AQUASFERA Masters Olsztyn3:03.9720541.0646.8448.6547.42
6.Łukowski Ryszadard69Niezrzeszeni3:51.9310250.2058.411:01.901:01.42

50 - 54 lat

1.Thiem Jacek63Klub Sportowy Warta Poznań3:09.8018743.9548.3449.5947.92
2.Rudziński Michał66Warsaw Masters Team3:36.1312647.2452.6456.8959.36
3.Twarowski Andrzej65Masters Białystok3:37.2812447.6756.4158.1355.07

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole2:35.7233834.7138.8739.5942.55
2.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn2:47.2427337.8043.0243.7342.69
3.Szymik Piotr60UKS WODNIK Siemianowice Ślaski3:35.0112845.8453.3259.6856.17
4.Cis Andrzej60Masterskrasnik4:06.308554.631:04.871:04.711:02.09

60 - 64 lat

1.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"Zgierz3:05.5920041.3147.3048.7748.21
2.Piechula Adolf57Akademicki Związek Sportowy Pa3:13.0417741.9649.3851.2950.41
3.Ciecior Jerzy53Rydułtoeska Akademia Aktywnego3:54.049947.841:00.091:04.221:01.89
4.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa4:24.806850.181:01.471:08.201:24.95
5.Błasiak Janusz55UTW"Masters"Zgierz5:07.49441:04.461:21.481:24.421:17.13

65 - 69 lat

1.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice3:41.9811645.6057.251:00.5658.57
2.Czyż Bolewław48Niezrzeszeni4:29.23651:01.591:10.491:09.881:07.27
3.Mikołajczyk Czesław50Gdynia Masters4:42.89561:01.001:15.481:13.141:13.27
4.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec4:54.41501:03.961:18.901:19.031:12.52

70 - 74 lat

1.Smerda Rudolf43PVK Brno3:09.4518842.33
2.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"Zgierz4:22.59701:01.771:13.641:13.2053.98

75 - 79 lat

1.Golik Janusz41MUKS Lider Chełm4:55.58491:05.261:14.591:18.921:16.81
2.Bugla Rudolf40Rydułtoeska Akademia Aktywnego5:38.94321:12.461:25.711:29.101:31.67


<< TOP >>
Konkurencja 20
18.11.2017 - 13:00
Kobiet, 4 x 50m zmiennyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.SMT SZCZECIN 1Swimminmg Masters Team Szczeci2:14.42453
Krzyżostaniak Agnieszka
Gębka Kamila
93
88
+0,76
+0,40
31.30
40.53
Maciupa Kinga
Zielińska Dominika
94
80
+0,40
+0,55
32.42
30.17

AG 120 - 159

1.team1TKKF Koszalin Masters2:21.19391
Pawliczek Wioletta
Mikołajczyk Lidia
77
87
+0,74
+0,66
39.13
38.92
Kuśpiet Sylwia
Paziewska Agnieszka
90
74
+0,47
+0,37
30.38
32.76
2.WMT Stella TimeaWarsaw Masters Team2:34.74297
Balajcza Timea
Szymańska Katharina
71
85
+0,83
+0,40
43.91
51.77
Dziedzic Katarzyna
Mazurkiewicz Agnieszka
85
82

+0,63
34.45
24.61

AG 160 - 199

1.AQUASFERA Masters Olsztyn 1AQUASFERA Masters Olsztyn2:43.63251
Drzewicka Joanna
Goździejewska Anna
76
67
+0,73Kucharska Jowita
Sienkiewicz Katarzyna
80
74
+0,61
+0,52
36.34
39.33
2.PKM Turčianski raci 1PKM Turčianski raci3:07.10168
Janovská Michaela
Velitsová Lívia
80
76
Turanská Katarína
Spišáková Linda
72
79
+0,39
+0,07
55.75
40.21
3.Park Wodny Tarnowskie Góry Mas 1Park Wodny Tarnowskie Góry Mas3:16.34145
Ginko Marta
Czichy Barbara
79
66
+0,83
+0,94
59.01
52.31
Oracz Marta
Chmiel Anna
71
75
+0,73
+0,72
48.29
36.73
4.Solne Miasto Wieliczka 2Solne Miasto Wieliczka3:26.60124
Żmijewska Edyta
Hamowska Elżbieta
73
60
+0,87
+1,00
51.94
59.20
Kuna Agnieszka
DanekWiśniak Agnieszka
81
71
+0,79
+0,74
49.82
45.64

AG 200 - 239

1.UTW"Masters"Zgierz 1UTW"Masters"Zgierz2:18.35415
Fajkowska Daria
Stępień Ewa
73
62
+0,86
+0,52
33.12
40.32
Mróz Urszula
Ścibiorek Małgorzata
62
71
+0,75
+0,57
34.54
30.37
2.Korona Kraków DKS Korona Kraków2:23.06376
Macierzewska Agnieszka
Kuliś Mariola
60
66
+0,82
+0,41
42.21
36.70
Wysocka Klaudia
Frączek Izabela
66
70
+0,53
+0,28
35.81
28.34

AG 240 - 279

1.Korona Kraków EKS Korona Kraków3:26.20125
Legutko Mirosława
Mleczko Maria
57
46
+0,97
+0,68
44.38
1:11.91
Janeczko Anna
Koźmin Anna
72
51
+0,91
+0,89
38.35
51.56

KW 280 i starsi

1.Weteran Zabrze 3Weteran Zabrze3:14.68149
Fecica Krystyna
Bosowska Janina
43
47
+0,70
+0,57
46.71
55.77
Bastek Renata
Brendler Barbara
43
50
+0,48
+0,66
51.52
40.68


<< TOP >>
Konkurencja 21
18.11.2017 - 13:10
Mężczyzn, 4 x 50m zmiennyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
AG 80 - 99

1.team3 kat 0TKKF Koszalin Masters1:54.04499
Bor Radosław
Fremel Dawid
93
95
+0,74
+0,40
29.75
29.49
Olszak Łukasz
Mika Kamil
95
95
+0,33
+0,57
26.68
28.12

AG 100 - 119

1.Klub Sportowy MAKO 1Klub Sportowy MAKO1:45.78626
Rurak Paweł
Safrończyk Piotr
88
88
+0,66
+0,32
26.66
28.87
Pietrzak Artur
Wilk Robert
88
86
+0,52
+0,53
26.55
23.70
2.KU AZS UAM Poznań 1KU AZS UAM Poznań1:54.31496
Sterczyński Jakub
Michałkowski Marek
88
91
+0,71
+0,36
29.59
31.01
Kowalik Piotr
Waliński Maciej
91
92
+0,31
+0,62
24.88
28.83

AG 120 - 159

1.Rekin Świebodzodzice 303KS Rekin Świebodzice1:51.31537
Żemier Karol
Stuczyński Marek
82
84
+0,66
+0,50
28.13
30.15
Żemier Alfred
Żemier Filip
85
84
+0,35
+0,26
27.29
25.74
2.Klub Sportowy Warta Poznań 4Klub Sportowy Warta Poznań1:56.01474
Tomaszewski Tomasz
Zadorożny Bartłomiej
81
78
+0,67
+0,70
29.64
33.00
Kaczmarek Stanisław
Szymkowiak Marcin
79
80
+0,18
+0,26
27.64
25.73
3.Masters Łódź 3Masters Łódź1:57.28459
Hasik Konrad
Trudnos Rafał
83
80

+0,51
29.55
32.71
Olejarczyk Igor
Wiaderek Ksawery
79
87
+0,40
+0,30
28.60
26.42
4.WMT MeteorytyWarsaw Masters Team1:58.37447
Julian Aguilar Daniel
Porada Tomasz
82
83
+0,63Pfitzner Jan
Szulc Jakub
86
76
+0,23
+0,65
28.51
27.60
5.AQUASFERA Masters Olsztyn 1AQUASFERA Masters Olsztyn2:02.11407
Konopacki Piotr
Szczuka Paweł
78
92
+0,69
+0,45
32.92
31.86
Gregorowicz Paweł
Stępień Jakub
74
83
+0,46
+0,29
28.82
28.51
6.Toruń Multisport Team 4Toruń Multisport Team2:04.02388
Marchewka Andrzej
Gołembiewski Andrzej
81
86
+0,86
+0,48
32.42
32.47
Arentewicz Grzegorz
Rybicki Artur
81
84
+0,44
+0,42
31.78
27.35
7.MASTERS LublinStowarzyszenie Pływackie MASTE2:07.12360
Wójcicki Rafał
Zielonka Rafał
75
86
+0,74
+0,47
35.79
32.51
Żuber Marek
Ćwikła Konrad
75
75
+0,75
+0,50
30.95
27.87
8.team1TKKF Koszalin Masters2:10.56333
Jaworski Marcin
Wróbel Krzysztof
78
88
+0,89
+0,47
36.29
31.82
Stefański Krzysztof
Pieślak Roman
73
79
+0,29
+0,71
32.27
30.18
9.SMT SZCZECIN 1Swimminmg Masters Team Szczeci2:10.66332
Zieliński Kamil
Łogin Marcin
83
84
+0,74
+0,61
37.69
36.85
Brodacki Maciej
Szota Robert
83
88
+0,51
+0,25
28.12
28.00
10.Masters Łódź 4Masters Łódź2:15.58297
Olkowicz Arkadiusz
Karczmarczyk Jakub
76
80
+0,78
+0,91
35.57
40.37
Frąckowiak Artur
Strąkowski Marcin
78
79
+0,65
+0,53
29.61
30.03
11.Masters Łódź 5Masters Łódź2:16.70290
Karkusiński Damian
Gryczyński Jakub
80
80
+0,62
+0,33
35.90
39.78
Pintara Kornel
Dunajczyk Błażej
78
88
+0,46
+0,43
32.51
28.51
12.KU AZS UAM Poznań 2KU AZS UAM Poznań2:24.57245
Tomczak Marcin
Jankowiak Bartosz
85
81
+0,86
+0,41
37.72
40.49
Bystry Jarosław
Strzelczyk Krzysztof
77
78
+0,77
+0,59
31.40
34.96

AG 160 - 199

1.WMT Wielki WózWarsaw Masters Team1:54.57493
Skośkiewicz Rafał
Witkowski Paweł
66
81
+0,79
+0,58
30.85
31.56
Szymański Maciej
Dzięcioł Karol
80
81
+0,40
+0,34
26.77
25.39
2.Euro-Lviv MSC - kat.CEuro-Lviv MSC1:56.09473
Rybko Volodymyr
Shchotkin Ihor
79
72
+0,64
+0,21
32.49
30.89
Syrbu Oleksandr
Melnyk Dmytro
72
74
+0,39
+0,21
27.46
25.25
3.UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:03.77391
Szklarz Artur
Darowski Piotr
75
71
+0,66
+0,31
34.58
32.81
Ślęczka Krzysztof
Kowalski Sławomir
74
72
+0,47
+0,41
28.81
27.57
4.Korona Kraków CKS Korona Kraków2:05.38376
Liszkowski Wojciech
Łysiak Piotr
72
73
+0,67
+0,39
31.91
36.20
Piszczek Waldemar
Czerniecki Tomasz
62
82
+0,53
+0,42
31.19
26.08
team2TKKF Koszalin Masters2:05.38376
Ćwikła Grzegorz
Horbacz Marcin
74
74
+0,67
+0,21
34.70
31.62
Rutkowski Artur
Pieślak Michał
74
74
+0,58
+0,42
31.48
27.58
6.Pałac Katowice Masters 1Pałac Katowice Masters2:16.12293
Przebindowski Piotr
Matysiewicz Mateusz
73
72
+0,62
+0,51
33.84
21.81
Bucholz Tomasz
Kobylczak jacek
72
73

+0,36
51.44
29.03
7.UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:17.14287
Płaneta Maciej
Hewelke Piotr
74
72
+0,74
+0,54
36.65
40.03
Kunicki Maciej
Szwajkowski Albert
72
71
+0,60
+0,63
31.62
28.84
8.AQUASFERA Masters Olsztyn 1AQUASFERA Masters Olsztyn2:28.15228
Dąbrowski Paweł
Kieres Michał
74
84
+0,78
+0,42
36.04
36.44
Matusiak vel Matuszewski Adam
Szmit Adam
74
64
+0,44
+0,52
42.83
32.84
9.SMT SZCZECIN 2Swimminmg Masters Team Szczeci3:14.79100
Michalak Boguś
Juszkiewicz Grzegorz
72
71
+1,05
+0,90
1:01.89
55.12
Panasiuk Tomasz
Rożek Łukasz
73
84
+0,81
+0,63
45.65
32.13

AG 200 - 239

1.Klub Sportowy Warta Poznań 5Klub Sportowy Warta Poznań2:16.37292
Janyga Dariusz
Waraczewski Przemysław
66
62

+0,51
33.74
38.16
Thiem Jacek
Olszewski Paweł
63
62
+0,79
+0,36
37.04
27.43
2.AQUASFERA Masters Olsztyn 1AQUASFERA Masters Olsztyn2:20.87265
Gabiec Mariusz
Milewski Bogdan
58
69
+0,87
+0,43
34.90
37.52
Mówiński Grzegorz
Koźlikowski Marek
69
61
+0,44
+0,60
36.64
31.81
3.SiKReT Gliwice 1SiKReT Gliwice2:30.62216
Twardysko Stanisław
Zimkowski Dawid
56
81
+0,78
+0,43
41.35
39.60
Stolarczyk Łukasz
Kosiak Wojciech
81
40
+0,42
+0,71
27.65
42.02

AG 240 - 279

1.UTW"Masters"Zgierz 2UTW"Masters"Zgierz2:34.54200
Przytulski Włodzimierz
Obiedziński Tadeusz
57
59
+0,75
+0,75
37.57
41.44
Maciejczyk Zbigniew
Cajdler Tomasz
47
61
+0,58
+1,17
40.45
35.08
2.PKM Turčianski raci 1PKM Turčianski raci2:35.66196
Turanský Branislav
Zvarík Ladislav
67
47
+0,75
+0,57
33.49
47.48
Kočalka Miroslav
Vanko Ján
59
55
+0,37
+0,24
39.14
35.55
3.Wisła 2Masters Wisła Kraków2:59.13128
Krokoszyński Stanisław
Korba Jerzy
30
69
+0,89
+0,42
1:00.52
35.92
Wesołowski Dariusz
Szczurek Bogdan
71
52
+0,49
+0,59
33.81
48.88
4.Korona Kraków EKS Korona Kraków3:25.4885
Kwiatkowski Bogusław
Toporski Janusz
56
59
+0,89
+0,06
1:09.18
49.02
Pycia Adam
Krawczyk Tadeusz
66
43
+0,5941.97
45.31

KW 280 i starsi

1.Weteran Zabrze 4Weteran Zabrze2:42.28173
Barucha Jan
Fecica Daniel
59
40
+0,75
+0,61
40.17
45.89
Kornicki Wiesław
Bastek Ewald
49
39
+0,41
+0,71
37.53
38.69
2.Gdynia Masters 1Gdynia Masters2:57.46132
Ciundziewicki Bogdan
Jacaszek Andrzej
34
53
+1,02
+0,62
52.06
41.43
Boboli Jan Maciej
Skwarło Andrzej
48
39
+0,29
+0,75
41.67
42.30
3.Toruń Multisport Team 1Toruń Multisport Team3:19.7793
Korolko Edward
Zientara Henryk
40
46

+0,46
1:01.87
53.17
Lietz Krzysztof
Bantkowski Jan
52
49
+0,66
+1,08
38.46
46.27
4.Korona Kraków FKS Korona Kraków3:31.8977
Śmigielski Józef
Waga Stanisław
46
40
+1,07
+0,94
1:01.53
1:56.04
Kubis Antoni
Mleczko Andrzej
47
47
+0,68


<< TOP >>
Konkurencja 43
18.11.2017 - 16:00
Mężczyzn, 4 x 100m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
PKKlub Sportowy MAKO 1Klub Sportowy MAKO3:29.36671
Rurak Paweł
Wilk Robert
+0,70
+0,28
24.84
23.95
51.94
51.57
Wilk Krzysztof
Safrończyk Piotr
+0,28
+0,33
25.34
23.52
54.02
51.83


<< TOP >>
Konkurencja 22
18.11.2017 - 16:05
Kobiet, 100m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natlia97Klub Sportowy Warta Poznań1:17.1952736.2540.94
2.Hofman Adriana95Niezrzeszeni1:18.0650936.4741.59
3.Ilcewicz Edyta96KU AZS Uniwersytet Warszawski1:19.7147838.1541.56
4.Sołtysiak Patrycja97Niezrzeszeni1:23.1142238.6444.47
5.Górka Karolina94Masters Wisła Kraków1:25.8438340.0745.77
6.Wolska Sandra95Masters Wisła Kraków1:26.7037239.6147.09
7.Matraszek Aleksandra93Niezrzeszeni1:28.6234841.1847.44

25 - 29 lat

1.Sterczyńska Karolina89KU AZS UAM Poznań1:18.6249936.7141.91
2.Marianek Aleksandra90Legia Warszawa1:33.2529943.7949.46

30 - 34 lat

1.Walenta Katarzyna85Toruń Multisport Team1:21.9744039.2442.73
2.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice1:22.2043638.0544.15
3.Czarnecka Katarzyna85Warsaw Masters Team1:27.3136441.8145.50
4.Mikołajczyk Lidia87TKKF Koszalin Masters1:28.5134942.2446.27
5.Modzelan Karolina86UKS Delfin Legionowo1:28.5534941.4047.15
6.Hanczewska Marta84Swim2tri1:33.1929942.8650.33
7.Bubienko Katarzyna84Klub Pływacki "Totis Viribus" 1:37.3326344.6252.71
8.Hebel Aleksandra87KS Rekin Świebodzice1:41.7723048.0453.73
9.Wycisk Agata85Diana1:52.0717253.9058.17

35 - 39 lat

1.Morkisz Aleksandra78UKS Wodnik 29 Katowice1:31.9231242.9249.00
2.Rozmus Angelika78UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:34.2528943.9150.34
3.Marchuk Maryna78Euro-Lviv MSC1:35.2528044.5450.71
4.Spišáková Linda79PKM Turčianski raci1:36.4127045.2551.16
5.Gniot Katarzyna80MASTERS Zdzieszowice1:48.6418951.8456.80
6.Solak Ewelina80Klub Pływacki "Totis Viribus" 1:49.5318451.6757.86
7.Drejka Agnieszka78SiKReT Gliwice1:51.2417652.0259.22
8.Kuna Agnieszka81Solne Miasto Wieliczka1:51.8017355.0956.71

40 - 44 lat

1.Jarecka-Skorykow Monika74Warsaw Masters Team1:32.6530444.0648.59
2.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters1:43.6121846.3157.30
3.Velitsová Lívia76PKM Turčianski raci1:51.1317653.5157.62
4.Sienkiewicz Katarzyna74AQUASFERA Masters Olsztyn1:52.9316852.561:00.37
DYSKW.Ábelová Lucia73AQUATICS Nitra
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 16:18)

45 - 49 lat

1.Bohuslávková Hana68Neptun Masters Praha1:20.0847237.3842.70
2.Sulewska Beata72Weteran Zabrze1:22.1143838.9143.20
3.Głowiak Anna70Niezrzeszeni1:31.2931842.0649.23
4.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team1:33.4129744.7348.68

50 - 54 lat

1.Olszewska Edyta64Warsaw Masters Team1:29.3134042.6446.67
2.Wysocka Klaudia66KS Korona Kraków1:36.7526746.7649.99
3.Petecka Maria67MOTYL MOSiR STALOWA WOLA1:39.5724546.8052.77
4.Czichy Barbara66Park Wodny Tarnowskie Góry Mas1:57.7214854.911:02.81

55 - 59 lat

1.Stępień Ewa62UTW"Masters"Zgierz1:31.6531542.4849.17
2.Kičínová Anna61ŠPK Kúpele Piešťany1:36.5226945.9150.61
3.Krowicka Joanna60SBC1:43.1422149.3753.77
4.Tsovkh Larysa61Euro-Lviv MSC1:46.5920050.6755.92
5.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters1:50.7617851.9058.86
6.Dąbrowska Zofia58SiKReT Gliwice1:59.1014357.601:01.50
7.Hamowska Elżbieta60Solne Miasto Wieliczka2:13.181021:02.901:10.28

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57Klub Sportowy Warta Poznań1:32.9930144.0848.91
2.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni1:39.4224646.8352.59
3.Stritezska Jaroslava53PVK Brno1:59.9414055.651:04.29
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team2:08.2511459.551:08.70
5.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków2:15.76961:03.521:12.24
6.Bardzicka Iwona54AQUASFERA Masters Olsztyn2:16.08961:04.331:11.75
DYSKW.Kerner-Mateusiak Ewa54Vctory Masters Elbląg
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 16:11)

65 - 69 lat

1.Drużyńska Genowefa51Weteran Zabrze2:12.251041:01.421:10.83
2.Koźmin Anna51KS Korona Kraków2:12.4010458.601:13.80
3.Lipińska Jolanta51Niezrzeszeni3:08.62361:26.151:42.47

70 - 74 lat

1.Mleczko Maria46KS Korona Kraków2:43.69551:15.211:28.48

80 - 84 lat

1.Noetzel Stefania35MKP Szczecin2:27.17761:10.031:17.14
2.Śmiglewska Maria34UKS Wodnik 29 Katowice3:58.23171:59.691:58.54


<< TOP >>
Konkurencja 23
18.11.2017 - 16:25
Mężczyzn, 100m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Grula Mateusz93Warsaw Masters Team1:04.5763829.9434.63
2.Fremel Dawid95TKKF Koszalin Masters1:05.4661330.5434.92
3.Droś Patryk97MOS Dąbrowa Górnicza1:05.5161130.7334.78
4.Aptewicz Arkadiusz93Niezrzeszeni1:06.3158931.1135.20
5.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo1:06.4858531.2135.27
6.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo1:06.7257931.7235.00
7.Chmiel Łukasz93Niezrzeszeni1:06.9357331.4635.47
8.Żuczek Piotr94Niezrzeszeni1:10.5349033.0937.44
9.Mika Kamil95TKKF Koszalin Masters1:12.8544433.5439.31
10.Popławski Łukasz97Niezrzeszeni1:13.9442534.5639.38

25 - 29 lat

1.Wróbel Krzysztof88TKKF Koszalin Masters1:06.5358330.9335.60
2.Guzik Jakub91Masters Wisła Kraków1:06.9657231.5135.45
3.Michałkowski Marek91KU AZS UAM Poznań1:07.0956931.5735.52
4.Mudruňka Tomáš91Neptun Masters Praha1:08.3753832.4635.91
5.Palczynski Mateusz89TMA BARRACUDA Kalisz1:15.1140534.6540.46
6.Kister Piotr89Niezrzeszeni1:23.4929540.2643.23
7.Wiklański Dawid88Neptun Team Tarnow1:45.0114847.9457.07

30 - 34 lat

1.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team1:08.9552432.7136.24
2.Stuczyński Marek84KS Rekin Świebodzice1:09.3851432.7236.66
3.Porada Tomasz83Warsaw Masters Team1:12.3145434.4837.83
4.Roenig Jan86Swimminmg Masters Team Szczeci1:16.1238937.5538.57
5.Kieres Michał84AQUASFERA Masters Olsztyn1:18.5135537.2341.28
6.Łogin Marcin84Swimminmg Masters Team Szczeci1:26.6826440.4146.27

35 - 39 lat

1.Witkowski Paweł81Warsaw Masters Team1:10.8848233.0937.79
2.Zadorożny Bartłomiej78Klub Sportowy Warta Poznań1:11.2947433.7637.53
3.Szymkowiak Marcin80Klub Sportowy Warta Poznań1:11.9646133.6438.32
4.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"Zgierz1:12.1445833.7938.35
5.Trudnos Rafał80Masters Łódź1:13.9342533.9939.94
6.Julian Aguilar Daniel82Warsaw Masters Team1:17.1737436.5740.60
7.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters1:21.8731338.3543.52
8.Bobeł Paweł78UKS Wodnik 29 Katowice1:23.4929540.2243.27
9.Kaczmarek Michał82Start Poznań1:26.8226241.2745.55
10.Fiala Michal79PVK Brno1:30.2823343.2946.99

40 - 44 lat

1.Hlavatý Martin73Vysokoskolsky klub Univerzity 1:06.9957231.7035.29
2.Horbacz Marcin74TKKF Koszalin Masters1:09.0052332.7136.29
3.Melnyk Dmytro74Euro-Lviv MSC1:12.5445033.4739.07
4.Ślęczka Krzysztof74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:13.1343934.1738.96
5.Hejnic Petr77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň1:16.1438935.7740.37
6.Szklarz Artur75UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:18.2035937.1641.04
7.Pawłowski Bartłomiej75Warsaw Masters Team1:18.8635036.6942.17
8.Łysiak Piotr73KS Korona Kraków1:19.4234337.3042.12
9.Bielskyi Dmytro77Niezrzeszeni1:19.8033837.1042.70
10.Pieślak Michał74TKKF Koszalin Masters1:22.7030438.5344.17
11.Stefurak Radosław74SBC1:26.3626740.8245.54
12.Amanowicz Łukasz76Niezrzeszeni1:45.1214848.2156.91

45 - 49 lat

1.Formas Sławomir69Masters Oświęcim1:08.8652633.5035.36
2.Darowski Piotr71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:12.6244933.6738.95
3.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków1:15.2340334.8440.39
4.Kowalski Sławomir72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:15.7039635.4140.29
5.Horil Juraj72ŠPK Kúpele Piešťany1:20.8732537.0143.86
6.Milewski Bogdan69AQUASFERA Masters Olsztyn1:28.2924942.2446.05
7.Ostapczuk Sebastian70Warsaw Masters Team1:36.5019146.2550.25
DYSKW.Michalak Boguś72Swimminmg Masters Team Szczeci
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 16:39)

50 - 54 lat

1.Ezhkov Vadim65Pregel1:21.3531938.4642.89
2.Kośmider Jan66UKS Victoria Józefów1:23.9529039.8144.14
3.Pycia Adam66KS Korona Kraków1:27.2825841.6945.59
4.Orski Oskar67T.P.Masters Opole1:28.1425140.9047.24
5.Twarowski Andrzej65Masters Białystok1:33.2321244.4948.74
6.Rudziński Michał66Warsaw Masters Team1:34.0620643.9950.07
7.Adamowicz Paweł67Klub Sportowy MAKO1:44.8614948.6456.22

55 - 59 lat

1.Dmytrów Wojciech61Start Poznań1:18.3635736.2342.13
2.Mroziński Jerzy59UKS Wodnik 29 Katowice1:18.5635436.5442.02
3.Waraczewski Przemysław62Klub Sportowy Warta Poznań1:23.9729039.2344.74
4.Szozda Zbigniew60MKP Szczecin1:27.9525242.5745.38
5.Koźlikowski Marek61AQUASFERA Masters Olsztyn1:30.9722843.1947.78
6.Obiedziński Tadeusz59UTW"Masters"Zgierz1:37.0418845.8151.23
7.Cajdler Tomasz61UTW"Masters"Zgierz1:40.9216746.1454.78
8.Toporski Janusz59KS Korona Kraków1:45.0414851.8353.21

60 - 64 lat

1.Piechula Adolf57Akademicki Związek Sportowy Pa1:28.2425040.5647.68
2.Sypniewski Andrzej57TMA BARRACUDA Kalisz1:28.9124442.3246.59
3.Jacaszek Andrzej53Gdynia Masters1:30.3323342.1948.14
4.Michalczyk Jerzy56Masterskrasnik1:57.7010555.411:02.29
5.Kwiatkowski Bogusław56KS Korona Kraków2:27.58531:07.421:20.16

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team1:22.8730240.1242.75
2.Wiczel Roman48UTW"Masters"Zgierz1:33.6820945.0648.62
3.Rekunkov Oleksandr49Euro-Lviv MSC1:43.3815547.6255.76
4.Sikorski Stanisław51UTW"Masters"Zgierz2:07.838257.091:10.74

70 - 74 lat

1.Zvarík Ladislav47PKM Turčianski raci1:52.8711951.641:01.23
2.Zientara Henryk46Toruń Multisport Team2:05.798658.931:06.86
3.Starosta Miron45Rydułtoeska Akademia Aktywnego2:18.006526.221:51.78

75 - 79 lat

1.Fecica Daniel40Weteran Zabrze1:40.5316947.7952.74
2.Golik Janusz41MUKS Lider Chełm1:49.6513052.2057.45
3.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters1:57.0010755.331:01.67
DYSKW.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni
K10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramon po starcie i nawrotach  (Czas: 16:39)

80 - 84 lat

1.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team2:23.87571:07.471:16.40
DYSKW.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie  (Czas: 16:38)

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków2:13.75711:01.251:12.50


<< TOP >>
Konkurencja 24
18.11.2017 - 16:55
Kobiet, 50m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa30.05534
2.Sproska Magdalena97Nabaiji Team Decathlon32.02441
3.Maciupa Kinga94Swimminmg Masters Team Szczeci32.20434
4.Piwońska Monika95AQUASFERA Masters Olsztyn32.22433
5.Milewska Aleksandra95AQUASFERA Masters Olsztyn33.99369
6.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszeni36.12307

25 - 29 lat

1.Sterczyńska Karolina89KU AZS UAM Poznań30.70500
2.Bartnikowska Agnieszka90T.P.Masters Opole30.98487
3.Kuśpiet Sylwia90TKKF Koszalin Masters31.74453
4.Sączyńska Emilia90Warsaw Masters Team36.31302
5.Konecna Michaela88PVK Brno40.36220

30 - 34 lat

1.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team35.36327
2.Szulc Helena86Swimminmg Masters Team Szczeci36.21305
3.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team37.14282
4.Bubienko Katarzyna84Klub Pływacki "Totis Viribus" 40.80213
5.Dąbrowska Anna87Klub Sportowy MAKO41.18207

35 - 39 lat

1.Duda Anna81RMKS Rybnik29.14585
Wynik lepszy od Rekordu Polski
2.Gołębiowska Joanna82Warsaw Masters Team29.74550
3.Matúšová Zuzana82ŠPK Kúpele Piešťany31.67456
4.Olszanowska Iga81Masters Team Biała Podlaska32.02441
5.Wilińska Joanna80Masters Łódź32.94405
6.Kucharska Jowita80AQUASFERA Masters Olsztyn35.82315
7.Janovská Michaela80PKM Turčianski raci42.52188
8.Spišáková Linda79PKM Turčianski raci48.12130

40 - 44 lat

1.Meksuła Agata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg37.11283
2.Borkowska Sonia75Park Wodny Tarnowskie Góry Mas37.44276

45 - 49 lat

1.Frączek Izabela70KS Korona Kraków32.10438
2.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"Zgierz32.12437
3.Janeczko Anna72KS Korona Kraków38.61251
4.Hlatká Nina68MPK Prievidza38.69250
5.Batóg Dorota72SBC39.37237
6.Uczarczyk Jolanta72KS Korona Kraków43.63174
7.Turanská Katarína72PKM Turčianski raci56.1681
8.Wolska Marta69Masters Wisła Kraków59.6068

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66KS Korona Kraków32.44424
2.Hordii Inna63Euro-Lviv MSC35.50323
3.Petecka Maria67MOTYL MOSiR STALOWA WOLA39.00244
4.Nowak-Bereś Elżbieta67MKP Bobry Dębica46.51144

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"Zgierz34.70346
2.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków38.28258
3.Kičínová Anna61ŠPK Kúpele Piešťany41.85197
4.Krowicka Joanna60SBC49.81117

60 - 64 lat

1.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni39.62233
2.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków44.39165

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań49.01123
2.Koźmin Anna51KS Korona Kraków55.9982
3.Kozakova Tetiana51Euro-Lviv MSC56.4480

70 - 74 lat

1.Bastek Renata43Weteran Zabrze52.34101
DYSKW.Mleczko Maria46KS Korona Kraków
(Czas: 17:02), Nieprawidłowa praca nóg


<< TOP >>
Konkurencja 25
18.11.2017 - 17:05
Mężczyzn, 50m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Chmiel Łukasz93Niezrzeszeni25.29640
2.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górnicza25.41631
3.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon25.47627
4.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Górnicza26.15579
5.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo26.29570
6.Kowalik Damian94KU AZS UAM Poznań26.39563
7.Warwas Szymon95MKP Wodnik 29 Tychy26.59551
8.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo27.20514
9.Przybyłowski Filip96Swimminmg Masters Team Szczeci29.74393
10.Gniazdowski Jerzy96KU AZS UAM Poznań29.88388
11.Kordowski Kamil97Toruń Multisport Team31.33336

25 - 29 lat

1.Kowalik Piotr91KU AZS UAM Poznań25.46627
2.Safrończyk Piotr88Klub Sportowy MAKO25.96592
3.Rębas Igor89Warsaw Masters Team26.72543
4.Pietrzak Artur88Klub Sportowy MAKO27.09521
5.Sterczyński Jakub88KU AZS UAM Poznań28.19462
6.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni28.98425
7.Kozioł Adrian90Niezrzeszeni29.71395
8.Szczypiński Przemysław90Niezrzeszeni30.84353
9.Kister Piotr89Niezrzeszeni31.43333
10.Dunajczyk Błażej88Masters Łódź32.81293
11.Szota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci33.09285
12.Waliński Maciej92KU AZS UAM Poznań36.38215
13.Jania Darek88Solne Miasto Wieliczka40.79152
14.Jeznach Jakub92Niezrzeszeni50.6379

30 - 34 lat

1.Kwaśniewski Mateusz87Niezrzeszeni26.89532
2.Gawłowicz Krzysztof87UTW"Masters"Zgierz26.96528
3.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice27.56494
4.Pietryka Bartosz86UKS FREGATA Kolbuszowa27.75484
5.Miłek Mateusz87MIŁEK TRIATHLON TEAM28.12465
6.Brodacki Maciej83Swimminmg Masters Team Szczeci28.47448
7.Rauczyński Bartosz85Niezrzeszeni29.38408
8.Wiaderek Ksawery87Masters Łódź29.67396
Pfitzner Jan86Warsaw Masters Team29.67396
10.Żemier Filip84KS Rekin Świebodzice30.02382
11.Roenig Jan86Swimminmg Masters Team Szczeci30.39369
12.Bednarz Mateusz83Warsaw Masters Team30.53364
13.Rybicki Artur84Toruń Multisport Team32.28308
14.Stępień Jakub83AQUASFERA Masters Olsztyn34.37255

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice27.08521
2.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team27.11519
3.Spławiński Michał81UKS Wodnik 29 Katowice27.20514
4.Stolarczyk Łukasz81SiKReT Gliwice27.63491
5.Melańczuk Tomasz80Masters Team Biała Podlaska27.65490
6.Szymkowiak Marcin80Klub Sportowy Warta Poznań28.52446
7.Frąckowiak Artur78Masters Łódź28.97426
8.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"Zgierz29.02423
9.Olejarczyk Igor79Masters Łódź29.31411
10.Trudnos Rafał80Masters Łódź29.57400
11.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC30.64360
12.Zimkowski Dawid81SiKReT Gliwice30.80354
13.Pintara Kornel78Masters Łódź31.83321
14.Arentewicz Grzegorz81Toruń Multisport Team32.40304
15.Gurbski Marek78Masters Łódź33.34279
16.Kaczmarek Michał82Start Poznań38.83176
17.Strzelczyk Krzysztof78KU AZS UAM Poznań43.62124

40 - 44 lat

1.Hlavatý Martin73Vysokoskolsky klub Univerzity 27.28510
2.Gromisz Wilhelm77Masters Team Biała Podlaska27.53496
3.Berwecki Arkadiusz73MOTYL MOSiR STALOWA WOLA27.96473
4.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team30.11379
5.Szklarz Artur75UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg30.98348
6.Kądzioła Michał77Rydułtoeska Akademia Aktywnego31.16342
7.Bystry Jarosław77KU AZS UAM Poznań31.23340
8.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters31.44333
9.Ćwikła Konrad75Stowarzyszenie Pływackie MASTE31.74324
10.Olkowicz Arkadiusz76Masters Łódź32.38305
11.Zienkiewicz Marek74Swimminmg Masters Team Szczeci32.61298
12.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters32.83292
13.Dąbrowski Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn33.36279
14.Drzazga Robert76Niezrzeszeni33.86266
15.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon37.46197
16.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn41.90140

45 - 49 lat

1.Havlíček Vlastimil72Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň26.14580
2.Syrbu Oleksandr72Euro-Lviv MSC27.05523
3.Shchotkin Ihor72Euro-Lviv MSC27.64490
4.Beym Robert69Start Poznań28.38453
5.Formas Sławomir69Masters Oświęcim28.84431
6.Liszkowski Wojciech72KS Korona Kraków28.86431
7.Zubets Oleksandr70No Stars29.33410
8.Mańczak Jakub71KS Delfin Gdynia29.77392
9.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg30.91350
10.Kowalski Sławomir72UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg31.98316
11.Ishchenko Dmytro69Euro-Lviv MSC32.13312
12.Wesołowski Dariusz71Masters Wisła Kraków33.33279
13.Rybarczyk Michał70Ursynów Masters33.55274
14.Szwajkowski Albert71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg34.29256
15.Łukowski Ryszadard69Niezrzeszeni38.41182

50 - 54 lat

1.Andrzejczak Dariusz67SG Erkelenz - Hückelhoven28.74436
2.Obr Pavel67TJ Alcedo Vsetín29.91387
3.Vonšovský Tomáš67Neptun Masters Praha29.95385
4.Zmiejko Wojciech63Niezrzeszeni30.38369
5.Mezherytskyi Sergii66No Stars30.94349
6.Kozłowski Roman66Legia Warszawa31.71324
7.Grelewicz Mariusz67UKS Wodnik 29 Katowice32.08313
8.Thiem Jacek63Klub Sportowy Warta Poznań36.78208
9.Pycia Adam66KS Korona Kraków38.11187
10.Kapara Zbigniew67Niezrzeszeni42.69133

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole28.95426
2.Olszewski Paweł62Klub Sportowy Warta Poznań30.44367
3.Piszczek Waldemar62KS Korona Kraków31.42334
4.Wilczek Jan58UKS Wodnik 29 Katowice32.09313
5.Barucha Jan59Weteran Zabrze36.80207
6.Szymik Piotr60UKS WODNIK Siemianowice Ślaski37.06203
7.Kočalka Miroslav59PKM Turčianski raci39.46168
8.Korpetta Wojciech59K.S.niezrzeszeni.pl42.00139
9.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team46.68101
10.Toporski Janusz59KS Korona Kraków46.95100

60 - 64 lat

1.Klymko Mykola57Crazy Fish31.94317
2.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"Zgierz32.98288
3.Sinicki Kazimierz55Niezrzeszeni34.52251
4.Vanko Ján55PKM Turčianski raci38.58180
5.Michalczyk Jerzy56Masterskrasnik50.2881

65 - 69 lat

1.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice34.88244
2.Kantek Karol48ŠPK Kúpele Piešťany35.56230
3.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team35.79225
4.Kornicki Wiesław49Weteran Zabrze37.46197
5.Boboli Jan Maciej48Gdynia Masters42.02139
6.Bosowski Włodzimierz48Weteran Zabrze50.3181

70 - 74 lat

1.Smerda Rudolf43PVK Brno33.87266
2.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Św.36.61211
3.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"Zgierz38.99174
4.Krawczyk Tadeusz43KS Korona Kraków1:24.1517

75 - 79 lat

1.Pokorny Frantisek41PVK Brno35.46232
2.Golik Janusz41MUKS Lider Chełm50.6679
3.Kosiak Wojciech40SiKReT Gliwice51.2277
4.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters54.9062
5.Bugla Rudolf40Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:02.4042

80 - 84 lat

1.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team1:14.2025


<< TOP >>
Konkurencja 26
18.11.2017 - 17:30
Kobiet, 100m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górnicza1:08.0252933.2634.76
2.Krzyżostaniak Agnieszka93Swimminmg Masters Team Szczeci1:10.0648434.1635.90
3.Kisiel Monika96AZS WSB Dąbrowa Górnicza1:10.2448033.4236.82
4.Buraczyńska Adrianna96Niezrzeszeni1:11.1846234.3336.85
5.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszeni1:16.4237336.9939.43
6.Sołtysiak Patrycja97Niezrzeszeni1:19.5333139.3640.17

25 - 29 lat

1.Bochyńska Sonia90UTW"Masters"Zgierz1:07.7153633.1134.60
2.Bartnikowska Agnieszka90T.P.Masters Opole1:10.2348134.7435.49
3.Kujawa Paulina91Masters Wisła Kraków1:16.6936937.7738.92
4.Sączyńska Emilia90Warsaw Masters Team1:20.6031839.2441.36

30 - 34 lat

1.Kaczmarek Agnieszka85Legia Warszawa1:11.8744834.4037.47
2.Palmowska - Latuszek Paulina85Masters Wisła Kraków1:13.6841635.1838.50

35 - 39 lat

1.Olszanowska Iga81Masters Team Biała Podlaska1:14.5840136.3138.27
2.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci1:15.5838536.8038.78
3.Gniot Katarzyna80MASTERS Zdzieszowice1:47.3313450.8356.50

40 - 44 lat

1.Michalska Anna75Stowarzyszenie Pływackie MASTE1:19.66329
2.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice1:20.1032439.5740.53
3.Osmala Renata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:21.5830640.2441.34
4.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters1:26.7525542.6344.12
5.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn1:29.4523244.5244.93
6.Żmijewska Edyta73Solne Miasto Wieliczka1:53.9911255.3158.68
7.Sienkiewicz Katarzyna74AQUASFERA Masters Olsztyn1:54.8810954.221:00.66

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"Zgierz1:18.9933838.9540.04
2.Sołtysiak Marta72Niezrzeszeni1:25.4826640.8244.66
3.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team1:34.3819845.2149.17
4.Wolska Marta69Masters Wisła Kraków1:53.9011256.3357.57

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66KS Korona Kraków1:18.7034138.6340.07
2.Kotecka Anna65Klub Sportowy Warta Poznań1:40.0516649.8450.21

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"Zgierz1:26.0826141.7744.31
2.Szała Ewa59steef1:26.2725942.1044.17
3.Weber Jadwiga58MKP Szczecin1:30.1622744.6445.52
4.Orlewicz-Musiał Małgorzata60KS Korona Kraków2:28.25511:10.751:17.50

60 - 64 lat

1.Khiresh Lyudmyla57Euro-Lviv MSC1:28.9023744.1944.71
2.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team2:15.48671:04.971:10.51
3.Dembecka Rusłana57Klub Sportowy Warta Poznań2:17.30641:07.971:09.33
4.Kerner-Mateusiak Ewa54Vctory Masters Elbląg2:31.94471:15.371:16.57

65 - 69 lat

1.Hausnerová Mária49MPK Prievidza1:37.0318246.8550.18

70 - 74 lat

1.Maria Lippa46Rydułtoeska Akademia Aktywnego2:57.46291:25.291:32.17

75 - 79 lat

1.Nicpoń Krystyna40UKS Wodnik 29 Katowice2:05.12851:00.201:04.92

85 - 89 lat

1.Walkowicz Urszula32UKS Wodnik 29 Katowice2:57.66291:27.501:30.16


<< TOP >>
Konkurencja 27
18.11.2017 - 17:40
Mężczyzn, 100m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Nowodworski Dawid97MOS Dąbrowa Górnicza59.7554828.5831.17
2.Warwas Szymon95MKP Wodnik 29 Tychy1:03.7845130.7233.06
3.Bor Radosław93TKKF Koszalin Masters1:04.0344531.5732.46
4.Filek Bernard97MOS Dąbrowa Górnicza1:04.4143830.7533.66
5.Burzawa Mateusz96Niezrzeszeni1:05.6841331.7533.93
6.Olszak Łukasz95TKKF Koszalin Masters1:06.0640631.1934.87
7.Żuczek Piotr94Niezrzeszeni1:06.4139932.0734.34

25 - 29 lat

1.Sterczyński Jakub88KU AZS UAM Poznań1:03.9544731.0632.89
2.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni1:06.3240132.1434.18
3.Paciej Szymon88MASTERS Zdzieszowice1:10.8932834.9835.91
4.Drózd Krzysztod92Niezrzeszeni1:11.5032035.1736.33

30 - 34 lat

1.Hasik Konrad83Masters Łódź1:03.8844931.5732.31
2.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice1:06.8939132.4434.45
3.Brodacki Maciej83Swimminmg Masters Team Szczeci1:07.7137733.0834.63
4.Miłek Mateusz87MIŁEK TRIATHLON TEAM1:10.0234135.2834.74
5.Nowiński Wojciech84Weteran Zabrze1:21.7621438.8342.93
6.Zieliński Kamil83Swimminmg Masters Team Szczeci1:25.93184

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice1:01.2350929.5131.72
2.Tomaszewski Tomasz81Klub Sportowy Warta Poznań1:03.9244830.3033.62
3.Melańczuk Tomasz80Masters Team Biała Podlaska1:04.5343531.6132.92
4.Marchewka Andrzej81Toruń Multisport Team1:10.9732734.2836.69
5.Wieja Szymon78Klub Sportowy Warta Poznań1:11.5631934.8836.68
6.Brożyna Marek80Swimmers St. Pływackie1:11.7331735.0836.65
7.Bobeł Paweł78UKS Wodnik 29 Katowice1:14.9027836.7638.14
8.Jaworski Marcin78TKKF Koszalin Masters1:17.88247
9.Próchniewicz Bartosz78KS Korona Kraków1:53.238055.2957.94
10.Klimkowski Marcin81Niezrzeszeni3:11.75161:33.621:38.13

40 - 44 lat

1.Gromisz Wilhelm77Masters Team Biała Podlaska1:02.0948930.1931.90
2.Šíp Jiří73Plavecký klub Zábřeh1:08.7735933.3235.45
3.Krzak Krzysztof74Niezrzeszeni1:12.6130535.7536.86
4.Kądzioła Michał77Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:14.5828235.7838.80
5.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters1:14.6328136.6937.94
6.Krulikowski Robert73Masters Oświęcim1:15.0127736.2738.74
7.Dąbrowski Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn1:18.7723938.0540.72
8.Boicetta Sebastian75Masters Ikar Mielec1:23.7019939.9243.78
9.Markowski Dominik76Klub Sportowy MAKO1:33.7814144.9848.80

45 - 49 lat

1.Rother Marek68WKS Śląsk Wrocław1:05.0342531.7633.27
2.Beym Robert69Start Poznań1:07.2438532.6534.59
3.Škodný Pavol69ŠPK Kúpele Piešťany1:12.2031135.2736.93
4.Dąbrowski Maciej68Niezrzeszeni1:19.7323039.3640.37
5.Friauf Ruslan69Euro-Lviv MSC1:27.58174
6.Michalak Boguś72Swimminmg Masters Team Szczeci2:22.36401:09.601:12.76

50 - 54 lat

1.Skośkiewicz Rafał66Warsaw Masters Team1:06.4639832.5033.96
2.Janyga Dariusz66Klub Sportowy Warta Poznań1:10.5633335.2835.28
3.Turanský Branislav67PKM Turčianski raci1:10.6333234.4836.15
4.Zmiejko Wojciech63Niezrzeszeni1:14.4928336.5737.92
5.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice1:17.6824937.8039.88
6.Ezhkov Vadim65Pregel1:24.1119641.0343.08

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole1:05.3641931.9133.45
2.Piszczek Waldemar62KS Korona Kraków1:20.0822738.4441.64
3.Szozda Zbigniew60MKP Szczecin1:21.1021939.3841.72
4.Dorywalski Tomasz61Unia Oświęcim Masters1:22.9020540.4042.50
5.Barucha Jan59Weteran Zabrze1:27.4517541.9445.51
6.Korpetta Wojciech59K.S.niezrzeszeni.pl1:27.8817243.6044.28

60 - 64 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team1:12.4130835.5636.85
2.Sypniewski Andrzej57TMA BARRACUDA Kalisz1:25.63186
3.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań1:27.1917642.8344.36
4.Ciecior Jerzy53Rydułtoeska Akademia Aktywnego1:30.6115744.8345.78
5.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów1:31.6915144.0847.61
6.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa1:33.3714345.5747.80
7.Twardysko Stanisław56SiKReT Gliwice1:36.2413145.9350.31
8.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik1:47.109552.7154.39

65 - 69 lat

1.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice1:30.9715544.7046.27
2.Wiczel Roman48UTW"Masters"Zgierz1:36.63129
3.Boryski Jerzy51TS Olimpia Poznań1:39.2311949.6349.60
4.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec1:52.308255.1757.13
5.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team2:36.05301:17.221:18.83

70 - 74 lat

1.Poloczek Bernard47Weteran Zabrze1:36.3713046.6949.68
2.Śmigielski Józef46KS Korona Kraków2:08.58551:01.631:06.95
3.Zientara Henryk46Toruń Multisport Team2:13.87481:01.821:12.05

75 - 79 lat

1.Korolko Edward40Toruń Multisport Team2:19.91421:05.601:14.31
2.Szurek Władysław40Rydułtoeska Akademia Aktywnego3:25.99131:35.281:50.71

80 - 84 lat

1.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice2:14.23481:06.761:07.47
2.Witkowski Tadeusz37T.P.Masters Opole2:23.38391:09.181:14.20


<< TOP >>
Konkurencja 28
18.11.2017 - 18:05
Kobiet, 200m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Teresko Anna97MOS Dąbrowa Górnicza2:11.2360131.1133.3233.6533.15
2.Musik Wiktoria97UKS TRÓJKA Częstochowa2:13.8356730.1834.2034.8334.62
3.Milewska Aleksandra95AQUASFERA Masters Olsztyn2:37.4934836.3839.9241.2439.95
4.Matraszek Aleksandra93Niezrzeszeni2:42.6831536.3540.4942.5143.33
5.Górka Karolina94Masters Wisła Kraków2:45.8929736.0141.29
6.Górajewska Martyna94Nabaiji Team Decathlon2:46.7729336.3041.5144.0544.91
7.Kos Agnieszka96Nabaiji Team Decathlon3:12.1919141.4847.9851.5751.16

25 - 29 lat

1.Drab Magdalena92Masters Wisła Kraków2:06.9066529.4931.8333.2132.37
Wynik lepszy od Rekordu Polski
2.Kvita Valentyna88Euro-Lviv MSC2:12.7858030.3933.1134.3434.94
3.Krysiak Olga91Warsaw Masters Team2:20.3949131.1435.3037.0636.89
4.Konecna Michaela88PVK Brno2:51.8626738.6543.3245.2544.64

30 - 34 lat

1.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon2:30.8239634.2037.9339.8438.85
2.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice2:30.8639532.7939.1140.4738.49
3.Palmowska - Latuszek Paulina85Masters Wisła Kraków2:31.9938732.4437.2440.5941.72
4.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team2:45.0430236.5741.5243.5843.37
5.Hebel Aleksandra87KS Rekin Świebodzice2:45.8829737.2541.3344.0743.23
6.Dąbrowska Anna87Klub Sportowy MAKO3:02.0422541.4145.8348.4246.38
7.Karaś Karolina87Vctory Masters Elbląg3:26.6115446.9152.8254.0352.85
8.Wycisk Agata85Diana3:53.4510653.9658.991:01.1559.35

35 - 39 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok2:20.7048832.6935.5636.0136.44
2.Zielińska Dominika80Swimminmg Masters Team Szczeci2:29.6240533.6237.5739.3339.10
3.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice2:51.9826739.6043.6344.5644.19
4.Mazurkiewicz Agnieszka82Warsaw Masters Team2:52.9126239.6142.9345.3944.98
5.Janovská Michaela80PKM Turčianski raci3:01.0122939.6943.9649.0148.35
6.Drejka Agnieszka78SiKReT Gliwice3:25.2715743.2050.3255.6856.07

40 - 44 lat

1.Osmala Renata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:38.0034436.3740.1841.3140.14
2.Meksuła Agata77UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:45.0930236.7241.0143.9443.42
3.Borkowska Sonia75Park Wodny Tarnowskie Góry Mas2:48.8928237.0941.8045.2044.80
4.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters2:50.8527237.7842.6446.2244.21
5.Wach Małgorzata73Masters Wisła Kraków2:56.0424940.5345.6446.5743.30
6.Ábelová Lucia73AQUATICS Nitra3:45.6411849.5058.631:00.8856.63

45 - 49 lat

1.Głowiak Anna70Niezrzeszeni2:44.9630235.7440.8444.3544.03
2.Balajcza Timea71Warsaw Masters Team2:59.8523341.1645.7446.7846.17
3.Śliwa Anita72Toruń Multisport Team3:00.6123039.9245.6348.7946.27
4.Krupa Agnieszka69Masters Wisła Kraków3:23.8416045.2551.3454.0153.24
5.DanekWiśniak Agnieszka71Solne Miasto Wieliczka3:38.9912949.1256.5958.5454.74

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin2:27.4442433.9637.3438.5237.62
2.Goździejewska Anna67AQUASFERA Masters Olsztyn2:42.8731438.5941.9242.0340.33
3.Olszewska Edyta64Warsaw Masters Team2:51.6326839.1844.2243.3444.89
4.Kotecka Anna65Klub Sportowy Warta Poznań3:03.5221942.9945.5247.2447.77

55 - 59 lat

1.Zagała Joanna59SiKReT Gliwice3:06.8920843.8947.4747.5048.03
2.Karaś Beata62Vctory Masters Elbląg3:29.9614648.4552.3554.4954.67
3.Orlewicz-Musiał Małgorzata60KS Korona Kraków3:57.0810251.461:00.671:04.621:00.33
4.Karczewska Danuta58Weteran Zabrze4:23.317455.001:08.151:12.261:07.90

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57Klub Sportowy Warta Poznań2:59.9523340.8845.4247.5546.10
2.Benova Dana56SK Spolchemie Usti nad Labem4:18.077957.951:06.891:08.381:04.85
3.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków4:24.147356.951:06.151:09.961:11.08

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań3:23.7316047.2053.3853.5649.59
2.Brendler Barbara50Weteran Zabrze3:47.0411651.2757.9459.6658.17
3.Lipińska Jolanta51Niezrzeszeni6:35.98211:31.681:42.781:42.311:39.21

70 - 74 lat

1.Maria Lippa46Rydułtoeska Akademia Aktywnego5:29.95371:12.641:24.111:27.321:25.88


<< TOP >>
Konkurencja 29
18.11.2017 - 18:35
Mężczyzn, 200m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Droś Patryk97MOS Dąbrowa Górnicza1:57.2060926.7329.9330.5330.01
2.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon2:02.1153858.1931.88
3.Zalewski Igor93Niezrzeszeni2:11.1643429.2433.0734.4434.41
4.Borkowski Paweł93Niezrzeszeni2:16.1638831.9234.2035.2934.75
5.Gniazdowski Jerzy96KU AZS UAM Poznań2:17.6437630.7534.5535.6536.69
6.Kordowski Kamil97Toruń Multisport Team2:34.4226633.3038.7942.9939.34

25 - 29 lat

1.Baranowski Marek91KU AZS Uniwersytet Warszawski2:04.6950628.6231.9532.0732.05
2.Rębas Igor89Warsaw Masters Team2:04.8950328.9332.1033.1930.67
3.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole2:07.3147530.0131.5633.0732.67
4.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha2:08.0646729.4432.4533.2332.94
5.Paduch Daniel88Masters Ikar Mielec2:08.0746729.7133.10
6.Jekiełek Maciej91Nabaiji Team Decathlon2:14.7840031.7934.1434.6434.21
7.Szota Robert88Swimminmg Masters Team Szczeci2:21.0934932.9636.4537.5534.13
8.Kozioł Adrian90Niezrzeszeni2:32.7627532.2438.46
9.Waliński Maciej92KU AZS UAM Poznań2:36.0725835.5739.3540.8740.28
10.Kaczmarek Marcin88Swimminmg Masters Team Szczeci2:59.3217040.5846.3847.6744.69

30 - 34 lat

1.Zielonka Rafał86Stowarzyszenie Pływackie MASTE2:04.2951129.0131.8232.2331.23
2.Kwaśniewski Mateusz87Niezrzeszeni2:04.4550927.2831.46
3.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team2:07.0747829.3831.7833.2732.64
4.Bober Bartłomiej83Weteran Zabrze2:09.2245429.5932.4833.3233.83
5.Bednarz Mateusz83Warsaw Masters Team2:18.5036932.7635.1136.4034.23
6.Stępień Jakub83AQUASFERA Masters Olsztyn2:23.2533332.2135.9537.3837.71
7.Tomczak Marcin85KU AZS UAM Poznań2:25.4531833.9636.7237.4837.29
8.Zawadzki Leszek83Niezrzeszeni2:30.7428632.3036.6240.3541.47
9.Rożek Łukasz84Swimminmg Masters Team Szczeci2:55.6418137.0845.3946.5946.58

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań2:02.4753428.9731.0831.5930.83
2.Frąckowiak Artur78Masters Łódź2:12.5942030.1633.0034.7734.66
3.Kulaga Bartłomiej78UKS Wodnik 29 Katowice2:13.7940930.4433.7635.2034.39
4.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn2:17.5937630.2234.5836.5236.27
5.Domeracki Rafał82Park Wodny Tarnowskie Góry Mas2:32.1527835.9938.6039.3438.22
6.Pintara Kornel78Masters Łódź2:35.3826136.6238.9740.2439.55
7.Jankowiak Bartosz81KU AZS UAM Poznań2:35.9025835.0439.9441.8039.12
8.Fiala Michal79PVK Brno2:36.2025735.2840.2041.9038.82
9.Arentewicz Grzegorz81Toruń Multisport Team2:38.1024837.1739.3941.1640.38
10.Kieżun Piotr80Klub Sportowy MAKO2:50.5719736.7345.0145.8442.99
11.Markiewicz Szymon80Solne Miasto Wieliczka3:08.4814639.1946.2150.8452.24
12.Strzelczyk Krzysztof78KU AZS UAM Poznań3:09.4714442.2648.0349.7949.39
13.Jakubiński Jakub82Solne Miasto Wieliczka3:13.7013538.7847.4252.9654.54
14.Klimkowski Marcin81Niezrzeszeni7:50.1091:45.832:02.162:04.481:57.63

40 - 44 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn2:05.2149929.5631.8032.5531.30
2.Berwecki Arkadiusz73MOTYL MOSiR STALOWA WOLA2:05.2949829.6632.1632.1231.35
3.Ślęczka Krzysztof74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:08.2146529.2032.1733.1433.70
4.Ábel Miroslav73AQUATICS Nitra2:10.9943630.1332.6034.3633.90
5.Chrzan Mariusz73MKS Neptun Stargard2:11.9242730.4032.6533.9834.89
6.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team2:14.4340331.7034.4134.5233.80
7.Bystry Jarosław77KU AZS UAM Poznań2:23.3033332.9436.2937.1136.96
8.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg2:26.9730934.3037.0138.5637.10
9.Drzazga Robert76Niezrzeszeni2:34.4726634.0638.4741.0340.91
10.Zienkiewicz Marek74Swimminmg Masters Team Szczeci2:39.3624235.7840.3741.7541.46
11.Stefurak Radosław74SBC2:43.6322336.1040.7043.3143.52
12.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn2:54.35185
13.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon2:54.6118438.1245.6946.5044.30
14.Król Grzegorz77Swimminmg Masters Team Szczeci3:06.2515138.2446.4452.2749.30

45 - 49 lat

1.Horínek Marian71Vysokoskolsky klub Univerzity 2:04.5750729.5131.4031.8731.79
2.Korba Jerzy69Masters Wisła Kraków2:14.4640331.5934.0935.1033.68
3.Zubets Oleksandr70No Stars2:16.7438330.3634.0736.8535.46
4.Mańczak Jakub71KS Delfin Gdynia2:23.8532931.5336.7538.2537.32
5.Rybarczyk Michał70Ursynów Masters2:30.5728733.8238.4140.5737.77
6.Wesołowski Dariusz71Masters Wisła Kraków2:35.1026235.1740.0240.5839.33
7.Stachurski Ireneusz69Niezrzeszeni2:54.4618438.5743.9047.3344.66

50 - 54 lat

1.Monczak Piotr67Start Poznań2:11.1943430.9033.6433.4133.24
2.Skośkiewicz Rafał66Warsaw Masters Team2:13.2041531.0033.9634.6833.56
3.Lacko Karol64AQUATICS Nitra2:16.6638432.0234.3535.0135.28
4.Soukup Petr66MPK Prievidza2:18.8536631.8535.7235.9335.35
5.Janyga Dariusz66Klub Sportowy Warta Poznań2:22.3134032.6836.3436.9736.32
6.Mezherytskyi Sergii66No Stars2:26.1331433.6337.7038.3236.48
7.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice2:29.4229433.9837.2338.6339.58
8.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn2:41.5623236.4141.26
9.Thiem Jacek63Klub Sportowy Warta Poznań2:49.7420043.5643.00
10.Kapara Zbigniew67Niezrzeszeni3:15.9513041.4146.9150.9856.65

55 - 59 lat

1.Olszewski Paweł62Klub Sportowy Warta Poznań2:15.0639831.8935.4035.1632.61
2.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn2:20.0735733.2335.4235.8535.57
3.Orecki Lech61MKP Szczecin2:31.3428333.9838.4840.3038.58
4.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team3:05.0815443.9447.2848.3845.48

60 - 64 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team2:21.2434832.6035.401:12.660.58
2.Krčík Jozef57THREE POOLS Bernolákovo2:35.2126236.7338.55
3.Ciekliński Wiesław57Niezrzeszeni2:47.8620737.0442.8745.4142.54
4.Skrzypek Stefan56steef2:50.2619839.5842.0143.7044.97
5.Błasiak Janusz55UTW"Masters"Zgierz3:33.0310149.5054.8758.1850.48
6.Kwiatkowski Bogusław56KS Korona Kraków4:37.674559.481:10.291:14.781:13.12
DYSKW.Twardysko Stanisław56SiKReT Gliwice
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 18:56)

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team2:53.8018640.3044.8346.3742.30
2.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki3:26.2711153.96
3.Szczurek Bogdan52Masters Wisła Kraków4:28.105054.651:06.751:10.621:16.08

70 - 74 lat

1.Smerda Rudolf43PVK Brno2:37.2125236.8341.3541.8337.20
2.Mleczko Andrzej47KS Korona Kraków3:00.8416542.7744.7346.4846.86

75 - 79 lat

1.Bastek Ewald39Weteran Zabrze3:17.2012744.98
2.Kosiak Wojciech40SiKReT Gliwice3:48.048251.3358.7959.7658.16
3.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni3:58.947151.0559.681:03.791:04.42
4.Waga Stanisław40KS Korona Kraków4:08.006452.951:02.911:06.681:05.46
5.Szurek Władysław40Rydułtoeska Akademia Aktywnego5:50.8422


<< TOP >>
Konkurencja 30
18.11.2017 - 19:30
Kobiet, 4 x 50m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
AG 80 - 99

1.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:10.10380
Kacalska Zuzanna
Kos Agnieszka
87
96
+0,85
+0,72
31.70
37.75
Sproska Magdalena
Górajewska Martyna
97
94
-0,01
+0,40
31.14
29.51

AG 120 - 159

1.WMT Droga MlecznaWarsaw Masters Team2:04.53433
Czarnecka Katarzyna
Matlak Ewa
85
84
+0,70
+0,41
30.87
35.60
Jarecka-Skorykow Monika
Gołębiowska Joanna
74
82

+0,32
30.96
27.10
2.team1TKKF Koszalin Masters2:16.83326
Kuśpiet Sylwia
Pawliczek Wioletta
90
77
+1,06
+0,03
38.57
34.31
Mikołajczyk Lidia
Paziewska Agnieszka
87
74
+0,44
+0,10
30.57
33.38

AG 160 - 199

1.Euro-Lviv MSC - kat.CEuro-Lviv MSC2:08.37395
Marchuk Maryna
Khiresh Lyudmyla
78
57
+0,84
+0,49
31.51
37.01
Hordii Inna
Kvita Valentyna
63
88
+0,56
+0,52
31.87
27.98
2.AQUASFERA Masters Olsztyn 2AQUASFERA Masters Olsztyn2:22.99286
Kucharska Jowita
Drzewicka Joanna
80
76
+0,83
+0,19
32.60
36.38
Sienkiewicz Katarzyna
Goździejewska Anna
74
67
+0,5446.35
27.66
3.PKM Turčianski raci 1PKM Turčianski raci3:09.99122
Spišáková Linda
Velitsová Lívia
79
76
+0,92
+0,36
37.15
54.83
Janovská Michaela
Salaiová Adriana
80
69
+0,48
+0,58
35.94
1:02.07
DYSKW.Park Wodny Tarnowskie Góry Mas 1Park Wodny Tarnowskie Góry Mas
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotkną ściany)  (Czas: 19:30), Na pierwszej zmianie
Chmiel Anna
Sowa Katarzyna
75
75
+1,41
-0,23
38.04Oracz Marta
Borkowska Sonia
71
75
+0,73
+0,50

AG 200 - 239

1.UTW"Masters"Zgierz 1UTW"Masters"Zgierz2:06.74411
Ścibiorek Małgorzata
Mróz Urszula
71
62
+0,87
+0,80
30.95
32.83
Stępień Ewa
Fajkowska Daria
62
73
+0,50
+0,60
33.56
29.40
2.Korona Kraków DKS Korona Kraków2:06.99408
Kuliś Mariola
Macierzewska Agnieszka
66
60
+0,78
+0,49
29.99
34.95
Janeczko Anna
Frączek Izabela
72
70
+0,58
+0,32
33.82
28.23

AG 240 - 279

1.Korona Kraków EKS Korona Kraków3:18.30107
Koźmin Anna
Mleczko Maria
51
46
+1,22
+0,90
52.38
1:10.44
Legutko Mirosława
Wysocka Klaudia
57
66
+0,74
+0,62
39.57
35.91

KW 280 i starsi

1.Weteran Zabrze 5Weteran Zabrze3:01.29140
Fecica Krystyna
Bosowska Janina
43
47
+0,90
+0,54
50.51
49.55
Brendler Barbara
Bastek Renata
50
43
+0,42
+0,20
42.56
38.67


<< TOP >>
Konkurencja 31
18.11.2017 - 19:35
Mężczyzn, 4 x 50m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.KU AZS UAM Poznań 1KU AZS UAM Poznań1:43.26511
Michałkowski Marek
Waliński Maciej
91
92
+0,75
+0,61
24.47
28.97
Sterczyński Jakub
Kowalik Piotr
88
91
+0,31
+0,43
25.49
24.33
2.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:00.54321
Ziemiński Aleksander
Liszewski Rafał
94
84
+0,90
+0,62
27.09
36.60
Jekiełek Maciej
Bednarczyk Paweł
91
94
+0,33
+0,62
32.36
24.49
3.SMT SZCZECIN 3Swimminmg Masters Team Szczeci2:11.97245
Kaczmarek Marcin
Mazur Tomasz
88
94
+0,78
+0,63
33.18
38.03
Przybyłowski Filip
Zieliński Kamil
96
83
+0,52
+0,31
28.22
32.54

AG 120 - 159

1.Rekin Świebodzodzice 303KS Rekin Świebodzice1:39.49572
Stuczyński Marek
Żemier Alfred
84
85
+0,76
+0,29
25.09
24.46
Żemier Filip
Żemier Karol
84
82
+0,17
+0,06
25.29
24.65
2.WMT Kometa HalleyaWarsaw Masters Team1:40.57554
Szymański Maciej
Julian Aguilar Daniel
80
82
+0,75
+0,19
24.80
25.07
Pfitzner Jan
Dzięcioł Karol
86
81
+0,36
+0,38
25.47
25.23
3.Klub Sportowy Warta Poznań 7Klub Sportowy Warta Poznań1:46.24469
Tomaszewski Tomasz
Wieja Szymon
81
78
+0,86
+0,24
26.64
27.63
Kaczmarek Stanisław
Szymkowiak Marcin
79
80
+0,36
+0,25
26.22
25.75
4.Masters Łódź 6Masters Łódź1:46.95460
Olejarczyk Igor
Hasik Konrad
79
83
+0,67
+0,40
26.59
26.08
Frąckowiak Artur
Wiaderek Ksawery
78
87
+0,55
+0,16
27.27
27.01
5.Toruń Multisport Team 3Toruń Multisport Team1:49.97423
Marchewka Andrzej
Arentewicz Grzegorz
81
81
+0,91
+0,39
27.44
29.89
Rybicki Artur
Gołembiewski Andrzej
84
86
+0,16
+0,38
26.97
25.67
6.SMT SZCZECIN 1Swimminmg Masters Team Szczeci1:50.07422
Roenig Jan
Szota Robert
86
88
+0,82
+0,41
26.84
28.23
Łogin Marcin
Brodacki Maciej
84
83
+0,44
+0,27
30.12
24.88
7.MASTERS LublinStowarzyszenie Pływackie MASTE1:51.69404
Ćwikła Konrad
Wójcicki Rafał
75
75
+1,02
+0,56
28.11
29.87
Żuber Marek
Zielonka Rafał
75
86
+1,43
+0,39
28.25
25.46
8.WMT Czarna DziuraWarsaw Masters Team1:54.32377
Szulc Jakub
Budek Robert
76
74
+0,74
+0,20
27.90
31.43
Bednarz Mateusz
Porada Tomasz
83
83
+0,05
+0,21
28.23
26.76
9.Masters Łódź 7Masters Łódź1:54.52375
Pintara Kornel
Trudnos Rafał
78
80
+0,87
+0,53
29.02
27.62
Strąkowski Marcin
Dunajczyk Błażej
79
88
+0,51
+0,49
29.83
28.05
10.Masters Łódź 8Masters Łódź1:59.66328
Karkusiński Damian
Olkowicz Arkadiusz
80
76
+0,83
+0,21
30.22
29.54
Gurbski Marek
Karczmarczyk Jakub
78
80
+0,47
+0,55
29.55
30.35
DYSKW.KU AZS UAM Poznań 2KU AZS UAM Poznań
O4 - Start wykonany przed sygnłem (przedwczesny start)  (Czas: 19:48)
Tomczak Marcin, Strzelczyk Krzysztof, Jankowiak Bartosz, Bystry Jarosław

AG 160 - 199

1.Euro-Lviv MSC - kat.CEuro-Lviv MSC1:42.86517
Shchotkin Ihor
Melnyk Dmytro
72
74
+0,77
+0,32
24.71
25.53
Rybko Volodymyr
Syrbu Oleksandr
79
72
+0,26
+0,39
27.19
25.43
2.UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:50.36419
Ślęczka Krzysztof
Szklarz Artur
74
75
+0,79
+0,31
26.14
28.08
Darowski Piotr
Kowalski Sławomir
71
72
+0,35
+0,34
28.15
27.99
3.team1TKKF Koszalin Masters1:50.70415
Pieślak Michał
Ćwikła Grzegorz
74
74
+0,78
+0,22
27.96
28.84
Stefański Krzysztof
Horbacz Marcin
73
74
+0,17
+0,18
28.08
25.82
4.UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg1:58.63337
Szwajkowski Albert
Kunicki Maciej
71
72
+0,87
+0,57
29.49
28.91
Hewelke Piotr
Płaneta Maciej
72
74
+0,59
+0,33
30.94
29.29
5.SMT SZCZECIN 2Swimminmg Masters Team Szczeci2:32.36159
Zienkiewicz Marek
Juszkiewicz Grzegorz
74
71
+0,74
+0,46
29.35
38.22
Król Grzegorz
Michalak Boguś
77
72
+0,50
+0,78
35.08
49.71

AG 200 - 239

1.UKS Wodnik 29 Katowice 1UKS Wodnik 29 Katowice1:57.17350
Grelewicz Mariusz
Mroziński Jerzy
67
59
+0,98
+0,43
29.26
30.64
Wilczek Jan
Skoczylas Tomasz
58
66
+0,29
+0,36
29.10
28.17
2.Klub Sportowy Warta Poznań 8Klub Sportowy Warta Poznań2:00.95318
Janyga Dariusz
Waraczewski Przemysław
66
62
+0,98
+0,46
28.67
32.70
Thiem Jacek
Olszewski Paweł
63
62
+0,56
+0,15
32.33
27.25
3.AQUASFERA Masters Olsztyn 2AQUASFERA Masters Olsztyn2:05.46285
Dąbrowski Paweł
Milewski Bogdan
74
69
+0,87
+0,21
29.17
31.21
Koźlikowski Marek
Gabiec Mariusz
61
58
+0,44
+0,34
32.47
32.61
4.UTW"Masters"Zgierz 1UTW"Masters"Zgierz2:13.99234
Jagiełło Waldemar
Wiczel Roman
79
48
+0,88
+0,41
25.73
39.52
Sikorski Stanisław
Gawłowicz Krzysztof
51
87
+0,94
+0,12
44.03
24.71
5.PKM Turčianski raci 1PKM Turčianski raci2:14.93229
Kočalka Miroslav
Vanko Ján
59
55
+0,84
+0,56
37.65
35.28
Kubera Roman
Turanský Branislav
65
67
+0,41
+0,47
34.15
27.85

AG 240 - 279

1.Korona Kraków EKS Korona Kraków2:13.66236
Piszczek Waldemar
Kubis Antoni
62
47
+0,92
+0,81
31.19
40.14
Mleczko Andrzej
Liszkowski Wojciech
47
72
+0,38
+0,41
34.48
27.85
2.UTW"Masters"Zgierz 2UTW"Masters"Zgierz2:16.16223
Cajdler Tomasz
Obiedziński Tadeusz
61
59
+0,87
+0,66
34.44
36.33
Maciejczyk Zbigniew
Przytulski Włodzimierz
47
57
+0,83
+0,68
34.33
31.06

KW 280 i starsi

1.Weteran Zabrze 6Weteran Zabrze2:25.67182
Fecica Daniel
Bastek Ewald
40
39
+1,03
+0,75
39.25
39.26
Kornicki Wiesław
Barucha Jan
49
59
+0,48
+0,14
34.50
32.66
2.Toruń Multisport Team 1Toruń Multisport Team2:53.04108
Korolko Edward
Bantkowski Jan
40
49
+0,98
+0,90
45.98
22.31
Zientara Henryk
Lietz Krzysztof
46
52

+0,65
1:12.70
32.05
3.Korona Kraków FKS Korona Kraków3:07.0486
Śmigielski Józef
Waga Stanisław
46
40
+1,38
+0,14
51.98Krawczyk Tadeusz
Toporski Janusz
43
59

+0,20

37.98
DYSKW.Gdynia Masters 1Gdynia Masters
S4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa (stopy pływaka utraciły kontakt z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotkną ściany)  (Czas: 19:39), Na trzeciej zmianie
Skwarło Andrzej
Ciundziewicki Bogdan
39
34
+0,99
+0,49
42.89
36.11
Boboli Jan Maciej
Jacaszek Andrzej
48
53
+0,64
-0,29
40.11


<< TOP >>
Konkurencja 32
18.11.2017 - 19:50
Kobiet, 400m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natlia97Klub Sportowy Warta Poznań5:29.15489
50m:
100m:
33.14
1:13.82
33.14
40.68
150m:
200m:
1:56.53
2:38.77
42.71
42.24
250m:
300m:
3:23.19
4:09.12
44.42
45.93
350m:
400m:
4:50.06
5:29.15
40.94
39.09
2.Maciupa Kinga94Swimminmg Masters Team Szczeci5:34.43466
50m:
100m:
33.96
1:13.96
33.96
40.00
150m:
200m:
1:56.89
2:38.74
42.93
41.85
250m:
300m:
3:25.46
4:13.75
46.72
48.29
350m:
400m:
4:55.04
5:34.43
41.29
39.39
3.Piwońska Monika95AQUASFERA Masters Olsztyn5:58.10380
50m:
100m:
36.96
1:17.67
36.96
40.71
150m:
200m:
2:03.65
2:50.18
45.98
46.53
250m:
300m:
3:39.85
4:31.95
49.67
52.10
350m:
400m:
5:14.79
5:58.10
42.84
43.31
4.Wolska Sandra95Masters Wisła Kraków6:46.70259
50m:
100m:
45.70
1:42.73
45.70
57.03
150m:
200m:
2:35.33
3:28.17
52.60
52.84
250m:
300m:
4:19.89
5:13.55
51.72
53.66
350m:
400m:
6:02.09
6:46.70
48.54
44.61

25 - 29 lat

1.Drab Magdalena92Masters Wisła Kraków4:59.97647
Wynik lepszy od Rekordu Polski
50m:
100m:
32.24
1:09.15
32.24
36.91
150m:
200m:
1:47.75
2:25.84
38.60
38.09
250m:
300m:
3:08.13
3:50.94
42.29
42.81
350m:
400m:
4:26.70
4:59.97
35.76
33.27

30 - 34 lat

1.Walenta Katarzyna85Toruń Multisport Team5:40.51442
Wynik lepszy od Rekordu Polski
50m:
100m:
35.75
1:18.02
35.75
42.27
150m:
200m:
2:02.62
2:46.22
44.60
43.60
250m:
300m:
3:33.26
4:21.33
47.04
48.07
350m:
400m:
5:02.71
5:40.51
41.38
37.80
2.Jahnz Karolina84KS Rekin Świebodzice5:59.48375
50m:
100m:
39.30
1:26.30
39.30
47.00
150m:
200m:
2:13.35
2:59.30
47.05
45.95
250m:
300m:
3:49.06
4:39.68
49.76
50.62
350m:
400m:
5:20.40
5:59.48
40.72
39.08
3.Mikołajczyk Lidia87TKKF Koszalin Masters6:10.71342
50m:
100m:
39.57
1:27.92
39.57
48.35
150m:
200m:
2:15.77
3:02.29
47.85
46.52
250m:
300m:
3:53.59
4:45.80
51.30
52.21
350m:
400m:
5:30.22
6:10.71
44.42
40.49
4.Szulc Helena86Swimminmg Masters Team Szczeci6:27.81299
50m:
100m:
42.70
1:33.61
42.70
50.91
150m:
200m:
2:22.96
3:11.30
49.35
48.34
250m:
300m:
4:05.21
4:59.98
53.91
54.77
350m:
400m:
5:44.82
6:27.81
44.84
42.99

35 - 39 lat

1.Duda Anna81RMKS Rybnik5:48.01414
Wynik lepszy od Rekordu Polski
50m:
100m:
36.3136.31150m:
200m:
2:05.83
2:51.91

46.08
250m:
300m:
3:43.22
4:33.74
51.31
50.52
350m:
400m:
5:12.25
5:48.01
38.51
35.76
2.Rozmus Angelika78UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg6:33.41286
50m:
100m:
43.6643.66150m:
200m:
2:23.42
3:13.61

50.19
250m:
300m:
4:09.10
5:04.85
55.49
55.75
350m:
400m:
5:50.56
6:33.41
45.71
42.85
3.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice7:05.78226
50m:
100m:
38.85
1:25.02
38.85
46.17
150m:
200m:
2:24.64
3:23.76
59.62
59.12
250m:
300m:
4:24.27
5:25.72
1:00.51
1:01.45
350m:
400m:
6:16.19
7:05.78
50.47
49.59

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran Zabrze5:39.97444
Wynik lepszy od Rekordu Polski
50m:
100m:
36.55
1:17.06
36.55
40.51
150m:
200m:
2:03.00
2:48.60
45.94
45.60
250m:
300m:
3:35.60
4:22.33
47.00
46.73
350m:
400m:
5:02.54
5:39.97
40.21
37.43
2.Janeczko Anna72KS Korona Kraków7:13.77214
50m:
100m:
50.40
1:47.54
50.40
57.14
150m:
200m:
2:41.91
3:35.34
54.37
53.43
250m:
300m:
4:38.20
5:39.60
1:02.86
1:01.40
350m:
400m:
6:28.26
7:13.77
48.66
45.51

50 - 54 lat

1.Wysocka Klaudia66KS Korona Kraków6:39.62273
50m:
100m:
40.25
1:26.71
40.25
46.46
150m:
200m:
2:19.9253.21250m:
300m:
4:09.46
5:07.96

58.50
350m:
400m:
5:54.46
6:39.62
46.50
45.16
2.Goździejewska Anna67AQUASFERA Masters Olsztyn6:52.26249
50m:
100m:
49.64
1:43.84
49.64
54.20
150m:
200m:
2:37.31
3:30.49
53.47
53.18
250m:
300m:
4:27.23
5:24.14
56.74
56.91
350m:
400m:
6:08.63
6:52.26
44.49
43.63

55 - 59 lat

1.Szała Ewa59steef6:35.69281
50m:
100m:
44.52
1:37.59
44.52
53.07
150m:
200m:
2:26.03
3:16.17
48.44
50.14
250m:
300m:
4:10.19
5:06.10
54.02
55.91
350m:
400m:
5:51.83
6:35.69
45.73
43.86
2.Macierzewska Agnieszka60KS Korona Kraków7:02.24232
50m:
100m:
45.1745.17150m:
200m:
2:33.32
3:27.51

54.19
250m:
300m:
4:28.26
5:29.22
1:00.75
1:00.96
350m:
400m:
6:17.02
7:02.24
47.80
45.22
3.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters7:25.01198
50m:
100m:
51.77
1:48.69
51.77
56.92
150m:
200m:
2:46.09
3:41.46
57.40
55.37
250m:
300m:
4:42.79
5:45.39
1:01.33
1:02.60
350m:
400m:
6:35.89
7:25.01
50.50
49.12
4.Karaś Beata62Vctory Masters Elbląg8:59.39111
50m:
100m:
57.75
2:05.98
57.75
1:08.23
150m:
200m:
3:19.59
4:29.47
1:13.61
1:09.88
250m:
300m:
5:48.54
7:08.72
1:19.07
1:20.18
350m:
400m:
8:05.59
8:59.39
56.87
53.80
5.Dąbrowska Zofia58SiKReT Gliwice9:13.28103
50m:
100m:
1:07.941:07.94150m:
200m:
3:42.78
4:57.48

1:14.70
250m:
300m:
6:09.55
7:19.73
1:12.07
1:10.18
350m:
400m:
8:18.17
9:13.28
58.44
55.11

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57KS Korona Kraków8:14.53144
50m:
100m:
54.63
2:01.13
54.63
1:06.50
150m:
200m:
3:04.18
4:09.08
1:03.05
1:04.90
250m:
300m:
5:17.83
6:25.80
1:08.75
1:07.97
350m:
400m:
7:21.33
8:14.53
55.53
53.20
2.Benova Dana56SK Spolchemie Usti nad Labem10:13.3775
50m:
100m:
1:19.231:19.23150m:
200m:
2:53.60
4:12.61

1:19.01
250m:
300m:
5:24.84
6:41.10
1:12.23
1:16.26
350m:
400m:
7:56.29
10:13.37
1:15.19
2:17.08


<< TOP >>
Konkurencja 33
18.11.2017 - 20:15
Mężczyzn, 400m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Gąsior Patryk94Warsaw Masters Team4:36.72616
50m:
100m:
29.47
1:04.22
29.47
34.75
150m:
200m:
1:38.39
2:12.48
34.17
34.09
250m:
300m:
2:51.67
3:31.19
39.19
39.52
350m:
400m:
4:05.40
4:36.72
34.21
31.32
2.Aptewicz Arkadiusz93Niezrzeszeni4:40.60591
50m:
100m:
29.96
1:04.92
29.96
34.96
150m:
200m:
1:43.81
2:21.72
38.89
37.91
250m:
300m:
2:59.00
3:37.14
37.28
38.14
350m:
400m:
4:09.96
4:40.60
32.82
30.64
3.Zalewski Igor93Niezrzeszeni5:20.00398
50m:
100m:
32.47
1:11.31
32.47
38.84
150m:
200m:
1:53.86
2:34.59
42.55
40.73
250m:
300m:
3:22.58
4:08.49
47.99
45.91
350m:
400m:
4:45.90
5:20.00
37.41
34.10
4.Popławski Łukasz97Niezrzeszeni5:21.45393
50m:
100m:
32.58
1:11.27
32.58
38.69
150m:
200m:
1:55.84
2:39.22
44.57
43.38
250m:
300m:
3:23.01
4:07.27
43.79
44.26
350m:
400m:
4:45.98
5:21.45
38.71
35.47
DYSKW.Przybyłowski Filip96Swimminmg Masters Team Szczeci
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 21:05)

25 - 29 lat

1.Szczuka Paweł92AQUASFERA Masters Olsztyn5:06.38454
50m:
100m:
31.33
1:07.48
31.33
36.15
150m:
200m:
1:46.51
2:27.45
39.03
40.94
250m:
300m:
3:09.93
3:54.76
42.48
44.83
350m:
400m:
4:30.06
5:06.38
35.30
36.32
2.Paduch Daniel88Masters Ikar Mielec5:11.53431
50m:
100m:
30.84
1:07.21
30.84
36.37
150m:
200m:
1:52.08
2:35.18
44.87
43.10
250m:
300m:
3:19.11
4:03.44
43.93
44.33
350m:
400m:
4:38.53
5:11.53
35.09
33.00
3.Bushkov Denis92Neptun Masters Praha5:15.63415
50m:
100m:
32.79
1:12.70
32.79
39.91
150m:
200m:
1:53.81
2:34.55
41.11
40.74
250m:
300m:
3:19.51
4:05.33
44.96
45.82
350m:
400m:
4:41.33
5:15.63
36.00
34.30
4.Paciej Szymon88MASTERS Zdzieszowice5:33.41352
50m:
100m:
34.67
1:15.69
34.67
41.02
150m:
200m:
1:57.35
2:39.48
41.66
42.13
250m:
300m:
3:27.20
4:14.84
47.72
47.64
350m:
400m:
4:55.07
5:33.41
40.23
38.34
5.Stanek Wojciech92ORS Opole5:35.19346
50m:
100m:
36.83
1:20.56
36.83
43.73
150m:
200m:
2:03.62
2:46.01
43.06
42.39
250m:
300m:
3:33.31
4:19.75
47.30
46.44
350m:
400m:
4:58.53
5:35.19
38.78
36.66
6.Szczypiński Przemysław90Niezrzeszeni5:55.14291
50m:
100m:
35.63
1:18.98
35.63
43.35
150m:
200m:
2:54.78
3:44.76
1:35.80
49.98
250m:
300m:
4:35.28
5:17.79
50.52
42.51
350m:
400m:

5:55.14

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice5:07.02451
50m:
100m:
33.30
1:10.97
33.30
37.67
150m:
200m:
1:51.77
2:31.39
40.80
39.62
250m:
300m:
3:15.04
3:57.95
43.65
42.91
350m:
400m:
4:33.33
5:07.02
35.38
33.69
2.Bober Bartłomiej83Weteran Zabrze5:10.88434
50m:
100m:
33.32
1:11.27
33.32
37.95
150m:
200m:
1:54.42
2:34.99
43.15
40.57
250m:
300m:
3:17.83
4:00.20
42.84
42.37
350m:
400m:
4:36.31
5:10.88
36.11
34.57
3.Dymiter Mateusz86Neptun Team Tarnow5:30.05363
50m:
100m:
31.97
1:08.64
31.97
36.67
150m:
200m:
1:53.55
2:38.14
44.91
44.59
250m:
300m:
3:24.85
4:10.77
46.71
45.92
350m:
400m:
4:51.19
5:30.05
40.42
38.86
4.Kieres Michał84AQUASFERA Masters Olsztyn5:50.38303
50m:
100m:
34.18
1:16.64
34.18
42.46
150m:
200m:
2:05.00
2:52.78
48.36
47.78
250m:
300m:
3:41.05
4:30.14
48.27
49.09
350m:
400m:
5:10.82
5:50.38
40.68
39.56

35 - 39 lat

1.Kaczmarek Stanisław79Klub Sportowy Warta Poznań4:54.54511
50m:
100m:
31.09
1:05.69
31.09
34.60
150m:
200m:
1:45.41
2:24.32
39.72
38.91
250m:
300m:
3:05.81
3:48.43
41.49
42.62
350m:
400m:
4:22.87
4:54.54
34.44
31.67
2.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn5:40.05332
50m:
100m:
35.19
1:17.53
35.19
42.34
150m:
200m:
2:03.23
2:47.79
45.70
44.56
250m:
300m:
3:38.27
4:27.20
50.48
48.93
350m:
400m:
5:05.22
5:40.05
38.02
34.83
3.Rybko Volodymyr79Euro-Lviv MSC5:44.38319
50m:
100m:
37.68
1:23.34
37.68
45.66
150m:
200m:
2:52.10
3:43.75
1:28.76
51.65
250m:
300m:
4:34.03
5:10.89
50.28
36.86
350m:
400m:

5:44.38
4.Brożyna Marek80Swimmers St. Pływackie5:44.50319
50m:
100m:
36.67
1:19.17
36.67
42.50
150m:
200m:
2:01.59
2:42.46
42.42
40.87
250m:
300m:
3:33.91
4:25.29
51.45
51.38
350m:
400m:
5:06.13
5:44.50
40.84
38.37
5.Osiwała Przemysław79MASTERS Zdzieszowice6:03.42272
50m:
100m:
37.72
1:20.60
37.72
42.88
150m:
200m:
2:09.02
2:57.78
48.42
48.76
250m:
300m:
3:51.01
4:43.33
53.23
52.32
350m:
400m:
5:24.02
6:03.42
40.69
39.40

40 - 44 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn5:16.34412
50m:
100m:
32.20
1:09.06
32.20
36.86
150m:
200m:
1:53.34
2:35.10
44.28
41.76
250m:
300m:
3:20.52
4:06.00
45.42
45.48
350m:
400m:
4:42.22
5:16.34
36.22
34.12
2.Gogacz Sebastian76MKP Bobry Dębica5:38.42336
50m:
100m:
34.30
1:12.77
34.30
38.47
150m:
200m:
2:00.73
2:47.23
47.96
46.50
250m:
300m:
3:33.58
4:19.93
46.35
46.35
350m:
400m:
5:00.09
5:38.42
40.16
38.33
3.Krzak Krzysztof74Niezrzeszeni5:40.38331
50m:
100m:
37.45
1:21.02
37.45
43.57
150m:
200m:
2:05.30
2:47.47
44.28
42.17
250m:
300m:
3:34.58
4:23.86
47.11
49.28
350m:
400m:
5:03.22
5:40.38
39.36
37.16
4.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters6:00.44278
50m:
100m:
38.04
1:22.54
38.04
44.50
150m:
200m:
2:09.44
2:56.68
46.90
47.24
250m:
300m:
3:46.99
4:39.22
50.31
52.23
350m:
400m:
5:21.08
6:00.44
41.86
39.36
5.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters6:03.63271
50m:
100m:
38.52
1:24.43
38.52
45.91
150m:
200m:
2:13.46
3:01.03
49.03
47.57
250m:
300m:
3:53.81
4:46.12
52.78
52.31
350m:
400m:
5:25.37
6:03.63
39.25
38.26
6.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg6:12.98251
50m:
100m:
36.91
1:22.75
36.91
45.84
150m:
200m:
2:12.76
3:02.34
50.01
49.58
250m:
300m:
3:56.11
4:50.42
53.77
54.31
350m:
400m:
5:33.82
6:12.98
43.40
39.16

45 - 49 lat

1.Darowski Piotr71UKS Delfin Masrers Tarnobrzeg5:23.95384
50m:
100m:
32.52
1:11.07
32.52
38.55
150m:
200m:
1:54.74
2:37.63
43.67
42.89
250m:
300m:
3:21.32
4:06.25
43.69
44.93
350m:
400m:

5:23.95
2.Škodný Pavol69ŠPK Kúpele Piešťany5:43.21323
50m:
100m:
34.04
1:17.61
34.04
43.57
150m:
200m:
2:01.07
2:44.46
43.46
43.39
250m:
300m:
3:35.54
4:23.97
51.08
48.43
350m:
400m:
5:05.33
5:43.21
41.36
37.88
3.Mówiński Grzegorz69AQUASFERA Masters Olsztyn6:38.38206
50m:
100m:
40.97
1:30.49
40.97
49.52
150m:
200m:
2:28.04
3:23.04
57.55
55.00
250m:
300m:
4:18.63
5:13.16
55.59
54.53
350m:
400m:
5:58.42
6:38.38
45.26
39.96

50 - 54 lat

1.Turanský Branislav67PKM Turčianski raci5:56.19289
50m:
100m:
36.04
1:19.49
36.04
43.45
150m:
200m:
2:03.35
2:46.98
43.86
43.63
250m:
300m:
3:40.72
4:34.44
53.74
53.72
350m:
400m:
5:17.09
5:56.19
42.65
39.10
2.Obr Pavel67TJ Alcedo Vsetín6:07.90262
50m:
100m:
33.25
1:12.01
33.25
38.76
150m:
200m:
1:59.91
2:48.56
47.90
48.65
250m:
300m:
3:40.98
4:36.74
52.42
55.76
350m:
400m:
5:21.87
6:07.90
45.13
46.03
3.Twarowski Andrzej65Masters Białystok6:58.56178
50m:
100m:
47.46
1:42.64
47.46
55.18
150m:
200m:
2:35.62
3:28.92
52.98
53.30
250m:
300m:
4:26.73
5:24.19
57.81
57.46
350m:
400m:
6:14.93
6:58.56
50.74
43.63
4.Brożek Wacław67KS Korona Kraków8:05.55114
50m:
100m:
58.73
2:05.88
58.73
1:07.15
150m:
200m:
3:12.02
4:18.68
1:06.14
1:06.66
250m:
300m:
5:27.93
6:35.40
1:09.25
1:07.47
350m:
400m:
7:22.22
8:05.55
46.82
43.33

55 - 59 lat

1.Gabiec Mariusz58AQUASFERA Masters Olsztyn6:01.92275
50m:
100m: