Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  20 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 200m zmienny  20 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 200m zmienny  20 lat i starsi
Nr  5. Mieszane, 4 x 50m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  6. Kobiet, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  6. Kobiet, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 800m dowolny  20 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 1500m dowolny  20 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 50m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 50m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 200m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 200m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m dowolny  20 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 4 x 50m zmienny  KW 80 i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  KW 80 i starsi
Nr  20. Kobiet, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 100m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 50m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 100m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 200m dowolny  20 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 200m dowolny  20 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 4 x 50m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 4 x 50m dowolny  KW 80 i starsi
Nr  30. Kobiet, 400m zmienny  20 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 400m zmienny  20 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m motylkowy  20 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 200m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  35. Mężczyzn, 200m grzbietowy  20 lat i starsi
Nr  36. Kobiet, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  37. Mężczyzn, 50m klasyczny  20 lat i starsi
Nr  38. Mieszane, 4 x 50m zmienny  KW 80 i starsi
Nr  39. Kobiet, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  39. Kobiet, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 400m dowolny  20 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 400m dowolny  20 lat i starsi


Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters
Gliwice, 30.05 - 02.06.2019


Konkurencja 1
31.05.2019 - 15:00
Kobiet, 50m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice28.23589
2.Kita Katarzyna95UKS Shark Rudna28.26587
3.Wróbel Angelika97Niezrzeszeni28.58568
4.Kolbe Wiktoria98KU AZS PWSZ Racibórz28.74558
5.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM29.40521
6.Żbikowska Joanna96UKS Delfin Legionowo30.31476
7.Rupa Patrycja96Tm Barracuda Kalisz31.69416
8.Rzewuska Adrianna97UTW"Masters"ZGIERZ33.05367
9.Świętek Nadia99Niezrzeszone JK TEAM37.63248
10.Kos Agnieszka96Nabaiji Team Decathlon38.57231

25 - 29 lat

1.Bartnikowska Agnieszka90T.P.Masters Opole29.31526
2.Dąbrowska Paulina94BAZA PŁYWANIA Mysłowice31.05443
3.Kabut Weronika94Niezrzeszeni31.66417
4.Górajewska Martyna94Nabaiji Team Decathlon32.82375
5.Izert Katarzyna93UTW"Masters"ZGIERZ34.50322
6.Kosek Lidia93Niezrzeszeni34.72316

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice28.65563
2.Cymerman Iwona85KS Górnik Radlin30.08487
3.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon31.34430
4.Galica Ewa85Warsaw Masters Team32.78376
5.Caba Karolina88Korona Kraków Masters33.30359
6.Adamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin42.14177
7.Abucewicz Laura86Nabaiji Team Decathlon47.68122
8.Popielarz Kamila86Nabaiji Team Decathlon50.71101

35 - 39 lat

1.Łukasiuk Ewa80Niezrzeszeni32.92371
2.Radomska Karolina82Tm Barracuda Kalisz36.69268
3.Kolera Magdalena84Tm Barracuda Kalisz37.75246
4.Spóła Karolina80Siemacha Kraków45.86137

40 - 44 lat

1.Kańska-Papiernik Joanna76UTW"Masters"ZGIERZ31.87409
Iwaniuk Mróż Magda79Iswim Białystok31.87409
3.Borkowska Sonia753Waters Akademia Sportów Wodnych33.05367
4.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters34.07335
5.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn34.28329
6.Dusza-Sabadasz Agnieszka76Nabaiji Team Decathlon38.58230

45 - 49 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"ZGIERZ30.31476
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice31.54422
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław33.04367
4.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters33.12365
5.Batóg Dorota72Swim Club Masters Ślęza33.73345
6.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters39.80210

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66Korona Kraków Masters30.87450
2.Rembowska-Świeboda Małgorzata68Tm Barracuda Kalisz32.81375
3.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola36.33276
4.Figiel Katarzyna67Tm Barracuda Kalisz57.4469

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"ZGIERZ33.18363
2.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters34.48323
3.Lipowska Barbara62DELFIN92 Gliwice52.8889

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters35.48296
2.Drela Grażyna57KS Warta Poznań36.44274
3.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice38.74228
4.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice46.58131
5.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team56.7072

65 - 69 lat

1.Kiszczak Grażyna50Weteran  Zabrze40.50199
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań40.52199
3.Krupińska Anna53KS Warta Poznań45.93136
4.Żylińska Teresa50SIKRET Gliwice51.8395
5.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg1:04.9148

70 - 74 lat

1.Wójcik Gizela49KS Masters1:05.5247
2.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:26.7420

75 - 79 lat

1.Bastek Renata43Weteran  Zabrze38.99223
2.Kawula Emilia41KS Masters1:24.7121


<< TOP >>
Konkurencja 2
31.05.2019 - 15:10
Mężczyzn, 50m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo24.26640
2.Nowodworski Dawid97CSiR Dąbrowa Górnicza24.41628
3.Koshyl Yevhenii96Niezrzeszeni25.33562
4.Perkowski Dawid96Iswim Białystok25.93524
5.Katolik Bartosz97CSiR Dąbrowa Górnicza25.98521
6.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo27.80425
7.Godlewski Rafał96Niezrzeszeni34.12230

25 - 29 lat

1.Sokulski Jacek91Niezrzeszeni24.08654
2.Karnaszewski Konrad94Warsaw Masters Team24.17647
3.Kisiel Adrian93BAZA PŁYWANIA Mysłowice24.57616
4.Wróblewski Dawid90TKKF Koszalin Masters25.22569
5.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska25.33562
6.Iłendo Piotr93Iswim Białystok25.34561
7.Saienko Roman94Niezrzeszeni25.97521
8.Sudenis Maciej93KU AZS PWSZ Racibórz26.45494
9.Pogorzelec Jakub94Niezrzeszeni26.80474
10.Maciaszek Mariusz91Swim Club Masters Ślęza26.90469
11.Łukaszewicz Krystian94Nabaiji Team Decathlon27.35446
12.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni27.46441
13.Kozioł Adrian90Niezrzeszeni28.22406
14.Ławniczak Piotr91Nabaiji Team Decathlon28.90378
15.Piotrowski Marek93Swimming Masters Team Szczecin30.55320
16.Parafiniak Szymon91Niezrzeszeni31.08304

30 - 34 lat

1.Safrończyk Piotr88KS MAKO24.27639
2.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole25.92524
3.Strumiński Emil88Nabaiji Team Decathlon26.01519
4.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice26.96466
5.Pfitzner Jan86Warsaw Masters Team27.32448
6.Kulinicz Siergiej86KS MAKO30.59319
7.Pietrzak Adam88MASTERS Lublin30.63318

35 - 39 lat

1.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team25.65541
2.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań25.90526
3.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice26.34500
4.Ostrasz Piotr81Masters Wrocław26.43495
5.Fuliński Piotr82Niezrzeszeni26.88470
6.Kozikowski Michał80AQUASFERA Masters Olsztyn27.70430
7.Matras Tomasz81KS MAKO29.32362
8.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań29.58353
9.Zawadzki Leszek83Niezrzeszeni30.29328
10.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin32.87257
11.Zieliński Kamil83Swimming Masters Team Szczecin32.93256

40 - 44 lat

1.Sebastian Humbla79Iswim Białystok26.54489
2.Malaczewski Łukasz79GVT Wrocław26.68481
3.Świderski Dawid79Iswim Białystok26.86471
4.Wieja Szymon78KS Warta Poznań27.08460
5.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"ZGIERZ27.31448
6.Buczko Piotr79Iswim Białystok27.45442
7.Piotrowski Filip77KS Warta Poznań27.55437
8.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn28.01416
9.Ostrowski Bartosz77Warsaw Masters Team28.29403
10.Golon Mariusz78AquaStars Gdynia28.30403
11.Walczuk Filip79Iswim Białystok28.38399
12.Bystry Jarek77KS MAKO28.60390
13.Szymanowski Tomasz77TKKF Koszalin Masters28.83381
14.Ziółkowski Damian78Niezrzeszeni28.85380
15.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters29.23366
16.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola29.61352
17.Michał Kądzioła77Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora30.36326
18.Rybiński Łukasz75Warsaw Masters Team30.98307
19.Kulisz Adrian775Styl Warszawa31.75285
20.Bielski Dymitr77Warsaw Masters Team33.26248
21.Próchniewicz Bartosz78Korona Kraków Masters37.61171

45 - 49 lat

1.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola26.86471
2.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn26.87471
3.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard27.11458
4.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh27.79425
5.Daszuta Maciej73Iswim Białystok28.16409
6.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań28.91378
7.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters28.99375
8.Sitkowski Tomasz74Niezrzeszeni29.00374
9.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin29.93340
10.Karczewski Tomasz74Niezrzeszeni30.01338
11.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters30.66317
12.Szwagiel Tomasz74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg30.67316
13.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg31.10303
14.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh31.49292
15.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team33.53242
16.Michalczuk Dariusz70Swim Club Masters Ślęza33.87235
17.Maciejewski Rafał74UTW"Masters"ZGIERZ34.12230
18.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn34.30226

50 - 54 lat

1.Baranik Mariusz69Collegium Medicum UJ Masters Kraków27.60434
2.Monczak Piotr67Start Poznań27.61434
3.Obiedziński Paweł69IKS Konstancin27.83424
4.Kozlowski Romuald66Legia Warszawa28.87379
5.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice29.70348
6.Kapczyński Piotr66UTW"Masters"ZGIERZ30.31328
7.Pycia Adam66Korona Kraków Masters31.70287
8.Szalbierz Robert68UTW"Masters"ZGIERZ32.31271
9.Guziński Jarosław66Niezrzeszeni33.21249
10.Stachurski Ireneusz69Niezrzeszeni35.44205
11.Rudziński Michał66Niezrzeszeni37.88168
12.Adamowicz Paweł67KS MAKO38.17164
13.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław38.39161
14.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz39.55147

55 - 59 lat

1.Madej Leszek60Warsaw Masters Team28.14410
2.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole28.39399
3.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni28.61390
4.Faff Mariusz63Swim Tri Rzeszów29.17368
5.Piszczek Waldemar62Korona Kraków Masters30.41325
6.Orecki Lech61MKP Szczecin31.95280

60 - 64 lat

1.Wilczek Jan58UKS Wodnik 29 Katowice30.17332
2.Barucha Jan59Weteran  Zabrze31.98279
3.Jerzy Minkiewicz56T.P.Masters Opole32.74260
4.Sypniewski Andrzej57UTW"Masters"ZGIERZ33.45244
5.Twardysko Stanisław56SIKRET Gliwice35.23209
6.Korpetta Wojciech59KS_Niezrzeszeni_pl35.99196
7.Marchlewski Jerzy57KS Masters39.70146
8.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team39.75145
9.Niedzielski Steran55Niezrzeszeni39.80145
10.MIchalczyk Jerzy56Masterskrasnik44.17106

65 - 69 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team29.29363
2.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów32.43268
3.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team33.55242
4.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice33.98233
5.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa34.71218
6.Jacaszek Andrzej53Gdynia Masters36.64185
7.Marszałek Andrzej54Niezrzeszeni42.63118

70 - 74 lat

1.Kornicki Wiesław49Weteran  Zabrze33.02253
2.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"ZGIERZ35.10211
3.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski35.87198
4.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki38.49160
5.Bosowski Włodzimierz48Weteran  Zabrze45.1399
6.Starosta Miron45Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora49.7974

75 - 79 lat

1.Kosiak Wojciech40SIKRET Gliwice40.53137
2.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań40.89133
3.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team41.43128
4.Waga Stanisław40Korona Kraków Masters48.2281
5.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice1:07.1130

80 - 84 lat

1.Martyniuk Bogdan39Niezrzeszeni36.79183
2.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters43.51110
3.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice48.7678
4.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team1:44.498

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków48.7678
2.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice1:02.1138


<< TOP >>
Konkurencja 3
31.05.2019 - 15:35
Kobiet, 200m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice2:29.6659831.4939.1646.0432.97
2.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań2:35.7453132.2741.8942.5739.01
3.Żbikowska Joanna96UKS Delfin Legionowo2:59.2634834.7648.6949.1446.67

25 - 29 lat

1.Ostrowska Agnieszka90KU AZS PWSZ Racibórz2:28.98606
2.Bartnikowska Agnieszka90T.P.Masters Opole2:39.7249233.7139.8549.1936.97
3.Kabut Weronika94Niezrzeszeni3:03.0632738.4847.9053.2343.45

30 - 34 lat

1.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn2:56.6136435.9245.9353.1741.59
2.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team2:57.9735538.5646.5851.2241.61
3.Marczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice3:06.2631040.7248.4450.4546.65

35 - 39 lat

1.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin2:55.0037435.2843.8153.0942.82

40 - 44 lat

1.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg3:02.1933139.0749.8950.6742.56
2.Klusek Maja75UTW"Masters"ZGIERZ3:08.69298
3.Michalska Anna75MASTERS Lublin3:13.4727742.2947.1855.4748.53
4.Klarecka Monika77Masters Łódź4:01.4414251.3852.23

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"ZGIERZ2:44.1145334.4741.9348.2939.42
2.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice3:05.5431438.8149.7953.1943.75
3.Balajcza Timea71KS MAKO3:27.1022545.6856.1555.8849.39
4.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters3:57.3714948.451:03.801:08.0957.03

50 - 54 lat

1.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola3:18.3525741.4157.0254.8645.06

55 - 59 lat

1.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters4:46.14851:01.501:13.681:28.131:02.83

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef3:08.7329843.8048.5153.1743.25
2.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni3:32.8420842.1259.0059.5952.13
3.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters3:43.4017948.411:01.20
4.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków5:10.39671:14.031:24.681:18.991:12.69

75 - 79 lat

1.Bastek Renata43Weteran  Zabrze4:06.051341:00.0559.821:14.4751.71


<< TOP >>
Konkurencja 4
31.05.2019 - 15:45
Mężczyzn, 200m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
25 - 29 lat

1.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn2:13.3062526.9633.9340.0132.40
2.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice2:18.0356328.3735.8741.9331.86
3.Kliza Mateusz94Iswim Białystok2:23.4650128.9537.4241.7135.38
4.Wróblewski Dawid90TKKF Koszalin Masters2:27.0346629.1842.7440.2834.83
5.Janczewski Adam90USKS Ostrołęka2:27.6446030.0440.6643.4133.53
6.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon2:33.8940629.3140.8744.6339.08
7.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni2:35.1539632.6539.0445.5537.91
8.Grochowski Łukasz91Niezrzeszeni2:52.3828936.0446.2648.4241.66
9.Pogorzelec Jakub94Niezrzeszeni2:53.0328532.2640.8757.4642.44

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice2:24.9948629.7239.1342.7733.37
2.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole2:29.4444331.3640.3744.8132.90
3.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice2:42.8934230.9343.1349.0039.83
4.Krupiński Paweł87Sso Gubin3:48.2412446.861:06.2659.0256.10

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice2:23.5250129.5237.1641.3735.47
2.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań2:25.3648229.5641.8040.1633.84

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.2:25.2648331.2138.6141.9933.45
2.Wieja Szymon78KS Warta Poznań2:31.3042731.2139.7446.8533.50
3.Sebastian Humbla79Iswim Białystok2:32.2541930.4639.51
4.Markowski Hubert76Legia Warszawa2:37.8737632.9242.7046.2436.01
5.Gogacz Sebastian76UKS Trójka Puławy2:38.1437432.9544.1845.2435.77
6.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"ZGIERZ2:40.1136033.0943.7345.6437.65
7.Golon Mariusz78AquaStars Gdynia2:57.4326533.2046.3755.5142.35
8.Ostrowski Bartosz77Warsaw Masters Team3:07.0022638.1851.8352.9244.07
9.Bielski Dymitr77Warsaw Masters Team3:08.0322237.9356.1449.4744.49
10.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon3:13.3020540.4655.6853.1544.01
DYSKW.Piotrowski Filip77KS Warta Poznań
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.  (Czas: 16:38), Z-3

45 - 49 lat

1.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola2:24.3649228.9239.1741.2435.03
2.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard2:31.3442732.0038.7245.8834.74
3.Darowski Piotr71UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:32.7041632.5140.7344.0735.39
4.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh2:35.3339533.1041.1645.7935.28
5.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters2:54.7327735.7648.8250.6439.51
6.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:55.9827137.0246.5654.9637.44
7.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team3:20.3118445.5954.1951.2149.32

50 - 54 lat

1.Monczak Piotr67Start Poznań2:34.6040032.3940.5546.5035.16
2.Obiedziński Paweł69IKS Konstancin2:46.4032134.8944.7450.1536.62
3.Łopuszynski Andrzej69Niezrzeszeni3:56.8711149.331:03.501:01.811:02.23
4.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław3:57.3811053.381:08.491:03.9951.52
5.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz4:41.13661:09.121:17.441:16.3258.25
NIE UK.Vechirko Pavlo68KS Masters

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole2:36.7338432.8938.4649.4335.95
2.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni2:44.2533433.2044.6748.5337.85
3.Lorkowski Robert60Motyl Mosir Stalowa Wola2:57.1026637.9746.8152.5139.81
4.Faff Mariusz63Swim Tri Rzeszów2:58.5426033.7949.9957.3137.45
5.Waraczewski Przemysław62KS Warta Poznań3:04.6723540.0051.2551.3642.06

60 - 64 lat

1.Sypniewski Andrzej57UTW"Masters"ZGIERZ3:09.0521940.4450.1153.5644.94
2.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań3:16.9019447.2549.0455.5845.03
3.Kossowski Wojciech55Warsaw Masters Team3:36.2314649.701:01.7457.4447.35
4.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań3:51.3211954.051:03.831:03.5849.86
5.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik4:04.8510054.811:03.611:11.7954.64
6.MIchalczyk Jerzy56Masterskrasnik4:26.927757.251:11.311:17.471:00.89

65 - 69 lat

1.Załuski Wiesław50TKKF Koszalin Masters3:04.6223539.4745.9856.2542.92
2.Nowak Michał52Warsaw Masters Team3:17.8219146.2853.0252.2546.27
3.Grzeszewski Sławomir53MKP Szczecin3:27.9516441.4659.8058.6348.06
4.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora3:29.2316144.3754.401:03.3047.16
5.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice3:38.7514139.9659.031:10.6949.07

70 - 74 lat

1.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"ZGIERZ3:46.8412656.351:02.091:07.2941.11
2.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski3:48.8712351.381:04.191:06.1047.20
3.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters3:51.0012053.761:04.351:04.6948.20
4.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec4:23.18811:03.751:08.081:14.4156.94
5.Starosta Miron45Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora4:50.61601:04.851:14.371:23.831:07.56
6.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team5:28.37414:29.39

75 - 79 lat

1.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań3:55.3011356.7858.491:06.4753.56
2.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni4:33.03721:05.951:13.511:14.4159.16
3.Rusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni4:39.88671:01.391:12.971:18.131:07.39

80 - 84 lat

1.Martyniuk Bogdan39Niezrzeszeni4:08.819658.651:07.191:10.9352.04
2.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters4:29.71751:08.141:13.441:11.3056.83

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków5:13.73474:10.52


<< TOP >>
Konkurencja 5
31.05.2019 - 16:25
Mieszane, 4 x 50m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.BAZA PŁYWANIA Mysłowice 1BAZA PŁYWANIA Mysłowice1:51.19
Trenda Paweł
Kisiel Monika
92
96
+1,2025.82
30.59
Dąbrowska Paulina
Kisiel Adrian
94
93
+0,5730.74
24.04
2.ŚWIERZAKIAQUASFERA Masters Olsztyn1:54.34
Palmi-Kukiełko Mieszko
Kozikowski Michał
93
80
+0,7828.01
26.87
Lewandowska Oriana
Brzozowska Zuzanna
93
93
+0,6130.65
28.81

AG 120 - 159

1.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:08.16
Górajewska Martyna
Dusza-Sabadasz Agnieszka
94
76
+0,8433.25
38.37
Łukaszewicz Krystian
Ławniczak Piotr
94
91
+0,7927.52
29.02
2.Swimming Masters Team Szczecin 1Swimming Masters Team Szczecin2:17.02
Piotrowski Marek
Zielińska Dominika
93
80
+0,8630.16
32.22
Adamiak Edyta
Rożek Łukasz
87
84
+0,6141.87
32.77

AG 160 - 199

1.SŁODZIAKIAQUASFERA Masters Olsztyn2:01.13
Gregorowicz Paweł
Konopacki Piotr
74
78
+0,7027.47
27.16
Zaleska Anna
Drzewicka Joanna
88
76
+0,3033.13
33.37
2.TKKF Koszalin Masters - kat. CTKKF Koszalin Masters2:01.23
Wróblewski Dawid
Paziewska Agnieszka
90
74
+0,8326.98
32.36
Pawliczek Wioletta
Stefański Krzysztof
77
73
+0,3333.29
28.60
3.Warsaw Masters Team 2Warsaw Masters Team2:03.05
Szymański Maciej
Dziedzic Katarzyna
80
85
+0,7425.54
35.27
Galica Ewa
Warchoł Mirosław
85
53
-0,6831.22
31.02
4.Iswim Białystok 1Iswim Białystok2:04.14
Daszuta Maciej
Iwaniuk Mróż Magda
73
79
+0,7127.89
31.17
Markowska Ewa
Buczko Piotr
81
79
37.99
27.09
5.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:05.62
Fajkowska Daria
Ścibiorek Małgorzata
73
71
+0,9931.07
31.17
Maciejewski Rafał
Jagiełło Waldemar
74
79
+0,7234.10
29.28
6.Swim Club Masters Ślęza 1Swim Club Masters Ślęza2:06.69
Batóg Dorota
Burandt Marta
72
72
+0,9534.48
33.65
Maciaszek Mariusz
Michalczuk Dariusz
91
70
+0,3525.91
32.65

AG 200 - 239

1.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:06.56
Mróz Urszula
Kańska-Papiernik Joanna
62
76
+0,9333.58
31.30
Kapczyński Piotr
Szalbierz Robert
66
68
+0,4030.23
31.45
2.Warta 5 mixed dowKS Warta Poznań2:33.50
Kotecka Anna
Drela Grażyna
65
57
42.65
39.42
Thiem Jacek
Waraczewski Przemysław
63
62
+0,4437.87
33.56

AG 240 - 279

1.Korona Kraków Masters EKorona Kraków Masters2:09.66
Kuliś Mariola
Macierzewska Agnieszka
66
60
+0,7931.11
34.04
Mleczko Andrzej
Piszczek Waldemar
47
62
+0,6734.89
29.62
2.SIKRET Gliwice 1SIKRET Gliwice2:40.62
Dąbrowska Zofia
Kosiak Wojciech
58
40
+0,8044.81
41.64
Twardysko Stanisław
Zagała Joanna
56
59
+0,4435.13
39.04

KW 280 i starsi

1.Weteran  Zabrze 1Weteran  Zabrze2:44.48
Kiszczak Grażyna
Fecica Krystyna
50
43
42.46
48.86
Fecica Daniel
Barucha Jan
40
59
+0,5539.87
33.29


<< TOP >>
Konkurencja 6
31.05.2019 - 16:30
Kobiet, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań10:26.34463
100m:
200m:
1:13.18
2:32.41
1:13.18
1:19.23
300m:
400m:
3:51.35
5:10.01
1:18.94
1:18.66
500m:
600m:
6:29.77
9:08.39
1:19.76
2:38.62
700m:
800m:

10:26.34
2.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM10:52.58409
100m:
200m:
1:10.28
2:29.20
1:10.28
1:18.92
300m:
400m:
3:50.34
5:13.16
1:21.14
1:22.82
500m:
600m:
6:37.17
8:02.12
1:24.01
1:24.95
700m:
800m:
9:28.32
10:52.58
1:26.20
1:24.26
OTLDudziak Karolina98Niezrzeszone JK TEAM

25 - 29 lat

1.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn10:10.76500
100m:
200m:
1:14.42
2:33.21
1:14.42
1:18.79
300m:
400m:
3:50.81
5:07.78
1:17.60
1:16.97
500m:
600m:
6:24.07
7:41.26
1:16.29
1:17.19
700m:
800m:
8:57.33
10:10.76
1:16.07
1:13.43
2.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn10:35.94443
100m:
200m:
1:14.08
2:34.31
1:14.08
1:20.23
300m:
400m:
3:54.95
5:15.16
1:20.64
1:20.21
500m:
600m:
6:36.18
7:56.31
1:21.02
1:20.13
700m:
800m:
9:18.00
10:35.94
1:21.69
1:17.94
3.Krakowiak Maria91UTW"Masters"ZGIERZ12:06.90296
100m:
200m:
1:23.39
2:53.53
1:23.39
1:30.14
300m:
400m:
4:24.80
5:57.19
1:31.27
1:32.39
500m:
600m:
7:30.41
9:03.30
1:33.22
1:32.89
700m:
800m:
10:36.67
12:06.90
1:33.37
1:30.23

30 - 34 lat

1.Caba Karolina88Korona Kraków Masters11:37.16336
100m:
200m:
1:17.49
2:43.30
1:17.49
1:25.81
300m:
400m:
4:11.51
5:40.95
1:28.21
1:29.44
500m:
600m:
7:11.94
8:41.71
1:30.99
1:29.77
700m:
800m:
10:11.32
11:37.16
1:29.61
1:25.84
2.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn11:40.80331
100m:
200m:
1:20.10
2:48.13
1:20.10
1:28.03
300m:
400m:
4:16.60
5:45.68
1:28.47
1:29.08
500m:
600m:
7:14.45
8:44.03
1:28.77
1:29.58
700m:
800m:
10:13.77
11:40.80
1:29.74
1:27.03
OTLMarczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice
OTLAdamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin

35 - 39 lat

1.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team11:36.81336
100m:
200m:
1:19.52
2:47.11
1:19.52
1:27.59
300m:
400m:
4:14.88
5:43.42
1:27.77
1:28.54
500m:
600m:
7:12.04
8:41.44
1:28.62
1:29.40
700m:
800m:
10:10.28
11:36.81
1:28.84
1:26.53
2.Kuc Monika80Siemacha Kraków13:11.56229
100m:
200m:
1:31.01
3:10.09
1:31.01
1:39.08
300m:
400m:
4:51.27
6:32.89
1:41.18
1:41.62
500m:
600m:
8:14.09
9:55.30
1:41.20
1:41.21
700m:
800m:
11:35.44
13:11.56
1:40.14
1:36.12

40 - 44 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok10:36.32442
100m:
200m:
1:12.05
2:31.45
1:12.05
1:19.40
300m:
400m:
3:51.19
5:11.75
1:19.74
1:20.56
500m:
600m:
6:32.22
7:53.25
1:20.47
1:21.03
700m:
800m:
9:15.59
10:36.32
1:22.34
1:20.73
2.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg12:12.61289
100m:
200m:
1:21.62
2:53.12
1:21.62
1:31.50
300m:
400m:
4:27.26
6:00.62
1:34.14
1:33.36
500m:
600m:
7:33.68
9:06.86
1:33.06
1:33.18
700m:
800m:
10:40.25
12:12.61
1:33.39
1:32.36
3.Handzlik Alina78Swim Academy Krakow12:59.74240
100m:
200m:
3:14.253:14.25300m:
400m:

6:34.88
500m:
600m:
8:13.89
11:27.82
1:39.01
3:13.93
700m:
800m:

12:59.74

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze10:39.30436
100m:
200m:
1:15.09
2:34.25
1:15.09
1:19.16
300m:
400m:
3:54.99
5:16.44
1:20.74
1:21.45
500m:
600m:
6:37.95
7:59.52
1:21.51
1:21.57
700m:
800m:
9:20.47
10:39.30
1:20.95
1:18.83
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice11:06.89384
100m:
200m:
1:17.66
2:42.39
1:17.66
1:24.73
300m:
400m:
4:08.29
5:33.97
1:25.90
1:25.68
500m:
600m:
6:58.83
9:47.65
1:24.86
2:48.82
700m:
800m:
11:06.89
11:06.89
1:19.24
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław11:53.57313
100m:
200m:
1:16.63
2:44.43
1:16.63
1:27.80
300m:
400m:
4:15.24
5:47.60
1:30.81
1:32.36
500m:
600m:
7:20.35
8:52.13
1:32.75
1:31.78
700m:
800m:

11:53.57
4.Balajcza Timea71KS MAKO13:40.20206
100m:
200m:
1:34.08
3:15.66
1:34.08
1:41.58
300m:
400m:
4:58.54
6:42.93
1:42.88
1:44.39
500m:
600m:
8:28.98
10:15.35
1:46.05
1:46.37
700m:
800m:
11:59.04
13:40.20
1:43.69
1:41.16

50 - 54 lat

1.Kotecka Anna65KS Warta Poznań13:25.17218
100m:
200m:
1:34.06
3:14.20
1:34.06
1:40.14
300m:
400m:
4:55.57
6:38.16
1:41.37
1:42.59
500m:
600m:
8:19.33
10:02.59
1:41.17
1:43.26
700m:
800m:
11:45.04
13:25.17
1:42.45
1:40.13

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters12:31.18268
100m:
200m:
1:24.47
2:58.26
1:24.47
1:33.79
300m:
400m:
4:34.28
6:11.87
1:36.02
1:37.59
500m:
600m:
7:48.22
9:24.90
1:36.35
1:36.68
700m:
800m:
11:00.91
12:31.18
1:36.01
1:30.27

60 - 64 lat

1.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice14:25.38175
100m:
200m:
1:41.73
3:31.55
1:41.73
1:49.82
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:25.38
2.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice16:32.36116
100m:
200m:
1:51.00
3:53.80
1:51.00
2:02.80
300m:
400m:

8:02.53
500m:
600m:
10:09.24
12:14.36
2:06.71
2:05.12
700m:
800m:
14:24.97
16:32.36
2:10.61
2:07.39
3.Rupp Ewa56Masters Wisła Kraków17:29.8898
100m:
200m:
1:56.321:56.32300m:
400m:
8:37.08
10:50.90

2:13.82
500m:
600m:
13:07.68
15:20.15
2:16.78
2:12.47
700m:
800m:

17:29.88
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team17:56.6091
100m:
200m:
1:58.651:58.65300m:
400m:
6:32.37
8:53.96

2:21.59
500m:
600m:
11:14.08
13:29.26
2:20.12
2:15.18
700m:
800m:
15:45.53
17:56.60
2:16.27
2:11.07

65 - 69 lat

1.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg20:15.1263
100m:
200m:
2:21.20
4:56.28
2:21.20
2:35.08
300m:
400m:
7:29.41
10:03.00
2:33.13
2:33.59
500m:
600m:
12:35.59
15:08.99
2:32.59
2:33.40
700m:
800m:
17:42.79
20:15.12
2:33.80
2:32.33

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze16:57.94108
100m:
200m:
1:56.73
4:05.14
1:56.73
2:08.41
300m:
400m:
6:15.46
8:23.92
2:10.32
2:08.46
500m:
600m:
10:32.58
12:41.37
2:08.66
2:08.79
700m:
800m:
14:50.36
16:57.94
2:08.99
2:07.58


<< TOP >>
Konkurencja 6
31.05.2019 - 16:45
Kobiet, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań10:26.34463
100m:
200m:
1:13.18
2:32.41
1:13.18
1:19.23
300m:
400m:
3:51.35
5:10.01
1:18.94
1:18.66
500m:
600m:
6:29.77
9:08.39
1:19.76
2:38.62
700m:
800m:

10:26.34
2.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM10:52.58409
100m:
200m:
1:10.28
2:29.20
1:10.28
1:18.92
300m:
400m:
3:50.34
5:13.16
1:21.14
1:22.82
500m:
600m:
6:37.17
8:02.12
1:24.01
1:24.95
700m:
800m:
9:28.32
10:52.58
1:26.20
1:24.26
OTLDudziak Karolina98Niezrzeszone JK TEAM

25 - 29 lat

1.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn10:10.76500
100m:
200m:
1:14.42
2:33.21
1:14.42
1:18.79
300m:
400m:
3:50.81
5:07.78
1:17.60
1:16.97
500m:
600m:
6:24.07
7:41.26
1:16.29
1:17.19
700m:
800m:
8:57.33
10:10.76
1:16.07
1:13.43
2.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn10:35.94443
100m:
200m:
1:14.08
2:34.31
1:14.08
1:20.23
300m:
400m:
3:54.95
5:15.16
1:20.64
1:20.21
500m:
600m:
6:36.18
7:56.31
1:21.02
1:20.13
700m:
800m:
9:18.00
10:35.94
1:21.69
1:17.94
3.Krakowiak Maria91UTW"Masters"ZGIERZ12:06.90296
100m:
200m:
1:23.39
2:53.53
1:23.39
1:30.14
300m:
400m:
4:24.80
5:57.19
1:31.27
1:32.39
500m:
600m:
7:30.41
9:03.30
1:33.22
1:32.89
700m:
800m:
10:36.67
12:06.90
1:33.37
1:30.23

30 - 34 lat

1.Caba Karolina88Korona Kraków Masters11:37.16336
100m:
200m:
1:17.49
2:43.30
1:17.49
1:25.81
300m:
400m:
4:11.51
5:40.95
1:28.21
1:29.44
500m:
600m:
7:11.94
8:41.71
1:30.99
1:29.77
700m:
800m:
10:11.32
11:37.16
1:29.61
1:25.84
2.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn11:40.80331
100m:
200m:
1:20.10
2:48.13
1:20.10
1:28.03
300m:
400m:
4:16.60
5:45.68
1:28.47
1:29.08
500m:
600m:
7:14.45
8:44.03
1:28.77
1:29.58
700m:
800m:
10:13.77
11:40.80
1:29.74
1:27.03
OTLMarczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice
OTLAdamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin

35 - 39 lat

1.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team11:36.81336
100m:
200m:
1:19.52
2:47.11
1:19.52
1:27.59
300m:
400m:
4:14.88
5:43.42
1:27.77
1:28.54
500m:
600m:
7:12.04
8:41.44
1:28.62
1:29.40
700m:
800m:
10:10.28
11:36.81
1:28.84
1:26.53
2.Kuc Monika80Siemacha Kraków13:11.56229
100m:
200m:
1:31.01
3:10.09
1:31.01
1:39.08
300m:
400m:
4:51.27
6:32.89
1:41.18
1:41.62
500m:
600m:
8:14.09
9:55.30
1:41.20
1:41.21
700m:
800m:
11:35.44
13:11.56
1:40.14
1:36.12

40 - 44 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok10:36.32442
100m:
200m:
1:12.05
2:31.45
1:12.05
1:19.40
300m:
400m:
3:51.19
5:11.75
1:19.74
1:20.56
500m:
600m:
6:32.22
7:53.25
1:20.47
1:21.03
700m:
800m:
9:15.59
10:36.32
1:22.34
1:20.73
2.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg12:12.61289
100m:
200m:
1:21.62
2:53.12
1:21.62
1:31.50
300m:
400m:
4:27.26
6:00.62
1:34.14
1:33.36
500m:
600m:
7:33.68
9:06.86
1:33.06
1:33.18
700m:
800m:
10:40.25
12:12.61
1:33.39
1:32.36
3.Handzlik Alina78Swim Academy Krakow12:59.74240
100m:
200m:
3:14.253:14.25300m:
400m:

6:34.88
500m:
600m:
8:13.89
11:27.82
1:39.01
3:13.93
700m:
800m:

12:59.74

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze10:39.30436
100m:
200m:
1:15.09
2:34.25
1:15.09
1:19.16
300m:
400m:
3:54.99
5:16.44
1:20.74
1:21.45
500m:
600m:
6:37.95
7:59.52
1:21.51
1:21.57
700m:
800m:
9:20.47
10:39.30
1:20.95
1:18.83
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice11:06.89384
100m:
200m:
1:17.66
2:42.39
1:17.66
1:24.73
300m:
400m:
4:08.29
5:33.97
1:25.90
1:25.68
500m:
600m:
6:58.83
9:47.65
1:24.86
2:48.82
700m:
800m:
11:06.89
11:06.89
1:19.24
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław11:53.57313
100m:
200m:
1:16.63
2:44.43
1:16.63
1:27.80
300m:
400m:
4:15.24
5:47.60
1:30.81
1:32.36
500m:
600m:
7:20.35
8:52.13
1:32.75
1:31.78
700m:
800m:

11:53.57
4.Balajcza Timea71KS MAKO13:40.20206
100m:
200m:
1:34.08
3:15.66
1:34.08
1:41.58
300m:
400m:
4:58.54
6:42.93
1:42.88
1:44.39
500m:
600m:
8:28.98
10:15.35
1:46.05
1:46.37
700m:
800m:
11:59.04
13:40.20
1:43.69
1:41.16

50 - 54 lat

1.Kotecka Anna65KS Warta Poznań13:25.17218
100m:
200m:
1:34.06
3:14.20
1:34.06
1:40.14
300m:
400m:
4:55.57
6:38.16
1:41.37
1:42.59
500m:
600m:
8:19.33
10:02.59
1:41.17
1:43.26
700m:
800m:
11:45.04
13:25.17
1:42.45
1:40.13

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters12:31.18268
100m:
200m:
1:24.47
2:58.26
1:24.47
1:33.79
300m:
400m:
4:34.28
6:11.87
1:36.02
1:37.59
500m:
600m:
7:48.22
9:24.90
1:36.35
1:36.68
700m:
800m:
11:00.91
12:31.18
1:36.01
1:30.27

60 - 64 lat

1.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice14:25.38175
100m:
200m:
1:41.73
3:31.55
1:41.73
1:49.82
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

14:25.38
2.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice16:32.36116
100m:
200m:
1:51.00
3:53.80
1:51.00
2:02.80
300m:
400m:

8:02.53
500m:
600m:
10:09.24
12:14.36
2:06.71
2:05.12
700m:
800m:
14:24.97
16:32.36
2:10.61
2:07.39
3.Rupp Ewa56Masters Wisła Kraków17:29.8898
100m:
200m:
1:56.321:56.32300m:
400m:
8:37.08
10:50.90

2:13.82
500m:
600m:
13:07.68
15:20.15
2:16.78
2:12.47
700m:
800m:

17:29.88
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team17:56.6091
100m:
200m:
1:58.651:58.65300m:
400m:
6:32.37
8:53.96

2:21.59
500m:
600m:
11:14.08
13:29.26
2:20.12
2:15.18
700m:
800m:
15:45.53
17:56.60
2:16.27
2:11.07

65 - 69 lat

1.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg20:15.1263
100m:
200m:
2:21.20
4:56.28
2:21.20
2:35.08
300m:
400m:
7:29.41
10:03.00
2:33.13
2:33.59
500m:
600m:
12:35.59
15:08.99
2:32.59
2:33.40
700m:
800m:
17:42.79
20:15.12
2:33.80
2:32.33

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze16:57.94108
100m:
200m:
1:56.73
4:05.14
1:56.73
2:08.41
300m:
400m:
6:15.46
8:23.92
2:10.32
2:08.46
500m:
600m:
10:32.58
12:41.37
2:08.66
2:08.79
700m:
800m:
14:50.36
16:57.94
2:08.99
2:07.58


<< TOP >>
Konkurencja 7
31.05.2019 - 17:20
Mężczyzn, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Krakowiak Waldemar98KS Warta Poznań10:12.91401
100m:
200m:
1:05.79
2:17.69
1:05.79
1:11.90
300m:
400m:
3:33.28
4:51.09
1:15.59
1:17.81
500m:
600m:

8:52.72
700m:
800m:
10:12.91
10:12.91
1:20.19
OTLPerl Michał96UKS Delfin Legionowo

25 - 29 lat

1.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice8:51.62615
100m:
200m:
1:02.22
2:07.48
1:02.22
1:05.26
300m:
400m:
3:13.56
4:20.31
1:06.08
1:06.75
500m:
600m:
5:28.28
6:36.00
1:07.97
1:07.72
700m:
800m:
7:44.08
8:51.62
1:08.08
1:07.54
OTLJanczewski Adam90USKS Ostrołęka
OTLBednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice10:11.35404
100m:
200m:
1:11.25
2:28.12
1:11.25
1:16.87
300m:
400m:
3:45.06
5:01.98
1:16.94
1:16.92
500m:
600m:
6:18.78
7:38.00
1:16.80
1:19.22
700m:
800m:
8:57.10
10:11.35
1:19.10
1:14.25
2.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team10:18.89389
100m:
200m:
1:10.15
2:27.28
1:10.15
1:17.13
300m:
400m:
3:45.72
5:05.26
1:18.44
1:19.54
500m:
600m:
6:25.39
7:44.70
1:20.13
1:19.31
700m:
800m:
9:03.57
10:18.89
1:18.87
1:15.32

35 - 39 lat

1.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań11:00.43320
100m:
200m:

2:39.40
300m:
400m:
4:02.74
5:27.27
1:23.34
1:24.53
500m:
600m:
6:50.051:22.78700m:
800m:
9:38.25
11:00.43

1:22.18
2.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin13:41.14166
100m:
200m:
1:25.19
3:04.59
1:25.19
1:39.40
300m:
400m:
6:35.843:31.25500m:
600m:
8:22.78
10:09.34

1:46.56
700m:
800m:
11:56.67
13:41.14
1:47.33
1:44.47

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.9:44.58462
100m:
200m:
1:08.87
2:21.31
1:08.87
1:12.44
300m:
400m:
3:35.17
4:49.54
1:13.86
1:14.37
500m:
600m:
6:04.03
7:18.72
1:14.49
1:14.69
700m:
800m:
8:32.39
9:44.58
1:13.67
1:12.19
2.Gogacz Sebastian76UKS Trójka Puławy10:41.20350
100m:
200m:
1:14.10
2:33.41
1:14.10
1:19.31
300m:
400m:
3:53.35
5:14.77
1:19.94
1:21.42
500m:
600m:
6:35.52
7:57.15
1:20.75
1:21.63
700m:
800m:

10:41.20
3.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola11:43.35265
100m:
200m:
1:17.71
2:46.65
1:17.71
1:28.94
300m:
400m:
4:16.87
5:47.22
1:30.22
1:30.35
500m:
600m:
7:17.41
8:48.14
1:30.19
1:30.73
700m:
800m:
10:17.26
11:43.35
1:29.12
1:26.09
4.Szymanowski Tomasz77TKKF Koszalin Masters11:48.05260
100m:
200m:
1:19.86
2:47.42
1:19.86
1:27.56
300m:
400m:
4:16.93
5:47.61
1:29.51
1:30.68
500m:
600m:
7:18.74
8:50.35
1:31.13
1:31.61
700m:
800m:
10:22.18
11:48.05
1:31.83
1:25.87

45 - 49 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn9:36.96481
100m:
200m:
1:07.88
2:20.29
1:07.88
1:12.41
300m:
400m:
3:33.20
4:46.57
1:12.91
1:13.37
500m:
600m:
6:00.03
7:13.17
1:13.46
1:13.14
700m:
800m:
8:26.05
9:36.96
1:12.88
1:10.91
2.Karczewski Tomasz74Niezrzeszeni11:37.15272
100m:
200m:
1:23.56
2:53.28
1:23.56
1:29.72
300m:
400m:
4:24.30
5:53.49
1:31.02
1:29.19
500m:
600m:
7:21.13
8:49.87
1:27.64
1:28.74
700m:
800m:
10:17.69
11:37.15
1:27.82
1:19.46
3.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters11:43.02265
100m:
200m:
1:21.22
2:48.66
1:21.22
1:27.44
300m:
400m:
4:17.49
5:47.93
1:28.83
1:30.44
500m:
600m:
7:17.83
8:49.04
1:29.90
1:31.21
700m:
800m:
10:19.76
11:43.02
1:30.72
1:23.26
4.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn11:47.93260
100m:
200m:
1:21.40
2:50.14
1:21.40
1:28.74
300m:
400m:
4:20.39
5:49.99
1:30.25
1:29.60
500m:
600m:
7:19.96
8:49.60
1:29.97
1:29.64
700m:
800m:
10:19.24
11:47.93
1:29.64
1:28.69
5.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh11:59.70247
100m:
200m:
2:54.742:54.74300m:
400m:
5:57.05
7:28.65

1:31.60
500m:
600m:
700m:
800m:

11:59.70
6.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań12:50.26202
100m:
200m:
1:19.17
2:48.44
1:19.17
1:29.27
300m:
400m:
4:19.12
5:51.84
1:30.68
1:32.72
500m:
600m:
7:26.57
9:18.93
1:34.73
1:52.36
700m:
800m:
11:18.85
12:50.26
1:59.92
1:31.41
OTLMolenda Mirosław71MASTERS Lublin
OTLMichalczuk Dariusz70Swim Club Masters Ślęza

50 - 54 lat

1.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice11:13.57302
100m:
200m:
1:13.20
2:37.28
1:13.20
1:24.08
300m:
400m:
4:02.42
5:28.58
1:25.14
1:26.16
500m:
600m:
6:55.78
8:22.55
1:27.20
1:26.77
700m:
800m:
9:49.00
11:13.57
1:26.45
1:24.57
2.Pycia Adam66Korona Kraków Masters12:28.82220
100m:
200m:
1:19.39
2:51.42
1:19.39
1:32.03
300m:
400m:
4:28.19
6:04.20
1:36.77
1:36.01
500m:
600m:
7:40.19
9:16.91
1:35.99
1:36.72
700m:
800m:
10:54.47
12:28.82
1:37.56
1:34.35
3.Harenda Andrzej68Niezrzeszeni12:50.28202
100m:
200m:
1:25.09
2:58.95
1:25.09
1:33.86
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:50.28
4.Stachurski Ireneusz69Niezrzeszeni13:43.92165
100m:
200m:
1:31.50
3:16.08
1:31.50
1:44.58
300m:
400m:
5:01.75
6:48.84
1:45.67
1:47.09
500m:
600m:
8:34.19
10:20.55
1:45.35
1:46.36
700m:
800m:
12:05.15
13:43.92
1:44.60
1:38.77

55 - 59 lat

1.Dziudziek Robert64Masters V Łomianki12:31.87217
100m:
200m:
1:26.41
2:58.17
1:26.41
1:31.76
300m:
400m:
4:31.05
6:05.41
1:32.88
1:34.36
500m:
600m:
7:41.00
9:17.58
1:35.59
1:36.58
700m:
800m:
10:54.80
12:31.87
1:37.22
1:37.07

60 - 64 lat

1.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"ZGIERZ12:17.03230
100m:
200m:
1:20.50
2:51.61
1:20.50
1:31.11
300m:
400m:
4:25.98
6:00.54
1:34.37
1:34.56
500m:
600m:
7:35.86
9:11.96
1:35.32
1:36.10
700m:
800m:
10:46.83
12:17.03
1:34.87
1:30.20
2.Korpetta Wojciech59KS_Niezrzeszeni_pl13:05.94190
100m:
200m:
1:31.53
3:12.84
1:31.53
1:41.31
300m:
400m:
4:55.38
6:37.34
1:42.54
1:41.96
500m:
600m:
8:18.561:41.22700m:
800m:
9:59.07
13:05.94

3:06.87
3.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań13:06.19190
100m:
200m:
1:31.66
3:12.81
1:31.66
1:41.15
300m:
400m:
4:54.66
6:36.64
1:41.85
1:41.98
500m:
600m:
8:17.10
9:55.60
1:40.46
1:38.50
700m:
800m:
11:34.05
13:06.19
1:38.45
1:32.14
4.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team13:41.06166
100m:
200m:
1:36.07
3:20.79
1:36.07
1:44.72
300m:
400m:
5:04.74
6:47.85
1:43.95
1:43.11
500m:
600m:
8:33.27
10:16.62
1:45.42
1:43.35
700m:
800m:
12:00.59
13:41.06
1:43.97
1:40.47
OTLSamonek Krzysztof57Masterskrasnik

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team13:12.13185
100m:
200m:
1:31.241:31.24300m:
400m:
4:51.54
6:33.33

1:41.79
500m:
600m:
8:14.17
9:55.69
1:40.84
1:41.52
700m:
800m:
11:37.45
13:12.13
1:41.76
1:34.68
2.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa13:27.64175
100m:
200m:
1:28.15
3:11.22
1:28.15
1:43.07
300m:
400m:
4:54.94
6:40.16
1:43.72
1:45.22
500m:
600m:
8:25.34
10:09.07
1:45.18
1:43.73
700m:
800m:
11:51.51
13:27.64
1:42.44
1:36.13
3.Marszałek Andrzej54Niezrzeszeni15:35.58112
100m:
200m:
1:48.42
3:42.41
1:48.42
1:53.99
300m:
400m:
5:38.14
7:35.36
1:55.73
1:57.22
500m:
600m:
9:33.10
11:33.50
1:57.74
2:00.40
700m:
800m:
13:34.75
15:35.58
2:01.25
2:00.83

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters15:10.99122
100m:
200m:
1:49.85
3:45.97
1:49.85
1:56.12
300m:
400m:
5:42.55
7:38.64
1:56.58
1:56.09
500m:
600m:
9:33.53
11:27.82
1:54.89
1:54.29
700m:
800m:
13:22.06
15:10.99
1:54.24
1:48.93
2.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec17:33.7478
100m:
200m:
2:04.22
4:17.35
2:04.22
2:13.13
300m:
400m:
6:31.07
8:45.53
2:13.72
2:14.46
500m:
600m:
10:58.62
13:13.85
2:13.09
2:15.23
700m:
800m:
15:27.64
17:33.74
2:13.79
2:06.10
OTLBantkowski Jan49Toruń Multisport Team

75 - 79 lat

1.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni16:04.63102
100m:
200m:
1:51.45
3:49.56
1:51.45
1:58.11
300m:
400m:
5:49.82
7:54.05
2:00.26
2:04.23
500m:
600m:
9:58.19
12:03.46
2:04.14
2:05.27
700m:
800m:
14:05.88
16:04.63
2:02.42
1:58.75
2.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni18:04.9772
100m:
200m:
2:05.86
4:23.88
2:05.86
2:18.02
300m:
400m:
6:41.01
8:59.38
2:17.13
2:18.37
500m:
600m:
11:17.82
13:35.35
2:18.44
2:17.53
700m:
800m:
15:53.27
18:04.97
2:17.92
2:11.70
3.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team18:08.1571
100m:
200m:
1:54.26
4:09.90
1:54.26
2:15.64
300m:
400m:
6:30.10
8:52.46
2:20.20
2:22.36
500m:
600m:
11:16.49
13:36.80
2:24.03
2:20.31
700m:
800m:
15:58.21
18:08.15
2:21.41
2:09.94


<< TOP >>
Konkurencja 7
31.05.2019 - 17:30
Mężczyzn, 800m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Krakowiak Waldemar98KS Warta Poznań10:12.91401
100m:
200m:
1:05.79
2:17.69
1:05.79
1:11.90
300m:
400m:
3:33.28
4:51.09
1:15.59
1:17.81
500m:
600m:

8:52.72
700m:
800m:
10:12.91
10:12.91
1:20.19
OTLPerl Michał96UKS Delfin Legionowo

25 - 29 lat

1.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice8:51.62615
100m:
200m:
1:02.22
2:07.48
1:02.22
1:05.26
300m:
400m:
3:13.56
4:20.31
1:06.08
1:06.75
500m:
600m:
5:28.28
6:36.00
1:07.97
1:07.72
700m:
800m:
7:44.08
8:51.62
1:08.08
1:07.54
OTLJanczewski Adam90USKS Ostrołęka
OTLBednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice10:11.35404
100m:
200m:
1:11.25
2:28.12
1:11.25
1:16.87
300m:
400m:
3:45.06
5:01.98
1:16.94
1:16.92
500m:
600m:
6:18.78
7:38.00
1:16.80
1:19.22
700m:
800m:
8:57.10
10:11.35
1:19.10
1:14.25
2.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team10:18.89389
100m:
200m:
1:10.15
2:27.28
1:10.15
1:17.13
300m:
400m:
3:45.72
5:05.26
1:18.44
1:19.54
500m:
600m:
6:25.39
7:44.70
1:20.13
1:19.31
700m:
800m:
9:03.57
10:18.89
1:18.87
1:15.32

35 - 39 lat

1.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań11:00.43320
100m:
200m:

2:39.40
300m:
400m:
4:02.74
5:27.27
1:23.34
1:24.53
500m:
600m:
6:50.051:22.78700m:
800m:
9:38.25
11:00.43

1:22.18
2.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin13:41.14166
100m:
200m:
1:25.19
3:04.59
1:25.19
1:39.40
300m:
400m:
6:35.843:31.25500m:
600m:
8:22.78
10:09.34

1:46.56
700m:
800m:
11:56.67
13:41.14
1:47.33
1:44.47

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.9:44.58462
100m:
200m:
1:08.87
2:21.31
1:08.87
1:12.44
300m:
400m:
3:35.17
4:49.54
1:13.86
1:14.37
500m:
600m:
6:04.03
7:18.72
1:14.49
1:14.69
700m:
800m:
8:32.39
9:44.58
1:13.67
1:12.19
2.Gogacz Sebastian76UKS Trójka Puławy10:41.20350
100m:
200m:
1:14.10
2:33.41
1:14.10
1:19.31
300m:
400m:
3:53.35
5:14.77
1:19.94
1:21.42
500m:
600m:
6:35.52
7:57.15
1:20.75
1:21.63
700m:
800m:

10:41.20
3.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola11:43.35265
100m:
200m:
1:17.71
2:46.65
1:17.71
1:28.94
300m:
400m:
4:16.87
5:47.22
1:30.22
1:30.35
500m:
600m:
7:17.41
8:48.14
1:30.19
1:30.73
700m:
800m:
10:17.26
11:43.35
1:29.12
1:26.09
4.Szymanowski Tomasz77TKKF Koszalin Masters11:48.05260
100m:
200m:
1:19.86
2:47.42
1:19.86
1:27.56
300m:
400m:
4:16.93
5:47.61
1:29.51
1:30.68
500m:
600m:
7:18.74
8:50.35
1:31.13
1:31.61
700m:
800m:
10:22.18
11:48.05
1:31.83
1:25.87

45 - 49 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn9:36.96481
100m:
200m:
1:07.88
2:20.29
1:07.88
1:12.41
300m:
400m:
3:33.20
4:46.57
1:12.91
1:13.37
500m:
600m:
6:00.03
7:13.17
1:13.46
1:13.14
700m:
800m:
8:26.05
9:36.96
1:12.88
1:10.91
2.Karczewski Tomasz74Niezrzeszeni11:37.15272
100m:
200m:
1:23.56
2:53.28
1:23.56
1:29.72
300m:
400m:
4:24.30
5:53.49
1:31.02
1:29.19
500m:
600m:
7:21.13
8:49.87
1:27.64
1:28.74
700m:
800m:
10:17.69
11:37.15
1:27.82
1:19.46
3.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters11:43.02265
100m:
200m:
1:21.22
2:48.66
1:21.22
1:27.44
300m:
400m:
4:17.49
5:47.93
1:28.83
1:30.44
500m:
600m:
7:17.83
8:49.04
1:29.90
1:31.21
700m:
800m:
10:19.76
11:43.02
1:30.72
1:23.26
4.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn11:47.93260
100m:
200m:
1:21.40
2:50.14
1:21.40
1:28.74
300m:
400m:
4:20.39
5:49.99
1:30.25
1:29.60
500m:
600m:
7:19.96
8:49.60
1:29.97
1:29.64
700m:
800m:
10:19.24
11:47.93
1:29.64
1:28.69
5.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh11:59.70247
100m:
200m:
2:54.742:54.74300m:
400m:
5:57.05
7:28.65

1:31.60
500m:
600m:
700m:
800m:

11:59.70
6.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań12:50.26202
100m:
200m:
1:19.17
2:48.44
1:19.17
1:29.27
300m:
400m:
4:19.12
5:51.84
1:30.68
1:32.72
500m:
600m:
7:26.57
9:18.93
1:34.73
1:52.36
700m:
800m:
11:18.85
12:50.26
1:59.92
1:31.41
OTLMolenda Mirosław71MASTERS Lublin
OTLMichalczuk Dariusz70Swim Club Masters Ślęza

50 - 54 lat

1.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice11:13.57302
100m:
200m:
1:13.20
2:37.28
1:13.20
1:24.08
300m:
400m:
4:02.42
5:28.58
1:25.14
1:26.16
500m:
600m:
6:55.78
8:22.55
1:27.20
1:26.77
700m:
800m:
9:49.00
11:13.57
1:26.45
1:24.57
2.Pycia Adam66Korona Kraków Masters12:28.82220
100m:
200m:
1:19.39
2:51.42
1:19.39
1:32.03
300m:
400m:
4:28.19
6:04.20
1:36.77
1:36.01
500m:
600m:
7:40.19
9:16.91
1:35.99
1:36.72
700m:
800m:
10:54.47
12:28.82
1:37.56
1:34.35
3.Harenda Andrzej68Niezrzeszeni12:50.28202
100m:
200m:
1:25.09
2:58.95
1:25.09
1:33.86
300m:
400m:
500m:
600m:
700m:
800m:

12:50.28
4.Stachurski Ireneusz69Niezrzeszeni13:43.92165
100m:
200m:
1:31.50
3:16.08
1:31.50
1:44.58
300m:
400m:
5:01.75
6:48.84
1:45.67
1:47.09
500m:
600m:
8:34.19
10:20.55
1:45.35
1:46.36
700m:
800m:
12:05.15
13:43.92
1:44.60
1:38.77

55 - 59 lat

1.Dziudziek Robert64Masters V Łomianki12:31.87217
100m:
200m:
1:26.41
2:58.17
1:26.41
1:31.76
300m:
400m:
4:31.05
6:05.41
1:32.88
1:34.36
500m:
600m:
7:41.00
9:17.58
1:35.59
1:36.58
700m:
800m:
10:54.80
12:31.87
1:37.22
1:37.07

60 - 64 lat

1.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"ZGIERZ12:17.03230
100m:
200m:
1:20.50
2:51.61
1:20.50
1:31.11
300m:
400m:
4:25.98
6:00.54
1:34.37
1:34.56
500m:
600m:
7:35.86
9:11.96
1:35.32
1:36.10
700m:
800m:
10:46.83
12:17.03
1:34.87
1:30.20
2.Korpetta Wojciech59KS_Niezrzeszeni_pl13:05.94190
100m:
200m:
1:31.53
3:12.84
1:31.53
1:41.31
300m:
400m:
4:55.38
6:37.34
1:42.54
1:41.96
500m:
600m:
8:18.561:41.22700m:
800m:
9:59.07
13:05.94

3:06.87
3.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań13:06.19190
100m:
200m:
1:31.66
3:12.81
1:31.66
1:41.15
300m:
400m:
4:54.66
6:36.64
1:41.85
1:41.98
500m:
600m:
8:17.10
9:55.60
1:40.46
1:38.50
700m:
800m:
11:34.05
13:06.19
1:38.45
1:32.14
4.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team13:41.06166
100m:
200m:
1:36.07
3:20.79
1:36.07
1:44.72
300m:
400m:
5:04.74
6:47.85
1:43.95
1:43.11
500m:
600m:
8:33.27
10:16.62
1:45.42
1:43.35
700m:
800m:
12:00.59
13:41.06
1:43.97
1:40.47
OTLSamonek Krzysztof57Masterskrasnik

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team13:12.13185
100m:
200m:
1:31.241:31.24300m:
400m:
4:51.54
6:33.33

1:41.79
500m:
600m:
8:14.17
9:55.69
1:40.84
1:41.52
700m:
800m:
11:37.45
13:12.13
1:41.76
1:34.68
2.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa13:27.64175
100m:
200m:
1:28.15
3:11.22
1:28.15
1:43.07
300m:
400m:
4:54.94
6:40.16
1:43.72
1:45.22
500m:
600m:
8:25.34
10:09.07
1:45.18
1:43.73
700m:
800m:
11:51.51
13:27.64
1:42.44
1:36.13
3.Marszałek Andrzej54Niezrzeszeni15:35.58112
100m:
200m:
1:48.42
3:42.41
1:48.42
1:53.99
300m:
400m:
5:38.14
7:35.36
1:55.73
1:57.22
500m:
600m:
9:33.10
11:33.50
1:57.74
2:00.40
700m:
800m:
13:34.75
15:35.58
2:01.25
2:00.83

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters15:10.99122
100m:
200m:
1:49.85
3:45.97
1:49.85
1:56.12
300m:
400m:
5:42.55
7:38.64
1:56.58
1:56.09
500m:
600m:
9:33.53
11:27.82
1:54.89
1:54.29
700m:
800m:
13:22.06
15:10.99
1:54.24
1:48.93
2.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec17:33.7478
100m:
200m:
2:04.22
4:17.35
2:04.22
2:13.13
300m:
400m:
6:31.07
8:45.53
2:13.72
2:14.46
500m:
600m:
10:58.62
13:13.85
2:13.09
2:15.23
700m:
800m:
15:27.64
17:33.74
2:13.79
2:06.10
OTLBantkowski Jan49Toruń Multisport Team

75 - 79 lat

1.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni16:04.63102
100m:
200m:
1:51.45
3:49.56
1:51.45
1:58.11
300m:
400m:
5:49.82
7:54.05
2:00.26
2:04.23
500m:
600m:
9:58.19
12:03.46
2:04.14
2:05.27
700m:
800m:
14:05.88
16:04.63
2:02.42
1:58.75
2.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni18:04.9772
100m:
200m:
2:05.86
4:23.88
2:05.86
2:18.02
300m:
400m:
6:41.01
8:59.38
2:17.13
2:18.37
500m:
600m:
11:17.82
13:35.35
2:18.44
2:17.53
700m:
800m:
15:53.27
18:04.97
2:17.92
2:11.70
3.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team18:08.1571
100m:
200m:
1:54.26
4:09.90
1:54.26
2:15.64
300m:
400m:
6:30.10
8:52.46
2:20.20
2:22.36
500m:
600m:
11:16.49
13:36.80
2:24.03
2:20.31
700m:
800m:
15:58.21
18:08.15
2:21.41
2:09.94


<< TOP >>
Konkurencja 8
31.05.2019 - 18:35
Kobiet, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
25 - 29 lat

1.Żołnowska Katarzyna90Legia Warszawa19:05.39519
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.64
2:24.75
3:41.58
4:59.29
1:09.64
1:15.11
1:16.83
1:17.71
500m:
600m:
700m:
800m:
6:15.86
7:32.64
8:49.57
10:06.64
1:16.57
1:16.78
1:16.93
1:17.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:24.25
12:41.63
13:58.82
15:16.26
1:17.61
1:17.38
1:17.19
1:17.44
1300m:
1400m:
1500m:
16:33.75
17:51.77
19:05.39
1:17.49
1:18.02
1:13.62

30 - 34 lat

1.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team22:52.14301
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.97
2:49.21
4:18.96
5:50.98
1:20.97
1:28.24
1:29.75
1:32.02
500m:
600m:
700m:
800m:
7:23.62
8:55.93
10:28.82
12:01.52
1:32.64
1:32.31
1:32.89
1:32.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:35.21
15:08.66
16:41.61
18:14.66
1:33.69
1:33.45
1:32.95
1:33.05
1300m:
1400m:
1500m:
19:48.29
21:22.11
22:52.14
1:33.63
1:33.82
1:30.03

35 - 39 lat

OTLMarkowska Ewa81Iswim Białystok
Przekroczenie limitu czasu
OTLDominiak Justyna84Tm Barracuda Kalisz

45 - 49 lat

1.Burandt Marta72Swim Club Masters Ślęza26:06.32202
100m:
200m:
300m:
400m:
1:25.04
3:03.48
4:45.50
6:32.53
1:25.04
1:38.44
1:42.02
1:47.03
500m:
600m:
700m:
800m:
8:20.78
10:09.49
11:57.36
13:45.26
1:48.25
1:48.71
1:47.87
1:47.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:31.75
17:17.16
19:02.82
20:48.39
1:46.49
1:45.41
1:45.66
1:45.57
1300m:
1400m:
1500m:
22:35.06
24:22.30
26:06.32
1:46.67
1:47.24
1:44.02

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin21:01.35388
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.71
2:38.77
4:01.56
5:25.05
1:16.71
1:22.06
1:22.79
1:23.49
500m:
600m:
700m:
800m:
6:49.14
8:13.51
9:38.02
11:02.43
1:24.09
1:24.37
1:24.51
1:24.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:27.71
13:53.24
15:19.09
16:44.79
1:25.28
1:25.53
1:25.85
1:25.70
1300m:
1400m:
1500m:
18:10.82
19:36.74
21:01.35
1:26.03
1:25.92
1:24.61

55 - 59 lat

1.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters25:20.63221
100m:
200m:
300m:
400m:
1:32.58
3:13.63
4:56.22
6:38.24
1:32.58
1:41.05
1:42.59
1:42.02
500m:
600m:
700m:
800m:
8:20.56
10:02.50
11:43.94
13:26.69
1:42.32
1:41.94
1:41.44
1:42.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:08.91
16:51.44
18:33.56
20:15.76
1:42.22
1:42.53
1:42.12
1:42.20
1300m:
1400m:
1500m:
21:58.24
23:40.46
25:20.63
1:42.48
1:42.22
1:40.17
OTLOrlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef23:52.90265
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.27
3:04.71
4:38.62
6:12.95
1:29.27
1:35.44
1:33.91
1:34.33
500m:
600m:
700m:
800m:
9:26.67
12:39.98
14:16.59
15:54.24
3:13.72
3:13.31
1:36.61
1:37.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:29.791:35.551300m:
1400m:
1500m:


23:52.90
OTLBednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków

70 - 74 lat

1.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team34:39.1286
100m:
200m:
300m:
400m:


6:50.18
9:08.23



2:18.05
500m:
600m:
700m:
800m:
16:03.76
18:23.70
20:43.76

6:55.53
2:19.94
2:20.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:



27:42.37
1300m:
1400m:
1500m:
30:02.42
32:22.97
34:39.12
2:20.05
2:20.55
2:16.15


<< TOP >>
Konkurencja 8
31.05.2019 - 19:05
Kobiet, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
25 - 29 lat

1.Żołnowska Katarzyna90Legia Warszawa19:05.39519
100m:
200m:
300m:
400m:
1:09.64
2:24.75
3:41.58
4:59.29
1:09.64
1:15.11
1:16.83
1:17.71
500m:
600m:
700m:
800m:
6:15.86
7:32.64
8:49.57
10:06.64
1:16.57
1:16.78
1:16.93
1:17.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:24.25
12:41.63
13:58.82
15:16.26
1:17.61
1:17.38
1:17.19
1:17.44
1300m:
1400m:
1500m:
16:33.75
17:51.77
19:05.39
1:17.49
1:18.02
1:13.62

30 - 34 lat

1.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team22:52.14301
100m:
200m:
300m:
400m:
1:20.97
2:49.21
4:18.96
5:50.98
1:20.97
1:28.24
1:29.75
1:32.02
500m:
600m:
700m:
800m:
7:23.62
8:55.93
10:28.82
12:01.52
1:32.64
1:32.31
1:32.89
1:32.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:35.21
15:08.66
16:41.61
18:14.66
1:33.69
1:33.45
1:32.95
1:33.05
1300m:
1400m:
1500m:
19:48.29
21:22.11
22:52.14
1:33.63
1:33.82
1:30.03

35 - 39 lat

OTLMarkowska Ewa81Iswim Białystok
Przekroczenie limitu czasu
OTLDominiak Justyna84Tm Barracuda Kalisz

45 - 49 lat

1.Burandt Marta72Swim Club Masters Ślęza26:06.32202
100m:
200m:
300m:
400m:
1:25.04
3:03.48
4:45.50
6:32.53
1:25.04
1:38.44
1:42.02
1:47.03
500m:
600m:
700m:
800m:
8:20.78
10:09.49
11:57.36
13:45.26
1:48.25
1:48.71
1:47.87
1:47.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:31.75
17:17.16
19:02.82
20:48.39
1:46.49
1:45.41
1:45.66
1:45.57
1300m:
1400m:
1500m:
22:35.06
24:22.30
26:06.32
1:46.67
1:47.24
1:44.02

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin21:01.35388
100m:
200m:
300m:
400m:
1:16.71
2:38.77
4:01.56
5:25.05
1:16.71
1:22.06
1:22.79
1:23.49
500m:
600m:
700m:
800m:
6:49.14
8:13.51
9:38.02
11:02.43
1:24.09
1:24.37
1:24.51
1:24.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:27.71
13:53.24
15:19.09
16:44.79
1:25.28
1:25.53
1:25.85
1:25.70
1300m:
1400m:
1500m:
18:10.82
19:36.74
21:01.35
1:26.03
1:25.92
1:24.61

55 - 59 lat

1.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters25:20.63221
100m:
200m:
300m:
400m:
1:32.58
3:13.63
4:56.22
6:38.24
1:32.58
1:41.05
1:42.59
1:42.02
500m:
600m:
700m:
800m:
8:20.56
10:02.50
11:43.94
13:26.69
1:42.32
1:41.94
1:41.44
1:42.75
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:08.91
16:51.44
18:33.56
20:15.76
1:42.22
1:42.53
1:42.12
1:42.20
1300m:
1400m:
1500m:
21:58.24
23:40.46
25:20.63
1:42.48
1:42.22
1:40.17
OTLOrlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef23:52.90265
100m:
200m:
300m:
400m:
1:29.27
3:04.71
4:38.62
6:12.95
1:29.27
1:35.44
1:33.91
1:34.33
500m:
600m:
700m:
800m:
9:26.67
12:39.98
14:16.59
15:54.24
3:13.72
3:13.31
1:36.61
1:37.65
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:29.791:35.551300m:
1400m:
1500m:


23:52.90
OTLBednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków

70 - 74 lat

1.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team34:39.1286
100m:
200m:
300m:
400m:


6:50.18
9:08.23



2:18.05
500m:
600m:
700m:
800m:
16:03.76
18:23.70
20:43.76

6:55.53
2:19.94
2:20.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:



27:42.37
1300m:
1400m:
1500m:
30:02.42
32:22.97
34:39.12
2:20.05
2:20.55
2:16.15


<< TOP >>
Konkurencja 9
31.05.2019 - 19:40
Mężczyzn, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Urbański Michał97Niezrzeszeni18:55.69451
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.80
2:19.17
3:33.44
4:48.18
1:06.80
1:12.37
1:14.27
1:14.74
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.98
7:20.31
8:37.43
9:54.42
1:15.80
1:16.33
1:17.12
1:16.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.43
12:30.56
13:47.39
15:04.78
1:18.01
1:18.13
1:16.83
1:17.39
1300m:
1400m:
1500m:
16:22.18
17:39.84
18:55.69
1:17.40
1:17.66
1:15.85

25 - 29 lat

1.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn17:50.24539
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.50
2:13.45
3:25.32
4:38.22
1:03.50
1:09.95
1:11.87
1:12.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.84
7:04.92
8:17.23
9:29.71
1:13.62
1:13.08
1:12.31
1:12.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:42.44
11:54.86
13:07.17
14:19.31
1:12.73
1:12.42
1:12.31
1:12.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:31.42
16:42.59
17:50.24
1:12.11
1:11.17
1:07.65
2.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola19:06.80438
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.89
2:28.28
3:45.01
5:01.88
1:11.89
1:16.39
1:16.73
1:16.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:19.05
7:35.64
8:52.56
10:10.25
1:17.17
1:16.59
1:16.92
1:17.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:27.55
12:45.07
14:02.11
15:19.59
1:17.30
1:17.52
1:17.04
1:17.48
1300m:
1400m:
1500m:
16:36.77
17:52.84
19:06.80
1:17.18
1:16.07
1:13.96

30 - 34 lat

1.Lützkendorf Sven85Post SV Leipzig18:31.01481
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.46
2:18.20
3:30.91
4:43.83
1:06.46
1:11.74
1:12.71
1:12.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.18
7:11.19
8:26.22
9:41.51
1:13.35
1:14.01
1:15.03
1:15.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:57.14
12:12.40
13:27.95
14:43.74
1:15.63
1:15.26
1:15.55
1:15.79
1300m:
1400m:
1500m:
15:59.49
17:15.69
18:31.01
1:15.75
1:16.20
1:15.32
2.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice18:39.63470
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.26
2:22.00
3:36.46
4:51.31
1:08.26
1:13.74
1:14.46
1:14.85
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.12
7:21.44
8:36.87
9:53.10
1:14.81
1:15.32
1:15.43
1:16.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:08.79
12:24.21
13:39.86
14:55.30
1:15.69
1:15.42
1:15.65
1:15.44
1300m:
1400m:
1500m:
16:11.27
17:27.11
18:39.63
1:15.97
1:15.84
1:12.52

35 - 39 lat

OTLZawadzki Leszek83Niezrzeszeni

40 - 44 lat

1.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn19:25.21417
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.67
2:31.93
3:52.48
5:12.16
1:12.67
1:19.26
1:20.55
1:19.68
500m:
600m:
700m:
800m:
6:31.26
7:50.04
9:08.86
10:27.05
1:19.10
1:18.78
1:18.82
1:18.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:44.70
13:02.39
14:20.43
15:38.38
1:17.65
1:17.69
1:18.04
1:17.95
1300m:
1400m:
1500m:
16:56.16
18:12.18
19:25.21
1:17.78
1:16.02
1:13.03

45 - 49 lat

1.Kowalczyk Piotr74MKP Szczecin20:21.70362
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.03
2:32.91
3:52.49
5:13.31
1:14.03
1:18.88
1:19.58
1:20.82
500m:
600m:
700m:
800m:
6:34.18
7:57.27
9:19.98
10:42.51
1:20.87
1:23.09
1:22.71
1:22.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:04.67
13:27.89
14:51.47
16:15.64
1:22.16
1:23.22
1:23.58
1:24.17
1300m:
1400m:
1500m:
19:02.63

20:21.70
2:46.99
2.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg22:32.36267
100m:
200m:
300m:
400m:
1:21.26
2:49.66
4:21.51
5:52.56
1:21.26
1:28.40
1:31.85
1:31.05
500m:
600m:
700m:
800m:
7:24.23
8:55.38
10:26.97
11:58.08
1:31.67
1:31.15
1:31.59
1:31.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:28.89
15:00.60
16:32.04
18:02.58
1:30.81
1:31.71
1:31.44
1:30.54
1300m:
1400m:
1500m:
19:34.53
21:06.22
22:32.36
1:31.95
1:31.69
1:26.14
3.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin22:34.72265
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.09
2:53.20
4:24.56
5:56.72
1:23.09
1:30.11
1:31.36
1:32.16
500m:
600m:
700m:
800m:
7:28.44
9:00.38
10:32.85
12:04.09
1:31.72
1:31.94
1:32.47
1:31.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:35.18
15:06.64
16:39.23
18:10.95
1:31.09
1:31.46
1:32.59
1:31.72
1300m:
1400m:
1500m:
19:41.62
21:11.30
22:34.72
1:30.67
1:29.68
1:23.42
4.Piłatowicz Maciej71IKS Konstancin23:05.77248
100m:
200m:
300m:
400m:
1:26.25
2:59.43
4:30.83
6:02.28
1:26.25
1:33.18
1:31.40
1:31.45
500m:
600m:
700m:
800m:
7:34.64
9:07.14
10:40.04
12:13.34
1:32.36
1:32.50
1:32.90
1:33.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:46.59
15:20.28
16:54.34
18:28.01
1:33.25
1:33.69
1:34.06
1:33.67
1300m:
1400m:
1500m:
20:01.35
21:34.66
23:05.77
1:33.34
1:33.31
1:31.11
5.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters23:08.19247
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.23
2:55.47
4:28.20
6:00.45
1:23.23
1:32.24
1:32.73
1:32.25
500m:
600m:
700m:
800m:
7:32.87
9:06.27
10:40.06
12:13.97
1:32.42
1:33.40
1:33.79
1:33.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:47.96
15:22.04
16:56.70
18:31.71
1:33.99
1:34.08
1:34.66
1:35.01
1300m:
1400m:
1500m:
20:06.68
21:40.96
23:08.19
1:34.97
1:34.28
1:27.23

50 - 54 lat

OTLTwarowski Andrzej65Masters Białystok

55 - 59 lat

1.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn22:12.25279
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.96
5:44.81
1:19.96
4:24.85
500m:
600m:
700m:
800m:
11:40.85
16:11.36
20:42.21


4:30.51
4:30.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


22:12.25
2.Orecki Lech61MKP Szczecin22:20.90274
100m:
200m:
300m:
400m:
1:22.26
7:27.03
12:00.28
13:30.74
1:22.26
6:04.77
4:33.25
1:30.46
500m:
600m:
700m:
800m:
16:31.433:00.69900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:

20:59.56
22:20.90


1:21.34
OTLThiem Jacek63KS Warta Poznań

60 - 64 lat

1.Ciekliński Wiesław57Steef24:45.13201
100m:
200m:
300m:
400m:
3:06.30
4:44.28
14:46.27
18:07.26
3:06.30
1:37.98
10:01.99
3:20.99
500m:
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


24:45.13
2.Kwiatkowski Jacek57Collegium Medicum UJ Masters Kraków25:00.47195
100m:
200m:
300m:
400m:
1:32.04
3:10.69
4:50.65
6:32.49
1:32.04
1:38.65
1:39.96
1:41.84
500m:
600m:
700m:
800m:
8:13.33
11:35.52
13:16.64
14:57.25
1:40.84
3:22.19
1:41.12
1:40.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
18:18.94


19:58.82
3:21.691300m:
1400m:
1500m:
21:40.87
23:22.82
25:00.47
1:42.05
1:41.95
1:37.65
3.Lasowy Marian55TKKF Koszalin Masters26:46.31159
100m:
200m:
300m:
400m:
1:38.50
3:25.48
5:13.75
7:02.08
1:38.50
1:46.98
1:48.27
1:48.33
500m:
600m:
700m:
800m:
8:49.87
10:37.59
12:26.17
14:14.65
1:47.79
1:47.72
1:48.58
1:48.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:02.66
17:50.93
19:39.27
21:27.47
1:48.01
1:48.27
1:48.34
1:48.20
1300m:
1400m:
1500m:
23:14.99
25:03.84
26:46.31
1:47.52
1:48.85
1:42.47
4.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań27:51.74141
100m:
200m:
300m:
400m:
1:37.88
3:28.11
5:20.16
7:11.85
1:37.88
1:50.23
1:52.05
1:51.69
500m:
600m:
700m:
800m:
9:05.21
10:57.69
12:50.09
14:44.29
1:53.36
1:52.48
1:52.40
1:54.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:37.08
18:30.51
20:22.76
22:14.94
1:52.79
1:53.43
1:52.25
1:52.18
1300m:
1400m:
1500m:
26:01.05

27:51.74
3:46.11
5.Skrzypek Stefan56Steef27:58.20139
100m:
200m:
300m:
400m:
1:40.32
3:28.17
5:17.27
7:05.80
1:40.32
1:47.85
1:49.10
1:48.53
500m:
600m:
700m:
800m:
8:56.85
10:46.89
12:40.77
14:36.87
1:51.05
1:50.04
1:53.88
1:56.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:34.29
18:28.75
20:20.98
22:16.74
1:57.42
1:54.46
1:52.23
1:55.76
1300m:
1400m:
1500m:
24:13.15
26:09.37
27:58.20
1:56.41
1:56.22
1:48.83

65 - 69 lat

1.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora26:23.44166
100m:
200m:
300m:
400m:
1:36.77
3:21.38
5:07.61
6:53.43
1:36.77
1:44.61
1:46.23
1:45.82
500m:
600m:
700m:
800m:
8:39.34
10:25.38
12:11.78
13:57.55
1:45.91
1:46.04
1:46.40
1:45.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:44.03
17:30.93
19:18.06
21:05.78
1:46.48
1:46.90
1:47.13
1:47.72
1300m:
1400m:
1500m:
22:52.79
24:39.55
26:23.44
1:47.01
1:46.76
1:43.89
2.Zieleziński Włodzimierz53Niezrzeszeni28:47.97128
100m:
200m:
300m:
400m:
1:37.94
3:30.70
5:26.29
7:23.47
1:37.94
1:52.76
1:55.59
1:57.18
500m:
600m:
700m:
800m:
9:20.85
11:17.21
13:13.86
15:11.67
1:57.38
1:56.36
1:56.65
1:57.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:10.28
19:08.42
21:06.37
23:02.91
1:58.61
1:58.14
1:57.95
1:56.54
1300m:
1400m:
1500m:
25:01.49
26:55.39
28:47.97
1:58.58
1:53.90
1:52.58

70 - 74 lat

OTLWolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki

75 - 79 lat

OTLWaga Stanisław40Korona Kraków Masters
OTLRusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni

80 - 84 lat

1.Wiśniewski Andrzej38Niezrzeszeni35:55.3365
100m:
200m:
300m:
400m:
2:13.23
4:36.00
6:57.07
9:18.76
2:13.23
2:22.77
2:21.07
2:21.69
500m:
600m:
700m:
800m:
11:40.48
14:02.05
16:25.51
18:50.01
2:21.72
2:21.57
2:23.46
2:24.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
21:15.51
23:40.28
26:06.75
28:36.40
2:25.50
2:24.77
2:26.47
2:29.65
1300m:
1400m:
1500m:
31:04.23
33:31.08
35:55.33
2:27.83
2:26.85
2:24.25

85 - 89 lat

1.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice47:15.2528
100m:
200m:
300m:
400m:
2:50.49
5:55.19
9:03.30
12:11.71
2:50.49
3:04.70
3:08.11
3:08.41
500m:
600m:
700m:
800m:
15:20.83
18:29.72
21:39.89
24:52.96
3:09.12
3:08.89
3:10.17
3:13.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
28:06.98
31:18.57
34:28.66
36:59.93
3:14.02
3:11.59
3:10.09
2:31.27
1300m:
1400m:
1500m:
37:43.71
44:08.39
47:15.25
43.78
6:24.68
3:06.86


<< TOP >>
Konkurencja 9
31.05.2019 - 20:00
Mężczyzn, 1500m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Urbański Michał97Niezrzeszeni18:55.69451
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.80
2:19.17
3:33.44
4:48.18
1:06.80
1:12.37
1:14.27
1:14.74
500m:
600m:
700m:
800m:
6:03.98
7:20.31
8:37.43
9:54.42
1:15.80
1:16.33
1:17.12
1:16.99
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:12.43
12:30.56
13:47.39
15:04.78
1:18.01
1:18.13
1:16.83
1:17.39
1300m:
1400m:
1500m:
16:22.18
17:39.84
18:55.69
1:17.40
1:17.66
1:15.85

25 - 29 lat

1.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn17:50.24539
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.50
2:13.45
3:25.32
4:38.22
1:03.50
1:09.95
1:11.87
1:12.90
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.84
7:04.92
8:17.23
9:29.71
1:13.62
1:13.08
1:12.31
1:12.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:42.44
11:54.86
13:07.17
14:19.31
1:12.73
1:12.42
1:12.31
1:12.14
1300m:
1400m:
1500m:
15:31.42
16:42.59
17:50.24
1:12.11
1:11.17
1:07.65
2.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola19:06.80438
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.89
2:28.28
3:45.01
5:01.88
1:11.89
1:16.39
1:16.73
1:16.87
500m:
600m:
700m:
800m:
6:19.05
7:35.64
8:52.56
10:10.25
1:17.17
1:16.59
1:16.92
1:17.69
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:27.55
12:45.07
14:02.11
15:19.59
1:17.30
1:17.52
1:17.04
1:17.48
1300m:
1400m:
1500m:
16:36.77
17:52.84
19:06.80
1:17.18
1:16.07
1:13.96

30 - 34 lat

1.Lützkendorf Sven85Post SV Leipzig18:31.01481
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.46
2:18.20
3:30.91
4:43.83
1:06.46
1:11.74
1:12.71
1:12.92
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.18
7:11.19
8:26.22
9:41.51
1:13.35
1:14.01
1:15.03
1:15.29
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:57.14
12:12.40
13:27.95
14:43.74
1:15.63
1:15.26
1:15.55
1:15.79
1300m:
1400m:
1500m:
15:59.49
17:15.69
18:31.01
1:15.75
1:16.20
1:15.32
2.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice18:39.63470
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.26
2:22.00
3:36.46
4:51.31
1:08.26
1:13.74
1:14.46
1:14.85
500m:
600m:
700m:
800m:
6:06.12
7:21.44
8:36.87
9:53.10
1:14.81
1:15.32
1:15.43
1:16.23
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:08.79
12:24.21
13:39.86
14:55.30
1:15.69
1:15.42
1:15.65
1:15.44
1300m:
1400m:
1500m:
16:11.27
17:27.11
18:39.63
1:15.97
1:15.84
1:12.52

35 - 39 lat

OTLZawadzki Leszek83Niezrzeszeni

40 - 44 lat

1.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn19:25.21417
100m:
200m:
300m:
400m:
1:12.67
2:31.93
3:52.48
5:12.16
1:12.67
1:19.26
1:20.55
1:19.68
500m:
600m:
700m:
800m:
6:31.26
7:50.04
9:08.86
10:27.05
1:19.10
1:18.78
1:18.82
1:18.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:44.70
13:02.39
14:20.43
15:38.38
1:17.65
1:17.69
1:18.04
1:17.95
1300m:
1400m:
1500m:
16:56.16
18:12.18
19:25.21
1:17.78
1:16.02
1:13.03

45 - 49 lat

1.Kowalczyk Piotr74MKP Szczecin20:21.70362
100m:
200m:
300m:
400m:
1:14.03
2:32.91
3:52.49
5:13.31
1:14.03
1:18.88
1:19.58
1:20.82
500m:
600m:
700m:
800m:
6:34.18
7:57.27
9:19.98
10:42.51
1:20.87
1:23.09
1:22.71
1:22.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
12:04.67
13:27.89
14:51.47
16:15.64
1:22.16
1:23.22
1:23.58
1:24.17
1300m:
1400m:
1500m:
19:02.63

20:21.70
2:46.99
2.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg22:32.36267
100m:
200m:
300m:
400m:
1:21.26
2:49.66
4:21.51
5:52.56
1:21.26
1:28.40
1:31.85
1:31.05
500m:
600m:
700m:
800m:
7:24.23
8:55.38
10:26.97
11:58.08
1:31.67
1:31.15
1:31.59
1:31.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:28.89
15:00.60
16:32.04
18:02.58
1:30.81
1:31.71
1:31.44
1:30.54
1300m:
1400m:
1500m:
19:34.53
21:06.22
22:32.36
1:31.95
1:31.69
1:26.14
3.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin22:34.72265
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.09
2:53.20
4:24.56
5:56.72
1:23.09
1:30.11
1:31.36
1:32.16
500m:
600m:
700m:
800m:
7:28.44
9:00.38
10:32.85
12:04.09
1:31.72
1:31.94
1:32.47
1:31.24
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:35.18
15:06.64
16:39.23
18:10.95
1:31.09
1:31.46
1:32.59
1:31.72
1300m:
1400m:
1500m:
19:41.62
21:11.30
22:34.72
1:30.67
1:29.68
1:23.42
4.Piłatowicz Maciej71IKS Konstancin23:05.77248
100m:
200m:
300m:
400m:
1:26.25
2:59.43
4:30.83
6:02.28
1:26.25
1:33.18
1:31.40
1:31.45
500m:
600m:
700m:
800m:
7:34.64
9:07.14
10:40.04
12:13.34
1:32.36
1:32.50
1:32.90
1:33.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:46.59
15:20.28
16:54.34
18:28.01
1:33.25
1:33.69
1:34.06
1:33.67
1300m:
1400m:
1500m:
20:01.35
21:34.66
23:05.77
1:33.34
1:33.31
1:31.11
5.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters23:08.19247
100m:
200m:
300m:
400m:
1:23.23
2:55.47
4:28.20
6:00.45
1:23.23
1:32.24
1:32.73
1:32.25
500m:
600m:
700m:
800m:
7:32.87
9:06.27
10:40.06
12:13.97
1:32.42
1:33.40
1:33.79
1:33.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
13:47.96
15:22.04
16:56.70
18:31.71
1:33.99
1:34.08
1:34.66
1:35.01
1300m:
1400m:
1500m:
20:06.68
21:40.96
23:08.19
1:34.97
1:34.28
1:27.23

50 - 54 lat

OTLTwarowski Andrzej65Masters Białystok

55 - 59 lat

1.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn22:12.25279
100m:
200m:
300m:
400m:
1:19.96
5:44.81
1:19.96
4:24.85
500m:
600m:
700m:
800m:
11:40.85
16:11.36
20:42.21


4:30.51
4:30.85
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


22:12.25
2.Orecki Lech61MKP Szczecin22:20.90274
100m:
200m:
300m:
400m:
1:22.26
7:27.03
12:00.28
13:30.74
1:22.26
6:04.77
4:33.25
1:30.46
500m:
600m:
700m:
800m:
16:31.433:00.69900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:

20:59.56
22:20.90


1:21.34
OTLThiem Jacek63KS Warta Poznań

60 - 64 lat

1.Ciekliński Wiesław57Steef24:45.13201
100m:
200m:
300m:
400m:
3:06.30
4:44.28
14:46.27
18:07.26
3:06.30
1:37.98
10:01.99
3:20.99
500m:
600m:
700m:
800m:
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
1300m:
1400m:
1500m:


24:45.13
2.Kwiatkowski Jacek57Collegium Medicum UJ Masters Kraków25:00.47195
100m:
200m:
300m:
400m:
1:32.04
3:10.69
4:50.65
6:32.49
1:32.04
1:38.65
1:39.96
1:41.84
500m:
600m:
700m:
800m:
8:13.33
11:35.52
13:16.64
14:57.25
1:40.84
3:22.19
1:41.12
1:40.61
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
18:18.94


19:58.82
3:21.691300m:
1400m:
1500m:
21:40.87
23:22.82
25:00.47
1:42.05
1:41.95
1:37.65
3.Lasowy Marian55TKKF Koszalin Masters26:46.31159
100m:
200m:
300m:
400m:
1:38.50
3:25.48
5:13.75
7:02.08
1:38.50
1:46.98
1:48.27
1:48.33
500m:
600m:
700m:
800m:
8:49.87
10:37.59
12:26.17
14:14.65
1:47.79
1:47.72
1:48.58
1:48.48
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:02.66
17:50.93
19:39.27
21:27.47
1:48.01
1:48.27
1:48.34
1:48.20
1300m:
1400m:
1500m:
23:14.99
25:03.84
26:46.31
1:47.52
1:48.85
1:42.47
4.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań27:51.74141
100m:
200m:
300m:
400m:
1:37.88
3:28.11
5:20.16
7:11.85
1:37.88
1:50.23
1:52.05
1:51.69
500m:
600m:
700m:
800m:
9:05.21
10:57.69
12:50.09
14:44.29
1:53.36
1:52.48
1:52.40
1:54.20
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:37.08
18:30.51
20:22.76
22:14.94
1:52.79
1:53.43
1:52.25
1:52.18
1300m:
1400m:
1500m:
26:01.05

27:51.74
3:46.11
5.Skrzypek Stefan56Steef27:58.20139
100m:
200m:
300m:
400m:
1:40.32
3:28.17
5:17.27
7:05.80
1:40.32
1:47.85
1:49.10
1:48.53
500m:
600m:
700m:
800m:
8:56.85
10:46.89
12:40.77
14:36.87
1:51.05
1:50.04
1:53.88
1:56.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
16:34.29
18:28.75
20:20.98
22:16.74
1:57.42
1:54.46
1:52.23
1:55.76
1300m:
1400m:
1500m:
24:13.15
26:09.37
27:58.20
1:56.41
1:56.22
1:48.83

65 - 69 lat

1.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora26:23.44166
100m:
200m:
300m:
400m:
1:36.77
3:21.38
5:07.61
6:53.43
1:36.77
1:44.61
1:46.23
1:45.82
500m:
600m:
700m:
800m:
8:39.34
10:25.38
12:11.78
13:57.55
1:45.91
1:46.04
1:46.40
1:45.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
15:44.03
17:30.93
19:18.06
21:05.78
1:46.48
1:46.90
1:47.13
1:47.72
1300m:
1400m:
1500m:
22:52.79
24:39.55
26:23.44
1:47.01
1:46.76
1:43.89
2.Zieleziński Włodzimierz53Niezrzeszeni28:47.97128
100m:
200m:
300m:
400m:
1:37.94
3:30.70
5:26.29
7:23.47
1:37.94
1:52.76
1:55.59
1:57.18
500m:
600m:
700m:
800m:
9:20.85
11:17.21
13:13.86
15:11.67
1:57.38
1:56.36
1:56.65
1:57.81
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
17:10.28
19:08.42
21:06.37
23:02.91
1:58.61
1:58.14
1:57.95
1:56.54
1300m:
1400m:
1500m:
25:01.49
26:55.39
28:47.97
1:58.58
1:53.90
1:52.58

70 - 74 lat

OTLWolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki

75 - 79 lat

OTLWaga Stanisław40Korona Kraków Masters
OTLRusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni

80 - 84 lat

1.Wiśniewski Andrzej38Niezrzeszeni35:55.3365
100m:
200m:
300m:
400m:
2:13.23
4:36.00
6:57.07
9:18.76
2:13.23
2:22.77
2:21.07
2:21.69
500m:
600m:
700m:
800m:
11:40.48
14:02.05
16:25.51
18:50.01
2:21.72
2:21.57
2:23.46
2:24.50
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
21:15.51
23:40.28
26:06.75
28:36.40
2:25.50
2:24.77
2:26.47
2:29.65
1300m:
1400m:
1500m:
31:04.23
33:31.08
35:55.33
2:27.83
2:26.85
2:24.25

85 - 89 lat

1.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice47:15.2528
100m:
200m:
300m:
400m:
2:50.49
5:55.19
9:03.30
12:11.71
2:50.49
3:04.70
3:08.11
3:08.41
500m:
600m:
700m:
800m:
15:20.83
18:29.72
21:39.89
24:52.96
3:09.12
3:08.89
3:10.17
3:13.07
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
28:06.98
31:18.57
34:28.66
36:59.93
3:14.02
3:11.59
3:10.09
2:31.27
1300m:
1400m:
1500m:
37:43.71
44:08.39
47:15.25
43.78
6:24.68
3:06.86


<< TOP >>
Konkurencja 10
01.06.2019 - 9:00
Kobiet, 50m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice32.07600
2.Kisiel Monika96BAZA PŁYWANIA Mysłowice34.24493
3.Rzewuska Adrianna97UTW"Masters"ZGIERZ34.41486
4.Szlachcic Wiktoria99CSiR Dąbrowa Górnicza34.73473
5.Rupa Patrycja96Tm Barracuda Kalisz34.86467
6.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM35.10458

25 - 29 lat

1.Dąbrowska Paulina94BAZA PŁYWANIA Mysłowice35.80431

30 - 34 lat

1.Mazurek-Świstak Karolina89Nabaiji Team Decathlon33.90508
2.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn38.12357
3.Abucewicz Laura86Nabaiji Team Decathlon54.03125

35 - 39 lat

1.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin37.59373
2.Kolera Magdalena84Tm Barracuda Kalisz43.73236

40 - 44 lat

1.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn36.75399
2.Kańska-Papiernik Joanna76UTW"Masters"ZGIERZ37.30381
3.Michalska Anna75MASTERS Lublin38.57345
4.Iwaniuk Mróż Magda79Iswim Białystok39.84313
5.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters39.91311

45 - 49 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"ZGIERZ34.32490
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice38.34351
3.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice39.57319
4.Głowiak Anna70Masters Wrocław40.01309
5.Batóg Dorota72Swim Club Masters Ślęza40.47298
6.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters54.90119

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66Korona Kraków Masters37.03390
2.Rembowska-Świeboda Małgorzata68Tm Barracuda Kalisz38.11357
3.Kotecka Anna65KS Warta Poznań49.44163

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"ZGIERZ41.04286
2.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters47.84180
3.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters1:01.0487

60 - 64 lat

1.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice49.20166
2.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze54.29123
3.Rupp Ewa56Masters Wisła Kraków58.00101
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team1:03.2078
5.Gałczyńska Anna58Tm Barracuda Kalisz1:12.4152
6.Skorupa Danuta58Weteran  Zabrze1:12.9750
7.Cygan Ewa56Niezrzeszeni1:32.0425

65 - 69 lat

1.Kiszczak Grażyna50Weteran  Zabrze44.29228
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań56.79108
3.Żylińska Teresa50SIKRET Gliwice57.35105
4.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters1:00.2690
5.Drużyńska Genowefa51Weteran  Zabrze1:03.1978
6.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg1:11.1455

70 - 74 lat

1.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:29.2527

75 - 79 lat

1.Bastek Renata43Weteran  Zabrze47.52184

80 - 84 lat

1.Noetzel Stefania35MKP Szczecin1:28.6328


<< TOP >>
Konkurencja 11
01.06.2019 - 9:10
Mężczyzn, 50m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Kołodziejski Filip96Nabaiji Team Decathlon27.00702
2.Nowodworski Dawid97CSiR Dąbrowa Górnicza28.36606
3.Handzlik Rafał95BAZA PŁYWANIA Mysłowice29.49539
4.Katolik Bartosz97CSiR Dąbrowa Górnicza32.17415
5.Filek Bernard97CSiR Dąbrowa Górnicza33.08381

25 - 29 lat

1.Kisiel Adrian93BAZA PŁYWANIA Mysłowice28.14620
2.Trenda Paweł92BAZA PŁYWANIA Mysłowice28.51596
3.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn28.54594
4.Sokulski Jacek91Niezrzeszeni28.66587
5.Iłendo Piotr93Iswim Białystok29.64530
6.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice29.93515
7.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska30.13505
8.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni31.55440
9.Pogorzelec Jakub94Niezrzeszeni32.22413
10.Kędzierski Jakub92Niezrzeszeni35.54307
11.Grochowski Łukasz91Niezrzeszeni37.98252
12.Kaproń Kacper93Dąbrowska Szkoła Pływania38.52241
13.Piotrowski Marek93Swimming Masters Team Szczecin43.67165

30 - 34 lat

1.Lützkendorf Sven85Post SV Leipzig31.01463
2.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice31.95423
3.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole32.97385

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice29.24552
2.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team29.45541
3.Woźniak Michał81UTW"Masters"ZGIERZ30.84471
4.Brożyna Marek80Toruń Multisport Team34.43338
5.Zieliński Kamil83Swimming Masters Team Szczecin40.12214

40 - 44 lat

1.Sebastian Humbla79Iswim Białystok31.67435
2.Wieja Szymon78KS Warta Poznań31.77431
3.Szymanowski Tomasz77TKKF Koszalin Masters33.90354
4.Golon Mariusz78AquaStars Gdynia34.01351
5.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola34.29342
6.Michał Kądzioła77Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora35.06320
7.Walczuk Filip79Iswim Białystok35.75302
8.Wójcicki Rafał75MASTERS Lublin38.54241

45 - 49 lat

1.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard31.21454
2.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh32.93387
3.Daszuta Maciej73Iswim Białystok33.02383
4.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters34.23344
5.Sitkowski Tomasz74Niezrzeszeni36.44285
6.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin37.51261
7.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań39.75220
8.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn42.13184
9.Maciejewski Rafał74UTW"Masters"ZGIERZ43.97162
10.Michalczuk Dariusz70Swim Club Masters Ślęza44.98151

50 - 54 lat

1.Rother Marek68WKS Śląsk Wrocław31.57439
2.Vechirko Pavlo68KS Masters35.75302
3.Pycia Adam66Korona Kraków Masters44.77154
4.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław55.7179
5.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz55.9379

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole32.74393
2.Piszczek Waldemar62Korona Kraków Masters35.40311
3.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni36.10293
4.Faff Mariusz63Swim Tri Rzeszów36.33288

60 - 64 lat

1.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"ZGIERZ38.32245
2.Sypniewski Andrzej57UTW"Masters"ZGIERZ39.25228
3.Barucha Jan59Weteran  Zabrze41.37195
4.Twardysko Stanisław56SIKRET Gliwice42.72177
5.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań43.26170
6.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik49.31115
7.MIchalczyk Jerzy56Masterskrasnik52.6794
8.Marchlewski Jerzy57KS Masters55.7479
9.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań56.4876

65 - 69 lat

1.Załuski Wiesław50TKKF Koszalin Masters37.27267
2.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa40.27211
3.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora41.69190
4.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów43.05173
5.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice43.86163

70 - 74 lat

1.Wiczel Roman48UTW"Masters"ZGIERZ44.16160
2.Poloczek Bernard47Weteran  Zabrze44.19160
3.Zejfert Stanisław48Niezrzeszeni46.10141
4.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team1:13.9934

75 - 79 lat

1.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań46.73135
2.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team51.31102
3.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni56.6376
4.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice1:13.0935
5.Szurek Władysław40Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:46.3811

80 - 84 lat

1.Martyniuk Bogdan39Niezrzeszeni51.7899
2.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters53.2391
3.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice1:00.1763
4.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team1:21.9825

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków1:02.2557


<< TOP >>
Konkurencja 12
01.06.2019 - 9:25
Kobiet, 200m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań2:49.27555
2.Pluta Kinga96Akademia WSB3:17.0635144.0048.9852.1951.89

25 - 29 lat

1.Ostrowska Agnieszka90KU AZS PWSZ Racibórz2:43.2661837.0341.8142.0642.36
2.Krakowiak Maria91UTW"Masters"ZGIERZ3:19.7133744.0549.9052.3653.40
3.Kosek Lidia93Niezrzeszeni3:50.2322052.4559.4358.8459.51

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice3:04.4942838.6946.7547.8251.23
2.Marczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice3:16.2435643.2449.5051.2952.21
3.Koenig Agnieszka87UKS Wodnik 29 Katowice5:08.17911:11.281:15.711:19.631:21.55

35 - 39 lat

1.Kwatera Joanna84Niezrzeszone JK TEAM3:23.3232046.5452.9052.4651.42
2.Dominiak Justyna84Tm Barracuda Kalisz3:44.4523848.2556.1059.631:00.47

40 - 44 lat

1.Mruk Magdalena78MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława3:10.7038841.8647.9351.1849.73
2.Morkisz Aleksandra78Niezrzeszeni3:14.1436744.6249.1651.2949.07
3.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice3:40.7025050.3955.7655.7458.81
4.Častoral Kamila Dagmara77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.4:09.7617259.041:04.341:02.881:03.50
5.Klarecka Monika77Masters Łódź4:13.2716559.871:03.13

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze3:07.1341042.3347.1948.2849.33
2.Balajcza Timea71KS MAKO3:35.7926750.4454.01
3.Konkel Aneta71Nabaiji Team Decathlon4:38.44124

50 - 54 lat

1.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola3:45.1423552.9057.7957.8756.58
2.Figiel Katarzyna67Tm Barracuda Kalisz4:48.111121:07.731:13.631:14.051:12.70
3.Bernat Dorota65Niezrzeszeni5:02.38971:07.831:17.981:19.671:16.90

55 - 59 lat

1.Olszewska Joanna64Warsaw Masters Team3:26.39306
2.Krowicka Joanna60Swim Club Masters Ślęza3:51.2321751.7657.221:01.301:00.95
3.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters4:01.3819152.381:00.971:03.451:04.58

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57KS Warta Poznań3:33.7727548.7255.2956.1253.64
2.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice4:34.061301:00.831:11.951:10.101:11.18

65 - 69 lat

1.Krupińska Anna53KS Warta Poznań4:14.5616358.571:05.981:07.731:02.28
2.Gdula Teodozja51DELFIN92 Gliwice5:08.92911:09.701:19.561:19.531:20.13
3.Drużyńska Genowefa51Weteran  Zabrze5:21.05811:12.621:22.351:23.741:22.34

70 - 74 lat

1.Wójcik Gizela49KS Masters5:27.83761:17.421:22.771:25.651:21.99

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze4:28.90138

80 - 84 lat

1.Noetzel Stefania35MKP Szczecin5:56.11591:25.081:26.94


<< TOP >>
Konkurencja 13
01.06.2019 - 9:45
Mężczyzn, 200m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Urbański Michał97Niezrzeszeni2:34.4055234.8939.1839.6640.67
2.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo2:42.8747035.1241.7442.8443.17
3.Godlewski Rafał96Niezrzeszeni2:56.3037036.0243.5347.7149.04

25 - 29 lat

1.Wróblewski Dawid90TKKF Koszalin Masters2:38.91506
2.Kaproń Kacper93Dąbrowska Szkoła Pływania3:13.0928240.6048.4050.8953.20

30 - 34 lat

1.Safrończyk Piotr88KS MAKO2:28.47621
2.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice2:45.6544737.2543.8741.9042.63
3.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team2:46.6443938.8543.3443.1741.28
4.Pietrzak Adam88MASTERS Lublin3:11.7028842.2547.5451.4150.50
5.Krupiński Paweł87Sso Gubin3:58.7514951.441:02.131:03.551:01.63

35 - 39 lat

1.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań2:35.0954434.3839.3940.9340.39
2.Kozikowski Michał80AQUASFERA Masters Olsztyn2:50.9640639.1043.4643.7544.65

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.2:46.3544138.4641.8542.8043.24
2.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"ZGIERZ2:53.4838935.4842.1946.9848.83
3.Gogacz Sebastian76UKS Trójka Puławy3:00.8434341.8046.3946.9145.74
4.Ostrowski Bartosz77Warsaw Masters Team3:01.8433837.3944.5150.4149.53
5.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters3:03.1933041.3246.7847.0948.00
6.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola3:06.5231341.0347.3950.3647.74
7.Bielski Dymitr77Warsaw Masters Team3:11.2629041.9847.6349.5152.14
8.Traciecki Karol77Iswim Białystok3:11.8728739.6848.0052.0352.16

45 - 49 lat

1.Barta Piotr71ZKS Drzonków2:41.7748036.9140.9341.5542.38
2.Darowski Piotr71UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:47.6943137.1942.2143.9444.35
3.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh3:04.6532242.0647.3948.4846.72
4.Łysiak Piotr73Korona Kraków Masters3:08.5730342.8747.5548.1550.00
5.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team3:18.4526044.2550.2551.1252.83

50 - 54 lat

1.Kozlowski Romuald66Legia Warszawa2:58.7935538.3445.8946.6747.89
2.Vechirko Pavlo68KS Masters3:06.2831444.1047.3846.6648.14
3.Pycia Adam66Korona Kraków Masters3:24.1123945.8052.5954.8550.87
4.Rudziński Michał66Niezrzeszeni3:33.7720849.1653.1555.7355.73
5.Twarowski Andrzej65Masters Białystok3:34.0420746.7254.6056.1356.59
6.Paluszak Zbigniew67Warsaw Masters Team3:54.1015851.0759.351:02.181:01.50
DYSKW.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz
K6 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion.  (Czas: 10:08)

55 - 59 lat

1.Waraczewski Przemysław62KS Warta Poznań3:16.6426742.9550.0252.1551.52
2.Piszczek Waldemar62Korona Kraków Masters3:20.6125145.1451.90

60 - 64 lat

1.Mroziński Jerzy59UKS Wodnik 29 Katowice3:11.58289
2.Sypniewski Andrzej57UTW"Masters"ZGIERZ3:29.26221
3.Kossowski Wojciech55Warsaw Masters Team3:35.0120449.5454.8656.5554.06
4.Obiedziński Tadeusz59UTW"Masters"ZGIERZ3:56.3315351.651:00.621:03.211:00.85
5.Niedzielski Steran55Niezrzeszeni4:04.2613955.871:02.561:05.271:00.56
6.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań4:05.6413756.811:02.551:02.951:03.33

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team3:24.0323946.2751.1052.4154.25
2.Jacaszek Andrzej53Gdynia Masters3:35.1420447.7753.4258.9155.04
3.Grzeszewski Sławomir53MKP Szczecin3:42.7218351.8957.1558.4755.21

70 - 74 lat

1.Wiczel Roman48UTW"Masters"ZGIERZ3:41.1818751.4758.1057.4654.15
2.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec4:49.48831:07.131:15.841:14.921:11.59
3.Starosta Miron45Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora5:21.07611:14.361:23.781:23.371:19.56

75 - 79 lat

1.Fecica Daniel40Weteran  Zabrze3:48.8816951.7658.991:00.3657.77
2.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni5:05.93701:08.381:19.961:19.321:18.27
3.Rusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni5:07.99691:11.721:19.121:21.311:15.84
4.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice5:25.8558

80 - 84 lat

1.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters4:34.12981:00.611:12.231:13.251:08.03
2.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team6:51.35291:33.721:44.911:44.411:48.31

85 - 89 lat

1.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice6:17.12371:23.701:40.941:38.521:33.96


<< TOP >>
Konkurencja 14
01.06.2019 - 10:15
Kobiet, 100m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice1:00.6462029.0431.60
2.Wróbel Angelika97Niezrzeszeni1:02.5656431.3331.23
3.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM1:04.3052030.6333.67
4.Kolbe Wiktoria98KU AZS PWSZ Racibórz1:04.8750629.9134.96
5.Malinowska Ada99Niezrzeszone JK TEAM1:06.80463
6.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań1:07.2745432.1235.15
7.Żbikowska Joanna96UKS Delfin Legionowo1:08.95421
8.Szlachcic Wiktoria99CSiR Dąbrowa Górnicza1:09.1941731.9837.21
9.Pluta Kinga96Akademia WSB1:09.5441133.1136.43
10.Dudziak Karolina98Niezrzeszone JK TEAM1:22.7724339.5743.20
11.Kos Agnieszka96Nabaiji Team Decathlon1:31.4318042.5348.90

25 - 29 lat

1.Żołnowska Katarzyna90Legia Warszawa1:03.02552
2.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn1:04.9050530.0934.81
3.Kabut Weronika94Niezrzeszeni1:12.7335933.6939.04
4.Izert Katarzyna93UTW"Masters"ZGIERZ1:18.1728936.1542.02
5.Mikołajek Marzena90Nabaiji Team Decathlon1:19.1027936.8342.27

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice1:04.2352130.2334.00
2.Cymerman Iwona85KS Górnik Radlin1:08.20435
3.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon1:10.6139233.8636.75
4.Galica Ewa85Warsaw Masters Team1:13.9734133.7740.20
5.Adamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin1:39.4814046.0153.47
6.Popielarz Kamila86Nabaiji Team Decathlon2:03.327355.931:07.39

35 - 39 lat

1.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin1:09.5641033.3536.21
2.Łukasiuk Ewa80Niezrzeszeni1:16.6830634.1342.55
3.Radomska Karolina82Tm Barracuda Kalisz1:24.0923239.3244.77

40 - 44 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok1:05.0850131.5533.53
2.Borkowska Sonia753Waters Akademia Sportów Wodnych1:16.8130535.8840.93
3.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters1:16.9730335.2941.68
4.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn1:19.4627539.3240.14
5.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice1:21.25257

45 - 49 lat

1.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice1:10.0440233.4236.62
2.Głowiak Anna70Masters Wrocław1:13.1135334.2638.85
3.Batóg Dorota72Swim Club Masters Ślęza1:19.3727636.2543.12
4.Balajcza Timea71KS MAKO1:28.2420140.2348.01

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin1:09.8640533.8236.04
2.Kuliś Mariola66Korona Kraków Masters1:12.0836934.4937.59
3.Rembowska-Świeboda Małgorzata68Tm Barracuda Kalisz1:14.6533235.0939.56
4.Kotecka Anna65KS Warta Poznań1:29.5619243.1346.43
5.Bernat Dorota65Niezrzeszeni2:23.79461:10.801:12.99
6.Figiel Katarzyna67Tm Barracuda Kalisz2:25.13451:03.461:21.67

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters1:16.3231136.7139.61
2.Mróz Urszula62UTW"Masters"ZGIERZ1:17.1030137.6739.43
3.Krowicka Joanna60Swim Club Masters Ślęza1:32.0317744.0847.95
4.Lipowska Barbara62DELFIN92 Gliwice2:12.245958.731:13.51

60 - 64 lat

1.Weber Jadwiga58MKP Szczecin1:22.8224337.8844.94
2.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters1:25.85218
3.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice1:26.8821041.3445.54
4.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze1:36.14155
5.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team1:53.1095
6.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków2:07.686654.421:13.26
7.Cygan Ewa56Niezrzeszeni3:09.33201:25.041:44.29

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań1:36.4315446.0550.38
2.Krupińska Anna53KS Warta Poznań1:50.2510351.5958.66
3.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters1:54.779152.831:01.94
4.Żylińska Teresa50SIKRET Gliwice2:02.967456.571:06.39
5.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg2:19.9850

70 - 74 lat

1.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora2:46.59291:17.711:28.88

75 - 79 lat

1.Bastek Renata43Weteran  Zabrze1:31.0518344.7746.28
2.Kawula Emilia41KS Masters4:17.598


<< TOP >>
Konkurencja 15
01.06.2019 - 10:35
Mężczyzn, 100m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Nowodworski Dawid97CSiR Dąbrowa Górnicza53.5867125.3628.22
2.Koshyl Yevhenii96Niezrzeszeni56.1758226.2829.89
3.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo56.66567
4.Katolik Bartosz97CSiR Dąbrowa Górnicza58.8950527.8531.04
5.Handzlik Rafał95BAZA PŁYWANIA Mysłowice59.4149228.1931.22
6.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo1:01.6044128.7032.90

25 - 29 lat

1.Sokulski Jacek91Niezrzeszeni53.3867825.4727.91
2.Karnaszewski Konrad94Warsaw Masters Team54.8662525.6329.23
3.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska55.2161326.3328.88
4.Kliza Mateusz94Iswim Białystok56.4157527.3029.11
5.Iłendo Piotr93Iswim Białystok56.5057227.8728.63
6.Janczewski Adam90USKS Ostrołęka57.0655527.1729.89
7.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon57.8753227.0030.87
8.Saienko Roman94Niezrzeszeni59.2149727.4931.72
9.Pogorzelec Jakub94Niezrzeszeni1:00.0047728.5231.48
10.Maciaszek Mariusz91Swim Club Masters Ślęza1:01.5444228.2233.32
11.Łukaszewicz Krystian94Nabaiji Team Decathlon1:02.2542729.5132.74
12.Ławniczak Piotr91Nabaiji Team Decathlon1:04.7638030.2034.56
13.Kozioł Adrian90Niezrzeszeni1:04.8437829.5535.29
14.Kędzierski Jakub92Niezrzeszeni1:06.3135430.2436.07
15.Piotrowski Marek93Swimming Masters Team Szczecin1:08.3032330.9837.32
16.Parafiniak Szymon91Niezrzeszeni1:17.2022431.6745.53
17.Krupiński Rafał90Nabaiji Team Decathlon1:27.2915540.5846.71

30 - 34 lat

1.Rębas Igor89Warsaw Masters Team55.1361626.4328.70
2.Strumiński Emil88Nabaiji Team Decathlon56.75564
3.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole58.3651927.3730.99
4.Kotlarski Marcin89KS MAKO59.5049028.7930.71
5.Pfitzner Jan86Warsaw Masters Team59.5348928.6730.86
6.Lützkendorf Sven85Post SV Leipzig1:00.4146828.7831.63
7.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice1:00.9745528.4132.56
8.Kulinicz Siergiej86KS MAKO1:13.4126032.1241.29

35 - 39 lat

1.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań58.24522
2.Ostrasz Piotr81Masters Wrocław59.8648127.8032.06
3.Fuliński Piotr82Niezrzeszeni59.92479
4.Brożyna Marek80Toruń Multisport Team1:04.3838631.4332.95
5.Matras Tomasz81KS MAKO1:07.92329
6.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin1:17.3022335.8341.47
7.Miller Bartosz80Nabaiji Team Decathlon1:28.67148

40 - 44 lat

1.Wieja Szymon78KS Warta Poznań59.40492
2.Malaczewski Łukasz79GVT Wrocław1:00.3846828.3532.03
3.Piotrowski Filip77KS Warta Poznań1:01.0445328.6932.35
4.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn1:01.1545129.1032.05
5.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"ZGIERZ1:02.6342029.1433.49
6.Giejsztowt Marcin78Warsaw Masters Team1:02.7341829.9232.81
7.Bystry Jarek77KS MAKO1:03.6140129.5634.05
8.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team1:05.81362
9.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters1:06.7834631.8034.98
10.Ćwikła Konrad75MASTERS Lublin1:06.9234430.8436.08
11.Rybiński Łukasz75Warsaw Masters Team1:11.10287
12.Kulisz Adrian775Styl Warszawa1:11.1528633.0438.11

45 - 49 lat

1.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola58.2752127.7130.56
2.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn58.4451728.1930.25
3.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard1:00.2147228.5731.64
4.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh1:00.5646428.8631.70
5.Karczewski Tomasz74Niezrzeszeni1:06.1735631.4434.73
6.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters1:06.5635031.9934.57
7.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań1:06.7234730.8235.90
8.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters1:07.1134131.6135.50
9.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin1:07.7433231.5036.24
10.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg1:07.9732831.9136.06
11.Sitkowski Tomasz74Niezrzeszeni1:08.1532630.9237.23
12.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh1:11.4228333.6437.78
13.Michalczuk Dariusz70Swim Club Masters Ślęza1:14.71247
14.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn1:14.8324635.4239.41
15.Maciejewski Rafał74UTW"Masters"ZGIERZ1:18.70211
16.Ostapczuk Sebastian70KS MAKO1:21.9418736.4945.45
17.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team1:22.0418637.8744.17

50 - 54 lat

1.Monczak Piotr67Start Poznań59.7048528.5431.16
2.Obiedziński Paweł69IKS Konstancin1:01.6744029.1632.51
3.Baranik Mariusz69Collegium Medicum UJ Masters Kraków1:02.4242429.2133.21
4.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice1:05.8236231.6234.20
5.Harenda Andrzej68Niezrzeszeni1:10.5329432.5737.96
6.Guziński Jarosław66Niezrzeszeni1:19.4320538.6240.81
7.Adamowicz Paweł67KS MAKO1:33.35126

55 - 59 lat

1.Madej Leszek60Warsaw Masters Team1:02.67419
2.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni1:05.7336331.1034.63
3.Faff Mariusz63Swim Tri Rzeszów1:06.3235330.7135.61
4.Orecki Lech61MKP Szczecin1:10.3029733.1037.20
5.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn1:12.5627035.4537.11

60 - 64 lat

1.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"ZGIERZ1:10.90289
2.Jerzy Minkiewicz56T.P.Masters Opole1:14.38250
3.Barucha Jan59Weteran  Zabrze1:14.4724934.4540.02
4.Ciekliński Wiesław57Steef1:17.0522535.7541.30
5.Korpetta Wojciech59KS_Niezrzeszeni_pl1:20.2020038.4141.79
6.Twardysko Stanisław56SIKRET Gliwice1:20.3819837.0543.33
7.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team1:25.4916541.2244.27
8.MIchalczyk Jerzy56Masterskrasnik1:41.389947.9153.47
9.Marchlewski Jerzy57KS Masters1:46.028647.4258.60

65 - 69 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team1:05.36369
2.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów1:16.5323035.2941.24
3.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team1:16.6122937.2539.36
4.Marszałek Andrzej54Niezrzeszeni1:40.1410246.8653.28

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters1:17.5222137.9039.62
2.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"ZGIERZ1:20.7819538.7542.03
3.Kornicki Wiesław49Weteran  Zabrze1:21.4619038.6642.80
4.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski1:25.1716739.2045.97

75 - 79 lat

1.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań1:32.5913042.4750.12
2.Kosiak Wojciech40SIKRET Gliwice1:34.1712345.0549.12
3.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team1:35.6511743.6651.99
4.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni1:37.5311146.2551.28
5.Waga Stanisław40Korona Kraków Masters1:53.467052.931:00.53
6.Szurek Władysław40Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora2:53.07191:22.211:30.86

80 - 84 lat

1.Martyniuk Bogdan39Niezrzeszeni1:38.8910648.6750.22

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków1:53.187150.741:02.44
2.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice2:31.59291:09.901:21.69


<< TOP >>
Konkurencja 16
01.06.2019 - 11:00
Kobiet, 200m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
25 - 29 lat

1.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn2:30.5352933.2738.2139.6239.43

30 - 34 lat

1.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn2:48.6737636.7944.1143.2644.51
2.Marczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice3:32.9818746.9555.5756.0954.37

40 - 44 lat

1.Klusek Maja75UTW"Masters"ZGIERZ3:24.9520941.3749.6053.391:00.59
2.Klarecka Monika77Masters Łódź4:14.40109
3.Častoral Kamila Dagmara77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.6:17.90331:30.851:40.601:39.141:27.31

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"ZGIERZ2:56.20330
2.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice3:18.1223244.2850.6952.3550.80
3.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters4:13.9911053.151:07.721:06.361:06.76

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters3:25.9220644.1552.1655.9853.63
2.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters5:25.60521:04.001:24.151:31.741:25.71

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters4:03.7512452.521:02.191:04.761:04.28


<< TOP >>
Konkurencja 17
01.06.2019 - 11:10
Mężczyzn, 200m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Perkowski Dawid96Iswim Białystok2:30.9940231.5937.1038.4443.86

25 - 29 lat

1.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice2:12.40597
2.Orłowski Piotr91MKP Szczecin2:16.1055029.3034.0435.8736.89
3.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn2:16.2054828.5333.6635.7538.26
4.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola2:39.5034134.3941.6341.5741.91

30 - 34 lat

1.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice2:28.6142231.8136.8238.7441.24

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice2:32.3639231.3337.8740.7342.43
2.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań2:50.59279

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.2:30.2240933.5637.9039.7339.03
2.Gogacz Sebastian76UKS Trójka Puławy2:42.2732435.7641.6341.8843.00

45 - 49 lat

1.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters3:04.7122041.8746.4050.6945.75
2.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masters Tarnobrzeg3:07.4121040.1848.4149.5049.32
3.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg3:17.4118043.5051.6352.9449.34

50 - 54 lat

1.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice3:12.2619539.7447.1251.7753.63
2.Rudziński Michał66Niezrzeszeni3:37.1713547.1555.0857.3357.61
3.Twarowski Andrzej65Masters Białystok3:44.83122
4.Łopuszynski Andrzej69Niezrzeszeni3:56.4410451.151:01.07
5.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław4:30.367057.751:09.311:12.091:11.21

55 - 59 lat

1.Lorkowski Robert60Motyl Mosir Stalowa Wola3:18.7917641.0051.7353.4152.65
2.Thiem Jacek63KS Warta Poznań3:30.0614947.7054.0453.5654.76
3.Dziudziek Robert64Masters V Łomianki3:48.7311549.5157.441:00.761:01.02

60 - 64 lat

1.Wilczek Jan58UKS Wodnik 29 Katowice3:21.0617045.5953.8453.8047.83

65 - 69 lat

1.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice4:05.489350.701:04.151:05.421:05.21
2.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora4:06.149252.991:03.391:06.681:03.08
3.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa4:20.717859.561:05.221:09.331:06.60

70 - 74 lat

1.Czyż Bolesław48Niezrzeszeni4:51.43561:18.201:13.98
2.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters4:57.26521:02.523:00.781:22.58
3.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec5:16.07431:09.991:21.941:26.291:17.85
4.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team6:27.05231:27.461:42.361:42.681:34.55

75 - 79 lat

1.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni6:03.80281:14.511:32.601:41.471:35.22


<< TOP >>
Konkurencja 18
01.06.2019 - 11:30
Kobiet, 4 x 50m zmiennyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:25.22392
Mazurek-Świstak Karolina
Górajewska Martyna
89
94
+0,7934.12
41.81
Kacalska Zuzanna
Mikołajek Marzena
87
90
+0,5036.12
33.17

AG 120 - 159

1.LEJDISAQUASFERA Masters Olsztyn2:21.18427
Drzewicka Joanna
Zaleska Anna
76
88
+0,7536.64
43.18
Lewandowska Oriana
Brzozowska Zuzanna
93
93
+0,5932.23
29.13

AG 160 - 199

1.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:19.32444
Fajkowska Daria
Kańska-Papiernik Joanna
73
76
+1,2334.39
38.74
Ścibiorek Małgorzata
Mróz Urszula
71
62
+0,5733.05
33.14
2.MASTERS Zdzieszowice 1MASTERS Zdzieszowice2:34.61325
Woźniak Dorota
Marczuk Fortunata
73
86
+0,75Cuch Ewelina
Szydłowska - Smętek Daria
79
72
+0,12
3.Tm Barracuda Kalisz 2Tm Barracuda Kalisz3:14.38163
Gałczyńska Anna
Dominiak Justyna
58
84
+1,141:11.89Rembowska-Świeboda Małgorzata
Radomska Karolina
68
82

33.64

KW 280 i starsi

1.Weteran  Zabrze 2Weteran  Zabrze3:18.13154
Kiszczak Grażyna
Bosowska Janina
50
47
+0,7647.07Fecica Krystyna
Bastek Renata
43
43

40.09


<< TOP >>
Konkurencja 19
01.06.2019 - 11:35
Mężczyzn, 4 x 50m zmiennyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:10.54366
Turowski Mateusz
Bednarczyk Paweł
91
94
+0,6234.33
35.47
Strumiński Emil
Łukaszewicz Krystian
88
94
+0,4832.14
28.60
2.Niezrzeszeni 1Niezrzeszeni2:11.74356
Krogulec Piotr
Kozioł Adrian
91
90
+0,6532.81
36.91
Zdebel Tomasz
Parafiniak Szymon
89
91
+0,0230.33
31.69

AG 120 - 159

1.Warsaw Masters Team 1Warsaw Masters Team1:54.05549
Szymański Maciej
Ostrowski Bartosz
80
77
+1,1029.75
34.02
Rębas Igor
Karnaszewski Konrad
89
94
+0,1726.89
23.39
2.GENTELMENAQUASFERA Masters Olsztyn1:59.22481
Palmi-Kukiełko Mieszko
Kozikowski Michał
93
80
+0,6728.88
34.39
Gregorowicz Paweł
Konopacki Piotr
74
78
+0,05
3.Iswim Białystok 2Iswim Białystok2:03.59432
Iłendo Piotr
Kliza Mateusz
93
94
+0,68Daszuta Maciej
Traciecki Karol
73
77
+0,12
DYSKW.Warsaw Masters Team 3Warsaw Masters Team
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 12:16), Na 3 zmianie
Pfitzner Jan, Bielski Dymitr, Giejsztowt Marcin, Szulc Jakub

AG 160 - 199

1.Warta Młodzi 1KS Warta Poznań2:01.89450
Wieja Szymon
Szymkowiak Marcin
78
80
+0,6532.46
30.95
Piotrowski Filip
Wachowski Błażej
77
80
+0,0629.87
28.61
2.Iswim Białystok 1Iswim Białystok2:03.80429
Walczuk Filip
Świderski Dawid
79
79
+0,6034.59
33.59
Sebastian Humbla
Buczko Piotr
79
79
+0,1428.28
27.34
3.UKS Delfin Masters Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:16.22322
Płaneta Maciej
Darowski Piotr
74
71
+1,0238.01
33.98
Kunicki Maciej
Szwagiel Tomasz
72
74
+0,1133.28
30.95
4.KS MAKO 2KS MAKO2:28.65248
Matras Tomasz
Adamowicz Paweł
81
67
+1,4239.67
43.16
Bystry Jarek
Ostapczuk Sebastian
77
70
+0,1431.40
34.42
DYSKW.TKKF Koszalin Masters - kat. CTKKF Koszalin Masters
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).  (Czas: 16:02), Na 3 zmianie
Ćwikła Grzegorz, Pieślak Roman, Wróblewski Dawid, Stefański Krzysztof

AG 240 - 279

1.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:36.48212
Wiczel Roman
Kapczyński Piotr
48
66
Szalbierz Robert
Maciejczyk Zbigniew
68
47
+0,23

KW 280 i starsi

1.Weteran  Zabrze 3Weteran  Zabrze3:02.37134
Barucha Jan
Fecica Daniel
59
40
+0,6741.81
47.59
Kornicki Wiesław
Bosowski Włodzimierz
49
48
+1,1646.93
46.04


<< TOP >>
Konkurencja 20
01.06.2019 - 16:00
Kobiet, 100m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań1:17.8855836.0141.87
2.Żbikowska Joanna96UKS Delfin Legionowo1:26.6940440.8345.86
3.Malinowska Ada99Niezrzeszone JK TEAM1:28.8537641.7647.09
4.Pluta Kinga96Akademia WSB1:28.9837441.7447.24

25 - 29 lat

1.Ostrowska Agnieszka90KU AZS PWSZ Racibórz1:14.8262935.3139.51
2.Krakowiak Maria91UTW"Masters"ZGIERZ1:31.1334842.5348.60

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice1:23.3745538.5444.83
2.Mazurek-Świstak Karolina89Nabaiji Team Decathlon1:23.8944639.7644.13
3.Marczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice1:32.2733544.2248.05
4.Koenig Agnieszka87UKS Wodnik 29 Katowice2:21.5493

35 - 39 lat

1.Dominiak Justyna84Tm Barracuda Kalisz1:42.0424848.1253.92

40 - 44 lat

1.Mruk Magdalena78MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława1:24.7043439.7844.92
2.Kańska-Papiernik Joanna76UTW"Masters"ZGIERZ1:28.49380
3.Morkisz Aleksandra78Niezrzeszeni1:29.2637043.4145.85
4.Iwaniuk Mróż Magda79Iswim Białystok1:32.2533542.9249.33
5.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice1:41.3225349.2252.10
6.Častoral Kamila Dagmara77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.2:00.6415058.421:02.22

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze1:27.0340041.5745.46
2.Balajcza Timea71KS MAKO1:38.7827346.7752.01
3.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters1:49.3420149.261:00.08

50 - 54 lat

1.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola1:46.5121849.8356.68
2.Figiel Katarzyna67Tm Barracuda Kalisz2:19.14971:08.131:11.01
3.Bernat Dorota65Niezrzeszeni2:20.78941:06.221:14.56

55 - 59 lat

1.Olszewska Joanna64Warsaw Masters Team1:33.4532342.6650.79
2.Krowicka Joanna60Swim Club Masters Ślęza1:47.3621350.8256.54

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57KS Warta Poznań1:35.8029945.0450.76
2.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni1:40.9525648.3052.65
3.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice2:01.4914758.281:03.21
4.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice2:07.221281:00.041:07.18
5.Gałczyńska Anna58Tm Barracuda Kalisz2:23.94881:08.991:14.95
6.Cygan Ewa56Niezrzeszeni3:13.8236

65 - 69 lat

1.Krupińska Anna53KS Warta Poznań1:56.7716555.521:01.25
2.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters2:20.18951:05.451:14.73
3.Drużyńska Genowefa51Weteran  Zabrze2:23.41891:07.711:15.70
4.Gdula Teodozja51DELFIN92 Gliwice2:29.97781:09.671:20.30

70 - 74 lat

1.Bosowska Janina47Weteran  Zabrze2:17.261011:02.421:14.84
2.Wójcik Gizela49KS Masters2:42.04611:17.261:24.78

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze1:59.2015556.291:02.91

80 - 84 lat

1.Noetzel Stefania35MKP Szczecin2:52.29511:22.451:29.84


<< TOP >>
Konkurencja 21
01.06.2019 - 16:15
Mężczyzn, 100m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Nowodworski Dawid97CSiR Dąbrowa Górnicza1:07.4360730.2237.21
2.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo1:09.2656031.9137.35
3.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo1:10.48531
4.Godlewski Rafał96Niezrzeszeni1:15.6842934.3441.34

25 - 29 lat

1.Kołodziejski Mateusz92Nabaiji Team Decathlon1:06.2064130.0236.18
2.Rowinski Filip90Legia Warszawa1:10.9652132.1138.85
3.Kaproń Kacper93Dąbrowska Szkoła Pływania1:25.6229638.5747.05

30 - 34 lat

1.Safrończyk Piotr88KS MAKO1:05.2367029.6235.61
2.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team1:12.4448934.6637.78
3.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice1:15.0544034.9140.14
4.Pietrzak Adam88MASTERS Lublin1:25.6429640.4745.17
5.Zdebel Tomasz89Niezrzeszeni1:26.1229141.6744.45

35 - 39 lat

1.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań1:07.5760331.8335.74
2.Kozikowski Michał80AQUASFERA Masters Olsztyn1:18.1539036.8141.34

40 - 44 lat

1.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"ZGIERZ1:15.8142734.8240.99
2.Ostrowski Bartosz77Warsaw Masters Team1:17.4740035.9341.54
3.Golon Mariusz78AquaStars Gdynia1:21.8433937.1444.70
4.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters1:22.3533339.5542.80
5.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola1:25.2830039.5245.76
6.Traciecki Karol77Iswim Białystok1:29.0726339.9349.14
7.Rybiński Łukasz75Warsaw Masters Team1:29.5825842.2847.30

45 - 49 lat

1.Barta Piotr71ZKS Drzonków1:14.9144234.9939.92
2.Darowski Piotr71UKS Delfin Masters Tarnobrzeg1:16.5641435.2741.29
3.Daszuta Maciej73Iswim Białystok1:22.01337
4.Łysiak Piotr73Korona Kraków Masters1:28.0527240.8847.17
5.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team1:28.0827240.3347.75
6.Ostapczuk Sebastian70KS MAKO1:38.3919546.6351.76

50 - 54 lat

1.Kozlowski Romuald66Legia Warszawa1:20.9035136.1644.74
2.Vechirko Pavlo68KS Masters1:24.7630540.9343.83
3.Kapczyński Piotr66UTW"Masters"ZGIERZ1:27.8427442.3545.49
4.Pycia Adam66Korona Kraków Masters1:29.8825642.8047.08
5.Adamowicz Paweł67KS MAKO1:41.7417646.7255.02
6.Paluszak Zbigniew67Warsaw Masters Team1:48.6614550.2458.42
7.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz1:56.4111854.061:02.35

55 - 59 lat

1.Waraczewski Przemysław62KS Warta Poznań1:31.1324542.0849.05

60 - 64 lat

1.Mroziński Jerzy59UKS Wodnik 29 Katowice1:25.5329738.6746.86
2.Kossowski Wojciech55Warsaw Masters Team1:37.0720346.0251.05
3.Obiedziński Tadeusz59UTW"Masters"ZGIERZ1:38.6719345.3153.36
4.Marchlewski Jerzy57KS Masters1:59.7710854.911:04.86

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team1:28.8026542.3846.42
2.Jacaszek Andrzej53Gdynia Masters1:34.4822043.7150.77
3.Grzeszewski Sławomir53MKP Szczecin1:40.4718346.2854.19

70 - 74 lat

1.Wiczel Roman48UTW"Masters"ZGIERZ1:38.8219247.2851.54
2.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski2:03.5398
3.Starosta Miron45Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora2:20.07671:03.601:16.47

75 - 79 lat

1.Fecica Daniel40Weteran  Zabrze1:45.2715949.6455.63
2.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni2:20.26671:06.981:13.28
3.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice2:34.95501:14.021:20.93

80 - 84 lat

1.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters2:02.5210157.741:04.78
2.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team3:01.63311:32.401:29.23

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków2:31.12531:11.091:20.03
2.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice3:01.74311:26.251:35.49


<< TOP >>
Konkurencja 22
01.06.2019 - 16:30
Kobiet, 50m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Kolbe Wiktoria98KU AZS PWSZ Racibórz29.78552
2.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice29.91544
3.Malinowska Ada99Niezrzeszone JK TEAM31.95447
4.Mendowska Paulina97KS Warta Poznań33.57385
5.Żbikowska Joanna96UKS Delfin Legionowo33.61384

25 - 29 lat

1.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn31.55464
2.Kabut Weronika94Niezrzeszeni36.88290

30 - 34 lat

1.Cymerman Iwona85KS Górnik Radlin34.25362
2.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn34.50355
3.Galica Ewa85Warsaw Masters Team36.80292
4.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team38.75250

35 - 39 lat

1.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team33.91373

40 - 44 lat

1.Mruk Magdalena78MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława32.47425
2.Klusek Maja75UTW"Masters"ZGIERZ37.36279
3.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice38.49255
4.Klarecka Monika77Masters Łódź50.98110

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"ZGIERZ32.09441
2.Janeczko Anna72Korona Kraków Masters36.52299
3.Batóg Dorota72Swim Club Masters Ślęza38.38257
4.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters47.50136

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66Korona Kraków Masters33.91373
2.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola43.02183

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"ZGIERZ35.13336
2.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters38.54254
3.Krowicka Joanna60Swim Club Masters Ślęza49.72118
4.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters1:00.6365

60 - 64 lat

1.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni40.34222
2.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters42.98183
3.Rupp Ewa56Masters Wisła Kraków1:05.3652
4.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków1:07.5947

65 - 69 lat

1.Kiszczak Grażyna50Weteran  Zabrze50.39113
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań52.9698

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze53.5794


<< TOP >>
Konkurencja 23
01.06.2019 - 16:35
Mężczyzn, 50m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Nowodworski Dawid97CSiR Dąbrowa Górnicza25.42672
2.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo27.10554
3.Perkowski Dawid96Iswim Białystok27.54528
4.Katolik Bartosz97CSiR Dąbrowa Górnicza27.72518

25 - 29 lat

1.Sokulski Jacek91Niezrzeszeni24.98708
2.Kołodziejski Mateusz92Nabaiji Team Decathlon26.52592
3.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska26.66582
4.Orłowski Piotr91MKP Szczecin26.89568
5.Wróblewski Dawid90TKKF Koszalin Masters26.99561
6.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon27.00561
7.Karnaszewski Konrad94Warsaw Masters Team27.05558
8.Rowinski Filip90Legia Warszawa27.44534
9.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice27.73517
10.Maciaszek Mariusz91Swim Club Masters Ślęza29.18444
11.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni29.70421
12.Kozioł Adrian90Niezrzeszeni29.74419
13.Pogorzelec Jakub94Niezrzeszeni29.99409
14.Piotrowski Marek93Swimming Masters Team Szczecin36.16233

30 - 34 lat

1.Rębas Igor89Warsaw Masters Team27.36539
2.Strumiński Emil88Nabaiji Team Decathlon27.64523
3.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice28.74465
4.Krupiński Paweł87Sso Gubin43.62133

35 - 39 lat

1.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team27.42535
2.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice27.71519
3.Woźniak Michał81UTW"Masters"ZGIERZ28.29487
4.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań28.40482
5.Ostrasz Piotr81Masters Wrocław29.22442
6.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin39.99172

40 - 44 lat

1.Sebastian Humbla79Iswim Białystok28.58473
2.Świderski Dawid79Iswim Białystok28.74465
3.Golon Mariusz78AquaStars Gdynia29.33437
4.Piotrowski Filip77KS Warta Poznań30.23399
5.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team30.94372
6.Jagiełło Waldemar79UTW"Masters"ZGIERZ31.28360
7.Bystry Jarek77KS MAKO31.57351
8.Ziółkowski Damian78Niezrzeszeni31.72346

45 - 49 lat

1.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola28.43480
2.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard29.02451
3.Karczewski Tomasz74Niezrzeszeni31.26361
4.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters31.70346
5.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masters Tarnobrzeg32.92309
6.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin33.01307
7.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters33.82285
8.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh34.94258

50 - 54 lat

1.Baranik Mariusz69Collegium Medicum UJ Masters Kraków29.57427
2.Obiedziński Paweł69IKS Konstancin31.47354
3.Szalbierz Robert68UTW"Masters"ZGIERZ34.51268
4.Pycia Adam66Korona Kraków Masters38.05200
5.Rudziński Michał66Niezrzeszeni39.68176
6.Guziński Jarosław66Niezrzeszeni42.11147
7.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław50.5085

55 - 59 lat

1.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni30.94372
2.Piszczek Waldemar62Korona Kraków Masters30.95372
3.Faff Mariusz63Swim Tri Rzeszów31.92339
4.Thiem Jacek63KS Warta Poznań40.80162

60 - 64 lat

1.Wilczek Jan58UKS Wodnik 29 Katowice32.79313
2.Barucha Jan59Weteran  Zabrze37.29213
3.Jerzy Minkiewicz56T.P.Masters Opole37.41210
4.Twardysko Stanisław56SIKRET Gliwice43.97129
5.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team49.2192
6.MIchalczyk Jerzy56Masterskrasnik51.0982
DYSKW.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg.  (Czas: 16:53)

65 - 69 lat

1.Załuski Wiesław50TKKF Koszalin Masters35.01257
2.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice35.18253
3.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team37.77204
4.Marszałek Andrzej54Niezrzeszeni54.1569

70 - 74 lat

1.Kornicki Wiesław49Weteran  Zabrze38.56192
2.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski39.04185
3.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"ZGIERZ40.49166

75 - 79 lat

1.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni46.87107
2.Kosiak Wojciech40SIKRET Gliwice57.3858

80 - 84 lat

1.Martyniuk Bogdan39Niezrzeszeni52.3876


<< TOP >>
Konkurencja 24
01.06.2019 - 16:50
Kobiet, 100m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Rzewuska Adrianna97UTW"Masters"ZGIERZ1:14.4147336.1638.25
2.Kisiel Monika96BAZA PŁYWANIA Mysłowice1:14.45472
3.Rupa Patrycja96Tm Barracuda Kalisz1:15.4945336.7538.74
4.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM1:15.7944837.1638.63
5.Mendowska Paulina97KS Warta Poznań1:17.8341337.7140.12
6.Szlachcic Wiktoria99CSiR Dąbrowa Górnicza1:17.8641336.9140.95

25 - 29 lat

1.Dąbrowska Paulina94BAZA PŁYWANIA Mysłowice1:18.0541036.6141.44

35 - 39 lat

1.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin1:20.5837239.2441.34
2.Kolera Magdalena84Tm Barracuda Kalisz1:37.87208

40 - 44 lat

1.Kańska-Papiernik Joanna76UTW"Masters"ZGIERZ1:21.8035639.8341.97
2.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn1:23.9532942.4141.54
Michalska Anna75MASTERS Lublin1:23.95329
4.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters1:26.5730041.9444.63

45 - 49 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"ZGIERZ1:16.8642936.4540.41
2.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice1:26.5730041.9944.58
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław1:26.9329741.6645.27
4.Batóg Dorota72Swim Club Masters Ślęza1:38.4520447.3451.11

50 - 54 lat

1.Rembowska-Świeboda Małgorzata68Tm Barracuda Kalisz1:22.8834239.7543.13
2.Kuliś Mariola66Korona Kraków Masters1:23.9333040.9043.03
3.Kotecka Anna65KS Warta Poznań1:44.8616952.3052.56

55 - 59 lat

1.Mróz Urszula62UTW"Masters"ZGIERZ1:35.5522344.8850.67
2.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters1:43.3517650.7752.58

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef1:26.6829943.2043.48
2.Weber Jadwiga58MKP Szczecin1:31.0225843.8947.13
3.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze1:57.85119
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team2:11.91851:04.731:07.18
5.Gałczyńska Anna58Tm Barracuda Kalisz2:44.76431:17.821:26.94

65 - 69 lat

1.Kiszczak Grażyna50Weteran  Zabrze1:37.9220748.8949.03
2.Żylińska Teresa50SIKRET Gliwice2:12.30841:03.231:09.07
3.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg2:42.13451:21.421:20.71

70 - 74 lat

1.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora3:10.02281:30.621:39.40


<< TOP >>
Konkurencja 25
01.06.2019 - 17:05
Mężczyzn, 100m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Kołodziejski Filip96Nabaiji Team Decathlon59.1067528.9830.12
2.Filek Bernard97CSiR Dąbrowa Górnicza1:16.7330836.9439.79

25 - 29 lat

1.Kisiel Adrian93BAZA PŁYWANIA Mysłowice1:01.7459229.1932.55
2.Trenda Paweł92BAZA PŁYWANIA Mysłowice1:03.39547
3.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni1:11.0138935.3735.64
4.Dubicki Kamil90Korona Kraków Masters1:19.5827636.7542.83
5.Grochowski Łukasz91Niezrzeszeni1:23.3424041.2742.07

30 - 34 lat

1.Figarski Sebastian85Aqua Fit Środa Śląska1:05.1950331.7533.44
2.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice1:10.4139934.3936.02
3.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole1:12.7136235.8536.86
4.Pietrzak Adam88MASTERS Lublin1:19.7027538.8840.82

35 - 39 lat

1.Szymański Maciej80Warsaw Masters Team1:04.2252631.2932.93
2.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice1:04.6851531.2533.43
3.Woźniak Michał81UTW"Masters"ZGIERZ1:08.0144333.5634.45
4.Brożyna Marek80Toruń Multisport Team1:12.1137135.3436.77

40 - 44 lat

1.Wieja Szymon78KS Warta Poznań1:10.5039733.9836.52
2.Markowski Hubert76Legia Warszawa1:14.1434236.0638.08
3.Szymanowski Tomasz77TKKF Koszalin Masters1:15.7532036.4739.28
4.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola1:15.7832036.5039.28
5.Wójcicki Rafał75MASTERS Lublin1:22.2425039.9142.33

45 - 49 lat

1.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard1:07.5045333.0734.43
2.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh1:11.0938734.2936.80
3.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters1:17.2930137.4339.86
4.Sitkowski Tomasz74Niezrzeszeni1:22.4424839.9242.52
5.Łysiak Piotr73Korona Kraków Masters1:26.4421542.0844.36
6.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg1:26.5521543.2843.27
7.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn1:31.40182

50 - 54 lat

1.Rother Marek68WKS Śląsk Wrocław1:08.8742633.5535.32
2.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice1:24.5723040.7043.87

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole1:09.48415
2.Piszczek Waldemar62Korona Kraków Masters1:18.0029338.1239.88

60 - 64 lat

1.Sypniewski Andrzej57UTW"Masters"ZGIERZ1:26.2021740.6645.54
2.Barucha Jan59Weteran  Zabrze1:29.5119443.4946.02
3.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań1:31.9517945.4646.49
4.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik1:53.119654.7458.37
5.Marchlewski Jerzy57KS Masters2:31.30401:16.771:14.53

65 - 69 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team1:17.63297
2.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa1:33.59170
3.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:38.5014547.5051.00
4.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice1:38.89144

70 - 74 lat

1.Wiczel Roman48UTW"Masters"ZGIERZ1:38.0714749.5248.55
2.Poloczek Bernard47Weteran  Zabrze1:40.8313548.5452.29
3.Zejfert Stanisław48Niezrzeszeni1:42.9812749.5053.48
4.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec2:00.1880

75 - 79 lat

1.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań1:47.4011251.9255.48
2.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team1:55.309056.3158.99
3.Rusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni2:10.33621:02.531:07.80
4.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice2:32.92381:14.781:18.14
5.Szurek Władysław40Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora3:51.96111:47.582:04.38

80 - 84 lat

1.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters2:10.72621:01.821:08.90
2.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice2:14.82561:06.041:08.78
3.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team3:07.16211:28.211:38.95


<< TOP >>
Konkurencja 26
01.06.2019 - 17:20
Kobiet, 200m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice2:10.9664230.6133.0733.6733.61
2.Wróbel Angelika97Niezrzeszeni2:22.0850232.9535.9736.0637.10
3.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM2:22.9949331.7436.5336.9237.80
4.Dudziak Karolina98Niezrzeszone JK TEAM3:00.1424641.1646.2447.5345.21

25 - 29 lat

1.Żołnowska Katarzyna90Legia Warszawa2:16.83562
2.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn2:23.5548732.3236.2537.4537.53
3.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn2:24.9247333.6036.9137.8436.57
4.Kabut Weronika94Niezrzeszeni2:45.5731735.4041.0144.5244.64
5.Izert Katarzyna93UTW"Masters"ZGIERZ2:58.8225238.4744.1947.8248.34
6.Kosek Lidia93Niezrzeszeni3:02.5223741.6747.6647.2045.99
7.Mikołajek Marzena90Nabaiji Team Decathlon3:13.4219943.9248.2451.0250.24

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice2:28.1944332.2336.9039.1139.95
2.Kacalska Zuzanna87Nabaiji Team Decathlon2:34.8138834.8339.6141.1039.27
3.Galica Ewa85Warsaw Masters Team2:41.7134135.0541.4943.1941.98
4.Adamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin3:29.0915746.9554.0055.6752.47

35 - 39 lat

1.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin2:36.0937935.2939.7540.9240.13
2.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team2:38.6236135.3239.5042.5041.30
3.Dominiak Justyna84Tm Barracuda Kalisz2:59.11250
4.Radomska Karolina82Tm Barracuda Kalisz3:15.1219443.6548.8352.9449.70

40 - 44 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok2:22.2450132.9335.9036.6736.74
2.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:39.7535336.3239.7042.3041.43
3.Morkisz Aleksandra78Niezrzeszeni2:42.6333537.9541.0342.8940.76

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze2:29.0643535.3337.8738.3137.55
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice2:33.4339935.1039.1441.1138.08
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław2:43.3533037.2641.9643.0041.13
4.Paziewska Agnieszka74TKKF Koszalin Masters2:55.3226736.8943.9347.2647.24
5.Burandt Marta72Swim Club Masters Ślęza2:59.6324839.0544.3548.1648.07
6.Balajcza Timea71KS MAKO3:08.9221343.6548.7748.4248.08
7.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters3:39.1213746.4956.161:00.1656.31

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin2:32.6340534.9638.9639.7238.99
2.Kotecka Anna65KS Warta Poznań3:09.16213
3.Bernat Dorota65Niezrzeszeni5:20.07431:13.841:24.531:25.441:16.26

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters2:49.0729838.8043.2344.2742.77
2.Olszewska Joanna64Warsaw Masters Team3:03.9123142.8347.6147.8645.61

60 - 64 lat

1.Weber Jadwiga58MKP Szczecin3:00.1924641.0345.12
2.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice3:19.1918247.7453.3051.1247.03
3.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze3:29.1715748.1152.3454.6754.05
4.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice3:48.911202:53.20
5.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków4:25.7576

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań3:41.9913150.4858.8357.8554.83
2.Krupińska Anna53KS Warta Poznań4:00.7410353.931:03.261:04.1359.42
3.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters4:18.718357.021:05.891:08.011:07.79
4.Żylińska Teresa50SIKRET Gliwice4:21.548058.211:06.871:09.781:06.68
5.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg4:55.45551:08.58

70 - 74 lat

1.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora5:52.29321:20.711:31.671:30.121:29.79

75 - 79 lat

1.Bastek Renata43Weteran  Zabrze3:27.6216147.6853.1254.4452.38


<< TOP >>
Konkurencja 27
01.06.2019 - 17:45
Mężczyzn, 200m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Koshyl Yevhenii96Niezrzeszeni2:13.4444627.3532.3535.9537.79

25 - 29 lat

1.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice1:59.7061828.4930.8630.9129.44
2.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn2:01.9158531.2531.09
3.Iłendo Piotr93Iswim Białystok2:07.4251229.1732.6233.3332.30
4.Kliza Mateusz94Iswim Białystok2:07.6651030.0931.9432.9832.65
5.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska2:08.6549829.6432.9934.3431.68
6.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola2:12.8145330.6133.7434.7133.75
7.Saienko Roman94Niezrzeszeni2:17.2441029.1134.6536.6236.86
8.Pogorzelec Jakub94Niezrzeszeni2:28.0532732.4636.33
9.Kędzierski Jakub92Niezrzeszeni2:34.6328734.4837.9840.9241.25
10.Piotrowski Marek93Swimming Masters Team Szczecin2:43.2824335.3940.2143.2544.43
11.Krupiński Rafał90Nabaiji Team Decathlon3:24.1912444.2651.1256.1052.71

30 - 34 lat

1.Lützkendorf Sven85Post SV Leipzig2:08.9049529.6332.4033.4833.39
2.Pfitzner Jan86Warsaw Masters Team2:09.3349029.8933.4133.2432.79
3.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice2:09.4848830.2032.8733.6832.73
4.Kotlarski Marcin89KS MAKO2:10.9447230.2833.4233.2533.99
5.Rębas Igor89Warsaw Masters Team2:10.9947228.4233.4035.2633.91
6.Strumiński Emil88Nabaiji Team Decathlon2:12.7045429.9233.7334.6834.37
7.Samsel Tomasz88T.P.Masters Opole2:13.7544331.4834.2134.9133.15

35 - 39 lat

1.Fuliński Piotr82Niezrzeszeni2:17.7840530.4235.0836.4935.79
2.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań2:29.5031734.6738.5638.8537.42
3.Zawadzki Leszek83Niezrzeszeni2:32.2230033.9236.84
4.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin2:57.6318939.4843.8847.4246.85
5.Miller Bartosz80Nabaiji Team Decathlon3:24.8912343.9151.3554.4055.23

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.2:11.4946630.7833.2833.4933.94
2.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn2:14.8143330.4234.6135.4834.30
3.Giejsztowt Marcin78Warsaw Masters Team2:16.5141731.5833.6535.9335.35
4.Piotrowski Filip77KS Warta Poznań2:17.8140532.6335.6436.3133.23
5.Wieja Szymon78KS Warta Poznań2:22.8136431.7736.79
6.Szulc Jakub76Warsaw Masters Team2:23.5635834.4336.9037.3634.87
7.Ziółkowski Damian78Niezrzeszeni2:29.4131833.8336.7839.3939.41
8.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters2:32.1630135.4438.13
9.Ostrowski Bartosz77Warsaw Masters Team2:33.5229335.2338.8940.4138.99
10.Kulisz Adrian775Styl Warszawa2:38.2026835.2940.52
11.Ćwikła Konrad75MASTERS Lublin2:39.2926236.2740.61
12.Bielski Dymitr77Warsaw Masters Team2:50.6621336.8942.8845.8345.06

45 - 49 lat

1.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola2:07.4451230.4432.5332.8231.65
2.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn2:12.2945830.6433.3434.1034.21
3.Kowalczyk Piotr74MKP Szczecin2:20.6438132.5335.1236.8136.18
4.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters2:33.0229635.4239.3439.5238.74
5.Kubica Ryszard72KS Górnik Radlin2:34.6928634.1839.1241.4039.99
6.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:36.4527736.2038.6641.1040.49
7.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań2:36.8927433.7239.2941.3842.50
8.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn2:41.9724937.6741.57
9.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh2:44.5523837.7143.1943.2740.38
10.Ostapczuk Sebastian70KS MAKO3:02.0417540.5345.3548.3647.80
11.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team3:12.0214942.6849.9550.1049.29

50 - 54 lat

1.Monczak Piotr67Start Poznań2:13.4944631.7433.7734.0433.94
2.Obiedziński Paweł69IKS Konstancin2:19.0239431.7934.9637.0535.22
3.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice2:32.6929835.4238.9041.2337.14
4.Harenda Andrzej68Niezrzeszeni2:50.1621538.2442.85
5.Adamowicz Paweł67KS MAKO3:32.2011149.1056.1256.8550.13
6.Paluszak Zbigniew67Warsaw Masters Team3:33.4610946.6554.9356.8855.00
7.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz3:58.657848.811:02.361:08.5558.93

55 - 59 lat

1.Madej Leszek60Warsaw Masters Team2:19.9238733.2336.1735.4035.12
2.Faff Mariusz63Swim Tri Rzeszów2:33.0629533.3339.3741.2039.16
3.Orecki Lech61MKP Szczecin2:35.5528135.4340.0640.2139.85
4.Szmit Adam64AQUASFERA Masters Olsztyn2:38.5926636.2739.76
5.Lorkowski Robert60Motyl Mosir Stalowa Wola2:39.3426235.7240.5441.7441.34
6.Thiem Jacek63KS Warta Poznań3:10.3815343.5449.8251.2845.74

60 - 64 lat

1.Przytulski Włodzimierz57UTW"Masters"ZGIERZ2:41.7225036.0240.4143.3541.94
2.Ciekliński Wiesław57Steef2:55.6919538.3644.32
3.Korpetta Wojciech59KS_Niezrzeszeni_pl3:01.1717842.5147.5147.8943.26
4.Twardysko Stanisław56SIKRET Gliwice3:04.2816940.4247.4949.4246.95
5.Sutowski Robert59Warsaw Masters Team3:10.6615344.9348.6149.7647.36
6.Wiatr Włodzimierz57KS Warta Poznań3:17.1713844.8850.5752.3849.34

65 - 69 lat

1.Lietz Krzysztof52Toruń Multisport Team2:56.9819142.8946.4646.1841.45
2.Zieleziński Włodzimierz53Niezrzeszeni3:18.2213639.9650.2653.9454.06
3.Marszałek Andrzej54Niezrzeszeni3:39.1310050.6854.4558.0255.98

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters3:17.1613846.1951.0150.7049.26
2.Wolniewicz Janusz48KS Extreme Team Oborniki3:38.4510158.9854.66
3.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team4:32.815259.971:15.281:13.551:04.01

75 - 79 lat

1.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni3:37.4710347.7656.4357.7055.58
2.Kosiak Wojciech40SIKRET Gliwice3:41.2997
3.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team3:45.899247.4758.101:02.0158.31
4.Waga Stanisław40Korona Kraków Masters4:18.996154.781:04.751:10.921:08.54
5.Szurek Władysław40Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora6:01.29221:21.921:33.15

80 - 84 lat

1.Martyniuk Bogdan39Niezrzeszeni3:54.2282

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków4:12.746554.811:06.191:05.011:06.73
2.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice5:31.58291:13.551:30.921:30.261:16.85


<< TOP >>
Konkurencja 28
01.06.2019 - 18:25
Kobiet, 4 x 50m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.Nabaiji Team Decathlon 1Nabaiji Team Decathlon2:06.77440
Mazurek-Świstak Karolina
Mikołajek Marzena
89
90
+0,7730.22
33.40
Górajewska Martyna
Kacalska Zuzanna
94
87
+0,1231.92
31.23

AG 120 - 159

1.PINA COLADAAQUASFERA Masters Olsztyn2:08.07427
Lewandowska Oriana
Brzozowska Zuzanna
93
93
+0,8031.38
29.59
Zaleska Anna
Drzewicka Joanna
88
76
+0,0433.14
33.96
2.Tm Barracuda Kalisz 1Tm Barracuda Kalisz2:21.25318
Dominiak Justyna
Radomska Karolina
84
82
+0,7835.37
36.73
Kolera Magdalena
Rembowska-Świeboda Małgorzata
84
68
+0,1437.04
32.11
3.Nabaiji Team Decathlon 2Nabaiji Team Decathlon3:20.38111
Abucewicz Laura
Konkel Aneta
86
71
46.89
1:02.27
Kos Agnieszka
Popielarz Kamila
96
86
+0,53

AG 160 - 199

1.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:09.67411
Ścibiorek Małgorzata
Klusek Maja
71
75
Mróz Urszula
Fajkowska Daria
62
73
+0,50
2.MASTERS Zdzieszowice 1MASTERS Zdzieszowice2:17.98341
Szydłowska - Smętek Daria
Cuch Ewelina
72
79
+0,6032.11
35.89
Woźniak Dorota
Marczuk Fortunata
73
86
+0,6134.61
35.37

KW 280 i starsi

1.Weteran  Zabrze 4Weteran  Zabrze2:59.11156
Molenda Gabriela
Fecica Krystyna
59
43
+0,6144.19
50.52
Kiszczak Grażyna
Bastek Renata
50
43
42.81
41.59


<< TOP >>
Konkurencja 29
01.06.2019 - 18:30
Mężczyzn, 4 x 50m dowolnyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.Niezrzeszeni 1Niezrzeszeni1:55.36397
Kozioł Adrian
Krogulec Piotr
90
91
28.32
27.04
Zdebel Tomasz
Parafiniak Szymon
89
91
+0,1929.16
30.84
2.Nabaiji Team Decathlon 2Nabaiji Team Decathlon1:59.13361
Bednarczyk Paweł
Strumiński Emil
94
88
+0,8033.71
26.90
Krupiński Rafał
Kołodziejski Mateusz
90
92
+0,3535.28
23.24

AG 120 - 159

1.Warsaw Masters Team 4Warsaw Masters Team1:40.63599
Karnaszewski Konrad
Pfitzner Jan
94
86
24.00
27.16
Szymański Maciej
Rębas Igor
80
89
+0,1025.15
24.32
2.WŚCIEKŁY PIESAQUASFERA Masters Olsztyn1:47.09497
Gregorowicz Paweł
Kozikowski Michał
74
80
27.48
27.39
Konopacki Piotr
Palmi-Kukiełko Mieszko
78
93
26.86
25.36
3.KS MAKO 3KS MAKO1:47.63489
Kotlarski Marcin
Safrończyk Piotr
89
88
+0,6427.35
23.36
Kulinicz Siergiej
Bystry Jarek
86
77
+0,3428.63
28.29
4.Iswim Białystok 2Iswim Białystok1:51.20444
Kliza Mateusz
Traciecki Karol
94
77
+0,7628.83
30.30
Daszuta Maciej
Iłendo Piotr
73
93
+0,3926.35
25.72

AG 160 - 199

1.Iswim Białystok 1Iswim Białystok1:45.81515
Świderski Dawid
Walczuk Filip
79
79
26.62
27.10
Sebastian Humbla
Buczko Piotr
79
79
+0,0725.65
26.44
2.Warta Młodzi 3KS Warta Poznań1:48.40479
Wieja Szymon
Piotrowski Filip
78
77
Wachowski Błażej
Szymkowiak Marcin
80
80
3.UKS Delfin Masters Tarnobrzeg 1UKS Delfin Masters Tarnobrzeg2:01.72338
Darowski Piotr
Kunicki Maciej
71
72
29.67
30.99
Szwagiel Tomasz
Płaneta Maciej
74
74
30.65
30.41

AG 200 - 239

1.TKKF Koszalin Masters - kat. DTKKF Koszalin Masters1:59.13361
Szymanowski Tomasz
Załuski Wiesław
77
50
+0,4229.57
31.20
Rutkowski Artur
Stefański Krzysztof
74
73
+0,4030.23
28.13

AG 240 - 279

1.UKS Wodnik 29 Katowice 1UKS Wodnik 29 Katowice2:05.14311
Skoczylas Tomasz
Mroziński Jerzy
66
59
29.74
31.75
Kulczyk Krzysztof
Wilczek Jan
52
58
+0,3234.02
29.63
2.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:19.01227
Kapczyński Piotr
Wiczel Roman
66
48
+0,61Maciejczyk Zbigniew
Szalbierz Robert
47
68
+0,09

KW 280 i starsi

1.Weteran  Zabrze 5Weteran  Zabrze2:36.86158
Bosowski Włodzimierz
Fecica Daniel
48
40
+0,7645.31
41.30
Kornicki Wiesław
Barucha Jan
49
59
+0,3636.17
34.08


<< TOP >>
Konkurencja 30
01.06.2019 - 18:40
Kobiet, 400m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań5:34.38505
50m:
100m:
32.84
1:13.00
32.84
40.16
150m:
200m:
1:59.18
2:43.40
46.18
44.22
250m:
300m:
3:28.02
4:13.44
44.62
45.42
350m:
400m:
4:54.88
5:34.38
41.44
39.50

30 - 34 lat

1.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn6:19.77345
50m:
100m:
150m:
200m:

3:02.98
250m:
300m:

4:51.36
350m:
400m:

6:19.77
2.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team6:30.35317
50m:
100m:
41.81
1:33.82
41.81
52.01
150m:
200m:
2:23.27
3:12.94
49.45
49.67
250m:
300m:
4:04.26
4:59.27
51.32
55.01
350m:
400m:
5:46.47
6:30.35
47.20
43.88
3.Marczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice6:35.86304
50m:
100m:
44.41
1:34.64
44.41
50.23
150m:
200m:
2:26.06
3:19.50
51.42
53.44
250m:
300m:
4:09.31
5:01.79
49.81
52.48
350m:
400m:

6:35.86

35 - 39 lat

1.Markowska Ewa81Iswim Białystok8:20.74150
50m:
100m:
58.63
2:14.98
58.63
1:16.35
150m:
200m:
3:23.25
4:29.21
1:08.27
1:05.96
250m:
300m:
5:28.28
6:29.08
59.07
1:00.80
350m:
400m:
7:26.35
8:20.74
57.27
54.39

40 - 44 lat

1.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg6:35.70305
50m:
100m:
42.91
1:34.30
42.91
51.39
150m:
200m:
2:26.67
3:18.25
52.37
51.58
250m:
300m:
4:11.87
5:06.56
53.62
54.69
350m:
400m:
5:52.94
6:35.70
46.38
42.76
2.Klarecka Monika77Masters Łódź8:39.59134
50m:
100m:

1:58.37
150m:
200m:

4:32.90
250m:
300m:
350m:
400m:

8:39.59
3.Častoral Kamila Dagmara77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.9:40.6096
50m:
100m:
1:26.971:26.97150m:
200m:
4:11.07
7:34.50

3:23.43
250m:
300m:
6:29.61350m:
400m:
8:37.60
9:40.60

1:03.00

45 - 49 lat

1.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice6:48.22277
50m:
100m:
44.47
1:34.21
44.47
49.74
150m:
200m:
2:27.62
3:19.78
53.41
52.16
250m:
300m:
4:18.01
5:15.84
58.23
57.83
350m:
400m:
6:03.18
6:48.22
47.34
45.04
2.Janeczko Anna72Korona Kraków Masters7:18.03224
50m:
100m:
48.20
1:44.77
48.20
56.57
150m:
200m:
2:41.99
3:40.26
57.22
58.27
250m:
300m:
4:41.10
5:41.56
1:00.84
1:00.46
350m:
400m:
6:31.60
7:18.03
50.04
46.43

55 - 59 lat

1.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters7:31.30205
50m:
100m:
49.87
1:49.00
49.87
59.13
150m:
200m:
4:47.95
3:45.25
2:58.95250m:
300m:
6:42.39
5:51.62
2:57.14350m:
400m:

7:31.30
2.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters10:17.0680
50m:
100m:
1:03.76
2:24.76
1:03.76
1:21.00
150m:
200m:
3:45.20
5:03.70
1:20.44
1:18.50
250m:
300m:
6:34.12
8:03.75
1:30.42
1:29.63
350m:
400m:
9:11.53
10:17.06
1:07.78
1:05.53

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef6:41.47292
50m:
100m:
45.80
1:37.91
45.80
52.11
150m:
200m:
2:28.23
3:18.15
50.32
49.92
250m:
300m:
4:14.88
5:13.02
56.73
58.14
350m:
400m:
5:58.16
6:41.47
45.14
43.31
2.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters8:00.94169
50m:
100m:
52.68
1:56.56
52.68
1:03.88
150m:
200m:
2:58.75
4:02.68
1:02.19
1:03.93
250m:
300m:
5:09.39
6:17.01
1:06.71
1:07.62
350m:
400m:
7:09.75
8:00.94
52.74
51.19


<< TOP >>
Konkurencja 31
01.06.2019 - 18:55
Mężczyzn, 400m zmienny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Krakowiak Waldemar98KS Warta Poznań5:19.28445
50m:
100m:
29.72
1:04.56
29.72
34.84
150m:
200m:
1:47.16
2:30.84
42.60
43.68
250m:
300m:
3:15.03
4:00.67
44.19
45.64
350m:
400m:
4:40.24
5:19.28
39.57
39.04
2.Filek Bernard97CSiR Dąbrowa Górnicza6:40.86225
50m:
100m:
36.14
1:20.48
36.14
44.34
150m:
200m:
2:11.76
3:05.78
51.28
54.02
250m:
300m:
4:06.12
5:08.00
1:00.34
1:01.88
350m:
400m:
5:54.50
6:40.86
46.50
46.36

25 - 29 lat

1.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn4:54.27568
50m:
100m:
28.93
1:03.21
28.93
34.28
150m:
200m:
1:43.14
2:22.74
39.93
39.60
250m:
300m:
3:05.73
3:48.35
42.99
42.62
350m:
400m:
4:21.84
4:54.27
33.49
32.43
2.Kliza Mateusz94Iswim Białystok5:10.86482
50m:
100m:
31.18
1:06.63
31.18
35.45
150m:
200m:
1:48.98
2:32.29
42.35
43.31
250m:
300m:

3:57.89
350m:
400m:

5:10.86
3.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola5:24.29425
50m:
100m:
33.53
1:12.03
33.53
38.50
150m:
200m:

2:35.60
250m:
300m:
3:23.36
4:10.95
47.76
47.59
350m:
400m:
4:48.36
5:24.29
37.41
35.93
4.Bednarczyk Paweł94Nabaiji Team Decathlon5:47.90344
50m:
100m:
31.26
1:08.40
31.26
37.14
150m:
200m:
1:54.87
2:41.47
46.47
46.60
250m:
300m:
3:30.73
4:22.09
49.26
51.36
350m:
400m:
5:05.93
5:47.90
43.84
41.97

30 - 34 lat

1.Lützkendorf Sven85Post SV Leipzig5:15.84460
50m:
100m:
31.43
1:09.51
31.43
38.08
150m:
200m:
1:50.41
2:31.26
40.90
40.85
250m:
300m:
3:16.40
4:01.79
45.14
45.39
350m:
400m:
4:39.69
5:15.84
37.90
36.15
2.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice5:17.77451
50m:
100m:
31.82
1:08.35
31.82
36.53
150m:
200m:
1:51.70
2:35.11
43.35
43.41
250m:
300m:
3:19.75
4:05.77
44.64
46.02
350m:
400m:
4:42.24
5:17.77
36.47
35.53

35 - 39 lat

1.Brożyna Marek80Toruń Multisport Team5:51.13334
50m:
100m:
36.03
1:19.56
36.03
43.53
150m:
200m:
2:04.11
2:47.30
44.55
43.19
250m:
300m:
3:39.14
4:31.45
51.84
52.31
350m:
400m:
5:10.11
5:51.13
38.66
41.02
2.Kozikowski Michał80AQUASFERA Masters Olsztyn6:02.77303
50m:
100m:
39.89
1:27.57
39.89
47.68
150m:
200m:
2:14.46
2:59.85
46.89
45.39
250m:
300m:
3:47.75
4:35.14
47.90
47.39
350m:
400m:
5:19.63
6:02.77
44.49
43.14
3.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań6:34.37236
50m:
100m:
39.05
1:27.80
39.05
48.75
150m:
200m:
2:22.58
5:11.28
54.78
2:48.70
250m:
300m:
4:13.47350m:
400m:
5:54.78
6:34.37

39.59

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.5:16.84455
50m:
100m:
31.41
1:08.37
31.41
36.96
150m:
200m:
1:53.01
2:36.50
44.64
43.49
250m:
300m:
3:21.38
4:07.64
44.88
46.26
350m:
400m:
4:43.54
5:16.84
35.90
33.30
2.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn5:35.70383
50m:
100m:
35.61
1:19.72
35.61
44.11
150m:
200m:
2:05.68
2:48.82
45.96
43.14
250m:
300m:
3:37.99
4:26.17
49.17
48.18
350m:
400m:
5:02.18
5:35.70
36.01
33.52
3.Gogacz Sebastian76UKS Trójka Puławy5:44.59354
50m:
100m:
34.38
1:14.32
34.38
39.94
150m:
200m:
2:01.65
2:47.63
47.33
45.98
250m:
300m:
3:35.73
4:25.18
48.10
49.45
350m:
400m:
5:05.69
5:44.59
40.51
38.90
4.Markowski Hubert76Legia Warszawa5:49.25340
50m:
100m:
37.25
1:21.43
37.25
44.18
150m:
200m:
2:07.49
2:52.16
46.06
44.67
250m:
300m:
3:41.77
4:31.77
49.61
50.00
350m:
400m:
5:11.42
5:49.25
39.65
37.83
5.Sabadasz Tomasz75Nabaiji Team Decathlon7:00.35195
50m:
100m:
44.97
1:40.20
44.97
55.23
150m:
200m:

3:33.70
250m:
300m:
4:30.61
5:29.11
56.91
58.50
350m:
400m:
6:16.32
7:00.35
47.21
44.03

45 - 49 lat

1.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn5:23.28429
50m:
100m:
32.40
1:09.97
32.40
37.57
150m:
200m:

2:39.26
250m:
300m:
3:25.43
4:11.27
46.17
45.84
350m:
400m:
4:47.40
5:23.28
36.13
35.88
2.Barta Piotr71ZKS Drzonków5:27.36413
50m:
100m:
32.92
1:11.53
32.92
38.61
150m:
200m:
1:57.79
2:43.17
46.26
45.38
250m:
300m:
3:26.65
4:12.07
43.48
45.42
350m:
400m:
4:49.82
5:27.36
37.75
37.54
3.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh5:35.08385
50m:
100m:
34.26
1:14.13
34.26
39.87
150m:
200m:
1:58.78
2:42.41
44.65
43.63
250m:
300m:
3:31.16
4:19.31
48.75
48.15
350m:
400m:
4:59.19
5:35.08
39.88
35.89
4.Darowski Piotr71UKS Delfin Masters Tarnobrzeg5:43.00359
50m:
100m:
35.53
1:16.79
35.53
41.26
150m:
200m:
2:04.24
2:51.32
47.45
47.08
250m:
300m:
3:38.99
4:25.29
47.67
46.30
350m:
400m:
5:05.21
5:43.00
39.92
37.79

50 - 54 lat

1.Twarowski Andrzej65Masters Białystok7:26.28163
50m:
100m:
48.78
1:48.57
48.78
59.79
150m:
200m:
2:44.01
3:40.05
55.44
56.04
250m:
300m:
4:40.32
5:41.93
1:00.27
1:01.61
350m:
400m:
6:35.43
7:26.28
53.50
50.85
2.Łopuszynski Andrzej69Niezrzeszeni8:27.57110
50m:
100m:

1:50.53
150m:
200m:

4:08.01
250m:
300m:

6:21.65
350m:
400m:

8:27.57
3.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław8:43.92100
50m:
100m:
59.16
2:11.21
59.16
1:12.05
150m:
200m:
3:27.35
4:43.54
1:16.14
1:16.19
250m:
300m:
5:47.78
6:53.71
1:04.24
1:05.93
350m:
400m:
7:49.49
8:43.92
55.78
54.43

55 - 59 lat

1.Lorkowski Robert60Motyl Mosir Stalowa Wola6:33.54237
50m:
100m:
42.26
1:33.32
42.26
51.06
150m:
200m:
2:22.94
3:12.70
49.62
49.76
250m:
300m:
4:09.68
5:05.93
56.98
56.25
350m:
400m:
5:51.00
6:33.54
45.07
42.54

60 - 64 lat

1.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań7:01.41193
50m:
100m:
51.83
1:50.67
51.83
58.84
150m:
200m:
2:42.76
3:34.34
52.09
51.58
250m:
300m:
4:31.55
5:28.42
57.21
56.87
350m:
400m:
6:15.98
7:01.41
47.56
45.43
2.Kossowski Wojciech55Warsaw Masters Team7:50.16139
50m:
100m:
54.15
1:59.63
54.15
1:05.48
150m:
200m:
3:05.83
4:11.50
1:06.20
1:05.67
250m:
300m:
5:11.71
6:11.51
1:00.21
59.80
350m:
400m:
7:03.23
7:50.16
51.72
46.93
3.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik9:04.0890
50m:
100m:
1:00.79
2:12.64
1:00.79
1:11.85
150m:
200m:
3:26.34
4:33.91
1:13.70
1:07.57
250m:
300m:
5:52.33
7:10.45
1:18.42
1:18.12
350m:
400m:
8:08.70
9:04.08
58.25
55.38

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team7:28.30160
50m:
100m:
52.41
1:39.54
52.41
47.13
150m:
200m:

3:54.85
250m:
300m:
4:52.07
5:51.31
57.22
59.24
350m:
400m:

7:28.30
2.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora7:42.74146
50m:
100m:
53.61
1:58.14
53.61
1:04.53
150m:
200m:
2:55.42
3:52.34
57.28
56.92
250m:
300m:
4:58.43
6:02.55
1:06.09
1:04.12
350m:
400m:
6:53.82
7:42.74
51.27
48.92
3.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa7:55.58134
50m:
100m:
57.78
2:04.43
57.78
1:06.65
150m:
200m:
3:04.54
4:03.29
1:00.11
58.75
250m:
300m:
5:15.30
6:23.20
1:12.01
1:07.90
350m:
400m:
7:12.31
7:55.58
49.11
43.27

70 - 74 lat

1.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters8:50.5697
50m:
100m:
59.44
2:09.97
59.44
1:10.53
150m:
200m:
3:23.88
4:31.97
1:13.91
1:08.09
250m:
300m:
5:42.75
6:57.56
1:10.78
1:14.81
350m:
400m:
7:55.41
8:50.56
57.85
55.15
2.Czyż Bolesław48Niezrzeszeni9:08.9787
50m:
100m:
1:02.19
2:16.94
1:02.19
1:14.75
150m:
200m:
3:27.66
4:35.11
1:10.72
1:07.45
250m:
300m:
5:50.57
7:03.61
1:15.46
1:13.04
350m:
400m:
8:07.07
9:08.97
1:03.46
1:01.90
3.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec9:27.9779
50m:
100m:
1:06.10
2:28.05
1:06.10
1:21.95
150m:
200m:
3:42.13
4:53.05
1:14.08
1:10.92
250m:
300m:
6:07.93
7:27.11
1:14.88
1:19.18
350m:
400m:
8:25.86
9:27.97
58.75
1:02.11
4.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team11:48.9540
50m:
100m:
1:23.09
6:17.06
1:23.09
4:53.97
150m:
200m:
4:41.15250m:
300m:
7:56.18
9:35.24

1:39.06
350m:
400m:
10:46.43
11:48.95
1:11.19
1:02.52

75 - 79 lat

1.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni10:27.1558
50m:
100m:
1:14.97
2:45.53
1:14.97
1:30.56
150m:
200m:
4:13.10
5:35.29
1:27.57
1:22.19
250m:
300m:
6:55.81
8:13.75
1:20.52
1:17.94
350m:
400m:
9:19.02
10:27.15
1:05.27
1:08.13
2.Rusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni10:31.7957
50m:
100m:
1:06.41
2:30.91
1:06.41
1:24.50
150m:
200m:
3:55.04
5:20.86
1:24.13
1:25.82
250m:
300m:
6:46.22
8:09.19
1:25.36
1:22.97
350m:
400m:
9:22.71
10:31.79
1:13.52
1:09.08


<< TOP >>
Konkurencja 32
02.06.2019 - 9:00
Kobiet, 100m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice1:08.4353231.7036.73
2.Kolbe Wiktoria98KU AZS PWSZ Racibórz1:14.6141134.3940.22
3.Mendowska Paulina97KS Warta Poznań1:17.93360

25 - 29 lat

1.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn1:10.2449232.6137.63

30 - 34 lat

1.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn1:17.9136136.2741.64
2.Marczuk Fortunata86MASTERS Zdzieszowice1:32.64214

40 - 44 lat

1.Mruk Magdalena78MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława1:19.7833635.6844.10
2.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg1:29.7123641.3048.41
3.Klusek Maja75UTW"Masters"ZGIERZ1:31.8622040.1151.75
4.Častoral Kamila Dagmara77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.3:01.63281:23.071:38.56

45 - 49 lat

1.Ścibiorek Małgorzata71UTW"Masters"ZGIERZ1:14.4041433.3141.09
2.Janeczko Anna72Korona Kraków Masters1:38.9717645.6153.36
3.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters1:54.2711448.821:05.45

50 - 54 lat

1.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola1:39.5017346.7252.78

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters1:31.8822041.7650.12
2.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters2:21.81591:03.231:18.58

60 - 64 lat

1.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters1:50.6912546.921:03.77
2.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice2:19.90621:01.971:17.93
3.Rupp Ewa56Masters Wisła Kraków2:33.6347

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze1:57.9710454.021:03.95


<< TOP >>
Konkurencja 33
02.06.2019 - 9:10
Mężczyzn, 100m motylkowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
20 - 24 lat

1.Perkowski Dawid96Iswim Białystok1:02.1851428.5533.63
2.Katolik Bartosz97CSiR Dąbrowa Górnicza1:05.7643429.7636.00
3.Koshyl Yevhenii96Niezrzeszeni1:10.9934529.8441.15

25 - 29 lat

1.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn57.3265626.8230.50
2.Sokulski Jacek91Niezrzeszeni58.6661227.0831.58
3.Orłowski Piotr91MKP Szczecin59.13598
4.Wróblewski Dawid90TKKF Koszalin Masters1:00.5455727.7732.77
5.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice1:00.6355428.0332.60
6.Aptewicz Arkadiusz93UKS Manta Warszawa Włochy1:02.6850229.1833.50
7.Saienko Roman94Niezrzeszeni1:06.3142430.2336.08

30 - 34 lat

1.Strumiński Emil88Nabaiji Team Decathlon1:03.1549129.1234.03
2.Jajuga Dawid86MASTERS Zdzieszowice1:03.9947128.8235.17
3.Żemier Alfred85KS Rekin Świebodzice1:08.13391

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice1:03.2048928.4334.77
2.Woźniak Michał81UTW"Masters"ZGIERZ1:06.1642630.7035.46
3.Wachowski Błażej80KS Warta Poznań1:15.8328334.6841.15

40 - 44 lat

1.Kaczmarek Stanislaw79LC Gorzów Wlkp.1:05.0444930.1234.92
2.Piotrowski Filip77KS Warta Poznań1:07.0141030.4836.53
3.Markowski Hubert76Legia Warszawa1:07.6140031.3036.31
4.Świderski Dawid79Iswim Białystok1:07.9639329.2338.73
5.Konopacki Piotr78AQUASFERA Masters Olsztyn1:12.6532232.1740.48
6.Ziółkowski Damian78Niezrzeszeni1:15.5128735.2640.25

45 - 49 lat

1.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola1:01.8352328.4733.36
2.Gregorowicz Paweł74AQUASFERA Masters Olsztyn1:03.6747929.9733.70
3.Rutkowski Artur74TKKF Koszalin Masters1:18.3325737.1441.19
4.Kunicki Maciej72UKS Delfin Masters Tarnobrzeg1:19.6924436.9042.79

50 - 54 lat

1.Obiedziński Paweł69IKS Konstancin1:14.4829933.7640.72
2.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice1:20.62235
3.Rudziński Michał66Niezrzeszeni1:31.6516040.0851.57
4.Stachurski Ireneusz69Niezrzeszeni1:44.7510749.0655.69
5.Łopuszynski Andrzej69Niezrzeszeni1:46.7510149.7956.96
6.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław2:03.126656.321:06.80

55 - 59 lat

1.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni1:12.3732632.9439.43
2.Thiem Jacek63KS Warta Poznań1:31.9115943.1348.78

60 - 64 lat

1.Wilczek Jan58UKS Wodnik 29 Katowice1:20.2123936.8843.33
2.Jerzy Minkiewicz56T.P.Masters Opole1:39.6212544.3355.29
3.MIchalczyk Jerzy56Masterskrasnik2:16.3848
NIE UK.Sypniewski Andrzej57UTW"Masters"ZGIERZ

65 - 69 lat

1.Załuski Wiesław50TKKF Koszalin Masters1:28.0518138.3449.71
2.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:38.0113146.1351.88
3.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice1:41.1711942.2658.91

70 - 74 lat

1.Maciejczyk Zbigniew47UTW"Masters"ZGIERZ1:49.119555.9453.17
2.Mleczko Andrzej47Korona Kraków Masters1:57.957552.661:05.29
3.Daszyński Andrzej48UKS Energetyk Zgorzelec2:21.95431:05.861:16.09
4.Starosta Miron45Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora2:45.34271:09.641:35.70
5.Bantkowski Jan49Toruń Multisport Team2:48.12261:16.841:31.28

75 - 79 lat

1.Dziekoński Edward43Niezrzeszeni2:09.99561:01.831:08.16


<< TOP >>
Konkurencja 34
02.06.2019 - 9:25
Kobiet, 200m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Kisiel Monika96BAZA PŁYWANIA Mysłowice2:47.6340539.7042.9043.3041.73
2.Rupa Patrycja96Tm Barracuda Kalisz2:48.8239639.6142.4343.3543.43
3.Mendowska Paulina97KS Warta Poznań2:48.9439639.8943.0843.5942.38
4.Szlachcic Wiktoria99CSiR Dąbrowa Górnicza2:53.8436339.5743.2945.4245.56

25 - 29 lat

1.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn2:44.5242838.0241.0243.3042.18
2.Dąbrowska Paulina94BAZA PŁYWANIA Mysłowice2:49.3639339.4142.8843.8743.20

30 - 34 lat

1.Dziedzic Katarzyna85Warsaw Masters Team3:02.4331442.3846.3747.8345.85

35 - 39 lat

1.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin2:52.4637240.8443.4044.3043.92
2.Kolera Magdalena84Tm Barracuda Kalisz3:35.6819050.7256.6356.0452.29

40 - 44 lat

1.Michalska Anna75MASTERS Lublin3:06.0329641.3146.9648.7549.01
2.Pawliczek Wioletta77TKKF Koszalin Masters3:12.64267
3.Drzewicka Joanna76AQUASFERA Masters Olsztyn3:18.95242

45 - 49 lat

1.Fajkowska Daria73UTW"Masters"ZGIERZ2:49.9038938.5142.9744.8343.59
2.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice3:06.4629443.2547.4248.8746.92
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław3:07.1529143.0846.8249.9347.32

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin3:09.7727944.5648.1749.1847.86
2.Kotecka Anna65KS Warta Poznań3:38.04184

55 - 59 lat

1.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters3:43.9716953.1956.10

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef3:07.7928844.5347.6647.6847.92
2.Weber Jadwiga58MKP Szczecin3:14.7725845.8248.2750.2150.47
3.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team4:38.46881:05.681:10.98
DYSKW.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.  (Czas: 9:37), G-6

65 - 69 lat

1.Kiszczak Grażyna50Weteran  Zabrze3:34.9019250.7755.4356.1352.57
2.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań4:19.311091:01.461:09.431:04.791:03.63
3.Żylińska Teresa50SIKRET Gliwice4:42.73841:03.161:13.771:15.731:10.07

70 - 74 lat

1.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora6:32.75311:31.731:40.431:43.701:36.89


<< TOP >>
Konkurencja 35
02.06.2019 - 9:40
Mężczyzn, 200m grzbietowy20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
20 - 24 lat

1.Kołodziejski Filip96Nabaiji Team Decathlon2:14.3457830.9735.0235.3932.96
2.Handzlik Rafał95BAZA PŁYWANIA Mysłowice2:24.7646233.3636.5538.4536.40
3.Filek Bernard97CSiR Dąbrowa Górnicza2:52.5127339.9243.3944.8744.33

25 - 29 lat

1.Kisiel Adrian93BAZA PŁYWANIA Mysłowice2:17.1054431.7935.6635.6633.99
2.Palmi-Kukiełko Mieszko93AQUASFERA Masters Olsztyn2:18.42528
3.Iłendo Piotr93Iswim Białystok2:27.1743933.5137.3438.3238.00
4.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola2:31.4640336.0738.3138.6738.41
5.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska2:40.4633937.1340.9641.6540.72

30 - 34 lat

1.Figarski Sebastian85Aqua Fit Środa Śląska2:24.5346433.3136.5037.5837.14
2.Pietrzak Adam88MASTERS Lublin3:03.0522842.9947.0648.4544.55

35 - 39 lat

1.Żemier Karol82KS Rekin Świebodzice2:24.63463
2.Woźniak Michał81UTW"Masters"ZGIERZ2:34.5138035.5838.94
3.Brożyna Marek80Toruń Multisport Team2:36.2736735.9939.1340.9240.23

40 - 44 lat

1.Wieja Szymon78KS Warta Poznań2:35.7737036.0440.0940.3939.25
2.Markowski Hubert76Legia Warszawa2:42.7732539.8941.1741.7339.98
3.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola2:43.5532037.5641.1942.7242.08
4.Szymanowski Tomasz77TKKF Koszalin Masters2:49.7228640.3543.8243.5542.00
5.Próchniewicz Bartosz78Korona Kraków Masters4:20.17791:00.991:05.26

45 - 49 lat

1.Chrzan Mariusz73KP Neptun Stargard2:28.0043234.2637.3738.9437.43
2.Berwecki Arkadiusz73Motyl Mosir Stalowa Wola2:33.6338636.1537.9840.0739.43
3.Sip Jiri73Plavecký klub Zábřeh2:38.5435136.2140.5642.0139.76
4.Ćwikła Grzegorz74TKKF Koszalin Masters3:01.0023642.1847.1347.3144.38
5.Płaneta Maciej74UKS Delfin Masters Tarnobrzeg3:05.7021844.8347.2848.3245.27
6.Łysiak Piotr73Korona Kraków Masters3:08.1721044.0947.8349.1047.15
7.Matusiak vel Matuszewski Adam74AQUASFERA Masters Olsztyn3:17.1218345.9551.5552.6746.95
8.Matyszczak Jacek70TS Olimpia Poznań3:23.6016648.0352.0353.4550.09

50 - 54 lat

1.Rother Marek68WKS Śląsk Wrocław2:28.3642934.3538.1438.7237.15
2.Vechirko Pavlo68KS Masters2:53.0827042.6743.6443.5743.20
3.Skoczylas Tomasz66UKS Wodnik 29 Katowice2:59.7224142.3845.2246.7145.41
4.Twarowski Andrzej65Masters Białystok3:22.1916947.5452.5654.0248.07

55 - 59 lat

1.Januszkiewicz Zbigniew62T.P.Masters Opole2:30.0041535.4037.5438.8538.21
2.Lorkowski Robert60Motyl Mosir Stalowa Wola3:03.4222743.4346.1247.4846.39
3.Orecki Lech61MKP Szczecin3:26.0216049.1252.06

60 - 64 lat

1.Pietraszewski Zbigniew55TS Olimpia Poznań3:12.5619646.3749.1649.0048.03
2.Korpetta Wojciech59KS_Niezrzeszeni_pl3:19.201772:30.01
3.Samonek Krzysztof57Masterskrasnik4:01.7699
4.Lasowy Marian55TKKF Koszalin Masters4:04.009656.393:07.551:00.68

65 - 69 lat

1.Warchoł Mirosław53Warsaw Masters Team2:47.4929840.0041.7943.3542.35
2.Ciecior Jerzy53Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora3:27.9415549.2253.1254.1951.41
3.Dubiński Bogdan53Legia Warszawa3:28.9815350.8754.08
4.Kulczyk Krzysztof52UKS Wodnik 29 Katowice3:42.0612852.5557.4059.1852.93

70 - 74 lat

1.Wiczel Roman48UTW"Masters"ZGIERZ3:35.40140
2.Poloczek Bernard47Weteran  Zabrze3:48.8411650.8157.971:00.031:00.03
3.Zejfert Stanisław48Niezrzeszeni3:49.8311553.451:01.17

75 - 79 lat

1.Lesiński Jacek44TS Olimpia Poznań3:51.8011251.603:03.5959.79
2.Borodziuk Stefan44Warsaw Masters Team4:19.208056.901:07.101:10.921:04.28
3.Rusinowicz Andrzej44Niezrzeszeni4:45.24601:04.741:13.221:15.631:11.65
4.Dymecki Zbigniew41Niezrzeszeni4:49.82571:07.221:12.581:15.851:14.17
5.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice5:58.35301:25.461:36.421:30.331:26.14
6.Szurek Władysław40Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora8:08.65121:46.712:09.17

80 - 84 lat

1.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice4:51.40561:09.771:13.221:17.311:11.10
2.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team6:50.91201:36.001:45.731:43.681:45.50
DYSKW.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu.  (Czas: 10:00)


<< TOP >>
Konkurencja 36
02.06.2019 - 10:10
Kobiet, 50m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań35.68559
2.Kolbe Wiktoria98KU AZS PWSZ Racibórz35.74556
3.Bart Patrycja97MKS Pałac Młodzieży Katowice37.91466
4.Żbikowska Joanna96UKS Delfin Legionowo38.28453
5.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM38.56443

25 - 29 lat

1.Krakowiak Maria91UTW"Masters"ZGIERZ41.56354
2.Górajewska Martyna94Nabaiji Team Decathlon42.49331
3.Kabut Weronika94Niezrzeszeni43.83301

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice36.99502
2.Mazurek-Świstak Karolina89Nabaiji Team Decathlon37.21493
3.Adamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin52.10179
4.Abucewicz Laura86Nabaiji Team Decathlon1:02.04106
5.Koenig Agnieszka87UKS Wodnik 29 Katowice1:06.3986

35 - 39 lat

1.Łukasiuk Ewa80Niezrzeszeni42.22337

40 - 44 lat

1.Mruk Magdalena78MKS Swim Academy Termy Jakuba Oława38.35450
2.Kańska-Papiernik Joanna76UTW"Masters"ZGIERZ39.41415
3.Morkisz Aleksandra78Niezrzeszeni41.16364
4.Iwaniuk Mróż Magda79Iswim Białystok42.63328
5.Cuch Ewelina79MASTERS Zdzieszowice45.76265
6.Častoral Kamila Dagmara77Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň z.s.55.08152

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze39.55410
2.Jarecka-Skorykow Monika74Warsaw Masters Team42.12340
3.Balajcza Timea71KS MAKO43.83301

50 - 54 lat

1.Kuliś Mariola66Korona Kraków Masters38.98429
2.Petecka Maria67Motyl Mosir Stalowa Wola48.75219
3.Bernat Dorota65Niezrzeszeni1:05.1891
4.Figiel Katarzyna67Tm Barracuda Kalisz1:06.5186

55 - 59 lat

1.Olszewska Joanna64Warsaw Masters Team42.51330
2.Mróz Urszula62UTW"Masters"ZGIERZ44.08296

60 - 64 lat

1.Drela Grażyna57KS Warta Poznań44.07296
2.Zawadzka Jolanta57Niezrzeszeni45.33272
3.Legutko Mirosława57Korona Kraków Masters51.26188
4.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice51.37187
5.Dąbrowska Zofia58SIKRET Gliwice53.48166
6.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków1:02.82102
7.Gałczyńska Anna58Tm Barracuda Kalisz1:09.4076
8.Cygan Ewa56Niezrzeszeni1:21.3147

65 - 69 lat

1.Krupińska Anna53KS Warta Poznań52.85172
2.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters1:03.09101
3.Drużyńska Genowefa51Weteran  Zabrze1:03.8597
4.Gdula Teodozja51DELFIN92 Gliwice1:07.0684

70 - 74 lat

1.Bosowska Janina47Weteran  Zabrze59.61119
2.Wójcik Gizela49KS Masters1:14.7760
3.Lippa Maria46Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:43.1223

75 - 79 lat

1.Fecica Krystyna43Weteran  Zabrze53.75163
2.Kawula Emilia41KS Masters1:54.1617

80 - 84 lat

1.Noetzel Stefania35MKP Szczecin1:16.3157


<< TOP >>
Konkurencja 37
02.06.2019 - 10:25
Mężczyzn, 50m klasyczny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo29.79660
2.Żbikowski Krzysztof97UKS Delfin Legionowo30.99587
3.Godlewski Rafał96Niezrzeszeni32.86492

25 - 29 lat

1.Szulich Dawid90UKS Delfin Legionowo29.62672
2.Kołodziejski Mateusz92Nabaiji Team Decathlon29.65670
3.Rowinski Filip90Legia Warszawa30.66606
4.Krogulec Piotr91Niezrzeszeni37.46332

30 - 34 lat

1.Safrończyk Piotr88KS MAKO29.11708
2.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team32.71499

35 - 39 lat

1.Szymkowiak Marcin80KS Warta Poznań30.52614
2.Kozikowski Michał80AQUASFERA Masters Olsztyn33.87449
3.Ostrasz Piotr81Masters Wrocław34.41428
4.Rożek Łukasz84Swimming Masters Team Szczecin48.28155

40 - 44 lat

1.Golon Mariusz78AquaStars Gdynia34.90411
2.Ostrowski Bartosz77Warsaw Masters Team35.13403
3.Pieślak Roman79TKKF Koszalin Masters36.21368
4.Pawłowski Krzysztof77Motyl Mosir Stalowa Wola36.30365
5.Wieja Szymon78KS Warta Poznań36.41362
6.Bystry Jarek77KS MAKO36.89348
7.Wójcicki Rafał75MASTERS Lublin40.00273
8.Morlupi Matteo77Korona Kraków Masters41.31247

45 - 49 lat

1.Barta Piotr71ZKS Drzonków34.19437
2.Daszuta Maciej73Iswim Białystok34.49425
3.Darowski Piotr71UKS Delfin Masters Tarnobrzeg34.66419
4.Matyszewski Grzegorz71Warsaw Masters Team39.13291
5.Horvat Petr73Plavecký klub Zábřeh39.46284
6.Ostapczuk Sebastian70KS MAKO42.33230
7.Stefański Krzysztof73TKKF Koszalin Masters42.55226
8.Maciejewski Rafał74UTW"Masters"ZGIERZ42.75223

50 - 54 lat

1.Kozlowski Romuald66Legia Warszawa34.83413
2.Baranik Mariusz69Collegium Medicum UJ Masters Kraków35.75382
3.Vechirko Pavlo68KS Masters37.70326
4.Kapczyński Piotr66UTW"Masters"ZGIERZ38.32310
5.Pycia Adam66Korona Kraków Masters40.20268
6.Adamowicz Paweł67KS MAKO44.36200
7.Paluszak Zbigniew67Warsaw Masters Team48.25155
8.Figiel Arkadiusz66Tm Barracuda Kalisz49.67142
9.Krzekotowski Piotr66Masters Wrocław52.99117

55 - 59 lat

1.Madej Leszek60Warsaw Masters Team37.08342
2.Żmiejko Wojciech63Niezrzeszeni37.23338
3.Piszczek Waldemar62Korona Kraków Masters37.59328
4.Waraczewski Przemysław62KS Warta Poznań39.24289

60 - 64 lat

1.Mroziński Jerzy59UKS Wodnik 29 Katowice35.74382
2.Obiedziński Tadeusz59UTW"Masters"ZGIERZ41.85238
3.Kossowski Wojciech55Warsaw Masters Team42.49227
4.Krasnodębski Zbigniew56T.P.Masters Opole43.06218
5.Niedzielski Steran55Niezrzeszeni48.75150
6.Marchlewski Jerzy57KS Masters54.20109

65 - 69 lat

1.Nowak Michał52Warsaw Masters Team38.86297
2.Jacaszek Andrzej53Gdynia Masters41.32247
3.Grzeszewski Sławomir53MKP Szczecin41.63242
4.Zabrzański Alfred54UKS Sp 8 Chrzanów49.27146

70 - 74 lat

1.Wiczel Roman48UTW"Masters"ZGIERZ42.56226
2.Różalski Józef45MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski47.90159
3.Starosta Miron45Rydułtowska Akademia Aktywnego Seniora1:01.0376

75 - 79 lat

1.Fecica Daniel40Weteran  Zabrze47.10167
2.Marciniszko Jerzy44DELFIN92 Gliwice1:02.2572
3.Waga Stanisław40Korona Kraków Masters1:09.0853

80 - 84 lat

1.Skwarło Andrzej39Gdynia Masters51.01131
2.Aleksandrowicz Aleksander37UKS Wodnik 29 Katowice1:11.1048
3.Sielski Ryszard37Warsaw Masters Team1:18.5236

85 - 89 lat

1.Krokoszyński Stanisław30Masters Wisła Kraków1:09.6851
2.Ślężyński Jan31AZS AWF Katowice1:19.9334


<< TOP >>
Konkurencja 38
02.06.2019 - 10:35
Mieszane, 4 x 50m zmiennyKW 80 i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
AG 100 - 119

1.BAZA PŁYWANIA Mysłowice 1BAZA PŁYWANIA Mysłowice2:00.80
Kisiel Monika
Trenda Paweł
96
92
+0,6834.06
30.35
Kisiel Adrian
Dąbrowska Paulina
93
94
+0,3425.62
30.77
2.KAMIKAZEAQUASFERA Masters Olsztyn2:04.34
Palmi-Kukiełko Mieszko
Kozikowski Michał
93
80
+1,1628.44
34.56
Lewandowska Oriana
Brzozowska Zuzanna
93
93
+0,5232.29
29.05

AG 120 - 159

1.Swimming Masters Team Szczecin 1Swimming Masters Team Szczecin2:40.94
Zieliński Kamil
Adamiak Edyta
83
87
+0,78Zielińska Dominika
Rożek Łukasz
80
84
+0,0934.59
34.73

AG 160 - 199

1.MOJITOAQUASFERA Masters Olsztyn2:12.56
Drzewicka Joanna
Gregorowicz Paweł
76
74
+0,7837.04
34.43
Zaleska Anna
Konopacki Piotr
88
78
+0,2334.02
27.07
2.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:18.90
Fajkowska Daria
Kapczyński Piotr
73
66
+0,751:47.58Szalbierz Robert
Kańska-Papiernik Joanna
68
76
+0,54
3.Warsaw Masters Team 5Warsaw Masters Team2:20.44
Skorykow Andrzej
Ostrowski Bartosz
69
77
33.97
37.39
Dziedzic Katarzyna
Galica Ewa
85
85
+0,4535.82
33.26
4.TKKF Koszalin Masters - kat. CTKKF Koszalin Masters2:20.98
Pawliczek Wioletta
Pieślak Roman
77
79
+0,6939.06
36.61
Wróblewski Dawid
Gudaniec Dorota
90
60
26.74
38.57
5.Iswim Białystok 1Iswim Białystok2:48.70
Walczuk Filip
Markowska Ewa
79
81
+0,7544.64
42.98
Daszuta Maciej
Iwaniuk Mróż Magda
73
79
+0,67

AG 200 - 239

1.UTW"Masters"ZGIERZ 1UTW"Masters"ZGIERZ2:27.14
Mróz Urszula
Sypniewski Andrzej
62
57
+0,8241.39
40.95
Przytulski Włodzimierz
Ścibiorek Małgorzata
57
71
+0,3434.86
29.94
2.Warta 5 mixed dowKS Warta Poznań2:50.61
Kotecka Anna
Drela Grażyna
65
57
+0,4549.37
44.41
Thiem Jacek
Waraczewski Przemysław
63
62
+0,5043.34
33.49

AG 240 - 279

1.Korona Kraków Masters EKorona Kraków Masters2:27.70
Macierzewska Agnieszka
Kuliś Mariola
60
66
+0,8641.93
39.47
Piszczek Waldemar
Mleczko Andrzej
62
47
31.01
35.29

KW 280 i starsi

1.Weteran  Zabrze 6Weteran  Zabrze2:51.28
Kiszczak Grażyna
Fecica Daniel
50
40
+1,331:01.14
31.80
Kornicki Wiesław
Bastek Renata
49
43
+0,3238.89
39.45


<< TOP >>
Konkurencja 39
02.06.2019 - 10:45
Kobiet, 400m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań5:06.10460
50m:
100m:
34.21
1:12.82
34.21
38.61
150m:
200m:
1:52.08
2:31.84
39.26
39.76
250m:
300m:
3:11.45
3:51.31
39.61
39.86
350m:
400m:
4:29.93
5:06.10
38.62
36.17
2.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM5:08.60449
50m:
100m:
34.34
1:11.96
34.34
37.62
150m:
200m:
1:50.74
2:30.02
38.78
39.28
250m:
300m:
3:10.0139.99350m:
400m:

5:08.60
3.Dudziak Karolina98Niezrzeszone JK TEAM6:20.71239
50m:
100m:
41.89
1:27.28
41.89
45.39
150m:
200m:
2:14.72
3:04.08
47.44
49.36
250m:
300m:
3:53.54
4:43.85
49.46
50.31
350m:
400m:
5:33.47
6:20.71
49.62
47.24

25 - 29 lat

1.Żołnowska Katarzyna90Legia Warszawa4:54.50517
50m:
100m:
33.08
1:10.13
33.08
37.05
150m:
200m:
1:47.26
2:25.34
37.13
38.08
250m:
300m:
3:03.54
3:41.45
38.20
37.91
350m:
400m:
4:18.92
4:54.50
37.47
35.58
2.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn5:05.51463
50m:
100m:
35.93
1:15.45
35.93
39.52
150m:
200m:
3:12.48
2:34.18
1:57.03250m:
300m:

3:50.96
350m:
400m:

5:05.51
3.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn5:18.45409
50m:
100m:
36.26
1:16.67
36.26
40.41
150m:
200m:
1:57.36
2:38.48
40.69
41.12
250m:
300m:
3:18.80
3:59.54
40.32
40.74
350m:
400m:
4:39.66
5:18.45
40.12
38.79
4.Kabut Weronika94Niezrzeszeni6:04.05274
50m:
100m:
37.53
1:21.43
37.53
43.90
150m:
200m:
2:07.41
2:54.40
45.98
46.99
250m:
300m:
3:42.86
4:30.88
48.46
48.02
350m:
400m:
5:19.25
6:04.05
48.37
44.80
5.Kosek Lidia93Niezrzeszeni6:50.40191
50m:
100m:
44.27
1:35.45
44.27
51.18
150m:
200m:
2:28.25
3:21.26
52.80
53.01
250m:
300m:
4:16.22
5:09.79
54.96
53.57
350m:
400m:
6:02.50
6:50.40
52.71
47.90

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice5:33.59356
50m:
100m:
36.18
1:17.24
36.18
41.06
150m:
200m:
1:59.35
2:42.96
42.11
43.61
250m:
300m:
3:26.63
4:09.74
43.67
43.11
350m:
400m:
4:52.35
5:33.59
42.61
41.24
2.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn5:33.97354
50m:
100m:
37.50
1:20.73
37.50
43.23
150m:
200m:
2:03.92
2:47.72
43.19
43.80
250m:
300m:
3:29.81
4:12.74
42.09
42.93
350m:
400m:
4:53.15
5:33.97
40.41
40.82
3.Galica Ewa85Warsaw Masters Team5:34.84352
50m:
100m:
35.99
1:16.99
35.99
41.00
150m:
200m:
1:59.48
2:43.61
42.49
44.13
250m:
300m:
3:27.19
4:11.06
43.58
43.87
350m:
400m:
4:54.46
5:34.84
43.40
40.38
4.Adamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin7:30.09145
50m:
100m:
50.35
1:46.21
50.35
55.86
150m:
200m:
2:43.72
3:41.68
57.51
57.96
250m:
300m:
4:40.64
5:38.66
58.96
58.02
350m:
400m:
6:36.87
7:30.09
58.21
53.22

35 - 39 lat

1.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team5:33.91355
50m:
100m:

1:17.27
150m:
200m:

2:42.78
250m:
300m:

4:09.17
350m:
400m:

5:33.91
2.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin5:39.57337
50m:
100m:
36.22
1:17.65
36.22
41.43
150m:
200m:
2:00.41
2:44.11
42.76
43.70
250m:
300m:
3:27.58
4:12.60
43.47
45.02
350m:
400m:
4:56.43
5:39.57
43.83
43.14
3.Hermanowicz Justyna81Iswim Białystok6:25.68230
50m:
100m:
41.45
1:29.05
41.45
47.60
150m:
200m:
2:16.72
3:07.07
47.67
50.35
250m:
300m:
3:56.89
4:47.73
49.82
50.84
350m:
400m:
5:37.92
6:25.68
50.19
47.76
4.Radomska Karolina82Tm Barracuda Kalisz7:02.79174
50m:
100m:
43.44
1:35.12
43.44
51.68
150m:
200m:
2:29.04
3:23.08
53.92
54.04
250m:
300m:
4:18.48
5:14.63
55.40
56.15
350m:
400m:
6:11.67
7:02.79
57.04
51.12

40 - 44 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok5:03.59472
50m:
100m:
34.77
1:12.28
34.77
37.51
150m:
200m:
1:50.62
2:29.26
38.34
38.64
250m:
300m:
3:07.90
3:46.52
38.64
38.62
350m:
400m:
4:25.52
5:03.59
39.00
38.07
2.Morkisz Aleksandra78Niezrzeszeni5:43.38326
50m:
100m:
37.80
1:19.48
37.80
41.68
150m:
200m:
2:02.88
2:47.01
43.40
44.13
250m:
300m:
3:31.56
4:16.98
44.55
45.42
350m:
400m:

5:43.38
3.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg5:49.36310
50m:
100m:
39.04
1:21.85
39.04
42.81
150m:
200m:
2:05.36
2:49.69
43.51
44.33
250m:
300m:
3:34.0944.40350m:
400m:
5:04.11
5:49.36

45.25

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze5:14.74424
50m:
100m:
36.47
1:15.91
36.47
39.44
150m:
200m:
1:55.82
2:35.54
39.91
39.72
250m:
300m:
3:15.77
3:56.04
40.23
40.27
350m:
400m:
4:36.44
5:14.74
40.40
38.30
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice5:23.78389
50m:
100m:
36.57
1:17.35
36.57
40.78
150m:
200m:
1:58.74
2:40.17
41.39
41.43
250m:
300m:
3:21.62
4:02.80
41.45
41.18
350m:
400m:
4:43.79
5:23.78
40.99
39.99
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław5:51.91303
50m:
100m:
38.27
1:20.84
38.27
42.57
150m:
200m:
2:05.39
2:50.96
44.55
45.57
250m:
300m:
3:37.03
4:23.23
46.07
46.20
350m:
400m:
5:07.87
5:51.91
44.64
44.04
4.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice6:19.25242
50m:
100m:
42.36
1:29.79
42.36
47.43
150m:
200m:
2:18.05
3:06.19
48.26
48.14
250m:
300m:
3:55.00
4:43.61
48.81
48.61
350m:
400m:
5:32.48
6:19.25
48.87
46.77
5.Balajcza Timea71KS MAKO6:45.61198
50m:
100m:
44.98
1:34.58
44.98
49.60
150m:
200m:
2:26.00
3:17.77
51.42
51.77
250m:
300m:

5:01.85
350m:
400m:

6:45.61
6.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters7:56.94121
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:

5:57.68
350m:
400m:

7:56.94

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin5:16.62416
50m:
100m:
36.43
1:16.58
36.43
40.15
150m:
200m:
1:56.55
2:36.90
39.97
40.35
250m:
300m:
3:17.07
3:57.67
40.17
40.60
350m:
400m:
4:37.99
5:16.62
40.32
38.63
2.Kotecka Anna65KS Warta Poznań6:39.11207
50m:
100m:
46.31
1:35.73
46.31
49.42
150m:
200m:
2:24.84
3:16.27
49.11
51.43
250m:
300m:
4:07.09
4:59.51
50.82
52.42
350m:
400m:
5:50.21
6:39.11
50.70
48.90
3.Bernat Dorota65Niezrzeszeni11:03.7045
50m:
100m:
1:12.96
2:35.80
1:12.96
1:22.84
150m:
200m:
3:59.87
5:26.84
1:24.07
1:26.97
250m:
300m:
6:53.47
8:20.10
1:26.63
1:26.63
350m:
400m:
9:46.73
11:03.70
1:26.63
1:16.97

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters6:02.79276
50m:
100m:
39.58
1:24.31
39.58
44.73
150m:
200m:
2:10.46
2:57.77
46.15
47.31
250m:
300m:
3:45.80
4:33.65
48.03
47.85
350m:
400m:
5:20.14
6:02.79
46.49
42.65
2.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters6:39.84206
50m:
100m:
44.84
1:35.08
44.84
50.24
150m:
200m:
2:26.22
3:17.64
51.14
51.42
250m:
300m:
4:08.27
5:00.18
50.63
51.91
350m:
400m:
5:50.77
6:39.84
50.59
49.07
3.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters8:43.8691
50m:
100m:
53.00
1:58.12
53.00
1:05.12
150m:
200m:
3:04.95
4:12.60
1:06.83
1:07.65
250m:
300m:
5:19.85
6:28.11
1:07.25
1:08.26
350m:
400m:
7:36.43
8:43.86
1:08.32
1:07.43

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef6:10.50259
50m:
100m:
42.50
1:29.69
42.50
47.19
150m:
200m:
2:17.12
3:05.22
47.43
48.10
250m:
300m:
3:51.85
4:38.74
46.63
46.89
350m:
400m:
5:25.83
6:10.50
47.09
44.67
2.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice7:03.35174
50m:
100m:
47.4447.44150m:
200m:
4:25.06250m:
300m:
350m:
400m:
6:13.09
7:03.35

50.26
3.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze7:22.01153
50m:
100m:
48.64
1:42.16
48.64
53.52
150m:
200m:
2:37.91
3:34.51
55.75
56.60
250m:
300m:
4:31.67
5:28.74
57.16
57.07
350m:
400m:
6:25.57
7:22.01
56.83
56.44
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team8:51.2488
50m:
100m:
3:12.483:12.48150m:
200m:
250m:
300m:
5:31.63
6:39.63

1:08.00
350m:
400m:
7:46.59
8:51.24
1:06.96
1:04.65
5.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków9:09.1179
50m:
100m:
56.70
2:01.72
56.70
1:05.02
150m:
200m:
3:11.09
4:23.10
1:09.37
1:12.01
250m:
300m:
5:35.80
6:47.92
1:12.70
1:12.12
350m:
400m:
8:00.74
9:09.11
1:12.82
1:08.37

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań7:29.19145
50m:
100m:
51.01
1:49.20
51.01
58.19
150m:
200m:
2:48.61
3:46.13
59.41
57.52
250m:
300m:
4:43.84
5:41.19
57.71
57.35
350m:
400m:
6:37.99
7:29.19
56.80
51.20
2.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters8:55.0386
50m:
100m:
57.96
2:04.38
57.96
1:06.42
150m:
200m:
3:11.71
4:20.86
1:07.33
1:09.15
250m:
300m:
5:30.95
6:40.38
1:10.09
1:09.43
350m:
400m:
7:49.14
8:55.03
1:08.76
1:05.89
NIE UK.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg

70 - 74 lat

1.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team8:50.5988
50m:
100m:
3:17.02
2:08.18
3:17.02150m:
200m:

4:24.37
250m:
300m:
5:33.011:08.64350m:
400m:
7:47.68
8:50.59

1:02.91


<< TOP >>
Konkurencja 39
02.06.2019 - 10:50
Kobiet, 400m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Wiśniewska Natalia97KS Warta Poznań5:06.10460
50m:
100m:
34.21
1:12.82
34.21
38.61
150m:
200m:
1:52.08
2:31.84
39.26
39.76
250m:
300m:
3:11.45
3:51.31
39.61
39.86
350m:
400m:
4:29.93
5:06.10
38.62
36.17
2.Szkudlarek Karolina96Niezrzeszone JK TEAM5:08.60449
50m:
100m:
34.34
1:11.96
34.34
37.62
150m:
200m:
1:50.74
2:30.02
38.78
39.28
250m:
300m:
3:10.0139.99350m:
400m:

5:08.60
3.Dudziak Karolina98Niezrzeszone JK TEAM6:20.71239
50m:
100m:
41.89
1:27.28
41.89
45.39
150m:
200m:
2:14.72
3:04.08
47.44
49.36
250m:
300m:
3:53.54
4:43.85
49.46
50.31
350m:
400m:
5:33.47
6:20.71
49.62
47.24

25 - 29 lat

1.Żołnowska Katarzyna90Legia Warszawa4:54.50517
50m:
100m:
33.08
1:10.13
33.08
37.05
150m:
200m:
1:47.26
2:25.34
37.13
38.08
250m:
300m:
3:03.54
3:41.45
38.20
37.91
350m:
400m:
4:18.92
4:54.50
37.47
35.58
2.Lewandowska Oriana93AQUASFERA Masters Olsztyn5:05.51463
50m:
100m:
35.93
1:15.45
35.93
39.52
150m:
200m:
3:12.48
2:34.18
1:57.03250m:
300m:

3:50.96
350m:
400m:

5:05.51
3.Brzozowska Zuzanna93AQUASFERA Masters Olsztyn5:18.45409
50m:
100m:
36.26
1:16.67
36.26
40.41
150m:
200m:
1:57.36
2:38.48
40.69
41.12
250m:
300m:
3:18.80
3:59.54
40.32
40.74
350m:
400m:
4:39.66
5:18.45
40.12
38.79
4.Kabut Weronika94Niezrzeszeni6:04.05274
50m:
100m:
37.53
1:21.43
37.53
43.90
150m:
200m:
2:07.41
2:54.40
45.98
46.99
250m:
300m:
3:42.86
4:30.88
48.46
48.02
350m:
400m:
5:19.25
6:04.05
48.37
44.80
5.Kosek Lidia93Niezrzeszeni6:50.40191
50m:
100m:
44.27
1:35.45
44.27
51.18
150m:
200m:
2:28.25
3:21.26
52.80
53.01
250m:
300m:
4:16.22
5:09.79
54.96
53.57
350m:
400m:
6:02.50
6:50.40
52.71
47.90

30 - 34 lat

1.Campbell-Żemier Veronica86KS Rekin Świebodzice5:33.59356
50m:
100m:
36.18
1:17.24
36.18
41.06
150m:
200m:
1:59.35
2:42.96
42.11
43.61
250m:
300m:
3:26.63
4:09.74
43.67
43.11
350m:
400m:
4:52.35
5:33.59
42.61
41.24
2.Zaleska Anna88AQUASFERA Masters Olsztyn5:33.97354
50m:
100m:
37.50
1:20.73
37.50
43.23
150m:
200m:
2:03.92
2:47.72
43.19
43.80
250m:
300m:
3:29.81
4:12.74
42.09
42.93
350m:
400m:
4:53.15
5:33.97
40.41
40.82
3.Galica Ewa85Warsaw Masters Team5:34.84352
50m:
100m:
35.99
1:16.99
35.99
41.00
150m:
200m:
1:59.48
2:43.61
42.49
44.13
250m:
300m:
3:27.19
4:11.06
43.58
43.87
350m:
400m:
4:54.46
5:34.84
43.40
40.38
4.Adamiak Edyta87Swimming Masters Team Szczecin7:30.09145
50m:
100m:
50.35
1:46.21
50.35
55.86
150m:
200m:
2:43.72
3:41.68
57.51
57.96
250m:
300m:
4:40.64
5:38.66
58.96
58.02
350m:
400m:
6:36.87
7:30.09
58.21
53.22

35 - 39 lat

1.Matlak Ewa84Warsaw Masters Team5:33.91355
50m:
100m:

1:17.27
150m:
200m:

2:42.78
250m:
300m:

4:09.17
350m:
400m:

5:33.91
2.Zielińska Dominika80Swimming Masters Team Szczecin5:39.57337
50m:
100m:
36.22
1:17.65
36.22
41.43
150m:
200m:
2:00.41
2:44.11
42.76
43.70
250m:
300m:
3:27.58
4:12.60
43.47
45.02
350m:
400m:
4:56.43
5:39.57
43.83
43.14
3.Hermanowicz Justyna81Iswim Białystok6:25.68230
50m:
100m:
41.45
1:29.05
41.45
47.60
150m:
200m:
2:16.72
3:07.07
47.67
50.35
250m:
300m:
3:56.89
4:47.73
49.82
50.84
350m:
400m:
5:37.92
6:25.68
50.19
47.76
4.Radomska Karolina82Tm Barracuda Kalisz7:02.79174
50m:
100m:
43.44
1:35.12
43.44
51.68
150m:
200m:
2:29.04
3:23.08
53.92
54.04
250m:
300m:
4:18.48
5:14.63
55.40
56.15
350m:
400m:
6:11.67
7:02.79
57.04
51.12

40 - 44 lat

1.Michalik Dominika79Masters Białystok5:03.59472
50m:
100m:
34.77
1:12.28
34.77
37.51
150m:
200m:
1:50.62
2:29.26
38.34
38.64
250m:
300m:
3:07.90
3:46.52
38.64
38.62
350m:
400m:
4:25.52
5:03.59
39.00
38.07
2.Morkisz Aleksandra78Niezrzeszeni5:43.38326
50m:
100m:
37.80
1:19.48
37.80
41.68
150m:
200m:
2:02.88
2:47.01
43.40
44.13
250m:
300m:
3:31.56
4:16.98
44.55
45.42
350m:
400m:

5:43.38
3.Szwagiel Katarzyna76UKS Delfin Masters Tarnobrzeg5:49.36310
50m:
100m:
39.04
1:21.85
39.04
42.81
150m:
200m:
2:05.36
2:49.69
43.51
44.33
250m:
300m:
3:34.0944.40350m:
400m:
5:04.11
5:49.36

45.25

45 - 49 lat

1.Sulewska Beata72Weteran  Zabrze5:14.74424
50m:
100m:
36.47
1:15.91
36.47
39.44
150m:
200m:
1:55.82
2:35.54
39.91
39.72
250m:
300m:
3:15.77
3:56.04
40.23
40.27
350m:
400m:
4:36.44
5:14.74
40.40
38.30
2.Szydłowska - Smętek Daria72MASTERS Zdzieszowice5:23.78389
50m:
100m:
36.57
1:17.35
36.57
40.78
150m:
200m:
1:58.74
2:40.17
41.39
41.43
250m:
300m:
3:21.62
4:02.80
41.45
41.18
350m:
400m:
4:43.79
5:23.78
40.99
39.99
3.Głowiak Anna70Masters Wrocław5:51.91303
50m:
100m:
38.27
1:20.84
38.27
42.57
150m:
200m:
2:05.39
2:50.96
44.55
45.57
250m:
300m:
3:37.03
4:23.23
46.07
46.20
350m:
400m:
5:07.87
5:51.91
44.64
44.04
4.Woźniak Dorota73MASTERS Zdzieszowice6:19.25242
50m:
100m:
42.36
1:29.79
42.36
47.43
150m:
200m:
2:18.05
3:06.19
48.26
48.14
250m:
300m:
3:55.00
4:43.61
48.81
48.61
350m:
400m:
5:32.48
6:19.25
48.87
46.77
5.Balajcza Timea71KS MAKO6:45.61198
50m:
100m:
44.98
1:34.58
44.98
49.60
150m:
200m:
2:26.00
3:17.77
51.42
51.77
250m:
300m:

5:01.85
350m:
400m:

6:45.61
6.Uczarczyk Jolanta72Korona Kraków Masters7:56.94121
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:

5:57.68
350m:
400m:

7:56.94

50 - 54 lat

1.Serbin Małgorzata66MKP Szczecin5:16.62416
50m:
100m:
36.43
1:16.58
36.43
40.15
150m:
200m:
1:56.55
2:36.90
39.97
40.35
250m:
300m:
3:17.07
3:57.67
40.17
40.60
350m:
400m:
4:37.99
5:16.62
40.32
38.63
2.Kotecka Anna65KS Warta Poznań6:39.11207
50m:
100m:
46.31
1:35.73
46.31
49.42
150m:
200m:
2:24.84
3:16.27
49.11
51.43
250m:
300m:
4:07.09
4:59.51
50.82
52.42
350m:
400m:
5:50.21
6:39.11
50.70
48.90
3.Bernat Dorota65Niezrzeszeni11:03.7045
50m:
100m:
1:12.96
2:35.80
1:12.96
1:22.84
150m:
200m:
3:59.87
5:26.84
1:24.07
1:26.97
250m:
300m:
6:53.47
8:20.10
1:26.63
1:26.63
350m:
400m:
9:46.73
11:03.70
1:26.63
1:16.97

55 - 59 lat

1.Macierzewska Agnieszka60Korona Kraków Masters6:02.79276
50m:
100m:
39.58
1:24.31
39.58
44.73
150m:
200m:
2:10.46
2:57.77
46.15
47.31
250m:
300m:
3:45.80
4:33.65
48.03
47.85
350m:
400m:
5:20.14
6:02.79
46.49
42.65
2.Gudaniec Dorota60TKKF Koszalin Masters6:39.84206
50m:
100m:
44.84
1:35.08
44.84
50.24
150m:
200m:
2:26.22
3:17.64
51.14
51.42
250m:
300m:
4:08.27
5:00.18
50.63
51.91
350m:
400m:
5:50.77
6:39.84
50.59
49.07
3.Orlewicz-Musiał Małgorzata60Korona Kraków Masters8:43.8691
50m:
100m:
53.00
1:58.12
53.00
1:05.12
150m:
200m:
3:04.95
4:12.60
1:06.83
1:07.65
250m:
300m:
5:19.85
6:28.11
1:07.25
1:08.26
350m:
400m:
7:36.43
8:43.86
1:08.32
1:07.43

60 - 64 lat

1.Szała Ewa59Steef6:10.50259
50m:
100m:
42.50
1:29.69
42.50
47.19
150m:
200m:
2:17.12
3:05.22
47.43
48.10
250m:
300m:
3:51.85
4:38.74
46.63
46.89
350m:
400m:
5:25.83
6:10.50
47.09
44.67
2.Zagała Joanna59SIKRET Gliwice7:03.35174
50m:
100m:
47.4447.44150m:
200m:
4:25.06250m:
300m:
350m:
400m:
6:13.09
7:03.35

50.26
3.Molenda Gabriela59Weteran  Zabrze7:22.01153
50m:
100m:
48.64
1:42.16
48.64
53.52
150m:
200m:
2:37.91
3:34.51
55.75
56.60
250m:
300m:
4:31.67
5:28.74
57.16
57.07
350m:
400m:
6:25.57
7:22.01
56.83
56.44
4.Serożyńska Lucyna55Toruń Multisport Team8:51.2488
50m:
100m:
3:12.483:12.48150m:
200m:
250m:
300m:
5:31.63
6:39.63

1:08.00
350m:
400m:
7:46.59
8:51.24
1:06.96
1:04.65
5.Bednarczyk Iwona57Masters Wisła Kraków9:09.1179
50m:
100m:
56.70
2:01.72
56.70
1:05.02
150m:
200m:
3:11.09
4:23.10
1:09.37
1:12.01
250m:
300m:
5:35.80
6:47.92
1:12.70
1:12.12
350m:
400m:
8:00.74
9:09.11
1:12.82
1:08.37

65 - 69 lat

1.Łutowicz Maria50TS Olimpia Poznań7:29.19145
50m:
100m:
51.01
1:49.20
51.01
58.19
150m:
200m:
2:48.61
3:46.13
59.41
57.52
250m:
300m:
4:43.84
5:41.19
57.71
57.35
350m:
400m:
6:37.99
7:29.19
56.80
51.20
2.Lipniarska-Skubis Barbara52Unia Oświęcim Masters8:55.0386
50m:
100m:
57.96
2:04.38
57.96
1:06.42
150m:
200m:
3:11.71
4:20.86
1:07.33
1:09.15
250m:
300m:
5:30.95
6:40.38
1:10.09
1:09.43
350m:
400m:
7:49.14
8:55.03
1:08.76
1:05.89
NIE UK.Kerner Mateusiak Ewa54Sekcja Masters UKP Jedynka Elbląg

70 - 74 lat

1.Szemberg Anna49Warsaw Masters Team8:50.5988
50m:
100m:
3:17.02
2:08.18
3:17.02150m:
200m:

4:24.37
250m:
300m:
5:33.011:08.64350m:
400m:
7:47.68
8:50.59

1:02.91


<< TOP >>
Konkurencja 40
02.06.2019 - 11:30
Mężczyzn, 400m dowolny20 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
20 - 24 lat

1.Katolik Bartosz97CSiR Dąbrowa Górnicza5:11.29353
50m:
100m:
34.82
1:15.13
34.82
40.31
150m:
200m:
1:55.25
2:34.61
40.12
39.36
250m:
300m:
3:13.09
3:53.38
38.48
40.29
350m:
400m:
4:33.09
5:11.29
39.71
38.20
2.Perl Michał96UKS Delfin Legionowo5:40.29270
50m:
100m:
35.29
1:15.39
35.29
40.10
150m:
200m:
1:57.44
2:40.63
42.05
43.19
250m:
300m:
3:25.03
4:10.71
44.40
45.68
350m:
400m:
4:56.57
5:40.29
45.86
43.72

25 - 29 lat

1.Pióro Artur91MKS Pałac Młodzieży Katowice4:13.52654
50m:
100m:
29.10
1:00.46
29.10
31.36
150m:
200m:
1:32.01
2:03.61
31.55
31.60
250m:
300m:
2:35.85
3:08.91
32.24
33.06
350m:
400m:
3:41.71
4:13.52
32.80
31.81
2.Aptewicz Arkadiusz93UKS Manta Warszawa Włochy4:20.97599
50m:
100m:

1:01.11
150m:
200m:

2:07.40
250m:
300m:

3:14.53
350m:
400m:

4:20.97
3.Kliza Mateusz94Iswim Białystok4:37.16500
50m:
100m:
1:40.78
1:05.18
1:40.78150m:
200m:
2:52.31
2:16.32
1:47.13250m:
300m:
4:03.70
3:27.99
1:47.38350m:
400m:

4:37.16
4.Suszek Wojciech92KS AZS AWF Biała Podlaska4:45.27459
50m:
100m:
30.79
1:06.41
30.79
35.62
150m:
200m:
1:42.52
2:19.35
36.11
36.83
250m:
300m:
2:55.93
3:33.10
36.58
37.17
350m:
400m:
4:10.10
4:45.27
37.00
35.17
5.Musialik Marcin94Motyl Mosir Stalowa Wola4:45.95455
50m:
100m:
32.56
1:07.82
32.56
35.26
150m:
200m:
1:43.19
2:19.49
35.37
36.30
250m:
300m:
2:55.43
3:32.88
35.94
37.45
350m:
400m:
4:09.65
4:45.95
36.77
36.30
6.Piotrowski Marek93Swimming Masters Team Szczecin6:01.96224
50m:
100m:
38.07
1:21.08
38.07
43.01
150m:
200m:
2:06.11
2:52.47
45.03
46.36
250m:
300m:
3:40.22
4:28.13
47.75
47.91
350m:
400m:

6:01.96

30 - 34 lat

1.Skrodzki Michał86AZS AWF Katowice4:41.11479
50m:
100m:
30.92
1:05.91
30.92
34.99
150m:
200m:
1:41.31
2:17.57
35.40
36.26
250m:
300m:
2:53.58
3:29.99
36.01
36.41
350m:
400m:
4:05.81
4:41.11
35.82
35.30
2.Kotlarski Marcin89KS MAKO4:42.35473
50m:
100m:

1:07.09
150m:
200m:
1:43.41
2:18.91
36.32
35.50
250m:
300m:
2:55.24
3:31.01
36.33
35.77
350m:
400m:
4:07.28
4:42.35
36.27
35.07
3.Gołembiewski Andrzej86Toruń Multisport Team4:50.33435
50m:
100m:
31.63
1:06.22
31.63
34.59
150m:
200m:
1:41.91
2:18.78
35.69
36.87
250m:
300m:
2:56.03
3:34.58
37.25
38.55
350m:
400m:
4:13.66
4:50.33
39.08
36.67
4.Pfitzner Jan86Warsaw Masters Team4:56.12410
50m:
100m:
32.10
1:08.60
32.10
36.50
150m:
200m:
1:46.18
2:24.53
37.58
38.35
250m:
300m:
3:03.07
3:40.91
38.54
37.84
350m:
400m:
4:19.27
4:56.12
38.36
36.85
5.Rębas Igor89Warsaw Masters Team6:18.93195
50m:
100m:
25.98
1:16.62
25.98
50.64
150m:
200m:
2:05.84
2:56.05
49.22
50.21
250m:
300m:
3:45.2049.15350m:
400m:

6:18.93

35 - 39 lat