Nr  1. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  34. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi


Grand Prix Polski
Kraków, 22 - 23/10/2016


1 - Grand Prix Polski BLOK I22/10/2016 - 9:00


Konkurencja 1
22/10/2016 - 9:00
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź54.6580825.6628.99
2.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków55.9175426.9528.96
3.Dowgiert Anna90Warta Poznań55.9375426.5829.35
4.Gralewska Kalina96Warszawianka Wodny Park W-wa56.6172727.2529.36
5.Jankowska Klaudia98GIM 92 Ursynów W-wa56.9471427.5629.38
6.Nogaj Paulina SWR98Wodnik Radom57.0271127.5729.45
7.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk57.0371127.2829.75
8.Polanska Aleksandra00GOS Raszyn57.7168627.7229.99
9.Petryka Nikola97Śląsk Wrocław57.7568527.1930.56
10.Tomanová Barbora01STU Trnava57.9467827.9330.01
11.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków58.0367527.6330.40
12.Jagoda Julia95AZS AWF Katowice58.1367127.8530.28
13.Adamczyk Julia SL99AZS UMCS Lublin58.4366128.4729.96
14.Andrzejewska Kamila SL99Lider Chełm58.6165529.1729.44
15.Węcławiak Irena98GIM 92 Ursynów W-wa58.7365128.5630.17
16.Dyrda Karolina97AZS UMCS Lublin58.7665027.9530.81
17.Kozłowska Anna96AZS AGH Kraków58.7964927.9630.83
18.Orczykowska Wioletta SK97Jordan Kraków58.8464728.3430.50
19.Rzońca Patrycja SWR99Śląsk Wrocław58.8864628.0830.80
20.Kołodziej Katarzyna SO00Unia Oświęcim58.9464428.2830.66
21.Czarnecka Wiktoria SL99Skarpa Lublin58.9564428.1530.80
22.Osiniak Ewa SL00AZS UMCS Lublin59.0164228.0830.93
23.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów Ł.59.1463728.8730.27
24.Burska Justyna95AZS UWM Olsztyn59.1563729.1629.99
25.Rabiniak Zuzanna01Wodnik Radom59.1663728.7330.43
26.Jabłonowska Nikola02G-8 Bielany Warszawa59.1863628.2430.94
27.Baryła Julia SSz00MKP Szczecin59.2063528.8830.32
28.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin59.2163528.6130.60
29.Pogorzelska Inez00GOS Raszyn59.2563428.5030.75
30.Potocká Tatiana01STU Trnava59.3263228.5930.73
31.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice59.3363128.9030.43
32.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn59.3763028.9730.40
33.Wrzosek Iga00Fenix Ożarów Maz.59.3962928.6230.77
34.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka59.6562128.1931.46
35.Kit Zuzanna97Włókniarz 1925 Kalisz59.7261928.5731.15
36.Kita Katarzyna95Shark Rudna59.8261628.5831.24
37.Koluch Julia ZG00Kapry Armexim Pruszków59.9161329.2930.62
38.Pisarczyk Amelia SR98Victoria Racibórz59.9661228.6531.31
39.Mielczarek Sandra02BUKS Warszawa1:00.0360928.4931.54
40.Gotowska Weronika00G-8 Bielany Warszawa1:00.0560929.1830.87
41.Gołębiewska Dominika01GIM 92 Ursynów W-wa1:00.2360328.8231.41
42.Halicka Lidia SWR01Śląsk Wrocław1:00.2560329.2331.02
43.Duda Zuzanna SWR99Śląsk Wrocław1:00.3660029.3631.00
44.Wojciechowska Joanna SL98Orlik Lublin1:00.5059529.1431.36
45.Reindl Robin02Aquasport Levice1:00.6459128.8731.77
46.Brzozowska Marta SWR00Juvenia Wrocław1:00.6859029.0031.68
47.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków1:00.6959028.9531.74
48.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka Wodny Park W-wa1:00.7358928.7132.02
49.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa1:00.7458829.5031.24
50.Czaja Barbara SK99Górnik Radlin1:00.7558828.8131.94
51.Pakuła Alicja02G-8 Bielany Warszawa1:00.7758729.5231.25
52.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.8058728.8731.93
53.Górecka Weronika00Juvenia Wrocław1:00.8158628.8431.97
54.Świstuń Julia00SMS Galicja Kraków1:01.1557728.4932.66
55.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:01.1757629.5531.62
56.Juc Aleksandra01Manta Warszawa Włochy1:01.2557428.8832.37
57.Cieplak Aleksandra01Olimpic Warka1:01.4156929.0332.38
58.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa1:01.4356929.9831.45
59.Litwin Andrea01SMS Galicja Kraków1:01.6856229.9631.72
60.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice1:01.9155629.3432.57
61.Sienkiewicz Kaja02BUKS Warszawa1:01.9455529.8132.13
62.Spik Vanessa02Vega Dobrodzień1:01.9855429.3832.60
63.Goller Klaudia02Ostrobramska Warszawa1:02.0455229.5832.46
64.Suchecka Katarzyna99Ostrobramska Warszawa1:02.0655229.3132.75
65.Działkowska Natalia01Gilus Gilowice1:02.2454729.7132.53
Soliwoda Julia01Nawa Skierniewice1:02.2454729.9032.34
67.Żarłok Martyna97AZS AGH Kraków1:02.3154529.9232.39
68.Kruszniewska Kinga SK99SMS Galicja Kraków1:02.3754329.4332.94
Łysakowska Julia SL01AZS UMCS Lublin1:02.3754330.4731.90
70.Malinowska Zuzanna SWR00Śląsk Wrocław1:02.8853030.4132.47
71.Malinowska Ada99SMS Galicja Kraków1:02.9952730.3432.65
72.Wiśniewska Barbara00AZS AWF Warszawa1:03.0352630.3432.69
73.Bagińska Katarzyna02Juvenia Białystok1:03.1452430.2232.92
74.Krypa Marta02Manta Warszawa Włochy1:03.1752330.2432.93
75.Kruszewska Kaja00Juvenia Białystok1:03.7350931.0832.65
76.Redner Sandra SL99Skarpa Lublin1:03.7750830.9932.78
77.Radecka Anna00G-8 Bielany Warszawa1:03.8350730.1633.67
78.Śliwińska Kalina SWR00Śląsk Wrocław1:03.8750631.2832.59
79.Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki01Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:03.9250530.1933.73
80.Łyczko Dominika99Rokita Brzeg Dolny1:04.0950130.6733.42
81.Adamczyk Agata99Aligator Gorzyce1:04.2449731.1233.12
82.Borowska Agnieszka00Polonia Warszawa1:04.2549729.9734.28
83.Golubska Alina02BUKS Warszawa1:04.2649730.7133.55
84.Durczyńska Katarzyna SK99SMS Galicja Kraków1:04.3649430.2734.09
85.Mruk Aleksandra02Manta Jelcz-Laskowice1:04.4549231.1333.32
86.Kowalska Julia SWR00Korner Zielona Góra1:04.5049131.0433.46
87.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:04.7248631.6133.11
88.Sikora Adrianna SK99SMS Galicja Kraków1:04.7448631.2433.50
89.Krypa Oliwia02Manta Warszawa Włochy1:04.8248431.2633.56
90.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków1:04.8648331.6533.21
91.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:04.9148231.5533.36
92.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.0647931.0134.05
93.Piekut Zofia SWwa00Polonia Warszawa1:05.4946931.2234.27
Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków1:05.4946930.8434.65
95.Kącka Natalia95AZS AWF Katowice1:05.5246930.2935.23
96.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:05.8246230.5235.30
97.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk1:05.8546231.6934.16
98.Pluta Emilia02Aligator Gorzyce1:06.0445831.8134.23
99.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków1:06.1245631.6534.47
100.Łosak Wiktoria SK98KSZO Ostrowiec Św.1:06.1445631.3634.78
101.Gorecka Weronika02Gilus Gilowice1:06.1945531.9934.20
102.Rugała Anna SK98SMS Galicja Kraków1:06.3545132.2434.11
103.Muszyńska Majka02Manta Jelcz-Laskowice1:06.7144432.1834.53
104.Migdał Maria01Żabianka Gdańsk1:07.6642632.3035.36
105.Dembkowska Monika01Żabianka Gdańsk1:07.7042532.3035.40
106.Mazurkiewicz Zuzanna01Polonia Warszawa1:07.7442432.3535.39
107.Bienasz Wiktoria02Juvenia Białystok1:08.6340832.9635.67
108.Mandziuk Magdalena01Żak Biała Podlaska1:09.2239732.5236.70
109.Krysa Agata00Olimpijczyk Suwałki1:10.6537433.0737.58
110.Przygoda Zuzanna02Juvenia Białystok1:11.2036533.6637.54


<< TOP >>
Konkurencja 2
22/10/2016 - 9:08
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Majchrzak Kacper92Warta Poznań48.3180423.5424.77
2.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa49.6574123.7825.87
3.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa50.2171723.9526.26
4.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa50.5070424.2526.25
5.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice50.5770124.0826.49
6.Brzuś Michał97AZS UŁ PŁ Łódź50.8169124.0426.77
7.Gawrysiak Przemysław92Omega Kleszczów51.1567824.4626.69
8.Krupecki Oskar92Śląsk Wrocław51.1767724.4326.74
9.Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 51.2667324.8926.37
10.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa51.2967224.5726.72
11.Łabuz Rafał95AZS AGH Kraków51.4266724.2327.19
12.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice51.5866124.8126.77
13.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice51.7065624.5527.15
14.Gosieniecki Juliusz98Astromal Akwawit Leszno51.7665425.0926.67
15.Sadłowski Piotr SOL00Kormoran Olsztyn51.8864925.0926.79
Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków51.8864924.8127.07
17.Hołub Jan96Śląsk Wrocław52.1863825.5926.59
18.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa52.1963825.2226.97
19.Dubiel Adam93AZS AWF Warszawa52.2363625.1927.04
20.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.52.3363325.4026.93
21.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków52.4962725.0227.47
22.Marczuk Szymon SL99AZS UMCS Lublin52.5162625.6726.84
23.Arndt Mateusz98Delfin Gdynia52.7461825.6427.10
Lipiński Szymon SOL01Kormoran Olsztyn52.7461825.4027.34
25.Piotrowski Kacper01Śląsk Wrocław52.7561825.0427.71
26.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice52.7761725.5527.22
27.Przybyła Kacper98Astromal Akwawit Leszno52.7961625.6327.16
28.Topolski Arkadiusz SO98Unia Oświęcim52.8361525.4127.42
29.Mikołajczyk Michał99Włókniarz 1925 Kalisz52.8761425.3427.53
30.Piwowarski Konrad SOL98Kormoran Olsztyn52.9261225.3327.59
31.Domański Gracjan00Shark Rudna52.9661125.5427.42
32.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa52.9861025.8627.12
33.Pieśniak Jakub97AZS AWF Katowice53.0060925.3427.66
34.Wójcicki Maciej99Aquator Kozienice53.0460825.3127.73
35.Gotszling Dawid ZG01Barakuda Starachowice53.0760725.4727.60
36.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice53.1660425.6027.56
37.Kiszczak Jakub SWR00Juvenia Wrocław53.2560125.7527.50
38.Furman Łukasz93CSiR MOS Dąbrowa Grn.53.3159925.3827.93
39.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa53.3759725.3328.04
40.Kępa Kacper99Polonia Warszawa53.4059625.3528.05
41.Bryła Kamil SL99AZS UMCS Lublin53.4159526.2027.21
42.Jarmuła Miłosz SK98Jordan Kraków53.4359525.4427.99
43.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec53.4859325.8027.68
44.Knapowski Kacper97AZS AWF Warszawa53.5958925.5428.05
45.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin53.6358826.3227.31
46.Bieroński Michał SWR99Śląsk Wrocław53.7658426.2727.49
47.Dąbrowski Patryk SWR00Śląsk Wrocław53.7958325.7428.05
48.Palmi-Kukiełko Mieszko93Śląsk Wrocław53.8258225.6628.16
49.Sieczek Adrian99Polonia Warszawa53.8858025.4428.44
50.Gębka Olaf SSz00MKP Szczecin53.8957926.1827.71
51.Pytlarczyk Szymon00Warszawianka Wodny Park W-wa53.9357826.2027.73
52.Krzykała Emil01Avia Świdnik54.0357525.8828.15
53.Bruździak Maciej SOL98Kormoran Olsztyn54.0757426.4327.64
54.Plauszta Arnold00Olimpijczyk Suwałki54.1057325.3828.72
Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin54.1057325.5428.56
56.Miciul Michał ZG00TP Zielona Góra54.1357226.4727.66
Felińczak Wojciech96AZS UŁ PŁ Łódź54.1357225.7628.37
58.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Grn.54.1657125.9128.25
Balicki Michał00SMS Galicja Kraków54.1657125.7528.41
60.Perkowski Wiktor SOL98Kormoran Olsztyn54.1857025.5928.59
61.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków54.3156625.8728.44
Szarek Dawid SWR99Śląsk Wrocław54.3156626.1228.19
63.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice54.4256325.9428.48
64.Adamczewski Eryk00Włókniarz 1925 Kalisz54.4556225.9028.55
65.Kolanowski Wiktor SK99SMS Galicja Kraków54.4856126.5627.92
66.Czerniak Konrad SL98Skarpa Lublin54.5455926.3028.24
67.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków54.5555926.4928.06
68.Krawczyk Paweł99BUKS Warszawa54.6055726.2228.38
69.Dutkowiak Wojciech SWR00Śląsk Wrocław54.6255626.4528.17
70.Taradyś Jakub ZG00TP Zielona Góra54.6355626.1328.50
71.Barczyk Norbert00Korona Kraków54.6455626.1528.49
72.Radziszewski Krzysztof02BUKS Warszawa54.6555626.3728.28
73.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków54.6755526.2628.41
Zagrzejewski Tomasz01GIM 92 Ursynów W-wa54.6755526.2828.39
75.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa54.6855526.4028.28
76.Mitrus Paweł00MKS Piaseczno54.7655225.8628.90
77.Krištofík Martin98Považskobystrický plavecký odd54.7855225.9928.79
78.Rybak Konrad SOL98Pirania Targówek Warszawa54.7955126.5028.29
79.Kowalczyk Michał01Gilus Gilowice54.8555026.3228.53
80.Stoszek Szymon99Aligator Gorzyce54.8854926.1928.69
81.Kalkowski Dawid SOL00Kormoran Olsztyn54.8954826.4628.43
82.Cieślukowski Karol99Olimpijczyk Suwałki54.9254726.3128.61
83.Hano Grzegorz SWR00Śląsk Wrocław54.9554726.3928.56
84.Sawicki Oskar01G-8 Bielany Warszawa54.9654626.4728.49
85.Zubik Stanisław SWwa01Polonia Warszawa55.1254126.7228.40
86.Pawłowski Maksymilian99Polonia Warszawa55.1454126.5828.56
87.Koput Kamil SWwa00Polonia Warszawa55.2153926.2428.97
Worożewicz Konrad SWR99Śląsk Wrocław55.2153926.0929.12
89.Butkiewicz Władysław SO00Juvenia Białystok55.2753726.8828.39
90.Kotwica Bartosz01Avia Świdnik55.3153626.3328.98
91.Cecere Marco99Włókniarz 1925 Kalisz55.3653426.3629.00
Jasionowski Mikołaj01Orka Ostrów Maz.55.3653426.4828.88
93.Maj Jakub01Górnik Sosnowiec55.4453226.5728.87
Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Grn.55.4453226.7528.69
95.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa55.4553226.7228.73
96.Czurczak Jakub99Sokół Rzeszów55.5452926.3529.19
97.Pawełek Paweł99Polonia Warszawa55.5552926.2829.27
98.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa55.5652926.7928.77
99.Mielniczuk Bartosz01GIM 92 Ursynów W-wa55.5852827.0228.56
100.Prus Mateusz00Astromal Akwawit Leszno55.5952827.1728.42
Beberok Filip ZG00TP Zielona Góra55.5952826.5929.00
102.Dominiak Kacper SWR00Śląsk Wrocław55.6252727.1428.48
103.Małyska Bartosz SL99Skarpa Lublin55.7452427.0728.67
104.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa55.9051926.8129.09
105.Majewski Wojciech01Siódemka Rzeszów56.1251326.5129.61
106.Bednarczyk Aleksander SWwa00Polonia Warszawa56.2451026.9029.34
107.Mitak Krystian98MKP Szczecin56.3750627.1529.22
108.Suchan Przemysław01Korona Kraków56.4050526.8229.58
109.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.56.4150527.3029.11
Kryś Jarosław02MKP Szczecin56.4150526.4829.93
111.Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 56.5150227.2129.30
112.Wozniak Kamil00Fregata Kolbuszowa56.6649827.1129.55
113.Wawrzyńczak Alan SL99Skarpa Lublin56.7349727.4229.31
114.Cheredis Jakub02G-8 Bielany Warszawa56.7549626.6530.10
115.Rój Jakub01MKP Szczecin56.7949527.3829.41
116.Hencner Wojciech01Gilus Gilowice56.8049527.4829.32
Senkowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa56.8049527.3729.43
118.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków56.8249426.5030.32
119.Dębski Szymon99Nawa Skierniewice56.9649127.0729.89
120.Kwapisz Arkadiusz01Manta Jelcz-Laskowice57.0148927.9029.11
121.Sopko Samuel01KP Aquacity Poprad57.0348927.3329.70
122.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów57.1148726.6930.42
Gąsior Sebastian SL99AZS UMCS Lublin57.1148727.3029.81
124.Girul Radosław SWR01Śląsk Wrocław57.1548627.4329.72
125.Bruzdewicz Hubert SOL02Kormoran Olsztyn57.1848527.9829.20
126.Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn57.3448127.0930.25
Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.57.3448127.3829.96
128.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków57.3648027.4129.95
129.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra57.5447627.6629.88
130.Gilżyński Szymon02Manta Jelcz-Laskowice57.5647527.3930.17
131.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków57.6647327.3130.35
132.Zbrożek Radosław99SMS Galicja Kraków57.8346927.2230.61
Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 57.8346927.8130.02
134.Łaś Wiktor00Śląsk Wrocław57.8846827.1230.76
135.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Grn.57.8946728.0329.86
136.Waśko Adam00Fenix Ożarów Maz.57.9146727.2630.65
137.Suliga Jeremi00Polna Warszawa57.9346626.6531.28
138.Wojaczek Paweł SO00Unia Oświęcim57.9446627.0530.89
139.Krištofík Marek01Považskobystrický plavecký odd58.0446427.8430.20
140.Galon Michał95AZS AWF Katowice58.0846326.6131.47
141.Janecki Mateusz01Pałac Mlodzieży Katowice58.2146028.1330.08
142.Ruciński Wiktor99Sokół Mościce Tarnów58.2345927.8630.37
143.Lis Paweł02BUKS Warszawa58.2845827.4830.80
144.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice58.3245727.4130.91
145.Kwiatkowski Paweł02Juvenia Białystok58.3545627.4730.88
146.Suchan Łukasz01Korona Kraków58.3745627.7130.66
147.Moskała Michał98Delfin Cieszyn58.4045527.9430.46
148.Krawczak Patryk00Żak Biała Podlaska58.4745428.3130.16
149.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź58.5845128.5130.07
150.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków58.5945128.0530.54
151.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.58.6045128.6229.98
152.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.58.7344827.9930.74
Jedliński Radosław SO00Unia Oświęcim58.7344827.5731.16
154.Kalisz Jakub00Polonia Warszawa58.7844627.9530.83
155.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.59.0644028.7730.29
156.Chałat Stanisław SL99Skarpa Lublin59.1943728.6830.51
157.Janik Jakub SO01Unia Oświęcim59.4043328.0231.38
158.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.59.4643128.9230.54
159.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice59.5842928.4931.09
160.Nachyła Jakub02Gilus Gilowice59.6442728.2731.37
161.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.59.7242629.1730.55
162.Michalski Wojciech01Gilus Gilowice59.9042228.8831.02
163.Lewicki Aleksander00Polonia Warszawa1:00.3441329.2631.08
164.Jurík Anton01Považskobystrický plavecký odd1:00.6240728.6132.01
165.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.9340128.5832.35
166.Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:01.0739828.7432.33
167.Urbańczyk Adrian01Korona Kraków1:01.1339728.5932.54
168.Ptak Filip01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:01.1639629.0832.08
169.Schreiber Patrick02Aligator Gorzyce1:01.4439129.5331.91
170.Duchnowski Szymon02Juvenia Białystok1:01.6538729.3432.31
171.Nowak Jan02BOSiR Brzesko1:01.8238429.6532.17
172.Grochowski Michał02Juvenia Białystok1:01.9538129.2432.71
173.Gondek Paweł01Orlik Przeworsk1:02.9636330.1432.82
174.Kałuża Jakub02Bobry Dębica1:03.3935630.3833.01
175.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa1:03.5035430.7832.72
176.Pawłowski Eryk02Wodnik Siemianowice Śl.1:04.3134130.2934.02
177.Stepaniuk Sebastian02Juvenia Białystok1:04.8033329.9934.81
178.Chowaniec Bartosz02Gilus Gilowice1:05.5232231.3534.17
179.Filipowicz Gustaw02Juvenia Białystok1:05.7531930.9834.77
180.Popłonyk Jakub02BUKS Warszawa1:08.1728632.0636.11
181.Rygałło Mikołaj02Rokita Brzeg Dolny1:09.7826732.9536.83


<< TOP >>
Konkurencja 3
22/10/2016 - 9:16
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk32.51695
2.Samuła Wiktoria SL99AZS UMCS Lublin32.64686
3.Kit Zuzanna97Włókniarz 1925 Kalisz32.89671
4.Iwanowska Aleksandra SWR00Juvenia Wrocław33.19653
5.Wikieł Angelika98AZS UWM Olsztyn33.22651
6.Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 33.24650
7.Bartovičová Barbara98STU Trnava33.26649
8.Tomaszek Aleksandra SWwa00Polonia Warszawa33.58630
9.Prochownik Olimpia SL99Unia Oświęcim33.83616
10.Záborská Miroslava01STU Trnava33.85615
11.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów34.03606
12.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice34.20597
13.Michalczyk Urszula97AZS AGH Kraków34.22596
14.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.34.28593
15.Żmuda Weronika SL00AZS UMCS Lublin34.31591
16.Drabikova Sona99Aquasport Levice34.34589
17.Bazyl Magdalena97AZS AGH Kraków34.46583
18.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.34.55579
Walz Kornelia00Nawa Skierniewice34.55579
20.Piotrowicz Maja ZG02Barakuda Starachowice34.65574
Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice34.65574
22.Rabiniak Zuzanna01Wodnik Radom34.84564
Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice34.84564
24.Wikieł Żaklina00AZS UWM Olsztyn34.87563
25.Dzwonnik Zuzanna00AZS UŁ PŁ Łódź34.90561
26.Chamera Weronika SO99Motyl MOSiR St. Wola34.96559
27.Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin35.00557
28.Nowak Marta SO99MMKS Kędzierzyn Koźle35.03555
29.Piekut Zofia SWwa00Polonia Warszawa35.12551
30.Świeca Kamila97AZS AWF Katowice35.15550
31.Przybysz Olga01Astromal Akwawit Leszno35.17549
32.Pawelska Dominika00Glosator  Kraków35.26544
33.Wojtanek Wiktoria01GOS Raszyn35.66526
34.Zoglowek Joanna02Manta Jelcz-Laskowice35.71524
35.Owerko Julia02GOS Raszyn35.85518
36.Zatorska Agata01Manta Jelcz-Laskowice35.88517
37.Skarwecka Wiktoria SO02Unia Oświęcim35.91515
38.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn Koźle35.96513
39.Bartyzel Aleksandra98Manta Jelcz-Laskowice36.07509
40.Rugała Anna SK98SMS Galicja Kraków36.12506
41.Krypa Oliwia02Manta Warszawa Włochy36.22502
42.Gorecka Weronika02Gilus Gilowice36.49491
43.Borejszo Paula00MKP Szczecin36.57488
44.Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki01Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 36.74481
45.Popławska Apolonia02Astromal Akwawit Leszno36.78480
46.Przygoda Julia00Fenix Ożarów Maz.37.05469
47.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków37.08468
48.Pawłowska Julia SO02Unia Oświęcim37.22463
49.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków37.46454
50.Adamczyk Julia01Aligator Gorzyce37.74444
51.Misiejuk Aldona SO01Unia Oświęcim38.00435
52.Krejčíová Zuzana01KP Aquacity Poprad38.19428
53.Mruk Aleksandra02Manta Jelcz-Laskowice38.42421
54.Pałka Aleksandra SO02Unia Oświęcim38.57416
55.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Grn.38.67413
56.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków39.60384
57.Szopa Oliwia02Juvenia Białystok39.61384
58.Jarosz Angelika SO01Unia Oświęcim40.18368
59.Krysa Agata00Olimpijczyk Suwałki41.16342
60.Mandziuk Magdalena01Żak Biała Podlaska41.23340
61.Bienasz Wiktoria02Juvenia Białystok41.82326


<< TOP >>
Konkurencja 4
22/10/2016 - 9:22
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hołub Maciej95AZS AGH Kraków27.55769
2.Stolarski Marcin96Warta Poznań27.98734
3.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa28.20717
4.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź28.30710
5.Kusto Robert98Orka Lubań28.33708
6.Halas Adam98STU Trnava28.36705
7.Kusto Rafał99Orka Lubań28.37705
8.Sowa Marcin97Motyl MOSiR St. Wola28.67683
9.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków28.70680
10.Michalczyk Andrzej SO00Unia Oświęcim28.77676
11.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice28.79674
12.Arentewicz Jacek97Shark Rudna28.83671
13.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin28.98661
14.Bałabuch Krystian95AZS AGH Kraków29.18647
Dudek Michał94Gryf Dębica29.18647
16.Żmija Marek97AZS AWF Katowice29.32638
17.Koczorowski Kacper00Astromal Akwawit Leszno29.64618
18.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy29.70614
19.Chałupczyński Bartosz SWwa99Polonia Warszawa29.77610
20.Kurleto Piotr00AZS AGH Kraków29.78609
21.Beberok Filip ZG00TP Zielona Góra29.87604
22.Misiarz Adrian SK98Sparta Biłgoraj29.90602
23.Paczyński Oliwier97AZS UMCS Lublin29.94599
Galon Michał95AZS AWF Katowice29.94599
25.Jung Krzyszrof SR99AZS AWF Katowice29.95599
26.Bączkowski Bartosz97Polonia Warszawa30.03594
27.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin30.06592
Goleniec Kamil SO99Unia Oświęcim30.06592
29.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice30.11589
30.Bachlaj Dorian SR99Ondraszek Bielsko Biała30.15587
31.Szczeciński Robert00Polonia Warszawa30.23582
32.Celiński Jakub02Huragan Międzyrzec Podl.30.35575
33.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa30.41572
34.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice30.44570
Mikołajczyk Michał99Włókniarz 1925 Kalisz30.44570
36.Wiatr Krzysztof00IKS Konstancin30.52566
37.Pętlak Tadeusz00Warszawianka Wodny Park W-wa30.56564
38.Kowol Tymoteusz01Gilus Gilowice30.59562
39.Rokita Aleksander SK99Park Wodny Tarn. Góry30.74554
40.Kaminiarz Cezary99Astromal Akwawit Leszno30.84548
41.Szymanek Sebastian98Warszawianka Wodny Park W-wa30.94543
42.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice31.00540
43.Walaszek Jędrzej SOL98Kormoran Olsztyn31.02539
44.Suliga Jeremi00Polna Warszawa31.35522
45.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.31.38520
46.Zięba Krzysztof01Orlik Przeworsk31.59510
47.Guzy Marcel01Vega Dobrodzień31.67506
48.Woźniak Łukasz01SMS Galicja Kraków31.68506
49.Książnicki Dawid02Ikar Mielec31.78501
50.Krištofík Martin98Považskobystrický plavecký odd31.80500
51.Suchan Przemysław01Korona Kraków31.93494
52.Moskała Michał98Delfin Cieszyn31.95493
53.Uryga Bartłomiej01Aquatica Pawłowice32.20482
54.Majewski Wojciech01Siódemka Rzeszów32.21481
55.Danilewski Maciej SOL98Juvenia Białystok32.23480
56.Żurawski Marcel01Orka Lubań32.27479
57.Szczurek Jakub02BUKS Warszawa32.28478
58.Czurczak Jakub99Sokół Rzeszów32.34475
59.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków32.36475
60.Grzesiecki Mikołaj02Astromal Akwawit Leszno32.43472
61.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice32.45471
62.Gałuszka Bruno SO02Unia Oświęcim32.52468
63.Madžo Filip01KP Aquacity Poprad32.54467
64.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.32.58465
65.Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 32.72459
66.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.32.80456
67.Barczyk Norbert00Korona Kraków32.95450
68.Raczkowski Krzysztof01Korona Kraków32.98448
69.Mielniczuk Bartosz01GIM 92 Ursynów W-wa32.99448
70.Zalewski Oskar SO99Pirania Targówek Warszawa33.12443
71.Tarasek Szymon02STP Nowy Sącz33.33434
72.Żerański Przemysław99BUKS Warszawa33.40432
73.Norek Mateusz02Gilus Gilowice33.42431
74.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa33.44430
75.Rogulin Bogdan SO01Unia Oświęcim33.46429
76.Krzyżaniak Krystian00Juvenia Białystok33.78417
77.Stańczyk Jarema SO02MMKS Kędzierzyn Koźle33.89413
78.Zarzycki Maciej02Nawa Skierniewice34.12405
79.Hlavatý Adam00STU Trnava34.22401
80.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków34.33397
81.Lis Paweł02BUKS Warszawa34.63387
82.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.34.75383
83.Orzechowski Michał SO01Unia Oświęcim35.01375
84.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków35.28366
85.Grochowski Michał02Juvenia Białystok36.07343
86.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków36.27337
87.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica36.90320
88.Aleksandrowicz MIchał02Manta Jelcz-Laskowice37.57303
89.Schreiber Patrick02Aligator Gorzyce38.03292
90.Osmólski Hubert02Juvenia Białystok38.28286
91.Filipowicz Gustaw02Juvenia Białystok40.47242
92.Wilgosz Jan02Manta Jelcz-Laskowice42.73206
DYSKW.Kowalski Kacper01GIM 92 Ursynów W-wa35.20
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:13)
DYSKW.Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin40.71
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 10:25)


<< TOP >>
Konkurencja 5
22/10/2016 - 9:28
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Nogaj Paulina SWR98Wodnik Radom2:16.3567531.6234.6034.7835.35
2.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa2:17.3766029.7734.2336.4736.90
3.Wójtowicz Gabriela95Kormoran Olsztyn2:17.9365230.8134.4635.7336.93
4.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź2:17.9765131.3734.9735.3236.31
5.Szkarłat Julia SWR98Śląsk Wrocław2:21.3360631.3135.8837.0637.08
6.Adamiec Dominika SO99Unia Oświęcim2:22.1759531.6336.1337.2437.17
7.Gotowska Weronika00G-8 Bielany Warszawa2:23.4657931.7735.1836.5539.96
8.Szeluga Wiktoria SOL01Kormoran Olsztyn2:24.4056832.7336.4937.2337.95
9.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:26.1054832.4037.7237.9638.02
10.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:26.7254132.8237.8038.8837.22
11.Redner Sandra SL99Skarpa Lublin2:27.2553532.2037.1938.4039.46
12.Kolbowicz Barbara SSz99MKP Szczecin2:28.4052332.3837.7238.7739.53
13.Potocká Tamara02KP Aquacity Poprad2:28.6752032.0237.9939.8338.83
14.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:28.6952033.3737.5938.5639.17
15.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków2:29.8450832.3137.3338.8141.39
16.Niemiec Aleksandra97AZS AWF Katowice2:30.6650032.7838.1039.3340.45
17.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:31.0249633.0538.1639.6840.13
18.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:31.4149233.9738.9640.2638.22
19.Bylińska Agnieszka SG02Żabianka Gdańsk2:31.4349233.8637.8739.5840.12
20.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź2:31.8548834.2238.3939.4339.81
21.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź2:36.2044934.5539.0741.2541.33
22.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:37.0244233.7739.9241.4841.85
23.Wojciechowska Maria00GOS Raszyn2:38.4243034.5440.0041.4642.42
24.Kapcińska Maja SO02Unia Oświęcim2:39.3142335.2341.3241.3541.41
25.Nowak Zuzanna SO02Unia Oświęcim2:40.0741733.7441.4642.8642.01
26.Pyrlik Paulina99Unia Oświęcim2:40.2641534.7940.3442.8742.26
27.Orłowska Zuzanna02Nawa Skierniewice2:43.1539435.5640.6442.6344.32
28.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:43.4139234.5240.4844.1744.24
29.Blachura Julia SO02Unia Oświęcim2:45.0138037.7842.5442.2042.49
30.Bidnik Karolina02GIM 92 Ursynów W-wa2:45.1537935.9440.8043.9444.47
31.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:53.2732836.1544.0746.9646.09
32.Misiejuk Aldona SO01Unia Oświęcim2:54.6232137.1543.8547.7645.86
33.Králová Natália02KP Aquacity Poprad2:54.7032035.75
DYSKW.Jaszczuk Ewa SOL02Kormoran Olsztyn2:28.8132.4737.1238.5640.66
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:21)


<< TOP >>
Konkurencja 6
22/10/2016 - 9:45
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:57.8878126.7029.6030.5731.01
2.Kaczmarski Marcin94AZS AWF Warszawa1:59.1375627.2730.5130.6930.66
3.Ciężkowski Dominik96AZS AWF Warszawa1:59.8674227.2030.9630.5631.14
4.Wągrowski M.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:02.5069527.2331.0231.6632.59
5.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok2:03.6967627.7531.6831.3932.87
6.Oller Krzysztof SOL00Kormoran Olsztyn2:03.9167228.7531.8131.6431.71
7.Żurawicz Mateusz97AZS AWF Warszawa2:04.7965827.4931.5132.3133.48
8.Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:05.2865028.1331.5932.2233.34
9.Fajfer Mateusz96Juvenia Wrocław2:05.5864627.7132.2732.9532.65
10.Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:05.9664027.4231.1732.2035.17
11.Koziejko Bartłomiej SOL00Kormoran Olsztyn2:07.2562028.6532.3832.7233.50
12.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków2:07.4961728.6932.3532.7233.73
13.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:07.5661628.3732.7633.1933.24
14.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice2:07.6461527.3032.2033.5534.59
15.Stec Kacper99Kmita Zabierzów2:07.7161428.0231.5633.0535.08
16.Piwowarski Konrad SOL98Kormoran Olsztyn2:08.7259928.0932.9233.4834.23
17.Ławnik Jakub99Śląsk Wrocław2:09.0259527.6632.1134.2834.97
18.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa2:09.6358729.6034.0233.6832.33
19.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa2:10.1258028.7932.6133.8934.83
20.Sadłowski Piotr SOL00Kormoran Olsztyn2:10.7457229.0032.7834.6934.27
21.Pachowski Adrian97Warszawianka Wodny Park W-wa2:10.8757027.8732.1734.3836.45
22.Kryś Jarosław02MKP Szczecin2:11.3756429.2433.1434.9434.05
23.Kempa Mikołaj99MMKS Kędzierzyn Koźle2:11.6556029.3533.6033.8434.86
24.Gryz Dawid SSz99MKP Szczecin2:11.9055729.6333.6334.2234.42
25.Błaszczyk K.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:11.9655629.7734.0334.2633.90
26.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:12.0255629.0233.4035.2234.38
27.Kozieł Mikołaj SO02Unia Oświęcim2:12.2155329.9133.8034.4334.07
28.Dębski Szymon99Nawa Skierniewice2:12.3455130.2334.6534.0733.39
29.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:12.8054630.1733.5334.6034.50
30.Zaremba Jakub01Śląsk Wrocław2:13.0154329.8534.0834.4934.59
31.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa2:13.0554329.2933.3535.1235.29
32.Jaworski Szymon01Salmo Żory2:13.4253829.1534.4234.9434.91
33.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:13.4753829.5933.6334.8635.39
34.Malec Mikołaj01Ikar Mielec2:13.5353730.0134.1734.8434.51
35.Brodowski Bartosz00Nawa Skierniewice2:13.6153629.0734.7635.7734.01
36.Fiedosiuk Rafał SO99Unia Oświęcim2:13.7753429.3733.7434.8535.81
37.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa2:14.1053030.2134.7035.3733.82
38.Mayerberg Kacper SO00Unia Oświęcim2:14.5052529.6634.0935.5935.16
39.Major Daniel SO01Unia Oświęcim2:15.0351929.9834.0434.7536.26
40.Wańkowicz Błażej99Warszawianka Wodny Park W-wa2:18.1348529.8734.9136.4836.87
41.Zdziebło Piotr02Salmo Żory2:18.3848230.0135.5036.2036.67
42.Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków2:18.4148229.7935.5537.2635.81
43.Krzywania Oskar02UKS SP 149 Łódź2:19.7946831.8835.8036.3935.72
44.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:21.3145330.3335.0237.7838.18
45.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:22.1244529.8935.2236.9940.02
46.Domański Gracjan00Shark Rudna2:22.5144231.7235.8037.9937.00
47.Blachura Oskar SO02Unia Oświęcim2:22.9743732.8937.4836.8235.78
48.Moryl Wojciech SO02MMKS Kędzierzyn Koźle2:23.0643633.6037.5136.0635.89
49.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica2:24.8742030.0235.8837.6041.37
50.Bator Kacper00AZS AGH Kraków2:26.4340731.2935.8839.4939.77
51.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:27.9939432.8437.7839.3638.01
52.Perzankowski maciej01Nawa Skierniewice2:29.3138432.3738.1740.2138.56
53.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.2:29.8837931.0938.9739.0040.82
54.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:30.7137332.2837.9140.0740.45
55.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków2:34.8334433.5239.4139.8142.09
56.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.2:38.3232233.1440.0741.9743.14
57.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:40.3431034.7540.3042.4142.88
58.Lewandowski Jakub SO02Unia Oświęcim2:40.4930934.6742.0842.7740.97
59.Połeć Jakub02STP Nowy Sącz2:45.4628233.9642.1443.8045.56
60.Jurík Anton01Považskobystrický plavecký odd2:54.2624130.9639.3047.7056.30


<< TOP >>
Konkurencja 7
22/10/2016 - 10:00
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław59.1380628.5930.54
2.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica1:02.2469129.6332.61
3.Tomanová Barbora01STU Trnava1:02.6967630.1432.55
4.Koluch Julia ZG00Kapry Armexim Pruszków1:03.2465831.1932.05
5.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:03.6264730.8732.75
6.Górecka Weronika00Juvenia Wrocław1:03.6764531.0332.64
7.Szkarłat Julia SWR98Śląsk Wrocław1:03.9363731.5132.42
8.Kościk Patrycja SK98Sparta Biłgoraj1:04.3862431.0933.29
9.Żarłok Martyna97AZS AGH Kraków1:04.4862131.4333.05
10.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:04.7161532.0532.66
11.Duda Zuzanna SWR99Śląsk Wrocław1:04.8061231.3733.43
12.Raszczuk Zofia02Manta Jelcz-Laskowice1:04.8661031.2833.58
13.Juc Aleksandra01Manta Warszawa Włochy1:05.5759131.3234.25
14.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice1:06.1957431.6334.56
15.Suchecka Katarzyna99Ostrobramska Warszawa1:06.2857232.5933.69
16.Łysakowska Julia SL01AZS UMCS Lublin1:06.8655733.1633.70
17.Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:07.3454532.5934.75
18.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk1:07.3854432.4834.90
19.Rogowska Angelika SK99SMS Galicja Kraków1:08.1352632.8835.25
20.Skorupa Monika99Vega Dobrodzień1:08.1452633.0235.12
21.Polanska Aleksandra00GOS Raszyn1:08.4751932.8335.64
22.Golubska Alina02BUKS Warszawa1:08.4851832.8535.63
23.Reks Aleksandra00MKP Szczecin1:08.5251832.3436.18
24.Soliwoda Julia01Nawa Skierniewice1:08.5651732.7135.85
25.Kowalska Julia SWR00Korner Zielona Góra1:08.6051632.6535.95
26.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:08.7851233.0535.73
27.Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:08.8551033.7735.08
28.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice1:09.0350633.2835.75
29.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:09.6849233.8635.82
30.Piotrowicz Maja ZG02Barakuda Starachowice1:09.8848834.0135.87
31.Bartyzel Aleksandra98Manta Jelcz-Laskowice1:10.5147534.0036.51
32.Warian Karolina SK99SMS Galicja Kraków1:10.9446634.5836.36
33.Samuła Wiktoria SL99AZS UMCS Lublin1:10.9846634.6536.33
34.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:11.0346534.1436.89
35.Migdał Maria01Żabianka Gdańsk1:11.3745834.1537.22
36.Muszyńska Majka02Manta Jelcz-Laskowice1:11.5045534.4637.04
Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:11.5045534.1837.32
38.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków1:11.5645434.3437.22
39.Burakowska Wiktoria01Bobry Dębica1:12.5443635.4337.11
40.Goller Klaudia02Ostrobramska Warszawa1:12.6143535.0737.54
41.Woźniak Karolina SO02Unia Oświęcim1:13.1942535.5037.69
42.Bagińska Katarzyna02Juvenia Białystok1:13.2842335.5837.70
43.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk1:13.5741835.9737.60
44.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków1:13.8441336.0137.83
45.Baranowska Wiktoria01Orka Ostrów Maz.1:14.0041134.7539.25
46.Pakuła Alicja02G-8 Bielany Warszawa1:14.5840136.5038.08
47.Tomera Roksana SO02Unia Oświęcim1:15.0839336.2938.79
48.Goździejewicz Julia ZG00TP Zielona Góra1:15.6038536.5139.09
49.Przygoda Zuzanna02Juvenia Białystok1:15.8638137.2238.64
50.Kurucová Adriána99KP Aquacity Poprad1:19.0533738.2740.78


<< TOP >>
Konkurencja 8
22/10/2016 - 10:09
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa52.0583025.3626.69
2.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa52.6280325.3627.26
3.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice53.3277225.9627.36
4.Bugdol Rafał95AZS AWF Katowice55.0570126.3628.69
5.Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 55.1569727.0428.11
6.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków55.2469426.5828.66
7.Zbutowicz Karol SOL98Kormoran Olsztyn55.5268427.0928.43
8.Kasztelan Mateusz SOL98Kormoran Olsztyn56.0066627.1728.83
9.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.56.4765027.5628.91
10.Chmielewski Jakub SWR99Śląsk Wrocław56.6064527.4829.12
11.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa56.9263427.8929.03
12.Kiszczak Jakub SWR00Juvenia Wrocław56.9763327.6929.28
13.Morawski Krzysztof94TP Zielona Góra56.9963228.1828.81
14.Więckowski Jakub SSz98MKP Szczecin57.1562727.7329.42
15.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków57.2362427.6229.61
16.Mościcki Jakub SOL01Kormoran Olsztyn57.4161828.2029.21
17.Niedziałek Dominik SL98Skarpa Lublin57.4961627.9929.50
18.Bieroński Michał SWR99Śląsk Wrocław57.5761327.9329.64
19.Miciul Michał ZG00TP Zielona Góra57.8960328.2929.60
20.Kaźmierczak Wojciech97Warszawianka Wodny Park W-wa58.3358928.5929.74
21.Wlazłowski Damian99Polonia Warszawa58.5258428.0230.50
22.Ławnik Jakub99Śląsk Wrocław58.5458328.5529.99
23.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków58.5658228.7329.83
24.Kubkowski Bartłomiej95Kormoran Olsztyn58.7857628.9229.86
25.Bryła Kamil SL99AZS UMCS Lublin58.8157529.3029.51
26.Furman Łukasz93CSiR MOS Dąbrowa Grn.58.9357228.5830.35
27.Danilewski Maciej SOL98Juvenia Białystok59.0156928.4130.60
28.Kędzia Wiktor SSz00MKP Szczecin59.1256629.1130.01
29.Radziszewski Krzysztof02BUKS Warszawa59.3556028.8930.46
30.Piłkowski Patryk SWwa00Polonia Warszawa59.3755928.5830.79
31.Gotszling Dawid ZG01Barakuda Starachowice59.5755329.3330.24
32.Koput Kamil SWwa00Polonia Warszawa59.5855329.0430.54
33.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa59.6055228.9630.64
34.Fiedosiuk Rafał SO99Unia Oświęcim59.6755128.4931.18
35.Marczuk Szymon SL99AZS UMCS Lublin59.9654329.2930.67
36.Przybyła Kacper98Astromal Akwawit Leszno1:00.1953628.7831.41
37.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice1:00.2353529.0131.22
38.Czech Szymon97AZS AWF Katowice1:00.2553528.8431.41
39.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa1:00.4453029.3331.11
40.Cecere Marco99Włókniarz 1925 Kalisz1:00.5952629.0131.58
41.Kotwica Bartosz01Avia Świdnik1:00.8252029.1831.64
42.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra1:00.8352029.6831.15
43.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź1:00.8751929.4731.40
44.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków1:01.0951330.1430.95
45.Mitrus Paweł00MKS Piaseczno1:01.3650630.0831.28
46.Rój Jakub01MKP Szczecin1:01.7349730.2131.52
47.Grabek Filip SL99AZS UMCS Lublin1:01.9449230.6831.26
48.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków1:01.9949130.1431.85
49.Taradyś Jakub ZG00TP Zielona Góra1:02.0648930.5031.56
50.Michałowski Tomasz SO02Unia Oświęcim1:02.3948230.4331.96
51.Galicki Bartosz01BUKS Warszawa1:02.5547829.6632.89
52.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:02.8647130.3032.56
53.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa1:03.0546730.6032.45
54.Zając Mateusz02Aligator Gorzyce1:03.2546230.4432.81
55.Raczkowski Krzysztof01Korona Kraków1:03.3046131.9731.33
56.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź1:03.7945131.3932.40
57.Kwapisz Arkadiusz01Manta Jelcz-Laskowice1:04.3144031.4332.88
58.Waśko Adam00Fenix Ożarów Maz.1:04.7743030.9733.80
59.Alencynowicz Maciej SO02Unia Oświęcim1:04.8242931.2133.61
60.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź1:05.4541731.4234.03
61.Jasionowski Mikołaj01Orka Ostrów Maz.1:05.5141631.9133.60
62.Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:05.6441331.8633.78
63.Gilżyński Szymon02Manta Jelcz-Laskowice1:06.1540432.2133.94
64.Janik Jakub SO01Unia Oświęcim1:06.3540031.6534.70
65.Krzysztofowicz Maciej98MKP Szczecin1:06.4139931.3435.07
66.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:06.4339932.0634.37
67.Wozniak Kamil00Fregata Kolbuszowa1:07.1338632.3834.75
68.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.5637933.2534.31
69.Duchnowski Szymon02Juvenia Białystok1:08.8235933.4535.37
70.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:09.1535433.2935.86
71.Pawłowski Eryk02Wodnik Siemianowice Śl.1:09.2835233.9435.34
72.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice1:10.5633333.8536.71
73.Osmólski Hubert02Juvenia Białystok1:12.6330534.5638.07
74.Krištofík Marek01Považskobystrický plavecký odd1:12.6630534.9837.68
75.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków1:13.9328935.6838.25
76.Stepaniuk Sebastian02Juvenia Białystok1:15.9326736.0439.89
77.Wilgosz Jan02Manta Jelcz-Laskowice1:19.9722839.0740.90
78.Popłonyk Jakub02BUKS Warszawa1:20.6122338.7841.83
79.Rygałło Mikołaj02Rokita Brzeg Dolny1:23.9519741.1642.79
DYSKW.Hencner Wojciech01Gilus Gilowice1:09.1432.6036.54
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m  (Czas: 12:35)


<< TOP >>
Konkurencja 9
22/10/2016 - 10:17
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław2:13.0276829.0232.9439.0831.98
2.Nogaj Paulina SWR98Wodnik Radom2:17.1270129.3335.1440.8231.83
3.Bartovičová Barbara98STU Trnava2:18.2068530.6635.5339.5732.44
4.Adamczyk Julia SL99AZS UMCS Lublin2:19.0067330.4235.2640.7332.59
5.Glozmeková Dominika93STU Trnava2:20.0865829.8136.1840.0034.09
6.Halicka Lidia SWR01Śląsk Wrocław2:20.1565730.7336.2439.6633.52
7.Reindl Robin02Aquasport Levice2:20.2165630.5134.8242.2432.64
8.Gralewska Kalina96Warszawianka Wodny Park W-wa2:21.3764030.0235.0941.7334.53
9.Dzwonnik Zuzanna00AZS UŁ PŁ Łódź2:21.8763331.0336.1241.4033.32
10.Mendyk Adrianna98Wodnik Radom2:22.0263130.7835.7242.3633.16
Andrzejewska Kamila SL99Lider Chełm2:22.0263131.6136.6541.7931.97
12.Kozłowska Anna96AZS AGH Kraków2:23.5661130.3435.4842.7634.98
13.Kołodziej Katarzyna SO00Unia Oświęcim2:23.7960830.5538.0142.8132.42
14.Iwanowska Aleksandra SWR00Juvenia Wrocław2:24.0960431.9138.1040.2033.88
15.Drabikova Sona99Aquasport Levice2:24.1660432.0337.5840.7933.76
16.Záborská Miroslava01STU Trnava2:24.4760031.6637.4940.3334.99
17.Gotowska Weronika00G-8 Bielany Warszawa2:24.6959731.8438.1741.9032.78
18.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin2:25.2359031.3339.1442.2832.48
19.Stępińska Natalia01Korona Kraków2:25.5158732.3136.8443.3233.04
20.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.2:25.5358732.3336.6441.3735.19
21.Litwin Andrea01SMS Galicja Kraków2:25.7358431.8836.6143.4833.76
22.Żmuda Weronika SL00AZS UMCS Lublin2:25.7658431.1338.0942.0834.46
23.Wett Oliwia01Kormoran Olsztyn2:26.6857332.2337.0043.4534.00
24.Pisarek Justyna SO00Unia Oświęcim2:26.9557031.3338.5643.6133.45
25.Skorupa Monika99Vega Dobrodzień2:27.3156631.8536.7143.2635.49
26.Zaręba-Paradowska Julia02BUKS Warszawa2:27.4956432.2936.9743.2834.95
27.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów2:28.3755434.2838.9441.4433.71
28.Wojciechowska Maria00GOS Raszyn2:28.4455331.7637.8543.9334.90
29.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:29.5854032.9638.8243.6934.11
30.Brzozowska Marta SWR00Juvenia Wrocław2:29.5954033.2738.4344.1733.72
31.Przybysz Olga01Astromal Akwawit Leszno2:29.6553932.8141.2540.5935.00
32.Mielczarek Sandra02BUKS Warszawa2:29.7553830.4738.5745.1635.55
33.Czaja Barbara SK99Górnik Radlin2:29.9553632.1437.8644.6935.26
34.Miodek Karolina01Żabianka Gdańsk2:30.2153331.9138.4143.3936.50
35.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:30.5653032.8237.2344.5136.00
36.Lewandowska Natalia SO01Unia Oświęcim2:30.5952932.5537.7544.6935.60
37.Nowak Zuzanna SO02Unia Oświęcim2:30.9252632.0238.4946.2034.21
38.Prochownik Olimpia SL99Unia Oświęcim2:31.1552432.1541.6241.9035.48
39.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn Koźle2:31.6851834.0140.9341.1835.56
40.Kolbowicz Barbara SSz99MKP Szczecin2:31.9151632.0539.9143.2236.73
41.Działkowska Natalia01Gilus Gilowice2:31.9251633.2438.2244.7735.69
42.Krypa Marta02Manta Warszawa Włochy2:32.0251533.1539.4644.6234.79
43.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:32.1951333.4739.1044.4535.17
44.Wojtanek Wiktoria01GOS Raszyn2:32.6050933.2640.8642.7735.71
45.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:32.6850832.7337.7946.0636.10
46.Zoglowek Joanna02Manta Jelcz-Laskowice2:33.5849934.3740.1343.5735.51
47.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa2:33.7649732.2540.9844.9335.60
48.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.1749331.8238.4047.0836.87
49.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:34.2249331.8039.2846.9636.18
50.Skarwecka Wiktoria SO02Unia Oświęcim2:34.2849234.5840.1843.8935.63
51.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź2:34.5549033.3541.3244.9734.91
52.Kozik Anna98AZS AWF Katowice2:34.7448832.1738.0946.9637.52
53.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:35.3948233.4940.7944.7736.34
54.Krejčíová Zuzana01KP Aquacity Poprad2:35.4748132.6438.0647.2637.51
55.Pawłowska Julia SO02Unia Oświęcim2:36.7147035.2340.8343.9936.66
56.Pawelska Dominika00Glosator  Kraków2:36.9646734.0442.4344.6835.81
57.Radecka Anna00G-8 Bielany Warszawa2:37.4946331.9240.8848.4436.25
58.Łyczko Dominika99Rokita Brzeg Dolny2:38.2345633.3241.5345.8237.56
59.Zatorska Agata01Manta Jelcz-Laskowice2:39.6144534.9141.9844.9937.73
60.Blachura Julia SO02Unia Oświęcim2:42.5842135.5741.7647.6537.60
61.Popławska Apolonia02Astromal Akwawit Leszno2:43.8241137.7742.8445.1938.02
62.Jarosz Angelika SO01Unia Oświęcim2:51.1636040.4246.4345.4438.87
63.Pałka Aleksandra SO02Unia Oświęcim2:52.0935538.4845.8446.7741.00


<< TOP >>
Konkurencja 10
22/10/2016 - 10:32
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Majchrzak Kacper92Warta Poznań1:59.3777425.4132.2234.5427.20
2.Halas Adam98STU Trnava2:01.2673826.0731.1435.0529.00
3.Bałabuch Krystian95AZS AGH Kraków2:02.1672226.8530.8534.7729.69
4.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice2:02.3072026.6132.2236.1527.32
5.Zbutowicz Karol SOL98Kormoran Olsztyn2:02.6071527.0230.9035.1029.58
6.Szwedzki Dawid94Śląsk Wrocław2:03.4570027.1331.2435.3529.73
7.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa2:03.7869427.2029.5038.4228.66
8.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków2:05.8866027.1332.6536.3629.74
9.Dubiel Adam93AZS AWF Warszawa2:06.5565027.0231.2738.3229.94
10.Kiszczak Jakub SWR00Juvenia Wrocław2:07.1264127.8632.0937.9029.27
11.Jarosz Dawid SWwa99Wodnik Końskie2:07.1764027.9132.8236.8829.56
12.Goleniec Kamil SO99Unia Oświęcim2:07.2164028.0632.8236.3729.96
13.Palmi-Kukiełko Mieszko93Śląsk Wrocław2:08.1662526.9832.4137.9830.79
14.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa2:08.3962227.8733.3037.2829.94
15.Stolarski Marcin96Warta Poznań2:08.4562127.9434.3435.0931.08
16.Morawski Krzysztof94TP Zielona Góra2:08.9861428.4531.9238.1930.42
17.Kurleto Piotr00AZS AGH Kraków2:09.0061327.6934.5836.1930.54
18.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice2:09.1061227.4633.5637.0731.01
19.Urbański Michał97AZS AWF Warszawa2:09.1161227.5534.7135.9630.89
20.Arentewicz Jacek97Shark Rudna2:09.2661027.7935.8135.2030.46
21.Chmielewski Jakub SWR99Śląsk Wrocław2:09.4260728.3332.2638.2630.57
22.Bączkowski Bartosz97Polonia Warszawa2:09.6060527.9633.4937.3130.84
23.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec2:09.6760428.3333.8937.1730.28
24.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków2:09.8560127.3531.3740.1830.95
25.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:10.0059927.9233.6836.9931.41
26.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice2:10.2559627.5233.6837.0831.97
27.Kaźmierczak Wojciech97Warszawianka Wodny Park W-wa2:10.4159427.7031.6338.9432.14
28.Gawron Oskar SWR99Śląsk Wrocław2:10.5159228.4734.0637.0030.98
29.Krulikowski Maciej SO99Unia Oświęcim2:10.5759128.5533.4437.4131.17
30.Gotszling Dawid ZG01Barakuda Starachowice2:10.6659028.1933.1239.5829.77
31.Łapot Radosław SR99MOS Katowice2:10.9958628.6032.9538.3331.11
32.Jaworski Szymon01Salmo Żory2:11.6857728.6634.1338.4930.40
33.Niedziałek Dominik SL98Skarpa Lublin2:11.8157528.3234.5838.5930.32
34.Walaszek Jędrzej SOL98Kormoran Olsztyn2:12.0057228.4236.2536.0831.25
35.Ciastoń Sebastian SO99Unia Oświęcim2:12.8156228.4533.0038.5732.79
36.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa2:13.0056028.0635.3840.7928.77
37.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin2:13.2255729.0436.0936.7731.32
38.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:13.7355028.7833.8238.5232.61
39.Pachowski Adrian97Warszawianka Wodny Park W-wa2:14.0054727.1933.2941.9331.59
Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy2:14.0054728.3634.2539.2832.11
41.Malec Mikołaj01Ikar Mielec2:14.0254729.4633.2240.1031.24
42.Celiński Jakub02Huragan Międzyrzec Podl.2:14.0654627.8734.8538.9232.42
43.Perkowski Wiktor SOL98Kormoran Olsztyn2:14.7553827.8435.6939.7631.46
44.Dąbrowski Patryk SWR00Śląsk Wrocław2:14.9153628.5233.4240.8532.12
45.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice2:14.9653628.9435.4139.3231.29
46.Bieroński Michał SWR99Śląsk Wrocław2:15.1653328.6134.1241.4131.02
47.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa2:15.1753329.8835.9837.4831.83
48.Szymanek Sebastian98Warszawianka Wodny Park W-wa2:16.2652029.1336.8037.5332.80
49.Kaminiarz Cezary99Astromal Akwawit Leszno2:16.3451931.8839.1535.1330.18
50.Szynawa Oskar SO00Unia Oświęcim2:16.7451529.6637.2838.0431.76
51.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź2:16.9651229.6034.1441.9431.28
52.Książnicki Dawid02Ikar Mielec2:17.5950530.6735.6039.1732.15
53.Zaremba Jakub01Śląsk Wrocław2:17.7750330.1236.5539.3231.78
54.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:18.2349829.0135.4043.1930.63
55.Guzy Marcel01Vega Dobrodzień2:18.4549630.5636.5938.6032.70
56.Zdziebło Piotr02Salmo Żory2:18.4849629.6535.8540.5832.40
57.Kowalski Kacper01GIM 92 Ursynów W-wa2:18.6949329.6933.9442.4332.63
58.Krzyżaniak Krystian00Juvenia Białystok2:19.0848929.7437.1040.3731.87
59.Mielniczuk Bartosz01GIM 92 Ursynów W-wa2:19.2448830.9838.4338.3531.48
60.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice2:19.3148730.1036.6838.0634.47
61.Chromik Mateusz SO00Unia Oświęcim2:19.4948529.4434.7841.6233.65
62.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:19.6148430.2134.9140.6133.88
63.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa2:20.1947829.0434.5443.5733.04
64.Brodowski Bartosz00Nawa Skierniewice2:21.1146828.7436.6342.9132.83
65.Janecki Mateusz01Pałac Mlodzieży Katowice2:21.1346830.3437.6841.2031.91
66.Michałowski Tomasz SO02Unia Oświęcim2:21.2346732.0535.2241.5932.37
67.Wańkowicz Błażej99Warszawianka Wodny Park W-wa2:21.3346629.1236.7542.8732.59
68.Blachura Oskar SO02Unia Oświęcim2:21.6246332.9337.9538.9131.83
69.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:21.8046229.4637.2141.0034.13
70.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:22.0445931.0637.5141.1032.37
71.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica2:22.5845430.7335.4143.8032.64
72.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa2:23.1944831.0739.8440.3331.95
73.Zalewski Oskar SO99Pirania Targówek Warszawa2:23.9844130.9538.1740.9033.96
74.Jung Krzyszrof SR99AZS AWF Katowice2:24.2243930.3738.7040.2434.91
75.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków2:24.2643829.4936.5342.8335.41
Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.2:24.2643832.1737.4639.4935.14
77.Szałaśny Bartosz SO00Unia Oświęcim2:24.5043631.2037.6942.5833.03
78.Gałuszka Bruno SO02Unia Oświęcim2:24.5143632.7037.9940.3633.46
79.Grabek Filip SL99AZS UMCS Lublin2:24.5943529.6037.1545.3132.53
80.Rogulin Bogdan SO01Unia Oświęcim2:24.8343331.4338.2841.2933.83
81.Żerański Przemysław99BUKS Warszawa2:25.1543031.0040.3440.7933.02
82.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:25.4542831.5437.3743.5632.98
83.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków2:28.5940131.3237.0246.4833.77
84.Urbańczyk Adrian01Korona Kraków2:28.7140032.1439.6043.1933.78
85.Norek Mateusz02Gilus Gilowice2:29.1439732.5239.8441.1735.61
86.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:30.5738532.1440.8143.9133.71
87.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:31.3538031.7938.8247.1433.60
88.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:33.2236633.1541.4443.1735.46
89.Zarzycki Maciej02Nawa Skierniewice2:35.1135334.4341.3241.4937.87
90.Aleksandrowicz MIchał02Manta Jelcz-Laskowice2:53.6725136.8044.8647.8744.14
DYSKW.Dominiak Kacper SWR00Śląsk Wrocław2:15.6729.9934.8440.4530.39
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej  (Czas: 13:05)
DYSKW.Bachlaj Dorian SR99Ondraszek Bielsko Biała2:18.8730.9336.8638.1932.89
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 10:50)
DYSKW.Pętlak Tadeusz00Warszawianka Wodny Park W-wa2:20.0528.6338.0638.8734.49
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 13:12)
DYSKW.Latusek Szymon SO00Gilus Gilowice2:25.5330.1138.1342.0335.26
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 13:05)
DYSKW.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków2:26.2929.8037.5743.2035.72
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 12:58)


<< TOP >>
Konkurencja 11
22/10/2016 - 10:46
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź4:12.56800
50m:
100m:
29.96
1:01.70
29.96
31.74
150m:
200m:
1:34.06
2:06.36
32.36
32.30
250m:
300m:
2:38.32
3:10.43
31.96
32.11
350m:
400m:
3:42.32
4:12.56
31.89
30.24
2.Burska Justyna95AZS UWM Olsztyn4:12.92797
50m:
100m:
30.84
1:02.90
30.84
32.06
150m:
200m:
1:35.01
2:07.30
32.11
32.29
250m:
300m:
2:39.20
3:10.87
31.90
31.67
350m:
400m:
3:42.39
4:12.92
31.52
30.53
3.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów Ł.4:14.52782
50m:
100m:
29.94
1:01.97
29.94
32.03
150m:
200m:
1:34.18
2:06.53
32.21
32.35
250m:
300m:
2:38.64
3:10.94
32.11
32.30
350m:
400m:
3:42.90
4:14.52
31.96
31.62
4.Jankowska Klaudia98GIM 92 Ursynów W-wa4:18.30748
50m:
100m:
30.10
1:02.54
30.10
32.44
150m:
200m:
1:34.79
2:07.62
32.25
32.83
250m:
300m:
2:40.36
3:13.05
32.74
32.69
350m:
400m:
3:45.97
4:18.30
32.92
32.33
5.Wójtowicz Gabriela95Kormoran Olsztyn4:20.11732
50m:
100m:
30.32
1:03.07
30.32
32.75
150m:
200m:
1:35.75
2:09.17
32.68
33.42
250m:
300m:
2:42.25
3:15.44
33.08
33.19
350m:
400m:
3:48.34
4:20.11
32.90
31.77
6.Polanska Aleksandra00GOS Raszyn4:21.48721
50m:
100m:
31.48
1:03.66
31.48
32.18
150m:
200m:
1:35.92
2:08.11
32.26
32.19
250m:
300m:
2:40.83
3:14.29
32.72
33.46
350m:
400m:
3:48.14
4:21.48
33.85
33.34
7.Gralewska Kalina96Warszawianka Wodny Park W-wa4:22.81710
50m:
100m:
30.22
1:03.01
30.22
32.79
150m:
200m:
1:36.14
2:09.69
33.13
33.55
250m:
300m:
2:43.40
3:17.20
33.71
33.80
350m:
400m:
3:50.86
4:22.81
33.66
31.95
8.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź4:23.12708
50m:
100m:
31.13
1:03.95
31.13
32.82
150m:
200m:
1:37.25
2:10.71
33.30
33.46
250m:
300m:
2:44.21
3:17.80
33.50
33.59
350m:
400m:
3:50.91
4:23.12
33.11
32.21
9.Węcławiak Irena98GIM 92 Ursynów W-wa4:24.61696
50m:
100m:
30.56
1:04.03
30.56
33.47
150m:
200m:
1:37.91
2:12.04
33.88
34.13
250m:
300m:
2:45.45
3:18.88
33.41
33.43
350m:
400m:
3:52.32
4:24.61
33.44
32.29
10.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk4:27.10676
50m:
100m:
30.13
1:03.20
30.13
33.07
150m:
200m:
1:37.19
2:11.07
33.99
33.88
250m:
300m:
2:44.30
3:18.50
33.23
34.20
350m:
400m:
3:52.81
4:27.10
34.31
34.29
11.Baryła Julia SSz00MKP Szczecin4:27.23675
50m:
100m:
30.75
1:03.46
30.75
32.71
150m:
200m:
1:36.97
2:10.67
33.51
33.70
250m:
300m:
2:44.70
3:19.77
34.03
35.07
350m:
400m:
3:54.31
4:27.23
34.54
32.92
12.Nita Daria01Korona Kraków4:28.97662
50m:
100m:
30.67
1:04.45
30.67
33.78
150m:
200m:
1:38.29
2:12.33
33.84
34.04
250m:
300m:
2:46.30
3:21.05
33.97
34.75
350m:
400m:
3:55.32
4:28.97
34.27
33.65
13.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk4:29.68657
50m:
100m:
30.77
1:04.64
30.77
33.87
150m:
200m:
1:39.30
2:14.04
34.66
34.74
250m:
300m:
2:47.61
3:21.68
33.57
34.07
350m:
400m:
3:56.49
4:29.68
34.81
33.19
14.Reks Aleksandra00MKP Szczecin4:30.69650
50m:
100m:
31.63
1:05.48
31.63
33.85
150m:
200m:
1:39.41
2:13.60
33.93
34.19
250m:
300m:
2:47.92
3:22.44
34.32
34.52
350m:
400m:
3:56.78
4:30.69
34.34
33.91
15.Potocká Tamara02KP Aquacity Poprad4:31.30645
50m:
100m:
31.05
1:05.48
31.05
34.43
150m:
200m:
1:40.49
2:15.63
35.01
35.14
250m:
300m:
2:50.53
3:25.24
34.90
34.71
350m:
400m:
3:58.86
4:31.30
33.62
32.44
16.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec4:31.36645
50m:
100m:
31.56
1:05.92
31.56
34.36
150m:
200m:
1:40.58
2:15.68
34.66
35.10
250m:
300m:
2:50.77
3:25.75
35.09
34.98
350m:
400m:
3:59.90
4:31.36
34.15
31.46
17.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław4:32.04640
50m:
100m:
30.74
1:04.37
30.74
33.63
150m:
200m:
1:38.41
2:12.92
34.04
34.51
250m:
300m:
2:47.83
3:23.14
34.91
35.31
350m:
400m:
3:58.24
4:32.04
35.10
33.80
18.Potocká Tatiana01STU Trnava4:32.69636
50m:
100m:
30.49
1:03.94
30.49
33.45
150m:
200m:
1:37.98
2:12.54
34.04
34.56
250m:
300m:
2:47.41
3:22.74
34.87
35.33
350m:
400m:
3:58.04
4:32.69
35.30
34.65
19.Jaszczuk Ewa SOL02Kormoran Olsztyn4:32.73635
50m:
100m:
30.85
1:04.40
30.85
33.55
150m:
200m:
1:39.10
2:14.07
34.70
34.97
250m:
300m:
2:48.91
3:23.83
34.84
34.92
350m:
400m:
3:59.06
4:32.73
35.23
33.67
20.Osiniak Ewa SL00AZS UMCS Lublin4:33.49630
50m:
100m:
30.89
1:05.23
30.89
34.34
150m:
200m:
1:39.94
2:14.80
34.71
34.86
250m:
300m:
2:49.33
3:24.64
34.53
35.31
350m:
400m:
3:59.66
4:33.49
35.02
33.83
21.Wojciechowska Joanna SL98Orlik Lublin4:33.57629
50m:
100m:
31.50
1:05.00
31.50
33.50
150m:
200m:
1:38.79
2:13.41
33.79
34.62
250m:
300m:
2:48.06
3:23.10
34.65
35.04
350m:
400m:
3:58.77
4:33.57
35.67
34.80
22.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec4:33.76628
50m:
100m:
30.80
1:04.70
30.80
33.90
150m:
200m:
1:39.59
2:14.87
34.89
35.28
250m:
300m:
2:49.85
3:25.54
34.98
35.69
350m:
400m:
4:00.70
4:33.76
35.16
33.06
23.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków4:33.81628
50m:
100m:
29.89
1:03.94
29.89
34.05
150m:
200m:
1:38.10
2:12.64
34.16
34.54
250m:
300m:
2:47.59
3:23.09
34.95
35.50
350m:
400m:
3:58.75
4:33.81
35.66
35.06
24.Jabłonowska Nikola02G-8 Bielany Warszawa4:34.01626
50m:
100m:
30.90
1:04.66
30.90
33.76
150m:
200m:
1:39.34
2:14.30
34.68
34.96
250m:
300m:
2:49.61
3:25.16
35.31
35.55
350m:
400m:
4:00.81
4:34.01
35.65
33.20
25.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka Wodny Park W-wa4:36.94607
50m:
100m:
31.73
1:06.43
31.73
34.70
150m:
200m:
1:41.18
2:16.31
34.75
35.13
250m:
300m:
2:51.27
3:26.87
34.96
35.60
350m:
400m:
4:02.49
4:36.94
35.62
34.45
26.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.4:36.98607
50m:
100m:
31.53
1:06.64
31.53
35.11
150m:
200m:
1:42.70
2:18.41
36.06
35.71
250m:
300m:
2:53.95
3:29.18
35.54
35.23
350m:
400m:
4:03.72
4:36.98
34.54
33.26
27.Łysakowska Julia SL01AZS UMCS Lublin4:37.00606
50m:
100m:
32.52
1:07.22
32.52
34.70
150m:
200m:
1:42.04
2:17.20
34.82
35.16
250m:
300m:
2:52.26
3:27.61
35.06
35.35
350m:
400m:
4:02.59
4:37.00
34.98
34.41
28.Lewandowska Natalia SO01Unia Oświęcim4:37.53603
50m:
100m:
31.81
1:06.06
31.81
34.25
150m:
200m:
1:41.10
2:16.33
35.04
35.23
250m:
300m:
2:51.85
3:27.27
35.52
35.42
350m:
400m:
4:02.83
4:37.53
35.56
34.70
29.Kruszewska Kaja00Juvenia Białystok4:38.04600
50m:
100m:
32.11
1:06.84
32.11
34.73
150m:
200m:
1:42.20
2:17.87
35.36
35.67
250m:
300m:
2:53.44
3:28.96
35.57
35.52
350m:
400m:
4:03.87
4:38.04
34.91
34.17
30.Gołębiewska Dominika01GIM 92 Ursynów W-wa4:38.53596
50m:
100m:
31.67
1:06.77
31.67
35.10
150m:
200m:
1:42.94
2:19.17
36.17
36.23
250m:
300m:
2:54.70
3:30.70
35.53
36.00
350m:
400m:
4:05.75
4:38.53
35.05
32.78
31.Wiśniewska Barbara00AZS AWF Warszawa4:39.52590
50m:
100m:
31.60
1:06.40
31.60
34.80
150m:
200m:
1:41.46
2:17.05
35.06
35.59
250m:
300m:
2:52.91
3:28.90
35.86
35.99
350m:
400m:
4:04.79
4:39.52
35.89
34.73
32.Wett Oliwia01Kormoran Olsztyn4:39.75589
50m:
100m:
32.20
1:07.55
32.20
35.35
150m:
200m:
1:43.44
2:18.97
35.89
35.53
250m:
300m:
2:54.58
3:29.81
35.61
35.23
350m:
400m:
4:05.02
4:39.75
35.21
34.73
33.Adamiec Dominika SO99Unia Oświęcim4:40.00587
50m:
100m:
32.09
1:07.35
32.09
35.26
150m:
200m:
1:42.97
2:18.41
35.62
35.44
250m:
300m:
2:53.74
3:29.74
35.33
36.00
350m:
400m:
4:05.36
4:40.00
35.62
34.64
34.Pogorzelska Inez00GOS Raszyn4:40.78582
50m:
100m:
31.06
1:05.15
31.06
34.09
150m:
200m:
1:40.12
2:15.68
34.97
35.56
250m:
300m:
2:51.45
3:27.76
35.77
36.31
350m:
400m:
4:04.80
4:40.78
37.04
35.98
35.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa4:40.97581
50m:
100m:
32.32
1:07.07
32.32
34.75
150m:
200m:
1:42.42
2:18.26
35.35
35.84
250m:
300m:
2:54.06
3:30.02
35.80
35.96
350m:
400m:
4:06.08
4:40.97
36.06
34.89
36.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków4:41.08580
50m:
100m:
31.90
1:06.57
31.90
34.67
150m:
200m:
1:41.86
2:17.79
35.29
35.93
250m:
300m:
2:53.86
3:30.11
36.07
36.25
350m:
400m:
4:06.51
4:41.08
36.40
34.57
37.Adamczyk Agata99Aligator Gorzyce4:41.26579
50m:
100m:
32.25
1:07.37
32.25
35.12
150m:
200m:
1:43.45
2:19.53
36.08
36.08
250m:
300m:
2:55.92
3:31.66
36.39
35.74
350m:
400m:
4:07.28
4:41.26
35.62
33.98
38.Spik Vanessa02Vega Dobrodzień4:41.44578
50m:
100m:
31.19
1:06.23
31.19
35.04
150m:
200m:
1:41.83
2:18.12
35.60
36.29
250m:
300m:
2:54.06
3:30.20
35.94
36.14
350m:
400m:
4:06.61
4:41.44
36.41
34.83
39.Zadumińska Weronika99AZS AWF Warszawa4:41.49578
50m:
100m:
32.18
1:06.73
32.18
34.55
150m:
200m:
1:42.19
2:17.82
35.46
35.63
250m:
300m:
2:53.80
3:29.90
35.98
36.10
350m:
400m:
4:06.11
4:41.49
36.21
35.38
40.Malinowska Zuzanna SWR00Śląsk Wrocław4:41.64577
50m:
100m:
32.55
1:08.37
32.55
35.82
150m:
200m:
1:44.79
2:21.27
36.42
36.48
250m:
300m:
2:58.22
3:32.61
36.95
34.39
350m:
400m:
4:07.74
4:41.64
35.13
33.90
41.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź4:41.80576
50m:
100m:
32.24
1:07.62
32.24
35.38
150m:
200m:
1:43.49
2:19.43
35.87
35.94
250m:
300m:
2:55.42
3:30.97
35.99
35.55
350m:
400m:
4:06.92
4:41.80
35.95
34.88
42.Zaręba-Paradowska Julia02BUKS Warszawa4:42.02575
50m:
100m:
33.01
1:07.62
33.01
34.61
150m:
200m:
1:43.06
2:18.68
35.44
35.62
250m:
300m:
2:54.42
3:30.69
35.74
36.27
350m:
400m:
4:06.51
4:42.02
35.82
35.51
43.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa4:42.20573
50m:
100m:
32.46
1:07.45
32.46
34.99
150m:
200m:
1:43.55
2:19.65
36.10
36.10
250m:
300m:
2:55.89
3:32.52
36.24
36.63
350m:
400m:
4:07.61
4:42.20
35.09
34.59
44.Wrzosek Iga00Fenix Ożarów Maz.4:42.27573
50m:
100m:
30.09
1:04.62
30.09
34.53
150m:
200m:
1:40.54
2:16.63
35.92
36.09
250m:
300m:
2:53.10
3:29.59
36.47
36.49
350m:
400m:
4:06.41
4:42.27
36.82
35.86
45.Raszczuk Zofia02Manta Jelcz-Laskowice4:42.63571
50m:
100m:
30.83
1:05.36
30.83
34.53
150m:
200m:
1:40.88
2:16.99
35.52
36.11
250m:
300m:
2:53.04
3:29.83
36.05
36.79
350m:
400m:
4:07.13
4:42.63
37.30
35.50
46.Działkowska Natalia01Gilus Gilowice4:43.80564
50m:
100m:
32.41
1:08.40
32.41
35.99
150m:
200m:
1:45.17
2:21.85
36.77
36.68
250m:
300m:
2:58.48
3:35.01
36.63
36.53
350m:
400m:
4:10.49
4:43.80
35.48
33.31
47.Pluta Emilia02Aligator Gorzyce4:43.90563
50m:
100m:
33.14
1:08.02
33.14
34.88
150m:
200m:
1:44.05
2:20.07
36.03
36.02
250m:
300m:
2:56.02
3:32.97
35.95
36.95
350m:
400m:
4:09.20
4:43.90
36.23
34.70
48.Tomaszek Aleksandra SWwa00Polonia Warszawa4:45.50554
50m:
100m:
31.56
1:06.36
31.56
34.80
150m:
200m:
1:41.55
2:17.76
35.19
36.21
250m:
300m:
2:53.73
3:30.49
35.97
36.76
350m:
400m:
4:07.85
4:45.50
37.36
37.65
49.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków4:45.69553
50m:
100m:
32.29
1:07.68
32.29
35.39
150m:
200m:
1:43.90
2:20.55
36.22
36.65
250m:
300m:
2:57.07
3:33.38
36.52
36.31
350m:
400m:
4:09.96
4:45.69
36.58
35.73
50.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.4:46.18550
50m:
100m:
32.71
1:09.39
32.71
36.68
150m:
200m:
1:46.71
2:23.76
37.32
37.05
250m:
300m:
3:00.30
3:36.99
36.54
36.69
350m:
400m:
4:12.78
4:46.18
35.79
33.40
51.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko4:47.36543
50m:
100m:
32.69
1:09.16
32.69
36.47
150m:
200m:
1:46.04
2:22.27
36.88
36.23
250m:
300m:
2:58.88
3:35.80
36.61
36.92
350m:
400m:
4:12.32
4:47.36
36.52
35.04
52.Prochownik Martyna SO02Unia Oświęcim4:47.60542
50m:
100m:
31.77
1:06.74
31.77
34.97
150m:
200m:
1:43.09
2:20.27
36.35
37.18
250m:
300m:
2:57.71
3:35.19
37.44
37.48
350m:
400m:
4:12.30
4:47.60
37.11
35.30
53.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk4:49.20533
50m:
100m:
33.50
1:08.99
33.50
35.49
150m:
200m:
1:44.87
2:21.28
35.88
36.41
250m:
300m:
2:58.39
3:35.90
37.11
37.51
350m:
400m:
4:12.74
4:49.20
36.84
36.46
54.Świstuń Julia00SMS Galicja Kraków4:50.00528
50m:
100m:
31.98
1:07.85
31.98
35.87
150m:
200m:
1:43.86
2:20.58
36.01
36.72
250m:
300m:
2:57.91
3:36.05
37.33
38.14
350m:
400m:
4:14.54
4:50.00
38.49
35.46
55.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice4:51.77519
50m:
100m:
32.81
1:09.14
32.81
36.33
150m:
200m:
1:46.15
2:23.78
37.01
37.63
250m:
300m:
3:00.89
3:38.51
37.11
37.62
350m:
400m:
4:15.99
4:51.77
37.48
35.78
56.Králová Natália02KP Aquacity Poprad4:52.68514
50m:
100m:
32.84
1:08.73
32.84
35.89
150m:
200m:
1:45.88
2:23.14
37.15
37.26
250m:
300m:
3:00.42
3:37.90
37.28
37.48
350m:
400m:
4:15.45
4:52.68
37.55
37.23
57.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:53.81508
50m:
100m:
33.01
1:08.76
33.01
35.75
150m:
200m:
1:45.76
2:23.36
37.00
37.60
250m:
300m:
3:00.84
3:38.81
37.48
37.97
350m:
400m:
4:16.95
4:53.81
38.14
36.86
58.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków4:57.22491
50m:
100m:
33.07
1:10.76
33.07
37.69
150m:
200m:
1:48.29
2:26.60
37.53
38.31
250m:
300m:
3:05.11
3:43.15
38.51
38.04
350m:
400m:
4:21.32
4:57.22
38.17
35.90
59.Kurucová Adriána99KP Aquacity Poprad4:57.99487
50m:
100m:
32.71
1:09.44
32.71
36.73
150m:
200m:
1:46.82
2:24.85
37.38
38.03
250m:
300m:
3:02.94
3:42.02
38.09
39.08
350m:
400m:
4:20.90
4:57.99
38.88
37.09
60.Kapcińska Maja SO02Unia Oświęcim4:58.81483
50m:
100m:
33.92
1:11.71
33.92
37.79
150m:
200m:
1:49.56
2:27.76
37.85
38.20
250m:
300m:
3:05.88
3:44.00
38.12
38.12
350m:
400m:
4:21.92
4:58.81
37.92
36.89
61.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.4:58.85483
50m:
100m:
33.28
1:09.78
33.28
36.50
150m:
200m:
1:47.54
2:26.10
37.76
38.56
250m:
300m:
3:05.31
3:43.71
39.21
38.40
350m:
400m:
4:21.94
4:58.85
38.23
36.91
62.Bidnik Karolina02GIM 92 Ursynów W-wa5:00.67474
50m:
100m:
33.78
1:10.01
33.78
36.23
150m:
200m:
1:47.31
2:25.57
37.30
38.26
250m:
300m:
3:04.03
3:43.03
38.46
39.00
350m:
400m:
4:22.44
5:00.67
39.41
38.23
63.Orłowska Zuzanna02Nawa Skierniewice5:00.92473
50m:
100m:
32.69
1:09.23
32.69
36.54
150m:
200m:
1:46.98
2:25.24
37.75
38.26
250m:
300m:
3:04.39
3:43.48
39.15
39.09
350m:
400m:
4:22.25
5:00.92
38.77
38.67
64.Adamczyk Julia01Aligator Gorzyce5:01.36471
50m:
100m:
34.29
1:11.97
34.29
37.68
150m:
200m:
1:50.73
2:28.81
38.76
38.08
250m:
300m:
3:06.88
3:44.94
38.07
38.06
350m:
400m:
4:23.06
5:01.36
38.12
38.30
65.Przygoda Julia00Fenix Ożarów Maz.5:04.64456
50m:
100m:
33.62
1:10.30
33.62
36.68
150m:
200m:
1:48.12
2:26.94
37.82
38.82
250m:
300m:
3:05.83
3:45.45
38.89
39.62
350m:
400m:
4:25.18
5:04.64
39.73
39.46
66.Woźniak Karolina SO02Unia Oświęcim5:04.70455
50m:
100m:
32.91
1:09.01
32.91
36.10
150m:
200m:
1:46.55
2:25.21
37.54
38.66
250m:
300m:
3:04.59
3:44.69
39.38
40.10
350m:
400m:
4:25.12
5:04.70
40.43
39.58
67.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków5:05.21453
50m:
100m:
33.21
1:12.00
33.21
38.79
150m:
200m:
1:51.56
2:30.66
39.56
39.10
250m:
300m:
3:09.84
3:49.54
39.18
39.70
350m:
400m:
4:27.38
5:05.21
37.84
37.83
68.Mazurkiewicz Zuzanna01Polonia Warszawa5:12.33423
50m:
100m:
35.05
1:14.79
35.05
39.74
150m:
200m:
1:54.77
2:34.63
39.98
39.86
250m:
300m:
3:15.03
3:54.87
40.40
39.84
350m:
400m:
4:34.54
5:12.33
39.67
37.79
69.Mruk Aleksandra02Manta Jelcz-Laskowice5:13.03420
50m:
100m:
33.30
1:10.49
33.30
37.19
150m:
200m:
1:48.91
2:28.99
38.42
40.08
250m:
300m:
3:09.12
3:51.07
40.13
41.95
350m:
400m:
4:33.20
5:13.03
42.13
39.83
70.Szopa Oliwia02Juvenia Białystok5:18.61398
50m:
100m:
34.02
1:12.73
34.02
38.71
150m:
200m:
1:52.95
2:34.08
40.22
41.13
250m:
300m:
3:15.32
3:57.19
41.24
41.87
350m:
400m:
4:38.32
5:18.61
41.13
40.29
71.Tomera Roksana SO02Unia Oświęcim5:21.09389
50m:
100m:
34.65
1:13.70
34.65
39.05
150m:
200m:
1:54.19
2:35.53
40.49
41.34
250m:
300m:
3:16.42
3:58.18
40.89
41.76
350m:
400m:
4:40.37
5:21.09
42.19
40.72


<< TOP >>
Konkurencja 12
22/10/2016 - 11:02
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wojdak Wojciech96Unia Oświęcim3:46.09827
50m:
100m:
26.31
54.63
26.31
28.32
150m:
200m:
1:23.06
1:51.42
28.43
28.36
250m:
300m:
2:19.60
2:48.33
28.18
28.73
350m:
400m:
3:17.31
3:46.09
28.98
28.78
2.Majchrzak Kacper92Warta Poznań3:46.83819
50m:
100m:
26.14
55.54
26.14
29.40
150m:
200m:
1:24.14
1:53.17
28.60
29.03
250m:
300m:
2:22.16
2:50.74
28.99
28.58
350m:
400m:
3:18.99
3:46.83
28.25
27.84
3.Zaborowski Filip94MKP Szczecin3:49.45791
50m:
100m:
26.67
55.17
26.67
28.50
150m:
200m:
1:23.74
1:52.57
28.57
28.83
250m:
300m:
2:21.53
2:50.98
28.96
29.45
350m:
400m:
3:20.34
3:49.45
29.36
29.11
4.Kubkowski Bartłomiej95Kormoran Olsztyn3:54.73739
50m:
100m:
27.93
57.31
27.93
29.38
150m:
200m:
1:26.96
1:56.87
29.65
29.91
250m:
300m:
2:26.63
2:56.69
29.76
30.06
350m:
400m:
3:26.42
3:54.73
29.73
28.31
5.Krawczyk Paweł99BUKS Warszawa3:55.51732
50m:
100m:
26.88
55.71
26.88
28.83
150m:
200m:
1:25.30
1:55.15
29.59
29.85
250m:
300m:
2:25.35
2:55.87
30.20
30.52
350m:
400m:
3:26.30
3:55.51
30.43
29.21
6.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa3:55.84728
50m:
100m:
27.00
56.05
27.00
29.05
150m:
200m:
1:25.68
1:55.97
29.63
30.29
250m:
300m:
2:25.50
2:56.60
29.53
31.10
350m:
400m:
3:27.26
3:55.84
30.66
28.58
7.Arndt Mateusz98Delfin Gdynia3:56.94718
50m:
100m:
27.60
57.38
27.60
29.78
150m:
200m:
1:27.53
1:57.79
30.15
30.26
250m:
300m:
2:27.66
2:57.92
29.87
30.26
350m:
400m:
3:27.99
3:56.94
30.07
28.95
Kasztelan Mateusz SOL98Kormoran Olsztyn3:56.94718
50m:
100m:
27.28
57.02
27.28
29.74
150m:
200m:
1:27.00
1:57.57
29.98
30.57
250m:
300m:
2:27.54
2:58.09
29.97
30.55
350m:
400m:
3:28.18
3:56.94
30.09
28.76
9.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa3:57.49713
50m:
100m:
27.06
56.21
27.06
29.15
150m:
200m:
1:25.95
1:56.63
29.74
30.68
250m:
300m:
2:26.86
2:57.56
30.23
30.70
350m:
400m:
3:27.92
3:57.49
30.36
29.57
10.Koziejko Bartłomiej SOL00Kormoran Olsztyn3:58.93701
50m:
100m:
27.82
58.04
27.82
30.22
150m:
200m:
1:28.51
1:58.89
30.47
30.38
250m:
300m:
2:29.15
2:59.88
30.26
30.73
350m:
400m:
3:29.85
3:58.93
29.97
29.08
11.Kiełczewski Amadeusz SSz00MKP Szczecin3:59.10699
50m:
100m:
26.22
56.04
26.22
29.82
150m:
200m:
1:25.79
1:56.53
29.75
30.74
250m:
300m:
2:27.65
2:58.53
31.12
30.88
350m:
400m:
3:28.95
3:59.10
30.42
30.15
12.Bruździak Maciej SOL98Kormoran Olsztyn4:01.13682
50m:
100m:
27.97
57.99
27.97
30.02
150m:
200m:
1:28.24
1:58.86
30.25
30.62
250m:
300m:
2:29.47
3:00.16
30.61
30.69
350m:
400m:
3:30.96
4:01.13
30.80
30.17
13.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice4:01.31680
50m:
100m:
27.38
57.42
27.38
30.04
150m:
200m:
1:28.26
1:59.26
30.84
31.00
250m:
300m:
2:30.30
3:01.45
31.04
31.15
350m:
400m:
3:32.09
4:01.31
30.64
29.22
14.Piotrowski Kacper01Śląsk Wrocław4:01.37679
50m:
100m:
26.80
56.70
26.80
29.90
150m:
200m:
1:27.07
1:58.20
30.37
31.13
250m:
300m:
2:29.06
3:00.35
30.86
31.29
350m:
400m:
3:31.37
4:01.37
31.02
30.00
15.Jarosz Dawid SWwa99Wodnik Końskie4:02.54670
50m:
100m:
28.10
58.63
28.10
30.53
150m:
200m:
1:29.39
2:00.84
30.76
31.45
250m:
300m:
2:31.52
3:02.25
30.68
30.73
350m:
400m:
3:32.76
4:02.54
30.51
29.78
16.Kalkowski Dawid SOL00Kormoran Olsztyn4:02.74668
50m:
100m:
28.06
58.25
28.06
30.19
150m:
200m:
1:28.81
1:59.86
30.56
31.05
250m:
300m:
2:30.93
3:02.31
31.07
31.38
350m:
400m:
3:33.98
4:02.74
31.67
28.76
17.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice4:02.85667
50m:
100m:
27.25
57.38
27.25
30.13
150m:
200m:
1:28.06
1:59.21
30.68
31.15
250m:
300m:
2:30.31
3:01.24
31.10
30.93
350m:
400m:
3:31.83
4:02.85
30.59
31.02
18.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa4:03.26664
50m:
100m:
27.38
57.36
27.38
29.98
150m:
200m:
1:27.61
1:58.31
30.25
30.70
250m:
300m:
2:28.82
2:59.96
30.51
31.14
350m:
400m:
3:31.28
4:03.26
31.32
31.98
19.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice4:03.28664
50m:
100m:
27.48
57.35
27.48
29.87
150m:
200m:
1:27.47
1:58.02
30.12
30.55
250m:
300m:
2:28.58
2:59.86
30.56
31.28
350m:
400m:
3:31.64
4:03.28
31.78
31.64
20.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa4:03.43662
50m:
100m:
27.85
57.82
27.85
29.97
150m:
200m:
1:28.25
1:58.93
30.43
30.68
250m:
300m:
2:29.58
3:01.17
30.65
31.59
350m:
400m:
3:32.80
4:03.43
31.63
30.63
21.Mościcki Jakub SOL01Kormoran Olsztyn4:03.65661
50m:
100m:
27.57
57.45
27.57
29.88
150m:
200m:
1:27.59
1:58.47
30.14
30.88
250m:
300m:
2:29.80
3:01.16
31.33
31.36
350m:
400m:
3:32.64
4:03.65
31.48
31.01
22.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa4:04.01658
50m:
100m:
27.55
58.24
27.55
30.69
150m:
200m:
1:29.57
2:00.82
31.33
31.25
250m:
300m:
2:31.73
3:03.32
30.91
31.59
350m:
400m:
3:34.48
4:04.01
31.16
29.53
23.Małyska Bartosz SL99Skarpa Lublin4:04.44654
50m:
100m:
27.97
58.80
27.97
30.83
150m:
200m:
1:29.59
2:00.18
30.79
30.59
250m:
300m:
2:30.75
3:02.06
30.57
31.31
350m:
400m:
3:33.34
4:04.44
31.28
31.10
24.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków4:04.65652
50m:
100m:
27.52
58.16
27.52
30.64
150m:
200m:
1:29.27
2:00.36
31.11
31.09
250m:
300m:
2:31.75
3:03.06
31.39
31.31
350m:
400m:
3:34.51
4:04.65
31.45
30.14
25.Hojda Bartłomiej SO98Unia Oświęcim4:04.87651
50m:
100m:
27.97
58.43
27.97
30.46
150m:
200m:
1:29.62
2:00.88
31.19
31.26
250m:
300m:
2:32.21
3:03.72
31.33
31.51
350m:
400m:
3:35.22
4:04.87
31.50
29.65
26.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice4:05.29647
50m:
100m:
27.91
58.62
27.91
30.71
150m:
200m:
1:29.59
2:01.01
30.97
31.42
250m:
300m:
2:32.02
3:03.32
31.01
31.30
350m:
400m:
3:34.80
4:05.29
31.48
30.49
27.Popis Emil SSz98MKP Szczecin4:05.56645
50m:
100m:
28.40
59.20
28.40
30.80
150m:
200m:
1:30.36
2:01.84
31.16
31.48
250m:
300m:
2:33.17
3:04.77
31.33
31.60
350m:
400m:
3:35.84
4:05.56
31.07
29.72
28.Rybak Konrad SOL98Pirania Targówek Warszawa4:05.72644
50m:
100m:
28.28
59.46
28.28
31.18
150m:
200m:
1:30.57
2:02.05
31.11
31.48
250m:
300m:
2:33.64
3:04.85
31.59
31.21
350m:
400m:
3:35.75
4:05.72
30.90
29.97
29.Stoszek Szymon99Aligator Gorzyce4:05.77644
50m:
100m:
28.20
59.01
28.20
30.81
150m:
200m:
1:30.12
2:01.61
31.11
31.49
250m:
300m:
2:33.19
3:04.81
31.58
31.62
350m:
400m:
3:36.55
4:05.77
31.74
29.22
30.Komosa Maciej SWwa99Polonia Warszawa4:05.81643
50m:
100m:
27.91
58.72
27.91
30.81
150m:
200m:
1:30.45
2:01.99
31.73
31.54
250m:
300m:
2:33.30
3:04.99
31.31
31.69
350m:
400m:
3:36.65
4:05.81
31.66
29.16
31.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice4:06.21640
50m:
100m:
28.55
59.50
28.55
30.95
150m:
200m:
1:30.62
2:02.29
31.12
31.67
250m:
300m:
2:33.80
3:05.71
31.51
31.91
350m:
400m:
3:36.13
4:06.21
30.42
30.08
32.Mikołajczyk Michał99Włókniarz 1925 Kalisz4:06.98634
50m:
100m:
27.35
57.83
27.35
30.48
150m:
200m:
1:29.34
2:01.02
31.51
31.68
250m:
300m:
2:32.63
3:04.58
31.61
31.95
350m:
400m:
3:36.23
4:06.98
31.65
30.75
33.Stec Kacper99Kmita Zabierzów4:08.04626
50m:
100m:
28.21
59.59
28.21
31.38
150m:
200m:
1:31.09
2:02.80
31.50
31.71
250m:
300m:
2:34.29
3:06.17
31.49
31.88
350m:
400m:
3:37.82
4:08.04
31.65
30.22
34.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków4:09.17618
50m:
100m:
28.51
59.55
28.51
31.04
150m:
200m:
1:31.31
2:03.29
31.76
31.98
250m:
300m:
2:35.09
3:07.03
31.80
31.94
350m:
400m:
3:38.50
4:09.17
31.47
30.67
35.Pawełek Paweł99Polonia Warszawa4:09.20617
50m:
100m:
28.34
59.54
28.34
31.20
150m:
200m:
1:30.94
2:02.20
31.40
31.26
250m:
300m:
2:33.65
3:05.20
31.45
31.55
350m:
400m:
3:37.25
4:09.20
32.05
31.95
36.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa4:09.38616
50m:
100m:
27.28
57.96
27.28
30.68
150m:
200m:
1:29.47
2:01.41
31.51
31.94
250m:
300m:
2:33.02
3:05.26
31.61
32.24
350m:
400m:
3:37.56
4:09.38
32.30
31.82
37.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:10.10611
50m:
100m:
29.67
1:01.67
29.67
32.00
150m:
200m:
1:34.28
2:06.83
32.61
32.55
250m:
300m:
2:39.06
3:11.34
32.23
32.28
350m:
400m:
3:41.89
4:10.10
30.55
28.21
38.Kępa Kacper99Polonia Warszawa4:10.18610
50m:
100m:
29.06
59.74
29.06
30.68
150m:
200m:
1:31.09
2:02.92
31.35
31.83
250m:
300m:
2:34.57
3:06.87
31.65
32.30
350m:
400m:
3:39.31
4:10.18
32.44
30.87
39.Dębski Dominik SSz98MKP Szczecin4:10.24610
50m:
100m:
28.19
58.29
28.19
30.10
150m:
200m:
1:29.50
2:01.37
31.21
31.87
250m:
300m:
2:33.55
3:05.91
32.18
32.36
350m:
400m:
3:38.31
4:10.24
32.40
31.93
40.Oller Krzysztof SOL00Kormoran Olsztyn4:10.25610
50m:
100m:
28.89
1:00.38
28.89
31.49
150m:
200m:
1:31.94
2:03.88
31.56
31.94
250m:
300m:
2:35.64
3:07.50
31.76
31.86
350m:
400m:
3:39.76
4:10.25
32.26
30.49
41.Hano Grzegorz SWR00Śląsk Wrocław4:11.16603
50m:
100m:
28.70
59.91
28.70
31.21
150m:
200m:
1:31.44
2:03.33
31.53
31.89
250m:
300m:
2:35.47
3:07.75
32.14
32.28
350m:
400m:
3:39.68
4:11.16
31.93
31.48
42.Czerniak Konrad SL98Skarpa Lublin4:11.26602
50m:
100m:
28.86
1:00.40
28.86
31.54
150m:
200m:
1:32.62
2:04.38
32.22
31.76
250m:
300m:
2:36.14
3:07.88
31.76
31.74
350m:
400m:
3:40.24
4:11.26
32.36
31.02
43.Taradyś Jakub ZG00TP Zielona Góra4:11.30602
50m:
100m:
28.12
59.32
28.12
31.20
150m:
200m:
1:31.05
2:03.65
31.73
32.60
250m:
300m:
2:35.88
3:08.16
32.23
32.28
350m:
400m:
3:40.34
4:11.30
32.18
30.96
44.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa4:12.34595
50m:
100m:
27.89
58.52
27.89
30.63
150m:
200m:
1:30.00
2:01.79
31.48
31.79
250m:
300m:
2:34.12
3:07.09
32.33
32.97
350m:
400m:
3:40.08
4:12.34
32.99
32.26
45.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin4:12.50593
50m:
100m:
28.89
1:00.62
28.89
31.73
150m:
200m:
1:32.49
2:04.60
31.87
32.11
250m:
300m:
2:36.73
3:08.99
32.13
32.26
350m:
400m:
3:41.56
4:12.50
32.57
30.94
46.Pytlarczyk Szymon00Warszawianka Wodny Park W-wa4:12.97590
50m:
100m:
28.03
59.48
28.03
31.45
150m:
200m:
1:31.06
2:03.39
31.58
32.33
250m:
300m:
2:35.64
3:08.47
32.25
32.83
350m:
400m:
3:41.90
4:12.97
33.43
31.07
47.Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 4:13.25588
50m:
100m:
28.87
1:00.44
28.87
31.57
150m:
200m:
1:32.51
2:05.33
32.07
32.82
250m:
300m:
2:37.71
3:10.62
32.38
32.91
350m:
400m:
3:44.06
4:13.25
33.44
29.19
48.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice4:13.36587
50m:
100m:
28.42
1:00.35
28.42
31.93
150m:
200m:
1:32.66
2:05.30
32.31
32.64
250m:
300m:
2:38.12
3:11.82
32.82
33.70
350m:
400m:
3:43.56
4:13.36
31.74
29.80
49.Butkiewicz Władysław SO00Juvenia Białystok4:13.61586
50m:
100m:
28.45
59.23
28.45
30.78
150m:
200m:
1:30.80
2:03.23
31.57
32.43
250m:
300m:
2:35.71
3:08.37
32.48
32.66
350m:
400m:
3:41.37
4:13.61
33.00
32.24
50.Stanek Adam SO99Unia Oświęcim4:13.73585
50m:
100m:
28.53
1:00.01
28.53
31.48
150m:
200m:
1:31.71
2:03.63
31.70
31.92
250m:
300m:
2:36.05
3:08.75
32.42
32.70
350m:
400m:
3:41.51
4:13.73
32.76
32.22
51.Wawrzyńczak Alan SL99Skarpa Lublin4:13.79584
50m:
100m:
29.35
1:00.66
29.35
31.31
150m:
200m:
1:33.01
2:05.40
32.35
32.39
250m:
300m:
2:37.68
3:10.21
32.28
32.53
350m:
400m:
3:42.42
4:13.79
32.21
31.37
52.Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 4:14.17582
50m:
100m:
29.07
1:01.48
29.07
32.41
150m:
200m:
1:34.04
2:06.49
32.56
32.45
250m:
300m:
2:38.66
3:10.90
32.17
32.24
350m:
400m:
3:42.93
4:14.17
32.03
31.24
53.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:14.50580
50m:
100m:
28.16
59.78
28.16
31.62
150m:
200m:
1:32.07
2:04.50
32.29
32.43
250m:
300m:
2:37.80
3:10.81
33.30
33.01
350m:
400m:
3:43.48
4:14.50
32.67
31.02
54.Wiatr Krzysztof00IKS Konstancin4:14.51580
50m:
100m:
28.78
1:00.19
28.78
31.41
150m:
200m:
1:32.53
2:04.96
32.34
32.43
250m:
300m:
2:37.68
3:10.53
32.72
32.85
350m:
400m:
3:43.82
4:14.51
33.29
30.69
55.Zagrzejewski Tomasz01GIM 92 Ursynów W-wa4:14.53579
50m:
100m:
28.93
1:01.12
28.93
32.19
150m:
200m:
1:33.58
2:06.73
32.46
33.15
250m:
300m:
2:39.83
3:12.89
33.10
33.06
350m:
400m:
3:44.70
4:14.53
31.81
29.83
56.Krzykała Emil01Avia Świdnik4:14.72578
50m:
100m:
28.13
59.19
28.13
31.06
150m:
200m:
1:30.96
2:03.18
31.77
32.22
250m:
300m:
2:35.97
3:09.24
32.79
33.27
350m:
400m:
3:42.48
4:14.72
33.24
32.24
57.Dutkowiak Wojciech SWR00Śląsk Wrocław4:15.67572
50m:
100m:
29.54
1:00.98
29.54
31.44
150m:
200m:
1:33.36
2:05.62
32.38
32.26
250m:
300m:
2:38.48
3:10.74
32.86
32.26
350m:
400m:
3:43.54
4:15.67
32.80
32.13
58.Zubik Stanisław SWwa01Polonia Warszawa4:15.77571
50m:
100m:
28.20
1:00.13
28.20
31.93
150m:
200m:
1:32.65
2:05.61
32.52
32.96
250m:
300m:
2:38.40
3:11.50
32.79
33.10
350m:
400m:
3:45.05
4:15.77
33.55
30.72
59.Bruzdewicz Hubert SOL02Kormoran Olsztyn4:16.19568
50m:
100m:
150m:
200m:
1:34.16
2:06.52

32.36
250m:
300m:
2:39.15
3:12.00
32.63
32.85
350m:
400m:
3:44.15
4:16.19
32.15
32.04
60.Dominiak Kacper SWR00Śląsk Wrocław4:17.02563
50m:
100m:
29.59
1:01.44
29.59
31.85
150m:
200m:
1:33.72
2:06.29
32.28
32.57
250m:
300m:
2:38.92
3:12.03
32.63
33.11
350m:
400m:
3:45.02
4:17.02
32.99
32.00
61.Prus Mateusz00Astromal Akwawit Leszno4:17.51559
50m:
100m:
29.12
1:01.39
29.12
32.27
150m:
200m:
1:34.39
2:07.59
33.00
33.20
250m:
300m:
2:39.95
3:12.90
32.36
32.95
350m:
400m:
3:45.65
4:17.51
32.75
31.86
62.Kozieł Mikołaj SO02Unia Oświęcim4:17.72558
50m:
100m:
29.80
1:01.67
29.80
31.87
150m:
200m:
1:34.96
2:07.75
33.29
32.79
250m:
300m:
2:40.76
3:13.82
33.01
33.06
350m:
400m:
3:46.68
4:17.72
32.86
31.04
63.Łaś Wiktor00Śląsk Wrocław4:18.09556
50m:
100m:
29.19
1:01.89
29.19
32.70
150m:
200m:
1:34.44
2:07.82
32.55
33.38
250m:
300m:
2:40.44
3:13.32
32.62
32.88
350m:
400m:
3:46.90
4:18.09
33.58
31.19
64.Mayerberg Kacper SO00Unia Oświęcim4:18.17555
50m:
100m:
29.36
1:01.84
29.36
32.48
150m:
200m:
1:34.75
2:07.64
32.91
32.89
250m:
300m:
2:40.82
3:13.99
33.18
33.17
350m:
400m:
3:46.96
4:18.17
32.97
31.21
65.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków4:18.62552
50m:
100m:
28.44
1:00.07
28.44
31.63
150m:
200m:
1:33.71
2:07.40
33.64
33.69
250m:
300m:
2:40.68
3:13.86
33.28
33.18
350m:
400m:
3:47.06
4:18.62
33.20
31.56
66.Chałat Stanisław SL99Skarpa Lublin4:18.86551
50m:
100m:
30.15
1:03.54
30.15
33.39
150m:
200m:
1:36.41
2:09.40
32.87
32.99
250m:
300m:
2:42.43
3:15.47
33.03
33.04
350m:
400m:
3:48.24
4:18.86
32.77
30.62
67.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków4:19.47547
50m:
100m:
29.50
1:01.72
29.50
32.22
150m:
200m:
1:34.62
2:07.52
32.90
32.90
250m:
300m:
2:40.74
3:14.09
33.22
33.35
350m:
400m:
3:47.46
4:19.47
33.37
32.01
68.Adamczewski Eryk00Włókniarz 1925 Kalisz4:21.00537
50m:
100m:
28.51
1:00.62
28.51
32.11
150m:
200m:
1:33.48
2:06.59
32.86
33.11
250m:
300m:
2:40.52
3:14.30
33.93
33.78
350m:
400m:
3:48.28
4:21.00
33.98
32.72
69.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa4:21.12537
50m:
100m:
30.30
1:03.41
30.30
33.11
150m:
200m:
1:36.68
2:09.77
33.27
33.09
250m:
300m:
2:42.84
3:16.14
33.07
33.30
350m:
400m:
3:49.13
4:21.12
32.99
31.99
70.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków4:21.48534
50m:
100m:
30.64
1:03.25
30.64
32.61
150m:
200m:
1:36.74
2:10.04
33.49
33.30
250m:
300m:
2:43.88
3:17.22
33.84
33.34
350m:
400m:
3:50.30
4:21.48
33.08
31.18
71.Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn4:21.69533
50m:
100m:
29.06
1:01.95
29.06
32.89
150m:
200m:
1:35.28
2:08.89
33.33
33.61
250m:
300m:
2:42.31
3:15.76
33.42
33.45
350m:
400m:
3:49.10
4:21.69
33.34
32.59
72.Sopko Samuel01KP Aquacity Poprad4:21.98531
50m:
100m:
29.01
1:01.03
29.01
32.02
150m:
200m:
1:34.20
2:07.54
33.17
33.34
250m:
300m:
2:41.10
3:15.04
33.56
33.94
350m:
400m:
3:49.01
4:21.98
33.97
32.97
73.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa4:22.02531
50m:
100m:
29.48
1:01.71
29.48
32.23
150m:
200m:
1:34.32
2:07.81
32.61
33.49
250m:
300m:
2:41.26
3:15.63
33.45
34.37
350m:
400m:
3:49.30
4:22.02
33.67
32.72
74.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów4:22.09531
50m:
100m:
28.19
59.48
28.19
31.29
150m:
200m:
1:31.31
2:04.84
31.83
33.53
250m:
300m:
2:38.78
3:13.54
33.94
34.76
350m:
400m:
3:48.42
4:22.09
34.88
33.67
75.Girul Radosław SWR01Śląsk Wrocław4:22.33529
50m:
100m:
30.18
1:02.97
30.18
32.79
150m:
200m:
1:36.20
2:09.53
33.23
33.33
250m:
300m:
2:42.76
3:16.03
33.23
33.27
350m:
400m:
3:49.40
4:22.33
33.37
32.93
76.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków4:22.38529
50m:
100m:
29.74
1:02.77
29.74
33.03
150m:
200m:
1:36.03
2:09.69
33.26
33.66
250m:
300m:
2:43.49
3:17.15
33.80
33.66
350m:
400m:
3:50.55
4:22.38
33.40
31.83
77.Krzywania Oskar02UKS SP 149 Łódź4:22.41529
50m:
100m:
29.95
1:03.50
29.95
33.55
150m:
200m:
1:37.23
2:10.91
33.73
33.68
250m:
300m:
2:44.56
3:17.81
33.65
33.25
350m:
400m:
3:51.02
4:22.41
33.21
31.39
78.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:23.23524
50m:
100m:
29.78
1:02.82
29.78
33.04
150m:
200m:
1:36.57
2:10.28
33.75
33.71
250m:
300m:
2:44.23
3:17.98
33.95
33.75
350m:
400m:
3:51.51
4:23.23
33.53
31.72
79.Gąsior Sebastian SL99AZS UMCS Lublin4:25.30512
50m:
100m:
29.86
1:02.21
29.86
32.35
150m:
200m:
1:35.43
2:09.31
33.22
33.88
250m:
300m:
2:43.11
3:17.22
33.80
34.11
350m:
400m:
3:51.56
4:25.30
34.34
33.74
80.Perkowski Wiktor SOL98Kormoran Olsztyn4:25.40511
50m:
100m:
29.00
1:00.99
29.00
31.99
150m:
200m:
1:33.72
2:07.78
32.73
34.06
250m:
300m:
2:42.27
3:17.22
34.49
34.95
350m:
400m:
3:52.03
4:25.40
34.81
33.37
81.Krawczak Patryk00Żak Biała Podlaska4:26.45505
50m:
100m:
29.63
1:02.53
29.63
32.90
150m:
200m:
1:36.28
2:10.93
33.75
34.65
250m:
300m:
2:45.95
3:19.61
35.02
33.66
350m:
400m:
3:53.49
4:26.45
33.88
32.96
82.Senkowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa4:26.81503
50m:
100m:
29.95
1:02.42
29.95
32.47
150m:
200m:
1:36.06
2:10.10
33.64
34.04
250m:
300m:
2:44.50
3:19.44
34.40
34.94
350m:
400m:
3:54.13
4:26.81
34.69
32.68
83.Cecere Marco99Włókniarz 1925 Kalisz4:28.00496
50m:
100m:
28.98
1:01.30
28.98
32.32
150m:
200m:
1:34.66
2:08.54
33.36
33.88
250m:
300m:
2:43.20
3:17.54
34.66
34.34
350m:
400m:
3:52.78
4:28.00
35.24
35.22
84.Mazur Dominik SO99Unia Oświęcim4:28.60493
50m:
100m:
28.81
1:00.66
28.81
31.85
150m:
200m:
1:33.98
2:07.92
33.32
33.94
250m:
300m:
2:42.73
3:17.85
34.81
35.12
350m:
400m:
3:53.41
4:28.60
35.56
35.19
85.Plauszta Arnold00Olimpijczyk Suwałki4:28.92491
50m:
100m:
27.67
59.24
27.67
31.57
150m:
200m:
1:32.27
2:06.32
33.03
34.05
250m:
300m:
2:41.62
3:17.55
35.30
35.93
350m:
400m:
3:54.28
4:28.92
36.73
34.64
86.Kwapisz Arkadiusz01Manta Jelcz-Laskowice4:28.97491
50m:
100m:
29.85
1:02.52
29.85
32.67
150m:
200m:
1:36.26
2:10.32
33.74
34.06
250m:
300m:
2:44.82
3:19.78
34.50
34.96
350m:
400m:
3:54.95
4:28.97
35.17
34.02
87.Zbrożek Radosław99SMS Galicja Kraków4:29.01491
50m:
100m:
29.49
1:02.76
29.49
33.27
150m:
200m:
1:37.18
2:11.30
34.42
34.12
250m:
300m:
2:46.06
3:20.85
34.76
34.79
350m:
400m:
3:55.76
4:29.01
34.91
33.25
88.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.4:29.46488
50m:
100m:
30.36
1:03.56
30.36
33.20
150m:
200m:
1:38.26
2:13.17
34.70
34.91
250m:
300m:
2:47.55
3:22.19
34.38
34.64
350m:
400m:
3:56.26
4:29.46
34.07
33.20
89.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.4:30.20484
50m:
100m:
29.93
1:03.92
29.93
33.99
150m:
200m:
1:38.36
2:12.91
34.44
34.55
250m:
300m:
2:47.60
3:22.34
34.69
34.74
350m:
400m:
3:57.10
4:30.20
34.76
33.10
90.Szczurek Jakub02BUKS Warszawa4:31.91475
50m:
100m:
30.24
1:04.31
30.24
34.07
150m:
200m:
1:39.90
2:14.76
35.59
34.86
250m:
300m:
2:49.72
3:23.79
34.96
34.07
350m:
400m:
3:58.49
4:31.91
34.70
33.42
91.Cheredis Jakub02G-8 Bielany Warszawa4:31.92475
50m:
100m:
29.49
1:03.70
29.49
34.21
150m:
200m:
1:38.39
2:13.22
34.69
34.83
250m:
300m:
2:47.78
3:22.78
34.56
35.00
350m:
400m:
3:58.02
4:31.92
35.24
33.90
92.Kalisz Jakub00Polonia Warszawa4:32.34473
50m:
100m:
28.88
1:01.47
28.88
32.59
150m:
200m:
1:35.98
2:10.87
34.51
34.89
250m:
300m:
2:46.44
3:22.51
35.57
36.07
350m:
400m:
3:57.78
4:32.34
35.27
34.56
93.Uryga Bartłomiej01Aquatica Pawłowice4:32.86470
50m:
100m:
30.28
1:04.16
30.28
33.88
150m:
200m:
1:39.07
2:13.84
34.91
34.77
250m:
300m:
2:49.4335.59350m:
400m:
4:01.05
4:32.86

31.81
94.Michalski Wojciech01Gilus Gilowice4:33.35468
50m:
100m:
31.11
1:05.17
31.11
34.06
150m:
200m:
1:40.37
2:15.11
35.20
34.74
250m:
300m:
2:49.11
3:23.80
34.00
34.69
350m:
400m:
3:58.94
4:33.35
35.14
34.41
95.Schreiber Patrick02Aligator Gorzyce4:34.44462
50m:
100m:
30.77
1:04.38
30.77
33.61
150m:
200m:
1:39.55
2:14.55
35.17
35.00
250m:
300m:
2:50.60
3:25.75
36.05
35.15
350m:
400m:
4:01.42
4:34.44
35.67
33.02
96.Zając Mateusz02Aligator Gorzyce4:34.75461
50m:
100m:
29.50
1:02.91
29.50
33.41
150m:
200m:
1:37.36
2:12.49
34.45
35.13
250m:
300m:
2:48.30
3:24.17
35.81
35.87
350m:
400m:
4:00.15
4:34.75
35.98
34.60
97.Lewandowski Jakub SO02Unia Oświęcim4:34.81460
50m:
100m:
30.87
1:05.38
30.87
34.51
150m:
200m:
1:40.59
2:15.86
35.21
35.27
250m:
300m:
2:50.95
3:25.95
35.09
35.00
350m:
400m:
4:00.99
4:34.81
35.04
33.82
98.Nowak Jan02BOSiR Brzesko4:35.23458
50m:
100m:
31.01
1:05.26
31.01
34.25
150m:
200m:
1:40.27
2:15.37
35.01
35.10
250m:
300m:
2:50.90
3:26.15
35.53
35.25
350m:
400m:
4:01.78
4:35.23
35.63
33.45
99.Stańczyk Jarema SO02MMKS Kędzierzyn Koźle4:35.33458
50m:
100m:
32.38
1:06.88
32.38
34.50
150m:
200m:
1:41.71
2:16.73
34.83
35.02
250m:
300m:
2:52.17
3:27.22
35.44
35.05
350m:
400m:
4:02.00
4:35.33
34.78
33.33
100.Moryl Wojciech SO02MMKS Kędzierzyn Koźle4:35.84455
50m:
100m:
31.29
1:05.86
31.29
34.57
150m:
200m:
1:41.27
2:16.86
35.41
35.59
250m:
300m:
2:51.49
3:26.66
34.63
35.17
350m:
400m:
4:01.98
4:35.84
35.32
33.86
101.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa4:38.18444
50m:
100m:
31.23
1:05.98
31.23
34.75
150m:
200m:
1:41.87
2:17.71
35.89
35.84
250m:
300m:
2:53.54
3:29.06
35.83
35.52
350m:
400m:
4:04.42
4:38.18
35.36
33.76
102.Orzechowski Michał SO01Unia Oświęcim4:39.17439
50m:
100m:
29.70
1:03.21
29.70
33.51
150m:
200m:
1:39.17
2:15.81
35.96
36.64
250m:
300m:
2:51.97
3:27.64
36.16
35.67
350m:
400m:
4:03.82
4:39.17
36.18
35.35
103.Alencynowicz Maciej SO02Unia Oświęcim4:39.81436
50m:
100m:
30.53
1:04.32
30.53
33.79
150m:
200m:
1:39.58
2:14.90
35.26
35.32
250m:
300m:
2:50.74
3:26.83
35.84
36.09
350m:
400m:
4:03.59
4:39.81
36.76
36.22
104.Kurzeja Jakub02STP Nowy Sącz4:43.03421
50m:
100m:
30.22
1:04.75
30.22
34.53
150m:
200m:
1:40.75
2:17.41
36.00
36.66
250m:
300m:
2:54.31
3:31.44
36.90
37.13
350m:
400m:
4:08.39
4:43.03
36.95
34.64
105.Kałuża Jakub02Bobry Dębica4:43.67418
50m:
100m:
32.13
1:08.19
32.13
36.06
150m:
200m:
1:43.93
2:20.18
35.74
36.25
250m:
300m:
2:56.44
3:32.87
36.26
36.43
350m:
400m:
4:09.06
4:43.67
36.19
34.61
106.Gilżyński Szymon02Manta Jelcz-Laskowice4:44.98413
50m:
100m:
30.54
1:05.28
30.54
34.74
150m:
200m:
1:41.03
2:17.52
35.75
36.49
250m:
300m:
2:54.22
3:31.65
36.70
37.43
350m:
400m:
4:08.78
4:44.98
37.13
36.20
107.Płatek Maciej SO02Unia Oświęcim4:50.55389
50m:
100m:
32.46
1:08.61
32.46
36.15
150m:
200m:
1:45.45
2:22.34
36.84
36.89
250m:
300m:
2:59.58
3:36.83
37.24
37.25
350m:
400m:
4:14.05
4:50.55
37.22
36.50
108.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków4:51.55385
50m:
100m:
32.65
1:08.88
32.65
36.23
150m:
200m:
1:45.81
2:23.39
36.93
37.58
250m:
300m:
3:01.10
3:38.54
37.71
37.44
350m:
400m:
4:16.32
4:51.55
37.78
35.23
109.Pawłowski Eryk02Wodnik Siemianowice Śl.4:56.14368
50m:
100m:
31.87
1:08.10
31.87
36.23
150m:
200m:
1:45.17
2:22.84
37.07
37.67
250m:
300m:
3:00.59
3:39.74
37.75
39.15
350m:
400m:
4:18.44
4:56.14
38.70
37.70
110.Madžo Filip01KP Aquacity Poprad4:56.52366
50m:
100m:
31.90
1:08.00
31.90
36.10
150m:
200m:
1:44.68
2:22.63
36.68
37.95
250m:
300m:
3:00.40
3:38.61
37.77
38.21
350m:
400m:
4:17.72
4:56.52
39.11
38.80
111.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.4:57.40363
50m:
100m:
30.06
1:05.69
30.06
35.63
150m:
200m:
1:43.21
2:22.39
37.52
39.18
250m:
300m:
3:01.74
3:41.16
39.35
39.42
350m:
400m:
4:21.23
4:57.40
40.07
36.17
112.Chowaniec Bartosz02Gilus Gilowice4:59.21356
50m:
100m:
33.05
1:11.06
33.05
38.01
150m:
200m:
1:49.46
2:28.11
38.40
38.65
250m:
300m:
3:06.80
3:45.53
38.69
38.73
350m:
400m:
4:24.13
4:59.21
38.60
35.08


<< TOP >>
Konkurencja 1
22/10/2016 - 11:16
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Urbańczyk Aleksandra87AZS UŁ PŁ Łódź54.6580825.6628.99
2.Kawecka Anna92AZS AGH Kraków55.9175426.9528.96
3.Dowgiert Anna90Warta Poznań55.9375426.5829.35
4.Gralewska Kalina96Warszawianka Wodny Park W-wa56.6172727.2529.36
5.Jankowska Klaudia98GIM 92 Ursynów W-wa56.9471427.5629.38
6.Nogaj Paulina SWR98Wodnik Radom57.0271127.5729.45
7.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk57.0371127.2829.75
8.Polanska Aleksandra00GOS Raszyn57.7168627.7229.99
9.Petryka Nikola97Śląsk Wrocław57.7568527.1930.56
10.Tomanová Barbora01STU Trnava57.9467827.9330.01
11.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków58.0367527.6330.40
12.Jagoda Julia95AZS AWF Katowice58.1367127.8530.28
13.Adamczyk Julia SL99AZS UMCS Lublin58.4366128.4729.96
14.Andrzejewska Kamila SL99Lider Chełm58.6165529.1729.44
15.Węcławiak Irena98GIM 92 Ursynów W-wa58.7365128.5630.17
16.Dyrda Karolina97AZS UMCS Lublin58.7665027.9530.81
17.Kozłowska Anna96AZS AGH Kraków58.7964927.9630.83
18.Orczykowska Wioletta SK97Jordan Kraków58.8464728.3430.50
19.Rzońca Patrycja SWR99Śląsk Wrocław58.8864628.0830.80
20.Kołodziej Katarzyna SO00Unia Oświęcim58.9464428.2830.66
21.Czarnecka Wiktoria SL99Skarpa Lublin58.9564428.1530.80
22.Osiniak Ewa SL00AZS UMCS Lublin59.0164228.0830.93
23.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów Ł.59.1463728.8730.27
24.Burska Justyna95AZS UWM Olsztyn59.1563729.1629.99
25.Rabiniak Zuzanna01Wodnik Radom59.1663728.7330.43
26.Jabłonowska Nikola02G-8 Bielany Warszawa59.1863628.2430.94
27.Baryła Julia SSz00MKP Szczecin59.2063528.8830.32
28.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin59.2163528.6130.60
29.Pogorzelska Inez00GOS Raszyn59.2563428.5030.75
30.Potocká Tatiana01STU Trnava59.3263228.5930.73
31.Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice59.3363128.9030.43
32.Zachoszcz Joanna93AZS UWM Olsztyn59.3763028.9730.40
33.Wrzosek Iga00Fenix Ożarów Maz.59.3962928.6230.77
34.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka59.6562128.1931.46
35.Kit Zuzanna97Włókniarz 1925 Kalisz59.7261928.5731.15
36.Kita Katarzyna95Shark Rudna59.8261628.5831.24
37.Koluch Julia ZG00Kapry Armexim Pruszków59.9161329.2930.62
38.Pisarczyk Amelia SR98Victoria Racibórz59.9661228.6531.31
39.Mielczarek Sandra02BUKS Warszawa1:00.0360928.4931.54
40.Gotowska Weronika00G-8 Bielany Warszawa1:00.0560929.1830.87
41.Gołębiewska Dominika01GIM 92 Ursynów W-wa1:00.2360328.8231.41
42.Halicka Lidia SWR01Śląsk Wrocław1:00.2560329.2331.02
43.Duda Zuzanna SWR99Śląsk Wrocław1:00.3660029.3631.00
44.Wojciechowska Joanna SL98Orlik Lublin1:00.5059529.1431.36
45.Reindl Robin02Aquasport Levice1:00.6459128.8731.77
46.Brzozowska Marta SWR00Juvenia Wrocław1:00.6859029.0031.68
47.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków1:00.6959028.9531.74
48.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka Wodny Park W-wa1:00.7358928.7132.02
49.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa1:00.7458829.5031.24
50.Czaja Barbara SK99Górnik Radlin1:00.7558828.8131.94
51.Pakuła Alicja02G-8 Bielany Warszawa1:00.7758729.5231.25
52.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.8058728.8731.93
53.Górecka Weronika00Juvenia Wrocław1:00.8158628.8431.97
54.Świstuń Julia00SMS Galicja Kraków1:01.1557728.4932.66
55.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:01.1757629.5531.62
56.Juc Aleksandra01Manta Warszawa Włochy1:01.2557428.8832.37
57.Cieplak Aleksandra01Olimpic Warka1:01.4156929.0332.38
58.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa1:01.4356929.9831.45
59.Litwin Andrea01SMS Galicja Kraków1:01.6856229.9631.72
60.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice1:01.9155629.3432.57
61.Sienkiewicz Kaja02BUKS Warszawa1:01.9455529.8132.13
62.Spik Vanessa02Vega Dobrodzień1:01.9855429.3832.60
63.Goller Klaudia02Ostrobramska Warszawa1:02.0455229.5832.46
64.Suchecka Katarzyna99Ostrobramska Warszawa1:02.0655229.3132.75
65.Działkowska Natalia01Gilus Gilowice1:02.2454729.7132.53
Soliwoda Julia01Nawa Skierniewice1:02.2454729.9032.34
67.Żarłok Martyna97AZS AGH Kraków1:02.3154529.9232.39
68.Kruszniewska Kinga SK99SMS Galicja Kraków1:02.3754329.4332.94
Łysakowska Julia SL01AZS UMCS Lublin1:02.3754330.4731.90
70.Malinowska Zuzanna SWR00Śląsk Wrocław1:02.8853030.4132.47
71.Malinowska Ada99SMS Galicja Kraków1:02.9952730.3432.65
72.Wiśniewska Barbara00AZS AWF Warszawa1:03.0352630.3432.69
73.Bagińska Katarzyna02Juvenia Białystok1:03.1452430.2232.92
74.Krypa Marta02Manta Warszawa Włochy1:03.1752330.2432.93
75.Kruszewska Kaja00Juvenia Białystok1:03.7350931.0832.65
76.Redner Sandra SL99Skarpa Lublin1:03.7750830.9932.78
77.Radecka Anna00G-8 Bielany Warszawa1:03.8350730.1633.67
78.Śliwińska Kalina SWR00Śląsk Wrocław1:03.8750631.2832.59
79.Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki01Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:03.9250530.1933.73
80.Łyczko Dominika99Rokita Brzeg Dolny1:04.0950130.6733.42
81.Adamczyk Agata99Aligator Gorzyce1:04.2449731.1233.12
82.Borowska Agnieszka00Polonia Warszawa1:04.2549729.9734.28
83.Golubska Alina02BUKS Warszawa1:04.2649730.7133.55
84.Durczyńska Katarzyna SK99SMS Galicja Kraków1:04.3649430.2734.09
85.Mruk Aleksandra02Manta Jelcz-Laskowice1:04.4549231.1333.32
86.Kowalska Julia SWR00Korner Zielona Góra1:04.5049131.0433.46
87.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:04.7248631.6133.11
88.Sikora Adrianna SK99SMS Galicja Kraków1:04.7448631.2433.50
89.Krypa Oliwia02Manta Warszawa Włochy1:04.8248431.2633.56
90.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków1:04.8648331.6533.21
91.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:04.9148231.5533.36
92.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.0647931.0134.05
93.Piekut Zofia SWwa00Polonia Warszawa1:05.4946931.2234.27
Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków1:05.4946930.8434.65
95.Kącka Natalia95AZS AWF Katowice1:05.5246930.2935.23
96.Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:05.8246230.5235.30
97.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk1:05.8546231.6934.16
98.Pluta Emilia02Aligator Gorzyce1:06.0445831.8134.23
99.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków1:06.1245631.6534.47
100.Łosak Wiktoria SK98KSZO Ostrowiec Św.1:06.1445631.3634.78
101.Gorecka Weronika02Gilus Gilowice1:06.1945531.9934.20
102.Rugała Anna SK98SMS Galicja Kraków1:06.3545132.2434.11
103.Muszyńska Majka02Manta Jelcz-Laskowice1:06.7144432.1834.53
104.Migdał Maria01Żabianka Gdańsk1:07.6642632.3035.36
105.Dembkowska Monika01Żabianka Gdańsk1:07.7042532.3035.40
106.Mazurkiewicz Zuzanna01Polonia Warszawa1:07.7442432.3535.39
107.Bienasz Wiktoria02Juvenia Białystok1:08.6340832.9635.67
108.Mandziuk Magdalena01Żak Biała Podlaska1:09.2239732.5236.70
109.Krysa Agata00Olimpijczyk Suwałki1:10.6537433.0737.58
110.Przygoda Zuzanna02Juvenia Białystok1:11.2036533.6637.54


<< TOP >>
Konkurencja 2
22/10/2016 - 11:33
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Majchrzak Kacper92Warta Poznań48.3180423.5424.77
2.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa49.6574123.7825.87
3.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa50.2171723.9526.26
4.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa50.5070424.2526.25
5.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice50.5770124.0826.49
6.Brzuś Michał97AZS UŁ PŁ Łódź50.8169124.0426.77
7.Gawrysiak Przemysław92Omega Kleszczów51.1567824.4626.69
8.Krupecki Oskar92Śląsk Wrocław51.1767724.4326.74
9.Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 51.2667324.8926.37
10.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa51.2967224.5726.72
11.Łabuz Rafał95AZS AGH Kraków51.4266724.2327.19
12.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice51.5866124.8126.77
13.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice51.7065624.5527.15
14.Gosieniecki Juliusz98Astromal Akwawit Leszno51.7665425.0926.67
15.Sadłowski Piotr SOL00Kormoran Olsztyn51.8864925.0926.79
Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków51.8864924.8127.07
17.Hołub Jan96Śląsk Wrocław52.1863825.5926.59
18.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa52.1963825.2226.97
19.Dubiel Adam93AZS AWF Warszawa52.2363625.1927.04
20.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.52.3363325.4026.93
21.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków52.4962725.0227.47
22.Marczuk Szymon SL99AZS UMCS Lublin52.5162625.6726.84
23.Arndt Mateusz98Delfin Gdynia52.7461825.6427.10
Lipiński Szymon SOL01Kormoran Olsztyn52.7461825.4027.34
25.Piotrowski Kacper01Śląsk Wrocław52.7561825.0427.71
26.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice52.7761725.5527.22
27.Przybyła Kacper98Astromal Akwawit Leszno52.7961625.6327.16
28.Topolski Arkadiusz SO98Unia Oświęcim52.8361525.4127.42
29.Mikołajczyk Michał99Włókniarz 1925 Kalisz52.8761425.3427.53
30.Piwowarski Konrad SOL98Kormoran Olsztyn52.9261225.3327.59
31.Domański Gracjan00Shark Rudna52.9661125.5427.42
32.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa52.9861025.8627.12
33.Pieśniak Jakub97AZS AWF Katowice53.0060925.3427.66
34.Wójcicki Maciej99Aquator Kozienice53.0460825.3127.73
35.Gotszling Dawid ZG01Barakuda Starachowice53.0760725.4727.60
36.Sumara Beniamin99AZS AWF Katowice53.1660425.6027.56
37.Kiszczak Jakub SWR00Juvenia Wrocław53.2560125.7527.50
38.Furman Łukasz93CSiR MOS Dąbrowa Grn.53.3159925.3827.93
39.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa53.3759725.3328.04
40.Kępa Kacper99Polonia Warszawa53.4059625.3528.05
41.Bryła Kamil SL99AZS UMCS Lublin53.4159526.2027.21
42.Jarmuła Miłosz SK98Jordan Kraków53.4359525.4427.99
43.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec53.4859325.8027.68
44.Knapowski Kacper97AZS AWF Warszawa53.5958925.5428.05
45.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin53.6358826.3227.31
46.Bieroński Michał SWR99Śląsk Wrocław53.7658426.2727.49
47.Dąbrowski Patryk SWR00Śląsk Wrocław53.7958325.7428.05
48.Palmi-Kukiełko Mieszko93Śląsk Wrocław53.8258225.6628.16
49.Sieczek Adrian99Polonia Warszawa53.8858025.4428.44
50.Gębka Olaf SSz00MKP Szczecin53.8957926.1827.71
51.Pytlarczyk Szymon00Warszawianka Wodny Park W-wa53.9357826.2027.73
52.Krzykała Emil01Avia Świdnik54.0357525.8828.15
53.Bruździak Maciej SOL98Kormoran Olsztyn54.0757426.4327.64
54.Plauszta Arnold00Olimpijczyk Suwałki54.1057325.3828.72
Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin54.1057325.5428.56
56.Miciul Michał ZG00TP Zielona Góra54.1357226.4727.66
Felińczak Wojciech96AZS UŁ PŁ Łódź54.1357225.7628.37
58.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Grn.54.1657125.9128.25
Balicki Michał00SMS Galicja Kraków54.1657125.7528.41
60.Perkowski Wiktor SOL98Kormoran Olsztyn54.1857025.5928.59
61.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków54.3156625.8728.44
Szarek Dawid SWR99Śląsk Wrocław54.3156626.1228.19
63.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice54.4256325.9428.48
64.Adamczewski Eryk00Włókniarz 1925 Kalisz54.4556225.9028.55
65.Kolanowski Wiktor SK99SMS Galicja Kraków54.4856126.5627.92
66.Czerniak Konrad SL98Skarpa Lublin54.5455926.3028.24
67.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków54.5555926.4928.06
68.Krawczyk Paweł99BUKS Warszawa54.6055726.2228.38
69.Dutkowiak Wojciech SWR00Śląsk Wrocław54.6255626.4528.17
70.Taradyś Jakub ZG00TP Zielona Góra54.6355626.1328.50
71.Barczyk Norbert00Korona Kraków54.6455626.1528.49
72.Radziszewski Krzysztof02BUKS Warszawa54.6555626.3728.28
73.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków54.6755526.2628.41
Zagrzejewski Tomasz01GIM 92 Ursynów W-wa54.6755526.2828.39
75.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa54.6855526.4028.28
76.Mitrus Paweł00MKS Piaseczno54.7655225.8628.90
77.Krištofík Martin98Považskobystrický plavecký odd54.7855225.9928.79
78.Rybak Konrad SOL98Pirania Targówek Warszawa54.7955126.5028.29
79.Kowalczyk Michał01Gilus Gilowice54.8555026.3228.53
80.Stoszek Szymon99Aligator Gorzyce54.8854926.1928.69
81.Kalkowski Dawid SOL00Kormoran Olsztyn54.8954826.4628.43
82.Cieślukowski Karol99Olimpijczyk Suwałki54.9254726.3128.61
83.Hano Grzegorz SWR00Śląsk Wrocław54.9554726.3928.56
84.Sawicki Oskar01G-8 Bielany Warszawa54.9654626.4728.49
85.Zubik Stanisław SWwa01Polonia Warszawa55.1254126.7228.40
86.Pawłowski Maksymilian99Polonia Warszawa55.1454126.5828.56
87.Koput Kamil SWwa00Polonia Warszawa55.2153926.2428.97
Worożewicz Konrad SWR99Śląsk Wrocław55.2153926.0929.12
89.Butkiewicz Władysław SO00Juvenia Białystok55.2753726.8828.39
90.Kotwica Bartosz01Avia Świdnik55.3153626.3328.98
91.Cecere Marco99Włókniarz 1925 Kalisz55.3653426.3629.00
Jasionowski Mikołaj01Orka Ostrów Maz.55.3653426.4828.88
93.Maj Jakub01Górnik Sosnowiec55.4453226.5728.87
Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Grn.55.4453226.7528.69
95.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa55.4553226.7228.73
96.Czurczak Jakub99Sokół Rzeszów55.5452926.3529.19
97.Pawełek Paweł99Polonia Warszawa55.5552926.2829.27
98.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa55.5652926.7928.77
99.Mielniczuk Bartosz01GIM 92 Ursynów W-wa55.5852827.0228.56
100.Prus Mateusz00Astromal Akwawit Leszno55.5952827.1728.42
Beberok Filip ZG00TP Zielona Góra55.5952826.5929.00
102.Dominiak Kacper SWR00Śląsk Wrocław55.6252727.1428.48
103.Małyska Bartosz SL99Skarpa Lublin55.7452427.0728.67
104.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa55.9051926.8129.09
105.Majewski Wojciech01Siódemka Rzeszów56.1251326.5129.61
106.Bednarczyk Aleksander SWwa00Polonia Warszawa56.2451026.9029.34
107.Mitak Krystian98MKP Szczecin56.3750627.1529.22
108.Suchan Przemysław01Korona Kraków56.4050526.8229.58
109.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.56.4150527.3029.11
Kryś Jarosław02MKP Szczecin56.4150526.4829.93
111.Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 56.5150227.2129.30
112.Wozniak Kamil00Fregata Kolbuszowa56.6649827.1129.55
113.Wawrzyńczak Alan SL99Skarpa Lublin56.7349727.4229.31
114.Cheredis Jakub02G-8 Bielany Warszawa56.7549626.6530.10
115.Rój Jakub01MKP Szczecin56.7949527.3829.41
116.Hencner Wojciech01Gilus Gilowice56.8049527.4829.32
Senkowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa56.8049527.3729.43
118.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków56.8249426.5030.32
119.Dębski Szymon99Nawa Skierniewice56.9649127.0729.89
120.Kwapisz Arkadiusz01Manta Jelcz-Laskowice57.0148927.9029.11
121.Sopko Samuel01KP Aquacity Poprad57.0348927.3329.70
122.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów57.1148726.6930.42
Gąsior Sebastian SL99AZS UMCS Lublin57.1148727.3029.81
124.Girul Radosław SWR01Śląsk Wrocław57.1548627.4329.72
125.Bruzdewicz Hubert SOL02Kormoran Olsztyn57.1848527.9829.20
126.Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn57.3448127.0930.25
Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.57.3448127.3829.96
128.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków57.3648027.4129.95
129.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra57.5447627.6629.88
130.Gilżyński Szymon02Manta Jelcz-Laskowice57.5647527.3930.17
131.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków57.6647327.3130.35
132.Zbrożek Radosław99SMS Galicja Kraków57.8346927.2230.61
Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 57.8346927.8130.02
134.Łaś Wiktor00Śląsk Wrocław57.8846827.1230.76
135.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Grn.57.8946728.0329.86
136.Waśko Adam00Fenix Ożarów Maz.57.9146727.2630.65
137.Suliga Jeremi00Polna Warszawa57.9346626.6531.28
138.Wojaczek Paweł SO00Unia Oświęcim57.9446627.0530.89
139.Krištofík Marek01Považskobystrický plavecký odd58.0446427.8430.20
140.Galon Michał95AZS AWF Katowice58.0846326.6131.47
141.Janecki Mateusz01Pałac Mlodzieży Katowice58.2146028.1330.08
142.Ruciński Wiktor99Sokół Mościce Tarnów58.2345927.8630.37
143.Lis Paweł02BUKS Warszawa58.2845827.4830.80
144.Brauntsch Marek98AZS AWF Katowice58.3245727.4130.91
145.Kwiatkowski Paweł02Juvenia Białystok58.3545627.4730.88
146.Suchan Łukasz01Korona Kraków58.3745627.7130.66
147.Moskała Michał98Delfin Cieszyn58.4045527.9430.46
148.Krawczak Patryk00Żak Biała Podlaska58.4745428.3130.16
149.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź58.5845128.5130.07
150.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków58.5945128.0530.54
151.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.58.6045128.6229.98
152.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.58.7344827.9930.74
Jedliński Radosław SO00Unia Oświęcim58.7344827.5731.16
154.Kalisz Jakub00Polonia Warszawa58.7844627.9530.83
155.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.59.0644028.7730.29
156.Chałat Stanisław SL99Skarpa Lublin59.1943728.6830.51
157.Janik Jakub SO01Unia Oświęcim59.4043328.0231.38
158.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.59.4643128.9230.54
159.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice59.5842928.4931.09
160.Nachyła Jakub02Gilus Gilowice59.6442728.2731.37
161.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.59.7242629.1730.55
162.Michalski Wojciech01Gilus Gilowice59.9042228.8831.02
163.Lewicki Aleksander00Polonia Warszawa1:00.3441329.2631.08
164.Jurík Anton01Považskobystrický plavecký odd1:00.6240728.6132.01
165.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.9340128.5832.35
166.Miksa Bartosz Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:01.0739828.7432.33
167.Urbańczyk Adrian01Korona Kraków1:01.1339728.5932.54
168.Ptak Filip01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:01.1639629.0832.08
169.Schreiber Patrick02Aligator Gorzyce1:01.4439129.5331.91
170.Duchnowski Szymon02Juvenia Białystok1:01.6538729.3432.31
171.Nowak Jan02BOSiR Brzesko1:01.8238429.6532.17
172.Grochowski Michał02Juvenia Białystok1:01.9538129.2432.71
173.Gondek Paweł01Orlik Przeworsk1:02.9636330.1432.82
174.Kałuża Jakub02Bobry Dębica1:03.3935630.3833.01
175.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa1:03.5035430.7832.72
176.Pawłowski Eryk02Wodnik Siemianowice Śl.1:04.3134130.2934.02
177.Stepaniuk Sebastian02Juvenia Białystok1:04.8033329.9934.81
178.Chowaniec Bartosz02Gilus Gilowice1:05.5232231.3534.17
179.Filipowicz Gustaw02Juvenia Białystok1:05.7531930.9834.77
180.Popłonyk Jakub02BUKS Warszawa1:08.1728632.0636.11
181.Rygałło Mikołaj02Rokita Brzeg Dolny1:09.7826732.9536.83


<< TOP >>
Konkurencja 3
22/10/2016 - 12:02
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk32.51695
2.Samuła Wiktoria SL99AZS UMCS Lublin32.64686
3.Kit Zuzanna97Włókniarz 1925 Kalisz32.89671
4.Iwanowska Aleksandra SWR00Juvenia Wrocław33.19653
5.Wikieł Angelika98AZS UWM Olsztyn33.22651
6.Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 33.24650
7.Bartovičová Barbara98STU Trnava33.26649
8.Tomaszek Aleksandra SWwa00Polonia Warszawa33.58630
9.Prochownik Olimpia SL99Unia Oświęcim33.83616
10.Záborská Miroslava01STU Trnava33.85615
11.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów34.03606
12.Nowak Martyna96AZS AWF Katowice34.20597
13.Michalczyk Urszula97AZS AGH Kraków34.22596
14.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.34.28593
15.Żmuda Weronika SL00AZS UMCS Lublin34.31591
16.Drabikova Sona99Aquasport Levice34.34589
17.Bazyl Magdalena97AZS AGH Kraków34.46583
18.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.34.55579
Walz Kornelia00Nawa Skierniewice34.55579
20.Piotrowicz Maja ZG02Barakuda Starachowice34.65574
Wnuk Sylwia94AZS AWF Katowice34.65574
22.Rabiniak Zuzanna01Wodnik Radom34.84564
Niedźwiedzka Małgorzata97AZS AWF Katowice34.84564
24.Wikieł Żaklina00AZS UWM Olsztyn34.87563
25.Dzwonnik Zuzanna00AZS UŁ PŁ Łódź34.90561
26.Chamera Weronika SO99Motyl MOSiR St. Wola34.96559
27.Majszutowicz Paulina SSz98MKP Szczecin35.00557
28.Nowak Marta SO99MMKS Kędzierzyn Koźle35.03555
29.Piekut Zofia SWwa00Polonia Warszawa35.12551
30.Świeca Kamila97AZS AWF Katowice35.15550
31.Przybysz Olga01Astromal Akwawit Leszno35.17549
32.Pawelska Dominika00Glosator  Kraków35.26544
33.Wojtanek Wiktoria01GOS Raszyn35.66526
34.Zoglowek Joanna02Manta Jelcz-Laskowice35.71524
35.Owerko Julia02GOS Raszyn35.85518
36.Zatorska Agata01Manta Jelcz-Laskowice35.88517
37.Skarwecka Wiktoria SO02Unia Oświęcim35.91515
38.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn Koźle35.96513
39.Bartyzel Aleksandra98Manta Jelcz-Laskowice36.07509
40.Rugała Anna SK98SMS Galicja Kraków36.12506
41.Krypa Oliwia02Manta Warszawa Włochy36.22502
42.Gorecka Weronika02Gilus Gilowice36.49491
43.Borejszo Paula00MKP Szczecin36.57488
44.Wróbel Julia Sms Aleksandrów Łódzki01Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 36.74481
45.Popławska Apolonia02Astromal Akwawit Leszno36.78480
46.Przygoda Julia00Fenix Ożarów Maz.37.05469
47.Ochał Maja01SMS Galicja Kraków37.08468
48.Pawłowska Julia SO02Unia Oświęcim37.22463
49.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków37.46454
50.Adamczyk Julia01Aligator Gorzyce37.74444
51.Misiejuk Aldona SO01Unia Oświęcim38.00435
52.Krejčíová Zuzana01KP Aquacity Poprad38.19428
53.Mruk Aleksandra02Manta Jelcz-Laskowice38.42421
54.Pałka Aleksandra SO02Unia Oświęcim38.57416
55.Mikus Katarzyna00CSiR MOS Dąbrowa Grn.38.67413
56.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków39.60384
57.Szopa Oliwia02Juvenia Białystok39.61384
58.Jarosz Angelika SO01Unia Oświęcim40.18368
59.Krysa Agata00Olimpijczyk Suwałki41.16342
60.Mandziuk Magdalena01Żak Biała Podlaska41.23340
61.Bienasz Wiktoria02Juvenia Białystok41.82326


<< TOP >>
Konkurencja 4
22/10/2016 - 12:06
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hołub Maciej95AZS AGH Kraków27.55769
2.Stolarski Marcin96Warta Poznań27.98734
3.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa28.20717
4.Wypych Filip91AZS UŁ PŁ Łódź28.30710
5.Kusto Robert98Orka Lubań28.33708
6.Halas Adam98STU Trnava28.36705
7.Kusto Rafał99Orka Lubań28.37705
8.Sowa Marcin97Motyl MOSiR St. Wola28.67683
9.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków28.70680
10.Michalczyk Andrzej SO00Unia Oświęcim28.77676
11.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice28.79674
12.Arentewicz Jacek97Shark Rudna28.83671
13.Wawrzynkiewicz Piotr SSz98MKP Szczecin28.98661
14.Bałabuch Krystian95AZS AGH Kraków29.18647
Dudek Michał94Gryf Dębica29.18647
16.Żmija Marek97AZS AWF Katowice29.32638
17.Koczorowski Kacper00Astromal Akwawit Leszno29.64618
18.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy29.70614
19.Chałupczyński Bartosz SWwa99Polonia Warszawa29.77610
20.Kurleto Piotr00AZS AGH Kraków29.78609
21.Beberok Filip ZG00TP Zielona Góra29.87604
22.Misiarz Adrian SK98Sparta Biłgoraj29.90602
23.Paczyński Oliwier97AZS UMCS Lublin29.94599
Galon Michał95AZS AWF Katowice29.94599
25.Jung Krzyszrof SR99AZS AWF Katowice29.95599
26.Bączkowski Bartosz97Polonia Warszawa30.03594
27.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin30.06592
Goleniec Kamil SO99Unia Oświęcim30.06592
29.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice30.11589
30.Bachlaj Dorian SR99Ondraszek Bielsko Biała30.15587
31.Szczeciński Robert00Polonia Warszawa30.23582
32.Celiński Jakub02Huragan Międzyrzec Podl.30.35575
33.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa30.41572
34.Trela Karol SR98AZS AWF Katowice30.44570
Mikołajczyk Michał99Włókniarz 1925 Kalisz30.44570
36.Wiatr Krzysztof00IKS Konstancin30.52566
37.Pętlak Tadeusz00Warszawianka Wodny Park W-wa30.56564
38.Kowol Tymoteusz01Gilus Gilowice30.59562
39.Rokita Aleksander SK99Park Wodny Tarn. Góry30.74554
40.Kaminiarz Cezary99Astromal Akwawit Leszno30.84548
41.Szymanek Sebastian98Warszawianka Wodny Park W-wa30.94543
42.Korzuch Mateusz95AZS AWF Katowice31.00540
43.Walaszek Jędrzej SOL98Kormoran Olsztyn31.02539
44.Suliga Jeremi00Polna Warszawa31.35522
45.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.31.38520
46.Zięba Krzysztof01Orlik Przeworsk31.59510
47.Guzy Marcel01Vega Dobrodzień31.67506
48.Woźniak Łukasz01SMS Galicja Kraków31.68506
49.Książnicki Dawid02Ikar Mielec31.78501
50.Krištofík Martin98Považskobystrický plavecký odd31.80500
51.Suchan Przemysław01Korona Kraków31.93494
52.Moskała Michał98Delfin Cieszyn31.95493
53.Uryga Bartłomiej01Aquatica Pawłowice32.20482
54.Majewski Wojciech01Siódemka Rzeszów32.21481
55.Danilewski Maciej SOL98Juvenia Białystok32.23480
56.Żurawski Marcel01Orka Lubań32.27479
57.Szczurek Jakub02BUKS Warszawa32.28478
58.Czurczak Jakub99Sokół Rzeszów32.34475
59.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków32.36475
60.Grzesiecki Mikołaj02Astromal Akwawit Leszno32.43472
61.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice32.45471
62.Gałuszka Bruno SO02Unia Oświęcim32.52468
63.Madžo Filip01KP Aquacity Poprad32.54467
64.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.32.58465
65.Kaczmarek Kacper Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 32.72459
66.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.32.80456
67.Barczyk Norbert00Korona Kraków32.95450
68.Raczkowski Krzysztof01Korona Kraków32.98448
69.Mielniczuk Bartosz01GIM 92 Ursynów W-wa32.99448
70.Zalewski Oskar SO99Pirania Targówek Warszawa33.12443
71.Tarasek Szymon02STP Nowy Sącz33.33434
72.Żerański Przemysław99BUKS Warszawa33.40432
73.Norek Mateusz02Gilus Gilowice33.42431
74.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa33.44430
75.Rogulin Bogdan SO01Unia Oświęcim33.46429
76.Krzyżaniak Krystian00Juvenia Białystok33.78417
77.Stańczyk Jarema SO02MMKS Kędzierzyn Koźle33.89413
78.Zarzycki Maciej02Nawa Skierniewice34.12405
79.Hlavatý Adam00STU Trnava34.22401
80.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków34.33397
81.Lis Paweł02BUKS Warszawa34.63387
82.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.34.75383
83.Orzechowski Michał SO01Unia Oświęcim35.01375
84.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków35.28366
85.Grochowski Michał02Juvenia Białystok36.07343
86.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków36.27337
87.Maciaszek Rafał02Bobry Dębica36.90320
88.Aleksandrowicz MIchał02Manta Jelcz-Laskowice37.57303
89.Schreiber Patrick02Aligator Gorzyce38.03292
90.Osmólski Hubert02Juvenia Białystok38.28286
91.Filipowicz Gustaw02Juvenia Białystok40.47242
92.Wilgosz Jan02Manta Jelcz-Laskowice42.73206
DYSKW.Kowalski Kacper01GIM 92 Ursynów W-wa35.20
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:13)
DYSKW.Olejnik Aleksander SSz98MKP Szczecin40.71
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 10:25)


<< TOP >>
Konkurencja 5
22/10/2016 - 12:15
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Nogaj Paulina SWR98Wodnik Radom2:16.3567531.6234.6034.7835.35
2.Kowalska Agata93AZS AWF Warszawa2:17.3766029.7734.2336.4736.90
3.Wójtowicz Gabriela95Kormoran Olsztyn2:17.9365230.8134.4635.7336.93
4.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź2:17.9765131.3734.9735.3236.31
5.Szkarłat Julia SWR98Śląsk Wrocław2:21.3360631.3135.8837.0637.08
6.Adamiec Dominika SO99Unia Oświęcim2:22.1759531.6336.1337.2437.17
7.Gotowska Weronika00G-8 Bielany Warszawa2:23.4657931.7735.1836.5539.96
8.Szeluga Wiktoria SOL01Kormoran Olsztyn2:24.4056832.7336.4937.2337.95
9.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:26.1054832.4037.7237.9638.02
10.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:26.7254132.8237.8038.8837.22
11.Redner Sandra SL99Skarpa Lublin2:27.2553532.2037.1938.4039.46
12.Kolbowicz Barbara SSz99MKP Szczecin2:28.4052332.3837.7238.7739.53
13.Potocká Tamara02KP Aquacity Poprad2:28.6752032.0237.9939.8338.83
14.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:28.6952033.3737.5938.5639.17
15.Hojoł Agata01SMS Galicja Kraków2:29.8450832.3137.3338.8141.39
16.Niemiec Aleksandra97AZS AWF Katowice2:30.6650032.7838.1039.3340.45
17.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:31.0249633.0538.1639.6840.13
18.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:31.4149233.9738.9640.2638.22
19.Bylińska Agnieszka SG02Żabianka Gdańsk2:31.4349233.8637.8739.5840.12
20.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź2:31.8548834.2238.3939.4339.81
21.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź2:36.2044934.5539.0741.2541.33
22.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:37.0244233.7739.9241.4841.85
23.Wojciechowska Maria00GOS Raszyn2:38.4243034.5440.0041.4642.42
24.Kapcińska Maja SO02Unia Oświęcim2:39.3142335.2341.3241.3541.41
25.Nowak Zuzanna SO02Unia Oświęcim2:40.0741733.7441.4642.8642.01
26.Pyrlik Paulina99Unia Oświęcim2:40.2641534.7940.3442.8742.26
27.Orłowska Zuzanna02Nawa Skierniewice2:43.1539435.5640.6442.6344.32
28.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:43.4139234.5240.4844.1744.24
29.Blachura Julia SO02Unia Oświęcim2:45.0138037.7842.5442.2042.49
30.Bidnik Karolina02GIM 92 Ursynów W-wa2:45.1537935.9440.8043.9444.47
31.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:53.2732836.1544.0746.9646.09
32.Misiejuk Aldona SO01Unia Oświęcim2:54.6232137.1543.8547.7645.86
33.Králová Natália02KP Aquacity Poprad2:54.7032035.75
DYSKW.Jaszczuk Ewa SOL02Kormoran Olsztyn2:28.8132.4737.1238.5640.66
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:21)


<< TOP >>
Konkurencja 6
22/10/2016 - 12:15
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:57.8878126.7029.6030.5731.01
2.Kaczmarski Marcin94AZS AWF Warszawa1:59.1375627.2730.5130.6930.66
3.Ciężkowski Dominik96AZS AWF Warszawa1:59.8674227.2030.9630.5631.14
4.Wągrowski M.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:02.5069527.2331.0231.6632.59
5.Bocheń Tomasz99Juvenia Białystok2:03.6967627.7531.6831.3932.87
6.Oller Krzysztof SOL00Kormoran Olsztyn2:03.9167228.7531.8131.6431.71
7.Żurawicz Mateusz97AZS AWF Warszawa2:04.7965827.4931.5132.3133.48
8.Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:05.2865028.1331.5932.2233.34
9.Fajfer Mateusz96Juvenia Wrocław2:05.5864627.7132.2732.9532.65
10.Cukanow Michał Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:05.9664027.4231.1732.2035.17
11.Koziejko Bartłomiej SOL00Kormoran Olsztyn2:07.2562028.6532.3832.7233.50
12.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków2:07.4961728.6932.3532.7233.73
13.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:07.5661628.3732.7633.1933.24
14.Puk Dariusz95AZS AWF Katowice2:07.6461527.3032.2033.5534.59
15.Stec Kacper99Kmita Zabierzów2:07.7161428.0231.5633.0535.08
16.Piwowarski Konrad SOL98Kormoran Olsztyn2:08.7259928.0932.9233.4834.23
17.Ławnik Jakub99Śląsk Wrocław2:09.0259527.6632.1134.2834.97
18.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa2:09.6358729.6034.0233.6832.33
19.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa2:10.1258028.7932.6133.8934.83
20.Sadłowski Piotr SOL00Kormoran Olsztyn2:10.7457229.0032.7834.6934.27
21.Pachowski Adrian97Warszawianka Wodny Park W-wa2:10.8757027.8732.1734.3836.45
22.Kryś Jarosław02MKP Szczecin2:11.3756429.2433.1434.9434.05
23.Kempa Mikołaj99MMKS Kędzierzyn Koźle2:11.6556029.3533.6033.8434.86
24.Gryz Dawid SSz99MKP Szczecin2:11.9055729.6333.6334.2234.42
25.Błaszczyk K.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 2:11.9655629.7734.0334.2633.90
26.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice2:12.0255629.0233.4035.2234.38
27.Kozieł Mikołaj SO02Unia Oświęcim2:12.2155329.9133.8034.4334.07
28.Dębski Szymon99Nawa Skierniewice2:12.3455130.2334.6534.0733.39
29.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:12.8054630.1733.5334.6034.50
30.Zaremba Jakub01Śląsk Wrocław2:13.0154329.8534.0834.4934.59
31.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa2:13.0554329.2933.3535.1235.29
32.Jaworski Szymon01Salmo Żory2:13.4253829.1534.4234.9434.91
33.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:13.4753829.5933.6334.8635.39
34.Malec Mikołaj01Ikar Mielec2:13.5353730.0134.1734.8434.51
35.Brodowski Bartosz00Nawa Skierniewice2:13.6153629.0734.7635.7734.01
36.Fiedosiuk Rafał SO99Unia Oświęcim2:13.7753429.3733.7434.8535.81
37.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa2:14.1053030.2134.7035.3733.82
38.Mayerberg Kacper SO00Unia Oświęcim2:14.5052529.6634.0935.5935.16
39.Major Daniel SO01Unia Oświęcim2:15.0351929.9834.0434.7536.26
40.Wańkowicz Błażej99Warszawianka Wodny Park W-wa2:18.1348529.8734.9136.4836.87
41.Zdziebło Piotr02Salmo Żory2:18.3848230.0135.5036.2036.67
42.Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków2:18.4148229.7935.5537.2635.81
43.Krzywania Oskar02UKS SP 149 Łódź2:19.7946831.8835.8036.3935.72
44.Gęgotek Radosław01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:21.3145330.3335.0237.7838.18
45.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:22.1244529.8935.2236.9940.02
46.Domański Gracjan00Shark Rudna2:22.5144231.7235.8037.9937.00
47.Blachura Oskar SO02Unia Oświęcim2:22.9743732.8937.4836.8235.78
48.Moryl Wojciech SO02MMKS Kędzierzyn Koźle2:23.0643633.6037.5136.0635.89
49.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica2:24.8742030.0235.8837.6041.37
50.Bator Kacper00AZS AGH Kraków2:26.4340731.2935.8839.4939.77
51.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:27.9939432.8437.7839.3638.01
52.Perzankowski maciej01Nawa Skierniewice2:29.3138432.3738.1740.2138.56
53.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.2:29.8837931.0938.9739.0040.82
54.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:30.7137332.2837.9140.0740.45
55.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków2:34.8334433.5239.4139.8142.09
56.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.2:38.3232233.1440.0741.9743.14
57.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:40.3431034.7540.3042.4142.88
58.Lewandowski Jakub SO02Unia Oświęcim2:40.4930934.6742.0842.7740.97
59.Połeć Jakub02STP Nowy Sącz2:45.4628233.9642.1443.8045.56
60.Jurík Anton01Považskobystrický plavecký odd2:54.2624130.9639.3047.7056.30


<< TOP >>
Konkurencja 7
22/10/2016 - 12:26
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław59.1380628.5930.54
2.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica1:02.2469129.6332.61
3.Tomanová Barbora01STU Trnava1:02.6967630.1432.55
4.Koluch Julia ZG00Kapry Armexim Pruszków1:03.2465831.1932.05
5.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:03.6264730.8732.75
6.Górecka Weronika00Juvenia Wrocław1:03.6764531.0332.64
7.Szkarłat Julia SWR98Śląsk Wrocław1:03.9363731.5132.42
8.Kościk Patrycja SK98Sparta Biłgoraj1:04.3862431.0933.29
9.Żarłok Martyna97AZS AGH Kraków1:04.4862131.4333.05
10.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:04.7161532.0532.66
11.Duda Zuzanna SWR99Śląsk Wrocław1:04.8061231.3733.43
12.Raszczuk Zofia02Manta Jelcz-Laskowice1:04.8661031.2833.58
13.Juc Aleksandra01Manta Warszawa Włochy1:05.5759131.3234.25
14.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice1:06.1957431.6334.56
15.Suchecka Katarzyna99Ostrobramska Warszawa1:06.2857232.5933.69
16.Łysakowska Julia SL01AZS UMCS Lublin1:06.8655733.1633.70
17.Romanowska Patrycja - Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:07.3454532.5934.75
18.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk1:07.3854432.4834.90
19.Rogowska Angelika SK99SMS Galicja Kraków1:08.1352632.8835.25
20.Skorupa Monika99Vega Dobrodzień1:08.1452633.0235.12
21.Polanska Aleksandra00GOS Raszyn1:08.4751932.8335.64
22.Golubska Alina02BUKS Warszawa1:08.4851832.8535.63
23.Reks Aleksandra00MKP Szczecin1:08.5251832.3436.18
24.Soliwoda Julia01Nawa Skierniewice1:08.5651732.7135.85
25.Kowalska Julia SWR00Korner Zielona Góra1:08.6051632.6535.95
26.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:08.7851233.0535.73
27.Ożóg Paulina Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:08.8551033.7735.08
28.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice1:09.0350633.2835.75
29.Skórka Julia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:09.6849233.8635.82
30.Piotrowicz Maja ZG02Barakuda Starachowice1:09.8848834.0135.87
31.Bartyzel Aleksandra98Manta Jelcz-Laskowice1:10.5147534.0036.51
32.Warian Karolina SK99SMS Galicja Kraków1:10.9446634.5836.36
33.Samuła Wiktoria SL99AZS UMCS Lublin1:10.9846634.6536.33
34.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:11.0346534.1436.89
35.Migdał Maria01Żabianka Gdańsk1:11.3745834.1537.22
36.Muszyńska Majka02Manta Jelcz-Laskowice1:11.5045534.4637.04
Szlachcic Wiktoria99CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:11.5045534.1837.32
38.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków1:11.5645434.3437.22
39.Burakowska Wiktoria01Bobry Dębica1:12.5443635.4337.11
40.Goller Klaudia02Ostrobramska Warszawa1:12.6143535.0737.54
41.Woźniak Karolina SO02Unia Oświęcim1:13.1942535.5037.69
42.Bagińska Katarzyna02Juvenia Białystok1:13.2842335.5837.70
43.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk1:13.5741835.9737.60
44.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków1:13.8441336.0137.83
45.Baranowska Wiktoria01Orka Ostrów Maz.1:14.0041134.7539.25
46.Pakuła Alicja02G-8 Bielany Warszawa1:14.5840136.5038.08
47.Tomera Roksana SO02Unia Oświęcim1:15.0839336.2938.79
48.Goździejewicz Julia ZG00TP Zielona Góra1:15.6038536.5139.09
49.Przygoda Zuzanna02Juvenia Białystok1:15.8638137.2238.64
50.Kurucová Adriána99KP Aquacity Poprad1:19.0533738.2740.78


<< TOP >>
Konkurencja 8
22/10/2016 - 12:30
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa52.0583025.3626.69
2.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa52.6280325.3627.26
3.Polewka Tomasz94AZS AWF Katowice53.3277225.9627.36
4.Bugdol Rafał95AZS AWF Katowice55.0570126.3628.69
5.Kaźmierczak Kamil Sms Aleksandrów Ł99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 55.1569727.0428.11
6.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków55.2469426.5828.66
7.Zbutowicz Karol SOL98Kormoran Olsztyn55.5268427.0928.43
8.Kasztelan Mateusz SOL98Kormoran Olsztyn56.0066627.1728.83
9.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.56.4765027.5628.91
10.Chmielewski Jakub SWR99Śląsk Wrocław56.6064527.4829.12
11.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa56.9263427.8929.03
12.Kiszczak Jakub SWR00Juvenia Wrocław56.9763327.6929.28
13.Morawski Krzysztof94TP Zielona Góra56.9963228.1828.81
14.Więckowski Jakub SSz98MKP Szczecin57.1562727.7329.42
15.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków57.2362427.6229.61
16.Mościcki Jakub SOL01Kormoran Olsztyn57.4161828.2029.21
17.Niedziałek Dominik SL98Skarpa Lublin57.4961627.9929.50
18.Bieroński Michał SWR99Śląsk Wrocław57.5761327.9329.64
19.Miciul Michał ZG00TP Zielona Góra57.8960328.2929.60
20.Kaźmierczak Wojciech97Warszawianka Wodny Park W-wa58.3358928.5929.74
21.Wlazłowski Damian99Polonia Warszawa58.5258428.0230.50
22.Ławnik Jakub99Śląsk Wrocław58.5458328.5529.99
23.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków58.5658228.7329.83
24.Kubkowski Bartłomiej95Kormoran Olsztyn58.7857628.9229.86
25.Bryła Kamil SL99AZS UMCS Lublin58.8157529.3029.51
26.Furman Łukasz93CSiR MOS Dąbrowa Grn.58.9357228.5830.35
27.Danilewski Maciej SOL98Juvenia Białystok59.0156928.4130.60
28.Kędzia Wiktor SSz00MKP Szczecin59.1256629.1130.01
29.Radziszewski Krzysztof02BUKS Warszawa59.3556028.8930.46
30.Piłkowski Patryk SWwa00Polonia Warszawa59.3755928.5830.79
31.Gotszling Dawid ZG01Barakuda Starachowice59.5755329.3330.24
32.Koput Kamil SWwa00Polonia Warszawa59.5855329.0430.54
33.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa59.6055228.9630.64
34.Fiedosiuk Rafał SO99Unia Oświęcim59.6755128.4931.18
35.Marczuk Szymon SL99AZS UMCS Lublin59.9654329.2930.67
36.Przybyła Kacper98Astromal Akwawit Leszno1:00.1953628.7831.41
37.Wojtowicz Jakub98AZS AWF Katowice1:00.2353529.0131.22
38.Czech Szymon97AZS AWF Katowice1:00.2553528.8431.41
39.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa1:00.4453029.3331.11
40.Cecere Marco99Włókniarz 1925 Kalisz1:00.5952629.0131.58
41.Kotwica Bartosz01Avia Świdnik1:00.8252029.1831.64
42.Kuczak Adam SWR00TP Zielona Góra1:00.8352029.6831.15
43.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź1:00.8751929.4731.40
44.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków1:01.0951330.1430.95
45.Mitrus Paweł00MKS Piaseczno1:01.3650630.0831.28
46.Rój Jakub01MKP Szczecin1:01.7349730.2131.52
47.Grabek Filip SL99AZS UMCS Lublin1:01.9449230.6831.26
48.Dudzik Sebastian01SMS Galicja Kraków1:01.9949130.1431.85
49.Taradyś Jakub ZG00TP Zielona Góra1:02.0648930.5031.56
50.Michałowski Tomasz SO02Unia Oświęcim1:02.3948230.4331.96
51.Galicki Bartosz01BUKS Warszawa1:02.5547829.6632.89
52.Szota Grzegorz99CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:02.8647130.3032.56
53.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa1:03.0546730.6032.45
54.Zając Mateusz02Aligator Gorzyce1:03.2546230.4432.81
55.Raczkowski Krzysztof01Korona Kraków1:03.3046131.9731.33
56.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź1:03.7945131.3932.40
57.Kwapisz Arkadiusz01Manta Jelcz-Laskowice1:04.3144031.4332.88
58.Waśko Adam00Fenix Ożarów Maz.1:04.7743030.9733.80
59.Alencynowicz Maciej SO02Unia Oświęcim1:04.8242931.2133.61
60.Kusiński Aleksy02UKS SP 149 Łódź1:05.4541731.4234.03
61.Jasionowski Mikołaj01Orka Ostrów Maz.1:05.5141631.9133.60
62.Cierpikowski Robert Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 1:05.6441331.8633.78
63.Gilżyński Szymon02Manta Jelcz-Laskowice1:06.1540432.2133.94
64.Janik Jakub SO01Unia Oświęcim1:06.3540031.6534.70
65.Krzysztofowicz Maciej98MKP Szczecin1:06.4139931.3435.07
66.Wołoszyn Roman01CSiR MOS Dąbrowa Grn.1:06.4339932.0634.37
67.Wozniak Kamil00Fregata Kolbuszowa1:07.1338632.3834.75
68.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.5637933.2534.31
69.Duchnowski Szymon02Juvenia Białystok1:08.8235933.4535.37
70.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:09.1535433.2935.86
71.Pawłowski Eryk02Wodnik Siemianowice Śl.1:09.2835233.9435.34
72.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice1:10.5633333.8536.71
73.Osmólski Hubert02Juvenia Białystok1:12.6330534.5638.07
74.Krištofík Marek01Považskobystrický plavecký odd1:12.6630534.9837.68
75.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków1:13.9328935.6838.25
76.Stepaniuk Sebastian02Juvenia Białystok1:15.9326736.0439.89
77.Wilgosz Jan02Manta Jelcz-Laskowice1:19.9722839.0740.90
78.Popłonyk Jakub02BUKS Warszawa1:20.6122338.7841.83
79.Rygałło Mikołaj02Rokita Brzeg Dolny1:23.9519741.1642.79
DYSKW.Hencner Wojciech01Gilus Gilowice1:09.1432.6036.54
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m  (Czas: 12:35)


<< TOP >>
Konkurencja 9
22/10/2016 - 12:41
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław2:13.0276829.0232.9439.0831.98
2.Nogaj Paulina SWR98Wodnik Radom2:17.1270129.3335.1440.8231.83
3.Bartovičová Barbara98STU Trnava2:18.2068530.6635.5339.5732.44
4.Adamczyk Julia SL99AZS UMCS Lublin2:19.0067330.4235.2640.7332.59
5.Glozmeková Dominika93STU Trnava2:20.0865829.8136.1840.0034.09
6.Halicka Lidia SWR01Śląsk Wrocław2:20.1565730.7336.2439.6633.52
7.Reindl Robin02Aquasport Levice2:20.2165630.5134.8242.2432.64
8.Gralewska Kalina96Warszawianka Wodny Park W-wa2:21.3764030.0235.0941.7334.53
9.Dzwonnik Zuzanna00AZS UŁ PŁ Łódź2:21.8763331.0336.1241.4033.32
10.Mendyk Adrianna98Wodnik Radom2:22.0263130.7835.7242.3633.16
Andrzejewska Kamila SL99Lider Chełm2:22.0263131.6136.6541.7931.97
12.Kozłowska Anna96AZS AGH Kraków2:23.5661130.3435.4842.7634.98
13.Kołodziej Katarzyna SO00Unia Oświęcim2:23.7960830.5538.0142.8132.42
14.Iwanowska Aleksandra SWR00Juvenia Wrocław2:24.0960431.9138.1040.2033.88
15.Drabikova Sona99Aquasport Levice2:24.1660432.0337.5840.7933.76
16.Záborská Miroslava01STU Trnava2:24.4760031.6637.4940.3334.99
17.Gotowska Weronika00G-8 Bielany Warszawa2:24.6959731.8438.1741.9032.78
18.Rogowska Katarzyna SSz00MKP Szczecin2:25.2359031.3339.1442.2832.48
19.Stępińska Natalia01Korona Kraków2:25.5158732.3136.8443.3233.04
20.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.2:25.5358732.3336.6441.3735.19
21.Litwin Andrea01SMS Galicja Kraków2:25.7358431.8836.6143.4833.76
22.Żmuda Weronika SL00AZS UMCS Lublin2:25.7658431.1338.0942.0834.46
23.Wett Oliwia01Kormoran Olsztyn2:26.6857332.2337.0043.4534.00
24.Pisarek Justyna SO00Unia Oświęcim2:26.9557031.3338.5643.6133.45
25.Skorupa Monika99Vega Dobrodzień2:27.3156631.8536.7143.2635.49
26.Zaręba-Paradowska Julia02BUKS Warszawa2:27.4956432.2936.9743.2834.95
27.Szopa Marta SL00CSTiR Strzyżów2:28.3755434.2838.9441.4433.71
28.Wojciechowska Maria00GOS Raszyn2:28.4455331.7637.8543.9334.90
29.Bura Dominika01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:29.5854032.9638.8243.6934.11
30.Brzozowska Marta SWR00Juvenia Wrocław2:29.5954033.2738.4344.1733.72
31.Przybysz Olga01Astromal Akwawit Leszno2:29.6553932.8141.2540.5935.00
32.Mielczarek Sandra02BUKS Warszawa2:29.7553830.4738.5745.1635.55
33.Czaja Barbara SK99Górnik Radlin2:29.9553632.1437.8644.6935.26
34.Miodek Karolina01Żabianka Gdańsk2:30.2153331.9138.4143.3936.50
35.Jeżowska Kamila00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:30.5653032.8237.2344.5136.00
36.Lewandowska Natalia SO01Unia Oświęcim2:30.5952932.5537.7544.6935.60
37.Nowak Zuzanna SO02Unia Oświęcim2:30.9252632.0238.4946.2034.21
38.Prochownik Olimpia SL99Unia Oświęcim2:31.1552432.1541.6241.9035.48
39.Kempa Anna SO01MMKS Kędzierzyn Koźle2:31.6851834.0140.9341.1835.56
40.Kolbowicz Barbara SSz99MKP Szczecin2:31.9151632.0539.9143.2236.73
41.Działkowska Natalia01Gilus Gilowice2:31.9251633.2438.2244.7735.69
42.Krypa Marta02Manta Warszawa Włochy2:32.0251533.1539.4644.6234.79
43.Ostrowska Kamila01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:32.1951333.4739.1044.4535.17
44.Wojtanek Wiktoria01GOS Raszyn2:32.6050933.2640.8642.7735.71
45.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:32.6850832.7337.7946.0636.10
46.Zoglowek Joanna02Manta Jelcz-Laskowice2:33.5849934.3740.1343.5735.51
47.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa2:33.7649732.2540.9844.9335.60
48.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.1749331.8238.4047.0836.87
49.Garula Wiktoria02CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:34.2249331.8039.2846.9636.18
50.Skarwecka Wiktoria SO02Unia Oświęcim2:34.2849234.5840.1843.8935.63
51.Rajca Olivia02UKS 190 Łódź2:34.5549033.3541.3244.9734.91
52.Kozik Anna98AZS AWF Katowice2:34.7448832.1738.0946.9637.52
53.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:35.3948233.4940.7944.7736.34
54.Krejčíová Zuzana01KP Aquacity Poprad2:35.4748132.6438.0647.2637.51
55.Pawłowska Julia SO02Unia Oświęcim2:36.7147035.2340.8343.9936.66
56.Pawelska Dominika00Glosator  Kraków2:36.9646734.0442.4344.6835.81
57.Radecka Anna00G-8 Bielany Warszawa2:37.4946331.9240.8848.4436.25
58.Łyczko Dominika99Rokita Brzeg Dolny2:38.2345633.3241.5345.8237.56
59.Zatorska Agata01Manta Jelcz-Laskowice2:39.6144534.9141.9844.9937.73
60.Blachura Julia SO02Unia Oświęcim2:42.5842135.5741.7647.6537.60
61.Popławska Apolonia02Astromal Akwawit Leszno2:43.8241137.7742.8445.1938.02
62.Jarosz Angelika SO01Unia Oświęcim2:51.1636040.4246.4345.4438.87
63.Pałka Aleksandra SO02Unia Oświęcim2:52.0935538.4845.8446.7741.00


<< TOP >>
Konkurencja 10
22/10/2016 - 12:55
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Majchrzak Kacper92Warta Poznań1:59.3777425.4132.2234.5427.20
2.Halas Adam98STU Trnava2:01.2673826.0731.1435.0529.00
3.Bałabuch Krystian95AZS AGH Kraków2:02.1672226.8530.8534.7729.69
4.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice2:02.3072026.6132.2236.1527.32
5.Zbutowicz Karol SOL98Kormoran Olsztyn2:02.6071527.0230.9035.1029.58
6.Szwedzki Dawid94Śląsk Wrocław2:03.4570027.1331.2435.3529.73
7.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa2:03.7869427.2029.5038.4228.66
8.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków2:05.8866027.1332.6536.3629.74
9.Dubiel Adam93AZS AWF Warszawa2:06.5565027.0231.2738.3229.94
10.Kiszczak Jakub SWR00Juvenia Wrocław2:07.1264127.8632.0937.9029.27
11.Jarosz Dawid SWwa99Wodnik Końskie2:07.1764027.9132.8236.8829.56
12.Goleniec Kamil SO99Unia Oświęcim2:07.2164028.0632.8236.3729.96
13.Palmi-Kukiełko Mieszko93Śląsk Wrocław2:08.1662526.9832.4137.9830.79
14.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa2:08.3962227.8733.3037.2829.94
15.Stolarski Marcin96Warta Poznań2:08.4562127.9434.3435.0931.08
16.Morawski Krzysztof94TP Zielona Góra2:08.9861428.4531.9238.1930.42
17.Kurleto Piotr00AZS AGH Kraków2:09.0061327.6934.5836.1930.54
18.Machnik Mikołaj93AZS AWF Katowice2:09.1061227.4633.5637.0731.01
19.Urbański Michał97AZS AWF Warszawa2:09.1161227.5534.7135.9630.89
20.Arentewicz Jacek97Shark Rudna2:09.2661027.7935.8135.2030.46
21.Chmielewski Jakub SWR99Śląsk Wrocław2:09.4260728.3332.2638.2630.57
22.Bączkowski Bartosz97Polonia Warszawa2:09.6060527.9633.4937.3130.84
23.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec2:09.6760428.3333.8937.1730.28
24.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków2:09.8560127.3531.3740.1830.95
25.Dziedzic Dawid SR99MOSM Tychy2:10.0059927.9233.6836.9931.41
26.Kłos Grzegorz95AZS AWF Katowice2:10.2559627.5233.6837.0831.97
27.Kaźmierczak Wojciech97Warszawianka Wodny Park W-wa2:10.4159427.7031.6338.9432.14
28.Gawron Oskar SWR99Śląsk Wrocław2:10.5159228.4734.0637.0030.98
29.Krulikowski Maciej SO99Unia Oświęcim2:10.5759128.5533.4437.4131.17
30.Gotszling Dawid ZG01Barakuda Starachowice2:10.6659028.1933.1239.5829.77
31.Łapot Radosław SR99MOS Katowice2:10.9958628.6032.9538.3331.11
32.Jaworski Szymon01Salmo Żory2:11.6857728.6634.1338.4930.40
33.Niedziałek Dominik SL98Skarpa Lublin2:11.8157528.3234.5838.5930.32
34.Walaszek Jędrzej SOL98Kormoran Olsztyn2:12.0057228.4236.2536.0831.25
35.Ciastoń Sebastian SO99Unia Oświęcim2:12.8156228.4533.0038.5732.79
36.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa2:13.0056028.0635.3840.7928.77
37.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin2:13.2255729.0436.0936.7731.32
38.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:13.7355028.7833.8238.5232.61
39.Pachowski Adrian97Warszawianka Wodny Park W-wa2:14.0054727.1933.2941.9331.59
Sordyl Mateusz SO99Victoria Kozy2:14.0054728.3634.2539.2832.11
41.Malec Mikołaj01Ikar Mielec2:14.0254729.4633.2240.1031.24
42.Celiński Jakub02Huragan Międzyrzec Podl.2:14.0654627.8734.8538.9232.42
43.Perkowski Wiktor SOL98Kormoran Olsztyn2:14.7553827.8435.6939.7631.46
44.Dąbrowski Patryk SWR00Śląsk Wrocław2:14.9153628.5233.4240.8532.12
45.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice2:14.9653628.9435.4139.3231.29
46.Bieroński Michał SWR99Śląsk Wrocław2:15.1653328.6134.1241.4131.02
47.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa2:15.1753329.8835.9837.4831.83
48.Szymanek Sebastian98Warszawianka Wodny Park W-wa2:16.2652029.1336.8037.5332.80
49.Kaminiarz Cezary99Astromal Akwawit Leszno2:16.3451931.8839.1535.1330.18
50.Szynawa Oskar SO00Unia Oświęcim2:16.7451529.6637.2838.0431.76
51.Elgalal Sami01UKS SP 149 Łódź2:16.9651229.6034.1441.9431.28
52.Książnicki Dawid02Ikar Mielec2:17.5950530.6735.6039.1732.15
53.Zaremba Jakub01Śląsk Wrocław2:17.7750330.1236.5539.3231.78
54.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:18.2349829.0135.4043.1930.63
55.Guzy Marcel01Vega Dobrodzień2:18.4549630.5636.5938.6032.70
56.Zdziebło Piotr02Salmo Żory2:18.4849629.6535.8540.5832.40
57.Kowalski Kacper01GIM 92 Ursynów W-wa2:18.6949329.6933.9442.4332.63
58.Krzyżaniak Krystian00Juvenia Białystok2:19.0848929.7437.1040.3731.87
59.Mielniczuk Bartosz01GIM 92 Ursynów W-wa2:19.2448830.9838.4338.3531.48
60.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice2:19.3148730.1036.6838.0634.47
61.Chromik Mateusz SO00Unia Oświęcim2:19.4948529.4434.7841.6233.65
62.Rajca Wiktor02UKS 190 Łódź2:19.6148430.2134.9140.6133.88
63.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa2:20.1947829.0434.5443.5733.04
64.Brodowski Bartosz00Nawa Skierniewice2:21.1146828.7436.6342.9132.83
65.Janecki Mateusz01Pałac Mlodzieży Katowice2:21.1346830.3437.6841.2031.91
66.Michałowski Tomasz SO02Unia Oświęcim2:21.2346732.0535.2241.5932.37
67.Wańkowicz Błażej99Warszawianka Wodny Park W-wa2:21.3346629.1236.7542.8732.59
68.Blachura Oskar SO02Unia Oświęcim2:21.6246332.9337.9538.9131.83
69.Sadło Marcel01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:21.8046229.4637.2141.0034.13
70.Muc Filip01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:22.0445931.0637.5141.1032.37
71.Pawłowski Bogdan00Bobry Dębica2:22.5845430.7335.4143.8032.64
72.Kołodziejski Filip01BUKS Warszawa2:23.1944831.0739.8440.3331.95
73.Zalewski Oskar SO99Pirania Targówek Warszawa2:23.9844130.9538.1740.9033.96
74.Jung Krzyszrof SR99AZS AWF Katowice2:24.2243930.3738.7040.2434.91
75.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków2:24.2643829.4936.5342.8335.41
Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.2:24.2643832.1737.4639.4935.14
77.Szałaśny Bartosz SO00Unia Oświęcim2:24.5043631.2037.6942.5833.03
78.Gałuszka Bruno SO02Unia Oświęcim2:24.5143632.7037.9940.3633.46
79.Grabek Filip SL99AZS UMCS Lublin2:24.5943529.6037.1545.3132.53
80.Rogulin Bogdan SO01Unia Oświęcim2:24.8343331.4338.2841.2933.83
81.Żerański Przemysław99BUKS Warszawa2:25.1543031.0040.3440.7933.02
82.Bliźniewski Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:25.4542831.5437.3743.5632.98
83.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków2:28.5940131.3237.0246.4833.77
84.Urbańczyk Adrian01Korona Kraków2:28.7140032.1439.6043.1933.78
85.Norek Mateusz02Gilus Gilowice2:29.1439732.5239.8441.1735.61
86.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica2:30.5738532.1440.8143.9133.71
87.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:31.3538031.7938.8247.1433.60
88.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:33.2236633.1541.4443.1735.46
89.Zarzycki Maciej02Nawa Skierniewice2:35.1135334.4341.3241.4937.87
90.Aleksandrowicz MIchał02Manta Jelcz-Laskowice2:53.6725136.8044.8647.8744.14
DYSKW.Dominiak Kacper SWR00Śląsk Wrocław2:15.6729.9934.8440.4530.39
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej  (Czas: 13:05)
DYSKW.Bachlaj Dorian SR99Ondraszek Bielsko Biała2:18.8730.9336.8638.1932.89
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 10:50)
DYSKW.Pętlak Tadeusz00Warszawianka Wodny Park W-wa2:20.0528.6338.0638.8734.49
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 13:12)
DYSKW.Latusek Szymon SO00Gilus Gilowice2:25.5330.1138.1342.0335.26
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 13:05)
DYSKW.Paszko Mikołaj01SMS Galicja Kraków2:26.2929.8037.5743.2035.72
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 12:58)


<< TOP >>
Konkurencja 11
22/10/2016 - 13:17
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź4:12.56800
50m:
100m:
29.96
1:01.70
29.96
31.74
150m:
200m:
1:34.06
2:06.36
32.36
32.30
250m:
300m:
2:38.32
3:10.43
31.96
32.11
350m:
400m:
3:42.32
4:12.56
31.89
30.24
2.Burska Justyna95AZS UWM Olsztyn4:12.92797
50m:
100m:
30.84
1:02.90
30.84
32.06
150m:
200m:
1:35.01
2:07.30
32.11
32.29
250m:
300m:
2:39.20
3:10.87
31.90
31.67
350m:
400m:
3:42.39
4:12.92
31.52
30.53
3.Karpisz Milena97Piątka Konstantynów Ł.4:14.52782
50m:
100m:
29.94
1:01.97
29.94
32.03
150m:
200m:
1:34.18
2:06.53
32.21
32.35
250m:
300m:
2:38.64
3:10.94
32.11
32.30
350m:
400m:
3:42.90
4:14.52
31.96
31.62
4.Jankowska Klaudia98GIM 92 Ursynów W-wa4:18.30748
50m:
100m:
30.10
1:02.54
30.10
32.44
150m:
200m:
1:34.79
2:07.62
32.25
32.83
250m:
300m:
2:40.36
3:13.05
32.74
32.69
350m:
400m:
3:45.97
4:18.30
32.92
32.33
5.Wójtowicz Gabriela95Kormoran Olsztyn4:20.11732
50m:
100m:
30.32
1:03.07
30.32
32.75
150m:
200m:
1:35.75
2:09.17
32.68
33.42
250m:
300m:
2:42.25
3:15.44
33.08
33.19
350m:
400m:
3:48.34
4:20.11
32.90
31.77
6.Polanska Aleksandra00GOS Raszyn4:21.48721
50m:
100m:
31.48
1:03.66
31.48
32.18
150m:
200m:
1:35.92
2:08.11
32.26
32.19
250m:
300m:
2:40.83
3:14.29
32.72
33.46
350m:
400m:
3:48.14
4:21.48
33.85
33.34
7.Gralewska Kalina96Warszawianka Wodny Park W-wa4:22.81710
50m:
100m:
30.22
1:03.01
30.22
32.79
150m:
200m:
1:36.14
2:09.69
33.13
33.55
250m:
300m:
2:43.40
3:17.20
33.71
33.80
350m:
400m:
3:50.86
4:22.81
33.66
31.95
8.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź4:23.12708
50m:
100m:
31.13
1:03.95
31.13
32.82
150m:
200m:
1:37.25
2:10.71
33.30
33.46
250m:
300m:
2:44.21
3:17.80
33.50
33.59
350m:
400m:
3:50.91
4:23.12
33.11
32.21
9.Węcławiak Irena98GIM 92 Ursynów W-wa4:24.61696
50m:
100m:
30.56
1:04.03
30.56
33.47
150m:
200m:
1:37.91
2:12.04
33.88
34.13
250m:
300m:
2:45.45
3:18.88
33.41
33.43
350m:
400m:
3:52.32
4:24.61
33.44
32.29
10.Klonowska Julia00Dwójka Morena Gdańsk4:27.10676
50m:
100m:
30.13
1:03.20
30.13
33.07
150m:
200m:
1:37.19
2:11.07
33.99
33.88
250m:
300m:
2:44.30
3:18.50
33.23
34.20
350m:
400m:
3:52.81
4:27.10
34.31
34.29
11.Baryła Julia SSz00MKP Szczecin4:27.23675
50m:
100m:
30.75
1:03.46
30.75
32.71
150m:
200m:
1:36.97
2:10.67
33.51
33.70
250m:
300m:
2:44.70
3:19.77
34.03
35.07
350m:
400m:
3:54.31
4:27.23
34.54
32.92
12.Nita Daria01Korona Kraków4:28.97662
50m:
100m:
30.67
1:04.45
30.67
33.78
150m:
200m:
1:38.29
2:12.33
33.84
34.04
250m:
300m:
2:46.30
3:21.05
33.97
34.75
350m:
400m:
3:55.32
4:28.97
34.27
33.65
13.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk4:29.68657
50m:
100m:
30.77
1:04.64
30.77
33.87
150m:
200m:
1:39.30
2:14.04
34.66
34.74
250m:
300m:
2:47.61
3:21.68
33.57
34.07
350m:
400m:
3:56.49
4:29.68
34.81
33.19
14.Reks Aleksandra00MKP Szczecin4:30.69650
50m:
100m:
31.63
1:05.48
31.63
33.85
150m:
200m:
1:39.41
2:13.60
33.93
34.19
250m:
300m:
2:47.92
3:22.44
34.32
34.52
350m:
400m:
3:56.78
4:30.69
34.34
33.91
15.Potocká Tamara02KP Aquacity Poprad4:31.30645
50m:
100m:
31.05
1:05.48
31.05
34.43
150m:
200m:
1:40.49
2:15.63
35.01
35.14
250m:
300m:
2:50.53
3:25.24
34.90
34.71
350m:
400m:
3:58.86
4:31.30
33.62
32.44
16.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec4:31.36645
50m:
100m:
31.56
1:05.92
31.56
34.36
150m:
200m:
1:40.58
2:15.68
34.66
35.10
250m:
300m:
2:50.77
3:25.75
35.09
34.98
350m:
400m:
3:59.90
4:31.36
34.15
31.46
17.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław4:32.04640
50m:
100m:
30.74
1:04.37
30.74
33.63
150m:
200m:
1:38.41
2:12.92
34.04
34.51
250m:
300m:
2:47.83
3:23.14
34.91
35.31
350m:
400m:
3:58.24
4:32.04
35.10
33.80
18.Potocká Tatiana01STU Trnava4:32.69636
50m:
100m:
30.49
1:03.94
30.49
33.45
150m:
200m:
1:37.98
2:12.54
34.04
34.56
250m:
300m:
2:47.41
3:22.74
34.87
35.33
350m:
400m:
3:58.04
4:32.69
35.30
34.65
19.Jaszczuk Ewa SOL02Kormoran Olsztyn4:32.73635
50m:
100m:
30.85
1:04.40
30.85
33.55
150m:
200m:
1:39.10
2:14.07
34.70
34.97
250m:
300m:
2:48.91
3:23.83
34.84
34.92
350m:
400m:
3:59.06
4:32.73
35.23
33.67
20.Osiniak Ewa SL00AZS UMCS Lublin4:33.49630
50m:
100m:
30.89
1:05.23
30.89
34.34
150m:
200m:
1:39.94
2:14.80
34.71
34.86
250m:
300m:
2:49.33
3:24.64
34.53
35.31
350m:
400m:
3:59.66
4:33.49
35.02
33.83
21.Wojciechowska Joanna SL98Orlik Lublin4:33.57629
50m:
100m:
31.50
1:05.00
31.50
33.50
150m:
200m:
1:38.79
2:13.41
33.79
34.62
250m:
300m:
2:48.06
3:23.10
34.65
35.04
350m:
400m:
3:58.77
4:33.57
35.67
34.80
22.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec4:33.76628
50m:
100m:
30.80
1:04.70
30.80
33.90
150m:
200m:
1:39.59
2:14.87
34.89
35.28
250m:
300m:
2:49.85
3:25.54
34.98
35.69
350m:
400m:
4:00.70
4:33.76
35.16
33.06
23.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków4:33.81628
50m:
100m:
29.89
1:03.94
29.89
34.05
150m:
200m:
1:38.10
2:12.64
34.16
34.54
250m:
300m:
2:47.59
3:23.09
34.95
35.50
350m:
400m:
3:58.75
4:33.81
35.66
35.06
24.Jabłonowska Nikola02G-8 Bielany Warszawa4:34.01626
50m:
100m:
30.90
1:04.66
30.90
33.76
150m:
200m:
1:39.34
2:14.30
34.68
34.96
250m:
300m:
2:49.61
3:25.16
35.31
35.55
350m:
400m:
4:00.81
4:34.01
35.65
33.20
25.Kondrasiuk Małgorzata98Warszawianka Wodny Park W-wa4:36.94607
50m:
100m:
31.73
1:06.43
31.73
34.70
150m:
200m:
1:41.18
2:16.31
34.75
35.13
250m:
300m:
2:51.27
3:26.87
34.96
35.60
350m:
400m:
4:02.49
4:36.94
35.62
34.45
26.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.4:36.98607
50m:
100m:
31.53
1:06.64
31.53
35.11
150m:
200m:
1:42.70
2:18.41
36.06
35.71
250m:
300m:
2:53.95
3:29.18
35.54
35.23
350m:
400m:
4:03.72
4:36.98
34.54
33.26
27.Łysakowska Julia SL01AZS UMCS Lublin4:37.00606
50m:
100m:
32.52
1:07.22
32.52
34.70
150m:
200m:
1:42.04
2:17.20
34.82
35.16
250m:
300m:
2:52.26
3:27.61
35.06
35.35
350m:
400m:
4:02.59
4:37.00
34.98
34.41
28.Lewandowska Natalia SO01Unia Oświęcim4:37.53603
50m:
100m:
31.81
1:06.06
31.81
34.25
150m:
200m:
1:41.10
2:16.33
35.04
35.23
250m:
300m:
2:51.85
3:27.27
35.52
35.42
350m:
400m:
4:02.83
4:37.53
35.56
34.70
29.Kruszewska Kaja00Juvenia Białystok4:38.04600
50m:
100m:
32.11
1:06.84
32.11
34.73
150m:
200m:
1:42.20
2:17.87
35.36
35.67
250m:
300m:
2:53.44
3:28.96
35.57
35.52
350m:
400m:
4:03.87
4:38.04
34.91
34.17
30.Gołębiewska Dominika01GIM 92 Ursynów W-wa4:38.53596
50m:
100m:
31.67
1:06.77
31.67
35.10
150m:
200m:
1:42.94
2:19.17
36.17
36.23
250m:
300m:
2:54.70
3:30.70
35.53
36.00
350m:
400m:
4:05.75
4:38.53
35.05
32.78
31.Wiśniewska Barbara00AZS AWF Warszawa4:39.52590
50m:
100m:
31.60
1:06.40
31.60
34.80
150m:
200m:
1:41.46
2:17.05
35.06
35.59
250m:
300m:
2:52.91
3:28.90
35.86
35.99
350m:
400m:
4:04.79
4:39.52
35.89
34.73
32.Wett Oliwia01Kormoran Olsztyn4:39.75589
50m:
100m:
32.20
1:07.55
32.20
35.35
150m:
200m:
1:43.44
2:18.97
35.89
35.53
250m:
300m:
2:54.58
3:29.81
35.61
35.23
350m:
400m:
4:05.02
4:39.75
35.21
34.73
33.Adamiec Dominika SO99Unia Oświęcim4:40.00587
50m:
100m:
32.09
1:07.35
32.09
35.26
150m:
200m:
1:42.97
2:18.41
35.62
35.44
250m:
300m:
2:53.74
3:29.74
35.33
36.00
350m:
400m:
4:05.36
4:40.00
35.62
34.64
34.Pogorzelska Inez00GOS Raszyn4:40.78582
50m:
100m:
31.06
1:05.15
31.06
34.09
150m:
200m:
1:40.12
2:15.68
34.97
35.56
250m:
300m:
2:51.45
3:27.76
35.77
36.31
350m:
400m:
4:04.80
4:40.78
37.04
35.98
35.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa4:40.97581
50m:
100m:
32.32
1:07.07
32.32
34.75
150m:
200m:
1:42.42
2:18.26
35.35
35.84
250m:
300m:
2:54.06
3:30.02
35.80
35.96
350m:
400m:
4:06.08
4:40.97
36.06
34.89
36.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków4:41.08580
50m:
100m:
31.90
1:06.57
31.90
34.67
150m:
200m:
1:41.86
2:17.79
35.29
35.93
250m:
300m:
2:53.86
3:30.11
36.07
36.25
350m:
400m:
4:06.51
4:41.08
36.40
34.57
37.Adamczyk Agata99Aligator Gorzyce4:41.26579
50m:
100m:
32.25
1:07.37
32.25
35.12
150m:
200m:
1:43.45
2:19.53
36.08
36.08
250m:
300m:
2:55.92
3:31.66
36.39
35.74
350m:
400m:
4:07.28
4:41.26
35.62
33.98
38.Spik Vanessa02Vega Dobrodzień4:41.44578
50m:
100m:
31.19
1:06.23
31.19
35.04
150m:
200m:
1:41.83
2:18.12
35.60
36.29
250m:
300m:
2:54.06
3:30.20
35.94
36.14
350m:
400m:
4:06.61
4:41.44
36.41
34.83
39.Zadumińska Weronika99AZS AWF Warszawa4:41.49578
50m:
100m:
32.18
1:06.73
32.18
34.55
150m:
200m:
1:42.19
2:17.82
35.46
35.63
250m:
300m:
2:53.80
3:29.90
35.98
36.10
350m:
400m:
4:06.11
4:41.49
36.21
35.38
40.Malinowska Zuzanna SWR00Śląsk Wrocław4:41.64577
50m:
100m:
32.55
1:08.37
32.55
35.82
150m:
200m:
1:44.79
2:21.27
36.42
36.48
250m:
300m:
2:58.22
3:32.61
36.95
34.39
350m:
400m:
4:07.74
4:41.64
35.13
33.90
41.Pawłowska Barbara02UKS 190 Łódź4:41.80576
50m:
100m:
32.24
1:07.62
32.24
35.38
150m:
200m:
1:43.49
2:19.43
35.87
35.94
250m:
300m:
2:55.42
3:30.97
35.99
35.55
350m:
400m:
4:06.92
4:41.80
35.95
34.88
42.Zaręba-Paradowska Julia02BUKS Warszawa4:42.02575
50m:
100m:
33.01
1:07.62
33.01
34.61
150m:
200m:
1:43.06
2:18.68
35.44
35.62
250m:
300m:
2:54.42
3:30.69
35.74
36.27
350m:
400m:
4:06.51
4:42.02
35.82
35.51
43.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa4:42.20573
50m:
100m:
32.46
1:07.45
32.46
34.99
150m:
200m:
1:43.55
2:19.65
36.10
36.10
250m:
300m:
2:55.89
3:32.52
36.24
36.63
350m:
400m:
4:07.61
4:42.20
35.09
34.59
44.Wrzosek Iga00Fenix Ożarów Maz.4:42.27573
50m:
100m:
30.09
1:04.62
30.09
34.53
150m:
200m:
1:40.54
2:16.63
35.92
36.09
250m:
300m:
2:53.10
3:29.59
36.47
36.49
350m:
400m:
4:06.41
4:42.27
36.82
35.86
45.Raszczuk Zofia02Manta Jelcz-Laskowice4:42.63571
50m:
100m:
30.83
1:05.36
30.83
34.53
150m:
200m:
1:40.88
2:16.99
35.52
36.11
250m:
300m:
2:53.04
3:29.83
36.05
36.79
350m:
400m:
4:07.13
4:42.63
37.30
35.50
46.Działkowska Natalia01Gilus Gilowice4:43.80564
50m:
100m:
32.41
1:08.40
32.41
35.99
150m:
200m:
1:45.17
2:21.85
36.77
36.68
250m:
300m:
2:58.48
3:35.01
36.63
36.53
350m:
400m:
4:10.49
4:43.80
35.48
33.31
47.Pluta Emilia02Aligator Gorzyce4:43.90563
50m:
100m:
33.14
1:08.02
33.14
34.88
150m:
200m:
1:44.05
2:20.07
36.03
36.02
250m:
300m:
2:56.02
3:32.97
35.95
36.95
350m:
400m:
4:09.20
4:43.90
36.23
34.70
48.Tomaszek Aleksandra SWwa00Polonia Warszawa4:45.50554
50m:
100m:
31.56
1:06.36
31.56
34.80
150m:
200m:
1:41.55
2:17.76
35.19
36.21
250m:
300m:
2:53.73
3:30.49
35.97
36.76
350m:
400m:
4:07.85
4:45.50
37.36
37.65
49.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków4:45.69553
50m:
100m:
32.29
1:07.68
32.29
35.39
150m:
200m:
1:43.90
2:20.55
36.22
36.65
250m:
300m:
2:57.07
3:33.38
36.52
36.31
350m:
400m:
4:09.96
4:45.69
36.58
35.73
50.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.4:46.18550
50m:
100m:
32.71
1:09.39
32.71
36.68
150m:
200m:
1:46.71
2:23.76
37.32
37.05
250m:
300m:
3:00.30
3:36.99
36.54
36.69
350m:
400m:
4:12.78
4:46.18
35.79
33.40
51.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko4:47.36543
50m:
100m:
32.69
1:09.16
32.69
36.47
150m:
200m:
1:46.04
2:22.27
36.88
36.23
250m:
300m:
2:58.88
3:35.80
36.61
36.92
350m:
400m:
4:12.32
4:47.36
36.52
35.04
52.Prochownik Martyna SO02Unia Oświęcim4:47.60542
50m:
100m:
31.77
1:06.74
31.77
34.97
150m:
200m:
1:43.09
2:20.27
36.35
37.18
250m:
300m:
2:57.71
3:35.19
37.44
37.48
350m:
400m:
4:12.30
4:47.60
37.11
35.30
53.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk4:49.20533
50m:
100m:
33.50
1:08.99
33.50
35.49
150m:
200m:
1:44.87
2:21.28
35.88
36.41
250m:
300m:
2:58.39
3:35.90
37.11
37.51
350m:
400m:
4:12.74
4:49.20
36.84
36.46
54.Świstuń Julia00SMS Galicja Kraków4:50.00528
50m:
100m:
31.98
1:07.85
31.98
35.87
150m:
200m:
1:43.86
2:20.58
36.01
36.72
250m:
300m:
2:57.91
3:36.05
37.33
38.14
350m:
400m:
4:14.54
4:50.00
38.49
35.46
55.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice4:51.77519
50m:
100m:
32.81
1:09.14
32.81
36.33
150m:
200m:
1:46.15
2:23.78
37.01
37.63
250m:
300m:
3:00.89
3:38.51
37.11
37.62
350m:
400m:
4:15.99
4:51.77
37.48
35.78
56.Králová Natália02KP Aquacity Poprad4:52.68514
50m:
100m:
32.84
1:08.73
32.84
35.89
150m:
200m:
1:45.88
2:23.14
37.15
37.26
250m:
300m:
3:00.42
3:37.90
37.28
37.48
350m:
400m:
4:15.45
4:52.68
37.55
37.23
57.Gazda Zuzanna01CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:53.81508
50m:
100m:
33.01
1:08.76
33.01
35.75
150m:
200m:
1:45.76
2:23.36
37.00
37.60
250m:
300m:
3:00.84
3:38.81
37.48
37.97
350m:
400m:
4:16.95
4:53.81
38.14
36.86
58.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków4:57.22491
50m:
100m:
33.07
1:10.76
33.07
37.69
150m:
200m:
1:48.29
2:26.60
37.53
38.31
250m:
300m:
3:05.11
3:43.15
38.51
38.04
350m:
400m:
4:21.32
4:57.22
38.17
35.90
59.Kurucová Adriána99KP Aquacity Poprad4:57.99487
50m:
100m:
32.71
1:09.44
32.71
36.73
150m:
200m:
1:46.82
2:24.85
37.38
38.03
250m:
300m:
3:02.94
3:42.02
38.09
39.08
350m:
400m:
4:20.90
4:57.99
38.88
37.09
60.Kapcińska Maja SO02Unia Oświęcim4:58.81483
50m:
100m:
33.92
1:11.71
33.92
37.79
150m:
200m:
1:49.56
2:27.76
37.85
38.20
250m:
300m:
3:05.88
3:44.00
38.12
38.12
350m:
400m:
4:21.92
4:58.81
37.92
36.89
61.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.4:58.85483
50m:
100m:
33.28
1:09.78
33.28
36.50
150m:
200m:
1:47.54
2:26.10
37.76
38.56
250m:
300m:
3:05.31
3:43.71
39.21
38.40
350m:
400m:
4:21.94
4:58.85
38.23
36.91
62.Bidnik Karolina02GIM 92 Ursynów W-wa5:00.67474
50m:
100m:
33.78
1:10.01
33.78
36.23
150m:
200m:
1:47.31
2:25.57
37.30
38.26
250m:
300m:
3:04.03
3:43.03
38.46
39.00
350m:
400m:
4:22.44
5:00.67
39.41
38.23
63.Orłowska Zuzanna02Nawa Skierniewice5:00.92473
50m:
100m:
32.69
1:09.23
32.69
36.54
150m:
200m:
1:46.98
2:25.24
37.75
38.26
250m:
300m:
3:04.39
3:43.48
39.15
39.09
350m:
400m:
4:22.25
5:00.92
38.77
38.67
64.Adamczyk Julia01Aligator Gorzyce5:01.36471
50m:
100m:
34.29
1:11.97
34.29
37.68
150m:
200m:
1:50.73
2:28.81
38.76
38.08
250m:
300m:
3:06.88
3:44.94
38.07
38.06
350m:
400m:
4:23.06
5:01.36
38.12
38.30
65.Przygoda Julia00Fenix Ożarów Maz.5:04.64456
50m:
100m:
33.62
1:10.30
33.62
36.68
150m:
200m:
1:48.12
2:26.94
37.82
38.82
250m:
300m:
3:05.83
3:45.45
38.89
39.62
350m:
400m:
4:25.18
5:04.64
39.73
39.46
66.Woźniak Karolina SO02Unia Oświęcim5:04.70455
50m:
100m:
32.91
1:09.01
32.91
36.10
150m:
200m:
1:46.55
2:25.21
37.54
38.66
250m:
300m:
3:04.59
3:44.69
39.38
40.10
350m:
400m:
4:25.12
5:04.70
40.43
39.58
67.Pogorzelska Laura01SMS Galicja Kraków5:05.21453
50m:
100m:
33.21
1:12.00
33.21
38.79
150m:
200m:
1:51.56
2:30.66
39.56
39.10
250m:
300m:
3:09.84
3:49.54
39.18
39.70
350m:
400m:
4:27.38
5:05.21
37.84
37.83
68.Mazurkiewicz Zuzanna01Polonia Warszawa5:12.33423
50m:
100m:
35.05
1:14.79
35.05
39.74
150m:
200m:
1:54.77
2:34.63
39.98
39.86
250m:
300m:
3:15.03
3:54.87
40.40
39.84
350m:
400m:
4:34.54
5:12.33
39.67
37.79
69.Mruk Aleksandra02Manta Jelcz-Laskowice5:13.03420
50m:
100m:
33.30
1:10.49
33.30
37.19
150m:
200m:
1:48.91
2:28.99
38.42
40.08
250m:
300m:
3:09.12
3:51.07
40.13
41.95
350m:
400m:
4:33.20
5:13.03
42.13
39.83
70.Szopa Oliwia02Juvenia Białystok5:18.61398
50m:
100m:
34.02
1:12.73
34.02
38.71
150m:
200m:
1:52.95
2:34.08
40.22
41.13
250m:
300m:
3:15.32
3:57.19
41.24
41.87
350m:
400m:
4:38.32
5:18.61
41.13
40.29
71.Tomera Roksana SO02Unia Oświęcim5:21.09389
50m:
100m:
34.65
1:13.70
34.65
39.05
150m:
200m:
1:54.19
2:35.53
40.49
41.34
250m:
300m:
3:16.42
3:58.18
40.89
41.76
350m:
400m:
4:40.37
5:21.09
42.19
40.72


<< TOP >>
Konkurencja 12
22/10/2016 - 13:58
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wojdak Wojciech96Unia Oświęcim3:46.09827
50m:
100m:
26.31
54.63
26.31
28.32
150m:
200m:
1:23.06
1:51.42
28.43
28.36
250m:
300m:
2:19.60
2:48.33
28.18
28.73
350m:
400m:
3:17.31
3:46.09
28.98
28.78
2.Majchrzak Kacper92Warta Poznań3:46.83819
50m:
100m:
26.14
55.54
26.14
29.40
150m:
200m:
1:24.14
1:53.17
28.60
29.03
250m:
300m:
2:22.16
2:50.74
28.99
28.58
350m:
400m:
3:18.99
3:46.83
28.25
27.84
3.Zaborowski Filip94MKP Szczecin3:49.45791
50m:
100m:
26.67
55.17
26.67
28.50
150m:
200m:
1:23.74
1:52.57
28.57
28.83
250m:
300m:
2:21.53
2:50.98
28.96
29.45
350m:
400m:
3:20.34
3:49.45
29.36
29.11
4.Kubkowski Bartłomiej95Kormoran Olsztyn3:54.73739
50m:
100m:
27.93
57.31
27.93
29.38
150m:
200m:
1:26.96
1:56.87
29.65
29.91
250m:
300m:
2:26.63
2:56.69
29.76
30.06
350m:
400m:
3:26.42
3:54.73
29.73
28.31
5.Krawczyk Paweł99BUKS Warszawa3:55.51732
50m:
100m:
26.88
55.71
26.88
28.83
150m:
200m:
1:25.30
1:55.15
29.59
29.85
250m:
300m:
2:25.35
2:55.87
30.20
30.52
350m:
400m:
3:26.30
3:55.51
30.43
29.21
6.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa3:55.84728
50m:
100m:
27.00
56.05
27.00
29.05
150m:
200m:
1:25.68
1:55.97
29.63
30.29
250m:
300m:
2:25.50
2:56.60
29.53
31.10
350m:
400m:
3:27.26
3:55.84
30.66
28.58
7.Arndt Mateusz98Delfin Gdynia3:56.94718
50m:
100m:
27.60
57.38
27.60
29.78
150m:
200m:
1:27.53
1:57.79
30.15
30.26
250m:
300m:
2:27.66
2:57.92
29.87
30.26
350m:
400m:
3:27.99
3:56.94
30.07
28.95
Kasztelan Mateusz SOL98Kormoran Olsztyn3:56.94718
50m:
100m:
27.28
57.02
27.28
29.74
150m:
200m:
1:27.00
1:57.57
29.98
30.57
250m:
300m:
2:27.54
2:58.09
29.97
30.55
350m:
400m:
3:28.18
3:56.94
30.09
28.76
9.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa3:57.49713
50m:
100m:
27.06
56.21
27.06
29.15
150m:
200m:
1:25.95
1:56.63
29.74
30.68
250m:
300m:
2:26.86
2:57.56
30.23
30.70
350m:
400m:
3:27.92
3:57.49
30.36
29.57
10.Koziejko Bartłomiej SOL00Kormoran Olsztyn3:58.93701
50m:
100m:
27.82
58.04
27.82
30.22
150m:
200m:
1:28.51
1:58.89
30.47
30.38
250m:
300m:
2:29.15
2:59.88
30.26
30.73
350m:
400m:
3:29.85
3:58.93
29.97
29.08
11.Kiełczewski Amadeusz SSz00MKP Szczecin3:59.10699
50m:
100m:
26.22
56.04
26.22
29.82
150m:
200m:
1:25.79
1:56.53
29.75
30.74
250m:
300m:
2:27.65
2:58.53
31.12
30.88
350m:
400m:
3:28.95
3:59.10
30.42
30.15
12.Bruździak Maciej SOL98Kormoran Olsztyn4:01.13682
50m:
100m:
27.97
57.99
27.97
30.02
150m:
200m:
1:28.24
1:58.86
30.25
30.62
250m:
300m:
2:29.47
3:00.16
30.61
30.69
350m:
400m:
3:30.96
4:01.13
30.80
30.17
13.Smeja Sławomir94AZS AWF Katowice4:01.31680
50m:
100m:
27.38
57.42
27.38
30.04
150m:
200m:
1:28.26
1:59.26
30.84
31.00
250m:
300m:
2:30.30
3:01.45
31.04
31.15
350m:
400m:
3:32.09
4:01.31
30.64
29.22
14.Piotrowski Kacper01Śląsk Wrocław4:01.37679
50m:
100m:
26.80
56.70
26.80
29.90
150m:
200m:
1:27.07
1:58.20
30.37
31.13
250m:
300m:
2:29.06
3:00.35
30.86
31.29
350m:
400m:
3:31.37
4:01.37
31.02
30.00
15.Jarosz Dawid SWwa99Wodnik Końskie4:02.54670
50m:
100m:
28.10
58.63
28.10
30.53
150m:
200m:
1:29.39
2:00.84
30.76
31.45
250m:
300m:
2:31.52
3:02.25
30.68
30.73
350m:
400m:
3:32.76
4:02.54
30.51
29.78
16.Kalkowski Dawid SOL00Kormoran Olsztyn4:02.74668
50m:
100m:
28.06
58.25
28.06
30.19
150m:
200m:
1:28.81
1:59.86
30.56
31.05
250m:
300m:
2:30.93
3:02.31
31.07
31.38
350m:
400m:
3:33.98
4:02.74
31.67
28.76
17.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice4:02.85667
50m:
100m:
27.25
57.38
27.25
30.13
150m:
200m:
1:28.06
1:59.21
30.68
31.15
250m:
300m:
2:30.31
3:01.24
31.10
30.93
350m:
400m:
3:31.83
4:02.85
30.59
31.02
18.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa4:03.26664
50m:
100m:
27.38
57.36
27.38
29.98
150m:
200m:
1:27.61
1:58.31
30.25
30.70
250m:
300m:
2:28.82
2:59.96
30.51
31.14
350m:
400m:
3:31.28
4:03.26
31.32
31.98
19.Głyk Wojciech92AZS AWF Katowice4:03.28664
50m:
100m:
27.48
57.35
27.48
29.87
150m:
200m:
1:27.47
1:58.02
30.12
30.55
250m:
300m:
2:28.58
2:59.86
30.56
31.28
350m:
400m:
3:31.64
4:03.28
31.78
31.64
20.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa4:03.43662
50m:
100m:
27.85
57.82
27.85
29.97
150m:
200m:
1:28.25
1:58.93
30.43
30.68
250m:
300m:
2:29.58
3:01.17
30.65
31.59
350m:
400m:
3:32.80
4:03.43
31.63
30.63
21.Mościcki Jakub SOL01Kormoran Olsztyn4:03.65661
50m:
100m:
27.57
57.45
27.57
29.88
150m:
200m:
1:27.59
1:58.47
30.14
30.88
250m:
300m:
2:29.80
3:01.16
31.33
31.36
350m:
400m:
3:32.64
4:03.65
31.48
31.01
22.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa4:04.01658
50m:
100m:
27.55
58.24
27.55
30.69
150m:
200m:
1:29.57
2:00.82
31.33
31.25
250m:
300m:
2:31.73
3:03.32
30.91
31.59
350m:
400m:
3:34.48
4:04.01
31.16
29.53
23.Małyska Bartosz SL99Skarpa Lublin4:04.44654
50m:
100m:
27.97
58.80
27.97
30.83
150m:
200m:
1:29.59
2:00.18
30.79
30.59
250m:
300m:
2:30.75
3:02.06
30.57
31.31
350m:
400m:
3:33.34
4:04.44
31.28
31.10
24.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków4:04.65652
50m:
100m:
27.52
58.16
27.52
30.64
150m:
200m:
1:29.27
2:00.36
31.11
31.09
250m:
300m:
2:31.75
3:03.06
31.39
31.31
350m:
400m:
3:34.51
4:04.65
31.45
30.14
25.Hojda Bartłomiej SO98Unia Oświęcim4:04.87651
50m:
100m:
27.97
58.43
27.97
30.46
150m:
200m:
1:29.62
2:00.88
31.19
31.26
250m:
300m:
2:32.21
3:03.72
31.33
31.51
350m:
400m:
3:35.22
4:04.87
31.50
29.65
26.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice4:05.29647
50m:
100m:
27.91
58.62
27.91
30.71
150m:
200m:
1:29.59
2:01.01
30.97
31.42
250m:
300m:
2:32.02
3:03.32
31.01
31.30
350m:
400m:
3:34.80
4:05.29
31.48
30.49
27.Popis Emil SSz98MKP Szczecin4:05.56645
50m:
100m:
28.40
59.20
28.40
30.80
150m:
200m:
1:30.36
2:01.84
31.16
31.48
250m:
300m:
2:33.17
3:04.77
31.33
31.60
350m:
400m:
3:35.84
4:05.56
31.07
29.72
28.Rybak Konrad SOL98Pirania Targówek Warszawa4:05.72644
50m:
100m:
28.28
59.46
28.28
31.18
150m:
200m:
1:30.57
2:02.05
31.11
31.48
250m:
300m:
2:33.64
3:04.85
31.59
31.21
350m:
400m:
3:35.75
4:05.72
30.90
29.97
29.Stoszek Szymon99Aligator Gorzyce4:05.77644
50m:
100m:
28.20
59.01
28.20
30.81
150m:
200m:
1:30.12
2:01.61
31.11
31.49
250m:
300m:
2:33.19
3:04.81
31.58
31.62
350m:
400m:
3:36.55
4:05.77
31.74
29.22
30.Komosa Maciej SWwa99Polonia Warszawa4:05.81643
50m:
100m:
27.91
58.72
27.91
30.81
150m:
200m:
1:30.45
2:01.99
31.73
31.54
250m:
300m:
2:33.30
3:04.99
31.31
31.69
350m:
400m:
3:36.65
4:05.81
31.66
29.16
31.Zwoliński Marcin97AZS AWF Katowice4:06.21640
50m:
100m:
28.55
59.50
28.55
30.95
150m:
200m:
1:30.62
2:02.29
31.12
31.67
250m:
300m:
2:33.80
3:05.71
31.51
31.91
350m:
400m:
3:36.13
4:06.21
30.42
30.08
32.Mikołajczyk Michał99Włókniarz 1925 Kalisz4:06.98634
50m:
100m:
27.35
57.83
27.35
30.48
150m:
200m:
1:29.34
2:01.02
31.51
31.68
250m:
300m:
2:32.63
3:04.58
31.61
31.95
350m:
400m:
3:36.23
4:06.98
31.65
30.75
33.Stec Kacper99Kmita Zabierzów4:08.04626
50m:
100m:
28.21
59.59
28.21
31.38
150m:
200m:
1:31.09
2:02.80
31.50
31.71
250m:
300m:
2:34.29
3:06.17
31.49
31.88
350m:
400m:
3:37.82
4:08.04
31.65
30.22
34.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków4:09.17618
50m:
100m:
28.51
59.55
28.51
31.04
150m:
200m:
1:31.31
2:03.29
31.76
31.98
250m:
300m:
2:35.09
3:07.03
31.80
31.94
350m:
400m:
3:38.50
4:09.17
31.47
30.67
35.Pawełek Paweł99Polonia Warszawa4:09.20617
50m:
100m:
28.34
59.54
28.34
31.20
150m:
200m:
1:30.94
2:02.20
31.40
31.26
250m:
300m:
2:33.65
3:05.20
31.45
31.55
350m:
400m:
3:37.25
4:09.20
32.05
31.95
36.Pająk Bartosz01BUKS Warszawa4:09.38616
50m:
100m:
27.28
57.96
27.28
30.68
150m:
200m:
1:29.47
2:01.41
31.51
31.94
250m:
300m:
2:33.02
3:05.26
31.61
32.24
350m:
400m:
3:37.56
4:09.38
32.30
31.82
37.Borkowski Kacper00CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:10.10611
50m:
100m:
29.67
1:01.67
29.67
32.00
150m:
200m:
1:34.28
2:06.83
32.61
32.55
250m:
300m:
2:39.06
3:11.34
32.23
32.28
350m:
400m:
3:41.89
4:10.10
30.55
28.21
38.Kępa Kacper99Polonia Warszawa4:10.18610
50m:
100m:
29.06
59.74
29.06
30.68
150m:
200m:
1:31.09
2:02.92
31.35
31.83
250m:
300m:
2:34.57
3:06.87
31.65
32.30
350m:
400m:
3:39.31
4:10.18
32.44
30.87
39.Dębski Dominik SSz98MKP Szczecin4:10.24610
50m:
100m:
28.19
58.29
28.19
30.10
150m:
200m:
1:29.50
2:01.37
31.21
31.87
250m:
300m:
2:33.55
3:05.91
32.18
32.36
350m:
400m:
3:38.31
4:10.24
32.40
31.93
40.Oller Krzysztof SOL00Kormoran Olsztyn4:10.25610
50m:
100m:
28.89
1:00.38
28.89
31.49
150m:
200m:
1:31.94
2:03.88
31.56
31.94
250m:
300m:
2:35.64
3:07.50
31.76
31.86
350m:
400m:
3:39.76
4:10.25
32.26
30.49
41.Hano Grzegorz SWR00Śląsk Wrocław4:11.16603
50m:
100m:
28.70
59.91
28.70
31.21
150m:
200m:
1:31.44
2:03.33
31.53
31.89
250m:
300m:
2:35.47
3:07.75
32.14
32.28
350m:
400m:
3:39.68
4:11.16
31.93
31.48
42.Czerniak Konrad SL98Skarpa Lublin4:11.26602
50m:
100m:
28.86
1:00.40
28.86
31.54
150m:
200m:
1:32.62
2:04.38
32.22
31.76
250m:
300m:
2:36.14
3:07.88
31.76
31.74
350m:
400m:
3:40.24
4:11.26
32.36
31.02
43.Taradyś Jakub ZG00TP Zielona Góra4:11.30602
50m:
100m:
28.12
59.32
28.12
31.20
150m:
200m:
1:31.05
2:03.65
31.73
32.60
250m:
300m:
2:35.88
3:08.16
32.23
32.28
350m:
400m:
3:40.34
4:11.30
32.18
30.96
44.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa4:12.34595
50m:
100m:
27.89
58.52
27.89
30.63
150m:
200m:
1:30.00
2:01.79
31.48
31.79
250m:
300m:
2:34.12
3:07.09
32.33
32.97
350m:
400m:
3:40.08
4:12.34
32.99
32.26
45.Bugała Krzysztof SSz01MKP Szczecin4:12.50593
50m:
100m:
28.89
1:00.62
28.89
31.73
150m:
200m:
1:32.49
2:04.60
31.87
32.11
250m:
300m:
2:36.73
3:08.99
32.13
32.26
350m:
400m:
3:41.56
4:12.50
32.57
30.94
46.Pytlarczyk Szymon00Warszawianka Wodny Park W-wa4:12.97590
50m:
100m:
28.03
59.48
28.03
31.45
150m:
200m:
1:31.06
2:03.39
31.58
32.33
250m:
300m:
2:35.64
3:08.47
32.25
32.83
350m:
400m:
3:41.90
4:12.97
33.43
31.07
47.Smul Błażej Sms Aleksandrów Ł.99Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 4:13.25588
50m:
100m:
28.87
1:00.44
28.87
31.57
150m:
200m:
1:32.51
2:05.33
32.07
32.82
250m:
300m:
2:37.71
3:10.62
32.38
32.91
350m:
400m:
3:44.06
4:13.25
33.44
29.19
48.Sodel Dominik97AZS AWF Katowice4:13.36587
50m:
100m:
28.42
1:00.35
28.42
31.93
150m:
200m:
1:32.66
2:05.30
32.31
32.64
250m:
300m:
2:38.12
3:11.82
32.82
33.70
350m:
400m:
3:43.56
4:13.36
31.74
29.80
49.Butkiewicz Władysław SO00Juvenia Białystok4:13.61586
50m:
100m:
28.45
59.23
28.45
30.78
150m:
200m:
1:30.80
2:03.23
31.57
32.43
250m:
300m:
2:35.71
3:08.37
32.48
32.66
350m:
400m:
3:41.37
4:13.61
33.00
32.24
50.Stanek Adam SO99Unia Oświęcim4:13.73585
50m:
100m:
28.53
1:00.01
28.53
31.48
150m:
200m:
1:31.71
2:03.63
31.70
31.92
250m:
300m:
2:36.05
3:08.75
32.42
32.70
350m:
400m:
3:41.51
4:13.73
32.76
32.22
51.Wawrzyńczak Alan SL99Skarpa Lublin4:13.79584
50m:
100m:
29.35
1:00.66
29.35
31.31
150m:
200m:
1:33.01
2:05.40
32.35
32.39
250m:
300m:
2:37.68
3:10.21
32.28
32.53
350m:
400m:
3:42.42
4:13.79
32.21
31.37
52.Błaszczyk Kacper Sms Aleksandrów Ł.00Olimpijczyk - SMS Aleksandrów 4:14.17582
50m:
100m:
29.07
1:01.48
29.07
32.41
150m:
200m:
1:34.04
2:06.49
32.56
32.45
250m:
300m:
2:38.66
3:10.90
32.17
32.24
350m:
400m:
3:42.93
4:14.17
32.03
31.24
53.Walczysko Jakub00CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:14.50580
50m:
100m:
28.16
59.78
28.16
31.62
150m:
200m:
1:32.07
2:04.50
32.29
32.43
250m:
300m:
2:37.80
3:10.81
33.30
33.01
350m:
400m:
3:43.48
4:14.50
32.67
31.02
54.Wiatr Krzysztof00IKS Konstancin4:14.51580
50m:
100m:
28.78
1:00.19
28.78
31.41
150m:
200m:
1:32.53
2:04.96
32.34
32.43
250m:
300m:
2:37.68
3:10.53
32.72
32.85
350m:
400m:
3:43.82
4:14.51
33.29
30.69
55.Zagrzejewski Tomasz01GIM 92 Ursynów W-wa4:14.53579
50m:
100m:
28.93
1:01.12
28.93
32.19
150m:
200m:
1:33.58
2:06.73
32.46
33.15
250m:
300m:
2:39.83
3:12.89
33.10
33.06
350m:
400m:
3:44.70
4:14.53
31.81
29.83
56.Krzykała Emil01Avia Świdnik4:14.72578
50m:
100m:
28.13
59.19
28.13
31.06
150m:
200m:
1:30.96
2:03.18
31.77
32.22
250m:
300m:
2:35.97
3:09.24
32.79
33.27
350m:
400m:
3:42.48
4:14.72
33.24
32.24
57.Dutkowiak Wojciech SWR00Śląsk Wrocław4:15.67572
50m:
100m:
29.54
1:00.98
29.54
31.44
150m:
200m:
1:33.36
2:05.62
32.38
32.26
250m:
300m:
2:38.48
3:10.74
32.86
32.26
350m:
400m:
3:43.54
4:15.67
32.80
32.13
58.Zubik Stanisław SWwa01Polonia Warszawa4:15.77571
50m:
100m:
28.20
1:00.13
28.20
31.93
150m:
200m:
1:32.65
2:05.61
32.52
32.96
250m:
300m:
2:38.40
3:11.50
32.79
33.10
350m:
400m:
3:45.05
4:15.77
33.55
30.72
59.Bruzdewicz Hubert SOL02Kormoran Olsztyn4:16.19568
50m:
100m:
150m:
200m:
1:34.16
2:06.52

32.36
250m:
300m:
2:39.15
3:12.00
32.63
32.85
350m:
400m:
3:44.15
4:16.19
32.15
32.04
60.Dominiak Kacper SWR00Śląsk Wrocław4:17.02563
50m:
100m:
29.59
1:01.44
29.59
31.85
150m:
200m:
1:33.72
2:06.29
32.28
32.57
250m:
300m:
2:38.92
3:12.03
32.63
33.11
350m:
400m:
3:45.02
4:17.02
32.99
32.00
61.Prus Mateusz00Astromal Akwawit Leszno4:17.51559
50m:
100m:
29.12
1:01.39
29.12
32.27
150m:
200m:
1:34.39
2:07.59
33.00
33.20
250m:
300m:
2:39.95
3:12.90
32.36
32.95
350m:
400m:
3:45.65
4:17.51
32.75
31.86
62.Kozieł Mikołaj SO02Unia Oświęcim4:17.72558
50m:
100m:
29.80
1:01.67
29.80
31.87
150m:
200m:
1:34.96
2:07.75
33.29
32.79
250m:
300m:
2:40.76
3:13.82
33.01
33.06
350m:
400m:
3:46.68
4:17.72
32.86
31.04
63.Łaś Wiktor00Śląsk Wrocław4:18.09556
50m:
100m:
29.19
1:01.89
29.19
32.70
150m:
200m:
1:34.44
2:07.82
32.55
33.38
250m:
300m:
2:40.44
3:13.32
32.62
32.88
350m:
400m:
3:46.90
4:18.09
33.58
31.19
64.Mayerberg Kacper SO00Unia Oświęcim4:18.17555
50m:
100m:
29.36
1:01.84
29.36
32.48
150m:
200m:
1:34.75
2:07.64
32.91
32.89
250m:
300m:
2:40.82
3:13.99
33.18
33.17
350m:
400m:
3:46.96
4:18.17
32.97
31.21
65.Kłaput Bartosz00SMS Galicja Kraków4:18.62552
50m:
100m:
28.44
1:00.07
28.44
31.63
150m:
200m:
1:33.71
2:07.40
33.64
33.69
250m:
300m:
2:40.68
3:13.86
33.28
33.18
350m:
400m:
3:47.06
4:18.62
33.20
31.56
66.Chałat Stanisław SL99Skarpa Lublin4:18.86551
50m:
100m:
30.15
1:03.54
30.15
33.39
150m:
200m:
1:36.41
2:09.40
32.87
32.99
250m:
300m:
2:42.43
3:15.47
33.03
33.04
350m:
400m:
3:48.24
4:18.86
32.77
30.62
67.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków4:19.47547
50m:
100m:
29.50
1:01.72
29.50
32.22
150m:
200m:
1:34.62
2:07.52
32.90
32.90
250m:
300m:
2:40.74
3:14.09
33.22
33.35
350m:
400m:
3:47.46
4:19.47
33.37
32.01
68.Adamczewski Eryk00Włókniarz 1925 Kalisz4:21.00537
50m:
100m:
28.51
1:00.62
28.51
32.11
150m:
200m:
1:33.48
2:06.59
32.86
33.11
250m:
300m:
2:40.52
3:14.30
33.93
33.78
350m:
400m:
3:48.28
4:21.00
33.98
32.72
69.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa4:21.12537
50m:
100m:
30.30
1:03.41
30.30
33.11
150m:
200m:
1:36.68
2:09.77
33.27
33.09
250m:
300m:
2:42.84
3:16.14
33.07
33.30
350m:
400m:
3:49.13
4:21.12
32.99
31.99
70.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków4:21.48534
50m:
100m:
30.64
1:03.25
30.64
32.61
150m:
200m:
1:36.74
2:10.04
33.49
33.30
250m:
300m:
2:43.88
3:17.22
33.84
33.34
350m:
400m:
3:50.30
4:21.48
33.08
31.18
71.Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn4:21.69533
50m:
100m:
29.06
1:01.95
29.06
32.89
150m:
200m:
1:35.28
2:08.89
33.33
33.61
250m:
300m:
2:42.31
3:15.76
33.42
33.45
350m:
400m:
3:49.10
4:21.69
33.34
32.59
72.Sopko Samuel01KP Aquacity Poprad4:21.98531
50m:
100m:
29.01
1:01.03
29.01
32.02
150m:
200m:
1:34.20
2:07.54
33.17
33.34
250m:
300m:
2:41.10
3:15.04
33.56
33.94
350m:
400m:
3:49.01
4:21.98
33.97
32.97
73.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa4:22.02531
50m:
100m:
29.48
1:01.71
29.48
32.23
150m:
200m:
1:34.32
2:07.81
32.61
33.49
250m:
300m:
2:41.26
3:15.63
33.45
34.37
350m:
400m:
3:49.30
4:22.02
33.67
32.72
74.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów4:22.09531
50m:
100m:
28.19
59.48
28.19
31.29
150m:
200m:
1:31.31
2:04.84
31.83
33.53
250m:
300m:
2:38.78
3:13.54
33.94
34.76
350m:
400m:
3:48.42
4:22.09
34.88
33.67
75.Girul Radosław SWR01Śląsk Wrocław4:22.33529
50m:
100m:
30.18
1:02.97
30.18
32.79
150m:
200m:
1:36.20
2:09.53
33.23
33.33
250m:
300m:
2:42.76
3:16.03
33.23
33.27
350m:
400m:
3:49.40
4:22.33
33.37
32.93
76.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków4:22.38529
50m:
100m:
29.74
1:02.77
29.74
33.03
150m:
200m:
1:36.03
2:09.69
33.26
33.66
250m:
300m:
2:43.49
3:17.15
33.80
33.66
350m:
400m:
3:50.55
4:22.38
33.40
31.83
77.Krzywania Oskar02UKS SP 149 Łódź4:22.41529
50m:
100m:
29.95
1:03.50
29.95
33.55
150m:
200m:
1:37.23
2:10.91
33.73
33.68
250m:
300m:
2:44.56
3:17.81
33.65
33.25
350m:
400m:
3:51.02
4:22.41
33.21
31.39
78.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:23.23524
50m:
100m:
29.78
1:02.82
29.78
33.04
150m:
200m:
1:36.57
2:10.28
33.75
33.71
250m:
300m:
2:44.23
3:17.98
33.95
33.75
350m:
400m:
3:51.51
4:23.23
33.53
31.72
79.Gąsior Sebastian SL99AZS UMCS Lublin4:25.30512
50m:
100m:
29.86
1:02.21
29.86
32.35
150m:
200m:
1:35.43
2:09.31
33.22
33.88
250m:
300m:
2:43.11
3:17.22
33.80
34.11
350m:
400m:
3:51.56
4:25.30
34.34
33.74
80.Perkowski Wiktor SOL98Kormoran Olsztyn4:25.40511
50m:
100m:
29.00
1:00.99
29.00
31.99
150m:
200m:
1:33.72
2:07.78
32.73
34.06
250m:
300m:
2:42.27
3:17.22
34.49
34.95
350m:
400m:
3:52.03
4:25.40
34.81
33.37
81.Krawczak Patryk00Żak Biała Podlaska4:26.45505
50m:
100m:
29.63
1:02.53
29.63
32.90
150m:
200m:
1:36.28
2:10.93
33.75
34.65
250m:
300m:
2:45.95
3:19.61
35.02
33.66
350m:
400m:
3:53.49
4:26.45
33.88
32.96
82.Senkowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa4:26.81503
50m:
100m:
29.95
1:02.42
29.95
32.47
150m:
200m:
1:36.06
2:10.10
33.64
34.04
250m:
300m:
2:44.50
3:19.44
34.40
34.94
350m:
400m:
3:54.13
4:26.81
34.69
32.68
83.Cecere Marco99Włókniarz 1925 Kalisz4:28.00496
50m:
100m:
28.98
1:01.30
28.98
32.32
150m:
200m:
1:34.66
2:08.54
33.36
33.88
250m:
300m:
2:43.20
3:17.54
34.66
34.34
350m:
400m:
3:52.78
4:28.00
35.24
35.22
84.Mazur Dominik SO99Unia Oświęcim4:28.60493
50m:
100m:
28.81
1:00.66
28.81
31.85
150m:
200m:
1:33.98
2:07.92
33.32
33.94
250m:
300m:
2:42.73
3:17.85
34.81
35.12
350m:
400m:
3:53.41
4:28.60
35.56
35.19
85.Plauszta Arnold00Olimpijczyk Suwałki4:28.92491
50m:
100m:
27.67
59.24
27.67
31.57
150m:
200m:
1:32.27
2:06.32
33.03
34.05
250m:
300m:
2:41.62
3:17.55
35.30
35.93
350m:
400m:
3:54.28
4:28.92
36.73
34.64
86.Kwapisz Arkadiusz01Manta Jelcz-Laskowice4:28.97491
50m:
100m:
29.85
1:02.52
29.85
32.67
150m:
200m:
1:36.26
2:10.32
33.74
34.06
250m:
300m:
2:44.82
3:19.78
34.50
34.96
350m:
400m:
3:54.95
4:28.97
35.17
34.02
87.Zbrożek Radosław99SMS Galicja Kraków4:29.01491
50m:
100m:
29.49
1:02.76
29.49
33.27
150m:
200m:
1:37.18
2:11.30
34.42
34.12
250m:
300m:
2:46.06
3:20.85
34.76
34.79
350m:
400m:
3:55.76
4:29.01
34.91
33.25
88.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.4:29.46488
50m:
100m:
30.36
1:03.56
30.36
33.20
150m:
200m:
1:38.26
2:13.17
34.70
34.91
250m:
300m:
2:47.55
3:22.19
34.38
34.64
350m:
400m:
3:56.26
4:29.46
34.07
33.20
89.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.4:30.20484
50m:
100m:
29.93
1:03.92
29.93
33.99
150m:
200m:
1:38.36
2:12.91
34.44
34.55
250m:
300m:
2:47.60
3:22.34
34.69
34.74
350m:
400m:
3:57.10
4:30.20
34.76
33.10
90.Szczurek Jakub02BUKS Warszawa4:31.91475
50m:
100m:
30.24
1:04.31
30.24
34.07
150m:
200m:
1:39.90
2:14.76
35.59
34.86
250m:
300m:
2:49.72
3:23.79
34.96
34.07
350m:
400m:
3:58.49
4:31.91
34.70
33.42
91.Cheredis Jakub02G-8 Bielany Warszawa4:31.92475
50m:
100m:
29.49
1:03.70
29.49
34.21
150m:
200m:
1:38.39
2:13.22
34.69
34.83
250m:
300m:
2:47.78
3:22.78
34.56
35.00
350m:
400m:
3:58.02
4:31.92
35.24
33.90
92.Kalisz Jakub00Polonia Warszawa4:32.34473
50m:
100m:
28.88
1:01.47
28.88
32.59
150m:
200m:
1:35.98
2:10.87
34.51
34.89
250m:
300m:
2:46.44
3:22.51
35.57
36.07
350m:
400m:
3:57.78
4:32.34
35.27
34.56
93.Uryga Bartłomiej01Aquatica Pawłowice4:32.86470
50m:
100m:
30.28
1:04.16
30.28
33.88
150m:
200m:
1:39.07
2:13.84
34.91
34.77
250m:
300m:
2:49.4335.59350m:
400m:
4:01.05
4:32.86

31.81
94.Michalski Wojciech01Gilus Gilowice4:33.35468
50m:
100m:
31.11
1:05.17
31.11
34.06
150m:
200m:
1:40.37
2:15.11
35.20
34.74
250m:
300m:
2:49.11
3:23.80
34.00
34.69
350m:
400m:
3:58.94
4:33.35
35.14
34.41
95.Schreiber Patrick02Aligator Gorzyce4:34.44462
50m:
100m:
30.77
1:04.38
30.77
33.61
150m:
200m:
1:39.55
2:14.55
35.17
35.00
250m:
300m:
2:50.60
3:25.75
36.05
35.15
350m:
400m:
4:01.42
4:34.44
35.67
33.02
96.Zając Mateusz02Aligator Gorzyce4:34.75461
50m:
100m:
29.50
1:02.91
29.50
33.41
150m:
200m:
1:37.36
2:12.49
34.45
35.13
250m:
300m:
2:48.30
3:24.17
35.81
35.87
350m:
400m:
4:00.15
4:34.75
35.98
34.60
97.Lewandowski Jakub SO02Unia Oświęcim4:34.81460
50m:
100m:
30.87
1:05.38
30.87
34.51
150m:
200m:
1:40.59
2:15.86
35.21
35.27
250m:
300m:
2:50.95
3:25.95
35.09
35.00
350m:
400m:
4:00.99
4:34.81
35.04
33.82
98.Nowak Jan02BOSiR Brzesko4:35.23458
50m:
100m:
31.01
1:05.26
31.01
34.25
150m:
200m:
1:40.27
2:15.37
35.01
35.10
250m:
300m:
2:50.90
3:26.15
35.53
35.25
350m:
400m:
4:01.78
4:35.23
35.63
33.45
99.Stańczyk Jarema SO02MMKS Kędzierzyn Koźle4:35.33458
50m:
100m:
32.38
1:06.88
32.38
34.50
150m:
200m:
1:41.71
2:16.73
34.83
35.02
250m:
300m:
2:52.17
3:27.22
35.44
35.05
350m:
400m:
4:02.00
4:35.33
34.78
33.33
100.Moryl Wojciech SO02MMKS Kędzierzyn Koźle4:35.84455
50m:
100m:
31.29
1:05.86
31.29
34.57
150m:
200m:
1:41.27
2:16.86
35.41
35.59
250m:
300m:
2:51.49
3:26.66
34.63
35.17
350m:
400m:
4:01.98
4:35.84
35.32
33.86
101.Kotarski Jakub01BUKS Warszawa4:38.18444
50m:
100m:
31.23
1:05.98
31.23
34.75
150m:
200m:
1:41.87
2:17.71
35.89
35.84
250m:
300m:
2:53.54
3:29.06
35.83
35.52
350m:
400m:
4:04.42
4:38.18
35.36
33.76
102.Orzechowski Michał SO01Unia Oświęcim4:39.17439
50m:
100m:
29.70
1:03.21
29.70
33.51
150m:
200m:
1:39.17
2:15.81
35.96
36.64
250m:
300m:
2:51.97
3:27.64
36.16
35.67
350m:
400m:
4:03.82
4:39.17
36.18
35.35
103.Alencynowicz Maciej SO02Unia Oświęcim4:39.81436
50m:
100m:
30.53
1:04.32
30.53
33.79
150m:
200m:
1:39.58
2:14.90
35.26
35.32
250m:
300m:
2:50.74
3:26.83
35.84
36.09
350m:
400m:
4:03.59
4:39.81
36.76
36.22
104.Kurzeja Jakub02STP Nowy Sącz4:43.03421
50m:
100m:
30.22
1:04.75
30.22
34.53
150m:
200m:
1:40.75
2:17.41
36.00
36.66
250m:
300m:
2:54.31
3:31.44
36.90
37.13
350m:
400m:
4:08.39
4:43.03
36.95
34.64
105.Kałuża Jakub02Bobry Dębica4:43.67418
50m:
100m:
32.13
1:08.19
32.13
36.06
150m:
200m:
1:43.93
2:20.18
35.74
36.25
250m:
300m:
2:56.44
3:32.87
36.26
36.43
350m:
400m:
4:09.06
4:43.67
36.19
34.61
106.Gilżyński Szymon02Manta Jelcz-Laskowice4:44.98413
50m:
100m:
30.54
1:05.28
30.54
34.74
150m:
200m:
1:41.03
2:17.52
35.75
36.49
250m:
300m:
2:54.22
3:31.65
36.70
37.43
350m:
400m:
4:08.78
4:44.98
37.13
36.20
107.Płatek Maciej SO02Unia Oświęcim4:50.55389
50m:
100m:
32.46
1:08.61
32.46
36.15
150m:
200m:
1:45.45
2:22.34
36.84
36.89
250m:
300m:
2:59.58
3:36.83
37.24
37.25
350m:
400m:
4:14.05
4:50.55
37.22
36.50
108.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków4:51.55385
50m:
100m:
32.65
1:08.88
32.65
36.23
150m:
200m:
1:45.81
2:23.39
36.93
37.58
250m:
300m:
3:01.10
3:38.54
37.71
37.44
350m:
400m:
4:16.32
4:51.55
37.78
35.23
109.Pawłowski Eryk02Wodnik Siemianowice Śl.4:56.14368
50m:
100m:
31.87
1:08.10
31.87
36.23
150m:
200m:
1:45.17
2:22.84
37.07
37.67
250m:
300m:
3:00.59
3:39.74
37.75
39.15
350m:
400m:
4:18.44
4:56.14
38.70
37.70
110.Madžo Filip01KP Aquacity Poprad4:56.52366
50m:
100m:
31.90
1:08.00
31.90
36.10
150m:
200m:
1:44.68
2:22.63
36.68
37.95
250m:
300m:
3:00.40
3:38.61
37.77
38.21
350m:
400m:
4:17.72
4:56.52
39.11
38.80
111.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.4:57.40363
50m:
100m:
30.06
1:05.69
30.06
35.63
150m:
200m:
1:43.21
2:22.39
37.52
39.18
250m:
300m:
3:01.74
3:41.16
39.35
39.42
350m:
400m:
4:21.23
4:57.40
40.07
36.17
112.Chowaniec Bartosz02Gilus Gilowice4:59.21356
50m:
100m:
33.05
1:11.06
33.05
38.01
150m:
200m:
1:49.46
2:28.11
38.40
38.65
250m:
300m:
3:06.80
3:45.53
38.69
38.73
350m:
400m:
4:24.13
4:59.21
38.60
35.08


<< TOP >>
2 - Grand Prix Polski BLOK II22/10/2016 - 16:30


Konkurencja 13
22/10/2016 - 16:30
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Adamczyk Julia SL99AZS UMCS Lublin4:48.01731
50m:
100m:
31.10
1:06.17
31.10
35.07
150m:
200m:
1:42.95
2:18.97
36.78
36.02
250m:
300m:
3:00.09
3:41.13
41.12
41.04
350m:
400m:
4:14.99
4:48.01
33.86
33.02
2.Bartovičová Barbara98STU Trnava4:52.65696
50m:
100m:
31.24
1:07.15
31.24
35.91
150m:
200m:
1:44.69
2:21.67
37.54
36.98
250m:
300m:
3:03.05
3:45.51
41.38
42.46
350m:
400m:
4:20.12
4:52.65
34.61
32.53
3.Halicka Lidia SWR01Śląsk Wrocław4:54.15686
50m:
100m:
31.96
1:08.34
31.96
36.38
150m:
200m:
1:46.16
2:22.63
37.82
36.47
250m:
300m:
3:04.50
3:45.92
41.87
41.42
350m:
400m:
4:20.84
4:54.15
34.92
33.31
4.Dzwonnik Zuzanna00AZS UŁ PŁ Łódź4:55.42677
50m:
100m:
32.44
1:09.67
32.44
37.23
150m:
200m:
1:47.05
2:24.25
37.38
37.20
250m:
300m:
3:05.56
3:47.53
41.31
41.97
350m:
400m:
4:22.20
4:55.42
34.67
33.22
5.Wiśniewska Oliwia01CSiR MOS Dąbrowa Grn.5:01.53637
50m:
100m:
33.03
1:11.05
33.03
38.02
150m:
200m:
1:47.83
2:23.25
36.78
35.42
250m:
300m:
3:07.63
3:52.30
44.38
44.67
350m:
400m:
4:27.60
5:01.53
35.30
33.93
6.Mendyk Adrianna98Wodnik Radom5:03.45625
50m:
100m:
32.42
1:09.70
32.42
37.28
150m:
200m:
1:48.79
2:27.60
39.09
38.81
250m:
300m:
3:11.35
3:54.96
43.75
43.61
350m:
400m:
4:29.88
5:03.45
34.92
33.57
7.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.5:03.46625
50m:
100m:
32.95
1:11.72
32.95
38.77
150m:
200m:
1:50.17
2:28.51
38.45
38.34
250m:
300m:
3:09.57
3:51.48
41.06
41.91
350m:
400m:
4:27.88
5:03.46
36.40
35.58
8.Drabikova Sona99Aquasport Levice5:03.79623
50m:
100m:
33.46
1:12.07
33.46
38.61
150m:
200m:
1:51.63
2:30.80
39.56
39.17
250m:
300m:
3:12.66
3:54.74
41.86
42.08
350m:
400m:
4:30.18
5:03.79
35.44
33.61
9.Zaręba-Paradowska Julia02BUKS Warszawa5:05.57612
50m:
100m:
34.28
1:11.66
34.28
37.38
150m:
200m:
1:49.48
2:27.50
37.82
38.02
250m:
300m:
3:10.78
3:54.29
43.28
43.51
350m:
400m:
4:30.29
5:05.57
36.00
35.28
10.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław5:06.16608
50m:
100m:
32.72
1:10.12
32.72
37.40
150m:
200m:
1:49.15
2:28.21
39.03
39.06
250m:
300m:
3:13.04
3:58.01
44.83
44.97
350m:
400m:
4:32.72
5:06.16
34.71
33.44
11.Litwin Andrea01SMS Galicja Kraków5:06.66605
50m:
100m:
32.66
1:10.48
32.66
37.82
150m:
200m:
1:50.73
2:30.14
40.25
39.41
250m:
300m:
3:13.87
3:58.63
43.73
44.76
350m:
400m:
4:33.56
5:06.66
34.93
33.10
12.Skorupa Monika99Vega Dobrodzień5:07.23602
50m:
100m:
32.10
1:09.50
32.10
37.40
150m:
200m:
1:47.63
2:25.05
38.13
37.42
250m:
300m:
3:09.69
3:54.77
44.64
45.08
350m:
400m:
4:31.70
5:07.23
36.93
35.53
13.Wett Oliwia01Kormoran Olsztyn5:08.25596
50m:
100m:
33.44
1:11.96