Nr  1. Kobiet, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 400m dowolny  12 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 400m zmienny  12 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  6. Chłopców, 800m dowolny  12 - 13 lat
Nr  7. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  10. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m grzbietowy  12 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m dowolny  12 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  8. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  9. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 13 lat
Nr  10. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  11. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 200m klasyczny  12 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  30. Wszystkie, 7 x 50m dowolny  Open


XII Puchar Rycerza Kmity
Zabierzów, 21 - 23/4/2017


1 - XII Puchar Rycerza Kmity BLOK Długodystansowy21/4/2017 - 15:30


Konkurencja 1
21/4/2017 - 15:30
Kobiet, 400m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice4:33.95627
50m:
100m:
32.01
1:06.26
32.01
34.25
150m:
200m:
1:41.08
2:16.09
34.82
35.01
250m:
300m:
2:50.70
3:25.65
34.61
34.95
350m:
400m:
4:00.27
4:33.95
34.62
33.68
2.Bogucka Karolina00Karol Wadowice4:41.23579
50m:
100m:
33.39
1:08.27
33.39
34.88
150m:
200m:
1:43.82
2:19.95
35.55
36.13
250m:
300m:
2:56.09
3:32.24
36.14
36.15
350m:
400m:
4:07.28
4:41.23
35.04
33.95
3.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.5:02.02468
50m:
100m:
33.73
1:11.14
33.73
37.41
150m:
200m:
1:49.52
2:28.15
38.38
38.63
250m:
300m:
3:07.29
3:46.78
39.14
39.49
350m:
400m:
4:24.67
5:02.02
37.89
37.35
4.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.5:34.00346
50m:
100m:
36.88
1:17.79
36.88
40.91
150m:
200m:
1:59.75
2:42.66
41.96
42.91
250m:
300m:
3:25.78
4:09.33
43.12
43.55
350m:
400m:
4:52.90
5:34.00
43.57
41.10

<< TOP >>
Konkurencja 1
21/4/2017 - 15:30
Dziewcząt, 400m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim4:32.08640
50m:
100m:
30.68
1:04.62
30.68
33.94
150m:
200m:
1:38.98
2:13.75
34.36
34.77
250m:
300m:
2:48.52
3:23.63
34.77
35.11
350m:
400m:
3:58.40
4:32.08
34.77
33.68
2.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn4:33.92627
50m:
100m:
32.54
1:06.93
32.54
34.39
150m:
200m:
1:41.49
2:16.41
34.56
34.92
250m:
300m:
2:51.18
3:26.12
34.77
34.94
350m:
400m:
4:00.84
4:33.92
34.72
33.08
3.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka4:36.93607
50m:
100m:
32.44
1:07.80
32.44
35.36
150m:
200m:
1:43.68
2:19.09
35.88
35.41
250m:
300m:
2:53.99
3:28.87
34.90
34.88
350m:
400m:
4:04.12
4:36.93
35.25
32.81
4.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko4:40.11586
50m:
100m:
32.69
1:07.66
32.69
34.97
150m:
200m:
1:42.95
2:18.58
35.29
35.63
250m:
300m:
2:54.11
3:29.95
35.53
35.84
350m:
400m:
4:06.07
4:40.11
36.12
34.04
5.Kowal Emilia02Omega Olkusz4:44.56559
50m:
100m:
31.23
1:06.28
31.23
35.05
150m:
200m:
1:42.33
2:18.47
36.05
36.14
250m:
300m:
2:55.12
3:32.60
36.65
37.48
350m:
400m:
4:09.50
4:44.56
36.90
35.06
6.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.4:47.02545
50m:
100m:
32.33
1:07.41
32.33
35.08
150m:
200m:
1:43.58
2:20.34
36.17
36.76
250m:
300m:
2:57.01
3:34.15
36.67
37.14
350m:
400m:
4:10.96
4:47.02
36.81
36.06
7.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków4:47.22544
50m:
100m:
32.92
1:08.40
32.92
35.48
150m:
200m:
1:44.72
2:21.34
36.32
36.62
250m:
300m:
2:57.88
3:34.46
36.54
36.58
350m:
400m:
4:11.30
4:47.22
36.84
35.92
8.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków4:50.88524
50m:
100m:
32.73
1:08.93
32.73
36.20
150m:
200m:
1:45.74
2:22.99
36.81
37.25
250m:
300m:
2:59.98
3:36.92
36.99
36.94
350m:
400m:
4:13.80
4:50.88
36.88
37.08
9.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków4:52.16517
50m:
100m:
33.38
1:10.47
33.38
37.09
150m:
200m:
1:48.14
2:25.83
37.67
37.69
250m:
300m:
3:03.13
3:40.69
37.30
37.56
350m:
400m:
4:17.95
4:52.16
37.26
34.21
10.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice4:52.88513
50m:
100m:
33.87
1:10.87
33.87
37.00
150m:
200m:
1:47.79
2:25.37
36.92
37.58
250m:
300m:
3:02.49
3:39.82
37.12
37.33
350m:
400m:
4:17.03
4:52.88
37.21
35.85
11.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków4:54.61504
50m:
100m:
31.07
1:06.16
31.07
35.09
150m:
200m:
1:43.96
2:22.61
37.80
38.65
250m:
300m:
3:01.91
3:40.45
39.30
38.54
350m:
400m:
4:16.54
4:54.61
36.09
38.07
12.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków4:58.21486
50m:
100m:
33.75
1:10.07
33.75
36.32
150m:
200m:
1:47.27
2:25.17
37.20
37.90
250m:
300m:
3:03.22
3:42.05
38.05
38.83
350m:
400m:
4:21.01
4:58.21
38.96
37.20
13.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków5:01.67469
50m:
100m:
34.00
1:11.30
34.00
37.30
150m:
200m:
1:49.21
2:27.52
37.91
38.31
250m:
300m:
3:06.24
3:45.35
38.72
39.11
350m:
400m:
4:24.01
5:01.67
38.66
37.66
14.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice5:07.47443
50m:
100m:
33.36
1:10.97
33.36
37.61
150m:
200m:
1:49.51
2:28.96
38.54
39.45
250m:
300m:
3:08.73
3:48.64
39.77
39.91
350m:
400m:
4:28.57
5:07.47
39.93
38.90
15.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków5:09.47435
50m:
100m:
34.92
1:13.91
34.92
38.99
150m:
200m:
1:52.7638.85250m:
300m:
3:11.32
3:50.29

38.97
350m:
400m:

5:09.47
16.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów5:14.58414
50m:
100m:
35.1235.12150m:
200m:

2:33.82
250m:
300m:
3:13.88
3:55.05
40.06
41.17
350m:
400m:
4:35.23
5:14.58
40.18
39.35
DYSKW.Młynarska Józefina03Triathlon YMCA Kraków
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

<< TOP >>
Konkurencja 1
21/4/2017 - 15:30
Dziewcząt, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec4:51.88518
50m:
100m:

1:11.33
150m:
200m:
1:48.79
2:26.53
37.46
37.74
250m:
300m:
3:03.24
3:41.41
36.71
38.17
350m:
400m:
4:17.00
4:51.88
35.59
34.88
2.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów4:53.32511
50m:
100m:
33.47
1:10.20
33.47
36.73
150m:
200m:
1:47.94
2:25.83
37.74
37.89
250m:
300m:
3:02.70
3:40.10
36.87
37.40
350m:
400m:
4:17.83
4:53.32
37.73
35.49
3.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów5:00.78474
50m:
100m:
34.30
1:12.59
34.30
38.29
150m:
200m:
1:50.97
2:30.10
38.38
39.13
250m:
300m:
3:08.22
3:46.45
38.12
38.23
350m:
400m:
4:24.15
5:00.78
37.70
36.63
4.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków5:12.02424
50m:
100m:
35.86
1:14.59
35.86
38.73
150m:
200m:
1:54.66
2:34.44
40.07
39.78
250m:
300m:
3:12.86
3:52.13
38.42
39.27
350m:
400m:
4:32.61
5:12.02
40.48
39.41
5.Goj Aleksandra05Górnik Sosnowiec5:14.22415
50m:
100m:
34.35
1:12.90
34.35
38.55
150m:
200m:
1:52.71
2:33.17
39.81
40.46
250m:
300m:
3:13.53
3:54.60
40.36
41.07
350m:
400m:
4:35.57
5:14.22
40.97
38.65
6.Gach Magdalena05Ondraszek Bielsko Biała5:20.65391
50m:
100m:
36.86
1:16.71
36.86
39.85
150m:
200m:
1:57.68
2:39.06
40.97
41.38
250m:
300m:
3:20.80
4:02.23
41.74
41.43
350m:
400m:
4:42.19
5:20.65
39.96
38.46
7.Kercel Emilia05Siemacha ASP Kraków5:25.20375
50m:
100m:
35.97
1:15.94
35.97
39.97
150m:
200m:
1:58.28
2:40.79
42.34
42.51
250m:
300m:
3:22.65
4:04.89
41.86
42.24
350m:
400m:
4:45.18
5:25.20
40.29
40.02
8.Dadej Julia05BOSiR Brzesko5:27.68366
50m:
100m:
38.47
1:19.64
38.47
41.17
150m:
200m:
2:01.13
2:42.78
41.49
41.65
250m:
300m:
3:24.56
4:06.19
41.78
41.63
350m:
400m:
4:47.60
5:27.68
41.41
40.08
9.Kaleta Kalina05SiKReT Gliwice5:30.22358
50m:
100m:
36.02
1:16.42
36.02
40.40
150m:
200m:
1:59.12
2:42.30
42.70
43.18
250m:
300m:
3:25.14
4:07.93
42.84
42.79
350m:
400m:
4:49.99
5:30.22
42.06
40.23
10.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków5:45.97311
50m:
100m:
37.05
1:19.32
37.05
42.27
150m:
200m:
2:02.18
2:45.99
42.86
43.81
250m:
300m:
3:30.95
4:16.43
44.96
45.48
350m:
400m:
5:02.47
5:45.97
46.04
43.50
11.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków5:46.32310
50m:
100m:
37.62
1:20.15
37.62
42.53
150m:
200m:
2:04.20
2:50.07
44.05
45.87
250m:
300m:
3:34.63
4:20.61
44.56
45.98
350m:
400m:
5:03.05
5:46.32
42.44
43.27
12.Orzechowska Wiktoria05Siemacha ASP Kraków5:56.09285
50m:
100m:
38.18
1:22.19
38.18
44.01
150m:
200m:
2:08.25
2:54.00
46.06
45.75
250m:
300m:
3:40.38
4:26.53
46.38
46.15
350m:
400m:
5:12.82
5:56.09
46.29
43.27
13.Gurgul Julia04BOSiR Brzesko5:59.87276
50m:
100m:
37.43
1:20.83
37.43
43.40
150m:
200m:
2:07.2846.45250m:
300m:
3:41.29
4:28.56

47.27
350m:
400m:
5:15.95
5:59.87
47.39
43.92
14.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków6:01.42273
50m:
100m:
39.37
1:24.06
39.37
44.69
150m:
200m:
2:11.77
2:57.68
47.71
45.91
250m:
300m:
3:43.83
4:31.86
46.15
48.03
350m:
400m:
5:16.86
6:01.42
45.00
44.56
15.Chowaniec Oliwia04Karol Wadowice6:01.85272
50m:
100m:
38.83
1:21.06
38.83
42.23
150m:
200m:
2:07.29
2:54.27
46.23
46.98
250m:
300m:
3:41.86
4:30.22
47.59
48.36
350m:
400m:
5:17.42
6:01.85
47.20
44.43
16.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów6:05.02265
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
5:18.27
6:05.02

46.75
17.Włosik Wiktoria05Siemacha ASP Kraków6:05.24264
50m:
100m:
40.67
1:26.07
40.67
45.40
150m:
200m:
2:13.23
3:00.14
47.16
46.91
250m:
300m:
3:47.15
4:34.67
47.01
47.52
350m:
400m:
5:22.23
6:05.24
47.56
43.01
18.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków6:13.70247
50m:
100m:
41.49
1:26.76
41.49
45.27
150m:
200m:
2:14.03
3:01.75
47.27
47.72
250m:
300m:
3:50.05
4:38.05
48.30
48.00
350m:
400m:
5:25.86
6:13.70
47.81
47.84
19.Pituła Julia05Siemacha ASP Kraków6:21.50232
50m:
100m:
42.52
1:31.93
42.52
49.41
150m:
200m:

3:09.08
250m:
300m:

4:47.13
350m:
400m:
5:36.15
6:21.50
49.02
45.35
20.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków6:25.56225
50m:
100m:
43.70
1:32.40
43.70
48.70
150m:
200m:
2:21.60
3:11.17
49.20
49.57
250m:
300m:
4:00.03
4:50.41
48.86
50.38
350m:
400m:
5:38.62
6:25.56
48.21
46.94


<< TOP >>
Konkurencja 2
21/4/2017 - 16:16
Mężczyzn, 400m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź4:03.39663
50m:
100m:
29.07
59.93
29.07
30.86
150m:
200m:
1:30.82
2:02.37
30.89
31.55
250m:
300m:
2:33.60
3:04.36
31.23
30.76
350m:
400m:
3:35.21
4:03.39
30.85
28.18
2.Stec Kacper99Kmita Zabierzów4:05.04649
50m:
100m:
28.10
59.07
28.10
30.97
150m:
200m:
1:30.59
2:01.81
31.52
31.22
250m:
300m:
2:32.74
3:04.10
30.93
31.36
350m:
400m:
3:34.91
4:05.04
30.81
30.13
3.Kolanowski Wiktor99SMS Galicja Kraków4:12.07597
50m:
100m:
28.53
59.42
28.53
30.89
150m:
200m:
1:31.10
2:03.38
31.68
32.28
250m:
300m:
2:35.65
3:08.09
32.27
32.44
350m:
400m:
3:40.34
4:12.07
32.25
31.73
4.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów4:14.57579
50m:
100m:
28.59
59.84
28.59
31.25
150m:
200m:
1:31.43
2:03.65
31.59
32.22
250m:
300m:
2:35.95
3:08.76
32.30
32.81
350m:
400m:
3:41.78
4:14.57
33.02
32.79
5.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice4:16.65565
50m:
100m:
29.37
1:01.18
29.37
31.81
150m:
200m:
1:33.55
2:06.46
32.37
32.91
250m:
300m:
2:39.31
3:12.30
32.85
32.99
350m:
400m:
3:44.94
4:16.65
32.64
31.71
6.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice4:17.61559
50m:
100m:
29.16
1:01.45
29.16
32.29
150m:
200m:
1:34.10
2:07.18
32.65
33.08
250m:
300m:
2:39.85
3:13.21
32.67
33.36
350m:
400m:
3:45.66
4:17.61
32.45
31.95
7.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice4:23.96519
50m:
100m:
29.03
1:01.84
29.03
32.81
150m:
200m:
1:36.03
2:10.09
34.19
34.06
250m:
300m:
2:43.61
3:18.08
33.52
34.47
350m:
400m:
3:51.10
4:23.96
33.02
32.86
8.Majda Adam01Kmita Zabierzów4:26.01507
50m:
100m:
29.22
1:02.84
29.22
33.62
150m:
200m:
1:37.35
2:12.00
34.51
34.65
250m:
300m:
2:46.58
3:20.89
34.58
34.31
350m:
400m:
3:54.11
4:26.01
33.22
31.90
9.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków4:26.14507
50m:
100m:
30.33
1:02.86
30.33
32.53
150m:
200m:
1:35.94
2:09.57
33.08
33.63
250m:
300m:
2:43.90
3:17.43
34.33
33.53
350m:
400m:

4:26.14
10.Sumara Konrad00Wisła Kraków4:32.44472
50m:
100m:
30.80
1:04.79
30.80
33.99
150m:
200m:
1:38.93
2:13.72
34.14
34.79
250m:
300m:
2:47.59
3:22.52
33.87
34.93
350m:
400m:
3:58.09
4:32.44
35.57
34.35
11.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.4:41.18430
50m:
100m:
28.94
1:02.67
28.94
33.73
150m:
200m:
1:38.52
2:14.46
35.85
35.94
250m:
300m:
2:50.2235.76350m:
400m:
4:05.20
4:41.18

35.98
12.Ponikiewski Karol99Jasień Sucha Besk.5:41.18240
50m:
100m:
33.40
1:12.95
33.40
39.55
150m:
200m:
1:54.5941.64250m:
300m:
350m:
400m:

5:41.18

<< TOP >>
Konkurencja 2
21/4/2017 - 16:16
Chłopców, 400m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz4:14.06583
50m:
100m:
29.55
1:02.26
29.55
32.71
150m:
200m:
1:33.86
2:06.07
31.60
32.21
250m:
300m:
2:38.30
3:11.08
32.23
32.78
350m:
400m:
3:43.28
4:14.06
32.20
30.78
2.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim4:15.19575
50m:
100m:
30.33
1:03.13
30.33
32.80
150m:
200m:
1:36.75
2:10.07
33.62
33.32
250m:
300m:
2:42.36
3:14.32
32.29
31.96
350m:
400m:
3:45.86
4:15.19
31.54
29.33
3.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec4:15.84571
50m:
100m:
29.97
1:02.38
29.97
32.41
150m:
200m:
1:35.20
2:07.86
32.82
32.66
250m:
300m:

3:13.29
350m:
400m:
3:45.45
4:15.84
32.16
30.39
4.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków4:22.68527
50m:
100m:
30.10
1:02.81
30.10
32.71
150m:
200m:
1:35.77
2:09.34
32.96
33.57
250m:
300m:
2:42.54
3:16.26
33.20
33.72
350m:
400m:
3:49.67
4:22.68
33.41
33.01
5.Kałuża Jakub02Bobry Dębica4:30.23484
50m:
100m:
31.86
1:05.67
31.86
33.81
150m:
200m:
1:39.52
2:13.98
33.85
34.46
250m:
300m:
2:48.45
3:23.33
34.47
34.88
350m:
400m:
3:57.78
4:30.23
34.45
32.45
6.Nowak Jan02BOSiR Brzesko4:30.73481
50m:
100m:
30.81
1:04.63
30.81
33.82
150m:
200m:
1:39.15
2:14.09
34.52
34.94
250m:
300m:
2:49.03
3:23.86
34.94
34.83
350m:
400m:
3:58.98
4:30.73
35.12
31.75
7.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka4:33.13469
50m:
100m:
31.47
1:05.39
31.47
33.92
150m:
200m:
1:39.45
2:14.16
34.06
34.71
250m:
300m:
2:48.44
3:23.60
34.28
35.16
350m:
400m:
3:58.62
4:33.13
35.02
34.51
8.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków4:33.20468
50m:
100m:
32.02
1:06.64
32.02
34.62
150m:
200m:
1:41.75
2:16.41
35.11
34.66
250m:
300m:
2:50.67
3:25.62
34.26
34.95
350m:
400m:
4:00.03
4:33.20
34.41
33.17
9.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków4:37.95445
50m:
100m:
32.03
1:07.13
32.03
35.10
150m:
200m:
1:42.26
2:17.44
35.13
35.18
250m:
300m:
2:53.16
3:28.73
35.72
35.57
350m:
400m:
4:04.26
4:37.95
35.53
33.69
10.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka4:42.76422
50m:
100m:
31.08
1:06.09
31.08
35.01
150m:
200m:
1:42.53
2:19.30
36.44
36.77
250m:
300m:
2:56.10
3:32.10
36.80
36.00
350m:
400m:
4:07.98
4:42.76
35.88
34.78
11.Miodoński Mateusz SO03Unia Oświęcim4:43.07421
50m:
100m:
32.20
1:09.05
32.20
36.85
150m:
200m:
1:45.47
2:22.34
36.42
36.87
250m:
300m:
2:58.62
3:34.37
36.28
35.75
350m:
400m:
4:09.75
4:43.07
35.38
33.32
12.Kraus Wiktor03Wisła Kraków4:45.01413
50m:
100m:
31.24
1:06.39
31.24
35.15
150m:
200m:
1:43.10
2:19.73
36.71
36.63
250m:
300m:
2:56.91
3:33.96
37.18
37.05
350m:
400m:
4:10.67
4:45.01
36.71
34.34
13.Szastak Błażej03Wisła Kraków4:46.37407
50m:
100m:
31.79
1:07.59
31.79
35.80
150m:
200m:
1:43.99
2:20.64
36.40
36.65
250m:
300m:
2:57.36
3:34.39
36.72
37.03
350m:
400m:
4:11.78
4:46.37
37.39
34.59
14.Norek Mateusz02Gilus Gilowice4:46.52406
50m:
100m:
32.69
1:08.25
32.69
35.56
150m:
200m:
1:44.42
2:20.65
36.17
36.23
250m:
300m:
2:57.42
3:34.51
36.77
37.09
350m:
400m:
4:11.72
4:46.52
37.21
34.80
15.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków4:48.30399
50m:
100m:
31.30
1:06.12
31.30
34.82
150m:
200m:
1:42.89
2:19.71
36.77
36.82
250m:
300m:
2:56.46
3:33.56
36.75
37.10
350m:
400m:
4:10.68
4:48.30
37.12
37.62
16.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków4:54.08375
50m:
100m:
32.25
1:08.34
32.25
36.09
150m:
200m:
1:45.45
2:23.01
37.11
37.56
250m:
300m:
3:00.65
3:38.62
37.64
37.97
350m:
400m:
4:16.46
4:54.08
37.84
37.62
17.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka4:55.83369
50m:
100m:

1:09.88
150m:
200m:
1:47.55
2:25.39
37.67
37.84
250m:
300m:
3:03.44
3:42.06
38.05
38.62
350m:
400m:
4:19.33
4:55.83
37.27
36.50
18.Skrzyszowski Bruno03Wisła Kraków5:00.57352
50m:
100m:
33.90
1:11.90
33.90
38.00
150m:
200m:
1:50.91
2:29.72
39.01
38.81
250m:
300m:
3:08.11
3:46.38
38.39
38.27
350m:
400m:
4:24.20
5:00.57
37.82
36.37
19.Docew Maksymilian02Wisła Kraków5:00.95350
50m:
100m:
32.27
1:08.22
32.27
35.95
150m:
200m:
1:45.93
2:24.50
37.71
38.57
250m:
300m:
3:03.61
3:44.05
39.11
40.44
350m:
400m:
4:24.52
5:00.95
40.47
36.43
20.Talaga Maciej02Jasień Sucha Besk.5:06.61331
50m:
100m:
34.07
1:10.16
34.07
36.09
150m:
200m:
1:48.14
2:27.10
37.98
38.96
250m:
300m:

3:46.37
350m:
400m:
4:26.60
5:06.61
40.23
40.01
21.Dobrev Martin03Albatros'2001 Varna5:07.67328
50m:
100m:
32.99
1:10.20
32.99
37.21
150m:
200m:
1:49.02
2:28.63
38.82
39.61
250m:
300m:
3:07.99
3:48.27
39.36
40.28
350m:
400m:
4:28.49
5:07.67
40.22
39.18

<< TOP >>
Konkurencja 2
21/4/2017 - 16:16
Chłopców, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków4:38.14444
50m:
100m:
31.64
1:07.65
31.64
36.01
150m:
200m:
1:43.74
2:19.28
36.09
35.54
250m:
300m:
2:54.10
3:29.47
34.82
35.37
350m:
400m:
4:04.48
4:38.14
35.01
33.66
2.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry4:46.28407
50m:
100m:
32.38
1:07.88
32.38
35.50
150m:
200m:
1:44.27
2:20.65
36.39
36.38
250m:
300m:
2:57.26
3:34.11
36.61
36.85
350m:
400m:
4:11.06
4:46.28
36.95
35.22
3.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna4:59.68355
50m:
100m:
33.80
1:11.36
33.80
37.56
150m:
200m:
1:50.23
2:28.36
38.87
38.13
250m:
300m:
3:06.58
3:45.01
38.22
38.43
350m:
400m:
4:23.73
4:59.68
38.72
35.95
4.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków5:00.45352
50m:
100m:
34.12
1:11.72
34.12
37.60
150m:
200m:
1:51.00
2:30.45
39.28
39.45
250m:
300m:

3:48.36
350m:
400m:
4:25.97
5:00.45
37.61
34.48
5.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim5:13.17311
50m:
100m:
34.01
1:12.22
34.01
38.21
150m:
200m:
1:51.70
2:31.06
39.48
39.36
250m:
300m:
3:10.87
3:51.11
39.81
40.24
350m:
400m:
4:32.18
5:13.17
41.07
40.99
6.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko5:16.73300
50m:
100m:
35.47
1:15.28
35.47
39.81
150m:
200m:
1:55.59
2:36.22
40.31
40.63
250m:
300m:
3:16.48
3:57.25
40.26
40.77
350m:
400m:
4:38.44
5:16.73
41.19
38.29
7.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów5:17.25299
50m:
100m:
35.80
1:16.88
35.80
41.08
150m:
200m:
1:58.34
2:39.19
41.46
40.85
250m:
300m:
3:19.43
3:59.09
40.24
39.66
350m:
400m:
4:38.39
5:17.25
39.30
38.86
8.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów5:20.03291
50m:
100m:
35.53
1:15.03
35.53
39.50
150m:
200m:
1:55.38
2:36.88
40.35
41.50
250m:
300m:
3:18.08
3:59.22
41.20
41.14
350m:
400m:
4:40.21
5:20.03
40.99
39.82
9.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków5:20.79289
50m:
100m:
35.07
1:14.08
35.07
39.01
150m:
200m:
1:54.54
2:36.12
40.46
41.58
250m:
300m:
3:17.52
3:59.87
41.40
42.35
350m:
400m:
4:41.58
5:20.79
41.71
39.21
10.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim5:33.40258
50m:
100m:
36.23
1:17.79
36.23
41.56
150m:
200m:
2:01.1343.34250m:
300m:
3:27.63
4:10.35

42.72
350m:
400m:
4:53.55
5:33.40
43.20
39.85
11.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków5:43.33236
50m:
100m:
38.96
1:21.83
38.96
42.87
150m:
200m:
2:06.61
2:50.63
44.78
44.02
250m:
300m:
350m:
400m:

5:43.33
12.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów5:43.95234
50m:
100m:
37.05
1:19.33
37.05
42.28
150m:
200m:
2:03.24
2:47.69
43.91
44.45
250m:
300m:
3:33.86
4:19.02
46.17
45.16
350m:
400m:
5:02.94
5:43.95
43.92
41.01
13.Stec Piotr04Kmita Zabierzów5:52.55218
50m:
100m:
37.98
1:22.21
37.98
44.23
150m:
200m:
2:07.92
2:53.47
45.71
45.55
250m:
300m:
3:38.77
4:23.80
45.30
45.03
350m:
400m:
5:08.63
5:52.55
44.83
43.92
14.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków6:06.31194
50m:
100m:
40.93
1:27.96
40.93
47.03
150m:
200m:
2:13.30
2:58.63
45.34
45.33
250m:
300m:
3:45.78
4:33.40
47.15
47.62
350m:
400m:
5:20.36
6:06.31
46.96
45.95
15.Sikora Olgierd05Siemacha ASP Kraków6:31.42159
50m:
100m:
44.50
1:32.25
44.50
47.75
150m:
200m:
2:22.06
3:11.53
49.81
49.47
250m:
300m:
4:01.71
4:52.21
50.18
50.50
350m:
400m:
5:42.56
6:31.42
50.35
48.86


<< TOP >>
Konkurencja 3
21/4/2017 - 17:11
Kobiet, 400m zmienny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec5:15.79554
50m:
100m:
31.42
1:07.77
31.42
36.35
150m:
200m:
1:50.00
2:32.52
42.23
42.52
250m:
300m:
3:16.47
4:04.16
43.95
47.69
350m:
400m:
4:40.94
5:15.79
36.78
34.85
2.Czornik Julia01AZS AWF Katowice5:21.27526
50m:
100m:
34.21
1:12.90
34.21
38.69
150m:
200m:
1:52.36
2:31.85
39.46
39.49
250m:
300m:
3:18.40
4:05.69
46.55
47.29
350m:
400m:
4:44.05
5:21.27
38.36
37.22
3.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków5:25.72505
50m:
100m:
32.77
1:10.04
32.77
37.27
150m:
200m:
1:52.49
2:34.14
42.45
41.65
250m:
300m:
3:21.74
4:10.31
47.60
48.57
350m:
400m:
4:49.17
5:25.72
38.86
36.55
4.Cholewa Karolina SK01SMS Galicja Kraków5:27.75496
50m:
100m:
34.09
1:15.43
34.09
41.34
150m:
200m:
1:57.07
2:37.27
41.64
40.20
250m:
300m:
3:23.55
4:09.61
46.28
46.06
350m:
400m:
4:50.09
5:27.75
40.48
37.66
5.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice5:45.29424
50m:
100m:
36.66
1:18.87
36.66
42.21
150m:
200m:
2:02.80
2:45.94
43.93
43.14
250m:
300m:
3:36.76
4:27.03
50.82
50.27
350m:
400m:
5:07.08
5:45.29
40.05
38.21
6.Podleśny Emilia00Wisła Kraków5:57.65381
50m:
100m:
35.86
1:19.67
35.86
43.81
150m:
200m:
2:05.91
2:50.90
46.24
44.99
250m:
300m:
3:40.82
4:32.27
49.92
51.45
350m:
400m:
5:16.54
5:57.65
44.27
41.11
7.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice6:06.38355
50m:
100m:
37.05
1:22.36
37.05
45.31
150m:
200m:
2:09.42
2:54.54
47.06
45.12
250m:
300m:
3:46.51
4:39.66
51.97
53.15
350m:
400m:

6:06.38

<< TOP >>
Konkurencja 3
21/4/2017 - 17:11
Dziewcząt, 400m zmienny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.5:16.30551
50m:
100m:
33.22
1:12.95
33.22
39.73
150m:
200m:
1:51.89
2:31.30
38.94
39.41
250m:
300m:
3:16.69
4:01.83
45.39
45.14
350m:
400m:
4:39.29
5:16.30
37.46
37.01
2.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice5:25.65505
50m:
100m:
34.51
1:14.23
34.51
39.72
150m:
200m:
1:56.26
2:37.61
42.03
41.35
250m:
300m:
3:23.84
4:10.38
46.23
46.54
350m:
400m:
4:49.44
5:25.65
39.06
36.21
3.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków5:26.40502
50m:
100m:
34.73
1:16.32
34.73
41.59
150m:
200m:
1:56.36
2:36.30
40.04
39.94
250m:
300m:
3:23.83
4:10.91
47.53
47.08
350m:
400m:
4:49.52
5:26.40
38.61
36.88
4.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy5:28.59492
50m:
100m:
33.30
1:11.29
33.30
37.99
150m:
200m:
1:53.96
2:36.54
42.67
42.58
250m:
300m:
3:25.19
4:14.03
48.65
48.84
350m:
400m:
4:51.73
5:28.59
37.70
36.86
5.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków5:35.63461
50m:
100m:
33.91
1:15.57
33.91
41.66
150m:
200m:
1:57.57
2:40.11
42.00
42.54
250m:
300m:
3:27.99
4:16.82
47.88
48.83
350m:
400m:
4:56.68
5:35.63
39.86
38.95

<< TOP >>
Konkurencja 3
21/4/2017 - 17:11
Dziewcząt, 400m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko5:46.10421
50m:
100m:
36.34
1:17.95
36.34
41.61
150m:
200m:
2:03.63
2:47.86
45.68
44.23
250m:
300m:
3:35.82
4:24.79
47.96
48.97
350m:
400m:
5:07.39
5:46.10
42.60
38.71
2.Dela Natalia04Atut Częstochowa5:54.30392
50m:
100m:
34.83
1:18.72
34.83
43.89
150m:
200m:
2:05.39
2:50.68
46.67
45.29
250m:
300m:
3:40.23
4:31.25
49.55
51.02
350m:
400m:
5:13.27
5:54.30
42.02
41.03
3.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków5:58.53378
50m:
100m:
38.88
1:24.60
38.88
45.72
150m:
200m:

2:51.89
250m:
300m:
3:45.25
4:38.44
53.36
53.19
350m:
400m:
5:19.26
5:58.53
40.82
39.27
4.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko6:06.56354
50m:
100m:
38.98
1:23.75
38.98
44.77
150m:
200m:
2:07.65
2:52.04
43.90
44.39
250m:
300m:
3:47.38
4:42.50
55.34
55.12
350m:
400m:
5:24.93
6:06.56
42.43
41.63
5.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków6:13.91334
50m:
100m:
42.47
1:32.18
42.47
49.71
150m:
200m:
2:18.66
3:04.01
46.48
45.35
250m:
300m:
3:56.02
4:48.33
52.01
52.31
350m:
400m:
5:32.49
6:13.91
44.16
41.42
6.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko6:14.23333
50m:
100m:
37.62
1:26.28
37.62
48.66
150m:
200m:
2:15.99
3:04.15
49.71
48.16
250m:
300m:
3:53.60
4:44.58
49.45
50.98
350m:
400m:
5:31.30
6:14.23
46.72
42.93


<< TOP >>
Konkurencja 4
21/4/2017 - 17:33
Mężczyzn, 400m zmienny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jurek Przemysław81Bobry Dębica5:23.10387
50m:
100m:
30.53
1:05.98
30.53
35.45
150m:
200m:

2:31.67
250m:
300m:
3:19.73
4:08.55
48.06
48.82
350m:
400m:
4:46.57
5:23.10
38.02
36.53

<< TOP >>
Konkurencja 4
21/4/2017 - 17:33
Mężczyzn, 400m zmienny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice4:36.06620
50m:
100m:
29.45
1:02.48
29.45
33.03
150m:
200m:
1:39.38
2:15.95
36.90
36.57
250m:
300m:
2:52.70
3:30.54
36.75
37.84
350m:
400m:
4:03.78
4:36.06
33.24
32.28
2.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice4:39.88595
50m:
100m:
28.66
1:01.77
28.66
33.11
150m:
200m:
1:40.11
2:17.14
38.34
37.03
250m:
300m:
2:58.29
3:39.25
41.15
40.96
350m:
400m:
4:10.66
4:39.88
31.41
29.22
3.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków4:40.15594
50m:
100m:
29.83
1:02.79
29.83
32.96
150m:
200m:
1:40.42
2:17.37
37.63
36.95
250m:
300m:
2:56.46
3:36.83
39.09
40.37
350m:
400m:

4:40.15
4.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź4:43.77571
50m:
100m:
30.33
1:02.08
30.33
31.75
150m:
200m:
1:39.59
2:16.02
37.51
36.43
250m:
300m:
2:58.58
3:40.91
42.56
42.33
350m:
400m:
4:12.89
4:43.77
31.98
30.88
5.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków4:47.33550
50m:
100m:
30.27
1:04.34
30.27
34.07
150m:
200m:
1:40.04
2:16.46
35.70
36.42
250m:
300m:
2:58.15
3:40.08
41.69
41.93
350m:
400m:
4:14.37
4:47.33
34.29
32.96
6.Niedojad Aleksy01AZS AWF Katowice5:03.71466
50m:
100m:
30.52
1:05.89
30.52
35.37
150m:
200m:
1:45.79
2:25.24
39.90
39.45
250m:
300m:
3:06.37
3:49.78
41.13
43.41
350m:
400m:

5:03.71

<< TOP >>
Konkurencja 4
21/4/2017 - 17:33
Chłopców, 400m zmienny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków4:50.46532
50m:
100m:
30.95
1:07.39
30.95
36.44
150m:
200m:
1:45.07
2:21.54
37.68
36.47
250m:
300m:
3:02.74
3:45.38
41.20
42.64
350m:
400m:
4:18.41
4:50.46
33.03
32.05
2.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków4:54.48511
50m:
100m:
29.87
1:03.46
29.87
33.59
150m:
200m:
1:42.16
2:20.50
38.70
38.34
250m:
300m:
3:02.41
3:45.23
41.91
42.82
350m:
400m:
4:19.82
4:54.48
34.59
34.66
3.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica5:01.38477
50m:
100m:
31.45
1:07.48
31.45
36.03
150m:
200m:
2:26.651:19.17250m:
300m:
3:10.33
3:53.27

42.94
350m:
400m:
4:28.04
5:01.38
34.77
33.34
4.Maciąg Wojciech02Wisła Kraków5:03.43467
50m:
100m:
31.84
1:08.24
31.84
36.40
150m:
200m:

2:27.87
250m:
300m:
3:12.87
3:57.95
45.00
45.08
350m:
400m:
4:31.49
5:03.43
33.54
31.94
5.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice5:09.22441
50m:
100m:
31.48
1:08.32
31.48
36.84
150m:
200m:
1:47.55
2:27.06
39.23
39.51
250m:
300m:
3:12.33
3:56.92
45.27
44.59
350m:
400m:
4:33.05
5:09.22
36.13
36.17
6.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka5:11.60431
50m:
100m:
33.22
1:12.12
33.22
38.90
150m:
200m:
1:53.25
2:33.39
41.13
40.14
250m:
300m:
3:15.17
3:58.51
41.78
43.34
350m:
400m:
4:35.97
5:11.60
37.46
35.63
7.Norek Mateusz02Gilus Gilowice5:15.14417
50m:
100m:
33.42
1:13.79
33.42
40.37
150m:
200m:
1:54.04
2:34.53
40.25
40.49
250m:
300m:
3:16.66
3:59.62
42.13
42.96
350m:
400m:
4:37.43
5:15.14
37.81
37.71
8.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków5:22.55389
50m:
100m:
33.99
1:13.28
33.99
39.29
150m:
200m:
1:57.22
2:39.16
43.94
41.94
250m:
300m:
3:26.28
4:13.22
47.12
46.94
350m:
400m:
4:48.76
5:22.55
35.54
33.79
9.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków5:24.34382
50m:
100m:
32.20
1:10.42
32.20
38.22
150m:
200m:
1:55.31
2:38.10
44.89
42.79
250m:
300m:
3:23.34
4:10.37
45.24
47.03
350m:
400m:
4:48.01
5:24.34
37.64
36.33
10.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków5:38.61336
50m:
100m:
36.54
1:19.18
36.54
42.64
150m:
200m:
2:01.83
2:43.66
42.65
41.83
250m:
300m:
3:32.70
4:23.13
49.04
50.43
350m:
400m:
5:01.20
5:38.61
38.07
37.41

<< TOP >>
Konkurencja 4
21/4/2017 - 17:33
Chłopców, 400m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec5:14.33420
50m:
100m:
34.41
1:12.73
34.41
38.32
150m:
200m:
1:54.24
2:34.45
41.51
40.21
250m:
300m:
3:18.06
4:02.34
43.61
44.28
350m:
400m:
4:39.31
5:14.33
36.97
35.02
2.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo5:27.21372
50m:
100m:
31.36
1:08.55
31.36
37.19
150m:
200m:
1:51.72
2:35.26
43.17
43.54
250m:
300m:
3:24.20
4:13.10
48.94
48.90
350m:
400m:

5:27.21
3.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry5:30.40362
50m:
100m:
34.33
1:15.50
34.33
41.17
150m:
200m:
1:57.82
2:38.78
42.32
40.96
250m:
300m:
3:25.95
4:13.37
47.17
47.42
350m:
400m:
4:52.37
5:30.40
39.00
38.03
4.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków5:33.80351
50m:
100m:
37.89
1:22.20
37.89
44.31
150m:
200m:
2:06.90
2:49.37
44.70
42.47
250m:
300m:
3:32.58
4:17.31
43.21
44.73
350m:
400m:
4:56.84
5:33.80
39.53
36.96
DYSKW.Kogut Tadeusz04Siemacha ASP Kraków
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 17:40)


<< TOP >>
Konkurencja 5
21/4/2017 - 17:59
Kobiet, 800m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec9:02.79688
50m:
100m:
150m:
200m:
31.21
1:04.87
1:39.36
2:13.71
31.21
33.66
34.49
34.35
250m:
300m:
350m:
400m:
2:48.35
3:22.77
3:57.07
4:31.04
34.64
34.42
34.30
33.97
450m:
500m:
550m:
600m:
5:04.39
5:38.59
6:12.65
6:46.79
33.35
34.20
34.06
34.14
650m:
700m:
750m:
800m:
7:20.82
7:55.30
8:29.66
9:02.79
34.03
34.48
34.36
33.13
2.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków9:33.58583
50m:
100m:
150m:
200m:
33.32
1:08.57
1:43.95
2:19.52
33.32
35.25
35.38
35.57
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.65
3:31.70
4:07.49
4:43.43
36.13
36.05
35.79
35.94
450m:
500m:
550m:
600m:
5:19.21
5:55.49
6:32.03
7:09.33
35.78
36.28
36.54
37.30
650m:
700m:
750m:
800m:
7:45.46
8:21.49
8:58.26
9:33.58
36.13
36.03
36.77
35.32
3.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice9:36.76574
50m:
100m:
150m:
200m:
33.17
1:09.02
1:45.47
2:21.96
33.17
35.85
36.45
36.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.99
3:34.54
4:10.72
4:47.25
36.03
36.55
36.18
36.53
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.31
6:00.54
6:37.22
7:13.70
37.06
36.23
36.68
36.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:50.88
8:27.87

9:36.76
37.18
36.99
4.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.9:43.18555
50m:
100m:
150m:
200m:
32.84
1:08.46
1:44.36
2:20.56
32.84
35.62
35.90
36.20
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.89
3:33.50
4:10.31
4:47.08
36.33
36.61
36.81
36.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.11
6:01.11
6:38.29
7:15.29
37.03
37.00
37.18
37.00
650m:
700m:
750m:
800m:
7:52.56
8:30.02
9:07.12
9:43.18
37.27
37.46
37.10
36.06
5.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków9:43.74553
50m:
100m:
150m:
200m:
32.92
1:09.75
1:46.48
2:22.91
32.92
36.83
36.73
36.43
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.41
3:36.18
4:13.04
4:50.21
36.50
36.77
36.86
37.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.92
6:03.57
6:40.33
7:17.41
36.71
36.65
36.76
37.08
650m:
700m:
750m:
800m:
7:55.19
8:32.06
9:08.56
9:43.74
37.78
36.87
36.50
35.18
6.Nadybska Natalia01Glosator Kraków9:46.18546
50m:
100m:
150m:
200m:
33.53
1:10.39
1:47.61
2:24.48
33.53
36.86
37.22
36.87
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.70
3:38.90
4:16.76
4:54.12
37.22
37.20
37.86
37.36
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.23
6:08.28
6:45.71
7:22.53
37.11
37.05
37.43
36.82
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.38
8:35.71
9:11.50
9:46.18
36.85
36.33
35.79
34.68
7.Lipowska Małgorzata95Triathlon YMCA Kraków10:24.82451
50m:
100m:
150m:
200m:
36.35
1:15.52
1:54.14
2:33.25
36.35
39.17
38.62
39.11
250m:
300m:
350m:
400m:
3:12.06
3:50.79
4:30.13
5:09.30
38.81
38.73
39.34
39.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:49.00

7:08.36
7:48.28
39.70


39.92
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.04
9:08.23
9:47.25
10:24.82
39.76
40.19
39.02
37.57

<< TOP >>
Konkurencja 5
21/4/2017 - 17:59
Dziewcząt, 800m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn9:28.06600
50m:
100m:
150m:
200m:
33.59
1:09.39
1:45.35
2:21.54
33.59
35.80
35.96
36.19
250m:
300m:
350m:
400m:
2:57.83
3:33.76
4:09.76
4:46.01
36.29
35.93
36.00
36.25
450m:
500m:
550m:
600m:
5:21.64
5:57.77
6:33.35
7:08.91
35.63
36.13
35.58
35.56
650m:
700m:
750m:
800m:
7:44.13
8:19.39
8:54.70
9:28.06
35.22
35.26
35.31
33.36
2.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko9:36.44575
50m:
100m:
150m:
200m:
33.75
1:09.95
1:46.41
2:22.71
33.75
36.20
36.46
36.30
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.41
3:35.94
4:12.50
4:48.87
36.70
36.53
36.56
36.37
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.06
6:01.36
6:37.89
7:14.21
36.19
36.30
36.53
36.32
650m:
700m:
750m:
800m:
7:50.33
8:27.26
9:03.38
9:36.44
36.12
36.93
36.12
33.06
3.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice9:36.51574
50m:
100m:
150m:
200m:
33.68
1:10.05
1:46.74
2:23.40
33.68
36.37
36.69
36.66
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.97
3:36.41
4:13.03
36.57
36.44
36.62
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.57
6:01.57
6:38.01
7:14.41

36.00
36.44
36.40
650m:
700m:
750m:
800m:

8:27.33
9:03.39
9:36.51


36.06
33.12
4.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków9:55.79520
50m:
100m:
150m:
200m:
33.81
1:11.20
1:49.47
2:27.30
33.81
37.39
38.27
37.83
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.61
3:41.53
4:19.52
4:57.48
37.31
36.92
37.99
37.96
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.86
6:13.58
6:51.34
7:27.25
38.38
37.72
37.76
35.91
650m:
700m:
750m:
800m:
8:04.38
8:42.85
9:20.66
9:55.79
37.13
38.47
37.81
35.13
5.Dach Wiktoria SK03SMS Galicja Kraków9:59.07512
50m:
100m:
150m:
200m:
32.70
1:09.42
1:47.18
2:25.13
32.70
36.72
37.76
37.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.09
3:41.25
4:19.21
37.96
38.16
37.96
450m:
500m:
550m:
600m:

6:13.33
6:50.58
7:28.50


37.25
37.92
650m:
700m:
750m:
800m:

8:44.04
9:21.39
9:59.07


37.35
37.68
6.Niemczyk Wiktoria02MOSM Tychy10:04.83497
50m:
100m:
150m:
200m:
33.94
1:10.71
1:48.09
2:25.73
33.94
36.77
37.38
37.64
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.84
3:41.65
4:20.07
4:58.20
38.11
37.81
38.42
38.13
450m:
500m:
550m:
600m:
5:36.35
6:14.37
6:53.10
7:31.61
38.15
38.02
38.73
38.51
650m:
700m:
750m:
800m:
8:10.35
8:48.45
9:27.10
10:04.83
38.74
38.10
38.65
37.73
7.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków10:19.65462
50m:
100m:
150m:
200m:
34.54
1:13.26
1:52.82
2:32.37
34.54
38.72
39.56
39.55
250m:
300m:
350m:
400m:
3:11.67
3:50.60
4:29.02
5:08.16
39.30
38.93
38.42
39.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.81
6:27.57
7:06.94
7:46.60
39.65
39.76
39.37
39.66
650m:
700m:
750m:
800m:
8:26.05
9:04.52
9:42.36
10:19.65
39.45
38.47
37.84
37.29
8.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Kraków10:26.71447
50m:
100m:
150m:
200m:
33.34
1:10.75
1:49.51
2:28.65
33.34
37.41
38.76
39.14
250m:
300m:
350m:
400m:
3:08.10
3:47.95
4:28.01
5:08.57
39.45
39.85
40.06
40.56
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.74

7:08.87
7:48.86
40.17


39.99
650m:
700m:
750m:
800m:
8:28.83
9:08.88
9:48.24
10:26.71
39.97
40.05
39.36
38.47
9.Madej Maja03BOSiR Brzesko10:31.74436
50m:
100m:
150m:
200m:
34.55
1:12.32
1:50.79
2:30.74
34.55
37.77
38.47
39.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.96
3:50.96
4:31.10
5:11.38
40.22
40.00
40.14
40.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:51.97
6:32.52
7:13.01
7:53.93
40.59
40.55
40.49
40.92
650m:
700m:
750m:
800m:
8:34.10
9:14.25
9:53.63
10:31.74
40.17
40.15
39.38
38.11
10.Schab Zuzanna03Wisła Kraków10:53.80394
50m:
100m:
150m:
200m:
37.38
1:19.19
2:01.00
2:43.04
37.38
41.81
41.81
42.04
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.19
4:05.46
4:47.01
5:28.69
41.15
41.27
41.55
41.68
450m:
500m:
550m:
600m:
6:09.36
6:50.56
7:32.35
8:13.25
40.67
41.20
41.79
40.90
650m:
700m:
750m:
800m:
8:54.17
9:34.70
10:16.81
10:53.80
40.92
40.53
42.11
36.99
11.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.11:05.46373
50m:
100m:
150m:
200m:
35.46
1:14.72
1:55.34
2:35.67
35.46
39.26
40.62
40.33
250m:
300m:
350m:
400m:
3:17.26
3:59.37
4:41.69
5:24.75
41.59
42.11
42.32
43.06
450m:
500m:
550m:
600m:
6:07.77
6:50.66
7:33.86
8:17.28
43.02
42.89
43.20
43.42
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.59
9:43.08
10:25.81
11:05.46
43.31
42.49
42.73
39.65
12.Grela Amelia03Kmita Zabierzów12:45.06245
50m:
100m:
150m:
200m:
38.30
1:21.45
2:09.17
2:57.49
38.30
43.15
47.72
48.32
250m:
300m:
350m:
400m:
3:46.74
4:35.62
5:25.37
6:15.20
49.25
48.88
49.75
49.83
450m:
500m:
550m:
600m:
7:04.65
7:54.44
8:45.52
9:35.10
49.45
49.79
51.08
49.58
650m:
700m:
750m:
800m:

11:13.21
12:01.92
12:45.06


48.71
43.14

<< TOP >>
Konkurencja 5
21/4/2017 - 17:59
Dziewcząt, 800m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec9:18.05633
50m:
100m:
150m:
200m:
32.83
1:07.69
1:43.30
2:18.71
32.83
34.86
35.61
35.41
250m:
300m:
350m:
400m:
2:54.27
3:29.82
4:04.92
4:39.97
35.56
35.55
35.10
35.05
450m:
500m:
550m:
600m:
5:15.28
5:50.96
6:26.13
7:01.25
35.31
35.68
35.17
35.12
650m:
700m:
750m:
800m:
7:36.04
8:10.95
8:45.69
9:18.05
34.79
34.91
34.74
32.36
2.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice9:47.26543
50m:
100m:
150m:
200m:
33.10
1:09.27
1:46.31
2:23.51
33.10
36.17
37.04
37.20
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.23
3:36.86
4:14.00
4:51.35
36.72
36.63
37.14
37.35
450m:
500m:
550m:
600m:
5:28.78
6:06.58
6:43.88
7:21.16
37.43
37.80
37.30
37.28
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.05
8:36.07
9:12.59
9:47.26
37.89
37.02
36.52
34.67
3.Browarska Emilia04Jedność 32 Przyszowice9:56.97517
50m:
100m:
150m:
200m:
34.32
1:11.14
1:48.74
2:26.71
34.32
36.82
37.60
37.97
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.95
3:42.04
4:20.23
4:57.67
37.24
38.09
38.19
37.44
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.84
6:13.48
6:50.91
7:28.94
38.17
37.64
37.43
38.03
650m:
700m:
750m:
800m:
8:07.03
8:45.14

9:56.97
38.09
38.11
4.Mleczek Natalia05Jedność 32 Przyszowice10:09.37486
50m:
100m:
150m:
200m:
34.55
1:12.20
1:50.03
2:28.48
34.55
37.65
37.83
38.45
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.29
3:45.33
4:24.31
5:03.15
38.81
38.04
38.98
38.84
450m:
500m:
550m:
600m:
5:41.91
6:21.00
6:59.29
7:37.58
38.76
39.09
38.29
38.29
650m:
700m:
750m:
800m:
8:16.30
8:54.91
9:32.96
10:09.37
38.72
38.61
38.05
36.41
5.Wolny Natalia04Jedność 32 Przyszowice10:09.39486
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:09.68
1:47.60
2:24.94
33.66
36.02
37.92
37.34
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.89
3:40.88
4:19.09
4:57.28
36.95
38.99
38.21
38.19
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.96
6:14.94
6:53.97
7:33.37
38.68
38.98
39.03
39.40
650m:
700m:
750m:
800m:
8:13.20


10:09.39
39.83
6.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice10:26.45447
50m:
100m:
150m:
200m:
36.02
1:15.56
1:56.04
2:35.34
36.02
39.54
40.48
39.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.87
3:54.21
4:34.22
5:14.11
39.53
39.34
40.01
39.89
450m:
500m:
550m:
600m:
5:53.95

7:13.60
7:53.04
39.84


39.44
650m:
700m:
750m:
800m:
8:32.47
9:11.99
9:50.71
10:26.45
39.43
39.52
38.72
35.74
7.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków10:37.50425
50m:
100m:
150m:
200m:
35.14
1:14.87
1:55.31
2:35.70
35.14
39.73
40.44
40.39
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.16
3:54.82
4:34.99
5:15.01
39.46
39.66
40.17
40.02
450m:
500m:
550m:
600m:
5:55.95
6:36.48
7:17.45
7:58.07
40.94
40.53
40.97
40.62
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.26
9:19.21
9:59.37
10:37.50
40.19
40.95
40.16
38.13
8.Gorszanów Jagoda05Jedność 32 Przyszowice10:42.45415
50m:
100m:
150m:
200m:
34.43
1:13.17
1:53.71
2:33.78
34.43
38.74
40.54
40.07
250m:
300m:
350m:
400m:
3:14.49
3:54.77
4:36.25
5:16.39
40.71
40.28
41.48
40.14
450m:
500m:
550m:
600m:
5:57.20
6:38.11
7:19.73
8:00.86
40.81
40.91
41.62
41.13
650m:
700m:
750m:
800m:
8:42.01
9:23.73
10:04.11
10:42.45
41.15
41.72
40.38
38.34
9.Brach Oliwia04BOSiR Brzesko11:00.65381
50m:
100m:
150m:
200m:

1:16.65
1:57.41
2:38.75


40.76
41.34
250m:
300m:
350m:
400m:
3:20.30
4:02.61
4:44.84
5:27.45
41.55
42.31
42.23
42.61
450m:
500m:
550m:
600m:
6:08.94
6:51.04
7:32.87
8:14.72
41.49
42.10
41.83
41.85
650m:
700m:
750m:
800m:
8:57.92
9:40.07

11:00.65
43.20
42.15
10.Dadej Julia05BOSiR Brzesko11:23.54344
50m:
100m:
150m:
200m:
39.44
1:23.09
2:07.10
2:50.63
39.44
43.65
44.01
43.53
250m:
300m:
350m:
400m:
3:33.94
4:17.62
5:01.37
5:45.60
43.31
43.68
43.75
44.23
450m:
500m:
550m:
600m:
6:28.30
7:11.42
7:54.42
8:37.04
42.70
43.12
43.00
42.62
650m:
700m:
750m:
800m:
9:19.11
10:01.96

11:23.54
42.07
42.85
11.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko11:32.68331
50m:
100m:
150m:
200m:
36.80
1:18.31
2:01.16
2:44.58
36.80
41.51
42.85
43.42
250m:
300m:
350m:
400m:
3:28.00
4:11.48
4:55.69
5:39.77
43.42
43.48
44.21
44.08
450m:
500m:
550m:
600m:
6:23.21
7:07.32
7:51.66
8:35.62
43.44
44.11
44.34
43.96
650m:
700m:
750m:
800m:
9:19.72
10:04.28

11:32.68
44.10
44.56

PKKusion Judyta06BOSiR Brzesko10:54.09393
50m:
100m:
150m:
200m:
37.91
1:19.23
2:00.75
2:42.24
37.91
41.32
41.52
41.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.18
4:05.25
4:46.58
5:27.44
41.94
41.07
41.33
40.86
450m:
500m:
550m:
600m:
6:09.24
6:50.82
7:32.32
8:13.24
41.80
41.58
41.50
40.92
650m:
700m:
750m:
800m:
8:54.20
9:34.37
10:14.85
10:54.09
40.96
40.17
40.48
39.24


<< TOP >>
Konkurencja 6
21/4/2017 - 19:11
Chłopców, 800m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kalkan Jakub04Jedność 32 Przyszowice8:49.09588
50m:
100m:
150m:
200m:
29.69
1:02.73
1:35.96
2:09.17
29.69
33.04
33.23
33.21
250m:
300m:
350m:
400m:
2:42.60
3:16.35
3:49.80
4:23.40
33.43
33.75
33.45
33.60
450m:
500m:
550m:
600m:
4:56.81
5:30.41
6:03.85
6:37.33
33.41
33.60
33.44
33.48
650m:
700m:
750m:
800m:
7:10.74
7:44.34
8:17.60
8:49.09
33.41
33.60
33.26
31.49
2.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry9:34.14460
50m:
100m:
150m:
200m:
32.21
1:07.95
1:44.62
2:21.30
32.21
35.74
36.67
36.68
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.08
3:34.14
4:11.02
4:47.30
36.78
36.06
36.88
36.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:23.31
5:59.60
6:35.98
7:12.14
36.01
36.29
36.38
36.16
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.38
8:24.69
9:00.61
9:34.14
36.24
36.31
35.92
33.53
3.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko9:34.66459
50m:
100m:
150m:
200m:
32.59
1:08.81
1:45.53
2:22.44
32.59
36.22
36.72
36.91
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.40
3:36.35
4:12.38
4:49.19
36.96
36.95
36.03
36.81
450m:
500m:
550m:
600m:
5:25.54
6:01.95
6:38.92
7:15.51
36.35
36.41
36.97
36.59
650m:
700m:
750m:
800m:
7:51.88
8:28.34
9:02.66
9:34.66
36.37
36.46
34.32
32.00
4.Browarski Maciej04Jedność 32 Przyszowice10:22.98360
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:12.50
1:50.32
2:28.94
33.66
38.84
37.82
38.62
250m:
300m:
350m:
400m:
3:07.97
3:47.64
4:27.44
5:07.33
39.03
39.67
39.80
39.89
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.27
6:27.62
7:07.14
7:47.35
39.94
40.35
39.52
40.21
650m:
700m:
750m:
800m:

9:06.51
9:45.94
10:22.98


39.43
37.04
5.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko10:48.60319
50m:
100m:
150m:
200m:
36.26
1:16.80
1:58.47
2:39.71
36.26
40.54
41.67
41.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:20.62
4:00.98
4:42.40
5:23.46
40.91
40.36
41.42
41.06
450m:
500m:
550m:
600m:
6:05.23
6:46.61
7:27.47
8:09.64
41.77
41.38
40.86
42.17
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.76
9:29.24
10:09.47
10:48.60
40.12
39.48
40.23
39.13
6.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków11:08.71291
50m:
100m:
150m:
200m:
36.58
1:17.52
2:00.15
2:43.30
36.58
40.94
42.63
43.15
250m:
300m:
350m:
400m:
3:25.28
4:08.01
4:51.04
5:33.89
41.98
42.73
43.03
42.85
450m:
500m:
550m:
600m:
6:15.75
6:58.43
7:40.45
8:23.88
41.86
42.68
42.02
43.43
650m:
700m:
750m:
800m:
9:06.21
9:48.35
10:29.73
11:08.71
42.33
42.14
41.38
38.98
7.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków11:43.29250
50m:
100m:
150m:
200m:
39.73
1:23.31
2:07.67
39.73
43.58
44.36
250m:
300m:
350m:
400m:
3:38.25
4:22.86
5:06.77

44.61
43.91
450m:
500m:
550m:
600m:
6:37.11
7:21.97
8:07.54
8:52.44

44.86
45.57
44.90
650m:
700m:
750m:
800m:
9:36.46


11:43.29
44.02


<< TOP >>
Konkurencja 7
21/4/2017 - 19:35
Mężczyzn, 1500m dowolny25 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czerwiec Artur76Kmita Zabierzów19:43.99367
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.89
1:10.77
1:48.29
2:26.62
3:04.89
3:43.64
4:22.76
5:01.97
33.89
36.88
37.52
38.33
38.27
38.75
39.12
39.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:41.49
6:21.35
7:01.37
7:41.21
8:21.40
9:01.49
9:41.53
10:21.37
39.52
39.86
40.02
39.84
40.19
40.09
40.04
39.84
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:01.34
11:41.77

13:02.63
13:43.28
14:24.00
39.97
40.43


40.65
40.72
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:24.81
17:04.75
17:44.53
18:24.80

19:43.99

39.94
39.78
40.27
2.Ziółko Maciej77Kmita Zabierzów26:32.29151
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
38.35
1:24.04
2:12.98
3:03.87
3:56.07
4:48.90
5:41.61
6:34.57
38.35
45.69
48.94
50.89
52.20
52.83
52.71
52.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:28.47
8:21.62
9:14.70
10:07.79
11:01.73
11:56.06
12:50.29
13:44.63
53.90
53.15
53.08
53.09
53.94
54.33
54.23
54.34
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:39.20
15:33.76
16:28.90
17:23.70
18:19.33
19:14.40
20:09.31
21:04.15
54.57
54.56
55.14
54.80
55.63
55.07
54.91
54.84
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
21:57.67
22:52.22
23:47.30
24:42.78
25:39.12
26:32.29
53.52
54.55
55.08
55.48
56.34
53.17
3.Wilczek Jakub82Kmita Zabierzów26:58.88143
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
40.85
1:24.24
2:14.06
3:03.55
3:55.22
4:47.80
5:41.02
6:34.38
40.85
43.39
49.82
49.49
51.67
52.58
53.22
53.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
7:28.35
8:23.01
9:17.72
10:12.82
11:07.63
12:03.22
12:58.40
13:53.43
53.97
54.66
54.71
55.10
54.81
55.59
55.18
55.03
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
14:49.18
15:43.88
16:39.02
17:33.70
18:29.63
19:24.85
20:20.22
55.75
54.70
55.14
54.68
55.93
55.22
55.37
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
22:12.51

24:07.39


26:58.88

<< TOP >>
Konkurencja 7
21/4/2017 - 19:35
Mężczyzn, 1500m dowolny16 - 24 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź15:51.90707
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.68
1:00.84
1:31.88
2:03.37
2:35.40
3:07.11
3:39.06
4:10.73
29.68
31.16
31.04
31.49
32.03
31.71
31.95
31.67
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:42.69
5:14.73
5:46.81
6:18.94
6:50.78
7:22.79
7:54.73
8:26.52
31.96
32.04
32.08
32.13
31.84
32.01
31.94
31.79
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:58.51
9:30.72
10:03.18
10:35.44
11:07.36
11:39.26
12:11.10
12:43.38
31.99
32.21
32.46
32.26
31.92
31.90
31.84
32.28
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:15.31
13:47.28
14:18.94
14:50.73
15:22.49
15:51.90
31.93
31.97
31.66
31.79
31.76
29.41
2.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice16:29.07630
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.60
1:03.59
1:37.07
2:10.20
2:43.30
3:16.23
3:48.99
4:21.76
30.60
32.99
33.48
33.13
33.10
32.93
32.76
32.77
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.38
5:27.15
5:59.98
6:32.65
7:05.61
7:38.72
8:12.03
8:45.36
32.62
32.77
32.83
32.67
32.96
33.11
33.31
33.33
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:18.78
9:51.82
10:25.35
10:58.85
11:31.93
12:05.28
12:38.67
13:11.95
33.42
33.04
33.53
33.50
33.08
33.35
33.39
33.28
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:45.41
14:18.90
14:51.82
15:24.82
15:57.17
16:29.07
33.46
33.49
32.92
33.00
32.35
31.90
3.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice16:50.80590
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.91
1:02.03
1:34.64
2:07.89
2:40.49
3:13.15
3:46.19
4:19.14
29.91
32.12
32.61
33.25
32.60
32.66
33.04
32.95
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:52.24
5:25.45
5:59.59
6:34.34
7:08.98
7:43.24
8:16.81
8:51.35
33.10
33.21
34.14
34.75
34.64
34.26
33.57
34.54
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:25.80
9:59.70
10:34.05
11:08.44
11:42.34
12:16.70
12:51.42
13:25.90
34.45
33.90
34.35
34.39
33.90
34.36
34.72
34.48
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:00.37
14:34.39
15:08.88
15:43.44
16:17.57
16:50.80
34.47
34.02
34.49
34.56
34.13
33.23
4.Kłaput Bartosz SK00SMS Galicja Kraków17:01.14572
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.31
1:03.71
1:37.43

2:44.16
3:17.98
3:51.85
4:26.12
30.31
33.40
33.72


33.82
33.87
34.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.03
5:33.97
6:08.26
6:42.50
7:16.51
7:51.01
8:25.68
8:59.96
33.91
33.94
34.29
34.24
34.01
34.50
34.67
34.28
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:34.59
10:09.35
10:43.59
11:17.90
11:52.98
12:27.25
13:01.96
13:36.82
34.63
34.76
34.24
34.31
35.08
34.27
34.71
34.86
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.72
14:46.53
15:20.51
15:54.75
16:29.08
17:01.14
34.90
34.81
33.98
34.24
34.33
32.06
5.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków17:01.48572
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.64
1:00.14
1:33.41
2:07.63
2:41.56
3:15.71
3:49.25
4:23.31
27.64
32.50
33.27
34.22
33.93
34.15
33.54
34.06
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.54
5:32.34
6:06.56
6:40.69
7:15.45
7:49.94
8:25.03
9:00.23
34.23
34.80
34.22
34.13
34.76
34.49
35.09
35.20
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:35.29
10:10.28
10:45.19
11:20.29
11:54.79
12:29.62
13:04.61
13:39.50
35.06
34.99
34.91
35.10
34.50
34.83
34.99
34.89
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:14.13
14:48.60
15:22.91
15:56.67
16:30.11
17:01.48
34.63
34.47
34.31
33.76
33.44
31.37
6.Pająk Mikołaj01Jasień Sucha Besk.21:53.27269
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
35.21
1:14.88
1:57.08
2:39.99
3:24.18
4:09.24
4:54.34
5:39.90
35.21
39.67
42.20
42.91
44.19
45.06
45.10
45.56
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:25.23
7:10.35
7:56.29
8:40.95
9:25.89
10:11.53
10:56.18
11:40.45
45.33
45.12
45.94
44.66
44.94
45.64
44.65
44.27
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:25.54
13:09.94
13:53.42
14:38.26
15:22.61
16:08.08
16:53.34
17:39.16
45.09
44.40
43.48
44.84
44.35
45.47
45.26
45.82
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
18:23.16
19:06.26
19:49.69
20:31.17
21:13.41
21:53.27
44.00
43.10
43.43
41.48
42.24
39.86

<< TOP >>
Konkurencja 7
21/4/2017 - 19:35
Chłopców, 1500m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Danikiewicz Dawid SO03Unia Oświęcim16:58.70576
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.00
1:03.93
1:38.12
2:12.51
2:46.94
3:21.58
3:55.86
4:29.92
30.00
33.93
34.19
34.39
34.43
34.64
34.28
34.06
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.00
5:38.20
6:12.44
6:46.69
7:21.03
7:55.48
8:29.71
9:03.15
34.08
34.20
34.24
34.25
34.34
34.45
34.23
33.44
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:37.48
10:11.84
10:46.12
11:20.63
11:54.76
12:29.13
13:03.40
13:38.01
34.33
34.36
34.28
34.51
34.13
34.37
34.27
34.61
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:12.19
14:46.65
15:20.57
15:54.49
16:27.91
16:58.70
34.18
34.46
33.92
33.92
33.42
30.79
2.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice17:01.83571
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.25
1:01.79
1:35.57
2:09.87
2:43.48

3:52.05
4:26.66
29.25
32.54
33.78
34.30
33.61


34.61
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:00.50
5:34.30

6:42.67
7:16.74
7:51.23
8:25.76
9:00.13
33.84
33.80


34.07
34.49
34.53
34.37
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:34.48
10:08.57
10:43.16
11:17.80
11:52.59
12:27.29
13:01.96
13:36.91
34.35
34.09
34.59
34.64
34.79
34.70
34.67
34.95
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:11.52
14:46.07
15:20.40
15:54.99
16:29.82
17:01.83
34.61
34.55
34.33
34.59
34.83
32.01
3.Goździaszek Krystian02Bobry Dębica17:24.20535
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.80
1:04.67
1:39.14
2:14.09

3:23.86
30.80
33.87
34.47
34.95
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:09.32
5:44.48
6:20.43




9:16.94

35.16
35.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:51.29
10:25.86


12:47.08

13:57.00
14:31.85
34.35
34.57





34.85
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:



16:16.00

17:24.20
4.Kałuża Jakub02Bobry Dębica17:48.21500
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.09
1:08.85
1:44.05
2:19.37
2:54.07
3:29.59
4:05.07
4:40.66
33.09
35.76
35.20
35.32
34.70
35.52
35.48
35.59
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:16.54
5:52.41
6:28.45
7:03.96
7:39.65
8:15.66

9:27.61
35.88
35.87
36.04
35.51
35.69
36.01
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:03.72
10:39.66
11:15.60
11:51.38
12:27.13
13:03.02
13:39.00
14:14.93
36.11
35.94
35.94
35.78
35.75
35.89
35.98
35.93
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:50.98
15:27.04
16:02.60
16:38.48
17:14.30
17:48.21
36.05
36.06
35.56
35.88
35.82
33.91
5.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków17:59.85484
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.75
1:09.46
1:45.46
2:21.41
2:57.63
3:34.07
4:10.51
4:46.50
32.75
36.71
36.00
35.95
36.22
36.44
36.44
35.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:22.42
5:58.79
6:34.60
7:10.48
7:46.61
8:22.76
8:58.66
9:34.77
35.92
36.37
35.81
35.88
36.13
36.15
35.90
36.11
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:11.07
10:47.42
11:23.53
12:00.04
12:37.04
13:13.51
13:49.86
14:26.24
36.30
36.35
36.11
36.51
37.00
36.47
36.35
36.38
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:02.50
15:38.72
16:14.96
16:51.42
17:26.67
17:59.85
36.26
36.22
36.24
36.46
35.25
33.18
6.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków18:05.33477
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.87
1:08.74
1:45.77
2:22.64
2:59.48
3:36.36
4:13.21
4:49.97
32.87
35.87
37.03
36.87
36.84
36.88
36.85
36.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:27.43
6:04.22
6:41.60
7:19.12
7:56.22
8:32.25
9:09.07
9:45.50
37.46
36.79
37.38
37.52
37.10
36.03
36.82
36.43
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:21.80
10:58.02
11:34.55
12:11.43
12:47.24
13:23.86
14:01.00
14:37.67
36.30
36.22
36.53
36.88
35.81
36.62
37.14
36.67
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:13.41
15:48.37
16:23.34
16:58.94
17:33.22
18:05.33
35.74
34.96
34.97
35.60
34.28
32.11
7.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice18:05.49476
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.61
1:07.63
1:43.41
2:19.43
2:54.56
3:30.32
4:05.86
4:41.91
32.61
35.02
35.78
36.02
35.13
35.76
35.54
36.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:17.32
5:53.30
6:29.08
7:05.53
7:41.89
8:18.49
8:55.08
9:31.98
35.41
35.98
35.78
36.45
36.36
36.60
36.59
36.90
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:08.53
10:45.46
11:22.20
11:58.77
12:35.35
13:12.66
13:49.88
14:27.34
36.55
36.93
36.74
36.57
36.58
37.31
37.22
37.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:04.37
15:40.88
16:17.46
16:54.04
17:30.41
18:05.49
37.03
36.51
36.58
36.58
36.37
35.08
8.Nowak Jan02BOSiR Brzesko18:06.00476
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.81
1:04.85
1:40.05
2:15.39
2:51.31
3:27.40
4:04.19
4:41.33
30.81
34.04
35.20
35.34
35.92
36.09
36.79
37.14
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:18.25
5:55.28
6:32.47
7:09.29
7:45.45
8:22.15
8:59.48
9:36.22
36.92
37.03
37.19
36.82
36.16
36.70
37.33
36.74
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:13.68
10:49.79
11:26.05
12:03.56
12:40.52
13:17.29
13:54.69
14:32.23
37.46
36.11
36.26
37.51
36.96
36.77
37.40
37.54
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:09.08
15:45.26
16:21.38
16:57.32
17:31.83
18:06.00
36.85
36.18
36.12
35.94
34.51
34.17
9.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków18:25.29451
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.70
1:09.29
1:45.70
2:22.65
2:59.53
3:36.08
4:12.74
4:49.45
33.70
35.59
36.41
36.95
36.88
36.55
36.66
36.71
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:26.33

6:39.74
7:16.78
7:53.96

9:08.11
9:44.90
36.88


37.04
37.18


36.79
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:22.38

11:38.02
12:14.88

13:28.51
14:05.92
37.48


36.86


37.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:

15:57.66
16:35.26
17:12.81
17:49.49
18:25.29


37.60
37.55
36.68
35.80
10.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków18:45.75427
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.40
1:12.11
1:50.60
2:28.33
3:06.42
3:44.42
4:22.78
5:00.28
34.40
37.71
38.49
37.73
38.09
38.00
38.36
37.50
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:38.39
6:16.49
6:54.31
7:32.60
8:09.76
8:47.65
9:26.14
10:04.08
38.11
38.10
37.82
38.29
37.16
37.89
38.49
37.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:41.55
11:18.08
11:55.73
12:33.25
13:10.68
13:48.79
14:25.98
15:03.17
37.47
36.53
37.65
37.52
37.43
38.11
37.19
37.19
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:40.97
16:18.60
16:55.80
17:33.48
18:10.13
18:45.75
37.80
37.63
37.20
37.68
36.65
35.62
11.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec19:05.45405
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.44
1:09.47
1:46.77
2:24.66
3:02.23
3:40.79
4:18.95
4:57.14
33.44
36.03
37.30
37.89
37.57
38.56
38.16
38.19
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:35.95
6:13.77
6:52.05
7:31.09
8:09.61
8:48.52
9:26.76
10:04.97
38.81
37.82
38.28
39.04
38.52
38.91
38.24
38.21
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:43.62
11:22.91
12:02.62
12:42.80
13:21.73
13:59.61
14:38.56
15:16.66
38.65
39.29
39.71
40.18
38.93
37.88
38.95
38.10
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:54.78
16:32.64
17:10.82
17:48.34
18:26.74
19:05.45
38.12
37.86
38.18
37.52
38.40
38.71
12.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków19:38.09373
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.45
1:12.28
1:51.15
2:30.15
3:08.62
3:48.61
4:27.79
5:07.80
34.45
37.83
38.87
39.00
38.47
39.99
39.18
40.01
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:47.20
6:27.29
7:07.21
7:47.37
8:27.06
9:07.10
9:46.13
10:25.91
39.40
40.09
39.92
40.16
39.69
40.04
39.03
39.78
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
11:06.11
11:45.77
12:27.36
13:07.76
13:47.99
14:27.71
15:08.33
15:48.00
40.20
39.66
41.59
40.40
40.23
39.72
40.62
39.67
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:27.65
17:07.48
17:46.37
18:25.45
19:04.92
19:38.09
39.65
39.83
38.89
39.08
39.47
33.17
NIE UK.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec

PKSikora Aleksandra97Triathlon YMCA Kraków18:33.30563
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
34.67
1:11.80
1:49.15
2:26.29
3:03.85
3:41.20
4:18.36
4:55.91
34.67
37.13
37.35
37.14
37.56
37.35
37.16
37.55
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.09
6:09.91
6:46.98
7:23.60
8:00.68
8:37.55
9:14.47
9:51.30
37.18
36.82
37.07
36.62
37.08
36.87
36.92
36.83
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:27.83
11:04.87
11:42.01
12:18.81
12:55.93
13:33.62
14:10.76
14:48.36
36.53
37.04
37.14
36.80
37.12
37.69
37.14
37.60
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:26.10
16:03.78
16:41.19
17:18.51
17:56.43
18:33.30
37.74
37.68
37.41
37.32
37.92
36.87


<< TOP >>
2 - XII Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE22/4/2017 - 8:30


Konkurencja 8
22/4/2017 - 8:30
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału1:06.37Zygo Karolina01403Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:10.59463A33.2437.35
2.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice1:12.20432A33.9038.30
3.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:13.67407A33.6640.01
4.Mleczek Natalia05Jedność 32 Przyszowice1:14.23398A33.9140.32
5.Dela Natalia04Atut Częstochowa1:16.95357A35.5541.40
6.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka1:18.39338A36.6241.77
7.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków1:19.73321R36.9842.75
8.Kercel Emilia05Siemacha ASP Kraków1:23.34281R39.4543.89
9.Dadej Julia05BOSiR Brzesko1:23.6027841.4142.19
10.Gil Beata05Korona Swim Kielce1:23.9227538.5445.38
11.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz1:25.2926241.0944.20
12.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała1:26.1125539.3546.76
13.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim1:26.5625139.4447.12
14.Chrząstowska Angelika04Korona Swim Kielce1:30.6021841.3249.28
15.Maciążek Oliwia04Korona Swim Kielce1:34.0619543.7050.36
16.Michalska Julia05Korona Swim Kielce1:38.7716945.6153.16
17.Pituła Julia05Siemacha ASP Kraków1:38.9116845.1653.75
18.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków1:39.9816245.6454.34
19.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce1:41.9015347.7854.12
20.Kochel Oliwia05Korona Swim Kielce1:50.7311951.7658.97


<< TOP >>
Konkurencja 9
22/4/2017 - 8:40
Chłopców, 100m motylkowy

10 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału1:03.64Sobek Nikodem02503Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo1:04.50423A30.2434.26
2.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec1:06.63384A31.8234.81
3.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków1:09.41339A31.6037.81
4.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko1:11.84306A33.5938.25
5.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów1:12.42299A33.9138.51
6.Regulski Maciej04Atut Częstochowa1:13.31288A34.6438.67
7.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry1:13.84282R33.6640.18
8.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry1:14.05279R34.2439.81
9.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko1:15.1626734.8140.35
10.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim1:15.3726535.2640.11
11.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:16.2025635.0641.14
12.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:16.3025535.2441.06
13.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:16.9224935.0941.83
14.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce1:17.1424735.9041.24
15.Tynor Jan04Fala Niepołomice1:17.3124536.4740.84
16.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów1:18.2623736.0142.25
17.Kluczewski Jakub05Omega Olkusz1:19.7222437.3942.33
18.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna1:20.9821437.6743.31
19.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:24.8918539.2345.66
20.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim1:27.6616841.6046.06
21.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry1:27.9316739.6748.26
22.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków1:28.9616140.7748.19
23.Baran Wiktor05Korona Swim Kielce1:29.5515840.9248.63
24.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków1:29.8715640.5749.30
25.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec1:30.9115140.3250.59
26.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce1:37.9612046.4051.56
27.Mieszczak Tymoteusz04NKP Bielsko Biała1:40.6811144.9155.77
28.Pawlica Mateusz05Park Wodny Tarn. Góry1:46.209446.8559.35
29.Kundera Olaf05Korona Swim Kielce1:46.289447.5458.74
30.Banach Jan05Korona Swim Kielce1:50.158549.051:01.10
31.Mostownik Michał05Korona Swim Kielce1:50.198449.251:00.94


<< TOP >>
Konkurencja 10
22/4/2017 - 8:55
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału2:12.57Sikora Paulina01006Zabierzów25/4/2010

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:24.73564A32.4436.1537.6238.52
2.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków2:28.51522A33.4337.2539.0638.77
3.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko2:29.45512A33.8239.1838.3238.13
4.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:34.24466A34.4838.8939.9940.88
5.Buk Alicja02Korona Swim Kielce2:45.13380A36.7341.8443.5343.03
6.Kowal Emilia02Omega Olkusz2:46.45371A35.3242.9344.0144.19
7.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków2:51.58338R36.3742.9545.2447.02
8.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:53.93325R34.8743.7747.9547.34
9.Schab Zuzanna03Wisła Kraków2:54.5032239.1843.7846.6744.87


<< TOP >>
Konkurencja 11
22/4/2017 - 9:03
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord Memoriału1:57.97Poprawa Michał00115Zabierzów14/4/2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:08.71600A29.2032.5933.4533.47
2.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:09.12594A28.7132.7833.9933.64
3.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:09.22592A29.8132.9633.6532.80
4.Maciąg Piotr99Wisła Kraków2:09.41590A28.5733.0533.9733.82
5.Stec Kacper99Kmita Zabierzów2:09.44589A29.2933.3432.8333.98
6.Sosna Tomasz SK01SMS Galicja Kraków2:12.92544A29.3033.4034.8535.37
7.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec2:14.62524R30.1334.2335.3334.93
8.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:15.24517R30.5234.1335.3735.22
9.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:16.0850731.4733.2336.7534.63
10.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim2:16.3750430.2734.7635.6535.69
11.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków2:17.9048730.0335.3536.5335.99
12.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:20.1146530.1834.3436.4139.18
13.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice2:20.1546431.4035.3936.8736.49
14.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków2:20.2346329.6234.5937.1738.85
15.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków2:21.1845430.6734.9836.3139.22
16.Maciąg Wojciech02Wisła Kraków2:22.3944332.5136.9036.9536.03
17.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:23.1043631.1636.8137.3937.74
18.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:23.8442932.2236.2336.7838.61
19.Majda Adam01Kmita Zabierzów2:25.2441730.4635.8539.1539.78
20.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:25.9541131.4736.0938.6739.72
21.Soborski Jakub02Omega Olkusz2:29.6538132.3937.9039.1740.19
22.Czaja Przemysław01Omega Olkusz2:29.6938133.2138.2039.4838.80
23.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków2:31.7236633.8439.4940.5437.85
24.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków2:33.5635333.4238.9441.3339.87
25.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce2:36.0933634.3039.2241.3241.25
26.Ryś Szymon00Wisła Kraków2:38.2132333.3639.8441.8843.13
27.Barczyk Jan03Omega Olkusz2:38.4132133.8640.4242.4241.71
28.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków2:41.8030232.9541.2443.8543.76
29.Walter Alan02MOSM Tychy2:41.8330134.4840.5444.2342.58
30.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice2:48.5026735.2142.1145.1146.07


<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 9:20
Kobiet, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice28.21559A
2.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków28.94517A
3.Kasurova Anastasia01Albatros'2001 Varna29.20504A
4.Orpel Milena01MKS MOS Katowice29.23502A
5.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy29.24502A
6.Lipiarska Zofia99Kmita Zabierzów30.50442A
7.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków30.77430R
8.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.30.99421R
9.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice31.28410
10.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.31.58398
11.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice31.75392
12.Bistroń Małgorzata01Kmita Zabierzów34.11316

<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 9:20
Dziewcząt, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków27.47605A
2.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka27.51602A
3.Magierowska Julia02Piątka Chorzów28.21559A
4.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków28.46544A
5.Amerek Daria02MKS MOS Katowice29.08510A
6.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków29.19504A
7.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków29.50488R
8.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce29.52487R
9.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice29.68480
10.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.29.81473
11.Węska Kinga03Korona Swim Kielce29.89470
12.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.29.92468
13.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów30.36448
14.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków30.41446
15.Madej Faustyna02Aquarius Myślenice30.49442
16.Biela Inga03Aquarius Myślenice30.56439
17.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.30.81429
18.Nowak Jagoda02MKS MOS Katowice30.92424
19.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice31.08418
20.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice31.14415
21.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.31.17414
22.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.31.24411
23.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice31.66395
24.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice31.67395
25.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków31.69394
26.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.31.87387
27.Pawłowska Paulina Paulina02MKS MOS Katowice32.11379
28.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice32.19376
29.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice32.36370
30.Konopka Patrycja03Korona Swim Kielce32.70358
31.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice33.28340
32.Gil Julia03Korona Swim Kielce34.57303
33.Gędłek Wiktoria03Kmita Zabierzów34.85296
34.Grela Amelia03Kmita Zabierzów35.28285
35.Kaczmarczyk Małgorzata02Jasień Sucha Besk.36.08267
36.Ahmet Ajrin02Albatros'2001 Varna40.27192

<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 9:20
Dziewcząt, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków29.53487A
2.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice29.65481A
3.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów29.87470A
4.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz30.31450A
5.Ivanova Viktoria04Albatros'2001 Varna30.32450A
6.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec30.78430A
7.Dela Natalia04Atut Częstochowa30.79430R
8.Radeva Elena04Albatros'2001 Varna30.92424R
9.Marczak Marta04Piątka Chorzów31.06418
10.Rutka Emilia04Aquarius Myślenice31.98383
11.Włosik Wiktoria05Siemacha ASP Kraków32.31372
12.Kaleta Kalina05SiKReT Gliwice32.44367
13.Gil Beata05Korona Swim Kielce32.83354
14.Majoch Zuzanna04Limanowa-Swim32.84354
15.Chowaniec Oliwia04Karol Wadowice33.16344
16.Maciążek Oliwia04Korona Swim Kielce33.34338
17.Postrach Wiktoria04Korona Swim Kielce33.69328
18.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków35.23287
19.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko35.25286
20.Pituła Julia05Siemacha ASP Kraków35.95270
21.Gajda Emilia04Fala Niepołomice36.22264
22.Dulińska Maja05Korona Swim Kielce36.31262
23.Petrova Monika05Albatros'2001 Varna36.35261
24.Urbańczyk Julita05Kmita Zabierzów39.03211
25.Florkiewicz Kalina05Nika Sport Team Kraków42.06168
26.Patyk Barbara05Park Wodny Tarn. Góry43.96147

<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 9:20
Dziewcząt, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków32.27373A
2.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka33.58331A
3.Poppe Marta07Manta Kochłowice Ruda Śl.33.78325A
4.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry34.01319A
5.Głombica Julia06Piątka Chorzów34.46306A
6.Porębska Maja06Glosator Kraków34.61302A
7.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz35.09290R
8.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko35.10290R
9.Banach Oliwia06CKiS Miechów35.28285
10.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry35.39283
11.Bętkowska Zuzanna06CKiS Skawina36.33261
12.Micyk Wiktoria06CKiS Miechów36.53257
13.Filipiak Julia06Siemacha ASP Kraków36.69254
14.Janczyk Nikola06CKiS Miechów36.74253
15.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry36.97248
16.Piestrzyńska Kinga06CKiS Miechów37.01247
17.Kaleta Oliwia06Siemacha ASP Kraków37.33241
18.Waga Karolina06Kmita Zabierzów38.27223
19.Wójcik Zuzanna07Korona Swim Kielce39.01211
20.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków39.15209
21.Krysa Kamila07CKiS Miechów39.28207
22.Basista Karolina07SMS Galicja Kraków39.32206
23.Waga Dominika06Kmita Zabierzów39.55202
24.Gicala Natalia07BOSiR Brzesko39.77199
25.Siwior Maja06SMS Galicja Kraków39.78199
26.Nawrot Amelia06Korona Swim Kielce40.00196
27.Krawczyk Emilia07Kmita Zabierzów40.21193
28.Bernaś Aleksandra07MKS MOS Katowice40.42190
29.Czerwiec Karolina07Kmita Zabierzów41.02181
30.Sell Karolina07Korona Swim Kielce41.16180
31.Zajęcka Wiktoria06Korona Swim Kielce41.20179
32.Olszewska Amelia07Korona Swim Kielce41.29178
33.Głuszek Julia06Fala Niepołomice41.37177
34.Bracha Maja07Korona Swim Kielce43.12156
35.Skrzypek Jagoda07SMS Galicja Kraków44.76139
36.Zahuta Julia06Kmita Zabierzów46.15127
37.Jagielska Wiktoria06Korona Swim Kielce46.54124
38.Segieta Maria06Korona Swim Kielce48.77108
DYSKW.Czerwińska Aleksandra07Korona Swim Kielce
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:27)
DYSKW.Urbanik Laura07Kmita Zabierzów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:24)


<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 9:49
Mężczyzn, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków24.88539A
2.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków25.18520A
3.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice25.81483A
4.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.25.82483A
5.Maciąg Piotr99Wisła Kraków25.83482A
6.Czaja Przemysław01Omega Olkusz26.05470A
7.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów26.39452R
8.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź26.58442R
9.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice27.01422
Barczyk Norbert00Korona Kraków27.01422
11.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice27.11417
12.Podkowa Arkadiusz00Korona Kraków27.27410
13.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów27.66392
14.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.27.91382
15.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.28.07376
16.Zawartka Jakub01Kmita Zabierzów29.14336
17.Ponikiewski Karol99Jasień Sucha Besk.30.53292

<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 9:49
Chłopców, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.25.99473A
2.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim26.25459A
3.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.26.29457A
4.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.26.46448A
5.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków26.63440A
6.Jurzak Michał02Jasień Sucha Besk.27.17414A
7.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice27.24411R
8.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.27.41403R
9.Docew Maksymilian02Wisła Kraków27.45402
10.Sowa Karol02Jasień Sucha Besk.27.85384
11.Szastak Błażej03Wisła Kraków28.09375
12.Barczyk Jan03Omega Olkusz28.15372
13.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice28.27368
14.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków28.43361
15.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka28.51358
16.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków28.52358
17.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec28.79348
18.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków28.89344
19.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec29.27331
20.Talaga Maciej02Jasień Sucha Besk.29.37328
21.Dobrev Martin03Albatros'2001 Varna29.38327
22.Miodoński Mateusz SO03Unia Oświęcim29.69317
23.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków30.29299
24.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków30.61289
25.Samojło Jakub02Omega Olkusz30.70287
26.Waga Mateusz02Kmita Zabierzów31.00279
27.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice31.60263
28.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.32.01253

<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 9:49
Chłopców, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko28.42362A
2.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków28.69352A
3.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz29.42326A
4.Regulski Maciej04Atut Częstochowa30.05306A
5.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry30.28299A
6.Petkov Tsvetan04Albatros'2001 Varna30.93281A
7.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków31.00279R
8.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów31.62263R
9.Arnaudov Daniel04Albatros'2001 Varna31.69261
10.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów31.96254
11.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów32.03253
12.Kucharski Paweł05NKP Bielsko Biała32.11251
13.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów32.43243
14.Dragoev Akeksandr05Albatros'2001 Varna32.46243
15.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry32.95232
16.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków33.22226
17.Pisarski Jakub05MKS MOS Katowice33.96212
18.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków34.08210
19.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice34.09209
20.Stec Piotr04Kmita Zabierzów34.33205
21.Baran Wiktor05Korona Swim Kielce34.81197
22.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec35.16191
23.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków35.35188
Łopuch Jakub05Siemacha ASP Kraków35.35188
25.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków35.54185
26.Pawlica Mateusz05Park Wodny Tarn. Góry36.10176
27.Kundera Olaf05Korona Swim Kielce36.32173
28.Białas Bartosz05MKS MOS Katowice36.52170
29.Mieszczak Tymoteusz04NKP Bielsko Biała36.80166
30.Racewicz Aleksander05MKS MOS Katowice37.40158
31.Mostownik Michał05Korona Swim Kielce37.94152
32.Kwaśniak Damian05MKS MOS Katowice38.53145
33.Gorczyński Szymon05MKS MOS Katowice39.22137
34.Sikora Olgierd05Siemacha ASP Kraków39.27137
35.Banach Jan05Korona Swim Kielce39.28137
36.Jaszczuk Jan04Kmita Zabierzów39.35136
37.Zahuta Kacper05Kmita Zabierzów39.94130
38.Orzeł Piotr05Korona Swim Kielce41.47116
39.Janus Kamil05Korona Swim Kielce41.53116
40.Jakubas Michał05Nika Sport Team Kraków44.8092
DYSKW.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:58)

<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 9:49
Chłopców, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów32.16250A
2.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków32.72237A
3.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków33.11229A
4.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów33.51221A
5.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna33.98211A
6.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków34.09209A
7.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków34.18208R
8.Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków34.64200R
9.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry34.68199
10.Myszkowski Michał06Glosator Kraków35.63183
11.Nowakowski Oliwier07Siemacha ASP Kraków36.06177
12.Konieczny Miłosz07Nika Sport Team Kraków36.11176
13.Tynor Kacper06Fala Niepołomice36.14176
14.Herbut Oskar06Glosator Kraków36.24174
15.Dakowicz Marcin07SMS Galicja Kraków37.14162
16.Nogieć Leon06SMS Galicja Kraków37.20161
17.Nizankowski Michał07Kmita Zabierzów37.56156
18.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów37.93152
19.Wawro Jakub07Kmita Zabierzów38.15149
20.Bednarski Kacper06SMS Galicja Kraków38.37147
21.Laskowski Maciej06Kmita Zabierzów38.73143
22.Zając Maciej07Kmita Zabierzów38.78142
23.Chrobak Bartek06Kmita Zabierzów38.79142
24.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków39.16138
25.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce39.17138
26.Olszewski Eryk07Kmita Zabierzów39.27137
27.Kopta Piotr06Siemacha ASP Kraków39.63133
28.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków39.85131
29.Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków40.02129
30.Dawiec Teodor07Kmita Zabierzów40.51125
31.Baster Marcin07Korona Swim Kielce41.17119
32.Gajda Szymon07Fala Niepołomice46.0085
33.Morawski Szymon07Korona Swim Kielce46.4383
34.Borowiec Jakub07Korona Swim Kielce46.5082
35.Markowicz Dominik06SMS Galicja Kraków46.7381
36.Dolnicki Igor07Park Wodny Tarn. Góry47.2079
37.Duda Grzegorz06Fala Niepołomice50.5564
38.Segieta Aleksander07Korona Swim Kielce50.7663
39.Baran Michał07Korona Swim Kielce53.5654
40.Ciechanowski Maksymilian07Korona Swim Kielce55.1849
DYSKW.Durlik Wojciech07Korona Swim Kielce
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:51)

PKDawiec Tymoteusz08Kmita Zabierzów39.80131
PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów41.71114


<< TOP >>
Konkurencja 14
22/4/2017 - 10:22
Kobiet, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.1:08.49566A31.8936.60
2.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków1:09.83534A31.1338.70
3.Czornik Julia01AZS AWF Katowice1:10.82512A33.5537.27
4.Cholewa Karolina SK01SMS Galicja Kraków1:10.98508A32.2938.69
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice1:14.00449A34.8639.14
6.Podleśny Emilia00Wisła Kraków1:18.12381A35.8042.32

<< TOP >>
Konkurencja 14
22/4/2017 - 10:22
Dziewcząt, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kowal Emilia02Omega Olkusz1:09.42544A31.9937.43
2.Magierowska Julia02Piątka Chorzów1:09.49542A32.0037.49
3.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice1:10.03529A32.2037.83
4.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim1:10.94509A32.4638.48
5.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:11.02508A32.9838.04
6.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków1:11.17504A33.2837.89
7.Beruś Marta02Piątka Chorzów1:11.52497R34.3537.17
8.Zając Aleksandra02MOSM Tychy1:12.14484R32.9839.16
9.Dach Wiktoria SK03SMS Galicja Kraków1:13.4645934.9738.49
10.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Kraków1:14.6743734.2640.41
11.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków1:15.0843034.4540.63
12.Buk Alicja02Korona Swim Kielce1:15.2342734.3240.91
13.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków1:15.5242234.4141.11
14.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków1:15.64420
15.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków1:16.1641134.2541.91
16.Gągałka Marta03MKS MOS Katowice1:16.9639937.0639.90
17.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:17.3539335.1442.21
18.Schab Zuzanna03Wisła Kraków1:17.3939237.2840.11
19.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.5837535.5942.99
20.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:19.3036436.7742.53
21.Kliś Oliwia03NKP Bielsko Biała1:21.2833836.1545.13
22.Pawłowska Weronika03BOSiR Brzesko1:21.5633538.6942.87
23.Gil Julia03Korona Swim Kielce1:23.9330740.2543.68
24.Żaczek Karolina03NKP Bielsko Biała1:24.1630539.7244.44
25.Sroka Katarzyna02CKiS Miechów1:26.15284
26.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała1:29.6325241.1248.51
DYSKW.Madej Faustyna02Aquarius Myślenice
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)  (Czas: 10:12)

<< TOP >>
Konkurencja 14
22/4/2017 - 10:22
Dziewcząt, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko1:14.14446A35.0139.13
2.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów1:14.51439A33.9640.55
3.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice1:14.74435A35.7339.01
4.Marczak Marta04Piątka Chorzów1:15.17428A34.0641.11
5.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków1:15.66420A33.7741.89
6.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice1:16.06413A35.1540.91
7.Mleczek Natalia05Jedność 32 Przyszowice1:17.79386R36.7141.08
8.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków1:18.15381R35.5142.64
9.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków1:20.2735138.1342.14
10.Rutka Emilia04Aquarius Myślenice1:20.5934735.6844.91
11.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała1:22.1632839.1742.99
12.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko1:23.9130839.2144.70
13.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim1:25.2229440.1545.07
14.Gurgul Julia04BOSiR Brzesko1:25.3929241.7443.65
15.Chrząstowska Angelika04Korona Swim Kielce1:25.83287
16.Brach Oliwia04BOSiR Brzesko1:27.0827541.8845.20
17.Chowaniec Oliwia04Karol Wadowice1:27.3227338.4248.90
18.Postrach Wiktoria04Korona Swim Kielce1:29.0125841.4947.52
19.Majoch Zuzanna04Limanowa-Swim1:29.2325640.8448.39
20.Orzechowska Wiktoria05Siemacha ASP Kraków1:29.5925343.1246.47
21.Gil Beata05Korona Swim Kielce1:30.6524442.7447.91
22.Michalska Julia05Korona Swim Kielce1:31.2923942.2049.09
23.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce1:31.9723344.0947.88
24.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków1:34.8421347.3847.46
25.Gniewek Oliwia05Siemacha ASP Kraków1:39.4918447.3152.18
26.Kochel Oliwia05Korona Swim Kielce1:46.0715250.3555.72


<< TOP >>
Konkurencja 15
22/4/2017 - 10:47
Mężczyzn, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:00.30592A28.6431.66
2.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków1:01.85549A28.4833.37
3.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice1:02.52532A28.6233.90
4.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:03.31512A29.2534.06
5.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków1:03.34511A28.3934.95
6.Barczyk Norbert00Korona Kraków1:03.51507A28.5334.98
7.Piętka Marcin99Wisła Kraków1:03.53507R30.2933.24
8.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:03.71502R30.2633.45
9.Niedojad Aleksy01AZS AWF Katowice1:05.8345531.0734.76
10.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków1:07.8041732.3835.42
11.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków1:08.0741231.7436.33
12.Sumara Konrad00Wisła Kraków1:10.2937431.6538.64
13.Ryś Szymon00Wisła Kraków1:11.3635732.3039.06

<< TOP >>
Konkurencja 15
22/4/2017 - 10:47
Chłopców, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz1:04.05494A30.9533.10
2.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:04.18491A30.5433.64
3.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:05.86455A31.2334.63
4.Maciąg Wojciech02Wisła Kraków1:05.97452A30.2135.76
5.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:06.50442A30.3336.17
6.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków1:06.85435A29.8337.02
7.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków1:07.92414R30.3737.55
8.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków1:08.06412R33.6434.42
9.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków1:08.9039731.6337.27
10.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków1:09.0639432.1036.96
11.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec1:09.1839232.8536.33
12.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka1:09.3938931.8037.59
13.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec1:09.9338032.2137.72
14.Docew Maksymilian02Wisła Kraków1:10.2837432.4337.85
15.Kraus Wiktor03Wisła Kraków1:10.4537132.6137.84
16.Soborski Jakub02Omega Olkusz1:10.7836632.7338.05
17.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków1:11.0536232.2738.78
18.Szastak Błażej03Wisła Kraków1:12.0734733.9438.13
19.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka1:12.5734033.7938.78
20.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków1:12.6133933.4739.14
21.Jurzak Michał02Jasień Sucha Besk.1:13.6432535.0638.58
22.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków1:16.0229535.9740.05
23.Skrzyszowski Bruno03Wisła Kraków1:16.4729035.2541.22
24.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków1:18.5826737.8740.71
25.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.9626438.0840.88
26.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice1:22.7022937.6745.03
27.Bukała Bartosz03Siemacha ASP Kraków1:23.1322637.9145.22

<< TOP >>
Konkurencja 15
22/4/2017 - 10:47
Chłopców, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec1:10.03378A32.7437.29
2.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo1:10.31374A32.8737.44
3.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:11.85350A33.6838.17
4.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry1:12.56340A34.0938.47
5.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:14.19318A33.8840.31
6.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków1:14.58313A34.9039.68
7.Regulski Maciej04Atut Częstochowa1:15.65300R35.5740.08
8.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna1:16.42291R35.9440.48
9.Miłek Adam04MKS MOS Katowice1:17.3828037.4639.92
10.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:17.6727736.4941.18
11.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce1:19.3226037.1942.13
12.Arnaudov Daniel04Albatros'2001 Varna1:20.4224937.7342.69
13.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:20.8924538.4942.40
14.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry1:22.2123436.9445.27
15.Kluczewski Jakub05Omega Olkusz1:22.8422838.3344.51
16.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim1:23.5222340.3743.15
17.Kogut Tadeusz04Siemacha ASP Kraków1:24.6721441.5343.14
18.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów1:25.4520839.6745.78
19.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków1:30.2617644.0346.23
20.Pawlica Mateusz05Park Wodny Tarn. Góry1:32.5216442.9049.62
21.Sander Adam05Korona Swim Kielce1:34.3115447.7946.52
22.Bekier Filip05Korona Swim Kielce1:35.2915045.1750.12
DYSKW.Białas Bartosz05MKS MOS Katowice
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach  (Czas: 10:35)
DYSKW.Gorczyński Szymon05MKS MOS Katowice
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 10:34)


<< TOP >>
Konkurencja 16
22/4/2017 - 11:42
Kobiet, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków2:20.1761533.6835.8236.7533.92
2.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:22.0759133.7735.9336.5235.85
3.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:24.1656533.9436.0836.8637.28
4.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:30.9349235.5037.8438.7438.85
5.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków2:37.4643437.1439.6840.6739.97
6.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:43.8638538.9540.9642.5341.42
7.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice2:53.3932539.9143.4945.9844.01

<< TOP >>
Konkurencja 16
22/4/2017 - 11:42
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków2:25.6854834.1636.8837.8336.81
2.Amerek Daria02MKS MOS Katowice2:26.4453934.5837.1237.7736.97
3.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.2:28.4651734.4236.9838.4038.66
4.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków2:28.6551634.8737.6338.2937.86
5.Zając Aleksandra02MOSM Tychy2:29.7450434.8737.6538.8938.33
6.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:31.5348735.3237.4238.9439.85
7.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków2:32.7147536.2638.5239.4738.46
8.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:33.4346936.6038.4239.5438.87
9.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:33.5246836.5838.8339.5138.60
10.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.2:34.5445935.9038.4540.3539.84
11.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków2:35.9044736.0139.1740.6640.06
12.Buk Alicja02Korona Swim Kielce2:38.9742138.6939.8640.5039.92
13.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice2:40.0141337.3440.4042.4539.82
14.Madej Maja03BOSiR Brzesko2:41.4840238.3640.3941.5141.22
15.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice2:46.8736438.2142.7044.4641.50
16.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków2:48.9235139.3642.9344.0742.56
17.Kliś Oliwia03NKP Bielsko Biała2:52.2633139.0943.5845.3744.22
18.Konopka Patrycja03Korona Swim Kielce2:55.2431442.9044.3844.6243.34
19.Chęcina Zuzanna03Korona Swim Kielce2:59.0429543.0545.1346.1144.75
20.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała3:06.1326244.3448.1849.0544.56
21.Sroka Katarzyna02CKiS Miechów3:09.0125142.9848.6550.1147.27

<< TOP >>
Konkurencja 16
22/4/2017 - 11:42
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:30.2150035.6237.5038.3838.71
2.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków2:33.0947235.2740.0041.1536.67
3.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków2:36.8443936.1239.3040.9540.47
4.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz2:40.6140937.5041.1642.3439.61
5.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice2:40.8840737.4641.5342.1939.70
6.Radeva Elena04Albatros'2001 Varna2:45.8137139.1940.88
7.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna2:46.4036739.2242.4242.8041.96
8.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko2:48.7635240.1342.6243.6742.34
9.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko2:50.2634340.8943.3243.6142.44
10.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków2:51.5333540.1843.5945.2642.50
11.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków2:55.6031341.7045.3245.6442.94
12.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów2:56.4330841.8145.4245.7643.44
13.Oliwkiewicz Natalia05CKiS Miechów2:59.7929143.1145.01
14.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów3:07.2725843.4748.63
15.Włosik Wiktoria05Siemacha ASP Kraków3:09.9124744.5445.68
16.Gniewek Oliwia05Siemacha ASP Kraków3:11.9823945.3349.7749.1147.77
17.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce3:12.80236
18.Michalska Julia05Korona Swim Kielce3:23.1720246.9051.8953.4550.93
19.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków3:30.2818251.87
20.Kochel Oliwia05Korona Swim Kielce3:52.4113554.4959.661:00.7457.52


<< TOP >>
Konkurencja 17
22/4/2017 - 12:07
Mężczyzn, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:05.4959630.2732.3631.9930.87
2.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków2:05.8059129.7932.3132.4331.27
3.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków2:08.9554930.6532.3233.0632.92
4.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:10.8752530.9633.3533.7732.79
5.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:18.6944132.6135.5535.8034.73
6.Dudzik Sebastian SK01SMS Galicja Kraków2:18.8144031.8035.1636.1435.71

<< TOP >>
Konkurencja 17
22/4/2017 - 12:07
Chłopców, 200m grzbietowy

14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:16.9945832.4634.9136.1933.43
2.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:17.6045231.6835.6436.4133.87
3.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:18.8544032.1935.1636.8034.70
4.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:25.2638433.4436.2538.3837.19
5.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków2:25.3938334.7036.9538.1735.57
6.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:27.6436634.3637.6238.0537.61
7.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków2:27.7636533.0737.3838.8538.46
8.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków2:27.9436433.0936.1139.0539.69
9.Miodoński Mateusz SO03Unia Oświęcim2:29.20354
10.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce2:36.0231037.0040.3940.1638.47
11.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec2:36.4930737.3239.6240.0839.47

<< TOP >>
Konkurencja 17
22/4/2017 - 12:07
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko2:22.2940934.5336.3436.1735.25
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:25.6038134.3037.2337.7336.34
3.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:28.8335735.2037.7438.7937.10
4.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:29.8835034.7839.0138.5837.51
5.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim2:36.0631036.3839.4340.5739.68
6.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:37.0630436.7840.12
7.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała2:38.3029736.9639.8541.0140.48
8.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz2:40.6728437.6841.6942.6738.63
9.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry2:46.6725438.4343.0443.6741.53
10.Petkov Tsvetan04Albatros'2001 Varna2:51.1523539.4843.7745.5842.32
11.Kluczewski Jakub05Omega Olkusz2:53.8022442.1443.8244.8642.98
12.Łopuch Jakub05Siemacha ASP Kraków3:13.3316346.9949.1649.4647.72
13.Bekier Filip05Korona Swim Kielce3:13.9316145.9848.90
14.Bielski Filip05MKS MOS Katowice3:16.60155
15.Banach Jan05Korona Swim Kielce3:19.6514846.7550.7252.7649.42


<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 12:19
Kobiet, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Cholewa Karolina SK01SMS Galicja Kraków35.13550A
2.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.35.80520A
3.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice36.71482A
4.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.37.48453A
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice38.06433A
6.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice40.02372A
7.Kasurova Anastasia01Albatros'2001 Varna40.06371R
8.Bistroń Małgorzata01Kmita Zabierzów44.65268R

<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 12:19
Dziewcząt, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kowal Emilia02Omega Olkusz35.11551A
2.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice35.77521A
3.Dach Wiktoria SK03SMS Galicja Kraków35.89516A
4.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków36.01511A
5.Pawłowska Paulina Paulina02MKS MOS Katowice36.09508A
6.Beruś Marta02Piątka Chorzów36.30499A
7.Gągałka Marta03MKS MOS Katowice36.39495R
8.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków37.05469R
9.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice37.49453
10.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.37.82441
11.Biela Inga03Aquarius Myślenice38.51418
12.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Kraków39.23395
13.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków39.51387
14.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów39.97374
15.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.40.26366
16.Żaczek Karolina03NKP Bielsko Biała42.70306
17.Pawłowska Weronika03BOSiR Brzesko43.19296
18.Kaczmarczyk Małgorzata02Jasień Sucha Besk.44.25275
19.Ahmet Ajrin02Albatros'2001 Varna45.90247

<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 12:19
Dziewcząt, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko38.92405A
2.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko39.90376A
3.Gurgul Julia04BOSiR Brzesko40.74353A
4.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów40.96347A
5.Maciążek Oliwia04Korona Swim Kielce41.82326A
6.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna41.84326A
7.Gajda Emilia04Fala Niepołomice44.26275R
8.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków44.33274R
9.Dulińska Maja05Korona Swim Kielce44.62268
10.Pituła Julia05Siemacha ASP Kraków46.91231
11.Florkiewicz Kalina05Nika Sport Team Kraków49.65195
12.Patyk Barbara05Park Wodny Tarn. Góry49.88192
13.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków50.06190
14.Urbańczyk Julita05Kmita Zabierzów50.35187
15.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków50.72183
16.Petrova Monika05Albatros'2001 Varna51.65173

<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 12:19
Dziewcząt, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bętkowska Zuzanna06CKiS Skawina42.48311A
2.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków43.07298A
3.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry43.08298A
4.Banach Oliwia06CKiS Miechów43.42291A
5.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry43.71286A
6.Porębska Maja06Glosator Kraków44.02280A
7.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka44.51270R
8.Poppe Marta07Manta Kochłowice Ruda Śl.44.60269R
9.Głombica Julia06Piątka Chorzów47.50222
10.Skrzypek Jagoda07SMS Galicja Kraków47.71219
11.Micyk Wiktoria06CKiS Miechów47.85218
12.Piestrzyńska Kinga06CKiS Miechów48.57208
13.Bernaś Aleksandra07MKS MOS Katowice48.62207
14.Krysa Kamila07CKiS Miechów49.74194
15.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz50.08190
16.Filipiak Julia06Siemacha ASP Kraków50.15189
17.Kaleta Oliwia06Siemacha ASP Kraków50.34187
18.Siwior Maja06SMS Galicja Kraków51.31176
19.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry51.36176
20.Czerwińska Aleksandra07Korona Swim Kielce51.39176
21.Czerwiec Karolina07Kmita Zabierzów51.58174
22.Waga Karolina06Kmita Zabierzów52.03169
23.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko52.10168
24.Janczyk Nikola06CKiS Miechów52.45165
25.Waga Dominika06Kmita Zabierzów52.59164
26.Basista Karolina07SMS Galicja Kraków52.89161
27.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków53.06159
Głuszek Julia06Fala Niepołomice53.06159
29.Olszewska Amelia07Korona Swim Kielce53.95152
30.Zahuta Julia06Kmita Zabierzów54.77145
31.Nawrot Amelia06Korona Swim Kielce56.06135
32.Wójcik Zuzanna07Korona Swim Kielce57.82123
33.Zajęcka Wiktoria06Korona Swim Kielce57.93122
34.Jagielska Wiktoria06Korona Swim Kielce58.89116
35.Urbanik Laura07Kmita Zabierzów58.99116
36.Segieta Maria06Korona Swim Kielce1:01.89100
37.Bracha Maja07Korona Swim Kielce1:05.8083
38.Sell Karolina07Korona Swim Kielce1:08.0075
DYSKW.Gicala Natalia07BOSiR Brzesko
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:09)
DYSKW.Krawczyk Emilia07Kmita Zabierzów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:04)


<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 12:44
Mężczyzn, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice31.37521A
2.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków31.95493A
3.Piętka Marcin99Wisła Kraków32.07488A
4.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice32.11486A
5.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.32.97449A
6.Podkowa Arkadiusz00Korona Kraków33.44430A
7.Koprynia Tomasz99Kmita Zabierzów33.55426R
8.Niedojad Aleksy01AZS AWF Katowice34.09406R
9.Barczyk Norbert00Korona Kraków34.66386
10.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice34.78382
11.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.35.19369
12.Ponikiewski Karol99Jasień Sucha Besk.37.74299

<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 12:44
Chłopców, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy32.33476A
2.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.32.48469A
3.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków33.54426A
4.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków33.55426A
5.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków34.06407A
6.Sowa Karol02Jasień Sucha Besk.34.38396A
7.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice35.11371R
8.Walter Alan02MOSM Tychy35.62356R
9.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec35.83349
10.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce36.18339
11.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków36.27337
12.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec37.36308
13.Talaga Maciej02Jasień Sucha Besk.37.81297
14.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków37.97294
15.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.38.41284
16.Samojło Jakub02Omega Olkusz39.54260
17.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków39.65258
18.Waga Mateusz02Kmita Zabierzów39.91253

<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 12:44
Chłopców, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków36.72325A
2.Miłek Adam04MKS MOS Katowice39.03270A
3.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna39.76256A
4.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry40.92234A
5.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry41.00233A
6.Kogut Tadeusz04Siemacha ASP Kraków41.41226A
7.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów43.75192R
8.Pisarski Jakub05MKS MOS Katowice43.85190R
9.Kwaśniak Damian05MKS MOS Katowice43.95189
10.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice45.30173
11.Dragoev Akeksandr05Albatros'2001 Varna45.58170
12.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków45.95165
13.Sander Adam05Korona Swim Kielce46.36161
14.Racewicz Aleksander05MKS MOS Katowice47.11153
15.Kundera Olaf05Korona Swim Kielce47.20153
16.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków47.74147
17.Zahuta Kacper05Kmita Zabierzów48.07144
18.Pawlica Mateusz05Park Wodny Tarn. Góry48.60140
19.Stec Piotr04Kmita Zabierzów48.85138
20.Orzeł Piotr05Korona Swim Kielce51.39118
21.Jaszczuk Jan04Kmita Zabierzów53.51105
22.Jakubas Michał05Nika Sport Team Kraków1:03.5462
DYSKW.Arnaudov Daniel04Albatros'2001 Varna
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:40)

<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 12:44
Chłopców, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków41.99217A
2.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków45.17174A
3.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów45.26173A
4.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna45.83167A
5.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry46.09164A
6.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów46.51160A
7.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków46.71157R
8.Tynor Kacper06Fala Niepołomice47.27152R
9.Myszkowski Michał06Glosator Kraków47.63148
10.Herbut Oskar06Glosator Kraków48.59140
11.Konieczny Miłosz07Nika Sport Team Kraków48.69139
12.Bednarski Kacper06SMS Galicja Kraków49.17135
13.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów50.22127
14.Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków50.63124
15.Nogieć Leon06SMS Galicja Kraków50.89122
16.Chrobak Bartek06Kmita Zabierzów51.50117
17.Nizankowski Michał07Kmita Zabierzów51.53117
18.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce51.72116
19.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków51.77116
20.Dakowicz Marcin07SMS Galicja Kraków52.26112
21.Olszewski Eryk07Kmita Zabierzów52.33112
22.Zając Maciej07Kmita Zabierzów52.93108
23.Nowakowski Oliwier07Siemacha ASP Kraków53.16107
24.Wawro Jakub07Kmita Zabierzów53.69104
25.Durlik Wojciech07Korona Swim Kielce53.80103
26.Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków55.4194
27.Baster Marcin07Korona Swim Kielce55.7293
28.Dawiec Teodor07Kmita Zabierzów55.9392
29.Morawski Szymon07Korona Swim Kielce57.4584
30.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków58.5680
31.Gajda Szymon07Fala Niepołomice1:01.2370
32.Dolnicki Igor07Park Wodny Tarn. Góry1:02.4166
33.Markowicz Dominik06SMS Galicja Kraków1:02.5165
DYSKW.Borowiec Jakub07Korona Swim Kielce
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:27)
DYSKW.Duda Grzegorz06Fala Niepołomice
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:24)
DYSKW.Segieta Aleksander07Korona Swim Kielce
K10 - Dłonie przeniesione poza linią bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach)  (Czas: 12:24)
DYSKW.Ciechanowski Maksymilian07Korona Swim Kielce
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:24)

PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów54.04102
PKDawiec Tymoteusz08Kmita Zabierzów58.4080


<< TOP >>
Konkurencja 20
22/4/2017 - 13:13
Kobiet, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:09.0063330.4732.9933.1832.36
2.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków2:11.6559531.0733.2334.2233.13
3.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:12.0359031.6233.9133.8832.62
4.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:14.5455831.6734.7234.7733.38
5.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:19.6649933.0935.5936.0734.91
6.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy2:20.6248831.9134.8137.0436.86
7.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.2:22.8246633.0736.0436.8536.86
8.Orpel Milena01MKS MOS Katowice2:23.7145832.4136.5038.3736.43
9.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice2:28.3041633.8437.3538.8138.30
10.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:31.3339235.5238.5439.2238.05
11.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice2:36.9935135.9439.0341.5140.51

<< TOP >>
Konkurencja 20
22/4/2017 - 13:13
Dziewcząt, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka2:09.7362230.1933.2833.8632.40
2.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim2:11.7859430.4333.2034.5333.62
3.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn2:13.7356832.0233.7834.0233.91
4.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.6453230.9034.2735.4436.03
5.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:16.8753031.8934.3235.4135.25
6.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.9152931.5934.5835.4635.28
7.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:17.3352431.8435.0936.1334.27
8.Węska Kinga03Korona Swim Kielce2:19.4950032.8736.5436.6333.45
9.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:19.5750032.0335.4336.0436.07
10.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice2:19.9949532.8435.4836.2335.44
11.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce2:20.5948932.8537.0536.8333.86
12.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków2:20.7848733.0636.0636.8234.84
13.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:25.0844533.0737.0938.2436.68
14.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice2:26.1243532.9737.09
15.Madej Maja03BOSiR Brzesko2:28.2641733.8437.2738.7538.40
16.Nowak Jagoda02MKS MOS Katowice2:28.4541532.5236.7341.3137.89
17.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:28.7041332.7737.4140.3138.21
18.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków2:28.7341333.5838.2539.7337.17
19.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice2:34.6736735.1240.2340.2739.05
20.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice2:38.3334236.0840.5541.8539.85
21.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice2:40.3332937.6141.1343.0138.58
22.Chęcina Zuzanna03Korona Swim Kielce2:41.1132537.9841.8542.0439.24
23.Młynarska Józefina03Triathlon YMCA Kraków2:42.6731536.6641.3242.8741.82

<< TOP >>
Konkurencja 20
22/4/2017 - 13:13
Dziewcząt, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:12.6758231.6333.9134.0833.05
2.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:21.2448233.1836.9837.3433.74
3.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów2:22.7246732.8836.8637.3935.59
4.Mleczek Natalia05Jedność 32 Przyszowice2:24.4845033.2836.9137.3736.92
5.Ivanova Viktoria04Albatros'2001 Varna2:24.9244633.4337.6137.7136.17
6.Dela Natalia04Atut Częstochowa2:26.0543633.3337.0238.3337.37
7.Goj Aleksandra05Górnik Sosnowiec2:28.2241733.8737.9639.2337.16
8.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków2:31.2139334.9138.2039.4238.68
9.Kercel Emilia05Siemacha ASP Kraków2:34.2337034.8039.3041.2738.86
10.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała2:35.4836136.6340.0741.0337.75
11.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko2:37.9934436.5440.77
12.Brach Oliwia04BOSiR Brzesko2:39.2033636.5241.1441.9039.64
13.Kaleta Kalina05SiKReT Gliwice2:40.0733135.2940.9043.3940.49
14.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków2:40.7732735.5541.1241.7742.33
15.Dadej Julia05BOSiR Brzesko2:40.9432638.2640.8241.6240.24
16.Chrząstowska Angelika04Korona Swim Kielce2:42.7031537.6741.9442.9740.12
17.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków2:45.3630037.5342.8843.0641.89
18.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów2:48.0128637.2943.9945.1041.63
19.Orzechowska Wiktoria05Siemacha ASP Kraków2:49.5827837.8743.5944.8543.27
20.Oliwkiewicz Natalia05CKiS Miechów2:50.9227236.7242.8045.9345.47
21.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków3:01.8822542.0446.4747.2946.08


<< TOP >>
Konkurencja 21
22/4/2017 - 13:38
Mężczyzn, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stec Kacper99Kmita Zabierzów1:55.3064027.6829.5628.9529.11
2.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź1:58.2559328.6930.7630.2828.52
3.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:58.4459028.1430.1630.7329.41
4.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów2:00.9955428.1330.3230.8931.65
5.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:01.9654027.9931.8832.3329.76
6.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:02.1553828.1031.0231.9631.07
7.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice2:03.2652328.5031.4431.7531.57
8.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków2:03.4752128.5631.5732.2231.12
9.Czaja Przemysław01Omega Olkusz2:04.3451028.7932.3232.2031.03
10.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:05.3249829.3632.3632.7430.86
11.Majda Adam01Kmita Zabierzów2:05.5449529.0532.4733.2430.78
12.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków2:07.6647129.2231.53

<< TOP >>
Konkurencja 21
22/4/2017 - 13:38
Chłopców, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:01.7954328.3031.1431.8830.47
2.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.2:03.5951929.0031.8631.7331.00
3.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.2:04.2351128.1432.0132.6831.40
4.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec2:04.4650829.2231.3532.5131.38
5.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:04.7850528.9631.9132.1931.72
6.Danikiewicz Dawid SO03Unia Oświęcim2:05.2449929.1432.6833.0630.36
7.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:06.5248429.5432.5932.2532.14
8.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków2:07.7647029.4031.8432.9233.60
9.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:09.9044729.3833.42
10.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:11.2443430.1534.0134.6232.46
11.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice2:11.6143030.1533.2335.0233.21
12.Barczyk Jan03Omega Olkusz2:11.8442829.8333.5835.0333.40
13.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka2:12.8741830.1233.6834.5634.51
14.Soborski Jakub02Omega Olkusz2:14.4440330.4434.40
15.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków2:15.8139130.2434.5135.9535.11
16.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:15.9439031.5234.4535.0634.91
17.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka2:16.6438430.2334.2436.5835.59
18.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków2:17.4837731.7834.6535.5735.48
19.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka2:19.5136131.7735.4736.2736.00
20.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków2:20.5335331.3836.4937.1335.53
21.Dobrev Martin03Albatros'2001 Varna2:24.3832633.0136.9438.4336.00
22.Bukała Bartosz03Siemacha ASP Kraków2:38.3724736.3539.1441.4441.44

<< TOP >>
Konkurencja 21
22/4/2017 - 13:38
Chłopców, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:11.4043230.2934.1033.8033.21
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:13.8440931.1834.4535.0533.16
3.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:14.4440330.7334.2135.0934.41
4.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry2:24.3232633.4437.1237.5636.20
5.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce2:25.9231534.0136.9338.0136.97
6.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna2:26.7831033.2738.14
7.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów2:29.8329134.6439.2538.7937.15
8.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków2:29.8829133.5937.9539.8438.50
9.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry2:31.0328435.0538.3039.5038.18
10.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko2:31.4128234.5939.1339.7837.91
11.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów2:33.8626935.3240.2040.5137.83
12.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów2:34.2326735.0239.3640.5439.31
13.Tynor Jan04Fala Niepołomice2:36.1125735.5439.1241.1540.30
14.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry2:36.4425636.3240.2140.7439.17
15.Kucharski Paweł05NKP Bielsko Biała2:40.1723837.3242.2543.4037.20
16.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków2:40.6023637.2641.3842.2839.68
17.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków2:42.3422938.4542.34
18.Baran Wiktor05Korona Swim Kielce2:45.6121637.2741.3144.2142.82
19.Mieszczak Tymoteusz04NKP Bielsko Biała2:49.6820038.0743.8945.0642.66
20.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków2:52.1919239.5745.0145.3042.31
21.Bielski Filip05MKS MOS Katowice2:54.90183
22.Mostownik Michał05Korona Swim Kielce3:03.5415843.2147.8649.0043.47
23.Sikora Olgierd05Siemacha ASP Kraków3:03.8715742.0447.8648.7445.23


<< TOP >>
3 - XII Puchar Rycerza Kmity FINAŁY22/4/2017 - 16:00


Konkurencja 12
22/4/2017 - 16:00
Kobiet, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice28.46544
2.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków28.74528
3.Kasurova Anastasia01Albatros'2001 Varna28.84523
4.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy29.10509
5.Orpel Milena01MKS MOS Katowice29.12508
6.Lipiarska Zofia99Kmita Zabierzów30.40446

<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 16:00
Dziewcząt, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Magierowska Julia02Piątka Chorzów27.43608
2.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka27.55600
3.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków28.07567
4.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków28.38549
5.Amerek Daria02MKS MOS Katowice28.68532
6.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków29.77475

<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 16:00
Dziewcząt, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków28.93518
2.Ivanova Viktoria04Albatros'2001 Varna29.56485
3.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów29.73477
4.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz29.74477
5.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec29.95467
6.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice30.10460

<< TOP >>
Konkurencja 12
22/4/2017 - 16:00
Dziewcząt, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków32.18376
2.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka33.23342
3.Głombica Julia06Piątka Chorzów33.40336
4.Porębska Maja06Glosator Kraków33.46335
5.Poppe Marta07Manta Kochłowice Ruda Śl.33.55332
6.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry33.88322


<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 16:10
Mężczyzn, 50m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków24.59559
2.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków24.85541
3.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice25.43505
4.Czaja Przemysław01Omega Olkusz25.58496
5.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.25.61495
6.Maciąg Piotr99Wisła Kraków25.71489

<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 16:10
Chłopców, 50m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.25.53499
2.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim25.87480
3.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.26.08468
4.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.26.21461
5.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków26.41451
6.Jurzak Michał02Jasień Sucha Besk.26.69437

<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 16:10
Chłopców, 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków28.28367
2.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko28.58356
3.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz29.60320
4.Regulski Maciej04Atut Częstochowa29.80314
5.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry29.99308
6.Petkov Tsvetan04Albatros'2001 Varna30.49293

<< TOP >>
Konkurencja 13
22/4/2017 - 16:10
Chłopców, 50m dowolny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów31.86257
2.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków32.12250
3.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków32.93232
4.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna33.24226
5.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów33.43222
6.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków34.91195


<< TOP >>
Konkurencja 14
22/4/2017 - 16:19
Kobiet, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków1:08.4656730.6137.85
2.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.1:08.4856632.3736.11
3.Czornik Julia01AZS AWF Katowice1:09.9753132.3037.67
4.Cholewa Karolina SK01SMS Galicja Kraków1:10.1152832.1237.99
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice1:14.0544834.3239.73
6.Podleśny Emilia00Wisła Kraków1:17.8038635.6742.13

<< TOP >>
Konkurencja 14
22/4/2017 - 16:19
Dziewcząt, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Kowal Emilia02Omega Olkusz1:07.1460130.6936.45
2.Magierowska Julia02Piątka Chorzów1:08.6156330.8937.72
3.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice1:09.1455032.3436.80
4.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim1:09.9353232.3437.59
5.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:09.9553132.4237.53
6.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków1:11.2750232.2139.06

<< TOP >>
Konkurencja 14
22/4/2017 - 16:19
Dziewcząt, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko1:12.4147935.2637.15
2.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów1:12.8347133.6639.17
3.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice1:12.8946934.1338.76
4.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków1:14.4744033.1241.35
5.Marczak Marta04Piątka Chorzów1:15.4442334.8340.61
6.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice1:16.8740035.0841.79


<< TOP >>
Konkurencja 15
22/4/2017 - 16:29
Mężczyzn, 100m zmienny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice59.3362228.3231.01
2.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków1:00.9657328.2632.70
3.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice1:02.2653828.7233.54
4.Barczyk Norbert00Korona Kraków1:03.6450429.1434.50
5.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:03.8050029.4834.32
6.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków1:05.5046228.7836.72

<< TOP >>
Konkurencja 15
22/4/2017 - 16:29
Chłopców, 100m zmienny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz1:03.4350930.4732.96
2.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:04.1349230.6133.52
3.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:05.3146631.0634.25
4.Maciąg Wojciech02Wisła Kraków1:06.3244530.4235.90
5.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków1:06.4444329.2737.17
6.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.5642130.3537.21

<< TOP >>
Konkurencja 15
22/4/2017 - 16:29
Chłopców, 100m zmienny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec1:09.1239332.2936.83
2.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo1:09.2339133.4935.74
3.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:10.3537332.9837.37
4.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry1:12.3734333.5838.79
5.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków1:13.1733134.5938.58
6.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:13.3532933.2640.09


<< TOP >>
Konkurencja 16
22/4/2017 - 16:38
Kobiet, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków2:20.1761533.6835.8236.7533.92
2.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:22.0759133.7735.9336.5235.85
3.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:24.1656533.9436.0836.8637.28
4.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:30.9349235.5037.8438.7438.85
5.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków2:37.4643437.1439.6840.6739.97
6.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:43.8638538.9540.9642.5341.42
7.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice2:53.3932539.9143.4945.9844.01

<< TOP >>
Konkurencja 16
22/4/2017 - 16:38
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków2:25.6854834.1636.8837.8336.81
2.Amerek Daria02MKS MOS Katowice2:26.4453934.5837.1237.7736.97
3.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.2:28.4651734.4236.9838.4038.66
4.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków2:28.6551634.8737.6338.2937.86
5.Zając Aleksandra02MOSM Tychy2:29.7450434.8737.6538.8938.33
6.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:31.5348735.3237.4238.9439.85
7.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków2:32.7147536.2638.5239.4738.46
8.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:33.4346936.6038.4239.5438.87
9.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:33.5246836.5838.8339.5138.60
10.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.2:34.5445935.9038.4540.3539.84
11.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków2:35.9044736.0139.1740.6640.06
12.Buk Alicja02Korona Swim Kielce2:38.9742138.6939.8640.5039.92
13.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice2:40.0141337.3440.4042.4539.82
14.Madej Maja03BOSiR Brzesko2:41.4840238.3640.3941.5141.22
15.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice2:46.8736438.2142.7044.4641.50
16.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków2:48.9235139.3642.9344.0742.56
17.Kliś Oliwia03NKP Bielsko Biała2:52.2633139.0943.5845.3744.22
18.Konopka Patrycja03Korona Swim Kielce2:55.2431442.9044.3844.6243.34
19.Chęcina Zuzanna03Korona Swim Kielce2:59.0429543.0545.1346.1144.75
20.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała3:06.1326244.3448.1849.0544.56
21.Sroka Katarzyna02CKiS Miechów3:09.0125142.9848.6550.1147.27

<< TOP >>
Konkurencja 16
22/4/2017 - 16:38
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:30.2150035.6237.5038.3838.71
2.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków2:33.0947235.2740.0041.1536.67
3.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków2:36.8443936.1239.3040.9540.47
4.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz2:40.6140937.5041.1642.3439.61
5.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice2:40.8840737.4641.5342.1939.70
6.Radeva Elena04Albatros'2001 Varna2:45.8137139.1940.88
7.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna2:46.4036739.2242.4242.8041.96
8.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko2:48.7635240.1342.6243.6742.34
9.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko2:50.2634340.8943.3243.6142.44
10.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków2:51.5333540.1843.5945.2642.50
11.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków2:55.6031341.7045.3245.6442.94
12.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów2:56.4330841.8145.4245.7643.44
13.Oliwkiewicz Natalia05CKiS Miechów2:59.7929143.1145.01
14.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów3:07.2725843.4748.63
15.Włosik Wiktoria05Siemacha ASP Kraków3:09.9124744.5445.68
16.Gniewek Oliwia05Siemacha ASP Kraków3:11.9823945.3349.7749.1147.77
17.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce3:12.80236
18.Michalska Julia05Korona Swim Kielce3:23.1720246.9051.8953.4550.93
19.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków3:30.2818251.87
20.Kochel Oliwia05Korona Swim Kielce3:52.4113554.4959.661:00.7457.52


<< TOP >>
Konkurencja 17
22/4/2017 - 16:52
Mężczyzn, 200m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź2:05.4959630.2732.3631.9930.87
2.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków2:05.8059129.7932.3132.4331.27
3.Włodarczyk Bruno00Wisła Kraków2:08.9554930.6532.3233.0632.92
4.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:10.8752530.9633.3533.7732.79
5.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:18.6944132.6135.5535.8034.73
6.Dudzik Sebastian SK01SMS Galicja Kraków2:18.8144031.8035.1636.1435.71

<< TOP >>
Konkurencja 17
22/4/2017 - 16:52
Chłopców, 200m grzbietowy

14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:16.9945832.4634.9136.1933.43
2.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:17.6045231.6835.6436.4133.87
3.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:18.8544032.1935.1636.8034.70
4.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:25.2638433.4436.2538.3837.19
5.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków2:25.3938334.7036.9538.1735.57
6.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:27.6436634.3637.6238.0537.61
7.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków2:27.7636533.0737.3838.8538.46
8.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków2:27.9436433.0936.1139.0539.69
9.Miodoński Mateusz SO03Unia Oświęcim2:29.20354
10.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce2:36.0231037.0040.3940.1638.47
11.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec2:36.4930737.3239.6240.0839.47

<< TOP >>
Konkurencja 17
22/4/2017 - 16:52
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko2:22.2940934.5336.3436.1735.25
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:25.6038134.3037.2337.7336.34
3.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:28.8335735.2037.7438.7937.10
4.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:29.8835034.7839.0138.5837.51
5.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim2:36.0631036.3839.4340.5739.68
6.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:37.0630436.7840.12
7.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała2:38.3029736.9639.8541.0140.48
8.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz2:40.6728437.6841.6942.6738.63
9.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry2:46.6725438.4343.0443.6741.53
10.Petkov Tsvetan04Albatros'2001 Varna2:51.1523539.4843.7745.5842.32
11.Kluczewski Jakub05Omega Olkusz2:53.8022442.1443.8244.8642.98
12.Łopuch Jakub05Siemacha ASP Kraków3:13.3316346.9949.1649.4647.72
13.Bekier Filip05Korona Swim Kielce3:13.9316145.9848.90
14.Bielski Filip05MKS MOS Katowice3:16.60155
15.Banach Jan05Korona Swim Kielce3:19.6514846.7550.7252.7649.42


<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 17:05
Kobiet, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Cholewa Karolina SK01SMS Galicja Kraków35.35540
2.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.35.68525
3.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice36.21503
4.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.36.25501
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice37.42455
6.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice39.48388

<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 17:05
Dziewcząt, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Kowal Emilia02Omega Olkusz35.18548
2.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice35.25545
3.Beruś Marta02Piątka Chorzów35.40538
4.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków36.21503
5.Pawłowska Paulina Paulina02MKS MOS Katowice36.50491
6.Dach Wiktoria SK03SMS Galicja Kraków36.65485

<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 17:05
Dziewcząt, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Marek Amelia05BOSiR Brzesko37.39456
2.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko39.57385
3.Gurgul Julia04BOSiR Brzesko40.18368
4.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna40.27365
5.Maciążek Oliwia04Korona Swim Kielce40.70354
6.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów40.82351

<< TOP >>
Konkurencja 18
22/4/2017 - 17:05
Dziewcząt, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Bętkowska Zuzanna06CKiS Skawina42.02321
2.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków42.51310
3.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry42.84303
4.Banach Oliwia06CKiS Miechów43.27294
5.Porębska Maja06Glosator Kraków43.45291
6.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry43.57288


<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 17:15
Mężczyzn, 50m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice31.20530
2.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków31.64508
3.Piętka Marcin99Wisła Kraków31.67506
4.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice31.95493
5.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.32.84454
6.Podkowa Arkadiusz00Korona Kraków33.37433

<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy32.31477
2.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.32.72459
3.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków33.19440
4.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków33.36433
5.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków33.38432
6.Sowa Karol02Jasień Sucha Besk.33.98410

<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków35.20369
2.Miłek Adam04MKS MOS Katowice38.70277
3.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna39.31265
4.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry40.02251
5.Kogut Tadeusz04Siemacha ASP Kraków40.13249
6.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry40.40244

<< TOP >>
Konkurencja 19
22/4/2017 - 17:15
Chłopców, 50m klasyczny10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków42.35211
2.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów44.77179
3.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków45.67169
4.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna45.75168
5.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry45.91166
6.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów47.45150


<< TOP >>
Konkurencja 20
22/4/2017 - 17:25
Kobiet, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:09.0063330.4732.9933.1832.36
2.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków2:11.6559531.0733.2334.2233.13
3.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:12.0359031.6233.9133.8832.62
4.Nadybska Natalia01Glosator Kraków2:14.5455831.6734.7234.7733.38
5.Czornik Julia01AZS AWF Katowice2:19.6649933.0935.5936.0734.91
6.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy2:20.6248831.9134.8137.0436.86
7.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.2:22.8246633.0736.0436.8536.86
8.Orpel Milena01MKS MOS Katowice2:23.7145832.4136.5038.3736.43
9.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice2:28.3041633.8437.3538.8138.30
10.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice2:31.3339235.5238.5439.2238.05
11.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice2:36.9935135.9439.0341.5140.51

<< TOP >>
Konkurencja 20
22/4/2017 - 17:25
Dziewcząt, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka2:09.7362230.1933.2833.8632.40
2.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim2:11.7859430.4333.2034.5333.62
3.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn2:13.7356832.0233.7834.0233.91
4.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.6453230.9034.2735.4436.03
5.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:16.8753031.8934.3235.4135.25
6.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.9152931.5934.5835.4635.28
7.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:17.3352431.8435.0936.1334.27
8.Węska Kinga03Korona Swim Kielce2:19.4950032.8736.5436.6333.45
9.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków2:19.5750032.0335.4336.0436.07
10.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice2:19.9949532.8435.4836.2335.44
11.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce2:20.5948932.8537.0536.8333.86
12.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków2:20.7848733.0636.0636.8234.84
13.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:25.0844533.0737.0938.2436.68
14.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice2:26.1243532.9737.09
15.Madej Maja03BOSiR Brzesko2:28.2641733.8437.2738.7538.40
16.Nowak Jagoda02MKS MOS Katowice2:28.4541532.5236.7341.3137.89
17.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:28.7041332.7737.4140.3138.21
18.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków2:28.7341333.5838.2539.7337.17
19.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice2:34.6736735.1240.2340.2739.05
20.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice2:38.3334236.0840.5541.8539.85
21.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice2:40.3332937.6141.1343.0138.58
22.Chęcina Zuzanna03Korona Swim Kielce2:41.1132537.9841.8542.0439.24
23.Młynarska Józefina03Triathlon YMCA Kraków2:42.6731536.6641.3242.8741.82

<< TOP >>
Konkurencja 20
22/4/2017 - 17:25
Dziewcząt, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:12.6758231.6333.9134.0833.05
2.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:21.2448233.1836.9837.3433.74
3.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów2:22.7246732.8836.8637.3935.59
4.Mleczek Natalia05Jedność 32 Przyszowice2:24.4845033.2836.9137.3736.92
5.Ivanova Viktoria04Albatros'2001 Varna2:24.9244633.4337.6137.7136.17
6.Dela Natalia04Atut Częstochowa2:26.0543633.3337.0238.3337.37
7.Goj Aleksandra05Górnik Sosnowiec2:28.2241733.8737.9639.2337.16
8.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków2:31.2139334.9138.2039.4238.68
9.Kercel Emilia05Siemacha ASP Kraków2:34.2337034.8039.3041.2738.86
10.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała2:35.4836136.6340.0741.0337.75
11.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko2:37.9934436.5440.77
12.Brach Oliwia04BOSiR Brzesko2:39.2033636.5241.1441.9039.64
13.Kaleta Kalina05SiKReT Gliwice2:40.0733135.2940.9043.3940.49
14.Mędrysa Martyna05Glosator Kraków2:40.7732735.5541.1241.7742.33
15.Dadej Julia05BOSiR Brzesko2:40.9432638.2640.8241.6240.24
16.Chrząstowska Angelika04Korona Swim Kielce2:42.7031537.6741.9442.9740.12
17.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków2:45.3630037.5342.8843.0641.89
18.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów2:48.0128637.2943.9945.1041.63
19.Orzechowska Wiktoria05Siemacha ASP Kraków2:49.5827837.8743.5944.8543.27
20.Oliwkiewicz Natalia05CKiS Miechów2:50.9227236.7242.8045.9345.47
21.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków3:01.8822542.0446.4747.2946.08


<< TOP >>
Konkurencja 21
22/4/2017 - 17:38
Mężczyzn, 200m dowolny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stec Kacper99Kmita Zabierzów1:55.3064027.6829.5628.9529.11
2.Pawlaczyk Patryk00UKS 190 Łódź1:58.2559328.6930.7630.2828.52
3.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:58.4459028.1430.1630.7329.41
4.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów2:00.9955428.1330.3230.8931.65
5.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:01.9654027.9931.8832.3329.76
6.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:02.1553828.1031.0231.9631.07
7.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice2:03.2652328.5031.4431.7531.57
8.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków2:03.4752128.5631.5732.2231.12
9.Czaja Przemysław01Omega Olkusz2:04.3451028.7932.3232.2031.03
10.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:05.3249829.3632.3632.7430.86
11.Majda Adam01Kmita Zabierzów2:05.5449529.0532.4733.2430.78
12.Wójcik Paweł01SMS Galicja Kraków2:07.6647129.2231.53

<< TOP >>
Konkurencja 21
22/4/2017 - 17:38
Chłopców, 200m dowolny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:01.7954328.3031.1431.8830.47
2.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.2:03.5951929.0031.8631.7331.00
3.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.2:04.2351128.1432.0132.6831.40
4.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec2:04.4650829.2231.3532.5131.38
5.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:04.7850528.9631.9132.1931.72
6.Danikiewicz Dawid SO03Unia Oświęcim2:05.2449929.1432.6833.0630.36
7.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:06.5248429.5432.5932.2532.14
8.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków2:07.7647029.4031.8432.9233.60
9.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:09.9044729.3833.42
10.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:11.2443430.1534.0134.6232.46
11.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice2:11.6143030.1533.2335.0233.21
12.Barczyk Jan03Omega Olkusz2:11.8442829.8333.5835.0333.40
13.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka2:12.8741830.1233.6834.5634.51
14.Soborski Jakub02Omega Olkusz2:14.4440330.4434.40
15.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków2:15.8139130.2434.5135.9535.11
16.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka2:15.9439031.5234.4535.0634.91
17.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka2:16.6438430.2334.2436.5835.59
18.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków2:17.4837731.7834.6535.5735.48
19.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka2:19.5136131.7735.4736.2736.00
20.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków2:20.5335331.3836.4937.1335.53
21.Dobrev Martin03Albatros'2001 Varna2:24.3832633.0136.9438.4336.00
22.Bukała Bartosz03Siemacha ASP Kraków2:38.3724736.3539.1441.4441.44

<< TOP >>
Konkurencja 21
22/4/2017 - 17:38
Chłopców, 200m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:11.4043230.2934.1033.8033.21
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów2:13.8440931.1834.4535.0533.16
3.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:14.4440330.7334.2135.0934.41
4.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry2:24.3232633.4437.1237.5636.20
5.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce2:25.9231534.0136.9338.0136.97
6.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna2:26.7831033.2738.14
7.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów2:29.8329134.6439.2538.7937.15
8.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków2:29.8829133.5937.9539.8438.50
9.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry2:31.0328435.0538.3039.5038.18
10.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko2:31.4128234.5939.1339.7837.91
11.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów2:33.8626935.3240.2040.5137.83
12.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów2:34.2326735.0239.3640.5439.31
13.Tynor Jan04Fala Niepołomice2:36.1125735.5439.1241.1540.30
14.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry2:36.4425636.3240.2140.7439.17
15.Kucharski Paweł05NKP Bielsko Biała2:40.1723837.3242.2543.4037.20
16.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków2:40.6023637.2641.3842.2839.68
17.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków2:42.3422938.4542.34
18.Baran Wiktor05Korona Swim Kielce2:45.6121637.2741.3144.2142.82
19.Mieszczak Tymoteusz04NKP Bielsko Biała2:49.6820038.0743.8945.0642.66
20.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków2:52.1919239.5745.0145.3042.31
21.Bielski Filip05MKS MOS Katowice2:54.90183
22.Mostownik Michał05Korona Swim Kielce3:03.5415843.2147.8649.0043.47
23.Sikora Olgierd05Siemacha ASP Kraków3:03.8715742.0447.8648.7445.23


<< TOP >>
4 - XII Puchar Rycerza Kmity ELIMINACJE23/4/2017 - 9:00


Konkurencja 22
23/4/2017 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jankowska Justyna99Kmita Zabierzów30.02535A
2.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków30.99486A
3.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy31.52462A
4.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków31.82449A
5.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice32.02441A
6.Bogucka Karolina00Karol Wadowice32.92406A
7.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.33.07400R
8.Kasurova Anastasia01Albatros'2001 Varna33.66379R
9.Orpel Milena01MKS MOS Katowice33.67379
10.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice34.70346
11.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice35.43325
12.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice35.96311
13.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice36.29303
14.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.36.65294
DYSKW.Bistroń Małgorzata01Kmita Zabierzów
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody  (Czas: 9:11)

<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka30.01536A
2.Kowal Emilia02Omega Olkusz30.74498A
3.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków30.77497A
4.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków31.42467A
5.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków31.44466A
6.Węska Kinga03Korona Swim Kielce32.05440A
7.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków32.10438R
8.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków32.52421R
9.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice32.56419
10.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice32.77411
11.Buk Alicja02Korona Swim Kielce33.12398
12.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Kraków33.50385
13.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów34.20362
14.Madej Faustyna02Aquarius Myślenice34.66348
15.Nowak Jagoda02MKS MOS Katowice34.82343
16.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.35.09335
17.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice35.12334
18.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice35.13334
19.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków35.74317
20.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice36.35301
21.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków36.84289
22.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice37.01285
23.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice37.96264
24.Konopka Patrycja03Korona Swim Kielce38.12261
25.Chęcina Zuzanna03Korona Swim Kielce38.54253

<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice32.38426A
2.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków32.60418A
3.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów33.22395A
4.Rutka Emilia04Aquarius Myślenice33.85373A
5.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków35.02337A
6.Gil Beata05Korona Swim Kielce35.04336A
7.Marczak Marta04Piątka Chorzów35.25330R
8.Kercel Emilia05Siemacha ASP Kraków35.56322R
9.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim36.63294
10.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko36.70293
11.Maciążek Oliwia04Korona Swim Kielce37.36277
12.Chowaniec Oliwia04Karol Wadowice37.57273
13.Dadej Julia05BOSiR Brzesko37.94265
14.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko38.19260
15.Kaleta Kalina05SiKReT Gliwice39.07242
16.Michalska Julia05Korona Swim Kielce39.18240
17.Brach Oliwia04BOSiR Brzesko39.74230
18.Postrach Wiktoria04Korona Swim Kielce40.76213
19.Majoch Zuzanna04Limanowa-Swim40.87212
20.Pituła Julia05Siemacha ASP Kraków42.54188
21.Orzechowska Wiktoria05Siemacha ASP Kraków43.48176
22.Kochel Oliwia05Korona Swim Kielce47.29137
23.Patyk Barbara05Park Wodny Tarn. Góry52.7498

<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka35.03337A
2.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków36.31302A
3.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz38.08262A
4.Głombica Julia06Piątka Chorzów38.84247A
5.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry39.29238A
6.Poppe Marta07Manta Kochłowice Ruda Śl.39.52234A
7.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko41.07209R
8.Micyk Wiktoria06CKiS Miechów41.60201R
9.Gicala Natalia07BOSiR Brzesko42.24192
10.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry42.53188
11.Banach Oliwia06CKiS Miechów43.46176
12.Janczyk Nikola06CKiS Miechów44.19167
13.Piestrzyńska Kinga06CKiS Miechów44.86160
14.Czerwińska Aleksandra07Korona Swim Kielce45.22156
15.Filipiak Julia06Siemacha ASP Kraków46.07148
16.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry46.49144
17.Kaleta Oliwia06Siemacha ASP Kraków46.77141
18.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków47.93131
19.Wójcik Zuzanna07Korona Swim Kielce48.45127
20.Zajęcka Wiktoria06Korona Swim Kielce48.69125
21.Krysa Kamila07CKiS Miechów48.79124
22.Waga Karolina06Kmita Zabierzów50.04115
23.Bernaś Aleksandra07MKS MOS Katowice50.13115
24.Basista Karolina07SMS Galicja Kraków51.02109
25.Siwior Maja06SMS Galicja Kraków51.33107
26.Czerwiec Karolina07Kmita Zabierzów54.1591
27.Skrzypek Jagoda07SMS Galicja Kraków55.0986
28.Sell Karolina07Korona Swim Kielce56.4180
29.Nawrot Amelia06Korona Swim Kielce57.4976
30.Segieta Maria06Korona Swim Kielce1:00.9464
31.Olszewska Amelia07Korona Swim Kielce1:01.2363
32.Bracha Maja07Korona Swim Kielce1:01.5362
33.Jagielska Wiktoria06Korona Swim Kielce1:01.9860
DYSKW.Waga Dominika06Kmita Zabierzów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:07)
DYSKW.Krawczyk Emilia07Kmita Zabierzów
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 9:11)


<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 9:27
Mężczyzn, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stec Kacper99Kmita Zabierzów26.49557A
2.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków26.91531A
3.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków26.93530A
4.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.26.98527A
5.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków27.19515A
6.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice27.31508A
7.Czaja Przemysław01Omega Olkusz27.34506R
8.Barczyk Norbert00Korona Kraków27.50498R
9.Majda Adam01Kmita Zabierzów27.71486
10.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź27.75484
11.Sosna Tomasz SK01SMS Galicja Kraków28.26459
12.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów28.61442
13.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice28.71437
14.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.29.77392
15.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.32.28308

<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 9:27
Chłopców, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.27.72486A
2.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim28.00471A
3.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków28.02470A
4.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.28.26459A
5.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice28.28458A
6.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków28.59443A
7.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków28.64441R
8.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.29.19416R
9.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków29.40407
10.Barczyk Jan03Omega Olkusz29.62398
11.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.29.65397
12.Danikiewicz Dawid SO03Unia Oświęcim29.71395
13.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków29.85389
14.Adamczyk Wojciech02Górnik Sosnowiec30.04382
15.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków30.09380
16.Szastak Błażej03Wisła Kraków30.40368
17.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka30.71357
18.Soborski Jakub02Omega Olkusz31.13343
19.Kraus Wiktor03Wisła Kraków31.23340
20.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków31.37335
21.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków31.40334
22.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka31.85320
23.Jurzak Michał02Jasień Sucha Besk.31.88319
24.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków32.18310
25.Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec32.23309
26.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków33.39278
27.Dobrev Martin03Albatros'2001 Varna33.62272
28.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków35.02241
29.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.35.05240
30.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice36.13219
31.Bukała Bartosz03Siemacha ASP Kraków38.30184
DYSKW.Miodoński Mateusz SO03Unia Oświęcim
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 9:27
Chłopców, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo29.57400A
2.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec30.81354A
3.Regulski Maciej04Atut Częstochowa31.40334A
Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów31.40334A
5.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim32.39304A
6.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry33.28281A
7.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko33.79268R
8.Petkov Tsvetan04Albatros'2001 Varna33.93265R
9.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce34.19259
10.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów34.56250
11.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków34.74247
12.Kluczewski Jakub05Omega Olkusz35.20237
13.Tynor Jan04Fala Niepołomice36.79208
14.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec36.84207
15.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim36.87206
16.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry37.35198
17.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów38.21185
18.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków38.42182
19.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków39.02174
20.Baran Wiktor05Korona Swim Kielce39.58167
21.Kundera Olaf05Korona Swim Kielce41.54144
22.Pawlica Mateusz05Park Wodny Tarn. Góry42.26137
23.Stec Piotr04Kmita Zabierzów42.62133
24.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice43.33127
25.Banach Jan05Korona Swim Kielce45.49110
26.Sikora Olgierd05Siemacha ASP Kraków45.55109
27.Mostownik Michał05Korona Swim Kielce46.25104
28.Gorczyński Szymon05MKS MOS Katowice52.0073
29.Orzeł Piotr05Korona Swim Kielce53.7666
DYSKW.Białas Bartosz05MKS MOS Katowice
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:46)

<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 9:27
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów36.19218A
2.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów36.32216A
3.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków36.35215A
4.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków36.37215A
5.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry38.10187A
6.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków38.16186A
7.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków40.95150R
8.Nowakowski Oliwier07Siemacha ASP Kraków41.59144R
9.Bednarski Kacper06SMS Galicja Kraków41.62143
10.Nogieć Leon06SMS Galicja Kraków41.86141
11.Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków41.90140
12.Kopta Piotr06Siemacha ASP Kraków41.98140
13.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce42.23137
14.Konieczny Miłosz07Nika Sport Team Kraków42.79132
15.Tynor Kacper06Fala Niepołomice43.78123
16.Dakowicz Marcin07SMS Galicja Kraków45.63109
17.Laskowski Maciej06Kmita Zabierzów46.47103
18.Nizankowski Michał07Kmita Zabierzów46.59102
19.Zając Maciej07Kmita Zabierzów46.90100
20.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów47.0499
21.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków49.0687
22.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków50.1881
23.Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków51.8274
24.Dawiec Teodor07Kmita Zabierzów54.3664
25.Markowicz Dominik06SMS Galicja Kraków57.6754
26.Borowiec Jakub07Korona Swim Kielce59.0750
DYSKW.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:55)
DYSKW.Wawro Jakub07Kmita Zabierzów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:42)
DYSKW.Chrobak Bartek06Kmita Zabierzów
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 9:46)
DYSKW.Olszewski Eryk07Kmita Zabierzów
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 9:37)
DYSKW.Baster Marcin07Korona Swim Kielce
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 9:37)
DYSKW.Durlik Wojciech07Korona Swim Kielce
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 9:44)
DYSKW.Morawski Szymon07Korona Swim Kielce
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 9:37)
DYSKW.Segieta Aleksander07Korona Swim Kielce
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody  (Czas: 9:42)
DYSKW.Dolnicki Igor07Park Wodny Tarn. Góry
zmiana stylu
DYSKW.Baran Michał07Korona Swim Kielce
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody  (Czas: 9:31)
DYSKW.Ciechanowski Maksymilian07Korona Swim Kielce
M7 - Nieprzenoszenie ramion do porzodu nad lustrem wody  (Czas: 9:44)

PKDawiec Tymoteusz08Kmita Zabierzów47.5696
PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów56.5357


<< TOP >>
Konkurencja 24
23/4/2017 - 9:57
Kobiet, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.2:50.9848738.6343.92
2.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice3:03.0239743.2046.1947.5146.12
3.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice3:11.9334442.8048.2850.6250.23

<< TOP >>
Konkurencja 24
23/4/2017 - 9:57
Dziewcząt, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice2:41.7857536.9840.9141.7942.10
2.Beruś Marta02Piątka Chorzów2:45.0154238.0742.0943.2241.63
3.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:48.6650738.2142.8943.7943.77
4.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:49.4950038.7842.8643.7444.11
5.Dach Wiktoria SK03SMS Galicja Kraków2:50.1249437.5642.7244.5845.26
6.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków2:50.4949139.4643.5643.7543.72
7.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice2:52.4647539.2444.2546.0142.96
8.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.2:53.8046439.8344.0645.8844.03
9.Gągałka Marta03MKS MOS Katowice2:54.1346138.7844.6245.6245.11
10.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków2:56.8544038.5544.5447.7346.03
11.Biela Inga03Aquarius Myślenice2:58.3342939.1144.3247.2147.69
12.Pawłowska Paulina Paulina02MKS MOS Katowice3:00.3541538.6245.3347.6548.75
13.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.3:04.3638842.4546.4848.4047.03
14.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice3:08.4536440.6647.8550.2949.65
15.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków3:08.7136241.9247.8849.1549.76
16.Pawłowska Weronika03BOSiR Brzesko3:09.7035643.6747.6149.5848.84
17.Żaczek Karolina03NKP Bielsko Biała3:29.1426646.7554.1954.2753.93
18.Kliś Oliwia03NKP Bielsko Biała3:32.2825446.2554.5955.5455.90
19.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała3:35.6924249.8054.5856.4654.85
20.Sroka Katarzyna02CKiS Miechów3:36.1724146.8653.9757.4257.92
21.Kaczmarczyk Małgorzata02Jasień Sucha Besk.3:41.6722346.4954.56
22.Ahmet Ajrin02Albatros'2001 Varna3:51.7319549.2257.541:02.181:02.79

<< TOP >>
Konkurencja 24
23/4/2017 - 9:57
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:55.3745141.0545.5545.0643.71
2.Marek Amelia05BOSiR Brzesko2:55.5345040.8045.5645.4043.77
3.Dela Natalia04Atut Częstochowa3:05.5238142.0247.9549.1746.38
4.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko3:09.0936041.8048.8150.4748.01
5.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna3:14.8132941.7248.4252.4852.19
6.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów3:16.1532244.4652.1950.2449.26
7.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim3:17.2331745.4251.3150.7749.73
8.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków3:20.9030046.6452.2751.9250.07
9.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko3:23.7928746.4252.5954.2050.58
10.Chowaniec Oliwia04Karol Wadowice3:30.7226046.4153.7655.3655.19
11.Dulińska Maja05Korona Swim Kielce3:30.8925947.3453.7055.3954.46
12.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków3:34.8924550.0555.8956.5052.45
13.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce3:36.3824047.1155.7558.2255.30
14.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków3:41.2322552.4656.9755.8955.91
15.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków3:41.9622251.2556.1657.7356.82


<< TOP >>
Konkurencja 25
23/4/2017 - 10:19
Mężczyzn, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:21.0662332.3637.9134.6336.16
2.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków2:23.9058632.5337.7836.4337.16
3.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice2:25.3356933.8236.9137.5137.09
4.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice2:37.6244637.2239.9441.3939.07
5.Niedojad Aleksy01AZS AWF Katowice2:40.4542335.5140.8741.8042.27
6.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.2:42.1041035.2441.9143.5441.41

<< TOP >>
Konkurencja 25
23/4/2017 - 10:19
Chłopców, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:30.6351134.0738.2439.0339.29
2.Norek Mateusz02Gilus Gilowice2:31.5950235.2638.7939.5238.02
3.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:31.6650134.9438.6539.3038.77
4.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków2:35.0446936.2339.9040.3038.61
5.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka2:35.7646235.1139.9041.4039.35
6.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:36.1245935.9440.2940.6239.27
7.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków2:37.4844735.1640.0341.7640.53
8.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:37.7944535.0040.0741.6541.07
9.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków2:43.8139736.3140.2342.2145.06
10.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce2:49.0136238.5843.6743.5343.23
11.Walter Alan02MOSM Tychy2:53.3533538.9044.5945.5144.35
12.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:54.2033038.7243.9246.1845.38
13.Sowa Karol02Jasień Sucha Besk.2:54.6132839.5643.8346.3144.91
14.Talaga Maciej02Jasień Sucha Besk.2:54.6532838.6544.3946.0545.56
15.Docew Maksymilian02Wisła Kraków2:56.6531739.9345.4445.8545.43
16.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków2:57.6131239.2546.6746.1745.52
17.Kraus Wiktor03Wisła Kraków3:00.2429840.6545.1247.1447.33
18.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.3:03.0128541.2547.1448.6445.98
19.Samojło Jakub02Omega Olkusz3:06.8526840.0047.4749.5949.79
20.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków3:06.9826742.8148.6748.6746.83

<< TOP >>
Konkurencja 25
23/4/2017 - 10:19
Chłopców, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków2:44.8239037.5143.3842.3641.57
2.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:55.1732538.3744.7845.8546.17
3.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała2:56.4231837.9144.6247.0446.85
4.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków3:02.1028940.3945.4747.8248.42
5.Miłek Adam04MKS MOS Katowice3:04.7727740.3348.1548.4047.89
6.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry3:06.4626942.2348.1548.4947.59
7.Kogut Tadeusz04Siemacha ASP Kraków3:12.6924442.8948.9250.7950.09
8.Pisarski Jakub05MKS MOS Katowice3:25.2520246.6251.6353.2353.77
9.Sander Adam05Korona Swim Kielce3:30.2318849.1554.0853.8353.17
10.Kwaśniak Damian05MKS MOS Katowice3:31.2418546.1054.2055.5555.39
11.Kucharski Paweł05NKP Bielsko Biała3:47.4814849.7257.641:01.3358.79
DYSKW.Arnaudov Daniel04Albatros'2001 Varna
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:39)


<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 11:06
Kobiet, 50m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków30.76581A
2.Czornik Julia01AZS AWF Katowice31.89521A
3.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice32.95472A
4.Orpel Milena01MKS MOS Katowice34.46413A
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice34.68405A
6.Stępak Weronika01SMS Galicja Kraków36.02361A
7.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice39.78268R

<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 11:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Magierowska Julia02Piątka Chorzów30.51595A
2.Kowal Emilia02Omega Olkusz31.74529A
3.Amerek Daria02MKS MOS Katowice31.93519A
4.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.32.62487A
5.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków32.97471A
6.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce33.14464A
7.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków33.40453R
8.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków33.57447R
9.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.33.72441
10.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Kraków33.82437
11.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków34.18423
12.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków34.27420
13.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice35.21387
14.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków35.28385
15.Madej Maja03BOSiR Brzesko35.74370
16.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice36.14358
17.Martemianow Natalia02Fala Niepołomice36.89336
18.Gil Julia03Korona Swim Kielce37.24327
19.Sroka Katarzyna02CKiS Miechów39.35277
20.Kaczmarczyk Małgorzata02Jasień Sucha Besk.42.51220
21.Gędłek Wiktoria03Kmita Zabierzów43.22209

<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 11:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków31.64534A
2.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów33.11466A
3.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków33.24460A
4.Marczak Marta04Piątka Chorzów34.01429A
5.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice34.21422A
6.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz34.67405A
7.Ivanova Viktoria04Albatros'2001 Varna35.09391R
8.Rutka Emilia04Aquarius Myślenice35.38381R
9.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec35.53377
10.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków35.79368
11.Maciążek Oliwia04Korona Swim Kielce35.96363
12.Radeva Elena04Albatros'2001 Varna36.27354
13.Chrząstowska Angelika04Korona Swim Kielce37.81312
14.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko37.86311
15.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna38.05307
16.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków38.06306
17.Oliwkiewicz Natalia05CKiS Miechów38.18303
18.Majoch Zuzanna04Limanowa-Swim38.34300
19.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów38.66292
20.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała38.71291
21.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków39.59272
22.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków39.60272
23.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce40.05263
24.Michalska Julia05Korona Swim Kielce40.19260
25.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko40.39256
26.Gurgul Julia04BOSiR Brzesko41.06244
27.Gniewek Oliwia05Siemacha ASP Kraków41.25240
28.Petrova Monika05Albatros'2001 Varna43.38207
29.Pituła Julia05Siemacha ASP Kraków44.92186
30.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków45.54179
31.Urbańczyk Julita05Kmita Zabierzów46.61167
32.Patyk Barbara05Park Wodny Tarn. Góry48.30150
33.Kochel Oliwia05Korona Swim Kielce48.36149

<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 11:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Głombica Julia06Piątka Chorzów37.63317A
2.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka37.67316A
3.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków38.43298A
4.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry39.07283A
5.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz39.53273A
6.Porębska Maja06Glosator Kraków39.93265A
7.Poppe Marta07Manta Kochłowice Ruda Śl.40.14261R
8.Piestrzyńska Kinga06CKiS Miechów40.29258R
9.Banach Oliwia06CKiS Miechów40.51254
10.Kusion Judyta06BOSiR Brzesko41.64234
11.Micyk Wiktoria06CKiS Miechów42.36222
12.Polaczek Wiktoria06Park Wodny Tarn. Góry42.53219
13.Janczyk Nikola06CKiS Miechów42.97213
14.Filipiak Julia06Siemacha ASP Kraków43.50205
15.Gicala Natalia07BOSiR Brzesko43.67203
16.Nikiel Natalia06Park Wodny Tarn. Góry43.68202
17.Kaleta Oliwia06Siemacha ASP Kraków44.14196
18.Basista Karolina07SMS Galicja Kraków44.22195
19.Czerwiec Karolina07Kmita Zabierzów44.69189
20.Nawrot Amelia06Korona Swim Kielce44.92186
21.Krysa Kamila07CKiS Miechów45.34181
22.Siwior Maja06SMS Galicja Kraków45.67177
23.Wójcik Zuzanna07Korona Swim Kielce45.90174
24.Głuszek Julia06Fala Niepołomice46.24171
25.Jankowiak Oliwia06SMS Galicja Kraków46.43168
26.Bernaś Aleksandra07MKS MOS Katowice46.64166
27.Czerwińska Aleksandra07Korona Swim Kielce46.68166
28.Bracha Maja07Korona Swim Kielce47.52157
29.Waga Dominika06Kmita Zabierzów47.53157
30.Waga Karolina06Kmita Zabierzów47.87154
31.Krawczyk Emilia07Kmita Zabierzów48.34149
32.Zajęcka Wiktoria06Korona Swim Kielce48.95144
33.Sell Karolina07Korona Swim Kielce49.56138
34.Skrzypek Jagoda07SMS Galicja Kraków50.29132
35.Urbanik Laura07Kmita Zabierzów51.51123
36.Zahuta Julia06Kmita Zabierzów52.82114
37.Jagielska Wiktoria06Korona Swim Kielce56.9391
38.Segieta Maria06Korona Swim Kielce59.2681
DYSKW.Olszewska Amelia07Korona Swim Kielce
G4 - Wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami jednocześnie) po obróceniu się na piersi, w trakcie wykonywania nawrotu  (Czas: 11:14)


<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 11:35
Mężczyzn, 50m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków27.93503A
2.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice28.05497A
3.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice28.10494A
4.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków28.97451A
5.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice29.09445A
6.Dudzik Sebastian SK01SMS Galicja Kraków29.15442A
7.Barczyk Norbert00Korona Kraków29.49427R
8.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice30.11401R
9.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice30.51386
10.Ponikiewski Karol99Jasień Sucha Besk.39.43178

<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 11:35
Chłopców, 50m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.29.45429A
2.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków29.73417A
3.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.29.77415A
4.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy30.01405A
5.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków30.22397A
6.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice30.53385A
7.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków31.08365R
8.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.31.23360R
9.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka31.61347
10.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice32.17329
11.Norek Mateusz02Gilus Gilowice32.43321
12.Miodoński Mateusz SO03Unia Oświęcim32.94306
Faleńczyk Jakub02Górnik Sosnowiec32.94306
14.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec33.18300
15.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec33.31296
16.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków33.52291
17.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków34.62264

<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 11:35
Chłopców, 50m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko32.38323A
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów32.76312A
3.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry33.89281A
4.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz34.85259A
5.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała34.97256A
6.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów35.84238A
7.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry36.37228R
8.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków37.57206R
9.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry37.87201
10.Szczepanik Kacper05Siemacha ASP Kraków38.00199
11.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów38.40193
12.Dragoev Akeksandr05Albatros'2001 Varna38.62190
13.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków39.27181
14.Bielski Filip05MKS MOS Katowice40.49165
15.Łopuch Jakub05Siemacha ASP Kraków40.66163
16.Bekier Filip05Korona Swim Kielce40.79161
17.Faleńczyk Filip05Górnik Sosnowiec41.36155
18.Banach Jan05Korona Swim Kielce42.22145
19.Kędra Kamil04Siemacha ASP Kraków42.49143
20.Sikora Olgierd05Siemacha ASP Kraków46.15111
21.Racewicz Aleksander05MKS MOS Katowice47.08105
22.Janus Kamil05Korona Swim Kielce48.8494
23.Orzeł Piotr05Korona Swim Kielce49.5790
24.Jakubas Michał05Nika Sport Team Kraków50.2586

<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 11:35
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków37.35210A
2.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów37.63205A
3.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków38.01199A
4.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów38.37194A
5.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry38.74188A
6.Myszkowski Michał06Glosator Kraków38.99185A
7.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków39.24181R
8.Dakowicz Marcin07SMS Galicja Kraków40.48165R
9.Sarnat Szymon06Nika Sport Team Kraków41.29155
10.Caba Stanisław06SMS Galicja Kraków41.71151
11.Nogieć Leon06SMS Galicja Kraków42.12146
12.Tynor Kacper06Fala Niepołomice43.16136
13.Kopta Piotr06Siemacha ASP Kraków43.43133
14.Krawczyk Dariusz06Korona Swim Kielce43.78130
15.Blacha Igor06SMS Galicja Kraków43.82130
16.Wawro Jakub07Kmita Zabierzów44.02128
17.Herbut Oskar06Glosator Kraków44.39125
18.Nowakowski Oliwier07Siemacha ASP Kraków44.53124
19.Konieczny Miłosz07Nika Sport Team Kraków44.59123
20.Laskowski Maciej06Kmita Zabierzów44.89121
21.Kubasiak Jan06Kmita Zabierzów45.68115
22.Dawiec Teodor07Kmita Zabierzów45.87113
23.Wojtal Paweł06SMS Galicja Kraków46.07112
24.Bednarski Kacper06SMS Galicja Kraków46.13111
25.Skołuba Kuba06SMS Galicja Kraków46.95106
26.Nizankowski Michał07Kmita Zabierzów46.96105
27.Chrobak Bartek06Kmita Zabierzów47.8899
28.Gajda Szymon07Fala Niepołomice49.0193
29.Morawski Szymon07Korona Swim Kielce49.8688
30.Zając Maciej07Kmita Zabierzów50.5884
31.Olszewski Eryk07Kmita Zabierzów50.8883
32.Durlik Wojciech07Korona Swim Kielce50.9782
33.Duda Grzegorz06Fala Niepołomice51.6679
34.Dolnicki Igor07Park Wodny Tarn. Góry52.4276
35.Markowicz Dominik06SMS Galicja Kraków53.1673
36.Borowiec Jakub07Korona Swim Kielce53.3372
37.Baran Michał07Korona Swim Kielce57.5657
38.Segieta Aleksander07Korona Swim Kielce58.0955
39.Ciechanowski Maksymilian07Korona Swim Kielce1:04.3841
DYSKW.Sroichkov Stanislav06Albatros'2001 Varna
G3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonania cyklu nawrotu)  (Czas: 11:57)
DYSKW.Baster Marcin07Korona Swim Kielce
G6 - Nieciągła akcja nawrotu (np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie)  (Czas: 11:43)

PKChrobak Tomasz08Kmita Zabierzów52.3776


<< TOP >>
Konkurencja 28
23/4/2017 - 12:02
Kobiet, 100m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków1:01.82558A30.0231.80
2.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.1:02.11550A29.8432.27
3.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice1:02.15549A30.3431.81
4.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków1:02.77533A29.6033.17
5.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:02.96528A30.5232.44
6.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice1:03.04526A30.9532.09
7.Kasurova Anastasia01Albatros'2001 Varna1:04.79485R30.8433.95
8.Skudlik Marta01Manta Kochłowice Ruda Śl.1:06.28453R31.8134.47
9.Szczygieł Aleksandra01MKS MOS Katowice1:07.6642632.8034.86
10.Kapitan Paulina01AZS AWF Katowice1:11.96354
11.Bistroń Małgorzata01Kmita Zabierzów1:12.6534434.3438.31

<< TOP >>
Konkurencja 28
23/4/2017 - 12:02
Dziewcząt, 100m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka1:00.74588A28.7931.95
2.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim1:01.55565A29.6431.91
3.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków1:02.05552A29.2732.78
4.Magierowska Julia02Piątka Chorzów1:02.17549A29.1932.98
5.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków1:02.87530A30.1932.68
6.Amerek Daria02MKS MOS Katowice1:03.16523A30.3632.80
7.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice1:03.38518R29.9633.42
8.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:03.86506R30.4733.39
9.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice1:04.0050330.8533.15
10.Szymczak Patrycja02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:04.2149830.9533.26
11.Węska Kinga03Korona Swim Kielce1:04.3849431.5832.80
12.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków1:04.5349131.2533.28
13.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.1:04.7048731.2933.41
14.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków1:04.7748531.2133.56
15.Adamska Zuzanna02SMS Galicja Kraków1:05.2847432.1533.13
16.Buk Alicja02Korona Swim Kielce1:05.7046531.6934.01
17.Beruś Marta02Piątka Chorzów1:05.7846331.6134.17
18.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:05.8146231.5734.24
19.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce1:06.0445831.8334.21
20.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice1:06.2545332.1534.10
21.Mitka Klaudia02Kmita Zabierzów1:06.4245031.5534.87
22.Mirowska Zuzanna02Wisła Kraków1:06.5844732.1334.45
23.Kulisiewicz Adrianna02SMS Galicja Kraków1:06.7544332.4034.35
24.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.1:07.5042932.7134.79
25.Madej Maja03BOSiR Brzesko1:07.5542833.1134.44
26.Madej Faustyna02Aquarius Myślenice1:07.7842331.5136.27
27.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice1:07.8242232.8334.99
28.Nowak Jagoda02MKS MOS Katowice1:07.8742232.9734.90
29.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:08.3941232.6335.76
30.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:08.6740732.3436.33
Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:08.6740732.7435.93
32.Owsianowska Sara02SMS Galicja Kraków1:09.1639833.2935.87
33.Kliś Oliwia03NKP Bielsko Biała1:09.8438733.0236.82
34.Pawłowska Paulina Paulina02MKS MOS Katowice1:10.8737033.3437.53
35.Konopka Patrycja03Korona Swim Kielce1:10.9536934.2536.70
36.Myszkowska Paulina02MKS MOS Katowice1:11.2236533.8937.33
37.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice1:12.04352
38.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:12.73342
Chęcina Zuzanna03Korona Swim Kielce1:12.73342
40.Pandzich Zuzanna02MKS MOS Katowice1:13.52332
41.Pawłowska Weronika03BOSiR Brzesko1:13.6832936.1437.54
42.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała1:14.6231737.7736.85
43.Żaczek Karolina03NKP Bielsko Biała1:14.84314
44.Młynarska Józefina03Triathlon YMCA Kraków1:15.8730235.8340.04
45.Gil Julia03Korona Swim Kielce1:16.2129836.3639.85

<< TOP >>
Konkurencja 28
23/4/2017 - 12:02
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:02.34544A30.8031.54
2.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków1:04.54490A30.8633.68
3.Ivanova Viktoria04Albatros'2001 Varna1:05.50469A31.9533.55
4.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów1:05.56468A32.2033.36
5.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów1:05.89461A32.1633.73
6.Marczak Marta04Piątka Chorzów1:06.48449A32.8033.68
7.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz1:07.40430R31.7735.63
8.Marek Amelia05BOSiR Brzesko1:07.57427R32.4735.10
9.Radeva Elena04Albatros'2001 Varna1:07.6842532.1935.49
10.Dela Natalia04Atut Częstochowa1:07.8942132.2935.60
11.Kercel Emilia05Siemacha ASP Kraków1:11.4936134.5636.93
12.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała1:11.6635835.2036.46
13.Gil Beata05Korona Swim Kielce1:12.7734234.4538.32
14.Kaleta Kalina05SiKReT Gliwice1:13.42333
15.Brach Oliwia04BOSiR Brzesko1:14.22322
16.Chrząstowska Angelika04Korona Swim Kielce1:15.07311
17.Oliwkiewicz Natalia05CKiS Miechów1:15.7530336.0939.66
18.Postrach Wiktoria04Korona Swim Kielce1:16.2029837.7738.43
19.Dadej Julia05BOSiR Brzesko1:16.6429337.2039.44
20.Gurgul Julia04BOSiR Brzesko1:17.4628337.9539.51
21.Orzechowska Wiktoria05Siemacha ASP Kraków1:17.9327837.0540.88
22.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków1:18.2727537.3640.91
23.Bartuś Maria05Kmita Zabierzów1:18.60271
24.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów1:19.1626638.1740.99
25.Dulińska Maja05Korona Swim Kielce1:22.7423237.7045.04
26.Gniewek Oliwia05Siemacha ASP Kraków1:23.6322539.3544.28
27.Petrova Monika05Albatros'2001 Varna1:23.8322339.2144.62
28.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków1:25.6121041.8843.73


<< TOP >>
Konkurencja 29
23/4/2017 - 12:33
Mężczyzn, 100m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków54.84550A26.7828.06
2.Stec Kacper99Kmita Zabierzów54.85550A26.7828.07
3.Kolanowski Wiktor99SMS Galicja Kraków55.01545A26.1528.86
4.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice55.03544A26.5628.47
5.Barczyk Norbert00Korona Kraków55.50530A26.7228.78
6.Czaja Przemysław01Omega Olkusz55.81522A27.0928.72
7.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków56.30508R26.3429.96
8.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.56.54502?27.6028.94
Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź56.54502?27.4029.14
10.Sionkowski Arkadiusz00Kmita Zabierzów57.3648027.7229.64
11.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice57.7247127.3030.42
12.Majda Adam01Kmita Zabierzów58.0846327.9730.11
13.Respondek Remigiusz01AZS AWF Katowice58.2745827.9530.32
14.Dudzik Sebastian SK01SMS Galicja Kraków58.3245728.0530.27
15.Sosna Tomasz SK01SMS Galicja Kraków58.4845327.9930.49
16.Fidurski Jakub00Wodnik Siemianowice Śl.1:00.5740829.1931.38
17.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice1:04.7433431.3433.40
18.Ponikiewski Karol99Jasień Sucha Besk.1:09.4827032.4337.05
19.Twardowski Piotr01SMS Galicja Kraków1:09.9526531.9538.00

<< TOP >>
Konkurencja 29
23/4/2017 - 12:33
Chłopców, 100m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim55.73524A27.3828.35
2.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz56.18511A27.0729.11
3.Kijek Wiktor02Manta Kochłowice Ruda Śl.56.86493A27.1829.68
4.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.57.99465A27.9530.04
5.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.58.10462A27.6130.49
6.Danikiewicz Dawid SO03Unia Oświęcim58.32457A27.9330.39
7.Pająk Jakub02SMS Galicja Kraków58.39455R28.1030.29
8.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice59.07440R28.6030.47
9.Barczyk Jan03Omega Olkusz59.3643328.2431.12
10.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice59.5243029.0830.44
11.Nosek Tomasz03Fala Niepołomice59.5443029.1430.40
12.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków59.6042829.0030.60
13.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków59.6742728.9330.74
14.Docew Maksymilian02Wisła Kraków59.9942028.6431.35
15.Jurzak Michał02Jasień Sucha Besk.1:00.3141329.0731.24
16.Kowalczyk Dawid02Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.5140929.2031.31
17.Szastak Błażej03Wisła Kraków1:00.5440928.9931.55
18.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków1:01.0239929.4931.53
19.Czajkowski Mateusz02SMS Galicja Kraków1:01.2139529.5431.67
20.Sowa Karol02Jasień Sucha Besk.1:01.4439130.5730.87
Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków1:01.4439130.2531.19
22.Żukowski Kamil03SMS Galicja Kraków1:01.7838429.7232.06
23.Kraus Wiktor03Wisła Kraków1:01.8038429.9731.83
24.Zając Kamil03Solne Miasto Wieliczka1:01.8938229.3332.56
25.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków1:01.9538129.7132.24
26.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce1:02.0937929.8932.20
27.Soborski Jakub02Omega Olkusz1:02.1137829.9932.12
28.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków1:02.2037729.8132.39
29.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:02.4637229.6632.80
30.Kubsik Stanisław03Wisła Kraków1:02.6836830.1132.57
31.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków1:02.7336729.2933.44
32.Walter Alan02MOSM Tychy1:03.3735629.8933.48
33.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka1:03.6135229.7633.85
34.Wleciał Damian03Solne Miasto Wieliczka1:03.7834930.6633.12
35.Dobrev Martin03Albatros'2001 Varna1:04.0334530.9233.11
36.Talaga Maciej02Jasień Sucha Besk.1:04.1734331.6532.52
37.Basa Szymon03SMS Galicja Kraków1:04.4033930.8533.55
38.Jamróz Michał03Solne Miasto Wieliczka1:04.5033831.0333.47
39.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków1:05.3632531.3234.04
40.Skrzyszowski Bruno03Wisła Kraków1:05.8231831.4434.38
41.Fortuna Filip03SMS Galicja Kraków1:06.1831331.5834.60
42.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków1:06.7530531.6135.14
43.Samojło Jakub02Omega Olkusz1:09.0727532.5236.55
44.Waga Mateusz02Kmita Zabierzów1:09.57269
45.Klimkowski Mateusz03Fala Niepołomice1:11.6724633.6038.07
46.Bukała Bartosz03Siemacha ASP Kraków1:13.9122435.5138.40
DYSKW.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 12:58)

<< TOP >>
Konkurencja 29
23/4/2017 - 12:33
Chłopców, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Eliminacje

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo1:01.20395A29.7531.45
2.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków1:01.42391A29.5131.91
3.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry1:03.76350A30.4833.28
4.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim1:03.82349A30.7833.04
5.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:04.23342A30.3033.93
6.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec1:04.90332A31.2633.64
7.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków1:05.28326R31.1834.10
8.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:05.74319R31.3134.43
9.Dymitrov Michail05Albatros'2001 Varna1:05.9831531.9534.03
10.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry1:06.3731031.7534.62
11.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz1:06.4930832.3034.19
12.Regulski Maciej04Atut Częstochowa1:06.9330231.8135.12
13.Błaut Maciej05Korona Swim Kielce1:07.8829032.9934.89
14.Petkov Tsvetan04Albatros'2001 Varna1:08.6628031.4637.20
15.Płusa Maksymilian04Kmita Zabierzów1:09.2927233.4235.87
16.Miłek Adam04MKS MOS Katowice1:09.8426632.9136.93
17.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów1:09.9526533.8136.14
18.Tynor Jan04Fala Niepołomice1:10.1226333.9536.17
19.Kluczewski Jakub05Omega Olkusz1:10.2226233.9336.29
20.Basaez Claudio05Park Wodny Tarn. Góry1:10.5125833.7336.78
21.Stefanowski Maciej04Kmita Zabierzów1:10.7625634.5036.26
22.Pajerski Jakub05Kmita Zabierzów1:11.2225134.4036.82
23.Dragoev Akeksandr05Albatros'2001 Varna1:11.2725033.9437.33
24.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:11.4524834.3937.06
25.Daszkiewicz Mikołaj04Ósemka Oświęcim1:12.1924133.7538.44
26.Kucharski Paweł05NKP Bielsko Biała1:12.3024034.7937.51
27.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków1:14.4621935.0139.45
28.Ziółko Wiktor05Kmita Zabierzów1:14.6521834.1740.48
29.Baran Wiktor05Korona Swim Kielce1:15.0521436.2538.80
30.Warchoł Sebastian05Aquarius Myślenice1:15.1721335.8939.28
31.Pawlica Mateusz05Park Wodny Tarn. Góry1:17.7419336.7940.95
32.Pisarski Jakub05MKS MOS Katowice1:18.4218837.8140.61
33.Stec Piotr04Kmita Zabierzów1:19.2218237.7941.43
34.Bielski Filip05MKS MOS Katowice1:19.9017737.9541.95
35.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków1:20.5717338.1542.42
36.Mostownik Michał05Korona Swim Kielce1:20.8517139.4241.43
37.Kundera Olaf05Korona Swim Kielce1:21.2016938.9542.25
38.Bekier Filip05Korona Swim Kielce1:22.9315939.5143.42
39.Łopuch Jakub05Siemacha ASP Kraków1:23.7315439.0044.73
40.Białas Bartosz05MKS MOS Katowice1:24.5815040.0244.56
41.Sander Adam05Korona Swim Kielce1:27.5813540.7046.88
42.Kwaśniak Damian05MKS MOS Katowice1:28.9412941.6847.26
43.Racewicz Aleksander05MKS MOS Katowice1:29.1512840.3648.79
44.Gorczyński Szymon05MKS MOS Katowice1:29.6712540.8248.85
45.Zahuta Kacper05Kmita Zabierzów1:32.6611442.8449.82
46.Jaszczuk Jan04Kmita Zabierzów1:34.97105
47.Janus Kamil05Korona Swim Kielce1:37.279845.8351.44


<< TOP >>
5 - XII Puchar Rycerza Kmity FINAŁY23/4/2017 - 15:15


Konkurencja 8
23/4/2017 - 15:15
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 13 lat
Wyniki Finał

Rekord Memoriału1:06.37Zygo Karolina01403Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:11.1045333.4537.65
2.Mleczek Natalia05Jedność 32 Przyszowice1:12.0643533.8938.17
3.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice1:12.2743134.0838.19
4.Kuczera Wiktoria04Górnik Sosnowiec1:13.2941334.1939.10
5.Dela Natalia04Atut Częstochowa1:16.1936834.8541.34
6.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka1:17.0035635.8441.16


<< TOP >>
Konkurencja 9
23/4/2017 - 15:19
Chłopców, 100m motylkowy

10 - 13 lat
Wyniki Finał

Rekord Memoriału1:03.64Sobek Nikodem02503Zabierzów19/4/2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo1:03.8943530.2233.67
2.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec1:05.2340930.9834.25
3.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko1:08.6735132.2436.43
4.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków1:08.7135031.3537.36
5.Regulski Maciej04Atut Częstochowa1:12.7829434.0138.77
6.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry1:14.1027933.7940.31


<< TOP >>
Konkurencja 10
23/4/2017 - 15:24
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Memoriału2:12.57Sikora Paulina01006Zabierzów25/4/2010

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków2:28.0752732.2236.9938.8240.04
2.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:28.7352033.2937.4038.8339.21
3.Kusion Weronika02BOSiR Brzesko2:31.3549333.5737.8339.5740.38
4.Buk Alicja02Korona Swim Kielce2:43.6939036.1841.5342.0643.92
5.Kaleta Karolina02SiKReT Gliwice2:48.5935734.5042.2445.8346.02
6.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków2:51.9433635.9043.0346.1746.84


<< TOP >>
Konkurencja 11
23/4/2017 - 15:29
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki Finał

Rekord Memoriału1:57.97Poprawa Michał00115Zabierzów14/4/2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał
1.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:05.7164428.6132.5333.1131.46
2.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:06.2163628.8432.1832.7932.40
3.Stec Kacper99Kmita Zabierzów2:07.1662228.7932.5532.5833.24
4.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:07.6161528.6632.5633.2733.12
5.Maciąg Piotr99Wisła Kraków2:09.9058329.3032.7633.7634.08
6.Sosna Tomasz SK01SMS Galicja Kraków2:18.7247929.5134.3436.8937.98


<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 15:35
Kobiet, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Jankowska Justyna99Kmita Zabierzów29.76549
2.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków30.76497
3.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy31.27473
4.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice31.62458
5.Hojoł Agata SK01SMS Galicja Kraków32.28430
6.Bogucka Karolina00Karol Wadowice33.16397

<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 15:35
Dziewcząt, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka29.53562
2.Kowal Emilia02Omega Olkusz29.61558
3.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków30.99486
4.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków31.28473
5.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków31.33471
6.Węska Kinga03Korona Swim Kielce31.46465

<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 15:35
Dziewcząt, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków31.34470
2.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice32.07439
3.Rajca Luiza04UKS SP 8 Chrzanów32.82409
4.Rutka Emilia04Aquarius Myślenice33.50385
5.Gil Beata05Korona Swim Kielce33.68379
6.Bednarz Natalia04Siemacha ASP Kraków33.97369

<< TOP >>
Konkurencja 22
23/4/2017 - 15:35
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka34.57350
2.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków35.18332
3.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz35.79316
4.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry38.82247
5.Głombica Julia06Piątka Chorzów39.35237
6.Poppe Marta07Manta Kochłowice Ruda Śl.39.49235


<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 15:44
Mężczyzn, 50m motylkowy16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Batko Karol SK01SMS Galicja Kraków26.57552
2.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków26.74541
3.Nowotny Dawid01Manta Kochłowice Ruda Śl.26.81537
4.Stec Kacper99Kmita Zabierzów26.85535
5.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice27.00526
6.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków27.03524

<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 15:44
Chłopców, 50m motylkowy14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.27.61492
2.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.28.12465
3.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków28.30457
4.Mrzygłód Michał02Gilus Gilowice28.33455
5.Daszkiewicz Michał SO03Unia Oświęcim28.34455
6.Augustyn Jan02SMS Galicja Kraków28.35454

<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 15:44
Chłopców, 50m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Laquidara Riccardo Andrea04Nuoto Milazzo29.67396
2.Adamus Patryk04Górnik Sosnowiec30.48365
3.Regulski Maciej04Atut Częstochowa30.82353
4.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów31.04346
5.Sewielski Kacper05Limanowa-Swim32.19310
6.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry32.74295

<< TOP >>
Konkurencja 23
23/4/2017 - 15:44
Chłopców, 50m motylkowy10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów35.42233
2.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów35.64228
3.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków35.69227
4.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków37.31199
5.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry37.64194
6.Hańderek Mateusz06SMS Galicja Kraków38.23185


<< TOP >>
Konkurencja 24
23/4/2017 - 15:54
Kobiet, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Palcar Marta00Jasień Sucha Besk.2:50.9848738.6343.92
2.Bigos Dominika01AZS AWF Katowice3:03.0239743.2046.1947.5146.12
3.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice3:11.9334442.8048.2850.6250.23

<< TOP >>
Konkurencja 24
23/4/2017 - 15:54
Dziewcząt, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Okaj Martyna02MKS MOS Katowice2:41.7857536.9840.9141.7942.10
2.Beruś Marta02Piątka Chorzów2:45.0154238.0742.0943.2241.63
3.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:48.6650738.2142.8943.7943.77
4.Nocoń Dominika02Manta Kochłowice Ruda Śl.2:49.4950038.7842.8643.7444.11
5.Dach Wiktoria SK03SMS Galicja Kraków2:50.1249437.5642.7244.5845.26
6.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Kraków2:50.4949139.4643.5643.7543.72
7.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice2:52.4647539.2444.2546.0142.96
8.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.2:53.8046439.8344.0645.8844.03
9.Gągałka Marta03MKS MOS Katowice2:54.1346138.7844.6245.6245.11
10.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków2:56.8544038.5544.5447.7346.03
11.Biela Inga03Aquarius Myślenice2:58.3342939.1144.3247.2147.69
12.Pawłowska Paulina Paulina02MKS MOS Katowice3:00.3541538.6245.3347.6548.75
13.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.3:04.3638842.4546.4848.4047.03
14.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice3:08.4536440.6647.8550.2949.65
15.Spórna Weronika02SMS Galicja Kraków3:08.7136241.9247.8849.1549.76
16.Pawłowska Weronika03BOSiR Brzesko3:09.7035643.6747.6149.5848.84
17.Żaczek Karolina03NKP Bielsko Biała3:29.1426646.7554.1954.2753.93
18.Kliś Oliwia03NKP Bielsko Biała3:32.2825446.2554.5955.5455.90
19.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała3:35.6924249.8054.5856.4654.85
20.Sroka Katarzyna02CKiS Miechów3:36.1724146.8653.9757.4257.92
21.Kaczmarczyk Małgorzata02Jasień Sucha Besk.3:41.6722346.4954.56
22.Ahmet Ajrin02Albatros'2001 Varna3:51.7319549.2257.541:02.181:02.79

<< TOP >>
Konkurencja 24
23/4/2017 - 15:54
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:55.3745141.0545.5545.0643.71
2.Marek Amelia05BOSiR Brzesko2:55.5345040.8045.5645.4043.77
3.Dela Natalia04Atut Częstochowa3:05.5238142.0247.9549.1746.38
4.Mikulska Oliwia04BOSiR Brzesko3:09.0936041.8048.8150.4748.01
5.Hristova Anastasia04Albatros'2001 Varna3:14.8132941.7248.4252.4852.19
6.Kucharska Magdalena04Piątka Chorzów3:16.1532244.4652.1950.2449.26
7.Dzik Wiktoria04Limanowa-Swim3:17.2331745.4251.3150.7749.73
8.Weiss Weronika05Siemacha ASP Kraków3:20.9030046.6452.2751.9250.07
9.Gicala Patrycja04BOSiR Brzesko3:23.7928746.4252.5954.2050.58
10.Chowaniec Oliwia04Karol Wadowice3:30.7226046.4153.7655.3655.19
11.Dulińska Maja05Korona Swim Kielce3:30.8925947.3453.7055.3954.46
12.Michna Klaudia05SMS Galicja Kraków3:34.8924550.0555.8956.5052.45
13.Strząbała Alicja05Korona Swim Kielce3:36.3824047.1155.7558.2255.30
14.Marciniak Justyna05Siemacha ASP Kraków3:41.2322552.4656.9755.8955.91
15.Woźniak Natalia05Siemacha ASP Kraków3:41.9622251.2556.1657.7356.82


<< TOP >>
Konkurencja 25
23/4/2017 - 16:09
Mężczyzn, 200m klasyczny16 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:21.0662332.3637.9134.6336.16
2.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków2:23.9058632.5337.7836.4337.16
3.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice2:25.3356933.8236.9137.5137.09
4.Skutta Paweł01MKS MOS Katowice2:37.6244637.2239.9441.3939.07
5.Niedojad Aleksy01AZS AWF Katowice2:40.4542335.5140.8741.8042.27
6.Koczur Michał01Jasień Sucha Besk.2:42.1041035.2441.9143.5441.41

<< TOP >>
Konkurencja 25
23/4/2017 - 16:09
Chłopców, 200m klasyczny14 - 15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy2:30.6351134.0738.2439.0339.29
2.Norek Mateusz02Gilus Gilowice2:31.5950235.2638.7939.5238.02
3.Synowiec Mikołaj02Omega Olkusz2:31.6650134.9438.6539.3038.77
4.Jędrszczyk Kacper02SMS Galicja Kraków2:35.0446936.2339.9040.3038.61
5.Przystał Adam03Solne Miasto Wieliczka2:35.7646235.1139.9041.4039.35
6.Pniak Bartosz02SMS Galicja Kraków2:36.1245935.9440.2940.6239.27
7.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków2:37.4844735.1640.0341.7640.53
8.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków2:37.7944535.0040.0741.6541.07
9.Dybowski Jan03SMS Galicja Kraków2:43.8139736.3140.2342.2145.06
10.Fortuński Jan03Korona Swim Kielce2:49.0136238.5843.6743.5343.23
11.Walter Alan02MOSM Tychy2:53.3533538.9044.5945.5144.35
12.Herisz Jakub02Górnik Sosnowiec2:54.2033038.7243.9246.1845.38
13.Sowa Karol02Jasień Sucha Besk.2:54.6132839.5643.8346.3144.91
14.Talaga Maciej02Jasień Sucha Besk.2:54.6532838.6544.3946.0545.56
15.Docew Maksymilian02Wisła Kraków2:56.6531739.9345.4445.8545.43
16.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Kraków2:57.6131239.2546.6746.1745.52
17.Kraus Wiktor03Wisła Kraków3:00.2429840.6545.1247.1447.33
18.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.3:03.0128541.2547.1448.6445.98
19.Samojło Jakub02Omega Olkusz3:06.8526840.0047.4749.5949.79
20.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Kraków3:06.9826742.8148.6748.6746.83

<< TOP >>
Konkurencja 25
23/4/2017 - 16:09
Chłopców, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków2:44.8239037.5143.3842.3641.57
2.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:55.1732538.3744.7845.8546.17
3.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała2:56.4231837.9144.6247.0446.85
4.Strózik Mikołaj04Glosator Kraków3:02.1028940.3945.4747.8248.42
5.Miłek Adam04MKS MOS Katowice3:04.7727740.3348.1548.4047.89
6.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry3:06.4626942.2348.1548.4947.59
7.Kogut Tadeusz04Siemacha ASP Kraków3:12.6924442.8948.9250.7950.09
8.Pisarski Jakub05MKS MOS Katowice3:25.2520246.6251.6353.2353.77
9.Sander Adam05Korona Swim Kielce3:30.2318849.1554.0853.8353.17
10.Kwaśniak Damian05MKS MOS Katowice3:31.2418546.1054.2055.5555.39
11.Kucharski Paweł05NKP Bielsko Biała3:47.4814849.7257.641:01.3358.79
DYSKW.Arnaudov Daniel04Albatros'2001 Varna
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 10:39)


<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 16:23
Kobiet, 50m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Pogorzelska Laura SK01SMS Galicja Kraków30.76581
2.Czornik Julia01AZS AWF Katowice31.28552
3.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice32.32501
4.Orpel Milena01MKS MOS Katowice34.61408
5.Bogucka Karolina00Karol Wadowice35.16389
6.Niedźwiedź Małgorzata01AZS AWF Katowice36.54346

<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 16:23
Dziewcząt, 50m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Magierowska Julia02Piątka Chorzów30.18615
2.Kowal Emilia02Omega Olkusz30.89573
3.Amerek Daria02MKS MOS Katowice31.86523
4.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.32.35499
5.Nawrot Aleksandra02Korona Swim Kielce33.12465
6.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Kraków33.26459

<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 16:23
Dziewcząt, 50m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Piotrowicz Martyna04SMS Galicja Kraków31.44544
2.Basista Barbara04SMS Galicja Kraków32.59488
3.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów32.93473
4.Jeleń Katarzyna04Omega Olkusz33.83436
5.Marczak Marta04Piątka Chorzów33.92433
6.Morciszek Weronika04SiKReT Gliwice34.63407

<< TOP >>
Konkurencja 26
23/4/2017 - 16:23
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Gorczyca Gabriela06Solne Miasto Wieliczka37.02333
2.Głombica Julia06Piątka Chorzów37.27326
3.Smurzyńska Julia06Siemacha ASP Kraków37.59318
4.Kasińska Martyna06Park Wodny Tarn. Góry38.47297
5.Banaszkiewicz Julia06Omega Olkusz39.12282
6.Porębska Maja06Glosator Kraków39.76269


<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 16:33
Mężczyzn, 50m grzbietowy16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Balicki Michał00SMS Galicja Kraków28.05497
2.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice28.07496
3.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice28.31483
4.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice28.58469
5.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków29.14443
6.Dudzik Sebastian SK01SMS Galicja Kraków29.17442

<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 16:33
Chłopców, 50m grzbietowy14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Wiekiera Dawid02MOSM Tychy29.38432
2.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.29.66420
3.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.29.75416
4.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków30.15400
5.Mazur Bartosz02SMS Galicja Kraków30.46388
6.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice30.47387

<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 16:33
Chłopców, 50m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Masiuk Ksawery04BOSiR Brzesko31.11364
2.Ellgoth Szymon04Piątka Chorzów31.72343
3.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry33.27297
4.Krawczyk Dominik04Omega Olkusz33.33296
5.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała33.78284
6.Holeczek Bartosz04Piątka Chorzów35.48245

<< TOP >>
Konkurencja 27
23/4/2017 - 16:33
Chłopców, 50m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał
1.Jarząb Tymoteusz06Sokół Mościce Tarnów36.79220
2.Rydzewski Szczepan06SMS Galicja Kraków36.89218
3.Korman Filip06Sokół Mościce Tarnów38.07198
4.Czyż Adam06Siemacha ASP Kraków38.20196
5.Proszowski Paweł07Park Wodny Tarn. Góry38.28195
6.Myszkowski Michał06Glosator Kraków39.62176


<< TOP >>
Konkurencja 28
23/4/2017 - 16:43
Kobiet, 100m dowolny16 lat i starsi
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Serafin Magdalena01SMS Galicja Kraków1:01.0058129.5531.45
2.Zając-Więckowska Julia01AZS AWF Katowice1:01.0258029.7831.24
3.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice1:01.9555430.4131.54
4.Sikora Marta00Jasień Sucha Besk.1:02.2554730.3931.86
5.Fijołek Aleksandra01MOSM Tychy1:02.7253430.6132.11
6.Śmietana Karolina01SMS Galicja Kraków1:02.9752829.9033.07

<< TOP >>
Konkurencja 28
23/4/2017 - 16:43
Dziewcząt, 100m dowolny14 - 15 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Klimek Marta SO03Unia Oświęcim1:00.4459729.4830.96
2.Magierowska Julia02Piątka Chorzów1:00.5359429.8930.64
3.Peciak Katarzyna02Solne Miasto Wieliczka1:00.7058929.3431.36
4.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków1:01.9355529.8432.09
5.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków1:01.9855429.1032.88
6.Amerek Daria02MKS MOS Katowice1:03.7750830.6733.10

<< TOP >>
Konkurencja 28
23/4/2017 - 16:43
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki Finał

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał
1.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec