Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  13. Kobiet, 4 x 200m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  17. Kobiet, 50m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  19. Kobiet, 400m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  21. Kobiet, 200m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  23. Kobiet, 200m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  25. Kobiet, 4 x 100m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  27. Mieszane, 8 x 50m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  28. Kobiet, 200m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  29. Chłopców, 200m motylkowy  18 lat i młodsi
Nr  30. Kobiet, 100m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  31. Chłopców, 100m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  32. Kobiet, 100m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  33. Chłopców, 100m grzbietowy  18 lat i młodsi
Nr  34. Kobiet, 100m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  35. Chłopców, 100m klasyczny  18 lat i młodsi
Nr  36. Kobiet, 800m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  37. Chłopców, 1500m dowolny  18 lat i młodsi
Nr  38. Kobiet, 4 x 100m zmienny  18 lat i młodsi
Nr  39. Chłopców, 4 x 100m zmienny  18 lat i młodsi


Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego Runda I
Oświęcim, 1 - 2/12/2017


1 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK I1/12/2017 - 16:00


Konkurencja 1
1/12/2017 - 16:00
Kobiet, 50m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Fryckowska Natalia99SMS Szczecin25.6374535,00
2.Kołodziej Katarzyna SO00SMS Oświęcim25.7473633,00
3.Rogowska Katarzyna00SMS Szczecin25.9771632,00
4.Czarnecka Wiktoria SL99SMS Lublin26.4068231,00
5.Woźniak Zofia01SMS Warszawa Bielany26.4367930,00
6.Rzońca Patrycja SWR99SMS Wrocław26.4567829,00
Kowal Emilia SK02SMS Kraków26.4567829,00
8.Klonowska Julia00SMS Warszawa Bielany26.5167327,00
9.Dudek Aleksandra SB01SMS Bydgoszcz26.5567026,00
10.Zając-Więckowska Julia SWR01SMS Wrocław26.6766125,00
11.Dąbrowska Wiktoria03SMS Warszawa26.9763924,00
Rabiniak Zuzanna SL01SMS Lublin26.9763924,00
13.Szuster Aleksandra SO00SMS Oświęcim26.9963822,00
14.Świstuń Julia00SMS Kraków27.0263621,00
15.Wróbel Julia SWwa03SMS Warszawa27.1063020,00
16.Nita Daria SO01SMS Oświęcim27.12629-
17.Klimek Marta SO03SMS Oświęcim27.14627-
18.Peciak Katarzyna02SMS Kraków27.17625-
19.Mozołowska Emilia02SMS Warszawa27.19624-
20.Wróbel Julia01SMS Aleksandrów Ł.27.2162319,00
21.Tomkowicz Wiktoria SB00SMS Bydgoszcz27.3061618,00
22.Dekoninck Laura SWwa02SMS Warszawa27.42608-
23.Gancarz Karolina01SMS Lublin27.47605-
24.Brzozowska Marta SWR00SMS Wrocław27.54600-
25.Kozdęba Karolina03SMS Kraków27.58598-
26.Łukaszewicz Emilia S P01SMS Poznań27.6059717,00
27.Kwiatkowska Zofia01SMS Lublin27.78585-
28.Czaja Barbara SK99SMS Kraków27.81583-
29.Widurska Kinga02SMS Kraków27.88579-
30.Jasiorska Aleksandra SWwa02SMS Warszawa27.94575-
31.Garbarczyk Weronika03SMS Szczecin27.96574-
32.Błaszkiewicz Wiktoria SOc02SMS Ostrowiec Św.28.0057116,00
33.Piepiórka Martyna03SMS Gdańsk28.1456315,00
34.Dutkowiak Aleksandra03SMS Wrocław28.18560-
35.Wróbel Zofia SO03SMS Oświęcim28.21559-
36.Kromolicka Wiktoria SP00SMS Poznań28.2555614,00
37.Modrzejewska Magdalena SR02SMS Racibórz28.3355213,00
38.Piotrowicz Maja02SMS Zielona Góra28.3455112,00
39.Turko Daria SR99SMS Racibórz28.3655011,00
40.Kruszniewska Kinga99SMS Kraków28.42546-
41.Piękoś Natalia02SMS Łódź28.5653810,00
42.Rzepczyńska Patrycja SO99SMS Oświęcim28.71530-
43.Migdał Maria01SMS Gdańsk28.765279,00
44.Chodyna Kinga SOL00SMS Olsztyn28.835238,00
45.Hałka Wiktoria SL01SMS Lublin28.86522-
46.Wójtowicz Julia SL00SMS Lublin28.87521-
47.Ożóg Paulina99SMS Aleksandrów Ł.28.885217,00
48.Gąsowska Martyna SB01SMS Bydgoszcz29.17505-
49.Raczewska Emilia SOL02SMS Olsztyn29.205046,00
50.Gondek Wiktoria01SMS Lublin29.24502-
51.Przygoda Natalia SOc02SMS Ostrowiec Św.29.364955,00
Gwiazdowska Wiktoria03SMS Kraków29.36495-
53.Gabor Martyna SO02SMS Oświęcim29.39494-
54.Borowska Agnieszka00SMS Warszawa29.44491-
55.Grąz Gabriela01SMS Lublin29.47490-
56.Boroń Paulina SOc02SMS Ostrowiec Św.30.04463-
57.Van Doorne Natalia02SMS Gorzów Wlkp.30.444454,00
58.Jodłowska Zuzanna03SMS Kraków30.65435-
59.Wąsik Julia SO03SMS Oświęcim30.86427-
60.Dyduch Martyna SO04SMS Oświęcim30.98422-
61.Chowaniec Oliwia SO04SMS Oświęcim31.04419-
62.Czernik Natalia SOc03SMS Ostrowiec Św.31.81389-
63.Kumor Aleksandra SO03SMS Oświęcim31.95384-
64.Miernik Wiktoria SO04SMS Oświęcim32.16377-
65.Marciniak Hanna04SMS Gorzów Wlkp.32.313723,00
66.Matyja Emilia SO04SMS Oświęcim33.62330-


<< TOP >>
Konkurencja 2
1/12/2017 - 16:11
Chłopców, 50m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Stokowski Kacper99SMS Warszawa Bielany21.9179035,00
2.Piotrowski Kacper01SMS Warszawa Bielany22.8569733,00
3.Gębka Olaf00SMS Szczecin23.3665232,00
4.Drozd Tymoteusz SO99SMS Oświęcim23.4664431,00
5.Domański Gracjan00SMS Szczecin23.5064030,00
6.Winiatowski Patryk SB99SMS Bydgoszcz23.5163929,00
7.Dziedzic Dawid SR99SMS Racibórz23.6163128,00
8.Mitrus Paweł00SMS Warszawa Bielany23.75620-
9.Kozieł Mikołaj SO02SMS Oświęcim23.8761127,00
10.Jemielita Oskar01SMS Warszawa Bielany23.89609-
11.Milbrant Kacper SO01SMS Oświęcim23.94606-
12.Bieroński Michał SWR99SMS Wrocław23.9760326,00
13.Jakimiak Jakub03SMS Kraków24.0060125,00
14.Dąbrowski Patryk SWR00SMS Wrocław24.0559724,00
15.Młynarczyk Karol00SMS Warszawa Bielany24.06597-
16.Krzykała Emil SK01SMS Kraków24.0959423,00
17.Lipiński Szymon SOL01SMS Olsztyn24.1059422,00
18.Grzybowski Miłosz00SMS Warszawa Bielany24.18588-
19.Bednarczyk Aleksander00SMS Warszawa24.2058621,00
20.Jóźków Cezary SWR01SMS Wrocław24.21586-
21.Gotszling Dawid01SMS Zielona Góra24.3257820,00
22.Smoliński Paweł SR01SMS Racibórz24.3657519,00
23.Surdyk Patryk00SMS Szczecin24.37574-
24.Dereziński Szymon SWwa01SMS Warszawa24.3857318,00
Milczarczyk Piotr SWR01SMS Wrocław24.38573-
26.Balicki Michał SWR00SMS Wrocław24.50565-
27.Alencynowicz Maciej SO02SMS Oświęcim24.54562-
28.Astashev Bogdan01SMS Kraków24.55562-
29.Stefański Patryk SOc03SMS Ostrowiec Św.24.6855317,00
30.Pawłowski Maksymilian99SMS Warszawa24.72550-
31.Rogoziński Mateusz SOc99SMS Ostrowiec Św.24.7754716,00
32.Róg Adrian SL01SMS Lublin24.8154415,00
Nowotny Dawid01SMS Warszawa Bielany24.81544-
34.Łukaszczyk Mateusz SL00SMS Lublin24.8254314,00
Chyczewski Oliwer00SMS Gorzów Wlkp.24.8254314,00
36.Lesik Jarosław SR02SMS Racibórz24.94536-
37.Jochymek Oskar SWR01SMS Wrocław25.01531-
38.Dobecki Mikołaj SB00SMS Bydgoszcz25.0752712,00
39.Zbrożek Radosław SO99SMS Oświęcim25.10525-
40.Wytyk Marcel S P01SMS Poznań25.1252411,00
41.Hano Grzegorz SWR00SMS Wrocław25.14523-
42.Aleksander Jakub02SMS Szczecin25.15522-
43.Kwasowski Mateusz01SMS Bydgoszcz25.17521-
44.Jasionowski Mikołaj01SMS Zielona Góra25.2951410,00
45.Chełstowski Maciej02SMS Warszawa25.51500-
Małyska Bartosz SL99SMS Lublin25.51500-
47.Wilk Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.25.53499-
48.Girul Radosław SWR01SMS Wrocław25.57497-
49.Blachura Oskar SO02SMS Oświęcim25.59496-
50.Kupracz Szymon S P01SMS Poznań25.634939,00
51.Wojaczek Paweł SO00SMS Oświęcim25.70489-
52.Biskupski Kacper03SMS Gorzów Wlkp.25.764868,00
53.Pawełek Paweł99SMS Warszawa25.82483-
54.Chromik Szymon SR99SMS Racibórz25.85481-
55.Guścin Eryk01SMS Zielona Góra25.86480-
56.Haba Jakub SOc01SMS Ostrowiec Św.25.87480-
57.Jurczak Kacper SOL01SMS Olsztyn25.904787,00
58.Krystyniak Mateusz SR00SMS Racibórz25.99473-
59.Sienkiewicz Dawid01SMS Wrocław26.08468-
60.Wesołowski Jacek01SMS Lublin26.11467-
Cielecki Kuba SWR02SMS Wrocław26.11467-
62.Czajka Marcel02SMS Warszawa26.17463-
63.Auguścik Daniel SOc02SMS Ostrowiec Św.26.24460-
Jałtuszewski Jakub SR00SMS Racibórz26.24460-
65.Karpiel Dominik SO01SMS Oświęcim26.28458-
66.Żukowski Kamil03SMS Kraków26.45449-
67.Woronko Kszysztof SOL02SMS Olsztyn26.47448-
68.Smolarek Mikołaj01SMS Warszawa26.52445-
69.Marzec Milan03SMS Gdańsk26.704366,00
70.Kotarski Jakub01SMS Warszawa Bielany26.83430-
71.Czajkowski Mateusz02SMS Kraków26.85429-
72.Papis Dominik02SMS Gorzów Wlkp.26.92426-
73.Urbaniak Sebastian S P01SMS Poznań26.99422-
74.Malinowski Paweł02SMS Gorzów Wlkp.27.02421-
75.Miksa Bartosz00SMS Aleksandrów Ł.27.054205,00
76.Skrzypek Jan01SMS Aleksandrów Ł.27.114174,00
77.Jasiński Bartłomiej03SMS Łódź27.284093,00
78.Walczyk Dominik SOc03SMS Ostrowiec Św.27.46401-
79.Basa Szymon03SMS Kraków27.92382-
80.Piela Michał SO04SMS Oświęcim28.54357-
81.Juda Dominik SO04SMS Oświęcim28.91344-
82.Płoskonka Jakub03SMS Kraków28.99341-
83.Jankowski Przemysław05SMS Gdańsk30.263002,00
84.Marszałek Stanisław SO04SMS Oświęcim30.49293-
85.Boba Arkadiusz SO04SMS Oświęcim31.03278-
86.Ryszka Jakub SO04SMS Oświęcim33.61219-
87.Ryszka Kacper SO04SMS Oświęcim33.78215-

PKSzczerba Adam02SMS Lublin24.74549-


<< TOP >>
Konkurencja 3
1/12/2017 - 16:25
Kobiet, 50m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Żmuda Weronika00SMS Lublin31.6474135,00
2.Kramer Aleksandra02SMS Zielona Góra32.5368233,00
3.Tomaszek Aleksandra SWwa00SMS Warszawa32.7666832,00
4.Maruszczyk Beata SR00SMS Racibórz32.9565631,00
5.Lewandowska Natalia SO01SMS Oświęcim33.1564430,00
6.Kocjan Victoria SR00SMS Racibórz33.1664429,00
7.Prochownik Olimpia99SMS Lublin33.3163528,00
8.Szopa Marta SL00SMS Lublin33.49625-
9.Gardocka Julia SOL01SMS Olsztyn33.8260727,00
10.Kisiel Gabriela00SMS Szczecin33.8560526,00
11.Mosek Oliwia SR03SMS Racibórz33.87604-
12.Hellak Emilia SWR03SMS Wrocław33.9859825,00
13.Horova Oksana02SMS Kraków34.1359024,00
14.Banaczkowska Aleksandra SOc02SMS Ostrowiec Św.34.1459023,00
Durczyńska Katarzyna99SMS Kraków34.1459023,00
16.Russek Agata03SMS Warszawa34.2158621,00
17.Kempa Anna01SMS Oświęcim34.3058220,00
18.Prusik Kamila02SMS Szczecin34.3258119,00
19.Gus Julia SB99SMS Bydgoszcz34.3358018,00
20.Kamińska Anna SB03SMS Bydgoszcz34.5257117,00
21.Kertyńska Nadia03SMS Wrocław34.6656416,00
22.Pawłowska Julia SO02SMS Oświęcim34.75559-
23.Bluge Angelika S P00SMS Poznań34.9654915,00
24.Cholewa Karolina01SMS Kraków35.02546-
25.Oleszak Maja02SMS Zielona Góra35.0654514,00
26.Dobosz Kalina02SMS Warszawa35.09543-
27.Kowalska Wiktoria SO04SMS Oświęcim35.28534-
28.Ożóg Paulina99SMS Aleksandrów Ł.35.3453213,00
29.Wesołowska Agata01SMS Lublin35.41529-
30.Dach Wiktoria03SMS Kraków35.51524-
31.Cygan Julia04SMS Bydgoszcz35.53523-
32.Sadlik Martyna SO03SMS Oświęcim35.66518-
33.Kozanecka Katarzyna SP01SMS Poznań35.7551412,00
34.Gładkojć Marta SOL02SMS Olsztyn35.8051211,00
35.Pałka Aleksandra SO02SMS Oświęcim36.06501-
36.Weckwert Iga04SMS Gdańsk36.2249410,00
37.Bujak Maria SL01SMS Lublin36.25493-
38.Oczkowska Daria03SMS Kraków36.34489-
39.Budzińska Paulina SO03SMS Oświęcim36.37488-
40.Ochał Maja01SMS Kraków37.10460-
41.Wilczek Renata SO04SMS Oświęcim37.20456-
42.Kowalska Karolina SOc02SMS Ostrowiec Św.37.294539,00
43.Żak Amelia SO04SMS Oświęcim37.47446-
44.Bednarz Oliwia04SMS Gorzów Wlkp.38.624078,00
45.Szubska Oliwia03SMS Łódź38.794027,00
46.Witek Aleksandra03SMS Gdańsk39.453826,00
47.Tyndzik Maria03SMS Warszawa Bielany42.982955,00
48.Tyndzik Eleonora03SMS Warszawa Bielany43.232904,00


<< TOP >>
Konkurencja 4
1/12/2017 - 16:34
Chłopców, 50m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Szczepaniak Paweł SK99SMS Kraków28.4370035,00
2.Sobiecki Jakub01SMS Warszawa Bielany28.6668333,00
3.Szczeciński Robert00SMS Warszawa28.6868232,00
4.Rębacz Maciej00SMS Warszawa Bielany28.7767631,00
5.Nowak Kacper SO00SMS Oświęcim28.8966730,00
6.Beberok Filip00SMS Zielona Góra28.9166629,00
7.Dubas Mateusz SO01SMS Oświęcim28.9766228,00
8.Zhuravel Nazar SWR03SMS Wrocław29.1964727,00
9.Chałupczyński Bartosz SWwa99SMS Warszawa29.2164526,00
10.Szczepanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.29.3663625,00
11.Celiński Jakub SK02SMS Kraków29.4962724,00
12.Jung Krzysztof SR99SMS Racibórz29.6261923,00
13.Bachlaj Dorian SR99SMS Racibórz29.6961522,00
14.Greber Artur01SMS Warszawa Bielany29.70614-
15.Krulikowski Maciej SO99SMS Oświęcim29.87604-
16.Krystyniak Mateusz SR00SMS Racibórz30.04593-
17.Kowol Tymoteusz01SMS Wrocław30.0659221,00
18.Gałuszka Bruno SO02SMS Oświęcim30.22583-
19.Łochinski Jan01SMS Gorzów Wlkp.30.4057320,00
20.Rokita Aleksander99SMS Kraków30.45570-
21.Łanczkowski Dominik01SMS Szczecin30.4856819,00
22.Szynawa Oskar SO00SMS Oświęcim30.60561-
23.Data Mariusz00SMS Lublin30.6156118,00
24.Kraszewski Daniel01SMS Warszawa30.66558-
25.Klimas Michał SOc02SMS Ostrowiec Św.30.7155517,00
26.Bielawa Dominik02SMS Gdańsk30.7655316,00
27.Bazyl Kamil00SMS Kraków30.85548-
28.Ruciński Wiktor99SMS Kraków30.89546-
29.Dobrindt Mikołaj03SMS Bydgoszcz30.9954015,00
30.Gregorczyk Jan02SMS Warszawa31.02539-
31.Wiśniewski Jakub SB01SMS Bydgoszcz31.0853614,00
32.Gwóźdź Kacper03SMS Kraków31.25527-
33.Krupa Mateusz SO03SMS Oświęcim31.58511-
34.Sienkiewicz Dawid01SMS Wrocław31.59510-
35.Jurczak Kacper SOL01SMS Olsztyn31.8150013,00
36.Kowalski Rafał00SMS Gorzów Wlkp.31.82499-
37.Modrzyński Hubert02SMS Szczecin31.8449812,00
38.Stańczyk Jarema SO02SMS Oświęcim31.94494-
39.Walczysko Jakub SL00SMS Lublin32.2148111,00
40.Górski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.32.35475-
41.Kryś Jarosław01SMS Szczecin32.39473-
42.Papis Dominik02SMS Gorzów Wlkp.32.69460-
43.Oszutowski Adam02SMS Bydgoszcz32.70460-
44.Wróbel Igor SO03SMS Oświęcim32.73459-
45.Wytyk Marcel S P01SMS Poznań32.8445410,00
46.Szydłowski Erwin SO03SMS Oświęcim33.03446-
47.Adamski Jakub02SMS Kraków33.25437-
48.Kulpa Michał SOL01SMS Olsztyn33.294369,00
49.Jasiński Bartłomiej03SMS Łódź33.554268,00
50.Krajewski Patryk02SMS Gdańsk33.674217,00
51.Wesołowski Jacek01SMS Lublin33.68421-
52.Chałat Stanisław SL99SMS Lublin33.95411-
53.Grabek Filip SL99SMS Lublin34.02408-
54.Kesler Marcin SOc02SMS Ostrowiec Św.34.254006,00
55.Wilanowski Mateusz03SMS Łódź34.383965,00
56.Świątek Bartosz SOc02SMS Ostrowiec Św.34.83380-
57.Nosal Milosz SO04SMS Oświęcim36.04343-
58.Okręt Oliwier SOc03SMS Ostrowiec Św.36.47331-
59.Słojewski Adam01SMS Poznań37.063164,00
60.Kołodziejczyk Eryk SO04SMS Oświęcim40.64239-


<< TOP >>
Konkurencja 5
1/12/2017 - 16:45
Kobiet, 100m motylkowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Kołodziej Katarzyna SO00SMS Oświęcim1:00.4973535,0028.0332.46
2.Czarnecka Wiktoria SL99SMS Lublin1:02.2767433,0029.2633.01
3.Adamiec Dominika SO99SMS Oświęcim1:02.8865532,0029.7833.10
4.Rogowska Katarzyna00SMS Szczecin1:02.9065431,0029.6233.28
5.Frąckiewicz Martyna03SMS Zielona Góra1:03.7362930,0029.7833.95
6.Wróbel Julia SWwa03SMS Warszawa1:04.3761029,0029.8834.49
7.Redner Sandra SL99SMS Lublin1:04.3861028,0030.7233.66
8.Fryckowska Natalia99SMS Szczecin1:04.6360327,0030.1234.51
9.Gotowska Weronika00SMS Warszawa Bielany1:04.6460226,0030.1834.46
10.Woźniak Zofia01SMS Warszawa Bielany1:04.7160125,0030.2334.48
11.Filipek Jagoda SWR99SMS Wrocław1:04.8559724,0030.4934.36
12.Szkurat Martyna SO03SMS Oświęcim1:04.97593-29.8935.08
13.Romanowska Patrycja00SMS Aleksandrów Ł.1:05.1358923,0030.3934.74
14.Peciak Katarzyna02SMS Kraków1:05.2158722,0030.9134.30
15.Tasak Aleksandra03SMS Kraków1:05.2258721,0030.7034.52
16.Wojtaszewska Paulina SO03SMS Oświęcim1:05.27585-30.8434.43
17.Badzian Natalia03SMS Warszawa1:05.6857420,0030.9334.75
18.Kamieniarz Weronika99SMS Wrocław1:05.7057419,0030.9834.72
19.Rydyńska Marianna SB04SMS Bydgoszcz1:05.8856918,0030.9234.96
20.Groń Weronika03SMS Bydgoszcz1:06.5755217,0031.3235.25
Holak Marta SB01SMS Bydgoszcz1:06.57552-31.1935.38
22.Rutkowska Wiktoria SB99SMS Bydgoszcz1:06.70548-31.4835.22
23.Iżycka Marta SR00SMS Racibórz1:06.7654716,0031.4135.35
24.Russek Agata03SMS Warszawa1:06.96542-31.3235.64
25.Raczewska Emilia SOL02SMS Olsztyn1:06.9754215,0031.0835.89
26.Hojoł Agata01SMS Kraków1:07.16537-31.0336.13
27.Śmietana Karolina01SMS Kraków1:07.58527-31.5636.02
28.Kruszniewska Kinga99SMS Kraków1:08.02517-31.6436.38
29.Chodyna Kinga SOL00SMS Olsztyn1:08.1151514,0032.0636.05
30.Miłek Marcelina02SMS Kraków1:08.18513-31.3136.87
31.Tomasiak Agnieszka SO01SMS Oświęcim1:08.25512-31.0937.16
32.Błaszkiewicz Wiktoria SOc02SMS Ostrowiec Św.1:08.2751113,0030.8537.42
33.Skowron Maja02SMS Szczecin1:08.49506-31.0037.49
34.Bylińska Agnieszka02SMS Gdańsk1:08.5550512,0032.1536.40
35.Widurska Kinga02SMS Kraków1:08.63503-31.4837.15
36.Karczmarzyk Anna SR02SMS Racibórz1:08.7950011,0031.3037.49
37.Kapcińska Maja SO02SMS Oświęcim1:09.54484-32.3137.23
38.Pyrlik Paulina SO99SMS Oświęcim1:09.59483-32.0337.56
39.Bielewicz Joanna SP00SMS Poznań1:09.8147810,0031.1838.63
40.Majewska Weronika SR01SMS Racibórz1:10.03474-32.9637.07
41.Ptaszyńska Weronika SO03SMS Oświęcim1:10.22470-32.7237.50
42.Marszałek Magdalena01SMS Szczecin1:10.40466-32.6437.76
43.Kaczanowska Maria01SMS Gdańsk1:10.944569,0033.1537.79
44.Musielak Wiktoria S P01SMS Poznań1:11.004558,0032.3238.68
45.Sadlik Martyna SO03SMS Oświęcim1:11.43446-34.2337.20
46.Basista Barbara04SMS Kraków1:13.38412-33.7039.68
47.Gromska Kinga SOc04SMS Ostrowiec Św.1:14.743907,0035.3439.40
48.Czernik Natalia SOc03SMS Ostrowiec Św.1:15.86373-35.6040.26
49.Van Doorne Natalia02SMS Gorzów Wlkp.1:18.463376,0034.4344.03
50.Marciniak Hanna04SMS Gorzów Wlkp.1:32.042085,0041.2550.79


<< TOP >>
Konkurencja 6
1/12/2017 - 16:58
Chłopców, 100m motylkowy

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Stokowski Kacper99SMS Warszawa Bielany52.5876435,0026.0026.58
2.Piszczorowicz Bartosz99SMS Warszawa Bielany53.3773133,0025.2528.12
3.Goraj Marcin SK01SMS Kraków53.5172532,0024.5129.00
4.Majerski Jakub00SMS Kraków53.7371631,0025.3128.42
5.Blachura Patryk SO99SMS Oświęcim54.3669130,0024.6629.70
6.Kiszczak Jakub SWR00SMS Wrocław54.9067129,0025.3229.58
7.Kaźmierczak Kamil99SMS Aleksandrów Ł.55.4265228,0026.2429.18
8.Goleniec Kamil SO99SMS Oświęcim55.5764727,0026.2329.34
9.Kozieł Mikołaj SO02SMS Oświęcim55.84638-26.0529.79
10.Butkiewicz Cezary00SMS Warszawa Bielany55.87637-25.6030.27
11.Sadłowski Piotr SOL00SMS Olsztyn56.0563126,0026.2629.79
12.Cieśla Oskar SO01SMS Oświęcim56.07630-26.3729.70
13.Gębka Olaf00SMS Szczecin56.1762725,0025.9930.18
14.Dejneżenko Daniel00SMS Warszawa56.4161924,0026.4030.01
15.Mitrus Paweł00SMS Warszawa Bielany56.45617-25.9830.47
16.Oller Krzysztof SL00SMS Lublin56.6961023,0027.1229.57
17.Sordyl Mateusz SO99SMS Oświęcim56.84605-26.3130.53
18.Nowotny Dawid01SMS Warszawa Bielany57.14595-26.5230.62
19.Kempa Mikołaj SO99SMS Oświęcim57.34589-27.0330.31
Mayerberg Kacper SO00SMS Oświęcim57.34589-26.6330.71
21.Krutowicz Bartłomiej SWwa02SMS Warszawa57.4258722,0026.4530.97
22.Kwaśny Jakub SO01SMS Oświęcim57.46585-26.9230.54
23.Major Daniel SO01SMS Oświęcim57.69578-26.6631.03
24.Czyżak Arkadiusz SR99SMS Racibórz57.7457721,0026.5031.24
25.Grzybowski Artur01SMS Szczecin57.9457120,0027.0630.88
26.Marciów Jakub SWR01SMS Wrocław57.9857019,0026.5431.44
27.Gryz Dawid99SMS Szczecin58.10566-27.1430.96
28.Borkowski Kacper SL00SMS Lublin58.1956418,0026.8331.36
29.Pacławski Jakub SL00SMS Lublin58.46556-27.1131.35
30.Purtak Wiktor02SMS Łódź58.6155217,0027.6730.94
31.Chodulski Jakub Sl00SMS Lublin58.70549-27.8130.89
32.Ferenc Filip SWR02SMS Wrocław58.82546-27.5631.26
33.Chyczewski Oliwer00SMS Gorzów Wlkp.58.8754416,0027.3331.54
34.Smoliński Paweł SR01SMS Racibórz58.8854415,0026.9931.89
Borsuk Łukasz SL01SMS Lublin58.88544-27.1631.72
36.Bednarczyk Aleksander00SMS Warszawa58.92543-27.1531.77
37.Korona Kacper03SMS Szczecin59.03540-27.7131.32
38.Dembski Patryk SB99SMS Bydgoszcz59.0454014,0027.1631.88
Daszkiewicz Michał SO03SMS Oświęcim59.04540-27.7731.27
40.Dereziński Szymon SWwa01SMS Warszawa59.18536-27.6731.51
41.Sosna Tomasz SK01SMS Kraków59.34531-27.2232.12
42.Kupracz Szymon S P01SMS Poznań59.5852513,0027.5132.07
43.Beberok Filip00SMS Zielona Góra59.5952512,0026.7432.85
44.Cierpikowski Robert00SMS Aleksandrów Ł.59.6652311,0027.0632.60
45.Błaszczyk Kacper00SMS Aleksandrów Ł.59.91516-28.5031.41
46.Moryl Wojciech SO02SMS Oświęcim1:00.06513-28.1731.89
47.Syska Kacper02SMS Łódź1:00.1651010,0028.1632.00
48.Kowalski Rafał00SMS Gorzów Wlkp.1:00.335069,0028.1732.16
49.Naleźnik Jakub01SMS Szczecin1:00.45503-28.3232.13
50.Wlazłowski Kamil03SMS Warszawa1:00.51501-28.1832.33
51.Słojewski Adam01SMS Poznań1:00.834938,0027.8133.02
52.Augustyn Jan02SMS Kraków1:00.91491-27.5733.34
53.Olek Jakub01SMS Gorzów Wlkp.1:01.09487-28.0433.05
54.Gregorczyk Jan02SMS Warszawa1:01.13486-28.4932.64
55.Sowa Łukasz03SMS Kraków1:01.25483-28.4132.84
56.Woronko Kszysztof SOL02SMS Olsztyn1:01.324827,0028.6132.71
Jung Krzysztof SR99SMS Racibórz1:01.32482-28.7832.54
58.Mamcarz Mateusz SO04SMS Oświęcim1:01.41479-29.0032.41
59.Lipiński Szymon SOL01SMS Olsztyn1:01.87469-28.8033.07
60.Paszko Mikołaj01SMS Kraków1:01.88469-28.2733.61
61.Szymanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.1:01.97467-29.0332.94
62.Mazur Bartosz02SMS Kraków1:02.42457-28.8933.53
63.Wnuk Jakub S P01SMS Poznań1:03.09442-29.2233.87
64.Gałuszka Bruno SO02SMS Oświęcim1:03.45435-29.8333.62
65.Borowski Kacper SOc03SMS Ostrowiec Św.1:03.464346,0030.2133.25
66.Kwasowski Mateusz01SMS Bydgoszcz1:03.684305,0028.9134.77
67.Marzec Milan03SMS Gdańsk1:03.784284,0029.6134.17
68.Adamski Jakub02SMS Kraków1:03.81427-29.4634.35
69.Kępiński Paweł SOc02SMS Ostrowiec Św.1:03.934253,0030.0133.92
70.Skrzypek Filip03SMS Kraków1:04.07422-29.5834.49
71.Miziak Adam01SMS Warszawa1:04.12421-29.3434.78
72.Świątek Bartosz SOc02SMS Ostrowiec Św.1:05.78390-30.1235.66
73.Kowalski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.1:07.31364-30.7936.52
74.Kapała Szymon SOL03SMS Olsztyn1:07.39363-31.8235.57
75.Hebel Maciej05SMS Gdańsk1:10.863122,0032.8238.04


<< TOP >>
Konkurencja 7
1/12/2017 - 17:15
Kobiet, 200m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika SWR01SMS Wrocław2:01.6175535,0027.6930.7431.6131.57
2.Andrzejewska Kamila SL99SMS Lublin2:01.9374933,0028.7730.8131.4530.90
3.Klonowska Julia00SMS Warszawa Bielany2:04.2270932,0027.9030.6732.0733.58
4.Guść Wiktoria04SMS Łódź2:04.3970631,0028.2931.8232.9331.35
5.Skibczak Natalia00SMS Warszawa Bielany2:04.4870430,0029.1831.5632.7630.98
6.Baryła Julia00SMS Szczecin2:04.7769929,0029.3631.4532.3231.64
7.Klimek Marta SO03SMS Oświęcim2:04.9369728,0029.0532.0332.1831.67
8.Szuster Aleksandra SO00SMS Oświęcim2:05.9468027,0029.0731.4832.6632.73
9.Pisarek Justyna SO00SMS Oświęcim2:06.30674-28.6131.6132.9533.13
10.Rabiniak Zuzanna SL01SMS Lublin2:07.3965726,0028.7132.5233.4932.67
11.Szafrańska Julia SOc00SMS Ostrowiec Św.2:07.4965625,0029.1731.9633.0933.27
12.Nita Daria SO01SMS Oświęcim2:07.70652-30.2932.2933.1531.97
13.Kowal Emilia SK02SMS Kraków2:08.0364724,0029.7232.5033.2132.60
14.Włodarczyk Agnieszka SB01SMS Bydgoszcz2:08.1664523,0030.0032.1033.2432.82
15.Krauze Alicja SO01SMS Oświęcim2:08.26644-30.5032.9532.9331.88
16.Jaszczuk Ewa SOL02SMS Olsztyn2:08.4164222,0029.9732.5533.5432.35
17.Łukaszewicz Emilia S P01SMS Poznań2:08.4564121,0029.8633.0733.1132.41
18.Miciak Agata02SMS Gorzów Wlkp.2:08.4764120,0029.4532.6933.1233.21
19.Dąbrowska Wiktoria03SMS Warszawa2:08.8463519,0029.4731.8233.8033.75
20.Hellak Emilia SWR03SMS Wrocław2:08.8863518,0029.6232.0233.8133.43
21.Świstuń Julia00SMS Kraków2:09.2163017,0029.7232.9233.5533.02
22.Jasiorska Aleksandra SWwa02SMS Warszawa2:09.6862316,0030.2833.0133.5432.85
23.Łuczak Dominika02SMS Zielona Góra2:10.3061415,0030.5333.0333.6633.08
24.Tomkowicz Wiktoria SB00SMS Bydgoszcz2:10.3661314,0031.0533.7033.3632.25
25.Szopa Marta SL00SMS Lublin2:10.55611-30.1833.4434.2632.67
26.Wygnał Maja SR03SMS Racibórz2:10.8060713,0029.0532.4734.9034.38
27.Zarembik Katarzyna SR02SMS Racibórz2:11.0360412,0030.1133.0334.0533.84
28.Piepiórka Martyna03SMS Gdańsk2:11.1260311,0030.8832.9933.8733.38
29.Garbarczyk Weronika03SMS Szczecin2:11.1460210,0030.3532.9934.1333.67
30.Brzozowska Marta SWR00SMS Wrocław2:11.31600-29.8132.7034.3234.48
31.Zając-Więckowska Julia SWR01SMS Wrocław2:11.37599-28.9832.5434.1735.68
32.Kwiatkowska Zofia01SMS Lublin2:12.14589-30.0133.4334.5034.20
Kuziów Martyna SO03SMS Oświęcim2:12.14589-30.2532.8533.9735.07
Rzońca Patrycja SWR99SMS Wrocław2:12.14589-29.7333.2334.9134.27
35.Zając Wiktoria02SMS Warszawa2:12.17588-29.3632.9635.0834.77
36.Malinowska Zuzanna00SMS Wrocław2:12.19588-30.5433.1534.3034.20
37.Kertyńska Nadia03SMS Wrocław2:12.25587-30.7533.9234.5533.03
38.Rzepczyńska Patrycja SO99SMS Oświęcim2:12.43585-30.5733.9134.7233.23
39.Iżycka Marta SR00SMS Racibórz2:12.44585-31.4133.9534.5032.58
40.Środa Dominika02SMS Szczecin2:12.50584-31.0633.9633.9733.51
41.Haławczak Marcelina02SMS Szczecin2:12.60583-30.5333.1734.9433.96
42.Tomoń Martyna SL00SMS Lublin2:13.19575-31.3133.5633.9334.39
43.Skarwecka Wiktoria SO02SMS Oświęcim2:13.33573-31.2934.1334.1433.77
44.Kozdęba Karolina03SMS Kraków2:13.54570-31.5634.4334.2833.27
45.Molenda Dominika03SMS Gdańsk2:13.595709,0031.0534.2534.7333.56
46.Krawczyk Nikola SO03SMS Oświęcim2:13.89566-31.0333.8234.9134.13
47.Kromolicka Wiktoria SP00SMS Poznań2:14.015648,0031.1533.8134.6834.37
48.Wróbel Zofia SO03SMS Oświęcim2:14.67556-30.3534.9035.4533.97
49.Kulisiewicz Adrianna02SMS Kraków2:14.90553-31.4334.4234.6034.45
50.Błajet Oliwia SP00SMS Poznań2:15.17550-30.4733.7234.9336.05
51.Rygiel Oliwia SO02SMS Oświęcim2:15.19550-30.9634.0935.3234.82
52.Gąsowska Martyna SB01SMS Bydgoszcz2:15.38547-31.7434.4335.3633.85
53.Przygoda Natalia SOc02SMS Ostrowiec Św.2:15.405477,0031.5834.2135.2234.39
54.Piękoś Natalia02SMS Łódź2:15.905416,0030.0933.5635.9336.32
55.Hałka Wiktoria SL01SMS Lublin2:16.22537-30.0533.7136.0236.44
56.Wróbel Julia01SMS Aleksandrów Ł.2:16.285375,0031.6734.6535.6134.35
57.Leszczyńska Klaudia Julia99SMS Kraków2:16.46535-30.4334.1035.9735.96
58.Horwacik Joanna02SMS Kraków2:16.64532-30.8534.4135.5135.87
59.Zmierczak Natalia SOL03SMS Olsztyn2:16.655324,0031.3235.2636.1333.94
60.Czepulanis Alicja02SMS Gorzów Wlkp.2:16.665323,0031.7734.5335.7134.65
61.Wilczek Renata SO04SMS Oświęcim2:17.76520-31.2735.4136.2534.83
62.Wójtowicz Julia SL00SMS Lublin2:17.77519-30.5933.7536.5636.87
63.Boroń Paulina SOc02SMS Ostrowiec Św.2:17.97517-32.0334.8635.8035.28
64.Grąz Gabriela01SMS Lublin2:18.79508-30.3334.7936.6737.00
Ciporska Katarzyna SWwa00SMS Warszawa2:18.79508-31.3234.3236.1237.03
66.Borowska Agnieszka00SMS Warszawa2:20.15493-32.4134.8636.3636.52
67.Żak Amelia SO04SMS Oświęcim2:20.26492-32.6735.2336.0236.34
68.Gabor Martyna SO02SMS Oświęcim2:21.44480-33.1735.5236.2536.50
69.Kowalska Wiktoria SO04SMS Oświęcim2:22.56469-32.7536.3137.4336.07
70.Wąsik Julia SO03SMS Oświęcim2:24.21453-33.5636.4837.5536.62
71.Kumor Aleksandra SO03SMS Oświęcim2:26.17435-33.9436.6737.6537.91
72.Dyduch Martyna SO04SMS Oświęcim2:27.98419-34.6238.5438.1636.66
73.Miernik Wiktoria SO04SMS Oświęcim2:28.95411-34.2837.8339.6237.22
74.Chowaniec Oliwia SO04SMS Oświęcim2:34.37369-35.2839.1540.4539.49
75.Matyja Emilia SO04SMS Oświęcim2:39.55334-36.1839.6641.7142.00


<< TOP >>
Konkurencja 8
1/12/2017 - 17:45
Chłopców, 200m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Piszczorowicz Bartosz99SMS Warszawa Bielany1:46.3081635,0025.2627.5827.0226.44
2.Piotrowski Kacper01SMS Warszawa Bielany1:48.5776633,0025.4127.9427.4627.76
3.Domański Gracjan00SMS Szczecin1:49.3375032,0025.0828.1128.4727.67
4.Jaworski Szymon SWR01SMS Wrocław1:50.5172731,0025.5228.0128.5828.40
5.Dutkowiak Wojciech SWR00SMS Wrocław1:50.8472030,0026.2728.2828.4127.88
6.Cukanow Michał99SMS Aleksandrów Ł.1:51.0771629,0026.5128.1027.9428.52
7.Jemielita Oskar01SMS Warszawa Bielany1:51.77702-25.9028.1828.5229.17
8.Dąbrowski Patryk SWR00SMS Wrocław1:52.55688-26.0328.5729.1628.79
9.Kiełczewski Amadeusz00SMS Szczecin1:52.6968528,0025.9028.2429.6928.86
10.Sadłowski Piotr SOL00SMS Olsztyn1:52.7768427,0025.8428.5329.3329.07
11.Krulikowski Maciej SO99SMS Oświęcim1:53.6066926,0026.8428.8729.0228.87
12.Krzykała Emil SK01SMS Kraków1:53.6266825,0026.5028.8429.4328.85
13.Drozd Tymoteusz SO99SMS Oświęcim1:53.9666224,0026.3229.0429.7528.85
14.Jóźków Cezary SWR01SMS Wrocław1:54.11660-26.6528.9429.3029.22
15.Cieśla Oskar SO01SMS Oświęcim1:54.20658-26.8929.3829.5728.36
16.Jackowski Tomasz SWR02SMS Wrocław1:54.28657-26.8528.7429.7728.92
17.Hano Grzegorz SWR00SMS Wrocław1:54.37655-26.8828.8929.5229.08
18.Komosa Maciej99SMS Warszawa1:54.4965323,0027.0328.8829.2729.31
19.Jakimiak Jakub03SMS Kraków1:54.6565122,0026.5929.1330.0028.93
20.Dominiak Kacper SWR00SMS Wrocław1:54.89647-26.7929.0029.6329.47
21.Wiatr Wojciech S P01SMS Poznań1:55.3763821,0027.2329.1429.6329.37
22.Kolanowski Wiktor99SMS Kraków1:55.66634-26.9729.2429.6429.81
23.Lesik Jarosław SR02SMS Racibórz1:55.7063320,0025.9429.2430.4530.07
24.Kalkowski Dawid SOL00SMS Olsztyn1:55.8663019,0026.8328.8329.9030.30
25.Rytter Igor01SMS Warszawa Bielany1:55.97629-27.0329.5229.7129.71
26.Małyska Bartosz SL99SMS Lublin1:56.0562718,0026.9329.3430.3129.47
27.Mencel Miłosz SR02SMS Racibórz1:56.2462417,0026.4329.3230.5329.96
28.Zubik Stanisław01SMS Warszawa1:56.2762416,0026.5428.9230.1930.62
29.Girul Radosław SWR01SMS Wrocław1:56.30623-27.3929.3529.7129.85
30.Rogoziński Mateusz SOc99SMS Ostrowiec Św.1:56.4162215,0026.1528.6630.5031.10
31.Wałcerz Mateusz00SMS Gorzów Wlkp.1:56.9761314,0026.8829.8230.8629.41
32.Kłaput Bartosz00SMS Kraków1:57.06611-26.6429.8430.5530.03
33.Bruzdewicz Hubert SOL02SMS Olsztyn1:58.00597-27.7129.9230.2430.13
34.Pawełek Paweł99SMS Warszawa1:58.43590-26.8630.1331.2030.24
Surdyk Patryk00SMS Szczecin1:58.43590-25.8630.2731.2231.08
36.Róg Adrian SL01SMS Lublin1:58.5058913,0027.3230.6431.0329.51
37.Matuszewski Krzysztof04SMS Bydgoszcz1:58.6358712,0027.7030.2630.6929.98
38.Jochymek Oskar SWR01SMS Wrocław1:58.73586-27.1629.8231.0930.66
39.Karpiel Dominik SO01SMS Oświęcim1:58.95583-27.4530.2230.9030.38
Kulczycki Patryk01SMS Gorzów Wlkp.1:58.9558311,0026.9530.4731.6729.86
41.Stefański Patryk SOc03SMS Ostrowiec Św.1:59.2557810,0028.2930.6330.8329.50
42.Chałat Stanisław SL99SMS Lublin1:59.61573-27.9330.1331.0330.52
43.Danikiewicz Dawid SO03SMS Oświęcim1:59.95568-27.0530.6331.7630.51
44.Więzik Jan SO03SMS Oświęcim2:00.16565-27.9830.9331.4229.83
45.Chromik Szymon SR99SMS Racibórz2:00.18565-27.8829.8431.3531.11
46.Michalski Wojciech01SMS Szczecin2:00.32563-28.1730.2330.9630.96
47.Lewicki Filip03SMS Kraków2:00.45561-28.1431.0631.5229.73
48.Twardowski Piotr01SMS Kraków2:00.59559-27.3630.3131.7331.19
49.Ratajczak Mateusz S P01SMS Poznań2:00.625599,0027.8830.0931.5931.06
50.Mazur Dominik SO99SMS Oświęcim2:00.79556-27.3730.6931.7331.00
51.Mikołajczak Błażej SB01SMS Bydgoszcz2:00.985548,0026.4029.6231.7233.24
52.Pająk Jakub02SMS Kraków2:01.06553-27.3630.7531.9531.00
53.Zbrożek Radosław SO99SMS Oświęcim2:01.12552-26.8730.5632.1631.53
54.Woźny Wiktor01SMS Zielona Góra2:01.135527,0027.2330.4832.2931.13
55.Knyszyński Maciej02SMS Łódź2:01.505476,0028.7131.0231.3330.44
Malinowski Wojciech03SMS Łódź2:01.505476,0028.3530.8431.3031.01
57.Cielecki Kuba SWR02SMS Wrocław2:01.53546-27.6330.7431.5031.66
58.Pawłowski Maksymilian99SMS Warszawa2:01.88541-27.6630.9731.3531.90
59.Malarz Marcin SO03SMS Oświęcim2:02.03539-28.4230.7631.3831.47
60.Malinowski Jakub03SMS Gorzów Wlkp.2:02.04539-28.2130.7031.4831.65
61.Kotarski Jakub01SMS Warszawa Bielany2:02.06539-28.4531.1031.5330.98
62.Sobków Dominik02SMS Bydgoszcz2:02.17538-28.4731.0331.2631.41
63.Lik Kacper02SMS Łódź2:02.24537-28.5030.8131.5031.43
64.Zalewski Sebastian SO03SMS Oświęcim2:02.30536-28.6630.5531.5531.54
65.Chełstowski Maciej02SMS Warszawa2:02.33536-27.0930.4032.5632.28
66.Sieprawski Roch SO03SMS Oświęcim2:03.30523-29.0032.0831.4330.79
67.Jasionowski Mikołaj01SMS Zielona Góra2:03.445214,0028.4131.5932.0531.39
68.Muszyński Jakub SB01SMS Bydgoszcz2:03.70518-27.6030.7231.8333.55
69.Niedziałek Michał SOL03SMS Olsztyn2:03.86516-28.8931.3432.2531.38
70.Auguścik Daniel SOc02SMS Ostrowiec Św.2:05.45496-28.6532.2532.9631.59
71.Grzemski Kamil SP01SMS Poznań2:05.75493-28.4131.9533.0532.34
72.Kępiński Paweł SOc02SMS Ostrowiec Św.2:05.82492-29.6732.3932.1031.66
73.Kamiński Dawid01SMS Szczecin2:06.62483-29.1231.8632.9132.73
74.Urbaniak Sebastian S P01SMS Poznań2:06.72482-27.9232.0533.3833.37
75.Jasiński Jakub03SMS Łódź2:07.61472-29.7832.6632.7132.46
76.Para Mikołaj SO03SMS Oświęcim2:08.90458-29.0432.7333.7333.40
77.Stańczyk Jarema SO02SMS Oświęcim2:09.21454-30.0633.0033.5432.61
78.Basa Szymon03SMS Kraków2:11.55431-29.7233.8334.7433.26
79.Fortuna Filip03SMS Kraków2:11.68429-29.5633.2234.9633.94
80.Krajewski Patryk02SMS Gdańsk2:12.144253,0030.1333.9234.3433.75
81.Miksa Bartosz00SMS Aleksandrów Ł.2:12.374232,0030.3733.8535.0933.06
82.Rząsa Jacek03SMS Gdańsk2:12.594201,0030.7134.0134.8333.04
83.Walczyk Dominik SOc03SMS Ostrowiec Św.2:12.96417-30.6533.7035.2633.35
84.Wilanowski Mateusz03SMS Łódź2:13.59411-31.2434.6634.9932.70
85.Piela Michał SO04SMS Oświęcim2:15.17397-31.2334.4335.5533.96
86.Płoskonka Jakub03SMS Kraków2:15.55393-30.6433.9535.6835.28
87.Juda Dominik SO04SMS Oświęcim2:17.43378-31.3135.8036.1734.15
88.Cierpiał Wiktor SO04SMS Oświęcim2:20.96350-31.9535.8337.6035.58
89.Marszałek Stanisław SO04SMS Oświęcim2:23.58331-32.8835.8639.5135.33
90.Daszkiewicz Mikołaj SO04SMS Oświęcim2:26.98309-32.3437.6839.3937.57
91.Drabczyk Krystian SO04SMS Oświęcim2:28.41300-34.3638.5439.0836.43
92.Boba Arkadiusz SO04SMS Oświęcim2:28.58299-33.9938.8139.4436.34
93.Ryszka Kacper SO04SMS Oświęcim2:37.30252-35.0240.8442.0339.41
94.Ryszka Jakub SO04SMS Oświęcim2:40.28238-35.7041.3643.4439.78

PKSzczerba Adam02SMS Lublin1:55.89630-27.1029.5629.9129.32


<< TOP >>
Konkurencja 9
1/12/2017 - 18:19
Kobiet, 200m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Koluch Julia00SMS Zielona Góra2:12.5872735,0030.8632.9434.1334.65
2.Smyłek Karolina SL00SMS Lublin2:14.0270433,0031.0033.6434.7334.65
3.Margula Weronika00SMS Szczecin2:15.4168232,0031.9133.1334.9335.44
4.Traczyk Justyna SWR04SMS Wrocław2:15.8367631,0031.9734.1635.3734.33
5.Rydyńska Marianna SB04SMS Bydgoszcz2:18.0164430,0032.2134.5035.6435.66
6.Kosińska Dominika SO01SMS Oświęcim2:18.6663529,0032.9534.7535.9635.00
7.Górnicka Aleksandra02SMS Szczecin2:18.7263428,0031.8534.7536.0336.09
8.Łysakowska Julia01SMS Lublin2:19.4662427,0032.8534.7835.9035.93
9.Lisowska Wiktoria SOL00SMS Olsztyn2:20.6060926,0032.4235.4636.5536.17
10.Król Wiktoria02SMS Kraków2:20.8560625,0032.5335.0737.0136.24
11.Wygnał Maja SR03SMS Racibórz2:22.0759124,0032.3135.2437.3537.17
12.Pogorzelska Laura01SMS Kraków2:22.3558723,0032.1934.7137.2138.24
13.Zawisza Alina SO00SMS Oświęcim2:22.7258322,0032.9036.0037.0336.79
14.Śliwa Maja SR01SMS Racibórz2:22.7758221,0033.1536.1337.1036.39
15.Kaczanowska Maria01SMS Gdańsk2:22.8058220,0033.1236.0037.3036.38
16.Bilińska Dominika SO00SMS Oświęcim2:23.35575-31.9935.6037.0538.71
17.Mozołowska Emilia02SMS Warszawa2:24.1356619,0032.9136.9937.6736.56
18.Borys Anna00SMS Warszawa2:24.5956018,0033.1035.5337.5938.37
19.Dekoninck Laura SWwa02SMS Warszawa2:25.11554-34.2736.6736.9237.25
20.Gajdzińska Amelia02SMS Bydgoszcz2:25.2855217,0033.3436.3038.0437.60
21.Wolska Karolina SB01SMS Bydgoszcz2:25.74547-33.3335.9937.8438.58
22.Tomasiak Agnieszka SO01SMS Oświęcim2:25.91545-32.8835.8738.4038.76
23.Gotowska Weronika00SMS Warszawa Bielany2:26.1254316,0034.0036.6737.6137.84
24.Modrzejewska Magdalena SR02SMS Racibórz2:26.22542-32.5135.8638.7339.12
25.Grzelczyk Natalia02SMS Łódź2:26.3554015,0033.5236.9438.4637.43
26.Gondek Wiktoria01SMS Lublin2:26.61537-34.8637.3037.7036.75
27.Oleszak Maja02SMS Zielona Góra2:26.6453714,0033.9936.0138.1038.54
28.Dutkowiak Aleksandra03SMS Wrocław2:27.6752613,0033.6337.6438.8137.59
29.Blachura Julia SO02SMS Oświęcim2:27.99522-34.7236.7938.2938.19
30.Hebel Natalia05SMS Gdańsk2:28.6751512,0034.4738.5038.6037.10
31.Buszka Kornelia SWwa03SMS Warszawa2:29.95502-33.3237.6239.8039.21
32.Niepogodzińska Izabela03SMS Kraków2:30.58496-33.3636.7639.6340.83
33.Zmierczak Natalia SOL03SMS Olsztyn2:31.5148711,0035.6638.7838.9838.09
34.Basista Barbara04SMS Kraków2:31.93483-34.9638.7540.3837.84
35.Falfus Julia SOc04SMS Ostrowiec Św.2:32.3347910,0035.9338.8039.7537.85
36.Rogalka Joanna02SMS Poznań2:32.854749,0035.3438.4639.6739.38
37.Petrykowska Adrianna SOc05SMS Ostrowiec Św.2:34.404608,0035.6939.5540.8238.34
38.Musielak Wiktoria S P01SMS Poznań2:36.614417,0036.1439.3940.8340.25
39.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Kraków2:36.74440-35.3039.3741.4740.60
40.Grzegolec Weronika02SMS Gorzów Wlkp.2:39.614166,0035.9639.8242.1441.69
41.Kostkiewicz Gabriela03SMS Gorzów Wlkp.2:41.464025,0035.9640.3042.9642.24
42.Tyndzik Maria03SMS Warszawa Bielany2:48.173564,0040.1342.9142.8242.31
43.Tyndzik Eleonora03SMS Warszawa Bielany2:52.59329-40.4744.7644.3842.98


<< TOP >>
Konkurencja 10
1/12/2017 - 18:39
Chłopców, 200m grzbietowy

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Miciul Michał00SMS Zielona Góra1:58.5570735,0028.8429.7929.8030.12
2.Mościcki Jakub SOL01SMS Olsztyn2:00.0368133,0028.4230.9930.3830.24
3.Bryła Kamil SL99SMS Lublin2:00.5967232,0028.7531.2931.5029.05
4.Bieroński Michał SWR99SMS Wrocław2:01.9065031,0028.6031.2831.2630.76
5.Kędzia Wiktor00SMS Szczecin2:02.1864630,0028.5830.5531.6631.39
6.Ciastoń Sebastian SO99SMS Oświęcim2:02.6463829,0029.1830.8231.3231.32
7.Balicki Michał SWR00SMS Wrocław2:03.9461928,0028.3331.3732.5731.67
8.Młynarczyk Karol00SMS Warszawa Bielany2:05.0760227,0029.2930.8031.9533.03
9.Suchański Przemysław SO01SMS Oświęcim2:05.2060026,0028.9031.1732.8132.32
10.Zając Mateusz SR02SMS Racibórz2:05.2759925,0029.0831.4032.1232.67
11.Kuczak Adam SWR00SMS Wrocław2:05.86591-28.9231.8332.5732.54
12.Kulpa Michał SOL01SMS Olsztyn2:06.4858224,0029.4131.6933.0732.31
13.Gryz Dawid99SMS Szczecin2:06.9157623,0029.2732.3333.1932.12
14.Opolka Kacper SO00SMS Oświęcim2:07.18572-29.9032.0332.8832.37
15.Szarpak Marcin SO01SMS Oświęcim2:07.94562-29.9832.0133.6432.31
16.Milbrant Kacper SO01SMS Oświęcim2:08.13560-28.9632.1833.4733.52
17.Fiedosiuk Rafał SO99SMS Oświęcim2:08.86550-29.7432.6033.5732.95
18.Rój Jakub01SMS Szczecin2:08.94549-29.8532.8733.2832.94
19.Guścin Eryk01SMS Zielona Góra2:09.0254822,0030.4933.1033.0032.43
20.Nowiczkow Jakub SL01SMS Lublin2:09.0654821,0030.0732.5233.6732.80
21.Wiatr Wojciech S P01SMS Poznań2:09.0754820,0030.8633.1033.0932.02
22.Wiszniewski Jakub01SMS Warszawa Bielany2:09.4854219,0029.5332.7533.6733.53
23.Zubik Jan SWwa03SMS Warszawa2:09.9153718,0029.5033.1933.6433.58
24.Wamka Mateusz SB01SMS Bydgoszcz2:10.4553017,0030.3432.8733.7533.49
25.Alencynowicz Maciej SO02SMS Oświęcim2:11.12522-30.8933.4433.6033.19
26.Wanat Grzegorz03SMS Kraków2:11.4651816,0030.4533.1234.0933.80
27.Łukaszczyk Mateusz SL00SMS Lublin2:12.01512-30.0833.1234.2434.57
28.Moryl Wojciech SO02SMS Oświęcim2:12.14510-32.0033.9933.8132.34
29.Jałtuszewski Jakub SR00SMS Racibórz2:12.2750915,0030.4834.2933.6833.82
30.Czerwiński Łukasz01SMS Warszawa Bielany2:12.64505-30.2833.6934.4234.25
31.Mazur Bartosz02SMS Kraków2:13.7949214,0031.5734.1733.9234.13
32.Pazik Wojciech01SMS Kraków2:14.21487-29.9333.1935.3135.78
33.Michałowski Tomasz SO02SMS Oświęcim2:14.86480-31.5833.5834.5035.20
34.Blachura Oskar SO02SMS Oświęcim2:15.18477-32.8235.2134.1732.98
35.Coleman Alan03SMS Łódź2:15.8746913,0031.4934.5735.0034.81
36.Dudzik Sebastian SK01SMS Kraków2:16.12467-30.9634.1035.4035.66
37.Dobecki Mikołaj SB00SMS Bydgoszcz2:16.4646312,0031.4433.9135.3435.77
38.Walerian Oskar SB00SMS Bydgoszcz2:17.16456-32.1034.5535.7734.74
39.Żukowski Kamil03SMS Kraków2:17.88449-30.6133.7336.2037.34
40.Szymanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.2:18.1644611,0032.3334.6535.8335.35
41.Wielgus Kacper S P01SMS Poznań2:18.1744610,0031.9834.1435.8336.22
42.Miodoński Mateusz SO03SMS Oświęcim2:18.61442-32.6336.4235.7633.80
43.Brączek Kacper SO03SMS Oświęcim2:18.80440-32.8435.4235.8634.68
44.Smul Błażej99SMS Aleksandrów Ł.2:19.314359,0032.5035.2735.5036.04
45.Dubiel Kornel01SMS Gdańsk2:21.604158,0032.3534.9736.8537.43
46.Smolarek Mikołaj01SMS Warszawa2:24.493907,0033.6036.8037.9436.15
47.Wykierski Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.2:25.673816,0033.3037.3638.5636.45
48.Biskupski Kacper03SMS Gorzów Wlkp.2:26.023785,0034.2738.5637.8935.30
49.Haba Jakub SOc01SMS Ostrowiec Św.2:26.233764,0033.5436.2838.0238.39
50.Golik Leonard02SMS Kraków2:28.48360-31.8735.9240.6840.01
51.Fortuna Filip03SMS Kraków2:30.25347-34.7338.3139.6937.52
52.Jankowski Przemysław05SMS Gdańsk2:31.893363,0035.3038.2239.1339.24
53.Okręt Oliwier SOc03SMS Ostrowiec Św.2:32.65331-36.7139.1539.1437.65
DYSKW.Wnuk Jakub S P01SMS Poznań-
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m  (Czas: 18:49)


<< TOP >>
Konkurencja 11
1/12/2017 - 19:00
Kobiet, 400m zmienny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Samuła Wiktoria SL99SMS Lublin4:52.6369735,00
50m:
100m:
30.27
1:05.33
30.27
35.06
150m:
200m:
1:44.02
2:21.80
38.69
37.78
250m:
300m:
3:01.86
3:43.16
40.06
41.30
350m:
400m:
4:18.67
4:52.63
35.51
33.96
2.Margula Weronika00SMS Szczecin4:55.7867533,00
50m:
100m:
32.00
1:08.54
32.00
36.54
150m:
200m:
1:45.21
2:21.49
36.67
36.28
250m:
300m:
3:05.14
3:48.53
43.65
43.39
350m:
400m:
4:22.55
4:55.78
34.02
33.23
3.Guść Wiktoria04SMS Łódź4:56.4667032,00
50m:
100m:
31.11
1:08.17
31.11
37.06
150m:
200m:
1:47.58
2:25.64
39.41
38.06
250m:
300m:
3:06.92
3:49.34
41.28
42.42
350m:
400m:
4:23.70
4:56.46
34.36
32.76
4.Prochownik Martyna SO02SMS Oświęcim5:00.0064631,00
50m:
100m:
31.34
1:07.17
31.34
35.83
150m:
200m:
1:46.11
2:24.09
38.94
37.98
250m:
300m:
3:06.82
3:50.86
42.73
44.04
350m:
400m:
4:26.18
5:00.00
35.32
33.82
5.Cynarska Weronika03SMS Warszawa5:00.0264630,00
50m:
100m:
32.01
1:09.55
32.01
37.54
150m:
200m:
1:48.48
2:26.69
38.93
38.21
250m:
300m:
3:09.06
3:51.77
42.37
42.71
350m:
400m:
4:26.49
5:00.02
34.72
33.53
6.Banaczkowska Aleksandra SOc02SMS Ostrowiec Św.5:00.5364329,00
50m:
100m:
33.45
1:10.97
33.45
37.52
150m:
200m:
1:48.79
2:27.86
37.82
39.07
250m:
300m:
3:07.71
3:49.05
39.85
41.34
350m:
400m:
4:25.93
5:00.53
36.88
34.60
7.Nowak Zuzanna SO02SMS Oświęcim5:02.1163328,00
50m:
100m:
31.35
1:07.82
31.35
36.47
150m:
200m:
1:45.87
2:24.07
38.05
38.20
250m:
300m:
3:07.68
3:52.32
43.61
44.64
350m:
400m:
4:28.14
5:02.11
35.82
33.97
8.Wett Oliwia SOL01SMS Olsztyn5:03.9462227,00
50m:
100m:
31.94
1:08.24
31.94
36.30
150m:
200m:
1:47.59
2:25.60
39.35
38.01
250m:
300m:
3:09.94
3:54.04
44.34
44.10
350m:
400m:
4:29.88
5:03.94
35.84
34.06
9.Smętek Wiktoria SR01SMS Racibórz5:04.2762026,00
50m:
100m:
34.02
1:13.69
34.02
39.67
150m:
200m:
1:51.96
2:29.79
38.27
37.83
250m:
300m:
3:12.07
3:54.40
42.28
42.33
350m:
400m:
4:30.38
5:04.27
35.98
33.89
10.Piskorz Aleksandra SWR01SMS Wrocław5:05.1361425,00
50m:
100m:
31.57
1:08.84
31.57
37.27
150m:
200m:
1:48.04
2:26.73
39.20
38.69
250m:
300m:
3:08.82
3:52.03
42.09
43.21
350m:
400m:
4:30.03
5:05.13
38.00
35.10
11.Groń Weronika03SMS Bydgoszcz5:05.5261224,00
50m:
100m:
32.16
1:09.91
32.16
37.75
150m:
200m:
1:48.78
2:27.34
38.87
38.56
250m:
300m:
3:10.87
3:55.07
43.53
44.20
350m:
400m:
4:31.32
5:05.52
36.25
34.20
12.Cynarska Natalia03SMS Warszawa5:06.0160923,00
50m:
100m:
32.52
1:10.24
32.52
37.72
150m:
200m:
1:47.66
2:24.88
37.42
37.22
250m:
300m:
3:09.12
3:54.31
44.24
45.19
350m:
400m:
4:30.34
5:06.01
36.03
35.67
13.Wojtaszewska Paulina SO03SMS Oświęcim5:06.24608-
50m:
100m:
32.28
1:08.87
32.28
36.59
150m:
200m:
1:49.53
2:29.50
40.66
39.97
250m:
300m:
3:12.46
3:57.01
42.96
44.55
350m:
400m:
4:33.08
5:06.24
36.07
33.16
Frąckiewicz Martyna03SMS Zielona Góra5:06.2460822,00
50m:
100m:
32.39
1:10.19
32.39
37.80
150m:
200m:
1:50.16
2:28.80
39.97
38.64
250m:
300m:
3:12.62
3:56.64
43.82
44.02
350m:
400m:
4:32.70
5:06.24
36.06
33.54
15.Kempa Anna01SMS Oświęcim5:08.69593-
50m:
100m:
32.36
1:09.92
32.36
37.56
150m:
200m:
1:51.15
2:30.08
41.23
38.93
250m:
300m:
3:11.04
3:54.46
40.96
43.42
350m:
400m:
4:32.19
5:08.69
37.73
36.50
16.Prochownik Olimpia99SMS Lublin5:10.1258521,00
50m:
100m:
31.34
1:07.98
31.34
36.64
150m:
200m:
1:47.98
2:28.40
40.00
40.42
250m:
300m:
3:11.53
3:55.70
43.13
44.17
350m:
400m:
4:33.91
5:10.12
38.21
36.21
17.Filipek Jagoda SWR99SMS Wrocław5:10.8458120,00
50m:
100m:
31.90
1:08.94
31.90
37.04
150m:
200m:
1:48.67
2:28.89
39.73
40.22
250m:
300m:
3:13.73
3:58.72
44.84
44.99
350m:
400m:
4:36.54
5:10.84
37.82
34.30
18.Kocjan Victoria SR00SMS Racibórz5:11.8157619,00
50m:
100m:
34.00
1:15.09
34.00
41.09
150m:
200m:
1:57.16
2:38.48
42.07
41.32
250m:
300m:
3:20.12
4:02.12
41.64
42.00
350m:
400m:
4:37.89
5:11.81
35.77
33.92
19.Badzian Natalia03SMS Warszawa5:12.11574-
50m:
100m:
32.52
1:09.62
32.52
37.10
150m:
200m:
1:51.18
2:31.32
41.56
40.14
250m:
300m:
3:16.21
4:01.48
44.89
45.27
350m:
400m:
4:37.82
5:12.11
36.34
34.29
20.Miłek Marcelina02SMS Kraków5:13.1556818,00
50m:
100m:
33.41
1:11.51
33.41
38.10
150m:
200m:
1:52.09
2:32.14
40.58
40.05
250m:
300m:
3:17.15
4:02.64
45.01
45.49
350m:
400m:
4:39.06
5:13.15
36.42
34.09
21.Piotrowicz Maja02SMS Zielona Góra5:13.2056817,00
50m:
100m:
33.28
1:13.20
33.28
39.92
150m:
200m:
1:52.33
2:31.23
39.13
38.90
250m:
300m:
3:16.15
4:00.81
44.92
44.66
350m:
400m:
4:37.92
5:13.20
37.11
35.28
22.Kulik Wiktoria SOL03SMS Olsztyn5:14.1856316,00
50m:
100m:
32.97
1:10.96
32.97
37.99
150m:
200m:
1:53.03
2:33.10
42.07
40.07
250m:
300m:
3:17.60
4:02.70
44.50
45.10
350m:
400m:
4:39.47
5:14.18
36.77
34.71
23.Holak Marta SB01SMS Bydgoszcz5:16.7954915,00
50m:
100m:
32.28
1:10.13
32.28
37.85
150m:
200m:
1:49.47
2:29.62
39.34
40.15
250m:
300m:
3:16.00
4:02.38
46.38
46.38
350m:
400m:
4:40.49
5:16.79
38.11
36.30
24.Cygan Julia04SMS Bydgoszcz5:18.56540-
50m:
100m:
34.79
1:15.37
34.79
40.58
150m:
200m:
1:56.55
2:37.22
41.18
40.67
250m:
300m:
3:20.33
4:04.86
43.11
44.53
350m:
400m:
4:42.75
5:18.56
37.89
35.81
25.Kurasińska Oliwia SOc02SMS Ostrowiec Św.5:19.2453614,00
50m:
100m:
34.52
1:14.02
34.52
39.50
150m:
200m:
1:54.12
2:33.43
40.10
39.31
250m:
300m:
3:19.11
4:04.60
45.68
45.49
350m:
400m:
4:42.86
5:19.24
38.26
36.38
26.Majewska Weronika SR01SMS Racibórz5:21.17527-
50m:
100m:
33.74
1:12.77
33.74
39.03
150m:
200m:
1:53.69
2:34.57
40.92
40.88
250m:
300m:
3:21.39
4:08.16
46.82
46.77
350m:
400m:
4:45.43
5:21.17
37.27
35.74
27.Mosek Oliwia SR03SMS Racibórz5:21.20527-
50m:
100m:
33.73
1:13.32
33.73
39.59
150m:
200m:
1:56.63
2:38.20
43.31
41.57
250m:
300m:
3:20.53
4:03.47
42.33
42.94
350m:
400m:
4:43.38
5:21.20
39.91
37.82
28.Dach Wiktoria03SMS Kraków5:22.5252013,00
50m:
100m:
31.76
1:10.38
31.76
38.62
150m:
200m:
1:53.17
2:34.75
42.79
41.58
250m:
300m:
3:18.84
4:05.24
44.09
46.40
350m:
400m:
4:44.86
5:22.52
39.62
37.66
29.Jodłowska Zuzanna03SMS Kraków5:23.28516-
50m:
100m:
33.35
1:13.40
33.35
40.05
150m:
200m:
1:54.36
2:33.97
40.96
39.61
250m:
300m:
3:20.67
4:08.05
46.70
47.38
350m:
400m:
4:46.35
5:23.28
38.30
36.93
30.Rygiel Oliwia SO02SMS Oświęcim5:26.07503-
50m:
100m:
34.07
1:14.07
34.07
40.00
150m:
200m:
1:56.34
2:36.36
42.27
40.02
250m:
300m:
3:24.69
4:12.00
48.33
47.31
350m:
400m:
4:49.88
5:26.07
37.88
36.19
31.Bylińska Agnieszka02SMS Gdańsk5:26.9549912,00
50m:
100m:
34.66
1:14.96
34.66
40.30
150m:
200m:
1:56.21
2:36.75
41.25
40.54
250m:
300m:
3:22.72
4:09.98
45.97
47.26
350m:
400m:
4:49.28
5:26.95
39.30
37.67
32.Kuropatwa Weronika01SMS Gdańsk5:27.5649611,00
50m:
100m:
35.18
1:15.96
35.18
40.78
150m:
200m:
1:55.85
2:34.99
39.89
39.14
250m:
300m:
3:23.75
4:12.27
48.76
48.52
350m:
400m:
4:50.52
5:27.56
38.25
37.04
33.Karczmarzyk Anna SR02SMS Racibórz5:35.90460-
50m:
100m:
34.01
1:13.81
34.01
39.80
150m:
200m:
1:57.82
2:41.54
44.01
43.72
250m:
300m:
3:27.46
4:14.53
45.92
47.07
350m:
400m:
4:56.54
5:35.90
42.01
39.36
34.Błajet Oliwia SP00SMS Poznań5:37.2145510,00
50m:
100m:
35.39
1:17.21
35.39
41.82
150m:
200m:
2:01.49
2:44.30
44.28
42.81
250m:
300m:
3:33.66
4:22.46
49.36
48.80
350m:
400m:
5:00.88
5:37.21
38.42
36.33
35.Bednarz Oliwia04SMS Gorzów Wlkp.6:01.933689,00
50m:
100m:
37.73
1:25.47
37.73
47.74
150m:
200m:
2:14.01
3:00.28
48.54
46.27
250m:
300m:
3:48.42
4:37.86
48.14
49.44
350m:
400m:
5:20.86
6:01.93
43.00
41.07
NIE UK.Baryła Julia00SMS Szczecin-


<< TOP >>
Konkurencja 12
1/12/2017 - 19:30
Chłopców, 400m zmienny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Ciastoń Sebastian SO99SMS Oświęcim4:18.8575335,00
50m:
100m:
29.01
1:01.55
29.01
32.54
150m:
200m:
1:34.18
2:07.00
32.63
32.82
250m:
300m:
2:42.66
3:19.30
35.66
36.64
350m:
400m:
3:49.41
4:18.85
30.11
29.44
2.Chmielewski Jakub SWR99SMS Wrocław4:19.5774633,00
50m:
100m:
27.61
59.19
27.61
31.58
150m:
200m:
1:32.63
2:04.69
33.44
32.06
250m:
300m:
2:41.59
3:18.70
36.90
37.11
350m:
400m:
3:49.26
4:19.57
30.56
30.31
3.Kempa Mikołaj SO99SMS Oświęcim4:23.8071132,00
50m:
100m:
28.03
1:00.12
28.03
32.09
150m:
200m:
1:34.40
2:08.29
34.28
33.89
250m:
300m:
2:45.42
3:23.05
37.13
37.63
350m:
400m:
3:54.47
4:23.80
31.42
29.33
4.Oller Krzysztof SL00SMS Lublin4:24.4870531,00
50m:
100m:
27.98
59.54
27.98
31.56
150m:
200m:
1:33.78
2:07.15
34.24
33.37
250m:
300m:
2:46.11
3:24.56
38.96
38.45
350m:
400m:
3:55.21
4:24.48
30.65
29.27
5.Sacha Kamil SWR01SMS Wrocław4:25.6069730,00
50m:
100m:
28.34
1:00.93
28.34
32.59
150m:
200m:
1:35.51
2:09.67
34.58
34.16
250m:
300m:
2:47.10
3:25.40
37.43
38.30
350m:
400m:
3:56.20
4:25.60
30.80
29.40
6.Dubas Mateusz SO01SMS Oświęcim4:25.97694-
50m:
100m:
28.05
1:00.41
28.05
32.36
150m:
200m:
1:35.34
2:10.43
34.93
35.09
250m:
300m:
2:46.48
3:23.67
36.05
37.19
350m:
400m:
3:54.99
4:25.97
31.32
30.98
7.Koziejko Bartłomiej SOL00SMS Olsztyn4:26.8068729,00
50m:
100m:
28.44
1:01.11
28.44
32.67
150m:
200m:
1:35.51
2:09.67
34.40
34.16
250m:
300m:
2:47.77
3:26.16
38.10
38.39
350m:
400m:
3:56.10
4:26.80
29.94
30.70
8.Gotszling Dawid01SMS Zielona Góra4:27.6768128,00
50m:
100m:
26.96
59.03
26.96
32.07
150m:
200m:
1:33.01
2:06.09
33.98
33.08
250m:
300m:
2:45.87
3:25.69
39.78
39.82
350m:
400m:
3:56.75
4:27.67
31.06
30.92
9.Łapot Radosław SR99SMS Racibórz4:28.6567327,00
50m:
100m:
28.53
1:01.56
28.53
33.03
150m:
200m:
1:36.10
2:09.96
34.54
33.86
250m:
300m:
2:49.02
3:28.59
39.06
39.57
350m:
400m:
3:59.31
4:28.65
30.72
29.34
10.Kłosiński Alan00SMS Łódź4:30.8165726,00
50m:
100m:
28.19
1:01.29
28.19
33.10
150m:
200m:
1:37.19
2:12.27
35.90
35.08
250m:
300m:
2:49.38
3:26.40
37.11
37.02
350m:
400m:
3:58.81
4:30.81
32.41
32.00
11.Suchański Przemysław SO01SMS Oświęcim4:31.40653-
50m:
100m:
28.58
1:02.12
28.58
33.54
150m:
200m:
1:36.33
2:08.91
34.21
32.58
250m:
300m:
2:48.25
3:28.11
39.34
39.86
350m:
400m:
4:00.41
4:31.40
32.30
30.99
12.Winiatowski Patryk SB99SMS Bydgoszcz4:31.5765225,00
50m:
100m:
27.70
59.67
27.70
31.97
150m:
200m:
1:34.32
2:08.81
34.65
34.49
250m:
300m:
2:47.56
3:27.59
38.75
40.03
350m:
400m:
4:00.60
4:31.57
33.01
30.97
13.Zaremba Jakub01SMS Warszawa Bielany4:31.7165124,00
50m:
100m:
28.44
1:01.01
28.44
32.57
150m:
200m:
1:36.52
2:11.54
35.51
35.02
250m:
300m:
2:49.75
3:29.19
38.21
39.44
350m:
400m:
4:01.18
4:31.71
31.99
30.53
14.Mayerberg Kacper SO00SMS Oświęcim4:33.40639-
50m:
100m:
27.57
59.72
27.57
32.15
150m:
200m:
1:36.20
2:11.42
36.48
35.22
250m:
300m:
2:50.84
3:31.03
39.42
40.19
350m:
400m:
4:02.60
4:33.40
31.57
30.80
15.Barusiński Kordian01SMS Warszawa Bielany4:33.7163623,00
50m:
100m:
27.79
59.89
27.79
32.10
150m:
200m:
1:33.66
2:08.30
33.77
34.64
250m:
300m:
2:46.99
3:27.10
38.69
40.11
350m:
400m:
4:01.33
4:33.71
34.23
32.38
16.Kiełczewski Amadeusz00SMS Szczecin4:34.0663422,00
50m:
100m:
27.08
59.38
27.08
32.30
150m:
200m:
1:33.74
2:08.18
34.36
34.44
250m:
300m:
2:50.00
3:32.19
41.82
42.19
350m:
400m:
4:04.35
4:34.06
32.16
29.71
17.Kuczak Adam SWR00SMS Wrocław4:35.85622-
50m:
100m:
30.10
1:04.18
30.10
34.08
150m:
200m:
1:38.95
2:12.64
34.77
33.69
250m:
300m:
2:52.43
3:33.10
39.79
40.67
350m:
400m:
4:04.55
4:35.85
31.45
31.30
18.Cukanow Michał99SMS Aleksandrów Ł.4:36.2461921,00
50m:
100m:
28.24
1:00.95
28.24
32.71
150m:
200m:
1:36.80
2:11.98
35.85
35.18
250m:
300m:
2:53.42
3:34.08
41.44
40.66
350m:
400m:
4:06.13
4:36.24
32.05
30.11
19.Wawrzyńczak Alan SL99SMS Lublin4:37.5661020,00
50m:
100m:
28.84
1:01.72
28.84
32.88
150m:
200m:
1:37.63
2:12.88
35.91
35.25
250m:
300m:
2:52.71
3:33.05
39.83
40.34
350m:
400m:
4:06.10
4:37.56
33.05
31.46
20.Walczysko Jakub SL00SMS Lublin4:38.91601-
50m:
100m:
29.43
1:03.57
29.43
34.14
150m:
200m:
1:38.89
2:14.37
35.32
35.48
250m:
300m:
2:54.01
3:34.52
39.64
40.51
350m:
400m:
4:06.94
4:38.91
32.42
31.97
21.Błaszczyk Kacper00SMS Aleksandrów Ł.4:40.7159019,00
50m:
100m:
29.68
1:03.38
29.68
33.70
150m:
200m:
1:41.26
2:18.43
37.88
37.17
250m:
300m:
2:58.59
3:38.05
40.16
39.46
350m:
400m:
4:10.84
4:40.71
32.79
29.87
22.Grzybowski Artur01SMS Szczecin4:40.7958918,00
50m:
100m:
29.51
1:03.41
29.51
33.90
150m:
200m:
1:39.32
2:14.80
35.91
35.48
250m:
300m:
2:54.77
3:36.60
39.97
41.83
350m:
400m:
4:09.77
4:40.79
33.17
31.02
23.Synowiec Mikołaj02SMS Kraków4:40.9558817,00
50m:
100m:
27.93
1:01.37
27.93
33.44
150m:
200m:
1:37.70
2:13.89
36.33
36.19
250m:
300m:
2:53.75
3:34.63
39.86
40.88
350m:
400m:
4:08.68
4:40.95
34.05
32.27
24.Celiński Jakub SK02SMS Kraków4:40.9958816,00
50m:
100m:
27.10
59.46
27.10
32.36
150m:
200m:
1:36.61
2:13.64
37.15
37.03
250m:
300m:
2:52.86
3:33.37
39.22
40.51
350m:
400m:
4:08.55
4:40.99
35.18
32.44
25.Muc Filip SO01SMS Oświęcim4:41.44585-
50m:
100m:
29.74
1:04.66
29.74
34.92
150m:
200m:
1:40.85
2:16.34
36.19
35.49
250m:
300m:
2:56.16
3:36.64
39.82
40.48
350m:
400m:
4:09.82
4:41.44
33.18
31.62
26.Jarosz Dawid99SMS Warszawa4:41.9558215,00
50m:
100m:
28.40
1:01.14
28.40
32.74
150m:
200m:
1:36.57
2:11.90
35.43
35.33
250m:
300m:
2:53.00
3:35.08
41.10
42.08
350m:
400m:
4:09.16
4:41.95
34.08
32.79
27.Szczygieł David SO02SMS Oświęcim4:42.23580-
50m:
100m:
30.56
1:04.75
30.56
34.19
150m:
200m:
1:40.06
2:15.21
35.31
35.15
250m:
300m:
2:55.31
3:36.31
40.10
41.00
350m:
400m:
4:10.02
4:42.23
33.71
32.21
28.Bachlaj Dorian SR99SMS Racibórz4:43.6657214,00
50m:
100m:
31.48
1:08.98
31.48
37.50
150m:
200m:
1:47.28
2:24.13
38.30
36.85
250m:
300m:
3:01.26
3:39.41
37.13
38.15
350m:
400m:
4:12.10
4:43.66
32.69
31.56
29.Woronko Kszysztof SOL02SMS Olsztyn4:43.7757113,00
50m:
100m:
29.26
1:03.68
29.26
34.42
150m:
200m:
1:39.18
2:14.84
35.50
35.66
250m:
300m:
2:55.16
3:37.12
40.32
41.96
350m:
400m:
4:10.95
4:43.77
33.83
32.82
30.Dobrindt Mikołaj03SMS Bydgoszcz4:44.5256712,00
50m:
100m:
28.83
1:02.53
28.83
33.70
150m:
200m:
1:38.97
2:15.62
36.44
36.65
250m:
300m:
2:54.54
3:35.94
38.92
41.40
350m:
400m:
4:10.72
4:44.52
34.78
33.80
31.Szczepanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.4:47.3355011,00
50m:
100m:
29.97
1:04.82
29.97
34.85
150m:
200m:
1:43.52
2:21.26
38.70
37.74
250m:
300m:
3:00.76
3:41.53
39.50
40.77
350m:
400m:
4:15.44
4:47.33
33.91
31.89
32.Krupa Mateusz SO03SMS Oświęcim4:48.31544-
50m:
100m:
31.01
1:05.84
31.01
34.83
150m:
200m:
1:44.53
2:22.34
38.69
37.81
250m:
300m:
3:02.05
3:42.12
39.71
40.07
350m:
400m:
4:16.33
4:48.31
34.21
31.98
33.Mencel Miłosz SR02SMS Racibórz4:50.04535-
50m:
100m:
30.39
1:06.35
30.39
35.96
150m:
200m:
1:44.88
2:21.82
38.53
36.94
250m:
300m:
3:03.24
3:45.00
41.42
41.76
350m:
400m:
4:18.37
4:50.04
33.37
31.67
34.Bugała Krzysztof01SMS Szczecin4:50.45533-
50m:
100m:
29.31
1:02.89
29.31
33.58
150m:
200m:
1:41.32
2:18.45
38.43
37.13
250m:
300m:
3:02.04
3:46.21
43.59
44.17
350m:
400m:
4:19.09
4:50.45
32.88
31.36
35.Solarski Antoni01SMS Poznań4:50.8153110,00
50m:
100m:
30.30
1:05.06
30.30
34.76
150m:
200m:
1:43.01
2:19.99
37.95
36.98
250m:
300m:
2:59.65
3:40.85
39.66
41.20
350m:
400m:
4:16.53
4:50.81
35.68
34.28
36.Knyszyński Maciej02SMS Łódź4:51.815259,00
50m:
100m:
31.16
1:06.05
31.16
34.89
150m:
200m:
1:45.09
2:23.80
39.04
38.71
250m:
300m:
3:06.17
3:48.64
42.37
42.47
350m:
400m:
4:21.32
4:51.81
32.68
30.49
37.Lewandowski Jakub SO02SMS Oświęcim4:51.84525-
50m:
100m:
30.78
1:06.38
30.78
35.60
150m:
200m:
1:44.69
2:22.17
38.31
37.48
250m:
300m:
3:05.09
3:48.31
42.92
43.22
350m:
400m:
4:20.81
4:51.84
32.50
31.03
38.Wilk Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.4:51.965248,00
50m:
100m:
31.24
1:07.29
31.24
36.05
150m:
200m:
1:44.50
2:20.26
37.21
35.76
250m:
300m:
3:03.73
3:48.26
43.47
44.53
350m:
400m:
4:21.37
4:51.96
33.11
30.59
39.Olek Jakub01SMS Gorzów Wlkp.4:52.075247,00
50m:
100m:
29.53
1:04.53
29.53
35.00
150m:
200m:
1:43.30
2:21.78
38.77
38.48
250m:
300m:
3:02.47
3:43.70
40.69
41.23
350m:
400m:
4:18.41
4:52.07
34.71
33.66
40.Szałaśny Bartosz SO00SMS Oświęcim4:52.18523-
50m:
100m:
29.50
1:04.85
29.50
35.35
150m:
200m:
1:43.70
2:21.17
38.85
37.47
250m:
300m:
3:03.16
3:45.08
41.99
41.92
350m:
400m:
4:19.47
4:52.18
34.39
32.71
41.Sowa Łukasz03SMS Kraków4:52.44522-
50m:
100m:
29.80
1:05.43
29.80
35.63
150m:
200m:
1:43.32
2:20.80
37.89
37.48
250m:
300m:
3:02.04
3:44.30
41.24
42.26
350m:
400m:
4:18.71
4:52.44
34.41
33.73
42.Grzemski Kamil SP01SMS Poznań4:56.595006,00
50m:
100m:
31.74
1:08.73
31.74
36.99
150m:
200m:
1:47.17
2:23.50
38.44
36.33
250m:
300m:
3:06.90
3:50.21
43.40
43.31
350m:
400m:
4:23.88
4:56.59
33.67
32.71
43.Jędrszczyk Kacper02SMS Kraków4:56.83499-
50m:
100m:
30.07
1:05.12
30.07
35.05
150m:
200m:
1:45.01
2:23.62
39.89
38.61
250m:
300m:
3:05.02
3:46.85
41.40
41.83
350m:
400m:
4:23.93
4:56.83
37.08
32.90
44.Płatek Maciej SO02SMS Oświęcim4:57.86494-
50m:
100m:
32.13
1:09.42
32.13
37.29
150m:
200m:
1:47.55
2:25.38
38.13
37.83
250m:
300m:
3:07.18
3:50.13
41.80
42.95
350m:
400m:
4:24.77
4:57.86
34.64
33.09
45.Szydłowski Erwin SO03SMS Oświęcim4:58.01493-
50m:
100m:
31.41
1:07.49
31.41
36.08
150m:
200m:
1:47.80
2:26.87
40.31
39.07
250m:
300m:
3:07.70
3:48.72
40.83
41.02
350m:
400m:
4:24.01
4:58.01
35.29
34.00
46.Dubiel Kornel01SMS Gdańsk4:59.994835,00
50m:
100m:
30.49
1:07.82
30.49
37.33
150m:
200m:
1:44.95
2:21.53
37.13
36.58
250m:
300m:
3:03.10
3:47.95
41.57
44.85
350m:
400m:
4:23.95
4:59.99
36.00
36.04
47.Żurawski Marcel01SMS Gdańsk5:00.604804,00
50m:
100m:
31.55
1:09.50
31.55
37.95
150m:
200m:
1:47.38
2:25.30
37.88
37.92
250m:
300m:
3:07.32
3:49.88
42.02
42.56
350m:
400m:
4:25.40
5:00.60
35.52
35.20
48.Kesler Marcin SOc02SMS Ostrowiec Św.5:02.074733,00
50m:
100m:
31.99
1:09.17
31.99
37.18
150m:
200m:
1:47.94
2:26.09
38.77
38.15
250m:
300m:
3:09.56
3:52.74
43.47
43.18
350m:
400m:
4:28.87
5:02.07
36.13
33.20
49.Kapała Szymon SOL03SMS Olsztyn5:02.58471-
50m:
100m:
32.31
1:09.69
32.31
37.38
150m:
200m:
1:49.01
2:26.73
39.32
37.72
250m:
300m:
3:09.51
3:53.21
42.78
43.70
350m:
400m:
4:28.80
5:02.58
35.59
33.78
50.Czajka Marcel02SMS Warszawa5:07.464492,00
50m:
100m:
30.96
1:08.95
30.96
37.99
150m:
200m:
1:49.53
2:29.06
40.58
39.53
250m:
300m:
3:12.09
3:55.88
43.03
43.79
350m:
400m:
4:31.73
5:07.46
35.85
35.73
51.Malinowski Paweł02SMS Gorzów Wlkp.5:15.68415-
50m:
100m:
30.78
1:07.60
30.78
36.82
150m:
200m:
1:49.99
2:31.47
42.39
41.48
250m:
300m:
3:17.51
4:03.97
46.04
46.46
350m:
400m:
4:41.21
5:15.68
37.24
34.47
DYSKW.Doroba Michał SWR02SMS Wrocław-
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 19:43)
DYSKW.Kamiński Dawid01SMS Szczecin-
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 19:57)


<< TOP >>
Konkurencja 13
1/12/2017 - 20:09
Kobiet, 4 x 200m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.Druż.
1.SMS Oświęcim 1SMS Oświęcim8:16.0176170,00
Pisarek Justyna SO
Klimek Marta SO
Lewandowska Natalia SO
Kołodziej Katarzyna SO
00
03
01
00
29.54
28.79
28.65
27.83
31.61
32.01
31.68
30.89
32.29
32.30
32.41
31.65
31.95
31.42
32.79
30.20
2:05.39
2:04.52
2:05.53
2:00.57
2.SMS Lublin 1SMS Lublin8:18.7074866,00
Czarnecka Wiktoria SL
Andrzejewska Kamila SL
Rabiniak Zuzanna SL
Samuła Wiktoria SL
99
99
01
99
+0,78
+0,41
+0,29
+0,47
29.07
28.86
28.31
27.96
31.79
31.29
32.28
31.00
32.30
31.53
32.60
32.26
33.06
32.17
31.56
32.66
2:06.22
2:03.85
2:04.75
2:03.88
3.SMS Szczecin 1SMS Szczecin8:23.9772564,00
Rogowska Katarzyna
Fryckowska Natalia
Górnicka Aleksandra
Baryła Julia
00
99
02
00
+0,73

+0,27
+0,21
28.78
28.68
29.16
28.50
32.05
32.89
32.40
31.81
33.81
33.56
33.32
32.17
32.19
30.42
32.41
31.82
2:06.83
2:05.55
2:07.29
2:04.30
4.SMS Warszawa Bielany 1SMS Warszawa Bielany8:26.5471462,00
Skibczak Natalia
Klonowska Julia
Gotowska Weronika
Woźniak Zofia
00
00
00
01
+0,62
+0,24
+0,42
+0,14
29.12
28.70
30.15
28.93
31.68
31.30
32.57
32.58
32.40
31.77
34.10
33.20
31.46
31.16
34.32
33.10
2:04.66
2:02.93
2:11.14
2:07.81
5.SMS Bydgoszcz 1SMS Bydgoszcz8:30.1969960,00
Paradowska Kinga SB
Włodarczyk Agnieszka SB
Rydyńska Marianna SB
Dudek Aleksandra SB
01
01
04
01
+0,6628.92
29.21
28.84
28.80
32.01
32.24
32.62
32.97
32.20
33.89
33.61
33.48
31.21
33.16
33.55
33.48
2:04.34
2:08.50
2:08.62
2:08.73
6.SMS Wrocław 1SMS Wrocław8:31.5669358,00
Kossakowska Dominika SWR
Hellak Emilia SWR
Traczyk Justyna SWR
Zając-Więckowska Julia SWR
01
03
04
01
+0,57
+0,55
+0,49
+0,50
28.27
29.13
30.57
30.09
30.59
32.07
32.54
33.79
31.22
33.22
33.79
34.68
30.83
33.32
32.18
35.27
2:00.91
2:07.74
2:09.08
2:13.83
7.SMS Warszawa 1SMS Warszawa8:39.7066156,00
Dąbrowska Wiktoria
Wróbel Julia SWwa
Jasiorska Aleksandra SWwa
Cynarska Weronika
03
03
02
03
+0,53
+0,20
+0,31
+0,43
30.21
29.63
29.65
29.45
32.42
33.25
32.74
32.74
33.70
34.05
34.50
33.92
33.53
32.97
34.27
32.67
2:09.86
2:09.90
2:11.16
2:08.78
8.SMS Zielona Góra 1SMS Zielona Góra8:39.9466054,00
Koluch Julia
Kramer Aleksandra
Frąckiewicz Martyna
Łuczak Dominika
00
02
03
02
+0,80
+0,02
+0,20
29.32
28.83
31.33
29.25
32.00
32.89
34.97
33.01
32.93
33.83
35.07
33.97
31.94
32.80
34.36
33.44
2:06.19
2:08.35
2:15.73
2:09.67
9.SMS Kraków 1SMS Kraków8:41.1865552,00
Peciak Katarzyna
Świstuń Julia
Kowal Emilia SK
Śmietana Karolina
02
00
02
01
+0,75
+0,30

+0,34
28.91
29.07
28.49
29.77
32.45
33.07
32.79
33.09
34.05
34.75
34.35
34.30
34.02
34.29
33.81
33.97
2:09.43
2:11.18
2:09.44
2:11.13
10.SMS Racibórz 1SMS Racibórz8:48.0663050,00
Iżycka Marta SR
Maruszczyk Beata SR
Zarembik Katarzyna SR
Wygnał Maja SR
00
00
02
03
+0,64
+0,52
+0,57
+0,58
30.64
29.60
30.76
28.63
33.34
32.73
34.28
32.40
34.40
34.37
35.25
34.49
34.50
32.99
35.12
34.56
2:12.88
2:09.69
2:15.41
2:10.08
11.SMS Poznań 1SMS Poznań8:54.1760948,00
Łukaszewicz Emilia S P
Kromolicka Wiktoria SP
Kozanecka Katarzyna SP
Błajet Oliwia SP
01
00
01
00
29.83
30.08
29.70
31.07
33.37
33.92
33.27
34.27
34.95
36.43
34.66
35.13
33.21
35.83
34.24
34.21
2:11.36
2:16.26
2:11.87
2:14.68
12.SMS Olsztyn 1SMS Olsztyn8:54.3060846,00
Jaszczuk Ewa SOL
Wett Oliwia SOL
Zmierczak Natalia SOL
Kulik Wiktoria SOL
02
01
03
03
30.53
30.86
30.44
31.30
33.14
33.92
34.68
34.39
33.64
34.43
35.81
34.75
33.06
33.57
35.89
33.89
2:10.37
2:12.78
2:16.82
2:14.33
13.SMS Ostrowiec Św. 1SMS Ostrowiec Św.8:58.9059344,00
Szafrańska Julia SOc
Banaczkowska Aleksandra SOc
Przygoda Natalia SOc
Kurasińska Oliwia SOc
00
02
02
02
+0,90
+0,51
+0,47
29.60
30.79
31.16
32.66
32.20
33.74
34.46
35.96
33.22
34.32
35.56
36.95
32.90
33.85
35.06
36.47
2:07.92
2:12.70
2:16.24
2:22.04
14.SMS Gdańsk 1SMS Gdańsk8:59.5459142,00
Piepiórka Martyna
Kuropatwa Weronika
Hebel Natalia
Molenda Dominika
03
01
05
03
+0,86


+0,44
30.57
32.04
31.63
30.50
32.93
34.53
35.31
34.94
34.05
35.63
35.27
35.70
32.27
35.49
34.36
34.32
2:09.82
2:17.69
2:16.57
2:15.46
15.SMS Łódź 1SMS Łódź9:00.5458840,00
Piękoś Natalia
Szubska Oliwia
Grzelczyk Natalia
Guść Wiktoria
02
03
02
04
+0,59


+0,39
30.84
32.86
30.86
28.55
34.02
35.87
35.04
32.98
34.16
36.51
36.98
33.70
33.95
36.14
35.52
32.56
2:12.97
2:21.38
2:18.40
2:07.79
16.SMS Gorzów Wlkp. 1SMS Gorzów Wlkp.9:22.2152238,00
Czepulanis Alicja
Van Doorne Natalia
Grzegolec Weronika
Miciak Agata
02
02
02
02

+0,29
+0,29
+0,45
31.38
31.63
32.26
29.30
34.71
36.44
36.94
33.14
35.93
39.73
39.07
34.56
35.24
40.11
38.26
33.51
2:17.26
2:27.91
2:26.53
2:10.51


<< TOP >>
Konkurencja 14
1/12/2017 - 20:29
Chłopców, 4 x 200m dowolny

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.Druż.
1.SMS Warszawa Bielany 1SMS Warszawa Bielany7:22.2879170,00
Piotrowski Kacper
Jemielita Oskar
Butkiewicz Cezary
Piszczorowicz Bartosz
01
01
00
99
+0,76
+0,38
+0,33
+0,30
25.19
25.39
25.36
24.87
27.74
29.15
27.65
27.84
27.68
28.58
28.86
28.11
28.41
28.71
29.67
29.07
1:49.02
1:51.83
1:51.54
1:49.89
2.SMS Wrocław 1SMS Wrocław7:25.0377666,00
Dutkowiak Wojciech SWR
Kiszczak Jakub SWR
Dąbrowski Patryk SWR
Jaworski Szymon SWR
00
00
00
01
+0,74
+0,47
+0,34
+0,39
25.81
24.94
25.82
25.07
27.89
28.21
28.71
27.97
28.13
29.51
29.92
28.69
27.96
28.93
28.95
28.52
1:49.79
1:51.59
1:53.40
1:50.25
3.SMS Szczecin 1SMS Szczecin7:29.9875164,00
Domański Gracjan
Gębka Olaf
Kiełczewski Amadeusz
Kędzia Wiktor
00
00
00
00



+0,58
25.12
25.23
25.81
25.70
28.25
29.03
28.95
28.74
28.49
29.70
29.95
30.08
27.81
28.62
28.86
29.64
1:49.67
1:52.58
1:53.57
1:54.16
4.SMS Kraków 1SMS Kraków7:33.5273362,00
Goraj Marcin SK
Majerski Jakub
Kolanowski Wiktor
Krzykała Emil SK
01
00
99
01
+0,69
+0,01
+0,44
+0,48
24.95
25.23
26.12
25.92
27.75
28.83
28.50
28.49
29.57
29.37
30.24
29.47
30.15
28.49
30.74
29.70
1:52.42
1:51.92
1:55.60
1:53.58
5.SMS Oświęcim 1SMS Oświęcim7:33.9673160,00
Krulikowski Maciej SO
Goleniec Kamil SO
Drozd Tymoteusz SO
Blachura Patryk SO
99
99
99
99
+0,69
+0,17
+0,44
+0,19
26.24
25.95
25.98
24.30
28.66
29.05
28.77
28.48
28.85
29.85
29.74
29.57
28.88
29.68
30.19
29.77
1:52.63
1:54.53
1:54.68
1:52.12
6.SMS Warszawa 1SMS Warszawa7:38.8170858,00
Dejneżenko Daniel
Komosa Maciej
Zubik Stanisław
Jarosz Dawid
00
99
01
99
+0,68
+0,38
+0,12
+0,63
26.31
26.64
26.45
26.27
28.45
29.59
28.90
28.82
28.59
30.11
30.10
30.26
28.54
29.60
29.91
30.27
1:51.89
1:55.94
1:55.36
1:55.62
7.SMS Olsztyn 1SMS Olsztyn7:39.2170656,00
Mościcki Jakub SOL
Kalkowski Dawid SOL
Sadłowski Piotr SOL
Koziejko Bartłomiej SOL
01
00
00
00
26.25
25.83
25.49
26.44
28.41
29.35
28.22
29.58
29.21
31.15
29.39
30.84
29.23
30.68
28.83
30.31
1:53.10
1:57.01
1:51.93
1:57.17
8.SMS Aleksandrów Ł. 1SMS Aleksandrów Ł.7:46.7267354,00
Cukanow Michał
Smul Błażej
Kaźmierczak Kamil
Cierpikowski Robert
99
99
99
00
+0,54
+0,30
+0,38
+0,04
26.74
25.97
25.72
27.25
28.75
29.30
28.92
30.98
28.68
30.93
29.64
32.25
27.73
31.40
30.35
32.11
1:51.90
1:57.60
1:54.63
2:02.59
9.SMS Racibórz 1SMS Racibórz7:47.1167152,00
Mencel Miłosz SR
Łapot Radosław SR
Czyżak Arkadiusz SR
Lesik Jarosław SR
02
99
99
02



+1,13
26.42
25.71
26.50
25.02
29.12
29.09
29.71
28.85
29.86
30.42
31.77
31.53
29.37
29.75
31.53
32.46
1:54.77
1:54.97
1:59.51
1:57.86
10.SMS Lublin 1SMS Lublin7:48.1166750,00
Bryła Kamil SL
Chałat Stanisław SL
Małyska Bartosz SL
Chodulski Jakub Sl
99
99
99
00
+0,71
+0,24
+0,35
+0,01
26.38
27.29
26.33
27.26
29.02
30.28
29.70
30.09
29.31
30.49
31.33
30.72
28.43
30.24
30.92
30.32
1:53.14
1:58.30
1:58.28
1:58.39
11.SMS Zielona Góra 1SMS Zielona Góra7:53.9164248,00
Miciul Michał
Gotszling Dawid
Beberok Filip
Woźny Wiktor
00
01
00
01
26.32
25.36
26.78
26.85
28.80
28.95
31.98
30.65
29.53
30.99
32.55
31.86
29.50
31.66
31.33
30.80
1:54.15
1:56.96
2:02.64
2:00.16
12.SMS Gorzów Wlkp. 1SMS Gorzów Wlkp.7:55.4763646,00
Wałcerz Mateusz
Chyczewski Oliwer
Kulczycki Patryk
Szczepanowski Jakub
00
00
01
02
27.05
26.96
27.04
28.09
30.11
30.93
30.72
31.08
30.84
31.33
31.49
30.39
29.10
29.81
31.00
29.53
1:57.10
1:59.03
2:00.25
1:59.09
13.SMS Bydgoszcz 1SMS Bydgoszcz7:58.0362644,00
Matuszewski Krzysztof
Dembski Patryk SB
Muszyński Jakub SB
Winiatowski Patryk SB
04
99
01
99
+0,81
+0,45
+0,46
+0,32
28.28
26.90
26.81
26.35
30.41
29.63
30.45
30.14
31.83
31.76
32.09
30.71
31.09
31.47
32.04
28.07
2:01.61
1:59.76
2:01.39
1:55.27
14.SMS Łódź 1SMS Łódź8:01.6461242,00
Purtak Wiktor
Malinowski Wojciech
Lik Kacper
Kłosiński Alan
02
03
02
00
+0,74
+0,35
+0,29
+0,42
26.87
28.60
27.97
26.14
30.04
31.49
30.92
29.89
30.95
32.64
31.55
30.14
31.18
31.65
31.39
30.22
1:59.04
2:04.38
2:01.83
1:56.39
15.SMS Poznań 1SMS Poznań8:04.6760140,00
Wiatr Wojciech S P
Ratajczak Mateusz S P
Wytyk Marcel S P
Solarski Antoni
01
01
01
01
+0,80
+0,52
+0,49
+0,36
27.29
27.79
26.52
28.42
29.66
30.88
31.52
31.29
30.10
31.57
34.14
31.23
29.11
30.77
33.66
30.72
1:56.16
2:01.01
2:05.84
2:01.66
16.SMS Ostrowiec Św. 1SMS Ostrowiec Św.8:05.7559738,00
Rogoziński Mateusz SOc
Wilk Jakub SOc
Stefański Patryk SOc
Haba Jakub SOc
99
02
03
01
+0,72
+0,60
+0,45
+0,69
26.86
28.05
27.02
28.92
28.95
30.75
31.60
32.38
30.21
31.20
32.71
33.10
30.77
30.04
31.61
31.58
1:56.79
2:00.04
2:02.94
2:05.98
17.SMS Gdańsk 1SMS Gdańsk8:49.8846036,00
Bielawa Dominik
Marzec Milan
Krajewski Patryk
Żurawski Marcel
02
03
02
01
+0,71
+0,39
+0,58
+0,60
27.82
28.71
29.52
32.07
31.17
32.94
34.34
35.84
32.51
34.31
35.67
36.86
32.32
34.09
34.29
37.42
2:03.82
2:10.05
2:13.82
2:22.19


<< TOP >>
2 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK II2/12/2017 - 8:30


Konkurencja 15
2/12/2017 - 8:30
Kobiet, 50m motylkowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Fryckowska Natalia99SMS Szczecin27.6068935,00
2.Kołodziej Katarzyna SO00SMS Oświęcim27.7268033,00
3.Czarnecka Wiktoria SL99SMS Lublin28.3163832,00
4.Woźniak Zofia01SMS Warszawa Bielany28.4762731,00
5.Klonowska Julia00SMS Warszawa Bielany28.5162530,00
6.Rogowska Katarzyna00SMS Szczecin28.7960729,00
7.Romanowska Patrycja00SMS Aleksandrów Ł.28.9259928,00
8.Peciak Katarzyna02SMS Kraków28.9459727,00
9.Gancarz Karolina01SMS Lublin28.9959426,00
10.Kowal Emilia SK02SMS Kraków29.0059425,00
11.Frąckiewicz Martyna03SMS Zielona Góra29.0659024,00
12.Gus Julia SB99SMS Bydgoszcz29.1158723,00
13.Redner Sandra SL99SMS Lublin29.21581-
14.Adamiec Dominika SO99SMS Oświęcim29.2757722,00
15.Szkurat Martyna SO03SMS Oświęcim29.39570-
16.Durczyńska Katarzyna99SMS Kraków29.44567-
17.Nowak Zuzanna SO02SMS Oświęcim29.45567-
18.Wróbel Julia SWwa03SMS Warszawa29.5356221,00
19.Raczewska Emilia SOL02SMS Olsztyn29.5456220,00
20.Widurska Kinga02SMS Kraków29.65555-
21.Kamieniarz Weronika99SMS Wrocław29.7954819,00
22.Dudek Aleksandra SB01SMS Bydgoszcz29.8654418,00
23.Buszka Kornelia SWwa03SMS Warszawa29.9453917,00
24.Zając-Więckowska Julia SWR01SMS Wrocław30.0053616,00
25.Filipek Jagoda SWR99SMS Wrocław30.10531-
26.Tasak Aleksandra03SMS Kraków30.16528-
27.Tomkowicz Wiktoria SB00SMS Bydgoszcz30.17527-
28.Błaszkiewicz Wiktoria SOc02SMS Ostrowiec Św.30.2752215,00
29.Kruszniewska Kinga99SMS Kraków30.28521-
30.Bielewicz Joanna SP00SMS Poznań30.2952114,00
31.Karczmarzyk Anna SR02SMS Racibórz30.3052013,00
32.Wróbel Julia01SMS Aleksandrów Ł.30.3351912,00
33.Chodyna Kinga SOL00SMS Olsztyn30.3851611,00
34.Hebel Natalia05SMS Gdańsk30.4051510,00
35.Hojoł Agata01SMS Kraków30.42514-
36.Czaja Barbara SK99SMS Kraków30.43514-
37.Badzian Natalia03SMS Warszawa30.47512-
38.Gajdzińska Amelia02SMS Bydgoszcz31.05484-
39.Malinowska Zuzanna00SMS Wrocław31.10481-
40.Oleszak Maja02SMS Zielona Góra31.184789,00
41.Rzońca Patrycja SWR99SMS Wrocław31.28473-
42.Śliwa Maja SR01SMS Racibórz31.444668,00
Holak Marta SB01SMS Bydgoszcz31.44466-
44.Turko Daria SR99SMS Racibórz31.45465-
45.Migdał Maria01SMS Gdańsk31.494647,00
46.Wesołowska Agata01SMS Lublin31.70454-
47.Pyrlik Paulina SO99SMS Oświęcim31.73453-
48.Basista Barbara04SMS Kraków31.80450-
49.Bluge Angelika S P00SMS Poznań31.824496,00
50.Blachura Julia SO02SMS Oświęcim31.83449-
51.Ptaszyńska Weronika SO03SMS Oświęcim32.12437-
52.Borowska Agnieszka00SMS Warszawa32.22433-
53.Rygiel Oliwia SO02SMS Oświęcim32.23432-
54.Przygoda Natalia SOc02SMS Ostrowiec Św.32.614175,00
55.Marszałek Magdalena01SMS Szczecin32.68415-
56.Gabor Martyna SO02SMS Oświęcim32.82409-
57.Van Doorne Natalia02SMS Gorzów Wlkp.33.753764,00
58.Szubska Oliwia03SMS Łódź34.363573,00
59.Marciniak Hanna04SMS Gorzów Wlkp.41.232062,00


<< TOP >>
Konkurencja 16
2/12/2017 - 8:40
Chłopców, 50m motylkowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Kaźmierczak Kamil99SMS Aleksandrów Ł.24.4171235,00
2.Piszczorowicz Bartosz99SMS Warszawa Bielany24.5769833,00
3.Mitrus Paweł00SMS Warszawa Bielany24.5869732,00
4.Blachura Patryk SO99SMS Oświęcim24.6569131,00
5.Majerski Jakub00SMS Kraków24.7468430,00
6.Goraj Marcin SK01SMS Kraków24.9067129,00
7.Dziedzic Dawid SR99SMS Racibórz24.9167028,00
8.Sadłowski Piotr SOL00SMS Olsztyn25.0166227,00
9.Gębka Olaf00SMS Szczecin25.1665026,00
10.Smoliński Paweł SR01SMS Racibórz25.2064725,00
11.Miciul Michał00SMS Zielona Góra25.2264524,00
12.Dejneżenko Daniel00SMS Warszawa25.2564323,00
13.Kiszczak Jakub SWR00SMS Wrocław25.3463622,00
14.Butkiewicz Cezary00SMS Warszawa Bielany25.36635-
15.Rębacz Maciej00SMS Warszawa Bielany25.40632-
16.Goleniec Kamil SO99SMS Oświęcim25.4263021,00
17.Domański Gracjan00SMS Szczecin25.4562820,00
18.Smul Błażej99SMS Aleksandrów Ł.25.5362219,00
19.Czaja Przemysław01SMS Kraków25.60617-
20.Drozd Tymoteusz SO99SMS Oświęcim25.61616-
21.Zhuravel Nazar SWR03SMS Wrocław25.6461418,00
22.Czyżak Arkadiusz SR99SMS Racibórz25.76606-
23.Bednarczyk Aleksander00SMS Warszawa25.7960317,00
24.Wałcerz Mateusz00SMS Gorzów Wlkp.25.8260116,00
25.Sordyl Mateusz SO99SMS Oświęcim25.95592-
26.Nowotny Dawid01SMS Warszawa Bielany26.08584-
27.Chałupczyński Bartosz SWwa99SMS Warszawa26.10582-
28.Krutowicz Bartłomiej SWwa02SMS Warszawa26.20576-
29.Borsuk Łukasz SL01SMS Lublin26.3456615,00
30.Oller Krzysztof SL00SMS Lublin26.4456014,00
31.Dąbrowski Patryk SWR00SMS Wrocław26.45559-
32.Dereziński Szymon SWwa01SMS Warszawa26.46559-
33.Alencynowicz Maciej SO02SMS Oświęcim26.50556-
34.Astashev Bogdan01SMS Kraków26.64547-
35.Korona Kacper03SMS Szczecin26.70544-
36.Chyczewski Oliwer00SMS Gorzów Wlkp.26.7154313,00
37.Lipiński Szymon SOL01SMS Olsztyn26.7454112,00
38.Kupracz Szymon S P01SMS Poznań26.7654011,00
Marciów Jakub SWR01SMS Wrocław26.76540-
40.Pacławski Jakub SL00SMS Lublin26.78539-
41.Major Daniel SO01SMS Oświęcim26.87534-
42.Sowa Łukasz03SMS Kraków26.92531-
43.Milczarczyk Piotr SWR01SMS Wrocław27.09521-
44.Kwaśny Jakub SO01SMS Oświęcim27.13518-
45.Słojewski Adam01SMS Poznań27.1451810,00
46.Mamcarz Mateusz SO04SMS Oświęcim27.18515-
47.Aleksander Jakub02SMS Szczecin27.20514-
48.Jasionowski Mikołaj01SMS Zielona Góra27.285109,00
49.Zając Mateusz SR02SMS Racibórz27.29509-
Chodulski Jakub Sl00SMS Lublin27.29509-
51.Purtak Wiktor02SMS Łódź27.305098,00
52.Bielawa Dominik02SMS Gdańsk27.435017,00
Dembski Patryk SB99SMS Bydgoszcz27.435017,00
54.Wlazłowski Kamil03SMS Warszawa27.53496-
55.Szałaśny Bartosz SO00SMS Oświęcim27.62491-
56.Naleźnik Jakub01SMS Szczecin27.67489-
57.Kraszewski Daniel01SMS Warszawa27.69487-
58.Sosna Tomasz SK01SMS Kraków27.71486-
59.Moryl Wojciech SO02SMS Oświęcim27.73485-
60.Augustyn Jan02SMS Kraków27.74485-
61.Szczygieł David SO02SMS Oświęcim27.96473-
62.Syska Kacper02SMS Łódź27.994725,00
63.Wesołowski Jacek01SMS Lublin28.01471-
64.Paszko Mikołaj01SMS Kraków28.02470-
65.Kwasowski Mateusz01SMS Bydgoszcz28.054694,00
66.Łochinski Jan01SMS Gorzów Wlkp.28.35454-
67.Malarz Marcin SO03SMS Oświęcim28.59443-
68.Jędrszczyk Kacper02SMS Kraków28.68439-
69.Zalewski Sebastian SO03SMS Oświęcim28.82432-
70.Skrzypek Filip03SMS Kraków28.94427-
71.Grzemski Kamil SP01SMS Poznań29.04423-
72.Miziak Adam01SMS Warszawa29.13419-
73.Więzik Jan SO03SMS Oświęcim29.24414-
74.Danikiewicz Dawid SO03SMS Oświęcim29.29412-
75.Górski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.29.53402-
76.Koryciński Kamil03SMS Kraków29.54401-
77.Kapała Szymon SOL03SMS Olsztyn30.46366-
78.Para Mikołaj SO03SMS Oświęcim30.67359-
79.Skrzypek Jan01SMS Aleksandrów Ł.31.07345-
80.Walczyk Dominik SOc03SMS Ostrowiec Św.31.343363,00
81.Hebel Maciej05SMS Gdańsk31.803222,00
82.Cierpiał Wiktor SO04SMS Oświęcim33.86266-
83.Daszkiewicz Mikołaj SO04SMS Oświęcim35.73227-
84.Boba Arkadiusz SO04SMS Oświęcim37.08203-
85.Ryszka Kacper SO04SMS Oświęcim40.10160-
86.Kołodziejczyk Eryk SO04SMS Oświęcim40.28158-
87.Ryszka Jakub SO04SMS Oświęcim41.67143-


<< TOP >>
Konkurencja 17
2/12/2017 - 8:54
Kobiet, 50m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Koluch Julia00SMS Zielona Góra28.9969435,00
2.Smyłek Karolina SL00SMS Lublin29.4066533,00
3.Gus Julia SB99SMS Bydgoszcz29.5765432,00
4.Pogorzelska Laura01SMS Kraków29.7064531,00
5.Bilińska Dominika SO00SMS Oświęcim30.1961430,00
6.Dudek Aleksandra SB01SMS Bydgoszcz30.3060829,00
7.Gancarz Karolina01SMS Lublin30.4959628,00
8.Romanowska Patrycja00SMS Aleksandrów Ł.30.5059627,00
9.Mozołowska Emilia02SMS Warszawa30.5359426,00
10.Kaczanowska Maria01SMS Gdańsk30.5659225,00
11.Dekoninck Laura SWwa02SMS Warszawa30.6358824,00
12.Traczyk Justyna SWR04SMS Wrocław30.7158423,00
13.Górnicka Aleksandra02SMS Szczecin30.8757422,00
14.Borys Anna00SMS Warszawa30.90573-
15.Modrzejewska Magdalena SR02SMS Racibórz30.9457121,00
16.Lewandowska Natalia SO01SMS Oświęcim31.0256620,00
17.Świstuń Julia00SMS Kraków31.0856319,00
18.Adamiec Dominika SO99SMS Oświęcim31.17558-
19.Śliwa Maja SR01SMS Racibórz31.2155618,00
20.Brzozowska Marta SWR00SMS Wrocław31.2255517,00
21.Gładkojć Marta SOL02SMS Olsztyn31.2355516,00
22.Król Wiktoria02SMS Kraków31.27553-
23.Kosińska Dominika SO01SMS Oświęcim31.28552-
24.Lisowska Wiktoria SOL00SMS Olsztyn31.2955215,00
25.Zawisza Alina SO00SMS Oświęcim31.43544-
26.Tomasiak Agnieszka SO01SMS Oświęcim31.49541-
Kuropatwa Weronika01SMS Gdańsk31.4954114,00
28.Skibczak Natalia00SMS Warszawa Bielany31.5753713,00
29.Gajdzińska Amelia02SMS Bydgoszcz31.58537-
30.Łukaszewicz Emilia S P01SMS Poznań31.8352412,00
31.Kwiatkowska Zofia01SMS Lublin31.85523-
32.Grzelczyk Natalia02SMS Łódź31.9951611,00
33.Migdał Maria01SMS Gdańsk32.27503-
34.Gondek Wiktoria01SMS Lublin32.33500-
Rogalka Joanna02SMS Poznań32.3350010,00
36.Turko Daria SR99SMS Racibórz32.38498-
37.Skowron Maja02SMS Szczecin32.404979,00
38.Piotrowicz Maja02SMS Zielona Góra32.674858,00
39.Kromolicka Wiktoria SP00SMS Poznań32.70483-
40.Gąsowska Martyna SB01SMS Bydgoszcz32.72482-
41.Kozdęba Karolina03SMS Kraków32.85477-
42.Dutkowiak Aleksandra03SMS Wrocław32.87476-
43.Krawczyk Nikola SO03SMS Oświęcim32.96472-
44.Petrykowska Adrianna SOc05SMS Ostrowiec Św.33.224617,00
45.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Kraków33.33456-
46.Zmierczak Natalia SOL03SMS Olsztyn33.64444-
47.Falfus Julia SOc04SMS Ostrowiec Św.34.064286,00
48.Kostkiewicz Gabriela03SMS Gorzów Wlkp.34.194235,00
49.Grzegolec Weronika02SMS Gorzów Wlkp.34.834004,00
50.Matyja Emilia SO04SMS Oświęcim39.33278-


<< TOP >>
Konkurencja 18
2/12/2017 - 9:04
Chłopców, 50m grzbietowy

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Stokowski Kacper99SMS Warszawa Bielany25.2568135,00
2.Młynarczyk Karol00SMS Warszawa Bielany25.4366733,00
3.Majerski Jakub00SMS Kraków25.4866332,00
4.Mościcki Jakub SOL01SMS Olsztyn25.6864731,00
5.Kiszczak Jakub SWR00SMS Wrocław25.7664130,00
6.Goraj Marcin SK01SMS Kraków26.1361429,00
7.Blachura Patryk SO99SMS Oświęcim26.1961028,00
8.Miciul Michał00SMS Zielona Góra26.3060327,00
9.Milbrant Kacper SO01SMS Oświęcim26.4459326,00
10.Kaźmierczak Kamil99SMS Aleksandrów Ł.26.5858425,00
11.Bieroński Michał SWR99SMS Wrocław26.5958324,00
12.Bryła Kamil SL99SMS Lublin26.6757823,00
13.Grzybowski Miłosz00SMS Warszawa Bielany26.85566-
14.Balicki Michał SWR00SMS Wrocław26.86566-
15.Fiedosiuk Rafał SO99SMS Oświęcim26.87565-
16.Kulpa Michał SOL01SMS Olsztyn26.8856422,00
17.Kędzia Wiktor00SMS Szczecin27.1155021,00
18.Nowiczkow Jakub SL01SMS Lublin27.2754020,00
19.Łukaszczyk Mateusz SL00SMS Lublin27.38534-
20.Zając Mateusz SR02SMS Racibórz27.6451919,00
21.Pazik Wojciech01SMS Kraków27.68517-
22.Alencynowicz Maciej SO02SMS Oświęcim27.82509-
23.Dudzik Sebastian SK01SMS Kraków27.86507-
24.Opolka Kacper SO00SMS Oświęcim27.90505-
25.Wałcerz Mateusz00SMS Gorzów Wlkp.27.9950018,00
26.Kuczak Adam SWR00SMS Wrocław28.15491-
27.Zubik Jan SWwa03SMS Warszawa28.1749017,00
28.Rój Jakub01SMS Szczecin28.1849016,00
29.Mazur Bartosz02SMS Kraków28.19489-
30.Wiatr Wojciech S P01SMS Poznań28.2248815,00
31.Walerian Oskar SB00SMS Bydgoszcz28.2548614,00
32.Wanat Grzegorz03SMS Kraków28.29484-
33.Marciów Jakub SWR01SMS Wrocław28.30484-
34.Biskupski Kacper03SMS Gorzów Wlkp.28.3248313,00
35.Wamka Mateusz SB01SMS Bydgoszcz28.4747512,00
36.Jałtuszewski Jakub SR00SMS Racibórz28.5846911,00
37.Dobecki Mikołaj SB00SMS Bydgoszcz28.61468-
38.Mikołajczak Błażej SB01SMS Bydgoszcz28.63467-
39.Wiszniewski Jakub01SMS Warszawa Bielany28.70464-
40.Wojaczek Paweł SO00SMS Oświęcim28.94452-
Michałowski Tomasz SO02SMS Oświęcim28.94452-
42.Kupracz Szymon S P01SMS Poznań29.0044910,00
43.Czerwiński Łukasz01SMS Warszawa Bielany29.07446-
44.Guścin Eryk01SMS Zielona Góra29.104459,00
45.Brączek Kacper SO03SMS Oświęcim29.22439-
46.Żukowski Kamil03SMS Kraków29.81414-
47.Smolarek Mikołaj01SMS Warszawa29.884118,00
48.Grabek Filip SL99SMS Lublin29.93409-
49.Coleman Alan03SMS Łódź30.004067,00
50.Golik Leonard02SMS Kraków30.29394-
51.Haba Jakub SOc01SMS Ostrowiec Św.30.683796,00
52.Miodoński Mateusz SO03SMS Oświęcim31.77342-
53.Wykierski Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.31.843395,00
54.Papis Dominik02SMS Gorzów Wlkp.32.48320-
55.Borowski Kacper SOc03SMS Ostrowiec Św.32.56317-
56.Jankowski Przemysław05SMS Gdańsk33.782844,00
57.Hebel Maciej05SMS Gdańsk33.932803,00
58.Jasiński Jakub03SMS Łódź34.522662,00


<< TOP >>
Konkurencja 19
2/12/2017 - 9:13
Kobiet, 400m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Andrzejewska Kamila SL99SMS Lublin4:18.8774335,00
50m:
100m:
30.78
1:03.73
30.78
32.95
150m:
200m:
1:36.79
2:09.87
33.06
33.08
250m:
300m:
2:42.58
3:14.88
32.71
32.30
350m:
400m:
3:46.92
4:18.87
32.04
31.95
2.Margula Weronika00SMS Szczecin4:21.1172433,00
50m:
100m:
30.89
1:03.74
30.89
32.85
150m:
200m:
1:36.86
2:09.72
33.12
32.86
250m:
300m:
2:42.57
3:15.39
32.85
32.82
350m:
400m:
3:48.33
4:21.11
32.94
32.78
3.Kossakowska Dominika SWR01SMS Wrocław4:21.8871832,00
50m:
100m:
30.19
1:02.80
30.19
32.61
150m:
200m:
1:35.86
2:09.71
33.06
33.85
250m:
300m:
2:43.09
3:16.70
33.38
33.61
350m:
400m:
3:49.91
4:21.88
33.21
31.97
4.Paradowska Kinga SB01SMS Bydgoszcz4:21.9171731,00
50m:
100m:
31.02
1:03.98
31.02
32.96
150m:
200m:
1:37.27
2:10.82
33.29
33.55
250m:
300m:
2:44.01
3:17.19
33.19
33.18
350m:
400m:
3:50.50
4:21.91
33.31
31.41
5.Nita Daria SO01SMS Oświęcim4:23.2870630,00
50m:
100m:
31.47
1:04.73
31.47
33.26
150m:
200m:
1:38.26
2:12.11
33.53
33.85
250m:
300m:
2:45.63
3:19.44
33.52
33.81
350m:
400m:
3:52.40
4:23.28
32.96
30.88
6.Pisarek Justyna SO00SMS Oświęcim4:24.4569729,00
50m:
100m:
31.00
1:04.37
31.00
33.37
150m:
200m:
1:37.94
2:12.25
33.57
34.31
250m:
300m:
2:45.50
3:18.79
33.25
33.29
350m:
400m:
3:52.04
4:24.45
33.25
32.41
7.Baryła Julia00SMS Szczecin4:25.3069028,00
50m:
100m:
31.12
1:04.19
31.12
33.07
150m:
200m:
1:37.57
2:10.73
33.38
33.16
250m:
300m:
2:43.98
3:18.29
33.25
34.31
350m:
400m:
3:52.23
4:25.30
33.94
33.07
8.Szafrańska Julia SOc00SMS Ostrowiec Św.4:25.9968527,00
50m:
100m:
30.96
1:04.11
30.96
33.15
150m:
200m:
1:37.61
2:11.17
33.50
33.56
250m:
300m:
2:44.96
3:18.86
33.79
33.90
350m:
400m:
3:52.77
4:25.99
33.91
33.22
9.Krauze Alicja SO01SMS Oświęcim4:26.32682-
50m:
100m:
31.08
1:04.26
31.08
33.18
150m:
200m:
1:37.87
2:11.58
33.61
33.71
250m:
300m:
2:45.25
3:19.12
33.67
33.87
350m:
400m:
3:52.86
4:26.32
33.74
33.46
10.Łysakowska Julia01SMS Lublin4:26.7567926,00
50m:
100m:
31.24
1:04.40
31.24
33.16
150m:
200m:
1:38.26
2:12.32
33.86
34.06
250m:
300m:
2:46.75
3:20.71
34.43
33.96
350m:
400m:
3:54.46
4:26.75
33.75
32.29
11.Jaszczuk Ewa SOL02SMS Olsztyn4:27.2967525,00
50m:
100m:
31.09
1:04.27
31.09
33.18
150m:
200m:
1:38.29
2:12.17
34.02
33.88
250m:
300m:
2:45.92
3:20.09
33.75
34.17
350m:
400m:
3:54.29
4:27.29
34.20
33.00
12.Cynarska Weronika03SMS Warszawa4:27.5067324,00
50m:
100m:
30.67
1:03.89
30.67
33.22
150m:
200m:
1:37.92
2:12.15
34.03
34.23
250m:
300m:
2:46.19
3:20.33
34.04
34.14
350m:
400m:
3:54.67
4:27.50
34.34
32.83
13.Klimek Marta SO03SMS Oświęcim4:28.87663-
50m:
100m:
30.53
1:04.16
30.53
33.63
150m:
200m:
1:37.86
2:12.18
33.70
34.32
250m:
300m:
2:46.20
3:20.21
34.02
34.01
350m:
400m:
3:55.15
4:28.87
34.94
33.72
14.Miciak Agata02SMS Gorzów Wlkp.4:28.9466323,00
50m:
100m:
30.67
1:04.42
30.67
33.75
150m:
200m:
1:38.94
2:13.42
34.52
34.48
250m:
300m:
2:47.18
3:21.23
33.76
34.05
350m:
400m:
3:55.69
4:28.94
34.46
33.25
15.Koluch Julia00SMS Zielona Góra4:29.3566022,00
50m:
100m:
31.00
1:04.77
31.00
33.77
150m:
200m:
1:38.99
2:13.47
34.22
34.48
250m:
300m:
2:47.94
3:22.84
34.47
34.90
350m:
400m:
3:56.63
4:29.35
33.79
32.72
16.Włodarczyk Agnieszka SB01SMS Bydgoszcz4:31.4064521,00
50m:
100m:
31.34
1:05.23
31.34
33.89
150m:
200m:
1:39.53
2:14.47
34.30
34.94
250m:
300m:
2:49.36
3:24.07
34.89
34.71
350m:
400m:
3:58.61
4:31.40
34.54
32.79
17.Rabiniak Zuzanna SL01SMS Lublin4:32.18639-
50m:
100m:
30.16
1:04.43
30.16
34.27
150m:
200m:
1:39.77
2:15.10
35.34
35.33
250m:
300m:
2:50.25
3:25.13
35.15
34.88
350m:
400m:
3:59.52
4:32.18
34.39
32.66
18.Kosińska Dominika SO01SMS Oświęcim4:32.71635-
50m:
100m:
31.59
1:06.09
31.59
34.50
150m:
200m:
1:41.36
2:16.37
35.27
35.01
250m:
300m:
2:51.43
3:26.10
35.06
34.67
350m:
400m:
4:00.07
4:32.71
33.97
32.64
19.Dąbrowska Wiktoria03SMS Warszawa4:33.0563320,00
50m:
100m:
31.18
1:04.41
31.18
33.23
150m:
200m:
1:38.63
2:13.58
34.22
34.95
250m:
300m:
2:48.28
3:23.72
34.70
35.44
350m:
400m:
3:59.37
4:33.05
35.65
33.68
20.Prochownik Martyna SO02SMS Oświęcim4:33.19632-
50m:
100m:
31.26
1:05.42
31.26
34.16
150m:
200m:
1:39.57
2:14.34
34.15
34.77
250m:
300m:
2:49.04
3:23.93
34.70
34.89
350m:
400m:
3:58.98
4:33.19
35.05
34.21
21.Rutkowska Wiktoria SB99SMS Bydgoszcz4:34.05626-
50m:
100m:
31.50
1:05.37
31.50
33.87
150m:
200m:
1:40.00
2:14.73
34.63
34.73
250m:
300m:
2:49.83
3:24.92
35.10
35.09
350m:
400m:
3:59.95
4:34.05
35.03
34.10
22.Wygnał Maja SR03SMS Racibórz4:34.1062619,00
50m:
100m:
31.05
1:04.86
31.05
33.81
150m:
200m:
1:39.97
2:15.21
35.11
35.24
250m:
300m:
2:50.33
3:24.89
35.12
34.56
350m:
400m:
3:59.96
4:34.10
35.07
34.14
23.Skibczak Natalia00SMS Warszawa Bielany4:35.8561418,00
50m:
100m:
31.19
1:04.93
31.19
33.74
150m:
200m:
1:39.04
2:14.15
34.11
35.11
250m:
300m:
2:49.45
3:25.15
35.30
35.70
350m:
400m:
4:01.30
4:35.85
36.15
34.55
24.Skarwecka Wiktoria SO02SMS Oświęcim4:36.24611-
50m:
100m:
31.49
1:05.83
31.49
34.34
150m:
200m:
1:40.47
2:15.95
34.64
35.48
250m:
300m:
2:51.18
3:26.59
35.23
35.41
350m:
400m:
4:01.84
4:36.24
35.25
34.40
25.Jasiorska Aleksandra SWwa02SMS Warszawa4:36.47610-
50m:
100m:
30.79
1:04.46
30.79
33.67
150m:
200m:
1:38.97
2:14.30
34.51
35.33
250m:
300m:
2:49.38
3:25.58
35.08
36.20
350m:
400m:
4:01.97
4:36.47
36.39
34.50
26.Śmietana Karolina01SMS Kraków4:36.9060717,00
50m:
100m:
31.77
1:06.13
31.77
34.36
150m:
200m:
1:41.25
2:16.86
35.12
35.61
250m:
300m:
2:52.32
3:27.58
35.46
35.26
350m:
400m:
4:02.78
4:36.90
35.20
34.12
27.Garbarczyk Weronika03SMS Szczecin4:37.86601-
50m:
100m:
31.04
1:05.24
31.04
34.20
150m:
200m:
1:39.86
2:15.36
34.62
35.50
250m:
300m:
2:51.15
3:27.18
35.79
36.03
350m:
400m:
4:03.45
4:37.86
36.27
34.41
28.Wójtowicz Julia SL00SMS Lublin4:37.88601-
50m:
100m:
31.90
1:06.97
31.90
35.07
150m:
200m:
1:42.17
2:17.63
35.20
35.46
250m:
300m:
2:52.55
3:28.05
34.92
35.50
350m:
400m:
4:03.33
4:37.88
35.28
34.55
29.Zarembik Katarzyna SR02SMS Racibórz4:38.1259916,00
50m:
100m:
31.29
1:05.55
31.29
34.26
150m:
200m:
1:40.17
2:15.01
34.62
34.84
250m:
300m:
2:50.59
3:26.18
35.58
35.59
350m:
400m:
4:02.05
4:38.12
35.87
36.07
30.Haławczak Marcelina02SMS Szczecin4:38.23598-
50m:
100m:
31.99
1:07.11
31.99
35.12
150m:
200m:
1:42.62
2:18.55
35.51
35.93
250m:
300m:
2:53.89
3:29.38
35.34
35.49
350m:
400m:
4:04.92
4:38.23
35.54
33.31
31.Smętek Wiktoria SR01SMS Racibórz4:38.75595-
50m:
100m:
32.46
1:07.88
32.46
35.42
150m:
200m:
1:43.99
2:20.06
36.11
36.07
250m:
300m:
2:55.48
3:30.60
35.42
35.12
350m:
400m:
4:05.08
4:38.75
34.48
33.67
32.Iżycka Marta SR00SMS Racibórz4:39.40591-
50m:
100m:
31.76
1:06.45
31.76
34.69
150m:
200m:
1:42.09
2:17.96
35.64
35.87
250m:
300m:
2:53.40
3:28.75
35.44
35.35
350m:
400m:
4:04.68
4:39.40
35.93
34.72
33.Redner Sandra SL99SMS Lublin4:39.52590-
50m:
100m:
32.55
1:08.08
32.55
35.53
150m:
200m:
1:43.68
2:19.44
35.60
35.76
250m:
300m:
2:54.77
3:30.41
35.33
35.64
350m:
400m:
4:05.31
4:39.52
34.90
34.21
34.Szkurat Martyna SO03SMS Oświęcim4:39.55590-
50m:
100m:
31.41
1:06.16
31.41
34.75
150m:
200m:
1:42.05
2:18.50
35.89
36.45
250m:
300m:
2:53.11
3:28.99
34.61
35.88
350m:
400m:
4:05.15
4:39.55
36.16
34.40
35.Molenda Dominika03SMS Gdańsk4:39.6458915,00
50m:
100m:
32.36
1:07.93
32.36
35.57
150m:
200m:
1:43.74
2:19.66
35.81
35.92
250m:
300m:
2:55.52
3:31.41
35.86
35.89
350m:
400m:
4:06.33
4:39.64
34.92
33.31
36.Kuziów Martyna SO03SMS Oświęcim4:39.87588-
50m:
100m:
32.29
1:07.62
32.29
35.33
150m:
200m:
1:43.25
2:19.14
35.63
35.89
250m:
300m:
2:54.92
3:30.77
35.78
35.85
350m:
400m:
4:05.98
4:39.87
35.21
33.89
37.Rzepczyńska Patrycja SO99SMS Oświęcim4:40.03587-
50m:
100m:
31.41
1:06.55
31.41
35.14
150m:
200m:
1:42.75
2:18.80
36.20
36.05
250m:
300m:
2:54.65
3:30.45
35.85
35.80
350m:
400m:
4:06.46
4:40.03
36.01
33.57
38.Wolska Karolina SB01SMS Bydgoszcz4:40.38585-
50m:
100m:
31.21
1:05.30
31.21
34.09
150m:
200m:
1:40.16
2:15.30
34.86
35.14
250m:
300m:
2:51.12
3:27.53
35.82
36.41
350m:
400m:
4:04.60
4:40.38
37.07
35.78
39.Kulisiewicz Adrianna02SMS Kraków4:40.4458414,00
50m:
100m:
32.14
1:06.99
32.14
34.85
150m:
200m:
1:42.49
2:18.53
35.50
36.04
250m:
300m:
2:54.16
3:29.66
35.63
35.50
350m:
400m:
4:05.50
4:40.44
35.84
34.94
40.Łuczak Dominika02SMS Zielona Góra4:40.8458213,00
50m:
100m:
32.28
1:07.24
32.28
34.96
150m:
200m:
1:43.25
2:19.16
36.01
35.91
250m:
300m:
2:55.04
3:30.95
35.88
35.91
350m:
400m:
4:06.53
4:40.84
35.58
34.31
41.Piękoś Natalia02SMS Łódź4:41.1058012,00
50m:
100m:
31.98
1:06.96
31.98
34.98
150m:
200m:
1:42.04
2:18.23
35.08
36.19
250m:
300m:
2:53.66
3:29.45
35.43
35.79
350m:
400m:
4:05.48
4:41.10
36.03
35.62
42.Malinowska Zuzanna00SMS Wrocław4:41.7357611,00
50m:
100m:
32.16
1:07.67
32.16
35.51
150m:
200m:
1:44.01
2:20.42
36.34
36.41
250m:
300m:
2:56.62
3:31.88
36.20
35.26
350m:
400m:
4:07.29
4:41.73
35.41
34.44
43.Kulik Wiktoria SOL03SMS Olsztyn4:41.7657610,00
50m:
100m:
32.29
1:07.21
32.29
34.92
150m:
200m:
1:43.01
2:18.71
35.80
35.70
250m:
300m:
2:54.62
3:30.52
35.91
35.90
350m:
400m:
4:06.30
4:41.76
35.78
35.46
44.Zając Wiktoria02SMS Warszawa4:42.16574-
50m:
100m:
31.47
1:06.02
31.47
34.55
150m:
200m:
1:42.36
2:18.93
36.34
36.57
250m:
300m:
2:55.57
3:31.78
36.64
36.21
350m:
400m:
4:08.14
4:42.16
36.36
34.02
45.Błajet Oliwia SP00SMS Poznań4:42.415729,00
50m:
100m:
32.28
1:06.89
32.28
34.61
150m:
200m:
1:42.01
2:17.74
35.12
35.73
250m:
300m:
2:54.00
3:30.02
36.26
36.02
350m:
400m:
4:06.25
4:42.41
36.23
36.16
46.Środa Dominika02SMS Szczecin4:42.46572-
50m:
100m:
31.82
1:06.81
31.82
34.99
150m:
200m:
1:42.99
2:19.03
36.18
36.04
250m:
300m:
2:54.81
3:31.22
35.78
36.41
350m:
400m:
4:08.02
4:42.46
36.80
34.44
47.Hałka Wiktoria SL01SMS Lublin4:42.67571-
50m:
100m:
31.63
1:06.83
31.63
35.20
150m:
200m:
1:43.05
2:19.39
36.22
36.34
250m:
300m:
2:55.69
3:31.62
36.30
35.93
350m:
400m:
4:07.91
4:42.67
36.29
34.76
48.Tomoń Martyna SL00SMS Lublin4:42.96569-
50m:
100m:
32.96
1:08.48
32.96
35.52
150m:
200m:
1:44.60
2:20.41
36.12
35.81
250m:
300m:
2:56.16
3:32.10
35.75
35.94
350m:
400m:
4:07.94
4:42.96
35.84
35.02
49.Pyrlik Paulina SO99SMS Oświęcim4:46.34549-
50m:
100m:
32.60
1:08.29
32.60
35.69
150m:
200m:
1:44.29
2:20.45
36.00
36.16
250m:
300m:
2:57.04
3:33.82
36.59
36.78
350m:
400m:
4:10.95
4:46.34
37.13
35.39
50.Grąz Gabriela01SMS Lublin4:46.57548-
50m:
100m:
32.16
1:07.74
32.16
35.58
150m:
200m:
1:43.61
2:19.95
35.87
36.34
250m:
300m:
2:56.66
3:33.90
36.71
37.24
350m:
400m:
4:10.61
4:46.57
36.71
35.96
51.Kuropatwa Weronika01SMS Gdańsk4:48.535368,00
50m:
100m:
33.56
1:08.91
33.56
35.35
150m:
200m:
1:45.10
2:21.71
36.19
36.61
250m:
300m:
2:58.71
3:35.55
37.00
36.84
350m:
400m:
4:12.52
4:48.53
36.97
36.01
52.Bielewicz Joanna SP00SMS Poznań4:48.995347,00
50m:
100m:
33.12
1:08.82
33.12
35.70
150m:
200m:
1:44.76
2:21.31
35.94
36.55
250m:
300m:
2:58.60
3:36.67
37.29
38.07
350m:
400m:
4:14.65
4:48.99
37.98
34.34
53.Ciporska Katarzyna SWwa00SMS Warszawa4:51.03523-
50m:
100m:
32.67
1:08.88
32.67
36.21
150m:
200m:
1:45.48
2:22.61
36.60
37.13
250m:
300m:
2:59.58
3:36.75
36.97
37.17
350m:
400m:
4:14.16
4:51.03
37.41
36.87
54.Boroń Paulina SOc02SMS Ostrowiec Św.4:52.445156,00
50m:
100m:
32.47
1:09.09
32.47
36.62
150m:
200m:
1:46.05
2:23.34
36.96
37.29
250m:
300m:
3:00.89
3:38.16
37.55
37.27
350m:
400m:
4:16.02
4:52.44
37.86
36.42
55.Grzelczyk Natalia02SMS Łódź4:52.805135,00
50m:
100m:
32.51
1:08.54
32.51
36.03
150m:
200m:
1:45.62
2:22.92
37.08
37.30
250m:
300m:
2:59.49
3:37.59
36.57
38.10
350m:
400m:
4:15.69
4:52.80
38.10
37.11
56.Czepulanis Alicja02SMS Gorzów Wlkp.4:53.545094,00
50m:
100m:
32.79
1:08.76
32.79
35.97
150m:
200m:
1:45.81
2:24.00
37.05
38.19
250m:
300m:
3:02.18
3:40.34
38.18
38.16
350m:
400m:
4:17.89
4:53.54
37.55
35.65
57.Wilczek Renata SO04SMS Oświęcim4:54.85503-
50m:
100m:
32.31
1:09.04
32.31
36.73
150m:
200m:
1:46.32
2:24.66
37.28
38.34
250m:
300m:
3:03.48
3:41.41
38.82
37.93
350m:
400m:
4:19.02
4:54.85
37.61
35.83
58.Falfus Julia SOc04SMS Ostrowiec Św.4:56.91492-
50m:
100m:
32.98
1:09.68
32.98
36.70
150m:
200m:
1:47.83
2:26.48
38.15
38.65
250m:
300m:
3:04.58
3:42.97
38.10
38.39
350m:
400m:
4:20.43
4:56.91
37.46
36.48
59.Horwacik Joanna02SMS Kraków4:57.96487-
50m:
100m:
32.41
1:08.95
32.41
36.54
150m:
200m:
1:47.51
2:26.19
38.56
38.68
250m:
300m:
3:05.11
3:44.26
38.92
39.15
350m:
400m:
4:23.68
4:57.96
39.42
34.28
60.Czernik Natalia SOc03SMS Ostrowiec Św.5:01.96468-
50m:
100m:
33.76
1:11.20
33.76
37.44
150m:
200m:
1:49.24
2:27.96
38.04
38.72
250m:
300m:
3:06.26
3:45.32
38.30
39.06
350m:
400m:
4:24.33
5:01.96
39.01
37.63
61.Gabor Martyna SO02SMS Oświęcim5:04.49456-
50m:
100m:
35.05
1:12.67
35.05
37.62
150m:
200m:
1:50.99
2:29.92
38.32
38.93
250m:
300m:
3:08.68
3:47.57
38.76
38.89
350m:
400m:
4:26.30
5:04.49
38.73
38.19
62.Miernik Wiktoria SO04SMS Oświęcim5:06.44448-
50m:
100m:
34.38
1:12.71
34.38
38.33
150m:
200m:
1:52.35
2:32.06
39.64
39.71
250m:
300m:
3:11.54
3:51.28
39.48
39.74
350m:
400m:
4:30.34
5:06.44
39.06
36.10


<< TOP >>
Konkurencja 20
2/12/2017 - 9:57
Chłopców, 400m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Dutkowiak Wojciech SWR00SMS Wrocław3:54.4774135,00
50m:
100m:
27.40
56.81
27.40
29.41
150m:
200m:
1:26.69
1:56.37
29.88
29.68
250m:
300m:
2:26.03
2:56.01
29.66
29.98
350m:
400m:
3:25.82
3:54.47
29.81
28.65
2.Jackowski Tomasz SWR02SMS Wrocław3:57.9670933,00
50m:
100m:
26.90
56.41
26.90
29.51
150m:
200m:
1:26.61
1:57.32
30.20
30.71
250m:
300m:
2:27.90
2:58.44
30.58
30.54
350m:
400m:
3:29.25
3:57.96
30.81
28.71
3.Jaworski Szymon SWR01SMS Wrocław3:59.02700-
50m:
100m:
27.82
58.03
27.82
30.21
150m:
200m:
1:28.59
1:59.42
30.56
30.83
250m:
300m:
2:30.31
3:00.94
30.89
30.63
350m:
400m:
3:30.98
3:59.02
30.04
28.04
4.Cukanow Michał99SMS Aleksandrów Ł.3:59.1569932,00
50m:
100m:
27.08
56.88
27.08
29.80
150m:
200m:
1:27.42
1:58.33
30.54
30.91
250m:
300m:
2:29.04
2:59.82
30.71
30.78
350m:
400m:
3:30.56
3:59.15
30.74
28.59
5.Kiełczewski Amadeusz00SMS Szczecin3:59.4869631,00
50m:
100m:
27.57
57.12
27.57
29.55
150m:
200m:
1:26.95
1:57.26
29.83
30.31
250m:
300m:
2:28.14
2:59.28
30.88
31.14
350m:
400m:
3:30.23
3:59.48
30.95
29.25
6.Kędzia Wiktor00SMS Szczecin4:00.1469030,00
50m:
100m:
27.99
58.09
27.99
30.10
150m:
200m:
1:28.81
1:59.82
30.72
31.01
250m:
300m:
2:30.26
3:00.51
30.44
30.25
350m:
400m:
3:31.05
4:00.14
30.54
29.09
7.Małyska Bartosz SL99SMS Lublin4:00.5268729,00
50m:
100m:
27.76
57.44
27.76
29.68
150m:
200m:
1:27.66
1:58.32
30.22
30.66
250m:
300m:
2:29.23
2:59.64
30.91
30.41
350m:
400m:
3:30.28
4:00.52
30.64
30.24
8.Daszkiewicz Michał SO03SMS Oświęcim4:00.6468628,00
50m:
100m:
27.73
58.02
27.73
30.29
150m:
200m:
1:28.96
1:59.50
30.94
30.54
250m:
300m:
2:30.45
3:01.87
30.95
31.42
350m:
400m:
3:31.95
4:00.64
30.08
28.69
9.Hano Grzegorz SWR00SMS Wrocław4:01.38679-
50m:
100m:
27.77
57.46
27.77
29.69
150m:
200m:
1:27.67
1:58.44
30.21
30.77
250m:
300m:
2:29.36
3:00.54
30.92
31.18
350m:
400m:
3:31.64
4:01.38
31.10
29.74
10.Jóźków Cezary SWR01SMS Wrocław4:01.57678-
50m:
100m:
28.03
58.36
28.03
30.33
150m:
200m:
1:29.08
2:00.09
30.72
31.01
250m:
300m:
2:30.80
3:01.42
30.71
30.62
350m:
400m:
3:31.87
4:01.57
30.45
29.70
11.Kempa Mikołaj SO99SMS Oświęcim4:01.7267727,00
50m:
100m:
27.68
58.32
27.68
30.64
150m:
200m:
1:29.14
2:00.11
30.82
30.97
250m:
300m:
2:30.82
3:01.93
30.71
31.11
350m:
400m:
3:32.52
4:01.72
30.59
29.20
12.Cieśla Oskar SO01SMS Oświęcim4:01.81676-
50m:
100m:
28.03
58.31
28.03
30.28
150m:
200m:
1:29.40
2:00.85
31.09
31.45
250m:
300m:
2:31.36
3:02.09
30.51
30.73
350m:
400m:
3:32.68
4:01.81
30.59
29.13
13.Kalkowski Dawid SOL00SMS Olsztyn4:02.6566926,00
50m:
100m:
27.65
57.64
27.65
29.99
150m:
200m:
1:28.18
1:58.99
30.54
30.81
250m:
300m:
2:30.07
3:01.37
31.08
31.30
350m:
400m:
3:32.90
4:02.65
31.53
29.75
14.Krzykała Emil SK01SMS Kraków4:02.8766725,00
50m:
100m:
26.81
56.61
26.81
29.80
150m:
200m:
1:27.33
1:58.80
30.72
31.47
250m:
300m:
2:30.28
3:01.96
31.48
31.68
350m:
400m:
3:33.14
4:02.87
31.18
29.73
15.Łapot Radosław SR99SMS Racibórz4:03.1366524,00
50m:
100m:
27.23
57.56
27.23
30.33
150m:
200m:
1:28.44
1:59.26
30.88
30.82
250m:
300m:
2:29.89
3:00.95
30.63
31.06
350m:
400m:
3:32.33
4:03.13
31.38
30.80
16.Dominiak Kacper SWR00SMS Wrocław4:03.40663-
50m:
100m:
27.88
58.27
27.88
30.39
150m:
200m:
1:29.10
1:59.84
30.83
30.74
250m:
300m:
2:30.46
3:01.56
30.62
31.10
350m:
400m:
3:32.88
4:03.40
31.32
30.52
17.Szarpak Marcin SO01SMS Oświęcim4:04.10657-
50m:
100m:
27.56
57.59
27.56
30.03
150m:
200m:
1:28.38
2:00.07
30.79
31.69
250m:
300m:
2:31.61
3:03.99
31.54
32.38
350m:
400m:
3:34.84
4:04.10
30.85
29.26
18.Jemielita Oskar01SMS Warszawa Bielany4:04.1865623,00
50m:
100m:
27.13
57.77
27.13
30.64
150m:
200m:
1:28.94
2:00.66
31.17
31.72
250m:
300m:
2:31.54
3:03.33
30.88
31.79
350m:
400m:
3:34.32
4:04.18
30.99
29.86
19.Bugała Krzysztof01SMS Szczecin4:04.61653-
50m:
100m:
27.61
57.54
27.61
29.93
150m:
200m:
1:28.45
1:59.69
30.91
31.24
250m:
300m:
2:30.95
3:02.18
31.26
31.23
350m:
400m:
3:34.01
4:04.61
31.83
30.60
20.Jakimiak Jakub03SMS Kraków4:04.7665222,00
50m:
100m:
27.64
57.91
27.64
30.27
150m:
200m:
1:29.19
2:00.78
31.28
31.59
250m:
300m:
2:32.23
3:04.00
31.45
31.77
350m:
400m:
3:35.06
4:04.76
31.06
29.70
21.Kolanowski Wiktor99SMS Kraków4:05.18648-
50m:
100m:
27.08
56.45
27.08
29.37
150m:
200m:
1:26.90
1:58.34
30.45
31.44
250m:
300m:
2:29.52
3:01.66
31.18
32.14
350m:
400m:
3:33.96
4:05.18
32.30
31.22
22.Mayerberg Kacper SO00SMS Oświęcim4:05.58645-
50m:
100m:
28.32
59.12
28.32
30.80
150m:
200m:
1:30.42
2:01.81
31.30
31.39
250m:
300m:
2:33.26
3:04.95
31.45
31.69
350m:
400m:
3:36.05
4:05.58
31.10
29.53
23.Komosa Maciej99SMS Warszawa4:05.7264421,00
50m:
100m:
28.18
58.61
28.18
30.43
150m:
200m:
1:29.37
2:00.34
30.76
30.97
250m:
300m:
2:31.20
3:02.88
30.86
31.68
350m:
400m:
3:34.95
4:05.72
32.07
30.77
24.Girul Radosław SWR01SMS Wrocław4:05.76644-
50m:
100m:
28.61
59.50
28.61
30.89
150m:
200m:
1:30.61
2:01.60
31.11
30.99
250m:
300m:
2:32.84
3:04.17
31.24
31.33
350m:
400m:
3:35.57
4:05.76
31.40
30.19
25.Chałat Stanisław SL99SMS Lublin4:05.8964320,00
50m:
100m:
28.52
59.22
28.52
30.70
150m:
200m:
1:30.51
2:01.90
31.29
31.39
250m:
300m:
2:33.01
3:04.17
31.11
31.16
350m:
400m:
3:35.28
4:05.89
31.11
30.61
26.Bruzdewicz Hubert SOL02SMS Olsztyn4:07.1463319,00
50m:
100m:
28.52
59.76
28.52
31.24
150m:
200m:
1:31.60
2:03.87
31.84
32.27
250m:
300m:
2:34.73
3:05.97
30.86
31.24
350m:
400m:
3:36.99
4:07.14
31.02
30.15
27.Jarosz Dawid99SMS Warszawa4:08.1062618,00
50m:
100m:
27.43
57.42
27.43
29.99
150m:
200m:
1:27.79
1:58.67
30.37
30.88
250m:
300m:
2:30.02
3:02.62
31.35
32.60
350m:
400m:
3:35.49
4:08.10
32.87
32.61
28.Zubik Stanisław01SMS Warszawa4:08.30624-
50m:
100m:
27.75
58.13
27.75
30.38
150m:
200m:
1:29.40
2:00.91
31.27
31.51
250m:
300m:
2:33.24
3:05.53
32.33
32.29
350m:
400m:
3:37.54
4:08.30
32.01
30.76
29.Mencel Miłosz SR02SMS Racibórz4:08.6162217,00
50m:
100m:
28.05
59.49
28.05
31.44
150m:
200m:
1:31.49
2:03.67
32.00
32.18
250m:
300m:
2:35.84
3:07.98
32.17
32.14
350m:
400m:
3:39.09
4:08.61
31.11
29.52
30.Muszyński Jakub SB01SMS Bydgoszcz4:08.6862116,00
50m:
100m:
28.13
58.85
28.13
30.72
150m:
200m:
1:30.67
2:02.21
31.82
31.54
250m:
300m:
2:33.90
3:06.07
31.69
32.17
350m:
400m:
3:37.76
4:08.68
31.69
30.92
31.Rogoziński Mateusz SOc99SMS Ostrowiec Św.4:09.0461915,00
50m:
100m:
29.14
1:00.19
29.14
31.05
150m:
200m:
1:30.82
2:02.08
30.63
31.26
250m:
300m:
2:33.36
3:05.56
31.28
32.20
350m:
400m:
3:37.59
4:09.04
32.03
31.45
32.Rytter Igor01SMS Warszawa Bielany4:09.4261614,00
50m:
100m:
28.15
59.17
28.15
31.02
150m:
200m:
1:30.86
2:03.49
31.69
32.63
250m:
300m:
2:35.25
3:07.18
31.76
31.93
350m:
400m:
3:38.55
4:09.42
31.37
30.87
33.Wawrzyńczak Alan SL99SMS Lublin4:09.76613-
50m:
100m:
28.63
59.90
28.63
31.27
150m:
200m:
1:31.32
2:02.86
31.42
31.54
250m:
300m:
2:34.69
3:06.29
31.83
31.60
350m:
400m:
3:38.21
4:09.76
31.92
31.55
34.Zaremba Jakub01SMS Warszawa Bielany4:10.50608-
50m:
100m:
28.58
59.39
28.58
30.81
150m:
200m:
1:31.17
2:03.09
31.78
31.92
250m:
300m:
2:34.61
3:06.94
31.52
32.33
350m:
400m:
3:39.25
4:10.50
32.31
31.25
35.Matuszewski Krzysztof04SMS Bydgoszcz4:11.2660213,00
50m:
100m:
29.15
1:00.67
29.15
31.52
150m:
200m:
1:32.49
2:04.45
31.82
31.96
250m:
300m:
2:36.82
3:09.17
32.37
32.35
350m:
400m:
3:40.76
4:11.26
31.59
30.50
36.Karpiel Dominik SO01SMS Oświęcim4:11.70599-
50m:
100m:
28.45
59.76
28.45
31.31
150m:
200m:
1:31.89
2:04.08
32.13
32.19
250m:
300m:
2:36.27
3:08.57
32.19
32.30
350m:
400m:
3:40.57
4:11.70
32.00
31.13
37.Wilk Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.4:11.8459812,00
50m:
100m:
28.74
59.92
28.74
31.18
150m:
200m:
1:31.37
2:03.31
31.45
31.94
250m:
300m:
2:35.80
3:08.70
32.49
32.90
350m:
400m:
3:40.98
4:11.84
32.28
30.86
38.Pawełek Paweł99SMS Warszawa4:12.24595-
50m:
100m:
27.60
58.52
27.60
30.92
150m:
200m:
1:30.71
2:02.67
32.19
31.96
250m:
300m:
2:34.70
3:06.94
32.03
32.24
350m:
400m:
3:39.76
4:12.24
32.82
32.48
Kłaput Bartosz00SMS Kraków4:12.24595-
50m:
100m:
27.93
58.63
27.93
30.70
150m:
200m:
1:30.61
2:03.16
31.98
32.55
250m:
300m:
2:35.86
3:08.38
32.70
32.52
350m:
400m:
3:40.74
4:12.24
32.36
31.50
40.Lewicki Filip03SMS Kraków4:12.49594-
50m:
100m:
28.35
59.93
28.35
31.58
150m:
200m:
1:32.47
2:04.79
32.54
32.32
250m:
300m:
2:37.31
3:09.92
32.52
32.61
350m:
400m:
3:41.43
4:12.49
31.51
31.06
41.Chodulski Jakub Sl00SMS Lublin4:12.55593-
50m:
100m:
29.71
1:02.18
29.71
32.47
150m:
200m:
1:35.11
2:07.78
32.93
32.67
250m:
300m:
2:39.66
3:11.11
31.88
31.45
350m:
400m:
3:42.66
4:12.55
31.55
29.89
42.Malinowski Wojciech03SMS Łódź4:12.8759111,00
50m:
100m:
30.13
1:02.71
30.13
32.58
150m:
200m:
1:35.57
2:08.43
32.86
32.86
250m:
300m:
2:40.11
3:11.68
31.68
31.57
350m:
400m:
3:42.92
4:12.87
31.24
29.95
43.Knyszyński Maciej02SMS Łódź4:13.0159010,00
50m:
100m:
29.60
1:01.93
29.60
32.33
150m:
200m:
1:34.37
2:06.64
32.44
32.27
250m:
300m:
2:39.07
3:11.17
32.43
32.10
350m:
400m:
3:43.17
4:13.01
32.00
29.84
44.Twardowski Piotr01SMS Kraków4:13.19589-
50m:
100m:
28.53
59.93
28.53
31.40
150m:
200m:
1:32.45
2:05.12
32.52
32.67
250m:
300m:
2:37.71
3:10.29
32.59
32.58
350m:
400m:
3:42.23
4:13.19
31.94
30.96
45.Blachura Oskar SO02SMS Oświęcim4:13.21588-
50m:
100m:
29.03
1:00.75
29.03
31.72
150m:
200m:
1:33.07
2:05.50
32.32
32.43
250m:
300m:
2:37.44
3:09.85
31.94
32.41
350m:
400m:
3:42.13
4:13.21
32.28
31.08
46.Kulczycki Patryk01SMS Gorzów Wlkp.4:14.075839,00
50m:
100m:
27.94
59.24
27.94
31.30
150m:
200m:
1:31.58
2:04.18
32.34
32.60
250m:
300m:
2:37.26
3:10.16
33.08
32.90
350m:
400m:
3:42.26
4:14.07
32.10
31.81
47.Michalski Wojciech01SMS Szczecin4:14.91577-
50m:
100m:
29.27
1:00.85
29.27
31.58
150m:
200m:
1:33.26
2:06.60
32.41
33.34
250m:
300m:
2:39.15
3:11.94
32.55
32.79
350m:
400m:
3:44.33
4:14.91
32.39
30.58
48.Nowiczkow Jakub SL01SMS Lublin4:15.19575-
50m:
100m:
29.24
1:02.02
29.24
32.78
150m:
200m:
1:34.56
2:07.40
32.54
32.84
250m:
300m:
2:40.34
3:12.74
32.94
32.40
350m:
400m:
3:45.00
4:15.19
32.26
30.19
49.Major Daniel SO01SMS Oświęcim4:15.43573-
50m:
100m:
28.68
1:00.83
28.68
32.15
150m:
200m:
1:33.33
2:05.97
32.50
32.64
250m:
300m:
2:38.78
3:11.36
32.81
32.58
350m:
400m:
3:43.79
4:15.43
32.43
31.64
50.Lik Kacper02SMS Łódź4:15.46573-
50m:
100m:
29.03
1:00.62
29.03
31.59
150m:
200m:
1:32.94
2:05.30
32.32
32.36
250m:
300m:
2:37.93
3:10.69
32.63
32.76
350m:
400m:
3:43.38
4:15.46
32.69
32.08
51.Lewandowski Jakub SO02SMS Oświęcim4:15.72571-
50m:
100m:
29.21
1:01.29
29.21
32.08
150m:
200m:
1:34.04
2:07.27
32.75
33.23
250m:
300m:
2:40.11
3:12.80
32.84
32.69
350m:
400m:
3:44.62
4:15.72
31.82
31.10
52.Woźny Wiktor01SMS Zielona Góra4:15.975708,00
50m:
100m:
29.01
1:00.21
29.01
31.20
150m:
200m:
1:32.12
2:05.10
31.91
32.98
250m:
300m:
2:37.59
3:10.38
32.49
32.79
350m:
400m:
3:43.85
4:15.97
33.47
32.12
53.Kwaśny Jakub SO01SMS Oświęcim4:16.00569-
50m:
100m:
28.70
1:00.56
28.70
31.86
150m:
200m:
1:32.91
2:05.52
32.35
32.61
250m:
300m:
2:38.09
3:10.99
32.57
32.90
350m:
400m:
3:43.79
4:16.00
32.80
32.21
54.Chromik Szymon SR99SMS Racibórz4:16.39567-
50m:
100m:
28.58
1:00.08
28.58
31.50
150m:
200m:
1:32.84
2:05.75
32.76
32.91
250m:
300m:
2:39.14
3:12.74
33.39
33.60
350m:
400m:
3:45.78
4:16.39
33.04
30.61
55.Mazur Dominik SO99SMS Oświęcim4:16.41567-
50m:
100m:
28.23
59.44
28.23
31.21
150m:
200m:
1:31.86
2:05.07
32.42
33.21
250m:
300m:
2:38.48
3:11.51
33.41
33.03
350m:
400m:
3:44.55
4:16.41
33.04
31.86
56.Róg Adrian SL01SMS Lublin4:16.79564-
50m:
100m:
29.10
1:01.76
29.10
32.66
150m:
200m:
1:35.05
2:08.25
33.29
33.20
250m:
300m:
2:41.82
3:15.00
33.57
33.18
350m:
400m:
3:46.63
4:16.79
31.63
30.16
57.Niedziałek Michał SOL03SMS Olsztyn4:17.16562-
50m:
100m:
29.80
1:01.84
29.80
32.04
150m:
200m:
1:34.55
2:07.40
32.71
32.85
250m:
300m:
2:40.15
3:13.03
32.75
32.88
350m:
400m:
3:45.88
4:17.16
32.85
31.28
58.Ratajczak Mateusz S P01SMS Poznań4:17.475607,00
50m:
100m:
29.25
1:00.77
29.25
31.52
150m:
200m:
1:33.44
2:06.70
32.67
33.26
250m:
300m:
2:39.37
3:12.10
32.67
32.73
350m:
400m:
3:44.98
4:17.47
32.88
32.49
59.Cielecki Kuba SWR02SMS Wrocław4:17.66558-
50m:
100m:
28.72
1:00.25
28.72
31.53
150m:
200m:
1:32.54
2:05.28
32.29
32.74
250m:
300m:
2:38.05
3:11.13
32.77
33.08
350m:
400m:
3:44.63
4:17.66
33.50
33.03
60.Kamiński Dawid01SMS Szczecin4:19.01550-
50m:
100m:
29.50
1:01.84
29.50
32.34
150m:
200m:
1:34.79
2:07.52
32.95
32.73
250m:
300m:
2:40.42
3:13.54
32.90
33.12
350m:
400m:
3:46.55
4:19.01
33.01
32.46
61.Sieprawski Roch SO03SMS Oświęcim4:19.44547-
50m:
100m:
29.73
1:02.81
29.73
33.08
150m:
200m:
1:36.17
2:09.15
33.36
32.98
250m:
300m:
2:41.90
3:14.73
32.75
32.83
350m:
400m:
3:47.10
4:19.44
32.37
32.34
62.Borsuk Łukasz SL01SMS Lublin4:19.68546-
50m:
100m:
29.45
1:02.26
29.45
32.81
150m:
200m:
1:34.49
2:07.42
32.23
32.93
250m:
300m:
2:40.92
3:14.51
33.50
33.59
350m:
400m:
3:48.04
4:19.68
33.53
31.64
63.Sobków Dominik02SMS Bydgoszcz4:19.72545-
50m:
100m:
29.37
1:01.71
29.37
32.34
150m:
200m:
1:34.82
2:08.03
33.11
33.21
250m:
300m:
2:41.26
3:14.35
33.23
33.09
350m:
400m:
3:47.19
4:19.72
32.84
32.53
64.Malinowski Jakub03SMS Gorzów Wlkp.4:20.105436,00
50m:
100m:
28.72
1:00.47
28.72
31.75
150m:
200m:
1:33.19
2:06.46
32.72
33.27
250m:
300m:
2:39.55
3:13.67
33.09
34.12
350m:
400m:
3:47.58
4:20.10
33.91
32.52
65.Kotarski Jakub01SMS Warszawa Bielany4:20.14543-
50m:
100m:
29.72
1:01.92
29.72
32.20
150m:
200m:
1:34.85
2:07.50
32.93
32.65
250m:
300m:
2:40.87
3:14.54
33.37
33.67
350m:
400m:
3:48.12
4:20.14
33.58
32.02
66.Chełstowski Maciej02SMS Warszawa4:22.23530-
50m:
100m:
28.94
1:00.75
28.94
31.81
150m:
200m:
1:33.59
2:07.03
32.84
33.44
250m:
300m:
2:40.89
3:14.96
33.86
34.07
350m:
400m:
3:48.85
4:22.23
33.89
33.38
67.Zalewski Sebastian SO03SMS Oświęcim4:22.38529-
50m:
100m:
29.88
1:02.52
29.88
32.64
150m:
200m:
1:34.95
2:08.21
32.43
33.26
250m:
300m:
2:41.80
3:15.38
33.59
33.58
350m:
400m:
3:48.86
4:22.38
33.48
33.52
68.Moryl Wojciech SO02SMS Oświęcim4:22.73527-
50m:
100m:
30.10
1:03.06
30.10
32.96
150m:
200m:
1:36.32
2:09.99
33.26
33.67
250m:
300m:
2:43.73
3:17.15
33.74
33.42
350m:
400m:
3:50.49
4:22.73
33.34
32.24
69.Marzec Milan03SMS Gdańsk4:25.965085,00
50m:
100m:
29.44
1:02.09
29.44
32.65
150m:
200m:
1:35.42
2:09.41
33.33
33.99
250m:
300m:
2:43.82
3:17.96
34.41
34.14
350m:
400m:
3:52.36
4:25.96
34.40
33.60
70.Jasiński Jakub03SMS Łódź4:26.17507-
50m:
100m:
30.82
1:04.06
30.82
33.24
150m:
200m:
1:37.67
2:11.87
33.61
34.20
250m:
300m:
2:45.85
3:19.48
33.98
33.63
350m:
400m:
3:53.70
4:26.17
34.22
32.47
71.Płatek Maciej SO02SMS Oświęcim4:26.20506-
50m:
100m:
30.44
1:03.64
30.44
33.20
150m:
200m:
1:37.29
2:11.54
33.65
34.25
250m:
300m:
2:45.55
3:19.70
34.01
34.15
350m:
400m:
3:53.79
4:26.20
34.09
32.41
72.Malinowski Paweł02SMS Gorzów Wlkp.4:26.34506-
50m:
100m:
29.75
1:03.31
29.75
33.56
150m:
200m:
1:37.34
2:11.48
34.03
34.14
250m:
300m:
2:45.88
3:19.73
34.40
33.85
350m:
400m:
3:53.75
4:26.34
34.02
32.59
73.Auguścik Daniel SOc02SMS Ostrowiec Św.4:26.70504-
50m:
100m:
30.22
1:03.31
30.22
33.09
150m:
200m:
1:37.46
2:12.00
34.15
34.54
250m:
300m:
2:46.85
3:21.43
34.85
34.58
350m:
400m:
3:54.87
4:26.70
33.44
31.83
74.Coleman Alan03SMS Łódź4:27.52499-
50m:
100m:
29.99
1:03.35
29.99
33.36
150m:
200m:
1:37.53
2:12.23
34.18
34.70
250m:
300m:
2:46.98
3:21.46
34.75
34.48
350m:
400m:
3:55.32
4:27.52
33.86
32.20
75.Czajkowski Mateusz02SMS Kraków4:30.51483-
50m:
100m:
29.88
1:03.31
29.88
33.43
150m:
200m:
1:37.37
2:11.84
34.06
34.47
250m:
300m:
2:46.40
3:20.88
34.56
34.48
350m:
400m:
3:56.52
4:30.51
35.64
33.99
76.Dubiel Kornel01SMS Gdańsk4:32.534724,00
50m:
100m:
29.19
1:02.30
29.19
33.11
150m:
200m:
1:36.40
2:11.13
34.10
34.73
250m:
300m:
2:46.07
3:21.90
34.94
35.83
350m:
400m:
3:57.37
4:32.53
35.47
35.16
77.Wielgus Kacper S P01SMS Poznań4:32.974703,00
50m:
100m:
30.35
1:04.46
30.35
34.11
150m:
200m:
1:38.67
2:13.65
34.21
34.98
250m:
300m:
2:48.30
3:23.65
34.65
35.35
350m:
400m:
3:59.24
4:32.97
35.59
33.73
78.Kępiński Paweł SOc02SMS Ostrowiec Św.4:34.27463-
50m:
100m:
31.37
1:05.64
31.37
34.27
150m:
200m:
1:40.08
2:15.00
34.44
34.92
250m:
300m:
2:50.08
3:25.12
35.08
35.04
350m:
400m:
4:00.42
4:34.27
35.30
33.85
79.Juda Dominik SO04SMS Oświęcim4:48.46398-
50m:
100m:
32.34
1:08.62
32.34
36.28
150m:
200m:
1:45.55
2:22.85
36.93
37.30
250m:
300m:
3:00.09
3:37.05
37.24
36.96
350m:
400m:
4:13.67
4:48.46
36.62
34.79

PKSzczerba Adam02SMS Lublin4:05.53645-
50m:
100m:
27.90
58.57
27.90
30.67
150m:
200m:
1:29.77
2:01.06
31.20
31.29
250m:
300m:
2:32.28
3:03.41
31.22
31.13
350m:
400m:
3:34.99
4:05.53
31.58
30.54


<< TOP >>
Konkurencja 21
2/12/2017 - 10:52
Kobiet, 200m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Żmuda Weronika00SMS Lublin2:28.5074435,0032.8937.0838.2540.28
2.Kramer Aleksandra02SMS Zielona Góra2:31.8069633,0033.9938.3039.8839.63
3.Paradowska Kinga SB01SMS Bydgoszcz2:32.2769032,0034.6338.6739.4439.53
4.Samuła Wiktoria SL99SMS Lublin2:32.4968731,0034.0137.7639.4441.28
5.Hellak Emilia SWR03SMS Wrocław2:34.2666330,0035.0638.9939.8640.35
6.Kocjan Victoria SR00SMS Racibórz2:34.3866229,0034.2739.5040.1840.43
7.Banaczkowska Aleksandra SOc02SMS Ostrowiec Św.2:34.8665628,0035.7339.1939.9340.01
8.Maruszczyk Beata SR00SMS Racibórz2:35.5964627,0034.3139.5440.8740.87
Kempa Anna01SMS Oświęcim2:35.5964627,0035.4339.9340.1340.10
10.Tomaszek Aleksandra SWwa00SMS Warszawa2:35.6764525,0035.0739.0439.1942.37
11.Piskorz Aleksandra SWR01SMS Wrocław2:37.5062324,0034.5339.2641.1742.54
12.Russek Agata03SMS Warszawa2:37.5462323,0035.5639.5240.8941.57
13.Pawłowska Julia SO02SMS Oświęcim2:39.3860122,0036.3240.1640.9541.95
14.Dobosz Kalina02SMS Warszawa2:39.86596-35.9940.1841.3942.30
15.Mosek Oliwia SR03SMS Racibórz2:40.84585-35.8641.0042.2041.78
16.Kisiel Gabriela00SMS Szczecin2:41.2458121,0035.6041.1042.2742.27
17.Kamińska Anna SB03SMS Bydgoszcz2:42.0657220,0035.0840.9742.9143.10
18.Bujak Maria SL01SMS Lublin2:42.20571-36.4341.1741.7342.87
19.Cygan Julia04SMS Bydgoszcz2:42.59566-36.6641.2942.4142.23
20.Kozanecka Katarzyna SP01SMS Poznań2:42.6256619,0037.5442.4040.8641.82
21.Sadlik Martyna SO03SMS Oświęcim2:42.86564-37.5241.8941.9541.50
22.Szopa Marta SL00SMS Lublin2:42.90563-35.3740.9942.6343.91
23.Budzińska Paulina SO03SMS Oświęcim2:43.45558-37.6741.5942.6341.56
24.Durczyńska Katarzyna99SMS Kraków2:45.0154218,0036.0841.3043.4144.22
25.Dach Wiktoria03SMS Kraków2:45.0754117,0036.6841.1242.9144.36
26.Kertyńska Nadia03SMS Wrocław2:46.31529-38.0843.1443.0442.05
27.Leszczyńska Klaudia Julia99SMS Kraków2:46.44528-37.0341.4543.7244.24
28.Pałka Aleksandra SO02SMS Oświęcim2:47.63517-37.1943.1543.6543.64
29.Prusik Kamila02SMS Szczecin2:48.0651316,0037.4542.1243.7444.75
30.Bluge Angelika S P00SMS Poznań2:48.4850915,0037.2242.3844.1644.72
31.Wesołowska Agata01SMS Lublin2:48.88505-37.0243.2044.5344.13
32.Oczkowska Daria03SMS Kraków2:50.86488-37.5243.5144.4645.37
33.Kowalska Wiktoria SO04SMS Oświęcim2:53.05470-38.8844.8544.9344.39
34.Bylińska Agnieszka02SMS Gdańsk2:53.3646714,0040.1843.3645.1044.72
35.Kulik Wiktoria SOL03SMS Olsztyn2:54.2646013,0040.1144.3345.1744.65
36.Witek Aleksandra03SMS Gdańsk2:57.2643712,0039.4745.0346.1046.66
37.Kowalska Karolina SOc02SMS Ostrowiec Św.2:57.6443411,0040.8245.3946.0245.41
38.Ochał Maja01SMS Kraków2:58.72426-39.6545.7446.9346.40
39.Bednarz Oliwia04SMS Gorzów Wlkp.3:00.2241610,0040.2045.2146.7248.09
40.Gromska Kinga SOc04SMS Ostrowiec Św.3:04.46388-42.3047.9748.1646.03
41.Dyduch Martyna SO04SMS Oświęcim3:07.49369-41.9547.6449.3848.52
DYSKW.Szubska Oliwia03SMS Łódź-
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 11:14)
DYSKW.Kostkiewicz Gabriela03SMS Gorzów Wlkp.-
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 11:14)


<< TOP >>
Konkurencja 22
2/12/2017 - 11:14
Chłopców, 200m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Dubas Mateusz SO01SMS Oświęcim2:14.1872335,0030.7734.3534.5234.54
2.Krulikowski Maciej SO99SMS Oświęcim2:14.2872133,0030.7034.0634.3735.15
3.Rębacz Maciej00SMS Warszawa Bielany2:17.6666932,0031.3534.3734.9736.97
4.Nowak Kacper SO00SMS Oświęcim2:18.30660-30.6734.5036.0637.07
5.Chałupczyński Bartosz SWwa99SMS Warszawa2:18.8565231,0031.3535.4835.9136.11
6.Zhuravel Nazar SWR03SMS Wrocław2:19.9463730,0031.8335.4735.6437.00
7.Kowol Tymoteusz01SMS Wrocław2:20.1463429,0031.1735.5536.5036.92
8.Szynawa Oskar SO00SMS Oświęcim2:20.25633-31.4035.5536.6936.61
9.Kłosiński Alan00SMS Łódź2:20.8462528,0031.3035.5136.8537.18
10.Gałuszka Bruno SO02SMS Oświęcim2:21.92611-32.6536.4236.2736.58
11.Jung Krzysztof SR99SMS Racibórz2:22.2160727,0032.3436.0936.4637.32
12.Celiński Jakub SK02SMS Kraków2:22.5460326,0030.8335.8137.3138.59
13.Gregorczyk Jan02SMS Warszawa2:24.0358425,0032.8636.1637.1437.87
14.Szczepanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.2:24.4557924,0032.3137.0938.2936.76
15.Klimas Michał SOc02SMS Ostrowiec Św.2:26.0056123,0031.8937.2337.8439.04
16.Solarski Antoni01SMS Poznań2:26.2055922,0033.2237.7537.9237.31
17.Greber Artur01SMS Warszawa Bielany2:26.3755721,0032.1936.7938.0239.37
18.Bazyl Kamil00SMS Kraków2:26.4755520,0032.4636.8838.6038.53
19.Beberok Filip00SMS Zielona Góra2:26.7055319,0032.8236.2637.8339.79
20.Krystyniak Mateusz SR00SMS Racibórz2:26.9555018,0032.1937.8739.0337.86
21.Krupa Mateusz SO03SMS Oświęcim2:27.31546-33.6038.0237.8137.88
22.Łochinski Jan01SMS Gorzów Wlkp.2:27.3254617,0030.4836.7639.8240.26
23.Dobrindt Mikołaj03SMS Bydgoszcz2:27.3354616,0032.4337.3538.8438.71
24.Bielawa Dominik02SMS Gdańsk2:27.3654515,0032.1237.0738.8839.29
25.Data Mariusz00SMS Lublin2:27.4354514,0031.2736.6739.8239.67
26.Stańczyk Jarema SO02SMS Oświęcim2:27.47544-33.5037.8338.0338.11
27.Walczysko Jakub SL00SMS Lublin2:28.3553513,0033.4438.1139.1237.68
28.Koziejko Bartłomiej SOL00SMS Olsztyn2:28.7153112,0034.0839.0738.1337.43
29.Rokita Aleksander99SMS Kraków2:28.94528-33.2238.5038.7238.50
30.Błaszczyk Kacper00SMS Aleksandrów Ł.2:29.6952011,0034.0138.3038.8238.56
31.Wiśniewski Jakub SB01SMS Bydgoszcz2:30.3851310,0033.7037.7839.2139.69
32.Kryś Jarosław01SMS Szczecin2:30.405139,0033.9137.6239.6839.19
33.Jędrszczyk Kacper02SMS Kraków2:31.20505-35.0638.8739.2138.06
34.Dudzik Sebastian SK01SMS Kraków2:31.35503-33.0937.7639.1141.39
35.Modrzyński Hubert02SMS Szczecin2:31.575018,0032.5137.7240.1541.19
36.Oszutowski Adam02SMS Bydgoszcz2:32.30494-34.1538.6240.1839.35
37.Gwóźdź Kacper03SMS Kraków2:32.75490-34.6138.0239.0741.05
38.Łanczkowski Dominik01SMS Szczecin2:32.81489-32.4838.8840.6640.79
39.Szydłowski Erwin SO03SMS Oświęcim2:33.03487-34.4038.3540.2340.05
40.Górski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.2:35.11468-34.1439.5140.5440.92
41.Żurawski Marcel01SMS Gdańsk2:35.344667,0033.5339.2641.7340.82
42.Jasiński Bartłomiej03SMS Łódź2:42.324086,0035.6541.3043.0542.32
43.Kesler Marcin SOc02SMS Ostrowiec Św.2:44.233945,0036.7742.5843.6141.27
44.Wilanowski Mateusz03SMS Łódź2:45.25387-38.1142.9343.3540.86
45.Jurczak Kacper SOL01SMS Olsztyn2:45.803834,0035.3541.5843.8145.06
46.Grabek Filip SL99SMS Lublin2:49.11361-36.3242.0845.4545.26
47.Nosal Milosz SO04SMS Oświęcim2:52.11342-37.8443.9245.4444.91
48.Okręt Oliwier SOc03SMS Ostrowiec Św.2:52.19342-38.8244.5444.8543.98
49.Świątek Bartosz SOc02SMS Ostrowiec Św.2:53.69333-37.6944.2445.7246.04
DYSKW.Szczeciński Robert00SMS Warszawa-
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie  (Czas: 11:23)
DYSKW.Doroba Michał SWR02SMS Wrocław-
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie)  (Czas: 11:23)


<< TOP >>
Konkurencja 23
2/12/2017 - 11:37
Kobiet, 200m zmienny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Samuła Wiktoria SL99SMS Lublin2:19.0867235,0030.4036.8338.7933.06
2.Żmuda Weronika00SMS Lublin2:21.4963833,0030.3436.8839.8634.41
3.Guść Wiktoria04SMS Łódź2:21.8763332,0030.9637.6241.1832.11
4.Rydyńska Marianna SB04SMS Bydgoszcz2:22.7962131,0030.6635.5743.4333.13
5.Cynarska Weronika03SMS Warszawa2:22.9961830,0031.4737.3741.1033.05
6.Gotowska Weronika00SMS Warszawa Bielany2:23.0261829,0031.4736.3841.7633.41
7.Zawisza Alina SO00SMS Oświęcim2:23.1961628,0030.8836.0742.5133.73
8.Kramer Aleksandra02SMS Zielona Góra2:23.2261527,0030.9939.4539.3033.48
9.Cynarska Natalia03SMS Warszawa2:23.7860826,0032.0835.4841.9234.30
10.Traczyk Justyna SWR04SMS Wrocław2:24.2260325,0030.8835.6644.2433.44
11.Nowak Zuzanna SO02SMS Oświęcim2:24.2860224,0030.2736.7143.9033.40
12.Lisowska Wiktoria SOL00SMS Olsztyn2:24.6559723,0031.0734.4843.9435.16
13.Lewandowska Natalia SO01SMS Oświęcim2:24.70597-30.1735.9743.0235.54
14.Groń Weronika03SMS Bydgoszcz2:24.8559522,0031.1837.0242.6034.05
15.Prochownik Martyna SO02SMS Oświęcim2:25.23590-31.2037.3742.4834.18
16.Prochownik Olimpia99SMS Lublin2:25.88582-30.5437.4241.3436.58
17.Piskorz Aleksandra SWR01SMS Wrocław2:26.0758021,0031.8437.0841.2435.91
18.Piotrowicz Maja02SMS Zielona Góra2:26.3057720,0032.7737.3242.5933.62
19.Tasak Aleksandra03SMS Kraków2:26.8557119,0031.3636.4343.1835.88
20.Smętek Wiktoria SR01SMS Racibórz2:27.3256518,0033.9237.6441.7134.05
21.Maruszczyk Beata SR00SMS Racibórz2:27.4256417,0031.9640.7941.3433.33
22.Górnicka Aleksandra02SMS Szczecin2:27.8955916,0032.1236.0345.9933.75
23.Czaja Barbara SK99SMS Kraków2:28.4355315,0032.1336.8844.0335.39
24.Król Wiktoria02SMS Kraków2:28.75549-32.6435.0345.8635.22
25.Miłek Marcelina02SMS Kraków2:28.76549-32.8338.5843.9833.37
26.Weckwert Iga04SMS Gdańsk2:29.2554414,0031.9137.7343.5636.05
27.Kozanecka Katarzyna SP01SMS Poznań2:29.7153913,0032.6339.5242.0235.54
28.Niepogodzińska Izabela03SMS Kraków2:30.14534-31.3137.0544.7936.99
29.Wett Oliwia SOL01SMS Olsztyn2:30.2653312,0031.8437.8144.1936.42
30.Skarwecka Wiktoria SO02SMS Oświęcim2:30.85527-33.7239.8942.6134.63
31.Majewska Weronika SR01SMS Racibórz2:32.82507-32.8738.4545.8335.67
32.Jodłowska Zuzanna03SMS Kraków2:33.15503-33.0338.5645.8135.75
33.Piepiórka Martyna03SMS Gdańsk2:33.4150111,0033.4740.4944.8634.59
34.Kapcińska Maja SO02SMS Oświęcim2:33.52500-32.5737.7046.6536.60
35.Kisiel Gabriela00SMS Szczecin2:34.2749210,0032.3443.5442.4435.95
36.Wróbel Zofia SO03SMS Oświęcim2:34.31492-32.8840.1747.2234.04
37.Kurasińska Oliwia SOc02SMS Ostrowiec Św.2:35.054859,0034.5538.7744.9836.75
38.Ptaszyńska Weronika SO03SMS Oświęcim2:35.85478-32.6642.2644.7036.23
39.Petrykowska Adrianna SOc05SMS Ostrowiec Św.2:37.024678,0034.9939.4846.8935.66
40.Żak Amelia SO04SMS Oświęcim2:39.31447-35.4341.0344.9537.90
41.Kumor Aleksandra SO03SMS Oświęcim2:42.17424-35.5541.6747.7237.23
42.Grzegolec Weronika02SMS Gorzów Wlkp.2:45.334007,0035.3240.6951.8437.48
43.Budzińska Paulina SO03SMS Oświęcim2:45.84396-37.6343.6145.8938.71
44.Wąsik Julia SO03SMS Oświęcim2:46.00395-36.5343.5848.4937.40
45.Rogalka Joanna02SMS Poznań2:48.083816,0037.2041.7048.9140.27
46.Chowaniec Oliwia SO04SMS Oświęcim2:50.39365-36.6545.3350.1338.28
47.Tyndzik Eleonora03SMS Warszawa Bielany2:51.663575,0038.2144.7051.3837.37


<< TOP >>
Konkurencja 24
2/12/2017 - 12:01
Chłopców, 200m zmienny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Piotrowski Kacper01SMS Warszawa Bielany2:03.0770635,0027.0931.3336.8727.78
2.Ciastoń Sebastian SO99SMS Oświęcim2:03.4370033,0027.6430.5235.5229.75
3.Sacha Kamil SWR01SMS Wrocław2:04.2968632,0027.6832.4035.2928.92
4.Chmielewski Jakub SWR99SMS Wrocław2:04.9067631,0027.0030.9036.8330.17
5.Winiatowski Patryk SB99SMS Bydgoszcz2:04.9967430,0026.8731.7536.6129.76
6.Jaworski Szymon SWR01SMS Wrocław2:06.01658-27.8432.8636.8828.43
7.Dejneżenko Daniel00SMS Warszawa2:06.1765629,0026.6832.3736.0631.06
8.Goleniec Kamil SO99SMS Oświęcim2:07.2863928,0026.9332.6236.6531.08
9.Łapot Radosław SR99SMS Racibórz2:07.7663127,0027.1931.8438.8829.85
10.Kozieł Mikołaj SO02SMS Oświęcim2:08.00628-26.6131.9438.8630.59
11.Szczepaniak Paweł SK99SMS Kraków2:08.0462726,0027.0033.3436.2431.46
12.Gotszling Dawid01SMS Zielona Góra2:08.4462125,0026.9132.0039.4430.09
13.Suchański Przemysław SO01SMS Oświęcim2:08.80616-27.8331.0639.0530.86
14.Sordyl Mateusz SO99SMS Oświęcim2:08.81616-26.9833.9037.3730.56
15.Dziedzic Dawid SR99SMS Racibórz2:10.1859724,0027.8033.7536.9531.68
16.Jarosz Dawid99SMS Warszawa2:10.2559623,0028.1532.3639.0630.68
Koziejko Bartłomiej SOL00SMS Olsztyn2:10.2559623,0028.3433.4038.2030.31
18.Barusiński Kordian01SMS Warszawa Bielany2:11.3158121,0027.4732.5038.6032.74
19.Borkowski Kacper SL00SMS Lublin2:11.3958020,0026.9233.6639.9030.91
20.Kłosiński Alan00SMS Łódź2:12.2556919,0028.3135.6036.8031.54
21.Pacławski Jakub SL00SMS Lublin2:12.6956318,0027.4534.3039.6531.29
22.Ferenc Filip SWR02SMS Wrocław2:12.97560-27.6834.1239.2931.88
23.Stefański Patryk SOc03SMS Ostrowiec Św.2:13.0155917,0028.8434.7438.7130.72
24.Mikołajczak Błażej SB01SMS Bydgoszcz2:13.2255716,0027.6732.8039.4733.28
25.Muc Filip SO01SMS Oświęcim2:13.29556-28.8833.7639.2431.41
26.Grzybowski Artur01SMS Szczecin2:13.3655515,0027.8434.3640.1830.98
27.Astashev Bogdan01SMS Kraków2:13.4555414,0027.6534.5840.2430.98
28.Gryz Dawid99SMS Szczecin2:13.6255213,0028.1633.6841.6230.16
Jochymek Oskar SWR01SMS Wrocław2:13.62552-28.1634.4140.2630.79
30.Synowiec Mikołaj02SMS Kraków2:13.64552-27.6335.4038.5532.06
31.Kowalski Rafał00SMS Gorzów Wlkp.2:13.7555012,0028.9435.5638.9430.31
32.Wawrzyńczak Alan SL99SMS Lublin2:14.39542-28.5234.2540.5731.05
33.Szczygieł David SO02SMS Oświęcim2:14.87537-29.0034.4139.4731.99
34.Pawłowski Maksymilian99SMS Warszawa2:15.36531-28.6133.8339.7833.14
35.Aleksander Jakub02SMS Szczecin2:15.90524-28.3535.3140.3631.88
36.Szałaśny Bartosz SO00SMS Oświęcim2:17.68504-28.6236.0940.4832.49
37.Solarski Antoni01SMS Poznań2:17.8050311,0030.1037.3738.5131.82
38.Woronko Kszysztof SOL02SMS Olsztyn2:17.9750110,0028.8333.9041.4933.75
39.Czerwiński Łukasz01SMS Warszawa Bielany2:18.26498-28.8835.5041.1232.76
40.Olek Jakub01SMS Gorzów Wlkp.2:18.374979,0028.8836.7140.1332.65
41.Danikiewicz Dawid SO03SMS Oświęcim2:18.46496-28.7836.9041.0731.71
42.Mamcarz Mateusz SO04SMS Oświęcim2:18.71493-29.0136.3741.0532.28
43.Zbrożek Radosław SO99SMS Oświęcim2:19.83481-28.8235.4443.5732.00
44.Jędrszczyk Kacper02SMS Kraków2:20.07479-29.5037.6840.0132.88
45.Malarz Marcin SO03SMS Oświęcim2:20.41475-29.5036.0141.9932.91
46.Cierpikowski Robert00SMS Aleksandrów Ł.2:21.824618,0027.3835.5242.8936.03
47.Wytyk Marcel S P01SMS Poznań2:22.394567,0028.9337.9444.2131.31
48.Czajka Marcel02SMS Warszawa2:23.36447-29.7237.6342.7333.28
49.Kamiński Dawid01SMS Szczecin2:24.16439-30.8037.2542.3533.76
50.Para Mikołaj SO03SMS Oświęcim2:24.32438-32.2937.0342.7132.29
51.Brączek Kacper SO03SMS Oświęcim2:24.34438-31.6834.7244.9033.04
52.Klimas Michał SOc02SMS Ostrowiec Św.2:24.484366,0031.9839.3038.6534.55
53.Paszko Mikołaj01SMS Kraków2:24.78434-28.7136.0444.2235.81
54.Wróbel Igor SO03SMS Oświęcim2:25.64426-31.7839.9139.2934.66
55.Skrzypek Filip03SMS Kraków2:26.48419-30.3638.7343.2934.10
56.Rząsa Jacek03SMS Gdańsk2:29.153975,0030.6636.4145.7636.32
57.Piela Michał SO04SMS Oświęcim2:29.16397-33.1439.6443.4532.93
58.Krajewski Patryk02SMS Gdańsk2:29.913914,0031.1540.2440.9837.54
59.Cierpiał Wiktor SO04SMS Oświęcim2:40.60318-36.2642.8645.3636.12
60.Daszkiewicz Mikołaj SO04SMS Oświęcim2:49.57270-38.0445.6248.5337.38
61.Drabczyk Krystian SO04SMS Oświęcim2:51.06263-39.1344.5950.2837.06
DYSKW.Michałowski Tomasz SO02SMS Oświęcim-
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie  (Czas: 12:09)
DYSKW.Modrzyński Hubert02SMS Szczecin-
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej  (Czas: 12:20)
DYSKW.Korona Kacper03SMS Szczecin-
M12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu  (Czas: 12:19)
DYSKW.Syska Kacper02SMS Łódź-
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej  (Czas: 12:20)
DYSKW.Kowalski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.-
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej  (Czas: 12:20)


<< TOP >>
Konkurencja 25
2/12/2017 - 12:29
Kobiet, 4 x 100m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.Druż.
1.SMS Szczecin 1SMS Szczecin3:48.8773470,00
Fryckowska Natalia
Rogowska Katarzyna
+0,72
+0,28
26.45
26.31
56.66
55.84
Margula Weronika
Baryła Julia
+0,51
+0,21
27.62
27.52
59.02
57.35
2.SMS Wrocław 1SMS Wrocław3:49.6672766,00
Kossakowska Dominika SWR
Hellak Emilia SWR
+0,63
+0,58
26.99
28.40
55.80
59.00
Zając-Więckowska Julia SWR
Rzońca Patrycja SWR
+0,41
+0,37
27.39
26.99
58.20
56.66
3.SMS Lublin 1SMS Lublin3:51.4371064,00
Czarnecka Wiktoria SL
Samuła Wiktoria SL
99
99
27.21
27.60
57.52
57.56
Rabiniak Zuzanna SL
Andrzejewska Kamila SL
01
99
27.38
27.58
58.65
57.70
4.SMS Warszawa Bielany 1SMS Warszawa Bielany3:51.4671062,00
Skibczak Natalia
Woźniak Zofia
+0,57
+0,37
27.95
27.20
57.47
57.03
Gotowska Weronika
Klonowska Julia
+0,39
+0,30
29.27
26.83
1:00.64
56.32
5.SMS Oświęcim 1SMS Oświęcim3:51.6470860,00
Klimek Marta SO
Szuster Aleksandra SO
+0,7827.79
27.62
58.09
58.29
Pisarek Justyna SO
Kołodziej Katarzyna SO
27.99
26.92
58.97
56.29
6.SMS Kraków 1SMS Kraków3:54.8468058,00
Peciak Katarzyna
Kowal Emilia SK
+0,7427.86
27.53
58.93
57.76
Horova Oksana
Świstuń Julia
+0,37
+0,19
27.35
27.33
59.55
58.60
7.SMS Bydgoszcz 1SMS Bydgoszcz3:55.6167356,00
Paradowska Kinga SB
Tomkowicz Wiktoria SB
+0,67
+0,47
28.77
28.48
59.03
59.01
Rydyńska Marianna SB
Dudek Aleksandra SB
+0,26
+0,40
28.42
27.81
59.79
57.78
8.SMS Warszawa 1SMS Warszawa3:57.3765854,00
Mozołowska Emilia
Dekoninck Laura SWwa
+0,74
+0,71
27.87
28.35
59.71
59.67
Wróbel Julia SWwa
Dąbrowska Wiktoria
+0,30
+0,36
28.11
27.35
59.48
58.51
9.SMS Zielona Góra 1SMS Zielona Góra4:01.0962852,00
Koluch Julia
Kramer Aleksandra
+0,65
+0,33
28.00
28.88
58.58
1:00.63
Łuczak Dominika
Piotrowicz Maja
+0,18
+0,42
29.25
28.73
1:01.40
1:00.48
10.SMS Racibórz 1SMS Racibórz4:03.5760950,00
Wygnał Maja SR
Zarembik Katarzyna SR

+0,68
28.62
29.23
59.92
1:00.21
Modrzejewska Magdalena SR
Maruszczyk Beata SR
+0,4529.64
29.08
1:02.88
1:00.56
11.SMS Ostrowiec Św. 1SMS Ostrowiec Św.4:05.6759448,00
Szafrańska Julia SOc
Banaczkowska Aleksandra SOc
00
02
28.88
29.51
59.85
1:01.54
Przygoda Natalia SOc
Błaszkiewicz Wiktoria SOc
02
02
30.23
28.67
1:02.34
1:01.94
12.SMS Poznań 1SMS Poznań4:08.9657046,00
Łukaszewicz Emilia S P
Kromolicka Wiktoria SP
+0,68
+0,04
28.92
29.04
1:01.53
1:01.06
Kozanecka Katarzyna SP
Bielewicz Joanna SP
+0,27
+0,28
29.73
30.05
1:02.24
1:04.13
13.SMS Gdańsk 1SMS Gdańsk4:09.5956644,00
Piepiórka Martyna
Hebel Natalia
+0,8729.28
29.93
1:00.18
1:01.96
Kuropatwa Weronika
Molenda Dominika
+0,39
+0,24
31.08
29.72
1:05.03
1:02.42
14.SMS Łódź 1SMS Łódź4:12.6854642,00
Guść Wiktoria
Piękoś Natalia
+0,52
+0,51
28.31
29.74
59.45
1:02.11
Grzelczyk Natalia
Szubska Oliwia
30.51
32.30
1:04.40
1:06.72
15.SMS Olsztyn 1SMS Olsztyn4:13.9253840,00
Jaszczuk Ewa SOL
Kulik Wiktoria SOL

+0,60
29.82
31.49
1:02.04
1:05.40
Wett Oliwia SOL
Chodyna Kinga SOL
+0,14
+0,47
31.27
30.00
1:04.56
1:01.92
16.SMS Gorzów Wlkp. 1SMS Gorzów Wlkp.4:20.2649938,00
Czepulanis Alicja
Grzegolec Weronika

+0,27
30.66
32.26
1:03.62
1:08.05
Van Doorne Natalia
Miciak Agata
+0,30
+0,46
32.21
29.08
1:07.99
1:00.60


<< TOP >>
Konkurencja 26
2/12/2017 - 12:39
Chłopców, 4 x 100m dowolny

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.Druż.
1.SMS Warszawa Bielany 1SMS Warszawa Bielany3:22.4974170,00
Piotrowski Kacper
Jemielita Oskar
+0,74
+0,42
24.41
24.30
49.91
51.03
Piszczorowicz Bartosz
Stokowski Kacper
+0,32
+0,42
22.99
25.00
48.11
53.44
2.SMS Wrocław 1SMS Wrocław3:23.7572866,00
Bieroński Michał SWR
Jaworski Szymon SWR

+0,27
24.73
23.85
51.64
50.31
Dąbrowski Patryk SWR
Kiszczak Jakub SWR
+0,25
+0,28
24.03
23.82
51.20
50.60
3.SMS Oświęcim 1SMS Oświęcim3:25.1471364,00
Milbrant Kacper SO
Drozd Tymoteusz SO
+0,76
+0,38
24.75
24.35
51.76
51.17
Goleniec Kamil SO
Blachura Patryk SO
+0,22
+0,23
24.40
23.48
51.54
50.67
4.SMS Szczecin 1SMS Szczecin3:25.9570562,00
Domański Gracjan
Gębka Olaf
+0,63
+0,30
23.66
24.32
49.78
51.03
Kędzia Wiktor
Kiełczewski Amadeusz
+0,46
+0,42
25.01
24.66
52.48
52.66
5.SMS Kraków 1SMS Kraków3:26.8569560,00
Majerski Jakub
Goraj Marcin SK
+0,71
+0,29
24.59
24.26
51.34
50.96
Jakimiak Jakub
Krzykała Emil SK
+0,56
+0,36
24.90
24.51
52.49
52.06
6.SMS Olsztyn 1SMS Olsztyn3:28.7267758,00
Sadłowski Piotr SOL
Mościcki Jakub SOL
00
01
24.86
24.35
51.44
51.11
Koziejko Bartłomiej SOL
Kalkowski Dawid SOL
00
00
25.27
25.36
52.59
53.58
7.SMS Lublin 1SMS Lublin3:30.9765556,00
Bryła Kamil SL
Borkowski Kacper SL
+0,71
+0,51
24.94
24.85
51.61
52.85
Nowiczkow Jakub SL
Róg Adrian SL
+0,24
+0,14
25.32
25.32
53.18
53.33
8.SMS Warszawa 1SMS Warszawa3:31.2265354,00
Dejneżenko Daniel
Bednarczyk Aleksander
+0,68
+0,46
24.96
25.09
51.88
53.44
Chałupczyński Bartosz SWwa
Zubik Stanisław
+0,35
+0,18
24.98
25.32
52.87
53.03
9.SMS Racibórz 1SMS Racibórz3:32.7663952,00
Dziedzic Dawid SR
Mencel Miłosz SR
99
02
24.76
25.63
52.41
53.49
Łapot Radosław SR
Lesik Jarosław SR
99
02
25.16
24.99
53.22
53.64
10.SMS Zielona Góra 1SMS Zielona Góra3:33.2263550,00
Miciul Michał
Gotszling Dawid
00
01
25.14
25.00
51.57
52.54
Beberok Filip
Jasionowski Mikołaj
00
01
25.74
25.44
54.50
54.61
11.SMS Aleksandrów Ł. 1SMS Aleksandrów Ł.3:34.0162848,00
Smul Błażej
Kaźmierczak Kamil
+0,77
+0,31
25.38
25.46
53.06
54.58
Cierpikowski Robert
Cukanow Michał
+0,04
+0,33
25.97
24.60
55.02
51.35
12.SMS Bydgoszcz 1SMS Bydgoszcz3:35.9661146,00
Dobecki Mikołaj SB
Kwasowski Mateusz
+0,63
+0,40
26.02
26.02
55.44
54.97
Mikołajczak Błażej SB
Winiatowski Patryk SB
+0,34
+0,32
25.87
24.25
54.54
51.01
13.SMS Poznań 1SMS Poznań3:39.6858044,00
Wiatr Wojciech S P
Urbaniak Sebastian S P
+0,72
+0,22
25.62
26.22
53.46
55.82
Wytyk Marcel S P
Solarski Antoni
+0,51
+0,45
26.10
26.62
54.86
55.54
14.SMS Ostrowiec Św. 1SMS Ostrowiec Św.3:41.7156542,00
Wilk Jakub SOc
Stefański Patryk SOc
+0,63
+0,52
26.45
27.69
55.13
56.05
Auguścik Daniel SOc
Rogoziński Mateusz SOc
+0,57
+0,55
27.25
25.57
57.06
53.47
15.SMS Gorzów Wlkp. 1SMS Gorzów Wlkp.3:42.0356240,00
Szczepanowski Jakub
Kulczycki Patryk
02
01
Łochinski Jan
Chyczewski Oliwer
01
00
16.SMS Łódź 1SMS Łódź3:43.9954838,00
Purtak Wiktor
Knyszyński Maciej
02
02
Lik Kacper
Kłosiński Alan
02
00
17.SMS Gdańsk 1SMS Gdańsk3:56.5446536,00
Bielawa Dominik
Marzec Milan
02
03
57.51
58.91
Dubiel Kornel
Żurawski Marcel
01
01
59.94
1:00.18


<< TOP >>
3 - Liga Szkół Mistrzostwa Sportowego BLOK III2/12/2017 - 15:00


Konkurencja 27
2/12/2017 - 15:00
Mieszane, 8 x 50m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.Druż.
1.SMS Warszawa Bielany 1SMS Warszawa Bielany3:14.7170,00
Gotowska Weronika
Mitrus Paweł
Skibczak Natalia
Piotrowski Kacper
00
00
00
01
27.79
23.40
26.26
21.94
Woźniak Zofia
Piszczorowicz Bartosz
Klonowska Julia
Stokowski Kacper
01
99
00
99

+0,22
+0,37
+0,02
25.84
21.89
26.01
21.58
2.SMS Szczecin 1SMS Szczecin3:18.4266,00
Fryckowska Natalia
Gębka Olaf
Rogowska Katarzyna
Domański Gracjan
99
00
00
00
+0,67
+0,41
+0,44
+0,25
25.73
22.87
26.16
22.53
Margula Weronika
Surdyk Patryk
Baryła Julia
Kiełczewski Amadeusz
00
00
00
00
+0,47
+0,24
+0,17
+0,55
26.82
23.85
26.75
23.71
3.SMS Wrocław 1SMS Wrocław3:18.8664,00
Kossakowska Dominika SWR
Kiszczak Jakub SWR
Brzozowska Marta SWR
Dąbrowski Patryk SWR
01
00
00
00
+0,57
+0,27
+0,34
+0,21
26.06
22.96
26.98
23.52
Zając-Więckowska Julia SWR
Bieroński Michał SWR
Rzońca Patrycja SWR
Zhuravel Nazar SWR
01
99
99
03
+0,49
+0,36
+0,41
26.17
23.40
25.99
23.78
4.SMS Oświęcim 1SMS Oświęcim3:20.0462,00
Kołodziej Katarzyna SO
Drozd Tymoteusz SO
Szuster Aleksandra SO
Milbrant Kacper SO
00
99
00
01
26.11
23.20
27.26
23.36
Klimek Marta SO
Kozieł Mikołaj SO
Lewandowska Natalia SO
Blachura Patryk SO
03
02
01
99
26.74
24.06
26.11
23.20
5.SMS Kraków 1SMS Kraków3:20.4860,00
Peciak Katarzyna
Krzykała Emil SK
Kowal Emilia SK
Jakimiak Jakub
02
01
02
03
+0,74
+0,23

+0,37
26.94
23.42
26.60
23.84
Horova Oksana
Czaja Przemysław
Świstuń Julia
Majerski Jakub
02
01
00
00
+0,48
+0,28
+0,28
+0,16
26.53
23.46
26.57
23.12
6.SMS Warszawa 1SMS Warszawa3:23.6758,00
Mozołowska Emilia
Bednarczyk Aleksander
Dekoninck Laura SWwa
Chałupczyński Bartosz SWwa
02
00
02
99
+0,70
+0,50
+0,46
+0,27
27.03
23.84
27.77
24.27
Wróbel Julia SWwa
Dereziński Szymon SWwa
Dąbrowska Wiktoria
Dejneżenko Daniel
03
01
03
00
+0,15
+0,21
+0,21
+0,38
26.96
23.73
26.63
23.44
7.SMS Bydgoszcz 1SMS Bydgoszcz3:24.3156,00
Dudek Aleksandra SB
Winiatowski Patryk SB
Gus Julia SB
Kwasowski Mateusz
01
99
99
01
+0,75
+0,14
+0,26
+0,45
27.00
22.86
26.53
24.94
Tomkowicz Wiktoria SB
Dobecki Mikołaj SB
Paradowska Kinga SB
Mikołajczak Błażej SB
00
00
01
01
+0,55
+0,42

+0,27
27.08
24.33
27.11
24.46
8.SMS Lublin 1SMS Lublin3:24.3254,00
Gancarz Karolina
Bryła Kamil SL
Czarnecka Wiktoria SL
Łukaszczyk Mateusz SL
01
99
99
00
+0,74
+0,26
+0,39
+0,41
27.47
23.52
26.29
24.59
Rabiniak Zuzanna SL
Róg Adrian SL
Kwiatkowska Zofia
Nowiczkow Jakub SL
01
01
01
01
+0,38
+0,24
+0,33
+0,40
26.48
24.41
27.20
24.36
9.SMS Olsztyn 1SMS Olsztyn3:29.3852,00
Raczewska Emilia SOL
Sadłowski Piotr SOL
Chodyna Kinga SOL
Lipiński Szymon SOL
02
00
00
01
29.42
23.34
28.39
23.91
Kulik Wiktoria SOL
Kulpa Michał SOL
Lisowska Wiktoria SOL
Mościcki Jakub SOL
03
01
00
01
28.56
24.32
28.18
23.26
10.SMS Zielona Góra 1SMS Zielona Góra3:30.3250,00
Oleszak Maja
Woźny Wiktor
Kramer Aleksandra
Gotszling Dawid
02
01
02
01
+0,82
+0,11
+0,14
+0,31
28.66
25.21
26.90
24.21
Piotrowicz Maja
Beberok Filip
Łuczak Dominika
Jasionowski Mikołaj
02
00
02
01
+0,28
+0,35

+0,25
28.04
24.40
28.16
24.74
11.SMS Racibórz 1SMS Racibórz3:31.0148,00
Zarembik Katarzyna SR
Lesik Jarosław SR
Modrzejewska Magdalena SR
Smoliński Paweł SR
02
02
02
01
+0,83
+0,43
+0,54
+0,49
28.27
24.48
28.83
24.41
Wygnał Maja SR
Mencel Miłosz SR
Maruszczyk Beata SR
Dziedzic Dawid SR
03
02
00
99

+0,39

+0,45
27.39
25.10
28.65
23.88
12.SMS Poznań 1SMS Poznań3:33.6246,00
Łukaszewicz Emilia S P
Wytyk Marcel S P
Kromolicka Wiktoria SP
Wiatr Wojciech S P
01
01
00
01
+0,57
+0,39
+0,15
+0,16
28.00
24.87
28.34
24.69
Kozanecka Katarzyna SP
Kupracz Szymon S P
Bielewicz Joanna SP
Urbaniak Sebastian S P
01
01
00
01
+0,54
+0,17
+0,29
+0,23
28.15
25.06
28.95
25.56
13.SMS Ostrowiec Św. 1SMS Ostrowiec Św.3:34.8044,00
Szafrańska Julia SOc
Rogoziński Mateusz SOc
Błaszkiewicz Wiktoria SOc
Wilk Jakub SOc
00
99
02
02
+0,72

+0,28
28.22
24.98
28.02
25.66
Banaczkowska Aleksandra SOc
Stefański Patryk SOc
Przygoda Natalia SOc
Haba Jakub SOc
02
03
02
01

+1,20
+0,56
+0,67
28.73
24.26
29.36
25.57
14.SMS Gorzów Wlkp. 1SMS Gorzów Wlkp.3:38.7742,00
Miciak Agata
Szczepanowski Jakub
Grzegolec Weronika
Chyczewski Oliwer
02
02
02
00
+0,58
+0,59

+0,34
27.95
25.70
30.86
24.46
Van Doorne Natalia
Biskupski Kacper
Czepulanis Alicja
Wałcerz Mateusz
02
03
02
00
+0,37
+0,40

+0,33
30.82
25.89
29.13
23.96
15.SMS ŁódźSMS Łódź3:40.0940,00
Guść Wiktoria
Purtak Wiktor
Piękoś Natalia
Knyszyński Maciej
04
02
02
02
+0,52
+0,35
+0,57
+0,33
27.16
24.47
29.22
26.51
Grzelczyk Natalia
Syska Kacper
Szubska Oliwia
Kłosiński Alan
02
02
03
00

+0,70

+0,12
29.30
27.15
31.28
25.00
16.SMS Gdańsk 1SMS Gdańsk3:40.2938,00
Molenda Dominika
Marzec Milan
Hebel Natalia
Krajewski Patryk
03
03
05
02
+0,83
+0,23
+0,44
+0,61
28.93
26.69
28.17
27.86
Kaczanowska Maria
Rząsa Jacek
Piepiórka Martyna
Bielawa Dominik
01
03
03
02


+0,39
+0,49
28.83
26.94
27.50
25.37


<< TOP >>
Konkurencja 28
2/12/2017 - 15:09
Kobiet, 200m motylkowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Kołodziej Katarzyna SO00SMS Oświęcim2:15.1069335,0030.7234.6835.0534.65
2.Adamiec Dominika SO99SMS Oświęcim2:15.4168933,0031.0634.6335.1334.59
3.Andrzejewska Kamila SL99SMS Lublin2:19.8662532,0031.1635.5636.1337.01
4.Iżycka Marta SR00SMS Racibórz2:21.4560431,0032.2135.9436.7836.52
5.Wojtaszewska Paulina SO03SMS Oświęcim2:22.12596-32.6736.5136.2136.73
6.Prochownik Martyna SO02SMS Oświęcim2:22.16595-31.7936.0337.1737.17
7.Gotowska Weronika00SMS Warszawa Bielany2:23.3758030,0032.5036.0737.2637.54
8.Nowak Zuzanna SO02SMS Oświęcim2:23.42580-31.8237.0536.9037.65
9.Rutkowska Wiktoria SB99SMS Bydgoszcz2:23.5957829,0032.5236.0537.2037.82
10.Badzian Natalia03SMS Warszawa2:23.8157528,0032.8336.2737.4237.29
11.Kamieniarz Weronika99SMS Wrocław2:23.8857427,0032.1637.0337.5737.12
12.Redner Sandra SL99SMS Lublin2:24.1257126,0032.4636.7537.0137.90
13.Groń Weronika03SMS Bydgoszcz2:25.1455925,0032.6037.2137.7137.62
14.Tasak Aleksandra03SMS Kraków2:25.3055724,0031.9136.1938.1739.03
15.Frąckiewicz Martyna03SMS Zielona Góra2:25.4355623,0031.5537.2138.5438.13
16.Filipek Jagoda SWR99SMS Wrocław2:25.6855322,0031.4336.4738.6239.16
17.Wett Oliwia SOL01SMS Olsztyn2:25.8555121,0032.5536.6938.3638.25
18.Holak Marta SB01SMS Bydgoszcz2:26.09548-32.6638.4737.8537.11
19.Haławczak Marcelina02SMS Szczecin2:26.5254420,0032.6137.4737.9638.48
Hojoł Agata01SMS Kraków2:26.5254420,0031.8836.3738.9039.37
21.Miłek Marcelina02SMS Kraków2:28.42523-33.6638.1138.8237.83
22.Buszka Kornelia SWwa03SMS Warszawa2:28.7252018,0032.4038.8539.9837.49
23.Miciak Agata02SMS Gorzów Wlkp.2:28.7851917,0032.4037.3139.4839.59
24.Jaszczuk Ewa SOL02SMS Olsztyn2:29.1951516,0033.9437.5938.7638.90
25.Blachura Julia SO02SMS Oświęcim2:29.32513-34.4938.6737.7338.43
26.Marszałek Magdalena01SMS Szczecin2:31.5149215,0033.5937.3539.8940.68
27.Kapcińska Maja SO02SMS Oświęcim2:31.73489-33.5038.0539.3740.81
28.Majewska Weronika SR01SMS Racibórz2:32.6548114,0033.8138.6039.9540.29
29.Pyrlik Paulina SO99SMS Oświęcim2:32.90478-32.7538.7940.4040.96
30.Bylińska Agnieszka02SMS Gdańsk2:33.0047713,0032.8737.4940.1642.48
31.Kuziów Martyna SO03SMS Oświęcim2:33.83470-34.0338.8940.2140.70
32.Ptaszyńska Weronika SO03SMS Oświęcim2:35.03459-34.3839.7040.2740.68
33.Hebel Natalia05SMS Gdańsk2:35.6545312,0034.1940.9241.3739.17
34.Skowron Maja02SMS Szczecin2:35.81452-32.6739.8942.1441.11
35.Czepulanis Alicja02SMS Gorzów Wlkp.2:41.8140311,0035.5741.5242.9941.73
36.Karczmarzyk Anna SR02SMS Racibórz2:43.22393-33.9841.7744.3843.09
37.Musielak Wiktoria S P01SMS Poznań2:43.3739210,0035.0042.3843.7742.22
38.Czernik Natalia SOc03SMS Ostrowiec Św.2:45.733759,0036.2241.9843.8643.67
39.Bielewicz Joanna SP00SMS Poznań2:46.653698,0034.6241.1145.0045.92
40.Gromska Kinga SOc04SMS Ostrowiec Św.2:49.823497,0037.2944.9045.1142.52


<< TOP >>
Konkurencja 29
2/12/2017 - 15:26
Chłopców, 200m motylkowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m150m200m
1.Blachura Patryk SO99SMS Oświęcim2:00.1873735,0027.7030.9230.7830.78
2.Cieśla Oskar SO01SMS Oświęcim2:00.6972733,0027.2430.6231.3731.46
3.Oller Krzysztof SL00SMS Lublin2:00.9472332,0027.6830.4931.2431.53
4.Goraj Marcin SK01SMS Kraków2:01.4571431,0027.2831.2731.8331.07
5.Kempa Mikołaj SO99SMS Oświęcim2:03.05686-27.6531.1932.0232.19
6.Mościcki Jakub SOL01SMS Olsztyn2:04.7765830,0028.4232.0432.4531.86
7.Chmielewski Jakub SWR99SMS Wrocław2:05.1665229,0028.0531.4632.3633.29
8.Kozieł Mikołaj SO02SMS Oświęcim2:05.50647-27.3131.4632.8433.89
9.Kryś Jarosław01SMS Szczecin2:05.6664428,0027.9331.6132.6233.50
10.Major Daniel SO01SMS Oświęcim2:06.57630-27.7532.0133.2133.60
11.Borkowski Kacper SL00SMS Lublin2:06.9262527,0028.5432.2232.7633.40
12.Sadłowski Piotr SOL00SMS Olsztyn2:06.9562526,0028.2632.1933.1433.36
13.Grzybowski Artur01SMS Szczecin2:07.0762325,0028.6132.4433.4032.62
14.Sacha Kamil SWR01SMS Wrocław2:07.1062324,0028.8232.8333.0632.39
15.Zaremba Jakub01SMS Warszawa Bielany2:07.2062123,0028.5932.2532.9133.45
16.Sordyl Mateusz SO99SMS Oświęcim2:07.48617-27.3032.5333.5234.13
17.Kwaśny Jakub SO01SMS Oświęcim2:08.03609-28.2332.6333.8433.33
18.Purtak Wiktor02SMS Łódź2:08.2760622,0029.3532.4532.6933.78
19.Jarosz Dawid99SMS Warszawa2:08.5660221,0028.3732.8533.3933.95
20.Pacławski Jakub SL00SMS Lublin2:08.64601-28.3532.3233.2634.71
21.Krutowicz Bartłomiej SWwa02SMS Warszawa2:08.9559620,0028.2232.8133.8534.07
22.Łapot Radosław SR99SMS Racibórz2:09.0559519,0028.6132.6033.9533.89
23.Naleźnik Jakub01SMS Szczecin2:09.71586-29.1232.6533.9034.04
24.Chodulski Jakub Sl00SMS Lublin2:09.86584-29.3533.1833.2134.12
25.Dembski Patryk SB99SMS Bydgoszcz2:09.9558318,0028.4932.6533.8534.96
26.Korona Kacper03SMS Szczecin2:10.01582-29.1133.0433.9233.94
27.Wawrzyńczak Alan SL99SMS Lublin2:10.19579-29.1533.1533.5534.34
28.Kowalski Rafał00SMS Gorzów Wlkp.2:10.2057917,0029.9033.2433.4033.66
29.Sosna Tomasz SK01SMS Kraków2:11.1956616,0029.0532.9634.6234.56
30.Blachura Oskar SO02SMS Oświęcim2:11.32564-29.6533.9333.6034.14
31.Szczygieł David SO02SMS Oświęcim2:11.40563-29.1433.6134.2134.44
Wamka Mateusz SB01SMS Bydgoszcz2:11.4056315,0029.6733.0734.0834.58
33.Czyżak Arkadiusz SR99SMS Racibórz2:12.4655014,0027.7132.2134.3038.24
34.Moryl Wojciech SO02SMS Oświęcim2:12.77546-30.5734.3434.1833.68
35.Chyczewski Oliwer00SMS Gorzów Wlkp.2:13.0154313,0029.4933.9034.4235.20
36.Syska Kacper02SMS Łódź2:13.0854212,0029.7734.2834.9234.11
37.Wlazłowski Kamil03SMS Warszawa2:13.15541-29.2433.9834.8835.05
38.Cielecki Kuba SWR02SMS Wrocław2:13.80534-29.8133.6734.9435.38
39.Synowiec Mikołaj02SMS Kraków2:14.37527-28.6133.6335.3636.77
40.Augustyn Jan02SMS Kraków2:14.78522-30.4134.6034.2935.48
41.Zubik Jan SWwa03SMS Warszawa2:14.93520-29.2834.7335.1035.82
42.Błaszczyk Kacper00SMS Aleksandrów Ł.2:15.0851911,0029.3033.6735.4336.68
43.Zalewski Sebastian SO03SMS Oświęcim2:15.15518-30.5734.2434.8435.50
44.Olek Jakub01SMS Gorzów Wlkp.2:15.52514-29.3833.7735.4836.89
45.Szałaśny Bartosz SO00SMS Oświęcim2:15.93509-29.8435.1635.8535.08
46.Szymanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.2:16.27505-30.4033.8535.4536.57
47.Borsuk Łukasz SL01SMS Lublin2:16.28505-29.3635.1335.9235.87
48.Woźny Wiktor01SMS Zielona Góra2:18.0648610,0030.0935.0436.8036.13
49.Kępiński Paweł SOc02SMS Ostrowiec Św.2:18.674799,0031.4534.7335.7236.77
50.Wnuk Jakub S P01SMS Poznań2:19.224748,0030.5235.7737.0035.93
51.Lewandowski Jakub SO02SMS Oświęcim2:19.41472-31.0435.8436.7935.74
52.Malarz Marcin SO03SMS Oświęcim2:19.61470-30.0234.3636.4538.78
53.Doroba Michał SWR02SMS Wrocław2:21.69449-31.2935.7736.6338.00
54.Płatek Maciej SO02SMS Oświęcim2:22.43442-32.0936.8636.9436.54
55.Żurawski Marcel01SMS Gdańsk2:22.884387,0031.3636.7937.7037.03
56.Borowski Kacper SOc03SMS Ostrowiec Św.2:23.594326,0031.6436.2237.6938.04
57.Jasiński Jakub03SMS Łódź2:23.83429-32.1336.5337.6337.54
58.Miziak Adam01SMS Warszawa2:24.16427-30.8337.5238.1437.67
59.Paszko Mikołaj01SMS Kraków2:25.54415-31.5036.3638.9138.77
60.Urbaniak Sebastian S P01SMS Poznań2:26.454075,0031.4035.3938.5541.11
61.Kapała Szymon SOL03SMS Olsztyn2:27.01402-32.6737.7338.5638.05
DYSKW.Barusiński Kordian01SMS Warszawa Bielany-
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 15:40)
DYSKW.Sowa Łukasz03SMS Kraków-
M1 - Głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15 m  (Czas: 15:49)
DYSKW.Dubiel Kornel01SMS Gdańsk-
M9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg  (Czas: 15:57)


<< TOP >>
Konkurencja 30
2/12/2017 - 15:53
Kobiet, 100m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Kossakowska Dominika SWR01SMS Wrocław55.8975535,0027.0628.83
2.Klonowska Julia00SMS Warszawa Bielany57.5569233,0028.4329.12
3.Fryckowska Natalia99SMS Szczecin57.6368932,0027.5830.05
4.Rogowska Katarzyna00SMS Szczecin57.8568131,0027.9129.94
5.Skibczak Natalia00SMS Warszawa Bielany58.0467430,0028.2429.80
6.Klimek Marta SO03SMS Oświęcim58.2466729,0028.1130.13
Czarnecka Wiktoria SL99SMS Lublin58.2466729,0028.2729.97
8.Szuster Aleksandra SO00SMS Oświęcim58.2766627,0028.0130.26
9.Rzońca Patrycja SWR99SMS Wrocław58.5265826,0028.4830.04
10.Peciak Katarzyna02SMS Kraków58.6465425,0028.5130.13
11.Kowal Emilia SK02SMS Kraków58.8064924,0028.7130.09
12.Pisarek Justyna SO00SMS Oświęcim58.81648-28.6430.17
13.Zając-Więckowska Julia SWR01SMS Wrocław58.86647-28.5330.33
14.Nita Daria SO01SMS Oświęcim59.00642-28.3030.70
Guść Wiktoria04SMS Łódź59.0064223,0028.3230.68
16.Woźniak Zofia01SMS Warszawa Bielany59.02641-28.1730.85
17.Dąbrowska Wiktoria03SMS Warszawa59.0863922,0028.7730.31
18.Horova Oksana02SMS Kraków59.13638-28.4030.73
19.Rabiniak Zuzanna SL01SMS Lublin59.1963621,0028.5130.68
20.Tomkowicz Wiktoria SB00SMS Bydgoszcz59.3163220,0029.1230.19
21.Brzozowska Marta SWR00SMS Wrocław59.75618-28.9830.77
22.Świstuń Julia00SMS Kraków59.83616-28.3031.53
23.Kozdęba Karolina03SMS Kraków1:00.03609-28.9931.04
24.Dudek Aleksandra SB01SMS Bydgoszcz1:00.3160119,0028.9831.33
25.Włodarczyk Agnieszka SB01SMS Bydgoszcz1:00.33600-29.3830.95
26.Wygnał Maja SR03SMS Racibórz1:00.4159818,0029.2531.16
27.Piepiórka Martyna03SMS Gdańsk1:00.4459717,0029.7730.67
28.Szafrańska Julia SOc00SMS Ostrowiec Św.1:00.5159516,0029.3331.18
29.Zarembik Katarzyna SR02SMS Racibórz1:00.5359415,0029.4031.13
30.Szkurat Martyna SO03SMS Oświęcim1:00.60592-29.1831.42
31.Kertyńska Nadia03SMS Wrocław1:00.75588-29.5031.25
32.Gancarz Karolina01SMS Lublin1:00.79587-29.0931.70
33.Wróbel Julia SWwa03SMS Warszawa1:00.8158614,0028.9931.82
34.Krauze Alicja SO01SMS Oświęcim1:00.84585-30.1030.74
35.Wróbel Julia01SMS Aleksandrów Ł.1:00.9858113,0028.5932.39
36.Garbarczyk Weronika03SMS Szczecin1:01.14577-29.2431.90
37.Zając Wiktoria02SMS Warszawa1:01.17576-28.9732.20
38.Czaja Barbara SK99SMS Kraków1:01.34571-29.0132.33
39.Turko Daria SR99SMS Racibórz1:01.36571-29.7031.66
40.Wójtowicz Julia SL00SMS Lublin1:01.44568-29.4332.01
41.Widurska Kinga02SMS Kraków1:01.49567-29.2132.28
42.Kruszniewska Kinga99SMS Kraków1:01.65563-28.9832.67
43.Wolska Karolina SB01SMS Bydgoszcz1:01.82558-29.6432.18
44.Kwiatkowska Zofia01SMS Lublin1:01.83558-29.8332.00
45.Wróbel Zofia SO03SMS Oświęcim1:01.84557-29.4732.37
Kromolicka Wiktoria SP00SMS Poznań1:01.8455712,0029.8232.02
47.Rzepczyńska Patrycja SO99SMS Oświęcim1:01.86557-29.4232.44
48.Łuczak Dominika02SMS Zielona Góra1:02.3754311,0030.1132.26
49.Hałka Wiktoria SL01SMS Lublin1:02.52539-29.7132.81
50.Horwacik Joanna02SMS Kraków1:02.53539-29.4233.11
51.Przygoda Natalia SOc02SMS Ostrowiec Św.1:02.7953310,0030.4032.39
52.Łukaszewicz Emilia S P01SMS Poznań1:02.885309,0029.7033.18
53.Piękoś Natalia02SMS Łódź1:02.895308,0030.0632.83
54.Gąsowska Martyna SB01SMS Bydgoszcz1:02.96528-30.5032.46
55.Tomoń Martyna SL00SMS Lublin1:03.09525-30.7032.39
56.Środa Dominika02SMS Szczecin1:03.26521-30.7032.56
57.Błaszkiewicz Wiktoria SOc02SMS Ostrowiec Św.1:03.37518-30.1533.22
58.Raczewska Emilia SOL02SMS Olsztyn1:03.525147,0030.4933.03
59.Skarwecka Wiktoria SO02SMS Oświęcim1:03.56513-30.5233.04
60.Chodyna Kinga SOL00SMS Olsztyn1:03.595136,0030.5433.05
61.Molenda Dominika03SMS Gdańsk1:03.645115,0030.3133.33
62.Rygiel Oliwia SO02SMS Oświęcim1:03.66511-30.6033.06
63.Krawczyk Nikola SO03SMS Oświęcim1:03.76509-30.1633.60
64.Niepogodzińska Izabela03SMS Kraków1:03.82507-30.3733.45
65.Borowska Agnieszka00SMS Warszawa1:03.86506-30.1633.70
66.Boroń Paulina SOc02SMS Ostrowiec Św.1:04.04502-31.0932.95
67.Gabor Martyna SO02SMS Oświęcim1:04.57490-30.7333.84
68.Ciporska Katarzyna SWwa00SMS Warszawa1:04.62488-30.9533.67
69.Żak Amelia SO04SMS Oświęcim1:05.03479-31.0334.00
70.Wąsik Julia SO03SMS Oświęcim1:06.31452-32.0234.29
71.Van Doorne Natalia02SMS Gorzów Wlkp.1:07.584274,0031.9435.64
72.Miernik Wiktoria SO04SMS Oświęcim1:07.77423-32.9234.85
73.Dyduch Martyna SO04SMS Oświęcim1:08.49410-33.0835.41
74.Marciniak Hanna04SMS Gorzów Wlkp.1:09.173983,0033.3835.79
75.Chowaniec Oliwia SO04SMS Oświęcim1:11.40362-34.1737.23
76.Matyja Emilia SO04SMS Oświęcim1:14.11324-35.3638.75


<< TOP >>
Konkurencja 31
2/12/2017 - 16:11
Chłopców, 100m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Stokowski Kacper99SMS Warszawa Bielany48.3580235,0023.3125.04
2.Piszczorowicz Bartosz99SMS Warszawa Bielany48.5079533,0023.6324.87
3.Domański Gracjan00SMS Szczecin50.6469832,0024.3226.32
4.Kiszczak Jakub SWR00SMS Wrocław50.8169131,0024.4426.37
5.Jemielita Oskar01SMS Warszawa Bielany51.13679-24.6426.49
6.Jaworski Szymon SWR01SMS Wrocław51.1567830,0024.6326.52
7.Kaźmierczak Kamil99SMS Aleksandrów Ł.51.2867329,0024.5026.78
8.Winiatowski Patryk SB99SMS Bydgoszcz51.2967228,0024.5926.70
9.Bryła Kamil SL99SMS Lublin51.3567027,0024.9326.42
10.Butkiewicz Cezary00SMS Warszawa Bielany51.94647-24.6527.29
11.Milbrant Kacper SO01SMS Oświęcim52.2363626,0025.2426.99
12.Goleniec Kamil SO99SMS Oświęcim52.3563225,0025.4126.94
13.Drozd Tymoteusz SO99SMS Oświęcim52.75618-25.6427.11
14.Lesik Jarosław SR02SMS Racibórz52.9661124,0025.3427.62
15.Jóźków Cezary SWR01SMS Wrocław52.98610-25.5927.39
16.Milczarczyk Piotr SWR01SMS Wrocław53.01609-25.4527.56
17.Jakimiak Jakub03SMS Kraków53.0660723,0025.2327.83
18.Nowotny Dawid01SMS Warszawa Bielany53.08606-25.1527.93
19.Dąbrowski Patryk SWR00SMS Wrocław53.11605-25.2927.82
20.Wałcerz Mateusz00SMS Gorzów Wlkp.53.1360522,0025.5827.55
21.Kolanowski Wiktor99SMS Kraków53.1660421,0025.1927.97
22.Czaja Przemysław01SMS Kraków53.23601-25.5227.71
Mitrus Paweł00SMS Warszawa Bielany53.23601-25.4427.79
24.Rytter Igor01SMS Warszawa Bielany53.32598-26.0327.29
25.Gotszling Dawid01SMS Zielona Góra53.3659720,0025.4427.92
26.Borkowski Kacper SL00SMS Lublin53.5159219,0025.4628.05
27.Czyżak Arkadiusz SR99SMS Racibórz53.5359118,0025.8627.67
28.Astashev Bogdan01SMS Kraków53.63588-25.6627.97
29.Smoliński Paweł SR01SMS Racibórz53.65587-25.7327.92
30.Zubik Stanisław01SMS Warszawa53.6758717,0026.0827.59
31.Dereziński Szymon SWwa01SMS Warszawa53.6858616,0025.4628.22
32.Mikołajczak Błażej SB01SMS Bydgoszcz53.7758315,0025.6628.11
33.Krzykała Emil SK01SMS Kraków53.78583-25.7927.99
34.Marciów Jakub SWR01SMS Wrocław53.81582-25.7228.09
35.Hano Grzegorz SWR00SMS Wrocław53.94578-26.1727.77
36.Bednarczyk Aleksander00SMS Warszawa53.98577-25.3228.66
37.Jackowski Tomasz SWR02SMS Wrocław54.00576-25.8528.15
38.Rogoziński Mateusz SOc99SMS Ostrowiec Św.54.2356914,0026.0828.15
Girul Radosław SWR01SMS Wrocław54.23569-26.3427.89
Jochymek Oskar SWR01SMS Wrocław54.23569-25.8228.41
41.Róg Adrian SL01SMS Lublin54.59557-26.2428.35
42.Purtak Wiktor02SMS Łódź54.9054813,0026.5028.40
43.Surdyk Patryk00SMS Szczecin55.0454412,0025.8429.20
44.Daszkiewicz Michał SO03SMS Oświęcim55.07543-26.8028.27
45.Pawłowski Maksymilian99SMS Warszawa55.10542-26.6428.46
Lipiński Szymon SOL01SMS Olsztyn55.1054211,0025.6729.43
47.Zbrożek Radosław SO99SMS Oświęcim55.19539-26.6028.59
48.Mamcarz Mateusz SO04SMS Oświęcim55.30536-26.4928.81
49.Muc Filip SO01SMS Oświęcim55.35535-26.6528.70
Kulczycki Patryk01SMS Gorzów Wlkp.55.3553510,0026.6228.73
51.Kwasowski Mateusz01SMS Bydgoszcz55.37534-26.7728.60
52.Wytyk Marcel S P01SMS Poznań55.435329,0026.3829.05
53.Matuszewski Krzysztof04SMS Bydgoszcz55.44532-27.0628.38
Kalkowski Dawid SOL00SMS Olsztyn55.445328,0026.7928.65
55.Bruzdewicz Hubert SOL02SMS Olsztyn55.59528-27.1428.45
56.Chromik Szymon SR99SMS Racibórz55.60528-26.5229.08
57.Karpiel Dominik SO01SMS Oświęcim55.70525-26.8128.89
58.Ferenc Filip SWR02SMS Wrocław55.73524-26.6829.05
59.Jasionowski Mikołaj01SMS Zielona Góra55.815227,0026.9328.88
60.Chełstowski Maciej02SMS Warszawa55.84521-26.4929.35
61.Pawełek Paweł99SMS Warszawa55.86520-26.3829.48
62.Mazur Dominik SO99SMS Oświęcim56.27509-27.0129.26
63.Twardowski Piotr01SMS Kraków56.34507-27.3828.96
64.Michalski Wojciech01SMS Szczecin56.39506-27.2729.12
65.Sobków Dominik02SMS Bydgoszcz56.44504-27.1029.34
66.Auguścik Daniel SOc02SMS Ostrowiec Św.56.874936,0027.4829.39
67.Ratajczak Mateusz S P01SMS Poznań57.064885,0028.1228.94
68.Więzik Jan SO03SMS Oświęcim57.14486-27.5629.58
69.Danikiewicz Dawid SO03SMS Oświęcim57.16485-27.3129.85
Sienkiewicz Dawid01SMS Wrocław57.16485-27.3329.83
71.Malinowski Wojciech03SMS Łódź57.434794,0028.1529.28
72.Kotarski Jakub01SMS Warszawa Bielany57.46478-28.1129.35
73.Sieprawski Roch SO03SMS Oświęcim57.49477-27.6029.89
74.Grzemski Kamil SP01SMS Poznań57.62474-27.2630.36
75.Wojaczek Paweł SO00SMS Oświęcim57.77470-26.8830.89
76.Niedziałek Michał SOL03SMS Olsztyn57.87468-28.0629.81
77.Malinowski Jakub03SMS Gorzów Wlkp.57.89467-27.9529.94
78.Kowalski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.58.76447-28.4530.31
79.Miksa Bartosz00SMS Aleksandrów Ł.58.974423,0028.3130.66
80.Koryciński Kamil03SMS Kraków59.26436-29.0430.22
81.Czajkowski Mateusz02SMS Kraków59.29435-28.1131.18
82.Marzec Milan03SMS Gdańsk59.344342,0028.1131.23
83.Rząsa Jacek03SMS Gdańsk59.424321,0028.4131.01
84.Walczyk Dominik SOc03SMS Ostrowiec Św.59.65427-28.7930.86
85.Miodoński Mateusz SO03SMS Oświęcim59.74425-28.5331.21
86.Urbaniak Sebastian S P01SMS Poznań59.95421-28.3331.62
87.Para Mikołaj SO03SMS Oświęcim1:00.13417-29.2830.85
88.Fortuna Filip03SMS Kraków1:00.37412-29.0231.35
89.Data Mariusz00SMS Lublin1:01.06398-28.6432.42
90.Piela Michał SO04SMS Oświęcim1:01.32393-29.6431.68
91.Basa Szymon03SMS Kraków1:01.77385-28.9832.79
92.Skrzypek Jan01SMS Aleksandrów Ł.1:01.96381-29.2032.76
93.Płoskonka Jakub03SMS Kraków1:03.16360-30.0433.12
94.Marszałek Stanisław SO04SMS Oświęcim1:04.99330-31.0733.92
95.Cierpiał Wiktor SO04SMS Oświęcim1:06.80304-31.8934.91
96.Drabczyk Krystian SO04SMS Oświęcim1:10.97253-34.3036.67
97.Boba Arkadiusz SO04SMS Oświęcim1:11.01253-33.9037.11
98.Ryszka Jakub SO04SMS Oświęcim1:14.93215-35.2239.71
99.Ryszka Kacper SO04SMS Oświęcim1:15.61209-35.8339.78
DYSKW.Gębka Olaf00SMS Szczecin-
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 16:16)
DYSKW.Juda Dominik SO04SMS Oświęcim-
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)  (Czas: 16:33)

PKSzczerba Adam02SMS Lublin53.71585-25.8427.87


<< TOP >>
Konkurencja 32
2/12/2017 - 16:32
Kobiet, 100m grzbietowy18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Koluch Julia00SMS Zielona Góra1:01.4771735,0030.1731.30
2.Smyłek Karolina SL00SMS Lublin1:02.4468433,0030.3832.06
3.Gus Julia SB99SMS Bydgoszcz1:03.0966332,0031.1331.96
4.Traczyk Justyna SWR04SMS Wrocław1:03.1566131,0031.0032.15
5.Górnicka Aleksandra02SMS Szczecin1:04.7161530,0031.3833.33
6.Kaczanowska Maria01SMS Gdańsk1:05.5559129,0032.0233.53
7.Śliwa Maja SR01SMS Racibórz1:05.5859028,0031.8033.78
8.Kosińska Dominika SO01SMS Oświęcim1:05.6658827,0031.9733.69
9.Romanowska Patrycja00SMS Aleksandrów Ł.1:05.8558326,0031.8833.97
10.Rydyńska Marianna SB04SMS Bydgoszcz1:05.8658325,0031.9733.89
11.Łysakowska Julia01SMS Lublin1:06.0257924,0032.5633.46
12.Zawisza Alina SO00SMS Oświęcim1:06.1857423,0032.1834.00
13.Modrzejewska Magdalena SR02SMS Racibórz1:06.2357322,0031.6634.57
14.Dekoninck Laura SWwa02SMS Warszawa1:06.2657221,0031.9934.27
15.Król Wiktoria02SMS Kraków1:06.3057120,0032.3233.98
16.Lisowska Wiktoria SOL00SMS Olsztyn1:06.3657019,0032.3134.05
17.Buszka Kornelia SWwa03SMS Warszawa1:06.4356818,0032.2434.19
18.Tomasiak Agnieszka SO01SMS Oświęcim1:06.61563-31.8934.72
19.Gładkojć Marta SOL02SMS Olsztyn1:06.6956117,0032.9833.71
20.Borys Anna00SMS Warszawa1:06.79559-32.4934.30
21.Bilińska Dominika SO00SMS Oświęcim1:06.86557-31.9234.94
22.Mozołowska Emilia02SMS Warszawa1:06.99554-32.6334.36
23.Gajdzińska Amelia02SMS Bydgoszcz1:07.05552-32.7534.30
24.Kuropatwa Weronika01SMS Gdańsk1:07.6453816,0032.6634.98
25.Oleszak Maja02SMS Zielona Góra1:07.8953215,0033.1934.70
26.Cynarska Natalia03SMS Warszawa1:08.18525-33.1735.01
27.Gondek Wiktoria01SMS Lublin1:08.44519-33.2535.19
28.Dutkowiak Aleksandra03SMS Wrocław1:08.8051114,0033.1635.64
29.Grzelczyk Natalia02SMS Łódź1:08.8751013,0033.1535.72
30.Niepogodzińska Izabela03SMS Kraków1:09.0950512,0033.2835.81
31.Blachura Julia SO02SMS Oświęcim1:09.30500-33.9135.39
32.Grąz Gabriela01SMS Lublin1:10.15482-33.9836.17
33.Jodłowska Zuzanna03SMS Kraków1:10.66472-34.2536.41
34.Marszałek Magdalena01SMS Szczecin1:10.7247111,0034.8035.92
35.Rogalka Joanna02SMS Poznań1:11.3545810,0035.2636.09
36.Basista Barbara04SMS Kraków1:11.55454-34.4237.13
37.Zmierczak Natalia SOL03SMS Olsztyn1:11.85449-35.0036.85
38.Krawczyk Nikola SO03SMS Oświęcim1:12.21442-35.0937.12
39.Falfus Julia SOc04SMS Ostrowiec Św.1:12.374399,0035.6336.74
40.Petrykowska Adrianna SOc05SMS Ostrowiec Św.1:12.504378,0035.6236.88
41.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Kraków1:12.94429-34.4938.45
42.Kostkiewicz Gabriela03SMS Gorzów Wlkp.1:13.574187,0035.5738.00
43.Musielak Wiktoria S P01SMS Poznań1:14.464036,0036.1538.31
Grzegolec Weronika02SMS Gorzów Wlkp.1:14.464036,0036.4837.98
45.Tyndzik Maria03SMS Warszawa Bielany1:19.273344,0038.6440.63


<< TOP >>
Konkurencja 33
2/12/2017 - 16:44
Chłopców, 100m grzbietowy

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Mościcki Jakub SOL01SMS Olsztyn54.7271435,0026.7527.97
2.Miciul Michał00SMS Zielona Góra54.9370633,0027.3027.63
Młynarczyk Karol00SMS Warszawa Bielany54.9370633,0026.9028.03
4.Bryła Kamil SL99SMS Lublin55.0170331,0027.2227.79
5.Majerski Jakub00SMS Kraków56.1766030,0027.5028.67
6.Chmielewski Jakub SWR99SMS Wrocław56.4465129,0027.2629.18
7.Balicki Michał SWR00SMS Wrocław56.7064228,0027.6429.06
8.Ciastoń Sebastian SO99SMS Oświęcim56.8763627,0027.9728.90
9.Kędzia Wiktor00SMS Szczecin57.7560726,0028.4829.27
10.Kulpa Michał SOL01SMS Olsztyn57.7860625,0028.0029.78
11.Opolka Kacper SO00SMS Oświęcim57.8860324,0028.3629.52
12.Bieroński Michał SWR99SMS Wrocław57.90603-28.2129.69
13.Grzybowski Miłosz00SMS Warszawa Bielany58.0159923,0027.5230.49
14.Fiedosiuk Rafał SO99SMS Oświęcim58.15595-28.0230.13
15.Suchański Przemysław SO01SMS Oświęcim58.66580-28.6330.03
16.Nowiczkow Jakub SL01SMS Lublin58.7457722,0028.8929.85
17.Wiatr Wojciech S P01SMS Poznań58.8057521,0028.6330.17
18.Zając Mateusz SR02SMS Racibórz59.0756820,0028.4430.63
19.Gryz Dawid99SMS Szczecin59.2056419,0028.4130.79
20.Alencynowicz Maciej SO02SMS Oświęcim59.30561-28.7930.51
21.Wiszniewski Jakub01SMS Warszawa Bielany59.59553-28.7530.84
22.Rój Jakub01SMS Szczecin59.61552-28.6530.96
23.Łukaszczyk Mateusz SL00SMS Lublin59.83546-28.8231.01
24.Pazik Wojciech01SMS Kraków59.9754218,0028.4831.49
25.Kuczak Adam SWR00SMS Wrocław59.99542-29.1530.84
26.Wamka Mateusz SB01SMS Bydgoszcz1:00.2353517,0029.7030.53
27.Dudzik Sebastian SK01SMS Kraków1:00.25535-29.2830.97
28.Mazur Bartosz02SMS Kraków1:00.26535-28.8231.44
29.Walerian Oskar SB00SMS Bydgoszcz1:00.3953116,0029.2431.15
30.Jałtuszewski Jakub SR00SMS Racibórz1:00.5352715,0029.1731.36
31.Zubik Jan SWwa03SMS Warszawa1:00.5652714,0028.6031.96
32.Wanat Grzegorz03SMS Kraków1:00.87519-29.4031.47
33.Ferenc Filip SWR02SMS Wrocław1:01.18511-30.1631.02
34.Guścin Eryk01SMS Zielona Góra1:01.3350713,0029.7231.61
35.Czerwiński Łukasz01SMS Warszawa Bielany1:01.41505-29.3032.11
36.Michałowski Tomasz SO02SMS Oświęcim1:01.46504-29.6431.82
37.Dobecki Mikołaj SB00SMS Bydgoszcz1:02.07489-30.3331.74
38.Cierpikowski Robert00SMS Aleksandrów Ł.1:02.2448512,0030.1032.14
39.Brączek Kacper SO03SMS Oświęcim1:02.84471-30.2432.60
40.Matuszewski Krzysztof04SMS Bydgoszcz1:02.93469-30.5232.41
41.Żukowski Kamil03SMS Kraków1:02.94469-30.5532.39
42.Coleman Alan03SMS Łódź1:03.1246511,0030.8332.29
43.Blachura Oskar SO02SMS Oświęcim1:03.34460-31.4431.90
44.Biskupski Kacper03SMS Gorzów Wlkp.1:03.5945510,0030.4033.19
45.Wnuk Jakub S P01SMS Poznań1:04.484369,0031.4233.06
46.Szymanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.1:04.554358,0031.3033.25
47.Smolarek Mikołaj01SMS Warszawa1:04.784307,0030.9333.85
48.Wielgus Kacper S P01SMS Poznań1:04.91428-31.9932.92
49.Grabek Filip SL99SMS Lublin1:05.21422-30.9234.29
50.Miodoński Mateusz SO03SMS Oświęcim1:05.51416-31.9233.59
51.Malinowski Jakub03SMS Gorzów Wlkp.1:06.10405-32.4733.63
52.Więzik Jan SO03SMS Oświęcim1:06.94390-32.5434.40
53.Golik Leonard02SMS Kraków1:07.06388-31.5635.50
54.Haba Jakub SOc01SMS Ostrowiec Św.1:08.083716,0033.0235.06
55.Sieprawski Roch SO03SMS Oświęcim1:08.15369-33.8134.34
56.Wykierski Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.1:09.383505,0033.3336.05
57.Borowski Kacper SOc03SMS Ostrowiec Św.1:09.99341-34.4235.57
58.Jankowski Przemysław05SMS Gdańsk1:10.403354,0034.6235.78
59.Hebel Maciej05SMS Gdańsk1:13.372963,0035.8537.52
60.Lik Kacper02SMS Łódź1:14.172862,0036.7237.45
61.Papis Dominik02SMS Gorzów Wlkp.1:17.14255-36.3640.78


<< TOP >>
Konkurencja 34
2/12/2017 - 16:58
Kobiet, 100m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Żmuda Weronika00SMS Lublin1:08.3975835,0032.0836.31
2.Samuła Wiktoria SL99SMS Lublin1:09.2872933,0032.3036.98
3.Kramer Aleksandra02SMS Zielona Góra1:10.1370332,0033.3436.79
4.Tomaszek Aleksandra SWwa00SMS Warszawa1:10.6068931,0033.0537.55
5.Paradowska Kinga SB01SMS Bydgoszcz1:10.8768130,0033.6537.22
6.Kocjan Victoria SR00SMS Racibórz1:12.2964129,0033.8038.49
7.Banaczkowska Aleksandra SOc02SMS Ostrowiec Św.1:12.6663228,0034.5838.08
8.Prochownik Olimpia99SMS Lublin1:12.78629-33.7839.00
9.Hellak Emilia SWR03SMS Wrocław1:13.2261727,0034.8738.35
10.Lewandowska Natalia SO01SMS Oświęcim1:13.2761626,0034.3238.95
11.Szopa Marta SL00SMS Lublin1:13.32615-34.2939.03
12.Maruszczyk Beata SR00SMS Racibórz1:13.8660125,0034.3539.51
13.Durczyńska Katarzyna99SMS Kraków1:14.0759624,0034.3839.69
14.Piskorz Aleksandra SWR01SMS Wrocław1:14.3858923,0034.5039.88
15.Kisiel Gabriela00SMS Szczecin1:14.4458722,0035.0139.43
16.Kempa Anna01SMS Oświęcim1:14.7158121,0035.4739.24
17.Pawłowska Julia SO02SMS Oświęcim1:14.92576-35.7839.14
18.Mosek Oliwia SR03SMS Racibórz1:14.99575-34.4740.52
19.Russek Agata03SMS Warszawa1:15.5556220,0035.2140.34
20.Bluge Angelika S P00SMS Poznań1:16.0355119,0035.1740.86
21.Kamińska Anna SB03SMS Bydgoszcz1:16.4454218,0035.7540.69
22.Kozanecka Katarzyna SP01SMS Poznań1:16.5354117,0035.7840.75
23.Budzińska Paulina SO03SMS Oświęcim1:16.55540-36.4840.07
24.Cygan Julia04SMS Bydgoszcz1:16.57540-36.2740.30
25.Prusik Kamila02SMS Szczecin1:16.7353616,0036.1140.62
26.Dobosz Kalina02SMS Warszawa1:17.01530-35.7741.24
27.Bujak Maria SL01SMS Lublin1:17.18527-36.5740.61
28.Sadlik Martyna SO03SMS Oświęcim1:17.21526-37.1140.10
29.Horova Oksana02SMS Kraków1:18.3350415,0035.5442.79
30.Weckwert Iga04SMS Gdańsk1:18.9349314,0037.5641.37
31.Kowalska Wiktoria SO04SMS Oświęcim1:19.14489-36.1942.95
32.Wilczek Renata SO04SMS Oświęcim1:19.15489-37.3741.78
33.Wesołowska Agata01SMS Lublin1:19.16488-36.4042.76
34.Oczkowska Daria03SMS Kraków1:19.34485-37.1942.15
35.Dach Wiktoria03SMS Kraków1:19.35485-36.3443.01
36.Gładkojć Marta SOL02SMS Olsztyn1:19.6248013,0037.8141.81
37.Pałka Aleksandra SO02SMS Oświęcim1:20.29468-37.3642.93
38.Kowalska Karolina SOc02SMS Ostrowiec Św.1:21.7944312,0039.4342.36
39.Ochał Maja01SMS Kraków1:22.98424-38.7844.20
40.Szubska Oliwia03SMS Łódź1:23.0042411,0038.9044.10
41.Witek Aleksandra03SMS Gdańsk1:24.1940610,0039.3744.82
42.Bednarz Oliwia04SMS Gorzów Wlkp.1:25.383899,0039.9945.39
43.Gromska Kinga SOc04SMS Ostrowiec Św.1:26.21378-41.0045.21
DYSKW.Leszczyńska Klaudia Julia99SMS Kraków-
K2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie  (Czas: 17:10)


<< TOP >>
Konkurencja 35
2/12/2017 - 17:10
Chłopców, 100m klasyczny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.50m100m
1.Szczepaniak Paweł SK99SMS Kraków1:02.0771935,0029.0233.05
2.Rębacz Maciej00SMS Warszawa Bielany1:02.3970833,0029.2333.16
3.Krulikowski Maciej SO99SMS Oświęcim1:02.6969832,0029.5433.15
4.Dubas Mateusz SO01SMS Oświęcim1:03.0368631,0029.9633.07
5.Nowak Kacper SO00SMS Oświęcim1:03.05686-29.6233.43
6.Dziedzic Dawid SR99SMS Racibórz1:03.0768530,0029.5933.48
7.Chałupczyński Bartosz SWwa99SMS Warszawa1:03.2967829,0029.4833.81
8.Beberok Filip00SMS Zielona Góra1:03.8266128,0029.0634.76
9.Szczepanowski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.1:03.8566027,0029.9633.89
10.Zhuravel Nazar SWR03SMS Wrocław1:04.4864126,0029.9634.52
11.Kłosiński Alan00SMS Łódź1:04.5963825,0030.8633.73
12.Jung Krzysztof SR99SMS Racibórz1:04.8762924,0030.3134.56
13.Gałuszka Bruno SO02SMS Oświęcim1:05.05624-30.9834.07
14.Greber Artur01SMS Warszawa Bielany1:05.0862323,0030.7834.30
15.Szczeciński Robert00SMS Warszawa1:05.2361922,0029.6035.63
16.Sacha Kamil SWR01SMS Wrocław1:05.2661821,0031.0234.24
17.Kowol Tymoteusz01SMS Wrocław1:05.42614-30.4634.96
18.Szynawa Oskar SO00SMS Oświęcim1:05.73605-30.9034.83
19.Celiński Jakub SK02SMS Kraków1:05.9959820,0030.0135.98
20.Bachlaj Dorian SR99SMS Racibórz1:06.04597-30.4935.55
21.Krystyniak Mateusz SR00SMS Racibórz1:06.56583-30.7935.77
22.Solarski Antoni01SMS Poznań1:06.6957919,0031.5435.15
23.Gregorczyk Jan02SMS Warszawa1:06.72579-31.5735.15
24.Wiśniewski Jakub SB01SMS Bydgoszcz1:06.8657518,0031.0535.81
25.Klimas Michał SOc02SMS Ostrowiec Św.1:07.2056617,0031.4235.78
26.Sobiecki Jakub01SMS Warszawa Bielany1:07.31563-28.9438.37
27.Bazyl Kamil00SMS Kraków1:07.34563-31.4535.89
28.Dobrindt Mikołaj03SMS Bydgoszcz1:07.3856216,0031.2736.11
29.Koziejko Bartłomiej SOL00SMS Olsztyn1:07.5855715,0032.1335.45
30.Krupa Mateusz SO03SMS Oświęcim1:07.64555-31.9935.65
31.Łochinski Jan01SMS Gorzów Wlkp.1:07.7455314,0031.2736.47
32.Bielawa Dominik02SMS Gdańsk1:07.8954913,0031.6336.26
33.Data Mariusz00SMS Lublin1:07.9454812,0031.2936.65
34.Kraszewski Daniel01SMS Warszawa1:07.98547-31.6436.34
35.Gwóźdź Kacper03SMS Kraków1:08.01546-31.7136.30
36.Łanczkowski Dominik01SMS Szczecin1:08.2154111,0031.1237.09
37.Rokita Aleksander99SMS Kraków1:08.44536-31.1437.30
38.Żurawski Marcel01SMS Gdańsk1:08.4753510,0031.3837.09
39.Ruciński Wiktor99SMS Kraków1:08.61532-31.5037.11
40.Stefański Patryk SOc03SMS Ostrowiec Św.1:08.695309,0032.4536.24
41.Kryś Jarosław01SMS Szczecin1:08.985238,0032.6736.31
42.Walczysko Jakub SL00SMS Lublin1:09.105217,0032.1037.00
Stańczyk Jarema SO02SMS Oświęcim1:09.10521-32.6336.47
44.Wróbel Igor SO03SMS Oświęcim1:09.62509-33.0636.56
45.Oszutowski Adam02SMS Bydgoszcz1:09.87504-33.0036.87
46.Modrzyński Hubert02SMS Szczecin1:09.88503-32.4337.45
47.Górski Jakub02SMS Gorzów Wlkp.1:09.99501-33.0036.99
48.Sienkiewicz Dawid01SMS Wrocław1:10.08499-32.8137.27
49.Szydłowski Erwin SO03SMS Oświęcim1:11.82464-33.9537.87
50.Jurczak Kacper SOL01SMS Olsztyn1:11.904626,0032.9638.94
51.Czajka Marcel02SMS Warszawa1:12.02460-33.4538.57
52.Jasiński Bartłomiej03SMS Łódź1:13.724295,0034.1439.58
53.Cierpikowski Robert00SMS Aleksandrów Ł.1:14.134224,0034.1539.98
54.Wesołowski Jacek01SMS Lublin1:14.70412-34.2340.47
55.Świątek Bartosz SOc02SMS Ostrowiec Św.1:14.72412-34.9339.79
56.Malinowski Paweł02SMS Gorzów Wlkp.1:15.68396-35.0940.59
57.Wilanowski Mateusz03SMS Łódź1:16.18388-36.2439.94
58.Nosal Milosz SO04SMS Oświęcim1:19.92336-37.6042.32
59.Słojewski Adam01SMS Poznań1:21.943123,0037.4144.53
60.Daszkiewicz Mikołaj SO04SMS Oświęcim1:27.27258-41.4745.80
61.Kołodziejczyk Eryk SO04SMS Oświęcim1:31.49224-41.8949.60


<< TOP >>
Konkurencja 36
2/12/2017 - 17:26
Kobiet, 800m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Andrzejewska Kamila SL99SMS Lublin8:52.5372935,00
100m:
200m:
1:04.78
2:12.06
1:04.78
1:07.28
300m:
400m:
3:19.29
4:26.32
1:07.23
1:07.03
500m:
600m:
5:33.10
6:40.44
1:06.78
1:07.34
700m:
800m:
7:47.14
8:52.53
1:06.70
1:05.39
2.Margula Weronika00SMS Szczecin8:52.6372833,00
100m:
200m:
1:05.03
2:11.77
1:05.03
1:06.74
300m:
400m:
3:19.02
4:26.44
1:07.25
1:07.42
500m:
600m:
5:34.07
6:41.13
1:07.63
1:07.06
700m:
800m:
7:47.55
8:52.63
1:06.42
1:05.08
3.Jaszczuk Ewa SOL02SMS Olsztyn8:57.4670932,00
100m:
200m:
1:04.28
2:11.35
1:04.28
1:07.07
300m:
400m:
3:19.31
4:27.61
1:07.96
1:08.30
500m:
600m:
5:35.45
6:43.47
1:07.84
1:08.02
700m:
800m:
7:51.01
8:57.46
1:07.54
1:06.45
4.Baryła Julia00SMS Szczecin8:58.3570531,00
100m:
200m:
1:04.77
2:11.39
1:04.77
1:06.62
300m:
400m:
3:18.57
4:26.21
1:07.18
1:07.64
500m:
600m:
5:34.34
6:42.53
1:08.13
1:08.19
700m:
800m:
7:51.17
8:58.35
1:08.64
1:07.18
5.Pisarek Justyna SO00SMS Oświęcim8:58.9570330,00
100m:
200m:
1:04.97
2:12.42
1:04.97
1:07.45
300m:
400m:
3:20.28
4:28.30
1:07.86
1:08.02
500m:
600m:
5:36.47
6:44.48
1:08.17
1:08.01
700m:
800m:
7:52.59
8:58.95
1:08.11
1:06.36
6.Paradowska Kinga SB01SMS Bydgoszcz9:00.1869829,00
100m:
200m:
1:06.09
2:14.87
1:06.09
1:08.78
300m:
400m:
3:23.80
4:32.78
1:08.93
1:08.98
500m:
600m:
5:40.48
6:47.50
1:07.70
1:07.02
700m:
800m:
7:54.62
9:00.18
1:07.12
1:05.56
7.Cynarska Weronika03SMS Warszawa9:02.4569028,00
100m:
200m:
1:05.87
2:14.17
1:05.87
1:08.30
300m:
400m:
3:22.26
4:30.32
1:08.09
1:08.06
500m:
600m:
5:38.61
6:46.88
1:08.29
1:08.27
700m:
800m:
7:55.32
9:02.45
1:08.44
1:07.13
8.Kossakowska Dominika SWR01SMS Wrocław9:03.1768727,00
100m:
200m:
1:05.03
2:13.99
1:05.03
1:08.96
300m:
400m:
3:22.58
4:31.83
1:08.59
1:09.25
500m:
600m:
5:40.80
6:50.58
1:08.97
1:09.78
700m:
800m:
7:58.44
9:03.17
1:07.86
1:04.73
9.Krauze Alicja SO01SMS Oświęcim9:03.2768626,00
100m:
200m:
1:05.52
2:14.82
1:05.52
1:09.30
300m:
400m:
3:23.77
4:33.03
1:08.95
1:09.26
500m:
600m:
5:41.45
6:49.61
1:08.42
1:08.16
700m:
800m:
7:57.86
9:03.27
1:08.25
1:05.41
10.Szafrańska Julia SOc00SMS Ostrowiec Św.9:06.8067325,00
100m:
200m:
1:05.16
2:13.38
1:05.16
1:08.22
300m:
400m:
3:22.43
4:31.93
1:09.05
1:09.50
500m:
600m:
5:41.25
6:50.39
1:09.32
1:09.14
700m:
800m:
7:59.28
9:06.80
1:08.89
1:07.52
11.Włodarczyk Agnieszka SB01SMS Bydgoszcz9:11.3865724,00
100m:
200m:
1:05.92
2:15.02
1:05.92
1:09.10
300m:
400m:
3:23.93
4:32.71
1:08.91
1:08.78
500m:
600m:
5:42.80
6:53.55
1:10.09
1:10.75
700m:
800m:
8:04.33
9:11.38
1:10.78
1:07.05
12.Miciak Agata02SMS Gorzów Wlkp.9:18.0963323,00
100m:
200m:
1:06.16
2:15.93
1:06.16
1:09.77
300m:
400m:
3:26.38
4:37.37
1:10.45
1:10.99
500m:
600m:
5:48.21
6:59.07
1:10.84
1:10.86
700m:
800m:
8:09.61
9:18.09
1:10.54
1:08.48
13.Łysakowska Julia01SMS Lublin9:18.1463322,00
100m:
200m:
1:06.06
2:15.29
1:06.06
1:09.23
300m:
400m:
3:26.04
4:36.82
1:10.75
1:10.78
500m:
600m:
5:47.28
6:57.97
1:10.46
1:10.69
700m:
800m:
8:08.86
9:18.14
1:10.89
1:09.28
14.Zarembik Katarzyna SR02SMS Racibórz9:25.3460921,00
100m:
200m:
1:06.56
2:17.59
1:06.56
1:11.03
300m:
400m:
3:29.78
4:42.77
1:12.19
1:12.99
500m:
600m:
5:54.82
7:05.72
1:12.05
1:10.90
700m:
800m:
8:16.43
9:25.34
1:10.71
1:08.91
15.Kulik Wiktoria SOL03SMS Olsztyn9:28.3060020,00
100m:
200m:
1:08.11
2:19.74
1:08.11
1:11.63
300m:
400m:
3:31.81
4:43.56
1:12.07
1:11.75
500m:
600m:
5:54.79
7:06.20
1:11.23
1:11.41
700m:
800m:
8:17.43
9:28.30
1:11.23
1:10.87
16.Jasiorska Aleksandra SWwa02SMS Warszawa9:31.1559119,00
100m:
200m:
1:05.61
2:15.94
1:05.61
1:10.33
300m:
400m:
3:27.67
4:40.55
1:11.73
1:12.88
500m:
600m:
5:53.27
7:06.27
1:12.72
1:13.00
700m:
800m:
8:19.66
9:31.15
1:13.39
1:11.49
17.Łuczak Dominika02SMS Zielona Góra9:32.1258818,00
100m:
200m:
1:07.96
2:20.38
1:07.96
1:12.42
300m:
400m:
3:33.02
4:45.62
1:12.64
1:12.60
500m:
600m:
5:57.85
7:10.73
1:12.23
1:12.88
700m:
800m:
8:23.63
9:32.12
1:12.90
1:08.49
18.Kulisiewicz Adrianna02SMS Kraków9:33.8758217,00
100m:
200m:
1:07.42
2:19.10
1:07.42
1:11.68
300m:
400m:
3:31.77
4:45.11
1:12.67
1:13.34
500m:
600m:
5:57.19
7:09.99
1:12.08
1:12.80
700m:
800m:
8:23.00
9:33.87
1:13.01
1:10.87
19.Molenda Dominika03SMS Gdańsk9:34.7058016,00
100m:
200m:
1:07.41
2:19.31
1:07.41
1:11.90
300m:
400m:
3:31.70
4:44.10
1:12.39
1:12.40
500m:
600m:
5:57.02
7:10.21
1:12.92
1:13.19
700m:
800m:
8:23.64
9:34.70
1:13.43
1:11.06
20.Śmietana Karolina01SMS Kraków9:35.5657715,00
100m:
200m:
1:07.43
2:19.74
1:07.43
1:12.31
300m:
400m:
3:32.65
4:46.34
1:12.91
1:13.69
500m:
600m:
6:00.02
7:14.31
1:13.68
1:14.29
700m:
800m:
8:28.07
9:35.56
1:13.76
1:07.49
21.Błajet Oliwia SP00SMS Poznań9:37.2657214,00
100m:
200m:
1:08.41
2:20.30
1:08.41
1:11.89
300m:
400m:
3:32.11
4:43.81
1:11.81
1:11.70
500m:
600m:
5:56.03
7:08.98
1:12.22
1:12.95
700m:
800m:
8:23.51
9:37.26
1:14.53
1:13.75
22.Smętek Wiktoria SR01SMS Racibórz9:40.8856113,00
100m:
200m:
1:09.58
2:23.47
1:09.58
1:13.89
300m:
400m:
3:37.23
4:50.99
1:13.76
1:13.76
500m:
600m:
6:03.41
7:16.24
1:12.42
1:12.83
700m:
800m:
8:29.08
9:40.88
1:12.84
1:11.80
23.Malinowska Zuzanna00SMS Wrocław9:43.9955212,00
100m:
200m:
1:09.27
2:23.40
1:09.27
1:14.13
300m:
400m:
3:36.99
4:50.75
1:13.59
1:13.76
500m:
600m:
6:04.53
7:18.70
1:13.78
1:14.17
700m:
800m:
8:31.90
9:43.99
1:13.20
1:12.09
24.Kurasińska Oliwia SOc02SMS Ostrowiec Św.9:52.3352911,00
100m:
200m:
1:10.50
2:24.13
1:10.50
1:13.63
300m:
400m:
3:38.09
4:52.31
1:13.96
1:14.22
500m:
600m:
6:06.54
7:21.63
1:14.23
1:15.09
700m:
800m:
8:37.27
9:52.33
1:15.64
1:15.06
25.Czepulanis Alicja02SMS Gorzów Wlkp.9:59.2651110,00
100m:
200m:
1:09.62
2:25.35
1:09.62
1:15.73
300m:
400m:
3:41.89
4:58.23
1:16.54
1:16.34
500m:
600m:
6:14.68
7:31.92
1:16.45
1:17.24
700m:
800m:
8:47.66
9:59.26
1:15.74
1:11.60
26.Weckwert Iga04SMS Gdańsk9:59.725109,00
100m:
200m:
1:10.92
2:26.89
1:10.92
1:15.97
300m:
400m:
3:44.02
5:01.15
1:17.13
1:17.13
500m:
600m:
6:16.26
7:32.13
1:15.11
1:15.87
700m:
800m:
8:47.22
9:59.72
1:15.09
1:12.50
27.Tyndzik Maria03SMS Warszawa Bielany10:35.474298,00
100m:
200m:
1:11.94
2:29.88
1:11.94
1:17.94
300m:
400m:
3:49.79
5:10.44
1:19.91
1:20.65
500m:
600m:
6:32.07
7:54.34
1:21.63
1:22.27
700m:
800m:
9:16.85
10:35.47
1:22.51
1:18.62
28.Tyndzik Eleonora03SMS Warszawa Bielany10:42.094167,00
100m:
200m:
1:14.17
2:36.13
1:14.17
1:21.96
300m:
400m:
3:57.18
5:19.21
1:21.05
1:22.03
500m:
600m:
6:41.35
8:03.01
1:22.14
1:21.66
700m:
800m:
9:24.78
10:42.09
1:21.77
1:17.31


<< TOP >>
Konkurencja 37
2/12/2017 - 18:09
Chłopców, 1500m dowolny18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.Druż.
1.Dutkowiak Wojciech SWR00SMS Wrocław15:13.1480135,00
100m:
200m:
300m:
400m:
57.60
1:58.75
2:59.98
4:01.09
57.60
1:01.15
1:01.23
1:01.11
500m:
600m:
700m:
800m:
5:02.36
6:03.64
7:05.04
8:06.17
1:01.27
1:01.28
1:01.40
1:01.13
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:07.78
10:09.07
11:10.47
12:11.74
1:01.61
1:01.29
1:01.40
1:01.27
1300m:
1400m:
1500m:
13:13.04
14:13.93
15:13.14
1:01.30
1:00.89
59.21
2.Kiełczewski Amadeusz00SMS Szczecin15:42.8772733,00
100m:
200m:
300m:
400m:
57.00
1:58.71
3:00.85
4:03.64
57.00
1:01.71
1:02.14
1:02.79
500m:
600m:
700m:
800m:
5:07.00
6:10.41
7:13.73
8:17.43
1:03.36
1:03.41
1:03.32
1:03.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:21.02
10:24.59
11:28.48
12:32.16
1:03.59
1:03.57
1:03.89
1:03.68
1300m:
1400m:
1500m:
13:36.15
14:40.02
15:42.87
1:03.99
1:03.87
1:02.85
3.Kalkowski Dawid SOL00SMS Olsztyn15:49.5071232,00
100m:
200m:
300m:
400m:
59.35
2:02.61
3:05.95
4:09.41
59.35
1:03.26
1:03.34
1:03.46
500m:
600m:
700m:
800m:
5:12.84
6:16.10
7:19.78
8:23.23
1:03.43
1:03.26
1:03.68
1:03.45
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:27.09
10:30.42
11:33.66
12:37.73
1:03.86
1:03.33
1:03.24
1:04.07
1300m:
1400m:
1500m:
13:41.62
14:46.06
15:49.50
1:03.89
1:04.44
1:03.44
4.Dominiak Kacper SWR00SMS Wrocław15:49.6971231,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.02
2:03.62
3:07.63
4:11.45
1:00.02
1:03.60
1:04.01
1:03.82
500m:
600m:
700m:
800m:
5:15.13
6:18.97
7:22.43
8:26.14
1:03.68
1:03.84
1:03.46
1:03.71
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:29.75
10:33.20
11:37.45
12:41.07
1:03.61
1:03.45
1:04.25
1:03.62
1300m:
1400m:
1500m:
13:44.60
14:48.53
15:49.69
1:03.53
1:03.93
1:01.16
5.Małyska Bartosz SL99SMS Lublin15:55.2069930,00
100m:
200m:
300m:
400m:
59.47
2:02.06
3:04.44
4:07.14
59.47
1:02.59
1:02.38
1:02.70
500m:
600m:
700m:
800m:
5:10.40
6:13.82
7:17.34
8:20.48
1:03.26
1:03.42
1:03.52
1:03.14
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:24.54
10:29.35
11:34.51
12:39.87
1:04.06
1:04.81
1:05.16
1:05.36
1300m:
1400m:
1500m:
13:45.54
14:50.22
15:55.20
1:05.67
1:04.68
1:04.98
6.Szarpak Marcin SO01SMS Oświęcim15:55.7269829,00
100m:
200m:
300m:
400m:
59.62
2:03.75
3:07.54
4:12.18
59.62
1:04.13
1:03.79
1:04.64
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.58
6:20.25
7:24.54
8:28.07
1:04.40
1:03.67
1:04.29
1:03.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:32.40
10:36.08
11:40.72
12:44.49
1:04.33
1:03.68
1:04.64
1:03.77
1300m:
1400m:
1500m:
13:48.86
14:52.92
15:55.72
1:04.37
1:04.06
1:02.80
7.Chałat Stanisław SL99SMS Lublin16:03.1568228,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.08
2:05.21
3:09.39
4:14.14
1:01.08
1:04.13
1:04.18
1:04.75
500m:
600m:
700m:
800m:
5:18.76
6:23.42
7:28.41
8:33.20
1:04.62
1:04.66
1:04.99
1:04.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:38.10
10:42.78
11:47.11
12:51.80
1:04.90
1:04.68
1:04.33
1:04.69
1300m:
1400m:
1500m:
13:56.78
15:01.42
16:03.15
1:04.98
1:04.64
1:01.73
8.Mayerberg Kacper SO00SMS Oświęcim16:05.2067827,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.54
2:04.65
3:08.31
4:12.63
1:00.54
1:04.11
1:03.66
1:04.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:17.20
6:21.89
7:26.37
8:31.27
1:04.57
1:04.69
1:04.48
1:04.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:36.38
10:40.97
11:46.13
12:51.34
1:05.11
1:04.59
1:05.16
1:05.21
1300m:
1400m:
1500m:
13:56.94
15:02.46
16:05.20
1:05.60
1:05.52
1:02.74
9.Bugała Krzysztof01SMS Szczecin16:06.2767626,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.58
2:03.78
3:07.38
4:11.59
1:00.58
1:03.20
1:03.60
1:04.21
500m:
600m:
700m:
800m:
5:16.48
6:21.16
7:26.35
8:31.94
1:04.89
1:04.68
1:05.19
1:05.59
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:37.73
10:43.18
11:48.03
12:52.81
1:05.79
1:05.45
1:04.85
1:04.78
1300m:
1400m:
1500m:
13:58.17
15:03.24
16:06.27
1:05.36
1:05.07
1:03.03
10.Rytter Igor01SMS Warszawa Bielany16:18.4565125,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.26
2:03.88
3:08.72
4:14.32
1:00.26
1:03.62
1:04.84
1:05.60
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.84
6:25.66
7:31.81
8:38.03
1:05.52
1:05.82
1:06.15
1:06.22
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:44.25
10:50.46
11:56.57
13:03.27
1:06.22
1:06.21
1:06.11
1:06.70
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.87
15:16.10
16:18.45
1:06.60
1:06.23
1:02.35
11.Zaremba Jakub01SMS Warszawa Bielany16:18.4865124,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.47
2:05.81
3:11.07
4:16.29
1:01.47
1:04.34
1:05.26
1:05.22
500m:
600m:
700m:
800m:
5:21.80
6:27.57
7:33.83
8:40.20
1:05.51
1:05.77
1:06.26
1:06.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.29
10:52.51
11:57.36
13:03.07
1:06.09
1:06.22
1:04.85
1:05.71
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.54
15:15.43
16:18.48
1:06.47
1:05.89
1:03.05
12.Bruzdewicz Hubert SOL02SMS Olsztyn16:18.8765023,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.30
2:05.29
3:10.00
4:14.41
1:00.30
1:04.99
1:04.71
1:04.41
500m:
600m:
700m:
800m:
5:19.46
6:25.54
7:31.12
8:37.18
1:05.05
1:06.08
1:05.58
1:06.06
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.17
10:50.14
11:56.93
13:03.00
1:05.99
1:06.97
1:06.79
1:06.07
1300m:
1400m:
1500m:
14:09.42
15:15.52
16:18.87
1:06.42
1:06.10
1:03.35
13.Mencel Miłosz SR02SMS Racibórz16:19.2964922,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.24
2:07.12
3:12.85
4:18.68
1:01.24
1:05.88
1:05.73
1:05.83
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.77
6:29.21
7:34.71
8:41.08
1:05.09
1:05.44
1:05.50
1:06.37
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:47.46
10:53.53
11:59.70
13:05.57
1:06.38
1:06.07
1:06.17
1:05.87
1300m:
1400m:
1500m:
14:11.32
15:16.48
16:19.29
1:05.75
1:05.16
1:02.81
14.Komosa Maciej99SMS Warszawa16:20.3764721,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.59
2:05.96
3:11.34
4:16.59
1:01.59
1:04.37
1:05.38
1:05.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.13
6:28.18
7:34.39
8:40.42
1:05.54
1:06.05
1:06.21
1:06.03
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:46.43
10:52.52
11:57.92
13:03.71
1:06.01
1:06.09
1:05.40
1:05.79
1300m:
1400m:
1500m:
14:10.16
15:16.66
16:20.37
1:06.45
1:06.50
1:03.71
15.Smul Błażej99SMS Aleksandrów Ł.16:20.5264720,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.78
2:06.98
3:12.82
4:19.07
1:01.78
1:05.20
1:05.84
1:06.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.99
6:31.35
7:37.83
8:44.01
1:05.92
1:06.36
1:06.48
1:06.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:50.13
10:57.00
12:03.04
13:08.36
1:06.12
1:06.87
1:06.04
1:05.32
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.91
15:19.15
16:20.52
1:05.55
1:05.24
1:01.37
16.Wilk Jakub SOc02SMS Ostrowiec Św.16:21.2464519,00
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.39
2:08.07
3:13.31
4:18.94
1:02.39
1:05.68
1:05.24
1:05.63
500m:
600m:
700m:
800m:
5:25.12
6:31.19
7:37.44
8:43.61
1:06.18
1:06.07
1:06.25
1:06.17
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:49.75
10:56.65
12:02.22
13:07.88
1:06.14
1:06.90
1:05.57
1:05.66
1300m:
1400m:
1500m:
14:13.24
15:18.74
16:21.24
1:05.36
1:05.50
1:02.50
17.Kłaput Bartosz00SMS Kraków