Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  25. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  26. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  27. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  28. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  29. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  30. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  31. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  32. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  33. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi


Arena Grand Prix Puchar Polski
Oświęcim, 27 - 28/10/2018


1 - Arena Grand Prix Puchar Polski BLOK I27/10/2018 - 8:30


Konkurencja 1
27/10/2018 - 8:30
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika01AZS AWF Katowice2:00.2777429.1731.1730.1029.83
2.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice2:02.6273030.0831.5430.9930.01
3.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:02.7372829.2931.2531.4630.73
4.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin2:02.8172729.8331.1731.2030.61
5.Klonowska Julia00G-8 Bielany Warszawa2:03.3671729.5931.5430.6231.61
6.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź2:03.9670629.5631.6331.4931.28
7.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin2:04.5269729.0731.8732.1931.39
8.Nita Daria01Korona Kraków2:04.7169429.6331.8232.1031.16
9.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:05.0168928.7831.3232.3432.57
10.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin2:05.1768629.8632.1731.9131.23
11.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin2:05.2768529.2332.1532.2031.69
12.Bart Patrycja97Pałac Młodzieży Katowice2:08.1164029.9632.8533.4331.87
Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa2:08.1164030.5533.2731.9532.34
14.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa2:08.3163729.9932.5332.9132.88
15.Lewandowska Natalia01Unia Oświęcim2:08.3363729.8932.3033.3332.81
16.Jaszczuk Ewa02Kormoran Olsztyn2:08.6263230.5132.5132.9532.65
17.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:09.1562530.2832.5533.2633.06
18.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin2:09.1762430.1332.9533.6132.48
19.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:09.3462230.5132.7833.1432.91
20.Pisarek Justyna00Unia Oświęcim2:09.3562229.9832.7533.5533.07
21.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice2:10.2560930.7333.2833.6732.57
22.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk2:10.4560630.3832.9633.8533.26
23.Łysakowska Julia01AZS UMCS Lublin2:10.7560230.4933.0433.6333.59
24.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź2:10.8260130.6233.1334.0233.05
25.Kusion Weronika02Unia Oświęcim2:11.0059930.7333.5234.2632.49
26.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:11.4659230.5934.5434.5531.78
27.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:11.5659131.4233.3133.8033.03
28.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa2:11.7258930.0632.6133.8435.21
Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa2:11.7258931.1533.7633.9632.85
30.Kuziów Martyna03Unia Oświęcim2:11.9058630.7233.2033.7834.20
31.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa2:12.1058430.4833.8934.2133.52
32.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:12.2858130.4733.1834.3934.24
33.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:12.3558030.7632.8934.3634.34
34.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk2:12.5157830.5733.0034.4734.47
35.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna2:12.6457730.6234.0334.3233.67
36.Iżycka Marta00AZS AGH Kraków2:12.8957331.2533.5634.3933.69
37.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:12.9157331.0033.6934.6633.56
38.Fuks Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:13.0457130.8133.9434.5833.71
39.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów2:13.0857131.0634.5134.3033.21
40.Wilczek Renata04Płetwal Zakopane2:13.2056930.6433.8634.9833.72
41.Sczogiel Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:14.7255031.1634.5934.6634.31
42.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżów2:15.1554532.2134.4634.5533.93
43.Suchecka Katarzyna99AZS UMCS Lublin2:15.6953930.7734.5635.5734.79
44.Żak Amelia04Unia Oświęcim2:15.9353631.2734.4635.3634.84
45.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa2:16.1553330.8534.7535.8634.69
46.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz2:16.1753331.1334.2435.6735.13
47.Malarz Maja04Victoria Kozy2:16.3653132.1034.8534.9534.46
48.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk2:16.5352931.3835.2135.2234.72
49.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.5452931.9434.1535.5234.93
50.Bylińska Agnieszka02Żabianka Gdańsk2:16.7552631.5435.3235.3834.51
51.Zajączkowska Ewa04Trójka Łódź2:17.0452332.3235.4135.6133.70
52.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry2:17.1652131.7935.4035.1934.78
53.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa2:17.2452031.0334.3636.2235.63
54.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim2:17.2852032.2134.9735.3134.79
55.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim2:17.7351531.8935.0636.1634.62
56.Zbrojewska Zofia03Trójka Łódź2:17.7951431.7334.8335.3435.89
57.Wąsik Julia03Unia Oświęcim2:17.9851232.6435.7336.1733.44
58.Gazda Małgorzata04Olimpijczyk 23 Lublin2:18.3150832.2235.2536.1434.70
59.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa2:18.3250831.4536.1635.2735.44
60.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk2:18.6250532.0635.5536.1734.84
61.Kowalska Wiktoria04Unia Oświęcim2:20.0549032.6135.4936.1235.83
62.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica2:20.1448932.1636.0036.5435.44
63.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice2:20.1648932.2835.7736.6635.45
64.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim2:20.6948332.3936.3636.6535.29
65.Kumor Aleksandra03Unia Oświęcim2:21.0547933.1235.7436.6135.58
66.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn2:21.3647632.7636.0435.7936.77
67.Kowacka Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:22.1646831.9136.1537.4236.68
68.Nowak Jagoda02Wodnik Siemianowice Śl.2:23.4545632.5936.5037.4036.96
69.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim2:23.9845133.0936.6537.6636.58
70.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:25.8443433.6836.3138.0537.80
71.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:27.7641734.3437.3038.3137.81
72.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:27.9041633.3437.3639.6837.52
73.Kowalska Julia04Unia Oświęcim2:29.9139934.3839.5538.9037.08
74.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała2:36.4835134.8938.7041.1541.74
75.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry2:36.6435034.3839.2442.0041.02


<< TOP >>
Konkurencja 2
27/10/2018 - 8:45
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa1:46.9780125.3727.4426.9227.24
2.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1:49.5174725.7427.7628.1627.85
3.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa1:50.0873525.4527.9327.9928.71
4.Wojdak Wojciech96BOSiR Brzesko1:50.1073525.8327.6928.2328.35
5.Hołub Jan96Śląsk Wrocław1:50.2173225.9928.3028.4927.43
6.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa1:50.3473026.1228.3227.5528.35
7.Klich Kacper94AZS UMCS Lublin1:51.4370926.2328.3128.5428.35
8.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa1:51.4870826.3828.7428.7627.60
9.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa1:51.9569925.5928.3328.5529.48
10.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn1:52.1569526.2028.1728.5429.24
11.Komorowski Jan01Trójka Łódź1:52.2469326.8429.0328.8827.49
12.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa1:52.6268626.0928.4629.0229.05
13.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:53.0767826.8628.7629.0028.45
14.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej1:53.2467526.2928.8129.3128.83
15.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.1:53.4167225.2228.6530.0329.51
16.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin1:53.6266826.8629.2229.0828.46
17.Jura Maciej96AZS AWF Warszawa1:53.8766426.4028.7929.8528.83
18.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:53.8866426.9228.9829.4528.53
19.Gąstał Jan03Warszawianka Wodny Park W-wa1:54.0066226.1629.1129.8528.88
20.Jemielita Oskar01Orka Ciechanów1:54.0766126.5428.7829.4129.34
21.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź1:54.1366026.8928.9029.4628.88
22.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków1:54.1565925.6429.0130.5228.98
23.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:54.4065526.4529.0029.3229.63
24.Krzywnicki Adrian01Orka Ciechanów1:54.4665426.2228.8629.6629.72
25.Butkiewicz Władysław00AZS AWF Katowice1:54.5265326.7629.1429.8128.81
26.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:54.7165027.3028.9529.4629.00
27.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice1:54.7464926.4128.5929.6630.08
28.Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa1:54.9664526.6329.1829.9029.25
29.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków1:55.0664426.9029.3229.2829.56
30.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:55.2064127.5529.2129.4129.03
31.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa1:55.2564027.0629.2729.9328.99
32.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:55.4263827.6429.6929.6728.42
33.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:55.5463626.9029.7829.9828.88
34.Mościcki Jakub01Kormoran Olsztyn1:55.5763526.4828.9530.0630.08
35.Chodulski Jakub00Skarpa Lublin1:55.5963527.6129.4929.8028.69
36.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:55.6263427.1029.3729.7529.40
37.Róg Adrian01Sokół Rzeszów1:55.7363327.1229.8929.9228.80
38.Stec Kacper99AZS AWF Katowice1:55.7563226.9429.2729.9129.63
39.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk1:56.0062827.3329.3829.8029.49
40.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:56.2162526.9629.7130.3329.21
41.Bruzdewicz Hubert02Kormoran Olsztyn1:56.3262327.2729.5930.3129.15
42.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa1:56.3962227.6929.3529.5929.76
43.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin1:56.4362125.8429.0430.9330.62
44.Oller Krzysztof00Kormoran Olsztyn1:56.8961427.5830.1130.2029.00
45.Rozmysłowski Eryk02GOS Raszyn1:56.9961227.2230.1030.4129.26
46.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin1:57.2260926.6628.9430.6730.95
47.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:57.2460826.5628.6330.1831.87
48.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:57.2660827.0929.7431.4728.96
49.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:57.3560727.2029.8330.5629.76
50.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:57.4460527.9829.6030.2529.61
51.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn1:57.6960128.2829.5329.7030.18
52.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin1:57.8359927.6829.9030.6929.56
53.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim1:57.9459827.6129.8231.2629.25
54.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa1:58.0159727.3229.6330.6330.43
55.Walczysko Jakub00AZS UMCS Lublin1:58.1059527.5030.2130.2030.19
56.Balcerak Jakub00Trójka Łódź1:58.1559426.9430.2831.0529.88
57.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane1:58.1759426.8529.8130.9530.56
58.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków1:58.3059227.0729.8830.8930.46
59.Chałat Stanisław99AZS UMCS Lublin1:58.3359227.7130.0130.4230.19
60.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.1:58.4359026.7530.6231.0030.06
61.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:58.5358927.4929.8130.4330.80
62.Janiczuk Patryk02Lider Chełm1:58.6458726.8930.7730.6830.30
63.Mayerberg Kacper00Unia Oświęcim1:58.7558527.7430.0430.7130.26
64.Kalkan Jakub04Jedność 32 Przyszowice1:58.8058528.1430.3130.1330.22
65.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej1:58.9258327.8430.0130.5730.50
66.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec1:58.9858226.9930.0830.7331.18
67.Rytter Igor01G-8 Bielany Warszawa1:59.0558127.6230.1430.8530.44
68.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice1:59.0758127.1830.3331.0430.52
69.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice1:59.1258027.0029.6929.7332.70
70.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:59.2157927.7430.2130.9230.34
71.Fajkowski Piotr01Trójka Łódź1:59.4857527.7430.3330.7730.64
72.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź1:59.6257327.6730.1731.2630.52
73.Rożenek Patryk02Górnik Radlin1:59.7157127.8430.6730.8530.35
74.Malarz Marcin03Unia Oświęcim1:59.9556827.7329.7530.6031.87
75.Popiołek Dawid02Skarpa Lublin2:00.0656627.8130.4131.2930.55
76.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz2:00.1356526.6629.9231.3032.25
77.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry2:00.2056528.0930.7531.2430.12
78.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik2:00.3456328.1130.4630.7031.07
79.Mikoś Dawid02Trójka Łódź2:00.3556227.3330.2631.6431.12
80.Białecki Jan02Warszawianka Wodny Park W-wa2:00.4156227.1330.3831.5231.38
81.Pacławski Jakub00Aqua Sport Rzeszów2:00.4256127.9230.3931.1230.99
82.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin2:00.4356127.2329.6730.9932.54
83.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.5356027.6530.9931.4030.49
84.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa2:00.6055928.2730.6531.2230.46
85.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia2:00.6355827.2430.3231.4231.65
86.Jasionowski Mikołaj01TP Zielona Góra2:00.6855827.9230.5630.8731.33
87.Woźniak Kamil00Fregata Kolbuszowa2:00.7455728.0030.5830.6631.50
88.Olczak Kacper04Trójka Łódź2:01.1755128.2730.9731.2530.68
89.Major Daniel01Unia Oświęcim2:01.1855128.0230.7131.5030.95
90.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice2:01.4454727.3030.6631.8531.63
91.Grzecza Michał04Skalar Słupsk2:01.9654027.7430.7031.9531.57
92.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa2:01.9754028.0631.1132.2730.53
93.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa2:02.0353928.0130.9631.6231.44
94.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa2:02.1453828.1831.3931.5431.03
Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice2:02.1453828.1230.8931.6431.49
96.Janecki Mateusz01Pałac Młodzieży Katowice2:02.1653827.7430.8431.5931.99
97.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:02.3253628.5130.6331.5031.68
98.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:02.4253427.5730.9431.9931.92
99.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa2:02.9152828.7530.2131.6532.30
Woźny Wiktor01Shark Rudna2:02.9152827.4931.6332.8330.96
101.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim2:03.1652528.6931.0331.9031.54
102.Mróz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin2:03.2452428.6231.4932.1231.01
103.Sieprawski Roch03Unia Oświęcim2:03.3552228.7131.7531.9930.90
104.Moryl Wojciech02MMKS Kędzierzyn-Koźle2:03.5052028.9331.3131.6931.57
105.Nowak Jan02BOSiR Brzesko2:03.5552028.0130.9932.7031.85
106.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:03.5752027.6031.0532.1632.76
107.Oszczak Norbert04Fenix Ożarów Maz.2:03.6351928.1131.3632.3331.83
108.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry2:04.6350628.4131.7832.5731.87
109.Rowiński Aleksander01Warszawianka Wodny Park W-wa2:04.9350327.6431.0232.7833.49
110.Chomiczewski Michał02AZS UMCS Lublin2:05.0650129.1332.5632.3131.06
111.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:05.1050128.3232.1132.7831.89
Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:05.1050128.5031.4632.5332.61
Barczyk Jan03Omega Olkusz2:05.1050128.2431.9232.7032.24
114.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim2:05.7249328.6132.0932.5432.48
115.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa2:05.7349328.5931.5632.7832.80
116.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.2:05.8649228.4031.9832.4133.07
117.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:06.4948429.3432.0032.9632.19
118.Juda Dominik04Unia Oświęcim2:06.5548429.5232.5533.1731.31
119.Piela Michał04Unia Oświęcim2:06.5948329.7032.9733.2530.67
120.Jędrzejewski Albert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:07.1547728.1132.0233.8633.16
121.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:08.0346729.1432.6033.4332.86
122.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:08.3446429.5132.6734.0232.14
123.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry2:08.6146129.4632.7933.9632.40
124.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry2:08.8645829.3233.3734.0432.13
125.Hanf Szymon03Korona Kraków2:09.1645528.9233.5735.2131.46
126.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:09.2545430.4532.0133.0533.74
127.Schreiber Patrick02SMS Victoria Racibórz2:09.4445229.3132.7333.8333.57
128.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:09.6645029.6532.4533.5534.01
129.Goryński Dawid00Orka Iława2:11.1343529.8832.9333.9834.34
130.Lisik Kacper03Shark Rudna2:11.8342829.0732.6434.8135.31
131.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry2:12.0642629.3633.9834.4634.26
132.Mielke Dawid02Delfin Cieszyn2:12.5942028.4233.3735.3435.46
133.Krysiak Kacper04Trójka Łódź2:13.5441230.6433.5834.6934.63
134.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:13.9240831.4833.9835.2133.25
135.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź2:14.0040731.9534.3334.4333.29
136.Cierpiał Wiktor04Unia Oświęcim2:14.0940629.8334.0435.8434.38
137.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.2:14.5240329.1134.5035.9634.95
138.Łysoniewski Oskar04Trójka Łódź2:14.9539930.7434.4335.2234.56
139.Boba Arkadiusz04Unia Oświęcim2:16.2638731.8835.1335.6733.58
140.Til Adam04UKP Ruda Śląska2:16.4538630.7034.5435.3635.85
141.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska2:16.6338431.7535.1336.1433.61
Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:16.6338431.1434.6935.9734.83
143.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa2:19.2636331.2035.3636.4936.21
144.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała2:20.8835031.0536.4537.7835.60
145.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa2:21.3434729.7636.4938.6336.46
146.Gąsior Tomasz04Wodnik Rawicz2:22.2634032.2135.6137.4337.01
147.Kołodziejczyk Eryk04Unia Oświęcim2:22.3534033.0036.5537.4035.40
148.Kowalski Maciej04Orka Iława2:23.3733232.3636.9337.0936.99


<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 8:58
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97Juvenia Wrocław1:06.5582231.2635.29
2.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:07.6578331.7935.86
3.Samuła Wiktoria99AZS UMCS Lublin1:09.7871332.8536.93
4.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:09.9970733.0736.92
5.Uryga Paulina95AZS AGH Kraków1:11.5666133.6437.92
6.Maruszczyk Beata00SMS Victoria Racibórz1:12.0464833.8938.15
7.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:12.3164134.2138.10
8.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.1:12.4263834.2538.17
9.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz1:12.7063134.5638.14
10.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec1:12.7363034.2438.49
11.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.1:12.9062534.3738.53
12.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów1:13.3561434.2639.09
13.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.1:14.3259035.1939.13
14.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej1:14.4358835.3539.08
15.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.5158635.1239.39
16.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.6458335.0739.57
17.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:14.8957735.3739.52
18.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin1:15.2956835.4039.89
19.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:15.9255436.0739.85
20.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim1:16.3254536.0740.25
21.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź1:16.3654435.9440.42
22.Oleszak Maja02TP Zielona Góra1:16.3954436.1440.25
23.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz1:16.7853535.5841.20
24.Zientarska Karolina02IKS Konstancin1:16.9953136.4940.50
25.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim1:17.5851936.9040.68
26.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:17.7551536.9840.77
27.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:17.8851336.4141.47
28.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim1:17.9051237.0440.86
29.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:17.9651136.4241.54
30.Bednarek Aleksandra98UKS SP-149 Łódź1:18.1750736.6741.50
31.Beruś Marta02AZS AWF Katowice1:18.2550636.6041.65
32.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa1:18.4050336.7441.66
33.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:18.8849437.6341.25
34.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława1:19.6747937.3642.31
35.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk1:19.7947738.7841.01
36.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:20.1647036.9343.23
37.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:20.3646737.6942.67
38.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:20.7346038.1342.60
39.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn1:21.2345238.7842.45
40.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz1:21.2745138.0543.22
41.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:21.3545038.0243.33
Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:21.3545038.2243.13
43.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa1:22.9542438.7644.19
44.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała1:23.2142039.3143.90
45.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:23.9840939.6744.31
46.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:24.0440840.1143.93
47.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:25.5138740.3745.14
48.Milewska Maja03Warszawianka Wodny Park W-wa1:33.5729643.5350.04

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 8:58
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:07.6578331.7935.86
2.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:09.9970733.0736.92
3.Maruszczyk Beata00SMS Victoria Racibórz1:12.0464833.8938.15
4.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz1:12.7063134.5638.14
5.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.1:12.9062534.3738.53
6.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów1:13.3561434.2639.09
7.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.6458335.0739.57
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin1:15.2956835.4039.89

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 8:58
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.1:12.4263834.2538.17
2.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.1:14.3259035.1939.13
3.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim1:16.3254536.0740.25
4.Oleszak Maja02TP Zielona Góra1:16.3954436.1440.25
5.Zientarska Karolina02IKS Konstancin1:16.9953136.4940.50
6.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim1:17.5851936.9040.68
7.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:17.7551536.9840.77
8.Beruś Marta02AZS AWF Katowice1:18.2550636.6041.65
9.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława1:19.6747937.3642.31
10.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz1:21.2745138.0543.22

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 8:58
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:12.3164134.2138.10
2.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej1:14.4358835.3539.08
3.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.5158635.1239.39
4.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:14.8957735.3739.52
5.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:15.9255436.0739.85
6.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz1:16.7853535.5841.20
7.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim1:17.9051237.0440.86
8.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:17.9651136.4241.54
9.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk1:19.7947738.7841.01
10.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:20.1647036.9343.23
11.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:20.3646737.6942.67
12.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:20.7346038.1342.60
13.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:21.3545038.0243.33
Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:21.3545038.2243.13
15.Milewska Maja03Warszawianka Wodny Park W-wa1:33.5729643.5350.04

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 8:58
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź1:16.3654435.9440.42
2.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:17.8851336.4141.47
3.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa1:18.4050336.7441.66
4.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:18.8849437.6341.25
5.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn1:21.2345238.7842.45
6.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa1:22.9542438.7644.19
7.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała1:23.2142039.3143.90
8.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:23.9840939.6744.31
9.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:24.0440840.1143.93
10.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:25.5138740.3745.14


<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 9:09
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa59.6780928.2631.41
2.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin59.9879628.1631.82
3.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków1:01.6473429.2932.35
4.Kusto Robert98AZS AWF Warszawa1:02.8269329.3333.49
5.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków1:03.0168729.5133.50
6.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź1:03.0268729.7533.27
7.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:03.1268330.1133.01
8.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:03.1968130.1033.09
9.Beberok Filip00TP Zielona Góra1:03.5267129.9733.55
10.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa1:03.5367029.6633.87
11.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz1:03.5966829.5834.01
12.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice1:03.6166829.7733.84
13.Nowak Kacper00Unia Oświęcim1:03.8066230.1533.65
14.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec1:04.0865330.1733.91
15.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:04.1265230.0434.08
16.Michalczyk Andrzej00Unia Oświęcim1:04.2864729.5234.76
17.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice1:04.5663929.8734.69
18.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:04.8463030.5234.32
19.Adamczak Jakub01Shark Rudna1:04.9362830.1034.83
20.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim1:05.0662430.9534.11
21.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:05.2062030.6634.54
22.Kała Mikołaj00Sikret Gliwice1:05.2961730.7434.55
23.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków1:05.4661329.9335.53
24.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków1:05.5661030.3835.18
25.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:05.6960631.6534.04
26.Sobiecki Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:05.7160629.7036.01
27.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:06.2059230.9435.26
28.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:06.4458630.9635.48
29.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:06.7757731.1935.58
30.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin1:07.3256331.7435.58
31.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.3456331.9035.44
32.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:07.4955931.7935.70
33.Rogulin Bogdan01G-8 Bielany Warszawa1:07.6355531.2836.35
34.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:07.6655531.5936.07
35.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice1:07.7255332.1935.53
36.Volodin Hryhorii99Warszawianka Wodny Park W-wa1:07.7755232.0735.70
37.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków1:08.0454531.8636.18
38.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:08.0554532.2335.82
39.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:08.2354131.7736.46
40.Półtorak Patryk02Lider Chełm1:08.2854031.8636.42
41.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia1:08.8252732.3336.49
42.Rokita Aleksander99AZS AGH Kraków1:09.0952131.9137.18
43.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:09.1052132.3336.77
44.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska1:09.6250932.2937.33
45.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:09.9450232.7837.16
46.Snoch Michał03Na Fali Bytom1:10.5049033.1437.36
47.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:10.5448933.2937.25
48.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:10.8348333.2337.60
49.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:11.3347333.8537.48
50.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:12.2145633.7538.46
51.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:12.5844933.7138.87
52.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz1:12.6844733.5939.09
53.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:12.9144333.1139.80
54.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.1:13.3243634.4438.88
55.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:13.3843535.1138.27
56.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:14.0042434.8839.12
57.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:14.0142435.2938.72
58.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź1:15.0340734.8940.14
59.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa1:15.3440235.3040.04
60.Walas Jan04Trójka Łódź1:17.5736836.4841.09
61.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała1:18.4235636.4541.97
62.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.8935035.6343.26
63.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź1:21.8131440.5041.31
64.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:26.6626441.0745.59
65.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa1:27.7225440.6247.10

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 9:09
Chłopców, 100m klasyczny

17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź1:03.0268729.7533.27
2.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:03.1968130.1033.09
3.Beberok Filip00TP Zielona Góra1:03.5267129.9733.55
4.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa1:03.5367029.6633.87
5.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz1:03.5966829.5834.01
6.Nowak Kacper00Unia Oświęcim1:03.8066230.1533.65
7.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec1:04.0865330.1733.91
8.Michalczyk Andrzej00Unia Oświęcim1:04.2864729.5234.76
9.Adamczak Jakub01Shark Rudna1:04.9362830.1034.83
10.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim1:05.0662430.9534.11
11.Kała Mikołaj00Sikret Gliwice1:05.2961730.7434.55
12.Sobiecki Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:05.7160629.7036.01
13.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:06.4458630.9635.48
14.Rogulin Bogdan01G-8 Bielany Warszawa1:07.6355531.2836.35
15.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:08.2354131.7736.46

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 9:09
Chłopców, 100m klasyczny

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:06.7757731.1935.58
2.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.3456331.9035.44
3.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:07.4955931.7935.70
4.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:07.6655531.5936.07
5.Półtorak Patryk02Lider Chełm1:08.2854031.8636.42
6.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia1:08.8252732.3336.49
7.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:09.1052132.3336.77
8.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska1:09.6250932.2937.33
9.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:10.8348333.2337.60
10.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:11.3347333.8537.48
11.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:12.9144333.1139.80

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 9:09
Chłopców, 100m klasyczny

15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:05.6960631.6534.04
2.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin1:07.3256331.7435.58
3.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:08.0554532.2335.82
4.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:09.9450232.7837.16
5.Snoch Michał03Na Fali Bytom1:10.5049033.1437.36
6.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:12.5844933.7138.87
7.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz1:12.6844733.5939.09

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 9:09
Chłopców, 100m klasyczny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:10.5448933.2937.25
2.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:12.2145633.7538.46
3.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.1:13.3243634.4438.88
4.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:13.3843535.1138.27
5.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:14.0042434.8839.12
6.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:14.0142435.2938.72
7.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź1:15.0340734.8940.14
8.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa1:15.3440235.3040.04
9.Walas Jan04Trójka Łódź1:17.5736836.4841.09
10.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała1:18.4235636.4541.97
11.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.8935035.6343.26
12.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź1:21.8131440.5041.31
13.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:26.6626441.0745.59
14.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa1:27.7225440.6247.10


<< TOP >>
Konkurencja 5
27/10/2018 - 9:18
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Zofia01G-8 Bielany Warszawa27.25716
2.Peda Paulina98AZS AWF Katowice27.29713
3.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin27.89667
Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin27.89667
5.Górecka Weronika00AZS AWF Warszawa27.99660
6.Dzwonnik Zuzanna00AZS Politechniki Łódzkiej28.44629
7.Świątek Joanna02Gryf Dębica28.58620
8.Domżalska Wiktoria00Jedynka Elbląg28.92599
9.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków29.05591
10.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów29.12586
11.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice29.18583
12.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim29.24579
13.Pisarczyk Amelia98AZS AGH Kraków29.41569
14.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów29.45567
15.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice29.50564
16.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin29.53562
17.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław29.58559
18.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin29.59559
Kułakowska Monika03Medyk Giżycko29.59559
Klonowska Julia00G-8 Bielany Warszawa29.59559
21.Wróbel Julia01AZS Politechniki Łódzkiej29.66555
22.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna29.68554
23.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa29.87543
24.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa29.88543
25.Łotowska Maja04G-8 Bielany Warszawa30.10531
26.Bart Patrycja97Pałac Młodzieży Katowice30.20526
27.Możdżan Milena03Shark Rudna30.23524
28.Zrobek Natalia99AZS Politechniki Łódzkiej30.26522
Mielczarek Sandra02G-8 Bielany Warszawa30.26522
30.Iżycka Marta00AZS AGH Kraków30.43514
31.Kukiełka Liliana02Orka Iława30.53509
32.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.30.54508
33.Sobuń Julia04Victoria Kozy30.55508
34.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim30.60505
35.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź30.65503
36.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin30.79496
37.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżów30.82494
38.Rosińska Karolina02Orka Gridziądz31.03485
39.Drażyk Natalia02Unia Oświęcim31.04484
40.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz31.06483
41.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz31.16478
42.Mikołajczyk Maja04UKS SP-149 Łódź31.26474
Bylińska Agnieszka02Żabianka Gdańsk31.26474
44.Gmiter Barbara04Barakuda Starachowice31.43466
45.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków31.52462
46.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa31.54461
47.Poznakowska Wiktoria03SMS Victoria Racibórz31.68455
48.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim31.69455
49.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz31.96443
50.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk32.26431
51.Maciaszczyk Weronika04UKS SP-149 Łódź32.29430
52.Zbrojewska Zofia03Trójka Łódź32.30430
53.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk32.75412
54.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk32.76412
55.Kaczanowska Maria01Żabianka Gdańsk32.82409
56.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.32.84409
57.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa32.89407
58.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława33.15397
59.Nowak Jagoda02Wodnik Siemianowice Śl.33.78375
60.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.33.94370
61.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa34.39356
62.Misiorny Julia04Trójka Łódź35.38327
63.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała35.52323
64.Andrzejwska Zuzanna03Korona Kraków36.80290
65.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry37.54273
DYSKW.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:19)


<< TOP >>
Konkurencja 6
27/10/2018 - 9:24
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Lassek Bartłomiej94AZS Politechniki Łódzkiej23.50798
2.Kaźmierczak Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów 23.92756
3.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice24.17733
4.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa24.32720
5.Ciężkowski Dominik96AZS AWF Warszawa24.78680
6.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa24.82677
7.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków24.92669
8.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.24.93668
9.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa24.95667
10.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa24.97665
11.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa25.04659
12.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.25.13652
13.Mitrus Paweł00G-8 Bielany Warszawa25.18648
14.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków25.24644
15.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn25.27642
16.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków25.28641
17.Krzywnicki Adrian01Orka Ciechanów25.35635
18.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry25.47627
19.Przybyła Kacper98AZS AWF Katowice25.53622
20.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice25.54621
21.Hołub Jan96Śląsk Wrocław25.55621
22.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa25.57619
23.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa25.63615
24.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków25.67612
25.Ciarczyński Janusz01Orka Iława25.68611
26.Borkowski Kacper00AZS UMCS Lublin25.74607
27.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa25.89596
28.Błański Piotr01Delfin Gdynia25.90596
29.Nowotny Dawid01G-8 Bielany Warszawa25.98590
30.Drozd Tymoteusz99AZS AWF Warszawa26.07584
Klich Kacper94AZS UMCS Lublin26.07584
32.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków26.23574
33.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.26.30569
Borsuk Łukasz01Fala Kraśnik26.30569
35.Sordyl Mateusz99AZS AWF Katowice26.37564
36.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin26.39563
37.Wituszyński Jakub02SMS Victoria Racibórz26.44560
38.Chmielowiec Łukasz00Nawa Skierniewice26.45559
39.Major Daniel01Unia Oświęcim26.46559
40.Guścin Eryk01Shark Rudna26.51556
41.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.26.59551
42.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane26.60550
43.Pacławski Jakub00Aqua Sport Rzeszów26.70544
44.Jemielita Oskar01Orka Ciechanów26.73542
45.Adamczak Jakub01Shark Rudna26.77540
46.Janiczuk Patryk02Lider Chełm26.83536
47.Sobieszuk Kacper02Skarpa Lublin26.86534
48.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz26.87534
49.Róg Adrian01Sokół Rzeszów27.02525
50.Białecki Jan02Warszawianka Wodny Park W-wa27.03524
51.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź27.08521
52.Sobota Jakub03Na Fali Bytom27.14518
53.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice27.18515
54.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin27.21514
55.Mróz Jakub00Na Fali Bytom27.24512
56.Chojnowski Tomasz02Warszawianka Wodny Park W-wa27.26511
57.Bliźniewski Franciszek02Trójka Łódź27.32508
58.Grzecza Michał04Skalar Słupsk27.35506
59.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz27.48499
Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn27.48499
61.Oller Krzysztof00Kormoran Olsztyn27.49498
62.Woźny Wiktor01Shark Rudna27.52497
63.Gumiński Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.55495
64.Woźniak Kamil00Fregata Kolbuszowa27.62491
65.Mróz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin27.73485
66.Barczyk Jan03Omega Olkusz27.82481
Chodulski Jakub00Skarpa Lublin27.82481
68.Rokita Aleksander99AZS AGH Kraków27.84480
69.Soborski Jakub02Omega Olkusz27.94474
70.Janecki Mateusz01Pałac Młodzieży Katowice28.09467
71.Moryl Wojciech02MMKS Kędzierzyn-Koźle28.18462
72.Barszczewski Maksymilian01G-8 Bielany Warszawa28.21461
73.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn28.22460
74.Abd El Razek Jakub02Warszawianka Wodny Park W-wa28.26459
75.Oszczak Norbert04Fenix Ożarów Maz.28.31456
76.Musiński Mikołaj02Orka Iława28.39452
Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska28.39452
78.Chomiczewski Michał02AZS UMCS Lublin28.52446
79.Bator Kacper00AZS AGH Kraków28.58443
Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin28.58443
81.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała28.63441
82.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz28.68439
83.Półtorak Patryk02Lider Chełm28.84431
84.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk29.03423
85.Mikoś Dawid02Trójka Łódź29.05422
86.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława29.15418
87.Hanf Szymon03Korona Kraków29.42406
88.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa29.51403
89.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa30.17377
90.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz30.37369
91.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa30.41368
92.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry30.47366
93.Boryczka Dominik04Wodnik Rawicz30.50365
94.Jonowski Michał04Orka Iława30.73357
95.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa30.88351
96.Krajewski Mateusz03Orka Iława31.02347
97.Lisik Kacper03Shark Rudna31.13343
98.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska31.28338
99.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry31.39334
100.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.31.45333
101.Dulniak Ryszard04G-8 Bielany Warszawa31.55329
102.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.31.63327
103.Cierpiał Wiktor04Unia Oświęcim31.73324
104.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.31.99316
105.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim32.08313
106.Kordziak Witold04G-8 Bielany Warszawa32.18310
107.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała32.26308
108.Kowalski Maciej04Orka Iława33.42277
109.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa34.01263
110.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.34.92243
DYSKW.Rowiński Dominik03Warszawianka Wodny Park W-wa
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 11:53)


<< TOP >>
Konkurencja 7
27/10/2018 - 9:31
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław2:05.9984729.4632.0332.2732.23
2.Górecka Weronika00AZS AWF Warszawa2:12.1773430.7332.9934.0134.44
3.Koluch Julia00Kapry-Armexim Pruszków2:14.3069932.6434.0234.0133.63
4.Herasimowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:15.0868732.1133.8734.5534.55
5.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz2:20.6560932.4934.6036.6836.88
6.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin2:20.7660732.9735.2937.2735.23
7.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:21.0360432.6035.7636.7435.93
8.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:22.0359133.6435.6636.6236.11
9.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa2:22.9058032.2035.5637.3437.80
10.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibórz2:23.5857233.5035.8937.1237.07
11.Sczogiel Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:24.2656433.6536.6937.4136.51
12.Wilczewska Aleksandra02Olimpia Lublin2:24.3556334.6736.4437.2436.00
13.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:24.9555633.8536.9137.6036.59
14.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.2:27.0853233.6336.0938.3838.98
15.Gąsior Oliwia03Shark Rudna2:27.1053234.0836.9539.0237.05
16.Suchecka Katarzyna99AZS UMCS Lublin2:27.4852834.0438.1238.5936.73
17.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk2:27.5152834.7538.4138.0736.28
18.Kaczanowska Maria01Żabianka Gdańsk2:28.0052234.2137.3038.3338.16
19.Dębska Julia04G-8 Bielany Warszawa2:29.1651033.9237.3639.2438.64
20.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk2:29.6950535.4437.9638.4437.85
21.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.2:29.7050534.8038.0139.0837.81
22.Kapcińska Maja02Unia Oświęcim2:30.1050135.8737.8138.2338.19
23.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa2:30.1450034.1537.8139.4638.72
24.Gazda Małgorzata04Olimpijczyk 23 Lublin2:30.7449435.2437.9339.2738.30
25.Oleszak Maja02TP Zielona Góra2:31.5548635.3438.0839.2338.90
26.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:33.8046536.2338.3240.1039.15
27.Zajączkowska Ewa04Trójka Łódź2:33.9246435.9838.4740.0039.47
28.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała2:35.1445336.0739.2140.3039.56
29.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:38.6642436.6539.3341.4541.23
30.Płoskonka Natalia04Delfin Cieszyn2:40.9340635.9939.8742.4142.66
31.Misiorny Julia04Trójka Łódź2:41.9239936.8140.4842.6242.01
32.Kowalska Julia04Unia Oświęcim2:44.7037938.6941.2742.8441.90


<< TOP >>
Konkurencja 8
27/10/2018 - 9:44
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa1:54.1679226.4728.5429.2329.92
2.Skierka Jakub98TP Zielona Góra1:58.0771628.5130.4929.5129.56
3.Balcerak Jakub00Trójka Łódź1:58.8370228.5730.7229.8629.68
4.Karolczak Jan01G-8 Bielany Warszawa1:58.9170027.9930.5630.9629.40
5.Miciul Michał00TP Zielona Góra1:58.9570029.1430.2530.1329.43
6.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa2:00.3267629.0630.2630.5530.45
7.Malec Mikołaj01Trójka Łódź2:00.7766928.9831.0831.1929.52
8.Zając Mateusz02SMS Victoria Racibórz2:03.8162129.4231.2731.6831.44
9.Mościcki Jakub01Kormoran Olsztyn2:04.6960729.3131.1131.6232.65
10.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa2:05.6259428.9832.1232.3932.13
11.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa2:06.0058929.6731.8732.8731.59
12.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin2:06.0958729.2432.6232.2631.97
13.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin2:06.1358729.3031.8932.4232.52
Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa2:06.1358728.9232.0232.5532.64
15.Suchański Przemysław01Unia Oświęcim2:06.2258629.3232.1432.8831.88
16.Rożenek Patryk02Górnik Radlin2:06.6558029.7232.2132.1432.58
17.Guścin Eryk01Shark Rudna2:07.0157529.5532.0933.1432.23
18.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa2:07.7656530.0532.5832.9332.20
19.Sieczek Oliwier04G-8 Bielany Warszawa2:07.8456428.8532.1833.2433.57
20.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa2:08.1655930.1931.8032.8133.36
21.Sienkiewicz Aleksander03TP Zielona Góra2:08.5555430.5232.5832.9532.50
22.Fajkowski Piotr01Trójka Łódź2:08.6755330.1932.5233.5632.40
23.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik2:08.8555030.5832.7633.4532.06
24.Walczysko Jakub00AZS UMCS Lublin2:08.9055030.4632.6333.9631.85
25.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:08.9654930.6132.4133.8932.05
26.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:09.0354830.0032.6434.0332.36
27.Błański Piotr01Delfin Gdynia2:09.4854229.4632.4033.7133.91
28.Gumiński Igor02Dwójka Morena Gdańsk2:09.5454230.5132.9732.9433.12
29.Woronko Krzysztof02Kormoran Olsztyn2:10.6952831.3932.9633.6732.67
30.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin2:10.7752730.9033.2633.5633.05
31.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa2:10.8852530.6333.1833.8333.24
32.Brączek Kacper03Unia Oświęcim2:11.4851830.7233.5833.9133.27
33.Sobota Jakub03Na Fali Bytom2:12.5350630.2833.3034.8134.14
34.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa2:12.7850331.2533.1734.6533.71
35.Opolka Kacper00Unia Oświęcim2:13.0050031.3833.5934.3833.65
36.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa2:13.9249032.1833.2334.2434.27
37.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:14.0948831.2334.1734.7233.97
38.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa2:14.1348831.2033.5234.5634.85
39.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin2:15.4347431.7234.4635.4633.79
40.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry2:15.6547231.3333.8535.4335.04
41.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk2:16.3346532.9634.5434.9733.86
42.Popiołek Dawid02Skarpa Lublin2:16.7446032.3734.5235.5334.32
43.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk2:16.9345932.6934.5434.9434.76
44.Rybiński Filip02Orka Iława2:17.0345830.9733.9036.1036.06
45.Alencynowicz Maciej02Unia Oświęcim2:17.2345631.1834.2235.4236.41
46.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa2:18.6544232.5535.2135.8035.09
47.Miodoński Mateusz03Unia Oświęcim2:19.2143630.6134.4836.4037.72
48.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:19.2643633.2335.2936.0334.71
49.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:19.3843533.5235.7735.4334.66
50.Łysoniewski Oskar04Trójka Łódź2:25.1238533.2637.0837.9336.85
51.Hanf Szymon03Korona Kraków2:26.0137834.2037.5338.4835.80
52.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz2:27.2636935.5937.2438.0436.39


<< TOP >>
Konkurencja 9
27/10/2018 - 9:59
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław1:00.3182227.1133.20
2.Sztandera Dominika97Juvenia Wrocław1:03.2271430.3032.92
3.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin1:03.2671229.3933.87
4.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:03.4270729.1034.32
5.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:03.7169730.0933.62
6.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica1:04.3767628.1636.21
7.Dzwonnik Zuzanna00AZS Politechniki Łódzkiej1:04.5167229.4835.03
8.Samuła Wiktoria99AZS UMCS Lublin1:05.2365031.8433.39
9.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:05.2564930.1635.09
10.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin1:05.5564030.5535.00
11.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków1:06.1462330.5535.59
12.Uryga Paulina95AZS AGH Kraków1:06.7560630.6436.11
13.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:06.9060231.3535.55
14.Lewandowska Natalia01Unia Oświęcim1:07.0159931.3235.69
15.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice1:07.3059231.3235.98
16.Kulaga Dominika97Gryf Dębica1:07.4058930.2337.17
17.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów1:07.7358030.7536.98
Klimek Marta03Unia Oświęcim1:07.7358031.3636.37
19.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.1:07.9857431.9336.05
20.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:08.0857132.9235.16
21.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim1:08.3156631.1037.21
22.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice1:08.3456530.4437.90
23.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko1:08.3556531.6336.72
24.Pisarczyk Amelia98AZS AGH Kraków1:08.5556031.5636.99
25.Malarz Maja04Victoria Kozy1:08.8355331.9536.88
26.Rosińska Karolina02Orka Gridziądz1:08.8655231.1937.67
27.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław1:08.9555030.7838.17
28.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:09.9552733.4336.52
Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk1:09.9552733.5536.40
30.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:10.1652232.9837.18
31.Zientarska Karolina02IKS Konstancin1:10.3051933.1737.13
32.Mikołajczyk Maja04UKS SP-149 Łódź1:10.3751732.7737.60
33.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa1:10.7950832.2338.56
34.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim1:10.8450731.1939.65
35.Rygiel Oliwia02Junior Kluczbork1:11.1050232.6738.43
36.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź1:11.2049932.9438.26
37.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim1:11.2849833.9537.33
38.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim1:11.4549432.9538.50
39.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk1:11.8448632.2239.62
40.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:11.9748432.6139.36
41.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:12.0848133.6638.42
42.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:12.1148134.3137.80
43.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa1:12.1847932.6839.50
44.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:12.3347633.9038.43
45.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:12.4347433.1739.26
46.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa1:12.5847132.9139.67
47.Maciaszczyk Weronika04UKS SP-149 Łódź1:12.7946734.8437.95
48.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz1:13.0246334.9038.12
49.Łotowska Maja04G-8 Bielany Warszawa1:13.2245934.7738.45
50.Dębska Julia04G-8 Bielany Warszawa1:13.2345931.2441.99
51.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim1:13.7345034.4739.26
Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:13.7345034.3839.35
53.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz1:13.8144834.2739.54
54.Kowacka Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:15.9541135.5940.36
55.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa1:16.1040933.8742.23
56.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:16.1740834.8641.31
57.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim1:16.6340135.7740.86
58.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:17.8438237.5640.28
59.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków1:18.4237435.5242.90
60.Jarosz Kinga03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:20.8634137.7743.09
61.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa1:21.3933437.7143.68


<< TOP >>
Konkurencja 10
27/10/2018 - 10:08
Mężczyzn, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Lassek Bartłomiej94AZS Politechniki Łódzkiej54.5278525.1529.37
2.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej55.5474225.5230.02
3.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa56.1072025.7530.35
4.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice56.1671825.7330.43
5.Bałabuch Krystian95BOSiR Brzesko56.6070126.1230.48
6.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków56.7869526.4430.34
7.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków57.2068025.5931.61
8.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa57.2467825.9231.32
9.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź57.5766626.6330.94
10.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec57.8965527.0830.81
11.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków58.0065227.2630.74
12.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa58.0465026.4731.57
13.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków58.0964926.6631.43
14.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków58.1964527.2130.98
15.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice58.3064226.8531.45
16.Komorowski Jan01Trójka Łódź58.5263527.8630.66
17.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź58.6163228.3330.28
18.Gąstał Jan03Warszawianka Wodny Park W-wa59.1661426.9832.18
19.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa59.2561126.3832.87
20.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków59.7559627.0232.73
21.Borkowski Kacper00AZS UMCS Lublin59.8159427.3632.45
22.Adamczak Jakub01Shark Rudna1:00.0858628.2731.81
23.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków1:00.1458527.5932.55
24.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:00.37578
25.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:00.4957428.4532.04
26.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn1:00.5557327.5033.05
27.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków1:00.5857228.7631.82
28.Drozd Tymoteusz99AZS AWF Warszawa1:00.8156528.1532.66
29.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:00.9556228.9132.04
30.Sordyl Mateusz99AZS AWF Katowice1:01.0555927.8933.16
31.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:01.1355727.8533.28
32.Nowotny Dawid01G-8 Bielany Warszawa1:01.2355428.2832.95
33.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:01.2855328.7032.58
34.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:01.3255128.6632.66
35.Mitrus Paweł00G-8 Bielany Warszawa1:01.4354828.3233.11
36.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice1:01.6654227.2334.43
37.Sobieszuk Kacper02Skarpa Lublin1:01.7254127.8633.86
38.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:01.7354128.4433.29
39.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane1:01.9053629.0232.88
40.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin1:02.2852629.6132.67
41.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:02.4852129.8532.63
42.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom1:02.55520
43.Volodin Hryhorii99Warszawianka Wodny Park W-wa1:02.9251030.0132.91
44.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:03.01508
45.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz1:03.08507
46.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:03.1750428.6734.50
47.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:03.2250330.0233.20
48.Borsuk Łukasz01Fala Kraśnik1:03.52496
49.Woronko Krzysztof02Kormoran Olsztyn1:03.5749528.9634.61
50.Malarz Marcin03Unia Oświęcim1:03.8648829.5934.27
51.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:04.2048030.7333.47
52.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:04.22480
53.Olczak Kacper04Trójka Łódź1:04.30478
54.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:04.3247830.2934.03
55.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn1:04.3847630.3434.04
56.Piela Michał04Unia Oświęcim1:04.5547329.7634.79
57.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:04.5647230.3734.19
58.Rozmysłowski Eryk02GOS Raszyn1:04.6647029.5335.13
59.Soborski Jakub02Omega Olkusz1:04.7346929.6335.10
60.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim1:04.85466
61.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa1:05.1745929.9735.20
62.Mróz Jakub00Na Fali Bytom1:05.3145630.1035.21
63.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:05.4145429.9035.51
64.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.4243431.8134.61
65.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska1:06.6542930.5136.14
66.Juda Dominik04Unia Oświęcim1:07.9040631.9235.98
67.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice1:07.9340531.8036.13
68.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź1:08.0840333.5034.58
69.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska1:08.2040132.7035.50
70.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:09.0838632.5836.50
71.Jonowski Michał04Orka Iława1:09.7137531.9137.80
72.Til Adam04UKP Ruda Śląska1:11.6234633.4238.20
73.Snoch Michał03Na Fali Bytom1:11.9334134.2137.72
74.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz1:13.7731728.9644.81
75.Walas Jan04Trójka Łódź1:14.5130735.5838.93
Dulniak Ryszard04G-8 Bielany Warszawa1:14.5130734.1640.35
77.Boryczka Dominik04Wodnik Rawicz1:14.8430334.3740.47
78.Gąsior Tomasz04Wodnik Rawicz1:15.5729435.3040.27
79.Krysiak Kacper04Trójka Łódź1:16.0128934.1541.86
DYSKW.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 12:15)


<< TOP >>
Konkurencja 11
27/10/2018 - 10:18
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź8:41.28777
100m:
200m:
1:01.44
2:06.01
1:01.44
1:04.57
300m:
400m:
3:11.34
4:16.72
1:05.33
1:05.38
500m:
600m:
5:22.99
6:29.15
1:06.27
1:06.16
700m:
800m:
7:35.51
8:41.28
1:06.36
1:05.77
2.Jaszczuk Ewa02Kormoran Olsztyn8:52.46729
100m:
200m:
1:04.08
2:10.32
1:04.08
1:06.24
300m:
400m:
3:17.31
4:24.50
1:06.99
1:07.19
500m:
600m:
5:32.01
6:39.40
1:07.51
1:07.39
700m:
800m:
7:46.44
8:52.46
1:07.04
1:06.02
3.Nita Daria01Korona Kraków9:04.55682
100m:
200m:
1:04.17
2:11.99
1:04.17
1:07.82
300m:
400m:
3:19.81
4:28.03
1:07.82
1:08.22
500m:
600m:
5:36.69
6:46.19
1:08.66
1:09.50
700m:
800m:
7:56.24
9:04.55
1:10.05
1:08.31
4.Wardzińska Martyna98AZS AWF Warszawa9:05.54678
100m:
200m:
1:04.56
2:13.51
1:04.56
1:08.95
300m:
400m:
3:23.11
4:32.34
1:09.60
1:09.23
500m:
600m:
5:40.96
6:49.61
1:08.62
1:08.65
700m:
800m:
7:58.60
9:05.54
1:08.99
1:06.94
5.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec9:11.67655
100m:
200m:
1:05.48
2:14.66
1:05.48
1:09.18
300m:
400m:
3:23.99
4:33.93
1:09.33
1:09.94
500m:
600m:
5:43.12
6:52.72
1:09.19
1:09.60
700m:
800m:
8:02.42
9:11.67
1:09.70
1:09.25
6.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa9:17.27636
100m:
200m:
1:05.94
2:16.17
1:05.94
1:10.23
300m:
400m:
3:26.71
4:37.04
1:10.54
1:10.33
500m:
600m:
5:47.60
6:58.12
1:10.56
1:10.52
700m:
800m:
8:08.70
9:17.27
1:10.58
1:08.57
7.Łysakowska Julia01AZS UMCS Lublin9:18.94630
100m:
200m:
1:06.48
2:16.40
1:06.48
1:09.92
300m:
400m:
3:26.57
4:36.52
1:10.17
1:09.95
500m:
600m:
5:47.52
6:58.51
1:11.00
1:10.99
700m:
800m:
8:08.94
9:18.94
1:10.43
1:10.00
8.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.9:19.30629
100m:
200m:
1:08.27
2:19.67
1:08.27
1:11.40
300m:
400m:
3:31.49
4:43.06
1:11.82
1:11.57
500m:
600m:
5:53.71
7:03.77
1:10.65
1:10.06
700m:
800m:
8:12.18
9:19.30
1:08.41
1:07.12
9.Możdżan Milena03Shark Rudna9:19.35629
100m:
200m:
1:07.19
2:18.16
1:07.19
1:10.97
300m:
400m:
3:28.81
4:38.93
1:10.65
1:10.12
500m:
600m:
5:49.48
6:59.18
1:10.55
1:09.70
700m:
800m:
8:09.53
9:19.35
1:10.35
1:09.82
10.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.9:25.15610
100m:
200m:
1:08.97
2:20.47
1:08.97
1:11.50
300m:
400m:
3:32.07
4:43.11
1:11.60
1:11.04
500m:
600m:
5:54.85
7:05.82
1:11.74
1:10.97
700m:
800m:
8:16.26
9:25.15
1:10.44
1:08.89
11.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.9:26.76604
100m:
200m:
1:06.74
2:17.82
1:06.74
1:11.08
300m:
400m:
3:29.22
4:40.78
1:11.40
1:11.56
500m:
600m:
5:52.29
7:05.03
1:11.51
1:12.74
700m:
800m:
8:17.87
9:26.76
1:12.84
1:08.89
12.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice9:28.78598
100m:
200m:
1:08.75
2:20.87
1:08.75
1:12.12
300m:
400m:
3:33.08
4:44.98
1:12.21
1:11.90
500m:
600m:
5:56.36
7:07.34
1:11.38
1:10.98
700m:
800m:
8:18.72
9:28.78
1:11.38
1:10.06
13.Wilczewska Aleksandra02Olimpia Lublin9:32.81586
100m:
200m:
1:06.75
2:18.17
1:06.75
1:11.42
300m:
400m:
3:30.06
4:42.67
1:11.89
1:12.61
500m:
600m:
5:55.17
7:07.99
1:12.50
1:12.82
700m:
800m:
8:20.88
9:32.81
1:12.89
1:11.93
14.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łódź9:33.72583
100m:
200m:
1:09.85
2:22.20
1:09.85
1:12.35
300m:
400m:
3:34.64
4:47.39
1:12.44
1:12.75
500m:
600m:
6:00.03
7:11.64
1:12.64
1:11.61
700m:
800m:
8:23.23
9:33.72
1:11.59
1:10.49
15.Wilczek Renata04Płetwal Zakopane9:38.14569
100m:
200m:
1:07.42
2:19.12
1:07.42
1:11.70
300m:
400m:
3:31.89
4:45.28
1:12.77
1:13.39
500m:
600m:
5:59.36
7:13.49
1:14.08
1:14.13
700m:
800m:
8:26.45
9:38.14
1:12.96
1:11.69
16.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim9:38.69568
100m:
200m:
1:08.47
2:21.09
1:08.47
1:12.62
300m:
400m:
3:34.25
4:47.88
1:13.16
1:13.63
500m:
600m:
6:01.45
7:14.88
1:13.57
1:13.43
700m:
800m:
8:28.69
9:38.69
1:13.81
1:10.00
17.Gąsior Oliwia03Shark Rudna9:41.00561
100m:
200m:
1:11.50
2:24.59
1:11.50
1:13.09
300m:
400m:
3:38.51
4:52.47
1:13.92
1:13.96
500m:
600m:
6:05.57
7:18.81
1:13.10
1:13.24
700m:
800m:
8:31.29
9:41.00
1:12.48
1:09.71
18.Bednarek Aleksandra98UKS SP-149 Łódź9:41.10561
100m:
200m:
1:07.68
2:18.55
1:07.68
1:10.87
300m:
400m:
3:31.41
4:44.68
1:12.86
1:13.27
500m:
600m:
5:58.71
7:13.65
1:14.03
1:14.94
700m:
800m:
8:28.83
9:41.10
1:15.18
1:12.27
19.Fuks Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.9:41.76559
100m:
200m:
1:09.07
2:21.44
1:09.07
1:12.37
300m:
400m:
3:34.41
4:48.23
1:12.97
1:13.82
500m:
600m:
6:01.38
7:14.98
1:13.15
1:13.60
700m:
800m:
8:28.79
9:41.76
1:13.81
1:12.97
20.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice9:43.37554
100m:
200m:
1:07.56
2:20.19
1:07.56
1:12.63
300m:
400m:
3:33.30
4:46.47
1:13.11
1:13.17
500m:
600m:
6:00.81
7:15.69
1:14.34
1:14.88
700m:
800m:
8:30.74
9:43.37
1:15.05
1:12.63
21.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa9:45.94547
100m:
200m:
1:09.26
2:21.97
1:09.26
1:12.71
300m:
400m:
3:35.23
4:49.01
1:13.26
1:13.78
500m:
600m:
6:03.62
7:17.89
1:14.61
1:14.27
700m:
800m:
8:33.41
9:45.94
1:15.52
1:12.53
22.Krawczyk Nikola03Unia Oświęcim9:59.92510
100m:
200m:
1:09.44
2:24.68
1:09.44
1:15.24
300m:
400m:
3:41.02
4:57.17
1:16.34
1:16.15
500m:
600m:
6:13.50
7:30.23
1:16.33
1:16.73
700m:
800m:
8:46.99
9:59.92
1:16.76
1:12.93
23.Witek Oliwia04UKS SP-149 Łódź10:05.12497
100m:
200m:
1:11.86
2:28.28
1:11.86
1:16.42
300m:
400m:
3:44.32
5:01.10
1:16.04
1:16.78
500m:
600m:
6:18.40
7:34.85
1:17.30
1:16.45
700m:
800m:
8:51.07
10:05.12
1:16.22
1:14.05
24.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.10:09.00487
100m:
200m:
1:09.94
2:25.43
1:09.94
1:15.49
300m:
400m:
3:41.80
4:58.55
1:16.37
1:16.75
500m:
600m:
6:16.44
7:34.70
1:17.89
1:18.26
700m:
800m:
8:52.50
10:09.00
1:17.80
1:16.50
NIE UK.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 1
27/10/2018 - 10:49
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kossakowska Dominika01AZS AWF Katowice2:00.2777429.1731.1730.1029.83
2.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice2:02.6273030.0831.5430.9930.01
3.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:02.7372829.2931.2531.4630.73
4.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin2:02.8172729.8331.1731.2030.61
5.Klonowska Julia00G-8 Bielany Warszawa2:03.3671729.5931.5430.6231.61
6.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź2:03.9670629.5631.6331.4931.28
7.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin2:04.5269729.0731.8732.1931.39
8.Nita Daria01Korona Kraków2:04.7169429.6331.8232.1031.16
9.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:05.0168928.7831.3232.3432.57
10.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin2:05.1768629.8632.1731.9131.23
11.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin2:05.2768529.2332.1532.2031.69
12.Bart Patrycja97Pałac Młodzieży Katowice2:08.1164029.9632.8533.4331.87
Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa2:08.1164030.5533.2731.9532.34
14.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa2:08.3163729.9932.5332.9132.88
15.Lewandowska Natalia01Unia Oświęcim2:08.3363729.8932.3033.3332.81
16.Jaszczuk Ewa02Kormoran Olsztyn2:08.6263230.5132.5132.9532.65
17.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:09.1562530.2832.5533.2633.06
18.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin2:09.1762430.1332.9533.6132.48
19.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:09.3462230.5132.7833.1432.91
20.Pisarek Justyna00Unia Oświęcim2:09.3562229.9832.7533.5533.07
21.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice2:10.2560930.7333.2833.6732.57
22.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk2:10.4560630.3832.9633.8533.26
23.Łysakowska Julia01AZS UMCS Lublin2:10.7560230.4933.0433.6333.59
24.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź2:10.8260130.6233.1334.0233.05
25.Kusion Weronika02Unia Oświęcim2:11.0059930.7333.5234.2632.49
26.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:11.4659230.5934.5434.5531.78
27.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:11.5659131.4233.3133.8033.03
28.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa2:11.7258930.0632.6133.8435.21
Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa2:11.7258931.1533.7633.9632.85
30.Kuziów Martyna03Unia Oświęcim2:11.9058630.7233.2033.7834.20
31.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa2:12.1058430.4833.8934.2133.52
32.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:12.2858130.4733.1834.3934.24
33.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:12.3558030.7632.8934.3634.34
34.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk2:12.5157830.5733.0034.4734.47
35.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna2:12.6457730.6234.0334.3233.67
36.Iżycka Marta00AZS AGH Kraków2:12.8957331.2533.5634.3933.69
37.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:12.9157331.0033.6934.6633.56
38.Fuks Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:13.0457130.8133.9434.5833.71
39.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów2:13.0857131.0634.5134.3033.21
40.Wilczek Renata04Płetwal Zakopane2:13.2056930.6433.8634.9833.72
41.Sczogiel Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:14.7255031.1634.5934.6634.31
42.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżów2:15.1554532.2134.4634.5533.93
43.Suchecka Katarzyna99AZS UMCS Lublin2:15.6953930.7734.5635.5734.79
44.Żak Amelia04Unia Oświęcim2:15.9353631.2734.4635.3634.84
45.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa2:16.1553330.8534.7535.8634.69
46.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz2:16.1753331.1334.2435.6735.13
47.Malarz Maja04Victoria Kozy2:16.3653132.1034.8534.9534.46
48.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk2:16.5352931.3835.2135.2234.72
49.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.2:16.5452931.9434.1535.5234.93
50.Bylińska Agnieszka02Żabianka Gdańsk2:16.7552631.5435.3235.3834.51
51.Zajączkowska Ewa04Trójka Łódź2:17.0452332.3235.4135.6133.70
52.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry2:17.1652131.7935.4035.1934.78
53.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa2:17.2452031.0334.3636.2235.63
54.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim2:17.2852032.2134.9735.3134.79
55.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim2:17.7351531.8935.0636.1634.62
56.Zbrojewska Zofia03Trójka Łódź2:17.7951431.7334.8335.3435.89
57.Wąsik Julia03Unia Oświęcim2:17.9851232.6435.7336.1733.44
58.Gazda Małgorzata04Olimpijczyk 23 Lublin2:18.3150832.2235.2536.1434.70
59.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa2:18.3250831.4536.1635.2735.44
60.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk2:18.6250532.0635.5536.1734.84
61.Kowalska Wiktoria04Unia Oświęcim2:20.0549032.6135.4936.1235.83
62.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica2:20.1448932.1636.0036.5435.44
63.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice2:20.1648932.2835.7736.6635.45
64.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim2:20.6948332.3936.3636.6535.29
65.Kumor Aleksandra03Unia Oświęcim2:21.0547933.1235.7436.6135.58
66.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn2:21.3647632.7636.0435.7936.77
67.Kowacka Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:22.1646831.9136.1537.4236.68
68.Nowak Jagoda02Wodnik Siemianowice Śl.2:23.4545632.5936.5037.4036.96
69.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim2:23.9845133.0936.6537.6636.58
70.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:25.8443433.6836.3138.0537.80
71.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:27.7641734.3437.3038.3137.81
72.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:27.9041633.3437.3639.6837.52
73.Kowalska Julia04Unia Oświęcim2:29.9139934.3839.5538.9037.08
74.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała2:36.4835134.8938.7041.1541.74
75.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry2:36.6435034.3839.2442.0041.02


<< TOP >>
Konkurencja 2
27/10/2018 - 11:05
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa1:46.9780125.3727.4426.9227.24
2.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1:49.5174725.7427.7628.1627.85
3.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa1:50.0873525.4527.9327.9928.71
4.Wojdak Wojciech96BOSiR Brzesko1:50.1073525.8327.6928.2328.35
5.Hołub Jan96Śląsk Wrocław1:50.2173225.9928.3028.4927.43
6.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa1:50.3473026.1228.3227.5528.35
7.Klich Kacper94AZS UMCS Lublin1:51.4370926.2328.3128.5428.35
8.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa1:51.4870826.3828.7428.7627.60
9.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa1:51.9569925.5928.3328.5529.48
10.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn1:52.1569526.2028.1728.5429.24
11.Komorowski Jan01Trójka Łódź1:52.2469326.8429.0328.8827.49
12.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa1:52.6268626.0928.4629.0229.05
13.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:53.0767826.8628.7629.0028.45
14.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej1:53.2467526.2928.8129.3128.83
15.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.1:53.4167225.2228.6530.0329.51
16.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin1:53.6266826.8629.2229.0828.46
17.Jura Maciej96AZS AWF Warszawa1:53.8766426.4028.7929.8528.83
18.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:53.8866426.9228.9829.4528.53
19.Gąstał Jan03Warszawianka Wodny Park W-wa1:54.0066226.1629.1129.8528.88
20.Jemielita Oskar01Orka Ciechanów1:54.0766126.5428.7829.4129.34
21.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź1:54.1366026.8928.9029.4628.88
22.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków1:54.1565925.6429.0130.5228.98
23.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:54.4065526.4529.0029.3229.63
24.Krzywnicki Adrian01Orka Ciechanów1:54.4665426.2228.8629.6629.72
25.Butkiewicz Władysław00AZS AWF Katowice1:54.5265326.7629.1429.8128.81
26.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:54.7165027.3028.9529.4629.00
27.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice1:54.7464926.4128.5929.6630.08
28.Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa1:54.9664526.6329.1829.9029.25
29.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków1:55.0664426.9029.3229.2829.56
30.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:55.2064127.5529.2129.4129.03
31.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa1:55.2564027.0629.2729.9328.99
32.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:55.4263827.6429.6929.6728.42
33.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:55.5463626.9029.7829.9828.88
34.Mościcki Jakub01Kormoran Olsztyn1:55.5763526.4828.9530.0630.08
35.Chodulski Jakub00Skarpa Lublin1:55.5963527.6129.4929.8028.69
36.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:55.6263427.1029.3729.7529.40
37.Róg Adrian01Sokół Rzeszów1:55.7363327.1229.8929.9228.80
38.Stec Kacper99AZS AWF Katowice1:55.7563226.9429.2729.9129.63
39.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk1:56.0062827.3329.3829.8029.49
40.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:56.2162526.9629.7130.3329.21
41.Bruzdewicz Hubert02Kormoran Olsztyn1:56.3262327.2729.5930.3129.15
42.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa1:56.3962227.6929.3529.5929.76
43.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin1:56.4362125.8429.0430.9330.62
44.Oller Krzysztof00Kormoran Olsztyn1:56.8961427.5830.1130.2029.00
45.Rozmysłowski Eryk02GOS Raszyn1:56.9961227.2230.1030.4129.26
46.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin1:57.2260926.6628.9430.6730.95
47.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:57.2460826.5628.6330.1831.87
48.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:57.2660827.0929.7431.4728.96
49.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:57.3560727.2029.8330.5629.76
50.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:57.4460527.9829.6030.2529.61
51.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn1:57.6960128.2829.5329.7030.18
52.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin1:57.8359927.6829.9030.6929.56
53.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim1:57.9459827.6129.8231.2629.25
54.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa1:58.0159727.3229.6330.6330.43
55.Walczysko Jakub00AZS UMCS Lublin1:58.1059527.5030.2130.2030.19
56.Balcerak Jakub00Trójka Łódź1:58.1559426.9430.2831.0529.88
57.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane1:58.1759426.8529.8130.9530.56
58.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków1:58.3059227.0729.8830.8930.46
59.Chałat Stanisław99AZS UMCS Lublin1:58.3359227.7130.0130.4230.19
60.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.1:58.4359026.7530.6231.0030.06
61.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:58.5358927.4929.8130.4330.80
62.Janiczuk Patryk02Lider Chełm1:58.6458726.8930.7730.6830.30
63.Mayerberg Kacper00Unia Oświęcim1:58.7558527.7430.0430.7130.26
64.Kalkan Jakub04Jedność 32 Przyszowice1:58.8058528.1430.3130.1330.22
65.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej1:58.9258327.8430.0130.5730.50
66.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec1:58.9858226.9930.0830.7331.18
67.Rytter Igor01G-8 Bielany Warszawa1:59.0558127.6230.1430.8530.44
68.Brzostowski Axel96AZS AWF Katowice1:59.0758127.1830.3331.0430.52
69.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice1:59.1258027.0029.6929.7332.70
70.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:59.2157927.7430.2130.9230.34
71.Fajkowski Piotr01Trójka Łódź1:59.4857527.7430.3330.7730.64
72.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź1:59.6257327.6730.1731.2630.52
73.Rożenek Patryk02Górnik Radlin1:59.7157127.8430.6730.8530.35
74.Malarz Marcin03Unia Oświęcim1:59.9556827.7329.7530.6031.87
75.Popiołek Dawid02Skarpa Lublin2:00.0656627.8130.4131.2930.55
76.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz2:00.1356526.6629.9231.3032.25
77.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry2:00.2056528.0930.7531.2430.12
78.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik2:00.3456328.1130.4630.7031.07
79.Mikoś Dawid02Trójka Łódź2:00.3556227.3330.2631.6431.12
80.Białecki Jan02Warszawianka Wodny Park W-wa2:00.4156227.1330.3831.5231.38
81.Pacławski Jakub00Aqua Sport Rzeszów2:00.4256127.9230.3931.1230.99
82.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin2:00.4356127.2329.6730.9932.54
83.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.5356027.6530.9931.4030.49
84.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa2:00.6055928.2730.6531.2230.46
85.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia2:00.6355827.2430.3231.4231.65
86.Jasionowski Mikołaj01TP Zielona Góra2:00.6855827.9230.5630.8731.33
87.Woźniak Kamil00Fregata Kolbuszowa2:00.7455728.0030.5830.6631.50
88.Olczak Kacper04Trójka Łódź2:01.1755128.2730.9731.2530.68
89.Major Daniel01Unia Oświęcim2:01.1855128.0230.7131.5030.95
90.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice2:01.4454727.3030.6631.8531.63
91.Grzecza Michał04Skalar Słupsk2:01.9654027.7430.7031.9531.57
92.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa2:01.9754028.0631.1132.2730.53
93.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa2:02.0353928.0130.9631.6231.44
94.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa2:02.1453828.1831.3931.5431.03
Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice2:02.1453828.1230.8931.6431.49
96.Janecki Mateusz01Pałac Młodzieży Katowice2:02.1653827.7430.8431.5931.99
97.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:02.3253628.5130.6331.5031.68
98.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:02.4253427.5730.9431.9931.92
99.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa2:02.9152828.7530.2131.6532.30
Woźny Wiktor01Shark Rudna2:02.9152827.4931.6332.8330.96
101.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim2:03.1652528.6931.0331.9031.54
102.Mróz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin2:03.2452428.6231.4932.1231.01
103.Sieprawski Roch03Unia Oświęcim2:03.3552228.7131.7531.9930.90
104.Moryl Wojciech02MMKS Kędzierzyn-Koźle2:03.5052028.9331.3131.6931.57
105.Nowak Jan02BOSiR Brzesko2:03.5552028.0130.9932.7031.85
106.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:03.5752027.6031.0532.1632.76
107.Oszczak Norbert04Fenix Ożarów Maz.2:03.6351928.1131.3632.3331.83
108.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry2:04.6350628.4131.7832.5731.87
109.Rowiński Aleksander01Warszawianka Wodny Park W-wa2:04.9350327.6431.0232.7833.49
110.Chomiczewski Michał02AZS UMCS Lublin2:05.0650129.1332.5632.3131.06
111.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:05.1050128.3232.1132.7831.89
Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:05.1050128.5031.4632.5332.61
Barczyk Jan03Omega Olkusz2:05.1050128.2431.9232.7032.24
114.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim2:05.7249328.6132.0932.5432.48
115.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa2:05.7349328.5931.5632.7832.80
116.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.2:05.8649228.4031.9832.4133.07
117.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:06.4948429.3432.0032.9632.19
118.Juda Dominik04Unia Oświęcim2:06.5548429.5232.5533.1731.31
119.Piela Michał04Unia Oświęcim2:06.5948329.7032.9733.2530.67
120.Jędrzejewski Albert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:07.1547728.1132.0233.8633.16
121.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:08.0346729.1432.6033.4332.86
122.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:08.3446429.5132.6734.0232.14
123.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry2:08.6146129.4632.7933.9632.40
124.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry2:08.8645829.3233.3734.0432.13
125.Hanf Szymon03Korona Kraków2:09.1645528.9233.5735.2131.46
126.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:09.2545430.4532.0133.0533.74
127.Schreiber Patrick02SMS Victoria Racibórz2:09.4445229.3132.7333.8333.57
128.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:09.6645029.6532.4533.5534.01
129.Goryński Dawid00Orka Iława2:11.1343529.8832.9333.9834.34
130.Lisik Kacper03Shark Rudna2:11.8342829.0732.6434.8135.31
131.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry2:12.0642629.3633.9834.4634.26
132.Mielke Dawid02Delfin Cieszyn2:12.5942028.4233.3735.3435.46
133.Krysiak Kacper04Trójka Łódź2:13.5441230.6433.5834.6934.63
134.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:13.9240831.4833.9835.2133.25
135.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź2:14.0040731.9534.3334.4333.29
136.Cierpiał Wiktor04Unia Oświęcim2:14.0940629.8334.0435.8434.38
137.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.2:14.5240329.1134.5035.9634.95
138.Łysoniewski Oskar04Trójka Łódź2:14.9539930.7434.4335.2234.56
139.Boba Arkadiusz04Unia Oświęcim2:16.2638731.8835.1335.6733.58
140.Til Adam04UKP Ruda Śląska2:16.4538630.7034.5435.3635.85
141.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska2:16.6338431.7535.1336.1433.61
Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:16.6338431.1434.6935.9734.83
143.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa2:19.2636331.2035.3636.4936.21
144.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała2:20.8835031.0536.4537.7835.60
145.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa2:21.3434729.7636.4938.6336.46
146.Gąsior Tomasz04Wodnik Rawicz2:22.2634032.2135.6137.4337.01
147.Kołodziejczyk Eryk04Unia Oświęcim2:22.3534033.0036.5537.4035.40
148.Kowalski Maciej04Orka Iława2:23.3733232.3636.9337.0936.99


<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 11:46
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sztandera Dominika97Juvenia Wrocław1:06.5582231.2635.29
2.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:07.6578331.7935.86
3.Samuła Wiktoria99AZS UMCS Lublin1:09.7871332.8536.93
4.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:09.9970733.0736.92
5.Uryga Paulina95AZS AGH Kraków1:11.5666133.6437.92
6.Maruszczyk Beata00SMS Victoria Racibórz1:12.0464833.8938.15
7.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:12.3164134.2138.10
8.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.1:12.4263834.2538.17
9.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz1:12.7063134.5638.14
10.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec1:12.7363034.2438.49
11.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.1:12.9062534.3738.53
12.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów1:13.3561434.2639.09
13.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.1:14.3259035.1939.13
14.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej1:14.4358835.3539.08
15.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.5158635.1239.39
16.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.6458335.0739.57
17.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:14.8957735.3739.52
18.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin1:15.2956835.4039.89
19.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:15.9255436.0739.85
20.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim1:16.3254536.0740.25
21.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź1:16.3654435.9440.42
22.Oleszak Maja02TP Zielona Góra1:16.3954436.1440.25
23.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz1:16.7853535.5841.20
24.Zientarska Karolina02IKS Konstancin1:16.9953136.4940.50
25.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim1:17.5851936.9040.68
26.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:17.7551536.9840.77
27.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:17.8851336.4141.47
28.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim1:17.9051237.0440.86
29.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:17.9651136.4241.54
30.Bednarek Aleksandra98UKS SP-149 Łódź1:18.1750736.6741.50
31.Beruś Marta02AZS AWF Katowice1:18.2550636.6041.65
32.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa1:18.4050336.7441.66
33.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:18.8849437.6341.25
34.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława1:19.6747937.3642.31
35.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk1:19.7947738.7841.01
36.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:20.1647036.9343.23
37.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:20.3646737.6942.67
38.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:20.7346038.1342.60
39.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn1:21.2345238.7842.45
40.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz1:21.2745138.0543.22
41.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:21.3545038.0243.33
Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:21.3545038.2243.13
43.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa1:22.9542438.7644.19
44.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała1:23.2142039.3143.90
45.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:23.9840939.6744.31
46.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:24.0440840.1143.93
47.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:25.5138740.3745.14
48.Milewska Maja03Warszawianka Wodny Park W-wa1:33.5729643.5350.04

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 11:46
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:07.6578331.7935.86
2.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:09.9970733.0736.92
3.Maruszczyk Beata00SMS Victoria Racibórz1:12.0464833.8938.15
4.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz1:12.7063134.5638.14
5.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.1:12.9062534.3738.53
6.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów1:13.3561434.2639.09
7.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.6458335.0739.57
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin1:15.2956835.4039.89

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 11:46
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.1:12.4263834.2538.17
2.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.1:14.3259035.1939.13
3.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim1:16.3254536.0740.25
4.Oleszak Maja02TP Zielona Góra1:16.3954436.1440.25
5.Zientarska Karolina02IKS Konstancin1:16.9953136.4940.50
6.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim1:17.5851936.9040.68
7.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:17.7551536.9840.77
8.Beruś Marta02AZS AWF Katowice1:18.2550636.6041.65
9.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława1:19.6747937.3642.31
10.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz1:21.2745138.0543.22

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 11:46
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:12.3164134.2138.10
2.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej1:14.4358835.3539.08
3.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:14.5158635.1239.39
4.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry1:14.8957735.3739.52
5.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:15.9255436.0739.85
6.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz1:16.7853535.5841.20
7.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim1:17.9051237.0440.86
8.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:17.9651136.4241.54
9.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk1:19.7947738.7841.01
10.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:20.1647036.9343.23
11.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:20.3646737.6942.67
12.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:20.7346038.1342.60
13.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:21.3545038.0243.33
Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:21.3545038.2243.13
15.Milewska Maja03Warszawianka Wodny Park W-wa1:33.5729643.5350.04

<< TOP >>
Konkurencja 3
27/10/2018 - 11:46
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź1:16.3654435.9440.42
2.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:17.8851336.4141.47
3.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa1:18.4050336.7441.66
4.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:18.8849437.6341.25
5.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn1:21.2345238.7842.45
6.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa1:22.9542438.7644.19
7.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała1:23.2142039.3143.90
8.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:23.9840939.6744.31
9.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:24.0440840.1143.93
10.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:25.5138740.3745.14


<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 11:49
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa59.6780928.2631.41
2.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin59.9879628.1631.82
3.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków1:01.6473429.2932.35
4.Kusto Robert98AZS AWF Warszawa1:02.8269329.3333.49
5.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków1:03.0168729.5133.50
6.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź1:03.0268729.7533.27
7.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:03.1268330.1133.01
8.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:03.1968130.1033.09
9.Beberok Filip00TP Zielona Góra1:03.5267129.9733.55
10.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa1:03.5367029.6633.87
11.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz1:03.5966829.5834.01
12.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice1:03.6166829.7733.84
13.Nowak Kacper00Unia Oświęcim1:03.8066230.1533.65
14.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec1:04.0865330.1733.91
15.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:04.1265230.0434.08
16.Michalczyk Andrzej00Unia Oświęcim1:04.2864729.5234.76
17.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice1:04.5663929.8734.69
18.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:04.8463030.5234.32
19.Adamczak Jakub01Shark Rudna1:04.9362830.1034.83
20.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim1:05.0662430.9534.11
21.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:05.2062030.6634.54
22.Kała Mikołaj00Sikret Gliwice1:05.2961730.7434.55
23.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków1:05.4661329.9335.53
24.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków1:05.5661030.3835.18
25.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:05.6960631.6534.04
26.Sobiecki Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:05.7160629.7036.01
27.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:06.2059230.9435.26
28.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:06.4458630.9635.48
29.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:06.7757731.1935.58
30.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin1:07.3256331.7435.58
31.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.3456331.9035.44
32.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:07.4955931.7935.70
33.Rogulin Bogdan01G-8 Bielany Warszawa1:07.6355531.2836.35
34.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:07.6655531.5936.07
35.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice1:07.7255332.1935.53
36.Volodin Hryhorii99Warszawianka Wodny Park W-wa1:07.7755232.0735.70
37.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków1:08.0454531.8636.18
38.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:08.0554532.2335.82
39.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:08.2354131.7736.46
40.Półtorak Patryk02Lider Chełm1:08.2854031.8636.42
41.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia1:08.8252732.3336.49
42.Rokita Aleksander99AZS AGH Kraków1:09.0952131.9137.18
43.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:09.1052132.3336.77
44.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska1:09.6250932.2937.33
45.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:09.9450232.7837.16
46.Snoch Michał03Na Fali Bytom1:10.5049033.1437.36
47.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:10.5448933.2937.25
48.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:10.8348333.2337.60
49.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:11.3347333.8537.48
50.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:12.2145633.7538.46
51.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:12.5844933.7138.87
52.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz1:12.6844733.5939.09
53.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:12.9144333.1139.80
54.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.1:13.3243634.4438.88
55.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:13.3843535.1138.27
56.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:14.0042434.8839.12
57.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:14.0142435.2938.72
58.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź1:15.0340734.8940.14
59.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa1:15.3440235.3040.04
60.Walas Jan04Trójka Łódź1:17.5736836.4841.09
61.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała1:18.4235636.4541.97
62.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.8935035.6343.26
63.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź1:21.8131440.5041.31
64.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:26.6626441.0745.59
65.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa1:27.7225440.6247.10

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 11:49
Chłopców, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź1:03.0268729.7533.27
2.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:03.1968130.1033.09
3.Beberok Filip00TP Zielona Góra1:03.5267129.9733.55
4.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa1:03.5367029.6633.87
5.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz1:03.5966829.5834.01
6.Nowak Kacper00Unia Oświęcim1:03.8066230.1533.65
7.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec1:04.0865330.1733.91
8.Michalczyk Andrzej00Unia Oświęcim1:04.2864729.5234.76
9.Adamczak Jakub01Shark Rudna1:04.9362830.1034.83
10.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim1:05.0662430.9534.11
11.Kała Mikołaj00Sikret Gliwice1:05.2961730.7434.55
12.Sobiecki Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:05.7160629.7036.01
13.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:06.4458630.9635.48
14.Rogulin Bogdan01G-8 Bielany Warszawa1:07.6355531.2836.35
15.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:08.2354131.7736.46

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 11:49
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:06.7757731.1935.58
2.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.1:07.3456331.9035.44
3.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:07.4955931.7935.70
4.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:07.6655531.5936.07
5.Półtorak Patryk02Lider Chełm1:08.2854031.8636.42
6.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia1:08.8252732.3336.49
7.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:09.1052132.3336.77
8.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska1:09.6250932.2937.33
9.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:10.8348333.2337.60
10.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:11.3347333.8537.48
11.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:12.9144333.1139.80

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 11:49
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:05.6960631.6534.04
2.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin1:07.3256331.7435.58
3.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:08.0554532.2335.82
4.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:09.9450232.7837.16
5.Snoch Michał03Na Fali Bytom1:10.5049033.1437.36
6.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:12.5844933.7138.87
7.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz1:12.6844733.5939.09

<< TOP >>
Konkurencja 4
27/10/2018 - 11:49
Chłopców, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:10.5448933.2937.25
2.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:12.2145633.7538.46
3.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.1:13.3243634.4438.88
4.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:13.3843535.1138.27
5.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:14.0042434.8839.12
6.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry1:14.0142435.2938.72
7.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź1:15.0340734.8940.14
8.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa1:15.3440235.3040.04
9.Walas Jan04Trójka Łódź1:17.5736836.4841.09
10.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała1:18.4235636.4541.97
11.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:18.8935035.6343.26
12.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź1:21.8131440.5041.31
13.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:26.6626441.0745.59
14.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa1:27.7225440.6247.10


<< TOP >>
Konkurencja 5
27/10/2018 - 11:57
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Zofia01G-8 Bielany Warszawa27.25716
2.Peda Paulina98AZS AWF Katowice27.29713
3.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin27.89667
Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin27.89667
5.Górecka Weronika00AZS AWF Warszawa27.99660
6.Dzwonnik Zuzanna00AZS Politechniki Łódzkiej28.44629
7.Świątek Joanna02Gryf Dębica28.58620
8.Domżalska Wiktoria00Jedynka Elbląg28.92599
9.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków29.05591
10.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów29.12586
11.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice29.18583
12.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim29.24579
13.Pisarczyk Amelia98AZS AGH Kraków29.41569
14.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów29.45567
15.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice29.50564
16.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin29.53562
17.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław29.58559
18.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin29.59559
Kułakowska Monika03Medyk Giżycko29.59559
Klonowska Julia00G-8 Bielany Warszawa29.59559
21.Wróbel Julia01AZS Politechniki Łódzkiej29.66555
22.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna29.68554
23.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa29.87543
24.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa29.88543
25.Łotowska Maja04G-8 Bielany Warszawa30.10531
26.Bart Patrycja97Pałac Młodzieży Katowice30.20526
27.Możdżan Milena03Shark Rudna30.23524
28.Zrobek Natalia99AZS Politechniki Łódzkiej30.26522
Mielczarek Sandra02G-8 Bielany Warszawa30.26522
30.Iżycka Marta00AZS AGH Kraków30.43514
31.Kukiełka Liliana02Orka Iława30.53509
32.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.30.54508
33.Sobuń Julia04Victoria Kozy30.55508
34.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim30.60505
35.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź30.65503
36.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin30.79496
37.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżów30.82494
38.Rosińska Karolina02Orka Gridziądz31.03485
39.Drażyk Natalia02Unia Oświęcim31.04484
40.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz31.06483
41.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz31.16478
42.Mikołajczyk Maja04UKS SP-149 Łódź31.26474
Bylińska Agnieszka02Żabianka Gdańsk31.26474
44.Gmiter Barbara04Barakuda Starachowice31.43466
45.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków31.52462
46.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa31.54461
47.Poznakowska Wiktoria03SMS Victoria Racibórz31.68455
48.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim31.69455
49.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz31.96443
50.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk32.26431
51.Maciaszczyk Weronika04UKS SP-149 Łódź32.29430
52.Zbrojewska Zofia03Trójka Łódź32.30430
53.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk32.75412
54.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk32.76412
55.Kaczanowska Maria01Żabianka Gdańsk32.82409
56.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.32.84409
57.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa32.89407
58.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława33.15397
59.Nowak Jagoda02Wodnik Siemianowice Śl.33.78375
60.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.33.94370
61.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa34.39356
62.Misiorny Julia04Trójka Łódź35.38327
63.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała35.52323
64.Andrzejwska Zuzanna03Korona Kraków36.80290
65.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry37.54273
DYSKW.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:19)


<< TOP >>
Konkurencja 6
27/10/2018 - 12:03
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Lassek Bartłomiej94AZS Politechniki Łódzkiej23.50798
2.Kaźmierczak Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów 23.92756
3.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice24.17733
4.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa24.32720
5.Ciężkowski Dominik96AZS AWF Warszawa24.78680
6.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa24.82677
7.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków24.92669
8.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.24.93668
9.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa24.95667
10.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa24.97665
11.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa25.04659
12.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.25.13652
13.Mitrus Paweł00G-8 Bielany Warszawa25.18648
14.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków25.24644
15.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn25.27642
16.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków25.28641
17.Krzywnicki Adrian01Orka Ciechanów25.35635
18.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry25.47627
19.Przybyła Kacper98AZS AWF Katowice25.53622
20.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice25.54621
21.Hołub Jan96Śląsk Wrocław25.55621
22.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa25.57619
23.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa25.63615
24.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków25.67612
25.Ciarczyński Janusz01Orka Iława25.68611
26.Borkowski Kacper00AZS UMCS Lublin25.74607
27.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa25.89596
28.Błański Piotr01Delfin Gdynia25.90596
29.Nowotny Dawid01G-8 Bielany Warszawa25.98590
30.Drozd Tymoteusz99AZS AWF Warszawa26.07584
Klich Kacper94AZS UMCS Lublin26.07584
32.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków26.23574
33.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.26.30569
Borsuk Łukasz01Fala Kraśnik26.30569
35.Sordyl Mateusz99AZS AWF Katowice26.37564
36.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin26.39563
37.Wituszyński Jakub02SMS Victoria Racibórz26.44560
38.Chmielowiec Łukasz00Nawa Skierniewice26.45559
39.Major Daniel01Unia Oświęcim26.46559
40.Guścin Eryk01Shark Rudna26.51556
41.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.26.59551
42.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane26.60550
43.Pacławski Jakub00Aqua Sport Rzeszów26.70544
44.Jemielita Oskar01Orka Ciechanów26.73542
45.Adamczak Jakub01Shark Rudna26.77540
46.Janiczuk Patryk02Lider Chełm26.83536
47.Sobieszuk Kacper02Skarpa Lublin26.86534
48.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz26.87534
49.Róg Adrian01Sokół Rzeszów27.02525
50.Białecki Jan02Warszawianka Wodny Park W-wa27.03524
51.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź27.08521
52.Sobota Jakub03Na Fali Bytom27.14518
53.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice27.18515
54.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin27.21514
55.Mróz Jakub00Na Fali Bytom27.24512
56.Chojnowski Tomasz02Warszawianka Wodny Park W-wa27.26511
57.Bliźniewski Franciszek02Trójka Łódź27.32508
58.Grzecza Michał04Skalar Słupsk27.35506
59.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz27.48499
Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn27.48499
61.Oller Krzysztof00Kormoran Olsztyn27.49498
62.Woźny Wiktor01Shark Rudna27.52497
63.Gumiński Igor02Dwójka Morena Gdańsk27.55495
64.Woźniak Kamil00Fregata Kolbuszowa27.62491
65.Mróz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin27.73485
66.Barczyk Jan03Omega Olkusz27.82481
Chodulski Jakub00Skarpa Lublin27.82481
68.Rokita Aleksander99AZS AGH Kraków27.84480
69.Soborski Jakub02Omega Olkusz27.94474
70.Janecki Mateusz01Pałac Młodzieży Katowice28.09467
71.Moryl Wojciech02MMKS Kędzierzyn-Koźle28.18462
72.Barszczewski Maksymilian01G-8 Bielany Warszawa28.21461
73.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn28.22460
74.Abd El Razek Jakub02Warszawianka Wodny Park W-wa28.26459
75.Oszczak Norbert04Fenix Ożarów Maz.28.31456
76.Musiński Mikołaj02Orka Iława28.39452
Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska28.39452
78.Chomiczewski Michał02AZS UMCS Lublin28.52446
79.Bator Kacper00AZS AGH Kraków28.58443
Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin28.58443
81.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała28.63441
82.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz28.68439
83.Półtorak Patryk02Lider Chełm28.84431
84.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk29.03423
85.Mikoś Dawid02Trójka Łódź29.05422
86.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława29.15418
87.Hanf Szymon03Korona Kraków29.42406
88.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa29.51403
89.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa30.17377
90.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz30.37369
91.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa30.41368
92.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry30.47366
93.Boryczka Dominik04Wodnik Rawicz30.50365
94.Jonowski Michał04Orka Iława30.73357
95.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa30.88351
96.Krajewski Mateusz03Orka Iława31.02347
97.Lisik Kacper03Shark Rudna31.13343
98.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska31.28338
99.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry31.39334
100.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.31.45333
101.Dulniak Ryszard04G-8 Bielany Warszawa31.55329
102.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.31.63327
103.Cierpiał Wiktor04Unia Oświęcim31.73324
104.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.31.99316
105.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim32.08313
106.Kordziak Witold04G-8 Bielany Warszawa32.18310
107.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała32.26308
108.Kowalski Maciej04Orka Iława33.42277
109.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa34.01263
110.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.34.92243
DYSKW.Rowiński Dominik03Warszawianka Wodny Park W-wa
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 11:53)


<< TOP >>
Konkurencja 7
27/10/2018 - 12:15
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław2:05.9984729.4632.0332.2732.23
2.Górecka Weronika00AZS AWF Warszawa2:12.1773430.7332.9934.0134.44
3.Koluch Julia00Kapry-Armexim Pruszków2:14.3069932.6434.0234.0133.63
4.Herasimowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:15.0868732.1133.8734.5534.55
5.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz2:20.6560932.4934.6036.6836.88
6.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin2:20.7660732.9735.2937.2735.23
7.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:21.0360432.6035.7636.7435.93
8.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:22.0359133.6435.6636.6236.11
9.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa2:22.9058032.2035.5637.3437.80
10.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibórz2:23.5857233.5035.8937.1237.07
11.Sczogiel Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:24.2656433.6536.6937.4136.51
12.Wilczewska Aleksandra02Olimpia Lublin2:24.3556334.6736.4437.2436.00
13.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:24.9555633.8536.9137.6036.59
14.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.2:27.0853233.6336.0938.3838.98
15.Gąsior Oliwia03Shark Rudna2:27.1053234.0836.9539.0237.05
16.Suchecka Katarzyna99AZS UMCS Lublin2:27.4852834.0438.1238.5936.73
17.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk2:27.5152834.7538.4138.0736.28
18.Kaczanowska Maria01Żabianka Gdańsk2:28.0052234.2137.3038.3338.16
19.Dębska Julia04G-8 Bielany Warszawa2:29.1651033.9237.3639.2438.64
20.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk2:29.6950535.4437.9638.4437.85
21.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.2:29.7050534.8038.0139.0837.81
22.Kapcińska Maja02Unia Oświęcim2:30.1050135.8737.8138.2338.19
23.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa2:30.1450034.1537.8139.4638.72
24.Gazda Małgorzata04Olimpijczyk 23 Lublin2:30.7449435.2437.9339.2738.30
25.Oleszak Maja02TP Zielona Góra2:31.5548635.3438.0839.2338.90
26.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:33.8046536.2338.3240.1039.15
27.Zajączkowska Ewa04Trójka Łódź2:33.9246435.9838.4740.0039.47
28.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała2:35.1445336.0739.2140.3039.56
29.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:38.6642436.6539.3341.4541.23
30.Płoskonka Natalia04Delfin Cieszyn2:40.9340635.9939.8742.4142.66
31.Misiorny Julia04Trójka Łódź2:41.9239936.8140.4842.6242.01
32.Kowalska Julia04Unia Oświęcim2:44.7037938.6941.2742.8441.90


<< TOP >>
Konkurencja 8
27/10/2018 - 12:15
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa1:54.1679226.4728.5429.2329.92
2.Skierka Jakub98TP Zielona Góra1:58.0771628.5130.4929.5129.56
3.Balcerak Jakub00Trójka Łódź1:58.8370228.5730.7229.8629.68
4.Karolczak Jan01G-8 Bielany Warszawa1:58.9170027.9930.5630.9629.40
5.Miciul Michał00TP Zielona Góra1:58.9570029.1430.2530.1329.43
6.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa2:00.3267629.0630.2630.5530.45
7.Malec Mikołaj01Trójka Łódź2:00.7766928.9831.0831.1929.52
8.Zając Mateusz02SMS Victoria Racibórz2:03.8162129.4231.2731.6831.44
9.Mościcki Jakub01Kormoran Olsztyn2:04.6960729.3131.1131.6232.65
10.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa2:05.6259428.9832.1232.3932.13
11.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa2:06.0058929.6731.8732.8731.59
12.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin2:06.0958729.2432.6232.2631.97
13.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin2:06.1358729.3031.8932.4232.52
Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa2:06.1358728.9232.0232.5532.64
15.Suchański Przemysław01Unia Oświęcim2:06.2258629.3232.1432.8831.88
16.Rożenek Patryk02Górnik Radlin2:06.6558029.7232.2132.1432.58
17.Guścin Eryk01Shark Rudna2:07.0157529.5532.0933.1432.23
18.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa2:07.7656530.0532.5832.9332.20
19.Sieczek Oliwier04G-8 Bielany Warszawa2:07.8456428.8532.1833.2433.57
20.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa2:08.1655930.1931.8032.8133.36
21.Sienkiewicz Aleksander03TP Zielona Góra2:08.5555430.5232.5832.9532.50
22.Fajkowski Piotr01Trójka Łódź2:08.6755330.1932.5233.5632.40
23.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik2:08.8555030.5832.7633.4532.06
24.Walczysko Jakub00AZS UMCS Lublin2:08.9055030.4632.6333.9631.85
25.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice2:08.9654930.6132.4133.8932.05
26.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.2:09.0354830.0032.6434.0332.36
27.Błański Piotr01Delfin Gdynia2:09.4854229.4632.4033.7133.91
28.Gumiński Igor02Dwójka Morena Gdańsk2:09.5454230.5132.9732.9433.12
29.Woronko Krzysztof02Kormoran Olsztyn2:10.6952831.3932.9633.6732.67
30.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin2:10.7752730.9033.2633.5633.05
31.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa2:10.8852530.6333.1833.8333.24
32.Brączek Kacper03Unia Oświęcim2:11.4851830.7233.5833.9133.27
33.Sobota Jakub03Na Fali Bytom2:12.5350630.2833.3034.8134.14
34.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa2:12.7850331.2533.1734.6533.71
35.Opolka Kacper00Unia Oświęcim2:13.0050031.3833.5934.3833.65
36.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa2:13.9249032.1833.2334.2434.27
37.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:14.0948831.2334.1734.7233.97
38.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa2:14.1348831.2033.5234.5634.85
39.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin2:15.4347431.7234.4635.4633.79
40.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry2:15.6547231.3333.8535.4335.04
41.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk2:16.3346532.9634.5434.9733.86
42.Popiołek Dawid02Skarpa Lublin2:16.7446032.3734.5235.5334.32
43.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk2:16.9345932.6934.5434.9434.76
44.Rybiński Filip02Orka Iława2:17.0345830.9733.9036.1036.06
45.Alencynowicz Maciej02Unia Oświęcim2:17.2345631.1834.2235.4236.41
46.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa2:18.6544232.5535.2135.8035.09
47.Miodoński Mateusz03Unia Oświęcim2:19.2143630.6134.4836.4037.72
48.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:19.2643633.2335.2936.0334.71
49.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:19.3843533.5235.7735.4334.66
50.Łysoniewski Oskar04Trójka Łódź2:25.1238533.2637.0837.9336.85
51.Hanf Szymon03Korona Kraków2:26.0137834.2037.5338.4835.80
52.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz2:27.2636935.5937.2438.0436.39


<< TOP >>
Konkurencja 9
27/10/2018 - 12:21
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław1:00.3182227.1133.20
2.Sztandera Dominika97Juvenia Wrocław1:03.2271430.3032.92
3.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin1:03.2671229.3933.87
4.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:03.4270729.1034.32
5.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:03.7169730.0933.62
6.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica1:04.3767628.1636.21
7.Dzwonnik Zuzanna00AZS Politechniki Łódzkiej1:04.5167229.4835.03
8.Samuła Wiktoria99AZS UMCS Lublin1:05.2365031.8433.39
9.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:05.2564930.1635.09
10.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin1:05.5564030.5535.00
11.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków1:06.1462330.5535.59
12.Uryga Paulina95AZS AGH Kraków1:06.7560630.6436.11
13.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:06.9060231.3535.55
14.Lewandowska Natalia01Unia Oświęcim1:07.0159931.3235.69
15.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice1:07.3059231.3235.98
16.Kulaga Dominika97Gryf Dębica1:07.4058930.2337.17
17.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów1:07.7358030.7536.98
Klimek Marta03Unia Oświęcim1:07.7358031.3636.37
19.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.1:07.9857431.9336.05
20.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:08.0857132.9235.16
21.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim1:08.3156631.1037.21
22.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice1:08.3456530.4437.90
23.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko1:08.3556531.6336.72
24.Pisarczyk Amelia98AZS AGH Kraków1:08.5556031.5636.99
25.Malarz Maja04Victoria Kozy1:08.8355331.9536.88
26.Rosińska Karolina02Orka Gridziądz1:08.8655231.1937.67
27.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław1:08.9555030.7838.17
28.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:09.9552733.4336.52
Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk1:09.9552733.5536.40
30.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:10.1652232.9837.18
31.Zientarska Karolina02IKS Konstancin1:10.3051933.1737.13
32.Mikołajczyk Maja04UKS SP-149 Łódź1:10.3751732.7737.60
33.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa1:10.7950832.2338.56
34.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim1:10.8450731.1939.65
35.Rygiel Oliwia02Junior Kluczbork1:11.1050232.6738.43
36.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź1:11.2049932.9438.26
37.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim1:11.2849833.9537.33
38.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim1:11.4549432.9538.50
39.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk1:11.8448632.2239.62
40.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:11.9748432.6139.36
41.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:12.0848133.6638.42
42.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:12.1148134.3137.80
43.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa1:12.1847932.6839.50
44.Biela Inga03Aquarius Myślenice1:12.3347633.9038.43
45.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:12.4347433.1739.26
46.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa1:12.5847132.9139.67
47.Maciaszczyk Weronika04UKS SP-149 Łódź1:12.7946734.8437.95
48.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz1:13.0246334.9038.12
49.Łotowska Maja04G-8 Bielany Warszawa1:13.2245934.7738.45
50.Dębska Julia04G-8 Bielany Warszawa1:13.2345931.2441.99
51.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim1:13.7345034.4739.26
Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.1:13.7345034.3839.35
53.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz1:13.8144834.2739.54
54.Kowacka Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:15.9541135.5940.36
55.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa1:16.1040933.8742.23
56.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:16.1740834.8641.31
57.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim1:16.6340135.7740.86
58.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:17.8438237.5640.28
59.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków1:18.4237435.5242.90
60.Jarosz Kinga03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:20.8634137.7743.09
61.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa1:21.3933437.7143.68


<< TOP >>
Konkurencja 10
27/10/2018 - 12:28
Mężczyzn, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Lassek Bartłomiej94AZS Politechniki Łódzkiej54.5278525.1529.37
2.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej55.5474225.5230.02
3.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa56.1072025.7530.35
4.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice56.1671825.7330.43
5.Bałabuch Krystian95BOSiR Brzesko56.6070126.1230.48
6.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków56.7869526.4430.34
7.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków57.2068025.5931.61
8.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa57.2467825.9231.32
9.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź57.5766626.6330.94
10.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec57.8965527.0830.81
11.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków58.0065227.2630.74
12.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa58.0465026.4731.57
13.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków58.0964926.6631.43
14.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków58.1964527.2130.98
15.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice58.3064226.8531.45
16.Komorowski Jan01Trójka Łódź58.5263527.8630.66
17.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź58.6163228.3330.28
18.Gąstał Jan03Warszawianka Wodny Park W-wa59.1661426.9832.18
19.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa59.2561126.3832.87
20.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków59.7559627.0232.73
21.Borkowski Kacper00AZS UMCS Lublin59.8159427.3632.45
22.Adamczak Jakub01Shark Rudna1:00.0858628.2731.81
23.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków1:00.1458527.5932.55
24.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.1:00.37578
25.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:00.4957428.4532.04
26.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn1:00.5557327.5033.05
27.Szczepaniak Paweł99SMS Galicja Kraków1:00.5857228.7631.82
28.Drozd Tymoteusz99AZS AWF Warszawa1:00.8156528.1532.66
29.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:00.9556228.9132.04
30.Sordyl Mateusz99AZS AWF Katowice1:01.0555927.8933.16
31.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:01.1355727.8533.28
32.Nowotny Dawid01G-8 Bielany Warszawa1:01.2355428.2832.95
33.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice1:01.2855328.7032.58
34.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:01.3255128.6632.66
35.Mitrus Paweł00G-8 Bielany Warszawa1:01.4354828.3233.11
36.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice1:01.6654227.2334.43
37.Sobieszuk Kacper02Skarpa Lublin1:01.7254127.8633.86
38.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:01.7354128.4433.29
39.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane1:01.9053629.0232.88
40.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin1:02.2852629.6132.67
41.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:02.4852129.8532.63
42.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom1:02.55520
43.Volodin Hryhorii99Warszawianka Wodny Park W-wa1:02.9251030.0132.91
44.Bazyl Kamil00Aquarius Myślenice1:03.01508
45.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz1:03.08507
46.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:03.1750428.6734.50
47.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:03.2250330.0233.20
48.Borsuk Łukasz01Fala Kraśnik1:03.52496
49.Woronko Krzysztof02Kormoran Olsztyn1:03.5749528.9634.61
50.Malarz Marcin03Unia Oświęcim1:03.8648829.5934.27
51.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:04.2048030.7333.47
52.Piechota Edgar03Aquarius Myślenice1:04.22480
53.Olczak Kacper04Trójka Łódź1:04.30478
54.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:04.3247830.2934.03
55.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn1:04.3847630.3434.04
56.Piela Michał04Unia Oświęcim1:04.5547329.7634.79
57.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:04.5647230.3734.19
58.Rozmysłowski Eryk02GOS Raszyn1:04.6647029.5335.13
59.Soborski Jakub02Omega Olkusz1:04.7346929.6335.10
60.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim1:04.85466
61.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa1:05.1745929.9735.20
62.Mróz Jakub00Na Fali Bytom1:05.3145630.1035.21
63.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:05.4145429.9035.51
64.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.4243431.8134.61
65.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska1:06.6542930.5136.14
66.Juda Dominik04Unia Oświęcim1:07.9040631.9235.98
67.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice1:07.9340531.8036.13
68.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź1:08.0840333.5034.58
69.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska1:08.2040132.7035.50
70.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:09.0838632.5836.50
71.Jonowski Michał04Orka Iława1:09.7137531.9137.80
72.Til Adam04UKP Ruda Śląska1:11.6234633.4238.20
73.Snoch Michał03Na Fali Bytom1:11.9334134.2137.72
74.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz1:13.7731728.9644.81
75.Walas Jan04Trójka Łódź1:14.5130735.5838.93
Dulniak Ryszard04G-8 Bielany Warszawa1:14.5130734.1640.35
77.Boryczka Dominik04Wodnik Rawicz1:14.8430334.3740.47
78.Gąsior Tomasz04Wodnik Rawicz1:15.5729435.3040.27
79.Krysiak Kacper04Trójka Łódź1:16.0128934.1541.86
DYSKW.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 12:15)


<< TOP >>
Konkurencja 11
27/10/2018 - 12:40
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź8:41.28777
100m:
200m:
1:01.44
2:06.01
1:01.44
1:04.57
300m:
400m:
3:11.34
4:16.72
1:05.33
1:05.38
500m:
600m:
5:22.99
6:29.15
1:06.27
1:06.16
700m:
800m:
7:35.51
8:41.28
1:06.36
1:05.77
2.Jaszczuk Ewa02Kormoran Olsztyn8:52.46729
100m:
200m:
1:04.08
2:10.32
1:04.08
1:06.24
300m:
400m:
3:17.31
4:24.50
1:06.99
1:07.19
500m:
600m:
5:32.01
6:39.40
1:07.51
1:07.39
700m:
800m:
7:46.44
8:52.46
1:07.04
1:06.02
3.Nita Daria01Korona Kraków9:04.55682
100m:
200m:
1:04.17
2:11.99
1:04.17
1:07.82
300m:
400m:
3:19.81
4:28.03
1:07.82
1:08.22
500m:
600m:
5:36.69
6:46.19
1:08.66
1:09.50
700m:
800m:
7:56.24
9:04.55
1:10.05
1:08.31
4.Wardzińska Martyna98AZS AWF Warszawa9:05.54678
100m:
200m:
1:04.56
2:13.51
1:04.56
1:08.95
300m:
400m:
3:23.11
4:32.34
1:09.60
1:09.23
500m:
600m:
5:40.96
6:49.61
1:08.62
1:08.65
700m:
800m:
7:58.60
9:05.54
1:08.99
1:06.94
5.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec9:11.67655
100m:
200m:
1:05.48
2:14.66
1:05.48
1:09.18
300m:
400m:
3:23.99
4:33.93
1:09.33
1:09.94
500m:
600m:
5:43.12
6:52.72
1:09.19
1:09.60
700m:
800m:
8:02.42
9:11.67
1:09.70
1:09.25
6.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa9:17.27636
100m:
200m:
1:05.94
2:16.17
1:05.94
1:10.23
300m:
400m:
3:26.71
4:37.04
1:10.54
1:10.33
500m:
600m:
5:47.60
6:58.12
1:10.56
1:10.52
700m:
800m:
8:08.70
9:17.27
1:10.58
1:08.57
7.Łysakowska Julia01AZS UMCS Lublin9:18.94630
100m:
200m:
1:06.48
2:16.40
1:06.48
1:09.92
300m:
400m:
3:26.57
4:36.52
1:10.17
1:09.95
500m:
600m:
5:47.52
6:58.51
1:11.00
1:10.99
700m:
800m:
8:08.94
9:18.94
1:10.43
1:10.00
8.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.9:19.30629
100m:
200m:
1:08.27
2:19.67
1:08.27
1:11.40
300m:
400m:
3:31.49
4:43.06
1:11.82
1:11.57
500m:
600m:
5:53.71
7:03.77
1:10.65
1:10.06
700m:
800m:
8:12.18
9:19.30
1:08.41
1:07.12
9.Możdżan Milena03Shark Rudna9:19.35629
100m:
200m:
1:07.19
2:18.16
1:07.19
1:10.97
300m:
400m:
3:28.81
4:38.93
1:10.65
1:10.12
500m:
600m:
5:49.48
6:59.18
1:10.55
1:09.70
700m:
800m:
8:09.53
9:19.35
1:10.35
1:09.82
10.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.9:25.15610
100m:
200m:
1:08.97
2:20.47
1:08.97
1:11.50
300m:
400m:
3:32.07
4:43.11
1:11.60
1:11.04
500m:
600m:
5:54.85
7:05.82
1:11.74
1:10.97
700m:
800m:
8:16.26
9:25.15
1:10.44
1:08.89
11.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.9:26.76604
100m:
200m:
1:06.74
2:17.82
1:06.74
1:11.08
300m:
400m:
3:29.22
4:40.78
1:11.40
1:11.56
500m:
600m:
5:52.29
7:05.03
1:11.51
1:12.74
700m:
800m:
8:17.87
9:26.76
1:12.84
1:08.89
12.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice9:28.78598
100m:
200m:
1:08.75
2:20.87
1:08.75
1:12.12
300m:
400m:
3:33.08
4:44.98
1:12.21
1:11.90
500m:
600m:
5:56.36
7:07.34
1:11.38
1:10.98
700m:
800m:
8:18.72
9:28.78
1:11.38
1:10.06
13.Wilczewska Aleksandra02Olimpia Lublin9:32.81586
100m:
200m:
1:06.75
2:18.17
1:06.75
1:11.42
300m:
400m:
3:30.06
4:42.67
1:11.89
1:12.61
500m:
600m:
5:55.17
7:07.99
1:12.50
1:12.82
700m:
800m:
8:20.88
9:32.81
1:12.89
1:11.93
14.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łódź9:33.72583
100m:
200m:
1:09.85
2:22.20
1:09.85
1:12.35
300m:
400m:
3:34.64
4:47.39
1:12.44
1:12.75
500m:
600m:
6:00.03
7:11.64
1:12.64
1:11.61
700m:
800m:
8:23.23
9:33.72
1:11.59
1:10.49
15.Wilczek Renata04Płetwal Zakopane9:38.14569
100m:
200m:
1:07.42
2:19.12
1:07.42
1:11.70
300m:
400m:
3:31.89
4:45.28
1:12.77
1:13.39
500m:
600m:
5:59.36
7:13.49
1:14.08
1:14.13
700m:
800m:
8:26.45
9:38.14
1:12.96
1:11.69
16.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim9:38.69568
100m:
200m:
1:08.47
2:21.09
1:08.47
1:12.62
300m:
400m:
3:34.25
4:47.88
1:13.16
1:13.63
500m:
600m:
6:01.45
7:14.88
1:13.57
1:13.43
700m:
800m:
8:28.69
9:38.69
1:13.81
1:10.00
17.Gąsior Oliwia03Shark Rudna9:41.00561
100m:
200m:
1:11.50
2:24.59
1:11.50
1:13.09
300m:
400m:
3:38.51
4:52.47
1:13.92
1:13.96
500m:
600m:
6:05.57
7:18.81
1:13.10
1:13.24
700m:
800m:
8:31.29
9:41.00
1:12.48
1:09.71
18.Bednarek Aleksandra98UKS SP-149 Łódź9:41.10561
100m:
200m:
1:07.68
2:18.55
1:07.68
1:10.87
300m:
400m:
3:31.41
4:44.68
1:12.86
1:13.27
500m:
600m:
5:58.71
7:13.65
1:14.03
1:14.94
700m:
800m:
8:28.83
9:41.10
1:15.18
1:12.27
19.Fuks Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.9:41.76559
100m:
200m:
1:09.07
2:21.44
1:09.07
1:12.37
300m:
400m:
3:34.41
4:48.23
1:12.97
1:13.82
500m:
600m:
6:01.38
7:14.98
1:13.15
1:13.60
700m:
800m:
8:28.79
9:41.76
1:13.81
1:12.97
20.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice9:43.37554
100m:
200m:
1:07.56
2:20.19
1:07.56
1:12.63
300m:
400m:
3:33.30
4:46.47
1:13.11
1:13.17
500m:
600m:
6:00.81
7:15.69
1:14.34
1:14.88
700m:
800m:
8:30.74
9:43.37
1:15.05
1:12.63
21.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa9:45.94547
100m:
200m:
1:09.26
2:21.97
1:09.26
1:12.71
300m:
400m:
3:35.23
4:49.01
1:13.26
1:13.78
500m:
600m:
6:03.62
7:17.89
1:14.61
1:14.27
700m:
800m:
8:33.41
9:45.94
1:15.52
1:12.53
22.Krawczyk Nikola03Unia Oświęcim9:59.92510
100m:
200m:
1:09.44
2:24.68
1:09.44
1:15.24
300m:
400m:
3:41.02
4:57.17
1:16.34
1:16.15
500m:
600m:
6:13.50
7:30.23
1:16.33
1:16.73
700m:
800m:
8:46.99
9:59.92
1:16.76
1:12.93
23.Witek Oliwia04UKS SP-149 Łódź10:05.12497
100m:
200m:
1:11.86
2:28.28
1:11.86
1:16.42
300m:
400m:
3:44.32
5:01.10
1:16.04
1:16.78
500m:
600m:
6:18.40
7:34.85
1:17.30
1:16.45
700m:
800m:
8:51.07
10:05.12
1:16.22
1:14.05
24.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.10:09.00487
100m:
200m:
1:09.94
2:25.43
1:09.94
1:15.49
300m:
400m:
3:41.80
4:58.55
1:16.37
1:16.75
500m:
600m:
6:16.44
7:34.70
1:17.89
1:18.26
700m:
800m:
8:52.50
10:09.00
1:17.80
1:16.50
NIE UK.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa


<< TOP >>
2 - Arena Grand Prix Puchar Polskii BLOK II27/10/2018 - 17:00


Konkurencja 12
27/10/2018 - 17:00
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kossakowska Dominika01AZS AWF Katowice55.5574026.9428.61
2.Woźniak Zofia01G-8 Bielany Warszawa56.1471727.2428.90
3.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków57.0868227.1529.93
4.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin57.1368027.3429.79
5.Klimek Marta03Unia Oświęcim57.4766827.9529.52
6.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin57.5466628.0529.49
7.Klonowska Julia00G-8 Bielany Warszawa57.7865727.4930.29
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin57.7965727.5730.22
9.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin57.9565228.2829.67
10.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin58.2064328.0330.17
11.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice58.4063728.5329.87
12.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa58.4763428.2630.21
13.Górniak Katarzyna95Gryf Dębica58.5363228.3530.18
14.Dzwonnik Zuzanna00AZS Politechniki Łódzkiej58.5563228.4330.12
15.Domżalska Wiktoria00Jedynka Elbląg58.5863128.1430.44
16.Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa58.7262628.2230.50
17.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice58.8662228.5730.29
18.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa58.9162028.4330.48
19.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk59.3660628.7730.59
20.Pisarczyk Amelia98AZS AGH Kraków59.4760328.7430.73
21.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin59.5360128.6530.88
22.Mielczarek Sandra02G-8 Bielany Warszawa59.5560028.7130.84
23.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów59.8359228.7331.10
24.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin59.8859028.8131.07
25.Malarz Maja04Victoria Kozy59.8959029.0030.89
26.Górska Julia00Warszawianka Wodny Park W-wa59.9558828.7531.20
27.Zrobek Natalia99AZS Politechniki Łódzkiej59.9758828.5631.41
28.Wróbel Julia01AZS Politechniki Łódzkiej59.9958728.4531.54
29.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:00.2058128.6231.58
30.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibórz1:00.2258128.9731.25
31.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:00.3457729.2531.09
32.Gąsior Oliwia03Shark Rudna1:00.8256329.7531.07
33.Skwara Oliwia03Huragan Sosnowiec1:01.3255029.3531.97
34.Zbrojewska Zofia03Trójka Łódź1:01.7054029.7331.97
35.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice1:01.8253729.6832.14
36.Kuziów Martyna03Unia Oświęcim1:01.8953529.9531.94
37.Sobuń Julia04Victoria Kozy1:01.9453329.9332.01
38.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa1:02.3352329.8232.51
39.Suchecka Katarzyna99AZS UMCS Lublin1:02.5251929.7332.79
40.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica1:03.0850531.1431.94
Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk1:03.0850530.2532.83
42.Łotowska Maja04G-8 Bielany Warszawa1:03.2950030.1433.15
43.Kowalska Wiktoria04Unia Oświęcim1:03.3050030.1133.19
44.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz1:03.3150030.2933.02
45.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa1:03.3549929.7333.62
46.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżów1:03.8248831.0432.78
47.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn1:03.8848630.7233.16
48.Gmiter Barbara04Barakuda Starachowice1:03.9148630.5733.34
49.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk1:04.1048130.6533.45
50.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa1:04.6247030.3934.23
51.Kukiełka Liliana02Orka Iława1:04.9346331.1233.81
52.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:05.3745431.1334.24
53.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim1:05.7944531.7434.05
54.Koczur Nikola04Victoria Kozy1:05.9444231.9633.98
55.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.9544231.5434.41
56.Nowak Jagoda02Wodnik Siemianowice Śl.1:05.9644231.6634.30
57.Kowacka Aleksandra04UKS SP-149 Łódź1:06.3643431.8534.51
58.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa1:06.5043131.4735.03
59.Koczur Kornelia04Victoria Kozy1:06.7242732.3534.37
60.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:06.7742631.3035.47
61.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk1:06.8742432.4034.47
62.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała1:07.3941432.3835.01
63.Andrzejwska Zuzanna03Korona Kraków1:07.8340632.2535.58
64.Jarosz Kinga03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:08.7739032.9335.84
65.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa1:09.3038133.4935.81
66.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry1:10.5036233.8136.69
67.Milewska Maja03Warszawianka Wodny Park W-wa1:11.0335433.4637.57
68.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała1:11.7034434.8336.87


<< TOP >>
Konkurencja 13
27/10/2018 - 17:09
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa48.4679723.4525.01
2.Lassek Bartłomiej94AZS Politechniki Łódzkiej48.6478823.2625.38
3.Orlicz Filip02G-8 Bielany Warszawa49.4175223.6025.81
4.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa49.4974823.4026.09
5.Hołub Jan96Śląsk Wrocław49.7173823.9725.74
6.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.50.0272523.9826.04
7.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków50.2071724.0626.14
8.Balcerak Jakub00Trójka Łódź50.3171224.1226.19
9.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków50.3371124.1226.21
10.Karolczak Jan01G-8 Bielany Warszawa50.6669824.5226.14
11.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków51.0768124.4226.65
12.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków51.3666924.8026.56
13.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa51.4066824.8126.59
14.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków51.5766124.5826.99
15.Jemielita Oskar01Orka Ciechanów51.5966125.0426.55
16.Leszega Szymon01Delfin Gdynia51.6465924.7526.89
17.Krzywnicki Adrian01Orka Ciechanów51.7265624.7626.96
18.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn51.7365524.9926.74
19.Michalczyk Andrzej00Unia Oświęcim51.8864924.5427.34
20.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków51.9164824.8127.10
21.Komorowski Jan01Trójka Łódź52.0564325.1626.89
22.Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź52.0964225.0627.03
23.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa52.1164125.2026.91
24.Butkiewicz Władysław00AZS AWF Katowice52.1364025.1426.99
25.Skierka Jakub98TP Zielona Góra52.1763925.7026.47
26.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków52.2063825.0027.20
27.Klich Kacper94AZS UMCS Lublin52.2363625.2127.02
28.Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa52.2463625.0627.18
29.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.52.3863124.9827.40
30.Gąstał Jan03Warszawianka Wodny Park W-wa52.4362925.1727.26
31.Przybyła Kacper98AZS AWF Katowice52.4662825.0227.44
Janiczuk Patryk02Lider Chełm52.4662825.3827.08
33.Jura Maciej96AZS AWF Warszawa52.4762825.4926.98
34.Róg Adrian01Sokół Rzeszów52.8161625.6827.13
35.Nowotny Dawid01G-8 Bielany Warszawa53.0460825.7027.34
36.Ciarczyński Janusz01Orka Iława53.1060625.5827.52
37.Ciężkowski Dominik96AZS AWF Warszawa53.1260525.2527.87
38.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa53.1660425.2727.89
39.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz53.2260225.3527.87
40.Drozd Tymoteusz99AZS AWF Warszawa53.3459825.7827.56
41.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków53.4159525.0828.33
42.Nowak Kacper00Unia Oświęcim53.5459125.9827.56
43.Kowalczyk Kacper02G-8 Bielany Warszawa53.5759025.5028.07
44.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa53.6258825.6327.99
45.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin53.6858625.8427.84
46.Sobolewski Dawid02Kormoran Olsztyn53.8658025.6728.19
47.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin53.8758025.9927.88
48.Mitrus Paweł00G-8 Bielany Warszawa54.0257525.7228.30
49.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa54.0357525.7928.24
50.Rozmysłowski Eryk02GOS Raszyn54.2656825.9228.34
51.Urbański Michał01Delfin Gdynia54.2956726.6927.60
52.Rytter Igor01G-8 Bielany Warszawa54.4356225.9228.51
53.Białecki Jan02Warszawianka Wodny Park W-wa54.5855825.6828.90
54.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice54.6055725.1329.47
55.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin54.6455626.6028.04
56.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk54.6555626.8627.79
57.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź54.6855526.1428.54
58.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin54.7255325.8828.84
59.Sobieszuk Kacper02Skarpa Lublin54.7355325.7928.94
60.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej54.8854926.7328.15
Chomiczewski Michał02AZS UMCS Lublin54.8854926.5128.37
62.Chojnowski Tomasz02Warszawianka Wodny Park W-wa54.9154826.3328.58
63.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa54.9554726.3328.62
64.Beberok Filip00TP Zielona Góra54.9654626.5228.44
65.Sieczek Oliwier04G-8 Bielany Warszawa55.0354426.0628.97
66.Jasionowski Mikołaj01TP Zielona Góra55.0554426.7528.30
67.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz55.1654026.4528.71
68.Rożenek Patryk02Górnik Radlin55.2653726.8428.42
69.Olczak Kacper04Trójka Łódź55.3553527.3727.98
Mikoś Dawid02Trójka Łódź55.3553526.6928.66
71.Woźny Wiktor01Shark Rudna55.4053326.2929.11
72.Bliźniewski Franciszek02Trójka Łódź55.4853126.3429.14
73.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice55.5652926.5229.04
74.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa55.6452626.7728.87
75.Chałat Stanisław99AZS UMCS Lublin55.6652627.2028.46
76.Holod Arsenij01GOS Raszyn55.7552326.5829.17
77.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków55.9551827.1928.76
78.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa56.0451526.3629.68
79.Woźniak Kamil00Fregata Kolbuszowa56.0751426.7029.37
80.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice56.1051427.0529.05
81.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa56.3150827.2029.11
82.Nowak Jan02BOSiR Brzesko56.5350227.2829.25
83.Jędrzejewski Albert02Warszawianka Wodny Park W-wa56.5950026.8029.79
84.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa56.7549627.0229.73
85.Chmielowiec Łukasz00Nawa Skierniewice56.7649626.9529.81
86.Kalkan Jakub04Jedność 32 Przyszowice56.7949527.7029.09
87.Mróz Jakub00Na Fali Bytom56.8649327.1929.67
88.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz56.9349127.1129.82
89.Grzecza Michał04Skalar Słupsk56.9949027.2229.77
90.Abd El Razek Jakub02Warszawianka Wodny Park W-wa57.1248727.5329.59
91.Oszczak Norbert04Fenix Ożarów Maz.57.3348127.5629.77
92.Rowiński Aleksander01Warszawianka Wodny Park W-wa57.3448127.4829.86
93.Barczyk Jan03Omega Olkusz57.3548127.6029.75
94.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz57.4047927.7729.63
95.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice57.8047026.9830.82
96.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry57.8346927.6830.15
Barszczewski Maksymilian01G-8 Bielany Warszawa57.8346927.3230.51
98.Moryl Wojciech02MMKS Kędzierzyn-Koźle57.9246727.9030.02
99.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice58.1046227.7830.32
100.Musiński Mikołaj02Orka Iława58.4345427.2631.17
Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa58.4345428.3130.12
102.Jakubczyk Patryk01Orka Iława58.4845328.8229.66
103.Grzegorzyca Paweł03Górnik Sosnowiec58.7144828.5130.20
104.Lisik Kacper03Shark Rudna58.7444728.0930.65
105.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława58.7844628.3830.40
Guścin Eryk01Shark Rudna58.7844628.0530.73
107.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała59.0644028.8830.18
108.Mielke Dawid02Delfin Cieszyn59.1343928.2330.90
109.Bator Kacper00AZS AGH Kraków59.1743828.0031.17
110.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz59.2243728.3130.91
111.Schreiber Patrick02SMS Victoria Racibórz59.6642728.4231.24
112.Krajewski Mateusz03Orka Iława1:00.0841828.8031.28
113.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry1:00.1941628.8031.39
114.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec1:00.3041328.0932.21
115.Goryński Dawid00Orka Iława1:00.4641028.7531.71
116.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.1:00.5140928.6731.84
117.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała1:01.0039929.3731.63
118.Rowiński Dominik03Warszawianka Wodny Park W-wa1:01.1739629.7131.46
119.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź1:01.3339329.7031.63
120.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa1:01.5039029.2632.24
121.Łysoniewski Oskar04Trójka Łódź1:01.6038829.5132.09
122.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:01.8438329.9731.87
123.Boryczka Dominik04Wodnik Rawicz1:01.9038229.5632.34
124.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:02.2537629.7932.46
125.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:02.8236629.8432.98
126.Krysiak Kacper04Trójka Łódź1:03.0436230.4732.57
127.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:03.3735630.2433.13
128.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa1:03.5835330.6532.93
129.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa1:04.3034130.2334.07
130.Gąsior Tomasz04Wodnik Rawicz1:04.3234130.3833.94
131.Boba Arkadiusz04Unia Oświęcim1:04.3933930.9533.44
132.Kordziak Witold04G-8 Bielany Warszawa1:04.4133930.5333.88
133.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.1:05.6432031.1834.46
134.Dulniak Ryszard04G-8 Bielany Warszawa1:06.6930531.4135.28


<< TOP >>
Konkurencja 14
27/10/2018 - 17:17
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sztandera Dominika97Juvenia Wrocław30.28846
2.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa30.57822
3.Samuła Wiktoria99AZS UMCS Lublin31.89724
4.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry32.59678
5.Uryga Paulina95AZS AGH Kraków32.62676
6.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin32.92658
7.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin32.99654
8.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów33.05650
9.Kobuszewska Karolina96Huragan Sosnowiec33.22640
10.Maruszczyk Beata00SMS Victoria Racibórz33.31635
11.Lewandowska Natalia01Unia Oświęcim33.55622
12.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.33.71613
13.Kocjan Victoria00SMS Victoria Racibórz33.77609
14.Walz Kornelia00Nawa Skierniewice33.86605
15.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin33.90603
16.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.34.13590
17.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa34.17588
18.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry34.40577
19.Oleszak Maja02TP Zielona Góra34.48573
20.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej34.53570
21.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko34.58568
22.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz34.70562
23.Zientarska Karolina02IKS Konstancin34.79557
24.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa34.85555
25.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź34.98548
26.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim35.00547
27.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle35.12542
28.Beruś Marta02AZS AWF Katowice35.14541
29.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle35.36531
30.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska35.45527
31.Wilczek Renata04Płetwal Zakopane35.52524
32.Rosińska Karolina02Orka Gridziądz35.57521
33.Kucharska Marta04UKS 307 Warszawa35.71515
34.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.35.83510
35.Szymkowiak Aleksandra02Swim Academy TJ Oława36.35489
36.Łotowska Maja04G-8 Bielany Warszawa36.45485
37.Zięba Natalia02SMS Victoria Racibórz36.58479
38.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.36.69475
39.Piepiórka Martyna03Żabianka Gdańsk36.95465
40.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa37.02463
41.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn37.22455
42.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa37.85433
43.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.38.14423
44.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.38.81401
45.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała38.86400
46.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa38.94397
47.Milewska Maja03Warszawianka Wodny Park W-wa41.80321


<< TOP >>
Konkurencja 15
27/10/2018 - 17:24
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa27.60765
2.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin27.86744
3.Sobiecki Jakub01G-8 Bielany Warszawa28.40702
4.Beberok Filip00TP Zielona Góra28.41702
5.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź28.51694
6.Lassek Bartłomiej94AZS Politechniki Łódzkiej28.59688
7.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków28.64685
8.Krystyniak Mateusz00SMS Victoria Racibórz28.76676
9.Wardawa Filip01G-8 Bielany Warszawa28.80673
10.Nowak Kacper00Unia Oświęcim28.84671
11.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej28.86669
12.Michalczyk Andrzej00Unia Oświęcim29.10653
13.Nowak Patryk95AZS AWF Katowice29.12651
14.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin29.13651
15.Kusto Robert98AZS AWF Warszawa29.15649
Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa29.15649
17.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec29.21645
18.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice29.22645
19.Holod Arsenij01GOS Raszyn29.33638
20.Adamczak Jakub01Shark Rudna29.39634
21.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice29.50627
22.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków29.63618
23.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice29.88603
24.Sagan Jakub02Skarpa Lublin30.16586
25.Kała Mikołaj00Sikret Gliwice30.21583
26.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw30.22583
27.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa30.24582
28.Rogulin Bogdan01G-8 Bielany Warszawa30.25581
29.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin30.39573
30.Szynawa Oskar00Unia Oświęcim30.51566
31.Półtorak Patryk02Lider Chełm30.70556
32.Szynawa Wiktor02Wodnik Siemianowice Śl.30.76553
33.Volodin Hryhorii99Warszawianka Wodny Park W-wa30.78552
34.Wituszyński Jakub02SMS Victoria Racibórz30.80550
35.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz30.83549
36.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim31.03538
37.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim31.17531
38.Rokita Aleksander99AZS AGH Kraków31.27526
39.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik31.34522
40.Jurczak Kacper01Kormoran Olsztyn31.48516
41.Tombarkiewicz Józef97AZS AGH Kraków31.49515
42.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim31.51514
43.Smolorz Dawid02UKP Ruda Śląska31.61509
44.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle31.79501
45.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa32.05488
46.Pietraszczyk Jakub04Huragan Sosnowiec32.85454
47.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz32.88452
48.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz33.07445
49.Snoch Michał03Na Fali Bytom33.16441
50.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź33.84415
51.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry33.87414
52.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa34.01409
53.Majkowski Aleksander04UKS 307 Warszawa34.18403
54.Rowiński Dominik03Warszawianka Wodny Park W-wa34.70385
55.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz35.30365
56.Walas Jan04Trójka Łódź35.63355
57.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.35.97345
58.Skowronek Patryk04Manta Kochłowice Ruda Śl.36.26337
59.Milczarczyk Oliwier04Trójka Łódź36.57329
60.Kordziak Witold04G-8 Bielany Warszawa38.00293
61.Kołodziejczyk Eryk04Unia Oświęcim38.51281
62.Oliwa Oskar04G-8 Bielany Warszawa39.37263
63.Popanda Szymon04Manta Kochłowice Ruda Śl.42.87204


<< TOP >>
Konkurencja 16
27/10/2018 - 17:31
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec2:17.1666331.7334.8835.6534.90
2.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin2:18.6864131.3035.2535.7236.41
3.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim2:20.1862131.5735.8636.7536.00
4.Kusion Weronika02Unia Oświęcim2:21.5860231.6936.1037.3736.42
5.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź2:22.4959132.1836.8236.4537.04
6.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:22.9658531.5136.1937.2038.06
7.Świątek Joanna02Gryf Dębica2:23.2358230.1436.4837.8038.81
8.Iżycka Marta00AZS AGH Kraków2:23.2758132.1236.4536.8237.88
9.Mikołajczyk Maja04UKS SP-149 Łódź2:23.3058132.3336.2537.0237.70
10.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:24.0057331.7536.4837.4638.31
11.Drażyk Natalia02Unia Oświęcim2:25.4155632.9837.5037.6437.29
12.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim2:27.3653433.3437.3238.0338.67
13.Maciaszczyk Weronika04UKS SP-149 Łódź2:27.5653233.9137.8038.1037.75
14.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa2:28.4152331.9436.6539.4940.33
15.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżów2:28.7951934.0737.7439.1137.87
16.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz2:28.9551733.6837.8238.6638.79
17.Kapcińska Maja02Unia Oświęcim2:29.0951633.9938.2138.1438.75
18.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice2:29.2551432.7538.0339.6038.87
19.Rygiel Oliwia02Junior Kluczbork2:30.1550533.2037.5939.3640.00
20.Możdżan Milena03Shark Rudna2:32.3548333.9638.4039.8740.12
21.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.2:34.7146234.4339.1940.3140.78
22.Bylińska Agnieszka02Żabianka Gdańsk2:34.9246032.7938.5441.8441.75
23.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa2:35.4345534.7638.9142.1239.64
24.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim2:37.3643934.0139.5841.9741.80
25.Wąsik Julia03Unia Oświęcim2:38.0543335.0340.3741.9140.74
26.Zajączkowska Ewa04Trójka Łódź2:39.0842534.6139.4842.0142.98
27.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:45.0338036.6141.0744.1143.24
28.Witek Oliwia04UKS SP-149 Łódź2:46.4337137.2442.1943.4743.53


<< TOP >>
Konkurencja 17
27/10/2018 - 17:44
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:56.1581626.0429.8030.7329.58
2.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa2:02.1070226.9730.7631.7832.59
3.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:02.2969928.0431.6431.5031.11
4.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa2:02.5569527.2731.1431.6432.50
Rekord Polski 14 lat
5.Ciężkowski Dominik96AZS AWF Warszawa2:02.9668827.4631.5131.7532.24
6.Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa2:03.1468527.0630.8332.0733.18
7.Fiks Krzysztof00UKS 190 Łódź2:04.8265728.8832.0832.2331.63
8.Sadłowski Piotr00Kormoran Olsztyn2:05.3265028.6932.4932.7431.40
9.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:05.4764728.3232.1732.6832.30
10.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.2:05.6264529.4132.4532.5831.18
11.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa2:05.8064229.5331.8932.1032.28
12.Major Daniel01Unia Oświęcim2:05.9264028.0731.7132.4233.72
13.Borkowski Kacper00AZS UMCS Lublin2:06.6762928.9032.6832.5832.51
14.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.2:06.9362528.1033.0033.2932.54
15.Oller Krzysztof00Kormoran Olsztyn2:07.0162428.7332.6333.4532.20
16.Stec Kacper99AZS AWF Katowice2:07.2462128.2332.1832.9933.84
17.Popiołek Dawid02Skarpa Lublin2:07.7061428.6233.0233.0932.97
18.Czech Arkadiusz03Górnik Sosnowiec2:07.8161228.4932.4633.0233.84
19.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa2:08.3060528.5932.8133.8633.04
20.Krzywnicki Adrian01Orka Ciechanów2:08.7659928.5732.6633.0834.45
21.Mayerberg Kacper00Unia Oświęcim2:09.0459528.8532.9233.3833.89
22.Pacławski Jakub00Aqua Sport Rzeszów2:09.2359229.3232.5634.0733.28
23.Chodulski Jakub00Skarpa Lublin2:09.7158630.0233.0933.3033.30
24.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:10.1358029.6932.6933.2134.54
25.Sobieszuk Kacper02Skarpa Lublin2:11.1656727.3232.7335.1235.99
26.Bruzdewicz Hubert02Kormoran Olsztyn2:11.3656429.2434.0634.7733.29
27.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia2:11.8255829.1133.5834.2534.88
28.Sawicki Bartosz00AZS AWF Katowice2:11.8755728.6333.6034.6135.03
29.Sordyl Mateusz99AZS AWF Katowice2:12.3655128.4433.8735.0335.02
30.Fajkowski Piotr01Trójka Łódź2:12.4855029.7234.0534.5734.14
31.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice2:13.3353930.0933.5734.2535.42
32.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.2:13.7953429.5434.1635.7134.38
33.Mróz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin2:13.9653229.0834.1635.4835.24
34.Kwaśny Jakub01AZS AWF Katowice2:14.2552830.0434.5235.0734.62
35.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry2:15.3251629.2035.0136.2834.83
36.Grzecza Michał04Skalar Słupsk2:15.8751029.2634.5035.6336.48
37.Borsuk Łukasz01Fala Kraśnik2:16.7450028.7834.0235.8838.06
38.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:16.8549929.8534.6836.2136.11
39.Bator Kacper00AZS AGH Kraków2:18.9547630.1734.7336.2137.84
40.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:20.4346130.8135.4137.8036.41
41.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa2:22.8343932.1736.1337.5237.01
42.Schreiber Patrick02SMS Victoria Racibórz2:23.3543430.6036.4638.5937.70
43.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:24.1742631.6836.2439.0337.22
44.Plewka Przemysław04Park Wodny Tarn. Góry2:29.8338032.5736.8038.2142.25
45.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:31.6736633.1838.5940.1939.71
46.Til Adam04UKP Ruda Śląska2:32.5936033.7639.2139.9739.65
47.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska2:33.4635433.2140.6240.5139.12
48.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz2:38.0232433.9839.7741.7642.51


<< TOP >>
Konkurencja 18
27/10/2018 - 18:00
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław58.7382228.3930.34
2.Górecka Weronika00AZS AWF Warszawa1:02.1569430.0032.15
3.Peda Paulina98AZS AWF Katowice1:02.3268830.8931.43
4.Koluch Julia00Kapry-Armexim Pruszków1:02.8467130.7732.07
5.Herasimowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa1:03.3465531.3132.03
6.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin1:03.4665230.6532.81
7.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna1:03.8763931.1732.70
8.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice1:04.4362331.0333.40
9.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz1:04.4862131.2333.25
10.Kulaga Dominika97Gryf Dębica1:04.6061830.7733.83
11.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław1:04.9260931.5933.33
12.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin1:05.6958731.8533.84
13.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa1:06.0857731.5334.55
14.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibórz1:06.6656232.6534.01
15.Sczogiel Alicja03Park Wodny Tarn. Góry1:07.1854932.8234.36
16.Rosińska Karolina02Orka Gridziądz1:07.2554732.8134.44
17.Kaczanowska Maria01Żabianka Gdańsk1:07.2954632.6934.60
18.Suchecka Katarzyna99AZS UMCS Lublin1:07.3854432.3435.04
19.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk1:07.6453832.7834.86
20.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.1:07.9053232.7435.16
21.Dębska Julia04G-8 Bielany Warszawa1:08.2052532.7135.49
22.Łysakowska Julia01AZS UMCS Lublin1:08.3552133.4534.90
23.Oleszak Maja02TP Zielona Góra1:08.5251833.6334.89
Skwara Oliwia03Huragan Sosnowiec1:08.5251833.0735.45
25.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:08.5551733.3835.17
26.Poznakowska Wiktoria03SMS Victoria Racibórz1:08.9350833.4635.47
27.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim1:09.2550133.0836.17
Sobuń Julia04Victoria Kozy1:09.2550133.5735.68
29.Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk1:09.3350033.3236.01
30.Przybylińska Julia04UKS 307 Warszawa1:10.1348333.7636.37
31.Koczur Kornelia04Victoria Kozy1:10.5847335.0435.54
32.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk1:10.5947334.4436.15
33.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała1:12.1644335.0337.13
34.Koczur Nikola04Victoria Kozy1:12.8143135.7237.09
35.Zajączkowska Ewa04Trójka Łódź1:12.9842836.2436.74
36.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica1:13.2642335.6137.65
37.Misiorny Julia04Trójka Łódź1:14.4340436.4737.96
38.Płoskonka Natalia04Delfin Cieszyn1:14.5240235.8538.67
39.Kowalska Julia04Unia Oświęcim1:16.5637137.2739.29
40.Karbowska Agata03Park Wodny Tarn. Góry1:19.6732939.1840.49
41.Andrzejwska Zuzanna03Korona Kraków1:19.9632539.2340.73
42.Pytka Katarzyna04NKP Bielsko Biała1:22.1630040.0342.13
43.Jarosz Kinga03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:22.2629940.7941.47


<< TOP >>
Konkurencja 19
27/10/2018 - 18:09
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kawęcki Radosław91AZS AWF Warszawa52.0982725.3526.74
2.Kaźmierczak Kamil99Olimpijczyk Aleksandrów 52.5080825.3127.19
3.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa54.2473226.5227.72
Karolczak Jan01G-8 Bielany Warszawa54.2473226.3927.85
5.Balcerak Jakub00Trójka Łódź54.5572026.7227.83
6.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa54.5771926.6227.95
7.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków54.6271726.5628.06
8.Skierka Jakub98TP Zielona Góra54.7171427.1227.59
9.Miciul Michał00TP Zielona Góra55.0670027.1327.93
10.Mościcki Jakub01Kormoran Olsztyn55.3868826.8928.49
11.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa55.6267926.6628.96
12.Malec Mikołaj01Trójka Łódź56.3065527.5128.79
13.Rożenek Patryk02Górnik Radlin56.5664627.8428.72
Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin56.5664627.6428.92
15.Franke Paweł99G-8 Bielany Warszawa56.7064127.1829.52
16.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin57.2762228.0029.27
Zając Mateusz02SMS Victoria Racibórz57.2762227.4629.81
18.Sieczek Oliwier04G-8 Bielany Warszawa57.7860627.9829.80
19.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa58.0859627.7030.38
20.Błański Piotr01Delfin Gdynia58.1259527.9030.22
21.Suchański Przemysław01Unia Oświęcim59.2256329.0030.22
22.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.59.2356229.2529.98
23.Sienkiewicz Aleksander03TP Zielona Góra59.4355728.9230.51
24.Guścin Eryk01Shark Rudna59.7254829.0130.71
25.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa59.7654728.9930.77
26.Opolka Kacper00Unia Oświęcim59.7754729.4630.31
27.Brączek Kacper03Unia Oświęcim59.9854129.1630.82
28.Sobota Jakub03Na Fali Bytom1:00.4452929.3631.08
29.Rybiński Filip02Orka Iława1:00.4752829.4431.03
30.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:00.6652329.0431.62
31.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik1:00.8951729.6131.28
32.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:01.0151429.8131.20
33.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa1:01.1651129.8131.35
34.Bliźniewski Franciszek02Trójka Łódź1:01.2750829.9231.35
35.Gumiński Igor02Dwójka Morena Gdańsk1:01.4650329.8831.58
36.Sagan Jakub02Skarpa Lublin1:01.8049529.7232.08
37.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:01.8449429.8432.00
38.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa1:01.9149229.5332.38
39.Abd El Razek Jakub02Warszawianka Wodny Park W-wa1:02.2348530.4231.81
40.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz1:02.3148330.3231.99
41.Miodoński Mateusz03Unia Oświęcim1:02.4148131.0131.40
42.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry1:02.6447530.5132.13
Woronko Krzysztof02Kormoran Olsztyn1:02.6447531.0031.64
44.Alencynowicz Maciej02Unia Oświęcim1:03.4145830.4332.98
45.Janecki Mateusz01Pałac Młodzieży Katowice1:03.5645531.3632.20
46.Holod Arsenij01GOS Raszyn1:03.5745531.1432.43
47.Moryl Wojciech02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:04.0344531.3432.69
48.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa1:05.1042331.8833.22
49.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry1:05.3841832.3133.07
50.Łysoniewski Oskar04Trójka Łódź1:06.0940531.7934.30
51.Wykręt Marcin04NKP Bielsko Biała1:06.4539832.4034.05
52.Ochman Mateusz04Park Wodny Tarn. Góry1:06.8139232.5434.27
53.Białecki Wojciech04NKP Bielsko Biała1:11.1632435.0736.09
54.Walas Jan04Trójka Łódź1:14.5328235.6438.89
DYSKW.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 19:42)


<< TOP >>
Konkurencja 20
27/10/2018 - 18:18
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tchórz Alicja92Juvenia Wrocław2:13.1576628.4533.5838.8032.32
2.Dzwonnik Zuzanna00AZS Politechniki Łódzkiej2:18.1568630.4534.9439.9832.78
3.Samuła Wiktoria99AZS UMCS Lublin2:19.8466130.7438.7039.3831.02
4.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice2:20.0765830.8035.7640.8832.63
5.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin2:20.7364929.8136.3240.4934.11
6.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin2:21.9063330.9336.4241.3133.24
7.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice2:22.5262530.6036.2842.7332.91
8.Uryga Paulina95AZS AGH Kraków2:22.9961831.5535.5941.1834.67
9.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św.2:23.2061632.4837.6539.3533.72
10.Piskorz Aleksandra01Wodnik Siemianowice Śl.2:23.7160931.2737.9140.4734.06
11.Wilczewska Aleksandra02Olimpia Lublin2:24.3960132.3236.5641.7433.77
Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Góry2:24.3960131.1638.6640.0234.55
13.Szopa Marta00CSTiR Strzyżów2:24.8259531.1539.1641.0033.51
14.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim2:25.3458930.4038.2043.9932.75
15.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin2:25.9858130.9336.2042.8935.96
16.Gawron Paula04CSTiR Strzyżów2:26.0358130.9338.1442.7334.23
17.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle2:26.0758032.5638.1740.2535.09
18.Lewandowska Natalia01Unia Oświęcim2:26.1457931.7437.7642.5634.08
19.Gąsior Oliwia03Shark Rudna2:27.5556333.5037.3443.2833.43
20.Rutkowska Agnieszka01Skalar Słupsk2:27.7856033.0738.5142.0334.17
21.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:28.2955433.1638.4243.9532.76
22.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:28.4755232.0938.7743.3134.30
23.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa2:28.6755033.3539.5441.2134.57
24.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim2:29.9553632.0638.3744.8134.71
25.Zientarska Karolina02IKS Konstancin2:30.5353032.3740.0243.4834.66
26.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska2:30.6052932.9139.8942.0935.71
27.Rygiel Oliwia02Junior Kluczbork2:30.7452832.8737.6646.3933.82
28.Malarz Maja04Victoria Kozy2:31.2552233.5539.8844.0733.75
29.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Góry2:31.3852133.2241.2341.5035.43
30.Drażyk Natalia02Unia Oświęcim2:32.0751432.2338.8045.3435.70
31.Sobolewska Magdalena04Manta Kochłowice Ruda Śl.2:32.2551232.6039.5045.8134.34
32.Krosta Emilia02Wodnik Siemianowice Śl.2:32.9250632.4140.5744.3035.64
33.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz2:33.0250532.2339.9446.1134.74
34.Kapcińska Maja02Unia Oświęcim2:33.1450332.9538.4645.6136.12
35.Gazda Małgorzata04Olimpijczyk 23 Lublin2:33.1850334.1638.3444.2836.40
36.Bylińska Agnieszka02Żabianka Gdańsk2:34.1449433.0539.8145.0836.20
37.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa2:35.1948432.7339.5945.0337.84
38.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łódź2:35.9047733.7339.3646.0236.79
39.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:36.5047234.0941.8243.7036.89
Kuropatwa Weronika01Żabianka Gdańsk2:36.5047233.0739.2946.3337.81
41.Grabowska Gabriela04UKS 307 Warszawa2:38.2745633.4740.0748.3136.42
42.Maciaszczyk Weronika04UKS SP-149 Łódź2:41.0143334.8041.7446.4538.02
43.Fic Bożena04Manta Kochłowice Ruda Śl.2:46.2639335.1344.9748.2437.92
44.Kowacka Aleksandra04UKS SP-149 Łódź2:50.7936337.3443.0751.2439.14
45.Lubińska Oliwia04NKP Bielsko Biała2:53.7834434.4139.9345.7053.74
46.Dąbrowska Pola04UKS 307 Warszawa2:57.4332340.6346.4552.4337.92


<< TOP >>
Konkurencja 21
27/10/2018 - 18:35
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poprawa Michał94AZS AWF Katowice1:59.4477326.0931.6234.3327.40
2.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej1:59.4877225.7830.4734.8928.34
3.Bałabuch Krystian95BOSiR Brzesko2:02.3571926.8831.9034.6728.90
4.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice2:03.5369827.2432.1334.8629.30
5.Cerlich Maksymilian00Ikar Mielec2:04.1868827.7532.1934.8829.36
6.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa2:04.2268726.8230.9237.6128.87
7.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice2:06.0365827.9131.8436.2130.07
8.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa2:06.6264927.1434.1234.1531.21
9.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków2:06.8364526.6833.0437.2329.88
Woźniak Maciej00UKS 190 Łódź2:06.8364527.5732.3937.7229.15
11.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice2:07.1264127.3232.4136.7830.61
12.Kusto Robert98AZS AWF Warszawa2:07.1764027.6834.0434.9330.52
13.Suchański Przemysław01Unia Oświęcim2:07.6063428.5931.6537.1930.17
14.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin2:07.8463026.9933.8035.3431.71
15.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków2:07.9762826.8333.6836.6130.85
16.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa2:08.7161727.6332.8737.4230.79
Dobrzyński Tomasz98G-8 Bielany Warszawa2:08.7161726.8933.7736.7631.29
18.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin2:08.9661427.9233.2537.7530.04
19.Fajkowski Piotr01Trójka Łódź2:09.5560628.8832.4338.5929.65
20.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków2:09.7760228.2434.4336.7230.38
21.Walczysko Jakub00AZS UMCS Lublin2:09.9660028.0333.2537.8830.80
22.Sobczyk Maciej95AZS AGH Kraków2:10.5259228.3732.7138.0731.37
23.Adamczak Jakub01Shark Rudna2:11.8657428.4735.4437.7730.18
24.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia2:11.8957428.3433.9238.5231.11
25.Mamcarz Mateusz04Płetwal Zakopane2:12.9956027.9233.9840.8930.20
26.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin2:13.1255829.5135.4637.7630.39
27.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw2:13.4955328.8735.1938.0431.39
28.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim2:14.1054629.9334.8738.6730.63
29.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim2:14.9653628.9435.0139.0032.01
30.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa2:14.9953528.5533.0542.7530.64
31.Sieradzki Kamil02Wodnik Siemianowice Śl.2:15.2253227.1935.3441.2731.42
32.Gumiński Igor02Dwójka Morena Gdańsk2:15.5652828.8233.6841.4531.61
33.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom2:15.6152828.3434.5741.7230.98
34.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry2:16.4651828.7734.7140.2132.77
35.Popiołek Dawid02Skarpa Lublin2:16.7751529.0735.0340.6732.00
36.Malarz Marcin03Unia Oświęcim2:17.4950628.6835.3241.7631.73
37.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:18.1250028.2833.9343.0332.88
38.Piela Michał04Unia Oświęcim2:18.7549331.0836.0641.0630.55
39.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik2:18.8249229.6238.2938.5032.41
40.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa2:19.8948129.5436.9842.8530.52
41.Volodin Hryhorii99Warszawianka Wodny Park W-wa2:20.1147929.8538.4938.7733.00
42.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa2:20.2647730.0636.5339.9533.72
43.Soborski Jakub02Omega Olkusz2:20.4047629.2235.8842.5732.73
44.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle2:21.1646831.8737.6639.0232.61
45.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.2:21.3246630.5737.2940.2333.23
46.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk2:21.5646430.4335.3243.1732.64
47.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:24.3243830.1538.0242.9933.16
48.Barczyk Jan03Omega Olkusz2:24.9343229.3435.8444.5835.17
49.Kałusowski Gracjan04Trójka Łódź2:25.6642632.4939.0441.6132.52
50.Żegleń Miłosz04Park Wodny Tarn. Góry2:26.4441931.5938.0742.5634.22
51.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:27.0141431.3137.9543.6434.11
52.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska2:27.3241230.1337.5745.0734.55
53.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim2:30.2838833.3540.4841.1835.27
54.Woźniak Antoni04UKS 307 Warszawa2:30.4538631.3939.2645.1934.61
55.Snoch Michał03Na Fali Bytom2:31.5037833.2540.1241.3436.79
56.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:33.6136334.5942.8341.8734.32
57.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska2:34.3335833.4040.8845.9034.15
58.Krajewski Mateusz03Orka Iława2:37.1833934.7541.8046.8933.74
59.Jonowski Michał04Orka Iława2:37.2133932.7740.6144.2039.63
60.Dulniak Ryszard04G-8 Bielany Warszawa2:42.6330634.0441.8148.0638.72


<< TOP >>
Konkurencja 22
27/10/2018 - 18:50
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Paulina99UKS 190 Łódź4:11.89807
50m:
100m:
29.80
1:01.64
29.80
31.84
150m:
200m:
1:33.63
2:05.51
31.99
31.88
250m:
300m:
2:37.42
3:09.44
31.91
32.02
350m:
400m:
3:41.14
4:11.89
31.70
30.75
2.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice4:17.51755
50m:
100m:
30.44
1:03.37
30.44
32.93
150m:
200m:
1:36.52
2:09.49
33.15
32.97
250m:
300m:
2:41.98
3:14.33
32.49
32.35
350m:
400m:
3:46.28
4:17.51
31.95
31.23
3.Nita Daria01Korona Kraków4:19.01742
50m:
100m:
30.10
1:02.40
30.10
32.30
150m:
200m:
1:35.17
2:08.02
32.77
32.85
250m:
300m:
2:41.01
3:14.44
32.99
33.43
350m:
400m:
3:47.43
4:19.01
32.99
31.58
4.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin4:20.66728
50m:
100m:
30.36
1:03.35
30.36
32.99
150m:
200m:
1:36.91
2:10.06
33.56
33.15
250m:
300m:
2:43.05
3:16.12
32.99
33.07
350m:
400m:
3:48.71
4:20.66
32.59
31.95
5.Kossakowska Dominika01AZS AWF Katowice4:20.69728
50m:
100m:
29.73
1:02.03
29.73
32.30
150m:
200m:
1:34.26
2:07.14
32.23
32.88
250m:
300m:
2:40.39
3:13.94
33.25
33.55
350m:
400m:
3:47.87
4:20.69
33.93
32.82
6.Zaborowicz Julia01Górnik Sosnowiec4:20.70727
50m:
100m:
30.71
1:03.74
30.71
33.03
150m:
200m:
1:37.09
2:10.64
33.35
33.55
250m:
300m:
2:43.38
3:16.52
32.74
33.14
350m:
400m:
3:49.56
4:20.70
33.04
31.14
7.Jaszczuk Ewa02Kormoran Olsztyn4:20.90726
50m:
100m:
31.06
1:04.16
31.06
33.10
150m:
200m:
1:37.33
2:10.75
33.17
33.42
250m:
300m:
2:43.53
3:16.37
32.78
32.84
350m:
400m:
3:48.87
4:20.90
32.50
32.03
8.Wardzińska Martyna98AZS AWF Warszawa4:24.77694
50m:
100m:
31.00
1:04.51
31.00
33.51
150m:
200m:
1:38.55
2:12.66
34.04
34.11
250m:
300m:
2:46.63
3:20.46
33.97
33.83
350m:
400m:
3:53.53
4:24.77
33.07
31.24
Pisarek Justyna00Unia Oświęcim4:24.77694
50m:
100m:
30.35
1:03.38
30.35
33.03
150m:
200m:
1:36.79
2:10.28
33.41
33.49
250m:
300m:
2:44.07
3:18.05
33.79
33.98
350m:
400m:
3:51.75
4:24.77
33.70
33.02
10.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin4:25.35690
50m:
100m:
30.22
1:03.72
30.22
33.50
150m:
200m:
1:37.39
2:11.25
33.67
33.86
250m:
300m:
2:45.28
3:19.30
34.03
34.02
350m:
400m:
3:53.32
4:25.35
34.02
32.03
11.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec4:26.25683
50m:
100m:
31.27
1:04.91
31.27
33.64
150m:
200m:
1:38.66
2:12.31
33.75
33.65
250m:
300m:
2:46.09
3:20.04
33.78
33.95
350m:
400m:
3:53.74
4:26.25
33.70
32.51
12.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin4:26.78679
50m:
100m:
30.32
1:04.17
30.32
33.85
150m:
200m:
1:37.62
2:11.74
33.45
34.12
250m:
300m:
2:45.40
3:18.99
33.66
33.59
350m:
400m:
3:53.04
4:26.78
34.05
33.74
13.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin4:28.80664
50m:
100m:
30.82
1:04.82
30.82
34.00
150m:
200m:
1:39.30
2:13.22
34.48
33.92
250m:
300m:
2:47.76
3:22.28
34.54
34.52
350m:
400m:
3:56.26
4:28.80
33.98
32.54
14.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice4:30.01655
50m:
100m:
32.19
1:07.29
32.19
35.10
150m:
200m:
1:41.93
2:16.45
34.64
34.52
250m:
300m:
2:51.10
3:24.92
34.65
33.82
350m:
400m:
3:58.15
4:30.01
33.23
31.86
15.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa4:30.20653
50m:
100m:
30.34
1:04.15
30.34
33.81
150m:
200m:
1:38.25
2:12.63
34.10
34.38
250m:
300m:
2:47.42
3:22.54
34.79
35.12
350m:
400m:
3:57.23
4:30.20
34.69
32.97
16.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.4:30.36652
50m:
100m:
31.82
1:05.47
31.82
33.65
150m:
200m:
1:39.55
2:13.45
34.08
33.90
250m:
300m:
2:47.93
3:22.71
34.48
34.78
350m:
400m:
3:57.39
4:30.36
34.68
32.97
17.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowa Grn.4:31.87641
50m:
100m:
32.29
1:06.54
32.29
34.25
150m:
200m:
1:41.09
2:15.17
34.55
34.08
250m:
300m:
2:49.37
3:23.70
34.20
34.33
350m:
400m:
3:58.44
4:31.87
34.74
33.43
18.Możdżan Milena03Shark Rudna4:32.19639
50m:
100m:
30.99
1:04.78
30.99
33.79
150m:
200m:
1:39.67
2:14.85
34.89
35.18
250m:
300m:
2:48.96
3:23.95
34.11
34.99
350m:
400m:
3:58.64
4:32.19
34.69
33.55
19.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin4:33.42631
50m:
100m:
31.98
1:06.73
31.98
34.75
150m:
200m:
1:41.61
2:16.17
34.88
34.56
250m:
300m:
2:50.72
3:25.06
34.55
34.34
350m:
400m:
3:57.33
4:33.42
32.27
36.09
20.Skarwecka Wiktoria02Unia Oświęcim4:34.48623
50m:
100m:
31.83
1:06.44
31.83
34.61
150m:
200m:
1:41.18
2:16.10
34.74
34.92
250m:
300m:
2:50.77
3:25.70
34.67
34.93
350m:
400m:
4:00.71
4:34.48
35.01
33.77
21.Kusion Weronika02Unia Oświęcim4:34.69622
50m:
100m:
31.79
1:06.52
31.79
34.73
150m:
200m:
1:41.77
2:16.93
35.25
35.16
250m:
300m:
2:51.93
3:26.78
35.00
34.85
350m:
400m:
4:01.70
4:34.69
34.92
32.99
22.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin4:34.73622
50m:
100m:
30.96
1:05.85
30.96
34.89
150m:
200m:
1:41.02
2:16.38
35.17
35.36
250m:
300m:
2:51.82
3:27.24
35.44
35.42
350m:
400m:
4:02.09
4:34.73
34.85
32.64
23.Łysakowska Julia01AZS UMCS Lublin4:34.96620
50m:
100m:
31.89
1:06.36
31.89
34.47
150m:
200m:
1:40.89
2:15.84
34.53
34.95
250m:
300m:
2:49.99
3:24.67
34.15
34.68
350m:
400m:
3:59.76
4:34.96
35.09
35.20
24.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna4:35.10619
50m:
100m:
30.53
1:04.28
30.53
33.75
150m:
200m:
1:38.41
2:13.38
34.13
34.97
250m:
300m:
2:48.94
3:24.71
35.56
35.77
350m:
400m:
4:00.21
4:35.10
35.50
34.89
25.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice4:35.54616
50m:
100m:
31.71
1:05.65
31.71
33.94
150m:
200m:
1:40.42
2:16.04
34.77
35.62
250m:
300m:
2:51.66
3:27.20
35.62
35.54
350m:
400m:
4:02.25
4:35.54
35.05
33.29
26.Dąbrowska Tatiana02UKS 190 Łódź4:35.58616
50m:
100m:
31.63
1:05.75
31.63
34.12
150m:
200m:
1:40.97
2:16.36
35.22
35.39
250m:
300m:
2:51.60
3:26.75
35.24
35.15
350m:
400m:
4:01.34
4:35.58
34.59
34.24
27.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łódź4:36.58609
50m:
100m:
32.19
1:07.15
32.19
34.96
150m:
200m:
1:42.44
2:17.61
35.29
35.17
250m:
300m:
2:52.48
3:27.33
34.87
34.85
350m:
400m:
4:02.20
4:36.58
34.87
34.38
28.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin4:38.13599
50m:
100m:
31.65
1:06.73
31.65
35.08
150m:
200m:
1:42.55
2:18.62
35.82
36.07
250m:
300m:
2:53.98
3:29.46
35.36
35.48
350m:
400m:
4:04.83
4:38.13
35.37
33.30
29.Bocian Roksana04Jedność 32 Przyszowice4:38.15599
50m:
100m:
31.86
1:06.42
31.86
34.56
150m:
200m:
1:41.23
2:16.11
34.81
34.88
250m:
300m:
2:51.54
3:27.24
35.43
35.70
350m:
400m:
4:03.42
4:38.15
36.18
34.73
30.Wilczewska Aleksandra02Olimpia Lublin4:40.49584
50m:
100m:
31.93
1:06.41
31.93
34.48
150m:
200m:
1:41.53
2:17.15
35.12
35.62
250m:
300m:
2:52.85
3:28.92
35.70
36.07
350m:
400m:
4:05.15
4:40.49
36.23
35.34
31.Wilczek Renata04Płetwal Zakopane4:40.62583
50m:
100m:
31.37
1:05.98
31.37
34.61
150m:
200m:
1:41.64
2:17.44
35.66
35.80
250m:
300m:
2:53.76
3:30.20
36.32
36.44
350m:
400m:
4:06.24
4:40.62
36.04
34.38
32.Sczogiel Alicja03Park Wodny Tarn. Góry4:41.42578
50m:
100m:
31.44
1:06.30
31.44
34.86
150m:
200m:
1:41.78
2:17.27
35.48
35.49
250m:
300m:
2:53.24
3:29.49
35.97
36.25
350m:
400m:
4:05.74
4:41.42
36.25
35.68
33.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim4:42.09574
50m:
100m:
32.10
1:07.32
32.10
35.22
150m:
200m:
1:42.97
2:19.04
35.65
36.07
250m:
300m:
2:55.05
3:31.63
36.01
36.58
350m:
400m:
4:07.93
4:42.09
36.30
34.16
34.Krawczyk Nikola03Unia Oświęcim4:42.50572
50m:
100m:
31.91
1:06.91
31.91
35.00
150m:
200m:
1:42.84
2:19.03
35.93
36.19
250m:
300m:
2:55.61
3:32.09
36.58
36.48
350m:
400m:
4:07.93
4:42.50
35.84
34.57
35.Bednarek Aleksandra98UKS SP-149 Łódź4:43.80564
50m:
100m:
32.74
1:07.68
32.74
34.94
150m:
200m:
1:43.16
2:18.93
35.48
35.77
250m:
300m:
2:55.15
3:31.49
36.22
36.34
350m:
400m:
4:08.22
4:43.80
36.73
35.58
36.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice4:43.83564
50m:
100m:
32.62
1:08.52
32.62
35.90
150m:
200m:
1:44.40
2:20.24
35.88
35.84
250m:
300m:
2:56.38
3:32.49
36.14
36.11
350m:
400m:
4:08.48
4:43.83
35.99
35.35
37.Gazda Małgorzata04Olimpijczyk 23 Lublin4:44.79558
50m:
100m:
32.13
1:07.86
32.13
35.73
150m:
200m:
1:44.15
2:20.47
36.29
36.32
250m:
300m:
2:57.07
3:33.78
36.60
36.71
350m:
400m:
4:09.90
4:44.79
36.12
34.89
38.Bilska Natalia01Żabianka Gdańsk4:44.98557
50m:
100m:
32.30
1:08.24
32.30
35.94
150m:
200m:
1:44.95
2:21.42
36.71
36.47
250m:
300m:
2:58.20
3:34.59
36.78
36.39
350m:
400m:
4:10.58
4:44.98
35.99
34.40
39.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa4:45.23555
50m:
100m:
33.35
1:09.35
33.35
36.00
150m:
200m:
1:44.89
2:21.06
35.54
36.17
250m:
300m:
2:57.36
3:33.72
36.30
36.36
350m:
400m:
4:10.05
4:45.23
36.33
35.18
40.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa4:46.97545
50m:
100m:
32.63
1:08.44
32.63
35.81
150m:
200m:
1:44.86
2:21.07
36.42
36.21
250m:
300m:
2:57.70
3:34.52
36.63
36.82
350m:
400m:
4:11.60
4:46.97
37.08
35.37
41.Żak Amelia04Unia Oświęcim4:47.17544
50m:
100m:
32.36
1:08.30
32.36
35.94
150m:
200m:
1:44.66
2:20.98
36.36
36.32
250m:
300m:
2:57.29
3:33.99
36.31
36.70
350m:
400m:
4:10.88
4:47.17
36.89
36.29
42.Iżycka Marta00AZS AGH Kraków4:48.98534
50m:
100m:
32.70
1:07.88
32.70
35.18
150m:
200m:
1:44.26
2:21.14
36.38
36.88
250m:
300m:
2:57.57
3:35.08
36.43
37.51
350m:
400m:
4:11.96
4:48.98
36.88
37.02
43.Zbrojewska Zofia03Trójka Łódź4:51.96518
50m:
100m:
32.39
1:08.46
32.39
36.07
150m:
200m:
1:45.24
2:22.23
36.78
36.99
250m:
300m:
2:59.49
3:36.98
37.26
37.49
350m:
400m:
4:14.71
4:51.96
37.73
37.25
44.Kowalczyk Gabriela04Trójka Łódź4:52.88513
50m:
100m:
33.39
1:09.74
33.39
36.35
150m:
200m:
1:46.63
2:23.78
36.89
37.15
250m:
300m:
3:01.22
3:38.71
37.44
37.49
350m:
400m:
4:15.93
4:52.88
37.22
36.95
45.Kumor Aleksandra03Unia Oświęcim4:53.62509
50m:
100m:
33.32
1:09.26
33.32
35.94
150m:
200m:
1:46.29
2:23.46
37.03
37.17
250m:
300m:
3:00.84
3:38.37
37.38
37.53
350m:
400m:
4:16.26
4:53.62
37.89
37.36
46.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim4:54.58504
50m:
100m:
32.46
1:08.61
32.46
36.15
150m:
200m:
1:46.48
2:24.71
37.87
38.23
250m:
300m:
3:02.60
3:40.87
37.89
38.27
350m:
400m:
4:18.85
4:54.58
37.98
35.73
47.Dębska Julia04G-8 Bielany Warszawa4:54.61504
50m:
100m:
33.14
1:10.47
33.14
37.33
150m:
200m:
1:48.57
2:26.96
38.10
38.39
250m:
300m:
3:04.42
3:42.18
37.46
37.76
350m:
400m:
4:19.95
4:54.61
37.77
34.66
48.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.4:54.78503
50m:
100m:
32.49
1:09.56
32.49
37.07
150m:
200m:
1:47.41
2:25.65
37.85
38.24
250m:
300m:
3:03.27
3:41.08
37.62
37.81
350m:
400m:
4:17.81
4:54.78
36.73
36.97
49.Nagraba Oliwia04UKS 307 Warszawa4:54.88503
50m:
100m:
32.59
1:09.49
32.59
36.90
150m:
200m:
1:47.00
2:24.58
37.51
37.58
250m:
300m:
3:02.70
3:40.68
38.12
37.98
350m:
400m:
4:18.62
4:54.88
37.94
36.26
50.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim4:55.48499
50m:
100m:
32.95
1:09.55
32.95
36.60
150m:
200m:
1:47.08
2:24.90
37.53
37.82
250m:
300m:
3:02.60
3:41.47
37.70
38.87
350m:
400m:
4:19.22
4:55.48
37.75
36.26
51.Witek Oliwia04UKS SP-149 Łódź4:57.34490
50m:
100m:
33.69
1:11.06
33.69
37.37
150m:
200m:
1:49.11
2:27.36
38.05
38.25
250m:
300m:
3:05.19
3:43.21
37.83
38.02
350m:
400m:
4:21.59
4:57.34
38.38
35.75
52.Kowalska Wiktoria04Unia Oświęcim5:03.44461
50m:
100m:
33.66
1:10.60
33.66
36.94
150m:
200m:
1:49.30
2:28.06
38.70
38.76
250m:
300m:
3:06.92
3:45.85
38.86
38.93
350m:
400m:
4:25.25
5:03.44
39.40
38.19
53.Mikrut Nina04NKP Bielsko Biała5:04.20458
50m:
100m:
34.20
1:11.72
34.20
37.52
150m:
200m:
1:50.77
2:29.87
39.05
39.10
250m:
300m:
3:09.25
3:48.78
39.38
39.53
350m:
400m:
4:27.12
5:04.20
38.34
37.08


<< TOP >>
Konkurencja 23
27/10/2018 - 19:06
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wojdak Wojciech96BOSiR Brzesko3:46.48823
50m:
100m:
26.50
54.74
26.50
28.24
150m:
200m:
1:23.05
1:51.76
28.31
28.71
250m:
300m:
2:20.23
2:49.13
28.47
28.90
350m:
400m:
3:18.29
3:46.48
29.16
28.19
2.Piszczorowicz Bartosz99G-8 Bielany Warszawa3:51.79767
50m:
100m:
26.80
56.13
26.80
29.33
150m:
200m:
1:25.83
1:55.56
29.70
29.73
250m:
300m:
2:25.28
2:54.89
29.72
29.61
350m:
400m:
3:24.72
3:51.79
29.83
27.07
3.Klich Kacper94AZS UMCS Lublin3:54.77738
50m:
100m:
26.78
56.81
26.78
30.03
150m:
200m:
1:26.63
1:56.61
29.82
29.98
250m:
300m:
2:26.56
2:56.42
29.95
29.86
350m:
400m:
3:26.21
3:54.77
29.79
28.56
4.Komorowski Jan01Trójka Łódź3:56.02727
50m:
100m:
26.86
56.39
26.86
29.53
150m:
200m:
1:26.76
1:56.94
30.37
30.18
250m:
300m:
2:26.93
2:57.45
29.99
30.52
350m:
400m:
3:27.37
3:56.02
29.92
28.65
5.Butkiewicz Cezary00G-8 Bielany Warszawa3:56.10726
50m:
100m:
26.11
55.09
26.11
28.98
150m:
200m:
1:24.86
1:54.88
29.77
30.02
250m:
300m:
2:24.97
2:55.13
30.09
30.16
350m:
400m:
3:25.77
3:56.10
30.64
30.33
6.Karolczak Jan01G-8 Bielany Warszawa3:58.45705
50m:
100m:
27.16
56.60
27.16
29.44
150m:
200m:
1:26.28
1:55.91
29.68
29.63
250m:
300m:
2:25.59
2:55.81
29.68
30.22
350m:
400m:
3:26.56
3:58.45
30.75
31.89
7.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków3:59.06699
50m:
100m:
26.75
56.27
26.75
29.52
150m:
200m:
1:26.37
1:56.30
30.10
29.93
250m:
300m:
2:26.62
2:57.58
30.32
30.96
350m:
400m:
3:28.73
3:59.06
31.15
30.33
8.Malec Mikołaj01Trójka Łódź3:59.48696
50m:
100m:
27.73
57.80
27.73
30.07
150m:
200m:
1:28.28
1:58.87
30.48
30.59
250m:
300m:
2:29.76
3:00.59
30.89
30.83
350m:
400m:
3:30.43
3:59.48
29.84
29.05
9.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin3:59.50696
50m:
100m:
27.71
57.98
27.71
30.27
150m:
200m:
1:28.15
1:58.61
30.17
30.46
250m:
300m:
2:28.99
2:59.48
30.38
30.49
350m:
400m:
3:30.26
3:59.50
30.78
29.24
10.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice4:00.23689
50m:
100m:
27.50
57.41
27.50
29.91
150m:
200m:
1:27.47
1:57.92
30.06
30.45
250m:
300m:
2:28.71
2:59.42
30.79
30.71
350m:
400m:
3:30.08
4:00.23
30.66
30.15
11.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice4:00.93683
50m:
100m:
27.49
57.27
27.49
29.78
150m:
200m:
1:27.98
1:58.93
30.71
30.95
250m:
300m:
2:29.60
3:00.98
30.67
31.38
350m:
400m:
3:31.94
4:00.93
30.96
28.99
12.Hołub Jan96Śląsk Wrocław4:00.95683
50m:
100m:
27.39
58.20
27.39
30.81
150m:
200m:
1:30.06
2:01.51
31.86
31.45
250m:
300m:
2:32.45
3:02.89
30.94
30.44
350m:
400m:
3:32.64
4:00.95
29.75
28.31
13.Jura Maciej96AZS AWF Warszawa4:00.96683
50m:
100m:
27.53
56.89
27.53
29.36
150m:
200m:
1:26.65
1:57.19
29.76
30.54
250m:
300m:
2:28.17
2:59.39
30.98
31.22
350m:
400m:
3:30.66
4:00.96
31.27
30.30
14.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa4:01.15681
50m:
100m:
27.87
58.33
27.87
30.46
150m:
200m:
1:29.10
1:59.63
30.77
30.53
250m:
300m:
2:30.26
3:01.08
30.63
30.82
350m:
400m:
3:31.55
4:01.15
30.47
29.60
15.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin4:01.28680
50m:
100m:
28.13
58.75
28.13
30.62
150m:
200m:
1:29.31
1:59.85
30.56
30.54
250m:
300m:
2:30.45
3:01.14
30.60
30.69
350m:
400m:
3:31.95
4:01.28
30.81
29.33
16.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk4:01.42679
50m:
100m:
27.97
58.05
27.97
30.08
150m:
200m:
1:28.58
1:59.14
30.53
30.56
250m:
300m:
2:29.92
3:00.70
30.78
30.78
350m:
400m:
3:31.60
4:01.42
30.90
29.82
17.Bruzdewicz Hubert02Kormoran Olsztyn4:02.28672
50m:
100m:
28.18
58.60
28.18
30.42
150m:
200m:
1:29.74
2:01.23
31.14
31.49
250m:
300m:
2:32.23
3:03.78
31.00
31.55
350m:
400m:
3:33.84
4:02.28
30.06
28.44
18.Urbański Michał01Delfin Gdynia4:02.55670
50m:
100m:
28.29
58.66
28.29
30.37
150m:
200m:
1:29.45
2:00.56
30.79
31.11
250m:
300m:
2:31.50
3:02.54
30.94
31.04
350m:
400m:
3:33.38
4:02.55
30.84
29.17
19.Kałużyński Antoni99Warszawianka Wodny Park W-wa4:03.37663
50m:
100m:
27.34
57.77
27.34
30.43
150m:
200m:
1:28.45
1:59.23
30.68
30.78
250m:
300m:
2:29.86
3:01.31
30.63
31.45
350m:
400m:
3:32.30
4:03.37
30.99
31.07
20.Kaczorowski Jakub97G-8 Bielany Warszawa4:04.47654
50m:
100m:
28.01
58.81
28.01
30.80
150m:
200m:
1:29.94
2:01.30
31.13
31.36
250m:
300m:
2:32.57
3:03.89
31.27
31.32
350m:
400m:
3:35.17
4:04.47
31.28
29.30
21.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim4:04.51654
50m:
100m:
28.25
58.87
28.25
30.62
150m:
200m:
1:29.96
2:00.96
31.09
31.00
250m:
300m:
2:32.22
3:03.65
31.26
31.43
350m:
400m:
3:34.79
4:04.51
31.14
29.72
22.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice4:04.94650
50m:
100m:
28.93
1:00.05
28.93
31.12
150m:
200m:
1:30.80
2:01.86
30.75
31.06
250m:
300m:
2:32.84
3:03.89
30.98
31.05
350m:
400m:
3:34.83
4:04.94
30.94
30.11
23.Chałat Stanisław99AZS UMCS Lublin4:05.10649
50m:
100m:
28.42
59.28
28.42
30.86
150m:
200m:
1:30.66
2:02.05
31.38
31.39
250m:
300m:
2:33.26
3:04.61
31.21
31.35
350m:
400m:
3:35.35
4:05.10
30.74
29.75
24.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin4:05.11649
50m:
100m:
27.79
57.83
27.79
30.04
150m:
200m:
1:28.41
1:59.63
30.58
31.22
250m:
300m:
2:31.12
3:03.00
31.49
31.88
350m:
400m:
3:34.59
4:05.11
31.59
30.52
25.Więzik Jan03Unia Oświęcim4:05.36647
50m:
100m:
27.85
58.50
27.85
30.65
150m:
200m:
1:29.92
2:01.07
31.42
31.15
250m:
300m:
2:32.70
3:04.15
31.63
31.45
350m:
400m:
3:35.57
4:05.36
31.42
29.79
26.Chodulski Jakub00Skarpa Lublin4:05.43646
50m:
100m:
29.50
1:01.00
29.50
31.50
150m:
200m:
1:32.47
2:03.37
31.47
30.90
250m:
300m:
2:34.19
3:05.07
30.82
30.88
350m:
400m:
3:36.01
4:05.43
30.94
29.42
27.Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa4:05.54645
50m:
100m:
27.58
58.15
27.58
30.57
150m:
200m:
1:29.10
2:00.41
30.95
31.31
250m:
300m:
2:31.62
3:03.16
31.21
31.54
350m:
400m:
3:34.42
4:05.54
31.26
31.12
28.Stec Kacper99AZS AWF Katowice4:05.56645
50m:
100m:
27.66
57.72
27.66
30.06
150m:
200m:
1:28.32
1:59.89
30.60
31.57
250m:
300m:
2:31.29
3:03.36
31.40
32.07
350m:
400m:
3:35.07
4:05.56
31.71
30.49
29.Borkowski Kacper00AZS UMCS Lublin4:06.20640
50m:
100m:
28.60
58.83
28.60
30.23
150m:
200m:
1:29.91
2:01.03
31.08
31.12
250m:
300m:
2:32.09
3:03.56
31.06
31.47
350m:
400m:
3:35.12
4:06.20
31.56
31.08
30.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin4:06.21640
50m:
100m:
28.15
58.78
28.15
30.63
150m:
200m:
1:30.36
2:01.40
31.58
31.04
250m:
300m:
2:32.78
3:04.35
31.38
31.57
350m:
400m:
3:35.76
4:06.21
31.41
30.45
31.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa4:07.53630
50m:
100m:
28.77
59.80
28.77
31.03
150m:
200m:
1:30.95
2:01.83
31.15
30.88
250m:
300m:
2:32.66
3:03.52
30.83
30.86
350m:
400m:
3:35.57
4:07.53
32.05
31.96
32.Róg Adrian01Sokół Rzeszów4:07.81628
50m:
100m:
28.36
59.90
28.36
31.54
150m:
200m:
1:31.81
2:04.22
31.91
32.41
250m:
300m:
2:35.93
3:07.39
31.71
31.46
350m:
400m:
3:38.57
4:07.81
31.18
29.24
33.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim4:08.44623
50m:
100m:
27.44
58.10
27.44
30.66
150m:
200m:
1:30.13
2:02.08
32.03
31.95
250m:
300m:
2:34.24
3:06.70
32.16
32.46
350m:
400m:
3:38.20
4:08.44
31.50
30.24
34.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice4:08.64622
50m:
100m:
28.72
59.69
28.72
30.97
150m:
200m:
1:31.37
2:03.49
31.68
32.12
250m:
300m:
2:34.96
3:06.57
31.47
31.61
350m:
400m:
3:38.04
4:08.64
31.47
30.60
35.Oller Krzysztof00Kormoran Olsztyn4:08.66621
50m:
100m:
28.63
1:00.66
28.63
32.03
150m:
200m:
1:32.32
2:04.18
31.66
31.86
250m:
300m:
2:35.37
3:07.27
31.19
31.90
350m:
400m:
3:38.90
4:08.66
31.63
29.76
36.Durajczyk Michał97AZS AWF Warszawa4:08.68621
50m:
100m:
28.50
59.79
28.50
31.29
150m:
200m:
1:31.72
2:04.07
31.93
32.35
250m:
300m:
2:35.91
3:07.69
31.84
31.78
350m:
400m:
3:38.96
4:08.68
31.27
29.72
37.Gąstał Jan03Warszawianka Wodny Park W-wa4:09.02619
50m:
100m:
26.61
57.56
26.61
30.95
150m:
200m:
1:29.55
2:01.87
31.99
32.32
250m:
300m:
2:34.15
3:06.69
32.28
32.54
350m:
400m:
3:39.30
4:09.02
32.61
29.72
38.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej4:09.06618
50m:
100m:
28.77
1:00.25
28.77
31.48
150m:
200m:
1:32.06
2:04.03
31.81
31.97
250m:
300m:
2:35.47
3:07.08
31.44
31.61
350m:
400m:
3:38.83
4:09.06
31.75
30.23
Kalkan Jakub04Jedność 32 Przyszowice4:09.06618
50m:
100m:
28.53
59.69
28.53
31.16
150m:
200m:
1:31.44
2:03.32
31.75
31.88
250m:
300m:
2:34.94
3:06.80
31.62
31.86
350m:
400m:
3:38.36
4:09.06
31.56
30.70
40.Rytter Igor01G-8 Bielany Warszawa4:09.43616
50m:
100m:
28.84
1:00.20
28.84
31.36
150m:
200m:
1:32.05
2:03.80
31.85
31.75
250m:
300m:
2:35.24
3:07.17
31.44
31.93
350m:
400m:
3:38.89
4:09.43
31.72
30.54
41.Sieprawski Roch03Unia Oświęcim4:11.64600
50m:
100m:
29.40
1:01.23
29.40
31.83
150m:
200m:
1:33.46
2:05.60
32.23
32.14
250m:
300m:
2:37.67
3:09.53
32.07
31.86
350m:
400m:
3:41.26
4:11.64
31.73
30.38
42.Bartosiewicz Remigiusz02Wodnik Siemianowice Śl.4:11.94597
50m:
100m:
29.09
1:01.12
29.09
32.03
150m:
200m:
1:33.48
2:05.90
32.36
32.42
250m:
300m:
2:38.43
3:10.68
32.53
32.25
350m:
400m:
3:42.41
4:11.94
31.73
29.53
43.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin4:12.24595
50m:
100m:
29.12
1:01.22
29.12
32.10
150m:
200m:
1:33.14
2:04.70
31.92
31.56
250m:
300m:
2:35.58
3:07.17
30.88
31.59
350m:
400m:
3:39.50
4:12.24
32.33
32.74
44.Woronko Krzysztof02Kormoran Olsztyn4:12.70592
50m:
100m:
28.54
1:00.42
28.54
31.88
150m:
200m:
1:32.55
2:04.43
32.13
31.88
250m:
300m:
2:36.23
3:08.46
31.80
32.23
350m:
400m:
3:41.17
4:12.70
32.71
31.53
45.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik4:12.72592
50m:
100m:
28.73
1:01.03
28.73
32.30
150m:
200m:
1:33.35
2:05.38
32.32
32.03
250m:
300m:
2:37.41
3:09.47
32.03
32.06
350m:
400m:
3:41.31
4:12.72
31.84
31.41
46.Rozmysłowski Eryk02GOS Raszyn4:12.81591
50m:
100m:
28.37
59.59
28.37
31.22
150m:
200m:
1:31.15
2:02.96
31.56
31.81
250m:
300m:
2:35.13
3:07.67
32.17
32.54
350m:
400m:
3:40.98
4:12.81
33.31
31.83
47.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Góry4:12.98590
50m:
100m:
28.52
59.72
28.52
31.20
150m:
200m:
1:31.57
2:04.14
31.85
32.57
250m:
300m:
2:36.65
3:09.60
32.51
32.95
350m:
400m:
3:42.05
4:12.98
32.45
30.93
48.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice4:14.01583
50m:
100m:
28.80
1:00.65
28.80
31.85
150m:
200m:
1:32.70
2:05.49
32.05
32.79
250m:
300m:
2:38.15
3:10.67
32.66
32.52
350m:
400m:
3:43.18
4:14.01
32.51
30.83
49.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin4:14.12582
50m:
100m:
28.32
59.50
28.32
31.18
150m:
200m:
1:31.08
2:03.38
31.58
32.30
250m:
300m:
2:35.82
3:08.79
32.44
32.97
350m:
400m:
3:41.45
4:14.12
32.66
32.67
50.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa4:14.17582
50m:
100m:
29.53
1:01.32
29.53
31.79
150m:
200m:
1:34.11
2:06.57
32.79
32.46
250m:
300m:
2:38.55
3:10.35
31.98
31.80
350m:
400m:
3:42.45
4:14.17
32.10
31.72
51.Janiczuk Patryk02Lider Chełm4:14.60579
50m:
100m:
29.06
1:01.21
29.06
32.15
150m:
200m:
1:33.64
2:05.87
32.43
32.23
250m:
300m:
2:37.89
3:10.87
32.02
32.98
350m:
400m:
3:43.79
4:14.60
32.92
30.81
52.Mróz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin4:14.71578
50m:
100m:
28.93
1:00.97
28.93
32.04
150m:
200m:
1:33.42
2:06.16
32.45
32.74
250m:
300m:
2:38.23
3:11.39
32.07
33.16
350m:
400m:
3:43.73
4:14.71
32.34
30.98
53.Walczysko Jakub00AZS UMCS Lublin4:15.39574
50m:
100m:
29.17
1:00.93
29.17
31.76
150m:
200m:
1:33.23
2:05.63
32.30
32.40
250m:
300m:
2:37.68
3:10.50
32.05
32.82
350m:
400m:
3:43.32
4:15.39
32.82
32.07
54.Nowak Jan02BOSiR Brzesko4:16.22568
50m:
100m:
29.55
1:01.98
29.55
32.43
150m:
200m:
1:34.55
2:07.07
32.57
32.52
250m:
300m:
2:39.20
3:12.62
32.13
33.42
350m:
400m:
3:44.74
4:16.22
32.12
31.48
55.Borsuk Łukasz01Fala Kraśnik4:16.35567
50m:
100m:
28.64
1:00.49
28.64
31.85
150m:
200m:
1:33.05
2:05.50
32.56
32.45
250m:
300m:
2:38.18
3:11.27
32.68
33.09
350m:
400m:
3:44.36
4:16.35
33.09
31.99
56.Woźny Wiktor01Shark Rudna4:16.91563
50m:
100m:
27.15
58.13
27.15
30.98
150m:
200m:
1:30.75
2:03.85
32.62
33.10
250m:
300m:
2:37.28
3:11.40
33.43
34.12
350m:
400m:
3:44.46
4:16.91
33.06
32.45
57.Płatek Maciej02Unia Oświęcim4:17.01563
50m:
100m:
29.33
1:01.43
29.33
32.10
150m:
200m:
1:34.23
2:07.12
32.80
32.89
250m:
300m:
2:39.99
3:12.97
32.87
32.98
350m:
400m:
3:45.69
4:17.01
32.72
31.32
58.Mayerberg Kacper00Unia Oświęcim4:17.18562
50m:
100m:
29.06
1:00.65
29.06
31.59
150m:
200m:
1:32.94
2:05.41
32.29
32.47
250m:
300m:
2:37.66
3:10.53
32.25
32.87
350m:
400m:
3:43.80
4:17.18
33.27
33.38
59.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa4:17.19562
50m:
100m:
28.57
1:00.83
28.57
32.26
150m:
200m:
1:33.13
2:06.03
32.30
32.90
250m:
300m:
2:39.02
3:12.51
32.99
33.49
350m:
400m:
3:45.57
4:17.19
33.06
31.62
60.Borzymek Hubert02UKS 307 Warszawa4:17.99556
50m:
100m:
29.24
1:01.20
29.24
31.96
150m:
200m:
1:33.93
2:06.66
32.73
32.73
250m:
300m:
2:40.05
3:13.25
33.39
33.20
350m:
400m:
3:46.58
4:17.99
33.33
31.41
61.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim4:18.13555
50m:
100m:
28.81
1:00.18
28.81
31.37
150m:
200m:
1:32.70
2:05.42
32.52
32.72
250m:
300m:
2:38.39
3:11.82
32.97
33.43
350m:
400m:
3:45.41
4:18.13
33.59
32.72
62.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim4:18.49553
50m:
100m:
28.87
1:01.10
28.87
32.23
150m:
200m:
1:34.47
2:07.92
33.37
33.45
250m:
300m:
2:40.81
3:13.50
32.89
32.69
350m:
400m:
3:46.33
4:18.49
32.83
32.16
63.Olczak Kacper04Trójka Łódź4:18.93550
50m:
100m:
29.55
1:01.56
29.55
32.01
150m:
200m:
1:34.79
2:08.22
33.23
33.43
250m:
300m:
2:41.45
3:15.17
33.23
33.72
350m:
400m:
3:48.32
4:18.93
33.15
30.61
64.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa4:19.55546
50m:
100m:
28.94
1:00.93
28.94
31.99
150m:
200m:
1:33.56
2:06.18
32.63
32.62
250m:
300m:
2:39.63
3:13.05
33.45
33.42
350m:
400m:
3:46.81
4:19.55
33.76
32.74
65.Mikoś Dawid02Trójka Łódź4:19.70545
50m:
100m:
29.07
1:01.66
29.07
32.59
150m:
200m:
1:34.91
2:08.13
33.25
33.22
250m:
300m:
2:41.41
3:15.20
33.28
33.79
350m:
400m:
3:48.42
4:19.70
33.22
31.28
66.Para Mikołaj03Unia Oświęcim4:20.21542
50m:
100m:
28.97
1:00.49
28.97
31.52
150m:
200m:
1:32.75
2:05.81
32.26
33.06
250m:
300m:
2:39.23
3:13.28
33.42
34.05
350m:
400m:
3:47.13
4:20.21
33.85
33.08
67.Grzecza Michał04Skalar Słupsk4:20.57540
50m:
100m:
28.96
1:01.36
28.96
32.40
150m:
200m:
1:34.58
2:08.21
33.22
33.63
250m:
300m:
2:41.80
3:15.54
33.59
33.74
350m:
400m:
3:49.41
4:20.57
33.87
31.16
68.Janecki Mateusz01Pałac Młodzieży Katowice4:21.27536
50m:
100m:
29.08
1:01.25
29.08
32.17
150m:
200m:
1:34.27
2:07.44
33.02
33.17
250m:
300m:
2:41.33
3:15.19
33.89
33.86
350m:
400m:
3:48.71
4:21.27
33.52
32.56
69.Woźniak Kamil00Fregata Kolbuszowa4:22.00531
50m:
100m:
29.74
1:01.91
29.74
32.17
150m:
200m:
1:34.58
2:07.27
32.67
32.69
250m:
300m:
2:40.27
3:13.59
33.00
33.32
350m:
400m:
3:48.09
4:22.00
34.50
33.91
70.Koronkiewicz Antoni04Fenix Ożarów Maz.4:22.28529
50m:
100m:
29.89
1:02.57
29.89
32.68
150m:
200m:
1:35.58
2:08.75
33.01
33.17
250m:
300m:
2:41.88
3:15.59
33.13
33.71
350m:
400m:
3:49.29
4:22.28
33.70
32.99
71.Kowolik Alex04Park Wodny Tarn. Góry4:23.07525
50m:
100m:
29.84
1:02.60
29.84
32.76
150m:
200m:
1:35.77
2:09.45
33.17
33.68
250m:
300m:
2:42.70
3:16.33
33.25
33.63
350m:
400m:
3:49.92
4:23.07
33.59
33.15
72.Juda Dominik04Unia Oświęcim4:23.69521
50m:
100m:
30.94
1:04.05
30.94
33.11
150m:
200m:
1:38.06
2:11.60
34.01
33.54
250m:
300m:
2:45.02
3:18.51
33.42
33.49
350m:
400m:
3:52.15
4:23.69
33.64
31.54
73.Rowiński Aleksander01Warszawianka Wodny Park W-wa4:24.57516
50m:
100m:
29.04
1:01.98
29.04
32.94
150m:
200m:
1:35.20
2:09.11
33.22
33.91
250m:
300m:
2:43.15
3:17.41
34.04
34.26
350m:
400m:
3:51.60
4:24.57
34.19
32.97
74.Żyro Ignacy04UKS 307 Warszawa4:24.88514
50m:
100m:
30.21
1:02.84
30.21
32.63
150m:
200m:
1:36.43
2:10.39
33.59
33.96
250m:
300m:
2:44.08
3:18.32
33.69
34.24
350m:
400m:
3:52.36
4:24.88
34.04
32.52
75.Oszczak Norbert04Fenix Ożarów Maz.4:24.94514
50m:
100m:
29.85
1:02.74
29.85
32.89
150m:
200m:
1:36.20
2:10.13
33.46
33.93
250m:
300m:
2:43.82
3:17.56
33.69
33.74
350m:
400m:
3:52.04
4:24.94
34.48
32.90
76.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Góry4:28.82492
50m:
100m:
29.90
1:03.36
29.90
33.46
150m:
200m:
1:37.54
2:11.15
34.18
33.61
250m:
300m:
2:45.91
3:21.21
34.76
35.30
350m:
400m:
3:55.92
4:28.82
34.71
32.90
77.Chomiczewski Michał02AZS UMCS Lublin4:33.72466
50m:
100m:
30.17
1:04.43
30.17
34.26
150m:
200m:
1:39.71
2:15.63
35.28
35.92
250m:
300m:
2:50.33
3:25.40
34.70
35.07
350m:
400m:
4:00.50
4:33.72
35.10
33.22
78.Skalski Konrad04Park Wodny Tarn. Góry4:34.66461
50m:
100m:
30.87
1:04.72
30.87
33.85
150m:
200m:
1:40.17
2:15.77
35.45
35.60
250m:
300m:
2:51.02
3:26.51
35.25
35.49
350m:
400m:
4:01.25
4:34.66
34.74
33.41
79.Lisik Kacper03Shark Rudna4:35.04459
50m:
100m:
29.68
1:02.83
29.68
33.15
150m:
200m:
1:37.47
2:13.35
34.64
35.88
250m:
300m:
2:48.18
3:24.01
34.83
35.83
350m:
400m:
4:00.06
4:35.04
36.05
34.98
80.Cierpiał Wiktor04Unia Oświęcim4:35.55457
50m:
100m:
31.24
1:05.72
31.24
34.48
150m:
200m:
1:40.09
2:14.63
34.37
34.54
250m:
300m:
2:49.67
3:24.91
35.04
35.24
350m:
400m:
4:00.53
4:35.55
35.62
35.02
81.Krysiak Kacper04Trójka Łódź4:36.45452
50m:
100m:
31.41
1:06.10
31.41
34.69
150m:
200m:
1:40.96
2:16.34
34.86
35.38
250m:
300m:
2:51.55
3:26.83
35.21
35.28
350m:
400m:
4:02.07
4:36.45
35.24
34.38
82.Czerczak Dawid04UKP Ruda Śląska4:50.12391
50m:
100m:
30.60
1:06.04
30.60
35.44
150m:
200m:
1:42.53
2:20.33
36.49
37.80
250m:
300m:
2:58.50
3:37.18
38.17
38.68
350m:
400m:
4:15.14
4:50.12
37.96
34.98
83.Til Adam04UKP Ruda Śląska4:51.03387
50m:
100m:
32.82
1:09.42
32.82
36.60
150m:
200m:
1:46.40
2:23.48
36.98
37.08
250m:
300m:
3:00.68
3:38.00
37.20
37.32
350m:
400m:
4:15.89
4:51.03
37.89
35.14
84.Boba Arkadiusz04Unia Oświęcim4:51.85384
50m:
100m:
34.27
1:12.42
34.27
38.15
150m:
200m:
1:49.81
2:28.07
37.39
38.26
250m:
300m:
3:05.72
3:43.46
37.65
37.74
350m:
400m:
4:20.09
4:51.85
36.63
31.76
85.Kołodziejczyk Eryk04Unia Oświęcim4:58.58359
50m:
100m:
34.78
1:13.11
34.78
38.33
150m:
200m:
1:51.27
2:29.64
38.16
38.37
250m:
300m:
3:07.59
3:45.81
37.95
38.22
350m:
400m:
4:23.69
4:58.58
37.88
34.89
86.Kowalski Maciej04Orka Iława4:59.14357
50m:
100m:
34.10
1:12.04
34.10
37.94
150m:
200m:
1:49.93
2:28.34
37.89
38.41
250m:
300m:
3:07.01
3:45.05
38.67
38.04
350m:
400m:
4:22.79
4:59.14
37.74
36.35
87.Gąsior Tomasz04Wodnik Rawicz4:59.82354
50m:
100m:
33.09
1:10.87
33.09
37.78
150m:
200m:
1:50.33
2:29.13
39.46
38.80
250m:
300m:
3:08.19
3:45.43
39.06
37.24
350m:
400m:
4:23.83
4:59.82
38.40
35.99


<< TOP >>
Konkurencja 12
27/10/2018 - 19:20
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kossakowska Dominika01AZS AWF Katowice55.5574026.9428.61
2.Woźniak Zofia01G-8 Bielany Warszawa56.1471727.2428.90
3.Sirignano Luigia96AZS AGH Kraków57.0868227.1529.93
4.Kołodziej Katarzyna00AZS UMCS Lublin57.1368027.3429.79
5.Klimek Marta03Unia Oświęcim57.4766827.9529.52
6.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin57.5466628.0529.49
7.Klonowska Julia00G-8 Bielany Warszawa57.7865727.4930.29
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin57.7965727.5730.22
9.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin57.9565228.2829.67
10.Osiniak Ewa00AZS UMCS Lublin58.2064328.0330.17
11.Żukowska Paula93AZS AWF Katowice58.4063728.5329.87
12.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa58.47634