Nr  1. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  1. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  8. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  9. Mężczyzn, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  10. Kobiet, 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  12. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  13. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  15. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  17. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  18. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  19. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  21. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi


Arena Grand Prix Puchar Polski
Oświęcim, 26 - 27/10/2019


1 - Arena Grand Prix Puchar Polski I26/10/2019 - 8:30


Konkurencja 1
26/10/2019 - 8:30
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa1:47.0080024.1127.2627.5128.12
2.Werner Paweł93Juvenia Wrocław1:48.2877225.9027.7127.4327.24
3.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków1:49.4174924.9827.4328.3128.69
4.Kiszczak Jakub00Śląsk Wrocław1:49.8574025.7828.1527.9228.00
5.Sieradzki Kamil02Unia Oświęcim1:49.9873725.3628.2628.6227.74
6.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:50.2373226.1527.8628.4027.82
7.Koziejko Bartłomiej00AZS UWM Olsztyn1:50.3673026.1628.0328.4027.77
8.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:50.4772726.3528.2228.3827.52
9.Ostrowski Karol99MKP Szczecin1:50.6572425.3228.1428.4728.72
10.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa1:50.7272225.5327.8528.6128.73
11.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1:50.7372225.5327.9228.4328.85
12.Jaworski Szymon01Śląsk Wrocław1:50.7972126.0128.5928.4227.77
13.Dąbrowski Patryk00Śląsk Wrocław1:51.2271326.0428.4028.3728.41
14.Jackowski Tomasz02Śląsk Wrocław1:51.7870225.6828.8429.0528.21
15.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:52.0869626.8228.7928.8927.58
16.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków1:52.3869125.9928.6828.8228.89
17.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:52.5368826.7928.9128.7628.07
Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa1:52.5368825.6928.4929.3429.01
19.Butkiewicz Władysław00AZS AWF Katowice1:52.7868425.9328.5029.1529.20
20.Czaja Przemysław01Alfa Bukowno1:53.2467526.5629.2229.2328.23
21.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.1:53.3067426.4729.3029.1228.41
22.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław1:53.3667326.0528.6129.4529.25
23.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:53.6266826.5828.5729.5728.90
24.Mikołajczyk Michał99Śląsk Wrocław1:53.6866726.1228.7729.2329.56
25.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:53.9866226.5428.8829.5429.02
26.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice1:54.0066226.8328.8929.4928.79
27.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice1:54.0966026.8029.2529.3428.70
28.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:54.2165826.5028.5029.0930.12
29.Sobieszuk Kacper02AZS UMCS Lublin1:54.2465826.2129.1629.5429.33
30.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:54.2965726.6428.8029.4229.43
31.Ćwiek Wiktor03G-8 Bielany Warszawa1:54.4865327.2528.8929.4228.92
32.Jóźków Cezary01Śląsk Wrocław1:54.5065327.3329.3229.4128.44
33.Mencel Miłosz02Śląsk Wrocław1:54.6565126.1728.5729.7430.17
34.Dudys Dominik02SMS Victoria Racibórz1:54.8164826.3129.9129.8228.77
35.Zdybel Adam05Delfin Gdynia1:54.8364826.5529.2829.6529.35
36.Jemielita Oskar01G-8 Bielany Warszawa1:54.9664526.2828.6529.0530.98
37.Krzykała Emil01Avia Świdnik1:54.9964526.9329.0429.5929.43
38.Guzior Maciej00Śląsk Wrocław1:55.0464425.9228.7629.8630.50
39.Kędzia Wiktor00MKP Szczecin1:55.4263827.1229.4330.0628.81
40.Lech Filip01AZS UMCS Lublin1:55.5363627.3029.5429.6329.06
41.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa1:55.5663527.0929.3329.5029.64
42.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:55.5763526.7929.0429.5930.15
43.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:55.8763027.2429.7429.9228.97
44.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź1:55.8863026.8528.8830.5129.64
45.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk1:56.2162527.6229.6529.6529.29
46.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej1:56.2662427.1529.3629.8729.88
47.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:56.3162327.1329.7130.6028.87
48.Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw1:56.4462126.7729.2330.2030.24
49.Matyjasek Maciej02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:56.4962026.9729.5529.9230.05
50.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin1:56.5661926.8629.2130.2530.24
51.Ogorzałek Kamil99Wodnik 29 Tychy1:56.8061527.5729.8730.1329.23
52.Janiczuk Patryk02Lider Chełm1:57.1261026.7429.0030.2631.12
53.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:57.1960927.1830.0130.0529.95
54.Zdziebło Piotr02Śląsk Wrocław1:57.2260927.9229.7230.1929.39
55.Olczak Kacper04Trójka Łódź1:57.2660827.5229.6030.5429.60
56.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:57.3560727.7529.8130.2229.57
57.Walter Jakub04Unia Oświęcim1:57.3860627.8630.9630.0428.52
58.Płoszka Kacper05Jedynka Łódź1:57.4760527.8230.1030.2029.35
59.Szeląg Dawid03Śląsk Wrocław1:57.6160326.8829.4530.0631.22
60.Skierski Radosław00AZS AGH Kraków1:57.6260327.1629.8730.0530.54
61.Małyska Bartosz99AZS UMCS Lublin1:57.6460227.2729.4430.1630.77
62.Walczysko Jakub00AZS AGH Kraków1:57.8060027.5630.3230.1329.79
63.Doroba Michał02Śląsk Wrocław1:57.8160027.6730.0229.9530.17
64.Trylski Wiktor03Tri-Team Rumia1:57.8959827.2829.9130.4230.28
65.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim1:58.0059727.0730.1130.8829.94
66.Blachura Oskar02Unia Oświęcim1:58.0259627.2929.5130.5330.69
67.Szymczykowski Jakub03UKS MOS Opole1:58.2059427.4330.1130.6729.99
68.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:58.3259226.9729.6630.6031.09
69.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa1:58.3559127.3430.4730.6129.93
70.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:58.3959127.4529.6930.7330.52
71.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:58.4759028.1430.3529.9030.08
72.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław1:58.4958927.5230.8430.3429.79
73.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa1:58.6958627.5630.5530.5929.99
74.Tomaszowski Michał03Wodnik Siemianowice Śl.1:58.8758427.9130.5530.9229.49
75.Sieprawski Roch03G-8 Bielany Warszawa1:59.0358127.8630.4530.8729.85
76.Mamcarz Mateusz04Unia Oświęcim1:59.1957927.5030.0131.3830.30
77.Stachurski Jerzy04Śląsk Wrocław1:59.2357827.8030.6931.0329.71
78.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz1:59.3457727.6830.2530.8130.60
79.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa1:59.5257428.1930.4530.8730.01
80.Mordarski Filip05SMS Galicja Kraków1:59.5457427.4830.4131.2630.39
81.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:59.5757327.5230.3031.1130.64
82.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław1:59.5957326.8029.9231.3331.54
83.Zaremba Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:59.6557227.7229.8931.0530.99
84.Szwedzki Jakub00Trójka Łódź1:59.7757127.5230.6231.4530.18
85.Gilżyński Szymon02SMS Galicja Kraków1:59.7957027.3030.4430.7131.34
86.Dudkiewicz Kacper02Polonia Warszawa1:59.8556927.3230.2231.4930.82
87.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin1:59.8656928.0830.2830.6430.86
88.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin1:59.9356827.7930.6930.6730.78
89.Piela Michał04Unia Oświęcim1:59.9556827.7930.5031.5430.12
90.Ciesielski Artur04AZS Politechniki Łódzkiej1:59.9656828.0230.9431.0729.93
Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków1:59.9656827.7130.5730.7930.89
92.Ziembowicz Franciszek04G-8 Bielany Warszawa2:00.0856627.5029.9431.2231.42
93.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:00.1056628.1430.1130.5931.26
94.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska2:00.1156627.2630.5731.8330.45
95.Kowolik Alex04Unia Oświęcim2:00.1956528.0930.6331.0730.40
96.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim2:00.2056527.8030.0330.8531.52
97.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.3456327.5631.0031.3530.43
98.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:00.4956027.9331.0131.4330.12
99.Leśniak Maksymilian04UKS 190 Łódź2:00.5056027.4630.6831.8130.55
100.Generowicz Marek04Korona Kraków2:00.6455827.9731.4531.2230.00
101.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź2:00.7755727.4530.9431.1931.19
102.Nowak Jan02AZS UMCS Lublin2:00.8455628.0530.8131.5930.39
103.Zaremba Adam05Śląsk Wrocław2:00.8855527.9130.5231.2431.21
Luberda Wiktor04SMS Galicja Kraków2:00.8855528.1131.1731.4130.19
105.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa2:00.9855427.2330.0731.9131.77
106.Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:01.2655027.7030.4331.1531.98
107.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk2:01.2855028.0031.1331.2330.92
108.Synowiec Mikołaj02SMS Galicja Kraków2:01.2954928.0930.4931.4331.28
109.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:01.3254927.3730.6631.7531.54
110.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:01.4954727.2430.5731.1532.53
111.Adamczyk Jan03AZS UMCS Lublin2:01.5154628.3030.9631.6530.60
112.Baranek Jakub04UKS MOS Opole2:01.5654627.6331.0131.8331.09
113.Popiołek Dawid02AZS UMCS Lublin2:01.5954527.7830.7731.4331.61
114.Krystyński Aleksander04SMS Galicja Kraków2:01.6554528.1731.3132.0630.11
115.Lewicki Jakub04Sikret Gliwice2:01.7054427.4530.3932.3331.53
116.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:01.7654327.3730.4332.1231.84
117.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław2:01.8154227.4031.0332.0231.36
118.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim2:02.0853927.6731.3631.7231.33
119.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków2:02.2053728.2631.6032.0030.34
120.Krzysztyński Jan02SMS Galicja Kraków2:02.2453728.5031.2931.9130.54
121.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibórz2:02.3053627.9931.6232.2430.45
122.Kałuża Jakub02Gryf Dębica2:02.3153628.2231.4431.2231.43
123.Chromik Szymon99CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:02.3453527.7830.5132.2531.80
124.Klimczak Kacper04Jedynka Łódź2:02.3653528.4831.2431.5831.06
125.Borzymek Hubert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:02.4453428.4330.6032.2731.14
126.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim2:02.5153328.3331.4131.6731.10
127.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:02.6153228.0130.7232.3031.58
128.Kowalczyk Michał02Polonia Warszawa2:02.7153127.8831.6532.2530.93
129.Horodyński Antoni04Gryf Dębica2:02.7753028.5130.2331.6132.42
130.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:02.9052828.7031.1131.7931.30
131.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:03.0752628.5431.6132.1430.78
132.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:03.0952627.8330.9632.5331.77
133.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa2:03.1352527.8230.7132.2532.35
134.Fałek Szymon05G-8 Bielany Warszawa2:03.3152328.7932.2831.7830.46
135.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków2:03.3252328.3531.4932.4031.08
136.Juda Dominik04Unia Oświęcim2:03.6951829.2431.4932.3030.66
137.Szczerba Igor05SMS Galicja Kraków2:03.7251828.7631.8131.8431.31
138.Ilcewicz Hubert03G-8 Bielany Warszawa2:03.9751528.6032.2532.3430.78
139.Poprawa - Jakubas Jakub02Wodnik 29 Tychy2:04.1451228.5232.7231.9730.93
140.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:04.1551229.8531.2031.7131.39
141.Hanf Szymon03Korona Kraków2:04.3751028.1331.5633.3031.38
142.Fortuna Filip03Korona Kraków2:04.4250929.9731.5532.1030.80
143.Kucharski Paweł05Sikret Gliwice2:04.6950628.8331.4232.6731.77
144.Piechota Bartłomiej04Piątka Konstantynów Ł.2:04.7050628.7831.3232.5432.06
145.Cierpiał Wiktor04UKS 190 Łódź2:05.3249829.0631.9532.6331.68
146.Kubiniec Mikołaj04AZS UMCS Lublin2:05.6649429.0032.3932.5631.71
147.Skalski Konrad04Unia Oświęcim2:05.7249328.8531.3632.8532.66
148.Kucharski Jan02Kapry-Armexim Pruszków2:06.1848828.6531.9232.7432.87
149.Woronko Maciej05Medyk Giżycko2:06.5448429.4831.9433.0332.09
150.Szynawa Oskar00AZS AWF Katowice2:06.9847928.6232.3933.3732.60
151.Arent Artur05Jedynka Łódź2:07.1747728.6731.9333.5033.07
152.Banasiak Michał05Jedynka Łódź2:07.1847629.4132.4433.7431.59
153.Regulski Maciej04Unia Oświęcim2:07.3547528.8832.6533.3332.49
154.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn2:07.5147330.1132.5832.9331.89
155.Dwyer Vincent John02Warszawianka Wodny Park W-wa2:07.5847227.7731.2234.2334.36
156.Sosna Dominik03Unia Oświęcim2:07.7147129.2632.8333.4232.20
157.Podsiadło Grzegorz03AZS AWF Katowice2:07.7447028.3931.9334.1433.28
Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków2:07.7447028.1731.9733.5234.08
159.Majewski Maksym04Unia Oświęcim2:07.7747026.9431.9334.5334.37
160.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz2:08.0846727.8032.7433.8133.73
161.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim2:08.4446330.5632.7933.1231.97
162.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:08.5846128.5533.1534.2232.66
163.Woźniak Piotr05Kormoran Olsztyn2:08.6246129.9732.8533.3832.42
164.Szwiec Jakub03UKS MOS Opole2:08.8345829.1132.5333.7933.40
165.Lewtak Szymon04AZS UMCS Lublin2:09.3745329.0132.3733.6434.35
166.Basaez Claudio05Piątka Chorzów2:09.4745229.7532.6833.6933.35
167.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:09.6045029.9333.1833.5432.95
168.Marszałek Stanisław04Unia Oświęcim2:09.6944929.2333.1734.3532.94
169.Nowacki Jacek05Kormoran Olsztyn2:09.7544929.8433.9534.0631.90
170.Harazim Filip05Sikret Gliwice2:09.7744830.1332.9834.0132.65
171.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:10.4044230.1733.3633.5733.30
172.Wojtacha Karol05Korona Kraków2:11.0043631.2233.7734.0431.97
173.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:11.0643529.6433.2034.8833.34
174.Krajewski Mateusz03Orka Iława2:11.1143529.3232.7534.3234.72
175.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków2:11.1243530.8133.1633.9633.19
176.Miller Hubert05Olimpijczyk Suwałki2:11.4343229.1233.1834.7234.41
177.Ryszka Kacper04Unia Oświęcim2:11.5243130.1533.6734.6933.01
178.Strządała Jakub04Unia Oświęcim2:11.7442929.8034.4733.2934.18
179.Mordzonek Mateusz01Warszawianka Wodny Park W-wa2:11.7942829.8933.3934.5533.96
180.Kowalski Maciej04Orka Iława2:12.1142529.5933.3234.2334.97
181.Adamek Mikołaj04UKS MOS Opole2:12.2242429.3133.0835.5734.26
182.Koziołek Kewin04Sikret Gliwice2:12.3942229.9232.9134.9234.64
183.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała2:12.5342129.5632.9635.2634.75
184.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów2:12.7341930.4033.4535.0033.88
185.Ptaszyński Stanisław05Unia Oświęcim2:12.8741830.9634.1734.6433.10
186.Ślaski Filip04Fenix Ożarów Maz.2:12.9141730.9933.5134.1134.30
187.Magda Patryk02Ikar Mielec2:13.5741129.7433.5534.6335.65
188.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków2:13.7241031.1134.3834.6033.63
189.Pawłowski Jan05Unia Oświęcim2:13.9440830.6233.5134.5635.25
190.Nowak Kacper00AZS AWF Katowice2:15.6739226.3428.8144.0336.49
191.Staciwa Jakub05Unia Oświęcim2:18.5736831.1034.7937.0635.62
192.Męcner Jakub05Victoria Kozy2:18.8136630.6135.1137.4135.68
193.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków2:19.9635731.0136.3237.5335.10
194.Kochanowicz Karol05Unia Oświęcim2:22.0734231.7235.7238.0736.56
195.Bigaj Gabriel05Unia Oświęcim2:23.3633333.0236.8037.8135.73
196.Szafranek Szymon05Sikret Gliwice2:24.5732430.8236.6539.0338.07
197.Grabowski Paweł05UKP Ruda Śląska2:32.2727732.5337.8440.9340.97

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 8:30
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sieradzki Kamil02Unia Oświęcim1:49.9873725.3628.2628.6227.74
2.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:50.4772726.3528.2228.3827.52
3.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa1:50.7272225.5327.8528.6128.73
4.Jaworski Szymon01Śląsk Wrocław1:50.7972126.0128.5928.4227.77
5.Jackowski Tomasz02Śląsk Wrocław1:51.7870225.6828.8429.0528.21
6.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków1:52.3869125.9928.6828.8228.89
7.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:52.5368826.7928.9128.7628.07
Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa1:52.5368825.6928.4929.3429.01
9.Czaja Przemysław01Alfa Bukowno1:53.2467526.5629.2229.2328.23
10.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:53.6266826.5828.5729.5728.90
11.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:53.9866226.5428.8829.5429.02
12.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:54.2165826.5028.5029.0930.12
13.Sobieszuk Kacper02AZS UMCS Lublin1:54.2465826.2129.1629.5429.33
14.Jóźków Cezary01Śląsk Wrocław1:54.5065327.3329.3229.4128.44
15.Mencel Miłosz02Śląsk Wrocław1:54.6565126.1728.5729.7430.17
16.Dudys Dominik02SMS Victoria Racibórz1:54.8164826.3129.9129.8228.77
17.Jemielita Oskar01G-8 Bielany Warszawa1:54.9664526.2828.6529.0530.98
18.Krzykała Emil01Avia Świdnik1:54.9964526.9329.0429.5929.43
19.Lech Filip01AZS UMCS Lublin1:55.5363627.3029.5429.6329.06
20.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:55.5763526.7929.0429.5930.15
21.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk1:56.2162527.6229.6529.6529.29
22.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej1:56.2662427.1529.3629.8729.88
23.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:56.3162327.1329.7130.6028.87
24.Matyjasek Maciej02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:56.4962026.9729.5529.9230.05
25.Janiczuk Patryk02Lider Chełm1:57.1261026.7429.0030.2631.12
26.Zdziebło Piotr02Śląsk Wrocław1:57.2260927.9229.7230.1929.39
27.Doroba Michał02Śląsk Wrocław1:57.8160027.6730.0229.9530.17
28.Blachura Oskar02Unia Oświęcim1:58.0259627.2929.5130.5330.69
29.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa1:58.3559127.3430.4730.6129.93
30.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:58.4759028.1430.3529.9030.08
31.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa1:58.6958627.5630.5530.5929.99
32.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz1:59.3457727.6830.2530.8130.60
33.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa1:59.5257428.1930.4530.8730.01
34.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:59.5757327.5230.3031.1130.64
35.Zaremba Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:59.6557227.7229.8931.0530.99
36.Gilżyński Szymon02SMS Galicja Kraków1:59.7957027.3030.4430.7131.34
37.Dudkiewicz Kacper02Polonia Warszawa1:59.8556927.3230.2231.4930.82
38.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin1:59.8656928.0830.2830.6430.86
39.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim2:00.2056527.8030.0330.8531.52
40.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.3456327.5631.0031.3530.43
41.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:00.4956027.9331.0131.4330.12
42.Nowak Jan02AZS UMCS Lublin2:00.8455628.0530.8131.5930.39
43.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa2:00.9855427.2330.0731.9131.77
44.Synowiec Mikołaj02SMS Galicja Kraków2:01.2954928.0930.4931.4331.28
45.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:01.3254927.3730.6631.7531.54
46.Popiołek Dawid02AZS UMCS Lublin2:01.5954527.7830.7731.4331.61
47.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim2:02.0853927.6731.3631.7231.33
48.Krzysztyński Jan02SMS Galicja Kraków2:02.2453728.5031.2931.9130.54
49.Kałuża Jakub02Gryf Dębica2:02.3153628.2231.4431.2231.43
50.Borzymek Hubert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:02.4453428.4330.6032.2731.14
51.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:02.6153228.0130.7232.3031.58
52.Kowalczyk Michał02Polonia Warszawa2:02.7153127.8831.6532.2530.93
53.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:03.0752628.5431.6132.1430.78
54.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:03.0952627.8330.9632.5331.77
55.Poprawa - Jakubas Jakub02Wodnik 29 Tychy2:04.1451228.5232.7231.9730.93
56.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:04.1551229.8531.2031.7131.39
57.Kucharski Jan02Kapry-Armexim Pruszków2:06.1848828.6531.9232.7432.87
58.Dwyer Vincent John02Warszawianka Wodny Park W-wa2:07.5847227.7731.2234.2334.36
59.Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków2:07.7447028.1731.9733.5234.08
60.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz2:08.0846727.8032.7433.8133.73
61.Mordzonek Mateusz01Warszawianka Wodny Park W-wa2:11.7942829.8933.3934.5533.96
62.Magda Patryk02Ikar Mielec2:13.5741129.7433.5534.6335.65

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 8:30
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:50.2373226.1527.8628.4027.82
2.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:52.0869626.8228.7928.8927.58
3.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.1:53.3067426.4729.3029.1228.41
4.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław1:53.3667326.0528.6129.4529.25
5.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:54.2965726.6428.8029.4229.43
6.Ćwiek Wiktor03G-8 Bielany Warszawa1:54.4865327.2528.8929.4228.92
7.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa1:55.5663527.0929.3329.5029.64
8.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź1:55.8863026.8528.8830.5129.64
9.Szeląg Dawid03Śląsk Wrocław1:57.6160326.8829.4530.0631.22
10.Trylski Wiktor03Tri-Team Rumia1:57.8959827.2829.9130.4230.28
11.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim1:58.0059727.0730.1130.8829.94
12.Szymczykowski Jakub03UKS MOS Opole1:58.2059427.4330.1130.6729.99
13.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:58.3259226.9729.6630.6031.09
14.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław1:58.4958927.5230.8430.3429.79
15.Tomaszowski Michał03Wodnik Siemianowice Śl.1:58.8758427.9130.5530.9229.49
16.Sieprawski Roch03G-8 Bielany Warszawa1:59.0358127.8630.4530.8729.85
17.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław1:59.5957326.8029.9231.3331.54
18.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:00.1056628.1430.1130.5931.26
19.Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:01.2655027.7030.4331.1531.98
20.Adamczyk Jan03AZS UMCS Lublin2:01.5154628.3030.9631.6530.60
21.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław2:01.8154227.4031.0332.0231.36
22.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibórz2:02.3053627.9931.6232.2430.45
23.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim2:02.5153328.3331.4131.6731.10
24.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:02.9052828.7031.1131.7931.30
25.Ilcewicz Hubert03G-8 Bielany Warszawa2:03.9751528.6032.2532.3430.78
26.Hanf Szymon03Korona Kraków2:04.3751028.1331.5633.3031.38
27.Fortuna Filip03Korona Kraków2:04.4250929.9731.5532.1030.80
28.Sosna Dominik03Unia Oświęcim2:07.7147129.2632.8333.4232.20
29.Podsiadło Grzegorz03AZS AWF Katowice2:07.7447028.3931.9334.1433.28
30.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:08.5846128.5533.1534.2232.66
31.Szwiec Jakub03UKS MOS Opole2:08.8345829.1132.5333.7933.40
32.Krajewski Mateusz03Orka Iława2:11.1143529.3232.7534.3234.72

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 8:30
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:55.8763027.2429.7429.9228.97
2.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:57.1960927.1830.0130.0529.95
3.Olczak Kacper04Trójka Łódź1:57.2660827.5229.6030.5429.60
4.Walter Jakub04Unia Oświęcim1:57.3860627.8630.9630.0428.52
5.Mamcarz Mateusz04Unia Oświęcim1:59.1957927.5030.0131.3830.30
6.Stachurski Jerzy04Śląsk Wrocław1:59.2357827.8030.6931.0329.71
7.Piela Michał04Unia Oświęcim1:59.9556827.7930.5031.5430.12
8.Ciesielski Artur04AZS Politechniki Łódzkiej1:59.9656828.0230.9431.0729.93
Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków1:59.9656827.7130.5730.7930.89
10.Ziembowicz Franciszek04G-8 Bielany Warszawa2:00.0856627.5029.9431.2231.42
11.Kowolik Alex04Unia Oświęcim2:00.1956528.0930.6331.0730.40
12.Leśniak Maksymilian04UKS 190 Łódź2:00.5056027.4630.6831.8130.55
13.Generowicz Marek04Korona Kraków2:00.6455827.9731.4531.2230.00
14.Luberda Wiktor04SMS Galicja Kraków2:00.8855528.1131.1731.4130.19
15.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk2:01.2855028.0031.1331.2330.92
16.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:01.4954727.2430.5731.1532.53
17.Baranek Jakub04UKS MOS Opole2:01.5654627.6331.0131.8331.09
18.Krystyński Aleksander04SMS Galicja Kraków2:01.6554528.1731.3132.0630.11
19.Lewicki Jakub04Sikret Gliwice2:01.7054427.4530.3932.3331.53
20.Klimczak Kacper04Jedynka Łódź2:02.3653528.4831.2431.5831.06
21.Horodyński Antoni04Gryf Dębica2:02.7753028.5130.2331.6132.42
22.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków2:03.3252328.3531.4932.4031.08
23.Juda Dominik04Unia Oświęcim2:03.6951829.2431.4932.3030.66
24.Piechota Bartłomiej04Piątka Konstantynów Ł.2:04.7050628.7831.3232.5432.06
25.Cierpiał Wiktor04UKS 190 Łódź2:05.3249829.0631.9532.6331.68
26.Kubiniec Mikołaj04AZS UMCS Lublin2:05.6649429.0032.3932.5631.71
27.Skalski Konrad04Unia Oświęcim2:05.7249328.8531.3632.8532.66
28.Regulski Maciej04Unia Oświęcim2:07.3547528.8832.6533.3332.49
29.Majewski Maksym04Unia Oświęcim2:07.7747026.9431.9334.5334.37
30.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim2:08.4446330.5632.7933.1231.97
31.Lewtak Szymon04AZS UMCS Lublin2:09.3745329.0132.3733.6434.35
32.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:09.6045029.9333.1833.5432.95
33.Marszałek Stanisław04Unia Oświęcim2:09.6944929.2333.1734.3532.94
34.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:11.0643529.6433.2034.8833.34
35.Ryszka Kacper04Unia Oświęcim2:11.5243130.1533.6734.6933.01
36.Strządała Jakub04Unia Oświęcim2:11.7442929.8034.4733.2934.18
37.Kowalski Maciej04Orka Iława2:12.1142529.5933.3234.2334.97
38.Adamek Mikołaj04UKS MOS Opole2:12.2242429.3133.0835.5734.26
39.Koziołek Kewin04Sikret Gliwice2:12.3942229.9232.9134.9234.64
40.Ślaski Filip04Fenix Ożarów Maz.2:12.9141730.9933.5134.1134.30

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 8:30
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zdybel Adam05Delfin Gdynia1:54.8364826.5529.2829.6529.35
2.Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw1:56.4462126.7729.2330.2030.24
3.Płoszka Kacper05Jedynka Łódź1:57.4760527.8230.1030.2029.35
4.Mordarski Filip05SMS Galicja Kraków1:59.5457427.4830.4131.2630.39
5.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska2:00.1156627.2630.5731.8330.45
6.Zaremba Adam05Śląsk Wrocław2:00.8855527.9130.5231.2431.21
7.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków2:02.2053728.2631.6032.0030.34
8.Fałek Szymon05G-8 Bielany Warszawa2:03.3152328.7932.2831.7830.46
9.Szczerba Igor05SMS Galicja Kraków2:03.7251828.7631.8131.8431.31
10.Kucharski Paweł05Sikret Gliwice2:04.6950628.8331.4232.6731.77
11.Woronko Maciej05Medyk Giżycko2:06.5448429.4831.9433.0332.09
12.Arent Artur05Jedynka Łódź2:07.1747728.6731.9333.5033.07
13.Banasiak Michał05Jedynka Łódź2:07.1847629.4132.4433.7431.59
14.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn2:07.5147330.1132.5832.9331.89
15.Woźniak Piotr05Kormoran Olsztyn2:08.6246129.9732.8533.3832.42
16.Basaez Claudio05Piątka Chorzów2:09.4745229.7532.6833.6933.35
17.Nowacki Jacek05Kormoran Olsztyn2:09.7544929.8433.9534.0631.90
18.Harazim Filip05Sikret Gliwice2:09.7744830.1332.9834.0132.65
19.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:10.4044230.1733.3633.5733.30
20.Wojtacha Karol05Korona Kraków2:11.0043631.2233.7734.0431.97
21.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków2:11.1243530.8133.1633.9633.19
22.Miller Hubert05Olimpijczyk Suwałki2:11.4343229.1233.1834.7234.41
23.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała2:12.5342129.5632.9635.2634.75
24.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów2:12.7341930.4033.4535.0033.88
25.Ptaszyński Stanisław05Unia Oświęcim2:12.8741830.9634.1734.6433.10
26.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków2:13.7241031.1134.3834.6033.63
27.Pawłowski Jan05Unia Oświęcim2:13.9440830.6233.5134.5635.25
28.Staciwa Jakub05Unia Oświęcim2:18.5736831.1034.7937.0635.62
29.Męcner Jakub05Victoria Kozy2:18.8136630.6135.1137.4135.68
30.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków2:19.9635731.0136.3237.5335.10
31.Kochanowicz Karol05Unia Oświęcim2:22.0734231.7235.7238.0736.56
32.Bigaj Gabriel05Unia Oświęcim2:23.3633333.0236.8037.8135.73
33.Szafranek Szymon05Sikret Gliwice2:24.5732430.8236.6539.0338.07
34.Grabowski Paweł05UKP Ruda Śląska2:32.2727732.5337.8440.9340.97


<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 8:43
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:59.8178328.5730.0230.5630.66
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:00.8276328.5830.6530.9630.63
3.Tarasiewicz Klaudia04Polonia Warszawa2:02.3073629.1930.8131.2731.03
4.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin2:02.6273029.0930.8331.4931.21
5.Fiedkiewicz Kornelia01Juvenia Wrocław2:03.2171928.2531.5531.9431.47
6.Lewandowska Natalia01AZS AWF Katowice2:03.4871529.5031.0531.4131.52
7.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:03.7571028.6931.5432.0431.48
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin2:04.5669629.2731.4131.5632.32
9.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław2:05.9567429.4732.4832.3331.67
10.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa2:06.5166529.8132.0932.3332.28
11.Sirignano Luigia96AZS UMCS Lublin2:06.6766227.7732.2133.4533.24
12.Cioch-Gradzik Wiktoria03AZS UMCS Lublin2:06.7966029.6631.7032.6432.79
13.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:06.9765730.5832.0032.5831.81
14.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin2:07.2665330.2132.7032.7731.58
15.Kmošenova Lea04Matador Púchov2:07.3665129.7732.3133.2032.08
16.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:07.5364929.8033.1233.3831.23
17.Zaręba-Paradowska Julia02G-8 Bielany Warszawa2:07.6464730.2132.1932.6932.55
18.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa2:08.0464129.4632.2832.8133.49
19.Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa2:08.0864030.3532.9532.5232.26
20.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:08.1464029.7132.8433.0032.59
21.Malarz Maja04Victoria Kozy2:08.3663629.8932.4233.5032.55
22.Świstuń Julia00AZS AWF Katowice2:08.4663530.7932.7432.3632.57
23.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków2:08.5063429.7633.1533.4432.15
24.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków2:08.5563329.3532.8233.7932.59
25.Fijołek Aleksandra01Wodnik 29 Tychy2:08.5963330.0732.2233.2133.09
26.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:08.7463130.2932.6833.5732.20
27.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:08.8762929.7732.2933.2333.58
28.Cichowska Julia01Juvenia Wrocław2:09.0262729.4732.7233.9932.84
29.Jabłońska Martyna03G-8 Bielany Warszawa2:09.2362329.3932.8533.5533.44
30.Trambowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:09.2762329.9832.7133.6832.90
31.Szewczyk Zofia02Fala Kraśnik2:09.3262230.2732.7733.1733.11
32.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin2:09.4762029.6332.2333.9433.67
33.Żak Amelia04Unia Oświęcim2:09.7261630.1132.8633.5333.22
34.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:09.9061429.9232.7233.8233.44
35.Serafin Barbara02G-8 Bielany Warszawa2:09.9961330.2732.9833.3933.35
36.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz2:10.0761130.2633.0833.6733.06
37.Kaczor Natalia01Junior Kluczbork2:10.1861030.0833.0033.6833.42
38.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa2:10.2061030.0332.7234.0333.42
39.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim2:10.2160930.4533.2633.5632.94
40.Buszka Kornelia03G-8 Bielany Warszawa2:10.4160729.7733.2634.0333.35
41.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin2:10.5360531.0033.0533.2733.21
42.Gancarz Julia03Ikar Mielec2:11.0259830.2832.9933.8033.95
43.Słabosz Emilia05Wodnik 29 Tychy2:11.0859730.3433.2434.3933.11
44.Szymczak Patrycja02Śląsk Wrocław2:11.1959630.7132.9833.6533.85
45.Wilczek Renata04Unia Oświęcim2:11.2959530.7132.9034.2933.39
46.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:11.3759329.5633.2834.3634.17
47.Wiktorowicz Patrycja04SMS Victoria Racibórz2:11.6659030.4233.3034.3033.64
48.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:11.7058930.6233.1034.0733.91
49.Pogoń Milena03Unia Oświęcim2:11.9858531.3333.3233.8133.52
50.Lala Nadia04Unia Oświęcim2:12.2758130.7033.8934.4433.24
51.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa2:12.2958130.9633.0234.2034.11
52.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:12.3158131.6734.0134.4332.20
53.Siwko Natalia04AZS UMCS Lublin2:12.4357931.1233.9034.5032.91
54.Wrzesińska Wiktoria04UKS 190 Łódź2:12.9857230.8233.4034.5534.21
55.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim2:13.2856830.9133.0334.2435.10
56.Sobiak Zuzanna02Śląsk Wrocław2:13.4256730.9134.0634.5733.88
57.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:13.6456431.4234.0534.6833.49
58.Fira Weronika04Sikret Gliwice2:13.8256131.0834.2534.9533.54
59.Adamska Maria03G-8 Bielany Warszawa2:14.0255931.2234.2534.7233.83
60.Sobuń Julia04Unia Oświęcim2:14.0355930.0533.6835.2135.09
61.Wieczorek Marika03AZS UMCS Lublin2:14.1155831.0534.3135.1333.62
62.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa2:14.1355831.3334.0634.7533.99
63.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:14.2755631.6034.5434.5333.60
64.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk2:14.5455230.8734.1934.9534.53
65.Karwowska Wiktoria04Narwal Międzyrzec Podl.2:14.8954831.1034.4634.8034.53
66.Dadej Julia05BOSiR Brzesko2:14.9554731.8334.6934.9333.50
67.Tofil Emilia05Delfin Gdynia2:15.2054431.2934.3935.1034.42
68.Konopka Weronika04Sikret Gliwice2:15.4554131.3135.2935.3433.51
69.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim2:15.5254131.5934.6935.4033.84
70.Wilgocka Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:15.6353931.8235.0735.4633.28
71.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:15.7553831.8534.9734.6434.29
72.Kłusek Maria02Shark Rudna2:15.7953731.0134.3435.6534.79
73.Kozak Katarzyna04AZS UMCS Lublin2:16.0853431.0035.0235.6734.39
74.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź2:16.1753331.8635.3335.0433.94
75.Zięba Emilia04AZS AWF Katowice2:16.2953131.6833.8735.8834.86
76.Cyganek Nina05Salwator Kraków2:16.3653132.0934.1335.2334.91
77.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn2:16.4053031.6034.7835.6734.35
78.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim2:16.4652931.3634.6735.6734.76
79.Wodecka Roksana03UKS 190 Łódź2:16.4952932.1234.9735.1434.26
80.Dwojak Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:16.5052930.9335.1435.6834.75
81.Radek Wiktoria05Wodnik 29 Tychy2:16.6952730.3334.9235.9035.54
82.Mentryka Gabriela05Kormoran Olsztyn2:16.8152532.6735.2535.0633.83
83.Burdyn Dominika05AZS UMCS Lublin2:17.0152331.8635.3635.9433.85
84.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim2:17.1152232.0235.1735.4334.49
85.Puzoń Paulina03Unia Oświęcim2:17.2252130.7734.3835.9736.10
86.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim2:17.7951432.3035.3535.6334.51
87.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica2:18.2051031.4735.1735.9535.61
88.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn2:18.5050632.2335.0036.2235.05
89.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa2:18.6350531.3335.5536.4235.33
90.Gwiazdowska Wiktoria03Korona Kraków2:19.1749932.2235.2336.0535.67
Więcek Weronika05Victoria Kozy2:19.1749932.5935.7136.4034.47
92.Siejak Patrycja05Kormoran Olsztyn2:19.7649331.5935.6536.8935.63
93.Pinkowicz Alicja04Unia Oświęcim2:19.8649231.7236.1236.5535.47
94.Górska Natalia05Nawa Skierniewice2:20.6448432.4536.4037.2234.57
95.Bywalec Karolina04Wodnik 29 Tychy2:21.9247132.5735.8836.8436.63
96.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków2:22.1446832.4136.2736.9436.52
97.Rozberg Adriana03Piątka Konstantynów Ł.2:22.7946230.1433.8039.4439.41
98.Janik Anna05Płetwal Zakopane2:23.5745532.6135.9637.4637.54
99.Polasik Natalia02Medyk Giżycko2:23.9045132.6035.7336.6838.89
100.Matwin Julia05Unia Oświęcim2:23.9245132.9536.4837.5636.93
101.Marczyńska Eliza05Śląsk Wrocław2:24.2944832.5036.9037.9136.98
102.Bajorek Maria04Salwator Kraków2:25.0344132.7137.1637.8537.31
103.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:25.1744033.3036.7338.1237.02
104.Pieczul Inga05Wodnik 29 Tychy2:25.5443631.7935.9738.6239.16
105.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:25.9943233.8737.4338.4836.21
106.Gomułka Natalia04UKS 190 Łódź2:26.6842634.7037.7537.5336.70
107.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:27.4941933.6637.3838.5937.86
108.Lasecka Anna05Warszawianka Wodny Park W-wa2:31.0439033.5938.3640.2638.83
109.Bącler Natalia05Śląsk Wrocław2:31.2338934.7738.1439.5538.77
110.Ryba Monika05Płetwal Zakopane2:32.2638133.5238.8040.4239.52
111.Grzybek Zofia05Victoria Kozy2:36.5335136.0039.8841.3639.29

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 8:43
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Fiedkiewicz Kornelia01Juvenia Wrocław2:03.2171928.2531.5531.9431.47
2.Lewandowska Natalia01AZS AWF Katowice2:03.4871529.5031.0531.4131.52
3.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:03.7571028.6931.5432.0431.48
4.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin2:04.5669629.2731.4131.5632.32
5.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:06.9765730.5832.0032.5831.81
6.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin2:07.2665330.2132.7032.7731.58
7.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:07.5364929.8033.1233.3831.23
8.Zaręba-Paradowska Julia02G-8 Bielany Warszawa2:07.6464730.2132.1932.6932.55
9.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa2:08.0464129.4632.2832.8133.49
10.Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa2:08.0864030.3532.9532.5232.26
11.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków2:08.5563329.3532.8233.7932.59
12.Fijołek Aleksandra01Wodnik 29 Tychy2:08.5963330.0732.2233.2133.09
13.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:08.8762929.7732.2933.2333.58
14.Cichowska Julia01Juvenia Wrocław2:09.0262729.4732.7233.9932.84
15.Trambowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:09.2762329.9832.7133.6832.90
16.Szewczyk Zofia02Fala Kraśnik2:09.3262230.2732.7733.1733.11
17.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin2:09.4762029.6332.2333.9433.67
18.Serafin Barbara02G-8 Bielany Warszawa2:09.9961330.2732.9833.3933.35
19.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz2:10.0761130.2633.0833.6733.06
20.Kaczor Natalia01Junior Kluczbork2:10.1861030.0833.0033.6833.42
21.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim2:10.2160930.4533.2633.5632.94
22.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin2:10.5360531.0033.0533.2733.21
23.Szymczak Patrycja02Śląsk Wrocław2:11.1959630.7132.9833.6533.85
24.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:11.3759329.5633.2834.3634.17
25.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:12.3158131.6734.0134.4332.20
26.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim2:13.2856830.9133.0334.2435.10
27.Sobiak Zuzanna02Śląsk Wrocław2:13.4256730.9134.0634.5733.88
28.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:14.2755631.6034.5434.5333.60
29.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:15.7553831.8534.9734.6434.29
30.Kłusek Maria02Shark Rudna2:15.7953731.0134.3435.6534.79
31.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim2:17.1152232.0235.1735.4334.49
32.Polasik Natalia02Medyk Giżycko2:23.9045132.6035.7336.6838.89

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 8:43
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:59.8178328.5730.0230.5630.66
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:00.8276328.5830.6530.9630.63
3.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa2:06.5166529.8132.0932.3332.28
4.Cioch-Gradzik Wiktoria03AZS UMCS Lublin2:06.7966029.6631.7032.6432.79
5.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:08.1464029.7132.8433.0032.59
6.Jabłońska Martyna03G-8 Bielany Warszawa2:09.2362329.3932.8533.5533.44
7.Buszka Kornelia03G-8 Bielany Warszawa2:10.4160729.7733.2634.0333.35
8.Gancarz Julia03Ikar Mielec2:11.0259830.2832.9933.8033.95
9.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:11.7058930.6233.1034.0733.91
10.Pogoń Milena03Unia Oświęcim2:11.9858531.3333.3233.8133.52
11.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:13.6456431.4234.0534.6833.49
12.Adamska Maria03G-8 Bielany Warszawa2:14.0255931.2234.2534.7233.83
13.Wieczorek Marika03AZS UMCS Lublin2:14.1155831.0534.3135.1333.62
14.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa2:14.1355831.3334.0634.7533.99
15.Wodecka Roksana03UKS 190 Łódź2:16.4952932.1234.9735.1434.26
16.Puzoń Paulina03Unia Oświęcim2:17.2252130.7734.3835.9736.10
17.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica2:18.2051031.4735.1735.9535.61
18.Gwiazdowska Wiktoria03Korona Kraków2:19.1749932.2235.2336.0535.67
19.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków2:22.1446832.4136.2736.9436.52
20.Rozberg Adriana03Piątka Konstantynów Ł.2:22.7946230.1433.8039.4439.41

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 8:43
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tarasiewicz Klaudia04Polonia Warszawa2:02.3073629.1930.8131.2731.03
2.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław2:05.9567429.4732.4832.3331.67
3.Kmošenova Lea04Matador Púchov2:07.3665129.7732.3133.2032.08
4.Malarz Maja04Victoria Kozy2:08.3663629.8932.4233.5032.55
5.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków2:08.5063429.7633.1533.4432.15
6.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:08.7463130.2932.6833.5732.20
7.Żak Amelia04Unia Oświęcim2:09.7261630.1132.8633.5333.22
8.Wilczek Renata04Unia Oświęcim2:11.2959530.7132.9034.2933.39
9.Wiktorowicz Patrycja04SMS Victoria Racibórz2:11.6659030.4233.3034.3033.64
10.Lala Nadia04Unia Oświęcim2:12.2758130.7033.8934.4433.24
11.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa2:12.2958130.9633.0234.2034.11
12.Siwko Natalia04AZS UMCS Lublin2:12.4357931.1233.9034.5032.91
13.Wrzesińska Wiktoria04UKS 190 Łódź2:12.9857230.8233.4034.5534.21
14.Fira Weronika04Sikret Gliwice2:13.8256131.0834.2534.9533.54
15.Sobuń Julia04Unia Oświęcim2:14.0355930.0533.6835.2135.09
16.Karwowska Wiktoria04Narwal Międzyrzec Podl.2:14.8954831.1034.4634.8034.53
17.Konopka Weronika04Sikret Gliwice2:15.4554131.3135.2935.3433.51
18.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim2:15.5254131.5934.6935.4033.84
19.Wilgocka Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:15.6353931.8235.0735.4633.28
20.Kozak Katarzyna04AZS UMCS Lublin2:16.0853431.0035.0235.6734.39
21.Zięba Emilia04AZS AWF Katowice2:16.2953131.6833.8735.8834.86
22.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim2:16.4652931.3634.6735.6734.76
23.Dwojak Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:16.5052930.9335.1435.6834.75
24.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim2:17.7951432.3035.3535.6334.51
25.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn2:18.5050632.2335.0036.2235.05
26.Pinkowicz Alicja04Unia Oświęcim2:19.8649231.7236.1236.5535.47
27.Bywalec Karolina04Wodnik 29 Tychy2:21.9247132.5735.8836.8436.63
28.Bajorek Maria04Salwator Kraków2:25.0344132.7137.1637.8537.31
29.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:25.1744033.3036.7338.1237.02
30.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:25.9943233.8737.4338.4836.21
31.Gomułka Natalia04UKS 190 Łódź2:26.6842634.7037.7537.5336.70
32.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:27.4941933.6637.3838.5937.86

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 8:43
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:09.9061429.9232.7233.8233.44
2.Słabosz Emilia05Wodnik 29 Tychy2:11.0859730.3433.2434.3933.11
3.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk2:14.5455230.8734.1934.9534.53
4.Dadej Julia05BOSiR Brzesko2:14.9554731.8334.6934.9333.50
5.Tofil Emilia05Delfin Gdynia2:15.2054431.2934.3935.1034.42
6.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź2:16.1753331.8635.3335.0433.94
7.Cyganek Nina05Salwator Kraków2:16.3653132.0934.1335.2334.91
8.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn2:16.4053031.6034.7835.6734.35
9.Radek Wiktoria05Wodnik 29 Tychy2:16.6952730.3334.9235.9035.54
10.Mentryka Gabriela05Kormoran Olsztyn2:16.8152532.6735.2535.0633.83
11.Burdyn Dominika05AZS UMCS Lublin2:17.0152331.8635.3635.9433.85
12.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa2:18.6350531.3335.5536.4235.33
13.Więcek Weronika05Victoria Kozy2:19.1749932.5935.7136.4034.47
14.Siejak Patrycja05Kormoran Olsztyn2:19.7649331.5935.6536.8935.63
15.Górska Natalia05Nawa Skierniewice2:20.6448432.4536.4037.2234.57
16.Janik Anna05Płetwal Zakopane2:23.5745532.6135.9637.4637.54
17.Matwin Julia05Unia Oświęcim2:23.9245132.9536.4837.5636.93
18.Marczyńska Eliza05Śląsk Wrocław2:24.2944832.5036.9037.9136.98
19.Pieczul Inga05Wodnik 29 Tychy2:25.5443631.7935.9738.6239.16
20.Lasecka Anna05Warszawianka Wodny Park W-wa2:31.0439033.5938.3640.2638.83
21.Bącler Natalia05Śląsk Wrocław2:31.2338934.7738.1439.5538.77
22.Ryba Monika05Płetwal Zakopane2:32.2638133.5238.8040.4239.52
23.Grzybek Zofia05Victoria Kozy2:36.5335136.0039.8841.3639.29


<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 8:57
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa59.9679728.4031.56
2.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź1:01.6873229.0832.60
3.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków1:01.8772628.8932.98
4.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin1:01.8872528.7833.10
5.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków1:02.0072129.2632.74
6.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:02.5370329.5432.99
7.Beberok Filip00TP Zielona Góra1:02.6769829.5933.08
8.Wiekiera Dawid02Wodnik 29 Tychy1:02.6869829.7232.96
9.Krystyniak Mateusz00AZS AWF Katowice1:02.8069429.4033.40
10.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa1:02.9568929.4433.51
11.Książnicki Dawid02Ikar Mielec1:02.9968829.8633.13
12.Michalczyk Andrzej00AZS AGH Kraków1:03.0168728.9434.07
13.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:03.0468629.8933.15
14.Paczyński Oliwer97AZS UMCS Lublin1:03.1168429.2133.90
15.Kusto Robert98AZS AWF Warszawa1:03.1868130.0933.09
16.Nowak Kacper00AZS AWF Katowice1:03.3967529.5833.81
17.Cerlich Maksymilian00AZS AWF Katowice1:03.4567329.7033.75
18.Tarasewicz Marcel04G-8 Bielany Warszawa1:03.8566029.5934.26
19.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:04.2564830.4533.80
20.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice1:04.4564230.3134.14
21.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice1:04.4964130.3234.17
22.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków1:04.5264029.9034.62
23.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:04.6663630.2134.45
24.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork1:04.9862630.4834.50
25.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:05.0262530.1434.88
26.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:05.2561930.7334.52
27.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:05.3661530.6034.76
28.Mosek Oskar01SMS Victoria Racibórz1:05.6760730.0635.61
29.Kraczkowski Tomasz04G-8 Bielany Warszawa1:05.8360230.4635.37
30.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim1:05.8660131.0134.85
31.Komorowski Kacper03Wodnik 29 Tychy1:05.8860131.2334.65
32.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:06.2759031.2834.99
33.Grabek Oskar03G-8 Bielany Warszawa1:06.2959031.1335.16
34.Kraszewski Daniel01Polonia Warszawa1:06.4458630.8435.60
35.Staszak Wiktor04Śląsk Wrocław1:06.4658531.3635.10
36.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:06.6658031.2135.45
37.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:06.7157930.8135.90
38.Mistrzak Kacper02Hobby Sport Kietrz1:06.7257930.7335.99
39.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:06.7457831.3435.40
40.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:06.7757731.6935.08
41.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:06.7857731.1935.59
42.Śliwka Jakub04Sikret Gliwice1:06.9457332.0134.93
43.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.9657231.9435.02
44.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice1:07.2556531.4035.85
45.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław1:07.4056131.3036.10
46.Loter Bartosz05Delfin Cieszyn1:07.5755731.7435.83
47.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:07.6855431.7335.95
48.Michalak Jan03Nawa Skierniewice1:07.7955232.1335.66
49.Władyka Marcin02AZS AWF Katowice1:07.8355131.7536.08
50.Mróz Adam03AZS UMCS Lublin1:07.9854732.1835.80
51.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:08.1554331.8436.31
52.Iskra Szymon04Piątka Konstantynów Ł.1:08.2154132.5635.65
53.Szynawa Oskar00AZS AWF Katowice1:08.2953931.9736.32
54.Filipiak Grzegorz03Astromal-Leszno1:08.3253932.0336.29
55.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim1:08.3553832.6935.66
56.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin1:08.8552632.3736.48
57.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:09.1552032.0737.08
58.Plewka Przemysław04Sikret Gliwice1:09.4251432.9136.51
59.Sienkiewicz Dawid01Śląsk Wrocław1:09.4551331.8837.57
60.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:09.6850832.8336.85
61.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:09.7050732.4537.25
62.Skimina Kacper04SMS Galicja Kraków1:09.7250731.8437.88
63.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:09.8650432.6837.18
64.Staroń Tymoteusz04SMS Victoria Racibórz1:09.9250332.8637.06
65.Terlecki Michał05Wodnik Krasnystaw1:10.5548933.0237.53
66.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska1:10.6348832.7237.91
67.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszków1:10.8548332.3038.55
68.Sagan Jakub02AZS UMCS Lublin1:11.3847233.9037.48
69.Wręczycki Marcin04MMKS Kędzierzyn-Koźle1:13.0644034.3438.72
70.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:13.6043134.6039.00
71.Kowalski Alexander05Orka Ciechanów1:13.6343034.9538.68
72.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała1:14.6041434.4340.17
73.Droński Wojciech05Jasień Sucha Besk.1:14.6141434.3240.29
74.Żaba Mateusz05UKS MOS Opole1:15.1440535.6339.51
75.Janczylik Aleksander04Delfin Gdynia1:16.0539035.5640.49
Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:16.0539035.5340.52
Dzierwa Maciej04Salwator Kraków1:16.0539035.2140.84
78.Biegański Marcin02Polonia Warszawa1:17.1337434.5442.59
79.Kostański Gracjan05Nawa Skierniewice1:17.6936635.4942.20
80.Starzycki Borys05Unia Oświęcim1:18.2535837.2640.99
81.Hoinka Szymon05Sikret Gliwice1:19.5734136.6742.90
82.Žužo Stanislav96Diamond Swimming Prešov1:20.1233436.2243.90
83.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn1:21.9831238.5243.46
84.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska1:23.7629238.1045.66
85.Polakowski Bartłomiej05Victoria Kozy1:26.7426339.6747.07
DYSKW.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).  (Czas: 9:04)
DYSKW.Łukasik Mikołaj02Śląsk Wrocław
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:04)

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 8:57
Chłopców, 100m klasyczny

17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wiekiera Dawid02Wodnik 29 Tychy1:02.6869829.7232.96
2.Książnicki Dawid02Ikar Mielec1:02.9968829.8633.13
3.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork1:04.9862630.4834.50
4.Mosek Oskar01SMS Victoria Racibórz1:05.6760730.0635.61
5.Kraszewski Daniel01Polonia Warszawa1:06.4458630.8435.60
6.Mistrzak Kacper02Hobby Sport Kietrz1:06.7257930.7335.99
7.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:06.7457831.3435.40
8.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:06.7857731.1935.59
9.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.9657231.9435.02
10.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:07.6855431.7335.95
11.Władyka Marcin02AZS AWF Katowice1:07.8355131.7536.08
12.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:08.1554331.8436.31
13.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim1:08.3553832.6935.66
14.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:09.1552032.0737.08
15.Sienkiewicz Dawid01Śląsk Wrocław1:09.4551331.8837.57
16.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:09.6850832.8336.85
17.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:09.7050732.4537.25
18.Sagan Jakub02AZS UMCS Lublin1:11.3847233.9037.48
19.Biegański Marcin02Polonia Warszawa1:17.1337434.5442.59
DYSKW.Łukasik Mikołaj02Śląsk Wrocław
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:04)

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 8:57
Chłopców, 100m klasyczny

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:03.0468629.8933.15
2.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:04.6663630.2134.45
3.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:05.3661530.6034.76
4.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim1:05.8660131.0134.85
5.Komorowski Kacper03Wodnik 29 Tychy1:05.8860131.2334.65
6.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:06.2759031.2834.99
7.Grabek Oskar03G-8 Bielany Warszawa1:06.2959031.1335.16
8.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:06.7157930.8135.90
9.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław1:07.4056131.3036.10
10.Michalak Jan03Nawa Skierniewice1:07.7955232.1335.66
11.Mróz Adam03AZS UMCS Lublin1:07.9854732.1835.80
12.Filipiak Grzegorz03Astromal-Leszno1:08.3253932.0336.29
13.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:09.8650432.6837.18
14.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszków1:10.8548332.3038.55
15.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:16.0539035.5340.52

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 8:57
Chłopców, 100m klasyczny

15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Tarasewicz Marcel04G-8 Bielany Warszawa1:03.8566029.5934.26
2.Kraczkowski Tomasz04G-8 Bielany Warszawa1:05.8360230.4635.37
3.Staszak Wiktor04Śląsk Wrocław1:06.4658531.3635.10
4.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:06.6658031.2135.45
5.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:06.7757731.6935.08
6.Śliwka Jakub04Sikret Gliwice1:06.9457332.0134.93
7.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice1:07.2556531.4035.85
8.Iskra Szymon04Piątka Konstantynów Ł.1:08.2154132.5635.65
9.Plewka Przemysław04Sikret Gliwice1:09.4251432.9136.51
10.Skimina Kacper04SMS Galicja Kraków1:09.7250731.8437.88
11.Staroń Tymoteusz04SMS Victoria Racibórz1:09.9250332.8637.06
12.Wręczycki Marcin04MMKS Kędzierzyn-Koźle1:13.0644034.3438.72
13.Janczylik Aleksander04Delfin Gdynia1:16.0539035.5640.49
Dzierwa Maciej04Salwator Kraków1:16.0539035.2140.84

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 8:57
Chłopców, 100m klasyczny

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Loter Bartosz05Delfin Cieszyn1:07.5755731.7435.83
2.Terlecki Michał05Wodnik Krasnystaw1:10.5548933.0237.53
3.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska1:10.6348832.7237.91
4.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:13.6043134.6039.00
5.Kowalski Alexander05Orka Ciechanów1:13.6343034.9538.68
6.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała1:14.6041434.4340.17
7.Droński Wojciech05Jasień Sucha Besk.1:14.6141434.3240.29
8.Żaba Mateusz05UKS MOS Opole1:15.1440535.6339.51
9.Kostański Gracjan05Nawa Skierniewice1:17.6936635.4942.20
10.Starzycki Borys05Unia Oświęcim1:18.2535837.2640.99
11.Hoinka Szymon05Sikret Gliwice1:19.5734136.6742.90
12.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn1:21.9831238.5243.46
13.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska1:23.7629238.1045.66
14.Polakowski Bartłomiej05Victoria Kozy1:26.7426339.6747.07


<< TOP >>
Konkurencja 4
26/10/2019 - 9:05
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:07.6078531.5036.10
2.Wojtkowiak Alicja03G-8 Bielany Warszawa1:11.0167733.6037.41
3.Ostrowska Agnieszka90AZS PWSZ Racibórz1:11.9865033.8738.11
4.Buła Bianka05Salwator Kraków1:12.0464834.2637.78
5.Klimczyk Katarzyna04UKS MOS Opole1:12.0564834.0238.03
6.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin1:12.2964133.7438.55
7.Kramer Aleksandra02TP Zielona Góra1:12.3364034.1838.15
8.Klejna Weronika05Solex 1 Lębork1:12.9762434.4838.49
9.Kocjan Victoria00AZS AWF Katowice1:13.0662134.4038.66
10.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:13.3261534.7338.59
11.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej1:13.7860335.1738.61
12.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.0159835.0438.97
13.Szopa Marta00AZS AWF Katowice1:14.0659634.6639.40
14.Rokita Hanna03SMS Galicja Kraków1:14.3059135.1039.20
15.Piechowicz Karolina05Płetwal Szczytno1:14.3159034.2840.03
16.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.7957935.4739.32
17.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim1:16.4254336.3440.08
18.Gwaj Julia04Olimpijczyk Suwałki1:16.4854236.7839.70
19.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz1:16.6753835.5441.13
20.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:16.7053736.4240.28
21.Domoradzka Aleksandra03AZS UMCS Lublin1:16.8853335.7241.16
22.Więcek Weronika05Victoria Kozy1:17.3352436.2141.12
23.Surówka Martyna04Sikret Gliwice1:17.4052236.2741.13
24.Zientarska Karolina02G-8 Bielany Warszawa1:17.5352036.7540.78
25.Kowalczyk Agata01Wodnik 29 Tychy1:17.7651537.0040.76
26.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź1:17.8251436.8440.98
27.Dwojak Natalia04AZS UMCS Lublin1:17.9251236.3541.57
28.Wilczewska Aleksandra02AZS UMCS Lublin1:18.0551036.7341.32
29.Kopańska Maja02Polonia Warszawa1:18.5550037.1441.41
30.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:18.5650036.9441.62
31.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn1:18.6049936.9241.68
32.Smętek Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:18.6549836.3042.35
33.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:18.6649837.1841.48
34.Panek Nikola04SMS Galicja Kraków1:18.7349637.2941.44
35.Rżany Wiktoria02Gryf Dębica1:18.8149537.6541.16
36.Kowal Emilia02SMS Galicja Kraków1:19.1848837.9841.20
37.Rapkiewicz Natalia05SMS Galicja Kraków1:19.4848237.0842.40
38.Kołakowska Weronika05G-8 Bielany Warszawa1:20.0247337.3542.67
39.Zielińska Maria04Orka Ciechanów1:20.0947237.6042.49
40.Brodewicz Zofia04Delfin Gdynia1:20.1047137.7342.37
41.Chrobak Martyna04Victoria Kozy1:20.3446737.6942.65
42.Fic Bożena04Unia Oświęcim1:20.7146138.3842.33
43.Wąsak Aleksandra02Polonia Warszawa1:20.8045938.2342.57
44.Balon Adrianna05Unia Oświęcim1:20.9445738.0042.94
45.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:21.4344937.8943.54
46.Gomułka Natalia04UKS 190 Łódź1:21.6244538.6542.97
47.Dzięgielewska Katarzyna05Delfin Gdynia1:22.6542938.6044.05
48.Kucharska Marta04Warszawianka Wodny Park W-wa1:22.7242838.0844.64
49.Smoręda Weronika05Unia Oświęcim1:24.0540839.6044.45
50.Mentryka Gabriela05Kormoran Olsztyn1:24.2740540.4243.85
51.Polasik Natalia02Medyk Giżycko1:24.4940239.7544.74
52.Ryba Monika05Płetwal Zakopane1:28.8134642.3046.51

<< TOP >>
Konkurencja 4
26/10/2019 - 9:05
Kobiet, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin1:12.2964133.7438.55
2.Kramer Aleksandra02TP Zielona Góra1:12.3364034.1838.15
3.Kempa Anna01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.0159835.0438.97
4.Pawłowska Julia02Unia Oświęcim1:16.4254336.3440.08
5.Zientarska Karolina02G-8 Bielany Warszawa1:17.5352036.7540.78
6.Kowalczyk Agata01Wodnik 29 Tychy1:17.7651537.0040.76
7.Wilczewska Aleksandra02AZS UMCS Lublin1:18.0551036.7341.32
8.Kopańska Maja02Polonia Warszawa1:18.5550037.1441.41
9.Smętek Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:18.6549836.3042.35
10.Rżany Wiktoria02Gryf Dębica1:18.8149537.6541.16
11.Kowal Emilia02SMS Galicja Kraków1:19.1848837.9841.20
12.Wąsak Aleksandra02Polonia Warszawa1:20.8045938.2342.57
13.Polasik Natalia02Medyk Giżycko1:24.4940239.7544.74

<< TOP >>
Konkurencja 4
26/10/2019 - 9:05
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wojtkowiak Alicja03G-8 Bielany Warszawa1:11.0167733.6037.41
2.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:13.3261534.7338.59
3.Motyl Sara03AZS Politechniki Łódzkiej1:13.7860335.1738.61
4.Rokita Hanna03SMS Galicja Kraków1:14.3059135.1039.20
5.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:14.7957935.4739.32
6.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibórz1:16.6753835.5441.13
7.Domoradzka Aleksandra03AZS UMCS Lublin1:16.8853335.7241.16
8.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:18.5650036.9441.62
9.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa1:21.4344937.8943.54

<< TOP >>
Konkurencja 4
26/10/2019 - 9:05
Dziewcząt, 100m klasyczny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Klimczyk Katarzyna04UKS MOS Opole1:12.0564834.0238.03
2.Gwaj Julia04Olimpijczyk Suwałki1:16.4854236.7839.70
3.Surmiak Klara04UKP Ruda Śląska1:16.7053736.4240.28
4.Surówka Martyna04Sikret Gliwice1:17.4052236.2741.13
5.Dwojak Natalia04AZS UMCS Lublin1:17.9251236.3541.57
6.Niedziołka Julia04Delfin Cieszyn1:18.6049936.9241.68
7.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:18.6649837.1841.48
8.Panek Nikola04SMS Galicja Kraków1:18.7349637.2941.44
9.Zielińska Maria04Orka Ciechanów1:20.0947237.6042.49
10.Brodewicz Zofia04Delfin Gdynia1:20.1047137.7342.37
11.Chrobak Martyna04Victoria Kozy1:20.3446737.6942.65
12.Fic Bożena04Unia Oświęcim1:20.7146138.3842.33
13.Gomułka Natalia04UKS 190 Łódź1:21.6244538.6542.97
14.Kucharska Marta04Warszawianka Wodny Park W-wa1:22.7242838.0844.64

<< TOP >>
Konkurencja 4
26/10/2019 - 9:05
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Buła Bianka05Salwator Kraków1:12.0464834.2637.78
2.Klejna Weronika05Solex 1 Lębork1:12.9762434.4838.49
3.Piechowicz Karolina05Płetwal Szczytno1:14.3159034.2840.03
4.Więcek Weronika05Victoria Kozy1:17.3352436.2141.12
5.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź1:17.8251436.8440.98
6.Rapkiewicz Natalia05SMS Galicja Kraków1:19.4848237.0842.40
7.Kołakowska Weronika05G-8 Bielany Warszawa1:20.0247337.3542.67
8.Balon Adrianna05Unia Oświęcim1:20.9445738.0042.94
9.Dzięgielewska Katarzyna05Delfin Gdynia1:22.6542938.6044.05
10.Smoręda Weronika05Unia Oświęcim1:24.0540839.6044.45
11.Mentryka Gabriela05Kormoran Olsztyn1:24.2740540.4243.85
12.Ryba Monika05Płetwal Zakopane1:28.8134642.3046.51


<< TOP >>
Konkurencja 5
26/10/2019 - 9:15
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa23.17827
2.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków24.29717
3.Ostrowski Karol99MKP Szczecin24.35712
4.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.24.47702
5.Kosiński Filip04Olimpijczyk Suwałki24.63688
6.Sawicki Oskar01G-8 Bielany Warszawa24.73680
7.Kiszczak Jakub00Śląsk Wrocław24.75678
8.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Grn.24.82672
9.Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa24.83672
10.Buczkowski Kamil96AZS AGH Kraków24.88668
11.Smoliński Jakub00Fenix Ożarów Maz.24.94663
12.Ogrodnik Wojciech03Unia Oświęcim24.96661
13.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork25.18644
14.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków25.26638
15.Kapias Michał00AZS AWF Katowice25.31634
16.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków25.35631
17.Popiela Karol00Wodnik 29 Tychy25.36630
18.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków25.37630
19.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa25.39628
20.Przybyła Kacper98AZS AWF Katowice25.41627
21.Dąbrowski Patryk00Śląsk Wrocław25.51619
22.Ćwiek Wiktor03G-8 Bielany Warszawa25.52619
23.Dziedzic Dawid99AZS AWF Katowice25.58614
24.Łoboda Jakub02AZS UMCS Lublin25.59613
25.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa25.68607
26.Matyjasek Maciej02MMKS Kędzierzyn-Koźle25.70606
27.Gilżyński Szymon02SMS Galicja Kraków25.76601
28.Ciarczyński Janusz01Orka Iława25.79599
29.Krzykała Emil01Avia Świdnik25.80599
Jaworski Szymon01Śląsk Wrocław25.80599
31.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków25.85595
32.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa25.87594
33.Czaja Przemysław01Alfa Bukowno25.91591
34.Bocheń Tomasz99AZS UMCS Lublin25.98586
35.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.25.99586
36.Słowikowski Bartosz02Kapry-Armexim Pruszków26.01584
37.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław26.05582
38.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław26.06581
39.Beberok Filip00TP Zielona Góra26.07580
40.Tarasewicz Marcel04G-8 Bielany Warszawa26.09579
41.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków26.12577
42.Oleski Tomasz03AZS Politechniki Łódzkiej26.13576
43.Barczyk Jan03G-8 Bielany Warszawa26.15575
44.Kuś Aleksander04SMS Galicja Kraków26.20572
45.Ogorzałek Kamil99Wodnik 29 Tychy26.21571
Śliwa Michał03Fala Ropczyce26.21571
Balicki Michał00Śląsk Wrocław26.21571
48.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Grn.26.23570
49.Wróblewski Kamil02Orka Lubań26.27567
Jemielita Oskar01G-8 Bielany Warszawa26.27567
51.Czech Arkadiusz03Unia Oświęcim26.28566
52.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice26.30565
53.Butkiewicz Władysław00AZS AWF Katowice26.32564
54.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków26.34563
55.Mamcarz Mateusz04Unia Oświęcim26.42557
56.Szczygieł David02Unia Oświęcim26.43557
57.Róg Adrian01Sokół Rzeszów26.46555
58.Janiczuk Patryk02Lider Chełm26.49553
59.Famulok Bartosz97AZS AWF Katowice26.56549
60.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź26.58547
61.Oller Krzysztof00AZS UMCS Lublin26.61546
62.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice26.62545
63.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków26.65543
64.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik26.72539
65.Ilcewicz Hubert03G-8 Bielany Warszawa26.75537
66.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa26.78535
67.Lech Filip01AZS UMCS Lublin26.80534
68.Mordarski Filip05SMS Galicja Kraków26.86530
69.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk26.88529
70.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa26.93526
71.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz26.96525
72.Trzcionka Maciej03Wodnik Siemianowice Śl.26.99523
73.Urbanek Filip03Fala Ropczyce27.01522
Major Daniel01Unia Oświęcim27.01522
75.Szeląg Dawid03Śląsk Wrocław27.15514
76.Woźniak Antoni04G-8 Bielany Warszawa27.16513
77.Trykacz Kacper05Kormoran Olsztyn27.17512
78.Magda Patryk02Ikar Mielec27.19511
79.Pacławski Jakub00AZS UMCS Lublin27.20511
80.Kowalczyk Michał02Polonia Warszawa27.21510
81.Ziembowicz Franciszek04G-8 Bielany Warszawa27.23509
82.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków27.26507
83.Hrinda Peter91Royal Bratislava27.29506
84.Olczak Kacper04Trójka Łódź27.30505
85.Piekarz Adrian04Śląsk Wrocław27.39500
86.Paulička Martin01Royal Bratislava27.41499
Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw27.41499
88.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław27.47496
89.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków27.49495
90.Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków27.50494
91.Korzeniowski Piotr03Wodnik Krasnystaw27.51494
92.Czerczak Dawid04Sikret Gliwice27.53493
93.Sienkiewicz Dawid01Śląsk Wrocław27.55492
94.Leszczyński Maciej05MMKS Kędzierzyn-Koźle27.60489
95.Rybiński Filip02Orka Iława27.69484
96.Gołębiowski Oliwer04Kapry-Armexim Pruszków27.79479
Geisner Kamil05Wodnik Siemianowice Śl.27.79479
98.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko27.86475
99.Regulski Maciej04Unia Oświęcim27.94471
Barszczewski Maksymilian01G-8 Bielany Warszawa27.94471
101.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin28.01468
102.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.28.03467
103.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław28.08464
104.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki28.14461
105.Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków28.15461
106.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa28.25456
107.Wojtacha Karol05Korona Kraków28.27455
108.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków28.32452
109.Banasiak Michał05Jedynka Łódź28.34452
110.Nowak Jan02AZS UMCS Lublin28.35451
111.Lesiński Jakub05Nawa Skierniewice28.40449
112.Baranek Jakub04UKS MOS Opole28.44447
113.Caliński Marcin04Śląsk Wrocław28.49444
114.Klimczak Kacper04Jedynka Łódź28.50444
115.Kałuża Jakub02Gryf Dębica28.58440
116.Podsiadło Grzegorz03AZS AWF Katowice28.66437
117.Generowicz Marek04Korona Kraków28.67436
118.Młynarczyk Mateusz04Jedynka Łódź28.72434
119.Chromik Szymon99CSiR MOS Dąbrowa Grn.28.78431
120.Białas Bartosz05SMS Galicja Kraków28.97423
121.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków29.00421
122.Szwiec Jakub03UKS MOS Opole29.04420
123.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa29.17414
124.Kucharski Jan02Kapry-Armexim Pruszków29.26410
125.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława29.27410
126.Jancik Samuel03Matador Púchov29.31408
127.Ślaski Filip04Fenix Ożarów Maz.29.70392
128.Til Adam04UKP Ruda Śląska29.86386
129.Lewtak Szymon04AZS UMCS Lublin29.95382
130.Koziołek Kewin04Sikret Gliwice30.05379
131.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa30.14375
132.Woronko Maciej05Medyk Giżycko30.29370
133.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa30.38366
134.Basaez Claudio05Piątka Chorzów30.53361
135.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska30.59359
136.Harazim Filip05Sikret Gliwice31.03344
137.Joachimiak Łukasz05Kapry-Armexim Pruszków31.11341
138.Dzierwa Maciej04Salwator Kraków31.50329
139.Mordzonek Mateusz01Warszawianka Wodny Park W-wa31.53328
140.Wołowicz Filip04SMS Victoria Racibórz31.83319
141.Męcner Jakub05Victoria Kozy32.06312
142.Bigaj Gabriel05Unia Oświęcim32.43301
143.Adamek Mikołaj04UKS MOS Opole32.64295
144.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów32.82291
145.Krajewski Mateusz03Orka Iława32.85290
146.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków33.01286
147.Grabowski Paweł05UKP Ruda Śląska34.38253
148.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska34.90242
DYSKW.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 12:13)

<< TOP >>
Konkurencja 5
26/10/2019 - 9:15
Chłopców, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sawicki Oskar01G-8 Bielany Warszawa24.73680
2.Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa24.83672
3.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork25.18644
4.Łoboda Jakub02AZS UMCS Lublin25.59613
5.Matyjasek Maciej02MMKS Kędzierzyn-Koźle25.70606
6.Gilżyński Szymon02SMS Galicja Kraków25.76601
7.Ciarczyński Janusz01Orka Iława25.79599
8.Krzykała Emil01Avia Świdnik25.80599
Jaworski Szymon01Śląsk Wrocław25.80599
10.Czaja Przemysław01Alfa Bukowno25.91591
11.Tłomak Andrzej01Fenix Ożarów Maz.25.99586
12.Słowikowski Bartosz02Kapry-Armexim Pruszków26.01584
13.Wróblewski Kamil02Orka Lubań26.27567
Jemielita Oskar01G-8 Bielany Warszawa26.27567
15.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków26.34563
16.Szczygieł David02Unia Oświęcim26.43557
17.Róg Adrian01Sokół Rzeszów26.46555
18.Janiczuk Patryk02Lider Chełm26.49553
19.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik26.72539
20.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa26.78535
21.Lech Filip01AZS UMCS Lublin26.80534
22.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz26.96525
23.Major Daniel01Unia Oświęcim27.01522
24.Magda Patryk02Ikar Mielec27.19511
25.Kowalczyk Michał02Polonia Warszawa27.21510
26.Paulička Martin01Royal Bratislava27.41499
27.Sienkiewicz Dawid01Śląsk Wrocław27.55492
28.Rybiński Filip02Orka Iława27.69484
29.Barszczewski Maksymilian01G-8 Bielany Warszawa27.94471
30.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.28.03467
31.Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków28.15461
32.Nowak Jan02AZS UMCS Lublin28.35451
33.Kałuża Jakub02Gryf Dębica28.58440
34.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa29.17414
35.Kucharski Jan02Kapry-Armexim Pruszków29.26410
36.Rutkiewicz Jakub01Orka Iława29.27410
37.Mordzonek Mateusz01Warszawianka Wodny Park W-wa31.53328

<< TOP >>
Konkurencja 5
26/10/2019 - 9:15
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.24.47702
2.Ogrodnik Wojciech03Unia Oświęcim24.96661
3.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa25.39628
4.Ćwiek Wiktor03G-8 Bielany Warszawa25.52619
5.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław26.05582
6.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław26.06581
7.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków26.12577
8.Oleski Tomasz03AZS Politechniki Łódzkiej26.13576
9.Barczyk Jan03G-8 Bielany Warszawa26.15575
10.Śliwa Michał03Fala Ropczyce26.21571
11.Czech Arkadiusz03Unia Oświęcim26.28566
12.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice26.30565
13.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź26.58547
14.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków26.65543
15.Ilcewicz Hubert03G-8 Bielany Warszawa26.75537
16.Trzcionka Maciej03Wodnik Siemianowice Śl.26.99523
17.Urbanek Filip03Fala Ropczyce27.01522
18.Szeląg Dawid03Śląsk Wrocław27.15514
19.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków27.26507
20.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław27.47496
21.Korzeniowski Piotr03Wodnik Krasnystaw27.51494
22.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław28.08464
23.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki28.14461
24.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa28.25456
25.Podsiadło Grzegorz03AZS AWF Katowice28.66437
26.Szwiec Jakub03UKS MOS Opole29.04420
27.Jancik Samuel03Matador Púchov29.31408
28.Krajewski Mateusz03Orka Iława32.85290
DYSKW.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 12:13)

<< TOP >>
Konkurencja 5
26/10/2019 - 9:15
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kosiński Filip04Olimpijczyk Suwałki24.63688
2.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa25.68607
3.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa25.87594
4.Tarasewicz Marcel04G-8 Bielany Warszawa26.09579
5.Kuś Aleksander04SMS Galicja Kraków26.20572
6.Mamcarz Mateusz04Unia Oświęcim26.42557
7.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice26.62545
8.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk26.88529
9.Woźniak Antoni04G-8 Bielany Warszawa27.16513
10.Ziembowicz Franciszek04G-8 Bielany Warszawa27.23509
11.Olczak Kacper04Trójka Łódź27.30505
12.Piekarz Adrian04Śląsk Wrocław27.39500
13.Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków27.50494
14.Czerczak Dawid04Sikret Gliwice27.53493
15.Gołębiowski Oliwer04Kapry-Armexim Pruszków27.79479
16.Regulski Maciej04Unia Oświęcim27.94471
17.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków28.32452
18.Baranek Jakub04UKS MOS Opole28.44447
19.Caliński Marcin04Śląsk Wrocław28.49444
20.Klimczak Kacper04Jedynka Łódź28.50444
21.Generowicz Marek04Korona Kraków28.67436
22.Młynarczyk Mateusz04Jedynka Łódź28.72434
23.Ślaski Filip04Fenix Ożarów Maz.29.70392
24.Til Adam04UKP Ruda Śląska29.86386
25.Lewtak Szymon04AZS UMCS Lublin29.95382
26.Koziołek Kewin04Sikret Gliwice30.05379
27.Kurdelski Filip04Warszawianka Wodny Park W-wa30.14375
28.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa30.38366
29.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska30.59359
30.Dzierwa Maciej04Salwator Kraków31.50329
31.Wołowicz Filip04SMS Victoria Racibórz31.83319
32.Adamek Mikołaj04UKS MOS Opole32.64295

<< TOP >>
Konkurencja 5
26/10/2019 - 9:15
Chłopców, 50m motylkowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mordarski Filip05SMS Galicja Kraków26.86530
2.Trykacz Kacper05Kormoran Olsztyn27.17512
3.Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw27.41499
4.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków27.49495
5.Leszczyński Maciej05MMKS Kędzierzyn-Koźle27.60489
6.Geisner Kamil05Wodnik Siemianowice Śl.27.79479
7.Gibuła Patryk05BOSiR Brzesko27.86475
8.Wojtacha Karol05Korona Kraków28.27455
9.Banasiak Michał05Jedynka Łódź28.34452
10.Lesiński Jakub05Nawa Skierniewice28.40449
11.Białas Bartosz05SMS Galicja Kraków28.97423
12.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków29.00421
13.Woronko Maciej05Medyk Giżycko30.29370
14.Basaez Claudio05Piątka Chorzów30.53361
15.Harazim Filip05Sikret Gliwice31.03344
16.Joachimiak Łukasz05Kapry-Armexim Pruszków31.11341
17.Męcner Jakub05Victoria Kozy32.06312
18.Bigaj Gabriel05Unia Oświęcim32.43301
19.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów32.82291
20.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków33.01286
21.Grabowski Paweł05UKP Ruda Śląska34.38253
22.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska34.90242


<< TOP >>
Konkurencja 6
26/10/2019 - 9:20
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Naziębło Klaudia93Juvenia Wrocław26.48780
2.Fiedkiewicz Kornelia01Juvenia Wrocław26.85748
3.Woźniak Zofia01G-8 Bielany Warszawa27.43702
4.Fara Katarzyna95Gryf Dębica27.48698
5.Marek Amelia05Delfin Tarnów28.06655
6.Świątek Joanna02Gryf Dębica28.11652
Jabłońska Martyna03G-8 Bielany Warszawa28.11652
8.Magierowska Julia02AZS AWF Katowice28.13651
9.Piotrowska Wiktoria03AZS AWF Warszawa28.29640
10.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław28.53624
11.Solak Anna00AZS AGH Kraków28.64616
12.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna28.67614
13.Świstuń Julia00AZS AWF Katowice28.70612
14.Niemiec Aleksandra97Fala Ropczyce28.90600
15.Karbownik Małgorzata05Jedynka Łódź29.04591
Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków29.04591
17.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków29.15585
18.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Góra29.21581
19.Kawka Nina03G-8 Bielany Warszawa29.22580
Biernat Oliwia03SMS Galicja Kraków29.22580
21.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim29.31575
22.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów29.35573
23.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin29.37571
24.Buszka Kornelia03G-8 Bielany Warszawa29.43568
25.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa29.46566
26.Sobuń Julia04Unia Oświęcim29.59559
27.Domżalska Wiktoria00AZS AWF Katowice29.60558
28.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa29.63557
29.Malarz Maja04Victoria Kozy29.72552
30.Kolbe Wiktoria98AZS PWSZ Racibórz29.74550
31.Kulaga Dominika97Gryf Dębica29.85544
32.Wrzosek Iga00Fenix Ożarów Maz.29.98537
33.Gwaj Julia04Olimpijczyk Suwałki30.09531
34.Burdyn Dominika05AZS UMCS Lublin30.20526
35.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko30.23524
36.Kempa Kinga05Piątka Chorzów30.26522
37.Pawłowska Jessica03Junior Kluczbork30.30520
38.Dąbrowska Tatiana02Śląsk Wrocław30.33519
39.Bałys Wiktoria02SMS Victoria Racibórz30.41515
40.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków30.56507
41.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz30.57507
42.Fijołek Aleksandra01Wodnik 29 Tychy30.58506
43.Wieczorek Marika03AZS UMCS Lublin30.65503
44.Kmošenova Lea04Matador Púchov30.71500
45.Kraszewska Martyna05Kormoran Olsztyn30.82494
46.Mayerberg Anna05Unia Oświęcim30.84494
47.Karczmarzyk Anna02SMS Victoria Racibórz30.85493
48.Kozak Katarzyna04AZS UMCS Lublin30.90491
49.Gancarz Julia03Ikar Mielec30.91490
50.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz30.92490
51.Kłusek Maria02Shark Rudna30.93489
52.Janacz Daria03SMS Victoria Racibórz30.94489
53.Morciszek Weronika04Sikret Gliwice31.01485
54.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim31.07483
55.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków31.17478
56.Przybylińska Julia04Warszawianka Wodny Park W-wa31.20477
57.Świderska Joanna05Nawa Skierniewice31.30472
58.Szymczak Patrycja02Śląsk Wrocław31.31472
Dela Natalia04Orka Częstochowa31.31472
60.Szpiegowska Wiktoria02Śląsk Wrocław31.39468
61.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków31.53462
62.Konopka Weronika04Sikret Gliwice31.58460
63.Fic Bożena04Unia Oświęcim31.77451
64.Tuszyńska Matylda05Piątka Chorzów31.79451
65.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa31.92445
66.Skibczak Paulina03G-8 Bielany Warszawa31.94444
67.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa31.95444
68.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn32.04440
69.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków32.06439
70.Bukowska Olga05Pałac Młodzieży Katowice32.18434
71.Błaszczyk Weronika02Junior Kluczbork32.35428
72.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk32.69414
73.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica32.76412
74.Wąsak Aleksandra02Polonia Warszawa33.23394
75.Adamska Julia03G-8 Bielany Warszawa33.27393
76.Auguściak Magdalena03Kapry-Armexim Pruszków33.31392
77.Szewczyk Zofia02Fala Kraśnik33.34391
78.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn33.38389
79.Żelazna Maria05Orka Iława33.71378
80.Kowalska Julia04Unia Oświęcim33.90371
81.Matwin Julia05Unia Oświęcim33.92371
82.Szczurek Julia05Unia Oświęcim34.09365
83.Bywalec Karolina04Wodnik 29 Tychy34.39356
84.Lasecka Anna05Warszawianka Wodny Park W-wa35.27330

<< TOP >>
Konkurencja 6
26/10/2019 - 9:20
Kobiet, 50m motylkowy17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Fiedkiewicz Kornelia01Juvenia Wrocław26.85748
2.Woźniak Zofia01G-8 Bielany Warszawa27.43702
3.Świątek Joanna02Gryf Dębica28.11652
4.Magierowska Julia02AZS AWF Katowice28.13651
5.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna28.67614
6.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków29.04591
7.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim29.31575
8.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa29.63557
9.Dąbrowska Tatiana02Śląsk Wrocław30.33519
10.Bałys Wiktoria02SMS Victoria Racibórz30.41515
11.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz30.57507
12.Fijołek Aleksandra01Wodnik 29 Tychy30.58506
13.Karczmarzyk Anna02SMS Victoria Racibórz30.85493
14.Kłusek Maria02Shark Rudna30.93489
15.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim31.07483
16.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków31.17478
17.Szymczak Patrycja02Śląsk Wrocław31.31472
18.Szpiegowska Wiktoria02Śląsk Wrocław31.39468
19.Błaszczyk Weronika02Junior Kluczbork32.35428
20.Wąsak Aleksandra02Polonia Warszawa33.23394
21.Szewczyk Zofia02Fala Kraśnik33.34391

<< TOP >>
Konkurencja 6
26/10/2019 - 9:20
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jabłońska Martyna03G-8 Bielany Warszawa28.11652
2.Piotrowska Wiktoria03AZS AWF Warszawa28.29640
3.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Góra29.21581
4.Kawka Nina03G-8 Bielany Warszawa29.22580
Biernat Oliwia03SMS Galicja Kraków29.22580
6.Buszka Kornelia03G-8 Bielany Warszawa29.43568
7.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa29.46566
8.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko30.23524
9.Pawłowska Jessica03Junior Kluczbork30.30520
10.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków30.56507
11.Wieczorek Marika03AZS UMCS Lublin30.65503
12.Gancarz Julia03Ikar Mielec30.91490
13.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz30.92490
14.Janacz Daria03SMS Victoria Racibórz30.94489
15.Skibczak Paulina03G-8 Bielany Warszawa31.94444
16.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków32.06439
17.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica32.76412
18.Adamska Julia03G-8 Bielany Warszawa33.27393
19.Auguściak Magdalena03Kapry-Armexim Pruszków33.31392

<< TOP >>
Konkurencja 6
26/10/2019 - 9:20
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław28.53624
2.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków29.15585
3.Sobuń Julia04Unia Oświęcim29.59559
4.Malarz Maja04Victoria Kozy29.72552
5.Gwaj Julia04Olimpijczyk Suwałki30.09531
6.Kmošenova Lea04Matador Púchov30.71500
7.Kozak Katarzyna04AZS UMCS Lublin30.90491
8.Morciszek Weronika04Sikret Gliwice31.01485
9.Przybylińska Julia04Warszawianka Wodny Park W-wa31.20477
10.Dela Natalia04Orka Częstochowa31.31472
11.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków31.53462
12.Konopka Weronika04Sikret Gliwice31.58460
13.Fic Bożena04Unia Oświęcim31.77451
14.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn32.04440
15.Kowalska Julia04Unia Oświęcim33.90371
16.Bywalec Karolina04Wodnik 29 Tychy34.39356

<< TOP >>
Konkurencja 6
26/10/2019 - 9:20
Dziewcząt, 50m motylkowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Marek Amelia05Delfin Tarnów28.06655
2.Karbownik Małgorzata05Jedynka Łódź29.04591
3.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów29.35573
4.Burdyn Dominika05AZS UMCS Lublin30.20526
5.Kempa Kinga05Piątka Chorzów30.26522
6.Kraszewska Martyna05Kormoran Olsztyn30.82494
7.Mayerberg Anna05Unia Oświęcim30.84494
8.Świderska Joanna05Nawa Skierniewice31.30472
9.Tuszyńska Matylda05Piątka Chorzów31.79451
10.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa31.92445
11.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa31.95444
12.Bukowska Olga05Pałac Młodzieży Katowice32.18434
13.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk32.69414
14.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn33.38389
15.Żelazna Maria05Orka Iława33.71378
16.Matwin Julia05Unia Oświęcim33.92371
17.Szczurek Julia05Unia Oświęcim34.09365
18.Lasecka Anna05Warszawianka Wodny Park W-wa35.27330


<< TOP >>
Konkurencja 7
26/10/2019 - 9:26
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Skierka Jakub98TP Zielona Góra1:55.1977127.5028.9628.8129.92
2.Miciul Michał00TP Zielona Góra1:56.4774527.6729.1029.8129.89
3.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:56.8373928.0230.1629.6129.04
4.Kosiński Filip04Olimpijczyk Suwałki1:57.6072427.7329.5830.2530.04
Rekord Polski Juniorów 15 lat
5.Młynarczyk Karol00G-8 Bielany Warszawa1:58.6370526.4528.9730.4232.79
6.Sienkiewicz Aleksander03TP Zielona Góra2:00.2767728.9030.3831.2529.74
7.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa2:00.4467428.1430.9231.3430.04
8.Kuczak Adam00AZS AWF Katowice2:02.2264528.7431.3731.6130.50
9.Zając Mateusz02SMS Victoria Racibórz2:02.2764429.3331.2931.2130.44
10.Suchański Przemysław01Unia Oświęcim2:02.3964228.7830.8131.7131.09
11.Balcerak Jakub00Trójka Łódź2:03.0363228.2630.3631.8332.58
12.Górka Łukasz02Śląsk Wrocław2:03.1263128.9530.8531.8331.49
13.Kędzia Wiktor00MKP Szczecin2:04.4161228.8131.4232.2331.95
14.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków2:04.7360728.9130.8432.2032.78
15.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice2:05.1660130.4232.1931.5531.00
16.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik2:05.2959929.4331.8432.8531.17
17.Bartosiewicz Remigiusz02Unia Oświęcim2:05.4559629.6532.0632.6231.12
18.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin2:05.6259429.4931.9632.0632.11
19.Rożenek Patryk02Górnik Radlin2:05.9658929.2431.7932.9032.03
20.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin2:06.1158728.9431.8932.8932.39
21.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:06.4558230.6232.0932.5231.22
22.Brączek Kacper03Unia Oświęcim2:07.0657430.5032.5232.4331.61
23.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław2:07.4756930.4233.2632.4331.36
24.Balicki Michał00Śląsk Wrocław2:07.8956328.8132.3833.8232.88
25.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia2:08.6455330.1032.8533.0832.61
26.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:08.7355229.9533.2433.1932.35
27.Walter Jakub04Unia Oświęcim2:08.7455229.6032.2733.5033.37
28.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa2:09.0154829.4631.9733.5534.03
29.Zdziebło Piotr02Śląsk Wrocław2:10.3753130.1832.9233.5933.68
30.Kowalski Daniel03TP Zielona Góra2:10.4953030.7832.8033.3333.58
31.Wołoszyn Roman01AZS UMCS Lublin2:11.7951430.5033.6034.1833.51
32.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków2:12.2750932.3433.7733.4432.72
33.Piela Michał04Unia Oświęcim2:12.7150430.8833.6234.5333.68
34.Tomaszowski Michał03Wodnik Siemianowice Śl.2:12.9850130.9134.3234.6733.08
35.Koziejko Bartłomiej00AZS UWM Olsztyn2:13.5949432.0733.3434.2533.93
36.Popiołek Dawid02AZS UMCS Lublin2:14.1048831.3334.1334.5634.08
37.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa2:14.2448730.2833.8335.1235.01
38.Piekarz Adrian04Śląsk Wrocław2:14.7548130.6233.5935.7834.76
39.Borzymek Hubert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:14.9647932.3333.9335.1633.54
40.Geisner Kamil05Wodnik Siemianowice Śl.2:15.0347832.3434.7935.0032.90
41.Szczerba Igor05SMS Galicja Kraków2:15.8447031.3133.7235.3235.49
42.Adamczyk Jan03AZS UMCS Lublin2:15.9446932.3735.1335.7532.69
43.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn2:16.0646732.3334.1934.9934.55
44.Hanf Szymon03Korona Kraków2:16.0846732.5835.2835.5532.67
45.Podgórski Patryk03UKS MOS Opole2:16.7546032.4034.6835.0534.62
46.Padarz Dawid04Śląsk Wrocław2:17.9444931.7234.3335.9235.97
47.Mróz Adam03AZS UMCS Lublin2:18.1244732.2735.1735.6635.02
48.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:18.7644131.8534.8036.1535.96
49.Basaez Claudio05Piątka Chorzów2:19.4843432.1034.9536.2436.19
50.Skliński Wiktor04Śląsk Wrocław2:19.6443231.4736.4236.5535.20
51.Fałek Szymon05G-8 Bielany Warszawa2:21.4441632.6636.5136.7635.51
52.Krysiak Kacper04Trójka Łódź2:21.9141233.9436.2636.5735.14
53.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów2:23.6439733.4136.3037.2536.68
54.Miller Hubert05Olimpijczyk Suwałki2:23.8539533.5836.5037.5136.26
55.Lesiński Jakub05Nawa Skierniewice2:23.8739532.7836.5337.6736.89
56.Fortuna Filip03Korona Kraków2:24.3839134.5236.9837.0235.86
57.Nowacki Jacek05Kormoran Olsztyn2:26.0137834.6236.9337.8836.58
58.Jancik Samuel03Matador Púchov2:26.4437533.0236.4038.5638.46
59.Skimina Kacper04SMS Galicja Kraków2:28.9035734.2637.9537.1739.52
60.Łoboda Tymoteusz05Orka Ciechanów2:29.0635533.5037.3639.1139.09
61.Til Adam04UKP Ruda Śląska2:30.1334835.2537.9238.5038.46
62.Piecha Kacper05Delfin Cieszyn2:33.7032434.0139.6540.6739.37

<< TOP >>
Konkurencja 7
26/10/2019 - 9:26
Chłopców, 200m grzbietowy

17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:56.8373928.0230.1629.6129.04
2.Zając Mateusz02SMS Victoria Racibórz2:02.2764429.3331.2931.2130.44
3.Suchański Przemysław01Unia Oświęcim2:02.3964228.7830.8131.7131.09
4.Górka Łukasz02Śląsk Wrocław2:03.1263128.9530.8531.8331.49
5.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków2:04.7360728.9130.8432.2032.78
6.Siekaczyński Artur02Fala Kraśnik2:05.2959929.4331.8432.8531.17
7.Bartosiewicz Remigiusz02Unia Oświęcim2:05.4559629.6532.0632.6231.12
8.Rożenek Patryk02Górnik Radlin2:05.9658929.2431.7932.9032.03
9.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin2:06.1158728.9431.8932.8932.39
10.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice2:06.4558230.6232.0932.5231.22
11.Boboryk Wojciech02Delfin Gdynia2:08.6455330.1032.8533.0832.61
12.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa2:09.0154829.4631.9733.5534.03
13.Zdziebło Piotr02Śląsk Wrocław2:10.3753130.1832.9233.5933.68
14.Wołoszyn Roman01AZS UMCS Lublin2:11.7951430.5033.6034.1833.51
15.Popiołek Dawid02AZS UMCS Lublin2:14.1048831.3334.1334.5634.08
16.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa2:14.2448730.2833.8335.1235.01
17.Borzymek Hubert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:14.9647932.3333.9335.1633.54

<< TOP >>
Konkurencja 7
26/10/2019 - 9:26
Chłopców, 200m grzbietowy

16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sienkiewicz Aleksander03TP Zielona Góra2:00.2767728.9030.3831.2529.74
2.Brączek Kacper03Unia Oświęcim2:07.0657430.5032.5232.4331.61
3.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław2:07.4756930.4233.2632.4331.36
4.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Kraków2:08.7355229.9533.2433.1932.35
5.Kowalski Daniel03TP Zielona Góra2:10.4953030.7832.8033.3333.58
6.Koryciński Kamil03SMS Galicja Kraków2:12.2750932.3433.7733.4432.72
7.Tomaszowski Michał03Wodnik Siemianowice Śl.2:12.9850130.9134.3234.6733.08
8.Adamczyk Jan03AZS UMCS Lublin2:15.9446932.3735.1335.7532.69
9.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn2:16.0646732.3334.1934.9934.55
10.Hanf Szymon03Korona Kraków2:16.0846732.5835.2835.5532.67
11.Podgórski Patryk03UKS MOS Opole2:16.7546032.4034.6835.0534.62
12.Mróz Adam03AZS UMCS Lublin2:18.1244732.2735.1735.6635.02
13.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:18.7644131.8534.8036.1535.96
14.Fortuna Filip03Korona Kraków2:24.3839134.5236.9837.0235.86
15.Jancik Samuel03Matador Púchov2:26.4437533.0236.4038.5638.46

<< TOP >>
Konkurencja 7
26/10/2019 - 9:26
Chłopców, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kosiński Filip04Olimpijczyk Suwałki1:57.6072427.7329.5830.2530.04
Rekord Polski Juniorów 15 lat
2.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa2:00.4467428.1430.9231.3430.04
3.Walter Jakub04Unia Oświęcim2:08.7455229.6032.2733.5033.37
4.Piela Michał04Unia Oświęcim2:12.7150430.8833.6234.5333.68
5.Piekarz Adrian04Śląsk Wrocław2:14.7548130.6233.5935.7834.76
6.Padarz Dawid04Śląsk Wrocław2:17.9444931.7234.3335.9235.97
7.Skliński Wiktor04Śląsk Wrocław2:19.6443231.4736.4236.5535.20
8.Krysiak Kacper04Trójka Łódź2:21.9141233.9436.2636.5735.14
9.Skimina Kacper04SMS Galicja Kraków2:28.9035734.2637.9537.1739.52
10.Til Adam04UKP Ruda Śląska2:30.1334835.2537.9238.5038.46

<< TOP >>
Konkurencja 7
26/10/2019 - 9:26
Chłopców, 200m grzbietowy

14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Geisner Kamil05Wodnik Siemianowice Śl.2:15.0347832.3434.7935.0032.90
2.Szczerba Igor05SMS Galicja Kraków2:15.8447031.3133.7235.3235.49
3.Basaez Claudio05Piątka Chorzów2:19.4843432.1034.9536.2436.19
4.Fałek Szymon05G-8 Bielany Warszawa2:21.4441632.6636.5136.7635.51
5.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów2:23.6439733.4136.3037.2536.68
6.Miller Hubert05Olimpijczyk Suwałki2:23.8539533.5836.5037.5136.26
7.Lesiński Jakub05Nawa Skierniewice2:23.8739532.7836.5337.6736.89
8.Nowacki Jacek05Kormoran Olsztyn2:26.0137834.6236.9337.8836.58
9.Łoboda Tymoteusz05Orka Ciechanów2:29.0635533.5037.3639.1139.09
10.Piecha Kacper05Delfin Cieszyn2:33.7032434.0139.6540.6739.37


<< TOP >>
Konkurencja 8
26/10/2019 - 9:41
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Naziębło Klaudia93Juvenia Wrocław2:06.9682830.0032.5232.3332.11
2.Herasimowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:09.9777230.9732.9633.4732.57
3.Naskręt Agata98G-8 Bielany Warszawa2:13.1871731.6533.5534.3633.62
4.Karbownik Małgorzata05Jedynka Łódź2:16.7766231.9434.4435.7534.64
5.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:17.0765832.2734.8135.9234.07
6.Piesko Martyna03AZS UMCS Lublin2:17.7764831.8735.0435.2035.66
7.Trentkiewicz Dominika04UKS MOS Opole2:18.2464132.9335.5035.4734.34
8.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:19.0163033.1636.0135.2934.55
9.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:20.2061532.2535.4936.4636.00
10.Wiśniewska Aleksandra04AZS UMCS Lublin2:20.7060832.7735.7336.4835.72
11.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:21.0560433.2935.8036.4835.48
12.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna2:21.2460133.4135.6336.6035.60
13.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:21.8259433.9036.0736.4535.40
14.Pinkowicz Alicja04Unia Oświęcim2:22.3358732.9235.5037.0536.86
15.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra2:22.9158033.9935.9536.5336.44
16.Sobiak Zuzanna02Śląsk Wrocław2:23.0457933.7736.1237.3935.76
17.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz2:23.6457132.9435.9137.1937.60
18.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:23.6957134.4836.5836.9435.69
19.Chyra Julia03Śląsk Wrocław2:24.1156632.7135.3937.7338.28
20.Dwojak Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:25.0255534.2436.4737.0637.25
21.Dembowska Weronika03Unia Oświęcim2:25.6154934.2036.9037.5736.94
22.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz2:25.7054733.6136.6638.0137.42
23.Morciszek Weronika04Sikret Gliwice2:25.7754733.9437.0137.7237.10
24.Wodecka Roksana03UKS 190 Łódź2:25.8854533.7136.6137.3538.21
25.Kempa Kinga05Piątka Chorzów2:25.9054531.8836.8339.5437.65
26.Karwowska Wiktoria04Narwal Międzyrzec Podl.2:27.6952634.1537.2238.2238.10
27.Wilgocka Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:27.8652433.6937.0738.4038.70
28.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim2:28.0352234.3936.9238.3538.37
29.Radek Wiktoria05Wodnik 29 Tychy2:28.6951533.7736.9639.1138.85
Buła Bianka05Salwator Kraków2:28.6951534.5937.9439.0037.16
31.Marczak Marta04AZS AWF Katowice2:28.8051435.0937.9438.6837.09
32.Dutkowiak Aleksandra03Śląsk Wrocław2:29.4950734.4037.9139.0438.14
33.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko2:30.4249835.1738.3238.6638.27
34.Górska Natalia05Nawa Skierniewice2:30.5349636.0438.1239.6936.68
35.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:30.6649535.2637.7038.9838.72
36.Marczyńska Eliza05Śląsk Wrocław2:32.9447334.7038.3839.9539.91
37.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa2:33.2847035.5138.8340.2138.73
38.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków2:33.6046735.6538.8139.5839.56
39.Tuszyńska Matylda05Piątka Chorzów2:34.1746234.2238.4740.9840.50
40.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:34.9945536.4038.9040.0739.62
41.Gwiazdowska Wiktoria03Korona Kraków2:35.0045535.1038.3041.0040.60
42.Bajorek Maria04Salwator Kraków2:35.4945037.5839.6939.9538.27
43.Pieczul Inga05Wodnik 29 Tychy2:36.4544236.5639.2640.3740.26
44.Więcek Weronika05Victoria Kozy2:36.9443837.5039.6541.0438.75
45.Hodur Paulina04Polonia Warszawa2:37.1543635.5839.5941.6840.30
46.Kołakowska Weronika05G-8 Bielany Warszawa2:38.7042436.8439.5741.4440.85
47.Płoskonka Natalia04Delfin Cieszyn2:39.5541736.7840.1141.8340.83
48.Sczogiel Alicja03SMS Galicja Kraków2:39.8941436.3240.5541.3241.70
49.Kowalska Julia04Unia Oświęcim2:41.9739838.0040.6541.9441.38
50.Piątek Zofia05Jasień Sucha Besk.2:48.8235238.4841.5444.1644.64

<< TOP >>
Konkurencja 8
26/10/2019 - 9:41
Kobiet, 200m grzbietowy17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Herasimowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:09.9777230.9732.9633.4732.57
2.Kosińska Dominika01AZS AWF Katowice2:19.0163033.1636.0135.2934.55
3.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:20.2061532.2535.4936.4636.00
4.Kościelniak Aleksandra02Shark Rudna2:21.2460133.4135.6336.6035.60
5.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:21.8259433.9036.0736.4535.40
6.Sobiak Zuzanna02Śląsk Wrocław2:23.0457933.7736.1237.3935.76
7.Modrzejewska Magdalena02SMS Victoria Racibórz2:23.6457132.9435.9137.1937.60
8.Śliwa Maja01Hobby Sport Kietrz2:25.7054733.6136.6638.0137.42
9.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim2:28.0352234.3936.9238.3538.37

<< TOP >>
Konkurencja 8
26/10/2019 - 9:41
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:17.0765832.2734.8135.9234.07
2.Piesko Martyna03AZS UMCS Lublin2:17.7764831.8735.0435.2035.66
3.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:23.6957134.4836.5836.9435.69
4.Chyra Julia03Śląsk Wrocław2:24.1156632.7135.3937.7338.28
5.Dembowska Weronika03Unia Oświęcim2:25.6154934.2036.9037.5736.94
6.Wodecka Roksana03UKS 190 Łódź2:25.8854533.7136.6137.3538.21
7.Dutkowiak Aleksandra03Śląsk Wrocław2:29.4950734.4037.9139.0438.14
8.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków2:33.6046735.6538.8139.5839.56
9.Gwiazdowska Wiktoria03Korona Kraków2:35.0045535.1038.3041.0040.60
10.Sczogiel Alicja03SMS Galicja Kraków2:39.8941436.3240.5541.3241.70

<< TOP >>
Konkurencja 8
26/10/2019 - 9:41
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Trentkiewicz Dominika04UKS MOS Opole2:18.2464132.9335.5035.4734.34
2.Wiśniewska Aleksandra04AZS UMCS Lublin2:20.7060832.7735.7336.4835.72
3.Pinkowicz Alicja04Unia Oświęcim2:22.3358732.9235.5037.0536.86
4.Dwojak Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:25.0255534.2436.4737.0637.25
5.Morciszek Weronika04Sikret Gliwice2:25.7754733.9437.0137.7237.10
6.Karwowska Wiktoria04Narwal Międzyrzec Podl.2:27.6952634.1537.2238.2238.10
7.Wilgocka Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:27.8652433.6937.0738.4038.70
8.Marczak Marta04AZS AWF Katowice2:28.8051435.0937.9438.6837.09
9.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:30.6649535.2637.7038.9838.72
10.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:34.9945536.4038.9040.0739.62
11.Bajorek Maria04Salwator Kraków2:35.4945037.5839.6939.9538.27
12.Hodur Paulina04Polonia Warszawa2:37.1543635.5839.5941.6840.30
13.Płoskonka Natalia04Delfin Cieszyn2:39.5541736.7840.1141.8340.83
14.Kowalska Julia04Unia Oświęcim2:41.9739838.0040.6541.9441.38

<< TOP >>
Konkurencja 8
26/10/2019 - 9:41
Dziewcząt, 200m grzbietowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Karbownik Małgorzata05Jedynka Łódź2:16.7766231.9434.4435.7534.64
2.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:21.0560433.2935.8036.4835.48
3.Wieczorek Zuzanna05TP Zielona Góra2:22.9158033.9935.9536.5336.44
4.Kempa Kinga05Piątka Chorzów2:25.9054531.8836.8339.5437.65
5.Radek Wiktoria05Wodnik 29 Tychy2:28.6951533.7736.9639.1138.85
Buła Bianka05Salwator Kraków2:28.6951534.5937.9439.0037.16
7.Smoleń Patrycja05BOSiR Brzesko2:30.4249835.1738.3238.6638.27
8.Górska Natalia05Nawa Skierniewice2:30.5349636.0438.1239.6936.68
9.Marczyńska Eliza05Śląsk Wrocław2:32.9447334.7038.3839.9539.91
10.Słomińska Anna05AZS AWF Warszawa2:33.2847035.5138.8340.2138.73
11.Tuszyńska Matylda05Piątka Chorzów2:34.1746234.2238.4740.9840.50
12.Pieczul Inga05Wodnik 29 Tychy2:36.4544236.5639.2640.3740.26
13.Więcek Weronika05Victoria Kozy2:36.9443837.5039.6541.0438.75
14.Kołakowska Weronika05G-8 Bielany Warszawa2:38.7042436.8439.5741.4440.85
15.Piątek Zofia05Jasień Sucha Besk.2:48.8235238.4841.5444.1644.64


<< TOP >>
Konkurencja 9
26/10/2019 - 9:57
Mężczyzn, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wągrowski Marcel99AZS Politechniki Łódzkiej55.4874325.2330.25
2.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa56.4070725.4930.91
3.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków56.6269926.4230.20
4.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork57.3067426.3330.97
5.Kapias Michał00AZS AWF Katowice57.4067125.8231.58
6.Ungeheuer Mateusz96AZS AGH Kraków57.5466626.2431.30
7.Mikołajczyk Michał99Śląsk Wrocław57.9565228.0329.92
8.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa57.9765125.5132.46
9.Cerlich Maksymilian00AZS AWF Katowice57.9965127.4430.55
10.Dziedzic Dawid99AZS AWF Katowice58.1664526.9731.19
11.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków58.1964427.0031.19
12.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice58.2864126.8431.44
13.Nowodworski Dawid97CSiR MOS Dąbrowa Grn.58.3963726.6931.70
14.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław58.5363327.7030.83
15.Litwa Krzysztof96AZS AGH Kraków58.6762826.5932.08
16.Książnicki Dawid02Ikar Mielec58.7662527.4031.36
17.Wiekiera Dawid02Wodnik 29 Tychy58.8462327.7931.05
18.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw58.9462027.4831.46
19.Skierski Radosław00AZS AGH Kraków58.9561927.1731.78
20.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa59.0261726.4032.62
21.Naumenko Artem96AZS AGH Kraków59.1461327.1731.97
22.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa59.4160526.8932.52
23.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków59.7959327.0132.78
24.Sagan Jakub02AZS UMCS Lublin59.8159328.0831.73
25.Sobieszuk Kacper02AZS UMCS Lublin59.9858827.4132.57
26.Oller Krzysztof00AZS UMCS Lublin1:00.1558327.6732.48
Słowikowski Bartosz02Kapry-Armexim Pruszków1:00.1558326.5333.62
28.Śliwa Michał03Fala Ropczyce1:00.3357827.1633.17
29.Staszak Wiktor04Śląsk Wrocław1:00.5057328.5131.99
30.Walczysko Jakub00AZS AGH Kraków1:00.5557127.9932.56
31.Sawicki Oskar01G-8 Bielany Warszawa1:00.5757127.8032.77
32.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:00.6856828.2232.46
33.Krzykała Emil01Avia Świdnik1:00.8756227.2933.58
34.Guzy Marcel01Vega Dobrodzień1:00.9356128.4832.45
35.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice1:00.9456028.4432.50
36.Wróblewski Kamil02Orka Lubań1:01.08557
37.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:01.1255628.6732.45
Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin1:01.1255628.2632.86
Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw1:01.1255629.0432.08
40.Michalak Jan03Nawa Skierniewice1:01.3754928.1933.18
41.Łukasik Mikołaj02Śląsk Wrocław1:01.3854929.9831.40
42.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:01.4254728.6032.82
43.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:01.4754627.4134.06
Grabek Oskar03G-8 Bielany Warszawa1:01.4754628.8532.62
45.Komorowski Kacper03Wodnik 29 Tychy1:01.5054529.9131.59
46.Czaja Marco03UKS MOS Opole1:01.6054328.6732.93
Synowiec Mikołaj02SMS Galicja Kraków1:01.6054327.7533.85
48.Kraczkowski Tomasz04G-8 Bielany Warszawa1:01.6454228.5633.08
49.Korzeniowski Piotr03Wodnik Krasnystaw1:01.6654129.1432.52
50.Ogorzałek Kamil99Wodnik 29 Tychy1:01.7154029.0132.70
51.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:01.7253928.2033.52
52.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:01.8853528.5333.35
53.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:01.9253427.3334.59
54.Barczyk Jan03G-8 Bielany Warszawa1:02.1952728.4633.73
55.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibórz1:02.2252728.6133.61
56.Łoboda Jakub02AZS UMCS Lublin1:02.2552628.4933.76
57.Poprawa - Jakubas Jakub02Wodnik 29 Tychy1:02.2852529.1133.17
58.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:02.3452426.8135.53
Koziejko Bartłomiej00AZS UWM Olsztyn1:02.3452429.3133.03
60.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław1:02.3852329.9732.41
61.Krystyński Aleksander04SMS Galicja Kraków1:02.6451629.2333.41
62.Wołoszyn Roman01AZS UMCS Lublin1:02.7051527.7434.96
63.Trzcionka Maciej03Wodnik Siemianowice Śl.1:02.7551328.6434.11
64.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa1:03.0250727.9635.06
65.Rybiński Filip02Orka Iława1:03.0950528.0135.08
66.Kuś Aleksander04SMS Galicja Kraków1:03.1350427.3535.78
67.Róg Adrian01Sokół Rzeszów1:03.1850329.2533.93
68.Pacławski Jakub00AZS UMCS Lublin1:03.2650128.7334.53
69.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice1:03.2950028.2535.04
70.Władyka Marcin02AZS AWF Katowice1:03.3449930.7032.64
71.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:03.3849830.4632.92
72.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice1:03.4949629.8633.63
73.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków1:03.5149528.9734.54
74.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:03.5549430.3033.25
75.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:03.8548729.6934.16
76.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków1:03.8748729.9533.92
77.Leszczyński Maciej05MMKS Kędzierzyn-Koźle1:04.1448130.6233.52
78.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków1:04.2547828.6835.57
79.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn1:04.2647829.8634.40
80.Plewka Przemysław04Sikret Gliwice1:04.4247430.5533.87
81.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:04.7946631.2233.57
82.Loter Bartosz05Delfin Cieszyn1:04.8946431.4433.45
83.Czerczak Dawid04Sikret Gliwice1:05.7144729.8535.86
84.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszków1:05.7244731.9233.80
85.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:05.8344529.7536.08
86.Skliński Wiktor04Śląsk Wrocław1:05.9044329.3636.54
87.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa1:05.9244330.7335.19
88.Trykacz Kacper05Kormoran Olsztyn1:05.9544230.5835.37
89.Arent Artur05Jedynka Łódź1:06.2043731.2334.97
90.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:06.2243731.5534.67
91.Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków1:06.3343530.0036.33
92.Krzysztyński Jan02SMS Galicja Kraków1:06.3943330.4435.95
93.Urbanek Filip03Fala Ropczyce1:06.4243330.1536.27
94.Terlecki Michał05Wodnik Krasnystaw1:06.6442931.0535.59
95.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:06.8842427.9138.97
96.Cierpiał Wiktor04UKS 190 Łódź1:07.0342131.6335.40
97.Jancik Samuel03Matador Púchov1:07.1541931.2235.93
98.Gołębiowski Oliwer04Kapry-Armexim Pruszków1:07.2541730.2636.99
99.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:07.2641731.7835.48
100.Dwyer Vincent John02Warszawianka Wodny Park W-wa1:07.3441531.9835.36
101.Kowalski Alexander05Orka Ciechanów1:07.3841532.6934.69
102.Basaez Claudio05Piątka Chorzów1:07.4741330.6236.85
103.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:07.7540829.2538.50
104.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:07.8040732.1035.70
105.Mochnal Kacper05Jedynka Łódź1:08.1640031.0837.08
106.Woźniak Piotr05Kormoran Olsztyn1:08.8838832.2236.66
107.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim1:08.8938834.1234.77
108.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź1:08.9338731.9736.96
109.Janczylik Aleksander04Delfin Gdynia1:09.0338532.6336.40
110.Żaba Mateusz05UKS MOS Opole1:09.1038432.6636.44
111.Niedziałek Michał03Kormoran Olsztyn1:09.4937833.2336.26
112.Kostański Gracjan05Nawa Skierniewice1:09.9837032.6237.36
113.Białas Bartosz05SMS Galicja Kraków1:10.0037032.8037.20
114.Joachimiak Łukasz05Kapry-Armexim Pruszków1:10.3636432.1638.20
115.Domalewski Bartłomiej05Kormoran Olsztyn1:10.4336331.9438.49
116.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów1:11.2135133.1938.02
117.Iheanacho Alexander05SMS Galicja Kraków1:11.3634933.4437.92
118.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków1:11.6034533.3838.22
119.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska1:11.6834433.5238.16
120.Różycki Ignacy05SMS Galicja Kraków1:12.9332734.3238.61
121.Szafranek Szymon05Sikret Gliwice1:13.7731633.2640.51
122.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.1:14.7730333.7341.04
123.Polakowski Bartłomiej05Victoria Kozy1:22.1322939.2042.93
DYSKW.Balcerak Jakub00Trójka Łódź
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).  (Czas: 13:07)
DYSKW.Stachurski Jerzy04Śląsk Wrocław
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 13:00)
DYSKW.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk
O5 - Pływak przepłynął w trakcie wyścigu na tor inny od tego, na którym wystartował.  (Czas: 13:00)

<< TOP >>
Konkurencja 9
26/10/2019 - 9:57
Chłopców, 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork57.3067426.3330.97
2.Radziszewski Krzysztof02G-8 Bielany Warszawa57.9765125.5132.46
3.Książnicki Dawid02Ikar Mielec58.7662527.4031.36
4.Wiekiera Dawid02Wodnik 29 Tychy58.8462327.7931.05
5.Sagan Jakub02AZS UMCS Lublin59.8159328.0831.73
6.Sobieszuk Kacper02AZS UMCS Lublin59.9858827.4132.57
7.Słowikowski Bartosz02Kapry-Armexim Pruszków1:00.1558326.5333.62
8.Sawicki Oskar01G-8 Bielany Warszawa1:00.5757127.8032.77
9.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:00.6856828.2232.46
10.Krzykała Emil01Avia Świdnik1:00.8756227.2933.58
11.Guzy Marcel01Vega Dobrodzień1:00.9356128.4832.45
12.Wróblewski Kamil02Orka Lubań1:01.08557
13.Łukasik Mikołaj02Śląsk Wrocław1:01.3854929.9831.40
14.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:01.4254728.6032.82
15.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:01.4754627.4134.06
16.Synowiec Mikołaj02SMS Galicja Kraków1:01.6054327.7533.85
17.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:01.8853528.5333.35
18.Łoboda Jakub02AZS UMCS Lublin1:02.2552628.4933.76
19.Poprawa - Jakubas Jakub02Wodnik 29 Tychy1:02.2852529.1133.17
20.Wołoszyn Roman01AZS UMCS Lublin1:02.7051527.7434.96
21.Rybiński Filip02Orka Iława1:03.0950528.0135.08
22.Róg Adrian01Sokół Rzeszów1:03.1850329.2533.93
23.Władyka Marcin02AZS AWF Katowice1:03.3449930.7032.64
24.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice1:03.4949629.8633.63
25.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:03.8548729.6934.16
26.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa1:05.9244330.7335.19
27.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:06.2243731.5534.67
28.Krzysztyński Jan02SMS Galicja Kraków1:06.3943330.4435.95
29.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:06.8842427.9138.97
30.Dwyer Vincent John02Warszawianka Wodny Park W-wa1:07.3441531.9835.36
31.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:07.7540829.2538.50

<< TOP >>
Konkurencja 9
26/10/2019 - 9:57
Chłopców, 100m zmienny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław58.5363327.7030.83
2.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw58.9462027.4831.46
3.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa59.4160526.8932.52
4.Sowa Łukasz03SMS Galicja Kraków59.7959327.0132.78
5.Śliwa Michał03Fala Ropczyce1:00.3357827.1633.17
6.Michalak Jan03Nawa Skierniewice1:01.3754928.1933.18
7.Grabek Oskar03G-8 Bielany Warszawa1:01.4754628.8532.62
8.Komorowski Kacper03Wodnik 29 Tychy1:01.5054529.9131.59
9.Czaja Marco03UKS MOS Opole1:01.6054328.6732.93
10.Korzeniowski Piotr03Wodnik Krasnystaw1:01.6654129.1432.52
11.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:01.7253928.2033.52
12.Barczyk Jan03G-8 Bielany Warszawa1:02.1952728.4633.73
13.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibórz1:02.2252728.6133.61
14.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław1:02.3852329.9732.41
15.Trzcionka Maciej03Wodnik Siemianowice Śl.1:02.7551328.6434.11
16.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice1:03.2950028.2535.04
17.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:03.5549430.3033.25
18.Skrzypek Filip03SMS Galicja Kraków1:03.8748729.9533.92
19.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn1:04.2647829.8634.40
20.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszków1:05.7244731.9233.80
21.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:05.8344529.7536.08
22.Urbanek Filip03Fala Ropczyce1:06.4243330.1536.27
23.Jancik Samuel03Matador Púchov1:07.1541931.2235.93
24.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:07.8040732.1035.70
25.Niedziałek Michał03Kormoran Olsztyn1:09.4937833.2336.26
26.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.1:14.7730333.7341.04

<< TOP >>
Konkurencja 9
26/10/2019 - 9:57
Chłopców, 100m zmienny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Masiuk Ksawery04G-8 Bielany Warszawa59.0261726.4032.62
2.Staszak Wiktor04Śląsk Wrocław1:00.5057328.5131.99
3.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice1:00.9456028.4432.50
4.Kraczkowski Tomasz04G-8 Bielany Warszawa1:01.6454228.5633.08
5.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:01.9253427.3334.59
6.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:02.3452426.8135.53
7.Krystyński Aleksander04SMS Galicja Kraków1:02.6451629.2333.41
8.Kuś Aleksander04SMS Galicja Kraków1:03.1350427.3535.78
9.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:03.3849830.4632.92
10.Plewka Przemysław04Sikret Gliwice1:04.4247430.5533.87
11.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim1:04.7946631.2233.57
12.Czerczak Dawid04Sikret Gliwice1:05.7144729.8535.86
13.Skliński Wiktor04Śląsk Wrocław1:05.9044329.3636.54
14.Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków1:06.3343530.0036.33
15.Cierpiał Wiktor04UKS 190 Łódź1:07.0342131.6335.40
16.Gołębiowski Oliwer04Kapry-Armexim Pruszków1:07.2541730.2636.99
17.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim1:08.8938834.1234.77
18.Janczylik Aleksander04Delfin Gdynia1:09.0338532.6336.40
19.Kłoska Tymoteusz04UKP Ruda Śląska1:11.6834433.5238.16
DYSKW.Stachurski Jerzy04Śląsk Wrocław
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.  (Czas: 13:00)
DYSKW.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk
O5 - Pływak przepłynął w trakcie wyścigu na tor inny od tego, na którym wystartował.  (Czas: 13:00)

<< TOP >>
Konkurencja 9
26/10/2019 - 9:57
Chłopców, 100m zmienny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw1:01.1255629.0432.08
2.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków1:03.5149528.9734.54
3.Leszczyński Maciej05MMKS Kędzierzyn-Koźle1:04.1448130.6233.52
4.Ślęczka Nataniel05Nika Sport Team Kraków1:04.2547828.6835.57
5.Loter Bartosz05Delfin Cieszyn1:04.8946431.4433.45
6.Trykacz Kacper05Kormoran Olsztyn1:05.9544230.5835.37
7.Arent Artur05Jedynka Łódź1:06.2043731.2334.97
8.Terlecki Michał05Wodnik Krasnystaw1:06.6442931.0535.59
9.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:07.2641731.7835.48
10.Kowalski Alexander05Orka Ciechanów1:07.3841532.6934.69
11.Basaez Claudio05Piątka Chorzów1:07.4741330.6236.85
12.Mochnal Kacper05Jedynka Łódź1:08.1640031.0837.08
13.Woźniak Piotr05Kormoran Olsztyn1:08.8838832.2236.66
14.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź1:08.9338731.9736.96
15.Żaba Mateusz05UKS MOS Opole1:09.1038432.6636.44
16.Kostański Gracjan05Nawa Skierniewice1:09.9837032.6237.36
17.Białas Bartosz05SMS Galicja Kraków1:10.0037032.8037.20
18.Joachimiak Łukasz05Kapry-Armexim Pruszków1:10.3636432.1638.20
19.Domalewski Bartłomiej05Kormoran Olsztyn1:10.4336331.9438.49
20.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów1:11.2135133.1938.02
21.Iheanacho Alexander05SMS Galicja Kraków1:11.3634933.4437.92
22.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków1:11.6034533.3838.22
23.Różycki Ignacy05SMS Galicja Kraków1:12.9332734.3238.61
24.Szafranek Szymon05Sikret Gliwice1:13.7731633.2640.51
25.Polakowski Bartłomiej05Victoria Kozy1:22.1322939.2042.93


<< TOP >>
Konkurencja 10
26/10/2019 - 10:05
Kobiet, 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Naziębło Klaudia93Juvenia Wrocław1:01.6077228.1133.49
2.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin1:02.9372429.0633.87
3.Hallmann Weronika00AZS AWF Warszawa1:04.1268430.5633.56
4.Fara Katarzyna95Gryf Dębica1:04.5667028.4136.15
5.Lewandowska Natalia01AZS AWF Katowice1:05.3064830.3734.93
6.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków1:05.5963930.7934.80
7.Sirignano Luigia96AZS UMCS Lublin1:05.8463230.3535.49
8.Marek Amelia05Delfin Tarnów1:06.2662030.7635.50
9.Magierowska Julia02AZS AWF Katowice1:06.4161630.3336.08
10.Solak Anna00AZS AGH Kraków1:06.6361030.1636.47
11.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków1:06.7360729.9436.79
12.Biernat Oliwia03SMS Galicja Kraków1:06.8160530.3336.48
13.Wojtkowiak Alicja03G-8 Bielany Warszawa1:07.2559331.0336.22
14.Szopa Marta00AZS AWF Katowice1:07.2659331.6135.65
15.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław1:07.2859231.9735.31
16.Lubińska Alicja05Unia Oświęcim1:07.9457531.1636.78
17.Kulaga Dominika97Gryf Dębica1:07.9857429.6938.29
18.Lala Nadia04Unia Oświęcim1:08.1856932.1836.00
19.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków1:08.2356831.8236.41
20.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:08.3056631.4936.81
21.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:08.3356533.2435.09
22.Smętek Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.4156331.4436.97
23.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin1:08.5056132.1736.33
24.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:08.5955932.5936.00
25.Żmuda Weronika00AZS UMCS Lublin1:08.6355831.4537.18
26.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa1:08.6455832.0936.55
27.Kmošenova Lea04Matador Púchov1:08.6955632.6136.08
28.Buła Bianka05Salwator Kraków1:08.9155133.5335.38
29.Kramer Aleksandra02TP Zielona Góra1:08.9455032.4136.53
30.Kowal Emilia02SMS Galicja Kraków1:09.3554132.1537.20
31.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:09.5753531.9637.61
32.Wilczewska Aleksandra02AZS UMCS Lublin1:09.6353432.2437.39
33.Wilczek Renata04Unia Oświęcim1:09.6753333.5736.10
34.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa1:09.6953331.9337.76
35.Dwojak Natalia04AZS UMCS Lublin1:09.7953033.2536.54
36.Serafin Barbara02G-8 Bielany Warszawa1:09.9352732.2437.69
37.Malarz Maja04Victoria Kozy1:10.0152532.7237.29
38.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko1:10.0652432.0737.99
39.Kraszewska Martyna05Kormoran Olsztyn1:10.1552232.2037.95
40.Rokita Hanna03SMS Galicja Kraków1:10.2552034.7935.46
41.Marczak Marta04AZS AWF Katowice1:10.6051232.7337.87
42.Kempa Kinga05Piątka Chorzów1:10.6951032.0338.66
43.Świątek Joanna02Gryf Dębica1:10.7151030.6740.04
44.Domoradzka Aleksandra03AZS UMCS Lublin1:11.0950232.7038.39
45.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:11.2049932.7738.43
46.Drażyk Natalia02Unia Oświęcim1:11.2749832.2838.99
47.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:11.5649233.7137.85
48.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz1:11.8848533.2138.67
49.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź1:12.0248333.1738.85
50.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:12.0548233.7438.31
51.Przybylińska Julia04Warszawianka Wodny Park W-wa1:12.0748233.1438.93
52.Szerszeń Natalia02Gryf Dębica1:12.1648031.6540.51
53.Auguściak Magdalena03Kapry-Armexim Pruszków1:12.2147933.6638.55
54.Zielińska Maria04Orka Ciechanów1:12.2847734.2538.03
55.Mayerberg Anna05Unia Oświęcim1:13.0446333.3539.69
56.Świderska Joanna05Nawa Skierniewice1:13.0846233.7239.36
57.Zięba Emilia04AZS AWF Katowice1:13.6745134.3539.32
58.Rapkiewicz Natalia05SMS Galicja Kraków1:14.5443535.9838.56
59.Bukowska Olga05Pałac Młodzieży Katowice1:14.6743334.7839.89
60.Panek Nikola04SMS Galicja Kraków1:15.5041936.6838.82
61.Siejak Patrycja05Kormoran Olsztyn1:15.9141235.6440.27
62.Kucharska Marta04Warszawianka Wodny Park W-wa1:15.9641135.1240.84
63.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim1:16.1240935.5640.56
64.Brodewicz Zofia04Delfin Gdynia1:16.3940437.0439.35
65.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn1:17.6738536.2041.47
66.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków1:18.0138035.8642.15
67.Ciemiewska Marcelina05Orka Ciechanów1:19.5335836.8742.66
68.Stuglik Martyna05Sikret Gliwice1:23.0831437.6845.40

<< TOP >>
Konkurencja 10
26/10/2019 - 10:05
Kobiet, 100m zmienny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin1:02.9372429.0633.87
2.Lewandowska Natalia01AZS AWF Katowice1:05.3064830.3734.93
3.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków1:05.5963930.7934.80
4.Magierowska Julia02AZS AWF Katowice1:06.4161630.3336.08
5.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków1:08.2356831.8236.41
6.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin1:08.3056631.4936.81
7.Smętek Wiktoria01MMKS Kędzierzyn-Koźle1:08.4156331.4436.97
8.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin1:08.5056132.1736.33
9.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec1:08.5955932.5936.00
10.Kramer Aleksandra02TP Zielona Góra1:08.9455032.4136.53
11.Kowal Emilia02SMS Galicja Kraków1:09.3554132.1537.20
12.Wilczewska Aleksandra02AZS UMCS Lublin1:09.6353432.2437.39
13.Serafin Barbara02G-8 Bielany Warszawa1:09.9352732.2437.69
14.Świątek Joanna02Gryf Dębica1:10.7151030.6740.04
15.Drażyk Natalia02Unia Oświęcim1:11.2749832.2838.99
16.Szerszeń Natalia02Gryf Dębica1:12.1648031.6540.51

<< TOP >>
Konkurencja 10
26/10/2019 - 10:05
Dziewcząt, 100m zmienny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Biernat Oliwia03SMS Galicja Kraków1:06.8160530.3336.48
2.Wojtkowiak Alicja03G-8 Bielany Warszawa1:07.2559331.0336.22
3.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław1:07.2859231.9735.31
4.Obajtek Aleksandra03AZS AWF Warszawa1:08.3356533.2435.09
5.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle1:09.5753531.9637.61
6.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa1:09.6953331.9337.76
7.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko1:10.0652432.0737.99
8.Rokita Hanna03SMS Galicja Kraków1:10.2552034.7935.46
9.Domoradzka Aleksandra03AZS UMCS Lublin1:11.0950232.7038.39
10.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Kraków1:11.2049932.7738.43
11.Oczkowska Daria03SMS Galicja Kraków1:11.5649233.7137.85
12.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibórz1:11.8848533.2138.67
13.Auguściak Magdalena03Kapry-Armexim Pruszków1:12.2147933.6638.55

<< TOP >>
Konkurencja 10
26/10/2019 - 10:05
Dziewcząt, 100m zmienny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków1:06.7360729.9436.79
2.Lala Nadia04Unia Oświęcim1:08.1856932.1836.00
3.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa1:08.6455832.0936.55
4.Kmošenova Lea04Matador Púchov1:08.6955632.6136.08
5.Wilczek Renata04Unia Oświęcim1:09.6753333.5736.10
6.Dwojak Natalia04AZS UMCS Lublin1:09.7953033.2536.54
7.Malarz Maja04Victoria Kozy1:10.0152532.7237.29
8.Marczak Marta04AZS AWF Katowice1:10.6051232.7337.87
9.Żelazny Kinga04Korona Kraków1:12.0548233.7438.31
10.Przybylińska Julia04Warszawianka Wodny Park W-wa1:12.0748233.1438.93
11.Zielińska Maria04Orka Ciechanów1:12.2847734.2538.03
12.Zięba Emilia04AZS AWF Katowice1:13.6745134.3539.32
13.Panek Nikola04SMS Galicja Kraków1:15.5041936.6838.82
14.Kucharska Marta04Warszawianka Wodny Park W-wa1:15.9641135.1240.84
15.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim1:16.1240935.5640.56
16.Brodewicz Zofia04Delfin Gdynia1:16.3940437.0439.35
17.Trzeciecka Agnieszka04Korona Kraków1:18.0138035.8642.15

<< TOP >>
Konkurencja 10
26/10/2019 - 10:05
Dziewcząt, 100m zmienny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Marek Amelia05Delfin Tarnów1:06.2662030.7635.50
2.Lubińska Alicja05Unia Oświęcim1:07.9457531.1636.78
3.Buła Bianka05Salwator Kraków1:08.9155133.5335.38
4.Kraszewska Martyna05Kormoran Olsztyn1:10.1552232.2037.95
5.Kempa Kinga05Piątka Chorzów1:10.6951032.0338.66
6.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź1:12.0248333.1738.85
7.Mayerberg Anna05Unia Oświęcim1:13.0446333.3539.69
8.Świderska Joanna05Nawa Skierniewice1:13.0846233.7239.36
9.Rapkiewicz Natalia05SMS Galicja Kraków1:14.5443535.9838.56
10.Bukowska Olga05Pałac Młodzieży Katowice1:14.6743334.7839.89
11.Siejak Patrycja05Kormoran Olsztyn1:15.9141235.6440.27
12.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn1:17.6738536.2041.47
13.Ciemiewska Marcelina05Orka Ciechanów1:19.5335836.8742.66
14.Stuglik Martyna05Sikret Gliwice1:23.0831437.6845.40


<< TOP >>
Konkurencja 11
26/10/2019 - 10:14
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź8:40.04783
100m:
200m:
1:02.95
2:08.33
1:02.95
1:05.38
300m:
400m:
3:14.18
4:19.63
1:05.85
1:05.45
500m:
600m:
5:24.60
6:29.84
1:04.97
1:05.24
700m:
800m:
7:35.32
8:40.04
1:05.48
1:04.72
2.Tarasiewicz Klaudia04Polonia Warszawa8:43.94765
100m:
200m:
1:04.90
2:11.41
1:04.90
1:06.51
300m:
400m:
3:17.70
4:23.21
1:06.29
1:05.51
500m:
600m:
5:27.59
6:33.31
1:04.38
1:05.72
700m:
800m:
7:39.27
8:43.94
1:05.96
1:04.67
3.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin8:58.29706
100m:
200m:
1:04.94
2:12.12
1:04.94
1:07.18
300m:
400m:
3:19.95
4:28.02
1:07.83
1:08.07
500m:
600m:
5:35.65
6:43.49
1:07.63
1:07.84
700m:
800m:
7:51.10
8:58.29
1:07.61
1:07.19
4.Klimek Marta03Unia Oświęcim8:58.56705
100m:
200m:
1:04.86
2:11.42
1:04.86
1:06.56
300m:
400m:
3:18.56
4:26.37
1:07.14
1:07.81
500m:
600m:
5:34.17
6:43.11
1:07.80
1:08.94
700m:
800m:
7:52.05
8:58.56
1:08.94
1:06.51
5.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź9:01.34694
100m:
200m:
1:04.41
2:11.24
1:04.41
1:06.83
300m:
400m:
3:18.72
4:26.34
1:07.48
1:07.62
500m:
600m:
5:34.57
6:43.86
1:08.23
1:09.29
700m:
800m:
7:53.14
9:01.34
1:09.28
1:08.20
6.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa9:05.92676
100m:
200m:
1:05.83
2:14.14
1:05.83
1:08.31
300m:
400m:
3:23.23
4:32.39
1:09.09
1:09.16
500m:
600m:
5:41.48
6:50.50
1:09.09
1:09.02
700m:
800m:
7:59.20
9:05.92
1:08.70
1:06.72
7.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec9:06.71674
100m:
200m:
1:05.65
2:14.48
1:05.65
1:08.83
300m:
400m:
3:23.65
4:32.88
1:09.17
1:09.23
500m:
600m:
5:41.70
6:50.68
1:08.82
1:08.98
700m:
800m:
7:59.67
9:06.71
1:08.99
1:07.04
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin9:09.90662
100m:
200m:
1:06.82
2:16.99
1:06.82
1:10.17
300m:
400m:
3:26.11
4:35.64
1:09.12
1:09.53
500m:
600m:
5:44.65
6:53.38
1:09.01
1:08.73
700m:
800m:
8:02.12
9:09.90
1:08.74
1:07.78
9.Wrzesińska Wiktoria04UKS 190 Łódź9:10.73659
100m:
200m:
1:07.00
2:16.18
1:07.00
1:09.18
300m:
400m:
3:25.25
4:34.66
1:09.07
1:09.41
500m:
600m:
5:44.38
6:54.06
1:09.72
1:09.68
700m:
800m:
8:03.31
9:10.73
1:09.25
1:07.42
10.Cioch-Gradzik Wiktoria03AZS UMCS Lublin9:11.31657
100m:
200m:
1:06.86
2:17.46
1:06.86
1:10.60
300m:
400m:
3:26.72
4:35.08
1:09.26
1:08.36
500m:
600m:
5:44.54
6:53.76
1:09.46
1:09.22
700m:
800m:
8:03.61
9:11.31
1:09.85
1:07.70
11.Dąbrowska Tatiana02Śląsk Wrocław9:11.77655
100m:
200m:
1:05.84
2:14.90
1:05.84
1:09.06
300m:
400m:
3:24.42
4:33.85
1:09.52
1:09.43
500m:
600m:
5:43.40
6:53.50
1:09.55
1:10.10
700m:
800m:
8:03.14
9:11.77
1:09.64
1:08.63
12.Kawka Nina03G-8 Bielany Warszawa9:15.86641
100m:
200m:
1:06.16
2:15.67
1:06.16
1:09.51
300m:
400m:
3:25.69
4:35.73
1:10.02
1:10.04
500m:
600m:
5:46.08
6:56.43
1:10.35
1:10.35
700m:
800m:
8:07.69
9:15.86
1:11.26
1:08.17
13.Słabosz Emilia05Wodnik 29 Tychy9:20.62625
100m:
200m:
1:06.94
2:17.87
1:06.94
1:10.93
300m:
400m:
3:29.03
4:40.56
1:11.16
1:11.53
500m:
600m:
5:51.57
7:02.31
1:11.01
1:10.74
700m:
800m:
8:12.71
9:20.62
1:10.40
1:07.91
14.Siwko Natalia04AZS UMCS Lublin9:20.71624
100m:
200m:
1:06.61
2:16.35
1:06.61
1:09.74
300m:
400m:
3:27.23
4:38.04
1:10.88
1:10.81
500m:
600m:
5:49.77
7:01.45
1:11.73
1:11.68
700m:
800m:
8:12.12
9:20.71
1:10.67
1:08.59
15.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa9:32.89585
100m:
200m:
1:07.72
2:19.70
1:07.72
1:11.98
300m:
400m:
3:31.40
4:43.17
1:11.70
1:11.77
500m:
600m:
5:55.43
7:08.13
1:12.26
1:12.70
700m:
800m:
8:21.31
9:32.89
1:13.18
1:11.58
16.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim9:34.76580
100m:
200m:
1:08.56
2:21.44
1:08.56
1:12.88
300m:
400m:
3:33.79
4:46.37
1:12.35
1:12.58
500m:
600m:
5:59.69
7:13.01
1:13.32
1:13.32
700m:
800m:
8:25.84
9:34.76
1:12.83
1:08.92
17.Sobolewska Magdalena04Unia Oświęcim9:38.56568
100m:
200m:
1:07.91
2:19.84
1:07.91
1:11.93
300m:
400m:
3:32.46
4:45.70
1:12.62
1:13.24
500m:
600m:
5:58.62
7:12.18
1:12.92
1:13.56
700m:
800m:
8:26.10
9:38.56
1:13.92
1:12.46
18.Dadej Julia05BOSiR Brzesko9:38.94567
100m:
200m:
1:08.73
2:21.01
1:08.73
1:12.28
300m:
400m:
3:33.80
4:46.45
1:12.79
1:12.65
500m:
600m:
5:59.26
7:13.15
1:12.81
1:13.89
700m:
800m:
8:27.17
9:38.94
1:14.02
1:11.77
19.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim9:41.20560
100m:
200m:
1:08.01
2:19.09
1:08.01
1:11.08
300m:
400m:
3:32.06
4:45.26
1:12.97
1:13.20
500m:
600m:
6:00.00
7:13.57
1:14.74
1:13.57
700m:
800m:
8:28.08
9:41.20
1:14.51
1:13.12
20.Jakubik Julia05Unia Oświęcim9:44.42551
100m:
200m:
1:09.62
2:23.03
1:09.62
1:13.41
300m:
400m:
3:36.24
4:49.31
1:13.21
1:13.07
500m:
600m:
6:02.64
7:17.54
1:13.33
1:14.90
700m:
800m:
8:32.18
9:44.42
1:14.64
1:12.24
21.Tofil Emilia05Delfin Gdynia9:45.48548
100m:
200m:
1:09.60
2:22.65
1:09.60
1:13.05
300m:
400m:
3:36.11
4:50.12
1:13.46
1:14.01
500m:
600m:
6:04.39
7:18.87
1:14.27
1:14.48
700m:
800m:
8:33.21
9:45.48
1:14.34
1:12.27
22.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim9:46.33546
100m:
200m:
1:10.13
2:24.19
1:10.13
1:14.06
300m:
400m:
3:38.05
4:52.94
1:13.86
1:14.89
500m:
600m:
6:07.15
7:21.17
1:14.21
1:14.02
700m:
800m:
8:35.26
9:46.33
1:14.09
1:11.07
23.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk9:46.72545
100m:
200m:
1:10.50
2:24.56
1:10.50
1:14.06
300m:
400m:
3:39.63
4:54.37
1:15.07
1:14.74
500m:
600m:
6:08.98
7:22.77
1:14.61
1:13.79
700m:
800m:
8:35.15
9:46.72
1:12.38
1:11.57
24.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim9:47.23543
100m:
200m:
1:09.49
2:23.70
1:09.49
1:14.21
300m:
400m:
3:38.17
4:52.83
1:14.47
1:14.66
500m:
600m:
6:07.27
7:21.50
1:14.44
1:14.23
700m:
800m:
8:35.67
9:47.23
1:14.17
1:11.56
25.Cyganek Nina05Salwator Kraków9:51.73531
100m:
200m:
1:12.92
2:29.90
1:12.92
1:16.98
300m:
400m:
3:42.93
4:57.44
1:13.03
1:14.51
500m:
600m:
6:11.49
7:25.51
1:14.05
1:14.02
700m:
800m:
8:38.92
9:51.73
1:13.41
1:12.81
26.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków10:00.17509
100m:
200m:
1:11.52
2:26.80
1:11.52
1:15.28
300m:
400m:
3:42.25
4:58.23
1:15.45
1:15.98
500m:
600m:
6:14.41
7:30.36
1:16.18
1:15.95
700m:
800m:
8:47.69
10:00.17
1:17.33
1:12.48
27.Kryza Maja05Unia Oświęcim10:40.64418
100m:
200m:
1:12.94
2:31.98
1:12.94
1:19.04
300m:
400m:
3:52.86
5:14.29
1:20.88
1:21.43
500m:
600m:
6:37.20
7:59.80
1:22.91
1:22.60
700m:
800m:
9:22.20
10:40.64
1:22.40
1:18.44
28.Grzybek Zofia05Victoria Kozy11:21.57347
100m:
200m:
1:19.39
2:44.11
1:19.39
1:24.72
300m:
400m:
4:09.94
5:37.00
1:25.83
1:27.06
500m:
600m:
7:03.87
8:30.60
1:26.87
1:26.73
700m:
800m:
9:56.75
11:21.57
1:26.15
1:24.82

<< TOP >>
Konkurencja 11
26/10/2019 - 10:14
Kobiet, 800m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź9:01.34694
100m:
200m:
1:04.41
2:11.24
1:04.41
1:06.83
300m:
400m:
3:18.72
4:26.34
1:07.48
1:07.62
500m:
600m:
5:34.57
6:43.86
1:08.23
1:09.29
700m:
800m:
7:53.14
9:01.34
1:09.28
1:08.20
2.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin9:09.90662
100m:
200m:
1:06.82
2:16.99
1:06.82
1:10.17
300m:
400m:
3:26.11
4:35.64
1:09.12
1:09.53
500m:
600m:
5:44.65
6:53.38
1:09.01
1:08.73
700m:
800m:
8:02.12
9:09.90
1:08.74
1:07.78
3.Dąbrowska Tatiana02Śląsk Wrocław9:11.77655
100m:
200m:
1:05.84
2:14.90
1:05.84
1:09.06
300m:
400m:
3:24.42
4:33.85
1:09.52
1:09.43
500m:
600m:
5:43.40
6:53.50
1:09.55
1:10.10
700m:
800m:
8:03.14
9:11.77
1:09.64
1:08.63

<< TOP >>
Konkurencja 11
26/10/2019 - 10:14
Dziewcząt, 800m dowolny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź8:40.04783
100m:
200m:
1:02.95
2:08.33
1:02.95
1:05.38
300m:
400m:
3:14.18
4:19.63
1:05.85
1:05.45
500m:
600m:
5:24.60
6:29.84
1:04.97
1:05.24
700m:
800m:
7:35.32
8:40.04
1:05.48
1:04.72
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim8:58.56705
100m:
200m:
1:04.86
2:11.42
1:04.86
1:06.56
300m:
400m:
3:18.56
4:26.37
1:07.14
1:07.81
500m:
600m:
5:34.17
6:43.11
1:07.80
1:08.94
700m:
800m:
7:52.05
8:58.56
1:08.94
1:06.51
3.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa9:05.92676
100m:
200m:
1:05.83
2:14.14
1:05.83
1:08.31
300m:
400m:
3:23.23
4:32.39
1:09.09
1:09.16
500m:
600m:
5:41.48
6:50.50
1:09.09
1:09.02
700m:
800m:
7:59.20
9:05.92
1:08.70
1:06.72
4.Cioch-Gradzik Wiktoria03AZS UMCS Lublin9:11.31657
100m:
200m:
1:06.86
2:17.46
1:06.86
1:10.60
300m:
400m:
3:26.72
4:35.08
1:09.26
1:08.36
500m:
600m:
5:44.54
6:53.76
1:09.46
1:09.22
700m:
800m:
8:03.61
9:11.31
1:09.85
1:07.70
5.Kawka Nina03G-8 Bielany Warszawa9:15.86641
100m:
200m:
1:06.16
2:15.67
1:06.16
1:09.51
300m:
400m:
3:25.69
4:35.73
1:10.02
1:10.04
500m:
600m:
5:46.08
6:56.43
1:10.35
1:10.35
700m:
800m:
8:07.69
9:15.86
1:11.26
1:08.17
6.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim9:41.20560
100m:
200m:
1:08.01
2:19.09
1:08.01
1:11.08
300m:
400m:
3:32.06
4:45.26
1:12.97
1:13.20
500m:
600m:
6:00.00
7:13.57
1:14.74
1:13.57
700m:
800m:
8:28.08
9:41.20
1:14.51
1:13.12

<< TOP >>
Konkurencja 11
26/10/2019 - 10:14
Dziewcząt, 800m dowolny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Tarasiewicz Klaudia04Polonia Warszawa8:43.94765
100m:
200m:
1:04.90
2:11.41
1:04.90
1:06.51
300m:
400m:
3:17.70
4:23.21
1:06.29
1:05.51
500m:
600m:
5:27.59
6:33.31
1:04.38
1:05.72
700m:
800m:
7:39.27
8:43.94
1:05.96
1:04.67
2.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec9:06.71674
100m:
200m:
1:05.65
2:14.48
1:05.65
1:08.83
300m:
400m:
3:23.65
4:32.88
1:09.17
1:09.23
500m:
600m:
5:41.70
6:50.68
1:08.82
1:08.98
700m:
800m:
7:59.67
9:06.71
1:08.99
1:07.04
3.Wrzesińska Wiktoria04UKS 190 Łódź9:10.73659
100m:
200m:
1:07.00
2:16.18
1:07.00
1:09.18
300m:
400m:
3:25.25
4:34.66
1:09.07
1:09.41
500m:
600m:
5:44.38
6:54.06
1:09.72
1:09.68
700m:
800m:
8:03.31
9:10.73
1:09.25
1:07.42
4.Siwko Natalia04AZS UMCS Lublin9:20.71624
100m:
200m:
1:06.61
2:16.35
1:06.61
1:09.74
300m:
400m:
3:27.23
4:38.04
1:10.88
1:10.81
500m:
600m:
5:49.77
7:01.45
1:11.73
1:11.68
700m:
800m:
8:12.12
9:20.71
1:10.67
1:08.59
5.Kaczorowska Alicja04G-8 Bielany Warszawa9:32.89585
100m:
200m:
1:07.72
2:19.70
1:07.72
1:11.98
300m:
400m:
3:31.40
4:43.17
1:11.70
1:11.77
500m:
600m:
5:55.43
7:08.13
1:12.26
1:12.70
700m:
800m:
8:21.31
9:32.89
1:13.18
1:11.58
6.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim9:34.76580
100m:
200m:
1:08.56
2:21.44
1:08.56
1:12.88
300m:
400m:
3:33.79
4:46.37
1:12.35
1:12.58
500m:
600m:
5:59.69
7:13.01
1:13.32
1:13.32
700m:
800m:
8:25.84
9:34.76
1:12.83
1:08.92
7.Sobolewska Magdalena04Unia Oświęcim9:38.56568
100m:
200m:
1:07.91
2:19.84
1:07.91
1:11.93
300m:
400m:
3:32.46
4:45.70
1:12.62
1:13.24
500m:
600m:
5:58.62
7:12.18
1:12.92
1:13.56
700m:
800m:
8:26.10
9:38.56
1:13.92
1:12.46
8.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim9:46.33546
100m:
200m:
1:10.13
2:24.19
1:10.13
1:14.06
300m:
400m:
3:38.05
4:52.94
1:13.86
1:14.89
500m:
600m:
6:07.15
7:21.17
1:14.21
1:14.02
700m:
800m:
8:35.26
9:46.33
1:14.09
1:11.07
9.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim9:47.23543
100m:
200m:
1:09.49
2:23.70
1:09.49
1:14.21
300m:
400m:
3:38.17
4:52.83
1:14.47
1:14.66
500m:
600m:
6:07.27
7:21.50
1:14.44
1:14.23
700m:
800m:
8:35.67
9:47.23
1:14.17
1:11.56

<< TOP >>
Konkurencja 11
26/10/2019 - 10:14
Dziewcząt, 800m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Słabosz Emilia05Wodnik 29 Tychy9:20.62625
100m:
200m:
1:06.94
2:17.87
1:06.94
1:10.93
300m:
400m:
3:29.03
4:40.56
1:11.16
1:11.53
500m:
600m:
5:51.57
7:02.31
1:11.01
1:10.74
700m:
800m:
8:12.71
9:20.62
1:10.40
1:07.91
2.Dadej Julia05BOSiR Brzesko9:38.94567
100m:
200m:
1:08.73
2:21.01
1:08.73
1:12.28
300m:
400m:
3:33.80
4:46.45
1:12.79
1:12.65
500m:
600m:
5:59.26
7:13.15
1:12.81
1:13.89
700m:
800m:
8:27.17
9:38.94
1:14.02
1:11.77
3.Jakubik Julia05Unia Oświęcim9:44.42551
100m:
200m:
1:09.62
2:23.03
1:09.62
1:13.41
300m:
400m:
3:36.24
4:49.31
1:13.21
1:13.07
500m:
600m:
6:02.64
7:17.54
1:13.33
1:14.90
700m:
800m:
8:32.18
9:44.42
1:14.64
1:12.24
4.Tofil Emilia05Delfin Gdynia9:45.48548
100m:
200m:
1:09.60
2:22.65
1:09.60
1:13.05
300m:
400m:
3:36.11
4:50.12
1:13.46
1:14.01
500m:
600m:
6:04.39
7:18.87
1:14.27
1:14.48
700m:
800m:
8:33.21
9:45.48
1:14.34
1:12.27
5.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk9:46.72545
100m:
200m:
1:10.50
2:24.56
1:10.50
1:14.06
300m:
400m:
3:39.63
4:54.37
1:15.07
1:14.74
500m:
600m:
6:08.98
7:22.77
1:14.61
1:13.79
700m:
800m:
8:35.15
9:46.72
1:12.38
1:11.57
6.Cyganek Nina05Salwator Kraków9:51.73531
100m:
200m:
1:12.92
2:29.90
1:12.92
1:16.98
300m:
400m:
3:42.93
4:57.44
1:13.03
1:14.51
500m:
600m:
6:11.49
7:25.51
1:14.05
1:14.02
700m:
800m:
8:38.92
9:51.73
1:13.41
1:12.81
7.Cicha Aleksandra05SMS Galicja Kraków10:00.17509
100m:
200m:
1:11.52
2:26.80
1:11.52
1:15.28
300m:
400m:
3:42.25
4:58.23
1:15.45
1:15.98
500m:
600m:
6:14.41
7:30.36
1:16.18
1:15.95
700m:
800m:
8:47.69
10:00.17
1:17.33
1:12.48
8.Kryza Maja05Unia Oświęcim10:40.64418
100m:
200m:
1:12.94
2:31.98
1:12.94
1:19.04
300m:
400m:
3:52.86
5:14.29
1:20.88
1:21.43
500m:
600m:
6:37.20
7:59.80
1:22.91
1:22.60
700m:
800m:
9:22.20
10:40.64
1:22.40
1:18.44
9.Grzybek Zofia05Victoria Kozy11:21.57347
100m:
200m:
1:19.39
2:44.11
1:19.39
1:24.72
300m:
400m:
4:09.94
5:37.00
1:25.83
1:27.06
500m:
600m:
7:03.87
8:30.60
1:26.87
1:26.73
700m:
800m:
9:56.75
11:21.57
1:26.15
1:24.82


<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 10:45
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Stokowski Kacper99G-8 Bielany Warszawa1:47.0080024.1127.2627.5128.12
2.Werner Paweł93Juvenia Wrocław1:48.2877225.9027.7127.4327.24
3.Majerski Jakub00SMS Galicja Kraków1:49.4174924.9827.4328.3128.69
4.Kiszczak Jakub00Śląsk Wrocław1:49.8574025.7828.1527.9228.00
5.Sieradzki Kamil02Unia Oświęcim1:49.9873725.3628.2628.6227.74
6.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:50.2373226.1527.8628.4027.82
7.Koziejko Bartłomiej00AZS UWM Olsztyn1:50.3673026.1628.0328.4027.77
8.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:50.4772726.3528.2228.3827.52
9.Ostrowski Karol99MKP Szczecin1:50.6572425.3228.1428.4728.72
10.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa1:50.7272225.5327.8528.6128.73
11.Wysoczyński Mateusz93AZS AGH Kraków1:50.7372225.5327.9228.4328.85
12.Jaworski Szymon01Śląsk Wrocław1:50.7972126.0128.5928.4227.77
13.Dąbrowski Patryk00Śląsk Wrocław1:51.2271326.0428.4028.3728.41
14.Jackowski Tomasz02Śląsk Wrocław1:51.7870225.6828.8429.0528.21
15.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:52.0869626.8228.7928.8927.58
16.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków1:52.3869125.9928.6828.8228.89
17.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:52.5368826.7928.9128.7628.07
Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa1:52.5368825.6928.4929.3429.01
19.Butkiewicz Władysław00AZS AWF Katowice1:52.7868425.9328.5029.1529.20
20.Czaja Przemysław01Alfa Bukowno1:53.2467526.5629.2229.2328.23
21.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.1:53.3067426.4729.3029.1228.41
22.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław1:53.3667326.0528.6129.4529.25
23.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:53.6266826.5828.5729.5728.90
24.Mikołajczyk Michał99Śląsk Wrocław1:53.6866726.1228.7729.2329.56
25.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:53.9866226.5428.8829.5429.02
26.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice1:54.0066226.8328.8929.4928.79
27.Ciastoń Sebastian99AZS AWF Katowice1:54.0966026.8029.2529.3428.70
28.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:54.2165826.5028.5029.0930.12
29.Sobieszuk Kacper02AZS UMCS Lublin1:54.2465826.2129.1629.5429.33
30.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:54.2965726.6428.8029.4229.43
31.Ćwiek Wiktor03G-8 Bielany Warszawa1:54.4865327.2528.8929.4228.92
32.Jóźków Cezary01Śląsk Wrocław1:54.5065327.3329.3229.4128.44
33.Mencel Miłosz02Śląsk Wrocław1:54.6565126.1728.5729.7430.17
34.Dudys Dominik02SMS Victoria Racibórz1:54.8164826.3129.9129.8228.77
35.Zdybel Adam05Delfin Gdynia1:54.8364826.5529.2829.6529.35
36.Jemielita Oskar01G-8 Bielany Warszawa1:54.9664526.2828.6529.0530.98
37.Krzykała Emil01Avia Świdnik1:54.9964526.9329.0429.5929.43
38.Guzior Maciej00Śląsk Wrocław1:55.0464425.9228.7629.8630.50
39.Kędzia Wiktor00MKP Szczecin1:55.4263827.1229.4330.0628.81
40.Lech Filip01AZS UMCS Lublin1:55.5363627.3029.5429.6329.06
41.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa1:55.5663527.0929.3329.5029.64
42.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:55.5763526.7929.0429.5930.15
43.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:55.8763027.2429.7429.9228.97
44.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź1:55.8863026.8528.8830.5129.64
45.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk1:56.2162527.6229.6529.6529.29
46.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej1:56.2662427.1529.3629.8729.88
47.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:56.3162327.1329.7130.6028.87
48.Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw1:56.4462126.7729.2330.2030.24
49.Matyjasek Maciej02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:56.4962026.9729.5529.9230.05
50.Bryła Kamil99AZS UMCS Lublin1:56.5661926.8629.2130.2530.24
51.Ogorzałek Kamil99Wodnik 29 Tychy1:56.8061527.5729.8730.1329.23
52.Janiczuk Patryk02Lider Chełm1:57.1261026.7429.0030.2631.12
53.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:57.1960927.1830.0130.0529.95
54.Zdziebło Piotr02Śląsk Wrocław1:57.2260927.9229.7230.1929.39
55.Olczak Kacper04Trójka Łódź1:57.2660827.5229.6030.5429.60
56.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:57.3560727.7529.8130.2229.57
57.Walter Jakub04Unia Oświęcim1:57.3860627.8630.9630.0428.52
58.Płoszka Kacper05Jedynka Łódź1:57.4760527.8230.1030.2029.35
59.Szeląg Dawid03Śląsk Wrocław1:57.6160326.8829.4530.0631.22
60.Skierski Radosław00AZS AGH Kraków1:57.6260327.1629.8730.0530.54
61.Małyska Bartosz99AZS UMCS Lublin1:57.6460227.2729.4430.1630.77
62.Walczysko Jakub00AZS AGH Kraków1:57.8060027.5630.3230.1329.79
63.Doroba Michał02Śląsk Wrocław1:57.8160027.6730.0229.9530.17
64.Trylski Wiktor03Tri-Team Rumia1:57.8959827.2829.9130.4230.28
65.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim1:58.0059727.0730.1130.8829.94
66.Blachura Oskar02Unia Oświęcim1:58.0259627.2929.5130.5330.69
67.Szymczykowski Jakub03UKS MOS Opole1:58.2059427.4330.1130.6729.99
68.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:58.3259226.9729.6630.6031.09
69.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa1:58.3559127.3430.4730.6129.93
70.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:58.3959127.4529.6930.7330.52
71.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:58.4759028.1430.3529.9030.08
72.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław1:58.4958927.5230.8430.3429.79
73.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa1:58.6958627.5630.5530.5929.99
74.Tomaszowski Michał03Wodnik Siemianowice Śl.1:58.8758427.9130.5530.9229.49
75.Sieprawski Roch03G-8 Bielany Warszawa1:59.0358127.8630.4530.8729.85
76.Mamcarz Mateusz04Unia Oświęcim1:59.1957927.5030.0131.3830.30
77.Stachurski Jerzy04Śląsk Wrocław1:59.2357827.8030.6931.0329.71
78.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz1:59.3457727.6830.2530.8130.60
79.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa1:59.5257428.1930.4530.8730.01
80.Mordarski Filip05SMS Galicja Kraków1:59.5457427.4830.4131.2630.39
81.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:59.5757327.5230.3031.1130.64
82.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław1:59.5957326.8029.9231.3331.54
83.Zaremba Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:59.6557227.7229.8931.0530.99
84.Szwedzki Jakub00Trójka Łódź1:59.7757127.5230.6231.4530.18
85.Gilżyński Szymon02SMS Galicja Kraków1:59.7957027.3030.4430.7131.34
86.Dudkiewicz Kacper02Polonia Warszawa1:59.8556927.3230.2231.4930.82
87.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin1:59.8656928.0830.2830.6430.86
88.Czerniak Konrad98AZS UMCS Lublin1:59.9356827.7930.6930.6730.78
89.Piela Michał04Unia Oświęcim1:59.9556827.7930.5031.5430.12
90.Ciesielski Artur04AZS Politechniki Łódzkiej1:59.9656828.0230.9431.0729.93
Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków1:59.9656827.7130.5730.7930.89
92.Ziembowicz Franciszek04G-8 Bielany Warszawa2:00.0856627.5029.9431.2231.42
93.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:00.1056628.1430.1130.5931.26
94.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska2:00.1156627.2630.5731.8330.45
95.Kowolik Alex04Unia Oświęcim2:00.1956528.0930.6331.0730.40
96.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim2:00.2056527.8030.0330.8531.52
97.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.3456327.5631.0031.3530.43
98.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:00.4956027.9331.0131.4330.12
99.Leśniak Maksymilian04UKS 190 Łódź2:00.5056027.4630.6831.8130.55
100.Generowicz Marek04Korona Kraków2:00.6455827.9731.4531.2230.00
101.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź2:00.7755727.4530.9431.1931.19
102.Nowak Jan02AZS UMCS Lublin2:00.8455628.0530.8131.5930.39
103.Zaremba Adam05Śląsk Wrocław2:00.8855527.9130.5231.2431.21
Luberda Wiktor04SMS Galicja Kraków2:00.8855528.1131.1731.4130.19
105.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa2:00.9855427.2330.0731.9131.77
106.Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:01.2655027.7030.4331.1531.98
107.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk2:01.2855028.0031.1331.2330.92
108.Synowiec Mikołaj02SMS Galicja Kraków2:01.2954928.0930.4931.4331.28
109.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:01.3254927.3730.6631.7531.54
110.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:01.4954727.2430.5731.1532.53
111.Adamczyk Jan03AZS UMCS Lublin2:01.5154628.3030.9631.6530.60
112.Baranek Jakub04UKS MOS Opole2:01.5654627.6331.0131.8331.09
113.Popiołek Dawid02AZS UMCS Lublin2:01.5954527.7830.7731.4331.61
114.Krystyński Aleksander04SMS Galicja Kraków2:01.6554528.1731.3132.0630.11
115.Lewicki Jakub04Sikret Gliwice2:01.7054427.4530.3932.3331.53
116.Graboń Przemysław00CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:01.7654327.3730.4332.1231.84
117.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław2:01.8154227.4031.0332.0231.36
118.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim2:02.0853927.6731.3631.7231.33
119.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków2:02.2053728.2631.6032.0030.34
120.Krzysztyński Jan02SMS Galicja Kraków2:02.2453728.5031.2931.9130.54
121.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibórz2:02.3053627.9931.6232.2430.45
122.Kałuża Jakub02Gryf Dębica2:02.3153628.2231.4431.2231.43
123.Chromik Szymon99CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:02.3453527.7830.5132.2531.80
124.Klimczak Kacper04Jedynka Łódź2:02.3653528.4831.2431.5831.06
125.Borzymek Hubert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:02.4453428.4330.6032.2731.14
126.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim2:02.5153328.3331.4131.6731.10
127.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:02.6153228.0130.7232.3031.58
128.Kowalczyk Michał02Polonia Warszawa2:02.7153127.8831.6532.2530.93
129.Horodyński Antoni04Gryf Dębica2:02.7753028.5130.2331.6132.42
130.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:02.9052828.7031.1131.7931.30
131.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:03.0752628.5431.6132.1430.78
132.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:03.0952627.8330.9632.5331.77
133.Kostanowicz Artur98Warszawianka Wodny Park W-wa2:03.1352527.8230.7132.2532.35
134.Fałek Szymon05G-8 Bielany Warszawa2:03.3152328.7932.2831.7830.46
135.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków2:03.3252328.3531.4932.4031.08
136.Juda Dominik04Unia Oświęcim2:03.6951829.2431.4932.3030.66
137.Szczerba Igor05SMS Galicja Kraków2:03.7251828.7631.8131.8431.31
138.Ilcewicz Hubert03G-8 Bielany Warszawa2:03.9751528.6032.2532.3430.78
139.Poprawa - Jakubas Jakub02Wodnik 29 Tychy2:04.1451228.5232.7231.9730.93
140.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:04.1551229.8531.2031.7131.39
141.Hanf Szymon03Korona Kraków2:04.3751028.1331.5633.3031.38
142.Fortuna Filip03Korona Kraków2:04.4250929.9731.5532.1030.80
143.Kucharski Paweł05Sikret Gliwice2:04.6950628.8331.4232.6731.77
144.Piechota Bartłomiej04Piątka Konstantynów Ł.2:04.7050628.7831.3232.5432.06
145.Cierpiał Wiktor04UKS 190 Łódź2:05.3249829.0631.9532.6331.68
146.Kubiniec Mikołaj04AZS UMCS Lublin2:05.6649429.0032.3932.5631.71
147.Skalski Konrad04Unia Oświęcim2:05.7249328.8531.3632.8532.66
148.Kucharski Jan02Kapry-Armexim Pruszków2:06.1848828.6531.9232.7432.87
149.Woronko Maciej05Medyk Giżycko2:06.5448429.4831.9433.0332.09
150.Szynawa Oskar00AZS AWF Katowice2:06.9847928.6232.3933.3732.60
151.Arent Artur05Jedynka Łódź2:07.1747728.6731.9333.5033.07
152.Banasiak Michał05Jedynka Łódź2:07.1847629.4132.4433.7431.59
153.Regulski Maciej04Unia Oświęcim2:07.3547528.8832.6533.3332.49
154.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn2:07.5147330.1132.5832.9331.89
155.Dwyer Vincent John02Warszawianka Wodny Park W-wa2:07.5847227.7731.2234.2334.36
156.Sosna Dominik03Unia Oświęcim2:07.7147129.2632.8333.4232.20
157.Podsiadło Grzegorz03AZS AWF Katowice2:07.7447028.3931.9334.1433.28
Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków2:07.7447028.1731.9733.5234.08
159.Majewski Maksym04Unia Oświęcim2:07.7747026.9431.9334.5334.37
160.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz2:08.0846727.8032.7433.8133.73
161.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim2:08.4446330.5632.7933.1231.97
162.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:08.5846128.5533.1534.2232.66
163.Woźniak Piotr05Kormoran Olsztyn2:08.6246129.9732.8533.3832.42
164.Szwiec Jakub03UKS MOS Opole2:08.8345829.1132.5333.7933.40
165.Lewtak Szymon04AZS UMCS Lublin2:09.3745329.0132.3733.6434.35
166.Basaez Claudio05Piątka Chorzów2:09.4745229.7532.6833.6933.35
167.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:09.6045029.9333.1833.5432.95
168.Marszałek Stanisław04Unia Oświęcim2:09.6944929.2333.1734.3532.94
169.Nowacki Jacek05Kormoran Olsztyn2:09.7544929.8433.9534.0631.90
170.Harazim Filip05Sikret Gliwice2:09.7744830.1332.9834.0132.65
171.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:10.4044230.1733.3633.5733.30
172.Wojtacha Karol05Korona Kraków2:11.0043631.2233.7734.0431.97
173.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:11.0643529.6433.2034.8833.34
174.Krajewski Mateusz03Orka Iława2:11.1143529.3232.7534.3234.72
175.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków2:11.1243530.8133.1633.9633.19
176.Miller Hubert05Olimpijczyk Suwałki2:11.4343229.1233.1834.7234.41
177.Ryszka Kacper04Unia Oświęcim2:11.5243130.1533.6734.6933.01
178.Strządała Jakub04Unia Oświęcim2:11.7442929.8034.4733.2934.18
179.Mordzonek Mateusz01Warszawianka Wodny Park W-wa2:11.7942829.8933.3934.5533.96
180.Kowalski Maciej04Orka Iława2:12.1142529.5933.3234.2334.97
181.Adamek Mikołaj04UKS MOS Opole2:12.2242429.3133.0835.5734.26
182.Koziołek Kewin04Sikret Gliwice2:12.3942229.9232.9134.9234.64
183.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała2:12.5342129.5632.9635.2634.75
184.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów2:12.7341930.4033.4535.0033.88
185.Ptaszyński Stanisław05Unia Oświęcim2:12.8741830.9634.1734.6433.10
186.Ślaski Filip04Fenix Ożarów Maz.2:12.9141730.9933.5134.1134.30
187.Magda Patryk02Ikar Mielec2:13.5741129.7433.5534.6335.65
188.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków2:13.7241031.1134.3834.6033.63
189.Pawłowski Jan05Unia Oświęcim2:13.9440830.6233.5134.5635.25
190.Nowak Kacper00AZS AWF Katowice2:15.6739226.3428.8144.0336.49
191.Staciwa Jakub05Unia Oświęcim2:18.5736831.1034.7937.0635.62
192.Męcner Jakub05Victoria Kozy2:18.8136630.6135.1137.4135.68
193.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków2:19.9635731.0136.3237.5335.10
194.Kochanowicz Karol05Unia Oświęcim2:22.0734231.7235.7238.0736.56
195.Bigaj Gabriel05Unia Oświęcim2:23.3633333.0236.8037.8135.73
196.Szafranek Szymon05Sikret Gliwice2:24.5732430.8236.6539.0338.07
197.Grabowski Paweł05UKP Ruda Śląska2:32.2727732.5337.8440.9340.97

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 10:45
Chłopców, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Sieradzki Kamil02Unia Oświęcim1:49.9873725.3628.2628.6227.74
2.Malec Mikołaj01Trójka Łódź1:50.4772726.3528.2228.3827.52
3.Piotrowski Kacper01G-8 Bielany Warszawa1:50.7272225.5327.8528.6128.73
4.Jaworski Szymon01Śląsk Wrocław1:50.7972126.0128.5928.4227.77
5.Jackowski Tomasz02Śląsk Wrocław1:51.7870225.6828.8429.0528.21
6.Goraj Marcin01SMS Galicja Kraków1:52.3869125.9928.6828.8228.89
7.Cieśla Oskar01AZS AWF Katowice1:52.5368826.7928.9128.7628.07
Jaśkiewicz Adrian02G-8 Bielany Warszawa1:52.5368825.6928.4929.3429.01
9.Czaja Przemysław01Alfa Bukowno1:53.2467526.5629.2229.2328.23
10.Szczerba Adam02AZS UMCS Lublin1:53.6266826.5828.5729.5728.90
11.Dubas Mateusz01AZS AWF Katowice1:53.9866226.5428.8829.5429.02
12.Urbański Michał01Delfin Gdynia1:54.2165826.5028.5029.0930.12
13.Sobieszuk Kacper02AZS UMCS Lublin1:54.2465826.2129.1629.5429.33
14.Jóźków Cezary01Śląsk Wrocław1:54.5065327.3329.3229.4128.44
15.Mencel Miłosz02Śląsk Wrocław1:54.6565126.1728.5729.7430.17
16.Dudys Dominik02SMS Victoria Racibórz1:54.8164826.3129.9129.8228.77
17.Jemielita Oskar01G-8 Bielany Warszawa1:54.9664526.2828.6529.0530.98
18.Krzykała Emil01Avia Świdnik1:54.9964526.9329.0429.5929.43
19.Lech Filip01AZS UMCS Lublin1:55.5363627.3029.5429.6329.06
20.Leszega Szymon01Delfin Gdynia1:55.5763526.7929.0429.5930.15
21.Grzegorczyk Wiktor02UKS MOS Ełk1:56.2162527.6229.6529.6529.29
22.Wodyński Bartosz02AZS Politechniki Łódzkiej1:56.2662427.1529.3629.8729.88
23.Szarpak Marcin01AZS AWF Katowice1:56.3162327.1329.7130.6028.87
24.Matyjasek Maciej02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:56.4962026.9729.5529.9230.05
25.Janiczuk Patryk02Lider Chełm1:57.1261026.7429.0030.2631.12
26.Zdziebło Piotr02Śląsk Wrocław1:57.2260927.9229.7230.1929.39
27.Doroba Michał02Śląsk Wrocław1:57.8160027.6730.0229.9530.17
28.Blachura Oskar02Unia Oświęcim1:58.0259627.2929.5130.5330.69
29.Gotowski Dominik02G-8 Bielany Warszawa1:58.3559127.3430.4730.6129.93
30.Kotarski Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:58.4759028.1430.3529.9030.08
31.Czerwiński Łukasz01G-8 Bielany Warszawa1:58.6958627.5630.5530.5929.99
32.Lesik Jarosław02SMS Victoria Racibórz1:59.3457727.6830.2530.8130.60
33.Dołowy Grzegorz02Muszelka Warszawa1:59.5257428.1930.4530.8730.01
34.Astashev Bogdan01SMS Galicja Kraków1:59.5757327.5230.3031.1130.64
35.Zaremba Jakub01G-8 Bielany Warszawa1:59.6557227.7229.8931.0530.99
36.Gilżyński Szymon02SMS Galicja Kraków1:59.7957027.3030.4430.7131.34
37.Dudkiewicz Kacper02Polonia Warszawa1:59.8556927.3230.2231.4930.82
38.Nowiczkow Jakub01AZS UMCS Lublin1:59.8656928.0830.2830.6430.86
39.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim2:00.2056527.8030.0330.8531.52
40.Ciarczyński Janusz01Orka Iława2:00.3456327.5631.0031.3530.43
41.Płatek Maciej02Unia Oświęcim2:00.4956027.9331.0131.4330.12
42.Nowak Jan02AZS UMCS Lublin2:00.8455628.0530.8131.5930.39
43.Barusiński Kordian01G-8 Bielany Warszawa2:00.9855427.2330.0731.9131.77
44.Synowiec Mikołaj02SMS Galicja Kraków2:01.2954928.0930.4931.4331.28
45.Karpiel Dominik01CSiR MOS Dąbrowa Grn.2:01.3254927.3730.6631.7531.54
46.Popiołek Dawid02AZS UMCS Lublin2:01.5954527.7830.7731.4331.61
47.Kramarczyk Jakub01Unia Oświęcim2:02.0853927.6731.3631.7231.33
48.Krzysztyński Jan02SMS Galicja Kraków2:02.2453728.5031.2931.9130.54
49.Kałuża Jakub02Gryf Dębica2:02.3153628.2231.4431.2231.43
50.Borzymek Hubert02Warszawianka Wodny Park W-wa2:02.4453428.4330.6032.2731.14
51.Zwadło Piotr02SMS Victoria Racibórz2:02.6153228.0130.7232.3031.58
52.Kowalczyk Michał02Polonia Warszawa2:02.7153127.8831.6532.2530.93
53.Kalisiak Norbert02Nawa Skierniewice2:03.0752628.5431.6132.1430.78
54.Milbrant Kacper01AZS AWF Katowice2:03.0952627.8330.9632.5331.77
55.Poprawa - Jakubas Jakub02Wodnik 29 Tychy2:04.1451228.5232.7231.9730.93
56.Jakubczyk Patryk01Orka Iława2:04.1551229.8531.2031.7131.39
57.Kucharski Jan02Kapry-Armexim Pruszków2:06.1848828.6531.9232.7432.87
58.Dwyer Vincent John02Warszawianka Wodny Park W-wa2:07.5847227.7731.2234.2334.36
59.Sosna Tomasz01SMS Galicja Kraków2:07.7447028.1731.9733.5234.08
60.Mrzygłód Michał02SMS Victoria Racibórz2:08.0846727.8032.7433.8133.73
61.Mordzonek Mateusz01Warszawianka Wodny Park W-wa2:11.7942829.8933.3934.5533.96
62.Magda Patryk02Ikar Mielec2:13.5741129.7433.5534.6335.65

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 10:45
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:50.2373226.1527.8628.4027.82
2.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:52.0869626.8228.7928.8927.58
3.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.1:53.3067426.4729.3029.1228.41
4.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław1:53.3667326.0528.6129.4529.25
5.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:54.2965726.6428.8029.4229.43
6.Ćwiek Wiktor03G-8 Bielany Warszawa1:54.4865327.2528.8929.4228.92
7.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa1:55.5663527.0929.3329.5029.64
8.Zieliński Konrad03UKS 190 Łódź1:55.8863026.8528.8830.5129.64
9.Szeląg Dawid03Śląsk Wrocław1:57.6160326.8829.4530.0631.22
10.Trylski Wiktor03Tri-Team Rumia1:57.8959827.2829.9130.4230.28
11.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim1:58.0059727.0730.1130.8829.94
12.Szymczykowski Jakub03UKS MOS Opole1:58.2059427.4330.1130.6729.99
13.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa1:58.3259226.9729.6630.6031.09
14.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław1:58.4958927.5230.8430.3429.79
15.Tomaszowski Michał03Wodnik Siemianowice Śl.1:58.8758427.9130.5530.9229.49
16.Sieprawski Roch03G-8 Bielany Warszawa1:59.0358127.8630.4530.8729.85
17.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław1:59.5957326.8029.9231.3331.54
18.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:00.1056628.1430.1130.5931.26
19.Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:01.2655027.7030.4331.1531.98
20.Adamczyk Jan03AZS UMCS Lublin2:01.5154628.3030.9631.6530.60
21.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław2:01.8154227.4031.0332.0231.36
22.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibórz2:02.3053627.9931.6232.2430.45
23.Swojnóg Igor03Unia Oświęcim2:02.5153328.3331.4131.6731.10
24.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:02.9052828.7031.1131.7931.30
25.Ilcewicz Hubert03G-8 Bielany Warszawa2:03.9751528.6032.2532.3430.78
26.Hanf Szymon03Korona Kraków2:04.3751028.1331.5633.3031.38
27.Fortuna Filip03Korona Kraków2:04.4250929.9731.5532.1030.80
28.Sosna Dominik03Unia Oświęcim2:07.7147129.2632.8333.4232.20
29.Podsiadło Grzegorz03AZS AWF Katowice2:07.7447028.3931.9334.1433.28
30.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:08.5846128.5533.1534.2232.66
31.Szwiec Jakub03UKS MOS Opole2:08.8345829.1132.5333.7933.40
32.Krajewski Mateusz03Orka Iława2:11.1143529.3232.7534.3234.72

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 10:45
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Chmielewski Krzysztof04Muszelka Warszawa1:55.8763027.2429.7429.9228.97
2.Chmielewski Michał04Muszelka Warszawa1:57.1960927.1830.0130.0529.95
3.Olczak Kacper04Trójka Łódź1:57.2660827.5229.6030.5429.60
4.Walter Jakub04Unia Oświęcim1:57.3860627.8630.9630.0428.52
5.Mamcarz Mateusz04Unia Oświęcim1:59.1957927.5030.0131.3830.30
6.Stachurski Jerzy04Śląsk Wrocław1:59.2357827.8030.6931.0329.71
7.Piela Michał04Unia Oświęcim1:59.9556827.7930.5031.5430.12
8.Ciesielski Artur04AZS Politechniki Łódzkiej1:59.9656828.0230.9431.0729.93
Oszczak Norbert04SMS Galicja Kraków1:59.9656827.7130.5730.7930.89
10.Ziembowicz Franciszek04G-8 Bielany Warszawa2:00.0856627.5029.9431.2231.42
11.Kowolik Alex04Unia Oświęcim2:00.1956528.0930.6331.0730.40
12.Leśniak Maksymilian04UKS 190 Łódź2:00.5056027.4630.6831.8130.55
13.Generowicz Marek04Korona Kraków2:00.6455827.9731.4531.2230.00
14.Luberda Wiktor04SMS Galicja Kraków2:00.8855528.1131.1731.4130.19
15.Kacperski Maciej04UKS MOS Ełk2:01.2855028.0031.1331.2330.92
16.Stanek Kacper04SMS Galicja Kraków2:01.4954727.2430.5731.1532.53
17.Baranek Jakub04UKS MOS Opole2:01.5654627.6331.0131.8331.09
18.Krystyński Aleksander04SMS Galicja Kraków2:01.6554528.1731.3132.0630.11
19.Lewicki Jakub04Sikret Gliwice2:01.7054427.4530.3932.3331.53
20.Klimczak Kacper04Jedynka Łódź2:02.3653528.4831.2431.5831.06
21.Horodyński Antoni04Gryf Dębica2:02.7753028.5130.2331.6132.42
22.Kłaput Maciej04SMS Galicja Kraków2:03.3252328.3531.4932.4031.08
23.Juda Dominik04Unia Oświęcim2:03.6951829.2431.4932.3030.66
24.Piechota Bartłomiej04Piątka Konstantynów Ł.2:04.7050628.7831.3232.5432.06
25.Cierpiał Wiktor04UKS 190 Łódź2:05.3249829.0631.9532.6331.68
26.Kubiniec Mikołaj04AZS UMCS Lublin2:05.6649429.0032.3932.5631.71
27.Skalski Konrad04Unia Oświęcim2:05.7249328.8531.3632.8532.66
28.Regulski Maciej04Unia Oświęcim2:07.3547528.8832.6533.3332.49
29.Majewski Maksym04Unia Oświęcim2:07.7747026.9431.9334.5334.37
30.Nosal Miłosz04Unia Oświęcim2:08.4446330.5632.7933.1231.97
31.Lewtak Szymon04AZS UMCS Lublin2:09.3745329.0132.3733.6434.35
32.Drabczyk Krystian04Unia Oświęcim2:09.6045029.9333.1833.5432.95
33.Marszałek Stanisław04Unia Oświęcim2:09.6944929.2333.1734.3532.94
34.Daszkiewicz Mikołaj04Unia Oświęcim2:11.0643529.6433.2034.8833.34
35.Ryszka Kacper04Unia Oświęcim2:11.5243130.1533.6734.6933.01
36.Strządała Jakub04Unia Oświęcim2:11.7442929.8034.4733.2934.18
37.Kowalski Maciej04Orka Iława2:12.1142529.5933.3234.2334.97
38.Adamek Mikołaj04UKS MOS Opole2:12.2242429.3133.0835.5734.26
39.Koziołek Kewin04Sikret Gliwice2:12.3942229.9232.9134.9234.64
40.Ślaski Filip04Fenix Ożarów Maz.2:12.9141730.9933.5134.1134.30

<< TOP >>
Konkurencja 1
26/10/2019 - 10:45
Chłopców, 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zdybel Adam05Delfin Gdynia1:54.8364826.5529.2829.6529.35
2.Sławacki Wojciech05Wodnik Krasnystaw1:56.4462126.7729.2330.2030.24
3.Płoszka Kacper05Jedynka Łódź1:57.4760527.8230.1030.2029.35
4.Mordarski Filip05SMS Galicja Kraków1:59.5457427.4830.4131.2630.39
5.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska2:00.1156627.2630.5731.8330.45
6.Zaremba Adam05Śląsk Wrocław2:00.8855527.9130.5231.2431.21
7.Gościński Jakub05SMS Galicja Kraków2:02.2053728.2631.6032.0030.34
8.Fałek Szymon05G-8 Bielany Warszawa2:03.3152328.7932.2831.7830.46
9.Szczerba Igor05SMS Galicja Kraków2:03.7251828.7631.8131.8431.31
10.Kucharski Paweł05Sikret Gliwice2:04.6950628.8331.4232.6731.77
11.Woronko Maciej05Medyk Giżycko2:06.5448429.4831.9433.0332.09
12.Arent Artur05Jedynka Łódź2:07.1747728.6731.9333.5033.07
13.Banasiak Michał05Jedynka Łódź2:07.1847629.4132.4433.7431.59
14.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn2:07.5147330.1132.5832.9331.89
15.Woźniak Piotr05Kormoran Olsztyn2:08.6246129.9732.8533.3832.42
16.Basaez Claudio05Piątka Chorzów2:09.4745229.7532.6833.6933.35
17.Nowacki Jacek05Kormoran Olsztyn2:09.7544929.8433.9534.0631.90
18.Harazim Filip05Sikret Gliwice2:09.7744830.1332.9834.0132.65
19.Jarczewski Franciszek05UKS 190 Łódź2:10.4044230.1733.3633.5733.30
20.Wojtacha Karol05Korona Kraków2:11.0043631.2233.7734.0431.97
21.Dybowski Antoni05SMS Galicja Kraków2:11.1243530.8133.1633.9633.19
22.Miller Hubert05Olimpijczyk Suwałki2:11.4343229.1233.1834.7234.41
23.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała2:12.5342129.5632.9635.2634.75
24.Pawlica Mateusz05Piątka Chorzów2:12.7341930.4033.4535.0033.88
25.Ptaszyński Stanisław05Unia Oświęcim2:12.8741830.9634.1734.6433.10
26.Stanek Jakub05SMS Galicja Kraków2:13.7241031.1134.3834.6033.63
27.Pawłowski Jan05Unia Oświęcim2:13.9440830.6233.5134.5635.25
28.Staciwa Jakub05Unia Oświęcim2:18.5736831.1034.7937.0635.62
29.Męcner Jakub05Victoria Kozy2:18.8136630.6135.1137.4135.68
30.Konieczny Mateusz05Nika Sport Team Kraków2:19.9635731.0136.3237.5335.10
31.Kochanowicz Karol05Unia Oświęcim2:22.0734231.7235.7238.0736.56
32.Bigaj Gabriel05Unia Oświęcim2:23.3633333.0236.8037.8135.73
33.Szafranek Szymon05Sikret Gliwice2:24.5732430.8236.6539.0338.07
34.Grabowski Paweł05UKP Ruda Śląska2:32.2727732.5337.8440.9340.97


<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 11:40
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:59.8178328.5730.0230.5630.66
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:00.8276328.5830.6530.9630.63
3.Tarasiewicz Klaudia04Polonia Warszawa2:02.3073629.1930.8131.2731.03
4.Andrzejewska Kamila99AZS UMCS Lublin2:02.6273029.0930.8331.4931.21
5.Fiedkiewicz Kornelia01Juvenia Wrocław2:03.2171928.2531.5531.9431.47
6.Lewandowska Natalia01AZS AWF Katowice2:03.4871529.5031.0531.4131.52
7.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:03.7571028.6931.5432.0431.48
8.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin2:04.5669629.2731.4131.5632.32
9.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław2:05.9567429.4732.4832.3331.67
10.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa2:06.5166529.8132.0932.3332.28
11.Sirignano Luigia96AZS UMCS Lublin2:06.6766227.7732.2133.4533.24
12.Cioch-Gradzik Wiktoria03AZS UMCS Lublin2:06.7966029.6631.7032.6432.79
13.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:06.9765730.5832.0032.5831.81
14.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin2:07.2665330.2132.7032.7731.58
15.Kmošenova Lea04Matador Púchov2:07.3665129.7732.3133.2032.08
16.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:07.5364929.8033.1233.3831.23
17.Zaręba-Paradowska Julia02G-8 Bielany Warszawa2:07.6464730.2132.1932.6932.55
18.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa2:08.0464129.4632.2832.8133.49
19.Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa2:08.0864030.3532.9532.5232.26
20.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:08.1464029.7132.8433.0032.59
21.Malarz Maja04Victoria Kozy2:08.3663629.8932.4233.5032.55
22.Świstuń Julia00AZS AWF Katowice2:08.4663530.7932.7432.3632.57
23.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków2:08.5063429.7633.1533.4432.15
24.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków2:08.5563329.3532.8233.7932.59
25.Fijołek Aleksandra01Wodnik 29 Tychy2:08.5963330.0732.2233.2133.09
26.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:08.7463130.2932.6833.5732.20
27.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:08.8762929.7732.2933.2333.58
28.Cichowska Julia01Juvenia Wrocław2:09.0262729.4732.7233.9932.84
29.Jabłońska Martyna03G-8 Bielany Warszawa2:09.2362329.3932.8533.5533.44
30.Trambowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:09.2762329.9832.7133.6832.90
31.Szewczyk Zofia02Fala Kraśnik2:09.3262230.2732.7733.1733.11
32.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin2:09.4762029.6332.2333.9433.67
33.Żak Amelia04Unia Oświęcim2:09.7261630.1132.8633.5333.22
34.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:09.9061429.9232.7233.8233.44
35.Serafin Barbara02G-8 Bielany Warszawa2:09.9961330.2732.9833.3933.35
36.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz2:10.0761130.2633.0833.6733.06
37.Kaczor Natalia01Junior Kluczbork2:10.1861030.0833.0033.6833.42
38.Skibczak Natalia00G-8 Bielany Warszawa2:10.2061030.0332.7234.0333.42
39.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim2:10.2160930.4533.2633.5632.94
40.Buszka Kornelia03G-8 Bielany Warszawa2:10.4160729.7733.2634.0333.35
41.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin2:10.5360531.0033.0533.2733.21
42.Gancarz Julia03Ikar Mielec2:11.0259830.2832.9933.8033.95
43.Słabosz Emilia05Wodnik 29 Tychy2:11.0859730.3433.2434.3933.11
44.Szymczak Patrycja02Śląsk Wrocław2:11.1959630.7132.9833.6533.85
45.Wilczek Renata04Unia Oświęcim2:11.2959530.7132.9034.2933.39
46.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:11.3759329.5633.2834.3634.17
47.Wiktorowicz Patrycja04SMS Victoria Racibórz2:11.6659030.4233.3034.3033.64
48.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:11.7058930.6233.1034.0733.91
49.Pogoń Milena03Unia Oświęcim2:11.9858531.3333.3233.8133.52
50.Lala Nadia04Unia Oświęcim2:12.2758130.7033.8934.4433.24
51.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa2:12.2958130.9633.0234.2034.11
52.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:12.3158131.6734.0134.4332.20
53.Siwko Natalia04AZS UMCS Lublin2:12.4357931.1233.9034.5032.91
54.Wrzesińska Wiktoria04UKS 190 Łódź2:12.9857230.8233.4034.5534.21
55.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim2:13.2856830.9133.0334.2435.10
56.Sobiak Zuzanna02Śląsk Wrocław2:13.4256730.9134.0634.5733.88
57.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:13.6456431.4234.0534.6833.49
58.Fira Weronika04Sikret Gliwice2:13.8256131.0834.2534.9533.54
59.Adamska Maria03G-8 Bielany Warszawa2:14.0255931.2234.2534.7233.83
60.Sobuń Julia04Unia Oświęcim2:14.0355930.0533.6835.2135.09
61.Wieczorek Marika03AZS UMCS Lublin2:14.1155831.0534.3135.1333.62
62.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa2:14.1355831.3334.0634.7533.99
63.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:14.2755631.6034.5434.5333.60
64.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk2:14.5455230.8734.1934.9534.53
65.Karwowska Wiktoria04Narwal Międzyrzec Podl.2:14.8954831.1034.4634.8034.53
66.Dadej Julia05BOSiR Brzesko2:14.9554731.8334.6934.9333.50
67.Tofil Emilia05Delfin Gdynia2:15.2054431.2934.3935.1034.42
68.Konopka Weronika04Sikret Gliwice2:15.4554131.3135.2935.3433.51
69.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim2:15.5254131.5934.6935.4033.84
70.Wilgocka Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:15.6353931.8235.0735.4633.28
71.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:15.7553831.8534.9734.6434.29
72.Kłusek Maria02Shark Rudna2:15.7953731.0134.3435.6534.79
73.Kozak Katarzyna04AZS UMCS Lublin2:16.0853431.0035.0235.6734.39
74.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź2:16.1753331.8635.3335.0433.94
75.Zięba Emilia04AZS AWF Katowice2:16.2953131.6833.8735.8834.86
76.Cyganek Nina05Salwator Kraków2:16.3653132.0934.1335.2334.91
77.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn2:16.4053031.6034.7835.6734.35
78.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim2:16.4652931.3634.6735.6734.76
79.Wodecka Roksana03UKS 190 Łódź2:16.4952932.1234.9735.1434.26
80.Dwojak Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:16.5052930.9335.1435.6834.75
81.Radek Wiktoria05Wodnik 29 Tychy2:16.6952730.3334.9235.9035.54
82.Mentryka Gabriela05Kormoran Olsztyn2:16.8152532.6735.2535.0633.83
83.Burdyn Dominika05AZS UMCS Lublin2:17.0152331.8635.3635.9433.85
84.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim2:17.1152232.0235.1735.4334.49
85.Puzoń Paulina03Unia Oświęcim2:17.2252130.7734.3835.9736.10
86.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim2:17.7951432.3035.3535.6334.51
87.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica2:18.2051031.4735.1735.9535.61
88.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn2:18.5050632.2335.0036.2235.05
89.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa2:18.6350531.3335.5536.4235.33
90.Gwiazdowska Wiktoria03Korona Kraków2:19.1749932.2235.2336.0535.67
Więcek Weronika05Victoria Kozy2:19.1749932.5935.7136.4034.47
92.Siejak Patrycja05Kormoran Olsztyn2:19.7649331.5935.6536.8935.63
93.Pinkowicz Alicja04Unia Oświęcim2:19.8649231.7236.1236.5535.47
94.Górska Natalia05Nawa Skierniewice2:20.6448432.4536.4037.2234.57
95.Bywalec Karolina04Wodnik 29 Tychy2:21.9247132.5735.8836.8436.63
96.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków2:22.1446832.4136.2736.9436.52
97.Rozberg Adriana03Piątka Konstantynów Ł.2:22.7946230.1433.8039.4439.41
98.Janik Anna05Płetwal Zakopane2:23.5745532.6135.9637.4637.54
99.Polasik Natalia02Medyk Giżycko2:23.9045132.6035.7336.6838.89
100.Matwin Julia05Unia Oświęcim2:23.9245132.9536.4837.5636.93
101.Marczyńska Eliza05Śląsk Wrocław2:24.2944832.5036.9037.9136.98
102.Bajorek Maria04Salwator Kraków2:25.0344132.7137.1637.8537.31
103.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:25.1744033.3036.7338.1237.02
104.Pieczul Inga05Wodnik 29 Tychy2:25.5443631.7935.9738.6239.16
105.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:25.9943233.8737.4338.4836.21
106.Gomułka Natalia04UKS 190 Łódź2:26.6842634.7037.7537.5336.70
107.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:27.4941933.6637.3838.5937.86
108.Lasecka Anna05Warszawianka Wodny Park W-wa2:31.0439033.5938.3640.2638.83
109.Bącler Natalia05Śląsk Wrocław2:31.2338934.7738.1439.5538.77
110.Ryba Monika05Płetwal Zakopane2:32.2638133.5238.8040.4239.52
111.Grzybek Zofia05Victoria Kozy2:36.5335136.0039.8841.3639.29

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 11:40
Kobiet, 200m dowolny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Fiedkiewicz Kornelia01Juvenia Wrocław2:03.2171928.2531.5531.9431.47
2.Lewandowska Natalia01AZS AWF Katowice2:03.4871529.5031.0531.4131.52
3.Węgrzynowska Aleksandra01Śląsk Wrocław2:03.7571028.6931.5432.0431.48
4.Rabiniak Zuzanna01AZS UMCS Lublin2:04.5669629.2731.4131.5632.32
5.Piechota Karolina01UKS 190 Łódź2:06.9765730.5832.0032.5831.81
6.Mazurkiewicz Barbara01AZS UMCS Lublin2:07.2665330.2132.7032.7731.58
7.Piotrowicz Maja02AZS UMCS Lublin2:07.5364929.8033.1233.3831.23
8.Zaręba-Paradowska Julia02G-8 Bielany Warszawa2:07.6464730.2132.1932.6932.55
9.Zawadzka Hanna02G-8 Bielany Warszawa2:08.0464129.4632.2832.8133.49
10.Bujak Klara02G-8 Bielany Warszawa2:08.0864030.3532.9532.5232.26
11.Horova Oksana02SMS Galicja Kraków2:08.5563329.3532.8233.7932.59
12.Fijołek Aleksandra01Wodnik 29 Tychy2:08.5963330.0732.2233.2133.09
13.Cerlich Oliwia02Ikar Mielec2:08.8762929.7732.2933.2333.58
14.Cichowska Julia01Juvenia Wrocław2:09.0262729.4732.7233.9932.84
15.Trambowicz Zuzanna02AZS AWF Warszawa2:09.2762329.9832.7133.6832.90
16.Szewczyk Zofia02Fala Kraśnik2:09.3262230.2732.7733.1733.11
17.Kwiatkowska Zofia01AZS UMCS Lublin2:09.4762029.6332.2333.9433.67
18.Serafin Barbara02G-8 Bielany Warszawa2:09.9961330.2732.9833.3933.35
19.Zarembik Katarzyna02SMS Victoria Racibórz2:10.0761130.2633.0833.6733.06
20.Kaczor Natalia01Junior Kluczbork2:10.1861030.0833.0033.6833.42
21.Nowak Zuzanna02Unia Oświęcim2:10.2160930.4533.2633.5632.94
22.Prochownik Martyna02AZS UMCS Lublin2:10.5360531.0033.0533.2733.21
23.Szymczak Patrycja02Śląsk Wrocław2:11.1959630.7132.9833.6533.85
24.Ulicka Alicja01Nawa Skierniewice2:11.3759329.5633.2834.3634.17
25.Miłek Marcelina02SMS Galicja Kraków2:12.3158131.6734.0134.4332.20
26.Nocoń Dominika02Unia Oświęcim2:13.2856830.9133.0334.2435.10
27.Sobiak Zuzanna02Śląsk Wrocław2:13.4256730.9134.0634.5733.88
28.Widurska Kinga02SMS Galicja Kraków2:14.2755631.6034.5434.5333.60
29.Król Wiktoria02SMS Galicja Kraków2:15.7553831.8534.9734.6434.29
30.Kłusek Maria02Shark Rudna2:15.7953731.0134.3435.6534.79
31.Tomasiak Agnieszka01Unia Oświęcim2:17.1152232.0235.1735.4334.49
32.Polasik Natalia02Medyk Giżycko2:23.9045132.6035.7336.6838.89

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 11:40
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łódź1:59.8178328.5730.0230.5630.66
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:00.8276328.5830.6530.9630.63
3.Nowak Maja03AZS AWF Warszawa2:06.5166529.8132.0932.3332.28
4.Cioch-Gradzik Wiktoria03AZS UMCS Lublin2:06.7966029.6631.7032.6432.79
5.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:08.1464029.7132.8433.0032.59
6.Jabłońska Martyna03G-8 Bielany Warszawa2:09.2362329.3932.8533.5533.44
7.Buszka Kornelia03G-8 Bielany Warszawa2:10.4160729.7733.2634.0333.35
8.Gancarz Julia03Ikar Mielec2:11.0259830.2832.9933.8033.95
9.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim2:11.7058930.6233.1034.0733.91
10.Pogoń Milena03Unia Oświęcim2:11.9858531.3333.3233.8133.52
11.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Kraków2:13.6456431.4234.0534.6833.49
12.Adamska Maria03G-8 Bielany Warszawa2:14.0255931.2234.2534.7233.83
13.Wieczorek Marika03AZS UMCS Lublin2:14.1155831.0534.3135.1333.62
14.Dopart Marcelina03AZS AWF Warszawa2:14.1355831.3334.0634.7533.99
15.Wodecka Roksana03UKS 190 Łódź2:16.4952932.1234.9735.1434.26
16.Puzoń Paulina03Unia Oświęcim2:17.2252130.7734.3835.9736.10
17.Florkiewicz Liwia03Gryf Dębica2:18.2051031.4735.1735.9535.61
18.Gwiazdowska Wiktoria03Korona Kraków2:19.1749932.2235.2336.0535.67
19.Niepogodzińska Izabela03Korona Kraków2:22.1446832.4136.2736.9436.52
20.Rozberg Adriana03Piątka Konstantynów Ł.2:22.7946230.1433.8039.4439.41

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 11:40
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Tarasiewicz Klaudia04Polonia Warszawa2:02.3073629.1930.8131.2731.03
2.Maciuszek Wiktoria04Juvenia Wrocław2:05.9567429.4732.4832.3331.67
3.Kmošenova Lea04Matador Púchov2:07.3665129.7732.3133.2032.08
4.Malarz Maja04Victoria Kozy2:08.3663629.8932.4233.5032.55
5.Gawron Paula04SMS Galicja Kraków2:08.5063429.7633.1533.4432.15
6.Bociek Wiktoria04Górnik Sosnowiec2:08.7463130.2932.6833.5732.20
7.Żak Amelia04Unia Oświęcim2:09.7261630.1132.8633.5333.22
8.Wilczek Renata04Unia Oświęcim2:11.2959530.7132.9034.2933.39
9.Wiktorowicz Patrycja04SMS Victoria Racibórz2:11.6659030.4233.3034.3033.64
10.Lala Nadia04Unia Oświęcim2:12.2758130.7033.8934.4433.24
11.Borys Zofia04G-8 Bielany Warszawa2:12.2958130.9633.0234.2034.11
12.Siwko Natalia04AZS UMCS Lublin2:12.4357931.1233.9034.5032.91
13.Wrzesińska Wiktoria04UKS 190 Łódź2:12.9857230.8233.4034.5534.21
14.Fira Weronika04Sikret Gliwice2:13.8256131.0834.2534.9533.54
15.Sobuń Julia04Unia Oświęcim2:14.0355930.0533.6835.2135.09
16.Karwowska Wiktoria04Narwal Międzyrzec Podl.2:14.8954831.1034.4634.8034.53
17.Konopka Weronika04Sikret Gliwice2:15.4554131.3135.2935.3433.51
18.Miernik Wiktoria04Unia Oświęcim2:15.5254131.5934.6935.4033.84
19.Wilgocka Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:15.6353931.8235.0735.4633.28
20.Kozak Katarzyna04AZS UMCS Lublin2:16.0853431.0035.0235.6734.39
21.Zięba Emilia04AZS AWF Katowice2:16.2953131.6833.8735.8834.86
22.Hrapkowicz Klaudia04Unia Oświęcim2:16.4652931.3634.6735.6734.76
23.Dwojak Wiktoria04AZS UMCS Lublin2:16.5052930.9335.1435.6834.75
24.Dyduch Martyna04Unia Oświęcim2:17.7951432.3035.3535.6334.51
25.Paulíny Zuzana04Delfin Cieszyn2:18.5050632.2335.0036.2235.05
26.Pinkowicz Alicja04Unia Oświęcim2:19.8649231.7236.1236.5535.47
27.Bywalec Karolina04Wodnik 29 Tychy2:21.9247132.5735.8836.8436.63
28.Bajorek Maria04Salwator Kraków2:25.0344132.7137.1637.8537.31
29.Koczur Nikola04Victoria Kozy2:25.1744033.3036.7338.1237.02
30.Koczur Kornelia04Victoria Kozy2:25.9943233.8737.4338.4836.21
31.Gomułka Natalia04UKS 190 Łódź2:26.6842634.7037.7537.5336.70
32.Chowaniec Oliwia04Unia Oświęcim2:27.4941933.6637.3838.5937.86

<< TOP >>
Konkurencja 2
26/10/2019 - 11:40
Dziewcząt, 200m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Poznańska Justyna05UKS SP 8 Chrzanów2:09.9061429.9232.7233.8233.44
2.Słabosz Emilia05Wodnik 29 Tychy2:11.0859730.3433.2434.3933.11
3.Gawedzka Natalia05UKS MOS Ełk2:14.5455230.8734.1934.9534.53
4.Dadej Julia05BOSiR Brzesko2:14.9554731.8334.6934.9333.50
5.Tofil Emilia05Delfin Gdynia2:15.2054431.2934.3935.1034.42
6.Urbańska Patrycja05Jedynka Łódź2:16.1753331.8635.3335.0433.94
7.Cyganek Nina05Salwator Kraków2:16.3653132.0934.1335.2334.91
8.Sujkowska Roksana05Kormoran Olsztyn2:16.4053031.6034.7835.6734.35
9.Radek Wiktoria05Wodnik 29 Tychy2:16.6952730.3334.9235.9035.54
10.Mentryka Gabriela05Kormoran Olsztyn2:16.8152532.6735.2535.0633.83
11.Burdyn Dominika05AZS UMCS Lublin2:17.0152331.8635.3635.9433.85
12.Przybylska Maja05UKS 307 Warszawa2:18.6350531.3335.5536.4235.33
13.Więcek Weronika05Victoria Kozy2:19.1749932.5935.7136.4034.47
14.Siejak Patrycja05Kormoran Olsztyn2:19.7649331.5935.6536.8935.63
15.Górska Natalia05Nawa Skierniewice2:20.6448432.4536.4037.2234.57
16.Janik Anna05Płetwal Zakopane2:23.5745532.6135.9637.4637.54
17.Matwin Julia05Unia Oświęcim2:23.9245132.9536.4837.5636.93
18.Marczyńska Eliza05Śląsk Wrocław2:24.2944832.5036.9037.9136.98
19.Pieczul Inga05Wodnik 29 Tychy2:25.5443631.7935.9738.6239.16
20.Lasecka Anna05Warszawianka Wodny Park W-wa2:31.0439033.5938.3640.2638.83
21.Bącler Natalia05Śląsk Wrocław2:31.2338934.7738.1439.5538.77
22.Ryba Monika05Płetwal Zakopane2:32.2638133.5238.8040.4239.52
23.Grzybek Zofia05Victoria Kozy2:36.5335136.0039.8841.3639.29


<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 12:07
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Roguski Bartłomiej93AZS AWF Warszawa59.9679728.4031.56
2.Piotrowicz Kamil00Trójka Łódź1:01.6873229.0832.60
3.Solak Łukasz99AZS AGH Kraków1:01.8772628.8932.98
4.Stolarski Marcin96AZS UMCS Lublin1:01.8872528.7833.10
5.Suzin Marcin93AZS AGH Kraków1:02.0072129.2632.74
6.Romanowski Kamil97AZS AWF Katowice1:02.5370329.5432.99
7.Beberok Filip00TP Zielona Góra1:02.6769829.5933.08
8.Wiekiera Dawid02Wodnik 29 Tychy1:02.6869829.7232.96
9.Krystyniak Mateusz00AZS AWF Katowice1:02.8069429.4033.40
10.Rębacz Maciej00G-8 Bielany Warszawa1:02.9568929.4433.51
11.Książnicki Dawid02Ikar Mielec1:02.9968829.8633.13
12.Michalczyk Andrzej00AZS AGH Kraków1:03.0168728.9434.07
13.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:03.0468629.8933.15
14.Paczyński Oliwer97AZS UMCS Lublin1:03.1168429.2133.90
15.Kusto Robert98AZS AWF Warszawa1:03.1868130.0933.09
16.Nowak Kacper00AZS AWF Katowice1:03.3967529.5833.81
17.Cerlich Maksymilian00AZS AWF Katowice1:03.4567329.7033.75
18.Tarasewicz Marcel04G-8 Bielany Warszawa1:03.8566029.5934.26
19.Kadrow Konrad97AZS UMCS Lublin1:04.2564830.4533.80
20.Krulikowski Maciej99AZS AWF Katowice1:04.4564230.3134.14
21.Goleniec Kamil99AZS AWF Katowice1:04.4964130.3234.17
22.Lechowicz Filip97AZS AGH Kraków1:04.5264029.9034.62
23.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:04.6663630.2134.45
24.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork1:04.9862630.4834.50
25.Jung Krzysztof99AZS AWF Katowice1:05.0262530.1434.88
26.Jaworski Norbert98AZS UMCS Lublin1:05.2561930.7334.52
27.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:05.3661530.6034.76
28.Mosek Oskar01SMS Victoria Racibórz1:05.6760730.0635.61
29.Kraczkowski Tomasz04G-8 Bielany Warszawa1:05.8360230.4635.37
30.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim1:05.8660131.0134.85
31.Komorowski Kacper03Wodnik 29 Tychy1:05.8860131.2334.65
32.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:06.2759031.2834.99
33.Grabek Oskar03G-8 Bielany Warszawa1:06.2959031.1335.16
34.Kraszewski Daniel01Polonia Warszawa1:06.4458630.8435.60
35.Staszak Wiktor04Śląsk Wrocław1:06.4658531.3635.10
36.Urbański Filip04G-8 Bielany Warszawa1:06.6658031.2135.45
37.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:06.7157930.8135.90
38.Mistrzak Kacper02Hobby Sport Kietrz1:06.7257930.7335.99
39.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:06.7457831.3435.40
40.Bryg Bartosz04SMS Galicja Kraków1:06.7757731.6935.08
41.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:06.7857731.1935.59
42.Śliwka Jakub04Sikret Gliwice1:06.9457332.0134.93
43.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.9657231.9435.02
44.Kwiecień Paweł04AZS AWF Katowice1:07.2556531.4035.85
45.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław1:07.4056131.3036.10
46.Loter Bartosz05Delfin Cieszyn1:07.5755731.7435.83
47.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:07.6855431.7335.95
48.Michalak Jan03Nawa Skierniewice1:07.7955232.1335.66
49.Władyka Marcin02AZS AWF Katowice1:07.8355131.7536.08
50.Mróz Adam03AZS UMCS Lublin1:07.9854732.1835.80
51.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:08.1554331.8436.31
52.Iskra Szymon04Piątka Konstantynów Ł.1:08.2154132.5635.65
53.Szynawa Oskar00AZS AWF Katowice1:08.2953931.9736.32
54.Filipiak Grzegorz03Astromal-Leszno1:08.3253932.0336.29
55.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim1:08.3553832.6935.66
56.Kempa Mikołaj99AZS UMCS Lublin1:08.8552632.3736.48
57.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:09.1552032.0737.08
58.Plewka Przemysław04Sikret Gliwice1:09.4251432.9136.51
59.Sienkiewicz Dawid01Śląsk Wrocław1:09.4551331.8837.57
60.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:09.6850832.8336.85
61.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:09.7050732.4537.25
62.Skimina Kacper04SMS Galicja Kraków1:09.7250731.8437.88
63.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:09.8650432.6837.18
64.Staroń Tymoteusz04SMS Victoria Racibórz1:09.9250332.8637.06
65.Terlecki Michał05Wodnik Krasnystaw1:10.5548933.0237.53
66.Staniszewski Bartosz05UKP Ruda Śląska1:10.6348832.7237.91
67.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszków1:10.8548332.3038.55
68.Sagan Jakub02AZS UMCS Lublin1:11.3847233.9037.48
69.Wręczycki Marcin04MMKS Kędzierzyn-Koźle1:13.0644034.3438.72
70.Filozof Adam05Park Wodny Tarn. Góry1:13.6043134.6039.00
71.Kowalski Alexander05Orka Ciechanów1:13.6343034.9538.68
72.Chmielniak Michał05Janosik Bielsko-Biała1:14.6041434.4340.17
73.Droński Wojciech05Jasień Sucha Besk.1:14.6141434.3240.29
74.Żaba Mateusz05UKS MOS Opole1:15.1440535.6339.51
75.Janczylik Aleksander04Delfin Gdynia1:16.0539035.5640.49
Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:16.0539035.5340.52
Dzierwa Maciej04Salwator Kraków1:16.0539035.2140.84
78.Biegański Marcin02Polonia Warszawa1:17.1337434.5442.59
79.Kostański Gracjan05Nawa Skierniewice1:17.6936635.4942.20
80.Starzycki Borys05Unia Oświęcim1:18.2535837.2640.99
81.Hoinka Szymon05Sikret Gliwice1:19.5734136.6742.90
82.Žužo Stanislav96Diamond Swimming Prešov1:20.1233436.2243.90
83.Tyrka Igor05Kormoran Olsztyn1:21.9831238.5243.46
84.Magner Szymon05UKP Ruda Śląska1:23.7629238.1045.66
85.Polakowski Bartłomiej05Victoria Kozy1:26.7426339.6747.07
DYSKW.Zbutowicz Karol98G-8 Bielany Warszawa
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).  (Czas: 9:04)
DYSKW.Łukasik Mikołaj02Śląsk Wrocław
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:04)

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 12:07
Chłopców, 100m klasyczny17 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Wiekiera Dawid02Wodnik 29 Tychy1:02.6869829.7232.96
2.Książnicki Dawid02Ikar Mielec1:02.9968829.8633.13
3.Smoliński Paweł01Junior Kluczbork1:04.9862630.4834.50
4.Mosek Oskar01SMS Victoria Racibórz1:05.6760730.0635.61
5.Kraszewski Daniel01Polonia Warszawa1:06.4458630.8435.60
6.Mistrzak Kacper02Hobby Sport Kietrz1:06.7257930.7335.99
7.Kijek Wiktor02Unia Oświęcim1:06.7457831.3435.40
8.Bubak Dawid02SMS Victoria Racibórz1:06.7857731.1935.59
9.Stańczyk Jarema02MMKS Kędzierzyn-Koźle1:06.9657231.9435.02
10.Mańczak Jakub02G-8 Bielany Warszawa1:07.6855431.7335.95
11.Władyka Marcin02AZS AWF Katowice1:07.8355131.7536.08
12.Piekaruś Dawid02Avia Świdnik1:08.1554331.8436.31
13.Smolorz Dawid02Unia Oświęcim1:08.3553832.6935.66
14.Gałuszka Bruno02Unia Oświęcim1:09.1552032.0737.08
15.Sienkiewicz Dawid01Śląsk Wrocław1:09.4551331.8837.57
16.Drajewicz Jakub02SMS Victoria Racibórz1:09.6850832.8336.85
17.Kotwica Bartosz01AZS UMCS Lublin1:09.7050732.4537.25
18.Sagan Jakub02AZS UMCS Lublin1:11.3847233.9037.48
19.Biegański Marcin02Polonia Warszawa1:17.1337434.5442.59
DYSKW.Łukasik Mikołaj02Śląsk Wrocław
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:04)

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 12:07
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw1:03.0468629.8933.15
2.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim1:04.6663630.2134.45
3.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa1:05.3661530.6034.76
4.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim1:05.8660131.0134.85
5.Komorowski Kacper03Wodnik 29 Tychy1:05.8860131.2334.65
6.Żurawel Nazar03Śląsk Wrocław1:06.2759031.2834.99
7.Grabek Oskar03G-8 Bielany Warszawa1:06.2959031.1335.16
8.Gwóźdź Kacper03SMS Galicja Kraków1:06.7157930.8135.90
9.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław1:07.4056131.3036.10
10.Michalak Jan03Nawa Skierniewice1:07.7955232.1335.66
11.Mróz Adam03AZS UMCS Lublin1:07.9854732.1835.80
12.Filipiak Grzegorz03Astromal-Leszno1:08.3253932.0336.29
13.Lewicki Filip03SMS Galicja Kraków1:09.8650432.6837.18
14.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszków1:10.8548332.3038.55
15.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:16.0539035.5340.52

<< TOP >>
Konkurencja 3
26/10/2019 - 12:07
Chłopców, 100m klasyczny15 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m